PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

provision
14-02-2010, 07:30
:19: پشتیبانی از هارد با فرمت NTFS
آقای کریمی فکر میکنم نمی خواهی جواب بدهی یا اینکه دستگاه شما قادر به پشتیبانی از فرمت NTFS نیست
و فقط فرمت FAT32 را می خواند و با این فرض , فرمت هارد اکسترنال با فرمت FAT32 با توجه به اینکه فرمت FAT
فقط هر درایور را تا 32 گیگ فرمت می کند بنابراین یک هارد 500 گیگی را باید 16 درایور کنیم که اصلا عاقلانه نمی باشد
برای سومین بار و اخرین مرتبه سوالم را تکرار میکنم در صورت عدم ارسال پاسخ به این نتیجه میرسم که دستگاه شما قادر به خواندن فرمت NTFS نمی باشد و از خرید پشیمان می شوم :41:

با سلام
در دفترچه راهنما در صفحه 29 ساپورت هارد دیسک را بدون اعلام ظرفیت هارد دیسک و فقط با فرمتFAT32
اعلام نموده است با توجه به اینکه پشتیبانی از فرمت NTFS ذکر نشده ایا میتوان بطور تضمینی فرمتهای تصویری را با فرمت NTFS دید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gifآقا کسی نبود جواب سوال من را بدهد :21:

سلام
اگر قرار یود سوالی رو جواب ندیم که توی این تاپیک نمی امدیم.
برای درسافت پاسخ به واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا همکاران واحد فنی شما رو راهنمایی کنند .
88102686
این که دیگه گاری نداره

---------- Post added at 07:25 AM ---------- Previous post was at 07:23 AM ----------

دوباره بررسی شد. فایل SMC7828.ap از روی سایت حذف شده.
اینم لیست فایلهای لینک موجود در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که به یک صفحه در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مربوط میشود. و اثری از فایل SMC7828.ap نیست.
توضیح: این لیست در تاریخ 21 بهمن 88 گرفته شده و فایل مورد نظر قبلا روی سایت بوده ولی معلوم نیست چرا حذف شده و خانم یا آقای provision خبر ندارند!!!!.

Index of /files

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Name ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Last modified ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Size ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Description ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Parent Directory ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) -
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Èå ÑæÒ ÑÓÇäí ÏÓʐÇå ..> ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0%c7%e5%20ProVision%20Set%20Top%20Box%20T-7.rar) 24-Jan-2010 09:21 9.0K
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AV DV Maker,XP.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 14-Jul-2009 08:27 1.0M
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HZ4LTGCMN2SS9L6.docx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 16-Jan-2010 06:58 9.7K
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Magic TV BOX.Vista &..> ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 02-Jun-2009 05:51 16M
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Miracle TV 64 bite.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 28-Sep-2009 07:33 64M
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Miracle with out FM.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 28-Sep-2009 09:10 64M
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mpeg Master.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 07-Oct-2009 09:22 47M
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] PC TV Xtreme.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 28-Jul-2009 08:45 616K
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Slim TV.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 21-Oct-2009 04:15 7.9M
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] TV Bridge+MP3.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 13-Jun-2009 07:23 66M
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] TV PC Thunder plus.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 01-Jun-2009 03:29 72M
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] adviser upgrade set ..> ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 24-Jan-2010 09:40 9.0K
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] art-LCD TVBOX 300HD.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 16-Jan-2010 04:20 0
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] drv TV Bridge.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 09-Jun-2009 05:29 2.1M
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] magic TV BOX ,XP.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 02-Jun-2009 03:27 149M
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pc tv xtreme.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 19-Jul-2009 03:22 6.1M

Apache/2.0.63 (Unix) mod_ssl/2.0.63 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.2.9 Server at fouladrayaneh.com Port 80

سلام
آخرین فایل ما به منظور فارسی ساز کردن منو ها می باشد اما چون یک گزارش از کاربران داشتیم که نتوانشته بود این کار رو انجام بده موقت برداشته شد تا دوبارت تست و فاینال بشه

---------- Post added at 07:27 AM ---------- Previous post was at 07:25 AM ----------

در صفحه 26 فقط پسوند فایل ها اشاره شده و جزئیات قید نشده. بنظر میرسه یک دفترچه راهنما باید کامل و برطرف کننده اغلب سوالات مصرف کننده باشه. یک جدول ساده از کدکها و رزولوشنها میتونست اطلاعات کاملی بده.

توضیح : برای مثال فایل استاندارد با پسوند AVI میتونه حاوی فیلمی باشه که با کدک Divx یا H264 یا MPEG2 یا ..... با رزولوشن SD یا HD فشرده شده باشه که صداش با کدک MP3 یا AC3 یا AAC یا .... بصورت استریو یا دالبی صداگذاری بشه.

سلام
چشم
من در اولین فرصت بعد از تعطیلات این جدول رو آماده میکنم
اما باط شما هم یک سری به دفترچه بزنید

---------- Post added at 07:30 AM ---------- Previous post was at 07:27 AM ----------

آقاي پروويژن
مگه شما نگفتيد (با تماس مستقیم با بنده میتوانند با اعلام این موضوع که از طریق سایت پی سی ورلد تماس گرفته اند مشمول تخفیف 10000 تومانی شوند ),پس واسه برو بچ p30world اگه يه دونه هم بخرند 100تومنه ديگه؟؟؟نه؟؟:10:
هدست شامل تخفيفي ها هم مي شه ؟نه؟؟:46:
ميشه با پيك براي من بفرستيد؟؟:thumbsup:
بازم ممنون از جوابتون

دوستان پی سی وردی میتوانند با تماس مستقیم با من از تخفیف 10000 تومانی استفاده کنند
هزینه پیک با خریدار می باشد. هد ست هم در گار نیست چون ما 10000 تومان از قیمت کلی رو تخفیف دادیم.
karimipoor@yahoo.com ایمیل منه
یا علی

hamidak25
14-02-2010, 18:19
يه LCD داراي ----t كه 32 اينچ باشه چي سراغ دارين؟ قيمتش چنده؟
ممنون

regedit021
14-02-2010, 22:11
يه LCD داراي ----t كه 32 اينچ باشه چي سراغ دارين؟ قيمتش چنده؟
ممنون
فكر ميكنم يه مدل x.visionوLG داري ----tهست!
قيمت و مدلش رو دقيق نمي دونم

amirs2k
14-02-2010, 22:20
با سلام
من با استفاده از تلويزيون كانال ديجيتال را گرفتم همراه با 2 شبكه راديو ولي دو تا مشكل دارم
1-تصاوير خيلي كوچكتر از تلويزيون است
2-خش داره
مشكل از كجاست؟
؟؟؟

engineerhossein
15-02-2010, 12:52
دوستانی که تا به حال این دستگاه را خریداری کرده اند اگر لطف کنند ریویویی از مزایا و معایابش در اختیار دیگران قرار بدند عالی میشه !!!

a_fazlollahii
15-02-2010, 13:21
دوستانی که تا به حال این دستگاه را خریداری کرده اند اگر لطف کنند ریویویی از مزایا و معایابش در اختیار دیگران قرار بدند عالی میشه !!!

این مشخصات فنی اش:

ProVision T-7

High Definition Digital Terrestrial Receiver

High Definition Digital Terrestrial Receiver

Key Features

Support SD & HD MPEG-2/4(H.264) & fully ----T compliant

1080i/720p/576p/576i video resolution output capabilities

Multi-bilingual OSD language and audio language

Auto & Manual search

USB2.0 PVR for record&playback TV channels

4000channels for TV&Radio

Powerful Channel Control function by Favorites, Delete, Lock, Sort, Move, and Skip

16:9full screen, 4:3 letterbox & full screen

Support Teletext and --- subtitle

8 Event Timer with Power On/Off setting

EPG for enhanced program information

Parental guidance locking

Favorite channel and station list

Full function remote control

HDMI Digital Video & Audio Output

Component video(Y. Pb. Pr)outputs

Digital audio optical output

Software Upgrade via USB 2.0

Digital Tuner with Loop-through out

(Low power mode (<1W

Memory: 8MB, DDR: 128MB

بهترین مزیت آن تصویر صاف و دیجیتال شبکه های مختلف( 14کانال در تهران و ده ایستگاه رادیویی دیجیتال ) و همچنین امکاناتی مانند ضبط دیجیتال از تلویزیون و نیز پخش فرمتهای مختلف صوتی و تصویری و ویدیوئئی از روی کول دیسک و یا هارد اکسترنال است.
معایب آن به نظر من فعلا" :

نداشتن تله تکست فارسی
عدم توانایی برنامه ریزی برای ضبط در ساعاتی خاص و شبکه ای خاص
ترنسپرنت نبودن منوها
عدم ساپورت برخی فرمتهای زیرنویس فارسی
البته آقای کریمی پور Provision قول داده اند که به زودی این امکانات از طریق آپگرید نرم افزار به آن اضافه می شه. :20:

ak313
15-02-2010, 15:48
بابا فعلا پخش دیجیتال رسمی نیست و خیلی قطعی داره مثلا امروز 26 بهمن چندین ساعته که پخششون قطعه فعلا نخرید تا رسما افتتاح بشه و برندهای متعدد وارد بشه.
چه کنیم از دست دروغگویی های مسولین. دکتر عسگری معاونت توسعه 8 ابان گفت این پخش رسما تا دو ماه دیگه افتتاح می شه . خسته شدیم از دست دروغگویی اینها

regedit021
15-02-2010, 17:21
این مشخصات فنی اش:

بهترین مزیت آن تصویر صاف و دیجیتال شبکه های مختلف( 14کانال در تهران و ده ایستگاه رادیویی دیجیتال ) و همچنین امکاناتی مانند ضبط دیجیتال از تلویزیون و نیز پخش فرمتهای مختلف صوتی و تصویری و ویدیوئئی از روی کول دیسک و یا هارد اکسترنال است.

نداشتن تله تکست فارسی
ترنسپرنت نبودن منوها

البته آقای کریمی پور Provision قول داده اند که به زودی این امکانات از طریق آپگرید نرم افزار به آن اضافه می شه. :20:
اگر اضافه بشه !چي ميشه!:21:

hamidak25
15-02-2010, 18:50
راستي تلويزيون ديجيتال براي موبايل چي شد؟ ما فقط به خاطر اون بود كه رفتيم N96 گرفتيم. كسي خبري داره؟

a_fazlollahii
15-02-2010, 19:16
بابا فعلا پخش دیجیتال رسمی نیست و خیلی قطعی داره مثلا امروز 26 بهمن چندین ساعته که پخششون قطعه فعلا نخرید تا رسما افتتاح بشه و برندهای متعدد وارد بشه.
چه کنیم از دست دروغگویی های مسولین. دکتر عسگری معاونت توسعه 8 ابان گفت این پخش رسما تا دو ماه دیگه افتتاح می شه . خسته شدیم از دست دروغگویی اینها

تقریباً همه روزه از ساعت 7 صبح تا 1 نیمه شب تلویزیون ما روشن است و اخیراً هم از طریق ست تاپ باکس شبکه ها را به طور دیجیتال دریافت می کنیم و قطعی محسوسی را مشاهده نکرده ایم. امروز در تهران که قطعی نداشتیم.
ضمناً اگر یک موقع دیدید مدت طولانی شبکه دیجیتال قطع شده، یک بار سیستم را ری استارت کنید شاید مشکل بر طرف بشه!

ms368
15-02-2010, 19:22
در ایران این سیستم تصاویر را بصورت کدک H 264 که کیفیت نسبتا خوبی دارد ارسال می کند

دوستان

یعنی تصاویر رو بصورت Wide Screen هم ارسال میکنه ؟

pesar_tanha
15-02-2010, 21:35
اقا ما امروز بی 690 با همون 650 ذو گرفتم
ساخت مالزی طرف میگفت تیونر دیجیتال داره من پشتش رو دیدم جای خاصی ندیدم فقط یه جا دو نوع صدا داره dvi
و دوم اینکه حافظه داخلیش چه جوریه کجاشه چی کارای داره ؟

engineerhossein
15-02-2010, 21:56
این مشخصات فنی اش:

نداشتن تله تکست فارسی
ترنسپرنت نبودن منوها
دوست عزیز قدرت تیونرش چطوره ؟ مثلا با آنتن سر خود هم جواب میده ؟ کیفیت سیگنال دریافتی شما معمولا چند درصده ؟ ا

mrjfmrjf
15-02-2010, 22:19
يكي از دوستان گفته كه دستگاه پرویژن فیلم FULLHD با فرمت MKV رو پخش ميكنه :

با اجازه آقای کریمی پور
دستگاه پرویژن فایلهای MKV را می خونه من حتی یک فیلم FULLHD با بیت ریت 8 هم تست کردم به راحتی خوند فیلم را از روی USB خیلی سریع تر از پلیر های دیگه LOAD میکنه هارد اگسترنال با ظرفیت 500 گیگ هم تست شده و جواب داده . زیرنویس SUB هم تست شده ولی SRT را جواب نمیده که قرار روش کار بشه .
با تشكر از آقا يا خانم hrezaei
آيا كس ديگه اي هم اين رو تاييد ميكنه ؟
اگر در مورد ديگر فرمت هاي FULLHD يا HD مثل DivX , XviD و ... اطلاعاتي دارين ممنون ميشم، من رو راهنمايي كنين.با تشكر

mohsen121
15-02-2010, 23:13
lمن تو اين دو ماهي كه با ست تاپ باكس دارم تلويزيون نگاه مي كنم " به جز 10 دقيقه كه اونم موقع باد و بارون شديد بود تا حالا تو كرج قطعي نداشتم

provision
16-02-2010, 07:42

اگر در مورد ديگر فرمت هاي FULLHD يا HD مثل DivX , XviD و ... اطلاعاتي دارين ممنون ميشم، من رو راهنمايي كنين.با تشكر

سلام
من چون خودم ارائه کننده این دستگاه هستم سعی میکنم توی این موارد نظری ندم تا خود کاربران و خریداران دستگاه نظرشون رو بدن .

---------- Post added at 07:38 AM ---------- Previous post was at 07:34 AM ----------

با سلام
من با استفاده از تلويزيون كانال ديجيتال را گرفتم همراه با 2 شبكه راديو ولي دو تا مشكل دارم
1-تصاوير خيلي كوچكتر از تلويزيون است
2-خش داره
مشكل از كجاست؟
؟؟؟

سلام
لطفا بفرمایید دستگاه کجا نصب شده ؟
کدام شهرستان؟
نمایشگر شما چیه ؟؟
آنتن شما چیه ؟؟
امیدواریم با دادن این اطلاعات بتونیم مشکل رو حل کنیم

---------- Post added at 07:42 AM ---------- Previous post was at 07:38 AM ----------

سلام
نمیدونم از دستگاه ما استفاده میکنید یا خیر اما بحر حال ممکنه آنتن شما مشکل داشته باشه !!
تا الان کسی بابت قطع و وصل شدن گزارشی اعلام نکرده
از آنتن بوستر دار استفاده نکنید.

hrezaei
16-02-2010, 08:59

من تست کردم و جواب میده اکثر فرمتهای تصویری را جواب میده دستگاه خوبی به شرطی که نواقص اون زودتر با اپدیت جدیدی که دوستان میذارن برطرف بشه

reza1ta2
16-02-2010, 10:04
فكر ميكنم يه مدل x.visionوLG داري ----tهست!
قيمت و مدلش رو دقيق نمي دونم
فعلا هیچ مدلی از xvition تیونر دیجیتال ندارد

reza1ta2
16-02-2010, 10:15
اقا ما امروز بی 690 با همون 650 ذو گرفتم
ساخت مالزی طرف میگفت تیونر دیجیتال داره من پشتش رو دیدم جای خاصی ندیدم فقط یه جا دو نوع صدا داره dvi
و دوم اینکه حافظه داخلیش چه جوریه کجاشه چی کارای داره ؟
این مدل تیونر دیجیتال ندارد

mhrdad2005
16-02-2010, 12:29
آیا این مدل LED7000 سامسونگ تیونر دیجیتال دارد ممون میشوم کسانی از این مدل دارند اظهار نظر بفرمایند.:31:

mhrdad2005
16-02-2010, 13:50
با سلام :11:
آقای کریمی من با مرکز فروش دستگاه صحبت کردم و گفتم که از طریق این سا یت میخواهم خرید کنم
متاسفانه در جریان تخفیف ده هزار تومانی نبودند و گفتند با خود شما تماس بگیرم
آیا واقعا شرکت دیگر تخفیف فروش به خریداران از طریق سایت را نمی دهد اگر جواب مثبت میباشد خواهش میکنم با شرکت هماهنگ گردد تا ما هم بتوانیم از این طریق از شرکت خرید را البته با تخفیف انجام دهیم با تشکر :20::27:

mhrdad2005
16-02-2010, 13:54
با سلام
اقای کریمی من با شرکت تماس گرفتم و گفتم از طریق این سایت میخواهم خرید کنم و مشمول 10 هزار تومان
تخفیف میشوم که اصلا در جریان نبودند گفتند با شما تماس بگیرم
میخواستم با شرکت هماهنگی لازم جهت تخفیف صورت بگیرد:11:

provision
16-02-2010, 18:20
با سلام
اقای کریمی من با شرکت تماس گرفتم و گفتم از طریق این سایت میخواهم خرید کنم و مشمول 10 هزار تومان
تخفیف میشوم که اصلا در جریان نبودند گفتند با شما تماس بگیرم
میخواستم با شرکت هماهنگی لازم جهت تخفیف صورت بگیرد:11:

سلام
من که گفتم هرکه از طریق من اقدام به خرید کنه نه از طریق دفتر فروش .
درخواست خرید رو به ایمیل من ارسال بفرماید و اگر مشکلی پیش نیاد از هفته دیگه توزیع کالا شروع میشود
karimipoor at yahoo dot (karimipoor@yahoo.com)com
این سرویس فقط برای کاربران سایت می باشد.
قیمت فروش 100000 تومان + هزینه پیک
شرکت طبق استاندارد قیمت گذاری میکنه و این تخفیف انحصارا برای دوستانی هست که از طریق سایت پی سی ورلد اقدام به خرید میکنند .
اگر هم مدیریت سایت اقدام به درج این پیشنهاد در سایت کنند ممنون میشیم.

arash_2006
16-02-2010, 18:29
در حال حاضر چند و چه شبکه هایی به صورت دیجیتال پخش میشن؟

a_fazlollahii
16-02-2010, 22:09
در حال حاضر چند و چه شبکه هایی به صورت دیجیتال پخش میشن؟
به این پست توجه فرمایید:

سلام خدمت دوستان.
در حال حاضر روی فرستنده دیجیتالی که در مرکز جماران نصب و راه اندازی شده 14 کانال سیما و 10 کانال صدا قابل دریافت است
کانالهای تلویزیونی
1- شبکه یک
2- شبکه دو
3- شبکه سه
4 شبکه چهار
5- شبکه تهران
6- شبکه خبر
7- شبکه العالم
8- شبکه الکوثر
9- شبکه پرس تی وی
10- شبکه آموزش
11- شبکه قرآن
12- شبکه مستند
13- شبکه استانی ( هرشب یک مرکز طبق کنداکتور پخش برنامه خواهد داشت)
14- شبکه جهانی جام جم 1
بزودی قرار است 3 شبکه دیگر شامل فیلم - برنامه کودک - ورزش هم روی سیستم دیجیتال راه اندازی شود.

ak313
16-02-2010, 22:38
تقریباً همه روزه از ساعت 7 صبح تا 1 نیمه شب تلویزیون ما روشن است و اخیراً هم از طریق ست تاپ باکس شبکه ها را به طور دیجیتال دریافت می کنیم و قطعی محسوسی را مشاهده نکرده ایم. امروز در تهران که قطعی نداشتیم.
ضمناً اگر یک موقع دیدید مدت طولانی شبکه دیجیتال قطع شده، یک بار سیستم را ری استارت کنید شاید مشکل بر طرف بشه!

ببخشید کار شما چیه که 18 ساعت تلویزیون شما روشنه.
الان که دارم می نویسم پخش دیجیتال قطعه( ساعت 22:35 27 بهمن )

regedit021
16-02-2010, 22:43
من امروز توپ خونه بودم !
دو مدل از اين set top boxرو ديدم كه يكيش همين ايراني كه اسمش سينام بود 93 تومن ويه مدل ديگه كه آلماني بود( اسمش يادم رفته) فقط يه مغازه داشت 95 تومن بود!
ولي پرو ويژن از همشون بهتره !:8:
راستي فكر كنم سه شبكه ديگه بهش اضافه شده!

a_fazlollahii
17-02-2010, 00:02
ببخشید کار شما چیه که 18 ساعت تلویزیون شما روشنه.
الان که دارم می نویسم پخش دیجیتال قطعه( ساعت 22:35 27 بهمن )

تلویزیون روشن بودن به کار ربطی نداره.
طبق عادت اکثر ما ایرانیها، مادر خونه صبح اول وقت تلویزیون را روشن می کنه همانطور روشن میمونه تا ساعت 1 نیمه شب تا آخرین نفری که می خواد بخوابه اگر دلش خواست خاموشش کنه! (بیچاره پدر خونه!!)
امشب هم ما قطعی نداشتیم. میشه بگویید با چه دستگاهی شبکه های دیجیتال را می گیرید و در کدام شهر ساکنید؟

regedit021
17-02-2010, 17:08
آقاي كريمي آيا:

تله تکست فارسی
توانایی برنامه ریزی برای ضبط در ساعاتی خاص و شبکه ای خاص
ترنسپرنت بودن منوها
ساپورت فرمتهای زیرنویس فارسی (srt,...)
منوي فارسي
نمايشگر ميزان كيفيت سيگنال

حتما به دستگاهتان اضافه ميشود؟?

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

طبق عادت اکثر ما ایرانیها، مادر خونه صبح اول وقت تلویزیون را روشن می کنه همانطور روشن میمونه تا ساعت 1 نیمه شب تا آخرین نفری که می خواد بخوابه اگر دلش خواست خاموشش کنه! (بیچاره پدر خونه!!)
امشب هم ما قطعی نداشتیم. میشه بگویید با چه دستگاهی شبکه های دیجیتال را می گیرید و در کدام شهر ساکنید؟
با شما موافقم:10:

ak313
17-02-2010, 19:21
من کارت ----t دارم و در شهر تهرانم امروز هم صبح ساعت 9:50 چک کردم قطع بود اما الان 19:20 داره پخش می کنه

ak313
17-02-2010, 19:23
من امروز توپ خونه بودم !
دو مدل از اين set top boxرو ديدم كه يكيش همين ايراني كه اسمش سينام بود 93 تومن ويه مدل ديگه كه آلماني بود( اسمش يادم رفته) فقط يه مغازه داشت 95 تومن بود!
ولي پرو ويژن از همشون بهتره !:8:
راستي فكر كنم سه شبكه ديگه بهش اضافه شده!
فکرت فقط یه توهمه . الان اسکن مجدد کردم کلا 10 تا رادیو و 14 تا تلویزیون.
18 تا تو فرکانس 602000 و 6 تا تو فرکانس 650000 . ضمنا فرکانس 554000 برای موبایل هر کی موبایل ساژم داره بره چک کنه البته باید ----h داشته باشه

ak313
17-02-2010, 22:45
امروز 3 بار چک کردم ساعت 9.5 قطع بود 7.5 شب پخش داشا و ساعت 10.30 شب هم باز قطع بود. من خودم خیلی اهل تلویزیون نیستم و بعضی وقتها استفاده می کنم و اینجا هم قصد کل و کل ندارم. اما .........
امیدوارم این حرف من باعث بشه مسولین این امر بفهمند که ما می فهمیم و می فهمیم که خلف وعده برای آنها از خوردن آب هم آسانتر است و این وسط هم بعضی ها هوس سوء استفاده نکنند.

a_fazlollahii
18-02-2010, 00:08
من کارت ----t دارم و در شهر تهرانم امروز هم صبح ساعت 9:50 چک کردم قطع بود اما الان 19:20 داره پخش می کنه

احتمالاً مشکل از ناسازگاری سخت افزاری کارت شما و یا نرم افزاری است. چون ما با ست تاپ باکس این مشکل قطع های طولانی را نداریم. گاهی اوقات برای چند ثانیه No Signal ظاهر می شه بعد وصل می شه .

ak313
18-02-2010, 09:19
احتمالاً مشکل از ناسازگاری سخت افزاری کارت شما و یا نرم افزاری است. چون ما با ست تاپ باکس این مشکل قطع های طولانی را نداریم. گاهی اوقات برای چند ثانیه No Signal ظاهر می شه بعد وصل می شه .
شما در کدام شهر هستید؟
آیا در تایمهایی که من گفتم شما مطمئنید سیگنال داشته اید؟
مشکل نرم افزاری یعنی چه؟ من 3 تا نرم افزار برای تلویزیون دیجیتال دارم 1- dvbviewer 2- tivme 3- mediacentre خود ویندوز

دوست عزیز اگر مشکل سخت افزاری بود من نمی توانستم به تلویزیون انالوگ یا رادیو سوییچ کنم .
اگر هم فکر میکننید من اشتباه می کنم شماره تلفنت را برایم بفرست تا بهت زنگ بزنم.

a_fazlollahii
18-02-2010, 11:32
شما در کدام شهر هستید؟
آیا در تایمهایی که من گفتم شما مطمئنید سیگنال داشته اید؟
مشکل نرم افزاری یعنی چه؟ من 3 تا نرم افزار برای تلویزیون دیجیتال دارم 1- dvbviewer 2- tivme 3- mediacentre خود ویندوز

دوست عزیز اگر مشکل سخت افزاری بود من نمی توانستم به تلویزیون انالوگ یا رادیو سوییچ کنم .
اگر هم فکر میکننید من اشتباه می کنم شماره تلفنت را برایم بفرست تا بهت زنگ بزنم.

در تهران هستم . من فكر نمي كنم شما اشتباه مي كنيد. بالاخره تصوير نداريد ديگه!
ببينيم چطور مي شه مشكل شما را حل كرد.
وقتي تصاوير نداريد شبكه هاي راديويي هم قطع است؟
ممكنه مشكل آنتن هم باشه . آنتن را عوض كنيد و ببينيد درصد سيگنال بيشتر مي شه يا نه.

ak313
18-02-2010, 15:02
در تهران هستم . من فكر نمي كنم شما اشتباه مي كنيد. بالاخره تصوير نداريد ديگه!
ببينيم چطور مي شه مشكل شما را حل كرد.
وقتي تصاوير نداريد شبكه هاي راديويي هم قطع است؟
ممكنه مشكل آنتن هم باشه . آنتن را عوض كنيد و ببينيد درصد سيگنال بيشتر مي شه يا نه.
رادیو هم نیست دیگه
الان ساعت 3 بعد از ظهر 29 بهمن سیگنال دو درصد

a_fazlollahii
18-02-2010, 15:16
رادیو هم نیست دیگه
الان ساعت 3 بعد از ظهر 29 بهمن سیگنال دو درصد
آنتن را عوض كرديد ؟ آنتن سر بام است يا روميزي؟ بوستر دارد يا خير؟

regedit021
18-02-2010, 18:17
فکرت فقط یه توهمه . الان اسکن مجدد کردم کلا 10 تا رادیو و 14 تا تلویزیون.
18 تا تو فرکانس 602000 و 6 تا تو فرکانس 650000 . ضمنا فرکانس 554000 برای موبایل هر کی موبایل ساژم داره بره چک کنه البته باید ----h داشته باشه
نه دوست عزيز
سه شنبه كه توپ خونه بودم يكي از اين فروشنده ها گفت صبح اسكن كرده 16تاتلويزيون گرفته!

ak313
18-02-2010, 20:48
آنتن را عوض كرديد ؟ آنتن سر بام است يا روميزي؟ بوستر دارد يا خير؟

آنتنم پشت بامه و کاملا یو اچ اف رو خوب می گیره و بوستر هم نداره ضمنا من الان دو ساعت که بدونه مشکل و کیفیت خوب دارم می گیرم حرف من اینه که پخش همیشگی نیست.و تقریبا عشقیه!!!!!!!
اگر 5 نفر از اعضاء محترم تهرانی تایید کنند که خودشون امروز پنج شنبه از ساعت 3 تا 4.5 بعد از ظهر سیگنال داشتند و تلویزیون رو می دیدند من قبول می کنم که سیستم من مشکل داره و می رم دنبال پیدا کردن ایراد. البته از ساعت 6 غروب که چک کردم بدون مشکل داره پخش می کنه

ak313
18-02-2010, 20:59
نه دوست عزيز
سه شنبه كه توپ خونه بودم يكي از اين فروشنده ها گفت صبح اسكن كرده 16تاتلويزيون گرفته!
به خاطر شما یه بار دیگه با dvbviewer اسکن می کردم بازم کلا 24 تا شبکه پیدا کرد 14 تا تلویزیون و 10 تا رادیو. اینم اسکرین شاتش

ak313
18-02-2010, 21:01
نه دوست عزيز
اینم اسکرین شاتش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

regedit021
19-02-2010, 00:09
اینم اسکرین شاتش
نمي دونم فروشنده مي گفت!
من خودم set top boxندارم !

ak313
19-02-2010, 12:33
یه تغییراتی کرده و یه جورایی من زود قضاوت کردم چون معمولا بالای 700000 اسکن نمی کردم اما توی اسکن جدید دیدم
در فرکانس 826000 ، 6 تا شبکه جدید پیدا می شه که 5 تاش تکراری مثل شبکه 1 و 2 3 و پرس تی وی و فقط یکیشون جدید که اونم جام جم 2 مثل اینکه .
ضمنا سیگنال من توی این 6 شبکه ضعیفه و 30 درصده اما توی باقی اونها 60 درصد و کیفیت 100 درصده

smk1981
19-02-2010, 13:02
یه تغییراتی کرده و یه جورایی من زود قضاوت کردم چون معمولا بالای 700000 اسکن نمی کردم اما توی اسکن جدید دیدم
در فرکانس 826000 ، 6 تا شبکه جدید پیدا می شه که 5 تاش تکراری مثل شبکه 1 و 2 3 و پرس تی وی و فقط یکیشون جدید که اونم جام جم 2 مثل اینکه .
ضمنا سیگنال من توی این 6 شبکه ضعیفه و 30 درصده اما توی باقی اونها 60 درصد و کیفیت 100 درصده

اینجا(مرزداران) اسکن شد در 826000 چیری پیدا نشد سیگنال سایر کانالها هم 73 در صد است.

ak313
19-02-2010, 20:49
اینجا(مرزداران) اسکن شد در 826000 چیری پیدا نشد سیگنال سایر کانالها هم 73 در صد است.
من که الان سیگنال ندارم تا دوباره چک کنم .
قابل توجه کسانی که می گویند این پخش قطعی نداره!!!!!!!!!!

regedit021
19-02-2010, 21:31
احتمالا از يك فرستنده ديگه ارسال ميشه!

death_man
19-02-2010, 22:16
سلام
دوستان من میخوام یه دستگاه ستاپ باکس بخرم
چه مارکی و چه مدلی بخرم؟
آیا ارزش خریدن داره؟ چون فکر کنم تعدادی از دوستان مشکلاتی با این دستگاه داشتن
ممنون میشم راهنمایی کنید

hamidr65
20-02-2010, 00:42
سلام دوستان ...من یه دونه ست تاپ باکس با مارک iraneta گرفتم ....خوبه ...تا حالا هم قطعی نداشته ...حتی یک ثانیه ...

death_man
20-02-2010, 11:19
سلام دوستان ...من یه دونه ست تاپ باکس با مارک iraneta گرفتم ....خوبه ...تا حالا هم قطعی نداشته ...حتی یک ثانیه ...
سلام دوست عزیز
از کجا خریدی؟ چند خریدی؟

hrezaei
20-02-2010, 11:27
من هم در فرکانس 826 مگاهرتز چیزی نمی گیرم تو پیروزی هم هستم ولی دوستان که در شهرری هستن میگیرن کانالهای 1 و 2 و 3 و 5 و 6 تکراری هستن ولی جام جم 3 جدید هست سطح سیگنال من 85 % است ولی این جدیدا را نمی گیرم اونجایی که میگیرن سطح سیگنال فکر کنم 30% بود . دستگاه من هم پروویژن هست و هم iraneta . در ضمن قطعی سیگنال هم خیلی خیلی کم است میشه بگی اصلا نیست . البته دیشب تو باد و توفان دو سه بار قطع شد ولی فوری وصل میشد .

death_man
20-02-2010, 11:46
من هم در فرکانس 826 مگاهرتز چیزی نمی گیرم تو پیروزی هم هستم ولی دوستان که در شهرری هستن میگیرن کانالهای 1 و 2 و 3 و 5 و 6 تکراری هستن ولی جام جم 3 جدید هست سطح سیگنال من 85 % است ولی این جدیدا را نمی گیرم اونجایی که میگیرن سطح سیگنال فکر کنم 30% بود . دستگاه من هم پروویژن هست و هم iraneta . در ضمن قطعی سیگنال هم خیلی خیلی کم است میشه بگی اصلا نیست . البته دیشب تو باد و توفان دو سه بار قطع شد ولی فوری وصل میشد .
شما از 2 دستگاه استفاده میکنید؟
کدام بهتره؟
از کجا خریدیدن و به چه قیمتی؟

saeedraz
20-02-2010, 13:37
فعلا که مال ما از 14 کانال به 13 کانال تنزل پیدا کرد و شبکه الکوثر حذف شد امروز اول اسفند

regedit021
20-02-2010, 13:55
شما از 2 دستگاه استفاده میکنید؟
کدام بهتره؟
از کجا خریدیدن و به چه قیمتی؟
دوست عزيز
از همه نظر پروويژن بهتره !:thumbsup:
در پايين سايت فروشنده رو گذاشتم!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

death_man
20-02-2010, 14:43
دوست عزيز
از همه نظر پروويژن بهتره !:thumbsup:
در پايين سايت فروشنده رو گذاشتم!

ممنون دوست عزیز
T7 سفارش دادم که برام با پیک بیارن
برای استفاده، کار خاصی باید انجام بدم؟

regedit021
20-02-2010, 15:19
ممنون دوست عزیز
T7 سفارش دادم که برام با پیک بیارن
برای استفاده، کار خاصی باید انجام بدم؟
نه كار خاصي نمي خواد انجام بديد !
فقط وقتي كه دريافت كرديد آنتن بدون بوستر وصل كنيد!
ونكته ديگه اينه كه آپديت جديد فريمور دستگاه به زودي توي همون سايت قرار ميگيره!دانلود كنيد !وبريزيد روي دستگاه تا مشكلات اين دستگاه اعم از :

تله تکست فارسی
ترنسپرنت بودن منوها
منوي فارسي(شايد)

برطرف گردد!

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:15 PM ----------

آقاي كريمي آيا:

تله تکست فارسی
ترنسپرنت بودن منوها
منوي فارسي

حتما به دستگاهتان اضافه ميشود؟?

:10:
جواب ما چي شد!:13:

death_man
20-02-2010, 15:23
ممنون از توضیحاتتون
یه سئوال دیگه ، چرا بدون بوستر؟

mhrdad2005
20-02-2010, 15:58
salam
jahate kharid kala lotfan be site provision.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) moraje farmayid
gheymat 110000 toman
movafagh bashid

M.Karimi Pour

karimipoor@yahoo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com)

Subject: خرید ست باکس
To: karimipoor@yahoo.com
Date: Saturday, February 20, 2010, 10:18 AM

12-16-2009 #31 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) karimipoor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاريخ عضويت: Dec 2009
سپاس ها: 0
سپاس گذاری شده 8 بار در 5 پست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پاسخ : دستگاه تیونر ----t برای دریافت شبکه های ایران به صورت دیجیتال
سلام خدمت همه دوستان و بزرگواران
در حال حاضر خیلی ها در صدد وارد کردن یک برند خوب و کامل ----T در تهران هستند. ولی چون اکثر این افراد اصلا دید تکنیکال به کار ندارند اقدام به گشت توی اینترنت و فروشگاههای چینی کردن و با دریافت نمونه کالای معمولی و ارسال با DHL سفارش خودشونو نهایی کردن دریغ از بررسی فنی و به قول ما صدا وسیمایی ها بدون هیچ R&D.
بنده در حال حاضر چون کادر فنی این سازمان هستم اقدام به تست حداقل 6 مدل از این دستگاههای وارداتی کردم تا بتونم مدل مطلوب و سازگار با ساختار سازمانی پیدا کنم ولی نشد.
یکی لیپ سینک نیست
یکی دیلی داره
یکی جند دقیقه یکبار فریز میشه
یکی هنگ میکنه
یکی ریست میشه و ....
و حتی نمونه ای دیدم که نسبت به این مدلها خوب بود ولی خیلی گرون
البته الان که در خدمت دوستان هستم مدل مطلوب با قابلیت های خیلی بالا رو دیدم که واقعا روش کار شده و قیمت مناسبی داره . usbداره pvr داره mediaplayer جهت نمایش فایلهای DIVX داده.
خیلی ها ادعا کردن که این کالا رو وارد کردن ولی هنوز من بجز تعداد محدودی که برای بازار سنجی وارد شده این کار رو نکردند.
چون قصد تبلیغ ندارم اگه دوستان خواستند میتوانند ایمیل بزنند به من تا اطلاعات بیشتری بدم karimipoor@yahoo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com)
در آینده باز خبر های خوبی از این موضوع تقدیم میکنم
درضمن صدا وسیما هم نظر داره که تولید کننده دستگاه باشه اما مشکلات دولتی بودن اون باعث از بین رفتن وقت و وارد شدن کالا توسط کارشناسان و شرکتهای مختلف شده است . من که الان 9 ماهه روی این پروژه دارم کار میکنم و پارت دوم آن هم تا اواخر آذر پخش خواهد شد.
قیمت مصوب فعلی هم 95000 تومان است و در پارت های بعدی قیمت رو به 65000 خواهیم رساند
ارادتمند
کریمی پور
ويرايش توسط karimipoor : 12-16-2009 در ساعت 05:33 PM
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 کاربر از karimipoor به خاطر پست مفیدش از او سپاس گذاری کرده اند: alilakeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), j_razmi46 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام آقای کریمی پور
من دو یا سه دستگاه از این مدل با توجه به قیمیت(65000تومان) در سایت پایین راکه اعلام کردید میخواهم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من تایپک شما در سایت
دنبال میکنم ولی
صحبتهای شما متناقص میباشد ایا واقعا دنبال کاهش قیمت هستید یا نه؟

سلام:19:

آقای کریمی پور در تاپیکهای گذشته گفته بودید با ایمیل به شما از تخفیف استفاده کنیم
منتها متن بالا حاصل حضور شما در سایتهای مختلف جهت فقط بازار گرمی بوده و مشتری را سر کار میگذارید
و تمام کسانی هم که از این دستگاه در سایت تعریف میکنند بنظر من مشکوک بوده و کلا صحبتهای شما سر کاری میبباشد و من در ایمیل از شما تقاضای سه دستگاه نموده بودم پاسخ شما بسیار خنده دار میباشد از سایت مرکزی خرید کنید پس تخفیف شما از اول هم کشک بوده است

a_fazlollahii
20-02-2010, 16:23
ممنون از توضیحاتتون
یه سئوال دیگه ، چرا بدون بوستر؟

بوستر هاي موجود در بازار آنالوگ هستند و احتمال دارد سيگنالهاي ديجيتال را از خود عبور ندهند. اگر بوستر ديجيتالي باشد اشكال ندارد.

regedit021
20-02-2010, 18:19
ازدوستاني كه پروويژن دارنديه سوال داشتم
چند ثانيه طول ميكشه كانال عوض شه؟

provision
20-02-2010, 18:52
salam
jahate kharid kala lotfan be site provision.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) moraje farmayid
gheymat 110000 toman
movafagh bashid

M.Karimi Pour

karimipoor@yahoo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com)

Subject: خرید ست باکس
To: karimipoor@yahoo.com
Date: Saturday, February 20, 2010, 10:18 AM

12-16-2009 #31 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) karimipoor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاريخ عضويت: Dec 2009
سپاس ها: 0
سپاس گذاری شده 8 بار در 5 پست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پاسخ : دستگاه تیونر ----t برای دریافت شبکه های ایران به صورت دیجیتال
سلام خدمت همه دوستان و بزرگواران
در حال حاضر خیلی ها در صدد وارد کردن یک برند خوب و کامل ----T در تهران هستند. ولی چون اکثر این افراد اصلا دید تکنیکال به کار ندارند اقدام به گشت توی اینترنت و فروشگاههای چینی کردن و با دریافت نمونه کالای معمولی و ارسال با DHL سفارش خودشونو نهایی کردن دریغ از بررسی فنی و به قول ما صدا وسیمایی ها بدون هیچ R&D.
بنده در حال حاضر چون کادر فنی این سازمان هستم اقدام به تست حداقل 6 مدل از این دستگاههای وارداتی کردم تا بتونم مدل مطلوب و سازگار با ساختار سازمانی پیدا کنم ولی نشد.
یکی لیپ سینک نیست
یکی دیلی داره
یکی جند دقیقه یکبار فریز میشه
یکی هنگ میکنه
یکی ریست میشه و ....
و حتی نمونه ای دیدم که نسبت به این مدلها خوب بود ولی خیلی گرون
البته الان که در خدمت دوستان هستم مدل مطلوب با قابلیت های خیلی بالا رو دیدم که واقعا روش کار شده و قیمت مناسبی داره . usbداره pvr داره mediaplayer جهت نمایش فایلهای DIVX داده.
خیلی ها ادعا کردن که این کالا رو وارد کردن ولی هنوز من بجز تعداد محدودی که برای بازار سنجی وارد شده این کار رو نکردند.
چون قصد تبلیغ ندارم اگه دوستان خواستند میتوانند ایمیل بزنند به من تا اطلاعات بیشتری بدم karimipoor@yahoo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com)
در آینده باز خبر های خوبی از این موضوع تقدیم میکنم
درضمن صدا وسیما هم نظر داره که تولید کننده دستگاه باشه اما مشکلات دولتی بودن اون باعث از بین رفتن وقت و وارد شدن کالا توسط کارشناسان و شرکتهای مختلف شده است . من که الان 9 ماهه روی این پروژه دارم کار میکنم و پارت دوم آن هم تا اواخر آذر پخش خواهد شد.
قیمت مصوب فعلی هم 95000 تومان است و در پارت های بعدی قیمت رو به 65000 خواهیم رساند
ارادتمند
کریمی پور
ويرايش توسط karimipoor : 12-16-2009 در ساعت 05:33 PM
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 کاربر از karimipoor به خاطر پست مفیدش از او سپاس گذاری کرده اند: alilakeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), j_razmi46 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام آقای کریمی پور
من دو یا سه دستگاه از این مدل با توجه به قیمیت(65000تومان) در سایت پایین راکه اعلام کردید میخواهم
من تایپک شما در سایت
دنبال میکنم ولی
صحبتهای شما متناقص میباشد ایا واقعا دنبال کاهش قیمت هستید یا نه؟

سلام:19:

آقای کریمی پور در تاپیکهای گذشته گفته بودید با ایمیل به شما از تخفیف استفاده کنیم
منتها متن بالا حاصل حضور شما در سایتهای مختلف جهت فقط بازار گرمی بوده و مشتری را سر کار میگذارید
و تمام کسانی هم که از این دستگاه در سایت تعریف میکنند بنظر من مشکوک بوده و کلا صحبتهای شما سر کاری میبباشد و من در ایمیل از شما تقاضای سه دستگاه نموده بودم پاسخ شما بسیار خنده دار میباشد از سایت مرکزی خرید کنید پس تخفیف شما از اول هم کشک بوده است

سلام
هیچ بازارگرمی درکار نیست
بد نیست تاریخ تاپیک ها رو هم ببینید
من 2000 عدد ستاپ باکس SD آوردیم و به یک مرکزی فروختیم.
سری جدید که HD بود و MPEG4 به همراه کلیه پورت های خروجی قیمت گذاری شد 110 تومان
اگه توقع دارید سه تا دستگاه فول آپشن رو به شما تقدیم کنم 65000 تومان شرمنده هنوز خر کله منو گاز نگرفته.

الان هم میگم هریک از دوستان که برای من ایمیل بزنه فقط از دوستان p30world دستگاه رو با مشخصاتی که در سایت هست و اکثر دوستان خبر دارند دو دستی تقدیم می کنم 100 تومان.

موفق باشید

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

ازدوستاني كه پروويژن دارنديه سوال داشتم
چند ثانيه طول ميكشه كانال عوض شه؟

سلام
به صورت دیفالت 6-7 ثانیه
اما بعد ار ارتقاء نرم افزاری میشه 4 ثانیه
بزودی این فایل آپدیت اماده بارگذاری میشود

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

ونكته ديگه اينه كه آپديت جديد فريمور دستگاه به زودي توي همون سايت قرار ميگيره!دانلود كنيد !وبريزيد روي دستگاه تا مشكلات اين دستگاه اعم از :

تله تکست فارسی
ترنسپرنت بودن منوها
منوي فارسي(شايد)
برطرف گردد!

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:15 PM ----------

جواب ما چي شد!:13:

سلام
ما تلاش خود را میکنیم تا موارد فوق اضافه شده و تقدیم کاربران کنیم.
بجز زیرنویس ما بقی مشکلی برای اجرا ندارند.

ashahidi
20-02-2010, 19:58

ببخشيد من خيلي ابتداييم اين بوستر چيه يه توضيح ميشه بديد؟:31:

miladi88
20-02-2010, 20:14
سایت اخبار پخش دیجیتال صدا و سیما
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مشخصاتی از کانالهایی که آزمایشی بصورت ----T پخش میشوند اعلام نکرده.
آیا از اعضای انجمن کسی اطلاعات تقریبا کاملی (مثل : codec - resolution - bit rate - FEC - ...) کانالها نداره؟
دوستانی که set top box دارند شاید بتونن این اطلاعات رو با Info گرفتن از کانالهاشون بدست بیارن.

regedit021
20-02-2010, 20:32
resolution : 576i
video code: MP4
Audio code: AAC

a_fazlollahii
20-02-2010, 21:24
ببخشيد من خيلي ابتداييم اين بوستر چيه يه توضيح ميشه بديد؟:31:

بوستر آنتن تلویزیون - به زبان ساده مداری الکترونیکی برای تقویت امواج تلویزیونی است.

hrezaei
21-02-2010, 09:04
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مشخصاتی از کانالهایی که آزمایشی بصورت ----T پخش میشوند اعلام نکرده.
آیا از اعضای انجمن کسی اطلاعات تقریبا کاملی (مثل : codec - resolution - bit rate - FEC - ...) کانالها نداره؟
دوستانی که set top box دارند شاید بتونن این اطلاعات رو با Info گرفتن از کانالهاشون بدست بیارن.

با info این اطلاعاتی که می خواهی نمی تونی بدست بیاری
کدک MP4+AAC PLUS است رزولوشن در حد انالوگ 480*576 بقیه رو نمی دونم . منظور از FEC چیه ؟ مال ماهواره است نه ؟

saeedraz
21-02-2010, 10:11

resolution : 576i
video code: MP4
Audio code: AAC

اینم یکسری اطلاعات اضافی

Transmitter : IRIB
ONID :for channel 37 0x1 for channel 43 0x2
TSID :for channel 37 0x1 for channel 43 0x2
NetworkID: 0x1
Code Reate: 2/3
Guard Interval: 1/8
Constellation : 64QAM
FFT Mode : 8K

mrjfmrjf
21-02-2010, 11:33
با سلام به آقاي provision ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آيا دستگاه شما زيرنويس فايل هاي DivX رو هم پخش ميكنه(منظورم زير نويسي هست كه با خود فايل join شده)
اگر اين قابليت رو نداره لطفا به فكرش باشين چون خيلي مهم هست.:20::31::27:
با تشكر

regedit021
21-02-2010, 13:34
با سلام به آقاي provision ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آيا دستگاه شما زيرنويس فايل هاي DivX رو هم پخش ميكنه(منظورم زير نويسي هست كه با خود فايل join شده)
اگر اين قابليت رو نداره لطفا به فكرش باشين چون خيلي مهم هست.:20::31::27:
با تشكر
دوست عزيز پست هاي قبلي رو بخونيد متوجه مي شويد!:31:

saeedraz
21-02-2010, 16:43
امروز ساعت 3:15 روی کانال 65 که نمیدونم چه فرکانسی هست چون دستگاه ما با کانال تنظیم میشه 6 شبکه قابل دریافت بود شبکه های جام جم 3 و پرس تی وی با کد MPEG و شبکه های 1 و 2 و 3 و 5 که البته تصویر نداشتند کیفیت سیگنال بین 87 و 100 متغیر بود و قدرت سیگنال هم بین 18 تا 65 که 65 قدرت سیگنالی هست کا ما برای 13 شبکه دیگه به طور معمول از آنتن جماران دریافت میکنیم

اما از ساعت 4 قطع شد و کلا از حافظه دستگاه هم پاک شد و با سرچ مجدد هم چیزی تو اون کانال پیدا نمیکنه

hamidr65
22-02-2010, 01:32
سلام دوست عزیز
از کجا خریدی؟ چند خریدی؟

من از خود صدا و سیما گرفتم . یعنی یه آشنایی اونجا داشتیم که برامون آورد و چون پول نگرفت نمیدونم قیمتش چنده ...

death_man
22-02-2010, 13:26
من یه دستگاه T7 گرفتم
ولی 13 تا کانال تلویزیونی بیشتر نمیگیره
از شبکه های جام جم، فقط جام جم 1 الان پخش میشه؟

a_fazlollahii
22-02-2010, 14:06
من یه دستگاه T7 گرفتم

درسته. جند روز است كه الكوثر قطع شده . از جام حم ها فقط شماره 1 آن پخش ديجيتال زميني در تهران دارد.

death_man
22-02-2010, 14:25
الان نزدیک به 1 ساعت میشه که به غیر از 8 تا کانل اصلی ایران، مابقی نمیگیره
3 بار هم Search کردم

regedit021
22-02-2010, 15:24
3 بار هم Search کردم
دوست عزيز
نظرتون راجبه دستگاه چيه ؟
از لحاظ كيفيت و عملكرد؟؟

death_man
22-02-2010, 17:28
دوست عزيز
نظرتون راجبه دستگاه چيه ؟
از لحاظ كيفيت و عملكرد؟؟

دستگاه خیلی خوبیه
کیفیت تصویرش خوبه و صدای خوبی هم داره:8:
امکان اتصال به هارد اکسترنالش خیلی چیزه خوبیه، فقط من یه برنامه ضبط کردم ولی وقتی خواستم با کامپیوتر بازش کنم باز نمیشد.:5:
دوستان اگه اطلاعاتی در باره نحوه ضبط و پخش اطلاعاتی دارن، لطفا یه توضیحی بدن:11:

mohsen121
22-02-2010, 19:55
دستگاه خیلی خوبیه
امکان اتصال به هارد اکسترنالش خیلی چیزه خوبیه، فقط من یه برنامه ضبط کردم ولی وقتی خواستم با کامپیوتر بازش کنم باز نمیشد.:5:
دوستان اگه اطلاعاتی در باره نحوه ضبط و پخش اطلاعاتی دارن، لطفا یه توضیحی بدن:11:

بايد فيلم ها رو با برنامه TotalMedia 3.5 ببيني . در ضمن آقاي كريمي پور گفته يه نرم افزار رو هم براي تبديل فايل ها قراره روي سايت بزارند.

ak313
22-02-2010, 20:21

با عرض پوزش از شما
ظاهرا حق با شما بوده و کارت تی وی من(210se) مشکل دارد. جالبه من زمانی که سیگنال دارم و با برنامه tivme و یا سایر برنامه ها ، تلویزیون دیجیتال رو نگاه می کنم. و برنامه رو می بیندم و ویندوز سونم رو اسلیپ sleep می کنم و مجدد روشن می کنم دیگه سیگنال ندارم.

death_man
22-02-2010, 21:35
بايد فيلم ها رو با برنامه TotalMedia 3.5 ببيني . در ضمن آقاي كريمي پور گفته يه نرم افزار رو هم براي تبديل فايل ها قراره روي سايت بزارند.
برنامه TotalMedia 3.5 از کجا میتونم دانلود کنم؟

a_fazlollahii
22-02-2010, 21:49
با عرض پوزش از شما
ظاهرا حق با شما بوده و کارت تی وی من(210se) مشکل دارد. جالبه من زمانی که سیگنال دارم و با برنامه tivme و یا سایر برنامه ها ، تلویزیون دیجیتال رو نگاه می کنم. و برنامه رو می بیندم و ویندوز سونم رو اسلیپ sleep می کنم و مجدد روشن می کنم دیگه سیگنال ندارم.

با سلام
فرایند Sleep کردن کامپیوتر مشکلات زیادی را هم برای من به وجود می آورد ! به همین خاطر تصمیم گرفته ام را که کامپیوترم را هیچ وقت Sleep نکنم ! جالب این است که این مشکلات روی XP نبود ولی هم روی ویستا هم روی سون داشته ام.

---------- Post added at 09:49 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

3 بار هم Search کردم

اگر کوتاه مدت بوده مشکلی نیست. فعلا" ما با T-7 سیزده کانال تلویزیون را داریم.

ohlazer
22-02-2010, 23:51
درود بر همه دوستان
و با جسارت خدمت اساتید
دستگاه t-7 پروویژن رو برای دوستانم تهیه کردم و شخصا همه جوره تست کردم . نتایج به شرح ذیل :
تصویر بسیار شفاف و عالی ( به نسبت آنتن معمولی چون خودم از طریق دیش و ال ان بی می گیرم)
ضبط با کیفیت بالا و پخش با همان کیفیت
امکان پخش فرمت های بسیار زیاد از روی فلش و هارد اکسترنال حتی هارد ا ترابایت
اما کمبود هایی هم داره که به نظرم بشه رفع کرد
مثلا
عدم پخش زیرنویس فارسی که دوستان بسیار اشاره فرمودند
عدم پخش فایل های rmvb و wmv
فریز ثانیه ای پس از تعویض کانال
نداشتن منوی فارسی و ....
دیگه یادم نمیاد
.
در ضمن یه دونه هم از اون mini media player ها هم برای خودم خریدم خیلی کوچولو و جالبه فقط زیرنویس و منوی فارسی نداره و فایل های mkv و wmv رو هم پخش نمی کنه اما rmvb رو پخش میکنه .
میخواستم ببینم برای این دستگاه کوچولوه هم آپدیت میاد یا نه ؟
ممنون

vahidsport
23-02-2010, 01:10
سلام

کیفیت این Set top Box چه طوره ؟ ازش راضی هستین؟ هم تصویر و هم صدا؟ چه امکاناتی داره؟ معایبش چی هست و مضایاش؟ تمام شبکه های استانی رو میگیره یا بازی در میاره؟ قیمتش چنده ؟ از کجا میتونم بخرم تو تهران؟

regedit021
23-02-2010, 11:43
سلام

کیفیت این Set top Box چه طوره ؟ ازش راضی هستین؟ هم تصویر و هم صدا؟ چه امکاناتی داره؟ معایبش چی هست و مضایاش؟ تمام شبکه های استانی رو میگیره یا بازی در میاره؟ قیمتش چنده ؟ از کجا میتونم بخرم تو تهران؟
سلام دوست عزيز
من T-7دارم كيفيت خوبي داره واز همه نظر از stbهاي موجود توي بازار بهتره!
من ازش راضيم!
امكانات ومزايا رو توي سايت زير ميتونيد ببينيد!
مرکز فروش ستاپ باکس ايران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

provision
23-02-2010, 11:59
من یه دستگاه T7 گرفتم

سلام
مدت 24 ساعته که شبکه الکوثر حذف شده و امیدوارم بجای اون یک کانال فارسی گذاشته بشه
پس در حال حاضر فقط 13 کانال داریم
نگران نباشید

---------- Post added at 11:58 AM ---------- Previous post was at 11:55 AM ----------

سلام
طبق قولی که داده بودم نرم افزار و کدک مخصوص پخش فایلهای TS در کامپیوتر رو در سایت مرکز فروش ستاپ باکس قرار دادم. دانلود فرموده و نصب نمایید در سایت www dot irantechnical dot com
موفق باشید

---------- Post added at 11:59 AM ---------- Previous post was at 11:58 AM ----------

دستگاه خیلی خوبیه

سلام
یک سری به وب سایت ما بزنید
www dot irantecnical dot com

nikaien
23-02-2010, 12:30
خوب وقتي تلويزيون كيفيتي نزديك به ماهواره داره چرا آدم مستقيم سراغ ماهواره نره؟
منظور من اين نيست كه شبكه هاي ماهواره اي بهتر از شبكه هاي ايران هستند و وقت آدم ارزش بيشتري رو داره تا اينكه بياد شبكه هاي ايران رو نگاه كنه!
بلكه منظور من اينه كه ديش رو بذار سمت اينتل ست 902 و شبكه هاي ايران رو با كيفيتي بهتر از تلويزيون ديجيتال ببينه

engineerhossein
23-02-2010, 13:35
منظور من اين نيست كه شبكه هاي ماهواره اي بهتر از شبكه هاي ايران هستند و وقت آدم ارزش بيشتري رو داره تا اينكه بياد شبكه هاي ايران رو نگاه كنه!
بلكه منظور من اينه كه ديش رو بذار سمت اينتل ست 902 و شبكه هاي ايران رو با كيفيتي بهتر از تلويزيون ديجيتال ببينه

ظاهرا دوستان میگن کیفیت پخش دیجیتال زمینی از ماهواره بهتره خودم تا به حال ندیدم کلا فکر میکنم دوستان
بیشتر به خاطر پلیری که روی این دستگاه باشه برای خرید رغبت نشون میدن . خود من هم قصد خرید این دستگاه را دارم و 90 درصد استفادم هم فکر میکنم از پلیرش باشه .

فقط یه سوال از جناب پروویژن دارم این زمان ویتینگ تعویض کانال که بین 4_6 ثانیه است یه مقدار زیاد نیست؟ امکانش هست این مشکل هم در آپدیت های بعدی برطرف بشه ؟

fandak
23-02-2010, 14:23

من هم با نظر شما موافق هستم
اتفاقا کیفیت تصاویر ماهواره ای 902 بهتر از این هاست . تازه سمت 902 هم می تونی شبکه های استانی تحت پوشش رو ببینی
و تازه ریسورهای جدیدی مثل Iclass 9696 هم اومده که می تونی تا 10 ساعت روی فلش ضبط کنی با بهترین کیفیت
که من امتحانی سریال به کجا چنین شتابان رو ضبط کردم با کیفیت بسیار عالی

دیگه بهتر از این نمی شه

death_man
23-02-2010, 15:00

کیفیت تصویرش به نظر من مثل هم میمونه
بهترین و مهمترین امکانیکه این دستگاه داره، قالبیت اتصال هارد اکسترنال و فلش مموریه که امکان ضبط برنامه با کیفیت بالا و یا پخش تصاویر و فیلم از روی هارد و فلش می باشد

vahidsport
23-02-2010, 15:29
آقا این SettopBox و T-7 از رو فلش چه پسوند هایی رو پخش میکنند؟

bzt
23-02-2010, 16:09
تا زمانیکه سیستم پخش تصاویر اچ دی نشده به نظر من خرید این دستگاه بی مورد است....

در حال حاظر کیفیت تصاویر و همچنین صدا که با ماهواره اینتلست دریافت میشود بهتر از کیفیت دریافتی با سیستم دیجیتال است........

saeedraz
23-02-2010, 16:45
در این صفحه نوشته شده که دستگاه مادیران مورد تایید تکتا می باشد

a_fazlollahii
23-02-2010, 16:58
تا زمانیکه سیستم پخش تصاویر اچ دی نشده به نظر من خرید این دستگاه بی مورد است....

در حال حاظر کیفیت تصاویر و همچنین صدا که با ماهواره اینتلست دریافت میشود بهتر از کیفیت دریافتی با سیستم دیجیتال است........

به نظر من چون پارازيت نداره كيفيت ديجيتال زميني در تهران شايد بهتر باشد.

fandak
23-02-2010, 17:42

صد در صد موافق هستم

MoHaMaD ZaNd
23-02-2010, 22:34
دوستان من اگه بخوام تلويزيون ديجيتال رو راه اندازي كنم چه دستگاه هايي بايد بگيرم ؟؟؟ هزينشون چقدر ميشه ؟؟؟

regedit021
23-02-2010, 22:43
به نظر من چون پارازيت نداره كيفيت ديجيتال زميني در تهران شايد بهتر باشد.
100%موافقم:10:

regedit021
23-02-2010, 22:55
دوستان من اگه بخوام تلويزيون ديجيتال رو راه اندازي كنم چه دستگاه هايي بايد بگيرم ؟؟؟ هزينشون چقدر ميشه ؟؟؟

بايد يه set top box ويه آنتن داشته باشيد!
و توي منطقه شما بايدسيگنال باشه!:27:
توصيه ميكنم دستگاه provision t-7 بگيريد!ميتونيد اطلاعات اين دستگاه رو در سايت زير ببينيد!
ودفترچه راهنماي دستگاه رو دانلود كنيد!
مرکز فروش ستاپ باکس ايران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hhh111
23-02-2010, 23:13
سلام
اقا ما یه ProVision T-7 خریدیم ولی فیلم Divx با زیرنویس فارسی رو پخش نمیکنه !!!!!! 110تومان خریدم
میتونید راهنامیی کنید
اگه مشکل Firmware هست چطور آپدیت کنم ؟؟

a_fazlollahii
23-02-2010, 23:25
سلام
اقا ما یه ProVision T-7 خریدیم ولی فیلم Divx با زیرنویس فارسی رو پخش نمیکنه !!!!!! 110تومان خریدم
میتونید راهنامیی کنید
اگه مشکل Firmware هست چطور آپدیت کنم ؟؟

مشکل زیرنویس فارسی فعلا" پا برجاست. متظر باشید تا نرم افزار را به روز رسانی کنند.

vahidsport
24-02-2010, 00:23
ProVision T-7

سوال :
این دستگاه با انتن معمولی کار میکنه؟
چه پسوند هایی رو ساپورت میکنه؟
قیمت چند و از کجا گیر بیارمش؟

hhh111
24-02-2010, 00:43
مشکل زیرنویس فارسی فعلا" پا برجاست. متظر باشید تا نرم افزار را به روز رسانی کنند.

اقا نرم افزاراش در چه سایتی قرار داده میشه ؟؟

---------- Post added at 12:43 AM ---------- Previous post was at 12:41 AM ----------

سوال :
این دستگاه با انتن معمولی کار میکنه؟
چه پسوند هایی رو ساپورت میکنه؟
قیمت چند و از کجا گیر بیارمش؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینجا نوشته

pesar_tanha
24-02-2010, 14:02
سلام ال سی دی من بی 650 اینچ هستش
دیشب وارد منو مخفی شدم بخشی را دیدم که زده بود ATV / DTV یا که همون انالگو و دیجیتال رو دیجیتال گذاشتم موقه سرچ دیجیتال رو انتخاب میکنم ولی چیزی پیدا نمیکنه این لازمه که انتن باید بدرستی تنظیم شده باشد ؟؟؟
یا انتن خاصی که نمیخاد ؟

regedit021
24-02-2010, 16:55
دیشب وارد منو مخفی شدم بخشی را دیدم که زده بود ATV / DTV یا که همون انالگو و دیجیتال رو دیجیتال گذاشتم موقه سرچ دیجیتال رو انتخاب میکنم ولی چیزی پیدا نمیکنه این لازمه که انتن باید بدرستی تنظیم شده باشد ؟؟؟
یا انتن خاصی که نمیخاد ؟
نه آنتن خاصي نمي خواد فقط بدون بوستر!
با يه آنتن معمولي كيفيت سيگنال من 94%هست!

regedit021
24-02-2010, 17:03
دوستان شبكه الكوثر اضافه نشد؟!
هنوز همون 13شبكه تلويزيوني هست!؟؟

pesar_tanha
24-02-2010, 18:05
نه آنتن خاصي نمي خواد فقط بدون بوستر!
با يه آنتن معمولي كيفيت سيگنال من 94%هست!

مرسی
ال سی دی شما چه مارک و مدلیه ؟؟؟

a_fazlollahii
24-02-2010, 18:30
یا انتن خاصی که نمیخاد ؟

اگر ساخت مالزی باشه ( تله تکست فارسی داشته باشه) ----T را ندارد که با آن بتوانید شبکه های دیجیتال زمینی را بگیرید. . اما ممکنه نسخه اروپایی ( ساخت اسلواکی) این امکان را داشته باشد. ضمنا" تصور نمی کنم ATV/DTV ربطی به ----T داشته باشه.

best
24-02-2010, 18:57
• برای دیدن فرمت های تصویری مثل mov, mkv, ts, 3gp و .. ، برنامه K-Lite Codec را روی ویندوز نصب کنید.

• برای کانورت فرمت های تصویری از جمله ts به فرمت های دیگر: winavi Video Convertor
مزیت برنامه فوق نسبت به سایر کانورتورها:
سرعت بالا، کیفیت خوب و از همه مهمتر ساپورت زیر نویس می باشد به
گونه ای که زیرنویس را هنگام کانورت تشخیص داده و بر روی فیلم کانورت شده قرار می دهد.
دانلود ورژن 10 با سریال:

برای ساپورت بهتر زیرنویس های فارسی و پیشگیری احتمالی از بهم ریختن فونتها ویا تغییر رنگ آن ها هنگام کانورت، بهتر است برنامه ffdshow روی windows نصب شود.

دو نکته مهم زیر را باید در نظر داشت:

• اسم فیلم و اسم subtitle یکی باشد و همه فایل ها در یک پوشه باشند.
• فعال کردن زبان فارسی مطابق شکل زیر در windows

※ برای ساپورت زیرنویس های فارسی نیز می توانید روش های زیر را تست کنید ※

1. عدم نمایش زیرنویس به علت رنگ متن زیرنویس

مناسب ترین رنگ که پخش آن در دستگاه ها دچار مشکل نمی شود رنگ سفید است.

2. عدم نمایش زیرنویس به علت اشتباه در language stream

زیرنویس های شما باید حتما در زبانه شماره صفر قرار داده شوند. حالا برای آوردن یک زیرنویس که در زبانه یک قرار داره به زبانه صفر شما به یه برنامه نیاز دارید به اسم subtitle creator که فقط کافیه فایل را با فرمت sub/idx ، save as کنید

3. تبدیل srt به sub/idx
با این برنامه نیز می توان فونت و اندازه زیرنویس srt را برای تبدیل به حالت sub/idx تنظیم کنید.

4. اضافه کردن srt و یا sub/idx به فیلم
خروجی برنامه فیلمی خواهد بود با فرمت Divx که subtitle نیز درون آن نهفته است.

5. راهنمایی بیشتر و تنظیمات برنامه های فوق به صورت PDF

pesar_tanha
24-02-2010, 20:33
اگر ساخت مالزی باشه ( تله تکست فارسی داشته باشه) ----T را ندارد که با آن بتوانید شبکه های دیجیتال زمینی را بگیرید. . اما ممکنه نسخه اروپایی ( ساخت اسلواکی) این امکان را داشته باشد. ضمنا" تصور نمی کنم ATV/DTV ربطی به ----T داشته باشه.

بله متاسفانه ساخت مالزی است ولی با تلتکست فارسی مشکل داره فونت را بدرستی نشون نمیده
و یه چیزی دیگه با انتخاب کردن DTV حالت انتخاب کشور خاموش میشه جستجو کانالهای دیجیتال رو هم میاره تو تی وی ولی موقه سرچ چیزی پیدا نمیشه
فکر کنم برای کشور های خاصی باشه یا یه چیزی در کنارش لازمه:31:

death_man
25-02-2010, 14:21
سلام دوستان
الان 2 روز مشکل No signal دارم
تمام مدت باید search کنم تا شبکه ها دوباره بیان
گاهی هم فقط شبکه های برون مرزی میاد بدون شبکه های داخلی و گاهی شبکه های داخلی بدون برون مرزی
مشکل از چی میتونه باشه؟

a_fazlollahii
25-02-2010, 15:51
سلام دوستان
الان 2 روز مشکل No signal دارم
تمام مدت باید search کنم تا شبکه ها دوباره بیان
گاهی هم فقط شبکه های برون مرزی میاد بدون شبکه های داخلی و گاهی شبکه های داخلی بدون برون مرزی
مشکل از چی میتونه باشه؟

در كدام منطقه هستيد؟
ميزان سيگنال دريافتي چقدر است؟ (با زدن دكمه info )

mrjfmrjf
25-02-2010, 17:02
با سلام به همه دوستان
من دستگاه provision t-7 رو خريدم اما يك مشكل دارم :41:
متاسفانه خروجي اپتيك يا spdif دستگاه كار نميكنه:19:
آيا كسي تا حالا از خروجي صداي اپتيك اين دستگاه استفاده كرده ؟:2:
كمكي، نظري، حرفي، سخني، جون مادرتون كمك!!!:10:

death_man
25-02-2010, 17:54
در كدام منطقه هستيد؟
ميزان سيگنال دريافتي چقدر است؟ (با زدن دكمه info )
گیشا هستم
سیگنال 75% داشتم ولی هیج تصویری نداشتم
تمام شبکه هارو پیدا میکرد ولی No Signal نمیزد و تصویر سیاه بود
دستگاه خاموش روشن کردم، تصویر اومد
مشکل از دستگاهه؟

regedit021
25-02-2010, 18:10
مرسی
ال سی دی شما چه مارک و مدلیه ؟؟؟
samsong "32 مدل 570
اما من سيگنال رو با set top boxميگيرم نه با LCD
]چون LCDمن DVD-T نداره!

regedit021
25-02-2010, 18:27
بهترين برنامه براي پخش فورمت TSنرم افزار قدرتمندPOWER DVDهست !
من با هر برنامه اي كه اجرا كردم صدا نداشت! اما با اين برنامه با صدا اجرا شد!

regedit021
25-02-2010, 18:36
بله متاسفانه ساخت مالزی است ولی با تلتکست فارسی مشکل داره فونت را بدرستی نشون نمیده
و یه چیزی دیگه با انتخاب کردن DTV حالت انتخاب کشور خاموش میشه جستجو کانالهای دیجیتال رو هم میاره تو تی وی ولی موقه سرچ چیزی پیدا نمیشه
فکر کنم برای کشور های خاصی باشه یا یه چیزی در کنارش لازمه:31:
احتمالا فورمت خاصي به غير از سيگنال ديجيتال تهران رو پشتيباني ميكنه!
چون واسه سيگنال ديجيتال MPEG-4هست!

death_man
25-02-2010, 19:10
بهترين برنامه براي پخش فورمت TSنرم افزار قدرتمندPOWER DVDهست !
من با هر برنامه اي كه اجرا كردم صدا نداشت! اما با اين برنامه با صدا اجرا شد!
منم با این نرم افزار خیلی راحت کار میکنم
با چه نرم افزاری میشه فرمت این فایل تبدیل به فرمتهای دیگه کرد؟ این نرم افزاریکه معرفی شدم دانلود کردم ولی مشکلی که داشت، فایل بدون صدا تبدیل فرمت میکنه

regedit021
25-02-2010, 20:47
با سلام به همه دوستان
من دستگاه provision t-7 رو خريدم اما يك مشكل دارم :41:
متاسفانه خروجي اپتيك يا spdif دستگاه كار نميكنه:19:
آيا كسي تا حالا از خروجي صداي اپتيك اين دستگاه استفاده كرده ؟:2:
كمكي، نظري، حرفي، سخني، جون مادرتون كمك!!!:10:
شما ميتونيد به شركت زنگ بزنيد ويا به شركت گارانتي مراجعه كنيد!
موفق باشيد

regedit021
25-02-2010, 21:37
با چه نرم افزاری میشه فرمت این فایل تبدیل به فرمتهای دیگه کرد؟ این نرم افزاریکه معرفی شدم دانلود کردم ولی مشکلی که داشت، فایل بدون صدا تبدیل فرمت میکنه
من با نرم افزار های زیادی کار کردم
اما همشون وقتی که تبدیل می کردند صدا نداشت!
اگر نرم افزاری پیدا کردم که بعد از تبدیل صدا داشت حتما معرفی میکنم!

regedit021
25-02-2010, 21:46
4. اضافه کردن srt و یا sub/idx به فیلم
خروجی برنامه فیلمی خواهد بود با فرمت Divx که subtitle نیز درون آن نهفته است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. راهنمایی بیشتر و تنظیمات برنامه های فوق به صورت PDF

من با برنامه فوق تنظیمات رو انجام دادم اما اررور میده!

smk1981
26-02-2010, 12:35

پست 222 را ببینید
موفق باشید

best
26-02-2010, 15:19
من با برنامه فوق تنظیمات رو انجام دادم اما اررور میده!

دوست عزیز

آیا دو نکته فوق را رعایت کردید!؟
• اسم فیلم و اسم subtitle یکی باشد و همه فایل ها در یک پوشه باشند.
• فعال کردن زبان فارسی دقیقا مطابق شکل (پست 605) در windows

در برنامه نوع subtitle را تعیین کنید و
زبان عربی و Persian را مطابق با شکل ارائه شده تنظیم کنید و بقیه پارامتر ها را تغییر ندهید.
اگه با توجه به نکات گفته شده باز error داد احتمالا فیلم و subtitle شما (بخصوص اگه sub/idx است) با برنامه فوق سازگار نیست. که در PDF ارائه شده در (پست 605) به این نکته اشاره شده.
و اگر روی تمام فیلم ها error دارید به احتمال زیاد ایراد از سیستم شما می باشد.

برنامه AVIAddXSubs یکی از کاربردی ترین برنامه ها برای رفع مشکل subtitle است.
خروجی این برنامه فایلی است با فرمت .divx که اگر دستگاه شما ( LCD, homeCinema,.. ) این فرمت را پخش و subtitle آن را نشان دهد آنوقت پی به ارزش این برنامه خواهید برد.

تمامی برنامه های ارائه شده در پست 605 در تاپیک ها و فروم های دیگر نیز مطرح شده و از برنامه های متدوال برای رفع مشکلات زیرنویس های فارسی می باشند که lcd ، سینماخانگی و ..، قادر به پخش آن نیستند.

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:44 AM ----------

در ارتباط با پست 605
-------------------------

Codec
با نصب برنامه K-Lite Codec می توانید تمام فرمت های تصویری را از جمله mov, rmvb , mkv, ts, 3gp و .. به راحتی با windows media player و یا با استفاده از media player classic خود برنامه K-Lite ببینید و دیگر نیازی به نصب برنامه هایی مثل powerDVD, jetaudio, kmPlayer و .. نیست.

TS
اگه با برنامه winAvi برای کانورت TS مشکل دارید از برنامه emicsoft video convertor برای کانورت TS استفاده کنید.

mohammad_77
26-02-2010, 15:23
سلام.

من جدیدا یک دستگاه ال سی دی سامسونگ گرفته ام و نوشته های این سایت رو هم کم و بیش مطالعه کردم .

ولی چند تا سئوال برام کاملا حل نشده :

1- آیا این دستگاه ها خروجی hdmi برای ال سی دی دارند ؟
2- این دستگاه به تلویزیونی که خودش کنترل برای پخش داره متصل میشه . پس دیگه چرا خودش هم کنترل داره ؟ برای تعویض کانال مگه نمیشه از کنترل تلویزیون استفاده کرد ؟
3- این دستگاه چه جنبه ای برای تلویزیون داره ؟ منظورم اینه که میشه از روی فلشی که بهش وصل شده براحتی فیلم پخش کرد و عکس دید و یا کانالها رو ضبط کرده و روی کامپیوتر دید ؟ ( یعنی آیا مثل یک دستگاه دی وی دی پلیر یا ذخیره کننده اطلاعات عمل میکنه ؟ چیزی بسیار فراتر از یک آنتن ؟ ) .

regedit021
26-02-2010, 16:13
سلام.

من جدیدا یک دستگاه ال سی دی سامسونگ گرفته ام و نوشته های این سایت رو هم کم و بیش مطالعه کردم .

ولی چند تا سئوال برام کاملا حل نشده :

1- آیا این دستگاه ها خروجی hdmi برای ال سی دی دارند ؟
2- این دستگاه به تلویزیونی که خودش کنترل برای پخش داره متصل میشه . پس دیگه چرا خودش هم کنترل داره ؟ برای تعویض کانال مگه نمیشه از کنترل تلویزیون استفاده کرد ؟
3- این دستگاه چه جنبه ای برای تلویزیون داره ؟ منظورم اینه که میشه از روی فلشی که بهش وصل شده براحتی فیلم پخش کرد و عکس دید و یا کانالها رو ضبط کرده و روی کامپیوتر دید ؟ ( یعنی آیا مثل یک دستگاه دی وی دی پلیر یا ذخیره کننده اطلاعات عمل میکنه ؟ چیزی بسیار فراتر از یک آنتن ؟ ) .
سلام دوست عزيز
مبارك باشه!
شما اگر پست هاي قبلي رو مشاهده كنيد جواب سوال هايتان را ميگيريد!
اما من جواب شما رو خواهم داد
1.بله
2.بله متصل ميشه ولي كنترل تلويزيون براي تعويض كانال تيونر خود تلويزيون كار ميكنه
وبراي تعويض كانالهاي ستاپ باكس بايد از كنترل خود دستگاه ستاپ باكس استفاده كرد!
3.بله-در پست هاي قبل فورمت هاي قابل پخش اين دستگاه رو ميتونيد ببينيد
اما براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت زير مراجعه كنيد!

tsjaleb
26-02-2010, 20:59
سلام . تاپیک خیلی جالب و مفیدی هست . چند سوال داشتم .

1 . در حال حاضر چه کانال هایی با ست آپ باکس دریافت می شود و آیا قرار است کانال های جدیدی اضافه شود ؟

2 . از صحبت دوستان به نظرم رسید که می شود روی این دستگاه نرم افزار ( پاور دی وی دی ) نصب کرد . درست است یا من درست متوجه نشدم ؟

3 . خود دستگاه حافظه برای ضبط دارد یا خیر ؟

a_fazlollahii
26-02-2010, 22:55
سلام . تاپیک خیلی جالب و مفیدی هست . چند سوال داشتم .

1 . در حال حاضر چه کانال هایی با ست آپ باکس دریافت می شود و آیا قرار است کانال های جدیدی اضافه شود ؟

2 . از صحبت دوستان به نظرم رسید که می شود روی این دستگاه نرم افزار ( پاور دی وی دی ) نصب کرد . درست است یا من درست متوجه نشدم ؟

3 . خود دستگاه حافظه برای ضبط دارد یا خیر ؟
سلام
جواب سوال 1:
در حال حاضر روی فرستنده دیجیتالی که در مرکز جماران نصب و راه اندازی شده 13 کانال سیما و 10 کانال صدا قابل دریافت است
کانالهای تلویزیونی :
1- شبکه یک
2- شبکه دو
3- شبکه سه
4 شبکه چهار
5- شبکه تهران
6- شبکه خبر
7- شبکه آموزش
8-شبکه قرآن
9-شبکه پرس تی وی
10-شبکه العالم
11- شبکه جهانی جام جم 1
12- شبکه مستند
13- شبکه استانی ( هرشب یک مرکز برنامه دارد)

می گویند قرار است 3 شبکه دیگر شامل فیلم - برنامه کودک - ورزش هم روی سیستم دیجیتال راه اندازی شود.

جواب سوال 2:
نه خیر .این دستگاه قابلیت ضبط شبکه ها بر روی کول دیسک یا هارد اکسترنال با فرمت TS را دارد. این برنامه ای گفتید در رایانه دیگر می تواند این نوع فرمت را به سادگی پخش کند.

جواب سوال 3:
بله روی پورت USB . ولی خودش هارد ندارد.

best
27-02-2010, 17:02
دستگاه Novatron با قابلیت ----T + HDPlayer

مدل: NTR 82
مدل: KMP381
مدل: RTD1262

tsjaleb
27-02-2010, 17:13
یک سوال دیگه . امکان داره این تصاویر بعدا به صورت hd ارسال شوند ؟ اون موقع باید دستگاهی که HD رو پشتیبانی می کنه خرید ؟

regedit021
27-02-2010, 17:58
یک سوال دیگه . امکان داره این تصاویر بعدا به صورت hd ارسال شوند ؟ اون موقع باید دستگاهی که HD رو پشتیبانی می کنه خرید ؟
امكان داره اما نه به اين زودي!
شايد 5.4سال ديگه؟!:دی

a_fazlollahii
27-02-2010, 18:04

من تصور می کنم که این امر در آینده حتماً اتفاق می افتد. اما ممکن است همه این کانالها نباشد. مسلماً برای دیدن تصاویر HD باید دستگاهی خرید که این قابلیت را داشته باشد.

regedit021
27-02-2010, 20:53

قيمتش چنده؟

peddi
27-02-2010, 22:30
اقا این کارت dvdbt که ورژن اروپایی b690 داره دقیقا همین دستگاهه که تو این صفحه معرفی شده ؟!

ورژن اسیاییش نداره اصلا ؟! :wac:

regedit021
28-02-2010, 17:53
اقا این کارت dvdbt که ورژن اروپایی b690 داره دقیقا همین دستگاهه که تو این صفحه معرفی شده ؟!

آره دوست عزيز همين دستگاه
ورژن اسپانياييش رو نمي دونم

a_fazlollahii
28-02-2010, 18:50

دقیقا" که نه :
این عيب را دارد :
امکان ضبط فیلم شبکه ها در پورت USB یا هارد اکسترنال را ندارد.

مزایای آن به ست تاپ باکس این است که :
یک دستگاه در زیر تلویزیون کمترداری!
یک کنترلر کمتر داری!
پورت ورودی تلویزیون اشغال نمی شود.
برق کمتری مصرف می شود.

ضمنا" ورژن آسیایی آن امکان ----T را ندارد. این امکان در B650 اروپایی است.

vahidsport
28-02-2010, 19:06
.بله-در پست هاي قبل فورمت هاي قابل پخش اين دستگاه رو ميتونيد ببينيد

این جور که من فهمیدم پسوند AVI رو با کد Divx و Xvid پخش میکنه درسته؟
پسون های MP4 MP3 JPEG 3GP رو هم پخش میکنه؟

پسوند MKV رو با کد های Divx و Xvid پخش میکنه؟ با رزولوشنی؟

یه سوال...

الان من شبکه ها رو با انتن معمولی میگیرم که انتن شدید تنظیمه طوری که 4 تا شبکه رو 100% گرفته بقیه رو هم حدود 85% با این انتن کیفیت سیگنالی که میگیره از ماهواره بالاتر یا نه؟

بعضی از فیلم های شبکه 5 تهران مثل سریال 125 کیفیت شدید بالایی داره در صورتی که من همین سریال 125 رو از ماهواره دیدم خیلی کیفیتش پایین بود آیا با این دستگاه T-7 هم همین طوریه؟

کیفیت تصویری که با مدل T-7 میگیرم با مدل ارزون قیمت مثلا 38 تومنی یکی هست؟

a_fazlollahii
28-02-2010, 19:47
این جور که من فهمیدم پسوند AVI رو با کد Divx و Xvid پخش میکنه درسته؟
پسون های MP4 MP3 JPEG 3GP رو هم پخش میکنه؟

پسوند MKV رو با کد های Divx و Xvid پخش میکنه؟ با رزولوشنی؟

یه سوال...

الان من شبکه ها رو با انتن معمولی میگیرم که انتن شدید تنظیمه طوری که 4 تا شبکه رو 100% گرفته بقیه رو هم حدود 85% با این انتن کیفیت سیگنالی که میگیره از ماهواره بالاتر یا نه؟

بعضی از فیلم های شبکه 5 تهران مثل سریال 125 کیفیت شدید بالایی داره در صورتی که من همین سریال 125 رو از ماهواره دیدم خیلی کیفیتش پایین بود آیا با این دستگاه T-7 هم همین طوریه؟

کیفیت تصویری که با مدل T-7 میگیرم با مدل ارزون قیمت مثلا 38 تومنی یکی هست؟

در مورد سوالهای بخش اول من اطلاعات زیادی ندارم.
الان شبکه های تلویزیونی در ایران کیفیت SD دارند. در شبکه های آنالوگ چون جهت آنتن بسیار مهم است یک شبکه را خوب می گیرد ولی یک شبکه را ممکن است خوب نگیرد. اما در شبکه های دیجیتال زمینی همین که سیگنال دریافتی شصت هفتاد درصد شد تصوویر خوب و یکسانی در همه شبکه ها مشاهده می کنید، هرچند همه آنها SD هستند.
از آنجا که این ست تاپ باکس ها درحقیقت نقش یک مبدل را بازی می کنند و یک نوع کامپیوتر هستند، سخت افزار آنها هم مهم هست. مثلا" همه کارتهای گرافیک در کامپیوتر یک قیمت و یکسان نیستند. هرچند کار یکسانی را تقریباً در همه کامپیوترها انجام می دهند.

best
01-03-2010, 12:29

Novatron NTR82
Korea
قیمت: 385.000

----T
HDMI 1.3
Full HD 1080P Multi Codec media Player
DTS
2” full color LCD
A/V in
PVR
Network
Timer recorder
CPU: 400 MHz

* * * * * * *

KMP381
China
قیمت: 145000

----T
PVR
HDMI 1.2
Full HD 1080P media Player
Timer recorder
SD Card reader
2 USB2 Host Port
1 USB2 Device Port
Support NTFS/Fat
Subtitle (txt, srt, sub)
Video: avi,mpg, vob, ts, tp, Mjpeg, mov, mkv, mp4, rmvb, Divx
Codec: mpeg1, mpeg2, mpeg4, H264
Audio: Mp3 , wma, aac
Pic: jpg, png, bmp

*

death_man
01-03-2010, 12:42
دوستان
یهLCD میخوام بگیرم که قابلیت دریافت شبکه های دیجیتالی داشته باشه
چه مدل هایی پیشنهاد میکنید و چه قیمتی دارد؟

Nikonian
01-03-2010, 13:01
جهت اطلاع دوستان : ست تاپ باکس ایکس ویژن وارد بازار شد و قیمتش هم 79000 تومانه و کسی که داره میگه تا بحال قطعی سیگنال نداشته( در طول 3روز ) ، البته خودم هم ندونستم این داستان قطعی سیگنال به آنتن مربوطه ؟ به فرستنده مربوطه ؟ به ست تاپ باکس مربوطه ؟
جمع بندی صحبتهای دوستان هم ( دراین تاپیک ) نتیجه مشخصی برای بنده نداشت !

a_fazlollahii
01-03-2010, 13:40
جهت اطلاع دوستان : ست تاپ باکس ایکس ویژن وارد بازار شد و قیمتش هم 79000 تومانه و کسی که داره میگه تا بحال قطعی سیگنال نداشته( در طول 3روز ) ، البته خودم هم ندونستم این داستان قطعی سیگنال به آنتن مربوطه ؟ به فرستنده مربوطه ؟ به ست تاپ باکس مربوطه ؟
جمع بندی صحبتهای دوستان هم ( دراین تاپیک ) نتیجه مشخصی برای بنده نداشت !

در طول اين چند روز هم من با ست تاپ باكس پرو ويژن قطعي سيگنال نداشته ام .
اگر كوتاه مدت باشه (چند ثانيه) به شرايط اب و هوايي ممكن است بستگي داشته باشه . (رعد و برق و طو فان و ...)
اگر سيگنال بالاتر از 70 تا 80 درصد است آنتن مشكلي ندارد.
اگر چند نفر گفتند كه سيگنال نمي گيرند، اشكال از فرستنده است!

death_man
01-03-2010, 13:59
در طول اين چند روز هم من با ست تاپ باكس پرو ويژن قطعي سيگنال نداشته ام .
اگر كوتاه مدت باشه (چند ثانيه) به شرايط اب و هوايي ممكن است بستگي داشته باشه . (رعد و برق و طو فان و ...)
اگر سيگنال بالاتر از 70 تا 80 درصد است آنتن مشكلي ندارد.
اگر چند نفر گفتند كه سيگنال نمي گيرند، اشكال از فرستنده است!
منم الان 3 روز میشه که با پرو ویژن قطعی سیگنال ندارم و سیگنالم 68 تا 70 هست همیشه. آنتنی که من استفاده میکنم داخل خونه هست و از آنتن روی پشت بام تا الان برای ست تاپ باکس استفاده نکردم

regedit021
01-03-2010, 14:29
منم با پرو ويژن درطول 3روز كه هيچي يك هفته هم قطعي نداشتم!
يه آنتن معمولي از همين 2.3تومني هاروي پشت بوم گذاشتم 94%سيگنال دارم!

death_man
01-03-2010, 14:50
دوستان
یهLCD میخوام بگیرم که قابلیت دریافت شبکه های دیجیتالی داشته باشه
چه مدل هایی پیشنهاد میکنید و چه قیمتی دارد؟

اگه دوستان راهنمایی کنن، امروز عصر بخرمش

regedit021
01-03-2010, 15:25
اگه دوستان راهنمایی کنن، امروز عصر بخرمش
دوست من اگه پست هاي قبل رو بخونيد متوجه ميشيد!
B650 اروپایی داراي اين امكان است!كه كمياب هست!
بهتره يه ستاپ باكس جدا بخريد !
شما 100.150تومن اضافه ميديد اما كارايي يه ستاپ باكس رو نداره!
با اينكه با همون 150.100تومن ميتونيد يه ستاپ باكس با كارايي بهتر از ----t داخلي tv بخريد!

ساسان مهاجم
01-03-2010, 16:15
همان طور كه مستحضريد تنها DVBT مورد تاييد از طرف سايت تكتا: DVBT هاي Xvision هست.
ميخواستم اعلام كنم كه فروش اين دستگاه ها با قيمت 79 تومان و با گارانتي ماديران آغاز گرديد

ارائه تصويرو صدا با کيفيت عالي، بدون سايه و برفک
داراي قابليت PVRبا USB2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال با منبع تغذيه جداگانه
نمايشگر شماره کانال يا ساعت
نمايش تصوير با قابليت زوم در محدوده انتخابي تصوير
ظرفيت ذخيره بيش از 2 هزار کانال
نمايش 8 ليست دلخواه از برنامه هاي تلويزيوني و راديويي
خروجي صداي ديجيتال SPDIF
فقل منو و کانال هاي از پيش انتخاب شده
تله تکست به صورتOSD يا VBI
پشتيباني از چند تراک صدا و زير نويس چند زبانه
آپشن اسکن خودکار و دستي کانال ها
نمايش آخرين کانال نمايش داده شده حين روشن کردن دستگاه
دستگاه ريموت کنترل با دکمه هاي ميانبر رنگي
نرم افزار قابل ارتقا با USB و يا از طريق دريافت از آنتن (OTA)
نصب آسان و سريع و منوهاي با کارکرد ساده
راهنماي الکترونيکي EPG
پيدا کردن سريع کانالها با حرف اول نام کانال
نمايشگر قدرت سيگنال ديجيتال دريافتي
داراي 8 حافظه قابل برنامه ريزي براي روشن-خاموش و ضبط برنامه ها بصورت يک مرتبه اي ، روزانه و هفتگي

لينك سفارش:

gatalash
01-03-2010, 16:35
همان طور كه مستحضريد تنها DVBT مورد تاييد از طرف سايت تكتا: DVBT هاي Xvision هست.
ميخواستم اعلام كنم كه فروش اين دستگاه ها با قيمت 79 تومان و با گارانتي ماديران آغاز گرديد

داراي قابليت PVRبا USB2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال با منبع تغذيه جداگانه
خروجي صداي ديجيتال SPDIF
راهنماي الکترونيکي EPG
داراي 8 حافظه قابل برنامه ريزي براي روشن-خاموش و ضبط برنامه ها بصورت يک مرتبه اي ، روزانه و هفتگي

لينك سفارش:

آدرس یه مغازه یا یه فروشگاه خواهشا بدین که من میخوام بخرم(xvision)

a_fazlollahii
01-03-2010, 18:22
توزيع دستگاه «ست تاپ باكس»بين نمايندگان
اين دستگاه به درخواست برخي از نمايندگان استان هاي مختلف كه در تهران اقامت دارند در اختيار آنها گذاشته شد چرا كه اين نماينده‌ها خواستار مشاهده شبكه هاي تلويزيوني استاني خود هستند.
سخنگوي هيئت رئيسه مجلس از توزيع محدود گيرنده ديجيتالي شبكه‌هاي تلويزيوني «ست تاپ باكس» بين برخي از نمايندگان مجلس خبر داد.اين دستگاه قدرت دريافت شبكه‌هاي استاني و همچنين برون مرزي را دارد.

محسن كوهكن نماينده لنجان در مجلس در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاين با تقدير و تشكر از صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران گفت:‌اين دستگاه به درخواست برخي از نمايندگان استان هاي مختلف كه در تهران اقامت دارند در اختيار آنها گذاشته شد چرا كه اين نماينده‌ها خواستار مشاهده شبكه هاي تلويزيوني استاني خود هستند.

وي با مثبت ارزيابي كردن اقدام صداوسيما در توليد اين دستگاه خاطرنشان كرد:اين دستگاه پس از طي مراحل آزمايش خود و طي مراحل ابتدايي با قيمت مناسب در اختيار همه قرار خواهد گرفت.

سخنگوي هيئت رئيسه مجلس در پاسخ به اين سوال كه آيا اين دستگاه در اختيار همه نمايندگان قرار گرفته گفت: در حال حاضر اين دستگاه به آن دسته از نمايندگاني كه علاقه‌مند بودند تا از برنامه هاي تلويزيوني و راديويي حوزه هاي انتخابيه و همچنين از استان هاي خود آگاهي يابند و در جريان اخبار و تحولات حوزه هاي انتخابيه خود باشند قرار داده شده است كه اين عده از نمايندگان با اين اقدام صداوسيما مي توانند از برنامه هاي تلويزيوني و راديويي شبكه هاي مختلف صداوسيما در سراسر جمهوري اسلامي ايران بهره مند شود.

كوهكن گفت:در حال حاضر اين دستگاه صرفا در تهران قابل بهره برداري است و در آينده در همه استانها نيز قابل بهره برداري خواهد بود.

وي تصريح كرد:اين دستگاه به نمايندگان و همچنين به مردم اين امكان را مي‌دهد كه به جاي دستگاهها و تجهيزات ماهواره اي از دستگاه كوچكتر و آسانتر براي مشاهده شبكه هاي مختلف تلويزيوني ايران استفاده كنند.

دستگاه «ست تاپ باكس» قابليت دريافت همه شبكه هاي صداوسيماي استاني،سراسري و برون مرزي را داراست.

Nikonian
01-03-2010, 18:34

خروجي صداي ديجيتال SPDIF
راهنماي الکترونيکي EPG

لينك سفارش:

دوست عزیز

آیا این دستگاه قابلیت پخش فرمت های مختلف تصویر رو داره ؟ چه فرمتهایی رو پخش میکنه ؟

hamidak25
01-03-2010, 18:35

خروجي صداي ديجيتال SPDIF
راهنماي الکترونيکي EPG

لينك سفارش:

غير از سايتش كه فقط يه لينك ايميل براي سفارش داره جاي ديگه اي رو سراغ دارين كه بفروشن؟

peddi
02-03-2010, 00:12
دوست من اگه پست هاي قبل رو بخونيد متوجه ميشيد!
B650 اروپایی داراي اين امكان است!كه كمياب هست!
بهتره يه ستاپ باكس جدا بخريد !
شما 100.150تومن اضافه ميديد اما كارايي يه ستاپ باكس رو نداره!
با اينكه با همون 150.100تومن ميتونيد يه ستاپ باكس با كارايي بهتر از ----t داخلي tv بخريد!

150؟؟؟!!!!!!!!! :18: b690 اروپایی (b650) صد و پنجاه تومان گرونتره ؟؟؟!!!! اقای رستمی (saghez shop) که می گفت 30 تومان !!!!

راستی اقا یه سوال اماتور ! این b650 که dvbt داره ، یعنی قابلیت دریافت سیگنال انالوگ نداره ؟! فقط دیجیتال ؟!

حالا یه سوال اماتورتر !!! می گم انتن رو هم باید عوض کنیم یا با انتن معمولی می گیره !؟

ProGamer
02-03-2010, 11:27
آدرس یه مغازه یا یه فروشگاه خواهشا بدین که من میخوام بخرم(xvision)

عزيز بايد با اين شماره تماس بگيري خودشون بهت ميگن:
-- شماره ماديرانه ---- 88781500
من نمايندگي ندارم . وگرنه خودم ميفروختم بهتون

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

دوست عزیز

آیا این دستگاه قابلیت پخش فرمت های مختلف تصویر رو داره ؟ چه فرمتهایی رو پخش میکنه ؟

فرمتي كه باهاش برنامه ها رو ضبط ميكني و MPEG4
در ضمن شما ميتوني بهش برنامه بدي. مثلا فلان ساعت روشن شو - 1.30 ساعت ضبط كن. و خاموش شو
7 تا برنامه ميگيره

ProGamer
02-03-2010, 11:56
150؟؟؟!!!!!!!!! :18: b690 اروپایی (b650) صد و پنجاه تومان گرونتره ؟؟؟!!!! اقای رستمی (saghez shop) که می گفت 30 تومان !!!!

راستی اقا یه سوال اماتور ! این b650 که dvbt داره ، یعنی قابلیت دریافت سیگنال انالوگ نداره ؟! فقط دیجیتال ؟!

حالا یه سوال اماتورتر !!! می گم انتن رو هم باید عوض کنیم یا با انتن معمولی می گیره !؟

تيونر ديجيتال تلوزيون هاي سامسونگ براي مدل هاي اروپاييشه. آقاي سقز چون از بانه مياره ارزونتره. شما كه در ايران هستي نميتوني از اون تيونر استفاده كني
بايد DVBT داشته باشي. نه يه آنتن در پيت و زغالي كافيه. اين تاپيك هم يه مدل DVBT هست ببين

Guts
02-03-2010, 11:59

خروجي صداي ديجيتال SPDIF
راهنماي الکترونيکي EPG

لينك سفارش:

اگر واقعاً 79 تومن بدن که خیلی خوبه چون امکان ضبط برنامه‌ها رو داره قیمتش مناسبه.

behrouz2
02-03-2010, 13:15
برای دریافت آخرین اطلاعات از گیرندهای دیجیتال به آدرس زیر مراجعه کنید.

ProGamer
02-03-2010, 14:07
اگر واقعاً 79 تومن بدن که خیلی خوبه چون امکان ضبط برنامه‌ها رو داره قیمتش مناسبه.

آره - منم با اين قابليتش و اينكه 7 برنامه ميگيره حال كردم
دارن ميدن ديگه. شماره 88781500 داره ميفروشه (شماره ماديرانه)

regedit021
02-03-2010, 14:27
اما دوستان توجه كنيد كه اين مدل SDهست نه HD
در اينده چند شبكه HDقرار ميگيره كه با اين مدل نمي توان ديد!!!!
به نظر من پرو ويژن بگيريد بهتره!اما بازم ميل خودتونه!

ProGamer
02-03-2010, 14:42
آره عززيز- SD هستن.
نه بابا - نگران نباش. سيستم ايران تا 100 سال آينده هم HD نميشه- HD هزينه بالايي داره و در كشور هاي اروپايي هم كانال هاشون HD نيست. نگران نباش
بازم هر جور راحتي. ولي پول بيشتر از 70 - 80 نده واسه اين دسنگاه

regedit021
02-03-2010, 17:09
آره عززيز- SD هستن.
نه بابا - نگران نباش. سيستم ايران تا 100 سال آينده هم HD نميشه- HD هزينه بالايي داره و در كشور هاي اروپايي هم كانال هاشون HD نيست. نگران نباش
بازم هر جور راحتي. ولي پول بيشتر از 70 - 80 نده واسه اين دسنگاه
فيلم hdچي نمي خواي با usb نگاه كني؟؟؟؟

mehrdadb3
02-03-2010, 17:16
دوست عزیز این پروویژن فیلم فول اچدی هم پخش میکنه 1080P رو زیرنویس فارسی هم میاره /؟
این x-vision گویا HDفیلم پخش نمیکنه

Nikonian
02-03-2010, 19:08
فيلم hdچي نمي خواي با usb نگاه كني؟؟؟؟

درسته ، ولی انگار فریم ها رو کم پخش میکنه و تصویر یه جورایی سردرد میاره ، درمقایسه با اچ دی پلیر وسترن کیفیت پخش پایینتره ولی در مجموع امکان خوبیه ، البته نمیدونم دستگاهی هست که به این صورت( کاملا قدرتمند و نرم و روان) هم اچ دی پخش کنه و هم دریافت امواج دیجیتال داشته باشه ، وفکر کنم که پروسسورش باید قویتر باشه .
راستی پروسسور پروویژن چی هست ؟

و یه مورد هم اینه که از دوستی شنیدم که میگه ایکس ویژن تاخیر تعویض کانالش نیم ثانیه است ! نمیدونم آیا واقعا اینطوره ؟

a_fazlollahii
02-03-2010, 23:54
امروز LE40650 سامسونگ اروپایی ( ساخت اسلواکی )خریدیم . بسیار جالب است و با امکان ----T که دارد شبکه های دیجیتال را هم در تهران به خوبی دریافت می کند.به نظر من از نظر قیمت هم بسیار مناسب است . به دوستانی که دنبال تلویزیونهای دارای ----T هستند این مدل را پیشنهاد می کنم.

star2010
02-03-2010, 23:59
Novatron NTR82
Korea

----T
HDMI 1.3
DTS
2” full color LCD
A/V in
PVR
Network
Timer recorder

* * * * * * *

KMP381
China

----T
PVR
HDMI 1.2
Timer recorder
SD Card reader
2 USB2 Host Port
1 USB2 Device Port
Support NTFS/Fat
Subtitle (txt, srt, sub)

*

سلام، دستگاه خیلی جالبیه! با مشخصات و امکانات خوب...مولتی فرمت هست و امکان رکورد هم از Tv هم ویدیو و ..... از دوستان کسی این دستگاه دیده و تست کرده؟
با این همه ویژگی های خوب این دستگاه ، من نمیدونم چرا بعضی از دوستان اینقدر از دستگاه بی کیفیت و از رده خارج مادیران تعریف میکنند و تبلیغ دستگاه را می کنند:2::2::2::2:. عجیبه واقعا......!

به مسئولین provision پیشنهاد می کنم دستگاهی با این مشخصات تولید کنند، البته با قیمت مناسب :31:

death_man
03-03-2010, 09:14
امروز LE40650 سامسونگ اروپایی ( ساخت اسلواکی )خریدیم . بسیار جالب است و با امکان ----T که دارد شبکه های دیجیتال را هم در تهران به خوبی دریافت می کند.به نظر من از نظر قیمت هم بسیار مناسب است . به دوستانی که دنبال تلویزیونهای دارای ----T هستند این مدل را پیشنهاد می کنم.
چند خریدی دوست عزیز؟

a_fazlollahii
03-03-2010, 11:05
چند خریدی دوست عزیز؟
1,100 + هزينه حمل به تهران 70 تومان

LeiliBaManAst
03-03-2010, 11:21
سلام، دستگاه خیلی جالبیه! با مشخصات و امکانات خوب...مولتی فرمت هست و امکان رکورد هم از Tv هم ویدیو و ..... از دوستان کسی این دستگاه دیده و تست کرده؟
با این همه ویژگی های خوب این دستگاه ، من نمیدونم چرا بعضی از دوستان اینقدر از دستگاه بی کیفیت و از رده خارج مادیران تعریف میکنند و تبلیغ دستگاه را می کنند:2::2::2::2:. عجیبه واقعا......!

