PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

ESTEGHLAL 67
05-08-2008, 21:49
قلعه نويي: تيم هنوز با استقلال ايده آل من فاصله دارد

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران با اعلام رضايت از کسب پيروزي خانگي مقابل ابومسلم،قدرت تاکتيکي تيمش را دليل اين برتري عنوان کرد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" امير قلعه نويي در پايان ديدار تيمش مقابل ابومسلم که با برتري 2-0 آبي پوشان همراه شد،اظهار داشت:خدا را شکر که ليگ هشتم را با برد شروع کرديم و اين به دليل تمرينات خوبي بود که در ترکيه انجام داده بوديم.

وف افزود:بازي امروز دو نيمه متفاوت داشت؛در نيمه نخست به دليل عدم شناخت کافي از حريف نتوانستيم بازي خوبي را ارائه کنيم،اما در نيمه دوم با بررسي شيوه بازي ابومسلم و شناخت از اين تيم توانستيم نتيجه مورد نظر را کسب کنيم.

سرمربي استقلال با تبريک به ابومسلم گفت:ابومسلم تيم خوبي است که در آينده براي ساير تيم هاي ليگ دردسرساز خواهد شد و دليل اين مساله نيز حضور يک مربي جوان و با دانش بر روي نيمکت آنها اشت.

قلعه نويي در پاسخ به اين سوال که آيا خط دفاعي استقلال در اين بازي محک مناسبي خورد؟عنوان کرد:فکر مي کنم اينکه تيم حريف نمي توانست براي روي دروازه ما خطرساز شود،فقط به خاطر قدرت تاکتيکي ما بود.در آن سالي که تيم با من قهرماني را به دست آورد،بهترين خط حمله و قويترين خط دفاعي را در اختيار داشت.بنابراين بايد به اين نکته اشاره کنم که هنوز با استقلال آرماني و ايده آل من فاصله داريم.

سرمربي استقلال در پايان درخصوص نيمکت نشيني مجيدي و برهاني گفت:ما از تجربه سال گذشته سپاهان درس گرفته ايم.آنها به دليل اينکه در سه جام حضور داشتند و اينکه از نيکمت قدرتمندي نيز بهره نمي بردند،نتوانستند به جامي رسند.به خاطر همين مساله است که من نيمکت تيمم را با قدرت چيده ام.ضمن اينکه در بازي هاي بعدي از سيستم چرخشي در مورد مهاجمان استفاده نخواهم کرد و با توجه به تاکتيک حريف،تيم را راهي ميدان مسابقه خواهم کرد.

emad64
05-08-2008, 21:55
پیش به سوی دومین گام، دومین برد و دومین هفته ی صدر نشینیه استقلال

شنبه 87/5/19
پگاه گيلان - استقلال تهران ، ساعت 17:45 ، ورزشگاه عضدى رشت

SANR
05-08-2008, 21:58
حیف که نرسیدم گل جباری رو ببینم.اگه کسی عکس یا فیلمی داشت واسمون بزاره.

emad64
05-08-2008, 22:03
حیف که نرسیدم گل جباری رو ببینم.اگه کسی عکس یا فیلمی داشت واسمون بزاره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

EHHASSATNI
05-08-2008, 22:25
اس اس قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه به لطف .....
این اس اس ماست که از همین الان رفته صدر جدول
اینم اسکور بورد فینال جام حذفی برای بچه های ابی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza Taji
05-08-2008, 22:36
تبریک میگم..........................
تیم خیلی خوب بود وسط زمین عالی بود و البته جای بهتر شدن هم داره........
بر خلاف فصل پیش تیم با برنامه و حساب کتاب بازی میکرد....
امسال قهرمانی لیگ رو شاخشه.......

emad64
05-08-2008, 22:39

mohsensoft
05-08-2008, 22:44
آقا تبريك ميگم
ولي روانخواه حيف شد
فكر كنم رباط پاره كرد
اميد رفت و برگشت هم رفت پيش محسن رفت و برگشت
امسال دربي صفر صفر ميشه : دي

EHHASSATNI
05-08-2008, 22:47
آقا تبريك ميگم
ولي روانخواه حيف شد
فكر كنم رباط پاره كرد
اميد رفت و برگشت هم رفت پيش محسن رفت و برگشت
امسال دربي صفر صفر ميشه : دي

همون بهتر که نباشه
استقلال 3 بازیکن بیخود داره
روانخواه
منتظری
منیعی
حیفه امیر حسین صادقی که رفت و این منتظری جاش بازی کنه

M_Abieteh
05-08-2008, 22:51
دوستان من دیر اومدم از شانس بد برق هم رفت نیمه ی دوم رو ندیدم.

این برد رو تبریک میگم.خیلی حال داد.

emad64
05-08-2008, 22:55
دوستان من دیر اومدم از شانس بد برق هم رفت نیمه ی دوم رو ندیدم.

این برد رو تبریک میگم.خیلی حال داد.

نیمه دوم رو ندیدی، یعنی کل بازی رو ندیدی دیگه :D

بازیه قشنگی بود..

m_r1986
05-08-2008, 22:57
:11::11::11: تبریک :11::11::11:

:33::33::33: سرور هر چی لنگیه = امیر قلعه نویی :33::33::33:

استقلالی یعنی همین ... دم تماشاگرا گرم ... فرهنگ و باید به این لنگیا یاد بدیم ... خیلی دوست داشتم بائو رو تشویق کنن که همین کارو کردن دمتون گرم من به شخصه خیلی از بائو خوشم میاد .

M_Abieteh
05-08-2008, 23:03
اه به این شانس اما خوشهالم که بردیم.

emad64
05-08-2008, 23:22
با این بازیی که از بچه ها دیدیم، خیلی به قهرمانی امیدوار شدیم..

Alireza Taji
05-08-2008, 23:24
استقلالی یعنی همین ... دم تماشاگرا گرم ... فرهنگ و باید به این لنگیا یاد بدیم ... خیلی دوست داشتم بائو رو تشویق کنن که همین کارو کردن دمتون گرم من به شخصه خیلی از بائو خوشم میاد .

به هر حال به ما میگن استقلالی ما مثل دریا می مونیم...
خدایش بائو بازیکن انچنان بزرگی هم برای ما نبود و میتونستیم خیلی راحت با فحش یکیش کنیم اما تشویقش هم کردیم...
حالا اینا با لنگی ها مقایسه کنید که به بهترین بازیکنان فصل پیششون که نقش زیادی هم تو موفقیتشون داشت چه ها که نگفتند!

vampire3250
05-08-2008, 23:27
همون بهتر که نباشه
استقلال 3 بازیکن بیخود داره
روانخواه
منتظری
منیعی
حیفه امیر حسین صادقی که رفت و این منتظری جاش بازی کنه

تبریک ................... :27::27::27:

شاید روانخواه بیخود باشه ولی منیعی و منتظری مفیده ...:20:

m_r1986
05-08-2008, 23:32
با این بازیی که از بچه ها دیدیم، خیلی به قهرمانی امیدوار شدیم..

آره ... واقعا حساب شده بازی کردن ... تازه این بازیه اوله بازیهای بعدی چه کنه ... تازه داش فرهاد تو زمین نبود والا 5 تا رو شاخش بود:27:

خدا کنه امید چیزیش نشده باشه ... برایه آبکش کردن این لنگیا لازمش داریم:21:

اما این کاظمی توپ زیاد لو میداد ... امیدوارم این پگاه رو آبکش کنن با اون دروازبانش تا دیگه قد قد نکنه ... راستی پگاه اون دروازبانش اسمش چی بود ؟ یادم رفته رو هنوز داره .

amirtaker
05-08-2008, 23:34
روانخواه بیخوده؟ بهترین بازیکن پارسال استقلال همین باریکن بود عشق منه.بازیهاش رو کامل دیدی؟
منتظری هم فصل پیش تو پست اصلیش نبود.

emad64
05-08-2008, 23:34
تبریک ................... :27::27::27:

شاید روانخواه بیخود باشه ولی منیعی و منتظری مفیده ...:20:

به نظر من، هر سه ی این بازیکنا مفیدن..
روانخواه، دوندگیه خیلی زیادی وسط زمین داره. سرعت خوبیم داره..
منیعی، گاهی وقتا سانتراش عالیه، سرعت خوبی داره، شوتای بدیم نمیزنه..
منتظری، دفاعه دیگه. اگه خوب نبود که امیر خان تو ترکیب اصلی و فیکسش نمیذاشت..

ولی خدایی عجب نیمکت ذخیره ای داریما.. خودش یه تیم کامله..

Alireza Taji
05-08-2008, 23:36
اگر دوستان عکسی از بازی دیدن حتما عکس و یا لینکش را بذارند:11:

amirtaker
05-08-2008, 23:37
به نظر من، هر سه ی این بازیکنا مفیدن..
روانخواه، دوندگیه خیلی زیادی وسط زمین داره. سرعت خوبیم داره..
منیعی، گاهی وقتا سانتراش عالیه، سرعت خوبی داره، شوتای بدیم نمیزنه..
منتظری، دفاعه دیگه. اگه خوب نبود که امیر خان تو ترکیب اصلی و فیکسش نمیذاشت..

ولی خدایی عجب نیمکت ذخیره ای داریما.. خودش یه تیم کامله..

اونایی که تو ترکیب نمودنم عالین(قاطی 18 تا)

شکوری,پولادی,بیگ زاده,جان واریو,عباسفرد,نوری:18:

emad64
05-08-2008, 23:40
اونایی که تو ترکیب نمودنم عالین(قاطی 18 تا)

شکوری,پولادی,بیگ زاده,جان واریو,عباسفرد,نوری:18:

ماشاا..
عجب نیمکت و پشته نیمکتی داریم امسال..

Majid393
05-08-2008, 23:44
انصافا خیلی قشنگ بازی کردن ..... اگه همه بازیها اینجوری باشه ، 5 هفته به آخر لیگ مونده قهرمانیم :دی ( شایدم کمتر) ......

مصدومیت روانخواه خیلی شدیده ؟؟؟ چند هفته مصدوم هست ؟؟؟

اگه میشه یکی تعویض های بازی رو بنویسه ، چون به طور کامل نتونستم نیمه دوم رو ببینم .....

amirtaker
05-08-2008, 23:46

emad64
05-08-2008, 23:50
ترکیب استقلال تهران :
وحید طالب لو، مهدی امیرآبادی، بیژن کوشکی، پیروز قربانی، پژمان منتظری، یدا... اکبری( از دقیقه ۴۶ میثم منیعی)، خسرو حیدری، امید رضا روانخواه(از دقیقه ۱۸ مجتبی جباری)، حسین کاظمی، علی علیزاده و سایوش اکبرپور(از دقیقه ۸۷ احمد خذیراوی)
سرمربی: امیر قلعه نویی

amirtaker
05-08-2008, 23:52
اینم عکس ها:

jamshidjap
05-08-2008, 23:53
آقا من نرسيدم بازي رو تماشا کنم جاتون خالي عروسي بودم

تبريککککککککککککککککککککک کککککککککک

بازي خوب بود ؟

ابومسلم چه جوري بازي کرد ؟

چندتا موقعيت گل داشتيم؟

emad64
05-08-2008, 23:55
اینم عکس ها:

ممنون امیر..
داشتم میرفتم تو سایت فارس نیوز دنبال عکسا که زحمتم رو کم کردی..

jamshidjap
05-08-2008, 23:56
اینم جدول لیگ در پایان هفته اول :

wo[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استقلال = صدر جدول

jamshidjap
05-08-2008, 23:58
بچه ها خداييش تاپيک خيلي پر رونق شده !

امشب اومدم ديدم تاپيک 10 صفحه رفته بالا

عشق است استقلال ..........

emad64
06-08-2008, 00:09
آقا من نرسيدم بازي رو تماشا کنم جاتون خالي عروسي بودم

تبريککککککککککککککککککککک کککککککککک

بازي خوب بود ؟

ابومسلم چه جوري بازي کرد ؟

چندتا موقعيت گل داشتيم؟

آره. بازیه قشنگی بود.
نیمه ی اول، تقریباً همش توپ دست استقلال بود. شروع نیمه تا حدوداً دقیقه 10 که پدرِ ابومسلم رو درآورده بود. البته موقعیت گل نداشت. تو نیمه ی اول فقط یکی دو بار طالب لو دیده شد.. موقعیت آنچنانی تو نیمه اول رخ نداد. جز آخرای نیمه ی اول که روی سانتر خسرو حیدری و با استفاده از شلوغیه جلوی دروازه، یه فرصت 100 درصد گل نصیب جباری شد که نتونست از تو 3.5 قدم توپ رو گل کنه، توپ به دفاع خورد و برگشت داده شد.
نیمه ی دوم رو ابومسلم خوب شروع کرد، ولی موفق به گلزنی نشد..
دیگه میمونه گلها که باید هر دوتاشو ببینی. چون واقعاً هر دوشون قشنگ بودن.. واسه دانلود تو تاپیک گذاشتمشون. یه خورده برگردی عقب، حتماً میبینی..

emad64
06-08-2008, 00:13
بچه ها خداييش تاپيک خيلي پر رونق شده !

امشب اومدم ديدم تاپيک 10 صفحه رفته بالا

عشق است استقلال ..........

آره داداش.. استقلالی ها اینجورین.. کافیه فقط اراده کنن..
دیدی که تیم استقلال اراده کرد، برد..
هواداراش اراده کردن، از اول تا آخر تیمشون رو تشویق کردن..
اینجا هم استقلالی ها اراده کردن که به تاپیک رونق بدن، که میبینی این کار رو هم کردن..

jamshidjap
06-08-2008, 00:13
عماد جان دست گلت درد نکنه

emad64
06-08-2008, 00:15
عماد جان دست گلت درد نکنه

خواهش میکنم.. وظیفست آقا جمشید..
استقلاله دیگه، باید واسش هر کاری کرد..

Majid393
06-08-2008, 00:18
بازی بعدی با کدوم تیم هست ؟؟؟
چه روزی ؟؟؟ ساعت چند ؟؟؟؟

emad64
06-08-2008, 00:21
پیش به سوی دومین گام، دومین برد و دومین هفته ی صدر نشینیه استقلال

شنبه 87/5/19
پگاه گيلان - استقلال تهران ، ساعت 17:45 ، ورزشگاه عضدى رشت

emad64
06-08-2008, 00:52
استقلال 4 - 0 ابومسلم

استقلال3-1 ابومسلم

نه 2 بر هیچ میشه

پیشبینی بازی هم 3-1 به سود ما...

فردا استقلال 2-0 بازی رو میبره.

3 بر1 به نفع استقلال

من هم بازی رو 2-0 یا 2-1 به نفع خودمون پیش بینی می کنم

محمود، ایمان و مسعود نتیجه ی بازی رو درست پیش بینی کردن..
به افتخارشون، همه :
هیپ هیپ، هورا
هیپ هیپ، هورا
هیپ هیپ، هورا

emad64
06-08-2008, 01:25
با اجازه اونی جان..
نظرتون چیه که قبل هر بازی استقلال، بیایم نتیجه ی بازیرو مثل پیش بینیه بازیه استقلال - ابومسلم، پیش بینی کنیم و بعد بازی مثل پست قبلیم (2401)، برنده هارو مشخص کنیم ؟ اگه کسی حوصله ی نوشتن پستی مثل پست قبلیم رو نداره، من خودم حاضرم بعد هر بازی این کار رو انجام بدم..
نظرتون چیه ؟

emad64
06-08-2008, 01:28
فکر کنم این کار به تاپیک، رونق بیشتری هم میده..
نظرتون چیه ؟

m_r1986
06-08-2008, 02:02
عالیه داش عماد .

iman_s
06-08-2008, 02:16
وای خدا یک شبه 10 صفحه رفتید جلو.
مردم و زنده شدم و 1 ساعت اکانت تموم کردم تا همه پستها رو خوندم. یک خورده سرعت و کم کنید.
تو بازی امروزی چند تا نکته خوب وجود داشت.
اول اینکه اکبرپور خیلی خوب بازی کرد و امیدوارم همینجو تداوم داشته باشه.2تا پاس گل داد.
شوت جباری بود که خیلی قشنگ زد و کل پژمان نوری که دیروز به سایپا گل زد رو خوابوند.
بازی علیزاده هم نسبت به فصل قبل بهتر شده ود. تو 2 تا صحنه کل مدافعان و هافبکهای ابومسلم که تو محوطه جریمه جمع شده بودند و منتظر پرتاب بلند اوت بودند رو اسکل کرد :دی
نیمکتمون پرملات بود.
امیدورام روانخواه چیزیش نشده باشه و بتونه بازی کنه.حداقل واسه دربی برگرده که تن پیر وزی ها رو بلرزونه.

Alireza Taji
06-08-2008, 02:20
عماد فکر خیلی خوبی هست و خودت هم مسئولش باش...
اینم یک خبر بد.......
امیدوارم مصدومیتش جدی نباشه ...
روان خواه با دوندگی زیادش فصل پیش از خوبهای ما بود...

مصدوميت شديد روانخواه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شروع هشتمين دوره رقابت هاي فوتبال باشگاه هاي برتر کشور براي هافبک نفوذي تيم استقلال تهران خوش يمن نبود و او از ناحيه زانو دچار مصدوميت شد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" در دقيقه 15 ديدار تيم هاي استقلال- ابومسلم که ساعتي پيش در ورزشگاه آزادي برگزار شد،اميدرضا روانخواه بر روي مدافع حريف مرتکب خطا شد،اما صحنه مذکور منجر به مصدوميت اين بازيکن از نايحيه زانوي پاي راست گرديد.
بلافاصله پس از اين صحنه پزشک استقلال با مشاهده زانوي روانخواه اعلام کرد که ديگر اين بازيکن قادر به ادامه بازي نيست و به همين دليل نيز امير قلعه نويي جباري را به جاي او وارد زمين کرد.
دکتر نوروزي درباره مصدوميت هافبک استقلال گفت:با توجه به ضربه شديدي که به پاي روانخواه وارد آمده،مصدوميت او جدي است.البته هنوز نمي توان به درستي در اين باره اظهار نظر کرد و بايد منتظر جواب عکس Mri بود.
گفتني است مصدوميت و شدت درد روانخواه به حدي بود که ساير بازيکنان حتي نتوانستند او را به سمت اتوبوس تيم ببرند و مجبور شدند با استفاده از يک صندلي چرخدار اين کار را انجام دهند.

unartig
06-08-2008, 04:24
عماد خیلی خوبه کارت ادامه دادنش انرژی زیادی میخوادامیدوارم داشته باشی.:20:
مطمینم روانخواه به بازی باپیروزی میرسه:31:

Rjoun
06-08-2008, 06:39
سلام دوستان با اينكه دير شده اما جا داره من هم تبريك بگم به شما اولين برد،صدرنشيني،انتقام شكست فصل پيش و داشتن همچين هوادارهاي با شرف و با فرهنگ رو.

ما ديروز برقمون 15 دقيقه قطع شد درست همون موقع كه استقلال گل زده بود.ببينيد چه حالي داره كه ببيني بعد از اومدن برق تيمت 2 تا گل زده باشه.

انشالله شيرپاكتي رو توي رشت شكست ميديم.

amir_a
06-08-2008, 07:24
آقا عماد دستت درست.

فقط دعا کنید روانخواه طوریش نشه تا مثه همیشه یه دو سه تا گل به 000 بزنه:5:

unartig
06-08-2008, 07:29
سلام دوستان با اينكه دير شده اما جا داره من هم تبريك بگم به شما اولين برد،صدرنشيني،انتقام شكست فصل پيش و داشتن همچين هوادارهاي با شرف و با فرهنگ رو.

ما ديروز برقمون 15 دقيقه قطع شد درست همون موقع كه استقلال گل زده بود.ببينيد چه حالي داره كه ببيني بعد از اومدن برق تيمت 2 تا گل زده باشه.

انشالله شيرپاكتي رو توي رشت شكست ميديم.
میگم رضا منطقه اتو بگو تلفن بزنیم موقع بازی استقلال برقاتونو همیشه ببرند:31:

iman84
06-08-2008, 07:49
آقا عماد دستت درست.

فقط دعا کنید روانخواه طوریش نشه تا مثه همیشه یه دو سه تا گل به 000 بزنه:5:

آره فقط خداکنه کاریش نشده باشه بازیکن خوبیه حیفه که از دستش بدیم

Rjoun
06-08-2008, 07:56
میگم رضا منطقه اتو بگو تلفن بزنیم موقع بازی استقلال برقاتونو همیشه ببرند:31:
:27::27::27:
والا اگه به قيمت برده استقلال باشه حاضرم 90 دقيقه رو بدون برق سپري كنيم

M_Abieteh
06-08-2008, 09:18

ESTEGHLAL 67
06-08-2008, 09:52
با اجازه اونی جان..
نظرتون چیه که قبل هر بازی استقلال، بیایم نتیجه ی بازیرو مثل پیش بینیه بازیه استقلال - ابومسلم، پیش بینی کنیم و بعد بازی مثل پست قبلیم (2401)، برنده هارو مشخص کنیم ؟ اگه کسی حوصله ی نوشتن پستی مثل پست قبلیم رو نداره، من خودم حاضرم بعد هر بازی این کار رو انجام بدم..
نظرتون چیه ؟

قبل از هر حرفی یه خبر خوب بهتون بدم در مورد جباری:8::8:

انتقال جباري تا پايان فصل منتفي شد

هافبک بازيساز و گلزن تيم فوتبال استقلال تهران پس از بازي روز گذشته تيمش برابر ابومسلم اعلام کرد که اين فصل را در استقلال باقي خواهد ماند.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" در پايان بازي ديشب تيم هاي استقلال و ابومسلم که به برتري 2-0 آبي پوشان انجاميد،مجتبي جباري اظهار داشت:خوشحالم که توانستم در اولين بازي‌ام براي استقلال در ليگ هشتم گلزني کنم.

وي درخصوص مبلغ قرارداد خود و اينکه گفته مي شود گران‌قيمت ترين بازيکن استقلال است،گفت:از مبلغ قرارداد ساير بازيکنان اطلاعي ندارم و به همين دليل نمي دانم که آيا گران‌قيمت ترين بازيکن تيم هستم يا خير.

بازيکن ملي پوش صدرنشين هفته ننخست ليگ برتر با تاييد عدم حضورش در تيم فرانسوي که خواهان او شده بود،عنوان کرد:کار حضورم در فرانسه به طور کامل منتفي شد و تا پايان فصل در استقلال باقي خواهم ماند.در دو روزي که آنجا بودم،احساس دلتنگي شديدي کردم و نمي‌توانستم از خانواده ام دور باشم.به همين دليل نيز تصميم گرفتم در همين جا بمانم.

عماد جان کار فوق العاده ای من هم بهت کمک میکنم فقط باید چند تا قانون برای این کار گذاشت
1-کاربران عزیز فقط یک بار میتونن پست بدن و حق ویرایش ندارن
2-فقط نتیجه بازی رو در پست خودشون ذکر کنند وبرای اینکه شلوغ نشه به این صورت نتیجه رو بنویسن
ابتدا تیم میزبان-میهمان مثل بازی دیروز استقلال با ابومسلم که استقلال میزبان بود اینطوری....
2-0 یا مثل بازی پگاه-استقلال اینطوری 0-1

3-یه مدت زمان معینی برای پیش بینی بازی تعیین بشه مثلا 1ساعت قبل از بازی
4- ونکته اخر اینکه پیش بینی بازی بین همه صورت نگیره با توجه به اینکه ممکن یک نفر با چند تا یوزر وارد بشه
وغریبه زیاد داشته باشیم واین از سلامت این کار کم میکنه بین 20الی 30 نفر از کاربران شناخته شده تاپیک باشه
وبه صورت لیگ صورت بگیره
دوستان اگه نظر دیگه دارن بگن تا امشب این کار صورت بگیره
بعدش من خیلی از مصدومیت امیدرضا ناراحت شدم وبیشتر از یه چیز دیگه ناراحت شدم واز بعضی از دوستان
بدجوری گله دارم نباید در مورد روانخواه یا منتظری ومنیعی اینطوری حرف بزنند مگه همین روانخواه نبود که خود شما
ومن لقب رفت وبرگشت رو بهش دادیم او در فصل قبل که یکی از بدترین فصل های استقلال بود او بهتری بازیکن استقلال بودش در مورد منیعی دیروز به محض اینکه به بازی اومد بازی استقلال از این رو به اون رو شد پژمان منتظری
هم اگه بد باشه که قلعه نوعی به اون بازی نمیداد واونو فیکس نمیزاشت

emad64
06-08-2008, 10:13
منم با گفته های مسعود موافقم..

در مورد پیش بیش بینی..
اینجوری که تو گفتی، یعنی میخوای تاپیک جدیدی بزنی، درسته ؟

FC Bayern
06-08-2008, 10:16
مجتبي جباري:
گل‌هايم را به روح پدرم تقديم مي‌كنم
قـرار نبود در مقـابل ابومسلم بازي كنم
بـه دليل مسايـل شخصي بـه فرانسـه نـرفتم
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

مجتبي جباري گفت: گلم را به روح پدرم تقديم مي‌كنم.
بازيكن تيم فوتبال استقلال تهران كه يكي از دو گل تيم استقلال در بازي مقابل ابومسلم را به ثمر رساند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: من همواره در فوتبال به دنبال خوشحال كردن پدرم بودم و در هر بازي اين اميد را داشتم كه با عملكرد خوب او را راضي كنم. اكنون كه پدرم را از دست داده‌ام، باز هم تمام تلاش خود را انجام مي‌دهم تا روح او را شاد كنم و تمامي گل‌هايم را به روح پدرم و همچنين مادرم كه در خانه بازي‌هايم را مي‌بيند، تقديم مي‌كنم.
وي افزود: از تماشاگران استقلال كه به من انگيزه مي‌دهند، قدرداني مي‌كنم و بسيار خوشحالم كه توانستم با اين گل پاسخ محبت‌هاي آنها را بدهم.
جباري افزود: من روز سه‌شنبه بيمار بودم و قرار نبود مقابل ابومسلم بازي كنم. اما، متاسفانه اميد روانخواه مصدوم شد و من ناچار شدم به ميدان بروم. خدا را شكر مي‌كنم كه توانستم براي استقلال گلزني كنم و در نهايت نيز سه امتياز اين بازي را بدست آورديم.
وي درباره‌ي شرايط بازي نيز گفت: بازيكنان استقلال براي اين بازي انگيزه‌ي زيادي داشتند اما، نفرات جوان و دونده‌ي ابومسلم نيز بسيار جنگنده كار مي‌كردند و تصور مي‌كنم استقلال در اين بازي محك بسيار جدي و خوبي خورد. ما در نيمه‌ي اول چند موقعيت خوب گلزني را از دست داديم اما، در نيمه‌ي دوم با شناخت بيشتر نسبت به ابومسلم توانستيم اين تيم را شكست دهيم.
مجتبي جباري درباره‌ي گل خود نيز به ايسنا گفت: ما در نيمه‌ي نخست نيز موقعيت‌هايي داشتيم اما، گل من حاصل كار تمامي بازيكنان بود و من توانستم كار آنها را به نتيجه برسانم.
مجتبي جباري درباره‌ي علت نرفتنش به تيم فرانسوي نيز گفت: در جلسه‌اي كه با باشگاه استقلال داشتم، تصميم گرفتم تا در اين تيم بمانم. از سوي ديگر به دليل شرايط روحي خودم و همچنين نياز خانواده به من تصور كردم كه ماندنم در ايران بهتر است. در هر صورت مساله مالي نبود و من به دليل شرايط خودم تصميم گرفتم كه در ايران بمانم.
جباري خاطرنشان كرد: در هر صورت مسايل مالي براي تامين زندگي مهم است اما، هدف اصلي من پيشرفت در فوتبال است و تصور مي‌كنم با ماندنم در استقلال طي اين فصل و بازي در ليگ قهرمانان آسيا مي‌توانم در آينده شرايط بهتري را پيدا كنم.
جباري در پايان گفت: استقلال بازي به بازي بهتر مي‌شود و ما مي‌توانيم فصل موفقي را در ليگ برتر داشته باشيم.
انتهاي پيام

emad64
06-08-2008, 10:18
من به شخصه با زدن تاپیک جدید موافق نیستم..
پیشنهادی رو که دادم، واسه رونق دادن به این تاپیک بود..
اگه تاپیک جدید بزنیم، در حقیقت پستامون رو دو بخش میکنیم.. به نظر من تو همین تاپیک نظرسنجی برگذار بشه خیلی بهتره..
آره، واسش قانون هم باید گذاشت..
اینجوری بهتر نیست مسعود جان ؟

emad64
06-08-2008, 10:22
مجتبی جباری بازیکن خیلی خوب و با اخلاقیه. خدا رو شکر که تو استقلال موندنی شد..

FC Bayern
06-08-2008, 10:29
قلعه نویی: هنوز با استقلال ایده ال فاصله داریم استقلال از سپاهان دری عبرت گرفته است

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

امير قلعه نويي گفت: بازيكنان ما به بلوغ تاكتيكي رسيده‌اند اما هنوز تيم استقلال با شرايط ايده‌آل فاصله دارد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران پس از برتري 2 بر صفر استقلال در بازي مقابل ابومسلم خراسان اظهار كرد: بايد از تمامي بازيكنانم تشكر كنم چرا كه بازي قابل قبولي انجام دادند. ما تمرينات خوبي را در تركيه پشت سر گذاشتيم و روزي 20 كيلومتر دويديم. با اين فشار تمرينات كمي ناهماهنگي در تيم طبيعي بود. شايد اين بازي به دليل آن كه بازي نخست هر دو تيم بود در ابتدا كيفيت چنداني نداشت اما اين بازي را بايد در دو نيمه متفاوت ديد. البته استقلال در نيه نخست نيز بازي بدي انجام نداد اما در نيمه دوم زماني كه شناخت‌مان نسبت به ابومسلم كامل شد توانستيم اين تيم را شكست دهيم.

وي افزود: البته بايد به هادي برگي‌زر سرمربي ابومسلم تبريك بگويم چرا كه او با توجه به فرصت بسيار كم، تيم خوبي را آماده ساخت و از هم‌اكنون مي‌گويم كه ابومسلم يكي از تيم‌هاي خوب ليگ هشتم خواهد بود.

قلعه‌نويي ادامه داد: ما با توجه به درگيري در جام حذفي، يك ماه فرصت بدن‌سازي را از دست داديم اما با كار جسماني در اردوي تركيه شرايط تيم بهتر شد و هر چه به جلو برويم استقلال بهتر مي‌شود.

سرمربي تيم استقلال در پاسخ به اين سوال كه مهاجمان تيم حريف چندان خط دفاع استقلال را آزار ندادند، گفت: اگر ابومسلمي‌ها حمله نكردند، به دليل قدرت تاكتيكي استقلال بود. تيم ما در سالي كه قهرمان ايران شد كمترين باخت و گل خورده را داشت. بازيكنان ما به بلوغ تاكتيكي رسيدند و ساختار دفاع و حمله استقلال بسيار خوب است. با اين حال هنوز تيم ما با شرايط ايده‌آل فاصله دارد. البته قبول دارم كه فشار چنداني بر روي خط دفاع ما نبود اما اين موضوع از شايستگي ابومسلم كم نمي‌كند چرا كه همين خط حمله در آينده براي تيم‌هاي ليگ برتري دردسر ساز مي‌شود.

قلعه‌نويي در باره تعدد مهاجمان استقلال نيز گفت: اين تعدد مهاجمان مي‌تواند يك حسن باشد ما از وضعيت تيم سپاهان در فصل گذشته تجربه‌ي خوبي به دست آورديم و اساس يارگيري‌مان نيز در اين فصل طبق همين تجربه بود. در هر صورت ما از تمامي مهاجمان خود استفاده مي‌كنيم البته اين استفاده چرخشي نيست بلكه با توجه با تاكتيك تيم در هر بازي از اين مهاجمان استفاده خواهيم كرد.

وي افزود: در بازي مقابل ابومسلم مهاجم هدف ما عليزاده و مهاجم دوم تيم اكبرپور بود.

FC Bayern
06-08-2008, 10:32
سلام
کسی هست که لیست کامل بازی های استقلال رو تا اخر نیم فصل برام بزاره
پیشاپیش از کمکتون ممنون هستم

به امید قهرمانی دوباره

emad64
06-08-2008, 10:39
وي افزود: در بازي مقابل ابومسلم مهاجم هدف ما عليزاده و مهاجم دوم تيم اكبرپور بود.

علیزاده که معمولاً تو فصل قبل فقط اوت پرتاب میکرد، تو این فصل، از اولین بازی تو ترکیب ثابت بود و خداییش خوب بازی کرد. معلومه که واقعاً متحول شده.. بازیش تو اولین بازی، امیدوار کننده بود..

ESTEGHLAL 67
06-08-2008, 10:53
منم با گفته های مسعود موافقم..

در مورد پیش بیش بینی..
اینجوری که تو گفتی، یعنی میخوای تاپیک جدیدی بزنی، درسته ؟

نه عماد جان قرار نیست تاپیک جداگانه ای زده بشه کلا این عمل برای رونق این تاپیک هستش واین طرحی که شمادادی من هیچ وقت بدون رضایت واجازه شما چنین کاری رو نمی کنم من فقط به شما کمک میکنم
حالا اون قوانینی که نوشتم اگر مورد قبول شما هست ویا اگر کمبودی داره تکمیل کنید تا حداقل تا امشب برای
پیش بینی بازیهای استقلال تصمیمی گرفته بشه واگر قراره ثبت نامی برای این کار صورت بگیره از امشب شروع بشه

FC Bayern
06-08-2008, 10:54
علیزاده که معمولاً تو فصل قبل فقط اوت پرتاب میکرد، تو این فصل، از اولین بازی تو ترکیب ثابت بود و خداییش خوب بازی کرد. معلومه که واقعاً متحول شده.. بازیش تو اولین بازی، امیدوار کننده بود..

سلام
این علیزاده شاید بازیکنه فوق العاده ای نباشه .اما من بدلیل کم حاشیه بودن و سادگی که داره دوستش دارم :40:
با تمام سوتی هایی که میده جلوی دروازه اما از خیلی های دیگه با کمک اوت هایی که میندازه برای استقلال بیشتر امتیاز جمع کرده:18:

emad64
06-08-2008, 11:01
هفته اول :
استقلال تهران 2 - 0 ابومسلم مشهد

هفته دوم :
پگاه گيلان - استقلال تهران

هفته سوم :
استقلال تهران - سپاهان اصفهان

هفته چهارم :
مس کرمان - استقلال تهران

هفته پنجم :
استقلال تهران - برق شيراز

هفته ششم :
صباباتري قم - استقلال تهران

هفته هفتم :
استقلال تهران - استقلال اهواز

هفته هشتم :
استقلال تهران - راه آهن

هفته نهم :
پرسپوليس - استقلال تهران

هفته دهم :
استقلال تهران - مقاومت سپاسي شيراز

هفته یازدهم :
پاس همدان - استقلال تهران

هفته دوازدهم :
استقلال تهران - پيکان

هفته سیزدهم :
استقلال تهران - ذوب آهن اصفهان

هفته چهاردهم :
ملوان بندرانزلي - استقلال تهران

هفته پانزدهم :
استقلال تهران - فولاد خوزستان

هفته شانزدهم :
سايپا کرج - استقلال تهران

هفته هفدهم :
استقلال تهران - پيام خراسان

FC Bayern
06-08-2008, 11:11
گزارش تصویری /دیدار دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و ابومسلم
عکس/ مهدی زارع: خبرگزاری مهر

emad64
06-08-2008, 11:12
نه عماد جان قرار نیست تاپیک جداگانه ای زده بشه کلا این عمل برای رونق این تاپیک هستش واین طرحی که شمادادی من هیچ وقت بدون رضایت واجازه شما چنین کاری رو نمی کنم من فقط به شما کمک میکنم
حالا اون قوانینی که نوشتم اگر مورد قبول شما هست ویا اگر کمبودی داره تکمیل کنید تا حداقل تا امشب برای
پیش بینی بازیهای استقلال تصمیمی گرفته بشه واگر قراره ثبت نامی برای این کار صورت بگیره از امشب شروع بشه

بذار یه خوده فکر کنم، منم چند تا نظر دارم که باید بگم..
هرکی که نظری در مورد پیش بینی بازی های استقلال داره، لطفاً بگه که تا آخر امشب یه نیمچه قانون واسش بذاریم و پیش بینی هارو شروع کنیم..
راجع به پست مسعود هم نظر بدید..

باید چند تا قانون برای این کار گذاشت
1-کاربران عزیز فقط یک بار میتونن پست بدن و حق ویرایش ندارن
2-فقط نتیجه بازی رو در پست خودشون ذکر کنند وبرای اینکه شلوغ نشه به این صورت نتیجه رو بنویسن
ابتدا تیم میزبان-میهمان مثل بازی دیروز استقلال با ابومسلم که استقلال میزبان بود اینطوری....
2-0 یا مثل بازی پگاه-استقلال اینطوری 0-1

3-یه مدت زمان معینی برای پیش بینی بازی تعیین بشه مثلا 1ساعت قبل از بازی
4- ونکته اخر اینکه پیش بینی بازی بین همه صورت نگیره با توجه به اینکه ممکن یک نفر با چند تا یوزر وارد بشه
وغریبه زیاد داشته باشیم واین از سلامت این کار کم میکنه بین 20الی 30 نفر از کاربران شناخته شده تاپیک باشه
وبه صورت لیگ صورت بگیره

emad64
06-08-2008, 11:15
سلام دوستان من دیشب اومم ولی نشد پی ام بدم

من اومدم تبریک بگم بگم همین که من گفتم نتیجه شد داشتی با امیر خان حرف زدم گفت محمود به خاطر تو بیشتر 2 نمیزنیمشون :دی

اِ، یعنی به خاطره تو بود که پیش بینیه من درست نشد ؟
یکی طلبت محمود...

راجب برگذاریه پیش بینی مسابقه های استقلال نظری نداری ؟

FC Bayern
06-08-2008, 11:15
این سری دوم عکسهااز ایسکانیوز.

Alireza Taji
06-08-2008, 11:19
برای پیشبینی بازیها نمیخواد تاپیک جدید بزنید...
محدودش هم نکنیم بذاریم هرکس خواست بیاد و نظرش را بده چون قرار نیست به کسی پاداشی داده بده و یک جور تشویق هست نباید زیادسخت بگیریم...
بعید هم بدونم کسی به خاطر همچین مسئله پیش پا افتاده ی بیاد و با چندتا نام نظر بده...

========================================
برگى زر: استقلال ثابت كرد بهترين تيم ايران است :5:

هادى برگى زر سرمربى جوان ابومسلم بعد از باخت ۲ بر صفر به استقلال در جمع نمايندگان رسانه هاى گروهى اظهار داشت: جمع و جور كردن ابومسلم در كمترين زمان ممكن كار مشكلى بود كه با همت بازيكنان ميسر شد و من از عملكرد آنان راضى هستم با اين حال مى توانستيم نتيجه بهترى بگيريم.وى افزود: استقلال در اين مسابقه كه اولين بازى اش در فصل جديد بود منسجم و پرقدرت نشان داد. با توجه به نتايج هفته اول و نمايش ۱۸ تيم به نظر من استقلال ثابت كرد كه بهترين تيم حال حاضر ايران است و در روزهاى آتى از اين تيم خبرهاى بهترى نيز خواهيم شنيد.

======================================

استقلال با هوادارانش به شهرستان مى رود(این کار لازم نیست استقلال همه جا طرفدار داره)

استقلال براى كسب نتايج مطلوب در ديدارهاى خارج از خانه هم تدارك وسيعى
ديده است و مى خواهد علاوه بر مسابقات خانگى، از بازى هاى خارج از خانه هم امتيازات مناسبى كسب كند. يكى از موارد در نظر گرفته شده توسط صاحب منصبان باشگاه استقلال، اعزام هواداران از تهران به شهرستان ها و استقرار آنها در ورزشگاه هايى است كه پسران آبى بايد در آن به عنوان ميهمان حاضر شوند. طبق هماهنگى هاى به عمل آمده قرار است استقلالى ها در تمام سفرهاى خود چيزى حدود ۲۰۰ هوادار تهرانى را هم همواره با ليدرهاى خود ببرند تا زمينه براى استفاده از آنها و هماهنگ كردن تماشاگران شهرستانى فراهم شود. البته اغلب اين افراد با اتوبوس و با هزينه شخصى عازم مى شوند و به نظر نمى رسد باشگاه بابت آن پول چندانى بپردازد. استقلال در هفته دوم ليگ حرفه اى ميهمان پگاه گيلان خواهد بود.

====================================
استقلالى ها روانكاوى شدند

در اردوى شبانه روزى استقلال قبل از بازى ابومسلم، عباس منتظرى روانشناس استقلال در محل اردوى اين تيم حاضر شد و براى افزايش روحيه همه بازيكنان با تك تك آنها صحبت كرد. جالب اينكه منتظرى پيشتر با آرش برهانى مهاجم گل نزن فصل قبل اين تيم صحبت كرد تا شايد بتواند مشكل او را حل كند.
==================

تسويه حساب بيك زاده آماده شد

هاشم بيك زاده هافبك استقلال از ليست ۱۸ نفره تيمش مقابل ابومسلم در هفته اول خط خورد. وقتى علت را جويا شديم متوجه شديم، برگه تسويه حساب مالى بيك زاده از شيراز به هيأت فوتبال تهران ارسال نشده بود و به همين دليل وى نمى تواند استقلال را در هفته اول همراهى كند.
==================

عدم آمادگى بدنى جان واريو

فابيو جان واريو هافبك برزيلى استقلال از ليست ۱۸ نفره اين تيم براى بازى با ابومسلم خط خورد. ديروز وقتى علت را جويا شديم، يكى از مسئولان استقلال به ما گفت: جان واريو هنوز به مرز آمادگى نرسيده است و به همين خاطر صلاح دانستيم او را وارد ليست نكنيم. وى ادامه داد: اين بازيكن بايد علاوه بر حضور در تمرينات به صورت اختصاصى نيز به تمرين بپردازد.
==================
بعد از هفته پنجم ليگ

هيأت مديره عملكرد قلعه نويى را نقد مى كند

امير قلعه نويى اين روزها مقتدرتر از هر زمان ديگرى در استقلال كار مى كند او در ارتباط با تمام مسائل فنى اختيارات تام دارد و بدون شك مدير عامل باشگاه نيز با تمام خواسته هايش موافقت مى كند تا مانع بر هم خوردن يكپارچگى تيمش شود از سوى ديگر هيأت مديره هم در جبهه موافقان امير قرار دارد و بدون شك مى توان گفت كه او در حال حاظر هيچ مخالف قابل توجهى در باشگاه نداشته و علاوه بر فتح الله زاده مى تواند روى پشتيبانى همه جانبه هيأت مديره هم براى مواقع ضرورى حساب باز كند اما تمام مواردى كه بر شمرديم باعث آن نمى شود كه كسى كار وى را در داخل باشگاه نقد نكند.اين طور كه از درون استقلال خبر مى رسد هيأت مديره باشگاه پس از برگزارى هفته پنجم رقابت هاى ليگ برتر عملكرد قلعه نويى را بر اساس نتايجى كه وى همراه تيم كسب كرده را به نقد مى كشد تا زمينه براى قضاوت در موردش فراهم شود. البته با اين وجود باز هم تأكيد مى كنيم كه حتى در صورت كسب نتايج ضعيف هم احتمال بركنارى قلعه نويى تا قبل از نيم فصل بسيار ضعيف است.

=======================

مشكل بزرگ نمايندگان پرطرفدار ايران در آسيا

استقلال، پرسپوليس و مشكلى به نام ميزبان مشترك

در سال جارى اتفاق بسيار مهمى در فوتبال ما رخ داد و پس از ۶ سال استقلال و پرسپوليس دوباره همراه با همديگر به صورت مشترك نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان باشگاه هاى آسيا شدند (اين اتفاق آخرين بار در سال ۸۱ به وقوع پيوست و ۲ تيم مطرح كشور در مرحله گروهى پيكارها از گردونه مسابقات كنار رفتند) اگر چه حضور توامان استقلال و پرسپوليس در نوع خود اتفاق بسيار خوبى براى جامعه فوتبال، هواداران و حتى رسانه ها محسوب مى شود اما در عين حال مشكلاتى هم دارد كه مهمترين آن معضل ميزبانى اين ۲ تيم تلقى مى شود. با توجه به شرايط استقلال و پرسپوليس، كاملاً بديهى است كه هر ۲ تيم ورزشگاه آزادى را به عنوان استاديوم محل برگزارى ديدارهاى خود در ليگ قهرمانان آسيا به C.F.A معرفى مى كنند. از طرف ديگر تقريباً تمام بازى هاى اين ليگ همگى در روزهاى چهارشنبه برگزار مى شود و ديدارهاى روز آخر مرحله گروهى هم به صورت همزمان خواهد بود بنابراين فدراسيون فوتبال و مديران هر ۲ باشگاه از همين حالا بايد در انديشه رايزنى با كميته اجرايى فدراسيون باشند تا چاره اى براى اين مسأله بينديشند و تمهيداتى اتخاذ كنند تا استقلال، پرسپوليس هرگز به صورت همزمان ميزبان رقباى خود نشوند زيرا برگزارى مسابقات آنها طى يك روز در ورزشگاه آزادى با توجه به حجم بالاى تماشاگرانشان عملاً غيرممكن بوده و بسيار بعيد است كه مديران كنفدراسيون (و حتى مديريت مجموعه آزادى) اجازه بدهند اين ۲ تيم به فاصله ۲۴ ساعت بعد از يكديگر بازى كنند زيرا هيچ تيمى نمى خواهد خارج از زمان تعيين شده C.F.A بازى كند و چمن ورزشگاه هم تحمل انجام ۲ بازى سنگين به فاصله زمانى يك روز را ندارد بنابراين بايد از همين حالا به فكر باشيم تا استقلال و پرسپوليس به صورت ضربدرى ميهمان و ميزبان شوند. گفتنى است؛ در سال ۸۲ اين اتفاق براى سپاهان و ذوب آهن رخ داد و آنها همزمان در اصفهان ميزبان حريفانشان مى شدند اما با توجه به اينكه هر ۲ باشگاه از ورزشگاه اختصاصى برخوردار بودند ديدارهايشان را به شكلى مناسب و بدون كمترين مشكلى برگزار كردند اما با توجه به اينكه استقلال و پرسپوليس ورزشگاه ندارند بايد قيد برگزارى همزمان را بزنند.

==================

FC Bayern
06-08-2008, 11:20
هفته هفدهم :
استقلال تهران - پيام خراسان

سلام
بنظر شما اگه این بازی رفتش تو زمین پیام بود و برگشت تو زمین خودمون بهتر نبود
اینجوری بازی برگشت تو تهران میشد و بازهم جلوی یکصدو بیست هزار نفر جشن قهرمانی میگرفتیم

ESTEGHLAL 67
06-08-2008, 11:50
سلام
بنظر شما اگه این بازی رفتش تو زمین پیام بود و برگشت تو زمین خودمون بهتر نبود
اینجوری بازی برگشت تو تهران میشد و بازهم جلوی یکصدو بیست هزار نفر جشن قهرمانی میگرفتیم

اینجوری خوب بود ولی ما نباید قهرمانی تیم رو به هفته اخر بکشونیم
تازه با یه برد که هیچ چیزی معلوم نیست باید صبر کرد

Alireza Taji
06-08-2008, 12:00
بایرن جون به خاطر عکسها ممنون...
می خواستم بگم عکس از بازی جور کنید و بذارید که تو این کار را کردی:11:
بهتره دفعه بعد لینک عکسها را بذاری تا ما اینترنت دیال اپی ها راحتتر بازش کنیم...

آنچه که گذشت...
ميهمانان ويژه
اما يكى از حاشيه هاى داغ و جالب بازى استقلال - ابومسلم حضور ليت بارسكى سرمربى سايپا در جايگاه ويژه بود. تماشاچيان استقلال كه از ديدن او به وجد آمده بودند به گرمى از او استقبال كردند. ليت بارسكى براى اينكه پاسخ احساسات آنها را داده باشد با ماژيك روى پرچم هاى استقلال امضاى يادگارى مى انداخت.
يكى ديگر از چهره هاى ويژه اين ديدار ناصر شفق مرد جنجالى چند روز اخير مطبوعات بود. عضو هيات رييسه فدراسيون فوتبال در گوشه جايگاه به اتفاق چند تن از دوستانش بازى را نظاره گر بود تا اگر بعد از بازى اوضاع به سود او بود دوباره حرف هاى قبلى خود را تكرار كند.

امير لب خط
امير قلعه نويى كه روى سه امتياز نخستين بازى تيمش در فصل جديد حساب ويژه اى باز كرده بود از كنار زمين تكان نخورد و دايم با بازيكنانش صحبت مى كرد. امير كه اين فصل خيالش از بابت نيمكت تيمش راحت است در نيمه مربيان ميثم منيعى را به زمين فرستاد تا شايد از طريق ارسال هاى بلند او قفل دروازه ابومسلم باز شود.

با چشمانى كاملا باز
مجتبى جبارى زمانى كه توپ ارسالى سياوش اكبرپور را دريافت كرد نيم نگاهى به دروازه گردان انداخت و با يك ضربه محكم سقف دروازه ابومسلم را فرو ريخت تا سكوهاى آزادى را تا حد انفجار پيش ببرد. مجتبى زمانى كه مسير توپ را دنبال كرد بدون مكث به سمت جايگاه ويژه برگشت و پيراهنش را بالا زد و با انگشت به آسمان اشاره كرد كه اين گل تقديم به پدرم.

هيجان روى سكوها
سكوهاى آبى بر خلاف هميشه قبل از آغاز بازى آرام و ساكت بود. تماشاچيان استقلال ترجيح دادند بازى تيم محبوب خود را با تمام قوا دنبال كنند، اما تيفوسى هاى آبى از زمان ورود به استاديوم آنچنان به آب و آتش زدند كه كادر فنى استقلال از خود بى خود شدند و با انگشت آنها رابه يكديگر نشان مى دادند.

دروازه بان ملى
خبر دعوت وحيد طالب لو به اردوى تيم ملى در جمع آبى پوشان ولوله اى به پا كرده بود. حميدرضا بابازاده اين خبر را به وحيد داد تا وى با روحيه بيشترى در چارچوب استقلال بياستد. وحيد اميدوار است در بازى هاى غرب آسيا به خوبى بدرخشد تا دوباره پيراهن تيم ملى را از آن خود كند. تماشاگران با واكنش هاى وحيد شعار مى دادند:« دروازه بان ملى، همينه، همينه!»

مصدوميت روانخواه
اميد روانخواه با مصدوميت شديد كادر فنى استقلال را حسابى نگران كرد، هافبك موثر استقلال كه در برابر دروازه كردان با ضربه جاسم محمد غلام كنترل خودرا از دست داد از ناحيه زانو به شدت آسيب ديد تا ادامه بازى را از روى نيمكت دنبال كند.

۵ خبرنگار در ورزشگاه!
شايد در نگاه اول اينطور به نظر آيد كه خبرنگاران براى تماشاى بازى قهرمان جام حذفى سال گذشته در ليگ جديد لحظه شمارى كنند اما حضور پنج خبرنگار در جايگاه خبرنگاران تعجب پرسنل ورزشگاه آزادى را برانگيخت. انگار ساعت ۱۹:30 دقيقه هم نتوانست خبرنگاران استقلالى را به استاديوم بكشاند.

پرسپوليسى ها مشوق برگى زر
معدود تماشاچيان پرسپوليسى حاضر در استاديوم ترجيح دادند به جمع تماشاچيان همراه ابومسلم بپيوندند تا شايد بتوانند از طريق تشويق حداقلى خود شاگردان هادى برگى زر را براى شكست رقيب سنتى پرسپوليس تشويق كنند.

پاداش ۲۵۰ هزار تومانى براى استقلالى ها
استقلالى ها به دليل كسب پيروزى مقابل ابومسلم پاداشى حدود ۲۵۰ هزار تومان دريافت مى كنند.در همين راستا جلسه اى هفته آينده در باشگاه استقلال برگزار و در مورد ميزان پاداش براى پيروزى داخل و خارج خانه و همچنين باخت ها تصميم گيرى مى شود.

FC Bayern
06-08-2008, 12:17
بایرن جون به خاطر عکسها ممنون...
می خواستم بگم عکس از بازی جور کنید و بذارید که تو این کار را کردی
بهتره دفعه بعد لینک عکسها را بذاری تا ما اینترنت دیال اپی ها راحتتر بازش کنیم

به روی چشمم سعی میکنم لینک شون رو هم برات بزارم

Rjoun
06-08-2008, 12:38
بچه ها تاپيك عالي شده.
از همه شما سپاسگذارم:11:

emad64
06-08-2008, 12:51
برای پیشبینی بازیها نمیخواد تاپیک جدید بزنید...
محدودش هم نکنیم بذاریم هرکس خواست بیاد و نظرش را بده چون قرار نیست به کسی پاداشی داده بده و یک جور تشویق هست نباید زیادسخت بگیریم...
بعید هم بدونم کسی به خاطر همچین مسئله پیش پا افتاده ی بیاد و با چندتا نام نظر بده...

منم با علیرضا موافقم.. جایزه که نمی دیم..
فقط چند تا قانون کوچولو میذاریم..
مثلاً هر فرد فقط یه بار میتونه پیش بینی کنه..
یا مثلاً حق ویرایشه پیش بینیش رو نداره..
یا مثلاً آخرین پیش بینی که کرده ملاکه..
به نظرم، یکی بیاد قبل بازی، پایان زمان پیش بینی رو مشخص کنه هم بد نباشه.. (مثلاً 30 دقیقه قبل بازی). یعنی دیگه از اون پست به بعد، اگه کسی پیش بینی کنه، دیگه واسه نیمچه مسابقمون مورد قبول نیست..

به نظر من قانون هایی از این قبیل میتونه خوب باشه.. قانون نباید سخت باشه که فرد رو از اصل موضوع دورکنه یا که اصلاً طرف پیش بینی هم نیاد..

emad64
06-08-2008, 12:53
بابا،سرعت تاپیک رفته بالا. اگه 1 ساعت تو تاپیک نباشی، باید حداقل 15 دقیقه وقت بذاری تا به آخرین پست برسی..
چه کردن این استقلالی ها..

r4pbr4p
06-08-2008, 12:54
بابا من دیال آپ میام آددرس عکس ها رو بزارین فقط یکی واسه نمیونه بزارین تا منم بتونم درست ببینم الان تاپیک قاطی شده

خدمت شما محمود جان:10:

r4pbr4p
06-08-2008, 12:56
پس این از اولیش :دی

خدمت شما

پگاه 0 - استقلال 1

FC Bayern
06-08-2008, 13:13
دومیشم من میگم
اس اس 2 - پگاه 1

unartig
06-08-2008, 13:14
من هم بگم استقلال 1 پگاه 0

Alireza Taji
06-08-2008, 13:25
برای اینکه اینکار جذاب تر بشه... بهتربه پیشبینی ها نمره بدیم...
و تا پایان لیگ هم ادامه بدیم و در اخر کار کسی که بیشترین پیشبینی درست را داشته معرفی کنیم...
مثلا:
پیشبینی درست تیم پیروز و نتیجه درست =3امتیاز(یا 2 امتیاز)
پیشبینی درست تیم پیروز اما نتیجه ی اشتباه = 1 امتیاز
پیشبینی اشتباه =0 امتیاز
و این در مورد پیشبینی مساوی هم هست که نمرش تو همین مایه هست
تا 30 دقیقه قبل از بازی میتونید نظر بدید...
اخرین پیشبینی هم ملاک هست...
من پیشبینی ام را حالا نمیکنم ترجیح میدم ببینم وضع دو تیم در اینده چطور خواهد بود...
بهتر یکی از دوستان تمام قانون ها را که مشخص شده در یک تاپیک بذاره و تا قوانین نهایی بشه...

emad64
06-08-2008, 13:32
چقدر زود رفتین جلو !
بابا، هنوز قانونا تصویب نشده.. نظرتون رو راجع به این قانونا بگید تا منم پیش بینیم رو بگم

فقط چند تا قانون کوچولو میذاریم..
مثلاً هر فرد فقط یه بار میتونه پیش بینی کنه..
یا مثلاً حق ویرایشه پیش بینیش رو نداره..
یا مثلاً آخرین پیش بینی که کرده ملاکه..
به نظرم، یکی بیاد قبل بازی، پایان زمان پیش بینی رو مشخص کنه هم بد نباشه.. (مثلاً 30 دقیقه قبل بازی). یعنی دیگه از اون پست به بعد، اگه کسی پیش بینی کنه، دیگه واسه نیمچه مسابقمون مورد قبول نیست..

به نظر من قانون هایی از این قبیل میتونه خوب باشه.. قانون نباید سخت باشه که فرد رو از اصل موضوع دورکنه یا که اصلاً طرف پیش بینی هم نیاد..

اگه کسی نظری راجع به این نیمچه قانونا داره بگه که تا آخر شب تصویبشون کنیم..
مسعود و محمود کجا هستن ؟ آخه اونا هم نظر داده بودن راجع به پیش بینی..

نظراتون رو بگید..

emad64
06-08-2008, 13:38
پس قانونایی که تا الآن تصویب شدن :

پیشبینی درست تیم پیروز و نتیجه درست = 3 امتیاز
پیشبینی درست تیم پیروز اما نتیجه ی اشتباه = 2 امتیاز
پیشبینی درست مساوی = 1 امتیاز
پیشبینی اشتباه = 0 امتیاز

تا 30 دقیقه قبل از بازی میتونید نظر بدید. (یه نفر 30 دقیقه قبل بازی بیاد پایان پیش بینی رو اعلام کنه. یه نفر مشخص که 30 دقیقه قبل بازی به اینترنت دسترسی داشته باشه).
اخرین پیشبینی هم ملاک هست.

ESTEGHLAL 67
06-08-2008, 13:39
بابا،سرعت تاپیک رفته بالا. اگه 1 ساعت تو تاپیک نباشی، باید حداقل 15 دقیقه وقت بذاری تا به آخرین پست برسی..
چه کردن این استقلالی ها..

اره واقعا سرعت تاپیک خیلی بالا رفته امیدوارم همینطور که هوادارای استقلال به تکاپو افتادن وقصد سربلندی
تیمشون رو دارن خدا هم کمک کنه اخه فصل قبل خیلی سختی کشیدیم

برای اینکه اینکار جذاب تر بشه... بهتربه پیشبینی ها نمره بدیم...
و تا پایان لیگ هم ادامه بدیم و در اخر کار کسی که بیشترین پیشبینی درست را داشته معرفی کنیم...
مثلا:
پیشبینی درست تیم پیروز و نتیجه درست =3امتیاز(یا 2 امتیاز)
پیشبینی درست تیم پیروز اما نتیجه ی اشتباه = 1 امتیاز
پیشبینی اشتباه =0 امتیاز
و این در مورد پیشبینی مساوی هم هست که نمرش تو همین مایه هست
تا 30 دقیقه قبل از بازی میتونید نظر بدید...
اخرین پیشبینی هم ملاک هست...
من پیشبینی ام را حالا نمیکنم ترجیح میدم ببینم وضع دو تیم در اینده چطور خواهد بود...
بهتر یکی از دوستان تمام قانون ها را که مشخص شده در یک تاپیک بذاره و تا قوانین نهایی بشه...

عماد جان بهتره دیگه قوانین نهایی رو بزاری

ESTEGHLAL 67
06-08-2008, 13:42
یه کم پستم رو زود دادم
عماد خیلی خوبه اگه کمکی خواستی بگو تا من هم کمک کنم
برای اینکه کار بهتر انجام بشه بهتره به چند نفر این وظایف واگذار بشه
میتونی خودت افراد و وظایفشون رو مشخص کنی

emad64
06-08-2008, 13:43
عکس های بازی "استقلال - ابومسلم" که به پیروزیه 2 بر صفر استقلال منجر شد..

حجم هر پارت، حدوداً 1.1 مگابایت
منبع : فارس نیوز

ESTEGHLAL 67
06-08-2008, 13:54
اين زير پيراهني ديگر هميشه با من خواهد بود
جباري: باباي خدا بيامرزم مي گفت چرا کم شوت مي‌زني؟

به ميدان آمدن مجتبي جباري در ديدار شب گذشته روند بازي را براي آبي پوشان پايتخت تغيير داد.سرعت و گردش توپ در ميانه ميدان بالا رفت و روند حرکتي استقلال منظم تر از قبل شد که بخشي از اينها از صدقه سري جباري بود.اما تمام حرکات منحصر به فرد شماره هشت استقلال در زمين يک طرف و شوت و کنترل عالي توپش روي گل اول استقلال يک طرف ديگر.توپ او بعد از اقدام به شوتزني همان جايي رفت که انتظارش را مي کشيد.

برگزاري اولين بازي استقلال در ليگ و نمايش قابل قبول مجتبي جباري و البته حرکت زيبايش بعد از گلزني بهانه خوبي براي گفتگو با بازيکني است که به اعتقادي بسياري از اهالي فوتبال "خلاق ترين" هافبک فوتبال ايران است.
مصاحبه جباري با خبرنگار ورزشي برنا در ادامه مي آيد:
*اول از همه در خصوص بازي صحبت کنيم ، قطعا از نتيجه بدست آمده راضي بوديد؟-نتيجه که خوب بود ، به هر حال پيروزي در اولين بازي هميشه مهم است و ما به اين خواسته خودمان رسيديم.
*عملکرد تيم از لحاظ فني چگونه بود ؟ انتظار داشتيد که ضرباهنگ استقلال به خصوص در نيمه دوم بالاتر برود؟
-تيم ما دونده و جنگنده بازي کرد و روي همين اصل نيز موقعيت هاي زيادي بدست آورديم.در نيمه اول ابومسلم بسته بازي مي کرد و خيلي اوقات تنها يک مهاجم داشت،اما با اين حال ما فرصت گلزني داشتيم که استفاده نکرديم و خود من هم يک توپ خوب را خراب کردم. در نيمه دوم سرعت تيمي مان بالا رفت و توانستيم به دو گل برسيم.
*انتظار داشتي در اولين بازي استقلال نيمکت نشين باشي؟
- سرماخوردگي شديد داشتم و با مربيان و پزشکان تيم هم صحبت کرده بودم که بيشتر از 45 دقيقه بازي نکنم؛چون بدنم نمي کشد. اما با مصدوميت روانخواه به ميدان رفتم و تا آخر هم در زمين بودم.
*... و گلي که زدي ، روي اينگونه شوت ها کار کرده بودي؟-در تمرينات کار کرده بودم.در آن صحنه نيز يک لحظه فضاي خيلي خوب مقابلم باز شد که تصميم به شوتزني گرفتم و توانستم دروازه ابومسلم را باز کنم.
*قبلاً از اين شکل گل ها کم زده بودي،قبول داري؟-درست است،خيلي کم زده بودم.
* وشادي بعد از گلي که به ثمر رساندي؛پيراهنت را بالا زدي و عکس پدر مرحومت را نشان دادي خودت در اين خصوص توضيح بده ؟
- من در مصاحبه هاي تلويزيوني ام هم گفتم که ديگر تمام انگيزه من براي فوتبال بازي کردن پدر مرحوم و مادرم است.پدر مرحومم خيلي فوتبالي بود. هميشه بعد از هر بازي راجع به عملکردم صحبت مي کرديم و نقاط ضعفم را مي گفت. اتفاقاً او خيلي به من مي گفت مجتبي شوت بزن ، چرا کم شوت مي زني؟! اگرچه الان ديگر کنار ما نيست، اما روحش هميشه با من است. بعد از گل خواستم شادي ام را با او تقسيم کنم.از اين به بعد نيز زير پيراهني که عکس پدرم رويش است را هميشه به تن واهم داشت تا هر فرصتي به من دست داد،شادي ام را با او تقسيم کنم.
* و سوال آخر اينکه گويا اعلام کرده اي تا پايان فصل در استقلال ماندني شده اي.-بله،مي خواهم تا پايان فصل بمانم. نظر خودم اين بود که قبل از شروع ليگ راهي اروپا شوم، اما اين خواسته اجابت نشد. حالا هم شرايط روحي ام به شکلي است که مي خواهم در کنار خانواده ام باشم.

emad64
06-08-2008, 13:58
یه کم پستم رو زود دادم
عماد خیلی خوبه اگه کمکی خواستی بگو تا من هم کمک کنم
برای اینکه کار بهتر انجام بشه بهتره به چند نفر این وظایف واگذار بشه
میتونی خودت افراد و وظایفشون رو مشخص کنی

آقا چرامارو انداختید جلو ؟

باشه..
من تو این پست ها یار میخوام :
1_ یه نفر که 30 دقیقه قبل بازی به اینترنت دسترسی داشته باشه و وظیفش اعلام پایان زمان شرکت در پیش بینی باشه
2_ یه نفر که بعد از پایان مسابقه، پیش بینی هارو مورد بررسی قرار بده و امتیاز ها رو اعلام کنه (به ترتیب. از بیشترین امتیاز به کمترین امتیاز)
3_ یه نفر که بعد از اعلام نتایج پیش بینی بعد هر بازی، امتیاز های افراد شرکت کننده رو ثبت کنه و با توجه به پیش بینی های کُلی، 5 نفر برتر رو در مجموع کل پیش بینی ها اعلام کنه

به نظرتون بازم احتیاج به یارگیری دارم ؟

من خودم میتونم مورد 3 رو انجام بدم.
مورد 2 رو هم میتونم، ولی یه خورده دیر میشه.. آخه احتمالاً موقع بازی به اینترنت دسترسی ندارم
مورد 1 رو هم به دلیل مورد 2 احتمالاً نمیتونم انجام بدم. میترسم بد قول شم..
هر کس که حاضره کمک کنه، اعلام کنه..
مسعود زودتر زنگ زد.. بگو مسعود جان..

ESTEGHLAL 67
06-08-2008, 14:10
من هر سه مورد رو میتونم انجام بدم (چقدر من توانام):19::19::19::19::19::19::19:

ولی 1و2 بهتر برای من

emad64
06-08-2008, 14:13
نمی دونم رکرد پست تو تاپیک استقلال چنده، ولی اینو بگم که دیروز 5 آگوست 2008 ، تعداد پست ها تو تاپیک استقلال به 92 رسید !
تو 1 روز، 92 تا پست دادیم..
از پست 2314 که اونی (unartig) زده بود تا پست 2406 که علیرضا (alireza001199) پست داده بود..

emad64
06-08-2008, 14:20
من هر سه مورد رو میتونم انجام بدم (چقدر من توانام):19::19::19::19::19::19::19:

ولی 1و2 بهتر برای من

خوبه. چون تازه داریم این کار رو راه میندازیم، اگه در حین کار احتیاج به کمک داشتیم اعلام میکنیم..

اگه هم یکی از ما یه روز نمیرسید که وظایفش رو انجام بده، یکی رو معرفی میکنه و میذاره جای خودش..
مخصوصاً مسعود که باید 30 دقیقه قبل بازی حتماً پایان زمان شرکت تو پیش بینی رو اعلام کنه..

Alireza Taji
06-08-2008, 14:32
سرعت تاپیک وحشتناک بالاست:27:
مجبوری هر 10 دقیقه یک سر بزنی تا عقب نمونی...

1_ یه نفر که 30 دقیقه قبل بازی به اینترنت دسترسی داشته باشه و وظیفش اعلام پایان زمان شرکت در پیش بینی باشه

از اونجای که ممکنه کسی که این وظیفه را برعهده میگیره یک روز مشکلی پیش بیاد و نتونه به نت بیاد بهتره دو و یا سه نفر مسئول این کار بشند تا دادن پیام تضمین بشه...
و بعد بهتره تمام پشبینی ها را در یک جا جمع کنه تا بقیه کارها راحت تر بشه و اعلام پایان نظرسنجی باشه...
حالا من شاید بتونم پست اول را قبول کنم البته همانطور که گفتم باید دو سه نفر باشند تا دادن پیام در اخر کار تضمین بشه...

r4pbr4p
06-08-2008, 14:35
الان به خاطر ارسال پست های زیاد چند نفر رو بن میکنن!!!

با این شرایط لنگ حتی از 100 متری اینجا هم رد نمیشه :دی!

Alireza Taji
06-08-2008, 14:38
بهتر هم هست که مساوی را همانطور بهش امتیاز بدیم که به برد میدیم چون مساوی هم جزی از فوتبال هست و تا پایان لیگ هم مساوی زیاد خواهیم داشت...
مثل همان امتیازی که به پیشبینی درست پیروز میدیم باشه مثلا...
پیشبینی درست مساوی و نتیجه درست = 3 امتیاز
پیشبینی درست مساوی اما نتیجه ی اشتباه = 2 امتیاز
پیشبینی اشتباه = 0 امتیاز

==============================================
یک خبر بد که امیدوارم اشتباه باشه........
امروز مشخص مي شود
روانخواه رباط پاره کرده است؟!

اگرچه شدت مصدوميت اميدرضا روانخواه از سوي پزشکان استقلال مشخص نشده اما ساعاتي پس از بازي ديشب احتمال داده شد که وي دچار پارگي رباط زانو شده است.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" در دقيقه 18 بازي اميدرضا روانخواه در محوطه هجده قدم ابومسلم زمين مي خورد،چهره او که از درد به خود مي پيچيد گواه شدت مصدوميتش بود.

روانخواه ديگر نتوانست به بازي ادامه دهد و جايش را به مجتبي جباري داد.او با زانوي بانداژ شده روي نيمکت استقلال نشست تا احساس شود مصدوميتش زياد حاد نيست.

اما در پايان بازي از رختکن استقلال خبر رسيد که مربيان اين تيم احتمال مي دهند روانخواه رباط پاره کرده ولي ترجيح دادند اين مسئله رسانه اي نشود.دکتر نوروزي هم در مصاحبه اش همه چيز را به امروز واگذار کرد. هافبک شيرازي استقلال امروز از زانوي مصدوم خود عکس Mri مي گيرد تا مشخص شود آيا رباط پاره کرده است يا خير؟!

در صورتي که رباط روانخواه پاره شده باشد او حداقل تا نيم فصل اول دور از ميادين فوتبال خواهد بود.
=====================

محمود فکری در گفتگو با ایسکانیوز:

نیمی از توان استقلال را به نمایش گذاشتیم//علیزاده را به خاطر اوت دستی بازی ندادیم

تهران – خبرگزاری ایسکانیوز:مربی تیم استقلال تهران با ابراز رضایت از پیروزی تیمش مقابل ابومسلم گفت:در این بازی تیم ما نیمی از توان خود را به نمایش گذاشت و مطمئنا در بازی های آینده بهتر از این در میادین حاضر خواهیم شد.
محمود فکری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"افزود:استقلال در این دیدار دو نیمه متفاوت داشت که در نیمه اول افت محسوسی در بین بچه ها وجود داشت اما در بین نیمه بعد از صحبت با آنها توانستیم بازی متفاوتی در نیمه دوم به نمایش بگذاریم و در نهایت به پیروزی دلچسبی برسیم.
وی ادامه داد:البته دلیل این افت محسوس عدم بازی بازیکنان ما در کنار هم بود و مطمئن باشید که در بازی های آینده بسیار بهتر از این کار خواهیم کرد.
وی در خصوص تیم ابومسلم نیز به ایسکانیوز گفت:ابومسلم در نیمه اول سعی داشت با بستن بازی روند حرکتی تیم ما را مسدود کند که موفق هم ظاهر شد اما در نیمه دوم با تعویض هایی که انجام شد این تیم را مجبور انجام بازی باز کردیم و موفق به گلزنی شدیم.
فکری با اشاره به حضور علیزاده در ترکیب اصلی گفت:به هیچ وجه علیزاده را به خاطر پرتاب های اوت دستی به بازی نگرفتیم و معتقدم که این بازیکن با روحیه جنگندگی که دارد هر دفاعی را مورد اذیت قرار می دهد.
وی در خصوص مصدومیت روانخواه به ایسکانیوز گفت:متاسفانه بد شانسی محضی در ابتدای فصل گریبان روانخواه را گرفت و هنوز اطلاعات کافی از وضعیت وی در اختیار ما قرار نگرفته است ولی فکر نمی کنم مشکل به خصوصی داشته باشد.

============================

اولين تمرين در آزادي
استقلالي ها در مراسم ختم مادر مرحومه پورحيدري

اولين تمرين استقلال پس از پيروزي مقابل ابومسلم مشهد امروز در زمين شماره دو آزادي برگزار مي شود و سپس بازيکنان از تمرين راهي مراسم ختم مادر مرحومه منصور پورحيدري خواهند شد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" تمرين امروز استقلال ساعت 16 در آزادي برگزار مي شود و با توجه به آنکه استقلالي ها ديروز ديدار سنگيني را پشت سر گذاشتند تمرين امروز کاملاً سبک خواهد بود.
بنابر اعلام امير قلعه نويي تمامي اعضاي تيم استقلال پس از تمرين راهي مسجد الرضا محل ختم مادر مرحومه منصور پورحيدري خواهند شد تا در اين مراسم شرکت کنند.
پورحيدري عضو هيأت مديره استقلال تهران و پر افتخارترين مربي تاريخ اين باشگاه است که چند روز قبل در غم از دست دادن مادرش عزادار شد.

================================

emad64
06-08-2008, 14:46
پس علیرضا جان، یه خرده به من وقت بده تا آخرین بررسی هام رو هم انجام بدم و قوانین نهایی رو اعلام کنم..

emad64
06-08-2008, 15:00
قوانین شرکت در پیش بینی :

1_ تا 30 دقیقه قبل از بازی میتونید نظر بدید. (مسعود [esteghlal 67]، یا علی رضا [alireza001199]، سی دقیقه قبل بازی، اتمام زمان شرکت در پیش بینی رو اعلام میکنه).
2_ اخرین پیش بینی ملاک هست.
3_ پست ویرایش شده در مسابقه پیش بینی وارد نخواهد شد !

نحوه امتیار دهی :
پیش بینی درست با تعداد گل های درست = 3 امتیاز
پیش بینی درست اما تعداد گل های اشتباه = 2 امتیاز
پیش بینی نادرست = 1 امتیاز

(پیش بینی نادرست = 1 امتیاز : آخه زحمت کشیده تو مسابقه پیش بینی شرکت کرده)

بعد هر بازی، مسعود [esteghlal 67] پست ها رو مورد برسی قرار میده و نتایج رو اعلام میکنه..

عماد [emad64] هم بعد از اعلام نتایج مسعود [esteghlal 67] ، امتیازات کلیه پیش بینی هارو (از اولین پیش بینی تا آخریش) مورد بررسی قرار میده و 5 نفر برتر این مسابقه رو در کل اعلام میکنه.. (یعنی من، مسئول بایگانیه پیش بینی ها میشم)

پس بعد از هر مسابقه، منتظر دو نتیجه باشید..

با این قوانین موافقید ؟

M_Abieteh
06-08-2008, 15:10
سلام دوستان تعداد پستا زیاد شده.

به قول دوستان 1 ساعت که نباشی باید 15 دقیقه وقت بزاری تا همه ی صفهات رو بخونی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

r4pbr4p
06-08-2008, 15:15
این استقلاله چه باحاله مریم پاییزی

ESTEGHLAL 67
06-08-2008, 15:30
اقا زمانی که پیش بینی قراره شروع بشه رو اعلام کنید

با این وضع پست ها و رشد بالا پست دادن کار سختی ولی انجام میدم

فقط زمان شروع رو برای پیش بینی اعلام کنید

emad64
06-08-2008, 15:44
اقا زمانی که پیش بینی قراره شروع بشه رو اعلام کنید

با این وضع پست ها و رشد بالا پست دادن کار سختی ولی انجام میدم

فقط زمان شروع رو برای پیش بینی اعلام کنید

باشه.. اتفاقاً خودمم توفکرش بودم..
از پیش بینیه هفته ی سوم، هر کس که قبل از اعلام شروع پیش بینی پست داد، تو مسابقه ی پیش بینی شرکت داده نمیشه.. (به قانون اضافه میشه. شروع پیش بینی رو هم بعد از اعلام نتایج نهایی میذاریم).

تو بررسیه پست ها، خودمم کمکت میکنم. بعد بازی، یا همون 30 دقیقه قبل بازی با هم تقسیم صفحه ها رو برای بررسی پیش بینی ها انجام میدیم. بعد من نتیجه ی بررسی رو به خودت اعلام میکنم، تو هم با بررسی های خودت، نتیجه ی نهایی رو بذار..
اگه کسی هم پیدا بشه که کمکت باشه که خیلی بهتره.. نشد، من هستم..

Alireza Taji
06-08-2008, 16:02
دوستان هم برای اینکه تاپیک جذاب تر بشه هرجور که میتونند کمک کنند حالا با خبر گذاشتن،عکس گذاشتن و یا فیلم گذاشتن باشه(در ارتباط با استقلال) و یا با درست کردن لوگو و پوستر در ارتباط با استقلال..........

1_ تا 30 دقیقه قبل از بازی میتونید نظر بدید. (مسعود [esteghlal 67]، یا علی رضا [alireza001199]، سی دقیقه قبل بازی، اتمام زمان شرکت در پیش بینی رو اعلام میکنه).
2_ اخرین پیش بینی ملاک هست.

نحوه امتیار دهی :
پیش بینی درست اما تعداد گل های اشتباه = 2 امتیاز
پیش بینی نادرست = 1 امتیاز

(پیش بینی نادرست = 1 امتیاز : آخه زحمت کشیده تو مسابقه پیش بینی شرکت کرده)

بعد هر بازی، مسعود [esteghlal 67] پست ها رو مورد برسی قرار میده و نتایج رو اعلام میکنه..

عماد [emad64] هم بعد از اعلام نتایج مسعود [esteghlal 67] ، امتیازات کلیه پیش بینی هارو (از اولین پیش بینی تا آخریش) مورد بررسی قرار میده و 5 نفر برتر این مسابقه رو در کل اعلام میکنه.. (یعنی من، مسئول بایگانیه پیش بینی ها میشم)

پس بعد از هر مسابقه، منتظر دو نتیجه باشید..

با این قوانین موافقید ؟

اینا خوبه تکلیف مساوی را هم روشن کن...
برای اینکه بحث کردن در مورد این جریان نشه بحث اول تاپیک و به استقلال هم برسیم تا ساعت 12 شب وقت هست که هرکی هر پیشنهاد و طرحی داره ارائه بده تا بحث در مورد پیشبینی ها با مشخص شدن قانونش تمام بشه... بعد از اون تا یک ماه هیچ تغییری تو قوانین نمیدیم بعد از یک ماه دوباره در موردش بحث میکنیم و نقاط ضعفش را کنار میذاریم...
چون بایگانی کردن پیشبینی ها حساس هست باید دو نفر این اطلاعات را جمع کنند تا یک وقت اگر مشکلی پیش امد و بایگانی یکی خراب شد و یا پاک شد بایگانی ها در جای دیگری هم باشه...

emad64
06-08-2008, 16:15
دوستان هم برای اینکه تاپیک جذاب تر بشه هرجور که میتونند کمک کنند حالا با خبر گذاشتن،عکس گذاشتن و یا فیلم گذاشتن باشه(در ارتباط با استقلال) و یا با درست کردن لوگو و پوستر در ارتباط با استقلال..........

اینا خوبه تکلیف مساوی را هم روشن کن...
برای اینکه بحث کردن در مورد این جریان نشه بحث اول تاپیک و به استقلال هم برسیم تا ساعت 12 شب وقت هست که هرکی هر پیشنهاد و طرحی داره ارائه بده تا بحث در مورد پیشبینی ها با مشخص شدن قانونش تمام بشه... بعد از اون تا یک ماه هیچ تغییری تو قوانین نمیدیم بعد از یک ماه دوباره در موردش بحث میکنیم و نقاط ضعفش را کنار میذاریم...
چون بایگانی کردن پیشبینی ها حساس هست باید دو نفر این اطلاعات را جمع کنند تا یک وقت اگر مشکلی پیش امد و بایگانی یکی خراب شد و یا پاک شد بایگانی ها در جای دیگری هم باشه...

تکلیف مساوی رو که مشخص کردم..
نحوه امتیار دهی :
پیش بینی درست با تعداد گل های درست = 3 امتیاز (میخواد مساوی یا برد یا هر چیز دیگه ای باشه)
پیش بینی درست اما تعداد گل های اشتباه = 2 امتیاز (میخواد مساوی یا برد یا هر چیز دیگه ای باشه)
پیش بینی نادرست = 1 امتیاز (میخواد مساوی یا برد یا هر چیز دیگه ای باشه)

در مورد بایگانی، من بایگانی میکنم.. یکی دیگه هم داوطلب بشه واسه بایگانیه امتیازها که اگه بایگانیه یکی به مشکل خورد، بایگانیه اون یکی باشه. آخه قراره این امتیازها تا پایان لیگ بایگانی بشه و در پایان لیگ، افراد برگزیده معرفی بشن.
به نظر من، در پایانه هر 5 هفته ی لیگ، فایل pdf تمام امتیازها و تمام شرکت کننده ها واسه اینکه هر شرکت کننده بدونه که چند امتیاز با صدر فاصله داره تو تاپیک گذاشته بشه.. (البته اینم باید تصویب بشه). میتونه 5 هفته بشه 10 هفته یا هر عدد دیگه ای..

amirtaker
06-08-2008, 16:37
آههه بچه ها چه پر بار.

LeBron
06-08-2008, 16:42
اون سیب زمینی نظر محمدی هنوز هست تو بستنی فروشی؟

ESTEGHLAL 67
06-08-2008, 16:48
عماد جان برای پیش بینی نادرست به نظر من نباید امتیازی در نظر گرفته بشه مطمئنا باشروع نظرسنجی استقبال زیادی خواهد شد وتاپیک شلوغ تر از هر وقت دیگه میشه و جواب نادرست هم بسیار در کار خواهد بود وشمارش
اونها بسیار کار سخت و ممکن اشتباهاتی نیز صورت بگیره اما برای دیگر امتیازها اینطوری هم باشه خوبه

نحوه امتیار دهی :
پیش بینی درست اما تعداد گل های اشتباه = 1 امتیاز
پیش بینی نادرست = 0 امتیاز

باید بین کسی که درست با تعداد گل درست پیش بینی می کنه یه فرق بزرگ و اختلاف با کسی که فقط برد و باخت
درست میگه باشه وقتی یه تیم صدر جدولی با یه تیم اخر بازی میکنه خوب معلومه که همه به اون تیمه قوی تر رای
برد رو میدن و بعد 2 امتیاز ناقابل میگیرن پس بهتره شرایطی رو در نظر بگیریم که همه به فکر تعداد گل درست باشن

حالا من یه نوع امتیاز دهی رو میزارم ببینید اگه خوبه همین رو بزاریم

برد تیم استقلال با اختلاف بیش از 3 گل(3.4.5.... گل)

برد تیم استقلال با اختلاف 2گل

برد تیم استقلال با اختلاف 1گل

تساوی

شکست استقلال:18:

به کسانی که درست پیش بینی کنن 3 امتیاز تعلق میگیره

اینطوری هم سیستمه امتیاز دهی سخت گیرانه تر میشه هم یه جورایی پیش بینی راحت تر میشه

FC Bayern
06-08-2008, 16:49
به دنبال پیروزی بر ابومسلم؛

مطالبات معوقه بازیکنان استقلال پرداخت شد
پس از پیروزی تیم فوتبال استقلال تهران مقابل ابومسلم مشهد، از سوی مسئولان باشگاه بخشی از مطالبات فصل گذشته بازیکنان پرداخت شد. به گزارش خبرنگار مهر، یکی از مهمترین دغدغه های بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران، عدم پرداخت به موقع حق و حقوق فصل گذشته شان بود که حتی باعث اعتراض آنها به مربیان در جریان تمرینات پیش فصل شده بود.
به همین خاطر مسئولان باشگاه استقلال یکی از مهمترین اولویت های خود را تامین بودجه لازم برای پرداخت این رقم تعیین کرده بودند تا اینکه بالاخره روز گذشته در چند فقره چک بدهی های فصل گذشته بازیکنان پرداخت شد.
این در حالیست که هنوز پاداش قهرمانی تیم فوتبال استقلال تهران در مسابقات جام حذفی باشگاهای کشور به آنها پرداخت نشده است. این پاداش از خودرو پرشیا به پاداشی نقدی تغییر کرده است.

FC Bayern
06-08-2008, 16:58
حاشیه های استقلال - ابومسلم/
ادای احترام بازیکنان استقلال به پدر جباری / اعتراض بائو به تعویض
دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و ابومسلم در حالی عصر امروز با برتری شاگردان قلعه نویی به پایان رسید که کمتر از 40 هزار نفر این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،در یکی از دو دیدار پایانی هفته نخست هشتمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور عصر امروز تیم فوتبال استقلال تهران موفق شد با نتیجه 2 بر صفر برابر ابومسلم به پیروزی دست یابد.
حاشیه های این دیدار که در ورزشگاه آزادی و با قضاوت خداداد افشاریان برگزار شد، را در زیر می خوانید:
* پیش از آغاز این دیدار و به مناسبت ولادت با سعادت امام حسین(ع) مراسم مولودی خوانی در ورزشگاه آزادی برگزار شد.
* حسین کاظمی و سیاوش اکبرپور که پس از یک سال به تیم فوتبال استقلال بازگشتند، مورد استقبال و تشویق شدید تماشاگران مواجه شدند.
* میثم بائو پیش از آغاز این دیدار به سمت نیمکت استقلال رفت و از امیر قلعه نویی برای حضور در زمین مسابقه رخصت گرفت. همچنین بیژن کوشکی هم با رفتن به سمت نیمکت ابومسلم، با مربیان و همبازیان قدیمی خود دیدار و گفتگو کرد.
* ناظر بازی تعداد اعضای کادر فنی استقلال که روی نیمکت حضور داشتند، را مغایر با قوانین سازمان لیگ دانست تا احمد خداداد بدنساز این تیم مجبور شود به روی سکوها برود.
* داور چهارم مسابقه بارها به قلعه نویی و برگی زر سرمربیان هر دو تیم به علت خروج از محوطه قانونی مربیان تذکر داد.
* لیتبارسکی، ناصرشفق، امیدوار رضایی، نیکولیچ، میلاد نوری، هادی شکوری و تعدادی از مسئولان دو تیم از جایگاه ویژه این دیدار را تماشا کردند.
* امیدرضا روانخواه پس از مصدومیت با برانکارد به سمت نیمکت استقلال برده شد اما لحظاتی بعد برای مداوا به رختکن این تیم منتقل شد.
* در ابتدای بازی استقبال اندکی از سوی تماشاگران استقلال از این دیدار شده بود اما با گذشت زمان تعداد هواداران آبی پوش افزایش یافت و به کمتر از 40 هزار نفر رسید.
* مجتبی جباری پس از به ثمر رساندن گل نخست استقلال پیراهن خود را بالا زد که عکس پدرش روی پیراهن زیرینش نقش بسته بود. بازیکنان استقلال هم با حلقه زدن دور وی و بوسیدن عکس روی پیراهن، به پدر هافبک استقلال ادای احترام کردند.
* میثم بائو که در اواسط نیمه دوم جای خود را به احسان خرسندی داد، به این تعویض به شدت اعتراض کرد و حتی برای نشان دادن ناراحتی اش در زمان نشستن روی نیمکت این تیم، از دست دادن به برگی زر خودداری کرد.

ESTEGHLAL 67
06-08-2008, 17:03
FC Bayern خیلی خوشحالم که شما هم با بدو ورودتون دارید به فعالیت میکنید

میتونم اسمتون رو بپرسم

emad64
06-08-2008, 17:13
این FC Bayern هم فکر کنم تازه همکار علیرضای خودمون شده.. شایدم واسه خودش، جدا خبرگذاری زده !

FC Bayern
06-08-2008, 17:16
FC Bayern خیلی خوشحالم که شما هم با بدو ورودتون دارید به فعالیت میکنید

میتونم اسمتون رو بپرسم
سلام
من همون بایرن سابق هستم .اما متاسفانه پرسپولیسیها با کمک بی دریغ مدیران سایت 2 بار منو بن کردن و من تا یک ماه اینده نمیتونم با ایدی اصلی خودم که همون bayern هستش وارد شم .برای همین با این یوزر جدید میام

FC Bayern
06-08-2008, 17:17
توضيح ويژه درباره يک گزارش مساله ساز
عذرخواهي در گلوي ما نمي ماند

فرزاد حبيب اللهي

1- «علي مولايي؛ بازيکن قلعه نويي.» اين عنوان گزارش اصلي صفحه ورزشي اعتماد در روز سه شنبه گذشته بود؛ گزارشي که چند ساعت پس از زير چاپ رفتن روزنامه، با حضور مولائي در هيات فوتبال اصفهان و ثبت قرارداد با سپاهان، ارزش خبري و تحليلي خود را از دست داد و بدون تکذيبيه رسمي، تکذيب شد. باشگاه استقلال از سوي مسوولان مختلف خود، به چاپ اين گزارش واکنش نشان داد؛ اما گاهي جوابيه شفاهي و واکنش انتقادي، ايجاد همگرايي مي کند. واکنش استقلالي ها به خصوص محمد نوري فر مدير روابط عمومي استقلال که يک روزنامه نگار شناخته شده است، از همين جنس بود. اشتباه حرفه يي نويسنده آن گزارش که باز هم تاکيد مي شود از روي دشمني با شخص قلعه نويي و باشگاه استقلال نبوده، با برخورد حرفه يي روابط عمومي استقلال همراه شد تا دو طرف شناخت بيشتر و بهتري از هم پيدا کنند. اگر اين چند سطر را به عنوان عذرخواهي رسمي نويسنده گزارش «علي مولايي؛ بازيکن قلعه نويي» پذيرفته باشيد، مي توانيم در مورد خود قلعه نويي هم اعلام موضع کنيم.

2-روزنامه اعتماد در چند سال گذشته موضع انتقادي خود را نسبت به امير قلعه نويي نشان داده و چاپ چند گزارش تحليلي- خبري تند هم اين موضوع را به روشني نشان داده است؛ اما در همين روزنامه و همين صفحه، هيچ کس توانايي فني قلعه نويي را به عنوان يک مربي عملگرا و موفق نفي نکرده است.اگر «قلعه نويي بيرون زمين» و قلعه نويي رسانه يي را به شدت قابل انتقاد و قابل نقد مي يابيم، مي نويسيم و اگر قلعه نويي را در جريان مسابقه، برنده مي بينيم؛ قدرتش را رسانه يي مي کنيم. چنان که از افشين قطبي هم انتقادات زيادي در همين صفحه شده و گاهي خوانندگان را به اين اشتباه انداخته که؛ «شما کدام طرفي هستيد؟ تا وقتي استيلي بود، از او انتقاد مي کرديد و حالا که قطبي تنها شده، او را مي کوبيد.» سعي و تلاش ما اين بوده که اين گونه باشيم؛ «بدون حرص و بدون مرض.» مرض زماني است که برد را باخت ببينيم يا ضعف رسانه يي و رفتار پر دافعه را قدرت جاذبه.

3-صفحه 17 روزنامه اعتماد نسبت به اتفاقات روز ورزش، «بي موضع» نيست و بي موضع بودن را ضعف مي داند. گاهي اما داده هاي غلط، توليد اطلاعات نادرست مي کند و اطلاعات نادرست، يک گزارش را وارد جاده غلط مي کند. اطلاعات گزارش مورد بحث، نادرست بود و نادرستي اطلاعات، روي لحن و ريتم و موضع نويسنده آن تاثير مستقيم داشت. تاکيد روي چرايي تولد آن گزارش پرخطا، محض عذرخواهي دوباره از باشگاه استقلال است تا نشان بدهيم اصراري نداريم، از دل واژه ها چيزي دربياوريم و اشتباه خود را يک فتح بزرگ جلوه بدهيم.

4- بدون حرص مطلب نوشتن، مصداق بي موضع بودن نيست. در اين صفحه خبرنگاران و نويسندگان سعي دارند بدون حرص بنويسند و بدون غلط،اما اين هم نشانگر بي تفاوتي نيست. ما بي تفاوت نمي مانيم اما ضريب خطايمان هم صفر نيست. سعي مي کنيم نوشته مان نياز به عذرخواهي پيدا نکند اما اگر اشتباه کنيم، پذيرش اشتباه در گلو يمان دفن نمي شود.

emad64
06-08-2008, 17:22
مسعود جان، به نظر من اگه اینجوری باشه :

تساوی

شکست استقلال:18:

به کسانی که درست پیش بینی کنن 3 امتیاز تعلق میگیره

اینطوری هم سیستمه امتیاز دهی سخت گیرانه تر میشه هم یه جورایی پیش بینی راحت تر میشه

خوبه، فقط به نظرم از جذابیتش یه خورده کم بشه..
نظر منه..
اگه اینجوری میخوای باشه، باید واسه باخت هم گزینه بدی..

مثلاً من تو بازیه قبلی گفتم 4 - 0 استقلال میزنه. اگه واقعاً 4 - 0 میبرد خیلی بیشتر حال میکردم تا اینکه میگفتم با اختلاف 4 گل میبره..

ESTEGHLAL 67
06-08-2008, 17:25
عماد جان حرف های من در حد یک نظر بوده جواب اخر و نظر نهایی پای خودت باید تا قبل از ساعت 10شب به یه نتیجه گیری برسیم

emad64
06-08-2008, 17:38
باشه.. الآن، هر دو حالت رو میذارم، به انتخاب بچه های تاپیک، یکیش رو انتخاب میکنیم..

unartig
06-08-2008, 17:43
بهتره 4 3 2 1 امتیازی باشه به نظرم بعنی بین کسانی که برنده رادرست حدس میزنندباکسی که مساوی حدس میزنندفرق باشه

emad64
06-08-2008, 17:51
به نظر شما کدوم یکی از حالت های زیر واسه پیش بینیه بازی ها بهتره ؟
نظر بدید، چون نهایتاً تا ساعت 22:00 باید این بحث بسته بشه..

حالت اول :
هر فرد، هر نتیجه ای که رو دوست داره میگه..

به عنوان مثال :
برای بازی قبلی، بچه ها هر کس هر نتیجه ای رو که خواستن نوشتن و 3 تا برنده هم داشتیم..
مسعود : 2 - 0 (3)
ایمان : 2 - 0 (3)
اونی : 3 - 1 (1)
خودم : 4 - 0 (1)
محمود : 2 - 0 (3)
و ...

(اعداد داخل پرانتز، امتیاز بچه ها تو پیش بینیه قبلی هستن)

حالت دوم :
تساوی
شکست استقلال (آخه افت داره این گزینه رو بذاریم. چه برسه به اینکه بخوایم گزینه هاش رو هم باز کنیم..)

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ
نحوه امتیار دهی :
پیش بینی درست اما تعداد گل های اشتباه = 1 امتیاز

emad64
06-08-2008, 18:02
بهتره 4 3 2 1 امتیازی باشه به نظرم بعنی بین کسانی که برنده رادرست حدس میزنندباکسی که مساوی حدس میزنندفرق باشه

نحوه امتیار دهی :
پیش بینی درست برد با تعداد گل های درست = 4 امتیاز
پیش بینی درست برد اما تعداد گل های اشتباه = 3 امتیاز
پیش بینی درست مساوی با تعداد گل های درست = 2 امتیاز
پیش بینی درست مساوی اما تعداد گل های اشتباه = 1 امتیاز

اونی جان، منظورت اینجوریه ؟
خوب اگه اینه که همه همیشه برد رو انتخاب میکنن چون امتیاز نادرستش از امتیاز درست مساوی هم بیشتره (تازه اگه مساوی رو با تعداد گل های درست پیش بینی کرده باشن)

به نظرم بازار مساوی تعطیل میشه..

emad64
06-08-2008, 18:03
یه خبر خیلی بد..
روانخواه 7 ماه از میادین دور شد..
رباط صلیبیش پاره شده..
الآن اخبار اعلام کرد

emad64
06-08-2008, 18:17
رباط صلیبی امیدرضا روانخواه پاره شد !!!

هافبک میانی تیم فوتبال استقلال به علت پارگی رباط صلیبی نمی تواند تا ماهها این تیم را در رقابتهای لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند.
به گزارش خبرنگار مهر، امیدرضا روانخواه که در دقایق ابتدایی بازی روز سه شنبه استقلال برابر ابومسلم از ناحیه زانو دچار مصدومیت شدید شد، امروز از پای مصدوم خود عکس ام آر ای گرفت و مشخص شد رباط صلیبی این بازیکن پاره شده است.
با این شرایط روانخواه رقابتهای نیم فصل اول لیگ برتر را از دست خواهد داد و این احتمال وجود دارد که تا پایان سال از میادین فوتبال دور شود.

iman84
06-08-2008, 18:46
منم تو اخبار شنیدم که گفت روانخواه رباط صلیبی پاره کرده
بازیکن خوبی بود خیلی حیف شد

emad64
06-08-2008, 18:59
منم تو اخبار شنیدم که گفت روانخواه رباط صلیبی پاره کرده
بازیکن خوبی بود خیلی حیف شد

خدا رو شکر که تو فصل نقل و انتقالات خوب یارگیری واسه میانه زمین کردیم، وگرنه الآن خیلی به مشکل میخوردیم..
انشاا.. روانخواه زودتر از انتظار به میادین برگرده..

emad64
06-08-2008, 19:37
بچه ها، نظرتون راجع به نوع نظر سنجی چی شد ؟
کدوم حالت رو انتخاب میکنین ؟
من این بحث رو نهایتاً تا22:00 باید ببندما !
خودم اونیرو انتخاب میکنم که خودم میخواما !
آخه باید متن قانون های این پیش بینی رو هم بنویسم..

emad64
06-08-2008, 19:46
در پایان دیدار استقلال - ابومسلم از چهار بازیکن دو تیم به قید قرعه آزمایش دوپینگ به عمل آمد.
پس از پایان دیدار دو تیم استقلال تهران و ابومسلم مشهد که شب گذشته در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، ماموران ستاد مبارزه با دوپینگ بصورت رندوم چهار بازیکن از دو تیم را انتخاب کردند و از آنها آزمایش دوپینگ به عمل آوردند.

بر این اساس یدالله اکبری و سیاوش اکبرپور از تیم فوتبال استقلال تهران و جواد رزاقی و مهدی ثابتی از تیم ابومسلم مشهد آزمایش دوپینگ دادند.

این برای اولین بار در فصل هشتم مسابقات فوتبال لیگ برتر است که از بازیکنان حاضر در این مسابقات آزمایش دوپینگ به عمل می آید

emad64
06-08-2008, 19:47
علی فتح الله زاده خویی" در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر درباره سفر خود به آلمان گفت : اینگونه سفرها لازمه کار است چون هم اکنون جهان دنیای ارتباطات است و اگر ارتباطات نداشته باشی درجا می زنی .

وی افزود : دوستان من آقایان کخ ، رودی فولر و کریستوف دام در آلمان حضور دارند و ضمن بازدید از استادیم 24 هزار نفری بایرلورکوزن و روند تبدیل آن به استادیوم 50 هزار نفری و باید بگویم که این رفت و آمدها به فوتبال ایران کمک می کند.

مدیر عامل باشگاه استقلال تهران گفت : در این سفر به تیم های اروپایی پیشنهاد کردم که برخی از بازیکنان استقلال قابلیت بازی در این تیم ها را دارند به خارج بروند ، تراسفر چند بازیکن به فوتبال آلمان لازمه پیشرفت فوتبال ایران است .

"علی فتح الله زاده خویی" خاطرنشان کرد : اگر فوتبال ایران در مقطعی پیشرفت خوبی داشت علت اصلی آن حضور بازیکنانی همچون دایی ، باقری ، پاشازاده و مهدوی کیا در فوتبال آلمان بوده است.

وی تاکید کرد : حضور این بازیکنان و آموزش آنها در اروپا پیشرفت فوتبال شد و اگر فوتبال ایران بخواهد جهانی باشد باید ارتباط تنگاتنگی با فوتبال اروپا داشته باشد .

نماینده مدیران عامل باشگاه‌ها درهیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت : برای تعیین کردن بازی های دوستانه برای تیم ملی اروپا نرفته بودم و لی اگر این ماموریت را به من بدهند حتماً برای تیم ملی این کار را انجام می دهم.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره وضع مجتبی جباری و انتقال وی به فوتبال فرانسه هم گفت : من از مجتبی خواستم با تامل بیشتری به انتقال به تیم گرنوبل نگاه کند چون پولی که به وی می دهند نسبت به چیزی که باید بدهند کمتر است و اگر در ایران بماند می تواند در مرحله بعدی پول بهتری را دریافت کند.

"علی فتح الله زاده خویی" تصریح کرد : من از وی خواستم که به فوتبال فرانسه نرود چون از نظر رقمی برای این بازیکن پول خوبی نبود .

وی درباره بازی نخست استقلال در لیگ برتر به آماده نبودن همه تیم ها در هفته نخست اشاره و تاکید کرد : همه فکر می کنند استقلال در نیمه دوم کم می آورد در حالی که همه دیدند که استقلال 90 دقیقه جنگید و علاوه بر اینکه بازی را می پسندم این حس جنگدگی استقلال برای جالب تر بود.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران تصریح کرد : با همه وجود از قلعه نوعی حمایت می کنم ولی باشگاه استقلال جایی است که اگر تیم نتیجه خوبی نگیرد حتی مدیر عامل همه در خطر اخراج قرار می گیرد .

فتح الله زاده ابراز امیدواری کرد : با همدلی استقلال را به دوران اوج خود برگردانیم و تا جایی که امکان داشته باشد حتی بیش از ظرفیت خود از قلعه نوعی حمایت کنم .

نماینده مدیران عامل باشگاه‌ها در یئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره بازی های تداکارتی تیم ملی ایران گفت : این موضوع نشان می دهد هر چیزی که به نفع خود اروپایی ها باشد مشکلی ندارد و سیاسی نیست و اگر خلاف میل باشد ایراد پیدا می کند.

فتح الله زاده با ابراز تاسف از سیاسی شدن فوتبال گفت : این دخالت سیاست در فوتبال به دست ما صورت نمی گیرد بلکه کشورهای اروپایی و کسانی که ادعای می کنند سیاست از فوتبال جداست ، سردمدار این موضوع هستند.

نماینده مدیران عامل باشگاه‌ها در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تاکید کرد : تیم ملی ایران باید به فکر صعود به مرحله دوم جهانی باشد اینکه نگران صعود به جام جهانی باشیم اصلاً صحیح نیست

Alireza Taji
06-08-2008, 20:18
بچه سریع تمامش کنید...

نحوه امتیار دهی :

پیش بینی درست برد با تعداد گل های درست = 4 امتیاز
پیش بینی درست برد اما تعداد گل های اشتباه = 3 امتیاز
پیش بینی درست مساوی با تعداد گل های درست = 2 امتیاز
پیش بینی درست مساوی اما تعداد گل های اشتباه = 1 امتیاز
این نحوه زیاد خوب نیست چون قراره نتیجه بازی را پیشبینی بکنیم مساوی هم یک نتیجه هست که پیشبینی کردنش اتفاقا سخت تر هست پس بهتره امتیازش با برد یکی باشه...
پیشنهاد من اینه:
پیشبینی درست برد و یامساوی با نتیجه ی درست = 3 امتیاز
پیشبینی درست برد و یا مساوی با نتیجه ی اشتباه=1 امتیاز
پیشبینی نادرست= 0 امتیاز
نظرتون را بگید تا بحث را جمع کنیم.........
من رفتم و پیشنهاداتی را که تائید شده بود جمع کردم و همینطور مسئولین کارها را...
قوانینی که من دیدم و تائیدشده بود:
1- آخرین پیش بینی که کرده ملاک هست...
2- تا 30 دقیقه مانده به پایان بازی حق اعلام نتیجه را دارید...
مسئولین کار:
مسعود [esteghlal 67]، و من [alireza001199]، سی دقیقه قبل بازی، اتمام زمان شرکت در پیش بینی رو اعلام میکنیم.

بعد هر بازی، مسعود [esteghlal 67] پست ها رو مورد بررسی قرار میده و نتایج رو اعلام میکنه..
عماد [emad64] هم بعد از اعلام نتایج مسعود [esteghlal 67] ، امتیازات کلیه پیش بینی هارو (از اولین پیش بینی تا آخریش) مورد بررسی قرار میده و نتایج را اعلام میکنه...
و بعد عماد مسئول بایگانی کردن نتایج تا اخرین روز لیگ هست همچنین هر 5 هفته کله اطلاعات و امتیازات را در یک فایل pdf ارائه میده...
اگه چیزی جاموند بگید همچنین یکی هم بعد مشخص شدن وضعیت امتیازدهی همه اطلاعات ،قوانین و مسئولین کار را در یک پست جدا بنویسه تا هرموقع خواستیم اطلاعات را به یکی توضیح بدیم راحت بهش بگیم کجا بره و کله قوانین را بخونه...

emad64
06-08-2008, 20:23
منم با این حالت موافقم :

پیشبینی نادرست= 0 امتیاز

علیرضا، تو قوانین، یه مورد رو جا انداختی :

اگه میخوای تا دلیلشم بگم که چرا باید این یه مورد هم باشه..

ESTEGHLAL 67
06-08-2008, 20:29
منم با این حالت موافقم :

پیشبینی نادرست= 0 امتیاز

علیرضا، تو قوانین، یه مورد رو جا انداختی :

اگه میخوای تا دلیلشم بگم که چرا باید این یه مورد هم باشه..

پس عماد جان باخت انگار توی این فصل استقلال نمیده نه
بالاخره هر تیمی شکست میخوره باید گزینه باخت رو هم به اون اضافه کنیم

emad64
06-08-2008, 20:32
آره، اشتب شد..
این درستشه :

پیش بینی درست با تعداد گل های درست = 3 امتیاز (مساوی، برد یا باخت)
پیش بینی درست اما تعداد گل های اشتباه = 1 امتیاز (مساوی، برد یا باخت)

Alireza Taji
06-08-2008, 20:37
تا حالا هم اینها بازی را پیشبینی کردند

r4pbr4p
پیشبینی بازی:
پگاه 0 - استقلال 1

FC Bayern
اس اس 2 - پگاه 1

unartig

استقلال 1 پگاه 0

کسی دیگه ی را ندیدم که پیشبینی کرده باشه...

خبر مصدومیت روانخواه بدترین خبرممکن بود...
واقعا حیف شد...
==================================
اسامی داوران بازی استقلال - پگاه

پگاه گيلان - استقلال تهران * 17:15* عضدي - رشت

رحيم رحيمي مقدم - اسماعيل صفيري- سعيد علي نژاديان- منصور نوري

============================
مشقت فراوان براي صدور کارت بازي اکبرپور
اگر تلاش هاي ايراني مقيم امارات نبود ...؟!

اگرچه کارت بازي سياوش اکبرپور ساعاتي قبل از ديدار استقلال و ابومسلم به فدراسيون فوتبال ارسال شد اما استقلالي ها براي دريافت آن مشقت فراواني را متحمل شدند.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" استقلالي ها بايد از چند روز قبل اين مشکل را برطرف مي کردند اما اين کار را نکردند تا به ديروز بکشد. اما صدور کارت بازي اين بازيکن آنقدر براي استقلالي ها دشوار بود که يکي از مسئولان باشگاه را وادار نمود در اين خصوص توضيحاتي را ارائه دهد.
اين مقام مسئول که علاقه اي نداشت نامش فاش شود در اين خصوص گفت: اگر همکاري يکي ازا ايراني هاي مقيم امارات نبود اکبرپور به هيچ عنوان به بازي ديروز نمي رسيد. اين ايراني براي آنکه کارت بازي سياوش صادر شود مجوز او را از شهر دبي به ابوظبي برد تا به تاييد فدراسيون فوتبال امارات برسد. کارت بازي اکبرپور ديروز ساعت 16 صادر شد تا در بازي با ابومسلم در ترکيب آبي پوشان پايتخت قرار گيرد.

==============================
بازيکنان ما فراتر از حد انتظار عمل کردند
نظري جويباري:اعتصاب در استقلال معنا ندارد

استقلال در اولين ديدار خود در ليگ هشتم و در اوج مشکلات مالي اش توانست سه امتياز را بدست آورد و به صدر جدول صعود کند.علي نظري جويباري معتقد است که آبي پوشان در نمايش اول فراتر از سطح انتظار نشان دادند و اين روند در ادامه ليگ نيز تداوم خواهد داشت.

گفت و گوي سرپرست باشگاه استقلال تهران با خبرنگار ورزشي برنا در زير مي آيد:
*در خصوص بازي با ابومسلم صحبت کنيد،از عملکرد تيم راضي بوديد؟
-بازي بسيار خوبي بود و بازيکنان خواسته هاي کادر فني را در زمين پياده کردند تا سه امتياز شيرين براي استقلال به ارمغان آيد.

* انتظار داشتيد در اولين ديدار بازيکنان به اين شکل عمل کنند؟
- حقيقتش خودمان هم انتظار نداشتيم بازيکنان به اين صورت بازي کنند.آنها از نظر هماهنگي به شکلي عمل کردند که يکي از زيباترين بازيهاي هفته اول را برگزار کرديم.همه مي دانند که در هفته هاي اول به دليل تمرينات سنگين بدنسازي نمي توان انتظار زيادي از تيم ها داشت.

*عملکرد ساير تيم ها را چگونه بررسي مي کنيد؟
- سطح کيفي ليگ بالا رفته است و همه تيم ها در تلاش هستند که بهترين نتايج را بدست آورند.

*و اين اولين صدرنشيني استقلال در يک سال گذشته بود.
- قطعاً شيرين بود اما بايد تلاش کنيم که حفظش کنيم چون اين بازيکنان لياقتش را دارند.

*مشکلات مالي حل شد؟
-مشکلات مالي که هميشه همراه استقلال بوده است اما مديران باشگاه در تلاش هستند که مشکلات مالي را حل کنند.انصافاً بازيکنان هم حوصله فراوان به خرج داده اند.

* اما گفته مي شد که بازيکنان، مسئولان باشگاه را تهديد به اعتصاب کرده اند؟!
-اصلاً اين موضوع صحت ندارد چون اعتصاب در تيم استقلال معنا ندارد.درست است که چک هاي تعدادي از بازيکنان نقد نشده اما آنها تمام مشکلات را درک کرده اند و مي دانند که اين مشکلات به زودي حل مي شود. شما شک نداشته باشيد در تيم هايي که امير قلعه نويي حاضر است نظم حرف اول را مي زند و او اجازه نمي دهد که مسائل حاشيه اي به تيم رخنه کند.

=======================================

emad64
06-08-2008, 20:54
ساعت 21:50 هست..
من قوانین و مسئولیت هارو تو یه پست آماده کردم.
بذارم ؟ دیگه نمیخواید اصلاحش کنیم ؟ هیچ قسمت مبهمی نمونده ؟

emad64
06-08-2008, 21:16
هفته دوم :

شنبه 87/5/19
پگاه گيلان - استقلال تهران ، 17:45، ورزشگاه عضدى رشت

اسامی داوران :
رحيم رحيمي مقدم - اسماعيل صفيري- سعيد علي نژاديان- منصور نوري

نکته :
بعضی از دوستان زودتر پیش بینی کردن که اونا هم جزء شرکت کنندگان محسوب میشن. البته میتونن بازم پیش بینی کنن، چون آخرین پیش بینی ملاکه.. (البته با هماهنگی با مسعود)

emad64
06-08-2008, 21:17

1_ تا 30 دقیقه قبل از بازی میتوانید پیش بینی کنید. (مسعود [esteghlal 67]، یا علی رضا [alireza001199]، سی دقیقه قبل بازی، اتمام زمان شرکت در پیش بینی رو اعلام میکنن).

2_ هر فرد تنها یک بار میتواند پیش بینی کند.
(تبصره : اگه پیش بینی اشتباه کرده بودید، پستی که پیش بینی توش کردید رو ویرایش کنید و اون پیش بینی رو از تو پستش پاک کنید.. بعد نهایتاً تا 5 دقیقه بعد پیش بینیه جدیدتون رو تو یه پست جدید بذارید. اگه پیش بینی توسط مسعود ثبت شد، دیگه نمیتونه پیش بینی کنید. مگر با هماهنگی با مسعود..)

3_ پیش بینی به نحوی انجام شده باشد که در آن نتیجه کاملاً مشخص باشد. (مشخص باشه که استقلال میبره، مساوی میکنه یا..)

4_ در پیش بینی، تعداد گلهای هر دو تیم مشخص باشد.

5_ در پست اعلام پیش بینی، فقط پیش بینی را اعلام کنید. از اظهار نظر در مورد پیش بینی در این پست، خوداری کنید.
(تبصره : در مورد پیش بینی، میتونید تو پست جدید اظهار نظر کنید.)
" بند 5 ، برای راحتیه بررسی پیش بینی هاست "

6_ پست ویرایش شده در مسابقه پیش بینی وارد نخواهد شد !

7_ پیش بینی باید در این تاپیک انجام شود. پیش بینی هایی که در سایر تاپیک ها اعلام شده باشند، در مسابقه ی پیش بینی وارد نخواهد شد !

مثال صحیح : [استقلال 2 - 0 ابومسلم] ، [استقلال 2 هیچ میبره] ، [2 - 0 به سود استقلال]

مثال غلط : [2 - 0] ، [استقلال با اختلاف دو گل میبره]

نحوه امتیار دهی :
پیش بینی درست (برد یامساوی یا باخت) با تعداد گل های درست = 3 امتیاز
پیش بینی درست (برد یامساوی یا باخت) اما تعداد گل های اشتباه = 1 امتیاز

مسئولین کار:
مسعود [esteghlal 67]، و علیرضا [alireza001199]، سی دقیقه قبل بازی، اتمام زمان شرکت در پیش بینی رو اعلام میکنن..

بعد هر بازی، مسعود [esteghlal 67] پست ها رو مورد بررسی قرار میده و نتایج رو اعلام میکنه..

عماد [emad64] هم بعد از اعلام نتایج مسعود [esteghlal 67] ، امتیازات کلیه پیش بینی هارو (از اولین پیش بینی تا آخریش) مورد بررسی قرار میده و نتایج را اعلام میکنه...

عماد مسئول بایگانی کردن نتایج تا اخرین روز لیگ هست، همچنین هر 5 هفته کلیه ی اطلاعات و امتیازات را در یک فایل pdf ارائه میده...

AnarchAshkan
06-08-2008, 21:23
ببخشید من تو باغ نیستم
برای پیش بینی تاپیک جدید میزند یا همینجا پیشبینیمون را بگیم ؟

amir_a
06-08-2008, 21:39
استقلال 1- پگاه 0 :31:

emad64
06-08-2008, 21:44
ببخشید من تو باغ نیستم
برای پیش بینی تاپیک جدید میزند یا همینجا پیشبینیمون را بگیم ؟

همینجا.. تو همین تاپیک.. فقط بازیای استقلال..

emad64
06-08-2008, 21:46
استقلال 1- پگاه 0 :31:

نتیجه ی پرطرفداریه امیر جان..

FC Bayern
06-08-2008, 21:52
سياوش اكبرپور: ابومسلم تجربه‌ي خوبي بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدعي قهرماني هستيم

مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: بازي مقابل ابومسلم يك تجربه‌ي خوب براي آغاز ليگ بود.
سياوش اكبرپور اظهار كرد: تصور مي‌كنم استقلال بازي بسيار خوبي را مقابل ابومسلم انجام داد و براي نخستين بازي در ليگ برتر ابومسلم را مي‌توان يك تجربه‌ي بسيار خوب دانست.
وي افزود: در نيمه‌ي اول با توجه به آنكه نخستين بازي در ليگ را انجام مي‌داديم تا اندازه‌اي ناهماهنگ بوديم. اما، با شناختي كه از ابومسلم پيدا كرديم و صحبت‌هاي بين دو نيمه، در نيمه‌ي دوم به طور كامل بر بازي مسلط شديم و توانستيم اين تيم را شكست دهيم.
وي افزود: شايد ناهماهنگي‌هاي وجود داشت اما، تصور مي‌كنم براي نخستين بازي استقلال بسيار اميدوارانه آغاز كرد و خوشبختانه پس از اينكه گل مجتبي جباري گره بازي را باز كرد، توانستيم يك گل ديگر نيز به ثمر برسانيم و ابومسلم را شكست دهيم.
اكبرپور در پايان گفت: اطمينان دارم كه در اين فصل استقلال هر بازي كه بگذرد بهتر مي‌شود و بي‌ترديد ما از مدعيان ليگ خواهيم بود.

FC Bayern
06-08-2008, 21:55
اميرآبادي: به خاطر گل جام حذفي در استقلال نماندم

هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: به دليل اينكه در ديدار نهايي جام حذفي گل زدم، در اين تيم ماندني نشدم.

مهدي امير آبادي درباره شرايط استقلال براي فصل جديد اظهار داشت:يارگيري خوبي انجام داده‌ايم. مثل هر سال، براي هدف قهرماني خود را آماده كرده‌ايم. اگر بدشانسي دوره هاي گذشته به سراغمان نيايد، فصل خوبي خواهيم داشت.
وي در مورد اينكه به دليل گلي كه در ديدار نهايي جام حذفي مقابل پگاه به ثمر رساند نظر قلعه نويي را براي حفظ وي تغيير داده، عنوان كرد: اين موضوع را قبول ندارم. بحثي در باره تيم ملي داشتيم كه تمام شد. اين فهرست فروشي كه مي‌گوييد، فقط در اختيار خبرنگاران است و بزرگش كردند.
امير آبادي كه براي حضور در تيم ملي اميدوار است، ادامه داد: چرا نبايد به تيم ملي فكر كنم؟ تلاشم را مي كنم كه نظر علي دايي را جلب كنم.
اين بازيكن در پاسخ به اينكه در استقلال براي حضور در تركيب اصلي با رقيبان خود مشكلي دارد، گفت: بازيكنان با يكديگر دوست هستند و مشكلي با هم ندارند. تفاوت فني بازيكنان با يكديگر در ايران فقط پنج درصد است.
هافبك آبي پوشان در باره وضعيت مالي خود اظهار داشت: هنوز باشگاه پول‌هايمان را نداده‌اند؛ اما قرار است فردا با آقاي فتح ا...زاده در اين باره جلسه اي بگذارد. ديگر به اين سيستم استقلال براي گرفتن پول هايما ن عادت كرده ايم.

FC Bayern
06-08-2008, 21:57
توضيح "فتح الله زاده" درباره‌ي استفاده از فناوري پخش بازي‌هاي استقلال

مديرعامل باشگاه استقلال تهران درباره‌ي استفاده از فناوري پخش بازي‌ها و مراسم‌هاي مخصوص اين باشگاه به صورت پخش فيلم از طريق گوشي‌هاي تلفن همراه توضيحاتي را ارايه كرد.
علي فتح‌الله‌زاده اظهار كرد: در گفت‌وگوي روز سه شنبه خود درمورد موضوعي صحبت كردم كه به خوبي منظورم برداشت نشده بود و به همين دليل برخي سوء تعبيرها انجام شد.
وي ادامه داد: اصل موضوع درباره‌ي استفاده از فناوري پخش بازي‌ها و مراسم‌هاي مخصوص اين باشگاه به صورت فيلم روي گوشي‌هاي تلفن همراه است. باشگاه مردمي استقلال تهران حدود 20 ميليون هوادار دارد كه هر كدام از اين هواداران اگر بخواهند از اين فناوري استفاده كنند و هزينه‌ي آبونمان پرداخت كنند مبلغي حدود 4 تا 5 ميليارد تومان جمع‌آوري مي‌شود كه جنبه‌ي حمايتي خوبي براي باشگاه خواهد بود. مبلغ آبونمان با توجه به بضاعت هر كدام از هواداران استقلال مي‌تواند رقمي متغير داشته باشد

FC Bayern
06-08-2008, 21:58
امير قلعه‌نويي روز خبرنگار را تبريك گفت
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران اظهار كرد: روز 17 مرداد روز خبرنگار كه مصادف شده با ايام شعبانيه را به اساتيد، روزنامه‌نگاران و خبرنگاران تبريك مي‌گويم. به بزرگواراني كه همواره شرافت انساني و وجدان كاري خود را به امور ديگر ترجيح مي‌دهند.
وي افزود: جا دارد كه ياد و خاطره شهيد صارمي را گرامي داريم.

AnarchAshkan
06-08-2008, 22:08
اینم پیش بینی من :

استقلال 3 - پگاه 0

FC Bayern
06-08-2008, 22:24
كابوس رباط‌ صليبي
اميد روانخواه فوتباليست بي‌حاشيه استقلال فصل گذشته با به ثمررساندن دو گل مقابل پرسپوليس تبديل به يك بازيكن محبوب در نزد تماشاگران آبي شد. او حتي از لحاظ فني مورد تاييد قلعه‌نويي قرار گرفت و امير در تمرينات استقلال بارها از اين بازيكن تعريف كرده بود.
روانخواه در بازي مقابل ابومسلم هم با اميدهاي زيادي وارد زمين شد ولي قبل از اينكه بازي از دقيقه 15 بگذرد، مصدوميت شديدي گريبانگير روانخواه شد تا او از زمين مسابقه بيرون برود. اميد در يك صحنه درون محوطه جريمه ابومسلم قصد داشت كه توپ را از بازيكن حريف بگيرد ولي به يكباره پايش پيچ خورد تا فرياد او را تمامي بازيكنان در زمين بشنوند.خليلي بعد از اين مصدوميت شديد دقايقي روي نيمكت‌ نشست ولي شدت درد آنقدر زياد بود كه او را به بيمارستان بردند.رباط صليبي پاره كرده باشد و امروز وضعيت اين بازيكن به‌طور دقيق مشخص خواهد شد.

FC Bayern
06-08-2008, 22:28
سوپرمن شماره هشت می پوشد
شايد كسي فكر نمي‌كرد مجتبي جباري كه هنوز كاملا با بقيه بازيكنان استقلال هماهنگ نشده و به دليل دوري از تمرين از بقيه عقب‌تر استفرصتي براي بازي پيدا كند، اما مصدوميت تصادفي اميد روانخواه، باعث شد امير قلعه‌نويي، مجتبي را به زمين بفرستد. بازيكني كه اگر ملاحظات و نارضايتي بازيكنان نبود، احتمالا در تركيب اصلي حضور مي‌داشت، به‌هرحال، مجتبي بعد از حضور نه‌چندان موثر در نيمه‌اول، در دقيقه 57 در شرايطي كه به‌نظر استقلال راهي به دروازه حريف نداشت، پشت‌محوطه جريمه صاحب توپ شد و با اعتمادبه‌نفسي بالا، با يك ضربه دقيق توپ را از شهاب گردان گذراند. مجتبي سپس به ياد آنچه در فينال جام‌حذفي انجام داده بود، آرام به سمت طرفداران استقلال رفت، دست‌هايش را به سوي آسمان برد، پيراهنش را به دندان گرفت و رو به دوربين‌ها تصوير پدري را كه زير لباس اصلي آرام گرفته بود، به همه نشان داد. اين يك گل آسماني بود. درست مثل فينال جام حذفي... جباري در اين فصل نقش محوري استقلال را برعهده خواهد داشت. در حالي‌كه به‌نظر وقتي از نظر رواني انگيزه داشته باشد، مي‌تواند يك تنه نتيجه را عوض كند.

FC Bayern
06-08-2008, 22:35
قسمتهایی از مصاحبه فرهاد مجیدی با دنیای فوتبال
ميثم منيعي شبيه برد‌پيت است
محمد مايلي‌كهن : مديونشم، چون در 18 سالگي مرا به تيم‌ملي دعوت كرد.
باتوجه به اينكه معمولا فرهاد مجيدي به روز راه مي‌رود، چقدر براي اين مساله هزينه مي‌كنيد؟
نمي‌دانم، دقيقا مبلغ خاصي ندارد.
مارك‌باز هستيد؟
نه، اصلا! بيشتر روي ظاهر اجناس خريد مي‌كنم
اهل تغيير مداوم ماشين يا موبايل هستيد؟
نه، معمولا از همان ابتدا آن چيزي را كه دوست دارم مي‌خرم
مثلا چه مدل ماشيني را دوست داريد؟
همه‌نوع BMW را دوست دارم. اما خب، BMW اتاق هفت را بيشتر دوست داشتم، براي همين هم آن را خريدم.
معمولا در چه مواردي ولخرج هستيد؟
شايد در رستوران رفتن، چون جزو تفريحاتم است.
يعني هميشه دوستان و اقوام ميهمان شما هستند؟
هميشه كه نه، گاهي اوقات من پول را حساب مي‌كنم. راستي فيلم هم زياد تماشا مي‌كنم.
آخرين فيلمي كه ديديد، چه بود؟
من عاشق سينما رفتن هستم. براي همين هم زياد به سينما مي‌روم. آخرين فيلمي هم كه ديدم «زن‌ها فرشته‌اند» بود.
اما معمولا آدم‌هاي مشهور با حضور در مجامع‌عمومي، آن هم سينما مشكل دارند.
چرا مشكل داشته باشم، هوادارها و مردم كه نمي‌خواهند آدم را نيشگون بگيرند. فوقش حرف مي‌زنند يا عكس و امضا مي‌خواهند.
اهل مطالعه كتاب هم هستيد؟
نه، اصلا.
مي‌توانيد آخرين كتابي را كه خوانديد را نام ببريد؟
اصلا يادم نمي‌ايد اسم آخرين كتابي كه خواندم چي بود.
اگر قرار باشد خودتان در مورد كسي يك كلمه بگوييد.
ميثم منيعي را بنويسيد براد پيت استقلال، چون چهره‌اش شبيه برادپيت است (مي‌خندد).
فرهاد مجيدي در تمام اين سال‌ها با وجود دوري از استقلال بازيكن محبوبي براي هواداران استقلال بوده است.‌به‌جز پولي كه بابت قرارداد چندساله او به حساب استقلال ريخته، سيماي خوش فرهاد و همينطور اخلاق خوبش در رويارويي با هواداران، باعث شده او را به‌شدت دوست داشته باشند. اگر مجيدي در اين فصل از نظر ورزشي به آرزوهايش برسد، بدون شك، محبوب‌ترين بازيكن استقلال خواهد بود. تيم فعلي هيچ‌كس را در حد و اندازه‌هاي او ندارد.مجيدي بازيكني است كه اگر قرارداد هاي تبليغاتي در ايران آزاد بود مي‌توانست درآمد خوبي از اين راه به دست بياورد.

EHHASSATNI
06-08-2008, 22:45
اقا بازی بعدی استقلال تهرانه ؟

FC Bayern
06-08-2008, 23:09
اقا بازی بعدی استقلال تهرانه ؟
سلام
هفته دوم (گراميداشت ولادت حضرت امام سجاد (ع) ، تكريم ياد و خاطره آزادگان و تجليل از خبرنگاران)
شنبه 1378/05/19
پگاه گيلان – استقلال تهران 15/17 عضدي رشت

M_Abieteh
06-08-2008, 23:13
استقلال 2-- پگاه 0

FC Bayern
06-08-2008, 23:21
این نظر سنجی رو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید داره انجام میده .برو بچ استقلالی برن نظر شون رو اونجا اعلام کنن
اینم امار شون تا این لحظه:

AnarchAshkan
06-08-2008, 23:25
مرسی بابت مطلبی که از فرهاد گذاشتی دوست عزیز
فرهاد مجیدی هیچوقت به حقش نرسید

FC Bayern
06-08-2008, 23:31
مرسی بابت مطلبی که از فرهاد گذاشتی دوست عزیز
فرهاد مجیدی هیچوقت به حقش نرسید

متاسفانه همین طوری که شما میگی .بعضی از ما بهترون نذاشتن فرهاد که حقش بازی برای تیم ملی بود رو بدست بیاره

M_Abieteh
06-08-2008, 23:59
اس اس 2 -- پگاه 0 :دی

Alireza Taji
07-08-2008, 00:21
بایرن عزیز به خاطر اخبار ممنون کار من را راحت کردی:11:
مصدومیت روان خواه بدترین خبر ممکن بود... واقعا براش ناراحت شدم و جاش تو دربی وقت ترکوندنه لنگی خیلی خالی خواهد بود...
فرهاد مجیدی هم خودش بیشتر مقصر بود وقتی بهترین دوران فوتبالش را به خاطر پول در امارات گذروند نباید از اینکه به حقش در فوتبال ما نرسیده ناراحت بشه!
میگم دیروز تعداد پستهایی که داده شد به 131 پست دریک روز رسید!
اخرین پست دیروز پست EHHASSATNI که شماره ی پستش 2508 بود
و اولین پست دیروز توسط مریم پائیزی بود که شماره ی پست 2377 بود...

emad64
07-08-2008, 00:46
مرسی علیرضا بابت آماری که دادی..
کار منم راحت کردی..
131 پست تو یه روز، آمار قابل توجهیه..

iman_s
07-08-2008, 01:31
استقلال 2-1 برنده میشه.

EHHASSATNI
07-08-2008, 01:40
استقلال با 2 اختلاف میبره

emad64
07-08-2008, 01:43
استقلال با 2 اختلاف میبره

اینجوری پیش بینی نکن Ehhassatni جان. نتیجه رو کامل بگو اگه میخوای تو مسابقه ی پیش بینی شرکت کنی..
متلاً :0 - 2 یا 1 - 3 یا ...

اینجوری بهتره.. اگه واسه ابراز احساساته که حله..

موفق باشی..

LeBron
07-08-2008, 01:57
2-1 استقلال میزنه

emad64
07-08-2008, 05:11
پگاه تو جام حذفی، تو زمین خودش که شدیدن به برد احتیاج داشت، با اون همه هوادارش، با یه گل، اونم رو ضربه ایستگاهی ما رو برد.. تازشم، این پگاه، اون پگاه نیست. مثلاً تقی پور رو نداره. نمیدونم یارگیریش چطوری بوده. ولی به نظرم میتونیم انتقام لیگ قبل رو ازشون بگیریم، باشه که بازی تو گیلانه.. فقط خدا کنه کیفیت زمین خوب باشه. نریم تو باتلاق بازی کنیم، مطمئنم میبریم.. خوبم میبریم..

emad64
07-08-2008, 05:14
پگاه 0 - 2 استقلال

unartig
07-08-2008, 05:48
پگاه تو جام حذفی، تو زمین خودش که شدیدن به برد احتیاج داشت، با اون همه هوادارش، با یه گل، اونم رو ضربه ایستگاهی ما رو برد.. تازشم، این پگاه، اون پگاه نیست. مثلاً تقی پور رو نداره. نمیدونم یارگیریش چطوری بوده. ولی به نظرم میتونیم انتقام لیگ قبل رو ازشون بگیریم، باشه که بازی تو گیلانه.. فقط خدا کنه کیفیت زمین خوب باشه. نریم تو باتلاق بازی کنیم، مطمئنم میبریم.. خوبم میبریم..
اندریارگیری شیران پاکتی گیلان آورده اند که بااستاد مساویها دکتل بیژن ذوالفقارنسب قراردادی بس شگرف بستیده اند:31:

unartig
07-08-2008, 05:57
میگم اف سی بایرن هم که بن شد :41:اولش اسمش bayern بودبعد که بن شد شدبایرن الان هم که FC Bayern بود بعدیو به نظرتون چی باید بذاره :20: یه اسم براش پیداکنیدکه زودبرگرده :46:

M . Sayid
07-08-2008, 08:18
استقلال 2-0 پگاه
شرایط زمین احتمالا خوب باشه چون فعلا تابستونه و بارون هر قدری هم که بیاد گرمای هوا زمینو خشک میکنه

unartig
07-08-2008, 09:25
منم شرایطشو خوب میدونم اما اینابعضی وقتها باشلنگ زمینشونو بدجورآب میدند

ESTEGHLAL 67
07-08-2008, 09:26
پگاه 0 - 2 استقلال

عماد جان خیلی زود پیش بینی خودت رو اعلام کردی ولی فکر کنم امتیاز کامل و بگیری

دوستانی که تا الان شرکت کردن اگه کسی از قلم افتاده بگید

r4pbr4p
FC Bayern
unartig
amir_a
AnarchAshkan
maryampaezi202000
mahn90
iman_s
LeBron
emad64
saeed atletico

iman84
07-08-2008, 10:24

با توجه به این حرفهای شما + اینکه پگاه میخواد انتقام جام حذفی رو بگیره + اینکه پگاه هفته اول فکر کنم بازیش مساوی شد + اینکه هرتیمی جلوی استقلال بازی میکنه 2 برابر توانش رو تو بازی می زاره = پیش بینی من تو پست بعدی

iman84
07-08-2008, 10:24
پگاه 1 - استقلال 1

AnarchAshkan
07-08-2008, 10:48
قلعه نويى: براى ديدن استقلال واقعى صبر كنيد

استقلال اولين بازى در ليگ برتر را با يك پيروزى خانگى مقابل ابومسلم آغاز كرد تا از همين هفته اول نشان دهد كه يكى از مدعيان جدى كسب عنوان قهرمانى ليگ برتر است.امير قلعه نويى سرمربى آبى پوشان با اشاره به پيروزى ۲ بر صفر تيمش مقابل ابومسلم گفت: «خوشحالم كه شروع خوبى داشتيم و مزد زحماتمان را گرفتيم. بازيكنان ما در اردوى تركيه تمرينات طاقت فرسايى را پشت سر گذاشتند و روزى ۲۰ كيلومتر مى دويدند، با اين شرايط شكست دادن ابومسلم كمترين پاداش آنها بود.» قلعه نويى ادامه داد: اولين بازى هميشه سختى هاى خاص خودش را دارد و بازيكنان ما در نيمه اول نتوانستند با كيفيت بالا فوتبال بازى كنند اما در نيمه دوم به هماهنگى لازم رسيديم و اين باعث شد تا ۲ بار به گل برسيم. من معتقدم كه در اين هفته هاى ابتدايى هيچ تيمى بدون ضعف نيست و از حالا زود است كه در مورد شخصيت فنى تيم ها نظر بدهيم. سرمربى استقلال در مورد رويارويى با حريف مشهدى گفت: ابومسلم تيم بسيار خوبى بود و من بايد از آقاى برگى زر تشكر كنم كه چنين تيمى را به ميدان فرستاد. مطمئن باشيد كه آنها در هفته هاى آينده حرف هاى زيادى براى گفتن خواهند داشت. قلعه نويى در پايان افزود: استقلال براى رسيدن به شرايط ايده آل احتياج به زمان دارد و مطمئن باشيد كه چهره واقعى تيم ما هنوز نمايان نشده است. براى اينكه استقلال واقعى را ببينيد بهتر است كه تا چند هفته صبر كنيد.

iman_s
07-08-2008, 10:57
علي فتح‌الله‌زاده به شبكه جام‌جم رفته بود تا در يك برنامه ورزشي زنده شركت كند. برنامه كمي متفاوت بود. وسط صحبت‌ها، مجري برنامه از مديرعامل استقلال خواهش كرد يك ليوان شربت بخورد تا بحث را ادامه دهند. فتح‌الله‌زاده به مجري گفت: «مديرعامل استقلال را دعوت كرده‌ايد و به او شربت قرمز مي‌دهيد؟» مجري جواب داد: «شرب آبي نداشتيم.» اما مجري جوابي كه انتظارش را داشت، نشنيد. فتح‌الله‌زاده گفت: «اين را مي‌خورم به سلامتي شما جوانان و ورزشكاران»؛ حرفي كه تهيه‌كننده را مجبور كرد همان‌جا برنامه را قطع كند.

Alireza Taji
07-08-2008, 11:37
فتح‌الله‌زاده گفت: «اين را مي‌خورم به سلامتي شما جوانان و ورزشكاران»؛

نوششششششششششششششش:27:.....
دمه حاجی گرم عجب حرفی زده! خیلی حال کردم........
يك واكنش قابل پيش بينى از قلعه نويى
اين استقلال من نيست.
ايران ورزشى- شايد پيروزى در اولين گام آنقدر برايش عادى بوده كه ديگر مثل گذشته ژست نمى گيرد! امير قلعه نويى وقتى مقابل پرسشگران قرار گرفت سعى مى كرد خوشحالى اش را پنهان كند: خدا را شكر مى كنم كه ليگ را با پيروزى آغاز كرديم. براى اين شروع خوب و صدرنشينى در هفته اول از بازيكنان و اعضاى كادر فنى تشكر مى كنم. ما در دوران آماده سازى پيش فصل تمرينات خوبى را پشت سرگذاشتيم. در تركيه كشور روزانه ۲۰ كيلومتر مى دويديم كه اين به آمادگى مان كمك بسيارى كرد. چون اين بازى اول ما در ليگ برتر بود، بازيكنان نتوانستند در نيمه اول تمام كيفيت بازى خود را بروز دهند و همين شد كه دو نيمه متفاوت را از استقلال شاهد بوديم.
اعتقاد دارم كه در همان نيمه اول هم بد كار نكرديم و شانس و موقعيت گلزنى داشتيم اما در نيمه دوم با شناختى كه نسبت به تيم ابومسلم پيدا كرديم تغييراتى جزيى در تركيب تيم ايجاد كرديم كه همين مسأله باعث تحول بازى تيم و به ثمر رسيدن گلهاى برترى در نيمه دوم شد.
قلعه نويى از ابومسلم تمجيد و تعريف مى كند: آقاى برگى زر تيم جوان و خوبى دارد كه همين جا با جرات مى گويم در ادامه مسابقات ليگ برتر مقابل ديگر تيم ها مى ايستد چرا كه اين تيم، تيمى است كه از نيروهاى جوان سود مى برد و مربى آينده دارى دارد.
در فصلى كه استقلال قهرمان مسابقات ليگ برتر شد، تيم ما بهترين خط دفاعى و كمترين باخت را داشت. در اين فصل هم بازيكنان ما در ساختار دفاع و حمله به بلوغ تاكتيكى رسيده است اما با تيم ايده آلى كه مدنظر من است فاصله داريم اما جاى نگرانى نيست و قطعاً تا هفته هاى آينده به آنچه مدنظر ماست، دست خواهيم يافت. قلعه نويى دلايل ضعف ابومسلم را هم بيان مى كند: اينكه تيم فوتبال ابومسلم به دروازه تيم ما فشار زيادى نياورد، چيزى از شايستگى هاى اين تيم كم نمى كند. شك نداشته باشيد همين خط حمله ابومسلم در ادامه مسابقات ليگ براى هر تيمى مشكل ايجاد خواهد كرد.
قلعه نويى از استراتژى استقلال هم كه شايد از ديد همه پنهان مانده باشد پرده برمى دارد: ما از تجربه تيم فوتبال سپاهان در فصل گذشته استفاده كرديم. فشار بازيهاى پى در پى باعث شد تا اين تيم كه در سه جام مدعى بود در گام آخر تمام عناوين را از دست بدهد. به همين دليل در فصل نقل و انتقالات به نوعى يارگيرى كرديم كه در مسابقات پيش رو توان مقابله با تمام تيم ها را داشته باشيم. در اين بين چيدمان تركيب ما بر اساس قدرت تيم خود و حريف است و سيستم چرخشى را اجرا نخواهيم كرد.

zoom
نگرانى ات را باور مى كنيم

امير قلعه نويى در واكنشى منتظره مى گويد: «اين تيم ايده آل من نيست و از وضعيت كنونى استقلال نگران هستم» قلعه نويى تملق نمى كند. او راست مى گويد! اين عين واقعيت است كه او احساس خطر كند. نگرانى قلعه نويى از اين بابت است كه او نتواند استقلال را در ليگ برتر قهرمان كند براى همين او استقلال را چنين توصيف مى كند كه به نوعى با معيارهاى او فاصله دارد. نگرانى قلعه نويى را باور داريم همانطور كه او وعده داده استقلال يكى از جام هاى ليگ برتر يا ليگ قهرمانان آسيا را به چنگ آورد.

================
يكى مثل عنايتى مى خواهيم
نظرى جويبارى: مطمئن باشيد پگاه را هم شكست مى دهيم
برترى استقلال مقابل ابومسلم باز هم باعث فروكش كردن نگرانى نظرى جويبارى از خط حمله استقلال نمى شود. جويبارى پس از بازى حرف هايى مى زند: «مهاجمان ما همگى خوب هستند ولى هنوز هم براى رفع مشكل گلزنى، مهاجمى مثل رضا عنايتى را مى خواهيم.بازى مقابل ابومسلم بعد از چند ديدار تداركاتى، خيلى خوب بود و بچه ها با وجود بازى ضعيف نيمه اول توانستند در نيمه دوم نمايش خوبى ارائه كرده و به پيروزى برسند. استقلال بازيكنان جديد زيادى دارد كه به هماهنگى آرمانى نرسيده اند. مطمئن باشيد كه در بازى با پگاه بهتر خواهيم شد و نتيجه بازى هم به سود ما تمام مى شود. قلعه نويى با درايت خود مى تواند اين هماهنگى را هرچه زودتر در تيم ايجاد كند.
پگاه تيم خوبى است كه مربى با دانشى چون ذوالفقارنسب را در اختيار دارد. آنها تماشاگران خوبى دارند و به طور حتم بازى مشكلى خواهيم داشت. با اين حال تمام تلاش خود را براى ۳ امتياز انجام خواهيم داد.»
اميدوارم امير خان مرا ببخشد
صادقى: به عشق پيروز شماره ۲۰ مى پوشم

امير حسين صادقى هنوز همان مدافع متعصب هميشگى است كه حالا در صحبت هايش مشخص مى شود كه خيلى دلش براى استقلال تنگ شده ولى در مس كرمان هم به افق هاى دورتر كه براى خودش ترسيم كرده مى انديشد. بازى در تيم ملى و حضور در جام جهانى با پيراهن شماره ۲ استقلال آرزوى مدافع جديد مس كرمان است.

بازى ذوب آهن چطور بود
فشار روى تيم ما زياد بود. ناهماهنگى باعث شد تا به نتيجه دلخواه نرسيم. يك ربع آخر بازى به دليل كارهاى هجومى نتوانستيم در دفاع تيمى خوب كار كنيم. از همه مهم تر خسته بوديم چون ۱۲ ساعت طول كشيد تا از كرمان به اصفهان برويم.
به نظر مى رسد انگيزه هاى زيادى دارى... چقدر به تيم ملى فكر مى كنى
تمام تلاشم فقط رسيدن به پيراهن تيم ملى است. صد در صد تمرينات را با جديت دنبال مى كنم تا دوباره بتوانم به حق خودم در تيم ملى برسم. مى خواهم در جام جهانى بازى كنم و مطمئن هستم آقاى دايى همه آماده ها را انتخاب مى كند.
چقدر طول كشيد تا خودت را با تيم هماهنگ كنى
اينجا شرايط خيلى خوب و جو دوستانه اى بر تيم حاكم است. از لحاظ رقابت هم، رقابت شديد و دوستانه اى ميان بچه ها وجود دارد. اينجا هواداران به دنبال اسم و رسم نيستند و تنها بازيكن بايد به فكر تمرينات و بازى هاى خودش باشد پس تمام تلاش من براى اين است كه با بقيه تيم هماهنگ شوم.
اخبار استقلال را پيگيرى مى كنى
صد در صد به خاطر گل مجتبى هم خيلى خوشحال شدم، تا قبل از بازى مدام برايش دعا مى كردم كه مجتبى با روحيه بالايى بازى كند؛ از گل مهدى اميرآبادى و از بازى خوب پيروز قربانى كه هميشه مثل يك برادر بزرگتر براى من بود هم خيلى خوشحالم. اين را هم اضافه مى كنم كه به عشق پيروز شماره ۲۰ را در مس مى پوشم.
خدا را شكر استقلال اين فصل خيلى خوب يارگيرى كرده اما اسكلت تيم حفظ شده؛ اميرخان هم كه از خانواده استقلال است و اين تيم را خوب درك مى كند.
با اين اوصاف چرا از استقلال جدا شدى
من نمى خواستم از استقلال بروم؛ با امير خان صحبت كردم و مشكلات مالى ام را گفتم؛ من كاپيتان استقلال بودم در ضمن بازيكن پيرى هم نيستم كه به درد تيم نخورم اما رفتار بعضى از مسوولان با من خوب نبود. اما هنوز شرمنده اميرخان هستم و اميدوارم مرا ببخشد.

=================
در امريكا با قطبى همكار بودم
اميد نمازى: امروز فردا با قلعه نويى حرف مى زنم

ايران ورزشى- اوايل هفته بود كه نام اميد نمازى مربى ايرانى مقيم امريكا براى كمك به امير قلعه نويى مطرح شد. نمازى كه فعاليت چشمگيرى در فوتبال و فوتسال امريكا داشته است اين خبر را تكذيب نمى كند. ديروز با نمازى حرف زديم، مردى كه به لحاظ رفتارى شباهت بسيارى با افشين قطبى دارد.
آقاى نمازى سلام! انگار قرار است به ايران بياييد
نمى دانم اين اخبار چگونه در اختيار شما قرار مى گيرد! بله! راستش را بخواهيد من با امير قلعه نويى حرف زدم.
ميان شما توافق صورت گرفته است
هنوز نه اما قرار است امروز - فردا بار ديگر با قلعه نويى حرف بزنم. اگر مذاكرات موفقيت آميز باشد اوايل هفته آينده به ايران مى آيم.
در امريكا مشغول به مربيگرى هستيد
فعلاً دوران استراحت را پشت سر مى گذاريم.
مشكلى براى سفر به ايران نداريد
اگر دعوتنامه بفرستند نه هيچ مشكلى وجود ندارد.
مگر پاسپورت ايرانى نداريد
من از ۶ تا ۱۸ سالگى در ايران بودم. الان هم پاسپورت ايرانى دارم و هم يك شهروند امريكايى محسوب مى شوم. براى آمدن به ايران هيچ مشكلى ندارم و پدر و مادرم در ايران زندگى مى كنند.
در استقلال به عنوان مربى فعاليت خواهيد كرد يا فقط آناليزور خواهيد بود
گفتم كه هنوز حرف هاى نهايى را نزديم اما بحث همكارى ام به شكل آناليزور است.
شنيديم با افشين قطبى هم در تماس هستيد
افشين خان از دوستان قديمى من هستند!
با ايشان كار هم كرده ايد.
بله! در تيم جوانان.
========================

قهرمان ليگ برتر مى شويم
احمد خذيراوى: جواب اعتماد اميرخان را مى دهم
ايران ورزشى- استقلال در اولين بازى ليگ هشتم، ابومسلم گربه سياه هميشگى اش را ۲ - صفر شكست داد تا با ۳ امتياز و تفاضل گل بهتر صدرنشين هفته اول لقب قرار بگيرد. احمد خذيراوى مهاجم جوان استقلال كه در بازى هاى تداركاتى پيش از آغاز فصل خوش درخشيده بود، در اين بازى در حضور مجيدى و برهانى دقايقى فرصت حضور در ميدان را پيدا كرد تا اميدوار به روزهاى آينده باشد.
با برد ابومسلم، مقتدرانه شروع كرديد.
بازى خيلى خوبى بود هرچند نيمه اول به خاطر اينكه مدت زيادى از تمرينات بدنسازى تيم نگذشته بود بچه ها خسته بودند اما با گذشت زمان، بازى را در اختيار گرفتيم و توانستيم ۳ امتياز بازى را كسب كنيم.
با اين ۳ امتياز و تفاضل گل بهتر صدرنشين شديد، آيا اين صدرنشينى را مى توانيد تا انتهاى فصل حفظ كنيد.
صد در صد، استقلال هم از نظر بازيكن و هم از نظر كادر فنى واقعاً در شرايط خوبى به سر مى برد. هرچه از زمان شروع ليگ بگذرد تيم بازى هاى بهتر و روانترى را براى رسيدن به قهرمانى ليگ به نمايش خواهد گذاشت.
فكر نمى كنى فشردگى بازى هاى اين فصل استقلال به خاطر حضور در ۳ جبهه جام باشگاه هاى آسيا، ليگ برتر و جام حذفى تيم را دچار مشكل كند.
نه، امير خان به همين خاطر در هر پست ۳ يا ۴ بازيكن خوب جذب كرده تا مشكلى بابت اين فشردگى نداشته باشيم.
بگذريم، در بازى با ابومسلم، در حالى كه مجيدى و برهانى نيز روى نيمكت بودند قلعه نويى تو را به زمين فرستاد.
امير خان به من لطف دارند و با اين حركتشان به من انگيزه و روحيه دادند. خوشحالم كه آقاى قلعه نويى به جوانان بها مى دهد. اميدوارم روزى با بازى هاى خوبم جواب اعتماد ايشان را بدهم. از اميرخان و كليه كادر فنى تشكر مى كنم. برهانى و مجيدى نيز با وجودى كه نيمكت نشين بودند مرا تشويق كردند.

=====================

M_Abieteh
07-08-2008, 11:42
مهدى اميرآبادى: اميدوارم چشم مربيان تيم ملى باز شود

ايران ورزشى- مهدى اميرآبادى دوباره به همان بازيكن تند و تيزى كه روزگارى در سايپا بهترين پيستون راست بود تبديل شده است. بازيكنى كه چند فصل در استقلال يك روند معمولى را پشت سر گذاشت حالا همان بازيكن مورد پسند امير قلعه نويى شده است. به طور حتم او با اين پشتكار مى تواند دوباره به تيم ملى دعوت شود. اميرآبادى با وجود حضور بازيكننى نظير بيك زاده و ميثم منيعى به نظر مى رسد تبديل به بازيكن فيكس پازل تاكتيكى امير قلعه نويى شده است.

كمى در مورد بازى صحبت كنيد
- بازى خوبى بود، ما به فكر ۳ امتياز بازى بوديم و خدا را شكر تلاش بچه ها نتيجه داد و توانستيم اولين بازى را با برد شروع كنيم.
با توجه به اينكه يكى از گل هاى تيم را هم به ثمر رساندى از بازى خودت راضى هستى
- من اگر هم توانستم گل بزنم تنها نتيجه تلاش كل تيم بود و من فقط خوشحالم كه زحمات بچه ها به ثمر رسيد و از لحاظ بدنى هم به دليل اردوهايى كه برگزار شد به خصوص اردوى تركيه خيلى پيشرفت كرده ام و به شرايط آرمانى كامل رسيده ام.
با اين بازى كه انجام دادى اميد دارى كه به تيم ملى دعوت بشى
- اميدوارم كه سرانجام چشم مربيان باز شود و من هم بتوانم دوباره پيراهن تيم ملى كشورم را بپوشم.
از بازگشت جبارى خوشحال بوديد
- نه تنها من بلكه تمامى بچه ها از اينكه مجتبى (جبارى) توانست پايش به گل باز شود و اين گل را تقديم به پدرش كرد خيلى خوشحال بوديم و اين خود يك روحيه مضاعف براى ما به همراه داشت.

M_Abieteh
07-08-2008, 11:44
مجتبى جبارى: 5 دقيقه هم بازى مى كردم گل مى زدم
اين شوت وصيت پدرم بود...

قرار نبود وارد زمين شود اما يك مصدوميت ناخواسته حكم به حضورش در ميدان داد. در آن لحظه كه اميدرضا روانخواه روى زمين مى غلطيد مجتبى جبارى آرزو مى كرد همبازى اش خيلى زود از زمين بلند شود و به بازى ادامه دهد اما مصدوميت روانخواه آنقدر شديد بود كه راهى جز تعويض شدنش وجود نداشت. امير قلعه نويى در آن لحظات نگاهى به نيمكت استقلال كرد. او بايد كدام بازيكن را انتخاب مى كرد فرهاد مجيدى، آرش برهانى يا ميثم منيعى شايد هم احمد خذيراوى اما انتخاب امير، مجتبى جبارى بود چرا كه از ديدگاه او مجتبى بهترين گزينه براى قرار گرفتن در ميانه ميدان محسوب مى شد. جبارى وقتى به ميدان آمد لحظاتى سر در گرم بود اما هرچه از دقايق بازى را پشت سر مى گذاشت بر آمادگى اش افزوده مى شد گل زيباى او در نيمه دوم مهر تأييد زد بر توانايى هاى جبارى و حسن انتخاب امير قلعه نويى.

اولين بازى استقلال در ليگ برتر با يك صحنه به ياد ماندنى از تو همراه شد! تو فكر مى كردى آن شوت وحشتناك را بزنى
بايد بگويم مطمئن بودم! باور كنيد مى دانستم گلزنى مى كنم.
چطور اين قدر مطمئن بودى
انگار يك نفر مدام توى گوشم مى گفت گل مى زنى. مى دانستم حتى اگر ۵ دقيقه هم بازى كنم گل مى زنم.
خوشحالى
بالاتر از خوشحالى، چون احساس مى كنم پدرم خوشحال شده است.
با پدرت خيلى راحت بودى
ما مثل دو تا دوست بوديم. هميشه كنارم بود، از بچگى.
و تو هم قدرش را خيلى مى دانستى
نمى دانم!
چون پس از گلزنى عكس پدر را از زير پيراهنت بيرون آوردى!
اين كمترين كارى بود كه مى توانستم بكنم. اين طورى پدر هميشه كنار من است. دوست دارم آن پيراهن هميشه تنم باشد.
و حتماً اشتياقت براى گلزنى بيشتر مى شود.
بله! دوست دارم دوباره تصويرش را به همه نشان بدهم. من مديون او هستم.
چرا از ابتدا در تركيب نبودى
آماده نبودم. براى همين از امير خان خواستم بيشتر از ۴۵ دقيقه به من بازى ندهد.
اما مصدوميت روانخواه، قلعه نويى را مجبور كرد تا زودتر از موعد تو را به ميدان بفرستد.
واقعاً فكر نمى كردم اميد آن طورى نقش بر زمين شود. خيلى برايش ناراحت هستم.
شوت عجيبى بود.
كدام شوت ! آن كه وارد گل نشد
نه آن كه از ۳۵ مترى به قعر دروازه ابومسلم رفت!
فكر كردم آن صحنه تك به تك را مى گوييد! بله من هم فكر مى كنم شوت قشنگى شد. با خودم مى گفتم هر جا توپ روى پايم جفت و جور شود شليكش مى كنم.
توصيه پدر بود !
خدا بيامرز هميشه مى گفت مجتبى بيشتر شوت بزن.
اين شايد يك وضعيت به ياد ماندنى باشد.
فكر مى كنم به حرف پدرم خوب عمل كردم (و بعد مى خندد)
قبل از اينكه فصل شروع شود يك شوك عجيب به هواداران دادى.
من هم دوست ندارم از استقلال جدا شوم اما خب انسان مجبور است براى پيشرفت بعضى وقت ها پا روى دلش بگذارد.
مى روى
نه! چون ديگر نمى توانم از استقلال جدا شوم. مى خواهم بمانم تا شرايط رو به راه شود.
ممكن است نيم فصل به اروپا بروى
نيم فصل شايد اما خودم فكر مى كنم به آخر فصل بكشد. دوست دارم استقلال را در جام باشگاه هاى آسيا همراهى كنم.
استقلال قهرمان مى شود
به اين تيم شك نكنيد. مطمئن باشيد ما قهرمان مى شويم. ما بازى به بازى بهتر مى شويم.

انتقال جبارى منتفى شد
جبارى لحظاتى پس از پايان بازى با ابومسلم به طور قطعى حضورش در ليگ فرانسه را منتفى اعلام كرد: كار حضورم در فرانسه به طور كامل منتفى شد و تا پايان فصل در استقلال باقى خواهم ماند.در دو روزى كه آنجا بودم،احساس دلتنگى شديدى كردم و نمى توانستم از خانواده ام دور باشم. به همين دليل نيز تصميم گرفتم در همين جا بمانم.

M_Abieteh
07-08-2008, 11:45
اول خليلى، بعد روانخواه
دربى بدون گلزنان
رفت و برگشت

ايران ورزشى- درد وحشتناكى تمام وجودش را فرا گرفته بود؛ زمانى كه دكتر نوروزى با اشاره به امير قلعه نويى پيغام داد كه بايد او تعويض شود نگرانى در چهره اش موج مى زد، به محض اينكه دوربين سيار آزادى روى صورتش زوم كرد ديگر نتوانست ناراحتى خود را پنهان كند، دستهايش را روى صورتش گذاشت تا اشك هايش را كسى نبيند.
جواد رزاقى مدافع ابومسلم باور نمى كرد اميد روانخواه به اين روز بيفتد، او درباره لحظه اى كه شماره ۲۳ استقلال سرنگون شد مى گويد:« اصلا باورم نمى شد اميد مصدوم شود؛ صداى عجيب و وحشتناكى بود، خدا كند رباطش پاره نشده باشد!»
خداداد افشاريان كه در سوت خود به نشانه پايان نيمه اول دميد امير قلعه نويى به سمت اميد رفت تا ببيند اوضاع او در چه حالى است؛ سرمربى آبى ها با چهره اى مغموم سرش را به نشانه تاسف تكان مى دهد و به سوى رختكن مى رود.
دكتر نوروزى هنوز نمى داند چه سرنوشتى در انتظار شمار ه ۲۳ است؛ وقتى با سيل سؤالات مشابه رو به رو مى شود، با اضطراب مى گويد:« نمى دانم اما اميدوارم آن چيزى كه همه تصورش را مى كنند نباشد، اميد بدنش آماده است واقعاً خدا به او رحم كند.»
از حرفهاى استقلالى ها پيداست كه اتفاق ناخوشايندى در انتظار هافبك جوان آبى هاست ولى كسى جرات نمى كند دراين باره حرف بزند. بازيكنان استقلال يكى پس از ديگرى از رختكن بيرون مى آيند اما اميد يكه و تنها در رختكن مى ماند؛ دوربين هاى تلويزيونى پشت در رختكن منتظرند تا اجازه ورود پيدا كنند و با او مصاحيه كنند اما امير قلعه نويى براى حفظ روحيه هافبك تيمش به جويبارى مى گويد:« كسى داخل نرود! به اندازه كافى اين بچه عصبى و ناراحت است اگر با او مصاحبه كنند بدتر مى شود.»
امير با قيافه اى درهم از پله ها بالا مى رود، مشخص است كه از دست دادن اميد برايش تلخ است اما بايد سوخت و ساخت!
بازى تمام مى شود، آبى ها خوشحال از دشت اول با لبخند رضايت وارد رختكن مى شوند. امير از همه زودتر مى آيد، اميد مى خندد و به امير خان تبريك مى گويد، ژنرال سعى مى كند ناراحتى خود را پشت لبخندهاى مصنوعى اش پنهان كند.
بازيكنان دور هم جمع مى شوند تا امير حرف بزند:« شما جزو بهترين ها هستيد اما نبايد در باد اين پيروزى بخوابيد، بازى ابومسلم همين جا تمام شد از امروز به شكست پگاه فكر مى كنيم.»
مجتبى جبارى لباسش را عوض مى كند و به سراغ اميد مى رود؛ حرفهاى اميدوار كننده مجتبى اشكهاى اميد را سرازير مى كند اما مجتبى دوست ندارد روحيه او خراب شود. او را در بغل مى گيرد و مى گويد:« انشاا... چيزى نيست.» دكتر نوروزى تأكيد مى كند كه پايش تكان نخورد.
دو نفر از بچه هاى استقلال با دستهاى قلاب كرده او را از روى نيمكت رختكن بلند مى كند اما درد ناشى از مصدوميت امان روانخواه را بريده، على نظرى كه كلافه از اين كابوس تلخ است با صداى بلند مى گويد:« آقا مدد برو به آمبولانس بگو بيايند اين بچه درد دارد.» خبرى از آمبولانس نيست، مجتبى جبارى كنار اميد ايستاده و يك لحظه از كنار او تكان نمى خورد. جبارى تنها كسى است كه شرايط او را درك مى كند.
زمان به سرعت مى گذرد و درد اميد لحظه به لحظه بيشتر مى شود، از آمبولانس و برانكارد هيچ خبرى نيست، با زحمت فراوان بازيكن مصدوم استقلال را تا جلوى پله هاى تونل مى آورد، تكنسين هاى اورژانس ورزشگاه زمانى كه پاى يخ پيچى شده او را مى بينند سريع دست به كار مى شوند تا او را داخل آمبولانس ببرند.
عرق سرد بر پيشانى اميد نشسته اما با همان حال لبخند مى زند و مى گويد:« قسمت اين بود. حالا مى فهمم محسن خليلى چه مى كشد. خدا كند رباطم پاره نشده باشد.»
چراغ هاى گردون آمبولانس كه روشن مى شود راه باز مى شود تا ماشين از لابه لاى جمعيت عبور كند. دكتر نوروزى كه مجبور است در آزمايش تست دوپينگ بازيكنان استقلال حضور داشته باشد درباره آخرين وضعيت اميد مى گويد:« نمى دانم چرا اينطور شد؛ درشرايط كنونى هيچ اظهار نظرى درست نيست بايد ابتدا Mriپاى او بگيريم بعد در خصوص وضعيت او اظهار نظر كنيم اما آنچه فعلاً مسلم است اين است كه او فعلاً قادر به همراهى استقلال نيست و اين موضوع را به امير قلعه نويى و كادر فنى استقلال اعلام كردم چون شدت آسيب ديدگى او زياد است و بايد تحت مداوا قرار بگيرد.»
پزشك استقلال دوست ندارد درباره روانخواه حرف زيادى بزند اما از نوع صحبت هاى او كاملاً پيداست كه مصدوميت اميد زياد هم عادى نيست.

مصدوميت اميد روانخواه به همان اندازه آبى هاى پايتخت را نگران كرد كه پرسپوليسى ها از شنيدن خبر مصدوميت محسن خليلى در اردوى تيم ملى در اسپانيا خواب از چشمانشان گرفته شد. بازيكنانى كه در دربى رفت و برگشت ليگ هفتم گل هاى دو تيم را به ثمر رساندند حالا ديگر قادر به همراهى تيمهايشان نيستند. شباهت مصدوميت روانخواه و خليلى بيانگر اين است كه اين دو به جز رقابت فوتبالى در مصدوميت هم سرنوشتى نظير ديگرى دارند.
با اين تفاسير فكر مى كنيد امسال دربى بدون گلزنان رفت و برگشت گلزن ديگرى خواهد داشت يا....

M_Abieteh
07-08-2008, 11:45
ویرایش شد.........

unartig
07-08-2008, 13:51
جالبه که دوتاگلزن مصدوم شدند اما ما داریم کسانی که متخصص گلزدن به پیروزی هستند

r4pbr4p
07-08-2008, 14:01
با توجه به این حرفهای شما + اینکه پگاه میخواد انتقام جام حذفی رو بگیره + اینکه پگاه هفته اول فکر کنم بازیش مساوی شد + اینکه هرتیمی جلوی استقلال بازی میکنه 2 برابر توانش رو تو بازی می زاره = پیش بینی من تو پست بعدی

همه حرفات درست ایمان ولی در مورد استقلال چرا چیزی نگفتی؟

اس اس آماده س این روزا همه هم میدونن... با تغییراتی هم که انجام داده نسبت به فصل قبل خیلی تغییر کرده

دیگه از طرف هوادارها مث بازی قبل روی بازیکنا فشاری نیست و با خیال راحت میرن تو زمین

حالا ما یه مهاجم عالی و آماده به اسم اکبر پور داریم که میتونه هر توپ مرده ایی رو زنده کنه

پس زیاد هم نباید بد بین بود :31::10:

Nasser_ZRE
07-08-2008, 14:48
سلام دوستان میبینم که جمعتون جمع ه ما رو هم که به یاد ندارید.

شاید قدیمیا یادشون بیاد منو.

این فصل می خوایم بترکونیم.

emad64
07-08-2008, 14:54
پگاه 1 - استقلال 1

استقلال، امسال باید بهترین خط دفاع رو داشته باشه، پس تو این بازیم گل نمیخوره..

اس اس آماده س این روزا همه هم میدونن... با تغییراتی هم که انجام داده نسبت به فصل قبل خیلی تغییر کرده

باهات موافقم علیرضا.. استقلال امسال خیلی متفاوت تر شده..

emad64
07-08-2008, 14:57

آره ناصر جان.. شک نکن..
من خیلی وقت نیست که تو این تاپیک فعالیت میکنم.. اولین باره که میبینمتون.. ولی خوشحالم که دیدمتون.. :D

emad64
07-08-2008, 15:03
ممنون اشکان و علیرضا جان بابت خبراتون..

فتح‌الله‌زاده گفت: «اين را مي‌خورم به سلامتي شما جوانان و ورزشكاران»

واقعاً !

emad64
07-08-2008, 15:07
عماد جان خیلی زود پیش بینی خودت رو اعلام کردی ولی فکر کنم امتیاز کامل و بگیری

مسعود، تابلو کردی که..
پیش بینیه مسعودم 2 - 0 به نفع استقلاله !

amirtaker
07-08-2008, 15:11

سلام;
چطوری بی مرام؟:19:

amirtaker
07-08-2008, 15:12
اجازه میدید من پیش بینی کنم؟

Alireza Taji
07-08-2008, 15:24
پگاه را نباید دست کم گرفت... نباید فراموش کرد مربیشون کسی که استقلالی ها معمولا جلوی تیمش با مشکل گلزنی روبه رو بودند...
در ضمن اونها تو اهواز از استقلال اهواز امتیاز گرفتند!
ازطرفی بازی ما زمینی هست و اگه رشت زمینش خوب نباشه بازیکنانی مثل جباری و یا سیاوش براشون مشکل پیش میاد...
بروبچ چقدر عجله دارید بذارید دقیقه نود پیشبینی کنید اینطوری تشخیص درست بیشتر هست...

emad64
07-08-2008, 15:31
استقلال 4 - 0 ابومسلم

استقلال3-1 ابومسلم

نه 2 بر هیچ میشه

پیشبینی بازی هم 3-1 به سود ما...

فردا استقلال 2-0 بازی رو میبره.

3 بر1 به نفع استقلال

من هم بازی رو 2-0 یا 2-1 به نفع خودمون پیش بینی می کنم

(هنوز قانونی نوشته نشده بود. از این به بعد این جور پیش بینی نادرست است)

استقلال 2 -- ابومسلم 0

برای مطالعه ی قوانین، میتوانید به آدرس زیر رفته و پست 2495 را مطالعه کنید..

امتیازها :

mahn90 : امتیاز = 3

iman_s : امتیاز = 3

ESTEGHLAL 67 : امتیاز = 3

maryampaezi202000 : امتیاز = 3

emad64 : امتیاز = 1

saeed atletico : امتیاز = 1

alireza001199 : امتیاز = 1

unartig : امتیاز = 1

امتیازها بایگانی شد...

emad64
07-08-2008, 15:32
اجازه میدید من پیش بینی کنم؟

بفرما .......

Nasser_ZRE
07-08-2008, 15:43
سلام;
چطوری بی مرام؟:19:

سلام امیر تاکر :31:

شما بی مرامی یه سراغی از من نگرفتی.:27:

اصلا منو یادت رفته بود. :21:

بردیاجان کجاس همونی که تلاشش زیاده. و خیلی زحمت کشید. البته برای من.:40:

همون اقای پرسپولیسی.:18:

راستی بچها اواتورم چطوره.:21:

آره ناصر جان.. شک نکن..
من خیلی وقت نیست که تو این تاپیک فعالیت میکنم.. اولین باره که میبینمتون.. ولی خوشحالم که دیدمتون.. :D

خوشبختم از اشنایی با شما.

M_Abieteh
07-08-2008, 15:54
امتیازها :

mahn90 : امتیاز = 3

iman_s : امتیاز = 3

ESTEGHLAL 67 : امتیاز = 3

emad64 : امتیاز = 1

saeed atletico : امتیاز = 1

alireza001199 : امتیاز = 1

unartig : امتیاز = 1

امتیازها بایگانی شد...

منم درست پیشبینی کردم .منم باید اضافه کنید.

مدرک::21:

ESTEGHLAL 67
07-08-2008, 15:54
مسعود، تابلو کردی که..
پیش بینیه مسعودم 2 - 0 به نفع استقلاله !

بابا عماد چرا حرف دهن ادم میزاری من کی گفتم 2-0 میشه بازی میخواستم بقیه رو گمراه کنم:19:

هنوز زود برای پیش بینی

unartig
07-08-2008, 15:56
ناصر آواتورت قشنگه اما امضات افتضاح :31:مریم اما دفعه بعدبیاتوتاپیک خودمون پیش بینی کن :5:حوصله داری میری بیرون ازسنگر:13:بعداین میشه که نامبروان اخطارواخراجیهامیشی :46:

emad64
07-08-2008, 19:25
استقلال 2 -- ابومسلم 0

پرسپولیس 1-- سایپا 2

خب، اینجوری که معلومه باید یه بند به قوانین اضافه بشه. اونم اینه که باید تو این تاپیک نظر (پیش بینی) داده بشه. الآن میرم اصلاحش میکنم.. (این دفعه اضافه میشه، چون هنوز براش قانون نوشته نشده بود)

ناصر آواتورت قشنگه اما امضات افتضاح :31:مریم اما دفعه بعدبیاتوتاپیک خودمون پیش بینی کن :5:حوصله داری میری بیرون ازسنگر:13:بعداین میشه که نامبروان اخطارواخراجیهامیشی :46:

تأیید میشه..

emad64
07-08-2008, 19:39

1_ تا 30 دقیقه قبل از بازی میتوانید پیش بینی کنید. (مسعود [esteghlal 67]، یا علی رضا [alireza001199]، سی دقیقه قبل بازی، اتمام زمان شرکت در پیش بینی رو اعلام میکنن).

2_ هر فرد تنها یک بار میتواند پیش بینی کند.
(تبصره : اگه پیش بینی اشتباه کرده بودید، پستی که پیش بینی توش کردید رو ویرایش کنید و اون پیش بینی رو از تو پستش پاک کنید.. بعد نهایتاً تا 5 دقیقه بعد پیش بینیه جدیدتون رو تو یه پست جدید بذارید. اگه پیش بینی توسط مسعود ثبت شد، دیگه نمیتونه پیش بینی کنید. مگر با هماهنگی با مسعود..)

3_ پیش بینی به نحوی انجام شده باشد که در آن نتیجه کاملاً مشخص باشد. (مشخص باشه که استقلال میبره، مساوی میکنه یا..)

4_ در پیش بینی، تعداد گلهای هر دو تیم مشخص باشد.

5_ در پست اعلام پیش بینی، فقط پیش بینی را اعلام کنید. از اظهار نظر در مورد پیش بینی در این پست، خوداری کنید.
(تبصره : در مورد پیش بینی، میتونید تو پست جدید اظهار نظر کنید.)
" بند 5 ، برای راحتیه بررسی پیش بینی هاست "

6_ پست ویرایش شده در مسابقه پیش بینی وارد نخواهد شد !

7_ پیش بینی باید در این تاپیک انجام شود. پیش بینی هایی که در سایر تاپیک ها اعلام شده باشند، در مسابقه ی پیش بینی وارد نخواهد شد !

مثال صحیح : [استقلال 2 - 0 ابومسلم] ، [استقلال 2 هیچ میبره] ، [2 - 0 به سود استقلال]

مثال غلط : [2 - 0] ، [استقلال با اختلاف دو گل میبره]

نحوه امتیار دهی :
پیش بینی درست (برد یامساوی یا باخت) با تعداد گل های درست = 3 امتیاز
پیش بینی درست (برد یامساوی یا باخت) اما تعداد گل های اشتباه = 1 امتیاز

مسئولین کار:
مسعود [esteghlal 67]، و علیرضا [alireza001199]، سی دقیقه قبل بازی، اتمام زمان شرکت در پیش بینی رو اعلام میکنن..

عماد مسئول بایگانی کردن نتایج تا اخرین روز لیگ هست، همچنین هر 5 هفته کلیه ی اطلاعات و امتیازات را در یک فایل pdf ارائه میده...

emad64
07-08-2008, 19:45
منم درست پیشبینی کردم .منم باید اضافه کنید.

مدرک::21:

مریم (maryampaezi202000)، امتیازها ویرایش شد..
میتونی بری امتیازت رو ببینی
صفحه 255، پست 2548 :

Alireza Taji
07-08-2008, 20:07
بازی استقلال و پگاه شنبه هست دیگه؟
الان هم طالبلو در بازی با فلسطین دروازه بانمون هست :27:
امیدوارم به حقش برسه.

حسن زاده: استقلال با اختلاف ۳ گل پرسپوليس را مى برد :21:

رضا حسن زاده گفت: با توجه به آمادگى بازيكنان شك نكنيد كه اين تيم امسال قهرمان ليگ برتر مى شود. ضمن اينكه در پاسخ به ادعاى مديران پرسپوليس نيز بايد بگويم استقلال امسال با تعداد اختلاف ۳ گل قرمزهاى پايتخت را شكت مى دهد.بازيكن اسبق استقلال گفت: بازى اول تيم استقلال مقابل ابومسلم بسيار خوب بود و در اين مسابقه بازى روان و رو به جلويى را از بازيكنان استقلال شاهد بوديم.وى ادامه داد: اين ديدار، نخستين بازى استقلال در ليگ برتر بود و طبيعى است كه بازيكنان بيشتر از خلاقيت خودشان استفاده كنند تا تاكتيك تيمى اما اطمينان دارم در بازى هاى بعدى هماهنگى بازيكنان بيشتر از اين خواهد شد.حسن زاده خاطرنشان كرد: نفراتى كه امسال در استقلال بازى مى كنند جزو بهترين هاى فوتبال ايران هستند بنابراين مى توان از حالا استقلال را مدعى نخست قهرمانى دانست.وى در خصوص قلعه نويى گفت: امير تاكنون امتحان خودش را پس داده چراكه تجربه نشان داده است كه وى مى تواند همزمان در چند رقابت شركت كند و البته در همه آنها با برنامه خاص به موفقيت برسد. مطمئن هستم با توانايى بالاى اين مربى، استقلال مى تواند موفق تر از سال هاى گذشته شود.بازيكن اسبق استقلال در پايان گفت:با توجه به آمادگى بازيكنان شك نكنيد كه اين تيم قهرمان است. ضمناً در پاسخ به ادعاى مديران پرسپوليس نيز بايد بگويم استقلال امسال با تعداد اختلاف ۳ گل قرمزهاى پايتخت را شكت مى دهد.

emad64
07-08-2008, 20:36
من تو یکی دوتا سایت که رفتم چک کردم، خبری از تغییر زمان مسابقه پگاه - استقلال نبود علیرضا..

انشاا.. وحید هم به حق واقعیش تو فوتبال میرسه..

emad64
07-08-2008, 20:39
1-همانی بودند که همه انتظارش را داشتند ؛ اتکا به پیستون های فعال، مردانی که می بایست مدام به کناره می آمدند و توپ ها را یکی پس از دیگری روی دروازه میهمان می ریختند . علاوه براین حربه ،پرتاب های بلند اوت هم به کرات دیده می شد و این یعنی ؛ اقای ابومسلم! ما می خواهیم از روی آسمان زمین تان را فتح کنیم.

فقط دو دقیقه از اولین سوت خداداد افشاریان گذشته بود که شاگردان قلعه نویی این مشق را شروع به نوشتن کردند و چهل و پنج دقیقه تمام، آن را تکرار نمودند اما مدام این دلواپسی برای هواداران آبی به وجود می آمد که مبادا سوت دقیقه نود به صدا درآید و همه توپ های آسمانی به وسیله حمله وران کم دقت خودی و مدافعان و دروازبان جسور ابومسلم دفع شود.

2- شلوغ بازی نیمه اول به پایان رسید و آن تماشاگر استقلال در حالی که بین دو نیمه ، ساندویچ کالباسش را به دندان می گرفت با هر بار جویدن، مدام کابوس فصل قبل را به یاد می آورد ؛همان روزهایی که استقلال بعد از چند دقیقه فشار به یکباره قافیه را به حریفش می باخت. اما فلسفه قلعه نویی متفاوت است او از همه دوندگی تا مرز خالی شدن انرژی را مطالبه می کند و کمی سرپیچی مصادف می شود با تابلوی خروج!

اما آیا ان همه شور در نیمه نخست، که برگرفته از تفکرات سر مربی جوان استقلال است، برای کسب سه امتیاز کفایت می کرد؟ پرتاب های بی شمار اوت انداز و تجمع سیزده بدری مشکی پوشان در محوطه جریمه خودی کم کم می رفت تا سوهانی شود روی اعصاب ساکنان سیمانی ورزشگاه آزادی .

3- با خروج یدی که هیچ فصل مشترکی با اکبری فصل قبل نداشت ، ورود منیعی و جابجایی نفرات در میانه میدان یک" عین "به بازی استقلال اضافه شد ؛آنها فیتیله" شور" را پائین آوردند و با چراغ "شعور" به دنبال اولین گل آبی در لیگ هشتم رفتند ،گلی که سرانجام هوشمندانه به ثمر رسید .

استقلال زمانی از برتری خود استفاده کرد که علاوه بردوندگی بی حد و حصر و تکل های دنباله دار ، جریان شورمندانه را با نگاه شعورمندانه تلفیق کرد.

دو گل برای شکست تیمی که از ابومسلم فصل قبل فقط پیراهنش را بر تن می دید کافی بود و این یعنی استقلال از روز اول می خواهد کار را جدی بگیرد.

4- قلعه نویی برخلاف حجازی و کریمی که بعد از جلو افتادن با اطمینان خاطر روی نیمکت می نشستند تازه از گل دوم به بعد بود که تن صدایش را بالا برد و با فریاد از علیزاده و سیاوش می خواست پرس را از همان نقطه صفر شروع کنند جایی که هافبک های کم توان و مدافعان دست پاچه ابومسلم نتوانند ستون های یک حمله را پایه ریزی کنند.

زمان قضاوت نیست و نمی توان با ضرس قاطع از آینده این دو تیم گفت اما توان مشکی پوشان مشهد را کمتر از ان چیزی مشاهده کردیم که همانند فصل قبل شگفتی ساز شوند، نیمکتی که پر از خالی بود و بد تر از آن تفکری در آن جاری نبود و در سوی مقابل تیم قلعه نوئی همانی بود که می شناختیم؛ تکل زن ، پرس کن و تا جایی که نفس یاری می کرد دونده. گویی هوای ترکیه خوب به شش ها یشان ساخته بود.

5- بهترین برد در هفته اول از آن آبی پوشان شد اما مشکلی در مجموعه آنها دیده می شد که اگر به موقع مرتفع نگردد شاید (که حتمآ) بلای جان استقلال شود . علیزاده و سیاوش که در فضا سازی و وظایف تعین شده نمره قبولی گرفتند به تعداد انگشتان یک دست هم نتوانستند خطر روی دروازه حریف ایجاد کنند .

اکبرپور از دروازه دور بود و علیزاده مردی نیست که به همین سادگی ها گلزنی کند . اگر شوت دیدنی جباری از آن فاصله بعید نواخته نمی شد شاید از همین روز نخست این مشکل به صورت عریان تری خودش را عیان می ساخت ؛ در روزی که نه خبری از کاپیتان مجیدی بود و نه قلعه نویی سراغی از برهانی گرفت.

سرمربی زیرک دلیل عدم استفاده از آنها را چنین می گوید" بنا به تجربه تلخ سال قبل سپاهان که در چند جبهه مشغول به جنگ بود می خواهم نیمکت مطمئنی داشته باشم "

البته با توجه به سوابق آنها به نظر می رسد قلعه نویی بیشتر از تجربه تلخ حجازی و کریمی که ساده انگارانه قصد پرواز روی بال این دو را داشتند ، مدد جست و از قضا جوابش را هم گرفت.

منبع :

Nasser_ZRE
07-08-2008, 20:44
ناصر ما گفتیم دیگه نمییای
لخدا منو امیر به یادت بودیم
دیگه بیخیال لنگیا شو

سلام دوست من اسمت رو نمیدونم من کلا 2 هفته بن بودم .:21:

خودم نمیتونستم بیام.

Nasser_ZRE
07-08-2008, 20:48
الان امضام بهتر شد.:21::27:

ESTEGHLAL 67
07-08-2008, 21:56
maryampaezi202000 خیلی خوشحالم که امتیاز تو هم از پیش بینی بازی استقلال ابومسلم مرد قبول واقع شد
حالا یه سوال چرا من هر عکسی توی امضاهام میزارم شماهم میزارید البته من خیلی خوشحال میشم و هیچ اشکالی نداره

M_Abieteh
07-08-2008, 22:51
حالا یه سوال چرا من هر عکسی توی امضاهام میزارم شماهم میزارید البته من خیلی خوشحال میشم و هیچ اشکالی نداره

چون از امضات خوشم اومد.

LeBron
07-08-2008, 22:55
آقا بیخیال کل کل شین تو پرسپولیسیا دو سه تا بچه کودکستانی هستن میرن زیر آب زنی.

M_Abieteh
07-08-2008, 23:21
یه تغییری تو امضام دادم نظرتون چطور شد.

Alireza Taji
08-08-2008, 00:51

همون شعاره دیگه"استقلال سروره پرسپولیسه"؟
رنگش ابی هست و زمینش هم ابی خوب پیدا نیست...
فردا سعی میکنم چندتا لوگو برای اینجا درست کنم تا اگه خواستید بگذارید...

unartig
08-08-2008, 01:00
میگم مریم خیلی چشمگیربود تغییراتت:31: این برنامه 90هم خیلی بدشروع کرداین کی بوددعوتش کردند برای شروع برنامه :13:

m_r1986
08-08-2008, 02:00
آقا این قضیه ریش امیرآبادی خیلی باحال بود:27:

همش زیر سر این لنگیاست:2: چشم دیدن خوش تیپی استقلالیهای عزیز و ندارن:21:

iman_s
08-08-2008, 02:08
بردیاجان کجاس همونی که تلاشش زیاده. و خیلی زحمت کشید. البته برای من.:40:

همون اقای پرسپولیسی.:18:

راستی بچها اواتورم چطوره.:21:

سلام ناصر جون.دوباره خوش اومدی.
بردیا هم هست.اتفاقا تو این مدت که نبودی تو چند تا تاپیک به یادت بود و راجع به بن شدنت یه چیزایی میگفت.
راستی اون یکی ل.ن.گ.ی هم برگشته و تو متفرقه واسه خودش یک تاپیک زده که من برگشتم :18:

iman_s
08-08-2008, 02:18
آقا این قضیه ریش امیرآبادی خیلی باحال بود:27:

توقع دارند از این به بعد ورزشکارها با ریش موهای فرق بغل و قیافه عجق وجق برن تو زمین.دو روز دیگه هم میگن نباید با شورت برین و به جاش باید شلوار بپوشین.
چه قانونهایی از خودشون در میکنند.
همش زیر سر علی آبادیه.دو سال یش میگفت ورزشکارانی که از مدلهای غربی پیروی میکنند(مدل مو و ریش و ابرو) حق بازی ندارند ولی وقتی با اعتراض عده ای مواجه شد یک مقدار کوتاه اومد و فت سعی میکنیم باهاشون برخورد کنیم.حالا که یک مدت گذشت و جای خودشو محکم کرده رفته سراغ حرفهای اولش.
یا ریش رو بزنند یا از هفته سوم حق بازی ندارند:41:

LeBron
08-08-2008, 02:44
قضیه امیر ابادی چیه؟

iman_s
08-08-2008, 03:21
قضیه امیر ابادی چیه؟
به باشگاه استقلال نامه دادند که امیرآبای و اکبرپور باید ریشهاشونو بزنند وگرنه از هفته سوم محروم میشند.
تو برنامه نود فردوسی پرو ازش پرسید این قضیه واقعیه و اتمیرآبادی هم تایید کرد و گفت من چند ساله که ریشهام اینجوریه و مدل خاصی نداره.نمیدونم چرا گیر دادند.

emad64
08-08-2008, 10:03
متأسفانه من دیشب نتونستم برنامه نود رو ببینم.. بجز قضیه ی ریش امیرآبادی :blink: ، خبر خاصه دیگه ای نبود ؟

unartig
08-08-2008, 10:08
متأسفانه من دیشب نتونستم برنامه نود رو ببینم.. بجز قضیه ی ریش امیرآبادی :blink: ، خبر خاصه دیگه ای نبود ؟
نه زیادخبری نبود قطبی و مهدی شیری و امیرآبادی مهمان برنامه بودند چیزخاصی هم جزاون مطلب گفته نشد :10:بازیهاشون هم که بهترین بازی همون استقلال بودکه اونو هم دیدی :31:

اف ث بایرن
08-08-2008, 10:08
سلام
یکی تو این تاپیک نیست بمن بگه این دفعه چرا منو بن کردن .والا با یوزر قبلی من کاری نکردم که اینها بازم بمن لطف کردن و منو بن کردن ...یکی منو راهنمایی کنه که این بن شدن پیاپی منو باید با کدوم از مدیران سایت صحبت کنم .

emad64
08-08-2008, 10:13
ویرایش شد.......

unartig
08-08-2008, 10:21
سلام
یکی تو این تاپیک نیست بمن بگه این دفعه چرا منو بن کردن .والا با یوزر قبلی من کاری نکردم که اینها بازم بمن لطف کردن و منو بن کردن ...یکی منو راهنمایی کنه که این بن شدن پیاپی منو باید با کدوم از مدیران سایت صحبت کنم .
سلام اف ث بایرن داشتن دویوزرغیرمجازه توسایت احتمالا کسی اینو میدونه وراپورتتو میده :5:میشه حدس زدکارکدوماست اما دفعه بعد آیدیتو انقدرتابلو انتخاب نکن که طرف بفهمه :46:

unartig
08-08-2008, 10:22
ضمنابرنامه دیروز با شهرام شفیع زاده هم صحبت کردکه بدجورزدتوپوز عادل لنگی

emad64
08-08-2008, 10:26
ضمنابرنامه دیروز با شهرام شفیع زاده هم صحبت کردکه بدجورزدتوپوز عادل لنگی

واسه فردوسی پور دیگه این چیزا عادی شده..

اف ث بایرن
08-08-2008, 10:27
سلام اف ث بایرن داشتن دویوزرغیرمجازه توسایت احتمالا کسی اینو میدونه وراپورتتو میده :5:میشه حدس زدکارکدوماست اما دفعه بعد آیدیتو انقدرتابلو انتخاب نکن که طرف بفهمه :46:
سلام
هر 3 یوزر من بن شده .دیگه یوزری وجود نداره که من دو تا داشته باشم یا یک دونه

emad64
08-08-2008, 10:33
به قول :

آقا بیخیال کل کل شین تو پرسپولیسیا دو سه تا بچه کودکستانی هستن میرن زیر آب زنی.

بیخیال شین..

unartig
08-08-2008, 10:34
سلام
هر 3 یوزر من بن شده .دیگه یوزری وجود نداره که من دو تا داشته باشم یا یک دونه
خب الان جرمت سنگین ترشد ایناحرفشون اینه که شما فقط میتونی یه یوزرداشته باشی چه بن شده باشه چه نشده باشه :41:یعنی این که اگربن شدی بایدمدت مجازات گرفته شده رابگذرانی وگرنه بازدن یه یوزردیگه که شمامجازاتی نشدید که :10:حالاهم زیادصداشو درنیار توتاپیک اونوریها هم نروکه دست به اعتراض کردن یکی دوتاشون بدنیست :11:

M_Abieteh
08-08-2008, 10:35
بایرن جان حد اقل یه یوزر بساز که نفهمند تو هستی. خودت رو معرفی نکن تا بن نشی.

emad64
08-08-2008, 10:38
خب الان جرمت سنگین ترشد ایناحرفشون اینه که شما فقط میتونی یه یوزرداشته باشی چه بن شده باشه چه نشده باشه :41:یعنی این که اگربن شدی بایدمدت مجازات گرفته شده رابگذرانی وگرنه بازدن یه یوزردیگه که شمامجازاتی نشدید که :10:حالاهم زیادصداشو درنیار توتاپیک اونوریها هم نروکه دست به اعتراض کردن یکی دوتاشون بدنیست :11:

آره. صداشو در نیار، ما هم تورو نمیشناسیم..
اگه نیاز میبینی برو پستات رو ویرایش کن و به منو اونی و مریم هم بگو تا پستامونو ویرایش کنیم..

ESTEGHLAL 67
08-08-2008, 10:38
:11::11::11::11::11::11::10::10::10::10::10::10::1 0:

همون شعاره دیگه"استقلال سروره پرسپولیسه"؟
رنگش ابی هست و زمینش هم ابی خوب پیدا نیست...
فردا سعی میکنم چندتا لوگو برای اینجا درست کنم تا اگه خواستید بگذارید...

حق با علیرضا هستش رنگ فونتی که انتخاب کردی ابی هستش ضمن اینکه نباید از رنگ قرمز برای کناره های
فونت خودت استفاده کنی:21::21: خوشحال میشیم علیرضا تا از کارهای شما استفاده کنیم:10::10::40:

عماد همون بهتر که ندیدی اون از دیر پخش شدن برنامه اونم از شروع برنامه که واقعا حالم رو بهم زد
این قطبی اومد یکم چرت وپرت گفت ولی قول قهرمانی نداد گفت باید چند تا بازی بگذره تا جواب بدم
انگار خودش هم میدونه امسال قهرمان نمیشه چون پارسال نه تیم رو دیده بود نه بازیکنی رو میشناخت
توی فرودگاه گفت من تیم رو قهرمان میکنم البته شانسی گفت و گرفت به جز حضور امیر ابادی یه نکته جالب دیگه
داشت که درگیری لفظی شفیع زاده مدیر عامل استقلال اهواز با فردوسی پور بود که اخرش نزدیک بود چند تا فحش
هم نثار فردوسی پور بکنه

دوستان چرا تو مسابقه پیش بینی شرکت نمیکنید
حتما مثل من گذاشتید لحظات اخر:21::21:
به هر شکل من مرتب اون کسانی که شرکت کردن رو مینویسم تا اگه کسی از قلم افتاده بود به من اطلاع بدید

r4pbr4p
FC Bayern
unartig
amir_a
AnarchAshkan
maryampaezi202000
mahn90
iman_s
LeBron
emad64
saeed atletico
iman84

تا الان 12 نفر شرکت کردن

unartig
08-08-2008, 10:39
بایرن جان حد اقل یه یوزر بساز که نفهمند تو هستی. خودت رو نکن تا بن نشی.
به نظرم باید حرفهای مریم خانم رابه عنوان یک پیشکسوت دراین زمینه قبول کنی :31:
خب بچه ها به نظرم خیلی خوبه که همراه باتعدادگلهای ردوبدل شده گلزنهاراهم پیش بینی کنیم (البته تومسابقه آورده نشه اما برای پربارکردن پیش بینیمون باشه ):10:

M_Abieteh
08-08-2008, 10:42
سلام دوباره به بایرن.. تو منو یاد اون جادوگره تو بازیه کمبت میندازی :)

با FEiZ, POP صحبت کردی ؟ آخه اونا مدیرای انجمن اخبار ورزشی هستن..

من 2 ماه به این انجمن دسترسی نداشتم.

با FEiZ هم خیلی صحبت کردم ولی هیچ که هیچ. قرار بود 2 ماه باشه ولی 15 روز بیشتر شد.

emad64
08-08-2008, 10:46
من 2 ماه به این انجمن دسترسی نداشتم.

با FEiZ هم خیلی صحبت کردم ولی هیچ که هیچ. قرار بود 2 ماه باشه ولی 15 روز بیشتر شد.

من خیلی وقت نیست دارم انجا پست میدم..
ممنون..

اف ث بایرن
08-08-2008, 10:47
یعنی قبلاً که با FC Bayern میومدی، فقط همین یه یوزر رو داشته بودی ؟ آخه اگه اینجوری بوده نباید تو رو بن میکردن.. اما اگه مثل گفته ی اونی بوده، یه خورده حق دارن..
آخه چکار داری که بری کل کل با __ . به قول :

خب الان جرمت سنگین ترشد ایناحرفشون اینه که شما فقط میتونی یه یوزرداشته باشی چه بن شده باشه چه نشده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یعنی این که اگربن شدی بایدمدت مجازات گرفته شده رابگذرانی وگرنه بازدن یه یوزردیگه که شمامجازاتی نشدید که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حالاهم زیادصداشو درنیار توتاپیک اونوریها هم نروکه دست به اعتراض کردن یکی دوتاشون بدنیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بایرن جان حد اقل یه یوزر بساز که نفهمند تو هستی. خودت رو نکن تا بن نشی.سلام به همگی
امیدوارم خدا از سر تقصیرات من بگذره ..من گناه خیلی بزرگی مرتکب شدم
ولی بیخیال اگه اینبار هم بن شدم با یوزر جدید دیگه ای وارد میشم .من با هر یوزری وارد بشم اینو بدونید که همیشه خون من آبی آبیه...
هر چقدر دلشون میخواد منو بن کنن .منم به جاش تا دلتون بخواد یوزر میسازم وارد میشم

emad64
08-08-2008, 10:49
خب بچه ها به نظرم خیلی خوبه که همراه باتعدادگلهای ردوبدل شده گلزنهاراهم پیش بینی کنیم (البته تومسابقه آورده نشه اما برای پربارکردن پیش بینیمون باشه ):10:

منم موافقم..

اف ث بایرن
08-08-2008, 10:51
اميرحسين يوسفى: از استقلال انتقام مى گيريم
اميرحسين يوسفى هافبك تيم فوتبال پگاه گيلان در رابطه با ديدار اين تيم مقابل استقلال اهواز اظهار داشت: بازى خوبى بود. ما در اين ديدار بهتر از استقلال اهواز بازى كرديم. حق تيم ما پيروزى بود. اگر از موقعيت هايمان استفاده مى كرديم قطعاً با اختلاف زياد استقلال اهواز را مى برديم. تازه يك هفته از ليگ سپرى شده است. تيم هماهنگى لازم را ندارد اما روز به روز بهتر مى شويم. يوسفى در مورد گل زيباى خود به استقلال اهواز گفت: اين گل نتيجه تلاش همه بچه ها بود و من فقط آن را به ثمر رساندم. من چنين گل هايى زياد زدم. در اين ديدار هم در جاى خوبى از زمين روى بازيكن ما خطا شد. در آن لحظه حس خوبى داشتم و پشت توپ قرار گرفتم و لطف خدا شامل حالم شد و آن توپ درون دروازه رفت.هافبك پگاه در باره بازى روز شنبه اين تيم مقابل استقلال تهران خاطرنشان كرد: ما در اين ديدار ميزبان هستيم و بايد از اين موضوع نهايت استفاده را ببريم. قطعاً به دنبال ۳ امتياز خواهيم بود و براى رسيدن به پيروزى از هيچ كوششى دريغ نمى كنيم. استقلال تيم خوبى است و نسبت به پارسال خيلى بهتر شده است اما ما انتقام شكست در فينال جام حذفى مقابل استقلال را از آنها خواهيم گرفت و روزى شيطانى براى استقلال رقم خواهيم زد. دكتر براى اين ديدار برنامه ويژه اى دارد و با سياست خاصى بازى را شروع خواهيم كرد.

بنظر شما پگاه مال این حرفها هست که یک روز شیطانی برای ما رقم بزنه

M_Abieteh
08-08-2008, 10:51
این حرفو نزن ip ت رو میبندن اونوقت دیگه نمیتونی بیایی. یه یوزر بساز که نفهمند تویی بعد تو خصوتو به بچها معرفی کن تا بشناسنت .من ای پست رو دقیقه دیگه ویرایش میکنم.

M_Abieteh
08-08-2008, 10:52
اميرحسين يوسفى: از استقلال انتقام مى گيريم
اميرحسين يوسفى هافبك تيم فوتبال پگاه گيلان در رابطه با ديدار اين تيم مقابل استقلال اهواز اظهار داشت: بازى خوبى بود. ما در اين ديدار بهتر از استقلال اهواز بازى كرديم. حق تيم ما پيروزى بود. اگر از موقعيت هايمان استفاده مى كرديم قطعاً با اختلاف زياد استقلال اهواز را مى برديم. تازه يك هفته از ليگ سپرى شده است. تيم هماهنگى لازم را ندارد اما روز به روز بهتر مى شويم. يوسفى در مورد گل زيباى خود به استقلال اهواز گفت: اين گل نتيجه تلاش همه بچه ها بود و من فقط آن را به ثمر رساندم. من چنين گل هايى زياد زدم. در اين ديدار هم در جاى خوبى از زمين روى بازيكن ما خطا شد. در آن لحظه حس خوبى داشتم و پشت توپ قرار گرفتم و لطف خدا شامل حالم شد و آن توپ درون دروازه رفت.هافبك پگاه در باره بازى روز شنبه اين تيم مقابل استقلال تهران خاطرنشان كرد: ما در اين ديدار ميزبان هستيم و بايد از اين موضوع نهايت استفاده را ببريم. قطعاً به دنبال ۳ امتياز خواهيم بود و براى رسيدن به پيروزى از هيچ كوششى دريغ نمى كنيم. استقلال تيم خوبى است و نسبت به پارسال خيلى بهتر شده است اما ما انتقام شكست در فينال جام حذفى مقابل استقلال را از آنها خواهيم گرفت و روزى شيطانى براى استقلال رقم خواهيم زد. دكتر براى اين ديدار برنامه ويژه اى دارد و با سياست خاصى بازى را شروع خواهيم كرد.

بنظر شما پگاه مال این حرفها هست که یک روز شیطانی برای ما رقم بزنه

این جوجه یه چیزی گفته حالا. مگه دست نشان نبود تهران 100% بردیم.

emad64
08-08-2008, 10:54
سلام به همگی
امیدوارم خدا از سر تقصیرات من بگذره ..من گناه خیلی بزرگی مرتکب شدم
ولی بیخیال اگه اینبار هم بن شدم با یوزر جدید دیگه ای وارد میشم .من با هر یوزری وارد بشم اینو بدونید که همیشه خون من آبی آبیه...
هر چقدر دلشون میخواد منو بن کنن .منم به جاش تا دلتون بخواد یوزر میسازم وارد میشم

خوبه.. ولی دیگه نباید بری کل کل.. آخه بازم یوزر جدیدت رو بن میکنن.. نشون بده که استقلالی بودی و هستی و کاری هم به حرفهای بقیه نداری.. بذار هرچی که دلشون میخواد بگن..
تو که خونت آبیه، کسی هم نمیتونه رنگش رو عوض کنه :31: .

اف ث بایرن
08-08-2008, 10:55
استقلال با ۳ غايب به رشت مى رود
كاروان استقلال روز جمعه راهى رشت مى شود تا خود را براى بازى شنبه مقابل پگاه آماده كند البته آبى پوشان در حالى عازم اين شهر مى شوند كه از وجود ۳ مهره مهم خود محروم هستند و امير قلعه نويى بايد از همين حالا در انديشه يافتن جانشينان مناسبى براى آنها باشد. با توجه به دعوت از وحيد طالب لو و حسين كاظمى به اردوى تيم ملى براى شركت در رقابت هاى غرب آسيا طبيعى است كه آنها نمى توانند استقلال را در سفر رشت همراهى كنند از طرف ديگر اميدرضا روانخواه هم به واسطه مصدوميت عملاً نمى تواند كنار استقلالى ها باشد و حتى احتمال دارد اين آسيب ديدگى زمينه براى دورى طولانى مدت وى از ميادين را فراهم كند. ( البته اميدواريم چنين اتفاقى رخ ندهد. ) با اين تفاسير از همين حالا مردانى همچون: نامدارى، مجيدى و بيك زاده بايد خودشان را براى بازى با پگاه آماده كنند.

emad64
08-08-2008, 10:59
اگه نامداری هم مثل خیلی از بازیکنای دیگه، نسبت به فصل قبل بهتر شده باشه که مشکلی نباید داشته باشیم.. مجیدی و بیگ زاده هم که از خوبای استقلال هستن..

اینجا یه سؤال مطرح میشه :

دروازبان دوم استقلال تو بازیه فردا کیه ؟

emad64
08-08-2008, 11:02
محمود، تو خیلی از جان واریو خوشت میادا.. من خیلی دربارش نشنیدم.. اگه ازش اطلاعی داری بگو.. اگه ویژگیه خاصی داره هم بگو.. ممنون میشم..

اف ث بایرن
08-08-2008, 11:02
خوبه.. ولی دیگه نباید بری کل کل.. آخه بازم یوزر جدیدت رو بن میکنن.. نشون بده که استقلالی بودی و هستی و کاری هم به حرفهای بقیه نداری.. بذار هرچی که دلشون میخواد بگن..
تو که خونت آبیه، کسی هم نمیتونه رنگش رو عوض کنه :31: .
سلام
من الان 5 یا 6 روزی هست اون ورها نرفتم .میتونی بری ببینی .هیچ مطلبی از من تو اون تاپیک پس پس ها پیدا نمیکنی ...ولی اونا هنوز دارن میسوزن و میخوان حال منو بگیرن اما نمیدونن که حال من تو ....باقی شونمیگم بد اموزی داره

emad64
08-08-2008, 11:06
سلام
من الان 5 یا 6 روزی هست اون ورها نرفتم .میتونی بری ببینی .هیچ مطلبی از من تو اون تاپیک پس پس ها پیدا نمیکنی ...ولی اونا هنوز دارن میسوزن و میخوان حال منو بگیرن اما نمیدونن که حال من تو ....باقی شونمیگم بد اموزی داره

خودتم داری میگی که از وقتی جوابشون رو نمیدی، چقدر حالشون گرفته شده.. پس جوابشون رو اصلاً نده تا بیشتر حالشون گرفته بشه..

اف ث بایرن
08-08-2008, 11:10
قلعه نويي: در استقلال فقط شايسته ها بازي مي كنند
استقلال در اولين بازي خود در ليگ هشتم چهره خوبي از خود ارائه داد. اگرچه اين تيم هنوز با روزهاي خوب خود فاصله دارد، اما در گام نخست نشان داد در فصل جاري براي جبران ناكامي فصل قبل پابه عرصه رقابت ها گذاشته است. امير قلعه نويي درباره بازي تيمش مقابل ابومسلم و حواشي آن به سوالات ما پاسخ داد كه به اتفاق آن را مرور مي كنيم:
" از ديدگاه شما بازي چگونه بود؟
مسابقه دو نيمه متفاوت داشت. در نيمه نخست دو تيم به ارزيابي همديگر پرداختند و در نيمه دوم روي شناختي كه از يكديگر پيدا كرده بودند به ميدان آمدند. تيم حريف هم انصافا با توجه به شرايطي كه داشت خوب كار كرد و برخلاف انتظار ما ظاهر شد.
" پس كاملا از عملكرد شاگردان خود راضي هستيد؟
تا حدودي بله، البته اين استقلالي كه شما ديديد با آن تيمي كه ما انتظار داريم خيلي فاصله دارد. قبلا هم گفته بودم هواداران، تيم دلخواه خود را از هفته پنجم به بعد ببينند.
" يعني تا هفته پنجم هيچ كس از استقلال انتظار بازي خوب نداشته باشد !
منظور من اين نبود. اما هميشه، تنور ليگ زماني داغ مي شود كه تيم ها به شرايط آرماني برسند و اين مسئله حداقل ٥هفته زمان مي برد.
" بازيكنان استقلال در مصاحبه هاي بعد از بازي خود خيلي مغرور حرف مي زدند، فكر نمي كنيد غرور، خيلي زود به سراغ آن ها آمده باشد؟
فكر نمي كنم اين طور كه مي گوييد باشد. هنوز اتفاقي نيفتاده كه بازيكني بخواهد مغرور شود. ما تازه اول راه هستيم و راه بسيار سختي پيش رو داريم.
"از اين كه سكوهاي ورزشگاه را تا حد زيادي خالي ديديد ناراحت نشديد؟
اين سوال شما را بايد فدراسيون فوتبال پاسخ دهد. وقتي بازي ها را اواسط هفته برگزار مي كنند ديگر نبايد انتظار داشت ٦٠يا ٧٠هزار تماشاگر كار خود را رها كنند و به ورزشگاه بيايند.
" فكر نمي كنيد بازي هاي ضعيف استقلال در فصل گذشته باعث به وجود آمدن چنين شرايطي شده است؟
مثل اين كه شما فراموش كرديد يك ماه و نيم پيش در بازي فينال، ورزشگاه پرشده بود.
" در خصوص نيمكت نشيني بازيكناني چون مجيدي و برهاني صحبتي نداريد؟
نيازي به اين كار نمي بينم. فراموش نكنيد من نمي توانم بيش تر از ١١بازيكن به زمين بفرستم. در ثاني بازيكني در تركيب تيم ثابت قرار مي گيرد كه در تمرينات جزو بهترين هاي تمرين باشد. مطمئن باشيد در تيم قلعه نويي فقط شايسته ها بازي مي كنند.
" حضور نداشتن هاشم بيك در فهرست ١٨نفره بازي تاحدود زيادي عجيب بود...؟
به خاطر وجود مشكلاتي مانند نداشتن آمادگي لازم و نداشتن كارت بازي، هاشم بيك در فهرست قرار نگرفت.
" فكر مي كنيد در هفته اول چهره يك تيم مدعي را داشتيد؟
براي قهرمان شدن و چهره يك مدعي را داشتن فاكتورهاي زياد لازم است كه قطعا ما آن ها را داريم. استقلال با اهداف بلند قدم به مسابقات ليگ گذاشته و ان شاء الله با همت بچه ها، تلاش كادر فني و مديريتي و مسئولان باشگاه به اين اهداف خود خواهيم رسيد.
" حتما مهم ترين رقيب خود را براي قهرماني پرسپوليس مي دانيد، همين طور است؟
همه تيم هاي ليگ براي ما قابل احترام هستند. پرسپوليس هم تيم خوبي است و به عنوان يك رقيب به آن ها احترام مي گذاريم.

emad64
08-08-2008, 11:13
دیگه تو این تاپیک، کسی در مورد هیچ تیمی اظهار نظر نکنه.. نمیخوایم دوستامون رو از دست بدیم..
اخبار فقط در مورد استقلال..
در مورد هیچ خبری، اگه بر علیه تیممون هم گفته شده بود، اظهار نظر نکنیم..

اف ث بایرن
08-08-2008, 11:14
چند خط در مورد استقلال

"هادي برگي زر شكست ٢بر صفر مقابل استقلال بهترين تيم ايران آن هم در ورزشگاه آزادي را نتيجه اي قابل قبول براي تيم جوان ابومسلم عنوان كرد.
"در پايان ديدار استقلال- ابومسلم از چهار بازيكن دو تيم به قيد قرعه آزمايش دوپينگ به عمل آمد.بر اين اساس يد الله اكبري و سياوش اكبرپور از تيم فوتبال استقلال تهران و جواد رزاقي و مهدي ثابتي از تيم ابومسلم مشهد آزمايش دوپينگ دادند.
"پس از پيروزي تيم فوتبال استقلال تهران مقابل ابومسلم مشهد، از سوي مسئولان باشگاه بخشي از مطالبات فصل گذشته بازيكنان پرداخت شد.

اصغر حاجيلو سرپرست سابق استقلال تهران گفت: هم اكنون مشغول كارهاي معمولي در محل كار خود هستم و دعا به جان آقاي قلعه نويي مي كنم چون قلعه نويي آرامش را به من برگرداند و به همين علت از وي تشكر مي كنم.

M_Abieteh
08-08-2008, 11:14

اینم یه نوشته نه به طور حرفه ای.

اف ث بایرن
08-08-2008, 11:18
با حكم فتح ا..زاده
منصوريان رئيس آكادمي فوتبال استقلال تهران شد
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه استقلال تهران در حكمي رسمي، كاپيتان فصل گذشته اين تيم را به عنوان رئيس آكادمي فوتبال اين باشگاه انتخاب كرد.

ه گزارش خبرگزاري فارس، علي فتح ا...زاده پس از اتمام قرارداد حسن روشن با اين باشگاه و با توجه به بروز مشكلاتي با وي، عليرضا منصوريان را به عنوان رئيس جديد آكادمي فوتبال اين باشگاه انتخاب كرد.
مدير عامل استقلال حكم منصوريان را آماده كرده و منتظر بازگشت او از آلمان است تا اين حكم را به او دهد.
كاپيتان فصل گذشته استقلال تهران پس از خداحافظي از فوتبال براي شركت در كلاس هاي مربيگري به آلمان سفر كرد.

M_Abieteh
08-08-2008, 11:20
دوستان بیایین یه امضای توپ درست کنیم.

اف ث بایرن
08-08-2008, 11:21
با حكم فتح ا..زاده
منصوريان رئيس آكادمي فوتبال استقلال تهران شد
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه استقلال تهران در حكمي رسمي، كاپيتان فصل گذشته اين تيم را به عنوان رئيس آكادمي فوتبال اين باشگاه انتخاب كرد.

ه گزارش خبرگزاري فارس، علي فتح ا...زاده پس از اتمام قرارداد حسن روشن با اين باشگاه و با توجه به بروز مشكلاتي با وي، عليرضا منصوريان را به عنوان رئيس جديد آكادمي فوتبال اين باشگاه انتخاب كرد.
مدير عامل استقلال حكم منصوريان را آماده كرده و منتظر بازگشت او از آلمان است تا اين حكم را به او دهد.
كاپيتان فصل گذشته استقلال تهران پس از خداحافظي از فوتبال براي شركت در كلاس هاي مربيگري به آلمان سفر كرد.

emad64
08-08-2008, 11:25
این بیگ زاده کجا بازی میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم پستش هافبک چپه..
اگه کسی میدونه که بیگ زاده کجا بازی میکنه بگه..

emad64
08-08-2008, 11:26
برو بچ فردا باری ساعت چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فعلاً که زمانش همون 17:45 هستش..

emad64
08-08-2008, 11:29
اف ث بایرن، خوب داری فعالیت میکنیا :46:

emad64
08-08-2008, 11:33
پیش بینیه من :
پگاه 0 - 2 استقلال
گلها : اکبرپور، مجیدی (اگه تو بازی باشه). اگه مجیدی تو بازی نبود قربانی گل میزنه..

اونی، من گلزنها رو هم پیش بینی کردم. حالا تو باید گلزنها رو بگی..

اف ث بایرن
08-08-2008, 11:38
اميرخان دلدارى ام مى داد

روانخواه: مى دانم كه فراموش مى شوم
يران ورزشى- يك ساعت پيش از آن كه جواب آزمايش MRI اميد روانخواه بيايد با او تماس مى گيريم تا از وضعيت مصدوميت پايش خبر تازه اى بگيريم. شواهد نشان دهنده پارگى رباط پاى اميد روانخواه است اما تا اعلام نتيجه نهايى از سوى پزشكان نمى توان در مورد مصدوميت روانخواه حرفى زد. پيش از آن كه اطلاعات دقيق درباره مصدوميت روانخواه به دست مان برسد با مردى كه فصل پيش عصاى دست مربيان استقلال بود حرف مى زنيم. آيا بازى با ابومسلم آخرين نمايش روانخواه در فصل جارى خواهد بود.

فكر مى كنى جواب آزمايش MRI چگونه باشد
خدا مى داند اما فكر مى كنم خبر خوبى در انتظارم نيست.
خيلى نااميدى !
باور كنيد هنوز صداى پايم توى گوشم است. آن لحظه از درد شديد به خودم مى پيچيدم.
رباط پاره كردى
صبح (ديروز) رفتم MRI دادم. من فكر مى كنم رباطم پاره شده است.
چرا اين طور شد
نمى دانم شايد قسمت است به هر حال از اين اتفاق ها براى هر بازيكنى مى افتد.
خيلى ناراحتى
با خودم مى گفتم امسال بايد حتماً به تيم ملى بروم اما انگار خدا نمى خواست.
انگار كسى با تو تماس نگرفته است
نه! اين طور نيست. اميرخان و ديگر بازيكنان همه زنگ زدند و دلدارى ام دادند. مى گفتند چيزى نيست اما خودم مى دانم كه اوضاع پايم خراب است.
اگر رباط پايت پاره شود بايد حداقل۶ ماه از ميدان دور باشى.
متأسفانه همين طور است. از اين مى ترسم كه فراموشم كنند.
چه كسانى
همه حتى مطبوعات!

اف ث بایرن
08-08-2008, 11:41
قهرمان ليگ برتر مى شويم

احمد خذيراوى: جواب اعتماد اميرخان را مى دهم
ايران ورزشى- استقلال در اولين بازى ليگ هشتم، ابومسلم گربه سياه هميشگى اش را ۲ - صفر شكست داد تا با ۳ امتياز و تفاضل گل بهتر صدرنشين هفته اول لقب قرار بگيرد. احمد خذيراوى مهاجم جوان استقلال كه در بازى هاى تداركاتى پيش از آغاز فصل خوش درخشيده بود، در اين بازى در حضور مجيدى و برهانى دقايقى فرصت حضور در ميدان را پيدا كرد تا اميدوار به روزهاى آينده باشد.
با برد ابومسلم، مقتدرانه شروع كرديد.
بازى خيلى خوبى بود هرچند نيمه اول به خاطر اينكه مدت زيادى از تمرينات بدنسازى تيم نگذشته بود بچه ها خسته بودند اما با گذشت زمان، بازى را در اختيار گرفتيم و توانستيم ۳ امتياز بازى را كسب كنيم.
با اين ۳ امتياز و تفاضل گل بهتر صدرنشين شديد، آيا اين صدرنشينى را مى توانيد تا انتهاى فصل حفظ كنيد.
صد در صد، استقلال هم از نظر بازيكن و هم از نظر كادر فنى واقعاً در شرايط خوبى به سر مى برد. هرچه از زمان شروع ليگ بگذرد تيم بازى هاى بهتر و روانترى را براى رسيدن به قهرمانى ليگ به نمايش خواهد گذاشت.
فكر نمى كنى فشردگى بازى هاى اين فصل استقلال به خاطر حضور در ۳ جبهه جام باشگاه هاى آسيا، ليگ برتر و جام حذفى تيم را دچار مشكل كند.
نه، امير خان به همين خاطر در هر پست ۳ يا ۴ بازيكن خوب جذب كرده تا مشكلى بابت اين فشردگى نداشته باشيم.
بگذريم، در بازى با ابومسلم، در حالى كه مجيدى و برهانى نيز روى نيمكت بودند قلعه نويى تو را به زمين فرستاد.
امير خان به من لطف دارند و با اين حركتشان به من انگيزه و روحيه دادند. خوشحالم كه آقاى قلعه نويى به جوانان بها مى دهد. اميدوارم روزى با بازى هاى خوبم جواب اعتماد ايشان را بدهم. از اميرخان و كليه كادر فنى تشكر مى كنم. برهانى و مجيدى نيز با وجودى كه نيمكت نشين بودند مرا تشويق كردند.

r4pbr4p
08-08-2008, 11:42
متأسفانه همين طور است. از اين مى ترسم كه فراموشم كنند

مگه میشه کسی رو که به ل . ن . گ گل زده فراموش کرد؟

اف ث بایرن
08-08-2008, 11:42
در توصيف نمايش ۹۰ دقيقه اى سياوش اكبرپور
مودب و دوست داشتنى

ايران ورزشى- همانطور كه وعده داده بود با چهره جديدى وارد ليگ شد. سياوش اكبرپور كه همواره با تند خويى هايش موى دماغ استقلال بود اين فصل را بسيار مودبانه آغاز كرده است. نمايش چشمگير او مقابل ابومسلم نشان داد براى حرفى كه زده است ارزش بسيارى قائل است. شايد اكبرپور هم مثل خيلى از بازيكنان استقلال خوب اين مسأله را درك مى كند كه اين فصل تنها با قهرمانى مى توانند ناكامى فصل پيش را از ذهن هواداران دور كنند. براى همين اكبرپور مراقب رفتارش است واجازه نمى دهد بار ديگر حواشى او را به ورطه سقوط بكشاند.
اكبرپور گذشته از آنكه اخلاق را برد و نشان داد تغييرات بسيارى به لحاظ رفتارى داشته بى گمان اثرگذارترين بازيكن ميدان هم بود. اكبرپور عصر سه شنبه نمره ۲۰ گرفت

emad64
08-08-2008, 11:43
دوستان چرا تو مسابقه پیش بینی شرکت نمیکنید
حتما مثل من گذاشتید لحظات اخر:21::21:
به هر شکل من مرتب اون کسانی که شرکت کردن رو مینویسم تا اگه کسی از قلم افتاده بود به من اطلاع بدید

r4pbr4p
FC Bayern
unartig
amir_a
AnarchAshkan
maryampaezi202000
mahn90
iman_s
LeBron
emad64
saeed atletico
iman84

تا الان 12 نفر شرکت کردن

مسعود، اگه بچه ها خواستن، میتونن پیش بینیشون رو عوض کنن. چون تو قانونی که گذاشتیم، آخرین پیش بینه ملاک بود.. ولی اگه پیش بینی کردن، اون پست رو نمیتونن ویرایش کنن. باید تو پست بعدی پیش بینیه جدیدشون رو کنن..

بابت اعلام کسایی که تا حالا تو پیش بینی شرکت کردن ممنون..

اف ث بایرن
08-08-2008, 11:43
بليت فروشى از صبح شروع مى شود

سردار جنگل آماده ميزبانى از استقلال

ايران ورزشى- از چند روز پيش مراحل آماده سازى ورزشگاه سردار جنگل آغاز شده و براى آماده سازى اين زمين مسؤولان ورزشگاه تلاش فراوانى انجام داده اند. بنابر اعلام مسوولان هيات فوتبال رشت بليت بازى به قيمت ۱۰۰۰ تومان كه مصوبه سازمان ليگ هم هست از ساعت ۹ صبح روز شنبه در اختيار علاقه مندان قرار مى گيرد.

اف ث بایرن
08-08-2008, 11:45
اميدوارم امير خان مرا ببخشد

صادقى: به عشق پيروز شماره ۲۰ مى پوشم
امير حسين صادقى هنوز همان مدافع متعصب هميشگى است كه حالا در صحبت هايش مشخص مى شود كه خيلى دلش براى استقلال تنگ شده ولى در مس كرمان هم به افق هاى دورتر كه براى خودش ترسيم كرده مى انديشد. بازى در تيم ملى و حضور در جام جهانى با پيراهن شماره ۲ استقلال آرزوى مدافع جديد مس كرمان است.

بازى ذوب آهن چطور بود
فشار روى تيم ما زياد بود. ناهماهنگى باعث شد تا به نتيجه دلخواه نرسيم. يك ربع آخر بازى به دليل كارهاى هجومى نتوانستيم در دفاع تيمى خوب كار كنيم. از همه مهم تر خسته بوديم چون ۱۲ ساعت طول كشيد تا از كرمان به اصفهان برويم.
به نظر مى رسد انگيزه هاى زيادى دارى... چقدر به تيم ملى فكر مى كنى
تمام تلاشم فقط رسيدن به پيراهن تيم ملى است. صد در صد تمرينات را با جديت دنبال مى كنم تا دوباره بتوانم به حق خودم در تيم ملى برسم. مى خواهم در جام جهانى بازى كنم و مطمئن هستم آقاى دايى همه آماده ها را انتخاب مى كند.
چقدر طول كشيد تا خودت را با تيم هماهنگ كنى
اينجا شرايط خيلى خوب و جو دوستانه اى بر تيم حاكم است. از لحاظ رقابت هم، رقابت شديد و دوستانه اى ميان بچه ها وجود دارد. اينجا هواداران به دنبال اسم و رسم نيستند و تنها بازيكن بايد به فكر تمرينات و بازى هاى خودش باشد پس تمام تلاش من براى اين است كه با بقيه تيم هماهنگ شوم.
اخبار استقلال را پيگيرى مى كنى
صد در صد به خاطر گل مجتبى هم خيلى خوشحال شدم، تا قبل از بازى مدام برايش دعا مى كردم كه مجتبى با روحيه بالايى بازى كند؛ از گل مهدى اميرآبادى و از بازى خوب پيروز قربانى كه هميشه مثل يك برادر بزرگتر براى من بود هم خيلى خوشحالم. اين را هم اضافه مى كنم كه به عشق پيروز شماره ۲۰ را در مس مى پوشم.
خدا را شكر استقلال اين فصل خيلى خوب يارگيرى كرده اما اسكلت تيم حفظ شده؛ اميرخان هم كه از خانواده استقلال است و اين تيم را خوب درك مى كند.
با اين اوصاف چرا از استقلال جدا شدى
من نمى خواستم از استقلال بروم؛ با امير خان صحبت كردم و مشكلات مالى ام را گفتم؛ من كاپيتان استقلال بودم در ضمن بازيكن پيرى هم نيستم كه به درد تيم نخورم اما رفتار بعضى از مسوولان با من خوب نبود. اما هنوز شرمنده اميرخان هستم و اميدوارم مرا ببخشد.

unartig
08-08-2008, 11:45
اگه نامداری هم مثل خیلی از بازیکنای دیگه، نسبت به فصل قبل بهتر شده باشه که مشکلی نباید داشته باشیم.. مجیدی و بیگ زاده هم که از خوبای استقلال هستن..

اینجا یه سؤال مطرح میشه :

دروازبان دوم استقلال تو بازیه فردا کیه ؟
یه دروازه بان دومتری از تیم جوانان دارند به نظرم ازنامداری هم بهترباشه چون این نامداری بازیشو چندسال اخیر خیلی دیدم مفت گرونه :41: