PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The West ، شاهکاری دیگر از  InnoGames

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

Soldier Pose
06-05-2009, 18:50
خدا لعنتت کنه تا نیم ساعت داشتم میخندیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی دلت بخواد :دی
852 داشتم دادم اسب خریدم بقیه را دادم به شما :دی

Soldier Pose
06-05-2009, 18:52
پول دستم اومد میدم :دی

Haj_Amoo
06-05-2009, 18:53
خوب من سعی کردم اسکیل ها رو پخش کنم که بتونم کارهای مختلف رو انجام بدم، چون لیبر کم داشتم.
حالا چرا ستینگ ترپ؟
راستی اتریبیوت رو چی بزارم بیشتر؟
الان به چه کاری بیشتر مشغول باشم؟
در كل كار كردن فقط روي يك اسكيل باعث ميشه كارهاي خوب اون اسكيل زودتر باز بشه. چون كه بيشتر بچه ها تراپر ميشن منم گفتم لابد كار هاي اين اسكيل از بقيه بهتره!!
اتريبيوت ها رو اوني بزار كه اسكيلي كه روش كار مي كني رو زياد كنه. مثلا اگه رو كنستراكشن كار مي كني رو استرنگ بزار، اگه رو هايدينگ كار مي كني رو موبيليتي و اگه رو سيتينگ تراپ كار ميكني دكستريتي رو زياد كن و ...
به كاري تجربه بيشتري ميده..

Soldier Pose
06-05-2009, 18:56
weststats هم آپدیت شد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و ......

C0OPeR
06-05-2009, 18:58
چیز جدیدی که اضافه نشده فقط جلوی پست یه کالسکه اضافه شده D: .

Soldier Pose
06-05-2009, 19:02
الان مونده واسا :دی

C0OPeR
06-05-2009, 19:04
پول دستم اومد میدم
من پول دارم هم میتونم با holyprince هم با kharkar حداقل روزی 150 تا بریزم ولی دلم راضی نمیشه ! احساس خوبی نسبت به اینجا ندارم !

دیدم هر کی داره واسه خودش کار میکنه رفتم پول ریختم با همون پول رو تیلور کار کردم 93 درصد شد یکم دیگه میرفت لول 5 میشد !
You have expanded the building by 143 construction points
بعد این فاندر جدید میل داده مارو چیز فرض کرده ببین چی نوشته !

Hey,

Thanks for your help on growing this town and building. Since money in the treasury is currently relatively low, not all of our builders can build.

Could I ask you to focus on exp jobs for the next 2 days?

If you have any questions or objections to this, please feel free to shoot me a telegram.

Thanks,

Valkur

آخه من به این بچه چی بگم !

Soldier Pose
06-05-2009, 19:07
معنیش چی میشه :دی

Haj_Amoo
06-05-2009, 20:19
چیز جدیدی که اضافه نشده فقط جلوی پست یه کالسکه اضافه شده D: .
قبلا هم بود!
===
اين صفحه ماله چيه؟

behii
06-05-2009, 20:38
من پول دارم هم میتونم با holyprince هم با kharkar حداقل روزی 150 تا بریزم ولی دلم راضی نمیشه ! احساس خوبی نسبت به اینجا ندارم !

دیدم هر کی داره واسه خودش کار میکنه رفتم پول ریختم با همون پول رو تیلور کار کردم 93 درصد شد یکم دیگه میرفت لول 5 میشد !
You have expanded the building by 143 construction points
بعد این فاندر جدید میل داده مارو چیز فرض کرده ببین چی نوشته !

آخه من به این بچه چی بگم !

خب راست میگه دیگه عزیزم
با 2 ساعت کار اون خیلی بیشتر میشد ساخت
در ضمن ، ساخت و ساز اینجوری نیست که هرکی هرچی خواست بسازه ... طبق برنامه داریم میریم جلو

Soldier Pose
06-05-2009, 20:52
اين صفحه ماله چيه؟
اگه لباسات ست باشه یک امتیاز و یک سری چیزها بهتون میده :دی

kasra_khan2003
06-05-2009, 20:56
آقا این ماموریت هستا:

رو نقشه اما نیست! کجاست این؟!

Haj_Amoo
06-05-2009, 20:56
اگه لباسات ست باشه یک امتیاز و یک سری چیزها بهتون میده :biggrin:
هنوز آپديت نشده وست...

Haj_Amoo
06-05-2009, 20:59
رو نقشه اما نیست! کجاست این؟!
نزديكاي شهر ماست. اين كد رو بزن نگاه كن چقدر فاصله داري:

javascript:AjaxWindow.show('quest_employer_steve_3 1_372');

Haj_Amoo
06-05-2009, 21:08
این طرف براش چند بار دعوت فرستادم
یا نمیاد یا اگه میاد باز میشه یا اکتیو نیست ...
کلا مریضه !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا ببین اگه آدم شده بزار بیاد !
دعوت نامه براش فرستادم ظاهرا پشيمون شده ريجكتش كرد!!!

Soldier Pose
06-05-2009, 21:18
یکی بره بخوابه ببینه چه عکس چرتی گذاشتن :دی

Haj_Amoo
06-05-2009, 21:20
یکی بره بخوابه ببینه چه عکس چرتی گذاشتن :biggrin:
ديدم!! موقع كار كردن هم همينطور!! البته هنوز يه چيز هاي ديگه مونده!

Soldier Pose
06-05-2009, 21:23
آیکون متحرک گذاشتن برای همه کار ها :دی

Haj_Amoo
06-05-2009, 21:23
شهر كوروش كبير رو به اين ليست اضافه كردم!:

Soldier Pose
06-05-2009, 21:25
الان این لباس های جدید برای شهر هایی که کامل شدن هم میاد؟؟

Haj_Amoo
06-05-2009, 21:31
امكان ريپورت ايميل ها و پروفايل هم اضافه شده!!!

Haj_Amoo
06-05-2009, 21:32
الان این لباس های جدید برای شهر هایی که کامل شدن هم میاد؟؟
بايد بياد. من منتظرش هستم!!!

Soldier Pose
06-05-2009, 21:34
امكان ريپورت ايميل ها و پروفايل هم اضافه شده!!!
ایول :دی
دیگه چی؟

Soldier Pose
06-05-2009, 21:39
این رنگ سبزی که برای اسکیل ها بود عوض نشده؟؟؟

Soldier Pose
06-05-2009, 21:44
یکی هم توی ریپورت کارها برین میتونید با کلید های جدید بری توی کناریش :دی

Haj_Amoo
06-05-2009, 21:53
اين كه نوشته همه ورلد ها آپديت شدن!! ولي لباس ها هنوز نيومده...

Soldier Pose
06-05-2009, 21:55
این چیه؟

behii
06-05-2009, 22:08
چه آپدیت چرتی !

behii
06-05-2009, 22:17
لباس یا چیزی میشناسین که Hp رو بالا ببره ؟

kasra_khan2003
07-05-2009, 02:00
نزديكاي شهر ماست. اين كد رو بزن نگاه كن چقدر فاصله داري:

دیدمش! اما اون کد رو زدم، میگه سرور پاسخ نمیده!

invalid server seponse

نحوه ی زدن هم اینجور بود که URL رو کامل پاک کردم و این رو نوشتم، بعد هم Enter

C0OPeR
07-05-2009, 04:36
با 2 ساعت کار اون خیلی بیشتر میشد ساخت
اینو خودمم میدونم تو جواب نامه هم بهش گفتم که درست میگی ولی اگه من اینکارو نمیکردم هیچوقت این تیلور 5 نمیشد !

در ضمن ، ساخت و ساز اینجوری نیست که هرکی هرچی خواست بسازه ... طبق برنامه داریم میریم جلو
کاملا مشخصه !

فاندر میل زده گفته تو فروم شهر دارم بقیه رو تحریک مینکم !
آقایون من همینجا معدرت میخوام که باعث اغتشاش اذهان میشم . همون پولمون رو میریزم شهر بازیمون رو میکنم به اینکارا هم دیگه کاری نداریم .

یا علی

Haj_Amoo
07-05-2009, 07:54
لباس یا چیزی میشناسین که Hp رو بالا ببره ؟
كلاهيي كه من دارم چيز خوبيه!

Haj_Amoo
07-05-2009, 08:21
ميگم كاراكتر هايي به اسم چارلتون و رقاص و جنتلمن وجود نداره!! پس هركي ميتونه لباس هاي اينها رو برداره؟
====

You never know what products you might need in the future, so it's a good idea to save them.

behii
07-05-2009, 09:39
اینو خودمم میدونم تو جواب نامه هم بهش گفتم که درست میگی ولی اگه من اینکارو نمیکردم هیچوقت این تیلور 5 نمیشد !

کاملا مشخصه !

فاندر میل زده گفته تو فروم شهر دارم بقیه رو تحریک مینکم !
آقایون من همینجا معدرت میخوام که باعث اغتشاش اذهان میشم . همون پولمون رو میریزم شهر بازیمون رو میکنم به اینکارا هم دیگه کاری نداریم .

یا علی

چاقال جان این فاندر جدیده اومده آویزون ما شده ... حالا تو هم هی انگشتش کن :31:
اگه این یارو نبود مثل شهر قبلی خودم برنامه رو میچیدم و میساختیم ، بدون اینکه هیچ مشکلی پیش بیادش ...

در ضمن ، بعضی از دوستان میگن چرا Gun لولش کمه و چیزی نمیتونیم بخریم
در جواب این دوستانمون باید بگم که شما میتونین برین از شهر های همسایه ، بدون هیچ مشکلی بخرین

عده ای دیگه هم گله دارن که اینجا هم اومدیم بازم دارن با ما دوئل میکنن
خب این که دیگه دست من یا شما نیستش که با ما دوئل نکنن ... هرجا بری میبینی چند نفر هستند که برای گرفتن تجربه دوئل میکنن ...
برای همین دوئلر توی شهر داریم که اگه با ما دوئل کردن پاسخش رو بلافاصله بدیم ، ولی شما اعلام نمیکنین که کی باهاتون دوئل کرده !

كلاهيي كه من دارم چيز خوبيه!

توی تیلور ما که هنوز همچین کلاهی نیومده !

Haj_Amoo
07-05-2009, 10:28
توی تیلور ما که هنوز همچین کلاهی نیومده !
خب برو از شهر هاي اطراف بخر!!
===
آقا اين پروفايل منو ببينين احيانا چز غير مجازي داخلش نيست يه موقع ريپورت بدن ...!!

Soldier Pose
07-05-2009, 12:10
دوستان یکی possitive رو بزنه 1500 پول داره من 7 ساعت فاصله دارم :دی
سریع بزنین

Haj_Amoo
07-05-2009, 12:20
دوستان یکی possitive رو بزنه 1500 پول داره من 7 ساعت فاصله دارم :biggrin:
سریع بزنین
تا چهار ساعت ديگه پاس اوتم!!

vitamin2002
07-05-2009, 15:43
سلام منم از صبح به جمع وست بازان ملحق شدم اون توضیحاتی که در پست اول برای خوندن گذاشته شده را کاملا خوندم
می خواهم ببینم ترفند و یا چیز هایی است که برای بهتر شدن موقعیت باید بدونم هست یا نه در ضمن دنبال یک شهر می گردم تا عضوش بشم کسی هست داشته باشه منم بیام

vitamin2002
07-05-2009, 16:28
میگم نمی شه به یک شهر همین جوری عضو شد باید حتما دعوت نامه بفرسته ؟؟؟
ضمنا امکان ارسال و یا دریافت پول هست اگر است چه طوری می شه ؟؟/
ضمنا این برگ های سبز به چه دردم می خوره چی رو زیاد می کنه ؟؟؟/

Haj_Amoo
07-05-2009, 16:49
میگم نمی شه به یک شهر همین جوری عضو شد باید حتما دعوت نامه بفرسته ؟؟؟
بله!! هركي هركي كه نيست!!!

ضمنا امکان ارسال و یا دریافت پول هست اگر است چه طوری می شه ؟؟/
متاسفانه نه! هركي از دست رنج خودش مي خوره!!

ضمنا این برگ های سبز به چه دردم می خوره چی رو زیاد می کنه ؟؟؟/
تنباكو منظورتون هست؟ تنباكو و كلا محصولاتي كه از كار كردن به دست مياد فايده اي نداره و ميتونيد به عنوان قشنگي و خالي نبودن عريضه توي اينونتوري تون بزاريد!

vitamin2002
07-05-2009, 16:57
وقتی جون 0 بشه چی میشه در ضمن چه طور میشه جون را افزایش داد
ضمنا شما الان به یک شهری عضو هستین
و اسمتون در وست چیه ؟؟

Haj_Amoo
07-05-2009, 17:02
وقتی جون 0 بشه چی میشه در ضمن چه طور میشه جون را افزایش داد
شما پاس اوت ميشي، علاوه بر جونت انرژي هم 0 ميشه و بلافاصله به هتل شهرت ميري تا انرژي و جونت برگرده. در ضمن تا 48 ساعت هم نمي تونيد دوئل كنيد!
هر بار كه اسكيل Health Point رو زياد كنيد 10 تا جون به شما اضافه ميشه!!

ضمنا شما الان به یک شهری عضو هستین
و اسمتون در وست چیه ؟؟
ورلد نه ، شهر Cyrus the Great با يوزر HajAmoo

vitamin2002
07-05-2009, 17:14
الان من اونقدر کار کردم که انرژیم کم شده الانم در لول 2 هستم و 35 دلارم پول دارم باید یک شهر عضو بشم تا بتونم در هتلش مجانی بخوابم
ببینم الان خودم می تونم شهر بسازم ( شرایطش چیه و چه چیز هایی لازم دارم برای ساخت )
در ضمن کسی هست من را در شهرش عضو کنه ؟؟
الان اگر شهر ساختم ( به فرض ) وقتی افراد دعوت می کنم چه سودی به شهرم خواهد داشت ؟؟؟
یکی هم در شهر ها یک جا است برای خرید اینا اونجا اون چیز ها توسط افراد اون شهر برای فروش گذاشته می شه ؟؟ در ضمن اگر من چیزی از شهرشون بخرم پول به حساب اون صاحب شهر می ره ؟؟؟
ضمنا اگر من پولم را در بانک یک شهری بزارم چه سودی به من و چه سودی به صاحب شهر داره ؟؟ مثلا برای پولم سود می ده ؟؟؟؟ و یا اگر پولم را گذاشتم صاحب شهر و یا بانک می تونه پولم را کش بره و نده به خودم
من که معتاد اینترنتم و روزی 23 ساعت اینترنتم ( دی ) الانم فکر کنم معتاد این بشم آخر یک چیزی می شم در این بازی

behii
07-05-2009, 17:40
الان من اونقدر کار کردم که انرژیم کم شده الانم در لول 2 هستم و 35 دلارم پول دارم باید یک شهر عضو بشم تا بتونم در هتلش مجانی بخوابم
ببینم الان خودم می تونم شهر بسازم ( شرایطش چیه و چه چیز هایی لازم دارم برای ساخت )
در ضمن کسی هست من را در شهرش عضو کنه ؟؟
الان اگر شهر ساختم ( به فرض ) وقتی افراد دعوت می کنم چه سودی به شهرم خواهد داشت ؟؟؟
یکی هم در شهر ها یک جا است برای خرید اینا اونجا اون چیز ها توسط افراد اون شهر برای فروش گذاشته می شه ؟؟ در ضمن اگر من چیزی از شهرشون بخرم پول به حساب اون صاحب شهر می ره ؟؟؟
ضمنا اگر من پولم را در بانک یک شهری بزارم چه سودی به من و چه سودی به صاحب شهر داره ؟؟ مثلا برای پولم سود می ده ؟؟؟؟ و یا اگر پولم را گذاشتم صاحب شهر و یا بانک می تونه پولم را کش بره و نده به خودم
من که معتاد اینترنتم و روزی 23 ساعت اینترنتم ( دی ) الانم فکر کنم معتاد این بشم آخر یک چیزی می شم در این بازی

براش عضو شدن توی شهر باید حد اقل 300 دلار پول داشته باشی
هیچ چیزی هم به شهر دار نمیرسه ....

vitamin2002
07-05-2009, 17:46
به چند تا سوالام که جواب ندادی :
1 ) الان اگر کمتر از 300 دلار پول داشتم نمی تونم به هیچ جا عضو بشوم یعنی الان هیچ کی نمی تونه من را به شهرش دعوت کنه ؟
2 ) یکی هم در شهر ها یک جا است برای خرید اینا اونجا اون چیز ها توسط افراد اون شهر برای فروش گذاشته می شه ؟؟ در ضمن اگر من چیزی از شهرشون بخرم پول به حساب اون صاحب شهر می ره ؟؟؟
3 ) ضمنا اگر من پولم را در بانک یک شهری بزارم چه سودی به من و چه سودی به صاحب شهر داره ؟؟ مثلا برای پولم سود می ده ؟؟؟؟ و یا اگر پولم را گذاشتم صاحب شهر و یا بانک می تونه پولم را کش بره و نده به خودم
4 ) این یکی خیلی مهمه الان می تونند بدون اجازه من با من دوئل کنند و اگر آره چه طوری می تونم دوئل کردن را ببندم که نتونند با من دوئل کنند ضمنا الان اگه به یکی پیشنهاد دوئل کردن بدم همزمان میاد با من دوئل می کنه یا باید منتظر باشم تا هر دومون همزمان پشته نت باشیم کلا اگر بشه در مورد دوئل اطلاعاتی بده
انگار یکم زیادی سوال پرسیدم
با تشکر

behii
07-05-2009, 18:26
به چند تا سوالام که جواب ندادی :
1 ) الان اگر کمتر از 300 دلار پول داشتم نمی تونم به هیچ جا عضو بشوم یعنی الان هیچ کی نمی تونه من را به شهرش دعوت کنه ؟
2 ) یکی هم در شهر ها یک جا است برای خرید اینا اونجا اون چیز ها توسط افراد اون شهر برای فروش گذاشته می شه ؟؟ در ضمن اگر من چیزی از شهرشون بخرم پول به حساب اون صاحب شهر می ره ؟؟؟
3 ) ضمنا اگر من پولم را در بانک یک شهری بزارم چه سودی به من و چه سودی به صاحب شهر داره ؟؟ مثلا برای پولم سود می ده ؟؟؟؟ و یا اگر پولم را گذاشتم صاحب شهر و یا بانک می تونه پولم را کش بره و نده به خودم
4 ) این یکی خیلی مهمه الان می تونند بدون اجازه من با من دوئل کنند و اگر آره چه طوری می تونم دوئل کردن را ببندم که نتونند با من دوئل کنند ضمنا الان اگه به یکی پیشنهاد دوئل کردن بدم همزمان میاد با من دوئل می کنه یا باید منتظر باشم تا هر دومون همزمان پشته نت باشیم کلا اگر بشه در مورد دوئل اطلاعاتی بده
انگار یکم زیادی سوال پرسیدم
با تشکر

1 . بدون پول هم میشه عضو شهر ها شد
برای شهر ساختن باید حتما 300$ داشته باشی
2 . توسط افراد اون شهر به فروش گذاشته نمیشه
پولش هم فوت میشه و میره هوا
3 . سود مود خبری نیست ، فقط وقتی باهات دوئل کنن پولات نمیپره
4 . دوئل کردن اجازه نمیخواد
میری طرف رو میترکونی و بر میگردی

شما مطمئنی که آموزش رو خوندی ؟

Haj_Amoo
07-05-2009, 18:50
از هر شهري كه براي شما دعوت نامه بياد و شما اكسپت كني شما ميشي عضو اون شهر! پول و ... نمي خواد. البته بعضي شهر ها ممكنه يه سري شرايط بزارن، مثلا بايد فلان قدر پول موقع ورود بريزي و... . البته براي پيشرفت شهر پول لازمه و كسي كه عضو شهري هست موظفه براي پيشرفت شهرش مايه بزاره!!

نه اونا موقعي كه ساختمون يه لول بالا رفت خودش اضافه ميشه و نميشه كم و زيادش كرد. به صاحب شهر هيچ نميرسه جز مسئوليت مديريت شهر! اگه شما چيز گروني بخري بسته به قيمتش درصد خيلي كمي به حساب خود شهر ريخته ميشه كه هيچ كي نمي تونه ازش برداشت كنه! مثل بيت المال هست! يه نكته: اگه شما از شهري كه عضوش نيستين خريد كنيد قيمت چهار برابر ميشه و اصلا به صرفه نيست!

صاحب شهر كه گفتم هيچي از كسي گيرش نمياد. پول توي بانك گذاشتن دو حالت داره: يا پول رو تو حساب خودتون ميريزيد به عنوان پس انداز كه هر وقت لازم شد استفاده كنيد و يا ميريزيد به حساب شهر كه باهاش شهر پيشرفت كنه. در دو حالت يك قرون پول نه گير صاحب شهر مياد و نه گير هيچ ايهاالناسي!! پول توي بانك گذاشتن فايده اش اينه كه اونو توي دوئل از دست نميديد و جاش محفوظه! از سود و ... خبري نيست!

دوئل كردن هميشه بازه مگر شما توي هتل باشي يا پاس اوت باشي. در غير اين دو حالت هر وقت امكان دوئل هست!
===
اگه خراب توضيح دادم دوستان تصحيح كنن!

vitamin2002
07-05-2009, 19:25
پاس اوت چیه ؟؟؟
یعنی الان یکی بخواهد می تونه منو بترکونه و اگر بازم من نخواهم دوئل کنم بازم می زنه لته پارم می کنه ؟؟؟
الانم لول 2 هستم کم موندم 3 بشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان کسی هست من تو شهرش عضو بشم یا نه ؟؟

Haj_Amoo
07-05-2009, 19:33
پاس اوت چیه ؟؟؟
يعني اونقدر بكوبنت كه جونت صفر بشه (توضيحات بيشتر رو دادم فكر كنم)

یعنی الان یکی بخواهد می تونه منو بترکونه و اگر بازم من نخواهم دوئل کنم بازم می زنه لته پارم می کنه ؟؟؟
بله به خواست من و شما ربطي نداره!!

الان کسی هست من تو شهرش عضو بشم یا نه ؟؟
يوزرت چيه؟ چه ورلدي هستي؟

vitamin2002
07-05-2009, 20:13
یک نفر نیست من را به شهرش دعوت کنه دارم از بی انرژی گی میمیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انرژِیم 30 شده کککمممک

C0OPeR
07-05-2009, 21:23
بازم رکورد شکستم !
Best dueler of the town | chaghal 626 damage

C0OPeR
07-05-2009, 22:55
اسم این ni-ol-ro رو دیگه اینجا نیارید تو گوگل اولبن گزینه فروم پی سی ه !
بعد این یارو قزاق ه ! چینی نیست
تو پروفایلش به خط نمیدونم کجایی نوشته فریاد قزاقستان 呼哈

Soldier Pose
07-05-2009, 23:12
چاقال یک برنامه بزار بریم بکشیمش.
من یوزر قدیمی هم بیارم :دی
9 ساعت قبلش بگو تا بتونم بیام :دی

vitamin2002
08-05-2009, 01:06
هر کی من را به شهرش دعوت کنه اکانت رپیدشیر می دهم بهش تا زمانیکه عضو شهرش باشم می تونه ازش استفاده کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Haj_Amoo
08-05-2009, 07:57
بازم رکورد شکستم !
Best dueler of the town | chaghal 626 damage

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
===

هر کی من را به شهرش دعوت کنه اکانت رپیدشیر می دهم بهش تا زمانیکه عضو شهرش باشم می تونه ازش استفاده کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دعوتت ميكنم ولي:
1. من اكونت رپيد لازم ندارم خواستي بده اون يكي فوندر شهر!
2. لولت خيلي پايينه لااقل لول 10 شو!
3. كلي با ما فاصله بيا نزديكاي شهر!
===
تيلور ما هم به زور لول آپ شد يه جفت دمپايي داد!!

Haj_Amoo
08-05-2009, 08:08
اسم این ni-ol-ro رو دیگه اینجا نیارید تو گوگل اولبن گزینه فروم پی سی ه !
خب مي نويسيم نيلرو!!
البته اگه اونا فروم ما رو پيدا كنن اتفاق خاصي نميفته چون:
1. هيچ جايي نيست كه فارسي رو به زبون ديگه تبديل كنه!
2. اگه باشه هم براي فارسي معيار كار كار ميكنه نه فارسي شكسته كه ما صحبت مي كنيم

C0OPeR
08-05-2009, 08:16
چاقال یک برنامه بزار بریم بکشیمش.
من یوزر قدیمی هم بیارم
9 ساعت قبلش بگو تا بتونم بیام
دیشب 8 ساعت رو کامل خواب بود فکر کنم بعد اینهمه مکاتبه بالاخره این مسئول گروه ضربت 4 نفرو فرستاد اینو بزنن !
اون چند باری که اینو زدم اول holyprince رو فرستادم بعد خودم رفتم ! اگه تا شب زنده بودم و من رو پاس اوت نکرده بود یه حالی بهش میدم .

C0OPeR
08-05-2009, 08:27
منم ركورد خودم رو شكستم!(البته اگه اون دوتايي كه سرش رو هدف گرفته بودم مي خورد نور علي نور بود!!)
ایول حاجی رو این چینبا رو کم کردی دمت گرم

تيلور ما هم به زور لول آپ شد يه جفت دمپايي داد!!
عجب سندل باحالیه ست مکزیکی هم هستش بدرد دوئلر فایرآرم میخوره
اون لباس سبزه که hiding و settingtrap میده خوراک kopol ه بهترین چیزیه که میشه براش خرید !

خب مي نويسيم نيلرو!!

درسته اما عکس ها و اسم کاراکتر ها و بعضی از نامه ها که انگلیسی هستن لو نره !

C0OPeR
08-05-2009, 08:32
تو فکر اینم که یه کاراکتر بسازم ! سرباز مدافع فایرآرم !
درسته HP کمه ولی اگه هر چند لول چنتا HP رو بگیری خیلی عالی میشه . البته toughness هم همینطور !
نظرتون چیه ؟

Haj_Amoo
08-05-2009, 08:38
ایول حاجی رو این چینبا رو کم کردی دمت گرم
ميگم 600 تا رو به كي زدي حالا؟

درسته اما عکس ها و اسم کاراکتر ها و بعضی از نامه ها که انگلیسی هستن لو نره !
اينم حرفيه!!

Haj_Amoo
08-05-2009, 08:43
تو فکر اینم که یه کاراکتر بسازم ! سرباز مدافع فایرآرم !
درسته HP کمه ولی اگه هر چند لول چنتا HP رو بگیری خیلی عالی میشه . البته toughness هم همینطور !
سرباز مدافع خيلي اختيار نداره!! برا موقعي خوبه كه جنگ باشه!
در هر صورت خواستي بسازي پيشنهاد مي كنم همه اسكيل هاتو رو toughness بزاري، خودتم سلاح سرد دست بگيري ديگه عمرا بتونن پاس اوتت كنن!!

C0OPeR
08-05-2009, 08:50
شهر کوروش بهترین موقعین برای سرباز های مدافعه یکی میسازم !

ميگم 600 تا رو به كي زدي حالا؟
General Villa
فقط میخواستم ببینم حداکثر چقدر دمیج میزنم که بیشتزین ضربه ای که خورد 90 بود .

Soldier Pose
08-05-2009, 08:52
منم تابستون چند تا یوزر میسازم
فعلا یکی درست کردم هنوز سرش نرفتم :دی
jiigar

behii
08-05-2009, 09:14
خب مي نويسيم نيلرو!!

اینو خوب اومدی !
مخصوصا قسمت دوم

مثلا توی همین جمله ی بالا من نوشتم اینو ، در صورتی که اگه بخوان ترجمه اش رو بگیرن باید مینویشتم این را :31:

بهتره با یکی از کسایی که توی بازی حرفه ای هستن در تماس باشی تا اشتباهی توی بازی انجام ندی
مثلا بیشتر آدما اسکیل هاشون رو الکی از دست میدن ( مثل تمام بچه هایی که اینجا هستن ، توی ورلد 1 و 2 فقط خراب کردن ولی بقیه ورلد ها شدن خدا ! به جز هادی که رنک یک دوئل ورلد یک هست :31: به افتخارش !! :27: )

ایدی من اینه : black_lord92
بهتره پور تراپر بشی ، چون من الان پور تراپر هستم هستم و رنکم رو از 500 رسوندم به 240 و همینطور روزی 7 - 8 تا میرم بالا
به زودی هم حدود 20 تا اسکیل و 6 تا ات میدم به دوئل و میرم توی خط دوئل و کار
از شهر هم رفتم یه شهری که 7 ساعت باهاشون فاصله داریم ! ولی یه اسلحه لول 35 میگیرم که خیلی باحاله

Haj_Amoo
08-05-2009, 09:20
من الان دو تا لباس هاي مكزيكي ست دارم! 12 درصد سرعت رو داده ولي يه استرنگ رو نه!! چطوريه؟

Soldier Pose
08-05-2009, 09:24
من الان دو تا لباس هاي مكزيكي ست دارم! 12 درصد سرعت رو داده ولي يه استرنگ رو نه!! چطوريه؟

Bonuses with 2 items

+1 Strength

+12% speed

Soldier Pose
08-05-2009, 09:25
Bonuses with 3 items
+2 Strength
+60 labor points towards Picking agaves
+24% speed

Soldier Pose
08-05-2009, 09:26
اصلا خودت نگاه کن :دی

behii
08-05-2009, 09:39
لباس برای پور Setting Trap یا دوئلر چیه ؟

Haj_Amoo
08-05-2009, 09:49
لباس برای پور Setting Trap یا دوئلر چیه؟
براي سيتينگ تراپ كه هيچ ولي كلاس چارلتون اگه شش تا ست داشته باشه اين ها رو ميده:

+9 Dexterity

+20 Stamina
+20 Trading
+18 Reflex
+18 Toughness
+18 Aim
+18 Shooting

+120 labor points towards Charlatan

RedSpoT
08-05-2009, 09:59
05chips چرا بن شده؟

vitamin2002
08-05-2009, 10:00
من الان خیلی خیلی کم مونده برسم به لول 4 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیشب یک کپی از کارهاش گرفتم در کاغذ ( تمامی کارهای موجود ) و تا شب ساعت 4.20 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نشستم کار ها را آنالیز کردم که چه کار هایی باد بکنم من الان دنبال پول اینا نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان روی چاریسما و ریپیرینگ کار می کنم آخر سرم فکر کنم سرباز بشم
نظرتون چیه ؟؟؟
من فکر کنم تا رنک 1 بشم دست بر نمی دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن آنالیزم خوبه چون عمران می خونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Haj_Amoo
08-05-2009, 10:02
05chips چرا بن شده؟
خدا رحم ما كنه!!!
حالا معلوم نيست دسته كيه!!

vitamin2002
08-05-2009, 10:02
براي سيتينگ تراپ كه هيچ ولي كلاس چارلتون این دو تا اصطلاح چیه ؟؟ یکی بگه برام در ضمن الان در هتل fargo خوابیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Haj_Amoo
08-05-2009, 10:05
من الان خیلی خیلی کم مونده برسم به لول 4 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیشب یک کپی از کارهاش گرفتم در کاغذ ( تمامی کارهای موجود ) و تا شب ساعت 4.20 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نشستم کار ها را آنالیز کردم که چه کار هایی باد بکنم من الان دنبال پول اینا نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان روی چاریسما و ریپیرینگ کار می کنم آخر سرم فکر کنم سرباز بشم
نظرتون چیه ؟؟؟
من فکر کنم تا رنک 1 بشم دست بر نمی دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن آنالیزم خوبه چون عمران می خونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين كار ها لازم نبوده كه!! شما برو دنبال كار هايي كه تجربه زياد داره تا زود لول آپ بشي!

Haj_Amoo
08-05-2009, 10:11
این دو تا اصطلاح چیه ؟؟ یکی بگه برام در ضمن الان در هتل fargo خوابیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سيتينگ تراپ يكي از اسكيل هاست كه اگه روش كار كني كار هاي خوبي باز ميشه!!
وست تو جديدترين آپديتش يه سري سري لباس و يه سري كلاس اضافه كرده كه اگه شما لباس هاي يه كلاس رو تو اينونتوي دااشته باشي يه سري امياز بهت ميده. چارلتون يكي از اوناست!

behii
08-05-2009, 10:12
05chips چرا بن شده؟

ای بابا
کی بن شد ؟!
نکنه مهرداد یه یوزر دیگه زد و با این دوئل کرد و بن شدش ؟ :41:

vitamin2002
08-05-2009, 10:13
اين كار ها لازم نبوده كه!! شما برو دنبال كار هايي كه تجربه زياد داره تا زود لول آپ بشي!

خوب به من کسی دیروز این حرف را نگفت در ضمن آنالیز کردم ببینم این جور کار ها کدوم اسکیل ها را می خواهد در ضمن تا حالا 2 تا 2 ساعت و یک 1 ساعت در اون ماهیگیری کار کردم ولی بهم حتی یک ماهی هم نداده :13: ولی 2 تا قلاب ماهیگیر داده :31: مگر شانس پیدا کردن قلاب کمتر از ماهی نیست :13: در ضمن برای ماهی شانس خیلی خیلی خیلی زیاد از تور ماهیگیری است پس چرا ماهیی پیداش نمی شه :19:

Haj_Amoo
08-05-2009, 10:14
نکنه مهرداد یه یوزر دیگه زد و با این دوئل کرد و بن شدش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهرداد كه گفت دسته من نيست.

vitamin2002
08-05-2009, 10:15
ای بابا
کی بن شد ؟!

ببینم مگه سایت وست بن اینا هم می کنه :18::18: یعنی چی هر کسی حق استفاده از یک یوزر را داره ؟؟؟ اگر آره برای هر آی پی هست و یا برای هر ایمیل ؟؟؟

Haj_Amoo
08-05-2009, 10:15
خوب به من کسی دیروز این حرف را نگفت در ضمن آنالیز کردم ببینم این جور کار ها کدوم اسکیل ها را می خواهد در ضمن تا حالا 2 تا 2 ساعت و یک 1 ساعت در اون ماهیگیری کار کردم ولی بهم حتی یک ماهی هم نداده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی 2 تا قلاب ماهیگیر داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مگر شانس پیدا کردن قلاب کمتر از ماهی نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن برای ماهی شانس خیلی خیلی خیلی زیاد از تور ماهیگیری است پس چرا ماهیی پیداش نمی شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين نشون ميده شانست خيلي زياده! من تا حالا قلاب ماهيگيري گيرم نيومده بود!

vitamin2002
08-05-2009, 10:17
ایدی من اینه : black_lord92
ببینم من سرچ کردم میگه چنین کسی نیست ؟؟؟ الان ورلد چند هستی اگر مثلا طرف ورلد 8 باشه می شه اون را سرچ کرد و یا باهاش دوئل کرد ؟؟؟؟

RedSpoT
08-05-2009, 10:17
ای بابا
کی بن شد ؟!

لعنت به این بشرو کار خودشه:
Prince Mithridates (Banned)

Haj_Amoo
08-05-2009, 10:18
مهرداد كه گفت دسته من نيست.

vitamin2002
08-05-2009, 10:20
تيلور ما هم به زور لول آپ شد يه جفت دمپايي داد!! تیلور چیه ؟؟
شما انگلیسی را فارسی می خونید من فعلا نمی دونم چی به چیه انگلیسی بگین شاید بفهمم این یکی را نتونستم پیدا کنم چیه ؟؟ ( تیلور )

RedSpoT
08-05-2009, 10:21
ممد 05Chips دست تو بوده قبلا ها به Support Ticket پیام بده بگو هکت کردن یه ماهه بازی نکردی بدو

RedSpoT
08-05-2009, 10:21
تیلور چیه ؟؟
شما انگلیسی را فارسی می خونید من فعلا نمی دونم چی به چیه انگلیسی بگین شاید بفهمم این یکی را نتونستم پیدا کنم چیه ؟؟ ( تیلور )

Tailor یه فروشگه در داخل شهر ها.

dracula_killer
08-05-2009, 10:23
سلام
من تازه عضو شدم....یوزرم:dracula-killer ورلد 9
اینجا هیچ شهری نیست که یه ایرانی ساخته باشه؟

Haj_Amoo
08-05-2009, 10:24
ممد 05Chips دست تو بوده قبلا ها به Support Ticket پیام بده بگو هکت کردن یه ماهه بازی نکردی بدو
اونوقت خودشو بن نمي كنن ؟

dracula_killer
08-05-2009, 10:24
تیلور چیه ؟؟

تیلور یعنی خیاط.....تو این بازی منظور همون خیاطی که میتونین ازش لباس و کلاه و کفش تهیه کنین

RedSpoT
08-05-2009, 10:25
سلام
من تازه عضو شدم....یوزرم:dracula-killer ورلد 9
اینجا هیچ شهری نیست که یه ایرانی ساخته باشه؟

Cyrus The Great
SilverSnake Fort

dracula_killer
08-05-2009, 10:26
Cyrus The Great
SilverSnake Fort
ایول اونوخت کسی نیست که مارو invite کنه به شهرش؟

RedSpoT
08-05-2009, 10:26
اونوقت خودشو بن نمي كنن ؟

نه بازی کردن با دو تا اکانت مشکل نداره اونطور که من میدونم تنها اشکالش اینه که نباید با هم دوئل کنن. فقط سریع اقدام کنید وگرنه کاراکتر میپره

RedSpoT
08-05-2009, 10:27
ایول اونوخت کسی نیست که مارو invite کنه به شهرش؟

من Founder شهر SilverSnake Fort هستم بگو لولت چنده و رو چه اسکیل هایی کار کردی؟

dracula_killer
08-05-2009, 10:29
والا لول 1 هست و تازه شروع کردم....

vitamin2002
08-05-2009, 10:29
وقتی با هم دوئل کردیم هر که ببازه اول اینکه از جونش می ره ؟؟؟ از تجربه اش کم می شه یا نه ؟؟؟
کسی هم که برنده بشه پولش را می گیره + تجربه به دست می یاره حالا این تجربه به دست آوردن بستگی به اونی است که باهاش دوئل می کنی ؟؟ یا برای هر دوئل تجربه بر اساس شانس اینا می ده ؟؟؟

Haj_Amoo
08-05-2009, 10:31
من Founder شهر SilverSnake Fort هستم
خوشبختم!!!
===
گفتي فوندر، اسم محمد رو از فوندر شهر كورش بردارم؟

vitamin2002
08-05-2009, 10:34

من الان لول 4 دارم می رسم خیلی کم مونده از دیروز ساعت 2.30 شروع به بازی کردم :31: فکر کنم خوب پیشرفت کردم و یک عکس می زارم ببین خوبه یا نه چون می خواهم تجربه کسب کنم برای این خاطر فکر کنم باید روی چاریسما و ریپیرینگ کار کنم چون دیروز که آنالیز کردم دیدم اون کارهایی که می خواهم در آینده کار کنم به این دو تا بیشتر نیاز داره :31: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Haj_Amoo
08-05-2009, 10:34
وقتی با هم دوئل کردیم هر که ببازه اول اینکه از جونش می ره ؟؟؟ از تجربه اش کم می شه یا نه ؟؟؟
نه از تجربه هيچ وقت كم نميشه .

کسی هم که برنده بشه پولش را می گیره + تجربه به دست می یاره حالا این تجربه به دست آوردن بستگی به اونی است که باهاش دوئل می کنی ؟؟ یا برای هر دوئل تجربه بر اساس شانس اینا می ده ؟؟؟
يك سوم پول بازنده + هرچي اوني رو كه بردي لولش از تو بيشتر باشه تجربه بيشتري ميگيري!

RedSpoT
08-05-2009, 10:36
خوشبختم!!!
===

بردار اسم خودتو بزار در ضمن اسمتون رو تو Special Ally شهر بزارم؟

behii
08-05-2009, 10:38
ببینم من سرچ کردم میگه چنین کسی نیست ؟؟؟ الان ورلد چند هستی اگر مثلا طرف ورلد 8 باشه می شه اون را سرچ کرد و یا باهاش دوئل کرد ؟؟؟؟

این black_lord92 ایدی یاهومه
ایدی بازی اینه : M-Pro

لعنت به این بشرو کار خودشه:
Prince Mithridates (Banned)

ای بابا ...
مگه قوانینو نخونده بود ؟! :13:

مهرداد كه گفت دسته من نيست.

اون یه مهرداد دیگست

Haj_Amoo
08-05-2009, 10:39
چي هست اين؟
هرچي هست بعيد ميدونم با هفت ساعت فاصله بود و نبودش فرقي كنه!!

C0OPeR
08-05-2009, 10:40
حاجی کاراکتر sllayer هم برای منه دو سه روز دیگه لول 10 میشم تلگرام میدم منو دعوت کن !

اینو ببین حال کن اولین کاری که انجام دادم !! لول یکم !

behii
خوشبختم!!!
===

بردار عزیز ...
من الان نه توی سیلور اسنک هستم نه کوروش :31:

چي هست اين؟
هرچي هست بعيد ميدونم با هفت ساعت فاصله بود و نبودش فرقي كنه!!

بعدا با الاغ تیز پا و اسب و گاو و گوساله فاصله میشه 2 - 3 ساعت

vitamin2002
من الان با SilverSnake Fort کم فاصله دارم می شه من را دعوت کنی چون نیاز به خوابیدن مفتی دارم تا انرژی زیاد کنم و پولم کم نشه چون می خواهم زود زود کار کنم

behii
08-05-2009, 10:43
من الان با SilverSnake Fort کم فاصله دارم می شه من را دعوت کنی چون نیاز به خوابیدن مفتی دارم تا انرژی زیاد کنم و پولم کم نشه چون می خواهم زود زود کار کنم

الان ما توی سیلور اسنک لول بالا میخواییم که پول گیرمون بیاد و سریع تر ساختمون بسازیم و عقب موندگیمون رو جبران کنیم
فعلا برو توی کوروش و از امکاناتش استفاده کن تا لولت بره بالا
حالا هم که چیپس بن شد دیگه نور علی نور !!

vitamin2002
08-05-2009, 10:48
الان ما توی سیلور اسنک لول بالا میخواییم که پول گیرمون بیاد و سریع تر ساختمون بسازیم و عقب موندگیمون رو جبران کنیم
فعلا برو توی کوروش و از امکاناتش استفاده کن تا لولت بره بالا
حالا هم که چیپس بن شد دیگه نور علی نور !!

با اون خیلی فاصله دارم نمی شه حالا دعوتم کنی ببین من بگم بهت خیلی سریع لول 10 می شم :31: چون زیاد کار می کنم :31::10:
چیپس کاربر کدوم شهره و برای چی بن شده و چرا بن شده در ضمن یک سوال پرسیدم از قلم افتاد حالا از کجا می فهمند که یکی 2 تا کاربری داره از روی آی پی هست یا از روی ایمیل اینا آی پی باشه من چند تا وی پی ان دارم :31:

Haj_Amoo
08-05-2009, 10:48
پس بزار!
ما هم همچين كاري كنيم؟

حاجی کاراکتر sllayer هم برای منه دو سه روز دیگه لول 10 میشم تلگرام میدم منو دعوت کن !
مشكلي نيست ولي وقت مي كني به اين همه يوزر سر بزني؟

RedSpoT
08-05-2009, 10:50

این ممد رو ول کن ببین بیا دم شهر دعوتت میکنم خریداتو بکن 8 ساعتم بخواب بعد برو ولی فقط برا 8 ساعت بد عادت نشیا :دی
ایدی تو بده

RedSpoT
08-05-2009, 10:51
پس بزار!
ما هم همچين كاري كنيم؟

اره شما هم بزارید من الان میذارم.

RedSpoT
08-05-2009, 10:53
به نظر من اسم شهر Cyrus The Great رو عوض کنید بهتره اولا اصلا برا این تاریخ نیست و تو غرب هم نبودن دوما بازیه کلاس تاریخ شناسی نیست :دی

Haj_Amoo
08-05-2009, 10:54
لول بالا پيدا كردي خبر ما هم بده لازم داريم بدجور!!

چیپس کاربر کدوم شهره
چيپس شهر كورش رو ساخت و اوايل روي شهر بدجور كار مي كرد ولي بعدا كم كار شد و مدتي بعد به همراه دوستاش به شهر هاي سيلور رفت و بالاخره بن شد!!!

behii
08-05-2009, 10:58
چيپس شهر كورش رو ساخت و اوايل روي شهر بدجور كار مي كرد ولي بعدا كم كار شد و مدتي بعد به همراه دوستاش به شهر هاي سيلور رفت و بالاخره بن شد!!!

چیپس اوایل دست من بود و حسابی باهاش پول در میاوردم و شهر رو میترکوندیم
بعد یوزر رسید به مهرداد و اونم رفت و رفت و رفت و بعدا به خاطر حامد ( :دی ) اومد توی سیلور و بعد هم طمع کار شد و بن شد ! : دی

لول بالا پيدا كردي خبر ما هم بده لازم داريم بدجور!!

شما هم بیایین اینور بهتره
به شهر های دشمنمون میگم به تو حمله کنن !
خوبه ؟ : دی

C0OPeR
08-05-2009, 10:59
کاراکتر kharkar که فقط میفرستم کار کنه و بخوابه ! لول 25 بودم ساختمش الان لول 27 ه خودم لول 30 xD
kopol هم که مثل همون بالایی !
فقط این chaghal و holyprince وقتم رو میگیرن همش باید مواظب باشم خیلی سخته خدایی !
فکر کنم با prince رکورد بزنم 104 پیروزی 16 شکست چندتاش هم که فقط برای پیدا کردن جاخالی بوده و از روی عمد :(
این sllayer رو هم که میخوام مدافع باشه زیاد وقتی نمیگیره !

RedSpoT
08-05-2009, 11:00
این اکانت Eva Luna برا منه لول 13 هستم pure Trapper تو لول 13 Breaking in Horses و Picking Oranges و Beaver Hunt با labor 75 وBranding Cattle رو باز کردم :دی

behii
08-05-2009, 11:02
کاراکتر kharkar که فقط میفرستم کار کنه و بخوابه ! لول 25 بودم ساختمش الان لول 27 ه خودم لول 30 xD
kopol هم که مثل همون بالایی !
فقط این chaghal و holyprince وقتم رو میگیرن همش باید مواظب باشم خیلی سخته خدایی !
فکر کنم با prince رکورد بزنم 104 پیروزی 16 شکست چندتاش هم که فقط برای پیدا کردن جاخالی بوده و از روی عمد :(
این sllayer رو هم که میخوام مدافع باشه زیاد وقتی نمیگیره !

من یه زمانی توی ورلد 2 حدود 13 تا یوزر بیلدر و 2 تا دوئلر ( که دوئلر ها برای خودم نبود و امانت بود پیشم ) داشتم و شهر Persian Gulf رو به همت بچه ها رنک 8 کردیم ... :31:
به طوری که پینتش از پرشیا ورلد یک که یک ماه از ما جلوتر بودن رسیده بود و از اونم پیشی گرفته بود ... :27:
کلا ورلد 2 کلی خاطره دارم ... بیشتر بچه هاش هم الان بازی رو ترک کردن

C0OPeR
08-05-2009, 11:19
من یه زمانی توی ورلد 2 حدود 13 تا یوزر بیلدر و 2 تا دوئلر ( که دوئلر ها برای خودم نبود و امانت بود پیشم ) داشتم و شهر Persian Gulf رو به همت بچه ها رنک 8 کردیم ...
یا علی !!
ولی اینا 4 تا کلاس مختلف هستن و من واقعا دارم با هر کدوم بازی میکنم یعنی دوئل ها ساعت های کاری کار تو فروم ارتباط با بقیه و ...

این یارو خیلی باحاله هر روز میاد دوئل میکنه یه بار مساوی شدیم بقول حاجی به احتساب گل زده در خانه حریف بردم اینبارم ه بدون خونریزی حل شد .

Soldier Pose
08-05-2009, 11:23
05Chips هم بن شد :دی

C0OPeR
08-05-2009, 11:28
05Chips هم بن شد
چطوری فهمیدی ؟

Soldier Pose
08-05-2009, 11:38
چطوری فهمیدی ؟
جلوش نوشته

behii
08-05-2009, 11:39
M-Pro هم بن شد !

Soldier Pose
08-05-2009, 11:41
M-Pro هم بن شد !
بر آدم دروغگو لعنت

behii
08-05-2009, 11:43
بر آدم دروغگو لعنت

اهه :31:
چه بی جنبه !

logos
08-05-2009, 11:44
دوستان دوئلر روزی چنتا دوئل انجام میدید ؟؟؟ به نظرتون روزی 3 تا خوبه ؟؟؟

Soldier Pose
08-05-2009, 11:44
اهه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
چه بی جنبه !
تا رفتم : دی ر بزرام ارسال شد دیگه حال نداشتم ویرایش کنم :دی

Soldier Pose
08-05-2009, 11:45

آره 4-5 متعادله :دی
اگه دوئلر باشی بیشتر هم میتونی :دی

logos
08-05-2009, 11:49
آره 4-5 متعادله :دی
اگه دوئلر باشی بیشتر هم میتونی :دی

مساله اینه من هر 2 روز یه بار پس اوت میشم :31: ... تو ... چینیها !!!!

واسه همینم یه تصمیم باحال گرفتم

هر دوروز یهبار وقتی از پس اوتی در میام میرم 6-7 تا دوئل میکنم تو اخری هم خودمو به کشتن میدم ! اینجوری دیگه کسی نمیتونه منو بکشه و انرژی هام از بین نمیره

یعنی هر 48 ساعت 6-7 دوئل

اگه این چینی ها نبودن الان رنک دوئلم 2 رقمی شده بود اما الان حدود 130 هست

Haj_Amoo
08-05-2009, 11:51
به نظر من اسم شهر Cyrus The Great رو عوض کنید بهتره اولا اصلا برا این تاریخ نیست و تو غرب هم نبودن دوما بازیه کلاس تاریخ شناسی نیست :biggrin:

چانگ آن هم اسم پايتخت يكي از امپراطوري هاي چين بوده.

behii
08-05-2009, 11:51
مساله اینه من هر 2 روز یه بار پس اوت میشم :31: ... تو ... چینیها !!!!

واسه همینم یه تصمیم باحال گرفتم

هر دوروز یهبار وقتی از پس اوتی در میام میرم 6-7 تا دوئل میکنم تو اخری هم خودمو به کشتن میدم ! اینجوری دیگه کسی نمیتونه منو بکشه و انرژی هام از بین نمیره

یعنی هر 48 ساعت 6-7 دوئل

من هم تا وقتی پیش چینی ها بودم رنکم از 400 رسیده بود 600
الان اینجا در آرامش کامل رسید به 240 :31:

logos
08-05-2009, 11:56
من هم تا وقتی پیش چینی ها بودم رنکم از 400 رسیده بود 600
الان اینجا در آرامش کامل رسید به 240 :31:

خوب تو یه ترسوی فراری هستی :27::10:

اما من میمونم و میجنگم !!! فعلا که وضعم خوبه با لول 27، لول دوئلم 39 هست مشکلم اینه که اسلحه خوب ندارم

behii
08-05-2009, 12:01
خوب تو یه ترسوی فراری هستی :27::10:

اما من میمونم و میجنگم !!! فعلا که وضعم خوبه با لول 27، لول دوئلم 39 هست مشکلم اینه که اسلحه خوب ندارم

من که دوئلر بودم ولی دفاعی نبودم ...
با پونصد لول پایین تر میریختن سر من و پاس اوتم میکردن !

RedSpoT
08-05-2009, 12:19
چانگ آن هم اسم پايتخت يكي از امپراطوري هاي چين بوده.

اونا که اسکلن بابا.
چانگ ان اسم شهر بوده و در زمان سلاح گرم هم وجود داشته اما این کورش شما در اون زمان تو گور بوده.

Haj_Amoo
08-05-2009, 12:19
من که دوئلر بودم ولی دفاعی نبودم ...
تو الانم دوئلر نيستي!

براي من بسته به اوضاع روزي بين 1 تا 5 دوئل با چيني ها دارم تا آخر پاس اوتم كنن!!

اگه چيني ها نبودن همين رنك تو هم برا من آرزو بود!

C0OPeR
08-05-2009, 12:21
جلوش نوشته
صفحه های قبل رو خوندی ؟

به نظر من اسم شهر Cyrus The Great رو عوض کنید بهتره اولا اصلا برا این تاریخ نیست و تو غرب هم نبودن دوما بازیه کلاس تاریخ شناسی نیست

بیخیال ! از اون حرفا بود میخوای بذاریم خلیج ع-ر-ب- ؟

Haj_Amoo
08-05-2009, 12:24
چانگ ان اسم شهر بوده و در زمان سلاح گرم هم وجود داشته اما این کورش شما در اون زمان تو گور بوده.
خب سلاح گرم باشه. بازم ششصد هفتصد سال از دوران غرب وحشي قديمي تر هست!

RedSpoT
08-05-2009, 12:24
صفحه های قبل رو خوندی ؟

بیخیال ! از اون حرفا بود میخوای بذاریم خلیج ع-ر-ب- ؟

نه همون Terrorist بزارید okaye

RedSpoT
08-05-2009, 12:26
خب سلاح گرم باشه. بازم ششصد هفتصد سال از دوران غرب وحشي قديمي تر هست!

بازم میگم این یه بازیه نه کتاب تاریخ

Haj_Amoo
08-05-2009, 12:28
Terroristes of The Wild West
TWW

Haj_Amoo
08-05-2009, 12:30
بازم میگم این یه بازیه نه کتاب تاریخ
باشه بابا يه فكري براش مي كنيم!!

Soldier Pose
08-05-2009, 12:35
صفحه های قبل رو خوندی ؟
نه چطور؟؟
همین اسم خوبه

C0OPeR
08-05-2009, 12:39

behii
08-05-2009, 12:39
حامد تو چرا از کوروش متنفری ؟ : دی
هرجا اسم کوروش میبینی میگی عوض کنین !!

Haj_Amoo
08-05-2009, 12:42
حامد تو چرا از کوروش متنفری ؟ : دی
هرجا اسم کوروش میبینی میگی عوض کنین !!
يادي از گذشته ها:

میشه بگید Cyrus یعنی چی و چه ربطی به شهر داره؟

Haj_Amoo
08-05-2009, 12:51
قابل توجه دوستاني كه ميخوان سيستم پخش اسكيل هاي منو بفهمن:

من یه چیزایی تو فروم خود بازی خوندم.
اکثرا کسایی که سرباز برمیدارن دوئلر میلی میشن.(اسلحه سرد)
تمام attribute ها رو روی strenght میذارن و اسکیلها رو روی vigor - aim - dodging - tactics - reflex
چون وقتی شما اتریبوت رو روی strenght میذای از امتیاز health point که مخصوص سرباز هست هم استفاده میکنی.یعنی به ازای هر بار که جونت زیاد میشه 5 واحد هم به صورت اتوماتیک زیاد میشه و به همین دلیله که کشتن سرباز خیلی سخته.
اگه tactics رو هم اضافه کنی از امتیاز تاکتیک هم بهرهمند میشی که هنگام دفاع 150% میشه.
پیشنهاد من اینه.تا لول 8 همه اسکیلها رو بذار رو vigor .بعدش دیگه vigor نمیخواد زیاد کنی چون هر لول یه اتریبوت رو strenght میذاری و خودش هر لول زیاد میشه.بعد از لول 8 هر لول یک اسکیل روی aim و یکی روی dodging و یکی روی tactics.
اگه خواستی reflex و appearance رو هم بعضی موقع زیاد کن.

behii
08-05-2009, 12:59
سیستم پخش اسکیل من از همه پیچیده تره !

Haj_Amoo
08-05-2009, 13:00
و دوستاني كه موندن با اسكيل هاشون چي كار كنن و اول راه هستن:

تو اگه اسکیلهات رو فقط رو 1 یا 2 تا توانایی خاص خرج کنی.کارهای خفن برات تو لولهای پایین باز میشه که هم پول خوب و هم تجربه خوبی میده.دوئل هم یکی از روشهای خوبه ولی روزی 4 تا بیشتر نباید دوئل کرد چون موتیویشن میاد پایین و به درد نمیخوره.
مثلا الان مصطفی اسکیل کانستراکشن براش فکر کنم بالای 100 باشه.خوب معلومه چه کارهای خفنی میتونه انجام بده که ما نمیتونیم.حالا فکر میکنی اون اصلا میتونه کوئست انجام بده در حالی که همه اسکیلهای دیگش صفر مونده!
من خودم روی vigor و appearance دارم کار میکنم.کارهای خوبی هم دارم.coal mining و carving out claims .روزی 400 تا میتونم در بیارم اگه بخوام.به زودی picking agavez رو باز میکنم که تجربه خوبی میده.من فکر کنم bounty hunter رو بتونم انجام بدم تو لول 90 به بالا.
خیلی ها فقط روی setting traps کار میکنن.باید اول ورلد تعیین کنی که چه اسکیل یا اسکیلهایی رو میخوای روش کار کنی.

خفن ترینش لیدرشیپ هستش ... کارهای ردیفی داره ... یه نیگا بنداز به کاراش . فقط بپا شصت پات تو چشت نره :27:
تو اگه اسکیلهات رو فقط رو 1 یا 2 تا توانایی خاص خرج کنی.کارهای خفن برات تو لولهای پایین باز میشه که هم پول خوب و هم تجربه خوبی میده.دوئل هم یکی از روشهای خوبه ولی روزی 4 تا بیشتر نباید دوئل کرد چون موتیویشن میاد پایین و به درد نمیخوره.
مثلا الان مصطفی اسکیل کانستراکشن براش فکر کنم بالای 100 باشه.خوب معلومه چه کارهای خفنی میتونه انجام بده که ما نمیتونیم.حالا فکر میکنی اون اصلا میتونه کوئست انجام بده در حالی که همه اسکیلهای دیگش صفر مونده!
من خودم روی vigor و appearance دارم کار میکنم.کارهای خوبی هم دارم.coal mining و carving out claims .روزی 400 تا میتونم در بیارم اگه بخوام.به زودی picking agavez رو باز میکنم که تجربه خوبی میده.من فکر کنم bounty hunter رو بتونم انجام بدم تو لول 90 به بالا.
خیلی ها فقط روی setting traps کار میکنن.باید اول ورلد تعیین کنی که چه اسکیل یا اسکیلهایی رو میخوای روش کار کنی.

پس از تحقیقات و بررسی فراوانی که روی شغلها و اسکیلهای مورد نیاز اونها انجام دادم و با بررسی اونها از جهات مختلف چند ترکیب عالی رو پیدا کردم.
اولی که مخصوص خودمه و تو ورلد جدید میخوام پیاده کنم رو نمیکنم.ولی چند تا ترکیب خوب رو بهتون میگم که میتونید پیاده کنید و حالشو ببرید.
ترکیب 1 : هر لول یک attribute روی charisma و 2 اسکیل روی leadership و 1 اسکیل روی tactics یا 2 تا روی tactics و 1 روی leadership
ترکیب 2 : هر لول یک attribute روی dexterity و 2 تا روی shooting و 1 روی setting traps یا 2 تا setting traps و 1 روی shooting
ترکیب 3 : هر لول یک attribute روی strenght و 1 construction و 1 stamina و 1 vigor .
این ترکیبها کارهای خفنی باز میکنه.
دوستان دیگه هم اگه ترکیبی میشناسن ما رو بی بهره نذارن.
محمد نظرت چیه؟
پیشنهاد بهتری داری؟
و یه نکته دیگه این که کلا mobility به نظر من به درد نمیخوره پس روش سرمایه گذاری نکنید بهتره.

خوبه ... ولی بستگی داره چی از بازی میخوایی ... بدون شک یک دوئلر نمیتونه از این روش استفاده کنه .

کسی که میخواد Exp و پول و ... داشته باشه یه روش توپ بلدم .
از لول 1 تا لول 35 ===> 35 تا att روی strenght و 100 تا روی construction
از لول 35 تا لول 70 ==> 35 تا att روی charisma و 115 تا روی leadership
از لول 70 تا لول 99 ==> 29 تا att روی dexterity و 82 تا روی shooting

Haj_Amoo
08-05-2009, 13:03
پيش بيني از اين دقيق تر؟!!!

تقریبا 1 ماه دیگه بازی وارد فاز جدیدی میشه ... قراره جنگ بین شهرها را بندازن ... خیلی باحال میشه بازی این تازه 1 موردشه موارد باحال تری هم اضافه میشه .

Haj_Amoo
08-05-2009, 13:08
اين از قلم افتاد!:

به ندرت کسی pure dueler میشه چون کارهای خوبی برات باز نمیشن و پول و تجربه خوبی نمیتونی به دست بیاری.معمولا هم کسی پول پیش خودش نگه نمیداره و همه تو بانک میذارن پس درآمد خوبی از دوئل نمیتونی داشته باشی و هر روز هم نمیتونی دوئل کنی چون موتیویشنت میاد پایین و فایده نداره.
ولی یه روش خوب هست که معمولا استفاده میشه.
شما از لول 1 اتریبوت ها رو روی dexterity میذاری و اسکیلها رو روی setting traps وکمی هم روی اسکیلهای دوئل چون میخوای دوئل هم کم و بیش بکنی.setting traps رو تا جایی بالا میبری که با لباس های مخصوص بتونی hunting grizzly bears رو انجام بدی.شما وقتی بتونی این کار رو انجام بدی hunting wolves - stealing horses -hunt coyotes و یکی دو تا کار دیگه که پول و تجربه خیلی خوبی میدن رو میتونی انجام بدی.دور بر لول 30 میشه این کار رو کرد.بعد دیگه setting traps رو بیخیال میشی.میری سراغ شوتینگ چون از این به بعد کارها به شوتینگ نیاز دارن.aim که خود به خود داره زیاد میشه پس نیازی نیست زیادش کنی.باید روی dodging و reflex و toughness و appearance سرمایه گذاری کنی.
اگر هم هنوز میخوای pure dueler بشی.از همون اول روی شوتینگ و اسکیلهای دوئل کار کن.

Haj_Amoo
08-05-2009, 13:17
بزرگ ترین تیم The-West تشکیل شد
با بیش از 8 ساختمان ساز
برای ارتباط با ما تماس بگیرید . ( ورلد 9 ) یوزر : M-Pro

اتفاقا میخوایم شهر رو مختص دوئلر ها بکنیم :27:
حد اقل بگیم 10 نفر که یوزر های ساختمون ساز توی شهر باشن ، 5 نفر هم که خودمون ....
35 = 15 - 35
اینجوری که حساب میکنم ، حدود 30 تا دوئلر و 5 تا سرباز :21: ( برای ورژن جدید )

راستی ، من هر موقع به اون کار که کل اسکیل هارو میخواد میرسم ( حدود لول 8 - 9 ) گند میزنم به همه چی
اسکیل هارو هم درست خرج میکنم ولی باز هم برای مرحله های بعدی کم میارم

شما چیکار میکنین ؟
آدم بعضي وقت ها يه غلط هايي مي كنه... !!!

RedSpoT
08-05-2009, 13:18
اين از قلم افتاد!:

این رو درست نمیگه من دربارش پرسیدم.

C0OPeR
08-05-2009, 13:18
حاجی با kopol واسه خودم دعوتنامه فرستادم xD
یه 10-12 ساعتی تو راهم (خر ندارم) D:

behii
08-05-2009, 13:30
حاجی مثل اینکه خیلی به گذشته ها علاقه داری ...
اول ما قرار بود 10 ساختمون ساز داشته باشیم ولی یک مشکلی پیش اومد که 6 تاشون پریدن و 4 تا موند که یکیشون هم بن شد و 3 تا بیشتر نموند ...
ایشالا ورلد جدید !

C0OPeR
08-05-2009, 13:32
اگه کارگر لازم داری kharkar رو هم بیارم ؟
holyprince رو هم اگه مشکلی نداره تا فردا مبارم

Haj_Amoo
08-05-2009, 13:37
حاجی مثل اینکه خیلی به گذشته ها علاقه داری ...
برا اوقات بيكاري خوبه..!!

اول ما قرار بود 10 ساختمون ساز داشته باشیم ولی یک مشکلی پیش اومد که 6 تاشون پریدن و 4 تا موند که یکیشون هم بن شد و 3 تا بیشتر نموند ...
ایشالا ورلد جدید !
ايشالا...!!

logos
08-05-2009, 13:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'s Pistol 15-89 30 +3 Toughness

+4 Fine motor skills
$1340 $2680 $10720
این اسلحه رو از کجا میشه پیدا کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

RedSpoT
08-05-2009, 13:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'s Pistol 15-89 30 +3 Toughness

+4 Fine motor skills
$1340 $2680 $10720
این اسلحه رو از کجا میشه پیدا کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

هر اصلحه 3 تا لول داره خراب - معمولی - خوب معمولا معمولی هاش اونجوری پیدا میشن ولی اینی که تو میخوای شات گان لول 3 هست که لول 3 هاش تو شاپ ها گیر نمیاد ولی دیدم بعضی ها دارن فکر کنم پیدا کردن(تعدادشون خیلی کمه)

logos
08-05-2009, 14:57
هر اصلحه 3 تا لول داره خراب - معمولی - خوب معمولا معمولی هاش اونجوری پیدا میشن ولی اینی که تو میخوای شات گان لول 3 هست که لول 3 هاش تو شاپ ها گیر نمیاد ولی دیدم بعضی ها دارن فکر کنم پیدا کردن(تعدادشون خیلی کمه)

دقیقا مسئله من هم همینه که از کجا پیدا کردن

چون تو شاپ ها نیست و کارها هم معمولا یه سری لوازم خاص میدن(بر حسب درصد لاک) کسی میدونه این رو از کدوم کار بدست اوردن ؟؟؟؟ یا اینکه این مال یه کوئست هست ؟؟؟؟

Soldier Pose
08-05-2009, 15:03
تو کوئست هم نیست

behii
08-05-2009, 15:15
چرا بعضی از دوستان دارن میرن شهر کوروش ؟

Soldier Pose
08-05-2009, 15:18
من نمیرم :دی

RedSpoT
08-05-2009, 15:21
چرا بعضی از دوستان دارن میرن شهر کوروش ؟

اقا اگه این جینی ها خیلی بهتون اتک میدن به عملیات ترتیب بدیم بریزیم تو شهرشون چون فاصلمون هم زیاده دیر میان سراغمون اما اگه اینکارو کنیم امکان داره Middleton ها بریزن سرمون و پاس اوت شیم.

RedSpoT
08-05-2009, 15:23
یه کار دیگه هم میتونیم بکنیم که البته خطرناکه که اگه اینکارو بکنیم خفن میریم زیر اتک اونم اینه که بهSilverSnake خیانت کنیم و جوین middleton بشیم.

behii
08-05-2009, 15:25
از این به بعد من برنامه ساخت و ساز رو اعلام میکنم

به یه نفر مسلط به زبان انگلیسی هم نیاز داریم که تیم پاس اوت راه بندازه و به عنوان فرمانده تیم عملیات رو با موفقیت به اتمام برسونه ...

Haj_Amoo
08-05-2009, 16:20
اينو دانلود كنين مي خوام بزارم تو تاپيك خود وست!!
به نظرتون چي ميشه؟

behii
08-05-2009, 16:26
کارت عالیه حاجی جان ..
معلومه که خیلی زحمت کشیدی !

Soldier Pose
08-05-2009, 16:26
حاجی یه راهنما هم بزار :دی

Haj_Amoo
08-05-2009, 16:32
کارت عالیه حاجی جان ..
معلومه که خیلی زحمت کشیدی !
البته اگه وردم قاط نزده بود ديروز آماده مي كردم!!

حاجی یه راهنما هم بزار :biggrin:
چجور راهنمايي؟

Soldier Pose
08-05-2009, 16:43
چجور راهنمايي؟
مثلا رنگ ها نشونه چی هستند؟

logos
08-05-2009, 16:46
اينو دانلود كنين مي خوام بزارم تو تاپيك خود وست!!
به نظرتون چي ميشه؟

این چیه ؟؟؟؟؟ واسه من چیزی نمیاد

C0OPeR
08-05-2009, 16:52
ایول حاجی از اینکارا هم میکنی و ما خبر نداشتیم xD

Haj_Amoo
08-05-2009, 16:58
تكرار شدن به انگليسي چي ميشه؟

behii
08-05-2009, 17:04
تكرار شدن به انگليسي چي ميشه؟

repeat میشه

Haj_Amoo
08-05-2009, 17:17
نسخه اصلاح شده:

RedSpoT
08-05-2009, 17:46
به فاندر کل میل زدم ازش یه دوئلر لول بالا خواستم اگه بفرسته که هیچ اگه نفرسته بعدا بهش میگم بعد اینکه خیلی قوی شدیم...:27:

RedSpoT
08-05-2009, 17:48
آقایون و خانوما که البته به جز ممد کسی دیگه دختر نیست اینجا :دی(شوخی کردم بات) میگم یه شهر بشیم دیگه یا بریزیم تو کورش کبیر یا تو SilverSnake Fort نظر اخرتون رو بگید نظر همتون اهمیت داره نمیشه که دو تا شهر با فاصله 3 ساعته داشته باشیم(تازه با اسب) اینتوری دیر پیشرفت میکنیم و ممبر های خوبمون هم پخش میشن.
به دلیل اینکه دعوا نشه از شهر SilverSnake Fort یه فاندر یه شهردار و از شهر کورش کبیر هم یه فاندر و یه شهردار میزاریم.

behii
08-05-2009, 17:53
امروز توی ورلد 6 توی 2 تا حمله 2 تا دوئلر رو پاس اوت کردم به یکیشون هم 400 تا دمیج زدم و فراری هستم : دی

Haj_Amoo
08-05-2009, 17:57
آقایون و خانوما که البته به جز ممد کسی دیگه دختر نیست اینجا :biggrin:(شوخی کردم بات) میگم یه شهر بشیم دیگه یا بریزیم تو کورش کبیر یا تو SilverSnake Fort نظر اخرتون رو بگید نظر همتون اهمیت داره نمیشه که دو تا شهر با فاصله 3 ساعته داشته باشیم(تازه با اسب) اینتوری دیر پیشرفت میکنیم و ممبر های خوبمون هم پخش میشن.
به دلیل اینکه دعوا نشه از شهر SilverSnake Fort یه فاندر یه شهردار و از شهر کورش کبیر هم یه فاندر و یه شهردار میزاریم.
تكليف اين كه شهر رو به كي بديم معلوم بشه من خودم اولين نفر اونجا ميام چون ديگه از صفر شروع كردن نيست!!

RedSpoT
08-05-2009, 17:58
تكليف اين كه شهر رو به كي بديم معلوم بشه من خودم اولين نفر اونجا ميام چون ديگه از صفر شروع كردن نيست!!

منظورت چیه؟ دقیق بگو , اگه احساس میکنیکه فاندر بهتر از منی هست اسم بگو فاندرش میکنم خودمم میکشم کنار.

Haj_Amoo
08-05-2009, 18:03
منظورت چیه؟ دقیق بگو , اگه احساس میکنیکه فاندر بهتر از منی هست اسم بگو فاندرش میکنم خودمم میکشم کنار.
منظورم ايينه كه ،شهر كورش رو كه ول كرديم بديه به كدوم شهر؟ عجب!

RedSpoT
08-05-2009, 19:13
منظورم ايينه كه ،شهر كورش رو كه ول كرديم بديه به كدوم شهر؟ عجب!

به هر حال ما الان به دوئلرهای قدرتمندی مثل شما و ... نیاز داریم سریع چند تا مولتی اونجا نگه دارید بیاید اینور من میخوام نظر خواهی منم یه نفر رو به عنوان Leader (رهبر) تیم های دوئلر ها انتخاب کنم یه نفر رو هم برا فاندر بعد مه اوضاغ رو جمع و جور کردم بنا به نظر خواهی Title های Leader Dueler ها و Founder رو به اونا میدم :دی:10:

RedSpoT
08-05-2009, 19:15
تیم ها مشخص شد 3 تا تیم با کارها و لول های مختلف وجود داره لطفا فوروم رو چک کنید و تیم مورد نظر خودتون رو انتخاب کنیدهر تیم یه کاپیتان داره و همه این 3 تا تیم هم زیر نظر Leader خواهد بود.

behii
08-05-2009, 19:31
تیم هارو اینجا هم بگو ...
احتمالا من فردا میام به شهر
لباس و کلاه و تفنگ خریدم ! مونده یه گردن بند که 300$ هست ( : دی )

Soldier Pose
08-05-2009, 20:17
دوستان walle888 چرا داخل شهرش نیست؟؟
این توی sea city چکار میکنه؟؟

Haj_Amoo
08-05-2009, 21:26
دوستان walle888 چرا داخل شهرش نیست؟؟
این توی sea city چکار میکنه؟؟
اين هموني هست كه به من ميل زده بود مي گفت هر 48 ساعت پاس اوتت مي كنم!! يه ليست بلند بالا هم تو پروفايلش داشت كه اين ها رو پاس اوت كرده! جلول اسم منم نوشته بود x2 !!!
اما الان پروفايلش رو پاك كرده، چند وقت پيش شهر چيني ها رو ترك كرده بود(كه من به سرم زده بود دعوتش كنم!!) و الان توي sea cityهست و ظاهرا از وقتي به اين شهر اومده دوئل نكرده!!! چون اگه به قبرستون اين شهر نگاه كنيد اثزي ازش نمي بينين در حالي با سلاح و لولي كه داره راحت توي يه دوئل مي تونه امثال منو پاس اوت كنه و هر بار بيشتر از 150 تا دميج بزنه!!!

Soldier Pose
08-05-2009, 21:30
اين هموني هست كه به من ميل زده بود مي گفت هر 48 ساعت پاس اوتت مي كنم!! يه ليست بلند بالا هم تو پروفايلش داشت كه اين ها رو پاس اوت كرده! جلول اسم منم نوشته بود x2 !!!
اما الان پروفايلش رو پاك كرده، چند وقت پيش شهر چيني ها رو ترك كرده بود(كه من به سرم زده بود دعوتش كنم!!) و الان توي sea cityهست و ظاهرا از وقتي به اين شهر اومده دوئل نكرده!!! چون اگه به قبرستون اين شهر نگاه كنيد اثزي ازش نمي بينين در حالي با سلاح و لولي كه داره راحت توي يه دوئل مي تونه امثال منو پاس اوت كنه و هر بار بيشتر از 150 تا دميج بزنه!!!
شهر من کنار sea city هست هر روز میزدمشون الان این هست خطرناکه :دی

Haj_Amoo
08-05-2009, 21:33
شهر من کنار sea city هست هر روز میزدمشون الان این هست خطرناکه :biggrin:
بهش ميل زدم:
How are you!!!

Haj_Amoo
08-05-2009, 21:34
شهر من کنار sea city هست هر روز میزدمشون الان این هست خطرناکه :biggrin:
لولش خيلي زياده!! ميتونه باهات دوئل كنه؟؟

kasra_khan2003
08-05-2009, 21:48
حاج عمو، پول نمی خواین؟ من یه 250 تایی تقریبا دارم...

behii
08-05-2009, 21:58
توی ورلد 6 دارم لیست پاس اوت شده هایی که من کردمشون رو میزارم توی پروفایلم
omeganinja---- x1
killuah------------ x1

logos
08-05-2009, 22:20
آقایون و خانوما که البته به جز ممد کسی دیگه دختر نیست اینجا :دی(شوخی کردم بات) میگم یه شهر بشیم دیگه یا بریزیم تو کورش کبیر یا تو SilverSnake Fort نظر اخرتون رو بگید نظر همتون اهمیت داره نمیشه که دو تا شهر با فاصله 3 ساعته داشته باشیم(تازه با اسب) اینتوری دیر پیشرفت میکنیم و ممبر های خوبمون هم پخش میشن.

والا من که شما رو اصلا نمی شناسم اما بحث این نیست که یه فاندر از این شهر یه فاندر از اوون شهر باشه !!! به نظر من مهم اینه که اگه هم یه جا جمع میشیم به هم احترام بزاریم و سر خود عمل نکنیم و اونی که فاندر میشه فکر نکنه رئیس همس و میتونه دستور بده و همچنین شهر هایی که ساختیم رو یه جوری نگه داریم ( با یه عضو حتی) و ندیم دست بیگانه

راستشو بگم من از مرج شدن خاطره بدی دارم و دلیل خروج من از بازی همین بود ! هادی فکر کنم یادش باشه که تو و1 چه اتفاقی گذشت و من بعد اینکه شهر رو ساختم از بازی خارج شدم و رفتم !!

behii
08-05-2009, 22:25
راستشو بگم من از مرج شدن خاطره بدی دارم و دلیل خروج من از بازی همین بود ! هادی فکر کنم یادش باشه که تو و1 چه اتفاقی گذشت و من بعد اینکه شهر رو ساختم از بازی خارج شدم و رفتم !!

اون فرق میکرد مهرداد ...
این موقع همه رفتن و تو هم مجبور شدی شهر رو ول کنی !
ولی به هر حال این یه بازی هست
فردا هممون میشینیم به این روزا میخندیم !

logos
08-05-2009, 22:27
توی ورلد 6 دارم لیست پاس اوت شده هایی که من کردمشون رو میزارم توی پروفایلم
omeganinja---- x1
killuah------------ x1
ممد تو اونارو ... یا اونا تورو ... ؟؟؟:27:

پسر خوب جمله بندیتو درست کن این چیه اخه گفتی

اقا اگه اوایل کاری پولو نگه دار تا بتونی لباس بخری

logos
08-05-2009, 22:29
به دلیل سوتی ویرایش شد

hadi_gamer
08-05-2009, 23:32
مهرداد تو که الان تو ورلد 1 هستی.بازی رو که ول نکردی.فقط یه شهر جدید ساختی.الان هم همه ما تو اون شهر هستیم.

kasra_khan2003
09-05-2009, 00:23
اقا اگه اوایل کاری پولو نگه دار تا بتونی لباس بخری

لول 14 هستم فعلا...

RedSpoT
09-05-2009, 06:21
Leader: None
--------------------------------------------------------------------
Team 1:
Name:None

Team 1 Captain: None

Member 1: None

Member 2: None

Member 3: None

Member 4: None

To Join:You should be +30 and you will attack strong Duelers

Team 2:
Name: None

Team 2 Captain: None

Member 1 :King Crimson

Member 2 :bigosiris

Member 3 :B.Kharaman

Member 4 :

To joim:you should be +25 and you will help team 1 and you will protect workers

Team 3:
Name: None

Team 3 Captain:None

Member 1:

Member 2:

Member 3:

Member 4:

To join:you should be +19 and you will attack weak duelers/soldiers,adventurers,workers.

Haj_Amoo
09-05-2009, 11:15
من تا لول 10 دار و ندارمو ريختم توي شهر كورش!!! ولي شما نگه دار حيفه!!!

behii
09-05-2009, 13:00
ممد تو اونارو ... یا اونا تورو ... ؟؟؟

امروز هم یه لول 55 دوئل رو پاس اوت کردم ( لول خودم 45 هست )
طرف بهم پی ام داده و میگه که اگه من --- نکنمت ولت نمیکنم : دی
منم گفتم : منتظرتم گوگولی !

logos
09-05-2009, 13:09
امروز هم یه لول 55 دوئل رو پاس اوت کردم ( لول خودم 45 هست )
طرف بهم پی ام داده و میگه که اگه من --- نکنمت ولت نمیکنم : دی
منم گفتم : منتظرتم گوگولی !
دمت گرم بزار منم از پس اوتی در بیام و یه تفنگ بخرم بد میرم سراغ پس اوت این چینیهای بی پدر

behii
09-05-2009, 13:15
دمت گرم بزار منم از پس اوتی در بیام و یه تفنگ بخرم بد میرم سراغ پس اوت این چینیهای بی پدر

من توی ورلد 6 رو دارم میگم

توی ورلد نه تا یکی دو روز دیگه میشم لول 35
یه اسلحه لول 38 که رنگش هم طلایی هست و فکر کنم 3 تا رفلکس اضافه میکنه خریدم ( از همونایی که شما میگین هیچ جا پیدا نمیشه ! )
یه لباس و یه کلاه توپ و خفن هم خریدم
دیروز سر هم 5000$ خرج کردم
کل لباس هام و همه چیزم رو فروختم و فقط لباس های ستینگ تراپ و دوئل رو نگه داشتم

با این اسلحه و این لباس هایی که دارم دیگه فکر نکنم از کسی شکست بخورم ، حدود 21 اسکیل و 8 تا ات مصرف نشده هم هنوز دارم :21:

دیگه ورلد 9 رو ترکوندم :8:

behii
09-05-2009, 13:16
این امضای من چرا آپدیت نمیشه ؟
روستای چهارم رو هم دارم میگیرم !

logos
09-05-2009, 14:05
من توی ورلد 6 رو دارم میگم

توی ورلد نه تا یکی دو روز دیگه میشم لول 35
یه اسلحه لول 38 که رنگش هم طلایی هست و فکر کنم 3 تا رفلکس اضافه میکنه خریدم ( از همونایی که شما میگین هیچ جا پیدا نمیشه ! )
یه لباس و یه کلاه توپ و خفن هم خریدم
دیروز سر هم 5000$ خرج کردم
کل لباس هام و همه چیزم رو فروختم و فقط لباس های ستینگ تراپ و دوئل رو نگه داشتم

با این اسلحه و این لباس هایی که دارم دیگه فکر نکنم از کسی شکست بخورم ، حدود 21 اسکیل و 8 تا ات مصرف نشده هم هنوز دارم :21:

دیگه ورلد 9 رو ترکوندم :8:

Granmont's Pistol و به قیمت $2680 ؟؟؟؟
از کجا خریدی منم میخوام

behii
09-05-2009, 14:38
از کجا خریدی منم میخوام

از یه زن دوره گرد !

logos
09-05-2009, 14:42
از یه زن دوره گرد !
کرده تو پاچت چون اسلحه ای که ما گفتیم نبوده که یه داغون بوده خریدی :31:

behii
09-05-2009, 14:53

ما ؟
مگه تو جند نفری ؟
فقط بک نفر هست که به تنهایی یک ملته :31:

C0OPeR
09-05-2009, 16:05
خدا پدر نیلرو رو بیامرزه !

Haj_Amoo
09-05-2009, 16:08
هموني كه سي تا 54 دميج ميزنه؟

از کجا خریدی منم میخوام
چيني با تو دوئل مي كنن؟
با من كه خيلي كم اواخر!!!
===
اينن يارو toughness چند داره؟

hadi_gamer
09-05-2009, 16:11
مهرداد اون سلاحهایی که میگی تو شاپ ها پیدا نمیشه معمولا از grave robber و یا کارهای شانس بالای 90% به دست میاد.

Haj_Amoo
09-05-2009, 16:16
خدا پدر نیلرو رو بیامرزه !
گرگ ها هم از چيني ها بهترن!!

C0OPeR
09-05-2009, 16:16
اينن يارو toughness چند داره؟
toughness 87
reflex 63

واقعا این قسمت بازی رو فوقالعاده مزخرف طراحی کردن همین طرف اومده با holyprince دوئل کرده یعنی با 23 لول پایینتر از خودش
یعنی 23 اتربیوت و 69 اسکیل بیشتر با اون آیتم های فضایی آخه چی کار میشه کرد !

بعد این مگه چقدر appearnce aim shooting داره که اینطوری میزنه اینکه همه رو روی resistance کار کرده ؟!

C0OPeR
09-05-2009, 16:18
حاجی برو دعا کن دارم روی بانک کار میکنم xD

hadi_gamer
09-05-2009, 16:20
toughness 87
reflex 63

واقعا این قسمت بازی رو فوقالعاده مزخرف طراحی کردن همین طرف اومده با holyprince دوئل کرده یعنی با 23 لول پایینتر از خودش
یعنی 23 اتربیوت و 69 اسکیل بیشتر با اون آیتم های فضایی آخه چی کار میشه کرد !

بعد این مگه چقدر appearnce aim shooting داره که اینطوری میزنه اینکه همه رو روی resistance کار کرده ؟!
خوب این طرف اصلا dodging کار نکرده.و از بقیه اسکیلها هم فقط aim کار کرده.یعنی اسکیل برای دوئل فقط روی reflex و aim گذاشته.نتیجه هم منطقی به نظر میرسه.

C0OPeR
09-05-2009, 16:24
خوب این طرف اصلا dodging کار نکرده.و از بقیه اسکیلها هم فقط aim کار کرده.یعنی اسکیل برای دوئل فقط روی reflex و aim گذاشته.نتیجه هم منطقی به نظر میرسه.

میشه یه توضیح کامل بدی ؟
به نظرت اتربیوت ها روی چی گذاشته و کدوم اسکیل ها رو گرفته آخه سریع هم لول آپ کرده باید کارای خوبی براش باز شده باشه !
چیز جالبی به نظر میاد اگه روش کار بشه

hadi_gamer
09-05-2009, 16:28
میشه یه توضیح کامل بدی ؟
به نظرت اتربیوت ها روی چی گذاشته و کدوم اسکیل ها رو گرفته آخه سریع هم لول آپ کرده باید کارای خوبی براش باز شده باشه !
چیز جالبی به نظر میاد اگه روش کار بشه
دقیق نمیدونم ولی احتمالا سلاحش میلی هست.
ات ها رو روی strenght گذاشته پس ویگور و تافنس خود به خود بالا میره.dodging رو بیخیال شده تا اسکیل اضافی مصرف نکنه.در عوض ریفلکس رو زیاد کرده.شوتینگ هم که نیاز نداره.aim رو روش زیاد اسکیل گذاشته.تاکتیک و اپیرنس رو هم بیخیال شده چون تاکتیک و اپیرنس فقط به dodging کمک میکنن.

C0OPeR
09-05-2009, 16:33
میدونی چرا تعجب کردم !؟ چون طرف فایرآرم ه

hadi_gamer
09-05-2009, 16:38
میدونی چرا تعجب کردم !؟ چون طرف فایرآرم ه

خوب باز هم فرقی نمیکنه.
ات ها رو روی dexterity گذاشته.پس aim و شوتینگ خود به خود زیاد میشه.
از اون طرف اسکلیها رو روی ریفلکس و تافنس گذاشته.
همون طور که میبینی کار grave robber که شانس بالای 90% هم داره باز کرده.احتمالا لباسهاش رو هم از این کار به دست آورده.

C0OPeR
09-05-2009, 16:42
فکر کنم اتربیوت ها رو روی Dexterity گذاشته هر لول هم دو تا toughness یکی reflex گرفته چون اون رینگ کنار کفشه از یه کار که fine motor skill زیادی میخواد بدست میاد !

ارزش داره یه کاراکتر اینطوری درست کنیم ولی سرباز یا دوئلر ؟

hadi_gamer
09-05-2009, 16:48
فکر کنم اتربیوت ها رو روی Dexterity گذاشته هر لول هم دو تا toughness یکی reflex گرفته چون اون رینگ کنار کفشه از یه کار که fine motor skill زیادی میخواد بدست میاد !

ارزش داره یه کاراکتر اینطوری درست کنیم ولی سرباز یا دوئلر ؟
دوئلر که اصلا بونوس هاش به درد نمیخوره.سرباز هم با این روش از بونوس هاش نمیتونی استفاده کنی.چون strenght زیاد نمیکنی پس جونت زیاد نمیشه.تاکتیک رو هم که باید بیخیال شی پس از اون بونوس هم نمیتونی استفاده کنی.فقط میمونه اینکه اسلحه 3 لول بالاتر میتونی برداری که به نظر من ارزش نداره.در عوض با ادونچرر بونوس های بهتری به دست میاری و خوب دوئل هم میتونی بکنی.

C0OPeR
09-05-2009, 16:56
به نظرت از دوئلر هم لول خودش که اسکیل ها رو بین بین appearance aim shooting پخش کرده میخوره ؟

logos
09-05-2009, 17:08
هموني كه سي تا 54 دميج ميزنه؟

چيني با تو دوئل مي كنن؟
با من كه خيلي كم اواخر!!!

دیگه نمیتونن اخه من سیستم جدیدمو پیاده میکنم و خودمو پس اوت میکنم اما قبلش نامردا منو میکشتن الان باید به فکر بیلدر هاشون باشن که می خوام 2 روز دیگه برم بکشمشون

مهرداد اون سلاحهایی که میگی تو شاپ ها پیدا نمیشه معمولا از grave robber و یا کارهای شانس بالای 90% به دست میاد.
متاسفانه این کارها واسه من که لولم 27 هست هنوز باز نشده

دوئلر که اصلا بونوس هاش به درد نمیخوره.سرباز هم با این روش از بونوس هاش نمیتونی استفاده کنی.چون strenght زیاد نمیکنی پس جونت زیاد نمیشه.تاکتیک رو هم که باید بیخیال شی پس از اون بونوس هم نمیتونی استفاده کنی.فقط میمونه اینکه اسلحه 3 لول بالاتر میتونی برداری که به نظر من ارزش نداره.در عوض با ادونچرر بونوس های بهتری به دست میاری و خوب دوئل هم میتونی بکنی.
هرچی اقا هادی میگه همونه ! ایشون حکم مرجع تقلید این بازی رو دارن :10:

ورلد جدید کی میاد ؟؟؟

Haj_Amoo
09-05-2009, 17:15
دیگه نمیتونن اخه من سیستم جدیدمو پیاده میکنم و خودمو پس اوت میکنم اما قبلش نامردا منو میکشتن الان باید به فکر بیلدر هاشون باشن که می خوام 2 روز دیگه برم بکشمشون
مي خواي پيشنهاد بدم تو ورژن جديد امكان خودكشي بزارن؟!!
===
احتمال داره فورت كه بزارن اسكيل هاي غير دوئل هم استفاده بشه!
مثلا تراپر ها برن تله بزارن تو فورت و ...

logos
09-05-2009, 17:16

بچه نظر بدید از این به بعد چی کار کنم ؟؟؟

سعید چرا جواب منو نمیدی ؟؟؟

Haj_Amoo
09-05-2009, 17:23
من زياد از پخش اسكيل سر در نمي يارم ولي اسكيل ها رو بزار رو آپارانس ات ها هم رو دكس...

logos
09-05-2009, 17:26
من زياد از پخش اسكيل سر در نمي يارم ولي اسكيل ها رو بزار رو آپارانس ات ها هم رو دكس...

حاجی اسکیلو بی خیال این امضات یعنی چی؟؟؟؟

Haj_Amoo
09-05-2009, 17:27
حاجی اسکیلو بی خیال این امضات یعنی چی؟؟؟؟
كجاش؟!!...

C0OPeR
09-05-2009, 17:34
چرا dodge رو نگرفتی ؟ حداقل چند تا میگرفتی ! اینطوری هر طرفی بزنن بهت میخوره !

logos
09-05-2009, 17:39
كجاش؟!!...

چه كسي مي داند باغ پولاد كجاست ؟ ... مسلما هيچ كس!
و كه مي داند چارلي بكويث كيست؟ شايد هيچ كس !!

Haj_Amoo
09-05-2009, 17:46
چه كسي مي داند باغ پولاد كجاست ؟ ... مسلما هيچ كس!
باغ پولاد يه روستاي متروكه هست تو وسط بيابون!!!

و كه مي داند چارلي بكويث كيست؟ شايد هيچ كس !!
چارلي بكويث فرمانده نيروهاي دلتا در عمليات طبس هست(آواتار بنده!)!!
=
اين ها رو گذاشتم برا خالي نبودن عريضه!!!

C0OPeR
09-05-2009, 17:55
چرا کسی نمیره دنبالش یه سرور هم تو ایران راه بیفته xD
-------------

Soldier Pose
09-05-2009, 18:22
-------------
رزرو شد :دی

C0OPeR
09-05-2009, 18:33
chaghal
holyprince
بن شدن !!

تابلو یکی ریپورت داده چون بقیه کاراکترا بن نشدن !
یه تیکت گذاشتم 7 متر D: رفتم از فروم کلی ماده و قانون درآوردم که کار خلافی انجام ندادم (واقعا هم انجام ندادم) فقط تنها مشکل اینه که هر کس توی هر ورد فقط یه کاراکتر میتونه داشته باشه اونم گفتم که اینجا چند تا کامپیوتر از یک آی پی استفاده میکنن xD

Soldier Pose
09-05-2009, 18:52
chaghal
holyprince
بن شدن !!
دائم؟؟ یا مدت دار

C0OPeR
09-05-2009, 19:03
دائم؟؟ یا مدت دار
مگه مدت دار هم داره ؟! اینجا که چیزی ننوشته !
درش میارم از بن ! چون کار خلافی نکردم و اگر هم قرار بود بسته به آی پی بن کنن همه کاراکترام رو باید بن میکردن
احتمالا یکی ریپورت داده اینا هم باور کردن .

behii
09-05-2009, 19:34
تایید میشه
باید یه سرور ایرانی راه بندازیم

C0OPeR
09-05-2009, 20:14
آقایون هر کی با دو تا آیدی میره تو بازی همین الان بن میشه .
احمق ها همه آیدی های من رو بن کردن ! تیکت گذاشتم حالا ببینم جواب چی میشه !

behii
09-05-2009, 20:41
عجب !
خب باید اصول ایمیل رو رعایت میکردی دیگه ...

C0OPeR
09-05-2009, 20:44
عجب !
خب باید اصول ایمیل رو رعایت میکردی دیگه ...

اصول ایمیل ؟ منظورت چیه ؟

behii
09-05-2009, 20:59
منظورم اصول ایمنی بود !

logos
09-05-2009, 21:00
chaghal
holyprince
بن شدن !!

یه تیکت گذاشتم 7 متر D: رفتم از فروم کلی ماده و قانون درآوردم که کار خلافی انجام ندادم (واقعا هم انجام ندادم) فقط تنها مشکل اینه که هر کس توی هر ورد فقط یه کاراکتر میتونه داشته باشه اونم گفتم که اینجا چند تا کامپیوتر از یک آی پی استفاده میکنن xD

Rules
§1) One Account Per Player

Each player must only play one account per world. It is not allowed to disclose your password to other players. You are not allowed to play or look after another player’s account.
Examples:
More than one player is allowed to play from the same computer and/or internet connection. However, each player can only play their own account and must pay attention to
It is forbidden for a player to log in to a roommate or family member’s account while he’s not around.
Forcing entry to another account is prohibited. Even attempting to do so is a violation of the rules.
§2) Players sharing an internet connection

Players that share an Internet connection may not duel each other. It is also not allowed for 2 players on the same connection to coordinate duels on another player. At least 24 hours must have passed between the duels.

این قانون میگه هر کسی میتونه یه اکانت داشته باشه اما اگه چند نفر از یه کامپیوتر استفاده کنن هرکس باید فقط اکانت خودشو لاگین کنه (یعنی از یه کامپیوتر میشه چند اکانت بازی کنه یعنی میشه ادم چند اکانت داشته باشه)

اما نباید اون اکانتها به یه نفر در فاصله کمتر از 24 ساعت حمله کنن

chaghal شما قانون 2 رو نقض کردی و با اکانتهات به ادمهای مختلف اتک کردی ملت هم خر نیستن تابلو شدی ریپورتتو دادن

logos
09-05-2009, 21:01
باحاله من نمیتونم این پست رو ارسال کنم این 15 باره سعی میکنم

chaghal
holyprince
بن شدن !!

Rules

Each player must only play one account per world. It is not allowed to disclose your password to other players. You are not allowed to play or look after another player’s account.
Examples:
More than one player is allowed to play from the same computer and/or internet connection. However, each player can only play their own account and must pay attention to
It is forbidden for a player to log in to a roommate or family member’s account while he’s not around.
Forcing entry to another account is prohibited. Even attempting to do so is a violation of the rules.

Players that share an Internet connection may not duel each other. It is also not allowed for 2 players on the same connection to coordinate duels on another player. At least 24 hours must have passed between the duels.

این قانون میگه هر کسی میتونه یه اکانت داشته باشه اما اگه چند نفر از یه کامپیوتر استفاده کنن هرکس باید فقط اکانت خودشو لاگین کنه (یعنی از یه کامپیوتر میشه چند اکانت بازی کنه یعنی میشه ادم چند اکانت داشته باشه)

chaghal شما قانون 2 رو نقض کردی و با اکانتهات به ادمهای مختلف اتک کردی ملت هم خر نیستن تابلو شدی ریپورتتو دادن

logos
09-05-2009, 21:03
این یکی 16 باره که اون پست رو میدم با کمی تغییر امیدوارم نمایش داده شه :دی

chaghal
holyprince
بن شدن !!

Rules

Examples:

chaghal
holyprince
بن شدن !!

C0OPeR
09-05-2009, 21:12
این اولین قانون بازیه :
It is allowed to play with more than one player on one computer
فقط مشکل اینجاست که این قانون با قانون بعدی که میگه تو هر ورد یه کاراکتر جور در نمیاد که مشکل از خودشونه !
بر فرض برادر من بخواد یه کاراکتر بسازه اینا از کجا میفهمن من پشت سیستمم یا اون !
دیگه این شیوه پیدا کردن مولتی ها از روی آی پی منقرض شده و حق خیلی ها که از گیم نت و کافی نت متصل میشن ضایع میشه .

من بشخصه اصلا ناراحت نیستم فقط موندم اینا رو چه حسابی این کارو کردن چون من به هیچ وجه مغایر قوانین بازی عمل نکردم !
توی این ورد هم فقط داشتم روی هر کاراکتر اسکیل ها رو تست میکردم که تجربه زیادی بدست آوردم .
فعلا که منتظر جوابم ولی تا اطلاع ثانوی به هیچ وجه از یه کامپیوتر با دو تا آی دی نرین تو بازی یا حداقل از پرو-کسی یا سایت های anony-mouse استفاده کنید چ.ن فعلا سیستم مولتی یابی فقط بر اساس آی پی مشترک عمل میکنه !

Haj_Amoo
09-05-2009, 21:21
چرا نميره صفحه بعد؟

Soldier Pose
09-05-2009, 21:21
اوکی !!! !

Haj_Amoo
09-05-2009, 21:26
چي هست؟ به چه دردي مي خوره؟

chaghal
holyprince
بن شدن !!
ما كه سالميم!!

ghanoon kilooii chand

saeid.yavary
09-05-2009, 21:37
فعلا سیستم مولتی یابی فقط بر اساس آی پی مشترک عمل میکنه !
نه اينطور نيست من الان تو ورلد 2 با 2تا يوزر بازي مي كنم كه هنوز بنم نكردن
احتمالا زيرابتو زدن
تو تريبال هم همينجوري بود من تو يه ورلد با 5 تا يوزر بازي مي كردم يه نامرد زيرابم رو زد تمام يوزرايي كه از اون ip وصل شده بودم رو بن كردن( البته گفتن اگه قبول كني واست يه مجازات تعيين ميكنيم منم قبول كردم 4تاش رو delete كردن يكيش رو بهم برگردوندن)

Haj_Amoo
09-05-2009, 21:40
تو تريبال هم همينجوري بود من تو يه ورلد با 5 تا يوزر بازي مي كردم يه نامرد زيرابم رو زد تمام يوزرايي كه از اون ip وصل شده بودم رو بن كردن( البته گفتن اگه قبول كني واست يه مجازات تعيين ميكنيم منم قبول كردم 4تاش رو delete كردن يكيش رو بهم برگردوندن)
محمد چرا بن نميشه؟

saeid.yavary
09-05-2009, 21:50
محمد چرا بن نميشه؟

اگه آمارشو بدي 3سوت بنش ميكنن

Soldier Pose
09-05-2009, 21:58
نکنید این کارارو
منم الان ناراحت شدم که چاقال بن شد.

logos
09-05-2009, 23:22
chaghal
holyprince
بن شدن !!

مگه مدت دار هم داره ؟! اینجا که چیزی ننوشته !
درش میارم از بن ! چون کار خلافی نکردم و اگر هم قرار بود بسته به آی پی بن کنن همه کاراکترام رو باید بن میکردن
احتمالا یکی ریپورت داده اینا هم باور کردن .

این اولین قانون بازیه :
فقط مشکل اینجاست که این قانون با قانون بعدی که میگه تو هر ورد یه کاراکتر جور در نمیاد که مشکل از خودشونه !
بر فرض برادر من بخواد یه کاراکتر بسازه اینا از کجا میفهمن من پشت سیستمم یا اون !
دیگه این شیوه پیدا کردن مولتی ها از روی آی پی منقرض شده و حق خیلی ها که از گیم نت و کافی نت متصل میشن ضایع میشه .

من بشخصه اصلا ناراحت نیستم فقط موندم اینا رو چه حسابی این کارو کردن چون من به هیچ وجه مغایر قوانین بازی عمل نکردم !
توی این ورد هم فقط داشتم روی هر کاراکتر اسکیل ها رو تست میکردم که تجربه زیادی بدست آوردم .
فعلا که منتظر جوابم ولی تا اطلاع ثانوی به هیچ وجه از یه کامپیوتر با دو تا آی دی نرین تو بازی یا حداقل از پرو-کسی یا سایت های anony-mouse استفاده کنید چ.ن فعلا سیستم مولتی یابی فقط بر اساس آی پی مشترک عمل میکنه !

نه اينطور نيست من الان تو ورلد 2 با 2تا يوزر بازي مي كنم كه هنوز بنم نكردن
احتمالا زيرابتو زدن

اگه قانون دوم رو بخونید میگه اکانت هایی که از یک کامپیوتر استفاده میکنن نباید به یک نفر حمله کنن تو 24 ساعت

من نمی دونم چرا پستام نمیاد:41: