PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The West ، شاهکاری دیگر از  InnoGames

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

C0OPeR
29-07-2009, 21:45
جدا آموزش رو خوندین ؟ :دی

تو آموزش گفته شده برای دوئلر داج 30-60 اسکیل نهایتا صرف شه اون تا لول 50
داج بدون اپیرنس یا تاکتیک تاثیر چندانی نداره و در واقع این اپیرنس و تاکتیک هستن که ایم طرف رو میارن پایین نه داج !

مطلق السلطنه
29-07-2009, 21:47
جدا آموزش رو خوندین ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خوندم منتها يادم رفته!! شما ببخش!!!

داج بدون اپیرنس یا تاکتیک تاثیر چندانی نداره و در واقع این اپیرنس و تاکتیک هستن که ایم طرف رو میارن پایین نه داج !
پس اين يارو داج(!) چي كاره هست؟!

C0OPeR
29-07-2009, 21:56
خوندم منتها يادم رفته!! شما ببخش!!!
شما ببخش حاجی منظورم ممد بودش :دی

پس اين يارو داج(!) چي كاره هست؟!
جاخالی یه عدد random بین 1 تا اسکیل داج شماست . البته اینو از چند نفر حرفه ای پرسیدم به من گفتن !
که این عدد از ایم طرف مقابل کم میکنه . به خاطر همینم گاهی اوقات با داج بالا میبینی اتک میخوری .
و این وقتی نمایان میشه که مثلا ضربه 2 نمیخوره ولی 6 میخوره .

Gam3r
29-07-2009, 21:57

فونتش خیلی خوب بود !! :دی

مطلق السلطنه
29-07-2009, 21:58
چاقال اسكيل هايي كه درنظر گرفتي برا دوئلر مدافع سلاح سرده داج(!) به نظرم يكم زيادي هست!!
اسكيل هايي كه در نظر گرفتي حد اقل هاش اينا هست : 50 تا ويگور، 80 تا تاكتيك، 30 تا داج(!) و 100 تا آيم(؟)!!
با حساب اين كه تا لول پنجا تمام اتريبيوت ها ميره روي استرنگ پس خيالمون از بابت ويگور راحت ميشه!! ميمونه اسكيل هاي تاكتيك و آيم و داج(!) كه روي هم ميشن 210 تا اسكيل! ولي تا لول 50 بيشتر از 150 تا اسكيل نميشه جور كرد!! فك كنم آيم رو زياد گرفتي!!

dracula_killer
29-07-2009, 22:00
اين يه شراب مكزيكيه!!!
اگه شما ميلي بودي به نظرم بهتر بود چون اونوقت روي استرنگ كار كرده بودي و اين كاره زود تر باز ميشد!!
الان بهترين كاري كه روي نقشه برات هست چيه؟!(باز نشده باشه!)
برا پول سیلور ماینینگ و برا تجربه شکار بوفالو...

hadi_gamer
29-07-2009, 22:00
ببینید بذار یه مثال بزنم.
مشخصات مهاجم : ایم 50 - اپیرنس 40 - داج 55
مشخصات مدافع : ایم 60 -داج 35 - تاکتیک 30
مهاجم حمله میکنه.اول appearance-tactics=40-30=10 پس 10 تا از ایم مدافع کم میشه و ایم میشه 50 پس حدود 5 تا از داج مهاجم کمتره پس احتمالا هیچ ضربه ای نمیتونه به مهاجم بزنه.ولی ایم مهاجم 15 تا از مدافع بیشتره پس ضربه های بیشتری به هدف میزنه.
نمیدونم گرفتید چی شد یا نه.:31:

Gam3r
29-07-2009, 22:01
کسی که ساختمون شهر رو میسازه چیزی گیرش میاد ؟ پس برای چی میسازه ؟ این که میشه فقط تلف کردن انرژی !!

C0OPeR
29-07-2009, 22:05
چاقال اسكيل هايي كه درنظر گرفتي برا دوئلر مدافع سلاح سرده داج(!) به نظرم يكم زيادي هست!!
اسكيل هايي كه در نظر گرفتي حد اقل هاش اينا هست : 50 تا ويگور، 80 تا تاكتيك، 30 تا داج(!) و 100 تا آيم(؟)!!
با حساب اين كه تا لول پنجا تمام اتريبيوت ها ميره روي استرنگ پس خيالمون از بابت ويگور راحت ميشه!! ميمونه اسكيل هاي تاكتيك و آيم و داج(!) كه روي هم ميشن 210 تا اسكيل! ولي تا لول 50 بيشتر از 150 تا اسكيل نميشه جور كرد!! فك كنم آيم رو زياد گرفتي!!

فکر کنم آخرای آموزش باشه ! نوشتم تمام اسکیل ها به همراه لباس و ست محاسبه شدند که بعد از هر قسمت لباس ها رو هم گذاشتم . اما در کل راست میگی یکم ایم رو زیاد نوشتم فکر کنم 10-15 تا :27:

مطلق السلطنه
29-07-2009, 22:07
مهاجم حمله میکنه.اول appearance-tactics=40-30=10 پس 10 تا از ایم مدافع کم میشه و ایم میشه 50 پس حدود 5 تا از داج مهاجم کمتره پس احتمالا هیچ ضربه ای نمیتونه به مهاجم بزنه.ولی ایم مهاجم 15 تا از مدافع بیشتره پس ضربه های بیشتری به هدف میزنه.
نمیدونم گرفتید چی شد یا نه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه!!
اول كه فكر نمي كنم اينايي كه گفتي رو با يه جمع و تفريق ساده سر هم كرده باشن!! خيلي هاش شانسه و وابسته به يه عدد رندوم!!
بعلاوه اينطور كه نميشه اگه ايم از داجينگ بيشتر بود هر جا رو هدف گرفتي بخوره و بالاعكس!!
اين سيستمي هم كه گفتي با اوني كه چاقال گفت همخوني نداره!!

حالا كدومشون درسته من نمي دونم!!

برا پول سیلور ماینینگ و برا تجربه شکار بوفالو...
اين شكار بوفالو كه خيلي لابور مي خواد(به گمونم!!). آپارانس شايد بد نباشه!!

hadi_gamer
29-07-2009, 22:11
نه!!
اول كه فكر نمي كنم اينايي كه گفتي رو با يه جمع و تفريق ساده سر هم كرده باشن!! خيلي هاش شانسه و وابسته به يه عدد رندوم!!
بعلاوه اينطور كه نميشه اگه ايم از داجينگ بيشتر بود هر جا رو هدف گرفتي بخوره و بالاعكس!!
اين سيستمي هم كه گفتي با اوني كه چاقال گفت همخوني نداره!!

حالا كدومشون درسته من نمي دونم!!

اين شكار بوفالو كه خيلي لابور مي خواد(به گمونم!!). آپارانس شايد بد نباشه!!
من نگفتم کسی که ایمش بیشتر باشه همه رو به هدف میزنه.گفتم ضربه های بیشتری به هدف میزنه.مثلا 5 تا یا 6 تا.بستگی داره چقدر بیشتر باشه.

مطلق السلطنه
29-07-2009, 22:14
دراكولا جان!! فكر كنم اگه اسكيل آپارانست رو تا طرفاي 115 برسوني Evangelizing برات باز ميشه كه 61 درصد تجربه ميده!! اگه روي كريسما هم كار كني 90 تا كافيه احتمالا!!

مطلق السلطنه
29-07-2009, 22:16
من نگفتم کسی که ایمش بیشتر باشه همه رو به هدف میزنه.گفتم ضربه های بیشتری به هدف میزنه.مثلا 5 تا یا 6 تا.بستگی داره چقدر بیشتر باشه.
والا اينجا ها يكم بحث پيچيده ميشه(براي من!!) ولي شما مي گي چون آيم مدافع 5 تا از جاخالي مهاجم كمتره پس ضربه نمي تونه بزنه!! ولي به نظر من تا 4 يا 5 تا هم ميتونه بزنه!(البته به جايي كه هدف گرفته هم داره!!)

dracula_killer
29-07-2009, 22:17
دراكولا جان!! فكر كنم اگه اسكيل آپارانست رو تا طرفاي 115 برسوني Evangelizing برات باز ميشه كه 61 درصد تجربه ميده!! اگه روي كريسما هم كار كني 90 تا كافيه احتمالا!!
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: :18:
من اپیرنسم 26ه...تازه با لباس...بیخیال شدم:دی

hadi_gamer
29-07-2009, 22:20
والا اينجا ها يكم بحث پيچيده ميشه(براي من!!) ولي شما مي گي چون آيم مدافع 5 تا از جاخالي مهاجم كمتره پس ضربه نمي تونه بزنه!! ولي به نظر من تا 4 يا 5 تا هم ميتونه بزنه!(البته به جايي كه هدف گرفته هم داره!!)
نه دیگه...
اگه ایم از داج حریف کمتر باشه یا حتی مساوی باشه نهایت 1 یا 2 ضربه بتونه بزنه.اون 4 یا 5 ضربه وقتیه که ایم خیلی بیشتر از داج باشه مثلا 20 تا.

C0OPeR
29-07-2009, 22:21
من اپیرنسم 26ه...تازه با لباس...بیخیال شدممشکل بچه های ما حتی خودم اینه که با charisma مشکل داریم :دی
اگه اتربیوت ها رو روی این بذاریم هم کارای خوب باز میشه هم میشه کوئست زد هم میشه دوئلر شد فقط نمیدونم چرا هیچکی حسابش نمیکنه توی آموزش هم از عمد اینو گذاشتم بچه ها بیشتر توجه کنن :دی

dracula_killer
29-07-2009, 22:21
حذف کردم!!!!!!!!!!!!!

dracula_killer
29-07-2009, 22:23
میگم تو لول 34 شوتینگ 62 کافیه؟

hadi_gamer
29-07-2009, 22:25
میگم تو لول 34 شوتینگ 62 کافیه؟
بدون لباس آره خوبه.

C0OPeR
29-07-2009, 22:25
نه دیگه...
اگه ایم از داج حریف کمتر باشه یا حتی مساوی باشه نهایت 1 یا 2 ضربه بتونه بزنه.اون 4 یا 5 ضربه وقتیه که ایم خیلی بیشتر از داج باشه مثلا 20 تا.
فکر میکنم همین یکی دو ضربه هم بخاطر رندوم بودن داج هستش .

مطلق السلطنه
29-07-2009, 22:26
نه دیگه...
به نظرم وقتي اين دوتا مساوي بشن كار پنجا پنجا ميشه در نتيجه احتمال زدن يا نزدن مساويه!! و اگه اون مدافع خوش شانس باشه شايد از 4 تا هم بيشتر بزنه(البته اسكيل هاي ديگه هم خيلي موثرن!!)

dracula_killer
29-07-2009, 22:26
بدون لباس آره خوبه.

