PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The West ، شاهکاری دیگر از  InnoGames

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

M0h@MmMaD
17-06-2009, 19:52
یکی دیگه از اعضای CC رو clear کردم این چهارمیش بود ! نزدیک تو هم هست محمد فارمش کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

راستی این چه حرکتی بود ؟! جاسوس چرا

چاقال پستم تازه تایید شد ... این همه نوشته بودم بعد دیدم یهو تایید نمیشه !
این لینک پستم :

خب حالا برسیم سر وقت تریبال

اون اسکات رو فرستاده بودم یه حالی و احوالی ازت بکنم :27:
من فعلا تروپم انقدره :
700 اکس
200 ال سی
50 رم
10 راکت
64 اسکات
میدونم که خیلی کمه ولی نوبل من رو که ساختم تروپم رو قوی میکنم بعد یکیو میزنم نوبل میکنم ...

چاقال اینی که گفتی براش 50 تا رم و یه ده تا راکت فردا میفرستم که حسابی والش برسه به 0 و وقتی فارم میکنی کشته ندی :21:

الان اگه بخوام بفرستم خیلی دیر میشه چون شبا قبل از اینکه بخوابم نیرو هام رو میفرستم یه فارم دور که هر موقع از خواب بیدار شدم ده - بیست دقیقه بعد نیرو ها داخل روستا باشم !

من برای نوبلینگ میخوام یه هم ترایبیم رو نوبل کنم ... همونی که اولین اکسه هام رو براش فرستادم و بعد آوردمش توی ترایب تا مقابله به مثل نکنه ! :21:

اسمیتی رو هم لول 17 کردم و 100% تا پس فردا آکادمی دارم

چاقال به نظرت با این پینتم ... این نیروهایی که دارم کافی هست ؟

Haj_Amoo
17-06-2009, 19:53
حاجی تو هم ورلد 38 هستی ؟
بي خيالش شدم. مي خواستم كلا حذفش كنم اما ..
اما الان مي خوام يه كار كنم! ساختمون مركزي رو تا لول 15 بالا مي برم تا امكان پايين آوردن لول ساختمون ها ايجاد بشه! بعد تموم ساختمون ها رو تا لول صفر پايين ميارم! اونوقت ببينم كسي مياد منو نوبل كنه يا نه!!

M0h@MmMaD
17-06-2009, 19:56
بي خيالش شدم. مي خواستم كلا حذفش كنم اما ..
اما الان مي خوام يه كار كنم! ساختمون مركزي رو تا لول 15 بالا مي برم تا امكان پايين آوردن لول ساختمون ها ايجاد بشه! بعد تموم ساختمون ها رو تا لول صفر پايين ميارم! اونوقت ببينم كسي مياد منو نوبل كنه يا نه!!

فقط ریسورس رو بیاری پایین توی ک*ن همه میزاری ... :27:

اگه هم توی روستات نیرو نداشته باشی بعد یه مدت به یه بربری تبدیل میشی و بعد خود سایت روستاتو تا پینت 1.500 رشد میده :31:

Haj_Amoo
17-06-2009, 19:59
فقط ریسورس رو بیاری پایین توی ک*ن همه میزاری ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله؟!

اگه هم توی روستات نیرو نداشته باشی بعد یه مدت به یه بربری تبدیل میشی و بعد خود سایت روستاتو تا پینت 1.500 رشد میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يعني چي؟! اگه سر نزنم اينطور ميشه يا اگه سر بزنم ولي نيرو نداشته باشم اينطور ميشه؟!!

M0h@MmMaD
17-06-2009, 20:01
يعني چي؟! اگه سر نزنم اينطور ميشه يا اگه سر بزنم ولي نيرو نداشته باشم اينطور ميشه؟!!

کلا دیوار رو بیار بالا و روستات رو برای همیشه خالی کن ... هرکی بهت حمله کنه کلی کشته میده و بی خیال میشه ! : دی

بله؟!

روتو اونور کن بی ادب ... !

Haj_Amoo
17-06-2009, 20:06
کلا دیوار رو بیار بالا و روستات رو برای همیشه خالی کن ... هرکی بهت حمله کنه کلی کشته میده و بی خیال میشه ! : دی
اونوقت منجنيق ميارن خرابش مي كنن!! بي خيال تريبال اصلا!

M0h@MmMaD
17-06-2009, 20:12
اونوقت منجنيق ميارن خرابش مي كنن!! بي خيال تريبال اصلا!

با Ram هم میشه دیوار رو پایین آورد

من تا حالا همه بازیهای آنلاین رو بازی کردم ولی هیچ کدومشون مثل تریبال جذاب نبودن ...

من نمیدونم شما چیجوری انقدر از وست خوشتون میاد ! ولی واقعا وست خیلی کسل کننده هست !!

البته شاید برای من اینجوری باشه ... تا حالا هم کلاس ورکر رو انجام دادم هم دوئلر ولی توی هیچ کدومشون نتونستم طاقت بیارم و بازی رو ول کردم !

حالا یه چیز دیگه :

بچه ها پایه هستن همگی ورلد 10 جمع بشیم ؟
کل بچه های 9 ورلد دور هم جمع بشیم ...

Soldier Pose
17-06-2009, 22:07
من تاپیک رو اشتباه اومدم یا شما ؟؟؟؟ :دی

Soldier Pose
17-06-2009, 22:38
آقا اینو نگاه کنید حال ببرید:

C0OPeR
19-06-2009, 11:33
عجب شانسی داریما !! ملت رو ما clear میکنیم بقیه فارم میکنن ! :18:
محمد میبینم که دو تا +2000 پوینتی در نزدیکیت به سر میبرن :21: بهت حمله نکردن ؟

==
نمردیم و یه چیزی پیدا کردیم :27:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Haj_Amoo
19-06-2009, 11:42
يكسري توضيحات ديگه درباره فورت ها(عكس ها رو حتما ببينيد!):

I got this in W5 Thought I would post it here aswell - I really have no clue so I cant answer any q's as of yet

Here is what is required to build the first building upgrades in a SMALL fort:
Headquarters lvl 2: 5 toolbox, 5 saw, 5 map.
Barracks lvl 1: 0 cotton, 0 rolls cloth, 0 hammers, 0 wood, 0 iron rods.
Defensive Barrier lvl 1: 0 wood, 0 barbed wire.
Flag lvl 1: 0 wood, 0 lasso.
Resource Stock lvl 2: resource stock does not require resources.
Gates lvl 1: 0 iron rods, 0 wood, 0 barbed wire.
Duelers Tower lvl 1: 0 iron rods, 0 wood, 0 barbed wire.
Adventurers Tower lvl 1: 0 iron rods, 0 wood, 0 barbed wire.
Soldiers Tower lvl 1: 0 iron rods, 0 wood, 0 barbed wire.
Workers Tower lvl 1: 0 iron rods, 0 wood, 0 barbed wire.

the newest info shows that iron, wood and barbed wire will be neededmore then anything else. I know some of these jobs don't pay alot, butif we rotate between them we should have a nice stockpile when the timecomes to take a fort.

new update:

3 sizes of forts:
* Build a big fort Description Your town needs $ 1600 and 41800 citypoints to construct a fort. This labor intensive project costs you 80energy points.
* Build a medium-sized fort Description Your town needs $ 1200 and36200 city points to construct a fort. This labor intensive projectcosts you 80 energy points.
* Construct a small fort Description Your town needs $ 800 and 24500city points to construct a fort. This labor intensive project costs you80 energy points

If it's same as with the jobs (and i would guess so) then there willcome a big fort south of us just above the ghost town noivilbo, so weshould try to get that first.

edit: in a fort now :)

materials needed: (start saving those up)
headquarters: toolbox, saw, map
barracks: wood, iron rod
protective barrier: wood, barbed wire
flag: wood, lasso
gates: iron rod, wood, barbed wire
towers: iron rod, wood, barbed wire

Will update this when i find out more :)

There will be several towns (maybe 5towns max, can't say for sure)owning the fort, while 1 town "leads" the fort itself. The leading townof the fort is the town who built it.

Barracks
The Barracks in the forts are used as a hotel, except it gives more energy and it only takes 6 hours to sleep.

Resource Stocks
There will be resource stocks where every player can deposit theirproducts for building. The higher level the resource stock is, the moreproducts and money you can store.

HeadQuarters
The headquarters works like the townhall in a town. The higher is goes the easier it is to build other buildings in the fort.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدThere is also a soldier tower, but it doesnt fit in the screenshot

WatchTowers
I don't know much about this feature yet. You are not able to attackother forts in the beta as of yet. We have the workers tower so far,and this is how it looks like: Obviously it's used to defend the fort

Protective Barrier(AKA, The wall;)
There will also be a wall. This can also be upgraded.

THE FLAG
The flag will be the heart of the fort. I am not sure how it works yet, but we'll see in time.

FORT WEAPONS WILL BE SOLD IN THE GUNSMITH <- Currently this is howit is, it may change though. There are also rusty, normal and precisefort weapons, much like the dueling ones.

Haj_Amoo
19-06-2009, 11:43
وسايل مورد نياز براي ساخت فورت:

vitamin2002
19-06-2009, 12:07
این فورت کی می یاد و آیا برای تمامی ورلد ها خواهد بود ؟؟
3 ماهه دارن فورت فورت می کنند پس کی می یاد کشت مارو

Haj_Amoo
19-06-2009, 12:21
این فورت کی می یاد و آیا برای تمامی ورلد ها خواهد بود ؟؟
بله! براي تمام ورلد ها و فقط مي تونم بگم به زودي!!

3 ماهه دارن فورت فورت می کنند پس کی می یاد کشت مارو
بنده به نيابت از ادمين بازي عذر خواهي مي كنم!

Soldier Pose
19-06-2009, 12:25
بازم دینامیت نداد اینو داد:

vitamin2002
19-06-2009, 12:31
بله! براي تمام ورلد ها و فقط مي تونم بگم به زودي!!

بنده به نيابت از ادمين بازي عذر خواهي مي كنم!

بزودی هم شد حرف [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که خیلی منتظر این فورت هستم تنوع زیادی به بازی می دهد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
19-06-2009, 13:14
تشکر فراوان از حاجی بخاطر اطلاع رسانی جامع و کامل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kasra_khan2003
19-06-2009, 13:17
پس این فورت جای شهر های معمولی رو میگیره؟!

یا باید دوباره بریم فورت بسازیم؟!

Haj_Amoo
19-06-2009, 13:19
تشکر فراوان از حاجی بخاطر اطلاع رسانی جامع و کامل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بله؟
===
از فروم چيني ها پيدا كردم! ميگم داشتن درباره شهرمون بحث مي كردن رفتم با مترجم بابيلون ترجمش كردم اين ها شد! كسي ميدونه معنيش چيه؟(بحث ماله يه ماه پيش بود گمونم!)

Cyrus the great offered to abandon city to black hat this also means the cyrus the direction of combat basically over Chang An adjacent to the security of sea city is a very calm in the Urban Basic not to fight us if we are the main enemy is the prototype, big bang. The big bang, the most likely to seek out of the enemy, if the two cities basic 20 district to ensure that peace is not. At the same time games at that time, the manpower shortage started apparent. Recovery of so many of the city, has become a dead city is not our intention. Therefore, we need good management personnel to do a good head of the people. The compilation to win back the old part of a broad context we are trying to find the people. This requires the town of active and responsible persons of the forum to Official Posts recruiting people, and organize the forum within the town. Only provincial town Showing vitality to the more the player. The town of officials to active private contact those drifting and changing, or war, the situation in the town of people to get them back to me. if not all the waste and clear the spy, we must strive for.

Haj_Amoo
19-06-2009, 13:25
در ضمن شهر Prototype دسته چيني هاست! اگه نمي دونيد بدونيد!

M0h@MmMaD
19-06-2009, 13:28
عجب شانسی داریما !! ملت رو ما clear میکنیم بقیه فارم میکنن ! :18:
محمد میبینم که دو تا +2000 پوینتی در نزدیکیت به سر میبرن :21: بهت حمله نکردن ؟

==
نمردیم و یه چیزی پیدا کردیم :27:

با اون بیچاره ها متحد هستم ... یکیشون رنک دو رقمی ورلد 25 هست اون یکی هم یه پا قوله واسه خودش
منم که الان زدم آکادمی بسازه :31: تا سه روز دیگه نوبل من میسازم و بعد سه روز هم اختصاص میدم به نیرو و بعد میپوکونمشون
چاقال اون یارو که کلیرش کردی بازم نیرو ساخته ... بگیر کلیرش کن که دیوارش رو صاف کنم :21: آخه حوصله ندارم الکی نیرو هامو صرف اون بدبخت کنم

===

این فورت هم چه باحاله !
احتمالا همزمان با ورلد 10 میاد تا توی 10 بترکونیم

C0OPeR
19-06-2009, 14:18
چاقال اون یارو که کلیرش کردی بازم نیرو ساخته ... بگیر کلیرش کن که دیوارش رو صاف کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخه حوصله ندارم الکی نیرو هامو صرف اون بدبخت کنم

بنده خدا 42 تا axe بیشتر نداشتش که آسفالتش کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دمش گرم با چه روحیه ای بازی میکنه !
من فکر نکنم تا 4-5 روز دیگه بتونم نوبل بسازم همش در حال پاک سازی اطرافم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M0h@MmMaD
19-06-2009, 14:22
بنده خدا 42 تا axe بیشتر نداشتش که آسفالتش کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دمش گرم با چه روحیه ای بازی میکنه !
من فکر نکنم تا 4-5 روز دیگه بتونم نوبل بسازم همش در حال پاک سازی اطرافم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسکات براش فرستادم ببینم چقدر نیرو دارم ... اگه چیزی نداشت 50 رم و 10 تا راکت و 50 تا ال سی میفرستم براش کلا با خاک یکسان بشه :21:

چاقال تارگت برای فارم نداری ؟ :31:
خیلی به ریسورس نیازمندم ! مخصوصا الان که دارم نوبل من میسازم ... :31:

M0h@MmMaD
19-06-2009, 14:25
چاقال یه سر نیرو هاتو بگو چقدره یکم بخندیم : دی

من امروز پینتم 2.500 میشه ... دیشب یه 900 پینت اومد برای من اسکات فرستاد کل اسکات هاشو کشتم ، بعدش برام رم با 500 تا اکس و 100 تا ال سی فرستادم منم جوری بهش حمله کردم که وقتی نیرو های من به روستای طرف میرسه 1 ثانیه بعد هم نیرو های طرف برسه یعنی نیرو های من اول برسه ... کلی دیوارش رو آوردم پایین و ریسورس دزدیم و کلی هم خندیدم : دی

C0OPeR
19-06-2009, 14:29
اسکات براش فرستادم ببینم چقدر نیرو دارم ... اگه چیزی نداشت 50 رم و 10 تا راکت و 50 تا ال سی میفرستم براش کلا با خاک یکسان بشه :21:

چاقال تارگت برای فارم نداری ؟ :31:
خیلی به ریسورس نیازمندم ! مخصوصا الان که دارم نوبل من میسازم ... :31:
پیدا کردی ما رو هم خبر کن :31:

==

این چه وضعشه ! طرف میاد دوئل میکنه با سلاح سرد منم که الان toughness روی 65 هستش . با سلاح 30-54 هر بار بین 55 تا 70 تا دمیج زد :18:
به این نتیجه میرسیم که اگه شوتینگ یا ویگور طرف از resistance بیشتر باشه اصلا هیچ تاثیری نداره :13:
حاجی فروم وست رو بگرد فرمولی چیزی پیدا نمیشه

M0h@MmMaD
19-06-2009, 14:36
پیدا کردی ما رو هم خبر کن :31:

==

این چه وضعشه ! طرف میاد دوئل میکنه با سلاح سرد منم که الان toughness روی 65 هستش . با سلاح 30-54 هر بار بین 55 تا 70 تا دمیج زد :18:
به این نتیجه میرسیم که اگه شوتینگ یا ویگور طرف از resistance بیشتر باشه اصلا هیچ تاثیری نداره :13:
حاجی فروم وست رو بگرد فرمولی چیزی پیدا نمیشه

من که فارم توپ زیاد دارم :31:
چاقال آخر نیرو هاتو نگفتیا !
بیا در مورد تریبال حرف بزنیم ... وست رو ولش :31:

C0OPeR
19-06-2009, 14:36
چاقال یه سر نیرو هاتو بگو چقدره یکم بخندیم : دی من هر روز حداقل 30-40 تا نیرو رو تو حملات از دست میدم ولی طرف رو آسفالت میکنم

25 Spear fighters
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 35 Swordsmen
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 789 Axemen
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 45 Archers
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 109 Scouts
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 275 Light cavalry
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 37 Rams

M0h@MmMaD
19-06-2009, 14:42
من هر روز حداقل 30-40 تا نیرو رو تو حملات از دست میدم ولی طرف رو آسفالت میکنم

25 Spear fighters
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 35 Swordsmen
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 789 Axemen
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 45 Archers
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 109 Scouts
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 275 Light cavalry
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 37 Rams

خوب شد نیرو هاتو گفتی

نیروی من از برای تو کمتره ! :31:

مثل اینکه زیاد دارم بی احتیاطی میکنم ... باید نیروهامو بیشتر کنم ! :41:

حتی شده خیلی دیر تر روستا نوبل میکنم ولی یه روستایی نوبل میکنم که همه خوابشو ببینن :31:

ZEDEHAL DEGE
19-06-2009, 14:42
عجب اره دیگه شدتاپک تریبال. منم که هیچی سر در نیاوردم چی به چیه چش باز کردم اطرافم دو تا سیصد پوینتی در اومده فک کنم نباس زیاد امیدوار به بقا باشم نه.خودم که 190 پوینتم گفتم که بخندیم با هم به هم .هنوزم تو هیچ گروهی نرفتم تو یکی رفتم دیدم هرکی هرکیه 40 نفر ریختن یه جا ملوم نی کی چی میگه همم که انگلیسی منم که اخر حوصله واسه ترجمه.زدم بیرون.این اموزش بازی ورلد میخواد؟تا خونده بشه؟دارم دانلودش میکنم یه ساعت دیگه تموم میشه زیاد حرف زدم نه؟اخه چن روز بسته بود اینجا همرو یهو خالی کردم.
الان که نیگا کردم یکیشون شد چهارصد پوینتی:2::44:عجب ضد حالی شده این بازی.یکم دوپینگ کنیم:8:دوپس دوپس دوپس.

M0h@MmMaD
19-06-2009, 14:46
عجب اره دیگه شدتاپک تریبال. منم که هیچی سر در نیاوردم چی به چیه چش باز کردم اطرافم دو تا سیصد پوینتی در اومده فک کنم نباس زیاد امیدوار به بقا باشم نه.خودم که 190 پوینتم گفتم که بخندیم با هم به هم .هنوزم تو هیچ گروهی نرفتم تو یکی رفتم دیدم هرکی هرکیه 40 نفر ریختن یه جا ملوم نی کی چی میگه همم که انگلیسی منم که اخر حوصله واسه ترجمه.زدم بیرون.این اموزش بازی ورلد میخواد؟تا خونده بشه؟دارم دانلودش میکنم یه ساعت دیگه تموم میشه زیاد حرف زدم نه؟اخه چن روز بسته بود اینجا همرو یهو خالی کردم.
الان که نیگا کردم یکیشون شد چهارصد پوینتی:2::44:عجب ضد حالی شده این بازی.یکم دوپینگ کنیم:8:دوپس دوپس دوپس.

پینت اصلا مهم نیست

نیرو از همه چیز مهم تره

مثلا من الان یهو دارم رنکم رو 3 رقمی میکنم ولی بعد دوباره میرم سروقت نیرو و دوباره رنکم میاد پایین !

درضمن ، داشتن نیروی حجومی زیاد هم خوب نیست ! چون اکثر کاربر ها دارن حجومی میسازن پس بنابراین خیلی راحت کلیر میشن ... تنها چیزی که این صدق میکنه وقت آزاد و جامپ کردن و حملات به موقع هست

C0OPeR
19-06-2009, 14:47
خوب شد نیرو هاتو گفتی
نیروی من از برای تو کمتره ! :31:
مثل اینکه زیاد دارم بی احتیاطی میکنم ... باید نیروهامو بیشتر کنم ! :41:
حتی شده خیلی دیر تر روستا نوبل میکنم ولی یه روستایی نوبل میکنم که همه خوابشو ببینن :31:

فکر کردی اون دو نفر ساکت میشنن تو هر کاری دلت خواست بکنی ! :21:
احتمالا از ارایب میترسن وگرنه تا الان زنده نبودی :31:
امار یه فارم خوب رو بده شدیدا احتیاج دارم :10:

M0h@MmMaD
19-06-2009, 14:50
فکر کردی اون دو نفر ساکت میشنن تو هر کاری دلت خواست بکنی ! :21:
احتمالا از ارایب میترسن وگرنه تا الان زنده نبودی :31:
امار یه فارم خوب رو بده شدیدا احتیاج دارم :10:

من یه فارم خیلی خیلی خفن دارم که متاسفانه تولید آهنش نصف تولید چوب و خاکش هست ... :41:

دو سه تا فارم هم دارم که کسی فارمشون نمیکنه و روزی فوقش بتونم 3 کیلو ازشون ریسورس بردارم :31:

این بقلیام هم منو بد بخت کردن ! صبح ساعت 8 پا میشم فارم کنم !! دیروز ساعت 10 پا شده بودم روستا رو اسکات میکردم همین که ال سی میفرستادم توی فاصله 20 دقیقه روستارو خالی میکردن نامردا :27:

ZEDEHAL DEGE
19-06-2009, 14:59
دوئلا به من که حال داده فعلا14 تا دوئل کردم همرو بردم.ولی دیگه به زور میتونم کوئست رد کنم اخه همرو رو دوئل گذاشتم:31::2::8::41:
چه احساسات متضاد ضد حالی.نمیدونم باس خوشحال باشم یا ناراحت:31:

M0h@MmMaD
19-06-2009, 15:01
دوئلا به من که حال داده فعلا14 تا دوئل کردم همرو بردم.ولی دیگه به زور میتونم کوئست رد کنم اخه همرو رو دوئل گذاشتم:31::2::8::41:
چه احساسات متضاد ضد حالی.نمیدونم باس خوشحال باشم یا ناراحت:31:

اینجا تاپیک تریباله چرا در مورد وست حرف میزنی ؟ :27:

ZEDEHAL DEGE
19-06-2009, 15:05
این فارم چیچیه؟همون روستاهایی که روشون عکس معدن و مزرعه اینا هست؟به چه دردی میخوره؟
من 70 تا نیزه دار درس کردم واسه دفاع خودشون دفا میکنن یا باید بفرستمشون به مختصات روستام واسه دفاع؟

M0h@MmMaD
19-06-2009, 15:09
این فارم چیچیه؟همون روستاهایی که روشون عکس معدن و مزرعه اینا هست؟به چه دردی میخوره؟
من 70 تا نیزه دار درس کردم واسه دفاع خودشون دفا میکنن یا باید بفرستمشون به مختصات روستام واسه دفاع؟

فارمم به روستایی گفته میشه ازش ریسورس میدزدیم ! :31:

یه آموزش بازی رو بخون کارت راه میفته ... در مورد سوال هم بگم که خودشون به صورت خودکار توی همون روستایی که هستن دفاع میکنن

Soldier Pose
19-06-2009, 15:15
ول کنید دیگه اینجا تاپیک وست نه تریبال.
این محمد سیستمش مثل مغزش داغونه حالیش نمیشه که[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

M0h@MmMaD
19-06-2009, 15:18
ول کنید دیگه اینجا تاپیک وست نه تریبال.
این محمد سیستمش مثل مغزش داغونه حالیش نمیشه که[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

تو بری سبزی هاتو پاک کن :27:

Soldier Pose
19-06-2009, 15:21
تو بری سبزی هاتو پاک کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
بیا اینم اثابتش که میگم مخش مشکل داره :دی

ZEDEHAL DEGE
19-06-2009, 15:24
:14:خوب چه اشکالی داره ؟در هر دو مورد صحبت بشه؟به جای اینکه تو تاپک اصلیش از غریبه ها بپرسیم از رفقامون :4::25:میپرسیم.
دیگه ویرایش نمیکنم قول میدم فق خاستم اضافه کنم یه چیز خنده دار که بخندیم یارو بود گفتم 400 امتیازی شد حالا نیگا کردم 500 امتیازی شد بخندیم.:37::19:

ZEDEHAL DEGE
19-06-2009, 15:30
ایمیل که فلا ----- مومن تلفن هم که مشغول اینترنت بنده خدا یاهو هم که به طریق اولا فیلتره.

Soldier Pose
19-06-2009, 15:32
موبایل
یاهو هم میشه کار کرد خواستی بهت بگم
ایمیل هم میشه از جیمیل استفاده کرد :دی

C0OPeR
19-06-2009, 16:58
اینو اسکاتش کردم xD

چرا فروم شهر اینقدر ساکته !؟ آتش بس اعلام شده ؟ یه نفر از اونور نقشه پا شده اومده اینجا با من دوئل کرد 6 دلار ازم گرفت D:

Haj_Amoo
19-06-2009, 17:55
اين يارو فوندر مركزي شهر هاي سيلور كجاست؟ از ديروز بهش ميل زدم ميخوام شمشير بخرم جواب نميده! عجب!
===
چاقال يه فرمول بود! نمي دونم كجا ديدمش! پيداش كردم به شما هم ميگم!

M0h@MmMaD
19-06-2009, 18:01
اینو اسکاتش کردم xD

چرا فروم شهر اینقدر ساکته !؟ آتش بس اعلام شده ؟ یه نفر از اونور نقشه پا شده اومده اینجا با من دوئل کرد 6 دلار ازم گرفت D:

فعلا هنوز شغل ها معلوم نشده

ترایب توی وضعیت معلق هستش ...

C0OPeR
19-06-2009, 18:07
چاقال يه فرمول بود! نمي دونم كجا ديدمش! پيداش كردم به شما هم ميگم!
مرسی حاجی جون ! اگه اینطوری باشه که تو پست قبلی گفتم اصلا ارزش نداره رو resistance کار کنی ! منتظرم xD

فعلا هنوز شغل ها معلوم نشده

ترایب توی وضعیت معلق هستش ...
فروم وست رو میگم نه تریبال

M0h@MmMaD
19-06-2009, 18:15
فروم وست رو میگم نه تریبال

تو هرچی بگی من تریبالی برداشت میکنم ! : دی

Haj_Amoo
19-06-2009, 18:18
چاقال اين فرمولي هست كه توي فروم چيني ها پيدا كردم . آدرس:

فرمول:

Gun * function(Shooting) * Function(1*Reflex+0.5*Toughness) = Dmg
Sword * function(Vigor) * Function(1*Toughness+0.5*Reflex) = Dmg

Soldier Pose
19-06-2009, 18:21
حاجی یکم ساده تر توضیح بده چی هست؟

M0h@MmMaD
19-06-2009, 18:24
از دست فرمول های فیزیک راحت شدیم باید فورمول های وست رو حل کنیم !

ZEDEHAL DEGE
19-06-2009, 19:25
بنده همینجا اعلام میکنم مادر جاننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننن این چینیا کی هستنننننننننننننن چه رنکایی دارن این ادرسو ز کجا اوردی حاجی؟
کسی پستونک منه ندیده؟این یارو تو تاپک تریبال به داش محمد میگه جواب این بچه رو بده باز بگو برین اونجا سوال کنین.

M0h@MmMaD
19-06-2009, 19:38
بنده همینجا اعلام میکنم مادر جاننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننننننننننننننننننن ننننننننن این چینیا کی هستنننننننننننننن چه رنکایی دارن این ادرسو ز کجا اوردی حاجی؟
کسی پستونک منه ندیده؟این یارو تو تاپک تریبال به داش محمد میگه جواب این بچه رو بده باز بگو برین اونجا سوال کنین.

جــان ؟

داداشی شما فکر نمیکنی یهم غلط املاییات زیاده ؟ :31:

به خدا چشمم کور شد این ننننننننن رو دنبال کردم تا ببینم کجا تموم میشه تا بقیشو بخونم ! :31:

کی جرات کرده به شخص شخیص بنده حرف ناروایی بزنه ؟ :27:

Soldier Pose
19-06-2009, 19:39
کی جرات کرده به شخص شخیص بنده حرف ناروایی بزنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
من میتونم :دی

M0h@MmMaD
19-06-2009, 19:41
من میتونم :دی

تو فرق میکنی ! :31:

Soldier Pose
19-06-2009, 19:42
دینامیت می خوااااااااااااااااااام

Haj_Amoo
19-06-2009, 19:45
تنها چيزي كه از اين فرموله فهميدم اينه كه وقتي يه ميلي با شما دوئل ميكنه فقط اسكيل Toughness تاثير گذار نيست بلكه اسكيل رفلكس هم مهمه. مي دونيم كه مجموع دميج اسلحه بعلاوه شوتينگ يا ويگور منهاي Resistance دميج نهايي رو مشخص ميكنه. بعبارت ديگر؛ اگر رفلكس شما 50 باشد و Toughness شما 100 و يك دوئلر ميلي با شما دوئل كند از دميج آن دوئلر 125 دميج كم مي شود يعني نيمي از اسكيل رفلكس و تمام اسكيل Toughness. اين قضيه در دوئلر هاي فاير به صورت بر عكس صدق مي كند يعني تما اسكيل رفلكس و نيمي از اسكيل Toughness!!!
===
البته من خودم مطمئن نيستم درست گفته باشم!!

Soldier Pose
19-06-2009, 19:46
حاجی بیا تو یاهو کارت دارم :دی

M0h@MmMaD
19-06-2009, 19:47
تنها چيزي كه از اين فرموله فهميدم اينه كه وقتي يه ميلي با شما دوئل ميكنه فقط اسكيل Toughness تاثير گذار نيست بلكه اسكيل رفلكس هم مهمه. مي دونيم كه مجموع دميج اسلحه بعلاوه شوتينگ يا ويگور منهاي Resistance دميج نهايي رو مشخص ميكنه. بعبارت ديگر؛ اگر رفلكس شما 50 باشد و Toughness شما 100 و يك دوئلر ميلي با شما دوئل كند از دميج آن دوئلر 125 دميج كم مي شود يعني نيمي از اسكيل رفلكس و تمام اسكيل Toughness. اين قضيه در دوئلر هاي فاير به صورت بر عكس صدق مي كند يعني تما اسكيل رفلكس و نيمي از اسكيل Toughness!!!
===
البته من خودم مطمئن نيستم درست گفته باشم!!

به به !!

من فقط اون علامت تعجب آخر جملت رو فهمیدم ! :31:

Soldier Pose
19-06-2009, 19:48
به به !!

من فقط اون علامت تعجب آخر جملت رو فهمیدم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
باز میگه من عقل کلم :دی
بیا تو فقط اونو فهمیدی :دی

M0h@MmMaD
19-06-2009, 19:54
باز میگه من عقل کلم :دی
بیا تو فقط اونو فهمیدی :دی

نه که تو خیلی فهمیدی !

Soldier Pose
19-06-2009, 19:55
نه که تو خیلی فهمیدی !
من اولاشو فهمیدم+ وسطا + آخرا =))

*alimachal*
19-06-2009, 20:40
چاقال اين فرمولي هست كه توي فروم چيني ها پيدا كردم . آدرس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفرمول:

Gun * function(Shooting) * Function(1*Reflex+0.5*Toughness) = Dmg
Sword * function(Vigor) * Function(1*Toughness+0.5*Reflex) = Dmg
سلام این function دیگه چیه

M0h@MmMaD
19-06-2009, 20:58
مقدار دمیجی هست که میزنی

اولی برای فایرام و دومی برای اسلحه های ملی هست

Haj_Amoo
19-06-2009, 21:04
اين فرموله خرابه! همچي رو توي هم ضرب مي كنه!! با اين حساب من بايد الان سه چهار هزارتايي دميج بزنم!!

vitamin2002
19-06-2009, 21:39
جــان ؟

داداشی شما فکر نمیکنی یهم غلط املاییات زیاده ؟ :31:

به خدا چشمم کور شد این ننننننننن رو دنبال کردم تا ببینم کجا تموم میشه تا بقیشو بخونم ! :31:

کی جرات کرده به شخص شخیص بنده حرف ناروایی بزنه ؟ :27:

می خواستم چند تا فحش بدم بهت ولی گفتم حیف به این کاربر ویتامین جونم :31:

*alimachal*
19-06-2009, 22:50
اين فرموله خرابه! همچي رو توي هم ضرب مي كنه!! با اين حساب من بايد الان سه چهار هزارتايي دميج بزنم!!
منم میگم خرابه
فکر کنم منظورشون اینجوری باشه
Gun + function ( Shooting ) - Function ( Reflex + 0.5 * Toughness ) = Dmg
Sword + function ( Vigor ) - Function ( Toughness + 0.5 * Reflex ) = Dmg
ولی باز نفهمیدم Function چیه؟ مقدار دمیج اسلحه ها که برا Gun و Sword هستش نه Function
ولی تو این فرمول اثری از Appearance و Tacitic نیست! همچنین Dodging و Aim! اونا هم برا دوئل مهمند

مارو یادت نمیاد علی ؟
ٌworld 2 the-west رو میگی دیگه اونجا 2 تا از دشمنای عقده ای یه هفته دم شهرمون تکون نمی خوردن فقط 24 ساعته می خوابیدن آخه من چند بار اکثر شهرشونو زده بودم بعدش تا من بیدار میشدم منو Pass out می کردن تا 48 ساعت تموم میشد میخوستم برم سراغشون ولی مثل همیشه خواب بودند بعد به ساعت نمی کشید که دوباره Pass Out میشدم تو یه هفته 4 بار Pass Out شدم به بقیه بچه ها هم گفتم با هیچ کس تو اون یه هفته دوئل نکردند از محاسبه مالیات ها هم خسته شده بودم این shimiaiii چند بار مالیات رو نداد من گفتم ولش کن بذار مالیاتو کم کنیم تو قبول نکردی 2 بار بیرونش کردی اونم چند بار به من میل زد که هر چی داشتم ریختم تو خزانه ولی کلاً اعصاب برام نمونده بود
:41:
ولی یه هفته بعدش پشیمون شدم که اکانتمو دیلیت کردم الآن هم با اکانتی که تو امضام می زنم تو ورلد های 1 تا 5 البته به طور حرفه ای 1 رو ادامه میدم

Soldier Pose
19-06-2009, 22:51
دوستان یک تعداد اکانت دارم که در عمر خیریه وقف شما میکنم
همشون هم :
+20 +40 هستند

ZEDEHAL DEGE
20-06-2009, 05:35
غلط املایی کجا بو؟بردم پیش معلم املامون گف تو که غلط املایی نداری فق یه خط جدید اکتشافیدی .
ولی واقا غلط املایی داشتم؟؟؟ببینم اینا رو میگی که قرمز کردم؟اینجوری واسه تخلیص مینویسم مثل همون
i am که مینویسن im بر فرز داثتم جولو بگیه چرا زایع میگنی:43:.

M0h@MmMaD
20-06-2009, 08:25
می خواستم چند تا فحش بدم بهت ولی گفتم حیف به این کاربر ویتامین جونم :31:

بی ادب

فحش چیه ؟ :31:

منم میگم خرابه
ولی باز نفهمیدم Function چیه؟ مقدار دمیج اسلحه ها که برا Gun و Sword هستش نه Function
ولی تو این فرمول اثری از Appearance و Tacitic نیست! همچنین Dodging و Aim! اونا هم برا دوئل مهمند

ٌworld 2 the-west رو میگی دیگه اونجا 2 تا از دشمنای عقده ای یه هفته دم شهرمون تکون نمی خوردن فقط 24 ساعته می خوابیدن آخه من چند بار اکثر شهرشونو زده بودم بعدش تا من بیدار میشدم منو Pass out می کردن تا 48 ساعت تموم میشد میخوستم برم سراغشون ولی مثل همیشه خواب بودند بعد به ساعت نمی کشید که دوباره Pass Out میشدم تو یه هفته 4 بار Pass Out شدم به بقیه بچه ها هم گفتم با هیچ کس تو اون یه هفته دوئل نکردند از محاسبه مالیات ها هم خسته شده بودم این shimiaiii چند بار مالیات رو نداد من گفتم ولش کن بذار مالیاتو کم کنیم تو قبول نکردی 2 بار بیرونش کردی اونم چند بار به من میل زد که هر چی داشتم ریختم تو خزانه ولی کلاً اعصاب برام نمونده بود
:41:
ولی یه هفته بعدش پشیمون شدم که اکانتمو دیلیت کردم الآن هم با اکانتی که تو امضام می زنم تو ورلد های 1 تا 5 البته به طور حرفه ای 1 رو ادامه میدم

اونجا که ما بعدا زدیم در کونشون گذاشتیم :31:

وقتی تو هم رفتی محمد هم رفت ( رنک دو دوئل ورلد یک ) ولی بعد یه مدت دلش تنگ شده و برگشت ولی تو همونجا موندی و نیومدی :31:

منم که فعلا توی هیچ ورلدی نیستم و دارم آماده میشم برای ده !

دوستان یک تعداد اکانت دارم که در عمر خیریه وقف شما میکنم
همشون هم :
+20 +40 هستند

اکانت منه ؟ :31:

غلط املایی کجا بو؟بردم پیش معلم املامون گف تو که غلط املایی نداری فق یه خط جدید اکتشافیدی .
ولی واقا غلط املایی داشتم؟؟؟ببینم اینا رو میگی که قرمز کردم؟اینجوری واسه تخلیص مینویسم مثل همون
i am که مینویسن im بر فرز داثتم جولو بگیه چرا زایع میگنی:43:.

ها .... ؟

ZEDEHAL DEGE
20-06-2009, 09:45
:24:گفتم من نیگا کردم غلطی ندیدم شاید منظورت این خلاصه نویسیای منه؟اینکه مثلا فقط رو مینویسم فق یا گفت رو مینویسم گف یا واقعا رو مینویسم واقا مثل زبان انگلیسی که i am رو مینویسن im .بعدشم گفتم بر فرض غلط املائی داشتم جلو بچه ها ضایع نکن که.:19:دوباره رو این پستم شرح بزنم؟

Haj_Amoo
20-06-2009, 09:53
منم میگم خرابه
وقتي دوئل ميكني دو حالت پيش مياد: يا جايي كه هدف گرفتي مي خوره يا نمي خوره! ايم و دودگينگ توي خوردن و نخوردن تاثير دارن! حالا وقتي خورد اين فرموله ميگه كه چه قدر مي خوره! تاكتيك و آپارنس هم اينطور كه هادي ميگفت فقط روي جاخالي دادن تاثير داره!
كلمه Function هم اضافي هست!

C0OPeR
20-06-2009, 11:08
دستت درد نکنه حاجی xD
پس با این حساب اون طرفی که با من دوئل کرد حداقل ویگورش بین 90 تا 100 بود !

Soldier Pose
20-06-2009, 11:35
اکانت منه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
نه
smbb
reza-x2
max-payne
Adam-Koshll
ir-dgm

M0h@MmMaD
20-06-2009, 11:42
نه
smbb
reza-x2
max-payne
Adam-Koshll
ir-dgm

خب اینا هم یوزر منه دیگه :31:

نیما بهت داد ؟ :27:

kasra_khan2003
20-06-2009, 18:39
سلام، چرا گاهی که لول آپ میشی، بهت به جای 3تا اسکیل جدید، 4 تا میده؟!

vitamin2002
20-06-2009, 19:42

این امکان نداره مگر اینکه در بعضی از کویست ها بهت اسکیل می ده شاید کویستی رفتی که بهت اسکیل اضافی داده تا اونجایی که به خاطر دارم یکی نداده تا حالا 2 تا که یادمه

M0h@MmMaD
20-06-2009, 20:00

ببین هرچی سریع تر لول آپ کنی اسکیل بیشتری بهت میده

مثلا من اوندفعه توی لول 30 بودم که سر 6 ساعت لول آپ کردم و 10 تا اسکیل داد

یه بار هم یه هفته طول کشید تا لول آپ کنم و یه اسکیل داد

logos
20-06-2009, 20:05

قسمت اولش درسته منم سر 12 ساعت از 37 رفتم 38 ، 6 تا اسکیل داد اما فکر کنم قسمت دوم حرفش اشتباه است

M0h@MmMaD
20-06-2009, 20:08
قسمت اولش درسته منم سر 12 ساعت از 37 رفتم 38 ، 6 تا اسکیل داد اما فکر کنم قسمت دوم حرفش اشتباه است

اوندفعه به من یک اسکیل داد که ... !!
آها ! توی ورلد ها اسکیل هایی که میده در ساعت فرق میکنه ... درسته ؟ :27:

Haj_Amoo
20-06-2009, 20:19
اينطور كه خيلي خوب ميشه!
===
فوندر شهري كه من داخلش هستم ميل زده ميگه شما ايراني هستي؟ خيلي عجيبه! منم گفتم بله. چرا عجيبه؟
ميگه برام جالب بود. راستي شما چرا توي انتخابات اشوب راه انداختيد؟!!!(شايد بد ترجمه كردم) اينم ميلش:

I just think that's really interesting that's all. Whats your take on this whole election mess?
به نظرتون چي جوابش بدم؟

logos
20-06-2009, 20:50
اوندفعه به من یک اسکیل داد که ... !!
آها ! توی ورلد ها اسکیل هایی که میده در ساعت فرق میکنه ... درسته ؟ :27:

به لولت هم بستگی داره البته

Soldier Pose
20-06-2009, 20:55
خب اینا هم یوزر منه دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

نیما بهت داد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
عجب :دی
همه برای ورلد 2 هست من وقت نمی کنم برسم

kasra_khan2003
20-06-2009, 21:18

منم همین فکر رو کردم!

البته بخش دوم رو نمیدونم.

تا حالا پیش نیومده که یه هفته طول بکشه لول آپ بشم تا ببینم چند تا اسکیل میده.

M0h@MmMaD
20-06-2009, 21:19
عجب :دی
همه برای ورلد 2 هست من وقت نمی کنم برسم

من یه زمانی به این یوزر هایی که الان دست تو هست نصف شهر رو پر کرده بودم :31:

اينطور كه خيلي خوب ميشه!
===
فوندر شهري كه من داخلش هستم ميل زده ميگه شما ايراني هستي؟ خيلي عجيبه! منم گفتم بله. چرا عجيبه؟
ميگه برام جالب بود. راستي شما چرا توي انتخابات اشوب راه انداختيد؟!!!(شايد بد ترجمه كردم) اينم ميلش:

به نظرتون چي جوابش بدم؟

بگو من برادر موسوی هستم ! :31:

vitamin2002
20-06-2009, 21:21
یعنی در وست اگر زود زود لول آپ بشیم اسکیل اضافی می ده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!111

M0h@MmMaD
20-06-2009, 21:23
یعنی در وست اگر زود زود لول آپ بشیم اسکیل اضافی می ده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!111

آره دیگه سعید :21:

Soldier Pose
20-06-2009, 22:04
سعید باور نکن این باز چت زده :دی
با وحید+ وحید+هومن+محمد بلتسر یکجا افتادن رفتن چت بازی :د ی

logos
20-06-2009, 22:48
اره البته بسته به لولت زمان بندیش فرق میکنه

چی میگی خیلی خفن شده!!! اسکیل اضافی خیلی حال میده
اما فکر نکنم بدون پریمیو بشه زمان خوبی بدست اورد
البته واسه کسی که هم دوئل میکنه هم کار خوب داره احتمالش بالاس

M0h@MmMaD
21-06-2009, 08:05

اولا هومن و وحید آرتاس غایب بودن ولی جاشونو سعید و بهزاد پر کردن :21:

دوما اینکه ما تاپیک رو فقط 76 صفحه جلو بردیم .... همین ! :31:

vitamin2002
21-06-2009, 09:35
اره البته بسته به لولت زمان بندیش فرق میکنه

چی میگی خیلی خفن شده!!! اسکیل اضافی خیلی حال میده
اما فکر نکنم بدون پریمیو بشه زمان خوبی بدست اورد
البته واسه کسی که هم دوئل میکنه هم کار خوب داره احتمالش بالاس

ببین این چرت و پرت ها را نگو می دونم این ممد بی مخ :31: مخت را زده که در تاپیک سرکار بزارین ولی من را نمی تونی سرکار بزاری چون من انگلیسیم نسبتا خوبه و اون اوایل بازی رفتم تمامی قوانین و اسرار و راز های موجود در تاپیک و ... را خوندم
به همه دوستان هم بگم چنین چیزی امکان نداره در هر لول آپ شدن 3 اسکیل و یک آتریبیوت می ده
این حرفا به خاطر ممد بیمخه که به مخ چند تا دوستا رفته که بیایید سرکار بزاریم مخ منم می خواست بزنه دید که نمی تونه
ممد بی مخ :31: خیلی اصطلاح خوبی شد به نظرم برو یه کاربری به این نام باز کن :31::27::21:

vitamin2002
21-06-2009, 10:30
ببین این چرت و پرت ها را نگو می دونم این ممد بی مخ :31: مخت را زده که در تاپیک سرکار بزارین ولی من را نمی تونی سرکار بزاری چون من انگلیسیم نسبتا خوبه و اون اوایل بازی رفتم تمامی قوانین و اسرار و راز های موجود در تاپیک و ... را خوندم
به همه دوستان هم بگم چنین چیزی امکان نداره در هر لول آپ شدن 3 اسکیل و یک آتریبیوت می ده
این حرفا به خاطر ممد بیمخه که به مخ چند تا دوستا رفته که بیایید سرکار بزاریم مخ منم می خواست بزنه دید که نمی تونه
ممد بی مخ :31: خیلی اصطلاح خوبی شد به نظرم برو یه کاربری به این نام باز کن :31::27::21:

انگار ممد جونم ناراحت شده فقط شوخی بود

i love you mammad:31:

logos
21-06-2009, 11:43

:31::31:
اما خداییش کار ممد بی مخ:39: نبود اومدم دیدم ممد داره چرت میکه منم گفتم کمکش کنم
اقا عجب اسمی گذاشتی رو ممد :27:
ممد جون ناراحت نشیا!!!!!!!!!!!!!!!1:10:

Soldier Pose
21-06-2009, 12:29
این یعنی شما رفتین باز سیگاری کشیدین زده به مختون

Haj_Amoo
21-06-2009, 14:44
اهه! دوباره كوزه گر در كوزه افتاد؟!

ZEDEHAL DEGE
21-06-2009, 15:48
این وست چش شده؟20 بار خواستم برم تو ورد هی میگه.
Error:

The session has expired!
قبلا هم میگف ولی فق یه بار.

ZEDEHAL DEGE
21-06-2009, 23:38
خودم راهشو پیدا کردم از یه پنجره جدید اینترنت اکسپلور وارد بازی شدم دیگه ارور نداد اخ که چقد خوابم میاددددددد z z z ها چی میگفتم؟اها اره دیگه درس شد.zzz

logos
22-06-2009, 11:20
نظرتون در مورد عکس زیر چیه ؟؟؟

hadi_gamer
22-06-2009, 15:12
نظرتون در مورد عکس زیر چیه ؟؟؟
معععععععععععععععععع این برای خودته؟
عجب خرشانسی هستی؟من بیشتر از 50 ساعت کار کردم تا پرچم رو به دست بیارم.

logos
22-06-2009, 15:53
معععععععععععععععععع این برای خودته؟
عجب خرشانسی هستی؟من بیشتر از 50 ساعت کار کردم تا پرچم رو به دست بیارم.

اره من نمیدونم چرا این اکانتم تو پیدا کردن پرچم شانس داره
کلا 5 یا 6 بار 2 ساعته کار کردم 2 بارش 1 پرچم داد ایندفه هم 2 تا:31:
یعنی با 12 ساعت کار 4 تا پرچم ا

C0OPeR
22-06-2009, 18:16
اره من نمیدونم چرا این اکانتم تو پیدا کردن پرچم شانس داره
کلا 5 یا 6 بار 2 ساعته کار کردم 2 بارش 1 پرچم داد ایندفه هم 2 تا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی با 12 ساعت کار 4 تا پرچم ا
منم یه اکانت داشتم (از همونایی که بن شد) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر کاری رو دو ساعت انجام میدادم آیتمش رو میداد ولی حیف بن شد

SoroudhM
22-06-2009, 20:19
میشه عکسش رو بذاری؟
از کدوم کار گرفتی؟
من تو ورلد 6 trader بودم فكر كنم از كار معامله با سرخپوستان پارت يك رو پيدا كردم البته ورلد رو ترك كردم:(

Haj_Amoo
22-06-2009, 20:43
منم یه اکانت داشتم (از همونایی که بن شد) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر کاری رو دو ساعت انجام میدادم آیتمش رو میداد ولی حیف بن شد
برنامه بن شدن چطوريه؟ شما جهار تا يوزر داشتي بن شدن امكان داره يكيش رو بر گردونه؟ يا بعد از يه مدت از بن در بياره؟!

Haj_Amoo
22-06-2009, 21:42
توي ورلد يك كسي لول 100 شده؟

C0OPeR
22-06-2009, 22:14
برنامه بن شدن چطوريه؟ شما جهار تا يوزر داشتي بن شدن امكان داره يكيش رو بر گردونه؟ يا بعد از يه مدت از بن در بياره؟!
درخواست نکردم ! اطلاع هم ندارم این کار رو میکنن یا نه

C0OPeR
22-06-2009, 23:00
SaEiD disbands your tribe [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد آماده باش در فکر یه حمله اساسی به تو هستم :21:

Soldier Pose
22-06-2009, 23:08
نه حمله نکن تازه بزور پول جمع کردیم

C0OPeR
22-06-2009, 23:16
تریبال رو میگم بابا D:

logos
22-06-2009, 23:27
SaEiD disbands your tribe [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد آماده باش در فکر یه حمله اساسی به تو هستم :21:

اقا تقصیر سعید نبود این مود عوضی در ترایب رو تخته کرد :27:

C0OPeR
23-06-2009, 00:11
قبل از اینکه ورد38 بیاد چه تبلیغات و چه سروصدایی راه انداخته بودن تا همه ایرانی ها یه جا جمع شن
هنوز دو سه هقته نگذشته دو بار ترایب نابود شد معلوم نیست کی به کیه به نظرم بریم یه ترایب خارجی بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vitamin2002
23-06-2009, 09:48
این چینی ها واقعا عقلشون کار نمی کنه لول 62 اومده لول 38 را می زنه خودشم از کجا اومده از اون طرف دنیا اومده الانم افتاده به همه افراد سیلور اسنیک در کلیه شهر ها یکی یکی پس اوتشون می کنه خودشم با چه سلاحی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با سلاح 6 لول پایینتر از خودش که نشون می ده پریمیوم است من تا حالا در هر ضربه 110 تا بالا نخورده بودم اونم از سلاح های سرد بود ( تاقنسم کمه ) حالا این اومده 24 لول پایینش را زده :13: باید 48 ساعت بعد وقتی از پس اوت در میام ببینم رفته به شهرش یا مونده این طرف تا یکی یکی بزنه :13: مرتیکه عوضی :31:
البته خوب شد خودم می خواستم پس اوت بشم ولی می خواستم چند تایی تجربه بگیرم بعد پس اوت کنم برم به راحتی 48 ساعت کار کنم

Haj_Amoo
23-06-2009, 11:42
خب بريز توي بانك!

این چینی ها واقعا عقلشون کار نمی کنه لول 62 اومده لول 38 را می زنه خودشم از کجا اومده از اون طرف دنیا اومده الانم افتاده به همه افراد سیلور اسنیک در کلیه شهر ها یکی یکی پس اوتشون می کنه خودشم با چه سلاحی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با سلاح 6 لول پایینتر از خودش که نشون می ده پریمیوم است من تا حالا در هر ضربه 110 تا بالا نخورده بودم اونم از سلاح های سرد بود ( تاقنسم کمه ) حالا این اومده 24 لول پایینش را زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید 48 ساعت بعد وقتی از پس اوت در میام ببینم رفته به شهرش یا مونده این طرف تا یکی یکی بزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مرتیکه عوضی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته خوب شد خودم می خواستم پس اوت بشم ولی می خواستم چند تایی تجربه بگیرم بعد پس اوت کنم برم به راحتی 48 ساعت کار کنم
اين يارو يه مدت با من درگير بود!!

C0OPeR
23-06-2009, 11:43
lol ما با این یارو زندگی کردیم مخصوصا حاجی xD
کلا چینی ها یه سری افراد عقده ای هستن ! قبلا من کلی عکس از دوئل های چینی ها با 25 لول پایینتر از خودشون گذاشتم
به هر حال اینها متحدان میدلتون هستن و هر چند وقت باید یه کمکی بکنن ! مثل چند وقت پیش که atom-west یا نیلرو اومده بودن .
فورت هم که بزودی میاد . اینا میخوان قدرت رو در دست بگیرن .

vitamin2002
23-06-2009, 12:33
lol ما با این یارو زندگی کردیم مخصوصا حاجی xD
کلا چینی ها یه سری افراد عقده ای هستن ! قبلا من کلی عکس از دوئل های چینی ها با 25 لول پایینتر از خودشون گذاشتم
به هر حال اینها متحدان میدلتون هستن و هر چند وقت باید یه کمکی بکنن ! مثل چند وقت پیش که atom-west یا نیلرو اومده بودن .
فورت هم که بزودی میاد . اینا میخوان قدرت رو در دست بگیرن .

غلط کردن قدرت را به دست بگیرند
الان تمامی اسکیل هام را برگردوندم به شوتینگ و ایم و اپرنس :21::27:
شوتینگم 86
ایمم 72
اپرنسم 43
تاکتیکم 72
دادگینگم 34
رفلکس 24
به غیر اینا اسکیلی ندارم :31: :5: فکر نکنم قدرتم به این یارو برسه ولی تمامی افراد میدیل ها را می تونم الان به راحتی بزنم :31: :21::27: البته به جز سلاح های سرد :2:

C0OPeR
23-06-2009, 12:44
تاکتیکم 72
با پریمیوم دیگه ؟!
اون 24 تا رفلکس واسه چیه ؟!

vitamin2002
23-06-2009, 13:26
با پریمیوم دیگه ؟!
اون 24 تا رفلکس واسه چیه ؟!

تاکتیک با پرمیوم هست
اون 24 تا رفلکس را زدم تا یکم کم آسیب ببینم در دوئل های سلاه سرد البته به اضافه 16 می شه با یک کلاه دیگه :31: که اولین دوئلم را با کلاه فنسی می کنم و وقتی جونم کم شد کلاه را عوض می کنم و با اونی که رفلکسم را می کنه 40 می رم دوئل و کم آسیب می بینم :31:به نظرت اون رفلکس ها را هم بر گردونم ؟؟ من که فکر می کنم باعث می شه کمتر آسیب ببینم

Haj_Amoo
23-06-2009, 13:52
تاكتيك من بدون پرميوم با لباس هنگام دوئل 78 هست!

C0OPeR
23-06-2009, 14:01
من در حال حاضر(با لباس) 65 تا toughness و 30 تا reflex دارم با این حال وقتی با هم لول خودم با سلاح سرد دوئل میکنم حدود 10-15 تا دمیج میزنه ! یعنی طبق فرمولی که حاجی گذاشت resistance من الان 80 هستش . پس ویگور طرف مقابل به علاوه دمیج اسلحه باید حدود 90-100 باشه . حالا به نظرت اون 24 تا رفلکس اگه روی shooting یا dodge بود بهتر نبود !
البته این نظر شخصی من هستش نظر حرفه ای ها رو هم بپرسی بهتره .

Haj_Amoo
23-06-2009, 14:16
البته این نظر شخصی من هستش نظر حرفه ای ها رو هم بپرسی بهتره .
شما خودت از حرفه اي ها هستي...!!

C0OPeR
23-06-2009, 15:11
شما خودت از حرفه اي ها هستي...!!
چاکرم حاجی . من در مقابل شما چیزی نیستم xD
کم پیدایی حاجی یه چندتا عکس از دوئل های جدیدت نمیذاری D:

Haj_Amoo
23-06-2009, 15:21
کم پیدایی حاجی یه چندتا عکس از دوئل های جدیدت نمیذاری D:
شهري كه الان داخلش هستم كم تر اهل جنگ و دعواست! الان با يه شهر درگيرن كه 4 ساعت فاصله دارن منم بيكارن نيستم چهار ساعت برم اونجا برگردم!
اين دوئل موقع دفاع:

واين موقع حمله:

Haj_Amoo
23-06-2009, 15:26
ميگم اگه دودگينگ مون خيلي زياد باشه طرف مقابل هرطرف كه هدف بگيره نمي خوره؟

Soldier Pose
23-06-2009, 15:38
چاقال جان این چه امضاییه :دی
بیا امضای منو بزار حال کن

C0OPeR
23-06-2009, 15:41
میبینم که هنوز دست به اسلحت خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم آخرین نفری که به من حمله کرد

hamid_wairless
23-06-2009, 15:46
سلام دوستان :

من یا بهتره بگم ما ( من و چندتا از دوستام ) قصد داریم یه گیم سرور قوی تو ایران راه بندازیم .

از کلیه دوستان اهل گیم و بخصوص گیم های آنلاین می خوام که هر ویژیگی که یه گیم سرور چه از لحاظ سخت

و چه نرم افزاری باید داشته باشه و همچنین موارد ضعف و کاستی که تا حالا با اون تو گیم سرور های ایران و

خارج با اون مواجه بودن رو واسم ایمیل کنن با تشکر از تمام دوستان .....:10::11:

به امید یه گیم سرور ایرانی اما مطرح در سطح جهان .

hamid.wireless@gmail.com

C0OPeR
23-06-2009, 15:51
ميگم اگه دودگينگ مون خيلي زياد باشه طرف مقابل هرطرف كه هدف بگيره نمي خوره؟
بله حاجی فکر کنم همینطوره چون وقتی طرف aim بالایی داشته باشه و طرف مقابل dodge پایین هر طرف بزنه میخوره پس برعکس این قضیه هم باید صدق کنه .

چاقال جان این چه امضاییه :biggrin:
بیا امضای منو بزار حال کن
والا ما هر چی میذاریم 3 سوت حذف میشه چاره ای به جز این نداشتم xD
امضای تو هم خیلی باحاله دمت گرم D:

vitamin2002
23-06-2009, 15:58
پس من این رفلکس را بزارم روی دادگینگ بهتره ؟؟؟؟ یا بمونه همون رفلکس بهتره ؟؟؟ و یا به کدوم بزارم ؟؟؟
من در دوئل ها آسیب زیادی می بینم به همین خاطر گذاشتم روی رفلکس دیدم زیاد فرق نکرد حالا موندم چه کار کنم
البته دوئل هام را خیلی فقت ها می برم ضمنا به هیچ وجه تا حالا هم ردیفم را نزدم و همیشه بالای خودم رو زدم تا تجربه زیادی بدهد اگر نگاه کنی رنک 123 دوئلم و تا حالا 102 دوئل کردم البته این 102 دوئل تقریبا 30 تا اینا مال اوایل بود که ریخته بودم کارگرا را می زدم دی

Haj_Amoo
23-06-2009, 16:17
بله حاجی فکر کنم همینطوره چون وقتی طرف aim بالایی داشته باشه و طرف مقابل dodge پایین هر طرف بزنه میخوره پس برعکس این قضیه هم باید صدق کنه .
اگه تاكتيك و دودگينگ موقع دوئل يه كار مي كنن پس بهتر نيست من فقط روي يكيشون كار كنم؟

C0OPeR
23-06-2009, 16:47
اگه تاكتيك و دودگينگ موقع دوئل يه كار مي كنن پس بهتر نيست من فقط روي يكيشون كار كنم؟
دقیقا نمیدونم حاجی ولی درک خودم رو اینطوری میتونم بگم :
کلا dodge فقط برای جاخالی دادن هستش و نقطه مقابل aim
tactic و appearance نقش اساسی در دوئل رو دارن یعنی اولین موئلفه های تایین کننده هستن
فرق کسی که این دو تا اسکیل رو داره با کسی که نداره مثل یه فرد آموزش دیده با مبتدی هستش
مثلا یه فرد قدرتمند (ویگور) با یک چاقوی خفن (اسلحه) با اینکه میدونه کجا باید بزنه (ایم) نمیتونه یه فرد آموزش دیده (تاکتیک) رو بزنه . یا یه فرد آموزش دیده مهاجم (appearance) طوری حمله میکنه که طرف مقابل که این مهارت رو نداره غافلگیر میشه و نمیتونه کاری انجام بده . که ما به صورت جاخالی اون رو میبینیم .
اگه یادت باشه حاجی اون زمانی که کوروش بودیم یکی با appearance خیلی بالا به ما حمله میکرد و ما فقط یکی دو تا اتک میتونستیم بهش بزنیم و با اینکه اون نه aim داشت نه shooting همه اتک هاش به ما میخورد و دمیج بالایی هم میزد .
نمیدونم مفهوم رو رسوندم یا نه و البته نمیدونم درست گفتم یا نه xD

vitamin2002
23-06-2009, 16:51
حالا اسکیل های من در تاکتیک و اپرنس نسبتا خوبه پس این 24 تا اسکیل را بزارم یه دادگینگ ؟؟؟
من آخرش نفهمیدم دی

Haj_Amoo
23-06-2009, 19:37
نكته اي به نظرم رسيد!
تمام اين پخش اسكيل ها موقع دوئل بايد به صورت عدد در بيان كه بشه با استفاده از اون عدد تعيين كرد كه جاخالي داده بشه يا نه تير به هدف بخوره يا نه و اگه خور چه قدر دميج بزنه. در واقع رايانه فقط عدد حاليش هست و فقط با عدد مي تونه قضاوت كنه ولي مهارت چيزي نيست كه بشه به صورت عدد نشونش دادن. من مي تونم بگم مهارت زيادي دارم ولي نمي تونم بگم 20 تا مهارت دارم. ولي در وست اين مهارت غير قابل شمارش شمرده ميشه. پس بايد مهارت به همراه جاخالي و هدفگيري و ويگور و مقاومت همه در يك معادله قرار بگيرن كه حاصلش اين ها رو مشخص كنه:
1. احتمال به هدف خوردن و نخوردن تير
2. مقدر دميجي كه موقع برخورد حاصل ميشه
فرمول قبلي كه از فروم چيني ها پيدا كرده بودم در مورد آپارانس و تاكتيك چيزي نداشت. ما فرمولي لازم داريم كه اين دو تا هم داخلش باشن.
با توجه به اون يارويي كه فقط روي آپارانس كار كرده بود و هيچ اسكيلي روي شوتينگ و ايم نذاشته بود ولي كلي ميزد ميشه گفت كه هر اسكيلي كه روي آپارانس يا تاكتيك بره مقداري هم روي اسكيل هاي ديگه تاثير ميزاره اما چه مقدار نمي دونم!!

حالا نميدونم فهميديد چي گفتم يا نه!!!

C0OPeR
23-06-2009, 19:59
حاجی منم گشتم فرمولی براش پیدا نکردم .
فقط بعضی جاها صحبت هایی شده بود .

در واقع رايانه فقط عدد حاليش هست و فقط با عدد مي تونه قضاوت كنه ولي مهارت چيزي نيست كه بشه به صورت عدد نشونش دادن. من مي تونم بگم مهارت زيادي دارم ولي نمي تونم بگم 20 تا مهارت دارم.
منظور من از مهارت همون tactic و appearance هستش و نسبت این دو تا در موقع دوئل محاسبه میشه !
البته همیشه همه چیز به صورت اعداد مشخص وارد نمیشه و ممکنه برخی مواقع عامل شانس یا مقادیر تصادفی هم دخیل باشه
مثلا تو بازی erepublik قسمت جنگش (پارسال - الان رو نمیدونم) تقریبا مثل دوئل در وست بود و به جز قابلیت ها یک متغیر دیگه هم وجود داشت که میزان اون به صورت تصادفی تعیین میشد(البته زیاد تاثیری نداشت ولی در جنگ های برابر این عامل تعیین کننده بود)

Haj_Amoo
23-06-2009, 21:38
شانس مارو باش!!

Soldier Pose
23-06-2009, 21:45
بچه ها لول آپ شدم تو ورلد 6:
لول: 40
لول دوئل: 65
بلک کت منتظرم باش دارم میام

C0OPeR
23-06-2009, 21:45
شانس مارو باش!!
منم یه بار خر پیدا کردم حاجی ! دقیقا همین کار بود یادمه D:

Soldier Pose
23-06-2009, 21:46
حاجی این چه امضاییه .
اون یارو کیلویی چنده؟

Haj_Amoo
23-06-2009, 21:53
حاجی این چه امضاییه .
اون یارو کیلویی چنده؟
چشه مگه؟
كدوم يارو؟
===
شهر پروتوتايپ دست چيني هاست با اين وجود هنوز ليست متحداش همونطوره!

Soldier Pose
23-06-2009, 21:58
هیمن آقاهه.
همونی که اشک تماسح میریزه

C0OPeR
23-06-2009, 22:33
اون یارو کیلویی چنده؟
هم قیمت سیب زمینی xD

C0OPeR
23-06-2009, 23:47
چرا این فاندرا شهرهای سیلور جواب نمیدن !! دو روز پیش به شهر اصلی گفتم دعوت کن واسه خرید هنوز تلگرام رو باز نکرده !
دیدم جواب نداد به یه شهر دیگه که همون آیتم رو داره تلگرام زدم اونم هنوز جوابی نداده !

C0OPeR
24-06-2009, 00:14
واقعا جالبه ! کم کم دارم شک میکنم که بازی درست نوشته شده یا نه !
عکس زیر : اولین دو ساعت کار با لیبور 2 و لاک 0 درصد

در حالی که بیشتر از دو هفته میشه که من grave robber رو باز کردم و فقط در طول این مدت که حداقل روزی 2 تا 4 ساعت کار میکردم فقط و فقط 1 باز یک اسلحه با قیمت 1500 دلار پیدا کردم
در حال حاضر لیبور 31 البته لاک 90 درصد هستش

Haj_Amoo
24-06-2009, 10:01
هیمن آقاهه.
همونی که اشک تماسح میریزه
وقتي اونقدر بزننت كه تو روز روشن خورشيد رو انكار كني اونوقت مي فهمي اين شخص شخيص كيه!!

vitamin2002
24-06-2009, 10:10
کی گفته فقط می شه با آدما دوئل کرد ؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب الان با یکی دوئل کردم که بهم 556 ضربه زد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی نتونستم سرش را از بدنش جدا کنم بچسبونم به دیوار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم از دوئلم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمی دونم چرا این روزا بلاهاس آسمانی من را می گیره اون از اون چینی 24 لول بالا با اون سلاح خفنش اینم از این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ZEDEHAL DEGE
24-06-2009, 11:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:39::39::39::39::39::39: ببخشید یه لحظه کرنتلمو ا دس دادم .
:37::37:آخی تفلک چرا همچی شدی؟

C0OPeR
24-06-2009, 11:49
الان رکورد کتک خوردن دست تو افتاد . یه دفعه از یه گرگ 368 تا دمیج خوردم البته پاس اوت هم شدم D:
محمد هم چون تراپر بود زیاد از این بلا ها زیاد سرش میومد (حقش بود) D:

dracula_killer
24-06-2009, 12:57
سلام به همگی
میگم حاجی نمیشه منو به همون کوروش دعوت کنی؟...مردم از بس آوارگی کشیدم....این بیرون هم که هر چیزی قیمتش 4 برابره و چیزی نمیشه خرید...پدرم در اومده!

Haj_Amoo
24-06-2009, 13:01
سلام به همگی
میگم حاجی نمیشه منو به همون کوروش دعوت کنی؟...مردم از بس آوارگی کشیدم....این بیرون هم که هر چیزی قیمتش 4 برابره و چیزی نمیشه خرید...پدرم در اومده!
اگه اينترنت كار كنه چشم!

Haj_Amoo
24-06-2009, 13:06
عكس يه دوئل از صفحه 491 بيرون كشيدم!

ZEDEHAL DEGE
24-06-2009, 13:10
اقا تو تریبال دیدم همسایم سه برابر من پیشرف کرده چاره را در شکستن موازین اخبازی (اخلاقی):31:دیدم و یه شهر کوچولو موچولو اون اطراف ساختم ولی وقتی خواستم یکم اهن بفرستم واسه اون یکی نمیدونم از کجا فهمید دو تاشهر دارم:19::9: گف نمیشه باس 24 ساعت صبر کنم.حالا شما میدونین چیکا باس کرد تا بشه ؟:46:

vitamin2002
24-06-2009, 14:06
الان رکورد کتک خوردن دست تو افتاد . یه دفعه از یه گرگ 368 تا دمیج خوردم البته پاس اوت هم شدم D:

:31: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما اینیم
من رکورد می زنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در دومین ساعت کاری تونستم کلش را از بدنش جدا کنم و بچسبونم به دیوار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من پس اوت نشدم چون هیلسم 1010 است :31::21::27: فردا از پس اوت این چینی در میام ولی باید زود برم دوئل اینا تا دوباره پس اوت بشم چون بهش تلگرام زدم و چند تا بد و بی راه گفتم :31: و گفتم انتقام می گیرم اونم در جواب گفت هر 48 ساعت منو خواهی دید :18:
به همین خاطر قبل اون خودم باید برم به جون این میدیل ها بیافتم تا هم تجربه بگیرم و وقتی موتی کم شد بزنم پس اوت بشم و بهش بگم به همین خیال باش ... :31:

C0OPeR
24-06-2009, 14:57
از من میشنوی تو این ورد با چینی جماعت درنیفت ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی از بروبچ یک دعوتنامه بفرسته رفتم خرید دوباره برگردم xD

C0OPeR
24-06-2009, 16:28
چه عجب بالاخره بعد از اینهمه مدت صدای ناله ما به گوش اینا رسید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Haj_Amoo
24-06-2009, 16:56
فوندر پروتوتايپ خودش رو زده به كوچه حسن چپ نمي خواد لو بده كه چانگ آنيه!!

Haj_Amoo
24-06-2009, 18:13
آقايون لباس يا كلاه يا كفش خوب با قيمت كمتر از 4000 دلار براي يك دوئلر ميلي دفاعي لول 36 سراغ ندارين؟

Gam3r
24-06-2009, 19:10

منه بدبخت یا هی روی سرم بمب میترکید یا اینکه گاو شاخم میزد میمردم !

عكس يه دوئل از صفحه 491 بيرون كشيدم!

وحید آرتاس اون موقع خوره دوئل بود !
اون موقع از یه شهر رنک یک رقمی ( فکر کنم 3 ) ازش دعوت میکردن بیاد توی شهر ! :31:

اقا تو تریبال دیدم همسایم سه برابر من پیشرف کرده چاره را در شکستن موازین اخبازی (اخلاقی):31:دیدم و یه شهر کوچولو موچولو اون اطراف ساختم ولی وقتی خواستم یکم اهن بفرستم واسه اون یکی نمیدونم از کجا فهمید دو تاشهر دارم:19::9: گف نمیشه باس 24 ساعت صبر کنم.حالا شما میدونین چیکا باس کرد تا بشه ؟:46:

من الان روستا دومم رو گرفتم
خیلی حال میده
خیلی مفت گرفتمش
توی اولی 1.600 تا تبر زن ، 500 تا ال سی ، 60 تا رم و 10 تا منجنیق دارم توی دومی هم که الان دقیقا 24 ساعت میشه که گرفتمش 200 تا شمشیر زن با 200 تا نیزه دار با 50 تا کماندار ساختم :21:

dracula_killer
24-06-2009, 19:31
حاجی اینترنتت درست نشد؟

hadi_gamer
24-06-2009, 20:28
آقايون لباس يا كلاه يا كفش خوب با قيمت كمتر از 4000 دلار براي يك دوئلر ميلي دفاعي لول 36 سراغ ندارين؟
به نظر من پولت رو الکی خرج نکن.بالاخره باید آیتمهای اصلی دوئلر میلی رو بخری.
دوتاش رو الان میتونی بخری فکر کنم. fancy felt hat و brown shawl رو میتونی بخری الان.بعدش پول جمع کن برای لباس و کفش که حدود 18000 تا جفتش میخواد.

vitamin2002
24-06-2009, 21:03
من به جای براوون بلو را خریدم ( blue shawl ) به نظرم بلو از براوون بهتره

hadi_gamer
24-06-2009, 21:32
من به جای براوون بلو را خریدم ( blue shawl ) به نظرم بلو از براوون بهتره
یعنی چی بهتره؟
بهتر معنی نداره.هر لباس برای یه کاری خوبه.برای دوئل کردن دوئلر میلی brown shawl بهترین شال هست.

vitamin2002
24-06-2009, 21:39
من دوئلر سلاح فایر هستم فکر کنم بلو شال برام بهتر باشه

vitamin2002
24-06-2009, 21:44
هادی من الان 25 تا اسکیل روی رفلکس دارم و پولش را دارم تا همش را برگردونم به نظرت برگردونم بهتر و یه نه ؟؟ دوستان هاجی و .. پیشنهاد دادند روی دادگینگ بزارم بهتر از رفلکس است نظرت چیه ؟؟
اسکیلام را هم چند پست قبل نوشتم البته تعدادی به شوتینگ اضافه کردم ( تقریبا 6 - 9 تا )

hadi_gamer
24-06-2009, 21:52
هادی من الان 25 تا اسکیل روی رفلکس دارم و پولش را دارم تا همش را برگردونم به نظرت برگردونم بهتر و یه نه ؟؟ دوستان هاجی و .. پیشنهاد دادند روی دادگینگ بزارم بهتر از رفلکس است نظرت چیه ؟؟
اسکیلام را هم چند پست قبل نوشتم البته تعدادی به شوتینگ اضافه کردم ( تقریبا 6 - 9 تا )
به نظر من 10 تا dodging بذار 10 تا aim و 5 تا هم appearance .
برای دوئلر فایرآرم هم black shawl بهتره.

Soldier Pose
24-06-2009, 22:13
چه عجب بالاخره بعد از اینهمه مدت صدای ناله ما به گوش اینا رسید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'

:19::19::19::19:
به من صلاح های لول بالا (40) میده اما دینامیت نمیده...........

vitamin2002
24-06-2009, 22:13
به نظر من 10 تا dodging بذار 10 تا aim و 5 تا هم appearance .
برای دوئلر فایرآرم هم black shawl بهتره.

در مورد اینکه می گی بلک شال خوبه من نمی تونم قانع بشم چون بلک 1 اپرنس و 2 تا تاکتیک بیشتر از بلو داره ولی در عوض بلو هم 1 ایم و 1 شوتینگ بیشتر اره
و ایم و شوتینگ فکر کنم بیشتر تاثیر گذارترند در دوئل البته نمی دونم شاید اشتباه می کنم
دلیلت را بگی ممنون می شم

vitamin2002
24-06-2009, 22:18
الان ست دوئلم اینا است
1 ) black coat
2 ) brown boots
3 ) fancy felt hat
4 ) blue shawl
البته این کت را خریدم ولی بعد اینکه 429 تا تجربه به دست بیارم می تونم بپوشم چون لول 40 می خواهد

ZEDEHAL DEGE
24-06-2009, 23:10
ارههههههه؟:hmm:

C0OPeR
25-06-2009, 13:28
jتو ورد 5 با اینکه اتربیوت ها رو روی دکس گذاشتم ولی فعلا نفر دهم leadership هستم D:
هادی جان بهترین لباسای این کلاس رو میگی ؟ الان خودت از چی استفاده میکنی
من فقط اون neckband تو رو دارم

hadi_gamer
25-06-2009, 13:40
jتو ورد 5 با اینکه اتربیوت ها رو روی دکس گذاشتم ولی فعلا نفر دهم leadership هستم D:
همونایی که من پوشیدم بهترینهاش هست فعلا.lincoln top hat و fancy tie و black leather jacket و fancy boots
اون کلاه سرخپوستی هم چیز خوبیه.میخوام بخرمش.

C0OPeR
25-06-2009, 14:12
همونایی که من پوشیدم بهترینهاش هست فعلا.lincoln top hat و fancy tie و black leather jacket و fancy boots
اون کلاه سرخپوستی هم چیز خوبیه.میخوام بخرمش.

ممنون (خیلی گرون تموم میشه واسم):31:
حالا چرا fancy boots کفش هستش که به leadership اضافه کنه .

logos
25-06-2009, 15:17

منم با لول 18 رنک 18 leadership هستم تو و1 :دی

Baltaza
25-06-2009, 17:57
دوستان لول 40 شدم بلک کوت هم صاحب شدم :دی
لول دوئل 65 :دی 25 لول از لول خودم بالا تر :دی

dracula_killer
25-06-2009, 18:18
بچه ها کمک...وقتی لاگین می کنم می گه سرور فعال نیست!...یه روزه که نمی تونم برم بالا!!!...کمککککککک!!!

hadi_gamer
25-06-2009, 18:45
ممنون (خیلی گرون تموم میشه واسم):31:
حالا چرا fancy boots کفش هستش که به leadership اضافه کنه .
آخه لیدرشیپ کفش درست حسابی نداره.فقط همون کفش مشکی هست که 4 تا اضافه میکنه و بیشترینش هم همونه ولی من باهاش حال نمیکنم.fancy boot هم 2 تا به لیدرشیپ اضافه میکنه چون 2 تا به کریزما اضافه میکنه ولی کلی اسکیل دیگه هم اضافه میکنه و برای دوئل هم خوبه.میتونی کفشهای دیگه رو هم ببینی ولی من با این حال میکنم.
به زودی dancer set رو میخرم.:27:

hadi_gamer
25-06-2009, 18:45
منم با لول 18 رنک 18 leadership هستم تو و1 :دی
ای بابا شماها لیدرشیپ رو هم خز کردید.:13:

dracula_killer
25-06-2009, 20:18
کسی نبود جواب منو بده؟!!

hadi_gamer
25-06-2009, 20:26
کسی نبود جواب منو بده؟!!
سرور 9 خرابه...

logos
25-06-2009, 21:10
ای بابا شماها لیدرشیپ رو هم خز کردید.:13:
بیشین بینیم :10:! یه مدت من از این بازی کنار کشیدم و تو بحرش نبودم همه خفن شدن ! ورلد جدید کی میاد ؟؟؟
اما به نظر من شوتینگ بهتره شاید سرعتش تو وسطای کار کم بشه (بین لول 14 تا 24) اما بعدش خوب میشه , ,و بعد اینکه کارهای اصلی باز شدن بقیه اسکیلهارو میشه رو اسکیلهای دیگه دوئل قرار داد

سرور 9 خرابه...

سالمه چرا شایعه پراکنی میکنی

من امروز زدم با 2 نفر دوئل کنه مطمئن بودم جفتشونو خفن میزنم بعد که ریپورتارو دیدم معلوم شد اون 2تا منو خفن زدن و پس اوت شدم:31:

Haj_Amoo
25-06-2009, 22:31
من امروز زدم با 2 نفر دوئل کنه مطمئن بودم جفتشونو خفن میزنم بعد که ریپورتارو دیدم معلوم شد اون 2تا منو خفن زدن و پس اوت شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عكسي بزار بلكه بخنديم شاد شيم!!

C0OPeR
25-06-2009, 22:34
آخه لیدرشیپ کفش درست حسابی نداره.فقط همون کفش مشکی هست که 4 تا اضافه میکنه و بیشترینش هم همونه ولی من باهاش حال نمیکنم.fancy boot هم 2 تا به لیدرشیپ اضافه میکنه چون 2 تا به کریزما اضافه میکنه ولی کلی اسکیل دیگه هم اضافه میکنه و برای دوئل هم خوبه.میتونی کفشهای دیگه رو هم ببینی ولی من با این حال میکنم.
به زودی dancer set رو میخرم.:27:
نظرت راجع به این چیه ؟ البته من چون دوئل هم میکنم همون fancy boot رو میپسندم :27:
+7 Construction
+6 Toughness
+8 Reflex
+8 Leadership

ای بابا شماها لیدرشیپ رو هم خز کردید.
جان ؟ :31:
من اگه اتربیوت رو روی دکس نذاشته بودم که الان تو 3 تای اول بودم (ورد5)

ست دنسر میخوای چیکار ؟ :31:
بیا پیش ما کازینو شهر بهت نیاز شدید داره حقوق خوبی هم میگیری :27:

C0OPeR
25-06-2009, 22:41
بیشین بینیم :10:! یه مدت من از این بازی کنار کشیدم و تو بحرش نبودم همه خفن شدن ! ورلد جدید کی میاد ؟؟؟
اما به نظر من شوتینگ بهتره شاید سرعتش تو وسطای کار کم بشه (بین لول 14 تا 24) اما بعدش خوب میشه , ,و بعد اینکه کارهای اصلی باز شدن بقیه اسکیلهارو میشه رو اسکیلهای دیگه دوئل قرار داد

سالمه چرا شایعه پراکنی میکنی

من امروز زدم با 2 نفر دوئل کنه مطمئن بودم جفتشونو خفن میزنم بعد که ریپورتارو دیدم معلوم شد اون 2تا منو خفن زدن و پس اوت شدم:31:

من امروز black top hat رو خریدم و لیبورم تو grave robber شد 53 ولی بازم آیتم نداد خدا لعنت کنه هر چی برنامه نویسه با این بازی نوشتنشون .

شوتینگ ؟ به نظرم خیلی از بازی عقب میفتی ولی در آینده خفن میشه . حالا با کدوم کلاس ؟

ورد 10 مطمئن باشید من از 10 نفر اول دوئل خارج نمیشم :27: (همه ی اسکیل ها روی dodge) :18:

عكسي بزار بلكه بخنديم شاد شيم!!
حاجی آواتارتیم :31: اصل خندست با فتوشاپ درست کردی یا ویندوز مدیا پلیر :27:

Haj_Amoo
25-06-2009, 22:49
من امروز black top hat رو خریدم و لیبورم تو grave robber شد 53 ولی بازم آیتم نداد خدا لعنت کنه هر چی برنامه نویسه با این بازی نوشتنشون .
به گمونم به خاطر اون چهار تا يوزر هنوز هم دارن تنبيه ميشي!

شوتینگ ؟ به نظرم خیلی از بازی عقب میفتی ولی در آینده خفن میشه . حالا با کدوم کلاس ؟
تا شما خفن بشي اونا خرخفن شدن!!

حاجی آواتارتیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصل خندست با فتوشاپ درست کردی یا ویندوز مدیا پلیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چي بگم والا..!!

C0OPeR
25-06-2009, 23:46
به گمونم به خاطر اون چهار تا يوزر هنوز هم دارن تنبيه ميشي!
همین ممد و آرش هر کدوم 70-80 تا یوزر دارن . بماند که باگ هم میزنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلا من از شانس معافم

تا شما خفن بشي اونا خرخفن شدن!!
دقیقا

Baltaza
26-06-2009, 00:13
همین ممد و آرش هر کدوم 70-80 تا یوزر دارن . بماند که باگ هم میزنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلا من از شانس معافم
چرا فحش میدی؟؟
من jojok , ir-dgm ,jiigar , m-pro , smbb ,reza-x2, max-payne , Adam-Koshll همینه دیگه ندارم که.
تازه من دنبال باگ نیستم چون بلد نیستم :دی
============
راستی کی بود میگفت دارم دنبال راهی میگرم کجانی خرید کنم فقط کد کالا ها رو میخوام؟؟

C0OPeR
26-06-2009, 03:53
چرا فحش میدی؟؟
من jojok , ir-dgm ,jiigar , m-pro , smbb ,reza-x2, max-payne , Adam-Koshll همینه دیگه ندارم که.
تازه من دنبال باگ نیستم چون بلد نیستم :دی
============
راستی کی بود میگفت دارم دنبال راهی میگرم کجانی خرید کنم فقط کد کالا ها رو میخوام؟؟

تو همین پی سی ورد 600 تا یوزر داری :31:
منظورم از باگ همون چیت (تقلب)بود که خلاف قوانین بازی عمل میکنی :27:

در مورد کد ها هم که گفتم این نامردا دست مارو از پشت بستن یعنی اینکه آیتم ها آیدی مشخصی ندارن و همه چیز با اشاره گر (pointer) تعریف شده . مثلا آیتمی که تو اینونتوری داری آی دی مشخصی نداره و وقتی روش کلیک میکنی اشاره گر ارسال میشه یعنی به سرور میگه برو به سلول دوم اینونتوری این بابا و ببین توش چیه . یا در مورد shop وقتی روی یه آیتم کلیک میکنی که بخری به جای اینکه کد آیتم به سرور ارسال شه میگه برو ببین توی سلولی که کلیک شده چیه بعد آیتم و قیمتش پاسخ داده میشه .

فقط در مورد کوئست ها صدق نمیکرد که من تونستم کد کوئست ها رو جابه جا کنم ولی بازم قبل از اینکه کوئست رو قبول کنه سرور بررسی میکنه آیا سری قبلیش رو رفتی یا نه . کلا تمام راه های ساده رو بسته تنها راه نفوذ به دیتابیس هستش که من شاید در صد سال آینده تونستم یه کاری بکنم :31:

Haj_Amoo
26-06-2009, 08:55
آقاي بالتازا بالاخره جونت رو در راه عزيزت دادي!! (بن شدي!)

Baltaza
26-06-2009, 10:39
تو همین پی سی ورد 600 تا یوزر داری
نه این 33 یا 34 هست

آقاي بالتازا بالاخره جونت رو در راه عزيزت دادي!! (بن شدي!)
نه soldier pose یکماه بن شد چون برای بار دهم به سینا پی ام دادم تا ir-dgm رو باز کنه :دی

dracula_killer
26-06-2009, 11:56
حالا میگین من چه کنم؟....برم تو فروم خودش پست بدم؟

راستی این معنیش چیه؟

!The session has expired

Haj_Amoo
26-06-2009, 12:22
نه soldier pose یکماه بن شد چون برای بار دهم به سینا پی ام دادم تا ir-dgm رو باز کنه :biggrin:
عجب!!

!The session has expired
به گمونم صفحه رو ببمدي دوباره بري حل بشه! هان؟

حالا میگین من چه کنم؟....برم تو فروم خودش پست بدم؟
چي رو چي كار كني؟

dracula_killer
26-06-2009, 12:40
به گمونم صفحه رو ببمدي دوباره بري حل بشه! هان؟

چي رو چي كار كني؟

این کارو کردم ولی ایندفه همون ارور قبلی رو میده:

!The server is not available

hadi_gamer
26-06-2009, 12:48
این کارو کردم ولی ایندفه همون ارور قبلی رو میده:

!The server is not available
برای من هم اینطوریه.به زودی خودش درست میشه.

Baltaza
26-06-2009, 13:34
حاجی تو محمود چی هستی؟؟

Haj_Amoo
26-06-2009, 13:56
حاجی تو محمود چی هستی؟؟
چطور مگه؟!!!

Baltaza
26-06-2009, 13:58
چطور مگه؟!!!
سوال شد برام :دی
راستی اون پست تو تاپیک معرفی وبلاگ و وبسایت رو ویرایش کن.
وبلاگش خیلی بی مصرفه

Haj_Amoo
26-06-2009, 14:01
وبلاگش خیلی بی مصرفه
بزار باشه تا ملت بخندن!!

Baltaza
26-06-2009, 14:06
بزار باشه تا ملت بخندن!!
من براش کامنت گذاشتم.
خواستم ببندمش فحش گفتم نه زشته :دی

Baltaza
26-06-2009, 14:15
حاجی نمیخواد خودم اوکی کردم

Baltaza
26-06-2009, 14:41
بچها بیاین بخندیم"

C0OPeR
26-06-2009, 16:27
بچها بیاین بخندیم"

Baltaza
26-06-2009, 16:46
یکی برام معنی کنه :دی
من که هیچی نفهمیدم

Haj_Amoo
26-06-2009, 17:08
حاجی نمیخواد خودم اوکی کردم
چيو نمي خواد خودت اوكي كردي؟

یکی برام معنی کنه :biggrin:
من که هیچی نفهمیدم
ظاهرا كسي نميدونه كي مياد!!
===
آدرس اون وبلاگه كه گذاشته بودم ظاهرا يكي ديگه زحمت كشيده حذفش كرده!!

Gam3r
26-06-2009, 17:13
ظاهرا كسي نميدونه كي مياد!!

این ادمینشون هم مرده و جواب نمیده !

یکی هم گفت که همزمان با فورت میاد ....

Baltaza
26-06-2009, 19:29
چيو نمي خواد خودت اوكي كردي؟
همون پست بلاگ

HOPE666
26-06-2009, 21:10
درود

من تازه ثبت نام کردم دو روزی است تو ورد 9 ثبت نام کردم میخواستم بدونم کسی از بچه های اینجا تو ورد 9 شهری داره من عضو بشم از نظر فعالیت من در روز 20 ساعت تو نت هستم اگر کسی شهر نداره لطف کنید بگید چطور عضو یک شهر بشم تو ورد 9

ممنون پیشاپیش

Baltaza
26-06-2009, 21:28
درود

من تازه ثبت نام کردم دو روزی است تو ورد 9 ثبت نام کردم میخواستم بدونم کسی از بچه های اینجا تو ورد 9 شهری داره من عضو بشم از نظر فعالیت من در روز 20 ساعت تو نت هستم اگر کسی شهر نداره لطف کنید بگید چطور عضو یک شهر بشم تو ورد 9

ممنون پیشاپیش

درود برشما ای تازه کار:دی
شوخی کردم
سلام
من آرش هستم.
یکم بگزه بیشتر با من آشنا میشی.
من یوزر اصلیم توی بازی jojok هست که خیلی کم توی ورلد 9 میام بیشتر توی ورلد 6 هستم.
خوب برای شهر:
ما شهری که فعلا اکثرمون توش هستیم اسمش:
Silversnake Fort
هست.
اولین شهر ما توی این بازی
cyrus
بود که بنا به دلایلی ولش کردیم چون با بیکفایتی بنا شده بود :دی(ممد نیاد اینو ببینه :دی)
خوب اگه سوال دیگه ای بود من درخدمت هستم.
راستی لول 10 شدی بگو من تو رو به شهر دعوت کنم

Gam3r
26-06-2009, 21:33
درود

ممنون پیشاپیش

شما روزی 4 ساعت میخوابی ؟

با من تماس بگیر : black_lord92

بروبکس شما هم ملحق بشین

Haj_Amoo
26-06-2009, 21:47
بروبکس شما هم ملحق بشین
به چي ملحق بشيم؟!

Gam3r
26-06-2009, 21:49
به چي ملحق بشيم؟!

به همون تاپیکی که دارم

یاورو میگه کسی نمیدونه ورلد 10 کی میاد و فقط یه تعدادی که جزو تیم مدیریت باشن میدونن ولی نمیگن ! :31:
منم گفتم باشه بابا فهمیدم ... شما هم خیر سرتون میخواین بگین ورلد کی میاد ! نمیخواین نقشه گنج بدین که ! :31:

Haj_Amoo
26-06-2009, 21:53
یاورو میگه کسی نمیدونه ورلد 10 کی میاد و فقط یه تعدادی که جزو تیم مدیریت باشن میدونن ولی نمیگن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم گفتم باشه بابا فهمیدم ... شما هم خیر سرتون میخواین بگین ورلد کی میاد ! نمیخواین نقشه گنج بدین که ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فهميدم چي گفتين!! منتها نفميدم ملحق شدن يعني چي؟ يعني ما هم حرف هاي شما رو تكرار كنيم؟

Gam3r
26-06-2009, 21:59
فهميدم چي گفتين!! منتها نفميدم ملحق شدن يعني چي؟ يعني ما هم حرف هاي شما رو تكرار كنيم؟

مگه روم به دیوار میمونی ؟ :31:

شوخی کردم حاجی ... من محمدم ، وقتی میگی شما انگار داری بهم فحش میدی :13:

شما هم بر زود اومدنش تکرار کنین تا اینا یکم به هوش بیان ... باخودشون میگن 9 تا ورلد هستش فعلا سرگرم باشن !

یکی دو نفر اعتراض کنیم ورلد 10 میاد

Baltaza
26-06-2009, 22:03
شما شما شما شما شما شما ..... زبونم میگیره :دی
حاجی شما نگو بگو ممد :دی
به قول خودش کونت محمد :دی

Haj_Amoo
26-06-2009, 22:05
مگه روم به دیوار میمونی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شوخی کردم حاجی ... من محمدم ، وقتی میگی شما انگار داری بهم فحش میدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما هم بر زود اومدنش تکرار کنین تا اینا یکم به هوش بیان ... باخودشون میگن 9 تا ول هستش فعلا سرگرم باشن !
یکی دو نفر اعتراز کنیم ورلد 10 میاد
عجب آدم خوشخيالي هستي!! يكي دو نفر...!! يكدفعه بگو بريم در ساختمون وست تحصن كنيم!!

Haj_Amoo
26-06-2009, 22:06
شما شما شما شما شما شما ..... زبونم میگیره :biggrin:
من كه نميدونم شما چي ميگين!!

Gam3r
26-06-2009, 22:08

حاجی زیاد وست کشیدی نعشه شدی ... برو فردا صبح بیا رو به راه شدی بیا دو کلوم گپ بزنیم :31:

عجب آدم خوشخيالي هستي!! يكي دو نفر...!! يكدفعه بگو بريم در ساختمون وست تحصن كنيم!!

به قول بچه ها هد شات ( یا شاد ! درست نمیدونم ولی همونایی که باز تیر میزنن توی مخچه ! ) میشیم !

شما شما شما شما شما شما ..... زبونم میگیره :دی
حاجی شما نگو بگو ممد :دی
به قول خودش کونت محمد :دی

جوان هم جوان های قدیم !

Baltaza
26-06-2009, 22:09
حاجی قبلا محربون تر بودی
:(

Gam3r
26-06-2009, 22:10
حاجی قلبش مثل بلور پاکه .... این اراجیف چیه آرش ؟ : دی

Baltaza
26-06-2009, 22:10
حاجی زیاد وست کشیدی نعشه شدی ... برو فردا صبح بیا رو به راه شدی بیا دو کلوم گپ بزنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
آون هومنه که سیگاری خوراک 24 ساعتشه :دی

جوان هم جوان های قدیم !
منظورم همون کنت یا
cont محمد بود :دی

Baltaza
26-06-2009, 22:11
حاجی قلبش مثل بلور پاکه .... این اراجیف چیه آرش ؟ : دی
جدیدا یکم بد اخلاق شده احساس میکنم ناراحته فکر کنم از یک موردی رنج میبره.
قبل از ماجرای انتخاب من متوجه این تغییر شده بود.
خدایی راست میگم

HOPE666
26-06-2009, 22:45
شما روزی 4 ساعت میخوابی ؟

بروبکس شما هم ملحق بشین

شاید کمتر بعضی مواقع بیشتر میخوابم

این یوزر که دادی برای تماس گرفتن ایدی چی است
من تو سایت نتونستم بهش نامه بدم

Baltaza
26-06-2009, 23:22
یاهو هست.
منم اد کن:
jojok_sagsbil

HOPE666
27-06-2009, 08:00
درود

من دو ایدی شما رو ادد کردم در یاهو

یک سوال چرا تعداد پست های من همون 0 است و تغییر نمیکنه

HOPE666
27-06-2009, 08:30

من ادد کردم شما رو ولی جوابم نمیدی :41::19:

ایدی من hope_persian

HOPE666
27-06-2009, 09:00
اقا از لطف ممنون همینجا اگر کسی شهر داری یک دعوت نامه بفرسته برای ما بهتر تا تو یاهو 20000 ساعت منتظر جواب باشیم

Gam3r
27-06-2009, 09:08
من ادد کردم شما رو ولی جوابم نمیدی :41::19:

ایدی من hope_persian

من متاسفانه با سایت آنلاین میشم

چند وقت پیش ( همین یکی دو روز پیش ) یکی منو اد کرد و میگفت چرا جواب نمیدی در صورتی که اصلا برام پی ام نمیاد :41:

HOPE666
27-06-2009, 09:58
من پی ام دادم ولی جواب نداید
مشکلی نداره اگز تند رفتم معذرت میخوام

میگه بگید چرا پست های من زیاد نمیه 0 است و عضو گیری در شهر ورد 9

C0OPeR
27-06-2009, 10:50
بازیهای آنلاین و شبکه ای کلیه تاپیک ها و مباحث در مورد بازی های آنلاین و بازی های شبکه ای در این زیرشاخه صورت میگیرد [ شمارش پست ها : خاموش ]
==

به به silver mining [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با لیبور 9 دو ساعت کار کردم 270 دلار داد لیبور بره بالا چی میشه دیگه
iron mining [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رو هم باز کردم دو ساعت تقریبا 120 دلار داد
واقعا روی fine motor skill و resistance همزمانکار کنی هم میتونی هر چی کوئسته بزنی هم کارهای خفن با تجربه لاک و پول بالا باز میشه هم میتونی دوئل کنی . :biggrin:

logos
27-06-2009, 11:58
بازیهای آنلاین و شبکه ای کلیه تاپیک ها و مباحث در مورد بازی های آنلاین و بازی های شبکه ای در این زیرشاخه صورت میگیرد [ شمارش پست ها : خاموش ]
==

به به silver mining [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با لیبور 9 دو ساعت کار کردم 270 دلار داد لیبور بره بالا چی میشه دیگه
iron mining [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رو هم باز کردم دو ساعت تقریبا 120 دلار داد
واقعا روی fine motor skill و resistance همزمانکار کنی هم میتونی هر چی کوئسته بزنی هم کارهای خفن با تجربه لاک و پول بالا باز میشه هم میتونی دوئل کنی . :biggrin:

silver minnig به جز پولی که میده عموما 1 سیلور هم میده که خودش 100 تا می ارزه

m_r1986
27-06-2009, 12:17
دوستان عزیز چه خبر؟ :31:
الان کدوم ورلد مشغولین؟ .....

Haj_Amoo
27-06-2009, 12:17
حاجی قبلا محربون تر بودی
:(

الان چي شدم مگه؟!!

حاجی زیاد وست کشیدی نعشه شدی ... برو فردا صبح بیا رو به راه شدی بیا دو کلوم گپ بزنیم :31:

ما رو باش خيال مي كرديم فقط تريبال معتاد كننده نعشه كننده هست!!

آون هومنه که سیگاری خوراک 24 ساعتشه :دی

منظورم همون کنت یا
cont محمد بود :دی
كنت ممد و پروفسور بالتازا!!! چه شود!!

جدیدا یکم بد اخلاق شده احساس میکنم ناراحته فکر کنم از یک موردی رنج میبره.
قبل از ماجرای انتخاب من متوجه این تغییر شده بود.
خدایی راست میگم
چه جالب!!! انتخاب شما ديگه چيه؟

من پی ام دادم ولی جواب نداید
مشکلی نداره اگز تند رفتم معذرت میخوام

براي عضو شدن در يك شهر:
1. بايد از فوندر شهري كه مي خواهيد در آن عضو شويد درخواست كنيد تا برايتان دعوت نامه بفرستد.
2. پس از اين كه دعوت نامه ارسال شد بر روي دكمه Town از منوي سمت چپ ! كليك كنيد. سپس بر لينك Show Invitions كليك فرموده تا صفحه جديدي باز شود.
3. در صفحه جديد بر روي دكمه اوكي كليك كنيد تا پيغام عضويت موفقيت اميز شما در شهر نشان داده شود!

Baltaza
27-06-2009, 12:23
الان چي شدم مگه؟!!
الان خشک شدی

كنت ممد و پروفسور بالتازا!!! چه شود!!
منتظر باشد شاید با ir-dgm برگشتم :دی

چه جالب!!! انتخاب شما ديگه چيه؟
تصحیح میکنم : انتخابات *

Haj_Amoo
27-06-2009, 12:43
دوستان عزیز چه خبر؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ورلد نه...!

HOPE666
27-06-2009, 13:16
من هم ورد 9 تازه لیور 7 هستم

ممنون از عزیزان بابت راهنمایی

راستی یک سوال این عکس که بعضی قرار میدن از بازی تو امضا از کجا میشه تو بازی درست کرد که لیور و دویل میزنه

Baltaza
27-06-2009, 13:20
راستی یک سوال این عکس که بعضی قرار میدن از بازی تو امضا از کجا میشه تو بازی درست کرد که لیور و دویل میزنه
از توی sitting

Haj_Amoo
27-06-2009, 13:20
از منوي تنظيمات گزينه پروفايل و تب Signature !

logos
27-06-2009, 13:45
دوستان عزیز چه خبر؟ :31:

سلام
چطوری !
خسته نباشی برادر :10:

kasra_khan2003
27-06-2009, 15:21
جاتون خالی امروز این nice196 رو پس اوت کردم چه حالی داد: دی

HOPE666
27-06-2009, 16:51
از منوي تنظيمات گزينه پروفايل و تب Signature !

اومدم قرار بدم عکش دیدم همش 0 است :27:

Haj_Amoo
27-06-2009, 17:51
جاتون خالی امروز این nice196 رو پس اوت کردم چه حالی داد: دی كدوم ورلد؟! من كه هرچي چپ و راستش كردن پيدا نشد!!
اين هم عكسي جالب از فورت:

آبي ها احتمالا مدافعان شهرن و قرمز ها مهاجمين !! منتها اون زرده نميدونم چي كار هست اين وسط!! شايد داوره!!
آدرس صفحه اصلي:

dracula_killer
27-06-2009, 17:56
:26:بالاخره ورلد 9 باز شد!....سه ساعت دیگه میرسم کوروش

HOPE666
27-06-2009, 18:14
سلام

همشهری

اهوازی اینجا زیاد است :D

dracula_killer
27-06-2009, 18:21
سلام

همشهری

اهوازی اینجا زیاد است :D

مرسی همشهری
نه اونطور هم که فکر می کنی زیاد نیستیم

Haj_Amoo
27-06-2009, 18:29
جلوي سرعت من نوشته 204 درصد. ولي اسبي كه من دارم 100 درصد سرعتشه و خودم هم 100 درصد روي هم دويست درصد. اون چهار درصد از كجا اومده؟!

C0OPeR
27-06-2009, 18:40
امروز پوینت شهر رو دیدم نزدیک به آخر بود منم 1250 دلار داشتم گفتم جکع کنم یه اسب بخرم گفتم بیخیال بذار شهر کارش تموم شه واجب تره اومدیم کار خیر کردیم 1200 دلار ریخیتیم شهر این نتیجه عمل خیر ما بعد از دو ساعت

C0OPeR
27-06-2009, 18:51
جلوي سرعت من نوشته 204 درصد. ولي اسبي كه من دارم 100 درصد سرعتشه و خودم هم 100 درصد روي هم دويست درصد. اون چهار درصد از كجا اومده؟!
100 درصد خودت دیگه چیه حاجی ؟

C0OPeR
27-06-2009, 18:51
پست 10000 رو تبریک میگم به خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Haj_Amoo
27-06-2009, 19:16
100 درصد خودت دیگه چیه حاجی ؟
وقتي بازي رو تازه شروع مي كني سرعت 100 درصده ديگه! كه با سرعت اسب جمع ميشه رو هم ميشن سرعت كل!! حالا يه چهار درصدي زيادي اومده!!

پست 10000 رو تبریک میگم به خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از معدود پست هاي رندي بود كه بي سروصدا گير شما اومد!! پست هفت هزار كه يادتون نرفته ممد چه اسپم پراكني كرد!!

مبروك!!

HOPE666
27-06-2009, 20:05
ون چهار درصد از كجا اومده؟!

حتما اسبت نو است یا بنزین سوپر مصرف میکنی :31:
:27:

Baltaza
27-06-2009, 20:17
آقا یکی این متن قرمز صفحه اصلی بازی رو ترجمه کنه

Gam3r
27-06-2009, 20:21
آقا یکی این متن قرمز صفحه اصلی بازی رو ترجمه کنه

میگه به فروم مراجعه کنین تا از آخرین مطالب و ازین چرت و پرت ها مطلع بشین

Haj_Amoo
27-06-2009, 20:32
حتما اسبت نو است یا بنزین سوپر مصرف میکنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برا شما سرعت چند زده؟

HOPE666
27-06-2009, 21:13
برا شما سرعت چند زده؟

من هنوز اسب ندارم

C0OPeR
27-06-2009, 21:27
حاجی مگه کاراکتر جدید داری ؟ خبر نداشتم مبارکه شیرینیش کو D:

==
ممد چرا از ترایب رفتی ؟! (البته نامه اومد فهمیدم) ولی نمیرفتی بهتر بود!
هیچ وقت ایرانی ها نمیتونن با هم به صورت مسالمت آمیز بازی کنن کار سعید هم اگه اینطوری که میگی بوده واقعا زشت بود حرکتش