PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

M@M
13-02-2009, 17:06
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

رقابت‌هاي هفته‌ي بيست و ششم ليگ برتر فوتبال ايران پس از تساوي داربي 66 با پيروزي صباي قم و سپاهان همراه شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در ادامه‌ي رقابت‌هاي هفته بيست و ششم ليگ برتر فوتبال ايران پنج ديدار در روز جمعه (امروز) برگزار شد كه پس از تساوي داربي 66 استقلال و پرسپوليس؛ ابومسلم خراسان و مس كرمان نيز در مشهد به نتيجه‌ي تساوي يك بر يك رضايت دادند.

در دقيقه‌ي 70 جان‌ وينگودي براي ابومسلم و ادينهوف در دقيقه‌ي 72 براي مس كرمان گلزني كردند.

ديدار تيم‌هاي سپاهان اصفهان و راه آهن نيز با پيروزي دو برصفر سپاهان همراه شد. محرم نويدكيا و عماد رضا در دقايق 17 و 61 گل‌هاي سپاهان را به ثمر رساندند.

در ادامه‌ي موفقيت‌هاي تيم سايپا با محمد مايلي‌كهن اين تيم در ورزشگاه خانگي‌اش در برابر ذوب آهن اصفهان موفق به كسب يك پيروزي با ارزش شد و توانست با تك گل صابر ميرقرباني در دقيقه‌ي 42 شاگردان ابراهيم‌زاده را شكست دهند.

ديدار تيم‌هاي صباي قم و داماش گيلان نيز با تساوي دو بر دو همراه شد. محمد نوري و فريدون فضلي در دقيقه‌ي 4 و 55 براي صبا گلزني كردند. گل‌هاي داماش نيز در دقيقه‌ي 71 و 86 به ثمر رسيد.

پس از پايان بازي‌هاي هفته‌ي بيست‌وششم ليگ برتر فوتبال ايران، تيم استقلال تهران با 53 امتياز در صدر جدول قرار دارد و تيم‌هاي ذوب‌آهن و پرسپوليس نيز با 47 و 44 امتياز در رده‌هاي دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

برق؛ داماش و پيام نيز با 22؛ 19 و 19 امتياز هم‌چنان قعرنشينان ليگ برتر هستند.

bleu2u4u
13-02-2009, 17:06
یکی از بچه های لنگی می گفت : با این بازی واقعا به تیممون تو آسیا امیدوار شدم !!! مطمئنم وینگادا میتونه مفید باشه...

خیلی خنده داره ها ... آخه به چیه تیمشون امید دارن ؟!!

عزیز یک مقدار فکر کنی میفهمی چرا طرف به تیمشون امیدوار شده
اگر هر تیمه دیگه ای هم جلوی قوی ترین تیم اسیا مساوی میکرد به اینده امیدوار میشد

shahriar_sh_2007
13-02-2009, 17:07
آخرین تایج بقیه بازی ها رو کسی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

M@M
13-02-2009, 17:08
دوست عزیز تو 3 تا پست قبلتر گذاشم

M@M
13-02-2009, 17:09
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

رقابت‌هاي هفته‌ي بيست و ششم ليگ برتر فوتبال ايران پس از تساوي داربي 66 با پيروزي صباي قم و سپاهان همراه شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در ادامه‌ي رقابت‌هاي هفته بيست و ششم ليگ برتر فوتبال ايران پنج ديدار در روز جمعه (امروز) برگزار شد كه پس از تساوي داربي 66 استقلال و پرسپوليس؛ ابومسلم خراسان و مس كرمان نيز در مشهد به نتيجه‌ي تساوي يك بر يك رضايت دادند.

در دقيقه‌ي 70 جان‌ وينگودي براي ابومسلم و ادينهوف در دقيقه‌ي 72 براي مس كرمان گلزني كردند.

ديدار تيم‌هاي سپاهان اصفهان و راه آهن نيز با پيروزي دو برصفر سپاهان همراه شد. محرم نويدكيا و عماد رضا در دقايق 17 و 61 گل‌هاي سپاهان را به ثمر رساندند.

در ادامه‌ي موفقيت‌هاي تيم سايپا با محمد مايلي‌كهن اين تيم در ورزشگاه خانگي‌اش در برابر ذوب آهن اصفهان موفق به كسب يك پيروزي با ارزش شد و توانست با تك گل صابر ميرقرباني در دقيقه‌ي 42 شاگردان ابراهيم‌زاده را شكست دهند.

ديدار تيم‌هاي صباي قم و داماش گيلان نيز با تساوي دو بر دو همراه شد. محمد نوري و فريدون فضلي در دقيقه‌ي 4 و 55 براي صبا گلزني كردند. گل‌هاي داماش نيز در دقيقه‌ي 71 و 86 به ثمر رسيد.

پس از پايان بازي‌هاي هفته‌ي بيست‌وششم ليگ برتر فوتبال ايران، تيم استقلال تهران با 53 امتياز در صدر جدول قرار دارد و تيم‌هاي ذوب‌آهن و پرسپوليس نيز با 47 و 44 امتياز در رده‌هاي دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

برق؛ داماش و پيام نيز با 22؛ 19 و 19 امتياز هم‌چنان قعرنشينان ليگ برتر هستند.

bleu2u4u
13-02-2009, 17:09
بچه ها به نظرتون تعویضهای قلعه نوعی درست بود ؟

این بازی به خاطر مسایل غیر فوتبالی ای که بر اون حکم فرماست نباید از لحاظ فنی انالیزش کرد

jamshidjap
13-02-2009, 17:12
خب ذوب آهن هم که باخت وما یک امتیاز فاصله گرفتیم ...

acmilan308
13-02-2009, 17:12
دوستان من حاضرم نارنجک به خودم ببندم و علیزاده رو بغل کنم... :31:

jamshidjap
13-02-2009, 17:14
سرم وحشتناک درد میکنه!
اخه به چه امیدی قلعه نویی علیزاده را اورد توی زمین؟
5 امتیاز را این علیزاده از ما گرفت.
حالم داره بهم می خوره از این فوتبال.
تیم گند زده بود. جلوی اشغال ترین تیم لیگ برتر مساوی کردیم.

بابا اینطوری نگو ...

jamshidjap
13-02-2009, 17:15
بچه ها این عماد کجاست ؟ همیشه وقتی تاپیک شلوغ میشه ، نیست !

jamshidjap
13-02-2009, 17:16
بازی با فجر چند روز دیگست ؟

shahriar_sh_2007
سرم وحشتناک درد میکنه!
اخه به چه امیدی قلعه نویی علیزاده را اورد توی زمین؟
5 امتیاز را این علیزاده از ما گرفت.
حالم داره بهم می خوره از این فوتبال.
تیم گند زده بود. جلوی اشغال ترین تیم لیگ برتر مساوی کردیم.

والا منم دارم سرم میترکه .
خدایااااااااااااا شر این علیزاده را از سر ما دور بگردان. الهیییییییییی آمینننننننننن.

unartig
دوستان من ترسم از صبا قم هستش!

وگرنه همونقد كه پيام ما رو تهديد ميكنه پرسپوليس هم ميكنه!
همین لحظه که گفتی صبا مساوی کرد :31:

jamshidjap
13-02-2009, 17:17
شكست ذوب آهن و توقف صبا و مس به سود استقلال

فقط ذوب آهن حریف اصلی ماست ...

unartig
13-02-2009, 17:17
چهارشنبه با فجر بازی داریم :21:

shahriar_sh_2007
13-02-2009, 17:18

روز چهارشنبه 30/10/87 تو شیراز .

SANR
13-02-2009, 17:20
دوستان من حاضرم نارنجک به خودم ببندم و علیزاده رو بغل کنم... :31:

بابا این علیزاده ارزشش رو نداره! :31:

adnokanna
13-02-2009, 17:24
بچه ها بازی آخر فصل قبل رو که پرس پولیس به صورق تصادفی دقیقه 97 قهرمان شد رو یادتون هست؟
امروز هم که دقیقه 93 علی زاده با یک حرکت بچه گانه پنالتی داد که کاملا تصادفب بود.
به نظر من که هیچتصادفی اتفاقی نیست.

shahriar_sh_2007
13-02-2009, 17:24
از این به بعد با خودم عهد میکنم که یا بازی استقلال و پرسپولیس رو نبینم یا بدونم که همیشه مساویه که الان مجبور نشم از سردرد به خود بپیچم. و مسیولینی که با مصلحت بازی رو به مساوی میکشن از دور به این همه هوادار بخندن.
مسولین ورزش وبزرگتراشون:2::2::2::2::2::2::2::2::2:: 2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

unartig
13-02-2009, 17:27
بچه ها بازی آخر فصل قبل رو که پرس پولیس به صورق تصادفی دقیقه 97 قهرمان شد رو یادتون هست؟
امروز هم که دقیقه 93 علی زاده با یک حرکت بچه گانه پنالتی داد که کاملا تصادفب بود.
به نظر من که هیچتصادفی اتفاقی نیست.
ناراحت نباش این هم بگذرد :46:شاید توفینال جام حذفی تلافی کردیم خداراچه دیدی :46:شاید هم توجام باشگاهها به هم خوردیم :5:

SANR
13-02-2009, 17:28
ابراهیمی: خط هافبک استقلال بعد از زدن گل از کار افتاد

ناصر ابراهیمی اظهار داشت: از ابتدا هم پیش بینی کرده بودم که این بازی حساسیت خاص خود را خواهد داشت و استقلال همانند سایر بازی هایش که بسیار زیبا و راحت گل می زند و بهترین خط دفاع و گلزن را به خود اختصاص می دهد، نخواهد بود.
وی ادامه داد: در نیمه اول شاهد یک بازی کسل کننده و در میانه زمین بودیم که خط هافبک ها خیلی متعادل کار کردند البته استقلال کمی برتری داشت. همانطور که قبلاً هم گفته بودم تیمی به گل می رسد که خط هافبک جنگنده ای داشته باشد و استقلال در نیمه دوم اینچنین بود و توانست به گل دست یابد. پرسپولیس در ابتدای وقت دوم افت داشت و کریم باقری خسته نشان می داد.
ابراهیمی با اشاره به دوران مربیگری خود در تیم پرسپولیس تصریح کرد: در آن زمان نیز از ۱۳ بازی تنها یک دیدار را به استقلال واگذار کردیم بنابراین به خوبی می دانم که وقتی استقلال گل می زند در لاک دفاعی فرو می رود. در این بازی هم دیدیم که در دقیقه ۹۰ زیر فشار سانتر و کرنرهای پرسپولیس گل تساوی را از روی نقطه پنالتی دریافت کرد. در ۱۵ دقیقه آخر بازی، خط هافبک استقلال جنگندگی خود را به طور کامل از دست داد.پرسپولیس وقتی گل خورد سیستمش را به ۳ -۴- ۳ تغییر داد؛ اما استقلال به جای ضد حمله، دفاع کرد.
وی درباره تساوی دوباره دو تیم گفت: بسیاری از هواداران از من سوال می کنند که علت تساوی های مکرر دربی قرادادی است. این بازی حساسیت های مخصوص خود را دارد و اصلاً چنین چیزی صحت ندارد فقط هیجان آن نسبت به سال های گذشته کاسته شده است.
ابراهیمی در خصوص قضاوت داور ایرانی اظهار داشت: ترکی بسیار عالی کار کرد و ما را به ۱۳ سال پیش که از داور ایرانی استفاده می کردیم بازگرداند. با این کار خود به داور ایرانی شخصیت دادیم.
وی در پایان از علی کریمی به عنوان بهترین بازیکن پرسپولیس و حسین کاظمی بهترین یار استقلالی ها نام برد.

این خبر دوست من،سه بار گذاشته شده! :9:

Majid393
13-02-2009, 17:39
چقدر گریه کردم وقتی بازی تموم شد ......
حیف این برد که به مساوی تبدیل شد ...........

unartig
13-02-2009, 17:40
صبای قم هم باداماش گیلان 2 بر 2 کرد.

shahriar_sh_2007
13-02-2009, 17:43
دوستان ما باید بیخیال این بازی بشیم .قلعه نوعی هیچ کاره است وقتی بهش دستور میدن علیزاده رو بفرسته تو زمین تا بازی رو به تساوی بکشه دیگه نمیشه رواین بازی برنامه ریزی کرد.بهتره به فکر بازی های بعدی باشیم تا ان شا الله قهرمانی رو جشن بگیریم.

unartig
13-02-2009, 17:44
تواون دوصحنه ای که سیاوش پابه توپ شد جای خالی امیدرضا روانخواه کاملا مشخص بود. من معتقدم این بازی زیاد تقصیر بازیکن یا مربی خاصی نیست .ببینید اگرما امیدرضا روانخواه راداشتیم مطمین باشید پیزوری درحالیکه 1 بر0 عقب هم بود مجبوربود 8 نفره تو زمین خودش باشه .برای مهارکردن سرعت آرش وامیدرضا مدافعان پیزوری توانایی نداشتند وندارند .پس می بینید که هم توبازی رفت وهم توبازی برگشت نبود امید ضربه زیادی به ما زده .

unartig
13-02-2009, 18:00
البته این جدول خیلی بهترازقبلیه هست فقط اینو باید توجدول اضافه کردکه صبای قم با داماش 2 بر2 مساوی کرده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezanew
13-02-2009, 18:01
دیدید؟!!!!
استقلال مگه همیشه این طوری دفاع می کنه؟! بعد از گل اصلا توپو ول کرده بودن تا پرسپولیسیا بیان بگیرن، وقتی هم دست پرپولیس بود سمت توپ درست و حسابی نمی رفتن!!!! وقتی دیدن پیروزی از این موقعیت ها نمی تونه استفاده بکنه، از ... گفتن بابا این پیروزی که نمی تونه خودش گل بزنه بزار ما خودمون یه گلی بهشون بدیم و ...... علیزاده اومد تو زمین و ........ بقیه ماجرا..

خیلی باحال بود بعد بازی کلی خندیدیم!! :d

SANR
13-02-2009, 18:04
نمی دونم والله!!!
یک پرسپولیسی هستش که به خاطر تساوی سیاسی تیمش با استقلال،شاعر هم شده!!!

unartig
13-02-2009, 18:04
اینو یکی از طرفداران استقلال نوشته گفتم بذارمش اینجا

ورود علیزاده و هند مصلحتی و آن پنالتی کذایی و یک مساوی دیگر...
اگربه چهره تبانی کنندگان دربی خوب دقت کنیدهمه چیز دستان می آید ، به صحنه پنالتی ساختگی یک بار دیگر نگاه کنید، از یک سو منتظری در حالیکه می توانست توپ را به راحتی به اوت بفرستد ، در یک حرکت رونالدینویی (به سمت دیگر نگاه میکرد) توپ را راهی کرنرکرد تااین کرنر با خطای هند عمدی جناب اوت دستی، به یک پنالتی باد آورده تبدیل شود تا ماموریت انجام شده باشد.ناراحنی صوری قلعه نویی و خوشحالی زایدالوصف قرمزها، این بار هم همانند سالیان گذشته ،احساسات هواداران بی شمار آبی های پایتخت را جریحه دار کرد.دلم برای خودم واین همه هوادار می سوزد که چطور بازیچه دست یک مشت آدم کوته قلدر فکر شده ایم.

unartig
13-02-2009, 18:22
- بازيكن تيم فوتبال استقلال تهران گفت: يك گل براي پيروزي در مقابل تيم پرسپوليس حاشيه امنيت مناسبي نبود و ما بايد گلهاي بيشتري به ثمر مي رسانديم. مجتبي جباري روز جمعه پس از تساوي در مقابل تيم پرسپوليس تهران افزود: تيم استقلال بايد از موقعيت‌ها بهتر استفاده مي‌كرد اما اين اتفاق رخ نداد وي با اشاره به اين كه بازي خوبي از هر دو تيم در نيمه دوم شاهد بوديم، اظهار داشت: استقلال پس از زدن گل عقب كشيد و بازيكنان محكم بازي نكردند و اين مساله سبب شد پرسپوليس صاحب موقعيت گل شد. وي تصريح كرد: عقب كشيدن بازيكنان ما سبب شد كه پرسپوليسي‌ها به گل تساوي دست يابند. جمعه 25 بهمن 1387

amir_a
13-02-2009, 18:58
به قول فردوسی پور مثل دروازه بان کره هست...:21:

آره. دیگه گن لاغریم جوابشو نمیده:27:

dma
13-02-2009, 19:01

dma
13-02-2009, 19:06

dma
13-02-2009, 19:07

dma
13-02-2009, 19:07

dma
13-02-2009, 19:08

dma
13-02-2009, 19:10

dma
13-02-2009, 19:11

dma
13-02-2009, 19:11

dma
13-02-2009, 19:12

dma
13-02-2009, 19:12

unartig
13-02-2009, 19:32
دستت دردنکنه dma عزیز .
فقط سعی کن هرعکس رادریک پست بزنی
:11:

SANR
13-02-2009, 19:34
دستت درد نکنه.

SANR
13-02-2009, 19:35
دستت دردنکنه dma عزیز .
فقط سعی کن هرعکس رادریک پست بزنی
:11:

ببخشید،شما انگلیسیتون خوبه؟

دانش آموز نمی خواین. :31:

unartig
13-02-2009, 19:38
ببخشید،شما انگلیسیتون خوبه؟

دانش آموز نمی خواین. :31:
من خودم دانش آموزم :46:
---------------------------------------------------------
اگرتنها نتیجه دربی این باشه این هم برای ماخیلی خوبه :10:

رختکن دوتیم استقلال و پرسپولیس بعد از پایان دربی شصت و ششم حال و هوای متفاوتی داشت. بازیکنان استقلال از نتیجه تیم خود ناراحت بودند و پرسپولیسی ها از نتیجه تساوی راضی بوده و در رختکن شادی می کردند.

SANR
13-02-2009, 19:47
خوب چرا کاربر فعال انجمن زبان هستی؟
معلمت کیه؟ما هم به معلم،نیاز داریم :دی

unartig
13-02-2009, 20:28
علیرضا زیاد ناراحت نباش . اگر مااین بازی امیدروانخواه راداشتیم مطمین باش حتی شورای تامین هم نمی تونست بازی رامساوی کنه .

bleu2u4u
13-02-2009, 20:30
بیخیال این بازی به قول لنگیا بچسبید به اسیا که نتایج اونجا فقط توی زمین مشخص میشه و لاغیر

bleu2u4u
13-02-2009, 20:46
علیرضا این جور که پیداست خیلی خسته ای , بکش بیرون

samaras23
13-02-2009, 21:03
اي بابا هرچي بود تموم شد درسته كه بايد ميبرديم اما خب اشكال نداره (داره به خدا خيليم داره اما اين واسه دلگرميه)
بازم خوبه كه اختلاف 6 امتياز شد
انشاله آسيا پوز همه رو به خاك ميزنيم (البته اگه اين عليزاده نباشه)

عشق است صدر جدول با 6 امتياز اختلاف
راستي بازي بعديه ذوب آهن با كيه؟؟؟

undertaker_ss
13-02-2009, 21:20
ای بابا از اول می دونستم مساوی میشه ها اما هی خودمو قانع می کردم این اس اس نمی گذاره لنگیها از این بازی امتیاز بگیرن
دلم واسه خودم می سوزه که باز هم سر کار رفتم:41:

sina_sina _ams
13-02-2009, 21:52
تاجی ها فقط یه بار از این وبلاگ دیدن کنید
به همتون قول میدم نظراتون برگرده و از این حالو هوا در بیایید
فقط یه بار امتحان کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ali-ss
13-02-2009, 22:19
بچه ها کسی فیلم لحظه ای که علیزاده با هوش زیاد خودش آبشار می زنه رو داره؟

بردیا
13-02-2009, 23:53
علیزاده هم خوب خالی میبنده
اگر ورزش از نگاه 2رو ببینید متوجه میشید موقع هند کردنش تا شعاع 2متریش هیچ پرسپولیسی به جز کریمی که هد رو زد نبوده
حالا کی هلش داده و روش خطا کرده که داور باید میگرفته،خدا میدونه
ولی در هر حال بازی قشنگی بود،حداقل تو نیمه دوم

M.etallic.A
14-02-2009, 00:06
بيانيه سازمان ليگ فوتبال پس از برگزاري دربي:
برگ زرين ديگري براي ملت ايران رقم خورد

خبرگزاري فارس: سازمان ليگ برتر فوتبال با انتشار بيانيه‌اي از عوامل برگزاري ديدار پرسپوليس و استقلال تقدير و تشكر كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس سازمان ليگ حرفه‌اي فوتبال ايران در اطلاعيه‌اي مراتب قدرداني و سپاس خود را از همه عوامل برگزاري دربي 66 پايتخت اعم از بازيكنان، مربيان، مديران، تيم داوري، شوراي تامين، نيروي انتظامي، ارباب جرايد و رسانه‌ها، صدا و سيما و تماشاگران فوتبال ايران اعلام كرد.
در اين بيانيه آمده است:
به دنبال حضور غرور آفرين مردم در صحنه بيعت مجدد با انقلاب اسلامي و آرمان هاي امام راحل(ره) و مقام معظم رهبري در سي‌امين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي برگزاري شايسته و تحسين برانگيز بزرگترين شهرآورد آسيا نيز برگ زرين ديگري بود براي ملت عزيز و علاقمندان فهيم فوتبال كه يكبار ديگر ثابت كردند بهترين تماشاگران فوتبال دنيا هستند.
سازمان ليگ حرفه‌اي ضمن تبريك مجدد ايام پيروزي انقلاب اسلامي براي همه دست‌اندركاران برگزاري اين شهرآورد بزرگ موفقيت و بهرروزي مسئلت مي‌نمايد.
انتهاي پيام/ا

و ننگ زرین دیگری هم براش ما...

بردیا
14-02-2009, 00:08
یک دست تساوی دیگر
اندوه آبی ها ، شادی قرمزها

تفاوت استقلال و پرسپولیس را در اندوه استقلال پس از این تساوی و شادمانی پرسپولیس پس از این تساوی می توانید ببینید تصاویر داربی 66 را در گالری عکس مشاهده نمایید.

پرسپولیس با ترس از یک شکست سخت در داربی ، بازی را شروع کرد. اگر چنین نبود هرگز 1-2-4-3 از سوی قرمزها اجرا نمی شد و هرگز آنها درهم تنیده مشغول پرسینگ نمی شدند. تمام آنچه پیش از بازی در ذهن پرسپولیس - و البته سرمربی جدیدش - می گذشت ،مهار مهارت تیمی استقلال بود . پرسپولیس به سان تیم های کوچک به میدان آمد که همیشه می خواهند حریف را ناکار کنند و نشانی که از خود به جا می گذارند سخت جانی شان باشد.

وینگادا به یقین در تزریق این روحیات به پرسپولیس مربی موفقی بود.او لابد وقتی چند بازی اخیر استقلال را تماشا کرد و بازیهای پرسپولیس را نیز مرور کرد ، راه دیگری جز اینکه برای کنترل استقلال برنامه ریزی کند ، نیافت و شهامت اینکه روی تیم خودش سرمایه گذاری کند را خرج نکرد.

قابل پیش بینی نبود که پرسپولیس تا این اندازه مبهوت استقلال ، بازی را شروع کند اما چنین کرد ، مثل تیم های کوچک مقابل حریفی بزرگ ، بازی کرد و آنچه استقلال را از یک پیروزی بزرگ دور کرد ( فارغ از بد اقبالی ها در چند موقعیت ) همین کوشش حریف بود.

حریف کوچک به تساوی رسید.تفاوت استقلال و پرسپولیس را در اندوه استقلال پس از این تساوی و شادمانی پرسپولیس پس از این تساوی می توانید ببینید.

نویسنده این مطلب بدجوری استقلالی بوده.:31:

M.etallic.A
14-02-2009, 00:12
سناریوی تکراری برای داربی: فيلمي كه همه را فيلم مي كند!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8421302.jpg&size=article_medium

بر سردر سينما پارچه اي جديد مي زنند كه نشان دهند فيلم جديدي اكران شده است. كلي نام جديد با عكس هاي جديدتر در كنار آن نصب مي كنند و بر روي آن ها مي نويسند جذاب ترين فيلم سال...به اميد ديدن يك داستان جذاب و جديد و رقم زدن يك خاطره نو حاصل از ديدن فيلم، بليط مي خريد و تمام سختي هايي كه سالن سينماهاي ماقبل تاريخ ما از خرابي صندلي، صدا، نور و احتمالا پارگي فيلم...! به شما هديه مي كند تحمل مي كنيد تا در آخر بتوانيد يك فيلم "جديد" ببينيد.

در آغاز فيلم همه چيز طبيعي است. بازيگران و شروع فيلم همان است كه بر روي سر در سينما ديديد اما خيلي معطل نمي مانيد تا چهره شما جذاب ترين فيلم روي زمين شود. چراكه خيلي زود مي فهميد فيلم جديد با بازيگران جديد دقيقا از روي همان سناريوي فيلم اكران شده قبلي ساخته شده است كه شما همين مصائب را براي ديدنش تحمل كرده بوديد! احتمالا همان اولين باري كه اين اتفاق براي شما رخ مي دهد آنقدر عصباني مي شويد كه ديگر به خاطر اين فريب قول مي دهيد پايتان را در آن سينماي كوفتي نگذاريد. اما اگر بدانيد اتفاقي از اين دست نزديك به پنج بار متوالي برايتان رخ داده است چقدر احساس مغبون شدن مي كنيد؟...همه كساني كه براي دربي اين هفته تهران سر و دست شكستند و وعده ديدن آن را با شور و حرارت خاصي به يكديگر مي دادند دقيقا جزو همان كساني قرار مي گيرند كه پنج بار متوالي براي ديدن يك فيلم با سناريوي تكراري اما با پنج اكران متوالي مغبون شده اند. سناريويي كه ديگر كاملا در حافظه همه مانده است و بعيد نيست كه در آينده همه بخواهند با كپي برداري از آن هنر نويسندگي خود را نشان دهند. يك فيلم نود دقيقه اي كه 45 دقيقه اول آن آنقدر بي روح و كسل كننده است كه خميازه را چاشني خود مي كند. نقطه اوج فيلم از دقيقه 65 به بعد شروع مي شود و سرانجام در آخرين لحظات به نهايت خود مي رسد و دو قهرمان اصلي فيلم همانند فيلم هاي فارسي اجازه نمي دهند تماشاگران با سرافكندگي سالن سينما را ترك كنند و در نهايت با در آغوش كشيدن هم به نوعي پايان خوشي را براي فيلم رقم مي زنند... شايد براي دوره هايي از زمان ديدن اين دسته از فيلم ها لازم باشد اما اگر قرار باشد هميشه از اين دست فيلم به خوردت دهند بايد از اكران بعدي براي پس دادن نتيجه فيلم آن هم در كوتاه ترين زمان ممكن يك كيسه نايلوني به همراه داشته باشي! حالتي كه تقريبا همه تماشاگران دربي بعد از اتمام بازي به آن رسيده بودند.

امكان نداشت يك هوادار استقلال را پيدا كني كه بعد از گل مجتبي جباري اطمينان كامل براي پيروزي تيمش داشته باشد. هميشه پرسپوليسي ها عادت داشتند بعد از دريافت اولين گل از سوي رقيب سنتي آماج حمله هاي اس ام اسي طرفداران رقيب قرار بگيرند اما بعد از گل جباري هيچ اسم ام اسي به دست آن ها نمي رسد چراكه همان قدر كه آن ها مطمئن هستند از دقيقه 85 به بعد اتفاقي رخ مي دهد استقلالي ها نيز به آن اطمينان دارند. اصلا اگر دست عليزاده در آن لحظه بلند نمي شد شايد يك پاي ديگر از غيب مي آمد و گل مساوي را مي زد چون سناريوي بازي اينگونه نوشته شده است! سناريوي كه در ضمير نا خود آگاه تماشاگر، بازيكن و مربي هر دو تيم جاي گرفته است و تلاش همه بر اين قرار گرفته است كه كوچكترين تخطي از آن نداشته باشد تا احتمالا نويسنده آن با اين پافشاري در نهايت جزو كانديدهاي اسكار بخش سناريو نويسي هم قرار بگيرد. و چه زيبا نقش آفريني مي كنند 22 بازيگري كه باز هم مي گوييم اين سناريو را ملكه ذهن خود مي كنند تا احتمالا اسكار مشتركي هم براي آن ها در نظر گرفته شود...! اگر سوالتان اين است كه كي مي توانيد به سينما برويد و فيلم تكراري نبينيد شايد زماني كه كارگرداني جديد در پس پرده اين سينما قرار بگيرد!

مطلب خیلی جالب بود....

M.etallic.A
14-02-2009, 00:36
اینم مطلب جالبیه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mehdi.ss
14-02-2009, 01:00
باز هم امیدواریم حتی اگر می باخت
انشاالله قهرمانیم
میگن قلعه نوئی از پرسپولیس نمیبازه دمش گرم میگه نتیجه دست خداست (مرد بی ادعا)

sina_sina _ams
14-02-2009, 01:03
به دلیل توهین به امیر خان و عکسی که توی تاپیک پرس پو لیس گذاشتن منم این عکسا رو اینجا میذارم یکم استقلالی ها بخندن به این لنگی ها

وقتی هوادارتون اینا باشن چی میشه بهتون گفت

همین یه دونه عکس پایینی براتون بسه بچه های استقلالی این عکس رو تا میتونید توی اینترنت پخش کنید آی لنگیا میسوزن (سوختگی بالای 99%)

چـــــــــــــی صدا نمیاد

EHHASSATNI
14-02-2009, 01:22
تا قبل بازی هر کس میگفت نتیجه بازی از قبل تعین شده اعصابم خورد میشد ولی کم کم دارم باور میکنم و الکی حرص می خورم
واقعا نمیدونم علیزاده چرا این کار رو کرد شاید برای مساوی ؟
تو مصاحبه ها جالبه همه قرمزها میگن نتیجه عادلانه نبود استقلالیا میگن عادلانه بود
یه چیز دیگه واقعا علی کریمی عالی بود یعنی اگه این فصل نبود استقلال هم رفت و هم برگشت رو میبرد

bleu2u4u
14-02-2009, 01:31
1 - اقا سینا متاسفانه عمر کوتاهی در p30world داشتی چون بزودی بن خواهی شد
ای کاش یکم اروم تر شروع میکردی .درسته که با دیدن عکسهات لبخندی به لب ما نشست ولی با همین کارا هستش که
تنش توی 2 تا تاپیک میوفته مسئولان p30 روز به روز نسبت به انجمن اخبار ورزشی بدبین تر میشند پس بهتره دیگه از این پستها ندی چون همشون تا فردا پاک میشند

2- علیرضا با اجازه منم امضاتو بگذارم(چون میدونم جوابت اره است منتظر جوابت نمیمونم)

bleu2u4u
14-02-2009, 01:36
به دلیل توهین به امیر خان و عکسی که توی تاپیک پرس پو لیس گذاشتن منم این عکسا رو اینجا میذارم یکم استقلالی ها بخندن به این لنگی ها

منم بعد از اینکه اون عکس رو دیدم بسیار ناراحت شدم (البته اصل عکس فکر کنم مال شرق باشه یا همشهری)
ولی بهترین کار در اینجور مواقع زدن دکمه ی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در زیر اسم ارسال کننده ی پسته (که در بیشتر مواقع هم رسیدگی میشه)

WaTeRsTyLeR
14-02-2009, 01:37
دیگه تابلو شد که نتیجه بیرون بازی رقم خورد.اکبرپور نزد .علی زاده از عمد هند کرد طالباوهم رفت به زارع گفت که نمیپره.هیف.تف به این مسائل پشت پرده.

sina_sina _ams
14-02-2009, 01:37
bleu2u4u عیبی نداره عمر کوتاه تو p30world که ارزشی نداره عمر واقعی مون شاید خیلـی کوتاه تر از همین بودن توی p30world باشه
اگر بن هم بشم همین که باعث هم بشم یه خنده بر روی لب یه تاجی بیارم اینم برام خیلی ارزش داره
در ضمن چرا توی اون تاپیک قلعه نوعی رو مسخره میکنن هی میگن 6 تای از این چرتو پرتا چون فینی کی هست مدیره عیبی نداره
اینو بدونید جواب های هوی

در ضمن لنگیا امشب یا پارتی گرفتن یا عروسی
مدیرعاملشون که گفته به تمام بازیکنای پرسپولیس پاداش میده حتی اونای که جز لیست نبودن انگار قرار به خانواده هاشونم پاداش بده خوب این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M.etallic.A
14-02-2009, 02:09
خوب این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی اینکه خودشونم قبول دارن استقلال سرور پرسپولیسه...

راستش منم اطمینان دارم تساوی عمدی بود. مخصوصا وقتی تکرار بازی رو دیدم. اون لحظه ای که علیزاده اون خطا رو کرد. انگار کارگردان تلویزیونی آماده بود برای چنین صحنه ای. قشنگ به صورت اسلوموشن 10 بار اون حرکت رو نشون داد و همین صحنه رو از اسکوربورد هم نشون دادن... فقط خوشم میاد از فیروز کریمی که گفته بود این بازی هم مساوی میشه. فیروز کریمی خودش تو استقلال بوده خیلی از مسائل رو میدونه. آدم رکی هم هست چه بسا همه چیزو بگه. یه چیزی میدونست که گفت بازی مساوی میشه.

bleu2u4u
14-02-2009, 02:46
این بحث مساوی مصلحتی دیگه اینقدر تابلویه که دیگه مثل خیلی از مسایل پشت پرده چیزی نیست که فقط 2-3 نفر ازش خبر داشته باشن دیگه تقریبا همه از این قضیه مطمئن شدن. توی کوچه و خیابان همه دارن در مورد اینکه این نتیجه رو از قبل مشخص کردن صحبت میکنن
جالب اینجاست که اون بزرگواری که به فکر مصلحت نظامه چرا فقط رفته تو کار 1-1 و چرا کاری نمیکنه که بازی 3-3 بشه؟
شاید چون از این میترسن که توی یک مسابقه ی فوتبال هرچی گلهای زده بیشتر بشه تنش هم بیشتر میشه
خلاصه هرکی اون بزرگواری که نتیجه ی این بازی رو مشخص میکنه دید از طرف من بهش بگید خیلی احمقی !حداقل بعد اون 4 تا
بازی لعنتی میزاشتی این یکی برنده داشته باشه.مافیای ایتالیا هم توی سری a بعضی بازی ها رو کاری میکنه که تیم خودش ببازه

M.etallic.A
14-02-2009, 03:04
1 بر 1 ساده ترین نتیجه س... صفر بر صفر بازی خیلی سرد و بی روح میشه. بازی بدون گل به درد نمیخوره. بالاخره طرفدارا باید یه شادی چیزی بکنن. مساوی دو بر دو یا با گلهای بیشتر هم ریسکه... اومدیم یکی از دو تیم نتونست دو تا گل بزنه اونوقت چاره چیه ؟ همین یک بر یک هم گاهی اوقات دردسر میشه مثل همین بازی که دیدیم پرسپولیس گل بزن نبود. تا صبح هم بازی ادامه داشت اونا گلزن نبودن. آخرشم که دیدید چه مسخره یه گل به پرسپولیس تقدیم شد. به نظر من تماشاگرا باید دربی بعدی رو تحریم کنن. هیچ کس نره ورزشگاه... بزارید اینا تاثیر عملکردشونو ببینن. بازی های تیم ملی هم کسی نره ورزشگاه... این لعنتی ها بدونن دستشون رو شده واسه همه.

unartig
14-02-2009, 05:34
اینوهم داشته باشید

یه چیز جالب بگم برای اونهایی که هنوز تو شک تبانی بودن این بازین

شما به نوع کرنر دادن پژمان منتظری دقت کنید

در حالی که تیم ما جلوست قربانی میاد توپ رو میده به حریف تا سریعتر کرنر بزنه

دست علیزاده جوری رفت برای زدن توپ که هیچ کس نتونه بگه داور چرا پنالتی گرفت

موقع ضربه هم طالب لو خوابیده سمت راست و یه جورایی به پنالتی زن پیروزی میگه کجا بزنه

واخر هم ضربه میتونست تکرار بشه ونشد

amir_a
14-02-2009, 08:16
علیرضا، اجازه هست از امضات تو یکی از فروم های همسایه استفاده کنم؟:20:

unartig
14-02-2009, 09:41

bayern
14-02-2009, 09:50
سلام
این بازیه فرمایشی هم تموم شد و بازهم مساوی دیگری برای دو تیم
من از دیشب از شدت ناراحتی نه شام خوردم نه صبحانه ...حالی برام نمونده
تابلو تر از این ممکن نبود بازی رو اینجوری مساوی تمومش کنن
دقیقه 93 اوجوری با دست بزنی به توپ یعنی چی؟
شک نداشته باشید دستور از بالا صادر شده بود ...وگرنه علیزاده خنگ هست اما نه اونقدر که دقییقه 93 با دست عمدآ بزنه به توپ
علیزاده رو هم برای این کار انتخاب کردن که چون اون زیاد سوتی میده پس میتونه این ماموریت رو درست انجام بده وکسی هم شک نمیکنه
حالم از همشون بهم میخوره:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

bayern
14-02-2009, 10:14
تركى بايد حقيقى را اخراج مى كرد
قلعه نويى: آنقدر كه از اكبرپور ناراحتم از عليزاده نيستم

امير قلعه نويى سرمربى استقلال كه بشدت از تساوى تيمش در دربى ناراحت بود به تمام سؤالات خبرنگاران پاسخ گفت. گفت وگوى با وى را بخوانيد:
• بازى چطور بود؟
- نبض بازى به دست ما بود، اگرچه مالكيت توپ بيشتر به دست پرسپوليسى ها بود اما اين استقلال بود كه بازى را تحت كنترل داشت. ما در نيمه اول با احتياط ظاهر شديم و در نيمه دوم هم توانستيم به گل برسيم. اولين هدف ما در اين بازى اين بود كه بازنده ميدان نباشيم و دومين هدف ما برد بود. تا دقيقه آخر بازى به هر ۲ هدف خود رسيده بوديم اما يك اشتباه بچگانه باعث شد ما به هدف اول خود برگرديم.
• با به پايان يافتن بازى سراغ عليزاده را گرفتيد و با او برخورد تندى كرديد. در اين خصوص صحبت كنيد.
- از دست عليزاده ناراحت بودم. بازى برده را به تساوى كشانديم. به من حق بدهيد كه آن موقع از شدت عصبانيت آن برخورد را داشته باشم. اگر عليزاده اين اشتباه را نمى كرد ما بازى را برده بوديم اما با اين حال آنقدر كه از دست سياوش ناراحت هستم از دست عليزاده ناراحت نيستم.
• چطور؟
- اكبرپور چند موقعيت ايده آل گلزنى داشت كه همه آنها را هدر داد. به خاطر از دست دادن اين همه فرصت از سياوش گله دارم. اگر سياوش آن توپ ها را به گل تبديل مى كرد ما الان برنده دربى بوديم.
• نظرتان درخصوص عملكرد خط حمله استقلال در دربى چيست؟
- من در نيمه اول از آرش خواسته بودم پشت سر عليرضا محمد كار كند. با مشخص شدن خط دفاعى پرسپوليس ما هم برنامه هايمان را تغيير داديم و تله گذارى كرديم. آرش در عمق دفاع آنها خيلى خوب كار كرد. از برهانى خيلى راضى هستم اما ديگر مهاجمان نتوانستند مرا راضى كنند.
• قبل از بازى گفته بوديد اميدوار هستم عوامل خارجى در نتيجه بازى تأثيرى نگذارند. با رقم خوردن نتيجه تساوى باز هم سر حرف خود هستيد؟
- من بچه نازى آباد هستم و حرف هايم را تكذيب نمى كنم. من فقط گفته بودم اميدوارم عوامل خارجى در تساوى كشيدن بازى تأثيرى نداشته باشند.
•چطور اين حرف را زده بوديد؟
- خبرهاى مكررى در اين خصوص شنيده بودم كه البته باعث شده بود تا بار روانى خاصى بر تيم، ما حاكم شود.
• خب به نظر شما اين تساوى تحميلى بود؟
- من هيچ مسأله خاصى نديدم. بازى دست خود ما بود و ما آن را نبرديم. عليزاده يك اشتباه بچگانه كرد كه هيچ مربى نمى توانست آن را پيش بينى كند، اين اشتباه باعث تساوى ما شد.
• نظرتان در ارتباط با قضاوت تركى چيست؟ اعتراضى درخصوص نحوه قضاوت وى نداريد؟
- واقعاً جا دارد كه به آقاى تركى بابت قضاوتشان تبريك بگويم. البته اين بازى ۲ صحنه مشكوك داشت. من بر اين عقيده هستم كه داور بايد در صحنه برخورد حقيقى، برهانى بايد دروازه بان پرسپوليس را اخراج مى كرد. صحنه ديگر هم به اعلام پنالتى برمى گردد. طى صحبتى كه با عليزاده داشتم او گفت پيش از برخورد توپ با دست من بازيكن پرسپوليس من را شارژ كرده است. البته در اين بين باز هم كارشناسان داورى نظر مى دهند اما در مجموع بايد بگويم داوران ايرانى عملكرد خيلى خوبى از خود نشان دادند تا از اين پس باز هم شاهد قضاوت آنها در دربى باشيم.
• دليل تعويض هايى كه انجام داديد چه بود؟
- تعويض هاى من به اجبار بود. مصدوميت جان واريو و خستگى جبارى باعث شد اين ۲ بازيكن را از زمين بيرون بكشم. البته عليزاده را به اين دليل بازى دادم كه مى دانستم پرسپوليس با توپ هاى بلند به دروازه ما فشار مى آورد. عليزاده را براى كمك به دفاع به ميدان آوردم، ضمن اينكه روى پرتاب هاى اوت او هم حساب باز كرده بودم اما فشار بازى سبب شد تا عليزاده دچار اشتباه شود. البته تمام بازيكنان بزرگ دنيا هم دچار اشتباه مى شوند بنابراين نمى توان از عليزاده زياد خرده گرفت.
• تماشاگران استقلال در طول بازى عليه نيكبخت فحاشى كردند. نظر شما در اين خصوص چيست؟
- تماشاگران نبايد عليه اين بازيكن فحاشى مى كردند. ما فرهنگ و تمدن ۲ هزار ساله داريم و از اصول جوانمردى حرف مى زنيم. من وقتى ديدم تماشاگران استقلالى احساساتى شده اند به طرف آنها رفتم و تذكر دادم كه به بازيكنى توهين نكنند كه خوشبختانه آنها به توصيه من گوش كردند.
• حق استقلال تساوى بود؟
- برنده واقعى بازى استقلال بود. ما يك بازى تهاجمى را از خود نشان داديم، البته ديگر به دربى فكر نمى كنيم و خود را براى بازى با مقاومت آماده مى كنيم. از ابتدا هم گفته بودم اين بازى شرايط خاص خودش را دارد و آمار و ارقام هيچ وقت ملاك پيش بينى ها و تأثير در نتيجه بازى نيست.
• نمى خواهيد در خصوص تيم ملى هم حرف بزنيد، بازى ايران مقابل كره را چطور ارزيابى مى كنيد؟
- تيم ملى ربطى به من ندارد اما فقط يك چيز را مى گويم، زمانى كه من سرمربى ايران بودم ما مقابل كره ۵۷ درصد مالك توپ بوديم و موقعيت هاى گل زيادى داشتيم اما حالا... آن موقع همه سر من ريختند. زمانى كه تيم من در مالزى نتيجه نگرفت همه مثل يك جنايتكار با من برخورد كردند. فكر مى كنم حالا همه بفهمند من چه نتايجى را براى تيم ملى كسب كردم. البته هيچ وقت اين نكته اى را كه مى خواهم بيان كنم تا به حال نگفته ام اما الان مجبور به بيان آن شدم. من قبل از سفر تيم ملى به مالزى قراردادم با اين تيم به پايان رسيده بود اما به خاطر ايران و مردم آن با تيم به مالزى رفتم. آن زمان دوستانم به من گفتند اين كار را نكن اما من فقط به خاطر عشق به مردم بدون فشار آوردن براى تمديد قرارداد مربى تيم ملى ماندم. بعد از بازگشت هم كه آن برخوردها با من شد. آن زمان كارشناسان و برنامه هاى ورزشى طورى با من برخورد كردند كه گويى من جنايت كرده ام.

bayern
14-02-2009, 10:22
در حاشيه ديدار استقلال- پرسپوليس
«رحمان رضايى» قهر كرد

حركات طالب لو
وحيد طالب لو كه براى گرم كردن وارد زمين شد توپى را كه در وسط زمين قرار داشت شوت كرد و به نوعى جنگ روانى را آغاز كرد، ضمن اينكه حركات نمايشى او قبل از مسابقه نشان از روحيه بالاى او مى داد.
وينگادا سنت شكنى كرد
وينگادا زمانى كه بازيكنان پرسپوليس مشغول گرم كردن خودشان بودند كنار زمين قرار داشت و او به نوعى سنت شكنى كرد زيرا معمولاً سرمربى ها در موقع گرم كردن در زمين حاضر نمى شوند.
انصارى فرد به خبرنگاران نه نگفت
عباس انصارى فرد، مديرعامل پرسپوليس، هنگام گرم كردن پرسپوليسى ها در كنار زمين حضور داشت و با هر كس كه قصد مصاحبه با وى را داشت همكارى كرد و به نوعى به هيچ خبرنگارى نه نگفت.
كاظمى، طالب لو را گرم كرد
قبل از شروع مسابقه حسين كاظمى چند شوت به طرف دروازه طالب لو زد و او هم با واكنش هاى مناسب همه توپ ها را مهار و به اين ترتيب خود را گرم كرد.
كوشكى جايگزين شكورى شد
قبل از شروع مسابقه و هنگامى كه قلعه نويى فهميد كريم باقرى در تركيب ثابت پرسپوليس حضور دارد بيژن كوشكى را جايگزين هادى شكورى كرد. از قرار معلوم قلعه نويى تصور مى كرده كه به جاى باقرى، محمد منصورى بازى مى كند. البته باقرى در نيمه دوم تعويض شد و منصورى جايگزين او گرديد.

قانون شكنى تماشاگران
هواداران استقلال هنگام ورود نيكبخت به زمين به او فحاشى كردند و اين در حالى بود كه كميته انضباطى قبل از مسابقه اعلام كرده بود با اينگونه حركات برخورد خواهد كرد.
طالب لو تماشاگران را به آرامش دعوت كرد
هنگامى كه هواداران استقلال به عليرضا نيكبخت فحاشى كردند وحيد طالب لو به سمت آنها رفت و از آنها خواهش كرد تا به اين كار ادامه ندهند و در واقع آنها را به آرامش دعوت كرد.
پرچم بزرگ قرمزها
هواداران پرسپوليس يك پرچم بزرگ را به همراه خود به ورزشگاه آورده بودند كه اين پرچم ۲ جايگاه را به خودى خود گرفته بود.
شال گردن وينگادا
قبل از شروع مسابقه وينگادا با يك شال گردن قرمز به طرف هواداران پرسپوليس رفت و دور ورزشگاه چرخيد. وى همچنين قبل از اين كار با پرچم قرمز رنگ به سمت هواداران پرسپوليس رفته بود.
لباس متفاوت تيم داورى
قبل از شروع مسابقه و هنگامى كه اعضاى تيم داورى جهت گرم كردن وارد زمين شدند لباس هاى سفيد به تن داشتند اما هنگامى كه آنها براى امر قضاوت وارد زمين شدند لباس هاى فسفرى پوشيده بودند.
برگزارى مراسم عزادارى قبل از مسابقه
پيش از شروع مسابقه مراسم عزادارى در آستانه اربعين حسينى در ورزشگاه برگزار شد.
كاظمى، متفاوت از سايرين
حسين كاظمى كه با كفش هاى سبز در زمين مى دويد از ساير بازيكنان حاضر در زمين متفاوت تر بود.
آبى ها سريع تر عمل كردند
جايگاه هواداران آبى كه البته كمتر از پرسپوليسى ها بود بسيار سريع تر از جايگاه قرمزها پر شد.
استقلالى ها پشت درهاى بسته
از آنجا كه نيم بيشتر جايگاه ها در اختيار پرسپوليسى ها قرار گرفته بود هواداران آبى پشت درهاى بسته قرار گرفتند ضمن اينكه تعدادى از آنها هم سر پا مانده بودند.
فريادهاى قلعه نويى
امير قلعه نويى از همان ابتداى بازى فرياد زدن بر سر بازيكنانش را آغاز كرد و اولين بازيكنى هم كه مورد غضب قلعه نويى قرار گرفت پيروز قربانى بود.
وينگادا آرام پيروانى پرجنب و جوش
وينگادا در حين مسابقه بسيار آرام بود و بر روى نيمكت قرمزها نشسته بود و اين در حالى بود كه پيروانى دائماً در كنار زمين قرار داشت و نكات لازم را به بازيكنانش گوشزد مى كرد.
سنگ پرانى استقلالى ها
هنگامى كه در نيمه اول مسابقه بازيكنان پرسپوليس قصد پرتاب اوت را داشتند مقدارى سنگ از سوى هواداران استقلال به سمت آنها پرتاب شد.
قلعه نويى بى قرار
امير قلعه نويى از شروع مسابقه آرام و قرار نداشت و حتى يك لحظه هم از كنار زمين جدا نشد و به نوعى استرس در چهره او موج مى زد.
روبوسى قلعه نويى با نيمكت نشينان پرسپوليس
پيش از شروع مسابقه امير قلعه نويى به سمت نيمكت پرسپوليس رفت و با وينگادا و پيروانى روبوسى كرد.
دسته گل نيكبخت براى امير
عليرضا نيكبخت قبل از شروع مسابقه به سمت امير قلعه نويى رفت و دسته گلى را جهت احترام به سرمربى سابقش به وى اهدا كرد.
بازى بدون تأخير آغاز شد
دربى ۶۶ بدون هيچ گونه تاخير و ساعت ۱۴ با سوت تركى آغاز شد.
ورود به ورزشگاه
تيم استقلال حدود ساعت ۱۲ و ۱۵ دقيقه وارد استاديوم آزادى شد و اين در حالى بود كه پرسپوليس ۱۵ دقيقه ديرتر و حوالى ساعت ۱۲ و ۳۰ دقيقه وارد آزادى شد.
استقلالى قرمزپوش!
در بين هواداران استقلال يكى از هواداران پرسپوليس با پيراهن قرمز كاملاً متمايز شده بود، همين امر باعث ناراحتى هواداران آبى شده بود و از آن هوادار قرمز خواستند تا پيراهنش را تعويض كند. در اينجا مامورين نيروى انتظامى وارد عمل شدند و با دخالت ماجرا را خاتمه دادند.
خوش و بش بازيكنان قبل از بازى
على كريمى، مازيار زارع، رحمان رضايى و مجتبى شيرى و عليرضا نيكبخت از تيم پرسپوليس به سمت نيمكت استقلال رفتند و با بازيكنان و كادر فنى آبى ها خوش و بش كردند. از سوى ديگر اكبرپور و وحيد طالب لو هم به سمت نيمكت پرسپوليس رفتند و با قرمزها خوش و بش كردند.
اجراى مراسم باستانى قبل از مسابقه
پيش از شروع مسابقه باستانى كاران كشور در ورزشگاه آزادى به اجراى حركات زورخانه اى پرداختند.
انصارى در رختكن آبى ها
على انصارى كه از حاميان مالى استقلال به شمار مى رود حدود ساعت ۱۲ و ۴۰ دقيقه وارد رختكن استقلال شد و نكته ديگر هم بازيكنان آبى از زير قرآن براى آمدن به درون زمين بدرقه شدند.
جان واريو تشويق شد
هنگامى كه بازيكنان استقلال جهت گرم كردن وارد زمين شدند اولين نفرى كه در ميان آبى ها تشويق شد جان واريو بود. ضمن اينكه آبى ها حوالى ساعت ۱۳ و ۱۰ دقيقه وارد زمين شدند و به گرم كردن خودشان پرداختند.
كبوتر آبى بر فراز ورزشگاه
تيم پرسپوليس حوالى ساعت ۱۳ و ۱۵ دقيقه جهت گرم كردن وارد زمين شد و در آن موقع يك كبوتر آبى بر فراز آسمان كاملاً مشخص بود. همچنين يك بادكنك بزرگ هم در ميان تماشاگران آبى كاملاً مشخص بود.
مصاحبه مستقيم
پيش از شروع بازى عادل فردوسى پور با دعوت از ۳ داور و قلعه نويى و پيروانى به مصاحبه مستقيم با آن ها پرداخت. نكته قابل توجه در اين بين پيش قدمى سرمربى استقلال در حمايت از داوران دربى بود. در حالى كه گفت وگوى گزارشگر بازى با مربيان ۲ تيم به پايان رسيده بود قلعه نويى با اجازه فردوسى پور به بيان يك نكته پرداخت و آن حمايت از داوران ايرانى بود. قلعه نويى گفت: من در اين ديدار به داوران بازى احترام مى گذارم. نتيجه بازى هر چه كه شود از تركى و كمك هايش حمايت مى كنم. پس از صحبت هاى قلعه نويى، پيروانى هم حمايت خود را از داورى ايرانى اعلام كرد.
طلسم شكنى پس از ۵۱۳۲ روز
پس از ۵۱۳۲ روز ۱۴ سال و ۱۸ روز يك داور ايرانى دربى را سوت زد. آخرين قضاوت يك داور ايرانى در بازى استقلال- پرسپوليس مربوط به دربى سال ۷۴ در بندرعباس مى باشد، پس از مهدى اخوان ديگر هيچ داور ايرانى دربى را قضاوت نكرد تا بالاخره اين طلسم را محسن تركى در دربى ۶۶ شكست.
گفت وگوى تركى با كاپيتان ها
پيش از شروع بازى محسن تركى با كاپيتان هاى ۲ تيم به گفت وگو پرداخت و تذكرات لازم را به آنها داد.
خطاى اول
اولين خطاى بازى را استقلالى ها كردند. حسين كاظمى با متوقف كردن كريم باقرى باعث شد تا اولين خطا به نفع پرسپوليسى ها اعلام شود.
اولين اوت
اولين اوت بازى به نفع پرسپوليسى ها اعلام شد اين اوت در دقيقه ۲ بازى صورت گرفت كه سپهر حيدرى اين اوت را پرتاب كرد.
اولين كرنر
نخستين كرنر بازى براى قرمزها بود. اين كرنر را پترويچ در دقيقه ۴ بازى زد.
سنگ پرانى به جان واريو
اولين حاشيه بازى توسط تماشاگران پرسپوليسى صورت گرفت. زمانى كه فابيو جان واريو براى زدن كرنر استقلال پشت توپ قرار گرفت تمام تماشاگران قرمز به سوى وى سنگ پرتاب كردند.اين اتفاق در دقيقه ۸ بازى افتاد.
اعتراض نظرى به داور چهارم
درگيرى عليرضا حقيقى با آرش برهانى باعث شد تا دروازه بان پرسپوليس از سوى محسن تركى كارت زرد دريافت كند اما على نظرى نسبت به برخورد داور با سنگربان پرسپوليس باز هم اعتراض داشت. سرپرست استقلال با حضور در كنار داور چهارم بازى اعتراض خود را نسبت به اين موضوع نشان داد.
استقلالى ها نيمه دوم ديرآمدند
استقلالى ها براى آغاز بازى در نيمه دوم ديرتر از تيم رقيب وارد ميدان شدند. در حالى كه پرسپوليسى ها به همراه داوران در زمين بازى حاضر شده بودند، آبى هاى تهرانى با چند دقيقه تأخير خود را به زمين بازى رساندند.
ذخيره ها پشت دروازه پرسپوليس
با شروع نيمه دوم قلعه نويى دستور گرم كردن به شاگردانش را داد و مجيدى، عليزاده، عباسفرد و منيعى بازيكنانى بودند كه پشت دروازه پرسپوليس مشغول به گرم كردن شدند.
حاضران در جايگاه ويژه
على كفاشيان، كيومرث هاشمى، مهدى محمد نبى، مهدى تاج، واعظى آشتيانى، على انصارى، عباس انصارى فرد، سعيد راد، رضا رجبى، محسن خليلى و... از چهره هاى حاضر در جايگاه ويژه بودند كه از نزديك دربى را تماشا كردند.
گل جبارى و تغيير برنامه قلعه نويى
گل مجتبى جبارى باعث شد تا سرمربى استقلال از تعويض اين بازيكن صرف نظر كند. در حالى كه قرار بود مجيدى جايگزين جبارى شود گل اين بازيكن به پرسپوليس باعث شد قلعه نويى تغيير برنامه دهد تا در نهايت مصدوميت جان واريو موجب به ميدان رفتن كاپيتان استقلال شود.
سربانداژ شده جان واريو
مصدوميت هافبك برزيلى استقلال باعث شد تا اين بازيكن مجبور به خارج شدن از زمين شود. با بيرون آمدن فابيو جان واريو از ميدان، كادر پزشكى استقلال در كنار نيمكت به مداواى او پرداختند. جان واريو پس از مداوا با سرى بانداژ شده بر روى نيمكت تيمش نشست.
چمن آزادى كوتاه شد
مسئولان فدراسيون فوتبال چندساعت قبل از شروع دربى به داخل زمين آزادى آمدند ومعتقد بودند چمن ورزشگاه بسيار بلند است و به همين دليل با حضور كارگران در مدت زمان كوتاهى چمن آن كوتاه و آماده مسابقه شد. چمن زمين مسابقه همچنين بين ۲ نيمه نيز ترميم شد.
خبرنگاران خارجى درجايگاه خبرنگاران
شمارى از خبرنگاران و گزارشگران تلويزيونى از كشورهاى خارجى براى پوشش خبرى دربى در ورزشگاه آزادى حضور داشتند.
هيأت مديره قرمزها دركنار بازيكنان
اعضاء هيأت مديره پرسپوليس در كنار بازيكنان خود و براى رويارويى با حريف سنتى وارد ورزشگاه شدند. در اين ميان در ابتدا فرخزادى مستقيم به جايگاه ويژه رفت اما ساير اعضاء به همراه بازيكنان راهى رختكن شدند.
دفاتر ويژه براى رسيدگى به تخلف
۳ دفتر مخصوص براى رسيدگى به تخلفات هواداران در انتهاى تونلى كه بازيكنان از اين راه وارد ورزشگاه مى شدند ايجاد شده بود تا در صورت تخلف در همان مكانها با متخلفين برخورد و بازپرس ويژه حكم آنها را صادر كند.
ناراحتى رضايى از تعويض
مدافع پرسپوليس از تعويض خود ابراز نارضايتى كرد. ناراحتى رحمان رضايى به حدى بود كه وى به جاى نشستن بر روى نيمكت تيمش راهى رختكن شد. البته رضايى پس از چند دقيقه به نيمكت پرسپوليس برگشت.
شعار عليه نامدارى
سنگربان استقلال از سوى تماشاگران پرسپوليس هو شد.اشكان نامدارى به دليل اينكه نقش تداركات را در تيمش داشت از سوى تماشاگران قرمز دوست مورد تمسخر قرار گرفت.
درگيرى لفظى مرفاوى با عليزاده
مربى استقلال هم درست مثل قلعه نويى سراغ عليزاده را گرفت. صمد مرفاوى به دليل خطاى هندى كه عليزاده كرده بود به درگيرى لفظى با وى پرداخت.
2 هوادار استقلال در بيمارستان
۲ تن از هواداران استقلال پس از پايان بازى راهى بيمارستان شدند. اين ۲ هوادار به دليل تساوى تيم محبوبشان در دقايق پايانى بازى از شدت ناراحتى حالشان بد شد تا در نهايت به بيمارستان انتقال پيدا كنند.
اعتراض شديد قلعه نويى به عليزاده
با به پايان يافتن بازى، امير قلعه نويى سمت على عليزاده رفت و اعتراض شديد خود را نسبت به اشتباه وى در خطاى پنالتى اعلام كرد. سرمربى استقلال رو به عليزاده داد و بيداد كرد و معتقد بود اين بازيكن با اشتباه خود سبب تساوى بازى شده است.
اعتراض وينگادا به داورى
سرمربى پرسپوليس از دقيقه ۸۵ به بعد در چند نوبت اعتراض خود را به داورى اعلام كرد. وينگادا با فريادهاى بلند خود معتقد بود كه داورى به ضرر پرسپوليس است.
خارجى هاى ويژه
سفير پرتغال، سفير آلمان و كنسولگرى پرتغال از افراد ويژه خارجى بودند كه از نزديك بازى استقلال - پرسپوليس را تماشا كردند.
فاصله كم اردوى ۲ تيم
هتل محل اردوى ۲ تيم استقلال و پرسپوليس در فاصله ۱۰۰ مترى همديگر قرار داشت به همين دليل خبرنگاران مطبوعات و رسانه هاى تصويرى خيلى راحت بودند. آنها شب بازى و صبح دربى به راحتى بين هتل ۲ تيم در رفت و آمد بودند.
رينالدو سورپرايز نشد
صبح جمعه وقتى رينالدو همراه با بدنساز استقلال در اردوى استقلال حاضر شدند همه فكر كردند كه قرار است امير قلعه نويى او را به عنوان سورپرايز در اين بازى رو كند و به ميدان بفرستد. همين مسأله باعث وحشت پرسپوليسى ها شد اما رينالدو در اردو حاضر شده بود تا قلعه نويى از او تست بگيرد.
تمرين عابدزاده با پسرش
صبح جمعه احمدرضا عابدزاده با پسرش در تمرين پرسپوليس حاضر بود و يك ساعت و نيم با پسرش تمرين اختصاصى دروازه بانى كرد.
صبحانه و ناهار يكى شد
روز دربى صبحانه و نهار پرسپوليسى ها يكى بود. بازيكنان اين تيم ساعت ۱۰ صبح صبحانه و ناهار را كه اجبارى بود را خوردند تا براى بازى آماده شوند.
برخورد آقاى گلها
محسن خليلى آقاى گل فصل قبل و آرش برهانى آقاى گل حال حاضر ليگ قبل از شروع بازى جلوى رختكن پرسپوليس همديگر را ديدند و با هم خوش و بش كردند.
خليلى دنبال پول
محسن خليلى اين روزها دنبال پولش از پرسپوليس است. طبق شنيده هاى ما چون قرارداد او سنگين است و از اول فصل هم مصدوم بوده براى پرسپوليسى ها زور دارد كه پول او را بدهند.
شوخى پرسپوليسى ها با نيكبخت
بازيكنان پرسپوليس پس از پايان بازى و در رختكن به نيكبخت مى گفتند: « ۲باره اخطار گرفتى تا بازى بعدى را محروم بشوى. چقدر اخطار مى گيرى تا يك بازى در ميان ۳ كارته بشوى.» بازيكنان پرسپوليسى اين حرفها را به شوخى به نيكبخت مى زدند.
نيكبخت افشا كرد
نيكبخت در رختكن پرسپوليس در مورد مصدوميت جان واريو گفت: « وقتى جان واريو مصدوم شد از ناحيه پا درد داشت اما وقتى با برانكارد داشتند او را به بيرون مى بردند يكى از كسانى كه برانكارد را مى برد برانكارد را ول كرد و جان واريو صورتش پر خون شد و از ۲ ناحيه پا و صورت مصدوم شد.
انصارى فرد كنار پرسپوليسى ها
عباس انصارى فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس شب قبل و روز بازى دربى در كنار بازيكنان تيمش بود و با حرفهاى خود به آنها روحيه مى داد تا براى حضور در دربى آماده شوند.
شادى در رختكن سرخها
پس از بازى در رختكن پرسپوليس همه شاد بودند و مى خنديدند. محسن حاجيلو برادر اصغر حاجيلو هم در رختكن پرسپوليس حاضر شد و حدود ۱۰ دقيقه جوك گفت تا همه شاد باشند.
حرفهاى عابدزاده با حقيقى
احمدرضا عابدزاده مربى دروازه بان هاى پرسپوليس بعد از دربى به حقيقى گفت: «روى توپى كه جبارى زد مى توانستى عكس العمل بهترى داشته باشى وتوپ را بگيرى. توپ راحتى بود، نه ضرب داشت و نه زوايه زيادى و مى توانستى بگيرى.»
قلعه نويى سوژه شد
امير قلعه نويى سرمربى استقلال سوژه پرسپوليسى ها در رختكن بود. بازيكنان پرسپوليس در مورد گل خودشان مى گفتند: «قلعه نويى دوباره اشتباه كرد تا گل بزنيم. او مثل بازى رفت اكبرپور را كه خوب كار مى كرد تعويض كرد و كسى كه جاى او آمد اشتباه كرد تا گل بزنيم و باز هم قلعه نويى به بازيكن تعويضى خودش تذكر داد تا اشتباه خودش را گردن او بيندازد.»
حسرت باقريها
نبى باقريها ساعت ۸ صبح روز دربى در اردوى تيمش حاضر شد. باقريها حسرت مى خورد كه در ۲۵ بازى پرسپوليس فيكس بوده و اما مهمترين بازى فصل را به دليل مصدوميت از دست داده است.
كريمى جگر نداشت؟!
على كريمى در هنگام زدن ضربه پنالتى پرسپوليس توسط مازيار زارع پشت به دروازه استقلال ايستاده بود و جگر ديدن ضربه پنالتى را نداشت؟!

bayern
14-02-2009, 10:22
اكبرپور: قول مى دهم در دربى هاى آينده گل بزنم
سياوش اكبرپور مهاجم تيم استقلال گفت: در بازى كه بايد پيروز مى شديم باز هم بدشانسى آورديم. وى اظهار كرد: بى ترديد من بدشانس ترين بازيكن بودم فرصت هاى خوبى داشتم كه نمى دانم چگونه از دست رفت. اگر فرصت هايى كه براى من و ساير بازيكنان پيش آمد تبديل به گل مى شد، با اختلاف چندين گل پرسپوليس را شكست مى داديم. او افزود: ما كاملا از حريف برتر بوديم و به خصوص در نيمه دوم فرصت هاى بسيارى داشتيم كه مى توانستيم ۳ امتياز را به دست آوريم. اكبرپور ادامه داد: تماشاگران شاهد بودند كه استقلال شايسته پيروزى اين ديدار بود اما در هر صورت در دقيقه ۹۰ پيروزى از دست ما پريد. وى در پايان گفت: به هواداران استقلال قول مى دهم كه در بازى هاى آينده با گلزنى هاى خود زمينه پيروزى استقلال و قهرمانى تيم در ليگ برتر را فراهم كنم.

bayern
14-02-2009, 10:25
هافبك جديد در هر تمرين پرفشار مصدوم مي شود
رينالدو به آسيا مي رسد؟
نگرفتن تست پزشكي از رينالدو سبب شده كه ماجراي فابيو بالا يك بار ديگر تكرار شود.طبق شنيده ها هافبك جديد استقلال مصدوميتي قديمي دارد كه در هر تمرين پر فشار تشديد مي شود و او را از شرايط بازي خارج مي كند.البته مصدوميت آخر او به نظر مي رسد كه جدي تر باشد و عملا استقلال براي استفاده از او در مسابقات جام باشگاههايآسيا با مشكل مواجه شود.نكته جالب اين جاست كه مانوسي فر معاون روابط بين الملل باشگاه استقلال كه از مخالفان جذب رينالدو بود در اين مورد مصاحبه نمي كند و پزشك استقلال هم از هر گونه اظهار نظر در مورد مصدوميت رينالدو سرباز مي زند.
تيم استقلال فهرست 26 نفره خود براي مسابقات جام باشگاههاي آسيا ارسال كرده و چند روز ديگر هم فرصت دارد تا4بازيكن ديگر را به فهرست خود اضافه كند.اما نكته مهم اين جاست كه آنها از اين فرصت اطلاع نداشتند و عجله در جذب رينالدو و عدم گرفتن تست پزشكي از اين بازيكن فقط به اين دليل بود كه او فهرست برسد در صورتي كه صبر استقلالي ها در مورد امضاي قراداد با رينالدو مي توانست به ايشان كمك كند كه بازيكن مصدوم را جذب نكنند.

bayern
14-02-2009, 10:26
تصاوير تلويزيوني دردسري براي قلعه نويي
اكبرپور:فيلم را ببينم مصاحبه مي كنم
جهان ورزش- امیر قلعه نویی پس از اینکه سیاوش اکبرپور اولین موقعیت تک به تک با حقیقی را به بالای دروازه پرسپولیس فرستاد حسابی شاکی شد و در تصاویر تلویزیونی هم ديده شد كه زیر لب صحبت نه چندان جالبی درباره او کرد. اکبرپور هم گویا از طریق همسرش که بازی را تماشا می کرده متوجه این قضیه شده و قصد دارد پس از تماشای فیلم بازی و اطمینان از حرکت قلعه نویی، مصاحبه تندی علیه او انجام دهد. مهاجم استقلال مي گويد:"بايد اول فيلم بازي را ببينم مصاحبه مي كنم"البته انتقادهای قلعه نویی از اکبرپور فقط در این صحنه نبود و سرمربی استقلال در رختکن هم حسابی مهاجم تیمش را مورد لطف قرار داد که اکبرپور با سری پایین به صحبت های او گوش داد و جوابی به قلعه نویی نداد.

bayern
14-02-2009, 10:27
مديران آبي از تساوي عصباني هستند
عليزاده تنبيه مي شود
جهان ورزش- اشتباه عجیب علیزاده و خطای هند او در دقیقه 93 باعث عصبانیت مدیران باشگاه استقلال شده و قصد دارند او را با جریمه سنگینی تنبیه کنند. البته قرار است قلعه نویی نظرش را در این باره به مدیران باشگاه اعلام کند تا شرایط برای علیزاده در ادامه مشخص شود.

bayern
14-02-2009, 10:38
سناریوی تکراری برای داربی: فیلمی که همه را فیلم می کند!

بر سردر سینما پارچه ای جدید می زنند که نشان دهند فیلم جدیدی اکران شده است. کلی نام جدید با عکس های جدیدتر در کنار آن نصب می کنند و بر روی آن ها می نویسند جذاب ترین فیلم سال…به امید دیدن یک داستان جذاب و جدید و رقم زدن یک خاطره نو حاصل از دیدن فیلم، بلیط می خرید و تمام سختی هایی که سالن سینماهای ماقبل تاریخ ما از خرابی صندلی، صدا، نور و احتمالا پارگی فیلم…! به شما هدیه می کند تحمل می کنید تا در آخر بتوانید یک فیلم “جدید” ببینید.

در آغاز فیلم همه چیز طبیعی است. بازیگران و شروع فیلم همان است که بر روی سر در سینما دیدید اما خیلی معطل نمی مانید تا چهره شما جذاب ترین فیلم روی زمین شود. چراکه خیلی زود می فهمید فیلم جدید با بازیگران جدید دقیقا از روی همان سناریوی فیلم اکران شده قبلی ساخته شده است که شما همین مصائب را برای دیدنش تحمل کرده بودید! احتمالا همان اولین باری که این اتفاق برای شما رخ می دهد آنقدر عصبانی می شوید که دیگر به خاطر این فریب قول می دهید پایتان را در آن سینمای کوفتی نگذارید. اما اگر بدانید اتفاقی از این دست نزدیک به پنج بار متوالی برایتان رخ داده است چقدر احساس مغبون شدن می کنید؟…همه کسانی که برای دربی این هفته تهران سر و دست شکستند و وعده دیدن آن را با شور و حرارت خاصی به یکدیگر می دادند دقیقا جزو همان کسانی قرار می گیرند که پنج بار متوالی برای دیدن یک فیلم با سناریوی تکراری اما با پنج اکران متوالی مغبون شده اند. سناریویی که دیگر کاملا در حافظه همه مانده است و بعید نیست که در آینده همه بخواهند با کپی برداری از آن هنر نویسندگی خود را نشان دهند. یک فیلم نود دقیقه ای که ۴۵ دقیقه اول آن آنقدر بی روح و کسل کننده است که خمیازه را چاشنی خود می کند. نقطه اوج فیلم از دقیقه ۶۵ به بعد شروع می شود و سرانجام در آخرین لحظات به نهایت خود می رسد و دو قهرمان اصلی فیلم همانند فیلم های فارسی اجازه نمی دهند تماشاگران با سرافکندگی سالن سینما را ترک کنند و در نهایت با در آغوش کشیدن هم به نوعی پایان خوشی را برای فیلم رقم می زنند… شاید برای دوره هایی از زمان دیدن این دسته از فیلم ها لازم باشد اما اگر قرار باشد همیشه از این دست فیلم به خوردت دهند باید از اکران بعدی برای پس دادن نتیجه فیلم آن هم در کوتاه ترین زمان ممکن یک کیسه نایلونی به همراه داشته باشی! حالتی که تقریبا همه تماشاگران دربی بعد از اتمام بازی به آن رسیده بودند.

امکان نداشت یک هوادار استقلال را پیدا کنی که بعد از گل مجتبی جباری اطمینان کامل برای پیروزی تیمش داشته باشد. همیشه پرسپولیسی ها عادت داشتند بعد از دریافت اولین گل از سوی رقیب سنتی آماج حمله های اس ام اسی طرفداران رقیب قرار بگیرند اما بعد از گل جباری هیچ اسم ام اسی به دست آن ها نمی رسد چراکه همان قدر که آن ها مطمئن هستند از دقیقه ۸۵ به بعد اتفاقی رخ می دهد استقلالی ها نیز به آن اطمینان دارند. اصلا اگر دست علیزاده در آن لحظه بلند نمی شد شاید یک پای دیگر از غیب می آمد و گل مساوی را می زد چون سناریوی بازی اینگونه نوشته شده است! سناریوی که در ضمیر نا خود آگاه تماشاگر، بازیکن و مربی هر دو تیم جای گرفته است و تلاش همه بر این قرار گرفته است که کوچکترین تخطی از آن نداشته باشد تا احتمالا نویسنده آن با این پافشاری در نهایت جزو کاندیدهای اسکار بخش سناریو نویسی هم قرار بگیرد. و چه زیبا نقش آفرینی می کنند ۲۲ بازیگری که باز هم می گوییم این سناریو را ملکه ذهن خود می کنند تا احتمالا اسکار مشترکی هم برای آن ها در نظر گرفته شود…! اگر سوالتان این است که کی می توانید به سینما بروید و فیلم تکراری نبینید شاید زمانی که کارگردانی جدید در پس پرده این سینما قرار بگیرد!

بردیا
14-02-2009, 12:00
نویسنده این مطلب بدجوری استقلالی بوده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته حرفش حق بوده.
خدایش حال استقلالی ها را با عروسیه که شما پرسپولیسی ها به راه انداختید مقایسه کنید خیلی چیزها دستگیرتون میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوشحالی برای این بود که توی دقیقه 93 تونستیم که بازی رو نبازیم ولی در اصل ناراحتیم چون حقمون مساوی نبود و باید بازی رو میبردیم اگر نیکبخت دقت میکرد.
اگر توره به جای نیکبخت بود پرسپولیس بازی رو برده بود.
در ضمن،همونطوری که پرسپولیس بسته بازی میکرد توی نیمه اول،استقلال هم هیچ میل تهاجمی نداشت.همونطوری که خودت هم توی یکی از پستات گفته بودی که به خاطر عدم شناخت قلعه نوعی از وینگادا،تیمتون گیج میزد.
ولی بعد از اشتباه حقیقی و گل اول بازی،دوباره پرسپولیس بود که مثل 3داربی گذشته بازی رو تو اختیار خودش گرفت(و طبیعیه تیمی که باز بازی میکنه و میره برای دروازه حریف دفاعش ضعیفتر میشه و ممکنه یکی 2تا موقعیت گل هم بده به حریف)
ولی در هر حال بازی میتونست پرگل تر ازین باشه که فکر میکنم سهم پرسپولیس میتونست بیشتر باشه.

bayern
14-02-2009, 12:21
ولی در هر حال بازی میتونست پرگل تر ازین باشه که فکر میکنم سهم پرسپولیس میتونست بیشتر باشه.

سلام

کاملا حرفت درسته
سهمتون تو گل خورده میتونست بیشتر از یکی باشه ولی با بی دقتی مهاجمین استقلال سهم شما تو گل خورده همون یکی شد
البته زیاد ناراحت نباشید تو بازی های بعدی سهمتون رو کاملآ پرداخت میکنیم:31::31::31::31:

bayern
14-02-2009, 12:28
در رختكن استقلال چه گذشت؟

فريادهاي گوشخراش امير بر سر اكبرپور و عليزاده

چشم‌هاي نگران اميرقلعه‌نويي به‌دنبال توپ بود. درست زماني كه ساعت ورزشگاه روي 90 ايستاد ژنرال كه از فرط هيجان كت طوسي رنگش را درآورده بود دو دستش را روي دهانش گذاشت. اين عادت اميرقلعه‌نويي است كه هر وقت استرس دارد دو دستش را روي دهانش مي‌گذارد. هواداران استقلال جشن گرفته بودند و بالا و پايين مي‌پريدند. انگار اصلا در اين دنيا نبودند. صدايشان تا فلك مي‌رفت.

از آن سو هواداران پرسپوليس نگران و نااميد به حملات كوركورانه تيمشان دل‌بسته بودند. علي عليزاده بازيكن سابق پرسپوليس كه الان ديگر سه سالي مي‌شود كه در استقلال بازي مي‌كند تازه به زمين رفته بود.

به قول خود امير، او رفته بود تا سر بزند و در پرتاب اوت‌ها به پرسپوليس فشار بياورد اما روي يك سانتر از جناح راست استقلالي‌ها، همه‌چيز خراب شد. صحنه را كه ديده‌ايد يك هند بچه‌گانه. يك پنالتي كه انگار دو دستي تقديم پرسپوليس شد.

امير اين‌بار دو دستي زد توي سرش. او دنبال آب معدني مي‌گشت تا روي تارتان قرمز رنگ آن را به سمتي شوت كند اما اثري از بطري‌هاي خالي نبود. درست مثل بازي رفت تا دقيقه آخر تاب آورده بود و حالا حتي به طالب‌لو هم اميدوار نبود. پنالتي را زارع استادانه زد و همانطور كه خيلي‌ها پيش‌بيني كرده بودند بازي يك‌-يك به‌پايان رسيد. گزارشگران فوتبال در دهه 60 اينطور وقت‌ها مي‌گفتند:‌ «يك-يك به سود دو تيم!»

امير در رختكن
داربي رفت را به ياد داريد؟ همان لحظه‌اي كه كوشكي از كريمي غافل شد و پرسپوليس به گل تساوي رسيد. ژنرال در آن بازي بيژن كوشكي را در رختكن آنچنان ادب كرد كه پس از آن روز شايد كوشكي يكي از كم اشتباه‌ترين مدافعان ليگ باشد.

قلعه‌نويي همين كه فهميد مصاحبه مطبوعاتي وينگادا دارد طولاني مي‌شود سري به رختكن استقلال زد. رختكني كه بيشتر شبيه به ماتمكده بود. همه سرها پايين. عليزاده كه در لحظه سوت پايان در مراسم خداحافظي شركت نكرده بود و حتي اصرار نبي براي متوقف كردن و پشيمان كردن او نزديك بود منجر به سقوط دبير كل فدراسيون شود، مشغول گريه كردن بود. برهاني سعي مي‌كرد با ژنرال چشم تو چشم نشود و حالا تنها كسي كه مطمئن بود به اين راحتي‌ها اشكش در نمي‌آيد سياوش اكبرپور بود:«آقاي اكبرپور؟ تو خجالت نمي‌كشي؟ دو تا فرصت صددرصد رو از دست دادي؟ مي‌دوني يعني چي؟»

سياوش واكنش نشان مي‌دهد
اكبرپور سرش را پايين انداخت. اما اميرخان مثل فلفل قرمز شده بود. آنقدر تند شده بود كه فريادهايش همه بازيكنان داخل رختكن را تكان مي‌داد:«اين هوادارها بردن پرسپوليس رو بيشتر از قهرماني دوست دارن، يعني شمايي كه اومديد استقلال اينو نمي‌دونيد؟ آره آقاي اكبرپور؟» از اين لحظه به بعد اميرخان اكبرپور را به شيوه علي پروين استيضاح مي‌كند كه قابل چاپ نخواهد بود. حالا ديگر صداي اكبرپور هم درمي‌آيد: «آقا مگه چي شده؟ شما كه سرمربي كه هستيد بايد تيم را جمع كنيد. من قبل از اينكه شما بياي تو رختكن از همه عذرخواهي كردم.»

امير قلعه‌نويي دست‌بردار نيست. احتمالا او آن لحظه هنوز نمي‌دانست كه تصاوير حملات لفظي او به سياوش اكبرپور به‌طور مستقيم براي بينندگان ميليوني پخش شده است. حالا كله‌اش را مي‌چرخاند به سمت علي عليزاده. اما اشك‌هاي عليزاده نمي‌تواند مانع از حمله ژنرال به او شود. صداي امير آنقدر بلند است كه آن طرف زمين هم شنيده مي‌شود، فريادهاي امير اشك را در چشمان علي عليزاده بيشتر مي‌كند:«ديگه چي مي‌خواستي بشه؟ پنج دقيقه رفتي تو زمين يك پنالتي دادي به پرسپوليس؟ آره(...)؟» اشك‌هاي عليزاده تاثيري روي ميزان عصبيت امير قلعه‌نويي ندارد.

فريادها بر سر عليزاده ادامه دارد. پيروز قرباني مي‌آيد تا قلعه‌نويي را آرام كند:«90 دقيقه زحمت بچه‌ها با اون كار بچه‌گانه تو هدر رفت، چي داري واسه دفاع از خودت بگي؟ يه چيزي بگو منم قبول كنم...» حالا فرهاد مجيدي هم به پيروز قرباني مي‌پيوندد تا بلكه ژنرال آرام شود.

سر جباري پايين است. گلش با يك هند ساده پرپر شد. اميرآبادي، حيدري و برهاني قيافه‌هاي جالبي دارند. برهاني خدا خدا مي‌كند بلكه مورد هجوم قرار نگيرد كه از خوش‌اقبالي‌اش نمي‌گيرد. هق‌هق عليزاده قطع نمي‌شود.

bayern
14-02-2009, 12:29
يكي عليزاده را بگيرد!

يك گل به خودي، يك پنالتي و سه امتياز منفي

بيش از يك دهه پيش و براي اولين بار علي‌پروين استفاده از يك مدافع سرزن در نوك خط حمله را باب كرد؛ در شرايطي كه بازي با برتري تيم حريف رو به‌پايان بود بازي مستقيم و ارسال‌هاي بلند تنها ترفند تيم سلطان براي رسيدن به گل بود؛ تاكتيكي كه سمبل فوتبال هردمبيل و علي اصغري شد. بعدها منصور پورحيدري با استفاده از مهدي هاشمي‌نسب در نوك خط حمله تا مرز پيروزي در داربي سال 79 پيش رفت. ديروز اما روي ديگر سكه را ديديم. وقتي پرسپوليس به بازي مستقيم و ارسال‌هاي بلند متوسل شد و در تب و تاب زدن گل تساوي بود، امير قلعه‌نويي در يك اقدام بديع، يك مهاجم بلند قد را براي زدن ضربات اول در فاز تدافعي به تركيب تيمش اضافه كرد. عليزاده كه بيش از اين با يك گل به خودي دو امتياز به سپاهان تقديم كرده بود، با يك خطاي بي‌مورد و بچگانه، اين بار برد در يك بازي بزرگ و حيثيتي را از استقلال گرفت. يك مدافع تخصصي و سرزن مثل هادي شكوري روي نيمكت نشست تا فضا براي شاهكار عليزاده باز شود، تعويضي كه شايد تا چند روز براي هواداران استقلال قابل هضم نباشد. عليزاده دقيقا از همان منطقه‌اي مرتكب اشتباه شد كه در مقابل سپاهان به استقلال ضربه زده بود. عليزاده به اقتضاي طبيعتش در آن منطقه جاگيري مي‌كند و به رسم عادت سر مي‌زند و از دستش استفاده مي‌كند و مانده‌ايم كه در لحظات پاياني و پرالتهاب بازي در ذهن مغشوش قلعه‌نويي چه گذشت كه او را به‌عنوان يك مدافع سرزن و براي حفظ نتيجه به بازي گرفت. مهاجمي كه قرار بود با گل‌هاي خود در اين فصل 18 امتياز براي استقلال بگيرد تا امروز پس از زدن يك گل به خودي و دادن پنالتي در داربي سه امتياز منفي در كارنامه‌اش به ثبت رسيده و بيلان كاري او 21- باشد.

Rjoun
14-02-2009, 13:06
خوب بچه ها من تساوي رو پيش بيني كرده بودم!:27:

Rjoun
14-02-2009, 13:11
خوشحالی برای این بود که توی دقیقه 93 تونستیم که بازی رو نبازیم ولی در اصل ناراحتیم چون حقمون مساوی نبود و باید بازی رو میبردیم اگر نیکبخت دقت میکرد.
در ضمن،همونطوری که پرسپولیس بسته بازی میکرد توی نیمه اول،استقلال هم هیچ میل تهاجمی نداشت.همونطوری که خودت هم توی یکی از پستات گفته بودی که به خاطر عدم شناخت قلعه نوعی از وینگادا،تیمتون گیج میزد.
ولی بعد از اشتباه حقیقی و گل اول بازی،دوباره پرسپولیس بود که مثل 3داربی گذشته بازی رو تو اختیار خودش گرفت(و طبیعیه تیمی که باز بازی میکنه و میره برای دروازه حریف دفاعش ضعیفتر میشه و ممکنه یکی 2تا موقعیت گل هم بده به حریف)
شما هوادار پرسپوليس هستي!
و نمي توني با اطمينان بگي كه چه تيمي استحقاق برد رو داشت كدوم تيم بايد گل بيشتري مي زد!چون تعصب داري.
چون اگه از ديد يه هوادار استقلال هم به اين بازي نگاه كني متوجه ميشي چقد ديدگاه ها متفاوته!

اگه بي طرف بودي شايد مي شد قبول كرد!

amir_a
14-02-2009, 13:31
مشکلی نداره این امضا را من هم از جای دیگه برداشتم :20:

برش داشتی که!

می تونی دوباره تو یه پست بزاریش؟:20:

ممنون:46:

M.etallic.A
14-02-2009, 13:32

دوست عزیز... خودت هم داری میگی تو دقیقه 93 تونستید که نبازید... همین که تونستید به استقلال نبازید خودش مایه خوشحالیه درک میکنم... و اما در مورد حقتون. من تو تاپیک شما اومدم نظرات دوستان پرسپولیسی رو خوندم. نمیدونم چطوری و با چه هیجانی بازی رو دیدن که ادعا میکنن حق پرسپولیس برد بود. اما توصیه میکنم حالا که هیجانات دربی خوابیده و آدم منطقی تر میتونه در مورد بازی قضاوت کنه فیلم بازی رو ببینن. من دیدم که دارم میگم... موقعیتهای گل رو نگاه کن. یک گل که اواخر نیمه اول به شانس و اقبال از خط دروازه بیرون کشیدید. دو تا موقعیت 100 درصد گل رو اکبرپور خراب کرد. یه فرصت گل رو برای استقلال آفساید گرفتن که البته برای پرسپولیس هم چنین اتفاقی افتاد که نشون دهنده ضعف کمک داور بود. در ضمن به نظر من حالا به هر دلیلی یا استرس و فشار و یا توصیه و مصلحت اندیشی... استقلال حتی نصف بازی خودشم نکرد. ولی پرسپولیس شاید بهترین بازی فصلش رو در مقابل استقلال انجام داد. حالا شاید بخاطر فشار بیشتر روی استقلال برای برد بود و همه از استقلال انتظار برد داشتن.
به نظر من قلعه نویی باید روی مسائل روحی و روانی تیم بیشتر کار کنه. تو جام باشگاهها بازی های شاید به مراتب حساس تر و پرهیجان تر از دربی داشته باشیم. قرار باشه تو اینجور بازی ها استقلال اینقدر بازیش افت کنه به مشکل بر میخوریم.

unartig
14-02-2009, 13:39
من خودم ازجمله کسانی بودم که قبل ازدربی معتقد به این بودم که این تساویها خیلی ازروتصادف نیست وواقعیت فوتباله اما هرچی دیروزبه این صحنه نگاه میکنم می بینم که داره توحق تیم ما ازطریق بعضیها اجحاف میشه و باید جلوی این تساویهای دستوری گرفته بشه

M.etallic.A
14-02-2009, 13:41
علیزاده منفور بود بین تماشاگرا و منفورترم شد... قلعه نویی باید به احساسات هوادارا احترام بزاره و دیگه از این بازیکن استفاده نکنه. خدا رو شکر اینقدر رو نیمکت بازیکن خوب داریم که از این لحاظ مشکلی نیست. علیزاده هم شد یکی مثل الله وردی که حاضرن آبرو و شخصیت خودشونو بفروشن...

M.etallic.A
14-02-2009, 13:45
بنده خدا اینقدر تابلو هند کرد آبروش رفت. کدوم احمقی تو محوطه جریمه اونم دقیقه 93 وقتی توپ سانت میشه دستشو اینقدر بالا میاره ؟ این خطای هند رو من اولین بار بود میدیدم. انگار میخواد با دست توپو بگیره....

S!LENCE
14-02-2009, 13:50
سلام
نمی دونم چی بگم
دیروز که اعصابم یلی خورد بود اصلن حس پست دادن نداشتم.
نمی دونم اگه قراره مساوی بشه بابا چرا همش اینا باید مساوی کنن؟ که ما بیشتر حرص بخوریم؟ تازه قشنگیش اینه که میگن ما شانس آوردیم. چقدر پر رو اند!!!
مساوی هم که دیگه معلومه بو داره. آخه کدوم موجودی میاد دقیقه 93 این جوری هند کنه؟؟؟ تازه من موندم وحید کع خوف پنالتی گرفتنه چی شد که این دفعه حتی جهتم اشتباه رفت. سیاوش هم که دمش گرم کولاک کرد با موقعیت خراب کردنش.
به هر حال اعصابمونو بد ریخت به هم.
ولی مهم اینه که قهرمانی هنوزم مال ماست. همه میگن ما هم میگیم به جز قهرمانی این لیگ، این استقلال توانایی 3 ستاره شدنم داره. به همید قهرمانی
موفق باشید

Rjoun
14-02-2009, 13:53
علیزاده منفور بود بین تماشاگرا و منفورترم شد... قلعه نویی باید به احساسات هوادارا احترام بزاره و دیگه از این بازیکن استفاده نکنه. خدا رو شکر اینقدر رو نیمکت بازیکن خوب داریم که از این لحاظ مشکلی نیست. علیزاده هم شد یکی مثل الله وردی که حاضرن آبرو و شخصیت خودشونو بفروشن...
تاييد تاييد:10:

unartig
14-02-2009, 13:53
بچه ها راستی یه نکته هم درمورد پنالتی بگم . هیچ بازیکنی تاحالا نتونسته بود به قسمت چپ وحید توپنالتی ها گل بزنه :5: ضمن اینکه پنالتی باید تکرارمیشد اما کلا همه مسائل دست به دست هم داد تاطرفداران یک تیم خوشحال بشند :12:

unartig
14-02-2009, 13:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg

adnokanna
14-02-2009, 13:57
بچه ها بعد از اینکه توپ به دست علی زاده خورد در ادامش یه بازیکن پرس پولیس یه شوت قشنگ زد که طالب لو عالی گرفت. من موقع بازی اصلا نفهمیدم الان که تکرارش رو دیدم تازه متوجه شدم.

emad64
14-02-2009, 14:31
جدول امتیاز پیش بینی ها تا پایان هفته بیست و ششم

ببخشید که دیر شد..
اگه یکی بتونه این وظیفه رو به عهده بگیره، ممنونش میشم. آخه از بد قول بودن بدم میاد. متأسفانه کمتر میرسم بیام به تاپیک سر بزنم. اگه کسی هست بگه تا فایل اکسل رو بهش بدم. خودمم با کمی تأخیر ثبت میکنم تا اشتباهی رخ نده :31:

bleu2u4u
14-02-2009, 14:56
عکس صفحه اول روزنامه ها رو یکی میتونه بزاره
حال ندارم برم بیرون!!

بردیا
14-02-2009, 15:09
بردیا انصاف داشته باش تیم شما چه موقعیت جدی در این بازی داشت؟
تیمتون نیمه اول که فقط دل خوش به پرتاب اوت بود! و نیمه اول که اصلا موقعیتی ایجاد نکردید!
نیمه ی دوم هم استقلال با شناختی که از تیم پرسپولیس بدست اورد بازی را بهتر شروع کرد و زمین را به دست گرفت و گل را زد و بعد گل استقلال جباری و جانواریو را از دست داد و در نتیجه مرکز زمین افتاد دست پرسپولیس.
اگه جباری و جانواریو را داشتیم هرگز نمی تونستید اونطور به ما فشار بیارید و در ضمن تو همون دقایق هم که عقب بودید جز یک صحنه هیچ کدوم از توپهاتون به نزدیکی طالبلو هم نرسید!
و اگه استقلالی ها بی دقت نبودن تو ضد حملات باید گل را می خوردید.

دوست عزیز... خودت هم داری میگی تو دقیقه 93 تونستید که نبازید... همین که تونستید به استقلال نبازید خودش مایه خوشحالیه درک میکنم... و اما در مورد حقتون. من تو تاپیک شما اومدم نظرات دوستان پرسپولیسی رو خوندم. نمیدونم چطوری و با چه هیجانی بازی رو دیدن که ادعا میکنن حق پرسپولیس برد بود. اما توصیه میکنم حالا که هیجانات دربی خوابیده و آدم منطقی تر میتونه در مورد بازی قضاوت کنه فیلم بازی رو ببینن. من دیدم که دارم میگم... موقعیتهای گل رو نگاه کن. یک گل که اواخر نیمه اول به شانس و اقبال از خط دروازه بیرون کشیدید. دو تا موقعیت 100 درصد گل رو اکبرپور خراب کرد. یه فرصت گل رو برای استقلال آفساید گرفتن که البته برای پرسپولیس هم چنین اتفاقی افتاد که نشون دهنده ضعف کمک داور بود. در ضمن به نظر من حالا به هر دلیلی یا استرس و فشار و یا توصیه و مصلحت اندیشی... استقلال حتی نصف بازی خودشم نکرد. ولی پرسپولیس شاید بهترین بازی فصلش رو در مقابل استقلال انجام داد. حالا شاید بخاطر فشار بیشتر روی استقلال برای برد بود و همه از استقلال انتظار برد داشتن.

من انصاف دارم
نیمه اول اشتباه شیری بود که نزدیک بود توپ بره توی گل ولی خب،سپهر که کشک نبود اونجا.:دی

نیمه اول تیم شما کار خاصی کرد؟
نه جدا خدایی به جز شوت آرش برهانی که حقیقی خیلی راحت گرفت کار خاصی کرد؟

درست قبل از گل استقلال سپهر حیدری توی 6قدم یه هد محکم زد که حتی طالب لو وایساد نگاه کرد و همه فکر کردن گل میشه ولی خب با اختلاف خیلی کم گل نشد.این موقعیت گل نبود؟
نیمه اول نیکبخت پشت 6قدم دریبل سرپا زد و تا اومد ضربه آخرو بزنه از جلوش توپ رو به زحمت دور کردن.این موقعیت گل نبود؟
نیمه دوم علی کریمی یه پاس عالی بازم به نیکبخت داد که کاظمی وسط راه نتونست توپ رو قطع کنه که نیکبخت با طالب لو تک به تک شد ولی توپو زد تو اوت.این موقعیت گل نبود؟
سانتر کردن برای نیکبخت و اون شیرجه زد که سر رو بزنه و درست قبل ازینکه توپ چفت بشه رو سرش با پا توپ رو از جلوی سرش زدن و یه گل 100درصد رو خریدن.این موقعیت گل نبود؟
آخرای بازی علی عسگر توی گوشه محوطتون 2-3بار پا عوض کرد و بازیکنتونو دریبل کرد و پاس عرضی داد که توپو زدن تو کرنر.به نظرت کشک بود؟
فکر کنم همون کرنر رو نیکبخت با سر زد که طالب لو به زحمت دفع کرد که تو 6قدم نفهمیدم کی توپ رو زد خال آسمون.این موقعیت گل نبود؟
من منکر موقعیتای استقلال نیستم ولی پرسپولیس هم به قدری موقعیت گل داشت که بتونه ازشون استفاده بکنه.
درضمن،موقعیت گل دوم اکبرپور به هیچ وجه 00 درصد و حتمی نبودش که همه میگن وای خدا اکبرپور 2تا موقعیت 10درصدو خراب کرد.
موقعیت دوم 3تا بازیکن دوروبرش بودن و خودش قبل ازینکه به محوطه برسه مجبور شد توپ رو شوت کنه که از دستش نده.

unartig
14-02-2009, 15:14

unartig
14-02-2009, 15:14

unartig
14-02-2009, 15:15

M.etallic.A
14-02-2009, 15:49
من انصاف دارم
نیمه اول اشتباه شیری بود که نزدیک بود توپ بره توی گل ولی خب،سپهر که کشک نبود اونجا.:دی

نیمه اول تیم شما کار خاصی کرد؟
نه جدا خدایی به جز شوت آرش برهانی که حقیقی خیلی راحت گرفت کار خاصی کرد؟

درست قبل از گل استقلال سپهر حیدری توی 6قدم یه هد محکم زد که حتی طالب لو وایساد نگاه کرد و همه فکر کردن گل میشه ولی خب با اختلاف خیلی کم گل نشد.این موقعیت گل نبود؟
نیمه اول نیکبخت پشت 6قدم دریبل سرپا زد و تا اومد ضربه آخرو بزنه از جلوش توپ رو به زحمت دور کردن.این موقعیت گل نبود؟
نیمه دوم علی کریمی یه پاس عالی بازم به نیکبخت داد که کاظمی وسط راه نتونست توپ رو قطع کنه که نیکبخت با طالب لو تک به تک شد ولی توپو زد تو اوت.این موقعیت گل نبود؟
سانتر کردن برای نیکبخت و اون شیرجه زد که سر رو بزنه و درست قبل ازینکه توپ چفت بشه رو سرش با پا توپ رو از جلوی سرش زدن و یه گل 100درصد رو خریدن.این موقعیت گل نبود؟
آخرای بازی علی عسگر توی گوشه محوطتون 2-3بار پا عوض کرد و بازیکنتونو دریبل کرد و پاس عرضی داد که توپو زدن تو کرنر.به نظرت کشک بود؟
فکر کنم همون کرنر رو نیکبخت با سر زد که طالب لو به زحمت دفع کرد که تو 6قدم نفهمیدم کی توپ رو زد خال آسمون.این موقعیت گل نبود؟
من منکر موقعیتای استقلال نیستم ولی پرسپولیس هم به قدری موقعیت گل داشت که بتونه ازشون استفاده بکنه.
درضمن،موقعیت گل دوم اکبرپور به هیچ وجه 00 درصد و حتمی نبودش که همه میگن وای خدا اکبرپور 2تا موقعیت 10درصدو خراب کرد.
موقعیت دوم 3تا بازیکن دوروبرش بودن و خودش قبل ازینکه به محوطه برسه مجبور شد توپ رو شوت کنه که از دستش نده. __________________

پسر اینجوری که بخوای حساب کنی بازی باید 25 بر 48 میشد :18: یعنی چی توپ جلوی سر نیکبخت توپ رو با پا زدن و این یک موقعیت گل بود. پس اگه اینطوره دقیقه 61 طالبلو یه توپ فرستاد سمت دروازه پرسپولیس که کریم باقری بین راه با سر توپو زد وگرنه توپ قل میخورد میرفت تو گل این یک موقعیت گل نبود ؟ ببخشید قصد بی ادبی ندارما ولی خنده م گرفت. ببین موقعیت گل یعنی موقعیتی که اولا توپ به سمت چهارچوب شلیک بشه و یا اینکه بین بازیکن صاحب توپ و دروازه فقط دروازه بان باشه مثل اون موقعیتی که اکبرپور داشت. وگرنه توپی که سانتر شد رو دروازه مدافع استقلال زد تو کرنر که نشد موقعیت گل... یا اون ضربه سری که طالبلو به قول شما وایساد نه واسه این بود که ضربه ناگهانی بود بخاطر این بود که تو اون زاویه طالبلو خیلی راحت تشخیص داد که توپ میره به اوت و وایساد اما از زاویه ای که من و شما میدیدیم انگار توپ داره میره تو گل...

امير موسر
14-02-2009, 16:20

بردیا
14-02-2009, 17:17
پسر اینجوری که بخوای حساب کنی بازی باید 25 بر 48 میشد :18: یعنی چی توپ جلوی سر نیکبخت توپ رو با پا زدن و این یک موقعیت گل بود. پس اگه اینطوره دقیقه 61 طالبلو یه توپ فرستاد سمت دروازه پرسپولیس که کریم باقری بین راه با سر توپو زد وگرنه توپ قل میخورد میرفت تو گل این یک موقعیت گل نبود ؟ ببخشید قصد بی ادبی ندارما ولی خنده م گرفت. ببین موقعیت گل یعنی موقعیتی که اولا توپ به سمت چهارچوب شلیک بشه و یا اینکه بین بازیکن صاحب توپ و دروازه فقط دروازه بان باشه مثل اون موقعیتی که اکبرپور داشت. وگرنه توپی که سانتر شد رو دروازه مدافع استقلال زد تو کرنر که نشد موقعیت گل... یا اون ضربه سری که طالبلو به قول شما وایساد نه واسه این بود که ضربه ناگهانی بود بخاطر این بود که تو اون زاویه طالبلو خیلی راحت تشخیص داد که توپ میره به اوت و وایساد اما از زاویه ای که من و شما میدیدیم انگار توپ داره میره تو گل...

مغلطه
باید به موقعیت توپ و دروازه توجه کرد،نه به اینکه یه بازیکن هستش و یه دروازبان
مثالایی که میزنی با مثالایی که من زدم فرقشون خیلی بود.

منظور من به طور کلی اینه که هر2تیم شانس برد رو داشتن نه اینکه چون اکبرپور توپ رو زد خال آسمون باید شما میبردید

ببینم حافظت خوب کار میکنه؟بازی که استقلال 3-2 بردش،قبل از گل سوم استقلال،یه صحنه شیث رضایی که یار تعویضی اومده بود توی بازی،توپی رو که داشت میرسید به محمدی با سر انداخت جلوی اکبرپور،حاضرم قسم بخورم که موقعیت اکبرچور با محمدی درست مثل موقعیتش با حقیقی بود،ولی اکبرپور دقیقا باز هم یه شوت روپای محکم زد که زیرطاق بزنه که دقیقا مثل همین توپ رفت بیرون.همین کارو هم دیروز انجام داد.
اکبرپور کلا تو نزدن اینجور توپا سابقه داره.من انتظارشو داشتم که گل نزنه اون توپو

بردیا
14-02-2009, 17:19
نیمه ی اول مگه شما هم کار خاصی کردید؟ نیمه ی اول که اصلا بازی نبود همون یک موقعیت هم ایجاد شد.

خیلی از این موقعیت هایی که گفتی را نمیشه موقعیت حساب کرد!
اگه اینها موقعیت باشه از این به بعد هر توپی که وارد 18 شد را باید موقعیت خوند!
وقتی توپ را جلوی نیکبخت زدن این کجا موقعیت هست؟ و یا عسگری گوشه زمین چندتا دریبل زده و توپش را زدن کرنر این کجاش موقعیت هست؟

اون موقعیت سیاوش هم واقعا خوب بود اما خرابش کرد خیلی الکی دوید کاملا جلوش باز بود اگه کمی دقت میکرد می تونست بهتر استفاده کنه.

درسته،نیمه اول هیچ تیمی کار خاصی نکرد به جز اون موقعیت که اتفاقی بود.

اونها شانس بالایی برای گل بود ولی به هر حال
پست قبلیم رو هم بخونی میفهمی که منظورم چی بود
درباره سیاوش هم تو پست قبلم گفتم

بردیا
14-02-2009, 18:01
درباره جانواریو
یکی از کسایی که ورزشگاه رفته بود میگفت موقعی که داشتن میبردنش یکی از کسایی که برانکارد رو میبرد یوهو ول کرد و باعث شد که انگار از ناحیه صورت دچار مشکل شد
اینو دارم نقل قول میکنم،خودم نمیدونم درسته یا نه

unartig
14-02-2009, 18:02
فوتبال ایرانی (طالبانی)....

این نوعی جدید از فوتباله که قوانین خاص خودشو داره(کپی از فوتبال آمریکایی)
قوانین:
۱-درگیری ممنوعه،
۲-گل زدن ممنوعه،
۳-تکل ممنوعه،
۴-بیش از ۳ نفر نمیتوونن برن رو دروازه حریف
۵-بوس کردن داور و حریف مستحبه
۶- تشکر از نهاد های مختلف واجبه و امتیاز حساب میشه
۷-پنالتی دقیقه ۹۰ دستوره
۸- ...
اما قانون اصلیش اینه که نباید برنده داشته باشه و حداکثر میتونن مساوی کنن ...

unartig
14-02-2009, 18:07
رینالدو را برای بازی باالاتحاد (چهارهفته ) دیگه توآب نمک خوابوندند. من خیلی متاسفم که هیچ کدوم ازنماینده های ایران به فکر جام باشگاههای آسیا( تنها جام بدردبخوری که توش شرکت داریم ) نیستند.

unartig
14-02-2009, 18:08
قلعه نوعی: سیاوش، تو این پیروزی را از ما گرفتی.

واکنش‌های امیر قلعه‌نویی زمانی که سیاوش اکبرپور دو موقعیت گلزنی را از دست داد دیدنی بود. شاید سرمربی استقلال همان موقع می‌دانست که به هدر رفتن این فرصت‌ها به ضرر استقلال تمام می‌شود.
سرمربی استقلال پس از آنکه تیمش بازی برده را با تساوی عوض کرد، به شدت از عملکرد سیاوش اکبرپور ناراضی بود و حتی در کنفرانس مطبوعاتی هم اعلام کرد بیشتر از آنکه از هند علیزاده ناراحت باشد از این ناراحت است که سیاوش دو موقعیت صد در صد گلزنی را از دست داد.
قلعه‌نویی پس از حضور در کنفرانس مطبوعاتی، با عصبانیت زیاد وارد رختکن شد و اکبرپور را به شدت مورد انتقاد قرار داد. قلعه‌نویی در قسمتی از حرف‌هایش که آرام‌تر و متعادل‌تر شد خطاب به اکبرپور گفت: «من تو را نمی بخشم چون باعث شدی بازی را نبریم.تو این پیروزی را از تیم ما گرفتی.»

unartig
14-02-2009, 18:11
مساوي دستوري

فیلمی که لایق اسکار بود یکشنبه. ۲۰ بهمن ساعت ۱۷: همه از برد ۵-۱ مقابل راه آهن خوشحالیم و عقیده داریم حتی چنین نتیجه ای در دربی هم برای چنین تیمی دور از دسترس نیست. خودمون رو برای یک برد پرگل آماده کرده ایم و برای رسیدن جمعه لحظه شماری میکنیم. من در حال مطالعه روزنامه بودم که یکی از دوستان که همیشه اخبار رو زودتر از روزنامه ها و رسانه ها به دستم میرسونه و در ۹۰ درصد مواقع هم حرفش درسته بهم زنگ میزنه. صحبت در مورد دربی میشه. میگه: دلت خوشه. مگه خبرنداری این بازی قراره مساوی بشه؟ گفتم: مساوی؟ اونم این تیم؟ عمرا. گفت: نتیجه این بازی از قبل مشخص شده. بازی رفت یادته؟ هر چی بهت گفتم تو کتت نرفت. آخرش هم به حرف من رسیدی. گفتم: حالا یه بار شانسی حرفت درست در اومد. دلیل نمیشه. من بهت قول میدم میبریم. خوب هم میبریم. خنده ای از روی تمسخر میکنه و بحث رو عوض میکنیم. سه شنبه ۲۲ بهمن ساعت ۱۲: روزنامه خبرورزشی مطلبی در مورد اینکه این بازی قرار هستش با نتیجه مساوی یک بر یک تموم بشه تا تماشاگران هر دو تیم راضی باشند و خسارت کمتری به جایگاه های استادیوم و اتوبوس های شرکت واحد وارد بشه. مخصوصا که ۹۰ درصد این قبیل اتفاقات از سوی تماشاگران پرسپولیس هستش. و روال عادی هم نشون میده اگه تیمی لایق پیروزی باشه اون استقلال هستش. این مقاله نکات دیگری در مورد سفارشاتی که در مورد این بازی صورت گرفته رو ذکر کرده که قابل تامل هستش. چهارشنبه ۲۳ ژنرال در یک مصاحبه که از تلویزیون هم پخش میشه عنوان میکنه: حیف که این بازی ها باید مساوی بشه. امیرخان قبلا هم در جایی عنوان کرده بود که اگر نتیجه بازی از قبل مشخص نشده باشد میبریم. --------------- سوای حرف و حدیث هایی که قبل از مسابقه به گوش میرسید و بنده اصلا باورم نشده بود (تا قبل از دیدن بازی) دلایل کافی و کاملی در مورد صحت این ادعا ها وجود داره ۱- سیاوش اکبرپور مهاجمی هستش با ویژگی های خاص. خیلی سرعتی و تکنیکی نیست ولی در بدترین روزش هم از یک سطح خاصی پایین تر نمیاد. موقعیت کم نصیبش میشه ولی وقتی نصیبش میشه یا گل میشه. یا میخوره به دیرک و یا با اختلاف کم به اوت میره. به جز اون. اکبرپور تا وقتی مجبور نباشه خودش ضربه نمیزنه و معمولا به مهاجم کناریش پاس میده. ولی توی این دیدار ۳ بار اکبرپور با اون چیزی که همیشه بود فرق داشت. پاس نداد و با خودخواهی شوت زد. از اون شوتهای دقیقش هم خبری نبود. ضربه هایی رو هم از دست داد که گل کردنش راحت تر بود. اونهم با فاصله چند کیلومتری از دروازه. این مدل ضربه زدن از سیاوش بعید بود و کاملا مشخص بود که از عمد به توپ ضربه نمیزنه ۲-آرش برهانی بازیکنی هستش تکنیکی و دریبل زن. سبک بازیش هم به این صورت هستش که یا از کناره خودشو به وسط محوطه جریمه میرسونه و خودشو در موقعیت گلزنی قرار میده و یا اگه نتونست از کنار پاس میده به وسط محوطه جریمه حریف. هیچ وقت از کناره ها شوت نمیزنه. ولی در این بازی ۲ بار سیاوش اکبرپور رو تو موقعیت میبینه ولی از کنار زمین توپ رو قل میده تو دستهای حقیقی ۳-بدنسازی استقلال توی ایران یکی از بهترین ها هستش. ما به جز بازیکنانی که مصدومیت کهنه داشتند و از قبل بدنشون ضعیف بود امسال مصدوم ندادیم. خیلی وقتها جلوی تکل های خشن حریف هم مصدوم ندادیم امکان نداره توی یه بازی ۳ تا مصدوم بدیم. اون هم ۳ بازیکن توی یک پست. جالبه فردوسی پور هم میگفت من ندیدم چه اتفاقی افتاد که مصدوم شد. جباری-جانواریو و مجیدی بدون هیچ برخورد جدی افتادن زمین و به خودشون پیچیدن و از زمین خارج شدند. به طوری که ما دقایق اخر بازی ۱۰ نفره بودیم. این مصدومیت ها خیلی تابلو ساختگی بود. ۴-علی علیزاده وارد زمین میشه. توپ داره خط عرضی زمین رو طی میکنه و کمی متمایل به دروازه استقلال هستش. توی اون منطقه فقط علیزاده و کریمی هستند. توپ میاد روی سر علیزاده. به راحتی میتونه هد بزنه. ولی خیلی تابلو سرشو میکشه کنار و دستشو میگیره جلوی توپ. جالبه به توپ ضربه نمیزنه که بگیم قصدش دفع توپ بوده. فقط توپ رو لمس میکنه و میندازه زمین. اونم در حالی که توپ خطری رو دروزاه نداره و پشت علیزاده هم بازیکنی نیست که بگیم از ترس صاحب توپ شدنش هند کرده. هند کاملا عمدی بوده. میتونید توی برنامه نود این صحنه رو به دقت تماشا کنید. ۵-وحید طالب لو سبک خاصی در مواجهه با ضربات پنالتی داره. حرکت پای بازیکن حریف رو میبینیه و شیرجه میزنه. امروز برای اولین بار دیدم که طالب لو قبل از ضربه شیرجه زد. اونهم به سبکی آماتورانه و خیلی تابلود. این صحنه رو هم به دقت نگاه کنید. کاملا مشخصه. قبل از پنالتی هم طالب لو میره و زارع رو بقل میکنه و درگوشش پچ پچ میکنه. کاملا مشخصه همه اینها سناریوی از پیش تعیین شده است. ۶- ژنرال کنار زمین دل تو دلش نیست. حتی وقتی گل میزنیم خوشحالی نمیکنه و یه ناراحتی و غم ته چهره اش هست. انگار خبر داره قراره حق تیم خورده بشه. ۷-بازی تموم میشه. هیچ کدوم از بازیکنان استقلال برخلاف تماشاگران شوک زده نیستند و انگار نه انگار بردشون با مساوی عوض شده. خیلی ریلکس با هم دست میدند. امیر هم خیلی عادی با وینگادا خوش و بش میکنه. انگار از قبل قرار بوده همین اتفاق بیفته. ----------------------- این بازی هم تموم شد. ولی مثل بازی رفت. نه علیزاده مقصر هستش. نه طالب لو. نه اکبرپور. نه برهانی. نه مجیدی. نه جباری و نه جان واریو. اینها از جای دیگری دستور گرفته اند و چاره ای جز نبردن پرسپولیس ندارند. نتیجه عادلانه این بازی ۴-۰ بود

(با سپاس از دوست گرامي علي آبي )

unartig
14-02-2009, 18:13
امیدوارم مصدومیت جانواریو مثل مصدومیت مجتبی جباری نباشه که گفتند 3 هفته اما خیلی بیشترطول کشید. ما 3 هفته دیگه توجام باشگاههای آسیا بازی داریم .

unartig
14-02-2009, 18:16
به روزنامه‌نگاری زرد نزدیك شده است؟
مروری بر روزنامه‌نگاری ورزشی كشور به‌بهانه بازتاب مسابقه فوتبال استقلال و پیروزی

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: رسانه

مسابقه روز گذشته دو تیم فوتبال استقلال و پیروزی همان‌گونه كه انتظار می‌رفت، تیتر یك تمام روزنامه‌های ورزشی صبح امروز كشور را به خود اختصاص داده بود. تیترهایی كه البته گرچه متفاوت بودند، اما اغلب آنها هیچ رنگ و بویی از قواعد حرفه‌یی روزنامه‌نگاری نداشتند.
به گزارش سرویس رسانه‌ی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تیتر روزنامه‌ی ورزشی گل این بود: "یك یك؟ بترك"!. روزنامه دنیای فوتبال نیز تیتر زده بود: "خشم طرفداران استقلال از تساوی؛ علیزاده مامور ویژه‌ی داربی".
روزنامه‌های خبر ورزشی و ایران ورزشی نیز به ترتیب با تیترهای "تعویض دست طلایی!" و "دسته گل علیزاده" به نتیجه تساوی در بازی روز گذشته میان دوتیم پرداختند.
روزنامهنود نیز این گونه تیتر زده بود: "بدون شرح، بدون شر - اعتراض هواداران سرخابی به نتیجه مساوی، تابلو بود!" و روزنامه ابرار ورزشی هم این‌طور نوشت:" دست علیزاده زیر سر پرسپولیس".
تیتر روزنامه كیهان ورزشی نیز این بود: "سناریوی بازی رفت تكرار شد؛ داور ایرانی برنده‌ی داربی" و روزنامه‌های نگاه ورزشی و جهان فوتبال هم به ترتیب این‌گونه تیتر زدند: "سایه‌ی تساوی سنگین بر داربی سرخابی؛ خشم استقلالی‌ها از پنالتی تشریفاتی" و "خوشبختی پرسپولیس در دقیقه 93".
روزنامه توپ ورزشی هم با تیتر "كادوی ولنتاین به وینگادا، بازگشت علیزاده به پرسپولیس! تساوی سر كاری در بازی بی‌رمق" به این خبر پرداخته بود، ضمن اینكه روزنامه‌ی البرز ورزشی نیز تیتر "دست علیزاده درد نكند!" را برای این خبر انتخاب كرده بود.
اما روزنامه‌های استقلال جوان و پیروزی به ترتیب با تیترهای "از آستین درآوردند هیولای تساوی" و "حیف كه نبردیم، ولی اشكشان را درآوردیم؛ باز هم فرار بزرگ استقلال از چنگ پرسپولیس" به این خبر پرداختند.

unartig
14-02-2009, 18:23
آره این دربی هیچ خاصیتی نداشت . جزمصدوم شدن جانی و محروم شدن خسرووفرهاد ازبازی بعدی. کلابازی مساوی خیلی به ضررتیمهاست.البته بایداینو هم درنظربگیریم که نبود 5بازیکن ملی پوش ما به مدت 5 روز خیلی تاثیرگذاربود.امیدوارم بچه ها توبازی بعدی جبران کنند بافجرسپاسی .کلا فجرسپاسی دوحالت بیشترنداره یارولیه برده یا رو لبه پیروزی. باید ببینیم روکدوم لبه اش قرارداره :5:

unartig
14-02-2009, 18:28
این نمودارحرف منو تایید میکنه درموردفجر سپاسی شیراز حریف آینده استقلال

dma
14-02-2009, 18:52
نمی دونم چرا به جای علیزاده از شکوری استفاده نکرد!
احساس خوبی نسبت به بازی گرفتن از علیزاده ندارم.
انگار قلعه نویی با این قرارداد بسته که هر بازی بهش بازی بده.

علیزاده اگه امارم اشتباه نباشه این بازی 61 بازی بود که در لیگ برای استقلال در طول این 3 سال انجام داده که تعداد گلهاش فقط 5 تا هست!
حفظ همچین مهاجمی برای استقلال فاجعه هست!

دادا عليرضا برو پست بعد از بازي فولاد منو ببين هنوز يادمه كه گفتم قلعه نوعي يه بدي داره اونم اينه كه بد جور رفيق بازه!رفيقم با مجتبي جباري يه آشناييتي داره ميگه وقتي تو هتل ميرن برا ناهار امير با اين عليزاده با چند نفر ديگه هميشه سر يه ميز غذا ميخورن! اين دليلشه!:46:

Mohamma:D
14-02-2009, 19:51
بچها نظرتون در مورد داوری ترکی چیه.

به نظر من عالی بود فقط یه سری کارت بیخود داد که اونم از روی عادتش بود.

اصلاً به نظر من بازي صحنه مشكوك نداشت كه تركي براي قضاوت به زحمت بيفته.
ولي در كل خيلي عادي بود

14-02-2009, 20:00
شریفی: اشد مجازات برای مازیار زارع

رئیس كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: چون عملکرد زارع و حقیقی مصداق تحریک تماشگران است، برای آنها حكم صادر خواهد شد.

"مجتبی شریفی" در گفتگو با خبرنگاران درباره اتفاقات به وجود آمده در دربی تهران گفت: امروز با مطالعه گزارش ناظران انضباطی فدراسیون فوتبال كه بازی دیروز را مشاهده كردند و اینکه شخصاً در ورزشگاه حضور داشتم، حكم لازم را درباره اتفاقات بازی دیروز صادر می کنم.

رئیس كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ادامه داد: مازیار زارع بازیكن با اخلاقی است ولی خارج كردن پیراهن در بازی عادی یك تخلف است ولی در بازی دربی فقط تخلف نیست بلكه تحریك تماشاگران است و چون این كار در شهرآورد بوده است اشد مجازات برای آن در نظر گرفته خواهد شد.

"مجتبی شریفی" تصریح كرد: برای علیرضا حقیقی و مازیار زارع رای صادر خواهیم كرد ولی درباره آرش برهانی و علیرضا واحدی نیكبخت صحبتی نخواهم كرد.

وی تعیین شدن نتیجه قبل از بازی را به شدت تكذیب و تصریح كرد : حتی در صحبت های قلعه نوعی پس از بازی هم می توان دید كه از نتیجه بازی به شدت ناراضی است .

رئیس كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خاطرنشان كرد : قلعه نوعی در مصاحبه ای قبل از بازی اعلام كرده بود امیدوارم نتیجه از قبل تعیین شده نباشد و تعویض خود قلعه نوعی در پایان بازی نتیجه را عوض كرد.

"مجتبی شریفی" درباره هتاكی به برخی از بازیكنان در دربی و احتمال رفتن بازی های استقلال به شهرستان هم تصریح كرد : این مجازات برای وقتی است كه خشونت غالب در ورزشگاه باشد و سبب توقف بازی شود ولی در بازی دیروز همچنین مسئله ای نبود .
وی روش رسیدگی به هتاكی در فوتبال ایران را ضعیف دانست و گفت : تا زمانی كه این روند درست نشود نمی توان به خوبی مقصران را پیدا كرد .

bleu2u4u
14-02-2009, 20:04
چطوره نمره ی که بازیکنان می دیم را عکسش را بگیرم و اینجا بذاریم.
من به بازیکنان این نمره را دادم.

ادرس میدی منم نمره بدم

bleu2u4u
14-02-2009, 20:32
از بس دیروز اعصابم خورد بود یادم رفت این را بگم!

این بهروان را چرا اینها از قبر کشیدن بیرون؟
دیونم کرده بود!
نصف اعصاب خوردیم به خاطر همین بهروان بود.
این بهروان خیلی وقته تو اصفهان کار میکنه برای همایش های همگانی میاد مجری میشه اونجا پدرش را در می یاریم از بس که مسخرش می کنیم.

نمیدونم خبر دارید یا نه ولی این بهروان چند سال پیش یک تصادف فوق العاده سنگین داشت
اینجور که پیداست توی اون تصادف یک سری به اون دنیا زده بود و بعد از اینکه حالش خوب شدش رفته و راهبه شده
به خاطر همین اینقدر داشت موعظه میکرد.اقتضای شغلشه

bleu2u4u
14-02-2009, 20:34
راستی به نظر شما دوشنبه نود به قضیه مساوی گیر میده یا نه
اگر عادل بخواد میتونه خیلی راحت با بیرون کشیدن صحنه های این بازی و چند بازی قبل و مقایسه این بازی ها تبانی رو اثبات کنه

ولی من مطمئنم که این کار رو نمیکنه

bleu2u4u
14-02-2009, 20:34
ممنون علیرضا رفتم که عضو بشم

farzin07
14-02-2009, 20:38
اينم از امتيازات من به بازيكنان

unartig
14-02-2009, 22:19
بدشانس بودیم / نباید علیزاده را تخریب کنیم

هافبک با تجربه تیم فوتبال استقلال بدشانسی را عامل تساوی این تیم در دیدار با پرسپولیس عنوان کرد و گفت: اگر از فرصت‌های خود نهایت استفاده را می بردیم می توانستیم به راحتی برنده دربی 66 باشیم.یدالله اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: دو تیم استقلال و پرسپولیس بازی خوبی را به نمایش گذاشتند. به ویژه در نیمه دوم که بارها شاهد خلق موقعیت گلزنی روی دروازه‌ها بودیم.
وی با اشاره به بازی تهاجمی استقلال در دقایق آغازین نیمه دوم افزود: ما شانس‌های گلزنی بیشتری نسبت به تیم پرسپولیس داشتیم و اگر بهره لازم را از فرصت‌های خود می بردیم شاید پرسپولیس فرصت زدن گل را هم پیدا نمی کرد.
هافبک با تجربه تیم فوتبال استقلال بدشانسی را عامل اصلی توقف این تیم مقابل پرسپولیس عنوان کرد و گفت: هر دو تیم استقلال و پرسپولیس فرصت گلزنی داشتند اما فرصت‌های ما خطرناک‌تر بود. ما با بدشانسی فرصت‌های گلزنی را خیلی راحت از دست دادیم و روی یک حادثه دروازه‌مان باشد.
اکبری در مقام دفاع از علی علیزاده برآمد و گفت: مطمئنم علیزاده به عمد مرتکب این خطا نشد. او خیلی اتفاقی مرتکب این خطا شد و نباید به خاطر این خطا او را تخریب کنیم. او دیروز از همه ما ناراحت‌تر بود و نباید با این بازیکن به گونه‌ای برخورد کنیم که شرایط روحی‌اش تحت تاثیر منفی قرار گیرد.
وی در ادامه با امیدواری از موفقیت استقلال در فصل جاری لیگ برتر یاد کرد و گفت: امیدوارم در دیدارهای آینده بتوانیم تساوی در دربی را جبران کنیم. ما با وجود تساوی در دربی تهران هنوز هم شانس اول قهرمانی هستیم و اختلافی 6 امتیازی با تیم دوم جدول داریم که می تواند حاشیه امنیتی مناسب برای تیم باشد.

unartig
14-02-2009, 22:20
تمرین تیم فوتبال استقلال با حضور مدیران باشگاه انجام شد

واعظ آشتیانی، انصاری و نفریه مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال با حضور در تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال این باشگاه، از نزدیك نظاره گر تمرین بازیكنان بودند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، آنان در ابتدای تمرین با بازیكنان به گفت وگو پرداخته و از آنان خواستند دیدار مقابل پرسپولیس را فراموش كنند و به روند پیروزی‌های خود در دیدارهای آینده ادامه دهند.
علی علیزاده و سیاوش اكبرپور كه در دیدار روز گذشته دو تیم استقلال و پرسپولیس از نظر قلعه نویی عملكرد مطلوبی نداشتند در تمرین امروز آبی پوشان غایب بودند كه اتفاقات دیروز می‌تواند دلایل غیبت این دو بازیكن باشد. فابیو جان واریو به دلیل مصدومیت و وحید طالب لو به دلیل نامشخص در تمرین امروز استقلال غایب بودند.
پس از پایان سخنان اعضای هیات مدیره با بازیكنان، دویدن نرم زیر نظر خداداد مربی بدنساز در دستور كار گرفت.
بازیكنان اصلی زیر نظر مرفاوی و طیری به تمرین پرداختند و بازیكنان ذخیره را قلعه نویی به صورت ویژه تمرین داد.
بازیكنان ذخیره حركات استقامتی، سرعتی و كششی را در دستور كار خود قرار دادند.
بازیكنان ثابت راس ساعت ‪ ۱۶.۲۰‬پس از دویدن محل تمرین را ترك كردند.
پیروز قربانی و پژمان منتظری به دلیل مصدومیت زودتر از سایر نفرات محل تمرین را ترك كردند.
ذخیره‌های بازی دیروز تیم استقلال، در مرحله بعدی تمرین به فوتبال دستگرمی پرداختند و در این فوتبال امید روانخواه و ابراهیم تقی پور دو مصدوم استقلال شركت داشتند.
رینالدو نیز در تمرین امروز استقلال زیر نظر دكتر نوروزی به انجام تمرینات ویژه پرداخت.
قلعه نویی در اواسط تمرین در گفت وگو با امیر آبادی از او به خاطر خالی كردن منطقه بازی خود در صحنه‌ای كه علیزاده جای او را پر كرده بود، توضیح خواست.
حدود ‪ ۳۰‬هوادار نیز امروز نظاره گر تمرینات آبی پوشان بودند.

unartig
14-02-2009, 22:20
مجتبی جباری : سه امتیاز حق استقلال بود

هافبك تیم فوتبال استقلال با اشاره به دیدار این تیم برابر پرسپولیس گفت:‌ سه امتیاز این مسابقه حق مسلم ما بود اما متاسفانه با هدر دادن فرصت‌‏ها نتوانستیم به آن دست یابیم.

مجتبی جباری افزود: ما در نیمه نخست نتوانستیم بازی قابل قبولی را از خود به نمایش بگذاریم اما در نیمه دوم با ارائه یك بازی تهاجمی بیشتر زمان مسابقه توپ و میدان در اختیار ما بود، فرصت‌‏هایی هم برای گلزنی داشتیم اما استفاده لازم را نكردیم.

وی با اشاره به گلزنی خود در این مسابقه ادامه داد:‌ این گل حاصل تلاش تمامی بازیكنان بود اما دوست داشتم با این گل تیم استقلال برنده‌‏ میدان شود اما متاسفانه در دقایق آخر برد را با تساوی تغییر دادیم. البته با توجه به اینكه تیم ذوب آهن بازی خود را واگذار كرد با این یك امتیاز فاصله امتیازات‌‏مان بیشتر شد و در حال حاضر شانس اول قهرمانی هستیم.

هافبك تیم استقلال تهران گفت: هیچ‌‏گونه پیش‌‏بینی در خصوص كسب نتیجه تساوی دو تیم در مسابقه دربی نشده بود بلكه با تماشای بازی متوجه می‌‏شدید كه هر دو تیم با تمام وجود برای كسب پیروزی تلاش می‌‏كردند. تیم استقلال هم به جز كسب سه امتیاز به چیز دیگری فكر نمی‌‏كرد. به ویژه در نیمه دوم با ارائه یك بازی تهاجمی تمام تلاش خود را انجام دادیم تا پیروز میدان شویم اما متاسفانه به هدف خود نرسیدیم.

جباری گفت: این مسابقه برای ما تمام شده است و از امروز مجددا ً ‌‏تمرینات خود را برای بازی هفته آینده مقابل مقاومت سپاسی آماده می‌‏كنیم تا با ادامه روند صدرنشینی خود به مقام قهرمانی دست یابیم

unartig
14-02-2009, 22:21
نظری جویباری:
"قلعه‌نویی" به هیچ بازیكنی توهین نكرده است
اكبرپور و علیزاده به بازسازی روحی نیاز داشتند

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: ورزشی - فوتبال

سرپرست تیم استقلال تهران گفت: هیچ مشكلی میان كادر فنی و بازیكنان وجود ندارد و با قدرت آماده بازی با مقاومت می‌شویم.
علی نظری جویباری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: تمرین امروز استقلال در آرامش كامل برگزار شد و دلیل غیبت اكبرپور و علیزاده هم این بود كه با توجه به حاشیه‌های سنگین بازی روز جمعه احساس كردیم این دو بازیكن نیاز به بازسازی روحی دارند و به آنها استراحت دادیم كه از روز یك‌شنبه به همراه سایر نفرات با جدیت تمام در تمرین حاضر می‌شوند تا با قدرت كامل به مصاف تیم مقاومت شهید سپاسی برویم.
وی همچنین درباره شایعه درگیری لفظی در رختكن تیم استقلال میان كادر فنی و برخی بازیكنان این تیم از جمله علیزاده و اكبرپور، افزود: برای تیم بزرگ و مدعی قهرمانی همچون استقلال حتی تساوی مقابل پرسپولیس نیز مانند شكست است، ما تیمی نیستیم كه با مساوی مقابل پرسپولیس جشن بگیریم، به همین دلیل در رختكن استقلال در آن زمان فضای غم و اندوه حاكم بود. قلعه نویی به عنوان سرمربی به دلیل اشتباهات بچه‌گانه‌ای كه پیروزی را از استقلال گرفت انتقادهایی را نسبت به بازیكنان انجام داد اما هیچ‌گاه از دایره ادب خارج نشد.
نظری جویباری ادامه داد: عصبانیت قلعه‌نویی حكایت از قدرت تیم ما دارد كه حتی به تساوی مقابل پرسپولیس نیز راضی نیستیم، در هر صورت من به هواداران قول می‌دهم كه استقلال پیش از پایان لیگ جام قهرمانی را به هواداران تقدیم می‌كند و با تمام قدرت به سوی موفقیت در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا پیش می‌رود.
انتهای پیام

bayern
14-02-2009, 22:23
استقلال 3 مقاومت شهید سپاسی 0

sina1100
14-02-2009, 22:34
استقلال 4 - 0 مقاومت سپاسی

M . Sayid
14-02-2009, 22:37
استقلال 2 - 1 مقاومت

vahid_vaezinia
14-02-2009, 22:57
قهرمانیم

استقلال 3-0 مقاومت

EHHASSATNI
14-02-2009, 23:22
بازی اول استقلال تاریخش اشتباه نیست ؟

M.etallic.A
15-02-2009, 00:21
بچه ها بیاید ما هم دیگه بیخیال دربی بشیم. تبانی بود نبود هر چی بود تموم شد رفت. حق ما برد بود. اینو دیگه هر آدم منطقی تایید میکنه. ولی تموم شد رفت. این بازی یک امتیاز بیشتر برای ما نداشت ولی تا دلت بخواد واسه تیم حاشیه و مصدوم و محروم باقی گذاشت. حال من یکی که از دربی بهم خورده... امیدوارم تیم بازی با فجر رو با یه برد پر گل تموم کنه تا همه چیز فراموش بشه و بریم برای قهرمانی در آسیا ( قهرمانی تو لیگ که صددرصد ماله ماست )

Mehdi.ss
15-02-2009, 00:22
سلام
کسی جدول وتاریخ بازیهای جام حذفی استقلالو نداره ؟؟؟؟:19:

adnokanna
15-02-2009, 00:51
به نظرمن بهترین بازیکن استقلال در دربی آرش برهانی بود و بهترین بازیکن پرسپولیس علی علی زاده.

bleu2u4u
15-02-2009, 02:55
علیرضا مرسی عزیز

اقا ساعت همش خیلی عالیه مخصوصا اونا که تو شب هست

این ساعتهایی که اینجا نوشته فکر کنم به وقت محلی باشه
پس احتمالا به غیر از اونایی که توی ازادیه بقیشون زمانشون عوض میشه

r4pbr4p
15-02-2009, 09:40
سلام دوستان خسته نباشید

من دیروز از ورزشگاه برگشتم

جای تک تکتون خالی

به جای همتون داد زدم و تشویق کردم!

اما چه سود...

بگذریم

حسش نیست در مورد بازی صحبت کنیم چون همه حرف ها رو زدین

اما چیزی که تو چشم بود و خیلی ضد حال بود جایگاه هوادارا بود...

من ساعت 5.15 صبح دیگه تو ورزشگاه نشسته بودم

تا حدود ساعت 12 کلآ هم ردیف پایین استقلالی ها پر شد هم پایین اما دوتا از جایگاه های پیروزی کاملآ خالی بود!

همین باعث اعتراض تماشاگرا شد ولی کسی رسیدگی نکرد

به خاطر این موضوع خیلی از تماشاگرای استقلالی سر پا بازی رو نگاه کردن...

یه سری هم عکس دارم که سر فرصت میزارم. امیدوارم حتی یه کوچیک هم بتونه تو تقسیم جایگاه ها واسه بازی های بعدی تاثیر بذاره

r4pbr4p
15-02-2009, 10:10
استقلال 3

مقاومت 1

jamshidjap
15-02-2009, 10:55
سلام دوستان خسته نباشید

من دیروز از ورزشگاه برگشتم

جای تک تکتون خالی

به جای همتون داد زدم و تشویق کردم!

اما چه سود...

بگذریم

حسش نیست در مورد بازی صحبت کنیم چون همه حرف ها رو زدین

اما چیزی که تو چشم بود و خیلی ضد حال بود جایگاه هوادارا بود...

من ساعت 5.15 صبح دیگه تو ورزشگاه نشسته بودم

تا حدود ساعت 12 کلآ هم ردیف پایین استقلالی ها پر شد هم پایین اما دوتا از جایگاه های پیروزی کاملآ خالی بود!

همین باعث اعتراض تماشاگرا شد ولی کسی رسیدگی نکرد

به خاطر این موضوع خیلی از تماشاگرای استقلالی سر پا بازی رو نگاه کردن...

یه سری هم عکس دارم که سر فرصت میزارم. امیدوارم حتی یه کوچیک هم بتونه تو تقسیم جایگاه ها واسه بازی های بعدی تاثیر بذاره

ایول به همتت ...

عکسا رو حتما بزار ببینیم چه خبر بود ...

jamshidjap
15-02-2009, 10:56
دوستان

دیروز مایلی کهن رو نشون میداد تو کنفرانس مطبوعاتی داشت گریه میکرد کسی میدونه برای چی بود ؟ نکنه اشک شوق بوده ؟!! :دی

r4pbr4p
15-02-2009, 11:23
دوستان

دیروز مایلی کهن رو نشون میداد تو کنفرانس مطبوعاتی داشت گریه میکرد کسی میدونه برای چی بود ؟ نکنه اشک شوق بوده ؟!! :دی

خبرنگاره ازش پرسیده بود دلیل این نتایج خوبتون چی بوده... یهو احساساتی شده و گفت نمیدونم لطف خدا و نظر ائمه اطهار و رسیدگی شهدا...! یهو زد زیر گریه : دی

آره اصلا معلوم بود ، استقلالی ها خیلی فشرده نشسته بودن طوری که پله های بین جایگاهها هم پر بود ...

اما جایگاه لنگی ها اینطوری نبود

راستش نتیجه رو میشد تحمل کرد اما اینکه ببینی طرفدار یه تیم از ساعت 12 تا 4 یه سره سر پا باشه خیلی ظلمه...

امشب عکس هارو آپلود میکنم

خودتون به عینه میبینین که چقدر (بعضیها) میتونن بین هوادارای دو تا تیم تفاوت قائل بشن...

unartig
15-02-2009, 11:28
كار به جايي مي رسه كه استقلالي ها به سمت دروازه خودشون حمله مي كنن

شايد فوتبال...! يكي از غير قابل پيش بيني ترين و پر استرس ترين بازي هاي ليگ همين بازي استقلال-پرسپوليسه... بچه كه بوديم وقتي فوتبال بازي مي كرديم بابا مي گفت:حالا كه توگل زدي بذار اونا هم گل بزنن...چه مي فهميديم معني اين عدالت را... به قول خواهرم، باز تو همون دوران پاك بچگي مي گفتم:چرا جلو دروازه مي كشه زير توپ به سمت آسمون!انگار لوچه بازيكن و تو آسمون مي بينه دروازه رو...بزرگتر كه شدم، بازي ها كه همچنان مساوي مي شدخيلي سر راست به اين نتيجه رسيدم و رسيديم كه اصلاً از قبل نتيجه بازي مشخص نميشه! مثل بازي جمعه... قرار بود 1-1 بشه اما نه به اين زودي و ديري... ورزشگاه هم از ازدحام جمعيت پوكيد ومثل نور افشاني ها در آسمون پخش شدند اين جمعيت!عجب خاليْ ورزشگاه پُري! گل استقلال: برهاني يه نفر رو دريبل زد(چه كار اشتباهي) و پاس داد به جباري وجباري شوت زد،

حقيقي شيرجه رفت طبق محاسبات توپ بايد به بيرون زمين مي رفت و ضربه دروازه!اما جاگيري جباري نامناسب بود وتوپ به تيرك خورد و متاسفانه گل شد...چه ذوقي كرد جباري!خبر نداشت از...!شايد هم مي خواست بي خبر بماند از...!!! استقلال شير ميشه و باز حمله مي كنه...انگار قول و قرارها رو فراموش كردند...طرفدارا نيم خيز ميشن...وايي اكبرپور!تك به تك رو مي فرسته پيش خدا...! جباري تعويض ميشه! چون نمي خوان زياد بهش فشار بياد...آخه زياد جوگير شده و حمله ميكنه و ممكنه دوباره گل بزنه...و اين اصلاً به صلاح فوتبال ايران نيست...! عادل فرياد ميزنه :مي ترسم اين قلعه نويي سكته كنه از بس حرص مي خوره...خوب به هر حال همه چيز بايد طبيعي جلوه كنه! چرا پيروزي گل نمي زنه!؟!... «بازي اگه 120 دقيقه هم طول بكشه مهم نيست!بازي بايد مساوي تموم بشه...»اين صداي دلخراشیه كه تو گوش همه بازيكنان و مربي ها و داوران مي پيچه...چه صداي خش داري... كار به جايي مي رسه كه استقلالي ها به سمت دروازه خودشون حمله مي كنن...براي خالي نبودن عريضه حقيقي و طالب لو چندتا موقعيت رو مهار مي كنن...چه مي كنن اين دروازه بانا...! مثل بازي قبلي استقلال و پيروزي...پيروزي مي كشه رو دروازه استقلال....عجب هيجاني داره اين بازي... خيلي هاعرق پيشوني شونو پاك مي كنن...چرا گل نمي زنن اين پرسپوليسي ها...بازي تموم شده وقت اضافه اس...عجب اضافه‌،وقت اضافه اي بود! گل پرسپوليس: تو منطقه جريمه تو يه موقعيت كه به تابلويي نقاشي هاي ونگوك بود توپ رو با دست مي زنه عليزاده...اصلاً پنالتيِ...طالب لو مثل هميشه نميره تا حوله شوبگيره جلوي صورتش!مثل بازي هاي ديگه...اصلاً شادابي نداشت طالب لو!با زارع دست مي ده كه آره ما با هم دوستيم خيلي...زمزمه هاي نشنيده ،شنيده:تو بزن راست من ميرم چپ!!!...

مازيار به سمت چپ مايله اما يه مكث و به سمت راست مي چرخه به طوري كه ميشد اين چرخش واضح رو فهميدو طالب لو انگار كنار درياست و به سمت چپ لم ميده !(شايد از غم!)بعد هم...!بعد هم افشين پيرواني از ذوق گل چه مصنوعي بالا و پايين مي پره...اگه به بارسا گل ميزدن انقدر خوشحالي نمي كرد! خب دقيقه 4-93 گل زدن و گل خوردن و ...وبازي تموم ميشه... بازي انقدر هيجان داره كه بعد از سيم ثانيه از اتمام بازي ورزشگاه لخت ميشه!!! اينو يادم رفت بگم:كمي هم درگيري چاشني كار كردن تا فيلم ديدني بشه! جالب ترين قسمت مصاحبه با مربي ها و بازيكنان دو تيمه!و بحث هاي داغي كه در تجزيه و تحليل بازي برگزار ميشه... بچه كه بودم هروقت دسته گل بزرگي به آب مي دادم فكر مي كردم چون خودم خبر دارم همه هم از ماجرا خبر دارن و من با نفي كردن قصدمنحرف كردن ذهن ديگران را داشتم...غافل از اينكه فكرشونو بيشتر معطوف خودم مي كردم و قضيه را آشكارتر از قبل مي ساختم...اين حكايت من مثل حكايت بازيكنان دربيِ...كه در پاسخ به هر سوال مربوط و نا مربوطي حرف از دربي پاك مي زدن، غافل از اينكه متاسفانه مردم ما حداقل كودن هم نيستند و رنگ رخساره خبر مي دهد از سر درون! دلم مي سوزه براي تماشاچي استقلال كه گريه مي كرد...شايد اون باور نداشت نتيجه بازي از پيش تعيين شده نيست!!! منِ عاشق تماشاي فوتبال زيبا از ديدن بازي شهرآورد‌ (دستور دفتر مدير آورد!)حالم بهم خورد... عجب دنياي كثيفيه اين دنياي سياست و فوتبال و مافيا و چه پر رنگ و لعاب اين دنياي پر دروغ... و شب هنگام خواب هنوز صداي هواداران استقلال تو گوشم زنگ مي خوره كه فرياد مي زدند:فوتبال با سياست نمي خواييم... From: m.wildhorse سلام اگه تغييرات لازمه انجام بشه اما نه انقدر كه موضوع نابود بشه

techno_magical
15-02-2009, 11:55
شايد فوتبال...! يكي از غير قابل پيش بيني ترين و پر استرس ترين بازي هاي ليگ همين بازي استقلال-پرسپوليسه... بچه كه بوديم وقتي فوتبال بازي مي كرديم بابا مي گفت:حالا كه توگل زدي بذار اونا هم گل بزنن...چه مي فهميديم معني اين عدالت را... به قول خواهرم، باز تو همون دوران پاك بچگي مي گفتم:چرا جلو دروازه مي كشه زير توپ به سمت آسمون!انگار لوچه بازيكن و تو آسمون مي بينه دروازه رو...بزرگتر كه شدم، بازي ها كه همچنان مساوي مي شدخيلي سر راست به اين نتيجه رسيدم و رسيديم كه اصلاً از قبل نتيجه بازي مشخص نميشه! مثل بازي جمعه... قرار بود 1-1 بشه اما نه به اين زودي و ديري... ورزشگاه هم از ازدحام جمعيت پوكيد ومثل نور افشاني ها در آسمون پخش شدند اين جمعيت!عجب خاليْ ورزشگاه پُري! گل استقلال: برهاني يه نفر رو دريبل زد(چه كار اشتباهي) و پاس داد به جباري وجباري شوت زد،

حقيقي شيرجه رفت طبق محاسبات توپ بايد به بيرون زمين مي رفت و ضربه دروازه!اما جاگيري جباري نامناسب بود وتوپ به تيرك خورد و متاسفانه گل شد...چه ذوقي كرد جباري!خبر نداشت از...!شايد هم مي خواست بي خبر بماند از...!!! استقلال شير ميشه و باز حمله مي كنه...انگار قول و قرارها رو فراموش كردند...طرفدارا نيم خيز ميشن...وايي اكبرپور!تك به تك رو مي فرسته پيش خدا...! جباري تعويض ميشه! چون نمي خوان زياد بهش فشار بياد...آخه زياد جوگير شده و حمله ميكنه و ممكنه دوباره گل بزنه...و اين اصلاً به صلاح فوتبال ايران نيست...! عادل فرياد ميزنه :مي ترسم اين قلعه نويي سكته كنه از بس حرص مي خوره...خوب به هر حال همه چيز بايد طبيعي جلوه كنه! چرا پيروزي گل نمي زنه!؟!... «بازي اگه 120 دقيقه هم طول بكشه مهم نيست!بازي بايد مساوي تموم بشه...»اين صداي دلخراشیه كه تو گوش همه بازيكنان و مربي ها و داوران مي پيچه...چه صداي خش داري... كار به جايي مي رسه كه استقلالي ها به سمت دروازه خودشون حمله مي كنن...براي خالي نبودن عريضه حقيقي و طالب لو چندتا موقعيت رو مهار مي كنن...چه مي كنن اين دروازه بانا...! مثل بازي قبلي استقلال و پيروزي...پيروزي مي كشه رو دروازه استقلال....عجب هيجاني داره اين بازي... خيلي هاعرق پيشوني شونو پاك مي كنن...چرا گل نمي زنن اين پرسپوليسي ها...بازي تموم شده وقت اضافه اس...عجب اضافه‌،وقت اضافه اي بود! گل پرسپوليس: تو منطقه جريمه تو يه موقعيت كه به تابلويي نقاشي هاي ونگوك بود توپ رو با دست مي زنه عليزاده...اصلاً پنالتيِ...طالب لو مثل هميشه نميره تا حوله شوبگيره جلوي صورتش!مثل بازي هاي ديگه...اصلاً شادابي نداشت طالب لو!با زارع دست مي ده كه آره ما با هم دوستيم خيلي...زمزمه هاي نشنيده ،شنيده:تو بزن راست من ميرم چپ!!!...

مازيار به سمت چپ مايله اما يه مكث و به سمت راست مي چرخه به طوري كه ميشد اين چرخش واضح رو فهميدو طالب لو انگار كنار درياست و به سمت چپ لم ميده !(شايد از غم!)بعد هم...!بعد هم افشين پيرواني از ذوق گل چه مصنوعي بالا و پايين مي پره...اگه به بارسا گل ميزدن انقدر خوشحالي نمي كرد! خب دقيقه 4-93 گل زدن و گل خوردن و ...وبازي تموم ميشه... بازي انقدر هيجان داره كه بعد از سيم ثانيه از اتمام بازي ورزشگاه لخت ميشه!!! اينو يادم رفت بگم:كمي هم درگيري چاشني كار كردن تا فيلم ديدني بشه! جالب ترين قسمت مصاحبه با مربي ها و بازيكنان دو تيمه!و بحث هاي داغي كه در تجزيه و تحليل بازي برگزار ميشه... بچه كه بودم هروقت دسته گل بزرگي به آب مي دادم فكر مي كردم چون خودم خبر دارم همه هم از ماجرا خبر دارن و من با نفي كردن قصدمنحرف كردن ذهن ديگران را داشتم...غافل از اينكه فكرشونو بيشتر معطوف خودم مي كردم و قضيه را آشكارتر از قبل مي ساختم...اين حكايت من مثل حكايت بازيكنان دربيِ...كه در پاسخ به هر سوال مربوط و نا مربوطي حرف از دربي پاك مي زدن، غافل از اينكه متاسفانه مردم ما حداقل كودن هم نيستند و رنگ رخساره خبر مي دهد از سر درون! دلم مي سوزه براي تماشاچي استقلال كه گريه مي كرد...شايد اون باور نداشت نتيجه بازي از پيش تعيين شده نيست!!! منِ عاشق تماشاي فوتبال زيبا از ديدن بازي شهرآورد‌ (دستور دفتر مدير آورد!)حالم بهم خورد... عجب دنياي كثيفيه اين دنياي سياست و فوتبال و مافيا و چه پر رنگ و لعاب اين دنياي پر دروغ... و شب هنگام خواب هنوز صداي هواداران استقلال تو گوشم زنگ مي خوره كه فرياد مي زدند:فوتبال با سياست نمي خواييم... From: M.wildhorse سلام اگه تغييرات لازمه انجام بشه اما نه انقدر كه موضوع نابود بشه
خوشحالم که فقط خودم از این موضوع رنج نمی برم.مرسی بابت متن بسیار زیبات...
آقای مدیر وقتی اینجا دکمه ی تشکر نداره من مجبورم با پست تشکر کنم.یا دکمه ی تشکر رو فعال کن؛یا پست من رو پاک نکن...لطفا

unartig
15-02-2009, 12:01
توآبیته بود برش داشتم آوردم اینجا :12: اما چیزی که مشخصه اینه که باید یه روزی این بازیهای کثیف تموم بشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شرح صحنه هم اینه که سه بار وحید هی میره سمت راست خودش و مازیار زارع هم کار سختی نداره

unartig
15-02-2009, 13:07
این ذوب آهن تیمشون خراب شده وروند نزولیش شروع شده . ضمن اینکه هفته قبل که عیسی اندوی رفت برنامه 90 گفتم که اینها چندتابازی رامی بازند . هرچی باشه من فردوسی پول راخوب میشناسم :11:

dma
15-02-2009, 17:47
این کیه ؟

اميد طيري دستيار امير .:10:

15-02-2009, 19:47
استقلال3-2 مقاومت

Majid393
15-02-2009, 19:51
زمان بازی استقلال و پرسولیس با شیرازی ها تغییر کرد

سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال از تغییر زمان برگزاری دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس با دو تیم شیرازی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بنا بر اعلام فدراسیون فوتبال با توجه به پیشنهاد شورای تامین شهرستان شیراز مبنی بر تغییر ساعت بازی استقلال تهران با مقاومت شهید سپاسی و پرسپولیس تهران با برق شیراز در روزهای 30 بهمن ماه و 3 اسفند و با موافقت هیئت رئیسه سازمان لیگ، زمان برگزاری این دو دیدار از ساعت 15 به ساعت 14 تغییر پیدا می کند.

dma
15-02-2009, 19:55
استقلال 2-مقاومت 0

Majid393
15-02-2009, 19:57
استقلال 2 - فجر 0

Rjoun
15-02-2009, 19:59
استقلال 2
مقاومت1

sina1100
15-02-2009, 20:18
حالا بازیه استقلال همین 4شنبه هست.فقط ساعتش تغییر کرده؟
ساعتش چند شده مگه ؟

Rjoun
15-02-2009, 20:32
ساعتش چند شده مگه ؟
از 15 شده 14

shahin666
15-02-2009, 20:34
من که این چند روز انقدرم اعصابم داغون بود اینجا امدم وخیلـــــــی خودم رو کنترل کردم که چیزی ننویسم چون ممکن بود
هر چی از دهنم در بیاد بگم
الان بعد از چند روز آروم تر شدم
این چند روز هرجا میری از بچه 7 تا 8 ساله مدرسه ای تا یه سبزی فروش داره میگه نتیجه این بازی از قبل معلوم بود
هرجا که میری میگن بابا همش سیاسی بود فرقی هم نداره استقلالی باشه یا سرخکی
متاسفانه نه الان نه این چند سال اینا خیلـــــی وقت هست که فکر میکنن مردم ما با عرض معذرت ... تشریف دارن
ولی کاملا برعکس بوده همیشه هم اینجوری بوده درست برعکس فکر اونا مردم ما خیلی خیلی از همه شون باهوش تر هستن و همه چیز رو خیلی خوب میفهمنن
واقعا چی میشه گفت به این مملکت که همه چیش سیاسی هست (همه چیش)
این بازی هم به جز اینکه استقلال بهترین بازیکناش محروم بشن جان واریو مصدوم بشه و این همه حاشیه برای تیم درست بشه
و یه چیز خیلــــــــــــی خیلــــــــــــــــی بی ارزش و کوچیک یعنی خرد شدن اعصاب میلیون ها جوان و آدم (که اصلا ارزشی نداره)
هیچ چیز دیگه ای نداشت
البته نباید از حق بگذریم این بازی یه چیز خیلـــــــــــــــی بزرگ هم داشت اونم انجام شدن دستور از بالا و رسیدن به هدف اصلی بازی یعنی تساوی بود
تبریک به همه اونای که تلاش شون رو در این امر خطیر انجام دادن و به هدف اصلی شون رسیدن
راستی یه چیزی؟
احتمال اینکه استقلال بازی روز چهارشنبه رو هم امتیاز از دست بده هست (مساوی یا باخت) نه به خاطره اینکه به خاطره این بازی
تیم به حاشیه رفته یا نه به خاطره اینکه یه سری از بازیکنای کلیدی مون رو نداریم نــــــــه (تو این فصل نشون دادیم چه تیمی هستیم بدون بازیکنای اصلیمون هم خیلی از بازی ها رو بردیم) و اینم نشون دادیم که قدرت این رو داریم تیمهای بزرگ تر فجر سپاسی رو هم له کردیم ولی احتمال اینکه امتیاز از دست بدیم برای اینکه تابلو نشه بازی با پرسپولیس و ادامه دستور هم هست !!!!!!
دیگه واقعا نمیدونم چی میشه گفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی امشب ساعت 23 دربی شهر میلان هست بیبینید اونجا هم با داشتن گروه مافیا ایتالیا و اون اتفاقی که برای یونتوس پیش امدم و کسای مثه سیلویو برلوسکونی در باشگاه میلان و خیلی چیز های دیگه هم اتفاقاتی مثه دربی تو ایران می افته !!!!!!!!
البته اگر اونا نخست وزیر ایتالیا سیلویو برلوسکونی توی تیم میلان هست یه کسی مثه آخوندی (داماد علی آبادی) توی هیت مدیره
سرخکی ها هست که دیدید با فردوسی پور چیکار کرد حالا دیگه خیلی چیز ها رو هم خودتون حساب کنید

راستی آخرین سوال؟
به نظرتون چرا نیمذارن تیما خصوصی اداره بشن :9:

unartig
15-02-2009, 20:38
همون بهتر که تیمها خصوصی نشند الان که مثلا دولتی هستیم وضع تیممون اینه وای به حال وقتی که خصوصی بشیم :11:

r4pbr4p
15-02-2009, 22:44
خب دوستان این هم عکسهای من که قولشو داده بودم. اگه رو نگاه کنید ساعت و تاریخ هم مشخصه و نیازی به گفتن منم نیست!

اما محض اطلاع... روز جمعه! ساعت 11.36 دقیقه قبل از ظهر

مکان : ورزشگاه ازادی

توضیحات: هنوز 7تا از جایگاه ها کاملآ خالیه و هشتمی تا نصف پر شده

r4pbr4p
15-02-2009, 22:46

توضیحات: همون ساعت اما جایگاه هوادارای استقلال!

r4pbr4p
15-02-2009, 22:48

توضیحات: و ساعتها انتظار و تحمل سختی برای هیچ...

r4pbr4p
15-02-2009, 22:50

توضیحات: همون پرچم معروف آبی که نزدیک به 4تا جایگاه رو دربرمیگیره

amirtaker
15-02-2009, 23:28
امیدوارم هر چه زود تر دعوا بین امیرخان و اکبرپور تموم شه توی این شرایط که میخوایم امتیاز جمع کنیم وجود اکبر پور میتونه مفید باشه البته بعد از علیزاده.
راستی یکی یه خبر در رابطه با کروز بده!!!
واسه بازی بعد کیا نیستن؟
روانخواه از کی آماده است؟

alireza99.99
16-02-2009, 00:23
من با توجه به جو حاکم فکر کنم بازی بعد خیلی سخت باشه

پیش بینی من 2-2 مساویه

لطفا ثبتش کنید

shazdeh23
16-02-2009, 01:15
استقلال 2-1 فجر سپاسی
یا حق

iman_s
16-02-2009, 01:44
استقلال 3
مقاومت سپاسی 2

sina_sina _ams
16-02-2009, 02:00
عکسا همه چی رو نشون میده

Rjoun
16-02-2009, 02:02
اينم گامبا اوزاكا قدرتمندترين تيم آسيا در سال گذشته!

shahin666
16-02-2009, 02:09
نوشته شده توسط alireza001199
شاهین جون حالا چرا به میلان گیر میدی
می دونی از حالا اینتر سولاخه داری بهونه میاری

نه علیرضا جون من نمیخواستم به میلان گیر بدم منظورم این بود که با اینکه سیلویو برلوسکونی توی تیم میلان هست
و گروه های مافیا که خیلی راحت بخوان کاری رو انجام بدن ولــــــــی مثه ایران نمیان دربی رو خراب کنن و به خاطره یه سری مسائل
سیاست رو قاطی فوتبال و بازی مهم دربی شون کنن بازی میلان و اینتر رو هم که دیدید مثه دربی ایران دستور مساوی نداده بودن
ولی به نظر من اگر تیما رو نمیزارن که خصوصی بشه بیشتر به خاطره همین مسائله هست که هر جور که دلشون میخواد هر بلای سرش بیارن تیما رو دولتی اداره میکنن یعنی که دست خودشون باشه مثه همین بازی روز جمعه که خواستن مساوی بشه و بازی هم مساوی شد
بعدشم ای بابا علیرضا جان اینترمیلان که گفتی سولاخ نشد که :31:

farzin07
16-02-2009, 10:44
استقلال 3
مقاومت سپاسی 1

unartig
16-02-2009, 16:48
جام پادشاهی عربستان
حریف استقلال با قدرت به مرحله بعد صعود كرد

خبرگزاری ف..: شب گذشته و در مرحله یك هشتم پایانی مسابقات فوتبال جام پادشاهی عربستان، تیم الاتحاد با غلبه بر الرائد به دور بعد صعود كرد.

به گزارش خبرگزاری ف..، مرحله یك هشتم پایانی مسابقات فوتبال جام پادشاهی عربستان با انجام 2 بازی و صعود حریفان استقلال و صبای قم به اتمام رسید.
در اولین دیدار تیم الاتحاد حریف استقلال در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا برابر الرائد به برتری 3 بر یك دست یافت. در این دیدار ابتدا صالح عبدالحمید از تیم الرائد در دقیققه 7 بازی این تیم را از حریف خود پیش انداخت و پس از آن با گل به خودی كه باسم الشریف بازیكن الرائد به ثمر رساند نتیجه مسابقه در نیمه اول به تساوی كشیده شد.
با شروع نیمه دوم و حملات همه جانبه تیم الاتحاد این تیم در نیمه دوم توسط محمد نور در دقیقه 70 و رناتو آدریانو بازیكن 24 ساله برزیلی خود در دقیقه 79، موفق شد 2 گل دیگر به ثمر رسانده تا با نتیجه قاطع 3 بر یك پیروز و به دور بعد صعود كند.
در دیگر دیدار این مرحله تیم الهلال حریف صبای قم در گروه اول لیگ قهرمانان آسیا با 2 گل برابر الوطنی به پیروزی رسید. در این دیدار پر برخورد كه یك بازیكن اخراجی و 3 اخطاری به همراه داشت، تیم الهلال موفق شد با 2 گل یاسر القحطانی در دقیقه 72 و كریستین ویلمسون بازیكن 29 ساله سوئدی در دقیقه 90 بر حریف خود غلبه كند.
پیش از این تیم‌های الشباب و الاتفاق حریفان پرسپولیس و سپاهان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا موفق به صعود به جمع 8 تیم برتر جام پادشاهی عربستان شده بودند.
مسابقات مرحله یك چهارم پایانی در روزهای 30 بهمن و اول اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ا

jamshidjap
16-02-2009, 18:39
استقلال 3 - 1 فجر

unartig
16-02-2009, 18:41
استقلال 2 - 1 فجرسپاسی

amir_a
16-02-2009, 18:48
این قلعه نویی هم الکی به اکبرپور گیر داده.

این علیزاده حیلی دپرس شده.
من اگه جاش بودم خودکشی میکردم امیدوارم اشتباه نکنه و همون کار درست که خودکشی هست را انجام بده.:27:

ولی به نظر من، تو بازیای حساس باید همینجوری حال بازیکن رو گرفت تا دفعه ی بعد
بیشتر حواسشو جمع کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mobin_mcdc2000
16-02-2009, 18:53
3 بر ۱ به نفع ss

SANR
16-02-2009, 19:19
استقلال 3=1 فجر

unartig
16-02-2009, 19:33
برهانی در گفتگو با مهر:
زمین حافظیه مشکل اول استقلال است/ مقاومت را شکست می دهیم

مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران مشکل اصلی این تیم در بازی برابر مقاومت سپاسی شیراز را زمین ناهموار ورزشگاه حافظیه خواند و گفت: با پیروزی در این بازی فاصله خود را با دیگر مدعیان بیشتر می کنیم.
آرش برهانی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد بازی استقلال برابر مقاومت سپاسی شیراز ضمن بیان این مطلب افزود: قطعا بازی بسیار زیبایی خواهد شد. سپاسی یک تیم جوان و باانگیزه است و در مقابل استقلال و پرسپولیس همیشه با تمام قوا بازی کرده و گاهی اوقات هم توانسته از این دو تیم امتیاز بگیرد.

وی در ادامه افزود: مشکل اصلی ما در این بازی زمین بسیار نامناسب حافظیه است که اجاز نمی دهد نه تنها ما بلکه تمام تیم‌هایی که به شیراز می روند بتوانند یک فوتبال بسیار خوب را در زمین به نمایش بگذارند.

مهاجم تیم استقلال در مورد نتیجه این دیدار گفت: ما با تمام وجود در این بازی به میدان خواهیم آمد تا بتوانیم سه امتیاز را کسب کرده، فاصله خود را با دیگر مدعیان قهرمانی بیشتر کنیم و یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شویم.

برهانی در مورد وضعیت تیم استقلال در فاصله بازی با پرسپولیس و مقاومت سپاسی گفت: بچه ها از هر لحاظ آماده رویارویی با مقاومت هستند و عزم خود را جزم کرده‌اند که با پیروزی در این بازی تمامی نگرانی‌ها و ناراحتی‌هایی که طرفداران طی این چند روز و پس از بازی مقابل پرسپولیس داشتند را به فراموشی بسپارند.

وی در مورد گلزنی خود در این دیدار گفت: هدف اصلی همه ما کسب سه امتیاز است. با این حال اگر بتوانم در این دیدار گل بزنم که قطعا خوشحال خواهم شد و اگر نتوانستم و دیگر دوستمانم گل زدند حس می کنم که خودم گل زده‌ام.

unartig
16-02-2009, 19:33
علیزاده آخر فصل از استقلال جدا می‌شود

با وجود گذشت 3 روز از دربی ‌66 موج اعتراض ‌استقلالی‌‌ها علیه علی ‌علیزاده همچنان ادامه دارد.با اینکه مهاجم حادثه ساز استقلال در دربی‌ این روز‌ها غایب تمرینات است و سعی‌ می‌کند مقابل چشمان هواداران این تیم آفتابی‌نشود اما هواداران ناراضی‌استقلال با تجمع مقابل درب منزل این بازیکن سعی‌ می‌کنند ناراحتی‌خود را از خطای ‌بی‌مورد علیزده در دربی‌اعلام کنند.

هواداران ناراضی‌استقلال عصر دیروز در حالی‌که پرچم‌های ‌آبی‌در دست داشتند مقابل درب منزل علیزاده حاضر شدند و شعارهایی‌ علیه این بازیکن سر دادند که با حضور مامورین نیروی انتظامی این تحمع به سرعت پایان یافت.

پس از این اتفاق یک منبع آگاه در استقلال درباره آینده این بازیکن می‌گوید :" به احتمال فراوان علیزاده آخرین فصل حضور خود در استقلال را سپری ‌می‌کند و پس از پایان این فصل از استقلال کنار گذاشته خواهد شد."

unartig
16-02-2009, 19:34
در تمرین امروز استقلال؛
هواداران خواهان بازگشت علیزاده شدند/ مهاجم کروات در جمع آبی‌پوشان

هواداران تیم فوتبال استقلال که روز شنبه خواهان جدایی علی علیزاده از این تیم شده بود، امروز با سردادن شعارهایی خواستار بازگشت این بازیکن به جمع آبی پوشان شدند.
به گزارش خبرنگار مهر، تمرین امروز استقلال از ساعت 15:10 در ورزشگاه دستگردی آغاز شد. در ابتدای تمرین امیر قلعه نویی حدود پنج دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و از آنها خواست که دربی را فراموش کرده و فقط به بازی برابر مقاومت سپاسی فکر کنند.

تمرین امروز استقلال با حوادث و اتفاقات جالب توجه‌ای همراه بود که گزیده‌ای از آن در زیر می آید:

* غایبان تمرین امروز استقلال هاشم بیک زاده، جان واریو و علی علیزاده بودند. دو نفر اول با مشکل آسیب دیدگی دست به گریبان هستند و علیزاده نیز به علت شرایط نامساعد روحی تا پس از دیدار مقاومت سپاسی - استقلال در تمرینات حضور پیدا نمی کند.

* رینالدو، پژمان منتظری و امید روانخواه امروز بصورت انفرادی زیر نظر دکتر نوروزی تمرین کردند .

* امید روانخواه با نظر پزشک تیم استقلال می تواند از بازی مقابل پاس همدان، آبی پوشان را همراهی کند. این بازیکن در ابتدای فصل جاری از ناحیه رباط صلیبی دچار آسیب دیدگی شدید شده بود.

* حدود 150 نفر برای تماشای تمرین امروز استقلال به ورزشگاه دستگردی آمده بودند.آنها امروز بشدت علیزاده را تشویق کردند و خواهان بازگشت این بازیکن به جمع آبی پوشان شدند. این در حالیست که در تمرین روز شنبه تیم فوتبال استقلال، هواداران این تیم از مدیریت باشگاه درخواست کرده بودند علیزاده را از تیم اخراج کند.

* یک مهاجم اهل کروات به نام "ماریوماریچ" امروز با تیم استقلال تمرین کرد تا در صورت جلب نظر مربیان این تیم به جمع آبی پوشان بپیوندد. گفته می شود این بازیکن سابقه بازی در بوندس لیگا 2 آلمان را دارد.

* مارکار آقاجانیان مدافع پیشین تیم پاس و تیم ملی مهمان تمرین امروز آبی پوشان بود.

* در تمرین امروز بازیکنان پس از گرم کردن اختیاری به حرکت‌های در عمق و کارهای ترکیبی پرداختند. در ادامه هافبک‌ها و مدافعان زیر نظر محمود فکری و صمد مرفاوی به تمرین پرداخته و فورواردها نیز زیر نظر قلعه نوعی مراحل آماده سازی را پشت سرگذاشتند.

* تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در ساعت 16:35 به پایان رسید.

* آبی پوشان برای دیدار با مقاومت سپاسی شیراز در روز چهارشنبه هفته جاری، ساعت 10:30 فردا (سه شنبه) تهران را به مقصد شیراز ترک می کنند.

unartig
16-02-2009, 19:35
کوشکی در گفتگو با مهر:
دربی به تاریخ پیوست/ مقاومت حریف دست و پابسته‌ای نیست

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: برای ما دربی 66 تمام شد و به تاریخ پیوست و از پس تنها به موفقیت در دیدارهای پیش رو می اندیشیم.
بیژن کوشکی مدافع تیم استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب در خصوص دیدارآبی پوشان در مصاف با مقاومت سپاسی شیراز گفت : تیم شیرازی یک تیم بسیار جوان و پرانگیزه است که حتما در مقابل ما حریفی دست و پا بسته نخواهند بود.

وی ادامه داد: غلام پیروانی طی چند سالی که با تیم سپاسی بوده و مربیگری این تیم را بر عهده داشته همیشه تیمش در مقابل بزرگان بسیار جنگنده و کوشا ظاهر شده و با توجه به آنکه آنها روز چهارشنبه میزبان ما هستند قطعا برای پیروزی به میدان خواهند آمد.

بازیکن تیم فوتبال استقلال در خصوص شرایط این تیم گفت: ما هم با توجه به تمرینات منظمی که در طول هفته داشتیم کاملا آماده این دیدار هستیم و فقط برای کسب سه امتیاز به شیراز خواهیم رفت.

مدافع تیم استقلال ادامه داد: پس از اینکه ما دو امتیاز حساس را مقابل پرسپولیس از دست دادیم به تنها چیزی که فکر می کنیم پیروزی و کسب سه امتیاز در شیراز است.

کوشکی در خصوص وضعیت تیم استقلال پس از بازی با پرسپولیس گفت: به اعتقاد من آن بازی به تاریخ پیوسته و دیگر نه باید با آن بازی فکر کنیم ما باید تمام فکر خود را به بازی مقاومت و چند بازی باقی مانده معطوف کنیم تا بتوانیم با کسب امتیازات لازم به قهرمانی در این فصل دست یابیم.

unartig
16-02-2009, 19:35
پس از حضور در تمرین استقلال
مهاجم كروات مورد تایید كادر فنی قرار نگرفت

خبرگزاری فارس: یك مهاجم كروات در تمرین تیم فوتبال استقلال حاضر شد اما ظاهرا مورد تایید كادر فنی قرار نگرفت.
به گزارش خبرگزاری فارس ، ماریو ماریچ كه سابقه بازی در تیم اونترهاخینگ آلمان را دارد امروز در تمرین استقلال شركت كرد. كادر فنی استقلال از عملكرد این مهاجم در اولین جلسه تمرینی رضایت نداشت و تا این لحظه حضور ماریچ در استقلال منتفی است مگر اینكه در روزهای آینده اتفاق دیگری رخ دهد.
از طرف دیگر با توجه به اینكه باشگاه استقلال فهرست خود را برای شركت در لیگ قهرمانان آسیا به afc ارسال كرده مشخص نیست بتواند از این بازیكن در این رقابت ها استفاده كند.
تیم فوتبال استقلال ساعت 10:30 روز آینده راهی شیراز خواهد شد و عصر همان روز در زمین چمن ورزشگاه حافظیه تمرین می كند.
دیدار مقاوت و استقلال ساعت 14 روز چهارشنبه و از هفته بیست و هفتم لیگ برتر برگزار خواهد شد.

unartig
16-02-2009, 19:36
تماس سه باره قلعه نویی با علیزاده
دربی لعنتی را فراموش کن!

خانه نشینی مهاجم دست طلایی استقلال تا آنجا ادامه داشت که روز گذشته امیر قلعه‌نویی مجبور شد سه مرتبه با این بازیکن تماس بگیرد و از او بخواهد که به این شرایط خود پایان دهد و هرچه سریعتر در تمرینات حاضر شود.

به گزارش سرویس ورزشی برنا اتفاقات عجیب دربی شصت و ششم و خطای هند علیزاده در دقیقه 92 سبب شد که این بازیکن دیگر از روز شنبه در تمرینات استقلال حاضر نشود . جوی که علیه این بازیکن ساخته شد و شعارهای هواداران استقلال در تمرین روز شنبه که خواستار اخراج علیزاده بودند ، سبب گردید روز گذشته امیر قلعه نویی پیش از شروع تمرین استقلال با منزل مهاجم خود تماس بگیرد و از وی بخواهد هرچه سریعتر در تمرینات حاضر شود. قلعه نویی با جملاتی عاطفی که پیش از این کمتر کسی از او شنیده بود،به علیزاده دلداری داد و گفت: "بزرگترین بازیکنان دنیا هم اشتباه می کنند،اما دلیلی ندارد قهر کنند و از خانه خارج نشوند. هرچه زودتر به تمرینات استقلال برگردد؛چون در بازیهای آینده به تو احتیاج داریم." البته در استقلال تنها امیر قلعه نویی نبود که به علی علیزاده دلداری داد. مهاجم کرمانی آبی پوشان تقریباً با تمام نفرات این تیم ارتباطی صمیمی دارد و روی همین حساب هم پس از بازی تمام بازیکنان با او تماس گرفتند و از علیزاده خواستند آن بازی لعنتی را فراموش کند و به استقلال بازگردد. با تماس قلعه نویی و استقلالی ها قطعاً علیزاده پس از دیدار استقلال و مقاومت سپاسی در تمرینات شرکت می کند تا شاید دوباره شانس حضور در ترکیب آبی پوشان را بدست آورد. با این حال بعید است خاطرات تلخ دربی شصت و ششم از سلولهای خاکستری آقای اوت انداز پاک شود. او قطعا تا پایان عمر بازیگری خود هند دقیقه 92 را فراموش نمی کند؛هندی که سه امتیاز را از استقلال گرفت و چنین مشکلاتی را نیز برای خود او به بار آورد.

unartig
16-02-2009, 19:37
خبر خوب برای استقلالی ها
بیک زاده به بازی با الاتحاد می‌رسد

خبر خوب برای استقلالی ها این است که هاشم بیک زاده تا دیدار استقلال و الاتحاد آماده حضور در میادین می شود.

به گزارش سرویس ورزشی برنا، هافبک مصدوم استقلال تهران که در دیدار استقلال و استقلال اهواز از ناحیه کشاله ران دچار آسیب دیدگی شد،این روزها دوران نقاهت خود را پشت سر می گذارد تا هر چه سریعتر آماده بازگشت شود .بیک زاده که از مشتریان پر و پا قرص فیزیوتراپی دکتر نوروزی نیز به حساب می آید، این روزها روزی دو جلسه تمرین فیزیوتراپی را در دستور کارش دارد تا هرچه سریعتر به میادین بازگردد.نوروزی در تمرین استقلال تهران اعلام داشته که بیگ زاده تا بازی با الاتحاد می رسد و می تواند آبی پوشان را در عربستان همراهی کند.دیداز تیم های استقلال تهران و الاتحاد بیست و یکم اسفند ماه در عربستان برگزار می شود.

unartig
16-02-2009, 19:38
حیدری و مجیدی محروم، جان واریو مصدوم
استقلال با سه غایب مقابل مقاومت سپاسی

استقلال تهران در شرایطی به مصاف مقاومت سپاسی شیراز می رود که سه بازیکن خود را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار ندارد.

به گزارش سرویس ورزشی برنا، با کارت زردی که خسرو حیدری و فرهاد مجیدی در بازی تیم های استقلال و پرسپولیس دریافت کردند، سه کارته شدند تا شانس همراهی آبی پوشان را در دیدار هفته جاری از دست بدهند. از طرف دیگر فابیو جان واریو نیز از ناحیه کشاله ران و ابرو دچار مصدومیت شدید شده تا عملاً از غایبان استقلال به حساب بیاید. دیدار تیم های استقلال تهران و مقاومت سپاسی شیراز روز چهارشنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار می شود.

unartig
16-02-2009, 19:38
واعظ مدیریت به خرج داد
مربی استقلال: پانزده امتیاز بگیریم،قهرمانیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: اگر از هشت دیدار آینده خود تنها پانزده امتیاز بدست آوریم،قطعاً قهرمان لیگ برتر خواهیم شد.

امید طیری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی برنا اظهار داشت: اگر چه زود است از حالا درباره قهرمانی صحبت کنیم،اما اگر از بازیهای آینده خود تنها 15 امتیاز بدست آوریم، قطعاً قهرمان لیگ برتر می شویم و جام قهرمانی را بالای سر می بریم.وی افزود: تا پایان لیگ استقلال 4 بازی در خانه و 4 بازی در خارج از خانه دارد. با توجه به فاصله 6 امتیازی با ذوب آهن اگر در 5 بازی پیروز از میدان خارج شویم،قطعاً قهرمان هستیم.طیری دیدار استقلال مقابل مقاومت را نیز مشکل توصیف می کند:"درست که ما در بازی رفت 5 گل به این تیم زدیم، اما تیم های غلام پیروانی همیشه خطرناک هستند و باید مقابل این تیم باهوش عمل کرد. ما از شیراز خاطره خوبی داریم و می توانیم در برابر مقاومت هم پیروز شویم."مربی استقلال در پایان خاطر نشان کرد: باید از مدیریت باشگاه به خصوص واعظ آشتیانی و انصاری تشکر کنم. آنها بعد از دربی مدیریت به خرج دادند و با حضور در تمرینات باعث قوت قلب کادر فنی و بازیکنان شدند. استقلال با این مجموعه ای که در اختیار دارد، واقعاً لایق قهرمانی است.

unartig
16-02-2009, 19:39
پس از حضور در تمرین استقلال
مهاجم كروات مورد تایید كادر فنی قرار نگرفت

خبرگزاری فارس: یك مهاجم كروات در تمرین تیم فوتبال استقلال حاضر شد اما ظاهرا مورد تایید كادر فنی قرار نگرفت.

به گزارش خبرگزاری فارس ، ماریو ماریچ كه سابقه بازی در تیم اونترهاخینگ آلمان را دارد امروز در تمرین استقلال شركت كرد. كادر فنی استقلال از عملكرد این مهاجم در اولین جلسه تمرینی رضایت نداشت و تا این لحظه حضور ماریچ در استقلال منتفی است مگر اینكه در روزهای آینده اتفاق دیگری رخ دهد.
از طرف دیگر با توجه به اینكه باشگاه استقلال فهرست خود را برای شركت در لیگ قهرمانان آسیا به afc ارسال كرده مشخص نیست بتواند از این بازیكن در این رقابت ها استفاده كند.
تیم فوتبال استقلال ساعت 10:30 روز آینده راهی شیراز خواهد شد و عصر همان روز در زمین چمن ورزشگاه حافظیه تمرین می كند.
دیدار مقاوت و استقلال ساعت 14 روز چهارشنبه و از هفته بیست و هفتم لیگ برتر برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ا

shahin666
17-02-2009, 01:53
این آخر نود عجب جوکی شد
این یارو پی روانی وقتی آمار رو فردوسی پور بهش گفت 50 درصد گفتن حق استقلال برد بوده گفت
مردم هول شدن عجله کردن یهو اس ام اس دادن ( کم مونده بود بگه 50 درصد دستشون اشتباهای خورد به دکمه 2 و اس ام اس ارسال شد) :31:
بعدشم گفت باید اول بازی رو نشون میدادید که فردوسی پور خند ه اش گرفت گفت جمعه که همه بازی رو دیدن :31:
جالب اینجاست که میگفت تیمای دیگه که جلوی استقلال قرار میگرن پیستون راست چپ رو ببندن استقلال رو از اینجا از کار بندازن از این حرفا که مثلا یاد میداد تیمای دیگه چه جوری جلوی استقلال بازی کنن که خوشم آمد فردوسی پورم بد حالشو گرفت گفت شما که دارید به تیما ی دیگه یاد میدید خودتون داشتید می باختید جلوی استقلال :31:
خدایی آخر برنامه خیلی طنز بود جالب بود

Rjoun
17-02-2009, 02:28
این آخر نود عجب جوکی شد
این یارو پی روانی وقتی آمار رو فردوسی پور بهش گفت 50 درصد گفتن حق استقلال برد بوده گفت
مردم هول شدن عجله کردن یهو اس ام اس دادن ( کم مونده بود بگه 50 درصد دستشون اشتباهای خورد به دکمه 2 و اس ام اس ارسال شد) :31:
بعدشم گفت باید اول بازی رو نشون میدادید که فردوسی پور خند ه اش گرفت گفت جمعه که همه بازی رو دیدن :31:
جالب اینجاست که میگفت تیمای دیگه که جلوی استقلال قرار میگرن پیستون راست چپ رو ببندن استقلال رو از اینجا از کار بندازن از این حرفا که مثلا یاد میداد تیمای دیگه چه جوری جلوی استقلال بازی کنن که خوشم آمد فردوسی پورم بد حالشو گرفت گفت شما که دارید به تیما ی دیگه یاد میدید خودتون داشتید می باختید جلوی استقلال :31:
آره انصافا خيلي حال كردم با اين جمله فردوسي پور!

iman_s
17-02-2009, 02:36
دم عادل گرم بدجوری زد تو پوز پی روانی.
میگه مردم عجله کردند.بعد میگه اشتباهی فرستادند.یک کم دیگه پیش میرفت میگفت مردم نمیفهمند.
بعد میگه ما قهرمانیم :دی جوک سال.
میگه هر تیمی جلوی پیستونهای استقلال رو بگیره میتونه ببره و عادل هم جواب دندان شکنی بهش داد.
یکی بهش بگه تو بازی رفت هم استقلال نقطه ضعف پیروزی رو پیدا کرد و بقیه تیمها تونستند جلوی پیروزی رو بگیرند.مربی ابومسلم بعد از بازی با پیروزی هم گفت استقلال راه بردن پیروزی رو به بقیه تیمها نشون داد.
ولی دمش گرم آخر شبی باعث انبساط خاطر ما شد :دی و جای خالی فیروز کریمی و پر کرد.

nimpond
17-02-2009, 05:34
نه برق داریم نه قانون * * * گیر دادی به موهامون

دم خودت و امضات با همدیگه گــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــرم:10::4 0::11::11:

nimpond
17-02-2009, 05:46
این آخر نود عجب جوکی شد
آره حاجی :26:
خدایی اصلا حرفه ای نیست مثلا می خواست چیو ثابت کنه؟ :16:
فکر کنم مهران مدیری واسه طنز بعدیش به پی روانی نقش اول بده :26:

unartig
17-02-2009, 09:39
سه شنبه 15 / 11/ 87

لیگ ما مثل شطرنج است

صبح رفتم باشگاه فیلم بازی های راه آهن را تماشا کردم. آرش برهانی هم آمد و چند دقیقه ای با هم صحبت کردیم.

گفتم انتظار من از او بالاتر از اینهاست. شخصا فکر می کنم پتانسیل برهانی خیلی بیشتر از این است.

قبل از بازی با استقلال اهواز به او گفتم تو امروز گل میزنی و وقتی این اتفاق افتاد به سمتم آمد و گفت: امیرخان، دیدی گل زدم،

درباره بحث دکتر دادکان هم یک توضیح تکمیلی باید بدهم وآن اینکه بحث پیشنهاد ایشان برای سرمربیگری تیم ملی ب بود.

درواقع روزی که با ایشان جلسه داشتم گفت که به هرحال شیوه مدیریتی من این است

که تو را از تیم ملی ب بیاورم و وارد چرخه تیم اصلی شوی.

هرچند من در آن مقطع در استقلال بودم وباید برای قهرمانی می جنگیدم واین اتفاق سرانجام رخ نداد.بگذریم،

درفوتبال این قدر خاطره داریم که اگر روزی فرصت باشد بخواهم آنها باز کنم.

الان ولی فرصتش نیست.خدارا شکر حال مادرم بهتر شده ، هواداران خیلی سئوال می کردند و از آنها تشکر می کنم.

دیروز بخشی از مسابقه دو استاد بزرگ شطرنج دنیا یعنی کارپف و قائم مقامی عزیز را دیدم،

یاد روزهایی افتادم که خودمان با دوستان شطرنج بازی می کردیم.یادش به خیر،

هیچ وقت دوست نداشتم در شطرنج بازنده باشم.

فکر میکنم از این جهت خیلی به فوتبال و داستان های ... مرتبط با فوتبال شبیه است.

این را هم بگویم که پیروزی های استقلال رانتیجه لطف خداوند می دانم. ب

چه های تیم در تمرینات زحمات فراوانی می کشند

اما جدا از این مساله بنده معتقدم که نتایج اخیر استقلال به خاطر لطفی است که خداوند به ما دارد.

حرف دیگر این که هنوز زود است که درباره قهرمانی حرف بزنیم وبنده هم عادت ندارم کری بخوانم

اما تمام تلاش ما بر این است که روند اخیر تیمی مان ادامه داشته باشد

وبرای محقق شدن این خواسته ، شکل تمرینات را طوری برنامه ریزی کرده ایم که بر قدرت استقلال روز به روز افزوده شود.

از روز اول هدف ما این بود که تیم را روی ستاره ها بنا نکنیم و به معنای واقعی تیم باشیم.

به همین دلیل هم است که شما می بینید آرش نباشد یا جان واریو و جباری نباشند بر روند تیم مان خللی وارد نمی شود.

فعلا تمام فکر و ذکرم را به بازی به راه آهن معطوف کرده ام و اتفاقات باشگاه پرسپولیس ارتباطی به ما ندارد.

unartig
17-02-2009, 09:39
چهارشنبه 16/ 11 / 87

هیچ فکری درباره پرسپولیس ندارم

طی روزهای گذشته مرتب به بازیکنان تاکید کرده ام مراقب تک تک مسابقات پیش رو باشند.

حرف همیشگی هم که در این بین زده ام

این بوده که هر کدام از بچه های تیم در ادامه مسابقات لیگ برتر باید به اندازه دو بازیکن بدوند.

واقعیت این است که وقتی می گویم نباید از حالا درباره قهرمانی حرف زد بی دلیل نیست.

امروز (سه شنبه) دیدم که شما پرونده ویژه ای در خصوص ضرورت دور شدن غرور منفی و کاذب از تیم نوشته بودید.

این عین حقیقت است . بچه ها باید مثل روزهایی که در شرایط مطلوبی نبودیم تلاش کنند، بدوند و بجنگند.

خوشبختانه سایت باشگاه هم فعال شد. فکر می کنم خیلی به ماکمک کند اما درباره بازی فردا (چهارشنبه) با راه آهن.

حتما می دانید من شخصا علاقه خاصی به این باشگاه دارم وکلا بخشی از فوتبالم را مدیون این باشگاه می دانم.

تیم امروز راه آهن را هم تیم خوبی می دانم. ما در بازی رفت هم کار مشکلی داشتیم ولی در نهایت به سه امتیاز رسیدیم.

درمسابقه برگشت هم دقیقا با این هدف به میدان می رویم.

خوشبختانه آنالیز خوبی از حریف داریم و می دانیم آنها به چه سیستم و روشی مقابل ما قرار می گیرند.

یگی از دوستان پرسیده بود آیا ممکن است به خاطر بازی مقابل پرسپولیس ارنج اصلی تیم تان را نچینید؟

نمی دانم این دوستان اخلاق من را نمی دانند یا دارند شوخی می کنند.

من با تمام توان و قدرت ، تیم را مقابل راه آهن آماده می کنم وفعلا هیچ فکری درباره پرسپولیس ندارم.

عصردونشبه هم چند تن از طرفداران پرسپولیس آمده بودند به زمین ما، گفتم اینها دوست ما و عزیز ما هستند.

به لیدرهای خودمان هم توصیه کرده ام حتما باید حرمت آنها خفظ شود. امیدوارم تیم شان از بحران بیرون بیاید.

افشین پسرخوبی است.

unartig
17-02-2009, 09:40
شنبه 19/ 11 / 87

هواداران استقلال به استادیوم بروند

قبل از هر چیز از تمامی طرفداران استقلال می خواهم

چهارشنبه به ورزشگاه بیایند وبا همان تعصبی که استقلال را تشویق می کنند تیم ملی را حمایت کنند.

اگر ایران 3 امتیاز بازی مقابل کره جنوبی را بگیرد 50 درصد راه صعود را طی کرده است

اما در غیر اینصورت با توجه به دوبازی خارج از خانه مقابل دوتیم کره جنوبی و شمالی وبه خصوص بازی در سئول

آن هم در شرایطی که مهندسی ورزشگاه سئول به گونه ای است

که تماشاگران کاملا بر تیم میهمان مسلط هستند کار دشواری خواهد بود.

اما اگر کره را شکست دهیم 50 درصد راه صعود به جام جهانی را طی کرده ایم.

البته فاصله کوتاه زمانی تا بازی دربی بی تردید درکار ما تاثیر زیادی می گذارد

زیرا تیم استقلال اکنون به هارمونی کامل رسیده و ای کاش می شد

بین بازی کره و دربی فاصله بیشتری قرار می گرفت تا بازی در سطح بالاتری برگزار شود.

هنوز هم سر حرف خود هستم و تاکید می کنم رضا عنایتی را می خواهم

اما این را هم در نظر دارم که باشگاه مشکل مالی دارد و ابتدا این مشکلات باید بر طرف شود.

unartig
17-02-2009, 09:41
یکشنبه 20 / 11 / 87

نیمکت پرسپولیس ارتباطی به من ندارد

خیلی دلم برای استاد عزیزم مسعود معینی تنگ شده بود

و وقتی دیشب(جمعه شب) او را در برنامه ورزش از شبکه دو دیدم خشوحال شدم،

مسعود خان حقیقا از بهترین های فوتبال ماست و ارادت ویژه ای به ایشان دارم.

جمعه هم روزی بود.

صبح رفتیم در مراسم مرحوم صفر ایرانپاک عزیز شرکت کردیم.آنجا خیلی از بزرگان فوتبال را دیدم ،

خدا آن عزیز از دست رفته را بیامرزد و امیدوارم منبعد سایه بزرگان مثل " عموصفر" بالای سر این فوتبال باشد.

تا یادم نرفته تسلیتی هم بگویم به دو خانواده بزرگوار عرب و خلیلی که این روزها در غم از دست دادن عزیزانشان عزادار هستند.

خدا بهشان صبر عطا فرماید. از امروز صبح (شنبه) تمریناتمان را آغاز کردیم.

فکر می کنم این دو روز تعطیلی که به بچه ها دادم خیلی مثبت بود چون روحیه و نشاط خاصی در میان آنها دیدم.

در طول هفته هم امیدوارم به این روند ادامه بدهیم.

البته یک بازی تدارکاتی هم در برنامه گنجانیده ام که فکر می کنم اواسط هفته باشد

و در آن آخرین تاکتیک هایمان برای بازی جمعه را مرور می کنیم.

خیلی ها تماس داشتند و درباره وضعیت پرسپولیس پرسیدند

من مجددا می گویم که برایم به شخصه هیچ تفاوتی ندارد جمعه چه کسی رو نیمکت حریف می نشیند.

ما باید فکر تیم خودمان باشیم ودنبال وضعیت استقلال.

هر چند بر این باورم که حضور وینگادا هم در فوتبال ما خیلی موثر است

اما فراموش نکنید که در پرسپولیس افشین ( پیروانی) زحمات فراوانی کشید و تک و تنها به جنگ مشکلات رفت.

یک سالی با افشین در تیم ملی کار کردم

و متوجه شخصیت استثنایی او شدم و امیدوارم باشگاه پرسپولیس قدردان زحماتش باشد.

امروز حرف دیگری ندارم فقط بحث دیروز درباره ضرورت حمایت از تیم ملی در بازی چهارشنبه را تکرار می کنم.

کره جنوبی در آخرین حضورش در تهران مغلوب ما شد

و اطمینان دارم با حضور 100 هزار تماشاگر می توانیم دوباره این تیم را مغلوب کنیم.

unartig
17-02-2009, 09:41

emad64
17-02-2009, 11:03
مقاومت 0 - 2 استقلال

alenkita
17-02-2009, 12:39
آقا یکی فایل ویدیویی صحبت پی روانی با عادل رو نداره؟
من این قسمتش رو ندیدم

unartig
17-02-2009, 13:27
به نظرتون ذوب اهن با این 2تا محروم میبره؟
ذوب آهنو بهتون گفتم که دوتابازی سخت داشت و یکیشو که باخت واین بازی راه آهنش هم که توتهرانه سخته .خدابه دادش برسه . این خیلی به نفع تیم ماست :10:سپاهان به زورتونسته بود راه آهنو ببره :21:

unartig
17-02-2009, 13:28
و این که خود استقلال با این محرومان و مصدومان چطور بازی میکنه.

ایا کروزدا بازی میکنه؟
این بازی برای ما کلی بد بختی داره .این همه مصدوم و محروم اگریک هفته دیرتربرامون رخ میداد امیدروانخواه راهم داشتیم اما حیف شد که اینجوری شد .

unartig
17-02-2009, 13:35
دوشنبه 21 / 11 / 87

ترسیده اند و می خواهند دربی را به حاشیه ببرند

نمی دانم چرا به موضوع کم اهمیتی مثل پوشاک اینقدر باید پرداخته شود.

واقعا درمهمترین هفته فوتبالی که بازی با کرهپیش رو ودربی هم نزدیک است این مباحث کجای کار قرار دارد،من نمی دانم.

دوستی زنگ زد و مطلبی از روزنامه ... رابرایم خواند. خیلی متاسف شدم .

برایم باور کردنی نیست که چنین بحث هایی مطرح شود، نمی دنم می خواهند چه چیزی را ثابت کنند.

حاج علی نظری چرا باید با توره تماس بگیرد؟ ما به دوستان رسانه ای احترام زیادی می گذاریم اما این نوع رفتار چه دلیلی دارد؟

بگذریم ، روی جلد استقلال جوان را دیدم. بازی والیبال در تمرین صبح شنبه بود.

یاد خاطراتم درنازی آباد افتادم. والیبالی بود که با بچه ها بازی می کردیم وصبح را به شب می رساندیم.

هدف اصلی مان از این کار به وجود آوردن جو شادی ونشاط میان بچه ها بود.

هرچند والیبالیست های خوبی هم میان بچه ها دیدم.

به هر حال ...

تا پایان هفته ما بدون توجه به حواشی کارمان را انجام می دهیم.

حالا این حواشی می خواهد از بین خودی ها باشد یا آنها که از خانواده استقلالی نیستند.

اصل کار ما توجه به آرامش تیم خودمان است. حالا هرکسی هر چه می خواهد بگوید.

خداروشکر تا حالا شش دربی را پشت سر گذاشته ام ،

فکر می کنم آنها ترسیده اند.

unartig
17-02-2009, 13:38
سه شنبه 22 / 11/ 87

جای نگرانی نیست، می بریم...

خدا را شکر همه چیز خوب پیش می رود یعنی توکل کرده ایم به آن بالایی و می دانم هر چه او بخواهد خیر است.

این روزها در کوچه وخیابان که می بینم هوادار استقلال شادمان است

انگار بخش زیادی از این مشکلات و کوه فشار روی دوش مان کم می شود.

هدف ما هر جا بودیم همین بوده، حالا چه در استقلال بودیم و باشیم و چه نباشیم و دوستان بیایند

مهم همین بود که هوادار راضی و خوشحال باشد.

به هر حال من حرف هایی دارم که الان صلاح نمی دانم آنها را بیان کنم

چون شرایط استقلال خیلی خاص و حساس است و ترجیح می دهم سکوت کنم

.شما ببینید در این چند روز از چند جناح به ما حمله کردند! واقعا ببینید!

به نظرمن باور کردنی نیست، منتها باز هم می گویم هوادار عاقل است

و همه چیز را خودش بهتر از من امیر قلعه نوعی تجزیه وتحلیل می کند

. بگذارید مردم قضاوت کنند در استقلال چه گذشته و چه کسی راست می گوید...

بگذریم، شاید همین چند طر را هم نباید می نوشتم. گویا شایعه کرده بودند فرهاد مجیدی با تیم مشکل دارد

که من شدیدا تکذیب می کنم زیرا او سرمای سختی خورده بود و تحت نظر پزشک بود وبا بازگشتی با تمام توان در کنار تیم است.

نکته دیگر به بازی فردا (چهارشنبه) تیم ملی بر می گردد ،

ببینید من در این چند روز بارها گفته ام والان بازهم به عنوان یک عضو کوچک خانواده استقلال از هواداران می خواهم

به استادیوم بروند وتیم ملی را تنها نگذارند. خوشبختانه تیم ملی در بهترین شرایط قرار دارد و وظیفه ماست کمکش کنیم

حتی اگر تیم ما ، درگیر تمرینات روز جمعه نبود خودمان هم به استادیوم می رفتیم.

فکر و ذکرم معطوف به مسابقه دربی است و با همکاران مرتبا مشکل های مختلف رویارویی با حریف را بررسی می کنیم.

عنایت پروردگار را در این مدت مثل همیشه احساس کرده ام.

جای نگرانی نیست،

می رویم برای یک سه امتیاز دیگر...

نکته آخری که باید بگویم این است امیدوارم فشار های جانبی در نتیجه بازی جمعه تاثیری نداشته باشد.

bleu2u4u
17-02-2009, 15:20

این پی کی هست اصلا

bleu2u4u
17-02-2009, 15:29
اقا خودم فهمیدم
مگه این روانی دیشب اومده بود نود
نکنه حلیم اورده بود چون من تا ساعت 1 نگاه کردم نیومده بود

r4pbr4p
17-02-2009, 17:04
اقا خودم فهمیدم
مگه این روانی دیشب اومده بود نود
نکنه حلیم اورده بود چون من تا ساعت 1 نگاه کردم نیومده بود

نه بابا تلفنی بود : دی

حیف شد نشنیدی خیلی شر و ور گفت!

کلی مفیوض شدیم نیمه شب... :27:

00990099
17-02-2009, 20:55

blue2006
17-02-2009, 22:28
استقلال 4-1 فجر سپاسی

bleu2u4u
17-02-2009, 23:11
استقلال 2 - 0 مقاومت

علیرضا بثبت
راستی علیرضا اواتار جدیدت هم مبارک رفتی تو کار اسطوره ها

M.etallic.A
17-02-2009, 23:39

با وجود گذشت 3 روز از دربی ‌66 موج اعتراض ‌استقلالی‌‌ها علیه علی ‌علیزاده همچنان ادامه دارد.با اینکه مهاجم حادثه ساز استقلال در دربی‌ این روز‌ها غایب تمرینات است و سعی‌ می‌کند مقابل چشمان هواداران این تیم آفتابی‌نشود اما هواداران ناراضی‌استقلال با تجمع مقابل درب منزل این بازیکن سعی‌ می‌کنند ناراحتی‌خود را از خطای ‌بی‌مورد علیزده در دربی‌اعلام کنند.

هواداران ناراضی‌استقلال عصر دیروز در حالی‌که پرچم‌های ‌آبی‌در دست داشتند مقابل درب منزل علیزاده حاضر شدند و شعارهایی‌ علیه این بازیکن سر دادند که با حضور مامورین نیروی انتظامی این تحمع به سرعت پایان یافت.

پس از این اتفاق یک منبع آگاه در استقلال درباره آینده این بازیکن می‌گوید :" به احتمال فراوان علیزاده آخرین فصل حضور خود در استقلال را سپری ‌می‌کند و پس از پایان این فصل از استقلال کنار گذاشته خواهد شد."

علیزاده بازیش در حد متوسط به پایینه. اینو میشه تحمل کرد در هر صورت بازیکن تیمه ولی این اشتباهات و سوتی هاشو که زحمت کل تیم رو به باد میده هیچ جوره نمیشه گذشت کرد. اون از بازی به سپاهان و اینم بازی با پیروزی... کلا اشتباهاتشم در حدی هستن که تو نتیجه تاثیر میزارن و باعث میشن استقلال امتیاز از دست بده. آخه به یه بازیکن باید چند بار فرصت داده بشه ؟ اما در هر صورت به نظر من باید به تمرینات برگرده برای بازی های آینده... تا حالا دو تا سوتی بد داده بهتره یه فرصت دیگه هم بهش داده بشه اما دیگه جا واسه سوتی سوم نیست.

گزارش تمرين امروز پرسپوليس
شعار عليه قلعه نويي و غيبت نيكبخت واحدي

خبرگزاري فارس: هواداران تيم فوتبال پرسپوليس در تمرين امروز عليه امير قلعه نويي شعار دادند.
به گزارش خبرگزاري فارس تمرين امروز تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 15 و 30 دقيقه در مجموعه ورزشي خيريه عمل برگزار شد.
در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس پس از گرم كردن زير نظر سعداوي و كاسدا به دو قسمت تقسيم شدند و به پاسكاري هاي كوتاه و در مرحله بعد به دادن پاس هاي سرعتي همراه با استارت‌هاي سرعتي پرداختند.
در مرحله آخر نيز در قالب سه گروه حمله به دفاع با يك دروازه در نيمه زمين را تمرين كردند.
* حدود هزار هوادار حضور داشتند و كادر فني و بازيكنان را تشويق كردند. هواداران عليه قلعه نويي و استقلال شعار سر دادند. آنها از مازيار زارع به دليل گلزني در دربي 66 تشكر كردند.
* عليرضا نيكبخت واحدي غايب بود.
* نبي ا... باقري ها تمرينات ويژه اي را زير نظر دكتر زرينه انجام داد.
* علي كريمي با حركات تكنيكي زيبا و گلزني باعث شد هواداران او را شديدا تشويق كنند و جاي او در تيم ملي خالي بدانند.
* حاشيه هاي تيم فوتبال استقلال در چند روز اخير سوژه تمرين امروز سرخپوشان بود.
* كاسدا و كاروانهو دو دستيار وينگادا براي اولين بار تشويق شدند.
* در ابتداي تمرين وينگادا به مدت 10 دقيقه با بازيكنان گفت و گو پرداخت.
* وينگادا در بين تمرين حمله به دفاع در هر لحظه كه احساس مي كرد دستورهاي تاكتيكي اش توسط بازيكنان اجرا نمي شود بازي را نگه مي داشت و به آنها تذكر مي ‌داد.
* وينگادا بدون مترجم در تمرين پرسپوليس حضور پيدا كرد و افشين پيرواني و علي كريمي حرف هاي او را براي بازيكنان ترجمه مي كردند.
* تمرينات امروز وينگادا جالب ترو متنوع تر از روزهاي گذشته بود. او با تاكتيك هاي ويژه به بازيكنان نحوه حمله به دفاع را مي آموخت.
* احمد رضا عابدزاده مانند روزهاي قبل از ابتداي تمرين جداگانه تمرينات ويژه اي را براي دروازه بانان در نظر گرفته بود.
*علي كريمي به تمرين ضربات ايستگاهي پرداخت.
انتهاي پيام/ا

تو تمرین استقلال وقتی علیه پی روانی شعار میدن قلعه نویی از تماشاگرا میخواد ادامه ندن اما مربی پیروزی... تفاوتها اینجا آشکار میشه...

پرسپولیسی ها اصرار داشتند که طالبلو جادو آورده است!

چشم وحید طالب‌لو ناگهان به مردی با پالتوی قهوه ای رنگ افتاد که از پشت تور دروازه استقلال دنبال چیزی می‌گشت. سنگربان آبی‌پوشان نمی‌دانست حواسش را به بازی جمع کند یا مانع تکاپوی آن مرد شود.
محسن ترکی سوت آغاز بازی را به صدا درآورد و بازیکنان پرسپولیس صاحب توپ بودند.سنگربان استقلال که برخلاف روزهای قبل آن روز از ساعت ۷ صبح بیدار شده بود و به دربی سخت پیش‌رو فکر می کرد، لحظه ای از علی کریمی چشم برنمی داشت و می دانست همه پرسپولیس یک طرف و این شماره هشت افسانه ای طرف دیگر. اما در یک لحظه چشم طالب‌لو به مردی با پالتوی قهوه ای رنگ افتاد که از پشت تور دروازه استقلال دنبال چیزی می گشت. سنگربان آبی پوشان نمی دانست حواسش را به بازی جمع کند یا مانع تکاپوی آن مرد شود.
مرد پالتوپوشی که اعتمادی نام داشت و به عنوان نماینده فدراسیون فوتبال وظیفه نظارت بر مسابقه را عهده دار بود،خیلی سریع کارش را انجام داد و از پشت دروازه استقلال دور شد،اما حواس طالب‌لو را برای لحظاتی پرت کرد.
دروازه بان استقلال شب گذشته در حاشیه مراسم اربعین حسینی که در منزل امیر قلعه نویی برگزار شد، در جمع دوستانش به ماجرای آن روز اشاره کرد و گفت:"یک لحظه دیدم مردی که بعد از بازی فهمیدم ناظر مسابقه بوده، حوله ام را برداشته و در لا به لای آن دنبال چیزی می گردد. تا خواستم حوله را از او بگیرم،رفت."
طالب‌لو بیش از آنکه از حرکت ناظر بازی ناراحت باشد،از جمله ای که وی در مصاحبه خود بر زبان آورده بود،دلخور است:"خبرنگاران از این آقا پرسیدند: "در حوله طالبلو چیزی پیدا کردی؟" که وی پاسخ داد: هیچ چیزی ندیدم.درحالی‌که میان آن حوله یک قرآن بود که در تمام مسابقات همراهم است."
وحید در انتهای حرفهای خود جمله ای عجیب بدون تکمله بر زبان آورد:"تا هفته آینده همه چیز درباره این ماجرا مشخص می شود."
عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ با جمله ای که بر زبان می آورد،داستان به شکل دیگری پیش برد: "پرسپولیسی ها اصرار داشتند که ما حوله طالب‌لو را بررسی کنیم، آنها می گفتند که طالب‌لو به همراه حوله اش"جادو" آورده است و ..."
هر چه به محمدی اصرار می کنیم که کدام مسئول پرسپولیس چنین ادعایی را طرح کرده،پاسخ نمی دهد.
موضوعی که در جریان دربی ۶۶ خیلی ها ساده از کنار آن گذشته اند،ظرف روزهای آینده ابعاد گسترده ای به خود می گیرد و بازهم این سوال را در اذهان فوتبال دوستان ایجاد می کند که چه کسانی سعی دارند داستان جادو و جادوگری در فوتبال ایران را به هر بهانه ای مطرح کنند.

واقعا تاسف برانگیزه... مایه شرمساری و خجالته... اگر قرآن به نظر اونا جادو جمبله آره وحید جادو میاره با خودش... اون پیرمرده با پالتو رو هم نود نشون داد. اون چشمش مشکل داشت قرآن رو ندید. تازه یه پالتو پوشیده بود یکی باید پشتش راه میرفت پالتوشو جمع و جور میکرد...

در مورد برنامه نود دیشب هم خیلی حال داد. تو آخر برنامه پیروانی کلی مارو خندوند و باعث شد با لبی خندان بخوابیم. اولا نتیجه نظرسنجی یه حالگیری اساسی واسه بعضی ها بود. قبل بازی هم درصد بیشتری شانس استقلال رو واسه برد بیشتر میدونستن. اینم بعد بازی که حق استقلال رو برد میدونستن. دو میلیون نفر شرکت کننده و 50 درصد برد رو حق اس اس میدونستن. یعنی حدود یک میلیون نفر... این نشون میده مردم منطقی هستن. حالا این پیروانی آخرشبی فکر کنم از خواب بیدارش کرده بودن حالش خوش نبود نمیدونست چی داره میگه... اما فردوسی پور خوب حالگیری کرد. پیروانی گفت اگر جلو پیستونهای استقلال رو بقیه تیم ها بگیرن میتونن این تیمو شکست بدن. فردوسی پور گفت شما خودتون که داشتید میباختید... واقعا حال کردم با این جواب ... دمش گرم. این پرسپولیسی تعداد کرنرها و اوت دستی ها و خطاها رو میشمرن بعد نتیجه میگیرن برد حقشون بوده : دی توپو ارسال میکنن رو دروازه مدافع استقلال توپو میزنه بیرون اینو یه موقعیت 100درصد گل میدونن. دیگه در مواجه با این منطق قشنگ چی میشه گفت. بیخیال دربی حاشیه زیاد ساختن برامون. علیزاده باید برگرده سرتمرین و حواشی تیم هم جمع و جور بشه بریم واسه قهرمانی... بازی بعدی هم یه برد پرگل در انتظارمونه مطمئنم تا روحیه بگیریم و دربی رو فراموش کنیم.

نتیجه بازی : استقلال 3 - مقاومت 1

mani_2004_2006
18-02-2009, 00:53
این لنگیا هم که به زور لیزر ابومسلم 10 نفره رو بردند ...

پیش بینی ما رو هم ثبت کنید :

اس اس 3 - 0 مقاومت

چاکر برو بچ تاجی صدرنشین

bleu2u4u
18-02-2009, 01:25
اقا یکی بگرده ببینه این صحبتهای روانی رو توی نود دیشب میتونه پیدا کنه من تا ساعت 1 بیشتر بیدار نموندم

M.etallic.A
18-02-2009, 01:33
کلا این پرسپولیس حاشیه س. با هر تیمی بازی میکنه کلی حاشیه میسازه براش. بازی امروزشم که کلا جنجال و حاشیه بود.

unartig
18-02-2009, 08:15

unartig
18-02-2009, 08:17
یکشنبه 27 / 11 / 87

همه حرف های بعد از بازی

حرف های امروزم زیاد نیست ،

یعنی در واقع ترجیح می دهم امروز کل حرف هایم که بعد از بازی تا صبح امروز بدجوری روی اعصابم راه می رود را خلاصه کنم

درچند سطر، اول اینکه همین حالا هیچ تیمی نمی تواند جلوی ما بایستد. یک سری می خواستند شلوغ کنند که فلان و بهمان.

اگر تیمی باید به آب وآتش می زد برای برد دربی آن پرسپولیسی ها بودند، نه ما.

البته این مساله نباید باعث به وجود آمدن غرور منفی درتیم شود وشخصا هم فکر نمی کنم چنین اتفاقی رخ دهد

این تا اینجا...

دوم اینکه خیلی خیلی متاسف شدم و شرمنده شدم

برای هواداران عزیزی که چه در استادیوم بودند و چه در پای گیرنده ها بازی را تماشا می کردند.

متاسفم مسابقه ای که باید سه - هیچ ، چهار -هیچ به نفع ما تمام می شد چنین پایانی داشت.

همانجا در کنفرانس مطبوعاتی هم این قضیه را باز کردم.

بعد اینکه امروز (شنبه) صبح آمدم باشگاه وفیلم بازی را بارها تماشا کردم،

به یک جمع بندی کلی رسیده ام وبه زودی همه چیز را می گویم.

این را دوباره بگویم که برای من این تساوی هیچ توفیری با باخت نداشت

وحتما باید بررسی کنیم به چه دلایلی بازی برده را این طور دادیم.

نکته چهارم ، حرف های من در رختکن است. یک سئوال دارم ،

مگر من از بچه های مطبوعات می پرسم در خانواده شما چه اتفاقاتی رخ می دهد؟ اصلا مگر به من ارتباطی دارد؟

بعد از بازی نزدیک ترین دوستان شخصی ام را از رختکن بیرون کردم و حرف های مربوط و لازم را به بچه ها زدم.

یعنی این کار را کردم که حتی نزدیک ترین دوستان نباشند ومسائل را بگویم.

یعنی من حق ندارم یکجا حرف هایم را بزنم؟

من واقعا متوجه نمی شوم، واقعا متوجه نمی شوم،

خودتان می دانید چه احترامی برای دوستان رسانه ای قائل هستم اما این نوع برخوردها برایم جای سئوال دارد.

بازهم می گویم حریم خصوصی ما را دوستان بگویند تا بدانیم از این به بعد آنجا می توانیم حرف های خصوصی مان را بزنیم.

بازهم زیاد شد اما دلم پرتر از این حرفاست.

سعی می کنم در روزهای آینده بیشتر قضایا را باز کنم

اما بر این باورم که بچه ها نتوانستند در روز دربی آن چیزی را که ما می خواستیم ارائه بدهند.

اصلا آن چیزی که ما می خواستیم نبودند.

ما شش ماهه به سیاوش داریم می گوییم وقتی جلوی دروازه می رسی بغل پا بزن ومطمئن باش توپ گل می شود ،

بازهم نوک پا می زند.

bayern
18-02-2009, 11:00
مقاومت سپاسى- استقلال تهران
قلعه نويى مقابل يك پيروانى ديگر

مقاومت سپاسى شيراز پس از پيروزى ۲ بر يك در دربى مشهدى ها حالا براى بازى استقلال از انگيزه بسيار بالايى برخوردار شده است، انگيزه ايى كه به هر چه زيباتر شدن اين بازى كمك بسيارى خواهد كرد. مقاومتى ها پس از پيروزى با برق جمع امتيازاتشان به عدد ۳۶ رسيد و اين تعداد امتياز براى قرار گرفتن اين تيم در جاى دهم جدول رده بندى ليگ كافى به نظر مى رسيد. شاگردان غلامحسين پيروانى كه ثبات چندانى در بازى هاى ليگ نداشته اند، امروز در شرايطى به ديدار تيم صدرنشين ليگ يعنى استقلال مى روند كه به احتمال بسيار رضا خالقى فر بهترين مهاجم خود را در اختيار نخواهد داشت و اين مى تواند غلام حسين پيروانى و تيمش را براى بازى امروز دست به عصاتر از قبل كند. مقاومت سپاسى هميشه مقابل تيم هاى استقلال و پرسپوليس در خانه و بيرون از خانه بازى هاى خوبى را به نمايش گذاشته است و اين بار نيز قطعاً مستثنى از دفعات قبل نخواهد بود و همين مسأله باعث شده است تا ياران مقاومت با انگيزه بيشترى به ديدار تيم قدرتمند استقلال بروند، تيمى كه در آخرين بازى خود در ليگ بازى برده يك بر صفر مقابل پرسپوليس را با تساوى يك بر يك عوض كرد تا طى روزهاى گذشته زيرفشار افكار عمومى و طرفدارنش قرار بگيرد. در استقلال بعد از تساوى پرسپوليس على عليزاده خانه نشين و سياوش اكبرپور گوشه نشين شده تا به نوعى امير قلعه نويى گناه آن تساوى را به گردن آنها انداخته باشد. فاصله ۶ امتيازى با ذوب آهن و با پرسپوليس (با احتساب يك بازى كمتر) باعث شده است تا قلعه نويى و استقلال با حاشيه امنيت بيشترى به ديدار حريفانش بروند و اين در شرايطى است كه تيم هاى تعقيب كننده سخت به دنبال شكست آبى پوشان يا توقف آنها هستند تا بتوانند هر چه بيشتر خودشان را به آن تيم صدرنشين و مدعى نزديك نمايند.

bayern
18-02-2009, 11:01
گزارش تمرين ديروز استقلال
دلخورى قلعه نويى از وضعيت زمين ورزشگاه حافظيه
با حضور استقلالى ها در شيراز بازيكنان اين تيم آخرين تمرين خود را پيش از تقابل با مقاومت در ورزشگاه حافظيه انجام دادند. تمرين استقلال ساعت ۱۵ و ۱۵ دقيقه آغاز شد.
جلسه مشكوك
پيش از شروع تمرين قلعه نويى، نظرى جويبارى و وحيد طالب لو در گوشه اى از زمين با هم به صحبت پرداختند. جلسه اين ۳ نفر با هم سبب شده بود تا همه نگاه ها به سوى آنها باشد. اينكه در اين جلسه چه صحبت هايى رد و بدل شد، بى خبريم.
قلعه نويى خطاب به بازيكنان: بايد ببريد
سرمربى استقلال پيش از شروع تمرين به مدت ۱۰ دقيقه با بازيكنان تيمش به صحبت پرداخت. امير قلعه نويى ضمن يادآورى حساسيت بازى امروز به شاگردانش يادآور شد كه به هر شكل ممكن بايد پيروز ميدان شيراز باشند. قلعه نويى گفت با كسب ۳ امتياز اين بازى استقلال مى تواند راحت تر به قهرمانى برسد.
دروازه بى تور
يكى از دروازه هاى ورزشگاه حافظيه بدون تور بود. همين امر باعث شد تا دروازه بى تور سوژه بازيكنان استقلال شود. البته قلعه نويى وقتى ديد با اين موضوع نمى تواند كنار بيايد دستور به وصل تور به دروازه كرد.
به دنبال پرسپوليس
همزمانى بازى پرسپوليس با تمرين استقلال سبب شد تا استقلالى ها در حين انجام آماده سازى خود مدام پيگير بازى پرسپوليس باشند.
دلخورى قلعه نويى
سرمربى استقلال از كيفيت زمين چمن ورزشگاه حافظيه ابراز نارضايتى كرد. قلعه نويى در حين تمرين چند بار از نامرغوب بودن چمن محل بازى امروز گلايمندى كرد و معتقد بود زمين نامناسب باعث پايين آمدن بار فنى بازى مى شود.
شرح تمرين
استقلالى ها اين بار برخلاف گذشته زيرنظر خداداد مى دويدند تحت نظر فكرى مشغول به دويدن شدند. پس از آن به ۲ گروه ۸ نفره تقسيم و به بازى دستگرمى روى آوردند. سانتر از جناحين و تمرين شوتزنى از ديگر برنامه هاى كادرفنى استقلال براى بازيكنان اين تيم بود.

bayern
18-02-2009, 11:02
با رد اعتراض فيروز در كميته استيناف
باشگاه استقلال از كريمى شكايت مى كند
شوراى استيناف، رأى كميته انضباطى مبنى بر پرداخت پول از سوى باشگاه استقلال به سرمربى اسبق خود را رد كرد. در جلسه ديروز بين فيروز كريمى و نماينده استقلال در شوراى استيناف مبنى بر رسيدگى به شكايت او از اين باشگاه، شوراى استيناف شكايت كريمى را رد كرد. در اين نشست كه بعدازظهر ديروز در محل فدراسيون برگزار شد، عنوان شد در زمان مديريت فتح الله زاده در استقلال، مبلغ ۱۶۰ ميليون تومان به فيروز كريمى پرداخت شده؛ در حاليكه مبلغ قرار داد او ۱۳۰ ميليون تومان بوده است. بدين ترتيب، اكنون استقلال است كه قصد دارد براى پس گرفتن ۳۰ ميليون از كريمى از اين مربى شكايت كند.

bayern
18-02-2009, 11:03
روانخواه: به خاطر زمين حافظيه، قيد بازى مقابل مقاومت را زدم
تيم استقلال فردا در چهارچوب رقابت هاى هفته بيست و هفتم ليگ رودر روى تيم مقاومت سپاسى قرار خواهد گرفت. طبق اعلام قبلى قرار بود اميدرضا روانخواه در اين ديدار براى استقلال به ميدان برود اما گويا زمين نامساعد ورزشگاه حافظيه مربيان استقلال را از بازى دادن به روانخواه منصرف كرده است. گفت وگو با روانخواه را بخوانيد:
• آخرين وضعيت استقلال بعد از دربى چگونه است؟
- خوشبختانه شرايط تيم بسيار خوب است و بچه ها با انگيزه تمرين مى كنند. بازى با پرسپوليس تمام شد و ما هم آن را فراموش كرده ايم. حالا تمام فكر و ذكرمان بازى با مقاومت است و اينكه بتوانيم ۳ امتياز ديگر را به اندوخته خود بيفزاييم.
• شنيديم مقابل مقاومت بازى نمى كنى. صحت دارد؟
- بله. طبق صحبت هايى كه با پزشكان انجام داده بودم قرار بر اين بود كه از اين ديدار براى استقلال بازى كنم اما زمين نامساعد ورزشگاه حافظيه مرا منصرف كرد. شيراز شهر من است و قلباً دوست داشتم در بازى فردا استقلال را همراهى كنم اما قسمت نبود. اگر مشكل خاصى پيش نيايد در بازى با پاس كه روز شنبه برگزار مى شود در تركيب استقلال قرار خواهم گرفت.
• در حال حاضر از نظر جسمانى مشكلى ندارى؟
- خير. درد كوچكى داشتم كه خوشبختانه برطرف شد. هم اكنون هيچ مشكلى ندارم و آماده بازى كردن در تركيب استقلال هستم.
• به نظر خودت مى توانى در بازگشت به ميادين خوب كار كنى؟
- من نهايت سعى و تلاشم را خواهم كرد اما قطعاً در اولين بازى نمى توانم ستاره شوم. من ماه هاست از شرايط مسابقه به دور هستم اما مطمئنم روز به روز بهتر خواهم شد و به استقلال كمك خواهم كرد.
• چه زمانى به روزهاى اوج خود باز مى گردى؟
- در حال حاضر علاوه بر اينكه همراه ساير بازيكنان تمرين مى كنم به صورت اختصاصى نيز حركات تمرينى انجام مى دهم. من سعى مى كنم هر چه زودتر به روزهاى اوج خود بازگردم و براى استقلال مفيد باشم.
• تساوى مقابل پرسپوليس تأثير منفى در روند تيمى شما نخواهد گذاشت؟
- خير. گفتم كه آن بازى تمام شده است. همه بچه ها همقسم شده اند تا مقاومت را شكست دهيم و ۳ امتياز شيرين و با ارزش را نصيب خود نماييم.
• نبود چند بازيكن استقلال مشكلى براى شما ايجاد نمى كند؟
- استقلال به قدرى بازيكن بزرگ دارد كه نبود چند بازيكن تأثيرى در روند تيمى ما نمى گذارد. معتقدم بازيكنان ديگر به خوبى جاى غايبان را پر خواهند كرد.

bayern
18-02-2009, 11:03
تمرينات اختصاصى براى روانخواه

اميد روانخواه هافبك استقلال كه از بند مصدوميت رهايى يافته است به همراه تيمش به شيراز سفر نكرد تا غايب ديدار امروز مقابل مقاومت سپاسى باشد. بنا به تصميم امير قلعه نويى اين هافبك ديروز به همراه خداداد مربى بدنساز آبى پوشان به آمادگى انقلاب رفت و به طور اختصاصى به تمرين پرداخت.

bayern
18-02-2009, 11:04
استقلال به دنبال توپ هاى a.f.c
طبق برنامه كنفدراسيون فوتبال آسيا به هر كدام از تيم هاى حاضر در ليگ قهرمانان تجهيزاتى از جمله توپ هاى مخصوص اين بازيها داده خواهد شد. گفتنى است هنوز اين توپ ها به باشگاه استقلال نرسيده است و مسئولان اين تيم به دنبال تهيه آن هستند. طبق شنيده هاى ما قرار است اين توپ ها تا اواخر هفته آينده به دست استقلالى ها برسد.

bayern
18-02-2009, 11:05
تركيب احتمالى استقلال در بازى امروز
تيم فوتبال استقلال در ادامه رقابت هاى ليگ برتر امروز به مصاف مقاومت سپاسى خواهد رفت. طبق شنيده هاى ما كادر فنى استقلال قصد دارد تيمش را با تركيب وحيد طالب لو، پيروز قربانى، هادى شكورى، بيژن كوشكى، ميثم منيعى، مهدى اميرآبادى، مجتبى جبارى، حسين كاظمى، سياوش اكبرپور، آرش برهانى، عليرضا عباسفرد به ميدان بفرستد. شايان ذكر است ديدار استقلال و مقاومت امروز ساعت ۱۴ در ورزشگاه حافظيه شيراز برگزار خواهد شد.

bayern
18-02-2009, 11:05
استقلال با ۱۶ بازيكن به شيراز سفر كرد!
تيم فوتبال استقلال ۱۰ صبح ديروز با ۱۶ بازيكن به شيراز سفر كرد تا دغدغه هاى امير قلعه نويى سرمربى آبى پوشان براى بازى امروز افزايش يابد. گفتنى است اكثر بازيكنان استقلال براى بازى امروز يا محروم هستند يا مصدوم و كادر فنى استقلال بايد فكرى براى حل اين مشكل بينديشند. نكته جالب اينكه ليست بازيكنان اين تيم براى ديدار امروز به ۱۸ نفر نرسيده است.

bayern
18-02-2009, 11:09
نمى توانم به چشم هواداران استقلال نگاه كنم
عليزاده: اگر مى دانستم چنين خطايى مى كنم ، قبل از دربى فوتبال را كنار مى گذاشتم

حال و روز خوشى ندارد. مهاجم استقلال خودش را حبس كرده او اين روزها فقط اشك مى ريزد و زانوى غم بغل گرفته است. على عليزاده از اوضاع و احوال خود حرف مى زند، اوضاعى كه تلخترين روزها را براى او رقم زده است. مهاجم استقلال را با سختى تمام پيدا كرديم تا گفت وگويى با وى ترتيب دهيم. صحبت هاى عليزاده را بخوانيد:
• پيدا كردن عليزاده اين روزها كار سختى است. اوضاع و شرايطت چطور است؟
- حال و روز خوبى ندارم. نه صبح دارم و نه شب. ۲ روز خودم را در يك اتاق حبس كرده بودم. نمى توانم با كسى حرف بزنم. فقط كارم شده اشك ريختن نه خودم خانواده ام هم تحت الشعاع اين ماجرا قرار گرفتند. زندگى براى همه ما تلخ شده.
• چرا آن اشتباه را در دقايق پايانى بازى مرتكب شدى؟
- اگر مى دانستم اين اتفاق قرار است پيش بيايد هيچ وقت وارد زمين نمى شدم. اگر مى دانستم آن توپ به دست من مى خورد، پيش از بازى در دربى از فوتبال خداحافظى مى كردم. خطاى پنالتى يك اتفاق بود كه متأسفانه از بدشانسى زياد سراغ من را گرفت.
• بعضى ها مى گويند تو آن خطاى پنالتى را از روى عمد انجام دادى؟
- كدام بازيكن از روى عمد خودش را قربانى مى كند؟ من چطور مى توانستم اين عمل را در مقابل احساسات هواداران استقلال با قصد و غرض انجام بدهم؟ زمانى كه مى خواستم داخل زمين شوم هدفم اين بود تا با اوت هايم براى استقلال خلق موقعيت كنم نه اينكه باعث ضرر براى تيمم شوم.اين وسط خودم بيشتر از همه ناراحت شدم. نمى توانستم زمين بازى را ترك كنم. در مقابل تماشاگران تيم فقط سرم را پايين انداخته بودم. نمى توانستم در چشمهاى هيچ يك از استقلالى ها نگاه كنم.
• هواداران استقلال خيلى از دست تو ناراحت هستند.
-آنها بايد هم از من ناراحت باشند. من بازى برده تيم آنها را به تساوى كشاندم. جز شرمندگى هم نمى توانم حرفى بزنم. من فقط شرمنده هواداران استقلال هستم. آنها هرچه بگويند حق دارند.
• در اين چند روز بازيكنان استقلال هم به حمايت از تو پرداختند، چه احساسى دارى؟
- واقعاً در اين زمان همتيمى هايم را شناختم. آنها مدام با من در تماس بودند و دلدارى مى دادند. با اينكه من زحمات آن ها را با يك اشتباه هدر داده بودم، هيچ يك از آنها به روى من نياوردند و گفتند اين اشتباهات هميشه در فوتبال پيش مى آيد. نمى دانم چطور محبت هاى آنها را جبران كنم.
• در اين چند روز روزنامه خواندى؟
- نه، اصلاً هيچ روزنامه اى نخواندم اما دوستانم برخى از خبرها را به گوشم مى رسانند. خبرهايى كه خيلى من وخانواده ام را اذيت مى كند.
• كدام خبرها؟
- اينكه مى گويند پرسپوليسى هستم و به خاطر اين تيم آن خطا را انجام دادم. آنها كه اين حرف ها را مى زنند وجدان ندارند. نمى دانم چطور اين شايعات را درست مى كنند. آنها در مقابل خدا خجالت نمى كشند؟ اين افراد را فقط به خدا مى سپارم چون فقط خدا مى داند كه من در اين چند روز چه كشيدم.
• قبل از بازى چه احساسى داشتى؟ چقدر با انگيزه بودى؟
- خيلى وقت بود كه تمام فكر و ذكر خود را به دربى معطوف كرده بودم. به هر شكل ممكن خودم را به اين بازى رساندم تا براى استقلال موفق عمل كنم. مى خواستم پاس گل تيم را من بدهم اما نمى دانستم همين بازى تلخترين روز زندگى ام را رقم مى زند.
• نتيجه تساوى براى دربى عادلانه بود؟
- حق ما برد بود اگر آن اتفاق صورت نمى گرفت پرسپوليس هيچ وقت نمى توانست به گل برسد. آنها براى استقلال خطرساز نبودند اما آن حادثه باعث شد تا بازى مساوى شود. ما بايد برنده اين ديدار بوديم اما…
• اينكه مى خواهى از فوتبال خداحافظى كنى درست است؟
- اين هم از همان شايعات است. هرچند در اين چند روز در شرايط روحى خوبى به سر نمى برم اما نمى خواهم از فوتبال خداحافظى كنم. بايد جبران كنم. تنها انگيزه من براى ادامه فوتبال جبران آن پنالتى است تا بتوانم موجب خوشحالى هواداران استقلال شوم. من هرچه دارم از اين هواداران است به همين دليل نمى توانم ناراحتى آنها را ببينم. بايد يك زمان هواداران آبى را شاد كنم.
• از چه زمانى در تمرينات استقلال حاضر مى شوى؟
- بعد از بازى با مقاومت قرار است با تيم تمرين كنم. اميرخان در چند نوبت خواسته اند روحيه ام را دوباره به دست بياورم. از لطف تمام استقلالى ها ممنون هستم و اميدوارم با بازگشت دوباره ام بتوانم گذشته را جبران كنم.
• راستى شنيدى كه در تمرين استقلال تشويق شده اى؟
- اين تشويق جز شرمندگى براى من چيزى نگذاشت. وقتى اين خبر را شنيدم گريه ام گرفت. آنها نهايت لطف و مهربانى را نسبت به من انجام دادند. در مقابل اين همه بزرگوارى حرفى ندارم جز خجالتزدگى.
• استقلال با مقاومت بازى دارد. پيش بينى ات از ديدار امروز چيست؟
- بازى سختى داريم اما حريف مقاومت استقلال است بنابراين آنها از نام تيم ما مى ترسند. مطمئنم بچه ها در شيراز كم نمى گذارند تا انشاء الله با پيروزى مقابل مقاومت به قهرمانى در ليگ نزديك شويم.

bayern
18-02-2009, 11:10
مراسم عزادارى اربعين حسينى در منزل امير قلعه نويى برگزار شد
دوشنبه شب گذشته مراسم اربعين حسينى با حضور مداحان اهل بيت(ع)، اهالى فوتبال و ورزش، اهالى هنر و جمعى از مسئولان كشورى براساس يك سنت سالانه در منزل امير قلعه نويى، سرمربى تيم فوتبال استقلال تهران برگزار شد. در اين مراسم كه جمعى از اهالى مطبوعات، على پروين، حسن غفورى فرد، حاج حبيب كاشانى ، حميد استيلى ،برادران عرب ( حاج امير ، حاج حميد و...) كيانوش گرامى، مهدى عرب، اميد طيرى، عبدالحميد رمضانى، على نظرى جويبارى، پيروز قربانى، وحيد طالب لو، مهدى اميرآبادى، اميررضا واعظى آشتيانى، مهرداد ميناوند، سيروس دين محمدى، ايوب اصغرخانى، بهمن سلطانى، مهدى محمدنبى، اميدوار رضايى و ... حضور داشتند، مداحان به مرثيه سرايى پرداخته و سپس حاضران در مراسم به سينه زنى پرداختند. در اين مراسم كه علاوه بر ميهمانان ويژه جمعى از مردم عزادار نيز حضور داشتند، عزاداران پس از انجام مراسم عزادارى شام را در منزل سرمربى تيم استقلال صرف كردند.

bayern
18-02-2009, 11:11
استقلالى ها بيشتر از درآمد خود جريمه شدند
باشگاه استقلال به واسطه رفتار نامناسب برخى از هواداران خود در ورزشگاه آزادى پس از اينكه اين تيم گل مساوى را از پرسپوليس دريافت كرد به پرداخت ۲۶ ميليون تومان جريمه نقدى محكوم شد و طبق قانون، مبلغ فوق از ميزان درآمدهاى اين باشگاه كسر خواهد شد.اينكه هر باشگاهى بايد تاوان رفتار زشت هواداران خود را بدهد در تمام دنيا امرى بديهى است و نمى توان انتظار داشت كه با ديده اغماض به موضوع نگريسته شود. از سويى ديگر بايد اين را هم بپذيريم كه استقلال در اين ماجرا قربانى حركات زشت طيفى از هوادارانش شد و نبايد همه طرفداران آبى را به چشم خاطى نگريست اما بد نيست بدانيد بر اساس اعلام مسئولان تيم به احتمال زياد اين جريمه چيزى معادل كل سهم استقلال از بليت فروشى و حتى بيشتراز آن است و دربى نه تنها سودى براى آبى ها نداشته بلكه با يك ضرر بزرگ مالى نيز برايشان توأم گرديد.

bayern
18-02-2009, 11:12
اقدام پيشگيرانه قلعه نويى؛
دوربين عرب ها را به دستگردى راه ندهيد
كم كم تب ليگ قهرمانان تمام قاره آسيا را فرا مى گيرد. مسابقاتى كه از ۲۰ روز ديگر آغاز مى شود و فوتبال كشورمان نيز براى اولين بار با ۴ نماينده در آن حاضر خواهد شد و اتفاقاً با توجه به اينكه استقلال و پرسپوليس هم در ميان نمايندگان ايران حضور دارند، مسابقات فوق قطعاً بازتابى بسيار وسيع در داخل كشور خواهد داشت و سرخابى ها از همين حالا اقدامات خود براى حضورى مقتدرانه در اين مسابقات را آغاز كرده اند. در همين ارتباط خبردار شديم كه امير قلعه نويى تدبير درست و پيشگيرانه اى را براى حفظ اطلاعات تيم خود اتخاذ كرده و به موجب آن قرار شده تا دوربين هيچ شبكه عربى حق تصويربردارى از تمرينات استقلال را پيدا نكند و حتى تماشاگران ايرانى هم در صورت نياز بدون دوربين وارد استاديوم شوند. امير اين روش را براى مخفى ماندن تمرينات خود از چشم عرب ها اتخاذ كرده و قرار است گزارشگران كانال هاى عربى فقط در صورت هماهنگى به تمرينات راه داده شوند و ضمن مصاحبه با قلعه نويى حداكثر مدت ۳ دقيقه از ابتداى تمرين تصوير بردارند.

bayern
18-02-2009, 11:12
تعجب مسئولان باشگاه استقلال
اعزام ۳ ليدر براى ديدارى كه فقط هزار هوادار داريم
در يكى از ليست هاى ارائه شده از سوى باشگاه استقلال براى مقامات عربستانى نام افرادى به چشم مى خورد كه بيشتر جنبه همراه را داشته و مى خواهند در كنار تيم به تماشاى مسابقه بپردازند. در اين ميان نكته جالب اينجاست كه ۳ نفر از ليدرهاى تيم هم خواهان مسافرت همراه تيم هستند. البته آنها در نگاه اول و طبق اعلام مسئولان باشگاه بايد خودشان هزينه سفر را بپرداند اما بعيد نيست كه طى روزهاى آينده اتفاقات ديگرى رخ بدهد. اين طور كه ما شنيده ايم بعضى از مسئولان باشگاه نيز از اينكه ليدرها تا اين حد براى مشايعت تيم اصرار مى كنند متعجب شده اند. يكى از آنها در اين مورد به ابرار ورزشى مى گفت: ما در بهترين شرايط حدوداً هزار تماشاگر يا يك مقدار بيشتر از آن را كنارمان خواهيم داشت كه حجاج ايرانى خواهند بود اما نمى دانم اين تعداد واقعاً نياز به ليدر دارند كه عده اى مرتب مدعى آن هستند كه مى خواهند براى حمايت تيم به عربستان بيايند؟!

bayern
18-02-2009, 11:13
واعظى آشتيانى به شيراز رفت
اميررضا واعظى آشتيانى، مديرعامل باشگاه استقلال صبح ديروز همراه ساير اعضاى اين تيم به شيراز رفت تا بازى استقلال مقابل مقاومت سپاسى شيراز را از نزديك تماشا كند و در كنار تيم باشد. طبق اعلام قبلى قرار بود واعظى آشتيانى بعد از حركت استقلالى ها و به صورت شخصى صبح امروز تهران را به مقصد شيراز ترك كند اما وى صبح ديروز تغيير عقيده داد و تصميم گرفت همراه ساير اعضاى تيم به شيراز برود.

bayern
18-02-2009, 11:14
استقلالى ها فيلم ديدند
بازيكنان و مربيان تيم استقلال شب گذشته در هتل محل استقرار خود فيلم بازى هفته گذشته برق و مقاومت سپاسى شيراز را تماشا كردند.ديشب امير قلعه نويى، تمامى بازيكنان را جمع كرد و به اتفاق آنها فيلم بازى مقاومت سپاسى را آناليز كرد. قلعه نويى در اين مدت تمامى نقاط ضعف مقاومت را به بازيكنان تذكر داد و همچنين راههاى نفوذ به سمت دروازه اين تيم را نيز به نفرات گوشزد كرد.

bayern
18-02-2009, 11:14
تمرين استقلال تعطيل نمى شود
طى چند روز گذشته در محافل گوناگون عنوان مى شد كه بعد از بازى استقلال مقابل مقاومت سپاسى تمرينات استقلال به مدت ۲ روز تعطيل خواهد شد. در اين رابطه ديروز باخبر شديم كه قلعه نويى به خاطر آمادگى هرچه بيشتر بازيكنان خود قصد تعطيل كردن تمرينات را تا بعد از ديدار با پاس همدان ندارد. به اين ترتيب استقلالى ها از روز پنجشنبه تا روز بازى با پاس هر روز يك نوبت تمرين خواهند كرد و خود را آماده بازى با پاس همدان خواهند نمود.

jamshidjap
18-02-2009, 11:15
من نمیدونم این بازیکنای آشغالی مثل علیزاده هیچیشون نمیشه نه محروم میشن و نه مصدوم حتی اگه فیکس هم باشن ...

اما بازیکنای خوب مثل جباری و جانی زرت و زرت مصدوم میشن ... این علیزاده چه جونوریه ...

ایشالا امروز فجر رو هم میزنیم هرچند تیم یه خورده لت و پار شده ...

bayern
18-02-2009, 11:15
پاداش۴۰۰ هزار تومانى استقلالى ها براى شكست مقاومت
بازيكنان و مربيان تيم استقلال در صورت پيروزى مقابل مقاومت سپاسى شيراز در بازى امروز مبلغ ۴۰۰ هزار تومان پاداش خواهند گرفت. مبلغ ۴۰۰ هزار تومان از اوايل فصل به عنوان پاداش براى هر بازى كه با برد استقلال همراه باشد در نظر گرفته شده و استقلالى ها در صورت پيروزى در بازى نيز همين مبلغ را دريافت خواهند كرد. اين در حالى است كه گفته مى شود استقلالى ها هنوز پاداش دربى را دريافت نكرده اند.

bayern
18-02-2009, 11:16
خط خورده هاى استقلال مشخص شدند
خط خورده هاى استقلال براى ديدار امروز مقابل مقاومت سپاسى مشخص شدند. طبق شنيده هاى ما يدالله اكبرى، ابراهيم تقى پور، خسرو حيدرى، هاشم بيك زاده، رينالدو، اميد روانخواه، فابيو جان واريو، فرهاد مجيدى و على عليزاده از فهرست استقلال براى ديدار امروز كنار گذاشته شده اند.گفتنى است ديدار استقلال و مقاومت سپاسى امروز ساعت ۱۴ در ورزشگاه حافظيه شيراز برگزار خواهد شد.

bayern
18-02-2009, 11:16
غلامحسين پيروانى: اين بار استقلال را شكست مى دهيم
غلامحسين پيروانى سرمربى تيم مقاومت سپاسى شيراز گفت: بايد استقلال را با تمام قدرتش شكست دهيم. وى همچنين اظهار كرد: استقلال تيم پرمهره و با قدرتى است، اين تيم در صدر ليگ برتر قرار دارد و نتايج خوبى هم كسب كرده اما ما در ديدار امروز تنها براى پيروزى به ميدان مى رويم. او افزود: ايمان داشته باشيد كه شرايط اين بازى با ديدار رفت تفاوت دارد و هيچ گاه نمى توان پيش بينى كرد كه شرايط جدول يا نتيجه بازى رفت مى تواند در اين بازى هم تأثيرگذار باشد. پيروانى ادامه داد: در هر صورت ما به حريف خود احترام مى گذاريم و بحث هايى مانند انتقام را هم قبول نداريم مانند هفته قبل كه گفتند مى خواهيم مقابل برق تبانى كنيم اما ما كار خودمان را انجام داديم و پيروز شديم.

bayern
18-02-2009, 11:17
قلعه نويى : در شيراز فقط ۳ امتياز را مى خواهيم
امير قلعه نويى سرمربى استقلال بر اين عقيده است كه براى رسيدن به عنوان قهرمانى بايد به فكر كسب ۳ امتياز در هر بازى بود. امير قلعه نويى در ارتباط با بازى امروز تيمش با مقاومت گفت: بازى كردن مقابل تيم شاغلام هميشه دشوار است. پيروانى تيمى خوب و خطرناك را به زمين مى فرستد تا نشان دهد واقعاً به خوبى فوتبال را مى فهمد. به همين دليل ما كار آسانى را مقابل آنها نخواهيم داشت اما در عوض استقلال براى رسيدن به قهرمانى بايد در هر بازى فقط به پيروزى فكر كند. ما ۳ امتياز اين بازى را مى خواهيم به همين دليل طورى بازى مى كنيم كه برنده ميدان باشيم و بتوانيم مقاومت را شكست دهيم.

jamshidjap

این عکس واقعاً قشنگه ...

دمت گرم اونی :40:

bayern
كوشكى: فقط براى پيروزى به شيراز مى رويم
بيژن كوشكى مدافع تيم استقلال تهران گفت: براى رسيدن به هدفى كه داريم فقط براى پيروزى و كسب ۳ امتياز به شيراز مى رويم. وى همچنين اظهار داشت: بعد از تساوى در بازى دربى و اتفاقات تلخى كه سبب شد تا پيروزى را با تساوى عوض كنيم با توصيه هاى كادر فنى تمام تمركزمان را به ديدار مقابل مقاومت معطوف كرده ايم.وى با اشاره به وضعيت مقاومت گفت: تيم دونده و سرسختى است كه هميشه در مقابل تيم ما ۲ برابر بازى هاى ديگر تلاش مى كند.كوشكى تأكيد كرد: براى حفظ صدرنشينى در ليگ و ادامه روند رو به رشد خود بايد اين ديدار را با برد پشت سر بگذاريم.وى عنوان كرد: به طور حتم پيروزى ما در شيراز مى تواند استقلال را به قهرمانى نزديكتر كند.

bayern
18-02-2009, 11:18
اميرآبادى: در شيراز بازى كردن مشكل است
مهدى امير آبادى مدافع تيم استقلال با اشاره به وضعيت تيمش پس از برگزارى دربى ۶۶ تهران گفت: خوشبختانه همه بازيكنان آماده هستند. اگر چه در آن بازى ما ۲ امتياز را از دست داديم كه با باخت هيچ فرقى نمى كرد اما طى روزهاى گذشته با تمرينات ويژه و صحبت هاى كادر فنى به شرايط مطلوب بازگشته ايم.مدافع تيم استقلال در مورد ديدار امروز مقابل مقاومت سپاسى شيراز گفت: قطعاً در شيراز بازى مشكلى در پيش خواهيم داشت. تيم مقاومت از ميزبانى خود سود خواهد برد و قطعاً براى گرفتن ۳ امتياز به ميدان خواهد آمد و نمى خواهد در شهر خود بازنده اين ديدار باشد.اميرآبادى در ادامه گفت: اميدوارم با كسب پيروزى در ديدار مقابل مقاومت سپاسى اتفاقات چند روز گذشته را به فراموشى بسپاريم و با كسب ۳ امتياز اين ديدار يك گام ديگر به قهرمانى نزديك تر شويم.ديدار تيم هاى استقلال و مقاومت سپاسى شيراز روز چهارشنبه در ورزشگاه حافظيه شيراز برگزار مى شود.

bayern
18-02-2009, 11:19
اكبرى: مصدوم بودم ، به شيراز نرفتم
استقلال با ۱۶ بازيكن راهى شيراز شد. درحاليكه با محروميت و مصدوميت چند بازيكن اين تيم، حضور يدالله اكبرى در بازى با مقاومت ضرورى بود اين بازيكن در يك اقدام غيرمنتظره به شيراز نرفت. البته هافبك استقلال غيبتش در بازى امروز را به دليل مصدوميت دانست. آسيب ديدگى كه تنها در ساعاتى قبل از سفر استقلال به شيراز و بدون انجام تمرين صورت گرفت. يدالله اكبرى در اين ارتباط به ابرار ورزشى گفت به دليل آسيب ديدگى قديمى كه داشتم به شيراز نرفتم. مصدوميت مانع رفتنم با تيم شد.البته قبل از سفر با كادر فنى صحبت كردم و با اجازه از قلعه نويى در تهران ماندم. هرچند كه دوست داشتم مقابل مقاومت بازى كنم.اكبرى در خصوص بازى امروز استقلال اظهار داشت: بچه هاى ما نشان داده اند كه هر وقت تلاش كنند مى توانند ۳ امتياز بازى را از آن خود كنند. هرچند بازى در شيراز سخت است اما براى استقلال ميزبان و ميهمان بودن تفاوتى ندارد تا انشاء الله برنده اين بازى باشيم.هدف ما قهرمانى در ليگ است و براى رسيدن به اين هدف از هيچ كوششى دريغ نخواهيم كرد.

bayern
18-02-2009, 11:20
سياوش اكبرپور: روحيه ام خراب بود در تمرين حضور نيافتم

طى روزهاى گذشته شايعاتى در مورد قهر سياوش اكبرپور مهاجم استقلال از تيم شنيده مى شد. به همين دليل با وى مصاحبه اى انجام داديم كه در ذيل مى خوانيد:
• چرا در تمرين روز شنبه غيبت داشتيد؟
- مشكل خاصى نبود.شرايط روحى ام زياد مناسب نبود به همين دليل درخواست استراحت كردم كه كادرفنى موافقت كرد.
• اما گفته مى شود قلعه نويى شما را تنبيه كرده بود؟
- براى چه كارى بايد تنبيه مى شدم؟
• شما در دربى ۲ موقعيت صددرصد را از دست داديد؟
- خب يك روز توپ ها به گل مى رود و روز ديگر به هدر اما قبول دارم بايد بهتر عمل مى كردم.
• در مورد حركت عليزاده چه نظرى داريد؟
- به نظر من براى هر فوتباليستى پيش مى آيد. اميدوارم على هر چه زودتر به روزهاى اوج برگردد چون به كمك هاى او نياز داريم.
• بازى امروز مقابل مقاومت را چطور مى بينيد؟
- بازى سختى است. ما براى جبران ناكامى بازى با پرسپوليس نياز به ۳ امتياز بازى داريم.
• اگر صاحب موقعيت شديد آن را كه هدر نمى دهيد؟
- خير، شما مطمئن باشيد ديگر قدر تمام موقعيت ها را مى دانم و آن را از دست نمى دهم.

jamshidjap
به نظرتون این پرسپولیسی که داره به لوگوی استقلال احترام میگذاره شبیه بادامکی نیست ؟!

بردیا
1-1
.........

bayern
خسرو حيدرى: نبودنم مقابل مقاومت احساس نمى شود
خسرو حيدرى مدافع تيم استقلال تهران با تاكيد بر شكست تيم مقاومت شيراز گفت: مطمئن هستم استقلال در نبود من هم اين تيم را شكست خواهد داد. وى همچنين خاطرنشان كرد: متأسفانه به دليل ۳ اخطاره بودن نمى توانم استقلال را در اين ديدار همراهى كنم اما استقلال در شيراز پيروز ميدان خواهد بود.او ادامه داد: بازيكنان تيم بعد از بازى دربى تمرينات بسيار خوبى را براى اين ديدار انجام داده اند و همچنين در شرايط روحى و روانى خوبى نيز به سر مى برند. وى در رابطه با بازى پرسپوليس افزود: بازى سختى مقابل پرسپوليس داشتيم اما ما در اين ديدار تيم برتر ميدان بوديم و حملات زيادى را به روى دروازه اين تيم انجام داديم و به نظر من پيروزى مقابل پرسپوليس حق ما بود.حيدرى با بيان اين مطلب گفت: من قبول دارم كه در دور رفت پس از زدن گل ما دفاع مى كرديم اما در بازى قبلى يك بازى كاملا منطقى را ارائه داده و هرگز مقابل پرسپوليس عقب نشينى نكرديم.وى در پايان اظهار داشت: البته ديگر اين مسابقه و نتيجه به دست آمده از آن براى ما اهميتى ندارد زيرا براى رسيدن به قهرمانى بايد فكر خود را به ساير رقبايى كه با آنان مسابقه داريم معطوف كنيم.

amir_a
18-02-2009, 11:21

ببخشید، این جدول از چه سایتیه؟

bayern
18-02-2009, 11:22
1-1
.........

سلام

خسته نشدی اینقدر مساوی پیشبینی کردی
از بردهای پر گل استقلال درس نگرفتی
پیشنهاد میکنم نتیجه ای که پیشبینی کردی تغیر بدی:31::31::31::31:

jamshidjap
18-02-2009, 11:23

خدا کنه این اتفاق بیفته ..

bayern
18-02-2009, 11:24
برهانى: با گلزنى مقابل مقاومت سپاسى آقاى گلى ام را تثبيت مى كنم
آرش برهانى، مهاجم استقلال علاوه بر اينكه آقاى گل ليگ است، با ۱۸ گل زده و ۴ پاس گل بالاتر از ايگور كاسترو عنوان مؤثرترين بازيكن ليگ را هم در اختيار دارد. همين موضوع بهانه اى شد تا با برهانى تماس گرفته و پيرامون مسائل مختلف تيم استقلال با وى گفت وگو كنيم ماحصل اين گفت وگو را در ذيل مى خوانيد:
• آقاى گل ليگ، در دربى پايتخت موفق به گلزنى نشد. چرا؟
- اين موضوع به دليل نحوه بازى ام بود. اميرخان از من خواسته بود بيش از اينكه به دنبال گلزنى باشم براى موفقيت تيم تلاش كنم. من وظيفه داشتم با سرعت خودم دفاع حريف را جا بگذارم و همتيمى هايم را در موقعيت گلزنى قرار دهم.
• فكر نمى كنى اگر اين وضعيت ادامه پيدا كند، آقاى گلى را از دست بدهى؟
- خير، هنوز بازى هاى زيادى باقى مانده است. من در حال حاضر ۱۸ گل به ثمر رساند ه ام و در ديدارهاى آتى اين تعداد گل را افزايش خواهم داد.
• علاوه بر اينكه آقاى گل هستى، عنوان مؤثرترين بازيكن ليگ را هم در اختيار دارى. در اين مورد صحبت كن.
- خوشحالم كه اين عناوين را كسب كرده ام. اميدوارم در ادامه رقابت هاى ليگ نيز مشكلى به وجود نيايد تا با قدرت به كارم ادامه دهم و بيش از پيش براى استقلال مثمرثمر باشم.
• از عملكرد خودت مقابل پرسپوليس رضايت داشتى؟
- من نبايد در اين مورد نظر بدهم. با اين حال بعد از بازى اميرخان از من راضى بود و همين برايم كافى بود.
• بازى امروز مقابل مقاومت سپاسى را چگونه مى بينى؟
- مقاومت، تيم جوان و دونده اى است. غلامحسين پيروانى همواره به نحو احسن تيمش را به ميدان مى فرستد. قطعاً كار دشوارى را در بازى فردا (امروز) پيش رو داريم. با اين حال ما براى تثبيت صدرنشينى مان نياز مبرمى به كسب ۳ امتياز داريم و براى رسيدن به هدف خود نهايت سعى و تلاش خود را انجام خواهيم داد.
• نبود چند بازيكن كليدى تأثيرى در روند تيمى استقلال نخواهد داشت؟
- قطعاً تأثير مى گذارد. با اين حال بازيكنان ديگر مى توانند جاى آنها را پر كنند. ما يك تيم هستيم و نبايد غيبت چند بازيكن تاثيرى در تيم ما بگذارد.
• مقابل مقاومت گل مى زنى؟
- اميدوارم اين طور شود. دوست دارم با گلزنى مقابل مقاومت سپاسى آقاى گلى خودم را تثبيت كنم.
• حرف آخر؟
- اميدوارم ۳ امتياز بازى با مقاومت سپاسى را كسب كنيم.

بردیا
18-02-2009, 11:26
سلام

خسته نشدی اینقدر مساوی پیشبینی کردی
از بردهای پر گل استقلال درس نگرفتی
پیشنهاد میکنم نتیجه ای که پیشبینی کردی تغیر بدی:31::31::31::31:

این نتیجه رو میخواستم بازی قبل پیش بینی کنم ولی غرورم اجازه نداد.:31:
شرایط تو شیراز سخته،غلام باج نمیده
در ضمن تیمتون بعد دربی اون شرایط قبلی رو نداره از بس حاشیه داشته

bayern
18-02-2009, 11:26
او تيم‌ملي را رها نمي‌كند
پرسه قلعه‌نويي در گذشته‌هاي كور
نويسنده : بهروز رسايلي

1 - حسرت تيم‌ملي در دلش مانده؛ امير قلعه‌نويي را مي‌گوييم. انگار تا ابد نمي‌خواهد فراموشش كند. محال است طي يك سال گذشته، يك هفته را به‌طور كامل به ياد بياوريد، در شرايطي كه سرمربي استقلال حداقل در يكي از روزهاي آن مصاحبه‌اي در مورد دوران حضورش در تيم‌ملي نكرده باشد!
2 - سبك زندگي مورد علاقه امير قلعه‌نويي در عالم فوتبال حرفه‌اي، تاسي از راه و روش‌هاي علي پروين است. همه اهالي فوتبال ايران، سلطان پرسپوليسي‌ها را با توده‌اي از هوش غريزي‌اش مي‌شناختند كه بدون اتكا به سواد آكادميك، او را از سخت‌ترين تنگناها نجات مي‌داد. امير قلعه‌نويي نيز چنين است و مي‌توان از سرعت بالاي انطباق‌پذيري وي با اصول و قواعد بازي در فوتبال ايران، به عنوان يكي از مصاديق ذكاوت و تيزهوشي‌اش ياد كرد. با اين همه، پرسه زدن امير در گذشته‌هاي مجهول و تلخش، در تضاد عملي با اين تئوري قرار مي‌گيرد.
3 - آدم‌هاي هوشيار با «حال» و براي «آينده»شان زندگي مي‌كنند. غرق شدن در اوهام و تخيلات روزگاري كه سپري شده، مطلقا هيچ سودي ندارد؛ به‌ويژه اگر اين نبش قبر ايام ماضي، صرفا به‌خاطر بيرون كشيدن اسناد افتخاري باشد كه از ديد عموم، پنهان مانده است: «ما در مالزي با كره مساوي كرديم گفتند بد است، اينها در تهران متوقف شدند مي‌گويند خوب است...» اين همه تلاش از سوي سرمربي موفق امروز استقلال براي سفيد‌نمايي گذشته‌اي كه ديگر هيچگاه بر نخواهد گشت، چه توجيهي منطقي و قابل قبولي دارد؟
4 - آنچه از فحواي كلام مرد شماره يك استقلال به ذهن متبادر مي‌شود، حسرتي است كه گويا گريبان او را گرفته و رها نمي‌كند. امير قلعه‌نويي خودش را بابت به رايگان سوزاندن بليت ارزشمندش براي تصاحب نيمكت تيم‌ملي ملامت مي‌كند و اين مصاحبه‌هاي رنگارنگ و متنوع، حكايت از چالش شخصيتي او دارد. در اين مورد، چه كاري از دست ديگران ساخته است؟ نشستن روي نيمكت تيم‌ملي بعد از تنها سه سال حضور در سطح اول فوتبال ايران انتخاب خود او بود و خوب به ياد داريم كه چه تلاش گسترده‌اي را براي راندن پسوند «موقت» از سمت جديدش به خرج داد. شكست سال 2007، محصول سلسله اشتباهات خود قلعه‌نويي بود و نمي‌تواند بابت اين موضوع از كسي شاكي باشد.
5 - «فراموشش كن»! اين تنها توصيه‌اي است كه مي‌توانيم به امير قلعه‌نويي داشته باشيم. اين همه تلاش براي شخم زدن گذشته‌اي از دست رفته، صرفا آينده او را به مخاطره مي‌اندازد و البته در اين موقعيت حساس ممكن است روزگار دايي را هم تنگ كند. بهتر است امير فراموش نكند شكست دايي در تيم‌ملي، شايد دوباره پاي خارجي‌ها را به نيمكت اين تيم باز كند و احتمالا حضور دوباره امثال او را تا حد صفر تقليل بدهد!

M.etallic.A
18-02-2009, 11:48
این نتیجه رو میخواستم بازی قبل پیش بینی کنم ولی غرورم اجازه نداد.:31:
شرایط تو شیراز سخته،غلام باج نمیده
در ضمن تیمتون بعد دربی اون شرایط قبلی رو نداره از بس حاشیه داشته

از اثرات بازی با پرسپولیسه... دیروزم ابومسلم رو وارد حاشیه کرد. ولی مطمئن باش استقلال این بازی رو به راحتی میبره... تا همه به قدرت واقعی استقلال پی ببرن.

bayern
18-02-2009, 11:59
عليزاده از فوتبال خداحافظي مي‌كند؟!
اوت‌انداز در بارانداز
نويسنده : محمدرضا مدني

گوشه‌گير شدن مهاجم كرماني استقلال پس از بر باد دادن زحمات هم‌تيمي‌هايش در دقيقه 93 بازي حساس جمعه گذشته (داربي 66) برابر پرسپوليس به قدري جدي بود كه سرمربي استقلال مجبور شد سه بار با اين بازيكن تماس بگيرد. روز گذشته برنا اين خبر را منتشر كرد و از قول قلعه‌نويي خطاب به عليزاده نوشت كه هر چه سريع‌تر به اين شرايط پايان بدهد و به تمرينات بازگردد، اما انگار عليزاده هنوز داربي و حركت عجيبش را فراموش نكرده است.
عليزاده كه از روز شنبه (فرداي داربي) در خانه نشسته و نه با كسي حرف مي‌زند و نه از آنجا بيرون مي‌رود، روز گذشته هم در تمرين غيبت كرد تا آمار غيبت‌هايش بالاتر برود. هر چند كه هنوز خيلي مانده تا به غيبت‌هاي فرهاد مجيدي (پس از سفر به دوبي) برسد، اما روز گذشته و پس از آن كه بار ديگر عليزاده در جمع هم‌تيمي‌هايش حاضر نشد، شايعه‌اي دهان به دهان در ورزشگاه دستگردي پيچيد. شايعه از آن قرار بود عليزاده كه پس از داربي 66 و آن خطاي هند مشكوك (به عمدي بودن) از سوي تمام رسانه‌ها مورد اين اتهام قرار گرفت كه اين مهاجم كرماني فقط و فقط به زمين آمد تا آن خطا را مرتكب شود كه بازي يك‌- يك به پايان برسد. شعار هواداران استقلال عليه عليزاده و اينكه گفته شده او دقايقي پيش از ورودش به ميدان (دقيقه 60) و پس از آن كه تيمش با يك گل از حريف ديرينه پيش بوده، گفته كه بازي با نتيجه مساوي به پايان خواهد رسيد را به حرف‌هاي قلعه‌نويي در رختكن كه به او گفته بود، سه امتياز را در اصفهان از تيم گرفتي (گل به خودي با سر عليزاده) و سه امتياز امروز را هم خراب كردي، اضافه كنيد تا بدانيد چرا عليزاده حتي حاضر نيست تا سركوچه برود. او كه اين روزها با «ديبا»ي چهار ماهه‌‌اش در خانه سرگرم است و با تماشاي صورت او هر آنچه داربي و فوتبال است را فراموش مي‌كند، باز هم غمگين است. حتي تماس قلعه‌نويي با او كه گفته بود «بزرگترين بازيكنان دنيا هم اشتباه مي‌كنند اما قهر نمي‌كنند، بيا سر تمرين كه به وجودت احتياج داريم» هم نتوانست او را راضي كند.
عليزاده كه خود را مقصر از دست رفتن هفته‌ها زحمت كادر فني و مشاوران قلعه‌نويي به اضافه تلاش بازيكنان تيمش مي‌داند، گويي بابت آن خطاي هند «واليبالي»‌اش خيلي غمگين و پكر است. بايد از اين طريق به اطلاع او كه حالا در خانه نشسته و با «ديبا» سرگرم است برسانيم اگر نگران هواداران استقلال هستي، روز گذشته آنها هم سراغت را در تمرين مي‌گرفتند و به نظر مي‌رسد خشم آنها از عليزاده هم روبه كاهش است و بي‌شك با برد احتمالي استقلال در شيراز، كل ماجراي داربي را فراموش خواهند كرد، اما شايعه چه بود. شايعه‌اي كه خبر از خداحافظي او از فوتبال را مي‌داد. بي‌شك عليزاده امروز و فردا به تمرينات استقلال بازخواهد گشت و اگر بخواهد با خداحافظي از فوتبال از اين طريق نامش را در فوتبال ايران جاودان كند، مسير صحيحي را انتخاب نكرده و بايد با سعه صدر داشتن اتفاق آن روز را فراموش كند، چرا كه بي‌شك با تداوم اين غيبت‌ها شايعات ديگري مانند اينكه «آنهايي كه به او گفته بودند خطا كند، از او خواسته‌اند فعلا از خانه خارج نشود...» و از اين دست حرف و حديث هم به شايعات قبلي اضافه خواهد شد. او گوشه خانه‌اش قايم شده و حاضر نيست آفتابي شود، اما اين روش درستي براي شفاف‌سازي و روشن شدن حقيقت است؟

bayern
18-02-2009, 12:00
پاسخ به زرد نوييسان وينگادا نواز:مساوي با يك پنالتي تقديمي نياز به استراتژي ندارد!

از:س.عليرضا حسيني/اختصاصي ايران ساكر
اين روزها برخي روزنامه نگاران به شكلي مبتديانه به بررسي دربي اخير دو تيم قرمز وآبي مي پردازند و تلاش مي كنند كه با تحليل هاي آّبكي خود از تيم قرمزها و وينگادا به عنوان يك تيم ومربي برنده در دربي نام ببرند و دليل مساوي با استقلال را هم به بازي خواني وينگاداي تازه وارد اختصاص دهند، مضحك تر از آن ادعاي افشين پيرواني است كه مي گويد از تجربه بازي هاي دربي گذشته براي مقابله با استقلال استفاده كرد ه است !زرشك
اين دوستان بزرگوار و طنز پرداز گويي فراموش كرده اند كه گل تيم قرمز ...

هديه اي از طرف يك بازيكن استقلال به آنان بوداه كه متاسفانه آنقدر مبتديانه انجام گرفته كه سوالات بسياري را در ذهن آناني كه فوتبال را مي شناسند ايجاد كرده است.
غير اينكه پرسپوليسن در غير اينصورت اگر تا دو روز ديگر هم فوتبال مي كرد نمي توانست گلي را وارد دروازه آبّي ها كند.
از سويي آقاي زارع، كه اين پنالتي بادآورده را به گل تبديل كرده نيز مدعي شده كه استقلال غير آن گل اگر تا صبح هم بازي مي كرد نمي توانست گلي را وارد دروازه تيم قرمزها كند.
اولا خوشحالم كه بالاخره اين آقاي زارع به حرف آمد ، چون اين مدت وي همچون ديگر همبازي هايش از ترس دريافت گلهاي زياد در اين دربي لام تا كام حرفي نمي زد و خدا را شكر كه با اين پنالتي لعنتي ، بادآورده نطق ايشان هم بازشده ، دوما آقاي زارع ، گويي موقعيت هاي تك به تك استقلال را كه سياووش خان به راحتي از دست داده را فراموش كرده ، بي شك استقلال در روز بد خود بوده و استرس بازي در ساقهاي بازيكنان به ويژه در نيمه اول مشهود بود ، اما در نيمه دوم طي يك بازي فكورانه؛ اين استقلال بود كه توانست تيم پرسپوليس را تحت فشار قرار دهد.
البته بايد اين موضوع را پذيرفت وقتي يك تيم حمله ميكند ممكن از بر اثر ضد حمله موقعيت هايي نيز به حريف هديه نمايد، كه در طول بازي چنين موقعيت هايي نيز نصيب پرسپوليس شد.
انصاري فرد هم كه بخت به وي رو آورده و مدير عاملي پرسپوليس را با رابطه به دست آورده مدعي است كه استقلالي به نتيجه مساوي راضي هستند ، البته اياشن بايد اينگونه سرمستانه از مساوي با استقلالي ها راضي باشند و نطقشان باز شود ، بي شك اين اظهار نظرهاي ايشان دلايل فراواني دارد كه مي توان از اين دلايل سوق دادن حاشيه به استقلال نام برد، وي كه حتي نتوانست در مقابل فحش علي كريمي به وي حتي يك حركت مديريتي ساده هم انجام دهد (چون اساسا مثل يك مترسك اختياري در اين تيم ندارد) سعي مي كند با اين حرفها ذهن هواداران پرسپوليس را از سمت بي تدبيري و بي كفايتي خود به سمت حواشي ديگري سوقف دهد تا اينقدر مورد انتقاد قرار نگيرد.
اما راجع به آقاي شال قرمزي، ببخشيد وينگادا ، نميدانم چرا وقتي اين آقا را مي بينم ياد ويگوبگويچ مي افتم، آقاي وينگادا كه تا قبل گل مساوي سيمايي چون گچ داشت ، با درك بازي كوبنده حريف به مطلب درستي اشاره كرد، "من خوشحالم ،مساوي عادلانه بود" وي البته برخلاف دستيارسوم خود پيرواني ادعاهاي نادرستي نكرد و. مدعي نشد كه ما بايد چند تا گل ميزديم ، بلكه به وضعيت جدول اشاره كرده ومساوي با تيم بزرگ استقلال را شانس خوبي براي پرسپوليس قلمداد كرد.
بي شك بايد برنده بازي دربي را امير قلعه نوعي دانست ، پيش از اين در مقاله اي كسب سه امتياز در بازي با راه آهن را از هوشمندي هاي وي قلمداد كرده بودم ، چه بسا بازي محتاطانه در آن روز امتيازي حداقلي رل نصيب استقلال مي ساخت اما تدبير هوشمندانه وي موجب شد تا استقلال بتواند 4 امتياز از دو بازي كسب كند.
هم اكنون نيز استقلالي ها بايد دربي و حوادث اين بازي را از مخيله خود
پاك كنند و براي بازي هاي آينده و هدف بزرگ قهرماني در سه جام خود را مهيا سازند، پرداختن به دربي و حواشي آن تنها استقلال را از هدف بزرگ خود دور مي سازد ، بهتر است كه استقلالي ها به ويژه مربي خوش فكرش به دنبال حداكثر امتياز از بازي هاي بعدي باشند و از حواشي بپرهيزند، چون عامل موفقيت اصلي آنان تاكنون بازي كردن بوده است نه توجه به حواشي،
اين نكته هم بايد مورد توجه قرار گيرد كه اهالي پرسپوليس، اعم از مديران و تيم آن مي خواهند با تخريب و زوم بر دربي روحيه استقلالي ها را درهم بشكنند تا با توجه دادن افكار عمومي به اردوگاه لاجوردي پوشان هم به تيم بحران زده خود سرو ساماني بدهند، و هم بتوانند از مصيبت هاي پيش رو خلاصي يابند، پس استقلالي نبايد گول اين مصاحبه هاي ساده لوحانه را بخورند بلكه بايد تنها به فكر بازي هاي آينده و كسب حداكثر امتيازاز آنها باشد.
نمونه اي از لينك سايز بزرگ مطلب زردنويس ها:

نکته :
اين نكته بايد مورد توجه قرار گيرد كه پرسپوليسي ها، اعم از مديران ومربيان تيم آن مي خواهند با تخريب و زوم بر دربي روحيه استقلالي ها را درهم بشكنند تا با توجه دادن افكار عمومي به اردوگاه لاجوردي پوشان به تيم بحران زده خود سرو ساماني بدهند، و هم بتوانند از مصيبت هاي پيش رو خلاصي يابند، پس استقلالي نبايد گول اين مصاحبه هاي ساده لوحانه را بخورند بلكه بايد تنها به فكر بازي هاي آينده و كسب حداكثر امتيازاز آنها باشد.

bayern
18-02-2009, 12:04
برهانى: مطمئن باشيد عليزاده گل قهرمانى استقلال را خواهد زد

آرش برهانى مهاجم استقلال هنوز هم در شوك دريافت گل مساوى پرسپوليس در دقايق پايانى مى باشد. او به پرسپوليسى ها تبريك مى گويد. گفت وگوى وى را با ابرار ورزشى بخوانيد:
• بازى مقابل پرسپوليس چطور بود؟
- بازى خوبى بود. ما چندين موقعيت گل داشتيم كه استفاده نكرديم. در عوض پرسپوليس از تك موقعيت خود استفاده كرد و گل مساوى را زد.
•انتظار دريافت گل در دقايق پايانى را داشتيد؟
- خير. هنوز هم در شوك اين گل هستم كه چرا در آن دقيقه گل خورديم. ما ۹۰ دقيقه برتر بازى بوديم. من به پرسپوليسى ها تبريك مى گويم.
• پرسپوليس را چطور ارزيابى مى كنيد؟
- پرسپوليس تيمى بود كه در دقيقه ۹۰ توانست با ما مساوى كند و بتواند يك امتياز را كسب نمايد.
• فكر نمى كنيد بازى با كيفيت پايينى برگزار شد؟
- نظر شما را قبول ندارم. نيمه اول ۲ تيم بد بودند اما در نيمه دوم ما خيلى موقعيت داشتيم كه به هدر رفت.
•داور را چطور ديديد؟
- من در حدى نيستم كه در مورد داورى نظر بدهم اما به نظر خودم داورى در تمام صحنه ها حضور فعالى داشت و به خوبى توانست بازى را اداره نمايد.
• در مورد صحنه درگيرى خود با حقيقى صحبت كنيد.
- او با من درگير شد و با آرنج ضربه اى را به من وارد كرد. مشكل خاصى نبود. چون او جوان است، گذشت كردم.
• از عملكرد خودتان رضايت داريد؟
- فكر مى كنم در نيمه دوم چند موقعيت را براى ساير همبازيان خود خلق كردم كه به هدر رفت.
• در مورد حركت عليزاده چه نظرى داريد؟
- به نظر من در فوتبال براى هر فوتباليستى پيش مى آيد. من به شما قول مى دهم عليزاده امسال گل قهرمانى ليگ را براى استقلال خواهد زد.

bayern
18-02-2009, 12:05
حق ما در دربى مساوى نبود
منيعى: عليزاده خيلى وقتها گره كار استقلال را باز كرده است
ميثم منيعى چپ پاى استقلال هم به هوادارى از هم تيمى اش مى پردازد. ميثم منيعى بر اين عقيده است كه عليزاده در خيلى مواقع به داد استقلال رسيده است. گفت وگو با او را بخوانيد:
• اين دربى باز هم با مساوى تمام شد. نظرت در خصوص بازى چيست؟
- به هر حال ما تا دقيقه ۹۳ بازى پيش بوديم و تنها بر اثر يك اشتباه گل خورديم. البته اين اشتباهات هم جزئى از فوتبال است.
• معتقدى نتيجه مساوى عادلانه نبود؟
- حق ما پيروزى در دربى بود. بايد بازى را مى برديم اما يك اتفاق همه چيز را به هم زد.
• عليزاده متهم اول استقلال شد تا در شرايط روحى بدى قرار بگيرد. به عنوان بازيكن استقلال نظرت در ارتباط با همتيمى ات چيست؟
- عليزاده براى استقلال كم زحمت نكشيده كه امروز با او نامهربانى شود. او خيلى وقت ها گره فوتبال استقلال را باز كرده. ما بازيكنان استقلال هميشه حامى او هستيم و بشدت شرايطش را پيگيرى مى كنيم. من فقط اميدوارم على با بازگشت به شرايط روحى مناسب دوباره در خدمت تيم باشد.
• پس از چند هفته دورى از تركيب اين هفته براى استقلال به عنوان بازيكن ثابت به ميدان مى روى. چقدر انگيزه دارى؟
- نه، هنوز مشخص نيست كه در شيراز بازى كنم.
• اما با محروميت حيدرى شانس تو براى بازى چهارشنبه خيلى زياد است؟
- همه چيز در روز بازى مشخص مى شود. به همين دليل آنقدر تمرين مى كنم تا قلعه نويى نظرش نسبت به من عوض شود.
• بازى با مقاومت را چطور مى بينى؟
- هميشه بازى هاى قبل و بعد دربى خيلى سخت است. مقاومت تيم خوبى است و هميشه بازى كردن مقابل اين تيم دشوار است.
• اما شما در دور رفت با نتيجه پر گل مقاومت را شكست داديد.
- بازى كردن در شيراز با تهران فرق مى كند. ورزشگاه حافظيه شرايط خاص خودش را دارد كه طبيعتاً به سختى مى توان آنجا بازى كرد اگر ما بتوانيم ۳ امتياز اين بازى را از آن خودمان كنيم ديگر براى قهرمانى هيچ مشكلى نخواهيم داشت.
• استقلال مى تواند مقاومت را ببرد؟
- تمام هدف ما در شيراز همين است. تيمى كه صدرنشين است بايد در هر بازى پيروز باشد تا براى كسب عنوان قهرمانى با مشكلى مواجه نشود.