PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ P910i-P990

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Dr.Dolfin
16-01-2008, 11:17
سلام دوستان.يه مشكلي واسه گوشيم (P990i) پيش اومده.وقتي روشنش ميكنم ال سي ديش يه لحظه خاموش روشن ميشه بعد دوباره از اول لوگوي سوني اريكسون مياد و دوباره همين طور خاموش روشن ميشه و باز لوگوي سوني اريكسون مياد.تو رو خدا هركسي ميدونه لطفا راهنمايي كنه.ممنون ميشم.

hossein1364
16-01-2008, 14:13
با سلام
نرم افزار قرآن برای p990i میخواستم
ممنون میشم بذارین

H M R 0 0 7
16-01-2008, 17:30
سلام دوستان.يه مشكلي واسه گوشيم (P990i) پيش اومده.وقتي روشنش ميكنم ال سي ديش يه لحظه خاموش روشن ميشه بعد دوباره از اول لوگوي سوني اريكسون مياد و دوباره همين طور خاموش روشن ميشه و باز لوگوي سوني اريكسون مياد.تو رو خدا هركسي ميدونه لطفا راهنمايي كنه.ممنون ميشم.

احتمالا يكي از نم افزارهاي ممنوعه! رو نصب كردي(مثل كريستال عربيك)
به يه آپديت نياز داره.

H M R 0 0 7
16-01-2008, 17:33
با سلام
نرم افزار قرآن برای p990i میخواستم
ممنون میشم بذارین

درخواست نرم افزار P990 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

soltanmahdi
16-01-2008, 19:47
یه مشکل عجیب قریب.
دو تا برنامه به فاصله چند روز تو گوشی نصب کردم که مشکلی که خواهم گفت برای اولی رخ داد گفتم شاید برنامه مشکل داشته ولی وقتی برای برنامه دوم هم همین مشکل رخ داد گفتم بهتره با دوستان در میان بزارم.
برنامه های chronos analog clock in red و core player رو تو گوشی نصب کردم. با این که در قسمت uninstall گوشی هست ولی اثری از انها در گوشی برای اجرا پیدا نمی کنی.
نمی دونم مشکل از چیه و چرا این طوری می شه. برنامه نصبه ولی ایکنی برای اجرا وجود نداره

یکی پیدا نمی شه منو راهنمایی کنه؟:41::13::19:

H M R 0 0 7
16-01-2008, 21:21
یکی پیدا نمی شه منو راهنمایی کنه؟:41::13::19:

اون یکی رو نمیدونم ولی مطمئن هستم که شما نسخه core player که نصب کردین برای uiq3 نبوده بلکه برا نوکیا بوده.کافی اونو پاک کنی و از این لینک اونو نصب کنی:

احتمال زیاد اون یکی برنامه هم همین مشکل رو داره:46:

alirezamatinrad
16-01-2008, 23:25
چرا کیفیت فیلم برداری p990 اینقدر آشغاله؟ کاری میشه کرد ؟

آپگرید بشه درست میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا کسی جواب نمیده

کسی نیست هم دردی کنه

H M R 0 0 7
17-01-2008, 01:10
چرا کسی جواب نمیده

کسی نیست هم دردی کنه

علیرضا جان. کیفیت 3gp از این بهتر نمیشه. حالا شما بیا آپدیت کن ولی تاثیری نداره

alirezamatinrad
17-01-2008, 11:31
علیرضا جان. کیفیت 3gp از این بهتر نمیشه. حالا شما بیا آپدیت کن ولی تاثیری نداره

007 عزیز من میدونم ولی k750 هم 3gp میگیره شاید کیفیت خیلی خوب نباشه وای تار نیست ... در هر صورت ممنونم

اگه دوستان دیگه نظری دارن بگن در واقع فکر می کنم وقتی 750 میخواد فیلم بگیره فکوس میکنه ولی 990 فقط تو عکس گرفتن این کار رو میکنه

و به نظر من فقط باید یه کاری کرد که لنز دوربین قبل از فیلم گرفتن فکوس کنه

amir_hma
17-01-2008, 15:15
آقا ساعت رو کسی نتونسته درست کنه؟

soltanmahdi
17-01-2008, 18:19
اون یکی رو نمیدونم ولی مطمئن هستم که شما نسخه core player که نصب کردین برای uiq3 نبوده بلکه برا نوکیا بوده.کافی اونو پاک کنی و از این لینک اونو نصب کنی:

احتمال زیاد اون یکی برنامه هم همین مشکل رو داره:46:

حسین جان ممنونم درست شد. فکر می کنم از همونی بود که شما فرمودین. برنامه خودم رو پاک کردم و یکی شما رو نصب کردم درست شد.
ممنون

مملي ه ف
18-01-2008, 14:43
بچه ها الان تو بازار قيمت p990i چند هست

H M R 0 0 7
18-01-2008, 19:59
و بالاخره کیبورد مخصوص P990 هم اومد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مملي ه ف
18-01-2008, 20:40
يكي هم جواب مارو بده

naeemtop
18-01-2008, 23:29
bacheha goshi 990 man na farsi mishe nevesht na mishe khond lotfan yeki tarigheye farsi sazisho baram pm kone

mamnon

H M R 0 0 7
19-01-2008, 00:09
bacheha goshi 990 man na farsi mishe nevesht na mishe khond lotfan yeki tarigheye farsi sazisho baram pm kone

mamnon

توی امضای جناب شهشهانی بودش:10::
فونت فارسی و کیبورد فارسی برای P990i به همراه آموزش:

البته صفحه کلید فارسی جدید مخصوص P990 رو هم چند پست قبل گزاشتم:46:

H M R 0 0 7
19-01-2008, 00:10

يكي هم جواب مارو بده

دیروز قیمتش تو تهران 260000 تومن بود.حالا شهرستان رو نمیدونم:46:

bijiman
19-01-2008, 07:28
قربونتون برم
روی پی 900 تا چه میزان رو جواب میده من 1GB انداختم کار نمیکنه تو فایل منیجر هم External غیر فعل میشه درست مثل زمانی که رم تو نیست
کمکم کنید چه کنم ؟؟؟

bijiman
19-01-2008, 07:31
راستی P900 & P910 که مثل هم هستند قابشون به هم نمیخوره؟

H M R 0 0 7
19-01-2008, 17:15
قربونتون برم
روی پی 900 تا چه میزان رو جواب میده

تا 4 گیگابایت.

من 1GB انداختم کار نمیکنه تو فایل منیجر هم External غیر فعل میشه درست مثل زمانی که رم تو نیست
کمکم کنید چه کنم ؟؟؟

100% رم مورد داشته:13:

ويرايش شد: اي جواب براي P990 بود.

alifarzam
19-01-2008, 23:32
amir جان ميدوني چرا ساعت به هم ميريزه چون وقتي به پي سي سايت وصل ميكني ساعت موبايل با ساعت كامپيوترت يكي ميشه اگه ساعت كامپيوترتم بزاري همون منتقه كه موبايلو گذاشتي درست ميشه مثلا اگه منطقه موبايلت لندن هست مال كامپيوترم لندن كن

farshidk
20-01-2008, 00:42
و بالاخره کیبورد مخصوص P990 هم اومد:

سلام دوست عزیز - موقع نصب برنامه به این پیغام می رسم:
The package uses a protected uid
و برنامه نصب نمیشود . لطفا راهنمایی کنید. متشکرم

soltanmahdi
20-01-2008, 06:59
amir جان ميدوني چرا ساعت به هم ميريزه چون وقتي به پي سي سايت وصل ميكني ساعت موبايل با ساعت كامپيوترت يكي ميشه اگه ساعت كامپيوترتم بزاري همون منتقه كه موبايلو گذاشتي درست ميشه مثلا اگه منطقه موبايلت لندن هست مال كامپيوترم لندن كن

عزیزم لازم به تنظیم ساعت کامپیوتر نیست. چون ازت سوال می کنه که می خوای با ساعت کامپیوتر تنظیم بشه؟ خوب شما می گی نه و No رو انتخاب می کنی.

soltanmahdi
20-01-2008, 07:23

عزیزم من برنامه رو دانلود، ساین و نصب کردم و هیچ مشکلی پیدا نکردم. شما برنامتون رو sign کردین؟

soltanmahdi
20-01-2008, 09:39
چطوری می شه با دوربین جلو عکس برداری کرد؟

H M R 0 0 7
20-01-2008, 10:00

اين برنامه ساين نشده هستش. شما بايد اول اين برنامه رو براي گوشيتون ساين كنيد.بعدش ساين شدش رو نصب كنين

براي ساين كردن به اين تاپيكها مراجعه كنين:

h_mj298
20-01-2008, 13:31
با سلام خدمت دوستان من یه سوال داشتم من این فایله آپدیت رو که 36 مگ حجمشه دانلود کردم میخواستم ببینم چقدر طول میکشه که بقیه اش رو انجام بدم بعد در مورد نحوه آپدیت راهنمایی کنید مرسی

steven seagal
20-01-2008, 19:52
سلام خدمت همه دوستان.یکی به من بگه اخه چرا تو p990 وقتی بلوتوث میاد هیچ علامتی یا ویبراتوری یا صدایی نمیاد که ادم متوجه بشه.یکی منو از این معضل خانمان سوز نجات بده

farshidk
20-01-2008, 23:32
[quote=hmr007;2017391]اين برنامه ساين نشده هستش. شما بايد اول اين برنامه رو براي گوشيتون ساين كنيد.بعدش ساين شدش رو نصب كنين

براي ساين كردن به اين تاپيكها مراجعه كنين:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/quot

از راهنماییتان متشکرم . برنامه را ساین کردم و نصب شد ولی با وجود restart اثری از کیبورد فارسی دیده نشد . لطفا اگر نکته دیگری لازم است راهنمایی فرمایید . متشکرم

farshidk
20-01-2008, 23:33
[quote=hmr007;2017391]اين برنامه ساين نشده هستش. شما بايد اول اين برنامه رو براي گوشيتون ساين كنيد.بعدش ساين شدش رو نصب كنين

از راهنماییتان متشکرم . برنامه را ساین کردم و نصب شد ولی با وجود restart اثری از کیبورد فارسی دیده نشد . لطفا اگر نکته دیگری لازم است راهنمایی فرمایید . متشکرم

bijiman
21-01-2008, 03:45
روی پی 900 تا چه میزان رم جواب میده من 1GB انداختم کار نمیکنه تو فایل منیجر هم External غیر فعل میشه درست مثل زمانی که رم تو نیست
کمکم کنید چه کنم ؟؟؟

soltanmahdi
21-01-2008, 05:47

دوست عزیز تنظیمات کنترل پنل را انجام دادی؟

بعد ساين اين برنامه آن را نصب كنيد و مراحل زير را انجام دهيد.(بهتر است بعد از نصب برنامه يك بار گوشي را ريست كنيد و سپس مرحله زير را انجام دهيد)

Control panel>Device>Text Input>Vitrual Keyboard>Persian Virtual Keyboad

موفق باشی

H M R 0 0 7
21-01-2008, 08:30

بعد ساين اين برنامه آن را نصب كنيد و مراحل زير را انجام دهيد.(بهتر است بعد از نصب برنامه يك بار گوشي را ريست كنيد و سپس مرحله زير را انجام دهيد)

Control panel>Device>Text Input>Vitrual Keyboard>Persian Virtual Keyboad

هموني كه مهدي گفت:10:

H M R 0 0 7
21-01-2008, 08:37
روی پی 900 تا چه میزان رم جواب میده من 1GB انداختم کار نمیکنه تو فایل منیجر هم External غیر فعل میشه درست مثل زمانی که رم تو نیست
کمکم کنید چه کنم ؟؟؟

اينجا اطلاعات كاملي در مورد پشتيبايني P900 از كارت هاي حافظه هستش:

H M R 0 0 7
21-01-2008, 08:38
سلام خدمت همه دوستان.یکی به من بگه اخه چرا تو p990 وقتی بلوتوث میاد هیچ علامتی یا ویبراتوری یا صدایی نمیاد که ادم متوجه بشه.یکی منو از این معضل خانمان سوز نجات بده

به خاظر اينكه همه گوشي ها با سيستم عامل سيمبين اينجورين!:41:

vahid123
21-01-2008, 10:56
با سلام...دوستان راستش من جديدا فليپ P990 خودم رو كلا باز كردم!!! يكي از مواردي كه بسيار براي من كاربرد داره حالت Silent Mod هست كه تمامي صدا ها رو خاموش ميكنه و روي فيلپ با فشردن ستاره به صورت ممتد ايجاد ميشد

حالا ميخام بدونم روي كيبورد با چه دكمه اي اينكارو ميشه كرد...خيلي برام مهمه كه بتونم اينكارو با كيبورد هم انجام بدم

لطفا راهنمايي بفرمايين!!!

soltanmahdi
21-01-2008, 11:48
با سلام...دوستان راستش من جديدا فليپ P990 خودم رو كلا باز كردم!!! يكي از مواردي كه بسيار براي من كاربرد داره حالت Silent Mod هست كه تمامي صدا ها رو خاموش ميكنه و روي فيلپ با فشردن ستاره به صورت ممتد ايجاد ميشد

حالا ميخام بدونم روي كيبورد با چه دكمه اي اينكارو ميشه كرد...خيلي برام مهمه كه بتونم اينكارو با كيبورد هم انجام بدم

لطفا راهنمايي بفرمايين!!!

سلام دوست عزیز احتمالا خوب نگشتی.
وقتی از قسمت سمت چپ صفحه (کناره نمایشگر آنتن) وقتی بری تو قسمت volume در پایین این قسمت می تونی گزینه Silent Mode رو تیک بزنی تا خواستت برآورده بشه.

vahid123
21-01-2008, 12:32
واقعا ممنونم soltanmahdi جان..كارت خيلي درسته!!!

آيا كليد ميانبري روي كيبورد براي اينكار وجود نداره؟؟؟ فكر ميكنم بايد پيشبيني شده باشه!!

h_mj298
21-01-2008, 14:24
با سلام خدمت دوستان من یه سوال داشتم من این فایله آپدیت رو که 36 مگ حجمشه دانلود کردم میخواستم ببینم چقدر طول میکشه که بقیه اش رو انجام بدم بعد در مورد نحوه آپدیت راهنمایی کنید مرسی

آقا کسی جواب ما رو نمیده یه چند تا سوال دیگه هم داشتم :
1 چرا وقتی می خوام برنامه xplore v آپدیت کنم یه پیغام میده aplication closed reason code: knkx پیغامش تو همین مایه هاست
2با اینترنت ایرنسل می تونید از تو rapidshare دانلود کنید ماکه نتونستیم هی میگه could not open by server
اعصاب آدم خورد میشه

soltanmahdi
21-01-2008, 14:26
واقعا ممنونم soltanmahdi جان..كارت خيلي درسته!!!

آيا كليد ميانبري روي كيبورد براي اينكار وجود نداره؟؟؟ فكر ميكنم بايد پيشبيني شده باشه!!

خواهش می کنم وحید جان.
تو چند تا سایت از جمله

گشتم ، یک راه هم گفته بودن که کار نمی کرد و خودشون هم به نتیجه ای نرسیده بودن. کلا نتونستن چیزه به درد بخوری پیدا کنم.
تو دفترچه راهنماش هم چیزی پیدا نکردم.
فکر می کنم تنها راهش همون بود که عرض کردم خدمتتون.

soltanmahdi
21-01-2008, 14:36
دوست عزیز اگر منظورت اینه که آپدیت کردن چقدر زمان می بره این طور که اساتید می گن، فایل آپدیت که باید دانلود شود(در زمان آپدیت با گوشی) حدودا 60 مگا بایت است. باید از خطوط اینترنت پر سرعت استفاده کنی که به مشکل برنخوری.
در مورد آپدیت هم کافیه امضای دوست عزیزمون آقای ramin2020 رو یه نگاه بندازی که راهنمایی در مورد آپدیت هست که توسط :Hamed1987 Ramin2020 تهیه شده است. این فایل آقا رامین رو دانلود کن و نگاه کن

h@med110
21-01-2008, 14:55
سلام دوستان عزیز.
من می خوام p990 بخرم.به نظر شما که این گوشی رو دارید گوشی خوبی هست؟یعنی نسبت به قیمتش می ارزه یا برم سراغ یک گزینه دیگه؟البته من بیشتر به خاطر WI-FI می خوام بگیرم.اینکه میگن هنگ میکنه راسته یا شایعست؟بعد صداش که می گن کمه چقدر کمه؟یعنی در حد چه گوشی هست؟با آپگرید کردن صداش زیاد نمیشه؟
مرسی...............................

soltanmahdi
21-01-2008, 16:08
سلام دوستان عزیز.
من می خوام p990 بخرم.به نظر شما که این گوشی رو دارید گوشی خوبی هست؟یعنی نسبت به قیمتش می ارزه یا برم سراغ یک گزینه دیگه؟البته من بیشتر به خاطر WI-FI می خوام بگیرم.اینکه میگن هنگ میکنه راسته یا شایعست؟بعد صداش که می گن کمه چقدر کمه؟یعنی در حد چه گوشی هست؟با آپگرید کردن صداش زیاد نمیشه؟

من الان حدود 40 روزه که این روزه گوشی رو خریدم و هر روز که می گزره بیشتر از انتخاب خودم خوشحال می شم. البته یک سری ضعف ها و کمبود امکانات داره که کاملا در برابر دیگر امکاناتش قابل چشم پوشیه.
این گوشی در برابر قیمتش و امکاناتش مفده و واقعا همچین گوشیی با دیگر آرم های شرکت های سازننده گوشی اصلا به این قیمت گیر نمی یاد.
من هر روز با گوشی ور می رم هر روز هم یک برنامه جدید نصب می کنم و خلاصه در حال سیخ زدن به گوشی هستم ولی حتی یک بار هم هنگ نکرده و مشکل نداشته.
صداش کم هست و نه این طور که اعصابتو خورد کنه و نتونی چیزی بشنوی. بستگی داره شما برای چه کاری می خوای که بنا به فرمایش خودتون برای WiFi می خواین، پس صدا براتون زیاد اهمیت نداره.
با آپدیت هم دوستانی که آپدیت کردن می کن صداش بیشتر می شه.
برو بخر و شک به دلت راه نده.

ashy
21-01-2008, 16:44
سلام..
برادرم قصد خريدن p990 يا p990i داره و نميدونه كه فرقه ايندوتا تو چيه...
اگه كسي فرق دقيقشون و قيمتشون رو داره به من لطفا بگه....

soltanmahdi
22-01-2008, 11:33
سلام..

بفرما عزیزم.
بررسی تخصصیP990i

بررسی تخصصی P900

این هم مقایسه دو گوشی

H M R 0 0 7
22-01-2008, 13:37
.اینکه میگن هنگ میکنه راسته یا شایعست؟

يه زماني راست بود ولي الان نه. كافيه يه بار آپديت كني. همه چي حل ميشه.

یعنی نسبت به قیمتش می ارزه یا برم سراغ یک گزینه دیگه
با اطمينان ميتونم بگم هيچ گزينه ديگه اي وجود نداره. با اين امكانات اين گوشي به نظرم الان بايد 350-400 تومن قيمت داشت!!!

H M R 0 0 7
22-01-2008, 13:43

نرم افزار آپديت حدود 32-36 مگابايت حجمشه
فايلهاي كه توسط اين نرم افزار دانلود ميشه 75-80 مگابايته.
به نظرم با يه اينترنت معمولي هم ميتوني اينكارو كني ولي وقت ميبره.
نگران قطع شدن اينترنت هم نباش . اصل قضيه همون 15 دقيقه اخرشه كه ميخواد فايلها رو بريزه تو گوشي كه اونم ربطي به اينترنت نداره. بقيش هم هيچ ربطي به گوشي نداره.

nakhordemast
22-01-2008, 14:49
سلام دوست عزیز احتمالا خوب نگشتی.
وقتی از قسمت سمت چپ صفحه (کناره نمایشگر آنتن) وقتی بری تو قسمت volume در پایین این قسمت می تونی گزینه Silent Mode رو تیک بزنی تا خواستت برآورده بشه.

جانم میشه این تم گوشیتو واسه ما بفرستی؟ حال کردم خیلی مرده!:40::40::40:

سوال: اصولا وقتی بلوتوث میاد میره تو میسیج بعد میری سیو میکنی تو مموری حالا اگر برنامه باشه گزینه سیو نداره فقط میشه اینستال کرد . چطوری میشه برنامه های دریافتی رو سیور گرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟:21:

^^ HAMID ^^
22-01-2008, 18:33
سلام دوستان عزیز.

بچه برو درستو بخوووون ..وسط امتحانا دنباله گوشی بازی هستی؟.... تو که منو جز مرگ دادی...میخری یا نه؟؟؟؟:31:
صدا میخوای چیکار؟ ؟ گوشی به این توپی ارزونی ! بگیر حالشو ببر:40: یه pm هم دادم برو نگاه کن!!!1

farshidk
22-01-2008, 19:03
[quote=farshidk;2020188]

دوست عزیز تنظیمات کنترل پنل را انجام دادی؟

موفق باشی

دوست عزیز از راهنماییت خیلی ممنونم ، کیبورد نصب شد و خیلی خوب کار می کند . :10:

soltanmahdi
22-01-2008, 20:35
جانم میشه این تم گوشیتو واسه ما بفرستی؟ حال کردم خیلی مرده!:40::40::40:

سوال: اصولا وقتی بلوتوث میاد میره تو میسیج بعد میری سیو میکنی تو مموری حالا اگر برنامه باشه گزینه سیو نداره فقط میشه اینستال کرد . چطوری میشه برنامه های دریافتی رو سیور گرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟:21:

با این که اینجا جاش نیست ولی بفرما

bahmanhtm
22-01-2008, 21:33
سلام.چند روز پيش دكمه وسطي گوشيم (منظورم همون دكمه ok هست)يكدفعه از كار افتاد.بعد از گذشت مدت كوتاهي دكمه جهتي بالا هم از كار افتاد و كم كم تقريبا نصف دكمه هاي اون از كار افتاد.امروز بردم جمهوري پيش يه تعميركار گفت 20/25 تومن هزينه ور ميداره و اگه بخواي عوض كني 57 تومن.اونجا بود كه گوشي دلمو زد.حالا يه همچين چيزي درسته ؟يعني اين همه هزينه ورميداره ؟
به نظر شما تعمير كنم يا بيخيال flip شم؟:41:

Shredder
22-01-2008, 21:42
سلام به همگی....:20:
من p990i دارم یه 2 3 ماه که داره کار میکنه..
تا اینکه از هفته پیش دیگه خالت Phone Mode گوشی از کار افتاده. وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم حالت File Transfreکار میکنه اما این نه!!!!:13:
رو 2 3 تا کامپیوتر تمنطوری بوده..برای نصبشم از cd drivere خودش ایتفاده کردم اما...

بعدم که کو مخفی سونی اریکسونو دادم بهش که ببینم شاید اتفاقی بیفته..:21:
ولی نه..
اما وقتی از منو سرویس اومدم بیرون.خواستم از GPRS استفاده کنم دیگه نشد...:18:
میگه باید برین از تو کنترل پنل ست آپ کنید!!
اون تنظیمات ایرانسلم 2 3 بار گرفتم و نصب کردم اما نتیجه ای نداشت...
از کنتزل پنل به کانکشن و اکونت رفتم. اولین گزینه مربوط به کانکشن بلوتوسه که روی کره زمینش یه علامت کوچیک آبی رنگ هست و بقیه هم همون 3 تا تنظیم ایرانسل..

خب؟؟به دادم میرسین یا باید گوشی 2 ماه کار کرده رو بفرستم زیر آچار پیچگوشتی تعمیر کار...:44::44::44:

:11::11:

H M R 0 0 7
22-01-2008, 21:55

با برنامه X-Plor خیلی راحت میشه این کار رو کرد.
از منوی Tools گزینه Messasg رو انتخاب کن

H M R 0 0 7
22-01-2008, 21:58
سلام.چند روز پيش دكمه وسطي گوشيم (منظورم همون دكمه ok هست)يكدفعه از كار افتاد.بعد از گذشت مدت كوتاهي دكمه جهتي بالا هم از كار افتاد و كم كم تقريبا نصف دكمه هاي اون از كار افتاد.امروز بردم جمهوري پيش يه تعميركار گفت 20/25 تومن هزينه ور ميداره و اگه بخواي عوض كني 57 تومن.اونجا بود كه گوشي دلمو زد.حالا يه همچين چيزي درسته ؟يعني اين همه هزينه ورميداره ؟
به نظر شما تعمير كنم يا بيخيال flip شم؟:41:

به نظرم بیخیال فلیپ شو. اصلا به درد نمیخوره!:46:

H M R 0 0 7
22-01-2008, 22:00
سلام به همگی....:20:
من p990i دارم یه 2 3 ماه که داره کار میکنه..
تا اینکه از هفته پیش دیگه خالت Phone Mode گوشی از کار افتاده. وقتی به کامپیوتر وصلش میکنم حالت File Transfreکار میکنه اما این نه!!!!:13:
رو 2 3 تا کامپیوتر تمنطوری بوده..برای نصبشم از cd drivere خودش ایتفاده کردم اما...

بعدم که کو مخفی سونی اریکسونو دادم بهش که ببینم شاید اتفاقی بیفته..:21:
ولی نه..
اما وقتی از منو سرویس اومدم بیرون.خواستم از GPRS استفاده کنم دیگه نشد...:18:
میگه باید برین از تو کنترل پنل ست آپ کنید!!
اون تنظیمات ایرانسلم 2 3 بار گرفتم و نصب کردم اما نتیجه ای نداشت...
از کنتزل پنل به کانکشن و اکونت رفتم. اولین گزینه مربوط به کانکشن بلوتوسه که روی کره زمینش یه علامت کوچیک آبی رنگ هست و بقیه هم همون 3 تا تنظیم ایرانسل..

خب؟؟به دادم میرسین یا باید گوشی 2 ماه کار کرده رو بفرستم زیر آچار پیچگوشتی تعمیر کار...:44::44::44:

:11::11:

نه بابا.
یه بار گوشیت رو آپدیت کن همه چی حل میشه. از روز اولشم بهتر میشه.:46:

Shredder
23-01-2008, 06:38
یه بار گوشیت رو آپدیت کن همه چی حل میشه. از روز اولشم بهتر میشه.

چطوری؟؟؟
یعنی از خود سایت آپ دیت کنم؟؟؟
ممکنه توضثح بدین یا لینک معتبر محرفی کنین...:11::11:

soltanmahdi
23-01-2008, 07:03
چطوری؟؟؟
یعنی از خود سایت آپ دیت کنم؟؟؟
ممکنه توضثح بدین یا لینک معتبر محرفی کنین...:11::11:

دوست عزیز کافیه یکم سرچ کنی و صفحات قبل رو بخونی. به تفصیل در این باره صحبت شده.

nakhordemast
23-01-2008, 09:40
با این که اینجا جاش نیست ولی بفرما

از لطف بی دریغت متشکرم:40:

با برنامه X-Plor خیلی راحت میشه این کار رو کرد.
از منوی Tools گزینه Messasg رو انتخاب کن

ممنون از راهنمایی مهربانانه ات:40:

shahshahani
23-01-2008, 11:24
سلام..

بفرما عزیزم.
بررسی تخصصیP990i

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبررسی تخصصی P900

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم مقایسه دو گوشی

بنده خدا منظورش اين بود كه p990 با p990i فرقش چيه نه اين كه p900 فرقش با p990i چيه.
هيچ فرقي با هم ندارن
i يعني international يعني گوشي فقط براي كشور خاصي ساخته نشده و ميشه از اون در تمام كشورها استفاده كرد.
من كه تا حالا p990 نديدم و هر چي ديدم p990i بوده به شما هم توصيه ميكنم كه اگه واقعا p990 ديدي و مرددي كه اينو بگيري يا p990i حتما p990i بگير.
با عرض پوزش خدمت مهدي خان عزيز.

soltanmahdi
23-01-2008, 14:05
بنده خدا منظورش اين بود كه p990 با p990i فرقش چيه نه اين كه p900 فرقش با p990i چيه.
هيچ فرقي با هم ندارن
i يعني international يعني گوشي فقط براي كشور خاصي ساخته نشده و ميشه از اون در تمام كشورها استفاده كرد.
من كه تا حالا p990 نديدم و هر چي ديدم p990i بوده به شما هم توصيه ميكنم كه اگه واقعا p990 ديدي و مرددي كه اينو بگيري يا p990i حتما p990i بگير.
با عرض پوزش خدمت مهدي خان عزيز.

واقعا عذر خواهم، خطای دید بود و اصلا متوجه اشتباهم نشدم.
بازم شرمنده.

ashy
23-01-2008, 21:00
ممنون از نظر همگيتون......

2299
23-01-2008, 21:48
سلام ميخواستم بدونم ميشه وقتي فليپ باز هست چهارگزينه پاين كه مال منو و اينجر چيزاست رو عوض كرد

sari-1369
23-01-2008, 22:01
نه عزيزم نميشه ....
يعني ما كه نتونستيم ...

2299
23-01-2008, 22:18
آقا من وقتي برنامه يا بازي نصب ميكنم وقتي دليتش ميكنم ايكوناش ميمونه وا براي رفتن ايكونها بايد مموريم فرمت بشه پي شاپيش ممنون و

sari-1369
24-01-2008, 00:15
آقا من وقتي برنامه يا بازي نصب ميكنم وقتي دليتش ميكنم ايكوناش ميمونه وا براي رفتن ايكونها بايد مموريم فرمت بشه پي شاپيش ممنون و
دوست عزيز نميدونم منظورت از دليت چيه .... چون فكر نكنم گزينه اي به نام دليت براي برامه ها داشته باشه .
روال عاديش اينه كه unistal كني ...
به اين مسير برو ... meno / tools / contorol panel /other/ unistall
فقط كافيه روي برنامه اي كه مي خواي حذفش كني كليك كني ..
اگر بازم مشكل داشتي بگو

shahshahani
24-01-2008, 10:07
سلام ميخواستم بدونم ميشه وقتي فليپ باز هست چهارگزينه پاين كه مال منو و اينجر چيزاست رو عوض كرد

شما میتونی برای این منظور از برنامه های Gdesk و یا Linkboy استفاده کنی:27:
یه سرچ کوچولو توی این تاپیک و تاپیک برنامه های کاربردی بزنی حتما پیداش میکنی:46:
موفق باشی:10:

ramin2020
24-01-2008, 10:17
سلام به همگی
بچه ها من بالاخره کارشناسی قبول شدم. :31: :8:
اومدم از کسایی که مشکلشون توسط من حل شد و واسه من دعا کردن تشکر کنم :11:
همین جوریش که کم میومدم اینجا، حالا دیگه فکر نکنم وقت کنم اصلا بیام. شایدم دیگه نیازی نباشه، ماشالا استاد اینجا زیاد هست.
خلاصه بدی خوبی ما رو حلال کنین.
قربون همتون:40:

amirkhan_20e20
24-01-2008, 12:11
سلام به همگی
همین جوریش که کم میومدم اینجا، حالا دیگه فکر نکنم وقت کنم اصلا بیام. شایدم دیگه نیازی نباشه، ماشالا استاد اینجا زیاد هست.

مبارک باشه .
یکی هم واسه ما دعا کنه که ارشد قبول بشیم .

sari-1369
24-01-2008, 13:46
شما میتونی برای این منظور از برنامه های Gdesk و یا Linkboy استفاده کنی:27:
یه سرچ کوچولو توی این تاپیک و تاپیک برنامه های کاربردی بزنی حتما پیداش میکنی:46:
موفق باشی:10:
ببين دوست عزيز ...
اين برنامه هايي كه شما معرفي كردين هيچ تغيري تو اون 4 تا آيكن نميدن ..
فقط يه سري اسكين و آيكن دارن كه تو محيط خود برنامه قابل استفادست.

nakhordemast
24-01-2008, 15:05
سلام به همگی

تبریکات ویژه ما را بپذیرید. اما ما رو تنها نذار.....
منو با خودش ببرررررررررر:40:

Sepideh_1989
24-01-2008, 19:40
سلام .
من حدود 2. 3 ماهی میشه کا 800 خریدم .
ولی الان می خوام پی 990 بخرم .
گوشی من و چقدر می خرن ؟
چقدر باید روش بزارم .
ممنون

2299
24-01-2008, 20:54
دوست عزيز نميدونم منظورت از دليت چيه .... چون فكر نكنم گزينه اي به نام دليت براي برامه ها داشته باشه .
روال عاديش اينه كه unistal كني ...
به اين مسير برو ... meno / tools / contorol panel /other/ unistall
فقط كافيه روي برنامه اي كه مي خواي حذفش كني كليك كني ..
اگر بازم مشكل داشتي بگو

دستت درد نكنه ولي من از همين راه ميرم

رامين2020 جان مبارك

ramin2020
24-01-2008, 22:48
مبارک باشه .
یکی هم واسه ما دعا کنه که ارشد قبول بشیم .
مرسی. ان شاا... تو هم قبول میشی.

تبریکات ویژه ما را بپذیرید. اما ما رو تنها نذار.....
منو با خودش ببرررررررررر:40:
ممنون. اگه اونجا وقت کنم حتما سر می زنم.

soltanmahdi
25-01-2008, 10:00
سلام .
گوشی من و چقدر می خرن ؟
چقدر باید روش بزارم .
ممنون

قیمتی که من از p990 دارم 278000 تومان است. گوشی شما رو هم فکر کنم اگر بتونی کناره بفروشی به 200000 تا 190000 خوب باشه چون کم کاره.

soltanmahdi
25-01-2008, 10:06
سلام آقا رامین.
من هم به شما دوست عزیز تبریک می گم. همون جور که خودتون فرمودین شاید دیگه نتونید به اینجا سر بزنید و به ما کمک کنید. چون کارشناسی واقعا سخته و نمی شه مثل کاردانی خوش خوشکی پاس کرد.
ولی اگه تونستی هر چند وقت یک بار به ما سر بزن.

sari-1369
25-01-2008, 11:12
سلام .
گوشی من و چقدر می خرن ؟
چقدر باید روش بزارم .
ممنون
حدودا 90 تومن بايد روش بزاري ....

ali_saeedi
25-01-2008, 11:33
بچه ها من ورزن گوشیم cxc162037 r9ga001 است میخوام بدونم ورزن جدید تر آمده یا نه لطفا کمک کنید

vack
25-01-2008, 18:53
سلام به اساتید محترم
یه سوال در مورد gdesk :
در این برنامه آدرس بعضی از این فولدر ها failed می ده می شه به همین فولدر ها یک آدرس دیگه داد ؟؟؟؟؟؟؟

H M R 0 0 7
25-01-2008, 19:39
سلام به اساتید محترم
یه سوال در مورد gdesk :
در این برنامه آدرس بعضی از این فولدر ها failed می ده می شه به همین فولدر ها یک آدرس دیگه داد ؟؟؟؟؟؟؟

جوابشو توی بخش مربوطه براتون گزاشتم:10:

maria42
25-01-2008, 20:13
دوستان عکسهایی که من با 990 میگیرم با اینکه دکمه شاتر رو نصفه فشار میدم که وضوحش بیشتر یشه و لی وقتی تا اخر فشارمیدم گاهی وقتها عکسو تار میگره توی شب هم با اینکه روی نایت میذارم عکسهای خوبی درنمیاد در کل عکسهای خوبی نمتونم بگیرم البته اوائل که گوشی رو خریده بودم عکسهاش بهتر بود خواهشا راهنمایی کنم
یه مورد دیگه اینکه یه برنامه قران مخصوص گوشییم ریختم نصب شد ولی بالا نیومد یه برنامه دیگه رو هم که اصلا نصب نکرد

maria42
25-01-2008, 20:38
سلام .
گوشی من و چقدر می خرن ؟
چقدر باید روش بزارم .
ممنون
من 990دارم تازه خریدمش اگه بخوای فروشنده ام

maria42
25-01-2008, 20:38
دوستان گوشی با ال سی دی بزرک بجز 990-910-ح1 چی داریم

shahshahani
26-01-2008, 09:21
دوستان عکسهایی که من با 990 میگیرم با اینکه دکمه شاتر رو نصفه فشار میدم که وضوحش بیشتر یشه و لی وقتی تا اخر فشارمیدم گاهی وقتها عکسو تار میگره توی شب هم با اینکه روی نایت میذارم عکسهای خوبی درنمیاد در کل عکسهای خوبی نمتونم بگیرم البته اوائل که گوشی رو خریده بودم عکسهاش بهتر بود خواهشا راهنمایی کنم
یه مورد دیگه اینکه یه برنامه قران مخصوص گوشییم ریختم نصب شد ولی بالا نیومد یه برنامه دیگه رو هم که اصلا نصب نکرد

در ورژن جديد فريمور اين مشكل يعني كاهش كيفيت عكسها بوجود اومده ايشالا تو فريمور بعدي حل ميشه
برنامه قرآن مخصوص گوشي چيه ميشه بذاري ما هم ببينيم

shahshahani
26-01-2008, 09:30
من 990دارم تازه خریدمش اگه بخوای فروشنده ام

گوشي به اين خوبي برا چي ميخواي بفروشيش
الآن يه چيزي تو همين مايه ها بخواي بخري مثل imate يا HTC حدود 300 - 400تومن بايد پياده بشي

soltanmahdi
26-01-2008, 10:34
سلام.
چطوری می شه برنامه quick office رو از تو گوشی حذف کرد؟
آخه برنامه document to go رو نصب کردم ولی وقتی فایل doc می ریزم تو گوشی اولش خوبه ولی وقتی گوشی خاموش و روشن بشه بعد هم شکل آین برنامه با پسوندdoc عوض می شه و به صورت txt در می یاد و هم دیگه با document to go باز نمی شه .
از تو خود document to go هم هر کاری می کنم نمی شه فایل رو باز کرد.

soltanmahdi
26-01-2008, 10:49

اگر سونی اریکسون بخوای من گوشی های زیر رو می دونم لمسیه و صفحه بزرگی داره.
w990,w960,m600,m608,w950

sari-1369
26-01-2008, 14:16
سلام دوستان...
چند وقتيه كه جلوي اسم بعضي از كانتكت هام يه همچين علامتي مياد (+).
مي خواستم بدونم كه معنيش چيه ...؟
اين علامت فقط توي مسيج ها و ليست تماس هست.

sari-1369
26-01-2008, 14:20
اينو واسه كسايي نوشتم كه مثل من تازه كارن .
دوستاني كه مي خوان منو هاي گوشي با افكت باز بشه ( خيلي قشنگه ) اين كارو انجام بدن .
به اين مسير برين : meno / tools / control panel / device /transitions /on

maria42
26-01-2008, 20:15
گوشي به اين خوبي برا چي ميخواي بفروشيش
الآن يه چيزي تو همين مايه ها بخواي بخري مثل imate يا HTC حدود 300 - 400تومن بايد پياده بشي
بخاطر دوربینش

maria42
26-01-2008, 20:19
در ورژن جديد فريمور اين مشكل يعني كاهش كيفيت عكسها بوجود اومده ايشالا تو فريمور بعدي حل ميشه
برنامه قرآن مخصوص گوشي چيه ميشه بذاري ما هم ببينيم
منظورم قران همراه با ترجمه بود این هم لینکش

vahid182
26-01-2008, 22:21
سلام بر دوستان عزیز
من جدیدا یه مشکل عجیب با گوشی P990 پیدا کردم
اونم اینه که وارد Inbox نمی شه و اینارو می نویسه:
Application Closed

Application
Messaging

Reason Code
User

Reason Number
130

فقط هم دو گزینه Continue و Cancel داره.
Outbox,Draft و غیره رو باز می کنه فقط در مورد Inbox این گیرو می ده.
گوشی رو روشن، خاموش هم کردم. رم رو درآوردم و روشن، خاموش کردم.حل نشد.
چون sms های مهمی دارم نمی خوام Master Reset کنم.
از دوستان کسی راه حلی غیر از Master Reset به نظرش می رسه؟؟
اگه تنها راه حل همینه، لطفا يه توضیح بدین که با Master Reset غیر از شماره ها و SMS ها ديگه چی پاک می شه؟؟؟
خیلی خیلی ممنون می شم اگه کمکم کنین.

nakhordemast
27-01-2008, 00:01
سلام دوستان...

سوال منم هست

H M R 0 0 7
27-01-2008, 00:51
بخاطر دوربینش

بر عکس با جرات میتونم بگم بهترین دوربین 2 مگا پیکسلی رو همین P990 داره. نمیدونم چرا شما ازش خوشتون نیومد!
این عکسها رو با P990 گرفتمو خداییش بی کیفیته؟

حالا بگین مال P990 بهتره یا N95 :27::27::46:

shahshahani
27-01-2008, 09:01
اگر سونی اریکسون بخوای من گوشی های زیر رو می دونم لمسیه و صفحه بزرگی داره.
w990,w960,m600,m608,w950

بخاطر دوربینش

از بین این گوشی هایی که مهدی خان فرمودند:
M600 و W950 دوربین نداره.:8:
W960 فکر نکنم هنوز اومده باشه.:13:
قیمت هاشون هم در قیاس با P990i خیلی بیشتره.:27:
در مورد imate و HTC و Qteck و... هم بخاطر سیستم عامل و CPU قویتر اونهاست که گرونتره.:21:
البته یه زمانی P990i هم تقریبا هم قیمت اونا بود اما یهو خورد تو سرش. به همین خاطره که میگم گوشی با این امکانات و این قیمت دیگه گیر نمیاد.290 هزار تومن برای این گوشی مفته.:5:
حالا میل خودته پس فردا نیای بگی شهشهانی اومد منو از راه بدر کرد.:31:
شوخی کردم.ایشالا هر چی بخری برات بمونه.فقط اینو بدون که هیچ گوشی ای بدون عیب و نقص نیست.
موفق باشی.:10:

H M R 0 0 7
27-01-2008, 09:05
w960 فکر نکنم هنوز اومده باشه

اومدن كه اومده ولي قيمتش رو ي600 هزار تومنه

shahshahani
27-01-2008, 09:05
سلام دوستان...

سوال منم هست

این علامت یعنی این که برای کانتکت شما دو تا شماره از یک نوع وجود داره.
مثلا خونه دوستتون دو خط تلفن داره و شما هر دو خط تلفن رو ذخیره کردین.

shahshahani
27-01-2008, 09:14
سلام بر دوستان عزیز
Application Closed

Application
Messaging

Reason Code
User

Reason Number
130

اگه تنها راه حل همینه، لطفا يه توضیح بدین که با Master Reset غیر از شماره ها و SMS ها ديگه چی پاک می شه؟؟؟

منم یه همچین مشکلی دارم با این تفاوت که توی Draft نمیره یعنی میره ولی یه پیغام not found میده و بعد هیچ کدوم از Draft هام رو نشون نمیده یعنی Draft ها خالیه.در حالی که خالی نیست.

اگه مستر ریست کنی:
contact ها و SMS ها پاک میشه.
همه تنظیمات مربوط به Calender مثل قرارها و ... پاک میشه.
تنظیمات مربوط به GPRS پاک میشه.(البته اگه ایرانسل داری)
تنظیمات مربوط به Browser گوشی مثل صفحات دیده شده یا سیو شده یا ... پاک میشه.

فکر کنم همینا باشه اگه بازم بود دوباره برات مینویسم.

shahshahani
27-01-2008, 10:22
منظورم قران همراه با ترجمه بود این هم لینکش

بابا این که باید اول عضو بشی تا بتونی بری تو سایتش.:13::13::13:
نمیشه یه جای دیگه آپ کنی.مثلا: 4shared
ممنون.:11:

sari-1369
27-01-2008, 10:46
بر عکس با جرات میتونم بگم بهترین دوربین 2 مگا پیکسلی رو همین P990 داره. نمیدونم چرا شما ازش خوشتون نیومد!

درسته كه كيفيت دوربين p990 خوبه ولي بهترين 2 مگاپيكسلي نيست ...
اگه دقت كني اين گوشي عكسها رو كمي مات ميكنه .. اينطوري با كيفيت به نظر ميرسه .
به نظر من بهترين 2 مگاپيكسلي رو w810 داره ...
اگه خواستي ميتونم چند تا عكس كه با 810 گرفتم واست بزارم.

Shredder
27-01-2008, 12:27
نه بابا.
یه بار گوشیت رو آپدیت کن همه چی حل میشه. از روز اولشم بهتر میشه.:46:

رفتم دنبال اين آپ ديت كه گفتين..
اول اينكه ADSL ميخواد كه من و اطراف نيست..
ظاهرا بگير نگير داره..بعد از اين كار گوشي در خيلي از موارد مشكل ژيدا كرده..راستش اين گوشي مال خودم هم نيشت و امانت..اگر مستعمره خودم بود تا االان .....

ميشه بگين كه با ريست يا مستر ريست مشكل برطرف ميشه يا نه؟؟
ممنون ميشم اگه راهنماديي كنيد..

sari-1369
27-01-2008, 13:06
اومدن كه اومده ولي قيمتش رو ي600 هزار تومنه
680 هزار تومن

maria42
27-01-2008, 13:36

چرا عکساتو اونجوری کردی ترسیدی ما پس بیفتیم

maria42
27-01-2008, 13:38
بابا این که باید اول عضو بشی تا بتونی بری تو سایتش.:13::13::13:
نمیشه یه جای دیگه آپ کنی.مثلا: 4shared
ممنون.:11:
خوب مگه چی میشه عضو بشی اون بنده های خدا هم از وجود شما استفاده کنن

ali_saeedi
27-01-2008, 16:11
اگه قرآن می خواین با زیر نویس فارسی:

اینم نرم افزار های مرتبط :
مفاتیح:

دعای عهد صوتی :

ali_saeedi
27-01-2008, 16:14
در این که p990 بهترین 2 مگا پیکسلی هست شکی نیست به این عکس که خودم گرفتم نگاه کنید برای دیدن عکس با اندازه واقعی و کیفیت واقعی اون رو دان کنید :

ali_saeedi
27-01-2008, 16:17
بچه ها آخرین ورزن فایرم ور که آمده چیه و کی ارائه شد اطف کنید نام و زمان را بگویید

H M R 0 0 7
27-01-2008, 16:21
درسته كه كيفيت دوربين p990 خوبه ولي بهترين 2 مگاپيكسلي نيست ...
اگه دقت كني اين گوشي عكسها رو كمي مات ميكنه .. اينطوري با كيفيت به نظر ميرسه .
به نظر من بهترين 2 مگاپيكسلي رو w810 داره ...
اگه خواستي ميتونم چند تا عكس كه با 810 گرفتم واست بزارم.

من هم K750 داشتم هم w810 كيفيت هر دو رو هم ديدم.لنز دو تاشون تقريبا يكيه.(يكي از راههاي فهميدنش اندازه عكسي كه ميگيرنه كه هردو 1632×1244)
ولي P990 سايز عكسش 1600 در 1200 هستش.درسته اين دليل محكمي نيست ولي به نظر من كه مال P990 بهتره. خصوصا براي عكس برداري از نزديك.فوكوسش حرف نداره: 5.5mm

H M R 0 0 7
27-01-2008, 16:25
در این که p990 بهترین 2 مگا پیکسلی هست شکی نیست به این عکس که خودم گرفتم نگاه کنید برای دیدن عکس با اندازه واقعی و کیفیت واقعی اون رو دان کنید :

ايول كفمان بريد. عجب عكسي!:27::21::18::18::18::18:

آقا حتما برو اين عكسو بزار اينجا ملت حال كنن:

ali_saeedi
27-01-2008, 16:38
باشه دوست عزیز حتما این کارو میکنم

soltanmahdi
27-01-2008, 17:44
سلام.
چطوری می شه برنامه quick office رو از تو گوشی حذف کرد؟
آخه برنامه document to go رو نصب کردم ولی وقتی فایل doc می ریزم تو گوشی اولش خوبه ولی وقتی گوشی خاموش و روشن بشه بعد هم شکل آین برنامه با پسوندdoc عوض می شه و به صورت txt در می یاد و هم دیگه با document to go باز نمی شه .
از تو خود document to go هم هر کاری می کنم نمی شه فایل رو باز کرد.

به خدا ناراحت می شم اگه کسی راهنمایی و کمک کنه. چه کارایی چشمم کور دندم نرم خودم راهشو پیدا کنم.:31:

AriA jOhaRi
27-01-2008, 18:50
سلام بر دوستان عزیز
Application Closed

Application
Messaging

Reason Code
User

Reason Number
130

واسه message های گوشیت برنامه sms diari رو نصب کن من فایل نصبشرو ندارم ولی سرچ کنی پیذا می کنی با اون می تونی یه فایل html رو save کنی واسه شماره هاتم ازشون با خوذ گوشیرو مموری back up بگیر نگران نباش
با master reset هم اون چیزایی که گفتی با notes , games پاک میشه
بعد هر کارهی میخوای باهاش بکن

AriA jOhaRi
27-01-2008, 19:09
اينو واسه كسايي نوشتم كه مثل من تازه كارن .
دوستاني كه مي خوان منو هاي گوشي با افكت باز بشه ( خيلي قشنگه ) اين كارو انجام بدن .
به اين مسير برين : meno / tools / control panel / device /transitions /on

این مسیری که میگی اصلا نیست مطمعنی درسته ؟:13:

AriA jOhaRi
27-01-2008, 19:35
:5:
اگه دوربین برات مهمه من میگم بگیر پشیمون هم نمیشی چون:
1-کیفیت عکسش از n73 هم بهتره. رنگش طبیعی تره
2-فلاشش خیلی خفنه هیچ گوشی ندیدم این فلاشو داشته باشه بجز k810 و k850 که اولی زشته دومی هم نیومده
3-بهترین گوشی در زمینه عکس گرفتن از نوشته ها
راستی به عنوان خوشگلترین گوشی سال 2006 انتخاب شده
ولی symbian نیست و امکانات p990 رو نداره
ولی باید ببینی نیاز هات چی هست ببین کدوم بیشتر بکارت میاد.

اصلا این اشتباه رو نکن میخوا p990 گوشی به این نازی رو با k800 عوض کنی نمی ارزه داداش
از من می شنوی این کارو نکن:40::31:

Captain_Nemo
27-01-2008, 19:48
با سلام خدمت دوستان،
من دو سه روزی میشه که گوشی P990 با گارانتی کامتل گرفتم...
مشکلم اينه که موقع پخش موسیقی از هندزفری گوشی دائماً یه صدای تیک تیک شنیده می شه ولی موقع پخش از اسپیکر گوشی همچين مشکلی وجود نداره. ممنون میشم راهنمائیم کنید.

farshidk
27-01-2008, 20:21
با سلام خدمت دوستان،
مشکلم اينه که موقع پخش موسیقی از هندزفری گوشی دائماً یه صدای تیک تیک شنیده می شه ولی موقع پخش از اسپیکر گوشی همچين مشکلی وجود نداره. ممنون میشم راهنمائیم کنید.

دوست عزیر به نظر میرسه در منطقه ایی هستی که آنتن قطع و وصل میشه . هر موقع آنتن بره اتفاقی نمی افته ولی وقتی آنتن میاد یه صدای بوق تو هندزفری شنیده میشه . خیالت راهت باشه :8:

sari-1369
27-01-2008, 21:07
این مسیری که میگی اصلا نیست مطمعنی درسته ؟:13:
دوست عزيز ...
من يه روز كه داشتم با گوشيم ور ميرفتم اينو ديدم ....
الان هم رو گوشيم اين قسمت فعاله ...
شايد بعد از اينكه آپديت كردم اين گزينه اضافه شده ..

Captain_Nemo
27-01-2008, 21:18
دوست عزیر به نظر میرسه در منطقه ایی هستی که آنتن قطع و وصل میشه . هر موقع آنتن بره اتفاقی نمی افته ولی وقتی آنتن میاد یه صدای بوق تو هندزفری شنیده میشه . خیالت راهت باشه :8:

دوست عزیز فکر نکنم ربطی به قطع آنتن داشته باشه چون دائماً صداش شنیده می البته خیلی ضعیف و در ضمن صداش مثل بوق نیست و بیشتر شبیه تیک تیکه...

soltanmahdi
28-01-2008, 07:41
دوست عزيز ...
من يه روز كه داشتم با گوشيم ور ميرفتم اينو ديدم ....
الان هم رو گوشيم اين قسمت فعاله ...
شايد بعد از اينكه آپديت كردم اين گزينه اضافه شده ..

فرمایش شما درسته من گوشی رو آپدیت نکردم ولی این گزینه فعاله. احتمالا دوستمون خوب نگشته

soltanmahdi
28-01-2008, 07:45
با سلام خدمت دوستان،

من 90 درصد احتمال می دم که مشکل از هندز فری گوشیته. این مشکل شما رو قبلا با گوشیه کسی دیگه دیده بودم وقتی هندز فری خودم رو استفاده می کردم مشکل بر طرف می شد.
شما هم اگه کسی دورو برت سونی اریکسون داره هندز فرشو بگیر و با اون امتحان کن ببین مشکل از چیه؟

Captain_Nemo
28-01-2008, 07:54
من 90 درصد احتمال می دم که مشکل از هندز فری گوشیته. این مشکل شما رو قبلا با گوشیه کسی دیگه دیده بودم وقتی هندز فری خودم رو استفاده می کردم مشکل بر طرف می شد.
شما هم اگه کسی دورو برت سونی اریکسون داره هندز فرشو بگیر و با اون امتحان کن ببین مشکل از چیه؟

ممنون دوست عزیز از راهنمائیت.

Shredder
28-01-2008, 09:33
رفتم دنبال اين آپ ديت كه گفتين..
اول اينكه ADSL ميخواد كه من و اطراف نيست..
ظاهرا بگير نگير داره..بعد از اين كار گوشي در خيلي از موارد مشكل ژيدا كرده..راستش اين گوشي مال خودم هم نيشت و امانت..اگر مستعمره خودم بود تا االان .....

ميشه بگين كه با ريست يا مستر ريست مشكل برطرف ميشه يا نه؟؟
ممنون ميشم اگه راهنماديي كنيد..

من منتظرم...
اگه اطلاعي دارين لطفا دريغ نكنيد..:20:

shahshahani
28-01-2008, 10:53
آقا کی گفته آپدیت بگیر نگیر داره؟
من خودم دو بار گوشیم رو آپدیت کردم یه بار با Adsl و یه بار هم با دایل آپ
هیچ مشکلی هم بوجود نیومد. تازه دفعه دوم از این شماره 10 رقمی های دیجیتالی استفاده کردم.
شک نکن هیچ مشکلی پیش نمیاد.

ali_saeedi
28-01-2008, 15:31
خوب این 2 عکس که با p990 در شب در تاریکی مطلق گرفتم رو ببیند ببینی فکر میکنی صبحه حتما برای با کیفیت واقعی دیدن و سایز کامل دیدن اینارو دان کنید بعد ببینید:

و:

منتظر نظرات هستیم

H M R 0 0 7
28-01-2008, 16:05
خوب این 2 عکس که با p990 در شب در تاریکی مطلق گرفتم رو ببیند ببینی فکر میکنی صبحه حتما برای با کیفیت واقعی دیدن و سایز کامل دیدن اینارو دان کنید بعد ببینید:

و:

منتظر نظرات هستیم

ايول. مثل قبلي با كيفيت بود. حالا ببين با N73 ميتوني همچين عكسي بگيري؟:10:

Captain_Nemo
28-01-2008, 16:13
با سلام خدمت دوستان،

خیلی عجیبه!!! با هندزفری W700 امتحان کردم بازم همين مشکل رو داشت ولی هنگام مکالمه با هندزفری خودش هيچ صدای اضافه ای شنیده نمیشه و فقط اين صدای اضافه موقع پخش فایل صوتی، بازی و راديو شنیده میشه...
به نظر شما مشکلش چيه؟!!

Manager_66
28-01-2008, 18:13
با سلام

میخواستم بدونم همه گوشی های p900 وقتی براشون بلوتوث میاد بدون اینکه سوال بشه فایل رو میگیرن یا مال من

قاطیه ؟؟؟ اگه اینطور نیست چطور باید عمل کنم تا سوالش فعال بشه ؟؟؟

ممنون

amirkhan_20e20
29-01-2008, 00:06
ايول. مثل قبلي با كيفيت بود. حالا ببين با N73 ميتوني همچين عكسي بگيري؟:10:

N73 سیخی چند ؟
اگه خواسته باشی با این امکانات یه چیزی بگیری حداقل یه 700 افتادی .
تنها چیزی که من خیلی پسندم بود البته اگه بعد از 990 خواسته باشم بگیرم . N82 که خیلی امکانات توپ بود و البته قیمت توپ تر !!!!

shahshahani
29-01-2008, 08:45
با سلام

میخواستم بدونم همه گوشی های p900 وقتی براشون بلوتوث میاد بدون اینکه سوال بشه فایل رو میگیرن یا مال من

قاطیه ؟؟؟ اگه اینطور نیست چطور باید عمل کنم تا سوالش فعال بشه ؟؟؟

ممنون

سلام خدمت شما دوست عزیز:20:
همه گوشی ها سوال می کنند اما گوشی های سیمبین از خودشون صدا در نمیکنن:31:
البته امیدوارم منظورتون P990 بوده باشه چون این تاپیک راجع به P900 جوابگو نیست:27:
احتمالا اون گوشی که براتون فایل میفرسته رو به لیست وسائل گوشیتون اضافه کردین و اون گزینه مربوط به اعتماد همیشگی رو هم فعال کردین:5:
اگه نه توصیه میشه یه بار آپدیت کنین.
موفق باشین.:10:

h@med110
29-01-2008, 14:33
با سلام خدمت دوستان،

منم دقیقا همین مشکلو دارم...واسه منم کامتل هست..:2:.

rezapazahr
29-01-2008, 14:50
سلام به همگي

ميخواستم گوشي p990 بگيرم چند تا سئوال داشتم :

1)ميگن گوشي p990 تقلبي تو بازار زياد هست واصلش هم كمه چجور ميشه گوشي اصلش(فرانسوي) رو با نمونه هاي غير اصلش تشخيص داد ؟

2)آيا گوشي گارانتي دار p990 ميتواند مشكل سئوال اول را رفع كند؟(يعني گوشي گارانتي دار الزاما اصل بودن اونو اثبات ميكنه يا نه؟)

3)گوشي با گارانتي متفرقه چه تفاوتي با گوشي با گارانتي اصل داره ؟(چونكه در قيمت اختلاف دارن ميگم)

4)اينكه ميگن گوشي p990 زياد هنگ ميكنه آيا درست هست يا نه؟

5)آيا سايت يا نشريه اي هست كه قيمت روزانه اين گوشي را عرضه كنه؟(و اينكه درچه برحه اي از سال قيمتش كمتره؟)

6)به عنوان سئوال آخر شما چه نوعي راانتخاب ميكنيد؟ گوشي باگارانتي (نوع گارانتي؟) و يا بدون گارانتي

خيلي ببخشيد كه سئوالام زياد شدن

ممنون

يا علي مدد

vahid_civil
29-01-2008, 16:23
سلام هندزفری بلوتوث واسه مکالمه چی خوبه ؟ گوشی ام پی 990 .
کسی مدلی رو داشته که راضی هم بوده باشه؟
بلوتوث ورژن1.2 با ورژن 2 چه فرقی داره؟
hbh-610 خوبه؟ کسی نداشته؟

این سوالا رو هر جا پرسیدم بهم جواب ندادن خواهشا شما دیگه جواب بدین!

Captain_Nemo
29-01-2008, 18:58
منم دقیقا همین مشکلو دارم...واسه منم کامتل هست..:2:.

دوست عزیز شما هم با هندزفری يه گوشی ديگه امتحان کردید؟

ashy
29-01-2008, 19:59
يه سوال دارم
آيا ميشه روي p990i ويدوز موبايل ريخت؟

H M R 0 0 7
29-01-2008, 20:22
يه سوال دارم
آيا ميشه روي p990i ويدوز موبايل ريخت؟

نععععععععععععععععععع

H M R 0 0 7
29-01-2008, 20:30
سلام به همگي : سلام

ميخواستم گوشي p990 بگيرم چند تا سئوال داشتم : بفرما

1)ميگن گوشي p990 تقلبي تو بازار زياد هست واصلش هم كمه چجور ميشه گوشي اصلش(فرانسوي) رو با نمونه هاي غير اصلش تشخيص داد ؟ نه زیاد.روش مطمنی نیست.خصوصا تو بازار ایران که کلاغ رو رنگ میکنن جای قناری میدن

2)آيا گوشي گارانتي دار p990 ميتواند مشكل سئوال اول را رفع كند؟(يعني گوشي گارانتي دار الزاما اصل بودن اونو اثبات ميكنه يا نه؟) معمولا گارانتی دار اصل هستش

3)گوشي با گارانتي متفرقه چه تفاوتي با گوشي با گارانتي اصل داره ؟(چونكه در قيمت اختلاف دارن ميگم) هیچ فرقی نمیکنه-چون تو ایران گارانتی مفهوم واقعی رو نداره!

4)اينكه ميگن گوشي p990 زياد هنگ ميكنه آيا درست هست يا نه؟ قبلا اینجوری بود ولی با یک باز آپدیت اکثر مشکلاتش و از جمله هنگش بر طرف میشه.

5)آيا سايت يا نشريه اي هست كه قيمت روزانه اين گوشي را عرضه كنه؟(و اينكه درچه برحه اي از سال قيمتش كمتره؟) من نیمدونم

6)به عنوان سئوال آخر شما چه نوعي راانتخاب ميكنيد؟ گوشي باگارانتي (نوع گارانتي؟) و يا بدون گارانتي -من بدون گارانتی

خيلي ببخشيد كه سئوالام زياد شدن - خواهش میکنم

ممنون

يا علي مدد - علی یارت

Dr.Dolfin
29-01-2008, 21:28
ممنون از راهنماييتون.درست شد.
سه تا مشكل ديگه واسم پيش اومده يكي اينكه موقع نصب اكثر برنامه ها و بازي ها با اين پيغام مواجه ميشم:
component faield security check cannot install.
يكي ديگه هم اينه كه با وجود اينكه تنظيمات GPRS‌ رو از شماره ي 2225گرفتم و نصب كردم اما هر وقت وارد browser گوشي ميشم اين پيغام رو ميده:
could not locate remote server
بايد چي كار كنم؟
يكي هم اينه كه هر كاري ميكنم بلوتوث گوشيم(P990i)هندزفري بلوتوثمو پيدا نميكنه.بردمش در يه مغازه واسم درستش كرد ولي باز پيداش نميكنه.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

h@med110
29-01-2008, 21:45
دوست عزیز شما هم با هندزفری يه گوشی ديگه امتحان کردید؟

آره عزیز...اما نشد...:46:

ashy
29-01-2008, 21:55
يه سوال خيلي مهم دارم...
اگه بخوام p990i بخرم مطمئن ترين و اصلي ترين گارانتيش چيه؟

H M R 0 0 7
30-01-2008, 00:23
ممنون از راهنماييتون.درست شد.
سه تا مشكل ديگه واسم پيش اومده يكي اينكه موقع نصب اكثر برنامه ها و بازي ها با اين پيغام مواجه ميشم:
component faield security check cannot install.
يكي ديگه هم اينه كه با وجود اينكه تنظيمات GPRS‌ رو از شماره ي 2225گرفتم و نصب كردم اما هر وقت وارد browser گوشي ميشم اين پيغام رو ميده:
could not locate remote server
بايد چي كار كنم؟
يكي هم اينه كه هر كاري ميكنم بلوتوث گوشيم(P990i)هندزفري بلوتوثمو پيدا نميكنه.بردمش در يه مغازه واسم درستش كرد ولي باز پيداش نميكنه.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

در مورد مشکل اولت موقعی که پیغام میده گزینه Detile رو بزن بعد تاریخ دومی رو نگاه کن و بعد بیا تاریخ گوشیت رو به قبل از اون برگردون. یعنی تاریخ گوشیت باید بین اون دوتا تاریخ باشه تا برنامه بتونه نصب بشه.

در مورد بقیه هم نمیتونم کمکی کنم.:13:

vahid_civil
30-01-2008, 03:32

kheily mamnoon!!!!!!!!!!!!!

soltanmahdi
30-01-2008, 06:13
يه سوال خيلي مهم دارم...
اگه بخوام p990i بخرم مطمئن ترين و اصلي ترين گارانتيش چيه؟

دوست عزیز تو ایران با هر گارانتی و هر شرکتی که بخری وقتی ببری می گه استفاده بده کاربر لذا از گارنتی خارجه و پول دریافت می کنه پس پولتو الکی خرج نکن.
تجربه شخصی خودم و چند تا از دوستام اینو ثابت کرده.

soltanmahdi
30-01-2008, 06:17

هندزفری jabra مدله خوبیه و امتحانشو پس داده که خودش باز چند تا مدل با کیفیت های مختلف داره بستگی به پولت داره.
ورژن 1.2 با 2 فرق عمدشون در سرعتشونه. 1.2 با سرعت 20 کیلو در ثانیه می گیره و 2 با سرعت 40 کیلو.
در مورده سواله آخر هم من نداشتم.

soltanmahdi
30-01-2008, 06:22
سلام به همگي

ميخواستم گوشي p990 بگيرم چند تا سئوال داشتم :

1)ميگن گوشي p990 تقلبي تو بازار زياد هست واصلش هم كمه چجور ميشه گوشي اصلش(فرانسوي) رو با نمونه هاي غير اصلش تشخيص داد ؟

2)آيا گوشي گارانتي دار p990 ميتواند مشكل سئوال اول را رفع كند؟(يعني گوشي گارانتي دار الزاما اصل بودن اونو اثبات ميكنه يا نه؟)

3)گوشي با گارانتي متفرقه چه تفاوتي با گوشي با گارانتي اصل داره ؟(چونكه در قيمت اختلاف دارن ميگم)

4)اينكه ميگن گوشي p990 زياد هنگ ميكنه آيا درست هست يا نه؟

5)آيا سايت يا نشريه اي هست كه قيمت روزانه اين گوشي را عرضه كنه؟(و اينكه درچه برحه اي از سال قيمتش كمتره؟)

6)به عنوان سئوال آخر شما چه نوعي راانتخاب ميكنيد؟ گوشي باگارانتي (نوع گارانتي؟) و يا بدون گارانتي

خيلي ببخشيد كه سئوالام زياد شدن

ممنون

يا علي مدد

1- آره تقلبیش هست ولی راه داره که بفهمی اصله یا چینی. یه سرچ بزن پیدا می کنی.
2- معمولا گوشی های گارانتی دار اصل هستن ولی به این نیست که بدون گارانتی تقلبی. مال من گارانتی نداره و اصله
3- هیچی فرق نداره آخرش هموشون می گن شرمنده.
4- نه هنگ کردن در کار نیست
5 نشریه gsm به روز نیست ولی قیمت ها و اطلاعات گوشی های زیادی رو داره.
6-بدون گارانتی

Dr.Dolfin
30-01-2008, 11:53
در مورد مشکل اولت موقعی که پیغام میده گزینه Detile رو بزن بعد تاریخ دومی رو نگاه کن و بعد بیا تاریخ گوشیت رو به قبل از اون برگردون. یعنی تاریخ گوشیت باید بین اون دوتا تاریخ باشه تا برنامه بتونه نصب بشه.

در مورد بقیه هم نمیتونم کمکی کنم.:13:
مرسي دوست عزيز

shahshahani
30-01-2008, 15:40
سلام میخواستم ببینم شما هم تا حالا به این مورد برخورد کردین یا نه؟
وقتی با برنامه Advanced Device Lock روی مسیجها پسورد گذاشتم دیگه گوشی هنگام دریافت SMS هیچ صدایی از خودش در نمیکرد و چراغ LED گوشه بالا سمت راست هم چشمک نمیزد.
اگه کسی تجربه ای مثل من داشته بگه که لا اقل خیالمون راحت باشه که همه P990 ها اینطورین نه فقط گوشی من.

با تشکر.

ali_saeedi
30-01-2008, 15:48
ايول. مثل قبلي با كيفيت بود. حالا ببين با N73 ميتوني همچين عكسي بگيري؟
من کسی نیستم که تعصبی صحبت کنم ولی من قبل از این گوشی n73 داشتم و تجربه من میگه کیفیت این خیلی بهتره تو عکس برداری ولی تو فیلم برداری خیلی ضعیف تره حیف که گوشیش در دست رس نیست وگرنه عکس میزاشتم شرمنده

M@STER
30-01-2008, 16:53
سلام. من میخواستم یه گوشیه p990 بخرم.میخواستم اطلاعاتی درباره این گوشی بگیرم میخواستم ببینم خوبه یا نه و قیمت دسته دومش چنده؟ ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنین.

Captain_Nemo
30-01-2008, 16:59
آره عزیز...اما نشد...:46:

دوست عزیز مشخصات گوشی شما چيه؟

مال من:

Phone: CXC162037 R9G007
Bluetooth : CXC162036 R5A01
Organizer : CXC162036 R6D23
CDA : CDA162007/2 R6D23

مال شما هم همينه؟

در ضمن به گارانتيش مراجعه کردید؟

ساير دوستان که مشخصات گوشیشون مطابق اطلاعات بالاست ، آيا تا بحال موقع گوش دادن آهنگ از هندزفری صدايي مانند "تيک تيک" ميشنوند؟ ممنون ميشم راهنمائیم کنيد...

rezapazahr
30-01-2008, 17:27
از راهنمايي دوستان hmr007 و soltanmahdi بسيار بسيار ممنونم.

sari-1369
30-01-2008, 20:17
سلام. من میخواستم یه گوشیه p990 بخرم.میخواستم اطلاعاتی درباره این گوشی بگیرم میخواستم ببینم خوبه یا نه و قیمت دسته دومش چنده؟ ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنین.
سلام دوست عزيز ...
از آدرس زير ميتوني مشخصات اين گوشيو ببيني ...
به جاي --------- بنويس gsmaria

از اين لينك هم ميتوني بررسی سونی اريکسون P990: هوشمند و جذاب رو ببيني .

به نظر من با توجه به قيمت فعليش خيلي خيلي خوبه ...
قيمت دست دو سالم و ترو تميز دورو ور 220 بايد باشه ...
اگه بازم سوالي داشتي حتما بپرس .

saeedmaxxx
30-01-2008, 21:35
من گوشیمو میخوام بفروشم
سالمه و تمیزه
اگه مشتری بود میفروشم
شماره من هم اینه 09364117829 قیمت 210000تومن
البته من تو تبریز هستم

vahid_civil
31-01-2008, 03:40
هندزفری jabra مدله خوبیه و امتحانشو پس داده که خودش باز چند تا مدل با کیفیت های مختلف داره بستگی به پولت داره.
ورژن 1.2 با 2 فرق عمدشون در سرعتشونه. 1.2 با سرعت 20 کیلو در ثانیه می گیره و 2 با سرعت 40 کیلو.
در مورده سواله آخر هم من نداشتم.

1- تا 30 40 تومن حداکثر چی خوبه؟

2-ورژن بلوتوث واسه انتقال فایل درست. ولی برای هندزفری بلوتوث چه کاربردی داره؟

soltanmahdi
31-01-2008, 08:38
1- تا 30 40 تومن حداکثر چی خوبه؟

2-ورژن بلوتوث واسه انتقال فایل درست. ولی برای هندزفری بلوتوث چه کاربردی داره؟

دوست عزیز من حدودا یک ماه پیش یکی گرفتم برای کسی 32 تومن (همون جبرا که گفتم) هم خیلی خوب کار می کنه و هم باطری معرکه است. صداش هم فوق العاده بالاست و ویبرش عالی بود. حالا دقیقا چه مدلی از جبرا بود رو فراموشم شده. الان هم باهاش آهنگ گوش می ده و هم مکالمه داره البته با بلوتوث 1.2. فکر می کنم ورژن بلوتوث خیلی روی مکالمه تاثییر نداشته باشه

vahid_civil
31-01-2008, 16:30
دوست عزیز من حدودا یک ماه پیش یکی گرفتم برای کسی 32 تومن (همون جبرا که گفتم) هم خیلی خوب کار می کنه و هم باطری معرکه است. صداش هم فوق العاده بالاست و ویبرش عالی بود. حالا دقیقا چه مدلی از جبرا بود رو فراموشم شده. الان هم باهاش آهنگ گوش می ده و هم مکالمه داره البته با بلوتوث 1.2. فکر می کنم ورژن بلوتوث خیلی روی مکالمه تاثییر نداشته باشه

ممنون شما اطمینان داری باهاش میشد آهنگ گوش داد؟! اگه اینجوری باشه که خیلی ارزونه.
فقط ای کاش مدلشو میدونستی.

sari-1369
31-01-2008, 21:35
سلام دوستان ...
امروز تو تايپيك w950 خوندم كه واسه uiq آپديت جديد اومده ....
گوشيمو آپديت كردم .... ولي تغيري توش نديدم .
اگه ديدم چيزه جديدي اضافه شده حتما بهتون ميگم ...
سرعت اينترنتم پايين بود .. از اول تا آخر آپديت حدودا 5 ساعت طول كشيد .
اينطور هم كه نوشته 108 مگ دانلود كرد ... ( 99 MB براي فايل هايي بود كه تو خود گوشي ريخته ميشه )

amir_cjcj
31-01-2008, 23:14
سلام دوستان ...
امروز تو تايپيك w950 خوندم كه واسه uiq آپديت جديد اومده ....
گوشيمو آپديت كردم .... ولي تغيري توش نديدم .
اگه ديدم چيزه جديدي اضافه شده حتما بهتون ميگم ...
سرعت اينترنتم پايين بود .. از اول تا آخر آپديت حدودا 5 ساعت طول كشيد .
اينطور هم كه نوشته 108 مگ دانلود كرد ... ( 99 MB براي فايل هايي بود كه تو خود گوشي ريخته ميشه )

سلام به همه ی دارندگان p990 (غول گوشی ها) بله عزیز من اون پست رو زدم . داخل سایت سونی اریکسون نوشته تمامی مراحل آپدیت نباید بیشتر از 1:30 بیشتر بشه چون فایلها با هم قاطی میشه در ضمن این آپدیت برای p990 همش 45 مگ داخل خود گوشی میریزه شما شاید آپدیت رو بد نسب کردی .
در مورد کارایی هم که این آپدیت میکنه میتونم بهت بگم که این آپدیت یه ذره با آپدیتهای قبلی فرق داره . تو این آپدیت سونی اریکسون مشکل قفل کردن گوشی و مشکل صدا (خرخر کردن بلندگو تو بعضی از آهنگها ) مشکل میس کال ( نشون ندادن علامت میس کال تو بعضی گوشی ها ) مشکل ریست شدن اتوماتیک گوشی و ... رو حل کرده و کمتر به ظاهر رسیده . پیشنهاد میکنم همه دانلود کنن.:10::27::8::8::8:

nakhordemast
01-02-2008, 02:43
salam
واسه 990 آپدیت جدید اومده؟ آخرین آپدیت مال کی هست؟

soltanmahdi
01-02-2008, 08:15
ممنون شما اطمینان داری باهاش میشد آهنگ گوش داد؟! اگه اینجوری باشه که خیلی ارزونه.
فقط ای کاش مدلشو میدونستی.

آره دوست عزیز می شه باهاش آهنگ گوش داد. مدلشم می پرسم بهت می گم.

nakhordemast
01-02-2008, 13:02
اشتباه نکنید. گوشی های سونی اریکسون فقط در هندز فری های بلوتوث استریو موسیقی پخش میکنند:46:

soltanmahdi
01-02-2008, 14:18
اشتباه نکنید. گوشی های سونی اریکسون فقط در هندز فری های بلوتوث استریو موسیقی پخش میکنند:46:

منظورتون از استریو چیه؟
یعنی به حالت استریو پخش می کنه یا استریو مدلی خاص از هندزفری است؟

vahid_civil
01-02-2008, 14:46

واقعا ممنون میشم. مدلشو بگو تا برم بگیرم:8::8::40::40::31:

nakhordemast
01-02-2008, 18:26
منظورتون از استریو چیه؟
یعنی به حالت استریو پخش می کنه یا استریو مدلی خاص از هندزفری است؟

نه ببین سونی اریکسون موسیقی رو از هندز فری های معمولی پخش نمیکنه. هندز فری هایی که یدونه گوشی دارن منظورمه. هندز فری های استریو دوتا گوشی دارن که مدلای خیلی شیکی هم هستن.

اینجا

sari-1369
01-02-2008, 18:30
سلام به همه ی دارندگان p990 (غول گوشی ها) بله عزیز من اون پست رو زدم . داخل سایت سونی اریکسون نوشته تمامی مراحل آپدیت نباید بیشتر از 1:30 بیشتر بشه چون فایلها با هم قاطی میشه در ضمن این آپدیت برای p990 همش 45 مگ داخل خود گوشی میریزه شما شاید آپدیت رو بد نسب کردی .
در مورد کارایی هم که این آپدیت میکنه میتونم بهت بگم که این آپدیت یه ذره با آپدیتهای قبلی فرق داره . تو این آپدیت سونی اریکسون مشکل قفل کردن گوشی و مشکل صدا (خرخر کردن بلندگو تو بعضی از آهنگها ) مشکل میس کال ( نشون ندادن علامت میس کال تو بعضی گوشی ها ) مشکل ریست شدن اتوماتیک گوشی و ... رو حل کرده و کمتر به ظاهر رسیده . پیشنهاد میکنم همه دانلود کنن.:10::27::8::8::8:
آره دوست عزيز دقيقا همينطوره كه ميگي ...
مشكل صدا و ريست شدن اتوماتيك كاملا هل شده ...
در ضمن قبلا اگر در حال پخش آهنگ , مسيج رو باز ميكردم مديا پلير خود به خود بسته مي شد ... كه الان حل شده ...

vahid_civil
01-02-2008, 19:20
خیلی عجیبه!!! با هندزفری W700 امتحان کردم بازم همين مشکل رو داشت ولی هنگام مکالمه با هندزفری خودش هيچ صدای اضافه ای شنیده نمیشه و فقط اين صدای اضافه موقع پخش فایل صوتی، بازی و راديو شنیده میشه...
به نظر شما مشکلش چيه؟!!

مال من هم همینطوریه. من با هندز فری 810 این مشکل رو دارم و اگه اشتباه نکنم با مال خود پی 990 هم همینطور!!!

Captain_Nemo
01-02-2008, 19:59
مال من هم همینطوریه. من با هندز فری 810 این مشکل رو دارم و اگه اشتباه نکنم با مال خود پی 990 هم همینطور!!!

دوست عزیز مشخصات گوشی شما چيه ؟
تا بحال آپدیت کرديد؟

VAHID_J
01-02-2008, 20:15
ویرایش شد...

J.Damon
01-02-2008, 21:21
سلام به اون دوستي كه از هندزفري سؤال مي كرد . من خيلي پرس و جو كردم كه يه هندزفري بخرم كه بتونم آهنگ هم گوش كنتم ولي يا اصلا" نبود يا اينكه از يه مدلش بود كه هندزفري بلوتوث بود ولي سيم داتشت كه بدرد نمي خورد ولي هندزفري خريدم كه آهنگ پخش نمي كنه ولي با همين هم تو گوشي هاي نوكيا ميشه آهنگ گوش داد . حالا من نمي دنم شايد تازگي ها هندزفري جديدي اومده باشه ولي تا اونجايي كه من اطلاع دارم مي گن سوني اريكسون آهنگ پخش نمي كنه .

amirkhan_20e20
02-02-2008, 01:15
سلام به اون دوستي كه از هندزفري سؤال مي كرد . من خيلي پرس و جو كردم كه يه هندزفري بخرم كه بتونم آهنگ هم گوش كنتم ولي يا اصلا" نبود يا اينكه از يه مدلش بود كه هندزفري بلوتوث بود ولي سيم داتشت كه بدرد نمي خورد ولي هندزفري خريدم كه آهنگ پخش نمي كنه ولي با همين هم تو گوشي هاي نوكيا ميشه آهنگ گوش داد . حالا من نمي دنم شايد تازگي ها هندزفري جديدي اومده باشه ولي تا اونجايي كه من اطلاع دارم مي گن سوني اريكسون آهنگ پخش نمي كنه .

عزیز برای اینکه بتونی اهنگ رو گوش کنی باید هندزفری مدل a2dp داشته باشی . و البته باید گوشی هم a2dp رو ساپورت کنه . البته این مدل نیست بلکه یه قابلیت هستش .

vahid_civil
02-02-2008, 02:43

مرسی شما چه مدلی خریدی و چند؟ راضی هستی و ...

soltanmahdi
02-02-2008, 09:05
واقعا ممنون میشم. مدلشو بگو تا برم بگیرم:8::8::40::40::31:

نه ببین سونی اریکسون موسیقی رو از هندز فری های معمولی پخش نمیکنه. هندز فری هایی که یدونه گوشی دارن منظورمه. هندز فری های استریو دوتا گوشی دارن که مدلای خیلی شیکی هم هستن.

اینجا

عزیز برای اینکه بتونی اهنگ رو گوش کنی باید هندزفری مدل a2dp داشته باشی . و البته باید گوشی هم a2dp رو ساپورت کنه . البته این مدل نیست بلکه یه قابلیت هستش .

مرسی شما چه مدلی خریدی و چند؟ راضی هستی و ...

سلام به همه دوستان
از دوستم سوال کردم مدلش jabra bt350 است که می تونه با هاش گوش بده و نه سیم داره و کاملا بلوتوثی عمل می کنه با گوشی های موتورولا v3x و نوکیا 6260 جواب داده و مشکل نداشته. حالا دیگه من نمی دونم منظورتون از a2dp چیه ولی این هندزفری با گوشی هایی که گفتم کار کرده.

soltanmahdi
02-02-2008, 09:11
نوشته شده توسط amir_cjcj
در مورد کارایی هم که این آپدیت میکنه میتونم بهت بگم که این آپدیت یه ذره با آپدیتهای قبلی فرق داره . تو این آپدیت سونی اریکسون مشکل قفل کردن گوشی و مشکل صدا (خرخر کردن بلندگو تو بعضی از آهنگها ) مشکل میس کال ( نشون ندادن علامت میس کال تو بعضی گوشی ها ) مشکل ریست شدن اتوماتیک گوشی و ... رو حل کرده و کمتر به ظاهر رسیده . پیشنهاد میکنم همه دانلود کنن.

من تا حالا گوشی رو آپدیت نکردم. این سوال برام پیش اومده که وقتی ورژن فریم ور و آپدیت بالاتر می ره نواقص قبلی رو دیگه از توگوشی رفع نمی کنه یعنی مثلا الان یک اشکال گوشی داره که با این آپدیت رفع می شه بعد که ورژن بالاتر رفت آیا همون مشکله قبلی رو هم بازم رفع می کنه؟

J.Damon
02-02-2008, 09:35
سلام به همه دوستان
از دوستم سوال کردم مدلش jabra bt350 است که می تونه با هاش گوش بده و نه سیم داره و کاملا بلوتوثی عمل می کنه با گوشی های موتورولا v3x و نوکیا 6260 جواب داده و مشکل نداشته. حالا دیگه من نمی دونم منظورتون از a2dp چیه ولی این هندزفری با گوشی هایی که گفتم کار کرده.
دوست عزيز اين هندزفري ممكنه با تمام گوشي هاي نوكيا جواب بده ولي با P990 فكر نكنم جواب بده . در ضمن هندزفري كه من خريدم ( البته بعد از كلي پرس و جو ) مدل SE-288 كه تا حالا از بابت صدا مشكلي برام نداشته و تنها مشكلي كه داره اينه كه با P990 نمي شه باهاش آهنگ گوش كرد ولي در كل عملكردش حرف نداره . من كه تا حالا راضي بودم .

shahshahani
02-02-2008, 09:58
سلام میخواستم ببینم شما هم تا حالا به این مورد برخورد کردین یا نه؟
وقتی با برنامه Advanced Device Lock روی مسیجها پسورد گذاشتم دیگه گوشی هنگام دریافت SMS هیچ صدایی از خودش در نمیکرد و چراغ LED گوشه بالا سمت راست هم چشمک نمیزد.
اگه کسی تجربه ای مثل من داشته بگه که لا اقل خیالمون راحت باشه که همه P990 ها اینطورین نه فقط گوشی من.

با تشکر.

سلام به همه برو بچ P990 دار.:20:
بابا یکی هم تو این تاپیک ما رو تحویل بگیره بد نیست ها!!:19::19::19:
الآن این پست نقل قول شده سومین پستیه که بدون جواب مونده.
اون قبلی ها رو که دیگه بی خیال شدم.(یکیش مربوط به برنامه FarsiSMS بود و اون یکی مربوط به بسته شدن خود به خود بازی آسفالت 2 بعد از یه بار بازی کردن):13::13::13:

یه سوال دیگه:

چرا وقتی بعضی برنامه های جاوا رو اجرا میکنم آرم جاوا میاد ولی بعد یه مدت میره و برنامه بالا نمیاد.حدود یکی دو دقیقه(بستگی به حجم برنامه)طول میکشه بعد میره تو برنامه.تازه تو این مدت از Main Meno هم خارج نمیشه.:41:
آخه خیلی افت داره گوشی بابام که W810 برنامه های جاوا رو سه سوت بالا میاره و مال من طول میکشه.:31::2:

یه چیز دیگه :

تو این Virtual Keyboard فارسی کاراکتر نقطه رو بازم مربع نشون میده میخواستم ببینم مال شما هم همینجوریه؟

ممنون و تشکر قبلی از مرام و معرفت همگیتون.:11:

Manager_66
02-02-2008, 11:16
سلام
من چند سوال در مورد p900 دارم از اونجایی که دیدم تاپیکی در این مورد وجود نداره اینه که تو این تاپیک سوالام را میپرسم.
سوالام اینه : 1- میشه نور صفحه رو کم و زیاد کرد ؟

2- میشه بک گراند گوشی در حالی که درب اون بسته است رو عوض کرد چون وقتی بک گراندش رو عوض میکنی قسمت

آپشنش بک گراندش عوض میشه ؟

3-نرم افزاری برای p900 هست که بشه فایلهای شخصی رو مخفی کرد؟

4- کاربرد hiden در propertise فایلها چیه ؟

5- برای p900 حداکثر رمی که میشه گذاشت چنده؟

6- الان p900 رو هم تعمیر میکنن مثلا گوشیم چند وقت دکمه ok خرابه به صرفه هست که دکمه اش رو درست کنم

یا تعمیرش گرون تموم میشه ...؟

ببخشید زیاد شد چون هر جا سرچ کردم برای p900 منبعی ندیدم .ممنون

H M R 0 0 7
02-02-2008, 13:56
اون قبلی ها رو که دیگه بی خیال شدم.(یکیش مربوط به برنامه FarsiSMS بود و اون یکی مربوط به بسته شدن خود به خود بازی آسفالت 2 بعد از یه بار بازی کردن):13::13::13:

یه سوال دیگه:

چرا وقتی بعضی برنامه های جاوا رو اجرا میکنم آرم جاوا میاد ولی بعد یه مدت میره و برنامه بالا نمیاد.حدود یکی دو دقیقه(بستگی به حجم برنامه)طول میکشه بعد میره تو برنامه.تازه تو این مدت از Main Meno هم خارج نمیشه.:41:
آخه خیلی افت داره گوشی بابام که W810 برنامه های جاوا رو سه سوت بالا میاره و مال من طول میکشه.:31::2:

یه چیز دیگه :

تو این Virtual Keyboard فارسی کاراکتر نقطه رو بازم مربع نشون میده میخواستم ببینم مال شما هم همینجوریه؟

چي شده مجيد؟ تو خودت خداي P990‌ بودي!
همه مشكلات بر ميگرده به كمبود حافظه داخلي گوشي.چون سريع پر ميشه.

FarsiSMS هم كه من همچين مشككلي رو نديدم. اكه هم باشه ديگه كاريش نميشه كرد دست ايراني توش خورده!

H M R 0 0 7
02-02-2008, 14:04
سلام: عليك سلام
من چند سوال در مورد p900 دارم از اونجایی که دیدم تاپیکی در این مورد وجود نداره اینه که تو این تاپیک سوالام را میپرسم: اين تاپيك براي همين ايجاد شده
سوالام اینه : 1- میشه نور صفحه رو کم و زیاد کرد ؟ آره-روي باطري كليك كن و Setting رو بزن و برو قسمت Brightness

2- میشه بک گراند گوشی در حالی که درب اون بسته است رو عوض کرد چون وقتی بک گراندش رو عوض میکنی قسمت

آپشنش بک گراندش عوض میشه ؟ اره ميشه. از همون قسمتي كه بكگراند ميزاري

3-نرم افزاری برای p900 هست که بشه فایلهای شخصی رو مخفی کرد؟ اره- x Plor ميتوني از قسمت برنامه هاي UIQ3 گير بياريش

4- کاربرد hiden در propertise فایلها چیه ؟ براي مخفي كردن فايلها به كار ميره

5- برای p900 حداکثر رمی که میشه گذاشت چنده؟ 4 گيگ

6- الان p900 رو هم تعمیر میکنن مثلا گوشیم چند وقت دکمه ok خرابه به صرفه هست که دکمه اش رو درست کنم

یا تعمیرش گرون تموم میشه ...؟ در اين مورد نظري ندارم

ببخشید زیاد شد چون هر جا سرچ کردم برای p900 منبعی ندیدم .ممنون : خواهش ميكنم.

alifarzam
02-02-2008, 14:20
سلام
همه دوستانی که دوس دارن همچین قشنگ یا گشنگ اهنگ گوش بدن و با مگا باس حال کنن برن هزار تومن ناقابل بدن یکی از اینا بخرن

بعدش اینجوری

اهنگ گوش بدن کیف کنن
اهنگ گوش بدن کیف کنن
اهنگ گوش بدن کیف کنن
اهنگ گوش بدن کیف کنن
اهنگ گوش بدن کیف کنن
همینجوری ادامه بدن تا از کیف کردن منفجر شن (البته خدا نکنه)

nakhordemast
02-02-2008, 14:57

یه سوال دیگه:

یه چیز دیگه :

یه دلیل دیگش هم میتونه ناسازگاری برنامه باشه . آخه برنامه های اجرایی جاوا ورژن های مختلفی داره. ممکنه 990 اونو به خوبی انجام نده یا سازگار نباشه یا همون کمبود حافظه و یا باگ در خود برنامه :10:

nakhordemast
02-02-2008, 14:59
من چند سوال در مورد p900 دارم از اونجایی که دیدم تاپیکی در این مورد وجود نداره اینه که تو این تاپیک سوالام را میپرسم: اين تاپيك براي همين ايجاد شده
سوالام اینه : 1- میشه نور صفحه رو کم و زیاد کرد ؟ آره-روي باطري كليك كن و Setting رو بزن و برو قسمت Brightness

3-نرم افزاری برای p900 هست که بشه فایلهای شخصی رو مخفی کرد؟ اره- x Plor ميتوني از قسمت برنامه هاي UIQ3 گير بياريش

دوست عزیز مطمئنی اشتباه نکردی؟ در مورد p900 سوال کرده نه 990 . مگه میشه 900 تا 4 گیگ رم رو پشتیبانی میکنه

nakhordemast
02-02-2008, 15:14
دوست عزيز اين هندزفري ممكنه با تمام گوشي هاي نوكيا جواب بده ولي با P990 فكر نكنم جواب بده . در ضمن هندزفري كه من خريدم ( البته بعد از كلي پرس و جو ) مدل SE-288 كه تا حالا از بابت صدا مشكلي برام نداشته و تنها مشكلي كه داره اينه كه با P990 نمي شه باهاش آهنگ گوش كرد ولي در كل عملكردش حرف نداره . من كه تا حالا راضي بودم .

سلام به همه دوستان

ای خدا چرا لقمه رو دور سرتون میچرخونید. آقا گوشی های سونی اریکسون از طریق هندزفری بلوتوث معمولی ( همونایی که روزی 100تاشو میبینیم , و توی یک گوش فرو میره ته دوتا گوش!) آهنگ پخش نمیکنن. دلیلشم معلومه اون هندز فری های بلوتوث معمولی برای مکالمه ساخته شدن و کیفیت پایینی دارن و از همه بدتر استریو نیستن.
With A2DP you can stream high-quality stereo music from your phone to your wireless headset or other Bluetooth™ devices..
اونوقت سونی اومده یه پروفایلی درست کرده به اسم a2dp به معنی پروفایل پخش صدا به صورت استریو و گوشی های خاص و هندر فری های بلوتوث خاصی رو با پشتیبانی a2dp ارائه کرده .
اینم یه مدل از هندز فری های a2dp یا همون هندز فری بلوتوث استریو:

اینم مدلای سونی اریکسون که a2dp دارن:
K530i
K550i
K610i
K630i
K660i
K770i
K790i
K800i
K810i
K850i
M600i
P1i
P990i
S500i
T270i
T650i
W350i
W380i
W580i
W610i
W660i
W710i
W760i
W850i
W880i
W890i
W910i
W950i
W960i
Z555i
Z610i
Z710i
Z750i

حالا نوکیه و موتورولا اگر دلشون بخاد از توی آفتابه هم موزیک پخش کنن دیگه به ما ربطی نداره. :2:

Manager_66
02-02-2008, 15:47

دوست عزیز من در مورد p900 سوال کردم ولی فکر کنم جوابهای شما مربوط به p990 باشه چون چند موردش از

جمله روشنایی تصویر رو امتحان کردم اصلا همچین گزینه ای نداره

در مورد hidden هم میدونم مال مخفی کردن فایل هاست :5: ولی وقتی تیک دارش میکنی کار نمیکنه منظر من

این بود که چه طور فایلها رو با این گزینه مخفی کنیم

در مورد رم هم مطمئنم این مقداری که شما گفتی (4 گیگ ) رو عمرا ساپورت کنه :27:

اگه کسی اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی داره بده ممنون میشم

H M R 0 0 7
02-02-2008, 16:59
دوست عزیز من در مورد p900 سوال کردم ولی فکر کنم جوابهای شما مربوط به p990 باشه چون چند موردش از

در مورد hidden هم میدونم مال مخفی کردن فایل هاست :5: ولی وقتی تیک دارش میکنی کار نمیکنه منظر من

اي واييييييييييييي. حواسم نبود كه گفتي P900 . آخه اينجا كلوپ P910-P990 هستش .لا اقل رنگي ميكردي و يا پررنگ . بازم شرمنده. در مورد P900 نميتونم كمكي كنم

vahid_civil
02-02-2008, 17:33
ای خدا چرا لقمه رو دور سرتون میچرخونید. آقا گوشی های سونی اریکسون از طریق هندزفری بلوتوث معمولی ( همونایی که روزی 100تاشو میبینیم , و توی یک گوش فرو میره ته دوتا گوش!) آهنگ پخش نمیکنن. دلیلشم معلومه اون هندز فری های بلوتوث معمولی برای مکالمه ساخته شدن و کیفیت پایینی دارن و از همه بدتر استریو نیستن.
With A2DP you can stream high-quality stereo music from your phone to your wireless headset or other Bluetooth™ devices..
اونوقت سونی اومده یه پروفایلی درست کرده به اسم a2dp به معنی پروفایل پخش صدا به صورت استریو و گوشی های خاص و هندر فری های بلوتوث خاصی رو با پشتیبانی a2dp ارائه کرده .
اینم یه مدل از هندز فری های a2dp یا همون هندز فری بلوتوث استریو:

اینم مدلای سونی اریکسون که a2dp دارن:
K530i
K550i
K610i
K630i
K660i
K770i
K790i
K800i
K810i
K850i
M600i
P1i
P990i
S500i
T270i
T650i
W350i
W380i
W580i
W610i
W660i
W710i
W760i
W850i
W880i
W890i
W910i
W950i
W960i
Z555i
Z610i
Z710i
Z750i

حالا نوکیه و موتورولا اگر دلشون بخاد از توی آفتابه هم موزیک پخش کنن دیگه به ما ربطی نداره. :2:

این هندزفری ها روی گوشی های دیگه هم به عنوان مکالمه خالی کار میکنند ؟

vahid_civil
02-02-2008, 17:42
اقا یه سوال فنی داشتم.
این پی 990 ما چه امکاناتی کمتر از پاکت پی سی ها داره ؟
چرا اینقدر گرونن؟ چه کار خاصی انجام میدن؟

Admiral
02-02-2008, 18:10
سلام
من دارم یه گوشی P990i می خرم که تا جایی که تست کردم اصله و تقلبی نیست فقط روی باتری نوشته
Made in China Finished In China
آیا باتریش تقلبیه یا عوض شده ؟!
ممنون

Admiral
02-02-2008, 18:44
سلام
من دارم یه گوشی P990i می خرم که تا جایی که تست کردم اصله و تقلبی نیست فقط روی باتری نوشته
ممنون

راستی موقعی که از امکان HandWriting استفاده میکنم به محض اینکه قلم رو برمیدارم میره برای تشخیص کاراکتر در صورتی که روی بعضی گوشی های دیگه یه کم بیشتر مکث هست و میتونیم حروفی که احتیاج به برداشت قلم دارن رو بهتر بنویسیم.آیا تنظیم خاصی برای این مورد هست یا P990 کلاً اینجوریه؟!

در آخر هم اگه پیشنهادی انتقادی چیزی داریم خوشحال میشم بشنوم!
مرسی

H M R 0 0 7
02-02-2008, 18:51
اقا یه سوال فنی داشتم.

تا جايي كه من اطلاع دارم هيچي بيشتر ندارن اگه هم داشته باشن به جاش چند تا چيز كمتر دارن. كيفيت صفحه P990 از اونها بيشتره و دوربين 2 مگاپيكسلي اونا جلو P990 لنگ ميندازه.
دردسر P990 خيلي كمتره.از لحاظ نرم افزاري هم من كه چيزه خاصي تو پاكت پي سي نديدم كه نمونش تو UIQ3 نباشه.
در كل P990‌ نسبت امكاناتش به قيمتش تو كل گوشيها تكه!

alifarzam
02-02-2008, 23:05
هیچکس در این مورد نظری نداره!!!!
سلام
همه دوستانی که دوس دارن همچین قشنگ یا گشنگ اهنگ گوش بدن و با مگا باس حال کنن برن هزار تومن ناقابل بدن یکی از اینا بخرن

بعدش اینجوری

اهنگ گوش بدن کیف کنن
اهنگ گوش بدن کیف کنن
اهنگ گوش بدن کیف کنن
اهنگ گوش بدن کیف کنن
اهنگ گوش بدن کیف کنن
همینجوری ادامه بدن تا از کیف کردن منفجر شن (البته خدا نکنه)

hamed1297
02-02-2008, 23:59
یه سوال از 990 داران عزیز.
خواستم بپرسم که تمام مدلهای 990 رنگ بدنشون میره یا اینکه اون سری آخر که ارزون تر بود اینطوری میشه.
آخه یکی از دوستان خریده ولی بعد از 3-4 ماه رنک قابش رفته.
خواستم بدونم جریان چیه.
ممنون.

Admiral
03-02-2008, 11:43
سلام مجدد
کدوم یکی از این مشخصات مربوط به باتری گوشی P990 هست؟

اولی:
BST-33
CBA-0001003
950mAh

دومی:
BST-34
CBA-0002004
1120mAh

ممنون

sari-1369
03-02-2008, 12:11
سلام مجدد

اولی:
BST-33
CBA-0001003
950mAh

دومی:
BST-34
CBA-0002004
1120mAh

ممنون
سلام دوست عزيز ...
اولي ماله p990 e .

sum_yari
03-02-2008, 13:06
با عرض سلام خدمت همه دوستان
مشكل با گوشي سوني اريكسون P990
1.دوستان عزيز من چطوري مي توانم برنامه و بازي هايي كه نصب كردم همه رفته توي
Main Menu => Tools درست صفحه اصلي همان صفحه كه كنترل پنل و فايل منيجر و غيره
وجود دارد ( يعني اينكه مموري اصلي گوشي ) و در ان قسمت كه كليدي هم براي پاك
كردن ندارد.هر كاري كردم نتوانستم با خود گوشي پاك كنم لطفا راهنمايي كاملي بكنيد كه چه
كار كنم؟
2. من فايل Farsi keyboard UIQ3 براي نوشتن اس ام اس فارسي را روي گوشي ريختم ولي
مشكل اين است كه موقع نوشتن در همين فايل چپكي مي نويسد مثل مي نويسيم علي در
انجا مي نويسد يلعايا فايل درست ترش را داريد كه موقع نوشتن چپكي ننويسد؟
3. من توي ويندوز اکس پي نمي توانم از يو اس بي استفاده کنم براي اين گوشي يعني اينکه
قطع شده است و وقتي توي ديوايس منيجر در قسمت يو اس بي مي روم و کابل يو اس بي را
به گوشي وصل مي کنم يک علامت شبيه تعجب با رنگ زرد در ان قسمت روي ان زده شده
است چه کار کنم تا دوباره فعالش کنم؟ در ضمن اول ها کار مي کرد بعدا اين طوري شد؟
و اينكه من پشت كيس دو تا جايگاه براي يو اس بي هستش كه هر دو را امتحان كردم ولي
دوباره كار نكرد؟
با تشکر.

2299
03-02-2008, 20:41
یه سوال از 990 داران عزیز.
خواستم بپرسم که تمام مدلهای 990 رنگ بدنشون میره یا اینکه اون سری آخر که ارزون تر بود اینطوری میشه.
آخه یکی از دوستان خریده ولی بعد از 3-4 ماه رنک قابش رفته.
خواستم بدونم جریان چیه.
ممنون.

مال من كه نشده ولي مال يكي از دوستام رنگي براش نونده يكمي باهاش مراعات كني درسته

J.Damon
03-02-2008, 21:08
كردن ندارد.هر كاري كردم نتوانستم با خود گوشي پاك كنم لطفا راهنمايي كاملي بكنيد كه چه
كار كنم؟
3. من توي ويندوز اکس پي نمي توانم از يو اس بي استفاده کنم براي اين گوشي يعني اينکه
دوباره كار نكرد؟
با تشکر.

1.دوست عزيز براي پاك كردن يا حذف كردن برنامه ، بازي يا هر چيزي كه مي خواهي حذف كني خوب مي توني از مسير زير اين كار رو بكني :
Tools __< control panel__>other__>uninstall

2. بله اينطوري مي نويسه ولي وقتي كپي مي كنه براي فرستادن اس ام اس درست نشون مي ده .

3. در مورد سؤال سوم هم برنامه رو يه بار از كامپيوتر حذف كن و دوباره نصب كن . اگه هم مشكل از گوشيتونه كه من اطلاعي ندارم كه چطور ميشه درستش كرد مگر اينكه با مستر ريست و يا آپديت كه ديگه بستگي به خودتون داره شايد بشه درستش كرد . تازه زياد مشكل نيست كه برنامه سوني اريكسون رو نصب كني مي توني راحت با اتصال USB به كامپيوتر ( اگه مشكل نداشته باشه ) فقط مموري كارت رو ببيني و اگه خواستي نرم افزاري رو نصب كني مي توني تو گوشي كپي كني و از اونجا نصبش كني .

soltanmahdi
04-02-2008, 06:20
. من فايل Farsi keyboard UIQ3 براي نوشتن اس ام اس فارسي را روي گوشي ريختم ولي

تو چند تا پست قبل آقای حسین آقا (با نام کاربری hrm007) یک پست زدن که یه صفحه کلید فارسی مخصوص p990 معرفی شده و خیلی هم خوب کار می کنه. محیط زیبایی هم داره.

soltanmahdi
04-02-2008, 06:22
سلام مجدد

اولی:
BST-33
CBA-0001003
950mAh

دومی:
BST-34
CBA-0002004
1120mAh

ممنون

به به آقا ادمیرال، از این طرفا. دوست عزیز اولیش ماله p990 خودمونه.

Admiral
04-02-2008, 08:15
خیلی ممنون از دوستان عزیز soltanmahdi و sari-1369

shahshahani
04-02-2008, 10:50
كار كنم؟
دوباره كار نكرد؟
با تشکر.

1. همونایی که بقیه جواب دادن.
2. چپکی نشون میده ولی اگه همون چپکی رو کپی کنی (مثلا تو اس ام اس) اونجا درست نشون میده.
3. رو همون علامت تعجب زرد کلیک کن یه پنجره میاد بعد رو دکمه Reinstall Driver کلیک کن تا دوباره درایورش نصب بشه.
موفق باشی.

shahshahani
04-02-2008, 10:59
سلام مجدد

اولی:
BST-33
CBA-0001003
950mAh

دومی:
BST-34
CBA-0002004
1120mAh

ممنون

برای بار اول که این گوشی توسط سونی اریکسون معرفی شد مدل دومی به عنوان مدل باطری معرفی شد ولی بنا به دلایلی که نمیدونم مدل اولی همه بازار رو پر کرد. فعلا دیگه از باطری 1120mAh خبری نیست و همه باطری ها 950mAh هستن.
موفق باشی.

shahshahani
04-02-2008, 11:39
بازم سلام.
انگار آپدیت جدید اومده.
اونی که من قبلا داشتم ورژن 2.7.9.14 بود ولی الآن ورژن 2.7.12.4 رو سایت سونی اریکسون هست.
میشه یکی بررسی کنه ببینه جدیده یا نه؟
ممنون.

shahshahani
04-02-2008, 13:30
اقا یه سوال فنی داشتم.

تا جايي كه من اطلاع دارم هيچي بيشتر ندارن اگه هم داشته باشن به جاش چند تا چيز كمتر دارن. كيفيت صفحه P990 از اونها بيشتره و دوربين 2 مگاپيكسلي اونا جلو P990 لنگ ميندازه.
دردسر P990 خيلي كمتره.از لحاظ نرم افزاري هم من كه چيزه خاصي تو پاكت پي سي نديدم كه نمونش تو UIQ3 نباشه.
در كل P990‌ نسبت امكاناتش به قيمتش تو كل گوشيها تكه!

ضمن تایید صحبت حسین جون:40: باید بگم مثلا خیلی هاشون فلاش برای دوربین یا چراغ قوه ندارن یا مثلا سیستم شماره گیری با صوت یا رادیو ندارن.:39:
در عوض سیستم عاملشون ویندوز موبایله که بهتر از سیمبینه و پردازنده قوی تری دارن. :45:برنامه نوشتن هم برای اون گوشی ها راحت تره.

در ضمن اونا گرون نیستن P990 خیلی ارزونه. :27::27:

shahshahani
04-02-2008, 13:50
سلام
ممنون

راستی موقعی که از امکان HandWriting استفاده میکنم به محض اینکه قلم رو برمیدارم میره برای تشخیص کاراکتر در صورتی که روی بعضی گوشی های دیگه یه کم بیشتر مکث هست و میتونیم حروفی که احتیاج به برداشت قلم دارن رو بهتر بنویسیم.آیا تنظیم خاصی برای این مورد هست یا P990 کلاً اینجوریه؟!

مرسی

نه عزیز همه باطری ها ساخت چینه بی خود خودتو ناراحت نکن.

حروفی که نیاز به برداشتن قلم دارن عبارتند از:
t i f j k x
مثلا اگه میخوای حرف t رو بنویسی ابتدا قلم رو به سمت پایین کشیده و سپس سریع یک خط به سمت راست بکش گوشی اول حرف l رو مینویسه بعد که خط دومی رو کشیدی به حرف t تبدیلش میکنه.
بقیه حروف هم همینجوریه خودت امتحان کن میفهمی اگه بازم نشد و مشکل داشتی در خدمتم.

h@med110
04-02-2008, 14:33
سلام.
من تازه p990 خریدم و چند تا مشکل دارم.
بیشتر برنامه ها رو گوشی نصب نمیشن.یا اگرم نصب بشن درست اجرا نمیشن.مخصوصا بازیهای جاوا که اگه رو مموری نصب کنم اصلا اجرا نمیشن و وقتی توی حافظه خود گوشی نصب میکنم تو بازی میره اما همون اولاش گیر میکنه و لود نمیشه!!!
بعد در قسمت اسکن کارت ویزیت فقط سیاه و سفید می گیره و رو هر تنظیمی میزارم دوباره برمیگرده...اصلا اسکن رنگی میگیره این گوشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطف کنید یه آنتی ویروس خوب و تست شده هم معرفی کنید.

shahshahani
04-02-2008, 14:59
سلام.
بیشتر برنامه ها رو گوشی نصب نمیشن.یا اگرم نصب بشن درست اجرا نمیشن.مخصوصا بازیهای جاوا که اگه رو مموری نصب کنم اصلا اجرا نمیشن و وقتی توی حافظه خود گوشی نصب میکنم تو بازی میره اما همون اولاش گیر میکنه و لود نمیشه!!!
بعد در قسمت اسکن کارت ویزیت فقط سیاه و سفید می گیره و رو هر تنظیمی میزارم دوباره برمیگرده...اصلا اسکن رنگی میگیره این گوشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

متن اروری که میده رو بگو تا کمکت کنم.
اسکن رنگی نمیگیره.اصلا برای چی باید کارت ویزیت رو رنگی اسکن کنه؟
مکافی آنتی ویروس خوبه یه سرچ کوچولو همینجا بکنی پیداش میکنی.

nakhordemast
04-02-2008, 15:01

مرسی

شما اصلا لای دفترچه راهنماشو باز کردی:41:؟!!!! صفحه 31 و 32 . فقط عکساشو ببین:46:

اقا یه سوال فنی داشتم.

مسئله اصلی فقط همون ویندوز موبایله:20:

سلام.

نه همینجوریه برای اسکن کارت سیاه سفید میگیره.

بازم سلام.
انگار آپدیت جدید اومده.
اونی که من قبلا داشتم ورژن 2.7.9.14 بود ولی الآن ورژن 2.7.12.4 رو سایت سونی اریکسون هست.
میشه یکی بررسی کنه ببینه جدیده یا نه؟
ممنون.

آره من قدیمی رو داشتم همون اول کار هنگ میکرد بعد Update_Service_Setup-2.7.12.4 رو گرفتم خیلی خوب کار کرد. بهتره نگی آپدیت جدید اومده من اول فکر کردم فریمور میگی. بگو ورژن جید آپدیت سرویس اومده:46:

maria42
04-02-2008, 17:43
یه بنده خدایی 990 داره خاموش شده روشن نمیشه شما تعمیر کار خوب سراغ دارین

Admiral
04-02-2008, 19:24
نه عزیز همه باطری ها ساخت چینه بی خود خودتو ناراحت نکن.
حروفی که نیاز به برداشتن قلم دارن عبارتند از:
t i f j k x
مثلا اگه میخوای حرف t رو بنویسی ابتدا قلم رو به سمت پایین کشیده و سپس سریع یک خط به سمت راست بکش گوشی اول حرف l رو مینویسه بعد که خط دومی رو کشیدی به حرف t تبدیلش میکنه.
بقیه حروف هم همینجوریه خودت امتحان کن میفهمی اگه بازم نشد و مشکل داشتی در خدمتم.
سلام
متشکر بابت راهنمایی
راستی اگه لینک یه آنتی ویروس جدید(همون Mac Afee که خودت گفتی) رو هم میزاشتی توی امضات عالی می شد.

شما اصلا لای دفترچه راهنماشو باز کردی؟!!!! صفحه 31 و 32 . فقط عکساشو ببین
نه عزیزم.
ولی تقصیر من نیست.اتفاقاً من هر وسیله ای که می خرم دفترچه شو کامل می خونم ولی این بار دفترچه و چندتا از وسایل گوشی دست کسی که گوشی رو برام خرید جا مونده!!
به محض اینکه دفترچه رو بگیرم میخونمش.
ممنون

Mahyar25
04-02-2008, 20:37
نه عزیزم.
ولی تقصیر من نیست.اتفاقاً من هر وسیله ای که می خرم دفترچه شو کامل می خونم ولی این بار دفترچه و چندتا از وسایل گوشی دست کسی که گوشی رو برام خرید جا مونده!!
به محض اینکه دفترچه رو بگیرم میخونمش.
ممنون
به دفترچش احتیاجی نیست برو به مین منو از اونجا Help و بعد Handwriting recognition کامل توضیح داده

maria42
04-02-2008, 21:50
کسی نیست جواب مارو بده

shahshahani
05-02-2008, 09:01

کسی نیست جواب مارو بده

دوست عزيز جواب شما فقط يك كلمه است:
آپديت

shahshahani
05-02-2008, 09:36
راستی اگه لینک یه آنتی ویروس جدید(همون Mac Afee که خودت گفتی) رو هم میزاشتی توی امضات عالی می شد.

اولا آنتي ويروسه جديد نيست و خيلي هم قديميه.:27:

ثانيا يه باره بفرما من تنهايي همه چيزهاي مورد نياز براي گوشي رو بذارم تو امضام ديگه؟:19::19::19:

پس بقيه چي كارن؟
باور كن منم اينقدر جمله هاي حكيمانه و شعر و عكس و ... دارم بذارم تو امضام اما به خاطر اينكه سوالهاي تكراري كم بشه اين كار رو نكردم.

يه مدت يه جنبشي در اين زمينه راه افتاد اما متاسفانه فقط به من و رامين خان(ramin2020) و حامد خان(hamed1987) محدود شد و بقيه دوستان همكاري نكردن.اون دوتا مشكل آپديت رو حل كردن و من مشكل فونت ها رو.حالا هم معلوم نيست چه مشكلي براشون پيش اومده كه ديگه نميان سر بزنن و من شدم تنها.:41::41::41:

من همينجا از همه دوستان كه براشون امكان داره تقاضا ميكنم كه جهت پيشرفت تاپيك و حذف سوالهاي تكراري بي خيال امضاشون بشن و يه مشكل فراگير رو تو امضاشون حل كنن.:5:

شرمنده كه سرتون رو درد آوردم.:11:

بفرما اينم لينك آنتي ويروس مكافي::46:

موفق باشيد.:10:

H M R 0 0 7
05-02-2008, 09:41
من همينجا از همه دوستان كه براشون امكان داره تقاضا ميكنم كه جهت پيشرفت تاپيك و حذف سوالهاي تكراري بي خيال امضاشون بشن و يه مشكل فراگير رو تو امضاشون حل كنن.

با من كه نيستي؟ نه با من نبودي. درسته.
امضا به اين قشنگي دارم چشه؟

shahshahani
05-02-2008, 09:48
با من كه نيستي؟ نه با من نبودي. درسته.
امضا به اين قشنگي دارم چشه؟

بحث شما آقايون مدير كل سواست.:40:
من همچين جسارتي در حق شما نميكنم.:11:
از اونجايي كه منم يه استقلالي:40: تير هستم اين يه مورد استثناءا ايرادي نداره.:27::21::27::21:

AriA jOhaRi
07-02-2008, 01:13

اون hidden كه ميگي ماله گوشي نيست ماله كامپيوتر كه تو كامپيوتر hidden شون ميكنه تو خود گوشي ديده ميشه و به هيچ دردي نمي خوره:13:

Admiral
07-02-2008, 08:06
اولا آنتي ويروسه جديد نيست و خيلي هم قديميه.
سلام
منظورم از جدید آپدیت شده بود!

ثانيا يه باره بفرما من تنهايي همه چيزهاي مورد نياز براي گوشي رو بذارم تو امضام ديگه؟
پس بقيه چي كارن؟
خوب چرا میزنی؟!
من دیدم بچه با مرامی هستی گفتم بیشتر ثواب کنی!

بفرما اينم لينك آنتي ويروس مكافي:
خدا خیرت بده.
مرسی

!Bikhaneman!
07-02-2008, 11:16
دوستان من یه P990 دارم که وقتی باهاش وصل میشم اینترنت و می خوام صفحات وب فارسی رو باز کنم ، فونتها تغییر میکنه و به صورت اشکال یا فونتهای لاتین در میاد !

جالب اینجاست که صفحه اصلی بعضی سایتها رو کامل نشون میده (فارسی) اما وقتی وارد لینکهای موجود تو همون صفحه میشم، فونتها به هم میریزه
قبل از این گوشی ، یه P990 دیگه داشتم که با اون این مشکلات رو نداشتم .

توضیحات : فونت فارسی رو مموریم هست و مسیج فارسی می تونم بخونم .

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید .

isbn84
07-02-2008, 16:02
سلام
من می خام p990 بخرم اولین سوالم اینه که اصلا بخرم؟؟؟؟ چون فروشنده می گفت که هنگ می کنه و بعضی از برنامه ها رو بد اجرا می کنه و کلا این گوشی یه شکست تجاری برای سونی اریکسون بوده و برای همین قیمتش پایینه....حالا دوستانی که دارند میشه نظر بدن که به طور کلی گوشی خوبیه یا از اوناست که هر بار یه مشکلی پیدا میکنه و اعصابت خورد میشه....حالا سوالای من :
اجرای برنامه چه جاوا چه سیمبین در این گوشی به راحتی انجام میشه؟
کیفیت صداش با هدفون چه جوریه ؟در حد گوشی های W هست؟
ایا با اپدیت مشکلات گوشی حل می شود؟؟؟؟
از همه مهمتر موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم که گوشی خراب یا تقلبی به من نندازند؟؟؟؟
مرسی ........

vahid_civil
07-02-2008, 20:19
سلام
من می خام p990 بخرم اولین سوالم اینه که اصلا بخرم؟؟؟؟ چون فروشنده می گفت که هنگ می کنه و بعضی از برنامه ها رو بد اجرا می کنه و کلا این گوشی یه شکست تجاری برای سونی اریکسون بوده و برای همین قیمتش پایینه....حالا دوستانی که دارند میشه نظر بدن که به طور کلی گوشی خوبیه یا از اوناست که هر بار یه مشکلی پیدا میکنه و اعصابت خورد میشه....حالا سوالای من :
اجرای برنامه چه جاوا چه سیمبین در این گوشی به راحتی انجام میشه؟
کیفیت صداش با هدفون چه جوریه ؟در حد گوشی های W هست؟
ایا با اپدیت مشکلات گوشی حل می شود؟؟؟؟
از همه مهمتر موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم که گوشی خراب یا تقلبی به من نندازند؟؟؟؟
مرسی ........

من 990 دارم. تا حالا آپدیت نکردم. مشکلی هم نداشتم. اگه چند تا برنامه رو با هم باز کنی ممکنه هنگ کنه فقط.(ممکنه)
حرف فروشنده ها رو بی خیال باش.
برنامه های خودشو که قشنگ اجرا میکنه. ققط در حالت فلیپ باز یکمی طول میده تا جاوا ها رو اجرا کنه.)البته مال من اینجوریه.مال دوستان رو نمیدونم.

پشت باطری و جعبه و سریال خود گوشی یکی باشند. همش هم فرانسه. به نظر من یه دست دوم تمیز بگیر بعد آپدیت کن. علاالدین امروز دست دو 235 تومن.من مهر خریدم دست دوم 240 تومن. این یعنی افت قیمت نداره.

یه مشکلی که من دارم اینه که جدیدا صدای من رو طرفهای مقابلم بد میشنوند!! تا حالا خیلیها بهم گفتن.
ولی صدای طرف خوب میاد. چیکار کنم؟

farshidk
07-02-2008, 20:52
سلام سلام دوست عزیز :10:
من می خام p990 بخرم اولین سوالم اینه که اصلا بخرم؟؟؟؟ چون فروشنده می گفت که هنگ می کنه و بعضی از برنامه ها رو بد اجرا می کنه و کلا این گوشی یه شکست تجاری برای سونی اریکسون بوده و برای همین قیمتش پایینه....(فروشنده همیشه دوست داره جنس گرونتر بفروشه !!!) حالا دوستانی که دارند میشه نظر بدن که به طور کلی گوشی خوبیه یا از اوناست که هر بار یه مشکلی پیدا میکنه و اعصابت خورد میشه....حالا سوالای من :
اجرای برنامه چه جاوا چه سیمبین در این گوشی به راحتی انجام میشه؟ جاوا اجرا میشه ولی سیمبین اجرا نمیشه ! فقط برنامه های مخصوص UIQ3 اجرا میشن.
کیفیت صداش با هدفون چه جوریه ؟در حد گوشی های W هست؟ کیفیت صداش خوبه ولی بلندی صدا در هدفون به اندازه سری W نیست!!
ایا با اپدیت مشکلات گوشی حل می شود؟؟؟؟ دوست عزیز آپدیت دوای هر دردیه....
از همه مهمتر موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم که گوشی خراب یا تقلبی به من نندازند؟؟؟؟ به نظر من فقط گارانتی اصلی بخر ، یه کم گرونتر ولی خیالت از همه جهت راحتر....
مرسی ........ :11:

vahid_civil
08-02-2008, 05:15
ببخشید من handsfree strio ds 970 گرفتم موقع عوض کردن آهنگ با بلوتوث هنگ کرد!!
و من بدبخت شدم چون دیگه نه خاموش میشه نه میشه کاریش کرد!!
لطفا سریع کمک کنید چون 24 ساعت بیشتر مهلت تعویض نداره!!
(فقط تعویض!)

مشکل از پی 990 یا اینکه چون هندزفری چینیه اینجوریه ؟

ashkan1360
08-02-2008, 09:52
دوستان
وقتی فایلی رو با بلتوث میگیریم و save میکنیم میره توی messaging
خوب؟
حالا من دیشب دو تا فایل گرفتم و save کردم ولی فقط یکیش رفته توی messaging
اون یکی رو از کجا پیداش کنم ؟

farshidk
08-02-2008, 10:29
دوستان
خوب؟

دوست عزیز اگر یک فایل دیگر با بلوتوث بفرستی اون وقت فایل قبلی تو لیست received beam دیده میشه . یا با استفاده از swiss manager pro برو به فولدر c:/shared/obex . فایلهای شما اونجا دیده میشوند . همون جا میتونی اونهایی رو که به درد نمیخورن حذف کنی .

vahid_civil
08-02-2008, 11:19
(فقط تعویض!)

help me please

مشکل با تعویض هندزفری بر طرف میشه ؟

vahid_civil
08-02-2008, 11:20
(فقط تعویض!)

help me please

مشکل با تعویض هندزفری بر طرف میشه ؟ یا با یه معمولی مثل gv 435 عوض کنم ؟

ali racer
08-02-2008, 11:22
سلام به بچه های کلوپ پی 990
چند تا مشکل دارم
1.ساعت غلط مسیج ها
2.نگرفتن پیکچر مسیج (این فکر نکنم راهی داشته باشه)
و یه سوالم دارم
تو اون برنامه فارسی یازی که تو امضا دستمون هست
میشه باهاش
تو برنامه های دیگه هم کلمات فارسی رو دید ؟؟

Mahyar25
08-02-2008, 13:01
اون hidden كه ميگي ماله گوشي نيست ماله كامپيوتر كه تو كامپيوتر hidden شون ميكنه تو خود گوشي ديده ميشه و به هيچ دردي نمي خوره:13:
دوست عزیز hidden گوشی هم مثل hidden کامپیوتر کارش مخفی کردن فایل ها و پوشه هاست ولی با کامپیوتر یه فرقی داره :
مثلا وقتی یه عکسی رو از file manager هیدن می کنید این عکس تو picture gallery دیده نمیشه نه اینکه تو خود file manager هم مخفی بشه
حالا راهکارش برنامه ی X-plore هست که از اونجا بجای hidden سیستم (system) رو انتخاب کنید اینجوری فایل مورد نظر تو file manager هم مخفی میشه ( واسه X plore هم میتوند یه password بزارین)

159amir
08-02-2008, 13:37
من میخواهم یه p990 بخرم و میخوام ببینم که گوشی خوبی است یا نه لطفاّ راهنماییم کنید :8:

159amir
08-02-2008, 13:39
من میخواهم یه p990 بخرم و میخوام ببینم که گوشی خوبی است یا نه لطفاّ راهنماییم کنید

159amir
08-02-2008, 13:39
من میخواهم یه p990 بخرم و میخوام ببینم که گوشی خوبی است یا نه لطفاّ راهنماییم کنید

159amir
08-02-2008, 13:41
:10:من میخواهم یه p990 بخرم و میخوام ببینم که گوشی خوبی است یا نه لطفاّ راهنماییم کنید

159amir
08-02-2008, 13:44

159amir
08-02-2008, 13:46

Captain_Nemo
08-02-2008, 13:51

گوشی بدی نیست فقط بعضی مشکلات جزئی داره در ضمن مگه می خوای چند تا P990i بخری که این همه پست زدی؟!!

ali racer
08-02-2008, 20:41
سلام به بچه های کلوپ پی 990
چند تا مشکل دارم
1.ساعت غلط مسیج ها
2.نگرفتن پیکچر مسیج (این فکر نکنم راهی داشته باشه)
و یه سوالم دارم
تو اون برنامه فارسی سازی که تو امضا دستمون هست
میشه باهاش
تو برنامه های دیگه هم کلمات فارسی رو دید ؟؟

کسی جواب ما رو نمیده ؟؟:13:

vahid_civil
08-02-2008, 21:29

مکان رو بذار رو هونو بولو (یا یه همچین چیزی)

2-با سوییس منیجر فکر کنم میشه که دوستان بلدند.

3-بله

کدوم سوال من به جواب رسید مگه!! خب اگه من بلد باشم میگم ولی شما هم پستای قبلی رو نگاه کن

H M R 0 0 7
08-02-2008, 22:37
دوستان
خوب؟

اگه Xplor داری بازش کن
برو رو درایو C گوشی برو و از منو گزینه Find و سیپس Find file رو بزن. بعد اسم فایلی رو که برات اومده بود رو وارد کن. یا اگه سامش رو نمیدونستی و فقط نوعش رو یادت بود به جای اسمش * بزار و ok کن.مثلا برای یه فایل MP3 اینکار رو کن: MP3.* رو بزن.:20:
امیدوارم با این روش مشکل حل بشه

big_khan0064
08-02-2008, 22:50
دوست عزیز مشکل اولی که گفتی یعنی نشون دادن اشتباه زمان مسیج حل شدنی هست:46:
هم با برنامه هم با ور رفتن با تنظیمات گوشی

nakhordemast
09-02-2008, 00:56
(فقط تعویض!)

به نظرم برو پسش بده. حالا که از نزدیک داشتی و امتحان کردی ختما نظرات کامل و مبسوط خودتو در مورد این هندزفری بذار لطفا . باشه؟ آخه ما زاغه نشین ها پول نداریم از اینا واسه 990 مون بخریم:10:

nakhordemast
09-02-2008, 00:57
دوستان
خوب؟
احتمالا یکیشو نگرفتی. آخه همیشه میره توی میسیج. من که تا حالا ندیدم بره یه جای دیگه:41:

nakhordemast
09-02-2008, 00:59

آره خوبه.با 990 بیش از چیزی که پول میدی آش میخوری.:10:
در ضمن نذرتون قبول. ایشالا به حاجتت برسی. ( نظر پست رو میگم)

ali racer
09-02-2008, 02:10
دوست عزیز مشکل اولی که گفتی یعنی نشون دادن اشتباه زمان مسیج حل شدنی هست:46:
هم با برنامه هم با ور رفتن با تنظیمات گوشی

دقیقا با کجاش باید ور برم ؟؟
لوکیشن ؟؟

vahid_civil
09-02-2008, 08:13
به نظرم برو پسش بده. حالا که از نزدیک داشتی و امتحان کردی ختما نظرات کامل و مبسوط خودتو در مورد این هندزفری بذار لطفا . باشه؟ آخه ما زاغه نشین ها پول نداریم از اینا واسه 990 مون بخریم:10:

پس نمیگیره فقط تعویض میکنه. میترسم بقیه اش هم همینطوری باشه!

چیز خوبیه. کارایی زیادی داره.از این هندزفری های معمولی بهتره. البته مالزی رو میدن 85 تومن. این چینیه که 45 تومن بود!!
آهنگ گوش میدی -شماره طرف رو میبینی-خیلی هم بی ریخت و ضایع نیست. -چون گردنبند داره از گوش نمیافته و سبکه. به درد یه گوشی مثل پی 990 میخوره.چون میتونی گوشی رو که گندس! رو بذاری تو کیف و با هندزفری کاراتو بکنی.

خرید این بهتر از اینه که بخای پول بذاری رو گوشی یه گوشی دیگه مثل پی1 بخری!!
قابل هم نداره. فقط حیف که چینیه!

shahshahani
09-02-2008, 08:14

سلام دوست عزيز:20:
مشكل ساعت مسيج بزرگترين مشكل اين گوشي هستش و ربطي هم به مخابرات يا ايرانسل نداره البته همونطور كه دوستان گفتن ميشه يه كارايي كرد اما بازم بدرد نميخوره
در مورد پيكچر مسيج هم يه راهي وجود داشت که با برنامه X-Plore بشه اونا رو دید که در اولين فرصت براتون ميذارم:5:
ضمنا در امضاي من برنامه اي معرفي نشده بلكه فقط 4 تا فونت هستش كه بايد تو مموريت كپي كني:27: ولي ممكنه بعضي جاها مثل برنامه core player حروف از آخر به اول ديده بشن:13:

در ضمن از همه دوستان كه در زمينه تغيير امضا ياري نمودند مخصوصا حسين جون :40::40::40:صميمانه تشكر ميكنم:11:

H M R 0 0 7
09-02-2008, 12:32
احتمالا یکیشو نگرفتی. آخه همیشه میره توی میسیج. من که تا حالا ندیدم بره یه جای دیگه:41:

همچين مشكلي هم وجود داره كه من تو چند تا پست قبلي روش گير آوردنش رو توضيح دادم.

Captain_Nemo
09-02-2008, 19:36
با سلام خدمت همه دوستان،
من میخوام واسه گوشیم یه رم 1 gig بگیرم ولی تا اونجایی که متوجه شدم بیشتر رم هایی که تو بازار موجود هست تقلبیه... از کجا میشه رم اصل گیر آورد و در ضمن چطور تو مغازه امتحانش کنم؟

steven seagal
09-02-2008, 20:22
سلام بچه ها.کسی میدونه GPRS توی p990 چطوری فعال میشه؟

h@med110
09-02-2008, 20:55
من هر چی رو این p990 نصب می کنم اجرا نمیشه.دیگه خسته شدم...
هر برنامه یا بازی می خوام نصب کنم یا وسط نصب می پره بیرون یا اجرا نمیشه یا اگرم اجرا بشه وسط لود کردنش گیر میکنه...کمک............................... ..........................................

vahid_civil
09-02-2008, 21:09
با سلام خدمت همه دوستان،
من میخوام واسه گوشیم یه رم 1 gig بگیرم ولی تا اونجایی که متوجه شدم بیشتر رم هایی که تو بازار موجود هست تقلبیه... از کجا میشه رم اصل گیر آورد و در ضمن چطور تو مغازه امتحانش کنم؟

خیلی از رم ها هولوگرامی پشتشون دارن که مشخص کننده گارانتی مغازس. اگه خراب شد میتونی ببری مغازه طرف و عوضش کنی.
990 2گیگ رو تمیز جواب میده.من خریدم 25 تومن گارانتی مادامالعمر.
تست کن هنگ نکنه.-هولوگرام و گارانتی ههم داشته باشه

vahid_civil
09-02-2008, 21:11
من چند وقتیه صدام رو طرف مقابل ضعیف میشنوه. خیلی ها هم بهم گفتن. مشکل با آپگرید حل میشه؟

اصلا مشکل از چیه؟ چقدر میگیرن آپگرید کنن؟