PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

milad_takjoo
02-06-2011, 15:11
داداش مگه من نگفتم پرو ويژن نخريد؟!!!
كاش يه مشاوره ميگرفتي!حالا چه مدلي گرفتي؟
پروويژن خيلي كيفيت دستگاهاش پايينه!
تنها راه درست شدن اين مشكل توي فريمور بعدي هست!

من چهار پنج ماه پیش میومدم این تاپیک همه میگفتن خوبه عالیه.......
بگذریم...مدل t7+ گرفتم...آپدیت خوبش کدوم هست و از کجا باید دان کنم؟
ممنون:11:

Nikonian
02-06-2011, 16:05
دستگاه T7 کلید نقره ای با آپدیت جدید مشکلات فراوان پیدا کرد که یکیش تعویض کانالها بصورت ناگهانی و خودکار بود ، که نهایتا دستگاه دیگه روشن هم نمیشه یعنی به عبارتی سوخته !!! یادتونه اوائل که این دستگاه اومده بود ازش تعریف و تمجید میکردید بخصوص این آقای Regedit و یکی دیگه که آی دیش یادم نیست ! و فکر کنم دیگه غیبش هم زده ! ما میگفتیم آقا این مشکل داره ، می او مدند و می گفتند که برو فلان کار رو بکن مشکل از خودتونه ! بعداز یکسال آپدیت دادند ، اونم زد ترکوند کل سیستم رو :2:

ahmad2l
02-06-2011, 22:36
سلام. من یه مشکلی تو نصب نرم افزار تلویزیون دیجیتال روی سیستمم دارم.
کارت دیجیتال xvision و نرم افزار TotalMedia 3.5 هست. ویندوزم هم 7 هستش.
البته نرم افزار نصب شده و تو محیط نرم افزار هم می تونم برم ولی وقتی می خواد سرچ کنه تا شبکه ها رو پیدا کنه یه دفعه گیر می کنه و کلا از نرم افزار خارج میشه. (عکس:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممکنه مربوط به ورژن نرم افزار باشه که مثلا با ویندوز 7 نخونه؟ ورژن بالاتر از 3.5 این نرم افزار اصلا اومده؟
این رو هم بگم که کارت --- رو روی یه دستگاه دیگه امتحان کرده و کار هم کرده.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

کدک زیر را نصب کن احتمالا درست میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

engineerhossein
03-06-2011, 09:05
چه جالب!!!!!!!:5:
منt7كليد مشكي دارم كه آخرين آپديت t7كليد نقره اي رو نصب كرده بودم به كليد مشكي مي خوره!
دستگاه من هم ديروز همين مشكل رو پيدا كرد بعد فريمور خود كليد مشكي رو نصب كردم درست شد!
اگر دستگاه شما كليد نقره اي هست كه آپديت هاي قبلي رو نصب كنيد درست ميشه!

خوب عزیز آپدیت های قبلی رو از کجا گیر بیارم . یک فایلم هم که قبلا زحمت کشیده بودید expire شده
اگه لطف کنید یک با ر دیگه آپ کنید ممنون میشم.

tessoke
03-06-2011, 12:01
سلام من دنبال درایور 64 بیتی provision paradise tv برای ویندوز سون میگردم. لطفا کمکم کنید .

Creative1
03-06-2011, 13:54
طبق آخرین اطلاعاتی که از بخش فنی و پشتیبانی شرکت عرشیان تجارت سما گرفتم ، بلوسنس +T14 با کیس جدید فلزی بعد از تعطیلات از طریق نمایندگی های شرکت به فروش می رسد.

این هم لینک بلوسنس T14+ در سایت اصلی بلوسنس اسپانیا:

regedit021
03-06-2011, 21:41
طبق آخرین اطلاعاتی که از بخش فنی و پشتیبانی شرکت عرشیان تجارت سما گرفتم ، بلوسنس +T14 با کیس جدید فلزی بعد از تعطیلات از طریق نمایندگی های شرکت به فروش می رسد.

این هم لینک بلوسنس T14+ در سایت اصلی بلوسنس اسپانیا:

مگه قبلا كيسش جنس ديگه اي داشت؟

خوب عزیز آپدیت های قبلی رو از کجا گیر بیارم . یک فایلم هم که قبلا زحمت کشیده بودید expire شده
اگه لطف کنید یک با ر دیگه آپ کنید ممنون میشم.
به زودي آپ مي كنم...
كليد نقره اي هست ديگه درسته؟

دستگاه T7 کلید نقره ای با آپدیت جدید مشکلات فراوان پیدا کرد که یکیش تعویض کانالها بصورت ناگهانی و خودکار بود ، که نهایتا دستگاه دیگه روشن هم نمیشه یعنی به عبارتی سوخته !!! یادتونه اوائل که این دستگاه اومده بود ازش تعریف و تمجید میکردید بخصوص این آقای Regedit و یکی دیگه که آی دیش یادم نیست ! و فکر کنم دیگه غیبش هم زده ! ما میگفتیم آقا این مشکل داره ، می او مدند و می گفتند که برو فلان کار رو بکن مشکل از خودتونه ! بعداز یکسال آپدیت دادند ، اونم زد ترکوند کل سیستم رو :2:
نه دوست عزيز فكر نمي كنم سوختن دستگاتون به فريمور ربط داشته باشه!
چون فقط شما با سوختن دستگاهتون مواجه شدين!تا حالا هم با مشكل خودكار عوض شدن كانال ها موجه نشدم!
منم از فريمور جديد كليد نقره اي رو كليد مشكي استفاده مي كردم كه تا همين چند روز پيش كه دستگاه با هنگ كردن مواجه شد منم همون فريمور كليد مشكي رو نصبيدم حل شد!
90درصد مشكلاتي كه داشت نرم افزاري!قبول دارم پشتيباني ضعيفي داره!
منم وقتي اين دستگاه رو پيشنهاد ميدادم كه دستگاه بهتري روي دستش نيومده بود!اوايل كه وارد بازار شده بود به غير از xvisionمگه دستگاه ديگه اي بودكه پيشنهاد بدم؟
با امدن بلوسنس ديگه حرفي باقي نمي مونه !شنبه هم مي خوام برم بلوسنس بگيرم!
دستگاه خودم رو بفروشم به يكي ازدوستان!

من چهار پنج ماه پیش میومدم این تاپیک همه میگفتن خوبه عالیه.......
بگذریم...مدل t7+ گرفتم...آپدیت خوبش کدوم هست و از کجا باید دان کنم؟
ممنون:11:
4.5ماه پيش من پيشنهاد ندادم!
شما از سايت provision.irمي تونيد دانلود كنيد!

engineerhossein
04-06-2011, 08:36
[QUOTE=regedit021;6149483]مگه قبلا كيسش جنس ديگه اي داشت؟

به زودي آپ مي كنم...
كليد نقره اي هست ديگه درسته؟

مرسی عزیز همون فایل قبلی رو دان کردم مشکلم برطرف شد .

MASOUD48
06-06-2011, 12:58
آقا پروويژن مزخرف دكمه نقره اي من بعد از آپديت قاطي كرده .مرتب بايد از كليد پشتي خاموش كرد. لطفآ فريمور قبلي رو آپ كنيد.
مرگ بر پروويژن.:41::21::19:

Creative1
06-06-2011, 22:27
مگه قبلا كيسش جنس ديگه اي داشت؟
جنس بدنه قبلی از مواد پلاستیکی ABS بود.

behrouz2
07-06-2011, 07:52
تلويزيونهاي جديد lcd وled راك توبازار اومدند:
داراي تيونرداخلي ديجيتال
داراي dvd
PVR
تلتكست فارسي
وغيره....
اين هم سايتش:

death_man
07-06-2011, 11:14
آقا پروويژن مزخرف دكمه نقره اي من بعد از آپديت قاطي كرده .مرتب بايد از كليد پشتي خاموش كرد. لطفآ فريمور قبلي رو آپ كنيد.
مرگ بر پروويژن.:41::21::19:
دوست عزیز این آپدیت قبلی، فقط ممکنه شبکه استانی پیدا نکنه. برای منکه استانی نداره. ولی مشکل هنگی اصلا نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TechnoLife
08-06-2011, 15:49
دوستان کسی سایت خوبی برای فروش گیرنده دیجیتال میشناسه ؟!! می خوام اینکاره باشه .
از اینایی که همه چی می فروشن ، خوشم نمیاد !!

regedit021
08-06-2011, 17:40
دوستان کسی سایت خوبی برای فروش گیرنده دیجیتال میشناسه ؟!! می خوام اینکاره باشه .

اين سايت مخصوص فروش گيرنده ديجيتاله!:10:

ak313
08-06-2011, 21:15
اين سايتم ببين -------- پی ام پی 4 نقطه آی آر

TechnoLife
09-06-2011, 15:27
اون پی ام پی فور دات آی آر بهتر بود . البته مثل اینکه اینجا اسمشو فیلتر کردن !!!
آدرس دیگش اینه :

com.گیرنده.www

isfahaneshop
09-06-2011, 15:37
گيرنده من دناي HD236 است. جديدا به مشكل عدم دريافت كانالهاي 8 تا 14 بر خوردم
به شركت دناي زنگ زدم
گفتند گيرنده هاي ديجيتال با آنتن مركزي آنالوگ مشكل دارند و بايد آنتن جدا نصب كنم
آيا اين حرف درسته يا مشكل از خود دستگاه هستش؟

به نظر من اشکال از فرستنده است چون اخیراً هم گیرنده دیجیتالی داخلی تلویزیون خودم و یکی از اقوامم و هم ستاپ باکسی که به مانیتور سیستمم وصل کرده ام در گرفتن کانال‌های 8 تا 14 که روی یک فرکانس پخش می شوند دچار اشکال می شوند و گاهی اوقات یا اصلاً پخش نمی کنند یا با افت کیفیت.
حدس من این است علت آن تغییراتی است که صدا و سیما برای افزایش شبکه ها در حال انجام آن است.

به نظر من اگر امکانش رو داری از آنتن مرکزی استفاده نکن البته مطمئن نیستم اما احتیاط کنی بهتره

با سلام خدمت دوستان عزیز
با توجه به اینکه فرستنده آنالوگ و فرستنده دیجیتال توی اکثر شهر ها، یک جا نیست و شونصد کیلومتر! با هم اختلاف دارند شما باید ببینی فرستنده دیجیتال شهرتون توی کدوم منطقه است و آنتن روی پشت بام را به همون سمت بچرخانی (به همین دلیل میگن آنتن مرکزی آنالوگ زیاد خوب نیست، چون جهتش فرق داره)
1-شما می دانید فرستنده دیجیتال شهر کجاست و آنتن را به همون سمت می چرخانی و در 90% موارد، مشکل عدم دریافت بقیه کانال ها برطرف میشه!
2-شما نمی دونی فرستنده دیجیتال کجاست و وارد منوی دستگاه گیرنده میشی و توی قسمت جستجوی دستی، اون فرکانسی که برنامه می فرستند را پیدا می کنی و با استفاده از نواری که درصد سیگنال دریافتی را بهت نشون میده و چرخاندن همزمان آنتن، هر نقطه ای که بیشترین درصد سیگنال دریافتی را به صورت ثابت
(بدون نوسان) دیدی اونجا بهترین جهت است.
3-شما کانال یابی کردی ولی الان بعداز یک مدت صفحه سیاه است، دکمه "info" یا دکمه "i" روی کنترل را دوبار فشار بدهید تا نوار درصدسیگنال را ببینید و آنتن را بچرخانید تا درست بشه.
4-در بعضی موارد هم دیده شده که در کل، فرکانسی که صدا و سیما برنامه ارسال می کنه تغییر کرده که با یک جستجوی اتوماتیک توی منوی دستگاه مشکل حل میشه

ناگفته نماند که سیم آنتن قدیمی با سیم مرغوب و نو تفاوت چشمگیری توی دریافت سیگنال داره.
امیدوارم مشکل شما حل بشه:40:

regedit021
09-06-2011, 21:16
دوستان بالاخره اين t14+جديد وارد بازار شدند؟

xqg50
10-06-2011, 16:01
باسلام
دوستان بین قدرت دریافت سیگنال در تاپ باکس ها و گیرنده های usb تفاوتی است؟ و در بین گیرنده های usb قویترین از نظر دریافت سیگنال کدام است؟
با تشکر.

isfahaneshop
10-06-2011, 18:35
توی گیرنده های کامپیوتری فعلا با توجه به ضعف شدید فرستنده های تلویزیون دیجیتال، و لزوم استفاده از آنتن پشت بام در این گیرنده ها شما فقط سعی کن گیرنده با مارک خیلی گمنام نگیری چون فعلا خیلی خوب نمیشه فهمید که کدوم خوب است و کدوم بد!

توی گیرنده های تلویزیونی شرمنده من نمی توانم چیزی معرفی کنم چون بعداً دوستان دوباره میگن تبلیغ کرد و ....

Creative1
10-06-2011, 23:32
دوستان بالاخره اين t14+جديد وارد بازار شدند؟
بله. بلوسنس +T14 با کیس جدید از دوشنبه هفته پیش وارد بازار شد.

regedit021
13-06-2011, 00:54
از قيمتش هم خبر داريد؟تغييري كرده نكرده الان چنده؟
از كدوم نمايندگي بگيرم بهتره؟

nancy joon
13-06-2011, 13:13
با سلام
دوستان ورژن جدید دستگاه x.vision 121 اومده (1.62) میتونید از لینک زیر دانلود کنید .

kakawaki58
13-06-2011, 15:53
ممنون می شوم پاسخ دهید

kakawaki58
13-06-2011, 16:26
با سلام
دوستان ورژن جدید دستگاه x.vision 121 اومده (1.62) میتونید از لینک زیر دانلود کنید .

چه امکاناتی در این ورژن 1.62 xvision اضافه شده

kakawaki58
13-06-2011, 16:33
با سلام

چه امکاناتی به این ورژن اضافه شده

nancy joon
13-06-2011, 17:58
نمیدونم چه تغییری داشته من که نصب کردم تغییری ندیدم . توی سایت هم changelog نداره

moslem47
13-06-2011, 18:21
بله. بلوسنس +T14 با کیس جدید از دوشنبه هفته پیش وارد بازار شد.
این مدل جدید با کیس جدید چه شکلیه و چطور باید تشخیص داد که مدل جدیده هست؟

kakawaki58
13-06-2011, 19:11
نمیدونم چه تغییری داشته من که نصب کردم تغییری ندیدم . توی سایت هم changelog نداره
ممنون از پاسخگویی شما

meshkiposh2200
13-06-2011, 22:36
دوستان گیرنده ی دیجیتال من بصورت خیلی عجیب وقتی کولر ابی روشن باشد قطع نمیشه ولی در صورت روشن نبودن کولر بعد از 2 تا 3 دقیقه انتن کم کم صفر میشه و سیگنال قطع میشه و باید برنامش را ببندم و دوباره باز کنم تا 2 3 دقیقه ی کار کنه در ضمن با انتن خودش هم میگرم

regedit021
13-06-2011, 23:23
دوستان گیرنده ی دیجیتال من بصورت خیلی عجیب وقتی کولر ابی روشن باشد قطع نمیشه ولی در صورت روشن نبودن کولر بعد از 2 تا 3 دقیقه انتن کم کم صفر میشه و سیگنال قطع میشه و باید برنامش را ببندم و دوباره باز کنم تا 2 3 دقیقه ی کار کنه در ضمن با انتن خودش هم میگرم
گيرندت چيه؟بلوسنس؟
قبل از تابستون هم اين مشكل رو داشتي؟

Ghaioom
14-06-2011, 08:20
با سلام
من به احتمال زیاد این x.vision pcdvb-2100 که مال مادیران هست رو بخرم. به نظر من که خوبه.
شما چی ؟ :31:
با اینکه اینجا به طور رسمی فعال نیست و من تو مرکز استان نیستم بازم میخوام بگیرمش! الان اینجا آزمایشی هست.

TechnoLife
14-06-2011, 11:17
از قيمتش هم خبر داريد؟تغييري كرده نكرده الان چنده؟
از كدوم نمايندگي بگيرم بهتره؟

قیمتش که حدود 90 تومنه انگار
باکسش فلزی شده ، قبلا پلاستیک فشرده بوده

لیست نمایندگی هاش توی صفحه زیر هست

meshkiposh2200
14-06-2011, 13:04
گيرندت چيه؟بلوسنس؟

گیرندم Q G BEST هستش.قبل از تابستون یه وقت هایی اینطوری میشد مثه الان نبود که دائم اینطوری باشه

isfahaneshop
14-06-2011, 16:33
گيرندت چيه؟بلوسنس؟

دوست عزیز گیرنده کامپیوتری با مارک بلوسنس وجود نداره
چون دوستمون گفت باید برنامه اش را ببندم و دوباره باز کنم کاملا معلومه که گیرنده تلویزیونی نیست

meshkiposh2200 عزیز
به نظر من گیرنده ات گرمش شده! خوب بذار زیر کولر باشه:27::31:

[/QUOTE]"دوستان گیرنده ی دیجیتال من بصورت خیلی عجیب وقتی کولر ابی روشن باشد قطع نمیشه ولی در صورت روشن نبودن کولر بعد از 2 تا 3 دقیقه انتن کم کم صفر میشه و سیگنال قطع میشه و باید برنامش را ببندم و دوباره باز کنم تا 2 3 دقیقه ی کار کنه در ضمن با انتن خودش هم میگرم "[/QUOTE]

regedit021
15-06-2011, 13:58
منم ديروز رفتم يه گيرنده t14+خريدم 91تومن!
كيسش هم فلزي هست!
من موندم چطوري قبلا از پلاستيك استفاده كردن!
-----
منوش تقريبا مثل پرو ويژن هست !
فايل هاي 1080Pرو هم راحت پخش ميكنه
فقط يه فايل 1080pبا فرمت aviدادم بهش پخش نكرد!
يه فايل m2ts 1080pبا بيت ريت24روبهش دادم خيلي راحت پخش كرد!
زير نويس Srtرو هم راحت اجرا كرد ودر فريمور1.4هم امكان تغيير سايز زير نويس هم بهش اضافه شده!
كيفيت ساختش هم خوبه فقط اگر رنگ يو اس بيش هم سفيد نبود مشكي بود خيلي بهتر ميشد!
يو اس بيش هم يه خورده كج لحيم شده بود!
در كل راضي كننده هست!

isfahaneshop
15-06-2011, 14:07
كيسش هم فلزي هست!
-----
فقط يه فايل 1080pبا فرمت dviدادم بهش پخش نكرد!
زير نويس Srtرو هم راحت اجرا كرد ودر فريمور1.4هم امكان تغيير سايز زير نويس هم بهش اضافه شده!
در كل راضي كننده هست!

با سلام خدمت شما دوست عزیز
می توانی این فیلمها را برام یک جوری بفرستی یا یک لینک دانلودش را برام بفرستی؟ برای تست گیرنده ها می خوام

meshkiposh2200
15-06-2011, 19:46
meshkiposh2200 عزیز
به نظر من گیرنده ات گرمش شده! خوب بذار زیر کولر باشه:27::31:

"دوستان گیرنده ی دیجیتال من بصورت خیلی عجیب وقتی کولر ابی روشن باشد قطع نمیشه ولی در صورت روشن نبودن کولر بعد از 2 تا 3 دقیقه انتن کم کم صفر میشه و سیگنال قطع میشه و باید برنامش را ببندم و دوباره باز کنم تا 2 3 دقیقه ی کار کنه در ضمن با انتن خودش هم میگرم "[/QUOTE][/QUOTE]

ممنون از کمکتون البته از حد گرمی گذشته و در حد منفجر شدن هستش

ak313
15-06-2011, 19:49
كيسش هم فلزي هست!
-----
فقط يه فايل 1080pبا فرمت aviدادم بهش پخش نكرد!
در كل راضي كننده هست!
مبارکه. بالاخره انتظار به سر اومد. چقدر انتظار بده! راستی از کجا به این قیمت خریدی؟ ورژن دستگاه 1.4 هستش یا 1.5 توی 1.4 هنگام ضیط چراغ سبز قرمز میشه و چشمک می زنه البته بعد از روشن کردن دستگاه 6 الی 7 ثانیه طول می کشه چراغ دستگاه سبز بشه. گفتم شاید روی دستگاههای جدید ورژن 1.5 اومده باشه. توی سایت سما عرشیان فقط ورژن 1.4 هستش

khokhan
16-06-2011, 11:19
با سلام من تقریبا کل فروم رو خوندم ولی جواب سوالم رو پیدا نکردم
من یک گیرنده مارشال me-7024 گرفتم از کارش راضیم ولی تنها مشکلم اینکه که من فقط می تونم 8 کانال رو بگیرم در حالی که تو سایت خود صدا و سیما گفته 14 کانال دیجیتال پخش می شه می خواستم بدونم مشکل کجاست
ممنون

regedit021
16-06-2011, 11:41
مبارکه. بالاخره انتظار به سر اومد. چقدر انتظار بده! راستی از کجا به این قیمت خریدی؟ ورژن دستگاه 1.4 هستش یا 1.5 توی 1.4 هنگام ضیط چراغ سبز قرمز میشه و چشمک می زنه البته بعد از روشن کردن دستگاه 6 الی 7 ثانیه طول می کشه چراغ دستگاه سبز بشه. گفتم شاید روی دستگاههای جدید ورژن 1.5 اومده باشه. توی سایت سما عرشیان فقط ورژن 1.4 هستش
ممنون اره ديگه بالاخره از شر اين پروويژن خلاص شدم!:8:
از توپ خونه خريدم!گرون خريدم؟:10:
ورژن روي دستگاه كه خريدم فكر كنم 1.3بود,نه 1.5نبود!بعد 1.4رو دان كردم ريختم روش!بعضي از مشكلاتش حل شد!

ak313
16-06-2011, 15:47
ورژن روي دستگاه كه خريدم فكر كنم 1.3بود,نه 1.5نبود!بعد 1.4رو دان كردم ريختم روش!بعضي از مشكلاتش حل شد!
گرون که فکر کنم نیست و فعلا قیمتش همینه چون توی بازار کمه و کمی هم ظاهرش تغییر کرده.

---------- Post added at 04:47 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

من یک گیرنده مارشال me-7024 گرفتم از کارش راضیم ولی تنها مشکلم اینکه که من فقط می تونم 8 کانال رو بگیرم در حالی که تو سایت خود صدا و سیما گفته 14 کانال دیجیتال پخش می شه می خواستم بدونم مشکل کجاست
ممنون
شما برو توی جستجوی دستی کانالها و ببین روی فرکانسهای اعلام شده برای منطقه شما سیگنال داری یا نه اگر سیگنال ضعیف بود کمی آنتن رو بچرخون تا سیگنال قوی تر داشته باشی و بعد دکمه تایید رو بزن تا کانالهای اون فرکانس رو پیدا کنه و اضافه کنه

regedit021
16-06-2011, 17:23
گرون که فکر کنم نیست و فعلا قیمتش همینه چون توی بازار کمه و کمی هم ظاهرش تغییر کرده.

خودت هم اين مدل رو داري؟
چند خريدي؟

moslem47
16-06-2011, 22:46
در مشهد و شهرستاناش کدوم شبکه ها قابل دریافت هست؟...............با ذکر فرکانس
ak313
16-06-2011, 23:21
خودت هم اين مدل رو داري؟
چند خريدي؟
بله چند ماهی هست که دارم. اون موقع توی توپخونه 85 تومن بود. البته برای من ماجرا داشت. چون اول t14 معمولی گرفتم بعدش مدل پلاس اومد خوشبختانه دستگاه من یه تیک ظریف داشت که برای گارانتی بردم و با مبلغی ما به التفاوت مدل پلاسشو گرفتم. من هم من حیث المجموع راضیم.

isfahaneshop
17-06-2011, 15:20

قیمتش همه جا همینه "شرکت سما به همه نماینده هاش نامه زده که 91 بفروشید"
البته مغازه های متفرقه، به جز نمایندگی حدود 89 (توی تهران دیدم) تا 100 هزار :18:(توی اصفهان) دیدم فروش رفته

samira_googleOne
19-06-2011, 09:58
در مشهد و شهرستاناش کدوم شبکه ها قابل دریافت هست؟...............با ذکر فرکانس
پوشش فکانس در مشهد: 13 شبکه هست و با جست جوی دستی می تونید شبکه ها را دریافت کنید
برای دریافت اطلاعات بیشتر می تونید به وبلاگ مخصوص ----t هم پیغام بدید»

vasfenard
19-06-2011, 14:02
چه امکاناتی به این ورژن اضافه شده
تغییرات این ورژن طبق اعلام مادیران در فولدر درایور
Fix teletext display with english charater.
2. Put channel numbering ،°Operator Defined،± by default

vasfenard
19-06-2011, 14:10
پوشش فکانس در مشهد: 13 شبکه هست و با جست جوی دستی می تونید شبکه ها را دریافت کنید
برای دریافت اطلاعات بیشتر می تونید به وبلاگ مخصوص ----t هم پیغام بدید»

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به وبلاگ استانی ها هم مراجعه نمایید
آدرس وبلاگ
:20:

reza1ta2
19-06-2011, 17:51
ممنون
دوست عزیز برنامه ها بر روی دو کانال متفاوت پخش می شوند برای دریافت کانالها باید کانال یابی بصورت کامل انجام شود

nancy joon
19-06-2011, 20:45
با سلام
دوستان کیفیت تصاویر بین x.vision 121 و 131 یا 333 در پخش تلویزیونی چقدر تفاوت داره ؟

kakahoseini
21-06-2011, 14:18
با عرض ادب و سلام خدمت همه ی دوستان, من یک مانیتور تی وی ال جی مدل 2794 دارم که لیست کانال های دیجیتال رو می گیره اما وقتی داخل کانال ها میرم تصویر سیاه میشه و پیغام hdservice رو نشون می ده , کسی می تونه کمکم کنه ؟ متشکرم

papiyoon
22-06-2011, 14:15
نظرتون درباره دستگاه T16 بلوسنس چیه؟
قیمت 82

behrouz2
22-06-2011, 15:05
شبكه iFILM درروز عيدمبعث درتاريخ 8 تير ماه برروي گيرندهاي ديجيتال قابل دسترسي ميباشد .لازم به ذكر است اين شبكه به دوباندصداي عربي وفارسي برنامه پخش ميكند.
براي دريافت اين شبكه در8 تير ماه فقط كافيست گيرنده ديجيتال ويا تلويزيون ديجيتالي خودرا اسكن كنيد
منبع

رعد
22-06-2011, 15:46
با سلام خدمت دوستان
اين مشكل جديدا براي من پيش اومده و قبلا سابقه نداشته :
هنگام ضبط يك كانال تعدادي از كانالها كه متغيرند از دسترس خارج ميشن و مثلا وقتي كانال 2 رو ضبط ميكنم براي كانال 11 مينويسه (ضبط) به نظرتون چكارش شده؟

regedit021
22-06-2011, 17:37
براي استفاده از قابليت ضبط وديدن يه كانال بايد از يك فركانس باشند!

isfahaneshop
22-06-2011, 20:09
شبكه iFILM درروز عيدمبعث درتاريخ 8 تير ماه برروي گيرندهاي ديجيتال قابل دسترسي ميباشد .لازم به ذكر است اين شبكه به دوباندصداي عربي وفارسي برنامه پخش ميكند.
براي دريافت اين شبكه در8 تير ماه فقط كافيست گيرنده ديجيتال ويا تلويزيون ديجيتالي خودرا اسكن كنيد
منبع

این شبکه ایرانی است یا عربی؟

با سلام خدمت دوستان
اين مشكل جديدا براي من پيش اومده و قبلا سابقه نداشته :
هنگام ضبط يك كانال تعدادي از كانالها كه متغيرند از دسترس خارج ميشن و مثلا وقتي كانال 2 رو ضبط ميكنم براي كانال 11 مينويسه (ضبط) به نظرتون چكارش شده؟

این مسئله تا جایی که من یادمه از اول بوده و هنوز هم هست فقط دستگاه دوتیونره می تونه از دوتا فرکانس ضبط بکنه که توی این دستگاه های زیر صدهزار تومان من ندیدم!
گشتم نبود ، نگرد نیست! می سازیم و می جوریم و اراده ایرانی و ... هم جایی وجود نداره!

isfahaneshop
22-06-2011, 20:17
نظرتون درباره دستگاه T16 بلوسنس چیه؟
قیمت 82

از نظر کیفیت ساخت عالی است ولی فعلاً نرم افزارش سرتاپا مشکله
آپدیتش که زبان دستگاه را فارسی می کنه پر از اشکال است
به همون دلیل آپدیت بی کیفیت توی بعضی از تلویزیون ها وقتی از طریق پورت HDMI وصلش می کنی به تلویزیون شبکه ها را بدون صدا نشون میده
از جمله سامسونگ و پاناسونیک خیلی باهاش مشکل داشته
تمام این گیرنده ها وقتی انگلیسی است خیلی خوب است ولی تا فارسی میشه خیلی مشکلاتی که توی حالت انگلیسی نداره وقتی فارسی میشه بهش اضافه میشه

T14+ بخر تا موقعی که آپدیت جدید برای تی 16 نیامده، خیلی بهتر از اینه، پشیمان نمیشی

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

با سلام
دوستان کیفیت تصاویر بین x.vision 121 و 131 یا 333 در پخش تلویزیونی چقدر تفاوت داره ؟

اونهایی که HDMI داره همه اش یک کیفیت داره و اونهایی که نداره هم همه اش یک کیفیت داره!
بابا اینها دیجیتال است، دیگه برفک و ... نداره فقط مشکل هنگ کردن و ... داره

regedit021
22-06-2011, 23:53

این مسئله تا جایی که من یادمه از اول بوده و هنوز هم هست فقط دستگاه دوتیونره می تونه از دوتا فرکانس ضبط بکنه که توی این دستگاه های زیر صدهزار تومان من ندیدم!
گشتم نبود ، نگرد نیست! می سازیم و می جوریم و اراده ایرانی و ... هم جایی وجود نداره!
اصفهان شاپ عزيز مگه اوني كه داري با بلوسنس مقايسش مي كني2تيونر نيست 2كانا ل همزمان ضبط نميكنه ويه كانال نشون بده واز همه مهمتر قيمتش زير 90هزاره؟؟؟!؟!!؟!؟!:10:

behrouz2
23-06-2011, 08:53

شبكه IFILM شبكه فيلم وسريال ميباشد ودر روز عيد مبعث 24 ساعته نيز ميگردد .با زدن كليد AUDIO ويا LANG روي ريموت دستگاه ديجيتال خود ميتوان فيلمها وسريالها را دوبله از فارسي به عربي و برعكس. تماشا كرد.
همچنين از آغاز وافتتاح شبكه ورزش -1 در چند ماه آينده خبر داده شده است.

regedit021
23-06-2011, 15:40
اي بميرن!!!!
قرار بود پارسال همين موقع افتتاح كنند اين 3شبكه رو!

isfahaneshop
23-06-2011, 21:28
اصفهان شاپ عزيز مگه اوني كه داري با بلوسنس مقايسش مي كني2تيونر نيست 2كانا ل همزمان ضبط نميكنه ويه كانال نشون بده واز همه مهمتر قيمتش زير 90هزاره؟؟؟!؟!!؟!؟!:10:

اولاً دو تیونره نیست و دوماً دوتا شبکه روی یک فرکانس را ضبط می کنه، یعنی شبکه 1 را که ضبط می کنی دیگه نمی تونی شبکه مستند را ضبط بکنی! همونجا ها توی یکی از پستهام این را نوشتم.
شما برو دوتاش را ببین تا نظرت عوض بشه
به علت برخی مسائل که ناگفتنی است متاسفانه مقایسه هم لغو شد!

رعد
24-06-2011, 13:58
سلام عزيزان دل
منظور من اين نبود كه دستگاه دو شبكه رو همزمان ضبط كنه اصلا همچين قابليتي پيشكشش
منظورم اينه كه مثلا ميزنم كانال 2 رو ضبط كنه بعد ميرم كانال سه رو همزمان نگاه كنم ميبينم يه صفحه سياه مياد كه مينويسه (ضبط)
و به خاطر ضبط كردن كانال 2 كانال سه موقتا از دست ميره تا زمانيكه برنامه ضبط كانال 2 رو متوقف كنم

regedit021
24-06-2011, 23:58
سلام عزيزان دل
منظورم اينه كه مثلا ميزنم كانال 2 رو ضبط كنه بعد ميرم كانال سه رو همزمان نگاه كنم ميبينم يه صفحه سياه مياد كه مينويسه (ضبط)
و به خاطر ضبط كردن كانال 2 كانال سه موقتا از دست ميره تا زمانيكه برنامه ضبط كانال 2 رو متوقف كنم
دستگاه شما چيه؟
الان اكثر دستگاها اين قابليت رو دارن كه يك شبكه رو ضبط كنن ويك شبكه هم فركانس رو بتونيد نگاه كنيد همزمان!

رعد
25-06-2011, 07:26
سلام دستگاه من marshal 888 است . در سه ماه گذشته اين مشكل رو نداشتم و الان يك هفته اي ميشه كه اين فيلمو سرم در مياره

ess_1362
25-06-2011, 10:04
سلام
من قصد دارم یک گیرنده دیجیتال بگیرم
البته از نوع usb
خیلی برای کیفیت بی نظیر اهمیت نداره فقط می خوام بعضی مواقع یکسری اخبار را از روی شبکه استانی یا سراسری روی کامپیوتر ضبط کنم
اول یک توضیح مختصر برای من بدین من روشن بشم که این کاری ککه من قصد انجامش را دارم شدنی هست یا نه؟
دوم اینکه آیا این گیرنده های usb آیا قادر به اینکار هستند
تاکید می کنم برای من کیفیت اصلا اهمیت چندانی نداره و فقط می خوام کار راه انداز باشه
ضمنا این گیرنده های usb آیا نیاز به آنتن هم دارند

با تشکر پیشاپیش

regedit021
25-06-2011, 18:34
سلام
من قصد دارم یک گیرنده دیجیتال بگیرم
البته از نوع usb
خیلی برای کیفیت بی نظیر اهمیت نداره فقط می خوام بعضی مواقع یکسری اخبار را از روی شبکه استانی یا سراسری روی کامپیوتر ضبط کنم
اول یک توضیح مختصر برای من بدین من روشن بشم که این کاری ککه من قصد انجامش را دارم شدنی هست یا نه؟
دوم اینکه آیا این گیرنده های usb آیا قادر به اینکار هستند
تاکید می کنم برای من کیفیت اصلا اهمیت چندانی نداره و فقط می خوام کار راه انداز باشه
ضمنا این گیرنده های usb آیا نیاز به آنتن هم دارند

با تشکر پیشاپیش
ايكس ويژن بگيرين خوبه من خودم دارم استفاده ميكنم!
بايد آنتن داشته باشه ديگه بدون آنتن كه نميتونه بگيره مثل گيرنده هاي ديجيتال ديگه!
شدني هست خيلي راحت!:10:

ess_1362
25-06-2011, 19:14
قیمتش چقدر هست؟
از کجا باید بگیرم
سایت اینترنتی هم هست که بشه خرید ؟
با تشکر

isfahaneshop
25-06-2011, 21:06
متاسفانه به دلایل ... ویرایش شد.

regedit021
25-06-2011, 22:49
اینهمه تعریف بعدش میگی مثل گیرنده های دیگه! شاهکاره:11::18:
اولا تعريف نكردم فقط گفتم از اين مدل دارم خوبه!پيشنهاد دادم!
دوما هم گفتم مثل گيرنده هاي ديگه انتن ميخواد من تا حالا گيرنده ديجيتالي بدون آنتن نديدم!
yesterday?

---------- Post added at 12:49 AM ---------- Previous post was at 12:46 AM ----------

قیمتش چقدر هست؟
از کجا باید بگیرم
سایت اینترنتی هم هست که بشه خرید ؟
با تشکر
قيمتش 29800هست
به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سفارش بده به رايگان مياره دمه خونه تحويل ميده پولشو ميگيره!:10:

moslem.b
25-06-2011, 23:20
کسی میدونه این گیرنده های تلویزیونی توی اهواز چند کانال رو میگیره ؟

regedit021
26-06-2011, 00:26
سلام دوستان فركانس 618مال كجاست؟

isfahaneshop
26-06-2011, 09:01
سلام عزيزان دل

اگه تا حالا این کار را نمی کرده شاید دستگاهت قابلیتش را نداره!
اگه دستگاهت قبلاً کانال های هم فرکانس را موقع ضبط کردن یکی از شبکه ها بهت نشون میداده و به تازگی آپدیتش نکردی برو یک بار از توی منوی دستگاه ،جستجوی اتوماتیک بکن به احتمال زیاد مشکل حل بشه ولی اگه نشد از داخل کارتنش شماره مرکز خدماتش را بردار و باهاشون تماس بگیر (مدل 888 مارشال را ندیدم که بتونم بیشتر راهنمایید کنم!):11:

سلام دوستان فركانس 618مال كجاست؟

فرکانس 618 مال 7 تا شبکه اصفهان است
شبکه های اصفهان ، مستند ، جام جم1 ، استانی ، پرس تی وی، العالم و الکوٍثر روش است:11:

ess_1362
26-06-2011, 09:49
این سایت را هر کاری کردم نتونستم محل خرید اینترنتی را پیدا کنم
اگر کسی توضیحی در این باره داره به من بده
یک کامنت هم برای مدیر سایت گذاشتم ولی بعید می دونم جوابی در کار باشه

isfahaneshop
26-06-2011, 11:24
این سایت را هر کاری کردم نتونستم محل خرید اینترنتی را پیدا کنم
اگر کسی توضیحی در این باره داره به من بده
یک کامنت هم برای مدیر سایت گذاشتم ولی بعید می دونم جوابی در کار باشه

کدوم سایت؟

ess_1362
26-06-2011, 12:24

این سایت
:13:

isfahaneshop
26-06-2011, 12:45
این سایت
:13:
اون که نوشتی سایت نیست! وبلاگ است!!!

درضمن دستگاه هاش هم خیلی بی عیب نیست و توی همون وبلاگی که خودت نوشتی معایبش هست یک بار دیگه بخونشون تا متوجه بشی که چندتا عیب داشته و هی آپدیت دادن و بازهم یک عیب دیگه و بازهم آپ........
این سایت مادیرانه

mostafatab
26-06-2011, 15:38
من یه سوال داشتم
ما خونمون اصفهان ، خیابان کاوه (سه راه ملک شهر) است، قبلا می تونستیم شبکه های روی فرکانس 634 و دریافت کنیم اما الان اصلا سیگنالی دریافت نمی کنیم، آیا علت خاصی داره؟ چی کار باید کرد ... اینم بگم که قبلا هم خوب دریافت نمی کردیم... ضمن اینکه با فرکانس 618 هیچ مشکلی نداریم

best
26-06-2011, 20:42
Viuna ----6110T Digital TV Receiver
75000 تومان

- دارای تاییدیه رسمی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
- ضبط دو تصویر بصورت همزمان و قابلیت مشاهده کانال سوم
- منوی گرافیکی بسیار زیبا به زبان فارسی و انگلیسی
- تله تکست به زبان فارسی و انگلیسی
- تقویم فارسی جهت ضبط کانالهای شبکه های رادیویی و تلویزیونی
- رزولوشن تصاویر 1080P / 1080i
- قابلیت دریافت تصاویر با کیفیت پخش FULL HD
- قابلیت پخش فیلم و موسیقی با فرمت های بسیار متنوع
- قابلیت ضبط کانال های تلویزیونی طبق زمانبندی های مشخص
- قابلیت ضبط تصاویر بر روی حافظه فلش و هاردیسک تا حجم 2000 گیگا بایت ( 2 ترابایت )
- قابلیت بروز رسانی اتوماتیک تغییرات فرستنده از طریق سیستم پخش و درگاه usb
- ورودی و خروجی های A/V, HDMI, YUC, DIGITAL AUDIO, USB
- استانداردهای CE, FCC, ISO9002, ISO9001 گارانتی تعویض یکساله
- همراه با : کابل HDMI، کابل

گارانتی یکساله تعویض | همراه با کول دیسک 4 گیگابایت رایگان برای ضبط تصاویر | دارای تاییدیه رسمی از صدا و سیما | دریافت و پخش تصاویر با کیفیت FULL HD

isfahaneshop
26-06-2011, 21:36
من یه سوال داشتم
ما خونمون اصفهان ، خیابان کاوه (سه راه ملک شهر) است، قبلا می تونستیم شبکه های روی فرکانس 634 و دریافت کنیم اما الان اصلا سیگنالی دریافت نمی کنیم، آیا علت خاصی داره؟ چی کار باید کرد ... اینم بگم که قبلا هم خوب دریافت نمی کردیم... ضمن اینکه با فرکانس 618 هیچ مشکلی نداریم

یک بار از داخل منوی دستگاه برو جستجوی اتوماتیک بکن و اگه شبکه فقط 8 تا شبکه پیدا کرد توی همون منو قسمت جستجوی دستی برو کانال 41 (همون فرکانس 634) و ببین درصد سیگنال دریافتی شما چقدر است!
با توجه به اون نوار درصد سیگنالی که توی جستجوی دستی هست آنتن را بچرخان تا زیاد بشه و ثابت بمانه، بعد یک بار دکمه OK را بزن تا کارت حل بشه
اون نوار را با دوبار زدن دکمه INFO روی کانالی که خرابه هم می تونی ببینی و آنتنت را تنظیم بکنی

Viuna ----6110T Digital TV Receiver
75000 تومان

- دارای تاییدیه رسمی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
- ضبط دو تصویر بصورت همزمان و قابلیت مشاهده کانال سوم
- منوی گرافیکی بسیار زیبا به زبان فارسی و انگلیسی
- تله تکست به زبان فارسی و انگلیسی
- تقویم فارسی جهت ضبط کانالهای شبکه های رادیویی و تلویزیونی
- رزولوشن تصاویر 1080P / 1080i
- قابلیت دریافت تصاویر با کیفیت پخش FULL HD
- قابلیت پخش فیلم و موسیقی با فرمت های بسیار متنوع
- قابلیت ضبط کانال های تلویزیونی طبق زمانبندی های مشخص
- قابلیت ضبط تصاویر بر روی حافظه فلش و هاردیسک تا حجم 2000 گیگا بایت ( 2 ترابایت )
- قابلیت بروز رسانی اتوماتیک تغییرات فرستنده از طریق سیستم پخش و درگاه usb
- ورودی و خروجی های A/V, HDMI, YUC, DIGITAL AUDIO, USB
- استانداردهای CE, FCC, ISO9002, ISO9001 گارانتی تعویض یکساله
- همراه با : کابل HDMI، کابل

گارانتی یکساله تعویض | همراه با کول دیسک 4 گیگابایت رایگان برای ضبط تصاویر | دارای تاییدیه رسمی از صدا و سیما | دریافت و پخش تصاویر با کیفیت FULL HD

- ضبط دو تصویر بصورت همزمان و قابلیت مشاهده کانال سوم فقط روی یک فرکانس
خود شرکت 79، دیجی کالا 75 با فلش هدیه، نمایندگی اصفهان 69! کی به کی است؟
ارزانتر هم خواستی زنگ بزن تا برات جور کنم!!!
اینجا اختصاصی در مورد ویونا است

regedit021
26-06-2011, 21:53
فرکانس 618 مال 7 تا شبکه اصفهان است
شبکه های اصفهان ، مستند ، جام جم1 ، استانی ، پرس تی وی، العالم و الکوٍثر روش است:11:
ميدوني چرا پرسيدم؟!چون از اين فركانس يه سيگنال ضعيفي دارم!اول فكر كردم مال قم هست اما الان كه فهميدم مال اصفهانه چشام اينطوري:18:شد!

ess_1362
27-06-2011, 08:26
من کیفیت فول hd نمی خوام
یک کیفیت معقول می خوام
قابلیت ضبط تسصاویر هم برام مهمه مثلا نهایت 2 تا 15 دقیقه
همین
زیر نویس و ... هم نمی خوام
به نظر شما همون مدل xvision کار من را راه می اندازه

regedit021
27-06-2011, 11:18
من کیفیت فول hd نمی خوام
یک کیفیت معقول می خوام
همین
اره دادا همون كارتو راه ميندازه فقط اگه خواستي سفارش بدي توي نظرها بگو بهش جواب ميده!
:10:

ess_1362
27-06-2011, 11:40
باز هم سلام
یک مورد نادر در ایران ما:31:
همون شرکت که بهش ایمیل دادم تمام نمایندگی های فروش در شیراز + آدرس و تلفنش را ایمل کرد
با چندتاش تماس گفتم قیمتها بین 25 تا 27 متغیر بود
تحویل درب منزل

TechnoLife
27-06-2011, 17:23
باز هم سلام
همون شرکت که بهش ایمیل دادم تمام نمایندگی های فروش در شیراز + آدرس و تلفنش را ایمل کرد
تحویل درب منزل

بازار وقتی خراب باشه ، همینه دیگه !
البته دقت کن اونی که 27 میده ، شاید تحویلش رایگانه

isfahaneshop
27-06-2011, 21:16
ميدوني چرا پرسيدم؟!چون از اين فركانس يه سيگنال ضعيفي دارم!اول فكر كردم مال قم هست اما الان كه فهميدم مال اصفهانه چشام اينطوري:18:شد!
مگه شما کجایی؟

من کیفیت فول hd نمی خوام
یک کیفیت معقول می خوام
همین

باز هم سلام
تحویل درب منزل
توی این گیرنده های کامپیوتری زیاد خودت را خسته نکن همه اش توی یک مایه است
همون را بخر خوبه

regedit021
27-06-2011, 21:52
مگه شما کجایی؟

افسريه!:27:

javad2656
28-06-2011, 08:45
سلام.
کسی خبرنداره شهر بیرجند کی شبکه های دیجیتال قابل دریافته؟بعضی ها می گن یه ماه دیگه افتتاح میشه.
من یه کارت تی وی kworld خریدم ولی هیج شبکه ای رو دریافت نمیکنه.خواهشا کمکم کنید.

isfahaneshop
28-06-2011, 12:24
افسريه!:27:
!!:18::31::31::19::19::31::31::18:!!

سلام.
کسی خبرنداره شهر بیرجند کی شبکه های دیجیتال قابل دریافته؟بعضی ها می گن یه ماه دیگه افتتاح میشه.
من یه کارت تی وی kworld خریدم ولی هیج شبکه ای رو دریافت نمیکنه.خواهشا کمکم کنید.

یک سر به این بزن ببین کارت راه می افته؟

javad2656
28-06-2011, 13:26
رفتم ولی نوشته فعلا فعال نیست.
راستی کارت تی وی من kworld u450 یه آنتن مینی داره.یه آنتن جدا داره که با یه فیش به کارت تی وی وصل میشه.
به نظر شما بهترین آنتن برای استفاده داخل خونه کدومه؟
با تشکر

ess_1362
28-06-2011, 15:40
سلام
رفتم گیرنده را خریدم
می خواستم xvision بگیرم که فروشنده گفت یکم مشکلات firmware داره و ممکن هست اذیت کنه
از برند netforce را توصیه کرد منم 28 خریدم
در منزل با اولین اقدام برای سرچ با آنتن فسقلی خودش ناموفق بود و هیچ شبکه را نداد
در دومین تلاش با آنتن منزل که اون هم اصلا وضعیت جالبی نداره 15 شبکه تلوزیونی و 10 شبکه رادیویی را گرفت
فقط سه شبکه تلوزیون بعضی وقت ها تیک میزنه که فکز می کنم علتش آنتن باشه چون همین سه شبکه روی تلوزیون و آنتن آنالوگ بشدت نویز داره و اکثرا اصلا قابل مشاهده نیست
در منوی تنظیمات کشور ایران موجود بود و با یک سرچ ساده شبکه ها را پیدا می کنه

موفق باشید

isfahaneshop
28-06-2011, 20:29
سلام
رفتم گیرنده را خریدم
می خواستم xvision بگیرم که فروشنده گفت یکم مشکلات firmware داره و ممکن هست اذیت کنه
در منزل با اولین اقدام برای سرچ با آنتن فسقلی خودش ناموفق بود و هیچ شبکه را نداد
در دومین تلاش با آنتن منزل که اون هم اصلا وضعیت جالبی نداره 15 شبکه تلوزیونی و 10 شبکه رادیویی را گرفت
فقط سه شبکه تلوزیون بعضی وقت ها تیک میزنه که فکز می کنم علتش آنتن باشه چون همین سه شبکه روی تلوزیون و آنتن آنالوگ بشدت نویز داره و اکثرا اصلا قابل مشاهده نیست

موفق باشید
دیجیتال با آنالوگ کلاً متفاوت است بازم آنتن را بچرخان تا درست بشه
علت های زیر می تونه وجود داشته باشه تا تصویر خراب بشه
اگه خیلی بد نیست زیاد گیر نده ولی اگه زیاد گیر می کنه برو آنتن را کامل تست کن
جهت آنتن
اتصالات آنتن را چک بکن (فیشها)
سیم سالم و یک تکه باشد
سیم آنتن کهنه است و آفتاب خورده که باید عوض بشه

ess_1362
28-06-2011, 20:50
جهت آنتن

همون جهت آنالوگ هست

سیم سالم و یک تکه باشد

مثل جیگر زلیخا می مونه 10 تیکه هست با طول 30 متر:31:

سیم آنتن کهنه است و آفتاب خورده که باید عوض بشه

حدود 15 مترش بشدت پوسیده و خراب هست و 12 سالی میشه که دست نخورده

در پایان تشکر:11:

isfahaneshop
28-06-2011, 22:00
همون جهت آنالوگ هست

مثل جیگر زلیخا می مونه 10 تیکه هست با طول 30 متر:31:

حدود 15 مترش بشدت پوسیده و خراب هست و 12 سالی میشه که دست نخورده

در پایان تشکر:11:
دستش درد نکنه:10: که با این همه تعریف شما:31::31: فقط 3 تا شبکه تیک داره!
من چندجا با آنتن نو و سیم 6 ماه کار کرده تا سیم را عوض نکردم نتونستم شبکه ها را بگیرم!:31:

regedit021
28-06-2011, 22:27
!!:18::31::31::19::19::31::31::18:!!

منم خودم:18:شدم!
البته باز از چند فركانس ديگه سيگنال دارم!ولي خيلي ضعيفه در حد 10%!
با پروويژن اينطوري سيگنال نداشتم ولي بلوسنس تركونده خيلي تيونر قوي داره دمش گرم!:27:

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

راستي دوستان شبكه ifilmاضاف نشده هنوز؟

PC_Expert
28-06-2011, 22:33
سلام
رفتم گیرنده را خریدم

موفق باشید

از شما بعیده گارانتی مادیران رو ول کنین netforce بخرین. xvision مشکلاتش کمتره اما در مجموع این گیرنده ها خیلی ضعیف هستن.

isfahaneshop
29-06-2011, 10:22
از شما بعیده گارانتی مادیران رو ول کنین netforce بخرین. xvision مشکلاتش کمتره اما در مجموع این گیرنده ها خیلی ضعیف هستن.
آخه برادر گلم
دستگاهی که 2سانت در 2سانت است را به کی می خوای بدی برات درستش بکنه!
یک سال اول که همه اش گارانتی تعویض داره، مادیران و غیره هم نداره و بعد از اون هم از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست!
بعد از یک سال به نظرت باید چقدر بدی به یک تعمیرکار درستش بکنه؟
توی این چیزهای ارزان قیمت که همه اش یک سال گارانتی تعویض داره حالا مادیران یا هرکی دیگه، خیلی وقت تلف نکن، مهم گیرندگی اش است که این کامپیوتری ها در حد جزیی با هم تفاوت داره

regedit021
29-06-2011, 12:49
منبع

امروز 8اما خبري نيست!!!!:13::13::13::13:

isfahaneshop
29-06-2011, 13:38
این بدقولی ها توی ایران اونم توی صدا و سیما طبیعی است!:2: جزء روال عادی کار اداری است!:27::21::27:

kakawaki58
29-06-2011, 14:32
شبکه ifilm جایگزین شبکه الکوثر شد

r-k
29-06-2011, 15:05
عید مبعث رسول گرامی اسلام حضرت محمد (ص) بر همگان مبارک باد .
پخش شبکه Ifilm از ساعاتی قبل بر روی شبکه دیجیتال آغاز شد .

regedit021
29-06-2011, 16:21
منم به نوبه خودم عید مبعث رسول گرامی اسلام حضرت محمد (ص) بر تمام مكسلمانان جهان تبريك ميگم!
---------------
خيلي مسخرس چرا اضافه نشده جايگزين يه شبكه ديگه شده؟!:13:
چرا 2زبانه نيست؟

behrouz2
29-06-2011, 18:47
عيد مبعث مبارك
ديدي برادر regedit دوست گرامي وقتي منبع خبر خود سايت همان شبكه باشه پس خبر 100% درست هستش.
حالا دوستان عزيز بياين براي افزايش شبكها وفشار روي صداوسيما كمپيني تشكيل كنيم بنده شخصا آنقدر به162 وهمچنين امورمخاطبان پيام ارسال كردم البته نه فقط من ... فقط روزي يك پيام به تلفن گوياي 162 ويا قسمت پرسش وپاسخ صداوسيما ارسال كنيم نتيجه ميگيريم با هم وبا همكاري هم فقط ميتوانيم

regedit021
30-06-2011, 11:23
عيد مبعث مبارك
ديدي برادر regedit دوست گرامي وقتي منبع خبر خود سايت همان شبكه باشه پس خبر 100% درست هستش.
حالا دوستان عزيز بياين براي افزايش شبكها وفشار روي صداوسيما كمپيني تشكيل كنيم بنده شخصا آنقدر به162 وهمچنين امورمخاطبان پيام ارسال كردم البته نه فقط من ... فقط روزي يك پيام به تلفن گوياي 162 ويا قسمت پرسش وپاسخ صداوسيما ارسال كنيم نتيجه ميگيريم با هم وبا همكاري هم فقط ميتوانيم
بله ديدم جايگزين الكوثر شده اما 2زبانه نيست!:13:
خيلي شبكه بدرد بخوري هم نيست همش سريال هاي تكراري نشون ميده مثل سريال خط قرمز 10سال پيش!
من كه پايه ام!
راستي مگه قرار نبود تا 2ماه ديگه كه فكر كنم1ماهش رفته 50تا شبكه اضافه بشه؟

L E N A
30-06-2011, 12:48
I-film جایگزین الکوثر شده البته چندان هم مهم نیست!

isfahaneshop
01-07-2011, 10:41
توی شبکه فارسی صحبت می کنند اما هرچی می نویسه عربی است! نوشته هاش را یادشون رفته ترجمه کنند
بعضی وقتها هم داره فارسی حرف می زنه وسطش لحجه پیدا می کنه و عربی میشه!

mojtabaalemi
01-07-2011, 11:18
راستي مگه قرار نبود تا 2ماه ديگه كه فكر كنم1ماهش رفته 50تا شبكه اضافه بشه؟
راسته ؟ یعنی شبکه های استانی ؟

regedit021
01-07-2011, 11:45
راسته ؟ یعنی شبکه های استانی ؟
بله راسته!:27:

توی شبکه فارسی صحبت می کنند اما هرچی می نویسه عربی است! نوشته هاش را یادشون رفته ترجمه کنند
بعضی وقتها هم داره فارسی حرف می زنه وسطش لحجه پیدا می کنه و عربی میشه!
وقتي كه داره فيلم پخش ميكنه صداي فيلم فارسي هست!
ولي تمام نوشته ها يا اعلام برنامه عربي هست!
فقط صداي فيلم فارسيه!

mohamad369
01-07-2011, 16:24
این صدا وسیما فکر کرده داره تو کشور عربی برنامه ارسال می کنه!:2:
العالم و الکوثر و آی فیلم و پرس تی وی هم گذاشته که مردم فکر نکنند همه اش عربی است بدونند یک انگلیسی هم هست!
:19:ااااااااااااااایییییییی ییییییییییییییننننننننننن ننججججججججججججججااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا
ااااااااااااااییییییییییی ییییییییییررررررررررررررر ررررراااااااااااااااااااا ااااااااننننننننننننننننن ننننننننننن است!
زبان رسمی پارسی

رعد
01-07-2011, 19:22
[QUOTE=isfahaneshop;6211074]اگه تا حالا این کار را نمی کرده شاید دستگاهت قابلیتش را نداره!
اگه دستگاهت قبلاً کانال های هم فرکانس را موقع ضبط کردن یکی از شبکه ها بهت نشون میداده و به تازگی آپدیتش نکردی برو یک بار از توی منوی دستگاه ،جستجوی اتوماتیک بکن به احتمال زیاد مشکل حل بشه ولی اگه نشد از داخل کارتنش شماره مرکز خدماتش را بردار و باهاشون تماس بگیر (مدل 888 مارشال را ندیدم که بتونم بیشتر راهنمایید کنم!):11:

با سلام دوست عزيز . بنده يك بار سرچ كامل هم كردم ولي مشكل حل نشد و همچنان موقع ضبط يك كانال ، كانالهاي ديگه از دسترس خارج ميشن .
راستي اينم مدل دستگاه كه براي اولين بار خودم تو اينترنت ديدم

mojtabaalemi
01-07-2011, 19:47
این صدا وسیما فکر کرده داره تو کشور عربی برنامه ارسال می کنه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
العالم و الکوثر و آی فیلم و پرس تی وی هم گذاشته که مردم فکر نکنند همه اش عربی است بدونند یک انگلیسی هم هست!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ااااااااااا ااایییییییی ییییییییییییییننننننننننن ننججججججججججججججااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا
ااااااااااااااییییییییییی ییییییییییررررررررررررررر ررررراااااااااااااااااااا ااااااااننننننننننننننننن ننننننننننن است!
دوست من این شبکه ها مخصوص کش.رهای عربی ساخته شدند و مدتهاست که دارن پخش میشن . آی فیلم هم همزمان ریالا رو عربی و فارسی میذاره . چرس هم برای کل جهان داره پخش میشه.

roohoravan
03-07-2011, 13:12
سلام.دوستان در این گیرنده ها وقتی ضبط را انجام میدیم ودر usb ذخیره میشود قابل اجرا نیست.پسوندشون dvr هست.خیلی برنامه ها را آزمایش کردم ولی نشد.میشه راهنمایی بفرمایید.ممنون

isfahaneshop
03-07-2011, 13:42
سلام.دوستان در این گیرنده ها وقتی ضبط را انجام میدیم ودر usb ذخیره میشود قابل اجرا نیست.پسوندشون dvr هست.میشه راهنمایی بفرمایید.ممنون

با توجه به پسوند مورد نظر شما که DVR است به احتمال 99.9% دستگاهت مارک مارشال است، هنوز نفهمیدم مارشال این پسوند را از کجا آورده!!! نه با این گیرنده ها قابل پخش است و نه با اکثر برنامه های کامپیوتری:31:
شما این برنامه را دانلود کن ببین اجرا میکنه یا نه؟
بقیه برندهای گیرنده دیجیتال اکثراً TS ذخیره می کنه و بعضی هاش هم TP که با برنامه VLC مدیا پلیر که لینک دانلودش را گذاشتم قابل اجراست این پسوند را ندارم که خودم برات تست کنم.

Greedy
03-07-2011, 14:27
با توجه به پسوند مورد نظر شما که DVR است به احتمال 99.9% دستگاهت مارک مارشال است، هنوز نفهمیدم مارشال این پسوند را از کجا آورده!!! نه با این گیرنده ها قابل پخش است و نه با اکثر برنامه های کامپیوتری:31:
بقیه برندهای گیرنده دیجیتال اکثراً TS ذخیره می کنه و بعضی هاش هم TP که با برنامه VLC مدیا پلیر که لینک دانلودش را گذاشتم قابل اجراست این پسوند را ندارم که خودم برات تست کنم.

TRP هم هست البته

roohoravan
03-07-2011, 14:55

مال سیماران هست.

isfahaneshop
03-07-2011, 15:33
TRP هم هست البته
ایییین که گفتی پسوند ضبط فیلم تو چه دستگاهی است؟
:11:

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

مال سیماران هست.
خوب اون 0.1% را برای همین گذاشتم:31:
نشنیده بودم سیماران با این پسوند ذخیره می کنه
VLC مدیاپلیر پخش کرد؟

roohoravan
03-07-2011, 15:51

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

VLC مدیاپلیر پخش کرد؟

نه.فکر میکنم فقط صدا ضبط میشه.

Greedy
03-07-2011, 15:57

VLC مدیاپلیر پخش کرد؟

x.vision مدل 121
خودم دارم :دی

ak313
03-07-2011, 16:18
سلام.دوستان در این گیرنده ها وقتی ضبط را انجام میدیم ودر usb ذخیره میشود قابل اجرا نیست.پسوندشون dvr هست.خیلی برنامه ها را آزمایش کردم ولی نشد.میشه راهنمایی بفرمایید.ممنون
به این آدرس برو و برنامه dvr_to_ts رو دانلود کن و بعد از یک تبدیل ساده با برنامه vlc player یا power dvd مشاهده کن

roohoravan
03-07-2011, 17:28
به این آدرس برو و برنامه dvr_to_ts رو دانلود کن و بعد از یک تبدیل ساده با برنامه vlc player یا power dvd مشاهده کن

داداش ردیف شد.خیلی خیلی ممنونم. خیلی راحت و عالی جواب داد.از داداش خوبم isfahaneshop هم ممنون و سپاسگذارم.یا علی

isfahaneshop
05-07-2011, 11:59
شبکه شما مال کجاست؟ "(کنارش نوشته پخش آزمایشی)"
توی اصفهان داره به جای استانی پخش میشه! همین الان اومد!

behrouz2
05-07-2011, 12:15
شبكه شما امروزصبح ساعت 9 روز ميلاد حضرت امام حسين افتتاح شد.
اين شبكه جايگزين شبكه استانيها ميباشد و گلچيني از برنامهاي سيماي استانها را پخش ميكند.

Greedy
05-07-2011, 12:19
میگم این هفته عید و ولادت زیاده شبکه زیاد افتتاح میکنن یهو دیدی فردا شبکه pmc و ... هم اضافه کردن :دی

regedit021
05-07-2011, 16:52
مسخره كردن مارو به جاي اينكه اضافه كنند جايگزين ميكنند!
پس اون50تا كانال كه گفتن ميخوايم اضافه كنيم چي شد؟

isfahaneshop
05-07-2011, 16:55
مسخره كردن مارو به جاي اينكه اضافه كنند جايگزين ميكنند!
پس اون50تا كانال كه گفتن ميخوايم اضافه كنيم چي شد؟
گفتن 50 تا شبکه پخش میکنند ولی نگفتند که همه اش را همزمان پخش می کنند! و یا برای چه مدتی:31::27::21:
هر روز یک شبکه جایگزین میشه تا 50 تا شبکه را پخش کرده باشند!:18::10:

isfahaneshop
05-07-2011, 17:02
شبكه شما امروزصبح ساعت 9 روز ميلاد حضرت امام حسين افتتاح شد.
اين شبكه جايگزين شبكه استانيها ميباشد و گلچيني از برنامهاي سيماي استانها را پخش ميكند.

من وقتی زدم کانال 14 اول حواسم نبود شبکه عوض شده!:31: بعد که مجری گفت شبکه شما امروز افتتاح شد یک نگاه به آرم شبکه کردم و دیدم که بله، شبکه عوض شده
گفتم شاید از بس شبکه استانی قشنگ بوده خارجی ها دزدیدنش توی ماهو@اره پخش کنند:24: ولی بعد فهمیدم تعداد شبکه ها هنوز 15 تا است و جایگزین کردند:34:
اول فکر کردم به سلامتی العالم:32: را هم برداشتند و جایگزین اون شده ولی بعد توی لیست شبکه ها دیدم شبکه استانی:22: نیست!

isfahaneshop
05-07-2011, 20:13

نه دیگه تا این حد!
شبکه ورزش (ببخشید فوتبال) هم آدم حساب کن!!!!!!!!!!!
خداییش زیاد بیننده داره.
راستی توی ایران چرا بقیه ورزشها را کاه بارشون نمی کنند؟!
به خدا اینقدر که سرمایه گذاری روی فوتبال میشه اگه روی همه شاخه های ورزشی قسمت بشه، چی میشه!
توی همه رشته ها به جز فوتبال اول جهان میشیم!
همیشه فوتبال درست و حسابی خارجی میبینیم!
اتوبوسها داغون نمیشه!
سر و کله مردم نمیشکنه!
کم کم از موضوع بحث خارج شدم، ببخشید.

ejbaree
06-07-2011, 08:13
سلام.
آقا میشه بجای این ست آپ باکس از ----- استفاده کرد؟
من یه 150 استارست دارم گفتم اگه میشه یه تستی بزنم........

engineerhossein
06-07-2011, 11:00
به نظر من شبکه استانی اونم هر روز یک استان اصلا جالب نبود چون خیلی از برنامه ها که نیاز به پیگیری داشت میرفت برای یک ماه دیگه . باز این شبکه شما حداقل میاد برنامه ها رو گلچین میکنه و انقدر پراکنده نمیشه .

Ghaioom
06-07-2011, 11:15
بروبچ نظرتون درباره pcdvb-2100 مال مادیران چیه؟ فک کنم این خوبه.

majid.jon
06-07-2011, 13:42
سلام.

یعنی چهههههه!
خوب عزیزم ست تاپ باکس یه چیزه و ریسیور هم یک چیز دیگه
پردازنده اش با هم متفاوت است
ریسیور به دیش و ال ان بی متصل میشه و گیرنده به آنتن معمولی

به نظر من شبکه استانی اونم هر روز یک استان اصلا جالب نبود چون خیلی از برنامه ها که نیاز به پیگیری داشت میرفت برای یک ماه دیگه . باز این شبکه شما حداقل میاد برنامه ها رو گلچین میکنه و انقدر پراکنده نمیشه .

توی این گیرنده ها که حرف از آمدن همه شبکه ها بود، حالا شبکه ها را جابه جا می کنند! و گلچین اش را پخش می کنند! من دنبال شبکه تهرانشم بقیه اش ارزش نداره

بروبچ نظرتون درباره pcdvb-2100 مال مادیران چیه؟ فک کنم این خوبه.
این گیرنده ها همه اش چینی است ، مادیران و ... هم نداره
علی الخصوص توی این کامپیوتری هاش
من چند وقته دنبال خریدش هستم و مارکهای زیادی دیدم که همه اش چینی بوده
(یک دستگاه را با 4 تا مارک دیدم!!!:18:)
دو مدلش بدکی نبود یکیش روش نوشته بود PCmicro که با انواع برندها دیدمش!!!
یکیش هم سفید بود و از ورودی AV ضبط هم میکرد!!! مارک itech , Lumexy و یک مارک دیگه دیدمش که همه اش یکی بود! itech و اون مارک که اسمش یادم رفت قیمتش هم یکی بود! Lumexy را اینجا باهاش آشنا شدم
آقای .... که همه میشناسینش داشت و در حد جزیی ارزانتر بود
خلاصه بگم که خیلی توی کامپیوتری هاش خودتون را خسته نکنید
ولی بر عکس گیرنده های تلویزیونی با هم خیلی تفاوت داره حتی با اختلاف قیمت جزیی تفاوتش زیاده
حالا یک نفر من را راهنمایی بکنه!
من بین بلوسنس T14+ توی این سایت باهاش آشنا شدم
لومکسی DVD باز هم توی این سایت دیدم
برایت توی یک مغازه دیدم
تکویژن توی سایت تکتا دیدم
Dvision توی مغازه دیدم مال فیلیپس بود
کدوم را بخرم؟
لطفاً یک نفر که اینها را دیده نظر بدهد و من را راهنمایی بکنه ( لطفاً این مارک خوبه چون من عاشقش هستم و نماینده اش هستم و ... نباشه)

ak313
06-07-2011, 14:41
سلام.
استاندارد پخش دیجیتال تلویزیون ----t هستش اما استاندارد ماهواره ----s هستش اگر روی دستگاه شما علاوه بر ----s علامت ----t هم -- شده باشه که معمولا این طور نیست می تونید تلویزیون رو هم بگیرید.

Ghaioom
07-07-2011, 10:44
یعنی چهههههه!
خوب عزیزم ست تاپ باکس یه چیزه و ریسیور هم یک چیز دیگه
پردازنده اش با هم متفاوت است
ریسیور به دیش و ال ان بی متصل میشه و گیرنده به آنتن معمولی

توی این گیرنده ها که حرف از آمدن همه شبکه ها بود، حالا شبکه ها را جابه جا می کنند! و گلچین اش را پخش می کنند! من دنبال شبکه تهرانشم بقیه اش ارزش نداره

این گیرنده ها همه اش چینی است ، مادیران و ... هم نداره
علی الخصوص توی این کامپیوتری هاش
من چند وقته دنبال خریدش هستم و مارکهای زیادی دیدم که همه اش چینی بوده
(یک دستگاه را با 4 تا مارک دیدم!!!:18:)
دو مدلش بدکی نبود یکیش روش نوشته بود PCmicro که با انواع برندها دیدمش!!!
یکیش هم سفید بود و از ورودی AV ضبط هم میکرد!!! مارک itech , Lumexy و یک مارک دیگه دیدمش که همه اش یکی بود! itech و اون مارک که اسمش یادم رفت قیمتش هم یکی بود! Lumexy را اینجا باهاش آشنا شدم
آقای .... که همه میشناسینش داشت و در حد جزیی ارزانتر بود
خلاصه بگم که خیلی توی کامپیوتری هاش خودتون را خسته نکنید
ولی بر عکس گیرنده های تلویزیونی با هم خیلی تفاوت داره حتی با اختلاف قیمت جزیی تفاوتش زیاده
حالا یک نفر من را راهنمایی بکنه!
من بین بلوسنس T14+ توی این سایت باهاش آشنا شدم
لومکسی DVD باز هم توی این سایت دیدم
برایت توی یک مغازه دیدم
تکویژن توی سایت تکتا دیدم
Dvision توی مغازه دیدم مال فیلیپس بود
کدوم را بخرم؟
لطفاً یک نفر که اینها را دیده نظر بدهد و من را راهنمایی بکنه ( لطفاً این مارک خوبه چون من عاشقش هستم و نماینده اش هستم و ... نباشه)
این که معلوم نشد کدومو بخریم. ولی بازم فک کنم همون چیزی که گفتم رو بگیرم :31:

majid.jon
07-07-2011, 14:05
این که معلوم نشد کدومو بخریم. ولی بازم فک کنم همون چیزی که گفتم رو بگیرم :31:
من اصولاً نظرم را به کسی تحمیل نمی کنم
اینها را نوشتم که بدونی اولاً این ها همه اش چینی است
دوماً دستگاه هاشون هم رفتن چین و همه از یک شرکت خریدند! اسمش فقط تفاوت داشت
سوماً کامپیوتری هاش خیلی مهم نیست از کجا و کی بخری همه یک کار می کنه:40::11:

isfahaneshop
07-07-2011, 18:07
متاسفانه به دلایل ... ویرایش شد.

Greedy
07-07-2011, 18:16
استاندارد پخش دیجیتال تلویزیون ----t هستش اما استاندارد ماهواره ----s هستش اگر روی دستگاه شما علاوه بر ----s علامت ----t هم -- شده باشه که معمولا این طور نیست می تونید تلویزیون رو هم بگیرید.
عزیز من یکی دو سال پیش شنیدم که کارت های --- البته از نوع ماهوارش هم هست یعنی به جای ----- یه کارتی مثه همین کارت های ----t هست که به کامپیوتر میخوره و ماهواره رو میگیره همچین چیزی هست اصلا ؟ قیمتش چنده ؟ نیاز به دیش هم داره دیگه ؟

isfahaneshop
07-07-2011, 19:35
عزیز من یکی دو سال پیش شنیدم که کارت های --- البته از نوع ماهوارش هم هست یعنی به جای ----- یه کارتی مثه همین کارت های ----t هست که به کامپیوتر میخوره و ماهواره رو میگیره همچین چیزی هست اصلا ؟ قیمتش چنده ؟ نیاز به دیش هم داره دیگه ؟
سالار ماهواره را شما یا از طریق دیش و ال ان بی می تونی بگیری یا از طریق اینترنت
این چیزی که میگی نمی دونم چی است چون کلاً از ماهواره هیچی نمی دونم (شاید کارت چیزی که میگی همونهایی است که به کارت --- تو بازار میشناسن)
چون این سیستم دیجیتال را اکثراً ست تاپ باکس میشناسن
ولی می دونم توی اینترنت اکثراً فیلتر است و فیلتر شکن با ADSL سرعت بالا می خواد
در مورد ----T سوالی داری در خدمتم ولی ماهواره با عرض معذرت اطلاعات ندارم

regedit021
08-07-2011, 01:35
اونا به وسيله اينترنت شبكه هارو ميگيره!:27:

nazkhat00n
08-07-2011, 02:15
ما میخوایم یه گیرنده بگیریم. اصلا بلد نیستم چجوریه
رفته بودم خونه دوستم ال سی دی الجی داشت که خودش مگرفت
گفتم برای ماهم میگیره؟ گفت: تلویزیونتون چیه؟ گفتم سونی از این گنده ها یعنی ال سی دی نیست
گفت باید گیرینده دیجیتال بگیری!
یه گیرنده میخوام که بشه باهاش همه شبکه های استانی رو گرفت
ضبط هم بکنه یعنی فلش میخوره دیگه؟
اگه میشه پلیر هم باشه یعنی dvd player
همچین چیزی هست
ممنون:40::11:
مرکز خریدش تو تهران کجاست یا سایت اینترنتی
لطفا همه سوالامو جواب بدید
بازم مرسی:10::40:

shadow4
08-07-2011, 10:36
ما میخوایم یه گیرنده بگیریم. اصلا بلد نیستم چجوریه
رفته بودم خونه دوستم ال سی دی الجی داشت که خودش مگرفت
گفتم برای ماهم میگیره؟ گفت: تلویزیونتون چیه؟ گفتم سونی از این گنده ها یعنی ال سی دی نیست
گفت باید گیرینده دیجیتال بگیری!
همچین چیزی هست
بازم مرسی:10::40:
بله بعضی از tv های جدید یک سیستم داخلی دارند که همون ----t نامیده میشه کارش دریافت شبکه هایی است که دیجیتالی هستند .برخی از استان ها توانایی دریافت و ارسال دیجیتال را پیدا کردند. شما برای دریافت دیجیتالی کانالها که کیفیت بهتر نسبت به انالوگ دارن باید یا یک تی وی با قابلیت ----t بگیرید یا یک دستگاه جداگانه ----t یا همون ست اپ باکس خوب خریداری کنید .توصیه میکنم مباحث بخش مشاوره برای خرید گیرنده دیجیتال رو یه نگاهی بندازید.

aliano
08-07-2011, 13:12
الان با این سیستم دیجیتال دقیقاً کدوم کانالها رو می شه گرفت؟چند تا کانال هست؟
ما کرمان هستیم

nazkhat00n
08-07-2011, 15:54
بله بعضی از tv های جدید یک سیستم داخلی دارند که همون ----t نامیده میشه کارش دریافت شبکه هایی است که دیجیتالی هستند .برخی از استان ها توانایی دریافت و ارسال دیجیتال را پیدا کردند. شما برای دریافت دیجیتالی کانالها که کیفیت بهتر نسبت به انالوگ دارن باید یا یک تی وی با قابلیت ----t بگیرید یا یک دستگاه جداگانه ----t یا همون ست اپ باکس خوب خریداری کنید .توصیه میکنم مباحث بخش مشاوره برای خرید گیرنده دیجیتال رو یه نگاهی بندازید.
من اینهمه سوال کردم. یکی شو جواب ندادی. فقط حاشیه رفتی!:19:
همچین چیزی هست
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

isfahaneshop
08-07-2011, 16:51
من اینهمه سوال کردم. یکی شو جواب ندادی. فقط حاشیه رفتی!:19:
همچین چیزی هست
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این گیرنده ها توی تهران 14 تا شبکه میگیره (البته تا حالا دو بار به من گفتند توی تهران به جز اون 14 تا، شبکه اصفهان را با کیفیت خیلی بالاتر از حد معمولی دارند دریافت می کنند!)
احتمال شروع اضافه شدن شبکه های استانی به این گیرنده ها زیاد است

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمه این گیرنده ها ضبط میکنه، فلش میخوره و از روی فلش پخش می کنه
مدلی که علاوه بر اینها DVD پلیر هم داشته باشه
این هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمحاسن
1-ساپورت فلش، هارد اکسترنال، مموری کارت، DVD
2- ساپورت اکثر فرمت های موجود در بازار
3-کابل HDMI با 2 عدد نویز گیر
4-DVD پلیرش هم گارانتی تعویض داره

مارک مارشال 7023 هم هست با دی وی دی
ولی با این چندتا تفاوت داره
1- خروجی HDMI نداره
2- کابل HDMI نداره
3- با فرمت DVR ضبط می کنه و پس از تبدیل به TS که فرمت این دستگاه است قابل دیدن توی کامپیوتر است
4- از لحاظ مدیا پلیر خیلی ضعیف تر از این است و خیلی از پسوندهایی که این می خونه را قابلیت پخش نداره.
5-DVD پلیرش گارانتی تعمیر داره
شماره تهران را خواستی پیام خصوصی بده تا بهت بدم

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------

الان با این سیستم دیجیتال دقیقاً کدوم کانالها رو می شه گرفت؟چند تا کانال هست؟
ما کرمان هستیم
اینجا می تونی ببینی
اگه کم یا زیاد هم بشه می نویسه

nazkhat00n
09-07-2011, 01:14
4- از لحاظ مدیا پلیر خیلی ضعیف تر از این است و خیلی از پسوندهایی که این می خونه را قابلیت پخش نداره.من اینو متوجه نشدم
بالایی ضعیف تره یا مارشال؟
==============================
در ضمن dvd پلیر بالایی data هم اجرا میکنه؟
و اینکه:
مرکز خریدش تو تهران کجاست
بازم مرسی:40::10:
راستی تلویزیون ما crt هست
ولی تو مشخصات combo t3601 زده برای پلاسما و lcd و led
مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون. لطفا پاسخ همه سوالم رو بدید:40::7:
آدرس سایت برای خرید کومبو هم بزارید برای تهران
خیلی خیلی ممنون :40::11:

GHAGHALEELEE
09-07-2011, 01:44
اره هست ولی باید دیش و ال ان - بی بهش وصل کنی .قیمتش از 60 هست تا 130 تومان.اگه اینو بگیری میتونی با نرم افزار Skynet به صورت افلاین اینترنت رو با سرعت 3 مگابایت در ثانیه هم دانلود کنی.البته سفارش نمیتونی بدی فقط چیزهایی که دیگران دانلود میکنن رو میتونی دانلود کنی.
QBox ----S2 PCI دور وبر 100 تا 130
من هم پول دستم بیاد میخوام بگیرم.مدلی که گفتم 100 تومنه کانالهای HD رو هم پخش میکنه:31:
فقط مثل اینکه فروشش قانونی نیست.یعنی توقع نداشته باش توی ویترین باشه.مراکز کامپیوتری دارن

mostafa_gm
09-07-2011, 13:11
من یه LCD سونی دارای گیرنده دیجیتال داخلی گرفتم که همه شبکه های دیجیتال رو می گیره غیر از شبکه خبر. اسم شبکه رو می نویسه IRINN ولی no signal میزنه و هیچ تصویری پخش نمیکنه. نمیدونم مشکل کجاست.

isfahaneshop
09-07-2011, 13:59
من اینو متوجه نشدم
بالایی ضعیف تره یا مارشال؟
در ضمن dvd پلیر بالایی data هم اجرا میکنه؟
و اینکه:
مرکز خریدش تو تهران کجاست
بازم مرسی:40::10:
راستی تلویزیون ما crt هست
ولی تو مشخصات combo t3601 زده برای پلاسما و lcd و led
مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون. لطفا پاسخ همه سوالم رو بدید:40::7:
آدرس سایت برای خرید کومبو هم بزارید برای تهران
خیلی خیلی ممنون :40::11:
مارشال ارزانتر و ضعیفتر است
75 تا 82 هزار تومان فروش میره
DATA را فعلاً نمی دونم

مرکز پخش اینها است
آدرس و تلفن را پ خ میدم بهتون
بورس انواع گیرنده های دیجیتال، مارشال ، ایکس ویژن، لومکسی و .... (توزیع عمده به سراسر ایران و جزیی)
محصولات کانن و نیکون و لپ تاپ ....

behrouz2
10-07-2011, 07:58
گيرنده ديجيتال DREAM
باقابليتهاي جديد ومتفاوت عرضه شد
تيونر قوي
زبان فارسي
كارت خوان با سيستم كوناكس
pvr
--- t2 set top box
1.MPEG-4 / H.264 Hardware decoding
2.1 x Smartcard-Reader
3.300 MHz MIPS

- 300 MHz MIPS Processor
HD
ارتباط HDMI -كامپوننت-كامپوزيت واسكارت
- OLED - Display
- MPEG-4 / H.264 Hardware decoding
- Tuner Module, Plug&Play
- 1 x Smartcard-Reader
- V.24/RS232 Interface
- 1 x Scart (RGB, FBAS or S-Video)
- DVI
ota
- 2 x USB 2.0
- S/PDIF Interface for digital bit stream out (AC-3)
- 64 MByte Flash, 256 MByte RAM
- SATA
- for use either as internal SATA HDD 2,5"
- unlimited channel lists for TV/Radio
- channel-change time < 1 second
- automatic service scan
تايم شيفت
- directly bouquet-lists
- EPG electronic program guide
راهنماي برنامها
- OSD in many languages and skin-support
- Videotext Decoder
- extern 12V power supply
منوي زيبا
داراي قسمت كتابخانه الكترونيك درصورت فرستادن از فرستنده ويافلش خارجي
داراي قسمت game در حد بازيهاي پلي 1 درصورت فرستادن از فرستنده ويافلش خارجي
داراي قسمت دانلود افلاين درصورت فرستادن از فرستنده
داراي قسمت روزنامها درصورت فرستادن از فرستنده
داراي قسمت آب وهوا درصورت فرستادن از فرستنده

از وارد كنندگان وقاچاقچيان محترم:10: خواهش ميكنم:42: اين دستگاه ويا مدل تامسون را وارد كنند.:19:

isfahaneshop
10-07-2011, 09:29
گيرنده ديجيتال DREAM

از وارد كنندگان وقاچاقچيان محترم:10: خواهش ميكنم:42: اين دستگاه ويا مدل تامسون را وارد كنند.:19:

قیمتش را نداری؟؟
با توجه به اوضاع بد اقتصادی مردم فکر نکنم بصرفه همچین چیزی را وارد کنند چون با این امکاناتی که شما گفتی قیمتش بالاست

Nikonian
10-07-2011, 15:16
من یه LCD سونی دارای گیرنده دیجیتال داخلی گرفتم که همه شبکه های دیجیتال رو می گیره غیر از شبکه خبر. اسم شبکه رو می نویسه IRINN ولی no signal میزنه و هیچ تصویری پخش نمیکنه. نمیدونم مشکل کجاست.

دوست عزیز شبکه 6 را بصورت دستی کانال یابی کنید مشکل حل میشود !:46:

majid.jon
10-07-2011, 15:41
گيرنده ديجيتال DREAM
باقابليتهاي جديد ومتفاوت عرضه شد
تيونر قوي
زبان فارسي
كارت خوان با سيستم كوناكس
pvr
--- t2 set top box
1.MPEG-4 / H.264 Hardware decoding
2.1 x Smartcard-Reader
3.300 MHz MIPS

- 300 MHz MIPS Processor
HD
ارتباط HDMI -كامپوننت-كامپوزيت واسكارت
- OLED - Display
- MPEG-4 / H.264 Hardware decoding
- Tuner Module, Plug&Play
- 1 x Smartcard-Reader
- V.24/RS232 Interface
- 1 x Scart (RGB, FBAS or S-Video)
- DVI
ota
- 2 x USB 2.0
- S/PDIF Interface for digital bit stream out (AC-3)
- 64 MByte Flash, 256 MByte RAM
- SATA
- for use either as internal SATA HDD 2,5"
- unlimited channel lists for TV/Radio
- channel-change time < 1 second
- automatic service scan
تايم شيفت
- directly bouquet-lists
- EPG electronic program guide
راهنماي برنامها
- OSD in many languages and skin-support
- Videotext Decoder
- extern 12V power supply
منوي زيبا
داراي قسمت كتابخانه الكترونيك درصورت فرستادن از فرستنده ويافلش خارجي
داراي قسمت game در حد بازيهاي پلي 1 درصورت فرستادن از فرستنده ويافلش خارجي
داراي قسمت دانلود افلاين درصورت فرستادن از فرستنده
داراي قسمت روزنامها درصورت فرستادن از فرستنده
داراي قسمت آب وهوا درصورت فرستادن از فرستنده

جالب است، DVD پلیر نداره!
هارد تا چقدر، می ساپورتد؟

mostafa_gm
12-07-2011, 12:08
دوست عزیز شبکه 6 را بصورت دستی کانال یابی کنید مشکل حل میشود !:46:
خيلي متشكر.
روي فركانس هاي 602 و 650 اسكن كردم درست شد.

Ghaioom
16-07-2011, 07:48
با سلام
من تصمیم گرفتم مدل X.Vision PCDVB-2100 رو بخرم. تو آدرس زیر نوشته "اين كالا داراي 20 امتياز در كلوب ماديران است" یعنی چی؟

نکنه میشه ارزونتر هم گرفت؟ لطفاً حواب بدین.
اینارو هم بگم که من تو کلوبش عضوم چند تا چیز خریده بودیم که کارتهاشو ثبت کردیم.

mohsen121
16-07-2011, 14:09
شبکه Ifilm از دیروز به صورت دو زبانه در اختیار شما دوستان قرار گرفت .

xqg50
18-07-2011, 16:14
سلام دوستان
من میخوام از prog --- برای دریافت تلوزیون دیجیتال با کارت x vision usb استفاده کنم. مشکلی که هست موقع پخش کانال ها ارور میده که کدک ACC پیدا نشد حال برای رفعش HD Pack 2.4 رو هم روی سیستم نصب کردم ولی فرقی نکرد. بعد از نصب کدک پک باید یه تغییری تو برنامه بدم؟ یا این که کلا راه حل مشکل یه چیز دیگه هست؟
با تشکر.

alt f4
18-07-2011, 18:43
میشه بجای فیش آنتن معمولی،کابل ال.N.بی به دستگاه ----t وصل کرد ؟

آیا حتما باید --- داشته باشیم؟

! Alex !
18-07-2011, 18:58
لاهیجان هنوز نیومده منم تلویزیونم Nx710 هست :( بی انصافی نیست ؟

! Alex !
18-07-2011, 19:05
میشه بجای فیش آنتن معمولی،کابل ال.N.بی به دستگاه ----t وصل کرد ؟

آیا حتما باید --- داشته باشیم؟

نه عزیزم نمیشه
--- s میشه ماهواره
--- t میشه آنتن دیجیتال خودمون

ak313
18-07-2011, 22:05
سلام دوستان
من میخوام از prog --- برای دریافت تلوزیون دیجیتال با کارت x vision usb استفاده کنم. مشکلی که هست موقع پخش کانال ها ارور میده که کدک ACC پیدا نشد حال برای رفعش HD Pack 2.4 رو هم روی سیستم نصب کردم ولی فرقی نکرد. بعد از نصب کدک پک باید یه تغییری تو برنامه بدم؟ یا این که کلا راه حل مشکل یه چیز دیگه هست؟
با تشکر.
من پیشنهاد می کنم از dvbviewr و یا از مدیا سنتر ویندوز سون استفاده کنی چون با prog --- برای h.264 نیاز به رجیستر شدن داری و مشکلاتش زیاده

regedit021
20-07-2011, 11:03
فريمور ورژن 2.0دستگاه t14+در سايت سما قرار گرفت!

مهرسا1
20-07-2011, 13:43
یعنی میشه شبکه تهران رو تو شهرستان گرفت؟

Ghaioom
20-07-2011, 19:07
یعنی میشه شبکه تهران رو تو شهرستان گرفت؟
منظورت با همین دستگاههای گیرنده دیجیتال هست؟
اگه آره جوابش هم آره هست :31:

regedit021
21-07-2011, 02:15
من آدم خوبیم ولی نه با تو...زدبازي هم كه گوش ميدي!!حوبه!
حواب سوالت بله هست!

Ghaioom
21-07-2011, 07:15
زدبازي هم كه گوش ميذي!!حوبه!
حواب سوالت نه هست!

---------- Post added at 04:15 AM ---------- Previous post was at 04:13 AM ----------

چطوري تو شهرستان شبكه تهران پخش ميشه؟!:18:
تو هنوز نمیدونی؟ مگه دستگاهشو نداری؟ من هنوز نگرفتمش دنبال اخبار فرستنده دیجیتال هستم. :31:
تو آدرس زیر برو جدول رو ببین بیشترش نوشته شبکه تهران هم میگیره.

ihnd4
21-07-2011, 10:17
سلام . خسته نباشید.
من تلویزیونم دارای گیرنده دیجیتال داخلی هست و تا امروز (بعد از دو ماه که تی وی را خریداری کردم) با آویزان بودن سیم آنتن به همراه یک ورق حلبی به آن روی میز تلویزیون تمام شبکه ها را با کیفیت خوب داشتم. مشکل من اینجاست که یه مقدار آویزان بودن سیم با ورق حلبی روی میز تلویزیون ضایعه و دیگه اینکه بعضی وقتها که باد و طوفان میشد تصویر میرفت. برای همین میخوام یک آنتن رومیزی خوب بخرم که:
1. ارزون باشه
2. ساده و قشنگ و کوچیک باشه
3. بدتر از یک تکه حلبی نباشه. یعنی من همه کانال ها را داشته باشم دوباره!

خیلی توی اینترنت گشتم ولی توی بحث‌های فارسی توی سایت های ایرانی هیییییییییییچ کسسسسسسسسسس هیییییییییچ چیزی راجع به این آنتن ها ننوشته. یعنی هیچ کس از اینا استفاده نمیکنه؟!
اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره من را خوشحال میکنه.
با تشکر.

این لینک را هم مشاهده کنید در مورد آنتن توضیحاتی داده ولی کافی نبود.

behrouz2
22-07-2011, 07:19
درباره آنتنها قبلا تو اين آدرس زياد بود :

isfahaneshop
23-07-2011, 14:25
درباره آنتنها قبلا تو اين آدرس زياد بود :
آدرس جدید

xqg50
26-07-2011, 19:08
با سلام
من از USB x-vison --- استفاده می کنم با این که رو مشخصاتش نوشته حداقل کارت گرافیک 32 مگ می خواد و کارت گرافیک من هم 64 مگ 7500 radion هست ولی بازم هنگام پخش تلوزیون تصویر با وجود داشتن آنتن کامل گیر می کنه و به اصتلاح پرش داره البته با کارت گرافیک آنبرد تصویر گیر نمی کرد ولی با کیفیت کم پخش می شد . ولی با کارت گرافیکی که گفتم تصویر کیفیت خوبی داره ولی موقع پخش گیر می کنه. به نظر شما مشکل از چیه cpu و ram سیستم هم از مقدار توصیه شده برای این کارت بیشتر است.
با تشکر.

Ghaioom
27-07-2011, 09:43
یه گیرنده دیجیتال pcdvb-2100 خریدیم تو راهنماش نوشته دستگاه رو موقع خروج safely remove کنید. ولی ما که پیداش نکردیم که اینکارو بکنیم. مثل فلش مموری که نیست اون گزینه رو نداره . شما چیکار کردین؟ من که موقعی که پی سی خاموش هست ورمیدارمش :31:
اینجا که راه اندازی نشده هیچ چیزی نمیاره گذاشتم کنار هنوز :31:

regedit021
27-07-2011, 12:34
یه گیرنده دیجیتال pcdvb-2100 خریدیم تو راهنماش نوشته دستگاه رو موقع خروج safely remove کنید. ولی ما که پیداش نکردیم که اینکارو بکنیم. مثل فلش مموری که نیست اون گزینه رو نداره . شما چیکار کردین؟ من که موقعی که پی سی خاموش هست ورمیدارمش :31:
اینجا که راه اندازی نشده هیچ چیزی نمیاره گذاشتم کنار هنوز :31:
نه با واسه خودش نوشته!
فكر كنم منظورش اينه كه در حال استفاده جداش نكنيم!
منم دارم ولي وقتي پي سي روشنه جدا ميكنم وصل ميكنم مشكلي نداره سوختم ميرم گارانتي يهنو ميگيرم!:8:

isfahaneshop
27-07-2011, 12:56
نه با واسه خودش نوشته!
منم دارم ولي وقتي پي سي روشنه جدا ميكنم وصل ميكنم مشكلي نداره سوختم ميرم گارانتي يهنو ميگيرم!:8:
خیلی باحالی! دقیقاً من هم همین کار را می کنم:27::11:

mehdio07
28-07-2011, 01:03
سلام
من میخوام یه گیرنده بخرم

منتها ساکن زنجانم و اینجا گرونه و مدلای خوبی نیست

میشه چند تا خفنشو با امکانات کامل معرفی کنین؟

اگه قیمت تقریبی هم بگین ممنون میشم

Ghaioom
28-07-2011, 10:38
نه با واسه خودش نوشته!
یکی که همین سوال منو داشت راهشو پیدا کرده. من خودم وقتی پی سی خاموشه اینکارو میکنم ولی اون گفت باید برنامشو ببندی تا چراغش خاموش بشه بعد جدا کنی.

ak313
28-07-2011, 11:12
........ ضرغامی با اشاره به تلاش رسانه ملی برای پوشش شبکه‌های تلویزیونی با کیفیت دیجیتال به ویژه شبکه‌های جهانی برای مردم خاطرنشان کرد: به آقای حاجی بابایی قول داده‌ایم که به عنوان هدیه صدا و سیما مبدل‌های دیجیتال 14 شبکه تلویزیونی را در اختیار روسای مناطق آموزش و پرورش سراسر کشور قرار دهیم با این توضیح که نیمی از هزینه آن را رسانه‌ ملی پرداخت می‌کند و 50 درصد دیگر را نیز آموزش و پرورش تقبل می‌کند همچنین تا پایان سال نیز 4 یا 5 شبکه به شبکه‌های رسانه‌های ملی افزوده می‌شود.

isfahaneshop
28-07-2011, 21:39
........ ضرغامی با اشاره به تلاش رسانه ملی برای پوشش شبکه‌های تلویزیونی با کیفیت دیجیتال به ویژه شبکه‌های جهانی برای مردم خاطرنشان کرد: به آقای حاجی بابایی قول داده‌ایم که به عنوان هدیه صدا و سیما مبدل‌های دیجیتال 14 شبکه تلویزیونی را در اختیار روسای مناطق آموزش و پرورش سراسر کشور قرار دهیم با این توضیح که نیمی از هزینه آن را رسانه‌ ملی پرداخت می‌کند و 50 درصد دیگر را نیز آموزش و پرورش تقبل می‌کند همچنین تا پایان سال نیز 4 یا 5 شبکه به شبکه‌های رسانه‌های ملی افزوده می‌شود.
تشکر از خبر شما

واقعاً که ...
پس شما شبکه های استانی را بفرستید روی این سیستم، اضافه کردن پیش کش!!!

majid.jon
29-07-2011, 19:12
یکی که همین سوال منو داشت راهشو پیدا کرده. من خودم وقتی پی سی خاموشه اینکارو میکنم ولی اون گفت باید برنامشو ببندی تا چراغش خاموش بشه بعد جدا کنی.
به این چیزها زیاد مهم نیست برادر
شما برنامه را ببند خودش بقیه اش حل است:10:

majid.jon
29-07-2011, 19:17
سلام
من میخوام یه گیرنده بخرم

منتها ساکن زنجانم و اینجا گرونه و مدلای خوبی نیست

میشه چند تا خفنشو با امکانات کامل معرفی کنین؟

اگه قیمت تقریبی هم بگین ممنون میشم
برو اینجا و نمایندگی زنجانش را ببین، برو بخر

از لحاظ کارایی خیلی خوب و کامل است
من خودم یکی از اینها با یکی دیگه که dvd پلیر داره از همین دوستمون (اصفهان ای....) گرفتم، از روز خرید تا حالا حداقل روزی 12 ساعت توی خونه مون روشن بوده و تا حالا هنگ و .... نکرده
اون T14+ یکمی محدوده ساپورتش نسبت به DVD داره بیشتره ولی در کل دوتاش کار من را راه انداخت:31:

xqg50
31-07-2011, 00:32
من همون موقع که داره پخش می کنه از USB در میارم میزنم به یه پورت دیگه دوباره تصویر وصل میشه(مثلا وقتی میخوام جای لپ تاپ رو عوض کنم سیم آنتن نمیرسه، از یه سمت لپ تاب به سمت دیگه میزنم. تا حالا هم مشکلی نداشته.
ولی من یه مشکل اساسی با این دستگاه دارم صدای دستگاه خیلی کمه در حالی که همه ولوم های برنامه، کامپیوتر و اسپیکر رو آخرشه بازم بعضی وقت ها صدا کمه! برای شما هم این مشکل هست؟(x- vision USB 2100_
با تشکر.

compi
31-07-2011, 09:09
با درود به همه دوستان
میخواستم از دوستان صاحب نظر بپرسم با این گیرنده های شبکه های ماهواره ای میشه شبکه های دیجیتال ایران رو دریافت کرد
مدل ----- من اینه starsat x50 cu
یه ورودی آنتن کابل کواکسیال هم پشتش هست حالا میخوام بدونم با چه فرکانسی باید سرچ کنم؟

Ghaioom
31-07-2011, 09:22
من همون موقع که داره پخش می کنه از USB در میارم میزنم به یه پورت دیگه دوباره تصویر وصل میشه(مثلا وقتی میخوام جای لپ تاپ رو عوض کنم سیم آنتن نمیرسه، از یه سمت لپ تاب به سمت دیگه میزنم. تا حالا هم مشکلی نداشته.
ولی من یه مشکل اساسی با این دستگاه دارم صدای دستگاه خیلی کمه در حالی که همه ولوم های برنامه، کامپیوتر و اسپیکر رو آخرشه بازم بعضی وقت ها صدا کمه! برای شما هم این مشکل هست؟(x- vision USB 2100_
با تشکر.
والا یکی از دوستان یکی دوباری که همینجوری از پی سی در آورده دستگاهش سوخته! :31: الان که به من گفت برنامشو close کن بعد چراغش خاموش میشه. من که چراغی ندیدم!!! :31:

من که زیاد باهاش کار نکردم اینجا هیچ کانالی نمیاره چون هنوز راه اندازی نشده. فقط تو مرکز استان یه چند تا کانال. شاید دستگاه شما خرابه یا ببرین رو یه سیستم دیگه بعد تست کنید. اگه همینجوری موند ببرین گارانتی سوال کنید یا زنگ بزنید.

دوستان اگه pcdvb-2100 دارین لیست کانال ها رو به من بدین ببینم شاید اجرا شد؟ یه جاش تو برنامه بگردین گزینه Export هست اونو بزنید بعد لیست رو میتونید سیو کنید بعد به من بدینش :31: ولی فکر نکنم اجرا بشه همینجوری میخوام تست کنم! :31:
ممنون

compi
31-07-2011, 10:35
دوستان این تایپیک رو زنده اش کنید

mehdio07
31-07-2011, 11:45
آقا یه سوال دیگه
این گیرنده های usb واسه کامپیوتر چیز خوبین؟
یکی دیدک 25تومن
اسمش یادم رفت اما به نضر خوب بود

Ghaioom
31-07-2011, 11:55
والا یکی از دوستان یکی دوباری که همینجوری از پی سی در آورده دستگاهش سوخته! :31: الان که به من گفت برنامشو close کن بعد چراغش خاموش میشه. من که چراغی ندیدم!!! :31:

من که زیاد باهاش کار نکردم اینجا هیچ کانالی نمیاره چون هنوز راه اندازی نشده. فقط تو مرکز استان یه چند تا کانال. شاید دستگاه شما خرابه یا ببرین رو یه سیستم دیگه بعد تست کنید. اگه همینجوری موند ببرین گارانتی سوال کنید یا زنگ بزنید.

دوستان اگه pcdvb-2100 دارین لیست کانال ها رو به من بدین ببینم شاید اجرا شد؟ یه جاش تو برنامه بگردین گزینه Export هست اونو بزنید بعد لیست رو میتونید سیو کنید بعد به من بدینش :31: ولی فکر نکنم اجرا بشه همینجوری میخوام تست کنم! :31:
ممنون
کسی نمیخواد اکسپورت کنه بده لیست کانال ها رو؟ :31: بدین دیگه.

---------- Post added at 12:55 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

آقا یه سوال دیگه
این گیرنده های usb واسه کامپیوتر چیز خوبین؟
یکی دیدک 25تومن
اسمش یادم رفت اما به نضر خوب بود
آره چیز خوبین اگه اونجا گیرنده دیجیتال راه اندازی شده باشه.
واسه این که چیز خوبی بود منم یکی خریدم.

compi
31-07-2011, 13:03
با درود به همه دوستان
میخواستم از دوستان صاحب نظر بپرسم با این گیرنده های شبکه های ماهواره ای میشه شبکه های دیجیتال ایران رو دریافت کرد
مدل ----- من اینه starsat x50 cu
یه ورودی آنتن کابل کواکسیال هم پشتش هست حالا میخوام بدونم با چه فرکانسی باید سرچ کنم؟

بابا جان یکی جواب ما رو بده

regedit021
31-07-2011, 14:11
بابا جان یکی جواب ما رو بده
نه!
اون واسه كاره ديگه اي هست!
مگر اينكه دستگاه شما كمبو باشه كه نيست!:10:

isfahaneshop
31-07-2011, 17:44

ممنون
برادر من اصلاً مادیران کار نمی کنم
ولی فرکانس شبکه ها را اینجا دارم ، ببین به کارت میاد؟

tirazhe
31-07-2011, 18:52
خوش بحالتون استان ما هنوز امکان استفاده نداره

isfahaneshop
31-07-2011, 19:45
تا آخر سال دیجیتال میشه! زیاد ناراحت نباش

isfahaneshop
31-07-2011, 20:59
یک خبر جالب و در نوع خودش منحصر به فرد

گیرنده مارک ایکس ویژن مدلهای 333، 131، 121 به دلیل مشکلات فنی (هنگ کردن و غیره!) دیگه توزیع نمیشه و فقط مدل 121 توی بازار هست.

ظاهراً یک دستگاه جدید جایگزین بشه.

چند روز پیش یکی از مشتری هام بهم گفت ولی مطمئن نبودم، تا امروز که مطمئن شدم توی بازار نیست.

حالا هی شما بگید فلان دستگاه ایرانی است و فلان دستگاه آلمانی است و فلان دستگاه تایوانی است و .....
از دم همه اش چینی است.

باز به معرفت شرکت سما که حقیقت را میگه!
طراحی و لیسانس اسپانیا
تولید چین

اگه خبر جالبی بود، لطفاً دکمه تشکر فراموش نشه!

salarfahami
31-07-2011, 21:13

گیرنده مارک ایکس ویژن مدلهای 333، 131، 121 به دلیل مشکلات فنی (هنگ کردن و غیره!) دیگه توزیع نمیشه و فقط مدل 121 توی بازار هست.

چند روز پیش یکی از مشتری هام بهم گفت ولی مطمئن نبودم، تا امروز که مطمئن شدم توی بازار نیست.

حالا هی شما بگید فلان دستگاه ایرانی است و فلان دستگاه آلمانی است و فلان دستگاه تایوانی است و .....
از دم همه اش چینی است.

طراحی و لیسانس اسپانیا
تولید چین

اگه واقعاً اینطوری باشه برای مادیران متاسفم :41:
من دیدم اکثر فروشنده های توی بازار ازش ناراضی بودند، ولی علتش را نمی دونستم:2:

oomidi
31-07-2011, 21:51
سلام

لطفا بگید که آیا تلویزیون های جی وی سی هم دارای چنین قابلیتی هستن یا نه؟ اگر هستند لطفا مدل هم ذکر شود
ممنون

ak313
31-07-2011, 22:50

از دم همه اش چینی است.

طراحی و لیسانس اسپانیا
تولید چین

لطفا منبع خبر را هم مشخص کنید و الا شائبه برخی مسائل هم میره و شاید منشر کنندگان خبر بدنبال اهداف خاصی بوده اند

isfahaneshop
01-08-2011, 08:47
سلام

لطفا بگید که آیا تلویزیون های جی وی سی هم دارای چنین قابلیتی هستن یا نه؟ اگر هستند لطفا مدل هم ذکر شود
ممنون
ببین توی دفترچه یا جایی از تلویزیون کلمه ----T نوشته؟
اگه هست که داره ولی اگه نیست نداره! به همین راحتی

isfahaneshop
01-08-2011, 08:55
لطفا منبع خبر را هم مشخص کنید و الا شائبه برخی مسائل هم میره و شاید منشر کنندگان خبر بدنبال اهداف خاصی بوده اند
منبعش را به دلائل حفاظتی برات پیام خصوصی میدم تا مطمئن بشی برادر
محض اطلاع همه دوستان این را چند روز پیش یکی از مشتریام بهم گفت که من رفتم سراغ نمایندگی X.VISION تا دستگاه بخرم ولی مدل 131 و 333 که می خواستم نداشت
مدل 101 خریده بود و آمد بره خانه، دید مغازه من باز است اومد در مورد نصبش سوال کنه، چون فقط دستگاه را بهش فروخته بودند، بدون هیچگونه راهنمایی!
دنبالش بودم که چرا توی بازار نیست که ناگهان .... (توی پ.خ برات می نویسم برادر ارجمند)

Ghaioom
01-08-2011, 09:01
برادر من اصلاً مادیران کار نمی کنم
ولی فرکانس شبکه ها را اینجا دارم ، ببین به کارت میاد؟

کامپیوتر که فرکانس نداره. تی وی فرکانس داره. من لیست کانالها رو میخواستم که تو برنامه تو کامپیوتر باشه. یه گزینه Export هست اونو بزنی لیست رو سیو میکنه و من هم میتونم تو یه جا دیگه بازش کنم.

تا آخر سال دیجیتال میشه! زیاد ناراحت نباش
آره. استان گلستان که تا یک ماه و خورده ای دیگه! :31::27:من منتظرشم.

compi
01-08-2011, 09:22
نه!
اون واسه كاره ديگه اي هست!
مگر اينكه دستگاه شما كمبو باشه كه نيست!:10:
با سپاس از شما
چرا ؟مگه گیرنده دیجیتال غیر از اینه؟

Download Master
01-08-2011, 09:31
چند سوال:
کیفیت پخش شبکه ها الان HD هست یا نه؟
کسی Resolution دقیق شبکه ها رو داره ؟ اصلا وضوح شبکه ها با هم فرق میکنن یا نه؟
آخه داشتم مختار میدیدم کیفیت خیلی فرق داشت با برنامه بررسی بعدش.گفتم شاید HD بوده.
راستی اصلا قابلیت HD رو دارن (یعنی حالا نباشه بعدا ممکنه یه شبکه HD بالاخره ببینیم تو ایران ؟ :31: )

Ghaioom
01-08-2011, 09:38
چند سوال:
کیفیت پخش شبکه ها الان HD هست یا نه؟
کسی Resolution دقیق شبکه ها رو داره ؟ اصلا وضوح شبکه ها با هم فرق میکنن یا نه؟
آخه داشتم مختار میدیدم کیفیت خیلی فرق داشت با برنامه بررسی بعدش.گفتم شاید HD بوده.
راستی اصلا قابلیت HD رو دارن (یعنی حالا نباشه بعدا ممکنه یه شبکه HD بالاخره ببینیم تو ایران ؟ :31: )
دیجیتال یعنی hd دیگه. منظور شما رو که من درست متوجه نشدم.
الان فکر کنم باید همه شبکه ها تو گیرنده دیجیتال hd باید باشه.

iman_s
01-08-2011, 09:48
فکر نکنم کیفیت HD باشه.یادمه یکجا به طور دقیق نوشته بود کیفیت و رزولوشن کانالهای ایران چنده ولی یادمه HD نبود.

Download Master
01-08-2011, 09:57
دیجیتال یعنی hd دیگه. منظور شما رو که من درست متوجه نشدم.
الان فکر کنم باید همه شبکه ها تو گیرنده دیجیتال hd باید باشه.

نه واقعا بعضی شبکه ها HD که چه عرض کنم به زور SD هستن.البته فکر نکنم به شبکه مربوط بشه فکر کنم مربوط به برنامش باشه.مثلا مختار از شبکه 1 پخش میشه کیفیتش خیلی خوبه (فکر کنم HD ) ولی شما برنامه تحلیل بعدش که بازم از شبکه 1 پخش میشه رو تگاه کنی به زور SD .
حالا نمیدونم شاید Bitrate بیشتر باعث میشه مختار قشنگ تر به نظر بیاد.
دوستان اگه کسی اطلاعات کاملتری داره لطف کنه بذاره.

Ghaioom
01-08-2011, 10:10
شاید ربطی به فرستنده باشه.

regedit021
01-08-2011, 14:23
نه دوستان اچ دي نيست!
با كيفيت576iپخش ميشه!
بعضي از برنامه ها چون با كيفيت خيلي بالا ضبط ميشن بعد به sdكه تبديل ميشن بازم كيفيت بالاست!
من يادمه كارگردان مختارنامه كه امده بودتو تلويزيون داشت در مورد فيلم صحبت ميكرد ميگفت هر قسمت مختارنامه300گيگ ميشه!

xqg50
01-08-2011, 14:51

ممنون
دوست عزیز فکر نمیکنم Export کردن کانال های به شما کمکی کنه!(چون فرکانس دریافت شبکه ها تو هر استان متفاوته). بهترین راه برای اطمینان از این که سیگنال دارین اینه که از برنامه --- viewer استفاده کنید. به این صورت که فرکانس استان خود را به صورت دستی به برنامه بدهید و بجای Scan range کلید Scan Frequence را فشار دهید این کار را چندین بار انجام دهید و هر بار جهت آنتن را کمی تغییر دهید.( اگر بخواهید این کار را با کلیدScan range انجام دهید خیلی طول می کشد). در این صورت حتی اگر کمترین سیگنال را هم در یک جهت خواص داشته باشید می توانید دریافت کنید. البته انجام این کار یه نکته کنکوری کوچک دارد که اگر رعایت نکید جواب نمی دهد. اگر مایل به انجام بودید بگید تا اونم توضیح بدم.

firstclass
01-08-2011, 20:44
دوستان جام جام2 روی دیجیتال نیست؟ من فقط تونستم جام جم1 رو بگیرم . اگر هست فرکانسش چنده؟

سوال دوم اینکه من با دستگاه mygica که برنامه ضبط میکنم فرمتش TS هست و صدا هم نداره . مشکل از کجاست؟ چطور حل میشه؟

isfahaneshop
01-08-2011, 21:16
دوستان جام جام2 روی دیجیتال نیست؟ من فقط تونستم جام جم1 رو بگیرم . اگر هست فرکانسش چنده؟

سوال دوم اینکه من با دستگاه mygica که برنامه ضبط میکنم فرمتش TS هست و صدا هم نداره . مشکل از کجاست؟ چطور حل میشه؟
با VLC مدیا پلیر ببین صدا هم داره

Master feed
01-08-2011, 21:20
بعضی تلوزیون ها خودشون دیجیتال میگرند. مثل ای ای دی سامسونگ

firstclass
01-08-2011, 22:21
با VLC مدیا پلیر ببین صدا هم داره

ممنون دوست عزیز با vlc صدا داره اما من که نمیتونم به همه بیننده ها بگم برید فیلم رو با vlc تماشا کنید

با هر نرم افزاری هم که فیلم رو به avi یا wmv تبدیل میکنم صداش کلا از بین میره و دیگه توی vlc هم صدا نداره:41:

regedit021
01-08-2011, 23:32
ممنون دوست عزیز با vlc صدا داره اما من که نمیتونم به همه بیننده ها بگم برید فیلم رو با vlc تماشا کنید

با هر نرم افزاری هم که فیلم رو به avi یا wmv تبدیل میکنم صداش کلا از بین میره و دیگه توی vlc هم صدا نداره:41:
كدوم بيننده؟

firstclass
01-08-2011, 23:46
كدوم بيننده؟
منظورم اعضای سایته که کلیپ رو براشون آپلود میکنم و میذارم. شرمنده درست توضیح ندادم.

regedit021
02-08-2011, 04:26
يه برنامه تبديل هست كه مي توني اين فايل هارو باهاش تبديل كني كه صدا هم داشته باشه!
اسم برنامه اينه:TMPGEnc XPress 4.7.8.309

Eureka204
02-08-2011, 09:35
دوستان کسی با گیرنده دیجیتال داخل ال ای دی های سامسونگ موفق شده کار کنه ؟

Ghaioom
02-08-2011, 10:40
دوست عزیز فکر نمیکنم Export کردن کانال های به شما کمکی کنه!(چون فرکانس دریافت شبکه ها تو هر استان متفاوته). بهترین راه برای اطمینان از این که سیگنال دارین اینه که از برنامه --- viewer استفاده کنید. به این صورت که فرکانس استان خود را به صورت دستی به برنامه بدهید و بجای Scan range کلید Scan Frequence را فشار دهید این کار را چندین بار انجام دهید و هر بار جهت آنتن را کمی تغییر دهید.( اگر بخواهید این کار را با کلیدScan range انجام دهید خیلی طول می کشد). در این صورت حتی اگر کمترین سیگنال را هم در یک جهت خواص داشته باشید می توانید دریافت کنید. البته انجام این کار یه نکته کنکوری کوچک دارد که اگر رعایت نکید جواب نمی دهد. اگر مایل به انجام بودید بگید تا اونم توضیح بدم.
منم بعدا به این فکر افتادم که فرکانس هر استانی فرق داره! :31:

اینجا هنوز افتتاح نشده با این حال این برنامه استفاده کنم ممکنه یه فرکانسی به دست بیاره؟ فرکانس استان رو از کجا گیر بیارم؟

scan range مثلا چند دقیقه طول میکشه؟ بعدشم نکته کنکوریتو هم بگو اگه این گزینه scan range زیاد وقت آدمو نمیگیره.

ak313
02-08-2011, 15:45

اینجا هنوز افتتاح نشده با این حال این برنامه استفاده کنم ممکنه یه فرکانسی به دست بیاره؟ فرکانس استان رو از کجا گیر بیارم؟

scan range مثلا چند دقیقه طول میکشه؟ بعدشم نکته کنکوریتو هم بگو اگه این گزینه scan range زیاد وقت آدمو نمیگیره.
نه زیاد وقت نمی گیره فقط دقت کن توی چه فرکانسهایی سیگنال و لو ضعیف داری البته باند مد نظر 8 و از 4چهارصد و خورده ای شروع میشه تا 850 کلش یکی دو دقیقه زمان می بره

xqg50
02-08-2011, 23:17

پوشش این فرستنده ها اصلا رو حساب و کتاب نیست. من خودم تو یکی از شهر های آذربایجان شرقی هستم ولی فرکانس های این استان رو تو تمام جهات اسکن کردم هیچی پیدا نکرد در عوض فرکانس های استان مجاور یعنی آذربایجان غربی رو فقط تو یه جهت محدود اونم با آنتن بوستر دار دریافت میکنم. به شما هم پیشنهاد می کنم فرکانس های استان های مجاور رو هم امتحان کنین البته اگه از scae range هم استفاده کنین بیشتر از 3 یا 4 ذقیقه طول نمی کشه فقط شما باید این کار را چندین بار انجام دهید و هربار جهت آنتن را کمی تغییر دهید امیدوارم تو یه فرکانسی بتونین شبکه ها رو پیدا کنین.
اما نکته کنکوری وقتیه که شما از scane frequence استفاده می کنین و هنگام وارد کردن فرکانس نباید عدد را با کیبورد وارد کنید بلکه باید با اون دوتا فلش رو به بالا و پایین که جلوی scane frequence قرار داره فرکانس را وارد کنید( این هیچ بیس علمی ندارد و به تجربه برای خودم ثابت شده است که اگر فرکانس را با کیبورد وارد کنید حتی اگر سیگنال هم داشته باشید و فرکانس را هم درست وارد کرده باشید برنامه چیزی پیدا نمیکند).
برای اطلاع از فر کانس هر استان هم اگه تو گوگل یه سرچ بزنید پیدا می کنید.

Ghaioom
03-08-2011, 11:27
پوشش این فرستنده ها اصلا رو حساب و کتاب نیست. من خودم تو یکی از شهر های آذربایجان شرقی هستم ولی فرکانس های این استان رو تو تمام جهات اسکن کردم هیچی پیدا نکرد در عوض فرکانس های استان مجاور یعنی آذربایجان غربی رو فقط تو یه جهت محدود اونم با آنتن بوستر دار دریافت میکنم. به شما هم پیشنهاد می کنم فرکانس های استان های مجاور رو هم امتحان کنین البته اگه از scae range هم استفاده کنین بیشتر از 3 یا 4 ذقیقه طول نمی کشه فقط شما باید این کار را چندین بار انجام دهید و هربار جهت آنتن را کمی تغییر دهید امیدوارم تو یه فرکانسی بتونین شبکه ها رو پیدا کنین.
اما نکته کنکوری وقتیه که شما از scane frequence استفاده می کنین و هنگام وارد کردن فرکانس نباید عدد را با کیبورد وارد کنید بلکه باید با اون دوتا فلش رو به بالا و پایین که جلوی scane frequence قرار داره فرکانس را وارد کنید( این هیچ بیس علمی ندارد و به تجربه برای خودم ثابت شده است که اگر فرکانس را با کیبورد وارد کنید حتی اگر سیگنال هم داشته باشید و فرکانس را هم درست وارد کرده باشید برنامه چیزی پیدا نمیکند).
برای اطلاع از فر کانس هر استان هم اگه تو گوگل یه سرچ بزنید پیدا می کنید.
این لیست فرکانس استان ها هست فک کنم ببین درسته؟

آنتن بوستر دار چیه؟
من میتونم با آنتن خودش تست کنم دیگه این فرکانس ها رو؟
من تو گلستانم و مال خود تلویزیون همون آنالوگه هر چی استانه یا کشوره آنتن کوچیک و خیلی ارزون قیمت ما میگیره. مثلا یکی از شبکه های ترکیه و یکی دو تا شبکه ترکمنستان و گیلان، سمنان ، مازندران رو میگیره. همیشه نه ولی مازندران رو همیشه. سمنان رو هم اگه آنتن بالاتر از خونه باشه و آنتن خوبی باشه میگیره. گیلان رو هم همینطور. دیروز یه سرچی زدم گینال رو پیدا کرد صداش که خوب پخش میشد. ولی برفکی بود. برام خیلی جالبه که با این آنتن کوچیک و آنالوگ اینارو میگیره :31:

scan range با scan frequence چه فرقی داره؟
من با کیبورد وارد کردم بعدش دیدم که تغییر کرده پس بگو اینجوریه ! :31:

ak313
03-08-2011, 13:45
آقا من جدیدا یه مشکل با سایت پیدا کردم نمی دونم باید تو کدوم تاپیک بزارم اما اگر کسی علت و راه حلش رو می دونه کمک کنه. چند روزیه من توی فروم به شکل اتوماتیک شناسایی نمی شم با اینکه گزینه سیو و مرا به خاطر بسپار را فعال کردم به خاطر همین، توی پستهای جدید وقتی کلیک می کنم توی لینک ای میل به پست جدید منتقل نمیشم ضمنا کوکی بروزر رو هم دست کاری نکردم

firstclass
03-08-2011, 22:04
دلیل سکته های پخش تصویر چیست؟

دوستان من یه مشکلی دارم با وجود اینکه فکرانسم 100 % هست و کیفیت پخش تصویر هم هیچ مشکلی نداره اما حدودا هر یک دقیقه یک بار و بیشتر توی حرکات سریع تصویر ، توی پخش سکته میزنه یعنی یک صدم ثانیه متوقف میشه بعد ادامه پیدا میکنه.

این دلیلش از آنتن هست؟ از رم و گرافیک هست؟ از چی هست؟

Ghaioom
04-08-2011, 09:48
آقا من جدیدا یه مشکل با سایت پیدا کردم نمی دونم باید تو کدوم تاپیک بزارم اما اگر کسی علت و راه حلش رو می دونه کمک کنه. چند روزیه من توی فروم به شکل اتوماتیک شناسایی نمی شم با اینکه گزینه سیو و مرا به خاطر بسپار را فعال کردم به خاطر همین، توی پستهای جدید وقتی کلیک می کنم توی لینک ای میل به پست جدید منتقل نمیشم ضمنا کوکی بروزر رو هم دست کاری نکردم
شما تو لینک زیر هر سوالی داشتی بپرس

یا تو قسمت زیر مرورگرها

ashahidi
04-08-2011, 14:52
سلام دوستان من جدیدا پروویژن t7 کلید مشکی خریدم 2 تا مشکل دارم یکی اینکه زیر نویس فارسی رو خرچنگ قورباغه پخش می کنه و باید حتما برم با نوت پد تبدیل کنمش به unicode یا utf-8 و در حالت ansi مشکل داره وهمچنین وقتی می خواد از طریق ota آپدیت کنه رو 10 در صد گیر می کنه هیچ کارشم نمیشه کرد خواستم بپرسم واسه همه همین طوره؟ یا من فقط این مشکل رو دارم؟

kakawaki58
04-08-2011, 17:50
سلام من یک دستگاه xvision 111 هم دارم که یک مدتی هست که فقط 8 کانال 1 تا 8 رو می گیرد یعنی کانالهای پرس تی وی العالم شما و ifilm رو نمی توانم بگیرم کسی می داند چرا اینطور شده ممنون می شوم اگر می دانید من را راهنمایی کنید ضمنا این را هم بگویم که کانالهای 1 تا 8 را هم خوب می گیرم

hs_download
04-08-2011, 19:29
سلام. من ساکن اصفهان خیابان گلزار بین احمدآباد و هشت بهشت هستم. یک تلوزیون با گیرنده دیجیتال داخلی خریدم و آنتن برقی بوستر دار بهش وصل کردم. هشت شبکه کانال 39 یعنی 1 تا 5، خبر، قرآن و شما را خیلی خوب و با کیفیت 100 درصد می گیرم. ولی شبکه های کانال 41 را نمی تونم دریافت کنم. قدرت سیگنال در این کانال حدود 10 تا 15 درصده. از یک فروشنده ست تاپ باکس پرسیدم گفت منطقه ما باید همه کانالها را بگیره. لطفا راهنمایی کنید

ahivid
05-08-2011, 09:09
باسلام
من امروز رفتم و یه دستگاه دیجیتال خریدم . ولیییی فروشنده یه چیز عجیب گفت که تا حالا نشنیده بودم.
گفت که اگه آنتنتون بوستر داره باید قطعش کنی چون خود دیجیتال ها تقویت دارن واسه همین اگه بوستر آنتن وصل باشه دستگاه داغ میکنه.
من آخه اگهبوستر بکنم که آنتمنم روشن نمیشه با این انتن 2 شاخه ای هم که کانال نمیگیره
تا حالا چنین چیزی شنیدید .؟ آیا درسته یا نه؟
مال من از این گیرنده آپ تک سروشه .

death_man
05-08-2011, 13:20
باسلام
من امروز رفتم و یه دستگاه دیجیتال خریدم . ولیییی فروشنده یه چیز عجیب گفت که تا حالا نشنیده بودم.
گفت که اگه آنتنتون بوستر داره باید قطعش کنی چون خود دیجیتال ها تقویت دارن واسه همین اگه بوستر آنتن وصل باشه دستگاه داغ میکنه.
من آخه اگهبوستر بکنم که آنتمنم روشن نمیشه با این انتن 2 شاخه ای هم که کانال نمیگیره

من 3 تا دستگاه دارم و نزدیک به 2 سال است که هر 3 دارن از آنتن بوستر دار استفاده میکنن و تا الان که هیچ مشکلی از نظر داغ شدن، سوختن و ... نداشتم

ashahidi
05-08-2011, 14:25
سلام دوستان من جدیدا پروویژن t7 کلید مشکی خریدم 2 تا مشکل دارم یکی اینکه زیر نویس فارسی رو خرچنگ قورباغه پخش می کنه و باید حتما برم با نوت پد تبدیل کنمش به unicode یا utf-8 و در حالت ansi مشکل داره وهمچنین وقتی می خواد از طریق ota آپدیت کنه رو 10 در صد گیر می کنه هیچ کارشم نمیشه کرد خواستم بپرسم واسه همه همین طوره؟ یا من فقط این مشکل رو دارم؟
نبوووود؟؟؟؟؟؟:19:

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

من 3 تا دستگاه دارم و نزدیک به 2 سال است که هر 3 دارن از آنتن بوستر دار استفاده میکنن و تا الان که هیچ مشکلی از نظر داغ شدن، سوختن و ... نداشتم
شما provision داری؟ جواب پست قبلی من رو می دونی؟

behrouz2
05-08-2011, 18:40
باسلام
بله - در 99% گيرندهاي ديجيتال گزينه قدرت آنتن (ويا مشابه) وجوددارد كه با فعال كردن اين گزينه اگر آنتن شما بوستر دار باشد فقط بايد كابلي كه مستقيم از آنتن هوايي آمده را به دستگاه متصل كنيد وديگر نيازي به منبع تغذيه اي كه قبلا استفاده ميكرديد نداريد. بافعال كردن گزينه چراقهاي آنتن هوايي نيز روشن ميگرددبدين معني كه تقويت كننده تغذيه 12 ولتي دستگاه مستقيم به آنتن فعال است.

ahivid
05-08-2011, 23:34
فروشنده گفت گزينه قدرت آنتن غیر فعالش کن و بوسترم وصل نکن ؟ :18:
ولی من بوستر وصل کردم و اون گزینه غیر فعال کردم اشکال داره یا نه
یا بهتره گزینه قدرت آنتن فعال کنم و بوستر بکنم.
نظرتون چیه؟؟

xqg50
05-08-2011, 23:34
این لیست فرکانس استان ها هست فک کنم ببین درسته؟

آنتن بوستر دار چیه؟
من میتونم با آنتن خودش تست کنم دیگه این فرکانس ها رو؟
من تو گلستانم و مال خود تلویزیون همون آنالوگه هر چی استانه یا کشوره آنتن کوچیک و خیلی ارزون قیمت ما میگیره. مثلا یکی از شبکه های ترکیه و یکی دو تا شبکه ترکمنستان و گیلان، سمنان ، مازندران رو میگیره. همیشه نه ولی مازندران رو همیشه. سمنان رو هم اگه آنتن بالاتر از خونه باشه و آنتن خوبی باشه میگیره. گیلان رو هم همینطور. دیروز یه سرچی زدم گینال رو پیدا کرد صداش که خوب پخش میشد. ولی برفکی بود. برام خیلی جالبه که با این آنتن کوچیک و آنالوگ اینارو میگیره :31:

scan range با scan frequence چه فرقی داره؟
من با کیبورد وارد کردم بعدش دیدم که تغییر کرده پس بگو اینجوریه ! :31:
آنتن های بوستر دار همون هایی هستن که یه آنتن هوایی و یه باکس کوچیک که به برق وصل میشه دارن شما اگه سیگنال ها تون ضعیف باشه با آنتن خودش اصلا نمی گیره. حتما باید از آنتن هوایی استفاده کنین همون آنتن تلویزیون خودتون هم خوبه فقط باید جهتش رو پیدا کنین.
Scan Range یک دامنه فرکانس ها رو اسکن می کنه یعنی از فرکانس شروع تا فرکانس پایان که اینارو هم همون طور که گفتم نباید باکیبورد وارد کنید بلکه با موس این کار رو انجام بدین . ولی تو Scane Frequency فقط فرکانسی رو که تو قسمت فرکانس شروع وارد کردین اسکن می کنه و دیگه کاری به End Frequency نداره.
فرکانس ها رو می تونید از این لینک پیدا کنید:

xqg50
05-08-2011, 23:52
بله - در 99% گيرندهاي ديجيتال گزينه قدرت آنتن (ويا مشابه) وجوددارد كه با فعال كردن اين گزينه اگر آنتن شما بوستر دار باشد فقط بايد كابلي كه مستقيم از آنتن هوايي آمده را به دستگاه متصل كنيد وديگر نيازي به منبع تغذيه اي كه قبلا استفاده ميكرديد نداريد. بافعال كردن گزينه چراقهاي آنتن هوايي نيز روشن ميگرددبدين معني كه تقويت كننده تغذيه 12 ولتي دستگاه مستقيم به آنتن فعال است.
با سلام
این گزینه قدرت آنتن که میگین تو گیرنده های USB هم مهمه؟ من الان USB X-vision با آنتن بوستر دار استفاده می کنم. وقتی با آنتن خودش کار میکرد اصلا گرم نمی شد ولی از وقتی با آنتن بوستر دار استفاده می کنم نه این که داغ کنه ولی کمی گرم میشه. حالا باید برای این هم مستقیم وصل کنم؟
یه سوال دیگه من وقتی با آنتن خودش تو تهران استفاده میکردن تا 70 درصد هم اگه آنتن داشت تو پخش تصویر مشکلی ایجاد نمی شد ولی الان تو تبریز با آنتن بوستر دار وقتی قدرت سیگنال به 90 درصد میرسه تصویر فریز می شه با آنتن خودش هم این جا نمی گیره به نظر شما مشکل از آنته که با کمی کاهش سیگنال تصویر فریز میشه؟ یعنی اگه مستقیم آنتن رو وصل کنم مشکل درست می شه؟

Ghaioom
06-08-2011, 10:06
آنتن های بوستر دار همون هایی هستن که یه آنتن هوایی و یه باکس کوچیک که به برق وصل میشه دارن شما اگه سیگنال ها تون ضعیف باشه با آنتن خودش اصلا نمی گیره. حتما باید از آنتن هوایی استفاده کنین همون آنتن تلویزیون خودتون هم خوبه فقط باید جهتش رو پیدا کنین.
Scan Range یک دامنه فرکانس ها رو اسکن می کنه یعنی از فرکانس شروع تا فرکانس پایان که اینارو هم همون طور که گفتم نباید باکیبورد وارد کنید بلکه با موس این کار رو انجام بدین . ولی تو Scane Frequency فقط فرکانسی رو که تو قسمت فرکانس شروع وارد کردین اسکن می کنه و دیگه کاری به End Frequency نداره.
فرکانس ها رو می تونید از این لینک پیدا کنید:
فرکانس استان ما تو اون لینک نیست من خودم قبلا گشتم :31:
من دیگه قیدشو زدم چون اینجا راه اندازی نشده هر کاری کردم هیچی نیاورد به آنتن هوایی هم زدم.
تا وقتی که راه اندازی نشه من دیگه باهاش کاری ندارم :31:

regedit021
06-08-2011, 14:22
من قبلا داشتم همينطوري بود !

ahivid
07-08-2011, 00:15
نظرتون چیه که گزینه قدرت آنتن فعال کنم و بوستر بکنم.
-----------------------------------------------------------------
یا نه کلا برم یه آنتن بدون بوستر بخرم؟

isfahaneshop
07-08-2011, 09:29
نظرتون چیه که گزینه قدرت آنتن فعال کنم و بوستر بکنم.
-----------------------------------------------------------------
یا نه کلا برم یه آنتن بدون بوستر بخرم؟
وقت برای آنتن خریدن زیاد هست! فعلاً کار ارزانتر را انجام بده
تا حالا نشنیده بودم، ولی شما امتحان کن و بدون بوستر ببین کار می کنه؟
بعد برو آنتن بخر

samira_googleOne
08-08-2011, 15:37
فرکانس استان ما تو اون لینک نیست من خودم قبلا گشتم :31:
من دیگه قیدشو زدم چون اینجا راه اندازی نشده هر کاری کردم هیچی نیاورد به آنتن هوایی هم زدم.
تا وقتی که راه اندازی نشه من دیگه باهاش کاری ندارم :31:

اگر میخوای در مورد اینکه تو استان شما راه افتاده یا نه بپرسی برو تو وبلاگ مایدران اون کامل توضیح میده که راه افتاده یا نه و چند تا کانال می تونید بگیری

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

با سلام
این گزینه قدرت آنتن که میگین تو گیرنده های USB هم مهمه؟ من الان USB X-vision با آنتن بوستر دار استفاده می کنم. وقتی با آنتن خودش کار میکرد اصلا گرم نمی شد ولی از وقتی با آنتن بوستر دار استفاده می کنم نه این که داغ کنه ولی کمی گرم میشه. حالا باید برای این هم مستقیم وصل کنم؟
یه سوال دیگه من وقتی با آنتن خودش تو تهران استفاده میکردن تا 70 درصد هم اگه آنتن داشت تو پخش تصویر مشکلی ایجاد نمی شد ولی الان تو تبریز با آنتن بوستر دار وقتی قدرت سیگنال به 90 درصد میرسه تصویر فریز می شه با آنتن خودش هم این جا نمی گیره به نظر شما مشکل از آنته که با کمی کاهش سیگنال تصویر فریز میشه؟ یعنی اگه مستقیم آنتن رو وصل کنم مشکل درست می شه؟

در دستگاه های ایکس ویژن:
اگر از آنتن بوستر دار استفاده کنید و دستگاه را روشن کنید، روی دستگاه می نویسه: بار اضافی روی آنتن - بعد شما گزینه قدرت آنتن را فعال می کنید و دستگاه به درستی کار می کنه

در مورد USB---- تا حالا کسی نگفته که اگر با آنتن بوستر دار استفاده کنه خراب میشه
موردی پیش نیامده تا حالا و نمی یاد

سئالاتتون را در مورد ایکس ویژن از این وبلاگ بپرسید که مربوط به خدمات پس ارز فروش ایکس ویژن هست

samira_googleOne
08-08-2011, 15:42
سلام من یک دستگاه xvision 111 هم دارم که یک مدتی هست که فقط 8 کانال 1 تا 8 رو می گیرد یعنی کانالهای پرس تی وی العالم شما و ifilm رو نمی توانم بگیرم کسی می داند چرا اینطور شده ممنون می شوم اگر می دانید من را راهنمایی کنید ضمنا این را هم بگویم که کانالهای 1 تا 8 را هم خوب می گیرم

دوست عزیز
باید بگید کدام استان هستید تا بهتون بگن که باید آنتن را درست تنظیم کنید یا منتظر باشید صدا وسیما پخش را در استان شما آغاز کند
سئوالتون را از وبلاگ مادیران
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بپرسید تا جواب سریع بده بهتون. لابته با ذکر نام استانها

kakawaki58
08-08-2011, 16:00
دوست عزیز
باید بگید کدام استان هستید تا بهتون بگن که باید آنتن را درست تنظیم کنید یا منتظر باشید صدا وسیما پخش را در استان شما آغاز کند
سئوالتون را از وبلاگ مادیران
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بپرسید تا جواب سریع بده بهتون. لابته با ذکر نام استانها
ممنون از شما من ساکن تهران هستم اینطور که شنیدم مشکل از جانب صداو سیما است ظاهرا آیا درسته؟

mojtaba1366
09-08-2011, 11:14
با سلام
من می خوام تلویزیون بخرم
به نظر شما یه تلویزیون که گیرنده دیجیتال داخلی داره بخرم
یا یه تلویزیون بدون گیرنده بخرم و گیرنده دیجیتال را جداگونه بخرم
لطفا با دلیل مرا راهنمایی کنید

mt_nik
09-08-2011, 12:35
با سلام
من می خوام تلویزیون بخرم
شک نکن و تلوزیون با گیرنده دیجیتالی داخلی بگیر
به چند دلیل:
اول اینکه از سیم کشی های اضافه راحت میشی (هم سیمهای صوتی و تصویری و هم کابل آنتن)
دوم با یک کنترل استفاده میکنی
سوم هزینه و مصرف برقت کمتر میشه

isfahaneshop
09-08-2011, 13:04
با سلام
من می خوام تلویزیون بخرم

شک نکن با تیونر بخر

شک نکن و تلوزیون با گیرنده دیجیتالی داخلی بگیر
به چند دلیل:
اول اینکه از سیم کشی های اضافه راحت میشی (هم سیمهای صوتی و تصویری و هم کابل آنتن)
دوم با یک کنترل استفاده میکنی
سوم هزینه و مصرف برقت کمتر میشه

چهارم از منو و امکانات خود تلویزیون هم کامل استفاده می کنی
پنجم گیر این شرکتهای ... که با آشغال ترین کیفیت دارند گیرنده دیجیتال را وارد می کنند نمی افتی:2:
ششم کیفیت دستگاه داخلی مسلماً بهتر از این اسباب بازی های کف بازار است
هفتم یک دستگاه اضافه کنار تلویزیون آویزان نمیشه
هشتم در کل خیلی بهتره:18::31:
نهم عالی است:27:
دهم خوبه :10:
....
بازهم خواستی بنویسم؟!:27:

regedit021
09-08-2011, 15:51
شک نکن با تیونر بخر

چهارم از منو و امکانات خود تلویزیون هم کامل استفاده می کنی
پنجم گیر این شرکتهای ... که با آشغال ترین کیفیت دارند گیرنده دیجیتال را وارد می کنند نمی افتی:2:
ششم کیفیت دستگاه داخلی مسلماً بهتر از این اسباب بازی های کف بازار است
هفتم یک دستگاه اضافه کنار تلویزیون آویزان نمیشه
هشتم در کل خیلی بهتره:18::31:
نهم عالی است:27:
دهم خوبه :10:
....
بازهم خواستی بنویسم؟!:27:
تنها اشكالش هم اينه كه نميتوني شبكه اي رو ضبط كني!

isfahaneshop
09-08-2011, 16:44
تنها اشكالش هم اينه كه نميتوني شبكه اي رو ضبط كني!
خودم تا حالا تلویزیون با تیونر دیجیتال ندیدم!
چون شغلم سر و کله زدن با تلویزیون های بدون تیونر است ولی از یک نفر شنیدم که تلویزیونش قابلیت ضبط هم داره.
حالا نمی دونم این مدل خاصی بوده یا همه اش این قابلیت را داره:31:

ak313
11-08-2011, 15:22
دوستان مشهدی آیا توی بلوار طبرسی دوم سیگنال دیجیتال وجود داره. اصلا این قضیه دریافت بد سیگنال مشهد چیه. برای فامیلمون یه دستگاه فرستادم چیزی تو اسکن پیدا نکرده البته آنتنش خیلی معمولیه.

isfahaneshop
11-08-2011, 19:45
دوستان مشهدی آیا توی بلوار طبرسی دوم سیگنال دیجیتال وجود داره. اصلا این قضیه دریافت بد سیگنال مشهد چیه. برای فامیلمون یه دستگاه فرستادم چیزی تو اسکن پیدا نکرده البته آنتنش خیلی معمولیه.
سلام برادر
این مشکل ضعف سیگنال توی اکثر شهرها هست
چاره کار
داخل منوی دستگاه به قسمت جستجوی دستی رفته
وارد کانالی که در شهر شما سیگنال ارسال می شود ، شده و با استفاده از نوار کیفیت آنتن ، آنتن خود را تنظیم کنید

لیست فرکانس های شهر های مختلف

جهت آنتن به سمت فرستنده صدا و سیما
ترجیحاً سیم نو و سالم و یک تکه و کوتاه ترین مسیر سیم کشی

آنتن شاخه ای UHF برای مناطق دور دست و دارای کمبود سیگنال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ://bolthely.hu/kepek/infotechkft/00528.jpg

ak313
12-08-2011, 01:02
خوب حالا دوستان مشهدی بفرمایند فرستنده دیجیتال کجای مشهد نصب شده تا آنتن رو اون وری بچرخونیم. آیا احتمال داره توی طبرسی دوم سیگنال نباشه

isfahaneshop
12-08-2011, 13:08
خوب حالا دوستان مشهدی بفرمایند فرستنده دیجیتال کجای مشهد نصب شده تا آنتن رو اون وری بچرخونیم. آیا احتمال داره توی طبرسی دوم سیگنال نباشه
اگه سمت فرستنده را می خوای بفهمی باید از داخل منوی دستگاه ، وارد قسمت جستجوی دستی بشی و کانالی که توی شهر مشهد شبکه ارسال میشه را وارد کنی
با استفاده از نواری که درصد سیگنال دریافتی شما را نشون میده و چرخاندن آنتن میشه سمت دقیق فرستنده را فهمید
یک نفر روی پشت بام آنتن را یک دور 360 درجه به آرامی می چرخونه و یک نفر دیگه تلویزیون را نگاه می کنه، وقتی که بیشترین سیگنال دریافتی را به صورت کاملاً ثابت و بدون نوسان دیدید ، همون جهت فرستنده است!:11:

behrouz2
12-08-2011, 17:37
با سلام
اطلاعات كاملي در اين باره در آدرس زير است

vasfenard
13-08-2011, 17:01
سلام
یه سوال آیا این مارک ایکس ویژن که مادیران به این نام گیرنده دیجیتال میزنه مارک یک شرکت غیر ایرانی است ؟
من که هر چی توی اینترنت گشتم سایت شرکت ایکس ویژن رو پیدا نکردم.
آخه می خواستم ببینم که این گیرنده های دیجیتال ایکس ویژن مونتاژ همین جا هستند و یا این که این مدل ها (101 111 121 131 33)را خود شرکت ایکس ویژن هم زده
اگه کسی در مورد آدرس سایت ایکس ویژن و یا مدل های تولیدی گیرنده دیجیتال اطلاعاتی داره لطفا بگه

vasfenard
13-08-2011, 17:08
سلام
نمودم دقیقا این سوال به کجا مربوط میشه اما به تلویزیون و گیرنده دیجیتال بی ربط نیست
و اون این که من یه تلویزیون ال جی فلترون مدل
rt-21fb920pz
دارم حالا میخاستم ببینم از کجا میتونم بفهمم که تلویزیونم تا چه رسولیشنی رو ساپورت میکنه
(576i 720i 1080i)
تا ببینم آیا دنبال گیرنده دیجتالی که بیشتر از 576 رو ساپورت میکنه برم یا نه
با توجه به این که در دفترچه راهنما هم نیامده و در خود سایت ال جی هم نیامده به گلدیران هم ایمیل زدم ولی جوابی دریافت نکردم
ضمنا تلویزیونم از این قابی ها نیست و سی آر تی هست

amirreza.13
14-08-2011, 10:29

فرستنده دیجیتال مشهد در جاده کلات هست .

kakawaki58
15-08-2011, 12:07
شبکه بازار به عنوان کانال 15 به فرستنده های دیجیتال اضافه شد

regedit021
15-08-2011, 18:37
اره اضافه شده ولي مثل اينكه فعلا برنامه اي نداره واسه پخش
كسي ميدونه هدف اين كانال چيه؟