به مسئولین provision پیشنهاد می کنم دستگاهی با این مشخصات تولید کنند، البته با قیمت مناسب :31:

خوب تا وقتي افرادي مثل شما دراين فروم ها نظر بدن بدون اينكه مطالعه كرده باشن همين ميشه
اين دستگاه قيمتش 350 تومنه با اينكه كره ايه
در صورتي كه دستگاه xvision قيمتش 79 تومنه و اونم كره ايه (اسمبل ماديران)
USB ميخوره و قابليت ضبط برنامه داره.
ميتوني 7 تا برنامه بدي بههش كه مثلا فلان ساعتتها روشن شه و برنامه ضبط كنه
توپرانتز: فول اچ دي نيست و چون فقط كانال هاي ايرانه احتياج نداره به فول اچ دي بودن. كانال هاي ايران به زور دارن ديجيتال ميدن چه برسه به HD:13:
در آخر شما بايد درك كني كه: هر كسي بودجه اي داره. كسي كه ميخواد 400 تومن بده دستگاهي كه شما معرفي كرديو بخره بايد يكم اسخل باشه:31: چون الان رسيور فول اچ دي اومده 600 تومن كه خودش به نت وصل ميشه، كانال ها رو باز ميكنه و خودش كانال هاي جديد رو اضافه ميكنه. كلا همه چيش 20 و از DVBT ماديران 100% بهتره. ولي قيمتش 600 تومنه . شما اونو بخر و موقع مقايسه يكم دقت بيشتري كن

كلا كيفيتشم خوبه. اگر نمايندگيش اجازه بده كييفيتشو ببينيد خيلي حال ميكنيد. اين شماره ماديرانه:
88781500
عزت زياد:10:

Nikonian
03-03-2010, 11:22
1,100 + هزينه حمل به تهران 70 تومان

مبارکتون باشه ، به سلامتی ازش استفاده کنید :46: ولی بااین مشکلاتی که دوستان درمورد ترک خوردن قاب تلویزیون های سامسونگ گفتند ، شما چه جوری شد که سامسونگ رو انتخاب کردید ؟

yasmas
03-03-2010, 11:36
Novatron NTR82
Korea

----T
HDMI 1.3
DTS
2” full color LCD
A/V in
PVR
Network
Timer recorder

من خريدارم

اگه كسي ميدونه از كجا ميشه خريد لطفا به من خبر بديد

با تشكر از همه شما دوستان گرامي

* * * * * * *

KMP381
China

----T
PVR
HDMI 1.2
Timer recorder
SD Card reader
2 USB2 Host Port
1 USB2 Device Port
Support NTFS/Fat
Subtitle (txt, srt, sub)

*

من خريدارم

a_fazlollahii
03-03-2010, 11:50
مبارکتون باشه ، به سلامتی ازش استفاده کنید :46: ولی بااین مشکلاتی که دوستان درمورد ترک خوردن قاب تلویزیون های سامسونگ گفتند ، شما چه جوری شد که سامسونگ رو انتخاب کردید ؟

ممنون . فكر نكنم ترك خوردن اپيدمي باشه. خيلي ها تو اين فروم سامسونگ دارند ولي يكي دو مورد اين مشكل پيش اومده اونها هم مالزيايي بودند. اروپايي نبودند. اونها گارانتي دار هم بودند. اين كه من خريدم بدون گارانتي بوده انشا الله كه مشكلي پيش نمي آيد! :46:

hrezaei
03-03-2010, 11:54
من خريدارم

توی بازار رضا هست برو بخر فکر کنم 360/000 تومان است . دستگاه فوق العاده ای هست قابلیت نصب هارد اگسترنال را هم داره .[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 08:24 AM ---------- Previous post was at 08:22 AM ----------

مبارک باشه
برو فریمویرشو اپدیت کن تو سایت سامسونگ انگلستان ورژن 2010 هم امده . تعویض کانال دیجیتال سریع است یا طول میکشه ؟

death_man
03-03-2010, 12:40
ممنون . فكر نكنم ترك خوردن اپيدمي باشه. خيلي ها تو اين فروم سامسونگ دارند ولي يكي دو مورد اين مشكل پيش اومده اونها هم مالزيايي بودند. اروپايي نبودند. اونها گارانتي دار هم بودند. اين كه من خريدم بدون گارانتي بوده انشا الله كه مشكلي پيش نمي آيد! :46:
جریان ترک خوردن چیه؟
کجاش ترک میخوره؟

a_fazlollahii
03-03-2010, 13:03
جریان ترک خوردن چیه؟
کجاش ترک میخوره؟
البته من نمي دانم جديه يا نه
ممكن است شوخي بين فن بوي هاي برندهاي مختلف باشه
ولي تو اين عنوان بحث در موردش است:

star2010
03-03-2010, 18:48
خوب تا وقتي افرادي مثل شما دراين فروم ها نظر بدن بدون اينكه مطالعه كرده باشن همين ميشه
اين دستگاه قيمتش 350 تومنه با اينكه كره ايه
در صورتي كه دستگاه xvision قيمتش 79 تومنه و اونم كره ايه (اسمبل ماديران)
USB ميخوره و قابليت ضبط برنامه داره.
ميتوني 7 تا برنامه بدي بههش كه مثلا فلان ساعتتها روشن شه و برنامه ضبط كنه
توپرانتز: فول اچ دي نيست و چون فقط كانال هاي ايرانه احتياج نداره به فول اچ دي بودن. كانال هاي ايران به زور دارن ديجيتال ميدن چه برسه به HD:13:
در آخر شما بايد درك كني كه: هر كسي بودجه اي داره. كسي كه ميخواد 400 تومن بده دستگاهي كه شما معرفي كرديو بخره بايد يكم اسخل باشه:31: چون الان رسيور فول اچ دي اومده 600 تومن كه خودش به نت وصل ميشه، كانال ها رو باز ميكنه و خودش كانال هاي جديد رو اضافه ميكنه. كلا همه چيش 20 و از DVBT ماديران 100% بهتره. ولي قيمتش 600 تومنه . شما اونو بخر و موقع مقايسه يكم دقت بيشتري كن

كلا كيفيتشم خوبه. اگر نمايندگيش اجازه بده كييفيتشو ببينيد خيلي حال ميكنيد. اين شماره ماديرانه:
88781500
عزت زياد:10:

دوست عزیز، پیداست که شما خیلی عجولانه یک پست احساسی گذاشتید

در پستا قبلی که موجود هم هست، من خودم از جمله کسانی بودم که اشاره کردم به ----- HD با قابلیت ----T

در ضمن دستگاه NTR82 یک دستگاه فوق العاده است با تکنولوژی روز دنیا و قابلیت های بالا
قیمتش هم بر اساس قابلیت هاش می باشد و در سایت های خارجی حدودا به قیمت 250 یورو فروش می رود.

از آدم اهل مطالعه ای مثل شما بعید که یک HDPlayer رو با یک ReciverHD مقایسه کنه!!
چون این دوتا (فعلا و در حال حاضر) دو دستگاه با دو قابلیت متفاوت می باشند.

کار ----- :
دریافت امواج ماهواره است ----S (SD) , ----S2 (HD)
و در کنار آن بعضی از ----- ها قابلیت ----T دارند و بعضی ها شبکه هم دارند
و USB رسیورها فقط فرمت TS, MPG, mp3 , jpg را پخش می کند و در موارد نادری فرمت Divx . تازه ----- ها توانایی پخش زیرنویس فیلم ها را ندارند.

کار HDPlayer :
پخش انواع فرمت های تصویری و صوتی و عکس و زیر نویس از طریق USB می باشد.

NTR82 علاوه بر پخش تمامی فرمت ها ، قابلیت شیکه دارد، قابلیت ----T دارد. قابلیت ورودی A/V دارد و قابلیت PVR از تمامی برنامه ها از جمله ورودی A/V را دارد. حتی ساپورت firmware آن عالی است و با آپدیت ، قابلیت های جدید تر به آن اضافه می شود .

که یه نگاهی به مشخصات اون بندازید و یه سری به سایتش ، بد نیست ، تا متوجه شوید که در دنیا چی تولید می شود
و در میهن عزیز ما چه چیزایی مونتاژ!!! و تبلیغ!!!

اینگونه که در این فروم ها شما ها تبلیغ می کنید برای ستاپباکس xvision مونتاژ مادایران، این تصور پیش میاد که کارمندا مادایران ریختند تو این فروم!

"هی میگین که USB داره!!! "
خوب الان دستگاهی هست که USB نداشته باشه!؟ بجاش بگو USB اون چه قابلیت هایی داره...

"هی میگین فلان ساعتها روشن می شه و برنامه ضبط كنه! کلی هم باهاش حال کردم!!!"
آهان می خوای بگی Time Shift record & PlayBack داره!؟ الان همه دستگاه ها این کارو می کنند...

"هی میگین که (کی کی یک) تنها دستگاهی که تایید کرده، اینه!!!! "
ما خودمون می دونیم که تو این مملکت چه خبره و از رابطه ها و ضدو بند ها آگاهیم ..

"هی میگین که کانال های ارسالی که HD نیستند و تا 100 سال دیگه HD نمیشند ... !!!!! "
دوست محترم این شعرو ورا چیه که تو این فروم می نویسی!!؟
اگه تصاویر ارسالی HD شد چی!؟
درضمن با دستگاه هایی که قابلیت 1080 دارند می شه وضوح تصویر را روی LCD بیشتر کرد مثل همون کاری که DVDPlayer ها و سینماخانگی ها می کنند

"هی میگین تنها دستگاه کره ای!!!!"
خوب مگه تو ایران مونتاژ نمی شه!؟ محصولات مونتاژ ایران مشخصه چه کیفیتی داره.
و اگه منظورتون قطعاتشه که کره ایه، دوست عزیز شما خودت تو کره بودی!؟ دی دی که خازنها، مقاومتها و آی سی هاش تو کره ساخته شده!؟ و حتی یکدونشم چینی نیست!؟

"میگین برا قشر کم درامد!!!!!!"
قشر کم درامد تو این اوضاع و احوال به فکر سیر کردن شکمش هست و نون شب ، نه ستاپباکسو دیدن تصاویر دیجیتال!

دو هفته پیش صحبت از حقوق مصرف کننده ها بود، چقدر هم رعایت می شه!

متاسفم از این که می بینم دنیا با سرعت در حال پیشرفت و توسعه است در حالی که در کشور عزیز ما،
همه چی مونتاژ! تازه اونم مونتاژ و یا واردات دستگاه های بنجل و از رده خارج!
از صنعت خودرو گرفته تا همین xvision دله پیتی!

مونتاژ چنین دستگاه مدل قدیمی اونم با این تبلیغات وسیع ... !!!

★درضمن★
LCD و LED هایی که در سال آینده وارد خواهد شد قابلیت ----T را دارا خواهد بود
روز به روز دستگاه های جدید تر میاد با قابلیت های بیشتر و قیمت های مناسب تر
پس دوستان، برای خرید ستاپباکس عجله نکنید

.

solaymani
03-03-2010, 19:39
دوستان من از نمایندگیمادایران سوال کردم گفت این دستگاهاه تایم شیفت ندارند ولی بعضی از دوستان که در اینجا پیام گذاشتند اعلام کردند ای دستگاه قابلیت گرفت 7 برنامه ضبط یا همون تایم شیفت رو داره لطفا راهنمایی کنید

mahsafar
03-03-2010, 21:07
به نظر میاد این دستگاه گزینه مناسبی باشه

papiyoon
03-03-2010, 22:35
ها ها

اگه قرار باشه 79 تا بدیم برای xvision خوب یه LNB با دیش می زاریم ارزونتر می شه

با ----- time shift می کنیم و رکورد

حتی رو دیش ترک می شه با LNB به صورت دوفیته تصاویر صداو سیما رو گرفت

حتی اگه ----- Component یا HD ساپورت کنه کیفیت تصویرش از xvision بالاتر می شه

________00000__________00000___________
______000000000______000000000_________
_____00000000000____00000000000________
______000000000______000000000_________
________00000__________00000___________
_____00000__________________00000______
______000000______________000000_______
________0000000________0000000_0_______
___________0000000000000000____00______
______________00000000000_______00_____
_______________________000_____000_____
________________________000000000______
__________________________000000_______

mohammad_77
04-03-2010, 10:50
یکی از فامیلهای دور ما میگفت که الان داره از مارک MAX برای مشتریهاش می بنده و راضی هستند و پرو ویژن و ایکس ویژن مشکل داره و بقیه ناراضی هستند ، قیمتش هم 118 تومانه .

نمیدونم چیکار کنم . یک جا هم که رفتم کیفیت پرو ویژن رو روی تلویزیون لامپی 15 اینچ بهم نشون داد :2:

میخواهم ببینم کسی به طور عینی دستگاهی رو دیده که موارد زیر رو تامین کنه ( در حد حرف فایده نداره ، چون فروشنده مارک خودش رو تایید میکنه و خیلی های دیگه هم فقط یک چیزهایی شنیده اند و یا خوانده اند ) :
1-ترجیحا خروجی hdmi.
2-تاخیر زمانی در پخش تصویر کانال ها به طور قابل قبول ( حداقل).
3-حتما نمایش تصویر صاف ( منظورم فقط بدون برفک نیست - بدون نویز یا ارتعاش در نمایش صورت - مدل M2794DP مادیران که خودش تیونر داره رو دیدم و کیفیتش افتزاح بود ).
4-نمایش فیلم از روی فلش با زیرنویس فارسی .
5-نمایش تلتکست فارسی .

death_man
04-03-2010, 12:19
یکی از فامیلهای دور ما میگفت که الان داره از مارک MAX برای مشتریهاش می بنده و راضی هستند و پرو ویژن و ایکس ویژن مشکل داره و بقیه ناراضی هستند ، قیمتش هم 118 تومانه .

نمیدونم چیکار کنم . یک جا هم که رفتم کیفیت پرو ویژن رو روی تلویزیون لامپی 15 اینچ بهم نشون داد :2:

میخواهم ببینم کسی به طور عینی دستگاهی رو دیده که موارد زیر رو تامین کنه ( در حد حرف فایده نداره ، چون فروشنده مارک خودش رو تایید میکنه و خیلی های دیگه هم فقط یک چیزهایی شنیده اند و یا خوانده اند ) :
1-ترجیحا خروجی hdmi.
2-تاخیر زمانی در پخش تصویر کانال ها به طور قابل قبول ( حداقل).
3-حتما نمایش تصویر صاف ( منظورم فقط بدون برفک نیست - بدون نویز یا ارتعاش در نمایش صورت - مدل M2794DP مادیران که خودش تیونر داره رو دیدم و کیفیتش افتزاح بود ).
4-نمایش فیلم از روی فلش با زیرنویس فارسی .
5-نمایش تلتکست فارسی .

تمام این مواردیکه اشاره کردی در دستگاه پرو ویژن هست به غیر از گزینه آخر
گزینه 3 به غیر از اینکه به دستگاه مربوط میشه به تلویزیون هم مربوط میشه

من الان 2 هفته است که پرو ویژن خریدم، هیچ مشکلی ندارم

regedit021
04-03-2010, 13:26
منم پرو ويژن دارم تا حالا هم مشكلي نداشتم!

Buddy
04-03-2010, 16:00
آیا قدرت آنتن های تلویزیون دیجیتال که بر روی کامپیوتر نصب می شود، بیشتر است، مثلا در مناطقی که آنتن آنالوگ تصاویر را برفکی نشان می دهد.؟

regedit021
04-03-2010, 16:11

دوست عزيز در مورد اين stb maxمي توني توضيح يا عكسي بزاري؟

a_fazlollahii
04-03-2010, 16:14
آیا قدرت آنتن های تلویزیون دیجیتال که بر روی کامپیوتر نصب می شود، بیشتر است، مثلا در مناطقی که آنتن آنالوگ تصاویر را برفکی نشان می دهد.؟

ما در جایی هستیم که شبکه های آنالوگ را برفکی و یا سایه دار می بینیم. با همان آنتن ، تصاویر دیجیتال بدون هیچ مشکلی به صورت صاف و شفاف پخش می شوند.

abbas_p
05-03-2010, 00:14
سلام یک مدل هست یکی میگفت 35 تومن خریده با کابل HDMI وصل میشه!!!!!!!!!کسی میدونی این چه مدلی هست ؟؟

regedit021
05-03-2010, 13:16
سلام یک مدل هست یکی میگفت 35 تومن خریده با کابل HDMI وصل میشه!!!!!!!!!کسی میدونی این چه مدلی هست ؟؟
دوست عزيز
اخه با 35اگه كامپوننت باشه بايد كلاهتو بندازي هوا!
چه برسه به hdmi!!!!!!!
سينام كه hdmiنيست 95تومنه!يا همين x.visionكه 79تومنه!!!!

solaymani
05-03-2010, 14:18
د.ستان من یک سوال دارم آیا این دستگاه ست تاپ باکس مادیران قابلیت این رو داره که برنامه ضبط بهش بدیم تا سر ساعت برنامه رو ضبط کنه و بعد دستگاه خاموش بشه

mohammad_77
05-03-2010, 14:51
دوست عزيز در مورد اين stb maxمي توني توضيح يا عكسي بزاري؟

متاسفانه نه . چون خودم هم چیزی ازش پیدا نکرده ام فقط میدونم که دو جوره :
یک مارک چینی ارزون : 85 تومان
یک مارک چینی مرغوب :27: : 118 تومان

خروجی hdmi هم نداره . اگر خودم پول دستم بیاد ترجیح میدم سراغ پروویژن بروم چون قابلیتها و تعاریفش بیشتره .
انتنش هم که بد باشه ، خوبیش اینه که از روی فلش پخش و ضبط میکنه ( در ضمن اگر کابل hdmi هم همراهش باشه فقط 10-15 تومان پول کابلشه ).

Toranj_mhg
05-03-2010, 14:57
بنده حدود 3 هفته ای هست که همین xvision مادیران رو گرفتم مشکلی هم جز کنترل (ریموت) بسیار ضعیفش نداشتم و علاوه بر 8 کانال ، جام جم 1 و 3 ، العالم ،پرس تی وی، استانی ، مستند و کوثر رو نیز داشتم ولی چند روزیه که دیگه جام جم 3 و کوثر رو ندارم و با اسکن دوباره این شبکه ها کلا از لیست حذف شدند ضمن اینکه صدای شبکه های پرس ، خبر و 4 مدام گیر می کنه . می خواستم ببینم این اشکال از فرستنده (برج میلاد) هست یعنی بقیه هم این مشکل رو دارند یا خیر؟

یه سوال دیگه:
این دستگاه قابلیت Software update از طریق usb رو داره می خواستم ببینم از کجا می تونم آپدیت هاشو ،دانلود کنم؟

engineerhossein
05-03-2010, 15:39
پروویژن فیلمهای 720 P رو بدون مشکل پخش میکنه ؟؟

star2010
05-03-2010, 15:56
رئيس اتحاديه لوازم صوتي و تصويري از بالا بودن قيمت گيرنده تلويزيون ديجيتال در بازار انتقاد كرد.
ابراهيم درستي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اين كه دستگاه‌هاي گيرنده تلويزيون ديجيتالي حدود پنج ماه است كه در بازار وجود دارند گفت: بسياري از اين دستگاه‌ها در فروشگاه‌هاي لاله‌زار به فروش مي‌رسند و حتي برخي شركت‌ها تبليغات در اين باره را آغار كرده‌اند.
وي گفت: اين دستگاه‌ها به صورت قانوني وارد كشور شده‌اند و سود بازرگاني و تعرفه هم پرداخت كرده‌اند و بر ورود آن‌ها نظارت كامل شده است. اين دستگاه‌ها به گونه‌اي ساخته شده‌اند كه فقط شبكه‌هاي سراسري داخلي و استاني را پوشش مي‌دهند.
او ادامه داد: با اين حال درباره نحوه توزيع آن با توجه به اين‌كه ما متولي پخش اين دستگاه‌ها هستيم، مشورتي نشده است و بهتر است در اين گونه موارد نماينده صنف حضور داشته باشد تا هماهنگي‌هاي لازم انجام و امكان سوءاستفاده از بين برود.
رئيس اتحاديه لوازم صوتي و تصويري با بيان اين‌كه به نظر ما قيمت اين كالا بالا است گفت: با توجه به اين كه استفاده از اين دستگاه‌ها در آينده همه‌گير خواهد شد، به نظر ما قيمت 90 تا 110 هزار توماني آن براي ما بالاست و سازمان حمايت مصرف‌كنندگان بايد در اين زمينه نظارت داشته باشد.
وي از پيشنهاد تشكيل كنسرسيومي براي توليد اين دستگاه در كشور استقبال كرد و گفت: برخلاف گوشي تلفن همراه، آينده روشني براي توليد اين دستگاه‌ها در داخل كشور پيش‌بيني مي‌شود.

Nikonian
05-03-2010, 16:15
یکی از دوستان از مرکز کامپیوتر ایران رفته یه پروویژن گرفته ، زنگ زده میگه که بعضی وقتا که رکورد میکنه ، دستگاه نمیتونه همون رکورد رو پخش کنه ! گفتم بیار ببینم منم یه تست کنم ، 2 تا فایل بود که یکیش پخش میشه و دیگری تحت هیچ عنوان و باهیچ نرم افزاری پخش نمیشه ! دوستان دراین مورد اطلاع دارند داستان چیه ؟ خود دستگاه (STB) هم میگه Unsuported File ...

