PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The West ، شاهکاری دیگر از  InnoGames

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

Soldier Pose
11-08-2009, 23:43
خدایا توبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بار چندم هااااا

Soldier Pose
11-08-2009, 23:45
[QUOTE]خوب طرف کار می کرده یکم به پولش اضافه شده و آرشم 1/3 پولش را گرفته بقیه پولم می سوزه و پول طرف صفر می شه/QUOTE]
فدای سرت پول دارم جمع میکنم لباس های خوب و ارزون بخرم:دی

C0OPeR
11-08-2009, 23:46
خوب طرف کار می کرده یکم به پولش اضافه شده و آرشم 1/3 پولش را گرفته بقیه پولم می سوزه و پول طرف صفر می شه
تاپیک پزواک داره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو که خودم گفتم . باید میگفتی گزینه 2 صحیح میباشد . :دی

vitamin2002
11-08-2009, 23:48
تاپیک پزواک داره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو که خودم گفتم . باید میگفتی گزینه 2 صحیح میباشد . :دی

خوب پست اول گفتی اگه پس اوت بشه تمام پول داده می شه :31: برای اون گفتم
تصدیقت کردم :31:

Soldier Pose
11-08-2009, 23:49
فردا نبرد با چینیااا

vitamin2002
11-08-2009, 23:54
باز آی هر آنچه هستی باز آی || گر کافر و کبر و بت پرستی باز آی
این درگه ما درگه نومیدی نیست || صد باز اگر توبه شکستی باز آی

اسپم نده الان ریپورتت می کنند :31:
===================================
به یکی از کارگرای سیلور تلگرام دادم گفتم اگه حوصله داره بیاد اونجا را بسازه
مشنگم لباس ها را که خرید بدون معطلی می یاد اونجا
اگه دوئلر کم داشتین من خیارم بیارم :31:

C0OPeR
12-08-2009, 00:03
اسپم نده الان ریپورتت می کنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جمله از از لحاظ دستوری مشکل داره . ریپورتت میکنن یعنی چی ؟! مخاطب سوم شخص مفرد در زمان حال و فعل سوم شخص جمع در زمان آینده هستش
(لازم به ذکره بنده فارغ التحصیل رشته نرم افزار کامپیوتر میباشم) (دونقطه D)

ه یکی از کارگرای سیلور تلگرام دادم گفتم اگه حوصله داره بیاد اونجا را بسازه
مشنگم لباس ها را که خرید بدون معطلی می یاد اونجا
اگه دوئلر کم داشتین من خیارم بیارم با مقادیری کارگر مذاکره شده فعلا در راه خود استوار باشید .
نهایتش پیدا نشد من اسکیل ها رو بر میگردونم روی construction بعد تو هم خیار رو بیار Rickyyu رو بزنه :دی

Soldier Pose
12-08-2009, 00:22
Trading with Indians رو با چه لباسی باز کنم؟

Soldier Pose
12-08-2009, 00:35
اینو از کجا بگیرم؟:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
12-08-2009, 00:35
Trading with Indians رو با چه لباسی باز کنم؟

با لباس هایی که trading یا appearance اضافه میکنن :دی خودم تنهایی فکر کردم

Soldier Pose
12-08-2009, 00:36
با لباس هایی که trading یا appearance اضافه میکنن خودم تنهایی فکر کردم
:دی بنظرت کدوم لباسا خوبه؟

C0OPeR
12-08-2009, 00:38
اینو از کجا بگیرم؟:
چیه کلی اسپم دادی حالا میخوای ماله بکشی روشون ؟ :دی

اونم از کوئست The treasure بدست میاد که باز باید بدی برای همون کوئستی که داریش .

Soldier Pose
12-08-2009, 00:41
چیه کلی اسپم دادی حالا میخوای ماله بکشی روشون ؟

اونم از کوئست The treasure بدست میاد که باز باید بدی برای همون کوئستی که داریش
من نمی دم :دی میفروشم

C0OPeR
12-08-2009, 00:49
بنظرت کدوم لباسا خوبه؟
همون لباسایی که به اون دوتا اضافه کنه :دی

C0OPeR
12-08-2009, 01:08
من نمی دم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میفروشم
اینو تحویل بدی بعدش دو تا کوئست میده یکی 10000 تا یکی 11000 تا پول میدن ! حالا اگه میخوای بفروش :دی

Soldier Pose
12-08-2009, 01:08
کفش چی؟:21::21:

Soldier Pose
12-08-2009, 01:11
اینو تحویل بدی بعدش دو تا کوئست میده یکی 10000 تا یکی 11000 تا پول میدن ! حالا اگه میخوای بفروش
جون من؟؟ کوئست لول چنده؟

Soldier Pose
12-08-2009, 01:16
چقدر خلوت.....

SoroudhM
12-08-2009, 01:18
جون من؟؟ کوئست لول چنده؟
تو مگه از اين سايت استفاده نميكني؟!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

C0OPeR
12-08-2009, 01:22
جون من؟؟ کوئست لول چنده؟

Soldier Pose
12-08-2009, 01:24
تو مگه از اين سايت استفاده نميكني؟!!
خیلی وقته کوئست نمیرم

saeid.yavary
12-08-2009, 01:26
جون من؟؟ کوئست لول چنده؟
فكر كنم طرفاي 35 باشه
ولي آرش از من ميشنوي اون 10000$ رو قيدشو بزن برو اون 10 تا اسكيل رو بگير اينجوري 3/1 لول جلو مي افتي

Soldier Pose
12-08-2009, 01:30
فكر كنم طرفاي 35 باشه
ولي آرش از من ميشنوي اون 10000$ رو قيدشو بزن برو اون 10 تا اسكيل رو بگير اينجوري 3/1 لول جلو مي افتي
من یوزرادونچر ندارم. یعنی یکی برای بچه ها هست اما بازی نمیکنم باهاش

Soldier Pose
12-08-2009, 02:32
دو سه روز دیگه اینو میخرم:

Soldier Pose
12-08-2009, 02:41
eatmydust166 میگه:
End it

Want to end this pointless war? We have been fighting this for to long. My town is willing to form a none aggresive pact (NAP) or an alliance with your town. So wut do u say?

PS: Your town switchs founders to much rofl

یکی زیر نویس بده:دی

ZEDEHAL DEGE
12-08-2009, 02:52
اقا چاقال و حاج عمو و دراکول اگه دو نفرتون بگین من دیگه به این تایپک نمیام تا دیگه بتونن راحت هر چی میخوان بگن

saeid.yavary
12-08-2009, 03:31
اقا چاقال و حاج عمو و دراکول اگه دو نفرتون بگین من دیگه به این تایپک نمیام تا دیگه بتونن راحت هر چی میخوان بگن
اينايي كه گفتي ميشن 3تا
=======================
بابا جون هر كي دوست دارين بيخيال اين حرفا بشين اگه دعوايي هم با هم دارين با پيام خصوصي بهم پيام بدين
زشت تو معرض ديد ميزارين چند نفر رد شن آخه چي ميگن

ZEDEHAL DEGE
12-08-2009, 03:37
اينايي كه گفتي ميشن 3تا
=======================
بابا جون هر كي دوست دارين بيخيال اين حرفا بشين اگه دعوايي هم با هم دارين با پيام خصوصي بهم پيام بدين
زشت تو معرض ديد ميزارين چند نفر رد شن آخه چي ميگن

منم گفتم اگه دو نفر از سه نفرتون بگین
.من خصوصی ازش خواستم دیگه تو تایپک سیاسی حرف نزنه ولی اصلا کارش همینه که تو تایپک سیاسی حرف بزنه.

logos
12-08-2009, 04:27
اقا من دیروز صبخ داشتم این مید هارو میزدم دیگه جون اون ته هاش بود گفتم برم یه کوچولو که 7 لول پایینتره رو بزنم تمومش کنم بره
این شد نتیجه :

دیدم اختلاف کمه گفتم خوب شانسی شانسی برده یه بار دیگه میرم ببینم چی میشه البته بعد یکم استراحت

دیدم یا خدا اخه چرا این جوجه این جوری
رفتم اسکیلامو چک کنم دیدم بعللللللله مطابق معمول اسکیل هارو جمع کردم حدود 18 اسکیل و 3 تا att نزاشتم

کفتم بی خیال دیگه گذشته عوضش کلی از این بی پدرا رو زدم

رفتم شب اومدم دیدم این یارو میل داده که :

Staind On 8/11/09 at 5:27 PM
Level 41 vs Level 48, and i still kicked your ass twice.. XD

خوب منم حال دعوا نداشتم گفتم بچه برو من کلی اسکیلمو نراشته بودم ایشالا دفعه بعد میام دهنتو سرویس میکنم

اونم جواب داد :

Staind Today at 1:36 AM
Maybe you won't be able to hit me next time.. :)

دیدم نه اینجوری زشته دیگه هر بچه جقله ای بخواد به ما تیکه بندازه که نمیشه
اسکیلها رو گزاشتم
تفنگمم تمیز کردم رفتم دوئل
اینم نتیجه این کارهای این جوجه :

vitamin2002
12-08-2009, 08:09
اقا من دیروز صبخ داشتم این مید هارو میزدم دیگه جون اون ته هاش بود گفتم برم یه کوچولو که 7 لول پایینتره رو بزنم تمومش کنم بره
این شد نتیجه :

دیدم اختلاف کمه گفتم خوب شانسی شانسی برده یه بار دیگه میرم ببینم چی میشه البته بعد یکم استراحت

رفتم اسکیلامو چک کنم دیدم بعللللللله مطابق معمول اسکیل هارو جمع کردم حدود 18 اسکیل و 3 تا att نزاشتم

خوب منم حال دعوا نداشتم گفتم بچه برو من کلی اسکیلمو نراشته بودم ایشالا دفعه بعد میام دهنتو سرویس میکنم

اونم جواب داد :

اسکیلها رو گزاشتم
[]

ایول صبحی بهم خیلی حال دادی بهم چسبید من به جات بودم هر 48 ساعت می رفتم سراغش تا ازت معضرت خواهی کنه :21:

مطلق السلطنه
12-08-2009, 08:31
نظر لطفه شماست حاجی. :دی
من که موضوع ریپورت ضد حال رو نمیدونستم. ایکاش نمیگفتید. از چه دموکراسی حرف میزنید؟ از دموکراسی که 920 نفر رو کهریزکی که 250 نفر ظرفیت داره میزارند؟ دموکراسی که از ارازل اوباشی که دستگیر کرده بودند در سرکوب معترزان استفاده کردند؟؟ بازم بگم و نوشون بدم.
آخه اون حرف ها چي بود توي كنفرانس زدي؟؟!! يعني چي ...............محمود؟؟؟!!!

جمله از از لحاظ دستوری مشکل داره . ریپورتت میکنن یعنی چی ؟! مخاطب سوم شخص مفرد در زمان حال و فعل سوم شخص جمع در زمان آینده هستش

با مقادیری کارگر مذاکره شده فعلا در راه خود استوار باشید .
نهایتش پیدا نشد من اسکیل ها رو بر میگردونم روی construction بعد تو هم خیار رو بیار Rickyyu رو بزنه :دی
راست ميگه!! تا زه اون لباس ها رو بخري توي هر ضربه با دست خالي 340 تا دميج ميزنه!!! ريپر هم حريفت نميشه!!!

این شد نتیجه :

اونم جواب داد :

اسکیلها رو گزاشتم
ايول ها!!!
===
1. فوندر كلاب قبول كرد بياد شهرمون!! گفت توي ليست متحدين بايد اضافه كنيمش و اون هم شهر ما رو به ليست متحدين فورتش اضاف مي كنه!!! نمي دونم كدوم فورت منظرشه!!
2. به فورت سيلور(نه اوني كه مال ماست) حمله شده!!

مطلق السلطنه
12-08-2009, 08:33
نظر لطفه شماست حاجی. :دی
من که موضوع ریپورت ضد حال رو نمیدونستم. ایکاش نمیگفتید. از چه دموکراسی حرف میزنید؟ از دموکراسی که 920 نفر رو کهریزکی که 250 نفر ظرفیت داره میزارند؟ دموکراسی که از ارازل اوباشی که دستگیر کرده بودند در سرکوب معترزان استفاده کردند؟؟ بازم بگم و نوشون بدم.
آخه اون حرف ها چي بود توي كنفرانس زدي؟؟!! يعني چي ...............محمود؟؟؟!!!

جمله از از لحاظ دستوری مشکل داره . ریپورتت میکنن یعنی چی ؟! مخاطب سوم شخص مفرد در زمان حال و فعل سوم شخص جمع در زمان آینده هستش

با مقادیری کارگر مذاکره شده فعلا در راه خود استوار باشید .
راست ميگه!! تا زه اون لباس ها رو بخري توي هر ضربه با دست خالي 340 تا دميج ميزنه!!! ريپر هم حريفت نميشه!!!

این شد نتیجه :
اونم جواب داد :
اسکیلها رو گزاشتم

ايول ها!!!
===
1. فوندر كلاب قبول كرد بياد شهرمون!! گفت توي ليست متحدين بايد اضافه كنيمش و اون هم شهر ما رو به ليست متحدين فورتش اضاف مي كنه!!! نمي دونم كدوم فورت منظرشه!!

C0OPeR
12-08-2009, 09:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دمت گرم مهرداد کلی خندیدم .
اینقدر بدم میاد از اینایی که یه دوئل رو میبرن 3 سوت تلگرام میدن شر و ور مینویسن و ...
منم چند بار از این morduk کتک خوردم . لولم زیر 40 بود هنوز اسکیلا رو مرتب نکرده بودم . هی تلگرام میداد چرت میگفت .
بعد که اسکیلا مرتب شد هر بار خودش میومد 6-7 دمیج میزد کلی کتک میخورد میرفت . لامصب اینقدر پر رو بود از رو نمیرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
12-08-2009, 09:14
ایول صبحی بهم خیلی حال دادی بهم چسبید من به جات بودم هر 48 ساعت می رفتم سراغش تا ازت معضرت خواهی کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
معذرت *
apologize *
با طشکر سیسطم قلت یاب املایی سایط[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dracula_killer
12-08-2009, 09:26
از تاریخ میگی؟حق داری تاریخ نشون داده این اتفاق ممکنه بیفته بچه ها مجبورم جواب این اقا سولجرو بدم نمیتونم بی اعتنا بشم بن شدن که مهم نیست نمیتونم باشم و ببینم این حرفا رو میزنه.اقا سولجر شما شمر رو با امام حسین مقایسه کردی؟داستان قوم بنی اسرائیلو میدونی؟وقتی پیامبرشون به کوه طور رفت و برادرش رو گذاشت تا مردم گمراه نشن؟میدونی بعد از رفتن موسی مردم گوساله پرست شدن؟
حرف از امام رح میزنی و خط بطلان بر رهبرمون میکشی؟مثل انهایی که تورات و انجیل داشتن و باز خط بطلان بر پیامبر کشیدن؟

آقای ضد حال،شما که انقدر از توهین کردن دیگران عصبانی میشی.
خودت هم داری توهین میکنی....خوشت میاد برم ریپورتت رو بدم برادر؟
خجالت نمی کشی کاندیدای ما رو به شمر تشبیه میکنی؟خجالت نمیکشی از این جور حرف زدن؟ به نظرت این طور حرف زدن توهین نیست؟ فقط سولجر توهین می کنه و شما مثل یه آدم معصوم فقط نگاه می کنی؟

dracula_killer
12-08-2009, 09:43
دیروز رفتم یه کارگر لول بالا رو تا میخورد کتک زدم....دوبار اول رو خوب زدم اما بار سوم رو به زور بردم....آخه لباساشو عوض کرد:
بار اول:

بار دوم:

بار سوم:

اومدم بار چهارم رو هم بزنمش که دیدم تلگرام داده و گفته نزن.منم دلم سوخت و برگشتم به سیروس....
اما نگو واسم برنامه ریخته بودن...شب که خوابیدم الان که بلند شدم دیدم پس اوتم کردن!....بالاخره برای اولین بار در اثر دوئل پس اوت شدم!(مبارکه)...البته سه بار بهم حمله کردن و این آخریه خیلی قوی بود:
این اولیه سرباز بود....نمی دونم چرا هیچی بهم نزد....من تاکتیک و داج ندارم:دی...چرا هیچی نخوردم:
این بار دومیه دوئلر بود....اینم نمی دونم چطور بردم:دی

اما این سومیه!....خیلی قوی بود...از شهر open for duelers اومده بود:

خوشحال میشم دوستان یه تحلیل دقیقی از این چهار دوئل آخر من بکنن...و بگن چرا بعضی رو بردم و بعضی رو باختم...اسکیلای من: شوتینگ:72 اپیرنس:30 ایم:38 تافنس:24 رفلکس:21
مرسی

Gam3r
12-08-2009, 09:45
آرش انقدر اسپم نده ، در ضمن یه بار دیگه از آرش و ضدحال پست سیاسی ببینم ریپورت میدم :13: مسخره بازی هم حدی داره

C0OPeR
12-08-2009, 09:53
ای بابا !
این قصه سر دراز دارد .
امیدوارم زودتر تمومش کنید یا حداقل بکشونید یاهو یا پروفایل های همدیگه . من که خسته شدم تو این تاپیک اینارو شندیم .
مخاطب شما هم که ما نیستیم میاین تو تاپیک پست میدین پس هر حرفی دارین اینجا جاش نیست .
منظورم ~~> آرش - ضدحال - سروش

فروم مدیر داره میاد همه پست ها رو پاک میکنه !
پستها حالا میخواد چه اینطرفی چه اونطرفی چه بی طرف باشه . باورد ندارید چند روز دیگه بیاید همین صفحه ببینید اثری از این پست ها هست یا نه .
پس بجای اینکه اعصاب همدیگه رو ناراحت کنید بیاین بچسبین به بازی :دی

C0OPeR
12-08-2009, 09:57
اینو نمیتونم بزنم . 0 تا تجربه میده
___
راستی کارت حرف نداشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطلق السلطنه
12-08-2009, 10:04
اما این سومیه!....خیلی قوی بود...از شهر open for duelers اومده بود:با وجود اين كه توي حمله كتك مي خورم ولي از پاس اوت در بيام ميرم سراغش!!
===
اون پستم هم كه تاييد نشد!!

vitamin2002
12-08-2009, 10:20
به فورت سيلور(نه اوني كه مال ماست) حمله شده!!

یک لحظه کامل نخوندم رفتم ببینم کدوم احمقی جرات حمله به فورتمون را کرده :31: که دیدم به یک فورت کوچول موچول حمله شده که این فورت را من اصلا نمی دونستم مال سیلوری ها هست خودشم فقط یک شهر ALLY هست جنگ جالبی می شه چون از همین الان 15 تا مهاجم داره و فقط یک مدافع داره :31:

dracula_killer
12-08-2009, 10:31
ای بابا !
این قصه سر دراز دارد .
امیدوارم زودتر تمومش کنید یا حداقل بکشونید یاهو یا پروفایل های همدیگه . من که خسته شدم تو این تاپیک اینارو شندیم .
مخاطب شما هم که ما نیستیم میاین تو تاپیک پست میدین پس هر حرفی دارین اینجا جاش نیست .

پستها حالا میخواد چه اینطرفی چه اونطرفی چه بی طرف باشه . باورد ندارید چند روز دیگه بیاید همین صفحه ببینید اثری از این پست ها هست یا نه .
پس بجای اینکه اعصاب همدیگه رو ناراحت کنید بیاین بچسبین به بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شرمنده چاقال...خیلی جلو خودمو گرفتم چیزی نگم...اما نشد!

راستی کارت حرف نداشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه تحلیلی هم بکنی ممنونت میشم

با وجود اين كه توي حمله كتك مي خورم ولي از پاس اوت در بيام ميرم سراغش!!
ممنون حاجی

logos
12-08-2009, 10:32
ایول صبحی بهم خیلی حال دادی بهم چسبید من به جات بودم هر 48 ساعت می رفتم سراغش تا ازت معضرت خواهی کنه :21:

برنامم همینه اخه دوباره میل داده که من لباس تنم نبود لخت بودم و از این مزخرفات اما خوب من قبلش چک کرده بودم دیده بودم لباسهاش تنش بوده
وقتی هر 2 روز یه بار پس اوت شد میفهمه چی به چیه

آ
===

ایول هر وقت پول لازک داشتید بگید برم 2-3 ساعت کار کنم یه 1000 $ بریزم تو خزانه :5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دمت گرم مهرداد کلی خندیدم .
اینقدر بدم میاد از اینایی که یه دوئل رو میبرن 3 سوت تلگرام میدن شر و ور مینویسن و ...
منم چند بار از این morduk کتک خوردم . لولم زیر 40 بود هنوز اسکیلا رو مرتب نکرده بودم . هی تلگرام میداد چرت میگفت .
بعد که اسکیلا مرتب شد هر بار خودش میومد 6-7 دمیج میزد کلی کتک میخورد میرفت . لامصب اینقدر پر رو بود از رو نمیرفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اره بابا اینا خیلی پر رو هستن
عوضش یکیشون رو 2 بار زدم بعدش یارو نمیدونم چرا خودشم اومد باهام دوئل کرد کتک خورد
کلا باید این میدل ها رو ادب کنم

معذرت *
apologize *
با طشکر سیسطم قلت یاب املایی سایط[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به به استفاده بردیم

دیروز رفتم یه کارگر لول بالا رو تا میخورد کتک زدم....دوبار اول رو خوب زدم اما بار سوم رو به زور بردم....آخه لباساشو عوض کرد:
بار اول:

بار دوم:

بار سوم:

اومدم بار چهارم رو هم بزنمش که دیدم تلگرام داده و گفته نزن.منم دلم سوخت و برگشتم به سیروس....
اما نگو واسم برنامه ریخته بودن...شب که خوابیدم الان که بلند شدم دیدم پس اوتم کردن!....بالاخره برای اولین بار در اثر دوئل پس اوت شدم!(مبارکه)...البته سه بار بهم حمله کردن و این آخریه خیلی قوی بود:
این اولیه سرباز بود....نمی دونم چرا هیچی بهم نزد....من تاکتیک و داج ندارم:دی...چرا هیچی نخوردم:
این بار دومیه دوئلر بود....اینم نمی دونم چطور بردم:دی

خوشحال میشم دوستان یه تحلیل دقیقی از این چهار دوئل آخر من بکنن...و بگن چرا بعضی رو بردم و بعضی رو باختم...اسکیلای من: شوتینگ:72 اپیرنس:30 ایم:38 تافنس:24 رفلکس:21
مرسی

من تحلیل اینا نمیفهمم چیه اما نیم ساعت دیگه میرم با این اخریه دوئل میکنم ببینم چی میشه
اون اولی به منم اتک داد کلا تعطیل بود

ای بابا !
این قصه سر دراز دارد .

پس بجای اینکه اعصاب همدیگه رو ناراحت کنید بیاین بچسبین به بازی :دی
کاملا موافقم تموم کنید این گندی که دارید به اینجا میزنید
:31:

vitamin2002
12-08-2009, 11:14
logos تو هم می ری کوروش ؟؟؟؟ mortal برای تو هست دیگه ؟؟؟

vitamin2002
12-08-2009, 11:18
mortal اگه برای تو هست که من می دونستم برای تو است الان از شهر خارج شدی پس چه طوری می خواهی هم اونی که به کوروش حمله کرده را بزنی و هم این میدیلی را هر 48 ساعت پس اوت کنی ؟؟؟؟ یکم فاصله زیاد نیست ؟؟

مطلق السلطنه
12-08-2009, 11:19
ممد چرا نمياد كورش؟!!
===
صاحب فورت شديم!! البته فورت بزرگه دست چانگ آنه!! پيشوند WAR هم به عنوان نشانه اتحاد(!) به اسم شهر اضاف كردم!! فوندر كلاب رو هم دعوت كردم قائدتا به زودي مياد!!
===
ضد حال رو دعوت مي كنم اگه خواست مياد ورگرنه هم هيچ!!
دراكولا جان قضيه ضد حال ديگه تموم شد!! مي خواستي يه خائنو معرفي كني!! اون چي شد؟!

مطلق السلطنه
12-08-2009, 11:20
mortal اگه برای تو هست که من می دونستم برای تو است الان از شهر خارج شدی پس چه طوری می خواهی هم اونی که به کوروش حمله کرده را بزنی و هم این میدیلی را هر 48 ساعت پس اوت کنی ؟؟؟؟ یکم فاصله زیاد نیست ؟؟
خب دو تا يوزر داره!! مهرداد همون سيلور بمون!! بياي اينجا ممكنه موقع حمله بن بشي!!(با دو تا يوزر)

vitamin2002
12-08-2009, 11:29
خب دو تا يوزر داره!! مهرداد همون سيلور بمون!! بياي اينجا ممكنه موقع حمله بن بشي!!(با دو تا يوزر)

زمانی بن می شه که با مولتی هاش در 24 ساعت به یک نفر آتاک بده اگه مثلا الان به یکی آتاک بده با اکانت دیگرش به یک نفر دیگه آتاک بده هیچ کدوم بن نمی شه فقط زمانی بن می شه که به یک نفر همزمان و یا در فاصله زمانی 24 ساعت آتاک بده

مطلق السلطنه
12-08-2009, 11:32
زمانی بن می شه که با مولتی هاش در 24 ساعت به یک نفر آتاک بده اگه مثلا الان به یکی آتاک بده با اکانت دیگرش به یک نفر دیگه آتاک بده هیچ کدوم بن نمی شه فقط زمانی بن می شه که به یک نفر همزمان و یا در فاصله زمانی 24 ساعت آتاک بده
منظورم اينه كه با مرتال و اناري توي كورش نياد!! بعد ممكنه به يه نفر اتك بده بن بشه!!!

vitamin2002
12-08-2009, 11:33
ممد چرا نمياد كورش؟!!
===
صاحب فورت شديم!! البته فورت بزرگه دست چانگ آنه!! پيشوند WAR هم به عنوان نشانه اتحاد(!) به اسم شهر اضاف كردم!! فوندر كلاب رو هم دعوت كردم قائدتا به زودي مياد!!
===
دراكولا جان قضيه ضد حال ديگه تموم شد!! مي خواستي يه خائنو معرفي كني!! اون چي شد؟!

من در این تاپیک در مورد سیاست اینا حرف نزدم فقط آرش و ... حرف زدند و فکر نکنم چیزی بهش گفته باشد که بهم گفت به درک :2: حالا تا عضر خواهی نخواهد من کسی را به اون نام نمی شناسم و و دوست ندارم با اون در یک شهر و یک جا باشم پس بهتره که یا اون اونجا باشه و یا من
ضمنا کسایی که مولتی بازی می کنند فقط مواظب باشند موقل آتاکدادن در 24 ساعت به یک نفر همزمان آتاک ندند
ضمنا همهشون را می تونند همزمان در جنگ های فورتی شرکت دهند :31:

vitamin2002
12-08-2009, 11:33
منظورم اينه كه با مرتال و اناري توي كورش نياد!! بعد ممكنه به يه نفر اتك بده بن بشه!!!

می تونه بیاره ولی باید مواظب باشه همزمان در 24 ساعت آتاک نده :31: انگار زیاد 24 و 24 کردم :31:

dracula_killer
12-08-2009, 11:36
سعید جون من تو صفحه ی قبل دوئلام رو گذاشتم یه تحلیلی بکنی ممنونت میشم

dracula_killer
12-08-2009, 11:38
ممد چرا نمياد كورش؟!!
===
===

حاجی اگه یادت باشه دیروز بحث نا تموم موند...من خواستم رأی گیری کنم تا ببینم چه تعداد راضین...چه تعداد ناراضین؟

مطلق السلطنه
12-08-2009, 11:40
حاجی اگه یادت باشه دیروز بحث نا تموم موند...من خواستم رأی گیری کنم تا ببینم چه تعداد راضین...چه تعداد ناراضین؟
بي خيال شو!! حالا خائن كيه ؟!!

Soldier Pose
12-08-2009, 11:43
سلام صبح همه بخیر

C0OPeR
12-08-2009, 11:48
یه تحلیلی هم بکنی ممنونت میشم
سعید آنالیزور اینجا هست به من میگی آنالیز کنم :دی

کار خوبی کردی حاجی . دوست داشت میاد نداشت هم که هیچی دیگه دوست نداره .

من در این تاپیک در مورد سیاست اینا حرف نزدم فقط آرش و ... حرف زدند و فکر نکنم چیزی بهش گفته باشد که بهم گفت به درک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا تا عضر خواهی نخواهد من کسی را به اون نام نمی شناسم و و دوست ندارم با اون در یک شهر و یک جا باشم پس بهتره که یا اون اونجا باشه و یا من
اول اینکه فکر نمیکنم هر چی بهت گفته لازم باشه 600 بار تو تاپیک بگی چون به خودت و اون مربوطه .
دوم اینکه من بجای اون ازت معذرت میخوام و همینجا میخوام این بحث ها رو تموم کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

____
حاجی برنامه ندارین امروز ؟ من از دیروز به کسی حمله نکردم منتظر شما بودم !
راستی ممد کو پس ؟
بابت فاندر کلاب هم ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soldier Pose
12-08-2009, 11:49
بازم ریپورت اون عکس های مقایسه ای منو یکی داد :دی
حالا ندارم وگرنه در میاوردم کیه

مطلق السلطنه
12-08-2009, 11:50
من توي اين دو ماه آخير توي رنك تجربه 600 رتبه پيشرفت كردم!!!اونم با شراب تكليلا كاشتن و سر هم كردن سيم برق و آب از سرچاه بيرون كشيدن و جديدا ساختن ايستگاه اتوبوس!!!

dracula_killer
12-08-2009, 11:50
خب بریم سر ماجرای بعدی:دی
میخواستم یه خائن رو بهتون معرفی کنم...بکنم؟

vitamin2002
12-08-2009, 11:51
سعید جون من تو صفحه ی قبل دوئلام رو گذاشتم یه تحلیلی بکنی ممنونت میشم

تحلیل لازم نیست خوب دوئل کردی اون آخری هم کلاسش دوئلر هست و سلاحش خوبه برای موقعی که ایمش زیاد باشه حالا اگه دقت کنی چون ایمش زیاده بدون ترس نشونه ها را به دست نگذاشته و به شونه ها گذاشته اگه تو داد داشتی نمی تونست اونقدر هیت بهت بزنه ولی به خاطر یکی دو نفر و یا بردن همه دوئل ها به نظرم بهتر نیست بری اسکیل ها را برای داد حروم کنی چون در کارا لازمت نمی شه الان من می تونم هر چه قدر خواستم به خاطر داد و یا ایم اسکیلام را حروم کنم چون می تونم با لباس لیبور مورد نیاز کار ها را فراهم کنم ولی فکر نکنم تو لباس کافی برای کارات داشته باشی پس نمی ارزه بری اسکیل بدی به داد البته زیادم برای هیت خوردن بهت فرق نمی کنه الان رزیستانس از همه بهتره + اپرنس ( که بهتر بودنش را وقتی برگشتم به دوئل می تونم دقیق بگم بهتره و یا نه )
ولی رزیستانس کار با تجربه زیاد نداره به خاطر اون من ترجیه می دهم حتی دوئل کم کنم ( چون زود جونم تموم می شه ) ولی کار داشته باشم چون نمی خواهم عاقبتم مثل aslan adam عزیزم :31: ( باهاش می چتم ) بشه الان من روی اپرنس و شوتینگ می گذارم تا اون کارای پر لیبور که لیبور خیلی زیادی می خواهند برای باز شدند برام زودتر باز بشوند حتی بعد یک مدت که دوئل کردم تمام رفلکس هام را بر می گردونم به شوتینگ تا خیلی زودتر بتونم کارا را باز کنم :21::27:

dracula_killer
12-08-2009, 11:54
تحلیل لازم نیست خوب دوئل کردی اون آخری هم کلاسش دوئلر هست و سلاحش خوبه برای موقعی که ایمش زیاد باشه حالا اگه دقت کنی چون ایمش زیاده بدون ترس نشونه ها را به دست نگذاشته و به شونه ها گذاشته اگه تو داد داشتی نمی تونست اونقدر هیت بهت بزنه ولی به خاطر یکی دو نفر و یا بردن همه دوئل ها به نظرم بهتر نیست بری اسکیل ها را برای داد حروم کنی چون در کارا لازمت نمی شه الان من می تونم هر چه قدر خواستم به خاطر داد و یا ایم اسکیلام را حروم کنم چون می تونم با لباس لیبور مورد نیاز کار ها را فراهم کنم ولی فکر نکنم تو لباس کافی برای کارات داشته باشی پس نمی ارزه بری اسکیل بدی به داد البته زیادم برای هیت خوردن بهت فرق نمی کنه الان رزیستانس از همه بهتره + اپرنس ( که بهتر بودنش را وقتی برگشتم به دوئل می تونم دقیق بگم بهتره و یا نه )
ولی رزیستانس کار با تجربه زیاد نداره به خاطر اون من ترجیه می دهم حتی دوئل کم کنم ( چون زود جونم تموم می شه ) ولی کار داشته باشم چون نمی خواهم عاقبتم مثل aslan adam عزیزم :31: ( باهاش می چتم ) بشه الان من روی اپرنس و شوتینگ می گذارم تا اون کارای پر لیبور که لیبور خیلی زیادی می خواهند برای باز شدند برام زودتر باز بشوند حتی بعد یک مدت که دوئل کردم تمام رفلکس هام را بر می گردونم به شوتینگ تا خیلی زودتر بتونم کارا را باز کنم :21::27:

ایول مرسی!...من میخوام ایم رو به 50 برسونم و اپیرنس رو به 40....بعدش هم شوتینگ رو می برم بالا...به نظرت خوبه؟

vitamin2002
12-08-2009, 11:56
]

یکی انگار من را صدا کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوم اینکه من بجای اون ازت معذرت میخوام و همینجا میخوام این بحث ها رو تموم کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لازم نکرده تو به جاش معذرت بخواهی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو مگه وکیل هستی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
====================
به یک نفر وکیل احتیاج دارم از کسایی که علاقمند هستند به------- 0914 تماس بگیرند :31:

vitamin2002
12-08-2009, 11:59
ایول مرسی!...من میخوام ایم رو به 50 برسونم و اپیرنس رو به 40....بعدش هم شوتینگ رو می برم بالا...به نظرت خوبه؟

خوبه ولی قبل اینکه به ایمت اسکیل بگذاری تمامی آتریبیوت ها را برگردون به دکس تا هم ایم بره بالا و هم شوتت
فعلا اپرنس کار نکن بزار من برگردم به دوئل بعد 5 لول اون موقع می فهمیم آپرنس چه قدر خوبه
فعلا فکر کنم تا من 5 لول برک بالا تو بتونی یه 3 لول بری بالا که اونم بزار برای شوتینگ :21:

dracula_killer
12-08-2009, 12:00
لازم نکرده تو به جاش معذرت بخواهی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو مگه وکیل هستی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
====================
به یک نفر وکیل احتیاج دارم از کسایی که علاقمند هستند به------- 0914 تماس بگیرن
بنده وکیل پایه دو هستم در اختیار شمام:دی

Soldier Pose
12-08-2009, 12:01
3 نفر ریختن یر جیگر پس اوتش کردن

Soldier Pose
12-08-2009, 12:03
darklightnin vs. jiigar
magnusmain vs. jiigar
vikesfan81 vs. jiigar

vitamin2002
12-08-2009, 12:04
بنده وکیل پایه دو هستم در اختیار شمام:دی
پایه یک لازم دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3 نفر ریختن یر جیگر پس اوتش کردن
انگار باید خیار بیاد اونجا بهش که آتاک می دهند می بینند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این یارو کاراکترش کارگره خودش دوئلر است :31:

C0OPeR
من توي اين دو ماه آخير توي رنك تجربه 600 رتبه پيشرفت كردم!!!اونم با شراب تكليلا كاشتن و سر هم كردن سيم برق و آب از سرچاه بيرون كشيدن و جديدا ساختن ايستگاه اتوبوس!!!
حاجی ایستگاه قطار میسازی نه اتوبوس ! همینه که کم بهت پول میدن دیگه سرت کلاه میذارن :دی
منم که دارم نبش قبر میکنم بلکه یه چیزی پیدا شد :دی

Soldier Pose
سعید پس آی آر - دی جی ام رو بده بیارمش

vitamin2002
12-08-2009, 12:08
darklightnin vs. jiigar
magnusmain vs. jiigar
vikesfan81 vs. jiigar

اینا را می تونی با داشتن 20 - 30 تا ایم و یکی هم با داشتن سلاحی از نوع خیار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببخشید منظورم همون سلاحی که خیار داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سوتفاهم نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راحت بزنی مثل خیار خودمون :31:

vitamin2002
12-08-2009, 12:12
سعید پس آی آر - دی جی ام رو بده بیارمش

یک کار نکنید کل کوروش را بن کنند تا حالا همتون که اونجا هستین مولتی هستین :31: حداقل مثل خودم اون کاراکتری که براتون مهم نیست را با آی پی دیگه بازی کنید تا تابلو نشید :31: کوروش تموم بشه مشنگم می کنم دوئلر :31: تا مشنگ دشمنان کوروش را بزنه خیارم اینجا برای سیلور بجنگه

Soldier Pose
12-08-2009, 12:24
magnusmain passes out. jojok wins the duel, gains 86 experience points and steals $3 from magnusmain.

مطلق السلطنه
12-08-2009, 12:41
حاجی ایستگاه قطار میسازی نه اتوبوس ! همینه که کم بهت پول میدن دیگه سرت کلاه میذارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حواسم نبود!!

منم که دارم نبش قبر میکنم بلکه یه چیزی پیدا شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين كاره مگه چيزي هم ميده؟!! كوئست ميخواي بزني؟؟!!
===
دراكولا بگو ديگه!! اين خائنو معرفي كن+دليل خيانت!!!

dracula_killer
12-08-2009, 12:48
دراكولا بگو ديگه!! اين خائنو معرفي كن+دليل خيانت!!!
این شخص مثل همه بازی رو یاد گرفت.اما با یه تفاوت!
ما هرچی که بلدیم رو به هم یاد میدیم....هر موقع به هم نیاز داشته باشیم به هم کمک می کنیم...اما این ((شخص)) فقط وقتی کارش گیر می کرد میومد اینجا...بعدش هم می رفت و دیگه نمی اومد

dracula_killer
12-08-2009, 12:55
بعضی وقتا هم که میومد و کاری با ما نداشت ای فخر می فروخت و یا مسخرمون می کرد...

مطلق السلطنه
12-08-2009, 12:56
این شخص مثل همه بازی رو یاد گرفت.اما با یه تفاوت!
ما هرچی که بلدیم رو به هم یاد میدیم....هر موقع به هم نیاز داشته باشیم به هم کمک می کنیم...اما این ((شخص)) فقط وقتی کارش گیر می کرد میومد اینجا...بعدش هم می رفت و دیگه نمی اومد
اين خبر ها هم نيست!! من خودم بازي رو از ايشون ياد گرفتم!! خيانتي در كار نيست!! نخواسته كمك كنه بحثش جداست!!!

dracula_killer
12-08-2009, 12:59
اين خبر ها هم نيست!! من خودم بازي رو از ايشون ياد گرفتم!! خيانتي در كار نيست!! نخواسته كمك كنه بحثش جداست!!!

اون موقع که سعید این همه التماس می کرد که بیا و به ما کمک کن ایشون کجا بود؟
اصلا چرا نمیاد دیگه تو تاپیک
================================================== ================
چرا توی شهری عضوه که دقیقاً دشمن ماست؟
چرا به هویت ایرانیه ما توهین کرد؟

vitamin2002
12-08-2009, 13:02

خوب اگه نخواسته کمک کنه پس چرا غیبش زده خیلی وقته ازش خبری نیست البته به تاپیک سر می زنه به انجمنم می یاد ولی انگار رو نداره بیاد پست بده

Gam3r
12-08-2009, 13:21
هادی اگه کمک نکنه ریپورتر نیست

دراکولا پشت سر مردم حرف در نیار ، من خودم بازی رو از هادی یاد گرفتم ، هادی همون اول گفت اگه برین میدلتون منم میام ولی سیلور ها یه مشت نوب هستن

من تضمین میکنم هادی اهل ریپورت دادن نیست ، بازم بهت میگم دراکولا ، پشت سر مردم حرف در نیار

Soldier Pose
12-08-2009, 13:25
هادی اصفحانیه:دی ریپورتر نیست. ریپورتر های ما کسای دیگه هستند

Soldier Pose
12-08-2009, 13:26
انتقام
دومین نفر:
jojok wins the duel, gains 104 experience points and steals $42 from demandred.

مطلق السلطنه
12-08-2009, 13:31
من اعتقاد دارم هادي خيانتي نكرده!! خيانت اونه كه ما رو به چانگ آني ها و ... بفروشه كه اين كارو نكرده!! توي يه شهر دشمن هست ولي هنوز براي ما مشكلي ايجاد نكرده!! ولي كارهاش رو هم قبول ندارم!!

هادی اگه کمک نکنه ریپورتر نیست
بحث بر ريپورتر بودن نيست!!

هادی همون اول گفت اگه برین میدلتون منم میام ولی سیلور ها یه مشت نوب هستن
توي كورش كه بوديم چطور؟!!

من تضمین میکنم هادی اهل ریپورت دادن نیست ، بازم بهت میگم دراکولا ، پشت سر مردم حرف در نیار
من هم مي گم باز بحث بر روي ريپورت دادن نيست!!!

مطلق السلطنه
12-08-2009, 13:32
آقا جان بحث بر روي ريپورتر بودن نيست!! من كار هادي رو تاييد نمي كنم ولي خيانتي هم نمي بينم!! اين كه كمك نكرده و توي يك شهر ديگه هست (دشمن) بحثش جداست!! فعلا مشكلي براي ما درست نكرده!! خيانت يعني اين كه بره و ما رو بفروشه!!!

هادی همون اول گفت اگه برین میدلتون منم میام ولی سیلور ها یه مشت نوب هستن
توي كورش كه بوديم چطور؟؟!!!

dracula_killer
12-08-2009, 13:38
من کی گفتم هادی ریپورت میده؟
من میگم هادی دقیقا زمانی که بهش نیاز داریم نیستش و غیبش میزنه!
الان من از دست اینکارش ناراحت هستم....چرا نمیاد و من رو قانع نمی کنه؟

logos
12-08-2009, 14:00
logos تو هم می ری کوروش ؟؟؟؟ mortal برای تو هست دیگه ؟؟؟

اقا این همه بحث لازم نبود . اما خوشحالم دوستام به فکرم هستن :10:
من دارم میرم لباس بخرم بعدش بر میگردم همین سیلور
من اینجارو خیلی دوست دارم
کایب اناری هم تو کوروش داره میترکونه ، فقط از یکی ،دوتا از چینی ها باختم :21: بقیه رو می زنم

کار خوبی کردی حاجی . دوست داشت میاد نداشت هم که هیچی دیگه دوست نداره .

اول اینکه فکر نمیکنم هر چی بهت گفته لازم باشه 600 بار تو تاپیک بگی چون به خودت و اون مربوطه .

____
حاجی برنامه ندارین امروز ؟ من از دیروز به کسی حمله نکردم منتظر شما بودم !
راستی ممد کو پس ؟
بابت فاندر کلاب هم ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا برنامه اگه بود به منم بگید
logos1361@yahoo.com
منو تو یاهو ادد کنید تا منم بتونم با شما بیام

darklightnin vs. jiigar
magnusmain vs. jiigar
vikesfan81 vs. jiigar

اینا خیلی تعطیلن اگه وقت شد میزنمشون

اون موقع که سعید این همه التماس می کرد که بیا و به ما کمک کن ایشون کجا بود؟
اصلا چرا نمیاد دیگه تو تاپیک
چرا توی شهری عضوه که دقیقاً دشمن ماست؟
چرا به هویت ایرانیه ما توهین کرد؟

این چه هرفیه میزنی ؟؟ هادی یکی از با مرام ترین ادمهاست
مسلما واسه خودش دلیل داره
اتفاقا منم تو شهر اصلی کاکوس عضو بودم :دی این هیچ منافاتی با دوستی با شما نداره

به هویت ایرانی کی توهین کرده ؟؟؟

بعضی وقتا هم که میومد و کاری با ما نداشت ای فخر می فروخت و یا مسخرمون می کرد...
اصلا این طور نیست

البته هادی هم بازی رو از من یاد گرفته :دی

خوب اگه نخواسته کمک کنه پس چرا غیبش زده خیلی وقته ازش خبری نیست البته به تاپیک سر می زنه به انجمنم می یاد ولی انگار رو نداره بیاد پست بده

بابا هادی کلا همین جوری بوده قبلا
منم خیلی وقتا غیبم میزنه ! این دلیل میشه

من کی گفتم هادی ریپورت میده؟
من میگم هادی دقیقا زمانی که بهش نیاز داریم نیستش و غیبش میزنه!
الان من از دست اینکارش ناراحت هستم....چرا نمیاد و من رو قانع نمی کنه؟

اقایون تورو خدا چیزی نگید که بعدا خودتون پشیمون بشید و به ... خوردن بیفتید :31:

Gam3r
12-08-2009, 14:44
از سیلور خارج شدم ، حاجی به بچه ها بگو با گل و شیرینی دم در سایروس منتظرم باشن !! :دی

مطلق السلطنه
12-08-2009, 14:58
از سیلور خارج شدم ، حاجی به بچه ها بگو با گل و شیرینی دم در سایروس منتظرم باشن !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فوندر كورش بازمي گردد!! ممد توي پروفايل شهر اسمت رو به عنوان فوندر شماره يك نوشتم ولي آرش پاكش كرد اسم خودش رو نوشت!!!

البته هادی هم بازی رو از من یاد گرفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بلهه؟!!!

کایب اناری هم تو کوروش داره میترکونه ، فقط از یکی ،دوتا از چینی ها باختم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بقیه رو می زنم
من منتظرم اين چيني ها بهم حمله كنن!!!

Soldier Pose
12-08-2009, 15:01
فوندر كورش بازمي گردد!! ممد توي پروفايل شهر اسمت رو به عنوان فوندر شماره يك نوشتم ولي آرش پاكش كرد اسم خودش رو نوشت!!!
من درجه 3 میشم:دی

Blue_Ray
12-08-2009, 15:03
نه فکر کنم هادی از وقتی پرفکت ورلد رو بازی میکنه دیگه اینجا سر نمیزنه...
چون داره 24 ساعت بازی میکنه مثل چاقال که اونم کمتر سر میزنه... :31:
انگار این بازیه بد جوری اعتیاد اوره:13:
البته منم می خواستم بازی کنم تا نصفشو هم دان کردم اما دیدم زیاد وقتشو ندارم بازی کنم....

Gam3r
12-08-2009, 15:05

آرش چرا هرجا میره فاندرش میکنن ؟

Soldier Pose
12-08-2009, 15:10
آرش چرا هرجا میره فاندرش میکنن ؟
حسووووووود

Gam3r
12-08-2009, 15:11
حسووووووود

جدی میگم آرش ، شرط اصلی بلد بودن زبان انگلیسیه
من چون دوستت دارم بهت این حرف هارو میزنم

Soldier Pose
12-08-2009, 15:14
جدی میگم آرش ، شرط اصلی بلد بودن زبان انگلیسیه
خوب نتیجه میگیریم تو اومدی منو از فوندر بر میداری:دی
من که تا حالا هر جا فوندر بودم کسی با من مکاتبه نکرد

Gam3r
12-08-2009, 15:14
هادی رویت شد !!! :دی

Gam3r
12-08-2009, 15:16
خوب نتیجه میگیریم تو اومدی منو از فوندر بر میداری:دی
من که تا حالا هر جا فوندر بودم کسی با من مکاتبه نکرد

فروم سایروس فارسی هست یا خارجی هم دارین اونجا ؟

Soldier Pose
12-08-2009, 15:21
فروم سایروس فارسی هست یا خارجی هم دارین اونجا ؟
فارسی.........

مطلق السلطنه
12-08-2009, 15:24
فارسی.........
به نظر من پينگليش باشه بهتره!!! فونت فارسيش خيلي بي ريخته!!!

Soldier Pose
12-08-2009, 15:27
به نظر من پينگليش باشه بهتره!!! فونت فارسيش خيلي بي ريخته!!!
پینگلیش متن زیاد باشه من نمیخونم :دی
همینجا کارمون ختم میشه به اونجا نمیرسه

مطلق السلطنه
12-08-2009, 15:31
پینگلیش متن زیاد باشه من نمیخونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چطور مگه؟!! اشكالي نداره كه! اين فونتش هم خيلي زشت و بي ريخته!!

همینجا کارمون ختم میشه به اونجا نمیرسه
كارمون كجا ختم ميشه؟؟!

vitamin2002
12-08-2009, 15:36
خوب پس فکر کنم فاندر کوروش منم باید باشم خودشم تو منو شهر بگین تمامی تلگرام ها را بفرستند به مشنگ چون فکر کنم انگلیسیم خوبه و ضمنا الان دیگه تجربه کافی فکر کنم برای فاندر بودن و اعضا جمع کردن داشته باشم

Soldier Pose
12-08-2009, 15:39
خوب اگه اینطوره 2 تا یوزر دیگه منم فاندر بشن :دی

Gam3r
12-08-2009, 15:42
خب پس همه فاندر بشن :دی

مطلق السلطنه
12-08-2009, 15:57
خوب پس فکر کنم فاندر کوروش منم باید باشم خودشم تو منو شهر بگین تمامی تلگرام ها را بفرستند به مشنگ چون فکر کنم انگلیسیم خوبه و ضمنا الان دیگه تجربه کافی فکر کنم برای فاندر بودن و اعضا جمع کردن داشته باشم
نه من و ممد فوندر ميشيم بسه!!!

Soldier Pose
12-08-2009, 16:06
نه من و ممد فوندر ميشيم بسه!!!
من سیکتیر:دی
آواتارتیم

مطلق السلطنه
12-08-2009, 16:10
من سیکتیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله؟!
شما هم كنسولر باش!!

آواتارتیم
قربانت!!! سايز بزرگش رو هم دارم!! مي خواي بزارم؟؟!!

Soldier Pose
12-08-2009, 16:14
بله؟!
شما هم كنسولر باش!!
با عضو معمولی بیشتر حال میکنم

vitamin2002
12-08-2009, 16:17
من قهر کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مطلق السلطنه
12-08-2009, 16:22
من قهر کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا شما فوندر سيلور هستي!! عجب!!

vitamin2002
12-08-2009, 16:24
بابا شما فوندر سيلور هستي!! عجب!!

:31::31::31:
خوب مشنگم فاندر اونجا بود الان اگه بیاد اونجا ادم معمولی بشه از میدیل ها بهش تلگرام می یاد بهش می خندند که فرار کردی رفتی آدم معمولی شدی
سیلوری ها چی می گن بهش ؟ می گن فاندر رفته اونجا برای آدم معمولی شدن :31::31::31::31:
یکم درک کنید و تاب و توان این جور تلگرام ها را ندارم :31:

مطلق السلطنه
12-08-2009, 16:30
خوب مشنگم فاندر اونجا بود الان اگه بیاد اونجا ادم معمولی بشه از میدیل ها بهش تلگرام می یاد بهش می خندند که فرار کردی رفتی آدم معمولی شدی
سیلوری ها چی می گن بهش ؟ می گن فاندر رفته اونجا برای آدم معمولی شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکم درک کنید و تاب و توان این جور تلگرام ها را ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيار فوندر فورت بود يا مشنگ؟؟!!

Soldier Pose
12-08-2009, 16:32
هر دو . منم سازنده فورت بودم:دی

vitamin2002
12-08-2009, 16:32

هر دو شم :31: فاندر بود ولی خیار فاندر فورت هم بود الان دارند بهم التماس می کنند تا برم اونیکی شهر ها تا فورت را مثل خودمون هماهنگی کنم تا تموم بشه :18:

vitamin2002
12-08-2009, 16:35
هر دو . منم سازنده فورت بودم:دی

این را خوب اومدی
ولی فقط ساختی بعدش بای بای گفتی :31: من ... در اومد تا بتونم همه را هماهنگی کنم 100 صفخه تلگرام به اینور اونور دادم تا به شهر افرادی بیارم تا بتونم آیتم ها را فراهم کنم :31:
... سانسور شده :31:

مطلق السلطنه
12-08-2009, 16:37
هر دو شم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فاندر بود ولی خیار فاندر فورت هم بود الان دارند بهم التماس می کنند تا برم اونیکی شهر ها تا فورت را مثل خودمون هماهنگی کنم تا تموم بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب باشه!! اگه يكسري اتفاقات نيافتاده بود خيار و مشنگ كه دست من بودن هيچ(!!) يوزر اصليم هم فوندر سيلور بود!!
حالا اگه مشكلي داري مي تونم فوندرت كنم!! اگه ممد قبول كنه فوندر شماره يك!!! وگرنه فوندرت مي كنم توي پروفايل شهر مي نويسم ديپلمات شهر!! خوبه؟؟!!

Soldier Pose
12-08-2009, 16:38
ولی فقط ساختی بعدش بای بای گفتی
مهم ساختشه:دی

مطلق السلطنه
12-08-2009, 16:43
من چهار ساعت ديگه از پاس اوت در ميام!! برنامه اي داريد بگيد!

vitamin2002
12-08-2009, 16:43
خب باشه!! اگه يكسري اتفاقات نيافتاده بود خيار و مشنگ كه دست من بودن هيچ(!!) يوزر اصليم هم فوندر سيلور بود!!
حالا اگه مشكلي داري مي تونم فوندرت كنم!! اگه ممد قبول كنه فوندر شماره يك!!! وگرنه فوندرت مي كنم توي پروفايل شهر مي نويسم ديپلمات شهر!! خوبه؟؟!!
من فقط می خواهم تلگراما بیاد به من :31: بقیه اش مهم نیست دیپلمات باشم یا رئیس جمهور و یا کارگر :31:
فقط قدرتش را داشته باشم تا اینوایت کنم و کلاسم داشته باشم
برام فرقی نمی کنه 1 باشم یا 2

مهم ساختشه:دی

:31: خوب برو یک چند تا هم بساز دیگه ولی انصافا ساختش مهمه یا بالا بردنش !!!!!
شماها تا من فاندر نبودم نتونسته بودید سیلور را کامل کنید از وقتی من فاندر شدم ریختم به جون جماعت :31: تا بیان به ساخت کمک کنند :5:
یکم نمک نشناس نباش :10::11::31:

vitamin2002
12-08-2009, 16:45
من چهار ساعت ديگه از پاس اوت در ميام!! برنامه اي داريد بگيد!

فردا اینا مشنگم می یاد بزار اون بیاد خودش همه را مثل خیار سرویس می کنه :31::18:

logos
12-08-2009, 16:53
سلام هادی جون کجایی بابا

راستی منم میخوام فاندر باشم (شوخی کردما)

C0OPeR
12-08-2009, 17:06
بابا زشته !
این حرفا وصله هادی نمیشه !
من بشخصه بازی رو از ایشون یاد گرفتم و اعتراف میکنم پسر خیلی باحال با مرام و آقایی هستش .

مطلق السلطنه
12-08-2009, 17:57
فردا اینا مشنگم می یاد بزار اون بیاد خودش همه را مثل خیار سرویس می کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا اين وركر ها رو حروم نكن!!! كورش رو كه ساخت بفرستش فقط كار پر تجربه كنه بلكه لول يك تجربه بشه!!!

من فقط می خواهم تلگراما بیاد به من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بقیه اش مهم نیست دیپلمات باشم یا رئیس جمهور و یا کارگر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط قدرتش را داشته باشم تا اینوایت کنم و کلاسم داشته باشم
برام فرقی نمی کنه 1 باشم یا 2
پس كنسول مي كنمت و ديپلمات!! كار هاي دوست و دشمني با تو!! فقط بايد قبلش يه سري نكات اوليه رو بهت بگم كه احتمالا برات تلگرام ميزنم!! در ضمن ما هيچ كس(به جز ايراني هاي مطمئن) رو دعوت نمي كنيم!! در نتيجه Recruiting: Close !!!

Soldier Pose
12-08-2009, 18:26
jojok wins the duel, gains 42 experience points and steals $110 from KingSVH.

C0OPeR
12-08-2009, 18:36
حاجی برنامه ای بود من حاضرم فعلا میرم هتل . انرژی هم واسه چندتا دوئل دارم .

Soldier Pose
12-08-2009, 18:43
من حاضرم:5::5::5::5::5:

مطلق السلطنه
12-08-2009, 18:46
حاجی برنامه ای بود من حاضرم فعلا میرم هتل . انرژی هم واسه چندتا دوئل دارم .
باول بايد يه حاصر غايبي كنيم ببينم چند نفريم!! ميام ولي حريف تاكتيك بالاي سرباز ها ميلي چانگ آن نيستم!! حسابي كتك مي خورم!! ادونچر يا دوئلري كه تاكتيك نداشته باشه يا كم باشه برا من خوبه!! در ضمن صفحه تنظيمات دوئل رو بدين تا تنظيم كنم برم طرف رو حسابي بزنم!!
===
پست هام تاييد نميشن اعصابم خرد شده!! يه پست قبل اين دادم تاييد ميخواست!!!

C0OPeR
12-08-2009, 18:51
برنامه با شما - تارگت با شما . همکاری از من :دی
به جز ریکی یو بقیه به من زیر 100 تجربه میدن فرقی هم نداره سرباز باشه یا کارگر . اسم بدین میرم میزنم نهایتش کتک میخوریم ولی چون چند نفریم پیروزی با ماست .
یه ساعتی بگین بریم یاهو کنفرانس اینجا پست های حاجی هم تایید نمیشه .

مطلق السلطنه
12-08-2009, 18:57
چاقل اين چطوره؟!!:
tozhujuan
من الان پاس اوتم! دو ساعت ديگه از پاس اوت در ميام!! ممد كي ميرسه؟!!
من + مهرداد+ آرش+ شما+ كس ديگه اي نيست؟!!
كم نيستيم به نظرت ؟!!
===
آرش اين بانك رو بساز ديگه!! يه بار ديگه كار كني حله!!(برا بچه ها ميگم وگرنه من 1200 دلار بيشتر ندارم!!!)

C0OPeR
12-08-2009, 19:03
چاقل اين چطوره؟!!:
tozhujuan

به من 0 تا تجربه میده . نمیتونم بزنم :دی ولی شما فکر کنم راحت بتونین پاس اوتش کنین .
mylineage , taskmgr هم خوبن . من خورده حسابی هم دارم باهاشون :دی

ممممممددد برس دیگه اه .

من + مهرداد+ آرش+ شما+ كس ديگه اي نيست؟!!
كم نيستيم به نظرت ؟!!
خوبه دیگه ماشالا همه بچه ها خفن دمیج میزنن نفری 300 هم بزنیم که 100% بیشتر از 500 میزنیم طرف پاس اوته حالا میخواد سرباز پرمیوم دار میلی هم باشه :دی

مطلق السلطنه
12-08-2009, 19:11
به من 0 تا تجربه میده . نمیتونم بزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی شما فکر کنم راحت بتونین پاس اوتش کنین .
mylineage , taskmgr هم خوبن . من خورده حسابی هم دارم باهاشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممممممددد برس دیگه اه .اون دومي بهتره!!! mylineage!! حواسم بهش نبود!!
البهت لااقل 80 تا آيم داره!!

C0OPeR
12-08-2009, 19:18
مثل اینکه فهمید رفت خوابید :دی امیدوارم تا دو ساعت دیگه بیدار شه .

Soldier Pose
12-08-2009, 19:26
آقا این eatmydust166 منو تحدید میکنه میگه جنگ و تموم کنید وگرنه با تمام متحدامون بهتون حمله میکنیم

logos
12-08-2009, 19:30
من که اماده ام
هروقت خواستید حمله کنید تو یاهو به منم یه خبر بدید

امیدوارم کلیب انیار تو این دوئل منو سربلند کنه

Soldier Pose
12-08-2009, 19:31
ساعت 12 به بعد من میام

logos
آقا این eatmydust166 منو تحدید میکنه میگه جنگ و تموم کنید وگرنه با تمام متحدامون بهتون حمله میکنیم

بنده خدا حق داره خوب

Total health points
- 27 HP
Total health points
- 375 HP
Clibanari wins the duel and gains 70 experience points. eatmydust166 did not carry any cash and Clibanari walks away without taking any money.

کتک خورش ملسه

بهش بگو من اماده ام تا کل متحداشون بیان نبرد :دی

اینجوری بدون هیچ زحمتی لول اپ میشیم :27:

C0OPeR

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگو ما منتظریم .

C0OPeR
12-08-2009, 19:34
هروقت خواستید حمله کنید تو یاهو به منم یه خبر بدید
آیدیتو ندارم مهرداد .

Soldier Pose
12-08-2009, 19:36
میخوام جواب این یارو اینو بدم:

good i like war.
we have good dueler and 15 member's of us not comeing here.
if them coming we kill you evry 48 hors.

logos
12-08-2009, 19:40
آیدیتو ندارم مهرداد .
logos1361@yahoo.com

بابا این که باحال نیست
یه جور جواب بدید طرف له شه ، ضایع بشه ، بفهمه عددی نیست

من موافق نیستم بگی اعضامون دارن میان بزار وقتی اومدن یهو جا میخورن (حالا کسی قراره اضافه بشه؟)

مطلق السلطنه
12-08-2009, 19:45

واقعا كه!! بهش بگو اون شهري كه شما دخلش هستيد رو ما درست كرده بوديم و متعلق به ماست و معلوم نيست شما چرا اونو گرفتيد!!! بهش بگو يا اون شهرو ترك مي كنن يا با تمام سيلور طرفين(چاخان!!!)!!

مطلق السلطنه
12-08-2009, 19:48
قبل از چانگ آن يه درس حسابي به اين ها مي ديم تا بفهمن با كي طرفن!! آدم چه چيز ها كه نميشنوه!!
طرف شهرتو غضب كرده طلبكار هم هست!!!

مطلق السلطنه
12-08-2009, 20:12
واقعا كه!! بهش بگو اون شهري كه شما دخلش هستيد رو ما درست كرده بوديم و متعلق به ماست و معلوم نيست شما چرا اونو گرفتيد!!! بهش بگو يا اون شهرو ترك مي كنن يا با تمام سيلور طرفين(چاخان!!!)!!
خودم بهش تلگرام دادم گفتم بايد شهرشون رو ترك كنن تا ما جنگ رو متوقف كنيم!! اون چاخانه رو هم نگفتم!!!

C0OPeR
12-08-2009, 20:39
بهش بگو آخه بدبخت حداقل یکم تلاش کن تا از 0 تا تجربه در بیای بعد من بهت میگم با کی طرفی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطلق السلطنه
12-08-2009, 20:46
بهش بگو آخه بدبخت حداقل یکم تلاش کن تا از 0 تا تجربه در بیای بعد من بهت میگم با کی طرفی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از شهرشون فقط امكان دوئل با همين يارو برام بازه!! 20 تا تجربه ميده كه دوروز پيش 12 تا انرژي حرومش كردم پاس اوت شد!!! حالا ديده دو نفر نفر شهرمون پاس اوتن خيال كرده خبريه!!!

dracula_killer
12-08-2009, 21:12
سلام به همگی
آرش به این طرف بگو یا شهر رو پس میدی یا میدم خاکت رو خودت بخوری!:دی

dracula_killer
12-08-2009, 21:28
اینم همه ی متحداشون!
آخه اینا سر جمع یه دوئلر از توشون در میاد؟
Pergurtory
Pergurtory II
open for duelers
EK kabli provints
Dallas
DudeyVille

مطلق السلطنه
12-08-2009, 21:33
اینم همه ی متحداشون!
آخه اینا سر جمع یه دوئلر از توشون در میاد؟
Pergurtory
Pergurtory II
open for duelers
EK kabli provints
Dallas
DudeyVille
اين يارو يا مارو مسخره كرده يا خودشو!! بزار بيان!! من كه حوصله ندارم 12 تا انرژي حرومشون كنم!!

Soldier Pose
12-08-2009, 21:35
شهرمونو باید پس بگیریم.....

vitamin2002
12-08-2009, 21:37
شهرمونو باید پس بگیریم.....
ببینم چه طوری می خواهی شهرمون را پس بگیری ؟؟
======================
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 9 (9 کاربران و 0 مهمان)
vitamin2002*, ChaGHaL+, dracula_killer+, Gam3r, Masoud King, مطلق السلطنه, ZEDEHAL DEGE
:31: اسپم ندید که زود پاک می شه :31:

Soldier Pose
12-08-2009, 21:38
ممد کی میایی شهر؟ بیا تیم تشکیل بشه

مطلق السلطنه
12-08-2009, 21:39
همون طور كه چانگ آن نزديك بود كورش رو از ما بگيره...!!!

Soldier Pose
اول زور دوم مدرک که ما ساختیم شهر رو

logos
سلام مسعود کینگ

بچه ها داریم میریم دوئل دسته جمعی

کسی حرف بد نزنه یه وقت صاحابش اینجات

vitamin2002
12-08-2009, 21:42
======================
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 9 (9 کاربران و 0 مهمان)
vitamin2002*, ChaGHaL+, dracula_killer+, Gam3r, Masoud King, مطلق السلطنه, ZEDEHAL DEGE
:31: اسپم ندید که زود پاک می شه :31:

همون طور كه چانگ آن نزديك بود كورش رو از ما بگيره...!!!
چه طوری می خواست شهر را بگیره ؟؟ مگه بدون فاندر بودن می شه شهر را گرفت ؟؟

سلام مسعود کینگ

بچه ها داریم میریم دوئل دسته جمعی

کسی حرف بد نزنه یه وقت صاحابش اینجات
بزارین مشنگم بیاد ست کوروش کامل بشه :31:

Soldier Pose
12-08-2009, 22:07

vitamin2002
12-08-2009, 22:20

چه جالب حاجی را زیاد زده برنده اون بوده ولی جونش نرسیده و پس اوت شده ببینم تو چرا عکس را گذاشتی مگه یوزر حاجی را تو بازی می کنی ؟؟؟؟؟؟؟

Soldier Pose
12-08-2009, 22:24
چه جالب حاجی را زیاد زده برنده اون بوده ولی جونش نرسیده و پس اوت شده ببینم تو چرا عکس را گذاشتی مگه یوزر حاجی را تو بازی می کنی ؟؟؟؟؟؟؟
عشقم کشید زود بزارم

مطلق السلطنه
12-08-2009, 22:25
فعلا گرم بازي هستيم! دارم يكي ديگه رو پاس اوت مي كنم!!!
در ضمن بدون آپارانس اينطور شده اگه بياد دوئل با تاكتيك مي دونم چي كارش كنم!!!

Soldier Pose
12-08-2009, 22:32
تنها دوئلم:

Soldier Pose
12-08-2009, 22:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg

C0OPeR
12-08-2009, 22:55

C0OPeR
13-08-2009, 00:12

vitamin2002
13-08-2009, 00:31

چاقال این لول بالایی ها را با این وضع می بری آیا منم می تونی این طوری ببری ؟؟؟:31:
خیلی منتظرم بهت آتاک بدم الانم شدی 204 تجربه برام یعنی حال می دی برای تجربه گرفتن از دوئل :31: یکمم ببر بالا به 250 اینا برس تا دیگه به سراغ میدیل ها نرم یک راست بیام برم چانگ آن :31: و بهت هر روز آتاک بدم :31:
دیگه کار کردن اینا را می گذارم کنار می شینم بغل کوروش فقط بهت آتاک می دم :21:
:31:

C0OPeR
13-08-2009, 00:39
چاقال این لول بالایی ها را با این وضع می بری آیا منم می تونی این طوری ببری ؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مواظب باش ماجرا بر عکس نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه کاری نکن خودم بیام دوئل کنم .
تو هم مثل اینایی هستی که فقط بلدن تلگرام بزنن بگن من فلانم من اینکارو میکنم من اونکارو میکنم من ..... من .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین امروز با یکی دوئل کردم باختم 270 تجربه دادم برو آنالیزش کن ببین اسکیلاش چی بود که نتونستم بزنمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه کار دیگه هم میتونی بکنی . اول خیار رو بفرست جاخالی ها رو در بیار بعد خودت بیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vitamin2002
13-08-2009, 00:43
مواظب باش ماجرا بر عکس نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه کاری نکن خودم بیام دوئل کنم .
تو هم مثل اینایی هستی که فقط بلدن تلگرام بزنن بگن من فلانم من اینکارو میکنم من اونکارو میکنم من ..... من .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین امروز با یکی دوئل کردم باختم 270 تجربه دادم برو آنالیزش کن ببین اسکیلاش چی بود که نتونستم بزنمش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه کار دیگه هم میتونی بکنی . اول خیار رو بفرست جاخالی ها رو در بیار بعد خودت بیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لازم به این کارا نیست :31: خیلی منتظرم تا بهت آتاک بدم ببینم چی می شه
عطشم خودشم عطش دوئلم خودشم دوئل کردن با تو :31:

vitamin2002
13-08-2009, 00:57
لازم به این کارا نیست :31: خیلی منتظرم تا بهت آتاک بدم ببینم چی می شه
عطشم خودشم عطش دوئلم خودشم دوئل کردن با تو :31:

Soldier Pose
13-08-2009, 01:18
اینو سریع بزنید:
sweeneytodd

اومد انتقام

C0OPeR
13-08-2009, 01:19
مردی همین الان برو عضو یه شهر شو نامردم اگه نیام باهات دوئل نکنم :دی
200 صفحه تو این تاپیک داری میگی من خفنم بذار ببینم جریان چیه دیگه نهایتش اینه که من کتک میخورم دیگه فقط میخوام ببینم اینهمه من منی که میکنی واقعا راسته یا نه !
فقط خدا کنه بالای 120 تا شوتینگ داشته باشی که در غیر اینصورت با اون اسلحه ای که دستته 0 تا دمیج میزنی :دی
چون هر چی داشتم برگردوندم روی رفلکس (میتونی از دوئل با rickyyu و zaphodB و ... بفهمی ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منتظرم . جون من یه لحظه برو توی یه شهر عضو شو . 10 لول بالاتر بودنت هم فدای سرت فرض کن هم لولیم .

C0OPeR
13-08-2009, 01:21
اینو سریع بزنید:
sweeneytodd
اومد انتقام
نمیتونم تجربه 0 ه ! چه غلطی کردم واسه رنکینگ بازی کردم الان نمیتونم این نامردا رو بزنم .

Soldier Pose
13-08-2009, 01:27
bank lvl up shpd

C0OPeR
13-08-2009, 01:33
bank lvl up shpd

دمت گرم :دی
آرش فقط طبق برنامه حاجی که تو فروم نوشته بسازیا . پول هم با من :دی
این ممد پس کدوم **** (جای باحالی) هستش :دی

Soldier Pose
13-08-2009, 01:46
ok
این یارو رو با عکس دوئل چاقال ترسوندم رفت. بزنمش؟ یا نه؟

C0OPeR
13-08-2009, 01:55
ok
این یارو رو با عکس دوئل چاقال ترسوندم رفت. بزنمش؟ یا نه؟

حالا طرف بفهمه من نمیتونم بزنمش چی ؟ :31:
از قیافش معلومه مهاجمه بهش حمله کنی میتونی بزنیش ولی اون بهت حمله کنه کتک میخوری :27:

Soldier Pose
13-08-2009, 02:06

C0OPeR
13-08-2009, 04:16
آرش کمتر از دو ساعت با کارگر کار نکن ! فقط 2 ساعت کامل حالا از 100% هم گذشت مشکلی نداره .

مطلق السلطنه
13-08-2009, 07:43

بله؟؟!! اين همونيه كه پدر مارو درآورده بود؟!!! اين عكسه كيف ميده برا توي فروم گذاشتن!!!
===
اينم فوندر واسيمو:

===
اين فوندر واسيمو مي گه كه شما شهرتون رو رها كرده بودين كه ما اومديم و ساختيمش!!! ميگه اگه شما مي خوايد شهرتون رو پس بگيريد بايد اعضاي ما رو به شهرتون راه بدين!!!
من هيچ رقم با اينا ممتحد نميشم ولي اگه بخوايد مي تونيم NAP بشيم و خيالمون از بابت اينا راحت بشه!!

Gam3r
13-08-2009, 08:51
من دارم میرم چینی هارو بزنم
کمربند شهادت بستم !!! :دی الله اکبر !!! توپ تانک مسلسل ، دیگر اثر ندارد !!!

مطلق السلطنه
13-08-2009, 09:02
من دارم میرم چینی هارو بزنم
کمربند شهادت بستم !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الله اکبر !!! توپ تانک مسلسل ، دیگر اثر ندارد !!!
تو كه توي هيچ شهري نيست!!
ممد خواستي تنهايي بري يه يارويي هست بن شده اسلحه نداره!! برو عقده هات رو رو اون خالي كن تا بعد!!!

Gam3r
13-08-2009, 09:04
تو كه توي هيچ شهري نيست!!
ممد خواستي تنهايي بري يه يارويي هست بن شده اسلحه نداره!! برو عقده هات رو رو اون خالي كن تا بعد!!!

من الان کنار کوروشم !!!
میتونم همین الان توی سایروس عضو بشم ولی صفحه ی وست زور میزنه و بالا نمیاد !!!
یوزرش چیه ؟

مطلق السلطنه
13-08-2009, 09:06
من الان کنار کوروشم !!!
میتونم همین الان توی سایروس عضو بشم ولی صفحه ی وست زور میزنه و بالا نمیاد !!!
یوزرش چیه ؟
B11
ديشب آرش باهاش دوئل كرد 70 تا دميج خورد باخت!!!

Gam3r
13-08-2009, 09:07
B11

lol
الان من میرم با یه دوئل پاس اوتش میکنم :دی

vitamin2002
13-08-2009, 09:28
قبل اینکه به اون یارو های بن شده آتاک بدین الان یک تیکت فرستادم در مورد اینکه می شه به بن شده ها آتاک داد نه چون در قوانین گفته شده اگر آتاک دادن از قبل برنامه ریزی بشه و نتیجه دوئل از قبل معلوم باشه خلاف قوانین است
الانم چون یک بار آتاک می دید اونجاهایی که طرف زده معلوم می شه و از اونجایی که طرف نمی تونه عوض کنه شما می تونید برنامهریزی کنید تا دوئل های بعدی را ببرید به نظرم فعلا آتاک ندید چون نمی خواهم یکی یکی بن بشید بزارید جواب تیکت خیار بیاد بهتون بگم بعد برید اونایی که بن شدند را بزنید

مطلق السلطنه
13-08-2009, 09:33
اين قانون برا وقتي هست كه دوئل به صورت توافقي با مهاجم انجام بشه!!

Gam3r
13-08-2009, 09:33
قبل اینکه به اون یارو های بن شده آتاک بدین الان یک تیکت فرستادم در مورد اینکه می شه به بن شده ها آتاک داد نه چون در قوانین گفته شده اگر آتاک دادن از قبل برنامه ریزی بشه و نتیجه دوئل از قبل معلوم باشه خلاف قوانین است
الانم چون یک بار آتاک می دید اونجاهایی که طرف زده معلوم می شه و از اونجایی که طرف نمی تونه عوض کنه شما می تونید برنامهریزی کنید تا دوئل های بعدی را ببرید به نظرم فعلا آتاک ندید چون نمی خواهم یکی یکی بن بشید بزارید جواب تیکت خیار بیاد بهتون بگم بعد برید اونایی که بن شدند را بزنید

ای بابا الان میگیرن امکان دوئل با بن شده هارو میبندن

Gam3r
13-08-2009, 09:38
برای چی جلوی اسم شهر ها WAR هست ؟!!

مطلق السلطنه
13-08-2009, 09:40
برای چی جلوی اسم شهر ها WAR هست ؟!!
نشان اتحاد با كلاب و Sea City هست!!نمي دونم دقيقا مخفف چيه!!

Gam3r
13-08-2009, 09:41
نشان اتحاد با كلاب و Sea City هست!!نمي دونم دقيقا مخفف چيه!!

جلوی اسم ما هم هست !!!

دارم میرم چند تا از این چینی های عوضی رو بزنم هرچند که 26 تا تجربه میگیرم ولی به پاس اوت کردنشون میرزه !!

Blue_Ray
13-08-2009, 09:43
میگم سعید چرا این night mare رو ترک کردی؟!!
من میخواستم یکی دو روز دیگه برم اونجا :19::19:

مطلق السلطنه
13-08-2009, 09:46
جلوی اسم ما هم هست !!!

دارم میرم چند تا از این چینی های عوضی رو بزنم هرچند که 26 تا تجربه میگیرم ولی به پاس اوت کردنشون میرزه !!
ممد فايرام ها رو بزن!! ميلي ها پاس اوتشون سخته!!

Gam3r
13-08-2009, 09:46
هه هه !!
M-Pro wins the duel, gains 82 experience points and steals $3 from b11.
18 تا زد ، 712 تا خورد !!!
lol

Gam3r
13-08-2009, 09:47
ممد فايرام ها رو بزن!! ميلي ها پاس اوتشون سخته!!

این بدبختا که همه ملی هستن !!!

vitamin2002
13-08-2009, 09:49
اين قانون برا وقتي هست كه دوئل به صورت توافقي با مهاجم انجام بشه!!

ای بابا الان میگیرن امکان دوئل با بن شده هارو میبندن

خوب به نظرم یکم صبر کنید تا جواب تیکتم را بدند چون به کسی آتاک داده می شه که نتیجه دوئل از قبل معلومه
فکر کنم صبر کردن بهتر از بن شدن باشه

vitamin2002
13-08-2009, 09:51
میگم سعید چرا این night mare رو ترک کردی؟!!
من میخواستم یکی دو روز دیگه برم اونجا :19::19:

یکم زودتر می گفتی تا ترکش نمی کردم ضمنا اون شهر هتل نداره که منم می موندم در فورت که دیروز از این مارکوس به خیار تلگرام اومد که چرا یک عضویت در فورت را به خاطر 1 نفر معطل کردی منم مجبور شدم از فورت دیسمیسش کنم :41: که بعدش موندن در اون شهر فایده نداشت چون هتل نداشت :41:

مطلق السلطنه
13-08-2009, 09:53
خوب به نظرم یکم صبر کنید تا جواب تیکتم را بدند چون به کسی آتاک داده می شه که نتیجه دوئل از قبل معلومه
فکر کنم صبر کردن بهتر از بن شدن باشه
كجاش از قبل معلومه!! ديشب آرش رفت باهاش دوئل كرد باخت!!

مطلق السلطنه
13-08-2009, 09:54
این بدبختا که همه ملی هستن !!!
چانگ آني ها خيلي قويتر از ميدلي ها هستن!! به لول دوئلشون نگاه نكن!!
برو ببين مي توني اينو بزني:
tozhujuan

Gam3r
13-08-2009, 10:00
چانگ آني ها خيلي قويتر از ميدلي ها هستن!! به لول دوئلشون نگاه نكن!!
برو ببين مي توني اينو بزني:
tozhujuan

آخــــــــی !!!!

tozhujuan passes out. M-Pro wins the duel, gains 25 experience points and steals $285 from tozhujuan.

Blue_Ray
13-08-2009, 10:07
یکم زودتر می گفتی تا ترکش نمی کردم ضمنا اون شهر هتل نداره که منم می موندم در فورت که دیروز از این مارکوس به خیار تلگرام اومد که چرا یک عضویت در فورت را به خاطر 1 نفر معطل کردی منم مجبور شدم از فورت دیسمیسش کنم :41: که بعدش موندن در اون شهر فایده نداشت چون هتل نداشت :41:

ok.حالا زیاد مهم نیست ولی منم فقط واسه barrak فورت میخواستم بیام...
ولی من یه سوال دارم این لیدرهای سیلور چه طور انتخاب میشن؟

vitamin2002
13-08-2009, 10:09
آخــــــــی !!!!

tozhujuan passes out. M-Pro wins the duel, gains 25 experience points and steals $285 from tozhujuan.

ممد به جای اینکه فقط نوشته بزاری یک عکس بگذار :31:

Gam3r
13-08-2009, 10:13
ممد به جای اینکه فقط نوشته بزاری یک عکس بگذار :31:

بیااااااااااااااااااااااا ااااااااااا

vitamin2002
13-08-2009, 10:15
ok.حالا زیاد مهم نیست ولی منم فقط واسه barrak فورت میخواستم بیام...
ولی من یه سوال دارم این لیدرهای سیلور چه طور انتخاب میشن؟

لیدر قبلی وقتی دیگه نمی خواهد لیدر باشه می ده به یکی دیگه
لیدر سیلور ی ها قبلا silverado kid بود که اولین لیدر سیلوری ها بود که اون زمان تمام دوئلر ها را به شهر های سیلور جمع کرده بود و در متحد کردن و برنامه ریزی برای آتاک دسته جمعی خیلی بود ( البته اینا را از یکی از فاندر ها شنیدم خودم که نبودم ) بعدش به خاطر مشغله نمی تونه بازی کنه و از بازی خداحافظی می کنه و لیدر بودن را رها می کنه البته این موقع خودم بودم :31: بعد این gaffey بی لیاقت را انتخاب می کنه بعدش گفی بی لیاقت لیدر بودن را به این مارکوس چینی و فکر کنم میدیلی می ده دیروز چند تا بهش تلگرام دادم که شهر ها را متحد کنه و قرار بزاره و در یک زمان همه به دوئل برند با میدیل ها چند تا چرت پرت نوشت که ما نمی تونیم و قدرتش را نداریم و سیلوری ها ضعیفند و میدیلی ها اینطوری هستند ... چند تا چرت و پرت دیگه الان در سیلور خودمون من با چند نفر گروه شدیم می ریم باهم آتاک دادن پس اوت می کنیم البته چون دوئلر نیستیم نمی تونیم لول بالا ها را بزنیم

Gam3r
13-08-2009, 10:17
شـــــــاخ گلی دیگر پر پر شد !!!!

timnity passes out. M-Pro wins the duel, gains 44 experience points and steals $51 from timnity.

Gam3r
13-08-2009, 10:28
شاخ گلی دیگر پر پر شد !!!

ggfthewest passes out. M-Pro wins the duel, gains 62 experience points and steals $20 from ggfthewest.
چه میکنه این محمد !!! :دی

vitamin2002
13-08-2009, 10:38
به جای اینا برای همش عکس بزار تا دوئل ها را ببینیم من برای اون نمی گم که از خودت می نویسی فقط می خواهم عکس دوئل ها را ببینم

Gam3r
13-08-2009, 11:05
بالاخره رفتم خودمو پاس اوت کردم تا 2 روز راحت باشم !!

650 تا زدم و 300 تا خوردم و پاس اوت شدم !!!

مطلق السلطنه
13-08-2009, 11:29
ممد بهت نياز داشتيم برا پاس اوت ها!!! ولي تو هم يه پا دوئلر شدي ها!!
سالن چانگ آن خيلي ديدني شده!!!

vitamin2002
13-08-2009, 11:33

ممد اگه اون ستینگ تراپ هاش را که براش در اون کارای پر تجربه اضافه هست را برگردونه بهتر هم می شه ولی باید برگردونه اضافی ها را من الان کارای پر تجربه ام را با لیبور 1 رقمی بازی می کنم :31:

vitamin2002
13-08-2009, 11:37
الان پرمیومم برای شانس زیاد غیر فعاله ولی الان موندم چه طور با یک کار با اون لاک این آیتم ها را داد

vitamin2002
13-08-2009, 11:39
اون سه چند نفر را هم پس اوت کنید یک عکس از سالنشون بگیرید بزارید منوی کوروش تا حرصشون را در بیارید :31::21:

Soldier Pose
13-08-2009, 11:46
B11
من با این دوئل نکردم. با مجیکال کیلر :دی کردم 75 به 15 باختم.
من بعذ از سیلور اومدم اینجا 3 بار با این دوئل کردم یکبار باختم

Soldier Pose
13-08-2009, 11:52
حاجی چرا آبروی منو میبری؟؟
من دیشب با گروه فقط یک دوئل کردک که هم من و هم چاقال باختیم

vitamin2002
13-08-2009, 11:55
Hello khiar,

There is no rule about dueling a banned player. You are allowed to do so.

Sincerely,

sdjx22
The West Team
حالا بزنید همه بن شده ها را بترکونید:31::21::27:
عکسشون را اینجا بزارید تا بقیه دوستا هم تنظیم کنند برم بزننشون :31:

vitamin2002
13-08-2009, 11:57
حاجی چرا آبروی منو میبری؟؟
من دیشب با گروه فقط یک دوئل کردک که هم من و هم چاقال باختیم

با کی ؟؟
کدوم فردی هست که این چاقال را برده اسمش را بگو بهش یک تلگرام بدم و ازش تشکر کنم که دوئل با چاقال را برده :31:
شوخی بود عکسش را بزارید ببینم چه طوره این یارو

dracula_killer
13-08-2009, 11:59
سلام به همگی
سعید انقدر تیکت میدی عضو تیم مدیریت نشی!
اگه به همکاری علاقه مندی برو ژورنالیست وست بشو

vitamin2002
13-08-2009, 12:01
سلام به همگی
سعید انقدر تیکت میدی عضو تیم مدیریت نشی!
اگه به همکاری علاقه مندی برو ژورنالیست وست بشو

حوصله ژورنالیستی را ندارم فعلا دارم با تیکت بازی حال می کنم :31: اگه موردی هست می خواهین بپرسین بگین بپرسم :21:
اگه ازم درخواست کنند برای مدیریت نه نمی گم :31:

dracula_killer
13-08-2009, 12:04
حوصله ژورنالیستی را ندارم فعلا دارم با تیکت بازی حال می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه موردی هست می خواهین بپرسین بگین بپرسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بپرس چرا با بانک های ایران همکاری نمی کنند؟
ازش درخواست کن به خاطر ایران یه روبان سبز ببنده به گوش سمت راست پنجره ی بازی:دی

vitamin2002
13-08-2009, 12:07
بپرس چرا با بانک های ایران همکاری نمی کنند؟
ازش درخواست کن به خاطر ایران یه روبان سبز ببنده به گوش سمت راست پنجره ی بازی:دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ازشون درخواست سبزی می کنم یکی مثل zeddehal در می یاد :31: هزار تا چیز میز می گه و طرفداری و ... :46:

Soldier Pose
13-08-2009, 12:08
Sauceysauce آشنا میزنه. کیه؟؟

vitamin2002
13-08-2009, 12:10
Sauceysauce آشنا میزنه. کیه؟؟

همون کارگری هست که ممد باهاش صحبت کرده فکر کنم از club باشه

Soldier Pose
13-08-2009, 12:10

Soldier Pose
13-08-2009, 12:12
همون کارگری هست که ممد باهاش صحبت کرده فکر کنم از club باشه
مشکوک میزنه.......

vitamin2002
13-08-2009, 12:13

یک نفر پیدا شد که رزیستانس کار باشه :31: مثل خود چاقال اینم رزیستانس کاره خودشم رفلکس :31:

dracula_killer
13-08-2009, 12:13
مشکوک میزنه.......
چطور مگه؟...

vitamin2002
13-08-2009, 12:18
مشکوک میزنه.......

اصلا جاسوس باشه مگه می خواهد چی کار کنه ؟ شما فقط به غیر خودمون هیچ کی را فاندر و کنسول نکنید حالا هر چه قدر می خواهد جاسوس باشه
فقط کارگر باشه تا شهر را بسازند :31:

مطلق السلطنه
13-08-2009, 12:25
اول كه Sauceysauceرو من دعوت كردم نه ممد! بعد اين كه براي ساخت و ساز دعوتش كردم تا مشنگ برسه!! بعد اين كه فوندر كلابه و مورد اعتماد وگرنه دعوتش نمي كردم!! (لااقل از اون يارويي كه الان فوندر سيلور هست يا اوني كه الان فوندر پروتوتايپ هست مورد اعتماد تره!!)
نكته جالب اين كه توي فروم شهر گفته دعا تاثيري بر روي ساخت و ساز نداره!!!
===
دراكولا تو زماني كه توي كورش بودي و اون يارو ها از واسيمو بهت حمله مي كردن يادته؟ اون شهر رها شده بود كه اونا گرفتن يا ...؟؟؟!

مطلق السلطنه
13-08-2009, 12:31
چاقال جاخالي ها يارو نيسوس رو بزار تا هر شب به اندازه دو تا دوساعت ساختن ايستگاه قطار تجربه بگيرم!!

dracula_killer
13-08-2009, 12:32
والا حاجی اون موقع من یادمه که شهر واسیمو اسمش Cyrus D great بود...بعد شب خوابیدم صبح بلند شدم دیدم اسمش شده Wasimo city...ولی دقیقا یادم نیست که کسی تو اون شهر فعالیت می کرد یا نه....به هر حال شهر غصبیه و استفاده از مال غصبیه حرامه:دی

مطلق السلطنه
13-08-2009, 12:37
والا حاجی اون موقع من یادمه که شهر واسیمو اسمش Cyrus D great بود...بعد شب خوابیدم صبح بلند شدم دیدم اسمش شده Wasimo city...ولی دقیقا یادم نیست که کسی تو اون شهر فعالیت می کرد یا نه....به هر حال شهر غصبیه و استفاده از مال غصبیه حرامه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه اين يارو فوندره مي گه شما شهرتون رو رها كرده بودين(يعني Ghost town شده بوده) بعد ما اومديم و دوباره ساختيمش!!

Gam3r
13-08-2009, 12:45

الان فردا میان دهن منو سرویس میکنن !! شما هم بیایین لول پایینی هارو توی یه دوئل پاس اوت کنیم ، خیلی حال میده :31:

ممد اگه اون ستینگ تراپ هاش را که براش در اون کارای پر تجربه اضافه هست را برگردونه بهتر هم می شه ولی باید برگردونه اضافی ها را من الان کارای پر تجربه ام را با لیبور 1 رقمی بازی می کنم :31:

فعلا که چند لول بالا تر رو میزنم و اوضاعم خوبه

اون سه چند نفر را هم پس اوت کنید یک عکس از سالنشون بگیرید بزارید منوی کوروش تا حرصشون را در بیارید :31::21:

تو هم بیا اینور

اگه ازم درخواست کنند برای مدیریت نه نمی گم :31:

چه مغرور :دی

مطلق السلطنه
13-08-2009, 12:50
ممد فوندر شدي ولي يه وقت كار سر خود نكني!!

Gam3r
13-08-2009, 12:51
پروفایل سایروس خوب شده ؟

Gam3r
13-08-2009, 12:51
ممد فوندر شدي ولي يه وقت كار سر خود نكني!!

فقط پروفایل رو عوض کردم حرص چانگان در بیاد :دی

Soldier Pose
13-08-2009, 12:55
این چیه؟
حالم به هم خورد. با هنوز کلی چینی دیگه هستند میان مارو لوله میکنند.

Gam3r
13-08-2009, 12:57
این چیه؟
حالم به هم خورد. با هنوز کلی چینی دیگه هستند میان مارو لوله میکنند.

بدون این متن هم لولت میکنن :|

مطلق السلطنه
13-08-2009, 12:57
ممد متن قبلي رو برگردون!! اين شر و ور ها چيه نوشتي؟؟!!

مطلق السلطنه
13-08-2009, 12:58
خوبه من بهت گفتم بدون هماهنگي كاري نكن!!!

Gam3r
13-08-2009, 12:59
ممد متن قبلي رو برگردون!! اين شر و ور ها چيه نوشتي؟؟!!

متن به این قشنگی
مگه چشه ؟!!

Blue_Ray
13-08-2009, 13:00
پروفایل سایروس خوب شده ؟

ضمن تایید پست های بالا:31: فکر نمیکنم attack نیاز به حرف اضافه to داشته باشه....

مطلق السلطنه
13-08-2009, 13:02
متن به این قشنگی
مگه چشه ؟!!
اينطور كه نميشه ما با هركي دشمن ميشم برداريم برداريم توي پروفايل مسخره اش كنيم!! پروفايل شهر كه جاي اين مسخره بازي ها نيست!!! فعلا همه چي رو پاك كردم!!

Gam3r
13-08-2009, 13:04
اينطور كه نميشه ما با هركي دشمن ميشم برداريم برداريم توي پروفايل مسخره اش كنيم!! پروفايل شهر كه جاي اين مسخره بازي ها نيست!!! فعلا همه چي رو پاك كردم!!

مسخره نکردم که !!
آرش یه صفحه از اون کتاب چریکی رو اینجا بنویس اینا جوابشونو بگیرن !!! :دی

مطلق السلطنه
13-08-2009, 13:05
همون پروفايل قبليه خيلي بهتره!! عجب!

Gam3r
13-08-2009, 13:06
چیش بهتره ؟!! عجب !!!!

مطلق السلطنه
13-08-2009, 13:10
توي پروفايل بايد:

نام فونرد
نام ديپلمات اعضاي مهم شهر
نام متحدين
NAP ها
و احيانا دشمنان
نوشته بشه
بعد در صورت لزوم توضيحات كوتاهي در مورد شهر

اصلا اگه ميخواي متنت رو يه بار ديگه همينجا بنويس اگه خوب بود ميزاريم توي پروفايل

Gam3r
13-08-2009, 13:11
فاندر چانگ آن که اون زمان به ما اعلان جنگ کرده بود الان بن شده
لووووووول
مثل اینکه چانگان دیگه بی در و پیکر شده

Soldier Pose
13-08-2009, 13:11
آرش یه صفحه از اون کتاب چریکی رو اینجا بنویس اینا جوابشونو بگیرن !!!
اونها دور از دسترس اطفال هست. یعنی ممد

dracula_killer
13-08-2009, 13:12
حاجی باید اسم شهر هایی که با ما قرداد تجاری دارن رو هم بنویسیم

Gam3r
13-08-2009, 13:15
اونها دور از دسترس اطفال هست. یعنی ممد

پس چرا دست تو هست ؟!
لوووووووول
مردم از خنده :27:

فکر نکنم اگه در معرض دید باشه خوب باشه
همون توی فروم اسماشون باشه بهتره تا اینکه همه بدونن کس و کار ما کیه

مطلق السلطنه
يه زماني قرار بود با Lhota همچين چيزي داشته باشيم كه اونا تسليم چانگ آن شدن و ...!!!
الان ديگه نداريم!!

فاندر چانگ آن که اون زمان به ما اعلان جنگ کرده بود الان بن شده
لووووووول
مثل اینکه چانگان دیگه بی در و پیکر شده
آره اون ايگزيلبيلياهو (!!!) خيلي وقته بن شده!!!

Blue_Ray
چه بی سرو صدا

40 بار ریفرش کردم....
دیدم اینجا اینقدر شلوغه فکر کردم واسه این پسته هستش...

Gam3r
13-08-2009, 13:17
40 بار ریفرش کردم....
دیدم اینجا اینقدر شلوغه فکر کردم واسه این پسته هستش...

من یه ساعت اینحا کمین کرده بودم اونوقت تو از ناکجا آباد اومدی گرفتی :دی

Soldier Pose
13-08-2009, 13:27
صاحبش اومد.
ویرایش شد
امشب بریم حمله

vitamin2002
13-08-2009, 13:31
اول كه Sauceysauceرو من دعوت كردم نه ممد! بعد اين كه براي ساخت و ساز دعوتش كردم تا مشنگ برسه!! بعد اين كه فوندر كلابه و مورد اعتماد وگرنه دعوتش نمي كردم!! (لااقل از اون يارويي كه الان فوندر سيلور هست يا اوني كه الان فوندر پروتوتايپ هست مورد اعتماد تره!!)
نكته جالب اين كه توي فروم شهر گفته دعا تاثيري بر روي ساخت و ساز نداره!!!
===
دراكولا تو زماني كه توي كورش بودي و اون يارو ها از واسيمو بهت حمله مي كردن يادته؟ اون شهر رها شده بود كه اونا گرفتن يا ...؟؟؟!

دعا فقط برای آیتم مهمه یعنی آیتم های بهتری و زیادتری برای شهر در می یاد
این را مطمئن باش