PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The West ، شاهکاری دیگر از  InnoGames

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

C0OPeR
06-06-2009, 17:14
به به حاجی جون دلم برات تنگ شده بود کجایی بابا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کارگره نامرد چشش فقط دنبال شهر بود اون قدیم (قبل از ساخت سیلور) باهاش صحبت میکردم بهم گفت اهل شانگهای هستش به خاطر همین هم همیشه بهش شک داشتم . تو شهر هم نه یه ریال پول ریخت نه وقتی پول بود یه ساعت کار کرد . آرش هم با اون یوزر لول پایینش اومد هر چی پول بود به فنا داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون موقع این چینی رو پرت کردم بیرون ولی هر روز یه رنکبنگ بالا میگه من رو دعوت کن پول میریزم شهر رو خفن میکنم ولی من تا الان نذاشتم .
الان dracula killer فاندر شهر ه ار بچه های خودمونه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آواتار جدید هم مبارکه خیلی باحاله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

logos
06-06-2009, 18:37
الن نه که وقتی که همه آماده شدند.
تو . من . سعید.سعید. حاجی.چاقال و......

منم هستم
خیلی وقته دوئل نکردم اما رو من حساب کنید

kasra_khan2003
06-06-2009, 19:08
من تا 2 روز دیگه آماده هستم بزار چاقال و حاج عمو هم بیاد باهم بریزیم به سر این میدیل ها

آقا بزنین بترکونین اینا رو!!!!!!!!!!!!!

این MisterGadilf هر سری میاد من رو میزنه که از شانس بدم هم، پول همرام هست و پولام رو میدزده!!!

این سری 118 تا بهم دمیج داد!!!!!

اینو یکی بکشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M0h@MmMaD
06-06-2009, 19:19
منم پایم
بریم مردمو بکشیم بعد بیاییم بخندیم !

vitamin2002
06-06-2009, 19:45
آقا بزنین بترکونین اینا رو!!!!!!!!!!!!!

این MisterGadilf هر سری میاد من رو میزنه که از شانس بدم هم، پول همرام هست و پولام رو میدزده!!!

این سری 118 تا بهم دمیج داد!!!!!

اینو یکی بکشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این یارو که پس اوت هستش خواستم بزنم و انتقامت را بگیرم دیدم پس اوت هستش :31::31:
از این به بعد هر کی بهت آتاک زد بهش یک تلگرام بده بگو به اعضای سیلور اسنیک ریپورتت کردم بعد بیا اینجا بگو تا حسابش را برسم :31::10::11: تلگرام فرستادن بهش یادت نره تا طرف درس عبرت بگیره :31::5::27:

ZEDEHAL DEGE
06-06-2009, 20:27
چطوری باید اسکیلایی که هرز رفتنو عوض کنم؟میخوام بریزمشون رو دوئل مثل اون عکسه دوئل کردم ولی نشد.

Soldier Pose
06-06-2009, 21:02
دوستان پس همه از پس اوت در اومدن و به شهر اومدن و آماده هستند بگن یکدفعه همه با همه میریزم روی افراد از قبل تعیین شده

kasra_khan2003
06-06-2009, 21:07
این یارو که پس اوت هستش خواستم بزنم و انتقامت را بگیرم دیدم پس اوت هستش :31::31:
از این به بعد هر کی بهت آتاک زد بهش یک تلگرام بده بگو به اعضای سیلور اسنیک ریپورتت کردم بعد بیا اینجا بگو تا حسابش را برسم :31::10::11: تلگرام فرستادن بهش یادت نره تا طرف درس عبرت بگیره :31::5::27:

دمت گرم: دی

الان بهش تلگرام میزنم، حالیش میکنم! بعد تو برو بترکونش!

چطوری باید اسکیلایی که هرز رفتنو عوض کنم؟میخوام بریزمشون رو دوئل مثل اون عکسه دوئل کردم ولی نشد.

یه کوئست هست که انجام میدی، بعد برات یه حالت جدید تو منویی که اسکیل جدید رو اضافه میکنی میزاره تا اسکیل های قدیمی رو بخری و به جدیدا بدی!

اما هزینش زیاده و تساعدی بالا میره، مثلا 5 تا ساکیل میشه: 450 تا!

C0OPeR
07-06-2009, 01:03
محمد جون یه دعوتنامه لطف میکنی بفرستی من 30 ساعته خارج از شهرم منتظره یه دعوتنامه
مرسی.

ZEDEHAL DEGE
07-06-2009, 02:16
بیخیال اشتب شد

ZEDEHAL DEGE
07-06-2009, 02:18
بیخیال اشتب شد

vitamin2002
07-06-2009, 04:25
محمد جون یه دعوتنامه لطف میکنی بفرستی من 30 ساعته خارج از شهرم منتظره یه دعوتنامه
مرسی.

گفتم بفرستند:31::10:

vitamin2002
07-06-2009, 08:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط حیف که سلاح سرد است
من که روی شوتینگ کار کردم حالا باید بفروشمش
در 1 ساعت کار این را بهم داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vitamin2002
07-06-2009, 08:20
بدون شرح !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حیف که پس اوت شد : می خواستم تا گرون آخرش بگیرم 3 تا از شوتینگ هام رو تغییر داده بودم به جهت مخالف و باز هر چند در جهت مخالف بود ولی بازم زدش موندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چه طور این کار امکان پذیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]که من اونجاهایی که زدم را نشونه نگرفتم یعنی در دوئل دوم 3 تا شوتینگ هام را در جهت مخالف گذاشتم باز زدش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Haj_Amoo
07-06-2009, 12:13
ريپورت هاي من چرا پاك شده؟ يه مدت به يوزر سر نزني پاك ميشه؟

M0h@MmMaD
07-06-2009, 12:40
ريپورت هاي من چرا پاك شده؟ يه مدت به يوزر سر نزني پاك ميشه؟

آره
به صورت اتوماتیک ریپورت ها بعد از یک مدت پاک میشن ...

C0OPeR
07-06-2009, 13:06
ا در جهت مخالف گذاشتم باز زدش
dodging پایین و aim بالا
حالا چرا اسمشو پوشوندی !! تنها خوری ؟
==
حاجی تحویل نمیگیری !
پستهایی دادیم در وصف شما گر دریابی مارا خوشنود شویم ماها
نکنه ناراحتی ازم

ZEDEHAL DEGE
07-06-2009, 13:35
اوضا بیریخ شد فک میکردم زبون حالیش میشه نه اینکه قاطی بشه.این سربازه دیروز بم اتک داد کلی هم لولش بیشتر بود نامرد بش گفتم dont do this again brothe.you must duel with soldieres. گفتش
Do wut again? Im try to make my money. Hey, ill drop by and maybe take a lil more money from you. Dont worry it will only happen once a week. Lol "dont do this again brothe.you must duel with soldieres." WOOOAAAAHHHH IM REAL SCARED!
بعد 10 دقه گفت Bet you I can kill `Eylia' in your town. Lets see :D! If I win I will continue attacking youand if I lose ill leave u alone. Let us see whats gonna happen :o
5 دقه بعد گفت Well i lost.... But U couldve guessed one thing. Im not a man of my word so im not leaving you guys alone. Have a nice day and ill visit you soon.
اینجا بود که اون پست اولیایی که حذفش کردمو دادم که بروبچ بریزین سر این پررو ولی بعد گفتم یه بار دیگه حالیش کنم شاید دوزاریش افتاد گفتم
see body this isnt my Basic town my town is silversnake fort and all of silveres are my town friends and i have friends who love kill bodies like you.
xFeral hajAmoo dracula-killer Eylia and M-Pro saeid67 khiar ...i cant write all of them so if you dont SCARED ... i dont tell them yet so dont do this agine brothe.

برگش گفت
WOAH THIS ISN'T MY MAIN WORLD! I DONT CARE! IF YOU WANA ENTER MY DOMAIN GO TO WORLD 1! IM NOT AFRAID OF SILVERSNAKE EITHER! I HAVE FRIENDS THERE! YOU REALLY THINK MY FRIENDS WILL ATTACK? LOL BIT ME ZEDEHAL! WE ARE STRONG ENOUGH TO DESTROY CYRUS THE GREAT AND YOUR ALLIES! MORE THAN HALF OF THEM ARE LOWER THAN ME! I HAVE CHECKED IN ON THOSE TOWNS AND THEY ARE STRONG, BUT THEY DONT HAVE ENOUGH LEVELS NEAR OURS TO DEFEAT US. NICE TRY LIL MAN AND TALK TO ME AGAIN WHEN YOU GOT SOMETHING IM INTRESTED IN. I HOPE YOU HAVE A NICE DAY. :]
5 دقه بعد گفت
Plus if you havnt notice the silversnake federation is hours away from here. Would it really be worth it to travel all this way to deal with us? I think not. And no offense or anything, but we have allies too you know.
شاید از جهتی راس بگه خوب فاصله سیلور تا اینجا خیلی زیاده ولی اینجاشو نفهمید که غیرت ایرانی زیادتر از این فاصلس درس میگم دیگه نه؟امروز رئیس شهرشون بم حمله کرد نصف خونمو برد چی میگین؟نام طرف eatmydust166 :41:

vitamin2002
07-06-2009, 13:39
dodging پایین و aim بالا
==
حاجی تحویل نمیگیری !
نکنه ناراحتی ازم

اسمش را پوشوندم تا اسمش لو نره :31: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا حالا در این 1 هفته آخر 1720 دلار ازش کش رفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2-3 بار میزنم دوباره پس اوت می شه بعد 2 روز بعد اولین ثانیه ای که از پس اوت در میاد دوباره می زنمش :31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الانم یادداشت کردم که کی پس اوت شده تا بعد 48 ساعت دوباره بزنمش این فرد در یک شهری است که روح هیچ کس ازش خبر نداره :31: فکر همه مشغوله به میدیل ها ولی من شهر های اطراف نقشه را هم هر از گاهی می رم و آتاک می زنم الان 3 نفر در لیست سیاهم است که هر 48 ساعت بهشون آتاک می زنم :31: البته 4 تا بود ولی تقریبا 10 روزه دیگه نمی تونم بزنمش چون لول دوئل خیلی رفته بالا و نمی تونم بزنمش :41::13: از اون فکر کنم اگه دروغ نباشه 3000 تا اینا گرفتم :31:
از دوستانی که لول دوئلشون از 39 - 40 کمتره بهم پیغام خصوصی بده تا اسمش را بدم بره بهش آتاک بزنه و مطمئن باشه که حتما یه 300 تا 400 در هر بار آتاک گیرش می یاد :31:

vitamin2002
07-06-2009, 13:50
اوضا بیریخ شد فک میکردم زبون حالیش میشه نه اینکه قاطی بشه.این سربازه دیروز بم اتک داد کلی هم لولش بیشتر بود نامرد بش گفتم dont do this again brothe.you must duel with soldieres. گفتش
Do wut again? Im try to make my money. Hey, ill drop by and maybe take a lil more money from you. Dont worry it will only happen once a week. Lol "dont do this again brothe.you must duel with soldieres." WOOOAAAAHHHH IM REAL SCARED!
بعد 10 دقه گفت Bet you I can kill `Eylia' in your town. Lets see :D! If I win I will continue attacking youand if I lose ill leave u alone. Let us see whats gonna happen :o
5 دقه بعد گفت Well i lost.... But U couldve guessed one thing. Im not a man of my word so im not leaving you guys alone. Have a nice day and ill visit you soon.
اینجا بود که اون پست اولیایی که حذفش کردمو دادم که بروبچ بریزین سر این پررو ولی بعد گفتم یه بار دیگه حالیش کنم شاید دوزاریش افتاد گفتم
see body this isnt my Basic town my town is silversnake fort and all of silveres are my town friends and i have friends who love kill bodies like you.
xFeral hajAmoo dracula-killer Eylia and M-Pro saeid67 khiar ...i cant write all of them so if you dont SCARED ... i dont tell them yet so dont do this agine brothe.

برگش گفت
WOAH THIS ISN'T MY MAIN WORLD! I DONT CARE! IF YOU WANA ENTER MY DOMAIN GO TO WORLD 1! IM NOT AFRAID OF SILVERSNAKE EITHER! I HAVE FRIENDS THERE! YOU REALLY THINK MY FRIENDS WILL ATTACK? LOL BIT ME ZEDEHAL! WE ARE STRONG ENOUGH TO DESTROY CYRUS THE GREAT AND YOUR ALLIES! MORE THAN HALF OF THEM ARE LOWER THAN ME! I HAVE CHECKED IN ON THOSE TOWNS AND THEY ARE STRONG, BUT THEY DONT HAVE ENOUGH LEVELS NEAR OURS TO DEFEAT US. NICE TRY LIL MAN AND TALK TO ME AGAIN WHEN YOU GOT SOMETHING IM INTRESTED IN. I HOPE YOU HAVE A NICE DAY. :]
5 دقه بعد گفت
Plus if you havnt notice the silversnake federation is hours away from here. Would it really be worth it to travel all this way to deal with us? I think not. And no offense or anything, but we have allies too you know.
شاید از جهتی راس بگه خوب فاصله سیلور تا اینجا خیلی زیاده ولی اینجاشو نفهمید که غیرت ایرانی زیادتر از این فاصلس درس میگم دیگه نه؟امروز رئیس شهرشون بم حمله کرد نصف خونمو برد چی میگین؟نام طرف eatmydust166 :41:
والا برای لول من خیلی کوچیکند و گزینه دوئل برای من برای هر 4 تاشون خاموشه:41::13: وگرنه سرعت من 294 % است و به راحتی در 3 ساعت می تونستم بیام نابودشون کنم ولی حیف که لول دوئل اونا برای من خیلی کمه

C0OPeR
07-06-2009, 14:18
ZEDEHAL DEGE عزیز خودتو به خاطر یه دوئل ناراحت نکن !
اول از همه بگم که اگه لول دوئلش میرسید اونور نقشه هم اگه بود من بخاطرش میرفتم چون رو بچه های خودمون تعصب دارم در مورد نیلرو هم همینطور بود با اینکه میدونستم کتک میخورم میرفتم اتک میدادم شاید بالاخره پاس اوت شه حالا اینکه دیگه بحثش جداست .
اما واسه این میگم که این یه بازیه با قابلیت دوئل و نمیشه انتظار داشت که طرف با این که میدونه دوئلر نیستی باهات دوئل نکنه !
پس اگه کارگر باشی دیگه بازی رو بیخیال میشی ! چون بهترین منبع کسب تجربه کارگر لول بالاست و همینطور برای پول ادونچر ها ...

====

بچه ها این چینی های نامرد هنوز من نرفته از شهر , ریختن و deracula killer رو هر دقیقه میزنن و نزدیکه پاس اوت شه و تحت فشار قرار میدن تا بالاخره شهر رو از ما بگیرن ! به نظرم من برگردم بهتره و یا اگر کاراکتری لول پایین دارین که بتونه حداقل دو روز یه بار آن شه بذاریم اونجا تا فاندر شه از شر این چینی ها خلاص شیم .

C0OPeR
07-06-2009, 14:19
لعنت به این شانس هر چی پست میذاریم باید تایید شه ! چه وضعشه

vitamin2002
07-06-2009, 14:44
والا من نمی دونم چرا مال من نیاز به تایید اینا نداره
فکر کنم چون پستات کمتر از 100 تا هست برای اونه

ZEDEHAL DEGE
07-06-2009, 15:10
1200 تا دارم میخوام ایتم بخرم رو ویگور کار کنم؟ ویگور 9 تاقنس 4 تاکتیک 9 اپیرنس 7 دودینگ 4 ریفلکس 6

C0OPeR
07-06-2009, 15:24
200 تا دارم میخوام ایتم بخرم رو ویگور کار کنم؟ ویگور 9 تاقنس 4 تاکتیک 9 اپیرنس 7 دودینگ 4 ریفلکس 6
مگه میخوای دوئلر شی ؟ اسکیلای دوئلت خیلی کمه و اینطور که معلومه از هر چیزی چند تا اسکیا گرفتی D:
همون اول تصمیم بگیر میخوای چه کاره شی بسته به همون روی یک سری اسکیل خاص تمرکز کن .

والا من نمی دونم چرا مال من نیاز به تایید اینا نداره
فکر کنم چون پستات کمتر از 100 تا هست برای اونه
همینطوره . میدونم قضیه چیه . ولی این سیستم بدرد اینجا که ممکنه هر لحظه چند تا پست ارسال شه و چند صفحه جلو بره نمیخوره و یا حتی مهمتر از اون زمانی بود که داشتیم برنامه حمله تنظیم میکردیم موقع زمان بندی که شد هر چی ارسال میشد باید تایید میشد .

Soldier Pose
07-06-2009, 15:30
این سخت گیری زیاد بخاطر دستگل منه :دی

ZEDEHAL DEGE
07-06-2009, 15:36
درسته سیلور امکانات بهتری داره ولی وقتی سر در شر خودمونو میبینم دلم میگیره مثل اینکه ایرانو ول کنم برم چمیدونم کانادا چون امکاناتش بیشتره .پس سر در شهرو عوض کنین اسم ایران روی شهر باشه و اینجوری بشه.

ZEDEHAL DEGE
07-06-2009, 15:38
میدونم ولی خوب باید یکم دوئل داشته باشم هر کی رسید نزنه پدرمو در بیاره.

M0h@MmMaD
07-06-2009, 15:40
منم پستام زیر 100 هست ولی تایید نمیخواد !

vitamin2002
07-06-2009, 16:08
اونایی که زیر 100 هست باید تایید بشه
برین چند تا پست مفید بدین در تاپیک ها تا 100 تا بشه چون اینجوری نمی شه وقتی همه جمع شدیم به سیلور باید همزمان با هم قرار بزاریم بریم آتاک دسته جمعی و این تاپیک باید پستاش زود زود دیده بشه نه اینکه مدیران باید بیان تایید کنند به نظرم مدیران باید تایید برای این تاپیک را بردارند

ZEDEHAL DEGE
07-06-2009, 16:12
نعره های بی امونم گوش اسمونو کر کرد کسی فریادمو نشنید که داره دیر میشه برگرددددددددددددددددددددد ددددددددددددد.
این همه پیغامو پسخون میفرستم که بدونین داره دلواپسی cyrus دنیامو به اتیش میکشونه نمیتونم بی تفاوت رو ایرانم پا بذارم اون که پاره تنم بود چجوری تنها بذارم.:8:

vitamin2002
07-06-2009, 16:28
بنظر بنده یک یوزر باز کنید بزارید به شهر فاندر بشه لازم نیست بازیش بدین هر دو روز یک بار و یا فکر کنم 7 روزم بشه یک بار بدین یک کار کنه فقط شهر از دست نره
وقتی حسابی لول آپ شدیم می ریم سیروس چون این طرفا تماما اعضای سیلور هست و موند فقط میدیل ها که اونا هم همش پس اوت هستند من که خودم بزور چند نفر پیدا می کنم تا آتاک بزنم بهشون ( همشون پس اوت ) الان شهر سیروس از دست نره برای آینده خووبه الان من دارم فقط روی اسکیل های دوئل کار می کنم تا یک دوئلر حرفه ای بشم بعد میرم میریزم به جون این چی نی ها ( loooooooooooooool )

Haj_Amoo
07-06-2009, 17:06
بچه ها این چینی های نامرد هنوز من نرفته از شهر , ریختن و deracula killer رو هر دقیقه میزنن و نزدیکه پاس اوت شه و تحت فشار قرار میدن تا بالاخره شهر رو از ما بگیرن ! به نظرم من برگردم بهتره و یا اگر کاراکتری لول پایین دارین که بتونه حداقل دو روز یه بار آن شه بذاریم اونجا تا فاندر شه از شر این چینی ها خلاص شیم .
من يه يوزر لول 1 درست مي كنم ميزارم اونجا و تا ابد الدهر بهش سر نمي زنم!! دراكولا جان: اندكي صبر سحر نزديك است!! مي دوني منو چند بار پاس اوت كردن؟

dodging پایین و aim بالا
==
حاجی تحویل نمیگیری !
نکنه ناراحتی ازم
بله؟!
وصف من؟ خواستم جواب بدم!! مي خواستم به جاي سر آقاي بكويث سر شريف نا مزد هاي انت خابات رو بزارم ديدم غير قانونيه!!

ZEDEHAL DEGE
07-06-2009, 17:35
نمیخواد درس کنی خطریه من همینجا هستم البت سومین اتکم رد کردم یکی دیگه بزنن کارم تمومه همش 30 تا خون دارم ولی خیالی نیس
نباشی تو دنیا میخوام نباشه ایران من روزگارش سیا شه؟جونم واسه کی جز خودت فداشه؟نباشی تو دنیا میخوام نباشه
خودت میدونی نازنین که من چقد دوست دارم عشق تو ابروی من اسم قشنگ تو با یه بغز همیشه تو گلوی من.
هر کسی با تو نشستو غم عشق تو بخورد روز او تیره چو شب شد شب ان روز بمرد.
این حسودای کثیف میخوان که ما دور بمونیم از cyrus این ادمای پست فترت میخوان که تنها بمونیم.

M0h@MmMaD
07-06-2009, 19:12
سعید تایید نمیخواد که
برای من که تایید نمیخواد
ربطی به زیر 100 نداره عزیزم

ZEDEHAL DEGE
07-06-2009, 23:47
دیدم خیلی کلنگی بالا اومدم از اول شرو میکنم .

C0OPeR
08-06-2009, 00:51
حاجی یوزرو که ساختی ببر شهر به دراکولا تلگرام کن فاندر شه ! فقط هر دو روز یه سر بزن . بعد مواظب باش ریپورت ندن بن شی .

دیدم خیلی کلنگی بالا اومدم از اول شرو میکنم .
شما حتما پست های اول تاپیک و آموزش ها رو بخون تا هم کلاس درستی رو انتخاب کنی هم روی اسکیلای خاصی کار کنی تا موفق بشی.

ZEDEHAL DEGE
08-06-2009, 02:00
این ضد حال رو من پاک کردم ولی نیگا کردم دیدم هنوز تو وست پاک نشده حالا با zedehal1 کار میکنم مشکلی پیش نیاد اونم دقیق خوندم بازم ادونچر میشم همون گنج یاب:31: فک کنم بد ضد حالی به تایپک زدم متاسفم خوب ضد حال ضد حاله دیگه شما ببخشید اگه نسنجیده حرف زدم:43:.
بخشیدید دیگه ها ها ها ها:46::10:قربون همتونم میرم بچه های باحال .
راستی اگه فاندر یه شهر لو بره چن کاراکتری بوده و بن بشه چی مشه؟

ZEDEHAL DEGE
08-06-2009, 02:06
دیگه بم نگو شما خوب:43: حس بدی بم دس میده بگو تو.

C0OPeR
08-06-2009, 14:31
دیگه بم نگو شما خوب حس بدی بم دس میده بگو تو.
OK

==
در بدو ورودم به سیلور اسنیک فورت یکی از میدلتونی ها رو پاس اوت کردم البته در دو دوئل پیاپی و مجموع 219 تجربه از دو دوئل xD
من حال خوندم فروم شهر رو ندارم اگه گروهی تشکیل دادین منم عضو کنین D:

تنمیشه این جنرال استور رو لول 10 کنید ! من آیتم میخوام D: .
تیلور هم که یه آیتم بدرد من بخوره نداره . این شهر خوراک leadership کاراست هر چی آیتمه داره xD من کلاه مکزیکی رو بخرم میشم 4 تیکه !
+4 Strength
+60 labor points towards Picking agaves
+70 labor points towards Drilling for oil
+36% speed
خیلی حال میده پولش رو هم دارم ولی نمیدون چرا دلم راضی نمیشه D:

ZEDEHAL DEGE
08-06-2009, 15:54
به دراکولا گفتم دعوتم کنه گفت اجازه نداره. نداره؟!باش ینی اینقد ا دستم ناراحت شدین به هر حال باش دراکولا بگه بمیر میمیرم
ولی هر وق احتیاج به گوشت دم توپ داشتین خبرم کنین.

Haj_Amoo
08-06-2009, 15:58
اي جان فدا، اي وطن پرست، اي عمليات شهادت طلبانه !!

تنمیشه این جنرال استور رو لول 10 کنید ! من آیتم میخوام D: .
من كه دستم از هرچي شهره آزاده!!

C0OPeR
08-06-2009, 16:07
به دراکولا گفتم دعوتم کنه گفت اجازه نداره. نداره؟!باش ینی اینقد ا دستم ناراحت شدین به هر حال باش دراکولا بگه بمیر میمیرم
عزیز دلم ناراحت نشو . ایشون به من تلگرام زد و گفتم که شما رو دعوت کنه و کاراکتر قبلیت رو پاک کردی .
ایشون در جریان نبودن و در ضمن مسئولیت اون شهر الان بعهده ایشون هستش .

ZEDEHAL DEGE
08-06-2009, 19:19
:31:میدونستم منو تهنا نمیذارین.:18:ولی راستش نه گفتم دیگه پشت گوشمو دیدم cyrus هم دیدم ولی :26:
:8:
پس چی حاج عمو ولی تو دست منو از پشت بستی ایول ایول است ایول حاج عموی ما یل است ایول.
راستی ای اق محمد همونیه که توضیح بازی رو نوشته؟:18:چقد سابقه داره.

M0h@MmMaD
08-06-2009, 20:19
اسم بدین جنازه بگیرین
امشب قرار مدار نداریم ؟

Haj_Amoo
08-06-2009, 20:45
امشب قرار مدار نداریم ؟ من كه الان تو هيچ شهري نيستم!!

راستی ای اق محمد همونیه که توضیح بازی رو نوشته؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چقد سابقه داره. فروم روزگذر؟
ايشون پايه گذار شهر كورش تشريف دارن!!

ZEDEHAL DEGE
08-06-2009, 20:55
اره مگه اموزش دیگه ای هم هس نیگا کنم تجربه اکتساب کنم؟اسم محمدو تو وست سرچ کردم پشیمون شدم ماشالله چن تا 7 تا که شیش تا شهر ندارن.یکیشم ری میشینه عجب .اونوق اق محمد شما کدومی.

M0h@MmMaD
08-06-2009, 21:15
راستی ای اق محمد همونیه که توضیح بازی رو نوشته؟چقد سابقه داره.

من و چاقال و حاج عمو و سعید و آرش و لوگوس و مصطفی و ... دل و روده بازی رو در آوردیم ولی کی حال نوشتن راهنما داره ؟!
کلا این نوع بازیهارو آدم همینجوری یاد میگیره تا با راهنما خوندن چون توی راهنما هی نگاه میکنی فلان جا باید چیکار بکنی و دفعه بعد عین رباط کارهارو تکرار میکنی ولی اگه خودت انجام بدی خوب توی خاطرت میمونه و هیچ وقت فراموش نمیکنی

ايشون پايه گذار شهر كورش تشريف دارن!!

البته ما هیچ کاره ایم
به لطف بچه ها تونستم کوروش رو قوی و بعد محو کنیم ! : دی
اولا یادمه توی استاتوس بچه ها قبل از اینکه شهر رو بزنیم میگفتیم این متن رو بزارین :
تاسیس امپراطوری کوروش کبیر تا فلان ساعت دیگر !
حدود ده نفر استاتوسشون این شده بود ( استاتوس یاهو ) بعدش از همین راه حدود چند تا ایرانی جدید هم با بازی آشنا شدن ...

اره مگه اموزش دیگه ای هم هس نیگا کنم تجربه اکتساب کنم؟اسم محمدو تو وست سرچ کردم پشیمون شدم ماشالله چن تا 7 تا که شیش تا شهر ندارن.یکیشم ری میشینه عجب .اونوق اق محمد شما کدومی.

من یوزرم توی بازی اینه عزیزم :
M-Pro
راستی حاجی ، تو منو از کجا میشناسی ؟ : دی
اون موقع که من لو رفتم اینجا شما که نبودی ! نکنه نفوذی داری ؟ : دی

M0h@MmMaD
08-06-2009, 21:21
یاد اولا افتادم

اولا که بازی رو شناختیم و توی ورلد یک سرازیر شدیم صفحه تاپیک رو رفرش میکردی 5 صفحه افتاده بود جلو
مثلا یکی سوال میکرد همزمان هفت نفر جوابشو میدادن !
همین 955 صفحه رو هم اینجوری گذروندیم !
ولی تریبال یه حال دیگه ای داشت ...
وست بعد یه مدت آدم خسته میشه ولی تریبال همیشه جذابه

Soldier Pose
08-06-2009, 21:22
من و چاقال و حاج عمو و سعید و آرش و لوگوس و مصطفی و ... دل و روده بازی رو در آوردیم ولی کی حال نوشتن راهنما داره ؟!
من که شاگرد همه شما هستم.
ادمین دوئل رو نگفتی هادی خان

hadi_gamer
08-06-2009, 21:23
سلام بچه ها.چه خبرا

hadi_gamer
08-06-2009, 21:27
ادمین دوئل رو نگفتی هادی خان
ای بابا من کلی کار دارم تا یه دوئلر خوب و با تجربه بشم.
حالا حالاها باید تجربه کسب کنم.

M0h@MmMaD
08-06-2009, 21:30
آخ آخ هادی جان شمارو یادم رفت + محمد دوئلر : دی
آخه خیلی وقته اینجا نیومدی در حافظه کوتاه مدتم نبودی ! : دی
ولی همیشه توی قلب ما جا داری هادی جان

Soldier Pose
08-06-2009, 21:33
ولی همیشه توی قلب ما جا داری هادی جان
دستمال بدم

M0h@MmMaD
08-06-2009, 21:37
دستمال بدم

جدی گفتم آرش
همین هادی به من دوئل رو یاد داد و به آموخت که چگونه رنکم رو 200 کنم ! : دی

M0h@MmMaD
08-06-2009, 21:40
هادی خان تا خواست وست رو به ما یاد بده موهاش مثل دندوناش سفید شد : دی
آرش تو 33 تا اخطار داری ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZEDEHAL DEGE
08-06-2009, 23:03
اه شمایی ام پرو پررو نه ها پرو مثل هلو برو تو گلو عجب.من که تریبال بازی نکردم بینم اونجا هم مشغولین؟اونجام بیام.((الان تو دلش میگه کجا بیای اونجا بیای ضد حال بزنی از باب توقیه هم میگه نه اونجا بازی نمیکنم))راستی موهات هنوز سیاهه؟میخوام سیفیدش کنم.برای شرو

Soldier Pose
08-06-2009, 23:04
آره 31 امروز گرفتم :دی
من بهترین رنک دوئلم 99 توی ورلد 9 بود

vitamin2002
08-06-2009, 23:10
فعلا که رنک دوئلم 200 است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soldier Pose
08-06-2009, 23:18
ghlsf h'i ;,msj v, kldv
لامسب اگه اون کوئست رو نمیرفتم الان شاید یک رقمی بودم

ZEDEHAL DEGE
08-06-2009, 23:40
اه شمایی ام پرو پررو نه ها پرو مثل هلو برو تو گلو عجب.من که تریبال بازی نکردم بینم اونجا هم مشغولین؟اونجام بیام.((الان تو دلش میگه کجا بیای اونجا بیای ضد حال بزنی از باب توریه هم میگه نه اونجا بازی نمیکنم))راستی موهات هنوز سیاهه؟میخوام سیفیدش کنم.البته منظورم همه بود:31:
میخوام همه اتریبیوتا رو روی استرینخ بزارم و اسکیلا رو بین دودینگ- ریفلکس -ایم و تاکتیک و اپیرنس بزارم تا با سلاح سرد به جنگ دشمن برمو به شغلای Silver mining و Clearing the forest و Building coffins برسم شغل دیگه ای نمیخوام چطوره؟چون نمیخوام سریع لول اپ کنم و برم وسط گرگا بلکه اهسته و قوی پیش برم.عملیه؟در چشم انداز های 4 سال اینده هم شغلهای Drilling for oil و Bounty hunter رو دارم بنده اعتقاد دارم ما میتوانیم به من رای دهید ینی چیزه خوبه ؟دلشوره دارم فک میکنم مشکلی داره نه؟:44:

hadi_gamer
09-06-2009, 00:20
جدی گفتم آرش
همین هادی به من دوئل رو یاد داد و به آموخت که چگونه رنکم رو 200 کنم ! : دی
اختیار داری.البته ما تو ورلد 1 بچه های خیلی قوی و خوبی داریم که اینجا اصلا سر نمیزنن.
مثل miladisa و sattarkhan که لول 73 و 74 هستن و آبتین که لول 71 هست.داریم برای فورتها برنامه ریزی میکنیم...

ZEDEHAL DEGE
09-06-2009, 00:42
تو رو گذر دیم ماشالله یه 60 نفری تا حالا امار دادن + ام پرو خان .میشه هم زمان که تو 9 کار میکنه بیام تو ورلدای دیگه هم کار کنم ؟یا در هر لحظه فقط یه ورلد میشه؟

ZEDEHAL DEGE
09-06-2009, 00:59
هادی خان شما بر حسب اتفاق فامیلیتون نبوی هست؟
این کاراکتر قبلیمو که پاک کردم چرا پاک نشده؟هنوز تو شهره که!یه وقت به بن بست نکشونن منو.و باز هم عجب

C0OPeR
09-06-2009, 01:33
میخوام همه اتریبیوتا رو روی استرینخ بزارم و اسکیلا رو بین دودینگ- ریفلکس -ایم و تاکتیک و اپیرنس بزارم تا با سلاح سرد به جنگ دشمن برمو به شغلای Silver mining و Clearing the forest و Building coffins برسم شغل دیگه ای نمیخوام چطوره؟چون نمیخوام سریع لول اپ کنم و برم وسط گرگا بلکه اهسته و قوی پیش برم.عملیه؟در چشم انداز های 4 سال اینده هم شغلهای Drilling for oil و Bounty hunter رو دارم بنده اعتقاد دارم ما میتوانیم به من رای دهید ینی چیزه خوبه ؟دلشوره دارم فک میکنم مشکلی داره نه؟
اگه میخوای appearance و tactic رو با هم داشته باشی بهتره اتربیوت ها رو بذاری روی کاریزما چون هر کاری که این دو تا رو میخواد کنارش یا trading و یا leadership هستش و لباس ها هم به همین صورت به اسکیل ها اضافه میکنن . (البته اگه میخوای کارای خوب باز شه )
قبلا هادی جان بارها گفته !! یا روی dodging کار کن یا resistance ! دیگه dodge میگیری reflex نگیر
راستی vigor , shooting رو فراموش کردی ! یکی از اینا رو انتخاب کن ! (سلاح گرم آینده بهتری داره مخصوصا با appearance)

===
ورد 10 دوئلری(کلاس ادونچر) بسازم کسی جرئت نکنه رو اسمش کلیک کنه و حتما جزو 20 تای اول xD

اختیار داری.البته ما تو ورلد 1 بچه های خیلی قوی و خوبی داریم که اینجا اصلا سر نمیزنن.
مثل miladisa و sattarkhan که لول 73 و 74 هستن و آبتین که لول 71 هست.داریم برای فورتها برنامه ریزی میکنیم...
خب چرا نمیان ! اینهمه تجربه دارن در اختیار ما قرار بدن . تو این که بازی تجربه حرف اول رو میزنه .

ZEDEHAL DEGE
09-06-2009, 02:34
میدونم سلاح گرم بهتره ولی از سرد خوشم میاد و فک کنم با داشتن یه اسکیلای خوب جبران این کمبود بشه.استرینخم انتخواب کردم چون هم خون هم تاقنس و هم ویگور داره.این نکته رو نمیدونستم که یا رو دودینگ باید کار کنم یا ریفلکس ممنون گفتی. این resistance چیه؟ورلد 10 کی باز میشه؟80 درصد هم رو تاکتیک کار میکنم واسه دفاع.

C0OPeR
09-06-2009, 03:32
به thoughness و reflex میگن resistance !
به زبان ساده :
یا یه کاری کن اصلا اتک نخوری = dodge
یا اگه میخوای اتک بخوری خیلی کم صدمه ببینی = resistance

راستی نگفتی کدوم کلاس رو انتخاب میکنی ؟

M0h@MmMaD
09-06-2009, 08:16
اه شمایی ام پرو پررو نه ها پرو مثل هلو برو تو گلو عجب.من که تریبال بازی نکردم بینم اونجا هم مشغولین؟اونجام بیام.((الان تو دلش میگه کجا بیای اونجا بیای ضد حال بزنی از باب توقیه هم میگه نه اونجا بازی نمیکنم))راستی موهات هنوز سیاهه؟میخوام سیفیدش کنم.برای شرو

تریبال هم هستیم ، ورلد 38

آره 31 امروز گرفتم :دی
من بهترین رنک دوئلم 99 توی ورلد 9 بود
من اون اوایل رنکم 2 رقمی بود !
فکر کنم 20 بود ...
توی ورلد 10 یا میخوام پور دوئلر بشم یا پور بیلدر

من که توی ورلد یک اسکیل هامو الکی خرج کردم
واقعا ورلد یک خیلی باحال بود

تو رو گذر دیم ماشالله یه 60 نفری تا حالا امار دادن + ام پرو خان .میشه هم زمان که تو 9 کار میکنه بیام تو ورلدای دیگه هم کار کنم ؟یا در هر لحظه فقط یه ورلد میشه؟
آره ، نه !

هادی خان شما بر حسب اتفاق فامیلیتون نبوی هست؟
این کاراکتر قبلیمو که پاک کردم چرا پاک نشده؟هنوز تو شهره که!یه وقت به بن بست نکشونن منو.و باز هم عجب

باید یک هفته صبر کنی تا پاک شه

Haj_Amoo
09-06-2009, 08:24
'ن اگه مشكل كار نبود تمام اسكيل هامو ميزاشتم رو آيم و هدف گيري كلا روي سر!

C0OPeR
09-06-2009, 08:56
ن اگه مشكل كار نبود تمام اسكيل هامو ميزاشتم رو آيم و هدف گيري كلا روي سر!
جون حاجی هیچی resistance نمیشه . چه تو سر بزنه چه تو دست یدونه دمیج میخورم .
همه کوئست ها رو هم رفتم کار با لاک بالا هم چند تا دارم کار با تجربه بالا هم یکی هستش کلا این کاراکتره خیلی به من فاز داد .

Haj_Amoo
09-06-2009, 11:02
بالاخره اين Clearing the Forest برام باز شد!!

Soldier Pose
09-06-2009, 11:07
دوستان در ورلد 9 خیلی نیازه شدیدی به پول دارم کسی هست کمک کنه

Haj_Amoo
09-06-2009, 11:11
همه کوئست ها رو هم رفتم کار با لاک بالا هم چند تا دارم کار با تجربه بالا هم یکی هستش کلا این کاراکتره خیلی به من فاز داد .
من كه هيچ كوئستي نتونستم برم!! اين يارو سرخ پوسته سه تا كوئست داده سه تا گوشت بوقلمون مي خواد!! روي هيچ كدوم از اسكيل ها شم كار نكردم!!

محتاجيم به دعا!

M0h@MmMaD
09-06-2009, 11:39

در خدمتیم :31:

Haj_Amoo
09-06-2009, 12:11
به نظرتون برا شغل پيدا كردن رو تاكتيك كار كنم بهتره يا Toughness ؟

saeid.yavary
09-06-2009, 12:52
بالاخره اين Clearing the Forest برام باز شد!!
اين شغل خوبيه بهت تو 2 ساعت بين 150 تا 300 دلار با 3-5 تا چوب ميده

Soldier Pose
09-06-2009, 15:46

میمورد بجای این یک سلاح گرم میداد.

Haj_Amoo
09-06-2009, 15:57
میمورد بجای این یک سلاح گرم میداد. سلاح گرم معادل اين بعيد مي دونم به درد تو بخوره! مگه لولت چنده؟
===
من مي خوام از اين به بعد هر لول اتريبيوت ها رو رو استرنگ و اسكيل ها رو دو تا رو Toughness و يكي رو رو تاكتيك بزارم. فكر كنم هم از نظر شغلي و هم از نظر دوئلي خوب باشه!!

C0OPeR
09-06-2009, 16:28
نههههههههههههه !! حداااا چرا من اینطوری شدم این Transport ammunition هیچی نمیده بهم حتی یدونه دینامیت که دلم خوش باشه !
دو تا دو ساعت هم پشت هم کار کردم نشد به صورت جدا هم کردم نشد پس کی میخواد آیتم بده !! اینهمه انرژی که رو این گذاشتم الان یه لول گرفته بودم :(

من مي خوام از اين به بعد هر لول اتريبيوت ها رو رو استرنگ و اسكيل ها رو دو تا رو Toughness و يكي رو رو تاكتيك بزارم. فكر كنم هم از نظر شغلي و هم از نظر دوئلي خوب باشه!!
aim رو یادت رفت حاجی ! dodge نمیگیری دیگه ؟
راستی حاجی تو که میخوای thoughness بگیری ست مکزیکی بخر (4 تیکه) خیلی خیلی هم ارزونه Drilling for oil برات باز شه زودتر ! 83 درصد پول میده .

Haj_Amoo
09-06-2009, 16:33
اين شغل خوبيه بهت تو 2 ساعت بين 150 تا 300 دلار با 3-5 تا چوب ميده
دو بار پشت سر هم كار كردم يه بار 80 دلار داد يه بار 79 دلار!!

Soldier Pose
09-06-2009, 16:37
سلاح گرم معادل اين بعيد مي دونم به درد تو بخوره! مگه لولت چنده؟
حاجی این برای ورلد 6 هست.
لول: 38
لول دوئل: 61

خوبه؟؟؟:دی

Haj_Amoo
09-06-2009, 16:39
aim رو یادت رفت حاجی ! dodge نمیگیری دیگه ؟
راستی حاجی تو که میخوای thoughness بگیری ست مکزیکی بخر (4 تیکه) خیلی خیلی هم ارزونه Drilling for oil برات باز شه زودتر ! 83 درصد پول میده .
چون براي كار لازم دارم مجبورم قيدشون رو بزنم!! يكي دو تا كار خوب كه باز شد از خجالت آيم در ميام! چون روي Toughness كار مي كنم ديگه نيازي به جاخالي دادن نيست! الان دو تا از ست هاي مكزيكي رو دارم منتها اون خره رو بايد عوض كنم!! خيلي سرعتش كمه!! 1000 دلار پول دارم تا يك و نيم ساعت ديگه كه برسم به شهر جديد معلوم نيست كه چي سرشون بياد!!

Haj_Amoo
09-06-2009, 16:48
حاجی این برای ورلد 6 هست.
لول: 38
لول دوئل: 61

خوبه؟؟؟:biggrin:
فكر بهترين سلاح براي اين لول Precise Deringer باشه حوالي 1600 دلار قيمتشه و 30 تا 54 تا ديميج ميزنه!

Hammer
09-06-2009, 16:51
دو بار پشت سر هم كار كردم يه بار 80 دلار داد يه بار 79 دلار!!

یعنی چی ؟ یه بار 80 یه بار 79 ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Haj_Amoo
09-06-2009, 16:55
يعني :

vitamin2002
09-06-2009, 17:22
چون براي كار لازم دارم مجبورم قيدشون رو بزنم!! يكي دو تا كار خوب كه باز شد از خجالت آيم در ميام! چون روي Toughness كار مي كنم ديگه نيازي به جاخالي دادن نيست! الان دو تا از ست هاي مكزيكي رو دارم منتها اون خره رو بايد عوض كنم!! خيلي سرعتش كمه!! 1000 دلار پول دارم تا يك و نيم ساعت ديگه كه برسم به شهر جديد معلوم نيست كه چي سرشون بياد!!

فکر کنم اشتباهی فکر می کنی چون تا اونجایی که من می دونم Toughness برای کمتر آسیب دیدن در مقابل ضربات سلاح سرد می باشد ولی دادگینگ جاخالی برای هر دو نوع سلاح می باشد الان تو برای Toughness کار کنی آگر کسی سلاحش گرم باشه و بهت آتاک بزنه دیگه Toughness به دردت نمی خوره
به نظرم دادگینگ بهتر از Toughness و reflex است

kasra_khan2003
09-06-2009, 18:17
دوستان این middletown چی شد؟ زدین ترکوندینش یا نه؟!

اون مرتیکه هنوز داره من رو اذیت میکنه! بهش نامه دادم، فکر کردم جفت کرد رفت، اما الان میبینم که برگشته!

M0h@MmMaD
09-06-2009, 18:18
چون لبورت پایینه حاجی جون

M0h@MmMaD
09-06-2009, 18:18
دوستان این middletown چی شد؟ زدین ترکوندینش یا نه؟!

اون مرتیکه هنوز داره من رو اذیت میکنه! بهش نامه دادم، فکر کردم جفت کرد رفت، اما الان میبینم که برگشته!

یوزرش چیه ؟
بده جنازشو برات بیارم

Soldier Pose
09-06-2009, 18:49
فكر بهترين سلاح براي اين لول Precise Deringer باشه حوالي 1600 دلار قيمتشه و 30 تا 54 تا ديميج ميزنه! دارم ولی حال نمیده :دی

Haj_Amoo
09-06-2009, 19:27
دارم ولی حال نمیده :biggrin:
يعني چي؟!!

hadi_gamer
09-06-2009, 19:34
این هم برای chaghal که همش چیزای خوب پیدا میکنه...:31::46:

logos
09-06-2009, 20:21
این هم برای chaghal که همش چیزای خوب پیدا میکنه...:31::46:

اینو منم پیدا کردم اما به درد نخوره :41:
اما هادی کلا تو خیلی چیز میز پیدا میکنی هااااااااا

kasra_khan2003
09-06-2009, 20:31
یوزرش چیه ؟
بده جنازشو برات بیارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من که 10 بار دادم! داره کفر من رو در میاره!

رفته یکی از بچه های شهر دیگه رو ترکونده، اومده پیغام داده میگه دوستات که میگی دوئلر هستن، همینان؟!!!

یه قسمت از متن صحبت رو ببینین:

فقط هر کی این رو زد کشت، یه پیغام بهش بده بگه که از طرف Dark.knight7 بود!!!!!

logos
09-06-2009, 20:31
یه سوال
من چرا کوئست های مربوط به کاراکترم نمیاد
تا حالا که لول 36 هستم فقط یه کوئست اومده و انجامش دادم

M0h@MmMaD
09-06-2009, 20:39
این لولش خیلی پایینه و نمیتونم بزنمش
باید به سعید یا آرش بگی که احتمالا بتونن بزننش

kasra_khan2003
09-06-2009, 21:04
این لولش خیلی پایینه و نمیتونم بزنمش
باید به سعید یا آرش بگی که احتمالا بتونن بزننش

الان یه دور دیگه هم به من حمله کرد! از ترس این، باید بعد از هر کاری، فوری برم و پولام رو بریزم بانک!!!

خوب یوزرشون چیه؟ هم تو ورلد، هم اینجا، بده تا بهشون بگم...

hadi_gamer
09-06-2009, 21:14
اینو منم پیدا کردم اما به درد نخوره :41:
اما هادی کلا تو خیلی چیز میز پیدا میکنی هااااااااا
من تو فروم خوندم شاید بعدا به درد بخوره یا مثلا کوئستهای مخفی رو باز کنه.من که فعلا نمیفروشمش چون خیلی نایابه و افراد کمی پیداش میکنن.

M0h@MmMaD
09-06-2009, 21:31
هادی تو چرا لول دوئلت سه رقمی نمیشه ؟ : دی
مثل اینکه طلسم شدی !

Haj_Amoo
09-06-2009, 21:37
چاقال تو شب ها تو پول ميخوابي خب اين خره رو بفروش مثل من نباش كه تا لول 33 هم بايد خر سواري مي كردم!!
===
اين شهره دسته افغاني هاست؟!!! اگه هست بريم از افغاني ها ياد بگيريم!!
afgoonistan

vitamin2002
09-06-2009, 21:40
MisterGadilf
منم نمی تونم بزنمش لولش خیلی پایینه
یک بار گفته بودم که من نمی تونم الان لول دوئل من 48 هست از من خیلی پایین هست

hadi_gamer
09-06-2009, 21:40
هادی تو چرا لول دوئلت سه رقمی نمیشه ؟ : دی
مثل اینکه طلسم شدی !
آخه خیلی وقته دوئل نکردم.حدود یه ماهی میشه.رفتم یه گوشه نقشه که کسی باهام دوئل نکنه و دارم فقط کار میکنم تا لباسهای خفن بخرم و برگردم.

vitamin2002
09-06-2009, 22:08
بدون شرح !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ZEDEHAL DEGE
09-06-2009, 22:24
]چرا بچه های ایرانو یه جا جم نمیکنیم؟الان یکی رو دیدم تو یه شهر تک و تنها بود علی ادریانو اسمش بود یه شهرم دیدم پرسپولیس بود یکی هم که شیراز بود شما که لولتون خفنه و کاره ای هستین جم و جورش کنین بیشتر حال میده همه یه جا باشیم نه؟حاجی چاقال یه دستی بالا بزنین اق محمد ویتامین خان میخواین من همشونو پیدا کنم از طرف شما بگم بیان یه جا جم شیم؟

ZEDEHAL DEGE
09-06-2009, 22:44
[quote=vitamin2002;3854636]بدون شرح !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

عمومی:ما که بخیل نیستیم نوش جونت
خصوصی::18::19:نهههههههههههههه ههههههههه منم میخوام منم میخواممممممم:37:

vitamin2002
09-06-2009, 22:49
]چرا بچه های ایرانو یه جا جم نمیکنیم؟الان یکی رو دیدم تو یه شهر تک و تنها بود علی ادریانو اسمش بود یه شهرم دیدم پرسپولیس بود یکی هم که شیراز بود شما که لولتون خفنه و کاره ای هستین جم و جورش کنین بیشتر حال میده همه یه جا باشیم نه؟حاجی چاقال یه دستی بالا بزنین اق محمد ویتامین خان میخواین من همشونو پیدا کنم از طرف شما بگم بیان یه جا جم شیم؟

بگو همشون بیان سیلور اسنیک فورت و برای اینوایت به خیار khiar تلگرام بدند و خیار دعوتشون کنه ضمنا وقتی این حرف ها را می گی مواظب باش از شهر های دشمن نباشند :31::31: ( میدیل ها )
ضمنا بگو همه در تاپیک پی سی ورلد دوره هم هستیم :31:

logos
10-06-2009, 00:06
من تو فروم خوندم شاید بعدا به درد بخوره یا مثلا کوئستهای مخفی رو باز کنه.من که فعلا نمیفروشمش چون خیلی نایابه و افراد کمی پیداش میکنن.

جدا
پس منم نمیفروشمش

ZEDEHAL DEGE
10-06-2009, 03:04
اقا با خیار هماهنگی کردی؟کلی بچه ها رو دعوت کردما

C0OPeR
10-06-2009, 03:21
این هم برای chaghal که همش چیزای خوب پیدا میکنه...
منم یه کاراکتر leadership کار تو ورد 5 دارم الان لول 30 ه ولی اتربیوت ها رو روی کاریزما نذاشتم فقط کارای exp بالا واسم باز شده !
عجب آیتمایی داری ! مایه داریا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . پول ندارم اون neckband تو رو میخوام D:

چاقال تو شب ها تو پول ميخوابي خب اين خره رو بفروش مثل من نباش كه تا لول 33 هم بايد خر سواري مي كردم!!
حاجی جون من ست مکزیکی دارم به speed اضافه میکنه ! الان همون خره از BMW هم سریعتر میره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی حاجی کاراکتر فرستادی شهر کوروش این دراکولا بنده خدا زیر آماج خملات دشمن قرار داره !

آقا جون هر کی دوس دارین عکس از این Transport ammunition نذارین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نا سلامتی ادونچر هم هستیم هیچی نمیده ! ایندفعه نده تیکت میذارم !

همه ی بچه ها سیلور اسنیک هستن به لول 15-20 رسیدی برو اونجا .

C0OPeR
10-06-2009, 03:26
این هم برای chaghal که همش چیزای خوب پیدا میکنه...
منم یه کاراکتر leadership کار تو ورد 5 دارم الان لول 30 ه ولی اتربیوت ها رو روی کاریزما نذاشتم فقط کارای exp بالا واسم باز شده !
عجب آیتمایی داری ! مایه داریا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . پول ندارم اون neckband تو رو میخوام D:

حاجی جون من ست مکزیکی دارم به speed اضافه میکنه ! الان همون خره از BMW هم سریعتر میره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی حاجی کاراکتر فرستادی شهر کوروش این دراکولا بنده خدا زیر آماج خملات دشمن قرار داره !

آقا جون هر کی دوس دارین عکس از این Transport ammunition نذارین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نا سلامتی ادونچر هم هستیم هیچی نمیده ! ایندفعه نده تیکت میذارم !

M0h@MmMaD
10-06-2009, 07:47

قبلا که توی کوروش بودیم من چند بار پیشنهاد زیر مجموعه رو دادم ولی قبول نکردن
بعدا قرار شد به خاطر ایرانی بودنمون هم که شده چند تا بیلدر بفرستیم اونجا که متاسفانه یکی از بچه ها که دستش 5 تا بیلدر بود بازی رو کنار گذاشت و یکی از بهترین بیلدر هامون هم رو به قبله ( بن ) شد !
فعلا هم که احتمالا لولشون پایینه

Hammer
10-06-2009, 08:26
ایرانی ها هم اینجا هم تو تریبال نشون دادن که خوب نمی تونن متحد بشن . البته متاسفانه وقتی با خارجی ها متحد می شن از جون مایه میزارند

Haj_Amoo
10-06-2009, 10:32
علي آدريانو رو خودم پيدا كردم. يه شهر داشت به اسم DreamLand. دعوتش كردم به شهر كورش مدت كوتاهي بود تا اين كه موقع جنگ با چيني ممد گفت چون فعلا به سرباز و دوئلر بيشتر از همه احتياج داريم ادونچر ها رو ميندازيم بيرون تا جا برا اونا باز بشه!! سر همون مسئله علي آدريانو شهر كلا ترك كرد و يه خارجي ديگه هم (Dazza634 ب) به صورت دشمن ما در اومد و چند تا فهش هم برا آرش فرستادو پروفايلش هم شده بود بد و بيراه گفتن به شهر كورش!!

الان يه اشتباه بزرگ كردم! خره رو كه فروختم يه اتريبيوت از استرنگ برداشته شد و كار تازه باز شده ي Clearing the Forest بسته شد!!
مي ترسم بن بشم شهر از دست بره!!
يوزري دومم كه حذفش كرده بودمو بفرستم؟

C0OPeR
10-06-2009, 11:03
الان يه اشتباه بزرگ كردم! خره رو كه فروختم يه اتريبيوت از استرنگ برداشته شد و كار تازه باز شده ي Clearing the Forest بسته شد!!
دیدی حاجی هی گفتم همون پیکان رو نگه دار گفتی نه میخوام بنز بخرم بیا اینم آخر و عاقبتش xD

مي ترسم بن بشم شهر از دست بره!!
يوزري دومم كه حذفش كرده بودمو بفرستم؟
پس باید ببینیم کس دیگه ای پیدا میشه مسئولیت رو بعهده بگیره ! مثلا zedehal dege

ZEDEHAL DEGE
10-06-2009, 12:57
کی من ؟:7:خوشحال میشم کمکی کرده باشم .:31:مث ایکه زیاد ا او نوشیدنیه خوردم :34: حالا چیکا باس بکنم واسه خنده در به در بشم؟ینی فان در بشم؟

ZEDEHAL DEGE
10-06-2009, 15:30
یه موضوع عجیب.یکی از ایرانیا که تو روگذر اسمش هست میدونین تو کدوم شهره؟!!!!
.
.
.
.
.
.
.
chang an
ینی واقعا ایرانیه؟

ZEDEHAL DEGE
10-06-2009, 15:32
اسمش Aghaji .
راستی بعضی از این شغلا 500 تا سختی داره ینی باید حداقل لیویل 300 باشی تا باز بشه نه؟

Haj_Amoo
10-06-2009, 15:45
یه موضوع عجیب.یکی از ایرانیا که تو روگذر اسمش هست میدونین تو کدوم شهره؟!!!!

chang an
ینی واقعا ایرانیه؟
بله!! ايرانيه و توي ورلد هفت شهري به اسم شيراز دارن(اگه اشتباه نگرفته باشمش!)

ZEDEHAL DEGE
10-06-2009, 19:26
نمیدونی چرا رفته اونجا؟دعوتش کنم؟
همین ورلد هم یه شیراز هستا.

Haj_Amoo
10-06-2009, 19:59
نمیدونی چرا رفته اونجا؟دعوتش کنم؟
همین ورلد هم یه شیراز هستا.
نمي دونم لابد آخر عاقبت شهر كورش رو ديده رفته تو چانگ آن!!
نه لازم نيست دعوتش كني! مي خواي ميل بزن ازش احوالپرسي كن!

dracula_killer
10-06-2009, 20:12
سلام به همگی
بالاخره از دست این امتحانات نهایی خلاص شدم....
راستی حاجی فکر نمی کنم دیگه نیازی به فرستادن یوزر باشه...چون حدوده 24ه که دیگه حمله ای نشده....فکر کنم حمله کردن دیدن چیزی گیرشون نمیاد،فرار کردن:31::31:
شایدم این آرامشه قبل از طوفانه؟

Haj_Amoo
10-06-2009, 21:03
راستی حاجی فکر نمی کنم دیگه نیازی به فرستادن یوزر باشه...چون حدوده 24ه که دیگه حمله ای نشده....فکر کنم حمله کردن دیدن چیزی گیرشون نمیاد،فرار کردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شایدم این آرامشه قبل از طوفانه؟
نميدونم شايد!! البته ممكنه موقت باشه مثلا وارد جنگ با شهر ديگه اي شدن يا ...
هرچي هست ديگه خبري از طوفان نيست فوقش ميشه وضعي كه قبلا داشتين!!

ZEDEHAL DEGE
10-06-2009, 21:09
مي خواي ميل بزن ازش احوالپرسي كن! حاجی داشتیم؟گفتم شاید جاسوس باشه اومده صحبتای ایرانیا رو تو فروم ببینه و به چینیا خبر بده.به هر حال صلاح نیس همچی چیزی باشه.باس یه فکری کرد.

Haj_Amoo
10-06-2009, 22:28
توي سيلور فورت دوئلر ميلي پيدا نميشه؟

vitamin2002
11-06-2009, 00:46
توي سيلور فورت دوئلر ميلي پيدا نميشه؟

یعنی چه دوئلر میلی ؟؟؟

Blondie
11-06-2009, 01:53
یعنی دوئلری که از اسلحه Melee استفاده میکنه!

ZEDEHAL DEGE
11-06-2009, 04:58
مهارت مربوط به نوع اسلحه (Dueling Weapon): دو نوع اسلحه برای دوئل وجود داره. یکی اسلحه های گرم (Firearm weapons) و یا بعبارت درست تر اسلحه هایی که چیزی رو به سمت حریف شلیک میکنن. از تکه سنگ و تیر کمون گرفته تا هفت تیرهای مختلف از این گروهند. دومی اسلحه های سرد (Melee weapons) که از چماق و باتون گرفته تا خنجر و شمشیر جزء این گروهند.:14:

C0OPeR
11-06-2009, 08:58
این یعنی چی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

==
من کلا تو این ورد شانس ندارم ! با لیبور 130 میریم Harvesting fields دو ساعت کار میکنیم هیچی نمیده ! شانس آیتم هم 55 درصد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

logos
11-06-2009, 09:28
این یعنی چی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

==
من کلا تو این ورد شانس ندارم ! با لیبور 130 میریم Harvesting fields دو ساعت کار میکنیم هیچی نمیده ! شانس آیتم هم 55 درصد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:18: خیلی بد شانسی که، البته فک کنم تقصیر هادی که شانس های ما رو هم اون استفاده میکنه
منم خداییش کلا بد شانسم هیچ چیز بدزد بخوری گیرم نیومده تا حالا

یه سوال اگه فقط رو یه اسکیل بخواید کار کنید اون چیه ؟
setting trap ? leader ship ? shoting ? vigor ? hiding
من به نظرم اینا جزو اسکیلهایی هستن که روشون میشه کار کرد
نظر شما چیه ؟ اگه فقط و فقط بخواین رو یکی کار کنید کدومو انتخاب میکنین ؟
ویگور خیلی سریع به پول میرسه و برای شروع ورلد خوبه بعدش میشه ادم بزنه تو کار toghness تا کارای خوب دیگه هم براش باز بشه
تراپ هم که وضعش مشخصه
اما کلا نظزتون چیه ؟ واسه و بعد تخصصی رو کدوم بریم بهتره؟

C0OPeR
11-06-2009, 09:54
یه سوال اگه فقط رو یه اسکیل بخواید کار کنید اون چیه ؟
setting trap ? leader ship ? shoting ? vigor ? hiding
من به نظرم اینا جزو اسکیلهایی هستن که روشون میشه کار کرد
نظر شما چیه ؟ اگه فقط و فقط بخواین رو یکی کار کنید کدومو انتخاب میکنین ؟
ویگور خیلی سریع به پول میرسه و برای شروع ورلد خوبه بعدش میشه ادم بزنه تو کار toghness تا کارای خوب دیگه هم براش باز بشه
تراپ هم که وضعش مشخصه
اما کلا نظزتون چیه ؟ واسه و بعد تخصصی رو کدوم بریم بهتره؟

نظر شخصی من :
اگه میخوای بیخیال دوئل شی بهترین اسکیل leadership ه . کار با تجربه بالا - پول زیاد - لاک بالا برات باز میشه کلا همه چی تمومه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اگر صبر عیوب داری رو هایدینگ کار کن که دوران بازنشستگی فوقالعاده ای رو در پیش خواهی داشت !
5 تا از 6 تا کار با بیشترین میزان سختی هایدینگ لازم دارن .

logos
11-06-2009, 10:22
نظر شخصی من :
اگه میخوای بیخیال دوئل شی بهترین اسکیل leadership ه . کار با تجربه بالا - پول زیاد - لاک بالا برات باز میشه کلا همه چی تمومه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اگر صبر عیوب داری رو هایدینگ کار کن که دوران بازنشستگی فوقالعاده ای رو در پیش خواهی داشت !
5 تا از 6 تا کار با بیشترین میزان سختی هایدینگ لازم دارن .

ش.تینگ یه مزیتی که داره هم کارهای خوبی برات باز میشه هم بعدش میتونی یه دوئلر خفن بشی

نظرت در این مورد چیه ؟

dracula_killer
11-06-2009, 10:31
سلام
می گم یه سوال...این wasimo city که یه زمانی جزئی کوروش بود چرا با ما دشمن شده؟

C0OPeR
11-06-2009, 12:36
ش.تینگ یه مزیتی که داره هم کارهای خوبی برات باز میشه هم بعدش میتونی یه دوئلر خفن بشی
نظرت در این مورد چیه ؟
البته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی این رو هم در نظر بگیر که شوتینگ فقط و فقط در هر کاری یه بار شمارش میشه و کارهای خوب یکم دیر باز میشن البته میتونی از دوئل هم کنارش استفاده کنی . کوئست های کلاس سرباز رو هم براحتی میتونی پاس کنی .
فکر جالبی بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soldier Pose
11-06-2009, 12:45
چه وعظشه یک دونه دینامیت نمیده فقط شمشیر و تفنگ میده

Haj_Amoo
11-06-2009, 13:21
سلام
می گم یه سوال...این wasimo city که یه زمانی جزئی کوروش بود چرا با ما دشمن شده؟ وقتي يه شهر ضعيف باشي زمين و زمان باهات دشمن ميشن چون زورشون بهت ميرسه!! ولي وقتي قوي باشي ... !!

چه وعظشه یک دونه دینامیت نمیده فقط شمشیر و تفنگ میده بده مگه؟!! برا من كه چماق هم نميده! بهترين كار از نظر شانس كه برا من باز شده 33 درصد شانس داره كه كوزه ميده البته اونم بعضي وقت ها!!
===
Coal Mining هم كه بيشتر از 50 دلار پول نميده!! Clearing the Forst هم كه باز نشده بسته شد!! كلا دارم قطع اميد ميكنم از پخش اسكيلام!!

C0OPeR
11-06-2009, 13:44
چه وعظشه یک دونه دینامیت نمیده فقط شمشیر و تفنگ میده

حرفی برای گفتن ندارم !
میرم با زنجیر و سیم بکسل خودمو میندم به ضریح دخیل میشم بلکه فرجی شد .

==
متن زیر را بخوانید امید است که به راه راست هدایت شوید (سوره وست آیه ورد9)

Quick reminder about passwords:

It is a violation of our rules to know another player's password. If you are playing on a shared connection with people know you must not know their password and you must not share your password with them.

Logging in to another player's account is illegal, even if just to set tasks for them.

Controlling multiple accounts on the same world will normally result in a permanent ban from that world and possible the entire game.

Please remember to have a secure password. We suggest you don't use any dictionary words, that the length is at least 8 characters long and that there is an even mix of letters and numbers.

If your account suffers losses (such as items sold) due to being compromised we will NOT restore your items or anything else on your account.

C0OPeR
11-06-2009, 13:50
مثل اینکه دعا ها مستجاب شد بعد از دو هفته اولین آیتم رسید !

Soldier Pose
11-06-2009, 13:51
بده مگه؟!! برا من كه چماق هم نميده! بهترين كار از نظر شانس كه برا من باز شده 33 درصد شانس داره كه كوزه ميده البته اونم بعضي وقت ها!!

5 تا دینامیت میخوام تا بشم لول 39
======================

حرفی برای گفتن ندارم !
میرم با زنجیر و سیم بکسل خودمو میندم به ضریح دخیل میشم بلکه فرجی شد .

مچ بند سبز هم موثرهااااا :دی
================
لامسب 3 نفر به من با هم حمله کردند یکشون فقط منو برد بقیه رو با 700-600 بردم.
اونی که منو برد با اختلاف 20 تا دمیج برد.
دوباره 1 ساعت بعد حمله کرد منو پس اوت کرد.
لامسب من همه اسکیل هامو بخش کرده بودم.
از الان دارم روی دفاع هم کار میکنم.
اگه من بهش حمله کنم پس اوتش می کنم

C0OPeR
11-06-2009, 14:06
لامسب 3 نفر به من با هم حمله کردند یکشون فقط منو برد بقیه رو با 700-600 بردم.
اونی که منو برد با اختلاف 20 تا دمیج برد.
دوباره 1 ساعت بعد حمله کرد منو پس اوت کرد.
لامسب من همه اسکیل هامو بخش کرده بودم.
از الان دارم روی دفاع هم کار میکنم.
اگه من بهش حمله کنم پس اوتش می کنم
کیه ؟ بگو برم حالشو بگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soldier Pose
11-06-2009, 14:23
کیه ؟ بگو برم حالشو بگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ورلد 6 هست

hadi_gamer
11-06-2009, 14:33
مثل اینکه دعا ها مستجاب شد بعد از دو هفته اولین آیتم رسید !

اوووووووه فکر کردم چی پیدا کرده.یه دینامیت که اینقدر خوشحالی نداره.
تو ورلد 1 هر دو روز یه چک پیدا میکنم!!!

Haj_Amoo
11-06-2009, 15:01
حالا اين ديناميت به چه دردي مي خوره؟ ميشه يه شهر رو باهاش فرستاد رو هوا؟!

dracula_killer
11-06-2009, 16:34
بنده الان متوجه شدم
wasimo city قبلا cyrus d great بود.....حالا با ما دشمن شده.....تمام کسایی که که به من حمله کردن از همین wasimo بود....حالا دارم میرم جواب حمله هاشون رو بدم!....یکی جلو منو بیگیره!!!

nimax3d
11-06-2009, 16:35

منم نمیدونم چه کاری میشه باهاش کرد:mellow:

dracula_killer
11-06-2009, 16:43

بد بخت شدم!!!!.....حاجی میگم من حرفی ندارم اگه می خوای اکانت بسازی بیارِی!

ZEDEHAL DEGE
11-06-2009, 16:51
اقا من به قصد تجربه به یکی از این wasimo city ها حمله کردم اونام زدن ضد حال رو که من دیلیت کردمو پاس اوت کردن.:31:.خوبه ها یکی رو الکی بسازیم مث مترسک اونا هی بهش حمله کنن.بازی بد فورم داره بم حال میده 5 تا دوئل کردم بردم غیر کوئستا این دوئل کوئستها رو هم زدم یکی رو پاس اوت کردم.

C0OPeR
11-06-2009, 16:56
همینشم از سرم زیادیه در اون لحظه ترافیک سرور زیاد بود گفت بیا اینم بگیر برو متوجه نشد منم وگرنه چیزی نمیداد !
اینم نمونش !
با لیبور 85 ! (اخه من وقتی لول 3 بودم یه ساعت اینو کار کردم آیتم داد ... دیگه چی بگم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
motivation هم 100 بود وقتی شروع کردم .
یا من خیلی بد شانسم یا شما ها خوش شانسین . خدایااااا

حالا اين ديناميت به چه دردي مي خوره؟ ميشه يه شهر رو باهاش فرستاد رو هوا؟!
بفروش حاجی حالشو ببر xD

بنده الان متوجه شدم
wasimo city قبلا cyrus d great بود.....حالا با ما دشمن شده.....تمام کسایی که که به من حمله کردن از همین wasimo بود....حالا دارم میرم جواب حمله هاشون رو بدم!....یکی جلو منو بیگیره!!!
ای نامردای بی چشم و رو !! خداا اینا دیگه کین (چینی ها رو میگما) اون شهر واسه ما بود ! همون کارگره نامرد که من انداختمش بیرون قبلا اونجا فاندر بودش . با پول بچه های ما اونجا رو ساخت بعد که دید اوضاع خوبه اومد اینجا که شهر اصلی رو بگیره بعدم که دید من خوب میشناسمش و دم به تله نمیدم رفت پیش همون چینی ها ! من فکر میکردم شهر دست بچه های خودمونه عجب ضد حالی شدا . e e

Haj_Amoo
11-06-2009, 17:03
بد بخت شدم!!!!.....حاجی میگم من حرفی ندارم اگه می خوای اکانت بسازی بیارِی!
باشه با يوزر دومم ميام موقع سر زدن هم از IE استفاده مي كنم + فيري گييت!! مشكلي كه نيست؟!
البته الان هركاري مي كنم اين پيغام رو ميده:
The session has expired!
===اگه يوزر دوم من توي شهر تنها باشه و بن بشه در صورتي كه من قبلا براي افرادي در خارج از شهر دعوت فرستاده باشم اونا بازم ميتونن بيان توي شهر؟

dracula_killer
11-06-2009, 17:22
باشه با يوزر دومم ميام موقع سر زدن هم از IE استفاده مي كنم + فيري گييت!! مشكلي كه نيست؟!
The session has expired!
===اگه يوزر دوم من توي شهر تنها باشه و بن بشه در صورتي كه من قبلا براي افرادي در خارج از شهر دعوت فرستاده باشم اونا بازم ميتونن بيان توي شهر؟
خب حاجی می گم بیا یه کار کنیم....من و یوزر دومیت دوتایی فاندر میشیم..اینجوری اگه یکیمون پس اوت شد یا بن،یکی دیگه هست!...نظرت چیه؟

M0h@MmMaD
11-06-2009, 17:47
میبینم توی سایروس خبرایی هست
رو کم کنی هست ما هم بیاییم : دی

logos
11-06-2009, 17:50
The session has expired!

میشه این فری گیت رو یه جا اپلود کنی من دانلود کنم
IP عوض میکنه دیگه ؟

dracula_killer
11-06-2009, 18:07
میبینم توی سایروس خبرایی هست
رو کم کنی هست ما هم بیاییم : دی
رو کم کنی نیست....نمک نشناسیه!:19:.....یکی از متحدین سایروس تا دید اوضاع شهر مثه سابق نیست،اعلان جنگ کرده و فلا قصدش اذیت کردنه منه!..

M0h@MmMaD
11-06-2009, 18:24
دراکولا جان لول هاشون چنده ؟

hadi_gamer
11-06-2009, 18:29
باز هم grave robber ...

dracula_killer
11-06-2009, 18:37
دراکولا جان لول هاشون چنده ؟

بچه شاخشون لولش 25 البته دوئل لولش 31ه.....
میگم شما گفتین کاری به کار چینی ها نداشته باش....منم نداشتم....اما حالا یکیشون اومد و به من حمله کرد....باختم....از اونجایی که من هیچ وقت لطف کسی رو بی جواب نمیذارم!میخوام یه جوابی بهش بدم...نظرتون چیه؟

Soldier Pose
11-06-2009, 18:49
باز هم grave robber ...

wooooooooooooooooooo0ooooooooooooooooooooooooooooo ooooow

M0h@MmMaD
11-06-2009, 19:37
بچه شاخشون لولش 25 البته دوئل لولش 31ه.....
میگم شما گفتین کاری به کار چینی ها نداشته باش....منم نداشتم....اما حالا یکیشون اومد و به من حمله کرد....باختم....از اونجایی که من هیچ وقت لطف کسی رو بی جواب نمیذارم!میخوام یه جوابی بهش بدم...نظرتون چیه؟

من یه روز دیگه از پاس اوت در میام و بعد میبینم که به کدومشون میتونم اتک بدم

اگه تونستم میام اونجا هر 2 روز پاس اوتشون میکنم بخندیم ! :31:

دیگه با این ورلد حال نمیکنم ... هرچند که رنکم داره دو رقمی میشه و کلی کار دارم ولی بازی برام کسل کننده شده !

ایشالا ورلد 10 میخوام بترکونم

dracula_killer
11-06-2009, 19:40
من یه روز دیگه از پاس اوت در میام و بعد میبینم که به کدومشون میتونم اتک بدم

اگه تونستم میام اونجا هر 2 روز پاس اوتشون میکنم بخندیم ! :31:

دیگه با این ورلد حال نمیکنم ... هرچند که رنکم داره دو رقمی میشه و کلی کار دارم ولی بازی برام کسل کننده شده !

ایشالا ورلد 10 میخوام بترکونم

ایول.....باید بهشون فهموند که سزای جفا به عهد اونم به کوروش چه معایبی داره!

فقط یه چیزی یکیشون هست به نام eatmydust من باهاش که دوئل کردم،تنظیم کرده بودم که به همه جاش بخوره الا به سرش....جالب اینجاست که یه دونه هم دمج ندادم تو دوئل....به نظرت اگه تنظیم کنم که بخوره تو سرش می تونم بهش دمج بدم؟؟

Haj_Amoo
11-06-2009, 19:50
دراكولا يوزر دومم رو درست كردم فردا صبح روي شهره!!
===

میشه این فری گیت رو یه جا اپلود کنی من دانلود کنم
IP عوض میکنه دیگه ؟
لابد بايد عوض كنه وگرنه به چه دردي مي خوره؟!

kasra_khan2003
11-06-2009, 20:02
خوب داره کم کم بازی حال میده!

یه کار با تجربه ی بالا برام باز شد!

البته من دنبال پول هستم، ولی از هیچی بهتره! سریع لول آپ شم!

راستی، یه سوال، من اسکیل هام رو پخش کردم و میخوام الان بخرم و همه رو بدم به ترپ، به نظرتون الان از کدوم کم کنم؟

dracula_killer
11-06-2009, 20:04
دراكولا يوزر دومم رو درست كردم فردا صبح روي شهره!!
===

لابد بايد عوض كنه وگرنه به چه دردي مي خوره؟!

مرسی.....وقتی رسید بگو تا دعوت نامه بفرستم!

M0h@MmMaD
11-06-2009, 20:41
ایول.....باید بهشون فهموند که سزای جفا به عهد اونم به کوروش چه معایبی داره!

فقط یه چیزی یکیشون هست به نام eatmydust من باهاش که دوئل کردم،تنظیم کرده بودم که به همه جاش بخوره الا به سرش....جالب اینجاست که یه دونه هم دمج ندادم تو دوئل....به نظرت اگه تنظیم کنم که بخوره تو سرش می تونم بهش دمج بدم؟؟

من فردا که از پاس اوت در اومدم میبینم که میتونم اونارو بزنم یا نه
اگه بتونم که میام اونجا تیکه تیکه میکنم طرف رو :27:

خوب داره کم کم بازی حال میده!

یه کار با تجربه ی بالا برام باز شد!

البته من دنبال پول هستم، ولی از هیچی بهتره! سریع لول آپ شم!

راستی، یه سوال، من اسکیل هام رو پخش کردم و میخوام الان بخرم و همه رو بدم به ترپ، به نظرتون الان از کدوم کم کنم؟

اسکیل تراپ رو با همه ایتم هات و همه چیزت فقط تا 130 بالا ببر

بعد از اون اسکیلت رو بده به دوئل و دیگه حالشو ببر

الان من کلی کار های باحال دارم که 70 درصدش با تراپ باز میشه یه 30 درصد هم با شوتینگ و آپارانس

dracula_killer
11-06-2009, 21:00
من فردا که از پاس اوت در اومدم میبینم که میتونم اونارو بزنم یا نه
اگه بتونم که میام اونجا تیکه تیکه میکنم طرف رو :27:
مرسی...عجب....بازم باهاش دوئل کردم....بازم هیچی دمج ندادم!!!!.....یعنی انقدر resistance ش بالاست؟

kasra_khan2003
11-06-2009, 22:12
اسکیل تراپ رو با همه ایتم هات و همه چیزت فقط تا 130 بالا ببر

بعد از اون اسکیلت رو بده به دوئل و دیگه حالشو ببر

الان من کلی کار های باحال دارم که 70 درصدش با تراپ باز میشه یه 30 درصد هم با شوتینگ و آپارانس

خوب الان هیچ کدوم از اسکیل ها رو کم نکنم بدم به بقیه؟!

اگه بخوام کم نکنم، باید 13 بار لول آپ شم تا بتونم برسم به 130 !!!!!

hadi_gamer
12-06-2009, 00:25
بالاخره رنک 1 لیدرشیپ ورلد 9 شدم هوووووووررررررررررراااااا اااااا...

Soldier Pose
12-06-2009, 00:28

C0OPeR
12-06-2009, 08:25
نبریک میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هادی جان بیا سیلور اسنیک یه کمکی به بچه ها بکن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داری پول پارو میکنیا

M0h@MmMaD
12-06-2009, 08:39
ایول هادی ، پول لیدر شیپ خوفه ؟ کار هاش هم باحاله ؟

خوب الان هیچ کدوم از اسکیل ها رو کم نکنم بدم به بقیه؟!

اگه بخوام کم نکنم، باید 13 بار لول آپ شم تا بتونم برسم به 130 !!!!!

خب من که نگفتم همرو با اسکیل های خودت بده

من الان فکر کنم 50 تا ستینگ تراپ رو با لباس بالا بردم !

تا 130 که برسه دیگه کلی کار داری که تا لول 80 به دردت میخوره ! بعد از اون تا ده لول هیچ اسکیلی رو خرج نکن و لباس هادی ده لول بالا تر رو بخر و نگه داری کن

بعد که اسکیلت به 30 تا و 10 تا ات رسید ، 15 تاشو بزار روی هلث و 15 تا روی شوتینگ ( قبل از اینکه این همه اسکیل به دست بیاری
باید همه ات ها و اسکیل توی طرف تراپ بزاری) و حالا میمونه 15 تا اسکیل که همرو بزار روی شوتینگ

با 10 تا ات هم 7 تارو بزار روی آخری که آپارانس بره بالا و 3 تارو بزار روی سومی که سوتینگ و آیم هم بره بالا

اینجوری هم توی دوئل خدا میشی و هم توی کار و روزی 100 رنک میزنی

مرسی...عجب....بازم باهاش دوئل کردم....بازم هیچی دمج ندادم!!!!.....یعنی انقدر resistance ش بالاست؟

من باید ببینم که لولش به من میرسه یا نه

اگه برسه که میام اونجا و مادرشو هر 2 روز میارم جلو چشاش !

Haj_Amoo
12-06-2009, 13:43
بتركه چشم حسود!!

C0OPeR
12-06-2009, 13:48
بتركه چشم حسود!!
چرا این شکلی شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soldier Pose
12-06-2009, 13:51
:دی

.

.

kasra_khan2003
12-06-2009, 14:09
اگه کسی سلاح همراش نباشه، بازم میشه باهاش دوئل کرد؟!

Soldier Pose
12-06-2009, 14:11
آره.
من یکباربا وزر ir-dg توی ورلد 9 یکی رو اینجوری میزدم :دی

Haj_Amoo
12-06-2009, 14:22
من هيچ وقت يوزر هام رو لوگ آف نمي كنم مشكلي پيش نمياد؟

M0h@MmMaD
12-06-2009, 14:29
منم لوگ آف نمیکنم حاجی !

Soldier Pose
12-06-2009, 14:31
منم لوگ آف نمی کنم

dracula_killer
12-06-2009, 14:47
سلام به همگی
امروز روزه آرامی بود(البته تا به الان)....فقط دیشب یه بار رئیس wasimo اتک زد بهم،ولی من تو هتل خواب بودم نتونست کاری کنه!!!
می گم یه اسلحه که تو لول 25 باز شه و خوب باشه پیشنهاد کنین،قیمتش اصلا مهم نیست ولی فایر باشه

C0OPeR
12-06-2009, 15:20
می گم یه اسلحه که تو لول 25 باز شه و خوب باشه پیشنهاد کنین،قیمتش اصلا مهم نیست ولی فایر باشه
بفرما

dracula_killer
12-06-2009, 17:16
مرسی
فقط حاجی جون یوزرت چی شد؟

M0h@MmMaD
12-06-2009, 18:29
دراکولا امروز دیدم که نمیتونم طرف رو بزنم
خیلی بد شدش ....

Soldier Pose
12-06-2009, 19:02
آقا این نامه رو چی کار کنم؟؟؟

Haj_Amoo
12-06-2009, 19:10
مگه برات ميل نزدم داركولا جان؟
===

آقا این نامه رو چی کار کنم؟؟؟
بندازش تو صندوق پست!!

Soldier Pose
12-06-2009, 19:25
ماجرای پارت چیه؟؟

Haj_Amoo
12-06-2009, 19:29
ماجرای پارت چیه؟؟
اين يه نامه هست كه سه قسمت شده و ايني كه تو گرفتي قسمت دومشه!

Soldier Pose
12-06-2009, 19:31
اگه هر 3 قسمت رو بگیرم چی میشه؟؟

Haj_Amoo
12-06-2009, 19:57
اگه هر 3 قسمت رو بگیرم چی میشه؟؟
نمي دونم شايد بعدا به يه درد هايي بخوره!

اگه تونستي بخوني اينجا در موردشون بحث شده چيزي فهميدي ما رو هم بي خبر نذار!

Soldier Pose
12-06-2009, 20:15
خوب کسی نیست خونده باشه؟؟

hadi_gamer
12-06-2009, 20:31
اونو ما بهش میگیم چک.میتونی بفروشی نقدش کنی.البته اگه بیشتر از یکی داری.
اگه یکی داری نگه دار بعدا اگه شانس بیاری قسمتهای بعدیش رو هم پیدا کنی یه کوئست مخفی برات باز میشه که متونی hernando's sword که قویترین سلاح بازی هست رو بگیری.البته هنوز معلوم نیست این کوئست چطوری باز میشه ولی این چک ها رو حتما لازم داره.تو ورلد 1 چند نفر این شمشیر رو گرفتن.

Soldier Pose
12-06-2009, 20:35
خیلی ممنون

dracula_killer
12-06-2009, 20:44
مگه برات ميل نزدم داركولا جان؟

آره حاجی....الان دیدمش....اینوایتت کردم حاجی

دراکولا امروز دیدم که نمیتونم طرف رو بزنم
خیلی بد شدش ....
عجب....عیبی نداره....یه فکره دیگه می کنم!

Haj_Amoo
12-06-2009, 20:48
اگه یکی داری نگه دار بعدا اگه شانس بیاری قسمتهای بعدیش رو هم پیدا کنی یه کوئست مخفی برات باز میشه که متونی hernando's sword که قویترین سلاح بازی هست رو بگیری.البته هنوز معلوم نیست این کوئست چطوری باز میشه ولی این چک ها رو حتما لازم داره.تو ورلد 1 چند نفر این شمشیر رو گرفتن.
چجور سلاحيه مگه؟ چقدر دميج ميزنه؟

dracula_killer
12-06-2009, 20:48
یه سوال:
این چه به درد میخوره؟...چند لول پیش گرفتم اما هنوز کوئستی واسش پیدا نشده!:

hadi_gamer
12-06-2009, 23:14
چجور سلاحيه مگه؟ چقدر دميج ميزنه؟
قویترین سلاح میلیه.میتونی تو weststats مشخصاتش رو ببینی.

hadi_gamer
12-06-2009, 23:18
کی اینقدر چک داره؟تازه چند تاش رو پول لازم داشتم فروختم.:31::21:

Soldier Pose
12-06-2009, 23:29

و خداوند فتوشاپ را آفرید :دی

hadi_gamer
12-06-2009, 23:34
و خداوند فتوشاپ را آفرید :دی
چرا توهین میکنی؟یعنی من دارم دروغ میگم؟:41:
اصلا چرا باید دروغ بگم؟

Soldier Pose
12-06-2009, 23:37
چرا توهین میکنی؟یعنی من دارم دروغ میگم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
اصلا چرا باید دروغ بگم؟
شوخی کردم :دی

SoroudhM
13-06-2009, 00:59
شما تا بحال آمار دقيقشو پيدا نكرديد؟
سابقتون كه زياده ;)
من يكسري شايعه فقط شنيدم.
مثل انتخاب كوئست درست در كوئست 25 و داشتن يكي از اون دو گردن بند بي فايده:27:.
لباس روز يكشنبه و ....:19:
ورلد 6 دوتا از اين چك ها و گردنبند و يكسري از اين چيزهايي كه گفتند لازمه داشتم اما مجبور شدم خيلي ورلدهارو ترك كنم:41:
اگر معماشو حل كرديد به ما هم كمك كنيد

C0OPeR
13-06-2009, 05:45
کی اینقدر چک داره؟تازه چند تاش رو پول لازم داشتم فروختم.
منم میخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم اینونتوری من ! کوئستی نیستش که انجام نداده باشم xD

kasra_khan2003
13-06-2009, 06:18

از کدوم کار در آوردی؟: دی

من یکی داشتم، حواسم نبود فروختمش!

M0h@MmMaD
13-06-2009, 09:38
هادی 2 تا اسلحه عجیب غریب داری ! : دی

C0OPeR
13-06-2009, 10:55
آقا من شهر رو ترک کردم برم یکی از شهرهای دیگه خرید کنم باز برمیگردم ! حدود 24-48 ساعت طول میکشه لطفا بعدا دعوتنامه بفرستین . مرسی .

C0OPeR
13-06-2009, 13:24
اون کوئست 1600 تجربه میده رو انجام دادم یهو دو لول رفتم جلو xD
اعصابم خورده از دیشب نشستم پا بی بی سی آخرش چی میشه خدا میدونه !

HoJJaT_007
13-06-2009, 13:48
خبری از ورلد 10 نیست؟

M0h@MmMaD
13-06-2009, 13:56
شنیدم شورش شده
عکس مکس دارین ؟

C0OPeR
13-06-2009, 14:12
شنیدم شورش شده
عکس مکس دارین ؟
مگه بی بی سی نگاه نمیکنی ! تهران الان مردم با پلیس درگیر شدن ! شدید

hadi_gamer
14-06-2009, 22:22
از کدوم کار در آوردی؟: دی

من یکی داشتم، حواسم نبود فروختمش!
از grave robber گیر آوردم.انصافا خیلی کار توپیه.

هادی 2 تا اسلحه عجیب غریب داری ! : دی
اون تیرکمون رو هم از grave robber گرفتم.ولی اون تفنگه جایزه آخرین کوئست کلاس دوئلر هست.البته چیز زیاد خفنی نیست.اسلحه خودم خیلی بهتره.

Soldier Pose
14-06-2009, 22:45
دومین پارت نامه رو هم گرفتم :دی

hadi_gamer
14-06-2009, 22:49
دومین پارت نامه رو هم گرفتم :دی
میشه عکسش رو بذاری؟
از کدوم کار گرفتی؟

C0OPeR
15-06-2009, 08:18
محمد بابا کجایی من سه روزه بیرون شهرم !! این یارو باور نمیکنه من از بچه های شهر شمام میگه ثابت کن !! بهت تلگرام زدم چرا جواب نمیدی ! ول کن اون تریبال رو بیا کار من رو راه بنداز :biggrin:

M0h@MmMaD
15-06-2009, 08:35
چاقال ، کی اذیتت کرده ؟ بگو پوستشو بکنم : دی
حالا بگو چی شده درستش کنم برات

C0OPeR
15-06-2009, 09:30
چاقال ، کی اذیتت کرده ؟ بگو پوستشو بکنم : دی
حالا بگو چی شده درستش کنم برات

قربونت محمد جون بی زحمت یه تلگرام به Joe McGrew بزن بگو من رو دعوت کنه ! نمیدونم به چه زبونی بهش ثابت کنم . تو این سه روز از تمام شهر های اطراف و حتی میدلتون تلگرام زدن بیا به ما ملحق شو حالا برای یه خرید ساده باید روادید صادر شه :31:

راستی تریبال وضعیت چطوره ! من دو نفر رو در فاصله 30 دقیقه خودم clear کردم الان هم فرستادم یکی رو اسکات کنم از همین اعضای CC خدا کنه نیرو کم داشته باشه وگرنه خدا میدونه چی میشه :41:

dracula_killer
15-06-2009, 09:49
سلام به همگی
میگم این arman258(اگه اشتباه نکرده باشم) کسی میشناسه؟

Haj_Amoo
15-06-2009, 10:46
سلام به همگی
میگم این arman258(اگه اشتباه نکرده باشم) کسی میشناسه؟
چقدر ايراني زياد شده!! هر چي هست دعوتش نكن خواست بياد بگو بره سيلور!! البته ممكنه چيني ها يوزر ايراني درست كرده باشن به عنوان جاسوس بفرستن كه در اون صورت ...!!!

dracula_killer
15-06-2009, 10:50
چقدر ايراني زياد شده!! هر چي هست دعوتش نكن خواست بياد بگو بره سيلور!! البته ممكنه چيني ها يوزر ايراني درست كرده باشن به عنوان جاسوس بفرستن كه در اون صورت ...!!!

حاجی حواسم هست...خیالت راحت....این یکی رو هم zedehal پیشنهاد کرده بود

ZEDEHAL DEGE
15-06-2009, 11:08
من میشناسم ینی خوب ایرانیه فارسی حرف میزنه:23:.مال اون برنامه دعوت ایرانیاس من حدود 30 40 نفرو دعوت کردم برن سیلور اونایی هم که زیر 20 تا لول دارن اول بیان کورش بعد برن سیلور.اخه سیلور لول پایینا رو راه نمیده.مشکلی هس؟:44:

C0OPeR
15-06-2009, 11:12
mamaaaaaaaaaaaaaaaaad pa chi shod in davatname
عادت ندارم تو هتل دو ستاره بخوابم تختش مشکل داره کمر درد گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Haj_Amoo
15-06-2009, 11:18
من میشناسم ینی خوب ایرانیه فارسی حرف میزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مال اون برنامه دعوت ایرانیاس من حدود 30 40 نفرو دعوت کردم برن سیلور اونایی هم که زیر 20 تا لول دارن اول بیان کورش بعد برن سیلور.اخه سیلور لول پایینا رو راه نمیده.مشکلی هس؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] غلط كنيم مشكلي داشته باشيم!!

راستی تریبال وضعیت چطوره ! من دو نفر رو در فاصله 30 دقیقه خودم clear کردم الان هم فرستادم یکی رو اسکات کنم از همین اعضای CC خدا کنه نیرو کم داشته باشه وگرنه خدا میدونه چی میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من كه تريبال به جايي نميرسم حالا وست لااقل يه چيزي!!

C0OPeR
15-06-2009, 11:35
من كه تريبال به جايي نميرسم حالا وست لااقل يه چيزي!!
کجایی حاجی بگو به لیست دوستا اضافه کنم آیدیت چیه xD .

C0OPeR
15-06-2009, 11:58
ایول موفق شدم XD

M0h@MmMaD
15-06-2009, 12:05
قربونت محمد جون بی زحمت یه تلگرام به Joe McGrew بزن بگو من رو دعوت کنه ! نمیدونم به چه زبونی بهش ثابت کنم . تو این سه روز از تمام شهر های اطراف و حتی میدلتون تلگرام زدن بیا به ما ملحق شو حالا برای یه خرید ساده باید روادید صادر شه :31:

راستی تریبال وضعیت چطوره ! من دو نفر رو در فاصله 30 دقیقه خودم clear کردم الان هم فرستادم یکی رو اسکات کنم از همین اعضای CC خدا کنه نیرو کم داشته باشه وگرنه خدا میدونه چی میشه :41:

mamaaaaaaaaaaaaaaaaad pa chi shod in davatname
عادت ندارم تو هتل دو ستاره بخوابم تختش مشکل داره کمر درد گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تریبال که دارم میترکونم ... :27:

وست یکم خسته کننده شده ! الان 2 روزه که به یوزرم سر نزدم !

به طرف هم میل دادم عسلی ...

چاقال برای من درخواست دوستی بفرست توی تریبال ببینم یوزرت چیه !
M-Pro

C0OPeR
15-06-2009, 12:15
چاقال برای من درخواست دوستی بفرست توی تریبال ببینم یوزرت چیه !
M-Pro

مغز قبلا فرستادی HolyPrince هستم D:

abtin5
15-06-2009, 12:21
سلام

آقاي hadi_gamer ميشه يه عكس از skill هاتون بزاريد؟
ممنون.

Haj_Amoo
15-06-2009, 12:25
تريبال هرچي زودتر شروع كني كار سخت تري داري!! مگه نه؟

Soldier Pose
15-06-2009, 12:37
میشه عکسش رو بذاری؟
از کدوم کار گرفتی؟
چشم میزام از trading گرفتم

Soldier Pose
15-06-2009, 12:57
هادی جان بفرما:

M0h@MmMaD
15-06-2009, 13:03
تريبال هرچي زودتر شروع كني كار سخت تري داري!! مگه نه؟

آره !

اول ورلد همه حرفه ای ها میریزن توی ورلد ولی اگه دو روز دیر تر بیای دورت همه نوب هست و حال میکنی !

مغز قبلا فرستادی HolyPrince هستم D:

اونو نمیدونستم که یوزرته !

من برای همه ایرانی ها که توی تاپیک معرفی پست دادن درخواست دوستی فرستادم !

ZEDEHAL DEGE
15-06-2009, 13:48
شده تایپک تریبال؟؟؟حالا که به اینجا رسیددددددد بینم این بازیش اموزش نداره تو سایتی تایپکی جایی؟دانلود اموزشش 5 مگ هست که واسه من یعنی 1 ساعت وقت واسه دانلود کردنش تازه ورد هم ندارم.به قولی مغز ولی این ساختموناش عین بازی THE SETTLERS - Heritage of Kings هستا .

C0OPeR
15-06-2009, 13:55
شده تایپک تریبال؟؟؟حالا که به اینجا رسیددددددد بینم این بازیش اموزش نداره تو سایتی تایپکی جایی؟دانلود اموزشش 5 مگ هست که واسه من یعنی 1 ساعت وقت واسه دانلود کردنش تازه ورد هم ندارم.به قولی مغز ولی این ساختموناش عین بازی THE SETTLERS - Heritage of Kings هستا .
لطفا تاپیک رو از بحث اصلی خارج نکن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون فایل رو بگیری بهتره .

Haj_Amoo
15-06-2009, 14:14
شده تایپک تریبال؟؟؟حالا که به اینجا رسیددددددد بینم این بازیش اموزش نداره تو سایتی تایپکی جایی؟دانلود اموزشش 5 مگ هست که واسه من یعنی 1 ساعت وقت واسه دانلود کردنش تازه ورد هم ندارم.به قولی مغز ولی این ساختموناش عین بازی THE SETTLERS - Heritage of Kings هستا . بي خيال آموزش.. همين وست رو بچسب خيلي بهتره!!
===
آرش اون گردن بنده چيه؟

dracula_killer
15-06-2009, 14:54
بچه ها یه سوال
من هر کاری می کنم نمی تونم لاگین شم...می گه جاوا اسکریپتت فعال نیست(دروغ میگه!)
با موزیلا و اینترنت اکسپلورر امتحان می کنم...هردوتاشون ارور میدن...خواهشا راهنمایی کنین

C0OPeR
15-06-2009, 15:00
بچه ها یه سوال
من هر کاری می کنم نمی تونم لاگین شم...می گه جاوا اسکریپتت فعال نیست(دروغ میگه!)
با موزیلا و اینترنت اکسپلورر امتحان می کنم...هردوتاشون ارور میدن...خواهشا راهنمایی کنین
دروغ که نمیگه اون بنده خدا ماشینه راست و دروغ حالیش نیست که D:
جاوا رو دوباره نصب کن و بروزر رو ری استارت کن بلکه درست شد

Soldier Pose
15-06-2009, 15:47
آرش اون گردن بنده چيه؟
توی کوئست دوئلر هست

hadi_gamer
15-06-2009, 16:03
چشم میزام از trading گرفتم
ای بابا من فکر کردم قسمتهای 1 و 3 رو گیر آوردی.این که همون part 2 هستش.
برو روش ببین پارت چند مینویسه.

Haj_Amoo
17-06-2009, 10:20
اينهم طرز به دست آوردن شمشير هرناندو:

Haj_Amoo
17-06-2009, 13:30
يك سري مطلب در باره فورت ها:

From the game forum:
For those fluent in German, have a look here for a summary:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدFor all others (as promised) pls see for the translation below:
Pls remember that some of the planned changes and new enhancements detailed below will be open to further changes that arise during the thought/planning process.

Forts

* concept finalized
* Implementation for Public Beta planned for next week (my (Bonez) add: it might well be this applies to German public beta only)
* For World 1 the implementation is planned for end of June (again, not sure how this extends to the English Worlds)
* Products of all kinds (e.g. wood, stone) will be needed for fort construction
* To put the growing funds in town treasuries to use, it will require town treasury funds to build AND attack forts

Features for NEW worlds to be introduced:

* The soldier character bonus will be revamped (same might apply to other characters)
* the map will change
* Potential restriction to inventory capacity

Note: Not clear yet which new World (10, 11 12...) those changes come with

Key:

* You won't get to the walking stick through obtaining key 2 or vice versa
* Aim of the 3 keys is the retrieval of another "special" item (the special item is not yet implemented)
* You can also find key three already today

Fancy/special weapons:

* Fancy weapons are implemented today but hard to find
* To some extent fancy weapons will be obtainable from fort stores

Ranking order:

* The ranking order will be changed from alphabetical order to date of max lvl achieved
* The points from town owned forts will be added to the town score in rankings

Dev-Blog:

* Public Dev blog in English language planned
* Visualization/Explanation of the high level concept of forts planned

Miscellaneous:

* so called "pushing" through duels shall be limited
* an additional worker quest is planned
* When trade will be introduced items AND products will be tradeable
* The dueling system will be reworked/revamped
* the look & feel of early flash game versions (e.g. rock, scissors, paper) were not be satisfying and thus flash games will not be implemented near term

C0OPeR
17-06-2009, 14:15
يك سري مطلب در باره فورت ها:
دستت دردنکنه حاجی جالب بود . چقدر تغییرات ایجاد میشه کلا شیوه بازی عوض میشه xD

==
هادی جان یه سوال ! لیبورت در grave robber چنده ؟
من با لیبور 25 دارم کار میکنم هنوز هیچی بهم نداده دروع نگفته باشم بیشتر از 30 ساعت کار کردم ولی هیچی نمیده !! چی کارش کنم اینو خیلی ناراحتم D:
Silver mining هم لول بعدی باز میشه برام 76 دزصد پوله xD

Haj_Amoo
17-06-2009, 14:36
دستت دردنکنه حاجی جالب بود . چقدر تغییرات ایجاد میشه کلا شیوه بازی عوض میشه xDبله!!
براي ساخت فورت به اينها نياز هست:
toolbox, saw, map, wood, iron rod, barbed wire, cotton, rols of cloth, planer, hammer, sledge hammer, spade, lasso,stone blocks, coal.
يكي بگه اين stone blocks ديگه چيه؟
===
اين كليده چيه؟ به چه دردي مي خوره؟
===

Silver mining هم لول بعدی باز میشه برام 76 دزصد پوله xD خدا زيادش كنه!!

M0h@MmMaD
17-06-2009, 14:48

برای لول چند ؟

logos
17-06-2009, 15:26
بله!!
براي ساخت فورت به اينها نياز هست:
toolbox, saw, map, wood, iron rod, barbed wire, cotton, rols of cloth, planer, hammer, sledge hammer, spade, lasso,stone blocks, coal.
يكي بگه اين stone blocks ديگه چيه؟
===
اين كليده چيه؟ به چه دردي مي خوره؟
===
خدا زيادش كنه!!

ای بابا من همین الان نزدیک به 100 تا چوب و 20 تا نقشه رو فروختم
از این به بعد دیگه نمیفروشم و جمع میکنم

این کلید رو از کجا اوردی ؟؟؟

C0OPeR
17-06-2009, 15:29
برای لول چند ؟
الان 34 هستم 35 شم باز میشه البته با لباس دیگه xD از این grave robber که خیری ندیدیم !
راستی این چه کاری بود که کردی میخواستی روزی نیم ساعت وقت بذاری چرا همه چی رو فروختی !
البته نمیدونم به جز اینی که الان بیخیالش شدی چندصدتا دیگه کاراکتر داری D:

حاجی خبر نداری ورد 10 کی میاد این ورد 9 هم دیگه جواد شد xD خیلی ضد حال خوردم تو این ورد :(
تو kingsage هم الان رنک 1500 هستم یه روستا دیگه بگیرم سه رقمی میشم ولی به یکی حمله کردم تقریبا کل نیروهام رو از دست دادم ! فقط نزدیک به 7000 سواره نظام (به جز بقیه)یه چیزی تو مایه های Heavy cavalry تو تریبال میخوام بیخیالش شم دیگه حال نمیده .

Haj_Amoo
17-06-2009, 15:37
این کلید رو از کجا اوردی ؟؟؟

حاجی خبر نداری ورد 10 کی میاد این ورد 9 هم دیگه جواد شد xD خیلی ضد حال خوردم تو این ورد :(
من كلا بي خبرم!!ببينم اين چيني ها ورلد ده هم هستن يا نه؟

M0h@MmMaD
17-06-2009, 15:44
الان 34 هستم 35 شم باز میشه البته با لباس دیگه xD از این grave robber که خیری ندیدیم !
راستی این چه کاری بود که کردی میخواستی روزی نیم ساعت وقت بذاری چرا همه چی رو فروختی !

تو kingsage هم الان رنک 1500 هستم یه روستا دیگه بگیرم سه رقمی میشم ولی به یکی حمله کردم تقریبا کل نیروهام رو از دست دادم ! فقط نزدیک به 7000 سواره نظام (به جز بقیه)یه چیزی تو مایه های Heavy cavalry تو تریبال میخوام بیخیالش شم دیگه حال نمیده .

کلا یه کمک توپ به شهر کردیم و دیگه مادام العمر از دادن پول بی نیاز هستین :31:

یوزر ورلد شش رو که آرش ( ir-dgm یا همون soldier pose ) زحمتشو میکشه و باهاش دوئل میکنه ( خدا کنه بن نکنه :31: ) و یوزر ورلد 9 رو هم دادم به سعید ( ویتامین ب :31: ) ورلد 10 رو هم میخوام دوئلر بشم و بترکونم !

به هر حال ببخشید که باعث ناراحتیتون شدم ... :20:

در مورد زمان اومدن ورلد ده هم باید بگم که من حدس میزنم همزمان با فورت بیاد ، فورت حد اکثر تا یک ماه دیگه میاد و دقیقا خیلی وقته که ورلد جدید نیومده و به احتمال زیاد فورت و ورلد 10 همزمان میان تا بترکونن

تو هنوز اون عصر امپراطوری رو بازی میکنی چاقال ؟ :27: من 600 رنک میخوام تا رنکم 3 رقمی بشه توی ورلد سی و هشت ! یه اکانت رنک 32 ورلد 25 هم دستم افتاده که 3 میلیون پینت داره :27: ولی صاحبش گدا بود پریمیوم نخرید براش ! :31:

چاقال اوضاعت توی ورلد 38 چطوره ؟
حاجی تو هم ورلد 38 هستی ؟

====

بچه ها خداییش خیلی غیر فعالیم ما ... الان داشتم صفحه های هزار و خوردی تریبال رو میخوندم دیدم که دقیقا 21 صفحه رو در یک دقیقه بردن جلو ! همه هم چرت و پرت و سوال های تکراری :27: دقیقا یکی 7 بار پرسیده بود ترایب توی ورلد 12 داریم و هشت بار هم جواب نه گرفته بود ! :27:

M0h@MmMaD
17-06-2009, 15:45

یوزر ورلد شش رو که آرش ( ir-dgm یا همون soldier pose ) زحمتشو میکشه و باهاش دوئل میکنه ( خدا کنه بن نکنه :31: ) و یوزر ورلد 9 رو هم دادم به سعید ( ویتامین ب :31: ) ورلد 10 رو هم میخوام دوئلر بشم و بترکونم !

در مورد زمان اومدن ورلد ده هم باید بگم که من حدس میزنم همزمان با فورت بیاد ، فورت حد اکثر تا یک ماه دیگه میاد و دقیقا خیلی وقته که ورلد جدید نیومده و به احتمال زیاد فورت و ورلد 10 همزمان میان تا بترکونن

تو هنوز اون عصر امپراطوری رو بازی میکنی چاقال ؟ :27: من 600 رنک میخوام تا رنکم 3 رقمی بشه توی ورلد سی و هشت ! یه اکانت رنک 32 ورلد 25 هم دستم افتاده که 3 میلیون پینت داره :27: ولی صاحبش گدا بود پریمیوم نخرید براش ! :31:

====

بچه ها خداییش خیلی غیر فعالیم ما ... الان داشتم صفحه های هزار و خوردی تریبال رو میخوندم دیدم که دقیقا 21 صفحه رو در یک دقیقه بردن جلو ! همه هم چرت و پرت و سوال های تکراری :27: دقیقا یکی 7 بار پرسیده بود ترایب توی ورلد 12 داریم و هشت بار هم جواب نه گرفته بود ! :27: .

Haj_Amoo
17-06-2009, 15:47
همون بازي كه ممد كشفش كرده بود؟

M0h@MmMaD
17-06-2009, 15:48

====

بچه ها خداییش خیلی غیر فعالیم ما ... الان داشتم صفحه های هزار و خوردی تریبال رو میخوندم دیدم که دقیقا 21 صفحه رو در یک دقیقه بردن جلو ! همه هم چرت و پرت و سوال های تکراری :27: دقیقا یکی 7 بار پرسیده بود ترایب توی ورلد 12 داریم و هشت بار هم جواب نه گرفته بود ! :27: ..

...

C0OPeR
17-06-2009, 16:33
همون بازي كه ممد كشفش كرده بود؟
بله همون D: خودشم 4 روز بازی کرد گذاشت کنار !

hadi_gamer
17-06-2009, 16:50
هادی جان یه سوال ! لیبورت در grave robber چنده ؟
من با لیبور 25 دارم کار میکنم هنوز هیچی بهم نداده دروع نگفته باشم بیشتر از 30 ساعت کار کردم ولی هیچی نمیده !! چی کارش کنم اینو خیلی ناراحتم D:
من لیبورم 62 هست با لباس...

M0h@MmMaD
17-06-2009, 16:59
بله همون D: خودشم 4 روز بازی کرد گذاشت کنار !

بازیش زیاد باحال نیست ...

قبل از این پست یه پست دادم کلی توش تایپ کردم بعد میگه نیاز به تایید داره !

ای خدا ....

C0OPeR
17-06-2009, 19:37
یکی دیگه از اعضای CC رو clear کردم این چهارمیش بود ! نزدیک تو هم هست محمد فارمش کن

راستی این چه حرکتی بود ؟! جاسوس چرا