جالبه که فایلی هست که خودش ضبط کرده ! خودش هم نمیتونه پخش کنه !

regedit021
05-03-2010, 18:13
یکی از دوستان از مرکز کامپیوتر ایران رفته یه پروویژن گرفته ، زنگ زده میگه که بعضی وقتا که رکورد میکنه ، دستگاه نمیتونه همون رکورد رو پخش کنه ! گفتم بیار ببینم منم یه تست کنم ، 2 تا فایل بود که یکیش پخش میشه و دیگری تحت هیچ عنوان و باهیچ نرم افزاری پخش نمیشه ! دوستان دراین مورد اطلاع دارند داستان چیه ؟ خود دستگاه (STB) هم میگه Unsuported File ...

اين مشكلات 99%ميتونه از فلش باشه!
منم يه بار اينطوري شد 3تا فايل بود ضبط شده بود كه يكيش رو پخش نمي كرد!
اما بعد از اون فعلا مشكلي نداشته!
البته مشكلات ديگه اي هم داره كه با فريمور جديد كه 2.3روز ديگه رو سايت قرار مي گيره حل ميشه!
وقابليت هاي جديداز جمله منو وتلتكست فارسي و ساپورت فورمت هاي جديد و... بهش اضافه ميشه!:27:

---------- Post added at 08:10 PM ---------- Previous post was at 08:06 PM ----------

پروویژن فیلمهای 720 P رو بدون مشکل پخش میکنه ؟؟
بله -بدون مشكل:27:

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

بنده حدود 3 هفته ای هست که همین xvision مادیران رو گرفتم مشکلی هم جز کنترل (ریموت) بسیار ضعیفش نداشتم و علاوه بر 8 کانال ، جام جم 1 و 3 ، العالم ،پرس تی وی، استانی ، مستند و کوثر رو نیز داشتم ولی چند روزیه که دیگه جام جم 3 و کوثر رو ندارم و با اسکن دوباره این شبکه ها کلا از لیست حذف شدند ضمن اینکه صدای شبکه های پرس ، خبر و 4 مدام گیر می کنه . می خواستم ببینم این اشکال از فرستنده (برج میلاد) هست یعنی بقیه هم این مشکل رو دارند یا خیر؟

یه سوال دیگه:
این دستگاه قابلیت Software update از طریق usb رو داره می خواستم ببینم از کجا می تونم آپدیت هاشو ،دانلود کنم؟
شما جام جم3رو ي چه كانالي ميگرفتيد؟و تا چند روز پيش داشتيد؟

best
05-03-2010, 19:22
معرفی ----- با قابلیت ----T
برخی در ایران موجود و بقیه جهت اطلاع و آشنایی بیشتر با دستگاه های جدید و تکنولوژی روز دنیا (موجود در کشور های همسایه)

Strong SRT-4910
----S, ----S2, ----T
Full HD 1080i
Network
PVR
قیمت: حدود 700 تومان -- موجود در ایران
strong-technologies. com

Strong SRT-5492
قیمت: حدود 500 دلار

CubeRevo HD
----S, ----S2, ----T
Full HD 1080i
Network
PVR
قیمت: حدود 700 تومان -- موجود در ایران
dgstation. co. kr

CubeRevo Mini HD
----S, ----S2, ----T
Full HD 1080i
Network
PVR
قیمت: حدود 450 تومان -- موجود در ایران
dgstation. co. kr

C-Tech HD 5100-C
----S, ----S2, ----T
Full HD 1080i
Network
PVR
قیمت: حدود 300 یورو
clarke-tech. com

Clarke-Tech 5000 HD Plus Combo
----S, ----S2, ----T
Full HD 1080i
Network
PVR
قیمت: حدود 280 یورو
clarke-tech. com

AzBox HD Premium
----S, ----S2, ----T, HD media Player
LAN
Full HD 1080p
PVR
Audio: MP3, WAV, AIFF, WMA, Ogg Vobis
Images: JPEG, BMP, TIFF, GIF, PNG
Video: MPEG, DivX, XviD, MKV, AVI, SSF,ISO, Dat
Subtitle: SMI, SRT, TXT, SUB, SSA
قیمت: حدود 400 یورو
azbox. com

*

Nikonian
05-03-2010, 20:06
[QUOTE=regedit021;4732345]اين مشكلات 99%ميتونه از فلش باشه!
منم يه بار اينطوري شد 3تا فايل بود ضبط شده بود كه يكيش رو پخش نمي كرد!
اما بعد از اون فعلا مشكلي نداشته!
البته مشكلات ديگه اي هم داره كه با فريمور جديد كه 2.3روز ديگه رو سايت قرار مي گيره حل ميشه!
وقابليت هاي جديداز جمله منو وتلتكست فارسي و ساپورت فورمت هاي جديد و... بهش اضافه ميشه!

3جور فلش امتحان کرده ! یعنی همه خرابن؟
سوال : شما از بچه های شرکت فولاد رایانه هستید ؟

a_fazlollahii
05-03-2010, 20:49

اگر موقع ضبط تمام فلش پر شود، نمی توان آن را پخش کرد. در موقع ضبط باید متوجه این موضوع بود.

Nikonian
05-03-2010, 21:28
اگر موقع ضبط تمام فلش پر شود، نمی توان آن را پخش کرد. در موقع ضبط باید متوجه این موضوع بود.

نه ، دوست عزیز این نیست مشکل ! به عقیده بنده این دستگاهها چون ترد پارتی هستند و قطعات با کیفیت پایین در ساخت اونها استفاده شده به همین دلیل هزاران نوع مشکل دارند ! خدا به خریداران ایرانی کمک کنه ! هرجور جنس بی کیفیت رو به بالاترین قیمت میدن به خلق اله و به خدمات هم که میرسی .... !!! البته متاسفانه از طرف شرکتهای عرضه کننده هم کسانی هستند که نمیزارن عیب کالا نمایان بشه !

regedit021
05-03-2010, 22:26
نه ، دوست عزیز این نیست مشکل ! به عقیده بنده این دستگاهها چون ترد پارتی هستند و قطعات با کیفیت پایین در ساخت اونها استفاده شده به همین دلیل هزاران نوع مشکل دارند ! خدا به خریداران ایرانی کمک کنه ! هرجور جنس بی کیفیت رو به بالاترین قیمت میدن به خلق اله و به خدمات هم که میرسی .... !!! البته متاسفانه از طرف شرکتهای عرضه کننده هم کسانی هستند که نمیزارن عیب کالا نمایان بشه !
دوست من اگر جنس درجه پايين رو با قيمت بالا بفروشن خودشون ميدونند و خداي خودشون!!!:10:
چند ميليون نمي ارزه كه باآخرتشون عوض كنند! :27:

---------- Post added at 12:26 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

سوال : شما از بچه های شرکت فولاد رایانه هستید ؟نه دوست من:13:

inno3d
05-03-2010, 22:44
سلام
دوستان من در یک برنامه تلوزیون دیدم طرف یه جور وسیله شبیه به فلش رو به usb وصل کرد بعد از طریق همون دستگاه تمام شبکه های دیجیتالی رو روی pc نمایش میداد.بدون انتن!!!!!!!!!!!!!!:18:
کسی اطلاعات کاملتری همراه با قیمتش ازش داره؟

a_fazlollahii
05-03-2010, 23:07
سلام
دوستان من در یک برنامه تلوزیون دیدم طرف یه جور وسیله شبیه به فلش رو به usb وصل کرد بعد از طریق همون دستگاه تمام شبکه های دیجیتالی رو روی pc نمایش میداد.بدون انتن!!!!!!!!!!!!!!:18:
کسی اطلاعات کاملتری همراه با قیمتش ازش داره؟

البته آنتن کوچکی همراه دارد. از حدود 38 هزارتومان به بالاست. بازار رضا و بعضی سایتها نظیر پرویژن می فروشند.

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

من براساس تجربه خودم عرض کردم و از بقیه این موضوع ها خبر ندارم!

gatalash
05-03-2010, 23:44

یه سوال دیگه:

من 2 روزه این مدل خریدم و به سمت فرستنده جماران تنظیم کردم. مشکلات من زیاده:
1-مثل شما صدای شبکه پرس تی وی و شبکه خبر و 4 مدام گیر میکنه.
2-صدای شبکه 3 و 5 خیلی ضعیف وکمه
3-صدای شبکه جام جم وحشتناکه. انگار دارند ته چاه صحبت میکنند
4-خیلی کم روی تصویر شبکه 3 و 1 فریز دارم
تازه آنتن کار جدید هم خریدم و سیم آنتن هم نو خریدم
دوستان کسی میدونه چه کارکنم مشکلم رفع بشه؟(محل سکونت: مینی سیتی)

cao-cao
06-03-2010, 00:29
دوستان دستگاهی هست که هم بتونه ماهوراره رو بگیره هم بتونه شبکه های دیجیتال داخلی رو یعنی هم بتونه با ال ام بی هم با انتن که شبکه های داخلی رو بگیره؟

soheil86
06-03-2010, 00:32
سلام دوستان

توی این لینک زده که این مدل LCD تیونر دیجیتال داره (سایت سامسونگ) ولی اینجوری که من خوندم فقط مدل اروپایی تیونر دیجیتال داره، البته مال من هم آسیاییه و دقیقا هم همین مدل هستش (بانه ای) ولی تیونر نداره پس چرا اینجا نوشته؟

a_fazlollahii
06-03-2010, 10:59
سلام دوستان

توی این لینک زده که این مدل LCD تیونر دیجیتال داره (سایت سامسونگ) ولی اینجوری که من خوندم فقط مدل اروپایی تیونر دیجیتال داره، البته مال من هم آسیاییه و دقیقا هم همین مدل هستش (بانه ای) ولی تیونر نداره پس چرا اینجا نوشته؟

درست است كه نوشته . ولي اين نوشته مربوط يه آفريقاست و در آسيا چون هنوز تلويزيون ديجيتال فرگير نشده اين آپشن را نمي گذارند. يك جمله اي هم توي كاتالوگهايشان مي گذارند كه از نظر حقوقي مشكلي برايشان نباشد:
Design and specifications are subject to change without prior notice.
يعني مشخصات و طراحي بدون اعلام قبلي در معرض تغيير قرار دارند. به عبارت ديگر يعني هر كار دلمان خواست انجام مي دهيم!

LeiliBaManAst
06-03-2010, 14:34
دوست عزيزم
- اين دستگاه ايكس ويژن فقط قابليت پخش برنامه هايي رو داره كه ضبطشون كرده.فرمت MPEG4. نه بيشتر نه كمتر
بنده اين دستگاه رو پيشنهاد نميكنم . من گفتم كسي كه نميخواد دستگاه X رو تهيه كنه يا هزينش زياده ميتونه بياد اين دستگاه ارزونتر بخره. اون HD پخش ميكنه اين نميكنه

- قابليت ضبط روي USB خيلي هم خوبه و هيچ LCD به جز TimeMachine ال جي اين قابليت رو نداره . بنابراين مني كه دوست دارم برنامه ها رو در ساعت هايي كه سر كار هستم يا بيرونم ضبط كنم به دردم ميخوره

- من نه بضاعت اين رو دارم كه برم LCD يا LED جديد بخرم كه --- داشته باشه نه با عقلم جور در مياد كه به جاي هزينه 79 تومني برم 2 مليون خرج كنم كه LCD جديد بخرم

اگر برنامه هاي ماهواره رو دنبال كني يا اهلش باشي ميبيني كه كانال هايي كه برنامه HD پخش ميكنن خيلي كمن و همون چند تا هم كارتي هستن. چون هزينه اين كانال ها زياده. حتي كشور هاي اروپايي هم نميتونن همه كانال هاشون HD كنن و هنوز سيستماشون digital هست. اين شعار نيست. واقعيته

ProGamer
06-03-2010, 15:19
....................

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

دوستان من از نمایندگیمادایران سوال کردم گفت این دستگاهاه تایم شیفت ندارند ولی بعضی از دوستان که در اینجا پیام گذاشتند اعلام کردند ای دستگاه قابلیت گرفت 7 برنامه ضبط یا همون تایم شیفت رو داره لطفا راهنمایی کنید

توي كاتالوگش نوشته. احتمالا اون كه جواب داده منشي بوده و ناوارد بوده

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 05:14 PM ----------

منظورت اينه كه اين مشكلا از گيرندست؟
وقتي ميگي صداش اينجوريه و اين كانال ها، حتما از فرستنده مشكل هست. نه از گيرنده شما
اآنتن هم كاش خرج اضافي نميكردي. با يه آنتن معمولي در پيت هم ميگيره

LeiliBaManAst
06-03-2010, 15:28

خدايي؟؟؟
زنگ بزن نمايندگي يا گاارانتيش. اگه دستگات مشكل داره عوض كنن. چون يه اپسيلن هم نبايد مشكل داشته باشه. من از كسايي كه گرفتن شنيدم خيلي راضين.

regedit021
06-03-2010, 15:55
دوستان دستگاهی هست که هم بتونه ماهوراره رو بگیره هم بتونه شبکه های دیجیتال داخلی رو یعنی هم بتونه با ال ام بی هم با انتن که شبکه های داخلی رو بگیره؟
بله هست ولي بالاي 300هزار قيمت داره!؟

regedit021
06-03-2010, 16:08
دستگاه من پروويژن هست وفقط با صداي سمت راست شبكه پنج مشكل دارم كه انگار از ته چاه مياد بيرون!والسلام
احتمال90%از دستگاهته !!!!
تازه چي ميني سيتي كه اينقدر نزديكه فرستنده هست, نبايد مشكلي از نظر كيفيت سيگنال داشته باشه پس شك نكن از دستگاهته!!!!!!!!!!!:18:
محل سكونت من مشيريه هست ولي ميزان كيفيت سيگنال من 85%بعضي وقتا تا94%هم ميگيرم اونم چي با يه آنتن معمولي كه فقط روي پشت بام هست؟!!!!شما كه ديگه بايد 100% بگيري!:31:

regedit021
06-03-2010, 19:54
از يه دوستي شنيدم كه از اين مدل ----t usbواسه كامپيوتر رو باز كرده بود ميگفت:
این دستگاه اون چیزی نیست که از تبلیغات و ظاهرش معلومه... خیلی ضعیف تر و لطیف تر از اون چیزیه که فکرش رو میکنید... نهایتا مهمان یک ماه شما باشه.... این دستگاهها تازه اومده و فعلا چین یه بازار خوب پیدا کرده و داره با آشغالترین موارد اولیه (قطعات الکترونیکی) میسازه و میده بیرون.... من 3 مدل ازین دستگاهها رو باز کردم و داخلش رو دیدم... کاش نمیدیدم... یه مدار چاپی به اندازه 1 در 2 سانتی متر با یه بوبین در اندازه های نانو (حدود شاید 3 میلی متر) و یه چوک به اندازه نوک چوب کبریت و یک عدد دیود زنر، حدد 10 عدد مقاومت، و یه قطعه مجهول الهویه که نه شبیه ترانزیستور بود نه ای سی نه مقاومت نه دیود نه هیچ قطعه دیگه ای که من تا الان دیده باشم.... و امـــــــــــــــــــا آخر از همه مغز متفکر و مرکز فرمانده این دستگاه بسیار قدرتمند (پهلوون پنبه) یه IC قیــــــــــــری و یه ترانزیستور 2SB54 که وقتی دیتاشیتش رو خوندم فهمیدم احتمالا از نوع افزایشی هست..... کلا این دستگاه به مویی بنده...
حالا اگه دوستان در اين مورد نظري داريد بگيد خوشحال ميشيم!
البته من نخريدم وباز نكردم !

mj_heydari
06-03-2010, 23:07
از يه دوستي شنيدم كه از اين مدل ----t usbواسه كامپيوتر رو باز كرده بود ميگفت:
این دستگاه اون چیزی نیست که از تبلیغات و ظاهرش معلومه... خیلی ضعیف تر و لطیف تر از اون چیزیه که فکرش رو میکنید... نهایتا مهمان یک ماه شما باشه.... این دستگاهها تازه اومده و فعلا چین یه بازار خوب پیدا کرده و داره با آشغالترین موارد اولیه (قطعات الکترونیکی) میسازه و میده بیرون.... من 3 مدل ازین دستگاهها رو باز کردم و داخلش رو دیدم... کاش نمیدیدم... یه مدار چاپی به اندازه 1 در 2 سانتی متر با یه بوبین در اندازه های نانو (حدود شاید 3 میلی متر) و یه چوک به اندازه نوک چوب کبریت و یک عدد دیود زنر، حدد 10 عدد مقاومت، و یه قطعه مجهول الهویه که نه شبیه ترانزیستور بود نه ای سی نه مقاومت نه دیود نه هیچ قطعه دیگه ای که من تا الان دیده باشم.... و امـــــــــــــــــــا آخر از همه مغز متفکر و مرکز فرمانده این دستگاه بسیار قدرتمند (پهلوون پنبه) یه IC قیــــــــــــری و یه ترانزیستور 2SB54 که وقتی دیتاشیتش رو خوندم فهمیدم احتمالا از نوع افزایشی هست..... کلا این دستگاه به مویی بنده...
حالا اگه دوستان در اين مورد نظري داريد بگيد خوشحال ميشيم!
البته من نخريدم وباز نكردم !

من تو نمایشگاه الکامپ یه دونه از اینا خریدم ..البته توش به اون افتضاحی هم نیست یعنی ای سی قیری و چوک نداره ...من به پی سی وصل کردم و به انتن مرکزی ساختمان ..تمام کانال های 1 تا 7 را با قدرت 100 و کیفیت 100 با نرم افزار honest tvr3 می گیره بدون یک ثانیه تاخیر ولی کانال های کوثرو استانی و جام جم رو با کیفیت بین 65 تا 85 می گیره که قابل قبول هست .البته اینم بگم که انتن کوچک همراه دستگاه بیشتر جنبه تبلیغاتی داره و خیلی قوی نیست و برای محیط های باز شاید به درد بخوره ولی تو خونه جواب نمی ده
(محل سکونت :سعادت اباد -انتن هم نمی دونم رو به جماران هست یا نه )

hoseinsoft
06-03-2010, 23:08
با سلام و وقت بخير
سلام دوستان
من يك ستاب باكس مدل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خريدم
چند ماهي خوب كار مي كرد ولي ديشب داشتم باهاش ور مي رفتم فركانسش را تغيير دادم حالا كانالها را يا اصلا نميگيره يا اينكه كلا تصوير واضح نيست.
ممكنه بفرمايد فركانسهاي پيش فرض كه در ايران مورد استفاده قرار ميگيرد چيست؟
در ضمن بگم كه از طريق منوي فارسيش تو قسمت ارسال فايل تغيير دادم.
باتشكر

gatalash
06-03-2010, 23:32
با سلام و وقت بخير
سلام دوستان
من يك ستاب باكس مدل
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خريدم
چند ماهي خوب كار مي كرد ولي ديشب داشتم باهاش ور مي رفتم فركانسش را تغيير دادم حالا كانالها را يا اصلا نميگيره يا اينكه كلا تصوير واضح نيست.
ممكنه بفرمايد فركانسهاي پيش فرض كه در ايران مورد استفاده قرار ميگيرد چيست؟
در ضمن بگم كه از طريق منوي فارسيش تو قسمت ارسال فايل تغيير دادم.
باتشكر

باند UHF کانال 37 فرکانس 602000 KHZ برابر با 602 مگاهرتز
شامل کانالهای: شبکه1 الی 5 -خبر-آموزش-قرآن و10 شبکه رادیویی

باند UHF کانال 42 فرکانس 650000 KHZ برابر با 650 مگامرتز
شامل کانالهای: شبکه پرس -العالم-جام جم1- مستند وشبکه استانی

persiantoolsbaz
07-03-2010, 11:24
دستگاه من پروويژن هست وفقط با صداي سمت راست شبكه پنج مشكل دارم كه انگار از ته چاه مياد بيرون!والسلام
احتمال90%از دستگاهته !!!!
تازه چي ميني سيتي كه اينقدر نزديكه فرستنده هست, نبايد مشكلي از نظر كيفيت سيگنال داشته باشه پس شك نكن از دستگاهته!!!!!!!!!!!:18:
محل سكونت من مشيريه هست ولي ميزان كيفيت سيگنال من 85%بعضي وقتا تا94%هم ميگيرم اونم چي با يه آنتن معمولي كه فقط روي پشت بام هست؟!!!!شما كه ديگه بايد 100% بگيري!:31:

كلا شما نماينده پروويژني . تابلواااا
پس الكي واسه تبليغ برندت اينجا رو به هم نريز. همه ميدونن پروويژن چيه و قيمتش گرونه و يا كيفيتش بهتره يا هرچي
براي اينكه برندتو تبليغ كني اين راهش نيست

regedit021
07-03-2010, 16:16
كلا شما نماينده پروويژني . تابلواااا
پس الكي واسه تبليغ برندت اينجا رو به هم نريز. همه ميدونن پروويژن چيه و قيمتش گرونه و يا كيفيتش بهتره يا هرچي
براي اينكه برندتو تبليغ كني اين راهش نيست
نه دوست عزيز اشتباه ميكني!
من نمايندگي پرو ويژن نيستم ولي اگه مغازه اي داشتم كه ميتونستم اين محصول رو عرضه كنم حتما ميرفتم نماينده ميشدم!
قصد من فقط راهنمايي دوستان هست!

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:10 PM ----------

باند UHF کانال 37 فرکانس 602000 KHZ برابر با 602 مگاهرتز
شامل کانالهای: شبکه1 الی 5 -خبر-آموزش-قرآن و10 شبکه رادیویی

باند UHF کانال 42 فرکانس 650000 KHZ برابر با 650 مگامرتز
شامل کانالهای: شبکه پرس -العالم-جام جم1- مستند وشبکه استانی
من توي كانال 31سيگنال %94درصد ميگيرم اما شبكه اي توش نيست!؟!
فكر كنم قراره شبكه اي توش پخش بشه!

---------- Post added at 05:16 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

دستگاه من پروويژن هست و با صداي سمت راست شبكه پنج مشكل دارم كه انگار از ته چاه مياد بيرون!
:31:
دوستان شما مثل من اين مشكل رو داريد!

a_fazlollahii
07-03-2010, 16:35
دوستان شما مثل من اين مشكل رو داريد!

نه خیر. من چنین مشکلی را ندارم

hamidak25
07-03-2010, 18:20
آقا بين دو مارك پروويژن و ايكس ويژن بالاخره كدوم مناسبتره؟ قيمتش مهم نيست كدوم گرونترو كدوم ارزونتره؟ چون قصد خريد دارم مي خوام بدونم كدومشون ايرادات كمتري داره و امكاناتش بيشتره.

regedit021
07-03-2010, 19:09
آقا بين دو مارك پروويژن و ايكس ويژن بالاخره كدوم مناسبتره؟ قيمتش مهم نيست كدوم گرونترو كدوم ارزونتره؟ چون قصد خريد دارم مي خوام بدونم كدومشون ايرادات كمتري داره و امكاناتش بيشتره.
خوب معلومه ديگه پرو ويژن!

death_man
07-03-2010, 20:29
خوب معلومه ديگه پرو ويژن!

نظر منم همینه:46:

Heidari1388
07-03-2010, 22:45
سلام دوستان
وقتی با این ستاپ باکس ها فیلم ذخیره میکنید 3 تا فایل به فرمت های idx و ifo و trp میده
من فایلی که با فرمت trp بود رو تو کامپیوتر اجرا میکنم تصویر میاد ولی صدا نداره!!
به نظرتون چکار کنم صداش در بیاد؟! آیا کانورتوری داره؟
البته با خود دستگاه و تلویزیون مشکل ندارم و صدا هم داره.

یاعلی

hamidr65
07-03-2010, 22:49
شبکه الکوثر برگشت ......

death_man
08-03-2010, 09:27
سلام دوستان
وقتی با این ستاپ باکس ها فیلم ذخیره میکنید 3 تا فایل به فرمت های idx و ifo و trp میده
من فایلی که با فرمت trp بود رو تو کامپیوتر اجرا میکنم تصویر میاد ولی صدا نداره!!
به نظرتون چکار کنم صداش در بیاد؟! آیا کانورتوری داره؟
البته با خود دستگاه و تلویزیون مشکل ندارم و صدا هم داره.

یاعلی

شما از چه دستگاهی استفاده میکنی دوست عزیز؟

Heidari1388
08-03-2010, 11:25
از Xvision استفاده میکنم!

regedit021
08-03-2010, 12:04
از Xvision استفاده میکنم!
بايد بانرم افزار power dvdنگاه كني!

regedit021
08-03-2010, 12:44
دوستان من توي فركانس 826مگا 8شبكه را با 60%كيفيت ميگيرم!
وتوي فركانس 602 مگاهرتزشامل کانالهای: شبکه1 الی 5 -خبر-آموزش-قرآن و10 شبکه رادیویی
و650 مگامرتزشامل کانالهای: شبکه پرس -العالم-جام جم1- مستند وشبکه استانی
رو با94%سيگنال ميگيرم!

behrouz2
08-03-2010, 13:49
برای گرفتن اطلاعات در مورد settopbox به لینک زیر مراجعه کنید.

death_man
08-03-2010, 13:50
دوستان من توي فركانس 826مگا 8شبكه را با 60%كيفيت ميگيرم!
برای من از همون اول 70 بود. دلیلشم فقط برای اینکه از آنتن داخلی استفاده میکنم

reza1ta2
08-03-2010, 16:42
برای گرفتن اطلاعات در مورد settopbox به لینک زیر مراجعه کنید.

شما در اين فروم تبليغات فروم ديگري را مي نمائيد اگر اطلاعاتي داريد كه در همين فروم قرار دهيد در غير اين صورت لطفا تبليغات نكنيد .

ak313
08-03-2010, 21:32
برای من از همون اول 70 بود. دلیلشم فقط برای اینکه از آنتن داخلی استفاده میکنم
در فرکانس 826 همون کانال های فرکانس 602 پخش می شه یعنی همون 18 تا شبکه و هر چند سیگنال من روی 30 تا 35 درصد اما کیفیت کامل. برنامه مورد استفاده DVBVIEWER
ضمنا روی کانال 27 یعنی فرکانس 522 هزار هم چیزی پیدا نکردم و سیگنالی وجود نداره

Heidari1388
09-03-2010, 00:10
بايد بانرم افزار power dvdنگاه كني!

ممنون دوست عزیز جواب داد!
حالا کانورتری هست که بشه به Divx تبدیل کرد ؟ البته با صدا؟!

ak313
09-03-2010, 11:47
ممنون دوست عزیز جواب داد!
حالا کانورتری هست که بشه به Divx تبدیل کرد ؟ البته با صدا؟!
من حدس می زنم این برنامه بتونه تبدیلش کنه

reza1ta2
09-03-2010, 12:10
براي تبديل هر فرمتي كافيست آنرا به صورت x 2 y در گوگل سرچ كنيد بطور مثال براي تبديل mpg به divx عبارت زير را در گوگل سرچ كنيد
mpg 2 divx

Heidari1388
09-03-2010, 13:15
دوستان من با این نرم افزارهایی که گفتید تبدیل کردم تصویر میاد ولی صدا نمیاد ، در صورتی که وقتی فیلم ذخیره شده را با DVD Player اجرا میکنم صدا میاد؟!!!!
کانورتری میخوام که صدا هم بده

best
09-03-2010, 15:31
دوستان من با این نرم افزارهایی که گفتید تبدیل کردم تصویر میاد ولی صدا نمیاد ، در صورتی که وقتی فیلم ذخیره شده را با DVD Player اجرا میکنم صدا میاد؟!!!!
کانورتری میخوام که صدا هم بده

اینو تست کن:

regedit021
10-03-2010, 00:29
اینو تست کن:

اينو من تست كردم جواب نمي ده!

---------- Post added at 01:29 AM ---------- Previous post was at 01:28 AM ----------

روی کانال 27 یعنی فرکانس 522 هزار هم چیزی پیدا نکردم و سیگنالی وجود نداره
ميبخشيد اشتباه شد كانال 31سيگنال هست!

Heidari1388
10-03-2010, 00:45
تست کردم جواب نداد:41:

smk1981
10-03-2010, 08:32
تست کردم جواب نداد:41:

پست 222 را ببینید
موفق باشید

mohsenrhn
10-03-2010, 09:48
دوستان سلام
من دو هفته اي است که ست آب باکس ماديران را گرفتم
قابليت ضبط داره به اين صورت که تنظيم مي شه تا در يک ساعت خاص و به مدتي قابل تعريف برنامه اي را ضبط کنه
دستگاه خودکار روشن ميشه و بعد از ضبط هم خودکار خاموش مي شه اما يکي از معايبش اينه که برنامه هايي رو که ضبط کرده در هيچ نرم افزاري نمي توانيم با صدا داشته باشيم يعني تصوير ضبط شده با کيفيت عالي ولي بدون صدا است.
از معايب ديگه که البته مربوط به فرستنده است تيکه تيکه بودن صداي شبکه هاي هشت . چهار و پرس تي وي.
حجم فايل هايي که ضبط مي کنه هم خيليه و به فلش مموري به حجم بالا نياز داريم تا بتونيم چند تا فيلم يا مستند جالبو ضبط کنيم.
ولي در کل دستگاه خوبيه

Alireza_PCNet
10-03-2010, 09:59
دوستان سلام
قابليت ضبط داره به اين صورت که تنظيم مي شه تا در يک ساعت خاص و به مدتي قابل تعريف برنامه اي را ضبط کنه
دستگاه خودکار روشن ميشه و بعد از ضبط هم خودکار خاموش مي شه اما يکي از معايبش اينه که برنامه هايي رو که ضبط کرده در هيچ نرم افزاري نمي توانيم با صدا داشته باشيم يعني تصوير ضبط شده با کيفيت عالي ولي بدون صدا است.
از معايب ديگه که البته مربوط به فرستنده است تيکه تيکه بودن صداي شبکه هاي هشت . چهار و پرس تي وي.
حجم فايل هايي که ضبط مي کنه هم خيليه و به فلش مموري به حجم بالا نياز داريم تا بتونيم چند تا فيلم يا مستند جالبو ضبط کنيم.
ولي در کل دستگاه خوبيه

دوست عزيزم اشتباه ميكني
دستگاهي كه فرمت MPEG4 رو پخش كنه ميتونه برنامه رو نشون بده. من خودم استفاده ميكنم از اين دستگاه و برنامه هاي ضبط شده رو كه با فرمت MPEG4 هست ميبينم با ساير پلير ها
اون ايراد تكه تكه بودن دقيقا مربوط به فرستندته. با شركتشون تماس بگير كه برات درستش كنن يا يكم صبر كن تا فرستنده ها update شنن و دستگاه تو هم آپديت شه با اونا
علت اينكه حجم ذخيره شده بالاست اينه كه شما دارين با كيفيت DVD روي فلشتون ضبط ميكنين كه اين كيفيت باعث بالا رفتن حجم ميشه

saeedraz
10-03-2010, 10:26
دوستان سلام
ولي در کل دستگاه خوبيه

قبلا هم دوستان گفتن با برنامه powerdvd روی کامپیوتر به راحتی میشه این فرمت رو با صدا تماشا کرد

منهم تا دیروز همین مشکل رو داشتم اما بعد از خوندن این تاپیک و دانلود کردن powerdvd مشکلم حل شد

mohsenrhn
10-03-2010, 10:56
دوست عزيز با تشکر از راهنمايي شما
اما مشکل من عدم پخش از طريق ست آب باکس نبود بلکه مشکل صدا در کامپيوتر بود
در ضمن امکان تعريف نوع فرمت ضبط وجود نداره؟!!!!

Heidari1388
10-03-2010, 11:36
دوست عزيز با تشکر از راهنمايي شما
اما مشکل من عدم پخش از طريق ست آب باکس نبود بلکه مشکل صدا در کامپيوتر بود
در ضمن امکان تعريف نوع فرمت ضبط وجود نداره؟!!!!

دوست عزیز
دوستان گفتن که با نرم افزار Power DVD تو کامپیوتر با صدا پخش میشه
فقط مشکلش اینه که وقتی تبدیل میکنیم مثلا به DIVX بازم صدا نداره حتی با Power DVD :41:

Heidari1388
10-03-2010, 11:49
پست 222 را ببینید
موفق باشید

دوست عزیز این نرم افزارهایی که گفتی چیه و کجاست؟
فایل خروجی دی وی بی من با فرمت TRP هست!!
البته من از دستگاه دی وی بی برای تلویزیون استفاده میکنما

smk1981
10-03-2010, 11:55
دوست عزیز این نرم افزارهایی که گفتی چیه و کجاست؟
فایل خروجی دی وی بی من با فرمت TRP هست!!
البته من از دستگاه دی وی بی برای تلویزیون استفاده میکنما

مهم کدک فایل است پسوند در اینجا بی اثر است.
نرم افزارها رو هم در اینترنت جستجو کنید هست Nero WaveEditor هم اگر ورژن کامل Nero نصب شود داخلش هست برای StaxRip هم لینک زیر هست.

mohammadjt
10-03-2010, 15:33
سلام
سایتی که قیمت انواع led و lcd رو تو بازار تهران داشته باشه رو می خواستم؟
ممنون

RealDesigner
10-03-2010, 16:36

یه سوال دیگه:

آره ايراد از فرستندست. كلا دستگاه نبايد كوچكترين مشكلي داشته باشه و اگر داشت با گارانتيش تماس بگير. كيفيتاش خيلي خوبه براي همين ميگم اگر ايراد ديدي تماس بگير با گارانتيش
از خود سايت ماديران ميتوني آپديت كني. اگر نرم افزاري بده تو سيات ماديران ميزنه

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

د.ستان من یک سوال دارم آیا این دستگاه ست تاپ باکس مادیران قابلیت این رو داره که برنامه ضبط بهش بدیم تا سر ساعت برنامه رو ضبط کنه و بعد دستگاه خاموش بشه

آره ضبطش همينطوريه . راس هر ساعتي بخواي روشن ميشه و ضبط ميكنه

Nikonian
10-03-2010, 16:37
سلام
ممنون

دوست عزیز اینجا موضوع مورد بحث با سوال شما متفاوت است ، با کمی جستجو میتوانید به جواب سوالتان برسید.

DVB-S-XBOX360
10-03-2010, 17:38
بچه ها تو رو خدا کمـــــــــــــــــــــک

ما تلویزیونمون مال 10 سال پیشه و هیچ فیش ورودی مثل DVD یا HDMI نداره. فقط
ورودی آنتن RF داره. نگاه کنین:

این تنها فیش پشت تلویزیون ماست. من می خواستم یه زحمت بدم به دوستانی که
رفتند و ست تاپ باکس ----T برای دریافت دیجیتال کانالهای رادیویی تلویزیونی تهیه کرده اند.

لطف کنید از پشت گیرنده ی دیجیتال خودتون مثل X.Vision یک عکسی بندازین با موبایل تا
من ببینم آیا X.Vision خروجی تصویری به صورت فیش آنتنی داره که ما برای خونه مون یکی
از اینا بخریم یا نه؟ کدوم یکی از این مبدل های گیرنده ی دیجیتالی خروجی تصویری به صورت
RF که فیش آنتنی هم بهش می گن دارند؟

خواهش می کنم این لطف رو در حق بنده انجام بدین.

بی نهایت ممنونم.

DVB-S-XBOX360
10-03-2010, 18:24
دوستانی که می خوان روی کامپیوتر بهترین کیفیت پخش رو داشته باشند باید نرم افزارهای زیر رو
دانلود و روی کامپیوترشون نصب کنند و سپس تنظیمش کنند و بعدش، هم می تونن به راحتی برنامه
های دیجیتال رو ضبط کنند، هم می تونن بهترین تصویر رو داشته باشند.

1. برنامه DirectX که ساخته ی مایکروسافت هست و برای اجرای بهتر گرافیکی بازی ها و
برنامه هایی که با گرافیک و تصویر ویدیویی سر و کار دارند کاربرد داره. جدیدترین نسخه اش
همیشه در آدرس زیر قابل دانلود هست. البته حجمش یه کمی برای ما در ایران بالاست.

2. برنامه HD Pack که کامپیوتر رو آماده ی پخش فایل ها و تصاویر HD می کند و برای تماشای
کانالهای HD ماهواره ای نیز کابرد بسیار زیادی دارد و در پخش دیجیتال ایران نیز به کار می آید.

3. برنامه K-Lite Codec Pack برای نصب شدن کدک های مورد نیاز برای پخش فرمت های مختلف
جدید ترین نسخه در آدرس زیر قابل دانلود هست. فقط موقع نصب گزینه Lots of Stuff رو بزنید.

4. برنامه CoreAVC Professional Edition که جدیدترین نسخه اش 2 هست و در سایت زیر قابل دانلوده.
این برنامه برای روان سازی پخش MPEG-4 H.264 هست که این استاندارد در پخش دیجیتال صداوسیما
به کار برده می شود.

5. برنامه پلیر --- Viewer که باید هنگام نصب اینترنت کامپیوتر قطع باشه چون وقتی برنامه به سایت
خودش وصل بشه به خاطر پرداخت نشدن هزینه ی لایسنس و مجوز، برنامه رو می بنده. بهترین کار
هنگام استفاده از این برنامه اینه که در Firewall کامپیوتر، جلوی استفاده از اینترنت، توسط این برنامه رو
ببندید. ضمنا می تونین اینترنت دستگاهتون رو زمان استفاده از این برنامه، کلا قطع کنید. این برنامه رو
هم، با سریالش در انتهای توضیحات می بینین. با این برنامه می تونین برنامه ها رو ضبط کنین. برای تماشای
روان تر برنامه ها باید در قسمت تنظیمات DirectX تنظیمات لازمه رو انجام بدین.

6. برنامه VLC که شاه کلید پخش انواع فرمت های صوتی و تصویری هست:

هر سوالی داشتید حتما بپرسید.

mohammadjt
10-03-2010, 20:02
سلام
ممنون

کسی جواب مارو نمیده

hoseinsoft
10-03-2010, 20:18
براي كامپيوتر چه مدلي از اين usb ها خوبه بخرم
باتشكر

regedit021
10-03-2010, 22:27
بچه ها تو رو خدا کمـــــــــــــــــــــک

ما تلویزیونمون مال 10 سال پیشه و هیچ فیش ورودی مثل DVD یا HDMI نداره. فقط
ورودی آنتن RF داره. نگاه کنین:

این تنها فیش پشت تلویزیون ماست. من می خواستم یه زحمت بدم به دوستانی که
رفتند و ست تاپ باکس ----T برای دریافت دیجیتال کانالهای رادیویی تلویزیونی تهیه کرده اند.

لطف کنید از پشت گیرنده ی دیجیتال خودتون مثل X.Vision یک عکسی بندازین با موبایل تا
من ببینم آیا X.Vision خروجی تصویری به صورت فیش آنتنی داره که ما برای خونه مون یکی
از اینا بخریم یا نه؟ کدوم یکی از این مبدل های گیرنده ی دیجیتالی خروجی تصویری به صورت
RF که فیش آنتنی هم بهش می گن دارند؟

خواهش می کنم این لطف رو در حق بنده انجام بدین.

بی نهایت ممنونم.

بله دارند!
اما تلويزيونتون خيلي قديمي نيست؟!بهتر نيست به جاي خريد ستاپ باكس ,تلويزيون بهتر بخري؟!!!

DVB-S-XBOX360
10-03-2010, 23:17
چند دقیقه پیش توی کانال 3 تلویزیون تبلیغ یک گیرنده مبدل دیجیتال
یا همون ستاپ باکس ----T نشون داد به نام «جم» که از تبلیغ
مشخص بود که دسته گل خود صدا و سیماست.

در این تبلیغ برای اولین بار من در رسانه ی میلی شنیدم که گفت:
« بدون نیاز به دیـــــــــــش » ... باور کردنش آسون نبود برام :18:

یه شماره تلفن هم داد که من از یادم رفت اما ابتداش 6 داشت
و احتمالا توی خیابون جمهوری هست.

دوستان لطفاً ته و توی این مبدل دیجیتال که می گفت تله تکست
فارسی هم داره رو دربیارید :20:

ستاپ باکس جم با گارانتی جم سرویس...

Heidari1388
10-03-2010, 23:21
سلام دوستان
نسخه جدید نرم افزار Xvision DVD-111 تو سایت مادیران برای دانلود بود براتون میگذارم :

دانلود راهنما:

دانلود نرم افزار:

siavashjal
10-03-2010, 23:21
این که تو این تبلیغ گفت بدون نیاز به دیش خیلی جالب بود.

Heidari1388
11-03-2010, 00:04
چند دقیقه پیش توی کانال 3 تلویزیون تبلیغ یک گیرنده مبدل دیجیتال
یا همون ستاپ باکس ----T نشون داد به نام «جم» که از تبلیغ
مشخص بود که دسته گل خود صدا و سیماست.

در این تبلیغ برای اولین بار من در رسانه ی میلی شنیدم که گفت:
« بدون نیاز به دیـــــــــــش » ... باور کردنش آسون نبود برام :18:

یه شماره تلفن هم داد که من از یادم رفت اما ابتداش 6 داشت
و احتمالا توی خیابون جمهوری هست.

دوستان لطفاً ته و توی این مبدل دیجیتال که می گفت تله تکست
فارسی هم داره رو دربیارید :20:

ستاپ باکس جم با گارانتی جم سرویس...

دوست عزیز این گیرنده Xvison-dvbt به ورودی ویدیو تلویزیون وصل میشه نه به آنتن.
به احتمال زیاد تلویزیون شما دیگه ورودی ودیو که داره؟!!
بعدشم خوب معلومه این دستگاه ها احتیاج به دیش ندارن ، به آنتن آنالوگ نیاز دارن ، حتی تلتکست فارسی هم ساپورت میکنن ، چه تبلیغ چرتی کرده این شرکته!!!!!

اینجا رو ببین: