PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

regedit021
04-04-2010, 13:40
( این رو هم میگم که اتمام حجت باشه و اون هم اینه که از روزی که خریدم خانواده دائم داره میزنه توی سرم که نمیتونیم با دو تا کنترل کار کنیم = با یکی روشن کنیم و دنبال اون یکی بگردیم و کانالش رو عوض کنیم ) .
دقيقا مثل من!ولي من كه ديگه عادت كردم هميشه جفت كنترل ها رو كنار هم ميزارم كه سه ساعت نخوام دنبال اون يكي بگردم!!شما هم عادت ميكني!!:10:

ProGamer
04-04-2010, 14:10
مراقب خريد دستگاه هاي provision باشيد. 1 نفر با 10 تا ID مياد ميگه من دارم خوبه اين كارو نكنيد. الان xvision دوباره بر طبق تغييرات صدا و سيما update كرده دستگاشو. من نميدونم 2 روز ديگه كه صدا و سيما تو ارسال سيگنالهاش يه تغيير اساسي بده provision ميخواد چي كار كنه و جواب اين همه آدمو چي بده. به غير از شما 4 نفر ، شخص ديگه اي از xviision بد نميگه و اصولا همه راضين. مشكلاتي مثل اينكه صداي سمت چپ قوي تر از سمت راسته و اين حرفا هم مربوط به تلوزيونتون ميشه. ديگه اين حرفها خيلي بچه بازيه

regedit021
04-04-2010, 14:11
خدمت دوستان عرض کنم که تمامی دستگاه های ستاپ باکس فعلی موجود در ایران 100% چینی هستند
در مورد پروویژن هم اگر عاقل باشید به هیچ عنوان روی گارانتی حساب نمی کنید,اصلا یه سرچ تو گوگل بزنید ببینید این دستگاه کجا ساخته شده؟ کدوم شرکت ساخته این دستگاه رو؟
تعداد تولید این دستگاه چقدر بوده و برای کدوم کشورها به جز ایران ساخته شده؟!!!
هیچ جوابی دریافت نخواهید کرد
در مورد خدمات دهی تیم پشتیبانی که صحبت نکنم بهتره!
3 ماه پیش گفتند 2 روز دیگه آپدیت قرار داده میشه,کجاست این آپدیت؟
کدام شرکت می خواد واسه این دستگاه آپدیت نرم افزاری بده؟
شرکتی که در تمام ایام عید تعطیل بود و هیچ جوابگویی نداشت چطور می خواد 3 سال گارانتی ارائه بده؟

در مورد مارک های دیگه مثل مارشال و آی کلاس و این داستان ها که کلا چیزی نگیم بهتره
جم و ایکس ویژن هم قطعا چینی هستند اما حداقل گارانتی معتبر دارند,همین الان می تونید با مادیران تماس بگیرید تا ببینید چطوری خدمات دهی می کنند
خرید دستگاه چینی که معلوم نیست بیش از 1 ساعت کار کنه بدون گارانتی معتبر حماقتی بیش نیست
از طرفی این قیمت 110 هزار تومان از کجا درومده؟
من نمی دونم این دوستان پیش خودشون چی فکر می کنند,اما اگر یه سری به سایت های سفارش آنلاین بزنید می بینید که ستاپ باکس های درجه 10 چینی بیش از 20 دلار قیمت ندارند (تازه بهترین نوعشون)
شاید روی پیشانی ما چیزی نوشته شده و خودمون خبر نداریم

جای تاسف هستش که عده ای از دوستان هم از این دزدی در روز روشن حمایت می کنند و نمی خواند قبول کنند کلاه گشادی روی سرشون جا خوش کرده
بله دوست عزيز كاملا با حرف شما موافقم ولي مجبوريم چاره اي نداريم!:41:
از اين كلاه برداري ها زياده وفقط مختص به ستاپ باكس نيست!

mohammad_77
04-04-2010, 14:59
سلام
ولی در سایتش نوشته :

سه سال پشتيباني نامحدود سخت افزاري و نرم افزاري .
يك سال گارانتي طلائي تعويض .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستش رو بخواهید هنگام خرید با پیغام زیر مواجه شدم و احساس کردم منظورش از " رفع مسئولیت " همون عدم گارانتیه اگر مطمئن هستید که اشتباهه ، بگید و من هم از دوستان عذر خواهی میکنم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gooodi
04-04-2010, 15:10
[QUOTE=----S-XBOX360;4807164]
مشکلاتی که من در مواجهه با مبدل دیجیتال X.VISION مادیران دیدم:

- صدای کانال هایی که اکثراً موسیقی های با تفکیک استریو پخش می کنند مثل رادیو جوان، پیام و ایران، به جای اینکه به صورت تفکیک شده و استریو پخش شوند، بلندگوی سمت چپ صدایش بلندتر از بلندگوی دست راست است اما وقتی با تلویزیون LED سامسونگ دارای گیرنده ی دیجیتال داخلی تست کردم دیدم صدا به صورت استریو و تفکیک شده پخش می شود.

دوست عزیز من هم led سر ی 8 دارم که از اینجا نخریدم ولی نمیدونم چطوری میتونم سرچ دیجتالش رو فعال کنم به من میگید ؟؟؟
یه جا خوندم باید وارد منوی مخفی led شد میشه به من بگید درست یا نه ؟ و چیکار باید بکنم ؟ ممنون میشم .

آقا کسی جواب ما رو نمیده ؟؟؟؟

a_fazlollahii
04-04-2010, 21:53
مراقب خريد دستگاه هاي provision باشيد. 1 نفر با 10 تا ID مياد ميگه من دارم خوبه اين كارو نكنيد. الان xvision دوباره بر طبق تغييرات صدا و سيما update كرده دستگاشو. من نميدونم 2 روز ديگه كه صدا و سيما تو ارسال سيگنالهاش يه تغيير اساسي بده provision ميخواد چي كار كنه و جواب اين همه آدمو چي بده. به غير از شما 4 نفر ، شخص ديگه اي از xviision بد نميگه و اصولا همه راضين. مشكلاتي مثل اينكه صداي سمت چپ قوي تر از سمت راسته و اين حرفا هم مربوط به تلوزيونتون ميشه. ديگه اين حرفها خيلي بچه بازيه

سلام
من با نظر شما موافق نیستم
بیش از سه ماه است که پرویژن دارم و تمام مشخصاتی که در کاتالوگش گقته بی کم و کاست دارد. با این تغییرات صدا و سیما هم که شما می گویید هیچ مشکلی نداشته است. تصاویر را شفاف و صدای تمام شبکه ها را بخوبی پخش می کند.
البته نمی گویم دستگاه بی نقص است. مثلا" تله نکست فارسی ندارد- ضبط برنامه ریزی شده ندارد و برد ریموت آن زیاد نیست.

دستگاه ست تاپ باکس دیگری هم نداریم که با آن مقایسه کنم. البته LCD سامسونگ دارای تیونر دیجیتال هم داریم که کیفیت تصاویر آن با پرویژن برابری می کند.

تصور می کنم بحث تغییرات سیگنال صدا و سیما زیاد معتبر و عملی نباشد سیگنالهای صوت و تصاویر هرکدام بر اساس یک استانداردهایی پخش می شوند که در پستهای قبلی بر روی آنها بحث شده است. وگرنه برای تلویزیونهای خودشان دیجیتالی هستند چه می کنند؟

ضمنا" اوایلی که گوشی همراه به ایران آمده بود این دغدغه سازگار بودن باسیستم ایران و اینکه ممکن است سیستم تغییر کند زیاد مطرح بود و مردم دغدغه خرید گوشی های متفرقه را داشتند. مشخص بود که صاایران می خواست گوشیهای ساژم ساخت خودش را به فروش برساند که در دراز مدت موفق نبود و کم کم این بحث منتفی شد و بازار از انواع گوشیها پر شد.

a_fazlollahii
04-04-2010, 22:11
راستش رو بخواهید هنگام خرید با پیغام زیر مواجه شدم و احساس کردم منظورش از " رفع مسئولیت " همون عدم گارانتیه اگر مطمئن هستید که اشتباهه ، بگید و من هم از دوستان عذر خواهی میکنم .

سلام
فکر می کنم کلمه رفع مسئولیت مربوط به نرم افزار فروشگاه ساز باشه که ترجمه Disclaimer است که در متون خارجی متن حقوقی رفع مسئولیت قانونی متاسب درج می شود و که خریدار به دلایلی آنها را سو ( تعقیب قانونی برای دریافت غرامت) نکند.

regedit021
04-04-2010, 22:32
بهترين مرجع اطلاعات اين دستگاه هاسايت سازنده اين دستگاه هاست!

harrypotter2007
04-04-2010, 22:53
ببخشید فرق lcd با led چی کدوم بهتره و فول اچ دی هم هستم این led یا نه .

mohammad_77
04-04-2010, 23:03
سلام
فکر می کنم کلمه رفع مسئولیت مربوط به نرم افزار فروشگاه ساز باشه که ترجمه Disclaimer است که در متون خارجی متن حقوقی رفع مسئولیت قانونی متاسب درج می شود و که خریدار به دلایلی آنها را سو ( تعقیب قانونی برای دریافت غرامت) نکند.

زیاد با این حرف موافق نیستم . چون این کلمه تفاسیر دیگری هم میتونه داشته باشه . باید دید نظر سایر دوستان چیست . ایکس ویژنی که من خریده ام موردی نداشته و با دستگاه های دیگه هم کار نکرده ام . ولی گارانتیش معتبره . قبلا که گفته بودم مغازه دارا میگفتند مردم پروویژن رو میاوردند و ما نمیدونستیم برای گارانتی چیکار کنیم . مغازه ای هم که 15 دقیقه ایستادم بخرم توی اون مدت حداقل 10 تا ایکس ویژن جلوی من فروخت .
پرو ویژنی ها هم تا اعتماد جلب نکنند فایده ای نداره ( حداقل اعتماد مغازه دار رو ) .

DVB-S-XBOX360
04-04-2010, 23:57
ببخشید فرق lcd با led چی کدوم بهتره و فول اچ دی هم هستم این led یا نه .

دوست خوبم
بحث بدتر و خوب تر نیست.
LCD یک تکنولوژی ساخت صفحه نمایش است و LED نوع دیگر. LCD کریستال مایع است اما LED از دیودهای نوری استفاده می کند و گفته می شود مصرف برق کمتری دارد و عمر دستگاه بالاتر می رود.

اما بحث اینجاست که LED تازه متولد شده و برای پیشرفت هنوز خیلی جا دارد و مهمتر از همه آنکه هنوز تولید LED مثل LCD گسترده نشده و همه ی کمپانی های معظم سازنده صفحه نمایش هنوز آن چنان قدم به تولید آن نگذاشته اند.

مثلا الان SONY ده ها مدل LCD ساخته اما مدل های LED ش زیاد نیستند چون هنوز این تکنولوژی زیاد از عمرش نمی گذرد.

در مورد Full HD بودن جواب مثبت است. هم LED هم LCD ها «می توانند» با قابلیت Full HD ساخته شوند.

papiyoon
05-04-2010, 00:07

DVB-S-XBOX360
05-04-2010, 00:24

من نمی دونم به امثال شما که از ندانستن زبان خارجی و اطلاعات کم و تسلط کم مردم نسبت به تکنولوژی های ارسال امواج سوء استفاده می کنند، چی بگم؟ چنین حرفی رو دقیقا یکی از مسئولین مادیران چند وقت پیش برای بازار گرمی ایکس ویژن گفته بود.

آقای ناحسابی چه Provision چه X.VISION و چه همه ی ستاپ باکس های داخل ایران همگی جنس بنجل هستند.
تغییرات صدا و سیما چه بوده که شما ازش خبر داری اما 75 میلیون دیگر خبر ندارند؟ سیگنال دیجیتال در ایران با استاندارد MPEG-4 H.264 AVC پخش می شود. وسلام نامه تمام... همین و همین. هر گیرنده ای که جنسش بد نباشد و از پس نشان دادن این استاندارد بر بیاید و با LipSync مشکل نداشته باشد (هماهنگی صدا و تصویر) می تواند تصاویر ارسالی را نشان بدهد. حالا چه ساخت بورکینافاسو باشه چه ساخت انگلیس! فقط ممکنه یکی منوی فارسی نداشته باشه، یکی تله تکست فارسی نداشته باشه که این ها قابلیت های جانبی هستند.

شما متاسفانه داری خیلی تابلوووو تبلیغ X.VISION رو می کنی و تصور می کنی هیشکی متوجه نمی شه! اگر پست های من رو می خوندی این جوری به من تهمت نمی زدی! بنده در یک پست مزایای X.VISION را گفتم و در دیگری معایبش را... Provision هم هنوز دستم نیومده. اگر گیرم بیاد هم معایبش هم مزایاش رو می نویسم.

بنده یکی از افرادی هستم که دو سال پیش در مورد ناشناخته بودن این تکنولوژی در بین مردم عامی ایران در این فروم پست زدم و همیشه اعتراض کرده ام که چرا جنس خوب و استاندارد در مورد این تکنولوژی وارد ایران نمی شه و چرا این اجناس بنجل ایرانی و چینی انقدر قیمتشون برای اقشار ضعیف (بینندگان اصلی صدا و سیما) بالا هست؟!!!. چون اون اقشار پولدار که ماهواره دارند و اصلا صدا و سیما را تحویل نمی گیرند.

بنده مهندس الکترونیک هستم و وقتی به برد و کارایی X.VISION نگاه می کنم تمام جوانب آن را در نظرم می گیرم. وقتی می گویم صدای یک طرفش بلندتر از طرف دیگر است، از روی شکمم این ادعا را نمی کنم. شما آدرس منزلتون رو بدید تا من بیام وصلش کنم به تلویزیونتون تا باور کنید راست می گم یا خیر. وقتی می گم خروجی Component DVD این دستگاه روی تلویزیون های CRT تصویر ندارد به این دلیل است که با چهار تا تلویزیون مختلف امتحانش کرده ام و شغل و تخصص من ایجاب می کنه که همه ی جوانب دستگاه را تست کنم.

اگر کسی چیزی نمی گه به این خاطره که اصولا کسی که هدفش فقط تلویزیون دیدن است، مته روی خشخاش نمی گذارد مثل بنده که ببیند صدای X.VISION مونو محیطی است و Stereo را به درستی پخش نمی کند. این که مردم همه چیز را تست نمی کنند دلیل بر این نمی شه که دستگاهی که مادیران داده بیرون وحی منزل هست و هیچ ایرادی نداره.

چرا ایراد داره، اساسی هم ایراد داره همونطور که همه ی ستاپ باکسهای قلابی موجود در ایران هر یک یه سری ایراداتی دارند. من می خوام سر به تن جنس درجه 10 چینی و تایوانی و هنگ کنگی و غیره نباشه اونوقت شما به من می گی من از پروویژن دفاع کردم؟ کدوم خط صحبت های من چنین چیزی درش هست؟!!!!

شما اگر گماشته شدی که تبلیغ X.VISION را بکنی، تبلیغت رو بکن. چرا به دیگران تهمت می زنی؟![COLOR="Silver"]

DVB-S-XBOX360
05-04-2010, 00:43
[QUOTE=----S-XBOX360;4807164]
مشکلاتی که من در مواجهه با مبدل دیجیتال X.VISION مادیران دیدم:

- صدای کانال هایی که اکثراً موسیقی های با تفکیک استریو پخش می کنند مثل رادیو جوان، پیام و ایران، به جای اینکه به صورت تفکیک شده و استریو پخش شوند، بلندگوی سمت چپ صدایش بلندتر از بلندگوی دست راست است اما وقتی با تلویزیون LED سامسونگ دارای گیرنده ی دیجیتال داخلی تست کردم دیدم صدا به صورت استریو و تفکیک شده پخش می شود.

دوست عزیز من هم led سر ی 8 دارم که از اینجا نخریدم ولی نمیدونم چطوری میتونم سرچ دیجتالش رو فعال کنم به من میگید ؟؟؟
یه جا خوندم باید وارد منوی مخفی led شد میشه به من بگید درست یا نه ؟ و چیکار باید بکنم ؟ ممنون میشم .

دوست عزیزم تلویزیونی که من باهاش تست کردم UE46B8000 سفارش اروپا متعلق به یکی از مشتری هایم بود و این قابلیت از اول روش فعال بود و بنده اون رو فعال نکردم. شرمنده شما هستم. دوستانی که این کار رو کرده اند بهتر می توانند راهنماییتان کنند. من فقط برای تست از این تلویزیون استفاده کردم.

DVB-S-XBOX360
05-04-2010, 01:02
یک سوال از دوستانی دارم که هم ستاپ باکسشان خروجی HDMI دارد و هم LCD های HD Ready یا Full HD دارند.

شما که LCD یا LED اچ دی دارید لطفا تجربیات خود از نحوه ی Upscale کردن تصاویر معمولی SD صدا و سیما توسط ستاپ باکس خود را در این جا بنویسید.

Upscale یعنی حفظ کیفیت و ارتقای شفافیت تصاویر معمولی شبکه های Standard Definition (مثل کانالهای کم کیفیت صدا و سیما)، با استفاده از تکنولوژی های دیجیتال برای نمایش در تلویزیون های LCD یا LED اینچ بالا، مثلاً 40 اینچ به بالا، به طوری که بیننده از کم بودن کیفیت تصویر ناراضی نباشد و تصور کند علی رغم SD بودن کیفیت کانال، اما بر روی تلویزیون های اینچ بالا شباهت هایی با تصاویر با کیفیت HD و تفکیک پذیری بالا یا Resolution وجود دارند.

لطفاً تست کنید و ببینید آیا Set Top Box های شما عمل Upscaling را با کیفیت بالایی ارائه می کنند یا خیر. ضمناً لطف کنید و ستاپ باکسهایی که خروجی HDMI دارند را معرفی بفرمایید. تا جایی که من جستجو کردم Iran Neta و Provision دارای خروجی های HDMI هستند، اما باید مشخص شود که آیا Upscale کردن را نیز به خوبی انجام می دهند یا خیر.

ممنونم.

DVB-S-XBOX360
05-04-2010, 02:25
یکی از دوستانی که دستگاه X.VISIONش را برای تعویض به علت خرابی دستگاه به مادیران برده بود، پس از اینکه دستگاهش را با یک ستاپ باکس جدید تعویض کردند متوجه شد که نسخه نرم افزار اصلی (Firmware) در دستگاه جدید 1.40 هست در حالی که همه ی X.VISION های فعلی دارای نسخه 1.37 هستند.

به سایت مادیران مراجعه کردم و در صفحه مربوط به X.Vision XDVB-111 دیدم لینک دانلود آپدیت نرم افزار خراب عمل می کند و در واقع چیزی را نمی توان از آن دانلود کرد.

می خواستم بپرسم آیا شما به نسخه ی جدید Firmware که باید در یک حافظه ی USB ریخته شود و به دستگاه متصل شود و سپس نرم افزار اصلی را ارتقاء دهد، توانسته اید دست پیدا کنید یا خیر؟!

اگر جواب مثبت است لطفاً آنرا در اختیار باقی دوستان بگذارید.

mahdimp5
05-04-2010, 05:47
من نمی دونم به امثال شما که از ندانستن زبان خارجی و اطلاعات کم و تسلط کم مردم نسبت به تکنولوژی های ارسال امواج سوء استفاده می کنند، چی بگم؟ چنین حرفی رو دقیقا یکی از مسئولین مادیران چند وقت پیش برای بازار گرمی ایکس ویژن گفته بود.

آقای ناحسابی چه Provision چه X.VISION و چه همه ی ستاپ باکس های داخل ایران همگی جنس بنجل هستند.
تغییرات صدا و سیما چه بوده که شما ازش خبر داری اما 75 میلیون دیگر خبر ندارند؟ سیگنال دیجیتال در ایران با استاندارد MPEG-4 H.264 AVC پخش می شود. وسلام نامه تمام... همین و همین. هر گیرنده ای که جنسش بد نباشد و از پس نشان دادن این استاندارد بر بیاید و با LipSync مشکل نداشته باشد (هماهنگی صدا و تصویر) می تواند تصاویر ارسالی را نشان بدهد. حالا چه ساخت بورکینافاسو باشه چه ساخت انگلیس! فقط ممکنه یکی منوی فارسی نداشته باشه، یکی تله تکست فارسی نداشته باشه که این ها قابلیت های جانبی هستند.

شما متاسفانه داری خیلی تابلوووو تبلیغ X.VISION رو می کنی و تصور می کنی هیشکی متوجه نمی شه! اگر پست های من رو می خوندی این جوری به من تهمت نمی زدی! بنده در یک پست مزایای X.VISION را گفتم و در دیگری معایبش را... Provision هم هنوز دستم نیومده. اگر گیرم بیاد هم معایبش هم مزایاش رو می نویسم.

بنده یکی از افرادی هستم که دو سال پیش در مورد ناشناخته بودن این تکنولوژی در بین مردم عامی ایران در این فروم پست زدم و همیشه اعتراض کرده ام که چرا جنس خوب و استاندارد در مورد این تکنولوژی وارد ایران نمی شه و چرا این اجناس بنجل ایرانی و چینی انقدر قیمتشون برای اقشار ضعیف (بینندگان اصلی صدا و سیما) بالا هست؟!!!. چون اون اقشار پولدار که ماهواره دارند و اصلا صدا و سیما را تحویل نمی گیرند.

بنده مهندس الکترونیک هستم و وقتی به برد و کارایی X.VISION نگاه می کنم تمام جوانب آن را در نظرم می گیرم. وقتی می گویم صدای یک طرفش بلندتر از طرف دیگر است، از روی شکمم این ادعا را نمی کنم. شما آدرس منزلتون رو بدید تا من بیام وصلش کنم به تلویزیونتون تا باور کنید راست می گم یا خیر. وقتی می گم خروجی Component DVD این دستگاه روی تلویزیون های CRT تصویر ندارد به این دلیل است که با چهار تا تلویزیون مختلف امتحانش کرده ام و شغل و تخصص من ایجاب می کنه که همه ی جوانب دستگاه را تست کنم.

اگر کسی چیزی نمی گه به این خاطره که اصولا کسی که هدفش فقط تلویزیون دیدن است، مته روی خشخاش نمی گذارد مثل بنده که ببیند صدای X.VISION مونو محیطی است و Stereo را به درستی پخش نمی کند. این که مردم همه چیز را تست نمی کنند دلیل بر این نمی شه که دستگاهی که مادیران داده بیرون وحی منزل هست و هیچ ایرادی نداره.

چرا ایراد داره، اساسی هم ایراد داره همونطور که همه ی ستاپ باکسهای قلابی موجود در ایران هر یک یه سری ایراداتی دارند. من می خوام سر به تن جنس درجه 10 چینی و تایوانی و هنگ کنگی و غیره نباشه اونوقت شما به من می گی من از پروویژن دفاع کردم؟ کدوم خط صحبت های من چنین چیزی درش هست؟!!!!

شما اگر گماشته شدی که تبلیغ X.VISION را بکنی، تبلیغت رو بکن. چرا به دیگران تهمت می زنی؟![COLOR="Silver"]

صد در صد موافقم... بنده نيز مشتاق مباحث فني هستم نه بحثهاي خاله زنکي..ظاهرا بعضي پستهاي

اين تاپيک پيش از اين که با هدف ارتقاء سطح معلومات دوستان و اطلاع رساني نوشته بشه،

به غرض تجاري و منکوب کردن يک برند خاص! نوشته ميشه...

saeedraz
05-04-2010, 08:40

من نمیدونم HD component با این چیزی که شما نوشتید تفاوتی داره یا نه اما در دفترچه راهنمای ایکس ویژن صفحه 9 نوشته شده از این فیشها برای اتصال این دستگاه به دستگاهی که دارای ورودی HD component است استفاده کنید

در مورد کم بودن صدای یک طرف که معمولا سمت راست هست من پروویژن ندارم اما یک مانیتور تلویزیون LG مدل M2794DP ساخت مادیران هم که دارم به همین شکل هست و فکر کنم مشکل کلا از طرف صدا و سیما میباشد به جز شبکه 1 که صدای دوطرف شبیه هم هست بقیه شبکه ها کم یا زیاد یا به صورت مقطعی (برنامه در حال پخش) این مشکل رو دارند.

ProGamer
05-04-2010, 08:49

من قصد جسارت نداشتم آقا
منم دانشجو هستم و صبح تا شب اينجام كه اطلاعات كسب كنم و دانسته هام رو بگمم. شما ببخشيد به بزرگي خودت. ولي خوب نميدونم چرا همچنان احساس ميكنم اين مثله صداي چپ و راست به بلند گوي TV مربوطه نه به دستگاه.
بعدش من تو فروشگاه ها كه ميرم ميپرسم واقعا كه بدونم كيفيتا چطوريه. فروشنده ميگه فلان برند بهتره و فلان برند رو زياد مراجعه ميكنن كه پس بدن يا عوض كنن. حرفام نتيجه تحقيقه از خودم نمي گم.
ولي اگه بد صحبت كردم ببخشيد . آخه بعضيا خودشون نماينده فروشن و ميان اينجا تبليغ ميكنن خوب معلومه از جنسشون بد نميگن. ولي من چيزي براي فروش ندارم. زياد تند صحبت كردم شايد. شما هم شاكي شدي ببخشيد داداش:11:

hrezaei
05-04-2010, 09:32
یک سوال از دوستانی دارم که هم ستاپ باکسشان خروجی HDMI دارد و هم LCD های HD Ready یا Full HD دارند.

شما که LCD یا LED اچ دی دارید لطفا تجربیات خود از نحوه ی Upscale کردن تصاویر معمولی SD صدا و سیما توسط ستاپ باکس خود را در این جا بنویسید.

Upscale یعنی حفظ کیفیت و ارتقای شفافیت تصاویر معمولی شبکه های Standard Definition (مثل کانالهای کم کیفیت صدا و سیما)، با استفاده از تکنولوژی های دیجیتال برای نمایش در تلویزیون های LCD یا LED اینچ بالا، مثلاً 40 اینچ به بالا، به طوری که بیننده از کم بودن کیفیت تصویر ناراضی نباشد و تصور کند علی رغم SD بودن کیفیت کانال، اما بر روی تلویزیون های اینچ بالا شباهت هایی با تصاویر با کیفیت HD و تفکیک پذیری بالا یا Resolution وجود دارند.

لطفاً تست کنید و ببینید آیا Set Top Box های شما عمل Upscaling را با کیفیت بالایی ارائه می کنند یا خیر. ضمناً لطف کنید و ستاپ باکسهایی که خروجی HDMI دارند را معرفی بفرمایید. تا جایی که من جستجو کردم Iran Neta و Provision دارای خروجی های HDMI هستند، اما باید مشخص شود که آیا Upscale کردن را نیز به خوبی انجام می دهند یا خیر.

ممنونم.

سلام به همه دوستان عزیز
همونطور که گفتم من اکثر دستگاهها را یا داشتم و یا تست کردم الان هم ایرانتا دارم پرویژن و جم و ای ار تچ و تکنو ست و .... را تست کردم ، در تمام دستگاهها یی که تست کردم (بدون جانبداری میگم فقط بحث فنی میکنم) دستگاههای پرویژن و ایرانتا ( خروجی hdmi دارن ) از لحاظ کیفیت تصویر خیلی خوب می باشند و من اونارو با کابل hdmi دایو که 40 هزار تومان خریدم تست میکنم و lcd من 40b650 است واقعا تصویر عالی است . در مورد upscale وقتی خروجی دستگاه را روی 1080i قرار میدهید کیفیت تصویر با زمان 720 متفاوت است ( من خودم فنی هستم و کاملا با خصوصیات تصویر اشنا هستم ) البته نباید فکر کنیر که upscale در حد پایونیر داره ولی خیلی خوب است مثلا مستندهای شبکه 5 را تو عید در حد نزدیک hd نشون میداد البته اگه باز هم بیشتر توقع دارید باید منتظر باشید صداوسیما کیفیت تصاویرشو تغییر بده .
در مورد صدا بعضی از اشکالات مربوط به صداوسیماست و ربطی به گیرنده نداره مثلا صدای بعضی از شبکه ها بیشتره و ....
باز هم تاکید میکنم من توی دستگاه پرویژن را باز کردم منبع تغذیه اون خیلی عالی است ( به لحاظ مشخصه فنی ) ، دستگاه داغ نمی کنه ( میگن ایکس ویژن داغ میکنه ) خروجی hdmi داره که ایکس ویژن نداره ( تو کیفیت تصویر خیلی تاثیر داره ) ، با usb اون اکثر فرمتها را می تونید مشاهده کنید من با اون تریلر فیلم فول اچ دی هم ( اواتار ) دیدم به راحتی پخش میکنه البته ایرانتا هم پخش میکنه .
با همه این توضیحات هر کسی حق داره هر چی میخواد بخره و اجباری نیست که چه دستگاهی بخره و تبلیغ هم نیست همه تو خرید ازاد هستند من هم از هیچ کدوم جانبداری نمی کنم فقط تجربیات خودمو گفتم .
یک نکته دیگه ، بعضی ها میگن اگه صداوسیما استانداردشو عوض کنه مثلا پرویژن چیکار میکنه ، اولا استاندارد لباس چرک نیست که هر هفته عوض بشه و ثابته و کلی برای تعریف این استاندارد هزینه شده و این اتفاق نمی افته و خواهش میکنم از این صحبت های بی پایه و اساس که فروشنده های کم سواد و بی سواد میگن الگو برداری نکنید .

hamidr65
05-04-2010, 09:56
سلام به همه دوستان عزیز
همونطور که گفتم من اکثر دستگاهها را یا داشتم و یا تست کردم الان هم ایرانتا دارم پرویژن و جم و ای ار تچ و تکنو ست و .... را تست کردم ، در تمام دستگاهها یی که تست کردم (بدون جانبداری میگم فقط بحث فنی میکنم) دستگاههای پرویژن و ایرانتا ( خروجی hdmi دارن ) از لحاظ کیفیت تصویر خیلی خوب می باشند و من اونارو با کابل hdmi دایو که 40 هزار تومان خریدم تست میکنم و lcd من 40b650 است واقعا تصویر عالی است . در مورد upscale وقتی خروجی دستگاه را روی 1080i قرار میدهید کیفیت تصویر با زمان 720 متفاوت است ( من خودم فنی هستم و کاملا با خصوصیات تصویر اشنا هستم ) البته نباید فکر کنیر که upscale در حد پایونیر داره ولی خیلی خوب است مثلا مستندهای شبکه 5 را تو عید در حد نزدیک hd نشون میداد البته اگه باز هم بیشتر توقع دارید باید منتظر باشید صداوسیما کیفیت تصاویرشو تغییر بده .
در مورد صدا بعضی از اشکالات مربوط به صداوسیماست و ربطی به گیرنده نداره مثلا صدای بعضی از شبکه ها بیشتره و ....
باز هم تاکید میکنم من توی دستگاه پرویژن را باز کردم منبع تغذیه اون خیلی عالی است ( به لحاظ مشخصه فنی ) ، دستگاه داغ نمی کنه ( میگن ایکس ویژن داغ میکنه ) خروجی hdmi داره که ایکس ویژن نداره ( تو کیفیت تصویر خیلی تاثیر داره ) ، با usb اون اکثر فرمتها را می تونید مشاهده کنید من با اون تریلر فیلم فول اچ دی هم ( اواتار ) دیدم به راحتی پخش میکنه البته ایرانتا هم پخش میکنه .
با همه این توضیحات هر کسی حق داره هر چی میخواد بخره و اجباری نیست که چه دستگاهی بخره و تبلیغ هم نیست همه تو خرید ازاد هستند من هم از هیچ کدوم جانبداری نمی کنم فقط تجربیات خودمو گفتم .
یک نکته دیگه ، بعضی ها میگن اگه صداوسیما استانداردشو عوض کنه مثلا پرویژن چیکار میکنه ، اولا استاندارد لباس چرک نیست که هر هفته عوض بشه و ثابته و کلی برای تعریف این استاندارد هزینه شده و این اتفاق نمی افته و خواهش میکنم از این صحبت های بی پایه و اساس که فروشنده های کم سواد و بی سواد میگن الگو برداری نکنید .

دوست عزیز من هم مثل شما دستگاه ایرانتا را دارم ..میخواستم بدونم این دستگاه قابلیت ضبط کردن نداره ..من شنیدم اگه آپدیت بشه ، این قابلیت بهش اضافه میشه ...یه توضیح میدی....

ali_bah
05-04-2010, 10:40
آقا فعلان نخرین ، بی تلویزیون که نموندین.
یکم صبر کنید جنس خوب هم میاد.

ak313
05-04-2010, 11:24
آقا قیمت iraneta چنده کسی خبر داره.

---------- Post added at 12:24 PM ---------- Previous post was at 12:23 PM ----------

من كاملا با حرف شما موافقم!:10:
پخش mp3زياد خوب نيست!:41:
فيلم فول اچ دي رو امتحان نكردم اما با فيلم اچ دي مشكلي نداره!شما ميدونيد از كجا ميشه فيلم فول اچ دي خريد!خيلي دنبالشم!:20:
وبا اينكه كاهش آپشن داشته ولي قيمت كاهش پيدا نكرده!!:41:

اگر دنبال فیلمهای با کیفیت بالا هستی برو سراغ این سایت

DAVOOD24
05-04-2010, 11:59
IRANETA --- 7000 = قيمت: 100 هزار تومان (يک سال گارانتي)

:20:

papiyoon
05-04-2010, 12:51
EAGET M890 220.000 Toman

• the latest Realtek 1283 chipset
• Network LAN
• HDMI 1.3 1080P
• 2USB, eSATA, Memory Card Reader
• ----T (Digital TV)
• Video in Recorder
• video formats: mkv, ts, m2ts, mts, tp, wmv, ifo, iso, vob, dat, avi, mpg, mp4, mov, rm, rmvb, divx, xvid, flv, H.264, VC-1, MPEG1,MPEG2,MPEG4
• audio formats: MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, LPCM, FLAC, AC3
• Picture formats: support JPG/JPEG, BMP, PNG, GIF
• subtitles formats: sub, smi, ssa, srt, idx + sub
• Supported File System Formats: EXT3, FAT32 and NTFS
• HDMI Cable included
• Power: 10w

- - - - - - - -

Denay ----T MODEL STB236 110.000 Toman

regedit021
05-04-2010, 13:44
دوست عزیز من هم مثل شما دستگاه ایرانتا را دارم ..میخواستم بدونم این دستگاه قابلیت ضبط کردن نداره ..من شنیدم اگه آپدیت بشه ، این قابلیت بهش اضافه میشه ...یه توضیح میدی....
دوست عزيز اگه ميتونيد عكس از پشت وجلو ومشخصات كامل اعم خروجي ها و... را بنويسيد؟!!!!:20:

hrezaei
05-04-2010, 13:55

هنوز که اپدیتش نیامده تا ببینیم میشه یا نه . الان این امکان و نداره .

kaveh_d
05-04-2010, 14:02
مشخصات فنی دستگاه سیماران رو میتونید از اینجا ببینید. اگه مکاتبه کنید شاید فایل آپگریدشو هم بهتون بدن :46:.

LeiliBaManAst
05-04-2010, 15:27
یکی از دوستانی که دستگاه X.VISIONش را برای تعویض به علت خرابی دستگاه به مادیران برده بود، پس از اینکه دستگاهش را با یک ستاپ باکس جدید تعویض کردند متوجه شد که نسخه نرم افزار اصلی (Firmware) در دستگاه جدید 1.40 هست در حالی که همه ی X.VISION های فعلی دارای نسخه 1.37 هستند.

به سایت مادیران مراجعه کردم و در صفحه مربوط به X.Vision XDVB-111 دیدم لینک دانلود آپدیت نرم افزار خراب عمل می کند و در واقع چیزی را نمی توان از آن دانلود کرد.

می خواستم بپرسم آیا شما به نسخه ی جدید Firmware که باید در یک حافظه ی USB ریخته شود و به دستگاه متصل شود و سپس نرم افزار اصلی را ارتقاء دهد، توانسته اید دست پیدا کنید یا خیر؟!

اگر ايميلتو بگي من برات ميفرستم يا اگر بگي از كجا up كنم برات upload ميكنم

steve jobs
05-04-2010, 17:50

دوست عزیز بنده برده بودم نمایندگی و دستگاه خراب رو با نو عوض کردن و نرم افزارشو ارتقا دادن (1.40)
بعدش که اومدم خونه دیدم تو سایت خود مادیران ه هنوز 1.37 هست.
متاسفانه نمیشه به آپدیت دسترسی پیدا کرد.
مگر اینکه ببری نمایندگی براتون آپدیت کنه.
گویا فعلا فقط آپدیت رو به نمایندگی ها دادن

regedit021
05-04-2010, 17:54
اگر دنبال فیلمهای با کیفیت بالا هستی برو سراغ این سایت

ممنون دوست عزيز
من از اين سايت ها زياد ديدم!ولي مي خوام حضوري خريد كنم !!!:27:
جايي,مغازه اي دور و بر توپ خونه يا جمهوري بلديد برم از اونجا بخرم؟؟؟؟:question:

regedit021
05-04-2010, 18:09

اگر جواب مثبت است لطفاً آنرا در اختیار باقی دوستان بگذارید. دوستان اينم فايل آپديت دستگاهX.VISION
البته ورژن1.37هست!

saeedraz
05-04-2010, 18:26
شما مطمئن هستی این فایل آپدیت هست چون فقط یک فایل با پسوند sng توی اون هست

regedit021
05-04-2010, 18:31
شما مطمئن هستی این فایل آپدیت هست چون فقط یک فایل با پسوند sng توی اون هست
ببخشيد اشتباه شد!ويرايش شد!!:20:

mahsafar
05-04-2010, 19:38

لطفا دستگاه های دو تیونره هم وارد کنید

saeedraz
06-04-2010, 08:22
یک سوال داشتم

اگر آدم یک مونیتور مثل مانیتور های زیر

بگیره که ورودی HDMI داره و بعد یک دستگاه ستاپ باکس مثل NTR83 که در بالا معرفی شده یا پروویژن بگیره از مجموع این دوتا میشه به عنوان تلویزیون استفاده کردیا نه البته اولی FULL HD هست ولی LCD دومی LED هست ولی FULL HD نیست

یا کلا دستگاهی وجود داره که پرت مونیتور رو بهش زد و بشه با اون تلویزیون دیجیتال تماشا کرد مثل ست تاپ باکس ولی به جای اتصال پرت HDMI پرت DVI مونیتور بهش وصل بشه.

ProGamer
06-04-2010, 08:40
دوست عزیز بنده برده بودم نمایندگی و دستگاه خراب رو با نو عوض کردن و نرم افزارشو ارتقا دادن (1.40)
بعدش که اومدم خونه دیدم تو سایت خود مادیران ه هنوز 1.37 هست.
متاسفانه نمیشه به آپدیت دسترسی پیدا کرد.
مگر اینکه ببری نمایندگی براتون آپدیت کنه.
گویا فعلا فقط آپدیت رو به نمایندگی ها دادن

شما با ورژن 1.4 مشكلي نداري؟ گويا از ورژن 1.4 مطمئن نيستن و براي همين 1.37 رو گذاشتن. تا از اون مطمئن نشن رو سايت نميزارنش

---------- Post added at 10:40 AM ---------- Previous post was at 10:38 AM ----------

بچه ها يه نكته مهم در مورد --- هاي xvision:
هر ورژني كه روي سايت قرار ميدن رو بريزيد رو دستگاهتون. چون اين ورژن ها تست شده هستن و نسبت به سالميشون اطمينان كامل دان كه روي سايت گذاشتنش.

reza1ta2
06-04-2010, 09:18
یک سوال داشتم

اگر آدم یک مونیتور مثل مانیتور های زیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبگیره که ورودی HDMI داره و بعد یک دستگاه ستاپ باکس مثل NTR83 که در بالا معرفی شده یا پروویژن بگیره از مجموع این دوتا میشه به عنوان تلویزیون استفاده کردیا نه البته اولی FULL HD هست ولی LCD دومی LED هست ولی FULL HD نیست

یا کلا دستگاهی وجود داره که پرت مونیتور رو بهش زد و بشه با اون تلویزیون دیجیتال تماشا کرد مثل ست تاپ باکس ولی به جای اتصال پرت HDMI پرت DVI مونیتور بهش وصل بشه.
بله تصوير را ميتوانيد دريافت كنيد ولي براي شنيدن صدا بايد از اسپيكر يا هدفون استفاده كنيد

behrouz2
06-04-2010, 09:23
این آپدیتها واین ورژ نها یه نوع بازیه خودتونو سرگرم این بازیها نکنید.

regedit021
06-04-2010, 13:48
این آپدیتها واین ورژ نها یه نوع بازیه خودتونو سرگرم این بازیها نکنید.

بازي كه هست!ولي بازيه باحاليه!من كه تا آخرش هستم!

provision
06-04-2010, 15:17

سلام
در مورد کالای پروویژن خیال کاربران راحت باشه
کالا دارای یک سال گارانتی تعویض شرکت فولاد رایانه هست.

provision
06-04-2010, 15:27
سلام
من با نظر شما موافق نیستم
بیش از سه ماه است که پرویژن دارم و تمام مشخصاتی که در کاتالوگش گقته بی کم و کاست دارد. با این تغییرات صدا و سیما هم که شما می گویید هیچ مشکلی نداشته است. تصاویر را شفاف و صدای تمام شبکه ها را بخوبی پخش می کند.
البته نمی گویم دستگاه بی نقص است. مثلا" تله نکست فارسی ندارد- ضبط برنامه ریزی شده ندارد و برد ریموت آن زیاد نیست.

دستگاه ست تاپ باکس دیگری هم نداریم که با آن مقایسه کنم. البته LCD سامسونگ دارای تیونر دیجیتال هم داریم که کیفیت تصاویر آن با پرویژن برابری می کند.

تصور می کنم بحث تغییرات سیگنال صدا و سیما زیاد معتبر و عملی نباشد سیگنالهای صوت و تصاویر هرکدام بر اساس یک استانداردهایی پخش می شوند که در پستهای قبلی بر روی آنها بحث شده است. وگرنه برای تلویزیونهای خودشان دیجیتالی هستند چه می کنند؟

ضمنا" اوایلی که گوشی همراه به ایران آمده بود این دغدغه سازگار بودن باسیستم ایران و اینکه ممکن است سیستم تغییر کند زیاد مطرح بود و مردم دغدغه خرید گوشی های متفرقه را داشتند. مشخص بود که صاایران می خواست گوشیهای ساژم ساخت خودش را به فروش برساند که در دراز مدت موفق نبود و کم کم این بحث منتفی شد و بازار از انواع گوشیها پر شد.

سلام
باز خدا رو شکر یکی از این دستگاه راضی بود
البته شاید ایشون هم یکی از همون 10 آی دی باشند ولی باز جای شکرش باقیه .
اون دوستی که ادعا کرد 16$ توی سایت علی بابا دیده لطف بکنه یک پیش فاکتور برای همه مردم توی سایت بگذاره تا همه متوجه کلاه برداری ما بشن البته لطف کنن دستگاهی رو انتخاب کنند که مشخصات فنی اون کاملا مطابق با کالای ما باشه.
اون موقع مشخص میشه چنده
البته من کمتر از 16 $ هم سراغ دارم اگه خواستید بخرید معرفی کنم.
بعد از PI لطف کنن بگن هزینه حمل و نقل کالا تا ایران چقدر میشه ، هم هوایی رو بگن هم دریایی و هر روشی که فکر میکنن برای آوردن یک کالای الگترونیکی صلاح هست.
بعد لطف کنن مشخص کنن تعرفه مالیاتی دستگاه ستاپ باکس چقدره.
بعد هزینه حمل تا تهران رو با الاغ، تراکتور، وانت، کامیون، 18 چرخ اعلام کنن.
در نهایت هزینه یک سال گارانتی تعویض رو هم به ما بگن
هزینه تبلیغات و .... پیش کش.
اگر دوستمون نتونستند توضیحی برای این موارد ارائه بدن بفرمایید تا خودم تمام و کمال با قیمت و مستندات تقدیم کنم بعد ببینیم قیمت تمام شده چقدره.

provision
06-04-2010, 15:32
دوستان اين هم اطلاعاتي از محل ساختن برخي stbهاي موجود توي بازار:

دستگاه پرو ويژن متاسفانه بعد از باز نمودن این دستگاه و بررسی قطعات آن متوجه شدم تمامی قطعات حتی CPU این دستگاهم ساخت شرکت چینی شینزن است واز نظر کیفیت کالا در درجه 4 قرار دارد. پیشنهاد نمیشود که از این دستگاه خریداری شودو گارانتی این دستگاه هم اصلا معتبر نمیباشد زیرا شرکت چینی شینزن ساپورت قطعات نمیکند.
ايكس ويژن
این دستگاه تمامی قطعات اصلیش از شرکت NEC چین وهمچنین تیونر آن هم شرکت شارپ چین به سفارش مادیران تولید میکند واما تنها قطعات ایرانی این دستگاه میتوان به ترانس ومدار تغذیه آن اشاره کرد وهمچنین مجموعه ای از خازنها وبرخی مقاومتها وبقیه قطعات ساخت مالزی میباشند وفقط شرکت مادیران این قطعات را منتاژ میکند ولی روهم رفته دستگاه خوبی میباشد واز ساپورت خوبی برخوردار است و در کل از نظر سخت افزاری بسیار ضعیف است.
سينام
قطعات از چین وارد شده ومونتاژ در ایران انجام ميشود!
iraneta
یک شرکت بازرگانی در ایران است که محصولات شرکت NETA بازاریابی وتوضیع میکند درکل ساخت کشور ترکیه است این شرکت در سال1987 باتولید تلوزیون کار خودرا آغاز کرد ودرسال 1997 موفق به دریافت استاندارد بین المللی ISO9001 برای کیفیت کالا شد.

در نهایت احترام برای فروشندگان ستاپ باکس از این دوست متخصص سوالی داشتم :
میشه بفرمایید این اطلاعات رو چطوری بدست آوردید ؟؟
از روی رنگ خازن متوجه شدید که کی تولید کرده ؟؟
کجای قطعات نوشته ایرانیه و یا چینی شنزن هست ؟؟
درجه کیفیت کالا رو روی چه معیاری بدست آوردید ؟؟؟
در ضمن گارانتی یکسال تعویض توی تهران چه ربطی به چین و شنزن داره ؟؟

provision
06-04-2010, 15:50
زیاد با این حرف موافق نیستم . چون این کلمه تفاسیر دیگری هم میتونه داشته باشه . باید دید نظر سایر دوستان چیست . ایکس ویژنی که من خریده ام موردی نداشته و با دستگاه های دیگه هم کار نکرده ام . ولی گارانتیش معتبره . قبلا که گفته بودم مغازه دارا میگفتند مردم پروویژن رو میاوردند و ما نمیدونستیم برای گارانتی چیکار کنیم . مغازه ای هم که 15 دقیقه ایستادم بخرم توی اون مدت حداقل 10 تا ایکس ویژن جلوی من فروخت .
پرو ویژنی ها هم تا اعتماد جلب نکنند فایده ای نداره ( حداقل اعتماد مغازه دار رو ) .

من اصلا دوست نداشتم توی این بحت های تبلیغاتی چیپ وارد بشم اما متاسفانه بعضی از دوستان کم لطفی می کنند .
من از آقای محمود کمال تشکر رو دارم که به این موضوع خیلی سنجیده پاسخ دادند.
به نظر منتقدین چرا کالای ما هنوز 110 تومانه ولی خیلی از برند های دیکه قیمتشون اومده پائین ؟؟
از روز اول 110 بوده هنوز هم هست - چرا شرکتی که 10 ساله روی کالاهای صدا وتصویر کار میکنه و 10 سال تجربه تحقیق و تولید کالای صوتی و تصویری داره رو با یک حرف با پخته و غیر علمی و فقط و فقط بخاطر تبلیغ سوء زیر سوال میبرید ؟؟
پروویژن 10 ها مدل کالا داره ارائه میده توی این مدت مشتریان خودشو داره و خدارو شکر مشکلی هم نبوده
اون وقت دوستان شرکت 10-15 ساله رو با یک فروشنده که فقط رفته چند صد تا دستگاه وارد کشور کرده یکی میکنند.
آیا توی همین سایت که بعضی ها ضد تبلیغ میکنن کسی هست که با واحد خدمات پس از فروش ما تماس گرفته باشه و ما به ایشون سرویس نداده باشیم ؟؟؟
اگر کسی هست لطفا شفاف اسم و مشخصات بده تا پیگیری بشه !!!
یه سرچ معمولی دوستان انجام بدن ببینن تعداد نماینده فروش ما توی همین اینترنت و فروشگاههای اینترنتی چه تعدادیه و تماس بگیرن ببینن چرا اون آقای فروشنده درخواست نمایندگی فروش برای ما ارسال کرده .
ببینین آیا فروشنده اصلی برنده های مختلف دیگه توی تهران رو میشه توی اینترنت پیدا کرد ؟؟
میشه لیست نماینده های فروش رو پیدا کرد ؟؟؟
بگذریم
همه مردم در گفتن بیان آزاد هستند و به نظر من شنونده باید عاقل باشه .
فکر نکنم کسی کسی دیگه رو برای خرید مجبور کنه . هر کسی مختاره هر برند و کالایی رو خرید کنه
امید وارم همه فروشندگان هم کالای خوب ارائه بدن تا حداقل مردم راحت تر باشند و کیفیت واقعی کالا و خدمات رو بچشند.
موفق باشید
باز هم از آقای محمود تشکر میکنم

provision
06-04-2010, 16:05
خدمت دوستان عرض کنم که تمامی دستگاه های ستاپ باکس فعلی موجود در ایران 100% چینی هستند
در مورد پروویژن هم اگر عاقل باشید به هیچ عنوان روی گارانتی حساب نمی کنید,اصلا یه سرچ تو گوگل بزنید ببینید این دستگاه کجا ساخته شده؟ کدوم شرکت ساخته این دستگاه رو؟
تعداد تولید این دستگاه چقدر بوده و برای کدوم کشورها به جز ایران ساخته شده؟!!!
هیچ جوابی دریافت نخواهید کرد
در مورد خدمات دهی تیم پشتیبانی که صحبت نکنم بهتره!
3 ماه پیش گفتند 2 روز دیگه آپدیت قرار داده میشه,کجاست این آپدیت؟
کدام شرکت می خواد واسه این دستگاه آپدیت نرم افزاری بده؟
شرکتی که در تمام ایام عید تعطیل بود و هیچ جوابگویی نداشت چطور می خواد 3 سال گارانتی ارائه بده؟

در مورد مارک های دیگه مثل مارشال و آی کلاس و این داستان ها که کلا چیزی نگیم بهتره
جم و ایکس ویژن هم قطعا چینی هستند اما حداقل گارانتی معتبر دارند,همین الان می تونید با مادیران تماس بگیرید تا ببینید چطوری خدمات دهی می کنند
خرید دستگاه چینی که معلوم نیست بیش از 1 ساعت کار کنه بدون گارانتی معتبر حماقتی بیش نیست
از طرفی این قیمت 110 هزار تومان از کجا درومده؟
من نمی دونم این دوستان پیش خودشون چی فکر می کنند,اما اگر یه سری به سایت های سفارش آنلاین بزنید می بینید که ستاپ باکس های درجه 10 چینی بیش از 20 دلار قیمت ندارند (تازه بهترین نوعشون)
شاید روی پیشانی ما چیزی نوشته شده و خودمون خبر نداریم

جای تاسف هستش که عده ای از دوستان هم از این دزدی در روز روشن حمایت می کنند و نمی خواند قبول کنند کلاه گشادی روی سرشون جا خوش کرده

سلام
آیا قراره کالایی که ما برای ایران تولید میکنیم در سایت خارجی ها ببینید ؟؟؟
این کالا برای ما داره تولید میشه و دوستانی که کمی به بازرگانی خارجی آشنا هستند میدونن که کالای سفارش داده شده هر شخص و شرکت و کشوری فقط برای اون تولید میشه و تولید کننده حق اعلام اسم و مشخصات خریدار کالا و برند رو نداره . پس این حرف کمی چرته که بخواین آمار کار مارو از تولید کننده چین بپرسید
کسی میدونه این کالا چقدرش توی ایران و چقدرش خارج از ایران تولید میشه ؟؟؟
کسی میدونه تعداد گوشه های موبایل چینی که الان مردم میخرن کی می سازه و چند تا میسازه ؟؟
باز لااقل ما کارت گارانتی هم داریم اما موبایل جینی گارانتی به شما میده ؟؟؟
درجه بندی کیفیت رو کی و چطور مشخص میکنه ؟
دوستانی که ادعا میکنند، چی از تولید تجهیزات الکترونیک میدونن؟؟
نمیونم این نوع تبلیغ تا کی میخواد ادامه داشته باشه
بهتره روش تبلیغاتتون رو عوض کنید
پیشنهاد میکنم بجای این خاله بازی ها کمی روی بحث فنی صحبت کنید.
زمانی هم که دوستان دستگاه جدیدی که تازه به بازار میاد میخرن میدونند تا هماهنگ سازی استانداردهای بین المللی صدا وتصویر با استاندارد های خاص هر کشور صورت بگیره زمان می برده و در مورد ما هم این موضوع صدق میکنه.
اگر قرار بود کار کشکی کنیم یک تغییر کوچولو روی سیستم نرم افزاری انجام میدادیم و به همه اعلام میکردیم و روی سرور میگذاشتیم ولی سیاست کار ما بنداز برویی نیست.
تا 100 ها بار تست نگیریم هیچ فایلی روی سایت نمیره.
یا علی

provision
06-04-2010, 16:33
اگه میخواهید سایز کلاهی که این شرکتهای به اصطلاح معتبر و مورد تایید سر ما میزارن رو بدونین به قیمت و مشخصات این دستگاه خوب دقت کنید

Place of Origin: Guangdong China (Mainland)

Brand Name: OEM

Model Number: HDDL001-2

color: black

Price: US $31.9

Port: Shenzhen

Payment Terms: T/T,Western Union,MoneyGram,Paypal

Minimum Order Quantity: 1000 Piece/Pieces

Supply Ability: 50000 Piece/Pieces per Month

Package: gift box; OEM box

Delivery Time: according to quantity

HD ----T receiver, --- tuner, set top box

H.264 HDMI,HD ----T, single SCART or RCA ,

display, USB PVR

HD ----T receiver, --- tuner, set top box*

*Model NO. HDDL001-2*

*Features:*

H.264 Digital ----T Compliant

Support MPEG1/2/4 H.264 HD format,DRM support

USB2.0(High speed) ,support USB-OTG

Support 1080i High Definition video(HDMI socket) output

Electronic Program Guide(EPG) and channel editing

Subtitle & Teletext Support

*Spec.*

Input/Output Sockets:

HDMI V1.1 output

Composite video output

SPDIF Coaxial digital audio output

Full Scart output (optional)

----T RF antenna input

Technical parameters:

Power consumption: 18W

Power Source: ~100-250V

Audio Output:

Analogue:2.0+0-1.0Vrms

Digital:0.5 ± 0.1 Vp-p(Coaxial)

Max sampling rate:24bit/192KHz

Frequence Response: 20Hz-20KHz( at 1KHz 0 dB)

Signal/noise Ratio(Audio):≥90 dB( at 1KHz 0 dB)

Distortion(Audio):≤-60 dB ( at 1KHz 0dB)

Channel Separation 1KHz: ≥80 dB(Mixed Output)

Dynamic Range: ≥80 dB

Video Output:

Composite:1.0±0.2Vp-p

Load impedance: 75Ω, imbalance, negative polarity

Max Resolution: 1080i(HDMI output)

RGB:700±140mV p-p, 75Ω

همانطور که می بینید قیمت هر عدد در سفارش 1000 تایی 31 دلار و 90 سنت است

ضمناً مشخصات این دستگاه رو هم نگاه کنید که خیلی بهتر از ست تاپ باکسهای موجود در بازار است

حالا این قیمت رو بعلاوه 10 دلار ( هزینه حمل و چیزای دیگه )

بکنید و از قیمت موجود در بازار کم کنید تا سایز کلاه را بدست آورید

این هم لینک صفحه

سلام
مشخصات بدی نیست.
اما پورت کاموننت نداره -
اسکارت داره اما بدرد ایران نمیخوره-
چیپ ست دستگاه مشخص نیست
تست کیفیت و دریافت نمونه که حداقل با گمرکش 300000 تومان میشه بماند (R&D)
PVR داره ولی مولتی مدیا نداره یعنی قابلیت پخش فیلم مثلا DIVX از روی هارد اکسترنال و کول دیسک نداره.
مشخصات فنی این دستگاه نسبت به خیلی از برند های موجود در ایران پایین تره .
31.90 قیمتشه برای 1000 دستگاه با این مشخصات عمومی که خود دوستمون اعلام کردند.
همون طور که ایشون اعلام کردند 10000 تومان هم برای حمل تا ایران. قبوله
حالا سوال :»
آیا کمرگ جمهوری اسلامی برای وارد کردن کالا ماچ میگیره ؟؟؟
برای آشنایی دوستانی مثل شما که در کار اندازه گیری کلاه هستید عرض میکنم که :
گمرگ کشور جمهوری اسلامی ایران بر اساس قیمت ثبت سفارش کالاهای عمومی نرخ گمرکی و مالیات رو مشخص میکنه اما در مورد این کالا که داغ ترین کالای وارداتی و مورد مصرف هست قیمت اعلام شده فروشنده و خریدار رو نپذیرفته ، سورس و رفرنس رو از سایت های ایرانی استخراج میکنه
فرض بگیریم این کالا با همون روال عادی قیمت گذاری بشه ، آیا کسی از هزینه مالیات و ترخیص کالا خبر داره ؟؟؟
50 % قیمت به عنوان مالیات ورود کالا از خریدار دریافت میشه.
تا اینجا شد : بر اساس دلار 1000 تومان
32000 تومان قیمت کالا + 10000 تومان هزینه حمل +000 18 تا 22000 تومان هزینه گمرک(میانگین بگیم 20000 تومان) = 62000 تومان تا تهران
هزینه مالیات فروش بماند
هزینه ای تقریبا 10% قیمت تمام شده فعلی برای خدمات گارانتی بروشور و ... = 6000 تومان
تا اینجا شد حدودا 68000 تومان تا 70000 تومان.
10000 تومان هم برای نمایندگان فروش در نظر بگیریم کافیه
تا اینجا شد 80000 تومان.
فروشنده هم حداقل 30 درصد سود برای خودش بخواد - میشه 20000 تومان که معقوله
تا اینجا شد 100000 تومان
حالا شما که سایز کلاه دستته چقدر کلاه سر مردم میره ؟
شما اگر اعداد و ارقامی مستند دارید ارائه کنید تا مشخص بشه
یا علی

zahedy2006
06-04-2010, 16:58
سلام
من یه xvision 111 مادایران گرفتم اما روزها دائما روی 602000 دریافت تصویر مضخرفه. دائما پرش داره.
می خواستم بدونم برای بقیه مشکلی هست؟
یا راه حلی داره؟

Nikonian
06-04-2010, 18:10
[/CENTER]

سلام
مشخصات بدی نیست.
اما پورت کاموننت نداره -
چیپ ست دستگاه مشخص نیست
PVR داره ولی مولتی مدیا نداره یعنی قابلیت پخش فیلم مثلا DIVX از روی هارد اکسترنال و کول دیسک نداره.
گمرگ کشور جمهوری اسلامی ایران بر اساس قیمت ثبت سفارش کالاهای عمومی نرخ گمرکی و مالیات رو مشخص میکنه اما در مورد این کالا که داغ ترین کالای وارداتی و مورد مصرف هست قیمت اعلام شده فروشنده و خریدار رو نپذیرفته ، سورس و رفرنس رو از سایت های ایرانی استخراج میکنه
فرض بگیریم این کالا با همون روال عادی قیمت گذاری بشه ، آیا کسی از هزینه مالیات و ترخیص کالا خبر داره ؟؟؟
32000 تومان قیمت کالا + 10000 تومان هزینه حمل +000 18 تا 22000 تومان هزینه گمرک(میانگین بگیم 20000 تومان) = 62000 تومان تا تهران
هزینه مالیات فروش بماند
هزینه ای تقریبا 10% قیمت تمام شده فعلی برای خدمات گارانتی بروشور و ... = 6000 تومان
تا اینجا شد 80000 تومان.
تا اینجا شد 100000 تومان
یا علی

دوست عزیز اینقدر تند نرو !

خوب واسه خودتون توجیه میکنید ! من فقط یه مورد رو بگم تا دوستان گوشی دستشون بیاد !با موارد دیگه کاری ندارم ...

یادتونه زنگ می زدیم از شما می پرسیدیم که این دستگاه فلان فرمت رو پخش می کنه ؟ شما اصلا فرمت رو نمی شناختید ؟ بزار یه کم واضح تر بگم فرمت MKV رو سوال می کردیم شما و اون رئیس محترمتون از وجود همچین فرمتی بی اطلاع بودند ! چه جوری 10 ساله کار تصویر میکنید خدا میدونه ! و گفتیم آقا توی منوال این دستگاه نوشته که پخش میکنه و شما میگفتید که در دستگاه T9 این قابلیت اضافه خواهد شد :18:
خوب پس با این اوصاف شما چه طور تست کیفیت و نمونه و غیره و ذلک رو به هزینه هاتون اضافه کردید ؟ چطور فنی این کار هستید که MKV رو نمی شناختید ( ما فرض میگیریم که میشناختید ) ولی در جواب میگفتید که این قابلیت در دستگاه T9 اضافه خواهد شد ! از دستگاهی که خودتون دارید میفروشید خبر ندارید چیه ؟ و چه قابلیتی داره ! مثل اون فروشنده های دوربین عکاسی ناصرخسرو که خودشون اعتراف کردند ( در مجله عکس چند سال قبل موجوده ) که مشغول چوپانی بودند و دیدند که بازار خوبی توی ناصرخسرو درست شده و اومدن اینجا و مشغول شدن ! حالا اطلاعات رو از کجا کسب کردند برای جوابگوئی به مشتری ؟ به گفته خودشون کم کم از مشتری ها اصطلاحات رو یاد گرفتند ! همین الان هم شما برو ببین توی کل ناصرخسرو چند نفر فنی هست که بدونه چی داره میفروشه !
بماند اینکه معلوم نیست این دستگاه( پروویژن) چه شرکت مادری داره که هیچ جای دنیا اونو نمیشناسن ! و ....
راستی قضیه تعداد پورت های USB در T7 چیه ؟ یه سری 2 پورت هستند و یه سری تک پورت ! :41: احتمالا دو پورت ها بی کیفیت بودن تصمیم براین شده که تک پورت بشن ! :13:

steve jobs
06-04-2010, 18:40
شما با ورژن 1.4 مشكلي نداري؟ گويا از ورژن 1.4 مطمئن نيستن و براي همين 1.37 رو گذاشتن. تا از اون مطمئن نشن رو سايت نميزارنش

---------- Post added at 10:40 AM ---------- Previous post was at 10:38 AM ----------

بچه ها يه نكته مهم در مورد --- هاي xvision:
هر ورژني كه روي سايت قرار ميدن رو بريزيد رو دستگاهتون. چون اين ورژن ها تست شده هستن و نسبت به سالميشون اطمينان كامل دان كه روي سايت گذاشتنش.
نه دوست عزیز تا حالا که مشکل خاصی نداشتم.
یه نکته رو هم بگه اینکه هرکی دستگاهش رو نمایندگی میبرد و مشکل داشت دستگاهش(نه سخت افزاری) با آپدیت به 1.4 مشکلش حل میشد.
نمیدونم چرا سایتش نیزاره مردم استفاده کنن؟؟:41:

---------- Post added at 07:40 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

سلام
من یه xvision 111 مادایران گرفتم اما روزها دائما روی 602000 دریافت تصویر مضخرفه. دائما پرش داره.
می خواستم بدونم برای بقیه مشکلی هست؟
یا راه حلی داره؟
دوست عزیز آنتن رو چک کردین؟
ببرید نمایندگی اگه مشکلی باشه براتون درست میکنن.

zahedy2006
06-04-2010, 18:53
دوست عزیز آنتن رو چک کردین؟
ببرید نمایندگی اگه مشکلی باشه براتون درست میکنن.

ها سلام
خیر. آنتن ندارم که چک کنم!!
یعنی آنتن من هانی هست که به دلیل وجود همسایه های مزاحم شکسته و پخشه کف پشت بام! ولی با همین آنتن خیلی خوب و بدون افت کیفیت دریافت داشتم و سیگنال هم خوب بود ولی چند روزه که روزها - بعد از 12ساعت من تست کردم - کلا قطع و وصل دارم و میزنم با همون آنتن خودش مشاهده می کنم.
بعضا تا شب ادامه داره و دوباره حول و حوش 11 الی 12 شب درست میشه

الان هم همینطوره

بازی امشب آرسنال رو از دست ندم!!

a_fazlollahii
06-04-2010, 20:30
دوست عزیز اینقدر تند نرو !

خوب واسه خودتون توجیه میکنید ! من فقط یه مورد رو بگم تا دوستان گوشی دستشون بیاد !با موارد دیگه کاری ندارم ...

یادتونه زنگ می زدیم از شما می پرسیدیم که این دستگاه فلان فرمت رو پخش می کنه ؟ شما اصلا فرمت رو نمی شناختید ؟ بزار یه کم واضح تر بگم فرمت MKV رو سوال می کردیم شما و اون رئیس محترمتون از وجود همچین فرمتی بی اطلاع بودند ! چه جوری 10 ساله کار تصویر میکنید خدا میدونه ! و گفتیم آقا توی منوال این دستگاه نوشته که پخش میکنه و شما میگفتید که در دستگاه T9 این قابلیت اضافه خواهد شد :18:
خوب پس با این اوصاف شما چه طور تست کیفیت و نمونه و غیره و ذلک رو به هزینه هاتون اضافه کردید ؟ چطور فنی این کار هستید که MKV رو نمی شناختید ( ما فرض میگیریم که میشناختید ) ولی در جواب میگفتید که این قابلیت در دستگاه T9 اضافه خواهد شد ! از دستگاهی که خودتون دارید میفروشید خبر ندارید چیه ؟ و چه قابلیتی داره ! مثل اون فروشنده های دوربین عکاسی ناصرخسرو که خودشون اعتراف کردند ( در مجله عکس چند سال قبل موجوده ) که مشغول چوپانی بودند و دیدند که بازار خوبی توی ناصرخسرو درست شده و اومدن اینجا و مشغول شدن ! حالا اطلاعات رو از کجا کسب کردند برای جوابگوئی به مشتری ؟ به گفته خودشون کم کم از مشتری ها اصطلاحات رو یاد گرفتند ! همین الان هم شما برو ببین توی کل ناصرخسرو چند نفر فنی هست که بدونه چی داره میفروشه !
بماند اینکه معلوم نیست این دستگاه( پروویژن) چه شرکت مادری داره که هیچ جای دنیا اونو نمیشناسن ! و ....
راستی قضیه تعداد پورت های USB در T7 چیه ؟ یه سری 2 پورت هستند و یه سری تک پورت ! :41: احتمالا دو پورت ها بی کیفیت بودن تصمیم براین شده که تک پورت بشن ! :13:
سلام
من همانطور که گفتم بیش از سه ماه است که T-7 دارای دو پورت USB دارم و با مشکل خاصی مواجه نشده ام.. پیشنهاد می کنم دستگاهها را از نقطه نظر کارایی مورد نقد قرار دهیم. برای این کار چند راه است:

داشتن مدلهای مختلف و مقایسه آنها از نقطه نظر کیفیت ، قیمت ، گارانتی، خدمات پس از فروش و ...
جمع آوری نظرات و رضایت کاربران از کارایی دستگاهها و مشکلاتی که با آن موجه هستند.
جمع آوری اطلاعات از سایتهای مختلف
...

mohsen121
06-04-2010, 20:33
ْآقاي پروويژن لطفا سخنراني كه مي كنيد بگيد كه اپديت دستگاه كي مياد.

phoenix1
06-04-2010, 23:47
[/CENTER]

سلام
مشخصات بدی نیست.
اما پورت کاموننت نداره -
چیپ ست دستگاه مشخص نیست
هزینه مالیات فروش بماند
تا اینجا شد 80000 تومان.
تا اینجا شد 100000 تومان
یا علی

شما قیمت خرید و حمل و نقل و گمرکی این دستگاه T7 رو اینجا بزارید تا مردم بفهمن چه خدمتی بهشون میشه و تمام این کارها شما برای واردات اون ، فقط برای 10 الی 20 درصد سود انجام میشه چون دستگاه شما که مدیا پلیر هم داره نباید 110000 تومن فروخته بشه و 140000 یا 150000 هزار تومان حداقل قیمتشه

یا اینکه اصلا بگین این دستگاه کجا تولید میشه و کارخونه اون اسم اصلیش چیه

behrouz2
07-04-2010, 08:45
[/CENTER]

سلام
مشخصات بدی نیست.
اما پورت کاموننت نداره -
چیپ ست دستگاه مشخص نیست
هزینه مالیات فروش بماند
تا اینجا شد 80000 تومان.
تا اینجا شد 100000 تومان
یا علی

همین قدر که به قیمت اصلی عتراف کردید خودش کافیه :21: بقیه آمارو وارقامتونم بزارید در کوزه و آبشو بخورید.:27:

behrouz2
07-04-2010, 08:59
provision البته شرکت دلالی به روش دله دزدی provision بگیم بهتره آخه چرا به شعور مردم توهین میکنید؟
مگه ممکنه شما فقط 10 یا20 تومن سر هر دستگاه سود کنید بااین همه اراجیفی که بافتید شما حتی نمیگید که دستگاه ساخت کدوم خراب شده ای است ماکه از شما آدرسشو نخواستیم ویا نمیخواهیم نونتونو آجر کنیم .در ضمن فکر نکنم اصلا شما از طریق گمرک جنساتونو بیارید شاید یک نوع قاچاق هم باشه اگرم از اونجا هم بیاری مگه چقدر میگیره اگه حرفهای من غلطه پس شما راستشو بگید که مردم بدونند دستگاهی که میخرند چیه؟
فقط خود آقای provision جواب بده باقی جوابا به درد کسی نمیخوره.

provision
07-04-2010, 09:09
همین قدر که به قیمت اصلی عتراف کردید خودش کافیه :21: بقیه آمارو وارقامتونم بزارید در کوزه و آبشو بخورید.:27:

یکم وقت میگذاشتید می فهمیدید این قیمت من نیست یکی مثل شما که ادعاش میشه پیشنهاد داده و من هم روی همین مشخصات فنی معمولی قیمت اعلام شده خودشون قیمت گذاری کردم.:8:

provision
07-04-2010, 09:17
ْآقاي پروويژن لطفا سخنراني كه مي كنيد بگيد كه اپديت دستگاه كي مياد.

سلام
فایل جدید تا دیشب روی سرور برای دانلود وجود داشت که به برخی کاربران خاص جهت تست اعلام شد . ولی چون یک کاربر خرابی و به همر ریختگی Guid اعلام کردند و به همین خاطر در حال بررسی مجدد است.
اگر انشاالله این باگ پیدا بشه فردا روی سرور میگذارم.

behrouz2
07-04-2010, 09:18
یکم وقت میگذاشتید می فهمیدید این قیمت من نیست یکی مثل شما که ادعاش میشه پیشنهاد داده و من هم روی همین مشخصات فنی معمولی قیمت اعلام شده خودشون قیمت گذاری کردم.:8:
مهم نیست
مهم اینه که شما اعتراف کردید به قیمت واقعی دستگاه.
البته نمیخواستیدااا ولی خوب اب ریخته شده رو نمیشه از رو زمین جمع کرد.

behrouz2
07-04-2010, 09:27
سلام
فایل جدید تا دیشب روی سرور برای دانلود وجود داشت که به برخی کاربران خاص جهت تست اعلام شد . ولی چون یک کاربر خرابی و به همر ریختگی Guid اعلام کردند و به همین خاطر در حال بررسی مجدد است.
اگر انشاالله این باگ پیدا بشه فردا روی سرور میگذارم.
بیا برو عمو سر خودتو با این آپدیتهای بی فایده گرم کن :2: اصل موضوع که تعقییر نمیکنه هر نوع آپدیتی هم که بیاد دستگاه همون دستگاه است :21: حتی اگر هم 100 تااز این آپدیتهای بیاد حالا گیریم که تلتکست هم فارسی شد خوب کلاه همون کلاه است یا بقول معروف خر همون خر است فقط پالونش عوض شده شما بجای سرگرم کردن مردم با این دلقک بازیهاتون بیان کمی انصاف داشته باشین و قیمت مناسب وارزانی داشته باشید.

hamidak25
07-04-2010, 10:18
منو بگين كه در تعطيلات عيد به خاطر اينكه مي خواستم پول نقد ندم و از كارت اعتباري خريد كنم 130 تومان بابت پروويژن به سام رايانه در مجتمع دزدان پايتخت پول دادم. هرچي به اون فروشنده از خدا بي خبرش گفتم آقا اين 110 تومانه گفت چون هيچ جا ندارن فقط الان ما داريم قيمت همينه. واقعا اينها به آخرت اعتقادي ندارن. همچين اين پولها رو توي اون دنيا از حلقومشون بيرون بكشن كه حالشون جا بياد.

phoenix1
07-04-2010, 11:46

اونی که میگی ادعاش میشه منم

اگه راست میگی قیمت واقعی خرید 1000 تا دستگاه T7 رو بذار تا با همون محاسبات خودتون بدون کم و کاست جمع کنم تا همه بفهمن کی راست میگه و کی دروغ

بعدش هم کشور سازنده و اسم کارخونه چی شد

hamidak25
07-04-2010, 12:54
آپديت چي شد؟ اين حرفها رو ول كنيد.

provision
07-04-2010, 13:29
اونی که میگی ادعاش میشه منم

اگه راست میگی قیمت واقعی خرید 1000 تا دستگاه T7 رو بذار تا با همون محاسبات خودتون بدون کم و کاست جمع کنم تا همه بفهمن کی راست میگه و کی دروغ

بعدش هم کشور سازنده و اسم کارخونه چی شد

سلام و روز بخیر
من چنین جسارتی نکردم دوست من
منظور افرادی هستند که فکر میکنند این دستگاهها با ماچ و صلوات میاد تا ایران و ...
اعداد و ارقام شما در حدود 31-32 دلار برای اون مشخصات خوبه و عرض کردم مشکلی نیست اما لطفا یک فروشنده که بتونه کل مشخصات دستگاه ما رو ارائه بدید جستجو کنید و قیمت اون رو در سایت مجددا بگذارید .
نیاز به نمونه و هزینه هم نیست تا ارسال بشه تا هزینه زیاد بشه و اطلاعات فنی رو بررسی میکنیم.
باز هم از سوء برداشت قبلی عذر میخواهم.

---------- Post added at 01:29 PM ---------- Previous post was at 01:25 PM ----------

آقاي كريمي اين فروشگاه نمايندگي خود شماست كه توي سايت ايران تكنيكال معرفيش كردين.
حالا كه علاوه بر اون هزينه زياد خود دستگاه 20 تومان هم اضافه از من گرفتن، اينقدر مردونگي دارين يه آنتن مجاني براي ما بفرستين

سلام
شما از یکی از فروشندگان توی بازار خرید فرمودید و باید از همونجا پیگیری بفرمایید. من نباید پاسخگو باشم.
اگر من این کار رو کرده بودم حتما تقدیم میکردم ربطی هم به مردونگی نداره.

phoenix1
07-04-2010, 14:24
[QUOTE=provision;4821904]سلام و روز بخیر
منظور افرادی هستند که فکر میکنند این دستگاهها با ماچ و صلوات میاد تا ایران و ...
اعداد و ارقام شما در حدود 31-32 دلار برای اون مشخصات خوبه و عرض کردم مشکلی نیست اما لطفا یک فروشنده که بتونه کل مشخصات دستگاه ما رو ارائه بدید جستجو کنید و قیمت اون رو در سایت مجددا بگذارید .
نیاز به نمونه و هزینه هم نیست تا ارسال بشه تا هزینه زیاد بشه و اطلاعات فنی رو بررسی میکنیم.

---------- Post added at 01:29 PM ---------- Previous post was at 01:25 PM ----------

آقا خودتون خواستین پس گله و بهونه ای هم نباید باشه مثل این : از ما درجه یکه اما این درجه 3 و از این نوع توجیهات

Model Number: HD4100
Audio out: RCA Jack L/R Audio
PVR: Yes, TS Stream
Media Player: Yes
Coaxial out: RCA jack, Coaxial Audio
Keywords: Set-top box, Set top box
FOB Price: US $39 - 40.5
Port: H.K/Shenzhen
Payment Terms: T/T
Minimum Order Quantity: 499 Piece/Pieces .
Supply Ability: 100000 Piece/Pieces per Month .
Package: Factory standard package (1K above can OEM customer LOGO)
Delivery Time: 25 days

* *PVR:* Yes, TS Stream
* *Media Player:* Yes
* *Coaxial out:* RCA jack, Coaxial Audio
* *Keywords:* Set-top box, Set top box
* *Key word:* Set-top Unit, Set top unit
* *Video out:* HDMI, YPbPr
* *Key words:* STU

1.Full HD media player with ----T Receiver and PVR
2.----T Set-top box, Set-top Unit, STB
3.H.264 up to 1080P
4.PVR TS stream

* Full HD Media Player with ----T Receiver and PVR
* ----T receiver, TV Video output up to 1080P
* Auto/Manual channel search, up to 400 TV channels and 100 radio
channels
* Supports EPG function
* PVR TS stream via USB
* HDMI 1.3 output, up to 1080P, 10bit deep color output
* Supports 720P, 1080P output
* Supports H.264,MPEG2,DivX, up to 1080P
* Supports TS,MKV,TP,AVI,M2TS,VOB,DAT,MPG,MPEG and MOV HD files
* MPEG-1/2 Layer I/II wma,mp3,m4a,aac audio format
* JPEG,BMP,PNG picture formats
* Supports dual FAT32, dual NTFS and FAT32+NTFS
* Supports External storage and SD/MMC/XD/MS card reader

حالا این دستگاه از لحاظ مشخصات بالاتر نباشه هم رده که هست قیمتش 40 دلاره ( مدیا پلیر هم داره )

البته دوست دارم دوستان عزیز دیگه هم بیان و نظر بدن که این دستگاه که با این امکانات 40 دلاره حال هزینه های جانبی تا بدست ما برسه چقدره که باید 110 دلار برای مشابه این دستگاه پرداخت کنیم؟

regedit021
07-04-2010, 14:24
در نهایت احترام برای فروشندگان ستاپ باکس از این دوست متخصص سوالی داشتم :
میشه بفرمایید این اطلاعات رو چطوری بدست آوردید ؟؟
از روی رنگ خازن متوجه شدید که کی تولید کرده ؟؟
کجای قطعات نوشته ایرانیه و یا چینی شنزن هست ؟؟
درجه کیفیت کالا رو روی چه معیاری بدست آوردید ؟؟؟
در ضمن گارانتی یکسال تعویض توی تهران چه ربطی به چین و شنزن داره ؟؟
عذر مي خوام آقاي كريمي
من اين اطلاعات رو خودم بدست نياورده بودم !
در يك فروم ديگر ديده بودم اينجا فقط كپي كردم!
من قصد زير سوال بردن برندشما يا برند خاصي رو نداشتم!:41:
بازم عذر مي خوام!:11:

provision
07-04-2010, 14:37
[QUOTE=provision;4821904]سلام و روز بخیر

آقا خودتون خواستین پس گله و بهونه ای هم نباید باشه مثل این : از ما درجه یکه اما این درجه 3 و از این نوع توجیهات

Model Number: HD4100
Audio out: RCA Jack L/R Audio
PVR: Yes, TS Stream
Media Player: Yes
Coaxial out: RCA jack, Coaxial Audio
Keywords: Set-top box, Set top box
FOB Price: US $39 - 40.5
Port: H.K/Shenzhen
Payment Terms: T/T
Minimum Order Quantity: 499 Piece/Pieces .
Supply Ability: 100000 Piece/Pieces per Month .
Package: Factory standard package (1K above can OEM customer LOGO)
Delivery Time: 25 days

* *PVR:* Yes, TS Stream
* *Media Player:* Yes
* *Coaxial out:* RCA jack, Coaxial Audio
* *Keywords:* Set-top box, Set top box
* *Key word:* Set-top Unit, Set top unit
* *Video out:* HDMI, YPbPr
* *Key words:* STU

1.Full HD media player with ----T Receiver and PVR
2.----T Set-top box, Set-top Unit, STB
3.H.264 up to 1080P
4.PVR TS stream

* Full HD Media Player with ----T Receiver and PVR
* ----T receiver, TV Video output up to 1080P
* Auto/Manual channel search, up to 400 TV channels and 100 radio
channels
* Supports EPG function
* PVR TS stream via USB
* HDMI 1.3 output, up to 1080P, 10bit deep color output
* Supports 720P, 1080P output
* Supports H.264,MPEG2,DivX, up to 1080P
* Supports TS,MKV,TP,AVI,M2TS,VOB,DAT,MPG,MPEG and MOV HD files
* MPEG-1/2 Layer I/II wma,mp3,m4a,aac audio format
* JPEG,BMP,PNG picture formats
* Supports dual FAT32, dual NTFS and FAT32+NTFS
* Supports External storage and SD/MMC/XD/MS card reader

حالا این دستگاه از لحاظ مشخصات بالاتر نباشه هم رده که هست قیمتش 40 دلاره ( مدیا پلیر هم داره )

البته دوست دارم دوستان عزیز دیگه هم بیان و نظر بدن که این دستگاه که با این امکانات 40 دلاره حال هزینه های جانبی تا بدست ما برسه چقدره که باید 110 دلار برای مشابه این دستگاه پرداخت کنیم؟

سلام خدا خیرت بده
این مشخصات خوبه
شاید مثل هم نباشن ولی خوبه
لطف بفرمایید برآورد بفرمایید هزینه های جاری تا این کالا اینجا برسه چقدر میشه
لطفا به صورت کامل و جزء به جزء بنویسید
ممنون میشم
کل هزینه ها ی قانونی رو لطف بفرمایید
یا علی

provision
07-04-2010, 14:44
آپديت چي شد؟ اين حرفها رو ول كنيد.

سلام
لطفا به سایت ما تشریف ببرید و آخرین آپدیت رو که شامل منو فارسی + تلتکست فارسی هست برداشت بفرمایید
بدین صورت عمل بفرمایید و به دوستان دیگه هم لطف کنید اعلام فرمایید:
سایت ایران تکنیکال------> صفحه محصولات در منو بار بالا یا سمت راست----------->قسمت پایین صفحه نوشته شده :

1- به منظور آپدیت کردن نرم افزاری دستگاه T-7 فایل SMC7828 (file:///E:/morteza/irantechnical/SMC7828.AP) را دانلود کرده و به کول دیسک خود منتقل فرمایید.
از سالم بودن کول دیسک و ویروسی نبودن آن مطمئن شوید.

2- فلش را به درگاه USB جلو دستگاه بزنید.

3-در گزینه منو عدد 6 را شش بار فشار دهید.
4-صبر نمائید تا Prosses دستگاه کامل شود.
اندکی تامل فرمایید
5-حال توسط کلید خاموش و روشن پشت دستگاه , دستگاه را خاموش نموده و فلش را از دستگاه جدا نمائید.

6-در مرحله آخر دستگاه را روشن نمائید, به روز رسانی دستگاه شما با موفقیت انجام شد.

phoenix1
07-04-2010, 14:55
[QUOTE=phoenix1;4822158]

سلام خدا خیرت بده
این مشخصات خوبه
شاید مثل هم نباشن ولی خوبه
لطف بفرمایید برآورد بفرمایید هزینه های جاری تا این کالا اینجا برسه چقدر میشه
لطفا به صورت کامل و جزء به جزء بنویسید
ممنون میشم
کل هزینه ها ی قانونی رو لطف بفرمایید
یا علی

آقا سوال رو با سوال جواب نمیدن شما قیمت خرید T7 رو قرار بود با تمام هزینه های اون با دلیل و مدرک معتبر اینجا بذارین تا همه بفهمن که این دستگاه با قیمت مناسبی بدستشون میرسه

من فقط قیمت واقعیه این نوع دستگاه رو گذاشتم

mohsen121
07-04-2010, 16:40
سلام
لطفا به سایت ما تشریف ببرید و آخرین آپدیت رو که شامل منو فارسی + تلتکست فارسی هست برداشت بفرمایید
سایت ایران تکنیکال------> صفحه محصولات در منو بار بالا یا سمت راست----------->قسمت پایین صفحه نوشته شده :

1- به منظور آپدیت کردن نرم افزاری دستگاه T-7 فایل SMC7828 (file:///E:/morteza/irantechnical/SMC7828.AP) را دانلود کرده و به کول دیسک خود منتقل فرمایید.

اندکی تامل فرمایید
5-حال توسط کلید خاموش و روشن پشت دستگاه , دستگاه را خاموش نموده و فلش را از دستگاه جدا نمائید.

6-در مرحله آخر دستگاه را روشن نمائید, به روز رسانی دستگاه شما با موفقیت انجام شد.

فايل اپديت در سايت وجود نداره.

saeedraz
07-04-2010, 16:49
فايل اپديت در سايت وجود نداره.

برای یکی از دوستان که دسترسی به اینتر نت نداره من همین الان دانلود کردم شاید 2 دقیقه هم نشده که دانلود کردم

از لینک زیر

niki69
07-04-2010, 16:59
دوستانی پروویژن دارند آیا به شبکه Press TV هم دسترسی دارید؟

hamid55
07-04-2010, 17:21
آقا فایل آپدیتش مشکل داره
برنامه ریزی برای ضبط کار نمی کنه
هارد با فرمت ntfs هم دیگه نمی بینه

a_fazlollahii
07-04-2010, 17:30
آقا فایل آپدیتش مشکل داره
برنامه ریزی برای ضبط کار نمی کنه
هارد با فرمت ntfs هم دیگه نمی بینه

سلام
برنامه ریزی برای ضبط که از قبل نداشه است.
تو کاتالوگش هم نوشته که fat32 را ساپورت می کند. ( صفحه 29 بند 2) . آیا قبلا NTFS را می خواند؟

hamid55
07-04-2010, 17:35
سلام
تو کاتالوگش هم نوشته که fat32 را ساپورت می کند. ( صفحه 29 بند 2) . آیا قبلا NTFS را می خواند؟

با اون آپدیت قبلیش که گفتن خرابه بدش از روی سایت حذفش کردن ntfs رو میدید تا قبل آپدیت هاردم رو میدید ولی الان نمیبینه
برنامه ریزی هم برای ضبط کردن داشت وقتی دکمه guide رو میزدی بعد دکمه info رو بزنی میشد برنامه بدی ولی حالا اونجا گیر میکنه

hamidak25
07-04-2010, 17:42
ولي باز هم دمشون گرم تله تكست كه فارسي شد. اونهايي كه مي گفتن اينها عمراً بتونن آپ ديت بدن تحويل بگيرن.

mohsen121
07-04-2010, 17:49
من هر كاري مي كنم اپديت نمي كنه . صفحه آبي مياد ولي اپديت نمي كنه . دوستاني كه پروويژن دارن تو منو ببيند Informaiton چنده .

Nikonian
07-04-2010, 18:10
ولي باز هم دمشون گرم تله تكست كه فارسي شد. اونهايي كه مي گفتن اينها عمراً بتونن آپ ديت بدن تحويل بگيرن.

بعداز 5 ماه اینم اینجوری که یکی میگه کار میکنه یکی میگه فلان چیزش رو ازکارمیندازه دیگه شاهکاره ! عجب آپدیتی ! اینقدر جانبداری کورکورانه نکنید .

hamidak25
07-04-2010, 18:21
حالا حاجي پروويژن يه سر بيا امكانات اين آپديت رو غير از منو و تله تكست فارسي بگو.

provision
07-04-2010, 18:45
[QUOTE=provision;4822197]

آقا سوال رو با سوال جواب نمیدن شما قیمت خرید T7 رو قرار بود با تمام هزینه های اون با دلیل و مدرک معتبر اینجا بذارین تا همه بفهمن که این دستگاه با قیمت مناسبی بدستشون میرسه

من فقط قیمت واقعیه این نوع دستگاه رو گذاشتم

قرار شد شما قیمت گذاری کنید نه من
قیمت من که مشخصه 110 تومان تحویل تهران
حالا شما دوست داشتید بخرید نداشتید نخرید
بحث اینه که شما میگید گرونه
پس شما قیمت گذاری کنید . اگه قیمت فروش شما خوب باشه سفارش خرید بدیم

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:35 PM ----------

حالا حاجي پروويژن يه سر بيا امكانات اين آپديت رو غير از منو و تله تكست فارسي بگو.

سلام
هر کی با آپدیت مشکل داره اعلام کنه که رفع بشه
در ضمن آپ دیت رو فقط گذاشتم توی سایت تا اونهایی که میگفتند ما نمیتونیم و ..... بفهمند وقتی میگیم داریم روی برنامه کار میکنیم الکی چرت و پرت ننویسند.
بزودی توی همین دو سه روزه فایل کاملتر ارائه میشه
هر کدوم از دوستان که پروویژن دارن تست کنن و نتیجه رو اعلام کنن تا برای باگ گیری نرم افزار اقدام بشه.

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

تا الان روی 300 دستگاه نرم افزار آپدیت شده بدون مشکل.
از ویروسی نبودن کول دیسک مطمئن بشید
فایل رو روی ریشه کپی کنید.
تنها مشکل پیش اومده غیر فعال شدن اسکژوال بوده که داریم روش کار میکنیم

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

بله دریافت میشه
مشکل چیه ؟

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:43 PM ----------

با اون آپدیت قبلیش که گفتن خرابه بدش از روی سایت حذفش کردن ntfs رو میدید تا قبل آپدیت هاردم رو میدید ولی الان نمیبینه
برنامه ریزی هم برای ضبط کردن داشت وقتی دکمه guide رو میزدی بعد دکمه info رو بزنی میشد برنامه بدی ولی حالا اونجا گیر میکنه

سلام
این باگ بزودی برطرف خواهد شد.
چون خودمون روی چیپ ست کار میکنیم تلاش میکنیم سریعتر این باگ برداشته بشه انشاالله

regedit021
07-04-2010, 18:48
سلام

اندکی تامل فرمایید

سلام آقاي كريمي
از بابت آپديت ممنون
اما باز اين آپديت هم مشكل داردوفقط شكلش عوض شده وتلتكست ومنوي فارسي وشفاف كردن منو ها بهش اضافه شده!همين!
مشكلات:
1.عدم نمايش ساعت بروي نمايشگر خود دستگاه وقتي كه خاموشه
2.عدم قابلیت برنامه ریزی برای روشن شدن و ضبط برنامه ها در ساعاتی مقرر در طول هفته(فريمور قبلي وقتي كه دستگاه روشن بود مي شد ولي حالا كلا نمي شه!)
3.مشكل در پخشmp3 (وقتي كه داره پخش ميكنه تيك ميزنه)
4.عدم داشتن قابليت کوتاه کردن به انتخاب کاربر هنگام تعویض کانال info
5.عدم پشتيباني از فورمت هايي مثل :wma,IFOو...
6.عدم تونستن backكردن در برگشتن توي پوشه ها(فريمور قبلي داشت اما اين فريمور انگار حذف شده!)
زير نويس رو هم هنوز امتحان نكردم ولي اينطور كه معلومه اونم مشكل داره!
وووو.................

regedit021
07-04-2010, 19:00
من هر كاري مي كنم اپديت نمي كنه . صفحه آبي مياد ولي اپديت نمي كنه . دوستاني كه پروويژن دارن تو منو ببيند Informaiton چنده .
2.0-100227

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

yeah!!!!!!!!!!

regedit021
07-04-2010, 19:09
سلام
برنامه ريزي داشت ولي مثل ايكس ويژن نبود كه روشن بشه ضبط كنه !بايد روشن مي موند!تا سر موقع ضبط كنه!
هاردntfsرو ساپورت ميكرد ولي حالا.....

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:05 PM ----------

آقاي كريمي
اومدي ابروش رو درست كني زدي چشمشم كور كردي!

regedit021
07-04-2010, 19:46
سلام

اندکی تامل فرمایید

6-در مرحله آخر دستگاه را روشن نمائید, به روز رسانی دستگاه شما با موفقیت انجام شد. آقاي كريمي
از بابت آپديت ممنون
اما باز اين آپديت هم مشكل داردوفقط شكلش عوض شده وتلتكست ومنوي فارسي وشفاف كردن منو ها بهش اضافه شده!همين!
مشكلات:
2.عدم قابلیت برنامه ریزی برای روشن شدن و ضبط برنامه ها در ساعاتی مقرر در طول هفته(فريمور قبلي وقتي كه دستگاه روشن بود مي شد ولي حالا كلا نمي شه!)
4.عدم داشتن قابليت کوتاه کردن infoبه انتخاب کاربر هنگام تعویض کانال
5.عدم پشتيباني از فورمت هايي مثل :wmv,IFOو...
6.عدم توانستن در backكردن براي برگشتن توي پوشه ها(فريمور قبلي داشت اما اين فريمور انگار حذف شده!وبايد exitكرد!)
7.دكمه aspectرو كه ميزنيم هيچ فرقي توي تصوير نداره!(ورژن قبلي درست بود)
8.با قطع و وصل مجدد برق ورودی دستگاه T7 روشن میشود حتی اگر قبل از قطع برق Standby یا خاموش باشد.
وووو.................

mrjfmrjf
07-04-2010, 20:26
با سلام به همه
دوستان من يك سوال تكراري(قبلا مطرح كردم ولي جواب نگرفتم)دارم بخصوص از آقاي provision
آيا كسي تابحال تونسته از خروجي صداي اپتيك(spdif) دستگاه T-7 استفاده كنه
ظاهرا كار نميكنه:41:
با نمايندگي هم تماس گرفتم، اما جواب بدردبخور به من ندادند، متاسفانه كسي كه مسئول پاسخگويي به مسائل فني است، به طور كامل با خروجي صداي اپتيك آشنا نبود(اصلا متوجه نميشد كه من چي ميگم):18:
اگه كسي از اين نوع خروجي صدا در دستگاه T-7 استفاده كرده و يا اطلاعاتي در اين مورد داره، ممنون ميشم من رو راهنمايي كنه:10:

hamed2012591
07-04-2010, 20:39
آقا این فایل آپدیت کهدر سایت پرو ویژن وجود نداره یکبا من تماس گرفتم با فولاد رایانه گفتن اگر فایل بیاد در یک قسمت خاص جهت دانلود قرار می دیم

ضمنا آقای کریمی و یا هر شخص محترم دیگه که کار فروشندگی این داستگاها را به عهده دارید لطفا کارایی کامل این دستگاه را که در واقعیت وجود داره را دقیقا شرح دهید
آیا این دستگاه قابلیت برنامه ریزی جهت روشن شدن و خاموش برا ضبط برنامه ها در زمان مختلف را دارد یا نه؟
آیا همزمان با دیدن یک شبکه می توان شبکه دیگر را ضبط کرد؟

ضمنا این مشکلات مطرح شده وجود دارد یا نه ؟
(1.عدم نمايش ساعت بروي نمايشگر خود دستگاه وقتي كه خاموشه
6.عدم تونستن backكردن در برگشتن توي پوشه ها(فريمور قبلي داشت اما اين فريمور انگار حذف شده!)
وووو................. )
با تشکر

phoenix1
07-04-2010, 20:53
[
QUOTE]

قرار شد شما قیمت گذاری کنید نه من
قیمت من که مشخصه 110 تومان تحویل تهران
حالا شما دوست داشتید بخرید نداشتید نخرید
بحث اینه که شما میگید گرونه
پس شما قیمت گذاری کنید . اگه قیمت فروش شما خوب باشه سفارش خرید بدیم

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:35 PM ----------

معلوم شد که هیچ جواب منطقی برای این قیمت ( 110 ) وجود نداره چون همین طوری کیلویی قیمت گذاری شده و از قرار معلوم شما هم اطلاعی از نحوه قیمت گذاری ندارید

تازه من کجا نوشتم میخوام همچین چیزی رو بخرم ؟

من میگم گرونه شما میگید نه پس اگه قیمتتون خوبه درست جواب این سوال رو بدین

قیمت خرید دستگاه T7 که از چین وارد میکنین چند دلاره و چقدر هزینه حمل و نقل و گمرکی بهش میخوره ( البته با دلیل و مدرک )

اگه هم میخواین دوباره بگین همینه که هست و از جواب جواب دادن طفره برید ، جواب دادن رو بیخیال شین بهتره

provision
08-04-2010, 08:02
[

معلوم شد که هیچ جواب منطقی برای این قیمت ( 110 ) وجود نداره چون همین طوری کیلویی قیمت گذاری شده و از قرار معلوم شما هم اطلاعی از نحوه قیمت گذاری ندارید

تازه من کجا نوشتم میخوام همچین چیزی رو بخرم ؟

من میگم گرونه شما میگید نه پس اگه قیمتتون خوبه درست جواب این سوال رو بدین

قیمت خرید دستگاه T7 که از چین وارد میکنین چند دلاره و چقدر هزینه حمل و نقل و گمرکی بهش میخوره ( البته با دلیل و مدرک )

اگه هم میخواین دوباره بگین همینه که هست و از جواب جواب دادن طفره برید ، جواب دادن رو بیخیال شین بهتره

من که گفتم قیمتی که شما دادید مطلوبه و با وجود اینکه امکاناتش ار پروویژن کمتره ولی قیمتش خوبه پس نتیجه این میشه که قیمت دستگاه پروویژن بیشتره
شما لطفا کن فرمول محاسبه ارسال کالا تا ایران+هزینه ترخیص + مالیات فروش کالا+ اخذ مجوز از سازمانهای ذیصلاح +پورسانت نمایندگی فروش + تبیلیغات رو مشخص کن خودت میفهمی قیمت چقدره
یا یک کار دیگه ، کالای من در چین تقریبا 45$ میشه حالا محاسبه کن اما مستند
چرت و پرت قیمت نده

---------- Post added at 08:01 AM ---------- Previous post was at 07:59 AM ----------

آقا این فایل آپدیت کهدر سایت پرو ویژن وجود نداره یکبا من تماس گرفتم با فولاد رایانه گفتن اگر فایل بیاد در یک قسمت خاص جهت دانلود قرار می دیم

ضمنا آقای کریمی و یا هر شخص محترم دیگه که کار فروشندگی این داستگاها را به عهده دارید لطفا کارایی کامل این دستگاه را که در واقعیت وجود داره را دقیقا شرح دهید
آیا این دستگاه قابلیت برنامه ریزی جهت روشن شدن و خاموش برا ضبط برنامه ها در زمان مختلف را دارد یا نه؟
آیا همزمان با دیدن یک شبکه می توان شبکه دیگر را ضبط کرد؟

ضمنا این مشکلات مطرح شده وجود دارد یا نه ؟
(1.عدم نمايش ساعت بروي نمايشگر خود دستگاه وقتي كه خاموشه
وووو................. )
با تشکر

شرکت فولاد رایانه 88102686 واحد فنی تماس بگیرید

---------- Post added at 08:02 AM ---------- Previous post was at 08:01 AM ----------

با سلام به همه
دوستان من يك سوال تكراري(قبلا مطرح كردم ولي جواب نگرفتم)دارم بخصوص از آقاي provision
با نمايندگي هم تماس گرفتم، اما جواب بدردبخور به من ندادند، متاسفانه كسي كه مسئول پاسخگويي به مسائل فني است، به طور كامل با خروجي صداي اپتيك آشنا نبود(اصلا متوجه نميشد كه من چي ميگم):18:
اگه كسي از اين نوع خروجي صدا در دستگاه T-7 استفاده كرده و يا اطلاعاتي در اين مورد داره، ممنون ميشم من رو راهنمايي كنه:10:

نمایندگی فروش فقط روی فروش کار میکنند
شما با شرکت تماس بگیرید تا پاسخگو شما باشند.

behrouz2
08-04-2010, 08:58
دستگاه جم خیلی بهتر از پرو ویژن است
قیمتشم90000 است
مشخصاتشم توسایت بازرگان پیشرو میتونید پیداکنید.
ساخت چین
منو دستگاه هم عینا مانند رسیورهای سری 190 میباشد.
خیلی دستگاه راحتی وبا امکانات قابل قبولی است.

best
08-04-2010, 11:14
اینم ستاپباکس جم که این همه براش تبلیغ میشه!

ستاپباکس concord

اینطور که پیداست فعلا تنها ستاپباکس full HD موجود در بازار، Provision هستش.

و فعلا تنها ستاپباکسی که USB اون قابلیت مدیاپلیر دارد، Provision .

HD Player با قابلیت ----T

Reciver HD با قابلیت ----T

Strong SRT-4910

CubeRevo mini

CubeRevo HD

Nikonian
08-04-2010, 11:37
سلام آقاي كريمي
از بابت آپديت ممنون
مشكلات:
4.عدم داشتن قابليت کوتاه کردن به انتخاب کاربر هنگام تعویض کانال info
وووو.................

دوست عزیز ممنون که توی مدت کوتاه از ارائه آخرین آپدیت توسط پروویژن به این نتایج جالب دست یافتید و اینجا اعلام کردید .

قابل توجه آقای پروویژن که در کمال بی ادبی انتقادات دوستان رو چرت و پرت عنوان میکنند !
خود بچه ها قضاوت کنند : انتقادات بجا که از مشکلات این محصول شده چرت و پرت هستند یا این آپدیت که در حقیقت داون دیته ! ( مشکلات قبلیش به کنار )

بابا یه کم پول خرج کنید جنس درست و حسابی و پدرمادر دار بدید دست مشتری ! نکنید این کار هارو ، روز قیامت چه جوابی به خلق ا... میدید ؟

phoenix1
08-04-2010, 12:11
[QUOTE=provision;4824707]من که گفتم قیمتی که شما دادید مطلوبه و با وجود اینکه امکاناتش ار پروویژن کمتره ولی قیمتش خوبه پس نتیجه این میشه که قیمت دستگاه پروویژن بیشتره
شما لطفا کن فرمول محاسبه ارسال کالا تا ایران+هزینه ترخیص + مالیات فروش کالا+ اخذ مجوز از سازمانهای ذیصلاح +پورسانت نمایندگی فروش + تبیلیغات رو مشخص کن خودت میفهمی قیمت چقدره
یا یک کار دیگه ، کالای من در چین تقریبا 45$ میشه حالا محاسبه کن اما مستند
چرت و پرت قیمت نده

مثلاً کدوم امکاناتش کمتر از پرویژن بود حتما کارت خونی که داره از پرویژن که نداره کم تر بود یا خروجی ورژن 1.3 اچ دی اون که از 1.2 پرویژن پایین تر بود

انگار شما عادت دارید سوال رو با سوال جواب بدین من که گفته بودن اگه جواب رو نمیدونین لازم نیست جواب بدین منظورم جمله پایینه شما ادعا میکنین وارده کننده هستین ولی اطلاعی از هزینه واردات و فروش ندارین و انگار این اطلاعات جزء مدارک سازمان سیا محسوب میشه و نباید فاش بشه و یا اسم سازنده اون رو اینجا نزارین یهو دیدی بقیه وارد کنندها برن سراغش

provision
08-04-2010, 12:13
برنامه ريزي داشت ولي مثل ايكس ويژن نبود كه روشن بشه ضبط كنه !بايد روشن مي موند!تا سر موقع ضبط كنه!
هاردntfsرو ساپورت ميكرد ولي حالا.....

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:05 PM ----------

آقاي كريمي
اومدي ابروش رو درست كني زدي چشمشم كور كردي!

آخرین و جدید ترین ورژن فایل آپدیت در سایت قرار گرفت
دوستان لطف کنند تست بگیرند تا مشکلات پیش بینی نشده رفع بشه
ممنون

provision
08-04-2010, 12:21
[QUOTE]

مثلاً کدوم امکاناتش کمتر از پرویژن بود حتما کارت خونی که داره از پرویژن که نداره کم تر بود یا خروجی ورژن 1.3 اچ دی اون که از 1.2 پرویژن پایین تر بود

انگار شما عادت دارید سوال رو با سوال جواب بدین من که گفته بودن اگه جواب رو نمیدونین لازم نیست جواب بدین منظورم جمله پایینه شما ادعا میکنین وارده کننده هستین ولی اطلاعی از هزینه واردات و فروش ندارین و انگار این اطلاعات جزء مدارک سازمان سیا محسوب میشه و نباید فاش بشه و یا اسم سازنده اون رو اینجا نزارین یهو دیدی بقیه وارد کنندها برن سراغش

شما یا نمی بینی یا نمیخواهی ببینی :
این رو توی تاپیک قبلی نوشتم که بفهمی من قیمت تمام جزئیات رو دارم اما اگر شما ادعا میکینی خیلی کننده ای تو قیمت بده .
خیلی خودتو داری به درو دیوار میزنی

سلام
مشخصات بدی نیست.
اما پورت کاموننت نداره -
چیپ ست دستگاه مشخص نیست
برای آشنایی دوستانی مثل ش:2:ما که در کار اندازه گیری کلاه هستید عرض میکنم که :
هزینه مالیات فروش بماند
تا اینجا شد 80000 تومان.
تا اینجا شد 100000 تومان
یا علی

hamid55
08-04-2010, 12:47
ممنون

اینکه دوباره همون آپدیت همون مشکلات قبلی رو هم داره!!!!!!!!!!!!!
من می خوام هارد ntfs رو اجرا کنه یه کاری بکنید!!!!!!!!!!!!!

a_fazlollahii
08-04-2010, 13:08
ممنون
سلام
لطف كنيد در سايت كنار هر فايل آپ ديت، تاريخ آن ، امكاناتي كه اضافه مي كند و ورژن آن را بنويسيد كه كاربران بدانند ايا قبلا" آنرا بكار گرفته اند يا خير.

best
08-04-2010, 13:09
اینم ستاپباکس جم که این همه براش تبلیغ میشه!

ستاپباکس concord

Denay ----T MODEL STB236

110000 تومان

xvision XDVB-111
79000 تومان

provision T7
110000 تومان

اینطور که پیداست فعلا تنها ستاپباکس full HD موجود در بازار، Provision هستش.

و فعلا تنها ستاپباکسی که USB اون قابلیت مدیاپلیر دارد .

HD Player با قابلیت ----T

Reciver HD با قابلیت ----T

Strong SRT-4910

CubeRevo mini

CubeRevo HD

provision
08-04-2010, 13:30
اینکه دوباره همون آپدیت همون مشکلات قبلی رو هم داره!!!!!!!!!!!!!
من می خوام هارد ntfs رو اجرا کنه یه کاری بکنید!!!!!!!!!!!!!

سلام
این مشکل بزودی حل میشود در حال بررسی علت هستیم
:46:

---------- Post added at 01:30 PM ---------- Previous post was at 01:27 PM ----------

سلام
لطف كنيد در سايت كنار هر فايل آپ ديت، تاريخ آن ، امكاناتي كه اضافه مي كند و ورژن آن را بنويسيد كه كاربران بدانند ايا قبلا" آنرا بكار گرفته اند يا خير.

سلام
حق با شماست
در اولین فرصت به همین صورت که فرمودید اصلاح میکنم.
ممنون از راهنمایی
:40:

hamidak25
08-04-2010, 13:35
ممنون
ميشه فرقهاي اين آپديت با آپديت ديروز رو بگين.
ممنون

phoenix1
08-04-2010, 14:24
[QUOTE=phoenix1;4825355]

شما یا نمی بینی یا نمیخواهی ببینی :
این رو توی تاپیک قبلی نوشتم که بفهمی من قیمت تمام جزئیات رو دارم اما اگر شما ادعا میکینی خیلی کننده ای تو قیمت بده .
خیلی خودتو داری به درو دیوار میزنی

داری جک میگی عجب محاسبات دقیقی هم گذاشتید . اینو 10 درصد میگیرم و اونو 50 درصد هم شد محاسبه

مگه تو کدوم قرن زندگی میکنیم که شما هیچ نوع مدرکی برای خرید و واردات اون ندارین و خودتون رو به آب و آتیش میزنین که بگین واقعا قیمتتون منصفانه است

2 تا اسکن مدارک خرید و واردات کار رو حل میکنه حتما خیلی سخته که اینکار رو انجام بدین

بعدش سمت شما توی این شرکت وارداتی پروویژن چیه ؟

در آخر هم مواظب لحن نوشته هاتون باشین و بحث منطقی رو به انحراف نکشونین

regedit021
08-04-2010, 14:58
با سلام به همه
توي منوي دستگاه گزينه digital audioرو روي pcmبزاريد!

b_e_h_dad2
08-04-2010, 16:50
مركز فروش انواع گيرنده هاي ديجيتال ----T با گارانتي معتبر

mrjfmrjf
08-04-2010, 17:01
توي منوي دستگاه گزينه digital audioرو روي pcmبزاريد!

ممنون بابت پاسخ.:11:
اين كار رو كردم اما نتيجه نگرفتم
آيا شما خودتون تونستين يك فيلم با صداي ديجيتال (و از طريق اين خروجي صدا-SPDIF) نگاه كنين و بشنوين؟

regedit021
08-04-2010, 18:06
ممنون
اين آپديت هم هيچ فرقي با آپديت ديروز نميكنه!!!!

mohsen121
08-04-2010, 18:08
تو اپديت امروز موقع جستجوي كانال شبكه ها تو ليست ديده نمي شن . برنامه ريزي براي ظبط هم از كار افتاده .

regedit021
08-04-2010, 18:48
تو اپديت امروز موقع جستجوي كانال شبكه ها تو ليست ديده نمي شن . برنامه ريزي براي ظبط هم از كار افتاده .
آخر تونستين آپديت كنيد!مشكلتون توي آپديت كردن چي بود؟
در ضمن آپديت امروز همون ديروزي هست!

regedit021
08-04-2010, 23:07
آقاي كريمي
شما مگه نمي گيد هزار بار تست ميكنيم وحتــــــــــــــــــــــ ــــــــــــما بايد تاييـــــــــــد بشه ووو.........
حالا كه روي سرور گذاشتيت كلي مشكلات داره!اگه تست كرديد وتاييد شده چطور كلي مشكل داره؟؟؟
اين نشون دهنده ضعف تون در پشتيباني هســــــــــت!!!

zahedy2006
08-04-2010, 23:11
الان بارون میاد چرا روی 602000 کانال های 1 تا 8 رو نمی گیره؟!

برای شما هم همینطوره؟

mohsen121
08-04-2010, 23:20
آخر تونستين آپديت كنيد!مشكلتون توي آپديت كردن چي بود؟
در ضمن آپديت امروز همون ديروزي هست!

با ورژن ديروزي نتونستم اپديت كنم ولي با اپديت امروز اپديت شد .ولي كاش اپديت نمي كردم.

banker
08-04-2010, 23:34
شما دوستان پرویژنی هم چه دردسرهایی دارید...
آدم پول زیاد بده ...
درخواست و تمنای ورژن جدید را هم بکشه ..
آخرش هم بگن این بود ]ن شد .. و یا قرار بدن فلان کنیم!!
بابا من که در همان اوایل عرض کرده بودم
کمی با همین آنالوگ بسازید..
تا تکلیف مشخص شود..
یا حداقل اگه صبر ندارید ایکس وژن بخرید..
ولی کو گوش شنوا..

regedit021
08-04-2010, 23:55
الان بارون میاد چرا روی 602000 کانال های 1 تا 8 رو نمی گیره؟!

برای شما هم همینطوره؟
اره چه باروني هم هست خداكنه تا فردا همينطور بارون بياد!
ومشكل شما::::من امتحان نكردم ببينم ميتونم بگيرم يا نه ,ولي شما ببينيد چند درصد سيگنال داريداگر زير50%هست !از اين مشكلات پيش مياد!
بقيه كانال ها چي? اونارو داريد؟

regedit021
09-04-2010, 00:00
شما دوستان پرویژنی هم چه دردسرهایی دارید...
آدم پول زیاد بده ...
درخواست و تمنای ورژن جدید را هم بکشه ..
آخرش هم بگن این بود ]ن شد .. و یا قرار بدن فلان کنیم!!
بابا من که در همان اوایل عرض کرده بودم
کمی با همین آنالوگ بسازید..
تا تکلیف مشخص شود..
یا حداقل اگه صبر ندارید ایکس وژن بخرید..
ولی کو گوش شنوا..
اره واقعا چه دردسري داريم!:41:
ولي واسه ماها كهlcdداريم ايكس ويژن بدرد نمي خوره!:13:

regedit021
09-04-2010, 14:50
آيا شما خودتون تونستين يك فيلم با صداي ديجيتال (و از طريق اين خروجي صدا-SPDIF) نگاه كنين و بشنوين؟
من اين كار رو نكردم!چون اسپيكر يا سينما خانواده ندارم كه ورودي ديجيتال داشته باشه!
از كابل مخصوص استفاده ميكنيد؟

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

آقاي كريمي اين مشكلات كي برطرف ميشه؟
مشكلات:
7.با قطع و وصل مجدد برق ورودی دستگاه T7 روشن میشود حتی اگر قبل از قطع برق Standby یا خاموش باشد.
وووو.................

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:46 PM ----------

راستي رمز اين فريمور جديد چيه؟؟؟؟؟؟؟

zahedy2006
09-04-2010, 16:29
اره چه باروني هم هست خداكنه تا فردا همينطور بارون بياد!
ومشكل شما::::من امتحان نكردم ببينم ميتونم بگيرم يا نه ,ولي شما ببينيد چند درصد سيگنال داريداگر زير50%هست !از اين مشكلات پيش مياد!
بقيه كانال ها چي? اونارو داريد؟

ها سلام
آنتن رو ارتفاع دادم و سیم کشی اش رو هم تعویض کردم
الان سیگنال ها دور بر 70 و 60 هستند (قدرت و کیفیت)
تصویر هم خوبه

فقط یه چیزی:
من آنتنم هانی هست. خب طبیعتا این آنتن باید به برق وصل بشه و قابلیت گردش رو هم داره.
اما چرا وقتی خاموشه سیگنال قویتره؟!!!!!!
و جهت آنتن در دیجیتال مگه تاثیر هم داره؟!!!!

خوشبختانه الان 1 - 14 را خوب دارم.

Rebel
09-04-2010, 16:50
یک دستگاه جم SiMA- TP02 برای LCD 32 اینچ خریداری شد. دستگاه خوش دست و بی دردسریه . تعویض کانالهاش هم سریعه نسبتاً حدود 3 ثانیه طول می کشه. همه کانالهای قابل دریافت رو هم دریافت می کنه
تصویرش عالیه. زیاد هم داغ نمی کنه

برای اونهایی که یه STB بی دردسر با حداقل امکانات می خوان مناسبه

mrjfmrjf
09-04-2010, 18:15
نوشته شده توسط mrjfmrjf [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[QUOTE=regedit021;4829547]من اين كار رو نكردم!چون اسپيكر يا سينما خانواده ندارم كه ورودي ديجيتال داشته باشه!

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

سلام
بازهم از پاسخ ممنون:10:
آره من از كابل اپتيك مارك دايو براي وصل كردن به سينما خانواده استفاده ميكنم
فكر كنم بايد كار نكردن خروجي صداي اپتيك يا SPDIF اين دستگاه رو به بقيه مشكلات اون اضافه كرد
آقاي كريمي(provision) شما چه نظري داريد . آيا واقعا اين خروجي صدا فقط جنبه زينتي داره يا كار هم ميكنه؟

a_fazlollahii
09-04-2010, 18:17
ها سلام
آنتن رو ارتفاع دادم و سیم کشی اش رو هم تعویض کردم
الان سیگنال ها دور بر 70 و 60 هستند (قدرت و کیفیت)
تصویر هم خوبه

فقط یه چیزی:
من آنتنم هانی هست. خب طبیعتا این آنتن باید به برق وصل بشه و قابلیت گردش رو هم داره.
اما چرا وقتی خاموشه سیگنال قویتره؟!!!!!!
و جهت آنتن در دیجیتال مگه تاثیر هم داره؟!!!!

خوشبختانه الان 1 - 14 را خوب دارم.

سلام
آنتن هانی برای سیگنالهای آنالوگ طراحی شده وقتی که به برق وصل می شود بوستر آن سیگنالهای آنالوگ را تقویت می کند و سیگنالهای دیجیتال را از خود عبور نمی دهد. به این دلیل اگر از آنتن معمولی استفاده کنید و رو به جماران ( محل ارسال امواج دیجیتال تلویزیونی ) تنظیم شود، تصویر خوبی را خواهید گرفت.

regedit021
09-04-2010, 22:53
اينو يادم رفت بگم!با فريمورجديد خاموش ,روشن شدنt-7 سريعتر شده!

provision
10-04-2010, 06:36
اره واقعا چه دردسري داريم!:41:
ولي واسه ماها كهlcdداريم ايكس ويژن بدرد نمي خوره!:13:

سلام
جدید بودن یک تکنولوژی همیشه این مشکلات رو داره
از هر کالایی که باشه همیشه اینجوریه
پیش میاد .
هیچ کالایی از روز اول بدون مشکل ساخته نشده .
انشاالله این مشکلات هم رفع خواهد شد :11:

---------- Post added at 06:36 AM ---------- Previous post was at 06:34 AM ----------

من اين كار رو نكردم!چون اسپيكر يا سينما خانواده ندارم كه ورودي ديجيتال داشته باشه!

آقاي كريمي اين مشكلات كي برطرف ميشه؟
مشكلات:
وووو.................

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:46 PM ----------

راستي رمز اين فريمور جديد چيه؟؟؟؟؟؟؟

سلام
من تمام مواردی رو که شما فرمودید رو به همکاران فنی منتقل کردم . قول دادن هرچه سریعتر رفع اشکال کنند
رمز هم همون قبلی بوده و هست 666666 :11:

provision
10-04-2010, 06:42
[QUOTE=provision;4825391]

داری جک میگی عجب محاسبات دقیقی هم گذاشتید . اینو 10 درصد میگیرم و اونو 50 درصد هم شد محاسبه

مگه تو کدوم قرن زندگی میکنیم که شما هیچ نوع مدرکی برای خرید و واردات اون ندارین و خودتون رو به آب و آتیش میزنین که بگین واقعا قیمتتون منصفانه است

2 تا اسکن مدارک خرید و واردات کار رو حل میکنه حتما خیلی سخته که اینکار رو انجام بدین

بعدش سمت شما توی این شرکت وارداتی پروویژن چیه ؟

در آخر هم مواظب لحن نوشته هاتون باشین و بحث منطقی رو به انحراف نکشونین

همینی که هست.
انتظار داری من مدارک رو کنم ؟
شما اگه مدارکی داریبد رو کنید
شما ادعا دارید نه من
نافی را نفیش کافیست
من فرمول محاسباتی خودم رو ارائه دادم حالا شما چی داری رو کنی ؟؟
سعی میکنم جواب آدمی مثل شما رو ندم چون خودت هم نمیدونی چی میخوای !

aghazavi
10-04-2010, 08:46
آقاي كريمي سلام
بنده جديداً t-7 را تهيه و استفاده كردم و از آنجايي كه قبلا مطالعه و در همين سايت از آپديت مطلع شده بودم پس از تست اوليه بلافاصله فايل بروزرساني را اجرا نمودم و اشكالات زير كه بعضاً توسط دوستان اشاره شده پديدار شد لذا اولين سوال بنده اين است چگونه ميشه به حالت اول برگردانده بشه و آيا اين مشكلات سريعاً حل ميشود؟
تغييرات پس از آپديت
1- هارد 320 مكستور 2.5 كه براحتي خوانده ميشد ديگر خوانده نميشود
2- همانطور كه دوستان اشاره كردند براي تنظيم برنامه صفحه جديدي كه اشاره به راديو دارد آمده و نميرود
3- رمز تغيير كرده و اينكه شما ميفرماييد 666666 ظاهرا مشكلي هست كه بلافاصله به دليل در منو بودن براي آپديت اقدام و در نتيجه رمز نميباشد
اگر مشكل ديگري هم باشد من هنوز به آن نرسيده ام چون جديد و فرصت كافي نداشتم
با تشكر قاضوي

hamid55
10-04-2010, 08:49
آقا رمزش 888888 هستش

aghazavi
10-04-2010, 09:25
آقا حميد سلام
ممنون كه رمز را فرموديد در مورد بقيه مشكلات هم ميتوني راهنمايي كني؟ با برگرداندن به تنظيم كارخانه حالت قبلي بر مي گرده يا نه؟

b_e_h_dad2
10-04-2010, 10:10
یک دستگاه جم SiMA- TP02 برای LCD 32 اینچ خریداری شد. دستگاه خوش دست و بی دردسریه . تعویض کانالهاش هم سریعه نسبتاً حدود 3 ثانیه طول می کشه. همه کانالهای قابل دریافت رو هم دریافت می کنه
تصویرش عالیه. زیاد هم داغ نمی کنه

برای اونهایی که یه STB بی دردسر با حداقل امکانات می خوان مناسبه

اين مارك سر تا پا دروغه !!
تاييده صدا و سيما رو نداره ولي توي تبليغاتش گفته كه تاييده داره! شبكه 3 تنها شبكه اي هست كه هر تبليغي بهش بدي ، بدون گرفتن دليل و مدرك پخش ميكنه ! براي همين هم توي شبكه 3 تبليغ ميكرد در صورتي كه اصل كار اين دستگاه فقط در تهرانه و دليلي نداره در شبكه هاي سراسري تبليغ شه.

ميگن براي صدا و سيماست ، در صورتي كه سهامدار اصلي اون "حافظ پخش" هستش كه محصولات سامسونگ رو در ايران پخش ميكنه . به كارمنداي صدا و سيما ميدن 40 تومن و به مردم ميدن 90 تومن و اينجوري پولي كه از كارمندا نگرفتن رو از مردم ميگيرن !!
خروجي HD نداره ، گارانتي تعمير داره نه تعويض

با تكتا هم صحبت كرديم ، مورد تاييد اونا نيست و كيفيتش از بقيه پايين تره

در ضمن ، انقدر بي درو پيكره كه با نام يكي ديگه تبليغ كرده !
سالهاست كه اسم ما "جم سرويس" هستش كه با اعتراض ما هم روبرو شد و از اين به بعد گارانتي خودشو جم سرويس اعلام نمي كنه و ( گارانتی: شرکت جام جم بازرگان پیشرو ) معرفي ميكنه

فروش انواع گينده هاي ديجيتال

hamed2012591
10-04-2010, 11:40
شنیدم شرکت سینام ست تاپ باکس با خروجی HD , سوپر تیونر همراه 2 گیگ حافظه داخلی به زودی روانه بازار می کند کسی اطلاع خاصی داره از این خبر؟:20:

phoenix1
10-04-2010, 12:17
[QUOTE=phoenix1;4825890]

همینی که هست.
انتظار داری من مدارک رو کنم ؟
شما اگه مدارکی داریبد رو کنید
شما ادعا دارید نه من
نافی را نفیش کافیست
من فرمول محاسباتی خودم رو ارائه دادم حالا شما چی داری رو کنی ؟؟
سعی میکنم جواب آدمی مثل شما رو ندم چون خودت هم نمیدونی چی میخوای !

بر عکس اون چیزی که فکر میکنید جواب بسیار کامل و جامعی به تمام سوالات من دادید که جای قدردانی هم دارد

جواب جامع و کامل شما : همینی که هست

فکر کنم هر کسی این جواب رو ببینه میفهمه چه خبره

regedit021
10-04-2010, 12:26
آقا حميد سلام
ممنون كه رمز را فرموديد در مورد بقيه مشكلات هم ميتوني راهنمايي كني؟ با برگرداندن به تنظيم كارخانه حالت قبلي بر مي گرده يا نه؟
نه دوست عزيز
فقط تنظيمات به حالت اول برميگرده!

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

سلام
من تمام مواردی رو که شما فرمودید رو به همکاران فنی منتقل کردم . قول دادن هرچه سریعتر رفع اشکال کنند
رمز هم همون قبلی بوده و هست 666666 :11:
فريمور قبلي 000000بود!بعدي 666666بعدي 888888هست!

hamid55
10-04-2010, 14:56
آقا حميد سلام

فقط در صورتي مي توني به حالت قبلي برگردوني كه شركت فايل قبلي شو بده وگرنه به هيچ وجه نمي توني به حالت قبلي برشگردوني

aghazavi
10-04-2010, 15:33
با جستجويي كه براي موارد مشابه زدم متوجه شدم دستگاه Alcor HD-1500 مشخصات همين دستگاه را داره و باهمين نرم افزار كار ميكنه لذا از اين آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فايل آپديت شده اون دستگاه را گرفتم انشاءالله امشب وقتي به خونه برم امتحانش ميكنم انشاءالله مشكل حل ميشه

a_fazlollahii
10-04-2010, 15:44
آقا رمزش 888888 هستش

سلام
اين رمز كجا مورد استفاده قرار مي گيرد ؟ لازم به ذكر است بعد از وارد كردن شش بار عدد شش در داخل منو ( طبق دستور العمل ) رمزي از من نخواست و آپ ديت را انجام داد.

a_fazlollahii
10-04-2010, 15:53
با جستجويي كه براي موارد مشابه زدم متوجه شدم دستگاه Alcor HD-1500 مشخصات همين دستگاه را داره و باهمين نرم افزار كار ميكنه لذا از اين آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فايل آپديت شده اون دستگاه را گرفتم انشاءالله امشب وقتي به خونه برم امتحانش ميكنم انشاءالله مشكل حل ميشه

سلام
ماشا الله به اين دقت و جستجوي شما .هزار آفرين بر شما
ضمنا" من فايل آپ ديت دو ماه پيش را دارم اگر لازم داريد بگوييد برايتان بفرستم.

regedit021
10-04-2010, 16:19
سلام
دوست عزيز
اگر امكان داره در سروري آپلود كنيد !(مثل سايت زير!)من دانلودكنم!

regedit021
10-04-2010, 16:26
سلام
اين رمز كجا مورد استفاده قرار مي گيرد ؟ لازم به ذكر است بعد از وارد كردن شش بار عدد شش در داخل منو ( طبق دستور العمل ) رمزي از من نخواست و آپ ديت را انجام داد.
دوست عزيز
شما كه بيشتر از من پيراهن پاره كردي ديگه چرا!
اين رمز براي Back to factory settings و edit Programو...از شما خواسته ميشه!
نه اينكه توي منو عدد6را6بار بزني!:34:

regedit021
10-04-2010, 16:35
اره انگار خود دستگاه هست!!!!!
منوهاش هم مثل همينه!
منم امتحان كنم بينيم چي ميشه!
شما هم امتحان كردي بگو ميخوره يا نه!

safaeye
10-04-2010, 16:47
سلام به همه دوستان..
منم یک ماه و نیمی هست پروویژن دارم.. از لحاظ دریافت تصاویر راضیم و مشکلی ندارم ولی از لحاظ امکانات مثل برنامه ریزی برای ضبط نه...تازه با فریمور قبلی دستگاه هارد 500 گیگ منو میخوند ولی با آپدیت جدید هاردمو نمیشناسه....:41:

mahdimp5
10-04-2010, 17:18
اره انگار خود دستگاه هست!!!!!
منوهاش هم مثل همينه!
منم امتحان كنم بينيم چي ميشه!
شما هم امتحان كردي بگو ميخوره يا نه!

ولي سوکتهاي پشتش به اين نمي خوره! اون اسکارت داره ولي پروويژن نداره!

safaeye
10-04-2010, 17:53
سلام به همه....

hamid55
10-04-2010, 18:20
سلام

آقا لطف كن براي من بفرستش

a_fazlollahii
10-04-2010, 18:54
دوست عزيز
اگر امكان داره در سروري آپلود كنيد من دانلودكنم!

سلام

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

آقا لطف كن براي من بفرستش

سلام

regedit021
10-04-2010, 20:09
سلام به همه دوستان..
منم یک ماه و نیمی هست پروویژن دارم.. از لحاظ دریافت تصاویر راضیم و مشکلی ندارم ولی از لحاظ امکانات مثل برنامه ریزی برای ضبط نه...تازه با فریمور قبلی دستگاه هارد 500 گیگ منو میخوند ولی با آپدیت جدید هاردمو نمیشناسه....:41:
مي تونيد آپديت قبلي رو بريزيد!

a_fazlollahii
10-04-2010, 20:33
مي تونيد آپديت قبلي رو بريزيد!

سلام
ظاهراً این لینک همون لینک فایلی است که من فرستادم .;) مشکل شما را حل کرد؟

aghazavi
10-04-2010, 22:43
ببخشيد دوستان كه اميدوارتون كردم ظاهراً از نظر سخت افزاري سازگار نيستند امتحان كردم جواب نداد
اسم فايل هم همونه ولي سريال و بايوسشون يكي نسيت كه عمل كنه

miladi88
10-04-2010, 22:49
ببخشيد دوستان كه اميدوارتون كردم ظاهراً از نظر سخت افزاري سازگار نيستند امتحان كردم جواب نداد
اسم فايل هم همونه ولي سريال و بايوسشون يكي نسيت كه عمل كنه

یعنی آپدیت نمیشه؟ یا آپدیت میشه و کار نمیکنه؟
آیا بعد از آپدیت قابل برگشت هست؟

miladi88
10-04-2010, 22:58
نوشته شده توسط mrjfmrjf [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[QUOTE=regedit021;4829547]من اين كار رو نكردم!چون اسپيكر يا سينما خانواده ندارم كه ورودي ديجيتال داشته باشه!

سلام
بازهم از پاسخ ممنون:10:
آره من از كابل اپتيك مارك دايو براي وصل كردن به سينما خانواده استفاده ميكنم
فكر كنم بايد كار نكردن خروجي صداي اپتيك يا SPDIF اين دستگاه رو به بقيه مشكلات اون اضافه كرد
آقاي كريمي(provision) شما چه نظري داريد . آيا واقعا اين خروجي صدا فقط جنبه زينتي داره يا كار هم ميكنه؟

خروجی SPDIF همیشه بصورت اپتیکی نیست و مثل همین دستگاه پرویژن میتونه بصورت سیگنال الکتریکی باشه و توسط کابل کواکسیال انتقال پیدا کنه. سوکت خروجی پرویژن استاندارد هست ولی در مورد سیگنالش در اولین فرصت تست میکنم و اعلام نظر میکنم.

آیا کابل شما کابل کواکسیال بود؟ و گیرنده شما ( سینمای خانگی) هم ورودی SPDIF الکتریکی داشت؟ یا از مبدل استفاده کردید؟

miladi88
10-04-2010, 23:02
با فریمور جدید با قطع و وصل مجدد برق ورودی دستگاه T7 روشن میشود حتی اگر قبل از قطع برق Standby یا خاموش باشد.

دوستانی که پرویژن دارند لطفا تست کنند و اعلام نظر.

قابل توجه آقای کریمی پور و همکارانشون جهت رفع ابن مورد در نسخه های بعدی.

aghazavi
10-04-2010, 23:32
از اينكه لينك آپديت قديمي را گذاشتيد ممنونم فعلا اين بهتره انشاءالله تا وقتي كه آپديت بدون مشكل با منوي فارسي كامل بشه و در اختيار قرار بگيره

regedit021
11-04-2010, 13:25
سلام
ظاهراً این لینک همون لینک فایلی است که من فرستادم .;) مشکل شما را حل کرد؟
سلام
درسته دوست عزيز همون لينك هست!
با فريمور جديد خيلي مشكلات اضافه شده!قبلي بهتر بود!
ممنون حل شد!

regedit021
11-04-2010, 13:30
با فریمور جدید با قطع و وصل مجدد برق ورودی دستگاه T7 روشن میشود حتی اگر قبل از قطع برق Standby یا خاموش باشد.

دوستانی که پرویژن دارند لطفا تست کنند و اعلام نظر.

قابل توجه آقای کریمی پور و همکارانشون جهت رفع ابن مورد در نسخه های بعدی.
توي نسخه هاي قبل هم اين مشكل وجود داشت!
به آقاي كريمي هم گفتم!ان شا ا...توي نسخه هاي بعدي اين مشكل بر طرف بشه!

b_e_h_dad2
11-04-2010, 14:07
با فریمور جدید با قطع و وصل مجدد برق ورودی دستگاه T7 روشن میشود حتی اگر قبل از قطع برق Standby یا خاموش باشد..

احتمالا اين دستگاه براي سال "همت مضاعف،كار مضاعف" طوري طراحي شده كه هميشه آماده به خدمت باشه و كار كنه !!

بابا شمام بعضي ايراداتون بني اسرائيليه !

regedit021
11-04-2010, 16:32
آقاي كريمي
درصورت امكان نحوه استفاده از تايم شيفت رو هم شرح بديد!

regedit021
11-04-2010, 16:38
جديدترين وضعيت مشكلات ستاپ باكس t-7
6.عدم توانستن در backكردن براي برگشتن توي پوشه ها(فريمور قبلي داشت اما اين فريمور انگار حذف شده!وبايد exitكرد!)
8.با قطع و وصل مجدد برق ورودی دستگاه T7 روشن میشود حتی اگر قبل از قطع برق Standby یا خاموش باشد.
9.زير نويس رو هم امتحان كردم با فونت فارسي مشكل داره وحروف نامفهوم!
10.عدم توانستن در شفاف كردن تلتكست.
11.وقتي از تلتكست بيرون ميايم ,تصوير تلويزيون ميره ودوباره مياد!
12.وقتي كه مثلا كانال سه رونگاه ميكنيم ,دوباره ميزنيم كانال سه ,تصوير reloadميشه!در صورتي كه نبايد تصوير reloadبشه!
وووو.................

b_e_h_dad2
11-04-2010, 17:00
جديدترين گزارش مشكلات ستاپ باكس t-7
وووو.................

پس مثل اينكه گيرندگي دستگاه مشكلي نداره . البته ما روي عيبها دست ميذاريم هميشه !

اين مشكلات هم نرم افزاريه و احتمالا حل ميكنن

regedit021
11-04-2010, 18:07
پس مثل اينكه گيرندگي دستگاه مشكلي نداره . البته ما روي عيبها دست ميذاريم هميشه !

اين مشكلات هم نرم افزاريه و احتمالا حل ميكنن
بله نرم افزاريه !
ماهم اميدواريم زودترحل بشه!

mygonabad
11-04-2010, 19:35
سلام بر دوستان عزیز
تازگی این بحث آنتن دیجیتال توی شهر ما هم مد شده مگه این تلویزیون دیجیتال جز تهران و کرج توی شهر دیگه ای هم راه افتاده؟
قیمتش دستگاهاشون هم در حدود 65 تا 100 تومان به نظرتون این دیگه چیه

mrjfmrjf
11-04-2010, 19:52
[QUOTE=mrjfmrjf;4830356]نوشته شده توسط mrjfmrjf [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خروجی SPDIF همیشه بصورت اپتیکی نیست و مثل همین دستگاه پرویژن میتونه بصورت سیگنال الکتریکی باشه و توسط کابل کواکسیال انتقال پیدا کنه. سوکت خروجی پرویژن استاندارد هست ولی در مورد سیگنالش در اولین فرصت تست میکنم و اعلام نظر میکنم.

آیا کابل شما کابل کواکسیال بود؟ و گیرنده شما ( سینمای خانگی) هم ورودی SPDIF الکتریکی داشت؟ یا از مبدل استفاده کردید؟

با تشكر از پاسخ شما دوست عزيز:11:
اما با نظر شما موافق نيستم ""...مثل همین دستگاه پرویژن میتونه بصورت سیگنال الکتریکی باشه و توسط کابل کواکسیال انتقال پیدا کنه..."" اين درسته كه خروجي SPDIF الكتريكي هم وجود داره اما در مورد اين دستگاه نه، چون توي كاتالوگ خود دستگاه هم از اون بعنوان خروجي اپتيك نام برده و متاسفانه خروجي اون خيلي هم استاندارد نيست در واقع از نوع Digital/SPDIF Optical Audio with MiniToslink هستش كه ميتونين شكلش رو در لينك زير ببينين
من پس از كلي جستجو تو خيابان جمهوري(پاساژ بزرگمهر) بالاخره تونستم اون آداپتوري كه SPDIF Optical استاندارد رو به Mini تبديل ميكنه پيدا كنم-تو شكل مشخصه- اما متاسفانه، ظاهرا اين خروجي صدا كار نميكنه!!! يا شايد هم دستگاه من ايراد داره !!!:13:
البته من در پست هاي قبلي يك اشتباه گفتاري و نوشتاري هم داشتم(اميدوارم من رو ببخشين) من گفتم با نمايندگي تماس گرفتم و مشكل رو بيان كردم و .... در واقع من با خود شركت تماس گرفتم و مشكل رو بيان كردم(خود دستگاه رو هم از شركت گرفتم -تو يوسف آباد) اما باز هم متاسفانه كسي كه مسئول پاسخ به سوالات فني بود، همانطور كه در پست هاي قبلي گفتم ، خيلي متوجه منظور من نشد در پايان شماره تلفن من رو گرفت و گفت مسئله رو پيگيري ميكنه و با من تماس ميگيره . اما الان يك هفته هم بيشتره كه هيچ خبري ازش نيست!!!

آقاي كريمي، الان من بايد چكار كنم؟:41:
كمك!

regedit021
11-04-2010, 20:39
سلام بر دوستان عزیز
تازگی این بحث آنتن دیجیتال توی شهر ما هم مد شده مگه این تلویزیون دیجیتال جز تهران و کرج توی شهر دیگه ای هم راه افتاده؟
قیمتش دستگاهاشون هم در حدود 65 تا 100 تومان به نظرتون این دیگه چیه
سلام برتودوست عزيز
شهر شما منظورتون كدوم شهر؟

Ali_Moradi
11-04-2010, 21:15
توی مشهد هم راه افتاده؟

miladi88
11-04-2010, 22:41
احتمالا اين دستگاه براي سال "همت مضاعف،كار مضاعف" طوري طراحي شده كه هميشه آماده به خدمت باشه و كار كنه !!

بابا شمام بعضي ايراداتون بني اسرائيليه !

اگه صبح از خونه رفتین بیرون و یادتون رفت دستگاه رو از برق بکشین و فقط برای حتی چند دقیقه برق خونتون رفت و دوباره اومد شب وقتی میان خونه دستگاه یه 10 ساعتی روشن بوده و مصرف برق و گرم شدن دستگاه باید براتون غیر عادی نباشه.
و اگه یه دو هفته ای رفتین شمال و برگشتین احتمالا سوختن دستگاه هم نباید غیر عادی باشه.
حلا واقعا بنی اسرائیلیه؟:20::46:

regedit021
12-04-2010, 07:50
اگه صبح از خونه رفتین بیرون و یادتون رفت دستگاه رو از برق بکشین و فقط برای حتی چند دقیقه برق خونتون رفت و دوباره اومد شب وقتی میان خونه دستگاه یه 10 ساعتی روشن بوده و مصرف برق و گرم شدن دستگاه باید براتون غیر عادی نباشه.
و اگه یه دو هفته ای رفتین شمال و برگشتین احتمالا سوختن دستگاه هم نباید غیر عادی باشه.
حلا واقعا بنی اسرائیلیه؟:20::46:
فعلا تنها راه اينه كه بادكمه پشتش خاموش كني وبري شمال!

safaeye
12-04-2010, 09:28
من از خیر آپدیت جدید گذشتم و با استفاده از آپدیت قدیمی که آقای فضل اللهی زحمتشو کشیده بود دستگاهو به حالت اول برگردوندم تا تونستم بازی رئال بارسا رو با برنامه ریزی زمانی ضبط کنم...

miladi88
12-04-2010, 15:56
با تشكر از پاسخ شما دوست عزيز
اما با نظر شما موافق نيستم ""...مثل همین دستگاه پرویژن میتونه بصورت سیگنال الکتریکی باشه و توسط کابل کواکسیال انتقال پیدا کنه..."" اين درسته كه خروجي SPDIF الكتريكي هم وجود داره اما در مورد اين دستگاه نه، چون توي كاتالوگ خود دستگاه هم از اون بعنوان خروجي اپتيك نام برده و متاسفانه خروجي اون خيلي هم استاندارد نيست در واقع از نوع Digital/SPDIF Optical Audio with MiniToslink هستش كه ميتونين شكلش رو در لينك زير ببينين
من پس از كلي جستجو تو خيابان جمهوري(پاساژ بزرگمهر) بالاخره تونستم اون آداپتوري كه SPDIF Optical استاندارد رو به Mini تبديل ميكنه پيدا كنم-تو شكل مشخصه- اما متاسفانه، ظاهرا اين خروجي صدا كار نميكنه!!! يا شايد هم دستگاه من ايراد داره !!!
البته من در پست هاي قبلي يك اشتباه گفتاري و نوشتاري هم داشتم(اميدوارم من رو ببخشين) من گفتم با نمايندگي تماس گرفتم و مشكل رو بيان كردم و .... در واقع من با خود شركت تماس گرفتم و مشكل رو بيان كردم(خود دستگاه رو هم از شركت گرفتم -تو يوسف آباد) اما باز هم متاسفانه كسي كه مسئول پاسخ به سوالات فني بود، همانطور كه در پست هاي قبلي گفتم ، خيلي متوجه منظور من نشد در پايان شماره تلفن من رو گرفت و گفت مسئله رو پيگيري ميكنه و با من تماس ميگيره . اما الان يك هفته هم بيشتره كه هيچ خبري ازش نيست!!!

آقاي كريمي، الان من بايد چكار كنم؟
كمك!

دوست عزیز خروجی SPDIF پرویژن تست شد. خروجی صدا با کیفیت 16 بیت با فرکانس نمونه برداری 48KHz و بصورت دو کاناله (استریو) میباشد.
من به عنوان نمونه از صدای کانالهای رادیو و تلویزیون رو توسط همین خروجی ضبط هم کردم در صورت نیاز میتونم Upload کنم.
همانطور که قبلا گفتم سیگنال خروجی دستگاه الکتریکی است و شما برای انتقال میتونید از کابل RCA استفاده کنید. در صورتیکه دستگاه ورودی شما ( سینمای خانگی یا ...) اپتیکیه حتما باید از مبدل RCA به Toslink استفاده کنید.
عکس یه نمونه چینی:

البته خودتون هم میتونید این مبدل رو بسازید خیلی پیچیده نیست.

mrjfmrjf
12-04-2010, 18:24
دوست عزیز خروجی SPDIF پرویژن تست شد. خروجی صدا با کیفیت 16 بیت با فرکانس نمونه برداری 48KHz و بصورت دو کاناله (استریو) میباشد.
من به عنوان نمونه از صدای کانالهای رادیو و تلویزیون رو توسط همین خروجی ضبط هم کردم در صورت نیاز میتونم Upload کنم.
همانطور که قبلا گفتم سیگنال خروجی دستگاه الکتریکی است و شما برای انتقال میتونید از کابل RCA استفاده کنید. در صورتیکه دستگاه ورودی شما ( سینمای خانگی یا ...) اپتیکیه حتما باید از مبدل RCA به Toslink استفاده کنید.
عکس یه نمونه چینی:

دوست عزيز از شما بسيار سپاسگذارم، كه بالاخره اين مشكل رو حل كردين:10:
اما يك چيز رو نميفهمم اگه اين خروجي از نوع الكتريكي هستش پس چرا تو كاتالوگ دستگاه از اون بعنوان اپتيك نام برده، نه يك جا بلكه در چند جا براي مثال صفحه 10 كاتالوگ :19:

miladi88
12-04-2010, 22:15
دوست عزيز از شما بسيار سپاسگذارم، كه بالاخره اين مشكل رو حل كردين:10:
اما يك چيز رو نميفهمم اگه اين خروجي از نوع الكتريكي هستش پس چرا تو كاتالوگ دستگاه از اون بعنوان اپتيك نام برده، نه يك جا بلكه در چند جا براي مثال صفحه 10 كاتالوگ :19:

طرح و مشخصات بدون اطلاع قبلی قابل تغییر می باشند.
Design and specifications are subject to change without prior notice.

این جمله رو در اغلب کاتولوگهای محصولات صوتی و تصویری و .... می نویسند.
مفهومش اینه که در طول مدت عرضه مدل خاصی از یک محصول به بازار بنا بر دلایل مختلف تولیدی تغییرات جزئی در محصول گریز ناپذیر هست. اما کلیات و کارآیی حفظ میشود و نیازی به اطلاح در چاپ کاتالوگ نیست.
تغییراتی دیگری هم مثل محل قرار گرفتن و تعداد پورتهای USB دستگاه هم وجود دارد که قبلا دوستان تو تاپیک راجع به اون بحث کردن.
بهتر بود این جمله معروف در این کاتالوگ هم گنجانده می شد.

aghazavi
13-04-2010, 09:49
در صفحه 81 آقاي mohsen121 اين بررسي را انجام داده و بنده هم با تأييد همه اونها در ادامه عرض ميكنم كه مسئله داغ كردن دستگاه ايكس ويژن امري جدي است كه حتي در زمان خاموشي با كنترل ظاهرا فقط خروجي ويدئو قطع ميشه و خود دستگاه روشن ميمونه چون برق يو اس بي هم قطع نميشه و دستگاه هم خنك نميشه ولي پروويژن حتي برق يو اس بي را هم قطع ميكنه و لازم نيست از كليد قطع بشه
شناسايي هارد در ايكس ويژن مشكلاتي داره كه در پروويژن اينطور نيست و براحتي هاردهاي 2.5 را بدون برق اضافه ميخونه
پردازش عكس و فيلم در ايكس ويژن با تأخير انجام ميشه در حالي كه پروويژن ظاهرا پردازنده سريعتري داره و براحتي از يك عكس به عكس ديگه منتقل ميشه
پسوند فيلم در ايكس ويژن trp در كامپيوتر شناخته شده نيست هرچند kmplayer ميخونه ولي ts از پروويژن را همين برنامه از قبل ميشناسه البته در هردو صدا ندارند

اكثر مشكلات هر دو دستگاه را با برنامه ميشود حل كرد هرچند شركت وارد كننده پروويژن ظاهرا از نظر فني قوي عمل نميكنند والا دستگاه‌هاي مشابه وجود دارد با همين سيستم عامل كه كاملتر هستند همانطور كه خودتون ميدونيد آخرين فايل اپديت، مشكل منوي فارسي را حل كرده ولي چند قابليت مهم را خراب كرده مثل شناسايي هارد و تنظيم تايمر و ...
لذا با اينكه قيمت‌ها در هردو بالا هستند ولي براي كساني كه دستگاه را فقط براي ديدن چند شبكه اضافه نميخواهند لازمه اختلاف قيمت را تحمل كنند

hamed2012591
13-04-2010, 11:04
12.وقتي كه مثلا كانال سه رونگاه ميكنيم ,دوباره ميزنيم كانال سه ,تصوير reloadميشه!در صورتي كه نبايد تصوير reloadبشه!
وووو.................

امروز من با فنی فولاد رایانه تماس گرفتم اعلام کردند که اصلا از ابتدا هم دستگاه قابلیت برنامه ریزی ضبط برنامه را نداشته بخاطر همین هم بعد از اپدیت این امکان وجود ندارد ضمنا اگر کسی بخواهد فایل قبلی را برایش میل می کنیم

ضمنا فایل آپدیت مشکل خاصی ندارد!!!!!

regedit021
13-04-2010, 11:28
دوستان سلام
آخرين آپديت مشكلات زيادي داره!توصيه نمي شه نصب بشه!
اولين آپديت فارسي تاييد ميشه!
اگر كسي داره لينك بده دانلودكنيم!

mohsen121
13-04-2010, 12:06
سلام . مشكل جديد اپديت آخري پروويژن اينه كه اگه با يو اس بي زياد كار كني دستگاه ريست مي شه . هارد 500 نمي خونه و مهم تر از اين فايلي كه قبلا تو يو اس بي مي ريختم رو اگه 2 زبانه بود هر دو زبون رو مي تونستي گوش بدي ولي تو ورژن جديده اين منو از كار افتاده و برنامه ريزي ضبط هم ديگه كار نمي كنه .فونت تله تكست هم زياد جالب نيست . ولي اگه اين مشكلات حل بشه " واقعا پروويژن همه چي تموم مي شه .

regedit021
13-04-2010, 12:44
سلام . مشكل جديد اپديت آخري پروويژن اينه كه اگه با يو اس بي زياد كار كني دستگاه ريست مي شه . هارد 500 نمي خونه و مهم تر از اين فايلي كه قبلا تو يو اس بي مي ريختم رو اگه 2 زبانه بود هر دو زبون رو مي تونستي گوش بدي ولي تو ورژن جديده اين منو از كار افتاده و برنامه ريزي ضبط هم ديگه كار نمي كنه .فونت تله تكست هم زياد جالب نيست . ولي اگه اين مشكلات حل بشه " واقعا پروويژن همه چي تموم مي شه .
كاملا موافقم!

regedit021
13-04-2010, 14:08
وووو.................

امروز من با فنی فولاد رایانه تماس گرفتم اعلام کردند که اصلا از ابتدا هم دستگاه قابلیت برنامه ریزی ضبط برنامه را نداشته بخاطر همین هم بعد از اپدیت این امکان وجود ندارد ضمنا اگر کسی بخواهد فایل قبلی را برایش میل می کنیم

ضمنا فایل آپدیت مشکل خاصی ندارد!!!!!
بله- مشكل دارد!
با آپديت جديد بعضي وقتها هنگامي كه دستگاه رو روشن ميكنيم ميگه سيگنال نداريم!
+مشكلات بالا هم بايد حل بشه!
آپديت قبل از جديد ترين آپديت رو آپلود كنيد تا دانلود كنم!

ali_bah
14-04-2010, 09:29
بله- مشكل دارد!
با آپديت جديد بعضي وقتها هنگامي كه دستگاه رو روشن ميكنيم ميگه سيگنال نداريم!
+مشكلات بالا هم بايد حل بشه!
آپديت قبل از جديد ترين آپديت رو آپلود كنيد تا دانلود كنم!

آپدیت هم، آپدیت های قدیم.

samira_googleOne
14-04-2010, 14:50
ما كه xvision داريم. از همه چيزش هم راضيم. تا حالا هم داغ نكرده. خود تكتا هم زنگ زدم گفت : ما پاسخ گويي مشكلات provision نيستيم. من كه خيلي راضيم و به دروغ هاي بقيه گوش نميدم . به همه هم توصيه ميكنم جنس گرونتر از 79 نخرن. چون همين xvision هم گرونه چه برسه به جنس چيني درجه 2 و 3

Nikonian
14-04-2010, 16:35
ما كه xvision داريم. از همه چيزش هم راضيم. تا حالا هم داغ نكرده. خود تكتا هم زنگ زدم گفت : ما پاسخ گويي مشكلات provision نيستيم. من كه خيلي راضيم و به دروغ هاي بقيه گوش نميدم . به همه هم توصيه ميكنم جنس گرونتر از 79 نخرن. چون همين xvision هم گرونه چه برسه به جنس چيني درجه 2 و 3

در مشکلات گریه آور پروویژن شکی نیست ، ولی شما در تمام تاپیک ها مدافع سرسخت محصولات مادیران هستید ! واین برام خیلی جالبه !

safaeye
15-04-2010, 11:43
سلام.. دوستان به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید..درباره آخرین آپدیت ارجاع دادن به سایت فولاد رایانه...میخواستم بدونم این آپدیت همون آپدیت مشکل داره قبله یا جدیده... لطفا بررسی کرده و نتیجه رو اعلام بفرمایید....

miladi88
15-04-2010, 12:01
آقایان متصدی پرو ویژن علایم حیاتی ازتون نیست در مورد پاسخگویی به مشکلات دستگاه !!!!!!

