PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25

kkevinloren2006
28-12-2013, 17:23
سلام.
بله دنای دستگاه خیلی خوبیه.
فردا میرم جمهوری تا بخرمش.
من انتخاب اولم مدل 329 new دنای هست.
البته میگن پیدا نمیشه.
اگه پیدا نشه انتخاب بعدیم مدل 601 دنای هست.
قیمت هر 2 تا یکی هست 95 تومان.
سری 3 دستگاه به گفته ی استفاده کننده ها که خوبه. همین طور سری 5 و 6. فقط پیشنهاد میکنم سری 4 رو نخرید که ناراضیاش زیادن.

راستی ببخشید iptv چی هست؟؟؟

تلویزیون اینترنتی.

viyoona
28-12-2013, 17:31
تلویزیون اینترنتی.
tanks
ممنون.

arash_16a
28-12-2013, 21:09
سلام
من فقط میخوام فیلم با فرمت mkv با زیرنویس srt پخش کنه ایا دستگاهه شما این قابلیت رو داره؟

ممنون

iLive
29-12-2013, 11:41
سلام.
بله دنای دستگاه خیلی خوبیه.
فردا میرم جمهوری تا بخرمش.
من انتخاب اولم مدل 329 new دنای هست.
البته میگن پیدا نمیشه.
اگه پیدا نشه انتخاب بعدیم مدل 601 دنای هست.
قیمت هر 2 تا یکی هست 95 تومان.
سری 3 دستگاه به گفته ی استفاده کننده ها که خوبه. همین طور سری 5 و 6. فقط پیشنهاد میکنم سری 4 رو نخرید که ناراضیاش زیادن.

راستی ببخشید iptv چی هست؟؟؟

ممنون. اگر تونستید یه ریویو از دستگاهی که می خرید بذارید.:n01:

blackkk
30-12-2013, 13:39
سلام..دوستان من میخواستم یه گیرنده دیجیتال usb بر لب تاب بگیریم چه برندی و چه مدلی رو بگیرم که واقعا قوی و با کیفیت باشه رنج قیمتش هم حدود 90 تا 100 تومن.

viyoona
31-12-2013, 18:39
سلام. دوستان.
برای آپدیت دستگاه باید فلش رو format کرد یه سوالی داشتم.
برای گیرنده ی دنای موقعی که format میکنیم. باید fat32 یا fat یا exfat یا ..... format کنیم.
کسی اطلاعی داره. کلا باید بر چه اساسی format کرد.

و اینکه کلا چه جوری میشه آپدیتش کرد ممنون میشم یکی برام توضیح بده.
:n02:

viyoona
01-01-2014, 19:13
سلام دوستان .
من 2 روزه که دستگاه دیجیتال دنای 601 رو گرفتم.
دستگاهه خوبیه.
اولش مشکل ساعت داشت که معلوم شد اشکال از خوده صدا و سیماست. که امروز عصر مشکل بر طرف شد و ساعت دستگاه هم درست شد.
epg خیلی خوبی داره از 329 خیلی بهتره. کلا با epg خیلی حال میکنم.
ضبط برنامش هم که خیلی خوبه. تو دفترچش نوشته بود برای ضبط برنامه باید دستگاه روشن باشه تا ضبط کنه ولی اگر دستگاه خاموش هم باشه بازم دستگاه سره تایمی که دادیم ضبط میکنه و خودش خاموش میشه.
همه شبکه ها رو خیلی خوب میگیره . البته بستگی به آنتن هم داره . مثلا چون ما آنتن مرکزی داریم و نمیتونیم آنتن رو دست بزنیم بعضی موقع ها 10 شبکه ی اول رو خراب نشون میده . برای همین ما یه خروجی آنتن از دستگاه وصل کردیم به تلویزیون که در مواقعی که اگه خیلی خیلی بد نشون داد از خود تلویزیون استفاده کنیم. که تا حالا انقدر حاد نشده.
در کل از نظر گیرندگی که خیلی عالیه.
و از نظر گیرندگی 601 از 329 بهتره.

viyoona
01-01-2014, 19:31
و اما از نظر پلیر و سایر موارد.
پلیر 329 از 601 بهتر هست. البته این نکته رو بگم که 329 بعضی از فرمتها مثل flv رو پخش نمیکنه ولی 601 همه فرمتها رو پخش میکنه
601 پلیرش زیرنویس رنگ زرد نداره. و فیلم های عریض رو full نشون میده که باعث کشیده شدن تصویر میشه. البته این مشکل برای فیلمای خارجی هست و فیلمای ایرانی رو درست نشون میده.. .البته من هنوز در این رابطه با مسئولش صحبت نکردم شاید بشه درستش کرد. :n13:
mkv و str رو کاملا پشتیبانی میکنه .
کیفیت هم پلیر هم گیرنده خوبه.
راستی اگه زبان منو انگلیسی باشه epg دستگاه خرابه. وقتی به مسئولش گفتم خیلی راحت گفت خوب زبانش رو بزار فارسی. من که میخواستم مسئولش رو با این جواب دادنش بزنم. :n24:
یا بازی های دستگاه کلا خرابه و دستگاه هنگ میکنه به طوری که باید از برق کشید. وقتی این رو هم به مسئولش گفتم. مسئول گفت خوب از یه گیرنده باید فقط در حد گرفتن کانالای دیجیتال انتظار داشت. باز اینجا هم میخواستم مسئولش رو بزنم که خیلی خودم رو کنترل کردم.
آخه یکی نیست بهشون بگه وقتی این قسمت کار نمیکنه چرا جزء ویژگی های دستگاه مینویسید. البته زیاد بازی مهم نیست مهم گیرندگیش و پلیرش هست که خوبه ولی در کل از پاسخ گویی مسئلش زیاد راضی نیستم.
نتیجه گیری کلی . با وجود 2 تا مشکل پلیرش . ولی بازم ما راضی هستیم. :n02:
سوالی راجع به دنای 601 داشتید در خدمتم. :n26:

Ghaioom
01-01-2014, 20:15
سلام

یکی از کاربرا تو وبلاگم سوال کرده که یه تی وی هست رو کنترلش دکمه AD داره. میخواد بدونه کارش چیه . میخوام بدونم کسی میدونه کارش چیه؟

amirkhan_0o0
01-01-2014, 21:33
سلام

یکی از کاربرا تو وبلاگم سوال کرده که یه تی وی هست رو کنترلش دکمه AD داره. میخواد بدونه کارش چیه . میخوام بدونم کسی میدونه کارش چیه؟

اگه اشتباه نکنم، خلاصه Audio Description هست. که رو بعضی کنترل تلویزیون ها هست. و توی ایران کاربرد نداره.
حدس می زنم یه چیزی مثل EPG صوتی باشه

iLive
02-01-2014, 00:20
پلیر 329 از 601 بهتر هست. البته این نکته رو بگم که 329 بعضی از فرمتها مثل flv رو پخش نمیکنه ولی 601 همه فرمتها رو پخش میکنه
601 پلیرش زیرنویس رنگ زرد نداره. و فیلم های عریض رو full نشون میده که باعث کشیده شدن تصویر میشه. البته این مشکل برای فیلمای خارجی هست و فیلمای ایرانی رو درست نشون میده.. .البته من هنوز در این رابطه با مسئولش صحبت نکردم شاید بشه درستش کرد. :n13:
راستی اگه زبان منو انگلیسی باشه epg دستگاه خرابه. وقتی به مسئولش گفتم خیلی راحت گفت خوب زبانش رو بزار فارسی. من که میخواستم مسئولش رو با این جواب دادنش بزنم. :n24:
یا بازی های دستگاه کلا خرابه و دستگاه هنگ میکنه به طوری که باید از برق کشید. وقتی این رو هم به مسئولش گفتم. مسئول گفت خوب از یه گیرنده باید فقط در حد گرفتن کانالای دیجیتال انتظار داشت. باز اینجا هم میخواستم مسئولش رو بزنم که خیلی خودم رو کنترل کردم.
آخه یکی نیست بهشون بگه وقتی این قسمت کار نمیکنه چرا جزء ویژگی های دستگاه مینویسید. البته زیاد بازی مهم نیست مهم گیرندگیش و پلیرش هست که خوبه ولی در کل از پاسخ گویی مسئلش زیاد راضی نیستم.

ممنون :n01:
فقط این مورد که فول نشون میده بده :n27: حتما باید راه حلی داشته باشه. من می خوام به تلویزیون crt وصل کنم که واید هم نیست.
زیر نویس از نظر سایز که خوانا هست؟ زرد بودن مهم نیست. مگه تو کامپیوتر کسی با زیرنویس زرد میبینه که حالا تو tv بخوام زرد ببینم.:n02:

frank78
05-01-2014, 13:54

دوست عزیز
تو دنای 601 میشه زیرنویس رو تغییر سایز داد؟
مشکل تصویر عریض رو حل کردید؟ یا همچنان فیلم رو با تصویر عریض نشون میده؟
ممنون میشم سریع جواب بدید

viyoona
08-01-2014, 21:55
ممنون :n01:
فقط این مورد که فول نشون میده بده :n27: حتما باید راه حلی داشته باشه. من می خوام به تلویزیون crt وصل کنم که واید هم نیست.
زیر نویس از نظر سایز که خوانا هست؟ زرد بودن مهم نیست. مگه تو کامپیوتر کسی با زیرنویس زرد میبینه که حالا تو tv بخوام زرد ببینم.:n02:

سلام دوستان.
والا از نظر خوانا بودن زیر نویس باید خودتون ببینید باحاش راحتید یا نه.
ولی در کل قسمت پلیر 601 برای فیلمای خارجی زیاد خوب نیست.
متاسفانه من هنوز نتونستم با مسئولش صحبت کنم تا ببینم میشه این مشکل رو حل کرد یا نه.
هر وقت تماس گرفتم حتما بهتون اطلاع میدم.

viyoona
08-01-2014, 21:58
دوست عزیز

بله سایز کوچک و متوسط و بزرگ داره.
ولی موقعی که روی سایز بزرگ میزنم نصف زیر نویس خارج از تصویر میفته از قسمت چپ و راست نه از قسمت پایین.
فیلم رو عریض نشون نمیده . فیلمهای عریض رو عریض نشون نمیده یعنی از بالا و پایین کشیده میشن مثلا در قسمتهای close up صورت شخص کشیده هست.
متاسفانه هنوز نتونستم با مسئولش صحبت کنم هر وقت تماس گرفتم حتما بهتون اطلاع میدم.

supermax15
08-01-2014, 23:17
چجوری باید این گیرنده سیماران رو اپدیت کرد ؟ توی منو میرم اپدیت میزنم هیچی پیدا نمیکنه
در حالی که 2 ساله خریدیم هیچ اپدیتی هم نکردیم
اصلا فریم ور میاد واسه اینا یا الکی هست؟

Ghaioom
09-01-2014, 15:22
چجوری باید این گیرنده سیماران رو اپدیت کرد ؟ توی منو میرم اپدیت میزنم هیچی پیدا نمیکنه
در حالی که 2 ساله خریدیم هیچ اپدیتی هم نکردیم
اصلا فریم ور میاد واسه اینا یا الکی هست؟

سلام. تو گوگل پیدا کردی که کردی نکردیم ولش ! :n02:

babakgol70
11-01-2014, 21:24
دوستان درود بر شما
يك گيرنده ديجيتال پيدا كردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قيمتش خيلي فريبنده هست.

نظرتون در موردش چيه؟
آيا واقعا قيمتش اينقدر كمه؟

راستش من نمي خوام زياد هزينه كنم براي كار خيلي ساده اي مي خوام لطفا يكي ارزونترين و بهترين رو به من معرفي كنه.

سپاسگزارم.

❀♥ ♣ MOHSEN ♣ ♥❀
13-01-2014, 20:09
S@L@M

دوستان بین گیرنده های دنای کدومش خوبه ....

قیمتش مهم نیست البته بشه گیر اوردش

ممنون میشم راهنمایی کنی

mrnoor
13-01-2014, 22:47
دوستان درود بر شما
يك گيرنده ديجيتال پيدا كردم.

قيمتش خيلي فريبنده هست.

نظرتون در موردش چيه؟
آيا واقعا قيمتش اينقدر كمه؟

راستش من نمي خوام زياد هزينه كنم براي كار خيلي ساده اي مي خوام لطفا يكي ارزونترين و بهترين رو به من معرفي كنه.

سپاسگزارم.

سلام
دوست عزیز، الان زیر 100 نمیتونی یه گیرنده خوب و مناسب پیداکنی. منظورم از خوب و مناسب اینه که قابلیتهای زیادی ازجمله پشتیبانی از هارد ظرفیت بالا، پخش انواع فرمتهای تصویری و صوتی و . . . داشته باشه

Farzad_p30
18-01-2014, 12:45
سلام
من به تازگی یک گیرنده تلویزیون دیچیتال یو اس بی X vision مادیران خریدم
مشکل من اینه که در قسمت EPG نوشته ها فارسی نیستند و به صورت کاراکتر های نامفهوم نمایش داده میشه
لطفا راهنمایی بفرمایید چطوری میتونم فونت و استایل نمایش رو اصلاح کنم که فارسی نشون بده
ممنون

Hossein_Bahal
18-01-2014, 20:02
من بین at-200 سما و 601 دنای مردد هستم .
کسی میتونه کمکم کنه ؟

AliMirzaie
20-01-2014, 11:41
دوست عزیز

بله سایز کوچک و متوسط و بزرگ داره.
ولی موقعی که روی سایز بزرگ میزنم نصف زیر نویس خارج از تصویر میفته از قسمت چپ و راست نه از قسمت پایین.
فیلم رو عریض نشون نمیده . فیلمهای عریض رو عریض نشون نمیده یعنی از بالا و پایین کشیده میشن مثلا در قسمتهای close up صورت شخص کشیده هست.
متاسفانه هنوز نتونستم با مسئولش صحبت کنم هر وقت تماس گرفتم حتما بهتون اطلاع میدم.

من بین at-200 سما و 601 دنای مردد هستم .
کسی میتونه کمکم کنه ؟
برای این که فیلم های wide رو تغییر اندازه نده باید تو منوی تنظیمات با توجه به نسبت تصویر صفحه نمایشتون، 3:4 letter box و یا 16:9 pillar box رو انتخاب کنید یعنی اگه تلویزیونتون 3:4 هست اولی و اگه 16:9 هست، دومی رو انتخاب کنید. من خودم دنای 601 اقوام رو در منزل خودمون در کنار گیرنده سما امتحان کردم و با اطمینان میگم که قدرت گیرندگیش خیلی بیشتر از سما هستش. قدرت گیرندگی 601 همیشه روی 100 بود و نوسان نداشت. تصویرش هم هیچ وقت پارازیت نداشت. اما گیرنده سما قدرت سیگنالش اکثر معمولا روی 91 بود و خیلی اوقات نوسان و پارازیت هم داشت.
سرعت تعویض کانال 601 بیشتر از سما هستش.
اما از نظر پلیر هم مشکلی که تو 601 وجود داره اینه که صدای 5.1 کاناله فرمت AC3 رو پخش نکرد اما نوع دو کاناله همین فرمت رو پخش کرد (باقی فرمت های صدا رو امتحان نکردم اما فکر کنم 5.1 کاناله رو کلا پخش نکنه). با توجه به این که صدای اکثر ریلیز های 720p و 1080p از این نوع هست این یک مشکل بزرگ هستش که امیدوارم در بروزرسانی رفع بشه (اما فکر نکنم). همچنین اندازه و رنگ زیرنویس رو هم تغییر میده اما حتی حالت بزرگش هم به اندازه کافی بزرگ نیست. پلیر سما هیچ کدوم از این مشکلات رو نداره و البته برای این که فیلم های wide رو تغییر اندازه نده باید همون کاری که برای 601 گفتم انجام بدین.
در نهایت بگم که با استفاده از یک آنتن اتوبوسی و تقویت کننده آنتن، مشکل پارازیت سما هم رفع شد. بنابراین اگه تو منطقه ای هستین که گیرندگیش بده و حتی با آنتن اتوبوسی هم گیرندگیش خوب نیست و نیازی به پلیر قوی ندارین (چون تلویزیون های جدید اکثر فرمت ها رو پخش میکنن) حتما برین سراغ دنای 601. اما اگه پلیر قوی لازم دارین (چون تلویزیونتون اون فرمتا رو پخش نمیکنه) و گیرندگیتون هم خوبه یا از آنتن اتوبوسی استفاده میکنید، برین سراغ گیرنده سما.

viyoona
21-01-2014, 01:05
درسته واقعا 601 دنای از نظر گیرندگی بی نظیره.
فیش سر آنتن ما مشکل داشت و اون رو عوض کردیم. و مشکلش بر طرف شد و الان همه شبکه ها رو با کیفیت 100% میگیره.
از نظر گیرندگی که ازش خیلی راضیم.
*
اون تغییرات صفحه نمایش رو انجام دادم ولی فقط رو قسمت گیرندگیش تاثیر داره و قسمت پلیرش هیچ فرقی نداره.
البته من از قسمت پلیرش هم خیلی راضیم چون همه فرمت ها رو میخونه .
من پیشنهاد میکنم اگه میخواید بیشتر فیلمای ایرانی رو از دستگاه ببینید. همین 601 رو بگیرید.
ولی خوب اگر میخواین بیشتر فیلمای خارجی رو با دستگاه ببینید من سما رو پیشنهاد میکنم. ولی خوب از نظر گیرندگی شاید یکم از 601 پایین تر باشه.

AliMirzaie
21-01-2014, 01:47
مطمئنم که رو فیلم هم اثر داره چون دقیقا یک فیلم واید رو امتحان کردم که در حالتی که نسبت تصویر رو خودکار بود، تصویر رو میکشید تا تمام صفحه رو بپوشونه ولی وقتی در حالت 16:9 pillar box بود، بالا و پایینش رو نوار سیاه مینداخت. در مورد سما هم همین طوره. (چیپست اصلی دنای و سما یکیه و هردوشون چیپست mstar7818 دارن و یک سری تفاوت های جزئی نرم افزاری منتهی تیونر دنای 601 واقعا قویتره.)
خوب مسلما فیلم های ایرانی اکثرا صدای 2 کاناله دارن و حتی فیلم های دوبله هم اکثرا این طورا. از نظر ساپورت فرمت ها هم هر دو گیرنده سما و دنای در یک حد هستن منتهی واقعا اگه به پلیر قوی برای فیلم های 720p و 1080p نیاز دارین، از این مشکل عدم پشتیبانی از صدای 5.1 کاناله نمیشه گذشت. (فیلم های ایرانی که حتی 720p هم نیستن و حداکثر کیفیتشون در حد دیویدیه)

mehdig20
22-01-2014, 19:26
سلام دوستان
بیزحمت ی گیرنده تا قیمت صد،صد و بیست معرفی کنید که کم دردسر باشه و پسوندای رایج ویدئویی رو ساپورت کنه. اکس ویژن ها الان چطورن؟

AliMirzaie
24-01-2014, 01:18
قدرت گیرنده دنای 601 عالیه و پسوندای رایج رو هم پشتیبانی میکنه. منتهی صدای 5 کاناله رو پخش نمیکنه. اکس ویژن ها هم صدای پنج کاناله رو پخش نمیکنن.

viyoona
24-01-2014, 16:00
دوستان یه پیشنهاد. برای اونایی که دستگاهاشون صدای 5 کاناله رو ساپورت نمیکنه
البته نمیدونم اینی که میگم درسته یا نه یا اینکه جواب میده یا نه.
برای فیلمایی که صدای 5 کاناله دارن. با نرم افزار mkvmerge GUI صدای فیلم رو جدا کنید بعد فایل صدا رو با نرم افزار Wondershare Video Converter Ultimate از صدای 5 کاناله به صدای 2 کاناله تبدیل کنید.
بعد فایل صدا رو با همون نرم افزار اولیه یعنی mkvmerge GUI بریزید رو خود فیلم. تموم این کارایی که گفتم کمتر از 5 دقیقه طول میکشه. فکر کنم برای اونایی که دستگاهاشون صدای 5 کاناله رو ساپورت نمیکنه جواب بده. ان شاالله. :n01:

AliMirzaie
25-01-2014, 01:04
برای فیلمایی که صدای 5 کاناله دارن. با نرم افزار mkvmerge GUI صدای فیلم رو جدا کنید بعد فایل صدا رو با نرم افزار Wondershare Video Converter Ultimate از صدای 5 کاناله به صدای 2 کاناله تبدیل کنید.
بعد فایل صدا رو با همون نرم افزار اولیه یعنی mkvmerge GUI بریزید رو خود فیلم. تموم این کارایی که گفتم کمتر از 5 دقیقه طول میکشه. فکر کنم برای اونایی که دستگاهاشون صدای 5 کاناله رو ساپورت نمیکنه جواب بده. ان شاالله. :n01:
این کارایی که میگید درسته و مطمئنا جواب میده. البته به احتمال زیاد 10-15 دقیقه طول بکشه.

viyoona
25-01-2014, 15:33
این کارایی که میگید درسته و مطمئنا جواب میده. البته به احتمال زیاد 10-15 دقیقه طول بکشه.
نه مطمئن باشید زیاد طول نمیکشه. همون حدود 5 دقیقه هست.
نرم افزار ها که کارشون رو سریع انجام میدن.
میمونه اون کاربری که پشت دستگاهه که اگه بار اولش باشه خیلی طول میکشه تا صداش رو درست کنه. بعد که یاد گرفت سریع گزینه ها رو انتخاب میکنه و زیاد طول نمیکشه تا فیلم حاضر بشه.

Ghaioom
25-01-2014, 16:02
سلام. این ترفنده ؟ انگار خوبه بزارم تو وبلاگم؟ :n13::n02: وبلاگ من همون تی وی دیجیتاله اگه دیدین.

viyoona
27-01-2014, 20:09
سلام دوستان.
اول از همه یه تشکر ویزه دارم از کاربر محترم Ghaioom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، بابت گذاشتن ترفند در وبلاگشون.
و همین طور یه تشکر ویژه هم دارم از کاربر محترم AliMirzaie ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بابت راهنماییشون برای حاشیه دار کردن فیلمها. که کاملا درست بوده.
خواستم فقط بگم که تنظیمات صفحه نمایش دستگاه رو ، روی 4:3 حاشیه دار گذاشتم و قسمت پلیر دستگاه هم کاملا درست شده.
فقط مونده بهتر شدن زیر نویس که ما به همین هم راضییم ولی داریم روش کار میکنیم ببینیم میشه بهترش کرد ، که اگه تونستیم حتما بهتون اطلاع میدم.
در کل تا اینجا که من از 601 بسیار راضی هستم.
و از دوستان هم بابت راهنمایی هاشون بسیار متشکرم.

mk367
30-01-2014, 18:18
سلام امروز اگه بخوام یه گیرنده خوب بگیرم با 100تومن کدو م مدل رو معرفی می کنید .
سرعت نعویض کالا + گیرندگی و خراب نشدن و دوام
یه چیزی که از ایکس ویژن353 بهتر باشه

chapanah
30-01-2014, 18:49
دوستان ما یه گیرنده دیجیتال داریم آنتن نمیده قضیه چیه ؟؟ بدون گیرنده تلویزیون میبینیم ولی با این نمیشه باید چیکار کنیم ؟؟؟؟ تو دوشواری افتادیم :n14:

Ghaioom
31-01-2014, 11:32
دوستان ما یه گیرنده دیجیتال داریم آنتن نمیده قضیه چیه ؟؟ بدون گیرنده تلویزیون میبینیم ولی با این نمیشه باید چیکار کنیم ؟؟؟؟ تو دوشواری افتادیم :n14:

قبلا کار میکرد؟ انتن رو تو جهات مختلف جستجو کنید ببینید چی میشه. شایدم اون موقعی که انتن نداده از صدا سیما قطع شده باشه چون گاهی وقتا اینطوری میشه.

اینجا تو روستامون هر کی گیرنده میخره دنای هست! نمیدونم همه از یه مغازه میخرن یا فقط اینجا دنای میفروشن!! :n13::n04::n02:

من که با دنای زیاد حال نکردم یه جوریه. فک کنم کند هم هستش! وقتی کانال تعویض هم میکنی چند ثانیه اولش کنده تصویر!

hasanak852
01-02-2014, 01:49
در مورد مارشال 885:
امکانات، کیفیت و ظاهرش بد نیست
در مورد پخش کننده، همین که فیلم 1080p با فرمت mkv و زیرنویس srt رو ساپورت میکنه، عالیه
مال من موقع روشن شدن پیغام "سیگنال موجود نیست" میاد (احتمالا از آنتته) و 2-1 دقیقه طول میکشه تا لود شه و تصویر بیاد
به نظر من نقطه ضعف اصلیش خدمات پس از فروش و گرانتیشه، سایت اصلیش (marshalusa.com) هیچ اسم و مشخصاتی از این محصول نداره و آپدیت و پشتیبانی و... تعطیل!:n15:
بهترین گزینه بازار به نظرم مارک ایکس ویژنه به خاطر گارانتی تعویض، پشتیبانی خوب، امکانات و کیفیت محصولات.

moghaddas mfa
01-02-2014, 09:32
قبلا کار میکرد؟ انتن رو تو جهات مختلف جستجو کنید ببینید چی میشه. شایدم اون موقعی که انتن نداده از صدا سیما قطع شده باشه چون گاهی وقتا اینطوری میشه.

اینجا تو روستامون هر کی گیرنده میخره دنای هست! نمیدونم همه از یه مغازه میخرن یا فقط اینجا دنای میفروشن!! :n13::n04::n02:

من که با دنای زیاد حال نکردم یه جوریه. فک کنم کند هم هستش! وقتی کانال تعویض هم میکنی چند ثانیه اولش کنده تصویر!

سلام

اگه یه کم تحقیق کنی به این نتیجه میرسی که دنای یه گیرنده نمیگم عالی ولی جزء بهترینهاست:n10:

amirardallan
01-02-2014, 10:41
سلام دوستان
ایا دستگاهی وجود داره که هم به کامپیوتر بخوره ( خروجی USB ) و هم بشه به تلوزیون وصلش کرد ؟ من انتن هوایی ندارم . دستگاه خودش باید انتن داشته باشه ...
ممنون و مچکرم از راهنماییهاتون

Ghaioom
01-02-2014, 22:53
در مورد مارشال 885:
امکانات، کیفیت و ظاهرش بد نیست
در مورد پخش کننده، همین که فیلم 1080p با فرمت mkv و زیرنویس srt رو ساپورت میکنه، عالیه
مال من موقع روشن شدن پیغام "سیگنال موجود نیست" میاد (احتمالا از آنتته) و 2-1 دقیقه طول میکشه تا لود شه و تصویر بیاد
به نظر من نقطه ضعف اصلیش خدمات پس از فروش و گرانتیشه، سایت اصلیش (marshalusa.com) هیچ اسم و مشخصاتی از این محصول نداره و آپدیت و پشتیبانی و... تعطیل!:n15:
بهترین گزینه بازار به نظرم مارک ایکس ویژنه به خاطر گارانتی تعویض، پشتیبانی خوب، امکانات و کیفیت محصولات.
سلام
ما مدل 5021 داریم من که تا حالا مشکلی تو گیرندیگش ندیدم. یه دستگاه عالی ای هست از نظر من از همه لحاظ.

سلام

اگه یه کم تحقیق کنی به این نتیجه میرسی که دنای یه گیرنده نمیگم عالی ولی جزء بهترینهاست:n10:
کی حوصله تحقیقشو داره :n09::n02:

سلام دوستان
ایا دستگاهی وجود داره که هم به کامپیوتر بخوره ( خروجی USB ) و هم بشه به تلوزیون وصلش کرد ؟ من انتن هوایی ندارم . دستگاه خودش باید انتن داشته باشه ...
ممنون و مچکرم از راهنماییهاتون

فکر نکنم! ما که ندیدیم شاید تو اینده ساخته بشه اگه ساخته نشده ! حالا شما به مسئولین پیشنهاد بدین:n02:

fabri fibra
02-02-2014, 14:03
سلام دوستات لطفا بین ست تاپ باکس های ایکس ویژن مدل 107 و 123 و 242 یکی را معرفی کنید فرمت MKV برام مهم نیست

مدل های 363 و 110 و 207 چطور من نظرم روی 123 هستش

با تشکر لطفا امشب پاسخ بدید چون فردا میخوام برم بخرم

van123
03-02-2014, 20:48
سلام
من راهنمایی میخام واسه خرید گبرنذه دیجیتال واسه PC
چه مدلی و چه قیمتی گیرم میاد؟
سرعت و کیفیت خوبی داشته باشه

2-
من یه LED یونی دارم که گیرنده داخلی داره
باید چطور ازش کار بگیرم؟
چه آنتنی بش وصل کنم که ج بده؟

Altairezio
03-02-2014, 22:06
دوستان یه مشکلی برا من به وجود اومده ...
دستگاه من me 885 هستش که تو دفترچش نوشته هر نوع فایلی رو اجرا میکنه ولی این طور نیست!
بعد از اومدن EPG دیدم به کلی نوشته هارو با یه خط غیر قابل خوندن نشون میده!
تو چند جا خوندم که این مشکل بعد بروز رسانی دستگاه حل میشه ولی فایل بروز رسانی رو نتونستم پیدا کنم!
دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید!
ممنون:n16:

yonsen
05-02-2014, 00:38
سلام

مرجع هست بشه تمام گیرنده های کامپیوتر را که توبازار موجود هست دید؟

الان چه مدلهایی از از پرو ویژن و ایکس ویژن هست؟

Ghaioom
05-02-2014, 07:18
سلام
من راهنمایی میخام واسه خرید گبرنذه دیجیتال واسه PC
چه مدلی و چه قیمتی گیرم میاد؟
سرعت و کیفیت خوبی داشته باشه

2-
من یه LED یونی دارم که گیرنده داخلی داره
باید چطور ازش کار بگیرم؟
چه آنتنی بش وصل کنم که ج بده؟
سلام
مال ایکس ویژه 4100 رو بگیرین قیمتش انگار نزدیک به 50 تومنه. هم گارانتی معتبر هم کیفیت خوب.
گیرنده داخلی دیجیتال منظورت؟ وینش 7 هست ؟ با ویندوز مدیا سنتر برو فعالش کن.
همینو ببین:
حالا این مال یه مدل دیگه بود.

دوستان یه مشکلی برا من به وجود اومده ...
دستگاه من me 885 هستش که تو دفترچش نوشته هر نوع فایلی رو اجرا میکنه ولی این طور نیست!
بعد از اومدن EPG دیدم به کلی نوشته هارو با یه خط غیر قابل خوندن نشون میده!
تو چند جا خوندم که این مشکل بعد بروز رسانی دستگاه حل میشه ولی فایل بروز رسانی رو نتونستم پیدا کنم!
دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید!
ممنون:n16:
شاید اون نوشته ها از این بایشه که زبون فارسی یا عربی تو دستگاه فعال نکرده باشی از قسمت تنظیمات!
برای آپدیتش هم تو گوگل: فایل آپدیت me 885
جستجو کنید یه چیزایی گذاشته شده!

سلام

مرجع هست بشه تمام گیرنده های کامپیوتر را که توبازار موجود هست دید؟

الان چه مدلهایی از از پرو ویژن و ایکس ویژن هست؟
شاید باشه من که تا حالا دنبالش نبودم.
الان مدل جدید 4100 ایکس ویژن هست برای کامپیوتر اونو نمیدونم.

Altairezio
05-02-2014, 11:06
شاید اون نوشته ها از این بایشه که زبون فارسی یا عربی تو دستگاه فعال نکرده باشی از قسمت تنظیمات!
برای آپدیتش هم تو گوگل: فایل آپدیت me 885
جستجو کنید یه چیزایی گذاشته شده!

هه.....
دوست من اگه از تو گوگل پیدا میکردم که اینجا درخواست نمیدادم:n02:

Ghaioom
05-02-2014, 15:44
هه.....
دوست من اگه از تو گوگل پیدا میکردم که اینجا درخواست نمیدادم:n02:

ای بابا همون صفحه اول میاره دیگه باید من بدم؟ :n02:
بیا به خاطر تو عضو شدم گرفتم لینکشو :n02:

انگار اپدیت جدید نداره تو یه سایت که اینو نوشته بود یکیشم فیلتر بود حوصله شو نداشتم سافت باز کنم برم توش . :n02:

دوستان یکی تو نظرات وبلاگم سوال کرده:

چطور باید فلشو با تلویزیون فرمت کرد؟
ال ای دی سامسونگه 1080p سری 5

لطفا هر چه سریعتر یکی راهنمایی کنه. سوالشم چون ربطش به همون پست داره سوال کرده. منم که این دستگاه رو ندارم ببینم کجاست.

matinpour
05-02-2014, 20:56

انگار اپدیت جدید نداره تو یه سایت که اینو نوشته بود یکیشم فیلتر بود حوصله شو نداشتم سافت باز کنم برم توش . :n02:

دوستان یکی تو نظرات وبلاگم سوال کرده:

چطور باید فلشو با تلویزیون فرمت کرد؟
ال ای دی سامسونگه 1080p سری 5

لطفا هر چه سریعتر یکی راهنمایی کنه. سوالشم چون ربطش به همون پست داره سوال کرده. منم که این دستگاه رو ندارم ببینم کجاست.

دوست عزیز
برای اینکه فلش را فرمت کنید باید تلویزیونتان قابلیت ضبط کردن داشته باشد و بعد فلش را به تلویزیون وصل و دکمه ضبط را از روی کنترول فشار می دهید و آن وقت از شما می خواهد که فلش را فرمت کنید و باقی مراحل و برای مطلب بیشتر هم می توانید به این تایپیک بروید

kavoshm
05-02-2014, 21:14
آقا بلاخره ما سما بگیریم یا نه؟
فکر کنم فقط این مدل باشه که AC3 5.1 رو پخش میکنه و پلیر بهتری هم نسبت به بقیه برندها داره دیگه؟!

moghaddas mfa
06-02-2014, 07:32
سلام

دوستان منطقه ما سیگنال قوی نیست راهی هست بشه فهمید کدوم طرفی انتنو بچرحونیم بهترین سیگنال بگیره....
دستگاه دنای 528 گرفتم ولی اصلا سیگنال پیدا نمیکنه حتی اگه فیش انتن رو هم جدا کنی هیچ پیغامی نمیده اخه اینجوری که نمیشه باید چکار کرد......:n21:
همسایمون با یه انتن داغون داره 20 شبکه رو دریافت میکنه ولی ما بااینکه انتن اتوبوسی گرفتیم هنوز نتونستیم راه اندازیش کنیم.... اگه میشه کمک کنید ..:n04:

Ghaioom
06-02-2014, 07:39
سلام

دوستان منطقه ما سیگنال قوی نیست راهی هست بشه فهمید کدوم طرفی انتنو بچرحونیم بهترین سیگنال بگیره....
دستگاه دنای 528 گرفتم ولی اصلا سیگنال پیدا نمیکنه حتی اگه فیش انتن رو هم جدا کنی هیچ پیغامی نمیده اخه اینجوری که نمیشه باید چکار کرد......:n21:
همسایمون با یه انتن داغون داره 20 شبکه رو دریافت میکنه ولی ما بااینکه انتن اتوبوسی گرفتیم هنوز نتونستیم راه اندازیش کنیم.... اگه میشه کمک کنید ..:n04:
سلام
بعضی از دستگاه ها تو تنظیمات یه قسمت دارن به نام تنظیم انتن، که میتونی انتن رو بچرخونی بعد هر وقت سیگنال اومد بوق میزنه. تو مارشال که دیدم ولی بقیه دستگاه ها رو نمیدونم. :n02:

من یه دنای دیدم که میزد سیگنال موجود نیست مال شما رو نمیدونم چرا هیچی نمیگه!! :n02:شاید خراب باشه :n13:

Altairezio
06-02-2014, 11:39

الان یه مشکل دیگه ایجاد شد گیوم جان!:n02:
آقا بعد آپدیت EPG ها رو میاره ولی به همون زبان قاریشمیش!

saeid3d
06-02-2014, 16:42
سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
من چندین صفحه از تاپیک رو خوندم ولی به نتیجه کاملی نرسیدم
راهنمایی میخواستم برای خرید گیرنده دیجیتال
اولویت اول : گیرندگی بالا
اولویت دوم : پلیر خوب
گویا خیلی از گیرنده ها با صدای 5.1 کاناله مشکل دارن
و همینطور با زیرنویس srt
حالا اگه بخوام در مجموع یه گیرنده دیجیتال خوب بگیرم کدوم دستگاه و مدل رو پیشنهاد میکنید ؟
قیمتش مهم نیست
یکی از دوستان مکسیدر رو پیشنهاد داد . کسی نظری راجع بهش داره ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

Ghaioom
06-02-2014, 23:54
الان یه مشکل دیگه ایجاد شد گیوم جان!:n02:
آقا بعد آپدیت EPG ها رو میاره ولی به همون زبان قاریشمیش!
خوب من اینجاشو نمیدونم باید با تنظیمات زبون ور بری ببینی چی میشه :n02:

در ضمن یه سر به وبلاگم بزن یه چند تا پست اپ زدم تو پروفم هست لینکش D: :P

moghaddas mfa
07-02-2014, 10:34
سلام دوستان برا تنظیم انتن باید بم سراغ جستجوی دستی وبعد انتنو بچرخونم.
حالا اون عدد که نشون میده رو چند بزارم .......یا کلا هر منطقه با هم فرق میکنه ......اگه فرق نمیکنه یکی بی زحمت اعدادشو بگه ممنون:n23:

Ghaioom
08-02-2014, 07:32
سلام دوستان برا تنظیم انتن باید بم سراغ جستجوی دستی وبعد انتنو بچرخونم.
حالا اون عدد که نشون میده رو چند بزارم .......یا کلا هر منطقه با هم فرق میکنه ......اگه فرق نمیکنه یکی بی زحمت اعدادشو بگه ممنون:n23:

علیک.

اینجا هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n06:

van123
08-02-2014, 19:50
سلام
مال ایکس ویژه 4100 رو بگیرین قیمتش انگار نزدیک به 50 تومنه. هم گارانتی معتبر هم کیفیت خوب.
گیرنده داخلی دیجیتال منظورت؟ وینش 7 هست ؟ با ویندوز مدیا سنتر برو فعالش کن.
همینو ببین:
حالا این مال یه مدل دیگه بود.
.

گیرنده دیجیتال داخلی منظورم هس
LED تلویزیون منظورم هس

Ghaioom
08-02-2014, 20:22
گیرنده دیجیتال داخلی منظورم هس
LED تلویزیون منظورم هس

اها :n02:

خب. تو تنظیمات فعال هست دیگه؟ اگه فعال هست همین انتنهای ساده هم کار میکنه. سیگنال خواهد گرفت. :n06:

اگه هم فعال نیست که باید تو تاپیک دیگه مشابه به تلویزیونت بری سوال کنی برای فعال کردنش.

monaj
08-02-2014, 20:27
سلام دوستان.
ما تو تهران هستیم. اوایلی که گیرنده 232 ایکسویژن گرفته بودیم و یک آنتن هوایی هم گذاشته بودیم، تا چند ماه گیرندگیش عالی بود. ولی الآن سه ماهه اختلال تو دریافت داریم. تصویر همش دچار اختلالهای شدید میشه و صدا هم قطع و وصل میشه آنتن و سیمش را هم کامل چک کردم. سالم بود. عجیب اینجاست که صبحهای زود مثل ساعت 5 صبح هیچ مشکلی نداره و همه کانالها عالی دریافت میشه. ولی تو ساعات دیگه و مخصوصا شبها افتضاحه. مشکل از چیه؟ آیا پارازیتهای ارسالی برای ماهواره تأثیری رو اینها داره؟

moghaddas mfa
10-02-2014, 08:20
سلام بین این چهار دستگاه کدوم بهتره بخرم دنای 601 یا دنای STB428Dolby
یا سما AT 200 یا icen

کسی تو مشهد یه جای معتبر سراغ داره..............:n18:

fight12
12-02-2014, 21:19
سلام بین این چهار دستگاه کدوم بهتره بخرم دنای 601 یا دنای STB428Dolby
یا سما AT 200 یا icen

کسی تو مشهد یه جای معتبر سراغ داره..............:n18:
من اینارو گیر نیاوردم پرو ویژن گرفتم.صدای دیجیتال AC3 ساپورت میکنه فرمتایی که پخش میکنه هم بد نیستن.

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk 2

bas ali
13-02-2014, 12:42
من دنبال یک پلیر برای تلویزیون قدیمیم هستم که بتونه تمام فرمت ها رو با زیرنویس پخش کنه . اول مد نظرم روی hd player بود ولی قیمتشون بالاست و برای یک تلویزیون پزرتی اصلا ارزش نداره .برای همین بهم پیشنهاد شد که دنبال گیرنده های دیجیتال باشم که از طریق usb فیلم ها رو پخش میکنن .
30 صفحه اخر رو خوندم و فهمیدم که بهترین پلیر رو سما داره و بعد از اون دنا .ولی خیلی ها از پایین بودن صدای سما مینالیدن . این مشکل خیلی حاد هست که برام مشکل ساز بشه ؟
کلا چی پیشنهاد میکنین ؟ اصلا تلویزیون ایران رو نگاه نمیکنم که برام گیرندگی مهم باشه ، کلا انتن قطعه . فقط پلیر مهمه

bas ali
14-02-2014, 07:42
چقدر پاسخگو:n28:

moghaddas mfa
14-02-2014, 18:45
چقدر پاسخگو:n28:

بنظر من دنای خوبه البته سما پلیرش بهتر از دنا هست:n26:

کلا من دارم به این نتیجه میرسم که همه اینها مثل همند فقط قابشون فرق میکنه:34:

moghaddas mfa
14-02-2014, 18:47
این icen یکی از فروشنده ها میگفت کره ای هست !!!
راست میگه یا نه؟

mojtaba2321
17-02-2014, 00:26
کدوم گیرنده دیجیتال فایل mkv با زیرنویس فارسی میخونه؟

fight12
18-02-2014, 11:03
کدوم گیرنده دیجیتال فایل mkv با زیرنویس فارسی میخونه؟

تقزیبا بیشتر گیرنده ها,فرقشون تو اجرای فرمت های با کیفیت هست...من پروویژن دارم ١٠ گیگ رو به راحتی باز کرد.

Sent from my MediaPad 10 FHD

mojtaba2321
18-02-2014, 13:34
تقزیبا بیشتر گیرنده ها,فرقشون تو اجرای فرمت های با کیفیت هست...من پروویژن دارم ١٠ گیگ رو به راحتی باز کرد.

چند تا گیرنده ای که توی سایت دیجی کالا بود این فرمت رو ساپورت نمیکرد.

fight12
18-02-2014, 14:16
چند تا گیرنده ای که توی سایت دیجی کالا بود این فرمت رو ساپورت نمیکرد.

دیجی کالا جدیدا گیرنده های خوبی نمیاره.من جدیدا گیرنده آندرویدی رو از دیجی کالا خریدم,برای پخش فیلم عالیه اما قدرت گیرندگیش پایینه

bas ali
18-02-2014, 14:29
میشه بفرمایید گیرنده اندروییدی چی هست وچه مارکی ؟
قیمتشون چنده و کجای مشهد دارن

دیجی کالا جدیدا گیرنده های خوبی نمیاره.من جدیدا گیرنده آندرویدی رو از دیجی کالا خریدم,برای پخش فیلم عالیه اما قدرت گیرندگیش پایینه

mojtaba2321
18-02-2014, 22:21

720p رو هم پخش میکنن؟
بعد برای زیرنویس فارسی، میشه سایز و رنگ فونت رو هم انتخاب کرد؟

hamidchi
18-02-2014, 22:27
720p رو هم پخش میکنن؟

720 که هیچ ، 1080 رو هم اکثرا پخش میکنن
بله فونت هم معمولا سایز کوچک متوسط و بزرگ داره و چند تا رنگ مختلف
البته خود فونت رو نمیشه عوض کرد

fight12
18-02-2014, 23:07
720p رو هم پخش میکنن؟

اونا رو میشه تغییر داد فقط بیشترشون رنگ زرد برای زیرنویس ندارند

mojtaba2321
19-02-2014, 09:19
720 که هیچ ، 1080 رو هم اکثرا پخش میکنن
بله فونت هم معمولا سایز کوچک متوسط و بزرگ داره و چند تا رنگ مختلف
البته خود فونت رو نمیشه عوض کرد

اونا رو میشه تغییر داد فقط بیشترشون رنگ زرد برای زیرنویس ندارند

ممنون
یه چند تا مدل که حتما فونت زیرنویس بزرگ داشته باشن و حتما رنگ زرد رو هم ساپورت کنن بهم معرفی کنید.

hamidchi
19-02-2014, 15:28
ممنون
یه چند تا مدل که حتما فونت زیرنویس بزرگ داشته باشن و حتما رنگ زرد رو هم ساپورت کنن بهم معرفی کنید.

سما هم سایز بزرگ داره هم رنگ زرد

fight12
19-02-2014, 15:29
ممنون

دنای هم رنگ زرد و سایز بزرگ داره.
اما گیرندگیش افتضاح بود واسه من.

mojtaba2321
19-02-2014, 15:34
دنای هم رنگ زرد و سایز بزرگ داره.
اما گیرندگیش افتضاح بود واسه من.

گیرندگیش اصلا برام مهم نیست
من فقط میخوام با پلیرش کار کنم.
این دنای و سما ، سایت هم دارن؟ ایرانی هستن؟

fight12
19-02-2014, 15:59
گیرندگیش اصلا برام مهم نیست
من فقط میخوام با پلیرش کار کنم.
این دنای و سما ، سایت هم دارن؟ ایرانی هستن؟

سایت دارن سرچ کنید میاد

Sent from my MediaPad 10

parvaz12369
19-02-2014, 16:10
سلام دستکا با فرمت زرنویس idx بخش کند

mojtaba2321
19-02-2014, 19:32
sama at 200 هنوز گیر میاد؟

fight12
19-02-2014, 19:40
سلام دستکا با فرمت زرنویس idx بخش کند

من که ندیدم فقط Enegry android tv box گرفتم که اون همه چیزو پخش میکنه,فقط ٣۶۵ تومان پولشو دادم!!!!

fight12
19-02-2014, 19:41
sama at 200 هنوز گیر میاد؟

فکر میکنم سایتشون فعال باشه هنوز,آخرین بار که قرار بود یه مدل جدیدتر بیارن...

mojtaba2321
19-02-2014, 22:42
فکر میکنم سایتشون فعال باشه هنوز,آخرین بار که قرار بود یه مدل جدیدتر بیارن...

ایمیلشون حذف شده
به ایمیلشون ایمیل زدم fail شد.

bas ali
20-02-2014, 12:18
میشه بفرمایید گیرنده اندروییدی چی هست وچه مارکی ؟
قیمتشون چنده و کجای مشهد دارن
کسی جوابی به این سوال نداشت

fight12
20-02-2014, 16:19
کسی جوابی به این سوال نداشت

من از اینترنت خریدم,یه مدل هم بیشتر پیدا نکردم این مدل:Energy system android smart tv box
370 تومان خریدم.بیشتر برا بازی خریده بودم که تعداد کمی از بازی ها با موس اجرا میشن.
ابن لینک مشخصات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فایل ١٠ گیگ اجرا کردم به راحتی اجرا کرد,فیلم با کیفیت تر نداشتم...زیرنویس idx هم با نرم افزار vlc اجرا میشه.
گیرندگیش بد نیست فقط هنگام ضبط شبکه جا به جا کنید ضبط قطع میشه!!!
یکی از فروشگاه های اینترنتی برای فروش داره.
من که شخصا میخوام بفروشمش چون فقط انگر بیرد رو میشد بازی کرد.

mojtaba2321
20-02-2014, 23:08
گیرنده دنای هم وقتی زیرنویس بزرگ کنی از صفحه میزنه بیرون؟کسی میدونه؟

fight12
20-02-2014, 23:28
گیرنده دنای هم وقتی زیرنویس بزرگ کنی از صفحه میزنه بیرون؟کسی میدونه؟

نه دوست عزیز این یک مورد گیرنده دنای استثناء خوبه,من پارسال تنها مشکلی که با دنای داشتمو فروختمش گیرندگیش بود...
فاصله ما تا فرستنده زیاده.با ایکس ویژن و پرو ویژن عالیه اما به دنای که رسید همش پرش تصویر داشت...

mojtaba2321
21-02-2014, 10:41
نه دوست عزیز این یک مورد گیرنده دنای استثناء خوبه,من پارسال تنها مشکلی که با دنای داشتمو فروختمش گیرندگیش بود...
فاصله ما تا فرستنده زیاده.با ایکس ویژن و پرو ویژن عالیه اما به دنای که رسید همش پرش تصویر داشت...

رنگ زیرنویس رو زرد میکنه؟

fight12
21-02-2014, 10:57
رنگ زیرنویس رو زرد میکنه؟

بله,اما گیرندگیه مدلی که من گرفتم تعریفی نداشت!!!

ali_ab
27-02-2014, 00:05
با سلام به دوستان عزیز

ممنون میشم یه گیرنده دیجیتال در حدود قیمتی 100 تومن به بنده معرفی بفرمائید. ایا این گیرنده ها رو تواما با ریسیور میشه نصب کرد؟

از توجه و لطف دوستان سپاسگزارم

پیروز و پاینده باشید

WhiteHat
27-02-2014, 16:57
مارک استرانگ مدل 5425 تاحالا کسی داشته؟
کلا الان چی پیشنهاد میکنید؟

Ghaioom
28-02-2014, 07:42
با سلام به دوستان عزیز

ممنون میشم یه گیرنده دیجیتال در حدود قیمتی 100 تومن به بنده معرفی بفرمائید. ایا این گیرنده ها رو تواما با ریسیور میشه نصب کرد؟

از توجه و لطف دوستان سپاسگزارم

پیروز و پاینده باشید
سلام
من دنای رو میدونم که دوروبرای 80-90 هست.

solmaz mil
28-02-2014, 22:17
سلام …من آستارایی هستم تا چند ماه پیش با آنتن سرخود تلوزیون شبکه های آزتی وی ،ایدمان تی وی ،آی ان اس و شبکه ی اجتماعی جمهوری آذربایجان رو می تونستیم ببینیم ولی از وقتی یه ساختمون ۶ طبقه کنار خونمون ساختن با آنتن سر خود تلوزیون فقط آزی تی وی رو رنگی میاره و شبکه ی اجتماعی رو سیاه و سفید و آی ان اس رو سیاه و سفید ایرانم فقط شبکه ی ۳ رو سیاه سفید می گیره به نظرتون چه آنتی می تونه مثل قبل همه ی شبکه های جمهوری آذربایجان رو بگیره؟؟؟ به نظرتون برای اینکه تمام شبکه ها ی آذربایجان و ایران رو لااقل شبکه ی ۱و ۲و ۳ رو بگیره چه آنتی بخرم مناسبه که هم قیمتش مناسب باشه و هم گیرندگی مناسب برای یک شهر مرزی رو داشته باشه؟؟؟

fight12
28-02-2014, 22:46
سلام …من آستارایی هستم تا چند ماه پیش با آنتن سرخود تلوزیون شبکه های آزتی وی ،ایدمان تی وی ،آی ان اس و شبکه ی اجتماعی جمهوری آذربایجان رو می تونستیم ببینیم ولی از وقتی یه ساختمون ۶ طبقه کنار خونمون ساختن با آنتن سر خود تلوزیون فقط آزی تی وی رو رنگی میاره و شبکه ی اجتماعی رو سیاه و سفید و آی ان اس رو سیاه و سفید ایرانم فقط شبکه ی ۳ رو سیاه سفید می گیره به نظرتون چه آنتی می تونه مثل قبل همه ی شبکه های جمهوری آذربایجان رو بگیره؟؟؟ به نظرتون برای اینکه تمام شبکه ها ی آذربایجان و ایران رو لااقل شبکه ی ۱و ۲و ۳ رو بگیره چه آنتی بخرم مناسبه که هم قیمتش مناسب باشه و هم گیرندگی مناسب برای یک شهر مرزی رو داشته باشه؟؟؟

من ٣ سال پیش آنتن آیسن خریدم.
با قدرت 26 dbi .
تا الان ازش راضیم.نمیدونم الان هم آنتناش مثله قبله یا نه.

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

solmaz mil
28-02-2014, 22:57
فقط تو نت سرچ کردم اصلا همچین اسم مارکی نمیاره !!!

solmaz mil
28-02-2014, 23:02
حل شد ... جدا باید می نوشتم !!!!

fight12
28-02-2014, 23:08
حل شد ... جدا باید می نوشتم !!!!

Icen
جدیدا گیرنده دیجیتالش هم اومده.
آنتنش مشکیه شبیه آنتنای شاخه ایه,نمیدونم شاید الان مارکای بهتر از این اومده باشن اما اون موقع بهترین بود.

Ali_vdo
01-03-2014, 17:20
من می‌خوام یه گیرنده‌ی جدید بخرم (الان یه SD قدیمی دارم با مارک متفرقه)، تا صدهزار تومن (یکم بیشتر هم مشکلی نداره)
یه نگاهی که چند صفحه‌ی قبلی تاپیک انداختم. مثل این‌که سما200 و دنای601 بیشتر تو بورس هستن.
می‌خواستم بدونم که سرعت تعویض کانال تو این دستگاه‌ها چقدره؟ یه دستگاهی می‌خوام که نسبتن سریع باشه. (اینی که الان دارم حدود دو ثانیه‌اس)
پیشنهاد خاصی ندارید؟ چه‌کنم؟

hamidchi
01-03-2014, 17:28
من می‌خوام یه گیرنده‌ی جدید بخرم (الان یه SD قدیمی دارم با مارک متفرقه)، تا صدهزار تومن (یکم بیشتر هم مشکلی نداره)
یه نگاهی که چند صفحه‌ی قبلی تاپیک انداختم. مثل این‌که سما200 و دنای601 بیشتر تو بورس هستن.
می‌خواستم بدونم که سرعت تعویض کانال تو این دستگاه‌ها چقدره؟ یه دستگاهی می‌خوام که نسبتن سریع باشه. (اینی که الان دارم حدود دو ثانیه‌اس)
پیشنهاد خاصی ندارید؟ چه‌کنم؟

سما که بین 2 تا 3 ثانیه هست
البته احساس میکنم اوایل که داشتمش سرعتش بهتر بود ولی خودم که خیلی با این قضیه مشکلی ندارم (دیگه عادی شده)

sia-saketi
04-03-2014, 15:42
من امروز از دیجی کالا یه ستاپ باکس Farasoo FDR-218 خریدم، ولی اصلاً موقع جستجو دستی یا خودکار هیچی پیدا نمیکنه
حتی آنتن همراه دستگاه رو هم بهش وصل کردم ولی اتفاقی نمی افته

مشکل از چیه؟ ببرمش گارانتی؟خرابه؟

می دونم شاید جاش اینجا نباشه ولی فوری هست

smohs
04-03-2014, 16:23
من امروز از دیجی کالا یه ستاپ باکس Farasoo FDR-218 خریدم، ولی اصلاً موقع جستجو دستی یا خودکار هیچی پیدا نمیکنه
حتی آنتن همراه دستگاه رو هم بهش وصل کردم ولی اتفاقی نمی افته

مشکل از چیه؟ ببرمش گارانتی؟خرابه؟

می دونم شاید جاش اینجا نباشه ولی فوری هست
به احتمال زیاد مشکل از آنتنت هست
با یه آنتن دیگه امتحان کن
توقع معجزه هم از آنتن همراهش نداشته باش فقط به درد جاهایی می خوره که سیگنال قویه

HΟSSEIN
04-03-2014, 22:40
سلام

یه مدل خوب و ارزون معرفی کنید دوستان ! امکانات جانبیش مهم نیست فقط شبکه ها رو درست بگیره کافیه !

بعد اینا آنتن دارن دیگه یا باید یه آنتن جدا مخصوصشون خرید ؟

Karistias
05-03-2014, 15:54
دوستان ما تو حالمون یه گیرنده دیجیتال دنای داریم
وقتی با هاش صحنه های سریع مثلا تو فوتبال موقعی که دروازه بان شوت میزنه به سمت زمین حریف میبینی تصویر حالت تیک دار میره
ولی وقتی با انالوگ نگاه میکنم تو همچین صحنه هایی تصویر روون حرکت میکنه

حالا میخوام ببینم مشکل از گیرندست یا همه ی گیرنده ها همینجوری اند

چون یه دونه دیگه گیرنده میخوام بگیرم که اگه مشکل از گیرنده باشه یه مارکه دیگه بخرم

fight12
05-03-2014, 16:31
دوستان ما تو حالمون یه گیرنده دیجیتال دنای داریم
وقتی با هاش صحنه های سریع مثلا تو فوتبال موقعی که دروازه بان شوت میزنه به سمت زمین حریف میبینی تصویر حالت تیک دار میره
ولی وقتی با انالوگ نگاه میکنم تو همچین صحنه هایی تصویر روون حرکت میکنه

حالا میخوام ببینم مشکل از گیرندست یا همه ی گیرنده ها همینجوری اند

چون یه دونه دیگه گیرنده میخوام بگیرم که اگه مشکل از گیرنده باشه یه مارکه دیگه بخرم

مشکل از دنای هست.منم داشتم فروختم.

Karistias
05-03-2014, 17:24
مشکل از دنای هست.منم داشتم فروختم.

ممنون از پاسختون

پس دوستان بی زحمت یه گیرنده خوب پیشنهاد کنید

که مشکلی که تو پست قبلی نوشتم رو نداشته باشه + اینکه سرعت تعویض کانالش بالا باشه

fight12
05-03-2014, 17:54
ممنون از پاسختون

پس دوستان بی زحمت یه گیرنده خوب پیشنهاد کنید

که مشکلی که تو پست قبلی نوشتم رو نداشته باشه + اینکه سرعت تعویض کانالش بالا باشه

پرو ویژن ,سما و جدیدا آیسن تعریف میکنن

Karistias
05-03-2014, 20:17
پرو ویژن ,سما و جدیدا آیسن تعریف میکنن

شما خودت دنای رو فروختی چیزی خریدی بجاش؟

fight12
05-03-2014, 23:45
شما خودت دنای رو فروختی چیزی خریدی بجاش؟

پرو ویژن x-10

Sent from my RM-914_apac_australia_new_zealand_294 using Tapatalk

Karistias
06-03-2014, 00:36
پرو ویژن x-10

Sent from my RM-914_apac_australia_new_zealand_294 using Tapatalk

راضی هستی ازش؟

سرعته تعویض کانالش بالاست؟ (مثل دنای هست از این نظر چون این دنای که ما داریم از نظر سرعت تعویض کانال نسبتا خوبه)

واینکه این دیگه اون مشکل تیک تصویر دنای تو صحنه های سریع رو نداره دیگه؟

Ali_vdo
06-03-2014, 00:37
پرو ویژن x-10

با یکم تحقیق من رو برند پروویژن مطمئن شدم.
به سایتشون که سر زدم، یه سری مدل جدید اضافه شده.
نظری ندارید شما؟
یا همون x10؟
با تشکر.

fight12
06-03-2014, 08:41
با یکم تحقیق من رو برند پروویژن مطمئن شدم.
به سایتشون که سر زدم، یه سری مدل جدید اضافه شده.
نظری ندارید شما؟
یا همون x10؟
با تشکر.

X-5 ورژن جدیدش رو خود سایت گفته سرعت تعویض کانال بالا.
X-10 چون از صدای دیجیتال ac3 پشتیبانی میکیرد گرفتم.
لیست نمایندگی فروش پرو ویژ تو سایت هست.
به شمارشون زنگ بزنید برید از نزدیک ببینید.
اما معمولا مدلایی که جدید تو سایت میاد با تاخیر به شهرستانا میرسه.

Karistias
06-03-2014, 12:30
خوب عزیز دمت گرم جواب این پست اخریه منم جداگونه میدی؟

fight12
06-03-2014, 22:27
راضی هستی ازش؟

سرعته تعویض کانالش بالاست؟ (مثل دنای هست از این نظر چون این دنای که ما داریم از نظر سرعت تعویض کانال نسبتا خوبه)

واینکه این دیگه اون مشکل تیک تصویر دنای تو صحنه های سریع رو نداره دیگه؟

مشکل خاصی نداره تو مدلی که من دارم.قدرت گیرندگیش از ایکس ویژن ٣٣٣ و دنای ورژن قدیمیش بیشتره.

Karistias
06-03-2014, 22:49
مشکل خاصی نداره تو مدلی که من دارم.قدرت گیرندگیش از ایکس ویژن ٣٣٣ و دنای ورژن قدیمیش بیشتره.

اتقاقا همین الان تو سایتش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بودم یه مدله Q1000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/0/)داره پسند کردم که تو معرفیش زده سرعت پردازش و تعویض کانال بسیار بالا به نظرت چطوره همینو بگیرم؟

fight12
07-03-2014, 00:41
اتقاقا همین الان تو سایتش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بودم یه مدله Q1000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/0/)داره پسند کردم که تو معرفیش زده سرعت پردازش و تعویض کانال بسیار بالا به نظرت چطوره همینو بگیرم؟

اون مدل رو تا حالا ندیدم.

Karistias
07-03-2014, 01:10
الان شما می تونی جواب این سوال رو بدی

یه مشکلی بود که با دنای که تو اول صفحه قبل نوشتم که اگه اشتباه نکنم شما هم گفتی همین مشکلو قبلا با دنای داشتی درسته؟ می خوام ببینم که الان دیگه با پروویژن x10 اون مشکل رو نداری که؟

fight12
07-03-2014, 01:13
الان شما می تونی جواب این سوال رو بدی

یه مشکلی بود که با دنای که تو اول صفحه قبل نوشتم که اگه اشتباه نکنم شما هم گفتی همین مشکلو قبلا با دنای داشتی درسته؟ می خوام ببینم که الان دیگه با پروویژن x10 اون مشکل رو نداری که؟

بله خوبه.
تا حالا خراب نشده پارسال نزدیک عید گرفتم.

Karistias
07-03-2014, 18:41
پس اگه مدلی که داری تو صحنه های سریع تیک نمی زنه احتمال زیاد این مدل(q100) هم چوت از همون مارکه تیک نزنه درست نمی گم به نظر شما؟

fight12
07-03-2014, 19:08
پس اگه مدلی که داری تو صحنه های سریع تیک نمی زنه احتمال زیاد این مدل(q100) هم چوت از همون مارکه تیک نزنه درست نمی گم به نظر شما؟

من از پرو ویژن راضی بودم.
چه ۴ سال پیش که کارت تی وی پرو ویژن گرفتم.
چه الان که گیرنده دیجیتال دارم.
دیگه اگه جدیدا بد شده یا شانس شما خراب باشه من نمیدونم.
تا عید میخوام یه کارت تی وی دیگه هم بگیرم.

Ali_vdo
12-03-2014, 16:11
دوستان من Provision مدل Q1000 رو خریدم.
اگه تهران هستید حتما حضوری برید از دفتر مرکزی بگیرید که مالیات و عوارض ازتون نمی‌گیرن (حدود پنج هزار تومن) و پنج هزار تومن هم تخفیف خرید حضوری می‌دن.
گیرندگی‌اش از این مدل SD که قبلن داشتم خیلی ضعیف‌تره (فقط ده تا کانال دوم تصویری رو می‌گیره!) اگه این برند به گیرندگی معروفه بقیه چی باشن خدا می‌دونه (یا شاید هم دستگاه قدیمی من خیلی خوبه!) الان هم مشکل آنتن دارم و باید برم یه فکری به حالش بکنم. خوش‌بختانه از این ویژگی‌ها داره که وقتی جهت آنتن درست باشه بوق می‌زنه...
سرعت تعویض کانال خیلی خوبه (حدود یک ثانیه) البته یکی دو ثانیه اول کنده و بعد عادی می‌شه سرعت پخش. برای این‌که ببینید هر کانال چی داره و سریع میون کانال‌ها گشت بزنید کافیه. (با این‌که سیگنال من به شدت ضعیف بود).
پخش از usb هم سرعتش خوبه و بدون مکث می‌شه توی فیلم جلو و عقب رفت. mkv رو به همراه زیرنویس داخلی (muxed) باهاش امتحان کردن که جواب داد (در چند اندازه مختلف). زیرنویس فارسی بدون مشکل اجرا شد. البته رنگ زیرنویس سفیده و من تو اون یکی دو ساعت نتونستم منوی تنظیمات مربوط به زیرنویس رو پیدا کنم.
کیفیت ساخت بدنه‌ی دستگاه هم قابل قبوله در کل.

تو مدت محدودی که باهاش کار کردم همین چیزها رو می‌تونم بگم. امیدوارم به‌دردتون بخوره.

fight12
12-03-2014, 22:11
دوستان من Provision مدل Q1000 رو خریدم.
اگه تهران هستید حتما حضوری برید از دفتر مرکزی بگیرید که مالیات و عوارض ازتون نمی‌گیرن (حدود پنج هزار تومن) و پنج هزار تومن هم تخفیف خرید حضوری می‌دن.
گیرندگی‌اش از این مدل SD که قبلن داشتم خیلی ضعیف‌تره (فقط ده تا کانال دوم تصویری رو می‌گیره!) اگه این برند به گیرندگی معروفه بقیه چی باشن خدا می‌دونه (یا شاید هم دستگاه قدیمی من خیلی خوبه!) الان هم مشکل آنتن دارم و باید برم یه فکری به حالش بکنم. خوش‌بختانه از این ویژگی‌ها داره که وقتی جهت آنتن درست باشه بوق می‌زنه...
سرعت تعویض کانال خیلی خوبه (حدود یک ثانیه) البته یکی دو ثانیه اول کنده و بعد عادی می‌شه سرعت پخش. برای این‌که ببینید هر کانال چی داره و سریع میون کانال‌ها گشت بزنید کافیه. (با این‌که سیگنال من به شدت ضعیف بود).
پخش از usb هم سرعتش خوبه و بدون مکث می‌شه توی فیلم جلو و عقب رفت. mkv رو به همراه زیرنویس داخلی (muxed) باهاش امتحان کردن که جواب داد (در چند اندازه مختلف). زیرنویس فارسی بدون مشکل اجرا شد. البته رنگ زیرنویس سفیده و من تو اون یکی دو ساعت نتونستم منوی تنظیمات مربوط به زیرنویس رو پیدا کنم.
کیفیت ساخت بدنه‌ی دستگاه هم قابل قبوله در کل.

تو مدت محدودی که باهاش کار کردم همین چیزها رو می‌تونم بگم. امیدوارم به‌دردتون بخوره.

جالبه من با ایکس ویژن و دنای مشکل داشتم تو گیرندگی اما با پرو ویژن نه!!!

monaj
13-03-2014, 11:44
من ایکس ویژن 232 دارم که با آنتن سقفی باهاش کار میکنم. دیروز رفتم یک پروویژن X5-Gold هم به قیمت 78000 تومن خریدم. یک آنتن رومیزی لالی هم براش خریدم. قدرت گیرندگیش از 232 بیشتره. چون آنتن رومیزی را که به ایکس ویژن وصل میکنم، تصویر خیلی خرابه. ولی با این خیلی بهتره. ولی در عین حال معایب زیر را هم داره: 1- کنترلش خیلی خوب عمل نمیکنه و باید مستقیم به سمت دستگاه بگیرمش. کنترل ایکس ویژن بهتر عمل میکنه. 2- رنگهاش کمی ماته (خیلی کم). البته توی منو تنظیمات رنگ داره. 3- موقع پخش تصاویر فوتبال زنده (مثل همین دیشب مسابقه بایرو لورکوزن و پاریسنژرمن) گاهی اوقات حرکت تصویر برای نیم ثانیه کند میشه. البته شاید کسی خیلی متوجهش نشه، چون احتیاج به دقت داره. ولی موقع پخش مسابقات ورزشی دارای صحنه های سریع که پخش زنده نیستند، چنین مشکلی نداره. دیگه بقیه موارد مثل ضبط کردن و پشتیبانی از فرمتهای مختلف برای پخش را چک نکردم.

Fusi0n
13-03-2014, 15:11
سلام یه ستاپ باکس خوب که اندروید ساپورت باشه میشه معرفی کنید ؟!:n02:

fight12
13-03-2014, 16:36
سلام یه ستاپ باکس خوب که اندروید ساپورت باشه میشه معرفی کنید ؟!:n02:

کلا یه مدل هست که من خریدم سرعت تعویض کانال ۵ ثانیست.

dirt road
13-03-2014, 17:19
من ایکس ویژن 232 دارم که با آنتن سقفی باهاش کار میکنم. دیروز رفتم یک پروویژن X5-Gold هم به قیمت 78000 تومن خریدم. یک آنتن رومیزی لالی هم براش خریدم. قدرت گیرندگیش از 232 بیشتره. چون آنتن رومیزی را که به ایکس ویژن وصل میکنم، تصویر خیلی خرابه. ولی با این خیلی بهتره. ولی در عین حال معایب زیر را هم داره: 1- کنترلش خیلی خوب عمل نمیکنه و باید مستقیم به سمت دستگاه بگیرمش. کنترل ایکس ویژن بهتر عمل میکنه. 2- رنگهاش کمی ماته (خیلی کم). البته توی منو تنظیمات رنگ داره. 3- موقع پخش تصاویر فوتبال زنده (مثل همین دیشب مسابقه بایرو لورکوزن و پاریسنژرمن) گاهی اوقات حرکت تصویر برای نیم ثانیه کند میشه. البته شاید کسی خیلی متوجهش نشه، چون احتیاج به دقت داره. ولی موقع پخش مسابقات ورزشی دارای صحنه های سریع که پخش زنده نیستند، چنین مشکلی نداره. دیگه بقیه موارد مثل ضبط کردن و پشتیبانی از فرمتهای مختلف برای پخش را چک نکردم.

جالبه كه مشخصات فني مدل هاي مختلف گيرنده هاي پروويژن تقريبا يكسان هست(چه به لحاظ قدرت پردازنده،چه پهناي باند و ...) بعضي از مدل ها فقط خروجي تصوير كمپوننت ندارند همين.علي القاعده نبايستي تفاوتي در قدرت گيرندگي،سرعت تعويض كانال ها و پردازش تصوير داشته باشند؟!
مدل هاي مورد بررسي :
Q2000 ، Q1000 ، X-5 ، X-5 new

fight12
13-03-2014, 17:38
جالبه كه مشخصات فني مدل هاي مختلف گيرنده هاي پروويژن تقريبا يكسان هست(چه به لحاظ قدرت پردازنده،چه پهناي باند و ...) بعضي از مدل ها فقط خروجي تصوير كمپوننت ندارند همين.علي القاعده نبايستي تفاوتي در قدرت گيرندگي،سرعت تعويض كانال ها و پردازش تصوير داشته باشند؟!
مدل هاي مورد بررسي :
Q2000 ، Q1000 ، X-5 ، X-5 new

X-10 پشتیبانی از صدای دیجیتال داره

dirt road
13-03-2014, 17:53
X-10 پشتیبانی از صدای دیجیتال داره

جناب فايت من دنبال گيرنده اي هستم كه پرش و يا توقف تصوير نداشته باشه ولي تاپيك رو هر چقدر ورق زدم نتونستم مدلي كه كيفيت مناسبي داشته باشه و اكثرا هم راضي باشن پيدا كنم
حالا اگه كانال ها با تاخير عوض بشه اشكالي نداره ولي نمي خوام هنگام پخش تصوير متوقف بشه،يا پرش داشته باشه
شما مدلي سراغ داريد؟

fight12
13-03-2014, 19:44
جناب فايت من دنبال گيرنده اي هستم كه پرش و يا توقف تصوير نداشته باشه ولي تاپيك رو هر چقدر ورق زدم نتونستم مدلي كه كيفيت مناسبي داشته باشه و اكثرا هم راضي باشن پيدا كنم
حالا اگه كانال ها با تاخير عوض بشه اشكالي نداره ولي نمي خوام هنگام پخش تصوير متوقف بشه،يا پرش داشته باشه
شما مدلي سراغ داريد؟

من شنیدم گیرنده آیسن خوبه,خودم آنتن آیسن دارم عالیه,گیرندشو تا حالا تست نکردم توصیه هم نمیکنم .
پرش تصویر و توقف هر چقد گیرنده قدرتمند تر باشه کمتر اذیت میکنه,گیرنده های خوب در حد یک ثانیه پرش دارند یا کمتر.اما در کل:
اتصالات آنتن درست وصل شده باشن,از کنار سیم برق رد نشده باشه سیم,یک تکه بودن سیم آنتن,محکم کردن آنتن, خودم با دو تا طناب بستم میله آنتن رو فیکس شده کامل,حتی روشن خاموش شدن مهتابی یا روشن بودن چرخ گوشت و ... باعث پرش تصویر میشن,بهترین آنتن توصیه شده آنتن های یاگی یا شاخه ایه.اگه فاصلتون با فرستنده زیاده آنتن آیسن یا شبیهش خوبن.آیسن شاخه ایه با تقویت آنتن یا همون بوستر.چرخش ٣۶٠ درجه هم داره.
بعد همه این کارا قدرت گیرندگی گیرنده های مختلفه,که من دیگه دسترسی برای تست ندارم.
اما از ایکس ویژن x-١٠ به نسبت راضیم اگه امکان تست آیسن رو هم داشتم اینجا اعلام میکنم.

fight12
13-03-2014, 22:27
کلا یه مدل هست که من خریدم سرعت تعویض کانال ۵ ثانیست.

اینم مشخصات
مورد دیگه ای ندیدم برای فروش جایی باشه.
یه گیرنده هم جدیدا اومده شبیه عملکرد کارت تی وی برای آندروید و آی او اس.

+ f.a.r.i
14-03-2014, 07:11
گیرنده دیجیتال قابل حمل برای اندروید و ios

خیلی از فروشگاه های معروف دارنش مانند ال دیجیتال و دیجی کالا

hassanhbk
14-03-2014, 17:31
دوستان عزیز سلام . خیلی وقته دنبال یه گیرنده خوب و قوی میگردم اگه میشه یه دونه به ما معرفی کنید خودم
q-1000 , q2000 رو گزینه کردم ولی اگه پیشنهاد بهتری دارید بفرمایید . کلا میخوام مشکل خاصی نه توی پخش و رکورد داشته باشه و از لحاظ کیفیت هم مشکل نداشته باشه . این جای خونه ما هم ته دره هست حسرت یه نود با کیفیت موند رو دلمون. با تشکر از همتون پیشاپیش عیدتومن مبارک. شاد باشید در کنار عزیزانتون:n16:

poyyesh
14-03-2014, 17:48
سلام

یه مدل معرفی کنید + قیمت واسه پی سی خونه و لب تاب با هردو عالی کارکنه گیرندگی خوب و روان کار کنه ؟

این مدلایه 3100 و 4100 کدوم بهترن انتن گیرندگی و ....... ؟

اینا رو میشه به تی وی هم وصل کرد بعضی اوقات جواب میده ؟

ممنون

hassanhbk
16-03-2014, 20:54
دوستان خواهشا یه مدل از پرو ویژن معرفی کنن . فردا قصد خرید دارم ممنون

fight12
16-03-2014, 21:07
سلام

یه مدل معرفی کنید + قیمت واسه پی سی خونه و لب تاب با هردو عالی کارکنه گیرندگی خوب و روان کار کنه ؟

ممنون

من یه مدل پرو ویژن خریدم ۱۰۰ تومان مخصوص کامپیوتر. دستم برسه تستش میکنم
۳۱۰۰ ایکس وی،ژن
و مارشال رو خریدم افتضاح بودند...

fight12
16-03-2014, 21:08
دوستان خواهشا یه مدل از پرو ویژن معرفی کنن . فردا قصد خرید دارم ممنون

من x-10 دارم راضیم

fight12
16-03-2014, 21:10
سلام

ممنون

۳۱۰۰ ایکس ویژن
و مارشال رو خریدم افتضاح بودند...

WhiteHat
17-03-2014, 01:03
گیرنده دیجیتال قابل حمل برای اندروید و ios

خیلی از فروشگاه های معروف دارنش مانند ال دیجیتال و دیجی کالا

چند ؟

fight12
17-03-2014, 07:11
چند ؟

تقریبا ۳۰۰ تومان

Ghaioom
17-03-2014, 10:34
از بین مدل های دستگاه دیجیتال:

denay
hamrz
teknotel
maxeeder
marshal
suniya
اگه دقیق نوشته باشم. اگه تونستید رده بندی کنید از خوب تا پایین تا ببینم کدوم خوبه؟

ممنون

Mohsen EA
18-03-2014, 18:46
من مارشال رو پیشنهاد میکنم :n23:

adrenalin
22-03-2014, 10:45
سلام دوستان سال نو مبارکــــ باشه

میشه چنتا از این گیرنده های USB خوب پیشنهاد بدید واسه خرید؟

Iamir47
22-03-2014, 18:00
دوستان سال نو مبارك
گيرنده ديجيتالم مشكل پيدا كرده ، اولاش درست بود ولي الان همه كانالهاش پريده و الان هم هرچي سعي ميكنم چه دستي چه اتوماتيك كانال ها رو ذخيره كنم متاسفانه چيزي پيدا نميكنه
مدلش هم strong srt 5425
شرمنده اگه اينجا سوالمو بيان كردم چون تايپيك مورد نظر رو پيدا نكردم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Ghaioom
26-03-2014, 08:14
دوستان سال نو مبارك
گيرنده ديجيتالم مشكل پيدا كرده ، اولاش درست بود ولي الان همه كانالهاش پريده و الان هم هرچي سعي ميكنم چه دستي چه اتوماتيك كانال ها رو ذخيره كنم متاسفانه چيزي پيدا نميكنه
مدلش هم strong srt 5425
شرمنده اگه اينجا سوالمو بيان كردم چون تايپيك مورد نظر رو پيدا نكردم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

سلام
همچنین.

شما گیرنده رو ببر یه خونه که الان گیرندشون کار میکنه تست کن اگه کار کرد که هیچ کار نکرد حتما خراب شده ببر گارانتی یا خدمات تعمیراتش.
خدافظ

AC_POP
27-03-2014, 22:50
سلام شرمنده دوستان دیگه من نخواستم تاپیک جداگانه ای برای این موضوع ایجاد کنمو سوالم رو اینجا طرح میکنم .
ما یه دستگاه گیرنده دیجیتال مارشال داریم . تا قبل عید تقریبا عالی کار میکرد و مشکل پارازیت موقع تماس گوشی ها یا موقع اس ام اس فرستادن یا اومدن خیلی خیلی کم بود .
اما از عید به بعد که دکور عوض شد و جای تلویزیون هم عوض شد ، کوچکترین آنتن موبایلی اعصاب خوردکن ترین پارازیت رو میندازه و تصویر 6-7 ثانیه فریز میشه !
و البته اینم بگم که همون آنتن قبلیه به گیرنده دیجیتال نرسید و بابام رفت 1-2 متر سیم آنتن خرید و آنتن جدید رو به ادامهء آنتن قبلی وصل کرد ( بدون رابط ،. هر دو سیم رو برید سیم هاشونو بهم وصل کرد )

راهکاری دارین ؟ :n03:

afshinba
28-03-2014, 12:04
من یه گیرنده denay 601 HD گرفتم. متاسفانه وقتی کانالها را مرتب میکنم بعد از چند ساعت گیرنده به طور اتوماتیک ترتیب کانال ها رابه حالت قبلی بر می گرداند. لطفا بگید چه جوری این مشکل را حل کنم.

Ghaioom
29-03-2014, 06:27
سلام شرمنده دوستان دیگه من نخواستم تاپیک جداگانه ای برای این موضوع ایجاد کنمو سوالم رو اینجا طرح میکنم .
ما یه دستگاه گیرنده دیجیتال مارشال داریم . تا قبل عید تقریبا عالی کار میکرد و مشکل پارازیت موقع تماس گوشی ها یا موقع اس ام اس فرستادن یا اومدن خیلی خیلی کم بود .
اما از عید به بعد که دکور عوض شد و جای تلویزیون هم عوض شد ، کوچکترین آنتن موبایلی اعصاب خوردکن ترین پارازیت رو میندازه و تصویر 6-7 ثانیه فریز میشه !
و البته اینم بگم که همون آنتن قبلیه به گیرنده دیجیتال نرسید و بابام رفت 1-2 متر سیم آنتن خرید و آنتن جدید رو به ادامهء آنتن قبلی وصل کرد ( بدون رابط ،. هر دو سیم رو برید سیم هاشونو بهم وصل کرد )

راهکاری دارین ؟ :n03:

سلام
همون آنتن رو سعی کن یکسره کنی تست کنی. چون کابل وصل شده واسه گیرنده خوب نیست. پیشنهاد نشده!

afshinba
30-03-2014, 10:17
من یه گیرنده denay 601 HD گرفتم. متاسفانه وقتی کانالها را مرتب میکنم بعد از چند ساعت گیرنده به طور اتوماتیک ترتیب کانال ها رابه حالت قبلی بر می گرداند. لطفا بگید چه جوری این مشکل را حل کنم.

خودم راه حل راپیدا کردم. باید پس از زدن دکمه منو در قسمت تب برنامه وارد شوید ابتدا گزینه LCN را خاموش کنید سپس نحوه مرتب کردن را هم از LCN به بر اساس نام خدمات تغییر دهید. حالا به قسمت ویرایش برنامه بروید و کانال ها را به دلخواه بچینید. ۱۰۰٪ تضمینی.

fight12
31-03-2014, 13:10
از بین مدل های دستگاه دیجیتال:

denay
hamrz
teknotel
maxeeder
marshal
suniya
اگه دقیق نوشته باشم. اگه تونستید رده بندی کنید از خوب تا پایین تا ببینم کدوم خوبه؟

ممنون
از بین این مدل ها من denay رو دیدم فقط,که یکی در میون خوب در میاد.
اگه هم پرش تصویر داشت دیگه درست بشو نیست با هیچ آپدیتی.
همون موقع خرید چند دقیقه بزارید یه شبکه باشه.
مکسیدر هم بد نیست اما جدیدا تقلبیش زیاد شده.
تکنو تل هم تا حالا ندیدم ازش تلفن خریدم فقط که کیفیتش بد نبوده.

bndsms
03-04-2014, 23:58
سلام دوستان
میخواستم یه گیرنده دیجیتال بگیرم نمیدونم چی بگیرم
میخواستم بدونم دستگاهی هست که mkv رو ساپورت کنه ؟

fight12
04-04-2014, 10:26
سلام دوستان
میخواستم یه گیرنده دیجیتال بگیرم نمیدونم چی بگیرم
میخواستم بدونم دستگاهی هست که mkv رو ساپورت کنه ؟

تقریبا ٩٠ درصدشون mkv ساپروت میکنن,سرعت و کیفیتشون فرق داره.

bndsms
05-04-2014, 00:18
تقریبا ٩٠ درصدشون mkv ساپروت میکنن,سرعت و کیفیتشون فرق داره.

آخه یه مدل ایکس ویژن فکر کنم 205 داشت تو اسمش. فرمتاشو رو جعبه نگاه کردم اکثر فرمتا رو ساپرت میکرد اما mkv توشون نبود

fight12
05-04-2014, 08:30
آخه یه مدل ایکس ویژن فکر کنم 205 داشت تو اسمش. فرمتاشو رو جعبه نگاه کردم اکثر فرمتا رو ساپرت میکرد اما mkv توشون نبود

این جدید اومده؟ من ایکس ویژن ٢ سال پیش گرفتم مدل ٣۴٣ mkv پخش میکنه اما تا نهایت ٢ گیگ.

bndsms
05-04-2014, 10:22
این جدید اومده؟ من ایکس ویژن ٢ سال پیش گرفتم مدل ٣۴٣ mkv پخش میکنه اما تا نهایت ٢ گیگ.

اگه اشتباه نکنم این مدل بود :

343 خوبه ؟ راضی هستین ؟

fight12
05-04-2014, 15:32
اگه اشتباه نکنم این مدل بود :

343 خوبه ؟ راضی هستین ؟

نه فروختم پرو ویژن گرفتم.

TIBA-SX
07-04-2014, 13:24
سلام
یک گیرنده دیجیتال میخوام که حتما خروجی صدای اپتیکال داشته باشه
فرمتهای مختلف تصویری و صوتی رو باز کنه
زیرنویس فارسی هم ساپورت کنه
ممنون خواهم بود اگر راهنمایی بفرمایید

joibari2
08-04-2014, 08:33
برای خرید گیرنده دیجیتال کجا باید برم تو تهران؟

mamar98
13-04-2014, 20:04
سلام دوستان عزیز.یک هفته پیش یه گیرنده دیجیتال مارشال خریدم.اول با کامپوننت به LED وصل کردم کمی نویز داشت.با HDMI وصل کردم درست شد.ولی یه مشکلی هست.دقت خروجی رو رو 1080pfull hd تنظیم کردم ولی کیفیت کانل های تلویزیونی 1080 نیست.به نظر 576i میاد.ولی کیفیت فیلم که با فلش میزارم 1080p هست.لطفا راهنمایی کنید.شما هم همین جوره؟

fight12
13-04-2014, 20:07
سلام دوستان عزیز.یک هفته پیش یه گیرنده دیجیتال مارشال خریدم.اول با کامپوننت به LED وصل کردم کمی نویز داشت.با HDMI وصل کردم درست شد.ولی یه مشکلی هست.دقت خروجی رو رو 1080pfull hd تنظیم کردم ولی کیفیت کانل های تلویزیونی 1080 نیست.به نظر 576i میاد.ولی کیفیت فیلم که با فلش میزارم 1080p هست.لطفا راهنمایی کنید.شما هم همین جوره؟

کیفیت کانالا پایین هستن.

mamar98
13-04-2014, 20:31
ممنون.پس یعنی صدا و سیما 576iپخش میکنه.

fight12
13-04-2014, 20:32
ممنون.پس یعنی صدا و سیما 576iپخش میکنه.

بله.کیفیت پایینه

pcsoft
14-04-2014, 16:40
سلام دوستان
من میخواستم یه گیرنده دیجیتال بگیرم. خودم هم گیرنده برایت دارم که گاهی اوقات پرش داره که برای یکی دو ثانیه بعد از تعویض کانال، صفحه سیاه میشه و بعد برمیگرده. بعضی اوقات هم کلا دستگاه ریستارت میشه.

در کل ازش زیاد راضی نیستم چون فرمت های خیلی کمی میخونه.

در هر صورت، من یه گیرنده میخوام که بتونه اکثر فرمت های رایج که بقیه پخش میکنن رو پخش کنه خصوصا MKV و آنتن دهی مناسب داشته باشه.

خودم مدل دنای رو دیدم اما اینقدر ازش بد میگن که دو به شک شدم. مدل STB-523HD. و همینطور ایکس ویژن رو دیدم که از آنتن دهی مناسب و پشتیبانیش در فروم ها تعریف شده و مدل دیگه لومکسی که برند جدیدی بود که ازش زیاد تعریف کردن.
یه چیز متعادل و خوب اگر معرفی کنین ممنون میشم. آنتن ما هم آنتن مرکزی ساختمان هست و مشکلی از بابت کیفیت آنتن نداریم.

iLive
19-04-2014, 13:01
سلام دوستان.
منم یه گیرنده دیجیتال می خوام که روی تلویزیون crt بتونه خوب فیلم از روی usb پخش کنه و کلا پلیرش عالی باشه. یکی دو تا رو دیدم کج و کوله پخش می کنن!
از بقیه لحاظ هم خوب باشه.

راستی یه اندروید باکس هم زده فراسو که هم گیرنده دیجیتال داره هم بعدا که iptv راه افتاد با اونم مچ میشه، فقط الان موجود نیست. توی کارکردن سیستم اندرویدش بدون پورت hdmi و توی تلویزیون لامپی شک دارم، البته یه جا خوندم از طریق کابل کواکسیال میشه ردیف کرد و به خوشون هم زنگ زدم یه منشیشون با شک و تردید گفت میشه! ولی بازم من اعتباری برام نداره حرف اینا! اگر با لامپی کار می کرد همه چیش یه گزینم بود. اینه:

fight12
19-04-2014, 13:11
سلام دوستان.
منم یه گیرنده دیجیتال می خوام که روی تلویزیون crt بتونه خوب فیلم از روی usb پخش کنه و کلا پلیرش عالی باشه. یکی دو تا رو دیدم کج و کوله پخش می کنن!
از بقیه لحاظ هم خوب باشه.

راستی یه اندروید باکس هم زده فراسو که هم گیرنده دیجیتال داره هم بعدا که iptv راه افتاد با اونم مچ میشه، فقط الان موجود نیست. توی کارکردن سیستم اندرویدش بدون پورت hdmi و توی تلویزیون لامپی شک دارم، البته یه جا خوندم از طریق کابل کواکسیال میشه ردیف کرد و به خوشون هم زنگ زدم یه منشیشون با شک و تردید گفت میشه! ولی بازم من اعتباری برام نداره حرف اینا! اگر با لامپی کار می کرد همه چیش یه گزینم بود. اینه:

من گیرنده آندرویدی مارک energy system گرفتم ٣٧٠ تومان,همه چی پخش میکنه ولی وقتی یه کانال ضبط میشه کانال عوض کنید ضبط قطع میشه...

iLive
19-04-2014, 19:42
خوب برای فراسو 100 تومن ارزون تر هست. جدید تر هم هست و مشخصاتش بهتره.

نگفتید کدوم گیرنده، پلیر خوب و بی دردسر روی تلویزیون های crt داره.

arash11
21-04-2014, 08:59
با درود
لطفا یک گیرنده خوب معرفی کنید .منظورم حرفه ای نیست .معمولی ولی کیفیت خوب باشد.
-گیرندگی خوب -
- سرعت تعویض کانال
ممنون دوستان

Ramtin 007
21-04-2014, 11:31
سلام نظرتون راجع به گیرنده شاتل تک چطوره؟خوبه؟

arash11
21-04-2014, 12:06
با درود
لطفا یک گیرنده خوب معرفی کنید .منظورم حرفه ای نیست .معمولی ولی کیفیت خوب باشد.
-گیرندگی خوب -
- سرعت تعویض کانال
ممنون دوستان
یکی به دادم برسه واویلا
از بین اینها کدام را انتخاب کنم؟
-پروویژن مدل q-1000
-دنای مدلهای 601-602
-ایکس ویژن مدلهای 353-363
از این 5 مدل کدام بهتر است؟ بخصوص سرعت تعویص کانال
ممنون
خرید امروز دارم لطفا پاسخ دهید

majidss
22-04-2014, 20:50
با درود
لطفا یه گیرنده دیجیتال معرفی کنید که بتونم باهاش اکثر فرمت ها مخصوصا (mkv و vob ) را باهاش ببینم و زیر نویس همزمان فارسی (srt و sub ) رو بصورت خوانا اجرا کنه؟؟اگر بشه مثل مدیا پلیر کامپیوتر زیرنویس هم رنگی و درشت و کوچک کرد که عالیه!!
(در صورت امکان سرعت تعویض کانال و ضبط هم خوب باشه)
باسپاس

fight12
22-04-2014, 22:47
با درود
لطفا یه گیرنده دیجیتال معرفی کنید که بتونم باهاش اکثر فرمت ها مخصوصا (mkv و vob ) را باهاش ببینم و زیر نویس همزمان فارسی (srt و sub ) رو بصورت خوانا اجرا کنه؟؟اگر بشه مثل مدیا پلیر کامپیوتر زیرنویس هم رنگی و درشت و کوچک کرد که عالیه!!
(در صورت امکان سرعت تعویض کانال و ضبط هم خوب باشه)
باسپاس

دیگه این که شما میگید گیرنده نیست hd player هست

majidss
30-04-2014, 21:56
با درود
دوستان کسی تجربه گیرنده دیجیتال سما AT-200 داره.
شنیدم که میشه باهاش زیرنویس هم مدیریت (رنگی-بزرگ و کوچک و...)کرد.
با سپاس

karimz
02-05-2014, 19:12
گیرنده CAN-3905مدل Cordia چطوره و تا حالا کسی داشته؟ به لپ تاپ وصل میشه؟

fight12
02-05-2014, 19:59
گیرنده CAN-3905مدل Cordia چطوره و تا حالا کسی داشته؟ به لپ تاپ وصل میشه؟
این مدل آنتن گیرنده های دیجیتال است.

jamal9
02-05-2014, 20:45
سلام بچه ها خسته نباشین
من ویندوز 8 نصب کردم تو سیستمم ..یه گیرنده ی دیجیتال لپ تاپ دارم ولی نرم افزارش (total media) روی ویندوز 8 کار نمیکنه ...
کسی نرم افزاری رو میشناسه که رو ویندوز 8 جواب بده و مشکلات نداشته باشه؟
ویندوز مدیا سنتر هم نداره این ویندوز 8 اه ...

fight12
02-05-2014, 20:49
سلام بچه ها خسته نباشین
من ویندوز 8 نصب کردم تو سیستمم ..یه گیرنده ی دیجیتال لپ تاپ دارم ولی نرم افزارش (total media) روی ویندوز 8 کار نمیکنه ...

--- viewer نسخه کرک.شدش رو بگیرید
امکانات عالی داره
تمام کانال های روی یه فرکانس هم میشه باهاش ضبط کرد ,من تا ۶ تا کانال همزمان استفاده کردم.

fight12
02-05-2014, 21:07
سلام بچه ها خسته نباشین

در ضمن نرم فزار Media Portal یه مدیا سنتر رایگان و اپن سورس فوق العاده با قابلیت تنظیم کنترل کارت tv.
امکاناتش از ویندوز مدیا سنتر خیلی بیشتره با پلاگین ها و تم های کاربردی

jamal9
02-05-2014, 21:43
در ضمن نرم فزار Media Portal یه مدیا سنتر رایگان و اپن سورس فوق العاده با قابلیت تنظیم کنترل کارت tv.
امکاناتش از ویندوز مدیا سنتر خیلی بیشتره با پلاگین ها و تم های کاربردی

ممنونم ....حالا دانلود میکنم ...ببینم چجوریه ...من اسپید پلیر رو داشتم خیلی تیک داشت ...اینا که تیک نداره نه؟

fight12
02-05-2014, 22:12
ممنونم ....حالا دانلود میکنم ...ببینم چجوریه ...من اسپید پلیر رو داشتم خیلی تیک داشت ...اینا که تیک نداره نه؟

اسپید پلیر کلا هنگه...--- viewer سبک و راحته تنظیماتش.
Media portal یه مدیا سنتر حرفه ای و مقداری سنگینه اما کیفیت ضبطش عالیه,

jamal9
03-05-2014, 10:30
اسپید پلیر کلا هنگه...--- viewer سبک و راحته تنظیماتش.
Media portal یه مدیا سنتر حرفه ای و مقداری سنگینه اما کیفیت ضبطش عالیه,

داداش من dvbplayer رو تنظیماتشو بلد نیستم ...یجوریه ...میشه راهنماییم کنی چجوری کانال هارو پیدا کنم؟ اصن فک کنم گیرنده ی دیجیتالمو نمیشناسه ...
راستی portal media رو هم دانلود کردم ...میرم قسمت tv ولی اینم نمیدونم چجوری باید کانال هارو پیدا کنم ...میشه راهنمایی کنی؟ اخه امروز ساعت 6ونیم فوتبال هس ...دوس دارم ببینمش

jamal9
03-05-2014, 13:57
داداش نحوه ی کار با dvbplaye و Media portal رو نمیدونم ...کجایی؟ میشه راهنمایی کنی؟

fight12
03-05-2014, 14:19
داداش نحوه ی کار با dvbplaye و Media portal رو نمیدونم ...کجایی؟ میشه راهنمایی کنی؟

درایور کارت تی وی رو نصب کردید؟
--- viewer نصب شده؟

jamal9
03-05-2014, 14:41
درایور کارت تی وی رو نصب کردید؟
--- viewer نصب شده؟

اره نصبه ...فقط نمیدونم چجوری باید تنظیم کنم ...از اینکه ویندوز 8 نصب کردم دارم کم کم پشیمون میشم

fight12
03-05-2014, 15:53
آموزش --- Viewer جهت تماشای کانال های دیجیتال توسط کارت تی وی
بعد از نصب و اجرای نرم افزار,
از تب setting قسمت options رو باز کنید و به این قسمت برید ببینید کارت تی وی شما رو شناخته یا نه

اگه مثل تصویر بالا کارت تی وی نصب شده باشه در قسمت Devices مشخصه.
برای پیدا کردن کانال ها مراحل زیر را دنبال کنید
در اینجا فقط روی Scan Range کلیک کنید وصبر کنید تا کانال ها رو پیدا کنه و در آخر Close بزنید
از قسمت Video کانال مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
این نرم افزار همه ی کانال های روی یه فرکانس رو همزمان ضبط میکنه و از EPG فارسی نیز پشتیبانی میکند.
موفق باشید

karimz
03-05-2014, 18:11
اقا من میخوام یه گیرنده دیجیتال بگیرم که هم به لپ تاپ بخوره هم به تی وی که مغازه ببرمش به لپ تاپ وصل بشه و بیارمش توی خونه به تی وی وصل بشه سبک و کوچیک و سخت جون باشه هم تلتکست بگیره هم آنتن دهیش خوب باشه و امکانات دیگه هم داشته باشه مثلا بازیای اندرویدی رو هم اجرا کنه مثل smartbox fit-501 اصن همین smartbox fit-501 به لپ تاپ وصل میشه؟ و تلتکست میگره؟
قیمتش هم مهم نیست
حالا چی بگیرم
باتشکر
.

jamal9
04-05-2014, 11:29
از تب setting قسمت options رو باز کنید و به این قسمت برید ببینید کارت تی وی شما رو شناخته یا نه

در اینجا فقط روی Scan Range کلیک کنید وصبر کنید تا کانال ها رو پیدا کنه و در آخر Close بزنید
این نرم افزار همه ی کانال های روی یه فرکانس رو همزمان ضبط میکنه و از EPG فارسی نیز پشتیبانی میکند.
موفق باشید

گیرنده رو نمیشناسه نرم افزار ...چیکار کنم؟

jamal9
04-05-2014, 11:46

موفق باشید

fight12
04-05-2014, 15:04

پس درایور کارت تی وی نصب نیست .
درایور ویندوز ٨ دانلود کنید

Soroush-S
09-05-2014, 12:01
الان شبکه نسیم سراسری شده؟ یعنی کانال 21 شده نسیم یا نه؟؟

Ghaioom
09-05-2014, 14:26
الان شبکه نسیم سراسری شده؟ یعنی کانال 21 شده نسیم یا نه؟؟

من که دنبالش نیستم ولی به نظر نمیاد. بعد افتتاح شدن مدتی بعد سراسری میشه به نظرم. در ضمن استان ما که الان نشون میده از انالوگ نوشته ازمایشی. این که هنوز افتتاح نشده که افتتاح بشه باید بره این نوشته ازمایشی خو !!

moghaddas mfa
15-05-2014, 19:46
سلام

بهترین دستگاه از نظر گیرندگی کدومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13:

milad.design
22-05-2014, 22:42
با سلام..دوستان عزیز من گیرنده دیجیتال مخصوص کامپیوتر مدل: X.Vision PCDVB-4100 ----T رو خریدم....ولی

بعد از اسکن کانال ها ، شبکه های ورزش!،آی فیلم،استانی خوزستان! و چندتای دیگه رو دریافت نکرده!!! سیگنال انتن هم هوایی وصل کردم..فولِ فولِ!
نرم افزاری هم که با محصول بود اینه: TotalMedia 3.5

در سایت صدا و سیما هم برای پوشش اهواز دو سیگنال نوشته: 490 و 514 ... این الان برای من کانال های 490 و میاره!(1و2و3و4و5 ...) ورزش و بقیه خوب ها در 514 هستن که نمیاره!
"دوستان با نرم افزار DVBViewer هم اسکن کردم..بازم شبکه ورزش رو نیورد!!"

از دوستان خواهس میکنم که اگه میدونن راهنمایی کنند که من چیکار کنم که ورژش و بگیرم!!!...هز چی توی برنامه گشتم سیگنال دستی نمیگرفت!

**** دوستان من به صورت دستی در برنامه DVBViewer فرکانس و وارد کردم...شبکه ورزش و بقیه رو آورده ولی ناشناس اسم ها رو نوشته! از روی epg فهمیدم چه شبکه هایی هستند! چونکه تصویری هم نشون نمیده اصلا!! ...... دوستان فقط یک بار آورد!! برنامه و بستن و دوباره اجرا کردم دیگه نیورد شبکه ورزش و !.... دوستان کمـــــــــــــــــک

ibo8631
29-05-2014, 22:51
کسی دنای 602 داره؟
فایل mkv با صدای 6 کانله روش تست کرده ببینه صدا داره
فوری یکی جواب بده مرسی میخام بگیرمش، اگه مشکل داره سما 200 بگیرم

fight12
30-05-2014, 09:32
با سلام..دوستان عزیز من گیرنده دیجیتال مخصوص کامپیوتر مدل: X.Vision PCDVB-4100 ----T رو خریدم....ولی

بعد از اسکن کانال ها ، شبکه های ورزش!،آی فیلم،استانی خوزستان! و چندتای دیگه رو دریافت نکرده!!! سیگنال انتن هم هوایی وصل کردم..فولِ فولِ!
نرم افزاری هم که با محصول بود اینه: TotalMedia 3.5

در سایت صدا و سیما هم برای پوشش اهواز دو سیگنال نوشته: 490 و 514 ... این الان برای من کانال های 490 و میاره!(1و2و3و4و5 ...) ورزش و بقیه خوب ها در 514 هستن که نمیاره!
"دوستان با نرم افزار DVBViewer هم اسکن کردم..بازم شبکه ورزش رو نیورد!!"

از دوستان خواهس میکنم که اگه میدونن راهنمایی کنند که من چیکار کنم که ورژش و بگیرم!!!...هز چی توی برنامه گشتم سیگنال دستی نمیگرفت!

**** دوستان من به صورت دستی در برنامه DVBViewer فرکانس و وارد کردم...شبکه ورزش و بقیه رو آورده ولی ناشناس اسم ها رو نوشته! از روی epg فهمیدم چه شبکه هایی هستند! چونکه تصویری هم نشون نمیده اصلا!! ...... دوستان فقط یک بار آورد!! برنامه و بستن و دوباره اجرا کردم دیگه نیورد شبکه ورزش و !.... دوستان کمـــــــــــــــــک

آنتن مشکل داره احتمالا

ibo8631
30-05-2014, 13:15
آنتن مشکل داره احتمالا
حاجی پروویژن ایکس 10 داری شما؟
خروجی 6 کاناله صدا رو ساپورت میکنه، فیلم 30 گیگ ام کا وی چطور؟
بین ایکس 10 و سما کدوم؟ بازار موجود هس این دو
دمت گرم زودتر بگو

mamadalmani
30-05-2014, 13:34
بهترین ست-اپ باکس برای پخش فیلم و بیشترین ساپورت از فرمت ها چیه
زیرنویسش زرد هم بشه

ibo8631
30-05-2014, 15:13
هیشکی نیس...

fight12
30-05-2014, 15:40
حاجی پروویژن ایکس 10 داری شما؟
خروجی 6 کاناله صدا رو ساپورت میکنه، فیلم 30 گیگ ام کا وی چطور؟
بین ایکس 10 و سما کدوم؟ بازار موجود هس این دو
دمت گرم زودتر بگو

فیلم ٣٠ گیگ نداشتم که امتحان کنم...
۶ کاناله هم سینما خانگی وصل نکردم...
اما توقع شما در حد hd player هست...
تا ١٠ گیگ امتحان کردم

fight12
30-05-2014, 15:42
بهترین ست-اپ باکس برای پخش فیلم و بیشترین ساپورت از فرمت ها چیه
زیرنویسش زرد هم بشه

دنای زیرنویس زرد ساپورت میکنه...
من یکی داشتم پلیرش بد نبود فقط گیرندگیش افتضاح بود

fight12
30-05-2014, 15:45
کسی دنای 602 داره؟
فایل mkv با صدای 6 کانله روش تست کرده ببینه صدا داره
فوری یکی جواب بده مرسی میخام بگیرمش، اگه مشکل داره سما 200 بگیرم

سما میگن یکم صداش ضعیفه...
شما تو فلش یه فایلی که مورد نظرته بریز ببر اگه فروشنده خوبی باشه اجازه میده قبل خرید امتحان کنی...

ibo8631
30-05-2014, 17:26
سما میگن یکم صداش ضعیفه...
شما تو فلش یه فایلی که مورد نظرته بریز ببر اگه فروشنده خوبی باشه اجازه میده قبل خرید امتحان کنی...
حاجی
فروشنده میگفت که ایکس 10 قدیمیه
جدیدا تصویر در تصویر داره، سریعتر شده
ولی من ساپورت صدای 6 کانال مهمه که تو سایتش برا این جدیدا نزده ساپورت میکنه
سما چرا گرونه؟ 130 هس کماکان؟

fight12
30-05-2014, 20:31
حاجی
فروشنده میگفت که ایکس 10 قدیمیه
جدیدا تصویر در تصویر داره، سریعتر شده
ولی من ساپورت صدای 6 کانال مهمه که تو سایتش برا این جدیدا نزده ساپورت میکنه
سما چرا گرونه؟ 130 هس کماکان؟

راست میگه x-10 قدیمی شده مدل جدید پرو ویژن هم تعریفی نیست به گفته دوستان در همین تاپیک،
اگه نمایندگی آیسن پیدا کنید بهتره...
پشتیبانی صدا دیجیتال دارن...
سما سخت گیر میاد جایی هم برا فروش ندیدم.

ibo8631
30-05-2014, 21:17
راست میگه x-10 قدیمی شده مدل جدید پرو ویژن هم تعریفی نیست به گفته دوستان در همین تاپیک،
اگه نمایندگی آیسن پیدا کنید بهتره...
پشتیبانی صدا دیجیتال دارن...
سما سخت گیر میاد جایی هم برا فروش ندیدم.
چ کنیم حالا
همه چی عم نایابه!
این دنای و ایکس ویژن میمردن صدای 6 کاناله رم درست میکردن
شیطونه میگه بیخیال صدا شم....

fight12
30-05-2014, 21:19
چ کنیم حالا
همه چی عم نایابه!
این دنای و ایکس ویژن میمردن صدای 6 کاناله رم درست میکردن
شیطونه میگه بیخیال صدا شم....

الان آیسن مدلای خوبی داره

ibo8631
30-05-2014, 21:21
الان آیسن مدلای خوبی داره
قیمت نزده تو سایتش
زیادم تو نت نیس راجبش ک بدونم امتحانشو پس داده
130 می ارزه برا ساپورت صدا بنظرت

fight12
31-05-2014, 09:34
قیمت نزده تو سایتش
بهتون گفتم...
صداش ضعیفه به نسبت بقیه...
ولی فک نکنم با سینما خانگی مشکلی پیش بیاد

fight12
31-05-2014, 17:02
قیمت نزده تو سایتش

سایتشون زیاد فعال نیست اما کیفیت ساخت خوبه تقریبا.

ibo8631
31-05-2014, 19:32
سایتشون زیاد فعال نیست اما کیفیت ساخت خوبه تقریبا.
به فنا رفتم
ایسن گرفتم
صدای 6 کاناله پخشید
هاردمو نشناخت ولی
گویا تا 500 ساپورت میکنه
به فنا رفتم:n28:

fight12
31-05-2014, 19:45
به فنا رفتم
ایسن گرفتم
صدای 6 کاناله پخشید
هاردمو نشناخت ولی
گویا تا 500 ساپورت میکنه
به فنا رفتم:n28:

بلندی و کیفیت صداش چطوره؟

ibo8631
31-05-2014, 19:48
صداش مورد نداره
کاش همون سما میگرفتم

fight12
31-05-2014, 19:50
صداش مورد نداره
کاش همون سما میگرفتم

سما صداش ایراد داره!!!
من ترجیح میدم دونه دونه فیلمارو تو فلش بریزم ولی صداش درست بشه...

fight12
31-05-2014, 19:53
صداش مورد نداره
کاش همون سما میگرفتم

زیاد گول حرفایی که درباره سما زده شده رو نخورید تبلیغاته...
وقتی صدا ضعیف باشه دیگه ۶ کاناله بودن هم فایده نداره...
چند گرفتین؟

ibo8631
31-05-2014, 19:57
بذا زیرنویس و چیزای دیگه شو تست میکنم خبر میدم
اگه همه چیش اوکی بود نگه اش میدارم

ibo8631
01-06-2014, 15:12
زیاد گول حرفایی که درباره سما زده شده رو نخورید تبلیغاته...
وقتی صدا ضعیف باشه دیگه ۶ کاناله بودن هم فایده نداره...
چند گرفتین؟
آقا پس دادم
ميخام ايکس ده پيدا کنم
راسته تو ايکس ده لازم نيس زيرنويس همنام شه و اينکه تو فيلماى دو صدايه ميشه سويچ کرد?
ايکس ده نيو فرق داره يا اونم دالبى داره
مشکل ديگه اى داره?
يه کم راهنمايى کن طنت گرم داداش

fight12
01-06-2014, 19:06
آقا پس دادم
ميخام ايکس ده پيدا کنم
راسته تو ايکس ده لازم نيس زيرنويس همنام شه و اينکه تو فيلماى دو صدايه ميشه سويچ کرد?
ايکس ده نيو فرق داره يا اونم دالبى داره
مشکل ديگه اى داره?
يه کم راهنمايى کن طنت گرم داداش

حاجی ایکس ١٠ نگیری که قدیمیه.......
الان آیسن چه مشکلی داشت؟

ibo8631
01-06-2014, 19:10
اواتار صداشو پخش نکرد با 8 گیگ

ibo8631
01-06-2014, 19:12
سما بگیرم پس.....چیکار کنم
امکانات ایکس 10 اگه همانطور که میگن باشه بیشتر از سما س
ساپورت دو زبان ... زیرنویس غیز همنام...

fight12
01-06-2014, 19:20
سما بگیرم پس.....چیکار کنم
امکانات ایکس 10 اگه همانطور که میگن باشه بیشتر از سما س
ساپورت دو زبان ... زیرنویس غیز همنام...

عجله داری ؟

fight12
01-06-2014, 19:25
اواتار صداشو پخش نکرد با 8 گیگ

مشخصات فایل رو بزار تا ببینم ایکس ده پخش میکنه یا نه....
با media info که با k-light codec نصب میشه,میشه دید

ibo8631
01-06-2014, 20:22
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.220
Stream size : 5.90 GiB (74%)
Writing library : x264 core 107 r1745 4785e8e
Encoding settings : cabac=1 / ref=5 / deblock=1:0:0 / analyse=0x3:0x113 / me=umh / subme=7 / psy=1 / psy_rd=1.00:0.15 / mixed_ref=1 / me_range=16 / chroma_me=1 / trellis=1 / 8x8dct=1 / cqm=0 / deadzone=21,11 / fast_pskip=0 / chroma_qp_offset=-3 / threads=12 / sliced_threads=0 / nr=0 / decimate=1 / interlaced=0 / constrained_intra=0 / bframes=3 / b_pyramid=2 / b_adapt=1 / b_bias=0 / direct=1 / weightb=1 / open_gop=0 / weightp=2 / keyint=250 / keyint_min=23 / scenecut=40 / intra_refresh=0 / rc_lookahead=40 / rc=2pass / mbtree=1 / bitrate=4867 / ratetol=1.0 / qcomp=0.60 / qpmin=10 / qpmax=51 / qpstep=4 / cplxblur=20.0 / qblur=0.5 / ip_ratio=1.40 / aq=1:1.00
Language : English
Default : Yes
Forced : No

Audio
ID : 2
Format : DTS
Format/Info : Digital Theater Systems
Mode : 16
Format settings, Endianness : Big
Codec ID : A_DTS
Duration : 2h 58mn
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 1 509 Kbps
Channel(s) : 6 channels
Channel positions : Front: L C R, Side: L R, LFE
Sampling rate : 48.0 KHz
Bit depth : 24 bits
Compression mode : Lossy
Stream size : 1.88 GiB (24%)
Title : English DTS

Text #1
ID : 3
Format : UTF-8
Codec ID : S_TEXT/UTF8
Codec ID/Info : UTF-8 Plain Text
Title : English Forced

Text #2
ID : 4
Format : UTF-8
Codec ID : S_TEXT/UTF8
Codec ID/Info : UTF-8 Plain Text
Title : English
Default : No

ibo8631
01-06-2014, 20:25
دمت گرم
آره عجله ای شده
ساپورت دو صدا و زیرنویس غیر همنام درسته ؟
مشکلی داری باهاش شما تا الان؟

ibo8631
01-06-2014, 20:46
سما بگیرم بنظرت

fight12
01-06-2014, 20:58
سما بگیرم بنظرت

اوکی تو فایلا میگردم همچین فرمت صدایی دارم.

ibo8631
01-06-2014, 21:00
صدای 6 کاناله برا فیلم حجم پایین پخش میکردا اینم بگم
مرسی منتظرم

ibo8631
01-06-2014, 21:07
جواب اون دو تا سوالمم میشه بدی(دو صدا - زیرنویس) + مشکلاتی ک داشته

fight12
01-06-2014, 21:28
جواب اون دو تا سوالمم میشه بدی(دو صدا - زیرنویس) + مشکلاتی ک داشته

زیرنویس فارسی فونت بزرگ جدا جدا میاره بعضیارو..
تا ١٠ صدا هم مشکل نداره.

ibo8631
01-06-2014, 21:31
نتیجه گیری و نظر شما دوست عزیز ؟

fight12
02-06-2014, 08:18
نتیجه گیری و نظر شما دوست عزیز ؟

هیچ گیرنده دیجیتالی کامل نیست تو بخش پلیر ...
دنای رنگ زرد داره واسه زیر نویس و فونت عالی ...ولی گیرندگیش ضعیفه.
و پشتیبانی صدا دیجیتال نداره...
ایکس ده تو فوروارد کردن مشکل داره صدا نا هماهنگ میشه...

hossein_0907
07-06-2014, 20:26
سلام دوستان

لطفا یه گیرنده خوب که فایل های mts , ts را بتونه بخونه و گیرندگیش هم خوب باشه معرفی کنید.قیمتش هم مهم نیست.

دستگاهی داریم که هم گیرنده دیجیتال باشه و هم یه پخش کننده خیلی خوب (مثلا مث همین پلیرها که سیستم عامل اندروید هم دارن)

یه دنای دارم که تو مشخصاتش نوشته بود فایلای mts را میخونه ولی متاسفانه نمیخونه.

با تشکر

hossein_0907
07-06-2014, 22:11
سلام دوستان

لطفا یه گیرنده خوب که فایل های mts , ts را بتونه بخونه و گیرندگیش هم خوب باشه معرفی کنید.قیمتش هم مهم نیست.

دستگاهی داریم که هم گیرنده دیجیتال باشه و هم یه پخش کننده خیلی خوب (مثلا مث همین پلیرها که سیستم عامل اندروید هم دارن)

با تشکر

fight12
07-06-2014, 22:35
سلام دوستان

با تشکر

سلام
گیرنده انرژی سیستم ١٧٠ تومانه تقریبا اما جایی جز اینترنت برا فروش ندیدم نمیدونم زیرنویس فارسی پشتیبانی میکنه یا نه.
من پرو ویژن دارم mts امتحان میکنم فردا.
گیرنده آندروید خریدم همه فرمتا پشتیبانی میکنه فقط من برا وبگردی میخواستم که تعریفی نیست.

fight12
08-06-2014, 20:12
سلام دوستان

با تشکر

پرو ویژن mts میخونه.
فرمت ضبط خودش هم mts هست.

hossein_0907
08-06-2014, 22:14
خیلی خیلی ممنون دوست من
خواهشا مدل گیرنده اندرویدتون را هم بگید

fight12
08-06-2014, 22:29
خیلی خیلی ممنون دوست من
خواهشا مدل گیرنده اندرویدتون را هم بگید

Energy system android tv box
تو گوگل سرچ کنید سایت فارسی و انگلیسی میاد .
٣٧٠ خریدم

ahna2004
11-06-2014, 17:59
با سلام
دوستان کدوم یکی از برندهای داخل بازار پلیر قوی داره و زیرنویس فارسی رو هم ساپورت میکنه متشکرم به من گفتن فراسو 218 بگیر حالا منتظر نظرات شما ها هستم
متشکرم

fight12
11-06-2014, 18:11
با سلام
دوستان کدوم یکی از برندهای داخل بازار پلیر قوی داره و زیرنویس فارسی رو هم ساپورت میکنه متشکرم به من گفتن فراسو 218 بگیر حالا منتظر نظرات شما ها هستم
متشکرم

بیشتر گیرنده ها زیرنویس فارسی ساپورت میکنن...

ahna2004
11-06-2014, 18:23
خوب از لحاظ زیرنویس و پخش فرمتهای مختلف منظورم اینه که بیشتر فرمتها ((mkv))رو پخش کنه و زیرنویس رو هم بشه اگه با فیلم هماهنگ نباشه تنظیم کرد
نمیدونم منظورو رو گرفتید یاخیر من فقط میخوام با این دستگاه فیلم ببینم به دیجیتالش کار ندارم
متشکر م

fight12
11-06-2014, 18:34
خوب از لحاظ زیرنویس و پخش فرمتهای مختلف منظورم اینه که بیشتر فرمتها ((mkv))رو پخش کنه و زیرنویس رو هم بشه اگه با فیلم هماهنگ نباشه تنظیم کرد
نمیدونم منظورو رو گرفتید یاخیر من فقط میخوام با این دستگاه فیلم ببینم به دیجیتالش کار ندارم
متشکر م

من همچین گیرنده ای ندیدم غیر آندرویدیها که زیر نویس هماهنگ نباشه پخش کنه.
Mkv بیشترشون پخش میکنه

fight12
11-06-2014, 18:42
متشکر م

چقدر میخواید هزینه کنید؟

1580
13-06-2014, 14:52
سلام دوستان عزیز
یه مشکلی دارم که شاید اینجا جاش نباشه که مطرح کنم ولی جای دیگه ای رو پیدا نکردم. مشکلم اینه که میخوام یه گیرنده دیجیتال رو به مانیتور LCD کامپیوترم وصل کنم و چیزی روی مانیتور نمایش داده نمیشه. از کابل زیر که عکسش رو گذاشتم استفاده کردم و تصاویر مربوط به پشت گیرنده و مانیتور هم گذاشتم. ممنون میشم از دوستان که مشکلم رو حل کنن.
با سپاس فراوان از همگی

fight12
13-06-2014, 19:38
سلام دوستان عزیز
یه مشکلی دارم که شاید اینجا جاش نباشه که مطرح کنم ولی جای دیگه ای رو پیدا نکردم. مشکلم اینه که میخوام یه گیرنده دیجیتال رو به مانیتور LCD کامپیوترم وصل کنم و چیزی روی مانیتور نمایش داده نمیشه. از کابل زیر که عکسش رو گذاشتم استفاده کردم و تصاویر مربوط به پشت گیرنده و مانیتور هم گذاشتم. ممنون میشم از دوستان که مشکلم رو حل کنن.
با سپاس فراوان از همگی

سلام دوست عزیز.
این کابلی که شما گذاشتید فک کنم برای اینه تصویر رو از کیس و خروجی vga انتقال بده برای تلویزیون
اصلاح میکنم فقط خروجی dvd player
.VGA to RGB Cable Male
لینک توضیحات

توی توضیحات هم نوشته برای تبدبل خروجی dvd player به تلویزیون
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
٢ حالت داره که بتونید تصویر رو برای مانیتور بفرستید.
١-دستگاهتون خروجی vga داشته باشه.
٢-مبدل بگیرید قیمتش حدود ١٠٠ تومانه که گیرنده تلویزیون آنالوگ هم داره + ورودی کامپوزیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

1580
13-06-2014, 23:51
سلام دوست عزیز.
این کابلی که شما گذاشتید فک کنم برای اینه تصویر رو از کیس و خروجی vga انتقال بده برای تلویزیون.VGA to RGB Cable Male
لینک توضیحات

توی توضیحات هم نوشته برای تبدبل خروجی dvd player به تلویزیون
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
٢ حالت داره که بتونید تصویر رو برای مانیتور بفرستید.
١-دستگاهتون خروجی vga داشته باشه.
٢-مبدل بگیرید قیمتش حدود ١٠٠ تومانه که گیرنده تلویزیون آنالوگ هم داره + ورودی کامپوزیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

ممنون دوست عزیز
خیلی لطف کردید

mrsaber
16-06-2014, 01:41
سلام دوستان
تو سایت ها که گشتم
farassoo و x-vision و sama مارک هایی بودندکه معمولا ازشون تعریف شده بود
اول این که کدوم یکی از مدل های این برند ها جدیدتر و متعاقبا بهتره
و دوم این که برای دیدن فیلم و تغیرات زیر نویس و ساپورت فرمت های ویدیویی مثل mkv کدوم عمل کرد بهتری دارند
وسوم تو انت دهی ، کدوم قوی تر هستند
ممنون میشم دوستان زود تر جواب بدید

M0HAMAD_K
18-06-2014, 18:19
سلام
چند تا سوال داشتم

یک گیرنده دیجیتال میخوام که پخش mkv هم داشته باشه
بعداز کلی تحقیق به ایک ویژن ۳۵۳ رسیدم که تو بازار نیست
۳۶۳ هست ولی تو مشخصاتش mkv رو ننوشته
خود مادیران هم زنگ زدم گفتن فایلهای mkv بدون صدای دالبی رو پخش میکنه
حالا کسی نظری یا راهنمایی نداره؟
اگه دستگاه بهتر هم میشناسید معرفی کنید
ممنون
پ.ن: قیمت ۳۶۳ هم تقریبا ۱۰۰ تومن هست

amirkhan_0o0
19-06-2014, 20:08
سلام
چند تا سوال داشتم

یک گیرنده دیجیتال میخوام که پخش mkv هم داشته باشه
بعداز کلی تحقیق به ایک ویژن ۳۵۳ رسیدم که تو بازار نیست
۳۶۳ هست ولی تو مشخصاتش mkv رو ننوشته
خود مادیران هم زنگ زدم گفتن فایلهای mkv بدون صدای دالبی رو پخش میکنه
حالا کسی نظری یا راهنمایی نداره؟
اگه دستگاه بهتر هم میشناسید معرفی کنید
ممنون
پ.ن: قیمت ۳۶۳ هم تقریبا ۱۰۰ تومن هست
توی این تاپیک قدیم ها که فعالیت می کردم بار ها به این مسأله اشاره شد که گیرنده های دیجیتال (سما، الکومکس، بعضی از مدل های آیسن و شهاب) توی پخش صدای دالبی مشکلی نداره.
در مورد سما که قبلا از اون استفاده می کردم و حالا کنار گذاشته ام،می تونم بگم زیرنویس رو هم ساپورت می کنه. و امکان تغییر رنگ و فونت اون وجود داره:

payam110313
20-06-2014, 22:36
سلام من قبال یه گیرنده مارشال Me885 داشتم

دیروز رفتم یه گیرنده xvision 205 خریدم

الان که نصب کردم فقط فرکانس 618 و 714 رو فقط دریافت میکنه

و فرکانس 666 رو که قبلا با مارشال دریافت میکردم دریافت نمیکنه

میشه بگین مشکل از چیه؟ آخه اگه آنتن مشکل داشته باشه که با گیرنده مارشالم

نباید فرکانس 666 دریافت بشه

اگه مشکل گیرنده باشه که اون دو فرکانسم نباید دریافت کنه

واقعا گیج شدم در ضمن آنتنم از این برقی هاست که که با دکمه بوسترمیچرخه

لطفا کمک کنید

از اصفهانم

Ghaioom
23-06-2014, 07:20

لطفا کمک کنید

از اصفهانم

سلام.
اگه مثل مارشال گزینه تنظیم آنتن داشته باشه بزار رو اون و آنتن رو بچرخون ببین کجا رو اون فرکانس سیگنال میده. این بهترین راهه که پیداش کنی. جاهای دیگه با اون فرکانس تست کن ببین میاد یا نه؟ مثلا خونه دیگه

Ghaioom
23-06-2014, 07:25

لطفا کمک کنید

از اصفهانم

سلام.
اگه مثل مارشال گزینه تنظیم آنتن داشته باشه بزار رو اون و آنتن رو بچرخون ببین کجا رو اون فرکانس سیگنال میده. این بهترین راهه که پیداش کنی. جاهای دیگه با اون فرکانس تست کن ببین میاد یا نه؟ مثلا خونه دیگه

redevil6990
23-06-2014, 13:42
دوستان من یه ----- شرکه های استانی مارک Hi Vision دارم که به دیش استانی وصله.. در ضمن یه ورودی Aerial In و یه خروجی Tv Out داره. خواستم ببینم این کار همون گیرنده دیجیتال شبکه ها رو هم انجام میده اگه آنتن بهش وصل کنیم?
یا باید یه گیرنده جدا خرید?
ممنون

joibari2
23-06-2014, 20:17
سلام یه گیرنده خوب میخوام حدود 100-120 تومن. ایکس ویژن بگیرم خوبه؟اگه ام کا وی هم پشتیبانی کنه عالیه
تو تهران از کجا میشه خرید از نمایندگی خود مادیران بگیرم چطوره؟

siosavin
27-06-2014, 15:34
سلام. من یک گیرنده ایکس ویژن 363 خریدم. وقتی با HDMI به تلویزیون وصل می کنم، سینک بین تلویزیون و سینمای خانگی را بهم می زند. به نظرتون گیرنده دیجیتالی هست که با سونی سازگار باشه؟

775e
27-06-2014, 17:49
سلام دوستان یه گیرنهددیجیتال می خواستم ....
کار باهاش راحت باشه موقع نصب و استفاده اذیت نکنه....

5959
28-06-2014, 18:31
سلام دوستان من یک مونیتور تی وی ال جی مدل m2794dp دارم تمام شبکهای استانی را میگیرد ولیکن کانال تماشا را اینولید سرویس میدهد چکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ghaioom
29-06-2014, 09:12
سلام یه گیرنده خوب میخوام حدود 100-120 تومن. ایکس ویژن بگیرم خوبه؟اگه ام کا وی هم پشتیبانی کنه عالیه
تو تهران از کجا میشه خرید از نمایندگی خود مادیران بگیرم چطوره؟
سلام
ام کا وی رو hamrz میخونه با ایکس ویژن فک کنم . شایدم مارشالم بخونه من یادم نیست فک کنم قبلا تست کردم یادم رفته :دی
85 تومن قیمتشه من خودم میفروشم :دی هامرز رو با یه مدل مارشال

سلام. من یک گیرنده ایکس ویژن 363 خریدم. وقتی با HDMI به تلویزیون وصل می کنم، سینک بین تلویزیون و سینمای خانگی را بهم می زند. به نظرتون گیرنده دیجیتالی هست که با سونی سازگار باشه؟
سلام.
شما تو maadiran.mihanblog.com سوال کنید بهشون بگید.

سلام دوستان یه گیرنهددیجیتال می خواستم ....
کار باهاش راحت باشه موقع نصب و استفاده اذیت نکنه....
مارشال بگیر بهتره. همه گیرنده ها یه جورن. منوهاشون شبیه به همه به جز مارشال. ایکس ویژن رو ندیدم ! :| نصبشونم که یکیه.

سلام دوستان من یک مونیتور تی وی ال جی مدل m2794dp دارم تمام شبکهای استانی را میگیرد ولیکن کانال تماشا را اینولید سرویس میدهد چکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاید سیگنال درست نمیده. شما رو فرکانس دیگه جستجو کنید.