PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Torrent ::: تاپیک مرجع در مورد تورنت (عکس ها به صورت لینک باشه)

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

PC-PC
25-07-2007, 22:41
دوستان من یه فیلم با تورنت دانلود کردم که اینجوری هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینو باید چی کارش کنم تا تبدیل شده به فرمت فیلم یعنی باید با چه نرم افزاری اینا رو به هم چسبوند
ممنون می شم توضیح بدید

Amin
26-07-2007, 00:03

اینو باید چی کارش کنم تا تبدیل شده به فرمت فیلم یعنی باید با چه نرم افزاری اینا رو به هم چسبوند
ممنون می شم توضیح بدید
سلام
.crc یه فرمت فشرده سازی هستش
اینجا یه سری برنامه معرفی شده برای باز کردنش

ichigo
26-07-2007, 15:59
ببخشید من نفهمیدم چرا سرعت تو تورنت اینقدر کمه؟!من هم 256 دارم ولی هر وقت با utorrent می گیرم سرعت از 10 بالاتر نمی ره(در صورتی که من سرعتم دانلودم با فایرفاکس 30 هستش)...ببخشید اگه تکراری بود...من سرعت دان رو گذاشتم رو 12 و آپ رو 6 ولی هیچ تغییری نکرد(اعداد مختلف گذاشتم حتی 0 ولی تغییر نکرد بدتر کمتر شد)...سیدهام 9 و پیر 28(البته سیدهام بین 7 تا 9 تغییر می کنه و پیر هام هم بین 23 تا 28) ...اون پایین هم یه علامت قرمزه که نوشته فایروال یا یه روتر داره سرعت رو کم می کنه ... من فایروال رو خاموش کردم ولی اون نرفت حالا چی کار کنم...اگه میشه یه بار دیگه توضیح بدین چه جوری یه پورت درست کنیم...راستی من یه نورتون آنتی ویروس مزاحم هم دارم که هی دم به دقیقه می پرسه این یوتورنت رو بلاک کنم یا اجازه بدم منم هی می زنم اجازه بده ولی با این که disable هست واسه خودش یوتونت رو بلاک می کنه آیا این تاثیری داره؟ چی کار کنم؟(به غیر از پاک کردن!!)....من الان این پست رو ویرایش کردم....یه سری دستکاری ها کردم که اون علامت قرمز تبدیل شد به یه علامت زرد رنگ حالا چه کنم؟!!
شرمنده

PC-PC
26-07-2007, 17:35
دمت گرم امین جون خیلی حال دادی
ولی یه مشکل و اونم اینکه من چند تا رو دانلود کردم ولی اینا فقط جدا می کنن و نمی چسبونن به هم بعدا.یکی هم این کار رو می کرد اما crack می خواست که هرچی گشتم پیدا نکردم خودت در این زمینه نرم افزار خاصی رو به اسم نمی شناسی که من همون رو دانلود کنم؟
ممنون

Amin
26-07-2007, 18:38
سلام
نه عزیز
تا حالا باهاش کار نکردم

Greatone
27-07-2007, 15:51
اين سرعتش به مرور زمان ميره بالا؟؟

pd2006
28-07-2007, 18:48
سلام

دوستان میشه راهنمایی کنن که با چه نرم افزاری میشه از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید فیلم دانلود کرد ؟
من با نرم افزارهای مختلف کار کردم ولی فقط اجازه میده با دانلودر خود اپرا یا فایرفاکس و IE دانلود کنم و دانلود منیجر کار نمیکنه .
شما برم افزاری سراغ دارین ؟

(نمیدونم جای این سوال این تاپیک هست یا نه) .

arash66_2m
29-07-2007, 07:17
سلام

آقا من دارم دانلود می کنم سرعت چند باشه خوبه؟؟؟

سرعت.............................

download speed:43-50 Kb/s
up speed:9Kb/s

در ضمن اگه فیلم رو مثلا 3 یا 4 درصد دانلود کرده باشه میشه مثل IDM که می تونیم هر چقدر دانلود کرده ایم رو ببینیم

در ضمن من این برنامه رو تازه نصب کردم و فیلم رو دانلود می کنم. تنظیمات یا برنامه های خاصی لازم هست

در ضمن در صفحات قبلی اسم برنامه ها رو نوشته بودید ولی من نتونستم پیدایش کنم.

با تشکر.

SAMSUNG9500
29-07-2007, 13:10
با با ایول کسی جواب ما رو نمی خواد بده؟؟؟؟

ar2007
29-07-2007, 14:44

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینو باید چی کارش کنم تا تبدیل شده به فرمت فیلم یعنی باید با چه نرم افزاری اینا رو به هم چسبوند
ممنون می شم توضیح بدید

فكر كنم يكي از اين دو برنامه كارتو را بندازه:
hjsplit
MasterSplitter

LeBron
29-07-2007, 15:30
سلام اگه ممکنه آخرین ورژن uTorrent رو بذارین...ممنون

Amin
29-07-2007, 15:36
سلام اگه ممکنه آخرین ورژن uTorrent رو بذارین...ممنون

سلام
آخرین ورژن های uTorrent و Azureus رو میشه از اینجاها دانلود کرد

Gilopa
29-07-2007, 15:41
بچه ها یه سوال...آیا این مهمه که تعداد سیدها از چند تا باشه (سید من در حال حاضر 11 از 463 تا زده) و پیر ز 23 از 977 میخواستم ببینم به نظر شما این شرایط برای دانلود بده یا خوبه؟ جالبه که همه تورنتها در دقایق اول سرعتشون 25 به بالاست ولی یکهو سرعت میخوابه در حالی که من الان آپلودم 4 و دانلودم 3 هستش و در چند ثانیه ممکنه دانلودم به 10 برسه.....تمام تاپیک رو خوندم ...تعداد سیدرها رو هم بررسی کردم ولی باز هم همینجوری دانلود میشه...مشکل از جای دیگست که فعلا نتونستم تشخیص بدم

Amin
29-07-2007, 17:16
بچه ها یه سوال...آیا این مهمه که تعداد سیدها از چند تا باشه (سید من در حال حاضر 11 از 463 تا زده) و پیر ز 23 از 977 میخواستم ببینم به نظر شما این شرایط برای دانلود بده یا خوبه؟ جالبه که همه تورنتها در دقایق اول سرعتشون 25 به بالاست ولی یکهو سرعت میخوابه در حالی که من الان آپلودم 4 و دانلودم 3 هستش و در چند ثانیه ممکنه دانلودم به 10 برسه.....تمام تاپیک رو خوندم ...تعداد سیدرها رو هم بررسی کردم ولی باز هم همینجوری دانلود میشه...مشکل از جای دیگست که فعلا نتونستم تشخیص بدم
سلام
تعداد سیدها و پییر ها مناسبه

شما یه کاری کنید
تعداد کانکشن ها برای seed و peer رو زیادتر کنید

LeBron
29-07-2007, 17:19
ممنون Amin نمیدونستم اینا ر. مفتی میدن ! :دی
----
دوستان یه اتفاقی در torrentspy افتاده من رو اون عکس بالا (برای دانلود فایل تورنت که کلیک میکنم لینک Mirror برای Mininova میاد شما هم همین موضوعو تو اون سایت دارین؟؟ اگه نه لطفا بگین چه جوری میشه برگردوند به حالت اول)

Gilopa
29-07-2007, 21:42
سلام
تعداد سیدها و پییر ها مناسبه

شما یه کاری کنید
تعداد کانکشن ها برای seed و peer رو زیادتر کنید

امین جان..میشه توضیح بدی چجوری زیاد کنم...البته میدونم سرت شلوغه ...امیدوارم ببخشی.اگه منظورت port هستش که بالای 40000 هستش.الان روی 600000 هستش..راستی تعداد سید من الان نوسان بین 13 تا 18 هستش..ولی متاسفانه هنوز سرعت دانلود روی 8 هستش و اکثرا پایین تره حتی..در کل بیشتر زمانها روی 4 هستش ...سرعت اپلودم تقریبا بیشتره و تنظیمات آپلود محدودیت تا 10 هستش و دانلود بدون محدودیت ....دیگه اینکه فایروالم ندارم با utorrent هم دارم این کار رو انجام میدم ..تو قسمت آیپی هم که نگاه میکنم بقیه هم سرعت دانلودشون روی 3 یا 4 هستش و اکثرا از من پایینتره سرعتشون البته نمیدونم اینایی که مینوسه برنامه صحت داره یا نه.تورنتی هم که ازش دانلود میکنم mininova هستش...ولی اگه اشتباه نکنم این تورنت از تورنتهای دیگه لینک بر میداره... بیشترین دانلود از همین لینک شده تو این سایت و در حالت متوسط قرار داده وضعیت رو .

بعد از ویرایش پستم دارم مینویسم:
تمام راه حلهای این صفحه رو رفتم سرعت نوسان بین 4 ت14شده ولی باز هم مناسب نیست .....

Amin
30-07-2007, 00:03
امین جان..میشه توضیح بدی چجوری زیاد کنم...البته میدونم سرت شلوغه ...امیدوارم ببخشی.اگه منظورت port هستش که بالای 40000 هستش.الان روی 600000 هستش..راستی تعداد سید من الان نوسان بین 13 تا 18 هستش..ولی متاسفانه هنوز سرعت دانلود روی 8 هستش و اکثرا پایین تره حتی..در کل بیشتر زمانها روی 4 هستش ...سرعت اپلودم تقریبا بیشتره و تنظیمات آپلود محدودیت تا 10 هستش و دانلود بدون محدودیت ....دیگه اینکه فایروالم ندارم با utorrent هم دارم این کار رو انجام میدم ..تو قسمت آیپی هم که نگاه میکنم بقیه هم سرعت دانلودشون روی 3 یا 4 هستش و اکثرا از من پایینتره سرعتشون البته نمیدونم اینایی که مینوسه برنامه صحت داره یا نه.تورنتی هم که ازش دانلود میکنم mininova هستش...ولی اگه اشتباه نکنم این تورنت از تورنتهای دیگه لینک بر میداره... بیشترین دانلود از همین لینک شده تو این سایت و در حالت متوسط قرار داده وضعیت رو .

بعد از ویرایش پستم دارم مینویسم:
تمام راه حلهای این صفحه رو رفتم سرعت نوسان بین 4 ت14شده ولی باز هم مناسب نیست .....

سلام
اینجا رو ببین عزیز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gilopa
30-07-2007, 01:46
سلام
اینجا رو ببین عزیز

امین جان تو u torrent گزینش فرق میکنه...ولی میدونم منظورت کجاست....همه این کارا انجام دادم...تاثیر نداره واسه من رو 70 هستش آوردم بالا پایین ولی زیاد فرقی نکرد.
واقعا ازت ممنونم به خاطر جوابت.

البته بگم تا اونجایی که متوجه شدم واسه اکثریت همینطوریه...نباید سخت گرفت..مثلا الان سرعت رو 29 هستش.

arash66_2m
30-07-2007, 12:24
با عرض سلام

از امین یه سوال داشتم

یه سوال خیلی خیلی واجب داشتم

با این سرعت دانلود خوبه و دارم دانلود می کنم ولی یه مشکلی برام پیش اومده که نمی دونم چه طوری باید حلش کنم

من فیلم دلخواهم رو دارم دانلود می کنم اولا نی دونم کجا این فیلم رو ذخیره می کنه دوما اون فیلمی که فایل تورنت اونو تو برنامه اش اضافه کردم خودش با این که چیزی رو باز نمی کنه ولی به اندازه خود فیلم حجم داره

منظورم خود فایل نیست که باید اونو Add کنیم تو برنامه . اون که اصلا حجمی نداره

یه فایل از فیلم هست با پسوند AVI که به اندازه خود فیلم حجم داره!!!

% سوال اولم خیلی واجبه %

در ضمن اگر مثلا 40 درصد از فیلم رو دانلود کرده باشه میشه اون تکه از فیلم رو میشه دید یا نه

با تشکر

Amin
30-07-2007, 14:56
سلام
از چه برنامه ای استفاده میکنید ؟
خب برین تو تنظیمات ببینید کجا داره سیو میکنه
-----------------------------------------------------
بله
تورنت اینجوریه که حجم مورد نیاز برای فایل رو همون اول اشغال میکنه
----------------------------------------------------
بستگی داره چطوری دانلود شده باشه

arash66_2m
30-07-2007, 19:21
سلام
از چه برنامه ای استفاده میکنید ؟
خب برین تو تنظیمات ببینید کجا داره سیو میکنه
-----------------------------------------------------
بله
تورنت اینجوریه که حجم مورد نیاز برای فایل رو همون اول اشغال میکنه
----------------------------------------------------
بستگی داره چطوری دانلود شده باشه

با عرض سلام دوباره.

این که کجا دانلود می کنه رو پیدا کردم.
از برنامه MTorrent (مو.....Torrent)
هنوز جواب این سوال رو نگرفتم که آیا میشه مثلا 40 - 50 درصد فیلم رو که دانلود کرده رو دید یا نه؟؟؟(به چی بستگی داره!!!)))

Gilopa
30-07-2007, 19:59
با عرض سلام دوباره.

هنوز جواب این سوال رو نگرفتم که آیا میشه مثلا 40 - 50 درصد فیلم رو که دانلود کرده رو دید یا نه؟؟؟(به چی بستگی داره!!!)))

با نرم افزار gom player میتونید این کار رو انجام بدید که به صورت آزمایشیه..برید تو download.com بعد سرچ کنید ..این نرم افزار رایگان هستش.

SK8ER BOi
30-07-2007, 20:02
با عرض سلام دوباره.

سلام
بستگي به اين داره كه پارتهاي فايل فيلم رو به چه ترتيبي دانلود كنه.
اگه پشت سر هم و نزديك هم دانلود كرده باشه ميشه ديد ولي اگه قر و قاتي دانلود كرده باشه ممكنه نشه ديد
از vlc media player استفاده كن معمولآ جواب ميده

0o1
30-07-2007, 21:15
آقا ما قيد هر چي تورنت زديم. 3 روز دارم اين تاپيكو مي خونم . آخرش هيچي. سرعت دانلود كه افتضاحه . بعدش وسط دانلود سيد خالي مي كنه. وقتي هم بازش مي كنم نمي شه ديگه page باز كرد. حتي وقتي دانلود ليميت رو مي زارم رو پايينترين حد. واقعا دردسره. بابا صد رحمت به bearshare راحت بدون هيچ دنگ و فنگ 20 تا 25 كيلو مي ده. ولي حيف فيلماش كوتاهن و 10 تا 20 دقيقه اي هستن.

حالا مي خوام برم سر وقت كازا يا limwire ببينم چي مي شه؟

j0l6
30-07-2007, 22:08
آقا ما قيد هر چي تورنت زديم. 3 روز دارم اين تاپيكو مي خونم . آخرش هيچي. سرعت دانلود كه افتضاحه . بعدش وسط دانلود سيد خالي مي كنه. وقتي هم بازش مي كنم نمي شه ديگه page باز كرد. حتي وقتي دانلود ليميت رو مي زارم رو پايينترين حد. واقعا دردسره. بابا صد رحمت به bearshare راحت بدون هيچ دنگ و فنگ 20 تا 25 كيلو مي ده. ولي حيف فيلماش كوتاهن و 10 تا 20 دقيقه اي هستن.
شما نمی دونی تورنت چی هست و چه جوری ازش استفاده مکنی
من و خیلی های دیګه هیج مشکلی نداریم من خودم روزی حد اقل یک ګیګ از تورنت دانلود میکنم حتی از دانلود http هم استفاده نمیکنم ازګه تورنتش رو پيدا کنم

Gilopa
30-07-2007, 22:42
قبول حرف شما جناب j0l6 ..ولی باید قبول کرد با همه سیستمها و سرویسهای اینترنت سازگار نیست.چون تعداد افرادی که این مشکل رو داردند زیاده وگرنه این همه راهنما برای تورنت و مشکل سرعت در نت وجود نداشت ..من تمام راه حلها رو طی کردم .1 هفتست دارم رو تورنت وقت میذارم ..در دانلود فایلهای با حجم زیر 50 مگ مشکلی نیست ولی متاسفانه در دانلود فیلمها سرعت مشکل داره...فکر نکنم فقط به اینکه بلد باشیم یا نباشیم ربط داشته باشه ... همه جوری باهاش ور رفتم و به نظرم با همه سیستمها سازگار نیست اینکه با شما سازگار هستش از شانستون هستش برای مثال من یه توزنت رو از دیشب گذاشتم برای دانلود درحالی که سید بسیار خوبی داره ولی امکان نداره سرعتش بالاتر از 8 بره تمام تنظیمات رو دستکاری کردم ولی باز مسمر ثمر واقع نشده..منم مثل این دوستمون خسته شدم دیگه.

0o1
31-07-2007, 01:47
آقا شما بگو من چکار کنم. یو تورنت رو نصب کردم. اینقد ور رفتم باش این اون ور. . اخرش دانلودم با 17 سید شده 7 . خودمو کشتم با تنظیمات ور رفتم برا چند ثاینه می شه 14 بعد دوباره می شه 4 یا 3 - حتی به 800 بیت هم رسید. درست گفتم بیت نه کیلو بایت. تازه در این حالت نمی تونم پیج باز کنم.
از آزورس هم استفاده کردم باز فایده نداشت. البته کمی بهتر بود ها ولی بازم خوب نبود . ما که تو هیچی شانس نیوردیم تورنت هم روش .ولی به هر حال همیشه راه های دیگه ای هم هست.

j0l6
31-07-2007, 01:52
آقا شما بگو من چکار کنم. یو تورنت رو نصب کردم. اینقد ور رفتم باش این اون ور. . اخرش دانلودم با 17 سید شده 7 . خودمو کشتم با تنظیمات ور رفتم برا چند ثاینه می شه 14 بعد دوباره می شه 4 یا 3 - حتی به 800 بیت هم رسید. درست گفتم بیت نه کیلو بایت. تازه در این حالت نمی تونم پیج باز کنم.
از آزورس هم استفاده کردم باز فایده نداشت. البته کمی بهتر بود ها ولی بازم خوب نبود . ما که تو هیچی شانس نیوردیم تورنت هم روش .ولی به هر حال همیشه راه های دیگه ای هم هست.
تورنتی که دارین دانلود میکنین رو ایجا بزارین تا ما هم تست کنیم
بګین کانکشنتون چی هست و حد اکثر دانلود و اپلودتون در حالت معمولی ( http) چقدر هست؟

arash66_2m
31-07-2007, 06:29
نقل قول

با نرم افزار gom player میتونید این کار رو انجام بدید که به صورت آزمایشیه..برید تو download.com بعد سرچ کنید این نرم افزار رایگان هستش.

سلام
اگه پشت سر هم و نزديك هم دانلود كرده باشه ميشه ديد ولي اگه قر و قاتي دانلود كرده باشه ممكنه نشه ديد

با عرض سلام.
من هر دو برنامه رو دانلود کردم ولی بازهم جواب نداد. این برنامه فقط فیلم هایی که دارم رو تونست باز کنه.

در ضمن اگه شما با این نرم افزارها کار کرده اید به ما هم یه توضیحی بدید.

اگه یه سری برنامه دیگه می شناسید معرفی کنید. تا اونارو هم دانلود کنیم تا شاید جواب داد.

با تشکر........

j0l6
31-07-2007, 09:52
با عرض سلام.
من هر دو برنامه رو دانلود کردم ولی بازهم جواب نداد. این برنامه فقط فیلم هایی که دارم رو تونست باز کنه.

اگه یه سری برنامه دیگه می شناسید معرفی کنید. تا اونارو هم دانلود کنیم تا شاید جواب داد.

سلام
دوست عزیز شما با هیچ نرم افزار دیګه ای هم نمیتونین فیلم ها رو باز کنین مګه اینګه قسمت اول فیلم رو دانلود کرده باشین
اګه چند ثانیه از ابتدای فیلم رو دانلود کرده باشین vlc بازش میکنه و اګه نتونست مطمعن باشین هیچ نرم افزار دیګه ای هم نمی تونه بازش کنه
موفق باشی

arash66_2m
31-07-2007, 10:04
سلام
دوست عزیز شما با هیچ نرم افزار دیګه ای هم نمیتونین فیلم ها رو باز کنین مګه اینګه قسمت اول فیلم رو دانلود کرده باشین
اګه چند ثانیه از ابتدای فیلم رو دانلود کرده باشین vlc بازش میکنه و اګه نتونست مطمعن باشین هیچ نرم افزار دیګه ای هم نمی تونه بازش کنه
موفق باشی

این مشکل با این که حل نشد ولی فیلم ها رو که دانلود می کنه تا 60 --- 70 درصد رو دیگه میشه دید مشکلی نیست......

Gilopa
31-07-2007, 11:20
نقل قول

با نرم افزار gom player میتونید این کار رو انجام بدید که به صورت آزمایشیه..برید تو download.com بعد سرچ کنید این نرم افزار رایگان هستش.

سلام

با عرض سلام.

با تشکر........

فرمت فیلم هرچی هست فایلت رو باید به اون تبدیل کنی..برای مثال اگر Avi هستش فرمت رو به Avi تبدیل کن...
حداقل سعی کن 30 مگابایت رو دانلود کرده باشی.من با gom مشکلی ندارم..فقط با 1 فیلم تا الان مشکل داشته.

arash66_2m
31-07-2007, 11:36
فرمت فیلم هرچی هست فایلت رو باید به اون تبدیل کنی..برای مثال اگر Avi هستش فرمت رو به Avi تبدیل کن...
حداقل سعی کن 30 مگابایت رو دانلود کرده باشی.من با gom مشکلی ندارم..فقط با 1 فیلم تا الان مشکل داشته.

ببینم چی میشه!

LeBron
31-07-2007, 12:24
دوستان یه اتفاقی در torrentspy افتاده من رو اون عکس بالا (برای دانلود فایل تورنت که کلیک میکنم لینک Mirror برای Mininova میاد شما هم همین موضوعو تو اون سایت دارین؟؟ اگه نه لطفا بگین چه جوری میشه برگردوند به حالت اول)
کسی چک نکرد اینو؟

Amin
31-07-2007, 20:38
کسی چک نکرد اینو؟
سلام
منم چند روز پیش نتونستم ازش دانلود کنم فایل تورنت رو
مجبور شدم برم سراغ mininova

j0l6
31-07-2007, 23:46
کسی چک نکرد اینو؟
تورنت اصلی رو mininova اپلود شده و torrentspy واسته هستش برا من هم بعضی تورنت ها اینجوریه
از تورنت اسپای واسه خوندن نظرات استفاده کنین زیاد مهم نیست از فایل رو mininova اپلود شده باشه یا تورنت اسپای

0o1
01-08-2007, 19:03
تورنتی که دارین دانلود میکنین رو ایجا بزارین تا ما هم تست کنیم
بګین کانکشنتون چی هست و حد اکثر دانلود و اپلودتون در حالت معمولی ( http) چقدر هست؟

لينكش اينه

خطم هم پارس آنلاين 256 البته نه تو تهران . سرعت دانلود بين 25 تا 30 كيلوه - آپلود رو نمي دونم.

bakhishman
01-08-2007, 22:37
من هر فایلی با فرمت real player دانلود میکنم اجرا نمیشه چرا؟؟؟

ضمنا بابت برنامه ی k-lit خیلی ممنون.

hbk360
02-08-2007, 10:06
با dial up امیدی هست (میشه دانلود کرد)

j0l6
02-08-2007, 13:48
خطم هم پارس آنلاين 256 البته نه تو تهران . سرعت دانلود بين 25 تا 30 كيلوه - آپلود رو نمي دونم.
من این تورنتی رو که ګذاشتی تست کردم و نه مشکل سرعت یا تعداد پیرز/ سیدر نداشت ( حدود 5 هزار سیدر و 2 هزار دانلودر ) مشکل شما تنظیمات برنامه ی تورنت و سیستم خودتون هست
تنظیمات برنامه ی utorrent واسه انترنت 256 رو من قبلا ګذاشتم ( تنظیماتی که خودم استفاده میکنم ) و به خوبی جواب میده
شما اون تنظیمات رو اعمال کنین بعد این پچ رو دانلود کنین و half open connection رو از 10 به 500 تغییر بدین ( این کار هم باعث افزایش سرعت میشه هم مشکل باز نشدن پيج هنګام استفاده از تورنت رو از بین می بره )

بعد ببینن پورتی که واسه برنامه تورنتتون تنظیم کردین بلای 40 هزار باشه و به وسیله ی فایروال یا isp بلاک نشده باشه
نکته : تورنت های عمومی ( تورنت هایی که شما ازش استفاده میکنین ) مشکل سرعت دارن چون خیلی ها فقط به شما کانکت مشن تا دانلود کنن و هیچ اپلودی ندارن یا اپلودشون کم هست و هزار جور دلیل دیګه سعی کنین برین سراغ سایت های خصوصی اونجا سرعت شما با http هیچ فرقی نمیکنه تورنت هاش هم همیشه مطمعن هستن

من هر فایلی با فرمت real player دانلود میکنم اجرا نمیشه چرا؟؟؟
خوب این واسه اینه که real player اون کدک ها رو ساپورت نمیکنه از vlc استفاده کنین

با dial up امیدی هست (میشه دانلود کرد)
می تونی دانلود کنی ولی سرعتت کم تر هستش بخصوص که dial up سرعت اپلود نداره من خودم یه زمانی با dial up 16 مګ رو دانلود کردم

موفق باشین

arash66_2m
02-08-2007, 15:07
من این تورنتی رو که ګذاشتی تست کردم و نه مشکل سرعت یا تعداد پیرز/ سیدر نداشت ( حدود 5 هزار سیدر و 2 هزار دانلودر ) مشکل شما تنظیمات برنامه ی تورنت و سیستم خودتون هست
تنظیمات برنامه ی utorrent واسه انترنت 256 رو من قبلا ګذاشتم ( تنظیماتی که خودم استفاده میکنم ) و به خوبی جواب میده
شما اون تنظیمات رو اعمال کنین بعد این پچ رو دانلود کنین و half open connection رو از 10 به 500 تغییر بدین ( این کار هم باعث افزایش سرعت میشه هم مشکل باز نشدن پيج هنګام استفاده از تورنت رو از بین می بره )

بعد ببینن پورتی که واسه برنامه تورنتتون تنظیم کردین بلای 40 هزار باشه و به وسیله ی فایروال یا isp بلاک نشده باشه
نکته : تورنت های عمومی ( تورنت هایی که شما ازش استفاده میکنین ) مشکل سرعت دارن چون خیلی ها فقط به شما کانکت مشن تا دانلود کنن و هیچ اپلودی ندارن یا اپلودشون کم هست و هزار جور دلیل دیګه سعی کنین برین سراغ سایت های خصوصی اونجا سرعت شما با http هیچ فرقی نمیکنه تورنت هاش هم همیشه مطمعن هستن

خوب این واسه اینه که real player اون کدک ها رو ساپورت نمیکنه از vlc استفاده کنین

می تونی دانلود کنی ولی سرعتت کم تر هستش بخصوص که dial up سرعت اپلود نداره من خودم یه زمانی با dial up 16 مګ رو دانلود کردم

موفق باشین

اصلا به صرفه نیست چون هر دقیقه که بخواهی وصل بشی و شروع کنه به دانلود که حداقل اینو می دونم که 100 درصد نیست
مثلا من خودم امروز یه فیلم از ساعت 3 شب تا 6 صبح گذاشتم اصلا دانلود نکرد که نکرد

bakhishman
03-08-2007, 00:11

عزیز زیر دیپلم صحبت کن ما هم بفهمیم.این vlcچیه کجا پیدا میشه ؟ خوردنی؟چیه؟:20:

j0l6
03-08-2007, 00:34
اصلا به صرفه نیست چون هر دقیقه که بخواهی وصل بشی و شروع کنه به دانلود که حداقل اینو می دونم که 100 درصد نیست
مثلا من خودم امروز یه فیلم از ساعت 3 شب تا 6 صبح گذاشتم اصلا دانلود نکرد که نکرد
یه عکس از دانلود هایی که تو دو ماه اخیر داشتم فک میکنین اګه اینجوری که شما میګین بود می شد تو دوماه 63 ګیګ دانلود کرد؟ البته من دو سه هفته هست که به خاطر کمبود فضای هارد هیچی دانلود نکردم و فقط اپلود میکردم و الا خیلی بیشتر از اینا دانلودم میشد ( سرعتم هم همون 256 هست )

عزیز زیر دیپلم صحبت کن ما هم بفهمیم.این vlcچیه کجا پیدا میشه ؟ خوردنی؟چیه؟

vlc media player رو تو ګوګل سرچ کن یه مدیا پلیر هست مخصوص باز کردن فیلم هایی که با پلیر های دیګه باز نمی شن
موفق باشین

END_BOY
03-08-2007, 19:46
اقای j0l6 میشه تنظیمات utorrent خودتون رو بگید؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من Adsl 385 دارم ولی باز هم طول میکشه خیلی تا دنلود بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فایل های هم که انتخاب میکنم سید و پیر زیاد داره
شما چجوری انقدر تند تند دنلود میکنید ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اینکه بعد از اتمام فایل بزارم اپلود بشه رو دنلود های بعدیم تاثیر داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من همیشه دنلود که تموم شد 30 دقیقه میزارم اپلود میشکنه بعد فایل رو پاک میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه چند تا سایت درست حسابی بدید که تورنت هاش سید و پیر هاشون بالا باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به قول خودتون خصوصی . راستی اون پچ بالا رو من نصب کردم کارش چیه ؟

arash66_2m
03-08-2007, 20:01
اینم vlc media player

اینم لینک دانلودش.

ولی این به صرفه تر هست.
در ضمن کار اینا باز کردن فیلم ها و ... هست مثل مدیا پلیر.
ولی با اینا میشه فیلم هایی که با بیت تورنت تا یه حد دانود شده رو هم دید.

Gom Player

لینک دانلود.

arash66_2m
03-08-2007, 20:22
سلام.

آقا شرمنده من اون مگ شمارو کیلو خونده بودم با مگ حرف نموتونم بزنم که.... میدونستی.

j0l6
04-08-2007, 01:06
اقای j0l6 میشه تنظیمات utorrent خودتون رو بگید؟
تنظیماتش رو چند صفحه قبل با تصویر ګذاشتم
در مورد سایت ها من تورنت ها رو از سایت های bitme.org elbitz.net and demonoid.com دانلود میکنم و اګه تو این سایتها پيدا نشد میرم سراغ btjunkie.org که فایل های تورنت رو تو اکثر سایتها سرچ میکنه در کل من بیشتر از سایت های خصوصی دانلود میکنم که همیشه سرعت حد اکثر رو میدن و هیچ مشکلی ندارن
در مورد اپلود من چون از سایت های خصوصی دانلود میکنم و سرعت اپلودم هم کم هست ( 8 KB/s ) همیشه تورنت ها رو اپلود میکنم حتی موقعی که دانلودی ندارم چون اګه share ratio کم بشه بن میکنن و دیګه نمیشه دانلود کرد
در مورد سایت های عمومی هم سرعت اپلودتون زیاد باشه بهتره معمولا دو برابر سرعت اپلودتون بهتون سرعت دانلود میدن
بعد از تمام شدن دانلود هم سعی کنین 3 4 ساعت سید کنین واسه دفعات بعدی هم میتونه مفید باشه و از بن شدن شما جلو ګیری میکنه
موفق باشین

xdvbxkaomx
04-08-2007, 12:38
با سلام به همه :
جناب j0l6 من یه مشکلی برام پیش اومده که تو این دو تا لینک میتونید ببینید اگه آقا امین یا سایر دوستان هم تونستن یه نگاه بندازن شاید یه فرجی بشه ممنون از همتون :
لینک اول :

لینک دوم :

ممنون میشم اگه اساتید کمکی بکنن .

ضمنا j0l6 عزيز از عکسي که گذاشتين ميشه فهميد که از آنتي ويروس کسپرسکاي دارين استفاده ميکنين من خيلي از اين آنتي ويروس خوشم مياد و به نظر من واقعا قدرتمند هستش مخصوصا اگه اينترنت سکيوريتيش باشه که همه خيلي هم بهتره و بصورت يه نرم افزار دفاعي مجتمع تمام امکانات دفاعي براي مقابله با ويروس و اسپم و ... و ديوار دفاعي داخلش هست ولي متاسفانه يه مدتي هستش براي اکتيو کردنش مشکل دارم و موقعي که به اينترنت کانکت ميشم تا آپديتش کنم کد فعال سازيش لو ميره و جلوي هرگونه آفلاين رو ميگيره ميشه بگيد شما چطور فعالش کردين و احيانا چطوري آپديتش ميکنيد ؟
از همه دوستان بابت اينکه سئوالي رو که به اين قسمت مربوط ميشد مطرح کردم عذر ميخوام ولي خيلي بهش احتياج دارم و عکس پست 544 نظرم رو جلب کرد .

arash66_2m
04-08-2007, 15:10
سلام.

با این که من فیلم ها رو با تورنت دارم دانلود می کنم. ولی می خواستم بدونم تعدار کدوم ها یعنی سیدها باید بشتر باشد خوبه یا اون یکی کار سازه در سرعت دانلود.

casper66m
05-08-2007, 13:14
این علامت قفل که کنار بعضی لینک های تورنت هست معنیش چیه؟

FlashGet
05-08-2007, 18:16
سلام . یک سوال ازتون دارم . اگر من که adsl دارم بعد از دانلود توسط تورنت و بعد از اتمام دانلود اگه به عنوان یک سیدر عمل کنم از اکانت adsl من کم میشه یا نه .
اینطوری بگم آپلود هم ( سیدر ) تاثیر در میزان کارکردذ من در adsl داره یا نه ؟

j0l6
05-08-2007, 18:29
ضمنا j0l6 عزيز از عکسي که گذاشتين ميشه فهميد که از آنتي ويروس کسپرسکاي دارين استفاده ميکنين من خيلي از اين آنتي ويروس خوشم مياد و به نظر من واقعا قدرتمند هستش مخصوصا اگه اينترنت سکيوريتيش باشه که همه خيلي هم بهتره و بصورت يه نرم افزار دفاعي مجتمع تمام امکانات دفاعي براي مقابله با ويروس و اسپم و ... و ديوار دفاعي داخلش هست ولي متاسفانه يه مدتي هستش براي اکتيو کردنش مشکل دارم و موقعي که به اينترنت کانکت ميشم تا آپديتش کنم کد فعال سازيش لو ميره و جلوي هرگونه آفلاين رو ميگيره ميشه بگيد شما چطور فعالش کردين و احيانا چطوري آپديتش ميکنيد ؟
من تقریبا 6 7 ماه پيش یه فایل از تورنت دانلود کردم که توش تعداد زیادی سریال و لایسنس کی بود چنتا رو امتحان کردم و یکی از اونا جواب داد و هنوز هم داره کار میکنه نیګا میکنم اګه فایل ها رو رو سیستم داشتم اپلودش میکنم

این علامت قفل که کنار بعضی لینک های تورنت هست معنیش چیه؟
تو بعضی سایت ها اون قفل علامت پسورد دار بودن فایل تورنت هست و توو بعضی سایتها هم علامت private بودن ترکر اون تورنت هستش

اینطوری بگم آپلود هم ( سیدر ) تاثیر در میزان کارکردذ من در adsl داره یا نه ؟
من درست متوجه نشدم ولی من از دی اس ال استفاده میکنم و شب و روز هم سیستمم داره تورنت اپلود میکنه و هیچ تاثیری رو اکانت اینترنتم نداشته در کل این به ای اس پي شما بستګی داره که مقدار اپلود شما رو لیمیت کرده باشه یا نامحدود باشه

FlashGet
05-08-2007, 22:37
مرسی پیمان جان لطف کردی .

0o1
07-08-2007, 01:42

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد ببینن پورتی که واسه برنامه تورنتتون تنظیم کردین بلای 40 هزار باشه و به وسیله ی فایروال یا isp بلاک نشده باشه

موفق باشین

ازت ممنونم داری به همه کمک می کنی. این راه حل هایی که گفتی رو فردا تست می زنم ببینم چی می شه؟ نتیجه رو می گم. بازم ممنون

Gladiator King
07-08-2007, 10:23
سلام
من از برنامه azureus برای دانلود استفاده میکنم ولی سرعتش خیلی کمه
سرعت دانلود من از اینترنت 150 کیلوبایته ولی از تورنت 8 کیلوبایت
این تفاوت فاحش برا چیه؟؟ چطوری میتونم درستش کنم؟
راستی من در مورد peer چیزی نمیدونم ولی برای فایلی که دارم دانلود
میکن 16 تا هستن که 8 تاشون آبی هستن. این یعنی چی؟ خوبه یا نه؟

casper66m
07-08-2007, 12:57
تو بعضی سایت ها اون قفل علامت پسورد دار بودن فایل تورنت هست و توو بعضی سایتها هم علامت private بودن ترکر اون تورنت هستش
سایتی که منظور من torrentspy هست
دانلود کنم مشکلی نداره
حجم فایل زیاده 3gig خراب باشه ضد حاله

j0l6
07-08-2007, 13:21
سایتی که منظور من torrentspy هست
دانلود کنم مشکلی نداره
حجم فایل زیاده 3gig خراب باشه ضد حاله
تو تورنت اسپای علامت قفل یعنی اینکه ترکر خصوصی هست و واسه اینکه بتونی فایل رو دانلود کنی قبلش باید تو ترکر رجیستر کنی
موفق باشی

------
xdvbxkaomx جان دور مورد اون لینک هایی که تو پست قبلیتون ګذاشتین من درست متوجه نشدم اګه میشه فرمت فایلی رو که می خواین اجرا کنین بنویسین بهتر میشه مشکل رو حل کرد
موفق باشین

0o1
07-08-2007, 17:58
پچ رو نصب كردم مشكل باز شدن صفحات حل شد ولي سرعت هنوز همونه. چكار كنم؟
حالا مي رم تو نت انگليسي سرچ كنم ببينم راه حلي وجود داره يا نه ؟

xdvbxkaomx
07-08-2007, 22:25
تو تورنت اسپای علامت قفل یعنی اینکه ترکر خصوصی هست و واسه اینکه بتونی فایل رو دانلود کنی قبلش باید تو ترکر رجیستر کنی
موفق باشی

------
xdvbxkaomx جان دور مورد اون لینک هایی که تو پست قبلیتون ګذاشتین من درست متوجه نشدم اګه میشه فرمت فایلی رو که می خواین اجرا کنین بنویسین بهتر میشه مشکل رو حل کرد
موفق باشین

ممنون دوست عزیز اگه یه سر به اونجا بزنید دوستان جوابمو دادن از شما و همه سروران که به دوستان تازه وارد کمک میکنید ممنونم . البته من قبلا از طریق دانلود آفلاین فیلم میگرفتم ولی به تازگی adsl گرفتم و میخوام تورنت رو هم تجربه کنم من با آفلاین از اواسط اردیبهشت تا 7 یا 8 تیر بالای 150 تا فیلم گرفتم که 90 درصدشون dvdrip بودن و حدود 10 درصد فایلهای wmv و rmvb و ... ولی خوب چون دانلود آفلاین دست خود ادم نیست حدود 15 تا 20 در صد فیلمها و فایلها هم تکراری بودن که البته اگه رایگان بودن دانلودها رو در نظر بگیریم ارزشش رو داره ولی بدیش اینه که هرد پی سی باید شب و روز سخت کار کنه و ممکنه بعد یه مدت اسیب ببینه ( من خودم یدونه هارد به خاطر آفلاین از دست دادم ) ولی خوب تورنت هم تجربه جالبیه تا ببینیم چی میشه.
راستی یه سئوال من وقتی utorrent رو نصب کردم موقع اجرا یه پیغام خطا میده و میگه فایروال nvidia بوسیله فایل nvappfilter.dll جلوی کارکرد صحیح برنامه رو میگیره و ممکن موقع اجرا به مشکل بر بخورید نرم افزار مورد نظر رو uninstall و سپس برنامه رو از نو راه اندازی کنید ولی من هیچ فایر وال nvidia نصب نکردم و فایل مورد نظر مربوط به درایور کارت گرافیکی من هستش اگه میتونید کمکم کنید .
قبلا ازتون تشکر میکنم .

dexoey
07-08-2007, 23:59
سلام.میشه بگید من چطوری می تونم جلوی آپلود رو بگیرم؟من برای دانلود از مرور گر اپرا استفاده می کنم.

Bug_NEO
08-08-2007, 01:08
من یه دعوت نامه برای demonoid.com میخوام،
ممنون میشم کمکم کنید.
neo_bug01@yahoo.com

casper66m
08-08-2007, 02:10
من میخوام ویستا 64 بیتی رودانلود کنم ترکرش هم demonoid هست لینکش گرفتم دادم به تورنت بدون ریجیستر کردن شروع به دانلود کرد!

راستی اگه کسی تو سایت demonoid عضو هست برای من یک دعوتنامه بفرسته
casper66m@yahoo.com

triple-x
08-08-2007, 02:31
دیال اپ چند ساعته دان میکنه

من که میخوام با دیال اپ دانلود کنم بهتره لینک هایی با قابلیت resume بگیرم بهتره یا
از تورونت دانلود کنم

dexoey
08-08-2007, 10:33
من که میخوام با دیال اپ دانلود کنم بهتره لینک هایی با قابلیت resume بگیرم بهتره یا
از تورونت دانلود کنم

با قابلیت ریزوم بهتره چون توی تورنت وقتی برای دفعه اولی که استاپ کردی ریزوم رو می زنی یکی دو درصد ازش کم میشه.

j0l6
08-08-2007, 11:07
من میخوام ویستا 64 بیتی رودانلود کنم ترکرش هم demonoid هست لینکش گرفتم دادم به تورنت بدون ریجیستر کردن شروع به دانلود کرد!

راستی اگه کسی تو سایت demonoid عضو هست برای من یک دعوتنامه بفرسته
casper66m@yahoo.com

از demonoid هر کسی می تونه دانلود کنه چون ترکرش خصوصی نیست کامنت ها رو تو تورنت اسپای بخون شاید فایلی که داری دانلود میکنی پسورند داشته باشه

سرعت دانلود و اپلود شما چقدر هست اګه می خوای تو سایت عضو بشی باید خوب اپلود کنی در غیر این صورنت هم ممکنه خودت هم کسی که شما رو اینوایت کرده بن بشه

casper66m
08-08-2007, 13:28
سرعت دانلود و اپلود شما چقدر هست اګه می خوای تو سایت عضو بشی باید خوب اپلود کنی در غیر این صورنت هم ممکنه خودت هم کسی که شما رو اینوایت کرده بن بشه
سرعت من 256 /256 هست که من اپلود رو 14 محدود کردم

sheytanparast
09-08-2007, 14:04
سرعتش خیلی پایینه چه کنیم

من تا حالا دو تا فیلم دان کردم هریک 12 ساعت طول کشید

سرعت بازی با فیلم فرق نمیکنه

sm_315
12-08-2007, 16:19
سلام ممکنه فیلمهای هری پاتر رو بزارید (لینک پر سرعت ترنت)
راستی کدوم برنامه بهتره برای دانلود از تورنت

j0l6
14-08-2007, 22:25
سرعت بازی با فیلم فرق نمیکنه
سرعت تورنت به نوع فایل بستګی نداره سرعت مرپوط میشه به ترکر تعداد seeders and peers شرایط داشتن سرعت خوب قبلا توضیح داده شده

سلام ممکنه فیلمهای هری پاتر رو بزارید (لینک پر سرعت ترنت)
راستی کدوم برنامه بهتره برای دانلود از تورنت
هر پاتر فیلم معروفیه و تورنتش همه جا پيدا میشه ولی چون تعداد دانلودر زیاد داره ممکنه هرکسی نتونه با حد اکثر سرعت از ترکر های عمومی دانلود کنه بهتره تو سایت های تورنت خصوصی دنبالش بګرین اګه با سرعت حد اکثر می خواین
در غیر این صورت میتونین تو torrentspy سرج کنین و تورنتی که بیشترین سیدر رو داشت رو دانلود کنین البته قبلش به نظرات افرادی که اون تورنت رو دانلود کردن هم توجه کنین تا از وضعیت تورنت اګاه شین
موفق باشین

pd2006
15-08-2007, 19:19
سلام

با اپرا میخوام یه فیلم از تورنت دانلود کنم ولی سرعتش وحشتناک پایینه .
سرعت دانلودم میتونه تا 38 کیلوبایت به ثانیه برسه ولی این دانلود همه اش 1-2 کیلوبایت سرعت داره .
اینجوری 4 روز طول میکشه که ؟؟؟؟

pd2006
15-08-2007, 19:35
مجددا سلام

من با اپرا دانلود میکنم و الان زده :
Seeds: 15, Peers: 9 (Total seeds/peers: 33/23)

ولی سرعت اپلود 8-9 و دانلودم بالاتر از 2 نمیره .
چکار کنم ؟

caspian1
15-08-2007, 21:59
سلام
يه سوال
من اينجا Adsl ندارم ميخواستم بپرسم ميشه با اينترنت ماهواره اي( كارت --- و ...) دانلود كرد؟ آيا كسي اينكار و كرده كه من هم برم تو نخش؟

m@fia
18-08-2007, 11:20
بچه ها اگه کسی می خواد بگه من براش دانلود کنم
پیغام خصوصی لطفا

szr
18-08-2007, 16:50
سلام
لطفا بنده را راهنمایی فرمایید...
در محل کار بنده ظاهرا پورتها را بسته اند و نمی توان با تورنت دانلود کرد...
چه راهکاری وجود دارد؟
با تشکر

Amin
18-08-2007, 17:18
سلام
لطفا بنده را راهنمایی فرمایید...
در محل کار بنده ظاهرا پورتها را بسته اند و نمی توان با تورنت دانلود کرد...
چه راهکاری وجود دارد؟
با تشکر

سلام
در مورد این موضوع بحثهای زیادی تو تاپیک وجود داره
از همون ها میتونید استفاده کنید

xdvbxkaomx
19-08-2007, 20:08
سلام دوستان عزیز من به تازگی از طریق یکی از دوستانم از سایت دمونوئید کد اینوایت گرفتم و عضو اونجا شدم از وقتی عضو شدم حدود 4تا 5 گیگ دانلود داشتم و حدود 2 تا 2.5 گیگ آپلود که برنامه utorrent اینطوری نشون میده مثلا من فیلم The.Last.Mimzy رو دانلود کردم حجم خودش 701 مگ هستش با کیفیت عالی و حدود 746 مگ آپ کردم همین فایلو ولی دمونوئید الان چند روزه دانلود منو 865 مگ و آپلودم رو 133 مگ نشون میده کسی میدونه مشکل من چیه میترسم منو بن کنه لطفا کسایی که میدونن قضیه چیه کمکم کنند ضمنا من اینترنت 128 دارم و قبال سرعت دانلودم چیزی بین 8 تا 16 کیلو متغیر بود و بطور متوسط 12 تا سرعت داشتم ولی این فیلم آخری رو حداکثر تا 10 کیلو دانلود داشتم نمیدونم مشکل چیه تعداد سید و پیر هم بالا بود ولی دانلود نداشتم آیا ممکنه دمونوئید سرعت منو کم کرده باشه ؛ بخاطر آپلود کم !!!!!؟

hepco
19-08-2007, 20:19
امیدوارم تکراری نباشه!باور کنید خیلی سخت بود 60 صفحه رو یکی یکی نگاه کرد!به هرحال این آموزشو میزارم اگه تکراری بود آقا امین زحمتش پاک کردنشو بکشه!

برای دانلود از این سایت

اول باید برنامه BitTornado رو دانلود و روی کامپیوتر تون نصب کنید. آخرین ورژن این برنامه رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید

بعد از نصب برنامه به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رفته و در صفحه ای که باز شده نام فیلم مورد نظر رو نوشته و تیک All رو برداشته و روی Video تیک زده و رو میزنید. (مطابق شکل زیر)

مثلا من نام فیلم ارباب حلقه ها رو نوشتم و صفحه ای مشابه زیر باز شد سپس برای راحت تر پیدا کردن فیلم مورد نظر روی نوشته Size کلیک کنید

حال فیلم ها بر اساس حجم آپلود شده مرتب شده

در قسمت سمت چپ صفحه فرمت فیلم نوشته شده
قسمت هایی که نوشته Video > Movie و حجم برای یک فیلم تقریبا 2 ساعته برابر 650 الی 750 مگابایت هست مد نظر میباشد
بعد از انتخاب و کلیک روی نام فیلم به صفحه ای اینچنین میرسیم

معمولا در قسمت مشخصات مشخصاتی کامل تر از اینچه در تصویر میبینید نوشته میشود
و همچنین زیر قسمن Size زبان فیلم و زبان زیر نویس(اگه داشته باشه) رو مینویسه

مد نظر ما برای یک فیلم اونهایی هستند که تعداد فایل 1 تا 3 فایل باشه و اگر بیشتر بود با Back برمیگردیم و انتخابی دیگه انجام میدیم و در آخر اینکه اگه فیلم مورد نظر رو پیدا کردیم از آدرس یه کپی برداشته و در محلی که برای Save فیلم در نظر گرفتیم آدرس رو در یک فایل TXT ذخیره میکنیم که اگه دانلود به هر علت نیمه تموم موند راحت بتونیم آدرس رو پیدا کنیم و از جایی که دانلود مونده دانلود رو ادامه بدیم

حال بعد از انتخاب فیلم روی نوشته Download This TORRENT که به رنگ سبز هست کلیک میکنیم

ابتدا فایلی با حجم کم دانلود میکنه و بصورت اتوماتیک و بلافاصله بعد از دانلود فایل کوچیک برنامه BitTornado باز شده و برای ذخیره فیلم روی هارد شما از شما مسیر میخواد

بعد از انتخاب مسیر برنامه شروع به دانلوم میکنه

حالا که دانلود شرع شد شما میتونید به مسیری که برای دانلود انتخاب کردید برید و اگه فایل ترجیحا AVI بود و همه فیلم در یک فایل اجازه دانلود بدید و اگر MP4 یا فرمت های دیگه و یا در دو قسمت بود به نظر من بهتره دانلود رو کنسل و فایل ها رو پاک کرده و برید سراغ انتخابی دیگه

در برنامه BitTornado در قسمت بالا چراغی هست که به رنگ های سیاه و زرد و سبز و آبی و قرمز روشن میشه

وقتی دانلود رو شروع کردید اول چراغ به رنگ سیاهه
اگه برنامه فایل رو پیدا کرد اول بصورت زرد روشن میشه
اگه دانلود موفقیت آمیز باشه رنگ سبز رو میبینید
اگه رنگ آبی روشن شد یعنی اینکه ممکنه دانلود ارور داشته باشه البته جدی نگیرید معمولا بعد از مدتی رنگش سبز میشه و فیلم هم هیچ مشکلی نخواهد داشت
اگه رنگ قرمز روشن شد یعنی دانلود نمیشه البته بلافاصله بعد از روشن شدن چراغ قرمز دانلود رو کنسل نکنید 4-5 دقیقه صبر کنید ممکنه چراغ زرد و سبز بشه یا اینکه کنسل کرده و دوباره همون دانلود رو چند بار تکرار کنید اگر باز هم نشد برید سراغ انتخابی دیگه

باز هم تاکید میکنم که آدرس سایتی رو که شما فیلم رو بصورت موفق تونستید از اون دانلود کنید رو در یک فایل TXT در همون مسیری که فیلم ذخیره میشه بزارید تا اگه وسط ها به هر دلیل دانلود رو قطع کردید راحت بتونید آدرس رو پیدا کرده و از همونجا دانلود کنید (این امکانات خود برنامه BitTornado هست که مثل DAP میتونید فایل رو از همون جایی که مونده دانلود کنه )

در برنامه BitTornado قسمت بالا چند نوشته هست
Detiles , Advanced , Prefs , About

در مورد Detiles کمی توضیح میدم
با بقیه کاری نداشته باشید

وقتی Detils ر میزنید اگه دانلود شما یک فایل باشه که مشخصات زیادی نمینویسه ولی اگه بیشتر از یک فایل باشه صفحه ای به این شکل باز میشه

که نام و حجم هر یک از فایل ها رو نوشته که شما با کلیک راست روی هرکدوم از فایل ها انتخاب هایی دارید مثلا میتونید بخواهید فایلی رو اول دانلود کنه و یا اینکه فایلی رو اصلا دانلود نکنه و دیگر انتخاب ها
معمولا فیلم های AVI این سایت که برای فیلم 2 ساعتی حدودا 700 مگ باشه اندازش 512*390 یا 640*272 هست که کیفیت خیلی خوب و بیشتر از VCD هست و با سرعت متوسط 35 کیلو بایت در ثانیه که من دانلود میکنم هر فیلم 6 ساعت طول میکشه و فکر کنم این خیلی بهتر از سایت های راپید شیر و مگاآپلود و امثالهم که فیلم در چند قسمت میشه هست

برگرفته از سایت دی وی بی 2

j0l6
19-08-2007, 23:04
سلام دوستان عزیز من به تازگی از طریق یکی از دوستانم از سایت دمونوئید کد اینوایت گرفتم و عضو اونجا شدم از وقتی عضو شدم حدود 4تا 5 گیگ دانلود داشتم و حدود 2 تا 2.5 گیگ آپلود که برنامه utorrent اینطوری نشون میده مثلا من فیلم The.Last.Mimzy رو دانلود کردم حجم خودش 701 مگ هستش با کیفیت عالی و حدود 746 مگ آپ کردم همین فایلو ولی دمونوئید الان چند روزه دانلود منو 865 مگ و آپلودم رو 133 مگ نشون میده کسی میدونه مشکل من چیه میترسم منو بن کنه لطفا کسایی که میدونن قضیه چیه کمکم کنند ضمنا من اینترنت 128 دارم و قبال سرعت دانلودم چیزی بین 8 تا 16 کیلو متغیر بود و بطور متوسط 12 تا سرعت داشتم ولی این فیلم آخری رو حداکثر تا 10 کیلو دانلود داشتم نمیدونم مشکل چیه تعداد سید و پیر هم بالا بود ولی دانلود نداشتم آیا ممکنه دمونوئید سرعت منو کم کرده باشه ؛ بخاطر آپلود کم !!!!!؟
شما با پراکسی وارد سایت نمیشین؟
اګه با پراکسی وارد میشین به احتمال زیاد مشکل همینه
من خودم هم از پراکسی استفاده میکنم و بخاطر همین دانلود و اپلودم رو 14 ګیګ استاده و share ratio من همیشه یک هستش که برام خوبه و مشکلی با دانلود و اپلود ندارم
اګه مشکل شما پراکسی نباشه در این صورت یه بار تورنتت رو متوقف کن و از تو سایت هم لاګ اف کن دوباره لاګین کن بعد یه فایل تورنت همینجوری دانلود کن تا سایت ای پي جدیدت دستش بیاد و بعد دوباره تو برنامه ی تورنتت شروع به دانلود تورنت کن ( این جیزی هست که خود demonoid در این مواقع می خواد انجام بدین )
موفق باشی

xdvbxkaomx
20-08-2007, 01:58
شما با پراکسی وارد سایت نمیشین؟
اګه با پراکسی وارد میشین به احتمال زیاد مشکل همینه
من خودم هم از پراکسی استفاده میکنم و بخاطر همین دانلود و اپلودم رو 14 ګیګ استاده و share ratio من همیشه یک هستش که برام خوبه و مشکلی با دانلود و اپلود ندارم
اګه مشکل شما پراکسی نباشه در این صورت یه بار تورنتت رو متوقف کن و از تو سایت هم لاګ اف کن دوباره لاګین کن بعد یه فایل تورنت همینجوری دانلود کن تا سایت ای پي جدیدت دستش بیاد و بعد دوباره تو برنامه ی تورنتت شروع به دانلود تورنت کن ( این جیزی هست که خود demonoid در این مواقع می خواد انجام بدین )
موفق باشی

سلام پیمان جان ممنون از جواب خوبت درست زدی به هدف اصلا فکرم به اینجا نرسیده بود چون من چند روزه از vpn استفاده میکنم و تورنتهای چند تا فیلمو قبل از اینکه این وی پی ان رو بگیرم گرفته بودم و گذاشته بودم تو نوبت تا دانلود شون کنم واقعا ممنون از کمکت .

تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز

afaz
21-08-2007, 11:44
سلام
من بيش از 30 تا فيلم از تورنت دانلود كردم از سايت isohunt.com به مشكلم برخورد نكردم چه از لحاظ سرعت چه از لحاظ فيك بودنش ولي جديدن اتفاقات عجيبي مي افته مثلا من مي خوام فيلم راش هور 3 رو دانلود كنم بجاش فيلم شوتر دانلود مي شه يا يه بار ديگه دانلود كردم اين دفعه اجرا نمي شه يا مثلا فيلم superbad رو مي خواستم دانلود كنم يه فيلم ديگه دانلود شد در صورتي كه از axxo هم كه يكي از معروفترين هاست هم دانلود كردم اينجوري شد واقعا گيج شدم .

در ضمن تمام پليرها و كدك ها هم براي اجراي فايل دانلود رده استفاده كردم ولي اجرا نشد .

j0l6
21-08-2007, 12:38
سلام
من بيش از 30 تا فيلم از تورنت دانلود كردم از سايت isohunt.com به مشكلم برخورد نكردم چه از لحاظ سرعت چه از لحاظ فيك بودنش ولي جديدن اتفاقات عجيبي مي افته مثلا من مي خوام فيلم راش هور 3 رو دانلود كنم بجاش فيلم شوتر دانلود مي شه يا يه بار ديگه دانلود كردم اين دفعه اجرا نمي شه يا مثلا فيلم superbad رو مي خواستم دانلود كنم يه فيلم ديگه دانلود شد در صورتي كه از axxo هم كه يكي از معروفترين هاست هم دانلود كردم اينجوري شد واقعا گيج شدم .
خیلی از تورنت ها بخصوص تورنت های axxo ممکنه فیک باشن بهتره واسه دانلود تورنت از سایت هایی مثل torrentspy.com استفاده کنین که کامنت ها ی افرادی که تورنت رو دانلود کردن رو هم نشون میده تا از سالم بودن فایل مطمعن بشی و بعد دانلود کنی

afaz
21-08-2007, 12:43
من خيلي وقته از اين سايت دانلود مي كنم و هيچ مشكلي هم نداشته ولي نمي دونم چرا جديدا اينجوري شده فيلم ها رو اشتباهي دانلود مي كنه

mamadfelfel1988
21-08-2007, 15:52
اخ جاتون خالی دیشب شده بودم گنده اپلواد تو تورنت داشتم 2mg اپ میکردم و خودم خبر نداشتم

raminbh
21-08-2007, 21:43
من حالت عادي 32kb/s download دارم ولي هر كاري ميكنم bittorrent من بيشتر از 6 يا 7 كيلوبايت نميشه.
كمك

Javad_Ed
21-08-2007, 21:50
سلام
*تذکر*من به هیچ وجه نمیخوام فیلم دانلود کنم
اینترنت من دایل اپ با سرعت 52 کیلو بر ثانیه هست وسرعت دان 5 کیلو بر...
وقتی µTorrent رو نصب وباهاش دان کردم باز سرعتم همون بود
در ضمن هزمان با دانلود.اپلود نمیشد.چرا؟
seed 10(220 و peer 0(150
تعداد سید وپیرباید چه نسبتی به داشته باشه؟
طبق گفته ی دوستان در تنظیمات سرعت دان رو 0 و اپ رو 12 گذاشتم.
اخریش:من حد اکثر با چه سرعتی می تونم دان کنم؟ایا بیشتر از حالت عادی؟
mer30 از تمامی دوستان
:11:

SK8ER BOi
21-08-2007, 23:08
سلام
*تذکر*من به هیچ وجه نمیخوام فیلم دانلود کنم
اینترنت من دایل اپ با سرعت 52 کیلو بر ثانیه هست وسرعت دان 5 کیلو بر...
وقتی µTorrent رو نصب وباهاش دان کردم باز سرعتم همون بود
در ضمن هزمان با دانلود.اپلود نمیشد.چرا؟
seed 10(220 و peer 0(150
تعداد سید وپیرباید چه نسبتی به داشته باشه؟
طبق گفته ی دوستان در تنظیمات سرعت دان رو 0 و اپ رو 12 گذاشتم.
اخریش:من حد اکثر با چه سرعتی می تونم دان کنم؟ایا بیشتر از حالت عادی؟
mer30 از تمامی دوستان
:11:

سلام
سرعتت با تورنت بيشتر از حالت معمولي كه نميشه
اگه با همون 5 دان كني خيلي خوبه
محدوديت آپلود كه گذاشتي 12 بيشتر براي adsl 256 خوبه.12 براي دايل آپ يعني نامحدود
در مورد اين كه گفتي همزمان با دانلود آپلود نميكرد خلاصه بگم كه بعضي تورنت ها كه يك تكه هستند اين طورين.بايد دانلودشون كامل بشه بعد بذاري آپلود كنه
موفق باشي

pd2006
22-08-2007, 12:36
سلام

میشه لطفا یه راهنمایی برای این مشکل من کنین :

من دانلودم از 2-3 کیلوبایت بیشتر نمیشه (در تورنت ها) حتی وقتی که 10 تا Seeder هست . ولی اپلودم بالای 14-15 هستش .
میشه بگین من چطوری سرعت اپلودم رو محدود کنم (در حد 2-3 کیلوبایت) ؟
و چرا سرعت دانلودم اینقدر پایینه ؟
ضمنا از اپرا و یا BitTornado استفاده میکنم .

senjed1349
22-08-2007, 15:54
اين نرم افزار Azureus خيلي باحاله ميتونيد آخرين ورژنش رو از سايت خودش بگيريد
Latest Azureus 3.0 Release [3.0.1.6]

smahdis
22-08-2007, 17:50
آقا معذرت، اين فروارد كردن پورت يعني چي؟!
چطوري ميتونم اينكار رو بكنم.
اون جاي پورت چي بايد بنويسم؟! چه عددي؟!
اصلا دانلود نميكنه الان. هر عددي هم كه در اون فيلد پورت در UTorrent ميزنم ميگه ظاهرا بسته هست. من اين پورت باز رو چطور پيدا كنم؟!

من از ADSL استفاده ميكنم. تا به حال هم از تورنت استفاده نكردم. ميشه يكي يه راهنمايي كوچيك بكنه؟!

hamidreza0007
22-08-2007, 20:30
من یک فیلم 500 مگی بود می خواستم دانلود کنم از تورنت هر کاریش کردم بیشتر از 39% نتونستم دانلود کنم.
یک باره دیگه هم گذاشتم ولی دوباره تا همون 39% رفت.
مشکل از کجاست؟؟
من با FlashGet دانلود میکنم.
ممنون

Amin
22-08-2007, 20:57
من یک فیلم 500 مگی بود می خواستم دانلود کنم از تورنت هر کاریش کردم بیشتر از 39% نتونستم دانلود کنم.
یک باره دیگه هم گذاشتم ولی دوباره تا همون 39% رفت.
مشکل از کجاست؟؟
من با FlashGet دانلود میکنم.
ممنون
سلام
احتمالا سید نداره
شما هم از پییری دانلود میکنید که فایل رو 39% بیشتر نداره
درسته ؟

SK8ER BOi
22-08-2007, 21:32
آقا معذرت، اين فروارد كردن پورت يعني چي؟!
چطوري ميتونم اينكار رو بكنم.
اون جاي پورت چي بايد بنويسم؟! چه عددي؟!
اصلا دانلود نميكنه الان. هر عددي هم كه در اون فيلد پورت در UTorrent ميزنم ميگه ظاهرا بسته هست. من اين پورت باز رو چطور پيدا كنم؟!

من از ADSL استفاده ميكنم. تا به حال هم از تورنت استفاده نكردم. ميشه يكي يه راهنمايي كوچيك بكنه؟!

سلام عزيز
يه نگاهي به اين پست بنداز:

فكر كنم مشكلت حل بشه
در ضمن بهتره شماره پرت رو بالاي 50000 بدي

hamidreza0007
22-08-2007, 21:32
سلام
احتمالا سید نداره
شما هم از پییری دانلود میکنید که فایل رو 39% بیشتر نداره
درسته ؟

راستش همین الان یک نگاه کردم دیدم 60% هست.(ببخشید سوالات مسخره می پرسم آخه تا حالا با تورنت کار نکرده بودم)
حالا یعنی باید تورنت دیگه گیر بیارم؟؟
ممنون امین جان

Hoom@n
23-08-2007, 00:51
سرعت دانلود شدن فایل های تورنت برای من خیلی کمتر از سرعت اینترنت من و دانلود من از سایت هایی مثل rapidshare هست. طوری که برای یه فیلم 700 مگ می نویسه دو هفته و ... !!!!! مشکل از کجا هست؟
ضمنا من 10 گیگ آپ می کنم و 2 گیگ دان می کنم اما از این 700 مگ فیلم تنها 300 مگ دانلود شده و باید بازم صبر کرد. این مشکل چی هست؟

s_a_m4000
23-08-2007, 01:34
سرعت دانلود شدن فایل های تورنت برای من خیلی کمتر از سرعت اینترنت من و دانلود من از سایت هایی مثل rapidshare هست. طوری که برای یه فیلم 700 مگ می نویسه دو هفته و ... !!!!! مشکل از کجا هست؟
ضمنا من 10 گیگ آپ می کنم و 2 گیگ دان می کنم اما از این 700 مگ فیلم تنها 300 مگ دانلود شده و باید بازم صبر کرد. این مشکل چی هست؟

کلا سرعت دانلود از تورنت کمتر از رپید و دانلود معمولی هست چون فایلهای تورنت بر خلاف دیگر فایلها از سرور خاصی دانلود نمیشن بلکه هرکسی که به اونها متصل میشه (منظورم تورنت) خودش به عنوان یه سرور برای کسای دیگه هست بنابراین مسلما سرعت کمه البته همین سرعت کم بستگی زیادی به تعداد فایلها و سیدرها داره که هرچی بیشتر باشه بهتره.
بهتر هست فقط یک فایل رو برای دانلود تو تورنت نذارید بلکه به طور همزمان از چند فایل رو دان کنید

Hoom@n
23-08-2007, 08:09
من راه تئوری کار تورنت رو می دونم. اما این هم به حل مشکل کمکی نمی کنه. ممنون می شم شفاف تر توضیح بدید.

s_a_m4000
23-08-2007, 09:34
من راه تئوری کار تورنت رو می دونم. اما این هم به حل مشکل کمکی نمی کنه. ممنون می شم شفاف تر توضیح بدید.

منظورم اینه که سرعت پایین چیز عادی ای هست اما اگه وقتی فقط تورنت رو برای دانلود گذاشتن و سرعتتون بین 10 الی 15 هست به نظرم ایرادی از طرف شما وجود نداره بازم میگم این بستگی به تعداد سیدرها و سرعت اونها داره روی چندتا فایل مختلف تست کنید.
در ضمن از چه نرم افزاری برای دانلود تورنت استفاده می کنید؟؟ اگه از uTorrent استفاده می کنید یه سری تنظیمات داره که به افزایش سرعت کمک می کنه.
موفق باشید

Hoom@n
23-08-2007, 10:07
ممنون. البته سرعت من 8 تا 10 هست. و مسئله اصلی هم اینه که کل فیلم 700 مگ یا 1 گیگ هست این دو سه گیگ دانلود می کنه!!! تازه نصف فایل دانلود شده! اگر این مسئله طبیعی هست من که از تورنت گذشتم! ضمنا از بیت تورنت استفاده می کنم. تمام تنظیمات رو هم کردم. فایروال رو هم خاموش کردم. حتی تو روتر براش سرور مجازی درست کردم اما سرعت همون بود!

al pacino_masoud
23-08-2007, 10:50
برای دانلود با سرعت بیشتر از تورنت باید در سایتهای خصوصی تورنت ثبت نام شوید اون وقت میتونید با حداکثر سرعت خط خود دانلود کنید
مثلا من 50 kb با 512 میگیرم

s_a_m4000
23-08-2007, 12:39
ممنون. البته سرعت من 8 تا 10 هست. و مسئله اصلی هم اینه که کل فیلم 700 مگ یا 1 گیگ هست این دو سه گیگ دانلود می کنه!!! تازه نصف فایل دانلود شده! اگر این مسئله طبیعی هست من که از تورنت گذشتم! ضمنا از بیت تورنت استفاده می کنم. تمام تنظیمات رو هم کردم. فایروال رو هم خاموش کردم. حتی تو روتر براش سرور مجازی درست کردم اما سرعت همون بود!

برای دانلود با سرعت بیشتر از تورنت باید در سایتهای خصوصی تورنت ثبت نام شوید اون وقت میتونید با حداکثر سرعت خط خود دانلود کنید
مثلا من 50 kb با 512 میگیرم

همونطوری که al pachino_masoud هم گفته اگه ثبت نام کنی سرعتت بالا میره در مورد اینکه به جای 700 مگ 2 یا 3 گیگ دانلود میکنه چیزی نمی دونم. پشنهاد من اینه که utorrent رو امتحان کنی! چون من تقریبا همشون رو امتحان کردم این سرعت و راحتیش نسبت به اون یکی ها بالاتره

Hoom@n
23-08-2007, 14:22
ممنون. احتمالا از utorrent استفاده کنم ببینم چطوره. اما این قضیه ثبت نام چی و چجور هست؟

s_a_m4000
23-08-2007, 16:18
ممنون. احتمالا از utorrent استفاده کنم ببینم چطوره. اما این قضیه ثبت نام چی و چجور هست؟

اکثر سایتهای تورنت ثبت نامشون فقط بعضی روزا و به صورت اتفاقی هست که اگه شانس داشته باشی می تونی عضو بشی یا اینکه می تونی از طریق دعوتنامه عضو اون سایتا بشی که اونم فقط باید از طریق اعضا دعوت بشی که هر کسی هم امکان دعوت کردن نداره !

Hoom@n
23-08-2007, 19:29
ممنون. و فقط مثلا چه سایت هایی؟

SK8ER BOi
24-08-2007, 00:33

سلام
نه بابا اين جوريا نيست.نميخواد بيخيال تورنت بشي
توي تورنت وقتي بعضي قسمتهاي فايلي كه دانلود ميكني درست دانلود نشن و مشكلي داشته باشن پاك ميشن و دوباره دانلود ميشن.به اين قسمت هاي بدردنخور hashfails گفته ميشه.اين مسئله طبييعيه و برنامه دانلود تورنتي كه ازش استفاده ميكني براي اين كه فايل رو كامل وسالم دانلود كنه اين قسمتها رو دوباره دانلود ميكنه
ولي اين hashfails براي يك فايل 700 مگي بايد حدود 10 مگ باشه حالا اگه اين مقدار خيلي افزايش پيدا كنه معنيش اينه كه اين تورنتي كه ازش براي دانلود اين فايل استفاده ميكنيد مشكل داره.بايد دانلودش رو متوقف كنيد و دنبال يه تورنت ديگه بگرديد.
تذكر:توي برنامه utorrent وقتي تورنت مورد نظر رو كه داره دانلود ميشه انتخاب ميكني در قسمت پايين كه خصوصياتش نشون داده ميشه و در تب General جلوي جايي كه نوشته Wasted مقدار hashfails نشون داده ميشه
اين اتفاق زياد نمي افته، به خصوص توي تورنتهاي سايت هاي خصوصي.
فكر كنم شما يه كم بدشانس بودي كه اول كار گيرش افتادي

Hoom@n
24-08-2007, 01:28
بسیار ممنون برای کمکتون. اما این سایت های خصوصی کدوم هستن؟ من امروز هم دوباره وسوسه شدم و یه تورنت رو که تو همین انجمن بهم دادن اومدم دانلود کنم. سرعت دانلود من چند لحظه به 16 هم رسید اما بقیه اوقات 4 بود یا کمتر!
ممنون می شم کمک کنید. شاید بتونم به یه جایی برسم!!

s_a_m4000
24-08-2007, 01:46
بسیار ممنون برای کمکتون. اما این سایت های خصوصی کدوم هستن؟ من امروز هم دوباره وسوسه شدم و یه تورنت رو که تو همین انجمن بهم دادن اومدم دانلود کنم. سرعت دانلود من چند لحظه به 16 هم رسید اما بقیه اوقات 4 بود یا کمتر!
ممنون می شم کمک کنید. شاید بتونم به یه جایی برسم!!
-------------------------------------------------------
ویرایش شد!
این سایتا خصوصی نیستند. ممنون al pacino_masoud
اگه میشه یه دعوتنامه برای من از اون سایتی که گفتی بفرست.مرسی
------------------------------------------------------
اینم چندتا سایت تورنت

و اینم که معروفه

al pacino_masoud
24-08-2007, 01:47
سایتهای خصوصی تورنت زیاد هستن
من در filelist.org ثبت نام کردم که سرعت بالایی داره

جناب s_a_m4000
این سایتهایی که معرفی کردی هیچ کدوم خصوصی نیستن وسرعت بالایی نمیدن

xdvbxkaomx
24-08-2007, 12:45
سلام دوستان راستش من این مطلب رو تو چند تا انجمن نوشتم و منتظر جواب دوستان و اساتید گرامی هستم خواهشا" کمک کنید لینک اصلی رو میدم تو همین انجم چون فکر کنم جاش اونجا بود که مطرح کنم و بخاطر اینکه با دانلود تورنت هم مشکل داشتم یه لینک هم دادم اینجا تا شاید یکی کمکم کنه ممنون از همتون :

bakhishman
25-08-2007, 16:52
سایتهای خصوصی تورنت زیاد هستن
من در filelist.org ثبت نام کردم که سرعت بالایی داره

جناب s_a_m4000
این سایتهایی که معرفی کردی هیچ کدوم خصوصی نیستن وسرعت بالایی نمیدن

این filelist.org که عضو جدید نمیپذیره .

s_a_m4000
25-08-2007, 21:53
این filelist.org که عضو جدید نمیپذیره ولی سلایت جدیدش یعنی fileporn.org عضو میپذیره من که عضو شدم ولی هنوز ازش استفاده نکردم.!!!

می دونم ولی اون مال یه چیزه دیگه است ها:2::2::2::2: از من گفتن:2::2::2::27::27:

bakhishman
25-08-2007, 22:22
می دونم ولی اون مال یه چیزه دیگه است ها:2::2::2::2: از من گفتن:2::2::2::27::27:

ببخشید حواسم نبود.توجه نکردم:31: پیش میاد دیگه:20:

نامردا خودتون میرید ثبت نام میکونید سرعت میگیرید دیگه بقیه رو بی خیال میشید . یه دعوتنامه ای یه آموزشی یه چیزی بذارید ما هم استفاده کنیم من بدبخت با 128 باید دو شب از ساعت 12 تا 9 صبح دانلود کنم تا 700مگ بشه .آخه این انصافه؟!

xdvbxkaomx
25-08-2007, 23:11
سلا به دوستان مثل اینکه کسی نیست اینجا جواب منو بده برا همین کپی مطلب اون لینکی رو که گذاشته بودم همینجا کپی میکنم شاید دوستان جواب دادن :

اینهم کپی سئوال از این لینک :

مشکل با تنظیمات مودم adsl سوزوکی مدل sm-704
با سلام به همه دوستان من مدت 2 هفته هستش که با مودم adsl خودم مشکل پیدا کردم موضوع این که من و داداشم تو خونه دو تا pc داریم و یه خط adsl اشتراکی و با توجه به اینکه مودم من از نوع روتر دار هستش و چون از طریق پورتهای اترنت سیستم ها رو بهش وصل کردم و تنظیمات آی پی شو هم طوری دادم که بدون نیاز به روشن بودن یه سیستم بعنوان سرور مستقل از هم به اینتر نت کانکت میشن :

مشخصات پی سی 1 :
192.168.1.7
subnet mask : 255.255.255.0
default getway : 192.168.1.1
preferred dns servar : 192.168.1.1

مشخصات پی سی 2 هم عین پی سی 1 هستش فقط آخر آی پی آدرس بجای 7 شماره 8 تنظیم شده ضمنا تو اینترفیس مودم که با 192.168.1.1 و یوزر نیم admi واردش میشم تو قسمت lan گزینه setting ip adresss: 192.168.1.6 بچشم میخوره . حالا میریم سر مشکل باید بگم قبلا با همین تنظیمات هر دو تا پی سی راحت با همدیگه ارتباط داشتن و میتونستن به همدیگه فایل بفرستن ولی حالا نه تنها نمیتونن همدیگه رو ببینن بلکه تو قسمت Network Connections وقتی میخواییم شبکه رو از نو تنظیم کنیم اصلا هیچ پوشه ای تو My Network Places دیده نمیشه یعنی سیستم پوشه share document خودشو هم اونجا نشون میده چه برسه به پوشه پی سی دیگه . دوم اینکه وقتی میریم سراغ view workgroup computer اصلا اجازه ورود به اون قسمت داده نمیشه و میگه شما اجازه دسترسی به این قسمت رو ندارین و با ادمینستراتور شبکه خودتون تماس بگیرید . حالا تنها کهری که از مودم بر میاد اینه که ما رو به اینترنت کانکت میکنه ولی دیگه خبری از شبکه نیست باید بگم کابلها رو هم تست کردم و اونها هم هیچ مشکلی ندارن و موقعیکه میخوام از برنامه µTorrent استفاده بکنم یه علامت مثلث زرد رنگ اون پایین صفحه میاد و وقتی میرم روش نوشته no incoming connection unless the icon turns green it could indicate a problem with your network configuration و بعد از چند دقیقه که دانلود میکنه تبدیل میشه به یه آیکون دایره قرمز رنگ و پیغام میده : not connectable a firwale/router is limiting your network traffic. you neet to open up a port others can connect to you اگه میتونید کمکم کنید خواهش میکنم هر کاری کردم نتونستم حتی دو بار مودم رو ریست کردم ولی فایده ای نداشت و همچنان مشکل سر جاشه .
ضمنا باید بگم از برنامه PFConfig.exe هم استفاده کردم ولی چون مودم من تو لیست نبود نتونستم کاری بکنم که پرت باز رو فوروارد کنه تو این سایت هم رفتم ولی نتونستم کاری بکنم . آدرس سایت

اینکارها رو هم انجام دادم ولی فایده ای نداشت :

Hoom@n
25-08-2007, 23:15
باز تو خوبه تو دو شب تموم می کنی. من با سرعت حد اقل دو برابر تو دو روز و دو شب هم که می زارم دانلود شه به 500 مگ نمی رسه!

s_a_m4000
26-08-2007, 03:13
ببخشید حواسم نبود.توجه نکردم:31: پیش میاد دیگه:20:

نامردا خودتون میرید ثبت نام میکونید سرعت میگیرید دیگه بقیه رو بی خیال میشید . یه دعوتنامه ای یه آموزشی یه چیزی بذارید ما هم استفاده کنیم من بدبخت با 128 باید دو شب از ساعت 12 تا 9 صبح دانلود کنم تا 700مگ بشه .آخه این انصافه؟!

باز تو خوبه تو دو شب تموم می کنی. من با سرعت حد اقل دو برابر تو دو روز و دو شب هم که می زارم دانلود شه به 500 مگ نمی رسه!

بابا وضع من که از شما بدتره که من از ساعت 3 شب می ذارم تا 7 صبح ولی مگه تموم میشه !اگه دعوتنامه بود من تو صف اولم ها............. :42:

al pacino_masoud
26-08-2007, 07:55
من دعوتنامه دارم ولی میترسم بدم چرا؟ چون اگه Ratio تون بالا نباشه (بالای 5.) هم شما رو بن میکنن هم منو!

s_a_m4000
26-08-2007, 08:44
من دعوتنامه دارم ولی میترسم بدم چرا؟ چون اگه Ratio تون بالا نباشه (بالای 5.) هم شما رو بن میکنن هم منو!

سلام.
نه اگه Ratio با دانلود بالا میره من مشکلی ندارم ولی اگه با آپلود میره بالا نمی خواد چون من آپلودم کمه برا همین شما رو همن Ban می کنند اونوقت بد میشه.
ممنون

casper66m
26-08-2007, 11:28
یکی برای من دعوتنامه demonoid بفرسته من میتونم خوب اپلود کنم
casper66m@yahoo.com
ممنون

bakhishman
26-08-2007, 12:06

من دانلودو آپلودم دوتاش 128 .اگه دعوتنامه بفرستی قول میدم هرچه قدر دانلود کردم همون قدر آپلود کنم.البته همین الانش میکنم.

سلا به دوستان مثل اینکه کسی نیست اینجا جواب منو بده برا همین کپی مطلب اون لینکی رو که گذاشته بودم همینجا کپی میکنم شاید دوستان جواب دادن :

اینهم کپی سئوال از این لینک :

مشکل با تنظیمات مودم adsl سوزوکی مدل sm-704
با سلام به همه دوستان من مدت 2 هفته هستش که با مودم adsl خودم مشکل پیدا کردم موضوع این که من و داداشم تو خونه دو تا pc داریم و یه خط adsl اشتراکی و با توجه به اینکه مودم من از نوع روتر دار هستش و چون از طریق پورتهای اترنت سیستم ها رو بهش وصل کردم و تنظیمات آی پی شو هم طوری دادم که بدون نیاز به روشن بودن یه سیستم بعنوان سرور مستقل از هم به اینتر نت کانکت میشن :

مشخصات پی سی 1 :
192.168.1.7
subnet mask : 255.255.255.0
default getway : 192.168.1.1
preferred dns servar : 192.168.1.1

مشخصات پی سی 2 هم عین پی سی 1 هستش فقط آخر آی پی آدرس بجای 7 شماره 8 تنظیم شده ضمنا تو اینترفیس مودم که با 192.168.1.1 و یوزر نیم admi واردش میشم تو قسمت lan گزینه setting ip adresss: 192.168.1.6 بچشم میخوره . حالا میریم سر مشکل باید بگم قبلا با همین تنظیمات هر دو تا پی سی راحت با همدیگه ارتباط داشتن و میتونستن به همدیگه فایل بفرستن ولی حالا نه تنها نمیتونن همدیگه رو ببینن بلکه تو قسمت Network Connections وقتی میخواییم شبکه رو از نو تنظیم کنیم اصلا هیچ پوشه ای تو My Network Places دیده نمیشه یعنی سیستم پوشه share document خودشو هم اونجا نشون میده چه برسه به پوشه پی سی دیگه . دوم اینکه وقتی میریم سراغ view workgroup computer اصلا اجازه ورود به اون قسمت داده نمیشه و میگه شما اجازه دسترسی به این قسمت رو ندارین و با ادمینستراتور شبکه خودتون تماس بگیرید . حالا تنها کهری که از مودم بر میاد اینه که ما رو به اینترنت کانکت میکنه ولی دیگه خبری از شبکه نیست باید بگم کابلها رو هم تست کردم و اونها هم هیچ مشکلی ندارن و موقعیکه میخوام از برنامه µTorrent استفاده بکنم یه علامت مثلث زرد رنگ اون پایین صفحه میاد و وقتی میرم روش نوشته no incoming connection unless the icon turns green it could indicate a problem with your network configuration و بعد از چند دقیقه که دانلود میکنه تبدیل میشه به یه آیکون دایره قرمز رنگ و پیغام میده : not connectable a firwale/router is limiting your network traffic. you neet to open up a port others can connect to you اگه میتونید کمکم کنید خواهش میکنم هر کاری کردم نتونستم حتی دو بار مودم رو ریست کردم ولی فایده ای نداشت و همچنان مشکل سر جاشه .
ضمنا باید بگم از برنامه PFConfig.exe هم استفاده کردم ولی چون مودم من تو لیست نبود نتونستم کاری بکنم که پرت باز رو فوروارد کنه تو این سایت هم رفتم ولی نتونستم کاری بکنم . آدرس سایت

اینکارها رو هم انجام دادم ولی فایده ای نداشت :

فکر میکنم شما بی ربط ترین جایی که میتونستید این مطلبو بذارید گذاشتین شما باید اینو تو قسمت اینترنت و شبکه

میذاشتید.ضمنا شما به اون ISP تون مبلغی به عنوان هزینه ی نصب میدید که کم هم نیست اونا وظیفه دارن این کارو واست انجام بدن.

xdvbxkaomx
26-08-2007, 12:53
دوست عزیز جناب bakhishman ضمن تشکر از شما بابت نصیحتونباید بگم ایکاش به پست شماره 609 همین تاپیک یعنی اینجا :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) توجه میکردید اونوقت متوجه میشدید مطلب اصلی تو همونجایی هستش که شما فرمودین
اینجا رو توجه بفرمائید :
البته اگه پست قبلی منو خونده باشین اونجا هم لینکشو دادم منتها چون از یه طرف دیگه به قضیه بسته بودن پورتها که Utorrent اونو اینطوری تشخیص میده ربط داشت گفتم یه لینک هم اینجا بزارم تا شاید دوستان بتونن کمک کنن ولی چون کسی جوابمو تو صفحه 61 و پست 609 نداد مجبور شدم برا یاد آوری کپی مطلب اصلی رو اینجا بزارم اگه شما لطف کنی یه صفحه عقب تر برگردی حتما پست منو میبینی که چیزی راجع به این مطالب ننوشتم و فقط لینک دادم ( تاریخ و ساعت دو تا لینک بالا رو توجه بفرمایید .
ولی چون دیدم کسی جوابمو نداد و بعد از پست من تاپیک یه صفحه رشد کرده و دوستانی که بعدا سر میزنند شاید اصلا متوجه درخواست من نشن برا همین مجبور شدم کپی مطالب لینک اصلی رو بزارم به حرحال بابت اینکه حداقل یه نفر هست که به پست من توجه کرده ازتون تشکر میکنم

Gole_sang
26-08-2007, 16:01

این status منه
اگه قابله قبوله میشه یه invitation به من بدین؟

Gole_sang
26-08-2007, 22:26
یه نکته:
بعضی شرکتهای dsl محدودیت P2P دارن (از جمله سرویس خودم) من به سفارش آقای پشتیبانی همچنین تعاریف دوستان Azureus رو امتحان کردم.
قبلا سرعت خیلی کمی داشتم (نهایت 3 و 4، اکثرا کمتر از یک) البته وضع دانلود تو شرکت خیلی بهتره (پست قبلیم عکسش هست)
ولی الان خیلی سرعتش بیشتر شده ( از 5 تا 10) با اینکه سیداش هم زیاد نیستن حدود 11 تا ولی بازم خیلی خوبه
فقط میشه یکم راجع به تنظیمات مختص این برنامه هم بگین ( منظورم سرعت و ... نیست. این تنظیمات مشترکن و قبلا از پیشنهاداتتون استفاده کردم)
یه سواله دیگه :
این قلی های کنار هر دانلود که باید سبز باشن ، زرد و آبی و قرمزند. تنظیماتم اشتباهه یا تورنتام مشکل دارن؟
( NAT/Firewall test مشکلی نشون نمیده)

Hoom@n
27-08-2007, 02:53
این Azureus چه ویژگی داره؟

Gole_sang
27-08-2007, 07:57
:18: این سرعتا واقعین؟؟؟
من بیچاره تا حالا با 10 و 11 دانلود میکردم!!!

afaz
27-08-2007, 13:57
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

سايت تورنت فقط همين بجز دمونو آي دي

ویرایش توسط امین

j0l6
27-08-2007, 14:01
هر كي دعوت نامه دمونو آي دي مي خواد بره تو اين سايت بگيره فقط سريع باشيد چون محدوديت داره
این وبلاګ ریختش به این چیزا میخوره اخه؟
مردم رو نزراین سر کار لطفا

parsbin
27-08-2007, 15:30
من یک فیلم رو میخوام دانلود کنم
جلوش نوشته movie horror videos
میخواستم بدونم معنیش چیه؟ مشکلی نداره یعنی؟!

Gole_sang
27-08-2007, 15:41
afaz جان فکر کنم پست اولتون سر کاری بود!!!!

وبلاگه خودتونه که، میخای آمارشو بالا ببری ؟؟؟؟؟؟!!!!!

ولی تو سایت دوم عضو شدم. isohunt.com

یه تبلیغم بالاش بود به نام torrentbox که اونم عضو قبول میکرد.

فکر نمیکنم مشکلی باشه
category فیلمتونه

j0l6
27-08-2007, 16:15
اون نوشته یعنی اینکه فیلمی که میخوای دانلود کنی در رده ی فیلم ها ی ترسناک قرار داره
واسه اینکه بدونی فیلم سالم هست یا نه ببین اګه سایت تورنت کامنت ها رو نشون میده کامنت ها رو بخون
در غیر این صورت ببین تعدا SEEDS/PEERS چقدر هست
یا اینکه همون فیلم رو تو سایتی مثل تورنت اسپای سرچ کن که کامنت ها رو هم نوشن میدن و اګه فیلم مشکلی داشته باشه ذکر میکنن

ولی تو سایت دوم عضو شدم. isohunt.com

یه تبلیغم بالاش بود به نام torrentbox که اونم عضو قبول میکرد.
اینا هردو عمومی هستن و اګه عضو نباشی هم میتونی ازشون دانلود کنی برا همین خیلی وقتها ممکنه با تورنت هاش به مشکل بر بخورین یا سرعت خوبی نداشته باشین

Gole_sang
27-08-2007, 18:13
اینا هردو عمومی هستن و اګه عضو نباشی هم میتونی ازشون دانلود کنی برا همین خیلی وقتها ممکنه با تورنت هاش به مشکل بر بخورین یا سرعت خوبی نداشته باشین

چه ضد حال بدی!!!! :41:

دو تا سوال داشتم. توی azureus نمیشه مثل utorrent سایت سرچو مشخص کرد. سرچش خیلی محدوده !

ف ی ل ت ر م هست!

اگه چند تا تورنت و با هم دانلود کنیم چی میشه؟ منظورم اینه که سرعت کل رو بالا میبره یا تفاوتی نداره.

با در نظر گرفتن اینکه سرعت هیچ کدوم هیچ وقت فول نیست/

Geeksboy
27-08-2007, 18:29
:18: این سرعتا واقعین؟؟؟
من بیچاره تا حالا با 10 و 11 دانلود میکردم!!!

بله واقعی هستند...

شما واقعا با سرعت 2kb این همه دانلود کردید؟:18:

خوب به جای اینکه پول اینترنت بدید پول اینترنت آفلاین بدید این همه هم صبر برای اینکه آیا درست دانلود بشه یا نه نکنید...حد اقل سرعت آفلاین(اینطور که به من گفتند) 512kb هست که بیشتر تا 4 مگ هم میشه..

h128mk
27-08-2007, 18:58
خسته نباشید .
من ویندوزم پاک شده . می خواستم بدونم فایلی که داشتم با utorrent دان میکردم از اول باید دانلود کنم .
راهی نداره که از ادامه اون فایل دوباره دانلود کنم .
ممنون .

s_a_m4000
27-08-2007, 19:19
خسته نباشید .
من ویندوزم پاک شده . می خواستم بدونم فایلی که داشتم با utorrent دان میکردم از اول باید دانلود کنم .
ممنون .

باید قبل از پاک کردن ویندوز ازفایل های Utorrent در پوشه
Document And Setting>User name shoma>appilcation data>utorrent
و همچنین از فایلهایی که دانلود کرده بودین یه پشتیبان تهیه می کردین و بعد از نصب ویندوز جدید اونها رو به محل قبلی منتقل می کردین واگه این کار رو نکردین دیگه راهی نداره و باید از اول دان کنید:41:

j0l6
27-08-2007, 22:18
دو تا سوال داشتم. توی azureus نمیشه مثل utorrent سایت سرچو مشخص کرد. سرچش خیلی محدوده !
این امکان وجود داره و خیلی خوب هم هستش
شما میتونی سرج اینجنی که دوست داری رو به برنامه اضافه کنی برای اینکار به قسمت options---preferences----advance ---user interface اونجا یه باکس داره که می تونی ادرس سرچ انجین ها رو به همون فرمتی که خودش چنتا اضاف کرده اضاف کنی
بعد ok کن بیا برون اونجایی که کلمات رو برا سرچ مینویسی یه فلش کنارش داره رو اون کلیک کن و سرچ انجین خودت رو انتخاب کن و سرچ رو بزن

اگه چند تا تورنت و با هم دانلود کنیم چی میشه؟ منظورم اینه که سرعت کل رو بالا میبره یا تفاوتی نداره.
خیلی وقتها که یه تورنتی به خاطر نداشتن سیدر یا ترکر مناسب سرعت خوبی نمیده دانلود چند تورنت خیلی به درد میخوره البته نه خیلی زیاد منظورم 2 یا 3 تورنت هست بیشترش خوب نیست چون تورنت ها نیاز به اپلود دارن و اګه شما سرعت اپلود خوبی نداشته باشین و همزمان چندین تورنت رو هم فعال کنین سرعت اپلود بین تورنت ها تقسیم میشده و این باعث کم شدن share ratio شما و در نتیجه سرعت کمتر میشه
ولی من خودم هم موقعی که یه تورنتی رو دارم که سرعت مناسب رو نداره میرم یه تورنت دیګه رو هم دانلود میکنم که تا اینجوری از حد اکثر سرعت دانلودم استفاده کنم

h128mk
27-08-2007, 22:18
باید قبل از پاک کردن ویندوز ازفایل های Utorrent در پوشه
Document And Setting>User name shoma>appilcation data>utorrent
و همچنین از فایلهایی که دانلود کرده بودین یه پشتیبان تهیه می کردین و بعد از نصب ویندوز جدید اونها رو به محل قبلی منتقل می کردین واگه این کار رو نکردین دیگه راهی نداره و باید از اول دان کنید:41:

من این کار و نکردم . :45:

خیلی ممنون s_a_m4000

j0l6
27-08-2007, 22:20
ممنون .
اګه اون فایلی رو که داشتی دانلود میکردی هنوز رو سیستمت داری میتونی از ادامه ی اون دانلود کنی
فقط کافیه همون فایل تورنت رو تو برنامه باز کنی و مسیر سیو فایل رو همون فولدری بدی که فایل های نیمه تمام شما داخل هست بعد خودش فولدر رو چک میکنه و از ادامه فایل رو دانلود میکنه
موفق باشی

Gole_sang
27-08-2007, 22:59
آقا پیمان ممنون از راهنماییهات

بله واقعی هستند...

شما واقعا با سرعت 2kb این همه دانلود کردید؟:18:

خوب به جای اینکه پول اینترنت بدید پول اینترنت آفلاین بدید این همه هم صبر برای اینکه آیا درست دانلود بشه یا نه نکنید...حد اقل سرعت آفلاین(اینطور که به من گفتند) 512kb هست که بیشتر تا 4 مگ هم میشه..

من پول زیادی بالای اینترنت نمیدم، توی شرکت هم اینترنت دارم و سرعتهای بالام توی شرکته.

قضیه 2 kb چیه؟ اینکه گفته بودم سرعتم خیلی پایینه؟

من توی شرکت با utorrent حدود 10 kb سرعت داشتم که با azureus الان 30-40 هستش
توی خونه هم با اولی افتضاح حدود 2-3 بود که الان حدود 10-12 است
اینا سرعت کمیه؟؟؟ شما خودتون با چقدر دانلود می کنین؟
قضیه اینترنتی که گفتینم نمی دونم. منظورتون ماهواره ایه؟ میشه راهنمایی کنین از کجا باید اطلاعات بگیرم

اگه اشکال نداره یه راهنمایی هم راجع به امضاتون و رپیدشر کنین

senjed1349
28-08-2007, 08:36
سلام
من از نرم افزار bittorrent استفاده ميكنم و به اين error برخوردم :19: لطفا مرا راهنمايي كنيد:

Gole_sang
28-08-2007, 10:22
این امکان وجود داره و خیلی خوب هم هستش
شما میتونی سرج اینجنی که دوست داری رو به برنامه اضافه کنی برای اینکار به قسمت options---preferences----advance ---user interface اونجا یه باکس داره که می تونی ادرس سرچ انجین ها رو به همون فرمتی که خودش چنتا اضاف کرده اضاف کنی
بعد ok کن بیا برون اونجایی که کلمات رو برا سرچ مینویسی یه فلش کنارش داره رو اون کلیک کن و سرچ انجین خودت رو انتخاب کن و سرچ رو بزن

دوست عزیز این راهنماییتون در utorrent هست، درست میگم؟
من این تنظیمات رو برای azureus لازم دارم.

میشه راهنمایی کنید

n_bayaty
28-08-2007, 15:06
حتما در مورد کنسرت رولین استونز در ریو - برزیل چیزهایی شنیدید . اگر میخواهید ببینید این هم ادرس آخرین پک شامل 4 dvd و 28گیگابایت کنسرت :
ROLLING STONES - THE BIGGEST BAND BOXSET 2007
من تا حالا 68 درصد دانلود کردم .
سید هم زیاد داره

n_bayaty
28-08-2007, 15:21
من 196 گیگ اپلود و 120 گیگ دانلود با موتورنت دارم . دعوتنامه ای به من تعلق می گیره یا خیر ؟ راستش بلد نیستم عکس رو بیارم ولی حاضرم Email کنم .

h128mk
28-08-2007, 19:38
اګه اون فایلی رو که داشتی دانلود میکردی هنوز رو سیستمت داری میتونی از ادامه ی اون دانلود کنی
فقط کافیه همون فایل تورنت رو تو برنامه باز کنی و مسیر سیو فایل رو همون فولدری بدی که فایل های نیمه تمام شما داخل هست بعد خودش فولدر رو چک میکنه و از ادامه فایل رو دانلود میکنه
موفق باشی
دستت درد نکنه .
خیلی حال دادی :40:

mamad_chagho
29-08-2007, 10:32
آقا این تورنت حالمون رو گرفت!!!!!
من به صورت معمولی سرعت دانلودم زیر 11 نمی یاد حالا با نرم افزا BitTorrent ر در بهترین شایط نهایتا بشه 6!!!!
چرا؟؟؟؟

s_a_m4000
29-08-2007, 11:03
من به صورت معمولی سرعت دانلودم زیر 11 نمی یاد حالا با نرم افزا BitTorrent ر در بهترین شایط نهایتا بشه 6!!!!
چرا؟؟؟؟

من خودم چون با تورنت زیاد کار می کنم اکثرا تستشون کردم و به این نتیجه رسیدم که utorrent و Azureus سرعت بالاتری نسبت به بقیه دارن ولی خودم الان دارم با utorrent کار می کنم چون زیاد از محیط تحت جاوای Azureus خوشم نیومد.پیشنهاد می کنم یکی از این دوتا رو امتحان کنی البته سرعت دان Ratio هم بی تاثیر نیست

s_a_m4000
29-08-2007, 12:36
نرم افزارهاي زيادي براي دانلود فايلهاي تورنت وجود داره مثل uTorrent,Arestorrent,BitLord,BitTorrent,Azureus که هر کدومشون نسبت به بقيه داراي محاسن و معايبي هستند ولي از بين اينها uTorrent و Azureus بيشتر استفاده مي شن که سرعت بالاتری نسبت به بقیه دارن من خودم از Azureus زياد خوشم نيومد به دلیل محیط تحت جاواش و سنگین بودن اجراش.به همین دلیل uTorrent رو پیشنهاد میدم.
حالا يه سوالي اينجا پيش مي آيد که تا وقتي ميشه فيلمها رو از طريق لينکهاي مستقيم و يا سايتهاي به اشتراک گذاري مثل Rapid دانلود کرد اونم با سرعت بالا چرا از تورنت استفاده کنيم؟؟درحالی که سرعت کمتری داره!!
جوابي که هست اينه که خلي از فيلمهاي جديد(شايد همشون بگم بهتر باشه) به اين زودي ها لينک مستقيمشون پيدا نميشه و از طرف ديگه پيدا کردن لينک مستقيم براي فيلمهاي قديمي تر هم مشکل هست. يک مسئله ديگه هم که هست اينه که امکان داره شما به طور مثال تا 75% يک فيلم رو دانلود کرده باشيد و وسط کار ييهو ديگه دانلود نشه!چرا؟چون سرور Down شده يا مثلا فايل از رو سرور حذف شده! که يه ضد حاله اساسي
هست.مشکلات سايتهايي مثل Rapid رو هم که خودتون بهتر ميدونيد مثل حجم بالا و نداشتن امکان Resnume(البته اين براي اونهايي که اکانت دارن صدق نميکنه)
به همين خاطر تصميم گرفتم تو اين تايپيک چند راه رو براي بالا بردن سرعت دانلود از طريق uTorrent قرار بدم.
دوستان ديگه هم اگه راهي بلد بودن بگن.
البته دوستان توجه کنن بیشتر تاکید من رو دانلود فیلم هست چون اکثرا فیلمها با تورنت خوب میان و نرم افزارها با eMule
افزايش سرعت دانلود در utorrent
اميدوارم اين تنظيمات گفته شده موثر و مفيد باشه
----------------
[Options>Preferences>Connection]
1. ‘Port used for incomming connections‘ يک پورت را وارد کنيد بهتر اينه که عدد پورت بالاي 10000 باشه.پيشنهاد من 45682
2. تيک Enable UPnP port mapping را برداريد چون باعث کاهش سرعت شما مي شود اگر پورت را به صورت دستي وارد کرديد
3. Protocol Encryption را فعال کنيد چون به افزايش سرعت کمک مي کند.
4. تيک Allow incoming Legacy Connections را بزنيد.
--------------
[Options>Preferences>bitTorrents]
1.(Global Maximum Number of Connections) براي سرعت 256K ، 130 تا مناسب هست.
اين عدد نبايد خيلي کم باشه چون سرعت دانلود رو پايين مياره و بالا بودنش هم باعث استفاده زياد از پهناي باند ميشه که سرعت رو پايين مياره
3.Number of upload slots per torrent براي 256k ، 3 مناسب هستش البته بستگي به اين داره چقدر مي خواهيد Upload داشته باشيد توجه داشته باشيد که کمتر نباشه چون تو دانلود تاثير مي ذاره
4.Maximum number of active torrents براي 256k ، 2تا مناسبه
5.Enable DHT Network تيکش زده بشه
6.Enable DHT for new torrents تيک زده شود
7.Enable Peer Exchange تيک زده شود
8.ask tracker for scape information تيک زده شود
9.Enable DHT for new torrents تیک زده شود
10.Protocol Encryption Outgoing تیک زده شود
11.Allow legacy connections تیک زده شود
--------------
--------------
هک کردن max TCP connections:
اگر از ویندوز XP SP2 استفاده می کنید. TCP connections شما به 10 تا محدود شده(به دلیل مسایل امنیتی)
که سرعت دانلود رو پایین میاره خوب راه حل چیه؟؟؟
بوسیله پچ زیر می تونید زیادش کنید بین 50 تا 100 خوبه.

-----------------
تعداد Seeder و Peers:
همیشه به نسبت سیدر به پییر نیگاه کنید.تعداد سیدر بالا بهتره معمولا.
اما 50 سیدر به همراه 50 پییر از 500 سیدر به همراه 1000 پییر بهتر هستش!
----------------
آخرین نسخه Utorrent را می تونید از اینجا بگیرید.

این هم Language Pack :

Gole_sang
29-08-2007, 12:37
چرا؟؟؟؟

منم bitTorrent کمتحان نکردم و از اول utorrent داشتم الان Azureus هر کدوم نکات مثبت خاصی دارند ولی اگر فقط سرعت دانلود برات مهمه azureus بهتره.

mamad_chagho
29-08-2007, 14:52
دستتون درد نکنه!!!
میشه یه توضیحی در مورد Ratio بدید.
یه چیز هایی میدونم ولی کامل نه!!!

Gole_sang
29-08-2007, 15:53
دستتون درد نکنه!!!
میشه یه توضیحی در مورد Ratio بدید.
یه چیز هایی میدونم ولی کامل نه!!!

ratio میزان share کردن فایل دانلودی شما رو نشون میده. یعنی هر چی بیشتر آپ کنی ضریبت میره بالاتر و بیشتر آش میخوری!!!
اگر تاپیک و خونده باشی حتما دیدی که دوستان توصیه کردن بعد از دانلود، یه چند ساعتی بگذارید آپلود شه.

دو تا مقدار داری یکی برای فایل که status فایلتون میتونی ببینی، ratio کلی رو توی statistic (منوی تولز در azureus ، در utorrent فکر میکنم توی منوی هلپ باشه)

Ehsani
30-08-2007, 06:40
ممنون..
مفید بود..

bakhishman
31-08-2007, 20:48
مرسی کارت مثل همیشه عالی بود.

LeBron
01-09-2007, 15:52
بسیار خوب... ممنون

mamad_chagho
01-09-2007, 16:18
ممنون ار همه ي دوستان به خصوص گل سنگ و سامي جون
فقط يه نكته بگم كه به صورت Defult تو Bittorrent وقتي فايل رو دانلود مي كني هم زمان آپلود هم ميكني ولي انگار اونجوري كه شما ميگي تو utorrent و Azureus بعد از دانلود فايل ميتوني بذاري آپلود هم بشه!!! نه؟؟؟؟

اگر تاپیک و خونده باشی حتما دیدی که دوستان توصیه کردن بعد از دانلود، یه چند ساعتی بگذارید آپلود شه.

يه سوال ديگه اگه يه بابايي با تورنت فقط دانلود كنه و اصلا آپلود نكنه چي مي شه؟؟؟ حالا اگه يه بابا دسيگه Ratio توپ باشه چه مزيت هايي براش دار؟؟؟

با شرمندگي يه سوال ديگه هم داشتم كه دوستان وقتي با تورنت دانلود مي كنند سرعتشون از دانلود معمولي بيشتره يا كمتر يا فرقي ني كنه؟؟؟

Hoom@n
01-09-2007, 16:55
سرعتش که افتضاح هست! در مورد آپلود هم شما حتی زمانی که دانلودتون تموم شده هم می تونید آپلود کنید. حتی تو همون بیت تورنت. بقیه رو هم بهتره اساتید جواب بدن.

Gole_sang
01-09-2007, 18:38
فقط يه نكته بگم كه به صورت Defult تو Bittorrent وقتي فايل رو دانلود مي كني هم زمان آپلود هم ميكني ولي انگار اونجوري كه شما ميگي تو utorrent و Azureus بعد از دانلود فايل ميتوني بذاري آپلود هم بشه!!! نه؟؟؟؟

توی همه نرم افزارها ( حداقل اونایی که من دیدم) به همین صورته. یعنی همزمان با دانلود آپلود هم میشه.
تا وقتی دانلودتون تموم نشده شما یک peer هستید (یعنی کسی که بسته به سایز فایل روی کامش هم آپلود و هم دانلود میکنه) ولی وقتی دانلود تموم میشه اگه شما فایل رو از نرم افزارتون پاک نکنین اونوقت seed هستین ( فقط آپلود میکنین که بقیه دانلود کنن)

يه سوال ديگه اگه يه بابايي با تورنت فقط دانلود كنه و اصلا آپلود نكنه چي مي شه؟؟؟ حالا اگه يه بابا ديگه Ratio توپ باشه چه مزيت هايي براش داره؟؟؟

دو حالت داره اگه شما توی سایتهای تورنت از قبیل demonoid عضو باشید و ratio پایین باشه بعد چند وقت میندازنتون بیرون (من عضو نیستم ولی میگن حتی اونی که invite تون کرده هم اکانتش باطل میشه)
در هر صورت با ratio پایین سرعت دانلودتون کمه ( چه عضو باشید چه نباشید)

با شرمندگي يه سوال ديگه هم داشتم كه دوستان وقتي با تورنت دانلود مي كنند سرعتشون از دانلود معمولي بيشتره يا كمتر يا فرقي ني كنه؟؟؟

مطمئنا سرعت از دانلود معمولی بالاتر نمیره (منظور از سرعت معمولی سرعت با نرم افزارهای دانلودیه)
ولی سرعت دانلود شما بستگی به نرم افزار تعداد peer و seed و همین طور سرویس اینترنتتون داره
اگه تعداد seed ها و peer هاتون مناسب باشه و سرویس اینترنتتون p2p رو محدود نکرده باشه با سرعت معمولی میتونین دانلود کنین.
اول از محدود نبودن تورنت سرویس تون مطمئن شید ( زنگ بزنید بپرسید)
نرم افزارها معمولا utorrent به خاطر سبکی توصیه میشه ولی به جرات میگم سرعت دانلود من با azureus دو برابر شد.
هر چی seed بیشتر باشه peer کمتر (دوستان پیشنهاد نصف دادن ) بهتره.
اگه شاهد هم خواستین عکس اولین دانلودهام با azureus تو همین تاپیک چند صفحه قبل هست که با 40 تا دانلود میشد

ببخشید خیلی طولانی شد

bakhishman
01-09-2007, 19:38
من یه سری دست کاریش کرده بوذم سرعتم با مودم 128 شده بود 11 خوب بود ولی الان دوباره برگشته به 4و5 داره کلافه ام میکونه .

s_a_m4000
01-09-2007, 22:49
ممنون ار همه ي دوستان به خصوص گل سنگ و سامي جون

توی همه نرم افزارها ( حداقل اونایی که من دیدم) به همین صورته. یعنی همزمان با دانلود آپلود هم میشه.
تا وقتی دانلودتون تموم نشده شما یک peer هستید (یعنی کسی که بسته به سایز فایل روی کامش هم آپلود و هم دانلود میکنه) ولی وقتی دانلود تموم میشه اگه شما فایل رو از نرم افزارتون پاک نکنین اونوقت seed هستین ( فقط آپلود میکنین که بقیه دانلود کنن)

درسته اما اگه حتی فایل رو بعد از دانلود از فولدر پاک هم نکنی و STOP کنی بازم آپلود نمیشه! اینم در نظر داشته باش!
و همچنین بعد از اتمام دانلود شما دیگه یه Seeder هستی و اون فایل فقط آپلود میشه! منظور دوستان هم از فقط آپلود کردن همین بوده که اونو نه پاک کنی نه STOP!

هر چی seed بیشتر باشه peer کمتر (دوستان پیشنهاد نصف دادن ) بهتره.
درسته که Seed بالا خوبه ولی همونطوری که قبلا هم گفتم نباید زیاد بین Peer و Seed تفاوت باشه به نظر من نصف یه کمی زیاده!

s_a_m4000
01-09-2007, 22:50
من یه سری دست کاریش کرده بوذم سرعتم با مودم 128 شده بود 11 خوب بود ولی الان دوباره برگشته به 4و5 داره کلافه ام میکونه .
شما یکبار همه ی تغییراتی رو که دادین به حالت اولیه برگردونین بعد تک تک اونا رو اعمال کنین تا به سرعت بهینه برسین درسته وقت گبره:41: ولی ارزششو داره:27:

j0l6
01-09-2007, 23:43
درسته که Seed بالا خوبه ولی همونطوری که قبلا هم گفتم نباید زیاد بین Peer و Seed تفاوت باشه به نظر من نصف یه کمی زیاده!
سرعت دانلود تورنت علاوه بر تعداد سیدر و پيرز به ترکر هم بستګی داره بعضی ترکر ها در صورتی که سیدر باشه ولی هیج پيری نباشه حد اکثر سرعت رو میدن (مخصوصا ترکر های خصوصی ) و فقط بعضی ترکر ها شاید جوری باشن که اګه پيری نباشه که شما براش اپلود کنین سرعت دانلودتون رو کم می کنن این ترکر ها بر اساس سرعت اپلود سرعت دانلود می دن
در کل هرچی سیدر بیشتر باشه بهتره و سیدر زیادی یعنی سرعت بیشتر و تفاوت بین تعداد سیدر و لیچر مشکلی ایجاد نمیکنه

5.Enable DHT Network تيکش زده بشه
6.Enable DHT for new torrents تيک زده شود
من با اینا زیاد موافق نیستم enable کردن اینا باعث میشه نود هایی به شما کانکت بشن که به ترکر کانکت نشدن و در نتیجه ی این عمل سرعت اپلود شما خیلی بالا می ره ولی شاید سرعت دانلودتون بازم کم باشه دلیلش اینه که شما برای نود هایی دارین اپلود میکنین که به طور ناشناس به شما کانکت شدن و ترکر اونا رو نمیشناسه
اګه این ګزینه ها disable باشن شما هر چی اپلود کنین برا نود ها ( peers ) هایی اپلود میکنین که ترکر اونا رو میشناسه و اکثر ترکر ها در این شرایط سرعت بهتری رو به شما میدن
در ترکر های خصوصی یکی از قوانینش اینه که این ګزینه ها خاموش باشن

bakhishman
02-09-2007, 10:28
من Azureus 3 رو نصب کردم اول سرعتش همون 4و 5 بود اما فعلاسرعت از 5 میره به 11.5 بعد دوباره از 5و11 میاد به 5

ضمنا یه گلوله ی طلایی کنار torrent هست که وقتی موس(موشواره) رو روش میبری مینویسه:means that the tracker is ok,you are connected

to peer but you dont have any remote connection you may have a NAT problem

NAT دیگه چه سیغه ایه؟!؟!؟

Gole_sang
02-09-2007, 12:44
من Azureus 3 رو نصب کردم اول سرعتش همون 4و 5 بود اما فعلاسرعت از 5 میره به 11.5 بعد دوباره از 5و11 میاد به 5

ضمنا یه گلوله ی طلایی کنار torrent هست که وقتی موس(موشواره) رو روش میبری مینویسه:means that the tracker is ok,you are connected

اگه قبلا از utorrent استفاده کردین، این همون مشکل علامت قرمز یا زرد زیر utorrent هستش
یعنی پورت فورواردیتون مشکل داره
احتمالا کامپیوترتون شبکه است یا فایر وال ایراد میگیره

اینجوری سرعت نهایی رو بهتون نمیده ولی میتونین دانلود کنین.
اوایل براای منم اینجوری بود ولی الان اکثرا سبزه یا آبی

برای تستش tools>firewall/NAT test

منم این سوال رو پرسیدم که چه جوری میشه درستشون کرد.
آقا پیمان کمک میکنید:11:

xdvbxkaomx
02-09-2007, 12:45
سلام به همه دوستان من چندین و چند بار تو چند جای مختلف همین انجمن و انجمن های دیگه مشکل خودمو مطرح کردم ولی متاسفانه هیچکس پیدا نشد که جواب این مشکل بنده رو بده از دوستان و اساتید خواهش میکنم منو راهنمایی کنند و اما مشکل بنده که با وجود خوندن این تاپیک شصتو چند صفحه ای هنوز نتونستم جوابی بگیرم و هیچکدوم از راهکارها موثر نبوده :

من چند وقت پیش توسط یکی از دوستانم کد عضویت تو دمونوئید گرفتم و حالا حدود 3 هفته هست که عضو این سایت هستم ولی متاسفانه از هر برنامه ای که استفاده کردم ظاهرا" پورتهای من بسته هستند من از Utorrent , Azureus , bitlord و ... استفاده کردم ولی با همشون این مشکلو دارم .

قبل از هر چیز باید بگم من با آی اس پی خودم تماس گرفتم و اونها از بابت بسته بودن پورتها به من اطمینان دادند که پورتها باز هست و ما کاری به کار پورتها نداریم و اینو هم بگم همون دوستی که به من کد اینویتیشن برای عضویت تو دمونوئید داده دو سال هستش که از همین آی اس پی استفاده میکنه و هیچ مشکلی هم نداره .

مسئله دوم اینه که من از یک مودم سوزوکی که 4 تا پورت اترنت داره به همراه برادرم بصورت مشترک استفاده ( مدلش sm-704 هستش ) میکنیم و اساتید خوب میدونن برای اینکه هر کدوم از سیستمها که تو خونه هستن بصورت جداگانه به اینترنت وصل باشن مجبور بودم یه مودم با پورت اترنت انتخاب کنم که این افتاد تو تورمون ( البته من از مودم راضی هستم و مشکلی توش نمیبینم )

من بخاطر اینکه یه جا تو همین انجمن یکی از دوستان ( فکر کنم آقا پیمان ) بمن گفته بودند ممکنه فایر والی که نصب کردم این مشکلو برای من پیش آورده ( البته این قضیه بسته بودن پورتها یه طرف قضیه هستش منو برادم با اینکه قبلا" مشکلی نداشتیم حالا تو شبکه نمیتونیم پوشه های شیر شده هم رو ببینیم حتی تو قسمت My Network Places پوشه share document خودمونو هم نمیتونیم ببینیم ) چندین بار با چند ویندوز مختلف سیستم عامل پی سی رو از نو نصب کردم حتی یه بار ویستا هم نصب کردم و بدون اینکه آنتی ویروس و فایر وال نصب کنم برنامه های مربوط به تورنت که بالا گفتم نصب کردم و تست کردم باز هم پورتهام بسته بودند البته اینو هم بگم که یکی از دوستان گفته بودند که از کسپرسکی استفاده میکنند و هیچ مشکی براشون نداشته ( من هم از کسپر اسکی استفاده میکنم ) و فکر کنم این شک من به فایر وال بیهوده بوده چون موقع اولین ارتباط اینگونه برنامه ها کسپر اسکای از من یه مجوز میخواد که این برنامه میتونه با اینتر نت ارتباط داشته باشه یا نه که من اون مجوز رو تائید کردم ضمنا موقع ارتباط هم فایروال ویندوز و هم فایروال کسپر اسکای رو غیر فعال کردم ولی باز هم تاثیری نداشت .
یه جای دیگه یکی از دوستان نوشته بودن برای اینکه پورتها فوروارد بشن باید بریم تو قسمت service فایروال کانکشنی که بوسیله اون به اینترنت وصل شدیم و اونجا پورتی رو که میخواهیم فوروارد بشه add بکنیم اینکار رو هم کردم ولی بی فایده هستش .
کابلهای ارتباطی رو که مودم رو به سیستم وصل میکنن چک کردم و حتی یه کابل cat5 جدید گرفتم و روش نصب کردم ولی باز هم فایده نداشت .

حالا از هر نرم افزاری هم که استفاده میکنم سرعت دانلود تورنتم پائین هستش البته Azureus سرعتش بهتر از بقیه هستش ولی اونهم مشکلات خودشو داره ( رم زیادی از سیستم رو اشغال میکنه مخصوصا اگه مدت زیادی در حال دانلود باشه ) و حالا مشکل عمده من اینه که من بصورت ناشناس دانلود میکنم و تراکر ها منو نمیشناسن برا همین ratio من پایین تز اونیه که باید باشه ( من با وجود این سرعت کم 5 تا 10 kbp/s در عرض 2 هفته بیشتر از 6 گیگ دانلود وبیشتر از 4 گیگ آپلود داشتم ولی دمونوئید 900 مگ دانلود و 260 مگ آپلود برای من ثبت کرده و ratio من 0.22 هستش .

حالا از شما دوستان عزیز اونهایی که میتونن کمکم کنند خواهش میکنم منو راهنمایی بفرمایند اگه نتونم مشکلمو حل کنم ممکنه دمونوئید منو و شاید اون دوستی رو که کد اینویتیشن رو برای ثبت نام من بهم داده بن کنه خواهش میکنم کمکم کنید

xdvbxkaomx
02-09-2007, 15:03
شما جديدترين فايل هاي تورنت را كه مي تونيد از سيدرها مطمئن باشيد مي تونيد از اين سايت دانلود كنيد.

سلام دوست عزیز بابت سایت بهتون تبریک میگم کار قشنگی رو شروع کردی به سایتت هم سر زدم شما اگه میتونی بهم کمک کنی ازت خیلی ممنون میشم تو سایتت هم نوشتی هر کی کمک خواست میتونه مطرح کنه بی زحمت مشکل منو اگه میتونید حل کنید بالا رو نگاه کنین میبینید مشکلم چیه :19::19:

ممنون

j0l6
02-09-2007, 15:17
سلام به همه دوستان من چندین و چند بار تو چند جای مختلف همین انجمن و انجمن های دیگه مشکل خودمو مطرح کردم ولی متاسفانه هیچکس پیدا نشد که جواب این مشکل بنده رو بده از دوستان و اساتید خواهش میکنم منو راهنمایی کنند و اما مشکل بنده که با وجود خوندن این تاپیک شصتو چند صفحه ای هنوز نتونستم جوابی بگیرم و هیچکدوم از راهکارها موثر نبوده :

من چند وقت پیش توسط یکی از دوستانم کد عضویت تو دمونوئید گرفتم و حالا حدود 3 هفته هست که عضو این سایت هستم ولی متاسفانه از هر برنامه ای که استفاده کردم ظاهرا" پورتهای من بسته هستند من از Utorrent , Azureus , bitlord و ... استفاده کردم ولی با همشون این مشکلو دارم .

قبل از هر چیز باید بگم من با آی اس پی خودم تماس گرفتم و اونها از بابت بسته بودن پورتها به من اطمینان دادند که پورتها باز هست و ما کاری به کار پورتها نداریم و اینو هم بگم همون دوستی که به من کد اینویتیشن برای عضویت تو دمونوئید داده دو سال هستش که از همین آی اس پی استفاده میکنه و هیچ مشکلی هم نداره .

مسئله دوم اینه که من از یک مودم سوزوکی که 4 تا پورت اترنت داره به همراه برادرم بصورت مشترک استفاده ( مدلش sm-704 هستش ) میکنیم و اساتید خوب میدونن برای اینکه هر کدوم از سیستمها که تو خونه هستن بصورت جداگانه به اینترنت وصل باشن مجبور بودم یه مودم با پورت اترنت انتخاب کنم که این افتاد تو تورمون ( البته من از مودم راضی هستم و مشکلی توش نمیبینم )

من بخاطر اینکه یه جا تو همین انجمن یکی از دوستان ( فکر کنم آقا پیمان ) بمن گفته بودند ممکنه فایر والی که نصب کردم این مشکلو برای من پیش آورده ( البته این قضیه بسته بودن پورتها یه طرف قضیه هستش منو برادم با اینکه قبلا" مشکلی نداشتیم حالا تو شبکه نمیتونیم پوشه های شیر شده هم رو ببینیم حتی تو قسمت My Network Places پوشه share document خودمونو هم نمیتونیم ببینیم ) چندین بار با چند ویندوز مختلف سیستم عامل پی سی رو از نو نصب کردم حتی یه بار ویستا هم نصب کردم و بدون اینکه آنتی ویروس و فایر وال نصب کنم برنامه های مربوط به تورنت که بالا گفتم نصب کردم و تست کردم باز هم پورتهام بسته بودند البته اینو هم بگم که یکی از دوستان گفته بودند که از کسپرسکی استفاده میکنند و هیچ مشکی براشون نداشته ( من هم از کسپر اسکی استفاده میکنم ) و فکر کنم این شک من به فایر وال بیهوده بوده چون موقع اولین ارتباط اینگونه برنامه ها کسپر اسکای از من یه مجوز میخواد که این برنامه میتونه با اینتر نت ارتباط داشته باشه یا نه که من اون مجوز رو تائید کردم ضمنا موقع ارتباط هم فایروال ویندوز و هم فایروال کسپر اسکای رو غیر فعال کردم ولی باز هم تاثیری نداشت .
یه جای دیگه یکی از دوستان نوشته بودن برای اینکه پورتها فوروارد بشن باید بریم تو قسمت service فایروال کانکشنی که بوسیله اون به اینترنت وصل شدیم و اونجا پورتی رو که میخواهیم فوروارد بشه add بکنیم اینکار رو هم کردم ولی بی فایده هستش .
کابلهای ارتباطی رو که مودم رو به سیستم وصل میکنن چک کردم و حتی یه کابل cat5 جدید گرفتم و روش نصب کردم ولی باز هم فایده نداشت .

حالا از هر نرم افزاری هم که استفاده میکنم سرعت دانلود تورنتم پائین هستش البته Azureus سرعتش بهتر از بقیه هستش ولی اونهم مشکلات خودشو داره ( رم زیادی از سیستم رو اشغال میکنه مخصوصا اگه مدت زیادی در حال دانلود باشه ) و حالا مشکل عمده من اینه که من بصورت ناشناس دانلود میکنم و تراکر ها منو نمیشناسن برا همین ratio من پایین تز اونیه که باید باشه ( من با وجود این سرعت کم 5 تا 10 kbp/s در عرض 2 هفته بیشتر از 6 گیگ دانلود وبیشتر از 4 گیگ آپلود داشتم ولی دمونوئید 900 مگ دانلود و 260 مگ آپلود برای من ثبت کرده و ratio من 0.22 هستش .

حالا از شما دوستان عزیز اونهایی که میتونن کمکم کنند خواهش میکنم منو راهنمایی بفرمایند اگه نتونم مشکلمو حل کنم ممکنه دمونوئید منو و شاید اون دوستی رو که کد اینویتیشن رو برای ثبت نام من بهم داده بن کنه خواهش میکنم کمکم کنید

در مورد مشکلت با سایت demonoid اګه شما با پراکسی وارد سایت میشی مشکل شما همون هست سعی کنین تورنت ها رو به صورت مستقیم از خود سایت دانلود کنین و موقع دانلود از پراکسی استفاده نکنین
یه بار از سایت لاګ اف کنین تورنت ها تون رو هم stop کنین بعد به سایت لاګین کنین یه تورنت رو دانلود کنین تا سایت ای پي شما دستش بیاد بعد تورنت ها تون رو دوباره resume کنین
به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه فقط یادتون باشه تو سایت demonoid تورنت هایی رو که جلوشون نوشته external ترکرشون demonoid نیست و دانلود یا سید کردن این تورنت ها share ratio شما رو تغییر نمیده

در مورد بن شدن هم زیاد نګران نباشین خیلی کم پیش میاد کسی رو بن کنن البته این واسه demonoid هست سایت های حرفه ای ترش اګه share ratio کمتر از 0.5 داشته باشی بعد از یه هفته بن میشی

DHT رو هم disable کنین

Gole_sang
02-09-2007, 15:29
سلام بچه ها يه سر به اين سايت بزنيد !!!

لطف میکنید اگه تاپیک رو با زدن پستهای اضافی شلوغ نکنی:41:
برای پر بیننده کردن وبلاگتون بهتره پرمحتواش کنی
این دفعه دومی که اینجااینجوری پست میزنید

s_a_m4000
02-09-2007, 15:36

اگه قبلا از utorrent استفاده کردین، این همون مشکل علامت قرمز یا زرد زیر utorrent هستش
یعنی پورت فورواردیتون مشکل داره
احتمالا کامپیوترتون شبکه است یا فایر وال ایراد میگیره

اینجوری سرعت نهایی رو بهتون نمیده ولی میتونین دانلود کنین.
اوایل براای منم اینجوری بود ولی الان اکثرا سبزه یا آبی

برای تستش tools>firewall/NAT test

منم این سوال رو پرسیدم که چه جوری میشه درستشون کرد.
آقا پیمان کمک میکنید:11:

برنامه ای که باهاش از تورنت دانلود می کننین رو به فایروال ویندوزتون Add کنین!
اگه باز هم مشکلتون حل نشد سعی کنین پورت رو عوض کنین و تیک Random Port رو برئارین چون این مشکل علاوه از فایروال می تونه از پورت دانلودی هم باشه!
NAT هم یعنی:
Network Address Translation

xdvbxkaomx
02-09-2007, 17:10
در مورد مشکلت با سایت demonoid اګه شما با پراکسی وارد سایت میشی مشکل شما همون هست سعی کنین تورنت ها رو به صورت مستقیم از خود سایت دانلود کنین و موقع دانلود از پراکسی استفاده نکنین
یه بار از سایت لاګ اف کنین تورنت ها تون رو هم stop کنین بعد به سایت لاګین کنین یه تورنت رو دانلود کنین تا سایت ای پي شما دستش بیاد بعد تورنت ها تون رو دوباره resume کنین
به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه فقط یادتون باشه تو سایت demonoid تورنت هایی رو که جلوشون نوشته external ترکرشون demonoid نیست و دانلود یا سید کردن این تورنت ها share ratio شما رو تغییر نمیده

در مورد بن شدن هم زیاد نګران نباشین خیلی کم پیش میاد کسی رو بن کنن البته این واسه demonoid هست سایت های حرفه ای ترش اګه share ratio کمتر از 0.5 داشته باشی بعد از یه هفته بن میشی

DHT رو هم disable کنین

سلام آقا پیمان واقعا" ممنون از پاسختون البته باید بگم یکبار هم همین جواب رو بمن داده بودید با این تفاوت که قضیه تراکر های اکسترنال رو نفرموده بودید و همین باعث میشد من ندونم با وجود لاگین مجدد چرا ratio من بالا نمیره حالا میرم تستش بکنم ایشالله که جواب بده بی نهایت ممنون فقط اگه تونستین راجع به فوروارد کردن پورت کمکم کنید بی نهایت سپاسگذارتون خواهم بود ضمنا" DHT رو disable کردم ولی تاثیری روی فوروارد پورتها نداشت و همچنین از نرم افزار Port Config Setup1.0.157 هم خواستم استفاده بکنم که موقع استفاده پیغام داد باید ریجستر بشه بعد کارشو انجام بده .

منتظر پاسخ دوستان هستم

help me please

xdvbxkaomx
02-09-2007, 17:11
راستی آقا پیمان من یه نرم افزار جدید بنام Azureus_2.5.0.0_BitTyrant پیدا کردم که فکر کنم همون Azureus هستش ولی محیطش و نحوه نصبش فرق داره ضمنا" بنظرم سبکتر هم هست اینجا لینکشو میزارم شما و دوستان دیگه هم اگه خواستن امتحانش بکنن و نظرا تشونو بگن :

اینهم یه لینک که همه برنامه های مربوط به دانلود تورنت رو تست کردن و یه جدول مقایسه گذاشتن که این برنامه ای که من معرفی کردم تنها برنامه ای هستش که پا به پای Azureus پیش میره :

منتظر نظرات دوستان هستم

bakhishman
02-09-2007, 18:55
مشکل خواستی نبود حل شد مشکل فقط اینجاست که من سرعتم خیلی نوسان داره بین 5 تا 12 هی میره بالا هی میاد پایین.

xdvbxkaomx
02-09-2007, 19:02
سلام دوستان از کمک همتون ممنون راستش داشتم با برنامه ایکه تو پست قبلیم معرفی کردم ور میرفتم که وقتی دیدم چراغ NAT قرمز شده روش کلیک کردم و رفت تو سایت سازنده اونجا به راهنماییهای سازنده نگاه میکردم که دیدم یه قسمت داره با عنوان : Routers And NAT Enabled Broadband Modems که وقتی نوشته هاشو میخوندم دست و پا شکسته یه چیزایی رو متوجه شدم ( آخه من زبان انگلیسیم خوب نیست) بعد رفتم تو قسمت تنظیمات مودم یعنی با زدن 192.168.1.1 و رفتن به تنظیمات داخلی مودم یه بار فایروال داخلی روتر رو آن و سپس دوباره آف کردم حالا با همین نرم افزار که بالا گذاشتم بعد حدود 10 دقیقه چراغ NAT سبز رنگ میشه البته نمیدونم این مسئله بتونه مشکل بقیه رو هم حل کنه یا نه ولی لینک مطلب رو میزارم اینجا تا دوستانی که انگلیسی اونها خوبه اونو ببینن و به منو بقیه دوستانی که تو این زمینه مشکل دارن کمک کنن .

در ضمن یه قسمتی هست که مربوط به تنظیمات DHCP میشه ولی من تو تنظیمات مودم نتونستم پیداش کنم که ظاهرا" باید روشن باشه دوستان لطفا توضیح بدن .

ممنون از کمک همتون بخصوص آقا پیمان و آقا امین که برا این تاپیک خیلی مایه گذاشتن .

اینهم لینک مربوطه :

===========================================
من از دیشب تا حالا تست کردم هم با Utorrent و هم با BitTyrant Azureus مشکلی ندارم و پورتهام باز شدند از کمک همه دوستان متشکرم راستی این BitTyrant Azureus رو حتما" تسن بکنید دوستان و نتیجه رو بگید .
===========================================

hamedgibson
02-09-2007, 19:55
سلام
از سایت demonoid چطوری دانلود کنم هرچی میزنم ریجستر میخواد ریجسترش هم کد دعوت می خواد؟کسی کد داره من رو دعون کنه؟
در حال حاصز بهترین سایت برای تورنت چیه؟
ممنون

SAMSUNG9500
04-09-2007, 20:34
سلام
مثل اینکه سایتی رو که در اولین صفحه گذاشته بودید برای دانلود از طریق بیت تورنت دیگه جواب نمده وفقط برای اروپا وامریکا ست ایا کسی میدونه چه کار باید کرد وآیا سایت مشابهی هست که مثل آن رایگان ودارای کیفیت بالا وفیلمهای جدید باشه اگه میشه مثل همان صفحه اول توضیح کامل وجامع دهید

s_a_m4000
04-09-2007, 21:23
سلام
مثل اینکه سایتی رو که در اولین صفحه گذاشته بودید برای دانلود از طریق بیت تورنت دیگه جواب نمده وفقط برای اروپا وامریکا ست ایا کسی میدونه چه کار باید کرد وآیا سایت مشابهی هست که مثل آن رایگان ودارای کیفیت بالا وفیلمهای جدید باشه اگه میشه مثل همان صفحه اول توضیح کامل وجامع دهید

سایتهایی که تو لیست زیر هست کار میکنه من خودم هم از بعضی هاشون استفاده می کنم!

xdvbxkaomx
05-09-2007, 01:04
ادرس چنتا از برنامه ها و سایت های معروف تورنت
demonoid: irc:/irc.p2p-network.net/demonoid

utorrent: irc://irc.p2p-network.net/utorren

suprnova: irc://irc.p2p-network.net/suprnova.org

azureus: irc://irc.freenode.net/azureus

جالب و مفیده یه سر بزنین

سلام خدمت آقا پیمان : راستش میدونم که اینا مال چند ماه پیشه ولی برای اینکه بعضی مسائل برام تکرار بشه نشتم این تاپیک رو از اول خوندم تا اینکه به این پست شما برخوردم خواستم ببینم این لینکها واسه چیه راستش من نتونستم وارد سایت بشم فکر کنم لینکها خراب شدن ولی خوب کنجکاو شدم ببینم این قضیه irc channel دیگه چیه وبه چه دردی میخوره اگه براتون ممکنه یکم توضیح بدین و اگه حالا چیزی دستتون هست از لینکهای سالمش بدین ببینیم دنیا دست کیه .ممنون از زحمتت

s_a_m4000
05-09-2007, 03:23
سلام خدمت آقا پیمان : راستش میدونم که اینا مال چند ماه پیشه ولی برای اینکه بعضی مسائل برام تکرار بشه نشتم این تاپیک رو از اول خوندم تا اینکه به این پست شما برخوردم خواستم ببینم این لینکها واسه چیه راستش من نتونستم وارد سایت بشم فکر کنم لینکها خراب شدن ولی خوب کنجکاو شدم ببینم این قضیه irc channel دیگه چیه وبه چه دردی میخوره اگه براتون ممکنه یکم توضیح بدین و اگه حالا چیزی دستتون هست از لینکهای سالمش بدین ببینیم دنیا دست کیه .ممنون از زحمتت

اینها آدرس سایت نیستند بلکه آدرس چت رومهای اون سایتها هستند که می تونی با استفاده از Opera وارد بشی و ا در صورت لزوم درخواست دعوتنامه بکنی!

xdvbxkaomx
06-09-2007, 06:56
اینها آدرس سایت نیستند بلکه آدرس چت رومهای اون سایتها هستند که می تونی با استفاده از Opera وارد بشی و ا در صورت لزوم درخواست دعوتنامه بکنی!

ممنون دوست عزیز ؛ بابت راهنماییتون من موقع زدن این لینکها تو اپرا ازم یوزر نیم پسورد خواست این همون یوزر نیم پسوردی هستش که تو سایت باید موقع ثبت نام ثبت کرده باشیم یا چیز دیگه ایه ؟

j0l6
06-09-2007, 09:39
ممنون دوست عزیز ؛ بابت راهنماییتون من موقع زدن این لینکها تو اپرا ازم یوزر نیم پسورد خواست این همون یوزر نیم پسوردی هستش که تو سایت باید موقع ثبت نام ثبت کرده باشیم یا چیز دیگه ایه ؟
یوزر نیم هرچی باشه فرقی نمیکنه پسورد هم نمیخواد مګه اینکه خودت یوزر نیمت رو تو اون شبکه رجیستر کرده باشی
شما چون بار اولتون هست هیچی نمیخواد
درضمن irc هم خیلی چیز باحالیه مخصوصا واسه یاد ګیری پشنهاد میکنم در مورد بخونین تا بیشتر اشنا بشین

xdvbxkaomx
06-09-2007, 19:06
یوزر نیم هرچی باشه فرقی نمیکنه پسورد هم نمیخواد مګه اینکه خودت یوزر نیمت رو تو اون شبکه رجیستر کرده باشی
شما چون بار اولتون هست هیچی نمیخواد
درضمن irc هم خیلی چیز باحالیه مخصوصا واسه یاد ګیری پشنهاد میکنم در مورد بخونین تا بیشتر اشنا بشین

پیمان جان ممنون از لطفت خیلی آقایی .

کسی راجع به این پست نظری نداره؟

125
06-09-2007, 21:14
سلام،
امین جان من یه فیلم با این تورنت دان کردم 901 مگ بود ولی نتونستم بازش کنم با هیچ پلیری؟:41: The.Good.Shepherd[2006]DvDrip[Eng]-aXXo
ولی تو برنامه 2.2 % زده و اون پایین هم یه مثلث میاد.
یه عکس گرفتم ببینی کمکم کنی.
ممنون

در ضمن یه برنامه ی دیگه هم هست به نام DC++ که اونم یکم مشکل دارم توش، اگه بتونید یه زمانو بگید آنلاین باشم تا تو یاهو چت کنیم ممنون میشم.:46:

s_a_m4000
06-09-2007, 21:54
سلام،
امین جان من یه فیلم با این تورنت دان کردم 901 مگ بود ولی نتونستم بازش کنم با هیچ پلیری؟:41: The.Good.Shepherd[2006]DvDrip[Eng]-aXXo
ولی تو برنامه 2.2 % زده و اون پایین هم یه مثلث میاد.
یه عکس گرفتم ببینی کمکم کنی.
ممنون

در ضمن یه برنامه ی دیگه هم هست به نام DC++ که اونم یکم مشکل دارم توش، اگه بتونید یه زمانو بگید آنلاین باشم تا تو یاهو چت کنیم ممنون میشم.:46:
چون شما اونو دارید از تورنت می گیرید حداقل باید 30% دانلود بشه تا باز کنه! که اونم اکثرا فقط با Gom Player باز میشه

j0l6
06-09-2007, 23:21
راستی آقا پیمان من یه نرم افزار جدید بنام Azureus_2.5.0.0_BitTyrant پیدا کردم که فکر کنم همون Azureus هستش ولی محیطش و نحوه نصبش فرق داره ضمنا" بنظرم سبکتر هم هست اینجا لینکشو میزارم شما و دوستان دیگه هم اگه خواستن امتحانش بکنن و نظرا تشونو بگن :

اینهم یه لینک که همه برنامه های مربوط به دانلود تورنت رو تست کردن و یه جدول مقایسه گذاشتن که این برنامه ای که من معرفی کردم تنها برنامه ای هستش که پا به پای Azureus پیش میره :

منتظر نظرات دوستان هستم

این client همون طور که خودش ګفته بر اساس azureus ساخته شده و در واقع ورژن بهینه سازی شده ی azureus هستش
طبق ګفته های سازنده هاش از امکانات این client اینه که میتونه peers هاییی رو که با سرعت کمتری اپلود میکنن رو از peers هایبی که سرعت اپلودشون بیشتر تشخیص بده و هر پییری که سرعت بیشتری رو به شما بده ( سرعت اپلودش بیشتر باشه ) اجازه ی دانلود از client شما با سرعت بیشتری رو داره
بر اساس ګفته های سازنده ها سرعت این خیلی بیشتر از بقیه torrent client ها هستش
دارم دانلودش میکنم ببینم چطوره
موفق باشی

125
07-09-2007, 08:30
چون شما اونو دارید از تورنت می گیرید حداقل باید 30% دانلود بشه تا باز کنه! که اونم اکثرا فقط با Gom Player باز میشه

آخه فیلمه کامل دان شده،
میشه یه لینک از این پلیری که گفتی بدی؟
Gom Player

s_a_m4000
07-09-2007, 09:13
آخه فیلمه کامل دان شده،
میشه یه لینک از این پلیری که گفتی بدی؟
Gom Player
برای شما

hamikhan
07-09-2007, 12:11
میشه برای من تازه کار از نقطه شروع یعنی ازgoogleبه من توضیح بدیدچطوری دانلودکنم.فیلم

bakhishman
07-09-2007, 12:41
میشه برای من تازه کار از نقطه شروع یعنی ازgoogleبه من توضیح بدیدچطوری دانلودکنم.فیلم

به صفحه یاول مراجعه کنید.

125
07-09-2007, 19:21
برای شما

بابت لینک ممنون.:10:

125
07-09-2007, 21:47
سلام،
آقا مشکل حل نشد:41:
با اون برنامه اررور زیرو میده:

راستی اگه 30% دان بشه گفتید حل میشه؟
آخه اینطوری که نمیصرفه هر فیلمی کلی خودش دان شه کلی هم باید اینجوری از درصدش بگذره:13:

یه راه حل ندارید؟:11:

s_a_m4000
07-09-2007, 22:03
سلام،

آخه اینطوری که نمیصرفه هر فیلمی کلی خودش دان شه کلی هم باید اینجوری از درصدش بگذره:13:

پیشنهاد من اینه که K-Lite Mega Codec Pack 3.3.5 رو نصب کنی چ.ن این Erore که میده یعنی کدک لازم برای پخش اون فایل رو نداری!
برای مطمئن شدن از فایل دریافتی هم بهتره عضو سایتهای خصوصی تورنت بشیم که هم سرعت بالایی دارن هم مطمئن هستند بشین و از اونها دانلود کنید.

125
07-09-2007, 22:35
برای مطمئن شدن از فایل دریافتی هم بهتره عضو سایتهای خصوصی تورنت بشیم که هم سرعت بالایی دارن هم مطمئن هستند بشین و از اونها دانلود کنید.

میشه چندتا ازین سایتهارو بدین؟:11:
این سایتها پولی هستن یا فیری؟

j0l6
07-09-2007, 23:00
سلام،

فایل ها تو تورنت به صورت تیکه تیکه دانلود میشن واسه اینکه بتونی یه فیلم رو با پلیر باز کنی باید قسمت ابتدای فیلم دانلود شده باشه ( حتی اګه 99٪ رو دانلود کرده باشی ولی ابتدای فیلم دانلود نشده باشه نمیتونی فیلم رو با هیج پلیری باز کنی) هر پلیری هم نمی تونه فیلم ها رو باز کنه بهترینش vlc player هستش که من خودم از استفاده میکنم
از gom player هم استفاده کردم ولی قدرت vlc رو نداره
فیلم های axxo رو خیلی ها به صورت فیک میزارن رو تورنت شاید اینی که شما دانلود کردین هم فیک باشه که در این صورت اصلا با هیج پلیری باز نمیشه و اګه از شما خوات تا یه پلیر مخصوص رو دانلود کنین هم این کار رو نکنین چون اون چیزی که به شما میګه دانلود کنین ویروس و تروجان هست
بهتره قبل از دانلود فایل تورنت کامنت های افرادی که اون تورنت رو دانلود کردن رو بخونین تا از سالم بودن تورنت مطمهن شین

125
07-09-2007, 23:02
راستی اون چراغه هنوز یا نارنجی میمونه یا قرمز با ارور زیر::13:

فیلم های axxo رو خیلی ها به صورت فیک میزارن رو تورنت شاید اینی که شما دانلود کردین هم فیک باشه که در این صورت اصلا با هیج پلیری باز نمیشه

علامت فیلمه فیک چیه؟

اګه از شما خوات تا یه پلیر مخصوص رو دانلود کنین هم این کار رو نکنین چون اون چیزی که به شما میګه دانلود کنین ویروس و تروجان هست

این فیلمه چنین چیزی نخواسته:41:

( حتی اګه 99٪ رو دانلود کرده باشی ولی ابتدای فیلم دانلود نشده باشه نمیتونی فیلم رو با هیج پلیری باز کنی)

از کجا بفهمم که اولشو دان کرده یا نه؟

من برا دانلود از ای لینک استفاده کردم:

j0l6
07-09-2007, 23:11
راستی اون چراغه هنوز یا نارنجی میمونه یا قرمز با ارور زیر::13:

پورت رو جای 30000 بزن 55894 بعد رو test if port is forwarded properly کلیک کن browser رو باز میکنه و پورت رو تست میکنه اګه جواب رو با سبز نشون داد ایرادی نداره بعد از مدتی درست میشه اګه قرمز نشون داد باید قایروالت رو چک کنی ببینی utorrent رو بلاک نکرده باشه

j0l6
07-09-2007, 23:25
علامت فیلمه فیک چیه؟

این فیلمه چنین چیزی نخواسته
علامت خاصی نداره فایل های فیک بخصوص اګه فیلم باشن به صورت زیپ هستن یا پسورد میخوان
فیلم های axxo که فیک هستن داخلشون یه فایل متنی هم هست که از شما می خواد یه پلیر رو دانلود کنین تا اون فیلم رو ببینین که اون تروجان و وایروس هستش

از کجا بفهمم که اولشو دان کرده یا نه؟
دانلود تورنت دانلودری که داری رو فایلی که داری دانلود میکنی کلیک کن تا انتخاب شه قسمت پایین برنامه مشخصات اون فایل تورنت رو نوشن میده از جمله درصدر دانلود و قسمت های دانلد شده ( داخل مستطیل ابی نرګ اګه utorrent ډاری)

من برا دانلود از ای لینک استفاده کردم:
این لینکی که شما ګذاشتی لیست تمام فیلم های axxo هست شما کدوم رو دانلود کردین؟

125
08-09-2007, 00:06
پورت رو جای 30000 بزن 55894 بعد رو test if port is forwarded properly کلیک کن browser رو باز میکنه و پورت رو تست میکنه اګه جواب رو با سبز نشون داد ایرادی نداره بعد از مدتی درست میشه اګه قرمز نشون داد باید قایروالت رو چک کنی ببینی utorrent رو بلاک نکرده باشه

آقا الان با همون 30000 چک کردم سبز شد اولش ولی بعد 4/5 دقیقه نارنجی شد

Welcome to the µTorrent Port Checker.
A test will be performed on your computer to check if the specified port is opened.

Checking port 55894 on 85.133.134.95...

OK! Port 55894 is open and accepting connections.

You will be able to receive incoming BitTorrent connections.

اینم از 55894 که ok میده ولی هنوز نارنجیه:19:

این لینکی که شما ګذاشتی لیست تمام فیلم های axxo هست شما کدوم رو دانلود کردین؟

من فیلم The.Good.Shepherd[2006]DvDrip[Eng]-aXXo رو انتخاب کردم:2:

j0l6
08-09-2007, 00:23
اینم از 55894 که ok میده ولی هنوز نارنجیه
مشکلی نیست بعد از یه مدت درست میشه
این فایل که دانلود کردی به نظر نمیاد فیک باشه البته کامت نداره ولی اپلودرش خود axxo بود و فیلم سالم هست
اګه فیلم رو کامل دانلود کردی یه قسمت اولش دانلود شده باشه با vlc باز میشه

xdvbxkaomx
09-09-2007, 00:32
این client همون طور که خودش ګفته بر اساس azureus ساخته شده و در واقع ورژن بهینه سازی شده ی azureus هستش
طبق ګفته های سازنده هاش از امکانات این client اینه که میتونه peers هاییی رو که با سرعت کمتری اپلود میکنن رو از peers هایبی که سرعت اپلودشون بیشتر تشخیص بده و هر پییری که سرعت بیشتری رو به شما بده ( سرعت اپلودش بیشتر باشه ) اجازه ی دانلود از client شما با سرعت بیشتری رو داره
بر اساس ګفته های سازنده ها سرعت این خیلی بیشتر از بقیه torrent client ها هستش
دارم دانلودش میکنم ببینم چطوره
موفق باشی

سلام خدمت دوست و استاد گرامی آقا پیمان .
آقا پیمان من یخورده تستش کردم و فکر میکنم واقعا همونطوریه که سازندش گفته احساس میکنم سرعتش بیشتر از بقیه کلاینت ها هستش ولی خوب به سبکی Utorrent و bitlord نمیرسه ولی درکل نسبت به azureus سبکتر هستش اگه به نتیجه ای رسیدی حتما" اینجا بنویس تا بقیه هم بتونن از نظرات شما در مورد این برنامه جدید استفاده بکنند ؛ باز هم ازت تشکر میکنم .

Amin
09-09-2007, 13:04
سلام
پیمان جان اووون azureus حدیده رو امتحان کردی ؟
چطور بود ؟

j0l6
09-09-2007, 13:28
سلام
راستش من نتونستم برنامه رو زیاد استفاده کنم
من برنامه رو دانلود و نصب کردم از اونحایی که از رو ورژن قبلی azureus ساخته شده شبیه ورژن 2.5 azureus هستش ولی اسمش azureus bityrant هستش به محض اجرا شدن پیغام میده که ورژن جدیدی از هسته ی برنامه( همون azureus core ) وجود داره و میخواین دانلود کنین ؟ من هم قبول کردم ولی بعد از نصب اون برنامه برګشت تبدیل شد به ورژن جدید azureus حتی اسمش هم تغییر کرد و به azureus تبدیل شد بعد ریستارت کرد و بعد از ریستارت هم ارور داد و نتوستم اجراش کنم ( البته علت ارور فک کنم این بود که من یه ورژن دیګه از azureus رو داشتم و با اون کانفلکت کرد )
به نظر من از azureus شاید بهتر باشه چون بهینه سازی شده ی اون هست ولی مثل utorrent نمیشه
یکی از مشکلاتی که باعث میشه من خیلی کم از azureus استفاده کنم اینه که اګه یه فایل چند ګیګابایتی رو دانلود کنم بعد از اتمام دانلود چندین دقیقه رم سیستم فول میشه و هیچ کاری نمیتونم انجام بدم ( فک کنم بعد از اتما دانلود برنامه فایل رو چک میکنه ) من فایل بزرګی با این ورژن جدید دانلود نکردم تا چکش کنم نمیدونم این ورژن هم رم این مشکل رو داره یا نه
از لحاظ سرعت هم نمیتونه از utorrent بهتر باشه چون اګه فایل تورنت خوب باشه utorrent حد اکثر سرعت رو میده ، من خودم الان دارم یه رو با سرعت 28 تا 31 kB رو با utorrent دانلود میکنم که حد اکثر سرعت واسه dsl 256 هستش پس utorrent سرعت رو کند نمیکنه البته aureuse هم حد اکثر سرعت رو میده و من خودم امتحان کردم ولی چون utorrent رم کمتری میګیره از اون استفاده میکنم
درکل از azureus معمولی میتونه بهتر باش ولی utorrent رو ترجیح میدم

xdvbxkaomx
09-09-2007, 17:20
پیمان جان هرچی باشه شما تو اینکار پیشکسوتی و من حرفهای شما رو قبول دارم ضمنا من یه مشکل دیگه تو َazeruse دیدم و اون اینکه بعضی مواقع فرض کنیم ظزفیت یک فایل 700 مگ باشه اگه اونو چند بار استارت و بعد استوپ کنیم بعضی وقتها تا 20 مگ از فایل رو ظاهرا" خراب میکنه و با اینکه ظرفیت کل فایل 700 مگ هستش وقتی 720 مگ دانلود میکنه به 100 درصد میرسه ومن تا حالا نمیدونم این مشکل فقط مال منه یا دوستان دیگه هم این مشکل رو داشتن در حالی که تو Utorrent اصلا" همچین مشکلی نداشتم

j0l6
09-09-2007, 18:54
پیمان جان هرچی باشه شما تو اینکار پیشکسوتی و من حرفهای شما رو قبول دارم ضمنا من یه مشکل دیگه تو َazeruse دیدم و اون اینکه بعضی مواقع فرض کنیم ظزفیت یک فایل 700 مگ باشه اگه اونو چند بار استارت و بعد استوپ کنیم بعضی وقتها تا 20 مگ از فایل رو ظاهرا" خراب میکنه و با اینکه ظرفیت کل فایل 700 مگ هستش وقتی 720 مگ دانلود میکنه به 100 درصد میرسه ومن تا حالا نمیدونم این مشکل فقط مال منه یا دوستان دیگه هم این مشکل رو داشتن در حالی که تو Utorrent اصلا" همچین مشکلی نداشتم
این مشکل به نظر میاد معمولی باشه واسه من هم چند بار اتفاق افتاده من خیلی از فایل ها رو دارم که فقط اپلود میکنم تو این چند ماهی که دارم این فایل ها رو اپلود میکنم یکی دو بار شده که بعضی از اون فایل ها از صد در صد به 99 یا کمتر کاهش پيدا کردن و چند مګ رو دوباره دانلود کردن تا به صد در صد برسه و بعد دوباره شروع به سید کردن میکنن
درست نمیدونم مشکلش چیه ولی به دفعات خیلی کم واسه utorrent هم پیش میاد البته حجمی که ازش کم شده بود 4 5 مګ بیشتر نبود

e.iglesias
10-09-2007, 11:16
با سلام به دوستان خوبم
من یه ویندورز لایو از تورنت دانلود کردم اما پسوندش uif هست اینو من چیکارش کنم؟؟؟

s_a_m4000
10-09-2007, 11:30
با سلام به دوستان خوبم
من یه ویندورز لایو از تورنت دانلود کردم اما پسوندش uif هست اینو من چیکارش کنم؟؟؟
با Magic ISO اونو Mount کن! یه درایو مجازی برات میسازه یا از اونجا به یه جای دیگه کپی کن یا رو یه CD بریز!
منم دنبالش می گردم اگه کار کرد لطفا لینکشو برا منم بفرست ممنون
-----------
دوتا پست همزمان!

j0l6
10-09-2007, 11:30
سلام
uif ایمیج هست باید رایتش کنی رو سی دی ، می تونی از magiciso استفاده کنی

e.iglesias
10-09-2007, 11:55
با تشکر از دوستان خوبم s_a_m4000 و j0l6
مرسی از راهنماییاتون برنامه رو گرفتم
اگه کار کرد حتما لینک تورنتشو براتون میفرستم.....

e.iglesias
10-09-2007, 13:37
کار کرد ...لینک تورنشو پیدا نکردم ولی خود تورنتشو برات آپلود کردم :

خود image حدود 150 مگابایت بود با رایت چیزی حدود 300تا شد
بد نبود یه ویندوز سبک و ساده برای مواقع ضروری چنتا برنامه مثل nero,winrara,... هم توش گذاشته بودن فقط نمیدونم چرا با کارت صدام مشکل داشت هرچند که درایوراشو شناخته بود؟

s_a_m4000
10-09-2007, 13:48
کار کرد ...لینک تورنشو پیدا نکردم ولی خود تورنتشو برات آپلود کردم
ممنون از لطفت. خیلی وقت بودم می خواستم دانلود کنم ولی تنبلیم میومد براش لینک تورنت پیدا کنم:5:

sajey
11-09-2007, 04:40
سلام دوستان
میشه یک دانلودر خوب برای دانلود از تورنت معرفی کنید. برای دانلود فیلم.
و در مورد تنظیمات ان توضیح کامل بدید.
مرسی

s_a_m4000
11-09-2007, 12:37
سلام دوستان
میشه یک دانلودر خوب برای دانلود از تورنت معرفی کنید. برای دانلود فیلم.
و در مورد تنظیمات ان توضیح کامل بدید.
مرسی
من خودم با uTorrent کار می کنم و با ADSL 512 با سرعت 40 تا 50kb دانلود دارم و اونو پیشنهاد میدم
تنظیماتش هم اینجا هست

LeBron
11-09-2007, 18:48
سلام
چند روزه یه مشکلی تو uTorrent من پیش اومده ... این ارور رو در هنگام دانلود میده کسی میدونه چشه؟
مشکل ساز شده برام. وقتی میذارم رو دانلود بمونه و خودم میرم وقتی برمیگردم میبینم این ارور رو داده و فقط 2 درصد رفته جلو هر دفعه باید OK کنم...
لطفا راهنمایی کنین
ممنون

sajey
11-09-2007, 21:28
سلام s_a_m4000 عزیز
من تمام توضیح های شما را عمل کردم ولی سرعت دانلود من 2یا 3 کیلوبایت میرفت و باز سرعت 0 می شد .
ببخشید من انترنت را از شرکت بارس انلاین خریدم با سرعت 128 مشکل از بارس انلاین نیست.
کسی از دوستان بارس انلاین داره که از torrent دانلود کرده باشه .
بازم از تمامی دوستان که در این بخش زحمت میکشند سباسگذارم.

GnuHDL
12-09-2007, 00:22
دوستان من یه فیلم ۱۰ مگی از تورنت دانلود کردم ولی حالا پخش نمیشه به خاطر DRM حالا میخوام بدونم پلیری هست (ویندوز/لینوکس) که بشه UnDRM کرد یا یه جوری بهرحال پخشش کرد
روشهای اسکرین کپچر به درد من نمیخوره چون میخوام آفلاین نگاه کنم

s_a_m4000
12-09-2007, 03:20
سلام
چند روزه یه مشکلی تو uTorrent من پیش اومده ... این ارور رو در هنگام دانلود میده کسی میدونه چشه؟
مشکل ساز شده برام. وقتی میذارم رو دانلود بمونه و خودم میرم وقتی برمیگردم میبینم این ارور رو داده و فقط 2 درصد رفته جلو هر دفعه باید OK کنم...
لطفا راهنمایی کنین
ممنون
این امکان وجود نداره که مشکلی برای فایلهای نصب شده پیش اومده باشه؟؟؟ یکبار دیگه بدون پاک کردن نصبش کنید!البته قبل از نصب از فایلهاتون پشتیبان بگیرید

سلام s_a_m4000 عزیز
من تمام توضیح های شما را عمل کردم ولی سرعت دانلود من 2یا 3 کیلوبایت میرفت و باز سرعت 0 می شد .
ببخشید من انترنت را از شرکت بارس انلاین خریدم با سرعت 128 مشکل از بارس انلاین نیست.
کسی از دوستان بارس انلاین داره که از torrent دانلود کرده باشه .
بازم از تمامی دوستان که در این بخش زحمت میکشند سباسگذارم.
پورت مورد استفاده برنامه رو تو فایروال ویندوز و همچینین آنتی ویروستون Add کنین

دوستان من یه فیلم ۱۰ مگی از تورنت دانلود کردم ولی حالا پخش نمیشه به خاطر DRM حالا میخوام بدونم پلیری هست (ویندوز/لینوکس) که بشه UnDRM کرد یا یه جوری بهرحال پخشش کرد
روشهای اسکرین کپچر به درد من نمیخوره چون میخوام آفلاین نگاه کنم
شاید مفید باشه اینجا رو یه نیگا بکنید

mamadfelfel1988
12-09-2007, 15:00
یک سوال من سرعتم 250kb\s هست ولی سرعت تورنتم به 10kb/s بالاتر نمیره

senator_3
13-09-2007, 01:27
اقا ماله من ميگه portat خرابه ؟ بايد چي كار كنم

s_a_m4000
13-09-2007, 03:09
یک سوال من سرعتم 250kb\s هست ولی سرعت تورنتم به 10kb/s بالاتر نمیره
این تنظیمات رو چک کن

اقا ماله من ميگه portat خرابه ؟ بايد چي كار كنم
از چه برنامه ای استفاده میکنی؟؟ اگه از utorrent استفاده میکنی شما هم تنظیمات بالا رو یه چکی بکن

A-H Entertainment
13-09-2007, 06:43
سلام.
من یک بازی رو با ظرفیت 3.99 گیگابایت با نرم افزار Azureus دانلود می کنم می خواستم بدونم که این Discarded در قسمت دانلود فایل چیست. آیا این فایلهای در حال دانلود را خراب می کند؟
باتشکر.

s_a_m4000
13-09-2007, 09:57
سلام.
من یک بازی رو با ظرفیت 3.99 گیگابایت با نرم افزار Azureus دانلود می کنم می خواستم بدونم که این Discarded در قسمت دانلود فایل چیست. آیا این فایلهای در حال دانلود را خراب می کند؟
باتشکر.
این همون Hash یا فایلهای اضافی هست که به خاطر قطع و وصل دانلود معمولا پیش میاد مسئله مهم نیست.
بهتره اون عکس رو از پستت برداری و یه لینک بزاری چون نظم انجمن رو به هم زده.ممنون

khmusic
13-09-2007, 15:04
من سرعت اینترنتم بالای 400 کیلو بیت هست ولی وقتی میخوام چیزی با تورنت دانلود کنم سرعت دانلودمن حدود 1 یا 2 کیلو بایت هست من از نرم افزارهای utorrent و flashget و opera استفاده کردم لطفا کمک کنید

j0l6
13-09-2007, 15:12
من سرعت اینترنتم بالای 400 کیلو بیت هست ولی وقتی میخوام چیزی با تورنت دانلود کنم سرعت دانلودمن حدود 1 یا 2 کیلو بایت هست من از نرم افزارهای utorrent و flashget و opera استفاده کردم لطفا کمک کنید
این تایپیک رو بخونین متوجه مشکلتون میشید و خیلی چیز های دیګه رو هم یاد میګیرین که واسه استفاده از تورنت به دردتون میخوره
موفق باشین

khmusic
13-09-2007, 18:53
کدوم تاپیک رو بخونم؟!!!

s_a_m4000
13-09-2007, 22:09
کدوم تاپیک رو بخونم؟!!!
همین تایپیک رو دیگه!
اینم تنظیمات uTorrent

LeBron
13-09-2007, 22:58
این امکان وجود نداره که مشکلی برای فایلهای نصب شده پیش اومده باشه؟؟؟ یکبار دیگه بدون پاک کردن نصبش کنید!البته قبل از نصب از فایلهاتون پشتیبان بگیرید

سلام
آقا این کارو کردم نتیجه نداشت
-----
کسی نظری نداره؟
این اروره خیلی رو اعصابه

ML2007
14-09-2007, 00:12
سلام
ببخشید یک سوال دارم.
با Dial-up هم میشه از بیت تورنت استفاده کرد.
متشکرم.

s_a_m4000
14-09-2007, 00:21
سلام
آقا این کارو کردم نتیجه نداشت
-----
کسی نظری نداره؟
این اروره خیلی رو اعصابه
نسخه جدید اومده 1.7.5 اونو نصب کنید شاید درست شد

سلام
ببخشید یک سوال دارم.
با Dial-up هم میشه از بیت تورنت استفاده کرد.
متشکرم.
چرا نشه ! ولی می خواهی با چه سرعتی دانلود کنی؟؟4kb????

mamad_chagho
14-09-2007, 11:15
از 4 Kbps هم كمتر ميشه!!!!!!!!!
من با اي دي اس ال كه دانلودم سرعتش 12 هه ولي وقتي از تورنت دانلود مي كنم ميشه 5!!!!!!!!!!
حالا با ديال آپ كه سرعت معموليش 4 وقتي از تورنت دانلود كني ميشه 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LeBron
14-09-2007, 21:50
نسخه جدید اومده 1.7.5 اونو نصب کنید شاید درست شد

همین ورژن رو ریختم جواب نداد :41:

j0l6
14-09-2007, 22:01
سلام
لطفا راهنمایی کنین
ممنون

شما به احتمال زیاد برنامه ای رو نصب کردی که با utorrrent کانفلکت داره و این باعث crash برنامه میشه
بیبنم از کی برنامه این ارور رو میده چه برنامه ای رو نصب کردی که اینجوری شده؟

amanofnoname
15-09-2007, 00:24
چجوری میشه upload رو متوقف کرد تا سرعت download بیشتر بشه؟
میدونم در دراز مدت رو سرعت تاثیر میزاره ولی من dial up دارم دیگه سرعت ار 5 یا 6 که پایینتر نمیاد.
تازه حالا من همین یه فیلمو دانلود کنم از سرمم زیاده.

s_a_m4000
15-09-2007, 02:54
چجوری میشه upload رو متوقف کرد تا سرعت download بیشتر بشه؟
میدونم در دراز مدت رو سرعت تاثیر میزاره ولی من dial up دارم دیگه سرعت ار 5 یا 6 که پایینتر نمیاد.
تازه حالا من همین یه فیلمو دانلود کنم از سرمم زیاده.
تا زمانی که دارید دانلود میکنین نمیشه متوقف کردش فقط می تونید سرعتشو محدود کنید که اینم رو سرعت دانلود اثر میذاره! بعد از اتمام دانلود اگه رو Stop کلیک کنی دیگه سید نمیکنه البته شما نگفته بودی دار با چه نرم افزاری دانلود میکنی من بر اساس uTorrent گفتم!
راستی یه چیز دیگه: :18:داری با Dial Up فیلم بر میداری؟؟؟:18:

arash_vbasic
15-09-2007, 04:30
من خودم با uTorrent کار می کنم و با ADSL 512 با سرعت 40 تا 50kb دانلود دارم و اونو پیشنهاد میدم
تنظیماتش هم اینجا هست

سلام
من با 1Mbit آخرش 40 - 45 دانلود كردم بيشتر از اين نميتونم :41::41:
كسي راه حلي نداره ؟‌

amanofnoname
15-09-2007, 09:51
تا زمانی که دارید دانلود میکنین نمیشه متوقف کردش فقط می تونید سرعتشو محدود کنید که اینم رو سرعت دانلود اثر میذاره! بعد از اتمام دانلود اگه رو Stop کلیک کنی دیگه سید نمیکنه البته شما نگفته بودی دار با چه نرم افزاری دانلود میکنی من بر اساس uTorrent گفتم!
راستی یه چیز دیگه: :18:داری با Dial Up فیلم بر میداری؟؟؟:18:

خیلی ممنون از راهنماییتون دوست عزیز:40:
آره! دارم با dial up دانلود میکنم . zodiac حجمش 800 مگابایته دیشب که اولین شبم بود 9 درصد دانلود کردم. فقط میخوام یه تجربه داشته باشم که بعدا adsl یا ... میگیرم راحت باشم. اتفاقا تجربه ی موفقی بود و چیزای خوبی یاد گرفتم.
شاید بازم مزاحمتون بشم:11:

s_a_m4000
15-09-2007, 10:03
سلام
من با 1Mbit آخرش 40 - 45 دانلود كردم بيشتر از اين نميتونم :41::41:
كسي راه حلي نداره ؟‌
چرا؟؟ باید سرعتتون زیاد باشه که! (خودمونیم 1Mbit رو چچوری دادن بهتون؟) از چه نرم افزاری استفاده می کنین؟ از چه سایتی دارین تورنت می گیریرن؟ من خودم از Demonoid.com می گیرم سرعت خوبی می ده! سیدرهاش هم به نسبت زیاده شما می تونید از سایتهای خصوصی تورنت بگیرین اینطوری سرعت بالایی هم می دن بهتون مثل torrent-damage.net . پورت مورد استفاده هم خیلی مهمه ها! اولا چکش کنین ثانیا هم تو فایروال ویندوز هم آنتی ویروستون اونو Add کنین! این پست هم یه نیگاهی بکنین

موفق باشین:11:

abbas13677_2005
15-09-2007, 18:57
من تو ايران خوردرو با مرور گر اپرا دانلود ميكنم از تورنت دانلود نميكنه
همون اول در قسمت پرفرمنس مرور گر ميزنم تست كن پورت رو ارور ميده
فكر كنم ايران خودرو بسته پورت رو
چه پورتي رو پيشنهاد ميكنيد تا دانلود كنم و فكر ميكنيد بازه؟

s_a_m4000
15-09-2007, 22:36
من تو ايران خوردرو با مرور گر اپرا دانلود ميكنم از تورنت دانلود نميكنه
همون اول در قسمت پرفرمنس مرور گر ميزنم تست كن پورت رو ارور ميده
فكر كنم ايران خودرو بسته پورت رو
چه پورتي رو پيشنهاد ميكنيد تا دانلود كنم و فكر ميكنيد بازه؟
می تونی از سایت زیر استفاده کنی البته به جای 6881 پورت مورد نظرت رو بنویس

در ضمن فایروال هم چک کن و پورتو بهش Add کن

125
18-09-2007, 16:12
سلام،
آقا چرا من نمیتونم به ماکس سرعت برسم:41:
سرعتم 256 k هست که باید تا 30k سرعت بده ولی هر کاری میکنم از 25k بیشتر نمیشه:13:
سیدش هم خوبه اینی که دارم دان میکنم
seed 34 (3355
peer 39 (6490

مشکل کجاست؟:11:

j0l6
18-09-2007, 16:28
سلام،
آقا چرا من نمیتونم به ماکس سرعت برسم:41:
سرعتم 256 k هست که باید تا 30k سرعت بده ولی هر کاری میکنم از 25k بیشتر نمیشه:13:
سیدش هم خوبه اینی که دارم دان میکنم
seed 34 (3355
peer 39 (6490

مشکل کجاست؟:11:

30 تا 32 حد اکثر سرعت دانلودتون هست حالا اګه درهین دانلود وب ګردی کنین سرعت دانلودتون کمتر میشه و اینکه خیلی از برنامه های دیګه مثل انتی ویروس ها و خود ویندوز هم واسه اپدیت مقدرای از سرعت رو میګیره
پس زیاد بد نیست اګه 25 سرعتتون باشه البته تورنت اګه خوب باشه تا 31 کیلو بایت هم میره و نباید رو 25 متوقف بشه
ببین سرعت رو لیمیت نکرده باشی
درضمن ایا شما سرعت دانلود از http تون بیشتر از 25 هست؟ چون هر چی از ای اس پي فاصله بګیری از سرعت اصلی کم میشه و این فاصله میتونه سرعت 32 رو تا 25 کاهش بده

125
18-09-2007, 22:10
30 تا 32 حد اکثر سرعت دانلودتون هست حالا اګه درهین دانلود وب ګردی کنین سرعت دانلودتون کمتر میشه و اینکه خیلی از برنامه های دیګه مثل انتی ویروس ها و خود ویندوز هم واسه اپدیت مقدرای از سرعت رو میګیره
پس زیاد بد نیست اګه 25 سرعتتون باشه البته تورنت اګه خوب باشه تا 31 کیلو بایت هم میره و نباید رو 25 متوقف بشه
ببین سرعت رو لیمیت نکرده باشی
درضمن ایا شما سرعت دانلود از http تون بیشتر از 25 هست؟ چون هر چی از ای اس پي فاصله بګیری از سرعت اصلی کم میشه و این فاصله میتونه سرعت 32 رو تا 25 کاهش بده

سلام،
آره تو وب معمولی تا 30 32 هم گرفتم، رو تورنتم اگه فقط خودش باشه یعنی بدون وب گردی و حتی مسنجر همیشه بالای 20 هست وتا 26 رو دیدم.:46:
شاید :31: شبا که ما میخوابیم این تورنته بیداره :27: یعنی بیشتر هم بشه:20:

فعلا که خوبه :8:
از این p2p هایی که افراد با یه دیسی دان رو قطع میکنن بهتره:31:

MaSoOd
19-09-2007, 09:46
ببخشید دعوتنامه ی demonoid رو کسی داره ؟

دنیروو
19-09-2007, 11:37
سلام به همه دوستان به خصوص پیمان عزیز

خدمتتون عرض شود که من همه این 74 صفحه رو با دقت مطالعه کردم و دقیقا مشکل دوست خوبمXdvbxkomax رو دارم به این نحو که از روتر Asus M602 استفاده میکنم
( البته 1 هفته اس و قبلا وایرلس داشتم و چنین مشکلی نبود و حدود 40 گیگ در ماه با تورنت دانلود داشتم )

ولی الان سرعتم نوسان داره و مرتب تغییر میکنه و اون چراغ قرمز هم همیشه روشن میشه ( البته در دانلود با Http هیچ مشکلی نداره و 30kb رو ثابت دانلود میکنه )

حالا کارهایی که انجام دادند اینهاست
از دستور العمل سایت Portforward استفاده کردم( روتر و برنامه مورد استفاده رو انتخاب کردم و رفتم جلو )
و پورت خودم رو در Nat به مودم دادم ولی تغییری نکرد...

برنامه رو در فایروال ویندوز Add کردم ( utorrent ) و در setting اونجا هم پورت رو وارد کردم ولی باز هم نشد ...

آنتی ویروسم Symantec Client Security هست که البته در مورد پورت و فایروال چیزی توش پیدا نکردم که بخوام فعال یا غیرفعالش کنم ...

و در آخر با Isp تماس گرفتم ولی اونها هم گفتم ما پورتی رو نبستیم و فایروالی هم فعال نیست و مشکل شما نرم افزاریه ؟!؟

خلاصه شدیدا به کمک و راه حلهای دوستان نیاز دارم چون میدونید کسی که اعتیاد پیدا کنه به دانلود با تورنت نمیتونه این مشکلو به راحتی تحمل کنه به خصوص من که تو کار فیلم هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منتظر جواب و راهکارهای دوستان عزیز هستم
متشکرم

125
19-09-2007, 15:34
ببخشید دعوتنامه ی demonoid رو کسی داره ؟

سلام
آقا منم میخوام دعوت نامه:20:
اگه دارین ممنون میشم بدین.:11:

arash66_2m
19-09-2007, 16:57
سلام
آقا منم میخوام دعوت نامه:20:
اگه دارین ممنون میشم بدین.:11:

سلام.
دعوت نامه به این راحتی ها گیر نمیاد حتی اگه هم گیر بیاد به این راحتی نمیدند بایستی خوش شانس باشی که کسی بهت بده یه زمان هایی سایت خودش کاربر جذب می کنه خودتون یه مدت به مدت برید تا شاید صفحه عضویت فعال بود!:46:

xdvbxkaomx
19-09-2007, 18:19
سلام به همه دوستان به خصوص پیمان عزیز

خدمتتون عرض شود که من همه این 74 صفحه رو با دقت مطالعه کردم و دقیقا مشکل دوست خوبمXdvbxkomax رو دارم به این نحو که از روتر Asus M602 استفاده میکنم
( البته 1 هفته اس و قبلا وایرلس داشتم و چنین مشکلی نبود و حدود 40 گیگ در ماه با تورنت دانلود داشتم )

ولی الان سرعتم نوسان داره و مرتب تغییر میکنه و اون چراغ قرمز هم همیشه روشن میشه ( البته در دانلود با Http هیچ مشکلی نداره و 30kb رو ثابت دانلود میکنه )

حالا کارهایی که انجام دادند اینهاست
از دستور العمل سایت Portforward استفاده کردم( روتر و برنامه مورد استفاده رو انتخاب کردم و رفتم جلو )
و پورت خودم رو در Nat به مودم دادم ولی تغییری نکرد...

برنامه رو در فایروال ویندوز Add کردم ( utorrent ) و در setting اونجا هم پورت رو وارد کردم ولی باز هم نشد ...

آنتی ویروسم Symantec Client Security هست که البته در مورد پورت و فایروال چیزی توش پیدا نکردم که بخوام فعال یا غیرفعالش کنم ...

و در آخر با Isp تماس گرفتم ولی اونها هم گفتم ما پورتی رو نبستیم و فایروالی هم فعال نیست و مشکل شما نرم افزاریه ؟!؟

خلاصه شدیدا به کمک و راه حلهای دوستان نیاز دارم چون میدونید کسی که اعتیاد پیدا کنه به دانلود با تورنت نمیتونه این مشکلو به راحتی تحمل کنه به خصوص من که تو کار فیلم هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منتظر جواب و راهکارهای دوستان عزیز هستم
متشکرم

محمد حسن جان تو پیغام خصوصی نگفتی بصورت اترنت مودمتو بستی یا یو اس بی آخه موقعی که اترنت بسته باشی کانکشن باید توی مودم ست بشه یعنی دیگه تو نتورک کانکشن خودت کانکشن نمیسازی و دیگه لازم نیست بعد ورود به ویندوز بصورت دستی کانکت بشی اگه اینطوری باشه روتر خیلی به پر و بال آدم میپیچه ولی اگه بصورت یو اس بی کانکت شده باشی فقط کافیه اینکار ها رو تو قسمت فایروال کانکشن انجام بدی اگه از Symantec Client Security استفاده بکنی کاری به کار پورتها نداره البته تا جایی که من دیدم ؛من چون خودم مجبورم بصورت اترنت مودمو ببندم باید هر از چند وقت این مشکل رو داشته باشم چون 2 تا پی سی دارم و باید با هم شبکه باشند و بعضی وقتها که من نیستم داداشم از پی سی دوم استفاده میکنه و شاید من نخوام کامپیوترم روشن باشه برا همین مجبورم از این روش استفاده بکنم برا همین نمیتونم یو اس بی ببندم تو امتحانش بکن ببین جواب میگیری ؟ ضمنا" من یه چیز جالب کشف کردم حالا شاید فقط برا من این اتفاق افتاده باشه ولی میگم شاید بدرد بخوره من چند روز پیش یهو متوجه شدم سرعت خیلی افت کرده و رفتم داخل تنظیمات مودم و مودمو ریست کردم ( دوستان میدونن اینکار بیشتر مواقع جواب میده و مودم وقتی از نو به آی اس پی وصل میشه سرعت خیلی بالاتر میره ) از اون روز تا حالا که چهار روز ازش میگذره هر کاری کردم حتی اون تنظیماتی که قبلا" انجام داده بودند نتونستن کمکم کنند و پورتهام باز نشدند بعد یه بار اتفاقی موقعی که از vpn استفاده میکردم دیدم اون چراغه سبز شده چند بار امتحان کردم دیدم آره با وی پی ان جواب میده این مسئله رو امروز با مسئول آی اس پی در میون گذاشتم به من گفت بررسی میکنیم باهات تماس میگیریم فعلا که با وی پی ان مشکلم حل شده فقط نسبت به حالت قبل بطور متوسط حدود 2 تا 3 کیلو بایت سرعتم کمتر شده ( منظورم سرعت متوسط هستش ) من روی یه ورژن جدید nero 8.0.3 که دانلود کرده بودم امتحانش کردم بد نیست تو 12 ساعت 430 مگ آپلود کرده بودم حالا دوستان اگه نظرات دیگه ای دارن راهنمایی کنن من که خیلی با مودم و تنظیماتش ور رفتم مسل اینکه این مشکل رو باید اینطوری تحمل کنم .

blackspider
19-09-2007, 20:17
با dial up نميشه ديگه...آره...يا خيلي طول ميكشه و فايده نداره؟؟؟ چطوريه...؟؟؟

sheytanparast
19-09-2007, 21:31
سلام به همگی من توی سایت Demonoid.com عضوم ولی سرعتش زیاد فرقی نداره اینقدر هم دنبال دعوت نامش نگردید ولی من براتون تو همین جا کد دعوت رو میزارم ولی بگم زیاد سرعت نداره ولی بعضی فیلم هاش خوب سید میدن و 2 اینکه عکس و توضیحات کامل و زبان فیلم ها و سخت افزار لازم برای نصب بازی ها و حتی روش نصبشونم میگه در کل خوبه ولی سرعت همونه که بوده!

در این سایت شما 5 دلار میدید و سرعتتون برای دانلود از تورنت رو چندین برابر میکنه!

A r c h i
19-09-2007, 23:20
من یک سوال دارم که چه جوری میشه سرعت دانلود utorrnet را محدود کرد که از یک مقدار مشخصی بالاتر نره؟؟؟؟

j0l6
19-09-2007, 23:25
من یک سوال دارم که چه جوری میشه سرعت دانلود utorrnet را محدود کرد که از یک مقدار مشخصی بالاتر نره؟؟؟؟
برین به قسمت options--preferences-- connection اون پایین تو قسمت global bandwidth limiting می تویین سرعت دانلود و اپلود رو مشخص کنین

دنیروو
20-09-2007, 00:42
محمد جان تو پیغام خصوصی نگفتی بصورت اترنت مودمتو بستی یا یو اس بی

سلام

مودم به صورت اترنت بسته شده و فعلا هم نوسان دارم
ولی از اینکه وقت میذاری و جواب میدی خیلی ازت ممنونم

در هر صورت منتظر یاری گرم بقیه دوستان هم هستیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A r c h i
20-09-2007, 11:48
برین به قسمت options--preferences-- connection اون پایین تو قسمت global bandwidth limiting می تویین سرعت دانلود و اپلود رو مشخص کنین

ممنون دوست عزیز :11:

125
20-09-2007, 13:43
سلام به همگی من توی سایت Demonoid.com عضوم ولی سرعتش زیاد فرقی نداره اینقدر هم دنبال دعوت نامش نگردید ولی من براتون تو همین جا کد دعوت رو میزارم ولی بگم زیاد سرعت نداره ولی بعضی فیلم هاش خوب سید میدن و 2 اینکه عکس و توضیحات کامل و زبان فیلم ها و سخت افزار لازم برای نصب بازی ها و حتی روش نصبشونم میگه در کل خوبه ولی سرعت همونه که بوده!

در این سایت شما 5 دلار میدید و سرعتتون برای دانلود از تورنت رو چندین برابر میکنه!

حالا شما بزار دعوت نامه رو:31:

s_a_m4000
20-09-2007, 13:49

چرا من اکثر دانلودهام از تورنته و اکثر اونا هم از Demonoid سرعت بالای هم داره به نظرم من با 40 و اینا میگیرم

j0l6
20-09-2007, 14:28

demonoid ترکرش خصوصی نیست و مثل بقیه ی ترکر ها ی عمومی هرکسی میتونه بهش کانکت بشه و ازش دانلود کنه برا همین اګه تورنتی از سایت demonoid تو سایت های عمومی تورنت ګذاشته بشه همه اون رو دانلود میکنن و اینجوری کساییی به ترکر کانکت میشن که عضو سایت نیست و براش share ratio مهم نیست پس اپلود هم براشون مهم نخواهد بود این باعث میشه برا بعضی تورنت ها سرعت کم باشه
شما واسه اینکه بتونین حد اکثر سرعت رو از تورنت ها بګیرین اول باید تورنت رو از خود سایت demonoid دانلود کنین ( دقت کنین تورنت انترنال باشه ) بعد هم تو برنامه ی تورنتی که دارین DHT رو غیر فعال کنین با اینکار نود هایی که از خود سایت تورنت رو دانلود نکردن به شما کانکت نمیشن که این باعث میشه شما باندویچت رو بیخودی به هدر ندی و همیطور کسایی به شما کانکت بشن که عضو خود سایت هستن و سرعت دانلود بیشتری به شما میدن

در مورد اون سایتی که ګذاشتی فک نکنم واقعیت داشته باشه : سرعت در تورنت بیشتر به ترکر و تعداد سیدر ها و دانلودر ها بستکی داره که اینا رو نمیشه شما تنظیم کنی

xdvbxkaomx
20-09-2007, 18:05
پیمان جان یه جایی برا جواب یکی از پستهای من نوشته بودی برا دمونوئید زیاد مهم نیست که share ratio کم باشه یانه ولی بعضی سایتهای حرفه ای تر اگه در عرض یکهفته share ratio کمتر از 0.5 باشه ما رو بن میکنن اینجا هم میگی دمونوئید ترکرش خصوصی نیست و سایتهای خصوصی که ترکرهاشون هم خصوصی سرعت بهتری میدن حالا اگه برات ممکنه اسم این سایتها رو برامون بنویس ؛ share ratio من تو دمونوئید 0.80 هستش که اون اولا ناشیگری کردم ولی حالا دارم هر روز اونو میبرم بالاتر تا حداقل به یک برسم . راستی یه جا هم گفته بودی share ratio خودتو روی 1 نگه داشتی و از ------ استفاده میکنی میشه یخورده بیشتر توضیح بدی اخه تا اونجا که من فهمیدم اگه به هر عنوان آی پی خودمونو چه با ------ و چه وی پی ان یا ... عوض کنیم و ترکر اونو نشناسه امتیاز ما تو share ratio تکون نمیخوره ولی از طرفی چون ترکر ما رو نمیشناسه و نمیدونه ما کدوم یوزر هستیم سرعت دانلودمون کمتر میشه اگه لطف کنی و یه مقدار توضیح بدی ممنون میشم .