PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53

mortezaahmadi70
16-10-2018, 07:21
سلام، یه چند وقتیه اینترنت همراه اول مشکل داره برای من، خصوصا توی استفاده از whatsapp, حس می کنم دارن اختلال وارد میکنن که نشه ازش برای مکالمه استفاده کرد

برای من هم همینطوره...پیام ها دیر ارسال میشه ، دیر دریافت میشه ، تو تماس هم مشکل داره...مجبورم قند شکن رو روشن کنم تا درست کار کنه

mortezaahmadi70
16-10-2018, 11:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان کسی درمورد سکتورهای این دکل ها نظری داره...فورجی هم هستن یا نه ؟ ( همراه اول در حال حاضر تریجی هس...ایرانسل فقط 2 جی ) برای فورجی باید سکتورا هم عوض بشن یا همینا خوبن....ممنون میشم کسی توضیح بده

MMDFullHD
16-10-2018, 13:38
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ایران در جایگاه ۵۱ اینترنت همراه :n09:

چند تا نکنه داره همراه اول پهناش ۳۵ مگاهرتزی هست جدیدا ولی بیشتر جاها همچنانن ۳۰ مگاهرتزی هست تو استادیوم ازادی سه کریر کردن و ... راه اندازی کردن ولی خب بیشتر گوشیا جز سامسونگ اینا ساپورت ندارن
ایرانسلم کریر سومش رفته گل بچینه از وسطای تابستون دیگه غیبش زد طبق گفته بچه ها ولی خب ۴۰ مگاهرتز الان پهنا دم دستشه
نکته جالبش اینجاس ایران داره رتبه اش صعود میکنه از عید به اینور بدون اینکه تغیر خاصی کلا بکنه حالا نمیدونم بخاطر چ موارد

andriy70
16-10-2018, 23:32
برای من هم همینطوره...پیام ها دیر ارسال میشه ، دیر دریافت میشه ، تو تماس هم مشکل داره...مجبورم قند شکن رو روشن کنم تا درست کار کنه
خیلی افتضاااح شده یکسره قطع و وصل میشه، اپراتورا هرکدومشون به یه شکل دزدی می کنن لعنتیا، بریم ۱۹۵ یک شکایت بزنیم

Mehran14233
17-10-2018, 02:28
من 1.1 گیگ اینترنت از بسته هدیه ام باقی مونده بود و 5000 تومن هم شارژ داشتم
سیم کارتو گذاشتم تو مودم 800 مگ دانلود کردم یهو دیدم بسته تموم شده و شارژ هم 0 شده :n04:
بعد از کلی سال کار توی اینترنت و کامپیوتر، حساب و کتاب مصرف اینترنت خودمو دارم و می دونم و مطمئنم که همراه اول دقیقاً دزدی کرده از من. مثل خیلی دیگه از آی اس پی ها و اپراتور ها :n21:
خدا میدونه چطوری همینقدر کم کم از ملت میخورن و میره تو پاچه ملت :n21:

mortezaahmadi70
18-10-2018, 07:31

دوستان کسی درمورد سکتورهای این دکل ها نظری داره...فورجی هم هستن یا نه ؟ ( همراه اول در حال حاضر تریجی هس...ایرانسل فقط 2 جی ) برای فورجی باید سکتورا هم عوض بشن یا همینا خوبن....ممنون میشم کسی توضیح بده

کسی نبود جواب بده ؟

andriy70
18-10-2018, 15:14
سلام، یه چند وقتیه اینترنت همراه اول مشکل داره برای من، خصوصا توی استفاده از whatsapp, حس می کنم دارن اختلال وارد میکنن که نشه ازش برای مکالمه استفاده کرد
با پشتیبانی همراه اول تماس گرفتم میگه ما هیچ پشتیبانی و پاسخگویی نسبت به نرم افزارها نداریم، عملا واتس اپ از کار انداختن ولی حاضر نیستن زیر بار برن.

srx190d
18-10-2018, 19:37
رمز دوم کسی توانسته بگیره از همراه من

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by [emoji851]

fanoostalaei
18-10-2018, 19:39
سلام
برای بسته شه ماهه 10 گیگ شبانه رایگان فعال هست ؟ یا این طرح وجود نداره دیگه ؟

cool11
18-10-2018, 19:44
سلام
چرا هنوز هست، کلا هر بسته ای میخواین بخرین احتیاطا قبلش صفحه ی بسته هاش رو چک کنید.

srx190d
18-10-2018, 19:46
سلام

شش ماه ده گیگ پرید
شده سه ماه
آره داره شبانه رایگان

cool11
19-10-2018, 13:24
مدار فیروزه ای بسته ی مکالمه ش الان خیلی جالب بود، اگه حساب میکردی 8 دقیقه ایش از 5 دقیقه ایش گرون تر بود.
زیر ده دقیقه هاش هم که اصلا صرف نداشت چون یه ذره کمتر از تعرفه جدید بود.
منکه بعد از گرون کردن تعرفه مکالماتم رو طوری بهینه کردم که عملا هزینه م با همین تعرفه جدید کمتر شده.:n09:

MMDFullHD
21-10-2018, 14:29
این روزا دیگ سرویس تلفای تماس رو وایفای خیلی دیگه به چشم میاد
سال قبل راه انداختن دیدن ضرر میکنن جمعش کردن
امسال بسته ت خمی تخیلیه مگابایتی و چند دیقه تماس اورده قیمت داده 100 تازه عوارضم نه درصد بندازیم روش ۱۰۹ قیمت تمام شده واسه یه چن مین تماسه 20 دیقه اونم

عزیزان دل اصلا این بسته رو نخرید تو عراق قهوه خونه هاش کلا وایفای دارن تو فی طریق هر صد تا عمود کیوسک هایی هست شبها اتیش درست میکنن بشینید اونجا کانکت باشید با کسایی ک ایمو دارن راحت تماس بگیرین
نهایتم کسی تماس خواستید بگیرید با ۸.۵ دلار خرید گیفت کارت اسکایپتون رو شارژ کنید با ایران ۶۰ دیقه صحبت کنید

01110362
23-10-2018, 19:40
سلام دوستان
اینترنت هدیه همراه اول چجوری محاسبه میشه؟!
۸۰۰ مگ بعد از ترابرد هدیه داد و یک گیگ هم بخاطر باشگاه فیروزه ای ، دو تا فیلم جمعا ۸۰۰ مگ دانلود کردم ۱/۶۰۰ مگ کم کرد یعنی دوبله حساب کرد !!
فک کنم هدیه هایی که میده به صورت اینترنت داخلی حساب میکنه نه بین الملل !
یعنی یه ۴۰۰ مگ هدیه داد
یه ۵۰۰ مگ !!
ولی سرعتش عالی بود !
ساعت ۱۹/۳۰ امروز تست گرفتم ۶۰ مگ سرعت داشت با رایتل هم ۱۱ مگ ! فک کنم داره دون میپاشه [emoji28][emoji28]

تنها نکته منفی همین نحوه محاسبه بوده که نمیدونم چجوری حساب کرده!
دوستانی که از بسته های اینترنت همراه اول استفاده میکنن لطفا توضیح بدن .
مرسی

01110362
23-10-2018, 21:06
دوستان همراه اول شبانه رایگان رو برداشته درسته؟!
قبلا رو بسته های سه ماهه ۳-۷ صبح رایگان میداد!
الان تو سایت نگاه کردم دیدم برداشته شده !
و باید بسته مخصوص شبانه جداگانه خرید !
چه بازی در میارن این ....!
هیچ چیز ثبات نداره تو این مملکت بجز بدبختی!

cool11
23-10-2018, 22:30
سلام دوستان
اینترنت هدیه همراه اول چجوری محاسبه میشه؟!
۸۰۰ مگ بعد از ترابرد هدیه داد و یک گیگ هم بخاطر باشگاه فیروزه ای ، دو تا فیلم جمعا ۸۰۰ مگ دانلود کردم ۱/۶۰۰ مگ کم کرد یعنی دوبله حساب کرد !!
فک کنم هدیه هایی که میده به صورت اینترنت داخلی حساب میکنه نه بین الملل !
یعنی یه ۴۰۰ مگ هدیه داد
یه ۵۰۰ مگ !!
ولی سرعتش عالی بود !
ساعت ۱۹/۳۰ امروز تست گرفتم ۶۰ مگ سرعت داشت با رایتل هم ۱۱ مگ ! فک کنم داره دون میپاشه [emoji28][emoji28]

تنها نکته منفی همین نحوه محاسبه بوده که نمیدونم چجوری حساب کرده!
دوستانی که از بسته های اینترنت همراه اول استفاده میکنن لطفا توضیح بدن .
مرسی
نه معمولا بین الملله، راستش نمیدونم دقیقا قضیه چیه چون خودم تا حالا مشکل اینجوری نداشتم باهاش.

cool11
23-10-2018, 22:32
دوستان همراه اول شبانه رایگان رو برداشته درسته؟!
قبلا رو بسته های سه ماهه ۳-۷ صبح رایگان میداد!
الان تو سایت نگاه کردم دیدم برداشته شده !
و باید بسته مخصوص شبانه جداگانه خرید !
چه بازی در میارن این ....!
هیچ چیز ثبات نداره تو این مملکت بجز بدبختی!
نه.
محض احتیاط دوباره نگاه کردم و هنوز بسته های بالای ده گیگ ترافیک رایگان شبانه دارن.

silvermanhhh
24-10-2018, 14:52
دوستان یه توضیحی میدین در رابطه با شبانه رایگان همراه اول؟بلفرض که میخایم ساعت ۳ شروع کنیم دانلود،دقیقا راس ساعت ۳.۰۱ دقیقه فعال میشه ؟چطور باید بفهمیم فعال شده؟باید خاموش روشن کنیم نت رو ؟

cool11
24-10-2018, 17:39
دوستان یه توضیحی میدین در رابطه با شبانه رایگان همراه اول؟بلفرض که میخایم ساعت ۳ شروع کنیم دانلود،دقیقا راس ساعت ۳.۰۱ دقیقه فعال میشه ؟چطور باید بفهمیم فعال شده؟باید خاموش روشن کنیم نت رو ؟

ینی چی چه جوری فعال میشه؟
ترافیک اون ساعت شما رایگانه دیگه فعال شدنی نداره. حالا اگه سیم کارتتون دائمیه و نگرانید، میتونید یه سقفی تعریف کنید مثلا توی گوشی یا با یه نرم افزاری چه میدونم مترشده کنید کانکشن تون رو.
بعد بررسی کنید ببینید توی همراه من مبلغ قبض اضافه شده یا نه. واسه سیم کارت اعتباری هم که اصلا فکر نکنم مشکلی باشه دیگه.

بلفرض که میخایم ساعت ۳ شروع کنیم دانلود،دقیقا راس ساعت ۳.۰۱ دقیقه فعال میشه ؟
نه، 3:00:01 شروع میشه.:n02:
کلا نگران نباشید زیاد، اگه بسته تون حجم روزانه ش 10 گیگ و هدیه و همراهی و اینا هم نیست ترافیک رایگان دارید.

silvermanhhh
24-10-2018, 18:02
ینی چی چه جوری فعال میشه؟
ترافیک اون ساعت شما رایگانه دیگه فعال شدنی نداره. حالا اگه سیم کارتتون دائمیه و نگرانید، میتونید یه سقفی تعریف کنید مثلا توی گوشی یا با یه نرم افزاری چه میدونم مترشده کنید کانکشن تون رو.
بعد بررسی کنید ببینید توی همراه من مبلغ قبض اضافه شده یا نه. واسه سیم کارت اعتباری هم که اصلا فکر نکنم مشکلی باشه دیگه.

نه، 3:00:01 شروع میشه.:n02:
کلا نگران نباشید زیاد، اگه بسته تون حجم روزانه ش 10 گیگ و هدیه و همراهی و اینا هم نیست ترافیک رایگان دارید.

خوب نه منظورم اینه که مثلا بعضی سرویس دهنده ها دقیق نیستن و ممکنه مثلا ده دقیقه بعد فعال بشن،ولی خوب خودم با ایرانسل دانلود کردم همه چیش ثانیه ای عمل میکنه بسته فعال کنی سه ثانیه بعدش فعاله با همراه اول کار نکردم زیاد

cool11
24-10-2018, 19:02
خوب نه منظورم اینه که مثلا بعضی سرویس دهنده ها دقیق نیستن و ممکنه مثلا ده دقیقه بعد فعال بشن،ولی خوب خودم با ایرانسل دانلود کردم همه چیش ثانیه ای عمل میکنه بسته فعال کنی سه ثانیه بعدش فعاله با همراه اول کار نکردم زیاد
حالا در حد ثانیه شاید همراه اول نباشه، ولی یادمه موقعی که استفاده ی شبانه م زیاد بود شاید مثلا شبی ده مگ اضافه تر کم میکرد، در همین حدودا نه بیشتر، که اون هم توی گزارش مصرف توی همراه من نگاه کنید میبینید که دقتش در چه حده.

davood-d
25-10-2018, 19:36
همراه اول از ساعت 3 روی بسته های رایگاه شبانه محدودیت سرعت میزاره! و فقط روی بعضی از سایت های دانلود سرعت بالاست!

دوستان اطلاع دارن از کدوم سایت میشه فیلم های حجم بالا و بدون محدودیت شبانه همراه اول دانلود کرد؟

01110362
26-10-2018, 19:34
دوستان همراه اولی که طرح شبانه رایگان دارن ، بعد از یه حجم مشخصی شیر فلکه بسته میشه و سرعت پایین میارن یا مثل روزانه هست؟
منصفانه ۹۰۰ گیگ هست؟!
مرسی

dadash42
27-10-2018, 08:43
محدودیتی برا حجم نداره, سرعت وابسته به تعداد کاربران دکل و محل
بیشتر اوقات 60 یا 70مگ تو شلوغی 10مگ
هرچی باشه از dsl بهتره

کاش طرحهای ماهیانه مثل dsl داشتن, خط تلفن ثابت برای همیشه جمع میکردم
مثلا ماهی 400گیگ 50تومان

ShadowDragon
27-10-2018, 08:58
دوستان همراه اولی که طرح شبانه رایگان دارن ، بعد از یه حجم مشخصی شیر فلکه بسته میشه و سرعت پایین میارن یا مثل روزانه هست؟
منصفانه ۹۰۰ گیگ هست؟!
مرسی

سلام
من دو ماه پیش که آخرین باری بود که استفاده کردم، حدودا شبی ۶ گیگ دان میکردم
البته منطقه به منطقه فرق میکنه

cool11
27-10-2018, 12:36
منصفانه ۹۰۰ گیگ هست؟!
مرسی

سلام
من دو ماه پیش که آخرین باری بود که استفاده کردم، حدودا شبی ۶ گیگ دان میکردم
البته منطقه به منطقه فرق میکنه

منم خیلی وقته استفاده نکردم، امشب یا فردا شب باز امتحان میکنم. اگه پست جدیدی نیاد همین رو ویرایش میکنم.

آپدیت:
خب امروز من از ساعت 5 تا 7 امتحان کردم این دانلود شبانه رو.
سرعت لینک مستقیم بد نیست ( تقریبا تمام پهنای باندی که من میگیرم، حدود 40-45 مگابیت)

سرعت دانلود با مرورگر هم چنگی به دل نمیزنه (10 مگ نهایت)

سرعت تورنت در صورتی که سید داشته باشه خوب یا چند تا با هم بذارید میرسونه خودش رو به سرعت لینک مستقیم تقریبا.

آپدیت بازی (حدود 400 مگ بود) هم بد نبود که قبلا البته آپدیت چند گیگی رو با همون سرعت لینک مستقیم میگرفت، حالا شاید امروز حجم کم بوده نرسیده به اون سرعت یا من ندیدم.

همزمان با دانلود رادیو هم گوش میدادم که بد نبود کیفیتش و مشکلی هم از بابت پینگ ظاهرا نبود.

"اما یه مسئله ای که روشن شد دقیقا همون محدودیت بود که کاملا مشخص بود که توی ساعت رایگان دستکاری میکنن سرعت رو. یه ذره از یه دانلود توی مرورگر مونده بود که دقیقا بعد از 7:00:01 سرعتش خوب شد و به جای 100 کیلوبایت با 1.5 مگابایت تمومش کرد. (حالا شاید هم واقعا شبکه ترافیکش خیلی زیاده این موقع ولی احتمال بیشتر دستکاری خودشونه!)​"

توی دو ساعت تقریبا 19 گیگ گرفتم که البته زیاد لینک مستقیم نداشتم و گرنه تقریبا میشد راحت 30 گیگ رو گرفت.

در مورد اون محدودیت 900 گیگ چیزی نشنیدم من، قبلا که تازه دانلود زیاد داشتم توی 6 ماه استفاده از شبانه حدود 1 ترا گرفتم و عملا من نمیتونم اون رو دیگه بررسی کنم درستی ش رو.

01110362
28-10-2018, 18:54
منم خیلی وقته استفاده نکردم، امشب یا فردا شب باز امتحان میکنم. اگه پست جدیدی نیاد همین رو ویرایش میکنم.

آپدیت:
خب امروز من از ساعت 5 تا 7 امتحان کردم این دانلود شبانه رو.
سرعت لینک مستقیم بد نیست ( تقریبا تمام پهنای باندی که من میگیرم، حدود 40-45 مگابیت)

سرعت دانلود با مرورگر هم چنگی به دل نمیزنه (10 مگ نهایت)

سرعت تورنت در صورتی که سید داشته باشه خوب یا چند تا با هم بذارید میرسونه خودش رو به سرعت لینک مستقیم تقریبا.

آپدیت بازی (حدود 400 مگ بود) هم بد نبود که قبلا البته آپدیت چند گیگی رو با همون سرعت لینک مستقیم میگرفت، حالا شاید امروز حجم کم بوده نرسیده به اون سرعت یا من ندیدم.

همزمان با دانلود رادیو هم گوش میدادم که بد نبود کیفیتش و مشکلی هم از بابت پینگ ظاهرا نبود.

"اما یه مسئله ای که روشن شد دقیقا همون محدودیت بود که کاملا مشخص بود که توی ساعت رایگان دستکاری میکنن سرعت رو. یه ذره از یه دانلود توی مرورگر مونده بود که دقیقا بعد از 7:00:01 سرعتش خوب شد و به جای 100 کیلوبایت با 1.5 مگابایت تمومش کرد. (حالا شاید هم واقعا شبکه ترافیکش خیلی زیاده این موقع ولی احتمال بیشتر دستکاری خودشونه!)​"

توی دو ساعت تقریبا 19 گیگ گرفتم که البته زیاد لینک مستقیم نداشتم و گرنه تقریبا میشد راحت 30 گیگ رو گرفت.

در مورد اون محدودیت 900 گیگ چیزی نشنیدم من، قبلا که تازه دانلود زیاد داشتم توی 6 ماه استفاده از شبانه حدود 1 ترا گرفتم و عملا من نمیتونم اون رو دیگه بررسی کنم درستی ش رو.

بسیار عالی.
متشکرم بابت پست کامل شما.
پس نگرانی نیست از این بابت.
رایتل هم که من دارم سرعت شبانه و روزانه ش فرق نمیکنه. فعلا راضی کنندس. البته رایتل همونطور که میدونید شبانه رایگان نداره و طرح شبانه حجم مشخص داره.
فک کنم نوسانی که عنوان کردید بخاطر تعداد یوزرها و حجم ترافیک اون تایم هست.

dadash42
30-10-2018, 08:41
dsl دارم 8مگ ماهی 400گیگ ولی هنوز صبح ها بعد از نیایش از همراه اول با hotspot رایگان دانلود میکنم.
امروز از 6 تا 7 صبح 10 گیگ رایگان دانلود کردم , سرعت تقریبا 60مگ. سرعت وابسته به link و تعداد کاربران رو دکل
حیفم میاد از سرعت بالای رایگان همراه اول استفاده نکنم, دانلود با 800kb adsl کجا 6mb با همراه کجا :n20:

mInI_ClockEr
01-11-2018, 01:43
با سلام
دوستان الان 3-4 روز هست که بسته شبانه ماهانه خریدم سرعت از ساعت 1 تا 6 صبح بالاتر از 500-600 نمیره
کسی میدونه علتش رو ؟
با گوشی استفاده میکنم
البته از ساعت 7-8 صبحسرعت خوب و طبیعی میشه و به 3-4 مگ میرسه

mInI_ClockEr
01-11-2018, 01:45
..........

OLK
01-11-2018, 12:44
با سلام
دوستان الان 3-4 روز هست که بسته شبانه ماهانه خریدم سرعت از ساعت 1 تا 6 صبح بالاتر از 500-600 نمیره
کسی میدونه علتش رو ؟
با گوشی استفاده میکنم

سلام
من یه بسته ی 10 گیگ سه ماهه خریدم و با اینترنت شبانش همین مشکل رو دارم. صبح ها سرعت از 300-400 بیشتر نمیشه.

davood-d
02-11-2018, 02:35
با سلام
کسی میدونه علتش رو ؟
با گوشی استفاده میکنم

سرعت روی اکثر سرورها محدود میکنن!

باید از وی پی ان استفاده کنید و فقط هم روی بعضی سایتها سرعت تا 5 مگ دانلود میکنه

زرنگن دوست عزیز

cool11
02-11-2018, 03:05
سرعت روی اکثر سرورها محدود میکنن!

باید از وی پی ان استفاده کنید و فقط هم روی بعضی سایتها سرعت تا 5 مگ دانلود میکنه

زرنگن دوست عزیز

اگه دوست داشتید یه لینک از جایی که مشکل دارید بذارید بقیه هم تست کنن، شاید مشکل شما از طرف منطقه تونه و بشه با شکایت و اینا یه کاریش کرد.

Mehran14233
02-11-2018, 22:23
من بسته بلند مدت با حجم کم میخوام برای استفاده روزمره توی خیابون یا جایی که اینترنت نداشته باشم. فقط برای چک کردن کار های ضروری. اصلاً حجم زیاد واسم مهم نیست چون دانلودی نمی کنم.

توی این شرایط کمترین حجم بسته ی بلند مدت 1 ساله 30 گیگه! که واسه اونم باید 89 تومن پول بدی. یعنی به زور حجمی که میدن میخوان پول زیادی از آدم بگیرن.

89 تومن یک ساله میشه ماهی 7/500 تومن که اصلاً نمیصرفه همون مصرف آزاد حساب کنی واسه کار های ضروری همین قیمت میشه الکی پول واسه گیگی اضافه هم نمیدی که بخوای بشینی به زور مصرف کنی :n02:

یعنی واقعاً نمی دونم تو مغزشون چیه و چه کسانی نشستند و این بسته ها رو تنظیم می کنند :n21:

davood-d
03-11-2018, 02:13
اگه دوست داشتید یه لینک از جایی که مشکل دارید بذارید بقیه هم تست کنن، شاید مشکل شما از طرف منطقه تونه و بشه با شکایت و اینا یه کاریش کرد.

مثلا از این سایت معروف دانلود در ساعات رایگان سرعت محدود کردن با وی پی ان هم سرعت بالا نمیره

از این سایت با وی پی ان سرعت تا 5 مگ میرسه

و از این سایت بدون وی پی ان راحت 5 مگ میگیره

Behzad83
03-11-2018, 04:32
مثلا از این سایت معروف دانلود در ساعات رایگان سرعت محدود کردن با وی پی ان هم سرعت بالا نمیره

خود صاحبان سایت و هاست هم میتونند محدودیت سرعت دانلود بگذارند.

srx190d
03-11-2018, 06:54

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در این که همراه اول مریض شکی نیست
ولی ادرس سایت اول که چک کردم به زور تا ۱۰ و ۱۲ مگابیت بدون چیز و با چیز هم اصلا حرف ش و نزن نرخ دانلود داره اینطور که به نظر میرسه مشکل از سایت هست نه از همراه اول در این مورد شما
با فیلیمو که خودم چک میکردم اصلا لینک کیفیت های بالا رو نمیاره که بعد بخوای ببینی یا دانلود کنی کلا

Sent from my SM-G950FD using Tapatalk by [emoji851]

davood-d
03-11-2018, 19:36
خود صاحبان سایت و هاست هم میتونند محدودیت سرعت دانلود بگذارند.

نه عزیز وقتی همون لینک با نت شاتل دانلود می کنم, هیچ مشکلی نداره!

davood-d
03-11-2018, 19:40
در این که همراه اول مریض شکی نیست
ولی ادرس سایت اول که چک کردم به زور تا ۱۰ و ۱۲ مگابیت بدون چیز و با چیز هم اصلا حرف ش و نزن نرخ دانلود داره اینطور که به نظر میرسه مشکل از سایت هست نه از همراه اول در این مورد شما
با فیلیمو که خودم چک میکردم اصلا لینک کیفیت های بالا رو نمیاره که بعد بخوای ببینی یا دانلود کنی کلا

Sent from my SM-G950FD using Tapatalk by [emoji851]

بله سایت اول در ساعاتی که همراه اول حجمی است فول دانلود میکنه, اما وقتی وارد شبانه رایگان میشه این سرور محدود میشه که نشان میده خود همراه اول بعضی از سرورهای که بار دانلود بالا دارن محدود میکنه!

MMDFullHD
04-11-2018, 02:54
بله سایت اول در ساعاتی که همراه اول حجمی است فول دانلود میکنه, اما وقتی وارد شبانه رایگان میشه این سرور محدود میشه که نشان میده خود همراه اول بعضی از سرورهای که بار دانلود بالا دارن محدود میکنه!

دوست گرامی سلام
سایت اول و دوم در ایران میزبانی میشن اسیاتک میزبان فایل هاست! سایت هایی که داخل ایران هستند اصلا نیاز به قندشکن ندارن در عوض وقتی قندشکن روشن میکنید مثل این میمونه لقمه رو دارید دور گردن خودتون میچرخوندی نت شما از داخل ایران به خارج وصل میشه و خارج مجبوره فایل رو باز ایران بگیره و دوباره به سمت ایران برسونه!
پس نیازی به قندشکن نیست! برای سرور هایی که داخل ایران هستند !
سایت دوم سرورش المان هست! اگه به وی پی ان المان متصل باشید تقریبا سرعت خوبی میگیرید!
اینکه اینه وب مستر سایت چقدر هزینه کرده وبسایت سوم تو یکی از گرون ترینا و خوب ترینای ایران هاست دی ال که الان سافت نایتی ایت رو داره میزبانی میکنه پشتیبانی میکنه از نظر سخت افزار سرور های قوی داره!
شما از اریامووی دانلود کنید اون رو اسیاتک میزبانی میشه یا سی نما ک رو شاتل بود قبلا ولی الان فک کنم باید اسیاتک باشه یا فیلم زون که شاتل هستش سرورش ببنید که سرعت اون ها چطوره!
واسه دانلود رایگان سی نما از رباتش استفاده کنید

حتما lte اگه شیر میکنید به کامپیوتر تعداد کانکشن هارو ۱۶ تا قرار بدید!

mInI_ClockEr
05-11-2018, 06:21
حتما lte اگه شیر میکنید به کامپیوتر تعداد کانکشن هارو ۱۶ تا قرار بدید![/QUOTE]

والا با رایتل شبانه میزنم هیچ موردی نداره سرعت ولی همین که سوئیچ میکنم روی همراه اول سرعت وا میره
الان ساعت 6.20 دقیقه صبح هست دارم تست میزنم بازم مورد داره
جالب تر اینکه انتن همراه اول دقیقاً 30 متری خونه هست و فکر میکنم رایتل هم از همون انتن تغذیه میشه
چجوری واز کجا باید کانکشن ها رو 16 تا قرار بدم؟
با سپاس

dadash42
05-11-2018, 20:30
والا با رایتل شبانه میزنم هیچ موردی نداره سرعت ولی همین که سوئیچ میکنم روی همراه اول سرعت وا میره
جالب تر اینکه انتن همراه اول دقیقاً 30 متری خونه هست و فکر میکنم رایتل هم از همون انتن تغذیه میشه
با سپاس

منظورش 16 کانکشن با دانلود منجر IDM internet download manager

L.O.N.E.L.Y
06-11-2018, 01:04
دوستان یکی از آشناهای من ب یه طرح های همراه اول دسترسی داره
مثلا قبلا 5 گیگ روزانه رو ب قیمت 18 تومن خالص واسم فعال کرده بود
ب این صورت ک ی کد میده و میزنیم روی خطمون و فعال میشه
الان میگه ی طرحی داره 18 گیگ ماهانه 22 هزار تومن
من خواستم بدونم این کد ها رو از کجا میاره و ما خودمون چطور میتونیم ب دستشون بیاریم؟

italodance
06-11-2018, 09:39
حتما lte اگه شیر میکنید به کامپیوتر تعداد کانکشن هارو ۱۶ تا قرار بدید!

با سپاس

والا بعضی ها به اینترنت IDM می گند و فقط همون رو بلدند و میفهمند. توی دنیا به اینترنت اینترنت میگند.

اختراع IDM برای خیلی ها انقلاب نور ببخشید تکنولوژی بود. :n09:

mjavad205
06-11-2018, 16:40
من خواستم بدونم این کد ها رو از کجا میاره و ما خودمون چطور میتونیم ب دستشون بیاریم؟
منم چنین چیز داستان هایی دیدم، کد یک گیگ 6 تومن روی یکی از کافی نت های اطراف ما هستش
ولی معلوم نیست از کجا در اومدن

mInI_ClockEr
06-11-2018, 22:31
دوستان بالاخره کسی نبود توضیح درست بده جریان این 16 کانکشن چیه
:n37::n37:

alinice321
07-11-2018, 02:33
درود
منظور تنظیمات برنامه idm هست! وقتی دانلود شروع میشه با 16 اتصال! به سرور وصل میشه و دانلود میکنه!

davood-d
07-11-2018, 03:07

عزیزم در تنظیمات IDM بخش کانکشن ماکزیمم دفعات اتصال به سرور روی 16 بار تنظیم کنید, تاثیر چندانی نداره اما بی تاثیر در سرعت دانلود و کیفیت اون هم نیست.

Mana5
07-11-2018, 03:37
طرح شبانه رایگان 3 تا 7 صبح به پایان رسیده!؟

davood-d
07-11-2018, 03:46
طرح شبانه رایگان 3 تا 7 صبح به پایان رسیده!؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-6
بسته های نامحدود شبانه

Behzad83
07-11-2018, 05:45
دوستان طرح نامحدود شبانه همراه اول در تاریخ ۱۵ آبان به پایان رسید.

ALIRK
07-11-2018, 09:31

بهشون میگن کد هدیه یا گیفت کارت

ALIRK
07-11-2018, 09:36
منم چنین چیز داستان هایی دیدم، کد یک گیگ 6 تومن روی یکی از کافی نت های اطراف ما هستش
ولی معلوم نیست از کجا در اومدن

بهش میگن کارت هدیه ....بنده دارم تعداد اما دیگه 6000تومن نیست قیمتش رفته بالا

tak2750
07-11-2018, 10:43

این لینک باز نمیشه.ولی تو سایت هم چیزی پیدا نکردم.مثل اینکه واقعا حذف شده.
بقیه دوستان اطلاع دقیقی دارن ؟

tak2750
07-11-2018, 10:46

درسته.نامردا خیلی بی سر و صدا این طرح رو حذف کردن.
جالبه برای فعال شدن کلی اس و تبلیغ کردن.ولی موقع حذف بی سر و صدا حذفش کردن.کسی اگر ندونه خیلی راحت میتونه تو یه شب بستش تموم بشه و حدود 300 400 هزار تومن هم بدهکار بشه.
خوبه دیشب رو دانلود نزاشتم وگرنه بسته یک ستاه من تموم شدهه بود.
به خاطر این حرکت مسخره از این ب بعد از همون ایرانیل اینترنت میخرم.قیمتش بهتره.موبایل هم زیاد داغ نمیکنه با فرکانس های ایرانسل

shakhdar
07-11-2018, 11:35
درسته.نامردا خیلی بی سر و صدا این طرح رو حذف کردن.
جالبه برای فعال شدن کلی اس و تبلیغ کردن.ولی موقع حذف بی سر و صدا حذفش کردن.کسی اگر ندونه خیلی راحت میتونه تو یه شب بستش تموم بشه و حدود 300 400 هزار تومن هم بدهکار بشه.
خوبه دیشب رو دانلود نزاشتم وگرنه بسته یک ستاه من تموم شدهه بود.
به خاطر این حرکت مسخره از این ب بعد از همون ایرانیل اینترنت میخرم.قیمتش بهتره.موبایل هم زیاد داغ نمیکنه با فرکانس های ایرانسل

موافقم. تنهای آخر تحریم می کنیم همزمان با تحریم US :n08:

ShadowDragon
07-11-2018, 11:42
موافقم. تنهای آخر تحریم می کنیم همزمان با تحریم US :n08:

لول
فعلا که ما ایرانسل رو تحریم کردیم اومدیم همراه اول

ShadowDragon
07-11-2018, 11:44

رفیق تو سایتش که هنوز هست

cool11
07-11-2018, 12:54
رفیق تو سایتش که هنوز هست
سایتشون که فعلا خیلی قاراشمیشه مثل بعضی اوقات دیگه. ولی توی صفحه ی نوترینو با همون وضعش هم اثری از ترافیک رایگان نیست. ولی اون لینکه همون طور که شما گفتید هنوز هست.
باید منتظر موند و دید. هرچند خب دیگه بسته نمیخره آدم ازش. فقط اون هایی ضرر کردن که بسته های بلند مدت تر از سه ماهه به این امید خریدن، البته اگه طرح واقعا حذف شده باشه.
حالا من خودم امشب باز امتحان میکنم نتیجه رو میگم.

آپدیت:

رویت شد. بهتره به فکر تنبیه همراه اول باشیم.:n02:
البته از اول یه جورایی معلوم بود اینا کلا چشم ندارن ببینن ملت یه ذره از یه چیزی خوشحال میشن. بازم برید صف وایسید رای بدید...

Dr Nima
07-11-2018, 13:15
سایتشون که فعلا خیلی قاراشمیشه مثل بعضی اوقات دیگه. ولی توی صفحه ی نوترینو با همون وضعش هم اثری از ترافیک رایگان نیست. ولی اون لینکه همون طور که شما گفتید هنوز هست.
باید منتظر موند و دید. هرچند خب دیگه بسته نمیخره آدم ازش. فقط اون هایی ضرر کردن که بسته های بلند مدت تر از سه ماهه به این امید خریدن، البته اگه طرح واقعا حذف شده باشه.
حالا من خودم امشب باز امتحان میکنم نتیجه رو میگم.

طرح نامحدود رایگان تمام شده

و همچنین شبانه رایگان که نسبت به حجم هر بسته میدادن

ولی بسته های نامحدود یه روزه یه هفته و یه ماهه فعلا هستش
در انتهای صفحه آدرس بالا

cool11
07-11-2018, 13:28
طرح نامحدود رایگان تمام شده

و همچنین شبانه رایگان که نسبت به حجم هر بسته میدادن

ولی بسته های نامحدود یه روزه یه هفته و یه ماهه فعلا هستش
در انتهای صفحه آدرس بالا

درسته، البته ویرایش کردم پست رو، قبل از اینکه جواب شما رو ببینم.
فعلا ممکنه دیگران کارشون با همون بسته ها راه بیفته. البته کلا اینترنت و پیشرفت و این چیزا تو ایران شوخیه، خود زندگی توی ایران یه شوخی بیمزه بود که باهامون شد...

ShadowDragon
07-11-2018, 14:34
مسخرست
باید sms میدادن
به نظرم اگه کسی ضرر کرده باید حتما شکایت کنه، اسکرین بگیرید

کاربر که بیکار نیست هر شب سایت این احمق ها رو چک کنه ببینه چی هست و چی حذفه

cool11
07-11-2018, 17:31
مسخرست
باید sms میدادن
به نظرم اگه کسی ضرر کرده باید حتما شکایت کنه، اسکرین بگیرید

کاربر که بیکار نیست هر شب سایت این احمق ها رو چک کنه ببینه چی هست و چی حذفه
آره حتی اگه حق برداشتنش بدون اعلام قبلی رو اعلام کرده بودن، بهتر بود یه اطلاعی میدادن.
شاید هم مخصوصا ندادن که یه عده ضرر بکنن...
متاسفانه ولی اراده و همتی برای درست کردن چیزی وجود نداره، شما هم بیخود ناراحت نکنید خودتون رو، اینجا چیزی درست بشو نیست.

srx190d
08-11-2018, 04:34
همراه اول فعلا که مثل قبل کم نمیکنه
رایگان
شاید برای بسته های جدید گفته کنسل شده

cool11
08-11-2018, 11:58
همراه اول فعلا که مثل قبل کم نمیکنه
رایگان
شاید برای بسته های جدید گفته کنسل شده

درسته، من هم دیشب امتحان کردم همین طور بود. یا برای بسته های جدیده واقعا، یا هم اینکه حالا از هفته ی بعد اعمال میشه یا کلا برنامه قراره تغییر کنه، معلوم نیست واقعا.
اگر هم اینا دلشون واقعا واسه شب بیداری جوونای مردم سوخته خب بیان بکنن 4 صبح تا 9 صبح، بالاخره برای نماز و تهجد که باید بلند شن جوانان ما.:n09:

mjavad205
09-11-2018, 06:53
بهش میگن کارت هدیه ....بنده دارم تعداد اما دیگه 6000تومن نیست قیمتش رفته بالا

از کجا گیر میاد؟سایتی داره که بشه خرید ازش؟

mjavad205
09-11-2018, 06:58
.پاک شود...

srx190d
09-11-2018, 08:08
درسته، من هم دیشب امتحان کردم همین طور بود. یا برای بسته های جدیده واقعا، یا هم اینکه حالا از هفته ی بعد اعمال میشه یا کلا برنامه قراره تغییر کنه، معلوم نیست واقعا.
اگر هم اینا دلشون واقعا واسه شب بیداری جوونای مردم سوخته خب بیان بکنن 4 صبح تا 9 صبح، بالاخره برای نماز و تهجد که باید بلند شن جوانان ما.:n09:

به نظر که گفته برای بسته های جدید کنسل شده
قبلی ها فعلا دارن
تو اینستا توضیح داده فکر کنم ندیدم من

cool11
09-11-2018, 11:05
به نظر که گفته برای بسته های جدید کنسل شده
قبلی ها فعلا دارن
تو اینستا توضیح داده فکر کنم ندیدم من

من توی اینستاش چیزی ندیدم هرچی نگاه کردم. دیشب هم دیگه کاری نداشتم که امتحان کنم. کلا ما دیگه فهمیدیم تو این مملکت با کیا طرفیم، خودم هرشبی که میخواستم استفاده کنم قبلش تست میکردم.

محمد7966
09-11-2018, 18:44
سلام دوستان

دوستان اشتباهی بسته ای فعال شده در گوشی پدرم و پدرم هم اهل استفاده از اینترنت نیست.الان میخوام ببینم میشه بسته رو انتقال داد به خط دیگری؟

ShadowDragon
09-11-2018, 19:39
سلام دوستان

دوستان اشتباهی بسته ای فعال شده در گوشی پدرم و پدرم هم اهل استفاده از اینترنت نیست.الان میخوام ببینم میشه بسته رو انتقال داد به خط دیگری؟

خیر ممکن نیست
مگه با هات اسپات که اونم فکر نکنم کار شما رو راه بندازه

srx190d
10-11-2018, 00:43
من توی اینستاش چیزی ندیدم هرچی نگاه کردم. دیشب هم دیگه کاری نداشتم که امتحان کنم. کلا ما دیگه فهمیدیم تو این مملکت با کیا طرفیم، خودم هرشبی که میخواستم استفاده کنم قبلش تست میکردم.

تا آنجایی که به چشم من خورد فقط اشاره کرده بود بصورت ضمنی که اگر تغییر در بسته مشترکین فعلی اعمال بخواهد بشود باید اطلاع رسانی انجام پذیرد و از اونجایی که اطلاع رسانی نشده پس تا پایان بسته فعلی قابل استفاده است
ی همچنین چیزی
----
فیلیمو چرا نیم بهاء حساب می‌کنه
رایگان بود که

ALIRK
10-11-2018, 01:16

عرض کردم خریدنی نیست بصورت هدیه داده میشه حالا میتونه روی اجناس باشه یا روی سیمکارتها
شما که میخواهی بخری خوب همون مستقیم بخرید چکاری هست برید دنبال کارت قیمتش همون قیمته سایته

srx190d
10-11-2018, 01:39

یکم بگرد پیدا می‌کنی

magiteq1
10-11-2018, 19:33
دوستان من نت شبانه رایگان یک روزه رو هات اسبات میکنم به pc. ولی چند شبه یکسری از سایت ها بدون شیلتر شکن اصلا باز نمیشه. از جمله همین فروم. مشکل از کجاست. میتونم از اون سایت دانلود کنم. ولی خود سایت باز نمیشه

ShadowDragon
10-11-2018, 20:20
گویا ه سه اپراتور همین‌مشکل رو دارن
من خودم تست کردم، پینگ دارم اما سایت باز نمیشه، دانلود هم نمیکنه ( رایتل)
ایرانسل هم همینطوره
همراه اول هم که شما میگید اینطوریه پس ....

cool11
10-11-2018, 20:43
دوستان من نت شبانه رایگان یک روزه رو هات اسبات میکنم به pc. ولی چند شبه یکسری از سایت ها بدون شیلتر شکن اصلا باز نمیشه. از جمله همین فروم. مشکل از کجاست. میتونم از اون سایت دانلود کنم. ولی خود سایت باز نمیشه
درسته، من هم گاهی این مشکل رو دارم، البته بیشتر وقت ها به جای اینکه بگردم دنبال علت ش با همون شکستنی جات کارم رو حل میکنم.
همه ی مشکلات مملکت حل شده هر روز دارن یه غلط و امتحان تازه ای میکنن. بالاخره این بودجه های الکی شون رو باید یه جا هزینه کنن دیگه.
البته اختصاصی به دانلود شبانه نداره، روز هم همین مشکلات هست.

MMDFullHD
12-11-2018, 15:20
دوستانی که ایفون دارن روی ios 11 بودم گوشیم میدیدم تجمیع میکرد بعضی مواقع الان رو ۱۲ تجمیع نمیشه
گوشی معمولی سامسونگ تک کریر ۶۰ مگابیت تو یه نقطه میده گوشی من تو همون نقطه ۸۰ مگابیت
که اونم فک کنم بخاطر کوالکام بودن چیپ اپل هست والا باید بالای ۱۲۰ باشه هیچ موقع هم نتونستم رو ایفون سرعت ۱۱۰ مگابیت به بالا رو تجربه کنم
کسی ایفون داره براشون اینطوری باشه با همراه اول اینجا

BPNIROU
14-11-2018, 23:04
دوستانی که ایفون دارن روی ios 11 بودم گوشیم میدیدم تجمیع میکرد بعضی مواقع الان رو ۱۲ تجمیع نمیشه
گوشی معمولی سامسونگ تک کریر ۶۰ مگابیت تو یه نقطه میده گوشی من تو همون نقطه ۸۰ مگابیت
که اونم فک کنم بخاطر کوالکام بودن چیپ اپل هست والا باید بالای ۱۲۰ باشه هیچ موقع هم نتونستم رو ایفون سرعت ۱۱۰ مگابیت به بالا رو تجربه کنم
کسی ایفون داره براشون اینطوری باشه با همراه اول اینجا

برای من قبلا تجمیع میشد الان روی باند ۳ هستم با ios12.1 اما وقتی سیم کارت ایرانسل میندازم باند ۳ و ۷ تجمیع میشن اما همراه که قبلا تجمیع میشد الان تک باند روی ۳ اکتیوه برام

Sent from my iPhone using Tapatalk

MMDFullHD
14-11-2018, 23:35
برای من قبلا تجمیع میشد الان روی باند ۳ هستم با ios12.1 اما وقتی سیم کارت ایرانسل میندازم باند ۳ و ۷ تجمیع میشن اما همراه که قبلا تجمیع میشد الان تک باند روی ۳ اکتیوه برام

سلام
تجمیع من درست شد اگه از خود گوشیتون اپدیت کردید دیگه تجمیع نمیشه
یبار ریست نتورک بزن شاید درست شد واسه من که دیشب تست کردم درست شد قشنگ تجمیع میکنه سرعتشم 120 مگ داد همراه اول

Sent from my iPhone X using Tapatalk

BPNIROU
15-11-2018, 01:19
سلام
یبار ریست نتورک بزن شاید درست شد واسه من که دیشب تست کردم درست شد قشنگ تجمیع میکنه سرعتشم 120 مگ داد همراه اول

بله دیگه ota اپدیت میکنم، باشه الان نتورک رو ریست میکنم اطلاع میدم

BPNIROU
15-11-2018, 01:26
سلام

درست فرمودید، نتورک رو ریست کردم تجمیع شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ashkan22
15-11-2018, 09:58
سلام دوستان
سرعت دانلود شبانه رایگان من بشدت افت کرده و الان یه هفتس اینجوریه مال شمام همینطوره ؟

saeexx
15-11-2018, 15:01
درست فرمودید، نتورک رو ریست کردم تجمیع شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چجوری میشه تشخیص داد که تجمیع شده

BPNIROU
15-11-2018, 15:28
چجوری میشه تشخیص داد که تجمیع شده

در گوشی آیفون کد زیر رو به دقت شماره گیری کنید:
ستاره ۳۰۰۱ مربع یک دو سه چهار پنج مربع ستاره
سپس از منوی ظاهر شده گزینه سروینگ سل اینفو رو تاچ کنید و در صفحه ظاهر شده مقابل گزینه فرک باند ایندیکاتور هر عددی نشان دهنده وضعیت اتصال شماست، اگر عدد ۳ بود یعنی به باند ۳ متصل هستید اگر ۷ یعنی به باند ۷ اگر اعداد زیاد بودند مانند اسکرین شاتی که قرار دادم یعنی فرکانسها تجمیع شدند.

saeexx
15-11-2018, 15:44
در گوشی آیفون کد زیر رو به دقت شماره گیری کنید:
ستاره ۳۰۰۱ مربع یک دو سه چهار پنج مربع ستاره
سپس از منوی ظاهر شده گزینه سروینگ سل اینفو رو تاچ کنید و در صفحه ظاهر شده مقابل گزینه فرک باند ایندیکاتور هر عددی نشان دهنده وضعیت اتصال شماست، اگر عدد ۳ بود یعنی به باند ۳ متصل هستید اگر ۷ یعنی به باند ۷ اگر اعداد زیاد بودند مانند اسکرین شاتی که قرار دادم یعنی فرکانسها تجمیع شدند.

با توجه به این عکس تجمیع صورت گرفته؟
علامت منفی نشان دهنده چیه؟

BPNIROU
15-11-2018, 18:32
با توجه به این عکس تجمیع صورت گرفته؟
علامت منفی نشان دهنده چیه؟

قطعا تجمیع صورت گرفته اما اون علامت منفی رو من نمیتونم تحلیل کنم

cool11
16-11-2018, 00:34
سلام دوستان
سرعت دانلود شبانه رایگان من بشدت افت کرده و الان یه هفتس اینجوریه مال شمام همینطوره ؟

دیشب که بد نبود، حدود 30 مگ، لینک هام خیلی پر سرعت نبودن.
امروز ولی از عصر کچل کرد مارو بسکه آنتن رفت و اومد.

ashkan22
16-11-2018, 10:33
دیشب که بد نبود، حدود 30 مگ، لینک هام خیلی پر سرعت نبودن.
امروز ولی از عصر کچل کرد مارو بسکه آنتن رفت و اومد.
مال من شدیدا افت کرده یعنی کلا در طول یه شب چیزی در حدود 2 گیگ دانلود کرد در صورتیکه تا یکی دو هفته قبل اینطوری نبود البته از بسته های 6 ماهه که شبانه رایگان داشت استفاده میکنم انگار الان کلا برداشتن این قضیه رایگان شبانه رو درسته؟چون من به سایتش سر زدم چیزی ندیدم:n13:

Royce
18-11-2018, 00:17
سلام ظاهرا همراه اول شبانه نامحدود را بی سروصدا حذف کرده ولی تعجب میکنم اینجا هیچ بحثی از این موضوع نیست!!!

saeexx
18-11-2018, 01:45
سلام ظاهرا همراه اول شبانه نامحدود را بی سروصدا حذف کرده ولی تعجب میکنم اینجا هیچ بحثی از این موضوع نیست!!!

اره به پایان رسیده

BPNIROU
18-11-2018, 06:08

من همین الان دارم رایکان دانلود میکنم.

BPNIROU
18-11-2018, 06:09
دوستان پروژه آنلاک مودم D100 رو آغاز کردم و با باز کردن مودم کلیه اطلاعات حقیقی مودم رو پیدا کردم و در حال جستجو هستم عزیزانی که میتونند کمک کنند خوشحال میشم تشریف بیارند تو تاپیک زیر:

cool11
18-11-2018, 06:11
مال من شدیدا افت کرده یعنی کلا در طول یه شب چیزی در حدود 2 گیگ دانلود کرد در صورتیکه تا یکی دو هفته قبل اینطوری نبود البته از بسته های 6 ماهه که شبانه رایگان داشت استفاده میکنم انگار الان کلا برداشتن این قضیه رایگان شبانه رو درسته؟چون من به سایتش سر زدم چیزی ندیدم:n13:

انگار که برداشتن ولی برای بسته های که از قبل خریده شده بوده هنوز فعاله. سرعت من هم کم شده ولی چون دانلود زیادی ندارم خیلی دقیق نمیتونم ولی به شدت شما کم نشده.

Behzad83
18-11-2018, 07:42
اره به پایان رسیده

کسانی که قبل از این تاریخ بسته خریده‌اند، تا پایان بسته‌شون، شبانه رایگان رو دارند. اما از این تاریخ به بعد دیگه شبانه‌ای در کار نیست.
این مطلب رو پشتیبان همراه اول در کامنت‌های پیج اینستاگرام اشاره کرده. این هم تصویر این کامنت بلکه این بحث برای همیشه مشخص بشه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali-m-s
19-11-2018, 03:45
من 16 گرفتم بسته بازم شبانه رایگان واسم پشتیبانی ها هیچی نمیدون از خودشون یه چیزی میگن

BPNIROU
19-11-2018, 08:47
من 16 گرفتم بسته بازم شبانه رایگان واسم پشتیبانی ها هیچی نمیدون از خودشون یه چیزی میگن

من بیست و دوم تمدید کردم رایگان دارم همین امروز تا ۷ صبح کلی دانلود کردم

cool11
20-11-2018, 03:15

من خودم هنوز تا چند وقت دیگه بسته م اعتبار داره ولی فکر میکردم همچین موردی باشه، ولی خب اگر سیم کارتتون دائمیه بازم احتیاط کنید بد نیست.

gigaht
20-11-2018, 07:02
بازم مدل بسته هارو عوض کردن . 6 ماهه 10 گیگ 35 تومن گرفته بودم برای شبانه رایگان الان دیگه 6 ماهه
کمتر از 20گیگ نداره اونم 55 تومن . تازه نمیدونم همینو بگیرم شبانه اش برقراره یا نه ؟ یه عده میگن داره یه
عده میگن نه ..
کلا عین تونل وحشته . معلوم پیچ بعدی چه شوک دیگه ای در کاره !

ShadowDragon
20-11-2018, 13:17
خیلی وقته اون طرح حذف شده

mr.arbab28
20-11-2018, 16:06
ایا از کیفیت نت این شرکت راضی هستید؟ نوسان نداره؟ قطو وصلی؟ با نرم افزاری کارمیکنم که نباید نت قطع بشه دنبال ارتباط پایدار هستم برای خیلی زیاد اهمیت داره هر لحظه قطعی کلی ضرر داره واسم چون پیک موتوری هستم تو اسنپ سطح شهر مشهد کارمیکنم چه شرکتی رو پیشنهاد میدین؟ رایتل؟ همراه اول یا......

paradisepersian
21-11-2018, 19:48
من سیم کارت به همراه اول ترابرد کردم ( انلاین ) دو روز بعد سیم کارت برام اومد
عکس از کارت ملی انداخت و رفت الان دو روزه سیم دستم ولی فعال نشده
تو سایت همراه اول گفته با پیش شماره 667 اس ام اس میاد که باید عدد 1 بفرستید در جوابش
والا اس ام اس هم نیومده برا سیم کارت فعلیم الان واقعا موندم کی فعال میشه

saber73
21-11-2018, 20:49
من سیم کارت به همراه اول ترابرد کردم ( انلاین ) دو روز بعد سیم کارت برام اومد
عکس از کارت ملی انداخت و رفت الان دو روزه سیم دستم ولی فعال نشده
تو سایت همراه اول گفته با پیش شماره 667 اس ام اس میاد که باید عدد 1 بفرستید در جوابش
والا اس ام اس هم نیومده برا سیم کارت فعلیم الان واقعا موندم کی فعال میشه

برا ترابرد فقط حضوری به دفاتر همراه اول یا پیشخوان خدمات دولت مراجعه کنید و اونجا حضوری انجام بدید . الان باز هم برای پیگیری مشکل با مدارک موجود به امور مشترکین همراه اول در مخابرات شهرتون مراجعه کنید .

ho3in1414
22-11-2018, 14:44
من طرح یک ساله داشتم که شبانه دانلود میکردم و مشکلی نبود ولی از ۱۵ ابان تا ۱۷ ابان ۱۰۲ گیگ کم شده از حجمم
شکایت کردم میگن مشکلی نبوده و تخفیف اعمال شده در حالی که من فقط شبا دانلود دارم
کسی هست مشکل مشابه من داشته یاشه؟

cool11
23-11-2018, 01:54
من طرح یک ساله داشتم که شبانه دانلود میکردم و مشکلی نبود ولی از ۱۵ ابان تا ۱۷ ابان ۱۰۲ گیگ کم شده از حجمم
شکایت کردم میگن مشکلی نبوده و تخفیف اعمال شده در حالی که من فقط شبا دانلود دارم
کسی هست مشکل مشابه من داشته یاشه؟

بالاخره شما طرح رو از قبل داشتید و ظاهرا کسای دیگه که از قبل هم طرح داشتن، مثل خود من مثلا، مشکلی نداشتن. بررسی کنید ببینید دقیقا توی چه ساعت هایی دانلود داشتید.
اگر میگن تخفیف اعلام شده پس این 102 گیگ دقیقا در چه زمانی مصرف شده؟
توی ریز کارکرد اگر گزینه ی دیتا رو انتخاب کنید توی همراه من یه لیستی از مصرف بهتون میده، اونجا بررسی کنید ببینید دقیقا چی به چیه.
اگه دیدید اشتباه از طرف شما نیست حتما شکایت کنید به 195، اگر هم دیدید اشتباه از طرف شما بوده سهوا، به نظر من به خاطر اینکه درست بهتون توضیح ندادن مشکل از کجا بوده باز هم شکایت کنید!، وقت خیلی زیادی هم نمیگیره.

bsm1992
25-11-2018, 02:11
دوستان برا نسل 4 باند 3
rssi=100
rsrq=9
snr=10
قاصله از سایت 500 متره خوبه؟
البته این اعداد تا یک متری پنجره هس

saeexx
25-11-2018, 19:17
مودم‌ یو اس بی 3g چه مدلی پیشنهاد میکنین
میخام واسه دانلود شبانه استفاده کنم
با مودم lte روی شبکه ۳جی سرعت دانلود نزدیک به ۴ مگابایت در ثانیه هست
مودم حتما قابلیت پشتیبانی از 3.5g داشته باشه
Royce
26-11-2018, 00:55
سلام دوستان الان برای استفاده از اینترنت شبانه چه راهی را پیشنهاد میدین؟

saeexx
26-11-2018, 03:09
سلام دوستان الان برای استفاده از اینترنت شبانه چه راهی را پیشنهاد میدین؟

خرید بسته نامحدود شبانه به صورت روزانه هفتگی و ماهانه

ADMIN00
27-11-2018, 16:37
کسی نحوه فعالسازی Volte رو S7 edge بلده؟
با وجود اینکه پشتیبانی میکنه ولی هیچ گزینه ای تو تنظیمات نیست

ADMIN00
27-11-2018, 16:38

srx190d
27-11-2018, 19:08

TelFi
رو نصب کن شاید فعال بشه

vegas
27-11-2018, 19:37

تمام مشترکینی که دارای تلفن همراه با قابلیت VoLTE همراه اول باشند با قرارگرفتن در پوشش شبکه LTE و برقراری تماس به صورت معمول یک تماس با کیفیت VoLTE خواهند داشت. نحوه برقراری تماس از طریقVoLTE هیچ تفاوتی با تماس عادی ندارد.
گوشی های تلفن همراه Huawei P۱۰ ، Huawei p۱۰+ ، Samsung S۸ ، Samsung S۸+ ، LG M۷۰۰(Q۶ Plus) و LG M۷۰۰(Q۶ Prime) اولین مدل های تلفن همراه با قابلیت پشتیبانی از VoLTE همراه اول هستند. تلفن های همراه دیگر با برند ها و مدل های مختلف پس از این به لیست تلفن ها با قابلیت پشتیبانی از سرویس VoLTE اضافه خواهند شد.
مشترکینی که دارای این تلفن های همراه هستند می توانند با به روزرسانی های تلفن های همراه خود و شماره گیری*۱۰*۲۴۵۱# این سرویس را فعال نمایند. در صورتیکه مشترک قابلیت اتصال نداشته باشد، این مطلب با شماره گیری*۱۰*۲۴۵۱#به وی اعلام خواهد گردید.

shahryar84
27-11-2018, 23:56
*10*2451#

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ronin63
28-11-2018, 03:41
سلام

دوستان اینترنت شبانه برای من هر از چند دقیقه کاملا قطع میشه .. یعنی خط مشکلی نداره ها ولی دیگه دیتا رد و بدل نمیشه .. فقط اگه با نرم افزار باند رو عوض کنم دوباره درست میشه و باز چند دقیقه بعد قطع میشه .. آیا برای شما هم همینطور هست ؟؟؟

جالبه که توی روز این اتفاق اصلا نمیفته !!!

cool11
28-11-2018, 06:37
سلام

دوستان اینترنت شبانه برای من هر از چند دقیقه کاملا قطع میشه .. یعنی خط مشکلی نداره ها ولی دیگه دیتا رد و بدل نمیشه .. فقط اگه با نرم افزار باند رو عوض کنم دوباره درست میشه و باز چند دقیقه بعد قطع میشه .. آیا برای شما هم همینطور هست ؟؟؟

سلام.
گاهی همین طوره. البته در طول روز هم هست.

srx190d
28-11-2018, 07:14
گوگل پلی تو تایم شبانه اصلا ابدیت نمیکنه
چند وقت صبح می‌زارم ابدیت تکان نمیخوره

ShadowDragon
28-11-2018, 09:59
گوگل پلی تو تایم شبانه اصلا ابدیت نمیکنه
چند وقت صبح می‌زارم ابدیت تکان نمیخوره

ظاهرا تحریم کرده

MMDFullHD
28-11-2018, 14:00
ظاهرا تحریم کرده
بنازم اپل رو
اپ استورش ن دیگه از ۱۱ به بعد ارور ۱۰۰۹ رو میبینم ن اینکه تو اپستور نیاز به قندشکن دارم
دمش گرم حیف کشور ما بخاطر سیاست های غلط راه برای ورودش نذاشته والا بهترین برند تو جهانه و از خدمات عالیش بی بهره ایم

استور ماکرو در چ حاله؟ من خیلی وقته از ویندوز خداحافظی کردم

ShadowDragon
28-11-2018, 14:31
بنازم اپل رو
اپ استورش ن دیگه از ۱۱ به بعد ارور ۱۰۰۹ رو میبینم ن اینکه تو اپستور نیاز به قندشکن دارم
دمش گرم حیف کشور ما بخاطر سیاست های غلط راه برای ورودش نذاشته والا بهترین برند تو جهانه و از خدمات عالیش بی بهره ایم

استور ماکرو در چ حاله؟ من خیلی وقته از ویندوز خداحافظی کردم

ظاهرا من اشتباه کردم، و مشکل رایتل بود و الان با نت ایرانسل اوکیه :n02:

متاسفم که فانتزی هاتون رو خراب کردم :n16: :n11:

MMDFullHD
28-11-2018, 14:52
ظاهرا من اشتباه کردم، و مشکل رایتل بود و الان با نت ایرانسل اوکیه :n02:

متاسفم که فانتزی هاتون رو خراب کردم :n16: :n11:
:n02::n08:
نه با ایرانسلم ی بنده خدایی شمال کشور اونم مشکل داشت
با نت ای دی اسلم مشکل داشت
اگه ی زمان بخواد تحریم بشه باید اپلم بشه و ماکرو هم تحریم کنه
پس خداروشکر ک حداقل گوگل تحریم رو نکرد
:n05:

ShadowDragon
28-11-2018, 15:15
:n02::n08:
نه با ایرانسلم ی بنده خدایی شمال کشور اونم مشکل داشت
با نت ای دی اسلم مشکل داشت
اگه ی زمان بخواد تحریم بشه باید اپلم بشه و ماکرو هم تحریم کنه
پس خداروشکر ک حداقل گوگل تحریم رو نکرد
:n05:

آره والا
احتمالا دست انداز داخلیه، چون خارجیش یا هست یا نیست... اما اینکه صبح هست و عصر نیست خودش گویا همه چیزه

saeexx
28-11-2018, 16:24
سلام

اره واسه منم همینجوری میشه
یکدفعه اینترنت کامل قطع میشه
یا باید ریست کنم مودم رو یا یکبار برم رو ۳جی دوباره ۴جی تا درست بشه
فکر کنم اینکارو میکنن واسه کسایی که شب میذارن دانلود و میرن دنبال کارشون یا میخابن صبح سوپرایز بشن

ho3in1414
28-11-2018, 18:31
بالاخره شما طرح رو از قبل داشتید و ظاهرا کسای دیگه که از قبل هم طرح داشتن، مثل خود من مثلا، مشکلی نداشتن. بررسی کنید ببینید دقیقا توی چه ساعت هایی دانلود داشتید.
اگر میگن تخفیف اعلام شده پس این 102 گیگ دقیقا در چه زمانی مصرف شده؟
توی ریز کارکرد اگر گزینه ی دیتا رو انتخاب کنید توی همراه من یه لیستی از مصرف بهتون میده، اونجا بررسی کنید ببینید دقیقا چی به چیه.
اگه دیدید اشتباه از طرف شما نیست حتما شکایت کنید به 195، اگر هم دیدید اشتباه از طرف شما بوده سهوا، به نظر من به خاطر اینکه درست بهتون توضیح ندادن مشکل از کجا بوده باز هم شکایت کنید!، وقت خیلی زیادی هم نمیگیره.

سلام دوست عزیز مرسی بابت پاسخگویی
من طبق پیشنهاد شما ریز مصرف اون روزا رو دیدم برای مثال تاریخ ۱۷ ابان دانلود من بجز ساعات ۳ تا ۷ ۱۷۰ مگ بوده و بقیه مصرف من از ساعت ۳ تا ۷ بوده حالا چقد حجم کم شده از من؟ ۳۰ گیگ ینی تمام حجم دانلود شده شبانه رو کم کردن .
من ریز مصرفمو و حجم کم شده رو به صورت pdf که خود برنامه همراه من داد رو براشون ارسال کردم باز هم میگن که نخیر تخفیف اعمال شده!!!!!
واقعا دزدی هم حدی داره الان بجز سایت ۱۹۵ توی سایت بازرسی هم شکایت کردم تا ببینم چی میشه ولی این ها اصلا کوتاه نمیان و قبول نمیکنن که حجم خوری کردن

hellbrain666
28-11-2018, 21:51
همراه اول طرحی مثل کنترل مصرف ازاد ایرانسل نداره؟
روی سیم کارت دائمی نگرانم بسته فعال کنم و بقیش رو ازاد حساب کنه

BPNIROU
29-11-2018, 05:11

خیر ندارد

NetizeN
29-11-2018, 14:49

نگرانی تون کاملا بجا هستش و جدی بگیرینش. آخه من پارسال بابت همین مسأله و اینکه سیستم اکانتینگ همراه اول و اطلاعرسانی پیامکی درباره نمایش میزان حجم باقی مانده کاملا با تأخیر حدود نیم ساعته عمل می کرد 29 هزارتومان بابت نزدیک به 130 مگ دانلود به صورت مصرف آزاد اومد روی قبضم. اگر میخواین از اینترنت همراه اول استفاده کنین به داشتن یه سیم کارت اعبتاری فکر کنید.

m.b.z
29-11-2018, 16:48
دوستان الان طرح بلند مدت با حجم زیاد و قیمت مناسب چی هست؟
قبلا یکساله 120 گیگ میگرفتم الان رفتم دیدم دیگه نیست

BPNIROU
29-11-2018, 17:48
دوستان الان طرح بلند مدت با حجم زیاد و قیمت مناسب چی هست؟
قبلا یکساله 120 گیگ میگرفتم الان رفتم دیدم دیگه نیست

70 گیگ یکساله 159000 تومان که با احتساب مالیات میشه 173310 تومان

cool11
29-11-2018, 23:39
سلام دوست عزیز مرسی بابت پاسخگویی
من طبق پیشنهاد شما ریز مصرف اون روزا رو دیدم برای مثال تاریخ ۱۷ ابان دانلود من بجز ساعات ۳ تا ۷ ۱۷۰ مگ بوده و بقیه مصرف من از ساعت ۳ تا ۷ بوده حالا چقد حجم کم شده از من؟ ۳۰ گیگ ینی تمام حجم دانلود شده شبانه رو کم کردن .
من ریز مصرفمو و حجم کم شده رو به صورت pdf که خود برنامه همراه من داد رو براشون ارسال کردم باز هم میگن که نخیر تخفیف اعمال شده!!!!!
واقعا دزدی هم حدی داره الان بجز سایت ۱۹۵ توی سایت بازرسی هم شکایت کردم تا ببینم چی میشه ولی این ها اصلا کوتاه نمیان و قبول نمیکنن که حجم خوری کردن

ینی گزارش مصرف خودشون رو هم قبول ندارن؟
حتما پیگیری کنید از طریق جاهایی که حداقل میشه غیر حضوری شکایت کرد.
محض احتیاط یکی از اون گزارش کارکرد کامل هایی که به ایمیل ارسال میکنه هم بگیرید از همراه من. داشته باشید بهتره.

مهدی صفا
01-12-2018, 12:12
من میخوام برای استفاده از اینترنت شبانه همراه اول 1 تا 11 صبح مودم 4g سیمکارتخور بخرم .
به نظرتون ارزش داره یا برم سراغ adsl مخابرات . چون متاسفانه تو منطقه فیبر نوری هستم .
یه چیز دیگه نهایت سرعت شبانه چقدره و قطعی چقدر داره؟؟؟

BPNIROU
01-12-2018, 13:15
من میخوام برای استفاده از اینترنت شبانه همراه اول 1 تا 11 صبح مودم 4g سیمکارتخور بخرم .
به نظرتون ارزش داره یا برم سراغ adsl مخابرات . چون متاسفانه تو منطقه فیبر نوری هستم .

من قطعی ندارم و ندیدم، سرعتشم برای من تا ۱۸ مگابیت گاهی میاد پایین و اکثر اوقات بین ۵۵ تا ۷۰ مگابیت هست، البته کیفیت دکل میزان یوزر روی دکل و ... تو سرعت شما تاثیر خواهند داشت

saeexx
01-12-2018, 20:23

من از سرعت شبانه همراه اول خیلی راضیم
چند روز پیش قطع میشد وسط دانلود الان درست شده
اگه سرعت تو‌ منطقه شما مناسب هست خرید مودم به نظرم منطقی هست
تست کنید‌اگه انتن و سرعت خوبه دانگل تهییه کنید که هزینه زیادی هم پرداخت نکنید
سرعت دانلودم در شبانه

dokhtarak_e_darya
01-12-2018, 20:39
من از سرعت شبانه همراه اول خیلی راضیم
چند روز پیش قطع میشد وسط دانلود الان درست شده
اگه سرعت تو‌ منطقه شما مناسب هست خرید مودم به نظرم منطقی هست
تست کنید‌اگه انتن و سرعت خوبه دانگل تهییه کنید که هزینه زیادی هم پرداخت نکنید
سرعت دانلودم در شبانه

محدودیت/سقف دانلودم داره یا الکیه؟

ShadowDragon
01-12-2018, 20:54

سلام، قبل خرید ، حتما یه بار با گوشی هم تست بگیر که منطقه خوب باشه
مثلا سمت ما خوب نیست.

saeexx
01-12-2018, 21:20
محدودیت/سقف دانلودم داره یا الکیه؟

حقیقت من هنوز به اون سقف نرسیدم
فکر کنم ۱۸۰ گیگ باشه تا ۷ صبح
ولی یکبار زودتر از زمان پایان ، بسته تموم شد که فکر‌کنم بخاطر سقف مصرف بوده
راهی میشناسید‌که بسه مانده ترافیک واسه شبانه گرفت؟ از طریق sms?
چون مودم من ussd نداره توی همراه من هم ترافیک نمیزنه و فقط با sms میتونم کار کنم
جدیدا از طریق مقدار مصرف خوده مودم باید بفهمم چقدر مصرف شده

مهدی صفا
03-12-2018, 09:25
سلام، قبل خرید ، حتما یه بار با گوشی هم تست بگیر که منطقه خوب باشه
مثلا سمت ما خوب نیست.

