PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The West ، شاهکاری دیگر از  InnoGames

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

SoroudhM
26-07-2009, 15:18
همون دیگه تو از 3 تا 2 بده لیدر شیپ یک aim و بقیه:دی
لیدرشیپ یک کارهای توی باز میکنه که بیست:دی
مرسي ببينم 3 تا ليدر شيب با 1 دكس چطوره بايد كاراكتر سرباز هم باشم كه تفنگ بهتر داشته باشم

logos
26-07-2009, 15:29
شما چرا اینقدر زود قاطی میکنین و میخواید از سیلور برید ؟
من قبول دارم اونا تعطیلن اما میبنم روزی رو که شما دارید مینالید که ای وای این سیلورها دارن ما رو پس اوت میکنن چی کار کنیم !!

مطلق السلطنه
26-07-2009, 16:15
به قول چاقال اگه خيال كردين ميرين ميدل تون و اونا ازتون با آغوش باز استقبال مي كنن بايد بگم زهي خيال باطل!!
گيرم شما از سيلور اومدين بيرون اگه ميدلتون شما رو نپذيرفت چي؟!
اصلا اگه دلتون ميخواد برين چانگ آن!! چطوره؟! از ميدلتون هم قويتره!

در هر صورت من حاضر نيستم هيچ رقم با ميدل و چانگ آن متحد بشم!!! هر چند كه الان عضو هيچ شهري نيستم!
===
جناب سروش، براي كاركتر كه سرباز بهتره! چون جون بيشتري ميده و اين توي فورت خيلي به كار ميا!(به شرطي كه مثل من ده برابر چيزي كه ميزني نخوري!!!)
ولي در مورد اسكيل ها شايد چاقال و شايد هم هادي بتونن كمكت كنن!

Baltaza
26-07-2009, 16:33
باید رولد 9 رو بیخال شیم:دی

SoroudhM
26-07-2009, 16:39
جناب سروش، براي كاركتر كه سرباز بهتره! چون جون بيشتري ميده و اين توي فورت خيلي به كار ميا!(به شرطي كه مثل من ده برابر چيزي كه ميزني نخوري!!!)
ولي در مورد اسكيل ها شايد چاقال و شايد هم هادي بتونن كمكت كنن!
مرسي. منم بنظرم سرباز بهتر باشه. فعلا كه دارم ميرم لول 4 اسكيلارو روي ليدر شيپ گذاشتم. اما اتريبارو دست نزدم ببينم موبيليتي بهتره يا دكس!
صحبتهاي جالبي شده چرا اينقدر بازي رو سخت ميگيريد.
من از اول با يك تيم پنج نفره بودم كه فقط دوتامون توي همه ي ورلدها مونده.
يكيمون كلا جدا شد(زندگي واقعيش فرصت بازي بهش نميداد). من و يك نفر ديگه هم توي سه، چهارتا ورلد هستيم.
ما آهسته رفتيم جلو و تازه داره شهرامون توي ورلد 1 تموم ميشه. شما چند تا شهر تموم كردين و فورت دارين بازم درگيريد!!! مشكل چيه؟ حالا يك بار در جنگ تجربه كسب كرديد چي شد مگه؟
چيزي كه من توي اين دوستان ديدم اونا مثل ما انقدر بازي رو جدي نميگيرن و براشون فقط تفريحه. اما ما و احتمالا چيني ها خيلي سخت ميگيريم. غير از اينه كه اين فقط يك تفريحه؟

Gam3r
26-07-2009, 18:10
تایید میشه ... این فقط یه بازیه ... همینو بس

C0OPeR
26-07-2009, 18:46
1- بازی فقط دوئل نیست
2- بازی فقط فورت نیست
3- بازی برد و باخت داره

ما ایرانی ها عادت داریم بازی خودمون و دیگران رو خراب کنیم . قبول کنید همیشه نمیشه پیروز بود
به خدا همون زمان که کنار چانگان بودیم و هر 48 ساعت پاس اوت میشدیم خیلی حالش بیشتر بود تا اینجا
اونجا همه با هم هماهنگ و متحد بودیم و برای هم تلاش میکردیم .

تا قبل از فورت که کسی صداش در نمیومد بریم میدلتون چون اونا در دوئل ضعیف تر بودن حالا که فورت اومده میگین بریم میدلتون !
از کجا معلوم ما رفتیم میدلتون تونستیم با حمله به فورت سیلور اونجا رو بگیریم ؟ بر فرض هم که موفق شدیم آخرش چی میرسه به ما ؟

جون من این ایرونی بازی ها رو بذارید کنار همیشه که نمیشه رنک 1 بود ! مگه اونی که رنک 5000 از بازی لذت نمیبره ؟
من آرش رو خیلی دوست دارم ولی کارش اشتباه بود از اون طرف هم سعید نباید همچین کاری رو میکرد .حالا هم که همه چی تموم شده بیاین تا ورد 10 مثل آدم بازی کنیم و تجربه کسب کنیم .

دارم یه آموزش درست میکنم واسه اونایی که میخوان روی اسکیل های دوئل یا فورت کار کنن واسه ورد 10 به همراه نحوه کوئست زدن و کار کردن . اینجا شده چت روم و جای جنگ و دعوا بیاین تاپیک رو مفید کنیم . هر کی هر چی بلده رو کنه .

C0OPeR
26-07-2009, 18:52
دو سه ساعت دیگه توی ورد 5 به یه فورت حمله میکنیم ببینم چندتا دمیج میزنم (کاراکتر لیدرشیپ) فقط امیدوارم تعداد کم نباشه :دی

vitamin2002
26-07-2009, 18:58
حالا اگه من می گفتم من مخالفم نریم میدیل همه می پریدند سرم و می گفتند که تو ... می کنی ما نمی خواهیم سیلور را خالا خودم گفتم بیایین نظر خواهی کنیم هر خواست بگه چی کار کنیم و الان همه می گند سیلور بمونیم من خودمم نظرم سیلوری ها است
با دراکولا هم صحبت کردم که من عقب نشینی می کنم هر چی دوستان در تاپیک بگند می کنم ولی می دونم که بعدا می گند که اشتباه بود
الان این جنگ که من راه انداختم خیلی ها را از خواب در آورد بیرون چون سیلوری ها فکر می کردند که می تونند مثل دوئل لول پایینی ها و ... را زود زود همشون را همیشه پس اوت که می کنند این جنگ فورت را هم با نفرات خیلی کم می تونند ببرند که حالا دیدند کور خوندند

hadi_gamer
26-07-2009, 19:08
say if we attack a fort again a want every town and members to have a vote to see if they want to attack so more people will get involved
بهش گفتم منظورت را نفهمیدم بهم این را گفت فکر کنم داره می گه غلط کردم :21:دفعه بعد که آتاک داده بشه تکرار نمی شه:31:
بابا این یارو *س خله.مگه خودش نگفته بود حمله کنید؟
الان گفته که دفعه بعد که خواستید حمله کنید قبلش به من بگید تا رای گیری کنم ببینم همه موافق حمله هستن یا نه.میگه در این صورت افراد بیشتری شرکت میکنن!!!

Gam3r
26-07-2009, 19:13
بابا این یارو *س خله.مگه خودش نگفته بود حمله کنید؟
الان گفته که دفعه بعد که خواستید حمله کنید قبلش به من بگید تا رای گیری کنم ببینم همه موافق حمله هستن یا نه.میگه در این صورت افراد بیشتری شرکت میکنن!!!

توصیف فاندر مرکزی در یک جمله : آیکیو صفر در جهت حرکت به سمت منفی !!

شایدم سعید دروغ گفته و با فاندر مرکزی هماهنگ نکرده

مطلق السلطنه
26-07-2009, 19:24
دارم یه آموزش درست میکنم واسه اونایی که میخوان روی اسکیل های دوئل یا فورت کار کنن واسه ورد 10 به همراه نحوه کوئست زدن و کار کردن . اینجا شده چت روم و جای جنگ و دعوا بیاین تاپیک رو مفید کنیم . هر کی هر چی بلده رو کنه .
احسنتم!
البته ما چيزي برا رو كردن ندارين(منظورم منه به كسي بر نخوره يه وقت!!)
===
سعيد نگفتي اين قضيه حمله به چانگ آن همزمان با حمله به ميدل چيه! والا من شك دارم اون يارويي كه به چانگ آن اتك داده بود از خودشون نباشه!!

Gam3r
26-07-2009, 19:39
فردا لول 51 میشم :دی

مطلق السلطنه
26-07-2009, 19:48
فردا لول 51 میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم فردا لول 41!!
ياد زماني كه توي ليست اعضاي شهر از تو جلو بودم بخير!! الان ده لول از من جلو تري!!!
===
پس اين يارو گافي فوندر اصلي سيلوره؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فقط يكي مي تونه بهم بگه منظورش از SSF چيه؟ نكنه منظورش Silver Snake Fort هست؟!!

vitamin2002
26-07-2009, 20:08
من وقتی آتاک دادم قبلش بهش گفتم که می خواهم آتاک بدم که اونم گفت یکم صبر کن بهت بگم که بعدش یکم بعد گفت بده فدراسیون هم کمک می کنه
حالا می گه که وقت کم بود که اعلام بشه که همه ملحق بشه
حالا اگر بهمون آتاک بدند نمی دونم چی باید بکنیم باید به میدیل ها بگیم که 48 ساعت قبل آتاکتون به ما بگین ما آماده بشیم خیلی خنده داره

dracula_killer
26-07-2009, 20:14
میگم کی بود که گفت من خر شانسم؟:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gam3r
26-07-2009, 20:42
میگم کی بود که گفت من خر شانسم؟:
دلم خنک شد :27:

dracula_killer
26-07-2009, 20:43
می گم هر چی لیبور بالاتر باشه خطر کار کم تر میشه؟

Gam3r
26-07-2009, 20:45

من امروز با لبور 300 توی کار تله گذاری کار کردم ، در حالت عادی 100$ میداد ولی 30$ داد !!! :27:

مطلق السلطنه
26-07-2009, 20:46
بله!!
.............

مطلق السلطنه
26-07-2009, 20:50
يه حمله ديگه به چانگ آن!!!
فردا پنج عصر به وقت خودمون!!
دو باره همون يارويي كه قبلا به چانگ آن اتك داده بود اتك داده!!

