PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The West ، شاهکاری دیگر از  InnoGames

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

مطلق السلطنه
10-08-2009, 08:43
مایه دار یه دونه فکر کنم من بام که اونم من فعلا نمی یام تا من بیام مشنگ شهر را ساخته فعلا بگو همون town hall را بسازه
تا Town hal لول پنج بشه نظر بقيه رو هم ميشنويم!!

vitamin2002
10-08-2009, 08:49
به نظرم دوستان نسبت به پولشون در بانک بگند که آیا نیاز هست بانک فعلا ساخته بشه و یا نه بعدش اگه نیاز نباشه town hall را بگو بسازه آرشم که این جیگر را باید به یکی مون بده تا شهر را بسازیم

مطلق السلطنه
10-08-2009, 08:59
به نظرم دوستان نسبت به پولشون در بانک بگند که آیا نیاز هست بانک فعلا ساخته بشه و یا نه بعدش اگه نیاز نباشه town hall را بگو بسازه آرشم که این جیگر را باید به یکی مون بده تا شهر را بسازیم
به آرش گفتم! ميگه چون پسوردش پسورد همه يوزرهام هست دادنش كار خطرناكيه!!!

Gam3r
10-08-2009, 09:08
من امروز غروب میام سایروس ، 20 لول پایین تر رو میزنم حال کنم !!!

vitamin2002
10-08-2009, 09:35
میدونی این میداتونی ها چرا به من میخندن ؟
میگن تو دوئلر خوبی هستی ولی تنهایی ! اونا هر کدوم 150-200 میزنن در نهایت من پاس اوت میشم .

میدونی چرا ما از چانگان فرار کردیم ؟
چون اونا 10 نفری میرختن سر ما و همیشه ما پاس اوت بودیم

فکر این هم نباش که میتونی قبل از اینکه پاس اوتت کنن تو اونا رو بزنی چون اونا زرنگ تر از این حرفان ! :دی
وقتی هم یکی پاس اوت شه یعنی دوئلر های اونا راحت تر میتونن کار کنن و پیشرفت کنن .

هر طوری راحتی بازی کن فقط از نظر من اون یوزرت داره خاک میخوره .
من دیگه در این مورد بحث نمیکنم . فکر میکنم دارم نظرم رو تحمیل میکنم . امیدوارم موفق باشی چون باعث افتخار ایرانیا میشی .

نظرات دوستان برام مهمه و دوست دارم بشنوم :10: الان اگه برگردم همون لول 62 باید شماها هم این طرف باشین تا حسابشون را برسیم الان من به چانگ آن نگاه کردم برای من کسی نیست ه بزنم و خوب تجربه بگیرم زیادش 85 است بقیه شهر ها هم همون طور فقط سلاح سردی ها بهم خوب تجربه می دهند که اونم به نظرت چند تاشون را می تونم بزنم ؟ من رزیستانس ندارم پس زیاد می خورم و تعداد کمی می تونم بزنم ( 3- 4 تا بزنم پس اوتم )

logos
10-08-2009, 10:12
يه كارگر ايراني پيدا كردم لول 24 هست قرار شد كه بانك رو يه لول بالا ببره!! رضا 22 !!

تا town hall ساخته نشه ساخت شهر نمی تونه با سرعت انجام بشه

الان Town Hall 80 درصده بهش گفتم لول پنجش كنه بعد برگرده سراغ همون بانك!! چون اينطور كه چاقال مي گفت مايه دار ايراني زياد داريم!!!
اگه کارگر داشته باشیم ساخت town hall مسخره هست
کارگر ساختمان ساز کسیه که تیبورش بالای 150-200 هست (حداقل) پس 5 تا لیبور فرق انچنانی واسش نمیکنه
به جای این میشه ساختمونهای دیگه نظیر بانک رو ساخت

فکر کنم منظور از مایه دار من باشم( البته نمی دونم دوستان چه قدر در بانکشون پول دارند ) اونم من فعلا نمی یام تا من بیام مشنگ شهر را ساخته فعلا بگو همون town hall را بسازه
منم مایه دار ودم اما تو هفته پیش حدود 25000$ لباس خریدم الان دستم خالی شده
البته به شهر کلی پول میریزم نگران نباشید :10:

تا Town hal لول پنج بشه نظر بقيه رو هم ميشنويم!!
نظر منو شنیدی دیگه بسه :20:

به آرش گفتم! ميگه چون پسوردش پسورد همه يوزرهام هست دادنش كار خطرناكيه!!!
خوب پسوردشو عوض کنه دیگه

من امروز غروب میام سایروس ، 20 لول پایین تر رو میزنم حال کنم !!!
میری بچه میزنی ؟؟
من فقط با حداقل 10 لول بالا تر می جنگم :5: (حالا 10 لول نشد با هم لول خودو یا دیگه اینم نشد 3-4 لول پایینتر :27:)

نظرات دوستان برام مهمه و دوست دارم بشنوم :10: الان اگه برگردم همون لول 62 باید شماها هم این طرف باشین تا حسابشون را برسیم الان من به چانگ آن نگاه کردم برای من کسی نیست ه بزنم و خوب تجربه بگیرم زیادش 85 است بقیه شهر ها هم همون طور فقط سلاح سردی ها بهم خوب تجربه می دهند که اونم به نظرت چند تاشون را می تونم بزنم ؟ من رزیستانس ندارم پس زیاد می خورم و تعداد کمی می تونم بزنم ( 3- 4 تا بزنم پس اوتم )
خوب بیا اینجا همون چنتایی که میتونی رو بزن
اونایی هم که نمی تونی تو تیم پس اوت وای میسی ته صف دی گه با یه ضربه وقتی پس اوت بشه طرف که این حرفارو نداره

برنامه پس اوت پس کی هست ؟؟؟
تو یاهو به من هم خبر بدید

logos
10-08-2009, 10:15
راستی یه سوال
کسی که داج نداره ، به نظر شما باید روی اپرینس کار کنه ؟؟؟
بهتر نیست اسکیلاشو روی همون رزیستانس بزاره ؟

یه رزیستانس کار اصلا به چه دلیل اپزینس میخواد ؟؟؟

vitamin2002
10-08-2009, 10:25
راستی یه سوال

آخه رزیستانس تا یک حد می تونه براتون خوب باشه چون الان به چاقال نگاه کنی نمی تونه درست حسابی هیت بزنه
کسی هم که داد نداره حداقل باید اگه بخواهد آتاک بده اپرنس داشته باشه تا از قدرت آتاک و ایم طرف کم کنه
آی دی شما همون MortalWarrior هست ؟؟ در یاهو چیه ؟؟ ادم کنید b1_vitamin_b1

Blue_Ray
10-08-2009, 10:28
راستی یه سوال

اها...منم دقیقا یه هفته پیش همین رو میگفتم...البته دوستان جواب هم دادن اما قانع نشدم :20:
اخه یه کسی که کم میخوره زیاد براش فرق نمبکنه که با اپیرنس تعداد هیت ها رو مثلا از 7تا به 4 تا برسونه.(در حالی که این کار هم بدون داج به این آسونی انجام نمیشه)

vitamin2002
10-08-2009, 10:30
ضمنا در مورد town hall اگه حساب کنی تا اون پوینتی که برای ساخته town hall مصرف می شه چهار - سه برابرش را تا آخر ساخت کلی شهر می شه در آورد
الان در هر 2 ساعت حساب کن 30 تا کم می کنه اگه لول 10 باشه
30 تا الان چیزی به نظر نمی رسه ولی فرض کن 5 تا 2 ساعت کار کنیم در ساخت می شه 300 تا پوینت
من الان اگه ببینید فورت خیلی خوب پیشرفت داشتیم چون اولش دستور دادم hq را بسازند

vitamin2002
10-08-2009, 10:35
اها...منم دقیقا یه هفته پیش همین رو میگفتم...البته دوستان جواب هم دادن اما قانع نشدم :20:
اخه یه کسی که کم میخوره زیاد براش فرق نمبکنه که با اپیرنس تعداد هیت ها رو مثلا از 7تا به 4 تا برسونه.(در حالی که این کار هم بدون داج به این آسونی انجام نمیشه)

کلا چیز قطعی در مورد داد و اپرنس و تاکتیک و ایم نمی شه گفت چون رندوم کار می کنند

Blue_Ray
10-08-2009, 10:36
آخه رزیستانس تا یک حد می تونه براتون خوب باشه چون الان به چاقال نگاه کنی نمی تونه درست حسابی هیت بزنه
کسی هم که داد نداره حداقل باید اگه بخواهد آتاک بده اپرنس داشته باشه تا از قدرت آتاک و ایم طرف کم کنه

خوب الان چاقال رو مثال زدی.اون اگه تو هر هیت فقط 10-15 تا بخوره اگه دو سه تا هم کم بشه (که بعید میدونم چون هر چقدر هم از ایم طرف کم کنه بازم چون داج زیادی نداره پس بازم ایم طرف از داج چاقال کمتره و .......)زیار براش فرقی نمیکنه.و اگه این اسکیل ها رو رو رزیستانس بزاره کلی بهتره....

مطلق السلطنه
10-08-2009, 10:38
خوب پسوردشو عوض کنه دیگه
ميگه اينترنتم خرابه كار نمي كنه!

logos
10-08-2009, 10:47
ببین واسه رزیستانس کار میزان ضزبه ای که میزنه و تعداد ضربه ای که میخوره مهم نیست
چون اگه همه ضربه هارم بخوره بازم خیلی نمیشه
به جاش میتونه رو ایم یا شوتینگ(ویگور) کار کنه

ضمنا در مورد town hall اگه حساب کنی تا اون پوینتی که برای ساخته town hall مصرف می شه چهار - سه برابرش را تا آخر ساخت کلی شهر می شه در آورد
الان در هر 2 ساعت حساب کن 30 تا کم می کنه اگه لول 10 باشه
30 تا الان چیزی به نظر نمی رسه ولی فرض کن 5 تا 2 ساعت کار کنیم در ساخت می شه 300 تا پوینت
من الان اگه ببینید فورت خیلی خوب پیشرفت داشتیم چون اولش دستور دادم hq را بسازند
کسی که لیبورش 200 هست با کسی که لیبورش 205 هست خیلی فرقی تو ساخت ندارن
البته قبول دارم الان چون نیازی به ساختمونهای دیگه نداریم حوب میشه اول تاون هال رو ساخت

خوب الان چاقال رو مثال زدی.اون اگه تو هر هیت فقط 10-15 تا بخوره اگه دو سه تا هم کم بشه (که بعید میدونم چون هر چقدر هم از ایم طرف کم کنه بازم چون داج زیادی نداره پس بازم ایم طرف از داج چاقال کمتره و .......)زیار براش فرقی نمیکنه.و اگه این اسکیل ها رو رو رزیستانس بزاره کلی بهتره....
کاملا موافقم

ميگه اينترنتم خرابه كار نمي كنه!

خوب چه جوری به تو گفت اینترنتش خرابه ؟؟؟
همونجوری بیاد پسشو بگه تو عوضش کن :دی
الانم که انلاین شده ! خب خودش عوض کنه دیگه

vitamin2002
10-08-2009, 11:35

اینم حساب کن که کسی که رزیستانش کار می کنه نمی تونه کارای پر تجربه را باز کنه :21:
و در کل خیلی از کارای پر شانسم نمی تونه باز کنه ( خیلی محدود می تونه باز کنه )

vitamin2002
10-08-2009, 11:41
الان بزارین من برگردم دوئل فقط اون موقع می فهمیم که رزیستانس خوبه و یا اپرنس
چون الان همه اینا از روی فرض هستش من یک نمونه برای اپرنس هستم چاقالم یک نمونه برای رزیستانس
باید من چند تا دوئل با این میدیل ها بکنم ببینم چهقدر هیت می خورم
اگه دیدیم زیاد می خورم اون موقع می شه گفت که رزیستانس خوبه
فعلا که هیچ کدوم نسبت به دیگری خوبیتی نداره باید مقایسه بشه بعد
ولی اپرنس از نظر کار خیلی خوبتر از رزیستانس هست

vitamin2002
10-08-2009, 11:44
به نظرم فقط به فکر دوئل نباشید چون هر چه قدر لول دوئلتون بره بالا تجربه کمتری از دوئل ها نسیبتون میشه
همین aslan adam رنک 2 دوئل بود ولی الان بازی را گذاشته کنار من باهاش در یاهو می چتم ( اهل ترکیه هستش ) گفت دیدم دیگه نمی تونم از دوئل تجربه خوبی بگیرم و کرای پر تجربه هم نداشتم تا بتونم لول آپ کنم

Soldier Pose
10-08-2009, 12:15
man omadam
albate bedone key board berab in 20 30 safe ro bekhonam miam

Blue_Ray
10-08-2009, 12:42
اینم حساب کن که کسی که رزیستانش کار می کنه نمی تونه کارای پر تجربه را باز کنه :21:

چون الان همه اینا از روی فرض هستش من یک نمونه برای اپرنس هستم چاقالم یک نمونه برای رزیستانس
فعلا که هیچ کدوم نسبت به دیگری خوبیتی نداره باید مقایسه بشه بعد

منم اپیرنس رو ترجیح میدم اما به نظرت کسی که اپیرنس کار میکنه بهتر نیست که روی داج کار کنه؟مثلا من اگه روی اپیرنس و رفلکس کار کنم با سلاح سردی ها مشکل دارم و چون داج ندارم اپیرنسم زیاد فایده نداره برام اما اگه بجای رفلکس روی داج بزارم علاوه بر اینکه با سلاح سردها خیلی راحت روبه رو میشم با کمک داج و اپیرنس سلاح گرمی ها رو هم میتونم بزنم.توی دفاع هم اگه 20 تاکتیک با لبس داشته باشم توی دفاع هم هیت نمیخورم. درست میگم یا نه؟:21:

vitamin2002
10-08-2009, 12:50
منم اپیرنس رو ترجیح میدم اما به نظرت کسی که اپیرنس کار میکنه بهتر نیست که روی داج کار کنه؟مثلا من اگه روی اپیرنس و رفلکس کار کنم با سلاح سردی ها مشکل دارم و چون داج ندارم اپیرنسم زیاد فایده نداره برام اما اگه بجای رفلکس روی داج بزارم علاوه بر اینکه با سلاح سردها خیلی راحت روبه رو میشم با کمک داج و اپیرنس سلاح گرمی ها رو هم میتونم بزنم.توی دفاع هم اگه 20 تاکتیک با لبس داشته باشم توی دفاع هم هیت نمیخورم. درست میگم یا نه؟:21:

این را از کجا می گی که داج و اپرنس مکمل همدیگه هستند ؟؟؟؟؟

vitamin2002
10-08-2009, 12:52
من برای تکمیل کردن ست لباسام به 44340 $ پول دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بیایین قرار بگذاریم بریم بانک ها را بزنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Blue_Ray
10-08-2009, 13:01
این را از کجا می گی که داج و اپرنس مکمل همدیگه هستند ؟؟؟؟؟

خوب از همون جایی که گفتی اپیرنس (اختلافش با تاکتیک) در حمله از ایم طرف کم میکنه.خوی هر چقدر هم ایم طرف کم بشه بدون داج فایده نداره(درسته؟).همین طور در دفاع تاکتیک و داج مکمل اند...

Blue_Ray
10-08-2009, 13:05
من برای تکمیل کردن ست لباسام به 44340 $ پول دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بیایین قرار بگذاریم بریم بانک ها را بزنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه کودوم ویتامین؟ اون که تقریبا تمام لباسایی بدرد می خورنو داره.دیگه چی میخای بخری؟!!!
کاشکی من فقط 0/000000001 پول های تو رو داشتم اونوقت......:41:

vitamin2002
10-08-2009, 13:06
خوب از همون جایی که گفتی اپیرنس (اختلافش با تاکتیک) در حمله از ایم طرف کم میکنه.خوی هر چقدر هم ایم طرف کم بشه بدون داج فایده نداره(درسته؟).همین طور در دفاع تاکتیک و داج مکمل اند...

از ایم کم نمی کنه شانسش را برای ایم کم می کنه یعنی شانسش را برای هیت بیشتر کم می کنه :31:
ولی من که 24 تا اسکیلم را از رفلکس گذاشتم به داد دیدم برام ضرر کرد :13:
کلا هر جور دوست دارین اسکیلا را بزارین فقط شوتینگ و یا ویگور را زیاد بزارین که طرف دمیجش زیاد باشه یعنی درست حسابی کتکش بزنین
===============
کسی هست بریم بانک دزدی کنیم ؟؟ :21::31:
من پول می خواهم از وقتی گیر دادم به لول آپ کردن دیگه فرصت نمی کنم کارای پر پول را انجام بدم روزی 700 تا 1000 تا می تونم با این کارای پر تجربه پول گیر بیارم :41:

vitamin2002
10-08-2009, 13:08
واسه کودوم ویتامین؟ اون که تقریبا تمام لباسایی بدرد می خورنو داره.دیگه چی میخای بخری؟!!!
کاشکی من فقط 0/000000001 پول های تو رو داشتم اونوقت......:41:

می خواهم ست جنتلمن و ایندیان و فارمیر و مکزیکن را تکمیل کنم :31:از هر کدوم یک چیزی دارم :13:

vitamin2002
10-08-2009, 13:11
برای تکمیل هم اولا باید پول کافی داشته باشم بعدش در کل نیاز به 4 شهر دارم یعنی الان یک صفحه تهیه کردم تا ببینم کدوم شهر ها کدوم را دارند اگه به 4 تا شهر پس و سیتی و سییرا و فورت خودمون برم می تونم همش را کامل کنم از اونجایی هم که الان اگه شهر را ترک کنم نیاز به مدت 27:40 دقیقه ولگردی در بیابان دارم فکر کنم اگه به اون شهر ها هم برم خرید دیگه باید برای شهر 4 ام یک 40 ساعتی برم بیابون بگردم:31:

Soldier Pose
10-08-2009, 13:34
خوب 50 صفحه رو خونم :دی

به کسانی که در تاپیک بحث های انحرافی می کنند و یا ریپورت بازی می کنند و دوره گرممون را از بین می برند
البته هیچ مشکل شخصی با کسی و یا عقاید برخی ندارم فقط نمی خواهم در این تاپیک شعر و غزل های سیاسی گفته بشه
با منی دیگه؟؟

[QUOTE]آرش اسم تورو هم واسه اینکه تو سیلور نیستی ننوشتم.هروقت اومدی اسمت رو اضافه میکنم
/QUOTE]

من مخاف اسم نوشتن بودم و هستم.اگه دوئل گروهی شد بگین من میام حتی از کروش

[QUOTE]انداختمش بيرون!! آرش رو هم عضو عادي كردم! تا دفعه ديگه بدون هماهنگي كاري نكنه!!/QUOTE]

من هر کسی رو دعوت نمیکنم.نظر لطفته که از فوندر بر داشتی

vitamin2002
10-08-2009, 13:41
خوب 50 صفحه رو خونم :دی

با منی دیگه؟؟

[QUOTE]آرش اسم تورو هم واسه اینکه تو سیلور نیستی ننوشتم.هروقت اومدی اسمت رو اضافه میکنم
/QUOTE]

من مخاف اسم نوشتن بودم و هستم.اگه دوئل گروهی شد بگین من میام حتی از کروش

[QUOTE]انداختمش بيرون!! آرش رو هم عضو عادي كردم! تا دفعه ديگه بدون هماهنگي كاري نكنه!!/QUOTE]

من هر کسی رو دعوت نمیکنم.نظر لطفته که از فوندر بر داشتی

با تو نبودم با یکی دیگه بودم که در پیغام خصوصی بهم توهین هم کرد که اگه تکرار بشه اینبار با خود سینا حرف می زنم تا اینجور آدما که توهین می کنند را به اینجا راه ندند :2:

Soldier Pose
10-08-2009, 13:46
با تو نبودم با یکی دیگه بودم که در پیغام خصوصی بهم توهین هم کرد که اگه تکرار بشه اینبار با خود سینا حرف می زنم تا اینجور آدما که توهین می کنند را به اینجا راه ندند

سینا رو جدی نگیر :دی

C0OPeR
10-08-2009, 13:48
فکر کنم منظور از مایه دار من باشم
شما که اصلا توی شهر نیستی و قرار هم نیستش به کوروش بیای !! :دی منظور من خودم - ممد - مهرداد - آرش و ...

من با 15-20 لول بالاتر از خودم دارم دوئل میکنم ! همون 2 تا هم بزنم خیلی کار کردم . میخوای با یه هم لول خودم دوئل کنم ببینی چندتا میزنم :دی

اینم حساب کن که کسی که رزیستانش کار می کنه نمی تونه کارای پر تجربه را باز کنه
درسته . ولی چند تا کار 45 درصد تجربه باز میشه حدود لول 20-25 از این بیشتر هم نمیشه تا لول 50-50 یه کار 70 درصدی

یه کار با لاک 90 درصد و 64 درصد باز میکنه ! لول 30
برای پول هم کار 52 درصد و 76 باز میکنه .

من که نمونه resistance نیستم چون اصلش باید میلی باشه شما هم نمونه اپیرنس نیستی چون داج نداری .

خب وقتی اپیرنس بدون داج گرفتی و بجاش رفلکس یعنی ترکیبی از این دوتا چطور میخوای مقایسه کنی ؟ :دی
هر کدوم نقطه ضعف دارن خلاصه یکی پیدا میشه بزنه :دی

موافقم .

منم اپیرنس رو ترجیح میدم اما به نظرت کسی که اپیرنس کار میکنه بهتر نیست که روی داج کار کنه؟مثلا من اگه روی اپیرنس و رفلکس کار کنم با سلاح سردی ها مشکل دارم و چون داج ندارم اپیرنسم زیاد فایده نداره برام اما اگه بجای رفلکس روی داج بزارم علاوه بر اینکه با سلاح سردها خیلی راحت روبه رو میشم با کمک داج و اپیرنس سلاح گرمی ها رو هم میتونم بزنم.توی دفاع هم اگه 20 تاکتیک با لباس داشته باشم توی دفاع هم هیت نمیخورم. درست میگم یا نه؟
کاملا درسته .

vitamin2002
10-08-2009, 13:55
حالا پس به نظرت من رفلکس را برگردونم به داد برام بهتره ؟؟؟؟؟
من که فکر نکنم ولی بزار بیام دوئل اگه دیدم رفلکس زیاد برام خوب نیست یعنی نمی تونم دوئل هام را ببرم ( با اختلاف و کم خوردن ) اون موقع بر می گردونم داد ببینم با اون چی می شه

Gam3r
10-08-2009, 13:56
امشب آماده باشین که راس ساعت 10 شب آمار پاس اوت چینی ها 3-4 برابر بشه !!! :دی

اگه تا اون موقا میدل منو پاس اوت نکنه میام میکشمشون !!

Soldier Pose
10-08-2009, 14:11
pass jiigar ro yadam omad

Soldier Pose
10-08-2009, 14:12
یکی اینو آدم کنه:
eatmydust166

C0OPeR
10-08-2009, 14:15
حالا پس به نظرت من رفلکس را برگردونم به داد برام بهتره ؟؟؟؟؟
من که فکر نکنم ولی بزار بیام دوئل اگه دیدم رفلکس زیاد برام خوب نیست یعنی نمی تونم دوئل هام را ببرم ( با اختلاف و کم خوردن ) اون موقع بر می گردونم داد ببینم با اون چی می شه

اون حالت عمومی بود که من گفتم ! وقتی میبینی تارگت ها همه سلاح گرم دارن خب هر چیزی که فکر میکنی بهتره انجام بده :دی

C0OPeR
10-08-2009, 14:18
به به حاجی و ممد با اختار و زیر آب زده شده.
خواستین بگم چی به چیه
اخطار*

امشب آماده باشین که راس ساعت 10 شب آمار پاس اوت چینی ها 3-4 برابر بشه !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه تا اون موقا میدل منو پاس اوت نکنه میام میکشمشون !!

من برم یه دوئل شهر رو ترک میکنم میام اونجا . نامردا همه میدل ها رو پاس اوت کردن !

C0OPeR
10-08-2009, 14:28
shoma ham ba muse tipe konid mifahmid chi mikesham
mouse
type
:31:
کیبورد بگیر خب !

Soldier Pose
10-08-2009, 14:31
کیبورد بگیر خب !

mikham sistem ro ertegh bedam
yedafe keybord ham mikharam

vitamin2002
10-08-2009, 14:33
mouse
type
:31:
کیبورد بگیر خب !

کسی هست برای من ارکان جمله سازی را بگه :31:
کیبورد ( مفعول ) + بگیر ( فعل ) + خب ( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ):31::31:
چاقال زیاد به املا گیر نده می روم 13000 تا پست را یکی یکی می خونم غلط املای های تو را در می یاورم :21::31:

مطلق السلطنه
10-08-2009, 14:38
خواستین بگم چی به چیه
بله؟؟!! من اخطار گرفتم؟!! چي مي گي؟!
===
آرش شهرو بساز سريع!!

vitamin2002
10-08-2009, 14:40
آرش بده town hall را بسازه
زوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووود

C0OPeR
10-08-2009, 14:44
کسی هست برای من ارکان جمله سازی را بگه :31:
کیبورد ( مفعول ) + بگیر ( فعل ) + خب ( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ):31::31:
چاقال زیاد به املا گیر نده می روم 13000 تا پست را یکی یکی می خونم غلط املای های تو را در می یاورم :21::31:

غلط املایی با اینی که گفتی خیلی فرق داره !
ما اینجا از زبان محاوره ای استفاده میکنیم و دستور زبان اینجا صدق نمیکنه .
بعد میخوی برم اون پست های قبلیتو رو کنم اسم اسکیل ها رو اشتباه میگفتی ؟ :27:
من فکر همه جاشو کردم :10:

vitamin2002
10-08-2009, 14:50
میخوی
اینم زبان محاوره ای است :31:
در مورد اسکیلا بگم کلا رفلکس اشتباهه یا باید بگیم reflex و یا بگیم عکس العمل :31:
و یا ....

Gam3r
10-08-2009, 14:54
خواستین بگم چی به چیه

جان ؟!! از چی حرف میزنی ؟!!!

C0OPeR
10-08-2009, 15:01
اینم زبان محاوره ای است :31:
در مورد اسکیلا بگم کلا رفلکس اشتباهه یا باید بگیم reflex و یا بگیم عکس العمل :31:
و یا ....

اینو قبل اینکه بگی خودم دیدم ولی میخواستم عکس العمل رو ببینم :27:
اون غلط املایی نیست اون رو من تو سرعت جا انداختم
غلط املایی : سلام = صلام
در مورد اسکیلا ها هم منظورم داج = دودگینگ , اپیرنس = آپارانس و .......... بود که میگفتی :31:

داره اسپم میشه کم کم من تسلیم :10:

مطلق السلطنه
10-08-2009, 15:06
مگه پشت پرده چه خبره؟

vali havaseton be hamkare jadid bashe va hey rport nadid همكار جديد علي منظورته؟!
حالا اينا چه ربطي به من داشت؟؟!!
===
اين يارو tozhujuan يه روزه روي كورش اتراق كرده تكون نمي خوره!!!

vitamin2002
10-08-2009, 15:10
مگه پشت پرده چه خبره؟
همكار جديد علي منظورته؟!
حالا اينا چه ربطي به من داشت؟؟!!
===
اين يارو tozhujuan يه روزه روي كورش اتراق كرده تكون نمي خوره!!!

حتما طرف اشتباهی گرفته چانگ آن را با کوروش :31:
و یا منتظر دوئل کنه باهاتون :31: و یا اصلا عاشق یکی شده در شهر و یا منتظره چاغال بیاد ( از اونجایی که کاراکترش دختره ) :31:
============
پستت را در فروم وست دیدم یک عکس از اون نعش کش بزار تاپیک

مطلق السلطنه
10-08-2009, 15:15
پستت را در فروم وست دیدم یک عکس از اون نعش کش بزار تاپیک عكس قبرستون منظورته؟؟!

و یا منتظر دوئل کنه باهاتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یا اصلا عاشق یکی شده در شهر و یا منتظره چاغال بیاد ( از اونجایی که کاراکترش دختره ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چانگ آنيا اكثرشون كاراكتر دختر برداشتن!!

vitamin2002
10-08-2009, 15:15
من فکر می کنم این لیدر ها همشون چینی هستند به جز لیدر اول یعنی سیلورادو کید فکر کنم اون در انتخاب لیدر بعد خودش اشتباه کرده

C0OPeR
10-08-2009, 15:18
همكار جديد علي منظورته؟!
یکی به برادر علی بگه اگه اون آموزش دیگه رو نمیذاره حداقل این آموزش اسکیل های دوئل رو که الان صفحه ی اول نوشته آموزش کامل بازی عوض کنه .
ملت گمراه نشن من رو مقصر بدونن . (پ خ دادم خیلی وقته جواب نداده)

vitamin2002
10-08-2009, 15:25
الان نگاه کردم به میدیل ها اکثرا پس اوت هستند چه کسی این طفلکی ها را به نظرتون کتکشون زده ؟؟؟!!!!
من اگه برم طرف میدیل اصلا کسی را نمی تونم بزنم چون حداکثر تجربه ای که از سیلور ها برام در دوئل می دهد 2-3 تا 110 تا 130 هست بقیه اش هک که زیر 80
فکر کنم کم کم دارم به مشکل تجربه در دوئل می خورم :31:
اونقدر دوئل نکردم که تجربه کمی می دهند بهم فقط یک نفر زیاد بهم تجربه می ده ریپر از میدیل و چاقال از سیلور خودمون :31::21:

مطلق السلطنه
10-08-2009, 15:26
آرش بچه هاي واسيمو لول دوئلشون كمه نمي تونم باهاشون دوئل كنم!! با دراكولا هماهنگ كن دهنشون رو آسفالت كنين!!!

مطلق السلطنه
10-08-2009, 15:28
الان نگاه کردم به میدیل ها اکثرا پس اوت هستند چه کسی این طفلکی ها را به نظرتون کتکشون زده ؟؟؟!!!!
من اگه برم طرف میدیل اصلا کسی را نمی تونم بزنم چون حداکثر تجربه ای که از سیلور ها برام در دوئل می دهد 2-3 تا 110 تا 130 هست بقیه اش هک که زیر 80
فکر کنم کم کم دارم به مشکل تجربه در دوئل می خورم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونقدر دوئل نکردم که تجربه کمی می دهند بهم فقط یک نفر زیاد بهم تجربه می ده ریپر از میدیل و چاقال از سیلور خودمون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سعيد به لول دوئل ‌انگ آني ها نگاه نكن اونا خيلي وقت دوئل نكردن يعني دشمني دوروبرشون نبوده كه بخوان باهاشون دوئل كنن و لولشون بره بالا!! وگرنه از ميدل خيلي قوي ترن!!!

Soldier Pose
10-08-2009, 15:35
باید یک پدری از این چانگ آن ها در بیاریم
ویتامین هم تا 62 برسه عمه منو میخواد بزنه؟

مطلق السلطنه
10-08-2009, 15:38
ویتامین هم تا 62 برسه عمه منو میخواد بزنه؟ آرش منو فوندر كن!!( يوزر اصليم)!! اون يكي يوزرم رو از فوندر بردار!! مي ترسم خودم ايكارو كنم بن بشم!!

Soldier Pose
10-08-2009, 15:41
آرش منو فوندر كن!!( يوزر اصليم)!! اون يكي يوزرم رو از فوندر بردار!! مي ترسم خودم ايكارو كنم بن بشم!!

من فاندر نیستم

مطلق السلطنه
10-08-2009, 15:44
من فاندر نیستم
پس فوندرت مي كنم!!

Soldier Pose
10-08-2009, 15:49
انجام شد.....

مطلق السلطنه
10-08-2009, 15:55
انجام شد.....
ممنون!
==
مي خوام يه سر و سامون به فروم شهر بدم!! فارسي طراحي كنم يا بزارم انگليسي باشه؟!

Soldier Pose
10-08-2009, 15:58
دادام شهرداری رو بسازه.
======
دوستان که چی ریپورت میدین؟
=====
چرا این همه دعوتی به کروش نمیان؟

Soldier Pose
10-08-2009, 15:59
مي خوام يه سر و سامون به فروم شهر بدم!! فارسي طراحي كنم يا بزارم انگليسي باشه؟!

فارسی:10::8:

مطلق السلطنه
10-08-2009, 16:06
دوستان که چی ریپورت میدین؟
ريپورت كيو دادن؟! براي چي؟!!

Soldier Pose
10-08-2009, 16:12
ريپورت كيو دادن؟! براي چي؟!!

تو یاهو میگم اما من میدونم کیه ولی من بیشتر از 5 ماه که توی این تاپیک هستم و روزی 10 ساعت هم تو تابستون اینجا پلاسم چطور من هروقت میام 10 صفحه تاپیک میره جلو ؟؟
======
برای مفید کردن:

دوستان بعد ار شهرداری چی باید ساخته شه؟

مطلق السلطنه
10-08-2009, 16:15
دوستان بعد ار شهرداری چی باید ساخته شه؟
مشنگ مياد همه شهر رو ميبره بالا!!

مطلق السلطنه
10-08-2009, 16:28
گافي رسما به جمع دشمنان كورش و متحدين چانگ آن پيوست!! زنده نزاريدش!!!

Soldier Pose
10-08-2009, 16:31
گافي رسما به جمع دشمنان كورش و متحدين چانگ آن پيوست!! زنده نزاريدش!!!
من زورم نمیرسه اما هیت میزنم

Gam3r
10-08-2009, 16:35
بچه ها یکی از میدلتون هست هی میاد منو میزنه هی میره هتل

یکی بگیره چپ و راستش کنه : DuetDeux

C0OPeR
10-08-2009, 16:46
فروم شهر رو فارسی نکنید . خلاف قوانین و احتمال بن شدن هم زیاده .

Gam3r
10-08-2009, 16:50
بالاخره پاس اوت شدم !!

آقا یکی انتقام منو بگیره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
10-08-2009, 16:56
اونقدر دوئل نکردم که تجربه کمی می دهند بهم فقط یک نفر زیاد بهم تجربه می ده ریپر از میدیل و چاقال از سیلور خودمون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شوخی میکنی ؟!
همین الان میخوای کلی آدم نشون بدم که فقط به من بالای 150 تا تجربه میدن ! حالا اگه من به تو تجربه زیاد میدم اینا دیگه چقدر میدن !!!
اثباتش هم = میانگین تجربه من از هر دوئل 101 هستش ! رنک یه رقمی هم شدم ! (9)

====
الن شهر رو ترک میکنم ولی 21 ساعت باید بیرون باشم ! یعنی فردا همین موقع من توی کوروشم :دی

C0OPeR
10-08-2009, 17:01
تو دوتا دوئل پشت هم با فاصله یه ساعت The Unexpected رو پاس اوت کردم . کلا 1240 تا دمیج زدم .

بالاخره پاس اوت شدم !!
آقا یکی انتقام منو بگیره
اوکی .

vitamin2002
10-08-2009, 17:05
بالاخره پاس اوت شدم !!

آقا یکی انتقام منو بگیره

ممد الان خیار داره کار می کنه ساعت 9:30 هم که مثل همیشه می روم بیرون شب اگه زنده باشه با خیار حسابش را می رسم :31::21:

saeid.yavary
10-08-2009, 17:07
بالاخره پاس اوت شدم !!

آقا یکی انتقام منو بگیره

1 دقيقه مونده بود بزنمش رفت كپيد:41:

C0OPeR
10-08-2009, 17:13
1 دقيقه مونده بود بزنمش رفت كپيد:41:
me 2 :19:
این بعد هر دوئلش تو هتل همون شهر میکپه :27:
اگه بیدار شد میزنمش اگه نه شهر رو ترک میکنم میام کوروش .

مطلق السلطنه
10-08-2009, 17:19
فروم شهر رو فارسی نکنید . خلاف قوانین و احتمال بن شدن هم زیاده .
چرا؟!
===

بچه ها یکی از میدلتون هست هی میاد منو میزنه هی میره هتل

یکی بگیره چپ و راستش کنه : DuetDeux
اين يارو چند وقت پيش يه كتك حسابي از من خورد!!:

C0OPeR
10-08-2009, 17:39
A town's in-game forum can be in any language
هیچی حاجی قبلا این بندش مشکل داشت الان درست شده !

vitamin2002
10-08-2009, 17:52
A town's in-game forum can be in any language
هیچی حاجی قبلا این بندش مشکل داشت الان درست شده !

اگه فارسی کنی نمی تونی خارجی هم دعوت کنی فکر کنم تعدادمونم اونقدر هم نیست که بگیم ایرانی بسه !!

logos
10-08-2009, 18:08
اگه فارسی کنی نمی تونی خارجی هم دعوت کنی فکر کنم تعدادمونم اونقدر هم نیست که بگیم ایرانی بسه !!

ایرانی بسه فعلا

Total health points
- 27 HP
Total health points
- 375 HP
Clibanari wins the duel and gains 70 experience points. eatmydust166 did not carry any cash and Clibanari walks away without taking any money

کسی درخواست اینو داده بود ؟؟؟
یکی دیگه بهش حمله کنه کارش تمومه

Soldier Pose
10-08-2009, 18:18
کسی درخواست اینو داده بود ؟؟؟
یکی دیگه بهش حمله کنه کارش تمومه
من. ولی پس اوتم
======
دوست ریپورت بده من الان اسپم ندادم خوب دقت کن داری ریپورت میدی

vitamin2002
10-08-2009, 19:45
یک نفرم کوروشه که بن شده فکر کنم اومده بود آتاک بده زود بنش کردند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک تلگرام بدین به چینی ها بگین اگه به ما آتاک بدین بن می شین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vitamin2002
10-08-2009, 19:48
مشنگ مياد همه شهر رو ميبره بالا!!

فکر نکنم مشنگ به تنهایی بتونه تمام شهر را بسازه خیلی زیاد زمان می بره با یک کارگر
باید مخ چند تا کار گر را بزنین :31:

مطلق السلطنه
10-08-2009, 19:51
یک نفرم کوروشه که بن شده فکر کنم اومده بود آتاک بده زود بنش کردند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک تلگرام بدین به چینی ها بگین اگه به ما آتاک بدین بن می شین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از وقتي اومد توي كورش بن شده بود!! خيلي وقته بن شده!! از بچه هاي چانگ آن نبود!! اونجا چي كار مي كرده نمي دونم!!
===
دوازده تا انرژي حروم اين يارو كردم:

vitamin2002
10-08-2009, 19:53
ویتامین هم تا 62 برسه عمه منو میخواد بزنه؟

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه عمه تو هم بازی می کنه ؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
===================
فروم سیلور دارند برنامه ریزی می کنند به فورت میدیل ها آتاک بدند آتاک داده بشه می یایین کمک ؟؟؟
این بار قراره 48 ساعت قبل هماهنگی بشه بعد من برم آتاک بدم :31:
این مارکوسم انگار چینی بودنش حقیقت داره در جواب دوستان گفت بار اول نتونستیم ببریم آتاک دوم کار احمقانه ای می تونه باشه :13::2:

vitamin2002
10-08-2009, 19:55
از وقتي اومد توي كورش بن شده بود!! خيلي وقته بن شده!! از بچه هاي چانگ آن نبود!! اونجا چي كار مي كرده نمي دونم!!

ببینم الان یکی بن بشه می تونه به داخل اکانتش بره و کاری بکنه و یا در بیابان با الاغش بچرخه ؟؟؟

مطلق السلطنه
10-08-2009, 19:57
فروم سیلور دارند برنامه ریزی می کنند به فورت میدیل ها آتاک بدند آتاک داده بشه می یایین کمک ؟؟؟
این بار قراره 48 ساعت قبل هماهنگی بشه بعد من برم آتاک بدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این مارکوسم انگار چینی بودنش حقیقت داره در جواب دوستان گفت بار اول نتونستیم ببریم آتاک دوم کار احمقانه ای می تونه باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سعيد احتمالا ايندفعه هم مثل قبل ميشه!! اينو انداختين بيرون هر جور شده خودت فوندر شو!! نزار يه نفر ديگه اي رييس بشه!!

مطلق السلطنه
10-08-2009, 19:59
ببینم الان یکی بن بشه می تونه به داخل اکانتش بره و کاری بکنه و یا در بیابان با الاغش بچرخه ؟؟؟
از بين ما چاقال تجربه اينو داره!! از اون بپرس!!

C0OPeR
10-08-2009, 20:12
تنها کاری که میتونی بکنی اینه که منتظر شی تا کاراکترت تو اون ورد delete شه :دی (یعنی توی اون وردی که بن شدی رات نمیده )

vitamin2002
10-08-2009, 20:18
تنها کاری که میتونی بکنی اینه که منتظر شی تا کاراکترت تو اون ورد delete شه :دی (یعنی توی اون وردی که بن شدی رات نمیده )

پس کسایی که بن شدن چه طوری اینونتورشون را می ریزند به خرانه شهر ؟ یا نمی تونند

Blue_Ray
10-08-2009, 20:25
دوستان کسی میاد امشب بریم این gasp13 رو پس اوت کنیم؟دیگه داره حالمو بهم میزنه....

C0OPeR
10-08-2009, 20:30
پس کسایی که بن شدن چه طوری اینونتورشون را می ریزند به خرانه شهر ؟ یا نمی تونند
گزینه یا نمیتونند صحیح میباشد :دی
اونایی که میبینی چیزی ندارن یا خودشون فروختن
یا بن شدن هر چی داشتن رو گرفتن ازشون (فقط در صورتی که بن مدت دار باشه آیتم ها پاک نمیشه)

دوستان کسی میاد امشب بریم این gasp13 رو پس اوت کنیم؟دیگه داره حالمو بهم میزنه....

من خارج از شهرم متاسفانه :(

vitamin2002
10-08-2009, 20:30

من ساعت 12:30 می تونم با خیار بیام حسابش را برسم مطمئن باش خیار می تونه کتک درست حسابی بهش بزنه :31:

vitamin2002
10-08-2009, 20:32
گزینه یا نمیتونند صحیح میباشد :دی
اونایی که میبینی چیزی ندارن یا خودشون فروختن
یا بن شدن هر چی داشتن رو گرفتن ازشون (فقط در صورتی که بن مدت دار باشه آیتم ها پاک نمیشه)

من خارج از شهرم متاسفانه :(

خوب الان یوزر تو که بن شده بود همه چیز را ازش گرفته بودند ؟؟؟
بعدش به همون مقدار ریخته بودند خزانه شهر یا نه ؟؟

مطلق السلطنه
10-08-2009, 20:35
رفتم با يكي از بن شده هاي چانگ آن دوئل كنم!! حيف كه بيگ گيم هانتر تو هيچ شهري نيست وگرنه اول ميرفتم سراغ اون!!

C0OPeR
10-08-2009, 20:37
خوب الان یوزر تو که بن شده بود همه چیز را ازش گرفته بودند ؟؟؟
بعدش به همون مقدار ریخته بودند خزانه شهر یا نه ؟؟
نه قوانین قبلی فرق داشت ! هیچی پول هم نریختن به حساب شهر
کاراکتر رو هم delete کردن .

logos
10-08-2009, 20:51
رفتم با يكي از بن شده هاي چانگ آن دوئل كنم!! حيف كه بيگ گيم هانتر تو هيچ شهري نيست وگرنه اول ميرفتم سراغ اون!!

حاجی برو اینو بزن

اقا من 13 تا اسکیل و 2 تا att دارم نمیدونم کجا بزارم
اینجوری عینه اینه که لولم 4 تا پاین تره

مطلق السلطنه
10-08-2009, 20:55
انگار زور من به اينا نميرسه:!!(طرف ده لول بالا تره و چون پرميوم داره تاكتيكش دوبرابره و سلاح شش لول بالاتر برميداره!!)

حاجی برو اینو بزن
باشه!! اگه نخوابه ميزنمش!!

logos
10-08-2009, 21:18

اگه اون اسکیلهامو گذاشته بودم امکانش بود اینو هم ببرم

اما چرا من این همه کتک میخورم ؟؟؟؟
بایت toughtness رو ببرم بالا تر

مطلق السلطنه
10-08-2009, 21:20
اگه اون اسکیلهامو گذاشته بودم امکانش بود اینو هم ببرم

اما چرا من این همه کتک میخورم ؟؟؟؟
بایت toughtness رو ببرم بالا تر
اين چانگ آني ها همه پرميوم دارن و همه سربازن!! مقداري روي تاكتيك كار كردن واشته همين موقع حمله دوئل باهاشون خيلي سخته!!(و اگه ميلي باشن پاس اوتشون از اين سخت تر! در واقع غير ممكنه!!!)

مطلق السلطنه
10-08-2009, 21:26
پاس اوت شدم رفت!!
نبايد الان شروع مي كردم به دوئل!! بايد صبر مي كردم تا چاقال و ممد هم بيان اونوقت!!

Blue_Ray
10-08-2009, 21:44
اه...................
رفتم به gasp13 اتک دادم پس اوت شدم...البته زیاد هم هلث نداشتم
تازه فهمیدم که این یارو کلی ایم و تاکتیک داره.وکلی رفلکس...
واسه همین فقط به لول پایینی ها و کارگرا حمله میکنه....
جالبه که تمام هیت هاش به هدف خورده و 3 تا هیت فقط توی سرم زده...
این بار 200 تا زدم دفعه یقبل هم 150 تا حدودا...
دیگه بعید میدونم هلثی براش مونده باشه...چون قبل از من به چند تا دیگه حمله کرده بود.....

logos
10-08-2009, 22:00
پاس اوت شدم رفت!!
نبايد الان شروع مي كردم به دوئل!! بايد صبر مي كردم تا چاقال و ممد هم بيان اونوقت!!

ممد زو که بی خیال حاجی
اخه مزه میده دوئل با این که کتک خورمون ملس هست

راستی شما چرا اینقدر کتک خورت خوبه ؟؟؟

اما چقدر جون داری ماشالا
امروز 1400 تا خوردی :دی

اه...................
رفتم به gasp13 اتک دادم پس اوت شدم...البته زیاد هم هلث نداشتم
تازه فهمیدم که این یارو کلی ایم و تاکتیک داره.وکلی رفلکس...
واسه همین فقط به لول پایینی ها و کارگرا حمله میکنه....
جالبه که تمام هیت هاش به هدف خورده و 3 تا هیت فقط توی سرم زده...
این بار 200 تا زدم دفعه یقبل هم 150 تا حدودا...
دیگه بعید میدونم هلثی براش مونده باشه...چون قبل از من به چند تا دیگه حمله کرده بود.....

ای بابا چرا همه پس اوت میشیم ؟؟؟

راستی شما از کجا فهمیدی یکی دیگه بهش حمله کرده بود ؟؟

من از پس اوتی در بیام میزنمش :دی

logos
10-08-2009, 22:01
چاقال کی میای کوروش ؟
من فردا تنهایی باید برم جنگ ؟

C0OPeR
10-08-2009, 22:01
من فردا غروب اونجام ! یکم صبر میکردید دیگه الان من اونجا باشم باید 24 ساعت زنده بمونم تا از پاس اوت دربیاین
امیدوارم تو این 24 ساعت خودم نفله نشم :دی

ولی بعدش برنامه بریزیم آخ حالی از اینا من بگیرم دی

مطلق السلطنه
10-08-2009, 22:02
ممد زو که بی خیال حاجی
اخه مزه میده دوئل با این که کتک خورمون ملس هست

راستی شما چرا اینقدر کتک خورت خوبه ؟؟؟

اما چقدر جون داری ماشالا
امروز 1400 تا خوردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به خاطر اين كه آپارانس ندارم توي حمله حسابي ميخورم!! مخصوصا با سرباز ها پرميوم دار كه تاكتيك داشته باش!!!(مثل چيني ها!!!)

logos
10-08-2009, 22:04
اقا یه چیزس

من تا حالا 2 بار با کار دینامیته لول اپ شدم
تا حالا کلی هم رفتم دعا
لیبورم حدودا 100 هست
و حدود 120 ساعت کار کردم (نه پشت سر هم)

و هیچ چیزی به من نداده به جز چنتا دینامیت

به نظرتون مشکل چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

vitamin2002
10-08-2009, 22:19
من تا 13 مین این gasp را با خیار می زنم ببینم چی می شه !!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Blue_Ray
10-08-2009, 22:28
ای بابا چرا همه پس اوت میشیم ؟؟؟

راستی شما از کجا فهمیدی یکی دیگه بهش حمله کرده بود ؟؟

من از پس اوتی در بیام میزنمش :دی
ممنون.
از اونجایی که هر بار که توی یه شهری میره 4-5 تا از کارگرا و لول پایین ها رو میزنه.و الان هم یه 5-6 ساعتی هست که توی سیلور هست...

vitamin2002
10-08-2009, 22:30
ممنون.
از اونجایی که هر بار که توی یه شهری میره 4-5 تا از کارگرا و لول پایین ها رو میزنه.و الان هم یه 5-6 ساعتی هست که توی سیلور هست...

نگران باش الان 2 مین بعد با خیار می زنمش اگه بردمش می گم اگه یک بارم به produeler آتاک بدی هر 48 ساعت می یام می زنمت:31:
:2::2::2::2::2::2::2:
همین الان رفت خوابید :19::19::19::19::19::41::41::41::41:
از خواب بیدار بشه حسابش را می رسم نگران نباش :21:

Blue_Ray
10-08-2009, 22:40
نگران باش الان 2 مین بعد با خیار می زنمش اگه بردمش می گم اگه یک بارم به produeler آتاک بدی هر 48 ساعت می یام می زنمت:31:
:2::2::2::2::2::2::2:
همین الان رفت خوابید :19::19::19::19::19::41::41::41::41:
از خواب بیدار بشه حسابش را می رسم نگران نباش :21:

عجب شانسی داره....
دستت درد نکنه سعید جان...:11:
فقط هر وقت بهش اتک دادی بعدش یه انالیز بکن ببین چیه این یارو اینقدر زیاده.اخه از اونجایی که لول دوئل خیلی زیاد نیست و به لول پایین تر از خودش میزنه فکر می کردم اسکیل هاش پخشه اما فعلا که اینطور بنظر نمیرسه...

saeid.yavary
10-08-2009, 23:07
اقا یه چیزس

من تا حالا 2 بار با کار دینامیته لول اپ شدم
تا حالا کلی هم رفتم دعا
لیبورم حدودا 100 هست
و حدود 120 ساعت کار کردم (نه پشت سر هم)

و هیچ چیزی به من نداده به جز چنتا دینامیت

به نظرتون مشکل چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دقيقا منم با grave rober همين مشكل رو دارم ولي باز اين كار ديناميته تا حالا بهم خيلي چيزا داده

logos
10-08-2009, 23:14
دقيقا منم با grave rober همين مشكل رو دارم ولي باز اين كار ديناميته تا حالا بهم خيلي چيزا داده

دقیق دقت کن
120 ساعت
بدون اقراق

خالا شاید یه 10 ساعتی اینور اونور گفته باشم اما 120 ساعت خیلیههههههههههه:41:

vitamin2002
10-08-2009, 23:20
ببینم دعا اینا می کنید ؟؟؟؟
الان این سومین روزه که کارای پر تجربه هم تجربه درست حسابی نمی دهند فکر کنم مشکل از خود وست و برای همه باشه

logos
10-08-2009, 23:55
الان این سومین روزه که کارای پر تجربه هم تجربه درست حسابی نمی دهند فکر کنم مشکل از خود وست و برای همه باشه

از دعا گذشته
چند وقتیه هم کلیسا میرم هم میرم تو بیابون نماز جعفر طیار میخونم

C0OPeR
10-08-2009, 23:57
من که مشکلی ندارم هم کارای پر تجربه خوب تجربه میدن هم کار لاک بالا آیتم میده !
فقط نه اینکه هر روز . مثلا دو روز یه بار میرم grave robber یا آیتم میده یا نه .

SoroudhM
11-08-2009, 00:41
من كاراي لاك دار داشتم همينطوريه
چند روز، روزي 8 ساعت كار ميكني هيچي نميده اما يك روز از دوساعتت 10 دقيقه گذشته ميري كار ديگه يك آيتم توپ گيرت مياد. اسمش روشه شانسيه ديگه بگير نگير داره:31:
بايد ادامه بدي و چندتا كار با شانس زياد داشته باشي كه تو يك ماه يك چيزهايي گيرت بياد.(آيتم هايي كه جايي نميتوني بخري)
يك چيزي هم هست به ميزان لول، ميزان شانس كار و كمي هم ليبرت آيتمهايي در يك رنج قيمت گيرت مياد.

SoroudhM
11-08-2009, 00:48
من كاراي لاك دار داشتم همينطوريه
چند روز، روزي 8 ساعت كار ميكني هيچي نميده اما يك روز از دوساعتت 10 دقيقه گذشته ميري كار ديگه يك آيتم توپ گيرت مياد. اسمش روشه شانسيه ديگه بگير نگير داره:31:
بايد ادامه بدي و چندتا كار با شانس زياد داشته باشي كه تو يك ماه يك چيزهايي گيرت بياد.(آيتم هايي كه جايي نميتوني بخري)
يك چيزي هم هست به ميزان لول، ميزان شانس كار و كمي هم ليبرت آيتمهايي در يك رنج قيمت گيرت مياد.

مطلق السلطنه
11-08-2009, 09:03
خدا رو شكر من كار با لاك بالا ندارم نگران اين چيزها نيستم!!!

vitamin2002
11-08-2009, 10:20
خدا رو شكر من كار با لاك بالا ندارم نگران اين چيزها نيستم!!!

از اونجایی که کسایی که اپرنس کار کردند + شوتینگ دارای کارای پر لاک زیادی هستند ولی من هیچ کدوم را انجام نمی دهم :31: چون به حد کافی آیتم دارم و فعلا منتظر اون کار با لاک 95 هستم چون سلاح های جدید فایرام که با فورت اومده فقط با پرمیوم و با دو کار یکی اون یکی هم 92 درصد احتمال پیدا کردنش هست :21:
وقتی اونا برام باز شد مثل الان که گیر دادم فقط کارای پر تجربه را انجام می دهم اون موقع هم گیر می دهم به انجام کارای پر لاک :21:

vitamin2002
11-08-2009, 11:29
این gasp13 داره صدای همه را در می یاره الان در فروم شهر چند نفر دارند می گن این یارو گیر داده بهمون فکر کنم باید با خیارم من گیر بدم بهش خودشم 10 مین آتاک می ده بعدش می خوابه موندم دستش هی آتاک می زنم و در ثانیه های آخر می بینم خوابیده

dracula_killer
11-08-2009, 13:40
سلام به همگی
میگم کسی از بچه ها ورلد 7 بازی میکنه؟

مطلق السلطنه
11-08-2009, 13:44
چاقال اين آموزشه فقط به كار دوئلر داج و دوئلر ريستنس بود!! در مورد دوئلر آيم نظرت چيه؟!!

مطلق السلطنه
11-08-2009, 13:44
سلام به همگی
يوزر منو سرچ كن اونجا هستم!! فقط روي تافنس كار كردم!!

Soldier Pose
11-08-2009, 13:45
سلام به همگی
man bazi nemikonam

dracula_killer
11-08-2009, 13:46
يوزر منو سرچ كن اونجا هستم!! فقط روي تافنس كار كردم!!

حاجی کودوم شهری؟

vitamin2002
11-08-2009, 13:49
حاجی کودوم شهری؟

سرچ کنی می بینی کدوم شهره
در قسمت رنکینگ یک نگاه کن پیدا می کنی

C0OPeR
11-08-2009, 13:50
چاقال اين آموزشه فقط به كار دوئلر داج و دوئلر ريستنس بود!! در مورد دوئلر آيم نظرت چيه؟!

حاجی ایم کار کنی خوبه ولی کار و کوئست رو میخوای چیکار کنی ؟ :دی

===
من الان روی شهرم زدم silvermine خواستین دوئل کنین بگین join شم .

مطلق السلطنه
11-08-2009, 13:55
حاجی ایم کار کنی خوبه ولی کار و کوئست رو میخوای چیکار کنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوئلر آيم مثل دوئلر داج ديگه!! مگه دوئلر داج قرار فقط روي دادگينگ كار كني؟!
كوئست كه به جهنم!! مگه من الان كوئست مي كنم!!!

dracula_killer
11-08-2009, 13:57
سرچ کنی می بینی کدوم شهره
در قسمت رنکینگ یک نگاه کن پیدا می کنی

اونو که میدونم...منظورم این بود گه وضع شهرش چطوره؟:31:
یعنی آرومه یا در جنگ با جایه؟...میخوام تو ورلد 7 پور ستینگ ترپ شم

مطلق السلطنه
11-08-2009, 13:59
اونو که میدونم...منظورم این بود گه وضع شهرش چطوره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خبر نيست اونجا!!دوئلر درست و حسابي ندارن!! فقط من بعضي وقت ها ميرم يه حالي به كله گنده هاي دور وبر ميدم بر مي گردم!! رنك تجربه و رنك دوئلم رو با هم مقايسه كن مي فهمي!!!

SoroudhM
11-08-2009, 15:09
اونو که میدونم...منظورم این بود گه وضع شهرش چطوره؟:31:
بيا پيش ما بي طرفيم.
ما دوتا شهر داريم يكيش من توشم يكيشم محمد با نام مملي عاشق.
شهر و اسم منم زير هست.
فقط پسوند پيشوندهاي اين امپراطوريها رو حذفش كن
------------------------------
من بن شده بودم الان لولم پايينه دارم رو شوتينگ كار ميكنم
----------------------------
چرا رو ليدر شيپ كار نميكني؟؟

Soldier Pose
11-08-2009, 15:11
آقای ریپورت میتونی اینو ریپورت بدی:

دوستان بد اینجا خوابیده هاااا بیایین پست بدین

مطلق السلطنه
11-08-2009, 15:29
آقا اينا اسكيل هاي دوئل منه!! خوبه؟!!

آقای ریپورت میتونی اینو ریپورت بدی:

دوستان بد اینجا خوابیده هاااا بیایین پست بدین
بزار يه برنامه پاس اوت بزاريم چنان رونقي بگيره اينجا...!!!

Soldier Pose
11-08-2009, 15:32
بزار يه برنامه پاس اوت بزاريم چنان رونقي بگيره اينجا...!!!
ای جاااان:27::27::27:

SADEGH 7
11-08-2009, 15:35
سلام
چطوری می شه تو قسمت Left Hand هم اسلحه گذاشت؟ من هراسلحه ای گذاشتم نشد.
ممنون می شم راهنمایی کنید.

SoroudhM
11-08-2009, 15:42
سلام
از اين هفت تيرها نميشه گذاشت بايد تفنگ (سلاح هاي لوله بلند) بزاري

dracula_killer
11-08-2009, 17:41
سلام

شما باید دنبال اسلحه های Gun بگردین..
======================================

آقایون یه کارگر زحمت کش رو انقدر زدم تا اینو نوشت:

try dueling somebody not a builder you lowlife im trying to construct a gunsmith

منظورش چیه؟

dracula_killer
11-08-2009, 17:45
خبر نيست اونجا!!دوئلر درست و حسابي ندارن!! فقط من بعضي وقت ها ميرم يه حالي به كله گنده هاي دور وبر ميدم بر مي گردم!! رنك تجربه و رنك دوئلم رو با هم مقايسه كن مي فهمي!!!

اگه آرومه یه 5 لول دیگه میام اونجا

بيا پيش ما بي طرفيم.
ما دوتا شهر داريم يكيش من توشم يكيشم محمد با نام مملي عاشق.
شهر و اسم منم زير هست.
فقط پسوند پيشوندهاي اين امپراطوريها رو حذفش كن
------------------------------
من بن شده بودم الان لولم پايينه دارم رو شوتينگ كار ميكنم
----------------------------
چرا رو ليدر شيپ كار نميكني؟؟

دنبال شهری می گردم که اعضاش اهل دوئل نباشن...چون می خوام در کمال آرامش لول آپ کنم:دی

به لیدرشیپ هم می رسم.فعلا تا لول 20 میخوام بذارم رو ستینگ ترپ ببینم جواب میده؟

SADEGH 7
11-08-2009, 17:46
از اين هفت تيرها نميشه گذاشت بايد تفنگ (سلاح هاي لوله بلند) بزاري

شما باید دنبال اسلحه های Gun بگردین..

منظورش چیه؟
چون دکمه ی تشکر موجود نیست و پست ها شمارش نمی شه :
مرسی لطف کردید.:11:

Soldier Pose
11-08-2009, 17:46
try dueling somebody not a builder you lowlife im trying to construct a gunsmith

میگه چرا میزنی؟ زورت به من میرسه؟ میگه دارم گان اسمیت بسازم

dracula_killer
11-08-2009, 17:49
میگه چرا میزنی؟ زورت به من میرسه؟ میگه دارم گان اسمیت بسازم

خودمم هم همین رو برداشت کردم...اما حالا داره از جانب ضعف حرف میزنه یا قدرت؟
بازم بزنمش؟...آخه خوب تجربه میده

Soldier Pose
11-08-2009, 17:51
خودمم هم همین رو برداشت کردم...اما حالا داره از جانب ضعف حرف میزنه یا قدرت؟
بازم بزنمش؟...آخه خوب تجربه میده
bezan rozi 2bar bezan:d

SoroudhM
11-08-2009, 17:54
اگه آرومه یه 5 لول دیگه میام اونجا

دنبال شهری می گردم که اعضاش اهل دوئل نباشن...چون می خوام در کمال آرامش لول آپ کنم:دی

برو آمار دوئل شهرارو نگاه كن مخصوصا شهر كامل.
من بهت توصيه ميكنم بيخيال ستينگ ترپ بشو چون ليدرشيپ توي فورت هم بدرد ميخوره الان چند وقته من اين اكانت امضامو شروع كردم فكر كنم 10 يا 15 روز باشه لول ديگه يك كار 71 درصد دارم.:31:
دو سه روز اول لول 10 شدم الانم هر روز يك لول نهايتا بشه يك روز و نيم.
مثل اين اكانتم ليدر شيپ و دكس بزار بعد برو فورتها هم بجنگ البته سرباز رو انتخاب كن

dracula_killer
11-08-2009, 17:56
برو آمار دوئل شهرارو نگاه كن مخصوصا شهر كامل.
من بهت توصيه ميكنم بيخيال ستينگ ترپ بشو چون ليدرشيپ توي فورت هم بدرد ميخوره الان چند وقته من اين اكانت امضامو شروع كردم فكر كنم 10 يا 15 روز باشه لول ديگه يك كار 71 درصد دارم.:31:

علاقه ای به فورت ندارم!
میخوام تست کنم!....ولی به احتمال زیاد از لول 20 به بعد رو لیدر شیپ کار کنم:10:

مطلق السلطنه
11-08-2009, 17:58
دنبال شهری می گردم که اعضاش اهل دوئل نباشن...چون می خوام در کمال آرامش لول آپ کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راست ميگه!! روي ليدشيپ كار كن!! اين شهري كه من داخلشم فورت دارن منتها آيتم هاي برج ها رو كه كاراكتر ليدرشيپ كار ميتونه بياره رو ندارن!!

dracula_killer
11-08-2009, 18:00
راست ميگه!! روي ليدشيپ كار كن!! اين شهري كه من داخلشم فورت دارن منتها آيتم هاي برج ها رو كه كاراكتر ليدرشيپ كار ميتونه بياره رو ندارن!!

آخه حاجی الان 10 لوله که من رو ستینگ ترپ کار کردم...نمیتونم نصفه ولش کنم

مطلق السلطنه
11-08-2009, 18:05
آخه حاجی الان 10 لوله که من رو ستینگ ترپ کار کردم...نمیتونم نصفه ولش کنم
باشه!! هر طور تو راحتي!!

C0OPeR
11-08-2009, 18:07
دوئلر آيم مثل دوئلر داج ديگه!! مگه دوئلر داج قرار فقط روي دادگينگ كار كني؟!
كوئست كه به جهنم!! مگه من الان كوئست مي كنم!!!
نه حاجی ! مثل هم نیستن که !
داج تا لول 50 نهایتش با لباس 40 خوبه . بقیش یا تاکتیک تا اپیرنس .
ایم ولی خیلی باید بگیری یعنی هر لول 2 تا + اپیرنس یا تاکتیک ولی همه تو سر میخوره دیگه :دی

اگه دوست داشتی یه نوع دوئلر داج بهت یاد میدم هم کارای خوب توش باشه هم دوئلر خوبی بشی . فرقی نداره میلی یا فایرآرم . (البته تو پ.خ)

C0OPeR
11-08-2009, 18:09
آقا به شهر دوست داشتنیمون پیوستم :دی فعلا 1000 دلار هم ریختم ! فقط بانک رو ببرید بالا که اوضاع خرابه :دی
نمیذارم خزانه شهر خالی بمونه .

dracula_killer
11-08-2009, 18:11
آقا به شهر دوست داشتنیمون پیوستم :دی فعلا 1000 دلار هم ریختم ! فقط بانک رو ببرید بالا که اوضاع خرابه :دی

ای سرباز قهرمان! یه چند وقتی اینجا بمان!

مطلق السلطنه
11-08-2009, 18:12
اگه دوست داشتی یه نوع دوئلر داج بهت یاد میدم هم کارای خوب توش باشه هم دوئلر خوبی بشی . فرقی نداره میلی یا فایرآرم . (البته تو پ.خ)
اگه ياد بدي كه ممنون ميشم!!
===
چاقال ميخوام يه يوزر بسازم تا لول 20 روي ويگور كار كنم بعد بزنم تو كار آيم!! نظرت چيه؟؟!!

مطلق السلطنه
11-08-2009, 18:16
آقا به شهر دوست داشتنیمون پیوستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فعلا 1000 دلار هم ریختم ! فقط بانک رو ببرید بالا که اوضاع خرابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فعلا كه آرش كاري نمي كنه!!
سعيد اين يارو مشنگ كي مياد بالاخره؟؟!!

C0OPeR
11-08-2009, 18:20
ای سرباز قهرمان! یه چند وقتی اینجا بمان!
هستیم فعلا و شاید برای همیشه :دی

چاقال ميخوام يه يوزر بسازم تا لول 20 روي ويگور كار كنم بعد بزنم تو كار آيم!! نظرت چيه؟؟!!
نظرم اینه که کار خوبی میکنی فقط باید صبر عیوب داشته باشی . نه کار هست نه کوئست :دی

Soldier Pose
11-08-2009, 18:21
فعلا كه آرش كاري نمي كنه!!
سعيد اين يارو مشنگ كي مياد بالاخره؟؟!!
من روزی 2 ساعت شهرداری میسازم.

مطلق السلطنه
11-08-2009, 18:32
من روزی 2 ساعت شهرداری میسازم. كلا چهار ساعت شهرو ساختي!!

C0OPeR
11-08-2009, 18:34
town hall چرا !
بانک رو ببر بالا الان همه لول بالا هستیم بانک هم فقط 2400 ظرفیت داره .

Soldier Pose
11-08-2009, 18:36
كلا چهار ساعت شهرو ساختي!!
هاااا

town hall چرا !
بانک رو ببر بالا الان همه لول بالا هستیم بانک هم فقط 2400 ظرفیت داره .

سعید میگه

dracula_killer
11-08-2009, 18:38
با این وضع کارگزی که ما داریم بهتون قول میدم که تا یه ماه دیگه ساخت شهر تموم بشه!

C0OPeR
11-08-2009, 18:41
مگه کارگر خالص نیستی ؟ :دی
هر لول town hall پنج تا از Difficulty کم میکنه ! الان فکر کنم تو +250 لیبور داشته باشی 5 تا دیگه چیزی نیستش که .
الانم که کلی پول تو بانکه منم قول میدم بچه ها میریزن و نمیذارن خالی بمونه . حاجی هم یه برنامه ساخت و ساز بده شهر بره بالا .

مطلق السلطنه
11-08-2009, 18:44
چاقال كنسولرت كنم؟!!

C0OPeR
11-08-2009, 18:58
چاقال كنسولرت كنم؟!!

ممنون حاجی :دی
باز این چینیا میریزن سرم یا دعوتنامه میخوان یا چرت و پرت میگن اعصاب آدم بهم میریزه !
شهر یه فاندر داشته باشه کافیه کنسول هم نداشت مشکلی نیست . اینطوری کنترل و هماهنگی هم راحتتره . کلاس هم داره :دی

vitamin2002
11-08-2009, 19:04
فردا مشنگ از این شهر خارج می شه می ره به یکی از شهر های همپیمان 2 تا آیتم می خره بعد 2 روز دیگه می ره یک شهر دیگه یک لباس دیگه می خره بعد می یاد به کروش

مطلق السلطنه
11-08-2009, 19:05
ممنون حاجی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باز این چینیا میریزن سرم یا دعوتنامه میخوان یا چرت و پرت میگن اعصاب آدم بهم میریزه !
شهر یه فاندر داشته باشه کافیه کنسول هم نداشت مشکلی نیست . اینطوری کنترل و هماهنگی هم راحتتره . کلاس هم داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مي ترسم يهو بن بشم!! شر درست بشه!! ممد كه اومد فوندرش مي كنم(مثل قديم!!!)

vitamin2002
11-08-2009, 19:09
pilgrims shoes 2600$
lincons top hat 5400$
fancy bow tie 2200$
اینا را می خواهم بخرم با اینا لیبورش خیلی می ره بالا 10200$ کلا پول می خواهد که فقط 7120 $ داره یعنی 5 روز می کشه تا به اون پول برشه

C0OPeR
11-08-2009, 19:10
فردا مشنگ از این شهر خارج می شه می ره به یکی از شهر های همپیمان 2 تا آیتم می خره بعد 2 روز دیگه می ره یک شهر دیگه یک لباس دیگه می خره بعد می یاد به کروش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vitamin2002
11-08-2009, 19:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
الان من باید این لباسا را بخرم چون فکر کنم 1 ماه اینا فقط کوروش باشم چون با یک کارگر تا 1 ماهم نمی شه شهر را تموم کرد البته بگم مشنگ پور هستش :31: واگه تاوون هال لول 10 باشه در هر بار 300 تا می تونه بسازه البته فکر کنم با اون لباس ها بشه 340 اینا ساخت :21:

vitamin2002
11-08-2009, 19:19
مگه کارگر خالص نیستی ؟ :دی
هر لول town hall پنج تا از Difficulty کم میکنه ! الان فکر کنم تو +250 لیبور داشته باشی 5 تا دیگه چیزی نیستش که .
الانم که کلی پول تو بانکه منم قول میدم بچه ها میریزن و نمیذارن خالی بمونه . حاجی هم یه برنامه ساخت و ساز بده شهر بره بالا .

من بیام اونجا بانک را یکم می سازم ولی بعدش می روم town hall یکم حساب کتاب کنید می بینید که در هر بار ساخت 25 پوینت کمه ولی در کل فکر کنم کل پوینت اسلحه خونه بشه ( یکم ترکید :31: )

SoroudhM
11-08-2009, 19:21
هستیم فعلا و شاید برای همیشه :دی

نظرم اینه که کار خوبی میکنی فقط باید صبر عیوب داشته باشی . نه کار هست نه کوئست :دی

راست ميگه من لول 43 رسيدم اما بهترين كار ويگورم 45% هستش فقط با دوئل بايد لول آپ كني يا مثل من صبرت زياد باشه

vitamin2002
11-08-2009, 19:21
ممنون حاجی :دی
شهر یه فاندر داشته باشه کافیه کنسول هم نداشت مشکلی نیست . اینطوری کنترل و هماهنگی هم راحتتره . کلاس هم داره :دی

خوب اصلا در شهرمون چینی داشته باشیم مگه چی می شه الان با آپدیت فورت دیگه نمی شه پول های اعضای شهر را دید که چه قدر با خودشون پول همراه دارند :31: بعد می خواهند چه چیزی را جاسوسی کنند

مطلق السلطنه
11-08-2009, 19:22
سعيد نبايد خيار رو دوئلر مي كردي!! حالا اگه شمشير هرناندو رو گرفته بود يه چيزي!! دفعه قبل ديدم چطور پاس اوت شد!!!
دار و ندار ما همين دو تا وركر بود كه يكيش رو دوئلر كردي!!

vitamin2002
11-08-2009, 19:22

هر روز می شه 4 ساعت با موتیواسین 100 ساخت تو وقت را تلف می کنی اگه نمی تونی به وقتش بدی بسازه بده من خودم می کنم

مطلق السلطنه
11-08-2009, 19:23
راست ميگه من لول 43 رسيدم اما بهترين كار ويگورم 45% هستش فقط با دوئل بايد لول آپ كني يا مثل من صبرت زياد باشه
فعلا منم دست كمي از شما ندارم!!
فكر كنم طرفاي لول 60 يا هفتاد يه كار باز بشه برام 60 درصد تجربه ميده!!!

vitamin2002
11-08-2009, 19:24
سعيد نبايد خيار رو دوئلر مي كردي!! حالا اگه شمشير هرناندو رو گرفته بود يه چيزي!! دفعه قبل ديدم چطور پاس اوت شد!!!
دار و ندار ما همين دو تا وركر بود كه يكيش رو دوئلر كردي!!

:31: الان خیار را من دوئلر نمی کنم که :31: اسکیلاش را برگردوندم به ایم و دادگینگ در آینده هم وقتی پولش به 14000 رسید برمی گردونم به لیدرشیب :31: این یوزر را می خواهم برای فورت ردیف کنم :21:

C0OPeR
11-08-2009, 19:26
الان من باید این لباسا را بخرم چون فکر کنم 1 ماه اینا فقط کوروش باشم چون با یک کارگر تا 1 ماهم نمی شه شهر را تموم کرد البته بگم مشنگ پور هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واگه تاوون هال لول 10 باشه در هر بار 300 تا می تونه بسازه البته فکر کنم با اون لباس ها بشه 340 اینا ساخت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به جای اینکه اینهمه تجزیه تحلیل کنی و اینهمه عدد و رقم تحویل بدی بیا کمک کن !
اون آرش قدیم با کارگر لول 13 تو ساخت و ساز شرکت میکرد ! حالا واسه 5 تا لیبور داری اینهمه محاسبات انجام میدی (مقدار زیادی علامت تعجب)

vitamin2002
11-08-2009, 19:32
به جای اینکه اینهمه تجزیه تحلیل کنی و اینهمه عدد و رقم تحویل بدی بیا کمک کن !
اون آرش قدیم با کارگر لول 13 تو ساخت و ساز شرکت میکرد ! حالا واسه 5 تا لیبور داری اینهمه محاسبات انجام میدی (مقدار زیادی علامت تعجب)

این همه صبر کردین یه 4 - 5 روزم صبر کنی مگه چی می شه :31:
من می خواهم این مشنگ سلطان کارگرا بشه :18::18::18::18:
ولی بدون شوخی برو حساب کن ببین این لباسا چه قدر لیبور اضافه می کنند این لباسا از همه چی واجب تر هستند

SoroudhM
11-08-2009, 19:35
مي ترسم يهو بن بشم!! شر درست بشه!! ممد كه اومد فوندرش مي كنم(مثل قديم!!!)
يك شهري فقط دوتا عضوش مونده بود و قرار بود شهر خواهر ما بشه اين فاندرشون بن شده بود فكر كنم يكماه و نيم طول كشيد تا پاكش كردند بعد وقتي هم پاك ميشه كلاه فاندرو ميزاره اون زير هركي زودتر برداشت:18:

vitamin2002
11-08-2009, 19:45
Gasp13 همین الان از خواب بیدار شد زدم بره بزنتش چه حالی می ده یکی را پس اوت کنی که طرف 8 ساعت خوبیده انرژی 100 داره پس اوت که شد بشه 0 :31: اگه از دوستانی که در سیلور موندند کسی می تونه زود بهش آتاک بده تا این مخل پس اوت بشه و دیگه به کارگرا و لول پایینی ها آتاک نده

vitamin2002
11-08-2009, 20:02
من گفتم این خیار خودش از اون دوئلر ها است
اینم انتقام produeler

vitamin2002
11-08-2009, 20:17
یک کف محکم بزنید با هماهنگی با یک خارجی ( Ricosuave ) از اعضای شهرمون این gasp13 را اول من زدم بعد با چند مین فاصله اون زد و پس اوتش کردیم
ببینید روزگار به چه روزی افتاده که دو تا کاراکتر کارگر این یارو gasp را پس اوت کردیم

مطلق السلطنه
11-08-2009, 20:18
یک کف محکم بزنید با هماهنگی با یک خارجی ( Ricosuave ) از اعضای شهرمون این gasp13 را اول من زدم بعد با چند مین فاصله اون زد و پس اوتش کردیم
ببینید روزگار به چه روزی افتاده که دو تا کاراکتر کارگر این یارو gasp را پس اوت کردیم
فرداست كه دوئلر ها شهر بسازند!!

مطلق السلطنه
11-08-2009, 20:21
باز مديريت اينجا اسپم گير نصب كرده؟؟!!

فرداست كه دوئلر برن كارگري!!!

C0OPeR
11-08-2009, 20:23
حاجی یه زحمتی بکش یه کارگر از همین شهرهای اطراف که میشناسی از قدیمیا هستن بیار .
منم خودم میگردم دنبالش .

ولی بدون شوخی برو حساب کن ببین این لباسا چه قدر لیبور اضافه می کنند این لباسا از همه چی واجب تر هستند باشه بابا ببینم با محاسباتت به کجا میخوای برسی . فعلا که هر کاری ازت خواستیم *** زدی به ما . (شرمنده)
واقعا هادی راست میگفت خارجی ها بازی گروهی رو درک میکنن و از بازی لذت میبرن .

مطلق السلطنه
11-08-2009, 20:25
حاجی یه زحمتی بکش یه کارگر از همین شهرهای اطراف که میشناسی از قدیمیا هستن بیار .
منم خودم میگردم دنبالش .
باشه!! با فوندر كلاب صحبت مي كنم!!

C0OPeR
11-08-2009, 20:27
حاجی zedehal1 رو دعوت کن . از بچه های فرومه دیگه ؟
چرا توی شهر -open for anyone- !!

مطلق السلطنه
11-08-2009, 20:31
چاقال پست هام تاييد نميشه!!!
(اين يكي تاييد شد!!):
1. با فوندر كلاب صحبت مي كنم ببينم چي ميشه!!

حاجی zedehal1 رو دعوت کن . از بچه های فرومه دیگه ؟
چرا توی شهر -open for anyone- !!
نمي دونم والا!! اون 1 چيه آخر يوزرش؟!!

مطلق السلطنه
11-08-2009, 20:36
چاقال راستش خجالتم مياد بگم يه وركر داريم اونم پنج روز ديگه مياد!! بهمون ميخنده!!!

Soldier Pose
11-08-2009, 20:40
اون آرش قدیم
مگه آرش جدید شد؟؟
من علاقه به کار بالا بره این بانک رو برات میسازم زیاد هم به امید مشنگ نباشید سعید همینطوری هست

dracula_killer
11-08-2009, 20:42
آقایون ازتون میخوام که ضد حال رو دعوت نکین...دلیلش رو باید یه روز در کنفرانس یاهو با هم به مشورت بگذاریم....پس خواهشا قبل از برگزاری کنفرانس،از دعوت ضدحال به شدت پرهیز کنین!

dracula_killer
11-08-2009, 20:44
چاقال جان لطف کن اسم خائنین رو کمتر بیار!

مطلق السلطنه
11-08-2009, 20:45
آقایون ازتون میخوام که ضد حال رو دعوت نکین...دلیلش رو باید یه روز در کنفرانس یاهو با هم به مشورت بگذاریم....پس خواهشا قبل از برگزاری کنفرانس،از دعوت ضدحال به شدت پرهیز کنین!
خائن؟؟؟!!! چي كار كرده مگه؟؟!! توي همون شهر باشه به عنوان جاسوس!!

dracula_killer
11-08-2009, 20:47
خائن؟؟؟!!! چي كار كرده مگه؟؟!! توي همون شهر باشه به عنوان جاسوس!!

منظورم از خائن ضدحال نبود!...شخص دیگری رو گفتم

vitamin2002
11-08-2009, 20:49
مگه آرش جدید شد؟؟
من علاقه به کار بالا بره این بانک رو برات میسازم زیاد هم به امید مشنگ نباشید سعید همینطوری هست

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سعید چه طوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
من می خواهم اون لباسا را براش بخرم تا لیبورش بره بالا عوض اینکه شهر تو 1 ماه ساخته بشه در 25 روز ساخته بشه
حالا اگه چاقال بگه همین الان از شهر خارجش می کنم به من فرقی نمی کنه فقط پولا این میون حیف و میل می شه حالا یکی بگه من همین الان خارجش می کنم می یام اونجا بدون لباس :13: ببینم چه قدر می تونه با این لباسا بسازه

مطلق السلطنه
11-08-2009, 20:53
منظورم از خائن ضدحال نبود!...شخص دیگری رو گفتم واضح حرف بزن!! ما كه با كسي دشمني نداريم!! در ضمن چرا ضد حالو دعوت نكنيم؟؟؟!!
===

سعید چه طوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
من می خواهم اون لباسا را براش بخرم تا لیبورش بره بالا عوض اینکه شهر تو 1 ماه ساخته بشه در 25 روز ساخته بشه
حالا اگه چاقال بگه همین الان از شهر خارجش می کنم به من فرقی نمی کنه فقط پولا این میون حیف و میل می شه حالا یکی بگه من همین الان خارجش می کنم می یام اونجا بدون لباس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببینم چه قدر می تونه با این لباسا بسازه
سعيد شهرو بايد يه هفته اي بالا ببريم!!! فقط شما بگيد به فوندر كلاب چي بگم؟؟!! بگم كارگر نداريم؟؟!! (احتمالا مياد ولي نمدونم چه بهونه اي براش بسازم!!)

Soldier Pose
11-08-2009, 20:53
سعید همینطوریه یعنی:
تاکارش عالیه انجام نده با لباس ها و ست های خوب ول بکن نیست

dracula_killer
11-08-2009, 20:56
واضح حرف بزن!! ما كه با كسي دشمني نداريم!! در ضمن چرا ضد حالو دعوت نكنيم؟؟؟!!

شما نداری اما من با کسایی که به بچه های ورلد 9 خیانت می کنن دارم!
در مورده ضد حال هم تو یاهو کنفرانس به همه میگم

Soldier Pose
11-08-2009, 20:56
بچه توی ورلد 6 گفت ای چی میشه ما هم تو دوئل پول خوب بگیریم.
دیدم آخر کار 800 $ داد

vitamin2002
11-08-2009, 21:00
سعید همینطوریه یعنی:
تاکارش عالیه انجام نده با لباس ها و ست های خوب ول بکن نیست

من برای لحظه کاری نمی کنم برین فروم وست را بخونید اول گفته town hall باید ساخته بشه تا لیبور ساخت کاهش بیافته الان چاقال می یاد می گه 5 تا چیزی نیست که به جون ممد :31: 5 تا نیست در کار 2 ساعته و لول 10 شدن town hall هر بار 60 اینا فرق می کنه که فکر کنم حتی اگه 40 تا فرق کنه در 4 روز می شه 2 ساعت در ساخت صرفه جویی کرد
====================
در مورد لباسا هم لباسا ضروری هستند چون لیبور را خیلی می برند بالا
==================
الان در شهر کوروش بانک فعلا مهمتره چون پولا مونده هوا ولی بعد یکی دو لول که برای همه کافی باشه باید حتما town hall اول ساخته بشه

مطلق السلطنه
11-08-2009, 21:01
شما نداری اما من با کسایی که به بچه های ورلد 9 خیانت می کنن دارم!
در مورده ضد حال هم تو یاهو کنفرانس به همه میگم خيانت كردن؟؟! من از ابتداي ورلد نه بودم چند تا خائن ديدم اونم وركر هايي بود ممد آورد ولي در موقع نياز به كمك نيومدن و كورش رو ترك كردن و ما رو با خيار و مشنگ تنها گذاشتن!!!

C0OPeR
11-08-2009, 21:01
1. با فوندر كلاب صحبت مي كنم ببينم چي ميشه!!
دستت درد نکنه حاجی . منم میگردم بلکه از قدیمیا که باهاشون دوست بودم یکی رو پیدا کردم .

چاقال راستش خجالتم مياد بگم يه وركر داريم اونم پنج روز ديگه مياد!! بهمون ميخنده!!!

خدا بزرگه .

مگه آرش جدید شد؟؟
من علاقه به کار بالا بره این بانک رو برات میسازم
منظورم اینه آرش اون قدیما با اون کاراکترش ....
مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چاقال جان لطف کن اسم خائنین رو کمتر بیار!

یکی ما رو روشن کنه !!!

حالا اگه چاقال بگه همین الان از شهر خارجش می کنم به من فرقی نمی کنه فقط پولا این میون حیف و میل می شه حالا یکی بگه من همین الان خارجش می کنم می یام اونجا بدون لباس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببینم چه قدر می تونه با این لباسا بسازه
شما بازی خودتو بکن ! تا الان که هیچ کمکی نکردی از این به بعدشم خودمون یه کاریش میکنیم . حتی اگه یک ماه بشه 2 ماه .

dracula_killer
11-08-2009, 21:04
یکی ما رو روشن کنه !!!

روشن میشی...شما یه ساعت رو مشخص کن که آرش و سعید ویتامین و ممد و حاجی و خودت حتما باشی!

C0OPeR
11-08-2009, 21:07
من برای لحظه کاری نمی کنم برین فروم وست را بخونید اول گفته town hall باید ساخته بشه تا لیبور ساخت کاهش بیافته الان چاقال می یاد می گه 5 تا چیزی نیست که به جون ممد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5 تا نیست در کار 2 ساعته و لول 10 شدن town hall هر بار 60 اینا فرق می کنه که فکر کنم حتی اگه 40 تا فرق کنه در 4 روز می شه 2 ساعت در ساخت صرفه جویی کرد
این حالت برای اوایل بازی هستش که کارگره با لیبور +2 داره ساختمون رو میسازه نه الان که 300 تا لیبور داره .
امیدوارم با این اعداد و ارقامت که واسه خودت جمع و کم میکنی به یه جایی برسی .
فقط باید بگم تو این بازی خیلی از چیزا رندومه و و حتی اگه لیبورت 500000 هم باشه بیشتر از یه حدی نمیسازه حالا برو اون همه پول که میتونه یه شهر رو آباد کنه بده واسه 4 تا دونه لباس . به خدا اگه میدونستم میخوای همچین کارایی بکنی خودم دوباره کاراکتر میساختم .

مطلق السلطنه
11-08-2009, 21:08
سعيد همون جا بمون!! منتظر جواب فوندر كلابم اگه اومد پنج روز ديگه بيا!!!

مطلق السلطنه
11-08-2009, 21:09
این حالت برای اوایل بازی هستش که کارگره با لیبور +2 داره ساختمون رو میسازه نه الان که 300 تا لیبور داره .
امیدوارم با این اعداد و ارقامت که واسه خودت جمع و کم میکنی به یه جایی برسی .
فقط باید بگم تو این بازی خیلی از چیزا رندومه و و حتی اگه لیبورت 500000 هم باشه بیشتر از یه حدی نمیسازه حالا برو اون همه پول که میتونه یه شهر رو آباد کنه بده واسه 4 تا دونه لباس . به خدا اگه میدونستم میخوای همچین کارایی بکنی خودم دوباره کاراکتر میساختم .
بابا چاقال بي خيال شو!! بزار لباس ها رو بخره بعد بياد!! به فوندر كلاب ميل دادم اميدوارم بياد!!

Soldier Pose
11-08-2009, 21:09
روشن میشی...شما یه ساعت رو مشخص کن که آرش و سعید ویتامین و ممد و حاجی و خودت حتما باشی!

الان همه هستند بیا

vitamin2002
11-08-2009, 21:12
سعيد همون جا بمون!! منتظر جواب فوندر كلابم اگه اومد پنج روز ديگه بيا!!!

اگه نمی یاد بگو همین الان از شهر خارجش کنم بیارم اونجا دیگه خسته شدم چون یا من خوب نمی گم و یا شما نمی خواهید درک کنید
هر چی شما بگین می کنم
اگه می خواهین اسکیلای ویتامینم برگردونم بکنم برای کارگر بیارم شهر بسازه :31:
الان پولشم دارم تا 56 تا برگردونم

مطلق السلطنه
11-08-2009, 21:12
الان همه هستند بیا ممد و چاقال نيستند!!
===
ممد چرا هنوز كورش نيومده؟؟!!

dracula_killer
11-08-2009, 21:13
بنده الان این کنفرانس رو گذاشتم....چاقال لطف کن شما هم بیا

vitamin2002
11-08-2009, 21:15
چاقال بیا یاهو

C0OPeR
11-08-2009, 21:19
واقعا شرمنده مهمون داریم . الان هم شام آماده شده شما برین بعد یکی واسه من تعریف کنه :دی
راستی به یکی دو تا کارگر لول 40 تلگرام زدم از قدیم میشناسن منو امیدوارم قبول کنن :دی

saeid.yavary
11-08-2009, 21:21
سه نفر اومدن منو كشتن
4بار باهام دوئل كردم 2تا بردم 2تا باختم سر كار silverminig بودم
برين انتقام بگيرين
saeid67 wins the duel and gains 209 experience points. pscspyderr did not carry any cash and saeid67 walks away without taking any money.

saeid67 wins the duel and gains 157 experience points. jimperix7 did not carry any cash and saeid67 walks away without taking any money

ViriM wins the duel, gains 136 experience points and steals $115 from saeid67.

saeid67 passes out. jimperix7 wins the duel, gains 106 experience points and steals $77 from saeid67.

Gam3r
11-08-2009, 21:29
چند روزی نبودم میبینم که بساط غیبت فراهمه !!

چه خبر از میدل ها ؟

Blue_Ray
11-08-2009, 21:29
من گفتم این خیار خودش از اون دوئلر ها است
اینم انتقام produeler
:18::18:
بابا مگه چند تا ایم گرفتی که اینجوری .............
این بابا ted long که دوئلر هست نتونست بزنش....

منم میخوام روشن شم:31:

Soldier Pose
11-08-2009, 21:34
واقعا شرمنده مهمون داریم . الان هم شام آماده شده شما برین بعد یکی واسه من تعریف کنه
راستی به یکی دو تا کارگر لول 40 تلگرام زدم از قدیم میشناسن منو امیدوارم قبول کنن

هیچی ضدحال ریپورت منو داد و محمود چی هست و دراکولا واسططه شد تا این دوباره برگرده پیش ما

dracula_killer
11-08-2009, 21:36
ممنونم از همگی که اوج دموکراسی رو نشون دادن!
=============================
آقایون مگه با کلاب جنگ نداریم؟

Soldier Pose
11-08-2009, 21:39
نشنیده میگیرم

Gam3r
11-08-2009, 21:40
نشنیده میگیرم

ولی شنیدی که

Soldier Pose
11-08-2009, 21:42
ولی شنیدی که
:دی.......خوندم.

vitamin2002
11-08-2009, 21:44
:18::18:
بابا مگه چند تا ایم گرفتی که اینجوری .............
این بابا ted long که دوئلر هست نتونست بزنش....

منم میخوام روشن شم:31:

42 تا ایم برگردوندم :31: فکر کنم اگه این خیار کاراکترش کارگر نبود بهتر بود :31:

Soldier Pose
11-08-2009, 21:47
بچه ها صفحه قبل تاریخ تولدم بود

مطلق السلطنه
11-08-2009, 22:07
امشب بچه ها اوج دموكراسي و احترام به عقيايد ديگران رو نشون دادن!! لياقت شما همون محموده!!!(منظورم آرشه!!)

=============================
آقایون مگه با کلاب جنگ نداریم؟

فعلا نداريم!! جنگ ما با چانگ آنه!!

C0OPeR
11-08-2009, 22:16
آقا مسنجر من چیزیده هر چی میزنم لاگین کنه اون پیغام 3 گزینه میاد که try again ,....
فقط از طریق سایت مینوم لاگین کنم ! چیکاااار کنمممممممممم مخم چیزید .

راستی یکی درست حسابی بگه جریان چیه ! این دموکراسی حالا چه ربطی به ضدحال و...
روشن کنید مرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
11-08-2009, 22:24
فرداست كه دوئلر برن كارگري!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی باحال اومدی

بابا چاقال بي خيال شو!! بزار لباس ها رو بخره بعد بياد!! به فوندر كلاب ميل دادم اميدوارم بياد!!
چشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soldier Pose
11-08-2009, 22:37
امشب بچه ها اوج دموكراسي و احترام به عقيايد ديگران رو نشون دادن!! لياقت شما همون محموده!!!(منظورم آرشه!!)
نظر لطفه شماست حاجی. :دی
من که موضوع ریپورت ضد حال رو نمیدونستم. ایکاش نمیگفتید. از چه دموکراسی حرف میزنید؟ از دموکراسی که 920 نفر رو کهریزکی که 250 نفر ظرفیت داره میزارند؟ دموکراسی که از ارازل اوباشی که دستگیر کرده بودند در سرکوب معترزان استفاده کردند؟؟ بازم بگم و نوشون بدم.

Soldier Pose
11-08-2009, 22:43
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 6 (4 کاربران و 2 مهمان)
Soldier Pose*, ChaGHaL+, SoroudhM, ZEDEHAL DEGE

C0OPeR
11-08-2009, 22:44
چقدرم روی مدرک و مستندات صجبت میکنه :دی اینا رو از کی شنیدی ؟
آرش تو خودتو بکشی هم چیزی عوض نمیشه . مهم این بود که اون بت شکسته شد و ملت فهمیدن با چه جماعتی طرف هستن .
برای 1000000000 بار این بحث رو تمومش کنید . من که میدونم اینم 2 ساعت دیگه مثل پست های قبلیم پاک میشه ولی تمومش کنید . اه

C0OPeR
11-08-2009, 22:46
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 6 (4 کاربران و 2 مهمان)
Soldier Pose*, ChaGHaL+, SoroudhM, ZEDEHAL DEGE

زشته بابا . خجالت بکش !
تا قبل از این ماحراها که دوستمون بود حالا شده دشمن !

===
برو اون بانک رو بساز دیگه چیکار میکنی پس :دی

Soldier Pose
11-08-2009, 22:51
چقدرم روی مردک و مستندات صجبت میکنه اینا رو از کی شنیدی ؟
و خدا گوگل و اینترنت را آفرید

آرش تو خودتو بکشی هم چیزی عوض نمیشه
میدونم. من از این میسوزم که با اینکه همه چی افشا شده و دروغ های دولت صدا و سیمای میلی معلوم شده هنوز خیلی ها چشم گوششونو بستند.

اینم 2 ساعت دیگه مثل پست های قبلیم پاک میشه ولی تمومش کنید
تا نباشد جاسوسانی مدیران نکنند پاکسازی ها :دی

برو اون بانک رو بساز دیگه چیکار میکنی پس

دادم تا علاقه اش 100 شد بسازه

C0OPeR
11-08-2009, 23:00
و خدا گوگل و اینترنت را آفرید
از این مدرک معتبرتر نبود بدی ؟!
هر چی تو هر سایتی نوشتن تو قبول میکنی و میگی حقیقته ؟ پس اگه اینطوره فار-س -ن-یوز هم حقیقت داره میگه !

دادم تا علاقه اش 100 شد بسازه
تنکیو وری ماچ

Soldier Pose
11-08-2009, 23:03
از این مدرک معتبرتر نبود بدی ؟!
هر چی تو هر سایتی نوشتن تو قبول میکنی و میگی حقیقته ؟ پس اگه اینطوره فار-س -ن-یوز هم حقیقت داره میگه !
من هر سایتی رو قبول نمیکنم. شما باید پیشینه سایت و نگاه کنی + پستهاشو خبر هاشو تو بالاترین هم همه ایا هست.
حال ندارم وگرنه عکسی از قربانی کهریزک میزاشتم تا عمر داری یادت نره

ZEDEHAL DEGE
11-08-2009, 23:05
موضوع کنفرانسو نمیدونستم الان 20 صفحه اخرو خوندم وگرنه تو یاهو صحبت میکردم.ولی فکر نمیکنم این موضوع خیلی نیاز به توضیح داشته باشه و پیچیده باشه.فک میکنم همین کافی باشه .
دیدم یه مدته اقای سولجر شما حرفای سیاسی میزنی علیه رئیس جمهور فعلی ما من تحمل کردم شاید بچه های با سابقه و مورد قبول همه یه جوری جلوی شما رو بگیرن اما دیدم کارت به جایی رسید که بدترین فحشها رو به رئیس جمهور مملکت من میدی(دقیقا یادم نیست چی بود ولی شامل خرمگس و فوضول بود) منم از کوره در رفتم و راپورت شما رو دادم و فکر میکنم هر ادم وطن دوست و با وجدان دیگه ای هم بود این عملو انجام میداد جدا از این که طرفدار کدوم کاندیدا بوده و فکر میکنم حد اقل یک نفر باید اینجا عذر خواهی کنه نظرات مختلفه که اون یه نفر کیه .اگه کافی نیست یا حالا یا فردا شب ساعت 10 تا 11 من یاهو هستم.
zedehalezedehal@yahoo.com
....................................چرا تو ورلد 9 نمیتونم برم؟اولین باره اینجوری میشه بقیه ورلدا میره ولی 9 نمیره!!!

Soldier Pose
11-08-2009, 23:11
آقایون میگن ما از بیت المال استفاده نمی کنیم همه کمک مردمیه.
فرماندار فيروزآباد از استاندار فارس خواست
تامين هزينه اعزام استقبال‌كنندگان احمدي‌نژاد به شيراز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

C0OPeR
11-08-2009, 23:12
....................................چرا تو ورلد 9 نمیتونم برم؟اولین باره اینجوری میشه بقیه ورلدا میره ولی 9 نمیره!!!
من الان ورد 9 هستم !مشکلی هم ندارم
فقط اون کاراکتر تو شهر نزذیک کوروش برای شماست ؟
اگه به خاطر مشکلات 30یا30 و بحث های اینجاست که نمیای پیش بقیه من به نمایندگی ار بقیه معذرت میخوام .
این یه بازیه . اگه با هم اختلاف نظری هم دارید تو این تاپیک جاش نیست .
بار ها به آرش گفتم ولی کو گوش شنوا . به شما هم میگم خواهش میکنم اینجا بحث نکنید و یاهو جای مناسب تریه .

dracula_killer
11-08-2009, 23:14
چاقال بذار یه بار و برای همیشه اینا مشکلشون رو حل کنن

Soldier Pose
11-08-2009, 23:16
بار ها به آرش گفتم ولی کو گوش شنوا . به شما هم میگم خواهش میکنم اینجا بحث نکنید و یاهو جای مناسب تریه .
والا :دی من بحث نمی کنم :دی تک و توک یک چراغ از هزار چراغ روشن میکنم.
و اسپم هم تک و توک میدم ولی به پای ممد نمیرسه:دی

C0OPeR
11-08-2009, 23:21
برادران همکاری کنید تاپیک بره جلو . مقادیری کاربر مخفی در تاپیک مشغول گشت و گذار (بر وزن گشت ارشاد) میباشند :دی
برای فردا برنامه بریزید که چینی ها رو بزنیم . اگه تا فردا زنده بمونم :دی

vitamin2002
11-08-2009, 23:22
اگه به خاطر مشکلات 30یا30 و بحث های اینجاست که نمیای پیش بقیه من به نمایندگی ار بقیه معذرت میخوام .
.

به حساب من تو معذرت نخواه
لازم نکرده !!!!!!!!!!!!
ضمنا پیغام خصوصی بهم گفته به درک اول باید یک عذرخواهی بابت اون بخواهد بعد بیاد با من حرف بزنه فعلا من کسی را به اون نام نه می شناسم و نه می بینم
من بهش توهین نکرده بودم که به من توهین کرد :2:
====================================
سعید اون 4 تا که گفتی بهت آتاک دادند را خیار زورش نمی رسه البته الان خوابیدند وگرنه حتی اگه پس اوت بشم بازم بهش آتاک می دادم

Soldier Pose
11-08-2009, 23:26
از اون یارو که 805$ گرفتم بازم زدمش و 590 $ گرفتم و پس اوت شد

vitamin2002
11-08-2009, 23:27
از اون یارو که 805$ گرفتم بازم زدمش و 590 $ گرفتم و پس اوت شد

کاره اشتباهی کردی باید لباسات را سبکتر می کردی ( از لحاظ اسکیل دوئل ) تا پس اوت نشه و بازم ازش پول می گرفتی

Soldier Pose
11-08-2009, 23:28
دوستان بهتره کد رمز بزاریم که اگه مشکوک شدیم اونا رو بگیم و هر کس و نا کس ندونه:دی

C0OPeR
11-08-2009, 23:29
به من چه اصلا ! ما رو بگو میایم جدا کنیم خودمون کتک میخوریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سعید اون 4 تا که گفتی بهت آتاک دادند را خیار زورش نمی رسه البته الان خوابیدند وگرنه حتی اگه پس اوت بشم بازم بهش آتاک می دادم

به قول حاجی !
منم قراره ورد 10 یه کاراکتر دوئلر بسازم اسکیلاشو بذارم روی construction [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (شوخی :دی)

Soldier Pose
11-08-2009, 23:29
ورلد 9:
jojok wins the duel, gains 138 experience points and steals $46 from ggfthewest.

jojok wins the duel and gains 129 experience points. b11 did not carry any cash and jojok walks away without taking any money

C0OPeR
11-08-2009, 23:30
کاره اشتباهی کردی باید لباسات را سبکتر می کردی ( از لحاظ اسکیل دوئل ) تا پس اوت نشه و بازم ازش پول می گرفتی
پاس اوت بشه هز چی پول داره میرسه بهت تا قرون آخر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soldier Pose
11-08-2009, 23:32

فدای سرت اولین تجربه بود :دی

Soldier Pose
11-08-2009, 23:32
پاس اوت بشه هز چی پول داره میرسه بهت تا قرون آخر
نه بابا!!!!

vitamin2002
11-08-2009, 23:33
به من چه اصلا ! ما رو بگو میایم جدا کنیم خودمون کتک میخوریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به قول حاجی !
منم قراره ورد 10 یه کاراکتر دوئلر بسازم اسکیلاشو بذارم روی construction [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (شوخی :دی)

خوب من چه بکنم مگه عکس دوئل را ندیدی خیار با اون اسکیلای کارگرش طرف را زد و خونریزی شدیدی کرد :31:

vitamin2002
11-08-2009, 23:35
پاس اوت بشه هز چی پول داره میرسه بهت تا قرون آخر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا اونجایی که من میدونم یکی پس اوت بشه پولاش صفر می شه ( اونایی که همراهش است ) ولی به اونی که پس اوت کرده داده نمی شه
البته دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم یک بار یکی را پس اوت کردم ولی همون 1/3 را داد بهم

Soldier Pose
11-08-2009, 23:41
چاقال بازم یکی شبیه تو :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

C0OPeR
11-08-2009, 23:41
ببین آرش دفعه اول 808 دلار گرفت . طبق قاعده دفعه دوم میبایست 538 دلار میگرفت ولی 590 گرفته !
1- یا طرف هر چی پول داشته داده !
2-یا در حال کار بوده کارش تموم شده به پولش اضافه شده و آرش همون 1/3 رو گفته
از این دو حالت خارج نیست :دی ولی در کل پولت 0 میشه .

C0OPeR
11-08-2009, 23:42
چاقال بازم یکی شبیه تو :
خدایا توبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soldier Pose
11-08-2009, 23:43
هر کس به طریقی دل ما میشکند || بیگانه جدا دوست جدا میشکند
بیگانه گر میشکند حرفی نیست || از دوست بپرسید چرا میشکند

vitamin2002
11-08-2009, 23:43
ببین آرش دفعه اول 808 دلار گرفت . طبق قاعده دفعه دوم میبایست 538 دلار میگرفت ولی 590 گرفته !
1- یا طرف هر چی پول داشته داده !
2-یا در حال کار بوده کارش تموم شده به پولش اضافه شده و آرش همون 1/3 رو گفته
از این دو حالت خارج نیست :دی ولی در کل پولت 0 میشه .

خوب طرف کار می کرده یکم به پولش اضافه شده و آرشم 1/3 پولش را گرفته بقیه پولم می سوزه و پول طرف صفر می شه