متاسفانه با گوشی جدید هواوی 4.5g نهایت به 2 مگ میرسه . موندم چکار کنم که زیاد نخواد هزینه کنم .این مودمی که تو سایت زده کارکردش هم مطمئنه؟

ShadowDragon
03-12-2018, 14:04
متاسفانه با گوشی جدید هواوی 4.5g نهایت به 2 مگ میرسه . موندم چکار کنم که زیاد نخواد هزینه کنم .این مودمی که تو سایت زده کارکردش هم مطمئنه؟

منظورت کدوم یکیه؟
البته منطقه ما ایرانسل خوبه اما بدیش اینه که خیلی وقتا به مدت چند ساعت no service
همراه اول هم سرعتم ۴۰۰ تا ۱۳۰۰ , که شما وضع بهتری داری

مهدی صفا
04-12-2018, 09:52
منظورت کدوم یکیه؟
منم مابه شما بودم، البته منطقه ما ایرانسل خوبه اما بدیش اینه که خیلی وقتا به مدت چند ساعت no service
همراه اول هم سرعتم ۴۰۰ تا ۱۳۰۰ , که شما وضع بهتری داری

پس به نظر شما من میصرفه دانگل تهیه کنم ؟ حالا چه فرقی بین این سه تا دانگل هست؟ که تو سایت همراه اول اومده . یعنی منظورم اینه خیلی اختلاف بین 3g با 4g هستش ؟ اگه اونی که از همه گرونتر هستش رو بخرم سرعت بیشتری داره؟

ShadowDragon
04-12-2018, 11:06
پس به نظر شما من میصرفه دانگل تهیه کنم ؟ حالا چه فرقی بین این سه تا دانگل هست؟ که تو سایت همراه اول اومده . یعنی منظورم اینه خیلی اختلاف بین 3g با 4g هستش ؟ اگه اونی که از همه گرونتر هستش رو بخرم سرعت بیشتری داره؟

اگه شرایط adsl رو نداری، بگیر
مثلا من گرفتم که از دانلود شبانه رایگان استفاده کنم که زفت رو ده گیگ و بعدش هم کلا حذف شد!
البته خودت باید قضاوت کنی
به نظر من ، اگه دانلودات با ۳-۴ شب در ماه راه میافته، نمیارزه
سرعتشون معمولا تفاوتی نداره، مگه اینکه یکیش کت ۶ باشه بقیه ۴

مهدی صفا
05-12-2018, 10:49
مثلا من گرفتم که از دانلود شبانه رایگان استفاده کنم که زفت رو ده گیگ و بعدش هم کلا حذف شد!

متاسفانه مودم 4g همراه اول تموم شده . به نظرتون چکار کنم؟ ایرانسل هم شبانه باحال داره مثل همراه اول ؟

saeexx
05-12-2018, 11:00
متاسفانه مودم 4g همراه اول تموم شده . به نظرتون چکار کنم؟ ایرانسل هم شبانه باحال داره مثل همراه اول ؟

از طریق نمایندکی فروش یا سایت دیوار بگیر
مودم همراه اول خیلی تعریفی نیست
اگه واقعا میخای تو نت بگردی هست
اگه تفاوت قیمت خیلی واسط مهم و نیست دست و بالت بازه یه مودم خوب بگیر که همیشه لذتشو ببری
یا دانگل بگیر اگر‌فقط واسه دانلود میخای
عکس سرعت شبانه همراه اول من چنتا پست بالاتر هست

مهدی صفا
05-12-2018, 11:20

ShadowDragon
05-12-2018, 11:50

برو از بازار مودم ۴جی بگیر، اگه قصد گرفتن داری
هم انتخابت بیشتره، هم احتمالا جنس به مراتب بهتری از اشغال هایی که این شرکت ها میارن، گیرت میاد

مهدی صفا
06-12-2018, 08:53
از طریق نمایندکی فروش یا سایت دیوار بگیر
مودم همراه اول خیلی تعریفی نیست
اگه واقعا میخای تو نت بگردی هست
اگه تفاوت قیمت خیلی واسط مهم و نیست دست و بالت بازه یه مودم خوب بگیر که همیشه لذتشو ببری
یا دانگل بگیر اگر‌فقط واسه دانلود میخای
عکس سرعت شبانه همراه اول من چنتا پست بالاتر هست
الان این سرعتی که عکس گذاشتی با چه مودمی بود یا با گوشی وصل بودی؟؟؟

saeexx
06-12-2018, 11:29
الان این سرعتی که عکس گذاشتی با چه مودمی بود یا با گوشی وصل بودی؟؟؟

با مودم tp link m7300

مهدی صفا
06-12-2018, 12:16
با مودم tp link m7300

الان اگه طرح نامحدود ایرانسل با سرعت 8 مگ بگیرم . از سرورهای داخلی هم فقط دانلود کنم تا چه حجمی جلوی سرعت رو نمیگیره؟؟؟؟
ماهی 40 تومن نامحدود زده تو سایتش

saeexx
06-12-2018, 12:26
الان اگه طرح نامحدود ایرانسل با سرعت 8 مگ بگیرم . از سرورهای داخلی هم فقط دانلود کنم تا چه حجمی جلوی سرعت رو نمیگیره؟؟؟؟

اینو تو تایپیک ثابت ایرانسل بپرسید
ولی ایرانسل سرعت ۸ مگ ۵۰ گیگ بدون ساعات مشخص میشه ۵۰ تومن
همراه اول ۱۸۰ گیک سرعت نامحدود ساعات ۲ تا۷ یا ۲ تا ۱۱ میشه ۱۵ تومن

Behzad83
07-12-2018, 07:17
دوستان تو اپلیکیشن همراه من، بسته‌های شبانه همراه اول رو شما میتونید ببینید؟
برای من که خالی هست و هیچ بسته شبانه‌ای نمایش نمیده.

saeexx
07-12-2018, 11:08
دوستان تو اپلیکیشن همراه من، بسته‌های شبانه همراه اول رو شما میتونید ببینید؟
برای من که خالی هست و هیچ بسته شبانه‌ای نمایش نمیده.

نه نشون نمیده تنها راه مد ussd هست
اکه روش sms بلدین به بنم توضیح بدین

comet
07-12-2018, 17:25

من نمی دونم الگوی دانلود شما چه جوره اما درباره کیفیت سرویس اپراتورها فراموش نکنید که محله به محله متفاوته و یه تابعی از پهنای باند اختصاص داده شده به آنتن ها و ترافیک کاربران در منطقه ای هستش که قصد دانلود دارین بنابراین نمیشه همین جوری گفت همراه اول بهتره یا ایرانسل. به هر صورت برای خرید مودم واسه اینکه تبلیغ مغایر با قوانین انجمن نشه یه سایت رو در پیام خصوصی معرفی می کنم که پارسال شب یلدا با تخفیف خرید کردم از اون و کلا چند ساله فعاله و قابل اعتماد. در مورد بسته های نامحدود هم اگر با الگوی دانلود شما همخوانی داشته باشد و البته روی پهنای باند و ترافیک کاربران ایرانسل هم در محدوده شما فشار نباشه بسته یه ساعته و دو ساعته و سه ساعته شبانه ایرانسل که 2 تا 8 صبح هستش و اسمش نامحدوده اما محدویت دانلود اونا به ترتیتب 20 و 40 و 60 گیگ هستش رو پیشنهاد می کنم که بویژه صبحها حوالی ساعت 6 تا 8 سرعت خیلی خوبی داره و آخرین بار چند ماه پیش من یه بسته یه ساعته رو ظرف حدود 40 دقیقه به سقف 20 گیگی اون رسیدم. درباره بسته های نامحدود همراه اول هم که اینجا به اندازه کافی بحث شده. ضمنا فراموش نکنید اگرچه پهنای باند سرورها معمولا ثابته اما ترافیک کاربرانی که از اونا دانلود می کنن در ساعات مختلف متفاوته بنابراین اگر در ساعتی شروع به دانلود از سروری کردید و از سرعت راضی نبودین بلافاصله به حساب بی کیفیتی سرویس اینترنتی تون نذارین چون ممکن به هر دلیل تو اون ساعت ترافیک روی اون سرور بالا باشه که سرعت دانلود شما رو پایین می یاره

mohammadgh6
07-12-2018, 19:15
دوستان هرکسی میخاد adsl بگیره ولی خطش فیبره. اول از مخابرات adslبگیره.چون به خاطر خودشون،خطو بازسازی میکنن.بعد چند وقت درخاست قطع و سراغ شرکت دلخواه بروید.

xshya
07-12-2018, 20:13
اره واسه منم همینجوری میشه
یکدفعه اینترنت کامل قطع میشه
یا باید ریست کنم مودم رو یا یکبار برم رو ۳جی دوباره ۴جی تا درست بشه
فکر کنم اینکارو میکنن واسه کسایی که شب میذارن دانلود و میرن دنبال کارشون یا میخابن صبح سوپرایز بشن

اگر به شبکه متصل هستین ولی اینترنت قطع است دقیقا مشکل از مودم و فریمور است و این دقیقا مشکلی بود که خودم چندسال پیش با مودم B315 داشتم که بعد از ویرایش فریمور و اپدیت مودم این مشکل هم حل شد البته در مودمهای LTE جدیدتر هواوی این ناسازگاری با اوپراتورهای ایران تقریبا برطرف شده

saeexx
07-12-2018, 21:14
اگر به شبکه متصل هستین ولی اینترنت قطع است دقیقا مشکل از مودم و فریمور است و این دقیقا مشکلی بود که خودم چندسال پیش با مودم B315 داشتم که بعد از ویرایش فریمور و اپدیت مودم این مشکل هم حل شد البته در مودمهای LTE جدیدتر هواوی این ناسازگاری با اوپراتورهای ایران تقریبا برطرف شده

مشکل برطرف شده

xshya
07-12-2018, 21:49
مشکل برطرف شده

خب خداراشکر به دیگران هم یاد بدین

ormax1
08-12-2018, 02:49

چند روز پیش با موردم 612 اومدم دیدم کانکته آنت داره لینک شده اما اصلا دیتا نمیداد. هر کاری کردم نشد. گوشیم فور جیه. سیمکارت همراه اولو که روی مودم بود گذاشتم روی گوشی دیدم نه دیتا میده نه پیام میره نه زنگ میزنه نه کد USSD اجرا میکنه. اما جالب اینکه زنگ میخورد پیامم میگرفت. خلاصه چمد بار زنگ زدم 9990 تا تونستم حرف بزنم که طرف متاسفانه افتضاح بود. حتی نمیشنید چی میگم . 2 کلمم نمیزاشت حرف بزنم اصلا بگم چی شده. هی میپیچوند. خلاصه نتیجه نگرفتم. اون اوپراتور بی کفایت هم سر در نیاورد و گفت سیستمه و پیچوند. هیچ زمانیم برای حلش نداد. کلا هم رفتارشون افتضاست هم اطلاعاتشون نا کافی و ضعیفه

نکته جالب اینکه یه سیم کارت دیگه همراه اول داشتم یه بسته یه ساعته گرفتم انداختم و مودم عالی داشت کار میکرد و همه چیشم درست کار میکرد. اما سیم کارتی که روی مودم بود حالا رو گوشی کامل یه طرفه شده بود. اکانتینگ همراه منم چک کردم هیچ مشکلی نداشت. خلاصه خابیدم صبح پاشدم دیدم مشکلش حل شده و سیمو برگردوندم رو مودم و سیم گوشیم گذاشتم رو گوشی. خلاصه حد اقل برای مشکل من ایراد از سیمکارت و سرویس همراه اول بود و مودمو فریمور عالی کار میکنه. مخصوصا در مدلی که گفتم وقتی مودمو روشن میکنی کل بوت شدن و لینک گرفتن 4 ثانیه بیشتر طول نمیکشه که این خودش از طراحی سخت افزار و فریمور خوب فقط میتونه باشه

saeexx
08-12-2018, 10:32
خب خداراشکر به دیگران هم یاد بدین

کار خاصی انجام ندادم ظاهرا مشکل از خود شبکه همراه اول بوده

saeexx
08-12-2018, 10:35
چند روز پیش با موردم 612 اومدم دیدم کانکته آنت داره لینک شده اما اصلا دیتا نمیداد. هر کاری کردم نشد. گوشیم فور جیه. سیمکارت همراه اولو که روی مودم بود گذاشتم روی گوشی دیدم نه دیتا میده نه پیام میره نه زنگ میزنه نه کد USSD اجرا میکنه. اما جالب اینکه زنگ میخورد پیامم میگرفت. خلاصه چمد بار زنگ زدم 9990 تا تونستم حرف بزنم که طرف متاسفانه افتضاح بود. حتی نمیشنید چی میگم . 2 کلمم نمیزاشت حرف بزنم اصلا بگم چی شده. هی میپیچوند. خلاصه نتیجه نگرفتم. اون اوپراتور بی کفایت هم سر در نیاورد و گفت سیستمه و پیچوند. هیچ زمانیم برای حلش نداد. کلا هم رفتارشون افتضاست هم اطلاعاتشون نا کافی و ضعیفه

نکته جالب اینکه یه سیم کارت دیگه همراه اول داشتم یه بسته یه ساعته گرفتم انداختم و مودم عالی داشت کار میکرد و همه چیشم درست کار میکرد. اما سیم کارتی که روی مودم بود حالا رو گوشی کامل یه طرفه شده بود. اکانتینگ همراه منم چک کردم هیچ مشکلی نداشت. خلاصه خابیدم صبح پاشدم دیدم مشکلش حل شده و سیمو برگردوندم رو مودم و سیم گوشیم گذاشتم رو گوشی. خلاصه حد اقل برای مشکل من ایراد از سیمکارت و سرویس همراه اول بود و مودمو فریمور عالی کار میکنه. مخصوصا در مدلی که گفتم وقتی مودمو روشن میکنی کل بوت شدن و لینک گرفتن 4 ثانیه بیشتر طول نمیکشه که این خودش از طراحی سخت افزار و فریمور خوب فقط میتونه باشه

چند روز پیش هم سیم کارت دایمی منم پاسه حداقل ۱۲ ساعت اینجوری شده بود و دقیقا یک طرفه
شما حالا تونستی ۹۹۹۰ بگیری من اونم نتونستم
اخر شب ساعت ۲ درست شد
حالا شدیدا احتیاج داشتم که تماس بگیرم و نمیشد!!
مجبورا یه سیم رایتل گذاشتم تا کارم راه بیافته

Behzad83
09-12-2018, 11:14
نه نشون نمیده تنها راه مد ussd هست
اکه روش sms بلدین به بنم توضیح بدین

ممنون سعیدجان
نه روش sms رو بلد نیستم. تعجب میکنم چرا تو اپلیکیشن نمیگذارن. احتمالا میخوان دم دست نباشه همه استفاده نکنند.

dadash42
10-12-2018, 04:46
مثل اینکه طرح نامحدود رایگان 3 تا 7 صبح تمام شده
کسی خبری از طرحهای جدید نامحدود داره

comet
11-12-2018, 00:24
چند روز پیش هم سیم کارت دایمی منم پاسه حداقل ۱۲ ساعت اینجوری شده بود و دقیقا یک طرفه
شما حالا تونستی ۹۹۹۰ بگیری من اونم نتونستم
اخر شب ساعت ۲ درست شد
حالا شدیدا احتیاج داشتم که تماس بگیرم و نمیشد!!
مجبورا یه سیم رایتل گذاشتم تا کارم راه بیافته

من یه سیم کارت دائمی و یه اعتباری دارم که هر دو به نه نام خودمه. هفته قبل مشابه این اتفاقی که واسه شما و اون یکی دوستمون افتاده، حدود 8 شب واسه منم رخ داد و اون موقعی بود که متوجه شدم بسته اینترنت سیم کارت اعتباریم قطعه و نه کدهای یو اس اس دی کار می کرد و نه میشد شماره گرفت و تنها پیامک دریافت می شد و همزمان چک کردم خط دائمی من هم همون مسأله رو داشت و وارد اپلیکیشن همراه من هم که میشدم نه صورتحساب دائمی رو نشون میداد و نه بسته و مانده اعتبار سیم کارت اعتباری رو و هر چی با یه سیم کارت همراه اوله دیگه هم به 9990 زنگ زدم کارشناسی برای پاسخگویی روی خط نیومد. فقط خواستم بگم مسأله شماره ای نیست بلکه به مشترک بر میگرده. یعنی اگه یه مشترک همراه اول 10 تا سیم کارت اعبتاری یا دائمی هم داشته باشه هنگام بروز این خطا تو سیستم اکانتینگ همراه اول، همه شماره هاش مسدود میشن و اطلاعات حساب حاشونم از طریق همراه من در دسترس نیست. فکر کنم سه چهار ساعت طول کشید تا مشکل حل شد.

saeexx
11-12-2018, 00:37
من یه سیم کارت دائمی و یه اعتباری دارم که هر دو به نه نام خودمه. هفته قبل مشابه این اتفاقی که واسه شما و اون یکی دوستمون افتاده، حدود 8 شب واسه منم رخ داد و اون موقعی بود که متوجه شدم بسته اینترنت سیم کارت اعتباریم قطعه و نه کدهای یو اس اس دی کار می کرد و نه میشد شماره گرفت و تنها پیامک دریافت می شد و همزمان چک کردم خط دائمی من هم همون مسأله رو داشت و وارد اپلیکیشن همراه من هم که میشدم نه صورتحساب دائمی رو نشون میداد و نه بسته و مانده اعتبار سیم کارت اعتباری رو و هر چی با یه سیم کارت همراه اوله دیگه هم به 9990 زنگ زدم کارشناسی برای پاسخگویی روی خط نیومد. فقط خواستم بگم مسأله شماره ای نیست بلکه به مشترک بر میگرده. یعنی اگه یه مشترک همراه اول 10 تا سیم کارت اعبتاری یا دائمی هم داشته باشه هنگام بروز این خطا تو سیستم اکانتینگ همراه اول، همه شماره هاش مسدود میشن و اطلاعات حساب حاشونم از طریق همراه من در دسترس نیست. فکر کنم سه چهار ساعت طول کشید تا مشکل حل شد.

بنظرم برنامه‌همراه من خیلی مشکل داره و پر از باگ مخصوصا توی نمایش اطلاعات و همش خطا میده حداقل واسه ios اینجوریه
این‌مشکل‌قطعی هم خیلی وقت بود واسم‌پیش نیومده بود نزدیکم‌کسی همراه اول نداشت تا بررسی کنم
حدا کنه دیگه پیش نیاد چون واقعا به مشکل اساسی بر میخوریم در زمان اضطراری

ormax1
11-12-2018, 03:59
من هم دو تا خطم به نام خودمه
اما با اونیکی خطم به راحتی وصل میشد و کار میکرد.
برنامه همراه من روی گوشی و همینطور نسخه تحت وب کاملا وضعیت هر دو خط رو بدون مشکل نشون میداد . حتی همون سیمکارتی که مشکل داشت با اینترنت سیم کارت دیگم رفتم و همراه من وضعیت خط مسدود شده رو عادی نشون میداد و بسته هم باقی بود نرمال بود.

هیچوقت تو کشور عزیزمون نمیفهمیم علت یه سری چیزا چی هست. یعنی اون شرکت معظم می فرمایند که بله ما اینیم و میتونیم !

میخواستم به اوپراتور بگم ببخشید من این خط رو گرفتم پس حتما احتیاج داشتم و این کافی نیست که بگیم الان سیستم مشکل داره و بعدا درست میشه. خوب این مدت که من محروم میشم و ممکنه کار مهمی داشته باشم چی میشه؟ عذر خواهی که در کار نیست. پرداخت خسارت هم که قربونش برم اصلا. خوب پس چی؟

منصفانش اینه وقتی یه سرویسی رو میخرید و به استیبل بودن خودش میباله و تاکید داره و شمام روش حساب میکنید ، اگر وقفه ای در خدمات رسانی هر چقدر هم کوتاه باشه باید ضمن عذر خواهی خسارت مشتری رو پرداخت کنن. هم از نظر شرعی هم قانونی و هم عرفی این باید باشه.

هر سرویسی که میدند رو ثانیه به ثانیه روش حساب میکنند. حالا مثلا بسته تموم شه یا شارژ تموم شه اگه زنگ واجب هم باشه خبر مرگ هم بخوایم بدیم پولم نباشه که وصل نمیشه. میگه امکانش نیست. مثلا زمان بسته تموم بشه. پس حتی یک ساعتم سرویس دهی نکنه باید بررسی و ضمن عذر خواهی خسارت پرداخت کنن. در غیر این صورت اون شرکت و خدمات معتبر نیست.

اونوقت میان تو اخبارمون میگن تویوتا فراخوان داد و ماشیناشون فلان ایرادو داشت. خب معلومه از مسئولیت پذیریشونه. اینا که ماشالاه همه چیشون بی عیبو نقصه !!

محمد7966
13-12-2018, 12:10
سلام .دوستان همراه اول هدیه شبانه بسته هاشو حذف کرده؟؟قبلا 2 گیگ میگرفتیم،4 گیگ هدیه شبانه داشت ولی الان میبینم برای من 4 گیگ رو نزده و فقط 2 گیگ روزانه است

italodance
13-12-2018, 12:45
بله فتوا اعلام شده و اینترنت شبانه همراه بسته حرام اعلام شد. موضوع فتوا فساد در استفاده از اینترنت شبانه همراه بسته مابین کودکان و نوجوانان الاف و بی کار بود که صدای اعضای خانواده را در آورده بود. خبر و اجراش یک ماه پیش بود.:n33:

Behzad83
13-12-2018, 13:11
سلام .دوستان همراه اول هدیه شبانه بسته هاشو حذف کرده؟؟قبلا 2 گیگ میگرفتیم،4 گیگ هدیه شبانه داشت ولی الان میبینم برای من 4 گیگ رو نزده و فقط 2 گیگ روزانه است

بله حذف کرده. باید بسته شبانه ماهانه بگیرید که دو تا بسته داره. تو سایتش یا با ستاره ۱۰۰۰ مربع میتونید بسته‌های شبانه رو ببینید.

ShadowDragon
14-12-2018, 12:07
من هم دو تا خطم به نام خودمه
اما با اونیکی خطم به راحتی وصل میشد و کار میکرد.
برنامه همراه من روی گوشی و همینطور نسخه تحت وب کاملا وضعیت هر دو خط رو بدون مشکل نشون میداد . حتی همون سیمکارتی که مشکل داشت با اینترنت سیم کارت دیگم رفتم و همراه من وضعیت خط مسدود شده رو عادی نشون میداد و بسته هم باقی بود نرمال بود.

هیچوقت تو کشور عزیزمون نمیفهمیم علت یه سری چیزا چی هست. یعنی اون شرکت معظم می فرمایند که بله ما اینیم و میتونیم !

میخواستم به اوپراتور بگم ببخشید من این خط رو گرفتم پس حتما احتیاج داشتم و این کافی نیست که بگیم الان سیستم مشکل داره و بعدا درست میشه. خوب این مدت که من محروم میشم و ممکنه کار مهمی داشته باشم چی میشه؟ عذر خواهی که در کار نیست. پرداخت خسارت هم که قربونش برم اصلا. خوب پس چی؟

منصفانش اینه وقتی یه سرویسی رو میخرید و به استیبل بودن خودش میباله و تاکید داره و شمام روش حساب میکنید ، اگر وقفه ای در خدمات رسانی هر چقدر هم کوتاه باشه باید ضمن عذر خواهی خسارت مشتری رو پرداخت کنن. هم از نظر شرعی هم قانونی و هم عرفی این باید باشه.

هر سرویسی که میدند رو ثانیه به ثانیه روش حساب میکنند. حالا مثلا بسته تموم شه یا شارژ تموم شه اگه زنگ واجب هم باشه خبر مرگ هم بخوایم بدیم پولم نباشه که وصل نمیشه. میگه امکانش نیست. مثلا زمان بسته تموم بشه. پس حتی یک ساعتم سرویس دهی نکنه باید بررسی و ضمن عذر خواهی خسارت پرداخت کنن. در غیر این صورت اون شرکت و خدمات معتبر نیست.

اونوقت میان تو اخبارمون میگن تویوتا فراخوان داد و ماشیناشون فلان ایرادو داشت. خب معلومه از مسئولیت پذیریشونه. اینا که ماشالاه همه چیشون بی عیبو نقصه !!
دیشب از ساعت ۱ تا ۵ صبح، ایرانسل من خراب بود
جالبه دوستم که خط اعتباری همراه اول رو ترابرد کرده بود و اینجا دایمی کرده بود، کلا نمیتونست وارد شه، ولی من که خطم ایرانسل بود میشد وارد شم
میخواست با گوشی تماس بگیره پیغام عدم ثبت نام میگرفت، خط هم کلا کار نمیکرد!! حتی با ۷۰۰ هم نمیشد تماس بگیره

saeexx
14-12-2018, 12:11
دوستان با شروع رومینگ‌ملی امکان اتصال به تمام اپراتورها مهیا شده و‌ حرکت خوبی بوده
از دوستان میخام تست‌ کنن ببینن میتونن از اینترنت شرکت دیگه استفاده کنند؟
من نتونستم فکر کنم فقط برای مکالمه هست
ارادتمند

ShadowDragon
14-12-2018, 15:50
دوستان با شروع رومینگ‌ملی امکان اتصال به تمام اپراتورها مهیا شده و‌ حرکت خوبی بوده
ارادتمند

از قبل نبود؟؟:n13: لینکی دارید از خبر؟

mjavad205
14-12-2018, 16:17
ارادتمند
فکر میکنم برای جاهای خاصی باشه
الان سمت من هیچ رومینگ روی هیچ کدوم صورت نمیگیره

saeexx
14-12-2018, 22:37
از قبل نبود؟؟:n13: لینکی دارید از خبر؟

اون فقط واسه رایتل بود
این واسه همه اوپراتور ها هست
خدمت شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3NYAMIN
18-12-2018, 01:44
دوستان همراه اولی از این اپراتور راضی هستین!؟ارزش داره ترابرد کنم سیم دائمی رو!؟

shahryar84
18-12-2018, 01:52
برای مناطقی که فقط یکی از اپراتورها آنتن می‌دن
ارادتمند

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

javadth
18-12-2018, 02:07
دوستان همراه اولی از این اپراتور راضی هستین!؟ارزش داره ترابرد کنم سیم دائمی رو!؟

بسته های شبانه خوبی داره

منتهی کنترل مصرف ازاد نداره

Memonex
18-12-2018, 10:24
در همین لحظه سایت شاتل لند بر روی همراه اول از دسترس خارج شده و مشخصه اینکارو کردن که نشه دانلود کرد :||| دوستان لطفا اگه میتونید همین الان تست انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید

mjavad205
18-12-2018, 10:40
در همین لحظه سایت شاتل لند بر روی همراه اول از دسترس خارج شده و مشخصه اینکارو کردن که نشه دانلود کرد :||| دوستان لطفا اگه میتونید همین الان تست انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید
من الان اینترنت ثابتم ورزش3 و شاتلند بالا نمیاد
فک کنم مشکلی برای سرورشون پیش اومده

ALIRK
18-12-2018, 11:40
من الان اینترنت ثابتم ورزش3 و شاتلند بالا نمیاد
فک کنم مشکلی برای سرورشون پیش اومده

ورزش 3کلا تو هیچ اینترنتی ازصبح نمیاد و مشکل از خودشون باید باشه

BPNIROU
18-12-2018, 12:51
ورزش 3کلا تو هیچ اینترنتی ازصبح نمیاد و مشکل از خودشون باید باشه

هم ورزش ۳ هم شاتل لند برام باز میشه دیشب کلی دانلود هم داشتم مشکلی نبود

Mana5
18-12-2018, 22:42
من از دیروز نمیتونم وارد اکانتم تو همراه من بشم
البته my.mci.ir باز میشه ولی اپلیکیشنشون مشکل داره

dokhtarak_e_darya
19-12-2018, 01:08
من از دیروز نمیتونم وارد اکانتم تو همراه من بشم
البته my.mci.ir باز میشه ولی اپلیکیشنشون مشکل داره
اپلیکیشنو اپدیت کن امتحان کن

Mana5
19-12-2018, 13:56
اپلیکیشنو اپدیت کن امتحان کن

آخرین ورژنشه
مستقیما از گوگل پلی گرفتم

dadash42
19-12-2018, 14:17
دیروز 10نومان شارژ کردم یهو 200 پیامک اومد و تمام شارژ پاک شد!
9990 زنگ زدم گفت 100 شماره تبلیغاتی برام فعاله, هر کدوم شارژ میخوره
گفتم هیچ وقت نخواستم گفت خودت فعال کردی گفتم مگه بیکارم
نگو همراه اول تا شارژ کنم خودشون عضو پیامکهای تبلیغاتی میکنن, عجب جونورهایی
بیچاره دایمی ها
ایرانسل اینجوری دزدی نمیکنه

ShadowDragon
19-12-2018, 14:35
بیچاره دایمی ها

شخصا همچین مشکلی نداشتم
شکایت کن پس بگیر

dadash42
19-12-2018, 14:48
10تومان نوش جونشون, ارزش جر و بعث باهاشون نداره
گفت همه را تا 24ساعت غیر فعال میکنه و اگه دوباره تبلیغاتی اومد زنگ بزن ستاره 800 مربع
شارژم تموم کردن دیگه پیمگ تبلیغاتی نیومد, کار خودشونه, غیر از همراه اول کی میدونه شارژ دارم یا نه
با 200 پیامک بمباران میکنن و هزینه شو هم میگیرن

محمد7966
19-12-2018, 17:48
بیچاره دایمی ها

وارد اکانت همراه اول بشید،اگر ندارید برای خودتون بسازید و ببینید خدمات مبتنی بر محتوا دارید یا نه،اگه دارید غیرفعال کنید چون این خدمات هم پول کم میکنه بد جور هم کم میکنه

dadash42
19-12-2018, 18:02
حذف شود......

dadash42
19-12-2018, 18:06
وارد اکانت همراه اول بشید،اگر ندارید برای خودتون بسازید و ببینید خدمات مبتنی بر محتوا دارید یا نه،اگه دارید غیرفعال کنید چون این خدمات هم پول کم میکنه بد جور هم کم میکنه

ممنون, الان نگاه کردم هیچی فعال ندارم
ولی تو تاریخچه دیدم امروز نزدیک 40:n04: تا غیر فعال شده, بعد از شکایت به 2020
آخه به چه حقی اول اینها را بدون اجازه فعال کردن
خدمات پیامکی انبوه چی؟ اونهم غیر فعال کنم؟

محمد7966
19-12-2018, 18:11
ممنون, الان نگاه کردم هیچی فعال ندارم
ولی تو تاریخچه دیدم امروز نزدیک 40:n04: تا غیر فعال شده, بعد از شکایت به 2020
آخه به چه حقی اول اینها را بدون اجازه فعال کردن
خدمات پیامکی انبوه چی؟ اونهم غیر فعال کنم؟

اونها رو با همون #800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) * هم میتونید غیرفعال کنید،کلا هرچی که مربوط به تبلیغات و خدمات غیرفعال کنید،خودش تو توضیحات مینویسه که این پیام ها مربوط به چیه

shaahani
19-12-2018, 20:04
خدمات محتوا رو وقتی برنامه چرند و پرند از روی کافه بازار نصب میکنید یا روی لینک هایی که چرندیات پر آب و تاب واسشون نوشته ، کلیک میکنید براتون بطور ناخواسته فعال میشه.
بعضی وقتها هم یه SMS میاد برای برنده شدن یا فلان کار ، فلان شماره رو به فلان تلفن پیامک کن ، که شما انجام میدید و خدمات محتوا فعال میشه و بطور روز شمار از حساب شما پول برای راه انداز هاش میره .
شماره تلفنتون رو همینطور که دوستان میگن چک کنید که خدمات محتوا نداشته باشد.

ShadowDragon
20-12-2018, 01:13
سوال که منو درگیر کرده اینکه واقعا کی میاد ، خواسته، اینا رو فعال میکنه؟؟؟ همش ناخواسته میشه دیگه

Behzad83
20-12-2018, 01:32
سوال که منو درگیر کرده اینکه واقعا کی میاد ، خواسته، اینا رو فعال میکنه؟؟؟ همش ناخواسته میشه دیگه

بله به اینها میگن خدمات ارزش افزوده، که یک کلاهبرداری رسمی هست که دولت و مخابرات هم اون رو باب کردند.

dadash42
20-12-2018, 09:12
بعد از غیر فعال سازی پیامکهای تبلیغاتی دیگه شارژش کم نشده, فعلاً همراه اول دوباره فعال نکنه

saber73
21-12-2018, 01:14
دوستان همراه اولی که مودم تندا مدل 180 دارن . مودم لاک هستش یا نه ؟

ALIRK
21-12-2018, 13:02
دوستان همراه اولی که مودم تندا مدل 180 دارن . مودم لاک هستش یا نه ؟

لاک و قابل انلاک نیست

starstarmaryam
21-12-2018, 15:15
در بسته اینترنت نامحدود شبانه (یک ماهه) سیاست مصرف منصفانه ۱۸۰ گیگ یعنی چی؟ یعنی فقط ۱۸۰ گیگ در کل ماه می تونم دانلود کنم؟

BPNIROU
21-12-2018, 16:06
در بسته اینترنت نامحدود شبانه (یک ماهه) سیاست مصرف منصفانه ۱۸۰ گیگ یعنی چی؟ یعنی فقط ۱۸۰ گیگ در کل ماه می تونم دانلود کنم؟

بله کلا با واژه نامحدود بیگانه‌اند

saber73
22-12-2018, 03:50
دوستان همراه اول به غیر باندهای 1800 و 2600 رو باند 800 هم 4g ارائه میده ؟ شهر ما طبق سایت و نقشه کامل پوشش 4g و 4.5g داره ولی با مودم fd-m60 اصلا نمیره رو حالت 4.5 و اصلا تغییر سرعتی هم مشاهده نمیشه . با مودم ttf-i60 باز از نظر اسمی خبری از 4.5g نیست ولی افزایش سرعت انجام میشه و معلومه تجمیع صورت گرفته. مسئله جالب اینجاست با یک مودم 5577 و انتخاب دستی باندها معلوم میشه شهر ما همراه اول فقط رو 1800 و 800 داره 4g میده اونم 800 به صورت رومینگ با اپراتور های وب !!!! خبری هم از 2600 نیست ؟ من کلا گیج شدم . الان رو مودم tfi60 از دو باند 1800 و 800 استفاده میکنه ؟ 2600 هم کلا وحود خارجی نداره . یا اصلا تجمیع همراه اول و شبکه 4.5 همراه اول فرق داره ؟ رو مودم fd-m60 هم اصلا تجمیع و یا افزایش سرعت انجام نمیشه و باز باند 2600 خبری نیست و فقط 1800 و 800 که اینم نمیتونه مودم تجمیع کنه . مسئله جالب تر 45 کیلومتری شهر ما یک شهر کوچیک تر قرار داره اونجا با مودم fd-m60 علامت 4.5 میاد و تجمیع و افزایش سرعت هم صورت میپذیره . و با انتخاب باندها مشخص میشه مثل ایرانسل رو 1800 و 2600 داره سرویس میده . هدفم از گفتن این مطالب : کلا شبکه 4.5 همراه اول چگونه هستش ؟ به دین صورت که در برخی شهرها از باندهای 1800 و 2600 استفاده میکنه و در برخی از 1800 و 800 ؟ الان باند 800 رومینگ و متعلق به های وب هست ! معیار این انتخاب باند برا شهرها چیه ؟ و می رسیم به قسمت مودم و مشخص میشه مودم tfi60 هر دو حالت تجمیع رو میتونه انجام بده ولی تا به اینجای کار و با جدیدترین فریم ویرها مودم fd-m60 نمیتونه 1800 و 800 رو باهم تجمیع کنه یا از اون سیستم 4.5 همراه اول که معلوم نیست چیه استفاده کنه .

SAeedBaa
22-12-2018, 15:02
دوستان همراه اول به غیر باندهای 1800 و 2600 رو باند 800 هم 4g ارائه میده ؟ شهر ما طبق سایت و نقشه کامل پوشش 4g و 4.5g داره ولی با مودم fd-m60 اصلا نمیره رو حالت 4.5 و اصلا تغییر سرعتی هم مشاهده نمیشه . با مودم ttf-i60 باز از نظر اسمی خبری از 4.5g نیست ولی افزایش سرعت انجام میشه و معلومه تجمیع صورت گرفته. مسئله جالب اینجاست با یک مودم 5577 و انتخاب دستی باندها معلوم میشه شهر ما همراه اول فقط رو 1800 و 800 داره 4g میده اونم 800 به صورت رومینگ با اپراتور های وب !!!! خبری هم از 2600 نیست ؟ من کلا گیج شدم . الان رو مودم tfi60 از دو باند 1800 و 800 استفاده میکنه ؟ 2600 هم کلا وحود خارجی نداره . یا اصلا تجمیع همراه اول و شبکه 4.5 همراه اول فرق داره ؟ رو مودم fd-m60 هم اصلا تجمیع و یا افزایش سرعت انجام نمیشه و باز باند 2600 خبری نیست و فقط 1800 و 800 که اینم نمیتونه مودم تجمیع کنه . مسئله جالب تر 45 کیلومتری شهر ما یک شهر کوچیک تر قرار داره اونجا با مودم fd-m60 علامت 4.5 میاد و تجمیع و افزایش سرعت هم صورت میپذیره . و با انتخاب باندها مشخص میشه مثل ایرانسل رو 1800 و 2600 داره سرویس میده . هدفم از گفتن این مطالب : کلا شبکه 4.5 همراه اول چگونه هستش ؟ به دین صورت که در برخی شهرها از باندهای 1800 و 2600 استفاده میکنه و در برخی از 1800 و 800 ؟ الان باند 800 رومینگ و متعلق به های وب هست ! معیار این انتخاب باند برا شهرها چیه ؟ و می رسیم به قسمت مودم و مشخص میشه مودم tfi60 هر دو حالت تجمیع رو میتونه انجام بده ولی تا به اینجای کار و با جدیدترین فریم ویرها مودم fd-m60 نمیتونه 1800 و 800 رو باهم تجمیع کنه یا از اون سیستم 4.5 همراه اول که معلوم نیست چیه استفاده کنه .

سلام
همراه اول هم به مانند ایرانسل به صورت عمده از دو فرکانس 1800 و 2600 استفاده میکنه با این تفاوت که در فرکانس 2600 در نقاطی که انتن پشتیبانی میکند از mimo 4*4 استفاده میکنه.
اینکه در وبسایت ذکر شده که شهر شما 4.5 دارد به این منظور است که سایت قابلیت ارائه نسل 4.5 را دارد و حتما نباید فعال باشد. در نقاطی که تعداد یوزر های نسل 4 بالا باشد و لینک سایت مناسب باشد اپراتور نسبت به فعالسازی فرکانس بعدی اقدام میکند،در غیر اینصورت خیر.
مودمی که شما از ان نام بردید از قابلیت تجمیع فرکانس پشتیبانی نمیکند و فقط از mimo 4*4 پشتیبانی میکند.
فرکانس 800 برای های وب میباشد و در نقاطی که ترافیک بالا نیست برای ایرانسل و همراه اول RAN Sharing ایجاد کرده است. امکان تجمیع با این فرکانس وجود ندارد.
نسل 4.5 یا همان +4G را میتوان به وسیله mimo 4*4, qam 256 و تجمیع فرکانس یا حامل ایجاد کرد.

saber73
22-12-2018, 16:17
سلام
همراه اول هم به مانند ایرانسل به صورت عمده از دو فرکانس 1800 و 2600 استفاده میکنه با این تفاوت که در فرکانس 2600 در نقاطی که انتن پشتیبانی میکند از mimo 4*4 استفاده میکنه.
اینکه در وبسایت ذکر شده که شهر شما 4.5 دارد به این منظور است که سایت قابلیت ارائه نسل 4.5 را دارد و حتما نباید فعال باشد. در نقاطی که تعداد یوزر های نسل 4 بالا باشد و لینک سایت مناسب باشد اپراتور نسبت به فعالسازی فرکانس بعدی اقدام میکند،در غیر اینصورت خیر.
مودمی که شما از ان نام بردید از قابلیت تجمیع فرکانس پشتیبانی نمیکند و فقط از mimo 4*4 پشتیبانی میکند.
فرکانس 800 برای های وب میباشد و در نقاطی که ترافیک بالا نیست برای ایرانسل و همراه اول RAN Sharing ایجاد کرده است. امکان تجمیع با این فرکانس وجود ندارد.
نسل 4.5 یا همان +4G را میتوان به وسیله mimo 4*4, qam 256 و تجمیع فرکانس یا حامل ایجاد کرد.

من با کارشناس همراه اول تماس گرفتم و مختصات جغرافیایی محل زندگی منو خواستن دادم و گفتم الان 4.5 اونجا فعال و قابل استفاده هست . با مودم tf-i60 هم معلومه که دریافت میشه چون سرعت دانلود به 100 مگابیت بر ثانیه میرسه . پس با گفته های شما الان شهر ما هم همون 2600 و 1800 هستش منتها 2600 به صورت mimo4 دریافت میشه درسته ؟ الان چرا در شهری که گفتم نزدیک به شهر ما هستش اینطور نیست و باند 2600 راحت با mimo2 دریافت میشه و با مودم fd-m60 هم تجمیع میشه و شبکه 4.5 قابل استفاده ؟ کلا بر چه مبنایی تصمیم میگیرن این کار و انجام بدن ؟ الان تقصیر ما چیه فقط میتونیم از mimo4 به صورت 4.5 استفاده کنیم و به غیر مودم tf-i60 هیچ مودمی پیدا نمیشه که این قابلیت رو داشته باشه ؟ وقتی همراه اول نه در تبلیغات و نه در فروشگاه خودش هیچ مودم 4.5 معرفی یا به فروش نمیزاره و میاد اینطوری شهرها رو پوشش 4.5 میبره و اعلام هم نمیکنه تا مشترک بدونه چه مودمی تهیه کنه و فقط بلده بلگه نسل 4.5 و سرعت خارق العاده . تکلیف ما چیه ؟

saeexx
22-12-2018, 17:53
سلام

اطلاعات جالبی بود
توی حالات پلاس فکر کنم روش تجمیع یا ca کیفیت و‌سرعت بهتری‌میده

mehran0805
23-12-2018, 12:02
سعید داداش خبری از ایرانسل تو بازارچه میشی نشد هنوز سایته خاموش هست و یک سوال دیگه که داشتم اینکه های وب سایت نصب کرده وسط روستای میشی چند روزی هم هست شبکه ش پیدا میشه ولی هرکاری میکنم رجیستر نمیشه روش نه با همراه اول نه ایرانسل مشکل از کجاست؟
به جاش همراه اینجا ترکونده باند سه بیست کرده و تو مرکز شهرستان هم اگه اشتباه نکنم تجمیع فعال شده

SAeedBaa
23-12-2018, 15:16
من با کارشناس همراه اول تماس گرفتم و مختصات جغرافیایی محل زندگی منو خواستن دادم و گفتم الان 4.5 اونجا فعال و قابل استفاده هست . با مودم tf-i60 هم معلومه که دریافت میشه چون سرعت دانلود به 100 مگابیت بر ثانیه میرسه . پس با گفته های شما الان شهر ما هم همون 2600 و 1800 هستش منتها 2600 به صورت mimo4 دریافت میشه درسته ؟ الان چرا در شهری که گفتم نزدیک به شهر ما هستش اینطور نیست و باند 2600 راحت با mimo2 دریافت میشه و با مودم fd-m60 هم تجمیع میشه و شبکه 4.5 قابل استفاده ؟ کلا بر چه مبنایی تصمیم میگیرن این کار و انجام بدن ؟ الان تقصیر ما چیه فقط میتونیم از mimo4 به صورت 4.5 استفاده کنیم و به غیر مودم tf-i60 هیچ مودمی پیدا نمیشه که این قابلیت رو داشته باشه ؟ وقتی همراه اول نه در تبلیغات و نه در فروشگاه خودش هیچ مودم 4.5 معرفی یا به فروش نمیزاره و میاد اینطوری شهرها رو پوشش 4.5 میبره و اعلام هم نمیکنه تا مشترک بدونه چه مودمی تهیه کنه و فقط بلده بلگه نسل 4.5 و سرعت خارق العاده . تکلیف ما چیه ؟
کارشناسان بخش پشتیبانی اطلاع دقیقی از وضعیت شبکه ندارند. شما با مودم i60 در شهر خودتون چه علامتی رو میبینید و به چه فرکانسی متصل هستید؟ ایا فرکانس 2600 در دسترس هست؟ اینکه سرعت شما 100 مگابیت بر ثانیه هست دلیل بر 4.5 نیست زیرا با تک کریر با پهنای 20 مگاهرتز هم میتوان این سرعت رو دریافت کرد.
خیر من در مورد شهر شما هیچ اطلاعی ندارم و کلیات رو عرض کردم.
ایجاد کریر های بعدی برای این است که ترافیک بیش از اندازه روی یک کریر سوار نشود. شما میتوانید از تلفن های همراه که از این قابلیت پشتیبانی میکنند استفاده کنید.
مودم شما اگر قابلیت تجمیع رو داشته باشه و از mimo 4*4 پشتیبانی نکنه و در شهر شما دو کریر در دسترس باشه میتونید از تجمیع استفاده کنید.

SAeedBaa
23-12-2018, 15:29
سعید داداش خبری از ایرانسل تو بازارچه میشی نشد هنوز سایته خاموش هست و یک سوال دیگه که داشتم اینکه های وب سایت نصب کرده وسط روستای میشی چند روزی هم هست شبکه ش پیدا میشه ولی هرکاری میکنم رجیستر نمیشه روش نه با همراه اول نه ایرانسل مشکل از کجاست؟
به جاش همراه اینجا ترکونده باند سه بیست کرده و تو مرکز شهرستان هم اگه اشتباه نکنم تجمیع فعال شده

سلام
یکمی دیگه صبر کنید.
در مورد های وب در تمامی مناطق امکان ریجستر کاربران ایرانسل و همراه اول وجود ندارد زیرا ممکن است ترافیک بیش از اندازه روی سایت سوار شود. البته سایت شما به تازگی نصب و فعال شده، شاید در اینده با انالیز وضعیت این امکان بوجود بیاید.
بله در مناطقی که مشکلات فرکانس وجود نداشت پهنا از 15 به 20 ارتقا داده شد و سایت های که تعداد کاربران نسل 4 ان زیاد شده به مرور کریر بعدی فعال میشود.

saber73
23-12-2018, 22:54
کارشناسان بخش پشتیبانی اطلاع دقیقی از وضعیت شبکه ندارند. شما با مودم i60 در شهر خودتون چه علامتی رو میبینید و به چه فرکانسی متصل هستید؟ ایا فرکانس 2600 در دسترس هست؟ اینکه سرعت شما 100 مگابیت بر ثانیه هست دلیل بر 4.5 نیست زیرا با تک کریر با پهنای 20 مگاهرتز هم میتوان این سرعت رو دریافت کرد.
خیر من در مورد شهر شما هیچ اطلاعی ندارم و کلیات رو عرض کردم.
ایجاد کریر های بعدی برای این است که ترافیک بیش از اندازه روی یک کریر سوار نشود. شما میتوانید از تلفن های همراه که از این قابلیت پشتیبانی میکنند استفاده کنید.
مودم شما اگر قابلیت تجمیع رو داشته باشه و از mimo 4*4 پشتیبانی نکنه و در شهر شما دو کریر در دسترس باشه میتونید از تجمیع استفاده کنید.

با مودم fd-m60 بیشتر از 50 مگابیت برثانیه سرعت دریافت نمیشود و اصلا عملیات تجمیع رو این مودم صورت نمیگیرد و علامت 4.5 هم نمایان نمیشود . با همین سیم کارت و در همین منطقه و همین بازه زمانی با مودم tfi-60 با فریمور جدید که قابلیت ca و mimo4 فعال هست 100 مگابیت سرعت دریافت میشود . دقیقا باز با همین مودم ولی فریمور بدون قابلیت ca و mimo4 مثل مودم fd-m60 فقط تا 50 مگابیت بر ثانیه دریافت میشود . ایا این دلیل بر حالت تجمیع نیست ؟ با تلفن همراه هم شبکه 4.5 همراه اول دریافت میشود . و به نظر من نتیجه این میشود که همراه اول در این شهر شهر ما شبکه 4.5 دارد و ارائه هم میشود ولی با مودم fd-m60 به هیچ عنوان دریافت نمیشود .

ALIRK
25-12-2018, 15:42
با مودم fd-m60 بیشتر از 50 مگابیت برثانیه سرعت دریافت نمیشود و اصلا عملیات تجمیع رو این مودم صورت نمیگیرد و علامت 4.5 هم نمایان نمیشود . با همین سیم کارت و در همین منطقه و همین بازه زمانی با مودم tfi-60 با فریمور جدید که قابلیت ca و mimo4 فعال هست 100 مگابیت سرعت دریافت میشود . دقیقا باز با همین مودم ولی فریمور بدون قابلیت ca و mimo4 مثل مودم fd-m60 فقط تا 50 مگابیت بر ثانیه دریافت میشود . ایا این دلیل بر حالت تجمیع نیست ؟ با تلفن همراه هم شبکه 4.5 همراه اول دریافت میشود . و به نظر من نتیجه این میشود که همراه اول در این شهر شهر ما شبکه 4.5 دارد و ارائه هم میشود ولی با مودم fd-m60 به هیچ عنوان دریافت نمیشود .

حرف شما رو تایید میکنم
بنده هم این مودم رو تست زدم و قابلیت مایمو فعال هست حتی+4هم میشه اما سرعتش همون 50مگابیت هست که البته با tfi60بیشتر از 70مگابیت میگیرم
تو همراه اول هم دقیقا همینجور هست سرعت همراه 40مگ با این مودم و با مودم i60بالای 70سرعتشه

MMDFullHD
25-12-2018, 17:56
مایمو چهار در چهار هنوز استارت کارش نخورده چطور میگید مایمو چهار در چهار؟
فوق العاده دمو تشکیلاتش هزینه بره
منطقه ما با ۳۵ مگاهرتز (بعضی وقت ها باند سه عشقی میره رو ۲۰ بر میگرده میاد رو ۱۵ هنوز 4*4 نیست) با اینکه دارن باند سوم رو راه اندازی میکنن
:n03: ماه بعد دهه فجر معلومه میخواد همراه واجبی ببنده به دکل هاش

Memonex
26-12-2018, 18:46
از کجا میشه فهمید دکلی بهش وصلیم 20 مگاهرتز یا کمتر؟ من رو هر باند 3 و 7 بطور جداگانه 80 مگابیت سرعت میگیرم با گوشی ولی متاسفانه مودم پلاس ندارم

01110362
27-12-2018, 07:18
سلام دوستان
این بسته نوترینو که زده ویژه مشترکان جدید فقط برای یکبار قابل خرید هست یا تمدید میشه ؟![emoji8]

MMDFullHD
27-12-2018, 20:17
از کجا میشه فهمید دکلی بهش وصلیم 20 مگاهرتز یا کمتر؟ من رو هر باند 3 و 7 بطور جداگانه 80 مگابیت سرعت میگیرم با گوشی ولی متاسفانه مودم پلاس ندارم

سلام مدل گوشیتون

Memonex
28-12-2018, 06:50
سلام مدل گوشیتون
سلام Honor 8 Lite
راه و روشهارو کلا رفتم خودم کدهای سرویس مد زدم ولی متاسفانه نه از خود گوشی و نه اپهای دیگه اپشن پهنای باند (مگاهرتز) قابل دیدن نبود یکی هست انگار فقط که اونم بدون روت نشون نمیده

dvb55
28-12-2018, 15:22
کارشناسان بخش پشتیبانی اطلاع دقیقی از وضعیت شبکه ندارند.

سلام
مشکلی که من دارم اینه که بعد از ترابرد سیم کارت به همراه اول ( چه از رایتل و چه از ایرانسل) سیم کارت جدید در بعضی از دیوایس ها انتن نداره ( تبلت lenovo tab 4 10 plus) و یا ( تو گوشی هواوی و مودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و پیغام عدم دسترسی میده. نکته ی جالبی که هست اینه که در این حالت پیام کوتاه دریافت می شه ولی با توجه به عدم انتن ارسال پیام کوتاه نمی شه داشت.
تست هایی که انجام دادم:
از سیمکارت غیر ترابرد شده هر اپراتوری از جمله همراه اول استفاده کردم مشکلی نبود.
از چند سیمکارت ترابرد شده مختلف از اپراتورهای مختلف تست کردم مشکل عدم انت دهی وجود داره.
با توجه به این تست ها مشکل از تبلت نیست و مربوط به سیمکارت ارائه شده همراه اول و تنظیمات اونه.

حالا بنظر شما که با شبکه آشنایی دارین کجا و پیش چه کسی برم تا اولا حالیش باشه و بعد بتونه کار رو پیگیری کنه چون پشتیبان های همراه اول که کلا شوت بودن و طرف فکر می کرد من تازه اولین باره سیمکارت و تبلت دیدم :n02:

البته شکایت تو 195 دیروز زدم ولی فکر نکنم اونجام بشه مثل حضوری مطلب رو جا انداخت

ممنون

ALIRK
28-12-2018, 16:23
سلام
مشکلی که من دارم اینه که بعد از ترابرد سیم کارت به همراه اول ( چه از رایتل و چه از ایرانسل) سیم کارت جدید در بعضی از دیوایس ها انتن نداره ( تبلت lenovo tab 4 10 plus) و یا ( تو گوشی هواوی و مودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و پیغام عدم دسترسی میده. نکته ی جالبی که هست اینه که در این حالت پیام کوتاه دریافت می شه ولی با توجه به عدم انتن ارسال پیام کوتاه نمی شه داشت.
تست هایی که انجام دادم:
از سیمکارت غیر ترابرد شده هر اپراتوری از جمله همراه اول استفاده کردم مشکلی نبود.
از چند سیمکارت ترابرد شده مختلف از اپراتورهای مختلف تست کردم مشکل عدم انت دهی وجود داره.
با توجه به این تست ها مشکل از تبلت نیست و مربوط به سیمکارت ارائه شده همراه اول و تنظیمات اونه.

