PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

SONY-SHOP
23-06-2010, 15:25
متاسفانه کاملا مشخصه که یه عده تو این انجمن دارن مستقیم و غیر مستقیم یا تبلیغ مادیران میکنن یا سامسونگ یا سونی یا پروویژن و...
دیگه انگار کمتر میشه به راهنمایی های خیلی ها اطمینان کرد . هرکس به فکر نفع خودشه و عادلانه نظر نمیده
( اینو کلی گفتم چون تو پی سی ورلد زیاد شاهدشم)

دوست عزيز ، هر كس نظرات خودش رو ميگه و خريدار بايد جمع بندي كنه همه چي رو .

اگه سوني گيرنده ديجيتال داشت كه ديگه جايي براي بقيه نبود :31::31:
اما در كل گيرنده هاي ديجيتال سوني ، به زودي وارد بازار ايران ميشن !!!!

اينو گفتم تا نگي دارين تبليغ ميكنين ! خيلي پيش از اين ميتونستم اين بحث رو مطرح كنم اما ترجيح دادم ساير اعضا رو راهنمايي كنم .
هر كي هر چي مبخواد بخره ، همه انقدر فروش دارن كه 100 تا خريدار كمتر يا بيشتر ، ضرري به اونا نمي زنه !

monipa
23-06-2010, 16:03
براي استفاده از تيونر ديجيتال ، كشور رو نبايد ايران انتخاب كنيد . اين دستگاه جوري برنامه ريزي شده كه توي ايران آنالوگ بگيره ! چون هنوز ديجيتال رسمي نشده.

شما يه ريست فكتوري بكن دستگاهت رو و از اول برنامه ريزي و سرچ كن . با اين تفاوت كه كشور رو "استراليا" انتخاب كن.
ديجيتال و آنالوگ رو برات سرچ ميكنه

سلام
ex700
هم این کار ایی رو دارد
لطفا توضیح بدین

golden2800
23-06-2010, 17:19
سلام. گیرنده دیجیتال Blusens داشته. سیگنال بین 68 درصد و 77 درصد است اما فقط 8 کانال دارم و طویل کردن میله نگه دارنده آنتن هیچ تاثیری نداشت .در شمال غربی تهران ساکن هستم . انتن UHF کوتاه است و بدون گیرنده دیجیتال شبکه های 2 و 4 را به هیچ عنوان نمی شد گرفت و الآن شبکه مستند و... را نداردم .آیا آنتن داراز کمک میکند یا راه حل های دیگری وجود دارد؟ لطفا راهنمایی کنید متشکرم.

behrouz2
23-06-2010, 21:31
امروز صبح رادیو کرج داشت مستقیم مجلس و پخش می کرد که نماینده ها رای دادن بهش.
نشدیم بچه تهران
شدیم بچه های کوه البرز ( استان البرز )
یه کارتونی بود بچه های کوه آلپ :40:

با این همه لوده وساده دنیا گلستونه:2:
تاپک شده جای خاله زنک بازی از تمام این پستهای بی مصرف و بی حاصل که این حماقتها تا اینجا زیاد شده :2:.واقعا تو این دیگ هیچ آبی گرم نمیشود..:41:
این گونه حرفهای دور از موضوع تاپک را با پیام خصوصی انجام دهید.
البته تا اینجا هیچ بار علمی نداشته است و به گونه ای خود آزاری و تبلیغهای بیخودی است
هرکی از راه رسیده برای خودش یه حرفی زده بدون هر گونه آگاهی
یه مشت حرفهای چرندو پرن از اول تا اینجا...

mahdimp5
23-06-2010, 21:42
تاپک شده جای خاله زنک بازی از تمام این پستهای بی مصرف و بی حاصل که این حماقتها تا اینجا زیاد شده :2:.واقعا تو این دیگ هیچ آبی گرم نمیشود..:41:
البته تا اینجا هیچ بار علمی نداشته است و به گونه ای خود آزاری و تبلیغهای بیخودی است

و شما هم بعد از گذشت 176 صفحه از اين تاپيک هنوز ادب را ياد نگرفتي!

behrouz2
23-06-2010, 21:57
و شما هم بعد از گذشت 176 صفحه از اين تاپيک هنوز ادب را ياد نگرفتي!
عزیزم بر اساس محتوای این تایپک و حرفهای ردوبدل شده وبر اساس علم تاپیک و فرهنگ وشعور ی که از این تاپیک است گفتم.

محتوای این تاپیک در همین حد است:21: که اینگونه نقد شود.:27:

ali_bah
24-06-2010, 00:20
اون OFF Topic ها ، به راحتی با یک درخواست از مدیر محترم حذف میشن.
شما بقیه اون صفحات رو ندیدی و فقط این 3 تا Off Topic رو دیدی !!!!!!!!!!!1
یکم منصف باش.

EhsanEricsson
24-06-2010, 00:25

عزیزم بر اساس محتوای این تایپک و حرفهای ردوبدل شده وبر اساس علم تاپیک و فرهنگ وشعور ی که از این تاپیک است گفتم.

محتوای این تاپیک در همین حد است:21: که اینگونه نقد شود.:27:

عزیز من شما یه نگاه به بالای آواتارت بنداز ، ببین 5 تا ستارت خاموشه نوشته تازه داری خودمونی میشی !
پس بهتره یه صحبت کوچیک بین بچه های قدیمیه تاپیکو که اونم همچین بی ربط نبود و ریشش برمیگرده به صحبتایی که مربوط میشد به تعداد شبکه های دیجیتال در کرج و زمان راه اندازیه مابقی شبکه ها در کرج بود رو به جنجال نکشونی . ما بین همه ی صحبتا یه تبریکم گفت منم یه سوال پرسیدم که جواب داد تموم شد .

-----------------------------------------
راستی بچه ها فکر میکنید تا چند وقت دیگه شبکه ی دیجیتالی استانی هم برای کرج راه میوفته؟
اصولا هر شهری که استان میشه حدودا چقدر براشون این کار طول می کشه؟

SONY-SHOP
24-06-2010, 09:32
سلام
ex700
هم این کار ایی رو دارد
لطفا توضیح بدین
بله . تمام مدل هاي سوني كه با KDL آغاز ميشن اين امكان رو دارن.
براي استفاده از ديجيتال ، زيان رو انگليسي و كشور رو استراليا انتخاب كنيد . اگه فارسي تنظيم كردي ، يه ريست فكتوري كن و دوباره تنظيم كن

mrjfmrjf
24-06-2010, 09:38
با سلام به همه دوستان
از مديران اين بخش خواهش ميكنم در صورت صلاح ديد، تاپيك هاي بي مورد و بدون بار علمي يا اطلاعاتي رو از اين بخش پاك كنن (منظورم در كل 177 صفحه ميباشد) البته كار زيادي خواهد برد:2:
اما ادامه اين بحث بدين شكل فكر كنم مشكل ايجاد كند
براي مثال اگر شخص جديدي وارد اين موضوع شود بايد همه اين 177 صفحه را مطالعه كند تا شايد به جواب خود دست پيدا كند؟:41:
اگر هم بدون مطالعه سوالي بپرسد ديگران به او ميگويند كه لطفا صفحات قبل را بخوان!!!:18:
با تشكر.

MASOUD48
24-06-2010, 10:20
من سه روزه پروويژن گرفتم . هيچ مشكلي ندارم .بدون فريز شدن و قطعي برنامه ها رو دارم.كنترلش هم خوبه.باپخش فيلم و عكس و موزيك هم من هيچ مشكلي نديدم.95000 تومان خريدم با يك آنتن روميزي

ali_bah
24-06-2010, 10:44
با این همه لوده وساده دنیا گلستونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی صفات خوب و پسندیده خودتو به دیگران نسبت نده!

محصول جدید از X.Vision
مادیریان یه Digital TV ، USB تولید کرده :
maadiran.mihanblog.com

behrouz2
24-06-2010, 11:35
با سلام به همه دوستان
از مديران اين بخش خواهش ميكنم در صورت صلاح ديد، تاپيك هاي بي مورد و بدون بار علمي يا اطلاعاتي رو از اين بخش پاك كنن (منظورم در كل 177 صفحه ميباشد) البته كار زيادي خواهد برد:2:
اما ادامه اين بحث بدين شكل فكر كنم مشكل ايجاد كند
براي مثال اگر شخص جديدي وارد اين موضوع شود بايد همه اين 177 صفحه را مطالعه كند تا شايد به جواب خود دست پيدا كند؟:41:
اگر هم بدون مطالعه سوالي بپرسد ديگران به او ميگويند كه لطفا صفحات قبل را بخوان!!!:18:
با تشكر.

%100 با شما موافقم

golden2800
24-06-2010, 13:00
سلام. چگونه ممکن است کانال های فرکانس 618 را داشته باشم اما 602 و 650 را نداشته باشم .لطفا راهنمایی کنید

ali_bah
24-06-2010, 13:12
-----------------------------------------
راستی بچه ها فکر میکنید تا چند وقت دیگه شبکه ی دیجیتالی استانی هم برای کرج راه میوفته؟
اصولا هر شهری که استان میشه حدودا چقدر براشون این کار طول می کشه؟

بحث تلویزیون کرج از 5 سال پیش مطرح بوده !
ولی فکر کنم زیاد طول نکشه یه 10-20 یا نهایت 30 سال دیگه تلویزیون کرج هم راه میوفته.

EhsanEricsson
24-06-2010, 13:27
%100 با شما موافقم

شما اگه خودت نکته ی مفیدی داری بفرما بقیه هم استفاده کنن ، در غیر این صورت ممنون میشیم اگه پست ندید ، مدیرای سایت کارشون رو خوب بلدن ، بچه ها هم دارن خیلی خوب راجب موضوع تاپیک صحبت میکنن و مشکلی هم نیست .

بحث تلویزیون کرج از 5 سال پیش مطرح بوده !
ولی فکر کنم زیاد طول نکشه یه 10-20 یا نهایت 30 سال دیگه تلویزیون کرج هم راه میوفته.
پس به امید خدا تا اون موقع HD میزنن !
ولی به نظر من به جای زیاد شدن تعداد شبکه ها ، کیفیت پخش و کیفیت محتوای شبکه های موجود بالاتر بره بهتره .
چه فایده هر استان یه شبکه داشته باشه و کلا 100 تا شبکه ی مختلف راه بیوفته اما برنامه های هیچکدوم رو به خاطر جذاب نبودن و کیفیت پایین پخش و متنوع نبودن در اکثر مواقع نشه نگاه کرد

SCORPION8
24-06-2010, 13:59
الان صدا سیما به نظر من این شبکه ها رو کم داره که اگه راه بیافته عالی میشه : یه شبکه ورزشی که بازیهای تنیس و پینت بال اتومبیل رانی .موتور سواری . قوی ترین مردان /و... رو هم پخش کنه - یک شبکه آموزشی تخصصی کامپیوتر- یک شبکه مخصوص دنیای بازی های کامپیوتری که توانشم داریم - یک شبکه مختص خاننده های داخلی و مجاز - همین شبکه ها میتونه خیلی مخاطب جذب کنه مخصوصا ورزش و گیم

EhsanEricsson
24-06-2010, 14:17
الان صدا سیما به نظر من این شبکه ها رو کم داره که اگه راه بیافته عالی میشه : یه شبکه ورزشی که بازیهای تنیس و پینت بال اتومبیل رانی .موتور سواری . قوی ترین مردان /و... رو هم پخش کنه - یک شبکه آموزشی تخصصی کامپیوتر- یک شبکه مخصوص دنیای بازی های کامپیوتری که توانشم داریم - یک شبکه مختص خاننده های داخلی و مجاز - همین شبکه ها میتونه خیلی مخاطب جذب کنه مخصوصا ورزش و گیم
به نظر من متاسفانه یکم سلیقه های کهنه تو سیستم سیما جاری هستش ، وگرنه به نظر من اگه یکم به جوونای پر ایده و با سلیقه میدون داده می شد ( البته جوون زیاده تو سیما اما پر ایده و با سلیقه و هنرمند نیستن زیاد) اونوقت بدون اینکه احتیاج باشه مثل شبکه های ماهواره ای با ابتذال مخاطب جمع کنن میتونسستن کلی برنامه ی جذاب و باحال و پرمحتوا بسازن پوز هرچی خارجیه بزنن . البته یکمم سرمایه ی مالیه بیشتر میخواد که اونم حل میشد.

حتی اگه یه شبکه HD با برنامه های خیلی جذاب و شیک و پرمحتوا رو به صورت پولی بسازن مطمئنم خیلیها حاضرن در ماه مبلغی رو بپردازن تا اون شبکه رو بتونن ببینن .

SONY-SHOP
24-06-2010, 14:49
اگه شبكه HD بزنن و فقط راز بقا پخش كنن هم كلي مخاطب پيدا ميكنه :31:

SONY-SHOP
24-06-2010, 14:55
راستی صفات خوب و پسندیده خودتو به دیگران نسبت نده!

محصول جدید از X.Vision
مادیریان یه Digital TV ، USB تولید کرده :
maadiran.mihanblog.com

"توليد كردن" مناسب نيست ، "سرهم كردن" بيشتر مناسبه براي شركت هاي ايراني !

تا وقتي كه جنس چيني وارد ايران بشه ، """"امكان نداره"""" بشه جنس مشابه رو در داخل توليد كرد . شك دارم ماديران توليد داشته باشه و بيشتر بسته بندي رو عوض ميكنه يا اگه خيلي بخواد كار كنه ، برد رو توي قاب مي بنده!

بايد ديد قيمت اين usb ها رو چند اعلام ميكنن . توي بازار كه از 25 هست تا 35 - برند هم بالاي 50 هست . اما ماديران نهايتش بايد 30 بده.

ali_bah
24-06-2010, 15:36
"توليد كردن" مناسب نيست ، "سرهم كردن" بيشتر مناسبه براي شركت هاي ايراني !

تا وقتي كه جنس چيني وارد ايران بشه ، """"امكان نداره"""" بشه جنس مشابه رو در داخل توليد كرد . شك دارم ماديران توليد داشته باشه و بيشتر بسته بندي رو عوض ميكنه يا اگه خيلي بخواد كار كنه ، برد رو توي قاب مي بنده!

بايد ديد قيمت اين usb ها رو چند اعلام ميكنن . توي بازار كه از 25 هست تا 35 - برند هم بالاي 50 هست . اما ماديران نهايتش بايد 30 بده.
حرف شما درسته.
مجبوره اون قیمت بده.
من که خودم یه کارت Kworld دارم.

engineerhossein
25-06-2010, 06:43
پرویژنی های عزیز من هر کاری می کنم زیرنویس فیلم های divx مطلقا نمایش داده نمیشه هم نوع زیرنویس رو امتحان کردم( srt, sub, sub idx فارسی و انگلیسی ) ضمنا نرم افزار رو هم به ورژن سه آپدیت کردم ممنون میشم راهنمایی کنید

reza1ta2
25-06-2010, 10:28
دوستان فروم به علت طولانی شدن پست ها صفحه اول فروم ویرایش می شود غیر از مدلهای زیر و شهرهایی که ذکر می شود گیرنده های دیگری که می شناسید با مشخصات و قیمت مصرف کننده ذکر کنید و همچنین شهرها را تا در صفحه اول فروم قرار دهم متشکرم
xvision,provision. sinam,marshal
تهران مشهد اصفهان شیراز مازندران قزوین
کرج دماوند

hamid55
25-06-2010, 12:15
پرویژنی های عزیز من هر کاری می کنم زیرنویس فیلم های divx مطلقا نمایش داده نمیشه هم نوع زیرنویس رو امتحان کردم( srt, sub, sub idx فارسی و انگلیسی ) ضمنا نرم افزار رو هم به ورژن سه آپدیت کردم ممنون میشم راهنمایی کنید

کلآ زیرنویس فارسی رو که نمیاره ولی اگه انگلیسی رو میخوای باید اسم فیلم رو با اسم SUB یکی کنی فقط فرمت SUB باید SRT باشه بعد تویه یک پوشه بریزی منوی دستگاه هم انگلیسی کنی بعد میادش

A.IvI.I.N
25-06-2010, 17:38
اقا من tv digital مدل استرانگ خریدم وصل کردم ولی شبکه های داخلی رو نمیتونم بگیرم و فقط شبکه های جام جم و مستند و پرس و شبکه استانی و... میگیرم.:41:
الان همسایه ما 1 مدل دیگه داره و همه 14 کانال رو میتونه بگیره.
به نظر شما مشکل از چیه....؟؟؟:19:

golden2800
25-06-2010, 17:46
اقا من tv digital مدل استرانگ خریدم وصل کردم ولی شبکه های داخلی رو نمیتونم بگیرم و فقط شبکه های جام جم و مستند و پرس و شبکه استانی و... میگیرم.:41:

طول آنتن بکار رفته توسط شما کوتاه است و با استفاده از یک انتن مناسب مشکل شما به امید خدا حل خواهد شد.

A.IvI.I.N
25-06-2010, 18:42
مشکل از انتن نمیتونه باشه چون ما انتن مرکزی داریم .تو حالت معمولی تمام کانال ها رو با کیفیت خوب میگیره.
ولی نمیدونم چرا این دستگاهه نمیگیره...:37:

ahp4
25-06-2010, 18:58
دوستان توی tvهایی که گیرنده دیجیتال دارن برای دریافت کانالها به چیز دیگه ای هم نیاز هست؟
EX700

engineerhossein
25-06-2010, 19:13
دوستان توی tvهایی که گیرنده دیجیتال دارن برای دریافت کانالها به چیز دیگه ای هم نیاز هست؟
EX700

نه عزیز فقط آنتن هوایی معمولی رو بهش وصل میکنی .

saeedraz
26-06-2010, 08:04
یکی از فامیلها یکدونه پروویژن خریده اما وقتی میخواد یک فیلم با پسوند MKV تماشا کنه تصویر خوبه اما به هیچ وجه صدا نداره اما در کامپیوتر به راحتی با صدا پخش میشه اگه کمک کنید و بگید مشکل از کجاست متشکر میشم

فیلم هم 720P هست

A.IvI.I.N
26-06-2010, 12:54

امروز رفتم عوضش کردم و همون جا برام تست کرد.مثه اینکه این گیرنده ها نباید به انتنی وصل بشه که روش تقویت کننده هست.
حالا به نظر شما خراب شدن دستگاه بخاطر تقویت کننده انتن بود....؟؟؟
الان نمیدونم این یکی که جدید گرفتم رو وصل کنم یا نه...!!!؟
شاید 1 انتن جدا براش گذاشتم.:13:

hsp25
26-06-2010, 13:56
من یه ایکس ویژن گرفتم
اولا فقط 8 شبکه میگیره 1-2-3-4- تهران خبر قرآن آموزش حتی شبکه استانی خودمون قزوین رو هم نمیگیره!!
دوم اینکه تصویر هی قطع و وصل میشه!؟ یا اصلا نمیاد
روز اول که گرفتم مشکلی نداشت ولی فقط روز اول
الان قدرت و کیفیت انتن بین 40 تا 50 است
کسی میتونه کمکم کنه؟

آنتن خفاشی با تقویت کننده آیا باید آنتن را عوض کنم اگر آره چی چی بگیرم

MAHDIFSK
26-06-2010, 14:25
سلام دوست عزیز
میتونی مدل ، قیمت و محل خرید دستگاهی که خریدیرو بگی
با تشکر

hesam 63
26-06-2010, 15:58
با سلام
من از این کارت های یو اس بی خور دارم ولی بعضی کانال ها با اینکه فرکانس کامله کمی نویز و لگ داره ...
حالا تصمیم گرفتم یک مدل مثل پرویژن یا ایکس ویژن بگیرم ... سیم کشی آنتن منزل ما مشکل داره و ما از آنتن سر خود استفاده می کنیم . مشکلی بابت نشون دادن تصویر دیجیتال به وجود نمیاد ؟

erfandj
26-06-2010, 16:08
من یه ایکس ویژن گرفتم
اولا فقط 8 شبکه میگیره 1-2-3-4- تهران خبر قرآن آموزش حتی شبکه استانی خودمون قزوین رو هم نمیگیره!!
دوم اینکه تصویر هی قطع و وصل میشه!؟ یا اصلا نمیاد
روز اول که گرفتم مشکلی نداشت ولی فقط روز اول
الان قدرت و کیفیت انتن بین 40 تا 50 است
کسی میتونه کمکم کنه؟

آنتن خفاشی با تقویت کننده آیا باید آنتن را عوض کنم اگر آره چی چی بگیرم
چاکر بروبچه های همشهری.اولا من تلویزیونم گیرنده دیجیتال داره ومنم همین 8تا شبکه رو دارم.دوم اینکه ما خونمون نزدیک صدا سیما هست ومن بوستر و آنتن خفاشی رو هم بهش وصل کردم عالی میگیره.به نظرم آنتنتو تنظیم یا عوض کنی مشکلت حله

hosseingrami
26-06-2010, 16:33
سلام رفقا ببخشید الان وضعیت پوشش تلوزیون دیجیتال عادی و مخصوص موبایل در کل ایران چه جوریاست؟ما بیرجمدیا تا کی باید از همه امکانت محروم باشیم!اون از اینترنت اونم از این سروریس ها! خدا به ما رحم کنه!

کلا به جز نبود محدودیت در تعداد شبکه و کیفیت خوب گه مزایایی داره این دیجیتال؟میتونه بدون هزینه ما رو از گوشی های چینی بی میاز کنه؟

ali_bah
26-06-2010, 19:57
با سلام
من از این کارت های یو اس بی خور دارم ولی بعضی کانال ها با اینکه فرکانس کامله کمی نویز و لگ داره ...
حالا تصمیم گرفتم یک مدل مثل پرویژن یا ایکس ویژن بگیرم ... سیم کشی آنتن منزل ما مشکل داره و ما از آنتن سر خود استفاده می کنیم . مشکلی بابت نشون دادن تصویر دیجیتال به وجود نمیاد ؟
سلام
منم از این کارت ها دارم ولی USB نیست .
نویز که نمیشه داشته باشه.
برای من قدرت فرکانس 50 بود وصل کردم به آنتن تلویزیون ( بوستر هم داره ) مشکل قدرت فرکانس و کیفیت حل شد!

حالا یه سوال !
از چه نرم افزاری برای مشاهده کانال ها استفاده می کنید؟
BlazeHD TV ؟

regedit021
26-06-2010, 20:23
یکی از فامیلها یکدونه پروویژن خریده اما وقتی میخواد یک فیلم با پسوند MKV تماشا کنه تصویر خوبه اما به هیچ وجه صدا نداره اما در کامپیوتر به راحتی با صدا پخش میشه اگه کمک کنید و بگید مشکل از کجاست متشکر میشم

فیلم هم 720P هست
منم همين مشكل رو دارم ولي يك بار stopمي كنم دوباره playمي كنم درست مي شه!

hesam 63
27-06-2010, 04:58
سلام
منم از این کارت ها دارم ولی USB نیست .
نویز که نمیشه داشته باشه.
برای من قدرت فرکانس 50 بود وصل کردم به آنتن تلویزیون ( بوستر هم داره ) مشکل قدرت فرکانس و کیفیت حل شد!

حالا یه سوال !
از چه نرم افزاری برای مشاهده کانال ها استفاده می کنید؟
BlazeHD TV ؟
سلام
البته منظورم لگ بود ...
این نرم افزار تو سون لپ تاپ من نصب نمی شه و با نرم افزار معمول خودش استفاده می کنم یا در واقع استفاده می کردم .
مشکل تاخیر چند ثانیه ای نسبت به آنالوگ هم کمی آزار دهنده است .
خیلی دوست دارم از این پروویژن ها بخرم ولی می خوام مطمئن بشم با خریدش پولم هدر نرفته باشه

monipa
27-06-2010, 06:44
برو بچ کرج خبر بدند
توی کرج چند تا کانال می گیرید ، شبکه مستند رو هم دارید؟

hosseingrami
27-06-2010, 08:57
سلام رفقا ببخشید الان وضعیت پوشش تلوزیون دیجیتال عادی و مخصوص موبایل در کل ایران چه جوریاست؟ما بیرجمدیا تا کی باید از همه امکانت محروم باشیم!اون از اینترنت اونم از این سروریس ها! خدا به ما رحم کنه!

کلا به جز نبود محدودیت در تعداد شبکه و کیفیت خوب گه مزایایی داره این دیجیتال؟میتونه بدون هزینه ما رو از گوشی های چینی بی میاز کنه؟

سلام دوستان کسی جواب ما رو نمیده؟!

hadief
27-06-2010, 09:20
سلام دوستان کسی جواب ما رو نمیده؟!

سلام
فعلا ديجيتال موبايل فقط در تهران فعاله بايد صبر ايوب داشته باشي شايد درست شد.
در ضمن اين قابليت در گوشیهایی مانند نوکیا ان 92 ، ان 77 ، ان 96 ، سامسونگ پی 900 ، و ... . قابل اجرا خواهد بود

hadief
27-06-2010, 09:27
این هم متن کاملی که خود صدا و سیما در این ارتباط منتشر کرده >

پخش تلویزیون روی موبایل چیست؟ پخش تلویزیونی روی موبایل یا DVBH سال پیش در سازمان آغاز شد . این ارسال بطور آزمایشی است و فرستنده آن می تواند همه تهران را پوشش دهد . با گوشی هایی خاصی هم می توان آن را در یافت کرد که آن گوشی ها فعلا در بازار ایران موجود نیست . آن دسته از گوشی هایی که ان را دریافت می کنند و در بازار ایران موجود است به صورت آنالوگ می باشند. فعلا هموطنان در خصوص خریداری هیچ گوشی تعجیل نفرمایند تا در خصوص آن اطلاع رسانی شود . در دنیا در حال حاضر 4 استاندارد مطرح جهت پخش تلویزیون موبایل وجود دارد. پخش تلویزیونی روی موبایل یا DVBH .
که عبارتند از
1- ISDB-T
2- ----H
3 - T-DMB
4- Media flo
استاندارد ----H توسط اتحادیه کشورهای اروپایی براساس استاندارد ----T طراحی و پیاده سازی شده است و در استاندارد ارسال بسیار شبیه ----T می باشد فقط به منظور استفاده بهینه از تکنولوژی های نوین اساس ارسال شبکه های صدا و تصویر بر مبنای پروتکل IP می باشد.کدینگ تصویر نوع MPEG4 (H264) و نوع کدینگ صدا غالباً AAC است. بدلیل قابلیت تکنیکی بالای این استاندارد تقریباً در اکثر نقاط جهان بجز آمریکا و ژاپن این استاندارد ، استاندارد غالب می باشد. 2- استاندارد T-DMBبدلیل عدم موفقیت سرویسهای رادیو دیجیتال براساس استاندارد DAB و به منظور حمایت و پشتیبانی از سرمایه گذاری های انجام در DAB کنسرسیوم مربوطه در کشورهای اروپایی اقدام به اصلاح این استاندارد و تبدیل آن به یک استاندارد Multimedia نمود که سیستم T-DMB نتیجه این تلاش می باشد.این استاندارد براساس پارامترهای ارسال DAB طراحی شده و به همین دلیل در بخش مخابراتی (Transmission) دارای محدودیت های DAB می باشد ولیکن از استاندارد MPEG4 برای فشرده سازی تصویر و استاندارد AAC جهت فشرده سازی صدا استفاده شده است.در حال حاضر این استاندارد به عنوان یک گزینه رقیب و یا مطرح در کشورهای اروپایی شناخته نمی شود. ولیکن پروژه های محدودی در این منطقه براساس این تکنولوژی به صورت آزمایشی اجرا و پیاده سازی شده است. قابل ذکر است تنهـــــــا کشور کره جنوبی که در سیستم پخش تلویزیون دیجیتال استاندارد ATSC ( آمریکایی ) را انتخاب کرده و این سیستم قابلیت استفاده به صورت موبایل را ندارد از استانـــدارد T-DMB جهت پخش موبایل TV به صورت گسترده استفاده کرده است و بنظر می رسد علت اصلی عدم انتخاب سیستم ----H سازگاری این استاندارد با ----T و عدم استفاده کره از ----T بوده است. 3- استاندارد Media FLO این روش پخش بسیار شبیه استاندارد ----H می باشد ولیکن بدلیل اینکه یک اتحادیه خصوصی در Quallcom آمریکا این استاندارد را بنا نهاده و تمامی جزئیات آن اختصاصی می باشد و به همین دلیل این استاندارد فقط در امریکا پیاده سازی شده است و به نظر می رسد خارج از این کشور رایج نشود.4- استاندارد ISDB-T همزمان با مطرح شدن دو استاندارد پخش ATSC و --- در امریکا و اروپا در کشور ژاپن یک استاندارد اختصاصی براساس استاندارد اروپایی شکل گرفت این استاندارد جهت پخش شبکه های تلویزیونی و رادیویی طراحی شد و با بروز موبایل TV از قابلیت های آن جهت ارسال اطلاعات تصویر با نرخ بیت پایین استفاده شد.این استاندراد در حال حاضر فقط در ژاپن و برزیل پذیرفته شده است و سایر کشورها هیچ گونه تمایلی به استفاده از آن ندارد بالطبع استفاده از موبایل TV با این استاندارد مستلزم پذیرش آن به عنوان استاندارد پخش تلویزیون دیجیتال نیز می باشد. در کشور ما در سال 1384 بررسی های اولیه جهت انتخاب استاندارد پخش موبایل TV آغاز شده است و بدلیل استفاده از استاندارد ----T در پخش زمینی بهترین گزینه جهت پخش موبایل TV استاندارد ----H بود.در حال حاضر یک فرستنده با قدرت 3KW در ایستگاه جماران بدین منظور اختصاص داده شده و برروی کانال 31 – UHF جهت پخش ----H در نظر گرفته شده است.برنامه های موجود برروی این فرستنده فقط توسط گوشی های تلفن موبایل خاص با توانایی دریافت استاندارد ----H قابل دریافت است. وضعیت ----H در جهان در حال حاضر اکثر کشورهای آسیایی- اروپایی و افریقایی و حتی در امریکای شمالی ( کانادا ) و امریکای جنوبی استاندارد پخش ----H را به عنوان پخش موبایل TV انتخاب کرده اند. لیکن فقط در تعداد محدودی کشور این سیستم به مرحله عملیاتی رسیده است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد.فرانسه ( سه شهر )آلمان ( فقط دو شهر )ایتالیا ( کشوری )قابل ذکر است در منطقه خاورمیانه فقط کشور قطر پخش موبایل TV با استاندارد ----H را آغاز کرده است.

A.IvI.I.N
27-06-2010, 10:37
امروز رفتم عوضش کردم و همون جا برام تست کرد.مثه اینکه این گیرنده ها نباید به انتنی وصل بشه که روش تقویت کننده هست.
حالا به نظر شما خراب شدن دستگاه بخاطر تقویت کننده انتن بود....؟؟؟
الان نمیدونم این یکی که جدید گرفتم رو وصل کنم یا نه...!!!؟
شاید 1 انتن جدا براش گذاشتم.:13:
اقا 1 انتن جدا براش گذاشتم و بهش وصل کردم.هر 14 کانالو میگیره.سرعت تعویض کانالش هم نسبت به این مارک های ایرانی بهتره.از همه جالب تر تنها مدلی هست که 3d ساپورت میکنه.
خلاصه اگه کسی خواست بخره من استرانگ رو بهش توصیه میکنم.قیمتش هم 95 تومنه.
برای اطلاعات بیشتر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kaveh_d
27-06-2010, 12:30
اقا 1 انتن جدا براش گذاشتم و بهش وصل کردم.هر 14 کانالو میگیره.سرعت تعویض کانالش هم نسبت به این مارک های ایرانی بهتره.از همه جالب تر تنها مدلی هست که 3d ساپورت میکنه.
خلاصه اگه کسی خواست بخره من استرانگ رو بهش توصیه میکنم.قیمتش هم 95 تومنه.
برای اطلاعات بیشتر:

منم دیروز پشت شهرداری دیدم که رو استرانگه نوشته بودن تنها گیرنده سازگار با 3D اما نفهمیدم یعنی چی!!! ظاهرا فقط یه حقه تبلیغاتیه.

گذشته از اینکه صدا سیمای خودمون حالا حالا ها نمیره سراغ 3D، تا اونجائیکه میدونم برای یه گیرنده فرق نمیکنه که کانال فرستنده برنامه رو 3D پخش کنه یا معمولی. مثل همین ریسورهای ماهواره که کانالهای 3D رو هم میگیرن. تلوزیون باید قابلیت پخششو داشته باشه در غیر این صورت شما تنها دوتا تصویر موازی در کنار هم رو خواهید دید.

A.IvI.I.N
27-06-2010, 12:48
منم دیروز پشت شهرداری دیدم که رو استرانگه نوشته بودن تنها گیرنده سازگار با 3D اما نفهمیدم یعنی چی!!! ظاهرا فقط یه حقه تبلیغاتیه.

گذشته از اینکه صدا سیمای خودمون حالا حالا ها نمیره سراغ 3D، تا اونجائیکه میدونم برای یه گیرنده فرق نمیکنه که کانال فرستنده برنامه رو 3D پخش کنه یا معمولی. مثل همین ریسورهای ماهواره که کانالهای 3D رو هم میگیرن. تلوزیون باید قابلیت پخششو داشته باشه در غیر این صورت شما تنها دوتا تصویر موازی در کنار هم رو خواهید دید.

این که مشخصه 3d عمرا رو شبکه های صدا وسیما نمیاد.تازه hd هم بعیده بیاد .
ولی با توجه به اینکه قیمت استرانگ با پروویزن یکی هست اگه استرانگ بگیرین بهتره.
3d هم به حرف فروشنده استناد نمیشه کرد و برای اثبات این موضوع به این ادرس مراجعه شود:

SONY-SHOP
27-06-2010, 13:26
این که مشخصه 3d عمرا رو شبکه های صدا وسیما نمیاد.تازه hd هم بعیده بیاد .
ولی با توجه به اینکه قیمت استرانگ با پروویزن یکی هست اگه استرانگ بگیرین بهتره.
3d هم به حرف فروشنده استناد نمیشه کرد و برای اثبات این موضوع به این ادرس مراجعه شود:

در سايت زده : 3D Ready و در بازار لوازم الكترونيك به اين معني هست كه امكان ساپورت 3d را در آينده پيدا مي كنه اما بايد يك قطعه خارجي روي آن نصب شود ! يعني در حال حاضر ، معني كشك رو ميده :31:

اين سايتي كه معرفي كرديد فاقد هر گونه اعتباره ! فكر نكنم با توجه به رتبه اي كه داره ، روزي 10 بازديدكننده هم داشته باشه و اين شايد نشون از استقبال كم اين محصول داشته باشه.

اما از نظر فني و كاري ، دليلتون رو براي معرفي استرانگ به جاي پروويژن بگيد

monipa
27-06-2010, 13:27
اقا کسی خبر نداره کرج چند تا کانال دیجیتال رو می گیره؟

ProGamer
27-06-2010, 14:09
اقا کسی خبر نداره کرج چند تا کانال دیجیتال رو می گیره؟

8 كانال رو ميگيره دوست عزيز

ProGamer
27-06-2010, 14:17
برو بچ کرج خبر بدند
توی کرج چند تا کانال می گیرید ، شبکه مستند رو هم دارید؟

8 تا كانال
نه فكر كنم مستند نميگيره

ali_bah
27-06-2010, 14:22
سلام
البته منظورم لگ بود ...
این نرم افزار تو سون لپ تاپ من نصب نمی شه و با نرم افزار معمول خودش استفاده می کنم یا در واقع استفاده می کردم .
مشکل تاخیر چند ثانیه ای نسبت به آنالوگ هم کمی آزار دهنده است .
خیلی دوست دارم از این پروویژن ها بخرم ولی می خوام مطمئن بشم با خریدش پولم هدر نرفته باشه

کلن دیجیتال نسبت به آنالوگ یه 2-4 ثانیه تاخیر داره.
اگه می تونی از ویندوز مدیا سنتر استفاده کن از همه برنامه ها بهتره.

A.IvI.I.N
27-06-2010, 15:11
در سايت زده : 3D Ready و در بازار لوازم الكترونيك به اين معني هست كه امكان ساپورت 3d را در آينده پيدا مي كنه اما بايد يك قطعه خارجي روي آن نصب شود ! يعني در حال حاضر ، معني كشك رو ميده :31:
اين سايتي كه معرفي كرديد فاقد هر گونه اعتباره ! فكر نكنم با توجه به رتبه اي كه داره ، روزي 10 بازديدكننده هم داشته باشه و اين شايد نشون از استقبال كم اين محصول داشته باشه.
اما از نظر فني و كاري ، دليلتون رو براي معرفي استرانگ به جاي پروويژن بگيد

همین جوری گفتم دوره هم باشیم.:31:
اخه هر چی بگیم میگن یارو داره تبلیغ میکنه و...(بالا خره شمام دستت تو کاره دیگه میدونی که هیچ توفیقی نمیکنه. هر جنسی تو مغازه باشه از نظر کیفیت تو الویته:46:)
لپ کلام اینه که 99% اینا جنس های درجه 3 چینه تازه اگه شانس بیاری:27:

alilosting
28-06-2010, 07:49
سلام
آقا اين USB - --- هايي كه اومده فقط بايد رو pc باشه.
يعني تلوزيون هايي كه USB ميخورن ، با اين USB ها كار نميكنن؟؟؟
من يه usb --- مارك XVISION خريدم روي لپ تاپم خيلي خوبه . ولي رو tv كار نميكنه...
يعني بايد ويندوز داشته باشه حتما دستگاه؟؟؟؟؟:31::31: چرا واقعا من اينقد باهوشم...

لينكش اينه: و 30 تومنه

regedit021
28-06-2010, 09:21
دوست عزيز
اينا فقط مخصوص كامپيوتر ولپ تاپه!

SONY-SHOP
28-06-2010, 10:40
سلام
آقا اين USB - --- هايي كه اومده فقط بايد رو pc باشه.
يعني تلوزيون هايي كه USB ميخورن ، با اين USB ها كار نميكنن؟؟؟
من يه usb --- مارك XVISION خريدم روي لپ تاپم خيلي خوبه . ولي رو tv كار نميكنه...
يعني بايد ويندوز داشته باشه حتما دستگاه؟؟؟؟؟:31::31: چرا واقعا من اينقد باهوشم...

لينكش اينه: و 30 تومنه

نه به تلوييزون نمي خوره - نياز به نصب درايور داره

چند ميده ماديران اينارو؟

hoomanfarzin
28-06-2010, 17:23
با سلام.دیروز خبری شنیدم مبنی بر راه اندازی تلویزیون دیجیتال در اصفهان که تا آخر این ماه(تیر 89)صورت می گیره.اینم خبر و منبع موثق:{تلویزیون دیجیتال در صدا و سیمای مراکز استان ها ؛ نخستین بار در اصفهان راه اندازی می شود. به گزارش واحد مرکزی خبر، مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان گفت: با تبدیل سامانه صدا و تصویر تلویزیونی آنالوگ به دیجیتال ، تلویزیونهای موجود در شهر اصفهان ، توانایی دریافت تصاویر دیجیتال را خواهند داشت.علی کلباسی با بیان اینکه این سامانه قادر است تصاویر 8 شبکه صداوسیمای جمهوری اسلامی را با پوششی مناسب و با کیفیت عالی ارائه دهد افزود: برای راه اندازی فرستنده دیجیتال در ایستگاه پرقدرت رادیوئی اف ام و تلویزیونی مارشینان بیش از20میلیارد ریال هزینه شده است.وی گفت: شهروندان اصفهانی تا پایان این ماه می توانند با تهیه دستگاه گیرنده دیجیتال ( اس تی بی ) با همان تلویزیونهای آنالوگ و آنتن معمولی ، شبکه های مختلف را با کیفیت خوب (MPEG-4) دریافت کنند. }لینک خبر:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چندتا سوال دارم.چرا با توجه به اینکه در تهران که فکر می کنم حدودا 13 تا شبکه قابل دریافت هست گفتند در اصفهان 8 تا شبکه قابل دریافت هست؟تفاوتش چیه که در تهران 13 تا شبکه را می شه گرفت ولی در اصفهان 8 تا؟یه سوال دیگه اینکه با توجه به راه اندازی این سیستم در اولین استان بعد از تهران که اصفهان هست آیا میشه در اصفهان با این سیستم شبکه تهران را هم که دیجیتالی شده را گرفت؟ و همچنین در تهران شبکه اصفهان را گرفت

SONY-SHOP
28-06-2010, 18:40
با سلام.دیروز خبری شنیدم مبنی بر راه اندازی تلویزیون دیجیتال در اصفهان که تا آخر این ماه(تیر 89)صورت می گیره.اینم خبر و منبع موثق:{تلویزیون دیجیتال در صدا و سیمای مراکز استان ها ؛ نخستین بار در اصفهان راه اندازی می شود. به گزارش واحد مرکزی خبر، مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان گفت: با تبدیل سامانه صدا و تصویر تلویزیونی آنالوگ به دیجیتال ، تلویزیونهای موجود در شهر اصفهان ، توانایی دریافت تصاویر دیجیتال را خواهند داشت.علی کلباسی با بیان اینکه این سامانه قادر است تصاویر 8 شبکه صداوسیمای جمهوری اسلامی را با پوششی مناسب و با کیفیت عالی ارائه دهد افزود: برای راه اندازی فرستنده دیجیتال در ایستگاه پرقدرت رادیوئی اف ام و تلویزیونی مارشینان بیش از20میلیارد ریال هزینه شده است.وی گفت: شهروندان اصفهانی تا پایان این ماه می توانند با تهیه دستگاه گیرنده دیجیتال ( اس تی بی ) با همان تلویزیونهای آنالوگ و آنتن معمولی ، شبکه های مختلف را با کیفیت خوب (MPEG-4) دریافت کنند. }لینک خبر:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چندتا سوال دارم.چرا با توجه به اینکه در تهران که فکر می کنم حدودا 13 تا شبکه قابل دریافت هست گفتند در اصفهان 8 تا شبکه قابل دریافت هست؟تفاوتش چیه که در تهران 13 تا شبکه را می شه گرفت ولی در اصفهان 8 تا؟یه سوال دیگه اینکه با توجه به راه اندازی این سیستم در اولین استان بعد از تهران که اصفهان هست آیا میشه در اصفهان با این سیستم شبکه تهران را هم که دیجیتالی شده را گرفت؟ و همچنین در تهران شبکه اصفهان را گرفت

بعد از 180 صفحه تاپيك ، عجب خبر دست اولي دادي به ما :46:
اصفهان خيلي وقته راه افتاده ، البته اولش يك فرستنده كوچيك بود كه فقط مناطق اطراف صداوسيما (چهارباغ خواجو) رو ساپورت ميكرد اما الان فرستنده هاي جديد نصب شده و كل اصفهان پخش ميشه.

اينكه تعداد شبكه ها در شهرهاي مختلف فرق ميكنه ، فقط به خاطر آزمايشي بودن اين طرح هستش و بعد از اعلام رسمي راه اندازي در كل كشور ، مخصوصا بعد از فرستادن ماهواره صداوسيما به فضا جهت ساپورت فرستنده ها ، كل كشور به يك تعداد كانال ميگيرن.

البته الان تمام مراكز استانها فرستنده ديجيتال نصب شده ، اما روشن كردنش رو گذاشتن به عهده رئيس اون مركز !!!! حالا من نمي دونم اين چه سياستيه!!!!!!!!!!!!!!!!

hoomanfarzin
28-06-2010, 19:57
بعد از 180 صفحه تاپيك ، عجب خبر دست اولي دادي به ما :46:
اصفهان خيلي وقته راه افتاده ، البته اولش يك فرستنده كوچيك بود كه فقط مناطق اطراف صداوسيما (چهارباغ خواجو) رو ساپورت ميكرد اما الان فرستنده هاي جديد نصب شده و كل اصفهان پخش ميشه.

اينكه تعداد شبكه ها در شهرهاي مختلف فرق ميكنه ، فقط به خاطر آزمايشي بودن اين طرح هستش و بعد از اعلام رسمي راه اندازي در كل كشور ، مخصوصا بعد از فرستادن ماهواره صداوسيما به فضا جهت ساپورت فرستنده ها ، كل كشور به يك تعداد كانال ميگيرن.

البته الان تمام مراكز استانها فرستنده ديجيتال نصب شده ، اما روشن كردنش رو گذاشتن به عهده رئيس اون مركز !!!! حالا من نمي دونم اين چه سياستيه!!!!!!!!!!!!!!!!

این ماهواره صداوسیما که قرار بود بفرستند فضا را قبل از عید اعلام کردند که تا آخر اردیبهشت به فضا می فرستند ولی الان تیر هم داره تموم میشه و خبری از ماهواره صداوسیما نیست؟بعد من همون زمان که ضرغامی با خبرگزاری فارس مصاحبه کرد مصاحبش را خوندم که در آخر مصاحبش نوشته بود بعد از اینکه ماهواره را فرستادیم فضا به مردم یه دیش با آرم صداوسیما می دیم که بتونند 70 تا شبکه را باهاش ببینند.من که نفهمیدم چه طور شد؟اگه می خوان کاری کنند که با آنتن معمولی و ست تاپ باکس مردم شبکه ها را بگیرند پس چرا ضرغامی گفت می خواهیم یه دیش هم به مردم بدیم؟این جریانش از چه قراره؟اینم لینک خبرگزاری فارس درباره صحبت های ضرغامی:

*Alucard*
29-06-2010, 07:51
یکسری از پستها از تاپیک حذف شد...
بعضی دوستان این تاپیک رو محلی برای بحثهای سیاسی و مطالب خارج از موضوع کردن در صورتی که یکبار دیگه پستی در این رابطه زده بشه دسترسی شخص خاطی به انجمن قطع میشه.

prince3-love
29-06-2010, 11:52
این ماهواره صداوسیما که قرار بود بفرستند فضا را قبل از عید اعلام کردند که تا آخر اردیبهشت به فضا می فرستند ولی الان تیر هم داره تموم میشه و خبری از ماهواره صداوسیما نیست؟بعد من همون زمان که ضرغامی با خبرگزاری فارس مصاحبه کرد مصاحبش را خوندم که در آخر مصاحبش نوشته بود بعد از اینکه ماهواره را فرستادیم فضا به مردم یه دیش با آرم صداوسیما می دیم که بتونند 70 تا شبکه را باهاش ببینند.من که نفهمیدم چه طور شد؟اگه می خوان کاری کنند که با آنتن معمولی و ست تاپ باکس مردم شبکه ها را بگیرند پس چرا ضرغامی گفت می خواهیم یه دیش هم به مردم بدیم؟این جریانش از چه قراره؟اینم لینک خبرگزاری فارس درباره صحبت های ضرغامی:
با با کشور های دیگه برای این کار به توافق نرسیدین و اون کاملا لغوشد:41:

RealDesigner
29-06-2010, 14:17
نه به تلوييزون نمي خوره - نياز به نصب درايور داره

چند ميده ماديران اينارو؟

علي كه گفته
30 تومنه
تو وبلاگشون هم هست تبليغاتش maadiran.mihanblog.com

SONY-SHOP
29-06-2010, 18:35
علي كه گفته
30 تومنه
تو وبلاگشون هم هست تبليغاتش maadiran.mihanblog.com

قيافش كه مثل همين 25-30 تومنياس . مخصوصا كنترلش .البته ديگه همه كنترلا اين تيپي شدن، نكردن يه عكس با كيفيت ازش بگيرن !!!!
يه عكس با كيفيت و خوب ، ميتونه كالا رو بهتر از اون چيزي كه هست نشون بده

hoomanfarzin
29-06-2010, 18:42
با با کشور های دیگه برای این کار به توافق نرسیدین و اون کاملا لغوشد:41:
من درست منظورتون را متوجه نشدم.سر چی به توافق نرسیدن؟چی کاملا" لغو شد؟
راه اندازی ماهواره صداوسیما لغو شد؟این چی کار به کشورهای دیگه داره؟ایران می خواد خودش مستقل ماهواره بفرسته فضا

engineerhossein
30-06-2010, 11:00
دوستان من يك مشكلي با پلير پروويژن دارم اين كه تمامي فيلمها و كليپ هاي wide رو به صورت فول اسكرين نمايش ميده يعني
قسمتهاي سياه بالا و پايين تصوير رو حذف ميكنه و تصوير رو ميكشه راهي براي حل اين مشكل هست ؟‌يا بايد با آپديت هاي بعدي درست بشه .
غير از مشكل بالا در حد قيمت اين دستگاه من از قابليت پليرش راضي هستم.

samira_googleOne
30-06-2010, 11:11
قيافش كه مثل همين 25-30 تومنياس . مخصوصا كنترلش .البته ديگه همه كنترلا اين تيپي شدن، نكردن يه عكس با كيفيت ازش بگيرن !!!!
يه عكس با كيفيت و خوب ، ميتونه كالا رو بهتر از اون چيزي كه هست نشون بده

شما هم كه به همه چي گير ميدي...
مگه ميخواي چي ببيني كه با كيفيت باشه؟؟؟؟

ديگه از اوني كه هست ، بزرگتر ميخواي چي كار؟

ali_bah
30-06-2010, 12:46
دوستان من يك مشكلي با پلير پروويژن دارم اين كه تمامي فيلمها و كليپ هاي wide رو به صورت فول اسكرين نمايش ميده يعني
قسمتهاي سياه بالا و پايين تصوير رو حذف ميكنه و تصوير رو ميكشه راهي براي حل اين مشكل هست ؟‌يا بايد با آپديت هاي بعدي درست بشه .

نسبت تصویر یا Aspect ratio رو 16:9 بزار درست میشه.

hoomanfarzin
30-06-2010, 13:35
من قصد خرید یک MONITOR-TV دارم و می خوام 22 اینچ باشه که در سایت مادیران دو مدل
LG-M228WA و AOC-V22T را پیدا کردم.ولی این دو مدل سیستم ----T را ساپورت نمی کنند.البته مدل هایی را هم دیدم که سیستم ----T را دارند ولی برای من بزرگ بود مثلا" 27 اینچ بود.در نهایت می خوام بدونم اگر MONITOR-TV هست که بین 19 تا 22 اینچ باشه و سیستم ----T جهت گرفتن کانال های دیجیتال را داشته باشه به من معرفی کنید همراه با قیمت و مشخصات.

یک سوال دیگر اینکه می خواستم بدونم این گیرنده دیجیتالی که مخصوص کامپیوتر و لپ تاپ هست و بصورت فلش مانند می مونه را آیا میشه به تلویزیون های LCD که فلش خور هستند هم وصل کرد؟

و همین طور آیا میشه به دو مدل مانیتور-تی وی LG-M228WA و AOC-V22T هم وصل کرد؟

ممنون می شم به سوالاتم پاسخ دهید.

SONY-SHOP
30-06-2010, 15:07
شما هم كه به همه چي گير ميدي...
مگه ميخواي چي ببيني كه با كيفيت باشه؟؟؟؟

ديگه از اوني كه هست ، بزرگتر ميخواي چي كار؟

اين انتقادا سازندس !!! :31:

عكس بزرگ مطرح نيست . عكس با كيفيت و به نوعي عكس صنعتي منظورم بود . البته مشكل از ايكس ويژن و امثال اون نيست ، كلا واحد هاي تبليغات توي شركت ها به درد تراكت چاپ كردن ميخورن تا معرفي يه كالا :20:
الان اين محصول يه رنگي بين زرشكي و قهوه اي پر رنگ نشون ميده ، اما غكن نمي كنم هيچكدوم از اينا باشه !

البته اين بحث هيچ ربطي به تاپيك نداره و قول ميدم ادامه ندم :11:

---------- Post added at 04:07 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

اگه نگن تبليغه !!

پروويژن داره با قيمت 90 تومن عرضه ميكنه ، فقط تا 11 تير

مي تونيد از نمايندگي زير بگيريد

alilosting
30-06-2010, 15:14
من قصد خرید یک MONITOR-TV دارم و می خوام 22 اینچ باشه که در سایت مادیران دو مدل
LG-M228WA و AOC-V22T را پیدا کردم.ولی این دو مدل سیستم ----T را ساپورت نمی کنند.البته مدل هایی را هم دیدم که سیستم ----T را دارند ولی برای من بزرگ بود مثلا" 27 اینچ بود.در نهایت می خوام بدونم اگر MONITOR-TV هست که بین 19 تا 22 اینچ باشه و سیستم ----T جهت گرفتن کانال های دیجیتال را داشته باشه به من معرفی کنید همراه با قیمت و مشخصات.

یک سوال دیگر اینکه می خواستم بدونم این گیرنده دیجیتالی که مخصوص کامپیوتر و لپ تاپ هست و بصورت فلش مانند می مونه را آیا میشه به تلویزیون های LCD که فلش خور هستند هم وصل کرد؟

و همین طور آیا میشه به دو مدل مانیتور-تی وی LG-M228WA و AOC-V22T هم وصل کرد؟

ممنون می شم به سوالاتم پاسخ دهید.

دوست عزيز. من هم دنبال m228 گشتم ولي گفتن كه تو بازار نيست
الان دو تا گزينه داري . يكي v22 و يكي 2394 . البته 2794 كه خودت گفتي بزرگه. اين دو مدل هيچكدوم گيرنده ديجيتال ندارن
اون فلش رو نميشه به LCD وصل كردم. من از بچه ها پرسيدم و خودم هم امتحان كردم. ولي ميشه به اين دو مدل وصلش كرد.

2394 هم اينه لينكش:

engineerhossein
30-06-2010, 16:17
نسبت تصویر یا Aspect ratio رو 16:9 بزار درست میشه.

يعني شما مشكلي نداريد ؟‌ چون من چند بار نسبت تصوير رو همون 16:9 گذاشتم تغييري نميكنه يكبار ديگه امتحان ميكنم نتيجه رو ميگم.

hoomanfarzin
30-06-2010, 19:56
دوست عزيز. من هم دنبال m228 گشتم ولي گفتن كه تو بازار نيست
الان دو تا گزينه داري . يكي v22 و يكي 2394 . البته 2794 كه خودت گفتي بزرگه. اين دو مدل هيچكدوم گيرنده ديجيتال ندارن
اون فلش رو نميشه به LCD وصل كردم. من از بچه ها پرسيدم و خودم هم امتحان كردم. ولي ميشه به اين دو مدل وصلش كرد.

2394 هم اينه لينكش:

ممنون از راهنمایی.من شنیدم مدل v22 aoc تله تکست نداره؟درسته؟

چون می خوام حتما" تله تکست داشته باشه و همین طور ریموت.مدل 2394 را هم که شما می گی یکمی برای من گرون هست.می خوام دیگه نهایت 260 تومن بیشتر نشه.

بعد یه سوال دیگه.من اگه مثلا" v22 را بگیرم و فلشی که شبکه های دیجیتال را می گیره بهش وصل کنم آیا اون فلش تله تکست هم داره؟

البته بیشتر مد نظرم m228 هست که شما می گی تو بازار نیست.ولی من قصد دارم حدود یک ماه دیگه بگیرم.یعنی ممکنه دوباره تا یک ماه دیگه m228 را تو بازار وارد کنند؟

ali_bah
01-07-2010, 10:05
يعني شما مشكلي نداريد ؟‌ چون من چند بار نسبت تصوير رو همون 16:9 گذاشتم تغييري نميكنه يكبار ديگه امتحان ميكنم نتيجه رو ميگم.
نه نه اشتباه نکنید،
من اون دستگاه رو ندارم
از روی تجربه گفتم :31:

mahdimp5
01-07-2010, 11:57

الان ديگه تمام تلويزيونها قابليت تغيير نسبت تصوير را دارند... اين کار را روي خود تلويزيون بکنيد...

من خودم پروويژن دارم و موقع ديدن فيلمهاي عريض، نسبت تصوير تلويزيون را مي‌گذارم روي 16:9 .

engineerhossein
01-07-2010, 19:00
الان ديگه تمام تلويزيونها قابليت تغيير نسبت تصوير را دارند... اين کار را روي خود تلويزيون بکنيد...

من خودم پروويژن دارم و موقع ديدن فيلمهاي عريض، نسبت تصوير تلويزيون را مي‌گذارم روي 16:9 .

ok ممنون از راهنماییتون متاسفانه تلویزیون ما پاناسونیک فلترون است این قابلیت رو نداره :41:

regedit021
01-07-2010, 21:46

به نظر من توي فريمور جديدش نسبت تصوير رو كه عوض مي كني هيچ فرقي نمي كنه!

engineerhossein
02-07-2010, 07:31
به نظر من توي فريمور جديدش نسبت تصوير رو كه عوض مي كني هيچ فرقي نمي كنه!
دقیقا ،من به محض این که دستگاه رو گرفتم به ورژن 3 آپگرید کردم نمیدونم ورژن قبلی این مشکل رو داشته یا نه؟
من چندین بارا نسبت تصویر رو تغییر دادم هیچ تاثیری نداشت . یکی از مشکلاتی که این عدم تغییر نسبت تصویر
داره وقتی اندازه فونت زیرنویس رو بزرگ میکنی فقط خط اول نمایش داده میشه و خط دوم مستتر میشه!!:41:
اگر فونت زیرنویس رو معمولی هم بگذاری که اینقدر ریزه که اصلا از فاصله دور خونده نمیشه .

چه جوری میشه مشکلات این چنینی ( عدم تغییر نسبت تصویر، ساپورت زیرنویس فارسی ، اضافه کردن قابلیت پرش به زمان مشخصی از فیلم و ... ) رو به دوستان وارد کننده پروویژن منتقل کرد تا در آپدیت های بعدی مد نظر قرار بدن؟

Karmenwet
02-07-2010, 18:31
دوستان يه چندتا سوال داشتم خواهشا پاسخ بدهيد .

1. مگر نبايد براي استفاده از همين دستگاه هایDVB-T يک انتن هوايي معمولي رو هم نصب کنيم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. در بعضي جاها نوشته " بدون انتن هوايي " - خوب اين چگونه هست ايا همچين چيزي واقعيت دارد يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

خواهشا توضيح کامل بدهيد .

3. و در بعضي جاها هم نوشته " تبديل انتن هوايي " ايا همچين چيزي قابليت دريافت کانال ها را با کيفيت عالي دارد يا نه ؟؟؟؟؟؟؟

4. راه حلي هستش که بتوان شبکه هاي ديجيتالي صدا و سيما رو بدون انتن هوايي و با کيفيت خوب و عالي ديد ؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر .

r-k
02-07-2010, 19:31

1. مگر نبايد براي استفاده از همين دستگاه هایDVB-T يک انتن هوايي معمولي رو هم نصب کنيم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. در بعضي جاها نوشته " بدون انتن هوايي " - خوب اين چگونه هست ايا همچين چيزي واقعيت دارد يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

3. و در بعضي جاها هم نوشته " تبديل انتن هوايي " ايا همچين چيزي قابليت دريافت کانال ها را با کيفيت عالي دارد يا نه ؟؟؟؟؟؟؟

4. راه حلي هستش که بتوان شبکه هاي ديجيتالي صدا و سيما رو بدون انتن هوايي و با کيفيت خوب و عالي ديد ؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر .

با سلام
1- در بعضی مناطق تهران مخصوصا مناطق نزدیک به فرستنده می توان با آنتن رومیزی نیز شبکه ها را بخوبی دریافت کرد.
2- پاسخ 1
3- با آنتن هوایی معمولی در بیشتر مناطق قابل دریافت است.
4- اگر فاصله محل اقامتتان با محل فرستنده نزدیک باشد با آنتن رومیزی نیز قابل دریافت است .

mahsafar
02-07-2010, 20:15
این دستگاها فرمت wmv رو از روی usb پخش میکنه؟
از روی usb تا چه رزولیشنی پخش میکنه؟

r-k
02-07-2010, 20:20
با سلام
به تازگی یک مدل دستگاه بنام Blu sens -T14 در بازار عرضه شده که همه امکانات پروویژن را دارد به اضافه اینکه امکان پخش 1080P را نیز دارا می باشد ، دوستان اگر کسی تجربه کار با این مدل را دارد لطف کرده و دوستان را مطلع نماید با تشکر

regedit021
03-07-2010, 11:20
با سلام
به تازگی یک مدل دستگاه بنام Blu sens -T14 در بازار عرضه شده که همه امکانات پروویژن را دارد به اضافه اینکه امکان پخش 1080P را نیز دارا می باشد ، دوستان اگر کسی تجربه کار با این مدل را دارد لطف کرده و دوستان را مطلع نماید با تشکر يكي از دوستام رفته خريده بود!بهش مستند 1080pدادم امتحان كرد بصورت خيلي روون اجرا كرد!البته ماركش استرانگ بود!
از نزديك من نديدمش !امروز مي خوام برم توپ خونه!يه آمار ميگيرم ببينم قيمت ها ومدل ها چجورياست!

ali_bah
03-07-2010, 13:04
اینم سایتش :

alilosting
03-07-2010, 15:33

با تشکر .

ممنون از راهنمایی.من شنیدم مدل v22 aoc تله تکست نداره؟درسته؟

چون می خوام حتما" تله تکست داشته باشه و همین طور ریموت.مدل 2394 را هم که شما می گی یکمی برای من گرون هست.می خوام دیگه نهایت 260 تومن بیشتر نشه.

بعد یه سوال دیگه.من اگه مثلا" v22 را بگیرم و فلشی که شبکه های دیجیتال را می گیره بهش وصل کنم آیا اون فلش تله تکست هم داره؟

البته بیشتر مد نظرم m228 هست که شما می گی تو بازار نیست.ولی من قصد دارم حدود یک ماه دیگه بگیرم.یعنی ممکنه دوباره تا یک ماه دیگه m228 را تو بازار وارد کنند؟

حالا شما يه چرخي بزن تو بازار . شايد 228m داشته باشن تو بازار
usb---- تلتكست نداره و مانيتور v22 هم تلتكست نداره
در مورد m228 اگر تو بازار بود بي زحمت آمارشو به من هم بده و لطفا بگو كجا داره. من هم ميخوام اگر جايي داره

با اdن راه ها نميتوني تلتكست داشته باشي.

---------- Post added at 03:33 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

البته m228 تلتكست فارسي داره هاااا

regedit021
04-07-2010, 00:11
امروز كه رفتم توپ خونه مدل هاي زير بود!
استرانگ 90تومن
ايكس ويژن79
پرو ويژن100
سيماران
جم
ويه برند ديگه كه ماركش خاطر نيست!

من پيشنهاد ميكنم دوستاني كه مي خواهند ستاپ باكس بخرندحتما استرانگ بگيرند!

SCORPION8
04-07-2010, 00:12
دوستان گرامی سلام شب همگی بخیر امیدوارم از حذف تیم محبوبتون ناراحت نشید (( زنده باد آلمان)) من برای گیرندم از آنتن سیماران که یک دستگاه داره که بهش وصل میشه استفاده میکنم از این آنتن کنترلی ها فقط بدون کنترل مشکلم اینه که امروز خیلی فریز داشتم و سیگنالم 31 به 41 بود الان که داشتم فوتبال میدیم شانسی رفت رو 56 درصد ببینم چرا نمیشه مثلا رو 80 درصد گرفت و آیا من باید آنتنو عوض کنم آحه وقتی اون دستگاهشو که بهش وصله خاموش کردم و سیم آنتن مستقیم از آنتن به دستگاه زدم سرچ کردم شبکه ها رو پیدا نکرد مشکل چیه >

qwe11
04-07-2010, 07:21
استرانگ تله تکست داره ؟ چجوری فعال میشه؟

ali_bah
04-07-2010, 11:12
سلام
من یه مقدار رو اینترنت در باره Blusens T14 گشتم این چیزی بود که پیدا کردم.

و تو همین فروم ( یه تاپیک دیگه ) خوندم که این دستگاه هم تلتکس فارسی و هم زیر نویس فارسی رو به راحتی نشون می ده.
قمیتی هم که طرف خرید بود 105 هزار بود .
تو محتویات جعبه اش هم یه کابل HDMI با AV هست.

amin GT
04-07-2010, 12:47
تو بانه یه مغازه بزرگ بود که محصولاتی با مارک BLUsens میفروخت . من اونجا دیدم ولی چون تو نخش نبودم نرفتم ببینم .

ali_bah
04-07-2010, 13:30
تو بانه یه مغازه بزرگ بود که محصولاتی با مارک BLUsens میفروخت . من اونجا دیدم ولی چون تو نخش نبودم نرفتم ببینم .

دقیقا کجا؟

می تونی یه آمار بگیری؟

amin GT
04-07-2010, 20:15
اصلا یادم نیست ولی اگر اشتباه نکنم پاساژ شافعی بود یا همون حوالیش ... ولی یادمه که طبقه زیر همکف بود و سر نبش یکی از راهرو ها .

erfandj
04-07-2010, 21:34
اصلا یادم نیست ولی اگر اشتباه نکنم پاساژ شافعی بود یا همون حوالیش ... ولی یادمه که طبقه زیر همکف بود و سر نبش یکی از راهرو ها .
سلام آقا امین از بانه برگشتید ایشالا که سفر خوش گذشته بهتون.تلویزیون چی خریدید و چند؟

erfandj
04-07-2010, 22:03
سلام آقا امین از بانه برگشتید ایشالا که سفر خوش گذشته بهتون.تلویزیون چی خریدید و چند؟
تو تاپیک بررسی lcd های 2010 سونی فهمیدم همون nx-700 گرفتین حالا تو اون تاپیک چند تا سوال ازتون پرسیدم ممنون میشم جواب بدین!!!

r-k
05-07-2010, 10:34
سلام
من یه مقدار رو اینترنت در باره Blusens T14 گشتم این چیزی بود که پیدا کردم.

و تو همین فروم ( یه تاپیک دیگه ) خوندم که این دستگاه هم تلتکس فارسی و هم زیر نویس فارسی رو به راحتی نشون می ده.
قمیتی هم که طرف خرید بود 105 هزار بود .
تو محتویات جعبه اش هم یه کابل HDMI با AV هست.

با سلام
من بالاخره نمایندگی رسمی Blusens که همان بازرگانی سما است را پیدا کردم و به آنجا مراجعه کردم ، متاسفانه نمایندگی این محصول یک مغازه کوچک در طبقه دوم پاساژ علاءالدین بود و محصول را از نزدیک بررسی کردم و مزایا و معایب آنرا به شرح زیر اعلام می کنم :
مزایا
1- پخش 1080P طبق اطلاعات روی دستگاه
2- پخش شبکه ای دیگر در زمان ضبط یک شبکه ( طبق اظهار نمایندگی)
3- تایم شیفتینگ ( طبق اظهار نمایندگی)
معایب
1- نداشتن پنل نمایشی در جلوی دستگاه (تنها دو لامپ led برای نشان دادن روشن و یا خاموش بودن دستگاه دارد)
2- نداشتن پورت کامپوننت
3- نداشتن پورت کامپوزیت ( همراه پک دستگاه یک رابط اسکارت به کامپوزیت عرضه می شود)
4- نداشتن نمایندگی معتبر در خصوص بروزرسانی نرم افزار دستگاه

به هرحال این نظرات شخصی من است و دوستان خودشان می توانند تحقیق کنند

ali_bah
05-07-2010, 11:44
با سلام
من بالاخره نمایندگی رسمی Blusens که همان بازرگانی سما است را پیدا کردم و به آنجا مراجعه کردم ، متاسفانه نمایندگی این محصول یک مغازه کوچک در طبقه دوم پاساژ علاءالدین بود و محصول را از نزدیک بررسی کردم و مزایا و معایب آنرا به شرح زیر اعلام می کنم :
مزایا
معایب
1- نداشتن پنل نمایشی در جلوی دستگاه (تنها دو لامپ led برای نشان دادن روشن و یا خاموش بودن دستگاه دارد)
2- نداشتن پورت کامپوننت
3- نداشتن پورت کامپوزیت ( همراه پک دستگاه یک رابط اسکارت به کامپوزیت عرضه می شود)

مرسی ولی در مورد عیب شما 4
فیرمویر های رو میشه از خود سایت Blusens دانلود کرد.
مثلا تو همین آدرسه

شما اگه پایین صفحه رو نگاه کنید فایل فیرمور ورژن 2 موجوده :

ali_bah
05-07-2010, 12:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویژگی ها و امکانات دستگاه ( طبق سایت سازنده )

High Definition ----T Tuner (MPEG4/H264) and ----T MPEG2 definition
High definition Matroska MKV/ H264 files playback
Full HD (supports 1080p - 24fps)
USB Host port
EPG, Parental channel control, teletext and timer
Allows channel sort
Recording: directly or programmed rename/Delete records
Delete files
Timeshift
English, spanish, galician, basque and catalonian OSD language menu

Compatible formats
Audio: MP3, AAC, AC3, WMA, EAC3
Photo: JPEG, BMP y PNG
Video: MPEG 1-2, MPEG 4.2-XVID, MPEG AVC 4.10 H264, MPEG 4.14 NERO DIGITAL, AVCHD
Containers: AAVI, MP4, MPG, VOB, TS, TP, MKV, MP3, AAC, M4A, WMA, MOV, M2TS

Inputs/Outpus
HDMI 1.3 high definition output (Full HD, supports 1080p)
SPDIF Coaxial and optical audio output
Scart A/V output
Antenna RF input and output
2.0 High Speed USB Host port

Dimensions and weight
22,8 x16,5 x 4 cm
694 g

Included accesories

Power adaptor
Remote control unit with batteries
User’s manual
Warranty card

اینم صفحه T14 در سایت بازرگانی سما

برام جالبه که تو سایت خود Blusens دو تا غلط املایی وجود داره

adaptor که باید adapter نوشته بشه
accesories که باید accessories نوشته شه.

mahdimp5
05-07-2010, 12:18
با سلام
مزایا
معایب
2- نداشتن پورت کامپوننت

اسکارت داشته باشه يعني هم کامپوزيت داره و هم کامپوننت...

از همون تبديل اسکارت به کامپوزيت ميتوان يک کامپوننت هم در‌آورد:

amnhck123
05-07-2010, 12:19
سلام
از دوستان کسی در مشهد تونسته از تلویزیون دیجیتال استفاده کنه؟
منظورم راه اندازی شده؟
برم دستگاه رو بگیرم یا نه؟

ali_bah
05-07-2010, 12:25
اینم کاتالوگ Blusens T14

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

سلام
از دوستان کسی در مشهد تونسته از تلویزیون دیجیتال استفاده کنه؟
منظورم راه اندازی شده؟
برم دستگاه رو بگیرم یا نه؟

اونطور که من روی اینترنت دیدم و بچه ها گفتن
تو تهران و کرج و اصفحان راه افتاده
که البته تو تهران بصورت کامل ( کانال 1-8 با کانال های مستند و پرس تی وی و .... )
تو کرج هم فقط کنال های 1-8
یکی از دوستان اصفحانی هم گفته بود که تو اصفحان به صورت آزمایشی راه افتاده. ( قدرت سیگنال کمه )

من به شما پیشنهاد می کنم یه زنگ به صداسیما مشهد بزنین بپرسید.

kaveh_d
05-07-2010, 13:29
اسکارت داشته باشه يعني هم کامپوزيت داره و هم کامپوننت...

از همون تبديل اسکارت به کامپوزيت ميتوان يک کامپوننت هم در‌آورد:

شما خودتون این موضوع رو تست کردید جواب داده؟
چون این سیگنالی که شما گرفتید RGB هست در حالیکه خروجی کامپوننت سیگنالهای تفاضل رنگه بعلاوه لومیناس (Y).

prince3-love
05-07-2010, 16:53
الان تلویزیون هایی تو ایران هستن که این گیرنده دیجیتال رو خودش نصب باشه؟؟اگر هستن میشه اسم و مدلشو بگین:46:

r-k
06-07-2010, 11:17
مرسی ولی در مورد عیب شما 4
فیرمویر های رو میشه از خود سایت Blusens دانلود کرد.
مثلا تو همین آدرسه

شما اگه پایین صفحه رو نگاه کنید فایل فیرمور ورژن 2 موجوده :

با سلام
حق با شماست دوست عزیز ، اما بهرحال مشکلات مربوط به زبان فارسی را باید یک شرکت پشتیبان ایرانی باشد تا نتیچه بخش باشد

tafa9001
07-07-2010, 12:59
آیا امکان دریافت تلویزیون دیجیتال تو تبریز وجود داره ؟

kavehj4488
16-07-2010, 07:59
خیر . هنوز به تبریز نرسیده.

a_fazlollahii
16-07-2010, 19:09
الان تلویزیون هایی تو ایران هستن که این گیرنده دیجیتال رو خودش نصب باشه؟؟اگر هستن میشه اسم و مدلشو بگین:46:

بله . ما 40B650 سامسونگ داریم (البته نوع اروپایی آن ساخت اسلواکی) که گیرنده دیجیتال زمینی را روی خودش دارد.

ali_bah
20-07-2010, 14:48
سلام
خبر ندارید قیمت ها کم شده یا نه؟

erfan_abedi_CB
20-07-2010, 15:04
سلام
خبر ندارید قیمت ها کم شده یا نه؟

نه بابا
ولي usb---- كه قيمتي نداره 28 تومنه ميتونيد اون رو تهيه كنيد

morteza_b68
21-07-2010, 10:05
سلام دوستان
بنده پروویژن خریدم
دستگاه با فرمت ts ضبط می کنه که در کامپیوتر فقط تونستم vlc player پخش بکنم تا هم صدا داشته باشم هم تصویر
که ظاهرا صدایی که در این فرمت وجود داره با ts ----- ماهواره متفاوته
برای convert کردن هم بیشتر converter ها فقط تصویرشو تبدیل کردن و مانند پلیر ها از صدا خبری نبود
اخیرا یه نرم افزار به نام TMPGEnc پیدا کردم که صداشو هم تبدیل می کنه
اما به یه مشکل خوردم که تقاضای کمک داشتم
وقتی فیلم ها با زمان زیاد رو تبدیل می کنی به مرور بین صدا و تصویر فاصله میفته به طوری که بعد از حدود 45 دقیقه بین صدا و تصویر حدود یکی دو ثانیه فاصله افتاده
لطفا کمک بدید

R e Z a
21-07-2010, 17:24
آخرین آپدیت گیرنده های دیجیتال مادایران 1.47 به تاریخ 2010/05/27 برای مدل های 111 و 121

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتست شده رو هر دو مدل فوق

shifter
21-07-2010, 18:08
من ست تاپ باكس x-vision مدل xdvb-111 دارم...براي اپديتش بايد چيكار كنم؟؟
بعد من از طريق خروجي avi به تلويزيوون وصلش كردم...راه وصل كردنش همينه ديگه؟

shifter
21-07-2010, 20:31
آخرین آپدیت گیرنده های دیجیتال مادایران 1.47 به تاریخ 2010/05/27 برای مدل های 111 و 121

من اين فايل رو ريختم رو فلش و به دستگاه وصل كردم اما گفت فايل ناقص ميباشد!:41:

R e Z a
22-07-2010, 15:23
داخل فایل زیپ 4 تا فایل قرار داره این 4تا فایل رو مستقیم بریزید روی usb ،بعد از طریق menu دستگاه رو آپدیت کنید
تاکید می کنم که رو دو مدل فوق تست شده و جواب داده بدون هیچ مشکلی
:20:

tsjaleb
22-07-2010, 20:20
سلام دوستان
بنده پروویژن خریدم
دستگاه با فرمت ts ضبط می کنه که در کامپیوتر فقط تونستم vlc player پخش بکنم تا هم صدا داشته باشم هم تصویر
که ظاهرا صدایی که در این فرمت وجود داره با ts ----- ماهواره متفاوته
برای convert کردن هم بیشتر converter ها فقط تصویرشو تبدیل کردن و مانند پلیر ها از صدا خبری نبود
اخیرا یه نرم افزار به نام TMPGEnc پیدا کردم که صداشو هم تبدیل می کنه
اما به یه مشکل خوردم که تقاضای کمک داشتم
وقتی فیلم ها با زمان زیاد رو تبدیل می کنی به مرور بین صدا و تصویر فاصله میفته به طوری که بعد از حدود 45 دقیقه بین صدا و تصویر حدود یکی دو ثانیه فاصله افتاده
لطفا کمک بدید

سي پيوت چنده ؟ چون باتوجه به سنگين بودن حجم اين فرمت ها بايد cpu قوي داشته باشيد . اگر اينطور نباشه كم مياره و در طول تبديل فريم ها جا مي مونند و به اصطلاح فريم افتاده پيدا مي كنيد . مثلا ميبيني در آخر كار 1000 تا يا بيشتر فريم افتاده ولي چندان در روند نمايش تصوير محسوس نيست .

tsjaleb
22-07-2010, 20:33
دوستان يك سوال دارم . تو ست آپ باكس ها مقدار مكث در زمان تعويض كانال ها زياده ؟ چون من يم مدل ديده بودم كه يه مقدار زياد بود . واينكه اون موردي كه من ديدم آنتن روميزي وصل كرده بود و مدام no signal مي داد . آيا كلا اين طوري ؟ با وصل كردن آنت هوايي بهش ديگه اين مشكل پيش نمياد يا اصلا به خود دستگاه هم بستگي داره يا نه ؟

peaceful1
22-07-2010, 21:35
کسی میدونه هروی مشکل آنتن دهی دیجیتالی داره یا نه.

ali_bah
23-07-2010, 07:48
دوستان يك سوال دارم . تو ست آپ باكس ها مقدار مكث در زمان تعويض كانال ها زياده ؟ چون من يم مدل ديده بودم كه يه مقدار زياد بود . واينكه اون موردي كه من ديدم آنتن روميزي وصل كرده بود و مدام no signal مي داد . آيا كلا اين طوري ؟ با وصل كردن آنت هوايي بهش ديگه اين مشكل پيش نمياد يا اصلا به خود دستگاه هم بستگي داره يا نه ؟

سلام ،
کلا سرعت تعویض کانال از تلویزیون خیلی بیشتر میشه.
البته به قدرت و کیفت سیگنال هم بستگی داره. ( البته چون تمام این دستگاهها چینی درجه n هستن معلومه سرعت بالای 3 ثانیه است )

اگر آنتن هوایی بزاری حله.

tsjaleb
23-07-2010, 21:53
( البته چون تمام این دستگاهها چینی درجه n هستن معلومه سرعت بالای 3 ثانیه است )

ممنون . برام مهمه كه سرعت تعويض كانالش كم نباشه . چيزي سراغ نداريد ؟

LeiliBaManAst
24-07-2010, 10:22
من ست تاپ باكس x-vision مدل xdvb-111 دارم...براي اپديتش بايد چيكار كنم؟؟
بعد من از طريق خروجي avi به تلويزيوون وصلش كردم...راه وصل كردنش همينه ديگه؟

تو دفترچش خط به خط تئوضيح داده براي آپديت چي كار كني

---------- Post added at 10:22 AM ---------- Previous post was at 10:18 AM ----------

رضا جان اين آپديت فقط براي 121 هست نه 111

R e Z a
24-07-2010, 10:40
تو دفترچش خط به خط تئوضيح داده براي آپديت چي كار كني

---------- Post added at 10:22 AM ---------- Previous post was at 10:18 AM ----------

رضا جان اين آپديت فقط براي 121 هست نه 111

111 و 121 از نظر نرم افزاری هیچ فرقی باهم ندارن دوست عزیزم
من رو 111 تست کردم خیلی راحت آپدیت شد هیچ مشکلی هم تا حالا نداشته:8:

LeiliBaManAst
25-07-2010, 10:21

چرا دوست عزيز
من با كارشناساشون حرف زدم ميگن 111با 1.47 ناسازگاري داره و ممكنه error بده
تو وبلاگ ماديران هم نوشته عزيز
باز شما تجربت بيشتره يه تست بكن اگر مشكلي نداره ما هم نصب كنيم. پس منتظر نتيجم

R e Z a
25-07-2010, 13:35
چرا دوست عزيز
من با كارشناساشون حرف زدم ميگن 111با 1.47 ناسازگاري داره و ممكنه error بده
تو وبلاگ ماديران هم نوشته عزيز
باز شما تجربت بيشتره يه تست بكن اگر مشكلي نداره ما هم نصب كنيم. پس منتظر نتيجم

دوست خوبم من 3بار تو پستام گفتم که خودم روی دستگاه منزل آپدیت کردم هیچ مشکلی هم نداشت، دروغی که ندارم به شما بگم!

tsjaleb
25-07-2010, 20:34
آقا من ديگه مي خوام برم بخرم . فقط از كجا بخرم بهتره ؟ منبعش كجاست ؟

sht1987
26-07-2010, 18:51
با سلام.می خواستم ببینم که تلویزیون دیجیتال در استان یزد هم راه اندازی شده یا نه؟

Creative1
27-07-2010, 12:53
آقا من یه دستگاه بلوسنس T14 از فروشگاه شرکت سما در طبقه دوم علاءالدین گرفتم. فروشنده همونجا جلوی خودم آپگرید جدید رو نصب کرد و گفت اگر آپگرید جدید هم بیاد براتون مجانی انجام میدیم.
من که خیلی ازش راضی ام. دو تا مطلبش برای من مهم بود. یکی اینکه بشه هنگام ضبط یک کانال ، کانال دیگه ای رو ببینم و یکی اینکه بتونم از رو هارد اکسترنالم فیلم های با زیر نویس فارسی رو ببینم که این دستگاه این کار هارو انجام میده. به نظر من دستگاه کاملیه.

OSEN
27-07-2010, 16:32
آقا من یه دستگاه بلوسنس T14 از فروشگاه شرکت سما در طبقه دوم علاءالدین گرفتم. فروشنده همونجا جلوی خودم آپگرید جدید رو نصب کرد و گفت اگر آپگرید جدید هم بیاد براتون مجانی انجام میدیم.
من که خیلی ازش راضی ام. دو تا مطلبش برای من مهم بود. یکی اینکه بشه هنگام ضبط یک کانال ، کانال دیگه ای رو ببینم و یکی اینکه بتونم از رو هارد اکسترنالم فیلم های با زیر نویس فارسی رو ببینم که این دستگاه این کار هارو انجام میده. به نظر من دستگاه کاملیه.
چند خریدی عزیز ؟

Creative1
27-07-2010, 23:00
95000 تومان.

mahsafar
28-07-2010, 13:00

سرعت تعویض کانالا چطوره؟

ProGamer
31-07-2010, 11:30
آقا من ديگه مي خوام برم بخرم . فقط از كجا بخرم بهتره ؟ منبعش كجاست ؟

برو تو وبلاگ مديران و محل سكونتت رو بگو . بهت آدرس نمايندگي نزديك محل سكونت رو ميده

RealDesigner
31-07-2010, 11:56

آقا وقتي 1.47 ميريزي رو مدل 111 ميتونه mp3 پخش كنه؟

papiyoon
01-08-2010, 23:23
اینو امروز تو جمهوری دیدم

تیونر دیجیتال دنای
----T STB236HD قیمت 86 تومن با کابل HDMI

Alireza_PCNet
02-08-2010, 08:51

آقا اين سئوال ما هم بودا
ميشه جواب بدي شما كه 1.47 رو روي 111 هم ريختي mp3 پخش ميكنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

R e Z a
02-08-2010, 20:00
آقا اين سئوال ما هم بودا
ميشه جواب بدي شما كه 1.47 رو روي 111 هم ريختي mp3 پخش ميكنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز من هفته ای یه بار بیشتر نمی تونم به پی سی سر بزنم
رو 111 با ورژن 1.47 تست کردم پخش نکرد با bitrate های 128،256،320 تست کردم جواب نداد :13:

RealDesigner
03-08-2010, 08:23
دوست عزیز من هفته ای یه بار بیشتر نمی تونم به پی سی سر بزنم
رو 111 با ورژن 1.47 تست کردم پخش نکرد با bitrate های 128،256،320 تست کردم جواب نداد :13:

ممنون آقا
پس آپديت كردنش فايده اي نداره...

RealDesigner
03-08-2010, 10:03
قيمت گيرنده ديجيتال xvision شده 74 تومن. گرون نخريد. به همه بگيد گرون نخرن از نماينده ها

adel.ahmadi
03-08-2010, 19:53
سلام

سایت provision.ir قیمت t7 را زده 26500 تومان!!!

solaymani
03-08-2010, 19:56
قیمت گیرنده پرویژن 26500 تومان شده طبق اعلام سایتprovision.ir

RealDesigner
04-08-2010, 10:18

ااااا
اي ول
آقا اين usb هاش mkv هم پخش ميكنه؟؟؟؟

RealDesigner
04-08-2010, 10:32

سلام

سایت provision.ir قیمت t7 را زده 26500 تومان!!!

چرا خالي مينديدن؟ تو سايتش زده قيمت صفر. من زنگ زدم نمايندگي گفت 85 تومنه. عجب آدمايي هستيناااا

mahdimp5
04-08-2010, 10:46
نه کسي خالي نبسته... من هم ديشب سايتشون رو چک کردم قيمت رو 26500 زده بود ...
ظاهرا يه اشتباه تايپي بوده امروز صبح اصلاحش کردند.

RealDesigner
04-08-2010, 11:12
حالا ميشه بگيد پورت usb اين --- ها ميتونه mkv هم پخش كنه؟

bleu2u4u
04-08-2010, 11:50
بهترین ----t usb برای کامپیوتر تو بازار چیه ؟ قیمت اش چنده؟

Creative1
04-08-2010, 15:58
سرعت تعویض کانالا چطوره؟

سلام. ببخشید یه مدت نبودم. من تحقیق کردم استاندارد سرعت تعویض کانال زیر 3 ثانیه است. بلوسنس هم زیر 3 ثانیه کانال رو عوض می کنه.

Heidari1388
05-08-2010, 11:23
حالا ميشه بگيد پورت usb اين --- ها ميتونه mkv هم پخش كنه؟

ProVision فرمت MKV رو پخش میکنه...

من X-Vision دارم کیفیت فغوق العاده هست یعنی حداکثر کیفیت رو میگیرم ، ولی یکی از دوستانم به پیشنهاد من ProVision گرفت وقتی به تلویزیون وصل کردم کیفیت تصویر نصف X-Vision نبود ، کفم برید گفتم این چیه دیگه ...:18:
هیچی دیگه سرتونو درد نیارم که دوستم همون دستگاه رو زد تو فرق سرم:2:(البته کارتنشو)
منوش هم خیلی ضایع هست

ولی خوبی که داره انواع فرمت تصویری رو پخش میکنه ولی XVIsion نه...

siavashjal
07-08-2010, 18:16
دوستان من یه مشکلی دارم. الان حدود 1 هفته است که از 14 کانال 8 تاش قطعه ولی 6 تای باقی مانده مشکلی ندارند. دستگاه هم xvision هستش.
قبلا هم این جوری می شد ولی بعد از یکی دو روز تصویر می یومد ولی الان تقریبا یک هفته است که تصویر قطعه.

کسی می دونه مشکل از چیه؟

hadiasadi
07-08-2010, 18:20
با سلام
چند وقته که تلوزیون خونه Pioneer LX-5090 هستش
چند روز پیش اتفاقی متوجه شدم که دارای دستگاه ----T هست
بعد شروع به کار کردن باهاش شدم و در جستجویی که داشت تمام 24 کانال دیجیتال ( رادبو و تلوزیون ) رو که الان تو تهران راه انداختن دریافت کرد
اما مشکل اینجاست که تصویر و صدای هیچ کدوم نمیاد با اینکه سیگنال رو 100 % میزنه
نمیدونم مشکل در کجاست
از دوستانی که بتونن کمک کنن ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

r-k
07-08-2010, 18:56
با سلام
بعد شروع به کار کردن باهاش شدم و در جستجویی که داشت تمام 24 کانال دیجیتال ( رادبو و تلوزیون ) رو که الان تو تهران راه انداختن دریافت کرد
نمیدونم مشکل در کجاست
از دوستانی که بتونن کمک کنن ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
دوست عزیز ببین در بخش سیستم تلویزیون چه کشورهایی را ساپورت می کنه ؟ فکر می کنم اگر روی کشور ترکیه تنظیم کنی درست شود .

hadiasadi
07-08-2010, 19:02
کشورهای غربی اروپا و چند تایی هم شرق اروپا
تو لیست دیچیتالش ترکیه نیستش

mahsafar
08-08-2010, 11:07
با سلام
نمیدونم مشکل در کجاست

این تلویزیون با اینکه میتونه امواج دیجیتال رو دریافت کنه اما چون فرمت پخش ایران mpeg-4 هست این دستگاه قادر به شناسائی اون نیست
چاره ای جز خرید ----- دیجیتال نیست

persiantoolsbaz
08-08-2010, 11:12
دوستان من یه مشکلی دارم. الان حدود 1 هفته است که از 14 کانال 8 تاش قطعه ولی 6 تای باقی مانده مشکلی ندارند. دستگاه هم xvision هستش.
قبلا هم این جوری می شد ولی بعد از یکی دو روز تصویر می یومد ولی الان تقریبا یک هفته است که تصویر قطعه.

کسی می دونه مشکل از چیه؟

كودوم شهري دوست عزيز؟
تهراني؟
احتمالا مشكل فرستندست. چون ميره و مياد دارن يه سري چيزارو آزمايش ميكنن

ProVision فرمت MKV رو پخش میکنه...

من X-Vision دارم کیفیت فغوق العاده هست یعنی حداکثر کیفیت رو میگیرم ، ولی یکی از دوستانم به پیشنهاد من ProVision گرفت وقتی به تلویزیون وصل کردم کیفیت تصویر نصف X-Vision نبود ، کفم برید گفتم این چیه دیگه ...:18:
هیچی دیگه سرتونو درد نیارم که دوستم همون دستگاه رو زد تو فرق سرم:2:(البته کارتنشو)
منوش هم خیلی ضایع هست

ولی خوبی که داره انواع فرمت تصویری رو پخش میکنه ولی XVIsion نه...

آره كيفيت xvision بالاتره
البته provisionهم بد نيست ولي اين كه شما گفتي باحاله:38::38::38:

بهترین ----t usb برای کامپیوتر تو بازار چیه ؟ قیمت اش چنده؟

فقط طرهسهخد قيمتش 29800 هست
البته با اون انتن كوچيكه ته خونه بري نميگيره ها. بايد نزديك پنجره باشي ولي با فيش آنتن همه جا رو ميگيره

loplopgol
08-08-2010, 12:04
يعني ميگين اين پرويژن مدل t7 كه قيمتش 85 تومنه بده؟
توي سايتش نوشته وضوح تصوير بسيار بالا و پشتيباني كامل از سيستم SD, HD (720P,576P,576i,1080i)

ادرسش

persiantoolsbaz
09-08-2010, 10:58
يعني ميگين اين پرويژن مدل t7 كه قيمتش 85 تومنه بده؟
توي سايتش نوشته وضوح تصوير بسيار بالا و پشتيباني كامل از سيستم SD, HD (720P,576P,576i,1080i)

ادرسش

آره جديدا زياد ميگن

حتي ميگن تو جمهوري زياد نميشه پروويژن پيدا كرد. چون نمايندگي ها ميگن ايراد داره و زياد نميارن
باز ميگم : ايني كه گفتم شنيده هامه و هنو نرفتم جمهوري سر بزنم

r-k
09-08-2010, 11:20
کشورهای غربی اروپا و چند تایی هم شرق اروپا
تو لیست دیچیتالش ترکیه نیستش

با سلام
استرالیا را امتحان کنید شاید جواب داد ، بهر حال باید سیستم کشورهای مختلف را بزنید تا جواب بگیرید

hmalzomati
10-08-2010, 10:45
----H: استاندارد ارسال و دریافت دیجیتالی تصویر و صدا برای گوشی موبایل
----C: استاندارد ارسال و دریافت دیجیتالی تصویر و صدا برای کانالهای کابلی
----T: استاندارد ارسال و دریافت دیجیتالی تصویر و صدا برای کانالهایی که با آنتن هوایی گرفته میشن
----S: استاندارد ارسال و دریافت دیجیتالی تصویر و صدا برای کانالهای ماهواره ای
----S2: استاندارد ارسال و دریافت دیجیتالی تصویر و صدا برای کانالهای ماهواره ای که بصورت HD پخش میشن

سلام دوستان

آیا می توان با استفاده از ----- معمولی یا کارت ----s معمولی مثل SKYSTar2

امواج ----t را در یافت نمود

mahdimp5
10-08-2010, 12:23
سلام دوستان

آیا می توان با استفاده از ----- معمولی یا کارت ----s معمولی مثل SKYSTar2

امواج ----t را در یافت نمود

خير! اساسا متفاوت است

dooste.man83
11-08-2010, 22:39
با سلام به دوستان
می خواستم ببینم بین این 4 تا گیرنده دیجیتال کدوم بهتره؟ و کیفیت بالاتری داره ...اگه hdmi هم داشت که چه بهتر...
STB236HD ( DENAY) - 1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2-

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XDVB-111

3- استرانگ ( مدلش رو نمی دونم )
4- FMA MILAD

راستی من تو سایت دیگه ای خوندم که : مارك denay انگار تصاوير خروجي رو پردازش مي كنه ( چون نسبت به ايكس ويژن تصوير شارپ تري خروجي ميده )
یعنی این مارک از بقیه بهتره؟
سایت دیگه ای به نظر رتبه بندی ای رو تو کلاس های مختلف انجام داده ( TYPE)که B بهتر از بقیه هست...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر کل نظر دوستان چه مدلی هست و چرا؟
ممنون از دوستانی که جواب میدن .

125
12-08-2010, 01:16
سلام،
آقا ما یه ----T مارک پروویژن مدل T-7+ گرفتیم،
همه چیش خوبه، فقط یه مشکل داره اینه که وقتی فلش رو میزارم برای ضبط یه برنامه یه حالتی مثل کاهش سیگنال پیدا میکنه ( حالت شطرنجی و سی دی خش دار ) که البته بیشتر رو 6 کانال اول اینجوریه، کسی علتشو میدونه؟

یه سوال دیگه در مورد تنظیم صداش داشتم:
تو منوش زده Digital Audio : PCM & RAW این دوتا چه فرقی دارن و رو کذوم ست کنم؟

ممنون :11:

SONY-SHOP
12-08-2010, 14:45
با سلام به دوستان
می خواستم ببینم بین این 4 تا گیرنده دیجیتال کدوم بهتره؟ و کیفیت بالاتری داره ...اگه hdmi هم داشت که چه بهتر...
STB236HD ( DENAY) - 1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2-

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XDVB-111

3- استرانگ ( مدلش رو نمی دونم )
4- FMA MILAD

راستی من تو سایت دیگه ای خوندم که : مارك denay انگار تصاوير خروجي رو پردازش مي كنه ( چون نسبت به ايكس ويژن تصوير شارپ تري خروجي ميده )
یعنی این مارک از بقیه بهتره؟
سایت دیگه ای به نظر رتبه بندی ای رو تو کلاس های مختلف انجام داده ( TYPE)که B بهتر از بقیه هست...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر کل نظر دوستان چه مدلی هست و چرا؟
ممنون از دوستانی که جواب میدن .

اين سايت بر چه مبنايي رتبه بندي كرده ؟! گيرنده "برايت" هنوز وارد ايران نشده ولي توي اين سايت رتبه بندي هم شده ! جالبه گيرنده "جم" كه همه ديگه ميدونن در چه حد پاييني كيفيت داره ، رتبه بالا بهش داده !

دوست عزير ، گيرنده "برايت Bright" رو شركت سوني داره وارد ايران ميكنه و به زودي مياد به بازار . بر خلاف ساير برندها كه اول فروختن بعد رفتن سراغ تاييديه تكتا ، "برايت" با اينكه وارد ايران نشده اما تاييديه تكتا رو گرفته و روي سايت تكتا قرار داره

اما فعلا بهترين دستگاه ، همون پروويژن هستش

dooste.man83
12-08-2010, 19:14
اين سايت بر چه مبنايي رتبه بندي كرده ؟! گيرنده "برايت" هنوز وارد ايران نشده ولي توي اين سايت رتبه بندي هم شده ! جالبه گيرنده "جم" كه همه ديگه ميدونن در چه حد پاييني كيفيت داره ، رتبه بالا بهش داده !

دوست عزير ، گيرنده "برايت Bright" رو شركت سوني داره وارد ايران ميكنه و به زودي مياد به بازار . بر خلاف ساير برندها كه اول فروختن بعد رفتن سراغ تاييديه تكتا ، "برايت" با اينكه وارد ايران نشده اما تاييديه تكتا رو گرفته و روي سايت تكتا قرار داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما فعلا بهترين دستگاه ، همون پروويژن هستش

دوست عزیز باید بگم که این سایت مجوز رسمی واسه رتبه بندی داره و باید معتبر باشه ... حالا تا چه حد خدا داند..
پرو ویژن هم که کلا تعطیل هست و چندین جا دوستان مقایسه کردن و گفتن ایکس ویژن کیفیت تصویر بالاتری داشته من دنبال یک مدل از ایکس ویژن بهتر بودم که اینجا سوال کردم...

125
12-08-2010, 22:13
سلام،
آقا ما یه ----T مارک پروویژن مدل T-7+ گرفتیم،
همه چیش خوبه، فقط یه مشکل داره اینه که وقتی فلش رو میزارم برای ضبط یه برنامه یه حالتی مثل کاهش سیگنال پیدا میکنه ( حالت شطرنجی و سی دی خش دار ) که البته بیشتر رو 6 کانال اول اینجوریه، کسی علتشو میدونه؟

یه سوال دیگه در مورد تنظیم صداش داشتم:
تو منوش زده Digital Audio : PCM & RAW این دوتا چه فرقی دارن و رو کذوم ست کنم؟

ممنون :11:

کسی نیست مرا هلپ دهد؟:31:

mahdimp5
12-08-2010, 23:13
قدرت سيگنالت چند درصده؟

swamp
12-08-2010, 23:39
سلام
شبکه های دیجیتال از روز 4 شنبه قطع شده و سیگنال نمیده
مدل دستگاه هم فیلیپس هستش
مطمینم مشکل از دستگاه نیست از دوستان اگه کسی میدونه مشکل از کجاس یا راه حلی اگر هست بگه ممنون میشم

125
12-08-2010, 23:45
قدرت سيگنالت چند درصده؟

80 - 90 به بالا :31:

RealDesigner
14-08-2010, 09:22
دوست عزیز باید بگم که این سایت مجوز رسمی واسه رتبه بندی داره و باید معتبر باشه ... حالا تا چه حد خدا داند..
پرو ویژن هم که کلا تعطیل هست و چندین جا دوستان مقایسه کردن و گفتن ایکس ویژن کیفیت تصویر بالاتری داشته من دنبال یک مدل از ایکس ویژن بهتر بودم که اینجا سوال کردم...

دوست عزيز

1- پروويژن رو كه سراغش نرو
2- توي xvision ها مدل 121 بهتره به نظر من. كمتر شكايت شده ازش
مدل 111 يكم قديمي تره

RealDesigner
14-08-2010, 09:45
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما فعلا بهترين دستگاه ، همون پروويژن هستش

1- لطفا پروويژن رو الكي معرفي نكنيد. حتي نماينده هاي جمهوري هم از دست ايراداي اين دستگاه شاكين
2- سايتي كه معرفي كدين سايت تكتا نيست. يك سايت من درآورديه

rfah
14-08-2010, 09:51
سلام به همه بچه های گل تایپیک
اگر کسی تجربه کار با دستگاه نواترون را داره لطف کنه اینجا بنویسه
آخه قصد خرید یک دستگاه پلیر همراه با گیرنده دیجیتالرو دارم و میخوام نظرات دوستانو هم داشته باشم
ناگفته نباشه من هم صفحات قبلی این تایپیک و هم تمام صفحات تایپیک نواترون رو خوندم اما هنوز به جمعبندی نرسیدم
بعضیها خیلی تعریف میکنند و بعضیها هم خیلی از مشکلاتش مینویسن

reza1ta2
14-08-2010, 10:38
سلام
شبکه های دیجیتال از روز 4 شنبه قطع شده و سیگنال نمیده
مدل دستگاه هم فیلیپس هستش
مطمینم مشکل از دستگاه نیست از دوستان اگه کسی میدونه مشکل از کجاس یا راه حلی اگر هست بگه ممنون میشم
با این امضاء اون ارمنی هم حتما خودتی البته از نوع سبزش
همین کارها را می کنید که سایت فیلتر می شه
با این کارتون زحمت هزاران نفر را که می آیند اینجا اطلاعات بگیرند را برباد می دهید این همه سایت سیاسی و طرفدار سبز برید اونجا فعالیت کنید

dooste.man83
14-08-2010, 11:41
سلام دوستان
من میدونم فعلا بهترین انتخاب با توجه به قیمت ایکس ویژن ۱۲۱ هست اما می خواستم ببینم دستگاه دیگه ای با توجه به امکانات بیشتر مثلا HDMI و HD بودن از نظر کیفیت با ایکس ویژن برابری میکنه ؟

آخه می خواستم از دو تا خروجی دیجیتال واسه ۲ تا تلویزیون استفاده کنم واسه این دوست داشتم خروجی HDMI هم داشته باشه...دستگاه خوب با این امکانات چیه؟

راستی ایکس ویژن ۱۱۱ که می گفتن کره ای هست و من فکر می کردم از این ۱۲۱ که ساخت ایرانه بهتر باشه اما دوستان میگن نیست ...

swamp
14-08-2010, 11:59
با این امضاء اون ارمنی هم حتما خودتی البته از نوع سبزش
همین کارها را می کنید که سایت فیلتر می شه
با این کارتون زحمت هزاران نفر را که می آیند اینجا اطلاعات بگیرند را برباد می دهید این همه سایت سیاسی و طرفدار سبز برید اونجا فعالیت کنید
برا چی بحث تاپیک رو عوض میکنید؟
نخیر داداش من همچین ادعایی ندارم ولی شماها تحمل فقط فقط یک جمله رو هم ندارید؟
در مورد فیلتر شدن سایت هم باید خدمت شما جناب نسبتا محترم عرض کنم علتش سیاسی نیست اگر هم دقت کنی میبینی بعد از رفع فیلتر قسمت آهنگها و عکسها حذف شده به این موارد گیر دادن که بعد از رفعش توسط مدیریت سایت دوباره باز شد...

persiantoolsbaz
14-08-2010, 15:04
سلام دوستان
من میدونم فعلا بهترین انتخاب با توجه به قیمت ایکس ویژن ۱۲۱ هست اما می خواستم ببینم دستگاه دیگه ای با توجه به امکانات بیشتر مثلا HDMI و HD بودن از نظر کیفیت با ایکس ویژن برابری میکنه ؟

آخه می خواستم از دو تا خروجی دیجیتال واسه ۲ تا تلویزیون استفاده کنم واسه این دوست داشتم خروجی HDMI هم داشته باشه...دستگاه خوب با این امکانات چیه؟

راستی ایکس ویژن ۱۱۱ که می گفتن کره ای هست و من فکر می کردم از این ۱۲۱ که ساخت ایرانه بهتر باشه اما دوستان میگن نیست ...

جفتش براي يك كارخونه است و هيچ فرقي نداره
121 جديدتره و امكاناتش بيشتره و ظاهرا قدرت دريافت سيگنالش هم بيشتره

dooste.man83
14-08-2010, 15:25
جفتش براي يك كارخونه است و هيچ فرقي نداره
121 جديدتره و امكاناتش بيشتره و ظاهرا قدرت دريافت سيگنالش هم بيشتره

HDMI دار به درد بخور چیزی تو بازار هست؟ یا همش آشغالای چینی درجه 4 هستن؟

r-k
14-08-2010, 18:08
سلام به همه بچه های گل تایپیک
اگر کسی تجربه کار با دستگاه نواترون را داره لطف کنه اینجا بنویسه
آخه قصد خرید یک دستگاه پلیر همراه با گیرنده دیجیتالرو دارم و میخوام نظرات دوستانو هم داشته باشم
ناگفته نباشه من هم صفحات قبلی این تایپیک و هم تمام صفحات تایپیک نواترون رو خوندم اما هنوز به جمعبندی نرسیدم
بعضیها خیلی تعریف میکنند و بعضیها هم خیلی از مشکلاتش مینویسن

با سلام
دوست عزیز شما می توانید از تایپیک زیر اطلاعات مفیدی درمورد تواترون کسب کنید ، البته در این تایپیک نیز اگر بحث نواترون مثل اوایل تایپیک ادامه پیدا کند خوب است ، بهرحال اطلاع رسانی چیز خوبی است

SONY-SHOP
14-08-2010, 18:29
1- لطفا پروويژن رو الكي معرفي نكنيد. حتي نماينده هاي جمهوري هم از دست ايراداي اين دستگاه شاكين
2- سايتي كه معرفي كدين سايت تكتا نيست. يك سايت من درآورديه

من كاري به كيفيت بالا يا پايين پروويژن ندارم ، اما همين كه شما و دوستي كه هميشه شما رو تاييد ميكنه و ازتون تشكر ميكنه ، سايت تكتا رو

يه سايت من درآوردي ميدونيد ( دو صورتي كه صداوسيما خودش هميشه تبليغ ميكنه كه گيرنده هاي ديجيتال رو با تاييديه تكتا بگيريد و اين سايت رو معرفي ميكنه )‌ ، خوانندگان تاپيك خودشون عاقلن و بهترين رو انتخاب مي كنند .

لطفا كمي از ايرادات اين دستگاه و حسناي مارك هاي ديگه رو اينجا مطرح كنيد تا به اعضا كمك موثري كرده باشيد

125
15-08-2010, 12:34
کسی نیست جواب مارو بده؟؟:19:

SCORPION8
15-08-2010, 14:40
برا چی بحث تاپیک رو عوض میکنید؟
نخیر داداش من همچین ادعایی ندارم ولی شماها تحمل فقط فقط یک جمله رو هم ندارید؟
در مورد فیلتر شدن سایت هم باید خدمت شما جناب نسبتا محترم عرض کنم علتش سیاسی نیست اگر هم دقت کنی میبینی بعد از رفع فیلتر قسمت آهنگها و عکسها حذف شده به این موارد گیر دادن که بعد از رفعش توسط مدیریت سایت دوباره باز شد...

اون دوست عزیز راست میگه اگه خیلی به جنبش سبز ماسونی علاقه داری برو تو سایت های خودتون در ضمن امضای شما توهین به مسلمانان هست حواستون باشه چی دارید میگید اون آواتارتونم از علامت های پر طرفدار یهودی ها و ماسون هاست نه مسلمین چطوره به این ارمنی ها که گفتی رضا خان میر پنج و دیگر ماسونهای پهلوی رو هم به علاوه یه مشت رقاص و خاننده ی ارمنی فراری از ایران رو هم اضافه کنی اینجا جای توهین به مسلمین نیست برو تو سایت های همون ماسون های سبز

SCORPION8
15-08-2010, 14:46
کسی نیست جواب مارو بده؟؟:19:
دوست عزیز این امضای شما اصلا نکته ی مثبتی توش نیست منظورتون از این حرف چیه شما ایمانتو به خدا تقویت کن احنیاجی به این زندگی دو گانه نیست که از اول تا آخرش در پی فهم خدا باشی پیام شما کاملا انحرافیه من نمیدونم چطور من که یک پیام چیزی میزارم حذف میکنن تحمل ندارن ولی مال شماها که میشه انگار نه انگار ممنونم دوست عزیز خودتون اصلاحش کنید

Cleeev
15-08-2010, 15:28
اون دوست عزیز راست میگه اگه خیلی به جنبش سبز ماسونی علاقه داری برو تو سایت های خودتون در ضمن امضای شما توهین به مسلمانان هست حواستون باشه چی دارید میگید اون آواتارتونم از علامت های پر طرفدار یهودی ها و ماسون هاست نه مسلمین چطوره به این ارمنی ها که گفتی رضا خان میر پنج و دیگر ماسونهای پهلوی رو هم به علاوه یه مشت رقاص و خاننده ی ارمنی فراری از ایران رو هم اضافه کنی اینجا جای توهین به مسلمین نیست برو تو سایت های همون ماسون های سبز

:27::27::27: :27::27::27: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](248).gif :27::27::27::27: :27::27::27:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](152).gif

دوست عزیز این امضای شما اصلا نکته ی مثبتی توش نیست منظورتون از این حرف چیه شما ایمانتو به خدا تقویت کن احنیاجی به این زندگی دو گانه نیست که از اول تا آخرش در پی فهم خدا باشی پیام شما کاملا انحرافیه من نمیدونم چطور من که یک پیام چیزی میزارم حذف میکنن تحمل ندارن ولی مال شماها که میشه انگار نه انگار ممنونم دوست عزیز خودتون اصلاحش کنید

:27::27::27: :27::27::27::27: :27::27::27::27::27:

برو عمو خدا روزیتو جای دیگه بده...

فورومم فروم قدیم... هــــــی.... :34:

dooste.man83
15-08-2010, 21:28
سلام دوستان یک سوال کردم اما دریغ از جواب ...۲صفحه رفته جلو فقط حرفهای بی ربط به تاپیک اگه کسی مشکل داره به مدیران گزارش بده نه موضوع رو عوض کنه تازه پیغام خصوصی هم میتونید به هم بدید...تو سر هم زدن واسه بچه هاس...جواب منم بدین بد نیست...ممنون

yoosef_st
15-08-2010, 23:30
شما لطف کن به جای اینکه بشینی به امضای این و اون گیر بدی یه تلاشی بکنی بلکه تونستی یه کار مثبتی بکنی.
واقعا در تعجبم از این سطح اطلاعات و دانش و... یه پایین...

SCORPION8
16-08-2010, 00:16
بیشترین سیگنالی که دوستان داشتند چه قدر بوده بالای 80 رفته و کمترینش چی ؟ میخوام بدونم اشکال از فرستندس یا گیرنده در ضمن من آپدیت جدید X VISION رو ریختم به جز بازی چیزی جدیدی به کارایی دستگاه اضافه نکرد

mohsenfard
16-08-2010, 11:45
سلام
كسي ميتونه راهنمايي كنه آيا دستگاه گيرنده ديجيتال خانگي خروجي HDMI براي تلويزيون دارند يا نه و اگر دارند شامل پخش برنامه‌هاي تلويزيون ميشه و يا نه ؟
در ضمن مزايا و معايب استفاده از ريسيور ماهواره براي دريافت برنامه‌هاي ايران نسبت به گيرنده‌هاي ديجيتال جداي بحث تفاوت هزينه‌ها چه چيزهايي است.
با تشكر از كساني كه جواب ميدهند

persiantoolsbaz
16-08-2010, 14:14
سلام دوستان یک سوال کردم اما دریغ از جواب ...۲صفحه رفته جلو فقط حرفهای بی ربط به تاپیک اگه کسی مشکل داره به مدیران گزارش بده نه موضوع رو عوض کنه تازه پیغام خصوصی هم میتونید به هم بدید...تو سر هم زدن واسه بچه هاس...جواب منم بدین بد نیست...ممنون

ببخشيد دوست عزيز
شما پرسيده بودي hdmi دار درست حسابي:
نه داداش همون provision فقط hdmi داره كه اونم كيفيتش عالي نيست. ميتونم بپرسم hdmi به چه كارت مياد؟ نكنه ميخواي تلوزيون ايرانو HD ببيني؟؟؟:31: اگر اين قصد رو هم داشته باشي بازم نميتوني چون كيفيت تصاوير تلوزيون ايران HD نسيت.
xvision نياز شما رو برطرف ميكنه

persiantoolsbaz
16-08-2010, 14:20
سلام
كسي ميتونه راهنمايي كنه آيا دستگاه گيرنده ديجيتال خانگي خروجي HDMI براي تلويزيون دارند يا نه و اگر دارند شامل پخش برنامه‌هاي تلويزيون ميشه و يا نه ؟
در ضمن مزايا و معايب استفاده از ريسيور ماهواره براي دريافت برنامه‌هاي ايران نسبت به گيرنده‌هاي ديجيتال جداي بحث تفاوت هزينه‌ها چه چيزهايي است.
با تشكر از كساني كه جواب ميدهند

بعضي مدل ه مثل پروا خروجي hdmi دارند ويژن ولي براي مشاهده تصاوير تلوزيون ايران به كار نميان. چون تصوير رو خيلي شارپ ميكنن
مزايا و معايب: همه رسيور ها مثل اين گيرنده هاي ديجيتال قابليت ضبط برنامه ها رو ندارن (xvision كه اين قابليت رو داره بقيه رو نميدونم) . ضمنا بعضي ها دوست ندارن دردسر ديش و رسيور و هر روز كنده شدن و اين چيزارو داشته باشن. به جز اينا مزيت خاصي ندارن و دلخواهن
راستي يه مزيت ديگه: يك شبكه به اسم مستند هست براي --- ها قابل دريافته ولي ماهواره نميگيره

dooste.man83
16-08-2010, 19:06
سلام دوستان چند تا سوال داشتم ...
1-می خواستم ببینم گیرنده دیجتال با پرت HDMI چیز خوب چی تو بازاره چون ۲ تا خروجی نیاز دارم ( مثل ایکس ویژن که دوستان تعریف میکنن فقط با (HDMI ) وکیفیت بالا...)
2-من آنتنم از این سیماران جدیداس که تقویت کننده داره و جهتش با فشار دکمه عوض میشه من باید چه کارایی انجام بدم رو آنتنه بعد وصل کنم به گیرنده دیجیتال ؟
3- بعضی از دوستان بدون جدا کردن تقویت کننده اونو به گیرنده دیجیتال وصل کردن و گفتن با تقویت کننده درصد دریافت تصویر بالاتر بوده حالا سوالم اینه که گیرنده دیجیتال این دوستان آسیب میبینه؟
4- اگه فقط تقویت کننده ای که در پایین قرار داره رو جدا کنم کافیه یا باید کیت تقویت کننده داخل خود آنتنم جدا کنم؟
5- اگه این رو جدا کنم با اون آنتنی که چیزیش نمونده میگیره؟
6- جهت دریافت آنتن رو چجوری باید تنظیم کنم؟دوستان رو کدوم شبکه تنظیم دقیق کنم بعد آنتن رو جدا کنم و بعد به گیرنده دیجیتال وصل کنم؟
خونمون تهرانپارس هستش... یکی از اساتید به این سوالات که سولات خیلی از دوستان دیگه هم ممکنه باشه جواب کامل بده...
یک دنیا ممنون

adel.ahmadi
16-08-2010, 20:59
سلام

من هم سوالاتم مثل پست قبل است.

من هم یک دستگاه بلوسنس دارم که به یک آنتن اصطلاحا خفاشی (آنتن با یک تقویت کننده در پایین) است. با تقویت کننده قدرت سیگنال روی 60 درصد است و هر چند وقت یکبار نیز no signal می دهد. اما وقتی تقویت کننده را قطع می کنم و مستقیم سیم آنتن را به گیرنده بلوسنس وصل می کنم سیگنالی دریافت نمی کنم. اما اگر گزینه power antenna را روشن کنم قدرت سیگنال باز روی 60 درصد خواهد بود.

آیا کسی از دوستان از این آنتن های دنا (لینک زیر) استفاده کرده؟ آیا تفاوتی خواهد کرد؟

yoosef_st
16-08-2010, 23:22
بر و بچز تاپیک، نظرتون در مورد مدل +T-7 پروویژن چیه؟
الان بهترین همینه؟ برم بخرم؟

naghebeh
16-08-2010, 23:25
دوستان عزیز
انتنی که استفاده می کنید باید گیرنده امواج بروی باندUHFباشد چون فرکانسها روی این باند پخش می شود.
انتنی که من استفاده می کنم شبیه انتن دنای که دوستمان معرفی کرده است می باشد با این فرق که تیغه وسط ان تکی است.(مانند انتنهای قدیمی)
مارک انتن کار را ازپشت شهرداری و زیر14000تومان خریدم.البته بدون تقویت کننده است.
قدرت سیگنال هم بین80تا90درصد .یکبار هم تاکنون فریز نشده
جهت ان هم بسمت فرستنده جماران باشد.
و مهمتر از همه اینکه محل نصب انتن در جای مناسب(مانند بالای بام باشد- نبستن انتن در کنار دیوار- ووووووووو)
دوستان گرامی امیدوارم کمکی ناچیزکرده باشم.

dooste.man83
17-08-2010, 00:25
دوستان سوال من تو پست قبل را کسی کامل تر از دوست قبلی می تونه جواب بده؟ ممنون

shkz
17-08-2010, 07:18
سلام.

برای گیرنده های دیجیتال کلا" بیخیال آنتن های برقی بشین چون با هم سازگار نیستن.

یه آنتن ساده جمع و جور بخرین و در فضای خارج از ساختمان نصب کنید پول اضافه هم بابت آنتن های شاخ و برگ دار ندین به تبلیغات الکی هم توجه نکنید.

dooste.man83
17-08-2010, 11:55
یعنی با آنتن برقی نمیشه گرفت؟

shkz
17-08-2010, 13:06
من قبل از خریدن تی وی دیجیتال آنتن برقی داشتم ماله تی وی قبلی.
وقتی به این وصل کردم قدرت و کیفیت سیگنال از 70 بالاتر نمیرفت و خودبخود قطع و یا شطرنجی هم میشد.شنیده بودم که به احتمال زیاد به آنتن مربوط میشه.رفتم یه آنتن ساده خریدم که البته شکل ظاهریش مثل این برقیاس و خیلی هم کوچیک روی تراس هم وصل کردم حالا کیفیت 100 و قدرت 90 داره میگیره.

تازه آنالوگ هم خیلی خوب میگیره از اون برقیه بهتر.:27:

dooste.man83
17-08-2010, 13:31
من قبل از خریدن تی وی دیجیتال آنتن برقی داشتم ماله تی وی قبلی.
وقتی به این وصل کردم قدرت و کیفیت سیگنال از 70 بالاتر نمیرفت و خودبخود قطع و یا شطرنجی هم میشد.شنیده بودم که به احتمال زیاد به آنتن مربوط میشه.رفتم یه آنتن ساده خریدم که البته شکل ظاهریش مثل این برقیاس و خیلی هم کوچیک روی تراس هم وصل کردم حالا کیفیت 100 و قدرت 90 داره میگیره.

تازه آنالوگ هم خیلی خوب میگیره از اون برقیه بهتر.:27:
آقا دستگاه دیجیتالت چیه؟ چقدر ازش راضی هستی ؟ و آنتنت چه مارکیه و چه قیمت؟

dooste.man83
17-08-2010, 16:01
جوابیه مادیران به سوالات پست قبلی من

مشتري گرامي
با سلام
دستگاه گيرنده اكس ويژن در حال حاضر توليد ايران مي‌باشد و هيچ تفاوتي با نمونه خارجي آن ندارد.
در صورتيكه آنتن هوايي ، كابل و فيش آنتن سالم باشد و ساختمان بلندي در مقابل ساختمان محل سكونت جنابعالي در مقابل ديد آنتن قرار نداشته باشد ، نيازي به وجود تقويت آنتن نمي‌باشد. اما اگر بدون تقويت آنتن گيرندگي كم باشد ، نياز به تقويت آنتن الزامي مي‌باشد.
تقويت آنتن صدمه اي به دستگاه وارد نمي‌كند. تقويت كننده هاي دو قسمتي بايستي با هم استفاده شوند.
فرستنده سيگنالهاي ديجيتال در تهران ، فرستنده جماران مي‌باشد. بهتر است آنتن به سمت جماران (جهت شمال مركزي تهران ) تنظيم باشد.
در حالت گيرندگي آنالوگ زماني كه كانالهاي 6 الي 8 را با بهترين كيفيت مي‌بيند ، جهت آنتن به درستي در جهت فرستنده جماران تنظيم مي‌باشد.
باتشكر
Davood Hamidzadeh
Maadiran Group

shkz
17-08-2010, 18:25
آقا دستگاه دیجیتالت چیه؟ چقدر ازش راضی هستی ؟ و آنتنت چه مارکیه و چه قیمت؟

من sony EX-700 دارم خودش تیونر دیجیتال داره.

آنتن هم دنا الکترونیک. 7 تومن خریدم. شکل تقریبا" v داره پلاستیکی سفید.

کیفیت سیگنال 100 قدرت سیگنال 91 .

خونه مهرآباد جنوبی هستیم. آنتن طبقه دوم روی تراس. دقیقا" پشت به فرستنده.:31:

125
17-08-2010, 20:56

عموجون شما اگه از جایی دیگه سوزش داری به قول یه نفری برو آب رو بریز اونجاییت که میسوزه :31: به امضا و آواتار این و اون گیر اضافه نده لطفا این 1
ضمنا یه نگاه به تاریخ عضویت خودت و من بنداز شاید یکم متحول شدی که اگه امضای من مورد دار بود تا الان حذف شده بود:20: در هر صورت اگه مدیران تشخیص بدن همین الان حذفش میکنم اینم 2

125
17-08-2010, 21:02
ببخشيد دوست عزيز
شما پرسيده بودي hdmi دار درست حسابي:
نه داداش همون provision فقط hdmi داره كه اونم كيفيتش عالي نيست. ميتونم بپرسم hdmi به چه كارت مياد؟ نكنه ميخواي تلوزيون ايرانو HD ببيني؟؟؟:31: اگر اين قصد رو هم داشته باشي بازم نميتوني چون كيفيت تصاوير تلوزيون ايران HD نسيت.
xvision نياز شما رو برطرف ميكنه

در تایید گفته ی دوستمون باید بگم من یه مدل +T-7 پروویژن گرفتم و وقتی با hdmi وصل میکنم خیلی شارپ میکنه تصویر رو و جالب نمیشه:13:

125
17-08-2010, 21:18
سلام دوستان چند تا سوال داشتم ...
1-می خواستم ببینم گیرنده دیجتال با پرت HDMI چیز خوب چی تو بازاره چون ۲ تا خروجی نیاز دارم ( مثل ایکس ویژن که دوستان تعریف میکنن فقط با (HDMI ) وکیفیت بالا...)
2-من آنتنم از این سیماران جدیداس که تقویت کننده داره و جهتش با فشار دکمه عوض میشه من باید چه کارایی انجام بدم رو آنتنه بعد وصل کنم به گیرنده دیجیتال ؟
3- بعضی از دوستان بدون جدا کردن تقویت کننده اونو به گیرنده دیجیتال وصل کردن و گفتن با تقویت کننده درصد دریافت تصویر بالاتر بوده حالا سوالم اینه که گیرنده دیجیتال این دوستان آسیب میبینه؟
4- اگه فقط تقویت کننده ای که در پایین قرار داره رو جدا کنم کافیه یا باید کیت تقویت کننده داخل خود آنتنم جدا کنم؟
5- اگه این رو جدا کنم با اون آنتنی که چیزیش نمونده میگیره؟
6- جهت دریافت آنتن رو چجوری باید تنظیم کنم؟دوستان رو کدوم شبکه تنظیم دقیق کنم بعد آنتن رو جدا کنم و بعد به گیرنده دیجیتال وصل کنم؟
خونمون تهرانپارس هستش... یکی از اساتید به این سوالات که سولات خیلی از دوستان دیگه هم ممکنه باشه جواب کامل بده...
یک دنیا ممنون

1. این مدل ها:
PROVISION T7
PROVISION +T7
Bright
FMA MILAD
DigiTV
Blusens T14

اینم مشخصاتشون:46:

2. آره، عین کارایی که قبلا میکردی، قبلا آنتن هوایی رو میزدی پشت تلویزیون حالا میزنیش پشت این دستگاه دی وی بی و از دستگاهت کابل AV یا hdmi رو وصل میکنی به تلویزیونت به همین راحتی

3. فکر نمیکنم ولی دقیق نمیدونم

4. اینم دقیق نمیدونم چون آنتن ما تقویتی نداره:31:
5. اینم که شد تقویتی که
6. ببین جهت آنتن به همون جهتی باشه که آنتن های اکثریت به اون سمته یه چیزی به سمت شمال شرقی میشه.

لپ مطلب اینه که وقتی گیرنده ی دیجیتال داری نیازی به آنتنهای تقویتی و دوپینگی نیست زیاد:31:
من خودم یه آنتن معمولی 4 تومنی رو بردم بالای پشت بام نصب کردم و با یه کابل خوب زدم پشت گیرنده و سرچ دستگاه رو زدم و الان 14 تا کانال رو عینه آیینه میگیره + 10 موج رادیویی، سیگنالم اکثرا بالای 80 - 90 هست.

yoosef_st
17-08-2010, 22:45
بر و بچز تاپیک، نظرتون در مورد مدل +T-7 پروویژن چیه؟
الان بهترین همینه؟ برم بخرم؟

آقا یکی جواب بده دیگه. میخوام این هفته بخرم.
همین خوبه یا پول دور ریختنه؟
برام اینکه زیرنویس SRT هم با فیلم نشون میده مهمه.

SCORPION8
18-08-2010, 00:17
بچه ها یک مشکل با X VISION دارم اولا این تقویت کننده از کجا باید تهیه کرد یه کم دربارش توضیح میدید چه شکلیه در ضمن من وقتی فلش به دستگاه میزنم مثلا برنامه 2 ساعت باشه بعد که ظبطش تمام میشه همه 2 ساعت رو ظبط نمیکنه فلش هم جا داره ولی 1/5 ظبط میکنه

reza1ta2
18-08-2010, 08:16

تنها دستگاهی که زیر نویس فارسی را بدون مشکل پخش می کند بلو سنس است

shifter
18-08-2010, 08:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خيلي خودتو مهم فرض كردي عمو!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به تو هيچ ربطي نداره كي اينجا چي تو اوتار يا امضاش ميزاره...سعي كن اينو درك كني كه اينجا نميتوني حرف مفت بزني! اينجا قانون داره!
-----------------------------
منم ايكس ويژن دارم اما وقتي فلشو وصل ميكنم بهش و ضبط رو ميزنم چيزي ضبط نميكنه...فقط يه فايل خالي رو به فلش اضافه ميكنه!

samira_googleOne
18-08-2010, 10:05
در تایید گفته ی دوستمون باید بگم من یه مدل +T-7 پروویژن گرفتم و وقتی با hdmi وصل میکنم خیلی شارپ میکنه تصویر رو و جالب نمیشه:13:

دقيقا همينطوره
براي همين هم هست كه كابل HDMI فايده اي نداره براتون در اين مورد

بچه ها یک مشکل با X VISION دارم اولا این تقویت کننده از کجا باید تهیه کرد یه کم دربارش توضیح میدید چه شکلیه در ضمن من وقتی فلش به دستگاه میزنم مثلا برنامه 2 ساعت باشه بعد که ظبطش تمام میشه همه 2 ساعت رو ظبط نمیکنه فلش هم جا داره ولی 1/5 ظبط میکنه

تقويت كننده رو انتن فكر ميكنم هست. آنتن بوستر دار بايد بگيري
فلشتون رو يه بار با fat32 فرمت كنيد. ولي در هر صورت فلش كامل پر نميشه. چون يك مقدارش رو براي انجام كار هاي نرم افزاري ممكنه نگه داره

[QUOTE]
منم ايكس ويژن دارم اما وقتي فلشو وصل ميكنم بهش و ضبط رو ميزنم چيزي ضبط نميكنه...فقط يه فايل خالي رو به فلش اضافه ميكنه!

فلشتون رو با fat32 فرمت كنيد . اگر درست نشد بايد دستگاه رو ببري خدمات ماديران برات درست كنه. چيز مهمي نيست

اگر تلوزيون ديجيتال ميخواي داشته باشي .. نه T7 آشغاله
ولي اگر از امكان پخش آهنگ و فيلم توسط usb ميخواي استفاده كني بگير

yoosef_st
18-08-2010, 10:05
تنها دستگاهی که زیر نویس فارسی را بدون مشکل پخش می کند بلو سنس است
خب کوشش این بلوسنس؟ سایتی، چیزی.
از بقیه ابعاد چجوریه این مدل T7+ پروویژن؟ کیفیت و...

اگر تلوزيون ديجيتال ميخواي داشته باشي .. نه T7 آشغاله
ولي اگر از امكان پخش آهنگ و فيلم توسط usb ميخواي استفاده كني بگير
شما چه مدلی پیشنهاد میکنین؟ از چه نظرهایی خوب نیست این پروویژن؟

reza1ta2
18-08-2010, 11:26
چند صفحه قبل یکی از اعضا مشخصاتشو تو پست زده بود فروشگاهش هم فکر کنم پاساژعلا ء الدین تو جمهوری بود
پروویژن زیرنویس فارسی پخش نمی کنه

---------- Post added at 11:24 AM ---------- Previous post was at 11:21 AM ----------

خروجی HDMI و Scart
وضوح تصویر بسیار بالا و پشتیبانی از سیستم (576P,576i,720P,720i,1080P,10 80i)

منوی فارسی

تلتکست فارسی

دریافت و پخش دیجیتال 14 شبکه تلویزیونی و 10 شبکه رادیویی با کیفیت بسیار عالی

پورت اتصال انواع فلش مموری و هارد اکسترنال تا حجم 1 ترا بایت

پخش فیلم از فلش مموری و هارد اکسترنال FAT و NTFS با فرمت های WMV,MP4,DAT,MPG,MKV,DivX,AVI, VOB و...

پخش فرمت های صوتی MP3 , WMA

پخش فرمت های عکس JPG , BMP

نمایش عکس ، همزمان با پخش موزیک بصورت Slideshow

ضبط شبکه های تلویزیونی و رادیویی

ضبط یک کانال هنگام مشاهده کانال دیگر

بازگشت به تصاویر ضبط شده ی یک برنامه ی درحال ضبط ، بطور همزمان (Time Shift)

تنظیم ساعت برای ضبط اتوماتیک برنامه های مورد علاقه

---------- Post added at 11:25 AM ---------- Previous post was at 11:24 AM ----------

قیمت با کابل HDMI 90000 تومان

---------- Post added at 11:26 AM ---------- Previous post was at 11:25 AM ----------

بلوسنس اورجینال فقط با هولوگرام تکتا

yoosef_st
18-08-2010, 12:37
چند صفحه قبل یکی از اعضا مشخصاتشو تو پست زده بود فروشگاهش هم فکر کنم پاساژعلا ء الدین تو جمهوری بود
پروویژن زیرنویس فارسی پخش نمی کنه

---------- Post added at 11:24 AM ---------- Previous post was at 11:21 AM ----------

خروجی HDMI و Scart
وضوح تصویر بسیار بالا و پشتیبانی از سیستم (576P,576i,720P,720i,1080P,10 80i)

منوی فارسی

تلتکست فارسی

دریافت و پخش دیجیتال 14 شبکه تلویزیونی و 10 شبکه رادیویی با کیفیت بسیار عالی

پورت اتصال انواع فلش مموری و هارد اکسترنال تا حجم 1 ترا بایت

پخش فیلم از فلش مموری و هارد اکسترنال FAT و NTFS با فرمت های WMV,MP4,DAT,MPG,MKV,DivX,AVI, VOB و...

پخش فرمت های صوتی MP3 , WMA

پخش فرمت های عکس JPG , BMP

نمایش عکس ، همزمان با پخش موزیک بصورت Slideshow

ضبط شبکه های تلویزیونی و رادیویی

ضبط یک کانال هنگام مشاهده کانال دیگر

بازگشت به تصاویر ضبط شده ی یک برنامه ی درحال ضبط ، بطور همزمان (Time Shift)

تنظیم ساعت برای ضبط اتوماتیک برنامه های مورد علاقه

---------- Post added at 11:25 AM ---------- Previous post was at 11:24 AM ----------

قیمت با کابل HDMI 90000 تومان

---------- Post added at 11:26 AM ---------- Previous post was at 11:25 AM ----------

بلوسنس اورجینال فقط با هولوگرام تکتا
اینجا نوشته زیرنویس فارسی نشون میده:

h_b1985
18-08-2010, 13:24
دوستان میشه لطف کنین فرکانس کانالا به همراه VPID و APID رو بزارین....
من بعد از سرچ کانالا رو پیدا میکنم ولی برای همه می نویسه Service not avialabe و مقدار پارامترای VPID , APID صفر هستش...!!!

ممنون

r-k
18-08-2010, 18:35
خب کوشش این بلوسنس؟ سایتی، چیزی.
از بقیه ابعاد چجوریه این مدل T7+ پروویژن؟ کیفیت و...

با سلام
دوست عزیز شما چقدر می خواهی هزینه کنید ؟

yoosef_st
18-08-2010, 18:55
با سلام
دوست عزیز شما چقدر می خواهی هزینه کنید ؟
دیگه معقولش چقدره؟ (البته کلا این قیمتها که معقول نیست :46:)
70 تا حداکثر 90 تومن اینجورا ...

dooste.man83
18-08-2010, 19:02
من پرسیدم از مادیران دستگاه ۱۱۱ و ۱۲۱ کجایی هستش؟

جواب : برد هر دو دستگاه ساخت كمپانی ایكس ویژن كره و اسمبل مادیران است. برد 121 با 111 متفاوت است. البته از لحاظ سخت افزاری نه از لحاظ محل ساخت. 121 دستگاه كامل تریست و امكانات بیشتری هم نسبت به 111 دارد.

من دیروز دستگاه ۱۲۱ رو گرفتم ۷۵ تومن از نمایندگی و فقط مشکل داغ کردن داره که زنگ زدم مادیران گفت مهم نیست و خرابی کلا این دستگاه ها نداشته ولی بچه ها یک کابل کامپوننت و یک کابل صدا باید بگیرین که اونم حداقل ۱۵ تومن میشه( خوبش تا 50 تومن باید هزینه کنید) یعنی ۹۰ چوق آب میخوره راستی دوستان حتما با کابل کامپوننت وصل کنید که واقعا تصویر فرق میکنه و HDMI هم به درد نمیخوره تصویر خیلی شارپ میشه بحرحال این دستگاه به لحاظ ساخت و کارکرد و گارانتی از بقیه دستگاه ها بهتره ...تصویرشم عالیه روی ( 40 اینچ )LCD و خیلی کوچولو و جم و جوره و کنترلشم خوبه و ضبط تصاویرشم عالیه با آنتن برقی هم مشکل نداره من با %56 راحت بدون فریز می گیرم و تلتکسشم خوبه...چهار تام بازی داره ( قابل توجه دوستان گیمر :31:)

yoosef_st
18-08-2010, 21:50

جواب : برد هر دو دستگاه ساخت كمپانی ایكس ویژن كره و اسمبل مادیران است. برد 121 با 111 متفاوت است. البته از لحاظ سخت افزاری نه از لحاظ محل ساخت. 121 دستگاه كامل تریست و امكانات بیشتری هم نسبت به 111 دارد.

من دیروز دستگاه ۱۲۱ رو گرفتم ۷۵ تومن از نمایندگی و فقط مشکل داغ کردن داره که زنگ زدم مادیران گفت مهم نیست و خرابی کلا این دستگاه ها نداشته ولی بچه ها یک کابل کامپوننت و یک کابل صدا باید بگیرین که اونم حداقل ۱۵ تومن میشه( خوبش تا 50 تومن باید هزینه کنید) یعنی ۹۰ چوق آب میخوره راستی دوستان حتما با کابل کامپوننت وصل کنید که واقعا تصویر فرق میکنه و HDMI هم به درد نمیخوره تصویر خیلی شارپ میشه بحرحال این دستگاه به لحاظ ساخت و کارکرد و گارانتی از بقیه دستگاه ها بهتره ...تصویرشم عالیه روی ( 40 اینچ )LCD و خیلی کوچولو و جم و جوره و کنترلشم خوبه و ضبط تصاویرشم عالیه با آنتن برقی هم مشکل نداره من با %56 راحت بدون فریز می گیرم و تلتکسشم خوبه...چهار تام بازی داره ( قابل توجه دوستان گیمر :31:)
این کابل کامپوننت یعنی کدوم؟ همینا که 3تا فیش داره؟

mr_rayan
18-08-2010, 22:11
این کابل کامپوننت یعنی کدوم؟ همینا که 3تا فیش داره؟
بله .همین سه فیش ها البته سه فیشی که مربوط به تصویره یعنی سبز و قرمز و آبی.

h_b1985
19-08-2010, 01:04
من بعد از سرچ کانالا رو پیدا میکنم ولی برای همه می نویسه Service not avialabe و مقدار پارامترای VPID , APID صفر هستش...!!!

ممنون

کسی نیست جواب منو بده!!! :19:

banker
19-08-2010, 02:49
دوستان سلام.
در مورد usb ----t هم کمی راهنمایی بفرمایید.
و در صورت امکان بهترین پلیر این usb ----t ها را معرفی نمایید.
راستی اگر ممکن است دوستانی که usb ----t ها را خریداری نموده اند نرم افزار آن را معرفی و در سایت قرار دهند.

reza1ta2
19-08-2010, 10:19
بهترین پلیر BlazeDTV 6.0 است
قیمت بین 30تا 50 هزار تومان

sht1987
19-08-2010, 16:56
بلوسنس خیلی پلیر خوبیه،زیرنویس فارسی srt نشون میده ولی فرمت wmv را ساپورت نمی کنه.

SCORPION8
19-08-2010, 20:48
دستگاه من مدل 111 هست آپدیت هم کردم آنتن خونه هم از این تقویت کننده ها داره ولی خیلی مواقغ فریز میشه و مشکل اساسی تر اینکه بیشتر از 1 ساعت و 20 دقیقه الی 30 ظبط نمیکنه یعنی ظبط میکنه ولی اندازه 1:30 نشون میده کسی این مشکلو نداشته

a_safari1985
19-08-2010, 22:25
سلام.
من یه ----T بلوسنس گرفتم و یه سری مشکلات دارم. اولا فقط 8 تا شبکه رو گرفت. دوما همون 8تا هم مدام قطع و و صل میشن. ما ساکن شهرک غربیم.
می خواستم ببینم چه جوری میشه این مشکلو حل کرد؟ چه آنتنی میشه استفاده کرد؟ ما چون ساکن برجیم آنتن هوایی نمیشه استفاده کرد.از این آنتن رو میزیا گرفتم(15 هزار تومن !) که جواب نداد.

mr_rayan
19-08-2010, 23:42
با سلام.
به نظر دوستانی که گیرنده های مختلف رو تست کردند یه گیرنده دیجیتال می خوام برای یه پیرزن پیرمرد که فقط می خوان شبکه هارو صاف ببینند و یه تلویزیون لامپی معمولی هم دارند که فقط ورودی AV داره به نظرتون چه گیرنده ای مناسب تره؟
من فقط می خوام که بهترین سیگنال رو داشته باشه.
دوستان لطف کنند و یه کمکی بکنند.

mahdimp5
20-08-2010, 00:23
با سلام.
به نظر دوستانی که گیرنده های مختلف رو تست کردند یه گیرنده دیجیتال می خوام برای یه پیرزن پیرمرد که فقط می خوان شبکه هارو صاف ببینند و یه تلویزیون لامپی معمولی هم دارند که فقط ورودی AV داره به نظرتون چه گیرنده ای مناسب تره؟

من خودم پروويژن دارم ولي همون ايکس ويژن رو براشون بخر دعات کنن! اين پروويژن کنترلش بدجوري کفر آدم رو بالا

مياره ... به عاق کردنشون نميرزه! :20:

GAMELAIN
20-08-2010, 09:40
ه اپگرید به چه صورت استProVision T-7

niki69
20-08-2010, 12:54
سلام
این آخریت آپدیت Provision که اومد همون که قابلیت هارد NTFS رو هم اضافه کرده بود گند زده به سیستم ضبطش، یک اینکه وقتی ضبط می کنی یهو دوثانیه رو تو یه ثانیه میپره ،دوم اینکه صدا هم ضبط نمیکنه :41: یعنی حتی با خود PVR دستگاه هم که می خام ببینم صدا نداره (چون درست ضبط نشده ارور Bit Error میده و میاد بیرون ) تو کامپوتر هم که کل ویدئو پرش داره
کسی به این مشکلات بر خورده؟؟ راه حلی داره؟

yoosef_st
20-08-2010, 15:21
سلام
این آخریت آپدیت Provision که اومد همون که قابلیت هارد NTFS رو هم اضافه کرده بود گند زده به سیستم ضبطش، یک اینکه وقتی ضبط می کنی یهو دوثانیه رو تو یه ثانیه میپره ،دوم اینکه صدا هم ضبط نمیکنه :41: یعنی حتی با خود PVR دستگاه هم که می خام ببینم صدا نداره (چون درست ضبط نشده ارور Bit Error میده و میاد بیرون ) تو کامپوتر هم که کل ویدئو پرش داره
کدوم مدل؟t7 معمولی یا + ؟

niki69
20-08-2010, 15:45
کدوم مدل؟t7 معمولی یا + ؟
T7 معمولی...

125
20-08-2010, 18:05

ممنون

کسی نیست جواب منو بده!!! :19:

سلام،
والا من که با پروویژن گرفتم توی اینفوی کانالهاش چیزی به اسم VPID و APID نداره ولی دوتا آپشن زیر رو داره:

برای کانلهای 1 تا 8 + کانلهای رادیویی
Frequency = 602 MHz
Bandwidth = 8MHz

برای کانلهای 9 تا 14
Frequency = 650 MHz
Bandwidth = 8MHz

ولی اگه سیگنال رو خوب بگیره دستگاه بعد از اینکه سرچ میکنه خودش اتوماتیک سیو میکنه همه رو.

125
20-08-2010, 18:10
با سلام.

من خودم پروويژن دارم ولي همون ايکس ويژن رو براشون بخر دعات کنن! اين پروويژن کنترلش بدجوري کفر آدم رو بالا

مياره ... به عاق کردنشون نميرزه! :20:

تایید میشه:46:

شما هم مشکل کنترل پروویژن رو داری؟:19:
بعضی موقع ها هر کاری میکنی فقط صداش کم و زیاد میشه :31: من فکر کردم مال باطریش بوده
خودش هم که باید فقط مستقیم بگیری سمت دستگاه یعنی رویه یه خط راست :13:

SONY-SHOP
20-08-2010, 18:14
تایید میشه:46:

شما هم مشکل کنترل پروویژن رو داری؟:19:
بعضی موقع ها هر کاری میکنی فقط صداش کم و زیاد میشه :31: من فکر کردم مال باطریش بوده
خودش هم که باید فقط مستقیم بگیری سمت دستگاه یعنی رویه یه خط راست :13:
در مدل پلاس پروويژن و مدل T7 جديد (كه كليدهاش مشكي شده) مشكل كنترل ديگه وجود ندارد و ورژن hdmi اونا هم آپديت شده .

دوستان ميتونن قيمت گيرنده هاي سايت

رو با جمهوري يا هر جايي پايين تر از اونجا ، مقايسه كنن ؟

125
20-08-2010, 18:26
سلام.
من یه ----T بلوسنس گرفتم و یه سری مشکلات دارم. اولا فقط 8 تا شبکه رو گرفت. دوما همون 8تا هم مدام قطع و و صل میشن. ما ساکن شهرک غربیم.
می خواستم ببینم چه جوری میشه این مشکلو حل کرد؟ چه آنتنی میشه استفاده کرد؟ ما چون ساکن برجیم آنتن هوایی نمیشه استفاده کرد.از این آنتن رو میزیا گرفتم(15 هزار تومن !) که جواب نداد.

مشکل از ضعیف بودن سیگناله، آنتن مرکزی ندارین؟

ه اپگرید به چه صورت استProVision T-7

این روش آپگریده که خود نمایندگیش گذاشته تو سایتش:

1- ابتدا فایل مربوطه را از آدرس قید شده در سایت, دانلود نموده و بر روی فلش خود بریزید.
2- فلش را به درگاه USB جلوی دستگاه Set Top Box T-7 متصل نمائید.
3- گزینه MENU ریموت کنترل را بزنید.
4- عدد 6 را شش بار فشار دهید.
5- صبر نمائید تا Prosses دستگاه کامل شود.
6-حال توسط کلید خاموش و روشن پشت دستگاه , دستگاه را خاموش نموده و فلش را از دستگاه جدا نمائید.
7- در مرحله آخر دستگاه را روشن نمائید به روز رسانی شما با موفقیت انجام شد.

سلام

آپگرید نکردم من نمیدونم

mrjfmrjf
20-08-2010, 18:32
سلام

من يك بار روي كول ديسكي كه به فرمت NTFS بود ضبط كردم اينجوري شد
بهتره كه كول ديسك رو با FAT فرمت كني
در ضمن كلا پس از آپديت كردن اگر ريست فكتوري كني بهتره(دستگاه من هم بعد از اپديت مشكلاتي داشت كه پس از ريست فكتوري حل شد)

125
20-08-2010, 18:34
در مدل پلاس پروويژن و مدل T7 جديد (كه كليدهاش مشكي شده) مشكل كنترل ديگه وجود ندارد و ورژن hdmi اونا هم آپديت شده .

دوستان ميتونن قيمت گيرنده هاي سايت

رو با جمهوري يا هر جايي پايين تر از اونجا ، مقايسه كنن ؟

والا من که +T-7 دارم بازم همین مشکل رو داره:31:
در مورد قیمت هم من فقط در مورد +T-7 نظر میدم چون از فولادرایانه که نمایندگیش هست به قیمت 85000 تومن گرفتم ولی اینا مثل اینکه میدن 82000 تومن البته خود فولادرایانه یه کابل HDMI هم رو دستگاه فرستاد:31:

mr_rayan
20-08-2010, 18:46
دوستان نظرتون در رابطه با گیرنده های جم چطوریه؟با توجه به اینکه قیمت بالایی داره به نظرتون این قیمت بالا دلیلی هم داره؟صدا و سیما خیلی روی این گیرنده مانور میده.قدرت سیگنالش چطوریه؟نسبت به xvision چجوریه؟

h_b1985
21-08-2010, 00:32
سلام،
والا من که با پروویژن گرفتم توی اینفوی کانالهاش چیزی به اسم VPID و APID نداره ولی دوتا آپشن زیر رو داره:

برای کانلهای 1 تا 8 + کانلهای رادیویی
Frequency = 602 MHz
Bandwidth = 8MHz

برای کانلهای 9 تا 14
Frequency = 650 MHz
Bandwidth = 8MHz

ولی اگه سیگنال رو خوب بگیره دستگاه بعد از اینکه سرچ میکنه خودش اتوماتیک سیو میکنه همه رو.

ممنون دوست عزیز بابت جواب، من تو سیگنال مشکلی ندارم و همه کانالا رو پیدا می کنم ولی هیچ کدوم رو پخش نمیکنه چون مقدار پارامتر VPID و APID صفر هستش، من دستگاه رو از ایتالیا آوردم و طبق اطلاعات دستگاه همه استانداردارو ساپورت میکنه اگه یکی از دوستان لطف کنه حداقل اطلاعات کامل یه شبکه رو واسه من بزاره ممنون میشم، خیلی ضروریه

mahdimp5
21-08-2010, 04:25
ممنون دوست عزیز بابت جواب، من تو سیگنال مشکلی ندارم و همه کانالا رو پیدا می کنم ولی هیچ کدوم رو پخش نمیکنه چون مقدار پارامتر VPID و APID صفر هستش، من دستگاه رو از ایتالیا آوردم و طبق اطلاعات دستگاه همه استانداردارو ساپورت میکنه اگه یکی از دوستان لطف کنه حداقل اطلاعات کامل یه شبکه رو واسه من بزاره ممنون میشم، خیلی ضروریه

مطمئني دستگاهت استاندارد Mpeg4/h.264 هست؟ آخه کشورهاي اروپاي غربي اکثرشون استانداردشون Mpeg2 هست
و دستگاهايي که اونجا فروخته ميشه هم با اين نوع فرمت هستند.

SONY-SHOP
21-08-2010, 09:25
دوستان نظرتون در رابطه با گیرنده های جم چطوریه؟با توجه به اینکه قیمت بالایی داره به نظرتون این قیمت بالا دلیلی هم داره؟صدا و سیما خیلی روی این گیرنده مانور میده.قدرت سیگنالش چطوریه؟نسبت به xvision چجوریه؟

صداوسيما مانور نميده ، تبليغ ميكنه و پول تبليغش رو ميگيره . البته تعاوني صداوسيما و سامسونگ شريكي اين محصول رو سرمايه گذاري كردن و براي همينم هست كه اكثرا در نمايندگي هاي سامسونگ ميفروشن .

من فكر مي كنم كه مزيتي نسبت به بقيه نداره و فقط براي درآوردن هزينه اي تبليغاتش هست كه گرون ميفروشن !
البته تا حالا باهاش كار نكردم اما كسي رو هم نديدم كه دنبال اون باشه . چون مارك هاي زيادي با امكانات بيشتر و ارزان تر توي بازار هستش

a_safari1985
21-08-2010, 10:21
مشکل از ضعیف بودن سیگناله، آنتن مرکزی ندارین؟

نه راستش. سیستم آنتن مرکزیمون برای ماهواره است نه تلویزیون.

آنتنی که بشه تو خونه ازش استفاده کرد و خوب باشه نداریم؟

125
21-08-2010, 11:29
نه راستش. سیستم آنتن مرکزیمون برای ماهواره است نه تلویزیون.

آنتنی که بشه تو خونه ازش استفاده کرد و خوب باشه نداریم؟

داشتن که داریم ولی اینکه چقد جواب بده رو نمیدونم ولی من خودم قبل اینکه آنتن رو ببرم پشت بام نصب کنم همینطوری گذاشته بودم پشت پنجره ی خونه ( طبقه 2 ) و خیلی خوب هم سیگنال میداد ، آنتن هم ازین معمولیا بود.

اینجا هم یه مدل آنتن رومیزی گذاشته که زده مناسب برای پروویژنه ولی از کاراییش خبر ندارم:

a_safari1985
21-08-2010, 11:44
داشتن که داریم ولی اینکه چقد جواب بده رو نمیدونم ولی من خودم قبل اینکه آنتن رو ببرم پشت بام نصب کنم همینطوری گذاشته بودم پشت پنجره ی خونه ( طبقه 2 ) و خیلی خوب هم سیگنال میداد ، آنتن هم ازین معمولیا بود.

اینجا هم یه مدل آنتن رومیزی گذاشته که زده مناسب برای پروویژنه ولی از کاراییش خبر ندارم:

من دقیقا همین آنتنو خریدم!! 15 تومن!
جواب نمیده ولی :41:

125
21-08-2010, 14:25
من دقیقا همین آنتنو خریدم!! 15 تومن!
جواب نمیده ولی :41:

شما اون گزینه ی Power Antenna رو تو تنظیمات روشن میکنی؟

samsung021
21-08-2010, 15:22

فريز ميكنه و اگر دستگات خراب باشه گارانتي خيلي معتبري نداره كه درستش كنه يا عوض كنه

مباركه . ايشالا كار كنه 120 سال واستون (اه اه اين چه وضعه حرف زدنه!!!)

دوستان سلام.
در مورد usb ----t هم کمی راهنمایی بفرمایید.
و در صورت امکان بهترین پلیر این usb ----t ها را معرفی نمایید.
راستی اگر ممکن است دوستانی که usb ----t ها را خریداری نموده اند نرم افزار آن را معرفی و در سایت قرار دهند.

usb---- ها يه آنتن همراه خودشون دارن كه كمك ميكنه به آنتن دهي . ولي كلا اگر از پنجره دور باشي يا ته خونه باشي با آنتن كوچيك كار نمبكنه و بايد وصلش كني به آنتن خونه (كه اين كار هم خيلي راحته و پشت usb---- جا داره)

بهترينش با توجه به خدمات و گارانتي xvision هست قيمتش هم 29800 هست و تو وبلاگ زير مشخصاتش هست و اگر سئوالي داري هم از خودشون بپرس جواب ميدن:

dooste.man83
21-08-2010, 15:45

اگه آنتنت تقویت کننده داره روشن کن اگه نداره نه
چواب مادیران به سوالت:

مشتري گرامي با سلام
تنظيمات خاصي براي اين كار وجود ندارد فقط در صورتيكه پيغام " بار اضافي در مدار " را مشاهده كرديد از منوي تنظيمات فرستنده قدرت آنتن را غير فعال كنيد.
با تشكر

mojtaba57
21-08-2010, 16:07
دوستان عزیز من ایکس ویژن مدل 121 رو خریدم . فردای اون روز شروع به هنگ کرد و باید دستگاه رو از پشت خاموش کرد. بعدش کانال ها شطرنجی می اومد و باز هنگ می کرد. تنظیمات رو به حالت کارخونه برگردوندم خیلی خوب شد ولی چند روز بعد دوباره هنگ می کنه . البته نه به شدت روز اول. به نظرتون اشکال از چیه؟

dooste.man83
21-08-2010, 17:47
دوستان عزیز من ایکس ویژن مدل 121 رو خریدم . فردای اون روز شروع به هنگ کرد و باید دستگاه رو از پشت خاموش کرد. بعدش کانال ها شطرنجی می اومد و باز هنگ می کرد. تنظیمات رو به حالت کارخونه برگردوندم خیلی خوب شد ولی چند روز بعد دوباره هنگ می کنه . البته نه به شدت روز اول. به نظرتون اشکال از چیه؟

ببین درصد دریافت تصاویرت بالاس (بالای 60% ) اگه اینطوره ببرش نمایندگی

a_safari1985
21-08-2010, 18:15

نه. گمونم اون برای وقتیه که آنتن تقویت کننده داره. این آنتن رومیزیه تقویت کننده نداره ولی.

واقعا عقلم به جایی نمیرسه دیگه....رو جعبه آنتنه نوشته 25dB Gain! که واسه آنتنای نسبتا خوبه به نظرم....

mr_rayan
21-08-2010, 19:04
سلام.امروز رفتم و xvision گرفتم مدل 121 به قیمت 74 تومن با یکسال گارانتی.
رفتم واسه بابابزرگم وصلش کردم.به آنتن بالاپشت بومشون که دست نزدم.سیگنال ها هم با قدرت بالاست البته نمی دونم چند درصد بود ولی تصویر هیچ مشکلی نداشت.کنترلش هم که خیلی عالی بود فقط به نظرم دستگاه با تاخیر جواب میده.برای تعویض کانال ها که امری عادیست ولی روشن خاموش کردن یخورده غیر طبیعی.
پدرمم در اومد تا دو تا نکته ساده رو به این پیرمرد پیرزن یاد دادم.آخرشم که از خونشون اومدم بیرون دو دقیقه بعدش زنگ زدند بهم و تلفنی هم یدور واسشون توضیح دادم.:13:
فقط چرا انقدر داغ می کنه؟؟؟ضرری نداره واسه دستگاه؟؟؟به نظرم این دستگاه فسقلی وحشتناک داغ می کنه.مگه چیکار می کنه که انقدر داغ می کنه؟یوقت نترکه؟؟؟؟:18:

shkz
21-08-2010, 21:35

آنتنی که استفاده میکنی چیه؟
اگه برقیه احتمالا" از اونه.

mojtaba57
21-08-2010, 22:19
آنتنی که استفاده میکنی چیه؟
اگه برقیه احتمالا" از اونه.
نه آنتن برقی نیست ولی فکر کنم بخاطر زیاد داغ شدنش باشه. البته من ساکن شهریارم . امکان داره بخاطر دوری از مرکز پخش دیجیتال باشه؟

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

ببین درصد دریافت تصاویرت بالاس (بالای 60% ) اگه اینطوره ببرش نمایندگی
منظورتون چیه و مگه چی میشه؟ برای من زیر 60 درصده ولی فکر کنم بعضی هاش هم کمی بالاتره.

SCORPION8
22-08-2010, 00:35
یه سوال مهم تو بخش اطلاعات شبکه یک قدرت سیگنال داره یکی هم کیفیت کدومش رو فریز شدن تصویر تاثیر داره روی چند باشن خوبه میشه راهنمایی کنید

fumed
22-08-2010, 09:03
سلام به همه
با خوندن این صفحات تو یک سال گذشته تصمیم گرفتم که یه گیرنده دیجیتال بخرم.
حالا به ترتیب اولویت بین این سه تا موندم
1- بلوسنس T14
مشکلش اینکه که خروجی کامپوننت نداره. البته من واسه LCD می خوام. اما بعضیا می گن خروجی HDMI زیادی شارپه. سوالم اینه که این حرف درسته یا نه.

2- پروویژن T7+ . به فولادرایانه که زنگ زدم گفتن هیچ فرقی با T7 نداره. اما کلا با تحقیقاتی که کردم دیدم ناراضی از خرید توش زیاده.

3- xvision : که کلا گیرنده دیجیتال با اخلاصیه و فقط گیرنده دیجیتاله. به قیمت نگاه کنی به نسبت دو تای بالایی نمیصرفه. آدم 20 تومن بیشتر میده کلی امکانات گیرش میاد.
حالا موندم چی کار کنم. لطفا دوستان راهنمایی کنند.

125
22-08-2010, 11:29
نه. گمونم اون برای وقتیه که آنتن تقویت کننده داره. این آنتن رومیزیه تقویت کننده نداره ولی.

واقعا عقلم به جایی نمیرسه دیگه....رو جعبه آنتنه نوشته 25dB Gain! که واسه آنتنای نسبتا خوبه به نظرم....

آنتن ما که نه تقویتی داشت نه چیزی ساده و بی آلایش:31: ولی تا وقتی این گزینه آف بود فقط 8 تا کانال خودمون رو میگرفت ولی وقتی آن میکردم 14 تا رو میگرفت:20:

shkz
22-08-2010, 13:02
نه آنتن برقی نیست ولی فکر کنم بخاطر زیاد داغ شدنش باشه. البته من ساکن شهریارم . امکان داره بخاطر دوری از مرکز پخش دیجیتال باشه؟

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

منظورتون چیه و مگه چی میشه؟ برای من زیر 60 درصده ولی فکر کنم بعضی هاش هم کمی بالاتره.

دقیقا" این مشکل بخاطر دوری از فرستنده هست. شما باید قدرت گیرنده رو با بهبود وضعیت آنتن بالا ببری یعنی باید آنتن رو در بالاترین جای ممکنه نصب کنی و در صورت امکان از یه آنتن بزرگتر استفاده کنی چون همونطور که گفتی حدود 60 درصد گیرندگی داری که خوب کمه.

راستی از همسایه ها کسی از این دستگاهها نداره که با اونا هم مقایسه کنی؟

mojtaba57
22-08-2010, 19:06
دقیقا" این مشکل بخاطر دوری از فرستنده هست. شما باید قدرت گیرنده رو با بهبود وضعیت آنتن بالا ببری یعنی باید آنتن رو در بالاترین جای ممکنه نصب کنی و در صورت امکان از یه آنتن بزرگتر استفاده کنی چون همونطور که گفتی حدود 60 درصد گیرندگی داری که خوب کمه.

راستی از همسایه ها کسی از این دستگاهها نداره که با اونا هم مقایسه کنی؟

نه کسی نداره. امروز متوجه شدم قدرت سیگنالهام روی 40 درصده. آنتن روهم هر چقدر ور رفتم بهتر نشد. راهی برای گرفتن بهتر سیگنالها هست؟

یه سوال دیگه:
فیلم ضبط شده روی فلش رو با چه پلیری تو کامپیوتر ببینم؟ چون فقط تصویر داره و صداش نمی آد
با تشکر

shkz
22-08-2010, 21:08
نه کسی نداره. امروز متوجه شدم قدرت سیگنالهام روی 40 درصده. آنتن روهم هر چقدر ور رفتم بهتر نشد. راهی برای گرفتن بهتر سیگنالها هست؟

یه سوال دیگه:
فیلم ضبط شده روی فلش رو با چه پلیری تو کامپیوتر ببینم؟ چون فقط تصویر داره و صداش نمی آد
با تشکر

دوست عزیز بنظر من زنگ بزن مادیران و از اونا راهنمایی بگیر شاید راه مناسبی پیشنهاد کردن.

در مورد پخش فیلم نرم افزارهای زیادی وجود داره بعنوان مثال Nero , KM player قابلیتهای زیادی دارن.

125
22-08-2010, 21:52

یه سوال دیگه:
با تشکر

پروویژن رو که من با VLC media player تونستم ببینم البته یه کدک داشت:46: