PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

nimpond
23-07-2008, 00:22
یه خبر جالب!!!
مجتبی جباری دیروز صبح با صباباتری تمرین کرده و دیروز بعد از ظهر هم با لباس شخصی سر تمرینای این تیم حاضر شده!!!

احتمالا داره میره صبا

Alireza Taji
23-07-2008, 00:56
یک برد دیگه...
چیزی که نگران کننده هست ناتوانی مهاجمانمون تو گلزنی هست البته اول راه هستیم و تغییرات در خط حمله زیاد بوده و باید بازهم به خط حملمون وقت بدیم...
گفته میشه که اگه جباری تمدید کنه استقلال بازوبند کاپیتانی را به او بده البته اس اس می خواد با اینکار جباری را به موندن تشویق کنه...
امیدوارم بتونیم جباری را حفظ کنیم واقعا بهش احتیاج داریم!هرچند با اخباری که این روزها می خونم احتمال موندش کم هست.
البته من میگم شاید با این کارها(رفتن به اردو صباباطری) بخواد مسئولین باشگاه را بترسونه تا با رقمش موافقت کنند و شاید مثل فصل پیش جباری در دقیقه 90 با استقلال تمدید کنه!
اون هدایتی هم اگه چیزی سرش می شد الان استیل اذین وضعش این نبود....
این هم یک عکس از اردوی استقلال و لباس خوشگل استقلال...
عجب لباس جیگری هست...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iman_s
23-07-2008, 01:40
تو اخبار که گفت حیدری و علیزاده گل زدند.

Alireza Taji
23-07-2008, 02:08
تو اخبار که گفت حیدری و علیزاده گل زدند.

اگه اشتباه نکنم حیدری و بیگ زاده گل زدند! و اصلا مهاجمان ما در این دوبازی گل نزدند همچنین از 3 گل استقلال فکر می کنم دو تاش از نقطه پنالتی بوده!

Rjoun
23-07-2008, 02:22
انشالله امسال بچه ها عالي كار ميكنن

iman_s
23-07-2008, 02:44
تیم فوتبال پگاه گیلان عصر امروز در حالی برابر تیم فوتبال آپادانا به پیروزی دست یافت که مجتبی جباری در ترکیب تیم بازنده به میدان رفت.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پگاه گیلان که برای برپایی اردویی 5 روزه در تهران به سر می برد، عصر امروز در دیداری تدارکاتی برابر آپادانا به پیروزی 4 بر 2 دست یافت.
بر پایه این گزارش، در این دیدار مهدی آقازاده، علی قاسمیان، مهدی نوری(پنالتی) و افشین چاووشی برای پگاه گلزنی کردند و مجتبی جباری یکی از گل های تیم آپادانا را به ثمر رساند.
حضور مجتبی جباری بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران در ترکیب تیم آپادانا که از تیم های لیگ دسته اول تهران است، مهمترین موضوع این دیدار بود و این شایعه را تقویت کرد که این بازیکن با بازی در یک تیم دسته پایین تر، قصد فراهم کردن شرایط حضورش در یک تیم لیگ برتری را دارد.
منبع: خبرگذاری مهر

-----
اگه واقعی باشه که ارزش خودشو خیلی پایین میاره

AnarchAshkan
23-07-2008, 11:17
باور نکردنی که آرش برهانی ثابت بازی کنه ولی فرهاد مجیدی بازی نکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AnarchAshkan
23-07-2008, 11:18
دوستان چرا تعداد پست های من زیاد نمیشه . هنوز هم که هنوزه _پست ها: 0_ !!!!!!!!!!!!!!!!

M_Abieteh
23-07-2008, 11:47
پستها تو انجمن اخبار ورزشی حساب نمیشه.

blue2006
23-07-2008, 12:32
بابا این جباری هم شورش رو در آورده دیگه
استقلال خیلی بزرگ تر از اونه که التماس جباری را بکنه . مثل این که باید منتظر علی کریمی دوم باشیم .

iammahdi
23-07-2008, 15:02

Alireza Taji
23-07-2008, 20:01
پيشنهاد 12 ميليون دلاري شبكه‌ي عربي به استقلال و پرسپوليس
فتح‌الله‌زاده: قانون اجازه دهد، قرارداد مي‌بنديم

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

يك شبكه‌ي تلويزيوني عرب زبان پيشنهادي 10 تا 12 ميليون دلاري براي پخش بازي‌هاي استقلال و پرسپوليس تهران در فصل جديد رقابت‌هاي ليگ برتر را ارايه داد.

علي فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: يكي از شبكه‌هاي تلويزيوني عرب زبان در مذاكراتي كه انجام داديم، پيشنهادي 10 تا 12 ميليون دلاري براي پخش بازي‌هاي استقلال و پرسپوليس در فصل جديد را ارايه كرده است. اين پيشنهاد پس از آن مطرح شد كه نمايندگان اين شبكه با مقام‌هاي عالي رتبه خود در كشور امارات گفت‌وگو كردند.

وي افزود: در صورتي كه قانون اين اجازه را به ما بدهد با پيشنهاد اين شبكه عربي موافقت خواهيم كرد.

فتح‌الله‌زاده درباره‌ي اسپانسر فصل آينده‌ي استقلال گفت: با دو شركت بزرگ تركيه‌اي مذاكراتي داشته‌ايم و نتايج خوبي نيز بدست آمده است.

===========================================

اخبار كوتاه از اردوي آبي‌پوشان در تركيه/

پاداش قهرماني استقلال تهران از پرشيا به وجه نقدي تغيير كرد

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه استقلال تهران از پرداخت وجه نقد به عنوان پاداش قهرماني در جام حذفي به جاي خودرو خبر داد.
به گزارش خبرگزاري فارس، پس از اين كه استقلال روز گذشته مقابل قبضه اسپور تركيه به پيروزي رسيد، وحيد طالب لو، اشكان نامداري، و آرش برهاني به همراه حميد بابازاده به مدت 30 دقيقه به تمرين اضافه تر پرداختند. اين تمرين به دلخواه خود اين بازيكنان انجام شد.
* آبي پوشان تهراني با وجود اينكه ديروز يك مسابقه تداركاتي را پشت سر گذاشتند امروز در سه نوبت تمرين خواهند كرد.
* حضور علي فتح‌ا... زاده در جمع بازيكنان باعث شد تا آنها با دغدغه كمتري در مورد مسائل مالي با وي به صحبت بپردازند. اخبار رسيده از تهران به بازيكنان مبني بر وجود مشكلات مالي در باشگاه باعث شد تا مديرعامل استقلال در مورد اين موضوع با بازيكنان جلسه اي بگذارد. در اين جلسه وي بازيكنان را به آرامش دعوت كرد و قول بهبود مشكلات مالي را داد.
مهمترين بخش صحبت‌هاي او درباره پاداش قهرماني در جام حذفي بود. مسئولان استقلال پيش از اين وعده اهداي يك دستگاه پرشيا را به بازيكنان داده بودند؛ اما صحبت‌هاي فتح‌ا...زاده در جمع بازيكنان اعلام كرد كه اين پاداش به وجه نقدي تغيير كرده است، البته‌ آبي پوشان نسبت به اين تغيير پاداش اعتراضي ندارند و اميدوارند اين وجه نقد هر چه زودتر به آنها پرداخت شود.

============================================

پس از جلسه با مديران استقلال
وضعيت مجتبي جباري شنبه مشخص مي‌شود

خبرگزاري فارس: تا زماني‌كه هافبك فصل گذشته تيم فوتبال استقلال با مديران اين تيم جلسه نگدارند،‌ تكليف او براي فصل آينده مشخص نخواهد بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه به نظر مي‌رسد مذاكرات مجتبي جباري با مسئولان صبا باتري منجر به عقد قرارداد اين بازيكن با اين تيم مي‌شود، مدير برنامه‌‌هاي وي تاكيد دارد او با هيچ تيم ايراني وارد مذاكره نشده است.
به گفته شهرداد ناظمي، روز شنبه قرار است مقابل مسئولان استقلال قرار گيرد تا در خصوص تمديد قرارداد به مذاكره بپردازد.
مجتبي جباري به دريافت پيشنهادهاي اروپايي اميدوار است و اولويت اولش براي انتخاب تيم، خارج از ايران است.

=========================================

با ثبت قرارداد در هيئت فوتبال

محمدي بار ديگر به تيم پيكان تهران پيوست

خبرگزاري فارس: دروازه‌بان اسبق تيم فوتبال پرسپوليس با ثبت قرارداد يكساله به پيكان پيوست.

محمد محمدي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: قرارداد يكساله‌اي را با باشگاه پيكان به ثبت رساندم.
محمدي در خصوص اينكه چرا به تيم استقلال تهران نرفت، گفت: شش سال در پرسپوليس فوتبال بازي كرده بودم و نمي‌خواستم هواداران اين تيم ذهنيت منفي در مورد من داشته باشند. هرچند كه مسئولان نقل و انتقالات باشگاه استقلال در اين مدت در حق من خيلي لطف كردند؛ اما قسمت نشد كه به استقلال بروم.
وي افزود: از سوي ديگر مديريت صاحب پناه و كادر فني تيم پيكان باعث شد اين تيم را انتخاب كنم.
محمدي دو فصل پيش پس از جدايي از پرسپوليس به تيم پيكان ملحق شد و فصل گذشته در استيل آذين تهران بازي كرد.

================================================

پس از پيروزي برابر قبضه اسپور

بازيكنان استقلال 7 كيلومتر دويدند

خبرگزاري فارس: آبي‌پوشان تهراني در آخرين روز اردوي تركيه سه جلسه تمرين كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم استقلال تهران امروز آخرين روز اردوي خود را در تركيه پشت سر گذاشت.
آبي‌پوشان تهراني امروز سه جلسه تمرين كردند. بازيكنان در نوبت اول پس از صرف صبحانه حدود 7 كيلومتر دويدند.
در نوبت دوم ساعت 10 و 30 بازيكنان به سالن بدنسازي رفتند و وزنه زدند. سپس راهي استخر و سونا شدند.
آخرين تمرين ساعت 17 در زمين فوتبال انجام خواهد شد.
استقلال شب گذشته دو بر يك تيم قبضه اسپور تركيه را در اردوي تداركاتي شكست داد.

=====================================

AnarchAshkan
24-07-2008, 12:42
آقاى جبارى ، آقاى قطبى! بزرگ هستيد اما نه به اندازه استقلال و پرسپوليس

:10:

Alireza Taji
24-07-2008, 20:05
استقلال را عشق است... عجب لباس خوفی هست!

عکس کامل تیم استقلال در اردوی ترکیه .

( غایبان : حسین كاظمی در اردوی تیم ملی هستند و جانواریو به این اردو نرفت )

M_Abieteh
25-07-2008, 10:32
لیگ هم که چند روز دیگه شروع میشه.

پرسپولیس هم که اولین باخت سنگینش ثبت میشه.

blue2006
26-07-2008, 09:04
من فقط در روزنامه ها كاپيتان استقلال هستم
مجتبى جبارى : تا امروز حرفى از قرارداد۵۰۰ ميليونى نزده ام

مجتبى جبارى هافبك تيم فوتبال استقلال تهران اين روزها به كانون اخبار علاقه مندان به فوتبال تبديل شده است و روزى نيست كه در رسانه ها از اين تيم به آن تيم نرود. يك روز خبر از حضور جبارى در صباباترى به گوش مى رسد ، روز ديگر از حضورجبارى در سپاهان خبر مى دهند و ... مجبتى جبارى در روزهايى كه شايعات درباره او به اوج خود رسيده است ، اين چنين حرفهايش را با ابرار ورزشى در ميان گذاشت:
• از تمرينات دور نشده اى ؟
- به هيچ وجه ، من در حال حاضر دارم به طور اختصاصى تمرين مى كنم و از نظر آمادگى صد در صد آماده ام . من اگر چه با استقلالى ها به تركيه نرفته ام اما به لحاظ آمادگى شرايط خودم را حفظ كرده تا از بقيه تيم عقب نمانده باشم .
• حضورت در صبا باترى دليل خاصى داشت؟
- دليلش اين بود كه من با آقاى كريم ملاحى دوستى ديرينه اى داشته و احترام خاصى براى ايشان قائلم .من براى ديدن و گفتن تبريك به باشگاه صباباترى رفته بودم ، ضمن اينكه آقاى فيروز كريمى هم مربى فصل پيش من بودند و احترامشان از هر لحاظ واجب بود اما باور كنيد در صباباترى هيچ صحبتى در خصوص حضور من در آن باشگاه مطرح نشد و صرفاً يك ديدار صد در صد دوستانه بود.
• سرانجام مى خواهى چكار كنى ؟
- منتظرم تا استقلالى ها پنجشنبه از تركيه برگردند و من شنبه به ديدار آقاى فتح الله زاده خواهم رفت تا در باره آينده فوتبالم با او صحبت كنم.
• گويا رابطه خوبى هم با هم نداريد ، اين مسأله را تأييد مى كنى ؟
- نه . سوء تفاهمى بين من و حاجى پيش آمده بود كه خيلى زود هم از بين رفت .من ارتباط خوبى با حاجى داشته و احترام فوق العاده اى را براى ايشان قائل هستم.
• بحث حضورت در سپاهان چه بود؟
- راستش را بخواهيد خود سپاهانى ها با من تماس گرفتند و به من پيشنهاد دادند تا براى يكسال براى آنها بازى كنم كه من پيشنهاد آنها را نپذيرفتم.
• اولويت اول تو در بين تيم هاى ليگ كدام تيم خواهد بود؟
- قطعاً اولويت اول من استقلال بوده و هست.
• اينكه مى گويند مبلغ ۵۰۰ ميليون تومان را به تيم هاى خواهانت پيشنهاد داده اى تا چه اندازه صحت دارد؟
- باور كنيد من نمى دانم كه چه كسى اين مبلغ را سوژه كرده است ، چرا كه من تا به امروز در خصوص بحث مالى با هيچ باشگاهى صحبتى را نداشته ام.
• بحث كاپيتانى تو در استقلال تا چه اندازه صحت دارد؟
- بحث كاپيتانى من در استقلال تنها در روزنامه ها آمده است اما من اعتقاد دارم كه پيش از مطرح شدن چنين حرف هايى ابتدا بايد درباه مسائل با اهميت تر صحبت كرد و به توافق رسيد تا بعد از آن درباره مسائل ديگر تصميم گرفت .
• پيشنهاد خارجى هم دارى؟
- يكى ، دو پيشنهاد خوب دارم اما راستش را بخواهيد هنوز درباره رفتن و يا ماندن تصميمى نگرفته ام

تا حالا کسی دیده یا شنیده که مثلا منصوران مثل آقای جباری برای پول بازی در بیاره و بعد بگه باور كنيد من نمى دانم كه چه كسى اين مبلغ را سوژه كرده است ، چرا كه من تا به امروز در خصوص بحث مالى با هيچ باشگاهى صحبتى را نداشته ام. تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها . این یارو فکر میکنه همه گوش داز اند .
به نظر من استقلال باید جباری را با 500 ملیون بگیره . بعدش نیمکت نشین ثابتش کنه . ببینم بد یک فصل کسی میگه جباری ....

m_r1986
26-07-2008, 13:18
واقعا خیلی حیفه جباری بخواد بره ... امیدوارم بمونه .

:26:امیدوارم این فصل یکی از بهترین فصل های استقلال باشه:26:

Amir Sepehr
26-07-2008, 18:29
علي نظري جويباري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: مدير برنامه‌هاي مجتبي جباري امشب وارد تهران مي‌شود و قرار است مذاكره درباره تمديد قرارداد اين بازيكن فردا برگزار شود.
وي افزود: به احتمال نود درصد مجتبي جباري بازيكن تيم استقلال خواهد بود و در صورتي كه بحث ترانسفر و حضور جباري در تيم‌هاي خارجي منتفي شده باشد به طور يقين او بازيكن استقلال خواهد شد.
نظري جويباري در پايان گفت: تا روز دوشنبه كه زمان پايان فصل نقل و انتقالات است كار تمديد قرارداد مجتبي جباري با استقلال به پايان مي رسد

jamshidjap
27-07-2008, 04:13
واقعا خیلی حیفه جباری بخواد بره ... امیدوارم بمونه .

:26:امیدوارم این فصل یکی از بهترین فصل های استقلال باشه:26:

آره خدا کنه بمونه

ESTEGHLAL 67
27-07-2008, 13:53
اول یه خبر خوب:31::31::31::31::31::8::8::10::19::11::11::2 7::27::27::27::27::27::5::5::8::21::21::20:

جباري امروز در دفتر فتح الله زاده امضاء مي کند

هافبک خلاق استقلال تهران امروز در دفتر مديرعامل اين باشگاه حضور خواهد يافت تا قرارداد خود را با استقلال تمديد کند.
قرار بود اين جلسه روز گذشته برگزار شود که سفر مدير برنامه هاي جباري به خارج از کشور اين جلسه را لغو کرد.با بازگشت ناظمي -مدير برنامه هاي جباري- وي امروز به دفتر فتح الله زاده مي رود تا پس از توافق نهايي اين قرارداد را به امضاء برساند.
شايان ذکر است زمان نقل و انتقالات ليگ برتر فردا به پايان مي رسد و جباري و استقلال تنها امروز و فردا را براي ثبت قرارداد فرصت دارند.

قلعه‌نويي:
90 درصد آماده‌ايم، 10درصد هم شانس است
بـازيكن پـول مي‌گيـرد و بـايد تـابع تصميمـات بـاشد
به پرسپوليسي‌ها كار ندارم، تنها تيم خودم را آماده مي‌كنم

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: تاكنون به 90 درصد اهداف آماده‌سازي تيم براي حضور قدرتمندانه در سه جام پيش رو رسيده‌ايم.

امير قلعه‌نويي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: در اردوي تركيه تاكيد ما بر روي آمادگي جسماني و شرايط بدني بازيكنان بود كه خوشبختانه با برگزاري 25 جلسه تمرين مفيد توانستيم به شرايط ايده‌آل برسيم. بازيكنان در طول اين تمرينات به طور متوسط 12 كيلومتر دويدند كه حداكثر زمان اين كار نيز 50 دقيقه بود. شايد با استانداردهاي بين‌المللي فاصله داشته باشيم اما بازدهي بازيكنان نسبت به فوتبال ايران بسيار خوب بوده است.

وي افزود: اكنون كه بازيكنان به شرايط خوبي رسيده‌اند، ديگر وارد كارهاي تاكتيكي مي‌شويم و پس از بازي‌هاي تداركاتي بسيار خوبي كه در تركيه انجام داديم، يك ديدار نيز مقابل برق شيراز خواهيم داشت تا بازيكنان در آمادگي كامل قرار گيرند.

قلعه‌نويي در ادامه‌ تصريح كرد: تصور مي‌كنم به 90 درصد آمادگي كه هر تيم براي موفقيت در بازي‌هايش نياز دارد، دست يافته‌ايم و 10 درصد ديگر نيز اتفاقات و شانس‌هاي فوتبال است.

قلعه‌نويي خاطرنشان كرد: ما براي موفقيت در هر سه جبهه‌ي ليگ قهرمانان آسيا، ليگ برتر و جام حذفي آماده مي‌شويم و اميدواريم كه بتوانيم هواداران استقلال را شاد كنيم. اما، 10 درصدي كه از آن صحبت كردم همان اتفاقاتي است كه به طور مثال در جام ملت‌هاي آسيا براي تيم ايران افتاد و ما با وجود شايستگي با يك ضربه‌ي پنالتي حذف شديم. يا اتفاقي كه براي سپاهان افتاد و در كمتر از چند ثانيه قهرماني ليگ برتر را از دست داد.

سرمربي تيم استقلال تهران در ادامه با اشاره به عملكرد اين تيم در فصل نقل و انتقالات به ايسنا گفت: تمامي بازيكناني كه در پست‌هاي مختلف مورد نياز ما بودند را جذب كرده‌ايم و با توجه به ‌آن كه بايد در سه جام مختلف شركت كنيم، سعي كرده‌ايم كه در هر پست دو، سه بازيكن خوب داشته باشيم تا بتوانيم با اعتماد به نفس زياد وارد مسابقات شويم و مشكلاتي مانند خستگي بازيكنان و افت شرايط جسماني كه در فصل گذشته براي سپاهان افتاد، ما را تهديد نكند.

قلعه‌نويي افزود: در اين هفته تمرينات به طور مداوم به امور تاكتيكي اختصاص پيدا مي‌كند تا آماده‌ي بازي با ابومسلم شويم.

اميرقلعه‌نويي درباره‌ي تراكم بازيكنان در خطوط مختلف و احتمال به وجود آمدن حاشيه بر سر حضور بازيكنان در زمين نيز گفت: باشگاه به بازيكن پول مي‌دهد و او در قبال پولي كه مي‌گيرد بايد تابع تصميمات باشد. هر زمان كه بخواهيم بايد بر روي نيمكت بنشيند و هر زمان كه لازم باشد نيز بايد به ميدان برود.

سرمربي تيم استقلال درباره‌ي اظهارات صورت گرفته از سوي مسوولان باشگاه پرسپوليس درباره‌ي رويارويي اين دو تيم نيز گفت: من به اين صحبت‌ها كار ندارم و تنها تيم خود را آماده مي‌كنم.

قلعه‌نويي در پايان پيرامون فشار تمرينات استقلال نيز به ايسنا گفت: تيمي كه مي‌خواهد در سه جام قهرمان شود، بايد آمادگي بالايي داشته باشد. تصور مي‌كنم ما در حال دست يافتن به اين آمادگي هستيم.

به خاطر شرايط خانوادگي بايد در ايران بمانم
جباري:براي ماندنم در استقلال مشكلي وجود ندارد
خبرگزاري فوتبال ايران – پس از منتفي شدن حضور مجتبي جباري در تيم‌هاي اروپايي، حالا اين بازيكن فوتبالش را در ايران ادامه خواهد داد و تمديد قرارداد با استقلال به طور حتم خبر خوبي براي مسئولان و كادرفني اين تيم خواهد بود.

جباري در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران ابتدا در مورد آخرين وضعيتش براي حضور در تيم‌هاي اروپايي مي‌گويد: «اين پرونده هنوز بسته نشده و پيشنهادهاي ارائه شده ولي دوست دارم با يك شرايط ايده‌آل به اروپا بروم. البته بعد از فوت پدرم كه مصيبت بسيار بزرگي بود حالا شرايط خانوادگي فرق كرده و به همين دليل بايد در ايران بمانم.»
هافبك تكنيكي استقلال در پاسخ به اين سئوال كه با كدام يك از تيم‌هاي ليگ برتري مذاكره كرده است مي‌گويد: «شايد چند تيم خواهان من باشند ولي صادقانه مي‌گويم كه با هيچكس از آنها مذاكره نكرده‌ام و در ايران هم اولويت اول استقلال است. بايد با فتح‌الله‌زاده جلسه داشته باشم تا همه چيز به طور كامل مشخص شود.»
جباري در پاسخ به اين سئوال كه احتمال دارد با استقلال به توافق نرسي مي‌گويد: «هنوز چيزي مشخص نيست ولي من در استقلال روزهاي بسيار خوبي را پشت‌سر گذاشتم و مشكلي براي ماندنم وجود ندارد. اگر به توافق برسيم خيلي راحت قراردادم را تمديد مي‌كنم، در ضمن بازي كردن در استقلال آن هم با اين شرايط سختي كه بعد از فينال جام حذفي پشت‌سر گذاشتم به من انگيزه مي‌دهد.»

این هم عکسهای از تمرین بازیکنای استقلال

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amirtaker
27-07-2008, 17:24
مذاکرات امروز بی نتیجه بود امید وارم فردا که روز آخره تمدید کنه.

Alireza Taji
27-07-2008, 17:52
من فکر می کنم حضور مجتبی به احتمال 90% قطعی هست اما یک مسئله ی هست جباری شاید در کوتاه مدت به ما کمک کنه اما در بلند مدت با این شیوه ی تمدید کردن قرارداد به ما ضربه می زنه!
باعث میشه در تمدید کردن قرارداد با بقیه بازیکنان هم دچار مشکل بشیم و هرکی که خواست با استقلال تمدید کنه برای ما ناز کنه!

مذاکرات امروز بی نتیجه ماند / جباری فردا پاسخ می دهد
نشست مجتبی جباری با مدیرعامل باشگاه استقلال بدون نتیجه گیری خاصی به اتمام رسید و هرگونه تصمیم گیری در این زمینه به فردا موکول شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست مجتبی جباری با علی فتح الله زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال عصر امروز برگزار شد. در این جلسه طرفین نقطه نظرات خود را در خصوص چگونگی تمدید قرارداد بیان کردند اما به نقطه نظر مشخصی در این باره نرسیدند.

در پایان نشست امروز مقرر شد مجتبی جباری پس از بررسی پیشنهاد باشگاه استقلال و مشورت با نزدیکان و خانواده اش تا فردا نظر نهایی خود را برای تمدید قرارداد با آبی پوشان اعلام کند.

مسئولان باشگاه استقلال با توجه به روند مذاکرات امروز بسیار خوش بین هستند که تا فردا قرارداد جباری را تمدید کند.

مذاکره نماینده استقلال برای جذب علی مولایی / مهاجم پرسپولیس مسی شد
نماینده باشگاه استقلال تهران با انگیزه مذاکره با مسئولان باشگاه مس کرمان برای دریافت رضایتنامه علی مولایی امروز (یکشنبه) راهی کرمان خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی مولایی، مهاجم جوان تیم فوتبال مس کرمان که به علت دوپینگ با محرومیتی دو ساله از سوی فدراسیون فوتبال روبه رو شده است، برخی باشگاه های لیگ برتری را خواهان خود می بیند.

در این میان استقلالی ها نزدیک تر از دیگر باشگاه به علی مولایی هستند و موافقت اولیه مسئولان باشگاه مس کرمان و این بازیکن را برای حضور در جمع آبی پوشان تهرانی جلب کرده اند. در همین راستا امروز نماینده باشگاه استقلال به کرمان می رود تا با مسئولان باشگاه مس برای دریافت رضایتنامه مولایی وارد مذاکره شود.

علی مولایی هنوز یک فصل از قراردادش با تیم فوتبال مس کرمان باقی مانده و انتقالش به تیم های دیگر منوط به موافقت این باشگاه کرمانی است.

علی مولایی به دلیل ارتکاب به عمل دوپینگ از تاریخ یازدهم دی ماه سال گذشته با محرومیتی دوساله از سوی فدراسیون فوتبال روبه رو شده است. استقلالی های درنظر دارند با جذب علی مولایی محرومیت او را به یکسال تقلیل داده و از وجود این مهاجم جوان در بازیهای داخلی و خارجی بهره مند شوند.

خبر دیگر از باشگاه مس کرمان به عقد قرارداد این باشگاه با فراز فاطمی مربوط می شود. این مهاجم باتجربه پس از دو فصل همراهی تیم فوتبال پرسپولیس از این تیم جدا شد و با باشگاه مس کرمان برای عقد قراردادی یکساله به توافق رسید.

او شب گذشته با باشگاه مس کرمان قراردادی داخلی به امضا رساند و مقرر شد پس از تسویه حساب با باشگاه پرسپولیس تا فردا (آخرین مهلت نقل و انتقالات) این قرارداد را در هیئت فوتبال استان کرمان به ثبت برساند.

=====================

اینم یک خبر از پرسپولیس خدا را شکر هرجا میره پایه خنده مردم را فراهم می کنه!

تعجب اماراتي ها از اردوي پرسپوليس در دبي

خبر برگزاري اردوي تيم فوتبال پرسپوليس در شهر دبي باعث تعجب اکثر خبرنگاران ورزشي در امارات شده است.
به گزارش ايسنا از دبي، در حالي که بدليل شرايط بد آب و هوايي به خاطر گرماي زياد همراه با رطوبت، تمام تيم‌هاي دسته اول و دسته دومي اماراتي اردوي خود را در کشورهاي اروپايي برگزار کرده و يا در آينده نزديک برگزار خواهند کرد، اردوي آمادگي تيم پرسپوليس در اين فصل از سال در شهر دبي تعجب اکثر خبرنگاران ورزشي امارات را در پي داشته است.
اين در حالي است که اکثر تيم‌هاي ملي و باشگاهي جهان در فصل زمستان اين شهر بندري را براي اردوي آمادگي خود انتخاب مي‌کنند و گرماي بالاي 40 درجه و ميزان بالاي شرجي و رطوبت در فصل تابستان اردوي تيم پرسپوليس باعث تعجب خبرنگاران شده است.
انتهاي پيام

amirtaker
27-07-2008, 19:39
جباري با استقلال به توافق رسيد/تنها مانع،پيشنهاد فرانسوي مجتبي است

جلسه مهم مديرعامل باشگاه استقلال و مجتبي جباري دقايقي پيش به پايان رسيد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" در حاليکه تنها يک روز به پايان زمان نقل و انتقالات ليگ برتر باقي مانده است،عصر امروز(يکشنبه) جلسه اي‌ سرنوشت ساز بين علي فتح الله زاده و مجتبي جباري برگزار شد.
يک مقام آگاه در باشگاه استقلال در اين باره به خبرنگار ورزشي برنا گفت: مذاکرات رضايتبخشي بين دو طرف به انجام رسيد و حتي جباري با مديرعامل استقلال به توافقات مالي نيز دست يافت.
وي افزود: تنها مانع موجود بر سر راه تمديد قرارداد جباري،پيشنهاد خارجي وي است،و به همين منظور اين بازيکن تا فردا از باشگاه مهلت خواست تا تصميم نهايي اش را اعلام کند؛اما به نظر مي رسد 95 درصد از پرونده ماندن جباري در استقلال با موفقيت پيش رفته است،چرا که امکان انتقال وي به تيم فرانسوي تنها پنج درصد است.
لازم به ذکر است فردا(هفتم مرداد) پايان زمان نقل و انتقالات تيم هاي ليگ برتري است.

mmyrox
27-07-2008, 23:03
اینم یک خبر از پرسپولیس خدا را شکر هرجا میره پایه خنده مردم را فراهم می کنه!

تعجب اماراتي ها از اردوي پرسپوليس در دبي

خبر برگزاري اردوي تيم فوتبال پرسپوليس در شهر دبي باعث تعجب اکثر خبرنگاران ورزشي در امارات شده است.
به گزارش ايسنا از دبي، در حالي که بدليل شرايط بد آب و هوايي به خاطر گرماي زياد همراه با رطوبت، تمام تيم‌هاي دسته اول و دسته دومي اماراتي اردوي خود را در کشورهاي اروپايي برگزار کرده و يا در آينده نزديک برگزار خواهند کرد، اردوي آمادگي تيم پرسپوليس در اين فصل از سال در شهر دبي تعجب اکثر خبرنگاران ورزشي امارات را در پي داشته است.
اين در حالي است که اکثر تيم‌هاي ملي و باشگاهي جهان در فصل زمستان اين شهر بندري را براي اردوي آمادگي خود انتخاب مي‌کنند و گرماي بالاي 40 درجه و ميزان بالاي شرجي و رطوبت در فصل تابستان اردوي تيم پرسپوليس باعث تعجب خبرنگاران شده است.
انتهاي پيام

آدم های بزرگ همیشه خلاف جهت آب شنا میکنن ، دوست عزیز:20:

Rjoun
27-07-2008, 23:14
دوست عزيز خواهشا اگه دوست داري توي اين انجمن فعاليت داشته باشي ديگه اينجا پست نده.

amirtaker
28-07-2008, 00:11
رضا ولش کن بزار هر چی میخواد بگه.به حرف گربه سیاهه که .... نمیاد.

Alireza Taji
28-07-2008, 00:43
فردا روز اخر فصل نقل و انتقالات هست و به احتمال 90% جباری تمدید می کنه...

چه خودشون را تحویل می گیرند!

Rjoun
28-07-2008, 01:42
رضا ولش کن بزار هر چی میخواد بگه.به حرف گربه سیاهه که .... نمیاد.
امير بار اولش نيست.
من كه ديگه خسته شدم از بس گفتم ايجا پست نديد.

چه خودشون را تحویل می گیرند!
مگه كسه ديگه تحويلشون مي گيره؟

mmyrox
28-07-2008, 05:56
این آخرین پستیه تو این تاپیک میزارم(اصلا حیف به وقتم که دلم به استقلال هم میسوزه ، چون مثلا اونها هم نماینده ایران تو آسیان)

شما خودتون باعث تحریک ما میشید ، یه سر به تاپیک ما بزنید ، کجا به استقلال توهین کردیم.
بابا فوتبال حرفه ای شده.

Rjoun
28-07-2008, 10:12
این آخرین پستیه تو این تاپیک میزارم
ممنون از همكاري شما!

(اصلا حیف به وقتم که دلم به استقلال هم میسوزه ، چون مثلا اونها هم نماینده ایران تو آسیان)
آره به نظره ما هم به كارهاي خودت برسي خيلي بهتر از اينه كه وقتت رو صرف دلسوزي براي استقلال كني.
اما نكته خوبي رو اشاره كردي بزار حداقلش به عنوان يه استقلالي همين جا اتمام حجت كنم كه نه من و نه هيچ يك از استقلالي هايي كه مي شناسم دلشون براي پرسپوليس نمي سوزه و دربرابر هر تيمي كه قرار بگيره من طرفدار تيم مقابل اون هستم.اين اعتقاد قلبي من هستش كه هيچ وقت پرسپوليس رو به عنوان تيم مورد نظرم قبول نداشتم.پس بايد بگم از اين فيلم ها كه من طرفدار ايرانم،به خاطر كشورم امروز لباس قرمز مي پوشم و پرسپوليس رو تشويق ميكنم به شدت نفرت دارم و مطمئن هستم پرسپوليسي ها هم همچين حسي رو نسبت به استقلال خواهند داشت.
اين موضع اكثريت طرفداران و هوادارن واقعي استقلاله شك نكن.

شما خودتون باعث تحریک ما میشید ، یه سر به تاپیک ما بزنید ، کجا به استقلال توهین کردیم.
بابا فوتبال حرفه ای شده.

آخه پسره خوب يه كاري نكن برم تك تك پست هايي كه توش به استقلال توهين شده رو از توي تاپيك پرسپوليس دربيارم.تاپيك ما خيلي بيشتر ضربه خورد و قفل شد و...
اون دوستمون اشتباه هر دو طرف رو تكرار كرد اما يه سرچ بزن ببين كدوم طرف بيشتر توي تاپيك گروه ديگه آشوب به پا كرده.
خلاصه كلام من يكي كه هيچ برنامه اي براي گفتگو با پرسپوليسي هاي انجمن نداشتم و ندارم و نخواهم داشت چون تجربه و سابقه نشون داده كه هيچ بحث دوستانه اي نمي تونه بين دو طرف جريان داشته باشه و معمولا به كل كل كشونده ميشه.(به دلايل مختلف مثل مدعي بودن هر دو طرف،كوتاه نيومدن از مواضع خود و...)
خواهشا براي اينكه جريان تاپيك بهم نخوره( و در كل سيستم انجمن) ديگه دوستان پرسپوليسي اينجا پست ندن حتي درباره موضوعات مثبت مثل:تبريك و...
ممنون

Ice Star
28-07-2008, 14:32
جباري:
شايد به ليگ فرانسه بروم
به فتح‌الله‌زاده اعتماد داشتم و به استقلال آمدم
شرايط دشوار مالي پيش پاي استقلال نگذاشتم

مجتبي جباري گفت: همان طور كه به استقلالي‌ها قول داده بودم، قراردادم با اين تيم را تمديد كردم.

مجتبي جباري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: از ابتدا نيز گفته بودم كه هيچ مشكلي براي آمدن به استقلال ندارم و تنها مي‌خواستم گزينه‌هاي خارجي خود را بررسي كنم و از قبل هم قول داده بودم كه اگر شرايط حضورم در خارج فراهم نشد، به استقلال بيايم كه همين اتفاق افتاد.

وي افزود: مذاكرات خوب و شفافي را با مديرعامل باشگاه استقلال داشتم و با توجه به اطميناني كه به فتح‌الله‌زاده دارم هيچ مشكلي براي تمديد قرارداد نداشتم.

جباري در ادامه با اشاره به همكاري باشگاه استقلال در صورت بحث ترانسفرش نيز گفت: در حال حاضر يك پيشنهاد از يك تيم دسته‌ي اول فرانسه دارم كه هفته‌ي آينده براي بررسي اين پيشنهاد به فرانسه مي‌روم و اگر پيشنهاد خوبي باشد، به اين تيم منتقل مي‌شوم.

جباري خاطرنشان كرد كه اين تيم المپيك مارسي نيست اما، يكي از تيم‌هاي ليگ دسته‌ي اول فرانسه است.

مجتبي جباري درباره‌ي موفقيت در تيم استقلال نيز گفت: بسيار اميدوارم و تلاش مي‌كنم تا در اين فصل نيز براي استقلال مفيد باشم و اميد بسياري دارم كه بار ديگر همراه اين تيم به جام دست پيدا كنم.

وي هرگونه مشكل در زمينه‌ي تمديد قرارداد با باشگاه استقلال يا مباحث مربوط به پيشنهاد 500 ميليون توماني خود را رد كرد و گفت: بدون مشكل به استقلال آمدم و به هيچ عنوان شرايط دشوار مالي براي باشگاه تعيين نكردم.

جباري در پايان پيرامون تلاشش براي بازگشت به تيم ملي نيز گفت: اميد بسياري دارم كه بتوانم در تيم ملي نيز حضور داشته باشم و در راه جام جهاني تيم ايران را همراهي كنم.

Ice Star
28-07-2008, 14:47
پوستر امروز ایران ورزشی یدی بود

amirtaker
28-07-2008, 15:21
با حضور در هيات فوتبال استان تهرانجباري به استقلال پيوست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خبرگزاري فوتبال ايران – مجتبي جباري هافبك ملي پوش باشگاه استقلال تهران كه موردت وجه چند تيم ليگ برتري قرار گرفته بود در آخرين روز از مهلت نقل و انتقالات با حضور در هيات فوتبال استان تهران قراردادش را تمديد كرد.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران تمديد قرارداد جباري نگراني مسئولان باشگاه استقلال را در پي داشت اما در نهايت توافقات لازم صورت گرفت تا جباري در استقلال ماندگار شود. اين بازيكن قراردادش را به مدت يك فصل ديگر تمديد كرده است

آرش-19
28-07-2008, 15:43
خیالم راحت شد جباری موندگار شد.
اگه نظر منو می خواید موفقیت استقلال رابطه مستقیم با جباری داره.
اصلا وقتی جباری تو زمین باشه بازی زمین تا آسمان فرق داره تا وقتی که جباری نیست.

M_Abieteh
28-07-2008, 15:48
با حضور در هيئت فوتبال تهران
مجتبي جباري قراردادش را با استقلال تمديد كرد
خبرگزاري فارس: هافبك تيم استقلال تهران بعد از مذاكرات طولاني، در آخرين روز نقل و انتقالات قراردادش را تمديد كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاي فارس، مجتبي جباري دقايقي پيش قرارداد خود را با استقلال به مدت يك سال تمديد كرد.
مبلغ اين قرارداد به طور رسمي اعلام نشده است؛ اما برخي منابع غير رسمي ميزان دستمزد اين بازيكن را بيش از چهار صد ميليون تومان اعلام كرده اند.
وي تا آخرين روز فصل و نقل و انتقالات با مسئولان باشگاه مذاكره كرد. پيش از اين عنوان مي‌شد جباري قصد پيوستن به يك تيم خارجي را دارد.
انتهاي پيام/

AnarchAshkan
28-07-2008, 19:35
با تمام مسغره بازی هایی که در اورد ولی خوشحالم که با استقلال تمدید کرد

به نظر من اگه جباری 800 میلیون هم بگیره حقشه . وقتی برهانی 200 میلیون میگیره ...

babak-online
28-07-2008, 20:14
پیشاپیش قهرمانی آسیا (ستاره سوم بر روی پیراهن آبی!!) رو تبریک میگم!!

دیگه با اومدن جباری یکی از منسجم ترین تیم های چند سال اخیر رو خواهیم داشت.

amir_a
28-07-2008, 21:38
سلام خدمت همه ی استقلالیای گل. نمیدونم چرا تا الان این تاپیکو ندیدم.

استقلال بدون جباریم زلزله بود. حالا که جباریم اومده که دیگه دیگه.:21:

Alireza Taji
28-07-2008, 23:16
جباری هم تمدید کرد و خیال همه را راحت...
عجب تیمی شده حیف...حیف که سوپر جام برگزار نشد می تونست یک محک خوب باشه.
پيش به سوي قهرماني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iman_s
29-07-2008, 01:37
از بس همه حواسها متوجه جباری بود کسی به بازی تدارکاتی با برق شیراز توجهی نداشت.
امروز استقلال باغ برق شیراتز بازی کرد و 1 بر 0 بازی رو برد.
تک گل بازی رو هم احمد خذیراوی زد.

Alireza Taji
29-07-2008, 01:45
در دیدار تدارکاتی عصر امروز ؛
استقلال به سختی از سد برق شیراز گذشت
استقبال از مجتبی جباری

تیم فوتبال استقلال تهران عصر امروز در دیدار تدارکاتی برابر تیم فوتبال برق شیراز به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، شاگردان امیر قلعه نویی در این دیدار که در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شد، برابر تیم فوتبال برق شیراز به پیروزی یک بر صفر دست یافتند که احمد خذیراوی در دقیقه 90 روی سانتر خسرو حیدری و با ضربه سر گل برتری آبی پوشان را به ثمر رساند.

برپایه این گزارش، تیم استقلال در نیمه نخست با ترکیب طالب لو، کوشکی، منتظری، قربانی، تقی پور، روانخواه، امیرآبادی، منیعی، اکبری، علیزاده و برهانی برابر برق شیراز که از بیرانوند، نیکخواه، زارع، عابدین نژاد، کریمیان، رضا نظرزاده، آفند، مسعود نظرزاده، عابدی، شیری و جعفری سود می برد، به میدان آمد.

در این نیمه استقلال برتری محسوسی نسبت به حریف داشت اما حملات آنها بارها با عملکرد خوب بیرانوند دروازه بان برق شیراز به هدر رفت. ضمن اینکه برهانی در دقیقه 9 مهمترین موقعیت آبی پوشان در نیمه نخست را از دست داد. وی در شرایط تک به تک نتوانست دروازه برق را باز کند.

مجتبی جباری ساعت 19:05 وارد ورزشگاه شد و مورد استقلال گرم کادرفنی، بازیکنان و تماشاگران استقلال قرار گرفت.

اهانت تماشاگران استقلال تهرانی به یکی از خبرنگاران تلویزیونی، دو دستگی بین لیدرهای استقلال، حضور نیکولیچ سرمربی تیم فوتبال جوانان در محل برگزاری این دیدار، تمرین اختصاصی اکبرپور و عباسفرد و جدایی مبهم مرفاوی از سایر اعضای کادر فنی از حاشیه های مهم این دیدار دوستانه بود.

در اواسط نیمه نخست این دیدار به دستور قلعه نویی مجیدی، حیدری، بیگ زاده، نامداری و خذیراوی در کنار زمین بدنهای خود را گرم کردند تا در نیمه دوم به زمین بروند.

همچنین در نیمه دوم قلعه نویی آبی پوشان را با ترکیب نامداری، کوشکی، تقی پور، قربانی(73-شکوری)، منتظری، بیگ زاده، اکبری(55- خذیراوی)، حیدری، روانخواه(75-جانواریو)، مجیدی و برهانی(65 -میلاد نوری) به میدان فرستاد.

=========================

امیر قلعه نویی :
برق شیراز باید استقلال را شکست می داد / جباری تیم ما را کامل کرد

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران، برق شیراز را شایسته پیروزی در دیدار تدارکاتی عصر امروز برابر تیمش برشمرد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی پس از پیروزی تیمش برابر برق شیراز در دیدار تدارکاتی عصر امروز در جمع خبرنگاران گفت: ما 23 جلسه تمرین پرفشار بدنی را در اردوی ترکیه برگزار کردیم که در آن فشار زیادی به بدن های بازیکنان وارد شد.

وی ادامه داد: با توجه به فاصله اندک آن اردو با بازی امروز، بازیکنان شرایط خوبی نداشتند اما امیدوارم تا بازی با ابومسلم نفرات تیم به شرایط آرمانی رسیده و مشکلاتمان به حداقل برسد و با تیمی منسجم در نخستین دیدارمان در لیگ برتر به میدان برویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران همچنین تاکید کرد: تیم ما برابر برق شیراز اصلا خوب بازی نکردند و بسیار سنگین بودند. البته نفرات برق بهتر از ما بازی کرده، بیشتر توپ را دواند و در مجموع بازی بهتری ارائه دادند.

قلعه نویی اضافه کرد: در این دیدار حق ما پیروزی نبود و اگر بازی می خواست برنده داشته باشد، باید تیم برق شیراز در این مسابقه به پیروزی دست پیدا می کرد.

وی با بیان اینکه طبق برنامه ریزی کادر فنی تیم استقلال روز پنجشنبه یک دیدار تدارکاتی دیگر برگزار خواهد کرد که هنوز حریف تیمش در آن بازی قطعی نشده است، اظهار داشت: ما در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشتیم و یک تیم کامل را توانستیم جذب کنیم که با تمدید قرارداد جباری تیم مان برای حضور در هشتمین دوره لیگ برتر کامل تر شد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در پایان گفت: خیلی دوست داشتم مولایی را جذب کنم زیرا وی شاگردم بود و یکی از بازیکنان خوب ایران است اما محرومیت دو ساله اش باعث شد از جذب این بازیکن صرف نظر کنیم.

amir_a
29-07-2008, 09:22
نه من و نه هيچ يك از استقلالي هايي كه مي شناسم دلشون براي پرسپوليس نمي سوزه و دربرابر هر تيمي كه قرار بگيره من طرفدار تيم مقابل اون هستم.ا.
ممنون

ببی Rjoun عزیز، من من خودم عمریه استقلالیم. از پرسپولیسم بدم میاد. ولی به هر حال ممکنه پیش بیاد که مثلا استقلال و تیم ایکس تو کورس قهرمانین و پرسپولیس با تیم ایکس بازی داره و حتی اگه ببره، بازم مدعی نیست. اون موقع چی؟

در مورد بازی های آسیایی باید بگم من حالم از این چشم بادومیا و عربا به هم می خوره. من بین بد و بدتر، بد رو انتخاب می کنم. نظرتون چیه؟

amirtaker
29-07-2008, 12:01
موافقم.هر چی باشه از این عرب های ملخ خور بهترن.

m_r1986
29-07-2008, 16:27
نه دیگه نشد دیگه استقلال اگه استقلال هستش ایکس و ایگرگ نمیشناسه همرو میترکونه...من با حرفRjoun موافقم.
:21: عشقست استقلال :21:

amirtaker
29-07-2008, 17:02
ولی جدا چه تیم تو÷ی داریم.کاش محمد محمدی هم میومد اما من به این نامداری امید دارم.

unartig
29-07-2008, 17:22
ولی جدا چه تیم تو÷ی داریم.کاش محمد محمدی هم میومد اما من به این نامداری امید دارم.
اتفاقا بدترین بازیکنمون همین نامداریه .امسال خداکنه اتفاقی براوحید نیفته وگرنه بیچاره میشیم :41:

M_Abieteh
29-07-2008, 17:34
بچها خوبه یه نظر سنجی برای این تایپیک ایجاد بشه؟

amir_a
29-07-2008, 17:51
اتفاقا بدترین بازیکنمون همین نامداریه .امسال خداکنه اتفاقی براوحید نیفته وگرنه بیچاره میشیم :41:

قلعه نوعی که از روند رو به رشدش اظهار رضایت کرده بود. تا ببینمو تعریف کنیم.:3:

unartig
29-07-2008, 17:53
قلعه نوعی که از روند رو به رشدش اظهار رضایت کرده بود. تا ببینمو تعریف کنیم.:3:
قلعه نوعی مگه چاره دیگه ای هم داره سه سال پیش بهترین دروازه بانهای ایران زیردستش بود .الان مجبوره بااشکان نامداری سرکنه :41:من حاضربودم اون دخمله که توتازه هاست بیاد دروازه بان ما بشه (آرزونامداری)اما اشکان نامداری دروازه بان نشه :19:

Rjoun
29-07-2008, 18:09
ببی Rjoun عزیز، من من خودم عمریه استقلالیم. از پرسپولیسم بدم میاد. ولی به هر حال ممکنه پیش بیاد که مثلا استقلال و تیم ایکس تو کورس قهرمانین و پرسپولیس با تیم ایکس بازی داره و حتی اگه ببره، بازم مدعی نیست. اون موقع چی؟

در مورد بازی های آسیایی باید بگم من حالم از این چشم بادومیا و عربا به هم می خوره. من بین بد و بدتر، بد رو انتخاب می کنم. نظرتون چیه؟
امير جان درسته اما من يكي وجدانا اجازه نمي ده حتي اپسيلوني به رنگ قرمز گرايش پيدا كنم.

موافقم.هر چی باشه از این عرب های ملخ خور بهترن.
:27:

نه دیگه نشد دیگه استقلال اگه استقلال هستش ایکس و ایگرگ نمیشناسه همرو میترکونه...من با حرفRjoun موافقم.
تنكس!!:11:

iman_s
30-07-2008, 00:43
بچها خوبه یه نظر سنجی برای این تایپیک ایجاد بشه؟
درباره چی باشه؟

درسته اما من يكي وجدانا اجازه نمي ده حتي اپسيلوني به رنگ قرمز گرايش پيدا كنم.
منم نمیتونم حتی یک ذره به قرمزها فکر کنم.حتی اگه با نتیجه گرفتن این تیم چیزی هم به استقلال برسه.

Alireza Taji
30-07-2008, 00:54
برای من مسائل ملی مهم هست برای همین مطمئنن در اسیا پرسپولیس را نماینده کشورم می دونم و براش ارزوی موفقیت دارم به نظر من پرسپولیس و استقلال یک روح در دو بدن هستند اگه روزی یکیشون نابود شد شک نکنید اون یکی هم بعد از مدتی نابود میشه!
خود من با وجود اینکه از طرفداران سپاهان متنفرم برای تشویق این تیم در بازیهای اسیا به ورزشگاه می رفتم(هرچند چندبار با تماشاگران وحشیش درگیر شدم)
در مورد نظر سنجی من فکر نمی کنم زیاد جالب بشه یک جورای لوث می کنه تاپیک را مگر سوال خیلی خاص باشه.

Rjoun
30-07-2008, 07:31
پرسپولیس و استقلال یک روح در دو بدن هستند اگه روزی یکیشون نابود شد شک نکنید اون یکی هم بعد از مدتی نابود میشه!

علي رضا جان علاقه به ميهن شما تحسين برانگيز هستش اما خواهشا استقلال رو با يك تيم مثل پرسپوليس در يك پيكره و اشتراك قرار نده.حداقلش فكر كنم98 درصد استقلالي هاي فروم با اين جمله شما مخالف هستن.
استقلال و پرسپوليس هرگز در يك سيستم و رده نبودند،نيستند و نخواهند بود.
ممنونم

منم نمیتونم حتی یک ذره به قرمزها فکر کنم.حتی اگه با نتیجه گرفتن این تیم چیزی هم به استقلال برسه.

تاييد ميشه.خيلي هم تاييد ميشه.

M . Sayid
30-07-2008, 10:05
اقای علیرضا جان اولین شرط استقلالی بودن تنفر از شانسپولیسه حتی اگه با بردشون هم استقلال قهرمان بشه باز هم ما برای باختشون دعا می کنیم چون فقط خدا می دونه اگه با برد اونا ما قهرمان بشیم چه منتی رو سرمون میذارن

unartig
30-07-2008, 10:19
علي رضا جان علاقه به ميهن شما تحسين برانگيز هستش اما خواهشا استقلال رو با يك تيم مثل پرسپوليس در يك پيكره و اشتراك قرار نده.حداقلش فكر كنم98 درصد استقلالي هاي فروم با اين جمله شما مخالف هستن.
استقلال و پرسپوليس هرگز در يك سيستم و رده نبودند،نيستند و نخواهند بود.
ممنونم

.
تاييد ميشه.خيلي هم تاييد ميشه:10:

M_Abieteh
30-07-2008, 10:38
یه نظر سنجی در مورد اینکه استقلال در چه جامی قهرمان میشه؟

amir_a
30-07-2008, 10:51
اقای علیرضا جان اولین شرط استقلالی بودن تنفر از شانسپولیسه حتی اگه با بردشون هم استقلال قهرمان بشه باز هم ما برای باختشون دعا می کنیم چون فقط خدا می دونه اگه با برد اونا ما قهرمان بشیم چه منتی رو سرمون میذارن

به این قضیه فکر نکرده بودم. راست میگی. دوست ندارم این شانسپولیسیا حتی یک درصد تو موفقیت استقلال نقش داشته باشن. جا داره اینو یه مرتبه دیگه تکرار کنم:

:7:

Rjoun
30-07-2008, 10:56
با تشكر از امير.سعيد و unartig كه اسم گلش رو نمي دونم.:11:
نشون داديد كه استقلالي واقعي هستيد:10:

Alireza Taji
30-07-2008, 11:11
سعید جون اصلا این طور نیست من استقلال را به خاطر تاریخش و به خاطر بازیکنان و خیلی چیزهای دیگر دوست دارم.
اما من مسائل ملی را من به سرخابی ها ترجیح می دم اگر قرار باشه پرسپولیس بره تو اسیا و نام ایران را زنده کنه من خودم میشم یک طرفدار تیفوسی اون.
پرسپولیس رقیب ما هست و اتفاقا من هم به شدت با خیلی هاشون کری دارم اما یه لحظه فکر کنید پرسپولیس نبود اون وقت ایا استقلال هم جذابیتی داشت؟همیشه باید بد باشه تا خوب معنا پیدا کنه همیشه باید شب باشه تا روز معنا پیدا کنه همیشه باید سرخ باشه تا ابی هم معنا پیدا کنه....
من استقلال را در کنار پرسپولیس دوست دارم اصلا جذابیت لیگ ما به همین رقابت سرخابی ها هست.

Alireza Taji
30-07-2008, 12:33
بيگ‌زاده: يك گل براي پرسپوليس كنار گذاشته‌ام:5::27::27::27:

هاشم بيگ‌زاده هم براي خودش بازيكن عجيبي است، يك روز از ارادت قلبي‌اش به پرسپوليس گفت و اينكه از بچگي در روياي اين تيم بوده اما پس از استعفاي اجباري حاج‌حبيب، او استخاره كرده و بد آمده تا با وجود قرارداد داخلي با اين تيم سر از ميز مذاكره با حاجي فتح‌الله دربياورد.
بازيكن سابق مقاومت‌سپاسي شيراز در اين فصل پيراهن آبي را خواهد پوشيد و همراه با هواداران اين تيم مقابل حريفان قرار مي‌گيرد و انگيزه فراوان و انرژي تمام ناشدني‌ هاشم مي‌تواند رمز موفقيتش باشد كه به‌خاطر عمل آپانديس، تمرينات سبك و انفرادي را در دستور كار داشت. وي اين روز‌ها همراه با تيم تمرين مي‌كند و حسابي هم آماده است: «از اردوي تركيه با بچه‌ها تمرين كردم و خيلي اميدوارم در تركيب اصلي قرار بگيرم» هاشم خيلي اميدوار نشان مي‌دهد و حتي اعتقاد دارد اگر در تركيب قرار بگيرد با دوندگي و جنگندگي نشان مي‌دهد لايق اين حضور است. او ادامه مي‌دهد: «ماجراي انتقالم به پرسپوليس بالا و پايين فوتبال است و من ديگر به اين مساله فكر نمي‌كنم.
مطمئن باشيد در اين فصل بهترين بازي‌هايم را ارائه مي‌دهم و در داربي امسال يك گل هم براي پرسپوليس كنار گذاشته‌ام.» البته اين ادعاها را هر بازيكن جديدي كه به پرسپوليس و استقلال مي‌آيد تكرار مي‌كند ولي شرايط داربي براي هر بازيكن جديدي دلهره‌آور است و حتي نيمي از قابليت‌هايشان به نمايش درنمي‌آيد.
بيگ‌زاده البته اين مساله را كري نمي‌داند: «نه، كري‌خواني نيست و با تمريناتي كه در تركيه داشتيم و جديت و تلاشي كه اميرخان داشته، همه‌چيز در زمين مشخص خواهد شد. اينجا همه با هم يكدل شده‌اند تا استقلال جديدي را به ميدان بفرستيم.» او هنوز هم هواي شيراز را در سر دارد: اين را حتما بنويسيد، دلم براي پيرواني و سردارجعفري و مردم شيراز تنگ شده، چه روز‌هاي خوبي در حافظيه داشتيم، دلم تنگ شده.

M . Sayid
30-07-2008, 17:02
من که نگفتم نباشن گفتم که اگه یه نفعی از اونا به ما برسه منتشو میذارن همین چند فصل پیش توهم گرفته بودشون که ما کاری کردیم استقلال قهرمان بشه و منت کاری که نکرده بودن رو میذاشتن!

unartig
30-07-2008, 17:12
من که نگفتم نباشن گفتم که اگه یه نفعی از اونا به ما برسه منتشو میذارن همین چند فصل پیش توهم گرفته بودشون که ما کاری کردیم استقلال قهرمان بشه و منت کاری که نکرده بودن رو میذاشتن!
سعید یه چیزیو بهت بگم تومملکت ما رسانه ها وروزنامه ها اکثراطرفدارپرسپولیسند اینو تجربه من میگه . اون زمانی که آقامحمدی هم جزوروسای باشگاه استقلال بوداینجوری بود . مطمین هم باش که خیراونابه پرسپولیس بیشترازاستقلال رسیده پس نیازی نیست ما هم طرفدارشون باشیم . تمام این گندکاریهایی که مدیراشون توپرسپولیس کردند ومیکنند وبعد صداش درمیادفقط وفقط به خاطر فراقانونی عمل کردنشون بوده که فکر میکنند دنیاهرکی هرکیه تازه طرفداراشون ادعاشون هم میشه.بنظرم پرسپولیس چیزی برای دفاع کردن نذاشته ازش .

M . Sayid
30-07-2008, 20:18
unartig جان
این حرفارو یه وقت پیش شانسپولیسی ها نزنی که شروع می کنن به این حرفا:دولت از شما پشتیبانی می کنه .تاج یه تیم دولتی بوده ما شاهینی هستیم تیم ما مردمی بوده و ...
یکی نیست بهشون بگه شما که هر سه شعار مکتب شاهین رو به گند کشیدین یه نمونش همین اخلاق که میگن (که ندارن) تا وقتی نیکبخت تو استقلال بود میگفتن نیکبخت بازیکن نیستو فقط به فکر ارایش وmake up و ازین حرفاس ولی الان ببینین چجوری دردو بلای نیکبختو میزنن تو سر خودشون اگه این دورویی نیست پس چیه؟ اگه هست پس مکتب شاهین رو پایمال کردن.

unartig
30-07-2008, 21:35
سعید جان من میگم تیم قرمز ارزش دفاع کردن تحت هیچ شرایطی رانداره .غیرمنطقی بودنشون یکی ازاون دلایل اساسیش هست .اما همیشه خداباما بوده برعکس اوناکه همیشه تحت حمایت دولت بودند .تیم استقلال باتکیه برهواداران و غیرت بازیکناش بالاترازقرمزهابوده وخواهدبود

Rjoun
30-07-2008, 23:49
علي رضا جان.
كوتاه بيا.

سعید جون اصلا این طور نیست من استقلال را به خاطر تاریخش و به خاطر بازیکنان و خیلی چیزهای دیگر دوست دارم.
علي رضا جان يه هوادار واقعي استقلال اين تيم رو به خاطر تاريخ و بازيكن هاش حمايت نمي كنه. اين اسم و بزرگي استقلال توي قلب ما هاست نه روي برگ هاي كاغذ!وگرنه چيزي كه توي تاريخ استقلال زياده شكست ها و تلخي هاست.

اما من مسائل ملی را من به سرخابی ها ترجیح می دم اگر قرار باشه پرسپولیس بره تو اسیا و نام ایران را زنده کنه من خودم میشم یک طرفدار تیفوسی اون.

با احترام كامل براي شما بايد بگم من استقلال رو از تيم ملي بيشتر دوست دارم. تيم ملي ما كه اسم ديگه اش سايپا 2 است.
خودت بهتر ميدوني هيچ كدوم از ماها حتي ثانيه اي رنگ پيرهن پرسپوليس رو نگاه نمي كنيم! چه برسه تيفوسي اون باشيم.
پرسپوليس برازنده هوادارانش.

اما یه لحظه فکر کنید پرسپولیس نبود اون وقت ایا استقلال هم جذابیتی داشت؟همیشه باید بد باشه تا خوب معنا پیدا کنه همیشه باید شب باشه تا روز معنا پیدا کنه همیشه باید سرخ باشه تا ابی هم معنا
قبلا هم گفتم باز هم ميگم بود و نبود تيمي مثل پرسپوليس كوچك ترين تاثيري بر پيكره عظيم و معتبر استقلال وارد نمي كنه!
دوستان خواهشا اين بحث رو همينجا تموم كنيد حيف وقت گرانبهاي ما نيست كه تلف بشه براي يه تيم كوچيك!
ممنونم

m_r1986
30-07-2008, 23:53
:26:فدای هر چی استقلالیه:26:

راستی بازی با ابومسلم چندم و ساعت چند برگزار میشه ؟

saman65
31-07-2008, 03:31
علي رضا جان.
كوتاه بيا.

علي رضا جان يه هوادار واقعي استقلال اين تيم رو به خاطر تاريخ و بازيكن هاش حمايت نمي كنه. اين اسم و بزرگي استقلال توي قلب ما هاست نه روي برگ هاي كاغذ!وگرنه چيزي كه توي تاريخ استقلال زياده شكست ها و تلخي هاست.

با احترام كامل براي شما بايد بگم من استقلال رو از تيم ملي بيشتر دوست دارم. تيم ملي ما كه اسم ديگه اش سايپا 2 است.
خودت بهتر ميدوني هيچ كدوم از ماها حتي ثانيه اي رنگ پيرهن پرسپوليس رو نگاه نمي كنيم! چه برسه تيفوسي اون باشيم.
پرسپوليس برازنده هوادارانش.

قبلا هم گفتم باز هم ميگم بود و نبود تيمي مثل پرسپوليس كوچك ترين تاثيري بر پيكره عظيم و معتبر استقلال وارد نمي كنه!
دوستان خواهشا اين بحث رو همينجا تموم كنيد حيف وقت گرانبهاي ما نيست كه تلف بشه براي يه تيم كوچيك!
ممنونم

وای که چه حالی کردم با حرفات:40::40::40:
این اولین پست من تو این تاپیکه.
خواستم بگم خون من قرمزه
ولی جونم آبیه:40::31:

unartig
31-07-2008, 06:10
سامان خوش اومدی به تاپیک خودت:11:بحث تیم قرمزهم براهمیشه ازجانب من تعطیل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saman65
31-07-2008, 08:19
ممنون.چشم.تعطیل:دی

bayern
31-07-2008, 09:11
اين مايه سرور و خوش اقبالي است که فلک ز رنگ قرمز خالي است تلالو آسمان را مي بيني مي گويند<< خدا >> هم استقلالي است

undertaker_ss
31-07-2008, 17:24
سعید یه چیزیو بهت بگم تومملکت ما رسانه ها وروزنامه ها اکثراطرفدارپرسپولیسند اینو تجربه من میگه . اون زمانی که آقامحمدی هم جزوروسای باشگاه استقلال بوداینجوری بود . مطمین هم باش که خیراونابه پرسپولیس بیشترازاستقلال رسیده پس نیازی نیست ما هم طرفدارشون باشیم . تمام این گندکاریهایی که مدیراشون توپرسپولیس کردند ومیکنند وبعد صداش درمیادفقط وفقط به خاطر فراقانونی عمل کردنشون بوده که فکر میکنند دنیاهرکی هرکیه تازه طرفداراشون ادعاشون هم میشه.بنظرم پرسپولیس چیزی برای دفاع کردن نذاشته ازش .
تایید می شه به شدت

Alireza Taji
31-07-2008, 18:26
نمیخوام بحث را ادامه بدم چون بحث نتیجه ی نخواهد داشت و بی جهت تاپیک با اسم پرسپولیس کثیف میشه(من پرسپولیس را زمانی که نماینده کشورم هست حمایت میکنم اما حالا....)
اما Rjoun عزیز همون شکست ها بخشی از تاریخ ما هستند و اتفاقا من به همان ها حتی بیشتر از پیروزی ها افتخار می کنم چون با همان شکست ها بود که عشق به استقلال(حداقل برای من) مستحکم تر شد.
هرموقع به گذشته فکر می کنم و یاد اشکهایی که بعد از هر شکست(به خصوص دوره اول که با یک شکست عجیب جام را به لنگ دادیم) می افتم می فهم که استقلال چقدر برام ارزش داشته و داره...

لیست کامل نفرات استقلال در لیگ هشتم

آبي ها كامل شدند!
مجتبي جباري شماره 8 معروف آبي ها قرار داد خود را تمديد كرد تا تعداد بازيكنان تيم استقلال براي شركت در مسابقات هشتمين دوره ليگ برتر فوتبال ايران به 24 نفر برسد. به ليست كامل بازيكنان تيم استقلال تهران توجه كنيد.
دروازه بانان: 1- وحيد طالب لو2- اشكان نامداري
مدافعان:1- پيروز قرباني2- پژمان منتظري3- هادي شكوري4- ابراهيم تقي پور5- بيژن كوشكي
هافبك ها: 1- فابيو جان واريو2- ميثم منيعي3- اميد رضا روانخواه4- مهرداد پولادي5- هاشم بيك زاده6- ميلاد نوري7- خسرو حيدري 8- يدالله اكبري 9- مهدي امير آبادي10- مجتبي جباري 11- حسين كاظمي
مهاجمان: 1- عليرضا عباسفرد2- آرش برهاني3- سياوش اكبر پور4- علي عليزاده5- فرهاد مجيدي6- احمد خذيراوي

خبر بدی که شنیدم و امیدوارم دروغ باشه اینه که جباری رفته فرانسه و اونجا با یک باشگاه فرانسوی داره مذاکره می کنه اگر به توافق برسند بر اساس بندی از قرار دادش می تونه بدون هیچ مشکلی قراردادش را فسخ کنه و به فرانسه بره!

unartig
31-07-2008, 18:32
علیرضا نبودجباری زیادنمی تونه تاثیرمنفی بذاره چون هافبکهای خوبی داریم میتونندجاشو پرکنندبه راحتی .کلایارگیری امسال شاهکارهای ناصرحجازیو تاحدودی ترمیم کرده .فقط دروازه یک کم مشکل داریم درنبود وحیدالبته.
بعدش اگر پایه باشید می شه ترکیب دلخواهمونو تواینجابزنیم ببینیم چنددرصد درست درمیاد یادرموردبهترین سیستم استقلال امسال حدس بزنیم

sinath
31-07-2008, 19:15
اين مايه سرور و خوش اقبالي است که فلک ز رنگ قرمز خالي است تلالو آسمان را مي بيني مي گويند<< خدا >> هم استقلالي است

كفر نگو جانم.:13:

bayern
31-07-2008, 19:23

سلام
کسی کفر نمیگه

unartig
31-07-2008, 19:30
این کفر نیست اما شاید صنعت مبالغه به کاررفته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما بازم با این حال آبی همیشه برقرمز سربوده وخواهدبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iman_s
01-08-2008, 00:49
فقط دروازه یک کم مشکل داریم درنبود وحیدالبته
بله تنها مشکلمون همینه.
البته 2 تا دروازه بان از جوانان اومدند برای تست که یکیشون بالای 2 متر قد داره.
امیدوارم بتونه یک وحید طالب لوی دیگه برای استقلال پیدا بشه.
وحید هم سال 82-83 بعد از برومند و مسعود قاسمی دروازه بان سوم تیم بود که بعد اوج گرفت و طالب لو شد.

M_Abieteh
01-08-2008, 01:12
به امید برد در بازیه اول. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mani_2004_2006
01-08-2008, 01:23
امسال قهرمانيم. ليگ امسال آبيه
به اميد قهرماني آسيا و بوسه سومين ستاره رو پيراهن مقدس تاج

Rjoun
01-08-2008, 04:00
وای که چه حالی کردم با حرفات:40::40::40:
این اولین پست من تو این تاپیکه.
خواستم بگم خون من قرمزه
ولی جونم آبیه:40::31:
اه سامان تو هم استقلالي بودي!
بابا ايول خوش اومدي:11::10::40:

نمیخوام بحث را ادامه بدم چون بحث نتیجه ی نخواهد داشت و بی جهت تاپیک با اسم پرسپولیس کثیف میشه(من پرسپولیس را زمانی که نماینده کشورم هست حمایت میکنم اما حالا....)
اما Rjoun عزیز همون شکست ها بخشی از تاریخ ما هستند و اتفاقا من به همان ها حتی بیشتر از پیروزی ها افتخار می کنم چون با همان شکست ها بود که عشق به استقلال(حداقل برای من) مستحکم تر شد.
هرموقع به گذشته فکر می کنم و یاد اشکهایی که بعد از هر شکست(به خصوص دوره اول که با یک شکست عجیب جام را به لنگ دادیم) می افتم می فهم که استقلال چقدر برام ارزش داشته و داره...

مرسي علي رضا جان.:11:

Rjoun
01-08-2008, 04:15
كفر نگو جانم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

سينا جان ورود پرسپوليسي ممنوعه جانم

Alireza Taji
01-08-2008, 12:03
مجتبی جباری بازیکن خوبی هست و مطمئنن به تیم کمک میکنه اما به قول یکی از دوستان پرسپولیسی وبلاگم جباری با موندش استقلال را تحقیر کرد حالا هم که بعد از کلی ناز و ادا به جای اینکه به تمرینات استقلال اضافه بشه رفته فرانسه و داره دنبال تیم می گرده.
==================

پیروزی پرگل استقلال در دیداری تدارکاتی/ امیدواری قلعه نویی به مهاجمان
تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته در دیداری دوستانه موفق به کسب برتری پرگل مقابل تیم فوتبال آرمین شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در راستای برنامه آماده سازی برای حضور در هشتمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور، روز گذشته طی دیداری دوستانه به مصاف تیم آرمین رفت که توانست این حریف گمنام را با نتیجه 5 برصفر شکست دهد.

استقلال که در دیدار دوستانه اخیر خود با یک گل از سد برق شیراز گذشته بود، مقابل این تیم دسته دومی لیگ کشور نمایشی به مراتب بهتر داشت و توسط علی علیزاده (2گل)، هادی شکوری، آرش برهانی و سیاوش اکبرپور به گل رسید.

تیم فوتبال استقلال که در دیدارهای دوستانه از ضعف گلزنی رنج می برد این بار نمایشی متفاوت در خط حمله داشت که ماحصل آن گلزنی سه مهاجم این تیم بود. چهار گلی که اکبرپور، برهانی و علیزاده به ثمر رساندند می تواند این امیدواری را برای قلعه نویی به دنبال داشته باشد که در آغاز فصل جدید فوتبال مهاجمانی سرحال را به خدمت خواهد داشت.

تیم فوتبال استقلال در نخستین دیدار خود در رقابتهای لیگ برتر به مصاف تیم فوتبال ابومسلم خواهد رفت.

تاكيد مسئولان باشگاه استقلال:

مبلغ قرارداد جباري 360 ميليون تومان است

خبرگزاري فارس: مسئولان باشگاه استقلال تهران مبلغ قرارداد مجتبي جباري را 360 ميليون تومان اعلام كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، پس از عقد قرارداد رسمي مجتبي جباري با استقلال تهران، در مورد مبلغ توافقي وي با مسئولان اين تيم شايعات مختلفي مطرح شد.
باشگاه استقلال تهران با رد مبالغي از جمله 500 و 430 ميليون تومان، تاكيد كردند قرار داد جباري زير 400 ميليون تومان است.
يكي از مسئولان استقلال در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: پس از مذاكره با جباري سرانجام با مبلغ 360 ميليون تومان با او به توافق رسيديم. برخي جرايد نيز مدعي شده بودند كه ماليات قرارداد برعهده باشگاه است كه صحت ندارد.
وي افزود: اگر جباري از تيمي خارجي پيشنهاد دريافت كرده و مايل به جدايي باشد، قراردادش با ما فسخ مي شود.
وي در آخرين روز نقل و انتقالات در هيئت فوتبال تهران حاضر شد و براي يك سال ديگر قرارداد خود را با استقلال تمديد كرد.

e_mohsen83
01-08-2008, 13:19
به امید قهرمانی استقلال
اینجباری چقدر ناز می کند

persian365
01-08-2008, 13:29
اینجباری چقدر ناز می کند

خوب یه ناز باید بکنه،وگرنه کلاسش میاد پایین، حالا یک خورده زیاده روی میکنه

ESTEGHLAL 67
01-08-2008, 13:42
به امید قهرمانی استقلال
اینجباری چقدر ناز می کند

خوب یه ناز باید بکنه،وگرنه کلاسش میاد پایین، حالا یک خورده زیاده روی میکنه

به نظر من جباری ناز نمی کنه توی فوتبال ایران بازیکنی مثل جباری نیست وجباری برای هر تیمی یه وزنه سنگین میتونه باشه ضمنا جباری تو استقلال می مونه حتما هم می مونه

مخلص بچه های کاشان هم هستیم اقا e_mohsen83 با گرما چه می کنی

persian365
01-08-2008, 13:45
به نظر من جباری ناز نمی کنه توی فوتبال ایران بازیکنی مثل جباری نیست وجباری برای هر تیمی یه وزنه سنگین میتونه باشه ضمنا جباری تو استقلال می مونه حتما هم می مونه

به خوب بودن جباری هسچ شکی نیست . واقعا بازیکن با ارزشی هست
در ضمن من نگفتم ناز می کنه دوستمون گفت منمگفتم اگه ناز می کنه طبیعی هست

Ali Delkhosh
01-08-2008, 13:51
سلام دوستان آبيه من
ليگ امسال دست پر افتخار ترين تيم آسياست يعني همون آبيه پايتخت
واي قيافه قطبي امسال ديدنيه به خدا
نوكر هر چي استقلاليه با مرامه

Alireza Taji
01-08-2008, 16:53
مجتبی جباری به فرانسه رفت

مجتبی جباری پس از عقد قرارداد با باشگاه استقلال برای مذاکره با باشگاه فرانسوی خواهان خود به این کشور رفت.
به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی جباری که روز دوشنبه هفته جاری با عقد قراردادی یکساله با باشگاه استقلال تهران به حضور خود در این تیم تهرانی تداوم بخشید، چهارشنبه شب برای مذاکره و شرکت در آزمون پزشکی باشگاه فرانسوی خواهان خود به این کشور رفت.

جباری پس از پشت سرگذاشتن آزمونهای پزشکی این تیم فرانسوی امشب به تهران بازمی گردد تا از فردا در مراحل آماده سازی آبی پوشان تهرانی حضور پیدا کند. با توجه به غیبت جباری در تمرینات پیش فصل تیم فوتبال استقلال این احتمال وجود دارد که وی در بازی افتتاحیه فصل از همراهی آبی پوشان بازماند.

مدیر برنامه های مجتبی جباری مدعی شد تیم خواهان وی یکی از تیم های تازه راه یافته به دسته اول باشگاه های فرانسه است. بر این اساس باید منتظر حضور جباری در یکی از تیم های لوهاور، گرنوبل فوت و نانت باشیم.

واقعا خیلی جالبه هم میخواد اینجا رو داشته باشه هم اونجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

unartig
01-08-2008, 18:51
سلام دوستان آبيه من
ليگ امسال دست پر افتخار ترين تيم آسياست يعني همون آبيه پايتخت
واي قيافه قطبي امسال ديدنيه به خدا
نوكر هر چي استقلاليه با مرامه
Alijo عزیز به تاپیک آبیها خوش اومدی :10:
جالبه تو انتخاب بهترین بازیکنای امسال کریم باقری بهترین هافبک شد:18:یکی نبودبشون بگه این بابا مدافع هست نه هافبک :31:

SANR
01-08-2008, 19:14
اسامی بازیکنان استقلال در فصل جدید رو یکی لطف کنه بزاره.

Mohamma:D
01-08-2008, 19:22
Alijo عزیز به تاپیک آبیها خوش اومدی :10:
جالبه تو انتخاب بهترین بازیکنای امسال کریم باقری بهترین هافبک شد:18:یکی نبودبشون بگه این بابا مدافع هست نه هافبک :31:
باشه بزار خوش باشن؟:31:
باقري الان سن كلاغ رو داره. ولي براي اينكه لنگيها بدون بازيكن نمونن هر چند سال يك بار از شيرين بازيها سر لنگيها درميارند:27:
البته خبرهاي بد رو اينطوري نميدن كه.:18:
ولي تورو خدا سعي كنيد تو اين تاپيك اسمي از لنگيها نياريد كه حالم به هم ميخوره:2:
آخه هيچ كس نيست بگه تواين گرما كه خر تب ميكنه،سگ سينه پهلو، امارات رفتنتون چي بود؟:19:
اونوقت ميگن ..... كمه ميرن از قبرس ميارن

unartig
01-08-2008, 19:23
اسامی بازیکنان استقلال در فصل جدید رو یکی لطف کنه بزاره.
اگرقبلا کسی گذاشته عذرمیخوام ازش
دروازه بانان:
1- وحید طالب لو2- اشكان نامداری
مدافعان:
1- پیروز قربانی2- پژمان منتظری3- هادی شكوری4- ابراهیم تقی پور5- بیژن كوشكی
هافبك ها:
1- فابیو جان واریو2- میثم منیعی3- امید رضا روانخواه4- مهرداد پولادی5- هاشم بیك زاده
6- میلاد نوری7- خسرو حیدری 8- یدالله اكبری 9- مهدی امیر آبادی1- مجتبی جباری 11- حسین كاظمی
مهاجمان:
1- علیرضا عباسفرد2- آرش برهانی3- سیاوش اكبر پور4- علی علیزاده5- فرهاد مجیدی6- احمد خذیراوی

Rjoun
02-08-2008, 00:50
همايش انتخاب بهترين هاي فوتبال ايران به همت باشگاه پرسپوليس!
مسخره ها واقعا شورش رو دراوردن!
خليلي!
باقري!
قطبي!
توره و پترويچ هم انتخاب شدن.
:2::2::2::2::2:

Alireza Taji
02-08-2008, 19:39
ولشون کنین حوصله دارینا فقط من یه چیز بگم من حدودن از موقعی کع اومدم پی سی ورلد حداقل هفتخ ای 2 باز میام تاپیک استقلالی ها ولی بعضی از دوستان استقلالی اصلا نمی یان بفهمن چه خبره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی پرسپولیسا اکثرشون میرن تاپیک تیمشون
گروهی از استقلالی ها معمولا زمانی یاد تیمشون می افتادند که تیم در استانه قهرمانی هست.:41:
و کلا بین طرفداران استقلالی تفرقه زیاد هست یکی طرفدار قلعه نویی دیگری طرفدار حجازی و یکی دیگر هم مثل من از جفتشون حالش بد میشه...
نمیشه اینجا برخی حرفها را زد چون اینجا پرسپولیسی هم هست و خیلی هاشون همواره می ایند این تاپیک را می خونند و ممکنه دل شاد بشند...

SANR
02-08-2008, 20:14
مرسی دوست عزیز

emad64
02-08-2008, 20:23
ولشون کنین حوصله دارینا فقط من یه چیز بگم من حدودن از موقعی کع اومدم پی سی ورلد حداقل هفتخ ای 2 باز میام تاپیک استقلالی ها ولی بعضی از دوستان استقلالی اصلا نمی یان بفهمن چه خبره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام..
اینو که خوندم گفتم منم اعلام کنم که استقلالیم..
من هر روز به این تاپیک سر میزنم و از اوضاع و احوال استقلال خبر میگیرم ولی پست نمیدم. فکر کنم خیلی دیگه از استقلالیا هم اینطوری باشن. خداییش تاپیک خیلی خوبی داریم. من هر موقع که از صحت خبری که شنیدم میخوام مطمئن بشم، میام تو این تاپیک. این دومین پستمه !
من نه چپم، نه راست، نه بالا و نه پایین !
واسم فقط و فقط خود استقلال مهمه، نه با تیم دیگه ای کار دارم، نه میخوام فلان تیم بدبخت شه..
فقط استقلال
فقط سرور بودن استقلال رو میخوام.. استقلال خودش میتونه بدون بدبخت شدن تیمای دیگه قهرمان شه. به نظر من این قهرمانی خیلی بیشتر می ارزه.. چون آخر فصل بعضیا نمیان بگن که، ها! شانس آوردین که ما تو فلان بازی فلان داور حقمون رو خورد وگرنه نمیذاشتیم قهرمان شید (چه غلطا !)
این نظر منه. هر کس نظره خودش رو داره و نظرش مهترمه..

خلاصه اومدیم بگیم که، آره ! ما هم آبیه آبی هستیم..

M . Sayid
02-08-2008, 22:47
سلام به همگی!
بازی با ابومسلم کی هستش و کجا برگزار میشه؟

emad64
02-08-2008, 22:52
سه شنبه 87/05/15

استقلال تهران - ابومسلم ، ساعت 19:30 ، ورزشگاه آزادى تهران

amirtaker
02-08-2008, 23:00
سلام..
اینو که خوندم گفتم منم اعلام کنم که استقلالیم..
من هر روز به این تاپیک سر میزنم و از اوضاع و احوال استقلال خبر میگیرم ولی پست نمیدم. فکر کنم خیلی دیگه از استقلالیا هم اینطوری باشن. خداییش تاپیک خیلی خوبی داریم. من هر موقع که از صحت خبری که شنیدم میخوام مطمئن بشم، میام تو این تاپیک. این دومین پستمه !
من نه چپم، نه راست، نه بالا و نه پایین !
واسم فقط و فقط خود استقلال مهمه، نه با تیم دیگه ای کار دارم، نه میخوام فلان تیم بدبخت شه..
فقط استقلال
فقط سرور بودن استقلال رو میخوام.. استقلال خودش میتونه بدون بدبخت شدن تیمای دیگه قهرمان شه. به نظر من این قهرمانی خیلی بیشتر می ارزه.. چون آخر فصل بعضیا نمیان بگن که، ها! شانس آوردین که ما تو فلان بازی فلان داور حقمون رو خورد وگرنه نمیذاشتیم قهرمان شید (چه غلطا !)
این نظر منه. هر کس نظره خودش رو داره و نظرش مهترمه..

خلاصه اومدیم بگیم که، آر:31::40::11:ه ! ما هم آبیه آبی هستیم..
بنده جیگر شما رو بخورم.

emad64
02-08-2008, 23:05
برنا مه ی بازی های استقلال در 4 هفته ی اول لیگ :

هفته ی اول :
سه شنبه 87/05/15
استقلال تهران - ابومسلم ، ساعت 19:30 ، ورزشگاه آزادى تهران

هفته ی دوم :
شنبه 87/5/19
پگاه گيلان - استقلال تهران ، ساعت 17:45 ، ورزشگاه عضدى رشت

هفته سوم :
یکشنبه 87/5/27
استقلال تهران - سپاهان ،ساعت 19:15 ، ورزشگاه آزادى تهران

هفته چهارم :
يكشنبه 87/3/6
مس كرمان - استقلال تهران ،ساعت 16:45 ، ورزشگاه باهنر كرمان

emad64
02-08-2008, 23:12
دارم امیدوار میشمممممممممممم ولی می تونن یه تشکر بکنن از زننده خبر آخه اینجا که پست حساب نمیشه که بگن اسپم داده

mahn90 جان ( آخه اسمتونو نمیدونم!)، اینم حرفیه.. حرف حسابم که جواب نداره..

emad64
02-08-2008, 23:20
خوشبختم محمود جان..
(پستا حساب نمیشه، پس اسپم ندادم !)

ESTEGHLAL 67
02-08-2008, 23:33
انگار داره توی تاپیک ما یه تحولاتی صورت میگیره با قهرمانی استقلال توی جام حذفی خیلی با استقلال اشتی کردن
وبرای فصل بعد هم ما خودمون رو توی سه جام مدعی میبینیم امیدوارم تمام استقلالی هایی که قبلا به این تاپیک
می اومدن و یه نگاهی مینداختن و میرفتن فعالیته بیشتری داشته باشن (به خودمم میگم:31:)
باید ببینیم این قطبی در این فصل بازم از اون دلقک بازی ها رو در میاره و بالا وپایین میپره یا نه .........تازگی ها هم که گفته
قول قهرمانی نمیدم باید شرایط تیم رو ببینم:13:اره دیگه اگه منم حریفی مثل ژنرال بالای سرم بود می ترسیدم:21:

نوکر هرچی استقلالی هستم
من که رفتم بخوابم امیدوارم خواب ابی ببینم:20:

r3xaa
03-08-2008, 00:42
بنده هم استقلالي هستم عينه emad64 و خيلي ا ديگه كه فقط مي خونيم ، پست نميديم :D

Alireza Taji
03-08-2008, 01:26
پورحیدری یکی از متعصب ترین استقلالی هایی هست که من دیدم هیچوقت ندیدم به خاطر منافع خودش به استقلال ضربه بزنه و یا بخواد از طریق استقلال به جایی برسه و هیچوقت هم منتی بر سر طرفداران استقلال نذاشته...

پورحيدري در غم از دست دادن مادرش عزادار شد:41::37:

مدير فني تيم فوتبال پاس همدان در غم از دست دادن مادرش به سوگ نشست.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" مادر منصور پورحيدري امروز(شنبه) به دليل کهولت سن درگذشت.
به نظر مي رسد با توجه به شرايط پيش آمده،مدير فني پاس نتواند تيمش را در هفته نخست رقابت هاي ليگ برتر همراهي کند.

مديرعامل باشگاه استقلال در آلمان
مذاكره فتح‌الله‌زاده با باشگاه‌ها و شركت‌هاي ساخت و ساز اروپايي
توافقنامه با باشگاه‌هاي آرلماني

مديرعامل باشگاه استقلال پس از مذاكره با چند شركت اروپايي فردا (يكشنبه) به تهران بازمي‌گردد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، علي فتح‌الله‌زاده پس از سفر به آلمان از نزديك چند كمپ تيم‌هاي حاضر در بوندسليگا آلمان از جمله كمپ باشگاه دورتموند را مورد بازديد قرار داده و همچنين مذاكراتي را با چند شركت اروپايي متخصص در ساخت و ساز كمپ‌هاي ورزشي انجام داد.

مديرعامل باشگاه استقلال طي اين سفر در رايزني با باشگاه‌هاي آلماني مقدمات عقد قرارداد همكاري همانند توافقنامه پيشين باشگاه استقلال و بايرلوركوزن آلمان را فراهم ساخت تا زمينه همكاري‌هاي مشترك و حتي ديدارهاي دوستانه در آينده ايجاد شود
===============================

مرفاوی در گفتگو با مهر:
ابومسلم در بدترین شرایط هم باانگیزه است / با قلعه نویی موفقیت ها را تکرار می کنیم

مربی تیم فوتبال استقلال تهران تاکید کرد تیم فوتبال ابومسلم مشهد حتی در بدترین شرایط هم مقابل تیم استقلال، با انگیزه ظاهر خواهد شد.

عبدالصمد مرفاوی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: تیم ما در شرایط خوبی به سر می برد که حاصل تمرینات ایده ال و فشرده در هفته های اخیر است. در ترکیه اردوی پرفشاری داشتیم و بدن ها به مرز آمادگی لازم رسید. پس از آن فشار تمرینات کمتر شد و طی دو بازی دوستانه خود را آماده حضور در مسابقات لیگ برتر کردیم.

وی با اشاره به اینکه نتیجه گیری درهفته های آغازین مسابقات لیگ برتر برای همه تیم های تعیین کننده است، افزود: در همین هفته های آغازین است که موقعیت تیم ها در جدول رده بندی مشخص می شود. تمام تیم ها حتی اگر خوب هم خود را آماده کرده باشند در خطر هستند چرا که برای هماهنگی بازیکنان نیاز به چندین بازی پی در پی است. برای ما بازی اول اهمیت دارد و سعی می کنیم در اولین گام موفق عمل کنیم.

شرایط نامساعد تیم فوتبال ابومسلم مشهد در جدول رده بندی این باور را به وجود آورده است که آبی پوشان در دیدار آغازین لیگ برتر کار آسانی را مقابل این تیم پیش رو خواهد داشت. مرفاوی با رد این مطلب گفت: نمی شود گفت شرایط نه چندان مساعد تیم فوتبال ابومسلم مشهد برای ما یک حسن است. در لیگ ایران دیگر نمی توان هیچ تیمی را از پیش بازنده دانست. ابومسلم حتی اگر ضعیف هم باشد بازیکنانش با انگیزه به دیدار استقلال خواهند آمد. همین انگیزه بالا باعث می شود که بازیکنان ابومسلم حتی در شرایط نامساعد نیز بهترین بازی خود را مقابل استقلال ارائه کنند.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص تغییرات اعمال شده در سیستم و روش بازی این تیم گفت: در فصل آینده با سیستم دفاع سه نفره بازی کرده و سیستم غالب ما 2-5-3 خواهد بود. با توجه به اعتقاد امیرقلعه نویی به این روش بازی تصمیم گرفتیم که با شیوه ای متفاوت نسبت به فصل گذشته بازی کنیم. درعین حال ابراز خوبی هم برای اجرای این سیستم داریم که سرمربی تیم را در تغییر آرایش و سیستم بازی ترغیب کرده است.

مرفاوی در ادامه به نیکی از تجربه موفق خود و امیر قلعه نویی در تیم استقلال یاد کرد و گفت: تمام سعی ما تکرار موفقیت های گذشته استقلال است. برای رسیدن به این هدف، اول توکل مان به خداست و می دانیم اگر در گذشته توفیقی در استقلال داشته ایم با عنایت خدا محقق شده است. من، امیر قلعه نویی و دیگر مربیان استقلال تنها هدف مان موفقیت دوباره این تیم است و جز این هدفی نداریم

emad64
03-08-2008, 05:51
بنده هم استقلالي هستم عينه emad64 و خيلي ا ديگه كه فقط مي خونيم ، پست نميديم :D

ما مخلص همه ی استقلالیا هستیم..
محمود جان، ظاهراً با اون پست کذایی که دادی، تونستی واسه تاپیک استقلال، دو تا هواداره دیگه پرزنت کنی.. مطممئنم که خیلی از استقلالی های دیگه هم هستن که شرایط من و r3xaa رو دارن.. به موقش، اونا هم میان و تو این تاپیک پست میدن..
من که قول میدم از این به بعد، هر وقت که تو تاپیک استقلال میام، پست نداده نرم..

من در اون حدی نیستم که تو این تاپیک بتونم به کسی خوش آمد بگم، چون یه جورایی خودم تازه واردم..
r3xaa جان، خوش اومدی. (جسارتم رو ببخشید).. امیدوارم مثل همیشه بیای به تاپیک خودت سر بزنی و ما رو از پستای خوبت بی نصیب نکنی..
موفق و پیروز باشی..

emad64
03-08-2008, 06:06
پورحیدری یکی از متعصب ترین استقلالی هایی هست که من دیدم هیچوقت ندیدم به خاطر منافع خودش به استقلال ضربه بزنه و یا بخواد از طریق استقلال به جایی برسه و هیچوقت هم منتی بر سر طرفداران استقلال نذاشته...

منم با علی رضا جان موافقم..
به نوبه ی خودم، این مصیبت بزرگ رو به منصور خان تسلیت میگم..

unartig
03-08-2008, 06:22
منم فوت مادرمحترم جناب پورحیدی (یکی ازمتعصب ترینهای استقلال ) را به ایشون تسلیت میگم.

alenkita
03-08-2008, 06:40
بابا منم استقلالیم و تا حالا هو فکر کنم یه 10 - 20 تایی پست تو این تاپیک دادم:10:

Rjoun
03-08-2008, 06:41
به به :10:
به سلامتي مي بينم كه برادران عزيز استقلالي به جمع اعضاي تاپيك اضافه شدن.
آقا عماد من كوچيك شما هستم.
r3xaa غلوميم!:11:

Rjoun
03-08-2008, 06:44
بابا منم استقلالیم و تا حالا هو فکر کنم یه 10 - 20 تایی پست تو این تاپیک دادم:10:
آقا من هم شاهد شما هستم.:11:

emad64
03-08-2008, 07:14
به به :10:
به سلامتي مي بينم كه برادران عزيز استقلالي به جمع اعضاي تاپيك اضافه شدن.
آقا عماد من كوچيك شما هستم.
r3xaa غلوميم!:11:

ما چاکریم Rjoun جان (تا بخوام اسم های بچه های تاپیک رو یاد بگیرم، یه خورده زمان میبره..)

Rjoun
03-08-2008, 07:23
ما چاکریم Rjoun جان (تا بخوام اسم های بچه های تاپیک رو یاد بگیرم، یه خورده زمان میبره..)
من رضا هستم
كوچيكه شما:11:

emad64
03-08-2008, 07:35
من رضا هستم
كوچيكه شما:11:

خوشبختم آقا رضا..

M . Sayid
03-08-2008, 07:47
لیست بازیکن هایی که جدا شدن رو کسی میدونه؟
در ضمن غیر از جانواریو بازیکن خارجی نداریم؟

unartig
03-08-2008, 07:55
لیست بازیکن هایی که جدا شدن رو کسی میدونه؟
در ضمن غیر از جانواریو بازیکن خارجی نداریم؟
نه غیرازاون بازیکن دیگه ای نداریم
اما بازیکنای جداشده غیرازامیرحسین صادقی که به مس کرمان ومحسن یوسفی که به پاس همدان رفت فردشاخص دیگه ای نبودهمونهایی که ناصرحجازی باخودش آورد مثل بیاتی نیاو نادعلی وحسین کوشکی والبته سعید لطفی و یه دوسه تابازیکن معمولی دیگه اگرکسی میتونه تکمیلش کنه :31:

Rjoun
03-08-2008, 10:09
خوشبختم آقا رضا..
من هم مفتخر شدم:10:

یه نگاه به پرپولیس بندازین درمورد همه چی بحث میکنن و نظر میدنننننننننننننن کاری هم ندارن اسپم هست یا نه چون حساب نمیشه مگر گزارش کنن که مدیر بررسی کنه

اي بابا هر موضوعي كه مربوط به پرسپوليس باشه اسپم حساب ميشه
حالا ميخواد خبر باشه يا هر مورده ديگه

Alireza Taji
03-08-2008, 11:18
دمه تمام بروبچ ابی گرم:11: :10:
از این طرفا بیاید و نذارید تاپیک پائین بره...
حال بازیکنانی که من به یاد دارم و رفتند:
1- صادقی
2-یوسفی
3-بیاتی نیا
4- شفیعی
5- نوازی
6-منصوریان(بازنشست شد)
7- سان جان
8-حسن نژاد
9-نادعلی
10- حسین کوشکی
11-قنبری
12-سعید لطفی
13- سعید بیات

آشتى كنان جبارى و تقى پور

تمرين عصر ديروز استقلال تحت الشعاع يك موضوع مهم بود.
مجتبى جبارى كه سه شنبه هفته پيش با استقلال قراردادبست و پس از آن بلافاصله راهى فرانسه شد تا مذاكراتى با يكى از تيم هاى فرانسوى داشته باشد روزگذشته در اولين روز حضورش در تمرين استقلال با استقبال گرم هواداران و كادر فنى اين تيم روبه رو شد. جبارى كه پس از قهرمانى در جام حذفى كنار ديگر بازيكنان و اعضاى كادر فنى حضور نداشت ديروز به تمرين رفت و پيش از اينكه كارهاى تمرينى را شروع كند سمت ابراهيم تقى پور رفت و حضورش در استقلال را تبريك گفت. حركت جبارى و تقى پور با تشويق هواداران استقلال همراه بود. تقى پور و جبارى در جريان بازيهاى ليگ درگيرى مختصرى با يكديگر داشتند كه به نظر مى رسد با توجه به آبى پوش شدن تقى پور اين كدورت از ميان رفته باشد.

جبارى مقابل ابومسلم بازى نمى كند
بازى كردن جبارى مقابل ابومسلم كمى بعيد به نظر مى رسد چرا كه كادر فنى استقلال از جبارى خواست خودش را به تيم برساند. جبارى با اينكه به طور خصوصى تمرين بدنسازى كرده است اما از ديدگاه قلعه نويى هنوز آماده بازى نيست. جبارى با اين حساب دربازى اول مقابل ابومسلم غايب خواهد بود و اگر تا آن بازى ترانسفر شود شايد اصلا در تركيب استقلال قرار نگيرد!

مشاوره فرانسوى ها با لوكا

ايران ورزشى - مربى گرونوبل فرانسه كه خواهان مجتبى جبارى است، طى يك تماس تلفنى با لوكا بوناچيچ مربى سابق سپاهان از او درباره هافبك ملى پوش استقلال مشاوره گرفته است. جبارى كه با حضور در فرانسه مورد تأييد مربى گرونوبل قرار گرفته است قرار است تا اوايل هفته آينده با بررسى پيشنهاد مالى اين باشگاه، جواب نهايى خود را به مسؤولان گرونوبل اعلام كند.

M_Abieteh
03-08-2008, 15:11
نوري‌فر در گفت و گو با فارس:
باشگاه استقلال تهران ارزان فروشي نخواهد كرد
خبرگزاري فارس: مدير روابط عمومي باشگاه استقلال گفت: بر سر مبلغ قرارداد با اسپانسرها در حال چانه‌زني هستيم و ارزان فروشي نمي‌كنيم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] محمد نوري‌فر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: اسپانسر باشگاه هنوز مشخص نشده است. مهم‌ترين دليلش‌ آن است كه نمي‌خواهيم از رقم پيشنهادي خود عقب‌نشيني كنيم و قصد ارزان فروشي نداريم.
وي افزود: برخي شركت‌هاي ذهنيت اشتباهي درباره تبليغات در فوتبال ايران دارند و تصور مي‌كنند مي‌توانند با يك رقم ناچيز حامي مالي شوند. استقلال بيش از 50 مسابقه به صورت زنده و مستقيم دارد. اگر مديران شركت‌ها بخواهند با قسمت بازرگاني صدا و سيما براي اين حجم تبليغات وارد مذاكره شوند، بيش از پنج برابر قيمت پيشنهادي استقلال است.
نوري فر تاكيد كرد: به احتمال زياد در اين هفته اسپانسر استقلال مشخص خواهد شد. با دو شركت داخلي و دو شركت خارجي در حال مذاكره هستيم.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
03-08-2008, 15:14
به دليل مسائل تاكتيكي
تمرين امروز استقلال بدون تماشاگر برگزار مي شود
خبرگزاري فارس: تمرين امروز تيم فوتبال استقلال تهران بدون حضور تماشاگر و خبرنگار برگزار مي شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، به دليل اينكه امروز آخرين تمرين تاكتيكي اين تيم تهراني براي برگزاري بازي مقابل ابومسلم برگزار مي شود، امير قلعه نويي حضور تماشاگران و خبرنگاران را ممنوع اعلام كرده است.
تمرين امروز آبي پوشان ساعت 17:45 دقيقه در زمين شماره دو آزادي برگزار مي شود.
انتهاي پيام/

r4pbr4p
03-08-2008, 15:36
به دليل مسائل تاكتيكي
تمرين امروز استقلال بدون تماشاگر برگزار مي شود

عجیب عن قریبا...!!!

چه کارهایی میکنه این امیر خان!

ESTEGHLAL 67
03-08-2008, 17:28
قلعه نويي ترکيبش را انتخاب کرد
مجيدي،اکبري و تقي پور روي نيمکت استقلال

اگر چه 48 ساعت تا نخستين ديدار استقلال در هشتمين دوره ليگ برتر زمان باقي مانده است اما ترکيب اين تيم تا حدود زيادي مشخص شده است.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" تمرينات روزهاي اخير استقلال حکايت از آن داشتند که قلعه نويي روي نفرات خود به شناخت خوبي رسيده و قصد دارد تيمش رابا ترکيب 2-5-3 برابر ابومسلم مشهد چيدمان کند.

در درون دروازه وحيد طالب لو مي ايستد.در خط دفاعي از ترکيب سه نفره بيژن کوشکي،پيروز قرباني و پژمان منتظري استفاده مي شود.

پنج هافبک استقلال در بازي نخست حسين کاظمي،مجتبي جباري،اميدرضا روانخواه،خسرو حيدري و مهدي امير آبادي هستند.

درخط حمله نيز زوج سياوش اکبرپور و علي عليزاده تشکيل ميشود.ديدار استقلال و ابومسلم روز سه شنبه از ساعت 30/19 در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.

احتمال اينکه اين ترکيب در روز آخر دستخوش تغييرات شود نيز وجود دارد ولي نکته مهم آن است تا اين لحظه نفراتي چون تقي پور، اکبري، مجيدي روي نيمکت قرار گرفته اند.

در هفته اول ليگ

عباسفرد و پولادي غايبان استقلال تهران هستند

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران در هفته اول ليگ برتر 2 بازيكن خود را به دليل مصدوميت در اختيار نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم استقلال فردا بعد از برگزاري آخرين تمرين خود در زمين شماره 2 آزادي براي برگزاري اردوي شبانه روزي پيش از بازي، راهي هتل المپيك مي شود.
آبي پوشان باري برگزاري ديدار اول خود در ليگ عليرضا عباسفرد و مهرداد پولادي را به دليل مصدوميت در اختيار نخواهند داشت.
پولادي كه از فصل گشته مصدوم است در حال حاضر دوران نقاهت را سپري مي كند.
استقلال در هفته اول ليگ روز سه شنبه ميزبان ابومسلم مشهد است.

با وجود مخالفت قطبي و پيرواني و براي دومين روز پياپي

عابدزاده با رفتاري زشت خبرنگاران را از تمرين پرسپوليس بيرون كرد :2::2::2::2::2::2::2::2::2:

خبرگزاري فارس: مربي دروازه‌بان‌هاي پرسپوليس در تمرين بعدازظهر با حركت و لحني بسيار زننده، خبرنگاران را از محل انجام تمرين تيم بيرون كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، جلسه تمريني پرسپوليس امروز بعد از ظهر در زمين شركت واحد برگزار شد.
احمدرضا عابدزاده با آغاز تمرين مانند روز گذشته به سمت خبرنگاران رفته و با لحن بسيار زننده آنها را از زمين تمرين بيرون كرد.
افشين قطبي و افشين پيرواني در پي اقدام زشت عابدزاده سعي كردند مانع وي شوند؛ اما مربي دروازه‌بان‌هاي پرسپوليس با بي‌توجهي به سرمربي و مربي، خبرنگاران را از زمين بيرون كرد.
رفتار زننده عابدزاده باعث شد تماشاگران حاضر در زمين شركت واحد نسبت به خبرنگاران واكنش نشان داده و آنها را مورد تمسخر قرار دهند.
اين اتفاق در حالي رخ داد كه در تمرين امروز پرسپوليس بيش از 15 فرد ناشناس روي نيمكت كادر فني پرسپوليس نشستند و خبرنگاران مكان مناسبي براي تهيه خبر و گزارش نداشتند.
عابدزاده روز گذشته نيز با به كار بردن الفاظ ركيك باعث رنجش خبرنگاران شده و آنها در اعتراض به اين حركت وي قصد تحريم حضور در تمرينات را داشتند؛ اما مسئولان باشگاه پرسپوليس با بيان اينكه اين اتفاق، سوتفاهم بوده است، خواستار حضور آنها در تمرين امروز شدند.
تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و سايپا فردا افتتاحيه هشتمين دوره ليگ برتر را در ورزشگاه آزادي برگزار خواهند كرد.

به دليل رفتار زشت عابدزاده

خبرنگاران پوشش خبري تمرين پرسپوليس را تحريم كردند :2::2::2::2::2::2::2::2:

خبرگزاري فارس: در پي اهانت مربي دروازه‌بان‌هاي پرسپوليس به خبرنگاران، اصحاب رسانه‌ پوشش خبري تمرين بعد از ظهر را تحريم كردند.

به گزارش خبرنگاران فارس، روز گذشته و امروز احمد رضا عابدزاده رفتار بسيار زننده‌اي با خبرنگاران در جريان تمرينات پرسپوليس داشت و آنها را از محل تمرين بيرون كرد.
وي بعد از ظهر امروز با الفاظي بسيار زننده به سمت خبرنگاران رفت و از آنها خواست هر چه زودتر زمين تمرين را ترك كنند.
خبرنگاران در واكنش به رفتار زشت عابدزاده زمين شركت واحد را ترك كرده و با انتقاد از زير سوال رفتن شخصيت خود، تصميم به تحريم پوشش خبري تمرين كردند.
عابدزاده با وجود مقاومت‌هاي افشين قطبي و افشين پيرواني به خبرنگاران بي احترامي كرد، اين در حالي است كه مسئولان باشگاه پرسپوليس به ايجاد آرامش و به وجود آوردن فضايي سالم براي اصحاب رسانه تاكيد كرده‌اند.
خبيري، معاون اجرايي باشگاه پرسپوليس نيز در محل تمرين حضور داشت و از نزديك شاهد رفتار زننده عابدزاده با خبرنگاران بود

emad64
03-08-2008, 17:30
سلام..
علی رضا جان، شما خبرگذاری دارین ؟ کم کم هر روز یه خبر داری که بدی.. بابت اخباری که میدی ممنون..
maryampaezi202000 (اسمت رو نمیدونم)، دستت درد نکنه..

emad64
03-08-2008, 17:52
ممنون Esteghlal 67 (اسمتو نمی دونم)

خط دفاع که اگه اشتباه نکنم همون خط دفاع فینال جام حذفیه..
تو میانه هم که ماشا..
اما تو خط حمله، زوج اکبرپور و علی زاده، باید ببینیم چکار میکنن. علی زاده که تو بازیای آخر جام حذفی، عملکرد نسبتن خوبی از خودش نشون داده بود و پیشرفت قابل ملاحظه ای داشت. اکبر پور هم اگه اکبرپور استقلال باشه، خوبه..
اینجا یه سؤال مطرح میشه که فرهاد مجیدی چرا رو نیمکته ؟ مجیدی تو فصل قبل نشون داد که محاجم فرصت طلبیه..
از این حرفا که بگذریم...

به امید برد استقلال در هفته ی اول

emad64
03-08-2008, 17:54
آقا، یکی بیاد زحمت منو کم کنه. من تازه اومدم تو این تاپیک. هنوز پایه ثابت های تاپیک رو نمیشناسم. یکی زحمت معرفیشونو بکشه که تو پستام اگه خواستم ازشون یاد کنم، مشکل نداشته باشم..

mahn90 : معرفی شدن.. مخلصیم محمود جان
Rjoun : معرفی شدن .. کوچیکتیم آقا رضا
alireza001199 : باید علی رضا باشه دیگه

unartig : سعادت آشنایی باهاشون رو نداشتم
r4pbr4p : سعادت آشنایی باهاشون رو نداشتم
ESTEGHLAL 67 : سعادت آشنایی باهاشون رو نداشتم

اگه بچه های دیگه هم هستن، اگه اشکالی نداره با هم آشنامون کنید دیگه..

emad64
03-08-2008, 17:55
. . . . . . . . . .

بردیا
03-08-2008, 18:16
یس میخندیم امسال پرسپولیس رو هواس عابدزاده با آدامس تمرین میده :دی

حالا الفاظ رکیکش چی بوده ؟

سلام عزیز.مقاله زیرو بخون.ما هیچکدوم واقعا توی تمرینا نیستیم و نمیدونیم چیزایی که خبرنگارا از تمرینای استقلال و پرسپولیس مینویسن تا چه حد صحت داره،بعضی وقتا مینویسن قلعه نوعی فلان کارو کرد و از یه خبرنگار خاص الکی خواست تمرینو ترک بکنه و شدیدا میکوبنش(در حالی که خواننده نمیدونه براچی)حالا هم رفتن رو عابدزاده کلید کردن

ورود آری هان به پرسپولیس مصادف شد با پیوستن مارک اشتاین به این تیم . مردی که در کسوت مربی دروازبانان می بایست از گلرهای پرسپولیس سدی می ساخت در برابر حمله وران حریف. اشتاین روی فان درسار کلید می کرد و از شاگردان خود می خواست همانند او بازی با پای شان را قوی کنند او مثال های متعددی را در این مورد بیان می کرد و اصرار زیادی روی این قضیه داشت. با این حال تمرینات اشتاین هلندی نتوانست تحول شگرفی در شماره یک های پرسپولیس پدید بیاورد.

پر رنگ ترین خاطره ای که از او در ذهنمان مانده حضور شامگاهی اش در یکی از سفره خانه های امیر آباد بود که قلیان میوه ای را با ولع تمام نشدنی ای می کشید و از دود شلوغ ان لذت می برد. اگر عابدزاده این روزها سوژه اول مطبوعات ماست ان روزها اشتاین یکی از دلخوشی های ساکنان سفره خانه امیر اباد بود مردی که بازی با پا را دوست داشت و از دود سرطان زای قلیان میوه ای با زبان شکسته فارسی تمجید می کرد!

با خروج زود هنگام آری هان و ورود دنیزلی این بار نورالدین وظیفه داشت تا جای اشتاین هلندی را پر کند. این مربی ترک برخلاف همتای اروپایی اش نه اهل سفره خانه بود و نه چندان در اماکن عمومی ظاهر می شد. کافی شاپ فرشته تنها جایی بود که می توانستید نورالدین را به همراه اقا مصطفی پیدا کنید . حضور دنیزلی و تحولی که او در پرسپولیس پدید آورد ان قدر شگرف و عظیم بود که کمتر کسی می توانست چشمانش را از ان به سوی مربی دروازبانان پرسپولیس بچرخاند . پرسپولیس خوب گل می زد و از سوی دیگر خوب هم گل می خورد . فرشید کریمی یک فصل تمام زیر نظر نورالدین تمرین کرد اما از بازی نخستش مقابل ابومسلم در مشهد تا پایان تراژدی وارش در برابر سپاهان در جام حذفی کوچکترین تغییری در او پدید نیامد ، فرشید همانی بود که می شناختیم . دریافت گل های تکراری یک داستان بی پایان برای پرسپولیسی بود که بهترین فوتبال را در لیگ ششم به نمایش می گذاشت.

سعید عزیزیان سومین مردی بود که می بایست با چند تن از بهترین های لیگ کار می کرد . دروازبان شماره یک تیم ملی در جام ملت های آسیا نمایش تاسف باری را در پرسپولیس به یادگار گذاشت و حتی جا دارد گل دریافتی او در داربی رفت را در دانشگاه های معتبر جهان فوتبال تدریس کنند! مهدی واعظی سوار بر یک نمودار سینوسی بود. یک روز در تهران مقابل نفت برای خودش یک تیم بود و روز دیگر در برابر مقاومت به هیچ توپی نه نمی گفت. البته اگر سر نخ را دنبال می کردید به یک واقعیت جالبی می رسیدید. عزیزیان مرد زحمت کشی در پیکره پرسپولیس محسوب می شد اما بیشتر وقت او به اموری اختصاص داشت که وظیفه سرپرست تیم بود، از مذاکره با ال اسپورت گرفته تا رزو بلیت هواپیما و هتل. خوردبین در بستر بیماری بود و احمدی چندان با مسائل سرپرستی اشنا نبود، بنابراین چه کسی بهتر از عزیزیان معتمد؟

پرسپولیس در سالیان اخیر هیچگاه دروازبانی را به تیم ملی معرفی نکرده است که آسیب شناسی این پدیده علت های فراوانی دارد . مهدی واعظی حالا نزدیک تر از هر زمان دیگری به درهای تیم ملی است اما ایا او می تواند از سد میرزاپور، محبوب دل دایی و مهدی رحمتی عبور کند؟ فقط با چاشنی خوش باوری جواب این سوال مثبت است.

پرسپولیس حالا مردی را در کنار خود می بیند که بر خلاف تمامی مربی دروازبانان سابق، مشی منحصر به فردش را دارد . فوتبال ما از حیث دروازبان در مضیقه است و عابدازاده می خواهد با همان روشی که خودش عابدزاده شد یک احمد رضای دیگر به فوتبال ما تحویل دهد . تمرینات او متفاوت است و ما تا به حال نمونه ان را ندیده ایم، همانطور که نمونه عابد زاده را مشاهده نکرده بودیم.

مربیانی که در طول سالیان اخیر حتی یک نیمچه گلر هم به فوتبال ما معرفی نکرده اند در لفافه از نوع تمرینات او گله می کنند ، شاید باید با متد انها پیش برویم تا سر انجام مجموعه فوتبال عاری شود از دروازبان بزرگ!

کسی به وحید قلیچ ، مارک اشتاین، علی نورالدین و سعید عزیزیان کار نداشت چون انها کار چندانی با دروازبانان پرسپولیس نداشتند اما حالا عابدزاده با رویه و رویکرد خودش امده است .

چه اشکالی دارد بگذارید لیگ هشتم به پایان برسد ان وقت در مورد تمرینات عجیب عابدزاده صحبت می کنیم ، دست اخر همانی می شود که سالیان قبل نظاره گرش بودیم . پرسپولیس و فوتبال ایران در بحران دروازبان کا مل، بسر می برند پس اجازه دهید او کارش را کند.

فقط برای یک فصل فراموش کنید احمد رضا لباس استقلال را در آورد و پیراهن پرسپولیس را پوشید.یا اینکه فرتموش کنید که در برابر اصرار شما خبرنگاران هزار تومانی باج نداد و روش خود را پی گرفت!

باری مثل اینکه هنوز سر نخ همان جاست...

منبع:

HTML کد:

r4pbr4p
03-08-2008, 18:26
r4pbr4p : سعادت آشنایی باهاشون رو نداشتم

چاکریم عماد جان

والا من بیشتر شبیه میخ زیر چهار پایه ام تا پایه

گهگاهی میام سر میزنم

اسمم هم علیرضا س عزیز :ایکس

r4pbr4p
03-08-2008, 18:29
بردیا مرسی از توجه ت...

اگه تموم شد دکمه خروج اون بالاس

emad64
03-08-2008, 18:31
والا من بیشتر شبیه میخ زیر چهار پایه ام تا پایه

اختیار دارید.. شما آقائید..

اسمم هم علیرضا س عزیز :ایکس

خوشبختم علی رضا جان..

unartig
03-08-2008, 18:58
همه جابه من میگند اونی:8: شماهم همینو بگید:31:

emad64
03-08-2008, 19:02
همه جابه من میگند اونی:8: شماهم همینو بگید:31:

حله داش اونی..
از آشنایی با شما هم خوشبختم عزیز..

unartig
03-08-2008, 19:06
مرسی عمادجان معلوم شد که میخوای این تاپیکو بترکونید فکر کنم همش تقصیرعلیرضابودکه شاکی شده بود:31:

emad64
03-08-2008, 19:12
مرسی عمادجان معلوم شد که میخوای این تاپیکو بترکونید فکر کنم همش تقصیرعلیرضابودکه شاکی شده بود:31:

نمیدونم اول کی شاکی شده بود، ولی من پست محمود رو خودنم دیدم بد شاکیه !

امیدوارم بقیه ی استقلالی ها هم به جمع ما بپیوندن و فقط به تاپیک سر نزنن، پست هم بدن..

ESTEGHLAL 67
03-08-2008, 19:19
ممنون Esteghlal 67 (اسمتو نمی دونم)

مخلص شما مسعود هستم وهر کاری که دستم باشه برای تاپیک واستقلال انجام میدم

emad64
03-08-2008, 19:25
مخلص شما مسعود هستم

خوشبختم مسعود جان..

کاری که دستم باشه برای تاپیک واستقلال انجام میدم

از Esteghlal 67 مشخصه عزیز..

unartig
03-08-2008, 19:27
بچه ها بیاید بهترین سیستم وترکیبو برای تیم استقلال توبازیها حدس بزنیم پایه اید؟

ESTEGHLAL 67
03-08-2008, 19:30
من هستم الان هم دارم روش فکر می کنم

emad64
03-08-2008, 19:32
بچه ها بیاد بهترین سیستم وترکیبو برای تیم استقلال توبازیها حدس بزنیم پایه اید؟

خوبه. منم هستم..
فعلاً دروازبان رو میگم، بقیش رو فکر کنم، بعد میگم..
وحید طالب لو

unartig
03-08-2008, 19:34
به نظرم بهترین سیستم برای استقلال بااین بازیکنها وباتوجه به تراکم هافبکی که داریم 1- 6-3 هست نظرشما؟

unartig
03-08-2008, 19:38
وحید طالبلو
پژمان منتظری
هادی شکوری پیروزقربانی
هاشم بیک زاده حسین کاظمی مهدی امیرآبادی
میثم منیعی مجتبی جباری خسروحیدری
سیاوش اکبرپور

می بینید به خاطر یارگیری خوبی که انجام دادیم می تونیم یارهای خوبی رادرترکیب بذاریم البته اینو هم بگم که یارگیری خوب نسبت به سال پیش که افتضاح عمل کردیم دریارگیری :41:

emad64
03-08-2008, 19:46
نظر من :

من با خبری که مسعود در مورد ترکیب استقلال داده بود موافقم. فقط با خط حمله نمی توم کنار بیام..
خط دفاعی که تو فینال جام حذفی امتحانش رو پس داد. به نظرم مشکلی نداره..
دروازه بان :
طالب لو

دفاع :
بيژن کوشکي،پيروز قرباني، پژمان منتظري

هافبک :
حسين کاظمي،مجتبي جباري،اميدرضا روانخواه،خسرو حيدري، مهدي امير آبادي

حمله :
سياوش اکبرپور، فرهاد مجیدی

نمیدونم چرا، ولی خیلی شبیه ترکیب اعلام شده توسط مسعود تو پست 2230 شد..

به نظرم باید حداقل یه بازی از استقلال رو با یارای جدیدش ببینیم بعد نظر بدیم. اینجوری نمیشه درست حدس زد. آخه معلوم نیست که کی آماده باشه، کی آماده نباشه..

خلاصه ببخشید اگه ترکیبم تکراری شد..

emad64
03-08-2008, 19:50
آره، 1-6-3 هم میتونه خوب باشه ولی در اون صورت باید تک مهاجممون تموم کننده ی خوبی باشه
به نظرم اگه 1-6-3 میخواد بشه، حمله مجیدی باشه بهتره. آخه از فرصت ها بهتر اصتفاده میکنه. البته باید آمادگیه سیاوش رو هم دید بعد بصمیم گرفت..
میگم، تا حداقل یه بازی ازشون نبینیم نمیتونیم بگیم..

Alireza Taji
03-08-2008, 20:13
وقت زیادی تا بازی با ابومسلم نمونده به امید ترکوندنه ابومسلم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فکر می کنم سیستم بازی 2-5-3 باشه اگر علیزاده خوب شده باشه می تونیم روش حساب کنیم و این سیستم جواب میده اما اگه علیزاده مثل همیشه باشه درست تر اینه که با تک مهاجم بازی کنیم...

اولین بار mahn90 بود که از وضع تاپیک شکایت کرد(ای کاش زودتر شکایت می کرد)

علی رضا جان، شما خبرگذاری دارین ؟ کم کم هر روز یه خبر داری که بدی.. بابت اخباری که میدی ممنون..

نه داداش یه مدت پیش یکی از پرسپولیسی ها:2: اومده بود اینجا و شلوغ بازی در اورد و چون دید تاپیک خلوت هست چند خبر از استقلال گذاشت منم بهم برخورد!
از اون به بعد هر خبری از استقلال تو انجمن ها و سایتهای ورزشی میبینم اینجا میذارم.

با توجه به سرعتی که تاپیک گرفته ممکنه برخی خبرها را قبلا دوستان گذاشته باشند برای همین ببخشید اگه تکراری بود...
================
قلعه نويي ترکيبش را انتخاب کرد
مجيدي،اکبري و تقي پور روي نيمکت استقلال

اگر چه 48 ساعت تا نخستين ديدار استقلال در هشتمين دوره ليگ برتر زمان باقي مانده است اما ترکيب اين تيم تا حدود زيادي مشخص شده است.
"به گزارش سرويس ورزشي برنا" تمرينات روزهاي اخير استقلال حکايت از آن داشتند که قلعه نويي روي نفرات خود به شناخت خوبي رسيده و قصد دارد تيمش رابا ترکيب 2-5-3 برابر ابومسلم مشهد چيدمان کند.
در درون دروازه وحيد طالب لو مي ايستد.در خط دفاعي از ترکيب سه نفره بيژن کوشکي،پيروز قرباني و پژمان منتظري استفاده مي شود.
پنج هافبک استقلال در بازي نخست حسين کاظمي،مجتبي جباري،اميدرضا روانخواه،خسرو حيدري و مهدي امير آبادي هستند.
درخط حمله نيز زوج سياوش اکبرپور و علي عليزاده تشکيل ميشود.ديدار استقلال و ابومسلم روز سه شنبه از ساعت 30/19 در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.
احتمال اينکه اين ترکيب در روز آخر دستخوش تغييرات شود نيز وجود دارد ولي نکته مهم آن است تا اين لحظه نفراتي چون تقي پور، اکبري، مجيدي روي نيمکت قرار گرفته اند

===============================
یک حبر بدitc مهاجم استقلال هنوز نرسيده
احتمال غيبت اكبرپور مقابل ابومسلم

خبرگزاري فوتبال ايران - احتمال غيبت سياوش اكبرپور مهاجم استقلال در اولين هفته ليگ‌برتر وجود دارد در حالي كه Itc اين بازيكن هنوز نرسيده است.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، مجوز بازي اكبرپور كه از باشگاه الظفره به استقلال آمده هنوز صادر نشده است و مسئولان باشگاه استقلال در انتظار هستند تا فدراسيون فوتبال امارات Itc اين بازيكن را به فدراسيون فوتبال ايران ارسال كند. اين درحالي است كه هنوز مجوز بازي اكبرپور صادر نشده و اگر Itc او نرسد، قلعه‌نويي نمي‌تواند از اين مهاجم استفاده كند
======================================

مسعود زريبافان:
شايعات عزل و نصب بي‌اساس و كذب محض است
استقلال آماده حضور قدرتمند در ليگ برتر است

رييس مجمع باشگاه استقلال تهران بر اتحاد و انسجام مجموعه‌ي اين باشگاه به منظور حضور موفقيت‌آميز در ليگ برتر فوتبال تاكيد كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، طبق اعلام روابط عمومي باشگاه استقلال تهران، مسعود زريبافان گفت: استقلال آماده‌تر از هميشه و با عبور موفقيت‌آميز از فصل نقل و انتقالات بيش از هر زماني آماده‌ي حضور در ليگ برتر است و شايعاتي كه در اين روزها از سوي برخي افراد و رسانه‌ها مبني بر وجود اختلاف نظرهايي در مجموعه‌ي استقلال مطرح مي‌شود، غيرواقعي است.

وي افزود: مجموعه‌ي استقلال به حول و قوه‌ي الهي آماده حضوري قدرتمند و موفق در ليگ برتر است. اما عده‌اي با مطرح كردن شايعات بي‌اساس در رسانه‌ها در تلاش هستند تا اتحاد و انسجام را در استقلال از بين ببرند. با اين حال تمام مجموعه استقلال اكنون با اتحاد و همدلي منتظر آغاز ليگ برتر بوده و كليه‌ي شايعات درباره عزل و نصب جديد در باشگاه استقلال بي‌اساس و كذب محض است

=====================
هافبك تيم استقلال تهران اين فصل هم درفوتبال ايران بازي مي‌كنم

هافبك تيم استقلال تهران گفت: با اينكه پيشنهادي جدي ازسوي باشگاه گرانوبل فرانسه داشتم اما اين فصل هم ( ليگ هشتم ) با پيراهن استقلال درليگ برتر حضور خواهم يافت .

مجتبي جباري درمورد سفرش به فرانسه اظهارداشت : بنا به درخواست رسمي باشگاه گرانوبل عازم اين كشور شدم و در يك بازي دوستانه براي اين تيم به ميدان رفتم .
وي با بيان اينكه باشگاه فرانسوي پيشنهاد مالي خود را به باشگاه استقلال تهران اعلام كرده است تصريح كر د: به دلايل شرايط روحي و رواني نمي‌توانم پاسخ مثبتي به اين باشگاه فرانسوي بدهم ، به همين خاطر دراين فصل هم در تيم استقلال خواهم بود.
جباري با تاكيد براين نكته كه حضور درفوتبال اروپا تجربه گرانبهايي براي بازيكنان ايراني خواهد بود گفت : به احتمال فراوان درسالهاي آينده با يكي از تيم‌هاي اروپايي قرارداد منعقد خواهم كرد تا بتوانم سطح فني فوتبال خود را افزايش دهم .
وي عصر روز گذشته ( شنبه ) نخستين تمرين خود را با استقلال تهران در زمين شماره دو مجموعه ورزشي ازادي انجام داد.
تيم فوتبال استقلال تهران روز سه شنبه هفته جاري ( ‪۱۵‬مردادماه ) در نخستين بازي خود درليگ برتر ميزبان ابومسلم مشهد خواهد بود.

emad64
03-08-2008, 20:33
هافبك تيم استقلال تهران اين فصل هم درفوتبال ايران بازي مي‌كنم

خوبه که جباری موندگار شد..

من فکر می کنم سیستم بازی 2-5-3 باشه اگر علیزاده خوب شده باشه می تونیم روش حساب کنیم و این سیستم جواب میده

موافقم..
خدا کنه اگه ITC سیاوش رسیده باشه (که امیدوارم برسه) و بتونه واسه استقلال بازی کنه،سیاوش، آماده باشه..

ESTEGHLAL 67
03-08-2008, 20:40
آره، 1-6-3 هم میتونه خوب باشه ولی در اون صورت باید تک مهاجممون تموم کننده ی خوبی باشه
به نظرم اگه 1-6-3 میخواد بشه، حمله مجیدی باشه بهتره. آخه از فرصت ها بهتر اصتفاده میکنه. البته باید آمادگیه سیاوش رو هم دید بعد بصمیم گرفت..
میگم، تا حداقل یه بازی ازشون نبینیم نمیتونیم بگیم..

:40:ترکیبی که من با اون موافقم همونی که ژنرال با اون حال میکنه 2-5-3

وحید طالب لو:40::40::40:

پژمان منتظری:40:
پیروز قربانی:40: هادی شکوری:40:

حسین کاظمی :40:

هاشم بیک زاده:40: مهدی امیر ابادی:40:

مجتبی جباری:40: روانخواه:40:

علی علیزاده :40: سیاوش اکبرپور:40:

__________________________________________________ _____________________________________

منم با عماد موافقم اگه قراره ترکیب 1-6-3 باید یه مهاجم تموم کننده داشته باشیم با توجه به اینکه هنوز مهاجم های ما محک نخوردن بهتره از همون سیستم 2-5-3 استفاده کنیم و با دو مهاجم اطمینان بیشتری نسبت به مهاجم ها میشه کرد
عماد جان اون سیستمی که شما دادید عالی فقط در خط حمله باید یه سانتر فوروارد باشه اون زوج خط حمله سال 85
رو بیاد بیار عنایتی واکبر پور با توجه به اینکه ژنرال خیلی به سانتر از جناحین اعتقاد داره وبازیکنایی که این قابلیت رو دارن باید یه سرزن خوب توی تیم باشه البته میشه از زوج اکبرپور-علیزاده یا عباسفرد-برهانی استفاده کرد
البته یادمون نره که یه مهاجم جوون و اینده دار به نام خذیراوی هم داریم:10:

اون خبر جباری منبعش کجاست

emad64
03-08-2008, 20:52
اون خبر جباری منبعش کجاست

با کسب اجازه از علیرضا

منبع:

unartig
03-08-2008, 21:14
درسته امیرخان به 2 5 3 علاقه دارند اما 1 6 3 باوجودتراکم هافبکی (وخیلی خوبی ) که داریم میتونه نقطه قوت ماباشه به نظرم توبازیهای سنگین ما می تونیم ازاین سیستم استفاده کنیم ضمنا تمام کنندگی سیاوش بهترازبقیه مهاجمانمون هست چون اون سالی که تواستقلال بود باتوجه به محرومیتهایی که داشت گلهای خوبی برااستقلال زد

emad64
03-08-2008, 21:26
1 6 3 باوجودتراکم هافبکی (وخیلی خوبی ) که داریم میتونه نقطه قوت ماباشه به نظرم توبازیهای سنگین ما می تونیم ازاین سیستم استفاده کنیم

آره، واسه بازیای سنگین، این سیستم میتونه واسمون خیلی مفید باشه، چون واقعاً هافبکای خوبی داریم. میانه رو کامل بدست میگیره..
ولی به نظر من تو بازیای نسبتاً سبکتر از سیستم 2-5-3 و با دو مهاجم بازی کنیم بهتر جواب میگیریم..

ضمنا تمام کنندگی سیاوش بهترازبقیه مهاجمانمون هست چون اون سالی که تواستقلال بود باتوجه به محرومیتهایی که داشت گلهای خوبی برااستقلال زد

اون سال اکبرپور واقعاً آماده بود. منم که نگفتم تموم کننده نیست. گفتم اگه اون اکبرپور باشه که خیله خوبه، ولی چون مدتی از بازی تو ایران دور بوده، مشخص نیست که مثل اون موقع آماده باشه یا نه. منم خودم به اکبرپور خیلی اعتقاد دارم.. به شرطی که همون اکبرپوری باشه که ما میشناختیم..

unartig
03-08-2008, 21:34
البته امسال بعید میدونم آرش برهانی سوتیهای سال قبلو بده مطمینا سال خوبی برای آرش خواهدبود.

emad64
03-08-2008, 21:43
البته امسال بعید میدونم آرش برهانی سوتیهای سال قبلو بده مطمینا سال خوبی برای آرش خواهدبود.

انشا.. همین طوری باشه که تو میگی..
خدائیش دیگه تحمل سوتی های آرش رو نداریم. فصل قبل فکر کنم به اندازه ی دو سه فصل سوتی داد دیگه.. دیگه احتمالاً کوپن سوتی هاش تموم شده باشه..

ESTEGHLAL 67
03-08-2008, 21:44
با کسب اجازه از علیرضا

منبع:

ممنون عماد جان

منم باهات موافقم امسال برای ارش متفاوت خواهد بود
کلا سال خوبی برای ما استقلالی ها رخ خواهد داد

در سیستم 1-6-3 درسته که تراکم هافبک هست ولی خیلی میتونه به درد بازیهای سنگین بخوره
امسال استقلال بهترین خط میانی رو خواهد داشت شک نکنید:46:

Alireza Taji
03-08-2008, 22:03
3-6-1 خیلی خوب هست البته این سیستم لازمش اینه که یک بازیکن تمام کننده به معنای واقعی داشته باشی بازیکنی که چه درزمین و چه در هوا کاملا مسلط باشه ... مثل اتو در بارسا... و یا دروگبا در چلسی.

امیدوارم برهانی اماده باشه... البته تو اخرین بازی که استقلال انجام داد خیلی توپ خراب کرده طوری که قلعه نویی ناجور ازش شاکی بوده! و البته یک گل فکر میکنم زده...

emad64
03-08-2008, 23:21
امیدوارم برهانی اماده باشه... البته تو اخرین بازی که استقلال انجام داد خیلی توپ خراب کرده طوری که قلعه نویی ناجور ازش شاکی بوده! و البته یک گل فکر میکنم زده...

همین که تونسته قبل شروع لیگ گل بزنه، جای امیدواری داره.. چون میتونه لیگ رو بدون استرس شروع کنه..

emad64
04-08-2008, 05:20
Isn - مهاجم تيم استقلال گفت: دايى صاحب اختيار تيم ملى است و هرگز عليه او مصاحبه نكرده ام. فرهاد مجيدى درباره اينكه گفته مى شود به تازگى عليه سرمربى تيم ملى موضع گرفته و عليه او حرف زده است، اظهار داشت: وقتى هنوز خودم براى پوشيدن پيراهن تيم ملى انگيزه دارم، چطور مى توانم عليه سرمربى حرف بزنم. وى افزود: امسال مى خواهم تمام تلاشم را به كار بگيرم تا به تيم ملى دعوت شوم و از انگيزه بالايى هم برخوردارم. مجيدى با تكذيب انتقاد از تيم ملى و شرايط آن، اظهار داشت: چه كسى گفته فوتبال من تمام شده است؟ هنوز مى توانم به تيم ملى دعوت شوم. تصميم گيرنده نهايى دايى است و اختيار دارد هر بازيكنى را كه مى خواهد، دعوت كند. اين بازيكن در مورد شرايط استقلال عنوان كرد: اردوى بسيار خوبى را در تركيه داشتيم. فشار تمرينات بسيار بالا بود و نتيجه اين تمرينات در بازى ها مشخص مى شود.

emad64
04-08-2008, 05:21
سرپرست تيم استقلال گفت: قلعه نويى پيش بينى جدايى جبارى از تيم را كرده و نگران اين مسأله نيستيم. على نظرى جويبارى همچنين اظهار داشت: در قرارداد جبارى آمده، در صورت توافق با تيم هاى اروپايى، مى تواند از استقلال جدا شود. بابت اين مسأله نگرانى نداريم. وى افزود: قلعه نويى پيش بينى جدايى او را كرده بود. به همين دليل، بازيكنانى مثل يدالله اكبرى و جان واريو را جذب كرديم. سرپرست استقلال درباره شايعه اخراج فرهاد مجيدى، سياوش اكبرپور و مهدى اميرآبادى از استقلال، گفت: چنين خبرى صحت ندارد. اين ۳ بازيكن در سفرى كه به جمكران داشتيم از جمع بازيكنان جدا شدند و دوباره به كاروان بازگشتند.

emad64
04-08-2008, 05:23
Isn - سرمربى تيم استقلال گفت: اولويت اول ما در فصل آتى ،قهرمانى در ليگ برتر و پس از آن ليگ قهرمانان آسيا و جام حذفى خواهد بود. امير قلعه نويى با بيان اين كه مى خواهيم ليگ برتر را با پيروزى آغاز كنيم، اظهار كرد: خوشبختانه استقلال در شرايط بسيار خوبى به سر مى برد، ما روز پنجشنبه با تيم آرمين بازى كرديم و درست است كه با ۵ گل پيروز شديم؛ اما تعداد گل ها اهميتى ندارد بلكه مهم وجود نظم تاكتيكى، ساختار دفاعى و تهاجمى است. ما بسيار زودتر از آن چيزى كه تصور مى كرديم به اين نظم تاكتيكى دست يافتيم. وى افزود: در حال حاضر تمام تمركزمان بر روى بازى مقابل ابومسلم خراسان است و براى استقلال بسيار مهم است كه نتيجه دلخواه را به دست آورده و ليگ هشتم را با پيروزى آغاز كند. سرمربى تيم استقلال تهران درباره هشتمين دوره ليگ برتر فوتبال كشور نيز گفت: معتقدم ليگ هشتم بسيار سطح بالا خواهد بود، البته فراتر از سطح فنى اميدوارم رقابت هاى جوانمردانه اى داشته باشيم چرا كه هر سال از ليگ برتر مى گذرد، روح جوانمردى نيز افزايش مى يابد كه اين موضوع ثمرات خوبى براى فوتبال ايران خواهد داشت. قلعه نويى درباره وضعيت آماده سازى استقلال اظهار كرد: تيم ما به علت درگير بودن در جام حذفى زمان آماده سازى كمى را در اختيار داشت، ما اكنون در حال سپرى كردن افت بدنى خود هستيم كه بايد در مدت زمان باقيمانده با انجام تمرينات اصولى به شرايط ايده آل برسيم. بدن هاى در زمان هاى خاصى نياز به تمرينات فشرده و بعضى مواقع نيازمند استراحت هستند كه بايد به اين مساله بسيار دقت كنيم. قلعه نويى همچنين درباره حضور دوباره مجتبى جبارى در استقلال گفت: هميشه گفته ام كه جبارى بازيكن خوب و بزرگى است، حضور او مى تواند در هر تيمى مثمرثمر باشد كه بدون شك استقلال هم از اين قاعده مستثنى نيست. سرمربى تيم استقلال همچنين درباره هدف گذارى تيمش در فصل آتى اظهار كرد: اولويت اول ما در فصل آتى قهرمانى در رقابت هاى ليگ برتر خواهد بود و موفقيت در ليگ قهرمانان آسيا و جام حذفى در رده هاى بعدى قرار مى گيرد. معتقدم اكنون تيم ما يكى از كاملترين تيم هاى ليگ است و من آينده روشنى را براى استقلال تصور مى كنم. وى ادامه داد: در ليست فعلى تيم استقلال يكى، دو جاى خالى وجود دارد كه مى توان در نيم فصل به ليست اضافه كرد. ما در حال حاضر هيچ مشكلى به لحاظ بازيكن نداريم و همه چيز خوب پيش مى رود، اكنون در هر پست حداقل ۲ بازيكن همتراز داريم البته آماده سازى تيم و ارائه بازى خوب هميشه منجر به نتيجه گيرى نمى شود چرا كه ممكن است در فوتبال اتفاقات زيادى رخ دهد و مربى نيز بايد كمى شانس هم داشته باشد.

emad64
04-08-2008, 05:44
استقلال تهران - ابو مسلم خراسان
ورزشگاه آزادی
پخش زنده : ساعت 19:00 از شبکه ی سه سیما

منبع :

Rjoun
04-08-2008, 08:43
علي رضا و عماد عزيز
گل كاشتيد اخوي ها.
ممنون:11:

Alireza Taji
04-08-2008, 08:48
لیگ از امروز شروع میشه امیدوارم از همین امروز دل شاد بشیم با شکست لنگ...

حضور یک انالیزور ایرانی ساکن امریکا در جمع ابی های پایتخت

ايران ورزشى- امير قلعه نويى از پيوستن يك آناليزور ايرانى كه در ايالات متحده فعاليت كرده خبر مى دهد. قلعه نويى مى گويد: «اميد نمازى طى چند روز آينده به كادر فنى استقلال اضافه خواهد شد تا در ليگ برتر، جام حذفى و ليگ قهرمانان آسيا به عنوان آناليزور به ما كمك كند.» اميد نمازى كه در امريكا متولد شده (۱۹۶۴) داراى مدرك A مربيگرى از امريكا است و سابقه حضور و مربيگرى در تيم فيلادلفيا را از سال ۲۰۰۲-1996 داشته است. نمازى بيشتر در حوزه فوتسال امريكا فعاليت كرده است. اين مربى از سال ۲۰۰۳ در تيم سن ديگو اسپريت (تيم فوتبال زنان) به عنوان سرمربى و در سال ۲۰۰۵ در تيم كلاولند فورث به عنوان مدير و سرمربى و در سال ۲۰۰۶ در تيم لوييس استيمرس به عنوان سرمربى و مدير فنى و در سال ۲۰۰۷ در تيم نيوجرسى ايرومن به عنوان سرمربى و مديرفنى حضور داشته است.

استقلالى ها پيگيرى ITC اكبرپور

ITC سياوش اكبرپور مهاجم استقلال هنوز به ايران نيامده است و اگر تا فردا به تهران نرسد به احتمال فراوان اكبرپور بازى مقابل ابومسلم را از دست خواهد داد.گفتنى است اكبرپور پارسال در الظفره امارات بازى مى كرد و براى حضور در ليگ ايران نياز به دريافت ITC دارد.
====
استقلال اسپانسر ندارد

رقابت هاى ليگ برتر از امروز شروع خواهد شد و هنوز استقلال براى خود اسپانسرى پيدا نكرده است. ديروز شنيديم مسئولان استقلال با يك شركت توليد لوازم خانگى به توافق رسيده اند تا آرم اين شركت را براى بازى فردا روى پيراهن هاى خود تبليغ كنند. طبق شنيده هاى ما اين شركت حاضر شده براى هر بازى مبلغ ۶۰ ميليون به استقلال بدهد، شايان ذكر است هنوز استقلال براى خود اسپانسر ثابت پيدا نكرده است.
=====

شكورى مأمور مهار اولروم شد

اين روزها مهار عرفان اولروم در بازى مقابل ابومسلم دغدغه اصلى كادر فنى استقلال است. «امير قلعه نويى» سرمربى استقلال مى داند كه يك لحظه غفلت از اولروم مى تواند براى تيمش مشكل ساز شود. به همين خاطر هادى شكورى را مأمور مهار اولروم كرد. قلعه نويى در جريان تمرينات استقلال نكات فنى را به شكورى توضيح داده و از وى خواسته لحظه اى از اولروم غافل نشود.
=============

برنامه ريزى استقلال براى درآمدزايى

جبارى، اكبرپور و بيك زاده ترانسفر مى شوند

استقلال درفصل نقل وانتقالات هزينه قابل توجهى صرف خريد مهره هاى جديد كرد و بازيكنان فراوانى را به خدمت گرفت تا زمينه براى موفقيت در فصل جديد را فراهم كند. البته به نظر مى رسد مديريت باشگاه در عين حال به درآمدزايى براى فصل آينده هم مى انديشد و مى خواهند از كنار بازيكنان بخشى از هزينه هاى جارى خودشان را نيز تأمين كنند. بر اساس آخرين خبرهاى رسيده؛ استقلالى ها قصد دارند در پايان فصل جارى رقابت هاى ليگ برتر زمينه براى ترانسفر چند بازيكن مطرح خود در بازى هاى خارجى را فراهم كنند تا با استفاده ار اين راهكار علاوه بر تأمين بخشى از بودجه هاى صرف شده قدرت خريد تيم براى فصل آينده را هم افزايش دهند. اين طور كه از شواهد امر پيداست مردانى همچون: جبارى (اگر تا پايان فصل بماند)، بيك زاده و سياوش اكبرپور مردانى هستند كه در اولويت ترانسفر قرار دارند.
تمرين عصر ديروز استقلال تهران از ساعت ۱۷و۴۵ دقيقه در زمين شماره ۲ آزادى برگزار شد. نكته قابل توجه اينكه باشگاه طى نامه اى به مسئولان ورزشگاه آزادى خواستار عدم حضور خبرنگاران و هواداران در تمرين شده بود.

گزارش تمرين استقلال

پسر قلعه نويى را هم راه ندادند

صحبت هاى قلعه نويى با بازيكنان
امير قلعه نويى سرمربى استقلال در ابتداى تمرين بازيكنان را جمع كرد و ۱۵ دقيقه با آنان به صحبت پرداخت. قلعه نويى از بازيكنان خواست تا روز بازى با ابومسلم با جديت در تمرينات ظاهر شوند.
خارجى ها ديپورت شدند
در تمرين روز شنبه استقلال ۳ بازيكنان از كشور برزيل در تمرين حضور داشتند. گويا اين ۳ بازيكن نتوانستند نظر مساعد قلعه نويى را جلب كنند. به همين دليل آنها از ديروز ديگر در تمرينات حضور نيافتند و به قول معروف ديپورت شدند.
پسر قلعه نويى را هم راه ندادند
امير قلعه نويى سرمربى استقلال ابتداى تمرين وقتى مى خواست با پسرش وارد ورزشگاه شود با ممانعت مأموران حراست ورزشگاه مواجه شد و بعد از كلى كش و قوس بعد از نيم ساعت توانست پسر خود را وارد ورزشگاه كند.
بدون غايب
تمرين ديروز استقلال بدون غايب برگزار شد و همه بازيكنان حضور داشتند.
شرح تمرين
در ابتدا بازيكنان ۲۰ دقيقه دور زمين دويدند و سپس به ۳ تيم ۸ نفره به بازى آقا وسط پرداختند. در ادامه بازيكنان به ۲ گروه تقسيم شدند و به بازى فوتبال پرداختند.
تمرين امروز
تمرين امروز استقلال ساعت ۱۷و۴۵ دقيقه در زمين شماره ۲ برگزار خواهد شد و بازيكنان بعد از تمرين براى اردوى شبانه روزى به هتل المپيك خواهند رفت

emad64
04-08-2008, 08:52
علي رضا و عماد عزيز
گل كاشتيد اخوي ها.
ممنون:11:

خواهش میکنم آقا رضا.. وظیفست..
از علی رضا واقاً باید تشکر کرد.. من که میگم خبرگذاری داره، رو نمیکنه..

Alireza Taji
04-08-2008, 09:16
وظیفه هست...
خبرگذاری؟!!!:3:
نه داداش به شدت تکذیب میشه... :14:
وبلاگ استقلالی دارم اما توش اصلا از خبر و اینجور چیزها نمیذارم...

جويبارى: كارت بازى جبارى صادر شده است
برگه مالياتى استقلالى ها مشكل ساز شده

ايلنا - استقلال در آستانه شروع ليگ به دردسر افتاده است. نظرى جويبارى در اين باره حرف هايى دارد: *«برگه هاى مالياتى بازيكنان استقلال در آستانه ديدار حساس با ابومسلم دردسرساز شده و تمام وقت و نيروى ما را گرفته است.باور كنيد در فاصله ۲ روز مانده به اولين بازى استقلال در ليگ برتر، بسيارى از امور ادارى ثبت قرارداد رسمى بازيكنان نيمه كاره مانده و ما سخت در تلاشيم تا اين مشكلات و موانع را از سر راه برداريم.آقاى فتح ا...زاده براى جذب يك اسپانسر خوب در آلمان هستند و قرار است به زودى به ايران برگردند چرا كه استقلال در آغاز ليگ، نياز به حضور تمام مديران و مسؤولان خود دارد.» جويبارى حضور جبارى را تا نيم فصل قطعى مى داند: «مجتبى فعلاً همراه ما خواهد بود و كارت بازى او براى حضور در ليگ برتر صادر شده ولى در صورتيكه با تيم فرانسوى به توافق برسد، ممكن است از جمع ما جدا شود.ما ۳ جاى خالى ديگر داريم كه با نظر كادر فنى آنها را جذب خواهيم كرد.»

==============
فتح ا… زاده از برنامه ريزى خوبش مى گويد:

مى توانيم ۳ روز يك بار بازى كنيم

مديران استقلال با علم به اينكه در فصل جارى برنامه ريزى فدراسيون فوتبال بسيار فشرده است در جذب بازيكنان موردنظر موفق عمل كرده اند تا استقلال مشكلى از بابت برگزارى فشرده بازى ها نداشته باشد چرا كه در سال جارى به دليل درگير بودن فوتبال ايران با رقابت هاى جوانان، تيم ملى و جام باشگاه هاى آسيا فرصت وقت تلف كردن ندارد و مجبور است حتى ۳ روز يك بار در ليگ بازى برگزار كند.
فتح ا… از آمادگى باشگاه استقلال در همكارى با فدراسيون فوتبال حرف مى زند. انگار مديرعامل باشگاه استقلال فكر همه جا را كرده است: «بهترين راه حل اين است كه سيستم برنامه ريزى خود را با فوتبال جهان تطبيق بدهيم. ليگ امسال بسيار فشرده است اما استقلال باتوجه به پتانسيل موجود توانايى برگزارى بازيهاى فشرده - حتى ۳ روز يك بار - را هم دارد. ما در اردوى تركيه به آمادگى مطلوب رسيديم و از اين حيث مشكلى با برنامه ريزى فدراسيون نداريم. به لحاظ نفرى پتانسيل لازم را داريم بدون حضور برخى بازيكنان در ليگ بازى كنيم هر چند كار بسيار سختى است اما امسال طورى برنامه ريزى كرده ايم كه مشكلى ايجاد نشود.»

M_Abieteh
04-08-2008, 10:03
براي توافق با حامي مالي
استقلال 2 ميليارد و 500 ميلون تومان تقاضا دارد
خبرگزاري فارس: باشگاه استقلال براي جذب حامي مالي در فصل جديد مبلغ بالغ بر 2 ميليارد و 500 ميليون تومان مي‌خواهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، مسئولان استقلال حاضر نيستند با مبلغي پائين تر از 2 ميليارد و 500 ميليون تومان با شركت هايي كه براي حمايت مالي با اين تيم به مذاكره پرداخته اند، به توافق برسند.
با توجه به اين خواسته، هنوز مديران اين تيم با هيچ شركت خاصي به توافق نرسيده اند؛ هر چند در اين زمينه نفريه، يكي از اعضاي هئيت مديره استقلال مي‌گويد كه در حال مذاكره با شركت هاي مختلف هستند و تا قبل از شروع فصل به طور حتم تيم با آرم شركت حامي مالي به ميدان مي روند.
انتهاي پيام/

M . Sayid
04-08-2008, 10:13
قرعه کشی جام باشگاه های اسیا کی هستش؟
خدا کنه تیم عربی زیاد به تورمون نخوره!

D o l f i n
04-08-2008, 10:30
خیلی خوشحال شدم که امید نمازی می خواد بیاد من مصاحبه هاش رو خوندم همیشه دلم می خواست این مرد بیاد استقلال عالی شد حرف نداره مبارکه

r4pbr4p
04-08-2008, 10:38
خیلی خوشحال شدم که امید نمازی می خواد بیاد من مصاحبه هاش رو خوندم همیشه دلم می خواست این مرد بیاد استقلال عالی شد حرف نداره مبارکه

اومدنش یه طرف قضیه س و به حرفاش توجه کردن یه طرف دیگه!

amir_a
04-08-2008, 10:55
آره. منم شنیدم قلعه نویی کلا زیاد به حرفای آنالیزورش توجه نمی کنه:19:

M . Sayid
04-08-2008, 11:00
امیرخان به حرف کی گوش میده که بخواد به حرف آنالیزورش گوش بده!یه پا دیکتاتوره واسه خودش!

Alireza Taji
04-08-2008, 16:04
رهاورد سفر فتح الله زاده به آلمان
يک استقلالي در آستانه ترانسفر/حق پخش بازي هاي استقلال به يک شرکت اروپايي واگذار مي شود

علي فتح الله زاده مديرعامل باشگاه استقلال تهران روز گذشته از سفر کاري خود به کشور آلمان بازگشت تا رهاورد سفر خود را طي گزارشي به هيات مديره اين باشگاه ارائه کند.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" فتح الله زاده در سفر خود به کشور آلمان شرايط ترانسفر سه بازيکن اين تيم را فراهم کرده و به گفته يکي از نزديکان باشگاه استقلال،ترانسفر يکي از اين سه نفر که مهاجم است،قطعي شد و وي به احتمال فراوان قبل از پايان نيم فصل اول ليگ برتر کشورمان با يک تيم آلماني قرارداد مي بندد.
همچنين فتح الله زاده در اين سفر اروپايي در زمينه پخش مسابقات داخلي و بين المللي تيم استقلال براي ايرانيان مقيم اروپا،مذاکراتي را با يک شرکت انجام داده است و شرکت مذکور قصد دارد با استفاده از يک سيستم مدرن،بازي هاي آبي پوشان را براي ايرانياني که درخواست حق پخش اين بازي ها را دارند،پخش نمايد.
لازم به ذکر است که عقد قرارداد از سوي باشگاه استقلال با اين شرکت،به رفع مشکلات مالي مجموعه آبي کمک شاياني خواهد کرد.
===============
چهار تيم تکليف قهرماني ليگ را مشخص مي کنند
حجازي: در ايران کسي دنبال کارنامه امثال ليت بارسکي نمي گردد!

ناصر حجازي در آستانه عقد قرارداد رسمي با باشگاه نساجي قائمشهر قرار دارد.وي امروز(دوشنبه) در جلسه اي با مسئولان اين باشگاه شرکت خواهد کرد و در صورت توافق نهايي راهي قائمشهر مي شود.

حجازي در گفتگويي با خبرنگار ورزشي برنا شرکت کرده که متن آن را در زير مي خوانيد:

* ظاهراً کار حضورتان در باشگاه نساجي قائمشهر مراحل پاياني را طي مي کند.
- قرار است امروز جلسه اي با مسئولان باشگاه نساجي داشته باشيم و وارد ريز مسائل شويم.اگر به توافق کامل رسيديم،راهي قائمشهر مي شوم.

* ليگ هشتم از امروز آغاز مي شود.پيش بيني تان درباره اين مسابقات چيست؟
- چهار تيم استقلال،پرسپوليس،سپاهان و سايپا خوب يارگيري کرده اند و تکليف قهرماني را همين چهار تيم مشخص مي کنند،اما تيم هاي ديگر نه تنها خوب يار نگرفته اند،بلکه مهره هاي خوبي را هم از دست داده اند.

* با اين حساب شما با اين نظر که ليگ هشتم جذاب ترين ليگ سالهاي اخير خواهد شد،موافق نيستيد؟
- چگونه جذاب خواهد شد؟! به جز چهار تيمي که نام بردم و مس کرمان که بد يارگيري نکرده،بقيه تيم ها اوضاع خوبي ندارند.شما زماني مي توانيد بگوييد ليگ جذاب خواهد شد که چند تيم 80، 90 درصدي باشند و ديگر تيم ها 40 ، 50 درصدي؛اما امسال 4، 5 تيم 80، 90 در صدي هستند و بقيه تيم ها 20 درصدي.به طور مثال ابومسلم چند مهره خوب خود را از دست داده و ملوان و استقلال اهواز هم همين‌طور.

* هنوز هم نمي خواهيد درباره استقلال صحبت کنيد؟
- کاري ندارم،چه صحبتي بکنم؟

* قطعاً بازي فرداي استقلال – ابومسلم را تماشا مي کنيد.
- اگر وقت شود،حتماً.

* آيا امکان حضور شما در ورزشگاه آزادي براي ديدن بازي‌هاي استقلال در ليگ هشتم وجود دارد؟
- براي بازي‌هاي تيم ملي که حتماً مي روم،اما شايد در طول فصل چند بازي استقلال را هم از نزديک تماشا کنم.

* درباره حضور ليت بارسکي در فوتبال ايران چه نظري داريد؟
- روزنامه ها که نوشته بودند اين مربي از يک تيم ژاپني اخراج شده است.در فوتبال ما کارنامه مربيان خارجي ملاک نيست و فقط دنبال کارنامه مربيان ايراني و افرادي مثل حجازي مي گردند!

ESTEGHLAL 67
04-08-2008, 16:25
در هفته نخست ليگ برتر مشخص شد

تركيب احتمالي تيم فوتبال استقلال تهران برابر ابومسلم

خبرگزاري فارس: تركيب احتمالي تيم فوتبال استقلال تهران در هفته نخست ليگ برتر مشخص شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين تيم تهراني روز آينده به احتمال زياد با اين تركيب به ميدان خواهد رفت:
وحيد طالب لو، پيروز قرباني، بيژن كوشكي، پژمان منظري، حسين كاظمي، اميدرضا رونخواه، ميثم منيعي، خسرو حيدري، يدا.. اكبري، فرهاد مجيدي و ارش برهاني
در صورت رسيدن ITC سياوش اكبرپور اين بازيكن به جاي برهاني بازي خواهد كرد.

استقلال بدون حامي مالي وارد ليگ هشتم مي شود
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال در هفته نخست ليگ برتر بدون اسپانسر و با دعاي فرج امام زمان (ع)وارد ميدان خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، فردا و در ديدار برابر ابومسلم، پيراهن هاي تيم استقلال منقش به دعاي فرج امام زمان (ع) خواهد بود.
به دليل حضور در ماه پر بركت شعبان و نزديكي به زمان تولد امام عصر (عج)، اين باشگاه چنين حركتي انجام مي‌دهد.
استقلال هنوز در ليگ برتر هشتم با اسپانسري به توافق نرسيده و مذاكرات با چند شركت در حال انجام است.
اين ديدار ساعت 45/17 فردا در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.

Majid393
04-08-2008, 17:10
ویرایش شد .....

emad64
04-08-2008, 18:57
اين ديدار ساعت 45/17 فردا در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.

مسعود جان، مطمئنی که بازی ساعت 17:45 برگزار میشه ؟
ولی تو جدول پخش برنامه های شبکه 3، طور دیگه ای نوشته..
اونجا اعلام شده که بازی رو سه شنبه (فردا)، رأس ساعت 19:00 پخش میکنه.. میتونی بری ببینی..
اینم کدش :

ESTEGHLAL 67
04-08-2008, 19:00
پرسپولیس برد ولی این همه چیز برای پرسپولیس در لیگ نیست امروز پرسپولیس وهواداراش چند چیز رو نشون دادن

1-درسته که بازی اوله لیگ بود هیچ چیز معلوم نیست ولی این پرسپولیس اونی نیست که فصل قبل توی بازی اول باصنعت نفت بازی کرد
2-بازی اشفته بازیکنایی مثل نیکبخت وبادامکی من نمیدونم این بادامکی چی داشته که شماره 7 رو بهش دادن
3-نداشتن نیمکت ذخیره مطمئن تعویض هایی همچون علی عسکر یا خیرخواه اصلا یه نگاهی به نیمکت پرسپولیس بندازیم میبینیم که سر جمع 2 الی 3 بازیکن خوبی داشت
4-دوندگی در بین بازیکنای پرسپولیس خیلی کم بود شاید به خاطر بدنسازی بوده ولی اگر دقت کرده باشید از گوشه ها اصلا حمله نمیکردن وگلی هم که زدن از یه کار ایستگاهی بود
5- واقعا این کریم باقری حقش بود که بهترین بازیکن لیگ بشه من نمیگم چرا یه استقلالی نشده ولی خیلی ها بودن که بهتر از کریم باقری بودن امروز هم ثابت کرد که بهترین بازیکن لیگ هست همون دو تا دروازه خالی رو میگم
6-اما نکته اخر در مورد هوادارای پرسپولیس هستش که واقعا از نظر فرهنگ در سطح پایینی قرار دارند بابا حالا کعبی
واقایی از تیمتون رفتن دیگه چیکار به سید جلال حسینی دارید یا میرزاپور که وضعیت ظاهری بازیکن رو به تمسخر میگیرید من از علی دایی خوشم نمیاد ولی کم لطفی که به استقلال و بازیکنانش کرده خیلی بیشتر از پرسپولیس بوده ولی بازم اونو تحقیر کردن من مطمئن هستم اگر روزی افشین قطبی روی نیمکت تیم دیگری مقابل تیم پرسپولیس بشینه او رو هم به تمسخر بگیرن ویادشون بره که یه روزی همین مربی چه زحماتی برای این تیم کشیده
پس بهتر بود با کعبی واقایی بهتر برخورد میشد یا حداقل انگ بی تعصبی به این بازیکنا نمیزدن اونا نقش کمی در قهرمانی تیم پرسپولیس نداشتن وحق طبیعی هر بازیکنی که هر جا که میخواد بازی کنه
واه چقدر حرف زدم :27:اصلا به من چه که برای لنگی ها :2::2:حرف بزنم همون ستاره های ابی تیم خودمون هوادارای باحالش
سرمربی ژنرالش رو عشقه فردا بازی رو به این لنگی ها یاد میدیم:40::40::40:

ESTEGHLAL 67
04-08-2008, 19:02
مسعود جان، مطمئنی که بازی ساعت 17:45 برگزار میشه ؟
ولی تو جدول پخش برنامه های شبکه 3، طور دیگه ای نوشته..
اونجا اعلام شده که بازی رو سه شنبه (فردا)، رأس ساعت 19:00 پخش میکنه.. میتونی بری ببینی..
اینم کدش :

حق با شماست عماد جان شاید خبرگزاری فارس اشتباه کرده بازی ساعت 7 شب هستش:10:

unartig
04-08-2008, 19:02
به نظرم ارزش نداره اسم این تیمو توتاپیک پرارزشمون بیاریم :10:

emad64
04-08-2008, 19:14
به نظرم ارزش نداره اسم این تیمو توتاپیک پرارزشمون بیاریم :10:

[B]
3-نداشتن نیمکت ذخیره مطمئن تعویض هایی همچون علی عسکر یا خیرخواه اصلا یه نگاهی به نیمکت پرسپولیس بندازیم میبینیم که سر جمع 2 الی 3 بازیکن خوبی داشت

آره.. تو بازی، وقتی نیمکت_____ رو نشون میداد، آن چنان بازیکنی به چشم نمیخورد. فکر کنم رو نیمکتشون، ابراهیم توره از همه شاخص تر بود..

ولی میرزاپور عجب کمک هایی به ____یا میکرد.. چه پاس قشنگی به باقری داد..

ESTEGHLAL 67
04-08-2008, 19:55
@esteghlal 67 تو نمیخواد درباره تیم ما اظهار نظر کنی --- حالا ببینیم فردا چند تا میخورید حمومی ها ! --- ایندفعه کجای جدول انتظارتونو میکشه ؟ 13 ....14....15....18 :27:

عزیزم انگار نمیدونی که نباید توی تاپیک استقلالی ها پست بدی:40: دفعه اخری باشه که میای تو تاپیک ما تازه وارد
من که میدونم با دو تا یوزر اومدی این از تعداد پستات معلومه اگه دوباره بیایی دیگه صورت مورت برات نمیذارم
بعد میام تاپیکتون رو روی سرتون خراب میکنم:47::evil2::grrr:

ESTEGHLAL 67
04-08-2008, 19:59
امير قلعه‌نويي:
جز شكست ابومسلم به چيز ديگري فكر نمي‌كنيم
جاي تبريز در ليگ برتر بسيار خالي است

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: از هر نظر آماده رويارويي با ابومسلم خراسان هستيم.

امير قلعه‌نويي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: از نظر بدنسازي و تاكتيكي تمام كارها انجام شده است و تمامي تمهيدات لازم را براي بازي مقابل ابومسلم در نظر گرفته‌ايم و از هر نظر آماده رويارويي با ابومسلم هستيم، تنها لطف خدا مي‌ماند كه اگر شامل حال ما شود، ابومسلم را شكست مي‌دهيم.

وي افزود: با توجه به اين كه ديدار مقابل ابومسلم نخستين بازي ما در ليگ برتر است، اميدواريم كه با پيروزي كار را آغاز كنيم و به همين دليل جز برتري برابر حريف به موضوع ديگري فكر نمي‌كنيم.

قلعه‌نويي درباره وضعيت مجتبي جباري نيز گفت: جباري يك مهره وزني و فني براي استقلال است، او منتظر پاسخ تيم فرانسوي است اما، اميدواريم در استقلال بماند و به ما كمك كند.

سرمربي تيم استقلال در آستانه آغاز هشتمين دوره ليگ برتر درباره انتقال تيم‌هاي تهراني نيز گفت: اگر اين كار بدون در نظر گرفتن استان‌هاي مقصد و بدون برنامه انجام شود، فايده‌اي نخواهد داشت و بهتر است در استان‌هايي كه تيم‌هاي ريشه‌دار حضور دارند به جاي منتقل كردن تيم از تهران به روي باشگاه‌هاي همان استان سرمايه‌گذاري شود.

قلعه‌نويي افزود: البته درمورد پاس و واگذاري به همدان اين تجربه موفقيت‌آميز بود و در هر صورت اگر قرار بر اين رويه بود، اي كاش تبريز هم صاحب يك تيم ليگ برتري مي‌شد چرا كه جاي اين شهر در ليگ برتر بسيار خالي است.

انتهاي پيام

Alireza Taji
04-08-2008, 20:07
بروبچ خواهشنا در مورد لنگ چیزی ننویسید... بی خیال...

================
فتح الله زاده:مي خواهند رابطه من با زريبافان را خراب کنند

شايعه برکناري علي فتح الله زاده از سمت مديرعاملي باشگاه استقلال روز گذشته سوژه آبي پوشان بود.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" طي چند روز اخير اين شايعه به گوش رسيد که فتح الله زاده از سمت خود برکنار مي شود،اما مديرعامل استقلال اين مساله را تکذيب کرد.
فتح الله زاده در اين باره گفت:متأسفانه عده اي مي خواهند رابطه ميان من با اعضاي هيات مديره مخصوصاً رفاقت بنده با زريبافان را خراب کنند.به همين دليل است که چنين شايعه کذبي را مطرح کردند.
============================

emad64
04-08-2008, 20:30
چرا بیگ زاده بازی نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جان واریو چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کی گفته که اینا بازی نمیکنن ؟ اگه منظورت اینه که چرا تو ترکیبی که اعلام شده نیستن که نمیشه رو این اخباری که گفته میشه حساب کرد..
آخه اگه قرار بود که ترکیب، قبل از بازی اعلام بشه قلعه نوعی نمیومد تمرین رو بدون تماشاگر برگذار کنه..
به نظر من تمام این ترکیبایی که گفته میشه، شایعه ای بیش نیست..

emad64
04-08-2008, 20:40
بروبچ خواهشنا در مورد لنگ چیزی ننویسید... بی خیال..

موافقم.. منم دیگه نمینویسم.. اینجا تاپیک استقلاله..

emad64
04-08-2008, 21:00
هی یارو گورت کم کن از این تاپیک برو بیرون :13:من 2 روز پیش رفتم تو تاپیک این پس پس ها مثل بچه ننه ها به مدیران سایت گفتن اقا اجازه این bayern میاد اینجا به ما زخم زبون میزنه :18:اوناهم سریع من رو بن کردن
ادعا هم میکردن که پس پس ها تو تاپیک استقلالی ها نمیان :41:موقعی هم که پس پس ها میان تو تاپیک ما وجود نمیکنن با یوزر اصلی شون بیان تا جوابشون رو بدم:41:

عیبی نداره.. به دل نگیر.. کاری به کارشون نداشته باشیم بهتره. بذار هرچی دوست دارن بگن.. ما هم راهه مقابله باهاشون رو بلدیم که..
گاهی وقتا سکوت، بهترین جوابه.. خودشون خسته میشن میرن پی کارشون.. بیخیال..

emad64
04-08-2008, 21:22
سریع میرن ولی شون رو میارن و میگن آقا اجازه اینا چقدر بدهستن :41:پسر بد دیگه بات دوست نیستم تو بدی بد بد خیلی بد:22:

علیک سلام..
خوب تو که اینارو ظاهراً خیلی خوب میشناسی..
به نظر من باهاشون کاری نداشته باش. چرا بریم مقابله به مثل ؟ بذار هر کاری که میخوان بکنن.. به جای اینکه بریم تو تاپیکشون، تاپیک خودمون رو همیشه بالا نگه داریم..
ثابت کنیم که استقلالی هستیم.. باید یه فرقی بین ما و اونا باشه دیگه..
همه چی تو بازی ها مشخص میشه..
بذار هرچی میخوان بگن..

unartig
04-08-2008, 22:01
بچه هابازیو چندچندپیش بینی میکنید؟

emad64
04-08-2008, 22:06
من اصولاً نتیجه هایی که پیش بینی میکنم، یه خورده عجیب غریبه :

استقلال 4 - 0 ابومسلم

البته اگه بتونیم تو 15 دقیقه اول گل بزنیم..
گفتم که عجیبه !

M . Sayid
04-08-2008, 22:07
استقلال3-1 ابومسلم
بابا جواب این آفتابه قرمزا رو ندین ارزششو ندارن.

emad64
04-08-2008, 22:39
بابا جواب این آفتابه قرمزا رو ندین ارزششو ندارن.

با هات موافقم این که ارزششو ندارن در مورد شون صحبت کنیم

داریم نشون میدیم که باهاشون فرق داریم..

من که میگم 4 - 0 میبریم..

amirtaker
04-08-2008, 22:47
دوباره یکی یا آیدی جدید اومد.

amirtaker
04-08-2008, 22:57
بدبختا اینقدر میسوزید که چشمتون به اینکه سرورتون چی کار میکنه بعد بیایید سوختگیتون رو به هر طریقی نشون میدید --- بیخود کردید درباره چیزی که به شما ربط نداره نظر میدید . بار اولم هست عضو میشم وقتی دیدم تو تاپیک سولاخیا در مورد سرورتون مزخرف میگید .شده 2000 تا آی دی دیگه میسازم هر وقت چرندیات گفتید رو سرتون خراب میشم ! بایرن تو هم زر زر زیادی نکن . استق لال زیر خواب پرسپولیسه . اینم آیدی اصلی منه چی میخوای بنالی مثلا ؟ 6 تا سولاخ که یادتون نرفته . سولاخایی به بزرگی سولاخ لوله تانک درست کردیم واستون یه یادگاری از ما. دیگه زر زر نکنید ها . اگه تنتون میخواره زر زر کنید تا بیام طوری بخارونمتون که دیگه هوس خارش نکنید . فعلا بای
ویرایش شد .چون در شان اینجا نیست جواب کسی رو بدم.

emad64
04-08-2008, 23:26
من نتیجه هایی که پیش بینی میکنم اینجوریه..
گل که نمی خوریم..
میانه زمین هم که دست خودمونه..
اگه بچه های خط حملمون خوب باشن، همینی میشه که من میگم :
استقلال 4 - 0 ابومسلم

ویرایش شد .چون در شان اینجا نیست جواب کسی رو بدم.

ممنون امیر جان..

Alireza Taji
04-08-2008, 23:35
از تمام دوستان میخوام با پرسپولیسی ها بحث نکنند... استقلالی نیستند اگه جواب این لنگیها را بدهند...
اینها مثل علف هرز میموند هیچ کاریشون نمیشه کرد....
بذارید گاهی بیاد اینجا یک حرفی بزنه و بره باور کنید اگه حرفش بی جواب بمونه بعد از یک هفته گورش را گم میکنه.
از دوستان هم میخوام به تاپیک پرسپولیسی ها نرونند و اونجا را شلوغ نکنند بالاخره ما استقلالی هستیم و باید با اونها فرق داشته باشیم... بخصوص از بایرن عزیز خواهشن اونطرف نرو...
فردا نوبت ماست می ترسم وسط بازی یک دفعه برق ورزشگاه بره!
بازی جالبی میشه و اسم خیلی ها در میان هست که ممکنه بازی نکنند مثل جباری،بیگ زاده و سیاوش اکبرپور البته شنیدم جان واریو انچنان اماده نیست و شاید اونهم بازی نکنه!
پیشبینی بازی هم 3-1 به سود ما...
دوتاش را علیزاده و اون یکی را کاظمی میزنه...

emad64
04-08-2008, 23:43
منم با علی رضا موافقم.. قبلاً هم موافقتم رو اعلام کرده بودم..

در مورد بازی، انشاا.. فردا همه چی به خوبی تموم میشه و همه میایم اینجا، تو همین تاپیک، به هم برد استقلال رو تبریک میگیم..
شایعه دورو بر استقلال زیاد هست، نمیشه فهمید که کدومش صحت داره..
امیدوارم فردا همه چی به نفع استقلال باشه..

بردیا
04-08-2008, 23:52
بدبختا اینقدر میسوزید که چشمتون به اینکه سرورتون چی کار میکنه بعد بیایید سوختگیتون رو به هر طریقی نشون میدید --- بیخود کردید درباره چیزی که به شما ربط نداره نظر میدید . بار اولم هست عضو میشم وقتی دیدم تو تاپیک سولاخیا در مورد سرورتون مزخرف میگید .شده 2000 تا آی دی دیگه میسازم هر وقت چرندیات گفتید رو سرتون خراب میشم ! بایرن تو هم زر زر زیادی نکن . استق لال زیر خواب پرسپولیسه . اینم آیدی اصلی منه چی میخوای بنالی مثلا ؟ 6 تا سولاخ که یادتون نرفته . سولاخایی به بزرگی سولاخ لوله تانک درست کردیم واستون یه یادگاری از ما. دیگه زر زر نکنید ها . اگه تنتون میخواره زر زر کنید تا بیام طوری بخارونمتون که دیگه هوس خارش نکنید . فعلا بای

من معذرت میخوام بابت ایشون

جناب لاور عزیز توی پروفایلت نمیشد مطلب نوشت ولی اینجا نیا

M_Abieteh
04-08-2008, 23:55
ما هرچی می خوایم چیزی نگیم هی میان هرچی می خوان میگن کسی هم کاری به کارشون نداره.

emad64
04-08-2008, 23:55
Isn - براى رفع مشكل تداخل برنامه هاى فدراسيون براى برگزارى رقابت هاى تيم ملى، ليگ قهرمانان آسيا و تيم ملى جوانان بايد سيستم برنامه ريزى را با فوتبال جهانى تطبيق دهيم. على فتح الله زاده، مدير عامل باشگاه استقلال تهران ضمن بيان اين مطلب درباره آسيب هايى كه متوجه ليگ برتر فوتبال كشور است گفت: برنامه ريزى فدراسيون فوتبال براى رقابت هاى تيم ملى جوانان، تيم ملى و ليگ قهرمانان آسيا به گونه اى است كه ما مجبوريم هر ۵ روز يك مسابقه برگزار كنيم و با اين حساب قطعا ليگ فوتبال لطمه مى خورد و به همين دليل بايد اقداماتى را در نظر بگيريم تا آسيب ديدگى ها به حداقل برسد و برنامه ها به درستى پيش برود. البته براى كاهش آسيب هايى كه متوجه ليگ هستند بهترين راه حل اين است كه سيستم برنامه ريزى خود را با فوتبال جهانى تطبيق دهيم. وى افزود: با توجه به اينكه اردوى تركيه به خوبى برگزار شد و توانست كادر فنى را به اهداف خود برساند مطمئناً مشكلات استقلال و رويارويى با برنامه ريزى فدراسيون بسيار كمتر از ساير تيم ها خواهد بود. درست است كه كار سختى را پيش رو داريم اما اعتقاد دارم كه تيم آماده بوده و مى تواند شرايط را تحمل كند.

emad64
05-08-2008, 00:16
Isn - دروازه بان تيم فوتبال استقلال تهران مدعى شد، اشكان نامدارى، رقيب اصلى وى درون دروازه آبى پوشان ۵۰ درصد نسبت به فصل گذشته آماده تر است. وحيد طالب لو ضمن بيان اين مطلب افزود: استقلال در بهترين شرايط ممكن، آماده حضور در مسابقات ليگ برتر است. طى چند هفته اخير تمرينات خوبى را پشت سرگذاشتيم، گرچه فشار آن زياد بود و بدنهاى بازيكنان خسته شد اما فكر مى كنم در روند آماده سازى تيم تاثيرى مثبت خواهد گذاشت. وى از هماهنگى نسبى بازيكنان تيم فوتبال استقلال در آستانه برگزارى هشتمين دوره مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه هاى كشور ياد كرد و افزود: تيم ما در دوره آماده سازى خوب و با برنامه تمرين كرده است. با اين شرايط پر بيراه نيست اگر انتظار كسب نتايج خوب در همين هفته هاى آغازين ليگ را داشته باشيم. براى ما كه مى خواهيم مدعى قهرمانى باشيم شروع كار در ليگ برتر خيلى مهم است. اميدوارم در هفته اول مقابل ابومسلم نتيجه خوبى كسب كنيم.دروازه بان تيم فوتبال استقلال از آمادگى خود براى حراست از دروازه استقلال در آغاز مسابقات ليگ برتر ياد كرد و گفت: من و اشكان نامدارى مانند ديگر بازيكنان تيم فوتبال استقلال خوب تمرين كرده ايم و طى يك ماه اخير تمرينات اختصاصى را زير نظر بابازاده پشت سرگذاشته ايم. سعى ما بر اين بوده تا ايراداتى كه در كارمان بود را برطرف كنيم و با رقابتى سالم خود را آماده حضور در فصل جديد كنيم. طالب لو ادامه داد: نامدارى رقيب اصلى من در استقلال است. ما باهم رابطه خوب و نزديكى داريم در عين حال رقابت را هم فراموش نمى كنيم. در اين فصل به جرات مى توانم بگويم اشكان ۵۰ درصد آماده تر از قبل شده است. او بهتر از قبل تمرين كرده است و اگر فرصت بازى پيدا كند توانايى هايش را بيش از پيش به نمايش خواهد گذاشت. دروازه بان استقلال، اين تيم را مدعى قهرمانى در مسابقات ليگ برتر، جام حذفى و ليگ قهرمانان آسيا خواند و گفت: استقلال يكى از بهترين تيم هاى ايران است و امسال آماده تر از سالهاى گذشته پاى در مسابقات مى گذارد. با اين وجود مدعى قهرمانى بودن زياده خواهى و بلند پروازى نيست، البته در ليگ ايران امسال تيم هاى مدعى زياد هستند و رقابتى فشرده براى دستيابى به قهرمانى خواهيم داشت. طالب لو با اشاره به حرف و حديث هاى كه پيرامون نبود يك رقيب براى او در تيم استقلال ايجاد شده است، گفت: من به اين حرفها فكر نمى كنم. براى خود هدفى مشخص كرده ام و تنها در جهت دستيابى به آن تلاش و تمرين مى كنم. سعى مى كنم اين فصل بهترين بازيها را براى استقلال انجام دهم در اين بين توكلم به خداست و قضاوت اينكه خوب بودم يا بد را به مردم مى سپارم.

emad64
05-08-2008, 00:22
طالب لو : تيم ما در دوره آماده سازى خوب و با برنامه تمرين كرده است. با اين شرايط پر بيراه نيست اگر انتظار كسب نتايج خوب در همين هفته هاى آغازين ليگ را داشته باشيم.

میبینید، طالب لو هم با پیش بینیه من موافقه

استقلال 4 - 0 ابومسلم

iman_s
05-08-2008, 00:58
ای بابا چقدر تند تند میرید.
فردا استقلال 2-0 بازی رو میبره.

Ali Delkhosh
05-08-2008, 01:14
خدا كنه فردا استقلال با يه نتيجه پر گل ابومسلم رو بتركونه
امسال استقلال اون بالاهاست

unartig
05-08-2008, 04:28
3 بر1 به نفع استقلال گلهاشوهم یکی کاظمی میزنه یکیشو سیاوش واون یکی راهم علیزاده میزنه .گل استقلالوهم وحیدمیخوره :31:

emad64
05-08-2008, 05:30
نه، امسال باید بهترین خط دفاعی رو داشته باشیم..
استقلال گل نمیخوره..
سیاوش معلوم نیست به بازی برسه، چطوری گل میزنه ؟ باهاش تماس داشتی اونی جان ؟ :31:

emad64
05-08-2008, 07:11
Isn - سرمربى تيم فوتبال استقلال تهران گفت:با توجه به يارگيرى بسيار مناسب و آمادگى جسمانى بسيار خوب در صدد هستيم با پيروزى مقابل تيم فوتبال ابومسلم از مسابقه اول مدعى كسب عنوان قهرمانى باشيم. امير قلعه نويى همچنين گفت: قبل از شروع فصل اردوى بسيار خوبى را در تركيه برگزار كرديم كه هم از لحاظ جسمانى و هم از لحاظ مرور تمرينات تاكتيكى براى ما بسيار مثمر ثمر بود و شما تاثيرات آن را در مسابقات ليگ برتر خواهيد ديد. قلعه نويى اذعان داشت: ما قبل از شروع فصل ۲ديدار تداركاتى را در كشور تركيه برگزار كرديم كه در مسابقه اول عملكرد خوبى نداشتيم اما در بازى دوم به شرايط بهترى دست يافتيم. ضمن اينكه به نظر من نتيجه در مسابقات دوستانه قبل از شروع فصل زياد اهميت ندارد چرا كه تيم ها بايد در مسابقات رسمى توانايى هاى خود را نشان دهند. سرمربى استقلال در خصوص مسابقه تيمش با ابومسلم گفت: طى ۳ ۴، روز گذشته به دفعات به بازيكنان در خصوص اين مسابقه هشدار داده ام. تيم ابومسلم به هيچ وجه تيمى نيست كه آن را دست كم بگيريم. اين تيم طى سال هاى گذشته نشان داده كه در مقابل تيم هاى بزرگ بسيار خطرناك ظاهر مى شود ضمن اينكه جزو باشگاه هاى ريشه دار كشورمان نيز محسوب مى شود.وى در خصوص وضعيت بازيكنان مصدوم استقلال گفت: خوشبختانه در حال حاضر بازيكن مصدوم نداريم اما برخى بازيكنان از لحاظ آمادگى از مابقى بازيكنان عقب هستند. اين نفرات نيز بايد طى چند روز آينده به شرايط آرمانى برسند.قلعه نويى در پايان ضمن ابراز رضايت از عملكرد استقلال در فصل نقل و انتقالات اذعان داشت: امسال تمام تيم ها با تمام قدرت پا به مسابقات ليگ برتر گذاشته اند و براى رسيدن به قهرمانى نبايد هيچ تيمى را دست كم گرفت. ضمن اينكه باشگاه استقلال و كادر فنى برنامه هاى ويژه اى براى حضور پرقدرت در مسابقات جام باشگاه هاى آسيا دارند.

emad64
05-08-2008, 07:23
کسی در مورد پخش بازی های استقلال که قرار بود یکی از شبکه های اماراتی اونو بخره خبر نداره ؟
من شنیدم که دبی اسپرت امتیاز این بازی هارو خریده، صحت داره ؟
میگن میخواد Hd پخش کنه..
کسی اطلاعی نداره ؟

Rjoun
05-08-2008, 07:29
قربونت برم عماد جان.
نه من فكر علي رضا خبرنگار يه روزنامه باشه.چون اخبارش از روزنامه ها هم زودتر منتشر ميشه:21:
بچه ها با اين آمادگي كه ميرزاپور نشون داد من يكي كه به آينده دروازباني ايران بسيار اميدوارم شدم:27:

Rjoun
05-08-2008, 07:33
کسی در مورد پخش بازی های استقلال که قرار بود یکی از شبکه های اماراتی اونو بخره خبر نداره ؟
من شنیدم که دبی اسپرت امتیاز این بازی هارو خریده، صحت داره ؟
میگن میخواد Hd پخش کنه..
کسی اطلاعی نداره ؟

بايد بگم كه اين پيشنهاد 12 ميليوني در رابطه با پخش بازي هاي هر دو تيم استقلال و پرسپوليس هستش.همه ميدونيم كه اين مبلغ شايعه اي بيش نيست.
والا عماد جان كي مياد براي بازي هاي پرسپوليس 12 ميليون دلار بده؟:19:
من يكي كه مفتي هم نگاه نمي كنم!:27:

emad64
05-08-2008, 07:40
این پستم تکراری بود .(ویرایش شد!)

Sharim
05-08-2008, 09:41
سلام دوستان من یه پیشنهاد دارم .... خودم اصلا نه از فوتبال سر در میارم و نه طرفدارش هستم ولی شما که پیگیر فوتبال هستید برای این که هر بار مسایل حاشیه ای چند نفر تلفات نده بهتره به مدیرا پیشنهاد کنید که این بخش اخبار ورزشی رو هم مثل متفرقه که اعضاء جدید نمیتونستن توش پست بدن بکنن تا کسی نتونه با یوزر جدید بیاد راه دیگه هم این که یک گروه اختصاصی بسازید و توی اون جا بحث کنید تا هر کسی نتونه وارد گروه بشه و اگر هم کسی وارد شد و چیزی گفت مدیر گروه راحت اخراجش میکنه ...
توی اون یکی تاپیک هم همین رو میرم میگم ...

ممنون

ESTEGHLAL 67
05-08-2008, 10:31
:11:
من اصولاً نتیجه هایی که پیش بینی میکنم، یه خورده عجیب غریبه :

استقلال 4 - 0 ابومسلم

البته اگه بتونیم تو 15 دقیقه اول گل بزنیم..
گفتم که عجیبه !

عماد جان با توجه به اینکه هفته اول مسابقات هست باید انتظار معقولی از تیم داشته باشیم در اینکه استقلال
فصل رو با برد شروع میکنه شکی نیست من هم بازی رو 2-0 یا 2-1 به نفع خودمون پیش بینی می کنم
البته پیش بینی تو هم ممکنه که درست از اب در بیاد به همون شرطی که خودت گفتی زیر دقیقه 15 گل بزنیم و بعدش حمله کنیم نه اینکه بازی رو اروم کنیم وبیشتر به کارای دفاعی بپردازیم ولی در کل وقتی این پیش بینی رو ازت دیدم خیلی ازت خوشم اومد خیلی تعصبی و دو اتیشه هستی درست مثل خودم و بقیه دوستانی:10: که دوباره این تاپیک رو رونق بخشیدن و یکی از عواملش خود تو بودی:11:

در مورد اون کاربر لنگی که میاد داخل و حرفهایی از دهنش میاد بیرون که معلومه از فرهنگ هوادارای پرسپولیسه :2:
باید یه تصمیمی گرفته بشه مگه ما میریم توی تاپیک لونه موش اونا که اونا به قصر ما میان:27::27:

iman84
05-08-2008, 10:52
سلام دوستان من یه پیشنهاد دارم .... خودم اصلا نه از فوتبال سر در میارم و نه طرفدارش هستم ولی شما که پیگیر فوتبال هستید برای این که هر بار مسایل حاشیه ای چند نفر تلفات نده بهتره به مدیرا پیشنهاد کنید که این بخش اخبار ورزشی رو هم مثل متفرقه که اعضاء جدید نمیتونستن توش پست بدن بکنن تا کسی نتونه با یوزر جدید بیاد راه دیگه هم این که یک گروه اختصاصی بسازید و توی اون جا بحث کنید تا هر کسی نتونه وارد گروه بشه و اگر هم کسی وارد شد و چیزی گفت مدیر گروه راحت اخراجش میکنه ...

ممنون

اگه این کار بشه که خیلی عالی میشه :20::20::20:

alireza_h1368
05-08-2008, 11:08
وعده ما سه شنبه استادیوم آزادی!
باید حداقل 50 هزار تا رو پر کنیم.

Rjoun
05-08-2008, 13:02

ممنون

دوسته من پيشنهاد خوبيه. و خوب جايي هم مطرحش كردي چون اگه توي تاپيك پرسپوليسي ها مطرح مي كردي ازش استقبال نمي شه مي دوني چرا؟
خوب بزار من بگم: چون شگرد كار اونا همينه كه با آي دي هاي مختلف(كاربرهاي جديد) انجمن رو به آشوب مي كشن و نظر سنجي ها رو منهدم مي كنن.
در هر صورت من يكي از اين طرح پيشنهادي شما استقبال مي كنم.:10:

Rjoun
05-08-2008, 13:05

علي رضا جان حتما پر ميشه يادت باشه تعداد استقلالي ها اگه بيشتر از پرسپوليسي ها نباشه كمتر هم نيست.
البته توي توهمات اونا 3/2 ايران لنگي هستن.:27:
بگذريم به اميد برد ابرقدرت فوتبال آسيا.:40:

emad64
05-08-2008, 13:56

ممنون

منم با این پیشنهاد موافقم..
ممنون Sharim جان..

البته پیش بینی تو هم ممکنه که درست از اب در بیاد به همون شرطی که خودت گفتی زیر دقیقه 15 گل بزنیم و بعدش حمله کنیم نه اینکه بازی رو اروم کنیم وبیشتر به کارای دفاعی بپردازیم ولی در کل وقتی این پیش بینی رو ازت دیدم خیلی ازت خوشم اومد خیلی تعصبی و دو اتیشه هستی درست مثل خودم و بقیه دوستانی:10: که دوباره این تاپیک رو رونق بخشیدن و یکی از عواملش خود تو بودی:11:

ما مخلصیم مسعود جان..
فکر کنم زیادی ازم تعریف کردی.. کار اصلی رو محمود انجام داد با اون پستِ کذاییش !
ماشاا.. یه خبرگذاریم که تاپیکمون زده به مدیریتِ ... (خودتون میدونید کیو میگم).

من که میگم همون 4 - 0 میشه..
حیف که در حین بازی به اینترنت دسترسی ندارم بیام تو تاپیک، وگرنه گل هارو دونه دونه واست میشموردم..

حیف که من تهران نیستم.. اگه تهران بودم، تک تکِ بازیای استقلال که تو تهران برگذار میشد رو میرفتم..
ولی بهتون قول میدم واسه برد استقلال، دعا کنم و از همین جا تشویقش کنم (عصر، عصرِ تکنولوژی و ارتباطاته!)

احتمالاً واسه یکی دوتا از بازیای استقلال، اگه قسمت باشه تو تابستون میام..

r4pbr4p
05-08-2008, 14:12
بابا آپدیت بابا به روز بابا تکنولوژی بابا عصر ارتباطات....

دمه تک تکتون گرم شما که ترکوندین این تاپیک رو

به کوریه چشم هرچی بد خواهه تاجی هاس امروز می بریم و پیش به سوی قهرمانی

اینجوری هم نمیشه باید به فکر یه امضای لنگ شکن باشم :دی!

emad64
05-08-2008, 14:20
دمت گرم علیرضا..
چقدر انرژی داری تو.. مظمئن باش که میبریم..

emad64
05-08-2008, 14:23
بچه ها، من دیگه باید برم. احتمالاً تا 8 سا عته دیگه نمیام تو تاپیک.. من نیستم، جامو خالی کنیدا..
انشاا.. بعد که برگشتم، میام تو همین تاپیک، اولین بردمون که یکی از برد های پرگلمون هست رو بهتون تبریک میگم..
تا اون موقع..

به امید برد استقلال

استقلال 4 - 0 ابومسلم

r4pbr4p
05-08-2008, 14:39
سنگر حفظ میشه عماد جان!

unartig
05-08-2008, 16:09
بازی اولو باید پرقدرت ترازهمه بازیهامون بریم پس پیش به سوی بردن ابومسلم:10:

Alireza Taji
05-08-2008, 17:47
اولین بازی= اولین برد
می ترکونیم...
همین الان هم شنیدم طالبلو جون برای بازیهای غرب اسیا به تیم ملی دعوت شده:8:
اینم یک خبر خوش...
نظري‌جويباري خبر داد:
Itc اكبرپور قبل از بازي مي‌رسد

خبرگزاري فوتبال ايران – Itc سياوش اكبرپور براي بازي كردن در ليگ ايران هنوز به فدراسيون فوتبال نرسيده و با اين شرايط او نمي‌تواند در بازي امروز استقلال مقابل ابومسلم حضور داشته باشد.
علي نظري‌جويباري سرپرست استقلال در گفت‌وگو با خبرگزاري فوتبال ايران، در خصوص آخرين وضعيت اكبرپور مي‌گويد: «از صبح امروز تلاش زيادي كرديم كه با فدراسيون فوتبال امارات تماس داشته باشيم و در نهايت موفق به انجام اين كار شديم. آنها قول دادند كه تا قبل از شروع بازي استقلال و ابومسلم مجوز بازي سياور (itc) را صادر كنند.

M_Abieteh
05-08-2008, 18:12
بازی 20 دقیقه دیگه شروع میشه به امید برد امروز. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

M_Abieteh
05-08-2008, 18:18
براي بازي در ليگ برتر
كارت ITC اكبرپور رسيد
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال با صدور كارت ITC مي تواند امروز براي آبي پوشان بازي كند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، سرانجام با پيگيري فدراسيون فوتبال و رايزني با فدراسيون فوتبال امارات، كارت بازي سياوش اكبرپور براي بازي در ليگ برتر ايران صادر شد.
به گفته روابط عمومي باشگاه استقلال، ITC اين مهاجم ساعتي قبل رسيد و مي تواند امروز اين تيم را در اولين بازي خود در ليگ مقابل ابومسلم مشهد همراهي كند.
سياوش اكبرپور فصل گذشته در تيم الظفره حضور داشت.
انتهاي پيام/

Alireza Taji
05-08-2008, 19:02
بازی 30 دقیقه ی هست شروع شده...
استقلال بهتر از رقیب هست اما هنوز موقعیت جدی ایجاد نکرده...:41:

amir_a
05-08-2008, 19:23
جباری چرا همچین کرد؟:13::18:

M_Abieteh
05-08-2008, 19:25
استقلال خوب بازی کرد.

M_Abieteh
05-08-2008, 19:26
حیف گل نشد.

emad64
05-08-2008, 19:32
بازی تو نیمه ی اول خوب بود.. استقلاله این فصل، خیلی متفاوت تر از استقلاله فصل قبل بازی میکنه..
حیف که ضربه ی جباری گل نشد..
خدا کنه واسه روانخواه اتفاق بدی نیفتاده باشه. خدا کنه مصدومیتش شدید نباشه..

انشاا.. تو نیمه ی دوم بهتر بازی کنیم و بازی رو ببریم..
اگه با اختلافه 2 گل ببریم، به تنهایی صدرنشین هفته ی اول میشم..

به امید برد استقلال..
45 دقیقه دیگه وقت داریم..

emad64
05-08-2008, 19:48
عجب گلی..
مرسی مجتبی..
این اولیش..

r4pbr4p
05-08-2008, 19:55
جباری مو به تنمون سیخ کرد

Alireza Taji
05-08-2008, 19:56
چه میکنه این استقلال..........................
عجب گل خوفی زد این مجتبی جباری........................................ .................

شیر مادرش حلالش..............
یک گل دیگه بزنند تا از همین هفته اول صدرنشین بشیم...

emad64
05-08-2008, 19:57
اینم دومیش..
ماشاا.. مهدی..
رفتیم صدر..

Alireza Taji
05-08-2008, 19:58
گلللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل للللللل
همینه ..........همینه ................ استقلال زلزله................ همینه.............
یکی دیگه..........یکی دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

r4pbr4p
05-08-2008, 19:59
استقلاله قهرمان همینه همینه!!!!!!

persian365
05-08-2008, 20:02
تبريك ميگم ..
اميدوارم تا آخر همين طوري باشه

emad64
05-08-2008, 20:28
بله، بازی هم تموم شد و استقلال به تنهایی صدر نشین شد..
تبریک به همه ی استقلالی های خوب و با مرام..
یه تبریک هم به مسعود که نتیجه رئ درست پیش بینی کرده بود..
این برد مبارکه همه ی استقلالی های گل باشه..

ESTEGHLAL 67
05-08-2008, 20:28
تبریک میگم
عماد دیدی گفتم 2-0 میبریم:11::11:
دمش گرم این مجتبی جباری عجب گلی رو زد:18:
افرین به این فرهنگ تماشاگرای استقلال:10::10::10::10:
رفتیم صدر جدول

LeBron
05-08-2008, 20:31
تبریک میگم.
ایشالا همینجوری ادامه میدن.

emad64
05-08-2008, 20:31
تبریک میگم
عماد دیدی گفتم 2-0 میبریم:11::11:
دمش گرم این مجتبی جباری عجب گلی رو زد:18:
افرین به این فرهنگ تماشاگرای استقلال:10::10::10::10:
رفتیم صدر جدول

کارِت درسته مسعود..
هفته ی اول رو که خوب شروع کردیم..
انشاا.. تا آخرش رو اینجوری بریم..

بازم تبریک..

ESTEGHLAL 67
05-08-2008, 20:36
ولی من از یه چیزی خیلی بدم اومد چرا این خیابانی این همه تماشاگر تو ورزشگاه بود میگفت 30هزار نفر
کمه کمش 45 هزارتا رو شاخش بود

ESTEGHLAL 67
05-08-2008, 20:38
نتايج سفر مديرعامل استقلال به آلمان
فتح‌الله‌زاده:
هواداران بازي‌هاي استقلال را روي تلفن همراه ببينند
با كلن يا بايرلوركوزن بازي مي‌كنيم

مديرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: با وارد كردن يك فناوري جديد به ايران هواداران فوتبال مي‌توانند بازي‌هاي استقلال را از طريق تلفن همراه مشاهده كنند.

علي فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره‌ي نتايج سفر خود به آلمان اظهار كرد: در آلمان با دو شركت صوتي و تصويري مذاكره كردم و قرار است تا زمينه‌ي استفاده از فناوري را فراهم كنيم كه از طريق آن بازي‌ها و مراسم‌هاي مخصوص باشگاه استقلال به صورت فيلم بر روي تلفن‌هاي همراه پخش شود. استفاده از اين فناوري حدود 20 ميليون تومان به عنوان آبونمان و پنج تا شش ميليارد تومان عوايد براي باشگاه استقلال خواهد داشت. وي افزود: استفاده از اين فناوري نه تنها در سراسر كشور قابل انجام است بلكه در ساير كشورها كه به صورت رومينگ با ايران در ارتباط هستند، مي‌توانند از اين فناوري استفاده كنند. البته اين فناوري تنها مختص باشگاه استقلال نيست بلكه ما مبتكر آن هستيم و مي‌توانيم آن را در اختيار ساير باشگاه‌هاي ايراني نيز قرار دهيم.

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: در سفر به آلمان از ورزشگاه تيم بايرلوركوزن نيز ديدار كردم كه گنجايش اين ورزشگاه از 24 هزار نفر به 48 هزار نفر در حال افزايش بود، بدون آنكه شرايط مكاني اين ورزشگاه تغيير كند. تنها با سرعت كار ايجاد فضا در حاشيه‌ي اين مجموعه ادامه داشت كه اميدواريم بتوانيم از اين تجربيات استفاده كنيم. ضمن آن كه با چند شركت آلماني براي كمك در تكميل كمپ باشگاه استقلال مذاكره داشتيم.

مديرعامل باشگاه استقلال در ادامه تصريح كرد: طي اين سفر زمينه‌ي ترانسفر دو بازيكن تيم استقلال به باشگاه‌هاي آلماني نيز فراهم شد كه تا پايان فصل اين دو بازيكن را ترانسفر خواهيم كرد. البته فعلا نامي از آنها نمي‌برم.

علي فتح‌الله زاده افزود: يكي ديگر از دستاوردهاي اين سفر توافق با دو تيم بايرلوركوزن و كلن بود كه قرار شد در نيم فصل يكي از اين دو تيم به ايران آمده و يا استقلال به آلمان برود و ديداري تداركاتي را انجام دهيم. وي درباره‌ي وضعيت مجتبي جباري نيز گفت: جباري براي رفتن به تيم فرانسوي مشكلي نداشت اما، من از او خواستم تا بماند و براي رفتن عجله نكند. چرا كه بازي در ليگ قهرمانان آسيا كمك مي‌كند تا او مشتريان بهتري پيدا كند.

وي گفت: ما تيم را به خوبي بسته‌ايم و اميدواريم با انسجام و قدرت سال پر رونقي را داشته باشيم.

فتح‌الله‌زاده ضمن رد مذاكرات جدي با "ماريو ژاردل" گفت: در صورتي كه تيم استقلال بتواند به مراحل بعدي ليگ قهرمانان آسيا راه پيدا كند، با يكي، دو بازيكن مطرح اروپايي وارد مذاكره شده و آنها را جذب مي‌كنيم.

emad64
05-08-2008, 20:49
اینم جدول لیگ در پایان هفته اول :

emad64
05-08-2008, 20:51
ولی من از یه چیزی خیلی بدم اومد چرا این خیابانی این همه تماشاگر تو ورزشگاه بود میگفت 30هزار نفر
کمه کمش 45 هزارتا رو شاخش بود

خیابانیه دیگه.. خودت که بهتر میشناسیش..
مهم اینه که بردیم و رفتیم صدر جدول.. اونم به تنهایی..

unartig
05-08-2008, 21:07
خب بچه ها تبریک میگم مخصوصا به مسعود که درست پیش بینی کرد
بعدش الان فقط بایدبرای تیم پگاه تمرکزکرد

amirtaker
05-08-2008, 21:15
تبریک میگم 2 گل زیبا که هردو توسط اکبرپور ساخته شد.

ESTEGHLAL 67
05-08-2008, 21:31

اره نصافا اکبرپور خیلی خوب بازی کرد
الان دیگه این بازی تموم شده باید به فکر شنبه باشیم بازی با پگاه شاید هنوز از یادشون نرفته فینال جام حذفی رو و برای انتقام میان

r4pbr4p
05-08-2008, 21:35

آره خدایی دردش رو سر برهانی

ولی وقتی مجتبی اون کارو کرد مو به تنم سیخ شد:37:

امیر خوش اومدی جات خالی بود خیلی!:10:

emad64
05-08-2008, 21:37
آقای قلعه نویی! چند ماه پيش كه برگشتي هواداران استقلال يك ليگ نااميدكننده و بد را پشت سر گذاشته بودند و تنها امیدشان به جام حذفي بود. شرایط آن روزهای استقلال بي‌اختيار همگان را ياد شرايط مشابه سال 80 می انداخت. در آن روزها هم ، استقلال ليگ بدی را پشت سر گذاشته بود ولي در اوضاع بحراني آن روزها يك ناجی به دادخواهی هواخواهان استقلال برخاسته بود: آری این تو بودی که توانستي در ابتداي مربيگريت آن تيم پرحاشيه را قهرمان جام حذفي كني.

از همین رو بود که در بازگشت دوباره ات همه تو را در قامت یک ناجی برای کشتی بحران زده استقلال می نگریستند .آری هواداران استقلال معتقد بودند این بار كه تجربه‌ات بالا رفته بتواني تيم را باز هم به قهرمان برسانی.

استقلال اين بار هم قهرمان شد ولي اگر اینگونه نمي شد، هواداران استقلال باز هم خوشحال بودند. چرا که مي‌دانستند براي ليگ بعد كسي برگشته كه قبلا با وی در سه فصل متوالی در كورس قهرماني بوده اند و يك بار هم باوی طعم شیرین قهرمانی لیگ برتر را چشیده اند. كسي برگشته است كه طي سه سال، سه برد داربي را به تیفوسیهای آبی هديه كرده است. كسي برگشته است كه مي‌تواند حاشيه‌هاي تيم را جمع كند. مي‌تواند استقلال مجددا تیم را هجومي و پر هيجان روانه دیدار برابر حریفان نماید و حتي ستاره‌هاي بر باد رفته را به تيم برگرداند. كسي كه مي‌تواند بازهم بازيكنايي پرورش دهد كه تا آخرين دقايق بجنگند و نتايج را عوض كنند.

... آری شاید با توصیف این وقایع پر بیراه نیست اگر به هواداران استقلال حق بدهیم که حتي اگر این تیم به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا نمی کرد ، باز هم از حضور مجدد تو با امیدواری برای فصل جدید یاد کنند.

امیر خان...صحبت از گذشته ها بس است...ليگ جديد شروع شده است و وقت اين حرفا نيست! پس از طرف هواداران استقلال به تو در لیگ جدید با انگیزه های جدید تو سلام عرض می کنیم:

امیر خان سلام!

r4pbr4p
05-08-2008, 21:40
جالب بود عماد

مرسی

mostafaeshghi
05-08-2008, 21:40
سلام به بروبچ گل !

بسیار خوشحال گشتیم !

راستش بیشتر خوشحالیم این ودب که مجتبی گل زد و عکس باباشو نشون داد خدایی خیلی حال کردم که خدا باهاش بود !

انشاءالله خدا بیامرزتش ! یه فاتتحه هم بخونید صواب داره !

قربانتان: مصطفی عشقی

ESTEGHLAL 67
05-08-2008, 21:41
پس از پيروزي برابر ابومسلم مشهد

قلعه نويي: مزد زحمات خود در اردوي تركيه را گرفتيم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: بازيكنان ما مقابل ابومسلم عملكرد خوبي داشتند و مزد زحمات خود در تمرينات نركيه را گرفتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي پس از پيروزي 2 بر صفر برابر ابومسلم مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از كادر فني و بازيكنان تيمم تشكر مي‌كنم. آنها براي كسب اين پيروزي زحمات زيادي كشدند و بازي خوبي ارائه كردند.
وي ادامه داد: امروز مزد زحمات خود در اردوي تركيه را گرفتيم. بازيكنان در اردوي تركيه 20 كيلومتر در روز مي‌دويدند و بدن‌هاي آنها را به خوبي آماده كرديم.
وي افزود: در نيمه اول به دليل سنگيني بدن بازيكنان نتوانستيم موفق باشيم؛ اما در نيمه دوم استقلال خيلي خوب به حريف فشار وارد كرد و در نهايت موفق شديم پيروز ميدان شويم. بازيكنان خواسته‌هاي ما را در زمين به خوبي انجام براورده ساختند.
قلعه نويي در خصوص تيم حريف گفت: ابومسلم با اينكه تيم جواني است، فوتبال قابل قبولي به نمايش گذاشت. اين تيم در هفته هاي آينده حرف‌هاي بسياري براي گفتن دارد.
سرمربي استقلال در خصوص نقطه ضعف هاي تيمش گفت: هر تيمي نقاط ضعفي دارد كه بايد با تمرين بيشتر آنها را برطرف كنيم. استقلال در ليگ اين فصل هر بازي نسبت به بازي قبل بهتر خواهد شد.

emad64
05-08-2008, 21:43

آره، خدایی گل کاشت.. نشون داد هنوز همون اکبرپوریه که همه ی ما استقلالی ها میشناسیم..
فقط اگه یکی مثل عنایتی پیدا بشه که بتونه باهاش هماهنگ بشه، دیگه استقلال غمی نداره..

امروز میانه ی استقلال خیلی خوب بازی کرد. ابومسلم اصلاً میانه نداشت. همه ی توپاش رو از دفاع، مستقیم میفرستاد واسه اُلِروم..
میانه ی استقلال که امتحان خودش رو پس داد.. تازه، با گذشت زمان، از اینی هم که امروز بود هماهنگتر میشه..