حالا بنظر شما که با شبکه آشنایی دارین کجا و پیش چه کسی برم تا اولا حالیش باشه و بعد بتونه کار رو پیگیری کنه چون پشتیبان های همراه اول که کلا شوت بودن و طرف فکر می کرد من تازه اولین باره سیمکارت و تبلت دیدم :n02:

البته شکایت تو 195 دیروز زدم ولی فکر نکنم اونجام بشه مثل حضوری مطلب رو جا انداخت

ممنون

تاجای من اطلاع دارم یکسری مشکلات تو شبکه همراه اول باعث شده اختلال ایجاد بشه نمیدونم

cool11
29-12-2018, 02:54
سلام دوستان
این بسته نوترینو که زده ویژه مشترکان جدید فقط برای یکبار قابل خرید هست یا تمدید میشه ؟![emoji8]
از توی سایت همراه اول وقتی میرید توی "همراه من" ظاهرا میشه، لااقل تا چند وقت پیش که من نگاه کردم.
یه بررسی بکنید شاید کارتون راه افتاد.

ShadowDragon
29-12-2018, 10:20
سلام
تست هایی که انجام دادم:

ممنون

رفیق منم مشکل مشابه تو رایتل داشتم
زنگ زدم به پشتیبانی ۳ روز بعد اوکی شد
۱۹۵ حتما پیگیری میکنن
نگران نباش

keyvan13611361
29-12-2018, 13:19
سلام و عرض ادب
از طریق امتیاز باشگاه فیروزه ای همراه اول، یک بسته سه ماهه با ده گیگ ترافیک ، فعال کردم
#سوال
آیا این بسته فعال ، مثل بسته های خریداری شده ده گیگی که دانلود رایگان شبانه دارند، دارای دانلود رایگان شبانه است؟!
باتشکر:n16:

cool11
29-12-2018, 22:30
سلام و عرض ادب
از طریق امتیاز باشگاه فیروزه ای همراه اول، یک بسته سه ماهه با ده گیگ ترافیک ، فعال کردم
#سوال
آیا این بسته فعال ، مثل بسته های خریداری شده ده گیگی که دانلود رایگان شبانه دارند، دارای دانلود رایگان شبانه است؟!
فکر نمیکنم، شامل بسته های جایزه نمیشه و من هم هنوز بسته دارم و نمیدونم اصلا طبق روال سابق، طوری که بعضی دوستان اینجا گفتن، هنوز طرح بدون سر و صدا، هست یا نه.
امتحانش البته سخت نیست، و اگر دیدید جدی جدی میشه استفاده کنید. این مخابرات و همراه اول بیشتر از این حرفا به مردم بدهکارن.

dadash42
30-12-2018, 16:12
سلام و عرض ادب
#سوال

اینترنت رایگانی شبانه وسط آبان ماه به پایان رسید, حیف

dadash42
30-12-2018, 16:13
سلام و عرض ادب
#سوال

اینترنت رایگانی شبانه وسط آبان ماه به پایان رسید, حیف

srx190d
30-12-2018, 16:34
آنهایی که از قبل فعال کردن هنوز دارن استفاده میگنن

SAeedBaa
30-12-2018, 21:43
مایمو چهار در چهار هنوز استارت کارش نخورده چطور میگید مایمو چهار در چهار؟
فوق العاده دمو تشکیلاتش هزینه بره
منطقه ما با ۳۵ مگاهرتز (بعضی وقت ها باند سه عشقی میره رو ۲۰ بر میگرده میاد رو ۱۵ هنوز 4*4 نیست) با اینکه دارن باند سوم رو راه اندازی میکنن
:n03: ماه بعد دهه فجر معلومه میخواد همراه واجبی ببنده به دکل هاش
سلام خدمت اقا محمد گل
خوبی داداش؟
rru های مورد استفاده در شبکه از MIMO 4*4 پشتیبانی کرده و فقط اینجا بحث انتن یا همون سکتور پیش می اید که همراه اول در نقاطی که حس کرده ممکنه ترافیک بالا باشه از این سکتورها استفاده کرده است. سکتوری که از mimo 4*4 پشتیبانی میکند و به راحتی قابل تشخیص است سکتور های است که انگاری دو سکتور را بغل هم چسبانده اند.البته فعلا mimo 4*4 در فرکانس 2600 استفاده شده.
در مناطق تهران و اطراف ان یکسری مشکلات فرکانسی وجود دارد بخاطر همین پهنای فرکانس ها ارتقا پیدا نمیکنه.ان شا الله بزودی این امر محقق میشود.

SAeedBaa
30-12-2018, 21:47

سلام
از نرم افزار netmonster استفاده کرده و مقدار EARFCN را برای هر فرکانس اعلام کنید.

SAeedBaa
30-12-2018, 21:53
سلام
تست هایی که انجام دادم:

ممنون

سلام
تست کردید که ایا با جستجوی دستی و انتخاب شبکه همراه اول به این شبکه متصل میشید یا نه؟
سیم کارتتون رو تعویض کردین؟

MMDFullHD
30-12-2018, 22:53
سلام خدمت اقا محمد گل
خوبی داداش؟
rru های مورد استفاده در شبکه از MIMO 4*4 پشتیبانی کرده و فقط اینجا بحث انتن یا همون سکتور پیش می اید که همراه اول در نقاطی که حس کرده ممکنه ترافیک بالا باشه از این سکتورها استفاده کرده است. سکتوری که از mimo 4*4 پشتیبانی میکند و به راحتی قابل تشخیص است سکتور های است که انگاری دو سکتور را بغل هم چسبانده اند.البته فعلا mimo 4*4 در فرکانس 2600 استفاده شده.
در مناطق تهران و اطراف ان یکسری مشکلات فرکانسی وجود دارد بخاطر همین پهنای فرکانس ها ارتقا پیدا نمیکنه.ان شا الله بزودی این امر محقق میشود.

سلام داش سعید
قربونت خیلی مخصلصیم خبری نیست ازت :)
اره قبلا شات هایی رو ک دادی دیدم ولی واقعیشو ندیدم سکتور ها دوبل باشه ی عکس دیدم ک اونم مال شهرستان بوده!
باند سوم ما الان ۱۴۲۳ هست از فرکانس ۱۵ شروع میشد اومده رو ۱۴۲۳ معلومه میخواد جا باز کنه برای باند سومش ولی جالبیش اینجاس پهناش بالاتر نمیره! ولی هرچی هست فک کنم مشکلش با رایتل هست!
در ضمن ی چند کیلومتر اونور تر ی دکل دیگه ک اونم فیبره اومدن یه RUU فورجی اضافه کردن
منتظرم کریر سومم حالا موندم کی میخواد راش بندازن ببینم چ باندی میشه!
تجمیعش کنن عالی میشه دیگ :n20:

misagh1372
31-12-2018, 00:40
دوستان چطوری میشه ترابرد کرد به همراه اول؟

Memonex
31-12-2018, 01:39
کسی اینجا از سایت همراه اول سیمکارت خریده چقدر طول میکشه اس ام اس تحویلش بیاد؟ سه روزه رفته خبری نشده !!

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk

iran100
31-12-2018, 02:41
دوستان چطوری میشه ترابرد کرد به همراه اول؟

برای ترابرد به همراه اول از لینک زیر ثبت‌نام کنید:

dvb55
31-12-2018, 09:32
سلام
تست کردید که ایا با جستجوی دستی و انتخاب شبکه همراه اول به این شبکه متصل میشید یا نه؟

وقتی جستجوی شبکه رو انجام میدم و هر کدوم رو انتخاب کنم(4g-3g-2g) پیغام ریجیستر میاد ولی انتنی نداره . همونطور که گفتم در این حالت که پیغام mci بدون سرویس ظاهر می شه اگه به خط پیام کوتاه ارسال بشه دریافت می شه ولی امکان ارسال نیست. توجه داشته باشین که همین سیمکارت اگه داخل گوشی مثلا سونی قرار بگیره مشکلی نیست و انتن داره . هر چی هست این سیم کارت های جدید که روش ترابرد صورت گرفته یه مشکلی با بعضی از دیوایس ها داره ( نه همشون).

سیم کارتتون رو تعویض کردین؟

سیمکارت همراه اول دوستم که ترابرد نشده ----> انتن مشکلی نداره
سیمکارت ایرانسل خودم که ترابرد نشده----> انتن مشکلی نداره
سیمکارت رایتل ترابرد شده به همراه اول-----> انتن نداره
سیمکارت ایرانسل ترابرد شده به همراه اول------> انتن نداره

همونطور که گفتم با سیمکارت های مختلفی تست کردم هر چی هست مربوط به سیم کارت های جدید ترابرد شده هست و تنظیمات شبکه که با همه کار نمی کنه مثل مثالی که بالا زدم.

ShadowDragon
31-12-2018, 09:55
وقتی جستجوی شبکه رو انجام میدم و هر کدوم رو انتخاب کنم پیغام ریجیستر میاد ولی انتنی نداره . همونطور که گفتم در این حالت که پیغام mci بدون سرویس ظاهر می شه اگه به خط پیام کوتاه ارسال بشه دریافت می شه ولی امکان ارسال نیست. توجه داشته باشین که همین سیمکارت اگه داخل گوشی مثلا سونی قرار بگیره مشکلی نیست و انتن داره . هر چی هست این سیم کارت های جدید که روش ترابرد صورت گرفته یه مشکلی با بعضی از دیوایس ها داره ( نه همشون).

سیمکارت همراه اول دوستم که ترابرد نشده ----> انتن مشکلی نداره
سیمکارت ایرانسل خودم که ترابرد نشده----> انتن مشکلی نداره
سیمکارت رایتل ترابرد شده به همراه اول-----> انتن نداره
سیمکارت ایرانسل ترابرد شده به همراه اول------> انتن نداره

همونطور که گفتم با سیمکارت های مختلفی تست کردم هر چی هست مربوط به سیم کارت های جدید ترابرد شده هست و تنظیمات شبکه که با همه کار نمی کنه مثل مثالی که بالا زدم.

۱۹۵ شکایت میکردی تا الان درست میشد

dvb55
31-12-2018, 10:28
۱۹۵ شکایت میکردی تا الان درست میشد

شکایت که زدم ولی چون مشکل عمومی نیست ( همه دستگاه ها) یه مقدار جا انداختن مطلب سخته

misagh1372
31-12-2018, 10:57
برای ترابرد به همراه اول از لینک زیر ثبت‌نام کنید:

یک ماه هست از همین سایت ثبت نام کردم ولی خبری نیست

ShadowDragon
31-12-2018, 12:14
شکایت که زدم ولی چون مشکل عمومی نیست ( همه دستگاه ها) یه مقدار جا انداختن مطلب سخته

همین دیگه! بگو کلی هست، میان پیگیری میکنن ، دستشون میخوره درست میشه:n05:

irmacfa
31-12-2018, 18:44
دوستان من یه بسته دارم برا شب ها ۱۲GB

2 تا 7 صبح

حالا میشه بسته روزانه هم بگیرم ؟

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

01110362
01-01-2019, 16:46
دوستان من یه بسته دارم برا شب ها ۱۲GB

2 تا 7 صبح

حالا میشه بسته روزانه هم بگیرم ؟

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

بله دوست عزیز مشکلی نیست.

ronin63
03-01-2019, 07:00
سلام

دوستان فایلهای دانلودی شما هم خراب میشه آخرش ؟

من فکر میکنم عمدا این اتفاق میفته .. این همه دانلود میکنی اخر فایل خطای تایم اوت میده .. در صورتی که با ای دی اس ال اینطور نیست !!!

ronin63
03-01-2019, 07:28
تکراری .. حذف شود

cool11
03-01-2019, 12:40
سلام

من فکر میکنم عمدا این اتفاق میفته .. این همه دانلود میکنی اخر فایل خطای تایم اوت میده .. در صورتی که با ای دی اس ال اینطور نیست !!!

نه تا حالا واسه من این اتفاق نیفتاده. توی انجمن دانلود راهنمایی تون میکنن احتمالا که چی کار کنید کمتر به این مشکل بخورید.

ShadowDragon
03-01-2019, 16:44
سلام

من با ایرانسل این مشکل رو داشتم

sanso
03-01-2019, 16:50
سلام

باسلام بذارید روی تک کانکشن منم این مشکل داشتم با نت همراه اول که با این روش درست شد
ب

MAHY@R
03-01-2019, 21:50
همراه اول اینترنت ساعتی نامحدود نداره؟

m.b.z
04-01-2019, 01:40
همراه اول اینترنت ساعتی نامحدود نداره؟

بله
از ساعت 2 تا 7 صبح
از ساعت 1 تا 11 صبح
هر دو به صورت روزانه هفتگی و ماهیانه از طریق #1000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])* در دسترس هستن

MAHY@R
04-01-2019, 11:03
بله
از ساعت 2 تا 7 صبح
از ساعت 1 تا 11 صبح
هر دو به صورت روزانه هفتگی و ماهیانه از طریق #1000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])* در دسترس هستن

تو اپش اینا رو نداره من سیم کارتم رو تو مودم انداختم چطوری بخرم؟

irmacfa
04-01-2019, 11:14
بله دوست عزیز مشکلی نیست.

الان من این بسته شبانه رو دارم تو همراه من اصلا نمیگه که چنین بسته ای هست

ronin63
04-01-2019, 12:38
تو اپش اینا رو نداره من سیم کارتم رو تو مودم انداختم چطوری بخرم؟

سلام

فقط با کد دستوری میشه خرید متاسفانه .. نه خرید اینترنتی داره و نه پیامکی فعال میشه..یعنی باید سیمکارت رو بندازی روی گوشی یا اینکه مودمت کدهای ussd رو ساپورت کنه

Ariya2009
04-01-2019, 23:41
با سلام و احترام ،

دوستان گرامی ، کسی روتر نسل چهارم همراه اول را تهیه کرده ؟

مشورت بسیار مهم دارم.

هزینه ای هم بابت مشورت باید بدم بروی چشم.

ممنونم.

maniya12
06-01-2019, 03:49
دوستان من یه مشکلی با اینترنت همراه اول دارم که قبلا تو خونه خوب سرعت میداد ولی الان سرعتش اومده پایین ولی میرم بیرون سرعتش میره بالا قبلا این طوری نیود ولی ایرانسل سرعتش چه بیرون چه داخل خونه یکیه چرا؟!
شماره ای هست زنگ بزنیم بیان دکل همراه اول منطقه رو چک کنن؟!:n33:

maniya12
06-01-2019, 03:55
دوستان سرعت دانلود و کلا کیفیت اینترنت با گوشی و با مودم lte فرق میکنه؟!اگه فرق میکنه خیلی ملموسه؟!
چون پارامتر jeter خیلی برای منی که گیم بازی میکنم مهمه یا همون پکت لاست

ShadowDragon
06-01-2019, 07:07
دوستان من یه مشکلی با اینترنت همراه اول دارم که قبلا تو خونه خوب سرعت میداد ولی الان سرعتش اومده پایین ولی میرم بیرون سرعتش میره بالا قبلا این طوری نیود ولی ایرانسل سرعتش چه بیرون چه داخل خونه یکیه چرا؟!

داداش اینجا ایرانه!!!! فرنگ بودی؟؟ :n33:
زنگ بزنی بیان چک کنن؟؟:n08::n08:

پیشاپیش جواب رو خدمتتون عرض کنم: مشکلی نیست، سرعت شما بالای ۱۶ کیلوبایته و از نظر ما اوکیه

iran100
06-01-2019, 07:55

با شماره ۱۹۵ تماس بگیرید و یا در این سایت درخواست دهید:

iran100
06-01-2019, 08:07
دوستان سرعت دانلود و کلا کیفیت اینترنت با گوشی و با مودم lte فرق میکنه؟!اگه فرق میکنه خیلی ملموسه؟!
چون پارامتر jeter خیلی برای منی که گیم بازی میکنم مهمه یا همون پکت لاست

در بحث آنتن دهی مودم های رومیزی بهتر از تلفن همراه هستند. اما در جایی که آنتن شبکه مطلوب هست و یا مودم جیبی باشد زیاد تفاوتی در کیفیت ندارند
اکثر مودم ها 4G هستند و مودم های 4G+ اندک.ولی موبایل های جدید همگی 4G+ دارند یعنی بیش از یک فرکانس جهت اتصال به شبکه استفاده می کنند. خب وجود دو اتصال همزمان یا بیشتر از دوتا کیفیت بهتری در اتصال اینترنت ارائه میده.

من خودم یک مودم همراه و دو مودم رومیزی هوآوی b612 و b315 دارم از لحاظ کیفیت پینگ تفاوتی ندارند تنها بحثی که قابلیت رقابت با هم رو دارند پایداری سیگنال دریافتی هستش.

بحث قدرت پردازش دستگاه هم هست، ممکنه یک مودم معمولی بعد از اتصال چند کلاینت کمی هنگ کنه که خب این پینگ رو هم بالا می‌بره

iran100
06-01-2019, 08:11
با سلام و احترام ،

دوستان گرامی ، کسی روتر نسل چهارم همراه اول را تهیه کرده ؟

مشورت بسیار مهم دارم.

هزینه ای هم بابت مشورت باید بدم بروی چشم.

ممنونم.

سلام دوست عزیز. متاسفانه من تجربه استفاده از این مودم رو داشتم، آنتن دهی ضعیف و فریمور قدیمی از مشکلات این مودم هستش. تنها نکته مثبتی که داره قابلیت نصب باتری در اون هستش