PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96

vahid78
10-05-2009, 16:31
شرط قلعه نویی برای عقد قرارداد با باشگاه جدید ؟

در ماه‌های قبل از قهرمانی استقلال در لیگ، از محافل ورزشی نزدیک به این باشگاه خبر تنش‌ها و اختلاف‌های درونی شنیده می‌شد؛ خبری که البته هرگز رسانه‌ای نشد و بازتاب عمومی پیدا نکرد.
محور اختلاف‌ها یا در واقع محملی که مدیر باشگاه استقلال روی آن زوم کرده بود تا قلعه نویی را به چالش بکشد علی نظری جویباری سرپرست این تیم بود؛ فردی که سالیان درازی است نزدیک‌ترین همکار و همراه قلعه نویی محسوب می‌شود. خبرها حاکی از این بود که مدیر باشگاه استقلال عرف بین‌المللی فوتبال را وسط کشیده و گفته است که در خارج از ایران پستی تحت عنوان سرپرستی، که به ویژه روی نیمکت تیم جلوتر از سرمربی بنشیند وجود ندارد.

آنها به نظری جویباری پیشنهاد یک پست جدید با عنوان پرطمطراق اما تو خالی «مدیر تیم» را دادند که وظیفه‌اش رسیدگی به امور تدارکاتی از قبیل رسیدگی به زمین تمرین، فراهم کردن مقدمات سفرها و... بود و البته نباید روی نیمکت می‌نشست که طبعاً نظری آن را نپذیرفت، زیرا حیطه قدرتش را بسیار کوچک می‌کرد. در کنار این موضوع، همواره بحثهایی پیرامون اینکه روشهای سنتی و منسوخ در استقلال اعمال می‌شود مطرح بود که به نوعی امیر قلعه نویی را هدف می‌گرفت.

پرتعداد بودن کادر فنی استقلال که تعدادی از اعضای آن رفقای امیر قلعه نویی بودند و به سختی روی نیمکت تیم جا می‌شدند، یک بحث دیگر بود که همواره تنش‌زا می‌شد. بدیهی است که این مسایل بار مالی ویژه‌ای را هم به باشگاه استقلال تحمیل می‌کرد و البته امیر قلعه نویی هم نمی‌توانست به همه روابطش پشت پا بزند و زیر بار همه پیشنهادهای این چنینی مدیرعامل باشگاه برود، زیرا آن وقت موقعیت خودش متزلزل می‌شد.

در همان زمان و باز هم از محافل ورزشی نزدیک به استقلال این خبر شنیده می‌شد که امیر در هر صورت این تیم را در پایان فصل ترک خواهد کرد و البته پیشنهادهایی هم دارد. نام تیمهای سایپا و سپاهان به میان آمده بود و قراردادهایی که چرب و نرم‌تر از استقلال بود و نقدتر؛ زیرا پول گرفتن از تیم‌های صنعتی متمول بسیار آسان‌تر از تیمی مثل استقلال است.

اکنون خبر از پیشنهادهای دیگری هم هست و شنیده می‌شود که مذاکراتی هم در حد صحبت‌های مقدماتی انجام گرفته، اما مسأله این است که امیر قلعه نویی به هر جا که برود نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا یاران دیرینه خود را به همراه داشته باشد؛ به ویژه در شرایط حاضر که اختلاف‌های باشگاه استقلال آنها را نزدیک‌تر به هم کرده است. در واقع هر تیمی امیر قلعه نویی را می‌خواهد باید اعضای کادر فنی و البته شاید سرپرست مورد وثوق او را هم بخواهد؛ چیزی که شاید سرانجام بعضی از پیشنهادها را از دستور بررسی خارج کند.

درباره امیر قلعه نویی و تیم جدیدش این خبر شنیده می‌شود که او به هر جا که برود حتی یک بازیکن هم از استقلال نخواهد گرفت. حتی اگر تعدادی از بازیکنان فعلی این تیم بعد از جدایی امیر، تمایلی به ادامه فعالیت در استقلال نداشته باشند. طبعاً این موضوع برای هر تیمی که امیر قلعه نویی به آن بپیوندد، شانس جذب بازیکنان جدایی طلب استقلال را از بین می‌برد که این هم خود مشکلی است. باید دید که امیر قلعه نویی و تیم همکارانش فصل جدید را در کجا و چگونه سپری می‌کنند.

M.etallic.A
10-05-2009, 16:41
پسپولیس 0 - پاس 2

نتیجه خوبی رقم خورد و مارو بسی خوشحال کرد.

امير موسر
10-05-2009, 17:22
با باخت پیروزی !

ما که رفتیم اسیا ....

بی باک بی بال
10-05-2009, 18:08
باخت اتیم شلمرود مبارک باد

M.etallic.A
10-05-2009, 18:12
به زور داور و زمین و زمان 5 دقیقه وقت تلف شده و ... بازم نتونستن حداقل بازی رو مساوی کنن : دی

قشنگ تابلو بود میخوان یه جوری پرسپولیس بره بالا... حالا به ما میگن تبانی... از این تابلو تر ؟ دو تا اخراج کاملا اشتباه... اولی که کارت زرد داشت دومی هم نفهمیدم اصلا واسه چی اخراج کرد. از اونور 5 دقیقه وقت تلف شده. بازی مس و صبا دو تا پنالتی برای صبا گرفتن که هر دو کلی بازیکنهای مس اعتراض کردن مربی مس اومد تو زمین کلی با داور حرف زد و در کل این همه وقت تلف شد 7 دقیقه گرفته بود حالا این بازی که چیز خاصی نداشت 5 دقیقه... بازم داشتن سناریو وقت های اضافه رو پیاده میکردن منتها اینبار موفق نشدن... آخرای بازی هم دیگه داور کلا خطای بازیکنهای پرسپولیس رو نمیگرفت... بازی جوانمردانه هم که کلا تعطیل کردن رفت... ولی دم بازیکنهای پاس گرم نزاشتن سرشون بریده بشه... خوب من دوست دارم پاس قهرمان بشه به خاطر وجود منصور خان پورحیدری و اینکه یه قهرمانی تو جام باشگاهها داره و بعد استقلال پرافتخار ترین تیم ایرانیه...

Behroooz
10-05-2009, 18:15
از شنیدن خبر باخت سه تیم خیلی خوشحال میشم

چلسی
پیروزی
ریال مادرید

M.etallic.A
10-05-2009, 18:17
این همون تیمی نیست که آبیا بهش 5 تا زدن؟

خودشه : دی

چلسی
پیروزی
ریال مادرید

اینو خوب اومدی .. ایول... امشبم خدا کنه آرسنال چلسی رو ببره و دیگه خوشحالی ما تکمیل میشه.

بی باک بی بال
10-05-2009, 18:28
خیلی صدا می کردند که می خوان قهرمان حذفی بشن

Ali_BlueBoy
10-05-2009, 18:29
خدا كنه فقط ذوب اهن قهرمان نشه كه حالم ازش بهم مي خوره ___(ترجيح مي دادم ل.. قهرمان بشه ولي اين نشه__)

M.etallic.A
10-05-2009, 18:33
یعنی سال بعد باید از پشت تلویزیون جام باشگاهها رو ببینن ؟ آخی.... : دی

بی باک بی بال
10-05-2009, 18:37
کی سرمربی می شه امیدوارم مظلومی نباشه

p30 vahid
10-05-2009, 18:40

چلسی
پیروزی
ریال مادرید

خودشه : دی

اینو خوب اومدی .. ایول... امشبم خدا کنه آرسنال چلسی رو ببره و دیگه خوشحالی ما تکمیل میشه.

عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم عین شما
عجب تشابه سلیقه ای

vahid78
10-05-2009, 18:49
طالب‌ لو: خوشحالم كه قلعه نويي با قهرماني از استقلال رفت
خبرگزاري فارس: دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال گفت: رفتن قلعه‌نويي همه را ناراحت كرد اما خوشحالم كه او با قهرماني از استقلال رفت

گزارش خبرگزاري فارس،‌ وحيد طالب لو پس از تمرين امروز تيم ملي در جمع خبرنگاران خاطرنشان كرد: من يك سال ديگر با استقلال قرارداد دارم و قطعا بايد در اين تيم بمانم.
وي ادامه داد: بدون شك از رفتن قلعه نويي ناراحت هستم اما از طرف ديگر خوشحالم كه قلعه نويي به عنوان مربي قهرمان روي دست‌ هواداران و تشويق آنها از استقلال مي‌رود.
طالب لو اضافه كرد: اينجا تيم ملي است و بهتر است زياد در مورد استقلال حرف نزنيم. خدا را شكر دو روز خوب را پشت سر گذاشتيم و به مرور زمان در حال رسيدن به شرايط خوب هستيم. راه سختي در پيش داريم و بايد با انگيزه و تمركز بالاتر به ديدارهاي آينده فكر كنيم.
ايبن دروازه بان در خصوص عدم حضور هواداران در تمرينات تيم ملي گفت: متاسفانه هواداران هنوز شرايط تيم ملي را درك نكرده اند. به نظرم آنها بايد اين تيم را حمايت كنند تا همه يكدل شويم و دست به دست هم به جام جهاني برويم. البته آنها نشان داده اند هميشه در روزهاي سخت يار ما هستند.
طالب لو در خصوص افشين قطبي تصريح كرد: قطبي از فوتبال ايران شناخت دارد و تمرينات خوبي را در نظر گرفته است. اميدوارم با كمك به او بتوانيم به هدف خود برسيم. من به عنوان يك بازيكن با تمام قوا در خدمت تيم ملي و كادر فني هستم و اميدوارم جواب مثبتي به اعتماد آنها بدهم.

Ali_BlueBoy
10-05-2009, 18:55
یعنی سال بعد باید از پشت تلویزیون جام باشگاهها رو ببینن ؟ آخی.... : دی

اخه اين چي حرفيه ميزني ....(خب شايد بخوان بيان ورزشگاه ما رو تشويق کنن) : دي

shahin666
10-05-2009, 18:59
لا لا لای لای لای     پرسپولیس به جام حذفی هم گفت بای بای

جالبه این سرخکیها درست 4 روز بعد از قهرمانی استقلال توی لیگ برتر و در شرایطی که
استقلال میشه گفت انگیزه زیادی هم برای بازیهای جام حذفی نداشت و با ترکیب بازیکنای ذخیره اش هم رفت رفسنجان
و خیلی از بایکناش رو به دلیل خستگی ومصدومیت نبرد و اونجا جلوی تیم مس رفسنجان بازی کرد و در ضربات پنالتی بازی رو
واگذار کرد اومدن و یه سری حرف زدن یعنی ..... گفتن
در صورتی که انگار بعضی ها یادشون رفته استقلال تهران با 5 بار قهرمانی در جام حذفی پرافتخارترین تیم در جام حذفی ایران هست
حالا باید چی گفت به این سرخکیها اول که گفتن ما لیگ رو بیخیال میشم فقط آسیا و جام حذفی رفتن آسیا 5 تا خوردن
حالا هم که خداحافظی با جام حذفی لیگ هم که پنجم
احتمالا هدف اصلی پرسپولیس قهرمانی در آسیا و موفقیت در جام باشگاه های جهان هست !!!

vahid78
10-05-2009, 19:03
منصورخان تشکر تشکر .... به امید قهرمانی تیم پاس ( به خاظر منصورخان)

bleu2u4u
10-05-2009, 19:09
یاد افغانی ها قبل جام جهانی افتادم
چون خودشون توی جام جهانی نماینده نداشتن میگفتن ما طرفدار ایرانیم

vahid78
10-05-2009, 19:22
منظورت منم

bleu2u4u
10-05-2009, 19:39
منظورت منم
اگه با منی نه
من حرفم رو در تایید پست زیر زدم

اخه اين چي حرفيه ميزني ....(خب شايد بخوان بيان ورزشگاه ما رو تشويق کنن) : دي
برای اینکه منظورم رو بهتر برسونم پست قبلی رو ویرایش کردم

vahid78
10-05-2009, 19:52
اها از این لحاظ

vahid78
10-05-2009, 19:53
برهاني: اميدوارم در تيم ملي مثل استقلال گل بزنم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم ملي فوتبال ايران گفت: اميدوارم در تيم ملي مثل استقلال موفق به گلزني شوم.

به گزارش خبرگزاري فارس، آرش برهاني پس از تمرين امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: زحمات زيادي براي ليگ برتر كشيده شده اما در فصل جاري ليگ ايران فرسايشي بود و از لحاظ جسماني و روحي بازيكنان را خسته كرد. به همين دليل شرايط ما براي حضور در تمرينات تيم ملي كمي نامناسب است.
وي افزود: خوشبختانه در دو روز گذشته تمرينات خوب و شادابي را پشت سر گذاشتيم و صبح امروز نيز در تست آمادگي جسماني مشكلي نداشتيم.
برهاني در خصوص گلزني در تيم ملي گفت: اميدوارم اگر به ليست نهايي تيم ملي راه پيدا كنم براي تيم ملي مثل استقلال گلزني كنم.

tsjaleb
10-05-2009, 21:44
روزنامه پیروزی خیلی جالبه می نویسه پرسپولیس در آسیا آبروداری ایران رو میکنه و نمیدونم آقایی پرسپولیس همچنان ادامه دارد.واقعا رو می خواد که ماشاالله کم ندارن بعد از 5 تا ...حالا هم که خیالشون راحت شد که سال دیگه لازم نیست آقایی کنند...

amir_a
10-05-2009, 21:49
خیلی خوب شد حذف شدن.
آخه واسه فوتبال ایران خیلی افت داره، نمایندش نقش موثری تو بالا بردن گل آوراژ تیمای حریف داشته باشه.:31:

یه نکته هم تا یادم نرفته:
تیمی که بتونه به کمک داور به تیم نه نفره یه دونه گل بزنه، هنوز خیلی جا واسه پیشرفت داره!:27:

M . Sayid
10-05-2009, 21:55
روزنامه پیروزی خیلی جالبه می نویسه پرسپولیس در آسیا آبروداری ایران رو میکنه و نمیدونم آقایی پرسپولیس همچنان ادامه دارد.واقعا رو می خواد که ماشاالله کم ندارن بعد از 5 تا ...حالا هم که خیالشون راحت شد که سال دیگه لازم نیست آقایی کنند...

این چیه بابا یه روز نوشته بودن: بارسلونا 6 رئال مادرید 2 آیا پرسپولیس می تواند بارسلونا باشد؟:31::31:

کلا اون روزنامه محلیه برای رفع عقده های بعضی از طرفداراشون وضع اونقدر خرابه که خودشونم قبولش ندارن

با تیتر هایی ازاین دست فقط می خوان عقده هاشونو خالی کنن:

استقلال کوچک است:18::18: ، پرسپولیس خیلی بزرگ است:18: یا هردو؟

هر انسان با وجدانی با دیدن تیترهایی از این دست به صحت گفته های من پی می بره.

M.etallic.A
10-05-2009, 22:35
احتمالا هدف اصلی پرسپولیس قهرمانی در آسیا و موفقیت در جام باشگاه های جهان هست !!!

البته تو خواب... تا اینجا هم اگه صعود کردن به لطف گروه خیلی آسون بوده. دور بعد حذفن مطمئن باش. جالبه ابتدای فصل تو تاپیکشون نظرسنجی گذاشتن این فصل چند تا جام میگیریم... حالا اون گزینه هیچکدام داره درست از آب در میاد. استقلال حداقل اون فصلی که تو لیگ جام نمیگیره تو حذفی مدعی میشه و جامو میبره بالای سرش... خوب اینجاست که تفاوت تیمها مشخص میشه...

تیمی که بتونه به کمک داور به تیم نه نفره یه دونه گل بزنه، هنوز خیلی جا واسه پیشرفت داره!

باور کن اگه بازی پخش مستقیم نبود چه بسا داور توپو با دست میگرفت مینداخت تو دروازه پاس... : دی

این چیه بابا یه روز نوشته بودن: بارسلونا 6 رئال مادرید 2 آیا پرسپولیس می تواند بارسلونا باشد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا اون روزنامه محلیه برای رفع عقده های بعضی از طرفداراشون وضع اونقدر خرابه که خودشونم قبولش ندارن

با تیتر هایی ازاین دست فقط می خوان عقده هاشونو خالی کنن:

استقلال کوچک است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، پرسپولیس خیلی بزرگ است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا هردو؟

هر انسان با وجدانی با دیدن تیترهایی از این دست به صحت گفته های من پی می بره.

خوب اینا جز روزنامه های زرد ورزشی هستن. روزنامه ای مثل استقلال جوان یه زورنامه قدیمی و باسابقه س. روزنامه پیروزی مگه چند ساله راه افتاده. یادمه تازه افتتاح شده بود سرتاسر سوتی بود. الانم هست...

tsjaleb
11-05-2009, 09:24
براي توليد در سيمافيلم؛
آرش برهاني تله‌فيلم «بازگشته» را مي‌نويسد

خبرگزاري فارس: تله‌فيلم «بازگشته» به نويسندگي آرش برهاني تهيه‌كنندگي سيدعليرضا سبط‌احمدي در سيمافيلم توليد مي‌شود.

سيد‌عليرضا سبط‌احمدي در گفت‌و‌گو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: در حال حاضر آرش برهاني در حال نگارش تله‌فيلم «بازگشته» است و اين فيلم در مدت‌زمان 90 دقيقه در سيما فيلم توليد مي‌شود.
وي در خصوص موضوع اين فيلم در ادامه افزود: موضوع اين فيلم در رابطه با بازگشت آزادگان از اسارت است و قصه از زماني اتفاق مي‌افتد كه عده‌اي از اسرا از اسارت برمي‌گردند و يكي از آن‌ها با شهادت همسر و فرزندش مواجه مي‌شود و در نهايت به دنبال رسيدن به نحوه چگونگي شهادت حركت مي‌كند.
تهيه‌كننده تله‌فيلم «بازگشته» در پايان ادامه داد: تا يك ماه ديگر نگارش اين فيلم‌نامه به پايان مي‌رسد و پس از تاييد كار ساخت آن آغاز مي‌شود.

M.etallic.A
11-05-2009, 09:29
براي توليد در سيمافيلم؛
آرش برهاني تله‌فيلم «بازگشته» را مي‌نويسد

یعنی همین آرش برهانی استقلال ؟ فکر نکنم تشابه اسمیه.

bleu2u4u
11-05-2009, 09:42
الان داشتم یه نگاه به بازیهای احتمالی پرطرفدارترین تیم اسیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میکردم واقعا چار ستون بدنم لرزید .اینا اگه اول بشن میخورن به خوروفچی یا همون بنیادکار (دیگه از قدرتش چیزی نگم بهتره همه دیدیم با سپاهان چکار کرد) اگرم دوم بشن که دیگه واویلا میخورن به الاتحاد قویترین تیم عرب اونم توی زمین الاتحاد واقعا من نگرانم کاری که بایرن با اسپرتینگ کرد یا لیورپول با رئال یا بارسا با بایرن التحاد هم با اینا بکنه.
اونوقت دیگه نمیدونم با چه ابرویی می خواهیم سرمون رو توی اسیا به عنوان یه ایرانی بلند کنیم

M.etallic.A
11-05-2009, 09:52
من فقط دوست دارم دوم بشن بخورن به الاتحاد... تا ببینم چه گلی به سرشون میزنن.

الاتحاد همون تیمی که استقلال تو آزادی سوسکش کرده بود با شانس و کم دقتی بازیکنها نباخت. تو زمین خودشم که تا آخرین دقیقه ها باخته بود. با یه شوت از راه دور بازی رو 2 بر یک بردن. حالا ببینم لنگ بزرگ چیکار میخواد بکنه...

sina1100
11-05-2009, 10:40
تمرین تیم ملی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایول عکس!

bleu2u4u
11-05-2009, 12:22

الاتحاد همون تیمی که استقلال تو آزادی سوسکش کرده بود با شانس و کم دقتی بازیکنها نباخت. تو زمین خودشم که تا آخرین دقیقه ها باخته بود. با یه شوت از راه دور بازی رو 2 بر یک بردن. حالا ببینم لنگ بزرگ چیکار میخواد بکنه...

من خیال میکردم بازی های دور بعد میفته سال بعد ولی بازی بعدی May 27 یعنی 16 روز دیگه اس
چه شود!!!!!!!!!!!

gmuosavi
11-05-2009, 12:37
مربى ولزى با مسئولان باشگاه استقلال به توافق نرسيد. در حاليكه صحبت از حضور احتمالى جان توشاك در استقلال بود به دليل عدم توافقات لازم اين امر ميسر نشد تا آبى هاى تهرانى به دنبال گزينه هاى ديگر خود بروند. در اين بين متسو و زاكرونى از ديگر كانديداهاى نشستن برروى نيمكت استقلال هستند كه البته هنوز هيچ توافقى با اين ۲ مربى هم حاصل نشده است. با اين حال تأكيد مدير استقلال به جذب يك مربى خارجى است تا اين وسط مربيان داخلى شانسى براى هدايت تيم آبى نداشته باشند.

IranSport.Net

iman_abi
11-05-2009, 14:41
منم خیلی خیلی دوس دارم بخورن به الاتحاد که بدونن تیم به چی میگن!

Ali_BlueBoy
11-05-2009, 15:05
منم خیلی خیلی دوس دارم بخورن به الاتحاد که بدونن تیم به چی میگن!

بابا شما ها چقدر بي انصافيد ...مي ترسم اگه بخورن به الاتحاد يه رقم کفاف نده دو رقمي بشن...!!!!

tsjaleb
11-05-2009, 15:07
روزنامه گل امروز عجب تیتر باحالی زده :

جام ! به این پرسپولیس تشتک هم نمی دهند .

M . Sayid
11-05-2009, 15:41

منم خیلی خوشحال میشم بخورن به الاتحاد تا بعد از یه باخت سنگین:27: دیگه هیچکدومشون نشن کارشناس:18: که امیر نباید جباریو تعویض می کرد و.....
حالا تصور کنین: ابوچراونه با اون شوتاش پشت محوطه جریمه توپ زیر پاشه و حقیقی هم توی دروازه وایساده.....(بقیش آسونه)
فکر نکنم به روزنامه پیروزی بگن زرد اوناکه علنن دارن طرفداری می کنن و تیم رقیب رو تخریب می کنن.

(کسی می دونه این اونی کجاس پیداش نیس؟)

M.etallic.A
11-05-2009, 15:47
روزنامه گل امروز عجب تیتر باحالی زده :

جام ! به این پرسپولیس تشتک هم نمی دهند .

تیتر روزنامه خودشونم اصل خنده بود. نوشته بود باز هم اشتباهات داوری باعث حذف پرسپولیس شد. نیم ساعت داشتم میخندیدم به این تیتر... کدوم اشتباه داوری... همه چیز که به نفع پرسپولیس بود. تازه دو تا بازیکن پاس رو هم اخراج کردن رفت...

بعد این مازیار زارع به نظر من باید محروم بشه. بازیکن تیم حریف مصدوم شده میره زیربغلشو میگیری بلندش میکنه. کجای دنیا یه بازیکن حق داره اینکارو با بازیکن حریف بکنه ؟ یه صحنه هم اومد توپ استپ کنه توپ 50 متر رفت هوا اونجا بود که یاد این شعار افتادم مازیار قایقران... بیچاره قایقران تنش تو گور میلرزه بازیکنی که استپ کردن بلد نیست رو بهش میگن قایقران...

amir_a
11-05-2009, 16:22
تیتر روزنامه خودشونم اصل خنده بود. نوشته بود باز هم اشتباهات داوری باعث حذف پرسپولیس شد. نیم ساعت داشتم میخندیدم به این تیتر... کدوم اشتباه داوری... همه چیز که به نفع پرسپولیس بود. تازه دو تا بازیکن پاس رو هم اخراج کردن رفت...

بعد این مازیار زارع به نظر من باید محروم بشه. بازیکن تیم حریف مصدوم شده میره زیربغلشو میگیری بلندش میکنه. کجای دنیا یه بازیکن حق داره اینکارو با بازیکن حریف بکنه ؟ یه صحنه هم اومد توپ استپ کنه توپ 50 متر رفت هوا اونجا بود که یاد این شعار افتادم مازیار قایقران... بیچاره قایقران تنش تو گور میلرزه بازیکنی که استپ کردن بلد نیست رو بهش میگن قایقران...

این که من می بینم ماست خیار قایقرانم نیست چه برسه به مازیار قایقران.:27:

gmuosavi
11-05-2009, 16:49
مهدي شيري با استقلال قرارداد يک ساله امضاء کرد.

در شرايطي که همگان منتظر شنيدن نام سرمربي جديد استقلال بودند مسئولان اين باشگاه مهدي شيري را به عنوان اولين خريد اين فصل خود معرفي کردند. گفتگوي شيري با خبرنگاران را در زيرمي خوانيد:

* با استقلال قرارداد امضاء کردي؟
- بله، يک ساله
* پس حضورت در استقلال قطعي است؟
- بله، با خود آقاي واعظ صحبت کردم و قرارداد يک ساله امضاء کردم.
* چه شد که به استقلال آمدي؟
- خب، مسئولان پيشنهاد دادند و من هم قبول کردم، با توجه به شرايطي که پيش آمده خودم دوست داشتم بيايم.
* نگران نيستي خاطره تلخ چند سال قبل که يک دوره بد را در استقلال پشت سرگذاشتي تکرار شود؟
- خير، من با تجربه تر از سالهاي قبل شدم و دو سال خوب نيز در برق شيراز پشت سر گذاشتم. الان هم انگيزه بسياري دارم تا در استقلال موفق شوم.
* ولي در خط هافبک ترافيک سنگيني وجود دارد؟
- نگران نيستم، من کار خودم را مي کنم.
*...راستي سرمربي تيمتان مشخص شده؟
- خير، اگر هم شده من اطلاع ندارم

پيروز قرباني از تيم ملي کناره گيري کرد

کاپيتان تيم فوتبال استقلال تهران از تيم ملي کناره گيري کرد.

پيروز قرباني کاپيتان تيم فوتبال استقلال تهران صبح امروز و پس از گفتگو با افشين قطبي اردوي تيم ملي را ترک کرد.
دليل اين تصميم قرباني مصدوميت او از ناحيه زانو بود و مقرر شد وي نزديک به يک هفته در تمرينات تيم ملي شرکت نکند تا به درمان پاي مصدوم خود بپردازد.
تصميم گيري در خصوص بازگشت يا عدم بازگشت قرباني به تمرينات تيم ملي با افشين قطبي است.

تکلیف سرمربی استقلال امروز مشخص می‏شود

عضو هيات‌مديره استقلال از تشكيل جلسه تعيين‌كننده هيات‌مديره اين تيم و تصميم گيري در خصوص انتخاب سرمربي خبر داد.

نفريه عضو هيات‌مديره استقلال در گفت‌وگويي با خبرنگاران در رابطه با انتخاب سرمربي استقلال اظهار داشت: «در جلسه هيات‌مديره استقلال كه بعدازظهر امروز تشكيل خواهد شد در رابطه با انتخاب سرمربي استقلال حرف زده و تصميم‌گيري خواهيم كرد.»
وي در ادامه افزود: «هيچ شخصي فعلا نمي‌تواند در مورد سرمربي جديد استقلال با قاطعيت حرف بزند چون اين موضوع بستگي به تصميم جمعي اعضاي هيات‌مديره دارد و در اين مورد نمي‌توان پيش گويي كرد.

منبع:برنا، فوتبال ایران

tsjaleb
11-05-2009, 17:17
واعظ که شدیدا دنبال مربیه خارجیه .اسم برونو متسو رو هم شنیدم که ممکنه بیاد... ولی مربی خارجی تو استقلال سخت جواب میده یعنی تاحالا که اصلا جواب نداده...

alireza99.99
11-05-2009, 19:24
خوب بعد چند وقت برگشتم به تاپیک
اول هم باید قهرمانی رو تبریک بگم البته خیلی دیر شده و با رفتن امیر همه چیز ها خراب شد

vahid78
11-05-2009, 20:17
جلالي: از رفتار باشگاه استقلال ناراحتم
خبرگزاري فارس: سرمربي فصل گذشته تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: احساس مي‌كنم با نام من بازي شده و از اين مسئله ناراحتم.

مجيد جلالي در گفت و گو با خبرگزاري فارس در باره اينكه گفته مي شود يكي از گزينه هاي احتمالي سرمربيگري فصل آينده استقلال است اظهار داشت: اگر در فهرست گزينه هاي اصلي استقلال بودم حتما با من تماس گرفته مي شد. اينگونه خبرها برايم تازگي ندارد و ذهنيت خوبي نسبت به اين نوع رفتارها ندارم.
وي افزود: از اينكه مي بينم هر روز در روزنامه به اين موضوع پرداخته مي شود ناراحتم. چون هنوز هيچ اتفاقي رخ نداده و اين روند حرفه اي نيست. نمي پسندم كه استقلالي ها اينگونه با اسم افراد بازي كنند.
جلالي تاكيد كرد: همه از اين ماجرا حرف مي زنند؛ اما خود ما از اين مسائل اطلاعي نداريم. صراحتا مي گويم وقتي كه فقط احتمال يك اتفاقي وجود دارد و اينگونه، اخبار مطرح مي شود به هيچ وجه حاضر به همكاري با اين مجموعه نيستم.
جلالي در باره پيشنهاد مقاومت سپاسي گفت: قرار است چهارشنبه به شيراز بروم. پيشنهادهايم را بررسي و سپس تصميم گيري مي كنم. براي خود اهدافي دارم كه بايد براي رسيدن به آن امكانات را بسنجم.
وي تصريح كرد: هميشه از سال هاي قبل نوع فعاليت تيم سپاسي را دوست داشته ام. چون اين روند به نفع فوتبال ما است؛ اما به هر حال من هم ايده هايي دارم. نمي خواهم تا 15 سال ديگر مربيگري كنم. پس بايد تصميمي بگيرم تا بتوانم به اهدافم برسم.

vahid78
11-05-2009, 20:18
محمدی و شیری با استقلال یکساله بستند

محمد محمدی (دروازه بان پیکان ) و مهدی شیری ( هافبک برق شیراز ) امروزطی مذاکراتی با مسئولین باشگاه استقلال قرارداد یکساله خود را جهت حضور در این تیم امضا کردند.
مهدي شيري كه يك فصل نيز در اين تيم حضور داشت بار ديگر و اين بار بدون حضور قلعه نويي در تيم آبي پايتخت بازي خواهد كرد. شيري و محمدی طي مذاكراتي كه با آشتياني مديرعامل استقلال انجام دادند به اين تيم پيوستند.

vahid78
11-05-2009, 20:19
واعظى آشتيانى : گزينه هاى سرمربيگرى استقلال فقط خارجى هستند

تهران IranSport.Net - اميررضا واعظى آشتيانى مديرعامل باشگاه استقلال طى اظهارنظرى گفت: گزينه هاى سرمربيگرى تيم استقلال براى فصل آينده داخلى نيستند و تنها گزينه هاى خارجى مدنظر است. وى افزود: در حال بررسى گزينه هاى مناسب براى هدايت تيم هستيم و تمام افراد مدنظر ما خارجى هستند. وى با اشاره به اين كه تيم استقلال در فصل آينده بايد در ۳ جام باشگاه هاى آسيا، حذفى و ليگ برتر حضورى مقتدرانه داشته باشد، تصريح كرد: ما بايد تيم آماده اى را روانه مسابقات كنيم. وى خاطرنشان كرد: در حال بررسى گزينه هاى مدنظرمان و مذاكره با آنها هستيم تا بهترين فرد را انتخاب كنيم. واعظى آشتيانى در پاسخ به اين سوال كه آيا حضور «زمن» و «توشاك» در تيم استقلال صحت دارد يا خير؟ تاكيد كرد: هنوز هيچ گزينه اى صد درصد نشده و اينها حدس و گمان رسانه اى است. مديرعامل استقلال گفت: تا چند روز آينده تكليف سرمربى تيم را مشخص مى كنيم و اين خبر از طريق منبع رسمى باشگاه اعلام خواهد شد

vahid78
11-05-2009, 20:20
تمرین استقلال با حضور قلعه نویی و در غیاب تماشاگران برگزار شد

تمرین روز دوشنبه تیم فوتبال استقلال در شرایطی برگزار شد که امیرقلعه نویی با لباس شخصی حضور داشت و نظاره گر کار شاگردانش بود.
به گزارش خبرنگار مهر ، در این تمرین که از ساعت 17 امروز در ورزشگاه شهید دستگردی برگزار شد امیرقلعه نویی حضور داشت ودر غیاب تماشاگرانی که پشت درب های بسته ورزشگاه مانده بودند، تمرینات آبی پوشان را زیر نظر گرفت.
فرهاد مجیدی و منیعی به همراه بازیکنان ملی پوش استقلال از غایبان تمرین امروز بودند و کوشکی و جباری هم مصدوم بودند. پیروز قربانی هم که به خاطر مصدومیت با تیم ملی تمرین نکرده بود دقایقی در تمرین استقلال حاضر شد و با قلعه نویی گفتگو کرد.
تمرینات تیم فوتبال استقلال روز سه شنبه تعطیل است و براساس اعلام کادر فنی قرار است این تیم روز چهارشنبه در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم جوانان این باشگاه برود.

vahid78
11-05-2009, 20:21
غيبت 3 بازيكن و توقف خودروي قلعه نويي
خبرگزاري فارس: 3 بازيكن تيم فوتبال استقلال در تمرين امروز غايب بودند.

به گزارش خبرگزاري فارس، استقلال امروز در ورزشگاه دستگردي و با حضور امير قلعه نويي تمرين كرد.
سرمربي استقلال در اين تمرين لباس شخصي برتن داشت و نظاره گر بود.
علي نظري جويباري سرپرست تيم هم غايب بود. به جز او فرهاد مجيدي، مجتبي جباري و ميثم منيعي بدون دليل خاصيدر تمرين غايب بودند.
پيروز قرباني با لباس شخصي در تمرين حضور داشت و تمرين نمي كرد.
پس از پايان تمرين حدود 100 هوادار استقلال كه پشت در ورزشگاه تجمع كرده بودند، خودروي قلعه نويي را متوقف كردند و خواهان ماندن او در استقلال شدند. قلعه نويي نيز چند دقيقه با آنها صحبت كرد.
استقلال روز آينده تمرين ندارد

vahid78
11-05-2009, 20:21
قلعه نويي از هواداران استقلال حلاليت طلبيد

سرمربي سابق تيم فوتبال استقلال تهران با بيان اينكه رفتنش از اين تيم قطعي شده است، از هواداران اين تيم خواست حلالش كنند.
امير قلعه نويي كه عصر دوشنبه در تمرين تيم فوتبال استقلال حاضر شده بود اين مطلب را در گفت وگو با خبرنگاران اعلام كرد.
وي در خصوص دليل جدايي‌اش از تيم استقلال گفت: دليل اصلي جدايي ام از تيم استقلال مصاحبه‌هاي اخير مدير عامل اين باشگاه با شبكه‌هاي مختلف تلويزيوني است.
قلعه نويي اضافه كرد: حدود يك ماه پيش مديرعامل باشگاه از من خواست كه تكليف قراردادم را روشن كنم كه در پاسخ به او گفتم قراردادم را با اين باشگاه سفيد امضا مي‌كنم.
وي يادآور شد: اين موضوع گذشت تا پيش از ديدار با پيام، بار ديگر مساله قرارداد مطرح و باز هم همان ديالوگ‌ها رد و بدل شد.
سرمربي سابق تيم فوتبال استقلال تهران با اشاره به اين كه استقلال متعلق به مردم است افزود: البته شايد اشتباه كردم و بايد مبلغ قرارداد را از پيش مشخص مي‌كردم.
قلعه نويي در عين حال تاكيد كرد: حتي يك درصد هم احتمال نمي‌دهم در اين تيم بمانم و به طورحتم از اين تيم جدا خواهم شد.
وي درخصوص وضعيت فعلي خود نيز گفت: هنوز وضعيتم صددرصد مشخص نيست اما چون به استقلال تعهد دارم، تا زمان انتخاب سرمربي جديد، تيم را تمرين خواهم داد.
وي در خصوص مذاكراتش با باشگاه مس كرمان نيز گفت: با مسوولان اين باشگاه ارتباط نزديكي دارم از اين رو هر كمكي بتوانم به آنها خواهم كرد. ارتباط من و مسوولان اين باشگاه تنها براي كمك به يكديگر بوده است.
قلعه نويي همچنين خاطر نشان كرد: تاكنون با هيچ تيم داخلي و خارجي مذاكره نكرده ام و انتشار اينگونه اخبار از سوي برخي رسانه‌ها كذب محض است.

vahid78
11-05-2009, 20:22
مهم ............ مهم

پرسپوليس به دنبال سه بازيكن استقلال

با جدايي امير قلعه نوعي از استقلال احتمال اينكه واعظ آشتياني قرارداد برخي بازيكنان رسمي تيمش را به واسطه رابطه صميمي كه با قلعه نوعي دارند ، تمديد نكند زياد است .
بازيكن هايي نظير وحيد طالب لو ، حسين كاظمي و پيروز قرباني . هرچند گفته مي شود اين نفرات در صورت جدايي از آبي پوشان به تيم آينده قلعه ونوعي خواهند رفت اما پرسپوليس بدش نمي آيد حد اقل يكي از اين سه بازيكن را در فصل نقل و انتقالات به خدمت بگيرد . پست هاي اين سه استقلالي دقيقا همان پست هايي است كه مديران پرسپوليس درشرايط فعلي به دنبال بازيكني خوب براي آن هستند . وحيد طالب لو مي تواند مشكل دروازه باني سرخ پوشان را حل كند پيروز قرباني يك دفاع وسط ايده آل براي اين تيم خواهد بود و حسين كاظمي هم ميتواند در پست هافبك دفاعي مشكل عمده تيم پرسپوليس رابرطرف سازد . افراديكه از سوي مدير عامل پرسپوليس وظيفه دارند براي اين تيم بازيكن جذب كنند بعد از شنيدن جدايي سه بازيكن شاخص استقلال سريعا براي مذاكره با آنها دست به كار شدند . در يكي ، دو سال اخير بارها اين بازيكنان تا آستانه پوشيدن پيراهن پرسپوليس پيش رفته اند با اين وجود مي توان گفت احتمال اينكه آنها اين بار به پيشنهاد سرخپوشان پاسخ مثبت دهند وجود دارد .

vahid78
11-05-2009, 20:23
هنوز با مس به توافق نرسیده ام/ از استقلال و چهار تیم دیگر پیشنهاد دارم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در فصل هشتم لیگ برتر گفت: هنوز برای ادامه همکاری با مسئولان این باشگاه به توافق نرسیده ام و اگر خواسته هایم برآورده نشود به پیشنهادات دیگر پاسخ خواهم داد.
پرویز مظلومی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: مذاکرات اولیه را با مس کرمان داشته ام و مسئولان این باشگاه به من قول مساعد برای همه گونه همکاری داده اند و تاکید کرده اند هر بازیکنی که بخواهم را جذب خواهند کرد و اسکلت اصلی تیم فصل گذشته را هم حفط خواهند کرد.
وی ادامه داد: همانطور که باشگاه مس اعلام کرده توافقات ما اولیه بوده و هنوز توافق نهایی حاصل نشده است. من فردا به کرمان می روم تا مجددا با مسئولان مس مذاکره کنم.
سرمربی فصل گذشته مس ادامه داد: من نگران زمان عقد قرارداد با باشگاه مس نیستم. حتی اگر در آخرین زمان فصل نقل و انتقالات و یک روز مانده به شروع مسابقات خواسته هایم برآورده نشود، با این باشگاه قرارداد نمی بندم.
مظلومی افزود: برای من شرایط تیم بسیار مهم است و اگر میلیاردها تومان هم پیشنهاد بدهند حاضر نیستم تا زمانی که خواسته هایم برآورده نشود قرارداد ببندم. به هیچ عنوان به فکر خودم نیستم. اول به باشگاه و موقعیتش فکر می کنم که آیا ابزار مناسب برای تکرار موفقیت ها را خواهد داشت یا خیر.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: من سال گذشته تیم فوتبال مس کرمان را در حالی در اختیار گرفتم که رتبه یازدهم جدول را در اختیار داشت. حتی اگر این تیم در لیگ هشتم سوم نمی شد کسی به من خرده نمی گرفت اما برای فصل آینده که لیگ قهرمانان را هم پیش رو داریم حتی اگر چهارم هم شویم همه از ما ایراد می گیرند و عملکردم را زیر سوال خواهند برد. برای همین ما باید تیمی در حد قهرمانی داشته باشیم.
مظلومی خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان پیشنهاد نجومی به مس نداده ام فقط مبلغ قراردادم نسبت به فصل قبل 25 درصد افزایش یافته است.
وی در ادامه با بیان اینکه به دنبال بازار گرمی نیست تصریح کرد: پنج باشگاه لیگ برتری به صورت مستقیم با من مذاکره کرده اند. نه اینکه این را من بگویم، بلکه خود مسئولان این باشگاه ها در مصاحبه هایشان اعلام کرده اند که مظلومی را می خواهیم. من از استقلال ، ابومسلم ، پاس، سپاهان و مس کرمان پیشنهاد دارم. البته از تیم های دیگر هم پیشنهاداتی رسیده است اما چون این تیم ها مربی دارند صلاح نیست در موردش حرفی بزنم.
پرویز مظلومی تاکید کرد: با تمام این تفاسیر بازهم اعلام می کنم که اولویت اولم مس کرمان است و اگر خواسته هایم برآورده شود با این تیم قرارداد امضا خواهم کرد.

vahid78
11-05-2009, 20:24
قلعه‌نويي: به احتمال صفر درصد در استقلال مي‌مانم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: به اندازه يك بازيكن معمولي هم در استقلال پول نگرفته‌ام

به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس؛ امير قلعه‌نويي در تمرين امروز استقلال در جمع خبرنگاران در مورد تيم آينده‌اش اظهار داشت: در حال حاضر در تمرينات استقلال حاضر مي‌شوم و سر نخواستن من دعوا است.
وي در مورد پيشنهاد باشگاه مس‌كرمان عنوان كرد: با برهاني‌نژاد؛ مديرعامل مس دوست صميمي‌ هستم. فهرست فصل گذشته اين تيم را من به ايشان دادم و اكنون نيز هر كمكي از دستم بر ‌بيايد براي اين باشگاه انجام مي دهم اما هيچ مذاكره‌اي با هيچ تيمي انجام نداده‌ام.
سرمربي استقلال در مورد اينكه گفته مي‌شود با وي تماس گرفته شده تا فصل آينده در اين تيم بماند؛ تاكيد كرد: هيچ تماسي با من گرفته‌ نشده و من با هيچ كس صحبت نكرده‌ام. به احتمال صفر درصد در استقلال مي‌مانم.
قلعه‌نويي در مورد مصاحبه چند بازيكن استقلال عليه او در روزهاي گذشته عنوان كرد: بازيكن فوتبال همين است. تا زماني كه سرمربي او هستي بهترين مربي دنيا به شمار مي روي اما وقتي نيستي پشت سرت حرف مي‌زنند. اما من مي‌گويم هيچ كدام از بازيكنان براي حضور در تركيب ثابت استقلال به اتاق من نيامدند. هر كدام از بازيكنان كه در استقلال بازي مي‌كردند براساس اعتقادات كادر فني بود. شايد اشتباه من اين بود كه حالا بهترين خط حمله ليگ و يكي از بهترين خط دفاع‌هاي ليگ را در اختيار داريم.
وي در مورد اينكه همراه استقلال به امارات سفر خواهد كرد يا نه گفت: تا زماني كه در استقلال مسئوليت دارم در خدمت اين تيم هستم. البته هفته آينده هم خودم سفري به امارات خواهم داشت.
قلعه‌نويي در مورد اينكه اين سفر براي عقد قرارداد با يك تيم خارجي است تصريح كرد: در اين مورد فعلا صحبتي نخواهم كرد.
سرمربي استقلال در مورد وضعيت اين تيم در فصل آينده اظهار داشت: حق ندارم در مورد استقلال حرف بزنم. من زماني هم كه در مس كرمان بوده‌ام هيچ صحبتي عليه باشگاه استقلال انجام ندادم. من مطمئنم فصل آينده نيز استقلال موفق خواهد شد.
سرمربي اسبق تيم ملي در مورد اينكه برخي از بازيكنان گفته‌اند با جدايي قلعه‌نويي از استقلال مي‌روند گفت: بازيكن بايد به تعهدش نسبت به باشگاه پايبند باشد. امثال قلعه‌نويي مي‌آيند و مي‌روند اما آنها بايد به باشگاه متعهد باشند.
قلعه‌نويي در مورد اينكه سياوش اكبرپور گفته بعد‌ از قلعه‌نويي در استقلال نمي‌مانم خاطرنشان كرد: همانطور كه گفتم بازيكن بايد به تعهدش پايبند باشد اما اگر بازيكن با باشگاه به توافق نرسد آن مسئله امري جدا است.
وي در مورد اينكه چرا از باشگاه استقلال جدا مي‌شود تصريح كرد: يك ماه پيش واعظ آشتياني به من گفت قراردادي با باشگاه استقلال امضاء كن. من گفتم سفيد امضاء مي‌كنم. ايشان گفت قيمت بده، اما گفتم براي باشگاهي مانند استقلال نرخ تعيين نمي‌كنم. من به خاطر مردم اين كار را مي‌كنم و فصل گذشته نيز آقاي فتح‌ا... زاده خودش رقم قراردادم را نوشت.
قلعه‌نويي يادآور شد: قبل از ديدار با پيام مشهد مديرعامل استقلال دوباره صحبت از قرارداد كرد كه گفتم رگم را بزنند زير حرفم نمي‌زنم. با استقلال سفيد امضاء مي‌كنم اما پس از ديدار با پيام واعظ آشتياني صحبت‌هاي را در برنامه 90 و ورزش از نگاه 2 انجام ‌داد. پس از اين مصاحبه‌ها تصميم گرفتم با استقلال همكاري نكنم.
قلعه‌نويي در مورد اينكه پس از جريان فوق به او در مورد مذاكره مجدد پيغام دادند گفت: بله پيغام دادند اما من نيامدم. شايد اشتباه مي‌كردم كه گفتم به خاطر مردم و استقلال سفيد امضاء مي‌كنم. من در فصل گذشته به اندازه يك بازيكن معمولي هم به اندازه استقلال هم پول نگرفتم و با اين مبلغ ناچيز دو جام قهرماني براي اين باشگاه كسب كردم.
سرمربي استقلال در مورد اينكه چرا هواداران اين باشگاه حق حضور در تمرينات را ندارند اظهار داشت: اين را از مسئول هواداران باشگاه بپرسيد.

M . Sayid
11-05-2009, 20:48
محمدی و شیری

بازگشت به عقب ---- محمدی که پارسال می خواستن بیارنش ولی نشد بجاش برن یه بازیکن جوون مثل مکانی بیارن--شیریم که چندسال پیش بازم تو استقلال بوده.....

خدایا این واعظ داره چیکار می کنه؟

M.etallic.A
11-05-2009, 21:22
جلالي: از رفتار باشگاه استقلال ناراحتم
خبرگزاري فارس: سرمربي فصل گذشته تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: احساس مي‌كنم با نام من بازي شده و از اين مسئله ناراحتم.

مجيد جلالي در گفت و گو با خبرگزاري فارس در باره اينكه گفته مي شود يكي از گزينه هاي احتمالي سرمربيگري فصل آينده استقلال است اظهار داشت: اگر در فهرست گزينه هاي اصلي استقلال بودم حتما با من تماس گرفته مي شد. اينگونه خبرها برايم تازگي ندارد و ذهنيت خوبي نسبت به اين نوع رفتارها ندارم.
وي افزود: از اينكه مي بينم هر روز در روزنامه به اين موضوع پرداخته مي شود ناراحتم. چون هنوز هيچ اتفاقي رخ نداده و اين روند حرفه اي نيست. نمي پسندم كه استقلالي ها اينگونه با اسم افراد بازي كنند.
جلالي تاكيد كرد: همه از اين ماجرا حرف مي زنند؛ اما خود ما از اين مسائل اطلاعي نداريم. صراحتا مي گويم وقتي كه فقط احتمال يك اتفاقي وجود دارد و اينگونه، اخبار مطرح مي شود به هيچ وجه حاضر به همكاري با اين مجموعه نيستم.
جلالي در باره پيشنهاد مقاومت سپاسي گفت: قرار است چهارشنبه به شيراز بروم. پيشنهادهايم را بررسي و سپس تصميم گيري مي كنم. براي خود اهدافي دارم كه بايد براي رسيدن به آن امكانات را بسنجم.
وي تصريح كرد: هميشه از سال هاي قبل نوع فعاليت تيم سپاسي را دوست داشته ام. چون اين روند به نفع فوتبال ما است؛ اما به هر حال من هم ايده هايي دارم. نمي خواهم تا 15 سال ديگر مربيگري كنم. پس بايد تصميمي بگيرم تا بتوانم به اهدافم برسم.

چی میگه این واسه خودش. روزنامه ها تو پایان فصل شروع میکنن شایعه سازی... هر مربی بدون تیم و هر تیم بدون مربی رو بهم میچسبونن... خوب این شایعات چه ارتباطی به استقلال داره. اصلا جلالی به درد استقلال نمیخوره... خیلی ناز نازیه... زود ناراحت میشه.

مدیرعامل تیم هم اعلام کرده فقط مربی خارجی...

پرسپوليس به دنبال سه بازيكن استقلال

با جدايي امير قلعه نوعي از استقلال احتمال اينكه واعظ آشتياني قرارداد برخي بازيكنان رسمي تيمش را به واسطه رابطه صميمي كه با قلعه نوعي دارند ، تمديد نكند زياد است .
بازيكن هايي نظير وحيد طالب لو ، حسين كاظمي و پيروز قرباني . هرچند گفته مي شود اين نفرات در صورت جدايي از آبي پوشان به تيم آينده قلعه ونوعي خواهند رفت اما پرسپوليس بدش نمي آيد حد اقل يكي از اين سه بازيكن را در فصل نقل و انتقالات به خدمت بگيرد . پست هاي اين سه استقلالي دقيقا همان پست هايي است كه مديران پرسپوليس درشرايط فعلي به دنبال بازيكني خوب براي آن هستند . وحيد طالب لو مي تواند مشكل دروازه باني سرخ پوشان را حل كند پيروز قرباني يك دفاع وسط ايده آل براي اين تيم خواهد بود و حسين كاظمي هم ميتواند در پست هافبك دفاعي مشكل عمده تيم پرسپوليس رابرطرف سازد . افراديكه از سوي مدير عامل پرسپوليس وظيفه دارند براي اين تيم بازيكن جذب كنند بعد از شنيدن جدايي سه بازيكن شاخص استقلال سريعا براي مذاكره با آنها دست به كار شدند . در يكي ، دو سال اخير بارها اين بازيكنان تا آستانه پوشيدن پيراهن پرسپوليس پيش رفته اند با اين وجود مي توان گفت احتمال اينكه آنها اين بار به پيشنهاد سرخپوشان پاسخ مثبت دهند وجود دارد .

مزخرفترین شایعه ممکنه... این سه بازیکن از متعصب ترین ها هستن مخصوصا پیروز قربانی و وحید طالبلو... عمرا برن پرسپولیس... در ضمن واعظ و انصاری فرد توافق کردن از همدیگه بازیکن نگیرن.

vahid78
12-05-2009, 05:48
بازگشت ناصر حجازي به استقلال !

پس از تغيير و تحولات اخير در باشگاه استقلال و داغ شدن بحث انتخاب سرمربي جديد اين تيم، اخبار زيادي پيرامون گزينه هاي احتمالي براي حضور روي نيمکت آبي مطرح است.
صبح امروز نيز خبري مبني بر احتمال بازگشت ناصرحجازي به استقلال دهان به دهان مي چرخيد و جالب آنکه اتفاقات هفته هاي اخير پيرامون باشگاه استقلال براحتمال بازگشت حجازي قوت مي بخشد.
جذب مهدي شيري و بحث جدايي جباري، جذب محمد محمدي و احتمال رفتن طالب لو از استقلال، عقد قرارداد با بازيکناني چون فرهاد مجيدي، اميدرضا روانخواه که هردو از نفرات مورد علاقه حجازي هستند.
قطع همکاري باشگاه با ليدرهايي که سال قبل رابطه خوبي با حجازي نداشتند و...
آنچه که مسلم است سرمربي استقلال ليست نفرات خود را از مدتها قبل به واعظ آشتياني داده است. گفتني است که برخي از منابع خبري احتمال بازگشت حجازي به عنوان مديرفني را قوي مي دانند

احتمالا چاخانه .... چون واعظ گفته فقط مربی خارجی میاره

vahid78
12-05-2009, 05:49
قلعه نويي : دو روز زودتر از استقلال به امارت مي‌روم، شايد براي قرارداد

قلعه نويي در پايان تمرين امروز استقلال در جواب به خبرنگاران مبني بر عقد قرارداد با تيمهاي اماراتي با لبخند گفت:« اين موضوع بماند براي بعد.»
قلعه نويي سرمربي سابق استقلال ضمن بيان مطلب فوق خطاب به خبرنگاران گفت:« هنوز با تيمي وارد مذاكره نشدم و تا پايان قراردادم دراستقلال مي‌مانم اگر هم بخواهند به امارات مي‌روم، البته براي كاري دو روز زودتر به امارات سفر مي‌كنم.»
وي ادامه داد:« برخي بازيكنان به من لطف دارند كه مي‌خواهند با جدايي من از استقلال بروند اما اين كار در فوتبال حرفه‌اي جايي ندارد و پيشنهاد مي‌كنم اين كار را انجام ندهند.»
وي همچنين درباره مصاحبه‌هايي كه عليه وي انجام شده نيز گفت:« تا زماني كه من در اين باشگاه بودم اين صحبتها نبود و اين قاعده هميشه وجود داشته كه حالا حرفهايي زده شود.»
وي در پايان درباره ماندن استقلال گفت:« با مصاحبه‌اي كه انجام شد ديگر جايي در استقلال ندارم. اگر در اين مدت حرفي زدم و كسي را ناراحت كردم عذرخواهي مي‌كنم.»

vahid78
12-05-2009, 05:51
تمرين دهنده خارجي در کنار سرمربي ايراني
احتمال حضور يک تمرين دهنده مطرح خارجي در کنار سرمربي آينده استقلال وجود دارد.

در ادامه گمانه زني ها پيرامون آينده نيمکت تيم فوتبال استقلال خبردارشديم که مديران اين مجموعه قصد دارند در کنار سرمربي ايراني تيم شان که هنوز رسماً معرفي نشده، از وجود يک مربي تمرين دهنده خارجي و مطرح استفاده کنند.
گفتني است که در جلسه امروز مديران استقلال به بحث سرمربيگري اين تيم پرداخته خواهد شد.

vahid78
12-05-2009, 05:52
روشن: هيچ پيشکسوتي نبايد سرمربي استقلال شود!

يکي از بهترين گلزنان تاريخ باشگاه استقلال تهران گفت: به نظرم هيچ يک از پيشکسوتان استقلال نبايد سرمربيگري اين تيم را در اين فصل قبول کنند

حسن روشن در گفت و گو با خبرنگار سرويس ورزشي برنا اظهارداشت: هرکسي سرمربي استقلال شود به مشکل مي خورد. اين تيم نياز به ترميم اساسي دارد ولي براي اين کار هم بايد زمان خرج کرد.
وي افزود: استقلال در طول 6 سال اخير حواشي سياري داشته و اين مشکلات به راحتي حل نمي شود ، مسئولان بايد صبر و تحمل را پيشه کنند.
حسن روشن خاطرنشان کرد: در حال حاضر مربي خارجي بهترين گزينه است. مسئولان استقلال يک مربي خارجي بياورند و کميته فني را متشکل از بزرگان اين تيم تشکيل دهند و سپس خود اين کميته فني يک نفر را به عنوان مديرفني معرفي کند. به نظرم اين طرح براي استقلال موثر خواهد بود.

vahid78
12-05-2009, 05:53
چه مطبوعات با حالی داریم ما ............. هرکدومشون یه چیزی مینویسن

دمشون قیژ

bleu2u4u
12-05-2009, 08:26
قلعه نویی : تا دیروزکسی جرات نداشت حرف بزند حالا زبان در آورده اند

امیر قلعه نویى روز گذشته با حضور در تمرین استقلال آخرین روزهاى خود را در تیم آبى تهران تجربه کرد. این مربى با توجه به پایان نیافتن قراردادش با استقلال مجبور است تا بازى با الجزیره در کنار تیم سابقش باشد. سراغ قلعه نویى را در تمرین گرفتیم تا او خود به تمام سوالات ما پاسخ بگوید. :
•طى این چند روز صحبت از نیامدن شما سرتمرین بود. چطور در تمرین حاضر شدید؟
- خب من تا بازى با الجزیره قرارداد دارم و موظف هستم تا این زمان در کنار تیم باشم.
• طى این مدت با چه تیم هایى وارد مذاکره شدید؟
- در حال حاضر سر نخواستن من در استقلال دعواست آن وقت چه مذاکره اى؟ من با هیچ تیمى وارد صحبت نشده ام. حتى با مسئولان مس هم حرف نزده ام اگر آن ها نیاز به مشاوره داشتند در خدمتشان هستم اما به عنوان سرمربى به مس نمى روم.
• پس از جدایى شما چند تن از بازیکنان استقلال برعلیه تان حرف زدند. نظرتان در این ارتباط چیست؟
- وقتى من در استقلال بودم کسى جرات نمى کرد برعلیه قلعه نویى حرف بزند. اما حالا با رفتن من انگار همه زبان درآورده اند. آن وقت اگر اعتراضى داشتند باید مى آمدند و به خود من مى گفتند نه اینکه پشت سرم حرف بزند.
•استقلال را در فصل آینده چطور مى بینید؟ با رفتن شما این تیم دچار مشکل نمى شود؟
- من مربى استقلال نیستم که بخواهم در مورد آن صحبت کنم. همانطور که الان در مورد مس حرف نمى زنم دیگر در ارتباط با استقلال هم صحبت نمى کنم. آرزوى من فقط سربلندى این تیم است آن هم با هر مربى و مدیرى.
•اصلاً اختلاف شما با واعظى آشتیانى از چه زمانى آغاز شد؟
- یک ماه پیش به مدیرعامل گفتم من براى فصل جدید با استقلال سفید امضا مى کنم همانطور که در سال گذشته و در زمان فتح الله زاده با استقلال سفید امضا کردم علت این کار هم فقط به خاطر هواداران بود. هر چه دارم از این هواداران است و به همین دلیل ترجیح دادم به خاطر دوستداران استقلال قراردادم را به صورت سفید امضا کنم. مطمئناً اگر تیمى دیگر خواهان من بود چقدر ماده و تبصره براى حضور در دیگر تیم ها مى گذاشتم اما به خاطر استقلال و هوادارانش فقط مى خواستم سفید امضا کنم.
•پس چرا این اتفاق صورت نگرفت؟
- زمانى که واعظى آن ۲ مصاحبه را در برنامه ۹۰ انجام داد من دیگر قید استقلال را زدم. ماندنم در این تیم با این وضعیت دیگر هیچ فایده اى نداشت به همین دلیل ترجیح دادم خودم از استقلال بروم.
•یعنى واعظى هیچ وقت به شما نگفت بروید؟
- اتفاقاً مدیریت خواست من بمانم اما در این استقلال و با این وضعیت من یک درصد هم نمى توانستم طاقت بیاورم. باید مى رفتم چرا که ماندن من در این تیم دیگر هیچ ثمره اى نداشت و ممکن بود در میانه فصل با هم به مشکل بربخوریم.
•صحبت از مربیگرى شما در تیم هاى اماراتى به گوش مى رسد این موضوع صحت دارد؟
- قرار است طى چند هفته آینده با چند تیم عربى وارد مذاکره شوم احتمال حضورم در خارج از کشور وجود دارد.
•سؤال آخر بازى با الجزیره برروى نیمکت استقلال مى نشینید؟
- اگر مربى جدید را قبل از این بازى بیاورند که من به امارات نمى روم اما اگر تا بازى با الجزیره کادر فنى جدید نامشخص بود بنابر تعهداتم مجبور هستم به امارات بروم.

ژنرال عاشــــــــــــــــــــــ ـقتم

mpmostafa
12-05-2009, 10:46
واقعا دارم به اين نتيجه ميرسم كه بيانيه مايلي كهن چيزي جز حقيقت نبوده. چقدر نوچه بازي و باند بازي، آخه طالب لو و قرباني به استقلال تعصب دارن يا به قلعه نوعي. حالا قلعه نوعي نشد يكي ديگه. اساسا استقلال بايد اصل باشه و همه بايد استقلال براشون مهم باشه، اما متعصب ترين بازيكنها هم متاسفانه استقلال براشون مهم نيست و نوچه قلعه نوعي هستن.
اگرچه صد در صد مطمئن هستم هركسي بياد تو استقلال حتي اگه مربي بزرگي باشه نميتونه نتايج قلعه نوعي رو تكرار كنه ولي به نظرم اين تغيير و تحولات به نفع باشگاه هست.

vahid78
12-05-2009, 11:35
حالا قلعه نوعي نشد يكي ديگه. اساسا استقلال بايد اصل باشه و همه بايد استقلال براشون مهم باشه، اما متعصب ترين بازيكنها هم متاسفانه استقلال براشون مهم نيست و نوچه قلعه نوعي هستن.

چه ربطی داره دوست عزیز؟

مثلا یکی شما را دوست داره و میخواد با شما باشه؟ایا اون شخص نوچه شماست؟

vahid78
12-05-2009, 11:36
جبارى : به اولين پيشنهاد مناسب جواب مثبت مى دهم

تهران IranSport.Net - مجتبى جبارى، هافبك استقلال درخصوص آينده فوتبالى خود گفت: قراردادم با استقلال به پايان رسيده و بازيكن آزاد هستم. هنوز هيچ تصميمى درخصوص آينده ام نگرفته ام.وى در مورد احتمال ماندنش در استقلال گفت: هنوز صحبتى با مسئولان باشگاه استقلال انجام نداده ام. علاوه بر اين با هيچ باشگاهى صحبت نكرده ام.جبارى گفت: اين بار ديگر دوست ندارم در روز آخر نقل و انتقالات تيم آينده ام را انتخاب كنم و صبر نمى كنم. با اين حساب به اولين پيشنهاد خوبى كه دريافت كنم جواب مثبت مى دهم. البته اين پيشنهاد بايد از همه نظر بررسى شود تا بهترين تصميم گرفته شود.

vahid78
12-05-2009, 11:37
كريميان: هنوز با استقلال به توافق كامل نرسيده ام
خبرگزاري فارس: هافبك فصل گذشته تيم برق شيراز گفت: با مسئولان استقلال مذاكراتي داشته ام؛ اما هنوز به توافق كامل نرسيده ام.

مهدي كريميان در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره مذاكره با سران باشگاه استقلال اظهار داشت: صحبت هايي انجام داده ام؛ اما هنوز بر سر مسائل مالي بايد مذاكره كنيم. احتمالا تا هفته ديگر تكليف اين موضوع روشن مي شود.
وي در پاسخ به اين سئوال كه آيا مشخص نبودن سرمربي آينده استقلال تاثيري در تصميم او دارد، عنوان كرد: بازيكنان هميشه با باشگاه قرارداد امضا مي كنند، البته براي هر بازيكني مهم است كه بداند قرار است با كدام مربي كار كند؛ اما در مجموع همه بازيكن باشگاه هستند نه مربي.
كريميان در باره اينكه اگر باشگاه برق از او بخواهد براي كمك به اين تيم شيراز را ترك نكند، چه تصميمي مي گيرد، تصريح كرد: در دنياي فوتبال حرفه اي با اين حرف ها نمي توان بازيكني را حفظ كرد. برق اگر در ليگ برتر ابقا مي شد، در اين تيم مي ماندم چون در شيراز راحت بودم. تا آخرين بازي برق شيراز در ليگ با همه توانم بازي كردم و از اين بابت عذاب وجدان ندارم.

shahin666
12-05-2009, 11:54
هاشم بیگ‌زاده قرارداد خود را با استقلال تمدید کرد
ماندم تا جبران کنم

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: ورزشی - فوتبال
هاشم بیگ زاده قرارداد خود را با تیم فوتبال استقلال تهران تمدید کرد.
به گزارش ایسنا، بیگ زاده صبح شنبه با حضور در دفتر واعظی آشتیانی قرارداد خود را به مدت یك سال با این باشگاه تمدید کرد.
بیگ زاده در این مورد به سایت باشگاه استقلال گفت: «من امسال نتوانستم آنطور که باید در خدمت هواداران استقلال باشم اما همین جا به همه استقلالی ها قول می دهم که بهترین بازی هایم را در فصل آینده برای استقلال انجام بدهم. خوشحالم که دوباره می توانم استقلالی باشم.»

یعنی بعدتر از این نیست که بیگ زاده دوباره توی استقلال می مونه
من نمیدونم کی گفته این اصلا بازیکنه
واقعا آدم بازیشو میبنه مریض میشه وقتی توپ میگره نمیدونه چیکار کنه یا از دست میده یا مثه همیشه پاس به عقب میده اصلا نمیتونه یه چپ خوب برای استقلال باشه
به جای این که برین دنبال یه چپ پایی خوب (هر چند ایران هنوز یه چپ کلاسیک نداره) جواد شیرزاد، آشتیانی یا
به نظر من بهترین گزینه ستار زراع که هم باتجربه هست و هم سهمیه لیگ یک حساب میشه و میان با این بیگ زاده
از دوباره تمدید قرداد میکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نامدارى: با استقلال تمدید مى كنم

اشكان نامدارى ظهر دیروز با مراجعه به باشگاه جلسه اى را با واعظى آشتیانى براى تمدید قرارداد انجام داد كه به طور حتم نتیجه این نشست طى روزهاى آتى مشخص مى شود.سنگربان دوم استقلال در این خصوص به ابرار ورزشى گفت: طى جلسه اى كه با مدیرعامل داشتم ایشان گفتند یكى ، دو روز فكر كن و بعد به ما جواب بده. واعظى آشتیانى گفت تو نیاز به فكر كردن دارى اگر خواستار حضور مجدد در استقلال بودى بگو تا با تو تمدید قرارداد كنیم. من هم استقلال را دوست دارم و بیشتر علاقه مند هستم كه با این تیم تمدید قرارداد كنم. مسأله خاصى براى ثبت قرارداد من با استقلال وجود ندارد تا به احتمال زیاد فصل آینده هم در این تیم باشم.نامدارى همچنین در ارتباط با اینكه احتمال ذخیره بودنش در فصل آینده هم وجود دارد اظهار داشت: نظر مربیان با هم متفاوت است اگر قلعه نویى به من اعتقاد نداشت ممكن است مربى جدید بازى من را قبول داشته باشد به همین دلیل من به آینده امیدوار هستم و مطمئنم فصل آینده مى توانم در استقلال خودم را نشان بدهم

دیگه دلیلی نداره که نامداری بخواد توی تیم بمونه هرچند از همون اول هم خرید نامداری اشتباه بود
الان دیگه با وجود وحید طالب لو - محمد محمدی و ایمان صادقی که جز سهیمه امید هست دیگه نیازی
به نامداری نداریم وحید طالب لو که هم جون هست و هم باتجربه محمد محمدی هم دروازبان باتجربه و خوبیه
و دروزبان سوم هم ایمان صادقی که توی تیم جوانان نشون داده دروازبان آینده داری هست
همیشه استقلال دروزبان سوم رو از امیدش انتخاب میکنه که یه بازیکن بیشتر توی پستای دیگه بگیره

علی علیزاده : برای فصل بعد هم تمدید می کنم ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
علی علیزاده : برای فصل بعد هم تمدید می کنم .مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران گفت: امیدوارم با مسئولین باشگاه استقلال به توافق برسیم و برای یک فصل دیگر هم قراردادم را تمدید کنم. علی علیزاده، مهاجم تیم فوتبال استقلال در گفتگویی افزود: با توجه به روند فعلی باشگاه استقلال تهران امیدوارم با مذاکراتی که قرار است انجام شود، قراردادم را تمدید کنم. وی ادامه داد: رفتن امیر قلعه نوعی تصمیمی بوده که مسئولین باشگاه و خود امیر قلعه نوعی گرفتند اما مطمئناً زحماتی که سرمربی تیم در طول این فصل با دستیارانش برای تیم کشیدند بسیار با ارزش بود. مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران خاطرنشان کرد: برای فصل بعد منتظر تصمیم مسئولین باشگاه هستم و اگر با این تیم به توافق نرسیدم در آن صورت برای فصل بعد تصمیم خواهم گرفت.

خدایا چه جوری باید بگیم ما علیزاده رو نمیخواییم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودت شر علیزاده رو از سر ما بردار
الهی آمین

فکر کنم واعظ بعد از تمدید قرداد با بیگ زاده بیاد با اشکان نامداری و علیزاده و تقی پور ،مهرداد پولادی،میلاد نوری
یدالله اکبری ، عباسفرد هم تمدید قرداد کنه
:18:
بابا یکی باید انگار به این واعظ بگه آخر فصل هر تیمی یه لیست مازاد داره و یه سری از بازیکنا باید از تیم جدا
بشن و یه سری بازیکن جدید برای تقویت تیم اضافه بشه
خوب این معلومه که خیلی از بازیکنا آرزشون هست توی تیم استقلال بازی کنن ولی این دلیل نمیشه که
الان هر بازیکن مازادی که باید از تیم کنار گذاشته بشه بخواد توی تیم بمونه
فکر کنم واعظ فکر کرده تیم رو با 41 نفر میخواد ببنده البته اگر بخواد بازیکن جدید هم بگیره

vahid78
12-05-2009, 11:57
مخالفت خانواده قلعه نويي با مربيگري در امارات

سفر تيم فوتبال استقلال تهران به کشور امارات در شرايطي انجام مي شود که سرمربي آبي پوشان، اين تيم را در اين سفرهمراهي نخواهد کرد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" اعضاي تيم فوتبال استقلال تهران بيست و ششم ارديبهشت به امارات مي روند تا سه روز بعد مقابل الجزيره صف آرايي کنند. اميرقلعه نويي سرمربي استقلال اين تيم را در سفر به امارات همراهي نمي کند، طبق اعلام قلعه نويي وي يک روز قبل از بازي با الجزيره خود را به امارات مي رساند و روز بازي روي نيمکت خواهد نشست.
قلعه نويي در امارات مذاکراتي را نيز براي مربيگري در اين کشور انجام خواهد داد، اما جالب است بدانيد امکان مربيگري وي در خارج از ايران صفردرصد است زيرا خانواده وي تمايلي براي لژيونرشدن سرمربي موفق استقلال ندارند.

vahid78
12-05-2009, 11:59
علی علیزاده : برای فصل بعد هم تمدید می کنم ]

علی جان دیگه ژنرال رفته!!! کی مخواد به تو بازی بده که تمدید میکنی؟شاید اصلا اگه تمدید کنی حتی نتونی روی نیمکت بشینی ..... حتی اگه ژنرال هم بود با اوردن عنایتی شانس بازی کردن تو 0 درصد میرسید

vahid78
12-05-2009, 12:57
كناره گيري منصوريان از آكادمي استقلال

بالاخره و پس از كلي كش و قوس عليرضا منصوريان رئيس آكادمي باشگاه استقلال از سمت خود كناره گيري كرد.

منصوريان كه در يك ماه گذشته بارها بر سر مسائل گوناگون عليه واعظ آشتياني موضع گيري كرده بود . در نهايت تصميم به كناره گيري از فعاليت هاي باشگاه استقلال گرفت . كاپيتان سابق استقلال كه سال گذشته با حكم علي فتح اله زاده جانشين حسن روشن ديگر پيشكسوت استقلال شده بود ،پس از جنگ و جدال هاي فراوان بين عليرضا منصوريان و مدير عامل استقلال ، از حسن روشن ، مسئود معيني و پرويز ابوطالبي به عنوان جانشين احتمالي او صحبت به ميان آمده است .

به نظر ، ارجاع مجدد پرونده مرغوبكار به دادگاه از سوي مسئولان استقلال به تصميم منصوريان براي جدايي از استقلال سرعت بخشيده است

vahid78
12-05-2009, 12:58
مهدي شيري :‌ قرارداد داخلي با استقلال بستم

شيري گفت : من د رتهران بودم تا به شكايتم از برق شيراز رسيدگي كنم كه آقاي واعظ با من تماس گرفت و گفت : دوست داري به استقلال بيايي ؟ من هم به باشگاه رفتم و پس ازصحبت هاي اوليه به توافق رسيديم وقراردادم را با باشگاه يكساله امضا كردم . من با باشگاه قرارداد بستم و به سرمربي جديد اين تيم هم كاري ندارم .من بازيكن هستم و هر مربي اي كه در استقلال باشد با او كار خواهم كرد .
درست است كه من دوران نا موفقي را با استقلال گذراندم اما به هر حال حضور دراستقلال براي هر فوتباليستي مهم و افتخارآميزاست . من هم براي جبران دوران ناموفقم در استقلال به اين تيم برگشتم .
خيلي دوست داشتم امير قلعه نوعي نيز در استقلال حاضر بودند و اميدوارم شرايط براي بازگشتشان فراهم شود . قلعه نوعي مربي بزرگي است و بنده هم آن زمان كه در تيم بودم و هم پس از آن رابطه دوستانه و نزديكي با ايشان دارم . اگر در فصل چهارم ناموفق بودم دليل براين نيست كه قلعه نوعي باعث آن بوده است .

vahid78
12-05-2009, 12:59
نحوه خرید بازیکن واعظ ...

دوست داري به استقلال بيايي ؟

: دی

bleu2u4u
12-05-2009, 13:31
واقعا دارم به اين نتيجه ميرسم كه بيانيه مايلي كهن چيزي جز حقيقت نبوده. چقدر نوچه بازي و باند بازي، آخه طالب لو و قرباني به استقلال تعصب دارن يا به قلعه نوعي. حالا قلعه نوعي نشد يكي ديگه. اساسا استقلال بايد اصل باشه و همه بايد استقلال براشون مهم باشه، اما متعصب ترين بازيكنها هم متاسفانه استقلال براشون مهم نيست و نوچه قلعه نوعي هستن.
اگرچه صد در صد مطمئن هستم هركسي بياد تو استقلال حتي اگه مربي بزرگي باشه نميتونه نتايج قلعه نوعي رو تكرار كنه ولي به نظرم اين تغيير و تحولات به نفع باشگاه هست.

بزرگترین افتخار عمرم این میتونه باشه که ژنرال منو به عنوان کوچکترین نوچه ی خودش قبول کنه
نبود!!!!!!!!!

bleu2u4u
12-05-2009, 13:33
نحوه خرید بازیکن واعظ ...

دوست داري به استقلال بيايي ؟

: دی

دمت گرم کلی خندیدم

mpmostafa
12-05-2009, 14:50
بزرگترین افتخار عمرم این میتونه باشه که ژنرال منو به عنوان کوچکترین نوچه ی خودش قبول کنه
نبود!!!!!!!!!
سلام
دوست عزيز من هم قلعه نوعي رو خيلي دوست دارم ولي اين يادت باشه كه هيچ وقت نبايد استقلال رو فداي شخصي كرد بلكه اين اشخاص هستن كه بايد فداي استقلال بشن. الان استقلال داره فداي قلعه نوعي ميشه افرادي كه استقلال رو به خاطر قلعه نوعي ترك ميكنن يعني قلعه نوعي رو بيشتر از استقلال دوست دارن.

امير قلعه نوعي هرچي داره از استقلال داره.اگه قرار باشه تيم وابسته به اشخاص باشه ما هر فصل مشكل داريم،چرا بايد تو يه تيم يه باند 7-8 نفره باشن تا مربي رفت اونا هم برن؟ اما اگه ساختار باشگاه درست باشه مطمئن باشيد ديگه باشگاه محتاج هيچ كس نيست. فكر كنم با اين كارهاي واعظ ساختار باشگاه يكم بهتر بشه.

bleu2u4u
12-05-2009, 16:05
تمام مصائب ژنرال در استقلال 87-88

وقتي يك مربي تيم سيزدهم جدول را تحويل مي‌گيرد و كمتر از يك سال دو عنوان قهرماني برايش كسب مي‌كند، كوچكترين بهانه‌اي براي تغيير دست مديران باشگاه نمي‌دهد. روزي كه امير قلعه‌نويي با غلبه بر پگاه جام حذفي را بالاي سر برد، خيلي‌ها مدعي شدند اين موفقيت اتفاقي و مقطعي بوده است. هر چند او سبقه روشني در مس كرمان داشت اما شروع نااميدكننده‌ استقلال در ليگ هشتم عده‌اي را نسبت به توانايي‌هاي امير قلعه‌نويي مشكوك كرد. بعد از شكست سنگين در قم عده‌اي دست به قلم شدند و از سيستم دفاع سه نفره‌اي و اتكاي زياد تيم به سانتر از جناحين انتقاد كردند. اين آغاز مشكلات امير در استقلال 88 – 87 بود، در چند روز اول او در مقام پاسخگويي برآمد و از سيستم بازي استقلال دفاع كرد اما توضيحات او منتقدان را قانع نكرد و روزي نبود كه در صفحات روزنامه‌ها انتقاد از شيوه بازي استقلال جايي نداشته باشد. مديرعامل وقت استقلال هم كه پس از ناكام ماندن ناصر حجازي و فيروز كريمي مجبور شده بود پشت انتخاب هواداران استقلال پنهان شود، كم‌كم قد علم كرد و به صف منتقدان پيوست. فتح‌ا...زاده وقتي وارد استقلال شد، تيم تحت هدايت صمد مرفاوي صدرنشين بود، اما نه تنها آن سال قهرماني از دست رفت، بلكه فصل بعد هم او ضعيف‌ترين استقلال تاريخ را بست تا به محض ورود استقلال 87 به چالش او متهم رديف يك شناخته شده و از كار بيكار شود. حاجي اين فرصت را پيدا نكرد كه بگويد:«ديديد مشكل استقلال من نبودم.» چون به محض خروج او از سيستم ناگهان استقلال متحول شد و بي‌امان به حريفان تاخت و در هر بازي جشنواره گل به راه انداخت. در حالي كه استقلال خيلي زود از مكان هفدهم جدول به صدر رسيد خيلي‌ها بيكار ننشستند و از هر فرصتي براي ضربه زدن به امير قلعه‌نويي و تيم او استفاده كردند. علي دايي، سرمربي وقت تيم ملي بازيكنان استقلال را در اختيار باشگاه نگذاشت تا خيلي زود مقابل هواداران آبي قرار بگيرد.
جنگ لفظي او با موفق‌ترين سرمربي ليگ در برنامه نود تا حدود زيادي از مقبوليت عام علي دايي كاست، او ثابت كرد با شخص امير قلعه‌نويي مشكل دارد كه اگر جز اين بود انتقاد از عملكرد امير در تيم ملي كه به چندين ماه قبل برمي‌گشت، لزومي نداشت. استقلال با قدرت به كار خود در ليگ ادامه مي‌داد كه شايعه مذاكره قلعه‌نويي و دستيارانش با بازيكنان حريف توسط دشمنان او مطرح شد. آقايان مدعي بودند دليل موفقيت استقلال اين است كه قبل از هر بازي با بازيكنان شاخص حريف مذاكره صورت مي‌گيرد كه در قبال ضعيف بازي كردن مقابل استقلال فصل بعد به اين تيم منتقل مي‌شويد! البته اين ادعا هم مثل ادعاي دوپينگ بازيكنان استقلال خيلي زود در نطفه خفه شد. از ناحيه بازيكنان هم امير قلعه‌نويي در فصل گذشته با مشكلات عديده‌اي روبه‌رو بود. مجتبي جباري از ابتداي كار چند بار بناي مخالفت گذاشت و دست آخر هم به صورت علني توي كار سرمربي تيم گذاشت. او چند بار سعي كرد بازيكنان را عليه قلعه‌نويي با خود همراه كند كه البته محبوبيت امير مانع از اين كار شد. در طول فصل ميثم منيعي و سياوش اكبرپور هم چند بار جسته و گريخته در مصاحبه‌هايشان به انتقاد از روش بازي استقلال پرداختند. درگيري منيعي در فرودگاه با محمدنوري‌فر، روابط عمومي باشگاه كه باز هم به امير قلعه‌نويي منتسب شد هم حاشيه‌هاي زيادي براي استقلال ايجاد كرد. فرهاد مجيدي هم كه از نيكمت‌نشيني ناراحت بود پروژه براندازي فرم را در استقلال پياده كرد و كمتر در انظار عمومي عليه قلعه‌نويي موضع گرفت. در اين فصل امير قلعه‌نويي با برنامه‌هاي ورزشي تلويزيوني هم به مشكل برخورد. او از بهرام شفيع و برنامه ورزش و مردم به دليل عملكرد بعد از جام ملت‌هاي آسيا دلگير بود و چند بار هم به طور واضح و آشكار عليه عادل فردوسي پور و جهانگير كوثري موضع گرفت. مشكل قلعه‌نويي و كوثري پس از داستان فابيو بلا علني شد. در انتهاي فصل مصايب امير در استقلال به اوج رسيد. موقعيت‌هاي گل توسط برهاني و اكبرپور يكي پس از ديگري به هدر رفت تا استقلال در چند بازي نتيجه نگيرد. همين بهانه‌اي بود براي كساني كه به كمين نشسته بودند. ابتدا زرينچه مدعي تباني قلعه‌نويي شد و بعد مايلي‌كهن به صدور بيانيه پرداخت. هر چند در نهايت اين دو نفربودند كه متضرر شدند اما استقلال هم روزهاي بحراني را پشت سرگذاشته تا جايي كه قهرماني اين تيم به معجزه شبيه شد. پس از قهرماني استقلال با امير قلعه‌نويي همگان پذيرفته كه او بهترين گزينه براي هدايت آبي‌ها بوده و در صورت داشتن وقت بيشتر حتي مي‌تواند اين تيم را در آسيا هم موفق كند، الا واعظ آشتياني! چند روز بعد از قهرماني، او مقابل قلعه‌نويي جبهه گرفت و مشخص شد در اين مدت امير علاوه بر نبرد با حريفان بيروني، حريفاني از درون هم داشته كه بايد آنها را مغلوب مي‌كرده. نگاهي گذرا به اتفاقات اين فصل ما را به اين باور مي‌رساند كه قلعه‌نويي براي قهرماني استقلال مشكلات ريز و درشت زيادي داشته و با اين نگاه ارزش كار او چند برابر مي‌شود.

منبع:روزنامه گل
ژنرال جیـــــــــــــــــــگرتو

bleu2u4u
12-05-2009, 16:08
ركوردهاي در حال پاك شدن شيرازي
استقلال يكه‌تاز8 دوره ليگ برتر

با پايان يافتن هشتمين دوره ليگ حرفه‌اي فرصتي دست داد تا سراغ جداول رده‌بندي هر دوره برويم و با جمع‌بندي نتايج حاصله، جدول كلي هشت دوره برگزار شده را در عين تقديم به محضر خوانندگان گل با يكديگر به صورت اجمالي مرور كنيم.
- استقلال، پرسپوليس، سپاهان، ذوب‌آهن، پاس، سايپا، ابومسلم، مقاومت (فجر) سپاسي و برق شيراز 9 تيمي هستند كه در تمام هشت دوره برگزار شده ليگ برتر حضور داشته‌اند كه البته در پايان ليگ هشتم برق راهي دسته اول شد و اگر اتفاق غيرمترقبه‌اي چون خريد امتياز يك تيم ليگ برتري و بازگشت برقي‌ها رخ ندهد، اين تعداد به هشت تيم كاهش مي‌يابد.
- در نقطه مقابل تيم‌هايي با حضور ثابت در تمام ادوار، چهار تيم تراكتورسازي تبريز (ليگ اول)، شهيد قندي يزد (ليگ پنجم)، شيرين‌فراز كرمانشاه (ليگ هفتم) و پيام مشهد (ليگ هشتم) تيم‌هايي هستند كه فقط يك دوره در ليگ برتر حضور داشته‌اند. آيا تراكتورسازي مي‌تواند با صعود به ليگ نهم از جمع اين چهار تيم خارج شود؟
- در بين‌ تيم‌هايي كه در تمام هشت دوره برگزار شده حضور داشته‌اند، آمار كاملا به نفع استقلال است. هر چند آبي‌‌ها در تعداد قهرماني (دو بار) با پرسپوليس مشترك هستند ولي دو نايب قهرماني، يك عنوان سوم و يك مقام چهارم باعث شده تا در سايه نتايج حاصله نسبت به بقيه تيم‌ها و به خصوص رقيب سنتي برتري محسوسي داشته باشند، چون قرمزها فقط دو عنوان سومي و يك مقام چهارمي، دو عنوان پنجمي و يك مقام نهمي در كارنامه خود كنار دو قهرماني خود دارند.
- مطابق انتظار استقلال به خاطر عناوين كسب شده خود در اكثر موارد آماري هم پيشتاز است. اگر در مقام مقايسه 9 تيم حاضر در هشت دوره برآييم، استقلال با 111 برد صاحب بيشترين پيروزي و با 49 شكست صاحب كمترين باخت و با 354 گل زده داراي بهترين خط حمله ليگ برتر است ولي عنوان بهترين خط دفاع با 240 گل دريافتي در اختيار قرمزپوشان پرسپوليس است. مقاومت (فجر) سپاسي شيراز هم با 88 مساوي در اين زمينه گوي سبقت را از بقيه تيم‌ها ربوده است.
- جدا از برق كه با سقوط به دسته اول قانون دو تيم شيرازي ليگ برتر را نقض كرده است، يك ركورد شيرازي ديگر هم با شروع ليگ نهم شكسته مي‌شود، چرا كه اگر اتفاق جديدي رخ ندهد و غلامحسين پيرواني همچنان هدايت تيم ملي را برعهده داشته باشد، ركورد حضور ثابت و متوالي او در ليگ برتر هم در عدد 236 متوقف خواهد شد. شاغلام تنها مربي ليگ برتر است كه در تمام 236 هفته برگزار شده روي نيمكت يك تيم يعني مقاومت (فجر) سپاسي حضور داشته است.

برای کسانی که ادعای پرافتخاترین تیم ایران رو میکنن
ژنرال بی تو هرگز

vahid78
12-05-2009, 16:16
خوب تقصیر امیر چیه؟ مگه اون گفته تیم را ول کنید ؟!!! خودشون دوست دارن در ضمن اگه منظورت از باند 7-8 نفره کادر فنی هستن که باید بگم تمامی اختلافات امیر و واعظ واسه همین بود ...

بازیکنی مثل پیروز هم که داره میره به خاطر بی عرضگی واعظ هست

vahid78
12-05-2009, 18:55
جلسه ویژه مدیران عامل استقلال و پیروزی برگزار شد
تصمیمات مهم ضد دلالیسم
مدیران عامل دو باشگاه بزرگ و مردمی استقلال و پیروزی صبح امروز در نشستی مهم در محل باشگاه پیروزی اقدام به صدور بیانیه ای مشترک کردند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، بنابر کسوت و رسم ادب و سوابق عباس انصاری فر در فوتبال ایران صبح امروز واعظی آشتیانی در دفتر مدیرعامل باشگاه پیروزی درباره مباحث مهم فصل نقل و انتقالات با مدیرعامل باشگاه پیروزی تشکیل جلسه داد.
در این نشست که از ساعت 11 صبح آغاز شد و به مدت یک ساعت به طول انجامید تصمیمات و توافق های مناسبی بین دو باشگاه صورت گرفت.
در این نشست مدیران عامل دو باشگاه لیست گزینه های مورد نظر برای خرید در فصل نقل و انتقالات را با یکدیگر بررسی کردند تا به مانند سالیان اخیر تداخل و اتفاق های نامناسب موجب تورم قیمت بازیکنان نشود. در کنار این مباحث محرمانه دو طرف با صدور بیانیه ای مشترک مواضع دو باشگاه را درباره فصل نقل و انتقالات تعیین کردند.
متن بیانیه مشترک مدیران عامل باشگاه های استقلال و پیروزی به این شرح است:

«با عنایت به رهنمودهای مقام محترم ریاست سازمان تربیت بدنی، جناب آقای مهندس علی آبادی و دیدگاه های نوین فدراسیون فوتبال کشورمان مبنی بر سالم سازی فضای فوتبال و دوری از پدیده شوم دلالیسم، اعلام می دارد که در طول نقل و انتقالات و جهت عقد قرارداد با بازیکنان، صرفاً شخص بازیکن به تنهایی و یا به همراه مدیر برنامه رسمی نقل و انتقالات خود که دارای مجوز از فدراسیون فوتبال هستند می توانند با این دو باشگاه وارد مذاکره شوند.
ضمنا خاطر نشان می سازد این دو باشگاه رقابتی برای جذب بازیکن از یکدیگر نخواهند داشت. امید است این حرکت در جهت بهبود وضعیت فوتبال کشورمان موثر و مفید فایده واقع گردد.»
عباس انصاری فر، مدیرعامل باشگاه پیروزی ... امیررضا واعظی آشتیانی، مدیرعامل باشگاه استقلال

vahid78
12-05-2009, 19:01
قلعه نوعي سوار بر تراكتور

نه اصفهان و نه تهران ، احتمالا تبريز مقصد فصل آينده امير قلعه نوعي است . پس از جدايي امير خان از استقلال تهران ، گمانه زني ها در خصوص تيم آينده او آغاز شده است . غافل از اينكه به احتمال بسيار زياد سرمربي تيم قهرمان ،فصل آينده را در تبريز و تيم تراكتورسازي خواهد گذراند .
خبرهاي رسيده حكايت از آن دارد كه در صورت ليگ برتري شدن تراكتورسازي ف قله نوعي به اين تيم ريشه دار تبريزي خواهد پيوست .
هر چند كه مذاكرات مستقيم شفق مدير عامل سينمايي تراكتور با امير قلعه نوعي آغاز نشده است اما طي جند روز گذشته واسطه ها نقش خود را به خوبي ايفا كرده اند و جالب اينكه سرمربي سابق استقلال نيز چراغ سبز ابتدايي را نشان داده است

vahid78
12-05-2009, 19:02
برهانى: از اروپا و تيم هاى عربى پيشنهاد دارم

تهران IranSport.Net - آرش برهانى مهاجم گلزن استقلال كه با پيشنهادات جديدى مواجه شده هنوز براى فصل آينده تصميم نگرفته است.وى در اين زمينه اظهار داشت: پيشنهاداتى از جانب تيم هاى عربى و اروپايى داشتم اما يك سال ديگر با استقلال قرارداد دارم ضمن آنكه فعلا تمام حواسم به ديدار با الجزيره معطوف است.وى در رابطه با ديدار با الجزيره تصريح كرد: شانس صعودمان را كاملا از دست داده ايم اما اين ديدار حيثيتى است. بنابراين بايد به هر نحو ممكن بهترين تيم باشگاهى فعلى امارات را در خانه اش شكست دهيم.

vahid78
12-05-2009, 19:05
محمدي يا بوفون برايم فرقي ندارد
خبرگزاري فارس:دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال گفت: محمدي يا بوفون برايم فرقي ندارد و بايد براي حضور در تركيب تيم رقابت كنم.

اشكان نامداري در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در مورد شايعه جذب محمد محمدي توسط باشگاه استقلال عنوان كرد: من هم چيزهايي شنيده ام اما برايم محمد محمدي با بوفون فرقي ندارد. بايد براي حضور در تركيب استقلال رقابت كنم. سياست باشگاه جذب بازيكن است و من هم به عنوان بازيكن تابع باشگاه هستم.
دروازه بان دوم استقلال در مورد تمديد قراردادش با باشگاه و اينكه احتمال دارد فصل آينده درون دروازه استقلال قرار بگيرد اظهار داشت: اين به نظر مربي بستگي دارد. شايد مربي از برخي خصوصياتم خوشش بيايد و در تمام ديدارها دروزاه بان باشم و شايد برعكس اين باشد و مربي حتي در يك ديدار هم به من اجازه بازي ندهد.
نامداري در مورد حضورش در كميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: يكشنبه به كميته انضباطي رفتم و حرف هايم را گفتم. چند بازيكن در كميته انضباطي صحبت كرده اند و كميته اي در مورد بحث دوپينگ مشغول تحقيق است اما نمي خواهم بگويم در كيمته انضباطي چه حرف هايي زدم زيرا دوست ندارم دو طرف يعني مايلي كهن و فيروز كريمي بدانند چه گفته ام. صحبت هايم در كميته انضباطي محرمانه بوده است.

vahid78
12-05-2009, 19:06
واعظي آشتياني اختيار تام گرفت

جلسه هيات مديره باشگاه استقلال تهران شب گذشته درساختمان اين باشگاه برگزار شد که در پايان منتج به تصميم گيري هاي جديد شد.

به گزارش سرويس ورزشي برنا،ماندن يا نماندن اميرقلعه نويي مهمترين موضوع جلسه شب گذشته هيات مديره استقلال تهران بود. در پايان اعضاء با جدايي قلعه نويي موافقت کردند تا با تاييد هيات مديره پرونده حضور اين مربي در استقلال بسته شود.واعظ آشتياني براي انتخاب سرمربي جديد استقلال از سوي هيات مديره اختيار تام گرفت. مقررشده طي روزهاي آينده جانشين اميرقلعه نويي معرفي شود .
محمد سعيد نفريه يکي از اعضاي هيات مديره استقلال تهران 20 دقيقه زودتر جلسه را ترک کرد. وي به دليل شرکت در جلسه شوراي معاونان سازمان با اجازه ساير اعضاء ساختمان باشگاه استقلال را ترک گفت.

vahid78
12-05-2009, 19:07
اخراج كريم باقري از پرسپوليس / خداحافظي با كاپيتان

:31::31::31:

bleu2u4u
12-05-2009, 20:22
اقا بین پرسپولیسی ها چه جنگ و دعوایی راه افتاده
انصاری با هدایتی
پیروانی با انصاری
.....

vahid78
12-05-2009, 20:53
اقا بین پرسپولیسی ها چه جنگ و دعوایی راه افتاده
انصاری با هدایتی
پیروانی با انصاری
کریمی با انصاری
رضایی با انصاری
انصاری ممنوع المصاحبه و .....
کاشانی به کل کادر

خوشا به حال خودمون این قدر تایپکمون آرومه

amir_a
12-05-2009, 21:02
من همیشه گفتم این پرسپولیس اصلا تیم نیست.

البته انشتین هم اینو خیلی وقت پیش فهمیده بود::31:

vahid78
12-05-2009, 21:05
من همیشه گفتم این پرسپولیس اصلا تیم نیست.
اینا قبول ندارم .... حالا بگو چرا؟ ..... جون نباید همیشه حریف ها کوچک و ضعیف را دست کم بگیریم خخخخخخخخ

mpmostafa
12-05-2009, 21:24
سلام
وقتي يه تيم (پرسپليس) به طور كامل تو ليگ مصرف كننده باشه. و هميشه به ضرب و زور پول قهرمان بشه اوضاعش بهتر از اين نميشه. من يادم نمياد غير از بازيكن هايي كه در زمان علي پروين تو پرسپليس رشد كردن، پرسپليس بازيكن سازي كرده باشه.
تنها بازيكني هم تو اين چند سال از جوانان اين تيم اومده تو بزرگسالان بهادر عبديه.
با اين همه ادعا از خودشون هيچي ندارنو تو استقلال چندتا از اعضاي هيئت مديره استقلالي متعصب هستن. كادر فني همين طور( منصور پورحيدري، ناصر حجازي امير قلعه نوعي صمد مرفاوي و ...) بازيكن هاي استقلال هم اگه از حق نگذريم از بازيكن هاي پرسپليس متعصب تر هستن.
دم قلعه نوعي گرم گفته بود: دستمزد كل كادر فني استقلال از 700 ميليون كمتره. اما تو پرسپليس فقط قطبي پارسال 900 ميليون(با پاداش) گرفت. امسال هم كه فقط 400 ميليون رو حروم كردن واسه ماركو. خود داريوش مصطفوي وقتي امسال قطبي از پرسپليس جدا شد گفت: كل پولي كه استقلال به قلعه نوعي داده، يك دهم دستمزد قطبي هم نميشه!

vahid78
12-05-2009, 21:36
بهادر عبديه
شک ندارم این الان به زور پول باباش به اینجا رسیده

اره قلعه نویی امسال تو یکی از مصاحبه هاش گفته بود که دستمزد من از یک بازیکن هم کمتر بوده ، پاداش قهرمانیش هم که گفته بدن نیازمندا

واقعا امیر مرد عشقه

amirtaker
12-05-2009, 22:18
امیر میتونست سال ها تو استقلال بمونه و اس اس رو تیم کنه(میشد فرگوسن ایران)

yashgin128
12-05-2009, 23:47
ای کاش میموند
این اواخر دیگه فک کنم تقصیر خودشه این همه التماس کردن بمونه ولی نموند
با این همه دمش گرم یه افتخار اسیایی کم داره

bleu2u4u
13-05-2009, 00:05
این روزها همه میگویند که پرسپولیس پر افتخارترین تیم ایران است نظر شما چیست؟

nafas
13-05-2009, 12:57
مرسی رفیق فقط اینو از کجا اوردی ؟

بردیا
13-05-2009, 13:21
این روزها همه میگویند که پرسپولیس پر افتخارترین تیم ایران است نظر شما چیست؟پرسپولیس پرافتخارترین تیم لیگ توی ایرانه.از زمانی که لیگ تخت جمشید شروع شد تا الان.
در ضمن،فکر نمیکنم اون جدولی که گذاشتی زیاد مورداعتبار باشه
تیمایی مثل سپاهان،ذوب آهن،سایپا،فجرسپاسی و.... کلیه دوره های لیگ برتر رو حضور داشتن ولی توی این جدولی که تو گذاشتی آمارشون اشتباهه

یه چیز دیگه هم هستش
فکر میکنم کسایی که هنوز نمیدونن انصاری عضو متمول استقلالیا هستش و انصاری فرده که مدیرعامل پرسپولیسه،زیاد اعتباری نداره حرفایی که میزنن

vahid78
13-05-2009, 13:46
اميرحسين صادقي با پرسپوليس دوساله بست

مدافع اسبق استقلال تهران به تيم پرسپوليس پيوست.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" اميرحسين صادقي مدافع تيم فوتبال مس کرمان با امضاي قراردادي دوساله به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.
مدافع سالهاي نه چندان دور استقلال تهران با حضور در دفتر عباس انصاري فرد موافقت خود را با امضاي قرارداد دوساله اعلام کرد.
شايان ذکراست پيش از اين زمزمه هايي درخصوص بازگشت صادقي به استقلال مطرح شده بود که اين بازيکن امروز با پرسپوليس به توافق رسيد.

vahid78
13-05-2009, 13:47
چرخش به سمت مربي خارجي!

گمانه زني ها در خصوص ايراني بودن سرمربي استقلال تهران در شرايطي ادامه دارد که تحرکات مسئولان اين باشگاه طي چند روز گذشته حکايت از آن دارد که سرمربي بعدي آبي پوشان يک مربي مطرح خارجي خواهد بود.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" صمدمرفاوي آخرين گزينه اي بود که نام او به عنوان سرمربي فصل آينده استقلال تهران مطرح شد. پيش از اين نيز از نفراتي چون مظلومي، جلالي و زرينچه به عنوان کساني که شانس هدايت استقلال را در فصل آينده دارند ياد مي شد. با اين حال طي چند روز گذشته و به خصوص پس از برگزاري جلسه هيات مديره استقلال تهران، مسئولان اين باشگاه تمايل بسياري به آوردن مربي خارجي پيدا کرده اند!
در همان جلسه دوشنبه شب هيات مديره تاکيد شد بايد يک مربي بزرگ خارجي آورده شود تا جاي خالي اميرقلعه نويي احساس نشود.
همين چرخش به سمت مربي خارجي بوده که سبب شده سرمربي و مديراستقلال تا به امروز معرفي نشود. پيش از اين انتظار مي رفت جانشين قلعه نويي تا پايان اين هفته اعلام شود ولي با تحولات اخيراستقلال و سخت بودن انتخاب مربي خوب خارجي پروسه معرفي جانشين قلعه نويي تا حدودي عقب افتاده است.
ذکر اين نکته نيز ضروري است که در ميان مربيان خارجي، شانس مربياني که در ايتاليا فعاليت داشته اند بيشتر است.
واعظي آشتياني در زمان تصدي رياست فدراسيون دوچرخه سواري مناسبات خوبي با ايتاليايي ها داشته و شايد همين مناسبات کمک حال آبي پوشان در انتخاب سرمربي آينده باشد.

vahid78
13-05-2009, 13:48
قلعه نويي و دستيارانش در اصفهان

با گذشت تنها چند روز از جدايي سرمربي استقلال ، کماکان در ميان اهالي فوتبال سپاهان به عنوان مقصد آينده او نام مطرح مي شود.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" طي چند روز گذشته دور ديگري از مذاکرات اميرقلعه نويي باسپاهان اصفهان آغازشده و اين مربي به احتمال بسيار زياد فصل آينده روي نيمکتي خواهد نشست که در اختيار فرهاد کاظمي بود.
قلعه نويي در صورت حضور در سپاهان تعدادي از دستياران خود را که دراستقلال تهران همراهش بودند به اصفهان مي برد.

ما که آخرش نفهمیدیم ژنرال کجا میخواد بره...

amir_a
13-05-2009, 14:53
پرسپولیس پرافتخارترین تیم لیگ توی ایرانه.از زمانی که لیگ تخت جمشید شروع شد تا الان.
تیمایی مثل سپاهان،ذوب آهن،سایپا،فجرسپاسی و.... کلیه دوره های لیگ برتر رو حضور داشتن ولی توی این جدولی که تو گذاشتی آمارشون اشتباهه

یه چیز دیگه هم هستش
فکر میکنم کسایی که هنوز نمیدونن انصاری عضو متمول استقلالیا هستش و انصاری فرده که مدیرعامل پرسپولیسه،زیاد اعتباری نداره حرفایی که میزنن

مهم اینه که استقلال سرور پرسپولیسه.

چیکار به سپاهان،ذوب آهن،سایپا،فجرسپاسی و.... داری؟:31:

amirtaker
13-05-2009, 15:28

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" اميرحسين صادقي مدافع تيم فوتبال مس کرمان با امضاي قراردادي دوساله به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.
مدافع سالهاي نه چندان دور استقلال تهران با حضور در دفتر عباس انصاري فرد موافقت خود را با امضاي قرارداد دوساله اعلام کرد.
شايان ذکراست پيش از اين زمزمه هايي درخصوص بازگشت صادقي به استقلال مطرح شده بود که اين بازيکن امروز با پرسپوليس به توافق رسيد.

رسما پرسپولیس بد بخت شد.

bleu2u4u
13-05-2009, 16:24
پرسپولیس پرافتخارترین تیم لیگ توی ایرانه.از زمانی که لیگ تخت جمشید شروع شد تا الان.

یه چیز دیگه هم هستش

1 - این جدول به هیچ وجه کامل نیست ولی برای دو تیم استقلال و پرسپولیس درسته توی پرانتز خودم امتیاز ها رو جمع کردم اگه اعتراضی هست بگو
(امتیاز استقلال 48+32+51+58+59+52+43+66=409 و پرسپولیس 49+44+39+55+38+53+59+55=392 ) در مورد امتیازهای بقیه هم خب چکار کنم که نه کاملتر از این جدول توی نت هست نه خودم حال و حوصله ی جدول درست کردن دارم.منبع جدول هم مدخل لیگ برتر ایران توی ویکیپدیای فارسی است

2 - در مورد نکته ی شماره ی دو ات هم یه نوبل تیزهوشی بهت میدم زرنگ:27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3 - در مورد ادعا هم اگه مثل من مدرک بیاری خوشحال میشم(مدرک معتبر)

4 - ای کاش همه میتونستن مثل تو ازادانه توی تاپیک های دیگه صحبت کنن نه اینکه 5 دقیق بعد از پست دانشون پستشون بی استفاده و خلاف قوانین دانسته بشه

5 - اگه ژنرال بره اصفهان نظری باید بشینه خونشون (الان دوستان میگن نظری کیه و اونی که سرپرست استقلال بود نظری جویباریه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چون خود مدیرعامل فولاد مبارکه هم نمیتونه بصیرت رو برکنار کنه

6 - حالا توی این وقت حساس انتخاب سرمربی نمیدونم سرور ابیته هم ترکیده

bleu2u4u
13-05-2009, 18:02
پرویز سبیل هم رسما پرید
با مس یه ساله بست

vahid78
13-05-2009, 21:39
محمدي: با گلرهاي بزرگي رقابت كردم

محمد محمدي با چه عنواني به استقلال مي‌رود؟ اگر مي‌خواهد گلر اول باشد كه رقابت با طالب‌لو بسيار سخت است چرا كه او جايگاه بسيار خوبي در استقلال دارد اما بايد ديد خود محمدي چه تفكراتي دارد. «من در پرسپوليس هم كه بودم با دروازه‌بان‌هاي بزرگي رقابت داشتم كه رقابت سالمي هم بود، در استيل آذين هم با ميرزاپور چنين وضعيتي داشتم. الان هم اگر به استقلال بروم نهايت تلاشم را براي اين تيم انجام مي‌دهم.» محمدي هنوز قراردادش را با آبي‌پوشان امضا نكرده است: «من با آقاي واعظ توافق كردم و احتمالا فردا (امروز) قراردادم را نهايي خواهم كرد.» و پيكان: «من در آنجا سال خوبي را پشت سر گذاشتم اما نمي‌توانم براي تمديد قرارداد با آنها خودم را تحميل كنم.» و اينكه او به عنوان پرسپوليسي لباس استقلال را مي‌پوشد: «فوتبال حرفه‌اي شده و من اگر به استقلال بروم از تيم پيكان مي‌روم. ضمن اينكه براي پرسپوليس هميشه آرزوي موفقيت دارم

vahid78
13-05-2009, 21:40
استيل‌آذين مشتري پيروز قرباني!

يكي از بازيكناني كه با رفتن قلعه‌نويي از استقلال، قصد جدايي از اين تيم را دارد پيروز قرباني است.
كاپيتان دوم استقلال بعد از 15 سال حضور در اين تيم قصد ندارد با استقلالي‌ها تمديد كرده و با باشگاه‌هاي ديگر وارد مذاكره شده است. اينطور كه گفته مي‌شود يكي از مشتريان پر و پا قرص قرباني، استيل‌آذين است كه پيشنهاد چشمگيري به مدافع استقلال داده است.

vahid78
13-05-2009, 21:41
استقلال جوانان خود را گلباران کرد

تيم فوتبال استقلال تهران موفق شد در ديدراي تداركاتي با نتيجه 7 بر4برابر تيم جوانان خود به پیروزی رسید.
اين ديدار در ورزشگاه دستگردي تهران و بدون حضور تماشاگران برگزار شد.
علي عليزاده(3 گل) و عليرضا عباسفرد(3 گل) و سعيد بيات گل هاي استقلال را به ثمر رساند. محمد صادق باراني، مهرداد موسوي، مجتبي محبوب مجاز و يعقوب كريمي براي جوانان استقلال گلزني كردند.
مهرداد پولادي يك پنالتي را براي استقلال از دست داد.
شماري از هواداران استقلال پشت در ورزشگاه تجمع كرده و در حمايت از قلعه نويي شعار سر دادند.
استقلال روز اينده ساعت 15 تمرين دارد.
تیم استقلال 29 ارديبهشت در آخرين ديدار خود در ليگ قهرمانان آسيا برابر الجزيره امارات به ميدان مي رود. اين مسابقه جنبه تشريفاتي دارد. استقلال شانسي براي صعود به مرحله بعد را ندارد.

bayern
13-05-2009, 21:41
سلام

از اون دوستانی که تو تاپیک فعالیت میکنن و نمیزارن چراغ تاپیک خاموش بشه جدآ سپاسگزاری میکنم...

یادش بخیر قدیما که 2 روز تو تاپیک نبودی 20 صفحه عقب میافتادی ولی حالا بعد از 2 روز که اومدم خونه میبینم که همش 4 صفحه رفته جلو...

bleu2u4u
13-05-2009, 22:04
دوستان برای شما هم ابیته پکیده؟

یادش بخیر قدیما که 2 روز تو تاپیک نبودی 20 صفحه عقب میافتادی ولی حالا بعد از 2 روز که اومدم خونه میبینم که همش 4 صفحه رفته جلو...

راستش همش رو نمیشه انداخت تقصیر تعطیلی لیگ
من خودم یادم میاد روزهایی رو که به تنهایی من و عماد و علیرضا 400-500 تا پست میدادیم ولی خب حالا اصلا کسی نیست که ادم باهاش صحبت کنه.بچه ها همشون دیگه کم کم دارن میرن این چند وقت یه کیان از قدیمی ها بود که اونم دیگه نیست
دست اقا وحید هم درد نکنه که هر چند وقت یه بار یه نفتی توی چراغ تاپیک میریزه
منم فقط کارم شده بیام صفحه رو رفرش کنم ببینم یه دونه یا دوتا پست اضافه شده یا نه!!!(سربه سر بقلی ها هم که نمیگذارن بذاری.)

vahid78
13-05-2009, 22:07

اونوقتها تو تب و تاب بازیها بود .....

الان فعلا همه منتظریم تا ببینیم یارو کیا سرمربی میکنه .... از بازار نقل و انتقالات هم خبری نیست

vahid78
13-05-2009, 22:08
سربه سر بقلی ها هم که نمیگذارن بذاری
اینا خیلی با حال اومدی : دی

bayern
13-05-2009, 22:17
اونوقتها تو تب و تاب بازیها بود .....

الان فعلا همه منتظریم تا ببینیم یارو کیا سرمربی میکنه .... از بازار نقل و انتقالات هم خبری نیست

راستش همش رو نمیشه انداخت تقصیر تعطیلی لیگ
من خودم یادم میاد روزهایی رو که به تنهایی من و عماد و علیرضا 400-500 تا پست میدادیم ولی خب حالا اصلا کسی نیست که ادم باهاش صحبت کنه.بچه ها همشون دیگه کم کم دارن میرن این چند وقت یه کیان از قدیمی ها بود که اونم دیگه نیست
دست اقا وحید هم درد نکنه که هر چند وقت یه بار یه نفتی توی چراغ تاپیک میریزه
منم فقط کارم شده بیام صفحه رو رفرش کنم ببینم یه دونه یا دوتا پست اضافه شده یا نه!!!(سربه سر بقلی ها هم که نمیگذارن بذاری.)

سلام

دوستان ربطی به تعطیلات لیگ نداره خیلی وقته تاپیک اینجوری شده...

jamshidjap
13-05-2009, 22:43
دوستان سام علیک

ما بعد از ده روز اومدیم مرخصی ...

تاپیک یه نمه کم رونق شده ولی بازم دم بچه ها گرم ... پرچم هنوز بالاست ....

فقط استقلال

بچه ها دعا کنید من تقسیمات یه جای خوب تو تهران باشه تا بتونم بازم بیام تاپیک

یا علی

vahid78
13-05-2009, 22:47
دوستان سام علیک

ما بعد از ده روز اومدیم مرخصی ...

تاپیک یه نمه کم رونق شده ولی بازم دم بچه ها گرم ... پرچم هنوز بالاست ....

فقط استقلال

یا علی
روند کاری خوبی پیش گرفتی ( آواتار : دی) حتما یه جا خوب میفتی

bleu2u4u
13-05-2009, 23:06

صفر پنج کرمون خوبه

bleu2u4u
13-05-2009, 23:10
سلام

دوستان ربطی به تعطیلات لیگ نداره خیلی وقته تاپیک اینجوری شده...

تو خودت حساب کن ببین چند نفر هستن که دیگه اصلا رابطه شون رو کامل قطع کردن تا بفهمی چرا اینطوری شده(من همین الان 10 نفر رو میگم که یه ماهه نیومدن)
تازه بقیه هم که میان کمتر سر میزنن
یادم یه زمانی تو خودت یه تنه 70-80 تا خبر مشتی پشت سر هم میگذاشتی دهن ادم وا میموند اینا رو از کجا گیر اوردی
الان خودت هم دیگه نمیای

nafas
13-05-2009, 23:18

بعله سرورش خرابه 2 روزه درس میشه

bleu2u4u
14-05-2009, 01:31
بعله سرورش خرابه 2 روزه درس میشه

اخه الان وقتش نبود
دقیق وقت انتخاب سرمربی

bleu2u4u
14-05-2009, 01:42
طرف فکر کرده برای پر افتخار بودن در ایران باید امتیاز های لیگ برتر رو جمع کنه

دوست عزیز ایران قبل از لیگ برتر لیگ های دیگه ای داشته

نمی دونی بگو تا رات بگم

با اون حساب پرسپولیس پر افتخار ترین تیم ایرانه

راستی توی تاپیک بقل در حال انکار کردن هستند
میگن این امار کامل نیست و از این حرفها
ما که گفتیم امادگی داریم به مدارک معتبر شون رسیدگی کنیم .هی اونا میگن بگیم ما هم مگیم بوگو!!!
ولی خب اینجور که پیدست مدارکی وجود نداره همهش اد هواست

بی باک بی بال
14-05-2009, 07:37
فکر کنم این آقای اشتیانی تا بخواد مربی انتخاب کند فصل تمام شده رفته

vahid78
14-05-2009, 11:47
مهدى كريميان به جاى استقلال به پرسپوليس نزديك شد

مهدى كريميان با پرسپوليس به توافقات نسبى رسيد تا احتمال قرمزپوش شدن اين بازيكن بالا برود. در حالى كه زمزمه هاى پيوستن هافبك برق به استقلال شنيده مى شد، به دليل عدم توافقات مالى اين بازيكن با آبى ها به توافق نرسيد تا اين بار پرسپوليس را مقصد خود قرار دهد.
پيشنهادى كه قرمزهاى پايتخت به كريميان داده اند به نسبت رقم پيشنهادى استقلالى ها خيلى بيشتر است تا به احتمال زياد اين بازيكن پرسپوليس را به عنوان تيم جديد خود انتخاب كند. با اين حال تكليف نهايى كريميان ظرف چند روز آينده مشخص مى شود.

vahid78
14-05-2009, 11:48
اولتيماتوم آرفى به باشگاه پرسپوليس

مدير برنامه هاى اشپيتين آرفى به باشگاه پرسپوليس اولتيماتوم داد. با توجه به قول مسئولان باشگاه پرسپوليس ۲۷ ارديبهشت بايد ۴۰ درصد از پيش قرارداد آرفى پرداخت شود تا او به قول خود و قرارداد داخلى پايبند باشد.
مدير برنامه هاى آرفى گفت: متأسفانه در روزهاى اخير خبرهاى خوبى از باشگاه پرسپوليس نمى شنويم. روز اول كه هدايتى رئيس هيات مديره پرسپوليس با من گفت وگو كرد و آرفى را پرسپوليسى دانست حالا از بين افرادى كه بايد جوابگوى پرداخت پيش قرارداد آرفى باشد خارج شده و اين براى ما ناخوشايند است.

امير موسر
14-05-2009, 15:38
این مربی چی شد پس !؟
داره چه غلطی میکنه این واعظ پس !

JEFF_HARDY
14-05-2009, 15:52
مظلومی با مس به توافق نرسیده،احتمالا میاد استقلال

bleu2u4u
14-05-2009, 15:55
مظلومی با مس به توافق نرسیده،احتمالا میاد استقلال

نه دیروز اخبار 6:45 گفت با مس یه ساله بسته

vahid78
14-05-2009, 17:02
من تو یکی از روزنامه ها خوندم نوشته بود زرینچه یکی از گزینه های سرمربیگری !!!! ( اسم روزنامه اش هم دقیق یادم نیست فکر کنم البرز بود....)

امير موسر
14-05-2009, 18:19
اقا این اهنگ رپ رو شنیدید !؟ خیلی قشنگه ! حتما بگیرید !

من تاجیم اسم تیمم استقلاله جلو ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iman_abi
14-05-2009, 19:29
پیشنهاد به مربی برای آمدن به استقلال توسط واعظ:
اگه نمیخوای به تیم دیگه ای بری بیا استقلال
پیشنهاد به بازیکن:
اگه تیم پیدا نکردی بیا استقلال(واسه همین با علیزاده تمدید کرده دیگه)

iman_abi
14-05-2009, 19:38
آخه پول که نمیخواد بده نمیدونم چه جوری میخواد بازیکن و مربی خوب بگیره:13:... بابا واسه نقل و انتقالات بدن تیم و حاجی فتحل ببنده 4 تا بمب بترکونه :27:بده دست این واعظ ...

bleu2u4u
14-05-2009, 19:43
واقعا دارم از دست کارای این واعظ سکته میکنم

amirtaker
14-05-2009, 20:05
واقعا دارم از دست کارای این واعظ سکته میکنم

من سکته کردم.:41:

vahid78
14-05-2009, 20:20
نه بابا مشکل این نیست ....

مثلا میخواد تغییر ایجاد کنه .... و با این کاراش قاطعیت خودش را ثابت کنه البته این کارش خوبه (مثلا گفته سقف قراردادها 260 میلیون بیشتر نمیشه !)
ولی اینکه تو انتخاب سرمربی خیلی داره معطل میکنه ....

vahid78
14-05-2009, 20:24
الان فارس نیوز نوشته که مهدی محمدی سرمربی تیم مس شده.با این وجود شانس انتخاب پرویز مظلومی برای سرمربی استقلال خیلی بالا میره.ولی فارس نیوز از هر 50 تا خبری که میزاره 3 تاش راسته :31:

امير موسر
14-05-2009, 21:09
صحبتهای شیرین یکی از بچه های پرسپولیسی ! ادم شک میکنه به .. اینا ! فقط از رو احساس صحبت میکنن ! اخه تیمی که تو کورس قهرمانیه به راحتی میکشه کنار که یه تیمه دیگه قهرمان بشه !

بعد استقلال از حذفی کشید کنار
خوبه خودشون هم میدونستن تو جام حذفی هم هیچ شانسی نداشتن !

اره امروز دقیقا به همینا داشتم فکر می کردم
ذوب آهن راحت از قهرمانی لیگ کشید کنار تا استقلال قهرمان بشه
بعد استقلال از حذفی کشید کنار
حالا هم که ذوب قهرمان میشه و سپاهان میره بالا
امسال که تیم های شاخ بودن مثل پرسپولیس و سپاهان و استقلال(!) فقط پذسپولیس صعود کرد و بقیه گند زدن
وای به سال دیگه که این تیما می خوان برن !

اخه یکی نیست بگه تو اسونترین گروه افتادید خودتونم می دونید ! 3 تا تیمم بیشتر تو گروهتون نیس ! 5 تایی هم که شدید ! به احتمال 99 درصد هم که تیم د.وم صعود میکنید !

افتابه سازی لنگرود هم بود تیم اول صعود میکرد !

البته ایشون هر وقت تیمشون 4 بار رفت فینال جام باشگاه ها باید بیان تو اسیا تیمشون رو با استقلال مقایسه کنن !

bleu2u4u
14-05-2009, 22:52
اخه هی هم میان میگن: تیم ما ال(ele) و تیم ما بله (bele) اگه نمیدونی بگم
هی هم بهشون میگیم بوگو ولی خب هیچی نمیگن

bleu2u4u
14-05-2009, 22:54
من نمیدونم اگه مظلومی هنوز با مس تموم نکرده پس چرا توی اخبار گفت یه ساله بسته
چون اخبار ورزشی اوصولا خبرهایی رو میگه که توی هیئت فوتبال ثبت شده باشه

masoudtr
15-05-2009, 07:46
اون بچه ای که قلعه نویی میگفت جاسوس و خبرچین است کی است کسی میدونه؟

vahid78
15-05-2009, 08:28
رحمتي: سرمربي آينده استقلال برايم مهم است
خبرگزاري فارس: هافبك فصل گذشته تيم فوتبال سايپا گفت: براي حضور در استقلال بايد بدانم چه كسي سرمربي اين تيم مي شود.

كيانوش رحمتي در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره مذاكراتش با باشگاه استقلال تهران اظهار داشت: هنوز چيزي مشخص نيست. بايد ببينم تكليف سرمربي اين تيم چه مي شود. اين تيم را دوست دارم؛ اما برايم مهم است بدانم چه كسي هدايت استقلال را بر عهده مي گيرد.
وي افزود: شخصا با واعظ آشتياني صحبتي نداشته ام و مدير برنامه هايم با ايشان مذاكراتي داشت. فكر مي كنم بعد از بازي استقلال با الجزيره تكليفم مشخص مي شود.
رحمتي در مورد شرايط استقلال براي فصل جديد و حاشيه هايي كه براي تيم هاي قهرمان به وجود مي آيد گفت: فكر اين مسائل را كرده و با استقلال مذاكره كردم. اگر مربي آينده اين تيم لايق باشد هر مشكلي هم كه پيش مي آيد مي تواند اين مسال را حل كند. هميشه به هر تيمي رفته ام توانسته ام توانايي هايم را نشان داده و خود را به تيم تحميل كنم.
اين بازيكن در مورد سايپا عنوان كرد: هنوز با مسئولان اين تيم صحبت نكرده ام. از حضورم دوساله ام در اين تيم راضي ام؛ اما امسال مي خواهند قراردادها را كاهش دهند و تصميم هاي خاص خود را دارند و هنوز تصميم خود را نگرفته اند

bleu2u4u
15-05-2009, 09:32
دیشب واعظ تو نود دریده بازی رو به حد اعلای خودش رسوند
برگشته میگه این اقا یه دروغ خیلی بزرگ گفتن و اون اینه که گفتن به ما هشدار دادن و ... ولی اصلا اینطوری نبوده بلکه ....
دوباره تمام حرفهای قلعه نوعی رو تکرار کرد .من نمیدونم اگه دروغ بوده پس چرا تو داری تکرارش میکنی اگه نبوده پس چرا تهمت میزنی
با پررویی تمام میگه ادمها بخاطر منافعشون سریع رنگ عوض میکنن
این دیونه نمیدونه که گاهی وقت ها توی جنگ اگر اختلافی توی سپاه باشه تنها فایده ی علنی کردن اختلاف شکسته
من نمیدونم چجوری روش شد این واعظ لنگی صفت زنگ بزنه نود درصورتی که جواب هیچ کدوم از اتهاماتی که ژنرال بهش زد رو نداد

ژنـرال بی تو دلـــم پر غـــــــــــــمه

mpmostafa
15-05-2009, 10:11
يه چيزي امروز يادم اومد:
همه مربي هايي كه تو ليگ نتيجه گرفتن رو قبلا قلعه نوعي تو تيم ملي زير دست خودش جمع كرده بود: ابراهيم زاده كه كمك بود مظلومي هم كه تيم ب دستش بود. الان ميفهمم قلعه نوعي چه كادري داشت، اگه بهش فرصت ميدادن الان به جام جهاني كه رفته بوديم هيچ همه به فكر درخشش تو جام جهاني بودن. و لازم نبود مربي قبلي لنگيا بياد بشه ناجي تيم ملي.

bleu2u4u
15-05-2009, 10:30
راستی با صحبت دیشب این واعظ مشخص شد که سرمربی همین پرویز سبیله
چون که میگفت شما از کجا میدونید که ما با نظر سرمربی بازیکن نمیگیریم؟
این یعنی مربی ایرانیه که از بازیکنهای داخلی شناخت داره دیگه!!

vahid78
15-05-2009, 10:53
دو هافبك آبي‎پوش در ليست خريد ابومسلم
قاسمي:
"پاپن" مدنظرم بود اما به دليل شهرت بيشتر"استويچكف" سرمربي شد!

مديرعامل باشگاه ابومسلم خراسان گفت: براي سرمربيگري ابومسلم "ژان پير پاپن" مد نظرم بود اما به دليل شهرت بيشتر استويچكف، با او قرارداد خواهيم بست.

حسين قاسمي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه خراسان، تصريح كرد: همان زماني كه با تيگانا صحبت كرده بودم، با استويچكف هم صحبت‌هايي داشتم تا اين که وي جواب مثبت داد ضمن اينكه در ابتدا مي‌خواستيم در صورت عدم حضور تيگانا، ژان پير پاپن، مربي فرانسوي را به عنوان سرمربي ابومسلم انتخاب كنيم و حتي صحبت‌هايي با او داشتيم و او اعلام آمادگي كرده بود.

وي گفت: به دليل اينكه كلاس استويچكف را بالاتر از ژان پير پاين ديدم و ريز نمرات بهتري دارد، وي به عنوان سرمربي انتخاب شد!

وي در پاسخ به اين سوال كه چرا از عقد قرارداد با مربيان داخلي خصوصا نادر دست‌نشان منصرف شديد، عنوان كرد: دست‌نشان يكي از گزينه هاي اصلي ما بود اما متاسفانه شايعاتي براي او به وجود آمد و به همين دليل روي گزينه‌هاي خارجي فکر كرديم.

قاسمي افزود: ما به دنبال بهترين افراد براي ابومسلم هستيم و تلاشمان را انجام داديم و توانستيم با استويچكف به توافق برسيم.

وي در خصوص بازيكنان مورد نظر خود براي فصل آينده اظهار كرد: در حال حاضر يك ليست تهيه كرديم اما بايد با نظر سرمربي به دنبال بازيكنان باشيم و منتظريم تا وي بيايد و در اين مورد نظر بدهد.

مديرعامل باشگاه ابومسلم خراسان گفت: در ليستي كه قرار است به سرمربي ارائه بدهيم بازيكنان ستاره هم وجود دارند.

وي با بيان اين که دو هافبك آبي‎پوش هم در نظر ما هستند، افزود: در حال حاضر با چند بازيكن قرارداد داخلي بسته‌ايم اما شايد سرمربي آن‌ها را نخواهد و مجبور باشيم قرارداد را لغو كنيم به همين دليل نمي‌توانم از آنها اسم ببرم.

vahid78
15-05-2009, 10:55
دیشب چقدر دست این قاسمی ما خنده کردیم .....

یه حرف درست حسابی نمیزنه .... میگفت با زیدان هم صحبتی کردم که بیاد یه بازی بکنه .... عادلم که مثل همیشه ...

bleu2u4u
15-05-2009, 11:27
طوری حرف زده هر کی ندونه میگه اینا میخوان فصل بعد تیم رو برای قهرمانی ببندن

Elendil1
15-05-2009, 12:22
واقعآ اين واعظ حالش خوب نيستا!!‌

با بيگ زاده و عليزاده و ... تمديد مي كنه، بعد ميگه جباري جز بازيكناي درجه دوومه و اونجوري كه جباري گفته ، تا حالا در باره ي مذاكره از طرف استقلال بهش پيشنهاد نشده!!

تو اين تيمي كه واعظ داره ميبنده ، اگر جباري بازيكن درجه دومه و عليزاده درجه يك ساله بعد فاتحمون خوندست!!

bleu2u4u
15-05-2009, 12:59
واعظ تا 2-3 ماه پیش هم رفتار یه مدیر حرفه ای رو داشت هم هم در عمل حرفه ای بود
1 ماه پیش فقط گفتارش حرفه ای بود و
حالا دیگه هیچکدوم از کاراش حرفه ای نیست

yashgin128
15-05-2009, 13:42
این قاسمی طوری صحبت میکنه انگار که تیم رو داره برای مبارزه با منچستر و بارسا می چینه .مدام هم میگه که تو فرانسه بازی کرده بابا بازم خوبه بازیکن تو لیگ فرانسه نداشتیم که ...
یاد فتح ا.. زاده بخیر اگه قهرمان نشدیم لااقل اینطور تو استقلال خودزنی نداشتیم . واعظ به نظر من بره تو همون فدراسیو دوچرخه سواری براش بهتره . با این کاراش دیگه هیچ کسی طرف اونو نمیگیره .البته قلعه نوعی هم میتونست تو اسقلال بمونه ولی ..

bleu2u4u
15-05-2009, 14:13
اره مطمئنا ژنرال میتونست همه ی این اتفاقات رو چشم پوشی کنه
(مثل خیلی از مربیای دیگه که همه میشناسیم و فقط پول براشون اهمیت داره و حاضر بودن فقط بخاطر پول توی تیمی که مسئولین و بازیکناش بهش فحش خوار مادر هم دادن بمونه)
ولی میدونیم که ژنرال هیچ وقت از اصول خودش پا پس نمیکشه .

ژنرال مرد روزهای سخت , دوستت دارم

vahid78
15-05-2009, 14:42
بعد ميگه جباري جز بازيكناي درجه دوومه و اونجوري كه جباري گفته ، تا حالا در باره ي مذاكره از طرف استقلال بهش پيشنهاد نشده!!
بهتره جباری بره ..... بازیکن پول پرستیه ..... حدودا 500 میلیون گرفت واسه یک فصل گرونقیمت ترین بازیکن لیگ شد ولی اندازه یه بازیکن معمولی هم نکرد ..... 6 ماه اول سال که مصدوم بود .... ما بقی بازیهاش را مثل بازیکن معمولی بازی کرد.تازه تیم استقلال بازیکن بی تعصب نمیخواد ... یادتون نیست چجور واسه تیم حاشیه درست کرد .. تا قبل از اون قضیه خوشم میومد ازش ولی حالا ازش متنفرم
البته این که میخواد با علی زاده و بیگ زاده تمدید کنه اعصابم را خورد کرد .....

فکر کنم بی عرضه ترین مدیر عامل ایران واعظ باشه .... آخه تا کی وقت میخواین؟ ماشالله قاسمی را نگاه کنید رفته با زیدان صحبت کرده : دی

vahid78
15-05-2009, 14:47
پیشنهاد کروزیرو به فدراسیون رسید/ احتمال دیدار با استقلال و پرسپولیس

پیشنهاد و شرایط باشگاه کروزیروی برزیلی برای برپایی یک اردوی تدارکاتی و انجام سه مسابقه دوستانه به فدراسیون فوتبال ایران رسید.
به گزارش خبرگزاری مهر، مسئولان باشگاه کروزیرو در مذاکره با نمایندگان اتحادیه باشگاههای فوتبال ایران شرایط خود برای برپایی اردوی آماده سازی در تهران را اعلام کردند. این شرایط از طریق اتحادیه روز پنج شنبه به فدراسیون فوتبال ایران اعلام شد.
مسئولان باشگاه کروزیرو خواهان برگزاری سه مسابقه تدارکاتی مهم مقابل تیم های ایرانی شده اند که بازی با تیم های پرسپولیس و استقلال، همچنین تیم ملی فوتبال ایران به این باشگاه برزیلی پیشنهاد شده است.
در صورت توافق این اردو دی ماه سال 1388 در تهران برگزار می شود و تیم کروزیرو با همه ستاره های سرشناس این باشگاه به تهران سفر می کند.
اتحادیه فوتبال همچنین برای مذاکره با باشگاههای سرشناس فوتبال ایتالیا و برزیل و تدارک بازی های مناسب برای تیم ملی ایران اعلام آمادگی کرده است. در صورت تمایل مسئولان فدراسیون فوتبال امکان برگزاری مسابقات دوستانه با تیم های باشگاهی فوتبال این دو کشور وجود دارد.

vahid78
15-05-2009, 14:47
واعظي آشتياني در گفت‌وگو با ايسنا:
سرمربي جديد استقلال انتخاب شده است
اعضاي كميته فني و اسامي مربيان را همزمان معرفي مي‌كنيم

مديرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: سرمربي جديد تيم فوتبال استقلال انتخاب شده است.
اميررضا واعظي آشتياني در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: سرمربي جديد تيم فوتبال استقلال تهران انتخاب شده است، در هر صورت ما پس از آن كه مهلت تعيين شده براي مذاكره با قلعه‌نويي پايان يافت مذاكره با گزينه‌هاي خود را آغاز كرديم و سرمربي جديد تيم را انتخاب كرديم.
وي درباره زمان اعلام نام سرمربي جديد استقلال نيز گفت: در حال حاضر به دنبال تكميل كادرفني تيم هستيم و زماني كه اين حلقه فني كامل شد، اسامي سرمربي، مربيان كادر فني، سرپرست و اعضاي كميته فني باشگاه راه همزمان اعلام مي‌كنيم.
آشتياني ادامه داد: بازيكنان جديد تيم براي فصل آينده نيز با نظر اين سرمربي انتخاب مي‌شوند.
واعظي آشتياني درباره انتقادهاي امير قلعه‌نويي به مديريت و باشگاه استقلال نيز گفت: با توجه به مباحثي كه مطرح است ترجيح مي‌دهيم تا در موقع مناسب و از راه موردنظرمان موضع باشگاه را منعكس كنيم.

vahid78
15-05-2009, 14:49
معلوم نیست کیه که دستور خرید شیری و محمدی را میده ..... شیری که تو لیگ 8 ماهش را یا مصدوم بود یا مرحوم تازه یه فصل ناموفق تو استقلال بازی کرده .... محمدی هم بازیکن لنگی .... میرفتن یه دروازه بان بهتر میخریدن.( مثلا همون سوشا مکانی)

vahid78
15-05-2009, 14:50
غيبت نيمي از بازيكنان استقلال
خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال استقلال تهران روز پنجشنبه در ورزشگاه دستگردي برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم فوتبال استقلال كه خود را براي ديدار مقابل الجزيره امارات آماده مي‌كند عصر روز پنجشنبه از ساعت 16/45 دقيقه زير نظر اميرقلعه‌نويي به تمرين پرداخت.
مجتبي جباري و بيژن كوشي به دليل مصدوميت حاضر نبودند ضمن اينكه تمامي ملي‌پوشان استقلال در اردوي تيم ملي حضور داشتند. در واقع استقلال با حدود 12 الي13 بازيكن به تمرين پرداخت.
اميد طيري يكي از دستياران قلعه‌نويي در اين تمرين غايب بود.
مطابق معمول روزهاي گذشته تماشاگران در ورزشگاه دستگردي حضور نداشتند ضمن اينكه علي نظري در ورزشگاه دستگردي حاضر شد.
امير قلعه‌نويي 10 دقيقه زودتر از ساير اعضاي تيم ورزشگاه دستگردي را ترك كرد.
تمرين تيم فوتبال استقلال تهران امروز بعداظهر تعطيل اعلام شد.
تيم فوتبال استقلال 29 ارديبهشت در ابوظبي به مصاف الجزيره امارات مي‌رود.
انتهاي پيام/

vahid78
15-05-2009, 14:52
قلعه‌نويي: روز قهرماني ما روز عزاي آنها بود
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: روز قهرماني ما در ليگ هشتم براي بعضي از افراد روز عزا بود.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ امير قلعه‌نويي روز پنجشنبه در حاشيه تمرين تيم استقلال در خصوص اتفاقات اخير و جدايي از استقلال اظهار داشت: مي‌خواهم به عقب برگردم و توضيحات كامل ارائه كنم. در اواسط فصل بود كه يكي از دوستان مصاحبه‌اي با يكي از مشاوران آقاي واعظ آشتياني انجام داد كه اين مصاحبه ضبط شده بود.
وي ادامه داد: يكي از دوستان ما اين صداي ضبط شده را نزد من آورد و پس از گوش دادن به آن فكر كردم آقاي زريبافان يا آقاي دانشجو اين صحبت‌ها را انجام داده اند اما بعد از دقت لازم متوجه شدم كه يكي از مشاوران واعظ آشتياني اين گفت و گو را انجام داده است.
اين مربي تاكيد كرد: در شان و شخصيت خود نمي‌بينم كه آنها را مشاوران استقلال ياد كنم. جالب اينجا بود كه اين شخص در مصاحبه خود با صدايي قلدرآميز گفته كه اگر قلعه‌نويي سياست‌هاي ما را اين گونه عمل كند كاري مي‌كنيم كه ايشان استعفا داده و از استقلال برود.خيلي جالب است اين آقا خودش را جزو تصميم‌گيرندگان مي‌داند. اين اتفاقات زماني افتاد كه استقلال در اوج قرار داشت و ما به حريفان خود 5 گل يا 6 گل مي‌زديم.
قلعه نويي خاطرنشان كرد: بعد از گذشت چند روز صداي ضبط شده را نزد واعظ بردم و به ايشان گفتم آقاي آشتياني اين آدم‌ها دور وبر شما هستند ولي در شان و شخصيت باشگاه استقلال نيست كه چنين كساني چنين خط ‌هايي بدهند.
سرمربي استقلال گفت: آقاي آشتياني در آن جلسه متاسف شد و اين بچه را صدا كرد. در حضور مديرعامل به او گفتم بار آخرت باشد كه از اين كارها انجام مي‌دهي. حالا بماند كه وي در اتاق چه حرف هايي زد كه درست نيست آن حرف ها را مطرح كنم. ولي در پايان عذرخواهي كرد و رفت.
قلعه نويي اظهار داشت: اين مسئله تمام شد تا جايي كه همين آقا شب‌ها به داخل اتاق بازيكنان مي‌رفت و بعضا بدون هماهنگي آقاي نظري سرپرست تيم و بنده بازيكنان را پيش مديرعامل مي‌برد.
من باز هم به آقاي واعظ آشتياني مراجعه كردم و حتي يك روز در تمرينات رسما اعلام كردم از اين پس هر بازيكني بدون هماهنگي بنده به باشگاه برود،‌ حق حضور در تمرينات را ندارد اما باز اين پايان كار نبود. پس از اين مسئله پاداش‌هاي 20 ميليوني قطع شد.
اين مربي تاكيد كرد: وقتي اين اتفاقات مي‌افتد علائم با انسان‌ها صحبت مي‌كند. پس از اين اتفاقات همه فكر و ذكرمان اين بود كه مواظب بيرون باشيم و به داخل زمين زياد توجهي نكنيم. در واقع نيمي از انرژي ما هدر رفت كه مراقب حركات آقايان باشيم.
قلعه نويي ادامه داد: اين مسئله به اتمام رسيد. تا 6 هفته مانده به قهرماني استقلال ديدم آقايان در مطبوعات گفته‌اند ما 8 بازيكن را نمي‌خواهيم. باز هم تحقيق كرديم ديدم كه سرمنشاء اين اتفاق همان آقايان هستند. پس از آن، خبر درگيري ميثم منيعي با من را زدند، كه آن بازيكن را من اصلا در فرودگاه نديدم ولي باز هم رد پاي آقايان مشخص شد. همين علائم باعث شد در يك ماه آخر از آقاي واعظ بخواهم ايشان نه سر تمرين حاضر شوند و نه در هتل حضور پيدا كنند. همين اتفاق هم افتاد.
وي در خصوص درخواست‌هايش از هيات مديره عنوان كرد: 4 ماه قبل از اينكه وارد جام باشگاه‌هاي آسيا بشويم من به جلسه هيات مديره رفتم كه صورتجلسه آن موجود است. در آنجا گفتم وقتي وارد ليگ قهرمانان آسيا شويم با 3 -4 مشكل مواجه هستيم. اول اينكه بازيكنان نمي‌توانند فشار اين بازي‌ها را تحمل كنند. مشكل دوم نداشتن كاپيتان براي آن مسابقات است. مشكل سوم اين بود كه فوروارد سوم يا همان بازيكن ذخيره ما از لحاظ فني با مهاجمان اول و دوم ما متفاوت بود.
قلعه نويي اضافه كرد: اشاره كرده بودم كه شايد در آن مقطع مهاجمان ما دوران افت خود را سپري كنند. به همين خاطر راهكار دادم كه رضا عنايتي را به استقلال بياوريم. جالب است اين دوست بزرگوار ما مي‌فرمايند كه عنايتي در آن زمان قرار داد داشته است اما مي‌خواهم بگويم علي كريمي هم قرارداد داشت و مهدي رجب‌زاده هم شرايطي مشابه عنايتي داشت. معلوم است كه وسط فصل بازيكن آزاد پيدا نمي‌كنيم.
سرمربي استقلال افزود: در همان جلسه آقاي اميدوار رضايي كه از زحمات ايشان ممنون هستم،‌گفت هر چه قلعه‌نويي مي‌گويد گوش كنيد. من تجربه دارم و شما نسبت به من كم‌تجربه‌تر هستيد. به حرف قلعه‌نويي گوش كنيد كه استقلال نتيجه بگيرد. در همان زمان هيات مديره تصميم گرفت رضا عنايتي را به استقلال بياورد. حتي آقاي علي انصاري كه واقعا سهم بسيار زيادي در قهرماني استقلال داشت و در واقع هم مديريت و هم دل و هم پولش به قهرماني ما خيلي كمك كرد، به آقاي نظري جويباري گفت كه با رضا عنايتي تمام كنيد.
قلعه نويي گفت: عنايتي به من زنگ زد و گفت با كمال ميل به استقلال مي‌آيم تا به اين تيم كمك كنم. حتي هر چقدر هم خود شما پول داديد قبول مي‌كنم فقط رضايتنامه مرا از النصر بگيريد. من اعتقاد دارم آن مصاحبه عنايتي كه گفت واعظ آشتياني را نمي‌شناسم باعث شد در ورود ايشان به استقلال خلل وارد شود و ما به مشكل بخوريم. اعتقاد دارم اگر واعظ آشتياني خودش بود درست مثل فتح‌ا... زاده يا علي انصاري و اين چند نفر كنارش نبودند ما 4-5 هفته جلوتر قهرمان مي شديم.
سرمربي استقلال خاطرنشان كرد: عقل سليم مي‌گويد وقتي تيم سيزدهم را تحويل گرفتيم و از 600-700 ميليون تومان گذشتيم،‌ حالا كه قهرمان شديد در اين تيم بمانيد. شما ببينيد چه فشاري را وارد كردند كه مجبور به جدايي هستم. جرم من اين است كه تيم را قهرمان كردم. بيشترين گل زده ليگ را داشتيم و جزو بهترين خط دفاعي بوديم و آقاي گل را هم در تركيب خود داشتيم. واقعا جرم من اين است.
قلعه‌نويي در خصوص تمديد قراردادش پيش از قهرماني استقلال گفت: به آقاي آشتياني گفتم كه قرارداد را سفيد امضا مي‌كنم و حتي قيمت هم تعيين نكردم. خود ايشان هم از اين مسئله تعجب كرده بود. 4 روز قبل از بازي با پيام هم اين درخواست را براي تمديد قرارداد از من كرد و من به ايشان گفتم كه اگر رگم برود،‌ حرف قلعه‌نويي نمي‌رود.
اين مربي تصريح كرد: سپس در خصوص ليست با من صحبت كردند و گفتم چون آدم مشاوره‌اي هستم بايد با همكارانم شرايط را بررسي و سپس اسامي مورد نظر را ارائه كنيم. خيلي‌ها با اين توضيحاتي كه بنده دادم دوست نداشتند استقلال قهرمان شود اما خدا را شكر كه در سال 88 ليگ هشتم و در شهر امام هشتم به قهرماني رسيديم.
وي يادآور شد: معتقدم آنها آن روز ظاهرا خوشحالي مي‌كردند و روز عزاي آنها بود. اين مسائل گذشت. ما خوشحال به تهران آمديم تا اينكه ديدم آقاي آشتياني در برنامه 90 صحبت‌هايش 180 درجه تغيير كرد. ايشان مي‌گفت اگر قلعه‌نويي گزينه‌اي دارد انتخاب كند و در برنامه ورزش از نگاه دو بحث ارزآوري را مطرح كرد. پيش خود گفتم يك ماه پيش قرار بود قرارداد سفيد امضا كنيم ولي حالا چه اتفاقي افتاده كه ايشان اينگونه صحبت مي‌كنند.
قلعه نويي تاكيد كرد: ما هم لجبازي كرديم و نشست نگذاشتيم تا اينكه 4 روز قبل از ديدار با الاتحاد به آقاي فتحي دوست مشتركمان اعلام كردند كه به فكر مربي باشند تا با توجه به فصل نقل و انتقالات استقلال متضرر نشود. اما جالب اينجاست كه مديرعامل هم اكنون بدون مربي در حال جذب بازيكنان است و صحبت از صداقت مي‌كند.
وي در پايان با گله از برخي اعضاي هيات مديره استقلال گفت: هنگامي كه افشين قطبي پس از قهرماني پرسپوليس اين تيم را ترك كرد، آقاي علي‌آبادي به عنوان رئيس مجمع 3-4 بار با ايشان تماس گرفت و خواستار بازگشت او به پرسپوليس شد. اما جالب است آقايان زريبافان و دانشجو حتي اين زحمت را به خودشان ندادند كه با من تماس بگيرند و بپرسند چه اتفاقي رخ داده آنوقت مي‌آيند مصاحبه مي‌كنند و مي‌گويند قلعه‌نويي خودش رفت. من از اين چيزها گله داشتم و دوست داشتم همه آن را بدانند.

unartig
15-05-2009, 15:41
سرمربی آینده استقلال پرویزمظلومی به احتمال زیادهست.

amirtaker
15-05-2009, 18:10
:27:از سخنان قصار یک استقلالی! پس اول مجروح بوده بعد عمرشو داده به شماها!

عیبی نداره،با اون دامنه لغات گسترده،از این بهتر هم نمی شه

برات متاسفم:41:

Majid393
15-05-2009, 19:31
/اختصاصی ایپنا/ جانشینان قلعه نویی از آلمان و خوزستان می آیند
مجید جلالی و روته مولر کادر فنی جدید استقلال تهران

در حالی که طی چند روز گذشته ، مدیران مسئول در باشگاه استقلال خبر از تلاش هایشان برای جذب یک مربی خوب را داده بودند، برخی منابع خبری معتبر در این باشگاه تائید کردند که این باشگاه با مجید جلالی و روته مولر برای بر عهده گرفتن سکان هدایت استقلال به توافق رسیده اند.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا) ، مجید جلالی ، سرمربی سابق تیم فوتبال فولاد خوزستان ، و اریش روته مولر ، کمک مربی تیم ملی فوتبال ایران در زمان مربیگری علی دایی ، طی دو جلسه تفصیلی ، به بررسی شرایط حضورشان در استقلال پرداختند و به احتمال زیادی اصلی ترین گزینه ها برای بر عهده گرفتن هدایت تیم فوتبال استقلال تهران هستند.

این خبر در حالی رنگ و بوی جدی تری به خود می گیرد که مدیرعامل استقلال در یک گفت و گوی تلویزیونی ، کادر مربیان جدید استقلال را ترکیبی از مربی داخلی و مربی خارجی عنوان کرده است.

گفتنی است ، امیرقلعه نویی سرمربی سابق این تیم هفته گذشته به دلیل دخالت های متعدد برخی مشاوران مدیرعامل و کارکنان این باشگاه از سمت خود کناره گیری کرده بود. طی این مدت نیز یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه و امیر رضا واعظ آشتیانی و همچنین دو تن از مشاوران باشگاه تلاش های زیادی را برای جذب یک مربی صاحب نام به کار بستند تا با این کار در مقابل انتقادات هواداران این تیم مقابله کنند.

حضور مجید جلالی در تیم فوتبال استقلال از نگاه مدیران باشگاه ، انتخاب موجهی است چراکه این مربی با نتیجه درخشانی که به همراه فولاد در مقابل ذوب آهن اصفهان گرفت ، باعث قهرمانی استقلال در لیگ هشتم شده بود.

( البته فکر کنم شایعه ای بیش نباشه ... :دي )

iman_abi
15-05-2009, 21:46
احتمال اینکه حجازی مدیر فنی بشه و یه مربی خارجی سرمربی بشه خیلی بیشتر از سایر گزینه هاس
از خریدها و تمدید کردنا هم تا حدودی میشه حدس زد...:27::13:
نمی دونم ولی هر چی که هست خدا به خیر بگذرونه
میترسم سال بعد مثه قرمزا ما هم دستمون از آسیا کوتاه بمونه چه برسه به بردن جام:41:

vahid78
15-05-2009, 22:57
یهو نرن کخ را بیارن ...... اعصابمون را خرد میکنه .... اگه کخ بشه یهو میبینه علیزاده را گذاشت تو دروازه : دی

undertaker_ss
15-05-2009, 23:10
یهو نرن کخ را بیارن ...... اعصابمون را خرد میکنه .... اگه کخ بشه یهو میبینه علیزاده را گذاشت تو دروازه : دی

وااااااااای نه
به نظر میاد جلالی بهترین گزینه باشه
امیدوارم واعظ درست تصمیم بگیره وگرنه باید فصل بعد قید جام رو زد:41:

bleu2u4u
15-05-2009, 23:10
حضور مجید جلالی در تیم فوتبال استقلال از نگاه مدیران باشگاه ، انتخاب موجهی است چراکه این مربی با نتیجه درخشانی که به همراه فولاد در مقابل ذوب آهن اصفهان گرفت ، باعث قهرمانی استقلال در لیگ هشتم شده بود.

عجب حرفی
تنها عامل قهرمانی استقلال بازیها و نتایج خوبش در طول فصل بود
در ضمن تمام این حدس و گمان ها برای وقتی بود که مظلومی هنوز کارش با مس مشخص نشده بود ولی الان دیگه تنها گزینه پرویز سبیل

پ.ن: در ضمن این پرویز سبیل توهین نیست لقبه
پ.ن2:متاسفانه بعد 2-3 روز توی این شرایط حساس هنوز سرور ابیته درست نشده

amir_a
15-05-2009, 23:14
ای تو روحت واعظ.

خدا ختم به خیر کنه فصل بعد رو.:41:

فتل کجایی که استقلال رو کشتن.:19:

vahid78
15-05-2009, 23:22
پرویز سبیل
:31::31::31:

لقبی قشنگیه ... !:27:

فقط برن 20 دقیقه این قاسمی ( مدیرعامل ابومسلم) را بیارن.... بعید نیست، شاید که کلیزمن را انتخاب کرد:31:

iman_abi
15-05-2009, 23:23
آقا کسی میدونه این بچه که قلعه نویی دیشب تو نود میگفت کیه؟!؟!

iman_abi
15-05-2009, 23:26
در گفت و گو با فارس
نظري جويباري: اين آقا واعظ را مديرعامل استقلال كرده است
خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران نسبت به مسائل اخير در اين باشگاه واكنش نشان داد.
علي نظري جويباري در گفت و گو با خبرگزاري فارس، در خصوص صحبت‌هاي واعظ آشتياني در يكي از برنامه هاي تلويزيوني اظهار داشت: در جلسه هيات‌مديره قلعه‌نويي اعلام كرد عنايتي را مي خواهد. در آن جلسه هم آقاي اميدوار رضايي حضور داشتند و هم آقاي انصاري؛ هيات مديره موافقت خود را براي جذب رضا عنايتي اعلام كرد. ضمن اينكه برخلاف صحبت آقاي آشتياني صورتجلسه آن نشست موجود است و در صورت لزوم براي شفاف‌سازي آن را ارائه خواهيم كرد.
وي در خصوص اينكه مديرعامل استقلال اعلام كرده مشاورش اميرقلعه‌نويي را به تيم ملي رسانده است عنوان كرد: واقعا جاي سئوال دارد كه آيا سازمان تربيت‌بدني و فدراسيون فوتبال اين‌قدر ضعيف هستند كه اين آقا امير قلعه‌نويي را سرمربي تيم‌ملي كند. اگر واقعا چنين اتفاقي افتاده پس ايشان آقاي واعظ را مديرعامل استقلال كرده اند. فكر مي‌كنم گفتن اين مسائل در رسانه ملي نه تنها جالب نيست بلكه شخصيت بعضي‌ها را زير سئوال مي‌برد.
نظري جويباري در خصوص يارگيري استقلال در فصل جديد تاكيد كرد: آقاي آشتياني مدعي هستند كه استقلال با هماهنگي سرمربي جديد در حال يارگيري است اما تناقض در صحبت‌هاي ايشان موج مي‌زند. ايشان اعلام كردند كه سرمربي آينده استقلال تلفيقي از مربيان ايراني و خارجي است و هنوز در حالي كه چيزي مشخص نشده مي‌گويند با نظر سرمربي جديد بازيكن مي‌گيريم. اميدوارم استقلال بتواند با ايده‌هاي جديدي كه در اين تيم مطرح مي‌شود به هدف خود برسد.

Majid393
15-05-2009, 23:30

من طی تحقیقای که انجام دادم (:دی) فهمیدم کیه ... محسن علی آبادی پسر علی آبادی :

مصاحبه باهاش رو اینجا بخونید :

masoudtr
16-05-2009, 00:17
یکی از بچه ها میگفت جباریه

راستی پرویز سبیل به نظر شما موهاش مصنوعی یا همون کلاه گیس نیست
خیلی تابلو میزنه:31:

bleu2u4u
16-05-2009, 01:07
من طی تحقیقای که انجام دادم () فهمیدم کیه ... محسن علی آبادی پسر علی آبادی :

احتمالش هست که اون باشه چون تقریبا رفتن امیرخان به تیم ملی 60 درصد به خاطر این بود(استقلایه تیره)
ولی اینکه میگفت طرف بعدش اومد گ. خوردن بعید یدونم که اون این کارو کرده باشه

بچه بوده دیگه زیاد جدی نگیر
نکنه از بچه های تاپیک بغل بوده

bleu2u4u
16-05-2009, 01:08
من طی تحقیقای که انجام دادم () فهمیدم کیه ... محسن علی آبادی پسر علی آبادی :

احتمالش هست که اون باشه چون تقریبا رفتن امیرخان به تیم ملی 60 درصد به خاطر این بود(استقلایه تیره)

بچه بوده دیگه زیاد جدی نگیر
نکنه از بچه های تاپیک بغل بوده

امير موسر
16-05-2009, 08:15
چی شد این سر مربی !؟

این بازیکنا کین دیگه این داره میگیره برا خودش !

Elendil1
16-05-2009, 08:57
ما بقی بازیهاش را مثل بازیکن معمولی بازی کرد.

از اون حرفا بودا! وقتي كه بازي مي كرد بهترين بود

بی باک بی بال
16-05-2009, 10:42
من اخه داره فصل یار گیری تموم می شه نمی خوان مربی انتخاب کنند

vahid78
16-05-2009, 10:45
پرويز مظلومى: تكذيب مى كنم هنوز سرمربى استقلال نشده ام

پرويز مظلومى يكى از گزينه هاى احتمالى سرمربيگرى در استقلال است. مظلومى پس از فسخ قراردادش بامس حالا يك مربى آزاد به حساب مى آيد تا آبى هاى تهرانى براى انجام مذاكره با وى مشكلى نداشته باشند. اگر چه روز گذشته خبرهايى مبنى بر عقد قرارداد داخلى مظلومى با استقلال به گوش مى رسيد اما اين مربى خبر فوق را تكذيب كرد. او طى گفت وگويى با ابرار ورزشى گفت: هيچ صحبتى بامن نشده است. مسئولان باشگاه استقلال با بنده واردمذاكره نشده اند تا تمام اين صحبت ها در حد مشايعه باقى بماند اما با اين حال بايد بگويم اين بهترين فرصت براى من است. الان مربى آزاد شده ام و استقلالى ها مى توانند با من وارد مذاكره شوند. نوبتى هم باشد، نوبت من است كه هدايت استقلال را برعهده بگيرم. بنده يك استقلالى هستم و در همه حال حمايت خود را از اين تيم اعلام كرده ام الان هم هر كمكى از دستم بربيايد براى سربلندى اين تيم انجام مى دهم.مظلومى در ارتباط با فسخ قراردادش با مس به ابرار ورزشى گفت. در ۲۴ ساعت تغيير موضع دادند و ادعا كردند مربى بومى مى خواهيم. البته قسمت اين بود كه من فصل آينده مربى مس نباشم اما با اين حال از مسئولان مس، هواداران اين تيم و همه وهمه تشكر مى كنم. از همه آن هايى كه در موفقيت تيم من تأثيرگذار بودند تا مس بتواند سهميه آسيايى شدن را كسب كند. اميدوارم اين تيم سال آينده هم بتواند رتبه خوبى را در آسيا به دست بياورد.

vahid78
16-05-2009, 10:52
اینم مهمترین عنواین روزنامه استقلال

این ها استقلال را در فصل نهم هدایت می کنند
برهانی : رویاهایم را در اروپا جستجو می کنم
شکوری : آقایا نگذاشتند از جشن قهرمانی لذت ببریم
شکار خاموش
ماجری : خسته بودیم و باختیم
باقری : دیگر برای پرسپولیس بازی نمی کنم
بهناز خیاط : راه لژیونر شدن بانوان را هموار می کنم
جان واریو اولین شکار بزرگ سپاهان
رجب زاده : به خدا پناه می برم
قطبی اسم بازیکنان را هم نمی داند
قنبری : دوست دارم به سپاهان برگردم
توافق کردیم اما چیزی مشخص نیست
عزیزی : نه من روی زمین می مانم ، نه استقلال اهواز بدون مربی
بگوویچ : اولویت من پاس است
ابراهیم زاده : راه آهن حریف سختی است
انصاری فرد : در حضور علی آبادی از هدایتی عذرخواهی کردم

vahid78
16-05-2009, 10:54
پورسینا : قلعه نویی 90% سپاهانی است به زودى قرارداد امضا میشود

محسن پورسینا رییس هیات مدیره باشگاه سپاهان اصفهان از توافق مسئولان این باشگاه با امیر قلعه نویى خبر داد و گفت: تنها مرحله باقى مانده امضاى قرارداد رسمى است که آن هم به زودى انجام مى شود.وى در این باره گفت: جلسه اى بین آقاى قلعه نویى و آقاى ساکت در تهران انجام شد اما بنده به دلیل مشغله فراوان در این جلسه حضور نداشتم. البته به صورت تلفنى با آقاى قلعه نویى هم صحبت کردم. ۲ طرف به توفق نهایى رسیده اند و این انتقال تقریبا تا حدود ۹۰ درصد به نتیجه رسیده است. تنها مرحله باقیمانده این است که قرارداد را رسما امضاء کنیم. البته با توجه به اینکه آقاى قلعه نویى همچنان به باشگاه استقلال تعهد دارند از امضاى قرارداد خوددارى کردیم. انشاء الله بعد از بازى آخر تیم استقلال قرارداد را رسما امضا مى کنیم و آقاى قلعه نویى کار خودشان را شروع مى کنند

vahid78
16-05-2009, 10:55
یک خبر هم پیدا کردم که فکر کنم شایعه باشه .... گفتم نزارم بهتره:5:

پیروز قربانی در پرسپولیس؟!

اینم لینکش

masoudtr
16-05-2009, 11:17
قلعه نوعی باتراکتور سازی بست یا نه؟

راستی پرویز سبیل به نظر شما موهاش مصنوعی یا همون کلاه گیس نیست
خیلی تابلو میزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کسی نفهمید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کجا همچین حرفی زد؟؟؟؟؟؟؟//

vahid78
16-05-2009, 11:20
قلعه نوعی باتراکتور سازی بست یا نه؟
هنوز هیچ چیز معلوم نیست ...!

یکی میگه داره میره سپاهان.یکی میگه میره تراکتورسازی.یکی میگه داره میره تیمهای عربی ما آخرش نفهمیدیم ژنرال چیکار میکنه

vahid78
16-05-2009, 12:02
مهدی امیرآبادی :قلعه نویی همه جا موفق است

مهدى امیرآبادى هنوز هیچ مذاکره اى با مسئولان استقلال براى تمدید قرارداد خود انجام نداده است. این بازیکن هم مثل دیگر بازیکنان کلیدى آبى پوشان هنوز به یاد مسئولان باشگاه آبى نیامده تا وضعیت وى در هاله اى از ابهام قرار بگیرد :
• تکلیفت با استقلال چه شد؟ فصل آینده هم در این تیم مى مانى؟
- هنوز هیچ چیز مشخص نیست. مسئولان باشگاه صحبتى با من انجام نداده اند که بخواهم در ارتباط با این مسأله نظر بدهم.
• اما با یکسرى از بازیکنان استقلال صحبت شده است.
- خب شاید آنها را بیشتر دوست دارند و من را کمتر که اول سراغ آنها رفته اند.
• خودت تمایل دارى در استقلال بمانى؟
- علاقه من براى ماندن چه فایده اى دارد؟ هنوز هیچ مذاکره اى صورت نگرفته که بخواهم در مورد تمایل خودم براى تمدید قرارداد حرف بزنم.
• صحبت از این مى شود که چند بازیکن کلیدى استقلال قصد جدایى از این باشگاه را دارند. این مسأله درست است؟
- این نظر شخصى خود آنهاست و من نمى توانم در این ارتباط نظر بدهم. در این فوتبال ممکن است خیلى اتفاقات بیفتد. تا شروع فصل نقل و انتقالات زمان زیادى باقى مانده و نمى توان از ماندن و نماندن برخى از بازیکنان صحبت کرد.
• با ۲ تن از همتیمى هایت یعنى بیک زاده و منیعى تمدید کرده اند. در صورت ماندن تو در استقلال همان رقابت سنگین فصل گذشته به وجود مى آید. احتمال نیمکت نشینى ات را مى دهى؟
- شاید در لیست فروش استقلال باشم. به همین دلیل نمى توانم در ارتباط با این مسأله حرفى بزنم. تا آخر فصل نقل و انتقالات صبر مى کنم. هیچ عجله اى براى ثبت قرارداد ندارم و پس از مشخص شدن خیلى چیزها پاى میز مذاکره مى نشینم.
• نظرت در ارتباط با جدایى قلعه نویى چیست؟
- ایشان براى استقلال خیلى زحمت کشیدند. ما چند جام را با مربیگرى قلعه نویى گرفتیم. چون من در چند بازى اخیر استقلال ذخیره بودم دلیل نمى شود بخواهم پشت سر این مربى حرف بزنم. قلعه نویى هر جا برود موفق است. یعنى کارنامه موفقیت آمیز این مربى این نکته را به همه ثابت مى کند.
• بازى با الجزیره را چطور مى بینى؟
- این یک بازى تشریفاتى است که براى ما اهمیت چندانى ندارد. با این وضعیتى که استقلال دارد فقط براى حفظ آبرو به امارات مى رویم.
• قبل از اینکه به استقلال بیایى بازیکن ملى پوش بودى اما طى یکى، دو سال اخیر پیراهن تیم ملى را از دست دادى.
- توکل من به خداست. در استقلال که آمدم تیم ملى را هم از دست دادم. ۵ سال است در استقلال بازى مى کنم و به همین دلیل ناامید هم نیستم اما نکته این است چند بازیکن که هیچ وقت در اردوهاى تیم ملى نبودند به جام جهانى رفتند و آن وقت من از این رقابت ها جا ماندم اما با این حال امیدم را از دست نمى دهم تا انشاءالله با بازى هاى قابل قبولم در فصل آینده بتوانم مجدداً پیراهن تیم ملى را بر تن کنم.

vahid78
16-05-2009, 12:03
درآمد ۴۵۰ میلیوني ستقلال ا ز محل فروش آرش برهانی !

حدوداً یک ماه قبل نوشتیم آرش برهانى تمایلى به مذاکره با تیم هاى عربى نداشته و مى خواهد فوتبال خود را در اروپا دنبال کند. به همین خاطر حاضر نیست با واسطه هاى اماراتى گفت وگو کند. این خبر چند روز قبل تأیید شد و سایت هاى خبرى از احتمال پیوستن برهانى با بوندس لیگا خبر دادند. اتفاقى که وقوع آن آرزوى قلبى خود آرش نیز محسوب مى شود. البته نباید فراموش کرد برهانى یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد واگر قرار بر پیوستن وى به یک تیم خارجى باشد بدون شک پرداخت حق سهم به این باشگاه براى صدور رضایتنامه امرى ضرورى است. در همین مورد صبح دیروز شنیدیم در صورت وقوع چنین اتفاقى ( پیوستن آرش به تیم هاى آلمانى) باشگاه استقلال رقم خوبى کاسب خواهد شد و چیزى حدود ۴۵۰ میلیون تومان از بابت این انتقال به حسابش واریز مى شود که در نوع خود رقم قابل توجه و وسوسه برانگیزى است.

vahid78
16-05-2009, 12:06
حسين قاسمي در ايسنا:
به دنبال بازيكنان ستاره خواهيم بود
در كارهاي فني تيم دخالت خواهم كرد!
كاپيتان سابق استقلال و تيم ملي مديرفني ابومسلم مي‌شود

ایول قاسمی : دی سال دیگه ابومسلم لیگ را قبضه میکنه

M.etallic.A
16-05-2009, 12:06

تکرار سناریو لاشخوری...

این چند وقت یه کیان از قدیمی ها بود که اونم دیگه نیست

من هستم بابا... فصل امتحاناته دیگه کمتر میشه سر زد.

M.etallic.A
16-05-2009, 12:20
من طی تحقیقای که انجام دادم (:دی) فهمیدم کیه ... محسن علی آبادی پسر علی آبادی :

دقیقا خودشه. خود علی آبادی پرسپولیسیه ولی پسرش استقلالیه. مقامشم تو استقلال مشاور مدیرعامله... حالم از این علی آبادی بساز بفروش و پسرش بهم میخوره. الان دیگه حق رو به قلعه نویی میدم... یه بچه اومده تو کار استقلال دخالت میکنه و باعث میشه ژنرال از تیم بره. متاسفم. اصلا به چه حقی علی آبادی پسر خودشو تو استقلال میچپونه و بهش مقام میده... فردوسی پور میخواست اسمشو بگه ولی واعظ نذاشت...

کلی خندیدم. جباری ... منظورت از بچه های تاپیک پرسپولیسه دیگه خوب بیشتر از این انتظار نمیره.

vahid78
16-05-2009, 12:35
مظلومي: من مثل واعظ آشتياني اخلاق‌گرا هستم
خبرگزاري فارس: سرمربي فصل گذشته تيم فوتبال مس كرمان گفت: من همانند واعظ آشتياني قاطع و اخلاق گرا هستم.

مظلومي در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره شايعات اخير مبني بر حضور در تيم استقلال حرف هاي تازه اي را مطرح كرد. متن گفت و گوي فارس با مظلومي در زير آمده است:
*فارس: اوضاع خوب پيش مي رود؟
راضي به رضاي خدا هستم. فردا هم به كرمان مي روم تا تسويه حساب كنم.
* فارس: هنوز به طور كامل مشخص نشد كه چرا شما با مس به توافق نرسيديد؟
بهتر است كه اين قضيه مثل راز باقي بماند.
* فارس: به هر حال اين چرايي عدم توافق مهم است، نيست؟
در اين فوتبال نبايد دنبال چرايي بود. به قول معروف "گشتم نبود؛ نگرد نيست. "
*فارس: مذاكره با استقلال به كجا رسيد؟
چيزي نبوده است كه به جايي برسد. من تا قبل از اينكه تكليفم با مس روشن شود؛ چون به آنها يا علي گفته بودم با هيچ تيمي وارد مذاكره نشدم. حتي بعد از اينكه اعلام كردم با مس توافق كرده ام همه فكرم مس بود كه در آسيا نتيجه يك سال زحماتمان را بگيريم.
*فارس: اما مي گويند شما با استقلال مذاكره داشته ايد و هر چند مي گوييد مذاكره نشده اما قويا اين موضوع شنيده مي شود كه توافقاتي شده است.
به هر حال من هيچ وقت از استقلال دور نبوده ام. هر گاه نياز باشد وسط گود خواهم آمد.
*فارس: ظاهرا نوبت به شما رسيده تا روي نيمكت استقلال بنشينيد.
اگر نوبت به من رسيده خيلي دير رسيده است. باز هم توكلم به خداست. هر چه او بخواهد راضي به رضاي او هستم.
*فارس: مي دانيد كه در ليگ ايران تيم قهرمان براي فصل آينده هميشه با مشكلاتي روبرو است.
بله. تيم قهرمان هميشه دچار مشكلات مي شود.
*فارس: پس بايد با لباس زره به اين تيم بياييد.
ما خودمان را آماده كرديم و لباس زره را هم داريم. اين مشكلاتي كه به وجود مي آيد را مي توان با كمك هيات مديره و خود مردم حل كرد. هر طرفدار استقلال دوست دارد تيم قهرمان شود نه شخص. طرفداران استقلال موفقيت تيم را مي خواهند. وقتي تيم موفق شود همه برايت سر و دست مي شكنند.
*فارس: فكر نمي كنيد بايد زودتر وضعيت استقلال مشخص شود؟
درست است. استقلال بايد زودتر تيم خود را ببندد تا با قدرت خود را براي فصل بعد آماده كند.
*فارس: مديريت واعظ آشتياني را چطور مي بينيد؟
هر مديري نقاط قوت و ضعف دارد. همه در اين تيم زحمت كشده اند و اكنون واعظ آشتياني اين زحمت را مي كشد. واعظ مدير قاطعي است. اگر هواداران اجازه بدهند او مي تواند تيم را به جايگاه واقعي خود كه قهرماني در آسيا است برساند. البته من از قبل هم گفتم كه بهتر بود در مراسم آشتي كنان؛ قلعه نويي و واعظ را آشتي مي دادند و خود امير تيم را هدايت مي كرد. با اين حال بايد به مديري مثل واعظ فرصت داد. با اين حال من هم مثل خود واعظ مي مانم. به كسي باج نمي دهم. او هم مثل من اخلاق گرا است.
* فارس: واعظ در مصاحبه اي از خصوصيات سرمربي آينده استقلال نكاتي گفته كه يكي از آنها اين است كه اين مربي پارتي ندارد و متوسل به كسي نمي شود تا پست و مقام بگيرد.
خب من هيچ گاه به كسي وابسته نبودم. اگر يادتان باشد در برنامه 90 برهاني نژاد به فردوسي پور گفت 99 درصد مظلومي سرمربي ما است كه همان موقع فردوسي پور گفت آن يك درصد چه مي شود. ديديد كه همان يك درصد درست از آب در آمد. بارها شده 99 درصد شانس مربيگري در تيم هاي مختلف را داشته ام اما آن يك درصد كار را خراب كرده است.
*فارس: يكي ديگر از خصوصيات سرمربي آينده از نگاه واعظ اين است كه به ليدرها پول نخواهد داد.
من به ليدرها كاري ندارم. آنها هم جزيي از هواداران استقلال هستند. من از خدا خواستم هر راهي كه خود صلاح مي داند را مقابلم قرار دهد. رابطه اي هم با كسي ندارم.
*فارس: شايعه كرده اند "دي موس " از گزينه هاي استقلال براي مربيگري است و حتي قرار است شما با هم همكاري كنيد.
كسي كه سرمربي مي شود بايد به او فرصت بدهند خودش دستيارانش را انتخاب كند. من نه مدير فني مي شوم و نه سمت ديگري و به سرمربيگري فكر مي كنم.

vahid78
16-05-2009, 12:36
با دستور رييس جمهوري به رييس سازمان تربيت بدني پرسپوليس و استقلال به هواداران واگذار مي‌شود

دكتر محمود احمدي نژاد رييس جمهوري دستور اجراي طرح واگذاري دو مجموعه بزرگ ورزشي ملي پيروزي (پرسپوليس) و استقلال به طرفداران اين دو تيم را صادر كرد.
دكتر احمدي نژاد در نامه‌اي به مهندس علي آبادي معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تربيت بدني نوشته است: اگر چه دولت در سال‌هاي گذشته همواره با حمايت از اين دو باشگاه در راستاي شادي مردم و هواداران آنها از هيچ تلاش و كوششي فروگذار نكرده، اما به منظور ارج نهادن به علاقه و احساسات پرشور و ارزشمند مردم و توسعه و پيشرفت هر چه بيشتر اين باشگاه‌ها لازم است طرح واگذاري اين دو مجموعه بزرگ ملي به طرفداران اين تيم‌ها در دستور كار قرار گيرد.
به گزارش خبرنگار ايرنا در نامه رييس جمهوري به رييس سازمان تربيت بدني آمده است:
فوتبال ورزشي زيبا، مهيج و پرطرفداري است كه به واسطه جذابيت‌هاي خاص آن به عنوان ورزش برتر كشور مطرح است و باشگاه‌هاي فرهنگي ورزشي قديمي استقلال و پيروزي داراي ميليون‌ها هوادار در سراسر كشور بوده و طي ساليان متمادي افتخارات فراواني براي ايران عزيز ما به ارمغان آورده اند، بطوري كه به مثابه ستون فقرات تيم ملي فوتبال عمل كرده اند. مردم عزيز ما نيز عموما به تحولات اين دو باشگاه حساسند و علاقه مندند اين دو باشگاه همواره در اوج باشند.
دكتر محمود احمدي نژاد افزوده است: اگر چه دولت در سال‌هاي گذشته همواره با حمايت از اين دو باشگاه در راستاي شادي مردم و هواداران آنها از هيچ تلاش و كوششي فروگذار نكرده، اما به منظور ارج نهادن به علاقه و احساسات پرشور و ارزشمند مردم و توسعه و پيشرفت هر چه بيشتر اين باشگاه ها لازم است طرح واگذاري اين دو مجموعه بزرگ ملي به طرفداران اين تيم ها در دستور كار قرار گيرد.
در نامه رييس جمهوري آمده است: ظاهرا تا كنون افراد و گروه‌هاي مختلفي براي دريافت سهام اين دو باشگاه اعلام آمادگي كرده اند؟ اما با توجه به اين كه استقلال و پيروزي متعلق به همه مردم ايران هستند، شايسته است در راستاي گسترش نشاط و شادابي در ميان اقشار مختلف جامعه بويژه جوانان و نوجوانان عزيز و در پاسخ به خيل هواداران و اعمال مديريت قوي و مناسب، سهام اين باشگاه‌ها در اختيار عموم مردم قرارگيرد.
رييس جمهوري در خاتمه نامه خود به رييس سازمان تربيت بدني نوشته است:
لذا مقتضي است اقدامات لازم براي واگذاري سهام اين دو باشگاه به مردم با استفاده از راه كارهاي قانوني و در راستاي اجرايي نمودن اصل ‪ ۴۴‬قانون اساسي صورت گرفته و نتيجه به اين جانب اعلام شود.

vahid78
16-05-2009, 12:37
صادقى: قرارداد نه، با پرسپولیس فقط مذاکره کرده ام

پس از جدایى امیرحسین صادقى از استقلال این بازیکن در چند نوبت تکرار کرده بود اگر آبى ها من را نخواهند پیراهن قرمز را بر تن مى کنم. با به پایان رسیدن فصل هیچ حرکتى از سوى مسئولان باشگاه استقلال در ارتباط با جذب این بازیکن صورت نگرفت تا صادقى با پرسپولیسى ها وارد مذاکرات جدى شود. این بازیکن به احتمال زیاد به زودى قرارداد خود را با پرسپولیس مى بندد.
• جریان قرارداد داخلى ات با پرسپولیس چیست؟
- من هیچ قراردادى با پرسپولیس نبسته ام.
• اما در خبرها آمده تو به مدت ۲ سال با این تیم قرارداد بسته اى؟
- من قرارداد نبستم فقط با پرسپولیسى ها وارد مذاکرات جدى شدم.
• چقدر احتمال پرسپولیسى شدنت وجود دارد؟
- مذاکراتمان را انجام داده ایم. همه چیز ظرف امروز و فردا مشخص مى شود.
• چرا استقلال را انتخاب نکردى؟
- قصد آمدن به این تیم را داشتم اما وقتى آنها من را نمى خواهند باید چکار کنم؟ نمى توانم که خودم را سبک کنم. چقدر بگویم مى خواهم به استقلال بیایم اما کدام واکنش؟ هیچ یک از مسئولان استقلال با من تماس نگرفتند.
• مگر قرار نبود با واعظى آشتیانى جلسه اى را برگزار کنى؟
- بله همین طور بود اما وقتى متوجه شدم در لیست خرید استقلال قرار ندارم از انجام جلسه با مدیرعامل هم صرفنظر کردم.
• مطمئنى در لیست خرید استقلال قرار نگرفته اى؟
- بله. دوستان از باشگاه خبر دادند که موردنظر استقلالى ها نیستم.
• فکر نمى کنى حمایت تو از قلعه نویى سبب بروز این مسأله شده باشد؟
- خودم هم فکر مى کنم این مسأله تأثیر گذاشته باشد اما به هر حال نکته این است که الان در لیست خرید استقلال نیستم تا قید حضور دوباره در این تیم را بزنم.
• اگر قلعه نویى به استقلال برگشت...؟
- من براى کادرفنى بازى نمى کنم. امیرخان براى من خیلى زحمت کشیده و علاقه اى که بنده به ایشان دارم قلبى است، نه اینکه به خاطر به میدان رفتن در یک تیم بخواهم از علاقه خودم نسبت به قلعه نویى حرف بزنم.
• با توجه به نامشخص بودن وضعیت استقلال نمى خواهى چند روز صبر کنى؟
- براى چه صبر کنم؟ وقتى آنها من را نمى خواهند چند بار برایشان پیغام بفرستم؟ متأسفانه هیچ حرکتى از سوى مسئولان باشگاه استقلال ندیدم.
• فکر نمى کنى با رفتن به پرسپولیس تو هم به سرنوشت نیکبخت که از سوى هواداران استقلال مورد فحاشى قرار مى گرفت دچار شوى؟
- نمى دانم. هنوز به این موضوع فکر نکرده ام.
• چه زمانى احتمال ثبت قراردادت با پرسپولیس وجود دارد؟
- فعلاً با پرسپولیسى ها صحبت کرده ام و هنوز هیچ قراردادى نبسته ام. به همین دلیل نمى توانم از به قطعیت رسیدن این موضوع حرف بزنم.

vahid78
16-05-2009, 12:38
فردوسى پور انصارى فرد را برد اما به واعظى آشتیانى باخت

عادل فردوسى پور در برنامه ۹۰ پنجشنبه شب عملکرد متفاوتى در مواجهه با مدیران استقلال و پرسپولیس داشت. فردوسى پور آنجایى که مسائل مربوط به حسین هدایتى و عباس انصارى فرد و آشتى کنان تصنعى آنها را گفت و اعلام کرد که اعضاى هیأت مدیره و مدیرعامل پرسپولیس حاضر نشده اند تلفنى هم مصاحبه کنند، برنده بود اما مجرى برنامه ۹۰ مقابل مدیرعامل استقلال بازنده بود. واعظى آشتیانى جزو چند نفرى است که براى ظاهر شدن در برنامه ۹۰ و یا برقرارى ارتباط تلفنى با این برنامه تحت تأثیر قرار نمى گیرد. مدیرعامل استقلال از روز اول هم چنین مسأله اى را ثابت کرد و نشان داد که مثل على دایى و محمد مایلى کهن است و تحت تأثیر قرار نمى گیرد مثل على کفاشیان نیست که عادل فردوسى پور بتواند نظرش را به او تحمیل کند. فردوسى پور در این برنامه قصد داشت از یک بحث تکرارى استفاده کند. آنجایى که گفت هیچ جاى دنیا مدیرعامل منچستر یونایتد را نمى شناسند. عادل درست مى گفت اما واعظى آشتیانى بدرستى بحث اصلى را مطرح کرد که اعلام کرد در همه جاى دنیا مدیرعامل اثرگذار است. مثلاً در چلسى این مورینیو نبود که تصمیم مى گرفت شوچنکو بماند یا نه و این آبراموویچ بود که اعمال نظر مى کرد یا در منچستر یونایتد الکس فرگوسن با ۲۱ سال حضور نمى تواند در مورد ماندن یا رفتن کریستیانو رونالدو نظر بدهد.اتفاقاً سعید آذرى مدیرعامل باشگاه ذوب آهن هم مثل واعظى آشتیانى در گفتار باج نمى دهد اما فردوسى پور مقابل مدیرعامل استقلال واکنشى که به آذرى نشان داده بود را نشان نداد. وقتى آذرى در ارتباط با فردوسى پور صراحت لهجه نشان داد، مجرى برنامه ۹۰ به راحتى به او گفت که به برنامه او نیاید و حتى تلفن او را هم جواب ندهد اما وقتى واعظى آشتیانى گفت: ببخشید، در هیچ جاى دنیا هم اینقدر مزاحم مدیرعامل نمى شوند، عادل فردوسى پور برخلاف واکنشى که به آذرى نشان داد، به مدیرعامل آبى پوشان تهرانى نگفت حالا که مزاحم هستیم اصلاً به تلفن ما جواب نده و به برنامه ما نیا، چرا؟ چون عادل شخصى مثل واعظى آشتیانى را لازم دارد تا در جریان آخرین اخبار باشگاه استقلال قرار بگیرد.به هر حال سعید آذرى به لحاظ آمارى بهترین مدیرعامل این فصل فوتبال ایران بوده است. تیم او در لیگ برتر نایب قهرمان شد و در جام حذفى هم نایب قهرمانى ذوب آهن مسجل شده و حتى ممکن است قهرمان هم بشوند. پس انصاف نیست که عادل فردوسى پور با او اینگونه رفتار کند چون مدیرعامل یک تیم شهرستانى است اما در تقابل با واعظى آشتیانى که مدیرعامل باشگاه استقلال است رویه دیگرى داشته باشد. گر چه در ابتداى مطلب ثابت کردیم واعظى آشتیانى برترى کلامى خود را بر فردوسى پور دیکته کرد

vahid78
16-05-2009, 12:39
قصد آمدن به این تیم را داشتم اما وقتى آنها من را نمى خواهند باید چکار کنم؟ نمى توانم که خودم را سبک کنم. چقدر بگویم مى خواهم به استقلال بیایم اما کدام واکنش؟ هیچ یک از مسئولان استقلال با من تماس نگرفتند

این واعظ را میخوام خفه کنم ...... لاکردار یه غلطی بکن دیگه اه

mpmostafa
16-05-2009, 13:38
این واعظ را میخوام خفه کنم ...... لاکردار یه غلطی بکن دیگه اه
آقا شما مثل اينكه به خون واعظ تشنه اي. انقدر خودتو اذيت نكن.

masoudtr
16-05-2009, 14:07
کلی خندیدم. جباری ... منظورت از بچه های تاپیک پرسپولیسه دیگه خوب بیشتر از این انتظار نمیره.
من که از خودم نگفتم
گفتم یکی میگفت
این علی ابادی حتما زنش را هم گذاشته مدیر عامل تیمی چیزی

vahid78
16-05-2009, 14:19
استقلال فردا به امارات مي‌رود
خبرگزاري فارس: كاروان تيم فوتبال استقلال تهران فردا شب راهي امارات خواهد شد.

گزارش خبرگزاري فارس كاروان تيم فوتبال استقلال تهران جهت برگزاري آخرين ديدار خود در رقابت‌هاي اين فصل ليگ قهرمانان آسيا فردا شب تهران را به مقصد ابوظبي ترك مي‌كند.
قرار است كاروان استقلال راس ساعت 19 به امارات حركت كند ضمن اينكه اين تيم چند بازيكن خود را به اين كشور نمي‌برد.
پيروز قرباني، وحيد طالب لو و ابراهيم تقي پور به دليل دو اخطاره بودن استقلال را در سفر به امارات همراهي نخواهند كرد.
تيم فوتبال استقلال از بازي‌هاي گذشته خود هيچ بردي در كارنامه ندارد و ديدار اين تيم مقابل الجزيره نيز تشريفاتي خواهد بود. استقلال با 3 امتياز در قعر جدول جاي دارد.
استقلال روز سه شنبه در ابوظبي به مصاف الجزيره خواهد رفت

vahid78
16-05-2009, 14:20
پرويز مظلومي: پيغام‌هايي از سوي مديرعامل استقلال به من رسيده است

سرمربي سابق تيم فوتبال مس كرمان گفت: واعظ آشتياني بطور مستقيم با من مذاكره نكرده اما چند پيغام از طرف مديرعامل باشگاه استقلال به من رسيده است.
پرويز مظلومي روز شنبه در گفت و گو با ايرنا، اظهار داشت: هنوز با باشگاه استقلال به صورت رسمي صحبت و مذاكره نكرده ام و تنها چند واسطه پيغام هايي را از طرف مديرعامل باشگاه براي من آورده اند.به همين دليل صحبت‌هاي اخير مبني بر سرمربيگري من در استقلال تا كنون صحت ندارد.
وي تاكيد كرد: بدون شك اگر مسئولان باشگاه استقلال با من مذاكره كنند جوابم مثبت خواهد بود و افتخار مي‌كنم كه به تيم سابقم برگشته و به آن خدمت كنم.
مربي سابق استقلال،افزود: مسئولان باشگاه بايد هرچه سريعتر سرمربي تيم را انتخاب كنند تا اين تيم در شرايط حساس كنوني و بازار نقل و انتقالات عقب نماند.ضمن اينكه با انتخاب سرمربي استقلال، آرامش به اين تيم برمي گردد و خيال هواداران نيز از اين بابت راحت مي‌شود.
مظلومي در پاسخ به اين سئوال كه آيا حاضريد در كنار يك سر مربي خارجي در استقلال فعاليت كنيد، خاطرنشان ساخت: دوران مربيگري و دستياري من در فوتبال به سر آمده است.زماني كه در استقلال مربي بودم انواع و اقسام افتخارات و قهرماني‌ها را با اين تيم كسب كرده ام و ديگر حاضر نيستم به عنوان مربي در استقلال فعاليت كنم.
وي افزود: البته براساس شنيده ها، باشگاه استقلال به دنبال يك تمرين‌دهنده و مربي خارجي است تا در كنار يك سرمربي داخلي و چند استقلالي ديگر، تيم را براي اين فصل هدايت كنند.
مظلومي در پاسخ به سئوال ديگري مبني بر اينكه اگر هم اكنون سرمربي استقلال شويد مهمترين برنامه شما براي اين تيم چه خواهد بود؟ تصريح كرد: جذب بازيكنان دلخواه و عقب نماندن از بازار نقل و انتقالات در شرايط كنوني مهمترين برنامه‌اي است كه استقلال به آن نياز دارد.هر چند كه بايد بضاعت و محدوديت‌هاي باشگاه نيز مد نظر قرار گيرد.
وي درخصوص بازيكنان جذب شده استقلال براي فصل جديد،يادآور شد: بدون شك مديرعامل باشگاه استقلال بدون مشورت چنين بازيكناني را جذب نكرده است.ضمن اينكه بازيكناني چون محمدي و شيري نيز عملكرد خوبي داشته و از بهترين بازيكنان حال حاضر ليگ محسوب مي‌شوند.
مظلومي در پايان با اشاره به اينكه حضورش در استقلال تا پايان بازي با الجزيره مشخص مي‌شود، گفت: تصور مي‌كنم تا پايان بازي با الجزيره امارات در چارچوب ليگ قهرمانان آسيا ، تكليف حضورم در استقلال مشخص مي‌شود.اگر با اين باشگاه به توافق نرسم ساير گزينه‌ها را بررسي مي‌كنم.

M.etallic.A
16-05-2009, 14:42
من که از خودم نگفتم
گفتم یکی میگفت
این علی ابادی حتما زنش را هم گذاشته مدیر عامل تیمی چیزی

دامادش سخنگوی سازمانه... پسرشم که مشاور مدیرعامل استقلاله....

M . Sayid
16-05-2009, 17:11
صحبتهای شیرین یکی از بچه های پرسپولیسی ! ادم شک میکنه به .. اینا ! فقط از رو احساس صحبت میکنن ! اخه تیمی که تو کورس قهرمانیه به راحتی میکشه کنار که یه تیمه دیگه قهرمان بشه !

خوبه خودشون هم میدونستن تو جام حذفی هم هیچ شانسی نداشتن !

اخه یکی نیست بگه تو اسونترین گروه افتادید خودتونم می دونید ! 3 تا تیمم بیشتر تو گروهتون نیس ! 5 تایی هم که شدید ! به احتمال 99 درصد هم که تیم د.وم صعود میکنید !

افتابه سازی لنگرود هم بود تیم اول صعود میکرد !

البته ایشون هر وقت تیمشون 4 بار رفت فینال جام باشگاه ها باید بیان تو اسیا تیمشون رو با استقلال مقایسه کنن !

توهم فانتزی زده! تعجب نکن

bleu2u4u
16-05-2009, 18:11
بگذارید توی عالم خودشون کیف کنن

iman_abi
16-05-2009, 19:17
نه از قرار معلوم فصل بعد علیزاده مهاجم اول استقلاله!:13::20:
پیروز که داره میره؛برهانی رو میخوان ترنسفر کنن! جانواریو میدن سپاهان! جباری که حتما میره! 1یه علیزاده میمونه و بیک زاده!
ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااا:19:
من نمی دونم این علی آبادی چرا دست از سر فوتبال بر نمیداره؟! :41:خودشم نباشه فک و فامیلش هستن!:2:
تا فاتحه فوتبال رو نخونن ول کن ماجرا نیستن!(البته تقصیر خودشم نیست مقصر کسیه که انتخابش کرده:5:)

iman_abi
16-05-2009, 19:26
راستی بچه ها میگم یه پیشنهاد به واعظ بدیم:
احمد مومن زاده رو واسه فصل بعد بگیره!(البته از علیزاده خیلی بهتره ولی اون فصلی که تو استقلال بود 1 گل زد که اونم تور سوراخ بود از دروازه رفت بیرون داور قبول نکرد:دی) ولی با علیزاده اگه باشه مطمئنا میریم لیگ یک

masoudtr
16-05-2009, 19:53
نه از قرار معلوم فصل بعد علیزاده مهاجم اول استقلاله!
اون موقع تیم باید فوتبال دستی بازی کنه تا فوتبال با پا
این بابا را باید با تی پا از ایران انداخت بیرون

vahid78
16-05-2009, 20:39
احمد مومن زاده رو واسه فصل بعد بگیره!(البته از علیزاده خیلی بهتره ولی اون فصلی که تو استقلال بود 1 گل زد که اونم تور سوراخ بود از دروازه رفت بیرون داور قبول نکرد:دی) ولی با علیزاده اگه باشه مطمئنا میریم
مومن زاده دیگه اون بازی که با تیم های فولاد و استقلال بازی میکرد را نداره.... خیلی افت کرده ( اصلا الان تو چه تیمی هست؟)
دوای درد استقلال تو پست مهاجم 1- رضا عنایتی 2- کاسترو ( یا آرفی، ( اون بازیکن جوون فولاد اسمش کی بود؟))

vahid78
16-05-2009, 20:44
فابیو جانواریو تکذیب کرد

هافبک برزیلی تیم استقلال گفت: «من هرگز مصاحبه ای درباره دریافت رضایتنامه از باشگاه استقلال انجام نداده ام.»
فابیو جانواریو در گفت وگو با سایت باشگاه تأکید کرد که مصاحبه یکی از روزنامه های ورزشی صبح امروز با او درباره دریافت رضایتنامه از باشگاه استقلال صحت ندارد و او هرگز چنین حرف هایی را مطرح نکرده است.
هافبک برزیلی تیم استقلال پس از مسابقه مقابل تیم الجزیره امارات دوبی را به مقصد برزیل ترک می کند.
لازم به تاکید است که به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی ، باشگاه استقلال از ارائه تکذیبیه به روزنامه مورد نظر خودداری کرد

amirtaker
من خیلی نگران فصل بعدم/.

vahid78
قربانی و طالب لو به امارات نمی روند

کاروان تیم فوتبال استقلال بعدازظهر فردا عازم امارات می شود.
اعضای تیم استقلال ساعت 17:15 بعدازظهر فردا به همراه بازیکنان ملی پوش خود و در غیاب وحید طالب لو (دو اخطاره) و پیروز قربانی (مصدوم) راهی ابوظبی می شوند. تیم فوتبال استقلال در هتل مریدین ابوظبی اسکان می یابد.
تیم فوتبال استقلال در ساعت 21 روز سه شنبه به وقت تهران آخرین مسابقه خود در گروه سه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را در مقابل الجزیره امارات در ورزشگاه بن زاید ابوظبی برگزار می کند.

vahid78
16-05-2009, 20:45
معرفی کادر فنی جدید باشگاه استقلال ، بعد از الجزیره

کادر فنی تیم فوتبال استقلال پس از مسابقه این تیم مقابل الجزیره امارات معرفی خواهد شد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، پس از تکیمل شدن نفرات برگزیده برای کمیته فنی، مدیر تیم، سرمربی، مربیان، و همچنین رئیس آکادمی باشگاه استقلال به صورت همزمان اسامی این نفرات از طریق سایت باشگاه اعلام خواهد شد.
باشگاه استقلال درصدد است برای فصل آینده ترکیبی از مربیان خارجی- داخلی را برای هدایت تیم بزرگسالان استقلال در نظر گیرد.
مراحل مذاکره با گزینه های مورد نظر به پایان رسیده است اما اسامی آنها تا پایان رقابت های فصل جاری اعلام نخواهد شد

vahid78
16-05-2009, 20:51
الجزیره را شکست می دهیم / برای واعظ آشتیانی متاسفم

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: با توجه به اینکه دیدار با الجزیره یک بازی ملی است و اینکه نتیجه این دیدار برای هواداران همچنان جذابیت دارد، با کسب یک پیروزی در مصاف با این تیم اماراتی هواداران خود را شاد می کنیم.
به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین عصر شنبه استقلال با بیان این مطلب در مورد بازی با الجزیره امارات گفت: موظفیم که یک بازی خوب را مقابل الجزیره به نمایش بگذاریم. اگرچه شانسی برای صعود نداریم اما هواداران استقلال بدانند با تمام قوا در این دیدار شرکت می کنیم تا نتیجه قابل قبولی را کسب کنیم.
با کسب پیروزی برابر الجزیره هواداران خود را شاد کنیم
وی ادامه داد: متاسفانه برای این بازی چند محروم و مصدوم داریم که همین مساله کار ما را سخت می کند اما ما نماینده ایران هستیم و با توجه به اینکه شانسی برای صعود به مرحله بعد نداریم، با توجه به اینکه دیدار با الجزیره ملی است و نتیجه آن برای هواداران استقلال همچنان جذابیت دارد، وظیفه سنگین تری داریم و باید با کسب یک پیروزی هواداران خود را شاد کنیم.
سرمربی تیم استقلال تاکید کرد: به خاطر تعهد قلبی و اخلاقی که به باشگاه دارم، موظفم تا پایان قراردادم در خدمت استقلال بمانم و قطعا در پایان این بازی قراردادم تمام می شود و بعد از آن مسئولان می توانند هر مربی که می خواهند، استخدام کنند.
امیدوارم مربی بعدی هم استقلال را قهرمان کند
وی اضافه کرد: صادقانه اعلام می کنم که امیدوارم هرکس بعد از من سرمربی استقلال شد، بتواند این تیم را قهرمان کند. البته اینکه گفته می شود فقط من می توانم استقلال را قهرمان کنم، درست نیست. من همیشه برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم و آرزو دارم این تیم فصل بعد، هم در لیگ، هم در جام حذفی و هم در لیگ قهرمانان آسیا موفق باشد.
قلعه نویی همچنین خاطر نشان کرد: در خصوص صحبت‌هایی که آقای زریبافان و دانشجو انجام داده و حق را به من داده‌اند ممنون آنها هستم ولی قضاوت در این مورد را به مردم می سپارم.
حتما آن بچه واعظی آشتیانی را هم مدیرعامل استقلال کرده است
وی در ادامه افزود: در مورد صحبتی که مدیرعامل استقلال در برنامه 90 داشته است باید بگویم اگر همان بچه من را سرمربی استقلال کرده، حتما آن بچه واعظی آشتیانی را هم مدیرعامل استقلال کرده است.
سرمربی استقلال در این مورد اضافه کرد: در خصوص حضورم در تیم ملی شما می توانید این موضوع را از آقای هاشمی و مصطفوی سوال کنید، می توانم فقط بگویم بین 7:30 تا 8 صبح به من زنگ زدند و من تا آن موقع نمی دانستم سرمربی تیم ملی شده‌ام. بعد از آن بود که فهمیدم چند پیشنهاد هم از تیم های اماراتی الوصل، عجمان، الامارات و الشارجه دارم. حتی مدیر الوصل نسبت به آنکه من دیر به آنها جواب دادم گله کرده و پیغام خود را به مجیدی داده بود ولی دور از جوانمردی بود من استقلال را در میانه راه رها کنم.

از 3 تیم اماراتی پیشنهاد دارم
وی تصریح کرد: در حال حاضر هم 3 پیشنهاد دیگر از تیم‌های اماراتی دارم و آنها آمادگی دارند که با من قرارداد ببندند. فکر می کنم حضور مربی ایرانی در امارات می تواند وجهه خوبی برای فوتبال کشورمان داشته باشد و کلاس مربیان ایرانی را بیش از گذشته بالا ببرد. البته احتمال آنکه با یکی از این سه تیم قرارداد بندم زیاد است اما همه چیز بستگی به توافقم با باشگاه‌های اماراتی دارد.
قلعه نویی یاد آور شد: خوشحالم در روزی که استقلال قهرمان شد، میلیون‌ها جوان به خیابان آمده و خوشحال بودند و این مساله میلیون‌ها دلار برایم ارزش دارد اما امیدوارم دوباره نگویند من به آنها پول داده‌ام که بیایند در خیایان شادی کرده و مرا تشویق کنند. همانطور که بارها گفته‌اند من به هواداران پول می دهم که در ورزشگاه دستگردی و آزادی تشویقم کنند.
به من گفتند اگر به مس بروی پرونده‌ات بسته می شود
وی همچنین اظهار داشت: زمانیکه می خواستم به مس بروم، به من گفتند اگر به این تیم بروی پرونده‌ات بسته و مربیگری‌ات نابود می شود اما خدا را شکر توانستم با مس نتایج خوبی کسب کنم و توانایی‌ام را در این تیم به آنها نشان دهم.
به گزارش مهر ، سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: برای فصل بعد برنامه‌های زیادی برای استقلال داشتیم. شما می توانید ببینید من با تمام بازیکنانیکه به استقلال آمدند قرارداد 2 ساله بستم تا دست مسئولان این تیم در فصل نقل و انتقالات خالی نماند.
برای واعظ آشتیانی متاسفم
"واعظی آشتیانی در برنامه 90 اعلام کرد صورتجلسه ای در نشست هیئت مدیره برای حضور مقتدارنه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا با قلعه نویی تنظیم نشده و آن را یکی از دروغ‌های این مربی خواند." قلعه نویی در این مورد هم اظهار داشت: از روزی که قراردادم با استقلال تمام شود فقط برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم و به خودم اجازه نمی دهم در مورد این تیم اظهار نظر کنم. البته متاسفم که واعظی آشتیایی در برنامه 90 گفته است دروغ گفته‌ام زیرا وجود این صورت جلسه توسط نظری جویباری تائید شده است.
قلعه نویی ادامه تاکید کرد: در یک روز آقای واعظی آشتیانی به من گفت جای تو در قلب من است اما چطور شد بعد از قهرمانی ما دیگر جایی در قلب او نداشتیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در پایان برای این تیم آرزوی موفقیت کرد و از هواداران این تیم خواست هیچگاه دست از حمایت آبی پوشان تهرانی برندارند.

vahid78
16-05-2009, 20:52
بازی مقابل الجزیره امارات آخرین بازی قلعه نوئی در استقلال

امیر قلعه نوئی سرمربی استقلال در بازی سه شنبه مقابل الجزیره امارات برای آخرین بار هدایت آبی پوشان را بر عهده خواهد داشت. قلعه نوئی که گفته می شود در فصل آینده سرمربی تیم سپاهان خواهد بود، با رکورد 145 بازی به عنوان سرمربی در استقلال به کار خود پایان می دهد.
وی در 144 بازی قبلی با استقلال 76 برد، 46 تساوی و 22 باخت بدست اورده است. قلعه نوئی تاکنون در 3 مقطع سرمربی استقلال بوده است و دو جام قهرمانی لیگ برتر و دو جام حذفی را برای این تیم کسب کرده است.

vahid78
16-05-2009, 20:52
توافق استقلال با 5 بازيكن جديد

واعظ آشتياني اين روزها براساس نظرات سرمربي جديد استقلال كه هنوز نام او را به طور رسمي اعلام نشده براي جذب بازيكنان جديد اقداماتي را انجام داد كه نتيجه آن توافق با 5 بازيكن جديد بوده است. محمد محمدي دروازه بان سابق پرسپوليس و پيكان بعد از جلسه با واعظ آشتياني قرارداد داخلي دو ساله را امضا كرده است.
مهرداد كريميان و مهدي شيري از برق شيراز و افشين چاووشي مهاجم تيم داماش گيلان كه سهميه دسته اولي به حساب مي آيند بازيكناني هستند كه با واعظ آشتياني به توافق دست يافته و حتي قرارداد داخلي را نيز امضا كرده اند.
محمد فعال هافبك - مهاجم تيم استقلال اهوز هم از جمله گزينه هاي مورد نظر واعظ آشتياني است. مديرعامل استقلال در پاسخ به انتقاد امير قلعه نويي مبني بر جذب بازيكن قبل از انتخاب سرمربي جديد تاكيد كرده كه سرمربي استقلال را انتخاب كرده و بازيكنان جديدي نيز براساس نفرات او انتخاب شده اند.
گفته مي شود صمد مرفاوي و پرويز مظلومي گزينه هاي واعظ آشتياني براي سرمربيگري هستند و باشگاه قصد دارد يك مربي تمرين دهنده خارجي نيز در كنار مظلومي يا مرفاوي استفاده كند.

vahid78
16-05-2009, 20:53
برای هیچکدام از بازیکنان استقلال دعوت نامه خارجی نیامده است

معاون حقوقي و بين‌الملل باشگاه استقلال تهران ضمن ابراز بي‌اطلاعي از دعوتنامه‌هاي خارجي براي بازيكنان اين تيم گفت: من به عنوان مسوول روابط بين‌الملل باشگاه استقلال دعوت‌نامه ای را از كشورهاي خارجي براي بازيكنان استقلال دريافت نكرده ام البته شايد دعوتنامه هم باشد كه به دفتر واعظي آشتياني مديرعامل باشگاه ارسال شده است.
فتحي افزود: در حال حاضر بيشتر بازيكنان از طريق مدير برنامه‌هاي خود براي انتقال به باشگاه‌هاي خارجي اقدام مي‌كنند و ديگر كمتر دعوتنامه به باشگاه ارسال مي‌شود. به همين دليل من در باشگاه استقلال دعوتنامه ای نديدم كه از كشورهاي خارجي براي بازيكنان استقلال ارسال شده باشد.

وي ادامه داد: مذاكره با مربيان داخلي و خارجي همواره به عهده مديرعامل باشگاه است اما اگر در خصوص جذب مربي خارجي باشد ما نيز به عنوان روابط بين‌الملل در رسيدگي به امور همكاري لازم را انجام دهيم.

امير قلعه‌نويي سرمربي تيم استقلال در مصاحبه اخير خود عنوان داشت که قبل از ديدار اين تيم مقابل الاتحاد از طريق معاون حقوقی باشگاه به واعظي آشتياني پيغام دادم که ديگر در اين تيم نخواهم ، فتحي در اين ارتباط گفت: ‌آقاي قلعه‌نويي صحبت‌هايي در اين ارتباط با من داشت اما من حرف‌هاي او را به آقاي واعظي آشتياني نگفتم تا شايد مجدداَ زمينه همكاري آقاي قلعه‌نويي با استقلال مهيا شود و قرار هم نبود اين مساله رسانه‌اي شود اما خود آقاي قلعه‌نويي پس از مسابقه برابر الاتحاد در كنفرانس مطبوعاتي اين موضوع را به خبرنگاران اطلاع داد. با این وجود من اميد داشتم که زمينه همكاري مجدد قلعه‌نويي استقلال فراهم شود.

vahid78
16-05-2009, 20:53
سپاهان با قلعه نویی قراداد سه ساله می بندد

رييس هيات مديره باشگاه سپاهان اصفهان از توافق نهایی مسئولان اين باشگاه با امير قلعه نويى خبر داد.
محسن پورسینا گفت : با توجه به شرایط به وجود آمده در باشگاه سپاهان در نهایت تصمیم بر این گرفته شد تا با قدرت ، تیم را برای فصل آینده ، آماده حضور در مسابقات کنیم که یکی از این راه ها داشتن کادر فنی ، قوی و منسجم است و بر همین اساس گزینه های شایسته ای را در دستور کار قرار دادیم که در نهایت با قلعه نویی تمام کردیم .

وی تصریح کرد : روز چهارشنبه مدیر عامل باشگاه سپاهان با امیر قلعه نویی جلسه داشتند که طی آن هر دو طرف برای برقراری تعامل و همکاری علاقه نشان دادند و با این حساب باید گفت حضور سرمربی فعلی استقلالی ها برای فصل آینده در سپاهان قطعی خواهد بود .

رييس هيات مديره باشگاه سپاهان اصفهان در خصوص نحوه همکاری و مدت زمان قرار داد قلعه نویی با این باشگاه افزود : هدف این است قرارداد به صورت طولانی مدت باشد و از الان شرایط کار برای 2 تا 3 سال آینده مهیا شود اما مطمئن باشید در بدترین شرایط این قرارداد یک ساله خواهد بود .

وی در مورد جذب نفرات جدید برای تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد : اگر لازم باشد هر کاری خواهیم کرد تا تیم با آمادگی کامل آماده مسابقات شود اما بعید می دانم به بیش از 3 تا 4 بازیکن نیاز داشته باشیم .

پورسینا در پایان اظهار امیدواری کرد با حضور قلعه نویی در جمع سپاهانی ها این تیم در فصل جاری و رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران قهرمانی را از آن خود کند .

گفتنی است در جلسه مسئولان باشگاه سپاهان با امیر قلعه نویی توافقات نهایی حاصل شده و این مربی بعد از بازی استقلال تهران و الجزیره رسما" با حضور در این باشگاه به اعضای تیم معرفی خواهد شد

vahid78
16-05-2009, 20:54
قلعه‌نويي: 4 باشگاه اماراتي مرا مي‌خواستند

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: باشگاه‌هاي الوصل، عجمان، الشارجه و الامارات امارات خواهان من بودند.
به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي در حاشيه تمرين امروز استقلال تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تيم ما اكنون به 2 قسمت تقسيم شده‌ است. بخشي از بازيكنان در تيم ملي هستند و برخي در تمرين ما شركت مي‌كنند. اما ديدار برابر الجزيره برخلاف آنچه مي‌گويند، براي ما مهم است و براي پيروزي مي‌رويم.
وي ادامه داد: هر چند اين روزها صمد مرفاوي تيم را تمرين مي‌دهد و نظاره گر هستم؛ اما اين اتفاق در گذشته هم افتاده بود. بر اساس تعهدي كه داريم و احترام خاص به هواداران، براي پيروزي به ميدان مي‌رويم. در اين مسابقه فقط طالب‌لو، تقي‌پور و قرباني را نداريم.
سرمربي استقلال در مورد عملكرد ضعيف در ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: وقتي در 11 ماه، دو بار استقلال را قهرمان كردم، چنين بلايي سرم آوردند. اگر در آسيا موفق مي‌شدم، نمي‌دانم چه اتفاقي برايم مي‌افتاد.
قلعه‌نويي در مورد اينكه دانشجو و زريبافان رئيس هيات مديره و رئيس مجمع باشگاه به قلعه نويي حق داده اند، گفت: اجازه بدهيد مردم در اين باره قضاوت كنند. بهتر است در مورد هر چيزي صحبت نكنيم؛ اما مي خواهم حرفي بزنم. اگر شخصي ادعا مي‌كند مرا سرمربي تيم ملي كرده، بايد بگويم پس اين شخص مدير عامل استقلال را هم انتخاب كرده است.
وي ادامه داد: اجازه بدهيد بگويم چگونه سرمربي تيم ملي شدم. كيومرث هاشمي سرپرست فدراسيون با من تماس گرفت و بر اساس خرد جمعي، سرمربي شدم. مي‌توانيد اين موضوع را از كيومرث هاشمي و داريوش مصطفوي كه درآن زمان در فدراسيون سمت داشتند، بپرسيد. خودم تا صبح همان روز اطلاع نداشتم كه سرمربي شدم؛ اما حالا نمي‌دانم چگونه چنين حرف‌هايي بيان مي‌شود.
سرمربي استقلال در مورد اينكه اين شخص ادعا مي‌كند دوست صميمي كيومرث هاشمي است، گفت: نمي‌دانم دوست هاشمي هستند. ‌بهتر است اين موضوع را از خود ايشان بپرسيد.
قلعه‌نويي در مورد پيشنهادات سرمربي‌گري از ساير تيم‌ها، عنوان كرد: مي‌خواهم براي اولين بار بگويم كه الوصل امارات مرا مي‌خواست. وهب الحارب، مديرعامل اين باشگاه به طور مستقيم با من تماس گرفت. آقاي كاظمي كه نماينده رسمي فيفا است، به عنوان نماينده من با اين باشگاه مذاكره كرد. هر چند مسئولان اين باشگاه از فرهاد مجيدي گلايه كردند كه چرا پيغام آنها را به من نرسانده و به من نگفتند كه الوصل خواهانم است.
قلعه‌نويي تصريح كرد: از عجمان امارات و الامارات پيشنهاد دارم. الامارات در صورت صعود به دسته اول، خواهان من است و الشارجه امارات هم مرا مي‌خواهد. گلايه دارند چرا به آنها جوابي ندادم؛ اما به خاطر اخلاق ورزشي و تعهدي كه به استقلال داشتم، اين كار را انجام ندادم. مي‌توانيد از سايت الوصل اين موضوع را پيگيري كنيد. بايد اين پيشنهاد‌ها را به فال نيك بگيريم؛ هر چند وقتي استقلال قهرمان شد و مردم شادي كردند، اين شادي برايم ميلياردها تومان ارزش داشت.
سرمربي استقلال در مورد اينكه مديران اماراتي پس از دو باخت مربي خود را عوض مي‌كنند، گفت: بايد از اين منظر نگاه كنيد كه اگر مربي ايراني به امارات برود، در آن صورت همه جا مي‌گويند مربيان ايراني در سطح بالايي هستند. روته مولر در كلاس تدريس مربيگري‌اش گفت كه ‌مربيان ايراني بسيار باهوش هستند.
وي ادامه داد: زماني كه مس به من پيشنهاد داد، خيلي‌ها به من گفتند به اين باشگاه نرو زيرا عملكردت زير سوال مي‌رود. به كارم اعتقاد داشتم و زماني كه به كارت اعتقاد داشته باشي، به موفقيت مي‌رسي.
امير قلعه نويي در مورد اينكه همواره گفته از تيم سابقش بازيكن نمي‌گيرد، آيا از استقلال نيز بازيكني نخواهد گرفت، اظهار داشت: اكنون كه تيمي ندارم. در استقلال نيز به غير از جباري و اكبري، همه بازيكنان قرارداد دوساله دارند كه اين نشاندهنده آن است كه هدفي نداشتم كه بخواهم به جايي بازيكن ببرم. اميدوارم استقلال هميشه سر پا باشد.
وي در مورد پيش‌بيني‌اش از فصل آينده استقلال گفت: صحبت در اين مورد كار غلطي است. كسي مي‌تواند در اين مورد اظهار نظر كند كه با استقلال زندگي كند. من كه از اين تيم دور مي‌شوم حق اظهار نظر ندارم فقط بايد براي موفقيتش دعا كنم.

M . Sayid
16-05-2009, 21:33
یعنی تو بازی با الجزیره اشکان نامداری دروازه بانه؟؟؟؟؟

(هاشمیان هم مثل اینکه گل زده برای بوخوم)

M.etallic.A
16-05-2009, 22:08
اون موقع تیم باید فوتبال دستی بازی کنه تا فوتبال با پا
این بابا را باید با تی پا از ایران انداخت بیرون

کسی نمیدونه مبلغ قراردادش چه قدره ؟ باور کن 500 هزار تومنم برای این زیاده...

اون بچه باعث و بانی رفتن قلعه نویی از استقلال بود. لعنت بر خودش و پدرش و کسی که به اینا مقام داد...

M . Sayid
16-05-2009, 22:13
امیرها می آیند و می روند و کسی آنها را به یاد نخواهد آورد اما تنها این امیر است که در قلب ما جای دارد تا آخرین نفس....

vahid78
16-05-2009, 22:24
مظلومی: برای حضور در استقلال آمادگی دارم

مظلومی سرمربی سابق مس کرمان در گفت و گویی گفت: با قهرمانی استقلال کار کردن با این تیم دشوار شده چراکه هواداران از تیم انتظار دارند اما من در شرایط دشوارتر از این با استقلال همکاری داشته‌ام.
وی ادامه داد: همکاری من با مس کرمان به پایان رسید و قسمت نبود با این تیم ادامه دهم. پیشنهادات دیگری هم به غیر از استقلال دارم و برای انتخاب گزینه برای سال آینده عجله‌ای ندارم. فعلا استراحت می‌کنم تا ببینم کدام گزینه بهتر است.
وی در پایان درباره بازیکنانی که به استقلال اضافه شدند گفت: بازیکنانی که به استقلال اضافه شدند از جمله بازیکنان خوب فوتبال ایران هستند که جذب آنها در این مقطع خوب بوده‌است.

vahid78
16-05-2009, 22:25
پس از پيشنهاد 2 ميليون دلاري متسو و استقلال منتفي شد

مسوولان باشگاه استقلال كه خواهان جذب برونو متسو مربي موفق آسيايي بودند از مذاكره با اين مربي منصرف شدند.
دليل اينكه باشگاه استقلال اين مذاكرات را به حالت تعليق درآورد اين بود كه متسو براي حضور در استقلال براي يك فصل مبلغ 2 ميليون دلار درخواست كرده‌ بود كه اين مبلغ در توان استقلال نبود. مديران استقلال مي‌گويند: «با اين مبلغ باشگاه استقلال مي‌تواند بازيكنان ممتاز ليگ را به خدمت بگيرد

vahid78
16-05-2009, 22:27
جانواریو از باشگاه استقلال رضایتنامه نخواسته است

فابیو جانواریو در حالی که یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد هنوز برای فصل آینده تصمیم خود را نگرفته است.
شنیده می شد که این بازیکن به دلیل درخواست از تیم های اماراتی خواهان رضایتنامه خود از باشگاه استقلال شده است اما مدیر برنامه های این بازیکن با تکذیب این خبر اظهار داشت: جانواریو با استقلال یک سال دیگر قرارداد دارد و به راحتی نمی تواند درخواست رضایتنامه کند. او فعلا می خواهد با این باشگاه تسویه کند تا به برزیل بازگردد.
جانواریو که همراه استقلال برای بازی با تیم الجزیره به امارات می رود بعد از بازی به ایران باز نمی گردد و برای استراحت راهی برزیل می شود.
دیدار استقلال و الجزیره سه شنبه برگزار می شود.

vahid78
16-05-2009, 22:27
مرفاوی: سرمربیگری من در استقلال در حد حرف است

صمد مرفاوی در حاشیه تمرین امروز استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هیچ صحبتی در مورد سرمربیگری با من انجام نشده و در این باره اتفاقی رخ نداده است.
وی در خصوص اینکه گفته می شود امشب قراردادش را به عنوان سرمربی استقلال امضا می‌کند عنوان کرد: همانطور که گفتم از این مساله خبر ندارم و این حرف ها را از شما می‌شنوم.
مرفاوی در باره دیدار روز سه‌شنبه استقلال مقابل الجزیره تصریح کرد: بازیکنان ما مثل گذشته از انگیزه کافی برخوردار نیستند، ضمن اینکه بعضی از بازیکنان ما در اردوی تیم ملی حضور دارند. متاسفانه بازیکنانی مثل کوشکی، جباری و قربانی را در اختیار نداریم ضمن اینکه وحید طالب لو و ابراهیم تقی‌پور به دلیل دو اخطاره بودن نمی‌توانند با ما به امارات سفر کنند.
مرفاوی در خصوص اینکه چه نتیجه‌ای در امارات پیش‌بینی می‌کند اظهار داشت: نمی‌توانم دروغ بگویم. همه خبرنگاران طی این چند روز به محل تمرین آمده و وضعیت استقلال را دیده و می بینند؛ اما باید اعلام کنم برای باختن به ابوظبی سفر نمی‌کنیم.

bleu2u4u
17-05-2009, 00:33
تکراری!!!!!!!!!

bleu2u4u
17-05-2009, 00:34
تکراری!!!!!!!!!!!!!

bleu2u4u
17-05-2009, 00:43
تکراری!!!!!!!

bleu2u4u
17-05-2009, 00:54
مظلومی: برای حضور در استقلال آمادگی دارم

این مظلومی هم گ.. خودش رو از بس گفت من اماده ام
دیگه داره کوچیک مینه خودش رو واعظ هم که ر.. یکی نیست بهش بگه اگه با سرمربی توافق حاصل شده که خب اسم اش رو بگواگه نه هم که سریع برو با این پرویز ببند دیگه

لازم به تاکید است که به مناسبت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی ، باشگاه استقلال از ارائه تکذیبیه به روزنامه مورد نظر خودداری کرد

چه ربطی داشت به روز روابط عمومی

راستی اگه قراره ژنرال بره سپاهان خدا کنه ذوب توی جام حذفی قهرمان بشه که امیرخان هم سال بعد توی اسیا باشه
(با اینکه از سپاهانی ها متنفرم ولی از صمیم قلب ارزو میکنم ژنرال بهترین نتایج رو توی سپاهان بگیره)

bleu2u4u
17-05-2009, 01:02
پستام رو میزنم نمیاد
کلا p30 قاطی کرده
اگه چند تا پست یکسان از من دیدید به بزرگواری خودتون ببخشید
اشکال از من نیست

mpmostafa
17-05-2009, 08:13
این مظلومی هم گ.. خودش رو از بس گفت من اماده ام
دیگه داره کوچیک مینه خودش رو واعظ هم که ر.. یکی نیست بهش بگه اگه با سرمربی توافق حاصل شده که خب اسم اش رو بگواگه نه هم که سریع برو با این پرویز ببند دیگه
يه نفر هم كه پيدا شده و واسه ما تاقچه بالا نميذاره شما بدت مياد ازش. خيلي از مظلومي خوشم مياد، مربي بي ادعايي هست نتايج خوبي هم گرفته.
معذرت ميخوام ولي شما هم خودت رو گ... از بس به اين و اون فحش دادي تو اين تايپيك مثل اينكه آسمون باز شده يه قلعه نوعي افتاده پايين. حالا هركي با قلعه نوعي خوب بود و خا...ماليش رو كرد ما هم بايد ازش تعريف كنيم هر كي هم كه نوكر قلعه نوعي نبود بايد ازش بد بگيم
اون موقع كه ما ميرفتيم ورزشگاه توي بازي و 20 دقيقه بعد بازي قلعه نوعي رو تشويق ميكرديم شما كجا بودي؟
حالا هم كه رفته مطمئن باش يه چيزي بوده و تقصير به طور كامل گردن واعظ نبوده و قلعه نوعي هم مقصر بوده.

vahid78
17-05-2009, 08:54
مربیگری در استقلال افتخار بزرگی است

پرویز مظلومی سرمربی سابق تیم مس كرمان گفت :مربیگری در تیم استقلال تهران افتخار بزرگی است و خود را متعلق به این تیم می دانم.
پرویز مظلومی درباره خبر انتخاب خود به عنوان مربی استقلال گفت : هیچ پیشنهادی از این تیم نداشته ام،البته خودم هم این خبر را شنیده ام ولی هنوز از مسئولان باشگاه کسی با من تماس نگرفته است .
مظلومی تاكید كرد: اگر مذاكرات خوبی را در پیش بگیریم و شرایط دو طرف برای این قرار داد خوب باشد،به طور حتم هدایت استقلال را قبول خواهم كرد،زیرا خود را متعلق به این تیم می خوانم .
وی گفت : برای فصل آینده چند پیشنهاد دارم كه سعی می كنم با تمركز كافی بهترین را انتخاب كنم

vahid78
17-05-2009, 08:55
اكبرپور: برخي‌ها امسال در استقلال شيطنت كردند
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: امسال در تيم ما برخي از بازيكنان شيطنت‌ كرده‌اند

سياوش اكبرپور در گفت و گو با خبرنگار فارس در خصوص آخرين شرايط تيم ملي فوتبال تصريح كرد: شرايط تيم ملي خوب است و فكر مي كنم بازي تداركاتي مقابل تيم ملي اميد هم براي ما باارزش بود هم براي شاگردان پيرواني.
وي ادامه داد: معتقدم كار بسيار سختي براي صعود به جام جهاني در پيش داريم. فكر مي‌كنم سه بازي ما درست مثل بازي خاطره انگيزه ايران مقابل استراليا بسيار سخت و دشوار است اما اگر بازيكنان بخواهند؛ صعود به جام جهاني آينده هرگز دور از دسترس نيست.
اكبرپور در خصوص وضعيت قراردادش با استقلال تاكيد كرد: با استقلال قرارداد دارم و در صورتي كه پيشنهادي از تيم هاي خارجي داشته باشم مي‌توانم با مسئولان باشگاه مذاكره كرده و ترانسفر شوم.
وي پيشنهاد تيم فوتبال سپاهان اصفهان را رد كرد و گفت: هيچ پيشنهادي از اين تيم اصفهاني ندارم و فعلا با تيمي مذاكره نكرده‌ام. البته از يكي دو تيم اماراتي هم پيشنهاد دارم ولي همه چيز را به باشگاه استقلال واگذار كرده‌ام چون بازيكن استقلال هستم.
مهاجم استقلال در خصوص اختلاف بين مديرعامل و سرمربي اين تيم خاطرنشان كرد: فكر نمي‌كنم در حدي باشم كه بخواهم در مورد اين دو شخصيت بزرگ صحبت كنم. مطمئنا هر كسي صلاح كار خود را بهتر مي‌داند و من در اين خصوص اظهار نظر نمي‌كنم.
اكبر پور درباره اينكه بعضي از بازيكنان استقلال معتقدند در اين تيم همدلي وجود ندارد اظهار داشت: مطمئنا هر كسي كه روي نيمكت ذخيره ها بنشيند ناراضي خواهد بود. قبول دارم كه در اين فصل چند تن از بازيكنان ما شيطنت داشتند ولي خدا را شكر مي‌كنم كه عنوان قهرماني را به دست آورديم والا صحبت‌هاي و حاشيه‌هاي پيرامون ما خانمان سوز مي‌شد. من هم قبول مي‌كنم كه در اين فصل چنين مشكلاتي وجود داشت ولي همه آنها گذشته و بايد به فكر آينده باشند.

vahid78
17-05-2009, 08:59
ه نفر هم كه پيدا شده و واسه ما تاقچه بالا نميذاره شما بدت مياد ازش. خيلي از مظلومي خوشم مياد، مربي بي ادعايي هست نتايج خوبي هم گرفته.
معذرت ميخوام ولي شما هم خودت رو گ... از بس به اين و اون فحش دادي تو اين تايپيك مثل اينكه آسمون باز شده يه قلعه نوعي افتاده پايين. حالا هركي با قلعه نوعي خوب بود و خا...ماليش رو كرد ما هم بايد ازش تعريف كنيم هر كي هم كه نوكر قلعه نوعي نبود بايد ازش بد بگيم
اون موقع كه ما ميرفتيم ورزشگاه توي بازي و 20 دقيقه بعد بازي قلعه نوعي رو تشويق ميكرديم شما كجا بودي؟
حالا هم كه رفته مطمئن باش يه چيزي بوده و تقصير به طور كامل گردن واعظ نبوده و قلعه نوعي هم مقصر بوده
دوست عزیز اول باید بگم ادب را رعابت کنبد که خدای نکرده مشکل ایجاد نشه ...

در ضمن پرویز سبیل هم روزی دستیار ژنرال بوده ....
وقتی یه مربی قید 800 میلیون پول را میزنه و میاد تیم 13 جدول را تحویل میگیره قهرمانی جام حذفی و سهمیه آسیا،قهرمانی لیگ، بهترین خط حمله ایران و ... با این همه فشاری که روش بوده به راحتی میتونه تیم را ول کنه؟

البته من خودم از مظلومی بدم نمیاد چون او هم یه استقلالی باتعصبه....

Ali_BlueBoy
17-05-2009, 11:53
من شنیدم صمد مرفاوی سرمربی شده ...روته مولر هم دستیارش ...کسی خبری نداره....!!!!!!!!!!

bleu2u4u
17-05-2009, 12:03
اینو که دیروز استقلال جوان تیتر کرده بود
زیاد قابل اعتنا نیست
منم فکر نکنم صمد بدون امیر بمونه توی استقلال (با توجه به فصل سختی که تنهایی توی استقلال داشت)

يه نفر هم كه پيدا شده و واسه ما تاقچه بالا نميذاره شما بدت مياد ازش. خيلي از مظلومي خوشم مياد، مربي بي ادعايي هست نتايج خوبي هم گرفته.
حالا هم كه رفته مطمئن باش يه چيزي بوده و تقصير به طور كامل گردن واعظ نبوده و قلعه نوعي هم مقصر بوده.

اتفاقا منم توی پستم از مظلومی طرفداری کردم
اون داره با این مصاحبه هاش خودش رو کوچک میکنه
همون یه بار که گفت من میخوام بیام استقلال کافی بود
در ضمن اون حرفهایی که من گفتم همگی در تشریح ماجرا بود و اونی که داره فحش میده شمایید
راستی اون پستهای تکراری رو هم گفتم من هرچی میزدم بیاد میگفت اومده ولی هرچی صفحه رفرش میکردم میگفت نیومده تقصیر از من نبود

vahid78
17-05-2009, 12:08
قلعه‌نويي: اميدوارم دونگا، جانواريو را به تيم ملي دعوت كند
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم استقلال تهران گفت: اميدوارم سرمربي تيم ملي برزيل، جانواريو را به تيم ملي برزيل دعوت كند.

گزارش خبرگزاري فارس،‌ امير قلعه‌نويي در حاشيه تمرين روز يكشنبه استقلال در گفت و گو با يكي از شبكه‌هاي تلويزيوني برزيل در خصوص فوتبال اين كشور اظهار داشت: برزيل يكي از تيم‌هاي پرقدرت دنيا است كه هميشه در اين رشته حرف اول را مي‌زند. مردم ايران فوتبال برزيل را دوست دارند و هميشه مسابقات تيم ملي اين كشور را دنبال مي‌كنند.
وي در خصوص جانواريو بازيكن برزيلي استقلال گفت: ابتدا بايد در خصوص خصوصيات اخلاقي و انساني فابيو صحبت كنم. او علاوه بر مسائل فني درس هاي خوبي به بازيكنان استقلال داد. جانواريو موفق شد گل قهرماني استقلال را كه براي ما بسيار ارزشمند بود به ثمر برساند. اميدوارم دونگا سرمربي تيم ملي برزيل به خاطر بازي هاي خوبي كه جانواريو در تيم استقلال انجام داد او را به تيم ملي كشورش دعوت كند. اين بازيكن در خط مياني بسيار ارزشمند است و مي‌تواند در تيم ملي برزيل نيز حضور داشته باشد.
در پايان خبرنگاران برزيلي اعلام كردند نام اصلي فابيو جانواريو، فابيو ژانو آريو است و دوست داريم نام او را به درستي تلفظ كنيد.

vahid78
17-05-2009, 12:09
پرویز مظلومی : استقلالی بسازم که کیف کنید

شاید منتفی شدن تمدید قرارداد پرویز مظلومی با مس بیش از هر فردی اعضای هیات‌مدیره استقلال را خوشحال کرد. مخصوصا واعظی آشتیانی مدیرعامل این باشگاه را که در شرایط فعلی از محبوبیت چندانی نزد هواداران پرتعداد این تیم برخوردار نیست. بی‌شک افشای نام پرویز مظلومی به عنوان جانشین امیر قلعه‌نویی برای فصل آینده می‌تواند برگ برنده‌ای برای واعظ و همکارانش باشد. فردی از خانواده استقلال با کارنامه‌ای در خور و قابل ملاحظه که بار روانی بسیاری را از روی دوش مدیریت باشگاه استقلال بر می‌دارد. هر چند این روزها پرویز مظلومی بیش از پیش به نیمکت استقلال نزدیک شده، اما هنوز انتصاب او به عنوان سرمربی فصل آینده استقلال، از سوی مقامات این باشگاه اعلام نشده است. البته با آلترناتیوهای داخلی نظیر صمد مرفاوی و حتی مجید جلالی، می‌توان مظلومی را تنها گزینه قابل اتکا موجود برای استقلال محسوب کرد.
در چند روز اخیر و مخصوصا پس از منتفی شدن حضور شما در مس بارها از توافق نهایی شما با استقلالی‌ها صحبت به میان آمده، خودتان دراین‌باره توضیح می‌دهید؟
راستش تا پنجشنبه که با مس به توافق نرسیدیم، به هیچ پیشنهادی به طور جدی فکر نکرده بودم و تنها فکر و ذکرم موفقیت با مس کرمان بود. اما از جمعه که به تهران آمدم بیشتر به گزینه‌‌های موجود فکر کردم تا تصمیم خودم را برای فصل آینده نهایی کنم.

شما که با مس قرارداد بسته بودید، پس چرا در نهایت به بن‌بست خوردید؟
به‌هرحال سعادت نبود تا در خدمت آنها باشم. لابد حکمتی داشته.

قطعا، شاید حکمت آن سرمربیگری استقلال بود، مخصوصا حالا و با این جو مثبتی که برای شما به وجود آمده؟
از اینکه مدیران استقلال من را در بین گزینه‌های خود قرار دادند، به من لطف داشته‌اند. اما هنوز چیزی قطعی نشده است.

هفته قبل وقتی با پرویز مظلومی صحبت کردیم، گفتید که از نظر استقلالی‌ها من سرمربی‌ام. اما هنوز خودم تصمیمی در این مورد نگرفتم. البته آن موقع بحث شما و مس خیلی داغ بود.
نه، اینطور نبود. بیشتر از نظر رسانه‌ها من سرمربی استقلال بودم.

یعنی از طرف استقلال تماسی با شما گرفته نشده؟
چرا، تماس گرفتند و من هم گفتم که حاضرم با آنها فعالیت کنم.

پس در واقع هر چند کمی دیر، اما به آرزویی که داشتید نزدیک شده‌اید؟
به نظرم وقتش رسیده بود. البته من هیچ‌وقت به نیمکت استقلال چشم نداشتم، اما بعد از رفتن پورحیدری می‌توانستند پس از 12 سال دستیاری یک فرصت به من بدهند. شاید 10 سال پیش باید سرمربی استقلال می‌شدم. اما بااین‌حال تیمی بسازم که کیف کنید.

اما قبول دارید که شرایط فعلی استقلال چندان دلچسب نیست؟
من در شرایط خیلی سخت‌تر از این هم کار کردم و خودم را ثابت کرده‌ام. آمادگی هر گونه سختی را نیز برای حضور روی نیمکت استقلال دارم.
تا به امروز جلسه‌ای رسمی با مسئولان باشگاه داشتید؟
فعلا که همه توافقات شفاهی بوده‌ است.
اگر سرمربی نشوید چطور؟
باز هم می‌نشینم و تیم را حمایت و تشویق می‌کنم. هر کاری نیز از دستم برآید برای موفقیت استقلال انجام می‌دهم.
فکر می‌کنید با مدیریت باشگاه کنار می‌آیید؟
به‌هرحال طبیعی است که سرمربی در مورد مسائل فنی اختیار تام دارد. به‌هرحال در باشگاهی مثل استقلال تمام وظایف مشخص و حیطه فعالیت‌ها تعریف شده است.
در مورد کادرفنی چطور، تصمیمی دارید؟
بله، نفرات مورد نظرم را انتخاب کردم که همگی استقلالی هستند. البته فعلا صلاح نیست در مورد این مسائل صحبتی کنم.

vahid78
17-05-2009, 12:10
نام سرمربی در صندوق اسرار واعظ

انتخاب سرمربی فصل آینده استقلال به یکی از پیچیده‌ترین معادلات این روزهای فوتبال ما تبدیل شده است. حتی بر سر این موضوع که جانشین امیر قلعه‌نویی وطنی است یا خارجی هم تردیدهای زیادی وجود دارد. آنچه که در این میان قطعی است؛ مذاکرات با سرمربی جدید مراحل پایانی خود را طی می‌کند و براساس ادعای تک‌تک اعضای هیات مدیره و کارمندان باشگاه و البته شخص مدیر‌عامل هیچ‌کس غیر از امیررضا واعظ آشتیانی از نام مربی برگزیده خبری ندارد. تنها موضوعی که بسیار جدی به گوش می‌رسد حضور همزمان مربیان داخلی و خارجی در کادر‌فنی تیم است. حالا اینکه سرمربی ایرانی است و دستیارانش خارجی یا سرمربی خارجی است و دستیارانش ایرانی هیچگونه خبر قطعی و رسمی وجود ندارد و تمام نفرات و گزینه‌های مطرح شده در حد همان گمانه‌زنی و شنیده می‌شودهاست.
اما براساس اعلام یک منبع کاملا موثق یکی از شروط جدی واعظ در مذاکره با گزینه‌های خود لو نرفتن مذاکره و مفاد آن است. شاید دلیل کنسل‌شدن حضور جان بنجامین توشاک ولزی هم لو رفتن نام او بود. شایعات مطرح شده می‌گوید زوج پرویز مظلومی و روته‌مولر کادر‌فنی سال آینده استقلال را تشکیل خواهد داد. تکذیب‌های پی‌در‌پی پرویز مظلومی و اصرار او برای اینکه در مس می‌ماند در حالی که مس رسما از نام او گذشت نیز می‌تواند به این شایعه دامن بزند. البته برخی دیگر هم معتقدند مجید جلالی سرمربی و روته‌مولر دستیارش می‌شود اما خب کنار هم قرار گرفتن جلالی و مولر که هر دو تقریبا در یک سطح هستند و بیشتر به عنوان تئوریسین مشهور هستند کم دور از ذهن است. خود واعظ هم خوب می‌داند با این انتخاب مورد انتقاد شدید رسانه‌ها قرار می‌گیرد اگرچه مدیر‌عامل استقلال نشان داده چندان به این نکته توجه ندارد. با این حساب اگر قرار بر انتخاب مربی داخلی باشد شانس مظلومی البته روی کاغذ و معادلات و محاسبات بیشتر از جلالی است اما اگر بنا بر انتخاب سرمربی خارجی باشد که سابقه واعظ در فدراسیون دوچرخه‌سواری نشان می‌دهد علاقه زیادی به این دسته از مربیان به خصوص از نوع ایتالیایی‌اش دارد آن‌وقت باید روی فرضیه دوم زوم کرد. یک سرمربی خارجی با یک الی دو دستیار جوان ایرانی. در این راستا تا‌کنون جان توشاک، برونو متسو، زدنیک زمان، ژاک سانتینی، فیلیپ تروسیه، آلبرتو زاکرونی، روته‌مولر و حتی خاویر کلمنته و یکی، دو مربی بدون اسم از هلند و ایتالیا مطرح شده‌اند اما اسم مورد نظر میان این نفرات خواهد بود؟ یکی از افراد مطلع در باشگاه مدعی است بیشتر این نام‌ها مطرح شده‌اند اما منتظر اعلام یک نام جدید باید بود. یعنی سرمربی استقلال نامی خارج از گیومه نام‌های مطرح شده است. به گفته واعظ نام سرمربی جدید را فقط و فقط خودش، طرف مقابل و البته خدا می‌داند. او به ما توصیه کرد برای پیدا کردن نام سرمربی جدید در تلاش و تکاپو نباشیم چرا که هیچ‌کس غیر از خودش اطلاع رسمی و دقیق برای گفتن به ما ندارد. مدیر‌عامل استقلال به ما گفت که خیالمان راحت باشد که تا زمان اعلام رسمی خودش هیچ خبرنگار و رسانه‌ای نامش را متوجه نخواهد شد. واعظ حتی اینکه مربی منتخبش ایرانی است یا خارجی یا اینکه امثال جلالی و مظلومی هستند یا نیستند را هم تایید و تکذیب نکرد. اما در خصوص سرمربی جدید هم دو نام بسیار جدی مطرح است اول و جدی‌تر اصغر شرفی و پس از او منصور پورحیدری که فعلا سرپرست تیم‌ملی و پاس همدان است. در تماسی که با شرفی داشتیم همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم به‌گونه‌ای صحبت کرد که نه تایید کرد و نه تکذیب و به‌قولی دوپهلو و حرفه‌ای جواب داد. او می‌گوید «فعلا» کسی با او حرف نزده است. به قول خودش تا امروز قرار نیست سرپرست باشد اما از فردا کسی خبر ندارد. این در شرایطی است که واعظ مدعی شده است کادر‌فنی از جمله سرمربی، دستیاران او و سرپرست تیم مشخص شده و تنها پاره‌ای توافق‌های جزیی باقی‌مانده است. پس مدیر‌عامل آبی‌ها نام نفرات مورد‌نظر را در قوطی دارد تا به گفته خودش این هفته و به وقتش آن را اعلام کند. جالب اینکه او حاضر نیست زمان خاصی را به‌عنوان روز موعود اعلام کند. حتی نگفت قبل از بازی با الجزیره یا بعد از این بازی نام سرمربی اعلام می‌شود. اگر به صراحت و صداقت کلام واعظ شک داشتیم با توجه به گفته یکی از مسوولان باشگاه مبنی بر اینکه فعلا روی گزینه‌ای اجماع و توافق حاصل نشده تکیه کرد و این ادعای مدیر‌عامل استقلال را تنها و تنها به پای یک بلوف خبری می‌گذاشتیم اما خب شاید به قول واعظ هیچ‌کس غیر از او در جریان نیست.
به هر صورت شب بازی با الجزیره و یا فردای آن نام سرمربی جدید استقلال اعلام می‌شود. در شرایط حاضر می‌توان به جرات ادعا کرد هیچ‌کس غیر از مدیر‌عامل و سرمربی مذاکره شونده و شاید هم زریبافان و علی‌آبادی از نام سرمربی جدید خبر ندارند. اعضای هیات مدیره هم ادعا کردند برای به‌وجود نیامدن حاشیه‌های گوناگون قرار شده تا قبل از نهایی شدن نام سرمربی آینده به آنها هم اعلام نشود. حالا باور کردن یا باور نکردن این ادعای اعضای هیات مدیره و البته واعظ با خودتان اما هرچه که هست نام سرمربی فصل آینده استقلال را باید در جیب مدیر‌عامل استقلال جست‌وجو کرد و بس.

vahid78
17-05-2009, 12:12
محمود‌رضا بابایی ، پسر بچه ای که قلعه نویی و واعظ انتخاب او بودند !!

«چه کسی می‌تواند با فشار به مدیرعامل، امیر قلعه نویی را از استقلال کنار بگذارد؟»،،«چه کسی می‌تواند بالاتر از رئیس فدراسیون مربی تیم ملی را انتخاب کند؟»، «چه کسی این توانایی را دارد که بالاتر از رئیس مجمع، مدیرعامل را به استقلال تحمیل کند؟». این سوالاتی بود که بعد از خواندن مصاحبه‌های روزگذشته به وجودآمد.مصاحبه‌هایی از امیر قلعه‌نویی (سرمربی سابق استقلال)علی نظری جویباری (سرپرست سابق استقلال) و امیر واعظ آشتیانی (مدیرعامل استقلال) که همگی به یک فرد جوان اشاره کردند. امیر قلعه‌نویی مشاورجوان را دلیل اصلی خروجش از استقلال می‌داند واینکه این مشاور می‌خواسته او را حذف کند،نظری جویباری این جوان را متهم کرده که در مدیرعامل شدن واعظ آشتیانی در استقلال نقش داشته،دست آخر هم واعظ آشتیانی ادعا کرده بود که مشاور جوان همان کسی است که در سرمربی‌شدن قلعه نویی نقش داشته است. چنین مصاحبه‌هایی سبب شد که چند سوال به وجود بیاید و البته در پایان یک سوال بزرگ تر؛این جوان مشاور همه کاره کیست؟ جواب شما محمود‌رضا بابایی است.
متولد 1362 و جزو عجیب‌ترین خبرنگاران ورزشی است. شاید استفاده از کلمه خبرنگار هم چندان برای او مناسب نباشد.بابایی در چند سال گذشه مسوولیت بخش ورزشی سایت تبیان را برعهده داشته اما آنچه در مورد استقلال و تیم ملی گفته شده نشان می‌دهد او یکی از موثرترین افرادی است که در ورزش ایران در سایه مانده است.دوستان محمود بابایی می‌گویند او با اکثر مدیران ورزشی جدا از درگیری‌های مدیریتی روابط بسیار خوبی داشته است. پس اگر او در فدراسیون روابط حسنه‌ای با رئیس داشت همزمان روابطش باسازمان تریبت بدنی را حفظ کرد و حتی پس از اتفاقاتی که منجر به تعلیق فوتبال ایران هم شد روابطش با هر دو طرف را در حد مطلوبی نگه داشت.او البته یک شب از هر ماه رمضان را میزبان افطاری است که معمولا آدم‌های مهم ورزش در آن شرکت می‌کنند.حتی اتفاقات مهمی هم در میهمانی او رخ داده که یکی از مهم ترین آنها آشتی دادن علی فتح‌الله زاده و امیر قلعه نویی بوده.
پسرک موبوری که سرش را روی شانه امیر‌قلعه نویی گذاشته بود شاید عجیب ترین قسمت از تمرین اول تیم ملی بود. امیر قلعه‌نویی تازه به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده بود و اولین تمرین را از روی نیمکتی در قسمت شرقی کمپ تیم ملی، دنبال می‌کرد. خبرنگاران یک به یک به نیمکت نزدیک می‌شدند و تلاش داشتند که با سرمربی تیم ملی ارتباط برقرار کنند. اما رابطه عجیب پسر موبور و چشم زاغ با قلعه‌نویی همه را متعجب می‌کرد. او سرش را روی شانه قلعه نویی گذاشته و با مربی سابق استقلال می‌گفت و می‌خندید. کاری که دیگران جراتش را نداشتند، البته همه خبرنگاران پسرک را می‌شناختند: «محمودرضا بابایی» پچ پچ‌ها همان موقع هم وجود داشت که سرمربی استقلال به کمک این پسر سرمربی تیم ملی شده اما نه کسی مدرکی داشت و نه کسی این ماجرا را باور می‌کرد.اما بعد ازاین همه مدت واعظ آشتیانی است که گفته: «همین مشاوران و فرد جوان مورد اشاره قلعه‌نویی، کسی است که خود قلعه‌نویی سرمربیگری‌اش در تیم ملی و برخی مسائل دیگر را مدیون اوست و خودش یکی از مشاوران قلعه‌نویی است.» حرف‌های واعظ آشتیانی اشاره به شایعات همان دوره دارد.شایعاتی عجیب و غریب که خبر می‌دادند امیر قلعه نویی نه تنها اولین انتخاب، جلسه خردجمعی نبوده که دومین و سومین انتخابش هم نبوده.اگر چه جواب‌های سرمربی استقلال هم به نوعی همه چیز را تکذیب می‌کند: «ضمنا آقای کیومرث‌هاشمی انسانی نیست که بخواهد بنابر توصیه و تلاش یک جوان بنده را در راس تیم ملی قرار دهد. آقای واعظ با اینگونه حرف زدن تصمیمات مسوولان ورزشی کشورمان را زیر سوال می‌برد و به تمام افرادی که با خرد جمعی بنده را به تیم ملی رساندند، توهین می‌کند.» خروج بابایی از سایت تبیان ظاهرا همزمان بوده با ورود او به وزارت صنایع و معادن.حالا اینکه او چطور موفق به این کار شده مهم نیست اما گویا بابایی در آن زمان مسوول دفتر واعظ آشتیانی در وزارت صنایع بوده و واعظ که همزمان هم در وزارتخانه بوده و هم در فدراسیون دوچرخه سواری روابط خوبی با او داشت.شاید به همین دلیل روابط نزدیک هم باشد که نظری جویباری سرپرست سابق استقلال به خبرگزاری فارس می‌گوید: «این آقا واعظ را مدیرعامل استقلال کرده.»
اما شواهد گویای آن است که پس از آمدن واعظ و به‌دنبال بابایی به استقلال نزدیکی این مشاور جوان به مدیرعامل برای سرمربی تیم گران تمام شده است. به گفته نزدیکان سرمربی، امیر قلعه‌نویی دوستانی در نزدیکی استقلال داشت که محمودرضا بابایی آنها را حذف کرد و در تمام مدت حضورش در کنار واعظ آشتیانی تلاش کرد که قدرت سرمربی را کاهش دهد.چنین رفتاری سبب شد که قلعه نویی هیچ وقت نتواند با رفتار دوست سابق خود کنار بیاید وبرای ماندن در استقلال شرط کنار گذاشتن محمودرضا بابایی را بگذارد.اما به هرحال زور مشاور بیشتر بود و قلعه نویی رفتنی شد.
باور کردن اینکه یک پسر 26 ساله در تصمیم‌های بزرگ ورزش ایران نقش دارد کار مشکلی است اما تاسف بار می‌شود اگر همه شایعات و اتهاماتی که قلعه نویی و واعظ آشتیانی و نظری جویباری به محمودرضا بابایی می‌زنند، درست باشد.مخصوصا که هیچ کدام از مسوولان فدراسیون وقت،اقدام به تکذیب حرف‌های زده شده نکرده‌اند.

bleu2u4u
17-05-2009, 12:27
عابدینی: با روند فعلی سهام استقلال و پرسپولیس دست افرادی خاص می افتد ، نه مردم

عابديني گفت : اگر اين واگذاري يك واگذاري دولتي است شرایطی دارد و واگذاري يك شركت دولتي به بخشي که از سرمايه‌هاي دولتي باشد سه روش دارد. روش اول اين است كه ما شركت يا موسسه را به مزايده بگذاريم و بفروش برسانیم. روش دوم اين است كه از طريق خصوصي‌سازي سهام واگذار شود. يعني سهام را ببريم در بورس به مردم بفروشيم. روش سوم هم اين است كه سهام خاص يا عام شود. البته سهام عام‌ پذيره‌نويسي است . در دو شرط اول بايد سرمايه نشان بدهيد تا وارد عرصه خريد سهام شوید. در اين بین باشگاه پرسپوليس سودي نشان نداده و ضرر كرده و بيشتر از سرمايه‌اش هم ضرر كرده است و طبق قانون تجارت هم شركت و موسسه شكست خورده محسوب مي‌شود .بنابراین در صورتي كه سهام به صورت مزايده واگذار شود هر شخصي مي‌تواند سهام را خريداري كند.

عابديني در ادامه افزود : در این شرایط معمولاَ شركت‌هاي نيمه‌دولتي مي‌آيند سهام اين دو باشگاه را مي‌خرند. آن وقت باز هم همان آش و همان كاسه ای که الان هست ‌شاهد خواهيم بود .

به نظر من آقايان بايد وضعيت را به گونه ای پيش مي‌بردند كه امروز اين باشگاه را بتوان واگذار كرد. چه از طريق پذيره‌نويسي و چه از طريق بورس، به عنوان يك شركت سهامي عام باید ثبت مي ‌شد تا ضرر و زيانش مشخص می شد و اگر زيان‌ده نبود آن وقت مي‌شد سهام اين دو باشگاه را به مردم واگذار كرد. ضمن اينكه حق به حق‌دار مي‌رسيد. مردم همه مي‌توانستند بيايند يك سهامی بخرند اما در شرایط فعلی يكسري افراد خاص مي‌آيند و سهام را به آنها واگذار می کنند و همانطور كه گفتم همان آش همان آش و كاسه هم همان کاسه خواهد بود.

__________________________________________________ _____
ساك ورزشي پاداش استقلالی‏ها!

اعضاي تيم فوتبال استقلال تهران به مناسبت قهرماني در ليگ هشتم ساك ورزشي پاداش خواهند گرفت.

به گزارش فارس، قرار است اعضاي تيم استقلال براي سفر امروز به امارات ساك ورزشي با خود نبرند.

آل اسپورت حامي باشگاه استقلال در تهيه پوشاك ورزشي در فصل گذشته طبق قرارداد بايد با توجه به قهرماني تيم در ليگ برتر 15 هزار دلار پاداش غير نقدي به اعضاي اين تيم بدهد.

از همين رو باشگاه از بازيكنان خواسته با خود ساك ورزشي به امارات نبرند تا از فروشگاه نمايندگي محصولات اين شركت ساك هاي جديد با لوازم آن را دريافت كنند.

(باز هم فارس ویه خبرچرت دیگه.طوری نوشته انگاری برای قهرمانی فقط میخوان یه ساک بدن درصورتی که اینو قرار ال اسپروت بده و اصلا به باشگاه ربطی نداره)

__________________________________________________ __
مهمترين عناوين روزنامه هاي ورزشي امروز (استقلال جوان)

استقلال جوان :
- سونامي در هيات مديره باشگاه پرسپوليس.
- مديرفني يا عضو هيات مديره ؛ پروين به پرسپوليس باز مي گردد.
- قاسمي : كاپيتان استقلال را مديرفني مي كنم.
- حضور جلالي در مقاومت هم منتفي شد.
- محروميت نيكبخت و نوروزي لغو شد.
- عقيلي : از پرسپوليس پيشنهاد دارم.
- احسان حاج صفي در يك تيم نظامي.
- استفاده بهينه قطبي از ملي پوشان متمايل به دايي.
- خاطره نگاري مربيان تيم ملي ؛ جلالي : دايي به كره جنوبي پاس گل داد.
- پرويز مضلومي: الان بهترين فرصت براي مربيگري من در استقلال بود.

__________________________________________________ __
توافق استقلال با 5 بازيكن جديد

واعظ آشتياني اين روزها براساس نظرات سرمربي جديد استقلال كه هنوز نام او را به طور رسمي اعلام نشده براي جذب بازيكنان جديد اقداماتي را انجام داد كه نتيجه آن توافق با 5 بازيكن جديد بوده است. محمد محمدي دروازه بان سابق پرسپوليس و پيكان بعد از جلسه با واعظ آشتياني قرارداد داخلي دو ساله را امضا كرده است.

مهرداد كريميان و مهدي شيري از برق شيراز و افشين چاووشي مهاجم تيم داماش گيلان كه سهميه دسته اولي به حساب مي آيند بازيكناني هستند كه با واعظ آشتياني به توافق دست يافته و حتي قرارداد داخلي را نيز امضا كرده اند.

محمد فعال هافبك - مهاجم تيم استقلال اهوز هم از جمله گزينه هاي مورد نظر واعظ آشتياني است. مديرعامل استقلال در پاسخ به انتقاد امير قلعه نويي مبني بر جذب بازيكن قبل از انتخاب سرمربي جديد تاكيد كرده كه سرمربي استقلال را انتخاب كرده و بازيكنان جديدي نيز براساس نفرات او انتخاب شده اند.

گفته مي شود صمد مرفاوي و پرويز مظلومي گزينه هاي واعظ آشتياني براي سرمربيگري هستند و باشگاه قصد دارد يك مربي تمرين دهنده خارجي نيز در كنار مظلومي يا مرفاوي استفاده كند.

(اقا این محمد فعال همونه که دهن پرسپولیسی ها رو سرویس کرده.فکر کنم توی 4-5 تا بازی ای که جلوی پرسپولیس کرده 5-6 گل زده باشه)
اقا من حساس میکنم پستای من به خاطر اخطارهام از طرف مدیریت نگه داشته میشه و بعد از تایید میاد توی تاپیک
به خاطر همین همه رو توی یه پست زدم

mpmostafa
17-05-2009, 13:20
من شنیدم صمد مرفاوی سرمربی شده ...روته مولر هم دستیارش ...کسی خبری نداره....!!!!!!!!!!
شوخي نكن، يادت نيست 3 سال پيش چكار كرد با استقلال. هنوز وقتي ياد بازي هاي اون سال ميفتم چندشم ميشه.
البته صمد كمك مربي خيلي خوبيه مخصوصا كنار قلعه نوعي.

D o l f i n
17-05-2009, 13:21
الله اکبر همین مونده صمد دوباره سرمربی بشه تا فاتحه استقلال یه باره دیگه خونده بشه اونم تو سالی که استقلال تو آسیاست و باید جبران نتیجه افتضاح امسال رو بکنه
تجربه رو تجربه کردن خطاست

vahid78
17-05-2009, 14:03
شوخي نكن، يادت نيست 3 سال پيش چكار كرد با استقلال. هنوز وقتي ياد بازي هاي اون سال ميفتم چندشم ميشه.
البته صمد كمك مربي خيلي خوبيه مخصوصا كنار قلعه نوعي.

اتفاقا تیم خیلی روان بازی میکرد منتها تو اواخر لیگ یکم وضعش به هم ریخت و چهارم شد...

vahid78
17-05-2009, 14:04
مرفاوي"، "روته مولر" و "مظلومي" گزينه‌هاي استقلال
معرفي کادر فني جديد بعد از بازي با الجزيره

کادر فني تيم فوتبال استقلال پس از مسابقه اين تيم مقابل الجزيره امارات معرفي خواهد شد.

به گزارش ايسنا، پس از تکيمل شدن نفرات برگزيده براي کميته فني، مدير تيم، سرمربي، مربيان و همچنين رئيس آکادمي باشگاه استقلال به صورت همزمان اسامي اين نفرات از طريق سايت باشگاه اعلام خواهد شد.

باشگاه استقلال درصدد است براي فصل آينده ترکيبي از مربيان خارجي - داخلي را براي هدايت تيم بزرگسالان استقلال در نظر گيرد.

مراحل مذاکره با گزينه هاي مورد نظر به پايان رسيده است اما اسامي آنها تا پايان رقابت هاي فصل جاري اعلام نخواهد شد.

از غلامحسين مظلومي به عنوان مدير تيم، صمد مرفاوي به عنوان سرمربي و اريش روته مولر به عنوان مربي نام برده مي‌شود.

مذاكرات باشگاه استقلال با اين نفرات صورت گرفته و اگر تغييري در تصميم اين باشگاه ايجاد نشود اسامي آنها پس از بازي با الجزيره اعلام مي‌شود.

vahid78
17-05-2009, 14:06
مرفاوي"، "روته مولر" و "مظلومي" گزينه‌هاي استقلال
معرفي کادر فني جديد بعد از بازي با الجزيره

مرفاوی که گفته هنوز با من صحبتی نشده ....

احتمال زیاد مظلومی سرمربی با روته مولر به عنوان دستیار یا تمرین دهنده استفاده بکنن

vahid78
17-05-2009, 14:09
باشگاه استقلال تهران اعلام هر گونه ليست فروش را تكذيب كرد

پس از مشخص شدن كادر فني این تیم ، آنها در خصوص ماندن یا رفتن بازيكنان تصميم خواهند گرفت ، ضمن آن که سياست باشگاه بر حفظ بازيكنان كليدي فصل گذشته است .
انتشار ليست بازيكنان مازاد باشگاه استقلال تهران سبب دلخوري برخي از بازيكنان اين تيم را در بر داشت تا حدي كه تعدادي از آنها در قبال انتشار اين ليست موضع گرفتند.

در همين ارتباط باشگاه استقلال تهران اعلام كرد از سوی این باشگاه هيچ‌گونه ليستي در خصوص اعلام بازيكنان مازاد اعلام نشده و پس از مشخص شدن كادر فني این تیم ، آنها در خصوص ماندن یا رفتن بازيكنان تصميم خواهند گرفت ، ضمن آن که سياست باشگاه بر حفظ بازيكنان كليدي فصل گذشته است .

تيم استقلال تهران روز سه‌شنبه هفته جاري در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا به مصاف تيم الجزيره امارات خواهند رفت كه اين مسابقه پايان همكاري امير قلعه‌نويي سرمربي کنونی استقلال با اين باشگاه خواهد بود.

mpmostafa
17-05-2009, 17:36
اینو که دیروز استقلال جوان تیتر کرده بود
زیاد قابل اعتنا نیست
منم فکر نکنم صمد بدون امیر بمونه توی استقلال (با توجه به فصل سختی که تنهایی توی استقلال داشت)

اتفاقا منم توی پستم از مظلومی طرفداری کردم
اون داره با این مصاحبه هاش خودش رو کوچک میکنه
همون یه بار که گفت من میخوام بیام استقلال کافی بود
در ضمن اون حرفهایی که من گفتم همگی در تشریح ماجرا بود و اونی که داره فحش میده شمایید
راستی اون پستهای تکراری رو هم گفتم من هرچی میزدم بیاد میگفت اومده ولی هرچی صفحه رفرش میکردم میگفت نیومده تقصیر از من نبود
سلام
معذرت ميخوام اون موقع كه اين پست رو زدم يه خورده عصباني شدم

mpmostafa
17-05-2009, 17:40
مرفاوی که گفته هنوز با من صحبتی نشده ....

احتمال زیاد مظلومی سرمربی با روته مولر به عنوان دستیار یا تمرین دهنده استفاده بکنن
موافقم، به نظرم مظلومي سرمربي ميشه و روته مولر هم دستيار.استفاده كردن از صمد به عنوان مربي تقريبا يه ريسك براي واعظ حساب ميشه و با توجه به اتفاقات اخير، به نظرم واعظ حاضر به انجام اين ريسك نيست.

M.etallic.A
17-05-2009, 18:08
اول میرن با جان توشاک و .... مذاکره میکنن آخرش میخوان برن پرویز سیبیل رو بیارن با روته مولر ؟ روته مولر اگه کارشو بلد بود تو تیم ملی یه غلطی میکرد. پرویز مظلومی هم زیادی مظلومه تو استقلال دووم نمیاره.

بی باک بی بال
17-05-2009, 18:18
ای کاش ما یه تو کشور مان چند تا مدیر درست حسابی داشتیم

bleu2u4u
17-05-2009, 18:28
این مولر رو که فدراسیون میخواد غالبش کنه به یکی از تیمها تا اون ضرری که به خاطر بیرون انداختنش باید متحمل بشه رو کم کنه

vahid_vaezinia
17-05-2009, 18:43
قرارداد 2 ساله امير قلعه‌نويي با باشگاه سپاهان

به گزارش خبرگزاري فارس محسن پورسينا عنوان كرد: در كل قرارداد به تفاهم رسيده ايم و بنا بر درخواست قلعه نويي پس از بازي استقلال مقابل الجزيره امارات كار را تمام خواهيم كرد.
رئيس سازمان صنايع و معادن استان اصفهان ادامه داد: قرارداد قلعه نويي 2 ساله و از نظر مالي يك ساله است و در پايان سال دو طرف مي توانند قرارداد را يك سال ديگر تمديد كنند.
پورسينا درباره مبلغ قرارداد قلعه نويي اظهار داشت: درباره اين موضوع هنوز صحبتي با مدير برنامه هاي وي نشده و پس از پايان بازي استقلال در ليگ قهرمانان درباره اين موضوع هم به توافق خواهيم رسيد.
رئيس هيات مديره باشگاه سپاهان اصفهان درباره تغييراتي كه قلعه نويي در نيمكت سپاهان به وجود خواهد آورد گفت: باشگاه سپاهان يك كادر كامل دارد و تمايل دارد اين كادر را حفظ كند.
وي افزود: قلعه نويي دو يا 3 نفر را به كادر فني تيم اضافه خواهد كرد ولي سرپرست تيم تغيير نخواهد كرد. احتمالاً دستيار اول، يك مربي بدنساز و مربي دروازه بان ها به تيم سپاهان اضافه خواهند شد.
پورسينا تاكيد كرد: تغييري در مديريت باشگاه سپاهان به وجود نخواهد آمد و ساكت همچنان مديرعامل باقي خواهد ماند.

vahid_vaezinia
17-05-2009, 18:44
صادقي: به احتمال زياد در مس كرمان مي‌مانم

امير حسين صادقي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در مورد تيم آينده اش اظهار داشت: امروز نشست مثبتي با آقاي برهاني نژاد و مكي زاده؛ مدير داخلي تيم داشتم. در اين جلسه صحبت هايم را مطرح و بخشي از باقي مانده طلبم از باشگاه را هم دريافت كردم.
مدافع سابق استقلال ادامه داد: دوست دارم در مس بمانم و شرايطم را كه يكي از مواردش مسايل مالي و بخش ديگر مربوط به مسايل زندگي در كرمان به همراه خانواده ام بود را مطرح كردم. به احتمال زياد فصل آينده در تيم مس خواهم ماند.
گفتني است اين مدافع در روزهاي گذشته مذاكراتي با باشگاه پرسپوليس انجام داده بود.

tsjaleb
17-05-2009, 18:56
معرفی کادر فنی جدید باشگاه استقلال ، بعد از الجزیره

کادر فنی تیم فوتبال استقلال پس از مسابقه این تیم مقابل الجزیره امارات معرفی خواهد شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، پس از تکیمل شدن نفرات برگزیده برای کمیته فنی، مدیر تیم، سرمربی، مربیان، و همچنین رئیس آکادمی باشگاه استقلال به صورت همزمان اسامی این نفرات از طریق سایت باشگاه اعلام خواهد شد.

باشگاه استقلال درصدد است برای فصل آینده ترکیبی از مربیان خارجی- داخلی را برای هدایت تیم بزرگسالان استقلال در نظر گیرد.

مراحل مذاکره با گزینه های مورد نظر به پایان رسیده است اما اسامی آنها تا پایان رقابت های فصل جاری اعلام نخواهد شد.

vahid78
17-05-2009, 19:15
اول میرن با جان توشاک و .... مذاکره میکنن آخرش میخوان برن پرویز سیبیل رو بیارن با روته مولر ؟ روته مولر اگه کارشو بلد بود تو تیم ملی یه غلطی میکرد. پرویز مظلومی هم زیادی مظلومه تو استقلال دووم نمیاره.

جان توشاک :27::27: همش سرکاری بود... این بابا الان سرمربی تیم ولز هست و 16/3 با اذربایجان بازی داره

واعظ همین مظلومی را بیاره هنر کرده ....
یکی را باید بیارن که اقتدار داشته باشه و بتونه حواشی را جمع و جور کنه...
میدونم که اواسط فصل جدید یا حداکثر واسه فصل بعدش میرن دنبال ژنرال...

( فهمیدین که منظور از بچه کی بود؟ محمودرضا بابایی)

vahid78
17-05-2009, 19:20
مذاکره رسمی با استقلال نداشته ام/ حاشیه ها را خوب می شناسم

سرمربی پیشین تیم فوتبال مس کرمان ضمن رد اخبار مطرح شده در مورد مذاکره رسمی مسئولان باشگاه استقلال با وی، همه چیز را به بعد از دیدار با الجزیره امارات موکول کرد.
پرویز مظلومی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد مذاکره اش با مسئولان باشگاه استقلال تهران گفت: برخلاف اخبار مطرح شده هیچ صحبتی از سوی مسئولان باشگاه استقلال با من انجام نشده است و فقط این مسائل را در روزنامه ها می خوانم، البته فکر می کنم همه چیز بعد از بازی استقلال با الجزیره امارات مشخص شود.
وی با بیان اینکه امیدوار است مشکلات بوجود آمده برطرف شده و قلعه نویی به این استقلال بازگردد، افزود: هنوز پیشنهادی رسمی از مسئولان باشگاه استقلال نداشته ام اما در صورت دریافت پیشنهاد، نظرم را در نشستی با مسئولان این باشگاه اعلام می کنم.
سرمربی پیشین تیم فوتبال مس کرمان در پاسخ به اینکه توان هدایت تیم استقلال که حاشیه های زیادی دارد را برعهده بگیرد، اظهار داشت: هر مربی باید ریسک کند و در ادامه این ریسک‌ها موفقیت بدست می آید. البته استقلال چه با مظلومی و چه بدون مظلومی حاشیه دارد که من این حاشیه‌ها را می شناسم و راه مقابله با آنها را می دانم، ضمن اینکه استقلالی‌ها هم من را می شناسند.
مظلومی خاطرنشان کرد: خیلی وقت است که با تیم های صنعت نفت آبادان، تیم "ب" ایران، تیم ابومسلم و تیم مس توانایی‌های خودم را ثابت می کنم. قطعا هر زمانی که استقلال به من نیاز داشته و داشته باشد از هیچ کمکی برای موفقیت این تیم دریغ نکرده ام.
وی در مورد اینکه به غیر از استقلال از تیم‌های دیگری هم پیشنهاد دارد، تصریح کرد: چند پیشنهاد دیگر از تیم‌های لیگ برتری دارم اما باید با بررسی و فکر بیشتر انتخاب خوبی داشته باشم.
سرمربی پیشین تیم فوتبال مس کرمان در پایان گفت: در حال حاضر برای تسویه حساب به کرمان بازگشته ام ولی اواخر هفته جاری برای بررسی پیشنهاداتی که دارم، به تهران می آیم.

vahid78
17-05-2009, 19:21
با تاييد مذاكره با استقلال تهران روته‌مولر در گفت‌وگو با ايسنا: قصد نـدارم روي نيمـكـت بنشينـم

اريش روته‌مولر با تاييد مذاكراتش با استقلال تهران گفت: اكنون تصميم‌گيري برعهده‌ي سران باشگاه استقلال است.
مدرس آلماني فدراسيون جهاني فوتبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره‌ي مذاكراتش با استقلال اظهار كرد: گفت‌وگوهايي براي همكاري با اين تيم انجام شده است و من تصورات و شرايطم را به اطلاع آنها رساندم، آنها هم شرايط خود را با من در ميان گذاشتند. اكنون تصميم‌گيري نهايي درباره‌ي همكاري به نظر نهايي آنها بستگي دارد.
روته‌مولر همچنين درباره‌ي نقش احتمالي‌اش در استقلال هم گفت: به عنوان مشاور در كنار استقلال خواهم بود و به مربيان اين تيم مشاوره خواهم داد. قصد ندارم روي نيمكت مربيگري اين تيم بنشينم و به عنوان مربي با آنها همكاري داشته باشم.
اين مدرس آلماني درباره‌ي نتايج دوره‌ي مربيگري كه چند روز پيش در تهران برگزار كرده بود هم گفت: كلاس خوبي را برگزار كرديم و پس از گفت‌وگوي نهايي با مرتضي محصص نتايج مربيان حاضر در دوره‌ي آموزشي اعلام خواهد شد.
از غلامحسين مظلومي به عنوان مدير تيم، صمد مرفاوي به عنوان سرمربي و اريش روته مولر به عنوان مربي نام برده مي‌شود.
مراحل مذاکره با گزينه هاي مورد نظر به پايان رسيده است اما اسامي آنها پس از ديدار با الجزيره امارات اعلام خواهد شد.

vahid78
17-05-2009, 19:25
غلامحسین یا پرویز؟

پرویز سبیل بیشتر میاد تا غلامحسین سبیل : دی

bleu2u4u
17-05-2009, 19:54
غلاحسین گمانه زنی استقلال جوان به عنوان سرپرست بود

masoudtr
17-05-2009, 22:28
خداییش من موندم چرا و با چه انگیزه ای تماشاگر ها بازی علیزاده را تحمل میکنن
بابا یکم هوش کنین بره از این تیم رو اعصاب را میره

امير موسر
18-05-2009, 08:09
خداییش من موندم چرا و با چه انگیزه ای تماشاگر ها بازی علیزاده را تحمل میکنن
بابا یکم هوش کنین بره از این تیم رو اعصاب را میره

بابا ولش كنيد بدبخت رو ! حالا زياد بازي بهش نميرسه كه !

بی باک بی بال
18-05-2009, 09:05
خدا کن جلالی بشه بهتر این فصلم اون استقلال قهرمان کرد

M.etallic.A
18-05-2009, 09:31

یعنی بازیکنها و مربی و مدیرعامل و هوادارا و ... همه برگ چغندر بودن یه دونه جلالی اومد استقلال رو قهرمان کرد ؟ استقلال لیاقت قهرمانی داشت... بیشتر از همه تیمها تو صدرجدول بود...

به نظر من باید یه مربی خوب خارجی بیارن. کسی که اسم بزرگی داشته باشه. مظلومی و جلالی اینا به درد نمیخورن.

mpmostafa
18-05-2009, 09:57
دوست عزيز استقلال خودش قهرمان و جلالي فقط به وظيفه اي كه داشته عمل كرده، ولي چون اين روزها تو فوتبال ايران خيلي ها به وظيفه اي كه دارن عمل نميكنن، حالا يه نفر هم كه وظيفش رو انجام داده اينقدر بزرگ شده (ولي خدايي دمش گرم)
اصلا اگه شما به نفر بگي يه تيمي توي فلان ليگ بهترين خط دفاع و حمله و بيشترين برد رو داشته اولين چيزي كه ميپرسه اينه كه:قهرمان شده ديگه؟!