PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25

Reza_mostafavi63
02-10-2012, 01:12
جناب irandvb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گیرنده Ester در تهران نمایندگی فروش نداره ..برم خیابان جمهوری، آیا امکانش هست بتونم پیدا کنم ؟؟ چطوری اعتماد کنیم به سایت ؟؟

aliflh
02-10-2012, 02:01
من مدل دنای دارم منتهی صدا و تصویر هماهنگ نیست و حدود نیم ثانیه با هم فاصله دارن، با چند آنتن مختلف و دوبار سرچ دوباره امتحان کردم بازم این مشکل پا برجاست،ولی با ایکس ویژن همچین مشکلی ندارم
یعنی میشه این مشکلو برطرف کرد یا دستگاه ایراد داره.؟
لطفا در مورد آپدیت دستگاه ها هم توضیح بدید.
alilosting
02-10-2012, 16:04
آقا مگه کیفیت شبکه های ایران 480 نیست؟؟؟ پس گیرنده ی hd به چه درد میخوره؟؟؟
درسته که تصاویر ارسال شده از صدا و سیما sd هست ولی از اونجا که گیرنده های دیجیتال علاوه بر پخش شبکه های صدا و سیما بعنوان مالتی پلیر هم کاربرد دارن بنابراین اگه full hd و یا hd باشن ، فیلم و تصاویر را با کیفیت full hd و یا hd پخش می کنند .

irandvb-t
02-10-2012, 22:37
من مدل دنای دارم منتهی صدا و تصویر هماهنگ نیست و حدود نیم ثانیه با هم فاصله دارن، با چند آنتن مختلف و دوبار سرچ دوباره امتحان کردم بازم این مشکل پا برجاست،ولی با ایکس ویژن همچین مشکلی ندارم
یعنی میشه این مشکلو برطرف کرد یا دستگاه ایراد داره.؟
لطفا در مورد آپدیت دستگاه ها هم توضیح بدید.
این که صدا و تصویر اختلاف داره که ایراد دستگاه هست که حالا به دوصورت هست یا نرم افزاری یا سخت افزاری ببرین گارانتی تا علت مشخص بشه

mehdihi
08-10-2012, 19:57
این شرکت پرشیا دیجیتال ایرانیان از قرار دادن شماره ثبتشون هم امتنا میکنن

از دوستان کسی گیرنده سما داره؟

SNOOP DOGG
09-10-2012, 09:29
سلام دوستان 
من تلویزیون پاناسونیک دیجیتال خریدم هرکاری میکنم شبکه های دیجیتال نمیاد 
گارانتی هم داره 
بنظرتون مشکل از آنتنه چون آنتنم معمولیه ازونایی که مثه لوله میمونه همه چیو چک کردم ولی نمیدونم مشکل از کجاست 
بنظرتون جهتو باید عوض کنم 
لطفا کمک کنین 

Ghaioom
09-10-2012, 09:39
سلام دوستان
من تلویزیون پاناسونیک دیجیتال خریدم هرکاری میکنم شبکه های دیجیتال نمیاد
گارانتی هم داره
بنظرتون مشکل از آنتنه چون آنتنم معمولیه ازونایی که مثه لوله میمونه همه چیو چک کردم ولی نمیدونم مشکل از کجاست
بنظرتون جهتو باید عوض کنم
لطفا کمک کنین
اول مطمئن شو که اونجا سیگنال ارسال میشه.
دوم جهت آنتن رو همه جا بزار بعد جستجو کن.
آنتن لوله ای باشه هر چی باشه میکشه. منم لوله ای دارم :sq_24: دی

SNOOP DOGG
09-10-2012, 10:05
اول مطمئن شو که اونجا سیگنال ارسال میشه.
دوم جهت آنتن رو همه جا بزار بعد جستجو کن.
آنتن لوله ای باشه هر چی باشه میکشه. منم لوله ای دارم :sq_24: دی
تشکر عزیز
زمانیکه تلویزیونو از تهران خریدم همچیشو برام تست کرد شبکه ها رو هم برام آورد دیروز کابل و آنتنو وصل کردم وقتی میرفتم روی شبکه ها پیغام no signal میداد.
چطوری مطمئن شم سیگنال ارسال میشه یا نه ؟؟
آنتنو باید بچرخونم یا بالا پایین کنم 
درضمن سمنان هستم 

مرسی که راهنماییم میکنین 

amir_t6262
09-10-2012, 10:47
زنگ بزن به صدا و سیمای شهرتون بپرس که آنتن فرستنده کدام سمت است و بعد شما هم آنتن را در همان جهت قرار بده و دوباره جستجو کن.

کابل آنتن را بررسی کن که یک تکه باشه و جایی قطعی نداشته باشه و اتصالاتش درست برقرار باشه.

SNOOP DOGG
09-10-2012, 10:59
کابلو تست کردم مشکلی نداره 

1080p
09-10-2012, 11:29
درود
یه ریسیور ماهواره جدید خریدم که میخوام به تلویزیون قدیمی که فقط ورودی آنتن داره و ورودی AV نداره،وصل کنم.ولی نمیشه،چون ریسیور،خروجی RF نداره.ریسیور دو تا خروجی AV و HDMI داره.
از چه مودولاتوری باید استفاده کنم که جواب بده؟لطفا تصویرشو بذارید.

Ghaioom
09-10-2012, 18:51
تشکر عزیز
زمانیکه تلویزیونو از تهران خریدم همچیشو برام تست کرد شبکه ها رو هم برام آورد دیروز کابل و آنتنو وصل کردم وقتی میرفتم روی شبکه ها پیغام no signal میداد.
چطوری مطمئن شم سیگنال ارسال میشه یا نه ؟؟
آنتنو باید بچرخونم یا بالا پایین کنم
درضمن سمنان هستم

مرسی که راهنماییم میکنین
اینجا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mr_rayan
09-10-2012, 19:00
کابلو تست کردم مشکلی نداره
کابل و اتصالات باید کاملا سالم باشه.البته پیغام no signal به این معنیه که جهت آنتن شما درست نیست و یا ساختمان بلندی در همسایگی شماست که جلوی سیگنال رو می گیره و یا جایی از آنتن قطعی داره.سعی کنید جهت آنتن درست باشه و همچنین جلوی آنتن کاملا باز باشه.شاید آنتنتون مشکل داره.آنتن هایی هست به نام آنتن شیراز که گیرندگی قوی ای داره و همچنین قیمت پایینی داره.می تونید اون آنتن رو هم امتحان کنید.

teraktor2003
09-10-2012, 19:10
درود
یه ریسیور ماهواره جدید خریدم که میخوام به تلویزیون قدیمی که فقط ورودی آنتن داره و ورودی AV نداره،وصل کنم.ولی نمیشه،چون ریسیور،خروجی RF نداره.ریسیور دو تا خروجی AV و HDMI داره.
از چه مودولاتوری باید استفاده کنم که جواب بده؟لطفا تصویرشو بذارید.

یه دستگاه کوچیکه که الکتریکی ها دارن
برو الکتریکی واسش توضیح بده بهت می ده...

amir_t6262
12-10-2012, 00:06
دوستان یه مدتی است که در کرج تصویر شبکه های دیجیتال ما بهم میریزه. دایم پیغام میده که سیگنال وجود ندارد و یا تصویر پارازیت داره.
نمیدونم ایراد از آنتن ماست یا اینکه سایر دوستان کرجی هم همین مشکل را دارند؟

mehdihi
14-10-2012, 01:09
جناب irandvb-t فرق مولتی پلیر ایستر با سما چیه تو کیفیت پخش فرق دارن؟ اخه شما گفتید ایستر کیفیت پلیرش بهتره لطفا موشکافی کنید

irandvb-t
14-10-2012, 19:46
جناب irandvb-t فرق مولتی پلیر ایستر با سما چیه تو کیفیت پخش فرق دارن؟ اخه شما گفتید ایستر کیفیت پلیرش بهتره لطفا موشکافی کنید

ایستر موقع پخش کلا بهتر بود و به دلیل بافر بالایی که میتونه داشته باشه که اون هم به علت سخت افزارش هست تو نمایش فیلم ها گیر نمیکرد کیفیت پردازنده تصویرش هم بهتر بود چون تصاویر شارپ تری داشت مدیا پلیرش هم که خوب شما خودت مقایسه کنی میفهمی

m_2t_ab
16-10-2012, 23:56
سلام
جناب irandvb-t ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میشه از منوی دستگاه ایستر عکس بذارید؟ (و ترجیحا تله تکست)
من دیدم که دستگاه های ایکس ویژن و سما از فونت زیبایی برای نمایش متون استفاده می کنن اما بعضی دیگه از دستگاه از یه فونت عادی و زشت استفاده می کنن.
این عکس منوی دستگاه سما هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنونم

رعد
17-10-2012, 19:16
با سلام آخرین قیمتهای خرید دستگاه های ست تاب باکس رو در صورت آگاهی اعلام کنید . مثلا دنای و غیره رو . امروز باز قیمتها رو جدیدا اعلام کردن و بردن بالا

irandvb-t
26-10-2012, 18:07
سلام دوستان عیدتون مبارک باشه ببخشید که من دیر به دیر میام آخه به اینترنت دسترسی نداشتم
چشم آقا سعی میکنم عکس منو ها رو بگیرم ولی دوست من باید بهت بگم منو ها براساس چیپ ست هست و فکر هم نکنم زیاد با هم تفاوت داشته باشند منوی ایستر مشکی هست که به نظر من قشنگ تر هست البته هرکس نظری داره
عکس ها رو هم وقتی برکشتم خونه میگیرم فعلا در حال خدمت هستیم

یا علی

amir ghayour
31-10-2012, 19:05
سلام
یه تعداد سئوال داشتم و اونم اینکه این مشکل عدم پخش فرمت ac3 تو سایر برندها هم مخصوصا سما هم هست یا نه و مشکلاتی که پایین در موردشون سئوال کردم گیرنده سما هم داره یا نه .
و اما سئولات : این ایستر ظاهرا تو زیرنویس یکمی مشکل داره و مشکل عدم تنظیم ساعت هم داشت و روشن شدن خود بخود دستگاه در صورت قطع و وصل برق آیا همه اینها را حل کردن یا نه و در آخر آیا ورژن جدید آپدیت که قرار بود آخر مهر ماه ارائه بشه و نشد ارائه شده چون برای این سئوالات من هنوز جوابی در سایت شرکت مذبور داده نشده گفتم شاید شما که با این شرکت در ارتباط هستید اطلاع داشته باشید.
با تشکر منتظر پاسخ شما هستم

amir_t6262
31-10-2012, 19:59
سلام
یه تعداد سئوال داشتم و اونم اینکه این مشکل عدم پخش فرمت ac3 تو سایر برندها هم مخصوصا سما هم هست یا نه و مشکلاتی که پایین در موردشون سئوال کردم گیرنده سما هم داره یا نه .

صدای AC3 که اکثر دستگاه ها میخوانند و مشکلی باهاش ندارند. صدای DTS است که مشکل دارند!

Agame.Arash
31-10-2012, 20:20
ببخشید یه سوال ابتدایی داشتم :
کلا گیرتده دیجیتال چیه ؟:sq_24:

عین همون رس.ی.ور خودمون به د.ی!ش وصل میشه؟
اگه هست میشه به ما.ه.!.واره های به جز ایران هم بهش وصل شد ؟

یا آنتن می خوره؟

البته چند تا سوال شد !:sq_24:

x64
31-10-2012, 20:29
ببخشید یه سوال ابتدایی داشتم :
کلا گیرتده دیجیتال چیه ؟:sq_24:

عین همون رس.ی.ور خودمون به د.ی!ش وصل میشه؟
اگه هست میشه به ما.ه.!.واره های به جز ایران هم بهش وصل شد ؟

یا آنتن می خوره؟

البته چند تا سوال شد !:sq_24:
کلا دو نوع سیگنال داریم : آنالوگ و دیجیتال.
که آنتن از نوع آنالوگ هست.آنالوگ مثل صدای انسان(نوسان داره)
سیگنال های دیجیتال که منظمن( |-|-|)
یه دستگاهیه مثل ر.سیور که سیگنال های آنالوگ رو به دیجیتال تبدیل میکنه!ولی به دیش وصل نمیشه به آنتن وصل میشه.
بعضی از ر.سیور ها هم امکان دیجیتال کردنو دارن!

Agame.Arash
31-10-2012, 20:50
کلا دو نوع سیگنال داریم : آنالوگ و دیجیتال.
که آنتن از نوع آنالوگ هست.آنالوگ مثل صدای انسان(نوسان داره)
سیگنال های دیجیتال که منظمن( |-|-|)
یه دستگاهیه مثل ر.سیور که سیگنال های آنالوگ رو به دیجیتال تبدیل میکنه!ولی به دیش وصل نمیشه به آنتن وصل میشه.
بعضی از ر.سیور ها هم امکان دیجیتال کردنو دارن!

به چه دردی می خوره خب ؟
کیفیتش بیشتره ؟
تا 1080p رو ساپورت می کنه ؟

x64
31-10-2012, 21:44
به چه دردی می خوره خب ؟
کیفیتش بیشتره ؟

خب معلومه کیفیت دیجیتال بهتره!!
بله،کیفیتش بیشتره!
بستگی به دستگاهتون داره!ولی اکثریت تا 1080p ساپورت میکنن!

mr_rayan
31-10-2012, 21:45
به چه دردی می خوره خب ؟
کیفیتش بیشتره ؟
به این درد می خوره که اولا شما می تونید کانال بیشتری دریافت کنید.فکر کنم 18 تا کانال الان موجود هست و در درجه دوم اینکه شما تصویری صاف و یکدست بدون نویز دارید.
تا 1080P ساپورت می کنه ولی حداکثر رزولوشن شبکه های دیجیتال در حال حاضر SD یا همون 576(یا 480) هست.

hamidR15
04-11-2012, 09:37
صدای AC3 که اکثر دستگاه ها میخوانند و مشکلی باهاش ندارند. صدای DTS است که مشکل دارند!

سلام امير جان.
منظور شما َ‍AC3 دو كانال هست ديگه؟چون اين دستگاهها (البته زير 300 تومن) نميتونن دالبي 5.1 رو ثاپورت نمايند.حالا صداهاي HD مثل دالبي ترو اچ دي يا DTS HD MA بماند.

samira_googleOne
05-11-2012, 16:27
با سلام آخرین قیمتهای خرید دستگاه های ست تاب باکس رو در صورت آگاهی اعلام کنید . مثلا دنای و غیره رو . امروز باز قیمتها رو جدیدا اعلام کردن و بردن بالا

من این 4 تا رو قیمت دارم ارزون شده انگار

1,040,000
X.----232

1,140,000
X.----343

1,140,000
X.----353

980,000
X.----103

samira_googleOne
05-11-2012, 16:37
والا من امروز صبح هم مدل 353 رو توی بازار قیمت کردم هنوز همون 89 تومن بود . این مدل بالاترین مدل و جدیدترین مدل xvision هست . 100 تومن زیاد بهت قیمت دادن .

من الان ایکس ویژن رو 114 قیمت دارم از فروش مستقیم مادیران
خوبه؟

samira_googleOne
07-11-2012, 12:29
به این درد می خوره که اولا شما می تونید کانال بیشتری دریافت کنید.فکر کنم 18 تا کانال الان موجود هست و در درجه دوم اینکه شما تصویری صاف و یکدست بدون نویز دارید.
تا 1080P ساپورت می کنه ولی حداکثر رزولوشن شبکه های دیجیتال در حال حاضر SD یا همون 576(یا 480) هست.
به صحبتهای رایان عزیز چند مورد اضافه کنم :
دستگاههای گیرنده دیجیتال ، قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی هم دارن و تو میتونی در حین اینکه از یه شبکه برنامه ای رو تماشا میکنی ، برنامه مورد علاقت رو که از شبکه ای دیگه در حال پخش هست ضبط کنی و هیچکدوم از برنامه های مورد علاقت رو از دست ندی.
یکی دیگه از مزایای این دستگاهها اینه که میتونی به عنوان player هم ازشون استفاده کنی و از طریق usb دستگاه ، اون فرمتهایی که ساپورت میکنه رو play کنی و اینجاس که full hd بودن این دستگاهها مطرح میشه و اگه full hd باشن میتونی اونها رو با کیفیت تصویر full hd تماشا کنی .

Ghaioom
07-11-2012, 16:44
تو totalmedia صدا پخش نمیشه کی میدونه مشکلش چیه؟
آخرنی نسخه رو نصب کردم شاید مال خودشو که تو سی دی هست رو نصب کنم درست بشه.
در ضمن k lite codec هم نصب کردم.

hamid_IT63
10-11-2012, 14:36
تو totalmedia صدا پخش نمیشه کی میدونه مشکلش چیه؟
آخرنی نسخه رو نصب کردم شاید مال خودشو که تو سی دی هست رو نصب کنم درست بشه.
در ضمن k lite codec هم نصب کردم.
یه بار اونو remove کن و total media رو از روی cd نصب کن نباید مشکلی باشه . چون من مدتهاس 3100 دارم و همیشه از روی خود cd ای که همراه دستگاه بهم دادن نصب کردم و تا به حال به مشکلی برخورد نکردم . ببین اگه مشکلت حل نشد بازم من تا جائیکه بتونم راهنماییت میکنم .

hamed1024
10-11-2012, 17:52
سلام اگه من ----t بگیرم یعنی اون انتن کوچیک را بزارم روی میز کامپیوتر راحت تصویر می یاد؟اخه یکی از دوستای من می گفت که اون باید بزاره دم پنجره تا تصویر بیاد
اون فیش انتنی که بهش می خوره همون فیش انتن معمولی هست؟

BraveKnight
10-11-2012, 18:34
سلام اگه من ----t بگیرم یعنی اون انتن کوچیک را بزارم روی میز کامپیوتر راحت تصویر می یاد؟اخه یکی از دوستای من می گفت که اون باید بزاره دم پنجره تا تصویر بیاد
اون فیش انتنی که بهش می خوره همون فیش انتن معمولی هست؟

سلام
بستگی داره قدرت سیگنال تو محل سکونت شما چقدر باشه. اگه به فرستنده نزدیک باشید بله با همون آنتن رو میزی میگیره در غیر اینصورت باید از آنتن هوایی استفاده کنید.
اگه گیرنده ای که خریداری مکنید فیش ورودیش کوچیک باشه حتما تبدیل مورد نیاز هم داخل جعبه اش هست. از این بابت مشکلی نیست.

hamed1024
11-11-2012, 21:09
سلام من با سیم کشیدن مشکل دارم اصلا چه برای انتن تلویزیون که برای ----t استفاده می شه چه دیش که برای --- استفاده می شه راهی وجود نداره به جز سیم مثلا دستگاهی چیزی که از محل انتن تا کامپیوتر به صورت بیسیم باشه؟

BraveKnight
11-11-2012, 21:50
شما میتونید از آنتن های رومیزی که تقویت کننده دارن استفاده کنید.
البته اطلاع ندارم که آیا به اندازه آنتن های هوایی قدرت گیرندگی دارن یا نه.
فکر میکنم مادیران چند مدل داره ...

ksadi
12-11-2012, 01:40
سلام من ایستر خریدم با هزینه مالیات و ارزش افزوده و بیمه و .... شد 119800 تومان .
خیلی راضیم.
یک نقایصی نسبت به sama at-200 داره که به زودی (امیدوارم به زودی باشه) قراره با اپدیت جدید برطرف بشه که در اون صورت اختلاف امتیازش با سما واقعا معنا دار میشه.
وقتی وارد انجمن مربوط به پشتیبانی ایستر در سایت پرشیا دیجیتال میشم و می بینم به تک تک دغدغه ها و مشکلات کاربران رسیدگی میشه و پاسخ می دهند خیلی لذت میبرم.
البته پاسخها گوناگون است گاهی راهنمایی فنی گاهی دعوت به انتظار اپدیت جدید و گاهی هم صادقانه می گویند که مثلا فلان مشکل مانند عدم پشتیبانی از صدای ac-3 نیاز به تجهیزات سخت افزاری دارد و رفع نمی شود . مطمئنم اگر برخی موارد مانند تبلیغات مناسب- داشتن نمایندگی شهرستان های مختلف -داشتن هو لو گرام طرح شبنم یا گواهی مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک را داشته باشند با چنین محصولی(ester-t15) به زودی تمام بازار گیرنده های دیجیتالی ایران را تصرف خواهندکرد. امیدوارم درآن روز باز هم همین اندازه خاضعانه با مشتریان رفتار کنند.
باتشکر از irandvbt عزیز که راهنمایی هایش باعث شد انتخاب خوبی داشته باشم

HWT
12-11-2012, 15:43
من الان ایکس ویژن رو 114 قیمت دارم از فروش مستقیم مادیران
خوبه؟

قیمت مصرف کننده در واقع همون 114 ه .

regedit021
13-11-2012, 10:32
كسايي كه گيرند يو اس بي ايكسويژن 2100دارند ازتون يه سوال دارم
مال من وقتي به يو اس بي وصل ميكنم شروع ميكنه به داغ شدن در حدي كه به يو اس بيش دست بزني دستت ممكنه بسوزه ولي مثه ساعت كار ميكنه با اين حال:sq_2:
مال شما هم اينطوريه؟

Ghaioom
16-11-2012, 19:08
مال من وقتي به يو اس بي وصل ميكنم شروع ميكنه به داغ شدن در حدي كه به يو اس بيش دست بزني دستت ممكنه بسوزه ولي مثه ساعت كار ميكنه با اين حال:sq_2:
مال شما هم اينطوريه؟

منظورت موقعی که ازش استفاده نمیکنی هست؟
به نظرم نباید موقعی که ازش استفاده نمیشه داغ بشه!!
مال ما که داغ نیست ولی فکر کنم وقتی که ازش استفده میکنی داغ میشه اونم نمیدونم در حد لالیگا بود یا نه ! دی

hamid_IT63
17-11-2012, 14:48
من قبلا" 2100 داشتم . مگه چقدر با usb تلویزیون تماشا میکنی که اینجوری داغ میکنه و میگی دستت ممکنه بسوزه؟!!! در یه حد معمولش طبیعیه ولی مال من اصلا" اینجوری داغ نمیکرد .

samira_googleOne
17-11-2012, 16:49
قیمت مصرف کننده در واقع همون 114 ه .

فروش مستقیم یکم گرون تره
بری مغازه یا نمایندگی ارزون تره
نماینده ها رو هم با تماس با وبلاگشون می تونی در بیاری
maadiran.mihanblog.com

amirkhan_0o0
18-11-2012, 01:17
د وستان شبکه های دیجیتال تهران هنوز EPG nhvkn؟؟
قبلا آی فیلم داشت فکر کنم!
چون محل زندگی من EPG نداره.

BraveKnight
18-11-2012, 14:46
د وستان شبکه های دیجیتال تهران هنوز EPG nhvkn؟؟

والا واس من که هیچ نظمی نداره.
هر روز کانال هایی که EPG دارن تغییر میکنه.
از اون گذشته واس من که زمان بندی برنامه ها کاملا بی ربطه و اصلا اون چیزی رو که نوشته نشون نمیده!

HWT
18-11-2012, 15:33
فروش مستقیم یکم گرون تره
بری مغازه یا نمایندگی ارزون تره
نماینده ها رو هم با تماس با وبلاگشون می تونی در بیاری
maadiran.mihanblog.com

ممنون . من خودم نمایندگیشون رو دارم.:31:

HWT
18-11-2012, 15:40
مال شما هم اينطوريه؟
به انتن های برقی وصل کردی؟

Jazireh707
18-11-2012, 15:43
خیلی ممنون از اطلاعات همه شما عزیزان.

samira_googleOne
18-11-2012, 16:41
دوستان شبکه های دیجیتال تهران هنوز EPG nhvkn؟؟
بعضی از شبکه های دیجیتال معمولا" همیشه EPG دارن . مثل شبکه قرآن ، شبکه نمایش . بقیه شبکه ها مثل شبکه 4 و 5 هم معمولا" EPGشون فعاله .
اگه دستگاهت EPG رو نمایش نمیده و آنتن دستگاهت مشکلی نداره احتمالا" تنظیمات دستگاهت بهم خورده . برای اینکه مشکل برطرف بشه از روی setting دستگاه ، تنظیمات رو به حالت پیش فرض (همون تنظیمات اولیه کارخونه ) برگردون و دوباره کانال یابی کن . بعد از پیداکردن کانالها باید دستگاهت EPG این کانالهایی که بهت گفتم رو نمایش بده .

amirkhan_0o0
18-11-2012, 21:32
بعضی از شبکه های دیجیتال معمولا" همیشه EPG دارن . مثل شبکه قرآن ، شبکه نمایش . بقیه شبکه ها مثل شبکه 4 و 5 هم معمولا" EPGشون فعاله .
اگه دستگاهت EPG رو نمایش نمیده و آنتن دستگاهت مشکلی نداره احتمالا" تنظیمات دستگاهت بهم خورده . برای اینکه مشکل برطرف بشه از روی setting دستگاه ، تنظیمات رو به حالت پیش فرض (همون تنظیمات اولیه کارخونه ) برگردون و دوباره کانال یابی کن . بعد از پیداکردن کانالها باید دستگاهت EPG این کانالهایی که بهت گفتم رو نمایش بده .
اپراتور آنتن شهرستان ما(کاشان )کلا تو آفسایده!
همین که شبکه ها پخش می شه باید ازش تشکر کرد!!!
نصف جام ملت های اروپا گذشته بود هنوز گیرنده آپدیت نشده بود و شبکه سه قفل بود!!
چند شب پیش هم که تمامی کانال ها قطع بود. مشکل از گیرنده من نیست بلکه توی کاشان همه تی وی ها،EPG ندارند!!!!

regedit021
19-11-2012, 01:07
منظورت موقعی که ازش استفاده نمیکنی هست؟
به نظرم نباید موقعی که ازش استفاده نمیشه داغ بشه!!
مال ما که داغ نیست ولی فکر کنم وقتی که ازش استفده میکنی داغ میشه اونم نمیدونم در حد لالیگا بود یا نه ! دی
موقعي كه فقط به يواس بي وصل هست !يعني انتن بهش وصل نيست خود به خود شروع ميكنه به داع شدن
بازش كردم ديدم يه اي سي كوچولو داره اونه داغ ميكنه در حد لاليگا

من قبلا" 2100 داشتم . مگه چقدر با usb تلویزیون تماشا میکنی که اینجوری داغ میکنه و میگی دستت ممکنه بسوزه؟!!! در یه حد معمولش طبیعیه ولی مال من اصلا" اینجوری داغ نمیکرد .
اره اولا فكر كنم داع نميكرد فقط موقع كاركردن فقط گرم ميشد كمي فكر كنم
اخره اولا كه گرفته بودم به يو اس بي وصل بود
اصلا درش نمياوردم
بيشتر از يه ساله كه دارمش

به انتن های برقی وصل کردی؟

نه انتن معمولي
ولي داع شدنش به انتن ربط نداره چون وقتي به انتن وصل نيست وفقط يه يو اس بي وصله داع ميكنه

HWT
19-11-2012, 10:08
موقعي كه فقط به يواس بي وصل هست !يعني انتن بهش وصل نيست خود به خود شروع ميكنه به داع شدن
بازش كردم ديدم يه اي سي كوچولو داره اونه داغ ميكنه در حد لاليگا

اره اولا فكر كنم داع نميكرد فقط موقع كاركردن فقط گرم ميشد كمي فكر كنم
اخره اولا كه گرفته بودم به يو اس بي وصل بود
اصلا درش نمياوردم
بيشتر از يه ساله كه دارمش

نه انتن معمولي
ولي داع شدنش به انتن ربط نداره چون وقتي به انتن وصل نيست وفقط يه يو اس بي وصله داع ميكنه

پس مشکل داره . من ندیدم این USB ها در حدی داغ بشند که بخوان دست بسوزونن.

reza1ta2
19-11-2012, 11:04
یک بار و برای همیشه به این پرسش پاسخ می دهم دلیل اصلی داغ شدن بیش از حد تیونر های دیجیتال یواس بی مشکل ولتاژ پاور کامپیوتر می باشد که ولتاژ 5 ولت نوسان دارد
برای سنجیدن حد استاندارد حرارت این دستگاه ها تازمانی که وقتی لمس می شوند دست را نسوزاند عادی است

soodeh.khaksar
20-11-2012, 09:55
آقای ایران دی وی بی باید خدمت شما عرض کنم که برند سما یک کپی خیلی ضعیف از دستگاه الکومکس MV-200 می باشد و این دستگاه پشتیبانی و فروش هم داره . من تازه ازشون خرید کردم و خیلی هم راضی هستم . از طریق سایت شرکتشون تونستم دستگاه رو بخرم.

سلیت شرکت وارد کننده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ghaioom
20-11-2012, 18:35
والا واس من که هیچ نظمی نداره.
هر روز کانال هایی که EPG دارن تغییر میکنه.
از اون گذشته واس من که زمان بندی برنامه ها کاملا بی ربطه و اصلا اون چیزی رو که نوشته نشون نمیده!
مشکلت تو وبلاگم هست!

digital-tv.blogfa.com

اگه پیدا نکردی بگو لینک بدم.
فکر کنم تو قسمت ترفند باید باشه.

مشکل درست کردن دقایق برنامه ها برای dvbviewer رو برای epg گذاشتم.

خوب میشد بدونم که آنتن معمولی مال تلویزیون آنالوگ چند دسیبل هست چون این گیرنده دیجیتال یو اس بی آنتن کوچیکش 18 دسیبل بود فک کنم میخواستم بدونم مال تی وی چنده هر کی میدونه لطفاً بگه با 3پاس.

BraveKnight
21-11-2012, 02:15
مشکلت تو وبلاگم هست!

digital-tv.blogfa.com

اگه پیدا نکردی بگو لینک بدم.
فکر کنم تو قسمت ترفند باید باشه.

مشکل درست کردن دقایق برنامه ها برای dvbviewer رو برای epg گذاشتم.

خوب میشد بدونم که آنتن معمولی مال تلویزیون آنالوگ چند دسیبل هست چون این گیرنده دیجیتال یو اس بی آنتن کوچیکش 18 دسیبل بود فک کنم میخواستم بدونم مال تی وی چنده هر کی میدونه لطفاً بگه با 3پاس.

آقا پیدا نکردم ...
یکی بود که مربوط میشد به فارسی کردن EPG

Ghaioom
21-11-2012, 12:59
آقا پیدا نکردم ...
یکی بود که مربوط میشد به فارسی کردن EPG
فکر کنم تو همون بود.
واسا ببینم:

دیدم/ همونه/ شما به عنوانش نباید دقت میکردی یکم از متن رو تا آخر میدیدی پیدا می کردی! الان عنوانش رو ویرایش کردم در آخر پست رو دقت کرده بودی به متنت میرسیدی!

موقف باشی/

BraveKnight
21-11-2012, 19:47
فکر کنم تو همون بود.
واسا ببینم:

دیدم/ همونه/ شما به عنوانش نباید دقت میکردی یکم از متن رو تا آخر میدیدی پیدا می کردی! الان عنوانش رو ویرایش کردم در آخر پست رو دقت کرده بودی به متنت میرسیدی!

موقف باشی/

برادر اون کار رو کردم اما بازم EPG برنامه ها رو اشتباه مینویسه!

rahjo1
26-11-2012, 22:03
اقا من که نفهمیدم بالاخره میشه از شرکت پرشین خرید کرد یا نه ،اصلا کسی تا حالا خرید کرده سپاسگزارم

venus157
28-11-2012, 19:37
گیرنده دیجیتال DVD خور با کیفیت HD و کابل HDMI رایگان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارای DVD Player
ورودی USB
مناسب برای افرادی که در منزل DVD Player ندارند - 15 کانال داخلی و کانال های استانی و چند کانال ماهواره ای (از جمله:جام جم و ...) و 10 شبکه رادیویی با آنتن سادهاین دستگاه نیاز به آنتن مخصوصی ندارد و با آنتن معمولی به خوبی کار میکند!!!-
مشاهده شبکه های تلویریونی با کیفیت DVD به صورت دیجیتال- کارکرد و سرعت عمل خوب
کنترل از راه دور دستگاه در فاصله و زاویه-
خروجی تصویر AV , YUV , HDMI-full HD 1080i-
دارای منوی فارسی و پشتیبانی از تله تکـست فارسی (دریافت همزمان 1000 صفحه پیام نما)-
پشتیبانی از زیرنویس فارسی
- پخش فیلم و آهنگ و عکـس از روی USB در ا اکثر فرمت های موجود و پسوندهای کامل پخش DVD-

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابلیت ضبط یک کانال و دیدن کانال دیگر- قابلیت برنامه ریزی برای ضبط
و اما یک قابلیت جالب در این گیرنده:
اگر محبور شدید چند دقیقه ای از تلویزیون جدا شوید ، با استفاده از این امکان می توانید برنامه زنده و در حال پخش تلویزیون را نگه دارید (اصطلاحا پاز کنید) و پس از بازگشت ، از همان جایی که تصویر را نگه داشته اید به مشاهده ادامه دهید.
- دارای تایم شیفت ( شما می توانید تصویر در حال پخش از شبکه های تلویزیون را نگه دارید یا اصطلاحا پاز کنید)
- خروجی صدای دیجیتال (5.1 کانال) بر روی خروجی کواکـسیال
- قابلیت اسکن دستی و اتوماتیک- امکان ضبط برنامه ها روی USB و امکان اتصال هارد اکـسترنال بدون محدودیت حجم- قابلیت نمایش EPG (جدول زمانبندی برنامه ها)
- امکان ضبط برنامه در ساعت برنامه ریزی شده بر روی USB

نام كالا : گیرنده دیجیتالی کمبو مارشال قيمت : ۱۳۸۰۰۰ تومان
كد : 102 وزن : 1200 گرم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oaJyYqFxokGRwXKy8gIycqLi0sFx4xNTAsNiYrLCoBCQoKDQwO Gg8PGTEkHyQ0KjQtNSw1NSk1KTU1MywsLCksNTUuNC8yNSw0MC 0pLywsLDU0NTQpKiw1KTA1LCwsLP/AABEIAC0BAAMBIgACEQEDEQH/xAAbAAACAgMBAAAAAAAAAAAAAAAABQQGAgMHAf/EADwQAAIAAwUFBQUGBQUAAAAAAAECAAMRBBIhMVMFFVGS0QYTF kGRIjJhcYEUIzNCweFDcqGx8AdEUoKi/8QAGgEAAgMBAQAAAAAAAAAAAAAAAAIBAwQFBv/EADYRAAECAwQIBAUDBQAAAAAAAAEAAgMEEQUSITETFBVBUZGh4 QZxgfAyUmGxwRai8SIjJENT/9oADAMBAAIRAxEAPwDs20dorJUEipJoAIVHtQdMc37QdqDinyb 9IRFo8na1qzMtMaOFSlBuqt0CAx7LxTzxQdMcx6QeKDpjmPSES uDlHpMcvbs7xHJX6tDTzxQdMcx6QeKDpjmPSEdYxMwQbdneI5I 1aGn3ig6Y5j0g8UHTHMekI6wVg29O8RyRqsNPPFB0xzHpB4oOm OY9IRwQbeneI5I1aGnnig6Y5j0g8UHTHMekI4Ijb07xHJGrQ08 8UHTHMekHig6Y5j0hHWPL4idvTvEckatDT3xQdMcx6QeKDpjmP SEcEG3p3iOSNWh8E88UHTHMekHig6Y5j0hFeEewbeneI5I1aGn nig6Y5j0g8UHTHMekI4KwbeneI5I1WGnnig6Y5j0g8UHTHMekI 6wQbeneI5I1WGnnig6Y5j0g8UHTHMekI4INvTvEckarDTzxQdM cx6QeKDpjmPSEcF6Db07xHJGqw088UHTHMekHig6Y5j0hHCqyS Z06Q88WiVLNZfdqZqKqqzNUTQR7LEAUqccY1ytp2jMkhhGH0VE ZsGDSoOKuPig6Y5j0g8UHTHMekc/Xt7ZFAExyrgUYXGND9BllGqZ/qNZCVWT3k+Y7BVlqhRjX4vQf1g2ha3y/tw55JxDlyK1XRvFB0xzftDLZu1VnA0FCMxn9RFKsc8vLVmRpZI qUahZcTgbtR6cYedmvxT/Lj6iLrNtaajTQgxSCDXoCfwljQGNZeat3ak4p8m/uIrVoYF5anJpiK2NMGcA4+WcWPtd/D/7fpFYtCHAjNWVh81YEf1EZ7ULW2kHPyF2q1S0K/L1GeK32iUwtU6XJlkqhGC0ooKimZHpmcYhHacotV6stDgMDU+Z qRkKn5gQ0tPaFXvA2Wl+hmMrgMWQgqa08qeceJ2gQf7Jalixow pecUY5ea1EdB0KQMfTiKK1JxxCzhse7dLSolln4UaoagNDgaEV B+opGdnCNKtRYXnRFZDXFQScuGIFfhGlWV7SjTFCSmdFK/lVFF1VJ4YLG47Fm2SVPee6UeT3SBSSXYsKGhA8geOZimRk2CO6 NDNWVcPLDP8J4xo0Ndg7BQd40XPHEUpgBTA3q41NfZp5GJdkns 7sspHemNCFVgDT3qkAfDjG3ZslpFlmNaZAaW7IURgA7tlkchTj 8eMbJu30cOPsl3vRdmMrhWIHu0NMx8YbUJNrG6chpIBpkd/nn+Et6ISdGK0WgW4cDUVqKGougk1HlQA1+Ue2ecZsxZcqhZq0q aCgBNa/5nGmVPdJxn3VYlnLIciHBBWvyiS21pK3XlWKUkw3ij3kJUjAkh cRn50jHK2fJRKvL8Gk1HEblbFMVtBTP771pXaK0qTT4HMHh9DG Um88l5yspVGoyD3guHtn6+VMhWMNj2FxLnzHX7kyHUuwoSaYXO NWpjlgIzbaweUQtmVJryxLeaCMVAAOQqcBhUxdCs+ThMMSOaXg aA4U+v2SOdEc67DGVKr2ZaBcqDGRsRYWUSVF+ZKmO5JpeKlMSc/gPnGmxbFafJYSionLMGDEissy8hQHC9U5ZiJ620SO6kGTLnT5M uomF1VZbMxqoLU4rlGizbOaxh0mLXgfwkmImNG5iv8qBKtjOjO qMyoAXIGCA8fpwrEuXsq0vLWYlw3gGCXqOARUZ4VIphWPOyYZJ UwzZJMtTMczC1AapdZQP4laUrljGEnb4UgyLJLlIfxBhecUpdq Bh5Y45RIs2z4DA6Mc+OCi/Ge4hgyUXu5gRnZFULN7tmvEuHzpgxWg93Lz+cSEnsQxVGZUFXY DBQeP7VjG2W1HlmXKsyyAzh3IIq13LICvzMStgXllTS8o90A7i aSVGMu6VA/PlThFbpSVm5lsNrqtDd3Tcn/uQod5wxJWpJ6kVrGu02kBTQitMIjbE2WZ8qYgYCcBLMu9wBN6n zwBOPlxhva9kybLJV5suXNaihkYXmZj7xRicvhdGAjHAsMvAiF 4Dc1Y+O1pugGqULtBQxpfoFvG8BUCuDeyMFukYxIs89pkxZaA3 mJAvAqPZFTUngKYZ4iJB7QITX7ElSO7NSuMofky+WGWEZSdvh5 gvWOWXFXQlwv3tPaYEjM0WnnhG0SFnxotb4qdwwHkqS6OxuLVA faQC1OBFajzqMx6xv7uZ30uULrNNQTEIPs3SKk18wKfXhETZs3 u3czJazgwdJi1F01mBiVOIIvCGMrb4JUNY5ZaXUyPaVBLUAUWr 5HDy9IrlZCQcSx7v6q5bxQnD1CeKYoFQMKZqKtuW7VjSmBr5EZ j1r6RnZrBNnIzp3bG7VELUmUvfiKAaCtCBe4eUednbJONo7wop lqX71mxQVvXrpFQxzyqKR6u10zstlSQ5w7whSwU/8QB/eHlpKWlaxoxp8QAPvFQ8viEMh45L2TNNSrgqwzDC6R9OEJdmbP Vp9rks7gB5c0KDRXR8VrhX2X7wYEQ2RWqWdizMaknMmKn2zsat OlsUDG5dLd/Nk0W+fe7tSAtT7zECpI8o5Mpc1hzYVbpBpx88x91pjy4MMF+a6 AiBaKoAALAADIAZRUto/fbYkL+WzWZpp8qPOa6P/IB9Yrb9kJoBJs4AGJJ2hOFKefuww7BbOuTLQ9At8SgF7yZMZbo fEmYqmjXgR5YYRvivhiDEew1w+m+jdzjuqqmQSXta7D3XgFd74 hv2Zb70/wAv6iEUOuyn4rfyfqI51ij/ADWev2K0TkINguPl91K7WSiVRgMASD8K0itx0NlBFCKiI265Na 92vpHpZ+xtbi6UPp6V/Kwy87oWXLtVRaQUi9bsk6acog3ZJ005RGH9Nn/r07q/aY+Xr2VCmSQwoRGkbPXh64x0PdknTTlEG7JOmnKIdvh+I0UEbp 3UG0WnNnvkufLYlBr/AHjeBF63ZJ005RBuyTppyiB/h97zV0avp3QLRaMme+So1Iw7ocIvm7JOmnKIN2SdNOUQo8OEf7 endTtMfJ17Ln32Fa1p0jeFi9bsk6acog3ZJ005RDO8Pvf8Uavp 3UC0WjJnvkufzbGrGpz45f1jxbGoFKf5xjoO7JOmnKIN2SdNOU ROwIlLumw8u6NotrW575Lnv2BeH08o3qtIve7JOmnKIN2SdNOU RD7AiP8AijV9O6BaLRkz3yVFIiObCtcunpHQt2SdNOUQbsk6ac ogZ4fiM+GNT07oNotObPfJc+m2JWzEeS7AoNcz6x0LdknTTlEG 7JOmnKInYMQNu6bDy7qNotrW575Ki0jFpfniCMQQaEfEEZRfN2 SdNOUQbsk6acohG+HXNNRFx8u6Y2kCKFnXsqHLlACggeUDmKxf N2SdNOUQbsk6acog/Trq10vTujaQ+Tr2XPTYV4fTyjcqUi+bsk6acog3ZJ005RDO8Px Hijo1fTuoFotGTPfJUWkL9o7ElzmBe8MLrBWoHWpNxx5ipPA+0 ccY6VuyTppyiDdknTTlETDsCJCdeZGofoO6HWi1wo5nXsqFNkh lKsKqwKsOIIoR6RF2dslJN4qWZmpeZ2vMQtaCuGAqfU1Jjo+7J OmnKIN2SdNOURAsCI1pYI2BzFM+qDaLSQ4sxH17Kiw97KSjfZq YXafUmHu65OmvoIkS5YUUAAHACkaZGxNVjCKX1pXdTdTiqo89p WFl2lV//9k= ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تلفن تماس برای مشاوره و توضیحات بیشتر : 77861425 - 021

interceptor
29-11-2012, 17:26
سلام به دوستان، من تک تک پستها رو از اول تا آخر خوندم، حالا چندتا سوال دارم:

سلام من ایستر خریدم با هزینه مالیات و ارزش افزوده و بیمه و .... شد 119800 تومان .
خیلی راضیم.
یک نقایصی نسبت به sama at-200 داره که به زودی (امیدوارم به زودی باشه) قراره با اپدیت جدید برطرف بشه که در اون صورت اختلاف امتیازش با سما واقعا معنا دار میشه.
وقتی وارد انجمن مربوط به پشتیبانی ایستر در سایت پرشیا دیجیتال میشم و می بینم به تک تک دغدغه ها و مشکلات کاربران رسیدگی میشه و پاسخ می دهند خیلی لذت میبرم.
البته پاسخها گوناگون است گاهی راهنمایی فنی گاهی دعوت به انتظار اپدیت جدید و گاهی هم صادقانه می گویند که مثلا فلان مشکل مانند عدم پشتیبانی از صدای ac-3 نیاز به تجهیزات سخت افزاری دارد و رفع نمی شود . مطمئنم اگر برخی موارد مانند تبلیغات مناسب- داشتن نمایندگی شهرستان های مختلف -داشتن هو لو گرام طرح شبنم یا گواهی مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک را داشته باشند با چنین محصولی(ester-t15) به زودی تمام بازار گیرنده های دیجیتالی ایران را تصرف خواهندکرد. امیدوارم درآن روز باز هم همین اندازه خاضعانه با مشتریان رفتار کنند.
باتشکر از irandvbt عزیز که راهنمایی هایش باعث شد انتخاب خوبی داشته باشم
سلام جناب ksadi شما ایستر رو اینترنتی خریدین؟ الآن از خریدتون راضی هستین؟ مشکلی که تو این مدت ازش دیدین چی بود؟ میشه یکم دقیقتر و با جزییات بیشتر توضیح بدین؟

جناب irandvb-t گیرنده سما چطوره بخریم
می بخشید شما آخر سر چه گیرنده ای گرفتین؟ الآن از خریدتون راضی این؟ میشه یکم در مورد نقاط ضعفو قوتش توضیح بدین؟ در کل نظرتون راجع بهش چی هست؟!

این ایستر نمایندگی فروش تو تهران نداره ؟ جایی ندارن از تهران بفرستن ؟ مرجع خرید رسمیش همون سایتش هست ؟

ممنون میشم سما رو هم یک تست بکنید و نتیجه رو بگید ببینم بین این دو کدوم بهتر هست

واسه نتایج و مقایسه هم لطف کنید یکم سریعتر ممنونتون میشم
جناب simon فکر کنم شما ester خریدین... خیلی دوست دارم بدونم الآن بعد این مدت نسبتا طولانی که گذشته مشکلی ازش دیدین یا نه چه در مورد playerش چه کیفیت خود گیرندش؟! در کل رضایت دارین ازش یا نه؟ نحوه خریدتون چطوری بود؟

ببخشید که تمام سوالامو یه دفعه پرسیدم. خواستم زیاد شلوغ نشه
بی نهایت ممنون میشم اگه جواب بدین
و اگه دوستان دیگه ای هم که ester یا sama خریدن در موردش توضیح بدن و تجربشونو منتقل کنن بی نهایت سپاسگزارشونم

noshijanfoad
29-11-2012, 21:28
با عرض سلام
من یک تلویزیون سامسونگ 40c7000 دارم که سیستم دیجیتال درون خودش داره
من وقتی سرچ می کنم روی سیگنال های مربوطه چند لحظه وایمیسته و بعدش میگه کانالی پیدا نشد.
ریست کارخانه ای هم کردم تاثیری نداشت.
لطفا راهنمایی کنید که باید چکار کنم

͏ Mehran ͏
30-11-2012, 00:17
درود
دوستان گرامی متاسفانه در همین لحظه ملکوتی کانال 3 قطع شد (فکر کنم فقط واسه تهران)
این گیرنده دیجیتال های کوچولو که بخورن به کامپیوتر به درد میخورن ؟

BraveKnight
30-11-2012, 01:30
درود
دوستان گرامی متاسفانه در همین لحظه ملکوتی کانال 3 قطع شد (فکر کنم فقط واسه تهران)
این گیرنده دیجیتال های کوچولو که بخورن به کامپیوتر به درد میخورن ؟

من دارم. بدون هیچ مشکلی کار میکنه.

͏ Mehran ͏
30-11-2012, 02:08
من دارم. بدون هیچ مشکلی کار میکنه.
درود
گرامی برند و مدلش رو میشه بفرمایید

Ghaioom
01-12-2012, 09:32
برادر اون کار رو کردم اما بازم EPG برنامه ها رو اشتباه مینویسه!
ببخشید ج ندادم. چون سیستم هاردش مشکل داره کند کارمیکنه . واسه همین نرم افزار نصب نکردم ببینم چرا مال شما نشده.
بعد درست کردم جواب شما رو میدم.
ولی نباید با اون کارا مشکلی باشه!

درود
سلام

گیرنده قدیمی که ما داریم ایکس ویژن 2100 . الان شما میخریش 3100 رو. مال مادیرانه. با یکسال گارانتی تعویض.
حالشو ببر :sq_25::sq_24: قیمتشم 30 دوروبراش.

sorena_hi
01-12-2012, 13:33
با سلام
من واقعا نمیتونم تمام صفحات رو بخونم. یه سوال اساسی دارم. از بین همه این ست تاپ باکس ها کسی امتحان کرده کدوم با سرعت بیشتری کانال رو عوض میکنه. این موضوع سرعت کند تعویض کانال در سیستم دیجیتال خیلی رو اعصابه. ممنون میشم راهنمایی کنید. ضمنا امیدی هست که در آینده نزدیک با کیفیت اچ دی کانالهای کشورمون رو ببینیم؟ با تشکر

matr!x_2008
07-12-2012, 13:35
سلام

از اوایل محرم شبکه های ایران یه نوار سیاه رنگ بالا و پایین تصویر تو شبکه ها (مخصوصا شبکه دیجیتال) انداخت. مشکلم اینه که این نوار سیاه روی ارم شبکه ها قرار میگیره و مثلا شبکه 1 یا 2 یا... اون لوگو زیر نوار سیاه قرار گرفته...!!! :sq_6:واسه همه اینجوره؟ این در حالیه که تو شبکه انالوگ این مشکلو ندارم و فقط سیستم دیجیتال اینججوریه!

BraveKnight
07-12-2012, 15:49
درود

Provision MemoTV
تقریبا دو سال میشه که خریدمش به قیمت 32 هزار تومن.

Soroush-S
07-12-2012, 18:53
سلام

از اوایل محرم شبکه های ایران یه نوار سیاه رنگ بالا و پایین تصویر تو شبکه ها (مخصوصا شبکه دیجیتال) انداخت. مشکلم اینه که این نوار سیاه روی ارم شبکه ها قرار میگیره و مثلا شبکه 1 یا 2 یا... اون لوگو زیر نوار سیاه قرار گرفته...!!! :sq_6:واسه همه اینجوره؟ این در حالیه که تو شبکه انالوگ این مشکلو ندارم و فقط سیستم دیجیتال اینججوریه!

واسه من که اینطوری نیست

arash1368a
08-12-2012, 13:11
سلام من گیرنده دیجیتال مدل shuttle dvbt hdt 2700m دارم.هر کاری می کنم هیچ شبکه ای پیدا می کنه!!! من شهرستان کردکوی استان گلستان هستم.میشه راهنماییم کنین؟ چطوری می تونم شبکه هارو add کنم ؟ باید آنتن قوی داشته باشم ؟ آخه یه آنتن کوچولو دارم که کمو بیش آنالوگ رو خوب می گیره.بدون آنتن سقفی.ممنون می شم کمکم کنین.مرسی

همساده
08-12-2012, 15:05
سلام

الان این مشکله الان؟؟
کدوم شهری شما؟

بسته های ارسالی از طرف صدا و سیما با توجه به صدا و سیمای شهر ها متفاوته
مثلا صدا و سیمای تهران با صدا و سیمای بوشهر فرق داره

حالا بگو کدوم شهری و گیرندت هم معرفی کن. البته به نوع گیرنده مربوط نیست احتمالا

همساده
08-12-2012, 15:15
با سلام
من واقعا نمیتونم تمام صفحات رو بخونم. یه سوال اساسی دارم. از بین همه این ست تاپ باکس ها کسی امتحان کرده کدوم با سرعت بیشتری کانال رو عوض میکنه. این موضوع سرعت کند تعویض کانال در سیستم دیجیتال خیلی رو اعصابه. ممنون میشم راهنمایی کنید. ضمنا امیدی هست که در آینده نزدیک با کیفیت اچ دی کانالهای کشورمون رو ببینیم؟ با تشکر

ببین سورنا
اون چیزی که من متوجه شدم اینه که:
سرعت تعویض کانال ها اول از همه به قدرت سیگنال بستگی دارد. اگر قدرت سیگنالت 98 تا 100 باشه که سرعت تعویض کانال ها بین 2 تا 2.5 ثانیه میشه. البته بین کانال های هم فرکانس
حالا منظور چیه:
شبکه های گیرنده دیجیتال از دو تا فرکانس پخش میشه. رو یک فرکانس 6 کانال و رو فرکانس دیگه بقیه کانال ها قرار داره
اگر بین این 6 کانال یا اون 8 کانال بچرخید، سرعت تعویض کانال ها عالیه ولی زمانیکه میخواید از این 6 تا به اون 8 تا برید سرعت تعویض کانال ها کم میشه

بهترین راه اینه که اولا آنتن را خوب تنظیم کنید و قدرت سیگنال را بالا ببرید و ضمنا اینکه جای کانال ها را جا به جا نکنید تا کانال های هم فرکاانس پیش هم باشن

به نظرم تو ایکس ویژن ها 103 و تو پروویژن ها تی 7 بهتر از بقیه است

amirkhan_0o0
08-12-2012, 17:48
سلام من گیرنده دیجیتال مدل shuttle dvbt hdt 2700m دارم.هر کاری می کنم هیچ شبکه ای پیدا می کنه!!! من شهرستان کردکوی استان گلستان هستم.میشه راهنماییم کنین؟ چطوری می تونم شبکه هارو add کنم ؟ باید آنتن قوی داشته باشم ؟ آخه یه آنتن کوچولو دارم که کمو بیش آنالوگ رو خوب می گیره.بدون آنتن سقفی.ممنون می شم کمکم کنین.مرسی
سعی کن با یه آنتن پدر مادر دار تست بگیری
اگه به آنتن رفیقات وصل کنی بعد تست کنی به صرفته!
راستی مطمئنی که منطقتون آنتن می ده؟؟

matr!x_2008
08-12-2012, 23:28
الان این مشکله الان؟؟
کدوم شهری شما؟

بسته های ارسالی از طرف صدا و سیما با توجه به صدا و سیمای شهر ها متفاوته
مثلا صدا و سیمای تهران با صدا و سیمای بوشهر فرق داره

حالا بگو کدوم شهری و گیرندت هم معرفی کن. البته به نوع گیرنده مربوط نیست احتمالا

اگه مشکل نیس پس چیه؟ موهبته الهیه؟؟؟؟؟:sq_6:

گلستانم. گیرنده هم استار ست x200 چند بار هم سرچ کردم ولی اون نوار سیاه هست....

matr!x_2008
08-12-2012, 23:31

از یه انتن خوب و هوایی استفاده کن. با انتن رومیزی و این انتنای مزخرف فک نمیکنم بتونی سیگنال بگیری....

sorena_hi
09-12-2012, 09:39
ممنونم همساده خدا خیرت بده
بعد یه هفته بالاخره یکی جوابمو داد.
بین این دو مدلی که گفتی کدوم رو بهتر میدونی؟ خودت تستشون کردی؟ تو مارکای دیگه چی؟
یه مطلبی این که گفتی کانال های هم فرکانس رو بذاریم پیش هم باشن یعنی زمانی که میزنیم جستجو و خود دستگاه کانالهارو پیدا میکنه حتی اگه بعد کانال 1کنار شبکه خبر (کانال 6 )بود مثلا اینهارو ترتیبش رو به هم نزنیم؟ اونوقت برا قاطی نکردن شبکه ها تو ذهنمون چی کار کنیم؟ خب منتظرم لطفا بگو..........

arash1368a
09-12-2012, 10:59
[QUOTE=amirkhan_0o0;7358324]سعی کن با یه آنتن پدر مادر دار تست بگیری
اگه به آنتن رفیقات وصل کنی بعد تست کنی به صرفته!
راستی مطمئنی که منطقتون آنتن می ده؟؟[/QUO

ممنون از راهنماییت.آره آنتن میده .برو بچه ها دارن :n01:، دارن استفاده می کنن اینجا.

sorena_hi
10-12-2012, 14:07
بابا یکی نیس جواب مارو بده چند روزه معطلیم

ariana18
10-12-2012, 18:17
سلام خسته نباشید چون این تاپیک واقعا بهم کمک کرد و باور بفرمایید همه صفحه هارو خوندم:24:

میخواستم بدونم ایستر t15 آخرین مدل این شرکته یا نه واینکه اگر مدل جدیدتری هست مشکل صدای dts یا ac3 داخلشون حل شده یا نه ؟؟ یا اگر مدل دیگه ای نیومده و قراره به بازار بیاد کی وارد بازار میشه و باید چقدر صبر کنیم؟؟ وآیا اون مشل صدا داخل اون مدل جدیده حل شده یا نه؟؟(حتی یکی از مشکلات)
ممنون با تشکر از آقای irandvb-t ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که خیلی زحمت کشیدن بسیار سپاسگذارم
اگر هر چه سریعتر جواب بدین ممنون میشم

با تشکر:n16:

BraveKnight
11-12-2012, 01:01
بعضی وقتا DVBViewer وسط پخش برنامه این ارور رو میده و بسته میشه (در ویندوز 7 و 8):

علتش چی میتونه باشه؟

qwertym
11-12-2012, 07:25
مدل جدید X.VISION 353 هم خوبه دیگه پیشرفته ترینشونه تو X.VISION که مشکلات سری های قبلی رو هم نداره قیمتش هم اینجا حدود 110

Ghaioom
11-12-2012, 08:19
سلام
اونجا که نزدیک فرستنده هست نباید مشکلی باشه !! آنتن رو به سمت فرستنده درازنو بزار.
اگه نشد رو یه سیستم دیگه تست کن یا از یه نرم افزار دیگه استفاده کن.

بعضی وقتا DVBViewer وسط پخش برنامه این ارور رو میده و بسته میشه (در ویندوز 7 و 8):

علتش چی میتونه باشه؟

شاید از ویندوز شما پشتیبانی نمیکنه!

BraveKnight
11-12-2012, 11:57
شاید از ویندوز شما پشتیبانی نمیکنه!
اگه پشتیبانی نمیکرد اصلا نصب نمیشد!
این اجرا میشه و بدون مشکل کار میکنه فقط بعضی وقت ها یه دفعه وسط بخش برنامه این پیغام رو میده!

amirkhan_0o0
11-12-2012, 12:09
احتمالا زمانی که پردازشتون بالا می ره کامپیوتر هنگ می کنه یا نرم افزار ریسپاند نمی ده
چون دی وی بی ویور با بعضی از معماری های سی پی یو هماهنگ نیست و نمی تونه به صورت کامل از سی پی یو استفاده کنه

arash1368a
12-12-2012, 09:44
سلام دوستان .مشکل قبلی من به لطف شما عزیزان حل شد.یاینکه هیچ شبکه ای پیدا نمی شد.رفتم یه آنتن به قیمت 12 تومن خریدم و تونستم شبکه هارو پیدا و اضافه کنم. حالا یه سوال دیگه داشتم.چطوری می تونم 1080p یا 720p تصاویر تلویزیون رو ضبط کنم؟ آخه وقتی ضبط می کنم و در کامپیوتر می بینم رزولوشن فایل 576*720 هستش.آیا این ارتباط داره به tv ما؟ چون من با یه tv قدیمی لامپی رنگی سامسونگ برنامه هارو ضبط می کنم.خلاصه به نظر شما می تونم 1080p برنامه هارو ضبط کنم ؟

CRIS Joon CR7
12-12-2012, 09:49
سلام دوستان .مشکل قبلی من به لطف شما عزیزان حل شد.یاینکه هیچ شبکه ای پیدا نمی شد.رفتم یه آنتن به قیمت 12 تومن خریدم و تونستم شبکه هارو پیدا و اضافه کنم. حالا یه سوال دیگه داشتم.چطوری می تونم 1080p یا 720p تصاویر تلویزیون رو ضبط کنم؟ آخه وقتی ضبط می کنم و در کامپیوتر می بینم رزولوشن فایل 576*720 هستش.آیا این ارتباط داره به tv ما؟ چون من با یه tv قدیمی لامپی رنگی سامسونگ برنامه هارو ضبط می کنم.خلاصه به نظر شما می تونم 1080p برنامه هارو ضبط کنم ؟

حالا فرض بر این که شما تونستی 1080p هم ضبط کنی ، وقتی ایران حتی یه شبکه 720p واقعی هم نداره ، پس سعی شما برای ضبط 1080p شبکه ها چیه؟
بهترین کار همون ضبط با کیفیت و اصلی خودشه که در حجم نگه داری هم صرفه جویی کردید ...
شبکه HD که نیست که یخواید هنگام رکورد کیفیتش پایین نیاد...

arash1368a
12-12-2012, 10:36
ممنون. ولی کیفیت واسه من مهمتر از فضای نگهداریه . حجم نگهداری به اندازه ی کافی دارم.واقعا حیف که برنامه ها شونHD نمی فرستند

BraveKnight
12-12-2012, 11:02
یه ســــالــــــه میخوان شبکه ورزش رو HD کنن اما هنوز که هنوزه هیچ خبری نیست ...

amirkhan_0o0
12-12-2012, 11:09
بررسی کن ببین کیفیت ضبط و پخشت چقدره؟
راستی وقتی با خود دستگاه پخش می کنی کیفیتش پائین تر از اونی هست که می بینی؟؟

Ghaioom
12-12-2012, 11:14
ممنون. ولی کیفیت واسه من مهمتر از فضای نگهداریه . حجم نگهداری به اندازه ی کافی دارم.واقعا حیف که برنامه ها شونHD نمی فرستند
hd میکنن ولی بعداً . قبل شما میلیونها نفر این حیف گفتن شما رو گفتن که hd نمیدن رو ! :n02:

راستی وقتی با خود دستگاه پخش می کنی کیفیتش پائین تر از اونی هست که می بینی؟؟
اینی که شما میگی هم فرقی فکر کنم نکنه!

amirkhan_0o0
12-12-2012, 12:30
hd میکنن ولی بعداً . قبل شما میلیونها نفر این حیف گفتن شما رو گفتن که hd نمیدن رو ! :n02:

اینی که شما میگی هم فرقی فکر کنم نکنه!
چرا عزیز جان فرق می کنه
گاهی برخی از دی وی بی ها تنظیماتی برای کیفیت ضبط داره که اگه کیفیت ضبط پائین تر باشه، خوب پائین تر هم نشون می ده

همساده
12-12-2012, 12:31
یه ســــالــــــه میخوان شبکه ورزش رو HD کنن اما هنوز که هنوزه هیچ خبری نیست ...

من اخبار موثق دارم که اینطوری نمیشه و اچ دی نمیشه حالا حالا ها
هم تجهیزاتشون خیلی گرونه هم اینکه به دلیل تحریم ها نمی دن تجهیزات خوب به صدا و سیما
برای همین hd هم نمی تونید ضبط کنید
هر چی پخش بشه از صدا و سیما همونو می تونید ضبط کنید

همساده
12-12-2012, 12:34
ممنونم همساده خدا خیرت بده
بعد یه هفته بالاخره یکی جوابمو داد.
بین این دو مدلی که گفتی کدوم رو بهتر میدونی؟ خودت تستشون کردی؟ تو مارکای دیگه چی؟
یه مطلبی این که گفتی کانال های هم فرکانس رو بذاریم پیش هم باشن یعنی زمانی که میزنیم جستجو و خود دستگاه کانالهارو پیدا میکنه حتی اگه بعد کانال 1کنار شبکه خبر (کانال 6 )بود مثلا اینهارو ترتیبش رو به هم نزنیم؟ اونوقت برا قاطی نکردن شبکه ها تو ذهنمون چی کار کنیم؟ خب منتظرم لطفا بگو..........
سورنا جان
353 الان بهترین مدلشه اینطوری که من دارم میبینم
بعدشم اینطوری نیست که 1 را بغل 6 بذاره
خودش به ترتیب میاره ولی بعضیا دوست دارم این ترتیب رو به هم بزنن
شما هم میتونید ترتیبو به هم بزنی
ولی مثلا اینجوری نکن که شبکه 1 رو بذاری بغلش شبکه قران بذاری بعد 3 بذاری بعد العالم
بیا 1 تا 6 رو بغل هم بذار و بعدش اون 8 تا شبکه را هم بغل هم. میتونی ترتیب 8 تا رو به هم بزنی ولی یکی در میون یکی از این 6 شبکه و یکی از اون 8 شبکه نذار
متوجه شدی؟

Ghaioom
12-12-2012, 14:08
چه گیری دادین به کیفیت اچ دی! اینی که الان در حال پخش هست هم خوبه دیگه. نیازمون رو براورده میکنه! دی :n09:

regedit021
12-12-2012, 14:40
تجهيزاتش رو اورده بودن از فرانسه
تست هم كردن اما نامردا دستگاه رو فروختن پيچيدن رفتن
حالا ميخوان فرستنده ساخت ايران رو بزارن
از ساله ديگه كم كم ششششبكه هاي اچدي اضافه ميشن

matr!x_2008
13-12-2012, 21:46
سلام

درست شدددد:n05:

Ghaioom
14-12-2012, 14:54
درست شدددد:n05:

همینجوری یا کاری انجام دادی؟
کاش همون موقع دلیلشو هم میگفتی تا سوال نفرماییم :دی

amirkhan_0o0
14-12-2012, 15:34
دوستان شما تا به حال حداکثر قدرت سیگناتون چقدر بوده؟؟
من با آنتن اتوبوسی حداکثر قدرتم 91 درصد بود

matr!x_2008
14-12-2012, 21:58
همینجوری یا کاری انجام دادی؟
کاش همون موقع دلیلشو هم میگفتی تا سوال نفرماییم :دی

رفتم تو تنظیمات تصویر، از 16:9 اوردم رو 4:3 درست شد. البته مثل اینکه خود صدا سیما نوع پخش تصویر رو عوض کرده، چون قبلا چه 16:9 یا 4:3 میزاشتم هیچ مشکلی نبود..:)

mr_rayan
15-12-2012, 02:21
قدرت و کیفیت من 100 هست.

solo8
15-12-2012, 02:52
آقو الان این شبکه ها با این دانگل های یو اس بی که گیرنده دیجیتاله خوب میگیره؟

بعد با آنتن معمولی دیگه؟یا آنتن هوایی میخواد؟میخوام یکی بگیرم؟میخوام ببینم اگه آنتنشو بذارم تو خونه میگیره؟بعد آنتن خودش خوبه یا آنتن باید بخرم؟

mr_rayan
15-12-2012, 03:13
آقو الان این شبکه ها با این دانگل های یو اس بی که گیرنده دیجیتاله خوب میگیره؟

بعد با آنتن معمولی دیگه؟یا آنتن هوایی میخواد؟میخوام یکی بگیرم؟میخوام ببینم اگه آنتنشو بذارم تو خونه میگیره؟بعد آنتن خودش خوبه یا آنتن باید بخرم؟
بستگی به محل سکونت شما داره.هر چی سیگنال محلتون ضعیف تر باشه نیاز به آنتن بهتر(منظورم استفاده از آنتن هوایی به جای رومیزی) و با موقعیت بهتر هست.

amirkhan_0o0
15-12-2012, 07:04
قدرت و کیفیت من 100 هست.
گیرنده شما چیه؟؟

mr_rayan
15-12-2012, 07:33
گیرنده شما چیه؟؟
من از گیرنده خود تلویزیون استفاده می کنم.

Ghaioom
15-12-2012, 08:39

مال کامپی ما هم گاهی وقتا 100 درصد میگیره. ولی نمیدونم چرا بعدا افت میکنه! شاید از آنتن باشه آنتن هوایی زدم بهش اونم بالای خونه نیست کنار خونه هست دادم بیرون.
شایدم از فیش آنتن هست که به گیرنده زدم. گاهی وقتا اونو درست میکنم درصد سینگالش اضافه میشه! گاهی وقتا هم اون فیش که به آنتن وصل هست رو دستکاری میکنم هم اینطوری میشه.
آخرش میفهمم مشکلش چیه! :n24::n02:

shadmehrshadow1
16-12-2012, 11:43
سلام. ما یه تلویزیون ال ایی دی داریم که گیرنده داخلی دیجیتال داره و راحت از طریق اون میتونیم شبکه های دیجیتال رو بگیریم.میخوام ببینم برای اینکه بتونیم برنامه هاش رو ظبط کنم چیکار باید بکنم ؟باید دستگاه تازه ای بگیریم یا با همین دستگاه های دی وی دی پلیر هم میشه؟

Soroush-S
16-12-2012, 16:38
سلام. ما یه تلویزیون ال ایی دی داریم که گیرنده داخلی دیجیتال داره و راحت از طریق اون میتونیم شبکه های دیجیتال رو بگیریم.میخوام ببینم برای اینکه بتونیم برنامه هاش رو ظبط کنم چیکار باید بکنم ؟باید دستگاه تازه ای بگیریم یا با همین دستگاه های دی وی دی پلیر هم میشه؟

فقط برندهای ایرانی مثل صنام ایکس ویژن و اسنوا قابلیت ضبط تصاویر از گیرنده دیجیتال دارند.

shadmehrshadow1
16-12-2012, 22:13
ما گیرنده دیجیتال نداریم. تلویزیون ما خودش شبکه های دیجیتال رو پیدا میکنه و نشون میده.میخوام ببینم چه جوری باید ضبطش کنم . مثلا با دی وی دی چیزی. حتما یه راهی هست دیگه

hamidR15
16-12-2012, 23:01
سلام خدمت دوستان
من یک دستگاه استر t15 گرفتم.حدود 6 ساعته که دارم ازش استفاده میکنم.تو برخی کانالها صدا قطع میشه و بعد صفحه شطرنجی میشه و مجددا به حالت اول بر می گرده.آیا میتونه به خاطر بارش برف باشه یا دستگاه مشکل داره؟
ممنون

amirkhan_0o0
16-12-2012, 23:02
ما گیرنده دیجیتال نداریم. تلویزیون ما خودش شبکه های دیجیتال رو پیدا میکنه و نشون میده.میخوام ببینم چه جوری باید ضبطش کنم . مثلا با دی وی دی چیزی. حتما یه راهی هست دیگه
تی وی های رده متوسط که گیرنده دیجیتال داره لزوما ضبط نمی کنند.برای این می تونید به کاتالوگ تی وی مراجعه کنید یا مدل دقیق تی وی تون رو بفرمائید تا به طور دقیق مشخص بشه می تونه ضبط کنه یا نه!

Soroush-S
16-12-2012, 23:59

منظور من این بود که فقط تلویزیونهایی که نام بردم(X.VISION و ... ) قابلیت ضبط دارند . شما مدل تلویزیونتون بگین تا راهنمایی کنیم.

amir_t6262
17-12-2012, 09:31
سلام خدمت دوستانمن یک دستگاه استر t15 گرفتم.حدود 6 ساعته که دارم ازش استفاده میکنم.تو برخی کانالها صدا قطع میشه و بعد صفحه شطرنجی میشه و مجددا به حالت اول بر می گرده.آیا میتونه به خاطر بارش برف باشه یا دستگاه مشکل داره؟ممنونایراد از آنتن شماست. ما هم این مشکل را داشتیم. آنتن را عوض کردیم و جهت آنتن هم باید درست باشه، سیم آنتن هم یک تکه باشد.

amir_t6262
17-12-2012, 09:34
سورنا جان 353 الان بهترین مدلشه اینطوری که من دارم میبینمبعدشم اینطوری نیست که 1 را بغل 6 بذارهخودش به ترتیب میاره ولی بعضیا دوست دارم این ترتیب رو به هم بزنن شما هم میتونید ترتیبو به هم بزنیولی مثلا اینجوری نکن که شبکه 1 رو بذاری بغلش شبکه قران بذاری بعد 3 بذاری بعد العالمبیا 1 تا 6 رو بغل هم بذار و بعدش اون 8 تا شبکه را هم بغل هم. میتونی ترتیب 8 تا رو به هم بزنی ولی یکی در میون یکی از این 6 شبکه و یکی از اون 8 شبکه نذارمتوجه شدی؟دقیقا همینطوره. یعنی شما میتوانی کانالها را براساس نام شبکه منظم کنی، بطوریکه کانال 1 تا 6 پشت سر هم و بقیه کانالها هم به ترتیب از 7 تا 18 قرار میگیرند.با زدن دکمه 1، شبکه 1 و دکمه 2، شبکه 2 و ... را ببینی.

amir_t6262
17-12-2012, 09:57
سلام خسته نباشید چون این تاپیک واقعا بهم کمک کرد و باور بفرمایید همه صفحه هارو خوندم:24:میخواستم بدونم ایستر t15 آخرین مدل این شرکته یا نه واینکه اگر مدل جدیدتری هست مشکل صدای dts یا ac3 داخلشون حل شده یا نه ؟؟ یا اگر مدل دیگه ای نیومده و قراره به بازار بیاد کی وارد بازار میشه و باید چقدر صبر کنیم؟؟ وآیا اون مشل صدا داخل اون مدل جدیده حل شده یا نه؟؟(حتی یکی از مشکلات)ممنون با تشکر از آقای irandvb-t ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که خیلی زحمت کشیدن بسیار سپاسگذارماگر هر چه سریعتر جواب بدین ممنون میشمبا تشکر:n16:یکی از دوستان این مدل را در طبس گیر آورده بود به قیمت 115هزار تومان. و امتحان کرده بودند فقط صدای DTS استریو را پخش میکرده و 5.1 را پخش نمیکرده.بعید میدونم مدل جدیدی ازش آمده باشه

Ghaioom
17-12-2012, 12:01

سلام

فلش میشه وصل کرد؟
اگه میشه به احتمال زیاد باید بشه ضبط کرد. چون رو یو اس بی یا همون فلش ذخیره میشه.

amahdavi2004
17-12-2012, 12:50
سلام

فلش میشه وصل کرد؟
اگه میشه به احتمال زیاد باید بشه ضبط کرد. چون رو یو اس بی یا همون فلش ذخیره میشه.

معمولاً در TV از فلش فقط برای پخش استفاده می شود.

amir_t6262
17-12-2012, 14:31
برای ضبط برنامه های شبکه های دیجیتال، بعضی مدلهای سامسونگ و LG هم قابلیت ضبط تصویر PVR دارند.باید ببینید تلویزیون شما این قابلیت را دارد یا نه؟

amir_t6262
17-12-2012, 15:04
گیرنده شما چیه؟؟من هم از این آنتن های خفاشی (اتوبوسی) بوستر دار استفاده میکردم بهمراه گیرنده xvision 333 که قدرت سیگنالش 100 میشد و کیفیت بین 80 تا 95 متغیر بود.فقط کانالهای جام جم و پرس تی وی بعضی وقتها کیفیتش هم 100 میشد.بعدا شنیدم که این آنتن ها برای گیرنده های دیجیتال مضر هستند و از این آنتهای شاخه ای معمولی گرفتم که قدرت سیگنال و کیفیت حدود 15 واحد کاهش پیدا کرده.

inter mirifica
17-12-2012, 16:54
من مشکلی که در دستگاه دیجیتالم دارم اینه که وقتی دکمه EPG روی کنترل رو میزنم و وقتی لیست برنامهای ساعات مختلف کانال رو میاره با یه زبون دیگه هستش و زبون فارسی نیستش.توی منو هم همه کار کردم ولی درست نشده.باید چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

مدل دستگاه دیجیتال من: sinam FRK-8847

Ghaioom
17-12-2012, 17:04
معمولاً در TV از فلش فقط برای پخش استفاده می شود.
ما یه ایکس ویژن led داریم. برای ضبط باید فلش رو بزاری :n02:

amahdavi2004
17-12-2012, 21:42
ما یه ایکس ویژن led داریم. برای ضبط باید فلش رو بزاری :n02:

منظورم این نبود که روی فلش نمی شه ضبط کرد بلکه این مطلب شما را تصحیح کردم که اگر فلش بخورد حتماً می شود ضبط کرد چون اکثراً تلویزیون ها امکان pvr یا حتی epg ندارند حالا xvision شما از موارد استثنایی است:thumbsup:

Soroush-S
17-12-2012, 21:57
منظورم این نبود که روی فلش نمی شه ضبط کرد بلکه این مطلب شما را تصحیح کردم که اگر فلش بخورد حتماً می شود ضبط کرد چون اکثراً تلویزیون ها امکان pvr یا حتی epg ندارند حالا xvision شما از موارد استثنایی است:thumbsup:

من صفحه قبل گفتم که تقریبا تمام تلویزیونهای برندهای داخلی قابلیت PVR دارند.

shadmehrshadow1
18-12-2012, 14:43
مدل 32led5600-taالبته بعید میدونم ضبط کنه ,2 تا هم محل یو اس بی داره,اگه قابلیت ضبط نداشت باید چیکار کنم برای ضبط?

hamidR15
18-12-2012, 14:46
ایراد از آنتن شماست. ما هم این مشکل را داشتیم. آنتن را عوض کردیم و جهت آنتن هم باید درست باشه، سیم آنتن هم یک تکه باشد.

سلام
جالب اینجاس که اگر فیش آنتن رو به پریز آنت وصل میکنم میزنه سیگنال موجود نیست. سیم که همینجوری آزاد روی زمین هست شبکه ها ها رو دریافت میکنه ولی رو بعضی از اونها مثل شبکه پویا(که بچه هام منو کشتن که چرا اینجوری میشه)دائم تصویر فریز میشه و وصل میشه.
آنتن چی باید بگیرم. الان آنتن قبلیم از این UHF VHF ها هست 15 شاخه و هر کدام هم جدا گانه هستش.یعنی UHF جدا و VHF هم زیرش روی یک شاخه با ارتفاع زیاد.کابلم هم یک تکه هست.

hamidR15
18-12-2012, 14:59
سلام خسته نباشید چون این تاپیک واقعا بهم کمک کرد و باور بفرمایید همه صفحه هارو خوندم:24:

میخواستم بدونم ایستر t15 آخرین مدل این شرکته یا نه واینکه اگر مدل جدیدتری هست مشکل صدای dts یا ac3 داخلشون حل شده یا نه ؟؟ یا اگر مدل دیگه ای نیومده و قراره به بازار بیاد کی وارد بازار میشه و باید چقدر صبر کنیم؟؟ وآیا اون مشل صدا داخل اون مدل جدیده حل شده یا نه؟؟(حتی یکی از مشکلات)
ممنون با تشکر از آقای irandvb-t ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که خیلی زحمت کشیدن بسیار سپاسگذارم
اگر هر چه سریعتر جواب بدین ممنون میشم

با تشکر:n16:

سلام دوست عزیز.
بله ester T15 آخرین مدلی بوده که شرکت آورده.البته قرار بوده مدلهای بعد رو وارد نمایند که به خاطر افزایش دلار فعلا نمیارن ،همین T15 هم تا اطلاع ثانوی وارد نمیشه(به نقل از مدیر فروش شرکت جناب قائدی).من خودم خیلی دنبالش بودم تا تونستم یه دونه اونم برای یه مشتری بود که نخواسته بود رو از طیس مارکت تو طبس شانسی گیر بیارم.
در مورد صدای DTS دو کانال اگر باشه مشکلی نداره ولی مولتی کانال(5.1) چه دالبی و چه DTS رو قدرت ثاپورت کردنش رو نداره.
من خودم خیلی سعی کردم که دستگاهی بگیرم که هم ----T داشته باشه و هم فیلمهای با حجم بالا و صداهای چند کاناله رو ثاپورت کنه.اما با ریویوهائی که خودنم متوجه شدم دستگاههای HD Media Player که ست تاباکس هم هستند بیشتر به جنبه ----T توجه کردن تا HD Player. لذا تصمیم دارم برای دیدن فیلمهای HD دستگاه پلیر جداگانه تهیه نمایم.

amirkhan_0o0
18-12-2012, 17:09
مدل 32led5600-taالبته بعید میدونم ضبط کنه ,2 تا هم محل یو اس بی داره,اگه قابلیت ضبط نداشت باید چیکار کنم برای ضبط?
شما بایستی گیرنده دیجیتال مجزا برای ضبط کردن بخرید چون تا اونجایی که من می دونم این مدل قابلیت ضبط رو نداره. (البته اگه ارزشش رو براتون داره!!)

amir_t6262
18-12-2012, 17:54
سلام
جالب اینجاس که اگر فیش آنتن رو به پریز آنت وصل میکنم میزنه سیگنال موجود نیست. سیم که همینجوری آزاد روی زمین هست شبکه ها ها رو دریافت میکنه ولی رو بعضی از اونها مثل شبکه پویا(که بچه هام منو کشتن که چرا اینجوری میشه)دائم تصویر فریز میشه و وصل میشه.
آنتن چی باید بگیرم. الان آنتن قبلیم از این UHF VHF ها هست 15 شاخه و هر کدام هم جدا گانه هستش.یعنی UHF جدا و VHF هم زیرش روی یک شاخه با ارتفاع زیاد.کابلم هم یک تکه هست.

ما اول آنتن خفاشی یا اتوبوسی یا از این بوستردارها داشتیم که خیلی هم عالی بود، ولی شنیدم که میگفتند اینها در دراز مدت برای تلویزیون و گیرنده مشکل ایجاد میکنند ( راست و دروغش را هنوز نمیدانم!)

بهمین علت از این آنتهای کوچک شاخه ای گرفتم ( 5هزار تومان). البته محل قرارگیری خانه شما و اینکه فرستنده دیجیتال در شهر شما چطور باشه هم شرطه.
اینکه جلوی آنتن خالی باشه و ساختمان و مانع نداشته باشه.
کیفیت سیم آنتن و یک تکه بودن و همچنین سوکت ها.

---
آنکه گفتی به پریز آنتن، اصلا سیم کشی شده؟ چون خانه ی یکی از اقوام که مثلا آنتن مرکزی داشت، ولی سیم کشی نشده بود و پریزش را که در آوردیم دیدیم اصلا سیم نداره!

amirkhan_0o0
20-12-2012, 15:00
راستی دوستان من بوستر گیرنده دیجیتالم رو قطع کردم و مستقیم وصل کردم به گیرنده دیجیتالم. بعد قدرت آنتن رو روشن کردم. تصویرم بهتر شد و نویز کمتر.
ااز لحاظ علمی دلیلش می تونه این باشه که توی بوستر گیرنده دیجیتال یه فیلتر میان گذر هست که فرکانس های بالا و پائین رو نویز تشخیص می ده و حذف یا تضعیف می کنه.
مخصوصا فرکان های شهر ما که روی 700 و 800 مگاهرتزه!!

hamidR15
21-12-2012, 15:58
ما اول آنتن خفاشی یا اتوبوسی یا از این بوستردارها داشتیم که خیلی هم عالی بود، ولی شنیدم که میگفتند اینها در دراز مدت برای تلویزیون و گیرنده مشکل ایجاد میکنند ( راست و دروغش را هنوز نمیدانم!)

بهمین علت از این آنتهای کوچک شاخه ای گرفتم ( 5هزار تومان). البته محل قرارگیری خانه شما و اینکه فرستنده دیجیتال در شهر شما چطور باشه هم شرطه.
اینکه جلوی آنتن خالی باشه و ساختمان و مانع نداشته باشه.
کیفیت سیم آنتن و یک تکه بودن و همچنین سوکت ها.

---
آنکه گفتی به پریز آنتن، اصلا سیم کشی شده؟ چون خانه ی یکی از اقوام که مثلا آنتن مرکزی داشت، ولی سیم کشی نشده بود و پریزش را که در آوردیم دیدیم اصلا سیم نداره!

سلام
بله سیم که داخل پریز هست. الان سیستم آنالوگ رو دارم میبینم. به دیجیتاله حسحاس هستش.
جلوی انتن کاملا باز هست.دو طبقه دیگه دارن با همین آنتن دیجیتال میگیرن.نمیدونم چرا برای من اینجوریه؟!!

Soroush-S
21-12-2012, 16:02
دوستان تهرانی شبکه « تماشا » دریافت میکنند؟ سراسری که نشده؟

meisam317
21-12-2012, 18:54
:n01:بچه ها کسی میدونه چجوری میشه از خروجی گیرنده دیجیتال به تلوزیون دیگه خودمون خروجی بگیرم . من فیش ماده خریدم و وصلش کردم ولی چیزی نشون نداد :n19::n19:

Ghaioom
21-12-2012, 19:26
دوستان تهرانی شبکه « تماشا » دریافت میکنند؟ سراسری که نشده؟

آخرين خبر: پخش آزمايشي شبكه "تماشا" در فرستنده سوم ديجيتال تهران (فركانس 578، كانال 34) آغاز شد...

هنوز سریع که سراسری نمیشه دوست من.
اول تهران بعدها بقیه استانها! :n02:
همش تهرانیا کیف میکنن چیکار کنیم دیگه! دی

BraveKnight
21-12-2012, 20:21
آخرين خبر: پخش آزمايشي شبكه "تماشا" در فرستنده سوم ديجيتال تهران (فركانس 578، كانال 34) آغاز شد...

هنوز سریع که سراسری نمیشه دوست من.
اول تهران بعدها بقیه استانها! :n02:
همش تهرانیا کیف میکنن چیکار کنیم دیگه! دی
ای بابا این شلوغی تهران مگه جایی واس کیف کردن هم میذاره ... همش اعصاب خوردی ... :n15:

Ghaioom
22-12-2012, 09:32
ای بابا این شلوغی تهران مگه جایی واس کیف کردن هم میذاره ... همش اعصاب خوردی ... :n15:

پس واسه اینکه اعصابتون خورد نشه اول واسه شماها ارسال میکنن! دی :n09: (شوخی)

amirreza_r143
22-12-2012, 23:35
دوستان ما دستگاه دیجیتال خریدیم و انتن (خفاشی) هم به نظر تنظیمه (هر کار کردیم کیفیت سیگنال بیشتر از 60 درصد نشد) ولی شبکه 1-2-3-4-5 و اموزش و خبر و ... رو میگیره ولی شبکه ورزش و بقیه که به نظر روی یه فرکانس دیگه هستند رو نمیگیره کسی میدونه دلیلش چیه؟ (ما تو مازندران هستیم)

mr_rayan
23-12-2012, 00:57
دوستان ما دستگاه دیجیتال خریدیم و انتن (خفاشی) هم به نظر تنظیمه (هر کار کردیم کیفیت سیگنال بیشتر از 60 درصد نشد) ولی شبکه 1-2-3-4-5 و اموزش و خبر و ... رو میگیره ولی شبکه ورزش و بقیه که به نظر روی یه فرکانس دیگه هستند رو نمیگیره کسی میدونه دلیلش چیه؟ (ما تو مازندران هستیم)
مشکل می تونه از آنتن یا جهت آنتن یا اتصالات و سیم و محدوده فرکانسی منطقه زندگی شما باشه.

amir_t6262
23-12-2012, 09:14
:n01:بچه ها کسی میدونه چجوری میشه از خروجی گیرنده دیجیتال به تلوزیون دیگه خودمون خروجی بگیرم . من فیش ماده خریدم و وصلش کردم ولی چیزی نشون نداد :n19::n19:اون خروجی RF گیرنده های دیجیتال، آنالوگ است. ( یعنی همان سیم آنتن ورودی، کنارش یه خروجی است)برای اینکه به تلویزیون دیگر هم وصل کنی، میتوانی از کابل AV یا HDMI اش استفاده کنی

Soroush-S
23-12-2012, 20:00
گیرنده دیجیتال ساخت کارخانجات پارس الکتریک وارد بازار شد.

mohammad_77
24-12-2012, 21:21
سلام.
من يک گيرنده ديجيتال براي يکي از دوستانم مي خواهم بخرم و خيلي براش مهمه که هارد اکسترنال ( يو اس بي خور ) البته بدون تغذيه خارجي رو بتونه بهش وصل کنه . کسي مارک خاصي رو پيشنهاد مي کنه ؟ آخه ايکس ويژن بايد منبع تغذيه جداگانه داشته باشه و مارک ديگه اي هم به چشمم نخود . ممنون .

Soroush-S
24-12-2012, 22:31
سلام.
من يک گيرنده ديجيتال براي يکي از دوستانم مي خواهم بخرم و خيلي براش مهمه که هارد اکسترنال ( يو اس بي خور ) البته بدون تغذيه خارجي رو بتونه بهش وصل کنه . کسي مارک خاصي رو پيشنهاد مي کنه ؟ آخه ايکس ويژن بايد منبع تغذيه جداگانه داشته باشه و مارک ديگه اي هم به چشمم نخود . ممنون .

فکر کنم همین پارس که بالا زدم این قابلیت داشته باشه - برو داخل سایتش و دفترچه راهنماشو دانلود کن داخلش نوشته که هاردهای مختلف ساپورت میکنه

amirkhan_0o0
24-12-2012, 23:14
این هم یک کپی دیگه(البته با کمی تفاوت در دیزاین) از گیرنده های دیجیتال سما یا الکومکس یا icen که همه از چین وارد می شوند و با نام ها و مارکاژهای مختلف دستگاه ارائه می شوند!
این عکس ها رو هم نگاه کنید:
البته امکان داره مثل بسیاری از دستگاه ها، به صورت CKD وارد ایران شه و در وطن یه مونتاژ کوچولو بشه!!!!

Soroush-S
25-12-2012, 00:41
این هم یک کپی دیگه(البته با کمی تفاوت در دیزاین) از گیرنده های دیجیتال سما یا الکومکس یا icen که همه از چین وارد می شوند و با نام ها و مارکاژهای مختلف دستگاه ارائه می شوند!
این عکس ها رو هم نگاه کنید:
البته امکان داره مثل بسیاری از دستگاه ها، به صورت CKD وارد ایران شه و در وطن یه مونتاژ کوچولو بشه!!!!
آخه مگه چقدر داره تولید میکنه که همه قطعاتش خودش بزنه .پارس الکتریک امسال اکثر قطعاتشو از شرکتهای داخلی تهیه کرده و بیشتر برای شرکتای دیگه تولید کرده - حالا تا عید دیدی LED پارس شبیه مارک دیگه ای تعجب نکن:n02:

amirkhan_0o0
25-12-2012, 02:46
آخه مگه چقدر داره تولید میکنه که همه قطعاتش خودش بزنه .پارس الکتریک امسال اکثر قطعاتشو از شرکتهای داخلی تهیه کرده و بیشتر برای شرکتای دیگه تولید کرده - حالا تا عید دیدی LED پارس شبیه مارک دیگه ای تعجب نکن:n02:
البته سروش جان بحث، سر تامین قطعات نیست بحث سر اینه که به کل یه چیزی چینی باشه و به صورت CKD مونتاژ بشه و با افتخـــــــــــــــــار مارک وطنی بخوره!
به هر حال! بی خیال داداش
شما امضات برای همون تبلته؟؟

Soroush-S
25-12-2012, 10:17
البته سروش جان بحث، سر تامین قطعات نیست بحث سر اینه که به کل یه چیزی چینی باشه و به صورت CKD مونتاژ بشه و با افتخـــــــــــــــــار مارک وطنی بخوره!
به هر حال! بی خیال داداش
شما امضات برای همون تبلته؟؟

آره داداش تقریبا همونه!

Ghaioom
27-12-2012, 15:29
سلام

لطفاً کسی که از گیرنده دیجیتال کامپیوتر استفاده میکنه و از فرکانس 490 اونجا شبکه های جدید رو دریافت میکنه ممنون میشم از نرم افزاری که استفاده میکنه لیست کانال ها رو بده. چون نمیدونم چرا سیگنال پیدا میکنه ولی لیست کانال ها نمیاد. تو نرم افزار the blaze tv و dvbviewer امتحان کردیم رو اون سیگنال میمونه ولی فک کنم به خاطر ضعیف بودن سیگنال اسم کانال ها نمیاد! نمیدونم چرا مال تلویزیون راحت میاد اگه سیگنال خیلی ضعیف هم باشه!!
شما اگه نرم افزار دیگه ای دارید مثل totalmedia هم میتونید لیست فرکانس 490 رو ذخیره کنید اگه از همین فرکانس میگیرید. شاید اینجوری بشه یه کاری کرد.
من که موندم چرا گیرنده کامپیوتر اینجوری میکنه!
ممنون

ویرایش:

حل شد!

amirkhan_0o0
27-12-2012, 15:52
اگه آنتنتون اتوبوسی هست. و یه سری از کانال ها رو می گیره، بوستر (اون دستگاه سفید کوچولوی داخل منزل) رو قطع کنید و سیم پشت بام رو مستقیم به گیرنده دیجیتال وصل کنید.
بعد گزینه قدرت آنتن رو روشن کنید و مجددا جستجو کنید کانال ها رو
شاید جواب گرفتید

Ghaioom
29-12-2012, 09:13
با سلام

یه آنتن هست که عکسشو هم میزارم ازش سوال دارم.

تو عکس زیر اون سه تای پشتی که به رنگ قرمز هست رو میشه به دو طرف گذاشت. هم به طرف جلو و هم به طرف پشت. حالا میخواستم بدونم هر جوری بزاریم اشکالی نداره؟ اگه کسی میدونه بگه.

تو عکس زیر هم دو تا سیم که تو کابل آنتن هست یکی رو به سمت راستی یکی به سمت چپی باید وصل کرد نه؟ با فلش نشون دادم تو عکس معلومه کدومو میگم.

mr_rayan
29-12-2012, 10:45
با سلام

تو عکس زیر اون سه تای پشتی که به رنگ قرمز هست رو میشه به دو طرف گذاشت. هم به طرف جلو و هم به طرف پشت. حالا میخواستم بدونم هر جوری بزاریم اشکالی نداره؟ اگه کسی میدونه بگه.

تو عکس زیر هم دو تا سیم که تو کابل آنتن هست یکی رو به سمت راستی یکی به سمت چپی باید وصل کرد نه؟ با فلش نشون دادم تو عکس معلومه کدومو میگم.

سلام .
با توجه به حالت آنتن اون سمتی که قرمز هست رو به طرف جلو قرار بده.
در مورد تصویر آخر بله قسمت رشته ایه سیم به هر دو طرف باید وصل بشه و مغزی هم به وسط.

همساده
29-12-2012, 11:36
شبکه ورزش یکم ضعیف تره و با کیفیت 50 درصد نمی گیره
باز برای اطمینان تو وبلاگ بپرس

همساده
29-12-2012, 11:37
با سلام

دم شما گرم

Ghaioom
29-12-2012, 12:19
دم شما گرم

این جواب بود یا یه چیز دیگه؟!!!!! :n02:
منظورتونو که نفهمیدیم. من که سوال کردم! :n02:

سلام .
با توجه به حالت آنتن اون سمتی که قرمز هست رو به طرف جلو قرار بده.
در مورد تصویر آخر بله قسمت رشته ایه سیم به هر دو طرف باید وصل بشه و مغزی هم به وسط.

تو عکس زیر به سمت جلو هست یعنی اینجوری بزارم؟ الان اون سه تا رو اینجوری گذاشتم:

به طرف خودم هم همینطوری:

یعنی اینجوری باشه؟ به نظرتون چه فرقی تو، به سمت جلو و عقب گذاشتن هست؟!

و اون فیش هم گفتید وسط مغزش رو بزارید. وسط چیزی نیست. یعنی وسط جایی که اون دو شاخه سمت راستی و چپیش هست به آنتن وصل میشه. یعنی دقیق تر بگم پیچ هست اون وسطی.
حالا چی؟ به نظرم مغزش به یه سمت و رشته ای اش به یه سمتی وصل کنم بس باشه.

sound.vision
29-12-2012, 13:48
درود
من از گیرنده دیجیتال داخلی خود تلویزیون برای دریافت شبکه های دیجیتال استفاده می کنم اما مدتی هست که تصاویر دچار فریز می شوند و برای چند لحظه کوتاه صدا و تصویر قطع می شود... تو گزینه های تلویزیون که نگاه می کنم Signal Quality رو زده 100 درصد و Signal Strenght رو زده 94 درصد ولی گاهی برای یه لحظه کوتاه Signal Quality به 10 یا حتی صفر می رسه و همین باعث خرابی تصویر می شه.... نمی دونم مشکل از کجاست!!! در ضمن از آنتن هوایی استفاده می کنم... دوستان کسی تجربه مشابه داره؟

amirkhan_0o0
29-12-2012, 15:09
درود
من از گیرنده دیجیتال داخلی خود تلویزیون برای دریافت شبکه های دیجیتال استفاده می کنم اما مدتی هست که تصاویر دچار فریز می شوند و برای چند لحظه کوتاه صدا و تصویر قطع می شود... تو گزینه های تلویزیون که نگاه می کنم Signal Quality رو زده 100 درصد و Signal Strenght رو زده 94 درصد ولی گاهی برای یه لحظه کوتاه Signal Quality به 10 یا حتی صفر می رسه و همین باعث خرابی تصویر می شه.... نمی دونم مشکل از کجاست!!! در ضمن از آنتن هوایی استفاده می کنم... دوستان کسی تجربه مشابه داره؟
بله عزیز، بله!!
شرایط نامساعد جوی، فرستنده ضعیف سیگنال از طرف صدا و سیما!!! و قص علی هذا

mr_rayan
29-12-2012, 18:08
تو عکس زیر به سمت جلو هست یعنی اینجوری بزارم؟ الان اون سه تا رو اینجوری گذاشتم:

به طرف خودم هم همینطوری:

یعنی اینجوری باشه؟ به نظرتون چه فرقی تو، به سمت جلو و عقب گذاشتن هست؟!

و اون فیش هم گفتید وسط مغزش رو بزارید. وسط چیزی نیست. یعنی وسط جایی که اون دو شاخه سمت راستی و چپیش هست به آنتن وصل میشه. یعنی دقیق تر بگم پیچ هست اون وسطی.
حالا چی؟ به نظرم مغزش به یه سمت و رشته ای اش به یه سمتی وصل کنم بس باشه.

بله با توجه به عکس اول همونطوری قرار بدید.اینکه جلوش کدوم وری باشه معمولا بستگی به طراحی آنتن داره و مهمه.من با توجه به مجل قرار گیری جعبه تقسیمش گقتم چون جعبه تقسیم رو عقب آنتن کار میذارن.
در مورد اتصالات معمولا رشته ها به دو طرف وصل میشن و مغزی به وسط حالا شما امتحان کن.رشته ای رو به یک طرف و مغزیش هم به طرف دیگه بزن ببین سیگنالت چجوریه.

sound.vision
29-12-2012, 18:10
دوست عزیز آخه چرا یهو اینجوری شده؟ قبلا همچین مشکلی نداشتم!!! میشه توضیح بدی دقیقا مشکل شما تو دریافت شبکه های دیجیتال چیه و از چه زمانی شروع شده؟

راستش تو فکر این بودم که کابل آنتن رو عوض کنم و از این صادراتی های کرمان بخرم... نه اینکه نمی دونم مشکل از کجاست واسه همین مجبوریم از راه آزمون و خطا مشکل رو حل کنیم...!

اگه نشه باز باید یه دکل بزنیم آنتن رو بفرستیم اون بالا...!

من با سایت صدا و سیما که ظاهرا مرتبط با همین مشکل هست مکاتبه کردم جالبه که جواب دادن گفتن آقا این مشکل رو فقط شما دارید... همه مردم بدون مشکل دارن شبکه ها رو می گیرن... حالا این فقط مشکل منه و یا دیگران هم هستند؟؟

اینجا می تونید سوالتون رو مطرح کنید و کد رهگیری بهتون می دن و می تونید جواب رو پیگیری کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان عزیز تجربیاتشون رو در مورد مشکل مشابه و در صورت امکان راه حل اون بیان کنننننننننننننننننند!

mr_rayan
29-12-2012, 18:18
دوست عزیز آخه چرا یهو اینجوری شده؟ قبلا همچین مشکلی نداشتم!!! میشه توضیح بدی دقیقا مشکل شما تو دریافت شبکه های دیجیتال چیه و از چه زمانی شروع شده؟

راستش تو فکر این بودم که کابل آنتن رو عوض کنم و از این صادراتی های کرمان بخرم... نه اینکه نمی دونم مشکل از کجاست واسه همین مجبوریم از راه آزمون و خطا مشکل رو حل کنیم...!

اگه نشه باز باید یه دکل بزنیم آنتن رو بفرستیم اون بالا...!

من با سایت صدا و سیما که ظاهرا مرتبط با همین مشکل هست مکاتبه کردم جالبه که جواب دادن گفتن آقا این مشکل رو فقط شما دارید... همه مردم بدون مشکل دارن شبکه ها رو می گیرن... حالا این فقط مشکل منه و یا دیگران هم هستند؟؟

سلام.
مشکل مال شماست ظاهرا چون نه من دارم و نه اطرافیانم.
احیانا کسی مقابل آنتنتون در حال ساختمون سازی نیست؟
بهرحال عوامل مختلفی هست.ممکنه با گذر زمان و باد و بارون سیم شما از بالا شل شده باشه.نقش کابل هم که خیلی مهمه.

sound.vision
29-12-2012, 18:28
سلام.
مشکل مال شماست ظاهرا چون نه من دارم و نه اطرافیانم.
احیانا کسی مقابل آنتنتون در حال ساختمون سازی نیست؟
بهرحال عوامل مختلفی هست.ممکنه با گذر زمان و باد و بارون سیم شما از بالا شل شده باشه.نقش کابل هم که خیلی مهمه.

والا ساختمان سازی می تونه تاثیر گذار باشه چون ماشالله هر روز یه ساختمون دور و بر ما سبز می شه!
فعلا که مچینگ آنتن خریدم ولی فکر کنم به قول شما سیم رو هم عوض کنم فکر بدی نباشه... فقط می خوام سیمی باشه که کمترین نویز رو بگیره...تو بازار پر سیم های 75 اهم چینی هست که می گن تمام مس هست ولی به نظرم خیلی مرغوب نیومدند... کابل صادراتی کرمان هم هست که فکر کنم خریدش منطقی تر باشه.... قدیم یه سیم های ژاپنی دیده بودم که هم مغزیش شیلد بود و هم دو لایه روکش مسی هم زیر و روی سیم بود ولی حیف که الان پیدا نمی شه....

mr_rayan
30-12-2012, 00:58
والا ساختمان سازی می تونه تاثیر گذار باشه چون ماشالله هر روز یه ساختمون دور و بر ما سبز می شه!
فعلا که مچینگ آنتن خریدم ولی فکر کنم به قول شما سیم رو هم عوض کنم فکر بدی نباشه... فقط می خوام سیمی باشه که کمترین نویز رو بگیره...تو بازار پر سیم های 75 اهم چینی هست که می گن تمام مس هست ولی به نظرم خیلی مرغوب نیومدند... کابل صادراتی کرمان هم هست که فکر کنم خریدش منطقی تر باشه.... قدیم یه سیم های ژاپنی دیده بودم که هم مغزیش شیلد بود و هم دو لایه روکش مسی هم زیر و روی سیم بود ولی حیف که الان پیدا نمی شه....
برای خرید سیم یا کرمان بگیر و یا ماهان.

amir_t6262
30-12-2012, 22:03
من هم کرج این مشکل را داشتم. آنتن هم از این بوستردارها بود. تصویر فریز میشد و برفکی و بعد درست میشد. اول سیم را عوض کردم فایده نداشت. بعد رفتم از این آنتنهای معمولی شاخه ای کوچک به قیمت 5 هزار تومان خریدم و مشکلم حل شد! شما آنتنت چیه؟

sound.vision
31-12-2012, 01:32
من هم کرج این مشکل را داشتم. آنتن هم از این بوستردارها بود. تصویر فریز میشد و برفکی و بعد درست میشد. اول سیم را عوض کردم فایده نداشت. بعد رفتم از این آنتنهای معمولی شاخه ای کوچک به قیمت 5 هزار تومان خریدم و مشکلم حل شد! شما آنتنت چیه؟

آنتن من از این آنتن بزرگ ها که روی بام نصب می شن هست و کلی پره داره.... توی ارتفاع زیاد هم نصب شده.... ممنون از راهنماییت آنتن کوچک رو امتحان می کنم نتیجه رو می گم...

فقط یه سوال اونم اینکه این مشکل رو از بدو تهیه گیرنده دیجیتال داشتید و یا پس از مدتی بوجود اومد چون برای من تازگی و ناگهانی این اتفاق افتاده...!

behrouz2
31-12-2012, 11:48
دانلودمجله تلویزیون دیجیتال
شماره-8
no: 8
جدید
دانلود از طریق سرور 1

کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود ازطریق سرور 2

کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود از طریق سرور 3

حجم فایل:855 کیلوبایت

saeed afshar
31-12-2012, 13:58
سلام
صدا و سیمای کرج یه سری تغییرات ایجاد کرده که دچار مشکل در گیرنده ها شده. باید از شرکت سازنده گیرندت بخوای که آپدیتی بسازه که مشکل را رفع کنه
الان ایکس ویژن این آپدیت را داده، بقیه را نمی دانم.
از وبلاگ مادیران ببینید

sound.vision
31-12-2012, 14:25
سلام
صدا و سیمای کرج یه سری تغییرات ایجاد کرده که دچار مشکل در گیرنده ها شده. باید از شرکت سازنده گیرندت بخوای که آپدیتی بسازه که مشکل را رفع کنه
از وبلاگ مادیران ببینید

دوست عزیز توضیح بیشتری درباره این تغییرات میدی؟ صدا و سیما چه تغییراتی رو اعمال کرده و از چه زمانی؟ آیا همین موضوع باعث فریز شدن تصاویر هست؟ این تغییرات تو شهر تهران هم اعمال شده؟

amir_t6262
31-12-2012, 17:39
سلام
از وبلاگ مادیران ببینید

ما 333 داریم که ظاهرا آپدیتی برایش نیامده. ( آپدیتهای قبلی را گرفتم)
بعد اشکال صدا هم نداشتم. فقط تصویر فریز میشد که با عوض کردن آنتن، مشکل حل شد.

habstem
01-01-2013, 15:00
سلام

خانواده داشتند تلویزیون می دیدند امروز یهو تو تلویزیون با پیغام no signal مواجه شدند؛ همین الان!
یه لحظه تصویر میاد یه لحظه می ره و می نویسه no signal!
چرا و چه باید کرد؟

(ست تاپ باکس هم نداریم، تی وی خودش گیرنده داخلی داره)

ممنون

Altairezio
01-01-2013, 15:27
سلام

خانواده داشتند تلویزیون می دیدند امروز یهو تو تلویزیون با پیغام no signal مواجه شدند؛ همین الان!
چرا و چه باید کرد؟

ممنون

چاره اینه که باید ایستگاهایه فرستنده ی دیگه ای رو امتحان کنید!

sound.vision
02-01-2013, 02:12
سلام

چرا و چه باید کرد؟

ممنون

دوست عزیز این مشکلی هست که متاسفانه من هم دچارش شدم تا همین تازگی ها تلویزیون (تی وی من گیرنده داخلی دیجیتال داره) خیلی راحت شبکه ها رو می گرفت ولی اخیرا هر چند لحظه یکبار تصاویر شطرنجی می شه و گاهی هم میزنه No Signal!
اصولا از اونجایی که اطلاعاتی در این باره نیست راه حل درستی هم وجود نداره... ولی با بررسی که من کردم ظاهرا این مشکل تو شهر مشهد، گلستان و در آخر تهران که خودم دارم تجربه می کنم بوجود اومده.... اینکه در چه سطحی هست و یا علتش چیه نمی دونم ولی تنها راه ممکن فعلا ایناست که می خوام انجام بدم :

1- باید کابل آنتن رو عوض کنم چون یکی و دو جا وصله شده که خریدمش ولی وقت نکردم برم سراغ عوض کردن.... ظاهرا کیفیت کابل روی تصویر تاثیر گذاره.... پیشنهاد می شه از از کابل صادراتی کرمان که قیمت 1200 تومن متری هست استفاده کنید و وسط راه هم وصله نکنید سیم رو (هرچند فکر نکنم تنها علت خرابی تصویر این باشه چون قبلا با همین کابل عالی کار می کرد)
2- تعویض و جابجایی آنتن (دوستان تجربه کردن که آنتن های تک پر ولی در ارتفاع و جای خوب احتمالا این مشکل رو حل می کنه (هنوز امتحان نکردم)

چندتا احتمال دیگه هم هست اونم اینکه یه منبع نویز و پارازیت دور برتون باشه که روی سیگنال های دریافتی تاثیر منفی می گذاره و یا اینکه سیستم های مخابره امواج از طرف فرستنده یه تغییری و یا مشکلی داره که روی بعضی تی وی ها نشون می ده!!!

و بدترین احتمال ممکن اینه که مسئولین امر هوس کرده باشن که استانداردهای فعلی رو با استاندارد جدیدی در مخابره امواج دیجیتال عوض کنن و از شانس بد ما این استاندارد جدید رو تی وی های ما سازگار نباشه!!!! (مثل زمانی که تازه Caller ID اومده بود که یه سری از تلفن های آلمانی آن زمان این سیستم رو پشتیبانی می کردند ولی یهو استاندارد مخابرات عوض شد و کالر آی دی تلفن های آلمانی هم بی استفاده شدن!)

من با سایت سازنده تلویزیون مکاتبه کردم ببینم اونا نظرشون چیه ولی اینقدر این مشکل محال بود که اصلا باور نمی کردن و جواب دادند که باید با کمپانی ارسال کننده امواج و یا همان صداوسیمای خودمان تماس بگیرم و ازشون بخوام که تکنسین بفرستند و شدت و کیفیت سیگنال رو در منطقه مورد نظر بررسی کنند! (چه دلخوشی) از آنجایی که این مورد امکان پذیر نیست بهتره دوستان از طریق آزمون و خطا راه حل برطرف کردن این مشکل رو پیدا کنند و البته راه حل رو اطلاع رسانی کنند.

تلویزیون شما گزینه ای مبنی بر اندازه گیری شدت و کیفیت سیگنال داره؟ تی وی من شدت امواج خوبی داره و کیفیت سیگنال رو 100 درصد هست ولی گاهی برای چند لحظه Signal Quality و یا همان کیفیت سیگنال نزدیک به عدد صفر می شه و مشکل ساز!

موفق باشید:n16:

sound.vision
02-01-2013, 02:23
چاره اینه که باید ایستگاهایه فرستنده ی دیگه ای رو امتحان کنید!

*اگر در تهران ساکنید* ظاهرا فرستنده امواج دیجیتال در تهران یکی هست اونم دکل مخابراتی مستقر در محدوده جماران و مطمئن نیستم شاید یک پست تقویت هم تو ایستگاه الوند باشه...دکل های آنالوگ تعداد بیشتری قدیم داشتند ولی دکل های دیجیتال ظاهرا از تعدادشون کم شده (دقیق مطمئن نیستم)

habstem
02-01-2013, 11:38
دوست عزیز این مشکلی هست که متاسفانه من هم دچارش شدم تا همین تازگی ها تلویزیون (تی وی من گیرنده داخلی دیجیتال داره) خیلی راحت شبکه ها رو می گرفت ولی اخیرا هر چند لحظه یکبار تصاویر شطرنجی می شه و گاهی هم میزنه No Signal!
اصولا از اونجایی که اطلاعاتی در این باره نیست راه حل درستی هم وجود نداره... ولی با بررسی که من کردم ظاهرا این مشکل تو شهر مشهد، گلستان و در آخر تهران که خودم دارم تجربه می کنم بوجود اومده.... اینکه در چه سطحی هست و یا علتش چیه نمی دونم ولی تنها راه ممکن فعلا ایناست که می خوام انجام بدم :

1- باید کابل آنتن رو عوض کنم چون یکی و دو جا وصله شده که خریدمش ولی وقت نکردم برم سراغ عوض کردن.... ظاهرا کیفیت کابل روی تصویر تاثیر گذاره.... پیشنهاد می شه از از کابل صادراتی کرمان که قیمت 1200 تومن متری هست استفاده کنید و وسط راه هم وصله نکنید سیم رو (هرچند فکر نکنم تنها علت خرابی تصویر این باشه چون قبلا با همین کابل عالی کار می کرد)
2- تعویض و جابجایی آنتن (دوستان تجربه کردن که آنتن های تک پر ولی در ارتفاع و جای خوب احتمالا این مشکل رو حل می کنه (هنوز امتحان نکردم)

چندتا احتمال دیگه هم هست اونم اینکه یه منبع نویز و پارازیت دور برتون باشه که روی سیگنال های دریافتی تاثیر منفی می گذاره و یا اینکه سیستم های مخابره امواج از طرف فرستنده یه تغییری و یا مشکلی داره که روی بعضی تی وی ها نشون می ده!!!

و بدترین احتمال ممکن اینه که مسئولین امر هوس کرده باشن که استانداردهای فعلی رو با استاندارد جدیدی در مخابره امواج دیجیتال عوض کنن و از شانس بد ما این استاندارد جدید رو تی وی های ما سازگار نباشه!!!! (مثل زمانی که تازه Caller ID اومده بود که یه سری از تلفن های آلمانی آن زمان این سیستم رو پشتیبانی می کردند ولی یهو استاندارد مخابرات عوض شد و کالر آی دی تلفن های آلمانی هم بی استفاده شدن!)

من با سایت سازنده تلویزیون مکاتبه کردم ببینم اونا نظرشون چیه ولی اینقدر این مشکل محال بود که اصلا باور نمی کردن و جواب دادند که باید با کمپانی ارسال کننده امواج و یا همان صداوسیمای خودمان تماس بگیرم و ازشون بخوام که تکنسین بفرستند و شدت و کیفیت سیگنال رو در منطقه مورد نظر بررسی کنند! (چه دلخوشی) از آنجایی که این مورد امکان پذیر نیست بهتره دوستان از طریق آزمون و خطا راه حل برطرف کردن این مشکل رو پیدا کنند و البته راه حل رو اطلاع رسانی کنند.

تلویزیون شما گزینه ای مبنی بر اندازه گیری شدت و کیفیت سیگنال داره؟ تی وی من شدت امواج خوبی داره و کیفیت سیگنال رو 100 درصد هست ولی گاهی برای چند لحظه Signal Quality و یا همان کیفیت سیگنال نزدیک به عدد صفر می شه و مشکل ساز!

موفق باشید:n16:

سلام
ممنون از توضیحات مبسوط شما:n16:

حقیقتش من فکر نمی کنم که مشکل از آنتن و کابل باشه. چطور این همه مدت درست کار کرده؛ بعد یهو دیروز اون جوری شده؟
آخه خودشم درست شد (همون دیروز)
حس خوبی ندارم! (حسی که بهم می گه مشکل از فرستنده است، به گیرنده های خود دست نزنید!):n15:

-----
نمی دونم کجا کیفیت سیگنالو نشون می ده (باید بگردم تو setting و menu پیداش کنم) ؛ شما می دونید؟(مدلش sony 40ex650 هست).

ممنون

saeed afshar
02-01-2013, 12:02
دوست عزیز توضیح بیشتری درباره این تغییرات میدی؟ صدا و سیما چه تغییراتی رو اعمال کرده و از چه زمانی؟ آیا همین موضوع باعث فریز شدن تصاویر هست؟ این تغییرات تو شهر تهران هم اعمال شده؟
sound vision جان
نمی دونم چه تغییری داده ولی ظاهرا با برخی از گیرنده ها نمی سازه
اگر گیرنده ایکس ویژن داشته باشی و تو ین وبلاگه بگی ، ورژن جدید می سازن برای اون دستگاه. ولی بقیه دستگاه ها باید با صدا و سیمای کرج تماس بگیرن و یا با خدمات پس از فروش دستگاه هاشون تماس بگیرن

sound.vision
02-01-2013, 15:26
سلام
ممنون از توضیحات مبسوط شما

حقیقتش من فکر نمی کنم که مشکل از آنتن و کابل باشه. چطور این همه مدت درست کار کرده؛ بعد یهو دیروز اون جوری شده؟

حس خوبی ندارم! (حسی که بهم می گه مشکل از فرستنده است، به گیرنده های خود دست نزنید!)

-----
نمی دونم کجا کیفیت سیگنالو نشون می ده (باید بگردم تو setting و menu پیداش کنم) ؛ شما می دونید؟(مدلش sony 40ex650 هست).

ممنون

برای منم همین طور هست یعنی چند ساعت درسته ولی یهو مثلا سر یه برنامه یا ساعت خاصی شروع می کنه بازی در آوردن...! دیشب خانواده داشتند سریال میلیاردر می دیدند که باز سر همین سریال از اول تا آخرش همش اذیت کرد همچین که برنامه تموم شد اینم درست شد...! من فکر می کنم اشکال از تلویزیون ما نباشه چون قطعات الکترونیکی یا سالم هستند یا خراب چیزی بین این دو نیست که مثلا یه وقت خراب باشه یه وقت درست... احتمالا یه منبع خارجی مشکل ساز شده که این منبع می تونه از فرستنده و یا کابل و.... باشه...

شدت و کیفیت امواج رو در تلویزیون شما نمی دونم از کجا می شه چک کرد ولی تو تی وی من (سری 9 فیلیپس) یه بخش تو تنظیمات هست که می شه این موارد رو چک کرد...........

habstem
02-01-2013, 16:26
برای منم همین طور هست یعنی چند ساعت درسته ولی یهو مثلا سر یه برنامه یا ساعت خاصی شروع می کنه بازی در آوردن...! دیشب خانواده داشتند سریال میلیاردر می دیدند که باز سر همین سریال از اول تا آخرش همش اذیت کرد همچین که برنامه تموم شد اینم درست شد...! من فکر می کنم اشکال از تلویزیون ما نباشه چون قطعات الکترونیکی یا سالم هستند یا خراب چیزی بین این دو نیست که مثلا یه وقت خراب باشه یه وقت درست... احتمالا یه منبع خارجی مشکل ساز شده که این منبع می تونه از فرستنده و یا کابل و.... باشه...

شدت و کیفیت امواج رو در تلویزیون شما نمی دونم از کجا می شه چک کرد ولی تو تی وی من (سری 9 فیلیپس) یه بخش تو تنظیمات هست که می شه این موارد رو چک کرد...........

شب نگاه می کنم، ببینم پیدا می کنم یا نه.

و می پرسم ببینم بازم اون پیغام اومده یا فقط دیروز بوده.

ممنون:n11:

amir_t6262
02-01-2013, 20:12
سلام
ممنون از توضیحات مبسوط شما:n16:

حس خوبی ندارم! (حسی که بهم می گه مشکل از فرستنده است، به گیرنده های خود دست نزنید!):n15:

-----

ممنون

دوستان من هم دقیقا همین مشکل را داشتم. قبلا هم توضیح دادم. آنتنمان هم از این خفاشی های بوستر دار بود.
برای ما هم که تلویزیونمان سامسونگ است و گیرنده دیجیتال داخلی داره و همچنین برای تلویزیون معمولی خانه هم گیرنده دیجیتال Xvision 333 خریدیم. سر ساعت مشخص تصویر فریز میشد و بعد No Signal. مثلا ساعت 8 شب که شبکه 3 سریال میگذاشت و خلاصه بدجوری روی اعصاب بود. چون دقیقا بعد از مدتی خود به خود درست میشد.
آخر سر رفتم و آنتن را عوض کردم. از این آنتنهای کوچک خریدم که 5 هزار تومان هم قیمتش بیشتر نبود و دقیقا جای آنتن قبلی وصل کردم. در همان موقعیت و ارتفاع و خوشبختانه از آن زمان به بعد که بیش از 1 ماه است، دیگر مشکلی نداشتیم.

---
در مورد بررسی میزان سیگنال و ... هم خود تلویزیون ما در قسمت منوی عیب یابی، مشخصات کانال، قدرت سیگنال و میزان خطا را نمایش میدهد. به تفکیک هر شبکه.

خود گیرنده دیجیتال هم اگر دکمه info را بزنی، قدرت سیگنال و ... هر شبکه را نشان میدهد.

جالب اینکه قبلا با آنتن بوستر دار قدرت سیگنال من 100 درصد بود ولی تصویر خراب میشد. الان با آنتن معمولی 90 شده ولی دیگه مشکلی نداره.

Ghaioom
02-01-2013, 20:12
قدرت سیگنال حتما از فرستنده هست بعدشم آنتن رو سعی کنید ببرید بالاتر از ساختمون. اینجا هم شبکه های جدید چون قدرت سیگنالش کمه برای همین راحت نمیشه دریافت کرد ولی ببرم بالاتر از بام خونه بشه. به احتمال زیاد شاید فردا یه کاری بکنیم ببینم چی میشه.
در ضمن به نظرم آنتن های شاخه دار خیلی خوبن.

اطلاعات سیگنال تو تلویزیون LED ایکس ویژن تو قسمت منو بعد اطلاعات سیگنال هست.

habstem
02-01-2013, 23:48
ديگه اون پيغام no signal نيومد

پيدا كردم اونم: signal strength و signal qualiy هردو ١٠٠ بودن!

Sent from my android using Tapatalk

Ghaioom
05-01-2013, 07:36
سلام
ميگم چرا تلويزيون LED 24 اينچ ايكس ويژن فركانس شبكه هاي جديد رو نميتونه خوب پخش كنه. من دستگاه براي كامپيوتر دارم خوب اين الان مشكلي نداره ولي اون تي وي همش سيگنال ضعيف ميهش انتن و اينور اونور ميكنيم وقتي هم كه درست ميشه بعدا بازم سيگنال ضعيف ميشه.
شايد آنتن اون رو بياريم به انتني كه به كامپوترم وصل هست نزديكش بزاريم درست بشه چون مال من كه مشكلي نداره و به نظرم از موقعيت انتن اون تي وي باشه!
فركانسي كه نزديك هست مشكلي نداره و سيگنالش قوي هست ولي اوني كه ميگم سيگنالش خوب نيست ولي كامپيوترم كه مشكلي نداره. حالا موندم مشكلش از تي وي هست يا موقعيت انتن؟ به نظر من كه از موقعيت انتن باشه.

فرکانس 490 و 538 هست که از یه جا ارسال میشه ولی 538 خوب میگیره ولی رو این 490 ضعیف عمل میکنه. به نظرم جای آنتن عوض کنم یه چیزی بشه. مال کامپیوترم که مشکلی نداره.

ویرایش:

دوستان تا الان که حل شده جای آنتن رو عوض کردیم دیروز.

یه چیز دیگه:

اگه بخوایم گیرنده برای تلویزیون بخریم کدوما خوبه؟
من اولویت اولم ایکس ویژن 353 هست که اخرین مدل مادیرانه.
بعدشم دنای هم تبلیغش زیاده.

بقیه رو دوستان نظر بدن. و بهترین رو انتخاب کنیم اگه خواستیم بگیریم. ممنون

hamid_IT63
06-01-2013, 11:39
سلام
ميگم چرا تلويزيون LED 24 اينچ ايكس ويژن فركانس شبكه هاي جديد رو نميتونه خوب پخش كنه. من دستگاه براي كامپيوتر دارم خوب اين الان مشكلي نداره ولي اون تي وي همش سيگنال ضعيف ميهش انتن و اينور اونور ميكنيم وقتي هم كه درست ميشه بعدا بازم سيگنال ضعيف ميشه.
شايد آنتن اون رو بياريم به انتني كه به كامپوترم وصل هست نزديكش بزاريم درست بشه چون مال من كه مشكلي نداره و به نظرم از موقعيت انتن اون تي وي باشه!
فركانسي كه نزديك هست مشكلي نداره و سيگنالش قوي هست ولي اوني كه ميگم سيگنالش خوب نيست ولي كامپيوترم كه مشكلي نداره. حالا موندم مشكلش از تي وي هست يا موقعيت انتن؟ به نظر من كه از موقعيت انتن باشه.

فرکانس 490 و 538 هست که از یه جا ارسال میشه ولی 538 خوب میگیره ولی رو این 490 ضعیف عمل میکنه. به نظرم جای آنتن عوض کنم یه چیزی بشه. مال کامپیوترم که مشکلی نداره.

ویرایش:

یه چیز دیگه:

گیرنده میخوای همون 353 ایکس ویژن رو بگیر . همین چند روز پیش هم توی وبلاگ مادیران آپدیت جدید براش ارائه دادن . همین آپدیتهایی که زود به زود براش میدن بهترین مزیتشه چون حداقل خیالت راحته جنسی که میخری یه پشتیبانی داره و دستت به جایی بنده . بقیه گیرنده های بازار گارانتی معروفی ندارن . مشخصاتشم خوبه :

كيفيت تصوير FULL HD

داراي خروجي HDMI

به همراه كابل HDMI

داراي قابليت PVRبا USB2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,BMP,PNG

قابليت پخش صدا با فرمت: WMA,OGG,MP3,AAC

قابليت پخش تصوير با فرمت : 3gp, mp4, mov, flv, mkv,divx, avi, dat, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob

ماشين زمان

قابليت ضبط يك كانال و تماشاي كانال ديگر

نرم افزار قابل ارتقا با USB و يا از طريق دريافت از آنتن (OTA)

نمايشگر شماره کانال يا ساعت

قابليت اجراي بازي هاي تعريف شده دستگاه

نمايش تصوير با قابليت بزرگنمايي در محدوده انتخابي تصوير

ظرفيت ذخيره بيش از 400 کانال

خروجي صداي ديجيتال SPDIF

فقل منو و کانال هاي از پيش انتخاب شده

تله تکست به صورتOSD يا VBI

پشتيباني از چند فرمت صدا و زير نويس چند زبانه

گزينه جستجوي خودکار و دستي کانال ها

نمايش آخرين کانال نمايش داده شده حين روشن کردن دستگاه

دستگاه ريموت کنترل با دکمه هاي ميانبر رنگي

نصب آسان و سريع و سهولت كار با منوهاي ساده

راهنماي الکترونيکي برنامه ها EPG

پيدا کردن سريع کانالها با حرف اول نام کانال

نمايشگر قدرت سيگنال ديجيتال دريافتي

داراي حافظه قابل برنامه ريزي براي روشن-خاموش و ضبط برنامه ها بصورت يک مرتبه اي ، روزانه و هفتگي

قیمت:95 تومن

sound.vision
07-01-2013, 14:04
دوستان عزیز منم از یه آنتن کوچیک 2 پره (البته خودم یه چیزی درست کردم!) استفاده کردم و مشکل دریافت تصاویر رو تا حدی برطرف کرد...! البته هنوز هم گاهی تصویر دچار مشکل می شه ولی خیلی خیلی کمتر از قبل....

saeed afshar
07-01-2013, 15:36
سلام

ویرایش:

یه چیز دیگه:

ببین کلا گیرندگی تلویزیون ها یکم کمتر از گیرنده هاست
منم امتحان کردم همین نتیجه را داد. با آنتنی که تو گیرنده خوب آننتن می ده تو تلویزیو خوب جواب نمی ده
بهترین مدلش به نظرم همون 353 هست

satasa
08-01-2013, 16:43
سلام بر دوستان نمیدونم جای سوالم اینجا بود یا نه اما خواستم از تجربه دوستان استفاده کنم و بخاطر بیربطی موضوع معذرت میخوام.

من یه سوال خیلی مهم دارم اگه امکان داره راهنمایی بفرمایید. من گیرنده می خوام که خروجیModulated RF Out یا Built-in RF Modulator داشته باشه، اخه تلویزیون ما غیر از یک تک ورودی آنتن هیچ ورودی نداره.(تلویزیون قدیمیه سامسونگ)من چند مورد از مدلای مختلف که پشتشون RF Out داشتن امتحان کردم جواب نداده چون فقط یه Loop Out هست و از همون وردی دستگاهه یه خروجی میدن برای کانالای انالوگ.میگن که تو گیرنده های دیجیتالی منویی وجود داره که در آن شخص تعیین می کنه تصویر ستاپ باکس از طریق RF Out مودوله شده بر روی کدوم یک از کانالهای باند UHF تلویزیون قدیمی تک فیشه نمایش داده بشه یا حتی می تونی این خروجی را خاموش یا OFF کنی.
حالا اگر یه همچین منوییم نداشته باشه فقط بتونه کانالای دیجیتال رو روی تک فیش انتن به تلویزیون بده مشکل من حل میشه.