بدون لباس 40ه

logos
29-07-2009, 22:27

تو آموزش گفته شده برای دوئلر داج 30-60 اسکیل نهایتا صرف شه اون تا لول 50
عکساشو نگاه کردم فقط :دی
اما خوب نوشته بودی فقط من یه کم با ایتم های پیشنهادیت مشکل دارم
من نه رو اپرینس کار کردم نه تاکتیک واسه همینم تا جا داره کتک میخورم :31:

شما ببخش حاجی منظورم ممد بودش :دی

جاخالی یه عدد random بین 1 تا اسکیل داج شماست . البته اینو از چند نفر حرفه ای پرسیدم به من گفتن !
که این عدد از ایم طرف مقابل کم میکنه . به خاطر همینم گاهی اوقات با داج بالا میبینی اتک میخوری .
و این وقتی نمایان میشه که مثلا ضربه 2 نمیخوره ولی 6 میخوره .
تو دوئل های من که همیشه نمایانه :31:

نمیدونم گرفتید چی شد یا نه.:31:
نگرفتم چی چی شد !! حالا این همه حساب کتاب کردی اخرش چی شد ؟؟؟

فکر کنم آخرای آموزش باشه ! نوشتم تمام اسکیل ها به همراه لباس و ست محاسبه شدند که بعد از هر قسمت لباس ها رو هم گذاشتم . اما در کل راست میگی یکم ایم رو زیاد نوشتم فکر کنم 10-15 تا :27:
اره یه جایی گفتی با رنگ قرمز

برای اینکه تاپیک رو مفید! کرده باشم طرز تهیه تکیلا(همون که واسه ست لباس مکزیکی لازمه) رو براتون میذارم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سریع دانلود کنین پون الان پاکش می کنم!

این که 25 کیلو بیشتر نیست

hadi_gamer
فکر میکنم همین یکی دو ضربه هم بخاطر رندوم بودن داج هستش .
احتمالا....
کلا فکر کنم فرمول منطقی باشه نه؟نظرت چیه؟

مطلق السلطنه
برای اینکه تاپیک رو مفید! کرده باشم طرز تهیه تکیلا(همون که واسه ست لباس مکزیکی لازمه) رو براتون میذارم:
ظرز به دست آوردن تيكويلا؟! خب ميري دوساعت كارش رو انجام ميده بهت ميده!!

logos
29-07-2009, 22:29
حذف کردم!!!!!!!!!!!!!

تو پست من هست :دی

Hi,

We have never spoken before but I felt I had to mail you after the past few weeks. For the record I follow the west forum and I have watched the goings on for some time.

I and my towns have been present in ALL SSF and Middleton Fights. In big numbers I may add. The two attacks on Middleton Stance, Middleton AND the Craggy one. We have been on both sides ( I won't disclose why ) and what I have seen has appalled me.

We have observed Gaffey missing the Craggy one leading from the back on the two Middleton Stance ones and being totally absent from the Midlleton one.

Personally I am not a fan of the SSF but I am friends with a number of members . They, and probably you don't deserve this kind of ..... Well I'm not even going to call it leadership.

I don't think anyone should need to put up with a bad leader or indeed an organization that can't keep it's members updated on what's going on or, have no idea of how to lead troops into battle.

Here we are looking only for quality not quantity and that is why I have contacted you. I am not interested what class you are, other than you are good at what you do. There are places here for players such as you.

I Have members here now from varied towns and a lot of them were previous enemies. They are here because I asked them and we provide the comradeship and direction that all town members deserve.

You may notice a few SSF have moved over and now I'd like to offer you that same opportunity.

I treat my town members with respect and keep them informed. We are very active but we are a team and as such everyone is kept up to date with what's going on, all the time. We have a great laugh enjoy the comradeship and as a result our forums are red hot ! Is your town the same ?

Our true enemies here are 0 although we fight just about anyone and everyone. We are a fighting town but without do so without malice or hatred. Most of our best fighters have been previous opponents and all I believe will tell you they are very happy with their choice. Contact some if you wish to verify :)

If you are interested on joining a crack team then let me know. There will be no restrictions or rules to who you can hit other than one Ally in another fort we share. Shopping in over 30 towns is available so kitting up is not a problem .

As long as your very active, live for the fight and can relied on when required you are welcome. I don't care about your past or current group, we are all Brothers on the battlefield and that is enough.

Do not misunderstand this letter, it is not a general recruiting one only to members of your organisation I consider to be worthy of note and deserving of a better atmosphere. If you are not interested then I wish you well and no further contact will be made.

Thank you for reading

Vic

این یارو چه حالی داشته این همه فک زده :دی من که نخوندم فقط جواب دادم تو چند جمله خلاصشو واسم بگو

dracula_killer
29-07-2009, 22:30
این که 25 کیلو بیشتر نیست

چیکار حجم داری...دانلود کن ببین تا حالا چی جمع می کردی تو وست؟

logos

با 2 ساعت کار شیشه خالی شو بهت میده

hadi_gamer
بدون لباس 40ه
کمه.
من خودم لول 61 هستم بدون لباس شوتینگم 133 هست.با لباس دوئل حدود 170 میشه ولی باز هم احساس میکنم کم هست.بازیکنای ورلد 1 خیلی قوین.

logos
چیکار حجم داری...دانلود کن ببین تا حالا چی جمع می کردی تو وست؟

من که میدونم چی جمع کردم :5:
حالا جدی ویروس و این چیزا نباشه

dracula_killer
29-07-2009, 22:31

این واقعیشه!....یعنی شما باید پاشی بری مکزیک...اصلا خودت دانلود کن و ببین!

dracula_killer
29-07-2009, 22:32
من که میدونم چی جمع کردم :5:
حالا جدی ویروس و این چیزا نباشه

ای بابا خودم اپ کردم! دانلود کن اگه ویروس بود از این به بعد هر چی پول دراوردم تو ارپابلیک میدم به تو:دی

dracula_killer
29-07-2009, 22:33
کمه.
من خودم لول 61 هستم بدون لباس شوتینگم 133 هست.با لباس دوئل حدود 170 میشه ولی باز هم احساس میکنم کم هست.بازیکنای ورلد 1 خیلی قوین.

اونجا بازی میکنم....کلا بچه های بی آزارین!:دی

logos
29-07-2009, 22:33
این واقعیشه!....یعنی شما باید پاشی بری مکزیک...اصلا خودت دانلود کن و ببین!

نه اقا مکزیک چیه
همین تهرون 200 تومن میدی یه بطرشو میگیری

dracula_killer
29-07-2009, 22:35
نه اقا مکزیک چیه
همین تهرون 200 تومن میدی یه بطرشو میگیری

کار خودت باشه یه مزه ی دیگه میده!...

logos
29-07-2009, 22:36
ایول دانلود کردم
بالاخره دیدم تو ایران هم یکی فرق تکیلا با مزکال رو فهمید

hadi_gamer
29-07-2009, 22:36
اونجا بازی میکنم....کلا بچه های بی آزارین!:دی
فکر کنم تو سمت غرب نقشه باشی نه؟
من خودم 2 ماه اونورا بودم کسی جرات نکرد بهم حمله کنه.الان اومدم اینور هر روز با اینا درگیرم.

logos
29-07-2009, 22:37
کار خودت باشه یه مزه ی دیگه میده!...

بی خیال بابا این چیزا رو که نمیشه خودت درست کنی!
اما کلا صنعتی هاش بهتره (البته چنتا استثنا هم داره )

dracula_killer
29-07-2009, 22:39
ایول دانلود کردم
بالاخره دیدم تو ایران هم یکی فرق تکیلا با مزکال رو فهمید

مثکه اینکاره ای :دی

فکر کنم تو سمت غرب نقشه باشی نه؟
من خودم 2 ماه اونورا بودم کسی جرات نکرد بهم حمله کنه.الان اومدم اینور هر روز با اینا درگیرم

آره دقیقاً میشم شمال غربی
خب معلومه!اون تیکه ی نقشه دست اتحاد شماست....دیگه کی جرأت حمله داره؟

C0OPeR
29-07-2009, 22:40
مهرداد جان گفتم که لباس ها پیشنهادی هستش هر کدوم دوست داری بخر :دی
آموزش هم در سطح مبتدی و متوسط هستش برای اونایی که تازه میان بچه های خودمون که همه آنالیزر حرفه ای هستن .

احتمالا....
کلا فکر کنم فرمول منطقی باشه نه؟نظرت چیه؟
والا هادی جان چی بگم !
یکی از این بچه های west wide که جزو دوئلر های خفن ه به من میگفت یه چور عجیبی دوئل برنامه نویسی شده و بیشتر شبیه به واقعیت طراحی شده . یعنی هر اسکیل رو سعی کردن به معنای واقعیش نزدیک کنن. میگفتش که اسکیل داج حتی روی سرعت جاخالی دادن تاثیر داده (منظورم قسمت تنظیمات جاخالیه یا زاویه خم شدن و... ) مثلا اگه اول راست خم شی بعد چپ ولی اسکیلت کم باشه کند عمل میکنه و ممکنه اگه تو دست نشانه گرفته باشه به شونه یا سر بخوره !!!
منم دیدم خیلی جو گیر شده دیگه هیچی نگفتم :دی ولی بالاخره باید یه فرمول خاصی داشته باشه اینطوری که نمیشه

مطلق السلطنه
29-07-2009, 22:42
یکی از این بچه های west wide که جزو دوئلر های خفن ه به من میگفت یه چور عجیبی دوئل برنامه نویسی شده و بیشتر شبیه به واقعیت طراحی شده . یعنی هر اسکیل رو سعی کردن به معنای واقعیش نزدیک کنن. میگفتش که اسکیل داج حتی روی سرعت جاخالی دادن تاثیر داده (منظورم قسمت تنظیمات جاخالیه یا زاویه خم شدن و... ) مثلا اگه اول راست خم شی بعد چپ ولی اسکیلت کم باشه کند عمل میکنه و ممکنه اگه تو دست نشانه گرفته باشه به شونه یا سر بخوره !!!
يا خدا!!!
....

C0OPeR
29-07-2009, 22:44
يا خدا!!!
....
موافقم :دی
تو فروم بحث شده بود ! نامردا پاکش کردن وگرنه نشون میدادم xD

logos
29-07-2009, 22:45
مثکه اینکاره ای :دی

آره دقیقاً میشم شمال غربی
خب معلومه!اون تیکه ی نقشه دست اتحاد شماست....دیگه کی جرأت حمله داره؟
استغفرالله چه حرفا
و1 همه بی ازارن منم اونجا تا حالا 2 -3 بار بهم دوئل شده این همه مدت

مهرداد جان گفتم که لباس ها پیشنهادی هستش هر کدوم دوست داری بخر :دی
آموزش هم در سطح مبتدی و متوسط هستش برای اونایی که تازه میان بچه های خودمون که همه آنالیزر حرفه ای هستن .

والا هادی جان چی بگم !
منم دیدم خیلی جو گیر شده دیگه هیچی نگفتم :دی ولی بالاخره باید یه فرمول خاصی داشته باشه اینطوری که نمیشه

من که همشونو دوست دارم بخرم اما پولم نمیرسه :دی
ایشالا تا چند روز دیگه که سیلور رو کار کنم ست دوئلمو کامل خریداری میکنم

این یارو هم بدجور جو گیر شده بوده دیگه فک نکنم اینقدرا هم خفن باشه

logos
29-07-2009, 22:48
این خیلی مهمه !!!!! توجه کنید

فیلم تهران انار ندارد رو حتما برید ببینید
یه فیلم بسیار عالیه که نا مردا نزاشتن درست پخش بشه فقط تو چنتا سینما تک سانسه

اما برید ببینید حتما

مطلق السلطنه
29-07-2009, 22:48
من كه فكر مي كنم همين يارو توي تيم طراحي بوده!! آرش مي گفت يوزر آدمين بازي توي ورلد يك رو ميدونه!!!

dracula_killer
29-07-2009, 22:50
تا حالا به شکار Coyote (Hunitg coyotes رفتین؟
اگه رفتین این مقاله رو بخونین تا بدونین چی شکار می کنین؟

مطلق السلطنه
29-07-2009, 22:50
این خیلی مهمه !!!!! توجه کنید

فیلم تهران انار ندارد رو حتما برید ببینید

اما برید ببینید حتما
والا تا شعاع هشتاد نود كيلومتري من سينما نيست!! سي دي چيزي گير بياد شايد!!

C0OPeR
29-07-2009, 22:52
ایشالا تا چند روز دیگه که سیلور رو کار کنم ست دوئلمو کامل خریداری میکنم
روی شوتینگ کار کردی ؟
چرا عکس از دوئلات نمیذاری ؟ من شوتینگ خیلی دوس دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد اون یارو جالبه بگم رنک 1 ورد 5 و رنک 4 دوئل تو همون ورده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظرم چیز خورش کردن !

C0OPeR
29-07-2009, 22:55
لینک دانلود کیفیت HD لطفا مستقیم هم باشه با سرعت بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا حالا به شکار Coyote (Hunitg coyotes رفتین؟
اگه رفتین این مقاله رو بخونین تا بدونین چی شکار می کنین؟
همون قبلی رو دانلود کردیم دیگه گول نمیخوریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dracula_killer
29-07-2009, 22:57
لینک دانلود کیفیت HD لطفا مستقیم هم باشه با سرعت بالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون قبلی رو دانلود کردیم دیگه گول نمیخوریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینم Bonus Scenes نمیخوای؟:31: Behind the scenes چی؟
نه به جان خودم این یه دونه واقعا علمیه....

logos
29-07-2009, 22:58
والا تا شعاع هشتاد نود كيلومتري من سينما نيست!! سي دي چيزي گير بياد شايد!!
مگه کجایی ؟؟؟ سی دی که فعلا نیومده بعید هم میدونم بیاد :41: اما خدا کنه بعد از اتمام اکران رو نت بزارنش

روی شوتینگ کار کردی ؟
چرا عکس از دوئلات نمیذاری ؟ من شوتینگ خیلی دوس دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد اون یارو جالبه بگم رنک 1 ورد 5 و رنک 4 دوئل تو همون ورده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظرم چیز خورش کردن !

اصلا روی شوتینگ کار نکردم اما ویگورم 100 هست
دوئل هم که هنوز نکردم با این اکانت ایشالا به زودی میرم کوروش عکس دوئلامو با این چینی ها میزارم :27:

مطلق السلطنه
29-07-2009, 22:59
بي زحمت يه دونه هم با كيفيت موبايل برا من!!!

logos
29-07-2009, 23:00

قبلیه که خوب بود ، اما حس این جدیده نیست

مطلق السلطنه
29-07-2009, 23:00
مگه کجایی ؟؟؟ سی دی که فعلا نیومده بعید هم میدونم بیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما خدا کنه بعد از اتمام اکران رو نت بزارنش
محل سكونت: خرابه هاي قلعه محمد خان

kasra_khan2003
29-07-2009, 23:01
بچه ها من دیگه نمیتونم بازی کنم! چون دیگه از صبح تا شب سر کار هستم!

هرکی میخواد، بگه تا پسوردم رو بهش بدم...

logos
29-07-2009, 23:02

چشم دیگه کسی سفارشی نداره ؟؟؟
اما خوداییش هرکی میتونه بره و نره بدجور بعدا تاسف میخوره ها! از من گفتن بود

dracula_killer
من داوطلبم واسه یوزرت!

مطلق السلطنه

همين جا بنويس تا ازش به عنوان يوزر عمومي استفاده كنيم!!!

dracula_killer
29-07-2009, 23:03
چشم دیگه کسی سفارشی نداره ؟؟؟
اما خوداییش هرکی میتونه بره و نره بدجور بعدا تاسف میخوره ها! از من گفتن بود

چرا یه کیفیت Rmvbش هم واسه من

logos
29-07-2009, 23:04
همين جا بنويس تا ازش به عنوان يوزر عمومي استفاده كنيم!!!

ایول یوزر عمومی خوبه
فقط ایدز نگیریم :27:

logos
29-07-2009, 23:05
محل سكونت: خرابه هاي قلعه محمد خان

جدا کجایی ؟
این جا که گفتی کجاس ؟
چرا اونجایی ؟
نزدیک باغ پولاد هست ؟:31:

C0OPeR
29-07-2009, 23:06
حاجی اگه وضعیت اینطوریه میگفتی اون فایل 1 مگی آموزش رو 10 پارت 100 کیلوبایتی میکردم واست :دی
خودمم تقریبا همین وضعیتو دارم !

ای بابا ! موفق باشی هر جا هستی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطلق السلطنه
29-07-2009, 23:07
جدا کجایی ؟
این جا که گفتی کجاس ؟
چرا اونجایی ؟
نزدیک باغ پولاد هست ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حوالي ده كيلومتري با باغ پولاد فاصله داره!!!

مطلق السلطنه
29-07-2009, 23:08
حاجی اگه وضعیت اینطوریه میگفتی اون فایل 1 مگی آموزش رو 10 پارت 100 کیلوبایتی میکردم واست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودمم تقریبا همین وضعیتو دارم !
ADSL 64 دارم!! از نوع ايرانيش البته!!

dracula_killer
29-07-2009, 23:09
ADSL 64 دارم!! از نوع ايرانيش البته!!

حاجی منم 64 دارم...خداییش خیلی راضیم ازش:10:

logos
29-07-2009, 23:11
من 128 داتک دارم کاملا ناراضیم
خیلی مزخرفه

راستی ممد کجاس ؟؟؟ نکنه باز بن شده ؟؟؟

مطلق السلطنه
29-07-2009, 23:12
حاجی منم 64 دارم...خداییش خیلی راضیم ازش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من يه اي دي اس ال 64 داشتم 15000 تومان داده بودم براي 1 ماه ولي هشت ماه كار كرد!! دست آخر قطعش كردن 120 هزار تومان از حلقومم بيرون كشيدن!!!

dracula_killer
29-07-2009, 23:13
من 128 داتک دارم کاملا ناراضیم
خیلی مزخرفه

راستی ممد کجاس ؟؟؟ نکنه باز بن شده ؟؟؟

ماله من شاتله...هم پشتیبانیش عالیه و هم سرعتش....تا حالا که قطعی هم نداشته...فقط نامردا تا پول ماهو ندادی سریع قطعش می کنن:دی

logos
29-07-2009, 23:13
اینجا یکی مخفیه (به جز من البته) کیه ؟؟؟؟

logos
29-07-2009, 23:14
ماله من شاتله...هم پشتیبانیش عالیه و هم سرعتش....تا حالا که قطعی هم نداشته...فقط نامردا تا پول ماهو ندادی سریع قطعش می کنن:دی

اینم پشتیباتیش 24 ساعته جواب میده اما خوب اینترنتشون زغالیه
فقط خوبیش اینه دانلود نا محدوده
24 ساعته میتونم دانلود کنم :دی

C0OPeR
29-07-2009, 23:15
منم 128 دارم ! نامردا از 10 روز قبل نامه و قبض و sms و .... میفرستن که بیا سر ماه هزینه ماه بعد رو پرداخت کن
منم نامردی نمیکنم دقیقا 2 ساعت قبل از اینکه قطع کنن میرم پول میدم :دی

hadi_gamer
29-07-2009, 23:16
اوه تاپیک چه سرعتی داره امشب.چند دقیقه نبودم چند صفحه رفت جلو.خوب کجا بودیم؟

logos
29-07-2009, 23:16
منم 128 دارم ! نامردا از 10 روز قبل نامه و قبض و sms و .... میفرستن که بیا سر ماه هزینه ماه بعد رو پرداخت کن
منم نامردی نمیکنم دقیقا 2 ساعت قبل از اینکه قطع کنن میرم پول میدم :دی

اما من وقتی قطع میشه پرداخت میکنم :31:

logos
29-07-2009, 23:17
اوه تاپیک چه سرعتی داره امشب.چند دقیقه نبودم چند صفحه رفت جلو.خوب کجا بودیم؟

بحث تکیلا رو رد کردیم
بعدش سینمایی شد(فیلم تهران انار ندارد)
حالا هم اینترنت :27:

مطلق السلطنه
29-07-2009, 23:17
اما من وقتی قطع میشه پرداخت میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ماله من قطع نميشه!! الان دو سه ماهي هست دارم باهاش كار مي كنم!!!

بحث تکیلا رو رد کردیم
بعدش سینمایی شد(فیلم تهران انار ندارد)
حالا هم اینترنت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فكر كنم فردا صبح بنيده بشيم!!!

dracula_killer
29-07-2009, 23:18
من همون روزی که فاکتورش واسم صادر میشه پولشو میدم...حوصله قطعی کشیدن ندارم

logos
29-07-2009, 23:18
ماله من قطع نميشه!! الان دو سه ماهي هست دارم باهاش كار مي كنم!!!

:18:
خوش به حالت چه جوریه که قصع نمیشه ؟؟ بگو ما هم یاد بگبریم پول الکی ندیم

مطلق السلطنه
29-07-2009, 23:19
آقا اينترنت رو بي خيال!! پست 12345 در راه!! بگيرينش تا از دست نرفته!!!

logos
29-07-2009, 23:20
فكر كنم فردا صبح بنيده بشيم!!!

ای بابا من در حسرت یه اخطارم
هر کاری کردم بهم اخطار ندادن تا حالا :دی بن بوخوره تو سرشون یه اخطار هم بدن راضیم :31:

مطلق السلطنه
29-07-2009, 23:20
خوش به حالت چه جوریه که قصع نمیشه ؟؟ بگو ما هم یاد بگبریم پول الکی ندیم
والا منم نمي دونم!! مشكل از ISP هست!! يك سالي هست اينطوره!! كارت هاي اينترنتش دايل آپش هم همينظوريه!! يه ده ساعته مي گرفتي 4 ماه كار مي كرد!!!

hadi_gamer
29-07-2009, 23:21
ایول مال خودمه.

dracula_killer
آقا من به نفه حاجی میکشم کنار.....ببینین چی بهم داده...به نظرتون بفروشمش؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

logos
آقا اينترنت رو بي خيال!! پست 12345 در راه!! بگيرينش تا از دست نرفته!!!

اخ جون باز بحث پست های رند راه افتاده
یه سری تاپیک تریبال رو بستن سر این قضیه :27:

hadi_gamer
سلاااااااااااااااااااااام

hadi_gamer
29-07-2009, 23:22
ای نامرد نوشت 17 ثانیه دیگه

hadi_gamer
ننننننننننننننننننننههههه ههههههههههههههههه

dracula_killer
دیگه قرار نیست اسپم بدی!

مطلق السلطنه
رسما پست 12345 را تصاحب مي كنم!! اين پست تا ابد الدهر در اختيار وراث من خواهد بود!!!

C0OPeR
مال منههههههه
---
ویرایش:
اه چه بد شانسی آوردما :دی

logos
29-07-2009, 23:23
آقا من به نفه حاجی میکشم کنار.....ببینین چی بهم داده...به نظرتون بفروشمش؟

خوش به حالتون
من کلا شانس ندارم
هم با این مار لول اپ کردم هم نماز میخونم تازه روزه هم گرفتم :دی اما هیچی نمیده به من

hadi_gamer
29-07-2009, 23:23
ای بابا مثل اینکه قسمت ما نبود....

مطلق السلطنه
29-07-2009, 23:24
مال منههههههه
چاقال آيمت خوب نيست!!!

dracula_killer
خوش به حالتون
من کلا شانس ندارم
هم با این مار لول اپ کردم هم نماز میخونم تازه روزه هم گرفتم :دی اما هیچی نمیده به من

حالا میگین چی کارش کنم؟
سلاح سردی نیستم...بفروشمش خوب پولی پاش میده

logos
من فکر میکردم خیلی مونده تا اون پسته رند نگو اشتباه فکر کردم :دی

hadi_gamer
عیب نداره من پستهای رند زیاد دارم.پست 11000 این تاپیک هم مال خودمه.

hadi_gamer
29-07-2009, 23:25
تبریک به حاج عمو به خاطر این پست تاریخی.

C0OPeR
29-07-2009, 23:26
خوش به حالتون
من کلا شانس ندارم
هم با این مار لول اپ کردم هم نماز میخونم تازه روزه هم گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما هیچی نمیده به من
با روزه نماز کار راه نمیوفته یادمه یه بار بعد از نماز رفتم همین حمل مواد منفجره کلا ترکیدم . تیکه هامو از رو زمین جمع کردن بچه ها :دی
مثل اینکه مورد قبول واقع نشده بود .

logos
29-07-2009, 23:28
با روزه نماز کار راه نمیوفته یادمه یه بار بعد از نماز رفتم همین حمل مواد منفجره کلا ترکیدم . تیکه هامو از رو زمین جمع کردن بچه ها :دی
مثل اینکه مورد قبول واقع نشده بود .

شهادت که بزرگترین چیزیه که بهت میدن :دی

اما خوداییش من فقط تو گرفتن پرچم خیلی شانس دارم
همیشه تو 2 ساعت اول بهم پرچم میده یه بارم 2 تا داد

مطلق السلطنه
تبریک به حاج عمو به خاطر این پست تاریخی. البته اگه پست رو پاك نكنن!!!

hadi_gamer
چند صفحه بریم جلو تا سروکله *ali* پیدا نشده.بچه ها رفتارتون عادی باشه...:31:

logos
29-07-2009, 23:29
رسما پست 12345 را تصاحب مي كنم!! اين پست تا ابد الدهر در اختيار وراث من خواهد بود!!!

اشتباه میکنی این پست بعد سرکشی مدیران و حذف 121231 پست اضافه به یکی دیگه میرسه

logos
29-07-2009, 23:30
چند صفحه بریم جلو تا سروکله *ali* پیدا نشده.بچه ها رفتارتون عادی باشه...:31:

علی که خودیه ! مگه نیست ؟؟؟؟
چرا اینو کردن همکار راستی ؟؟؟؟ ممد که از همه فعالتر بود ، فقط عقل درست حسابی نداره:31:

hadi_gamer
29-07-2009, 23:31
بچه ها بحث رو جدی کنید دیگه بسه...

logos
29-07-2009, 23:32
بچه ها بحث رو جدی کنید دیگه بسه...

یعنی جدی جدی اسپم بدیم ؟؟؟

hadi_gamer
بهترین لباس برای دوئلر فایرآرم چیه؟

dracula_killer
بابا جواب منو بدین!...عجب شانسی اورد p30world که شمارش تاپیک رو بست وگرنه هممون اینجا آخر فروم باز بودیم!
آخر بفروشمش یا نه؟

logos
29-07-2009, 23:33
بهترین لباس برای دوئلر فایرآرم چیه؟

همونایی که تو پست های قبلی و اموزش استاد چاقال گفته شده :27:

logos
29-07-2009, 23:33
بابا جواب منو بدین!...عجب شانسی اورد p30world که شمارش تاپیک رو بست وگرنه هممون اینجا آخر فروم باز بودیم!
آخر بفروشمش یا نه؟

هیچ لباسی رو نفروش که یه روز بدردت میخوره

logos
29-07-2009, 23:34
سلام بر سعید ، دوست و یاور قدیمی

hadi_gamer
29-07-2009, 23:34
خوب من برم ببینم MBC persia فیلمش به درد میخوره ببینم یا نه.
بر میگردم.

logos
29-07-2009, 23:35
یکی نیست به من بگه زدن پست های پشت ر هم خلاف قوانین هست به جاش پست های بالایی رو ویرایش کن

logos
29-07-2009, 23:35
خوب من برم ببینم MBC persia فیلمش به درد میخوره ببینم یا نه.
بر میگردم.

اگه میداد خبر کن ما هم بریم ببینیم

C0OPeR
29-07-2009, 23:36
آقایون دوستانی که با برادر **ali** در تماس هستن بگن اون اموزش رو بذاره صفحه اول . نا سلامتی کلی زحمت کشیدیم واسش :دی

هادی راستی پست های این صفحه رو خوندی ؟ در مورد صحبت های یک فرد رنک 1 ورد 5

hadi_gamer
29-07-2009, 23:37
آقایون دوستانی که با برادر **ali** در تماس هستن بگن اون اموزش رو بذاره صفحه اول . نا سلامتی کلی زحمت کشیدیم واسش :دی

هادی راستی پست های این صفحه رو خوندی ؟ در مورد صحبت های یک فرد رنک 1 ورد 5

آره همونی که جو گیر شده بود؟
نمیدونم چی بگم.حرفی برای گفتن ندارم...:18::27:

logos
29-07-2009, 23:38
ویرایش شد.....................

hadi_gamer
29-07-2009, 23:40
اگه میداد خبر کن ما هم بریم ببینیم
مثل اینکه ترسناکه فیلمش از هیچی بهتره.من رفتم ببینم.

logos
29-07-2009, 23:40
بچه ها اگه تلاش کنید امشب پست 13000 رو میگیریم :دی

logos
29-07-2009, 23:41
مثل اینکه ترسناکه فیلمش از هیچی بهتره.من رفتم ببینم.

پس منم برم یه سر بزنم ببینم چیه ایشالا بر میگردم به زودی

بچه ها سنگرو خالی نکنید

C0OPeR
29-07-2009, 23:43
الانه که برادر باب اسفنجی بیاد هر چی زحمت کشیدیم پاک شه :دی

راستی دراکولا جان (عجب اسم ترسناکی داری) اون رو نگه دار ست مکزیکی رو کامل کارای با حالی باز میشه ها . مثل همون picking avages .

dracula_killer
29-07-2009, 23:45
من هستم....برین اگه خوب بود بگین منم ببینم

dracula_killer
29-07-2009, 23:47
الانه که برادر باب اسفنجی بیاد هر چی زحمت کشیدیم پاک شه :دی

راستی دراکولا جان (عجب اسم ترسناکی داری) اون رو نگه دار ست مکزیکی رو کامل کارای با حالی باز میشه ها . مثل همون picking avages .

این اسم رو از بازی Dracula Origin بر گرفتم!....باشه...خوب شد که گفتی چون داشتم همین الان میفروختمش

saeid.yavary
30-07-2009, 00:16
سلام بر سعید ، دوست و یاور قدیمی

به به اينورا
سلام
مهرداد كجايي ديگه كم پيدايي؟

SoroudhM
30-07-2009, 00:57
راستی شما تو چه ورلدی هستید؟من ورلد 8 هستم
من تو ورلد 8 هستم.
دوتا شهر متوسط و دوتا فورت كوچيك هم داريم:31:
----------------------
SoroudhM آيدمه هم فقط بايد جاي s ، d بزاري.اينجا سوتي دادم

SoroudhM
30-07-2009, 01:16
مشکل بچه های ما حتی خودم اینه که با charisma مشکل داریم :دی
اگه اتربیوت ها رو روی این بذاریم هم کارای خوب باز میشه هم میشه کوئست زد هم میشه دوئلر شد فقط نمیدونم چرا هیچکی حسابش نمیکنه توی آموزش هم از عمد اینو گذاشتم بچه ها بیشتر توجه کنن :دی
من توي ورلد 7 يك دوئلر مرحوم داشتم كه بن شد. فقط رو charisma كار كرده بودم بقيه هم ايم و داج و ويگور.
دوئلر خوبي بود. هم در حمله و هم در دفاع كم نمياورد. فقط ويگورم يكمي كم بود بعضي دوئلا سر همين ميباختم.

C0OPeR
30-07-2009, 09:23
من توي ورلد 7 يك دوئلر مرحوم داشتم كه بن شد. فقط رو charisma كار كرده بودم بقيه هم ايم و داج و ويگور.
دوئلر خوبي بود. هم در حمله و هم در دفاع كم نمياورد. فقط ويگورم يكمي كم بود بعضي دوئلا سر همين ميباختم.
کلاس هم دوئلر بود ؟
واسه ی سرباز که خوب جواب میده :دی

Gam3r
30-07-2009, 10:07
چقدر اسپم دادین !!!!!!!!!!!!!!!

dracula_killer
30-07-2009, 10:09
چقدر اسپم دادین !!!!!!!!!!!!!!!

مگه نمیدونی؟ با بچه ها هماهنگ کردیم اسم اینجا رو بذاریم اسپمکده!

Gam3r
30-07-2009, 10:15
علی اومد اینجا .... یه بار دیگه حرفتو تکرار کن !!

شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم تاپیک 50 صفحه رفته جلو !!!

dracula_killer
30-07-2009, 10:20
علی اومد اینجا .... یه بار دیگه حرفتو تکرار کن !!

داشتیم از لحاظ معنوی وست رو مورد بررسی قرار میدادیم....راستی کدوم یکی از این شهرا لباس مکزیکی رو داره؟

مطلق السلطنه
30-07-2009, 10:24
اصلا اين 50 صفحه رو خوندي؟!!چه بحث هاي جالبي انجام داديم!!

Gam3r
30-07-2009, 10:27
اصلا اين 50 صفحه رو خوندي؟!!چه بحث هاي جالبي انجام داديم!!

یکی دو صفحه رو نگاه کردم دیدم هادی برای پست 12345 داره خودشو میکشه !! :27: مهرداد هم از اون ور به صورت نامحسوس اسپم میداد !!

مطلق السلطنه
30-07-2009, 10:39
یکی دو صفحه رو نگاه کردم دیدم هادی برای پست 12345 داره خودشو میکشه !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهرداد هم از اون ور به صورت نامحسوس اسپم میداد !! دو صفحه كه اشكال نداره!!
قبلش از تكيلا و مزكال و شراب تا اينترنت و اي دي اس ال و تا سينما و تهران انار ندارد و تا باغ پولاد و تا.... بحث كرده بوديم!! همشم مفيد!!
===
اينا رو بي خيال!!
پست 43210 توي تريبال مونده!!!

مطلق السلطنه
30-07-2009, 11:07
به هر زوري بود Building railroad station رو باز كردم!! 5 درصد بيشتر از Picking Agaves تجربه ميده!!

logos
30-07-2009, 11:40
ممد این حرفا چیه
اسپم چیه
دیگه نبینم این حرفو بزنی ها

ما همه پست هامون پر مفهوم بود

logos
30-07-2009, 11:41
به هر زوري بود Building railroad station رو باز كردم!! 5 درصد بيشتر از Picking Agaves تجربه ميده!!

منم بالا خره امروز بازش کردم اما لیبورم 1 هست توش لیبور اگاوه حدود 200

C0OPeR
30-07-2009, 11:51
در راستای آسفالت سازی رنک یک رقمی های میدلتون یک ساعت دیگه میخوام رنک 2 دوئل رو هم بزنم برام دعا کنید :دی

Blue_Ray
30-07-2009, 11:55
کسی میتونه این یارو میدلیه Gasp13 را پس اوت کنه؟این چد روز که نبودم 10 بار به من حمله کرده....

C0OPeR
30-07-2009, 12:08
کسی میتونه این یارو میدلیه Gasp13 را پس اوت کنه؟این چد روز که نبودم 10 بار به من حمله کرده....
راستش واسه من که خیلی لولش پایینه :دی

===
بچه ها یه فلش جالب پیدا کردم برید نگاه کنید خیلی جالبه . :46:

Gam3r
30-07-2009, 12:14
این فلش چقدر چرته !! کجاش جالبه ؟

C0OPeR
30-07-2009, 12:18
این فلش چقدر چرته !! کجاش جالبه ؟
looool
ممممممدد از قیافت معلومه چه بلایی سرت اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gam3r
30-07-2009, 12:21
ها ؟ من که متوجه نشدم فلشش چیجوریاس !!

C0OPeR
30-07-2009, 12:24
ها ؟ من که متوجه نشدم فلشش چیجوریاس !!

واسا همه ی بچه ها نگاه کنن نظراتشون رو بگن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SoroudhM
30-07-2009, 12:33
کلاس هم دوئلر بود ؟
واسه ی سرباز که خوب جواب میده :دی
نه همون سرباز بود.انقدر سربازاي من دوئل نميكنن يكيشونو كه براي دوئل استفاده ميكنم دوئلر ميگم. حواصم نبود كلاس دوئلر هم هست.
من اصلا دوئلر انتخاب نميكنم:46:

C0OPeR
30-07-2009, 13:01
رنک 2 هم آسفالت شد !
نمیدونم چرا میرم میدلتون همه میرن هتل :31:

Gam3r
30-07-2009, 13:11
ترکوندی چاغال :دی

dracula_killer
30-07-2009, 13:17
اه اه چه فلش مزخرفی بود!

C0OPeR
30-07-2009, 13:22
اه اه چه فلش مزخرفی بود!
تو هم دیدی پس! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ترکوندی چاغال :دی
نوکرم :31:

حالا اینو ببین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته قبلا زده بودمش نگی شانسی بود :31:

dracula_killer
30-07-2009, 13:26
ایول!....فکر کنم تو هم یه نسبتی با این چانگ آن داری،نکنه عامل نفوذیه چینیایی؟:دی
چون از بروبچ ما اینطور کتک زدن بعیده!

بچه طرز تهیه شراب هندوانه رو میخواین؟:دی

C0OPeR
30-07-2009, 13:31
ایول!....فکر کنم تو هم یه نسبتی با این چانگ آن داری،نکنه عامل نفوذیه چینیایی؟
باور کن اگه کنار این چینی ها نبودیم من بازی رو یاد نمیگرفتم :دی
کلا دارم به شیوه npcolie (رنک 10) بازی میکنم . البته اون اوایل رنک 1 بود .
ولی نمیدونم چرا دوئل نمیکنه ! حتما خوشش نمیاد .

بچه طرز تهیه شراب هندوانه رو میخواین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون دیشبی رو بذار تست کنیم اگه خوب بود اینم یاد بده :دی

Gam3r
30-07-2009, 13:35
شراب هندوانه دیگه چیه ؟!!

dracula_killer
30-07-2009, 13:35
باور کن اگه کنار این چینی ها نبودیم من بازی رو یاد نمیگرفتم :دی
کلا دارم به شیوه npcolie (رنک 10) بازی میکنم . البته اون اوایل رنک 1 بود .
ولی نمیدونم چرا دوئل نمیکنه ! حتما خوشش نمیاد .
نه خب بالخره یه نقطه ضعفی باید داشته باشی...

همون دیشبی رو بذار تست کنیم اگه خوب بود اینم یاد بده :دی
خب تا داری اونو درست می کنی یه عکس از Grizzly bear میذارم:

dracula_killer
30-07-2009, 13:36
شراب هندوانه دیگه چیه ؟!!

هر چیزی که قند داشته باشه میشه ازش شراب درست کرد...از خرما گرفته تا هندوانه...حتی از بابا بزرگم!

Gam3r
30-07-2009, 13:37
داره شوگولات میخوره ؟

Gam3r
30-07-2009, 13:38
هر چیزی که قند داشته باشه میشه ازش شراب درست کرد...از خرما گرفته تا هندوانه...حتی از بابا بزرگم!

شما هم آره ؟ :21: شنیدم آب منی توش مواد قندی ( اسم عنصرش یادم رفته ... ک داشت توش !! ) داره ، با اونم میشه شراب درست کرد ؟ :27:

dracula_killer
30-07-2009, 13:40
شما هم آره ؟ :21: شنیدم --------- توش مواد قندی ( اسم عنصرش یادم رفته ... ک داشت توش !! ) داره ، با اونم میشه شراب درست کرد ؟ :27:

نه خیر!منظورم اینه که بابا بزرگم هم قند داره...پس ازش میشه شراب درست کرد!:دی

Gam3r
30-07-2009, 13:42
نه خیر!منظورم اینه که بابا بزرگم هم قند داره...پس ازش میشه شراب درست کرد!:دی

براش چی اون کلمه ی زیبا توی نقل قول تر فیلتـــر شده ؟ :31:

با بستنی میشه شراب درست کرد ؟ :31:

C0OPeR
30-07-2009, 13:42
ممد یه سر برو کانون بلکه اصلاح شی :دی

dracula_killer
30-07-2009, 13:43
تصحیح می کنم:
با هر میوه ای که قند داشته باشه میشه شراب درست کرد!

Gam3r
30-07-2009, 13:43

شما نمیای ؟ :31:

Gam3r
30-07-2009, 13:44
تصحیح می کنم:
با هر میوه ای که قند داشته باشه میشه شراب درست کرد!

هسته دار یا دانه دار ؟ :27:

dracula_killer
30-07-2009, 13:45
هسته دار یا دانه دار ؟ :27:

ببین حتی با خرمالو هم میشه درست کرد!

Gam3r
30-07-2009, 13:48
ببین حتی با خرمالو هم میشه درست کرد!

اگه کال باشه چی ؟ :31:

Gam3r
30-07-2009, 13:49
خجالت نمیکشین زهر ماری کوفت میکنین ؟ :دی

dracula_killer
30-07-2009, 13:50
اگه کال باشه چی ؟ :31:

خب آخه مرض داری وقتی میوه ی رسیده هست بری سراغ کال؟....حواست باشه میوه رو نشوری....باید کثیف باشه!..در ضمن الان دیدم شراب نارگیل! هم داریم

Gam3r
30-07-2009, 13:51
خب حالا بگو هندونشو چیجوری درست کنیم !!

dracula_killer
30-07-2009, 14:01
خب حالا بگو هندونشو چیجوری درست کنیم !!

بابا شوخی کردم شما جدی نگیر:دی

dracula_killer
30-07-2009, 14:21
چاقال میگم یه لطفی کن این اسکیلای من رو نگاه کن تو ورلد 1....بگو رو چه اسکیلایی کار کنم تا اکثر کارا برام باز شه...نمیخوام با این یوزر دوئل کنم:

C0OPeR
30-07-2009, 14:34
چاقال میگم یه لطفی کن این اسکیلای من رو نگاه کن تو ورلد 1....بگو رو چه اسکیلایی کار کنم تا اکثر کارا برام باز شه...نمیخوام با این یوزر دوئل کنم:

چقدر اسکیل ها و اتربیوت ها رو پخش کردی :دی
حالا میخوای چه کارایی برات بازی شه ؟ پول ؟ لاک ؟ تجربه ؟

dracula_killer
30-07-2009, 14:36
لاک در صدر همه...بعد پول

مطلق السلطنه
30-07-2009, 14:49
تو هم دیدی پس! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوکرم :31:

حالا اینو ببین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته قبلا زده بودمش نگی شانسی بود :31:

كيف كردم چاقال!! چند شب پيش به سرم زده بود رفتم باهاش دوئل كردم باختم!! برگشت تلگرام زد گفت دفعه ديگه پول بيشتري با خودت بيار!! بهش گفتم اگه لول هامون رو نگاه كني جوابتو مي گيري!! فرداش اومد سه بار با هام دوئل كرد تا دست آخر پاس اوت شدم!!!
اون npolice رو ميشناسم!! باهاش دوئل كردم!! جاخالي دادنش صفر ولي هرچي ميزدي نامرد هيچيش نمي شد!! اعصاب خورد مي كرد!!!

يكي از رفقاي ما توي كانون بود چند روز پيش زنگ زده بودن بايد بري پيش خامنه اي!!! ممد برو كانون بلكه نصيب تو هم بشه!!!
چاقال فلشت هم عالي بود!!

لاک در صدر همه...بعد پول
بابا لاك كه نشد زندگي!! پول يه چيزي!!

C0OPeR
30-07-2009, 14:51
کلاست چیه ؟
این اسکیلا رو اگه جمع میکردی میذاشتی روی fine motor skill تا الان grave robber برات باز شده بود .
این کارها لاک بالایی دارن و تقریبا راحت باز میشن

Grave robber
Trading with Indians
Transport ammunition
Treasure hunt

حالا خودت ببین کدوم بهتره برات :دی

نظر شخصی من : اگه اتربیوت روی کاریزما باشه و اسکیل روی تریدینگ . اول بازی کارهای با لاک بالا و پول زیاد باز میشه و کم کم چون لیدرشیپ هم زیاد میشه کار با تجربه هم باز میشه . از این شیوه میشه برای ساخت کاراکتر مولتی استفاده کرد :دی

در کل من fine motor skill رو بیشتر قبول دارم چون grave robber و iron mining , silver mining رو باز میکنه

dracula_killer
30-07-2009, 14:53
کلاست چیه ؟
این اسکیلا رو اگه جمع میکردی میذاشتی روی fine motor skill تا الان grave robber برات باز شده بود .
این کارها لاک بالایی دارن و تقریبا راحت باز میشن

Grave robber
Trading with Indians
Transport ammunition
Treasure hunt

حالا خودت ببین کدوم بهتره برات :دی

نظر شخصی من : اگه اتربیوت روی کاریزما باشه و اسکیل روی تریدینگ . اول باز کارهای بالا لاک بالا و پول زیاد باز میشه و کم کم چون لیدرشیپ هم زیاد میشه کار با تجربه هم باز میشه . از این شیوه میشه برای ساخت کاراکتر مولتی استفاده کرد :دی

در کل من fine motor skill رو بیشتر قبول دارم چون grave robber و iron mining , silver mining رو باز میکنه
میخوای برگردونم؟(کاره من تو وست شده اسکیل برگردوندن!)
سربازم

C0OPeR
30-07-2009, 14:54
كيف كردم چاقال!! چند شب پيش به سرم زده بود رفتم باهاش دوئل كردم باختم!! برگشت تلگرام زد گفت دفعه ديگه پول بيشتري با خودت بيار!! بهش گفتم اگه لول هامون رو نگاه كني جوابتو مي گيري!! فرداش اومد سه بار با هام دوئل كرد تا دست آخر پاس اوت شدم!!!
جدی میگی حاجی !!
بهش تلگرام بزن بگو xFeral هر 48 ساعت مثل بختک میاد رو سرت !

چاقال فلشت هم عالي بود!!
چاکرم حاجی :دی
مقصود فقط ممد بود که حالش گرفته شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا لاك كه نشد زندگي!! پول يه چيزي!!
بقول خودت حاجی . احسنتم :دی

Gam3r
30-07-2009, 15:00
من اون فلش رو تا آخر ندیدم ... چیز مهمی توش بود ؟!!

C0OPeR
30-07-2009, 15:00
میخوای برگردونم؟(کاره من تو وست شده اسکیل برگردوندن!)
سربازم

والا چی بگم ! اگه پول داری بر گردون ! اگه نه که همینطوری فعلا اسکیلات رو بذار روی یکی از این کارا تا پول در بیاری بعد درستش کن

C0OPeR
30-07-2009, 15:02
من اون فلش رو تا آخر ندیدم ... چیز مهمی توش بود ؟!!
ممد !! اینقدر خالی نبند . اعترافاتت چند صفحه قبل هستش
اگر هم واقعا راست میگی ندیدی توصیه میکنم برو ببین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gam3r
30-07-2009, 15:04
اسپیکر هم میخواد ؟

C0OPeR
30-07-2009, 15:15
Highest counting hit in a duel || 357 damage Ripp3r [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رو کی زده اینقدر ؟!

vitamin2002
30-07-2009, 15:21
چاغال من الان رفلکسم با لباس می شه 66
منم می خواهم از این به بعد 10 لول اسکیل هام را بزارم برای toughness که با اون 300 اسکیل و 21 اسکیلی که لباس می ده می شه 51 به نظرت بزارم یا همون روش خودم بزارم به شوتینگ و رفلکس و اپرنس ؟؟

C0OPeR
30-07-2009, 15:33
چاغال من الان رفلکسم با لباس می شه 66
منم می خواهم از این به بعد 10 لول اسکیل هام را بزارم برای toughness که با اون 300 اسکیل و 21 اسکیلی که لباس می ده می شه 51 به نظرت بزارم یا همون روش خودم بزارم به شوتینگ و رفلکس و اپرنس ؟؟
اگه نظر من رو میخوای اون 60 تا اسکیلی که روی رفلکس گذاشتی رو روی appearance و shooting میذاشتی جواب بهتری میگیرفتی .
فکر کنم مشکلت اینه که در دفاع میان میزنن . خوب هر طوری اسکیل برداری بازم یه نقطه ضعف هستش ولی باید نقطه قوت رو تقویت کنی . وقتی تو حمله قوی باشی تو یه حمله طرف تا مرز پاس اوتی میره دیگه جرئت نمیکنه بیاد بزنه . اون لول بالا ها هم هر کاری کنی بازم میزنن بالاخره 20 لول بالاترن اگه نزنن باید تعجب کرد .

در مورد رفلکس هم بگم تا اونجایی که من دیدم ادونچر های دوئلری که اتربیوت روی کاریزما میزارن روی شوتینگ - ایم - رفلکس کار میکنن . دلیلش رو دقیقا نمیدونم . باید بیشتر تحقیق کنم :دی

vitamin2002
30-07-2009, 15:55
من در برنده شدن در دوئل مشکلی ندارم فقط مشکلم اینه که چون toughnessam کم هست در دوئل با سردی ها زیاد کتک می خورم البته چون شوتینگم و ایمم و اپرنسم زیاده می تونم با شانس اینا ببرم ولی بیشتر از 2 دوئل نمی تونم بکنم و باید برم بخوابم تا جونم افزایش بکنه
حالا به نظرم از یک مرحله به بعد باید رزیستانس کار کرد تا در دوئل ها که رفته رفته لول ها می ره بالا و هیت بیشتری می شه خورد کمتر کتک بخورم
حالا من 2 کار می تونم بکنم 1 ) کلا از دوئل با سلاح های سردی چشم بپوشم و چند اسکیلم بازم بگزارم رفلکس بعدش همش را بزارم برای شوتینگ و اپرنس که در این حالت هم در دوئل ها کم می خورم و هم خوب می زنم
2 ) از این به بعد اسکیلام را بزرام برای toughness که در این حالتم کمتر می خورم ولی نسبتا کمتر می زنم مثل تو البته با یکم تفاوت در بیشتر بودم هیت من

C0OPeR
30-07-2009, 16:06
امروز اینقدر این گنده های میدلتون رو زدم که آخر سر خواهر Venus Tabak تلگرام زد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میگه هر بار میخوام بزنمت میبینم خوابیدی ! آحه من بعد از هر دوئل تا 15 دقیقه توی هتل همون شهر میمونم که خطر مورد حمله واقع شدن نباشه :دی

من در برنده شدن در دوئل مشکلی ندارم فقط مشکلم اینه که چون toughnessam کم هست در دوئل با سردی ها زیاد کتک می خورم البته چون شوتینگم و ایمم و اپرنسم زیاده می تونم با شانس اینا ببرم ولی بیشتر از 2 دوئل نمی تونم بکنم و باید برم بخوابم تا جونم افزایش بکنه
حالا به نظرم از یک مرحله به بعد باید رزیستانس کار کرد تا در دوئل ها که رفته رفته لول ها می ره بالا و هیت بیشتری می شه خورد کمتر کتک بخورم
حالا من 2 کار می تونم بکنم 1 ) کلا از دوئل با سلاح های سردی چشم بپوشم و چند اسکیلم بازم بگزارم رفلکس بعدش همش را بزارم برای شوتینگ و اپرنس که در این حالت هم در دوئل ها کم می خورم و هم خوب می زنم
2 ) از این به بعد اسکیلام را بزرام برای toughness که در این حالتم کمتر می خورم ولی نسبتا کمتر می زنم مثل تو البته با یکم تفاوت در بیشتر بودم هیت من

من موندم تو مگه دوئلر داج نبودی ! پس چرا همش میگی زیاد کتک میخورم ؟ این کار رو هم میخوای بکنی تا کمتر دمیج بخوری !
اگه واقعا اسکیلات روی داج میبود نباید بیشتر از 2-3 تا میخوردی !
به هر حال هر طوری دوست داری عمل کن . رفلکس هم با لباس خیلی زیاد میشه .

vitamin2002
30-07-2009, 16:13
من داج نیستم با یکی دیگه اشتباهی گرفتی الان داج من 18 هست با لباس
من دوئلر مهاجم هستم الان اسکیلام را برات می گذارم ببین
البته با لباس است : لول 52 هستم که یک کار انجام بدم می شم 53
اپرنس : 60
شوتینگ : 120
ایم : 80
رفلکس 66
دادگینگ 18

C0OPeR
30-07-2009, 16:15
آخ اگه اون رفلکس ها رو میذاشتی روی داج چی میشدیا :دی

vitamin2002
30-07-2009, 16:19
بابا من لول 34 که بودم دل به دریا زدم 24 تا اسکیلم را از رفلکس برداشتم گذاشتم به دادگینگ دیدم مجموع دمیجی که می خورم از زمانیکه با رفلکس بود رفت بالا خودشم شرایط همون بود یعنی طرف همون بود و منم همون بودم فقط رفلکس را روی دادگینگ داشتم الان به من فرقی نمی کنه می تونم برگردونم بزارم به دادگینگ ولی می ترسم مجموع دمیجم بره بالا نظر دوستان چیه البته اون 66 تا اسکیل 16 تاش برای لباس است می مونه 50 تا

Soldier Pose
30-07-2009, 17:07
FuC k chang-an:

jojok wins the duel, gains 141 experience points and steals $30 from ggfthewest.

مطلق السلطنه
30-07-2009, 17:46
jojok wins the duel, gains 141 experience points and steals $30 from ggfthewest.
دو برابرش رو از حلقومت ميكشن بيرون!!!

dracula_killer
30-07-2009, 19:12
عزیزی درخواست کرده بود این gasp13 رو یکی بزنه...دارم می رم بزنم واسم دعا کنین!

Soldier Pose
30-07-2009, 19:19
دو برابرش رو از حلقومت ميكشن بيرون!!!
FuC k chang_An

jojok wins the duel, gains 34 experience points and steals $22 from zeiguang.

jojok wins the duel, gains 8 experience points and steals $62 from churoblaque123.

dracula_killer
30-07-2009, 19:38
باختم! چرا باختم؟چی این طرف زیاد بود؟

vitamin2002
30-07-2009, 19:40
اولا که ازت لول بالا تر است دوما اسکیلای تو کاملا در دوئل نیست و سوما کاراکتر اون با کاراکتر تو فرق می کنه و...

dracula_killer
30-07-2009, 19:42
اولا که ازت لول بالا تر است دوما اسکیلای تو کاملا در دوئل نیست و سوما کاراکتر اون با کاراکتر تو فرق می کنه و...
حالا برای مقابله با اون رو چی کار کنم؟اپیرنس؟

logos
30-07-2009, 20:02
Total health points
- 566 HP No hit

MortalWarrior passes out. Venus Tabak wins the duel, gains 50 experience points and steals $11 from MortalWarrior.

چاقال برو انتقام منو از این بگیر

مطلق السلطنه
30-07-2009, 20:07
باختم! چرا باختم؟چی این طرف زیاد بود؟
1. اين طرف آيم خيلي بالايي داره!!
2. يا شوتينگش زياده يا اسلحه قوي داره!!

dracula_killer
30-07-2009, 20:10
با آیم مخالفم...چون من داجم 7ه!...هر کی از راه برسه می تونه منو بزنه...اسلحش هم مثله خودمه...میمونه شوتینگ که احتمالاً شوتینگش زیاده

C0OPeR
30-07-2009, 20:13
Total health points
- 566 HP No hit

MortalWarrior passes out. Venus Tabak wins the duel, gains 50 experience points and steals $11 from MortalWarrior.

چاقال برو انتقام منو از این بگیر

عجب نامردایی هستن اینا ! خودمو نمیتونن بزنن میان شما رو میزنن ! همین خانوم با من کلی صحبت کرده بود :31:
نامردا ریختن سرم زدنم همین خانومه و چند تا از نوچه هاش مثل ripp3t و.. نفری 150-200 زدن آخر مردم :2:
به من میگه تو تنهایی ولی ما همه با همیم و پشت هم هستیم . منم در تاییدش گفتم این سیلوریها همه ترسو هستن . در کل کلی ازم تعریف کرد و گفت خیلی باهوشی :27: (چاکرم)

Gam3r
30-07-2009, 20:15
اونی که مهرداد رو پاس اوت کرد هلث من رو به 2 رسوند !!!!

مطلق السلطنه
30-07-2009, 20:20
به من میگه تو تنهایی ولی ما همه با همیم و پشت هم هستیم . منم در تاییدش گفتم این سیلوریها همه ترسو هستن . در کل کلی ازم تعریف کرد و گفت خیلی باهوشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (چاکرم)
خب چاقال خبرمون كن ما هم چند نفر شيم بريم دعوا!!

C0OPeR
30-07-2009, 20:21
ببین بنده خدا چی جوابمو داده . (بعد از اینکه من پاس اوت شدم)
And I`ve got two days to work in peace!... that`s a good feeling! ;)

اونی که مهرداد رو پاس اوت کرد هلث من رو به 2 رسوند !!!!

در این مورد هم دارم باهاش مذاکره میکنم که بچه های ما رو نزنه وگرنه منم لول پایین های اونا رو میزنم .

C0OPeR
30-07-2009, 20:29
خب چاقال خبرمون كن ما هم چند نفر شيم بريم دعوا!!
خب حاجی بچه های ما صداشون در نمیاد که ! نمیگن چی میگذره ! وقتی پاس اوت شدن میان میگن .
هر کی هر دشمنی داره اینجا بگه یه لیست درست میکنیم .
فرقی نداره لول چند باشه و چه دمیجی میزنه فقط اسمش رو بگین .
بعد یه گروه درست میکنیم (بچه های ایرانی) من میشم تانک :دی میرم جلو جا خالی ها رو در میارم عکس میذارم اینجا بعد شما بریزید آسفالتش کنید . مثلا سعید که دمیج زیادی میزنه اینجا خیلی لازم میشه .
این گروه باید خیلی هماهنگ باشه . اگه دوست داشتید بگید اینو راه بندازیم . بعد یه کمک همه نیاز داریم .

Gam3r
30-07-2009, 20:42
من پاس اوت شدم ولی نه ریپورت برام اومده و نه از جون و انرژیم کم شده !!!!!!!! فقط یهو رفتم هتل و توی سالون شهر ها دیدم که پاس اوتم !!!!!!!!!!!

dracula_killer
30-07-2009, 21:02
خب حاجی بچه های ما صداشون در نمیاد که ! نمیگن چی میگذره ! وقتی پاس اوت شدن میان میگن .
هر کی هر دشمنی داره اینجا بگه یه لیست درست میکنیم .
فرقی نداره لول چند باشه و چه دمیجی میزنه فقط اسمش رو بگین .
بعد یه گروه درست میکنیم (بچه های ایرانی) من میشم تانک :دی میرم جلو جا خالی ها رو در میارم عکس میذارم اینجا بعد شما بریزید آسفالتش کنید . مثلا سعید که دمیج زیادی میزنه اینجا خیلی لازم میشه .
این گروه باید خیلی هماهنگ باشه . اگه دوست داشتید بگید اینو راه بندازیم . بعد یه کمک همه نیاز داریم .

یه چند روز وقت بدین تا من یوزرم رو بهش سروسامون بدم،منم میشم چرخای تانک:دی

C0OPeR
30-07-2009, 21:17
یه چند روز وقت بدین تا من یوزرم رو بهش سروسامون بدم،منم میشم چرخای تانک:دی

خودمم تازه پاس اوت شدم :27: فعلا باید بچه ها اعلام آمادگی کنن .

دارم راز بدست آوردن این شمیری که اینا دارن رو ازشون میپرسم خدا کنه جواب بدن :27:

Gam3r
30-07-2009, 21:18
آقا من پاس اوت شدم ولی ریپورت نیومده !!!!!!!!!1

C0OPeR
30-07-2009, 21:22
آقا من پاس اوت شدم ولی ریپورت نیومده !!!!!!!!!1

احتمالا قبلا پاس اوت شده بودی !
الان گرمی حالیت نیست :دی
یا ممکن تو جنگ فورت شرکت کرده بودی .

مطلق السلطنه
30-07-2009, 21:36
لعنت بر شيطون و هركي باعث و باني خرابي اينترنت ايراني!!!

مطلق السلطنه
30-07-2009, 21:38
تا اينترنتم كار مي كنه:

من الان آيمم 45 هست!! نشونه ها رو روي دست بزارم بهتره يا روي شونه؟!!

Soldier Pose
30-07-2009, 21:41
FuC k chang_An

jojok wins the duel, gains 113 experience points and steals $101 from b11

C0OPeR
30-07-2009, 21:44
من الان آيمم 45 هست!! نشونه ها رو روي دست بزارم بهتره يا روي شونه؟!!
بستگی به شناخت از حریف داره :دی
اگه فکر میکنی نمیخوره بخاطر اون 15 درصد شانس ضربه رو از دست نده .
حاجی اینترنت منم چیزیده ! فکر کنم یکی داره کابل اصلی رو میجوه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطلق السلطنه
30-07-2009, 21:48
كي بود انتقامم مي خواست!!!

فقط يه نكته!! اين سلاحي كه من دارم حداقل دميجي كه ميزنه 15 هست كه با ويگورم ميشه 105 !! ولي توي ضربه اوا من فقط تونستم 30 تا دميج بزنم!!! يكم عجيب نيست؟!!

FuC k chang_Anبابا آرش بد آموزي داره!! من نمي دونستم اين يعني چي رفتم توي ديكشنري نگاه كردم... !!!

C0OPeR
30-07-2009, 21:53
دارم راز این شمشیر رو از زیر زبون این ونوس خانوم میکشم بیرون ! لامصب چقدم ناز میکنه !
میگه اومدیم و فردا رفتی همه چی رو گفتی ! من نمیخوام ببینم کل سیلوری ها با این شمشیر راست راست جلو من راه میرن :دی

مطلق السلطنه
30-07-2009, 21:56
دارم راز این شمشیر رو از زیر زبون این ونوس خانوم میکشم بیرون ! لامصب چقدم ناز میکنه !
میگه اومدیم و فردا رفتی همه چی رو گفتی ! من نمیخوام ببینم کل سیلوری ها با این شمشیر راست راست جلو من راه میرن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا اينو كه من خيلي وقت پيش گذاشته بودم!! يه فايل فلش بود توي طرز به دست آوردنش رو آموزش داده بود! بايد دو تا كوئست انجام بدي بعد با Song Book توي يه روز خاص و توي يه لول خاص و توي يه ساعت خاص بري نميدونم چه كاري انجام بدي تا بهت بده!!!
البته نميدونم تا چه حد راست گفته بود!!!

dracula_killer
30-07-2009, 22:06
حاجی اینترنت منم چیزیده ! فکر کنم یکی داره کابل اصلی رو میجوه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انصافاً چاقال تو تیکه انداختن حرف نداری!

hadi_gamer
30-07-2009, 22:06
فقط يه نكته!! اين سلاحي كه من دارم حداقل دميجي كه ميزنه 15 هست كه با ويگورم ميشه 105 !! ولي توي ضربه اوا من فقط تونستم 30 تا دميج بزنم!!! يكم عجيب نيست؟!!
این به خاطر اینه که طرف درست جاخالی داده ولی به خاطر ایم بالای تو بهش ضربه زدی.

Soldier Pose
30-07-2009, 22:16
طرح دشمن تراشی :21::
به Elmer Fudd - Rickyyu - The Unexpected پیام دادم و عکس دوئل های شکست خوردشونو توسط چاقال دادم و گفتم چقدر جالب :دی

C0OPeR
30-07-2009, 22:17
بابا اينو كه من خيلي وقت پيش گذاشته بودم!! يه فايل فلش بود توي طرز به دست آوردنش رو آموزش داده بود! بايد دو تا كوئست انجام بدي بعد با Song Book توي يه روز خاص و توي يه لول خاص و توي يه ساعت خاص بري نميدونم چه كاري انجام بدي تا بهت بده!!!
البته نميدونم تا چه حد راست گفته بود!!!

راست میگی حاجی ! کو لینک کن ببینیم
این رختره که داره یه چیز دیگه میکه !

انصافاً چاقال تو تیکه انداختن حرف نداری!
کلا قصد ما شاد کردن بچه هاست :دی

dracula_killer
30-07-2009, 22:19
این رختره که داره یه چیز دیگه میکه !

کلا قصد ما شاد کردن بچه هاست :دی

کار خوبی می کنی!
چاقال انقدر با این دختره ارتباط برقرار نکن...اینا مال ولات کفارن..چیزت می کننا!:دی

مطلق السلطنه
30-07-2009, 22:20
طرح دشمن تراشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به Elmer Fudd - Rickyyu - The Unexpected پیام دادم و عکس دوئل های شکست خوردشونو توسط چاقال دادم و گفتم چقدر جالب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دشمن تراشي با كي؟! كورش كه هيچكي توش نيست!! با كي دشمن بشن!!
در ضمن اونا مارو در حد دشمن هم حساب نمي كنن!!!

C0OPeR
30-07-2009, 22:21
طرح دشمن تراشی :21::
به Elmer Fudd - Rickyyu - The Unexpected پیام دادم و عکس دوئل های شکست خوردشونو توسط چاقال دادم و گفتم چقدر جالب :دی

والا تا حالا که جرئت نکردن به من حمله کنن امیدوارم بعد این حمله کنن شاید یه تجربه ای نسیب ما شد :27:

آقا کار با دختره به جاهای باریک کشید . داره میگه فقط گفته قول بده به کسی نگی lol
این دخترا چه راحت گول میخورنا :27:

مطلق السلطنه
30-07-2009, 22:23
چاقال انقدر با این دختره ارتباط برقرار نکن...اینا مال ولات کفارن..چیزت می کننا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه بحثه ارتباطه كه ممد توي ورلد بعد مي كنيم روابط عمومي!!! آره!! يه مشت كمونيست !!

این رختره که داره یه چیز دیگه میکه !چي مي گه مگه؟!
شايد اوني كه من دارم سركاريه!! شايد هم اونا يه راه حل بهتر پيدا كردن!! اخه ايني كه من ميگم خيلي سخت بود!! تقريبا غير ممكن! لينكش هم توي دستم نيست!! بچه هاي شهر قبلي كه من توش بودم گذاشته بودنش!! نمي دونم اينترنتم كشش آپلود داره يا نه!!

آقا کار با دختره به جاهای باریک کشید . داره میگه فقط گفته قول بده به کسی نگی lol
این دخترا چه راحت گول میخورنا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شايد هم ميخواد تو رو سر كار بزاره!!!

Soldier Pose
30-07-2009, 22:25
والا تا حالا که جرئت نکردن به من حمله کنن امیدوارم بعد این حمله کنن شاید یه تجربه ای نسیب ما شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

این دخترا چه راحت گول میخورنا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
:دی
هدف بیشتر دشمن تراشی برای خودمه که بیشتر به خودم فشار بیارم و لول آپ بشم.
====
دخت جمعات چیزشون خوله:دی
ولی نامردی نن رازشو به ما هم بگو
اگه موردی بور که خواستین از موارد مخفی اینا سر دربیارید بگید من هم توی ورلد 6 توی شهر این تیم بازی رفیق دارم:دی

Soldier Pose
30-07-2009, 22:26
دشمن تراشي با كي؟! كورش كه هيچكي توش نيست!! با كي دشمن بشن!!
در ضمن اونا مارو در حد دشمن هم حساب نمي كنن!!!
با من:دی
منو دست کم نگیرید.

C0OPeR
30-07-2009, 22:28
آقا یه ویدئو داده بهم . طرز پیدا کردنش هم نوشته بصورت جدا !
فقط خدا کنه اسکل نکرده باشه (به قیافش که نمیخوره آخه یه 6-7 صفحه تلگرام با هم درد دل میکردیم :دی)

ویدئو رو ببینم اگه حقیقت داشت فایل آموزش درست میکنم میذارم اینجا .
اینطوری که توضیح داده بود خیلی راحت تر از اون چیزی که فکرشو بکنید پیدا میشه !

Soldier Pose
30-07-2009, 22:30
دوستان امشب کی میاد مراسم شب زنده داری:دی
تا صبح بیدار باشیم اسپم بدیم:دی
باشین تا منو خواب نگیره و از فورت خودمون توی ورلد 6 دفاع کنم:دی

مطلق السلطنه
30-07-2009, 22:33
دوستان امشب کی میاد مراسم شب زنده داری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا صبح بیدار باشیم اسپم بدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باشین تا منو خواب نگیره و از فورت خودمون توی ورلد 6 دفاع کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آرش اين فلسفه ساختن شهر توي ورلد دو چيه؟!! فورت كه دستش نيست!! فقط داريم بي خودي شهر ميسازيم!!

Soldier Pose
30-07-2009, 22:36
آرش اين فلسفه ساختن شهر توي ورلد دو چيه؟!! فورت كه دستش نيست!! فقط داريم بي خودي شهر ميسازيم!!
فعلا دارم میسازم:دی
فورت آماده که برم توش.
صاحب اکانت ها هی میگه بیا من ازش وقت گرفتم تا اینو تموم کنم با شهرم برم توی فورت:دی

Soldier Pose
30-07-2009, 22:37
دارم میرم دوئل با

yzdiablo

dracula_killer
30-07-2009, 22:43
عجب مخی ترکوندم!!!...خداییش کاریزمام خیلی بالاست:دی

dracula_killer
30-07-2009, 22:45
میگم چاقال این دختره پیش خودش فکر کرده بلانسبت یه خری تو سیلور پیدا کرده که می تونه باهاش دوست شه و از طریق اون جاسوسی کنه واسه میدیل ها!

ZEDEHAL DEGE
30-07-2009, 22:49
اهههههههههههههههههههههه اینترنت شما هم مشکل مال منو پیدا کرده ؟دو دقه کار میکنه یهو میهنگه دیگه هیچ سایتی باز نمیکنه

Soldier Pose
30-07-2009, 22:51
اه از یکی که لولش 19 تا از من بیشتر بود باختم:دی

yzdiablo wins the duel and gains 93 experience points. jojok did not carry any cash and yzdiablo walks away without taking any money

Soldier Pose
30-07-2009, 22:53
اهههههههههههههههههههههه اینترنت شما هم مشکل مال منو پیدا کرده ؟دو دقه کار میکنه یهو میهنگه دیگه هیچ سایتی باز نمیکنه

آره:دی در حد ورژن 3 وست :دی

C0OPeR
30-07-2009, 22:55
میگم چاقال این دختره پیش خودش فکر کرده بلانسبت یه خری تو سیلور پیدا کرده که می تونه باهاش دوست شه و از طریق اون جاسوسی کنه واسه میدیل ها!

اگه بدونی تو تلگراماش چی میگه !! loool
بهش گفتم من تو این بازی تنهام ! بدبخت هم دیده من همیشه تنها حمله میکنم باور کرده یکم در مورد دشنمی با چانگان حرف زدم و ...
دیگه باور کرد من با اونا دشمن نیستم و تنهام . جالبه بهم میگه I won`t you get lonely [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جدا مثل اینکه طلبه من شده باید یه حالی بهش بدم :دی

در ضمن فایل آموزش رو فردا میذارم . همین طریقه بدست آوردن قسمت سوم نامه هستش خیلی هم راحته :دی
فقط باید لول پنجاه و هفت باشی همین .

dracula_killer
30-07-2009, 22:59
اگه بدونی تو تلگراماش چی میگه !! loool
بهش گفتم من تو این بازی تنهام ! بدبخت هم دیده من همیشه تنها حمله میکنم باور کرده یکم در مورد دشنمی با چانگان حرف زدم و ...
دیگه باور کرد من با اونا دشمن نیستم و تنهام . جالبه بهم میگه I won`t you get lonely [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جدا مثل اینکه طلبه من شده باید یه حالی بهش بدم :دی

در ضمن فایل آموزش رو فردا میذارم . همین طریقه بدست آوردن قسمت سوم نامه هستش خیلی هم راحته :دی
فقط باید لول پنجاه و هفت باشی همین .

خب بببینیم نژاد ایرانی-چینی چه شکل میشه:دی

Soldier Pose
30-07-2009, 23:03
خب بببینیم نژاد ایرانی-چینی چه شکل میشه:دی
بیاد بیشتر فشار بده تو که موقع خروج مواد اولیه بیشتر از صورت و چشم ها از ایرانی باشه:دی

Soldier Pose
30-07-2009, 23:06
آخ جون بالاخره این دینامیت یک تفنگ خوب داد:دی
هرچند قبلا یک رزین دور طلایی و یک شمشیر لول 40 و یک تفنگ لول 20 و یکی لول 38 داد :دی
ولی اینبار کولاک بود:دی

C0OPeR
30-07-2009, 23:07
استغفرال...
الان برادر باب اسفنجی میادا مواظب باشید :دی

----
اونایی که میخوان بگن من فایل ویدئو رو پ خ کنم چون حتی تو فروم وست کسی اجازه نداره این راز رو فاش کنه میترسن اینجا بذارم مثل خودمون که از فروم چینی ها میگیریم یکی بیاد از ما دودر کنه :دی

dracula_killer
30-07-2009, 23:08
هرچند قبلا یک رزین دور طلایی و یک شمشیر لول 40 و یک تفنگ لول 20 و یکی لول 38 داد :دی
لیبورت چنده؟

dracula_killer
30-07-2009, 23:10
اونایی که میخوان بگن من فایل ویدئو رو پ خ کنم چون حتی تو فروم وست کسی اجازه نداره این راز رو فاش کنه میترسن اینجا بذارم مثل خودمون که از فروم چینی ها میگیریم یکی بیاد از ما دودر کنه :دی

فکرة جیدٌ....

logos
30-07-2009, 23:16
استغفرال...
الان برادر باب اسفنجی میادا مواظب باشید :دی

----

این که راز نیست فقط کافیه تو گوگل سرچ کنید اونوقت فایل میاد

logos
30-07-2009, 23:17

خدا بگم چی کارت کنه من که فقط گهگاهی بهم دینامیت میده

logos
30-07-2009, 23:18
راستی سلام به همه شب زنده داران
امشب پست 13000 رو فتح میکنیم یا نه ؟؟

logos
30-07-2009, 23:19
به به سعید هم که دیگه همش پلاس اینجا

logos
30-07-2009, 23:20
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 6 (6 کاربران و 0 مهمان)
پس چرا کسی چیزی نمیگه تا من تومدم همگی رفتید ؟؟؟

dracula_killer
30-07-2009, 23:20
راستی سلام به همه شب زنده داران
امشب پست 13000 رو فتح میکنیم یا نه ؟؟

نه بابا
یعنی میگی چقدر اسپم بدیم؟...دیگه قیافه هامون شبیه اسپ شده...

logos
30-07-2009, 23:23
نه بابا
یعنی میگی چقدر اسپم بدیم؟...دیگه قیافه هامون شبیه اسپ شده...

ای بابا اسپم چیه ؟؟
من گفتم اسپم بدیم ؟؟؟؟
عجب حرفایی میزنی ها !!!
خداییش تو قسمت بازیهای انلاین تا حالا کسی اسپم داده ؟؟

dracula_killer
30-07-2009, 23:25
ای بابا اسپم چیه ؟؟
من گفتم اسپم بدیم ؟؟؟؟
عجب حرفایی میزنی ها !!!
خداییش تو قسمت بازیهای انلاین تا حالا کسی اسپم داده ؟؟

خداییش نه...ما همیشه پستامون مفید بوده(مثل الان)
خب آقا فیلم جدید چی تو بازاره؟

C0OPeR
30-07-2009, 23:28
مهرداد ویدئو که همونه ولی دختره میگفت :

but you don`t have to unequip the weapon and you`ll need a spade...

کسی از بچه های ما تا حالا اینو نگرفته ؟

saeid.yavary
30-07-2009, 23:28
خدا بگم چكارتون كنه اينقدر گفتين اينترنتمون به چيز رفته كه از آخر مال ما هم به چيز پيوست:41:

logos
30-07-2009, 23:29
خداییش نه...ما همیشه پستامون مفید بوده(مثل الان)
خب آقا فیلم جدید چی تو بازاره؟

خاک اشنا
این فیلم بهمن ارا حتما میدونید که تو جشنواره توقیف بوده و اکران شده
سریع برید که از دستش ندید

تهران انار ندارد هم یادتون نره