اغلب موقعی پیداشون میشه که یه جنس جدید رو بخوان تبلیغ کنن یا آپدیتی رو بخوان رو کنن.
موقعی که مشکلی پیش میاد غایبن.:angry::angry::angry:

a_fazlollahii
15-04-2010, 12:42
سلام . مطلب زير از سايت provision.ir نقل شده است:

ستاپ باکس پروویژن مدل T-7 مورد تائید نماینده انحصاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران (تکتا) قرار گرفته است

شما می توانید با نرم افزار VLC-Media-Player کانال های ضبط شده از طریق دستگاه ستاپ باکس پروویژن مدلT-7 را بر روی کامپیوتر خود مشاهده نمائید
آخرين به روز رساني Set-Top Boxمدل T-7 به همراه منوي فارسي و تلتكس را مي توانيد با مراجعه به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])درقسمت پشتيباني ،Download ها با مراجعه به آدرس fouladrayaneh.com/filesبا نام SMC7828.APدانلود نمائيد.

ضمنا" تاريخ آپ ديت مربوط به ديروز 14 آوريل 2010 است

miladi88
15-04-2010, 14:42
سلام .امروز پنجشنبه 26 فروردین شبکه دیجیتال استانی گلستان پخش میشه.
این کانال اطلاعات مربوط به جدول پخش برنامه ها (EPG) رو داره. اما پرویژن فونتاشو فارسی ولی از چپ به راست نشون میده.
دوستانی که پرویژن و دستگاههای دیگه دارند لطفا تست کنند و اعلام نظر کنند.
ممنون.

mohsen121
15-04-2010, 15:04
سلام . مطلب زير از سايت provision.ir نقل شده است:

ستاپ باکس پروویژن مدل T-7 مورد تائید نماینده انحصاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران (تکتا) قرار گرفته است

شما می توانید با نرم افزار VLC-Media-Player کانال های ضبط شده از طریق دستگاه ستاپ باکس پروویژن مدلT-7 را بر روی کامپیوتر خود مشاهده نمائید
آخرين به روز رساني Set-Top Boxمدل T-7 به همراه منوي فارسي و تلتكس را مي توانيد با مراجعه به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])درقسمت پشتيباني ،Download ها با مراجعه به آدرس fouladrayaneh.com/filesبا نام SMC7828.APدانلود نمائيد.

ضمنا" تاريخ آپ ديت مربوط به ديروز 14 آوريل 2010 است

همون اپديت قبلي هستش و اپديت جديد روي سايت فعلا قرار نگرفته .

mrjfmrjf
15-04-2010, 17:27
عکس یه نمونه چینی:

سلام و با تشكر مجدد
دوست عزيز ميشه من رو يكم بيشتر در مورد محل احتمالي فروش و يا نحوه ساخت اين دستگاه راهنمايي كنين.

regedit021
15-04-2010, 17:46
سلام.. دوستان به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید..درباره آخرین آپدیت ارجاع دادن به سایت فولاد رایانه...میخواستم بدونم این آپدیت همون آپدیت مشکل داره قبله یا جدیده... لطفا بررسی کرده و نتیجه رو اعلام بفرمایید....
بله همان قبلي هست!:31:

regedit021
15-04-2010, 17:56
دوستان سلام
اولین آپ دیت فارسی رو ميخوام!
اگر كسي داره لينك بده دانلودكنيم!
كسي اين آپديت رو نداره!؟؟؟

navids
15-04-2010, 19:00
این کانال اطلاعات مربوط به جدول پخش برنامه ها (EPG) رو داره. اما پرویژن فونتاشو فارسی ولی از چپ به راست نشون میده.
ممنون.

با ایکس ویژن فونتها صحیح نمایش داده میشه.

regedit021
15-04-2010, 20:14
ممنون.
دوستان تهراني هم مي تونند درشبكه استاني EPGرو مشاهده كنند!:31:

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:11 PM ----------

شهرهای تحت پوشش تلوزیون دیجیتال ----t

تهران -کرج-پاکدشت -قرچک-ورامین-بومهن-رودهن-اصفهان - مازندران -سمنان-شاهرود-قزوین

regedit021
15-04-2010, 21:43
ممنون.
شما بايد منو روفارسي كنيد!
فونت ها درست نمايش داده ميشوند!

a_fazlollahii
15-04-2010, 23:23
كسي اين آپديت رو نداره!؟؟؟

سلام
این اولین آپ دیت فارسی بود:

hesam 63
17-04-2010, 06:15
با سلام
چه طور می تونم از مشکل فریز شدن هنگام پخش جلوگیری کنم ...
کارت تی وی من در بهترین حالت کانال های 2 و 4 رو خوب نشون می ده ولی کانال های 1 و 3 و 5 رو علیرغم تصویر ایده آل هر چند ثانیه تیک دارد
راه حلی برای این مشکل هست؟

samira_googleOne
17-04-2010, 08:22

با شروع پخش برنامه های تلویزیونی دیجیتال دستگاه های گیرنده مختلفی وارد بازار شدند، اما به نظر می رسد هم اکنون تنها دستگاهی که از طرف این سازمان برای استفاده از تلویزیون دیجیتال در تهران مورد تایید قرار گرفته گیرنده دیجیتال تلویزیون X.VISION با نام تجاری XDVB-111 است. این دستگاه ‬پس از انجام تست های لازم در شرکت تحقیق و توسعه وسایل الکترونیک (تکتا) که یکی از شرکت های تابعه صدا و سیما است، سازگار با سیستم ارسال ویدیوی دیجیتال ایران شناخته شده است.

از قابلیت های XDVB‪-‬111 می توان به امکان ضبط زمان بندی شده برنامه های تلویزیونی بر روی کول دیسک و هارد اکسترنال، پخش عکس از روی کول دیسک، ذخیره بیش از ۲۰۰۰ کانال، قفل کانال ها و منوهای خاص، تله تکست، امکان نمایش زیرنویس در صورت ارسال توسط شبکه تلویزیونی و قابلیت به روز رسانی نرم افزاری خودکار از طریق فرستنده اشاره کرد. این دستگاه هم اکنون با قیمت ۷۹ هزار تومان، با گارانتی در فروشگاه های صوتی و تصویری عرضه می گردد.

منبع:

samira_googleOne
17-04-2010, 08:27
دوستان :
تنها سايت رسمي تكتا:
افرادي كه ميگن پروويژن به تاييد صدا و سيما رسيده دروغ ميگن و به شما سايت الكي كه خودشون ساختن رو نشون ميدن. تنها --- مورد تاييد صدا و سيما همينxvision هست

hrezaei
17-04-2010, 10:51
دوستان :
تنها سايت رسمي تكتا:
افرادي كه ميگن پروويژن به تاييد صدا و سيما رسيده دروغ ميگن و به شما سايت الكي كه خودشون ساختن رو نشون ميدن. تنها --- مورد تاييد صدا و سيما همينxvision هست

حالا مورد تایید نباشه میگه چی میشه . اونایی که تایید میشه چه تحفه ای است که اینا نیست . بابا دلت خوشه .

saeedraz
17-04-2010, 12:06
من الان داشتم شبکه مستند رو میدیدم دیدم زیر نویس کرده که به یک شماره که ندیدم پیامک بدید تا ببینند که چه تعدادی از مردم میتونن این شبکه رو دریافت کنن

کسی این زیر نویس رودیده اگه دیدید شمارش رو بدید بیچاره ها منتظر پیامک ما هستن

regedit021
17-04-2010, 15:49
با سلام
چه طور می تونم از مشکل فریز شدن هنگام پخش جلوگیری کنم ...
کارت تی وی من در بهترین حالت کانال های 2 و 4 رو خوب نشون می ده ولی کانال های 1 و 3 و 5 رو علیرغم تصویر ایده آل هر چند ثانیه تیک دارد
راه حلی برای این مشکل هست؟
چند درصد سيگنال داريد؟

b_e_h_dad2
17-04-2010, 17:39
دوستان :
تنها سايت رسمي تكتا:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدافرادي كه ميگن پروويژن به تاييد صدا و سيما رسيده دروغ ميگن و به شما سايت الكي كه خودشون ساختن رو نشون ميدن. تنها --- مورد تاييد صدا و سيما همينxvision هست

دوست عزيز
پروويژن هولوگرام تكتا رو هم داره !
اتفاقا يكي از پارامتراي تكتا براي دادن تاييديه ، HD بودن دستگاه بود ! نمي دونم ماديران چجوري تاييديه گرفت و شد تنها دي وي بي بدون HD تاييديه دار !!

كدوم سايت ما آپديته كه سايت تكتا كه هيچ بخشيش كامل نيست ، آپديت باشه !

اگه لازم دونستي ، من عكس پشت پروويژن رو كه هولوگرام تكتا رو داره براتون آپلود ميكنم.

در ضمن سلام ما رو هم به تمام دوستاني ماديراني برسونيد . بعيد مي دونم شما فروشنده باشيد و براي نهايتا 3000 تومان سود روي هر دستگاه ، طرفداري ايكس ويژن رو بكنبد !!

saeedraz
18-04-2010, 10:45
تو سایت تکتا اینو نوشته آدرس سایت

آدرس خبر

گیرنده های دیجیتال تلویزیونی شرکت مادیران مورد تایید شرکت تکتا قرار گرفت .

گیرنده های دیجیتال تلویزیونی شرکت فولاد رایانه تصویر (provision) مورد تایید شرکت تکتا قرار گرفت .

این هم خبر اختصاصی تایید پروویژن آدرس

گیرنده های دیجیتال تلویزیونی شرکت فولاد رایانه تصویر (provision) مورد تایید شرکت تکتا قرار گرفت .

================================================== ===

در حال حاضر فقط همین دو مورد مورد تایید تکتا هست

پس به این نتیجه میرسیم هر دستگاهی که تصاویر رو بتونه پخش کنه با سیستم ایران سازگار هست و هیچ ربطی به تاییدیه تکتا نداره

miladi88
18-04-2010, 17:06
سلام و با تشكر مجدد
دوست عزيز ميشه من رو يكم بيشتر در مورد محل احتمالي فروش و يا نحوه ساخت اين دستگاه راهنمايي كنين.

شما باید یک ماژول فرستنده TOSLINK تهیه کنید. فکر کنم از همونجایی که مبدل mini رو گرفتید بتونید گیر بیارید.
اگر موفق نشدید میتونید از ماژولهایی که همراه بعضی مادربوردها فروخته میشه و پشت کیس بسته میشه استفاده کنید. یدکیشو میتونید از بازار کامپیوتر بخرید. (قیمت حدودا 6 هزار تومن)

این ماژولها معمولا با یک کانکتور مشکی رنگ به مادربورد وصل میشوند.
برای ساخت مبدل شما به 3 پین از ماژول نیاز دارید:
1- تغذیه 5 ولت : که باید از طریق اون ولتاژ 5 ولت اعمال کنید. ( توسط ا یک آداپتور برق 5 ولت یا باتری یا ...)
2-زمین Gnd: این رو پین به قطب منفی سیگنال خروجی ستاپ باکس (بدنه فیش RCA) وصل کنید و همچنین به قطب منفی باتری یا آداپتور وصل کنید.
3- سیگنالSPDIF OUT : این پین رو به سیگنال خروجی ستاپ باکس (مغزی فیش RCA) وصل کنید.

با برقراری تغدیه 5 ولت سیگنال الکتریکی خروجی ستاپ باکس به سیگنال نوری نبدیل میشود . حالا میتونید توسط کابل TOSLINK این ماژول رو به سینمای خانگی وصل کنید.

در صورتیکه مشکل داشتید بگید تا عکس و شکل Upload کنم.
موفق باشید.

Guts
18-04-2010, 17:25
آقا فرق بین Provision و Xvision چیه؟ کدوم الان برای خرید مناسب‌تره؟ مرسی.

a_fazlollahii
18-04-2010, 20:06

سلام
پروویژن HD است و ایکس ویژن SD است.از پروویژن می توانید به عنوان یک مدیا پلی یر هم استفاده کنید.
البته تفاوتهای جزئی دیگری هم با هم دارند...

mrjfmrjf
18-04-2010, 20:13
شما باید یک ماژول فرستنده TOSLINK تهیه کنید. فکر کنم از همونجایی که مبدل mini رو گرفتید بتونید گیر بیارید.
اگر موفق نشدید میتونید از ماژولهایی که همراه بعضی مادربوردها فروخته میشه و پشت کیس بسته میشه استفاده کنید. یدکیشو میتونید از بازار کامپیوتر بخرید. (قیمت حدودا 6 هزار تومن)

این ماژولها معمولا با یک کانکتور مشکی رنگ به مادربورد وصل میشوند.
برای ساخت مبدل شما به 3 پین از ماژول نیاز دارید:
1- تغذیه 5 ولت : که باید از طریق اون ولتاژ 5 ولت اعمال کنید. ( توسط ا یک آداپتور برق 5 ولت یا باتری یا ...)
2-زمین Gnd: این رو پین به قطب منفی سیگنال خروجی ستاپ باکس (بدنه فیش RCA) وصل کنید و همچنین به قطب منفی باتری یا آداپتور وصل کنید.
3- سیگنالSPDIF OUT : این پین رو به سیگنال خروجی ستاپ باکس (مغزی فیش RCA) وصل کنید.

با برقراری تغدیه 5 ولت سیگنال الکتریکی خروجی ستاپ باکس به سیگنال نوری نبدیل میشود . حالا میتونید توسط کابل TOSLINK این ماژول رو به سینمای خانگی وصل کنید.

در صورتیکه مشکل داشتید بگید تا عکس و شکل Upload کنم.
موفق باشید.

با تشكر مجدد از شما دوست عزيز
نحوه ارتباط بين اين 3 بخش (باطري - Toslink Transmitter - فیش RCA) رو متوجه شدم اما فكر كنم وقتي Toslink Transmitter رو پيدا كنم در تشخيص پايه هاي اون دچار مشكل بشم ( Gnd كدومه، تغذیه 5 ولت كدومه؟) به همين دليل اگر عكسي از اين قطعه دارين كه توي اون نوع پايه ها مشخص شده باشه ممنون ميشم آپلود كنين.

miladi88
19-04-2010, 00:01
با تشكر مجدد از شما دوست عزيز
نحوه ارتباط بين اين 3 بخش (باطري - Toslink Transmitter - فیش RCA) رو متوجه شدم اما فكر كنم وقتي Toslink Transmitter رو پيدا كنم در تشخيص پايه هاي اون دچار مشكل بشم ( Gnd كدومه، تغذیه 5 ولت كدومه؟) به همين دليل اگر عكسي از اين قطعه دارين كه توي اون نوع پايه ها مشخص شده باشه ممنون ميشم آپلود كنين.

alireza1974
19-04-2010, 08:00
باسلام
شبکه مستند سیما منحصراً بصورت دیجیتالی در حال بخش می باشد.

behrouz2
19-04-2010, 10:10
باسلام
شبکه مستند سیما منحصراً بصورت دیجیتالی در حال بخش می باشد.
خسته نباشی عقل کل باوجود شما دنیا گلستونه :34::34::14::22:

behrouz2
19-04-2010, 10:18
جفتشون دو‌تا س‌ :5: ولیProvision مجهز تره:8:

par_moghadam
19-04-2010, 11:25
با سلام خدمت دوستان
1- روز پنج شنبه گذشته lcd sony kdl-40w5500 خريداري شد .
2- محل خريد : يكي از نمايندگي هاي عرضه lcd هاي بانه در تهران خيابان جمهوري ( تلفن آن در پستهاي قبلي ارائه شده بود )
3- قيمت : 1.53 با گارانتي تعويض در صورت نياز تا يك هفته
4 - مشخصات : در سايت سوني آمده است + ساخت مالزي + سيستم اروپا + تيونر آنالوگ + تيونر ديجيتال
5 - آنتن هوايي : مركزي + تقويت كننده ( به احتمال زياد آنالوگ )
6 - تمامي شبكه هاي ديجيتال صدا وسيما دريافت شد . ( روي كانال 37 تلويزيون )
7 - مكان : تهران امير آباد شمال خيابان هفدهم
8- كيفيت تصوير : بسيار خوب
اميدوارم اطلاعات مذكور براي دوستان مفيد باشد.

niki69
19-04-2010, 12:08
دوستان پروویژن دار و غیره
الان کانال های 1 تا 8 رو شما دریافت می کنید ؟ :eh: من که از ساعت 1 به بعد 8 تا کانال اول رو ندارم

regedit021
19-04-2010, 13:11
من الان داشتم شبکه مستند رو میدیدم دیدم زیر نویس کرده که به یک شماره که ندیدم پیامک بدید تا ببینند که چه تعدادی از مردم میتونن این شبکه رو دریافت کنن

کسی این زیر نویس رودیده اگه دیدید شمارش رو بدید بیچاره ها منتظر پیامک ما هستن
number:3000080

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:06 PM ----------

قیمت دستگاهها

دستگاه ایکس ویزن 79000 تومان
دستگاه جم 90000 تومان
دستگاه سیماران 73000 تومان
دستگاه اکولنیک 85000 تومان
دستگاه iclass 9090 t تومان85000
دستگاه مارشال 80000 تومان
دستگاه provision t-7 تومان110000
دستگاه سینام مدل frk 8829تومان 90000
دستگاه DV5101 تومان 75000
دستگاه دنای مدل stb_236 تومان 110000
دستگاه دنای مدل stb_256 تومان 105000
دستگاه Keen High Mediatech تومان 145000
دستگاه CONCORD تومان75000

DVB-S-XBOX360
19-04-2010, 13:22
با سلام خدمت دوستان
2- محل خريد : يكي از نمايندگي هاي عرضه lcd هاي بانه در تهران خيابان جمهوري ( تلفن آن در پستهاي قبلي ارائه شده بود )
4 - مشخصات : در سايت سوني آمده است + ساخت مالزي + سيستم اروپا + تيونر آنالوگ + تيونر ديجيتال

دوست عزیز مبارک باشه.
حظ کردم از انتخابتون! بهترین LCD موجود در اروپا رو انتخاب کردین.

خوش به حالتون.

راستی اگر روی کانال 43 سیگنال ندارید حتماً آنتنتون رو از بوستر آنالوگ جدا و سپس خوب تنظیمش کنین چون کانالهای زیر در فرکانس 650 کانال 43 هستند:

شبکه استانی (هر روز یک مرکز)
شبکه مستند (پخش آزمایشی)
شبکه خبری انگلیسی Press TV
شبکه خبری عربی Al-Aalam
شبکه فرهنگی-مذهبی عربی Al-Kawthar

ضمنا چون مدل سفارشی اروپاست احتمالاً منوی فارسی و تله تکست فارسی روی کانال 2 و 3 نداره درسته؟

راستی آخرین قیمتی که بشه با تخفیف ازش خرید چند میلیون هست؟

اگر وقت کردین بی زحمت چند تا عکس خوب از کانالهای دیجیتال و مقدار سیگنال و منوهاش و فیش های پشت تلویزیونتون بندازین.

وای خدا، دل من آب شد از هیجان!

ممنون.

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

number:3000080

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:06 PM ----------

قیمت دستگاهها

دستگاه ایکس ویزن 79000 تومان
دستگاه جم 90000 تومان
دستگاه سیماران 73000 تومان
دستگاه اکولنیک 85000 تومان
دستگاه iclass 9090 t تومان85000
دستگاه مارشال 80000 تومان
دستگاه provision t-7 تومان110000
دستگاه سینام مدل frk 8829تومان 90000
دستگاه DV5101 تومان 75000
دستگاه دنای مدل stb_236 تومان 110000
دستگاه دنای مدل stb_256 تومان 105000
دستگاه Keen High Mediatech تومان 145000
دستگاه CONCORD تومان75000

دوست عزیزم عکس و مشخصات دستگاه های سیماران، مارشال، DV5101، Keen Mediatech رو بی زحمت قرار بدین. تا به حال نشنیده بودم. جسارتاً آمارشون رو از کجا گیر آوردین؟!

behrouz2
19-04-2010, 15:14
دوست عزیزم عکس و مشخصات دستگاه های سیماران، مارشال، DV5101، Keen Mediatech رو بی زحمت قرار بدین. تا به حال نشنیده بودم. جسارتاً آمارشون رو از کجا گیر آوردین؟!

ok in

behrouz2
19-04-2010, 15:25
ok full in

----------------------------------------------------------------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید----------------------------------------------------------------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید----------------------------------------------------------------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[code]

Guts
19-04-2010, 16:05
سلام
پروویژن HD است و ایکس ویژن SD است.از پروویژن می توانید به عنوان یک مدیا پلی یر هم استفاده کنید.
البته تفاوتهای جزئی دیگری هم با هم دارند...
خوب تصاویری دیجیتالی هم که صدا سیما می‌فرسته SD هست پس دریافت کننده HD چه فایده‌ای داره؟
بعد مدیاپلیر Provision فرمت‌های HD هم پشتیبانی می‌کنه؟

mahdimp5
19-04-2010, 16:14
خوب تصاویری دیجیتالی هم که صدا سیما می‌فرسته SD هست پس دریافت کننده HD چه فایده‌ای داره؟

فقط براي کسايي که آينده نگر هستند!

720p رو بدون مشکل پخش مي‌کنه... 1080 را بعضي رو خوب و بعضي را با تيک و سرعت غيرعادي پخش ميکنه.

regedit021
19-04-2010, 16:52
دوستان پروویژن دار و غیره
الان کانال های 1 تا 8 رو شما دریافت می کنید ؟ :eh: من که از ساعت 1 به بعد 8 تا کانال اول رو ندارم
اين مشكل فكر كنم مربوط به آپديت جديد باشه!
يه خاموش روشن (احتمالا درست ميشه)يا يه جستجوي دستي ديگه بزن درست ميشه!

provision
19-04-2010, 17:03
اين مشكل فكر كنم مربوط به آپديت جديد باشه!
يه خاموش روشن (احتمالا درست ميشه)يا يه جستجوي دستي ديگه بزن درست ميشه!

سلام
بعضی مواقع که از فرستنده تغییراتی روی سیگنال اعمال مبسه این مشکل پیش میاد.
کافیه یکبار جستجو کنید

---------- Post added at 05:03 PM ---------- Previous post was at 05:02 PM ----------

به زودی تمام سرویس ها HD میشه

provision
19-04-2010, 17:14
سلام
دفترچه راهنمای کاملا فارسی دستگاه پروویژن در سایت قرار گرفت.
از دوستان که تمایل به استفاده دارند لطفا به سایت ما به آدرس ایران تکنیکال دات کام مراجعه فرمایند.

regedit021
19-04-2010, 21:00
سلام
دفترچه راهنمای کاملا فارسی دستگاه پروویژن در سایت قرار گرفت.
از دوستان که تمایل به استفاده دارند لطفا به سایت ما به آدرس ایران تکنیکال دات کام مراجعه فرمایند.
يه پيشنهاد داشتم هربار كه آپديت جديد روي سايت قرار ميگيره ورژن فريمور روذكر كنيدكه دوستان يك آپديت رو دوبار دانلود نكنند!

regedit021
19-04-2010, 22:32
روش استفاده ازTIME SHIFT روهم لطفا توضيح بديد!

behrouz2
19-04-2010, 22:37
Provision

full SESTEMS

HD

%100 OK

TS,TRP,BMP,JPG,MPEG,DIVX,AVI,MKV,MOV,MP4,VOB,3GP,W MA,ACC,PNG

CVBS , Component , HDMI(full HD )
12 ماه گارانتی تعویض
کنترل از راه دور ، 2 عدد باتری نیم قلم ، کابل AV ، دفترچه راهنما ، کارت گارانتی
قیمت گران 110000 ===90000

provision
20-04-2010, 06:46
يه پيشنهاد داشتم هربار كه آپديت جديد روي سايت قرار ميگيره ورژن فريمور روذكر كنيدكه دوستان يك آپديت رو دوبار دانلود نكنند!

سلام
از پیشنهادتون ممنونم
از این به بعد همین کار رو خواهیم کرد.
روش استفاده ازTIME SHIFT روهم آماده میکنیم

provision
20-04-2010, 07:11
Provision

full SESTEMS

HD

%100 OK

TS,TRP,BMP,JPG,MPEG,DIVX,AVI,MKV,MOV,MP4,VOB,3GP,W MA,ACC,PNG

CVBS , Component , HDMI(full HD )

12 ماه گارانتی تعویض
کنترل از راه دور ، 2 عدد باتری نیم قلم ، کابل AV ، دفترچه راهنما ، کارت گارانتی

قیمت گران 110000 ===90000

دستگاهی که اصلا قابلیت مدیا پلیر نداره در حال حاضر از 95000 تومان به بالاست
اما این دستگاه دارای یک مدیا پلیر قوی می باشد که خود این سیستم رو از بقیه متمایز کرده.
به نظر من با این اختلاف سیستم قیمت 110 تومان مناسبه

avator20002000
20-04-2010, 08:28
سلام من تلويزين ديجيتال دستگاه sima-dp02 را گرفتم خواستم ببينم مي شه باهاش ماهواره هم ديد ؟

MASOUD48
20-04-2010, 08:38
اما این دستگاه دارای یک مدیا پلیر قوی می باشد که خود این سیستم رو از بقیه متمایز کرده.
به نظر من با این اختلاف سیستم قیمت 110 تومان مناسبه-
اگر دوستان عضو در این سایت تمایل به خرید داشتند با قیمت کمتر تقدیم میکنم - قیمت 100000 + هزینه ارسال با پیک

با سلام : لطفآ نحوه ارسال را بفرماييد.

mt_nik
20-04-2010, 10:57
با سلام خدمت دوستان

سلام دوست عزیز
آیا lcd sony 32w550 هم مشخصات lcd -40w5500 را دارد؟
یعنی میشود شبكه هاي ديجيتال صدا وسيما را بدون گیرنده ديجيتالی ، دريافت کرد؟

behrouz2
20-04-2010, 12:46
سلام من تلويزين ديجيتال دستگاه sima-dp02 را گرفتم خواستم ببينم مي شه باهاش ماهواره هم ديد ؟

NO
:39::26::33::34::15:

provision
20-04-2010, 12:47
با سلام : لطفآ نحوه ارسال را بفرماييد.

شما میتوانید با شرکت تماس بگیرید تا برای شما ارسال بشه
متاسفانه قیمت کمتر از قیمت مصوب مقدور نیست
قیمت مصوب بین تمامی نمایندگان فروش 110000 تومان می باشد

rassool
20-04-2010, 13:00
دوستان لیست کامل شهرهایی که راه افتاده رو ندارن؟فقط تهرانه؟ شیراز راه نیفتاده؟

regedit021
20-04-2010, 13:47
جديدترين وضعيت مشكلات Firmware ستاپ باكس t-7
2.عدم قابلیت برنامه ریزی برای روشن شدن وضبط برنامه هادرساعاتی مقرردرطول هفته(فريمورقبلي وقتي كه دستگاه روشن بودمي شدولي حالا كلا نمي شه!)
7.دكمه aspect رو كه ميزنيم هيچ فرقي توي تصوير نداره!(ورژن قبلي درست بود)
11.وقتي از تلتكست بيرون ميايم ,تصوير تلويزيون ميره ودوباره مياد , يا به اصطلاحreload ميشه!
12.وقتي كه مثلا كانال سه رونگاه ميكنيم ,دوباره ميزنيم كانال سه ,تصوير reload ميشه!در صورتي كه نبايد تصوير reload بشه!
13.عدم توانستن فريز كردن موقت تصوير بوسيله كاربر
14.عدم داشتن TIME SHIFT
وووو.................

amir6135
20-04-2010, 14:03
مي خواستم ببينم مدل پرويژن گیرنده تلویزیون دیجیتال مدل : T-9 ش بهتر از مدل T-7 آن نيست ؟ و بهتر نيست اونو بگيريم ؟ و آخر نفهميديم ايكس ويژن خوبه يا بد ؟ خلاصه سر دوراهي مونديم ... :13:

a_fazlollahii
20-04-2010, 14:07
نوشته شده توسط provision
به نظر من با این اختلاف سیستم قیمت 110 تومان مناسبه-
اگر دوستان عضو در این سایت تمایل به خرید داشتند با قیمت کمتر تقدیم میکنم - قیمت 100000 + هزینه ارسال با پیک
نوشته شده توسط provision
شما میتوانید با شرکت تماس بگیرید تا برای شما ارسال بشه
متاسفانه قیمت کمتر از قیمت مصوب مقدور نیست
قیمت مصوب بین تمامی نمایندگان فروش 110000 تومان می باشد

لااقل ميزاشتي يك روز ميگذشت بعد حرفتو عوض ميكردي:41:

سلام
فكر كنم متوجه نشديد. احتمالاً يك تخفيف ويژه براي اعضاي اين سايت درنظر گرفته شده است كه قيمت صد هزار تومان مي شود. اگر بخواهيد از نمايندگي ها بخريد بايد صد و ده هزار تومان بدهيد.

MASOUD48
20-04-2010, 14:16
سلام
فكر كنم متوجه نشديد. احتمالاً يك تخفيف ويژه براي اعضاي اين سايت درنظر گرفته شده است كه قيمت صد هزار تومان مي شود. اگر بخواهيد از نمايندگي ها بخريد بايد صد و ده هزار تومان بدهيد.

سلام.من هم عضو اين سايت هستم و به قيمت صد هزار تومان درخواست خريد داده بودم.

b_e_h_dad2
20-04-2010, 15:53
جديدترين وضعيت مشكلات Firmware ستاپ باكس t-7
2.عدم قابلیت برنامه ریزی برای روشن شدن وضبط برنامه هادرساعاتی مقرردرطول هفته(فريمورقبلي وقتي كه دستگاه روشن بودمي شدولي حالا كلا نمي شه!)
7.دكمه aspect رو كه ميزنيم هيچ فرقي توي تصوير نداره!(ورژن قبلي درست بود)
11.وقتي از تلتكست بيرون ميايم ,تصوير تلويزيون ميره ودوباره مياد , يا به اصطلاحreload ميشه!
12.وقتي كه مثلا كانال سه رونگاه ميكنيم ,دوباره ميزنيم كانال سه ,تصوير reload ميشه!در صورتي كه نبايد تصوير reload بشه!
13.عدم توانستن فريز كردن موقت تصوير بوسيله كاربر
14.عدم داشتن TIME SHIFT
وووو.................

من متوجه دليل چندين بار تكرار شما براي اين مشكلات نمي شم !
اگر مشكلي داره و مي خواهيد به اطلاع شركت برسونيد ، باشركت پروويژن تماس بگيريد.

دليل ديگه اي براي اين همه تكرار داريد ؟

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

اين تاپيك مخصوص فروش provision
كي جرات داره بگه xvision بگير.
nv phgd ;i بهترينش xvision هست .چون يه قابليت خيلي مهم داره و اونم ضبط بر روي فلش مموري هست كه پروويژن نداره. علاوه بر اون لازم نيست هي دنبال برنامه هاش باشيد. ميريزيد رو فلش و وصل ميكنيد به دستگاه و خود به خود update ميشه . قيمت اين provision خيلي زياده
(الان 500 نفر ميريزن سر من كه چرا گفتي xvision.)

پروويژن علاوه بر فلش ، روي هارد اكسترنال هم ضبط مي كنه !

اون برنامه اي كه قراره روي فلش بريزيد و وصل كنيد به ايكس ويژن تا خود به خود اپديت شعه رو از كجا قراره بياريد جز سايت ايكس ويژن ؟!!!!! فرقي با پرويژن داره ؟!

در ضمن ايكس ويژن با فرمت trp روي فلش ضبط مي كنه و پروويژن ts

ts راحت تر از trp هست براي خواندن توسط دستگاه ها

hamed2012591
20-04-2010, 17:44
آقایون پرو ویژن بجای حاشا کردن نقوص دستگاه که هنگام آپدیت دستگاه پیش می آید جوابی درست در مورد این موضوعات اراِئه دهید . خیلی ببخشید وقت تعریف و تمجید که می شه مطلب می نویسید که این دستگاه امکانات داره و و و و.... وقت مشکلات دستگاه می رسه می گید زنگ بزنید نمایندگی ما نمی دونیم و و و .... اصلا شما آقایون چیکاره هستید که بیش تر از فولاد رایانه در سایتش راجع به خصوصیات دستگاه مطلب دارید و کمتر از فولاد رایانه حاضر به پاسخگویی هستید

نمونه ای از جوابیه آقایون :

(((من متوجه دليل چندين بار تكرار شما براي اين مشكلات نمي شم !

دليل ديگه اي براي اين همه تكرار داريد ؟)))
بلافاصله بعد از این مطلب:
(((پروويژن علاوه بر فلش ، روي هارد اكسترنال هم ضبط مي كنه !

اون برنامه اي كه قراره روي فلش بريزيد و وصل كنيد به ايكس ويژن تا خود به خود اپديت شعه رو از كجا قراره بياريد جز سايت ايكس ويژن ؟!!!!! فرقي با پرويژن داره ؟!

ts راحت تر از trp هست براي خواندن توسط دستگاه ها)))

regedit021
20-04-2010, 20:10
من متوجه دليل چندين بار تكرار شما براي اين مشكلات نمي شم !

دليل ديگه اي براي اين همه تكرار داريد ؟

اگر توجه كرده باشي هر دفعه چند مورد اضافه ميشه!
پس تكرار حساب نميشه پسر خوب!
من قصدم اطلاع رساني به دوستان اين تايپيك هست!

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

سلام.من هم عضو اين سايت هستم و به قيمت صد هزار تومان درخواست خريد داده بودم.

سلام
فكر كنم متوجه نشديد. احتمالاً يك تخفيف ويژه براي اعضاي اين سايت درنظر گرفته شده است كه قيمت صد هزار تومان مي شود. اگر بخواهيد از نمايندگي ها بخريد بايد صد و ده هزار تومان بدهيد.قبلا تخفيف داشت ولي حالا نداره!

behrouz2
20-04-2010, 20:26
دستگاه پروویژن
ساخت شينزن چين است

منبع

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید://

b_e_h_dad2
20-04-2010, 20:30
اگر توجه كرده باشي هر دفعه چند مورد اضافه ميشه!
پس تكرار حساب نميشه پسر خوب!
من قصدم اطلاع رساني به دوستان اين تايپيك هست!

ممنون از اين اطلاع رساني ، اما چرا اين اطلاع رساني را روي پروويژن متمركز كردين ؟ هر دستگاهي در ابتداي توليد ، مشكلاتي داره و به نظر من كه فروشنده هستم ، در حال حاضر كمترين مشكلات را پروويژن داره و تاييديه تكتا هم نشون از كيفيت مطلوبش داره و اگر تيم پشتياني شركت ، قوي تر عمل كنن ، مطمئنا حرفي براي بقيه برندها باقي نمي ذارن

saeedraz
21-04-2010, 08:15
من یک دستگاه پروویژن گرفتم که چندتا مشکل توش دیدم که البته فکرکنم مربوط به نرم افزار این دستگاه باشه

1- وقتی از منو حالت 16:9 یا حالت 4:3 رو انتخاب میکنی هیچ تغییری نمیکنه
2- به نظر من وقتی دکمه فرمت رو روی کنترل میزنی روی تصویر مینویسه 1080I اما به نظر من تصویر هیچ تفاوتی با حالت 576 نداره (شاید به خاطر اینکه سیما برنامه هاش 576 هست اینطوری باشه)

و یک مشکل مقایسه ای با ایکس ویژن

وقتی دستگاه رو با ایکس ویژن مقایسه میکنی با اینکه ایکس ویژن با پورت کامپوننت به تلویزیون متصل هست و پروویژن با HDMI اما تصویر ایکس ویژن بهتر از پروویژن هست

و یک نکته جالب کنترل این دو دستگاه باهم تداخل امواج داره یعنی مثلا ایکس ویژن رو که میزنی کانال9 پروویژن میگه USB متصل نیست اگر نزدیک هم باشن

Cleeev
21-04-2010, 08:55
دوستان نظرتون در مورد آداپتر USB تلویزیون دیجیتال با برند FMA چیه...؟

گارانتیش که معتبره و سایت زیر داره 36 تومن میده و ظاهرش با کیفیت به نظر میاد...

hmmm...

MASOUD48
21-04-2010, 08:55
ما كه رفتيم ايكس ويژن (بدون مشكل) بخريم

par_moghadam
21-04-2010, 10:17
با سلام خدمت دوستان گرامي :
1 - پوزش : بخاطر تاخير در ارسال پاسخ
2 – انتخاب خوب : بخاطر حضور دوستان مطلع و گشاده رويي كه اطلاعات با ارزش خود را در اختيار همه قرار مي دهند كار زياد دشواري نيست .
3 - منوي فارسي و تله تكست : ندارد
4 – خريد : وليعصر فروشگاه بليزر 66462546
5 – عكس كانالها و منوها و فيش ها : در اولين فرصت بروي چشم + كيفيت تصوير كانالهاي ديجيتال در حد دريافت از رسيور + مشخصات فني و ورودي و خروجيها در سايت سوني
6 - sony 32w550 : آنگونه كه من اطلاع دارم مدلهاي سوني با سيستم اروپا شماره كد آنها يك صفر بيشتر دارد . لذا به احتمال زياد متاسفانه مدل مذكور فاقد تيونر ديجيتال است . ( ولي مي توانيد در منوي اصلي وجود تيونر ديجيتال را بررسي كنيد )
عزت زياد و برقرار

b_e_h_dad2
21-04-2010, 10:20
آقایون پرو ویژن بجای حاشا کردن نقوص دستگاه که هنگام آپدیت دستگاه پیش می آید جوابی درست در مورد این موضوعات اراِئه دهید . خیلی ببخشید وقت تعریف و تمجید که می شه مطلب می نویسید که این دستگاه امکانات داره و و و و.... وقت مشکلات دستگاه می رسه می گید زنگ بزنید نمایندگی ما نمی دونیم و و و .... اصلا شما آقایون چیکاره هستید که بیش تر از فولاد رایانه در سایتش راجع به خصوصیات دستگاه مطلب دارید و کمتر از فولاد رایانه حاضر به پاسخگویی هستید

الان من متوجه مشكل شما نشدم ! شما تشريف بياريد شركت "جم سرويس" ، تمام مشخصاتي كه به نحوي توي نقل قولتون هست رو يه شما نمايش بديم !

ما هم قبول داريم آپديت مشكل داره ، براي همين هنوز دستگاه ها با آپديت قبلي فروش ميره !

ضمنا ورود شما رو به p30world به عنوان "عضو جديد" تبريك مي گم . دوستان شما مدتهاست كه اينجا هستن

b_e_h_dad2
21-04-2010, 10:28
من یک دستگاه پروویژن گرفتم که چندتا مشکل توش دیدم که البته فکرکنم مربوط به نرم افزار این دستگاه باشه

1- وقتی از منو حالت 16:9 یا حالت 4:3 رو انتخاب میکنی هیچ تغییری نمیکنه
2- به نظر من وقتی دکمه فرمت رو روی کنترل میزنی روی تصویر مینویسه 1080I اما به نظر من تصویر هیچ تفاوتی با حالت 576 نداره (شاید به خاطر اینکه سیما برنامه هاش 576 هست اینطوری باشه)

و یک مشکل مقایسه ای با ایکس ویژن

وقتی دستگاه رو با ایکس ویژن مقایسه میکنی با اینکه ایکس ویژن با پورت کامپوننت به تلویزیون متصل هست و پروویژن با HDMI اما تصویر ایکس ویژن بهتر از پروویژن هست

و یک نکته جالب کنترل این دو دستگاه باهم تداخل امواج داره یعنی مثلا ایکس ویژن رو که میزنی کانال9 پروویژن میگه USB متصل نیست اگر نزدیک هم باشن

اين همه مارك توي بازار ، چرا دوستان در اينجا فقط ايكس ويژن رو با پروويژن مقايسه مي كنن ؟!

- كنترل تمام دستگاه هاي موجود در هستي !!! با هم تداخل دارند ! اين كاملا طبيعي هستش

- برنامه هاي صداوسيما اصلا HD پخش نميشه كه بخواد 1080 يا 576 باشه

- در آخر كسي برنده ميشه كه توي ذهن خريدار بالاتر باشه . دوستان انقدر هوچي گري درنيارن ! مردم فهميده هستن و مطمئنا بهترين انتخاب رو ميكنن.

saeedraz
21-04-2010, 11:19
اين همه مارك توي بازار ، چرا دوستان در اينجا فقط ايكس ويژن رو با پروويژن مقايسه مي كنن ؟!

- كنترل تمام دستگاه هاي موجود در هستي !!! با هم تداخل دارند ! اين كاملا طبيعي هستش

به نظر من این دو مارک باهم مقایسه میشه به چند دلیل 1- هردو تاییدیه تکتارو دارن و 2- هردو جزو اولین دستگاه هایی بودن که وارد بازار شدن 3- ایکس ویژن با گارانتی مادیران هست که میشه گفت از شرکتهای معتبر هست گارانتی پروویژن هم بد نیست (بدلیل اینکه دیروز که من دستگاه رو آپدیت کردم بعد از اینکه دستگاه خاموش شد من دستگاه رو از پشت خاموش کردم و دوباره که روشن کردم دیگه دستگاه بالا نیومد بردم فولاد رایانه بعد از تست دستگاه رو عوض کردن) برای همین میگم گارانتی پروویژن هم خوبه .

در مورد کنترل هم من نگفتم این مشکل هست برای من جالب بود چون تا حالا همچین چیزی ندیده بودم

در آخر هم ببخشید که شما رو ناراحت کردم

a_fazlollahii
21-04-2010, 11:26
... (بدلیل اینکه دیروز که من دستگاه رو آپدیت کردم بعد از اینکه دستگاه خاموش شد من دستگاه رو از پشت خاموش کردم و دوباره که روشن کردم دیگه دستگاه بالا نیومد بردم فولاد رایانه بعد از تست دستگاه رو عوض کردن) برای همین میگم گارانتی پروویژن هم خوبه.. .

سلام
كدام آپ ديت را بارگذاري كرديد كه اين مشكل ايجاد شد؟

saeedraz
21-04-2010, 11:32
سلام
كدام آپ ديت را بارگذاري كرديد كه اين مشكل ايجاد شد؟

چون من دستگاه رو دیروز خریدم همین آپدیتی که روی سایت هست اما فکر نکنم مشکل از آپدیت بود چون دستگاه اولش اون سه خطی رو که میاره، می آورد اما دیگه کم نمیشد و در همون حالت میموند نمایندگی هم هر کاری کرد دستگاه بالا نمیومد

Nikonian
21-04-2010, 13:39
با سلام خدمت دوستان

ممنون از اطلاعاتتون

ولی سوال اینه که فرمت ارسال تصویر دیجیتال ایران MPEG4 هست و تلویزیون شما MPEG2 ساپورت میکند، پس چطور میتوانید تصاویرشبکه های دیجیتال را مشاهده کنید ؟ وسوال دوم اینکه از طریق پورت USB چه فرمتهای تصویری را پخش میکند ؟

rassool
21-04-2010, 15:38
مديران محترم تاپيك
سلام
آيا توهين با فونتهاي درشت در اين سايت مجاز است؟ !!
نه بافونت درشت ولی بافونت ریز باشه فکر کنم مشکل نداره:31: خوب شما لطف کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بزن تا مدیرارسیدگی کنن.:20:

saeedraz
21-04-2010, 15:48
فريمور قبليكه تو همين تاپيك بود رو نصب مي كردي مي ديدي زمان بندي ضبط داره .

لطفا یکی توضیح بده چطوری میشه فریم ور قبلی رو نصب کرد من از اینجا فریم ور قبلی رو دانلود کردم ولی وقتی تو منو 6 بار عدد 6 رو میزنی دستگاه خاموش میشه ولی وقتی روشن میکنی دوباره همون فریمور فارسی هست و به قبلی بر نمیگرده

miladsa
21-04-2010, 15:51
اقا تو رو خدا یکی بگه چه کار کنیم ؟
provision یا xvision بخریم؟

سوال دیگه اینکه دستگاهی بالاتر از این ها تو کشور چی داریم ؟
مارک های معتبر تر و اسمی تر بدون توجه به قیمتش البته...

a_fazlollahii
21-04-2010, 15:54
لطفا یکی توضیح بده چطوری میشه فریم ور قبلی رو نصب کرد من از اینجا فریم ور قبلی رو دانلود کردم ولی وقتی تو منو 6 بار عدد 6 رو میزنی دستگاه خاموش میشه ولی وقتی روشن میکنی دوباره همون فریمور فارسی هست و به قبلی بر نمیگرده

سلام
فريمور انگليسي را دراين لينك گذاشته ام:

saeedraz
21-04-2010, 16:09
سلام
فريمور انگليسي را دراين لينك گذاشته ام:

من این فریمور رو دانلود کردم اما هرکاری میکنم به فریمور انگلیسی بر نمیگرده یعنی مراحل نصب رو انجام میده ولی بعد از خاموش و روشن شدن دوباره همون فریمور فارسی هست

---------- Post added at 05:09 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

ویک چیز جالب از دیروز که من دستگاه رو روشن کردم در شبکه استانی در قسمت EPG یک جمله نوشته که تو ایکس ویژن نیست و اون این جمله هست (پخش برنامه گوزنهای پژمان و چالشهای پ ) و جالبتر اینکه امروز متوجه شدم اگر از منو و نه از طریق دکمه INFO وارد EPG بشید و روی این گزینه OK رو بزنید میتونید برنامه برای ضبط بهش بدید همون طوری که در فریمور انگلیسی میشد

regedit021
21-04-2010, 17:07
اقا تو رو خدا یکی بگه چه کار کنیم ؟
provision یا xvision بخریم؟

سوال دیگه اینکه دستگاهی بالاتر از این ها تو کشور چی داریم ؟
مارک های معتبر تر و اسمی تر بدون توجه به قیمتش البته...
اگر شما پست هاي قبل رو يه نگاه بندازي جوابتون رو ميگيريد!با اين حال جواب شما رو ميدم!
اگر lcdداريد provisionواگرcrtداريد x.vision
بله هست اسمش نوواترون Novatron NTR 82
موفق باشي

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:05 PM ----------

دوستان نظرتون در مورد آداپتر USB تلویزیون دیجیتال با برند FMA چیه...؟

گارانتیش که معتبره و سایت زیر داره 36 تومن میده و ظاهرش با کیفیت به نظر میاد...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدhmmm...
برند خوبه ولي با اين حال حضوري بريد نگاه كنيد!

a_fazlollahii
21-04-2010, 17:07
...
ویک چیز جالب از دیروز که من دستگاه رو روشن کردم در شبکه استانی در قسمت EPG یک جمله نوشته که تو ایکس ویژن نیست و اون این جمله هست (پخش برنامه گوزنهای پژمان و چالشهای پ ) و جالبتر اینکه امروز متوجه شدم اگر از منو و نه از طریق دکمه INFO وارد EPG بشید و روی این گزینه OK رو بزنید میتونید برنامه برای ضبط بهش بدید همون طوری که در فریمور انگلیسی میشد
سلام
مشكلي نيست. ظاهرا" يك روز كه اين امكان جدول برنامه ها را صدا و سيما اعلام كرده بود، ديگر حذفش يا به روز آوري نكرده است.
اين جمله درتلوبزيونهاي ديجيتالي غير فارسي هم ( البته بطور معكوس ) ديده مي شه.

hamed2012591
21-04-2010, 23:57

جوابیه دوم این آقایون

الان من متوجه مشكل شما نشدم ! شما تشريف بياريد شركت "جم سرويس" ، تمام مشخصاتي كه به نحوي توي نقل قولتون هست رو يه شما نمايش بديم !

ما هم قبول داريم آپديت مشكل داره ، براي همين هنوز دستگاه ها با آپديت قبلي فروش ميره !

ضمنا ورود شما رو به p30world به عنوان "عضو جديد" تبريك مي گم . دوستان شما مدتهاست كه اينجا هستن

آقای جم سرویس:

اولا :قبل از اینکه شما به عنوان یک عضو p30world بخواهید ورود من رو تبریک بگید مدیریت محترم سایت تبریک گفتند!!! آقای پیشکسوت

ثانیا: بهتره یک نگاهی به جوابیه هاتون بندازید ظاهرا شما به نقل خودتون نه (( متوجه دلیل تکرار مشکلات دستگاه هستید))
نه ((متوجه مشکل بقیه هستید)) ...... حق دارید ... فقط متوجه فروش پرو ویژن با هر مشکلی که داره به مردم از طریق نمایندگی تون هستید .
ثالثا : بجای دعوت از من نوعی برای حضور در نمایندگی تون لطف کنید در همین جا یک مقدار تعریف و تمجید هاتون رو از دستگاه کم کنید بجاش تک تک مشکلات رو بطور مناسب پاسخ دهید.

ضمنا حداقل سایت فولاد رایانه وارد میشی یک ظاهر مناسب و چهار تا محصول درست حسابی داره که سالهاست در انواع مختلف ساپورت میشن... شما که Fm player ماشین جز محصولات جدید سایتتون هست توقع داید بیاییم نمایندگی تون ظاهرا به نقل انگلیسی ها : more catholic than the pop شدید کاسه داغ تر از فولاد رایانه شدید

قابل توجه دوستان عزیز تاپیک برای اثبات مطالب قبلی من کافیه جواب ها ای آقا رو بدقت بخونید... بجای پاسخ دادن شفاف در مورد مشکلات این بار بجای تماس گرفتن با نمایندگی از من خواستن برم خود نمایندگی تا برام مشکلات رو توضیح بدن شاید هم از من تشکر کنند بخاطر طرح مشکلات دستگاه

ali_bah
21-04-2010, 23:58
سلام
دوستان این ست تاپ باکس های Denya چجوریسات؟
کسی اطلاع داره ؟!

miladsa
22-04-2010, 00:27
اگر شما پست هاي قبل رو يه نگاه بندازي جوابتون رو ميگيريد!با اين حال جواب شما رو ميدم!
اگر lcdداريد provisionواگرcrtداريد x.vision
بله هست اسمش نوواترون Novatron NTR 82
موفق باشي

خیلی ممنون
اگر عکس و مشخصاتی از این setupbox دارین لطفا بزارین
و اینکه کجا می فروشن که حضوری بتونم ببینم و حدود قیمتم لطف کنید بگید.