مي تونيم بريم اونجا دوباره خودكشي كنيم!!

dracula_killer
26-07-2009, 20:56
من نمیام...تازه زخمای جنگ قبلی داره خوب میشه!

Soldier Pose
26-07-2009, 21:07
ما ایرانی ها عادت داریم بازی خودمون و دیگران رو خراب کنیم . قبول کنید همیشه نمیشه پیروز بود
به خدا همون زمان که کنار چانگان بودیم و هر 48 ساعت پاس اوت میشدیم خیلی حالش بیشتر بود تا اینجا
اونجا همه با هم هماهنگ و متحد بودیم و برای هم تلاش میکردیم .

پایه ای بریم کوروش؟؟

تا قبل از فورت که کسی صداش در نمیومد بریم میدلتون چون اونا در دوئل ضعیف تر بودن حالا که فورت اومده میگین بریم میدلتون !
از کجا معلوم ما رفتیم میدلتون تونستیم با حمله به فورت سیلور اونجا رو بگیریم ؟ بر فرض هم که موفق شدیم آخرش چی میرسه به ما ؟
حرف من میدل نیست.
من میگم اسمونبه میدل تغییر نکنه و ما فقط الی باشیم.

من آرش رو خیلی دوست دارم
شما با محمود خله دروغگو نسبت داری؟؟

ولی خیلیه که ما زیر اسم سیلور باشیم در صورتی که ارزش نداریم.

مثل هند که یک زمانی بدون اینگلیس چیزی نبود.
مثل زمان قاجار و......
باید گاندی ها باشند

مطلق السلطنه
26-07-2009, 21:12
حرف من میدل نیست.
اتحاد با ميدلتون = دشمني با سيلور !!!

باید گاندی ها باشند
بابا آرش كومار!!!

Soldier Pose
26-07-2009, 21:15
اتحاد با ميدلتون = دشمني با سيلور !!!
سیلور= ترسو(بقول ممد : گشاد)
زیر اسم سیلور بودن= نداشتن اختیار بی ارزش بودن محتاج به بیگانه

بابا آرش كومار!!!
کومار ندیدی

مطلق السلطنه
26-07-2009, 21:19
سیلور= ترسو(بقول ممد : گشاد)
زیر اسم سیلور بودن= نداشتن اختیار بی ارزش بودن محتاج به بیگانهمن كاري به گشاد و تنگ ندارم!!
اگه شما ميدل متحد بشين يعني اين كه اگه اونا خواستن به سيلور حمله كنن شما هم بايد كمكشون كني و گرنه اين ديگه اسمش اتحاد نميشه!!
حالا حرف اينه كه اگه به سيلور حمله كرديد و نتونستيد اونجا رو بگيريد چي؟ اصلا گيرم گرفتيد چه فايده؟ چي گير شما مياد؟(با اجازه چاقال حرف هاش رو اينجا دوباره گفتم!!)

کومار ندیدی بله؟!!

C0OPeR
26-07-2009, 21:23
پایه ای بریم کوروش؟؟
نه . اینم یه کار اشتباه دیگست . کلی هم دلیل داره یکم فکر کن بعد پیشنهاد بده .

حرف من میدل نیست.
تنها راهی که داری اینه که از شهری که مطعلق به فدراسیونه خارج شی و حق تغییر نام یا تصاحب شهر فعلی رو نداری .

شما با محمود خله دروغگو نسبت داری؟؟
هر کسی نظری مخالف نظر خودت داشت دشمنت نیست شاید صلاح خودت رو میخواد .

ولی خیلیه که ما زیر اسم سیلور باشیم در صورتی که ارزش نداریم.
مثل هند که یک زمانی بدون اینگلیس چیزی نبود.
مثل زمان قاجار و......
باید گاندی ها باشند
هر کسی نظر و عقیدش محترمه ولی اینجا جای اینچیزا نیست و بازی رو با چیزای دیگه قاطی نکن .

Soldier Pose
26-07-2009, 21:33
اگه شما ميدل متحد بشين يعني اين كه اگه اونا خواستن به سيلور حمله كنن شما هم بايد كمكشون كني و گرنه اين ديگه اسمش اتحاد نميشه!!
واقعا جای تاسفه.
سیلوری که تو رو توی یک جنگ بزرگ تنها گذاشت دیگه سیلور نیست.

نه . اینم یه کار اشتباه دیگست . کلی هم دلیل داره یکم فکر کن بعد پیشنهاد بده .

در حد یک پشنهاد بود حالا نزن ما رو

تنها راهی که داری اینه که از شهری که مطعلق به فدراسیونه خارج شی و حق تغییر نام یا تصاحب شهر فعلی رو نداری .
شما فدراسیونی که از ما به عنوان تست یک عمل و یا بهتر یگم موش آزمایشگاهی استفاده میکنه حمایت میکنی.
این شهر هم برای من و تو نیست که اینجوری حرصشو میخوری.
ممد شروع کرد که حالا هم کنسوله و هیچ ارزشی اون تو نداره

هر کسی نظری مخالف نظر خودت داشت دشمنت نیست شاید صلاح خودت رو میخواد .
صلاح من اینه که تو روز شب تاریک جلوی این همه ملت دروغ بگند؟؟
صلاح من اینه که روز به روز سرعت اینترنت کم بشه و گرون تر بشه؟
صلاح اینه که خواهر من ، تو یا یک کس دیگه رو به عنوان بد حجاب دستگیر کنند که اسمش توی محل در بره این یک شب تو بازداشتگاه بود میگند بخاطر بد حجابی ولی شاید چیز دیگه باشه!!!؟؟؟
صلاح اینه که یک تریاکی بیاد ............

بحتره جواب ندین چون ایندفع واقعا میرم و همه ای دی ها رو بجز ممد ig میکنم.
وقتی به حرف من رسیدید میفهمید من چی میگفتن الان میگی از روی احساسته از این حرفها نمیخواهید به خودت بقبولونید که اشتباه کردید و ازتون سو استفاده شده و خودتون میتونید از خودتون مواضط و نگهداری کنید.

مطلق السلطنه
26-07-2009, 21:36
لا اله الا ا...

C0OPeR
26-07-2009, 21:53
شما داری حرص میخوری من فقط دارم قوانین رو یادآوری میکنم . همونطور که خودت گفتی شهر نه برای من ه نه برای تو پس هیچ حقی نداری که به جای دیگران تصمیم گیری کنی و سرخود کاری کنی . این یه بازی و به نظرم همه چیو با هم قاطی کردی . اگه تو احساس میکنی موش آزمایشگاهی بودی نظر شخصیه خودته و نیازی نیست به دیگران تحمیل کنی .

دز موزد حرفای آخرت هم مجبورم که بگم هر وقت به سن قانونی یا حتی رای دادن رسیدی بعد بیا در مورد همچین مسائلی نظرات خودت رو مطرح کن و در ضمن نه تو این تاپیک ! با اینکارا فقط تاپیک رو منحرف میکنی .

dracula_killer
26-07-2009, 22:09
چاقال با تمام حرفات موافقم بجز آخرش!
بالاخره اینم حق داره که نظرشو بگه..هر چی باشه اون داره تو ایران زندگی میکنه...ایرانیه!
این که بهش بگی برو بابا تو بچه ای کاره درستی نیست..

مطلق السلطنه
26-07-2009, 22:18
اينجور كه ما داريم پيش ميريم ورلد ده هم پيشاپيش فاتحه اش خونده هست!!

C0OPeR
26-07-2009, 22:19
بالاخره اینم حق داره که نظرشو بگه..هر چی باشه اون داره تو ایران زندگی میکنه...ایرانیه!
این که بهش بگی برو بابا تو بچه ای کاره درستی نیست..
جای بحث زیاده !
به هر حال منظور من اینه جای این حرف ها تو این تاپیک نیست .

dracula_killer
26-07-2009, 22:24
جای بحث زیاده !
به هر حال منظور من اینه جای این حرف ها تو این تاپیک نیست .

موافقم هر جایی نباید از این حرفا زد...اما بهتره به جای تحقیر کردن بگی هر حرفی زمان و مکانی داره...راستی من همه ی دوستان رو تو یاهو اد کردم به جز شما...آیدیم:dracula_sorsi

saeid.yavary
26-07-2009, 22:32
تو ورلد 10 فقط در صورتي موفقيد كه يا اين بچه بازي ها رو بزاريد كنار و همتون با هم يكي باشيد يا از بچه هاي ورلد 1 مثل abtin,sattarkhan,miladisa ,.... جند تا ديگه بيان كمكتون كنن.

dracula_killer
26-07-2009, 22:37
تو ورلد 10 فقط در صورتي موفقيد كه يا اين بچه بازي ها رو بزاريد كنار و همتون با هم يكي باشيد يا از بچه هاي ورلد 1 مثل abtin,sattarkhan,miladisa ,.... جند تا ديگه بيان كمكتون كنن.

بابا دمت گرم....شماها که تو ورلد 1 فاندر نیستین وقت ندارین به ما کمک کنین،اون وقت میگی این عزیزان بیان کمک؟

saeid.yavary
26-07-2009, 22:41
بابا دمت گرم....شماها که تو ورلد 1 فاندر نیستین وقت ندارین به ما کمک کنین،اون وقت میگی این عزیزان بیان کمک؟
مي تونين ازشون بخواين

saeid.yavary
26-07-2009, 23:57
آرش تو ورلد 9 بهم ريختي چرا 2 روزه تو ورلد 2 نيستي؟
بيا بابا اين شهر رو بسازيم

vitamin2002
27-07-2009, 00:53
اینم از جنگ فورت الان
تعداد مدافعان را نگاه کنید

Gam3r
27-07-2009, 08:15
موافقم هر جایی نباید از این حرفا زد...اما بهتره به جای تحقیر کردن بگی هر حرفی زمان و مکانی داره...راستی من همه ی دوستان رو تو یاهو اد کردم به جز شما...آیدیم:dracula_sorsi

پس چرا اصلا آنلاین نیستی ؟ :27:

اینم از جنگ فورت الان
تعداد مدافعان را نگاه کنید

این همون فورت 500 پوینتی هست .... آره ؟

من که توی ورلد یک اکانت ندارم بهش بگم هرچند که اگه بگم بعید میدونم جوابشون مثبت باشه !!!!

دوستان کسی 3 تا تجربه نداره قرض بده تا لول 51 بشم ؟!!! :27: فقط یه اسکیل ستینگ تراپ میخوام تا کار شکار بوفالو که 70% تجربه میده باز بشه !!!

vitamin2002
27-07-2009, 08:18
پس چرا اصلا آنلاین نیستی ؟ :27:

این همون فورت 500 پوینتی هست .... آره ؟

من که توی ورلد یک اکانت ندارم بهش بگم هرچند که اگه بگم بعید میدونم جوابشون مثبت باشه !!!!

دوستان کسی 3 تا تجربه نداره قرض بده تا لول 51 بشم ؟!!! :27: فقط یه اسکیل ستینگ تراپ میخوام تا کار شکار بوفالو که 70% تجربه میده باز بشه !!!

بهت گفتم ستینگ تراپ نیاز داریم هنوزم که هنوزه چیزی به فورت اضافه نشده
بعد می گی که من اینجوری هستم و اونجوری هستم :31:

Gam3r
27-07-2009, 08:29
بهت گفتم ستینگ تراپ نیاز داریم هنوزم که هنوزه چیزی به فورت اضافه نشده
بعد می گی که من اینجوری هستم و اونجوری هستم :31:

من با لبور 300 کار کردم هیچی بهم نداد !!!

مطلق السلطنه
27-07-2009, 09:28
بيان كمك يه عده اراذل الارذال؟!! شك دارم!

فقط اميدوارم آرش تا ورلد ده اومده از خر شيطون بياد پايين!!

من با لبور 300 کار کردم هیچی بهم نداد !!!
دعا مي كني؟! خيلي تاثير گذاره!! من اوايل Clearing the Forest كار مي كردم هميشه چهار تا چوب ميداد بعضي وقت ها هم يه چيزي روش! يه مدت داعا نكرديم بيشتر از دو تا چوب نمي داد!! دفعه قبل رفتم يك ساعت دعا كردم برگشت به وضع عادي!!

Gam3r
27-07-2009, 09:40
بيان كمك يه عده اراذل الارذال؟!! شك دارم!

فقط اميدوارم آرش تا ورلد ده اومده از خر شيطون بياد پايين!!

دعا مي كني؟! خيلي تاثير گذاره!! من اوايل Clearing the Forest كار مي كردم هميشه چهار تا چوب ميداد بعضي وقت ها هم يه چيزي روش! يه مدت داعا نكرديم بيشتر از دو تا چوب نمي داد!! دفعه قبل رفتم يك ساعت دعا كردم برگشت به وضع عادي!!

اتفاقا دیروز با اینکه دعا کردم هیچی نداد !!! روزی چند بار دعا میکنی ؟

دراکولا تو هم دعا میکنی که انقدر شانس داری ؟

مطلق السلطنه
27-07-2009, 09:53
1. برج سربازان و برج كارگران و برج دوئلر ها و .... به چه دردي مي خورن؟
2. چرا من هر وقت ميرم توي قسمت Protective Barrier همچيش صفر هست؟!
3. اسم شهر رو با حرف بزرگ شروع كنيد: SiverSnake Fort نه siversnake fort !!

مطلق السلطنه
27-07-2009, 09:56

دراکولا تو هم دعا میکنی که انقدر شانس داری ؟ من فكر مي كنم شانس هر نفر مثلا يه عدد بين 1 تا 10 هست كه مثلا موقع شروع بازي پنجه!! اگه دعا كني بيشتر ميشه واگه دعا نكني كمتر!! البته اين يه حدسه!
در ضمن دعا كردي بلافاصله يه چيز گنده نميده!! تجربه ام اينو ميگه!
در ضمن موقعي كه لول آپ ميشه اون كاري كه باهاش لول آپ شدي شانسش يهو ميره بالا!! به همين خاطر وقتي مطمئن هستي كه لول آپ ميشي بهتره كاري انجام بدي كه شانس بالايي داره!

dracula_killer
27-07-2009, 10:06

دراکولا تو هم دعا میکنی که انقدر شانس داری ؟

نه بابا من دعا نمی کنم...کاراکترم ادونچر هست

Gam3r
27-07-2009, 10:59
سعید از اون آیتمی که میخواستی 2 تا پیدا کردم

dracula_killer
27-07-2009, 11:18
چه حالی میده آدم با سفید بنویسه:دی

vitamin2002
27-07-2009, 11:27
آفرین ممد جون
بسه دیگه نمی خواهد خودت را الاف نکن یکی اومد 6 تا ریخت اون 2 تا را هم تو بریزی فعلا فکر کنم کافی باشه

vitamin2002
27-07-2009, 11:32
دوستان الان کار ساخت فورت به بن بست رسیده چون اصلا baebed wire نداریم
ببینید می تونید روش کار کنید نیاز شدیدی داریم الان اصلا نمی تونیم چیزی بسازیم

Gam3r
27-07-2009, 11:39
این کار برای من بازه ولی حال ندارم روش کار کنم !!! :31:

مطلق السلطنه
27-07-2009, 11:44
این کار برای من بازه ولی حال ندارم روش کار کنم !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يوزرت رو بده يكي ديگه تا اون به جات روش كار كنه!!

چك كردم اين كاره برام بازه! با 27 تا لابور ميرم ببينم چيزي ميده يا نه!!

Gam3r
27-07-2009, 11:51
يوزرت رو بده يكي ديگه تا اون به جات روش كار كنه!!

اینم پسوردش : 1231456789

dracula_killer
27-07-2009, 13:07
بچه ها یه neckband مناسب واسه دوئل معرفی کنید:

Gam3r
27-07-2009, 13:10
محمد لول 51 میشود !!!

hadi_gamer
27-07-2009, 15:19
شال سیاه برای فایرآرم و شال قهوه ای برای میلی.

Gam3r
27-07-2009, 15:21
بر و بکس مودم من هی خاموش روشن میشه !! کسی میدونه علتش چیه ؟

هی میپره !!!

vitamin2002
27-07-2009, 15:33
بر و بکس مودم من هی خاموش روشن میشه !! کسی میدونه علتش چیه ؟

هی میپره !!!

نیم سوز شده مال منم اونطوری شده بود 2 ماه قبل رفتم یکی دیگه را خریدم :13::41:

Gam3r
27-07-2009, 15:43
چند خریدی ؟

XirowN
27-07-2009, 16:03
دوستان من یه یوزر داشتم الان 3 4 ماهه بازی نکردم !
الان لاگین کردم دیدم لول 1 هستش!
لول 9 بودم من !

Gam3r
27-07-2009, 16:08
لول 9 بودم من !

چون توی یه ورلد دیگه لاگین کردی !!!

مطلق السلطنه
27-07-2009, 16:10
لول 9 بودم من !
ممكنه هم كه يورزتون رو حذف كرده باشن!! البته شايد!

XirowN
27-07-2009, 16:26
من یادم نیست تو کدوم ورلد بودم :دی
ChaGhaL هر جا بود منم اونجا بودم :دی
کجاس ?

C0OPeR
27-07-2009, 16:28
حاجی یه زحمتی واست دارم .
یه چند تا عکس از دوئلات میخوام . اونایی که زیاد جاخالی دادی یا کلا یدونه هم نخوردی :دی
3-4 تا باشه ممنون میشم . اگه میتونی پ خ کن .

من یادم نیست تو کدوم ورلد بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ChaGhaL هر جا بود منم اونجا بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کجاس ?
تو کجا گذاشتی رقتی ؟
ورد 9 بودی ...

dracula_killer
27-07-2009, 17:17
ممد خدا خفت کنه از بس گفتی من خر شانسم دیگه حتی آیتم های فورت رو هم نمیده!

Gam3r
27-07-2009, 17:18
ممد خدا خفت کنه از بس گفتی من خر شانسم دیگه حتی آیتم های فورت رو هم نمیده!

پس دو سه بار دیگه هم میگم تا اصلا تجربه و پول هم بهت نده !!!! :27:

Gam3r
27-07-2009, 17:19
بروبکس West Stats براتون سالمه ؟

dracula_killer
27-07-2009, 17:24
آره واسه من سالمه

vitamin2002
27-07-2009, 18:34
انگار مشکل داره یعنی به سایتش می ره ولی با یوزرم لاگین نمی کنه یکی دیگه خواستم بسازم بازم نساخت انگار مشکل داره فعلا

Gam3r
27-07-2009, 18:39
برای منم نه لاگین میکنه نه یوزر میسازه .. ظهری هم سایتش بسته بود

vitamin2002
27-07-2009, 18:43
برای منم نه لاگین میکنه نه یوزر میسازه .. ظهری هم سایتش بسته بود

دقیقا فکر کنم مشکل از خدشون باشه :41::13:

dracula_killer
27-07-2009, 18:49
دیدم لاگین نمی کنه!
فکر کردم پسورد یادم رفته...

مطلق السلطنه
27-07-2009, 19:27
حاجی یه زحمتی واست دارم .
یه چند تا عکس از دوئلات میخوام . اونایی که زیاد جاخالی دادی یا کلا یدونه هم نخوردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3-4 تا باشه ممنون میشم . اگه میتونی پ خ کن .مي گردم پيدا كردم حتما!! منتها خيلي وقته از دوران اقتدار من گذشته و ممكنه اونجور كه ميخواي پيدا نكنم!! دوئلاي خيلي وقت پيشم هم كه همه رو وست حذف كرد!! حتما با يوزر ورلد نه باشه يا يوزر هاي ديگه فرقي نمي كنه؟!
===
حواسم نبود!! خدا رو شكر كلي عكس دوئل توي كامپيوترم دارم!! اونا + چند تايي جديد رو فشرده مي كنم ميفرستم!

C0OPeR
27-07-2009, 19:31
حواسم نبود!! خدا رو شكر كلي عكس دوئل توي كامپيوترم دارم!! اونا + چند تايي جديد رو فشرده مي كنم ميفرستم!
دستت درد نکنه حاجی :دی
من هنوز منتظرم حاجی :دی

dracula_killer
27-07-2009, 20:06
سعید دوتا سیم خاردار پیدا کردم....دارم میرم فورت...البته نمی ریزم تا خودت بگی...

C0OPeR
27-07-2009, 20:18
اینم اولین آموزش .
آشنایی با اسکیل های دوئل و آموزش نحوه پخش اسکیل های دوئل + مزایا و معایب
این آموزش در سطح مبتدی و متوسط تهیه شده و بیشتر برای تازه کار ها تهیه کردم . چون دیدم بچه ها خیلی در این موارد سوال میکنن .
البته نکاتی درونش هست که ممکنه جالب باشه براتون . به هر حال امیدوارم که مورد قبول واقع بشه . اگه دوست داشتین یه آموزش هم در مورد فورت درست میکنم .
در آخر هر چیزی توی آموزش هست به صورت کلی بیان شده و هر کسی میتونه بسته به سلیقه و هدف خودش تغییراتی اعمال کنه .

اینم لینک دانلود PDF

مطلق السلطنه
27-07-2009, 20:29
اینم اولین آموزش .
این آموزش در سطح مبتدی و متوسط تهیه شده و بیشتر برای تازه کار ها تهیه کردم . چون دیدم بچه ها خیلی در این موارد سوال میکنن .
البته نکاتی درونش هست که ممکنه جالب باشه براتون . به هر حال امیدوارم که مورد قبول واقع بشه . اگه دوست داشتین یه آموزش هم در مورد فورت درست میکنم .
در آخر هر چیزی توی آموزش هست به صورت کلی بیان شده و هر کسی میتونه بسته به سلیقه و هدف خودش تغییراتی اعمال کنه .

اینم لینک دانلود PDF

احسنتم احسنتم!!
دست درد نكنه!
دست مريزاد!!
زنده باشي!!

كار بزرگي كردي!! اين 1200 تا صفحه چرت و پرت يه طرف اين آموزشه يه طرف!!
اگه ميتوني به سازنده اين تاپيك بگو كه اينو بزاره توي پست آول به عنوان آموزش!

vitamin2002
27-07-2009, 20:30
سعید دوتا سیم خاردار پیدا کردم....دارم میرم فورت...البته نمی ریزم تا خودت بگی...

دستت طلا فعلا پیشت نگه دار چون می خواهم gate را بسازم که 4 تا نیاز داره هر وقت تونستی 4 تا را جور کنی بهم بگو با هم هماهنگ باشیم تا کارگرا اونجا باشند تو که ریختی منم بسازم :31:

Gam3r
27-07-2009, 20:34
کارت درسته چاقال

یک آموزش هم در مورد پخش اسکیل به صورتی که تند تند بشه لول آپ کرد و پول و تجربه ی خوبی بده درست کنی دیگه نور علی نور میشه

C0OPeR
27-07-2009, 20:35
احسنتم احسنتم!!
دست درد نكنه!
دست مريزاد!!
زنده باشي!!

كار بزرگي كردي!! اين 1200 تا صفحه چرت و پرت يه طرف اين آموزشه يه طرف!!
اگه ميتوني به سازنده اين تاپيك بگو كه اينو بزاره توي پست آول به عنوان آموزش!

شرمنده میکنی حاجی :11:
چشم اونم هماهنگ میکنم

dracula_killer
27-07-2009, 20:36
دستت طلا فعلا پیشت نگه دار چون می خواهم gate را بسازم که 4 تا نیاز داره هر وقت تونستی 4 تا را جور کنی بهم بگو با هم هماهنگ باشیم تا کارگرا اونجا باشند تو که ریختی منم بسازم :31:

باشه:46:...حالا میام اونجا میخوابم بعد از اونجا میرم دنبال کار

dracula_killer
27-07-2009, 20:42
اینم اولین آموزش .

اینم لینک دانلود PDF

مرسی چاقال واقعا عالیه...نمی دونم چرا تورو کاربر فعال نمی کنن؟

Gam3r
27-07-2009, 20:44
از وقتی صفا رفته کاربر فعال هم اینجا انتخاب نمیشه

چاقال عالی بود .... خیلی عالی ... خیلی کامله

C0OPeR
27-07-2009, 20:45
مرسی چاقال واقعا عالیه...نمی دونم چرا تورو کاربر فعال نمی کنن؟
لطف داری عزیزم .
من کجا کاربر فعال کجا :دی

فقط هر جا اشکالی داره با نظری دارید بگید من اعمال کنم .
مرسی.

Gam3r
27-07-2009, 20:51
چاقال جان دو مورد هست

1 . چیجوری دور نوشته هات قاب گذاشتی ؟! :دی
2 . به نظر من دوئلر الان دیگه از مد افتاده ... الان همه رفتن دنبال فورت ، البته دوئل مهم هست ولی با آپدیت بعدی که میشه توی فورت تجربه و پول گرفت همه میرن توی اسکیل های فورت کار میکنن

اسکیل گذاری خیلی مهمه برای همین باید خوب روش کار بشه ... با آموزش چاقال دیگه کسی نباید توی دوئل مشکل داشته باشه فقط میمونه فورت و اینکه چیجوری اسکیل پخش کنی تا کار های توپی داشته باشی

Gam3r
27-07-2009, 20:55
به این میگن آموزش ... گرافیک عالی ، محتوای عالی

dracula_killer
27-07-2009, 20:55
فقط یه چیزی
با این عکس هایی که از دوئل گذاشتی آبروی میدیل ها رو بردی :دی

saeid.yavary
27-07-2009, 22:56
ديگه تا حالا اينجورش رو نديده بودم :31:
با ليبورپوينت 9 شانس پيدا كردن آيتم 2%

اينم جالب به ادونچر چي ميده

vitamin2002
28-07-2009, 07:04
آیتم در اومدن در یک کار فکر نکنم به لیبور ربطی داشته باشه چون تازه برام باز شده این کار

Gam3r
28-07-2009, 08:38
شماها به هرچی خرشانسه میگین زکی !!!

C0OPeR
28-07-2009, 09:00
چاقال جان دو مورد هست

1 . چیجوری دور نوشته هات قاب گذاشتی ؟! :دی
2 . به نظر من دوئلر الان دیگه از مد افتاده ... الان همه رفتن دنبال فورت ، البته دوئل مهم هست ولی با آپدیت بعدی که میشه توی فورت تجربه و پول گرفت همه میرن توی اسکیل های فورت کار میکنن

اسکیل گذاری خیلی مهمه برای همین باید خوب روش کار بشه ... با آموزش چاقال دیگه کسی نباید توی دوئل مشکل داشته باشه فقط میمونه فورت و اینکه چیجوری اسکیل پخش کنی تا کار های توپی داشته باشی

ممنون ممد جان :11::40:
1-border and shading
2-فورت هم مثل دوئل اگر ببازی تا 48 نمیتونی کاری کنی . بعد میشه اسکیل ها رو طوری گذاشت که هم تو فورت موفق بود هم دوئل .

اطلاعاتم در مورد فورت خیلی کمه کامل که شد سعی میکنم یه آموزش بذارم . البته شماها همه استادین واسه تازه کارا .

Gam3r
28-07-2009, 11:25
آیتم هایی که دورشون نورانی هست رو از کجا میشه گیر آورد ؟

vitamin2002
28-07-2009, 11:48

منظورت اونایی که هاله نورانی دارند :31:
از کارای پرتجربه بالای 90 % و ضمنا باید پرمیوم داشته باشی :21:

مطلق السلطنه
28-07-2009, 11:54
از توي بهشت!

Gam3r
28-07-2009, 11:57
منظورت اونایی که هاله نورانی دارند :31:
از کارای پرتجربه بالای 90 % و ضمنا باید پرمیوم داشته باشی :21:

ای بابا !! پریمیوم میخواد چیکار !!! آرش گفت یکی از اینا از کار حمل دینامیت گرفته ، بدون پریمیوم !!! :27:

از توي بهشت!

بهشت رویا خانوم ؟ :27:

C0OPeR
28-07-2009, 12:02
ای بابا !! پریمیوم میخواد چیکار !!! آرش گفت یکی از اینا از کار حمل دینامیت گرفته ، بدون پریمیوم !!!
کلا پریمیوم تاثیر خیلی زیادی داره ! من لیبورم تو grave robber به 115 هم رسیده ولی تا حالا آیتم گرونتر از 2200 دلار نداده !
ولی عکس صفحه قبل سعید رو ببین آیتم 3700 دلاری با لیبور پایین :دی

Gam3r
28-07-2009, 12:16
یه سوال داشتم

من الان پر تجربه ترین کار های ستینگ تراپ رو با لول 51 دارم و میشه گفت همه ی کارهاش رو دارم .... به نظرتون از این به بعد روی چه اسکیلی کار کنم ؟

نظر خود من لیدرشیپ و یا آپارانس هست

مطلق السلطنه
28-07-2009, 12:20
بهشت رویا خانوم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بله؟
===
الان يه شانسي نشونتون بدم كه كيف كنين!!

vitamin2002
28-07-2009, 12:23
کلا پریمیوم تاثیر خیلی زیادی داره ! من لیبورم تو grave robber به 115 هم رسیده ولی تا حالا آیتم گرونتر از 2200 دلار نداده !
ولی عکس صفحه قبل سعید رو ببین آیتم 3700 دلاری با لیبور پایین :دی

لیبورم 2 هست :21::31:
البته فکر نکنم به لیبور زیاد ربطی داشته باشه لیبور فقط به در آوردن پول زیاد تاثیر داره
تا اونجا که من تجربه کردم

مطلق السلطنه
28-07-2009, 12:25

hadi_gamer
28-07-2009, 12:25
لیبور فقط توی پول و کمتر کردن خطر تاثیر داره.

hadi_gamer
28-07-2009, 12:26
معععععععععععععععععععععععع ععععععععععععععععععععععععع عععععععععععععععععععع:18::18::1 8::18::18::18::18::18::18::18::18::18:
:19::19::19::19::19::19::19::42::42::42::42::42:
من دیگه حرفی برای گفتن ندارم.

Gam3r
28-07-2009, 12:27

این کار که درصدش پولش 6 هست !!!!!!!!!! چیجوری این همه در آوردی ؟!!!!!!!!!!!

استاد های عزیز لطفا مارو در پخش اسکیل راهنمایی فرمایید !!

hadi_gamer
28-07-2009, 12:28
اونوقت یعنی چی picking tobacco ؟ شانسش چند درصده؟

Gam3r
لبور باعث پول در آوردن بیشتر میشه ؟ مثلا هر لبور 1$ بیشتر میده ؟ :دی

hadi_gamer
مطمئنم با فتوشاپ درست کردی.

vitamin2002
28-07-2009, 12:29

یک جای این عکس می لنگه :31:

hadi_gamer
28-07-2009, 12:29
خیلی تابلو بود.

vitamin2002
28-07-2009, 12:30
مطمئنم با فتوشاپ درست کردی.

می بینم که هم عقیده هستیم و با اختلاف چند ثانیه ای این حرف را زدیم :21:

مطلق السلطنه
28-07-2009, 12:30
شانس هاي از اين بهترم دارم!! البته تا اين كاره تموم بشه نشونتون ميدم!!

Gam3r
28-07-2009, 12:31
هادی میتونی به این سوال جواب بدی ؟ :

vitamin2002
28-07-2009, 12:31
عکس های این جور ایتم ها در فروم وست زیاده اگه راست می گی یک عکس کلی از محیط یوزرت بزار ضمنا فتوشاپی نباشه

vitamin2002
28-07-2009, 12:35
خیلی تابلو بود درصد های این کار ر اببینید 6% 1% 2% 2%
شانسش 2 درصد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطلق السلطنه
28-07-2009, 12:37

هر چي باشه فتو شاپ نيست!!!

vitamin2002
28-07-2009, 12:40
خوب این شاید فتوشاپی نباشه ولی از کجا بدونیم مال تو هست و از فروم وست برنداشتی ؟؟؟
می تونی یک عکسم طوری بزاری که مثلا قیمت آیتم را نشون بده مثل من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gam3r
28-07-2009, 12:41

هر چي باشه فتو شاپ نيست!!!

معععععععععععععععععععععععع ععععععععععععععععععععععععع ععععععععععععععععععععععععع ععععععععععع :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18:

vitamin2002
28-07-2009, 12:42
ببین اثبات می کنم که فتوشاپی باشه
اگه یک کاری بکنی حتما چند درصدی از موتیواسیون کار را کم می کنه در حالیکه عکست 100 در صد هست یعنی کار نکرده بهت آیتم و پول داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gam3r
28-07-2009, 12:43
هه هه هه سعید مچتشو گرفتی !!!!

hadi_gamer
28-07-2009, 12:44
هادی میتونی به این سوال جواب بدی ؟ :

کاراکترت چیه؟دوئلره؟

Gam3r
28-07-2009, 12:44
لوووووووووووووووووووووووو وووول

مطلق السلطنه
28-07-2009, 12:45
الان عكس از ميحط خودم هم ميزارم!!

Gam3r
28-07-2009, 12:46
کاراکترت چیه؟دوئلره؟

جان نثار سرباز میباشند :دی

من خودم دلم میخواد لیدرشیپ برم چون توی آپدیت های بعدی خیلی حال میده ....

مطلق السلطنه
28-07-2009, 12:47
ببین اثبات می کنم که فتوشاپی باشه
اگه یک کاری بکنی حتما چند درصدی از موتیواسیون کار را کم می کنه در حالیکه عکست 100 در صد هست یعنی کار نکرده بهت آیتم و پول داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ده آخه بازي اگه قاط نزده بود كه اين همه چيز يه جا به اون كار با اون شانس نميداد!! درصد موينشن چيه اين هم روش!!

vitamin2002
28-07-2009, 12:47
الان عكس از ميحط خودم هم ميزارم!!

به دلیل من جواب بده :31::31::31::31:
چه طور می شه کار کنی ولی موتیواسینت کم نشه
مگه می شه ؟؟
شاید یک کاراکتر جدید وست باز کرده که بدون کار پول و آیتم می ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آی خندم گرفت

vitamin2002
28-07-2009, 12:49
چی شد پس عکس قبلی 100 درصد بود الان شد 93 درصد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gam3r
28-07-2009, 12:50
به دلیل من جواب بده :31::31::31::31:
چه طور می شه کار کنی ولی موتیواسینت کم نشه
مگه می شه ؟؟
شاید یک کاراکتر جدید وست باز کرده که بدون کار پول و آیتم می ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آی خندم گرفت

تلفظت منو کشته !!! :27:

vitamin2002
28-07-2009, 12:53
خوب یک عکسم از ریپورتت بزار ببینیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vitamin2002
منظورم ریپورت کلی کارایی که در اون روز انجام دادی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطلق السلطنه
چی شد پس عکس قبلی 100 درصد بود الان شد 93 درصد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برگشت سر جاش!!!!

مطلق السلطنه
28-07-2009, 12:55
منظورم ریپورت کلی کارایی که در اون روز انجام دادی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب شايد پاكشون كرده باشم!! اينو كه از همه قشنگ تره گذاشتم!!
===
آقا شانس ديگه بي خيال الان يه دوئل حسابي ميزارم براتون جيگرتون حال بياد!!

C0OPeR
28-07-2009, 12:56
حاجی راست میگه اینم اثباتش :دی
نشستم اینقدر دعا کردم تا از آسمون آیتم اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vitamin2002
28-07-2009, 12:56
برگشت سر جاش!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک عکس از ریپورت کلی کارایی که انجام دادی بده که اون کارم در اونجا قبل دیدن باشه به داخل کار نرو کلا بزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی منو بگیره دارم از خنده می میرم

Gam3r
28-07-2009, 12:57
نشستم اینقدر دعا کردم تا از آسمون آیتم اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما ها مادر فتوشاپ رو جلوی چشماش آوردین !!!! :27:

vitamin2002
28-07-2009, 12:58

این خیلی خوب بود
زدی به خال
ببین منظورم گذاشتن از ریپورت این هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطلق السلطنه
28-07-2009, 13:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک عکس از ریپورت کلی کارایی که انجام دادی بده که اون کارم در اونجا قبل دیدن باشه به داخل کار نرو کلا بزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی منو بگیره دارم از خنده می میرم
باشه بابا!! كشتي مارو:

Gam3r
28-07-2009, 13:17
ســـــــــــــــلام !!!

vitamin2002
28-07-2009, 13:21
باشه بابا!! كشتي مارو:

می خواسم فوتوشاب بودنش را برات اثبات کنم ببینم دو کار سیلور ماینینگ و picking agaves که در ساعت های به ترتیب 2:46 و 12:46 انجام دادی اینجاش درسته ولی وقتی فوتوشاپ کار می کردی یادت رفته که یکم زمان را بیشتر از 2 ساعت بکنی :31: چون فکر کنم 2 تا کار نمی تونه روی هم وجود داشته باشه و حداقل باید 1 ثانیه از هم فاصله داشته باشند مگر اینکه در وست متافیزیک صادق باشه و بشه از کاری به کاره دیگر بپری بدونه اینکه راه بری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطلق السلطنه
28-07-2009, 13:25
می خواسم فوتوشاب بودنش را برات اثبات کنم ببینم دو کار سیلور ماینینگ و picking agaves که در ساعت های به ترتیب 2:46 و 12:46 انجام دادی اینجاش درسته ولی وقتی فوتوشاپ کار می کردی یادت رفته که یکم زمان را بیشتر از 2 ساعت بکنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون فکر کنم 2 تا کار نمی تونه روی هم وجود داشته باشه و حداقل باید 1 ثانیه از هم فاصله داشته باشند مگر اینکه در وست متافیزیک صادق باشه و بشه از کاری به کاره دیگر بپری بدونه اینکه راه بری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول كه اين فتوشاپ نيست و احتمالا همچنين اوني كه چاقال زده!!!
بعد شايد اين دوتا كار بيشتر از چند ثانيه با هم فاصله نداشتن به همين خاطر كارش به دقيقه نكشيده كه فاصله بيفته!!
===
اقا اصلا مي دوني چيه اين كار فتوشاپ نيست با يه Add On توي فاير فاكس اين بلا رو سرش اوردم!!
حالا برين خونه هاتون!!!

Gam3r
28-07-2009, 13:27
سلام عرض کردیم !!!

vitamin2002
28-07-2009, 13:38
اول كه اين فتوشاپ نيست و احتمالا همچنين اوني كه چاقال زده!!!
بعد شايد اين دوتا كار بيشتر از چند ثانيه با هم فاصله نداشتن به همين خاطر كارش به دقيقه نكشيده كه فاصله بيفته!!
===
اقا اصلا مي دوني چيه اين كار فتوشاپ نيست با يه Add On توي فاير فاكس اين بلا رو سرش اوردم!!
حالا برين خونه هاتون!!!

آقا چرا دلگیر می شی :10:
فقط خواستم بگم که از این کارا نکنید :31:
اگه واقعا ایتمی از کار براتون در اومده بزارید وگرنه بلاخره یک چیزی پیدا می کنم که اثبات کنم واقعیت نداره:21:

Master generals
28-07-2009, 13:57
اقا من این اسکیل هامو افتضاح پخش کردم
چجوری می شه برگردونمشون
یه سوال دیگه: من ایتم مورد نظرمو چه جوری پیدا کردم
تا حالا 15 16 تا شهر نزدیکمئ گشتم ولی توشون نبود

مطلق السلطنه
28-07-2009, 13:59
آقا چرا دلگیر می شی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط خواستم بگم که از این کارا نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه واقعا ایتمی از کار براتون در اومده بزارید وگرنه بلاخره یک چیزی پیدا می کنم که اثبات کنم واقعیت نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه! همچي دلگير هم نشديم!! منتها فهميدم كه سر شما نميشه به اين آسوني كلاه گذاشت!!!
اون تبره ريپورت اول رو هم از عمد گذاشتم و باز هم از عمد اسم كار رو گذاشتم Picking Tobacco !!! وگرنه مي تونستم بزارم Grove Robber ي چيزي!! اگه ميدونستم كار اين قدر كش دار ميشه كه اون ريپورت رو يه جور ديگه ميزاشتم!!

C0OPeR
28-07-2009, 14:05
یه کار برام باز شده توی 10 دقیقه بیشتر از 230 - 40 تا تجربه میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مطلق السلطنه
28-07-2009, 14:17
یه کار برام باز شده توی 10 دقیقه بیشتر از 230 - 40 تا تجربه میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بيچاره اون كاره!!!

Gam3r
28-07-2009, 14:19
چاقال با یه ضربه بردیش !! :دی

hadi_gamer
28-07-2009, 14:51
واقعا چه بچه های هنرمندی داریم.من به شما افتخار میکنم.

vitamin2002
28-07-2009, 14:55
منم دارم روی رزیستانس کار می کنم ( البته فقط برای reflex )
می خواهم به 80 برسونم ببینم چی می شه

Gam3r
28-07-2009, 15:00
آپارانس یا لیدرشیپ ؟

کدوم رو ترجیح میدین ؟

vitamin2002
28-07-2009, 15:03
چاغال یکمی روی ایمت کار کن تو مشکل ایم داری شدیدا

C0OPeR
28-07-2009, 15:14
چاغال یکمی روی ایمت کار کن تو مشکل ایم داری شدیدا بابا طرف 14 لول بالاتره ! :دی
من اپیرنس ندارم ! طرف هم تاکتیکش بالاست از ایم من کم میشه باید اپیرنس زیاد کنم ! ایم رو زیاد کنم کار درست حسابی باز نمیشه
فعلا پول ندارم اسکیل برگردونم :(

راستی من میرم اسلحه بخرم رفتم بیرون باز اینوایت کنید . فکر کنم یه 72 ساعتی بیرون باشم :دی
بعد چاغال نه چاقال :دی (برگرفته از فرهنگ معین)

Gam3r
28-07-2009, 15:18
یکی به سوالات ما هم جواب بده دیگه !!

C0OPeR
28-07-2009, 15:24
یکی به سوالات ما هم جواب بده دیگه !!

آخه اینم شد سوال ! :27:
دو تا اسکیل که هیچ ربطی بهم ندارن رو میگی کدوم بهتره !
حالا برای چه کاری لازم داری ؟

Master generals
28-07-2009, 15:25
اقا چه جوری اسکیل رو برمی گردونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه جوری ایتم مورد نظرمو تو د وست پیدا کنم؟

Gam3r
28-07-2009, 15:29
آخه اینم شد سوال ! :27:
دو تا اسکیل که هیچ ربطی بهم ندارن رو میگی کدوم بهتره !
حالا برای چه کاری لازم داری ؟
میخوام ببینم از به بعد روی اسکیل لیدرشیپ ( فورت ) کار کنم یا اینکه روی اسکیل آپارانس ( دوئل ) کار کنم .... من الان همه ی کار های ستینگ تراپ رو دارم ... حالا موندم که روی لیدرشیپ کار کنم یا آپارانس

C0OPeR
28-07-2009, 15:37
اقا چه جوری اسکیل رو برمی گردونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه جوری ایتم مورد نظرمو تو د وست پیدا کنم؟

کوئستی به نام Waupee's GrandfatherThe Thievery هستش که لول 14 میتونی انجام بدی . بعد قابلیت برگردوندن اسکیل برات میاد
سوال دوم نامفهومه !

میخوام ببینم از به بعد روی اسکیل لیدرشیپ ( فورت ) کار کنم یا اینکه روی اسکیل آپارانس ( دوئل ) کار کنم .... من الان همه ی کار های ستینگ تراپ رو دارم ... حالا موندم که روی لیدرشیپ کار کنم یا آپارانس
فورت که فقط لیدرشیپ نیستش که !
dodge-stamina-hiding-aim و...

Master generals
28-07-2009, 15:42
کوئستی به نام Waupee's GrandfatherThe Thievery هستش که لول 14 میتونی انجام بدی . بعد قابلیت برگردوندن اسکیل برات میاد
سوال دوم نامفهومه !

فک کنم کوئسته رو رفتم
حالا بعد از کوسته چیکار باید بکنم

حاجی من ست لباس ایندین می خوام ببندم ولی دو سه تا ایتمشو نمی تونم پیدا کنم
تا حالا 10 15 تا شهر سر زدم نبود
چجوری پیداشون کنم؟

C0OPeR
28-07-2009, 15:49
فک کنم کوئسته رو رفتم
حالا بعد از کوسته چیکار باید بکنم

حاجی من ست لباس ایندین می خوام ببندم ولی دو سه تا ایتمشو نمی تونم پیدا کنم
تا حالا 10 15 تا شهر سر زدم نبود
چجوری پیداشون کنم؟

برو به منوی skills گوشه بالا سمت چپ یه عکس سرخپوست (shaman) اضافه شده رو اون کلیک کنی میتونی برگردونی .

واسه آیتم ها هم برو به این آدرس

بعد روی آیتمی که میخوای کلیک کن یه اسکریپت میده اون رو copy کن و توی تب وست paste بعد هم enter :دی
بعد که برگردی به همون صفحه یه لیست از شهر هایی که اون آیتم رو دارن بهت میده + مختصات

Gam3r
28-07-2009, 15:54

خب حالا چرا میپیچونی :31: من الان با اسکیل و آیتم های فعلیم همه کار های ستینگ تراپ رو دارم ... + چند کار شوتینگ چون اسکیل شوتینگم 100 هست ! :31:
خب حالا من به نظرت من از این به بعد روی چه اسکیلی سرمایه گذاری کنم ؟

C0OPeR
28-07-2009, 16:05
خب حالا چرا میپیچونی :31: من الان با اسکیل و آیتم های فعلیم همه کار های ستینگ تراپ رو دارم ... + چند کار شوتینگ چون اسکیل شوتینگم 100 هست ! :31:
خب حالا من به نظرت من از این به بعد روی چه اسکیلی سرمایه گذاری کنم ؟

Hiding :31:
اگه دوست نداری همون اپیرنس یا شوتینگ :27:

Gam3r
28-07-2009, 16:10
Hiding :31:
اگه دوست نداری همون اپیرنس یا شوتینگ :27:

لیدرشیپ چی ؟

C0OPeR
28-07-2009, 16:24
آپارانس یا لیدرشیپ ؟
کدوم رو ترجیح میدین ؟

میخوام ببینم از به بعد روی اسکیل لیدرشیپ ( فورت ) کار کنم

حالا موندم که روی لیدرشیپ کار کنم یا آپارانس

لیدرشیپ چی ؟

dracula_killer
28-07-2009, 16:32
سعید من 3 تا پارچه+2 تا نقشه+2 تا سیم خاردار پیدا کردم...چی کار کنم؟

Master generals
28-07-2009, 16:45

:22::22::22::22::22::22:

مطلق السلطنه
28-07-2009, 17:03
واقعا چه بچه های هنرمندی داریم.من به شما افتخار میکنم.
كار هاي ديگه اي هم بلديم!! مثلا :

مطلق السلطنه
28-07-2009, 17:12
نظرتون چيه حالا كه همه سرشون روي فورت هست برنامه بريزيم بريم يه عده رو پاس اوت كنيم!!

dracula_killer
28-07-2009, 17:21
نظرتون چيه حالا كه همه سرشون روي فورت هست برنامه بريزيم بريم يه عده رو پاس اوت كنيم!!

موافقم...راستی حاجی این جامت رو به من قرض دادی ببین چی توش دیدم:

مطلق السلطنه
28-07-2009, 17:34
الان يه كار رو با 40 لابور كمتر براتون باز مي كنم!! جوبولو گاگالي سافي جازو هوووووووووووووووو....!!!

C0OPeR
28-07-2009, 17:42
الان يه كار رو با 40 لابور كمتر براتون باز مي كنم!! جوبولو گاگالي سافي جازو هوووووووووووووووو....!!!

حاجی دو سه تا از این عکسا بذار تو فروم بازی بگو باگ پیدا کردم ملت رو بذاریم سر کار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
18 ساعت رفت + 18 ساعت برگشت برای خرید . بعد هر برنامه ای داشتین من پایه ام :27:

Gam3r
28-07-2009, 17:46
آخر روی لیدرشیپ کار کنم یا روی آپارانس ؟ :دی

مطلق السلطنه
28-07-2009, 19:35
حاجی دو سه تا از این عکسا بذار تو فروم بازی بگو باگ پیدا کردم ملت رو بذاریم سر کار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اين كارا رو از خود فروم وست بلد كردم! يه تاپيك اونجا بود با موضوع همين جور عكس ها!! حالا دوباره برم اونجا بزارم؟!!

آخر روی لیدرشیپ کار کنم یا روی آپارانس ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتل متل بلدي؟!! ده بيست سي چهل چطور؟!!!

C0OPeR
28-07-2009, 19:59
اتل متل بلدي؟!! ده بيست سي چهل چطور؟!!!
این ممد تو مهد که بود 2 واحد تاب و سرسره و 3 واحد خمیربازی رو افتاد مشروط شد پرتش کردن بیرون :دی

Gam3r
28-07-2009, 20:51
اصلا میرم روی اسکیل هلث کار میکنم تا حالا همتون گرفته بشه :دی

saeid.yavary
28-07-2009, 21:09
آقا اين كجا گير مياد
اصلا تو كدوم بخش قرار مي گيره ( تو بخش weapon ,shoes,.... )
من هيجا پيداش نكردم

مطلق السلطنه
28-07-2009, 21:11
آقا اين كجا گير مياد
من هيجا پيداش نكردم
احتمالا توي قسمت Products هست!

Gam3r
28-07-2009, 21:11
آقا اين كجا گير مياد
من هيجا پيداش نكردم

قاشق غذاخوریه ؟

dracula_killer
28-07-2009, 21:13
قاشق غذاخوریه ؟

نه خیر
عصا واسه پیرمرد پولداراست..اونایی که پاهاشون سالمه ولی کرم دارن از عصا استفاده کنن:دی

مطلق السلطنه
28-07-2009, 21:13
قاشق غذاخوریه ؟
نه آقا جان!! عصاي آدم هاي شارلاتانه!!!

saeid.yavary
28-07-2009, 21:17
احتمالا توي قسمت Products هست!
نه اونجا هم نيست
واسه ست جنتلمن نيازش دارم شديد

Gam3r
28-07-2009, 21:17
سعید هم ست کامل شارلاتان رو داره !!! :دی

dracula_killer
28-07-2009, 21:19
حاجی الان من دوبار هست که دارم با دوتا شغل لول آپ میکنم اما شانسشون بالا نمیره...

saeid.yavary
28-07-2009, 21:20
پيداش كردم تو يكي از كوستا ميده فقط بايد 40تا كوست رد كني تا بهش برسي:20:
قيدشو زدم :31:

Gam3r
28-07-2009, 21:21
با 2 تا شغل لول آپ میشی ؟!! ایول بابا !! من 3.000 تجربه برای لول آپ میخوام !!! :دی

saeid.yavary
28-07-2009, 21:21
سعید هم ست کامل شارلاتان رو داره !!! :دی
من هم دارم :20:

dracula_killer
28-07-2009, 21:24
نه خیر منظورم اینه که یه بار این شغله که دینامیت میداد لول آپ شدم که شانسش بالا نرفت...یه دفه هم پرتقال چیدم و لول آپ شدم اما باز شانسش بالا نرفت...

Gam3r
28-07-2009, 21:25
نه خیر منظورم اینه که یه بار این شغله که دینامیت میداد لول آپ شدم که شانسش بالا نرفت...یه دفه هم پرتقال چیدم و لول آپ شدم اما باز شانسش بالا نرفت...
میشه واضح تر بگی ؟ لول آپ شدی و شانس بالا نرفت ؟ یعنی چی ؟!!

dracula_killer
28-07-2009, 21:28
حاجی گفت با هر شغلی که لول آپ شی،شانس اون شغله میره بالا....اما من دوبار تست کردم و در هر دوبار شانسش تغییری نکرد

ZEDEHAL DEGE
28-07-2009, 21:34
سلام برو بچس اولا چاقال دمت گرم خوب اموزشی زدی دوما این لول دوئل چطوری کار میکنه؟ینی من که لول دوئلم 10 تا بیشتر از لول خودمه با چه محدوده ای از نظر لول خود افراد و لول دوئلشون میتونم دوئل کنم و برعکس.اهههههههههههههه چقد سخته توضیح دادن امیدوارم متوجه بشین چی گفتم.:31::10:

مطلق السلطنه
28-07-2009, 21:38
حاجی الان من دوبار هست که دارم با دوتا شغل لول آپ میکنم اما شانسشون بالا نمیره...
مقدار شانس هر كار (Luck) تغيير ناپذير هست! چيزي كه من ميگم اينه كه اگه مثلا شما فقط 10 تجربه لازم دارين و و مطمئنين كه لول آپ ميشين كاري انجام بدين كه شانس بالايي داره چون شانس دادن آيتم توي اون كار در همون موقع اي كه لول آپ ميشين زياده!!
تجربه من نشون داده هر كاري رو انجام دادم كه توي اون كار لول آپ شدم لا اقل يه آيتم داده حالا هر كاري باشه!!

Gam3r
28-07-2009, 21:39
سلام برو بچس اولا چاقال دمت گرم خوب اموزشی زدی دوما این لول دوئل چطوری کار میکنه؟ینی من که لول دوئلم 10 تا بیشتر از لول خودمه با چه محدوده ای از نظر لول خود افراد و لول دوئلشون میتونم دوئل کنم و برعکس.اهههههههههههههه چقد سخته توضیح دادن امیدوارم متوجه بشین چی گفتم.:31::10:

منظورتو گرفتم

یادمه توی ورلد 1 روح سگ ولگرد سیستمش رو گذاشته بود

مثلا اگه به 1000 تجربه توی دوئل میرسیدی 6 لول ، لول دوئلت جلو تر بود و ....

Gam3r
28-07-2009, 21:44
بعد از قرونی یه جنگ فورت راه افتاد !!!

saeid.yavary
28-07-2009, 21:45
منظورتو گرفتم

یادمه توی ورلد 1 روح سگ ورلد سیستمش رو گذاشته بود

مثلا اگه به 1000 تجربه توی دوئل میرسیدی 6 لول ، لول دوئلت جلو تر بود و ....

چه ربطي داشت
بعدش ايشون روح سگ ولگرد بود

اينم يه قاعده خاصي داره بايد يكي بشينه حسابش كنه
ولي من يادمه لول 50 بودم با 20 لول ( لول دوئل )بالاتر از خودم مي تونستم دوئل كنم

Gam3r
28-07-2009, 21:48
چه ربطي داشت
بعدش ايشون روح سگ ولگرد بود

ربط داره دیگه !! اون رو هم ببخشید ، به جای ولگرد نوشتم ورلد ... اشتباه لپی بود !! :دی

dracula_killer
28-07-2009, 21:50
مقدار شانس هر كار (Luck) تغيير ناپذير هست! چيزي كه من ميگم اينه كه اگه مثلا شما فقط 10 تجربه لازم دارين و و مطمئنين كه لول آپ ميشين كاري انجام بدين كه شانس بالايي داره چون شانس دادن آيتم توي اون كار در همون موقع اي كه لول آپ ميشين زياده!!
تجربه من نشون داده هر كاري رو انجام دادم كه توي اون كار لول آپ شدم لا اقل يه آيتم داده حالا هر كاري باشه!!
آها حالا منظورت رو گرفتم...اتفاقاً الان که لول آپ شدم با کار دینامیت یه تیرکمون بهم داد!!!

Gam3r
29-07-2009, 08:41
صبح بخیــــر !! محمد روز خوب و خوشی را برای شما آرزو میکند !!!

mahdipotter
29-07-2009, 10:46
منم عضو شدم اسم کاربریم
mahdi potter

مطلق السلطنه
29-07-2009, 11:11
اينترنتم هم چند روزيه رفته تو فاز آبياري قطره اي!!!

vitamin2002
29-07-2009, 12:46
اینم از ست بهترین لباسها و تجهیزاتی که بالاترین لیبور را برای کارای پر تجربه زیر می دهد :

Gam3r
29-07-2009, 12:48
سعید من همه ی این کارهارو با ستینگ تراپ دارم ....

vitamin2002
29-07-2009, 12:53
سعید من همه ی این کارهارو با ستینگ تراپ دارم ....

خوب منم منظورم اینه که می تونید غیر مستقیم بدون اینکه اسکیل صرف ستینگ تراپ بکنید از این لباسا برای به دست آوردن لیبور مورد نیازش استفاده کنید
البته فکر نکنم همه اش را داشته باشی مثلا چارلاتان و یا سروینگ این آرمی را فکر نکنم داشته باشی ؟؟

Gam3r
29-07-2009, 12:59
من هیچ ستی ندارم ... ست تاثیر داره ؟

vitamin2002
29-07-2009, 13:10
فقط لیبور را می بره بالا
فقط همین اگه لیبور بره بالا پول زیاد می ده در کارا مخصوصا ست چارلاتان خیلی خوبه اولا product که می ده 180 می تونی بفروشی دوما با افزایش لیبور می تونی پول زیادی ازش در بیاری
کسانی هم که دوئلر هستند و ستینگ تراپ ندارند می تونند با خریدن کم کم از این لباسا کارای پر تجربه را براشون باز کنند

vitamin2002
29-07-2009, 13:15
کم کم دارم به این یارو شک می کنم البته بهشهرشم چون الان این چهارمین فورتی است که اعلام جنگ کردند یعنی تا حالا 10000 $ پول داشته شهر این یارو ببینم یک لول پایین چه طوری اینقدر پول می تونه داشته باشه ضمنا هدفش چی می تونه باشه ؟؟ cnzhou
فکر کنم خود وست برای اینکه قدرت سرورش را امتحان کنه این کار را می کنه
آخه ربطی هم نداره ببینید به کدوم فورت ها اعلام جنگ کردند یکی اینور یکی بالای مستطیل ما
من که موندم چی بگم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

ZEDEHAL DEGE
29-07-2009, 13:59
منم عضو شدم اسم کاربریم
mahdi potter
مگه ایکه ضد حال جوابتو بده خوش اومدی به قول ممد ضد حال ساعات خوشی را برای شما در بازی ارزو نمیکند :16: ارزو میکند زودتر بزاری کنار ادم عاقل پولشو میده بیاد اینترنت بازی کنه؟برو درس بخون که خربزه اب داره خوشمزس جدی نگیر :9:.

Gam3r
29-07-2009, 14:00
بعد از ظهر بخیـــــر ، محمد روز خوب و خوشی را برای شما آرزو میکند !!!

C0OPeR
29-07-2009, 14:11
ممد !!!
چظوری !!!
عصر بخیر !!!!

===
این میدلتونی ها هم که مثل چیز Hernando's sword پیدامیکنن
امروز رفتم رنک 2 دوئل رو هم بزنم نامرد 1 دقیقه مونده بود رفت هتل ! شانس نداریم که !

Gam3r
29-07-2009, 14:14
ممد !!!
چظوری !!!
عصر بخیر !!!!

===
امروز رفتم رنک 2 دوئل رو هم بزنم نامرد 1 دقیقه مونده بود رفت هتل ! شانس نداریم که !

یکی از همین میدل ها که ازین شمشیر ها داشت دیروز اومد منو پر پر کرد !!! :41:

saeid_constantin
29-07-2009, 14:16
آقا منم هستم

vitamin2002
29-07-2009, 14:17
ممد !!!
چظوری !!!
عصر بخیر !!!!

===

خودم خوبم که اصلا سراغ سلاحهای سرد نمی رم چون کتک درست حسابی می خورم :31:
دوستان به چوب احتیاج داریم و به iron rod سریعا هر کی داره بریزه به فورت

C0OPeR
29-07-2009, 14:28
آقا منم هستم

سلام

خودم خوبم که اصلا سراغ سلاحهای سرد نمی رم چون کتک درست حسابی می خورم
من که واسم فرقی نمیکنه میخواد طرف 15 تا بزنه حالا این شمشیر رو داره 50 تا میزنه . مهم اینه که من 100-120 میزم :دی
یه بار هم تو دست 140 زدم ! خودم موندم چطوری اینفدر زد !

یکی از همین میدل ها که ازین شمشیر ها داشت دیروز اومد منو پر پر کرد !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممد هر چی اسکیا داری برگردون روی هلث روی این میدلتونیا رو کم کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vitamin2002
29-07-2009, 14:34
الان منم روی رفلکس دارم کار میکنم که الان به 52 رسیدم یک 10 لول می گذارم روش ( 52 + 30 ) تا منم از سلاح های گرم کم بخورم ولی با یک فرق که اون 100 تا اسکیل toughness تو در من در شوتین و ایم و آپرنس هست و به اضافه اینکه از نظر لول هم من بالاترم در نتیجه هم کم می خورم و هم خوب می زنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gam3r
29-07-2009, 14:35
ممد هر چی اسکیا داری برگردون روی هلث روی این میدلتونیا رو کم کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میخوام روی آپارانس کار کنم حال همشونو بگیرم !! :21:

من الانا روزی سه تا کار پر شانس انجام میدم تا شاید چیزی گیرمون اومد ، یه کار پرتجربه که 150 تجربه میده و یه کار پر پول که 150 تا پول میده

خوبه ؟

مطلق السلطنه
29-07-2009, 15:15
آقا منم هستم
درود!! شما خيلي تازه نيستيد ديگه؟! لول 24 به هر حال!!
===
پست 12345 رزرو شد براي شخص شخيص بنده!!!

Gam3r
29-07-2009, 15:21
پست 13.000 برای منه

vitamin2002
29-07-2009, 15:34
پست 12222 مال من شد
آقا تخته می خواهیم کسی نیست
iron rod هم می خواهیم

مطلق السلطنه
29-07-2009, 15:37
آقا تخته می خواهیم کسی نیست
حوالي صد تا تخته دارم!! چقدر لازم داريد؟!

vitamin2002
29-07-2009, 15:49
حوالي صد تا تخته دارم!! چقدر لازم داريد؟!

فعلا 50 - 60 تا لازم داریم تا برج سرباز را کاملا بسازیم :31:
اگه برج سرباز و دوئلر بسازیم دیگه کسی نمی تونه در آتاک دادن به فورتمون ما رو ببره حتی اگه شهر های فدراسینم کمک نکنند :21:

Gam3r
29-07-2009, 15:55
سعید میشه در مورد برج سرباز و دوئلر توضیح بدی ؟

amir raya
29-07-2009, 17:17
سرعت بازي خيلي پايينه. به پاي تراوين نميرسه.

Blue_Ray
29-07-2009, 18:25
سلام دوستان.
خوب هستین؟چه خبرا؟
یه چند روزی هست که مسافرتم.
شنیدم که به میدل حمله کرده بودیم و.....
فورت هم که خیلی خوب پیش رفته.از چینی ها و میدلی ها هم جلو زدیم...
راستی در مورد gate و برج ها فکر کنم که یه جایی خوندم هنوز توی جنگ ها بی تاثیره و توی اپدیت های بعدی میاد...

mahdipotter
29-07-2009, 19:08
راستی شما تو چه ورلدی هستید؟من ورلد 8 هستم

C0OPeR
29-07-2009, 19:23
سرعت بازي خيلي پايينه. به پاي تراوين نميرسه.
میشه بگی چطوری تونستی دو بازی با سبکی کاملا متفاوت رو با هم مقایسه کنی ؟ :31:

ZEDEHAL DEGE
29-07-2009, 19:48
پست 10000000000000000000000000000000000000000000000000 00 مال خودمه:16:

amir raya
29-07-2009, 20:40
میشه بگی چطوری تونستی دو بازی با سبکی کاملا متفاوت رو با هم مقایسه کنی ؟ :31:
كاري نداره كه. به سختي و با توكل برخدا.
نه بي شوخي سرعتشو ميگم.

Gam3r
29-07-2009, 20:44
نه بي شوخي سرعتشو ميگم.

آقا اینجا تاپیک تریبال وارز نیست ... اشتباه اومدی

مطلق السلطنه
29-07-2009, 20:48
نه بي شوخي سرعتشو ميگم. سرعت؟!!!
سرعت چي منظورته؟!
===
ممد در مورد امضات:
Love كاربردش يه جاي ديگه هست!!!
اينجا بيشتر Favorites معني ميده!!

dracula_killer
29-07-2009, 20:54
اینم یه نموره رنده ماله خودمه!
آقا من دارم نتیجه میگیرم که رو تافنس کار کم..

مطلق السلطنه
29-07-2009, 21:01
آقا من دارم نتیجه میگیرم که رو تافنس کار کم..
اسكيل خوبيه!! همكار خوب داره هم توي دوئل خيلي خوبه!! من توي ورلد هفت يكي دارم با 120 و خرده اي اسكيل رنك يك تافنس هست!
از هم لولي ها كه هيچ كي (چه ميلي چه فاير آرم) حريفت نيستند! تا ده دوازده لول بالاتر هم فقط دوئلر هاي فاير آرم شايد بتونن ببرنت!! من با اون يوزره توي هر دوئل 100 تا 200 تجربه مي گرفتم!! چون با 20 لول بالاتر از خودم توي لول دوئل ، دوئل مي كردم!!
كارم كه Silver Mining دارم با لابور 10 ، كلي پول ميده!!

ميمونه نظر آق چاقال!!!

dracula_killer
29-07-2009, 21:03
اسكيل خوبيه!! همكار خوب داره هم توي دوئل خيلي خوبه!! من توي ورلد هفت يكي دارم با 120 و خرده اي اسكيل رنك يك تافنس هست!
از هم لولي ها كه هيچ كي (چه ميلي چه فاير آرم) حريفت نيستند! تا ده دوازده لول بالاتر هم فقط دوئلر هاي فاير آرم شايد بتونن ببرنت!! من با اون يوزره توي هر دوئل 100 تا 200 تجربه مي گرفتم!! چون با 20 لول بالاتر از خودم توي لول دوئل ، دوئل مي كردم!!
كارم كه Silver Mining دارم با لابور 10 ، كلي پول ميده!!

ميمونه نظر آق چاقال!!!

میخوام از 3 لول به بعد روش کار کنم....آخه اگه دقت کنی تعداد سلاح سردی های میدیل داره بیشتر میشه مخصوصا این شمشیر خفن دارا....به زودی اینا برا ما دردسر میشن....

Gam3r
29-07-2009, 21:04
اسم اسکیل به خارجی چی میشه ؟

dracula_killer
29-07-2009, 21:05
skill میشه

Gam3r
29-07-2009, 21:06
اون اسکیلی رو که میخوای روش کار کنی رو میگم

dracula_killer
29-07-2009, 21:07
toughness رو میگی؟

Gam3r
29-07-2009, 21:08
آره
توی دوئل به درد میخوره ؟

dracula_killer
29-07-2009, 21:10
آره...برای کم کردن ضربه های سلاح سردی ها خیلی مؤثره...مثل رفلکس میمونه برا سلاح گرمی ها

Gam3r
29-07-2009, 21:12
اگه روی dodging سرمایه گذاری کنیم چی ؟ مثل همینه ؟

مطلق السلطنه
29-07-2009, 21:17
اگه روی dodging سرمایه گذاری کنیم چی ؟ مثل همینه ؟
ايني كه گفتي از اين بهتره منتها كار نداره!! بايد با خوردن و خوابيدن خودتو لول آپ كني!!!

dracula_killer
29-07-2009, 21:21
ايني كه گفتي از اين بهتره منتها كار نداره!! بايد با خوردن و خوابيدن خودتو لول آپ كني!!!

دقیقاً
داجینگ باعث میشه ایم حرف پایین بیاد...یعنی کاری میکنه موقعه ی زدنت چشماش تار بشه نتونه ببینه دقیقا کجایی؟

Gam3r
29-07-2009, 21:23
پس روی toughes کار کنیم بهتره ؟

dracula_killer
29-07-2009, 21:26
بسته به خودته...میخوای دوئلر رزیستانس بشی یا دوئلر داج...

Gam3r
29-07-2009, 21:28
جـــــــــان ؟

dracula_killer
29-07-2009, 21:29
بابا اون آموزشه چاقال رو بخونی همه چی دستگیرت میشه...

Gam3r
29-07-2009, 21:30
کدوم چاقال ؟

مطلق السلطنه
29-07-2009, 21:32
ارجاع به : چاقال،چگونه دوئلر شويم، انتشارات پي سي ورلد،1388، اينترنت!!!
===
حاج دراگولا ، من اگه جاي شماب بودم روي اسكيل هاي ديگه دوئل كار مي كردم تا اين يارو تافنس!! آيم يا بسته به خودت شوتينگ و ويگور!! البته دليل خاصي ندارم!!! حس مي كنم اينطور بهتره!!!
اگه ميخواي ميتوني تو يه ورلد ديگه روش كار كني ببيني چجوريه!!

Gam3r
29-07-2009, 21:34
ســـــــــــاعت بیست و سی و پنج دقیقه

dracula_killer
29-07-2009, 21:34
ولش کن....ببین دوئلر رزیستانس کسیه که ضربه میخوره اما کم میخوره....دوئلره داج کسیه که سعی می کنه تا جایی که میتونه ضربه کم بخوره

Gam3r
29-07-2009, 21:35
ولش کن....ببین دوئلر رزیستانس کسیه که ضربه میخوره اما کم میخوره....دوئلره داج کسیه که سعی می کنه تا جایی که میتونه ضربه کم بخوره
اینا که فرقی نمیکنه !! فرق اینا مثل تفاوت دوتا دوقولو هست !! :27:

dracula_killer
29-07-2009, 21:37
ارجاع به : چاقال،چگونه دوئلر شويم، انتشارات پي سي ورلد،1388، اينترنت!!!
===
حاج دراگولا ، من اگه جاي شماب بودم روي اسكيل هاي ديگه دوئل كار مي كردم تا اين يارو تافنس!! آيم يا بسته به خودت شوتينگ و ويگور!! البته دليل خاصي ندارم!!! حس مي كنم اينطور بهتره!!!
اگه ميخواي ميتوني تو يه ورلد ديگه روش كار كني ببيني چجوريه!!

آخه حاجی یه چندتا شغل هستن که خیلی دلم میخواد بازشون کنم...مثل این شغله که تکیلا میده

dracula_killer
29-07-2009, 21:38
اینا که فرقی نمیکنه !! فرق اینا مثل تفاوت دوتا دوقولو هست !! :27:

نه خیر باهم فرق دارن...دوئلر رزیستانس براش کار زیاد هست....از طرفی دوئلر داج تو دوئل ها موفق تره...

مطلق السلطنه
29-07-2009, 21:43
آخه حاجی یه چندتا شغل هستن که خیلی دلم میخواد بازشون کنم...مثل این شغله که تکیلا میده
اين يه شراب مكزيكيه!!!
اگه شما ميلي بودي به نظرم بهتر بود چون اونوقت روي استرنگ كار كرده بودي و اين كاره زود تر باز ميشد!!
الان بهترين كاري كه روي نقشه برات هست چيه؟!(باز نشده باشه!)