حالا دوستان دستگاه گیرنده دیجیتال شما یه همچین امکانی داره؟اگه میشه یه امتحانی بکنید و یه چرخ تو منوهاش بزنید.اگر نه، شما یه همچین گیرنده ای با این ویژگی دیدید.اگه اشنایی با مدلی که این ویژگی رو داره ،دارید لطفا راهنمایی کنید .پیشاپیش از همه دوستان تشکر میکنم

shkz
08-01-2013, 23:27
سلام بر دوستان نمیدونم جای سوالم اینجا بود یا نه اما خواستم از تجربه دوستان استفاده کنم و بخاطر بیربطی موضوع معذرت میخوام.

من یه سوال خیلی مهم دارم اگه امکان داره راهنمایی بفرمایید. من گیرنده می خوام که خروجیModulated RF Out یا Built-in RF Modulator داشته باشه، اخه تلویزیون ما غیر از یک تک ورودی آنتن هیچ ورودی نداره.(تلویزیون قدیمیه سامسونگ)من چند مورد از مدلای مختلف که پشتشون RF Out داشتن امتحان کردم جواب نداده چون فقط یه Loop Out هست و از همون وردی دستگاهه یه خروجی میدن برای کانالای انالوگ.میگن که تو گیرنده های دیجیتالی منویی وجود داره که در آن شخص تعیین می کنه تصویر ستاپ باکس از طریق RF Out مودوله شده بر روی کدوم یک از کانالهای باند UHF تلویزیون قدیمی تک فیشه نمایش داده بشه یا حتی می تونی این خروجی را خاموش یا OFF کنی.
حالا اگر یه همچین منوییم نداشته باشه فقط بتونه کانالای دیجیتال رو روی تک فیش انتن به تلویزیون بده مشکل من حل میشه.

حالا دوستان دستگاه گیرنده دیجیتال شما یه همچین امکانی داره؟اگه میشه یه امتحانی بکنید و یه چرخ تو منوهاش بزنید.اگر نه، شما یه همچین گیرنده ای با این ویژگی دیدید.اگه اشنایی با مدلی که این ویژگی رو داره ،دارید لطفا راهنمایی کنید .پیشاپیش از همه دوستان تشکر میکنم

ویژگی‌های گیرنده دیجیتال فراسو (Farassoo Set Top Box)

به همراه کابل HDMI و آنتن
پشتیبانی از H.264, DivX, MP3, MKV, MP4, JPEG, AVI
پشتیبانی از USB 2.0 سرعت بالا
مجهز به سیستم PVR و ضبط برنامه‌ها به صورت زمان‌بندی شده
پشتیبانی از هارد اکسترنال
استفاده به عنوان پخش‌کننده فایل‌های صوتی و تصویری
گیرنده دیجیتال فراسو با منوی چند زبانه شامل منوی فارسی
سیستم تصویری PAL و NTSC
جستجوی کانال اتوماتیک یا دستی
پیش نمایش کانال تلویزیونی
دارای خروجی‌های HDMI و کامپوننت برای داشتن بهترین کیفیت تصویر
دارای خروجی RF (خروجی آنتن معمولی): در این گیرنده دیجیتال، صدا و تصویر می‌تواند به فرمت RF و به شکل قابل دریافت توسط تلویزیون‌های آنالوگ تبدیل شود. كاربرد خروجی RF وقتی است كه كاربر از دستگاه تلویزیونی استفاده می‌كند كه مدل قدیمی بوده و ورودی صدا و تصویر A/V نداشته باشد
پشتیبانی از نسبت تصویر 4:3 و 16:9
نمایش 7 روزه راهنمای الکترونیکی برنامه‌ها

shahin1373
09-01-2013, 11:18
سلام دوستان ببخشید این دستگاه چطوره shuttle 3000 TU بعد این که اپدیتشو کسی نداره .

Ghaioom
09-01-2013, 12:58
سلام
دوستان تو وبلاگم میخوام نظر سنجی بزنم مارک های معروف رو بگین تا بزارمش.
مثال:
بهترین مدل گیرنده دیجیتال از نظر شما چیست؟

ایکس ویژن
مارشال
دنای
تک ویژن
...

بقیه شما بگین

Soroush-S
09-01-2013, 13:04
سلام
مثال:

ایکس ویژن
مارشال
دنای
تک ویژن
...

بقیه شما بگین
فراسو
پارس
صنام
شهاب
شاتل

amirkhan_0o0
09-01-2013, 13:28
سلام
مثال:

ایکس ویژن
مارشال
دنای
تک ویژن
...

بقیه شما بگین
این سما یا الکومکس پلیر فوق العاده ای اره و حتی فیلم های سه بعدی رو هم پخش می کنه! اصلا دست کم نگیریدش. تنها ضعفش به نظر من در مقابل ایکس ویژن گارانتیشه

behrouz2
09-01-2013, 14:34
مجله تلویزیون دیجیتال

شماره : 9

دانلود از سرور1

دانلود از سرور2

دانلود از سرور3

حجم: 675 کیلوبایت

Ghaioom
09-01-2013, 18:33
مجله تلویزیون دیجیتال

شماره : 9

دانلود از سرور1

دانلود از سرور2

دانلود از سرور3

حجم: 675 کیلوبایت
دوست عزیز میشه از شماره 1 لینکاشو مثل اینا چند تا سرور بدی؟ میخوام تو وبلاگم بزارم.
خودمم بگردم ببینم شاید تونستم پیدا کنم.

در ضمن قبلا تو لینک زیر بقیه رو گذاشتی ولی لینکا پریده!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ghaioom
10-01-2013, 11:58

در نظر سنجی شرکت کنید:

در آخر: همه مدلها نشد جا بدم!

meisam317
12-01-2013, 18:08
اون خروجی RF گیرنده های دیجیتال، آنالوگ است. ( یعنی همان سیم آنتن ورودی، کنارش یه خروجی است)برای اینکه به تلویزیون دیگر هم وصل کنی، میتوانی از کابل AV یا HDMI اش استفاده کنی

ممنون دوست عزیز
منظور از " انالوگ ست " یعنی چی ؟ یعنی تلوزیون مثل حال و روز تلوزیون دوم ما که تصویر نشون نمیده چون از دستگاه دیجیتال خروجی گرفتیم

کابل AV همونه که 3 تا سیم داره زرد قرمز سفید

MESI08
14-01-2013, 11:23
دوستان برای تلویزیون دیجیتال آنتن بوستر دار سیماران که همون قدیما داشتیم والانم همه دارن بهتره یا این آنتن های رومیزی که بین 20 -30 db قدرت دارن؟ لطفا اگر اطلاعات دقیق دارین جواب بدین چون واسم مهمه

Ghaioom
14-01-2013, 16:30
دوستان برای تلویزیون دیجیتال آنتن بوستر دار سیماران که همون قدیما داشتیم والانم همه دارن بهتره یا این آنتن های رومیزی که بین 20 -30 db قدرت دارن؟ لطفا اگر اطلاعات دقیق دارین جواب بدین چون واسم مهمه

مشکلی نداره. ولی بالای خونه باشه بهتر میکشه.

kurtcobain
14-01-2013, 23:52
من میخوام یه گیرنده دیجیتال استفاده کنم.تابحال با ماهواره شبکه های اصلیو میگرفتم.رو آنتن مرکزیمون دیش ماهواره هست.بنظرم راهی ندارم جز استفاده از یه آنتن رومیزی چیزی.حالا سوالم اینه چه آنتنی بخرم در حد ده بیست تومن که بهترین سیگنالو داشته باشم.کسی تجربشو داره؟

Ghaioom
15-01-2013, 07:23
من میخوام یه گیرنده دیجیتال استفاده کنم.تابحال با ماهواره شبکه های اصلیو میگرفتم.رو آنتن مرکزیمون دیش ماهواره هست.بنظرم راهی ندارم جز استفاده از یه آنتن رومیزی چیزی.حالا سوالم اینه چه آنتنی بخرم در حد ده بیست تومن که بهترین سیگنالو داشته باشم.کسی تجربشو داره؟
اگه خونتون خیلی خیلی از فرستنده دور نباشه مثلا بیشتر از 50 کیلومتر. با انتن های معمولی هم امکان دریافت سیگنال هست. حالا به قدرت ارسال فرستنده استان هم ربط داره شاید خیلی دور باشین هم با انتن معمولی شبکه ها رو دریافت کنید.
حالاشما میتونی از انتنهای بوستر دار که سیگنال خوبی دریافت میکنه استفاده کنی.

arya_mehr
15-01-2013, 21:09
سلام دوستان
فروشگاه ايستر كه رفتم نوشته در دست تعمير!
جريان چي يه ؟
ديگه فروش ندارن؟

kurtcobain
15-01-2013, 22:39
میشه یه مدلشو که کارکردش خوبه بهم معرفی کنید شاید بتونم بیرون پنجره هم بزارمش.خونه ما تهرانپارسه نزدیک پارک لویزان سیگنال خوبه اینجا:n16:

Ghaioom
16-01-2013, 08:56
میشه یه مدلشو که کارکردش خوبه بهم معرفی کنید شاید بتونم بیرون پنجره هم بزارمش.خونه ما تهرانپارسه نزدیک پارک لویزان سیگنال خوبه اینجا:n16:
برای تلویزیون یا کامپیوتر؟
برای تلویزیون دستگاه مادیران ایکس ویژن 353 که جدیدترین مدلش هست با گارانتی معتبر هم هست خوبه به نظرم.
برای کامپیوتر هم همین مال مادیران با مدل 3100 رو اگه خواستین بگیرین. اینم گارانتی داره.

حال میخواین سوال کنید برید لینک زیر:

arya_mehr
16-01-2013, 13:56
دوستان كسي خبر نداره؟
ميخوام يكي بخرم اگه ايستر گير بياد كه چه بهتر و گرنه همون سما رو بايد بگيرم!

simarana
17-01-2013, 14:52
دوستان كسي خبر نداره؟
ميخوام يكي بخرم اگه ايستر گير بياد كه چه بهتر و گرنه همون سما رو بايد بگيرم!

منم همین سوال را دارم؟در ضمن قرار بود مدل T15+ هم برای ساپورت صدای ac3 بیاد خبری نشده؟
من بیشتر مدیا پلیر قوی برام مهمه با گیرندگی بدون نویز شبکه ها .دوستانی که گیرنده سما دارن آیا از این جوانب خوبه یا نه؟

Azizi87
17-01-2013, 19:13
با سلام
من امروز به دفترشون تو اصفهان زنگ زدم گفت که چون ما محدود وارد میکنیم فعلا برای این ور سال دیگه نمیاریم،همکارامون هم ندارن.

amirkhan_0o0
17-01-2013, 19:40
منم همین سوال را دارم؟در ضمن قرار بود مدل T15+ هم برای ساپورت صدای ac3 بیاد خبری نشده؟
من بیشتر مدیا پلیر قوی برام مهمه با گیرندگی بدون نویز شبکه ها .دوستانی که گیرنده سما دارن آیا از این جوانب خوبه یا نه؟
سما در مورد پلیر مشکلی نداره. گیرندگیش خوبه اما عالی و فوق العاده نیست. اما تأکید می کنم بد نیست. اگر شما منطقتون خوب پوشش می ده یا همسایه هاتون مشکلی ندارند شما هم مشکلی نخواهید داشت. هم چنین در صورت داشتن آنتن هوایی مشکلی نخواهید داشت.

Soroush-S
18-01-2013, 09:01
این شبکه تماشا کی میخواد سراسری بشه؟ قرار بود بعد از صفر سراسری بشه.

mehdideh
18-01-2013, 16:05
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
بنده یک کارت تی وی دیجیتال و آنالوگ با قایلیت کپچر تهیه کردم ولی هر کاری می کنم نه در حالت دیجیتال و نه در حالت آنالوگ نمیتونم کانالهای ایران رو دریافت کنم. کشور های ایران،بلژیگ،آلمان و ایرلند رو هم در کالت کابل و هم در حالت آنتن تست کردم ولی فایده ای نداشت.
می خواستم بدونم یکی از دوستان میتونه من رو راهنمائی کنه

meka
18-01-2013, 21:59
دوستان یه سوال. این گیرنده های دیجیتالی که تازه من گرفتم موقع بازی فوتبال که سرعت بازی زیاده و حرکت و بازیکنان میدون تصویر افت کیفیت پیدا می کنه و یه جوریایی وضوحش رو از دست میده به شدت!! می خاستم ببینم اینا تو تصاویر دیجیتال برای این حالت طبیعیه؟؟ گیرنده من xvision 353 هست . اینو بگم که در سایر موارد که سرعت فیلم و تصویر و حرت پایینه کیفیت خیلی خوبه فقط توی مسابقات فوتبال کیفیت شدید افت می کنه !!!
علت از چیه؟؟:n15:

ZeroNetizen
19-01-2013, 01:27
دوستان یه سوال. این گیرنده های دیجیتالی که تازه من گرفتم موقع بازی فوتبال که سرعت بازی زیاده و حرکت و بازیکنان میدون تصویر افت کیفیت پیدا می کنه و یه جوریایی وضوحش رو از دست میده به شدت!! می خاستم ببینم اینا تو تصاویر دیجیتال برای این حالت طبیعیه؟؟ گیرنده من xvision 353 هست . اینو بگم که در سایر موارد که سرعت فیلم و تصویر و حرت پایینه کیفیت خیلی خوبه فقط توی مسابقات فوتبال کیفیت شدید افت می کنه !!!
علت از چیه؟؟:n15:

ایراد از فرستنده هست به گیرنده خودتون دست نزنید
در مورد فوتبال چون معمولا برای پخش پول نمیدن و از سایر شبکه ها سرقت میکنن هر اتفاقی ممکنه بیفته (کند بشه تند بشه ، قطع بشه و ...)
ولی اگر در مسابقه های فوتبال داخلی هم اینطور شد برو به قسمت تنظیمات اندازه تصویر و حالتهای مختلف رو امتحان کن

behrouz2
19-01-2013, 14:49
مجله تلویزیون دیجیتال
شماره : 10

دانلوداز سرور1

دانلوداز سرور2

دانلوداز سرور3

tiam666
22-01-2013, 04:21
سلام
دوستان من میخوام یدونه گیرنده بگیرم . تا حالا هم نداشتم . حالا موندم چه مدلی بگیرم
ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن اینم بگم که انتن خونه ما خیلی خیلی ضعیفه . یه دستگاهی باشه که انتنش قوی باشه بقیه چیزاشم خوب باشه
مرسی

amirkhan_0o0
22-01-2013, 07:26
سلام
دوستان من میخوام یدونه گیرنده بگیرم . تا حالا هم نداشتم . حالا موندم چه مدلی بگیرم
ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن اینم بگم که انتن خونه ما خیلی خیلی ضعیفه . یه دستگاهی باشه که انتنش قوی باشه بقیه چیزاشم خوب باشه
مرسی
در مورد آنتن دهی ایکس ویژن 353 و دنای بسیار خوبند.

moriss
22-01-2013, 14:09

قیمتش چنده؟

بدرد میخوره؟

کسی امتحانش کرده؟

اینجور که تو عکس نوشته ظاهرا فرمتهای mkv و vob رو ساپورت نمیکنه!

Soroush-S
22-01-2013, 14:50
قیمتش چنده؟

بدرد میخوره؟

کسی امتحانش کرده؟

اینجور که تو عکس نوشته ظاهرا فرمتهای mkv و vob رو ساپورت نمیکنه!

نه عزیز هر چیزی که مابقی برندها ساپورت میکنه اینم ساپورت میکنه -

tiam666
22-01-2013, 15:52
در مورد آنتن دهی ایکس ویژن 353 و دنای بسیار خوبند.

ممنون . از ایکس ویژن زیاد خوشم نمیاد . این مدل سما انتنش چطوره ؟ میخوام همه چیش خوب باشه

Soroush-S
22-01-2013, 15:58
ممنون . از ایکس ویژن زیاد خوشم نمیاد . این مدل سما انتنش چطوره ؟ میخوام همه چیش خوب باشه

تقریبا پارس و سما در امکانات و طراحی یکی هستند. فقط قیمت پارس پایینتره

tiam666
22-01-2013, 17:38
گیرندگیش چطوره ؟

Soroush-S
22-01-2013, 19:28
گیرندگیش چطوره ؟

دوستان تست کردن و راضی بودن

tiam666
22-01-2013, 20:23
ممنون از شما

Soroush-S
23-01-2013, 13:15
گیرنده دیجیتال صنام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirkhan_0o0
23-01-2013, 14:18
دیگه رسما دارم پارانویا می گیریم. از بس همه گیرنده ها رو شکل هم می بینم.
البته بر خلاف شباهت ال سی دی با دو لامپ سبز و قرمز و دگمه ها،بدنه این گیرنده دیجیتال (صنام) با سما و الکومکس متفاوته!
وزرات دفاع هم آره؟

Soroush-S
23-01-2013, 15:13
دیگه رسما دارم پارانویا می گیریم. از بس همه گیرنده ها رو شکل هم می بینم.
البته بر خلاف شباهت ال سی دی با دو لامپ سبز و قرمز و دگمه ها،بدنه این گیرنده دیجیتال (صنام) با سما و الکومکس متفاوته!
وزرات دفاع هم آره؟

وزارت دفاع هم آره:n05:

Ghaioom
24-01-2013, 18:20
سلام

مارشال 5020 چطوره به نظرتون؟
یه سایت قیمتش رو هم از بقیه کم زده. 105 تومن! ولی هر سایتی دیدم اصلا نزدن کیفیت تصویر HD یا Full HD. این مدل hd هست یا full hd ؟

اینم لینک سایت:

مارشال گارانتی یک ساله داره؟

نظر من که ایکس ویژن 555 هست ولی یکم گرونتر هست و بابام هم تازهگیا این مارشال و قیمتش رو دیده میگه خوبه.

7777777
24-01-2013, 22:13
سلام
من واسه خرید وسواس زیادی دارم؛ به ایستر که مطمئن شدم تموم شد!! با ریسک زیاد رفتم انرژی سیستم خریدم؛ واقعا راضیم؛ از نظر پخش‌کنندگی شاید کامل نباشه ولی از نظر طراحی و کیفیت و کارایی واقعا عالیه...
از نظر قدرت گیرندگی همیشه روی 100 درصده!! اندازه‌ی خیلی کوچیکی هم داره؛ فقط توجه کنید که برای تلویزیون‌های سی آر تی که کابل AV می‌خورن باید یه کابل اسکارت خریداری بشه...
الان که دارم می‌نویسم قیمتش تو خیلی از سایتا شده 145 ولی فروشگاه لاوان هنوز 89 میده...

amirkhan_0o0
25-01-2013, 08:56
سلام

مارشال 5020 چطوره به نظرتون؟
یه سایت قیمتش رو هم از بقیه کم زده. 105 تومن! ولی هر سایتی دیدم اصلا نزدن کیفیت تصویر HD یا Full HD. این مدل hd هست یا full hd ؟

اینم لینک سایت:

مارشال گارانتی یک ساله داره؟

نظر من که ایکس ویژن 555 هست ولی یکم گرونتر هست و بابام هم تازهگیا این مارشال و قیمتش رو دیده میگه خوبه.
555 حداقل خدمات پس از فروش خوبی داره و کیفیت دستگاه قابل قبوله. و پشتیبانی بهتری از مارشال داره

fight12
25-01-2013, 16:33
سلام
از دوستان کسی این گیرنده رو امتحان کرده؟
Farassoo SKU: FDR-216
ممنون میشم بگید گیرندگیش در چه حدیه خودش که نوشته:
گیرنده دیجیتال تلویزیون

Setup Box - FDR-216
گیرنده دیجیتال FDR-216 فراسو تنها با آنتن کوچک خود قادر به گیرندگی تمامی شبکه های استانی و سراسری بدون نیاز به آنتن هوایی می باشد و همچنین همراه این مدل کابل HDMI عرضه می شود. شرکت فراسو به عنوان تنها برند و تولید
کننده ی داخلی , سرمایه گذاری ویژه ای را در زمینه ی دستگاه های دیجیتال انجام داده و با قدرت وارد بازار تولید دستگاه های گیرنده دیجیتال و تلویزیون ها و مانیتورهائی با گیرنده دیجیتال داخلی شده است.

hossein_0907
25-01-2013, 21:31
سلام دوستان
من یه گیرنده میخوام که در درجه اول قدرت گیرنرگیش از بقیه محصولات بیشتر باشه و در درجه دوم پلیر خوبی هم داشته باشه. ممنون میشم راهنماییم کنید

shkz
25-01-2013, 22:57
سلام
پنج شنبه رفته بودم توپخونه. هرمغازه ای که نگاه میکردی پر شده بود از گیرنده مکسیدر. کسی تجربه استفاده از اونو داره؟

BIONIC
26-01-2013, 13:30
با سلام
دوستان اگه لطف کنین یک دستگاه دیجیتال خوب معرفی کنین ( مشخصات زیر برام مهم هست ) از تون ممنون میشم :
1. قابلیت پخش فول اچ دی
2. ضبط بر روی USB و هارد اکسترنال ( سادگی کار - فرمت های رایج MKV.Avi / قابلیت پخش برنامه های ضبط شده در هر نوع دستگاه )

تاکیدم بیشتر روی فرمت ضبط هست روی هارد

mahdi-mo
26-01-2013, 17:09
سلام
قصد خرید گیرنده دیجیتال رو دارم.بودجم 110 تومن بهترین گیرنده دیجیتالی که با این بودجه میتونم بگیرم چیه؟؟؟
گیرندگیش خوب باشه-قابلیت پخش فیلم با فرمت mkv-divx رو داشته باشه همچنین زیرنویس فارسی SRT رو هم بدون مشکل نشون بده.

amirkhan_0o0
26-01-2013, 19:09
سلام
قصد خرید گیرنده دیجیتال رو دارم.بودجم 110 تومن بهترین گیرنده دیجیتالی که با این بودجه میتونم بگیرم چیه؟؟؟
گیرندگیش خوب باشه-قابلیت پخش فیلم با فرمت mkv-divx رو داشته باشه همچنین زیرنویس فارسی SRT رو هم بدون مشکل نشون بده.
سما -الکومکس

Ghaioom
26-01-2013, 19:42
سلام
این لینک رو هم ببینید مارشاله.

Amin4All
26-01-2013, 22:03
سلام.
حدود
70-75 تومن دستگاه خوب گیر میاد ؟

ممنون.

Soroush-S
26-01-2013, 22:19
سلام.
حدود
70-75 تومن دستگاه خوب گیر میاد ؟

ممنون.
گیرنده پارس با خروجی FullHD

moriss
27-01-2013, 16:46
این لینک رو هم ببینید مارشاله.

کومبو 105 تومن!! خیلی خوبه قیمتش

اگه کیفیت کارش هم خوب باشه

alializade1270
28-01-2013, 08:57
با سلام
ببخشید می خواستم بپرسم کسی اطلاغاتی در مورد گیرنده آسن داره چون رفتم تو سایتشون دیدم همه فرمتها رو داره حتی از ac3 که ایستر اون رو نداره هم پشتیبانی می کنه ولی قیمتش 80000 تومان هستش برای همین یه کم تعجب کردم چون با این قیمت کم و این همه امکانات تا حالا باید خیلی طرفدار پیدا می کرد ولی بغیر از یکی دو تا سایت تو جای دیگه ندیدمش می خواستم بپرسم کسی اطلاعاتی راجع به این گیرنده داره؟مثلا اینکه چرا ارزونه یا اشکالاتش چیه؟
با تشکر
گیرنده دیجیتال آیسن مدل IE-D1252 فول
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مشخصات فنی:
مشخصات قسمت مولتی مدیا پلیر:

» پورت اتصال انواع فلش ممو ری و هارد اکسترنال بدون نیاز به منبع تغذیه مجزا FAT و NTFS تا حجم 3 تر ابایت
» پخش فیلم از فلش ممو ری و هارد اکسترنال با فرمت های
AVCHD , MKV , DivX , AVI , 3GP , MP4 , DAT , MPG , TP , TS , VOB , AAVI , MPG , MP3 , AAC , M4A , WMA , MOV, M2TS , MPEG 1-2 , MPEG 4.2-XVID , MPEG AVC 4.10 H264 , MPEG 4.14 NERO DIGITAL , AVCHD , ...
» قابلیت پخش فیلم‌های سه بعدی 3D
» پخش فرمت های صوتی AAC , AC3 , EAC3 , WMA , MP3
» پخش فرمت های عکس PNG , BMP , JPG
» نمایش عکس ، هم‌زمان با پخش موزیک به صورت Slideshow
» خروجی HDMI و COMPONENT و COMPOSITE
» خروجی صدای دیجیتال S/PDIF
» وضوح تصویر بسیار بالا (Full HD) و پشتیبانی از 576i,576p,720p,1080i,1080p
» پشتیبانی از سیستم اسکن تصویر Progressive در رزولوشن (1080p) 1920*1080

مشخصات قسمت گیرنده دیجیتال:

» قابلیت دریافت و پخش دیجیتال صدها شبکه تلویزیونی و رادیویی با کیفیت عالی (در حال حاضر 16 شبکه تلویزیونی و 10 شبکه رادیویی توسط سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران فعال گردیده است)
» منو فارسی و تل تکست فارسی 1000 صفحه‌ای
» دارای راهنمای برنامه الکترونیکی (EPG)
» ضبط شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی با دو فرمت جدید برای بهتر اجرا شدن و نمایش فایل ضبط شده در تلویزیون و کامپیوتر
» ضبط یک کانال هنگام مشاهده کانال دیگر در یک باند فرکانس مشترک
» مشاهده و امکان جلو و عقب بردن تصاویر ضبط شده‌ی یک برنامه‌ی در حال ضبط، بدون نیاز به توقف ضبط (Time Shift)
» تنظیم و برنامه ریزی زمان‌های مختلف برای ضبط اتوماتیک چند برنامه تلویزیونی و رادیویی مورد علاقه
» دارای قفل کودک با تعیین رمز عبور دلخواه
» دارای تایمر خاموش و روشن شدن خودکار دستگاه
این دستگاه برای اولین بار در ایران و بسته با نیاز مشتریان طراحی و ساخته شده است و مشابه دیگری ندارد

تغییراتی که در این دستگاه اعمال شده و وجه تمایز آن با دیگر دستگاه‌های موجود در بازار

طراحی سیستم جدید تغذیه برای ثبات بیشتر در کارکردهای مختلف و نوسانات شدید برقی
استفاده از چیپست جدید با معماری پیشرفته برای کم کردن مقدار گرمای ایجاد شده در زمان کارکرد دستگاه
استفاده از سیستم جدید ضبط صدا و تصویر برای بهتر اجرا شدن بر روی دستگاهای پخش تصویر
و چندین امکان فنی و سخت افزاری پیشرفته دیگر برای بهتر شدن کار دستگاه
مشخصات چیپ
MSTAR MSD7818-L2 (550MHZ)

ساخت تایوان
مشخصات رم
1GB DOUBLE DDR2 - 1066MB-CL7 SD RAM

ساخت تایوان

simarana
28-01-2013, 12:09
اینجا که فقط سوال می پرسن هیچکس نیست که جواب بده؟پس این استاترهای تاپیک کجا رفتن؟ اینهمه در مورد گیرنده سما تبلیغ کردید ما هم رفتیم خر یدیم ولی اولا" صداش خیلی ضعیفه بطوریکه صداش را که تا ته باز می کنی و ولوم تلویزیون را 60 بالا می بری تازه یه کم صداش در میاد!!!!! نمیدونم این مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟ اگه سخت افزاری باشه که 110000 تومن رفت تو پاچمون.در ضمن وقتی گیرنده را روی1080p تنظیم می کنم بعضی از کانلها از جمله کانلهای 1 تا 3 شطرنجی میشن ولی روی 576p که میزارم مشکل بر طرف میشه ! کسی میدونه علت چیه؟

amirkhan_0o0
28-01-2013, 14:56
با سلام
ببخشید می خواستم بپرسم کسی اطلاغاتی در مورد گیرنده آسن داره چون رفتم تو سایتشون دیدم همه فرمتها رو داره حتی از ac3 که ایستر اون رو نداره هم پشتیبانی می کنه ولی قیمتش 80000 تومان هستش برای همین یه کم تعجب کردم چون با این قیمت کم و این همه امکانات تا حالا باید خیلی طرفدار پیدا می کرد ولی بغیر از یکی دو تا سایت تو جای دیگه ندیدمش می خواستم بپرسم کسی اطلاعاتی راجع به این گیرنده داره؟مثلا اینکه چرا ارزونه یا اشکالاتش چیه؟
با تشکر
گیرنده دیجیتال آیسن مدل IE-D1252 فول
ساخت تایوان
ُسلام این هم یک نمونه دیگر از سما الکومکس و... هست که در شهرک صنعتی جعفر آباد کاشان(اگه اشتباه نکنم)سرهم (CKD ) می شه دستگاه رو حدود 85 تا 110 می فروشند. شاید دلیل ارزونیش، گمنامی، نداشتن گارنتی و پشتیبانی آنچنان معتبر و تعیین بازار کوچیک در محدوده استان اصفهان و نهایتا تهران(تا جایی که من می دونم) باشه! والله اعلم. من اگه زودتر می دونستم می خریدمش. شما این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو مشاهده کنید..

اینجا که فقط سوال می پرسن هیچکس نیست که جواب بده؟پس این استاترهای تاپیک کجا رفتن؟ اینهمه در مورد گیرنده سما تبلیغ کردید ما هم رفتیم خر یدیم ولی اولا" صداش خیلی ضعیفه بطوریکه صداش را که تا ته باز می کنی و ولوم تلویزیون را 60 بالا می بری تازه یه کم صداش در میاد!!!!! نمیدونم این مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟ اگه سخت افزاری باشه که 110000 تومن رفت تو پاچمون.در ضمن وقتی گیرنده را روی1080p تنظیم می کنم بعضی از کانلها از جمله کانلهای 1 تا 3 شطرنجی میشن ولی روی 576p که میزارم مشکل بر طرف میشه ! کسی میدونه علت چیه؟
استارتر تاپیک مسلما بنده نیستم. و اصلا هم قصد تبلیغ این گیرنده رو نداشته ام و نکرده ام مثلا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و اینجـــا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببینید. (گرچه خودم از سما استفاده می کنم و تعریف پلیر این گیرنده رو در جاهای مختلف فروم کرده ام)مشکل صدا برای من هم بوده، برای همین صدای تی وی رو تا ته بالا بردم و با ریموت گیرنده کار می کنم. البته من این مشکل رو به همراه چند مشکل دیگه به شرکت ایمیل کردم. و قبلش هم در فروم مطرح کرده ام! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته مشکل شطرنجی شدن برای من وجود نداره و می تونید به شرکت زنگ بزنید تا براتون برد رو عوض کنن!
برای پشتیبانی سما به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.

alializade1270
28-01-2013, 15:34
سلام
ممنون از توضیحات خوبتون.راستش زنگ زدم با نمایندگیش صحبت کردم ظاهرا نمایندگیش تو مشهد هست و فقط هم همین یکی نمایندگی رو داره.مسئولش می گفت ما اینا رو یه شرکت تو شیراز درست می کنه و فقظ ram و پردازندش و از تایوان میارن و بقیه کاراش تو ایران انجام میشه.اطلاعات اولیش بنظر خوب میاد ولی اینکه دوام و کیفیتش چه جوری باشه اصلا معلوم نیست.

simarana
28-01-2013, 16:16
آرمین خان عزیز از پاسختون ممنونم.در مورد صدا باید بگم اینطور که من فهمیدم متاءسفانه مشکل سخت افزاریه که واقعا" برای خودم متاسفم که گول بعضی تبلیغات در این سایت ها را خوردم.و این برای چندمین باره که بخاطر تبلیغات یک سری افراد سود جو و فرصت طلب جنسی را خریدم که به نظر من 60000 تومن هم از سرش زیاد بود گرچه که خدمات پشتیبانی اون می گفت بخاطر پشتیبانی از صدای AC3 هست که صداش کمه!!!!!!دوم اینکه جهت شطرنجی شدن تصویر در 1080p هم گفتن محل آنتن و اتصالات و از این قبیل چیزها درست نیست!!!!!!! جالبه که من خودم بدون گیرنده تقریبا" تمام شبکه ها را صاف می گیرم و فقط گیرنده را در درجه اول واسه مدیا پلیرش گرفتم اونوقت یک جوابی میدن که اصلا" منطقی نیست!
من که از اولش این گیرنده دلم را زد و سرم کلاه رفت امیدوارم دوستان دیگه ای که قصد خرید این گیرنده را دارن بیشتر تحقیق کنن.

amirkhan_0o0
28-01-2013, 17:19
آرمین خان عزیز از پاسختون ممنونم.در مورد صدا باید بگم اینطور که من فهمیدم متاءسفانه مشکل سخت افزاریه که واقعا" برای خودم متاسفم که گول بعضی تبلیغات در این سایت ها را خوردم.و این برای چندمین باره که بخاطر تبلیغات یک سری افراد سود جو و فرصت طلب جنسی را خریدم که به نظر من 60000 تومن هم از سرش زیاد بود گرچه که خدمات پشتیبانی اون می گفت بخاطر پشتیبانی از صدای AC3 هست که صداش کمه!!!!!!دوم اینکه جهت شطرنجی شدن تصویر در 1080p هم گفتن محل آنتن و اتصالات و از این قبیل چیزها درست نیست!!!!!!! جالبه که من خودم بدون گیرنده تقریبا" تمام شبکه ها را صاف می گیرم و فقط گیرنده را در درجه اول واسه مدیا پلیرش گرفتم اونوقت یک جوابی میدن که اصلا" منطقی نیست!
من که از اولش این گیرنده دلم را زد و سرم کلاه رفت امیدوارم دوستان دیگه ای که قصد خرید این گیرنده را دارن بیشتر تحقیق کنن.
من تلویزیون خونه بابام دی وی بی تی نداشت. وگرنه برای پلیر خوب پیشنهاد من مینی پی سی اندرویدی هست:
لینک فروش
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بررسی در نارنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک آپارات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Soroush-S
28-01-2013, 17:58
من تلویزیون خونه بابام دی وی بی تی نداشت. وگرنه برای پلیر خوب پیشنهاد من مینی پی سی اندرویدی هست:
لینک فروش
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بررسی در نارنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک آپارات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دستگاه جالبیه . قبلا پروویژن دستگاهی بنام اندروید تی وی داشت . فکر کنم همونه ولی کوچیک شده.
حالا چطوری به اینترنت وصل میشه؟ با کابل شبکه؟

amirkhan_0o0
28-01-2013, 18:38
دستگاه جالبیه . قبلا پروویژن دستگاهی بنام اندروید تی وی داشت . فکر کنم همونه ولی کوچیک شده.
حالا چطوری به اینترنت وصل میشه؟ با کابل شبکه؟
نقد نارنجی رو بخونید
نوشته وای فای داره. هاب یو اس بی داره وب کم و کیبورد و موس وایرلس رو به صورت پلاگ اند پلی می شناسه کیفیت بهینه محیط کارش720 و برای فیلم 1080 هست. علاوه بر این که نرم افزار های اندروید هم روش نصب می شه و....
دیگه رسما دارم از موضوع تاپیک خارج می شم. همین الآن هاست که اخطار بگیرم! دی:

shkz
28-01-2013, 19:08
ا وقتی گیرنده را روی1080p تنظیم می کنم بعضی از کانلها از جمله کانلهای 1 تا 3 شطرنجی میشن ولی روی 576p که میزارم مشکل بر طرف میشه ! کسی میدونه علت چیه؟
دوست عزیز نوع پخش فرستنده های ایران 576 هستش و اصلاً نیازی نیست که اونو روی1080 بگذاری.

mr_rayan
29-01-2013, 13:47
سلام.
دوستان عزیز پیشنهادات و انتقادات و تجربیات خودتون رو در رابطه با گیرنده های دیجیتال تلویزیونی اینجا مطرح کنید تا انشالله یه تاپیک جامع و کاملی شکل بگیره برای کمک به همه عزیزانی که تو این زمنیه نیاز به کمک و همکاری و همیاری و همفکری دارند.
:n11:

musican33
29-01-2013, 18:28
دوستان من یک گیرنده دیجیتال می خوام که فقط گیرندگی خوبی داشته باشه .عوض شدن شبکه و کنترل و این چیز هاش هم خوب باشه
و بخش مولتی مدیاش اصلا مهم نیست و نیازی ندارم
چیزیا که خودم در نطر دارم
ایکس ویژن 353 و سما T-200
یه تلویزیون داریم که خودش تیونر دیجیتال داره و همه شبکه ها را به خوبی می گیره و من این گیرنده رو برای یک تلویزیون CRT که داریم می خوام
تو این صفحاتی که من خوندم یه عده با سما مشکل داشتن

شما چی پیشنهاد می کنید ؟

shkz
29-01-2013, 18:40
دوستان من یک گیرنده دیجیتال می خوام که فقط گیرندگی خوبی داشته باشه .عوض شدن شبکه و کنترل و این چیز هاش هم خوب باشه
و بخش مولتی مدیاش اصلا مهم نیست و نیازی ندارم
چیزیا که خودم در نطر دارم
ایکس ویژن 353 و سما T-200

با توجه به نیاز شما ایکس ویژن مناسبتره چون هم گیرندگی خوبی داره و هم گارانتی خیلی خوبی.

بیشتر مشکلات و تردیدها راجع به پلیر دستگاه هست که شما نیاز ی به اون نداری.

Amin4All
29-01-2013, 20:41
با گیرنده دیجیتال کانال های استانی رو هم میگیره ؟

یه 32 اینچ دارم دیجیتال روش نصبه اما استانی نمیگیره .
این دستگاهها میگیرن ؟

fight12
29-01-2013, 21:09
مبدل دیجیتال مدل
STB327New
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشخصات فنی دستگاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود دفترچه راهنما

مشخصات

قابلیت نمایش عکس 3D
قابلیت پخش 9 کانال به دو حالت 3X3 و 1+4
رم DDRIII
سرعت پردازنده 630 مگاهرتزماشين زماننمایش 9 تصویر کانال های تلویزیونقابليت ضبط يك كانال و امكان تماشاي كانال ديگر
نرم افزار قابل ارتقا با USBنمايشگر شماره کانال يا ساعتقابليت اجراي بازي هاي تعريف شده دستگاهنمايش تصوير با قابليت بزرگنمايي در محدوده انتخابي تصويرظرفيت ذخيره بيش از هزار کانالنمايش 8 ليست دلخواه از برنامه هاي تلويزيوني و راديويي فقل منو و کانال هاي از پيش انتخاب شدهتله تکست پشتيباني از چند فرمت صدا و زير نويس چند زبانهگزينه جستجوي خودکار و دستي کانال هانمايش آخرين کانال نمايش داده شده حين روشن کردن دستگاهدستگاه ريموت کنترل با دکمه هاي ميانبر رنگينصب آسان و سريع و سهولت كار با منوهاي سادهراهنمای الکترونیکی برنامهپيدا کردن سريع کانالها با حرف اول نام کانالنمايشگر قدرت سيگنال ديجيتال دريافتيداراي 8 حافظه قابل برنامه ريزي براي روشن-خاموش و ضبط برنامه ها بصورت يک مرتبه اي ، روزانه و هفتگيكيفيت تصوير HDداراي خروجي HDMI داراي قابليت PVR با USB2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,BMP,PNG
قابليت پخش تصوير با فرمت : MKV, AVI, MP4, MPEG, MTS,...قابليت پخش صدا با فرمت:WMA,AAC,MP3
-----------------------------------

alializade1270
29-01-2013, 21:10
با سلام
نه ظاهرا فقط استان محل سکونت رو نشون میده و 16 تا کانال دیگه یا تو بعضی استان ها 19 کانال دیگه
(1 تا 5.خبر.قرآن.آموزش.مستند.نمایش .آی فیلم.ورزش.پویا.بازار.شما.تم شا.جام جم.سلامت)

Ghaioom
29-01-2013, 21:28
با گیرنده دیجیتال کانال های استانی رو هم میگیره ؟

یه 32 اینچ دارم دیجیتال روش نصبه اما استانی نمیگیره .
این دستگاهها میگیرن ؟
آنتن هوایی رو بده اینور و اونور بعد هی جستجو کن. اگه گرفت که گرفت نگرفت هم نمیگیره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دقت کن جلوش نباید مانعی باشه. بیشتر هم از سمت مرکز استان فکر کنم سیگنال ارسال میشه.
اگه نگرفت قدرت فرستنده حتما ضعیفه. بعدا حتما پر قدرت میکننش و اونجا هم به راحتی خواهی گرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالششو ببر دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوو حواسم نبود اهل گرگان بودی پس راحت میگیریش حتی نزدیکشم باشی. دی
چون من از بندرترکمن روستای حومش به راحتی سیگنال دریافت میکنم همین شبکه های جدید رو که توش هم استانی هم هست.

Actros
29-01-2013, 22:40
آقا ما یه گیرنده میخوایم که قدرت دریافتش خوب باشه در درجه اول . الان رو بدر دارم کانال های استانی رو تا بارون میاد قطع میشه . گفتم یه گیرنده بگیرم . رو فلش هم ظبط کنه . زیادم گرون نباشه چون حیفه واسه تی وی ایران هزینه کرد:n02: . من فقط واسه فوتبال نگاه کردن میخوام

ham65kab
29-01-2013, 23:11
آقا ما یه گیرنده میخوایم که قدرت دریافتش خوب باشه در درجه اول . الان رو بدر دارم کانال های استانی رو تا بارون میاد قطع میشه . گفتم یه گیرنده بگیرم . رو فلش هم ظبط کنه . زیادم گرون نباشه چون حیفه واسه تی وی ایران هزینه کرد:n02: . من فقط واسه فوتبال نگاه کردن میخوام

گیرنده مارشال واقعا آشغاله بخاطره ریموت کنترل بی کیفیت و سرعت پایین دستگاه و تصویر. از گیرنده های خوب که توی بازار هست دنای خوبه . اما ایکس ویژن به نظر من واقعا خوبه . هم سرعت بالا هم امکانات کافی. البته دنای و ایکس ویژن توی یه رده هستن تقریبا. مثلا فرمت mkv رو به راحتی از روی فلش اجرا می کنن. و البته hd هم دارند. قیمت تقریبا از 65000 تا 110000 بسته به امکانات و مدل.

گیرنده استارست هم هست که خودم تست نکردم ولی باید خوب باشه. البته نوع تقلبیش هم تو بازار با بسته بندی یکسان که روی جعبه به جای استارست نوشته ستارست.

Soroush-S
30-01-2013, 00:04

شما گیرنده پارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگیر با تمامی امکانات و خروجی FullHD با قیمت 75 تومن.