PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The West ، شاهکاری دیگر از  InnoGames

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

dracula_killer
22-07-2009, 11:20
دراکولا من دارم اره میارم تو برو تردینگ کار کنه پارچه بگیر و تله اگه داری بده

زود تر می گفتی!...من الان دارم سعی می کنم اره جمع کنم!....باشه روی تریدینگ کار میکنم!

Baltaza
22-07-2009, 11:20
پارچه بریز تو انبار

Baltaza
22-07-2009, 11:22
بابا خلاف قوانینه ! شما منبعتون چیه میگین west wide تیم مدیریته ؟
امکان نداره آخه ! هر چقدر هم که طرف نامردی نخواد بکنه و از امکانات مدیریتی استفاده نکنه بازم از وضعیت افراد و شهر ها و ورد کاملا آگاهی داره و این به صراحت خلاف قوانین هستش . امکان نداره همچین کار اشتباهی از تیم مدیریت یک بازی جرفه ای سر بزنه . و اگر واقعا اینطور باشه و شایغه نباشه حرکت بسیار زشتیه و میشه تو فروم اعتراض کرد .
هاااااااا:دی

dracula_killer
22-07-2009, 11:24
پارچه بریز تو انبار
ندارم
هرچی به درد بخور بود ریختم:41:

hadi_gamer
22-07-2009, 11:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم پست 10000 رو گرفتم ولی اینقدر سروصدا راه ننداختم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه تو سنت قد نمیده.قدیما ما تو تاپیک تریبال یا تاپیکهای دیگه اینقدر سر گرفتن پستهای رند جنگ و دعوا داشتیم و خون و خونریزی راه میانداختیم.وقتی یکی پست رو میگرفت انگار تو یه جنگ بزرگ پیروز شده.واسه همین ارزش پستهای رند رو نمیدونی.
هی جوونی کجایی...
مصطفی کجایی ببینی پستای رند چقدر بی ارزش شده.
مصطفففففففففففففففففففففی ییییییییییییییییییییییی....

dracula_killer
22-07-2009, 11:26
آقا پنبه بیارین..یه پنبه کم داریم تا بشه سربازخونه رو زد!

Baltaza
22-07-2009, 11:32
با رسیدن من به فورت و خالی کردن منابع 3 ساختمان رو میتونم لول آپ کنیم:دی

Baltaza
22-07-2009, 11:33
آقا پنبه بیارین..یه پنبه کم داریم تا بشه سربازخونه رو زد!
آوردم:دی :دی

C0OPeR
22-07-2009, 11:39
تاپیک رو مفید کنیم :20:

آموزش ساخت دوئلر dodge
دوئلر resistance رو هم تو پستهای بعدی میذارم .

کاراکتر : سرباز
بهترین آیتم ها (برای میلی) : fancy felt hat, brown boots, fancy cotton jacket/yellow checkered shirt, brown/yellow shawl
بهترین آیتم ها (برای فایرآرم) : Fancy coat, fancy felt hat, brown boots, black shawl
اسکیل ها در لول 50 به اینصورت :
برای میلی : اتربیوت همه روی کاریزما - 50 تا 70 ویگور - 120 ایم - 30 تا 60 داج - 80 تا 120 تاکتیک / 100 تا 140 اپیرنس
برای فایرآرم : اتربیوت همه روی دکس/کاریزما - 120 آیم - 30 تا 60 داج - 50 تا 70 شوتینگ - 80 تا 120 تاکتیک / 100-140 اپیرنس
مزیت : ضربه نخوردن حتی یکی (خودم تضمین میکنم) - باز شدن کارهایی با پول تجربه و لاک بالا

dracula_killer
22-07-2009, 11:40
خب پس برین بسازین دیگه!

Baltaza
22-07-2009, 11:51
دوستان هرکی پول داره بده به فورت بدجور لازم داریم
سریع

Gam3r
22-07-2009, 11:54
آدمای سر به زیر چانگان خیلی خطرناکتر از دوئلرهای خفن اون هستن !
مطمئن باش اونا خیلی از ورد جلو تر و حرفه ای تر بازی میکنن و از همه چیز خبر دارن فقط هنوز احساس نکردن سیلور میتونه یه دشمن باشه و به زبان ساده تر سیلوری ها رو عددی حساب نمیکنن . نمونش زمانی که فقط دو تا دوئلر از یکی از شهر های چینی اومد میدل . از سیلور ها چیزی به جز خاکستر نموند :دی

در مورد فورت هم همینطور من بشخصه خیلی از چینی ها رو میشناسم که روی اسکیل های فورت کار کردن و اگه دقت کنید تمام این شهر های به ظاهر کوچیک اطراف سیلور در اختیار بازیکنان حرفه ای چینی هستش کافیه که یه نگاه بندازین تا متوجه شین چی میگم .

در نهایت من west wide رو خیلی بیشتر از سیلور قبول دارم چون تو همه ورد ها با تعداد کمشون همیشه بهترین رنک های ورد رو در اختیار دارن .

مغز متفکر !! :31:

ایوووول.پست 11000 ماله من شد..............
ایول ایول.چه حالی داد.:5::10::40::11::8::5::10::27:
بدون دعوا و خونریزی و در کمال آرامش گرفتمش.به این میگن استراتژی.:27:

به قول مصطفی بمیری !!! :31:

آخه تو سنت قد نمیده.قدیما ما تو تاپیک تریبال یا تاپیکهای دیگه اینقدر سر گرفتن پستهای رند جنگ و دعوا داشتیم و خون و خونریزی راه میانداختیم.وقتی یکی پست رو میگرفت انگار تو یه جنگ بزرگ پیروز شده.واسه همین ارزش پستهای رند رو نمیدونی.
هی جوونی کجایی...
مصطفی کجایی ببینی پستای رند چقدر بی ارزش شده.
مصطفففففففففففففففففففففی ییییییییییییییییییییییی....

هادی پاشو بیا سیلور اسنک بهت نیاز داریم :21:

آموزش ساخت دوئلر dodge

بهترین آیتم ها (برای میلی) : fancy felt hat, brown boots, fancy cotton jacket/yellow checkered shirt, brown/yellow shawl
بهترین آیتم ها (برای فایرآرم) : Fancy coat, fancy felt hat, brown boots, black shawl
برای میلی : اتربیوت همه روی کاریزما - 50 تا 70 ویگور - 120 ایم - 30 تا 60 داج - 80 تا 120 تاکتیک / 100 تا 140 اپیرنس
برای فایرآرم : اتربیوت همه روی دکس/کاریزما - 120 آیم - 30 تا 60 داج - 50 تا 70 شوتینگ - 80 تا 120 تاکتیک / 100-140 اپیرنس
مزیت : ضربه نخوردن حتی یکی (خودم تضمین میکنم) - باز شدن کارهایی با پول تجربه و لاک بالا

اینارو PDF کن بعد بزاریم صفحه اول تاپیک
اینجوری بعد یه روز این اموزش هات توی اینجا غرق میشه !!

دوستان هرکی پول داره بده به فورت بدجور لازم داریم
سریع

من پور تراپرم ، بگو به چی نیاز داری تا انجامش بدم

dracula_killer
22-07-2009, 11:57
چقدر میخوای؟
500 تا بسه؟

vitamin2002
22-07-2009, 12:09
lasso ==catching horses کی می تونه کار کنه سرعا می خواهیم پرچم فورت را بسازیم
پول هر چه قدر تونستید به خزانه فورت بریزید نه به خزانه شهر
من خودم صبح 500 تا ریختم الانم بعد 2.30 بعد 300 تا هم می ریزم

logos
22-07-2009, 12:12

آموزش ساخت دوئلر dodge

من 60 تا داج دارم اما مثل چی کتک میحورم:41:

hadi_gamer
22-07-2009, 12:23
هادی پاشو بیا سیلور اسنک بهت نیاز داریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس بگو چرا هی تو بازی میل میزنید که بیا.من فعلا نمیتونم بیام.شهرم بهم اجازه نمیده.شاید بعدها اومدم.

Baltaza
22-07-2009, 12:33
پس بگو چرا هی تو بازی میل میزنید که بیا.من فعلا نمیتونم بیام.شهرم بهم اجازه نمیده.شاید بعدها اومدم.
هادی خجالت بکش پشو بیا بهت نیاز داریم.
اگه میخواهی یکی رو با دستمال بفرستیم دنبالت؟؟

Gam3r
22-07-2009, 12:39
هادی توی راه بهت خرس کباب شده میدم بخوری گوشت تنت بشه :دی

C0OPeR
22-07-2009, 13:14
من 60 تا داج دارم اما مثل چی کتک میحورم:41:

مهرداد جون شما خودت استادی :20:
اگه dodge زیاد تر از aim طرف مقابل هم باشه بازم باید تاکتیک یا اپیرنس داشته باشه تا امکان مورد اصابت قرار گرفتن وجود نداشته باشه .
به زبان ساده اینها در کتار هم باعث میشن شما جاخالی بدی :46:

answer-3
22-07-2009, 13:19
به به سلام.شما کجا اینجا کجا؟خیلی وقته نیستی.کنکور داشتی؟
نه بابا ... کنکور دو سال دیگه دارم ... من الان 6-7 ماهی بود با یوزر C. Breezy فعالیت می کردم ... این یکی رو دیگه استفاده نمی کردم ... تا اینکه اون بن شد و الان در خدمتتون هستیم : دی

dracula_killer
22-07-2009, 13:34
نه بابا ... کنکور دو سال دیگه دارم ... من الان 6-7 ماهی بود با یوزر C. Breezy فعالیت می کردم ... این یکی رو دیگه استفاده نمی کردم ... تا اینکه اون بن شد و الان در خدمتتون هستیم : دی
به به
پس آشنا دراومدیم:دی

مطلق السلطنه
22-07-2009, 13:45
نبرد در ورلد يك تا ربع ساعت ديگه شروع ميشه! اولين نبرد فورت هست كه شركت مي كنم!!(خدا بيامرزه اموات سعيد رو!!)
==
يه سوال !!
ما مبتونيم بريم توي قسمت مهاجم ها بعد از اونجا به مهاجم ها حمله كنيم؟!! يعني نفوذي بريم داخل از پشت خنجر بزنيم؟!!!

مطلق السلطنه
22-07-2009, 14:00
لعنت!!
امدم تو فورت تا شروع شد پيغام داد كه ارتباطت توسط سرور قطع شده!!
اعضابم خرد شد!!

Gam3r
22-07-2009, 14:15
داری خودمونی میشی حاجی :دی

hadi_gamer
22-07-2009, 14:25
ما دفاع کننده بودیم.زدیم لت و پارشون کردیم.
277 نفر تو این جنگ شرکت کرده بودن.البته فورت برای ما نبود و ما فقط به متحدمون کمک کردیم.

Gam3r
22-07-2009, 14:27
حالا چقدر تجربه و پول این وسط کاسبی کردی هادی ؟ :دی

مطلق السلطنه
22-07-2009, 14:27
داری خودمونی میشی حاجی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله؟

ما دفاع کننده بودیم.زدیم لت و پارشون کردیم.
277 نفر تو این جنگ شرکت کرده بودن.البته فورت برای ما نبود و ما فقط به متحدمون کمک کردیم.
دارم به اين نتيجه ميرسم كه مدافع بودن توي فورت يك امتياز محسوب ميشه!!

hadi_gamer
22-07-2009, 14:32
دارم به اين نتيجه ميرسم كه مدافع بودن توي فورت يك امتياز محسوب ميشه!!
خوب گرفتن فورت خیلی کار مشکلیه.چون دیوارهای فورت هم تو دفاع تاثیر داره.تازه ما تعدادمون خیلی بیشتر بود.اگه حمله کننده ها بخوان فورت رو بگیرن باید تعدادشون 2 برابر باشه.
راستی اسمت توی ورلد 1 چیه؟
من الان دارم میرم به جنگی که 6 ساعت دیگه شروع میشه.اگه خواستی بیا.تو fort overvew نگاه کن جنگ 0E0 .
بیا تو دفاع کننده ها.

مطلق السلطنه
22-07-2009, 15:47
خوب گرفتن فورت خیلی کار مشکلیه.چون دیوارهای فورت هم تو دفاع تاثیر داره.تازه ما تعدادمون خیلی بیشتر بود.اگه حمله کننده ها بخوان فورت رو بگیرن باید تعدادشون 2 برابر باشه.
راستی اسمت توی ورلد 1 چیه؟
من الان دارم میرم به جنگی که 6 ساعت دیگه شروع میشه.اگه خواستی بیا.تو fort overvew نگاه کن جنگ 0E0 .
بیا تو دفاع کننده ها.
يوزر سعيد 67 دستمه!! تا جمعه! كاري براش پيش اومده بود داد من تا جمعه بگردونمش!!
نميتونم بيام! 6 ساعت خيليه!
همين جنگه كه اومده بودم اومدم توي دفاع كننده تا جنگ شروع شد گفت نمي دونم فلش مشكل امنيتي پيدا كرده چي شده خلاصه زد ارتباطمون را سرور قطع كرد!!

C0OPeR
22-07-2009, 15:49
توی ورد 5 سه تا فورت به ما حمله کردن ببینم این همه لیدرشیپ دارم چی کار میکنه :دی

Baltaza
22-07-2009, 16:49
پیام میدل ها در فروم:

Well, the new forts have come to our world which I can see elevating the Silversnake/Middleton tussle to the next level. Currently we have the big & little fort, with Silversnake holding the medium one.
The little fort has already had an attack declared on it. I have asked their leadership (it only has Middleton South as a member) if they are defending that or concentrating on the big fort instead. If they want help defending it I will post here ASAP so we can tool up & head over

vitamin2002
22-07-2009, 17:13
پیام میدل ها در فروم:

آرش یک تلگرام بده به شهر مرکزی میدیل بگو می خواهم در ساختن فورت بهتون کمک کنم و اینوایم کنید بعد برو اونجا چون تمامی مراحل استراتژیکی از اونجا در میاد

Gam3r
22-07-2009, 18:08
یعنی شما ها توی این همه مدت جاسوس توی میدل نفرستادین ؟!!!!

Gam3r
22-07-2009, 18:17
بچه ها یاهو مسنجر برای شما باز میشه ؟

برای من ارور میده !!

مطلق السلطنه
22-07-2009, 18:31
بچه ها یاهو مسنجر برای شما باز میشه ؟

برای من ارور میده !! مشكل خاصي نداره!!

یعنی شما ها توی این همه مدت جاسوس توی میدل نفرستادین ؟!!!!
مگه شوخيه؟!!

Gam3r
22-07-2009, 18:34
مشكل خاصي نداره!!

این یاهو مسنجر برای من باز نمیشه !!

مگه شوخيه؟!!

به شما هم میگن حرفه ای ؟ :دی

یه جاسوس خشک و خالی هم ندارین !! من و آرش جاسوس میفرستادیم توی شهر ها و اطلاعات میگرفتیم که کی پول بیشتر داره و پولاشو میزدیم !! :دی

مطلق السلطنه
22-07-2009, 18:36
به شما هم میگن حرفه ای ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه جاسوس خشک و خالی هم ندارین !! من و آرش جاسوس میفرستادیم توی شهر ها و اطلاعات میگرفتیم که کی پول بیشتر داره و پولاشو میزدیم !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه تو يه زماني فوندر كورش نبودي؟ خب يكي ميفرستادي توي چانگ آن!! پول هاشم پيشكش!

Gam3r
22-07-2009, 18:40
مگه تو يه زماني فوندر كورش نبودي؟ خب يكي ميفرستادي توي چانگ آن!! پول هاشم پيشكش!

اونا فقط بر و بچ خودشون رو قبول میکنن

چند بار سعی کردم ... یوزر رنک 150 هم فرستادم طرفشون ولی جواب میل نمیدادن

مطلق السلطنه
22-07-2009, 18:45
اونا فقط بر و بچ خودشون رو قبول میکنن

چند بار سعی کردم ... یوزر رنک 150 هم فرستادم طرفشون ولی جواب میل نمیدادن يعني اون چهل و خرده اي نفري كه توي چانگ آن بودن همهشون چيني هستن؟!
===
يه درخواست دارم! دوستان كسي اين Aft3rlife يا همچين يوزري رو ميشناسه؟ چينيه يا نه؟
همچنين ibm!!

Gam3r
22-07-2009, 18:48
يعني اون چهل و خرده اي نفري كه توي چانگ آن بودن همهشون چيني هستن؟!

آره بابا

یه سری چینی خرپول که پریمیوم دارن اومدن شهر زدن و ورلد رو گرفتن

مثلا تو حاظری بری توی شهری که اسمش باشه آمریکا ؟

مطلق السلطنه
22-07-2009, 18:56
آره بابا

یه سری چینی خرپول که پریمیوم دارن اومدن شهر زدن و ورلد رو گرفتن

مثلا تو حاظری بری توی شهری که اسمش باشه آمریکا ؟ نه! فقط ايران!! بازيكن آمريكي داشته باشه كه حرفي نيست! ما كه پدر كشتگي با كسي ندارم!!
===
چيز بدي فهميدم!
چانگ آن توي اكثر شهر هاي دور و برش جاسوس داشته! از جمله مجيكال كيلر توي كورش و اون يارويي كه فقط آپارانس كار كرده بود توي كلاب!! من مطمئنم كه عامل ايجاد جنگ بين ما و كلاب همين يارو بوده!! البته جنگ رو ممد شروع كرد(متاسفانه) ولي اين يارو ادامش داد(بدبختانه). تو رو خدا نگاه كن!! تفرقه بيانداز و حكومت كن!
كاش همون موقع مي فهميديم!
به احتمال زياد پروتو تايپ هم دست چيني هاست. اون يارو افترلايف به احتمال بسيار بسيار زياد چينيه! توي فروم خودشون ديدمش!! فوندر كلاب باورش نميشه!! ميگه پروتو با ماست! از چانگ آن متنفره!
از شهر Sea City خبري ندارم احتمالا اون هم سرنوشتي اينچنين داشته!!

نمي دونم فرصتي براي جبران گذشته خواهيم داشت يا نه.

C0OPeR
22-07-2009, 18:56
مثلا تو حاظری بری توی شهری که اسمش باشه آمریکا ؟
من یک عنصر خود فروخته هستم و میرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gam3r
22-07-2009, 19:09
نه! فقط ايران!! بازيكن آمريكي داشته باشه كه حرفي نيست! ما كه پدر كشتگي با كسي ندارم!!
===
چيز بدي فهميدم!
چانگ آن توي اكثر شهر هاي دور و برش جاسوس داشته! از جمله مجيكال كيلر توي كورش و اون يارويي كه فقط آپارانس كار كرده بود توي كلاب!! من مطمئنم كه عامل ايجاد جنگ بين ما و كلاب همين يارو بوده!! البته جنگ رو ممد شروع كرد(متاسفانه) ولي اين يارو ادامش داد(بدبختانه). تو رو خدا نگاه كن!! تفرقه بيانداز و حكومت كن!
كاش همون موقع مي فهميديم!
به احتمال زياد پروتو تايپ هم دست چيني هاست. اون يارو افترلايف به احتمال بسيار بسيار زياد چينيه! توي فروم خودشون ديدمش!! فوندر كلاب باورش نميشه!! ميگه پروتو با ماست! از چانگ آن متنفره!
از شهر Sea City خبري ندارم احتمالا اون هم سرنوشتي اينچنين داشته!!

نمي دونم فرصتي براي جبران گذشته خواهيم داشت يا نه.

حاجی از تو بعید بود همچین حرفی بزنی !!

من برای شروع جنگ با کلاب 2 دلیل داشتم :
1 . اولا اینکه یکی از بیلدر هام که به درد نخور بود اونجا بود و از همون اول به آرش اطلاعات میدادم و آرش میرفت خر پول هاشون رو میزد هرچند که نصف اعضاشون غیر فعال بودن .
2 . اونا اصلا دوئلر نداشتن ... کافی بود یه سر به قربستونشون میزدی ... فقط 10% کلاب دوئلر بود .

در کل تا اونجایی که من یادمه توی این جنگ فقط سود کردیم ... حتی من یادمه آخرا به یکی از شهر های متحد کلاب حمله کردم و بعد فاندرش بهم میل داد و قضیه رو پرسید و منم گفتم که متحد کلاب هستید ، اونم گفت که ما فقط برای خرید جنس متحد هستیم و توی جنگ ها هیچ دخالتی نمیکنیم

بازم میگی از جنگ با کلاب ضرر کردیم ؟

C0OPeR
22-07-2009, 19:12
چانگ آن توي اكثر شهر هاي دور و برش جاسوس داشته! از جمله مجيكال كيلر توي كورش
اگه اینطور باشه یا طرف خیلی حرفه ای بود یا خیلی احمق یا کلا جاسوس نبود
چون من با همین آدم کلی نقشه حمله به چینی ها رو کشیدیم و خیلی ها رو پاس اوت کردیم !

Gam3r
22-07-2009, 19:19
به نظر من که جنگ با کلاب خیلی حال داد

جنگ هم باعث فعال شدن بچه ها توی فروم پی سی ورلد شده بود و اینکه برنامه میچیدن که کیو پاس اوت کنن و هم اینکه به هیجان بازی اضافه شده بود

Gam3r
22-07-2009, 19:36
قراره بین فورت ها جنگ راه بیفته ؟ قضیهCurrent fort battles توی ورلد 9 چیه ؟

مطلق السلطنه
22-07-2009, 19:39
حاجی از تو بعید بود همچین حرفی بزنی !!

من برای شروع جنگ با کلاب 2 دلیل داشتم :
1 . اولا اینکه یکی از بیلدر هام که به درد نخور بود اونجا بود و از همون اول به آرش اطلاعات میدادم و آرش میرفت خر پول هاشون رو میزد هرچند که نصف اعضاشون غیر فعال بودن .
2 . اونا اصلا دوئلر نداشتن ... کافی بود یه سر به قربستونشون میزدی ... فقط 10% کلاب دوئلر بود .

در کل تا اونجایی که من یادمه توی این جنگ فقط سود کردیم ... حتی من یادمه آخرا به یکی از شهر های متحد کلاب حمله کردم و بعد فاندرش بهم میل داد و قضیه رو پرسید و منم گفتم که متحد کلاب هستید ، اونم گفت که ما فقط برای خرید جنس متحد هستیم و توی جنگ ها هیچ دخالتی نمیکنیم

بازم میگی از جنگ با کلاب ضرر کردیم ؟
بيلدر بدرد نخور؟ من هنوز يادم نرفته كه به خاطر اين كه فقط دو تا بيلدر داشتيم چه مشكلاتي رو كه تحمل نكرديم!! آرش بياد بگه از چند نفر پول دزديد ؟ اصلااز اون پول دزدي چه فايده ؟ چه دردي رو براش دوا كرد؟
از اون جنگ فقط و فقط چانگ آن سود برد. از چاقال بپرس وقتي كه ما مي خواستيم به چانگ آن حمله كنيم اون لعنتي اپارانس كاره چه مشكلاتي كه برامون درست نمي كرد. همون موقعي كه مي خواستيم حمله كنيم اون يارو يهو سبز ميشد (ماشاا.. هم كم دميجي كه نميزد) و چاقال رو مجبور مي كرد به خاطر حفظ جونش قيد چانگ آن رو بزنه!
نه ما سودي كرديم نه اونا. فقط سرگرم شدنمون به يه موضوع بي خود و درگيري بي فايده بين همديگه و دست آخر استفاده چانگ آن از فرصت براي هر چه بيشتر كوبيدن ما.

به نظر من که جنگ با کلاب خیلی حال داد

جنگ هم باعث فعال شدن بچه ها توی فروم پی سی ورلد شده بود و اینکه برنامه میچیدن که کیو پاس اوت کنن و هم اینکه به هیجان بازی اضافه شده بود
ما چند نفر رو پاس اوت كرديم؟ به جز چند تا وركر بي چاره(اونم تازه به هزار زور و زحمت). چاقال يادش هست وقتي كه ما برنامه حمله به چانگ آن رو ميريختيم(!) چه اعصاب خردي هايي كه اون يارو آپارنسيه برا ما درست نمي كرد. به همين خاطر چاقال اصرار داشت كه اول اونو بكوبيم. اما چه فايده. چانگ آن همينطور پاس اوتمون مي كرد. مهلت نمي داد. ما هم در گير جنگ بي فايده با كلاب. نمي دونستيم اينو بزنيم يا اونو!!
يه دشمني مسخره.

مطلق السلطنه
22-07-2009, 19:41
قراره بین فورت ها جنگ راه بیفته ؟ قضیهCurrent fort battles توی ورلد 9 چیه ؟
اينها جنگ هايي كه در جريانه. ساعت شروع دگيري رو ميتوني ببيني. ميتوني بهشون بپيوندي و به جمع مهاجمين يا مدافعين اضافه بشي يا حتي از نزديك جنگ رو ببيني!!

Gam3r
22-07-2009, 19:43
اينها جنگ هايي كه در جريانه. ساعت شروع دگيري رو ميتوني ببيني. ميتوني بهشون بپيوندي و به جمع مهاجمين يا مدافعين اضافه بشي يا حتي از نزديك جنگ رو ببيني!!

هه هه هه !!

حالا بهش بپیوندم چی گیر من میاد ؟ :31:

و اینکه این جنگ های منطقه ی ما هست یا جنگ کل ورلد هست ؟

C0OPeR
22-07-2009, 19:44
ما چند نفر رو پاس اوت كرديم؟ به جز چند تا وركر بي چاره(اونم تازه به هزار زور و زحمت). چاقال يادش هست وقتي كه ما برنامه حمله به چانگ آن رو ميريختيم(!) چه اعصاب خردي هايي كه اون يارو آپارنسيه برا ما درست نمي كرد. به همين خاطر چاقال اصرار داشت كه اول اونو بكوبيم. اما چه فايده. چانگ آن همينطور پاس اوتمون مي كرد. مهلت نمي داد. ما هم در گير جنگ بي فايده با كلاب. نمي دونستيم اينو بزنيم يا اونو!!
يه دشمني مسخره.
حاجی راست میگه .
ممد خودت که جاسوس داشتی پولارو میکشیدی بالا از چندتا کارگر بدبخت خوب اونا هم رفتن یه دوئلر استدخدام کردن تو ای گیر و دار جنگ با چانگان اونم هی میومد بچه ها رو میزد . کلا رو اعصاب بود . یکی دو بار با حاجی آرش و سعید زدیمش ولی خیلی سمج بود نامرد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gam3r
22-07-2009, 19:44
حاجی تو به هیچ کدومشون پیوندیدی که ما هم بهشون بپیوندیم ؟!!

C0OPeR
22-07-2009, 19:45
ChaGHaL
با تشکر از ارسال این مطلب !
لطفا توجه فرمایید ، مطلب ارسالی شما بعد از تایید توسط مدیریت قابل نمایش است ... لطفا از ارسال چند باره مطلب خودداری کنید . با سپاس

2 تا پست دادم در مورد همین حرفای حاجی و تایید اونها , هر دو این شکلی شد . من از طرف تیم مدیریت فروم از خودم عذر خواهی میکنم .

Gam3r
22-07-2009, 19:46
چاقال ناراحت نشو بزرگ میشی یادت میره :دی

C0OPeR
22-07-2009, 19:57
چاقال ناراحت نشو بزرگ میشی یادت میره :دی

من پیر شم هم این حرکت یادم نمیره :41:
اگه اینهمه اسپم نمیکردی الان وضعیت من و امثال من این نبود :31:

مطلق السلطنه
22-07-2009, 19:58
حاجی تو به هیچ کدومشون پیوندیدی که ما هم بهشون بپیوندیم ؟!!
بيكار نيستم!
كمتر از دو ساعت راه باشه ميرم حتما ميرم!!

Baltaza
22-07-2009, 20:05
آرش بياد بگه از چند نفر پول دزديد ؟ اصلااز اون پول دزدي چه فايده ؟ چه دردي رو براش دوا كرد؟

من 10 -11 تا رو زده بودم و 90 درصد پولو میدادم به شهر کمک میکردم.
هیچی.
ولی ما شروع و استارتمون بد بود.
ایدفعه باید خوب استارت بزینم.
همه هم نرن دوئلر و سرباز نشن.
ورلد جدید من یک کارکتر کارگر میزنم یکی هم سرباز.

Baltaza
22-07-2009, 20:07
ماشاالله اگه اشتباه نکنم جمعیت ما الان بیشتر از قبل شده و اگه بچه های قدیمی رو هم جمع کنیم میتونیم کولاکی به راه بندازیم.
راز موفقیت فقط اتحاد و هماهنگی هست.حدالامکان دوری از جنگ های بزرگ و ادامه دار

dracula_killer
22-07-2009, 20:29
سلام بچه ها من تو این چند ساعتی که نبود چه خبر شد؟

Baltaza
22-07-2009, 20:35
سلام بچه ها من تو این چند ساعتی که نبود چه خبر شد؟
هیچی همه چی امن و امانه آسوده بخواب که من بیدارم:دی

Gam3r
22-07-2009, 20:36
حرف های آرش کاملا درسته

من خودم برای ورلد 9 اون تبلیغاتی که راه انداخته بودم تونستم 3-4 نفر جدید بیارم به بازی که بیشترین کمک رو به شهر میکردن ( بر خلاف لول بالا ها !! :دی ) البته کمک های حاجی و آرش به شهر هم قابل تحسین بود

در کل اگه کنار چانگان نمیرفتیم خیلی قوی تر میشدیم ... بهتره برای ورلد ده هرکی یه کاراکتر بیلدر بسازه

اول بازی باهاش پول به شهر میده و ساختمون سازی میکنه ، بعد از یکی دو ماه که شهر کامل شد غارتش میکنه !! :دی

Baltaza
22-07-2009, 20:41
من که کاره ای نبودم .دست حاجی و چاقال و بقیه درد نکنه

dracula_killer
22-07-2009, 20:42
هیچی همه چی امن و امانه آسوده بخواب که من بیدارم:دی

ببینم ما مشکل کارگر داریم؟
چرا از سه 4 ساعت پیش تا حالا انقدر کم پیشرفت کردیم؟
میدل ها تو فورتشون پرچم دارن و لول سه انبار هستن
راستی درمورده بحث بگ که باید قبول کرد که ایرانی هیچ وقت از پس چینی بر نمیاد...خودتون نگاه کنین...الان اقتصاد دست اوناست...ورزش دست اوناست(المپیک 2008 رو ببینین)...معلومه که تو یه بازیه مثل وست هم اونا حرف اول رو بزنن

Baltaza
22-07-2009, 20:45
راستی درمورده بحث بگ که باید قبول کرد که ایرانی هیچ وقت از پس چینی بر نمیاد...خودتون نگاه کنین...الان اقتصاد دست اوناست...ورزش دست اوناست(المپیک 2008 رو ببینین)...معلومه که تو یه بازیه مثل وست هم اونا حرف اول رو بزنن
مورد اول بله :دی
مورد دوم خوش بحالشون:دی
مورد سوم هم:
اونا خرج و سرمایه گذاری میکنند از همه مهم تر نیروی انسانی بالایی دارند.
الان شما توی ایرانی ها بگو جند نفر توی ورلد 9 اون اول که اومد پرمیوم بودن؟؟
چینی ها چند تا بودن.
اونا تلاش و اتحادشون قویه ولی ما اگه ایمان راسخ به هدفمون داشته باشیم خیلی راحت پیروز میشیم.

Gam3r
22-07-2009, 20:45

اونا حرف اول رو با پول میزنن ... با پریمیوم ....

dracula_killer
22-07-2009, 21:05
اونا حرف اول رو با پول میزنن ... با پریمیوم ....

مورد سوم هم:
اونا خرج و سرمایه گذاری میکنند از همه مهم تر نیروی انسانی بالایی دارند.
الان شما توی ایرانی ها بگو جند نفر توی ورلد 9 اون اول که اومد پرمیوم بودن؟؟
چینی ها چند تا بودن.
اونا تلاش و اتحادشون قویه ولی ما اگه ایمان راسخ به هدفمون داشته باشیم خیلی راحت پیروز میشیم.نه خب ما هم وسعمون میرسه که اکانت بخریم....مساله اینجاست که بانک درست و حسابی نداریم که این کار رو بکنه!
راستی میگم نظرتون چیه که الان که همه گرم فورت ساختن هستن به میدل ها حمله کنیم؟...الان سرشون گرمه حواسشون به دوئل نیست!

Baltaza
22-07-2009, 21:09
دوستان فورت شدیدا به چوب نیاز داره یک عده گاو اومدن الکی ساختن چوب رو حروم کردن

Gam3r
22-07-2009, 21:11
نه خب ما هم وسعمون میرسه که اکانت بخریم....مساله اینجاست که بانک درست و حسابی نداریم که این کار رو بکنه!
راستی میگم نظرتون چیه که الان که همه گرم فورت ساختن هستن به میدل ها حمله کنیم؟...الان سرشون گرمه حواسشون به دوئل نیست!

من امروز یکیشون رو پاس اوت کردم

Baltaza
22-07-2009, 21:17
پیام شهردار یکی از میدل ها:

Hi people. Although I've posted the main info on the forum, tomorrow morning's defence of Middleton stance seems like a golden opportunity to find out how the forts will work out, and how defending them is handled.
Hope to see some of you all there too.
Mak

Gam3r
22-07-2009, 21:18
آرش جان زیر نویس فارسی نداری ؟ :دی

C0OPeR
22-07-2009, 21:20
2 تا کارگر کافیه !
به فکر فورت و کار باشین .
یا کاراکتر لیدرشیپ کار بسازین تا هم پولدر بیاره و تجربه یا کاراکتر تریدر که پول میریزه شهر رو آباد میکنه !

Baltaza
22-07-2009, 21:23
آرش جان زیر نویس فارسی نداری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
بلد بودم دیگه اینجا نمیزاشتم:دی
قبلی رو هم ترجمه نکردید:دی

dracula_killer
22-07-2009, 21:28
Hi people. Although I've posted the main info on the forum, tomorrow morning's defence of Middleton stance seems like a golden opportunity to find out how the forts will work out, and how defending them is handled.
Mak
ترجمه:
سلام مردم!گرچه من تو فروم پستی درباره ی اطلاعات اصلی رو دادم اما دفاع فردا صبح از مواضع میدل تون،به نظر میرسه که یه فرصت طلایی برای فهمیدن اینه که فورت ها چطوری کار میکنند و دفاع از اونا به چه صورتی مدیریت میشه.امیدوارم که همه ی شما رو اونجا ببینم.
مک!

C0OPeR
22-07-2009, 21:29
ChaGHaL
لطفا توجه فرمایید ، مطلب ارسالی شما بعد از تایید توسط مدیریت قابل نمایش است ... لطفا از ارسال چند باره مطلب خودداری کنید . با سپاس

با تشکر فراوان از تیم مدیریت که نسبت به اینجانب لطف فراوانی دارند . از 4 پست 3 تا نیاز به تایید داشت .
اینجانب امیدوار است تا برادر aqua قبل از اینکه تاپیک 10 صفحه دیگر جلو برود پست های اینجانب را خارج از نوبت تایید نمایند .

Gam3r
22-07-2009, 21:33
Mak
ترجمه:
سلام مردم!گرچه من تو فروم پستی درباره ی اطلاعات اصلی رو دادم اما دفاع فردا صبح از مواضع میدل تون،به نظر میرسه که یه فرصت طلایی برای فهمیدن اینه که فورت ها چطوری کار میکنند و دفاع از اونا به چه صورتی مدیریت میشه.امیدوارم که همه ی شما رو اونجا ببینم.
مک!

مترجم دستی هست ؟ :31:

ChaGHaL

با تشکر فراوان از تیم مدیریت که نسبت به اینجانب لطف فراوانی دارند . از 4 پست 3 تا نیاز به تایید داشت .
اینجانب امیدوار است تا برادر aqua قبل از اینکه تاپیک 10 صفحه دیگر جلو برود پست های اینجانب را خارج از نوبت تایید نمایند .

میگم چقدر ساکتی !! برو توی بخش هایی که پست شمارش میده یکم اسپم بده !! زیر 100 باشه پست هات ازین مسخره بازی ها در میاره !!

dracula_killer
22-07-2009, 21:38
مترجم دستی هست ؟ :31:
چطور مگه؟....خوب ترجمه کردم دیگه!:دی

Gam3r
22-07-2009, 21:41
چطور مگه؟....خوب ترجمه کردم دیگه!:دی

من جای تو بودم کلاس خصوصی تدریس زبان انگلیسی میزدم !! :27:

dracula_killer
22-07-2009, 21:47
من جای تو بودم کلاس خصوصی تدریس زبان انگلیسی میزدم !! :27:
اونقدر ها هم سخت نیست....مقاله رو میدی به گوگل...بعد ترجمه شدش رو پس میگیری:دی
البته گوگل اقتضاح ترجمه می کنه...اما اصل کلام رو میشه فهمید...من فقط جمله بندی رو درست می کنم!

Gam3r
22-07-2009, 21:49
اونقدر ها هم سخت نیست....مقاله رو میدی به گوگل...بعد ترجمه شدش رو پس میگیری:دی
البته گوگل اقتضاح ترجمه می کنه...اما اصل کلام رو میشه فهمید...من فقط جمله بندی رو درست می کنم!

ئه !! جدی ؟ یعنی گوگل انقدر پیش رفت کرد ؟ من یادمه آخرین بار آره رو از نه تشخیص نمیداد !!

dracula_killer
22-07-2009, 21:51
ئه !! جدی ؟ یعنی گوگل انقدر پیش رفت کرد ؟ من یادمه آخرین بار آره رو از نه تشخیص نمیداد !!
نه بابا...هنوزم افتضاحه اما از هیچی بهتره!این ترجمه ی گوگل...من فقط غلطاش رو گرفتم:

مردم سلام. گرچه من فرستاده شده در تاریخ که اطلاعات اصلی در یک انجمن ، صبح فردا در دفاع از موضع Middleton به نظر می رسد می خواهم یک فرصت طلایی برای پیدا کردن چگونه forts کار خارج خواهد شد ، و چگونه آنها را در دفاع از مدیریت می باشد.
امید برای دیدن برخی از شما همه بیش از حد وجود دارد.

Gam3r
22-07-2009, 21:55
خداحافظ ! :41:

Baltaza
22-07-2009, 21:57
خوش اومدی...........

Baltaza
22-07-2009, 22:12
آخ جوووووووووووووووووووووووو ون یک دینامیت دیگه گرفتم.
اگه یکی دیگه بگیرم. 3تا کوئست میرم.

hadi_gamer
22-07-2009, 22:17
نه بابا...هنوزم افتضاحه اما از هیچی بهتره!این ترجمه ی گوگل...من فقط غلطاش رو گرفتم:

مردم سلام. گرچه من فرستاده شده در تاریخ که اطلاعات اصلی در یک انجمن ، صبح فردا در دفاع از موضع Middleton به نظر می رسد می خواهم یک فرصت طلایی برای پیدا کردن چگونه forts کار خارج خواهد شد ، و چگونه آنها را در دفاع از مدیریت می باشد.
امید برای دیدن برخی از شما همه بیش از حد وجود دارد.
یکی میخواد این رو ترجمه کنه.همون انگلیسیش بهتر بود!!!:13:

dracula_killer
22-07-2009, 22:20
یکی میخواد این رو ترجمه کنه.همون انگلیسیش بهتر بود!!!:13:
عزیزم من صفحه قبلش خودم ترجمه کردم!...اینو گذاشتم تا جواب رفیقمون رو بدم

C0OPeR
22-07-2009, 22:26
همینجا جا داره از برادر aqua که پست های 6 صفحه قبل من رو تایید کردن تشکر کنم .

مطلق السلطنه
22-07-2009, 22:37
حاجی راست میگه .
ممد خودت که جاسوس داشتی پولارو میکشیدی بالا از چندتا کارگر بدبخت خوب اونا هم رفتن یه دوئلر استدخدام کردن تو ای گیر و دار جنگ با چانگان اونم هی میومد بچه ها رو میزد . کلا رو اعصاب بود . یکی دو بار با حاجی آرش و سعید زدیمش ولی خیلی سمج بود نامرد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون ياروهه از خود چيني هاست! طرف چينيه!! فرستاده بودنش كلاب تا هم جاسوسي كنه هم ما رو به جون هم بندازه!!

اگه اینطور باشه یا طرف خیلی حرفه ای بود یا خیلی احمق یا کلا جاسوس نبود
چون من با همین آدم کلی نقشه حمله به چینی ها رو کشیدیم و خیلی ها رو پاس اوت کردیم !
آرهو آدم خيلي فعالي به نظر ميرسيد!!
منبعم براي اين حرف رفتنش به Lhota و همچنين يكي از پست هاي خودته!!
هر چند كه فكر مي كنم توي فروم خود چيني ها ديدمش.

ZEDEHAL DEGE
22-07-2009, 22:43
معلوم نشد فورت به چه کار میاد؟

مطلق السلطنه
22-07-2009, 22:48
معلوم نشد فورت به چه کار میاد؟ شما برو روي يكي از فورت ها كه دارن مي جنگند موقع جنگ تا از نزديك شاهد باشي اونجا چه خبره!!

ولي كلا:
يه صفحه فلش هست كه توي نقشه يك قلعه هست. مدافعين روي برج و باروي قلعه مي شينن و مهاجمين اطراف قلعه و يهو شروع مي كنن به تير و تير اندازي.
صحنه جالبي هست(هر چند كه تا حالا نتونستم شركت كنم!)

dracula_killer
22-07-2009, 22:51
معلوم نشد فورت به چه کار میاد؟

فورت واسه اینه که به جای اینکه 3 ساعت از وفتتو صرف وست کنی 4 ساعت از وقتتو صرفش کنی!

ZEDEHAL DEGE
22-07-2009, 22:55
چقد عالی خیلی باحال شد که باش حتما میرم چقد خوب یه عده میرن روی برجا یه عده هم دورو بر فورت بعد یهو شلیک میکنن تا همدیگرو بکشن خود این کار به نفسه خیلی حال میده دیگه امتیازو پولو این حرفا مهم نیست. خیلی حیجان انگیزه.
من رفتم فیلم فضاییه رو ببینم بای

dracula_killer
22-07-2009, 22:58
با اولین بار کار کردن دینامیت گرفتم:دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

C0OPeR
22-07-2009, 23:31

Baltaza
22-07-2009, 23:38
دوستان لیست زیر رو نیاز داریم اگه دارن بیارید سریع:
چوب :هرچی بیشتر بهتره. همه بیارند
تله : هرکی هرچی داره بیاره
lasso: فعلا یکی میخواد ولی هرکی هرچی داره بیاره
shep's bell : فعلا 4 تا

Baltaza
22-07-2009, 23:39
چاقال عالیه.
توی ورلد جدید حتما 2-3 تا از این مدل بساز لازم میشه.کارگر هم با من

C0OPeR
22-07-2009, 23:40
اون ياروهه از خود چيني هاست! طرف چينيه!! فرستاده بودنش كلاب تا هم جاسوسي كنه هم ما رو به جون هم بندازه!!پس که اینطور !
به نظرم اگه شهر میزنیم باید تو دعوت ها و گرفتن نیرو خیلی دقت کنیم !
این چینی ها هم عجب کارایی میکردنا نامردا . همینکه تعدادشون خیلی زیاد بود واسه ما گرون تموم شد

shep's bell : فعلا 4 تا
این میدونی لیبور چند میخواد ؟ :دی باید بری سراغ هادی

چاقال عالیه.
توی ورلد جدید حتما 2-3 تا از این مدل بساز لازم میشه.کارگر هم با من
من یه بار چند تا کاراکتر ساختم بن شدم واسه 7 پشتم بسه :دی
ولی یدونه تریدر میسازم که پول بریزه شهر یدونه هم خودم که میخوام تو این ورد روی dodge کار کنم + اسکیل های فورت یعنی اتربیوت روی کاریزما .

Baltaza
22-07-2009, 23:44
پس که اینطور !
این چینی ها هم عجب کارایی میکردنا نامردا . همینکه تعدادشون خیلی زیاد بود واسه ما گرون تموم شد
من همون اول میگفتم فقط ایرانی بگیرید.
الان هم میگم و اضافه میکنم عرب و چینی دید دعوت که نکید بلکه همیشه بزنیدشون 4 تا بدوبیرا هم بگید

C0OPeR
22-07-2009, 23:54
تا این لحظه 7 تا فورت به فورت ما توی ورد 5 حمله کردن ! احتمالا چندتا دیگه هم اضافه بشه ! در حال حاضر هم فورت 2200 پوینت داره

Baltaza
23-07-2009, 00:20
دوستانی که فورت پیشرفته هستد مثل هادی میشه آیتم های مراحل جلو تر ساختمون ها رو به ما بدن تا آماده کنیم؟

مطلق السلطنه
23-07-2009, 08:46
پس که اینطور !
فوندر كلاب مي گه اينو وقتي فقط 15 آپارانس داشته پيدا كرده!
در هر صورت اينو من توي فروم ها ديدم و چيني هم حرف ميزد!! لابد بلد بوده ديگه!

مطلق السلطنه
23-07-2009, 09:06
نبرد توي فورت متوسط ميدلتون به زودي شروع ميشه!!
نميدونم كدوم شهري اين كارو كرده ولي من با يوزر سعيد 67 ميرم!!
يوزر حاج عمو هم بيرون از شهره تا فردا نمي تونه عضو هيچ شهري بشه!!
هر كي تا حالا نبرد نكرده فرصت خوبيه!
قائدتا هم همه بيان مهاجما مگه اين كه بخوان به ميدلتون كمك كنن!
نبرد سختي خواهد بود تنها اميدواريم اينه كه ما رو دست كم بگيرن لا اقل لول بالا هاشون نيان!!

Gam3r
23-07-2009, 09:42
با اولین بار کار کردن دینامیت گرفتم:دی

ای خوش شانس !! تو هم مثل آرش به سنگ دست بزنی طلا میشه :دی

حاجی یه سوال : اگه پاس اوت باشی میتونی توی فورت بجنگی ؟

logos
23-07-2009, 09:45

ایول
من همین جا اعلام میکنم من رسنا به جمع مریدات میپیوندم :31:

چاقال این اسکیلات به چه شکل هست ؟ اخه این یارو به من 600 تا زد و منو پس اوت کرد :41: البته انتظار میرفت که پس اوت شم اخه دیروز 2 تا مید لتونی هارو پس اوت کردم یکی هم تا نزدیک پس اوتز رفت اما سریع رفت خوابید

Gam3r
23-07-2009, 09:45
حاجی یه سری توضیحات در مورد فورت نوشته بودی

میشه لینک پستت رو بدی ؟

الان خیلی ها به اون مطالب نیاز پیدا میکنن

مطلق السلطنه
23-07-2009, 09:58
حاجی یه سوال : اگه پاس اوت باشی میتونی توی فورت بجنگی ؟ تجربه جنگيدن توي فورت رو ندرام ولي احتمالا بله!
اين دو تا رو مطمئنم:

1. رفتن به فورت انرژي نمي خواد با هر چه قدر انرزي ميشه رفت اونجا
2. توي فورت كسي پاس اوت نميشه

حاجی یه سری توضیحات در مورد فورت نوشته بودی

میشه لینک پستت رو بدی ؟

الان خیلی ها به اون مطالب نیاز پیدا میکنن بفرما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
===
پست 11111
!!!!!!!!!!!!!!!!

C0OPeR
23-07-2009, 10:03
ایول
من همین جا اعلام میکنم من رسنا به جمع مریدات میپیوندم :31:

چاقال این اسکیلات به چه شکل هست ؟ اخه این یارو به من 600 تا زد و منو پس اوت کرد :41: البته انتظار میرفت که پس اوت شم اخه دیروز 2 تا مید لتونی هارو پس اوت کردم یکی هم تا نزدیک پس اوتز رفت اما سریع رفت خوابید

من کوچیک همه ی شما هم هستم :10:
من اول بازی تا لول 30 اسکیل ها رو دو تا روی fine motor skill یکی روی toughness گذاشتم تا grave robber و Picking avages باز شد و هر چی کوئست بود ردم .
بعد که پولدار شدم هر چی اسکیل داشتم بر گردوندم روی toughness و reflex .
الان هم 105 تا toughness و 55 تا رفلکس دارم .
البته هنوز 40 تا اسکیل اضافی روی fine motor skill دارم که احتمالا بین aim - shooting - appearance پخش کنم .

hadi_gamer
23-07-2009, 10:07
. توي فورت كسي پاس اوت نميشه
چرا نمیشه؟
اتفاقا جنگ تا زمانی طول میکشه که یه گروه کلا پس اوت بشن.یا تمام مهاجما یه تمام مدافعا.دیروز جنگی که من شرکت کردم 32 راند طول کشید و تمام مهاجما رو پس اوت کردیم.
کسی که پس اوت میشه میتونه توی جنگ فورت شرکت کنه ولی تا 48 ساعت نمیتونه دوئل کنه.

logos
23-07-2009, 10:18
من کوچیک همه ی شما هم هستم :10:
من اول بازی تا لول 30 اسکیل ها رو دو تا روی fine motor skill یکی روی toughness گذاشتم تا grave robber و Picking avages باز شد و هر چی کوئست بود ردم .
بعد که پولدار شدم هر چی اسکیل داشتم بر گردوندم روی toughness و reflex .
الان هم 105 تا toughness و 55 تا رفلکس دارم .
البته هنوز 40 تا اسکیل اضافی روی fine motor skill دارم که احتمالا بین aim - shooting - appearance پخش کنم .
من یه اکانت دارم لول 31 هست 100 تا ویگور 60 نا toughtness داره به نظرم اونو بکنم مشابه این اکانتت
به نظرم ایده خوبی هست که اول پول و لباس در بیاری بعد اسکیلا رو بر گردونی ایول

تجربه جنگيدن توي فورت رو ندرام ولي احتمالا بله!
اين دو تا رو مطمئنم:

1. رفتن به فورت انرژي نمي خواد با هر چه قدر انرزي ميشه رفت اونجا
2. توي فورت كسي پاس اوت نميشه
بفرما:

===
پست 11111
!!!!!!!!!!!!!!!!

افا میزنن میکشن تو فورت ادم پس اوت میشه پولشم از بین میره

dracula_killer
23-07-2009, 10:49
سلام به همگی...چه خبر؟...چی کار کردین واسه فورت؟...

Baltaza
23-07-2009, 10:51
دوستان کار جدید اومده:دی
Construct manor-house:

پول: 33 %
تجربه: 71 %

hadi_gamer
23-07-2009, 10:56
دوستان کار جدید اومده:دی
Construct manor-house:

پول: 33 %
تجربه: 71 %
این همون building a fort هست که به خاطر اینکه با فورت قاطی نشه اسم و آیکنش رو عوض کردن.

Gam3r
23-07-2009, 11:10
یکی از میدلی ها با 22 لول بالا تر اومد منو پاس اوت کرد !! نامرد 1200 دمیج بهم زد !!
M-Pro passes out. Venus Tabak wins the duel, gains 13 experience points and steals $68 from M-Pro.

من دیروز یکی از میدلی هارو پاس اوت کردم این عوضی هم اومد منو پاس اوت کرد !!

Baltaza
23-07-2009, 11:11
این همون building a fort هست که به خاطر اینکه با فورت قاطی نشه اسم و آیکنش رو عوض کردن.
ااا :دی
=======
دوستان توجه توجه:
همه ساکت. حاجی از اون ته موشک نفرست ساکت:
امتیاز فورت چانگ آن : 3702
فورت بزرگ ما: 2603

حمت کنید از این چشم بادمی ها جلو بزنیم

dracula_killer
23-07-2009, 11:11
یکی از میدلی ها با 22 لول بالا تر اومد منو پاس اوت کرد !! نامرد 1200 دمیج بهم زد !!
M-Pro passes out. Venus Tabak wins the duel, gains 13 experience points and steals $68 from M-Pro.

من دیروز یکی از میدلی هارو پاس اوت کردم این عوضی هم اومد منو پاس اوت کرد !!

اه این همونیه که چاقال حسابشو رسید....انتقامش رو از تو گرفت:دی

Gam3r
23-07-2009, 11:15
دوستان 2 تا سوال دارم لطفا جواب بدین

1 . من الان پاس اوت هستم . میتونم توی جنگ فورت شرکت کنم ؟

2 . تا یک ساعت و نیم دیگه جنگ فورت میدل ها شروع میشه ، من زدم کاراکترم بره کنار فورتشون ... چیجوری باید بجنگم ؟

logos
23-07-2009, 11:34
دوستان 2 تا سوال دارم لطفا جواب بدین

1 . من الان پاس اوت هستم . میتونم توی جنگ فورت شرکت کنم ؟

2 . تا یک ساعت و نیم دیگه جنگ فورت میدل ها شروع میشه ، من زدم کاراکترم بره کنار فورتشون ... چیجوری باید بجنگم ؟

اره میتونی
وقتی رسیدی اونجا دکمه فورت بتل رو بزن بعدش خودش میگه چیکار کنی
فقط اولش رو دیوار نرو بزار وقتی همه ادمای رو دیوارشونو زدین بعدش برو رو دیوار
ممد الان دیدم تو اسلحه نداری!!!
پس الکی نرو اینجوری فقط خودتو به کشتن میدی

Gam3r
23-07-2009, 11:41
اره میتونی
وقتی رسیدی اونجا دکمه فورت بتل رو بزن بعدش خودش میگه چیکار کنی
فقط اولش رو دیوار نرو بزار وقتی همه ادمای رو دیوارشونو زدین بعدش برو رو دیوار
ممد الان دیدم تو اسلحه نداری!!!
پس الکی نرو اینجوری فقط خودتو به کشتن میدی

ولش باو !! من با دست خالی میجنگم !! فریاد الله اکبر من دشمن رو به لرزه در میاره !! :27:

پولم 1200$ هست ... کمه ... حالا فوقش دوباره پاس اوت میشم !! اگه بمیرم مثل همون دوئل هست دیگه ؟
فقط پولی که همراهم هستم از دست میره و انرژی ؟

hadi_gamer
23-07-2009, 11:42
بدون اسلحه میخوای بری بجنگی!!!!:18:
عجب نوبی هستی تو...:18::18:

hadi_gamer
23-07-2009, 11:43
آره متاسفانه هنوز جایزه برد و باخت تو جنگ و مغازه های فورت ها رو اضافه نکردن که تو آپدیت بعدی میخواد اضافه بشه.

Gam3r
23-07-2009, 11:45
خب پس هیچیم نمیشه !! آخه پول ندارم که برم اسلحه بخرم !!

بدون اسلحه هم حال میده !! 50 تا آیم دارم و 10 تا لیدرشیپ !! خوبه دیگه !! :دی

Gam3r
23-07-2009, 11:54
چیجوری میشه جنگ یه فورت رو تماشا کرد ؟ یه وقت تماشاچی هارو نکشن ؟ :دی

Gam3r
23-07-2009, 12:16
آغا یکی بگه چیجوری میشه جنگ رو دید دیگه !!

میخوام جنگی که تا 20 دقیقه دیگه شروع میشه رو مشاهده کنم !!

یه سوال : اگه توی فورت بجنگم و پیروز بشم تجربه گیرم میاد ؟

مطلق السلطنه
23-07-2009, 12:18
چیجوری میشه جنگ یه فورت رو تماشا کرد ؟ یه وقت تماشاچی هارو نکشن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چي كار به تماشاچي دارن!!
===
اون شهري كه حمله رو شروع كرده فقط 14 نفر عضو داره كه 6 نفرش اومدن!! خيال كردن مسخره بازيه!! به گمونم به فرياد هاي ا... اكبر ممد دل خوش كردن!!!
يه يارويي از چانگ آن هم اومده! يه گروه هم از شهر هاي كوچولو موچولو اومدن!! چند نفري هم از سيلور هستند!
تقريبا تعداد مساويه ولي حرفه اي بودن و هم چنين مدافع بودن اوضاع رو به نفع ميدلتون مي كنه!

hadi_gamer
23-07-2009, 12:20

یه سوال : اگه توی فورت بجنگم و پیروز بشم تجربه گیرم میاد ؟
برای دیدن جنگ هم همون موقع که شروع میشه روی همون آیکون fort battle click کن.اگه تو جنگ شرکت کرده باشی آیکون خودت رو هم نشون میده و میتونی حرکتش بدی ولی اگه شرکت نکرده باشی فقط میتونی ببینی و کاراکتر خودت اونجا نیست.
در مورد تجربه هم پست قبلی رو مثل اینکه نخوندی.گفتم تو آپدیت بعدی اضافه میشه.

مطلق السلطنه
23-07-2009, 12:22

الان روي فورتي ديگه!
روي Fort Battle كليك كن و گزينه Attacker رو بزن. بعد يه صفحه باز ميشه روي جايي كه ميخواي موضع بگيري كليك كن.
بعد منتظر بمون تا زمان شروع جنگ برسه!
خودكار ميره روي جنگ!
اگه هم ميخواي فقط بشيني نگاه كني و كاري به كار كسي نداري، منتظر شو تا آيكون گزينه Fort Battle تبديل به يه سرخ پوست بشه! بعد روش كليك كن ميري توي فضاي جنگ و دعوا! وقتي به سرخ پوست تبديل ميشه كه از زمان شروع جنگ گذشته باشه و اين آيكون تا زماني كه جنگ پابرجاست همچنان باقي ميمونه!

Gam3r
23-07-2009, 12:24
خب پس من برم سر کوچه یه بسته تخمه بخرم که 10 دقیقه دیگه جنگ شروع میشه :دی

مطلق السلطنه
23-07-2009, 12:25
فكر كنم توي آپديت هاي بعدي توپ و خمپاره هم بيارن!!

مطلق السلطنه
23-07-2009, 12:26
خب پس من برم سر کوچه یه بسته تخمه بخرم که 10 دقیقه دیگه جنگ شروع میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ظهر ساعت يك و نيم!! توي اين گرما كسي بيرون هست مگه؟!!

Gam3r
23-07-2009, 12:27
برای چی دور فورت میدلتون کفتر جمع شده ؟

مطلق السلطنه
23-07-2009, 12:29
برای چی دور فورت میدلتون کفتر جمع شده ؟
اينها كفتر نيستن! وقتي فورتي توي جنگ هست اين شكلي ميشه!!
دور وبرش مثلا آدم هست! دقت كني يه يسري توپ هم هست!

Gam3r
23-07-2009, 12:30
اينها كفتر نيستن! وقتي فورتي توي جنگ هست اين شكلي ميشه!!
دور وبرش مثلا آدم هست! دقت كني يه يسري توپ هم هست!

شبیه کفتر هست !!

چه باحال !! 7 دقیقه دیگه جنگ شروع میشه

وقتی شهری اعلام جنگ میکنه چقدر طول میکشه جنگ شروع بشه ؟ چند ساعت ؟

مطلق السلطنه
23-07-2009, 12:38
عقب گيري كرديم!
فقط 14 تا مهاجم!!

Gam3r
23-07-2009, 12:40
عجب احمق هایی !!!

تعداد مدافعان 4 برابر مهاجمان هست !!

همشون الان میمیرن ...

hadi_gamer
23-07-2009, 12:41
اه خیلی ضایعه.:18:
حمله کننده ها 15 نفر هم نمیشن.چه اعتماد به نفسی دارن اینا...:27::13:

bersam
23-07-2009, 12:42
به به !!! هزار صفحه اي شد اين تابيك هم !!! D: !!!
مي كم اكه ورلد 10 توي اين بازي داشت Run ميشد به من خبر بدين ! بيام من هم !!!

hadi_gamer
23-07-2009, 12:43
سعید اونجا تنهای چی کار میکنی؟
مرگت رو تسلیت میگم.

Gam3r
23-07-2009, 12:43
اگه من میرفتم اونجا یه الله اکبر میگفتم کل فورت منفجر بشه !! :دی

کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 9 (9 کاربران و 0 مهمان)
Gam3r, bersam+, Blue_Ray, ChaGHaL, dracula_killer, hadi_gamer, مطلق السلطنه, ZEDEHAL DEGE

میبینم که برسام هم اومده !!
چقدر اینجا شلوغ شده :دی

Gam3r
23-07-2009, 12:44
راست میگه ... حاجی سعید رو بردی کشتیش :دی

سعید مرد !!

فقط یه نفر از سیلور اسنک فورت رفت که مرد !!

bersam
23-07-2009, 12:45
ورلد 9 و 8 جقدر وقته ران شدن ؟؟؟ صبر كنم براي ورلد 10 يا برم توي همين ورلد ها ؟ يادش بخير ! من هيروم لول 13-14 بود بيخيالش شدم ! توي سرور يك !

Gam3r
23-07-2009, 12:46
برسام ورلد 10 به این زودیا نمیاد !!

فکر کنم سر 5 راند جنگ تموم بشه !!

راند چهار فقط 5 تا سیلوری زنده موندن !!

مطلق السلطنه
23-07-2009, 12:46
راست میگه ... حاجی سعید رو بردی کشتیش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سعید مرد !!

فقط یه نفر از سیلور اسنک فورت رفت که مرد !!
بابا اينترنتم قاط زد!!
راند اول و دوم نيومد بالا راند سوم اومد ديدم جونم صفر شده!!!

Gam3r
23-07-2009, 12:47
واو !! تعداد سیلوری ها : 2 تا !! تعداد میدلی ها : 80 تا !!

عجب جنگی !! :دی

میگم بیایین کل سیلور اسنک رو بسیج کنیم بریزیم سر میدل ها !!

C0OPeR
23-07-2009, 12:49
چه میکنه این dobrisan همه رو ترکونده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
23-07-2009, 12:49
بابا این سیلوری ها یه مشت نوب هستن.من به خاطر همین نمیام اونجا...

bersam
23-07-2009, 12:50
ممد شما ها الان توي كدوم ورلد هستين ؟ مي ام همون ورلد !

hadi_gamer
23-07-2009, 12:51
از میدلی ها هیچ کی نمرد.خیلی جالبه.
بچه ها میگم شما هم از سیلور جدا شین بیاین اینور به امپراطوری Kaskus بپیوندین.

hadi_gamer
23-07-2009, 12:54
بهتون قول میدم عمرا سیلور بتونه فورت بزرگ رو از میدلتون بگیره.اگه اعلان جنگ کنه تمام چینی ها و oddsville و kaskus میان کمک میدلتون.

مطلق السلطنه
23-07-2009, 12:57
از میدلی ها هیچ کی نمرد.خیلی جالبه.
بچه ها میگم شما هم از سیلور جدا شین بیاین اینور به امپراطوری Kaskus بپیوندین.
من كه يه بار نتونستم توي فورت بجنگم!!
يا اينترنت قطع ميشه يا فلش قاط ميزنه يا دير ميرسم...!!!

اعصابم خرد شد!

كلا 14 نفر بودن كه عملا كاري ازشون بر نميومد در برابر 80 نفر!!

C0OPeR
23-07-2009, 12:59
بی برنامه ترین فدراسیون بازی همین سیلور ه !

مطلق السلطنه
23-07-2009, 13:01
بهتون قول میدم عمرا سیلور بتونه فورت بزرگ رو از میدلتون بگیره.اگه اعلان جنگ کنه تمام چینی ها و oddsville و kaskus میان کمک میدلتون.
اگه فورت چيني ها هم همزمان در خطر باشه چي؟!

Gam3r
23-07-2009, 13:02
ممد شما ها الان توي كدوم ورلد هستين ؟ مي ام همون ورلد !

ورلد 9

------

بابا این فقط یه جنگ بود که کار با فورت رو یاد بگیریم

سیلور 15 تا شهر داره میدلتون 3 تا

برین سالون میدل هارو ببینین .... 90% پاس اوت هستن ... اون 10% دوئلر های خفن هستن که هیچکی جرات نمیکنه بزنتشون

Gam3r
23-07-2009, 13:07
یوزر ویتامین رنک 251

یوزر من رنک 253

هه هه هه !! چه باحال !!

مطلق السلطنه
23-07-2009, 13:10
هادي يه فورت هست توي ورلد يك به اسم WTA - ROCKs مي خوام برم دعوا!! برم مهاجم يا مدافع؟(دوستن يا دشمن يا خنثي؟)

dracula_killer
23-07-2009, 13:15
ورلد 9

------

برین سالون میدل هارو ببینین .... 90% پاس اوت هستن ... اون 10% دوئلر های خفن هستن که هیچکی جرات نمیکنه بزنتشون

بله!
منتها 80 تا از میدل ها اومدن یاد بگیرن...ما 14 تا بودیم که تازه 14تاش هم از سیلور نبودن!

مطلق السلطنه
23-07-2009, 13:15

مشكل اصلي چانگ آنه!
به جز متحد هاي آشكارش احتمالا كلي متحد مخفي داره كه ما نميشناسيم!
تقريبا جاهاي مهم كلي جاسوس داره از جمله اتحاديه سيلور!
براي حمله به فورت ميدلتون لا اقل 150 آدم بايد مهاجم بشن.
هر چي بگذره و فورت بزرگ تر بشه چون ديوار دفاعي قوي تر ميشه نفوذ به فورت هم سخت تر!
اگه بتونيم فروت هاي چانگ آن و ميدل رو همزمان هر كدوم با 150 نفر مورد حمله قرار بديم كار اونا خيلي سخت ميشه ولي پيدا كردن اين 150 نفر كه بتونن توي فورت بجنگن تقريبا غيره ممكنه!
عملا ورلد دست چانگ آن و متحد هاش هست مگه اين كه معجزه اي بشه!!

Gam3r
23-07-2009, 13:18
بله!
منتها 80 تا از میدل ها اومدن یاد بگیرن...ما 14 تا بودیم که تازه 14تاش هم از سیلور نبودن!

خب این جنگ تفریحی بود ! :27:

مشكل اصلي چانگ آنه!
هر چي بگذره و فورت بزرگ تر بشه چون ديوار دفاعي قوي تر ميشه نفوذ به فورت هم سخت تر!
اگه بتونيم فروت هاي چانگ آن و ميدل رو همزمان هر كدوم با 150 نفر مورد حمله قرار بديم كار اونا خيلي سخت ميشه ولي پيدا كردن اين 150 نفر كه بتونن توي فورت بجنگن تقريبا غيره ممكنه!

حاجی داری چانگان رو خیلی بزرگ میکنی

ما چند راه داریم :

1 . توی چین بمب گزاری کنیم تا همه چینی ها بمیرن !!
2 . برق چین رو قطع کنیم !!
3 . اونایی که توی چین ، وست بازی میکنن رو بکشیم !!

dracula_killer
23-07-2009, 13:28
خب این جنگ تفریحی بود ! :27:

حاجی داری چانگان رو خیلی بزرگ میکنی

ما چند راه داریم :

1 . توی چین بمب گزاری کنیم تا همه چینی ها بمیرن !!
2 . برق چین رو قطع کنیم !!
3 . اونایی که توی چین ، وست بازی میکنن رو بکشیم !!

گزینه ی 3 از همه آسون تره :دی

Gam3r
23-07-2009, 13:30
گزینه ی 3 از همه آسون تره :دی

خب هرکی میخواد بره چین آدم بکشه دستش بالا !! :31:

dracula_killer
23-07-2009, 13:31
خب هرکی میخواد بره چین آدم بکشه دستش بالا !! :31:

من حاضرم..هم سیاحته هم زیارت:دی

hadi_gamer
23-07-2009, 13:32
هادي يه فورت هست توي ورلد يك به اسم WTA - ROCKs مي خوام برم دعوا!! برم مهاجم يا مدافع؟(دوستن يا دشمن يا خنثي؟)
WTA دشمن خونیه ماست.گنده هاشون هم یه مشت عرب و اماراتی عوضی هستن.

hadi_gamer
23-07-2009, 13:34
مشكل اصلي چانگ آنه!
تو هر طرف مهاجم و مدافع فقط 128 نفر میتونن برای جنگ ثبت نام کنن و اگه شما بعدش برسی میگه پر شده و فقط میتونی تماشاچی باشی.

Gam3r
23-07-2009, 13:34
من حاضرم..هم سیاحته هم زیارت:دی

فردا برات اتوبوس میگیرم به مقصد چین !! :27:

dracula_killer
23-07-2009, 13:36
فردا برات اتوبوس میگیرم به مقصد چین !! :27:
ایول!
کسی دیگه نمیاد با هم بریم؟

Gam3r
23-07-2009, 13:39
باراک توی فورت به چه درد میخوره ؟

کلا ساختمون های فورت به چه درد میخورن ؟

dracula_killer
23-07-2009, 13:41
باراک توی فورت به چه درد میخوره ؟

کلا ساختمون های فورت به چه درد میخورن ؟

باراک همون هتله...با این تفاوت که فقط 6 ساعت توش میخوابی
پرچم یه چیزه نمادیه که میشه باهاش اسم فورت رو عوض کرد...بقیه رو نمی دونم:20:

Baltaza
23-07-2009, 13:48
دوستان بعد از 2 سال رفتم نانوایی نو بگیرم 4 صفحه تاپیک رفت جلو :دی
سیلور ها اگه هماهنگ و نترس باشند راحت پیروز میشند.
من اولا که توی سیلور اومد به ادمین اصلی سیلور پیام دادم بابا ما همه با هم بریم جنگ میدل پیروزیم ولی اون از ترس نه جواب داد نه کاری کرد.

Gam3r
23-07-2009, 13:51
امضام خوبه ؟

dracula_killer
بچه ها بیاین برای فورتمون پرچم طراحی کنیم!

Baltaza
دوستانی که توی شهر هستند اینو بزنند :دی
Roland Deschain

Baltaza
23-07-2009, 13:52
بچه ها بیاین برای فورتمون پرچم طراحی کنیم!
فعلا لازم نیست:دی
حال کردید با 2 ساعت ساخت و ساز پرچم رو ساختم:دی

dracula_killer
23-07-2009, 13:54
فعلا لازم نیست:دی
حال کردید با 2 ساعت ساخت و ساز پرچم رو ساختم:دی
آفرین!:11:
میگم این طرف رو که میگی خیلی قویه کاره من نیست:دی

Baltaza
23-07-2009, 13:55
آفرین![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
میگم این طرف رو که میگی خیلی قویه کاره من نیست:دی
رفت خوابید وگرنه jojok تازه رسیده بود شهر .میخوردمش:دی

Gam3r
23-07-2009, 13:58
برای فورت نمیشه لوگو گذاشت ؟

dracula_killer
23-07-2009, 14:01
آقا این پرچم رو من طراحی کردم:خوبه؟ :دی

Gam3r
23-07-2009, 14:03
مگه طنزه ؟ :دی

سایز بدین منم یه چیز طراحی کنم

dracula_killer
23-07-2009, 14:04
مگه طنزه ؟ :دی

سایز بدین منم یه چیز طراحی کنم

ماکزیمم 150*220

مطلق السلطنه
23-07-2009, 14:06
نبرد رو داشته باشين!!

hadi_gamer
23-07-2009, 14:06
ئه این roland deschain مگه تو ورلد 9 هم هست؟تا حالا ندیده بودمش.
رنک 7 دوئل ورلد یکه...من خیلی باهاش درگیر بودم.خیلی قویه.

Gam3r
23-07-2009, 14:07
قشنگه ؟ :

dracula_killer
23-07-2009, 14:08
نبرد رو داشته باشين!!

فرمودین این زردا چین؟

مطلق السلطنه
23-07-2009, 14:14
فرمودین این زردا چین؟
خودمم!!
===
فعلا دو تا از يوزر هاي سعيد رو پاس اوت كردم!!!
اين سومي رو هم بردم به جنگ عربا!!
ديگه عمرا با يوزر كسي برم جنگ!!

مطلق السلطنه
23-07-2009, 14:16
بايد يه رنكينگ هم برا فورت درست كنن!!

قشنگه ؟ :

ريشاش منو كشته!!!

Gam3r
23-07-2009, 14:23
ريشاش منو كشته!!!

تیغشون کنم ؟ :دی

C0OPeR
23-07-2009, 14:27
آقا این پرچم رو من طراحی کردم:خوبه؟ :دی

با ویندوز مدیا پلیر طراحی کردی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

====

پیام های بازرگانی

dracula_killer
23-07-2009, 14:29
با ویندوز مدیا پلیر طراحی کردی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اونم بدتر!با نقاشی!

Gam3r
23-07-2009, 14:29
اون سایت 3tark باحاله !! من الان توش 7 هزار امتیاز دارم ... میخوام سریال فرار از زندان رو بگیرم :دی

مطلق السلطنه
23-07-2009, 14:37
هادي اون يارويي كه مي گي باهاتون حسابي مشكل داره و توي ورلد يك رنك 7 دوئله الان توي قسمت مهاجمان به عربا هست!!
در ضمن كاراكتر علي مچل كه روي فورت هست توي مهاجما نيست!!

ميگم شايد با عربا دوست شدين!! چيه قضيه؟!!

Baltaza
23-07-2009, 14:44
دوستان فعلا لوگو طراحی نکنید زوده :دی
درضمن عکس از گیگاامیج نذارید. برا من باز نمیشه:دی

dracula_killer
23-07-2009, 14:49
چشم یه سایت درست و حسابی واسه آپلود عکس بده

مطلق السلطنه
23-07-2009, 14:49
ورلد يك 10 نفريم در مقابل اختمالا 40 پنجاه تا عرب!!

ترسم از اينه كه لازم باشه در مقابل ايراني ها بجنگم!!!
هادي كجايي؟

درضمن عکس از گیگاامیج نذارید. برا من باز نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه مرگشه مگه؟
فعلا ايرانبلاگ قاط زده مجبورم از اونجا بزارم!!
(كلا اينترنت قاط زده نه فقط ايرانبلاگ)

Baltaza
23-07-2009, 14:50

Baltaza
23-07-2009, 14:53
عمل جدید:
روی کاربران بن شده:

از اینا میاد:دی

Baltaza
23-07-2009, 14:54
دوستان تفنگ فورت تا لول 42 کدوم از بقیه بهتره؟؟

Gam3r
23-07-2009, 14:59
عمل جدید:
روی کاربران بن شده:

از اینا میاد:دی

کدوم یوزر اینجوری شده ؟
یه یوزر بده ببینیم !!

دوستان تفنگ فورت تا لول 42 کدوم از بقیه بهتره؟؟

از نظر منMusket عالیه

من خودم میخوامShotgun بخرم

Baltaza
23-07-2009, 15:05
کدوم یوزر اینجوری شده ؟
یه یوزر بده ببینیم !!
برو توی شهری که کنارش یوزر بن شده باشه.
اینجوری میاد ولی هنوز کامل نشده میاد پایین.

از نظر منMusket عالیه

من خودم میخوامShotgun بخرم
لامسب تا لول 43 صبر میکنم یکی خوب میخرم

logos
23-07-2009, 15:07
ورلد يك 10 نفريم در مقابل اختمالا 40 پنجاه تا عرب!!

ترسم از اينه كه لازم باشه در مقابل ايراني ها بجنگم!!!
هادي كجايي؟

چه مرگشه مگه؟
فعلا ايرانبلاگ قاط زده مجبورم از اونجا بزارم!!
(كلا اينترنت قاط زده نه فقط ايرانبلاگ)

کجایین ؟بگو منم بیام

مطلق السلطنه
23-07-2009, 15:11
کجایین ؟بگو منم بیام
تموم شد رفت!!
ده نفر بوديم در مقابل 30 تا 40 نفر همه پاس اوت شديم رفت!!

Gam3r
23-07-2009, 15:11
اگه توی فورت بخوابی چه سودی برای فورت داره ؟

logos
23-07-2009, 15:12
تموم شد رفت!!
ده نفر بوديم در مقابل 30 تا 40 نفر همه پاس اوت شديم رفت!!

حاجی خوب میبازیا :دی

Baltaza
23-07-2009, 15:20
دوستان مخیوام با شما مشورت کنم.
میخوام اسکیل های اضافه رو از روی آیم بردارم.
اول:
خوبه یا نه؟؟
دوم:
کجا بزارم؟؟

Baltaza
23-07-2009, 15:24
it's my love

Baltaza
23-07-2009, 15:25
حاجی تبریک میگم لول آپ شدی

Gam3r
23-07-2009, 15:27
یه جنگ هست توی ورلد 9 نصفه شب شروع میشه !!

هرکی میتونه آنلاین باشه بره حال کنه !!

hadi_gamer
23-07-2009, 15:29
چاقال رکورد پول رو توی paddle steamer زدم.اگه بیشتر داری رو کن.:27:

Baltaza
23-07-2009, 15:30
یه جنگ هست توی ورلد 9 نصفه شب شروع میشه !!

هرکی میتونه آنلاین باشه بره حال کنه !!
من هستم.....
اما تماشا چی:دی

Gam3r
23-07-2009, 15:32
الله اکبر !!! هادی روی چه اسکیلی کار کردی ؟ برای کدوم ورلده ؟

Blue_Ray
23-07-2009, 15:34
من یه چند وقتی هست که دیگه با دوئل دیگه نمیتونم زیاد تجربه بگیرم چون برای این کار باید با 20 لول بالا تر از خودم بجگم...
حالا دیگه فکر کنم باید مثل چاقال و سعید عمل کنم:20:.واسه این یه برنامه ریختم.خواهشا همه نظرشون را بگن:
من الان لول 25 هستم تا حدود لول 29 یا 30 با دوئل کردن لول اپ میشم و اسکیل ها رو دو تا روی ستینگ تراپ و یکی روی شوتینگ می زارم اینجا کارایی مثل Hunt coyotes با تجربه ی زیاد و Building coffins وTransport ammunition با پول و ایتم خوب باز میشه.بعد اگه همین جور پیش برم در لول 35 کارایی مثل Hunting wolves وHunting grizzly bears(با لباس) برام باز میشه.اینجاست که دیگه دوئل را می زارم کنار تا حدود لول 50.بعد در این لول دیگه تمام ستینگ تراپ هامو بر میگردونم روی اپیرنس و شوتینگ.اگه دقیقا این کارو بکنم تمام کارهایی که به لطف ستینگ تراپ برام باز شده بود مثل Hunting grizzly bears و Serving in the army و Charlatan همچنان با همون لیبور برام میمونه علاوه بر این که کارای توپی متل Mercenary work هم اضافه میشه و از همه مهم تر اسیکیلای دوئل رو دارم...
چطوره؟

Baltaza
23-07-2009, 15:36
من یه چند وقتی هست که دیگه با دوئل دیگه نمیتونم زیاد تجربه بگیرم چون برای این کار باید با 20 لول بالا تر از خودم بجگم...
حالا دیگه فکر کنم باید مثل چاقال و سعید عمل کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif.واسه این یه برنامه ریختم.خواهشا همه نظرشون را بگن:
من الان لول 25 هستم تا حدود لول 29 یا 30 با دوئل کردن لول اپ میشم و اسکیل ها رو دو تا روی ستینگ تراپ و یکی روی شوتینگ می زارم اینجا کارایی مثل Hunt coyotes با تجربه ی زیاد و Building coffins وTransport ammunition با پول و ایتم خوب باز میشه.بعد اگه همین جور پیش برم در لول 35 کارایی مثل Hunting wolves وHunting grizzly bears(با لباس) برام باز میشه.اینجاست که دیگه دوئل را می زارم کنار تا حدود لول 50.بعد در این لول دیگه تمام ستینگ تراپ هامو بر میگردونم روی اپیرنس و شوتینگ.اگه دقیقا این کارو بکنم تمام کارهایی که به لطف ستینگ تراپ برام باز شده بود مثل Hunting grizzly bears و Serving in the army و Charlatan همچنان با همون لیبور برام میمونه علاوه بر این که کارای توپی متل Mercenary work هم اضافه میشه و از همه مهم تر اسیکیلای دوئل رو دارم...
چطوره؟

خوبه:دی
از سعید کمک بگیر

Gam3r
23-07-2009, 15:45
رنگ فونتم خوبه ؟ :دی

hadi_gamer
23-07-2009, 15:45
الله اکبر !!! هادی روی چه اسکیلی کار کردی ؟ برای کدوم ورلده ؟
ورلد 9......:31:

Gam3r
23-07-2009, 15:47
ورلد 9......:31:

aaaaaaa ( با دهن باز !! )

روی چی اسکیلی کار کردی انقدر کلفت شدی ؟ :دی

Baltaza
23-07-2009, 15:49
لیدرشیپ.......

dracula_killer
23-07-2009, 15:52
عجب جنگی بود تو ورلد 1....32 راند بود...انصافاً مهاجمین دلاورانه جنگیدن اما حیف که...

Gam3r
23-07-2009, 15:53
مثل اینکه لیدرشیپ از ستینگ تراپ هم بهتره !!

هادی یوزرت به درد دوئل هم میخوره ؟ ( هرچند اگه به درد دوئل نخوره خفن به درد فورت میخوره ! )

ورلد بعدی احتمالا نصف ورلد میرن توی کار لیدرشیپ !! :دی

من میگم این هادی با تیم مدیریت ارتباط داره شما بگین نه !! از همون شروع ورلد 9 میدونست لیدر شیپ توی فورت به درد میخوره برای همین رفت کاراکترش رو لیدرشیپ کرد !! :دی

hadi_gamer
23-07-2009, 15:54
عجب جنگی بود تو ورلد 1....32 راند بود...انصافاً مهاجمین دلاورانه جنگیدن اما حیف که...
تو هم بودی مگه؟
اسمت چیه تو ورلد 1 ؟
من تو مدافعا بودم.

C0OPeR
23-07-2009, 15:58
چاقال رکورد پول رو توی paddle steamer زدم.اگه بیشتر داری رو کن.:27:

ایول :46:
»ن آخریش رو که گذاشتم ! 370 تا بود با یک محصول . من باید برم لباس بخرم پول دارم ولی وقت نمیشه همش درگیر فورت هستیم :41:
الان لیبورت تو این کار چنده ؟ (لیبور من 53 ه)

hadi_gamer
23-07-2009, 15:58
مثل اینکه لیدرشیپ از ستینگ تراپ هم بهتره !!

هادی یوزرت به درد دوئل هم میخوره ؟ ( هرچند اگه به درد دوئل نخوره خفن به درد فورت میخوره ! )

ورلد بعدی احتمالا نصف ورلد میرن توی کار لیدرشیپ !! :دی

من میگم این هادی با تیم مدیریت ارتباط داره شما بگین نه !! از همون شروع ورلد 9 میدونست لیدر شیپ توی فورت به درد میخوره برای همین رفت کاراکترش رو لیدرشیپ کرد !! :دی
البته لیدرشیپ خالی هم زیاد به درد جنگ فورت نمیخوره.مثل اینکه بگی شوتینگ خالی برای دوئل خوبه.
برای جنگ فورت هم لیدرشیپ-هایدینگ-ایم و داجینگ به درد میخوره.

hadi_gamer
23-07-2009, 16:00
ایول :46:
»ن آخریش رو که گذاشتم ! 370 تا بود با یک محصول . من باید برم لباس بخرم پول دارم ولی وقت نمیشه همش درگیر فورت هستیم :41:
الان لیبورت تو این کار چنده ؟ (لیبور من 53 ه)
لیبور من 108 هست...:10:

Baltaza
23-07-2009, 16:02
چاقال این چقدر شبیه تو هست:

Gam3r
23-07-2009, 16:02
ایول !! ترکوندین که !!

من بیشترین پولی که از کارم بگیرم 250 هست

C0OPeR
23-07-2009, 16:03
لیبور من 108 هست...:10:
یا علی :18:
به عبارتی 450 اسکیل پوینت تو این کار داری :8:

Gam3r
23-07-2009, 16:04

از چاقال بعید هم نیست !! فردا یه یوزر همکار از جیبش در میاره !! :دی

C0OPeR
23-07-2009, 16:06

:18::18::18:
هم اسم منم هم هست . آواتار هم مثل منه تقریبا و یوزش هم شبیه !
اینو ندیده بودم تا حالا !

Baltaza
23-07-2009, 16:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
هم اسم منم هم هست . آواتار هم مثل منه تقریبا و یوزش هم شبیه !
اینو ندیده بودم تا حالا !
آرش پوردو اکشن:دی

Baltaza
23-07-2009, 16:08
من در دسته اطلاعتی هر جا باشم پیروزم:دی
توی یک بازی بخاطر بدست آوردن اطلاعت رفتم تو دل دشمن:دی

Gam3r
23-07-2009, 16:08
علی اعتراف کن !! خودتی ؟

Baltaza
23-07-2009, 16:10
علی دایل آپ داری؟؟

Gam3r
23-07-2009, 16:13
نه بابا آرش !! سایت نمیزاره علی پست بده :دی

C0OPeR
23-07-2009, 16:13
علی اعتراف کن !! خودتی ؟
نه بابا من یه یوزر داغون 2005 داشتم اصلا پست هم نمیدادم فقط بعضی وقتا توی تاپیک جنرال یا وارکرافت پست و آموزش میذاشتم .
در بقیه موارد تا الان فقط تماشاچی بودم

علی دایل آپ داری؟؟
ADSL دارم برادر اونم با سرعت نور . منظورم 128 ه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Baltaza
23-07-2009, 16:15
ADSL دارم برادر اونم با سرعت نور . منظورم 128 ه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همینجا اعلام میکنم اون فرد علی نیست:دی
چون اون دایل آپی هست:دی

Baltaza
23-07-2009, 16:23
به علت بهم خوردن حال دوستان برداشته شد :دی

C0OPeR
23-07-2009, 17:25
ای بابا تاپیک روی چه پستی هم قفل شده ! یکی راه بندازه تا آرش بلایی سرش نیموده :دی

راستی بچه ها بیشترین تجربه ای که گرفتین از چه کاری بود ؟
من از Guarding the stage coach بوده و 194 تا تجربه داده .

logos
23-07-2009, 17:38
دوستان و1 اگه دوست داشتین امشب بیاین اینجا
User name: WTA Fort Appaloosa
Fort battle: Tomorrow at 3:26 AM
از من درخواست شده برم منم دارم میرم
البته به عنوان مهاجم :دی
از وقتی فورت اومده کلی بهم توجه میشه ، همه هی دعوت میکنن واسشون بجنگم :دی

logos
23-07-2009, 17:40
اون عکس مسخره رو هم ور دارید حالم به هم خورد

Baltaza
23-07-2009, 17:42
ای بابا تاپیک روی چه پستی هم قفل شده ! یکی راه بندازه تا آرش بلایی سرش نیموده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

اینو میگین اتحاد و احساس مسئولیت که چینی ها دارند و ما نداریم

مطلق السلطنه
23-07-2009, 17:43
هادي تو كه مس گفتي اين عرب ها باهاتون دشمن خونين(!!) باز خودتون رفتين برا دفاع ازشون؟!!

مطلق السلطنه
23-07-2009, 18:10
من الان توي جام جهان بينم نگاه كردم تصوير آينده رو ديدم:

Gam3r
23-07-2009, 18:42
به علت بهم خوردن حال دوستان برداشته شد :دی

عکس خودت بود ؟ :31: حالا جدی عکسو دوباره بزار ببینم چی بود !! شاید من خوشم اومد ازش !!

اون عکس مسخره رو هم ور دارید حالم به هم خورد
کیسه فریزر بدم ؟ :دی

Gam3r
23-07-2009, 18:44
هه هه !! برای خرید شات گان به فاندر 4 تا شهر میل دادم ... تا الان 3 تاشون برام دعوت نامه فرستادن !! :دی فردا ببینم کدومشون بهم نزدیک تره میرم اونجا ...

مطلق السلطنه
23-07-2009, 18:53
چطوري ميشه از توي يك فورت در امد؟
مثلا ما رفتيم توي يك جنگ حالا چند دقيقه ديگه مونده جنگ شروع بشه پشيمون بشيم!! ميشه از فورت بيرون اومد؟

Gam3r
23-07-2009, 18:57
چطوري ميشه از توي يك فورت در امد؟
مثلا ما رفتيم توي يك جنگ حالا چند دقيقه ديگه مونده جنگ شروع بشه پشيمون بشيم!! ميشه از فورت بيرون اومد؟
همون اول میپرسه مطمئنی یا نه برای همینه !!

ZEDEHAL DEGE
23-07-2009, 19:05
اخیشششششششششششششش همشو خوندم اه پسر چن صفحه تایپک خوندما اگه به جای این همه صفحه تایپک کتاب میخوندم الان پر فسفر بودم.:6:(توضیح:این تاج تاج فخر فروشی به دختر خالس)
راسی من تو محاجم بودن دودینگ رو دو برابر اپرنس گذاشته بودم دو سه تا ضربه خوردم حالا هر دو رو مساوی درس میکنم ببینم باز میخورم یا نه کسی این کار من رو تست کرده قبلا بگه تا دیگه تست نکنم؟

hadi_gamer
23-07-2009, 19:32
دوستان و1 اگه دوست داشتین امشب بیاین اینجا
User name: WTA Fort Appaloosa
Fort battle: Tomorrow at 3:26 AM
از من درخواست شده برم منم دارم میرم
البته به عنوان مهاجم :دی
از وقتی فورت اومده کلی بهم توجه میشه ، همه هی دعوت میکنن واسشون بجنگم :دی
مهاجم کیه مدافع کیه؟نری به عربا کمک کنی.

hadi_gamer
23-07-2009, 19:34
هادي تو كه مس گفتي اين عرب ها باهاتون دشمن خونين(!!) باز خودتون رفتين برا دفاع ازشون؟!!
بابا ما با WTA دشمنیم.کی داره به اونا کمک میکنه؟

Baltaza
23-07-2009, 19:46
کمک:

dracula_killer
23-07-2009, 19:55
سلام دوستان...بابا 5 ساعت نباشیم 10 صفحه تاپیک میره جلو!

تو هم بودی مگه؟
اسمت چیه تو ورلد 1 ؟
من تو مدافعا بودم.

نه من تماشاچی بودم...یوزرم:Dracula-killer....تو شهره Pasargad-LG هستم

hadi_gamer
23-07-2009, 20:08
کمک:

نه خوب نیست.
ایمت چنده؟

Gam3r
23-07-2009, 20:13
هادی آیم من 50 هست و لیدر شیپ ده با لول 50 !! خوبه ؟

Baltaza
23-07-2009, 20:14
نه خوب نیست.
ایمت چنده؟
میخوام مثل سعید برم کار کنم لولم سریع بره بالا
با لباس:
68
بی لباس:
55
اگه بخوام اضافه ها رو ازش بگیرم 13 تا ازش کم میشه.
میخوام بزارم روی چیز دیگه تا کار های خوب و با در آمد و تجربه بالا برام باز بشه

مطلق السلطنه
23-07-2009, 20:41
همون اول میپرسه مطمئنی یا نه برای همینه !! خب من توي يه فورت بودم ده نفر بوديم. قبل از اين كه نبرد آغاز بشه نه نفر شديم!! يه نفر غيبش زد!!

بابا ما با WTA دشمنیم.کی داره به اونا کمک میکنه؟ من رفتم توي فورتشون براي حمله ولي ده نفر بيشتر نبوديم دشمن خيلي زياد بود!! از جمله اونا چند تا ايراني كه من الان فقط علي مچل توي ذهنم هست!! اينم ريپورت:

نيازي به توضيح نيست: علي مچل و ستار خان!!

logos
23-07-2009, 21:14
مهاجم کیه مدافع کیه؟نری به عربا کمک کنی.

endless ازم درخواست کرده اخه واسه خرید رفتم تو شهرشون
ما با اینا چه تیریپی داریم ؟؟
هادی چرا ایرونیهای و1 اینقدر پخشو پلا هستند ؟