PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

C. Breezy
25-03-2009, 12:22
البته علیزاده!!!!!!!!!!!!
البته لازم به ذکر هست که وقتی رفت به استقلال صرفا به عنوان منجنیق مورد استفاده قرار گرفت و در بازی با پرسپولیس در یک تعویض رویایی توسط مربی حرفه ای استقلال تونست در کمتر از 3 دقیقه از ورودش به بازی یک پنالتی به پرسپولیس بده ... :27:

JEFF_HARDY
25-03-2009, 12:24
موافقيد يه تاپيك جديد زده بشه به عنوان مقايسه دو تيم پرسپوليس و استقلال،اونجا بدون توهين حرف هامونو بزنيم؟اينجا مي ترسم خود تاپيك هامونو ببندن

M.etallic.A
25-03-2009, 12:26
البته لازم به ذکر هست که وقتی رفت به استقلال صرفا به عنوان منجنیق مورد استفاده قرار گرفت و در بازی با پرسپولیس در یک تعویض رویایی توسط مربی حرفه ای استقلال تونست در کمتر از 3 دقیقه از ورودش به بازی یک پنالتی به پرسپولیس بده ..

تو یکی خواهشا تو این تاپیک پست نده . چون اینجا تاپیک استقلال و جای لودگی و مسخره بازی نیست. یه بحث منطقی در جریانه که هر کسی نظر خودشو با احترام به خودش و دیگران ابراز میکنه. اگه میخوای حرفهای خنده دار و جوک بگی تاپیک بغلی محل مناسبیه...

C. Breezy
25-03-2009, 12:29
خوب کیان جان ببخشید ... من از همین الان می گم که قصد توهین ندارم ... هر دو تا تیم گل هستن :31:
من یه چیزی می گم ناراحت نشین ...

M.etallic.A
25-03-2009, 12:40
رفتی از این مجله ها و روزنامه های ورزشی بیوگرافی بازیکن ها رو در آوردی ؟ این شد الان جواب پست من.

ولی اگه از مدیریت فوتبال و خود فوتبال سر در می آوردی (فکر کنم از همون فوتبال سر در بیاری بسه چون سنت نمیرسه اون کار بزرگترها است)
می دونستی که بازیکن ساختن یه کار کوچک یه باشگاه هست

نمیان با این امکانات کم به بازیکن سازی به پردازن(چون احتیاج به زیر بنا های زیادی هست)

من نفهمیدم آخرش چی شد ؟ بازیکن ساختن کار کوچک یه باشگاهه... خیلی جالبه ولی از اون طرف نیاز به زیربناهای زیادی داره. اگه کار کوچک یه باشگاه نیاز به این همه زیربنا داره پس وای به حال کارهای بزرگ... بازیکن سازی در یه باشگاه علاوه بر بیمه کردن باشگاه از نظر بازیکن و ساختن یک پشتوانه قوی باعث صرفه جویی زیاد تو مسائل مالی میشه. حالا بعضی از تیم ها مثل چلسی اونقدر پولشون زیادیه که نیازی به صرفه جویی ندارن. اما تیمهایی مثل استقلال یا پیروزی تیمهای پولداری نیستن. همیشه مشکل مالی دارن.

اگه اینجوریه الان آرسنال توی انگلیس باید بیاد ادعا کنه من بازیکن سازم و از اینجور چرت و پرت ها

استقلال که نیومد ادعا کنه من بازیکن سازم و از اینجور چرت و پرتها ! طرفداراش دارن اینو میگن دوست من : دی

اگه بازیکن سازی اینقدر مهم بود که تیم های بازیکن ساز الان در خطر سقوط نبودن توی همه دنیا همینه

از همین یه جمله فهمیدم که در سطح فوتبال ایران فقط فکر میکنی. مثلا برق شیراز رو نگاه میکنی... بعد فکر میکنی همه دنیا همینه... نه واسه این جمله چه توجیهی داره ؟ که گفته توی همه دنیا همینه که هر تیمی بازیکن سازه در خطر سقوطه ؟

تیم های بزرگ و پر طرفدار همینجوری که نوشتم به دنبال نتیجه و کسب جام هستند

نمیان با این امکانات کم به بازیکن سازی به پردازن

اول بگو منظورت از تیمهای بزرگ و پرطرفدار تیمهای ایرانیه یا نه ؟ البته اینجور که معلومه منظورت همین تیمهای ایرانی بود چون تیمهای بزرگ و پرطرفدار اروپایی امکاناتشون کم که هیچی بیش از حد زیاده : دی اگر منظورت تیمهای ایرانی باشه که با این وضعیت مالی بازیکن سازی یکی از مفید ترین فعالیتهاشون میتونه باشه.

در کل بحث به اشتباه پیچیده شده. لپ کلام اینه در مبحث بازیکن سازی استقلال از پرسپولیس خیلی جلوتره. اینو همه شواهد میگن. از بازی بین تیمهای پایه بگیر که همیشه استقلال برنده میشه تا بازیکنهایی که محصول خود باشگاهها هستن.... حالا تو میگی بازیکن سازی کار کوچکیه یا احتیاج به زیربنا داره یه هر چیز دیگه... مخلص کلام همون بود که گفتم.

M.etallic.A
25-03-2009, 12:41
خوب کیان جان ببخشید ...

خواهش میکنم.

dma
25-03-2009, 12:47
حالا بيني و بين الله (به قول اميرمون!) به عنوان يه پرسپوليسي شماها بگيد استقلال بيشتر بازيكن ساخته يا پرسپوليس.فقط يك كلمه جواب بديد لطفا از سناريو نويسي هم بپرهيزيد.

Just A Word: Esteghlal Or Peres Polis

m2stech
25-03-2009, 13:03
فقط من یه چیزی بگم. اگه بحث تقلید باشه که استقلال از همه مدعی تره. بقیه تیمها که استقلال رو بخاطر پرتاب اوتهای علیزاده مسخره میکردن الان همشون از همین تاکتیک دارن استفاده میکنن. یه تقلید کاملا ناقص و مسخره... از جمله پرسپولیس و سپاهان و ... جالب اینه که خود استقلال به غیر از اوقاتی که علیزاده میاد که اونم بیشتر دقایق آخر بازیه اصلا از این تاکتیک استفاده نمیکنه. بازم میگم جالب اینه که چیزی که خودشون مسخره میکردن الان دارن انجامش میدن این خیلی درده خداییش....

پس یادتون رفته که علیزاده قبل از اینکه بیاد استقلال تو پرسپولیس اوت بلند مینداخت!!!

unartig
25-03-2009, 13:20
این یکی خیلی جالبه من گفتم چقدر شما اطلاع فوتبالی تون زیاده ولی حالا ..دمت گرم یه حالی دادی به ما امروز یه خنده توپ کردیم

بچه جون یااینکه جنابعالی روش برخوردکردن بابزرگتررابلدنیستی یا اینکه یادت ندادند .
رفتی برامن یک خبرمعلوم نیست ازکدوم خراب شده ای اوردی می خوای چی راثابت کنی؟
من دارم میگم زمانی که امیدهای استقلال تهران قهرمان ایران شدند (دوسال متوالی سال دوم علاوه برقهرمانی باشگاههای تهران تونستنند نایب قهرمان باشگاههای ایرن(به صورت حذفی برگزارمیشد) شدند که البته 2 بر0 به تیم سایپا به مربیگری بیژن طاهری باختند سرمربی تیم امید استقلال هم رضا احدی بود.) اون زمان مجتبی جباری به همراه خسروحیدری وآندرانیک تیموریان خط میانی تیم جوانان استقلال تهران راتشکیل میدادند وخط حمله استقلال راهم بازیکنی به نام اندیشه ماکوئی تشکیل میداد. من یکی ازبینندگان پروپاقرص بازیهای جوانان وتیمهای پایه استقلال بودم بعد اومدی یه مشت مزخفات راتحویل من میدی.

Alamate Soal
25-03-2009, 13:35
موافقيد يه تاپيك جديد زده بشه به عنوان مقايسه دو تيم پرسپوليس و استقلال،اونجا بدون توهين حرف هامونو بزنيم؟اينجا مي ترسم خود تاپيك هامونو ببندن

فکر کنم این کار از شکستن گردن رستم هم سخت تر باشه ! :31:

M.etallic.A
25-03-2009, 14:57
پس یادتون رفته که علیزاده قبل از اینکه بیاد استقلال تو پرسپولیس اوت بلند مینداخت!!!

آفرین همینو میخوام بگم... خیلی بده آدم غیرمستقیم خودشو مسخره کنه. اگه اوت انداختن بده پس چرا همین الانشم پرسپولیس اینکارو میکنه... اگر خوبه پس چرا به استقلال خورده میگیرن.

C. Breezy
25-03-2009, 15:15
خوب ببینین اون موقع علیزاده کارای دیگه هم می کرد ، یه هدی میزد ... یه کار مفیدی می کرد ، الان فقط همین که میاد همه تماشاگرای استقلال منتظر اوت می مونن ، هیچ انتظار دیگه ای ازش ندارن :14:
ولی تو پرپولیس الان سپهر حیدری حداقلش اینه که سال قبل پرپولیس رو با گلش قهرمان کرد ...

M.etallic.A
25-03-2009, 15:56
اتفاقا به نکته خوبی تو تاپیک بغلی اشاره کردی. شما که میگی استقلال بازیکن خراب کنه. یه نگاهی به نیکبخت بندازه که به چه فلاکتی افتاده... اون زمان که تو استقلال بود فیکس تیم ملی بود. الان شده یه بشکه دائم الخمر که از تیم ملی هم پرتش کردن بیرون... دیگه نمونه واضحتر از این ؟

JEFF_HARDY
25-03-2009, 16:14
اتفاقا به نکته خوبی تو تاپیک بغلی اشاره کردی. شما که میگی استقلال بازیکن خراب کنه. یه نگاهی به نیکبخت بندازه که به چه فلاکتی افتاده... اون زمان که تو استقلال بود فیکس تیم ملی بود. الان شده یه بشکه دائم الخمر که از تیم ملی هم پرتش کردن بیرون... دیگه نمونه واضحتر از این ؟

چرا حرف تاپيك بغلي رو در مورد بازيكن تاپيك بغلي اينجا ميگي؟

M.etallic.A
25-03-2009, 16:53
چرا حرف تاپيك بغلي رو در مورد بازيكن تاپيك بغلي اينجا ميگي؟

چون بچه های تاپیک بغلی لطف زیادی نسبت به بنده دارن هر پستی که میدم اونجا سریع گزارش تخلف رو میزنن. مثل اینجا نیست که شما راحت میای پست میدی...

dma
25-03-2009, 17:30

خدا خفت نكنه!دو ساعته دارم ميخندم:31:

C. Breezy
25-03-2009, 19:34
نیکبخت هم به همراه علیزاده تو لیست بازیکنای رویایی ایران قرار گرفته :27: تو این لیست جایگاه اول به علی دایی اختصاص یافته بخاطر بازی هاش در جام جهانی :27: بعدش علیزاده و نیکبخت در جایگاه دوم در حال تلاشند که دیگری رو کنار بزنن :31:

M.etallic.A
25-03-2009, 22:41
بارسا که بدجوری راه افتاده...

aluminum
25-03-2009, 22:43
بچه جون یااینکه جنابعالی روش برخوردکردن بابزرگتررابلدنیستی یا اینکه یادت ندادند .
رفتی برامن یک خبرمعلوم نیست ازکدوم خراب شده ای اوردی می خوای چی راثابت کنی؟
من دارم میگم زمانی که امیدهای استقلال تهران قهرمان ایران شدند (دوسال متوالی سال دوم علاوه برقهرمانی باشگاههای تهران تونستنند نایب قهرمان باشگاههای ایرن(به صورت حذفی برگزارمیشد) شدند که البته 2 بر0 به تیم سایپا به مربیگری بیژن طاهری باختند سرمربی تیم امید استقلال هم رضا احدی بود.) اون زمان مجتبی جباری به همراه خسروحیدری وآندرانیک تیموریان خط میانی تیم جوانان استقلال تهران راتشکیل میدادند وخط حمله استقلال راهم بازیکنی به نام اندیشه ماکوئی تشکیل میداد. من یکی ازبینندگان پروپاقرص بازیهای جوانان وتیمهای پایه استقلال بودم بعد اومدی یه مشت مزخفات راتحویل من میدی.

اولا اینکه من می دونم با بزرگتر چه جوری باید برخورد کرد ولی بزرگتری نمی بینم!!(هم از لحاظ پی سی ورد و هم ../)

دوماً من برات با مدرک حرف زدم تو ور داشتی برام خاطره می گه که معلوم نیست چه حقایقی رو روشن می کنه
می تونی اگه والدینت اجازه می دن یه سرچی توی اینترنت بزنی می بینی مدرک من چی هستن
راستی جوابی برای نوشته هام نداشتی دوباره مغلطه کردی

سایتهای هوادار خودتون اینها رو گذاشتن نه روزنامه ها که یکی از دوستانمون گفتند

سوماً من داشتم با متالیکا یه بحث می کردیم اونم به طور منطقی از بزرگترهات اجازه گرفتی پریدی تو صحبت بزرگتر ها

چهارماً تا آأمهای بدون منطقی مثل تو نیستن دیگه توی تاپیکتون پست نمی دم(البته قبلا هم زیاد نیومدم الان هم گفتم به خاطر متالیکا بود)

جواب پست متالیکا بمونه برای بعد چون دوست ندارم توی این جو نا مناسب و ادمهایی که می پرن وسط ماجرا تاپیکتون بسته و من و ... بن بشیم
وسلام

dma
25-03-2009, 23:44
اولا اینکه من می دونم با بزرگتر چه جوری باید برخورد کرد ولی بزرگتری نمی بینم!!(هم از لحاظ پی سی ورد و هم ../)

دوماً من برات با مدرک حرف زدم تو ور داشتی برام خاطره می گه که معلوم نیست چه حقایقی رو روشن می کنه
می تونی اگه والدینت اجازه می دن یه سرچی توی اینترنت بزنی می بینی مدرک من چی هستن
راستی جوابی برای نوشته هام نداشتی دوباره مغلطه کردی

سایتهای هوادار خودتون اینها رو گذاشتن نه روزنامه ها که یکی از دوستانمون گفتند

سوماً من داشتم با متالیکا یه بحث می کردیم اونم به طور منطقی از بزرگترهات اجازه گرفتی پریدی تو صحبت بزرگتر ها

چهارماً تا آأمهای بدون منطقی مثل تو نیستن دیگه توی تاپیکتون پست نمی دم(البته قبلا هم زیاد نیومدم الان هم گفتم به خاطر متالیکا بود)

جواب پست متالیکا بمونه برای بعد چون دوست ندارم توی این جو نا مناسب و ادمهایی که می پرن وسط ماجرا تاپیکتون بسته و من و ... بن بشیم
وسلام

به قول اون دوستتون :

باي باي...:27:

iman_s
26-03-2009, 01:13
تا اونجا که من یادمه جباری و خسرو حیدری تو تیم جوانان یا امید استقلال بودند که واسه خدمت سربازی از استقلال جدا شدند.قرار بود جفتوشن به استقلال برگردند ولی فقط جباری برگشت و در باره برنگشتن خسرو حیدری میگفتن همایون شاهرخی که یک زمانی مربی تیم ملی بود و بعد از اون هم تو تیم ملی خیلی کاراها میکرد و همزمان در پاس هم بود به حیدری گفته بود که اگه میخوای بری تیم ملی بیا پاس و باعث شده بود که این بازیکن به پاس بره.البته اندو تیموریان هم بازیکن استقلال بود.

Rjoun
26-03-2009, 06:26
این یکی خیلی جالبه من گفتم چقدر شما اطلاع فوتبالی تون زیاده ولی حالا ..دمت گرم یه حالی دادی به ما امروز یه خنده توپ کردیم

اینم به ارشیو چند ساله گفته 5 ماه 15 ماه 15 ساله اضافه کن یا شاید اومدید آرشیو پرسپولیس رو دزدیدید

خسرو حیدری: پدرم مخالف بود

همزمان با خروج استقلال از بحران و ارائه بازي‌هايي كه هوادران اين تيم را راضي نگه مي‌دارد، موتور خسرو حيدري هم روشن شد و هافبك جوان آبي‌پوشان در موفقيت‌هاي اخير اين تيم نقش به سزايي ايفا كرد. جديت و انگيزه بالاي او در تمرينات، باعث شد تا قلعه‌نوعي در ميدان نيز به اين بازيكن تازه‌وارد اعتماد كند و «خسرو حيدري» هم به خوبي پاسخ اعتماد سرمربي استقلال را داد.با اين حال حضور ثابت در تركيب استقلال اوج اهداف خسرو حيدري نيست. او هم مثل فوتباليست‌هاي سطح بالا ابتدا به تيم ملي فكر مي‌كند و بعد به حضور در تيم‌هاي اروپايي. به همين خاطر شايد اين چهره كم‌سن و سال استقلال را به زودي در مراتبي بالاتر ببينيم.

بيوگرافي

خسرو حيدري هستم. متولد 23 شهريور سال 1362. تا مقطع ديپلم بيشتر درس نخواندم و در سال 1384 هم ازدواج كردم. بچه تهران هستم و يك خواهر هم دارم.

سابقه باشگاهي

فوتبال حرفه‌اي را از تيم ابومسلم آغاز كردم. دو سال در اين تيم توپ زدم، سپس به پيكان آمدم. بعد از پيكان سه سال در پاس بازي كردم تا اينكه به تيم مورد علاقه‌ام يعني استقلال تهران پيوستم.

فوتبالم بهتر از درس بود

از بچگي به فوتبال علاقه داشتم اما هيچ وقت فكر نمي‌كردم به اين جايگاه برسم فوتبالم بهتر از درس بود. به همين خاطر ترجيح دادم به سمت فوتبال بروم چون در مقطع جوانان در پرسپوليس بازي مي‌كردم طرفدار اين تيم بودم. اما الان استقلالي هستم و خيلي به اين تيم تعصب دارم.

عاشق رونالدو

الگوي ورزشي من رونالدو بود و بازي اين فوتباليست را خيلي دوست دارم. آرزوي ورزشي‌ام هم اين است كه هميشه در راه مثبت حركت كنم. تيم ملي، اولين هدف من است و صددرصد تا قبل از جام‌جهاني 2010 به اين پيراهن خواهم رسيد.

محبوبيت بهتر است

شهرت خوب است اما محبوبيت خيلي بهتر است. محبوبيت و مشهور بودن دردسرهايي دارد اما مزاياي آن خيلي بيشتر است. به طور كلي دوست دارم، آدم محبوبي باشم چون فوتباليست محبوب ماندگارتر است تا مشهور.

پدر مخالف بود

پدرم زياد با فوتبال بازي كردنم موافق نبود. مثل خيلي از پدرهاي ديگر مي‌گفت كه فوتبال به درسم لطمه مي‌زند اما وقتي ديد پيشرفت كردم و به موفقيت رسيدم، موافقت كرد و حتي تشويقم نمود.

مثل همه بچه‌ها

من هم در بچگي مثل همه بچه‌ها مي‌گفتم دوست دارم دكتر يا خلبان شوم نمي‌دانم چرا آن زمان اين مسئله مد شده بود! الان كه به آن زمان فكر مي‌كنم، خنده‌ام مي‌گيرد. اما به فوتباليست شدن هم فكر مي‌كردم مدتي هم در جواهرسازي كار مي‌كردم. شايد اگر فوتباليست نمي‌شدم، اين كار را ادامه مي‌دادم.

نقش ماندگار

اگر قبول كنيم كه تشويق و حمايت خانواده و پدر و مادر باعث ارتقاي جايگاه فرد مي‌شود به اين نتيجه مي‌رسيم كه پيشرفت و ترقي آدم بايد از خانواده شروع شود.

هفته‌به‌هفته

استقلال، فصل پرفراز و نشيبي داشته است. در يك برهه افت كرديم كه طبيعي بود چرا كه بحران سراغ هر تيمي مي‌رود. خوشحالم كه اين دوران براي استقلال كوتاه بود و هفته به هفته بهتر شديم.

دايي، كارش را بلد است

تيم ملي خيلي خوبي داريم. علي دايي كارش را خوب بلد است و مطمئنم او با تيم ملي موفق شده و به جام‌جهاني صعود مي‌كنيم. من هم تلاش مي‌كنم با انجام بهترين بازي‌ها در استقلال به تيم ملي راه پيدا كنم.

حلاليت از همه

اگر يك روز به آخر عمرم مانده باشد، مي‌روم از همه حلاليت مي‌طلبم آنقدر فرصت ندارم كه كار خوب انجام بدهم تا به درد آخرت بخورد به همين خاطر فقط حلاليت مي‌طلبم.

ليگ اروپايي

سقف آرزوي بيشتر فوتباليست‌هاي ما لژيونر شدن است. دوست دارم به قدري خوب باشم كه به ليگ‌هاي اروپايي راه پيدا كنم.

هدف، خوشبختي است

خانواده‌اي را سبز مي‌دانم كه همه باهم خوب باشند و يك هدف را دنبال كنند كه آن سعادت و خوشبختي اعضاي آن باشد.
رفيق مسعود زارعي و فرزاد آشوبي هم يه مقطعي توي رده هاي پايه استقلال توپ ميزدن.
حتما اون موقع هم طرفدار اين تيم به حساب ميو مدن!

Rjoun
26-03-2009, 06:36
شناسنامه
فرزاد آشوبي هستم. متولد 1359/1/27 در دولت آباد شهرري. قدم 178 سانتيمتر و وزنم 76 کيلوگرم است. فوتبال را از سال 75 شروع کردم. نخستين تيمي که در آن توپ زدم کانون مالک اشتر شهرري بود. بعد به تيم بسيج شهرري رفتم و در ادامه در رده هاي سني نوجوانان، جوانان و اميد پيراهن بازيافت را پوشيدم. دو سال بازيکن اميدهاي استقلال بودم و حتي يک بار هم در جام حذفي براي تيم بزرگسالان اين باشگاه توپ زدم. به مدت 5 سال به عضويت عقاب درآمدم. يک نيم فصل را در تيم dac کلوپ اسلواکي گذراندم و حالا هم که در خدمت تيم سرخپوشان پايتخت هستم. فوتبال براي من با بازي در پست مهاجم شروع شد. يک بار وقتي در دسته دوم نوجوانان تهران توپ مي زدم آقاي گل شدم و پس از آن تجربه بازي در همه پست ها منهاي دروازه باني را به دست آوردم.

Rjoun
26-03-2009, 06:39
منبع مطلب:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بی باک بی بال
26-03-2009, 08:02
سال نو مبارک امیدوار استقلال امسال با برد شروع کنه

M.etallic.A
26-03-2009, 15:41
پرچم کلوب رو اجازه ندادن نصب کنیم.با کلی خواهش و تمنا تصمیم گرفتن استعلام بگیرن...وقتی استعلام گرفتن گفتن مشکلی نداره و نصبش کردیم...

در اواسط نیمه ی اول پرچم رو جمع کردند..آخر بازی که رفتیم تحویل بگیریم گفتن توقیف شده

نکته ی جالب اینکه میگفتن نصب این پرچم به مصلحت نیست!!

خاک بر سر مصلحت اندیشها... نکنه ترسیدن سهامهاشون تو دوبی توقیف بشه...

Majid393
26-03-2009, 16:35
این عکس اگه توجه کرده باشین واسه بازی با الجزیرست روبه روی جایگاه که بچه های cloob برده بودن ورزشگاه نیمه 2 مسئولین نزاشتن که بمونه

welcome to blue hell

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم مطلبیه که بچه ها تو سایت نوشتن

وقتی در تهران بنر استقلال را جمع میکنند!

پرچم کلوب رو اجازه ندادن نصب کنیم.با کلی خواهش و تمنا تصمیم گرفتن استعلام بگیرن...وقتی استعلام گرفتن گفتن مشکلی نداره و نصبش کردیم...

در اواسط نیمه ی اول پرچم رو جمع کردند..آخر بازی که رفتیم تحویل بگیریم گفتن توقیف شده

نکته ی جالب اینکه میگفتن نصب این پرچم به مصلحت نیست!!

درسته .... منم دیدم که تو نیمه دوم اثری از این پرچم نبود ......

vahid78
26-03-2009, 18:01
مجتبي جباري در حال مذاكره با يك تيم اماراتي

مجتبي جباري در حال مذاكره با يك تيم اماراتي : مدير برنامه‌‌هاي هافبك تيم استقلال گفت: در حال مذاكره با يك تيم اماراتي هستيم؛ اگرچه يك پيشنهاد اروپايي هم داريم شهداد ناظمي در گفت‌وگو اظهار داشت: در امارات هستم و در حال مذاكره با يك باشگاه. پيش از اين هم جباري از اين باشگاه پيشنهاد داشت؛ اما علاقه‌اي به حضور در اين تيم نداشت. وي افزود: پيشنهاد تيم مارسي به جباري مربوط به گذشته‌ها است. يك تيم اروپايي خواهان اين بازيكن است كه پيشنهادش چندان دلچسب نيست. ناظمي در خصوص دلايل غيبت خود در جلسه با مديرعامل استقلال گفت: هيچ قرار ثابتي با علي فتح‌الله زاده نداشتم. اهل بازار گرمي هم نيستم. اگر جباري بخواهد به تيم ديگري برود، حتما اين كار را انجام مي‌دهد. مدير برنامه‌هاي جباري در مورد درخواست 500 ميليوني از استقلال گفت: چند بازيكن 400 ميليون توماني در ليگ برتر حضور دارد و جباري از آنها چيزي كم ندارد

babak-online
26-03-2009, 18:38
آقای جباری خوش اومدی. استقلال جای بی غیرت ها نیست.

M.etallic.A
26-03-2009, 18:52
آره دیگه اگه این موضوع واقعیت داشته باشه که در حال مذاکره با تیم اماراتیه همون بهتر که بره... استقلال بازیکن بی غیرت و بی تعصب نمیخواد... اینجا استقلاله ... مثل بعضی از تیم ها نیست که بازیکن بره پیش مامانش بعد یه ماه برگرده یا مدیر عامل تیم رو ببنده دری وری تازه منتشو بکشن که برگرده به تیم یا مثل بامشاد شکم کنه بازم بازیش بدن یا مربیش هر روز یه دست خبرنگارا رو کتک بزنه چیزی بهش نگن. اینجا استقلاله یه تیم حرفه ای که بازیکن سالاری توش معنی نداره و نظم و انضباط داره... حالا هر کی که میخواد باشه.

D o l f i n
26-03-2009, 20:17
من که از همون قهر های اول جباری ازش بدم اومده بود و دلم می خواست از استقلال بره حیف استقلال واسه این بازیکنهای بی غیرت که فقط واسه پول و واه غرورشون بازی میکنن

M.etallic.A
26-03-2009, 21:21
آره جای اینجور بازیکنها تو تیمهای دیگه س ( همون ... ) فکر کنم تو تیمهای دیگه مهم نیست بازیکن بیاد سر تمرین نیاد... فقط مبلغ قراردادش بالا باشه و اسمی باشه اونوقت حتی مدیرعامل هم نمیتونه بهش بگه تو... اما تو استقلال اینجوری نیست. بازیکن تو هر درجه ای هم باشه زیر دست مربیه و باید حد خودشو بدونه. تفاوت تیمهای حرفه ای و غیرحرفه ای همین جاها معلوم میشه.

dma
26-03-2009, 22:44
مجتبي جباري در حال مذاكره با يك تيم اماراتي

مجتبي جباري در حال مذاكره با يك تيم اماراتي : مدير برنامه‌‌هاي هافبك تيم استقلال گفت: در حال مذاكره با يك تيم اماراتي هستيم؛ اگرچه يك پيشنهاد اروپايي هم داريم شهداد ناظمي در گفت‌وگو اظهار داشت: در امارات هستم و در حال مذاكره با يك باشگاه. پيش از اين هم جباري از اين باشگاه پيشنهاد داشت؛ اما علاقه‌اي به حضور در اين تيم نداشت. وي افزود: پيشنهاد تيم مارسي به جباري مربوط به گذشته‌ها است. يك تيم اروپايي خواهان اين بازيكن است كه پيشنهادش چندان دلچسب نيست. ناظمي در خصوص دلايل غيبت خود در جلسه با مديرعامل استقلال گفت: هيچ قرار ثابتي با علي فتح‌الله زاده نداشتم. اهل بازار گرمي هم نيستم. اگر جباري بخواهد به تيم ديگري برود، حتما اين كار را انجام مي‌دهد. مدير برنامه‌هاي جباري در مورد درخواست 500 ميليوني از استقلال گفت: چند بازيكن 400 ميليون توماني در ليگ برتر حضور دارد و جباري از آنها چيزي كم ندارد

بزار بره.هر چي هم باشه تو ايران هيچ بازيكني بالاي 300 تا نميارزه.
ميدونيد با پولي كه به اين بابا ميدن ميشه تو آكادمي استقلال چند تا مثل ايشون تربيت كرد؟!

500 ميليون.مغزم سووووووووت كشيد!
سوال:من اگه فوق دكتراي مكانيك بگيرم 2000 تا isi چاپ كنم استاد تمام هم بشم چند سال طول ميكشه 500 ميليون پول گيرم بياد؟:37:

Rjoun
27-03-2009, 03:04
دوستان درسته من هم يكي از منتقدين مجتبي جباري هستم اما به هيچ صورت نمي شه نقش مجتبي رو ناديده گرفت.

به نظرم سيستم استقلال داره مجتبي رو تلف مي كنه!
حالا شما ببينيد مجتبي توي يه سيتم مثل 4-5-1 يا 4-2-3-1 چه بازده اي مي تونه داشته باشه

JEFF_HARDY
27-03-2009, 08:42
دوستان درسته من هم يكي از منتقدين مجتبي جباري هستم اما به هيچ صورت نمي شه نقش مجتبي رو ناديده گرفت.

حالا شما ببينيد مجتبي توي يه سيتم مثل 4-5-1 يا 4-2-3-1 چه بازده اي مي تونه داشته باشه

چيزه،هيچ كودوم از اين 2 تا سيستم فكر نمي كنم سيسم استقلال باشه،چون استقلال 3 دفاعه بازي مي كنه

dma
27-03-2009, 09:56
چيزه،هيچ كودوم از اين 2 تا سيستم فكر نمي كنم سيسم استقلال باشه،چون استقلال 3 دفاعه بازي مي كنه

خوب اين دوست ما هم همين رو گفت ديگه :38:

dma
27-03-2009, 10:14
بچه ها به این آدرس سر بزنین خیلی جالبه

دادا خودت كار كردي باهاش؟
يه توضيح مختصر 3-4 صفحه اي(!) بده ما ملطفت شيم:11:

M.etallic.A
27-03-2009, 10:35

رضا جان فارغ از هر نوع سیستم و متدی... بازیکنی مثل جباری باید قبل از هر چیز نظم و انضباط تیمی رو یاد بگیره. الان تو این مدت چه قدر حاشیه برای تیم درست کرد ؟ حالا تازه میخواد بره تو اروپا هم بازی کنه. دیگه نمیدونه اونجا دیگه از این خبرا نیست که دیر بره سر تمرین یا موقع تعویض اون کارو انجام بده...

dma
27-03-2009, 12:10
استقلال - الجزیره زیباترین مسابقه سال
هواداران باشگاه استقلال در یک نظرسنجی که از روز 30 اسفند ماه در سایت رسمی باشگاه آغاز شد مسابقه استقلال مقابل الجزیره را به عنوان زیباترین مسابقه استقلال در سال 87 انتخاب کردند.
در این نظرسنجی آرای زیر برای چهار مسابقه زیر به دست آمد :
استقلال - الجزیره (1-1 تهران) 37 درصد
استقلال - راه آهن(5-1تهران) 34 درصد
استقلال - پگاه رشت (فینال) 24 درصد
استقلال - برق شیراز(4-1شیراز) 5 درصد

dma
27-03-2009, 12:11
آغاز تمرینات استقلال در سال جدید صبحها : انقلاب ، عصرها : دستگردی
تمرینات تیم استقلال در سال جدید از صبح دیروز آغاز شد در تمرینات صبح و عصر دیروز تعداد زیادی از بازیکنان به دلیل سفرهای نوروزی غایب بودند اما در تمرینات امروز اکثر بازیکنان حضور داشتند.

در تمرینات امروز صبح که در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد آرش برهانی و پیروز قربانی غایب بودند.پیروز قربانی با کسب اجازه از سرپرست و سرمربی استقلال و با هماهنگی قبلی در تمرینات امروز غایب بود.برهانی هم به دلیل سفر و تاخیر در پرواز هواپیما در تمرین امروز صبح غیبت داشت.
تمرینات استقلال در این هفته در دو نوبت صبح و عصرزیر نظر امیر قلعه نویی برگزار خواهد شد.تمرینات صبح از ساعت 10 در باشگاه انقلاب و عصرها هم از ساعت 17 در ورزشگاه دستگردی انجام می شود.

Rjoun
28-03-2009, 02:15
خوب اين دوست ما هم همين رو گفت ديگه :38:
ايول به آدم چيز فهم:10:

رضا جان فارغ از هر نوع سیستم و متدی... بازیکنی مثل جباری باید قبل از هر چیز نظم و انضباط تیمی رو یاد بگیره. الان تو این مدت چه قدر حاشیه برای تیم درست کرد ؟ حالا تازه میخواد بره تو اروپا هم بازی کنه. دیگه نمیدونه اونجا دیگه از این خبرا نیست که دیر بره سر تمرین یا موقع تعویض اون کارو انجام بده...

محمد در اين كه جمله ات حرف حسابه شكي توش نيست.
و حرف حساب جواب هم چي؟... نداره.
من هم كاملا حرفت رو قبول دارم مجتبي خيلي دور برداشته بود!

bayern
28-03-2009, 09:32
/جام اتحاديه (اتصالات) امارات/
بازماندن حريفان استقلال و صبا از ديدار نهايي

تيم‌هاي فوتبال الجزيره و الاهلي حريفان تيم‌هاي استقلال و سپاهان در ليگ قهرمانان آسيا از رسيدن به ديدار نهايي مسابقات جام اتحاديه فوتبال امارات بازماندند.

به گزارش ايسنا؛ درديدار برگشت بازي‌هاي نيمه نهايي جام اتحاديه فوتبال امارات موسوم به اتصالات، تيم‌هاي حاضر در اين مرحله بدون حضور ملي پوشان خود به ميدان رفتند.

در شهر العين تيم الجزيره که در بازي رفت با نتيجه 4 بر يک مغلوب العين شده بود اين‌بار هم نتوانست نتيجه‌اي به جز شکست را در العين بدست آورد.

در اين ديدار حريف تيم استقلال در ليگ قهرمانان آسيا با گل دقيقه 69 اندريه دياز برزيلي يک بر صفر مغلوب العين شد تا در مجموع با شکست 5 بر يک از راهيابي به فينال بازماند.

در دومين ديداردر ابوظبي نيز تيم الاهلي حريف صبا با حضور ميلاد ميداودي با گل دقيقه 22 بري برزيلي مقابل الوحده به برتري رسيد اما با توجه به شکست 3 بر يک در ديدار رفت در دبي اين تيم در مجموع با شکست 3 بر 2 از رسيدن به ديدار فينال بازماند.

مسابقات فوتبال جام اتحاديه فوتبال امارات ( اتصالات ) با حضور دوازده تيم ليگ برتري امسال به شيوه اي جديد و در سه گروه انجام مي‌شود.

تيم‌هاي اماراتي امسال علاوه بر مسابقات ليگ برتر درجام‌هاي اتحاديه يا اتصالات و جام حذفي يا جام رييس دولت اين کشور نيز شرکت مي‌کنند.

M.etallic.A
28-03-2009, 22:34
مرد دو هزار چهره رو دیدید ؟ دم مدیری گرم داره میره که بپردازه به قضیه افشین قطبی و هدایتی.... چه برنامه ای بشود... از فردا شب حتما خیلی جالب خواهد شد.

iman_s
28-03-2009, 23:27
مرد دو هزار چهره رو دیدید ؟ دم مدیری گرم داره میره که بپردازه به قضیه افشین قطبی و هدایتی.... چه برنامه ای بشود... از فردا شب حتما خیلی جالب خواهد شد.
آره خیلی جالب میشه.
مخصوصا اسم تیمشون که خیلی هم بهشون میاد :27:

Nasser_ZRE
29-03-2009, 19:52
به گزارش شبکه ایران؛ پس از برکناری علی دایی از سرمربیگری تیم ملی محافل مختلف خبری در گمانه زنی های متعدد به بررسی گرینه های هدایت تیم ملی پرداختند و اسامی مختلفی را در این خصوص مطرح کردند که نام امیر قلعه نویی نیز در این بین مطرح شد.
این در حالی است که امیر فلعه نویی در گفت و گو با شبکه ایران شدیدا این مطلب را تکذیب کرد و گفت:" به هیچ وجه به تیم ملی برنمی گردم و در استقلال باقی می مانم تا این تیم را در آسیا قهرمان کنم."

iman_abi
29-03-2009, 23:57
خلاصه بی خیال با یه برد خوب جلو ملوان دوباره می شیم استقلال:46::20:

iman_abi
31-03-2009, 00:14
ايمان جان خوش اومدي.
اميدوارم ديگه بهانه دستشون نديم.
بي خيالشون باش
موفق باشي
مرسی از لطفت... آره بهونه دستشون ندیم خیلی بهتره، ظاهرا دنبال بهانه می گردن!
پیش بینی ها رو کسی ثبت می کنه پیش بینی کنیم؟!:5:

بی باک بی بال
31-03-2009, 18:29
خداکنه دوباره نخواد مربی تیم ملی بشه باز تیم توی کورس قهرمانی رها کنه

nafas
01-04-2009, 10:57
پیش بینی ها رو کسی ثبت می کنه پیش بینی کنیم؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه عزیز از موقعی که عماد و محمود و علیرضا نیستن کسی پیش بینی ثبت نمی کنه

jamshidjap
01-04-2009, 14:41
دوستان پیش بینی کنن من ثبتشون میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif

Mohamma:D
01-04-2009, 15:46
جمشيد اولي رو از من بزن
استقلال2-2ملوان

amir_a
01-04-2009, 16:54
دمت قیژ ، جمشید جون.

اینم از پیش بینی من:

اس اس 2 - 0 ملوان

vahid_vaezinia
01-04-2009, 16:56
استقلال 3-1 ملوان

M . Sayid
01-04-2009, 17:43
استقلال 3 - 1 ملوان

bayern
01-04-2009, 18:33
سلام

استقلال 3 ملوان 1

bleu2u4u
01-04-2009, 18:57
استقلال 3 ملوان 1

M.etallic.A
01-04-2009, 20:15
استقلال 2 ... ملوان 1

iman_abi
02-04-2009, 01:35
استقلال 2 -0 ملوان

shazdeh23
02-04-2009, 01:42
استقلال 2- 1 ملوان

iman_s
02-04-2009, 02:35
استقلال 4
ملوان 2

LeBron
02-04-2009, 03:28
2-0 استقلال

Nasser_ZRE
02-04-2009, 06:17
استقلال 2 ملوان 1

امير موسر
02-04-2009, 09:42
علی باستانی / خبرگزاری پارس فوتبال

همانطور که مستحضرید مجتبی جباری با اعتراضش نسبت به تعویض در بازی با الاتحاد خشم ژنرال را برانگیخت تا قلعه نوعی او را از حضور در تمرینات منع کرده و در اختیار مدیریت باشگاه قرار دهد و بنا به تصمیم مدیریت، جباری تا اطلاع ثانوی از حضور در استقلال محروم گردیده است اما این پایان کار نبوده چرا که هافبک آبی پوشان چندان هم بدش نمی آمد که از جمع آبی ها جدا شود و البته چه جایی بهتر از اردوگاه رقیب.
جباری که در ابتدای فصل با ناز و کرشمه فراوان و سلام و صلوات قراردادش را با استقلال تمدید کرد و شرط خارج رفتن را در هر شرایطی به فتح الله زاده تحمیل کرد، اکنون و با محرومیتی که از جانب باشگاه نصیبش شده نه تنها به فسخ قرارداد فکر می کند بلکه فیلش یاد دو سال قبل کرده است. زمان مدیریت انصاریفر کوچک که تا باشگاه پرسپولیس هم رفت و البته با رای کمیته انضباطی هم او جریمه شد هم پرسپولیس اما اینبار هم جباری تجربه اش در این مورد بیشتر شده و هم انصاریفر بزرگتر از حادثه زمان برادرش مطلع.
پس از مذاکرات پشت پرده ، جباری به توافق نهایی با پرسپولیس و شخص حسین هدایتی رسیده و وی با امضاء یک قرارداد داخلی، چکی به مبلغ نامعلوم دریافت کرده تا ضمانتی برای حضور قطعی او در پرسپولیس باشد. گرچه قرارداد داخلی در فوتبال ایران از اعتبار قانونی برخوردار نیست اما با توجه به سریالی شدن اختلافات پردامنه جباری با باشگاه استقلال و هوادارانش و صحبت هایی که وی با یکی از دوستان مطبوعاتی اش که البته نقش مشاور را برای او ایفا می کند،انجام داده اینبار مثل تا 3 نشه بازی نشه توسط جباری اجرا خواهد شد و بالاخره او را در فصل آینده با پیراهن قرمز خواهیم دید.
او تا بحال 2بار با پرسپولیسی ها به توافق رسیده که البته در هر دو مرحله به سرانجامی نرسیده اما از قرار معلوم اینبار در پیوستن به پرسپولیس مصمم تر شده است. به این شرایط اضافه کنید: درگیری با واعظ بر سر دیرکرد پرداخت حقوق و عدم حضور بر سر تمرینات و دیگری اعتراض به تعویض و از همه مهمتر آزاد بودن جباری در انتهای فصل. آری جباری با پایان لیگ، هیچ قراردادی با آبی ها ندارد.
وقتی به صادقی هم فکر می کنیم که بعد از بازی این فصل استقلال و مس عنوان کرد درپایان فصل جواب بی حرمتی تماشاگران آبی راخواهد داد و در پایان بازی مس با پرسپولیس، با پیراهن قرمز مقابل دوربین های شبکه های تلویزیونی به مصاحبه پرداخت و همچنین با به یاداوری ماجرای پیوستن نیکبخت به پرسپولیس،بیشتر به این نتیجه می رسیم که:آیا پرسپولیس جزیره امن یاغی های آبی است؟

Rjoun
02-04-2009, 09:50
استقلال 3 ملوان 0

D o l f i n
02-04-2009, 10:15
استقلال3 ملوان0

02-04-2009, 16:31
اسامی داوران دیدارهای هفته سی و یکم لیگ برتر به شرح زیر است:
جمعه - 14/1/88
* صبای قم - پرسپولیس، ساعت 16:30، ورزشگاه یادگار امام (ره) قم
داور: محسن ترکی، کمک‌ها: رضا سخندان و علیرضا کهوری، داور چهارم: فراهاد رستمی

* مقاومت سپاسی شیراز - پاس همدان، ساعت 16:45، ورزشگاه حافظیه شیراز
داور: جمشید دانشمهر، کمک‌ها: رامین عرفانیان و سعید علی نژادیان، داور چهارم: جوادشرفی

* ابومسلم مشهد - برق شیراز، ساعت 16:45، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
داور: مسعود مرادی، کمک‌ها: داود رفعتی و حسین خانبان، داور چهارم: محمدحسین اسدی

* راه آهن شهرری - مس کرمان، ساعت 17، ورزشگاه اکباتان تهران
داور: محمود رفیعی، کمک‌ها: مرتضی کریمی و مجید ویشگاهی

* ذوب آهن اصفهان - پیام خراسان، ساعت 17، ورزشگاه ذوب آهن فولاد شهر
داور: تورج حق وردی، کمک‌ها: مجید شمس و سعید زارع، داور چهارم: علیرغض اکرمی

* پیکان قزوین - فولاد خوزستان، ساعت 17، ورزشگاه شهید رجایی قزوین
داور: سعید بخشی زاده، کمک‌ها: محمد نجفی و مصطفی فراهانی، داور چهارم: رسول رهبرفام

* داماش گیلان - فولاد مبارکه سپاهان، ساعت 17، ورزشگاه سردارجنگل رشت
داور: یداله جهانبازی، کمک‌ها: محمدرضا ابوالفضلی و محمدرضا منصوری، داور چهارم: سعید فتاحی

* استقلال اهواز- سایپا کرج، ساعت 18:45، ورزشگاه تختی اهواز
داور: علیرضا فغانی، کمک‌ها: رسول فروغی و حمید نظری، داور چهارم: علی صمدیان

* استقلال تهران - ملوان بندرانزلی، ساعت 18:45، ورزشگاه آزادی تهران
داور: سعید مظفری زاده، کمک‌ها: حیدرشکور و حسن کامرانی فر، داور چهارم: پیروز سیف اله پور

02-04-2009, 16:37
بچه ها سلام
سيزدتون به در .....:5:

همه رفتيد سيزدهتون رو به در كنيد؟:10:

02-04-2009, 16:59
برترین گلزنان لیگ برتر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آرش برهانی 18

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اشپیتیم آریفی 16

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ایگور کاسترو 15

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عماد محمد رضا 13

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سیاوش اکبرپور 12

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فریدون فضلی 12

iman_abi
02-04-2009, 20:24
* استقلال تهران - ملوان بندرانزلی، ساعت 18:45، ورزشگاه آزادی تهران
داور: سعید مظفری زاده، کمک‌ها: حیدرشکور و حسن کامرانی فر، داور چهارم: پیروز سیف اله پور

ایول داور که خوبه ایشالا بازیم خوب باشه!:46:

02-04-2009, 20:55
ایول داور که خوبه ایشالا بازیم خوب باشه!:46:

اي بابا
ما هرچي ميكشيم زير سر اين عنايته

نميدونم چرا من اينقدر از اين عنايت و شريفي و دايي بدم مياد:2:

shazdeh23
02-04-2009, 23:15
امروز من شنیدم که چند تا از بازیکنان به دلیل دعوا و درگیری از بازی در لیگ محروم شدند. که اسم اکبرپور هم جزو این بازیکنان بود.
حالا یعنی فردا اکبرپور نمیتونه واسه تیم بازی کنه؟

02-04-2009, 23:20
امروز من شنیدم که چند تا از بازیکنان به دلیل دعوا و درگیری از بازی در لیگ محروم شدند. که اسم اکبرپور هم جزو این بازیکنان بود.

آره منم شنيدم:41:
اكبر پور بود و پيروز قرباني و يكي ديگه هم بود ولي يادم نيس

به هر حال اميدوارم فردا با يه بازيه توپ توي تاپيك جشن پيروزي بگيريم:40:

Majid393
02-04-2009, 23:24

آره منم شنيدم:41:
اكبر پور بود و پيروز قرباني و يكي ديگه هم بود ولي يادم نيس

به هر حال اميدوارم فردا با يه بازيه توپ توي تاپيك جشن پيروزي بگيريم:40:

اکبرپور - غلامرضا رضایی - کعبی - رحمتی

در ضمن اکبرپور برای بازی با ملوان هم محرومه ( + پیروز قربانی و اشکان نامداری )

nafas
02-04-2009, 23:33
ميته‌ي انضباطي اعلام كرد:جريمه‌ي نقدي براي امير قلعه‌نويي و اكبرپور

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

امير قلعه نويي از سوي كميته انضباطي فدراسيون فوتبال به پرداخت جريمه نقدي محكوم شد.

به گزارش ايسنا؛ كميته انضباطي اعلام كرده است به دليل تخلفات گوناگون از سوي قلعه‌نويي سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران و با توجه به عدم رعايت مفاد ماده آئين نامه انضباطي - ماده47، وي به پرداخت مبلغ 30 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شده است.

* جريمه نقدي براي اکبرپور

با توجه به بروز تخلفات از سوي سياووش اکبرپور- بازيکن تيم فوتبال استقلال، وي با توبيخ کتبي و درج در پرونده به پرداخت مبلغ سي ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

nafas
02-04-2009, 23:34
استقلال تهران – ملوان انزلى (بهتاش فریبا)
کارشناسی بازی استقلال - ملوان از زبان بهتاش فریبا

مسلماً براى دو تیم بازى آسانى نخواهد بود مخصوصاً براى استقلال که در کورس قهرمانى قرار دارد و حسا سترین بازى خود را مقابل ملوان برگزار می کند. ملوان تیم دونده اى است که بازیکنانش سرعتى کار می کنند و درنیم فصل دوم هم توانسته اند نتایج قابل قبولى را به دست آورند. اگر به خاطر داشته باشید ملوان حتى توانست پرسپولیس را در ورزشگاه آزادى شکست دهد وبه همین دلیل است که می گویم استقلال مقابل ملوان باید مراقب توانایهاى حریف باشد چون زمین ورزشگاه آزادى مساعد است لذا ملوانان می توانند روى زمین خوب کار کنند و مسلماً بازى خوبى راشاهد خواهیم بود. آبی پوشان که 4 بازى و شاید هم کمتر با قهرمانى فاصله دارند باید عمق خط دفاعى ملوان را مورد هدف قرار دهند.به نظر من 2 مدافع میانى ملوان بسیار آسی بپذیر هستند و مهاجمان سرعتی استقلال می توانند در صورت استفاده خوب از موقعیتهاى خود به گل برسند. در پایان لازم است بگویم بازى استقلال – ملوان بسیار دیدنى از آب درخواهد آمد.

nafas
02-04-2009, 23:35
قلعه نوعی : هیچ کس برای تیم ملی با من تماس نگرفته است !

امیر قلعه نویی سرمربی تیم استقلال تهران اعلام کرد هیچ تماسی در خصوص پیوستن وی به تیم ملی فوتبال ایران با او گرفته نشده است.

به گزارش شبکه خبر، قلعه نویی امروز در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر اظهار داشت تا کنون هیچ پیشنهادی از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال برای مربیگری در تیم ملی دریافت نکرده است .

وی در پاسخ به اینکه نظرش درباره انتخاب سرمربی آینده تیم ملی فوتبال ایران چیست گفت: ترجیح می دهد فعلا در این خصوص اظهار نظر نکند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا که در روزهای اخیر در پی برکناری علی دایی از سرمربیگری تیم ملی ، یکی از گزینه های احتمالی جانشینی وی به شمار می رفت تصریح کرد هیچ تماسی با وی گرفته نشده و در این خصوص اظهار نظر نمی کند.

در حالی که رسانه ها از محمد مایلی کهن ، غلام پیروانی و افشین قطبی به عنوان گزینه های اصلی سرمربیگری تیم ملی نام می برند، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال دیروز به سایت شبکه خبر اعلام کرد روته مولر به طور موقت هدایت تیم ملی را بر عهده خواهد داشت و نام سرمربی جدید پس از بازی دوستانه با سنگال اعلام خواهد شد.

علی دایی سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران شنبه 8 فروردین بلافاصله پس از شکست در برابر عربستان در دور مقدماتی جام جهانی 2010 از کار برکنار شد.

nafas
02-04-2009, 23:36
همانطور که مستحضرید مجتبی جباری با اعتراضش نسبت به تعویض در بازی با الاتحاد خشم ژنرال را برانگیخت تا قلعه نوعی او را از حضور در تمرینات منع کرده و در اختیار مدیریت باشگاه قرار دهد و بنا به تصمیم مدیریت، جباری تا اطلاع ثانوی از حضور در استقلال محروم گردیده است اما این پایان کار نبوده چرا که هافبک آبی پوشان چندان هم بدش نمی آمد که از جمع آبی ها جدا شود و البته چه جایی بهتر از اردوگاه رقیب.

جباری که در ابتدای فصل با ناز و کرشمه فراوان و سلام و صلوات قراردادش را با استقلال تمدید کرد و شرط خارج رفتن را در هر شرایطی به فتح الله زاده تحمیل کرد، اکنون و با محرومیتی که از جانب باشگاه نصیبش شده نه تنها به فسخ قرارداد فکر می کند بلکه فیلش یاد دو سال قبل کرده است. زمان مدیریت انصاریفر کوچک که تا باشگاه پرسپولیس هم رفت و البته با رای کمیته انضباطی هم او جریمه شد هم پرسپولیس اما اینبار هم جباری تجربه اش در این مورد بیشتر شده و هم انصاریفر بزرگتر از حادثه زمان برادرش مطلع.

پس از مذاکرات پشت پرده ، جباری به توافق نهایی با پرسپولیس و شخص حسین هدایتی رسیده و وی با امضاء یک قرارداد داخلی، چکی به مبلغ نامعلوم دریافت کرده تا ضمانتی برای حضور قطعی او در پرسپولیس باشد. گرچه قرارداد داخلی در فوتبال ایران از اعتبار قانونی برخوردار نیست اما با توجه به سریالی شدن اختلافات پردامنه جباری با باشگاه استقلال و هوادارانش و صحبت هایی که وی با یکی از دوستان مطبوعاتی اش که البته نقش مشاور را برای او ایفا می کند،انجام داده اینبار مثل تا 3 نشه بازی نشه توسط جباری اجرا خواهد شد و بالاخره او را در فصل آینده با پیراهن قرمز خواهیم دید.

او تا بحال 2بار با پرسپولیسی ها به توافق رسیده که البته در هر دو مرحله به سرانجامی نرسیده اما از قرار معلوم اینبار در پیوستن به پرسپولیس مصمم تر شده است. به این شرایط اضافه کنید: درگیری با واعظ بر سر دیرکرد پرداخت حقوق و عدم حضور بر سر تمرینات و دیگری اعتراض به تعویض و از همه مهمتر آزاد بودن جباری در انتهای فصل. آری جباری با پایان لیگ، هیچ قراردادی با آبی ها ندارد.

وقتی به صادقی هم فکر می کنیم که بعد از بازی این فصل استقلال و مس عنوان کرد درپایان فصل جواب بی حرمتی تماشاگران آبی راخواهد داد و در پایان بازی مس با پرسپولیس، با پیراهن قرمز مقابل دوربین های شبکه های تلویزیونی به مصاحبه پرداخت و همچنین با به یاداوری ماجرای پیوستن نیکبخت به پرسپولیس،بیشتر به این نتیجه می رسیم که:آیا پرسپولیس جزیره امن یاغی های آبی است؟

nafas
02-04-2009, 23:37
اگه بره برای همیشه میشه خائن آبی های پایتخت و منفورترین بازیکن کشورررررر

M.etallic.A
02-04-2009, 23:53
خوب اگر پرسپولیس این بازیکن رو بخره دیگه باید در این باشگاه رو تخته گرفت. هر چی بازیکن بی نظم و یاغی و غیرحرفه ای تو این ایران هست وقتی از همه جا رونده و مونده شدن میدونن یه تیمی مثل پرسپولیس هست که حاضره با بیشترین پول اونها رو در اختیار بگیره.

nafas
03-04-2009, 10:47
خوب اگر پرسپولیس این بازیکن رو بخره دیگه باید در این باشگاه رو تخته گرفت. هر چی بازیکن بی نظم و یاغی و غیرحرفه ای تو این ایران هست وقتی از همه جا رونده و مونده شدن میدونن یه تیمی مثل پرسپولیس هست که حاضره با بیشترین پول اونها رو در اختیار بگیره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dma
03-04-2009, 10:57

البته همين الانم بايد گل بگيرند چون بي انظباطي درش شعله ميكشه!!!!

gmuosavi
03-04-2009, 11:35
نه دنیزلی به تیم ملی می رود نه نکونام به مادرید و نه جباری به پرسپولیس!

خبرگزاری پارس فوتبال

چنانچه از بازدیدکنندگان همیشگی خبرگزاری پارس فوتبال باشید , حتما در جریان هستید که پارس فوتبال در کنار تمام ساختار رسمی اش قصد دارد ساختار شکنی هم داشته باشد. بی شک خبر رسانی صرف و خستگی ناشی از خشکی آن نیاز به تنوع دارد و در این بین هرچند در پاره ای از موارد با بی مهری های برخی از دوستان مواجه شدیم اما تشویق های شما به ما انگیزه ای مضاعف می داد تا بیش از پیش در خدمت خوانندگان فهیم خبرگزاری پارس فوتبال باشیم.
در همین راستا و همچنین در راستای رویه ای که هر سال در تمامی رسانه های مطرح جهان - از خبرگزاری های معتبر و شبکه های تلویزیونی گرفته تا پرتالهای خبری یاهو و گوگل و البته ارگانهای ورزشی باشگاهها (مانند خبر انتقال بکام به بایرن مونیخ) - همزمان با ۱۳ فروردین ما ایرانی ها با نام دروغ آوریل مرسوم است امسال نیز همچون هفت سال گذشته همکاران ما در تحریریه خبرگزاری پارس فوتبال در در روز سیزدهم فروردین (اول آوریل در تقویم میلادی) به طرح و اجرای دروغ سیزده پرداختند تا سه مطلبی را که در ادامه لینک آن می آید آماده نموده و در خبرگزاری قرار دهیم:

نه تروسیه، نه قطبی، نه مایلی؛ افندی سرمربی تیم ملی شد

چاشنی بمب هدایتی دارد عمل می کند / قرارداد داخلی جباری با پرسپولیس / مجتبی از فصل آینده در پرسپولیس

این بار بمب خبری-ورزشی ایران را رییس باشگاه رئال مادرید منفجر کرد!/نکونام کهکشانی شد

یکی از آنها مطلب سرمربیگری دنیزلی در تیم ملی بود که کمتر کسی توانست به دروغ بودن آن پی ببرد و دیگری پیوستن جواد نکونام به رئال مادرید بود و سومی مذاکره جباری با پرسپولیس.
که البته دو مطلب از این سه مطلب(سرمربیگری دنیزلی و پیوستن جباری به پرسپولیس) به سایر رسانه ها از جمله رادیو ورزش ، چند شبکه ماهواره ای ، سایتهای تابناک, گل و ... نیز کشیده شد. در همین رابطه جالب است بدانید دست اندرکاران رادیو ورزش در تماس با امیر قلعه نویی درمورد صحت وسقم خبر خبرگزاری پارس فوتبال مبنی بر پیوستن جباری به پرسپولیس با مصاحبه می کنند که قلعه نوعی با دلخوری بابت شنیدن چنین خبری، جواب سوال رادیو ورزش را به مصاحبه با واعظ آشتیانی ارجاع می دهد.

شیکه های ماهواره ای هم که خبر انتخاب دنیزلی به عتوان سرمربی گری تیم ملی را بر روی خبرگزاری پارس فوتبال مشاهده کرده بودند آن را از طریق رسانه های خود اعلام می کنند و پس از آن است که سایت گل , تابناک و ... نیز آن را منتشر می کنند.

موضوع وقتی جالبتر می شود که بدانید دروغ های سیزده سال های گذشته خبرگزاری پارس فوتبال با سروصداهای خاص خودش همراه بوده است.ازجمله می توان به دروغ سال گذشته اشاره کرد که طی آن اعلام کرده بودیم که قرار است شش امتیاز کسر شده از باشگاه پرسپولیس به این تیم بازگردانده شود فردای انتشار این خبر اکثر روزنامه های ورزشی بدون اطلاع از دروغ بودن این خبر آن را منتشر کردند و شهر را حسابی شلوغ...

حتما بخاطر می آورید که مسئولان پرسپولیس با باور کردن این خبر تا پایان فصل مدعی بازگشت شش امتیاز کسر شده از پرسپولیس بودند تا زنده کننده آن حکایت قدیمی و معروف باشند:
"آورده اند که روزی ملا نصرالدین برای سر به سر گذاشتن مردم شهرش اعلام نمود که در فلان جا در بیرون شهر حلوایی به خیرات دهند. سیل جمعیت پس از شنیدن خبر چنان برای گرفتن حلوا به دروازه شهر هجوم آوردند که ملانصرالدین را هم باور آمد که حلوایی در کار است و خود نیز راهی برای رسیدن به حلوای موهوم شد."
به هرحال هدف خبرگزاری پارس فوتبال همانطور که اشاره شد خارج شدن از پوسته خبررسانی صرف بود و این که تا چه حد توانسته ایم در این راه موفق باشیم را به شما خواننده عزیز واگذار می کنیم. امید است که توانسته باشیم موجبات رضایت شما را فراهم آورده باشیم.
پس:"جدی نگیرید شما در مقابل دوربین مخفی قرار داشتید"

M.etallic.A
03-04-2009, 12:08
حتما بخاطر می آورید که مسئولان پرسپولیس با باور کردن این خبر تا پایان فصل مدعی بازگشت شش امتیاز کسر شده از پرسپولیس بودند تا زنده کننده آن حکایت قدیمی و معروف باشند:
"آورده اند که روزی ملا نصرالدین برای سر به سر گذاشتن مردم شهرش اعلام نمود که در فلان جا در بیرون شهر حلوایی به خیرات دهند. سیل جمعیت پس از شنیدن خبر چنان برای گرفتن حلوا به دروازه شهر هجوم آوردند که ملانصرالدین را هم باور آمد که حلوایی در کار است و خود نیز راهی برای رسیدن به حلوای موهوم شد."

این تیکه ش خیلی جالب بود. کلی خندیدیم : دی

jamshidjap
03-04-2009, 12:22
استقلال 2 - 1 ملوان

jamshidjap
03-04-2009, 12:24
دوستان عزیزم تا نیم ساعت قبل از بازی پیش بینی هاشون رو اعلام کنن

ضمنا من اون موقع کاری دارم و نمیتونم پایان زمان پیش بینی رو اعلام کنم

SANR
03-04-2009, 12:28
استقلال 3-1 ملوان

blue2006
03-04-2009, 12:44
استقلال 2-0 ملوان

sina1100
03-04-2009, 13:09
استقلال 3 - 0 ملوان

acmilan308
03-04-2009, 13:25
استقلال 3 ---------------- ملوان 1

adnokanna
03-04-2009, 13:46
استقلال 2 - 1 ملوان

dma
03-04-2009, 14:31
استقلال تهران 4-ملوان 1

vahid78
03-04-2009, 14:35
استقلال 1 - 0 ملوان

iman_abi
03-04-2009, 15:32
پایان نیمه اول:صبا2-0پرسپولیس:20::27:

بی باک بی بال
03-04-2009, 15:48
استقلال 2 --ملوان 0 ب

dma
03-04-2009, 15:50
نتيجه بازي لنگ رو كه ديدم با خودم گفتم مادري جان!!!!!!اي جاااان:21:

nafas
03-04-2009, 16:16
ستقلال شنبه با 18 بازيكن به قطر مي‌رود
"جباري" نمي‌رود؛ خبرنگاران باز هم جا ماندند

تيم استقلال ايران ساعت 18 و 45 دقيقه روز شنبه به قطر مي‌رود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم فوتبال استقلال ايران كه در سومين ديدار از مرحله‌ي گروهي ليگ قهرمانان آسيا ميهمان ام صلال قطر است، ساعت 18 و 45 دقيقه روز شنبه از طريق فرودگاه بين‌المللي امام خميني (ره) عازم قطر مي‌شود.

در اين سفر تيم استقلال تنها 18 بازيكن اصلي خود را براي اين ديدار به همراه خواهد برد كه اسامي اين بازيكنان پس از بازي امروز استقلال مقابل ملوان از سوي امير قلعه‌نويي اعلام مي‌شود.

همچنين مجتبي جباري با وجود صدور رواديد از سوي سفارت قطر به دليل محروميت از سوي باشگاه در سفر به قطر غايب خواهد بود.

با تصميم امير رضا واعظي آشتياني نمايندگان رسانه‌هاي گروهي در اين سفر از همراهي استقلال محروم هستند.

nafas
03-04-2009, 16:16
اخبار كوتاه از استقلال/
6 بازيكن استقلال به قطر نمي‌روند

خبرگزاري فارس: 6 بازيكن تيم فوتبال استقلال تهران اين تيم را در سفر به قطر همراهي نخواهند كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي جباري به دليل اختلاف با امير قلعه‌نويي با وجود صدور رواديد تيمش را در سفر به قطر همراهي نمي‌كند. علاوه بر جباري، رينالدو كروزادو هافبك پرويي اين تيم به دليل مصدوميت به قطر نخواهد رفت. ضمن اينكه مهدي اميرآبادي، ابراهيم تقي پور، مهرداد پولادي و ميلاد نوري از ديگر غايبان استقلال در ديدار سه شنبه شب مقابل ام صلال خواهند بود.

*استقلال چهارشنبه باز مي‌گردد
كاروان تيم استقلال تهران پس از برگزاري ديدار با ام صلال قطر روز چهارشنبه به تهران باز مي‌گردد.
آبي‌پوشان پس از حضور در تهران به استراحت پرداخته و روز پنجشنبه تمرينات خود را از سر مي‌گيرند.

*عليزاده در دقيقه 90 به فهرست استقلال اضافه شد
علي عليزاده مهاجم تيم استقلال در لحظات آخر به فهرست اين تيم براي سفر به قطر اضافه شد.
ظاهرا قرار نبود اين بازيكن با تيمش به قطر برود اما در تماسي كه مربيان استقلال با اين بازيكن گرفتند وي به كاروان 18 نفره استقلال اضافه شد.
استقلال سه شنبه اين هفته به مصاف ام صلال قطر خواهد رفت.

arash66_2m
03-04-2009, 16:52
2 بر صفر می بریم.
به نفع استقلال :40:

Nasser_ZRE
03-04-2009, 17:37
فعلا 2 بر صفر جلو هستین با 2 گل برهانی که 20 گله شد.

بی باک بی بال
03-04-2009, 17:45
ذوب اهن کی بازی دارد

Nasser_ZRE
03-04-2009, 17:47
ذوب اهن 1 بر صفر از پیام جلو بود.بازیش هم باید تموم شده باشه.

bayern
03-04-2009, 18:37
سلام

این برد مبارک تمام آبی ها

vahid_vaezinia
03-04-2009, 18:39
:40:
:40: تبریک میگم :40::40:

sina1100
03-04-2009, 18:43
تبریک میگم، برد خوب و قاطعانه ای بود! آرش هم که 20 گله شد و ایول!
برای اولین بار در طول تاریخ لیگ برتر من درست پیش بینی کردم!

Majid393
03-04-2009, 18:46
/حاشيه ديدار استقلال و ملوان/
تشكر قلعه نويي از طرفداران

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال از هواداران تيمش به دليل تشويق هاي فراوان او تشكر كرد.

ه گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي كه پيش از آغاز مسابقه از سوي طرفداران استقلال به شدت تشويق مي شد با تكان دادن دست از همه آنها تشكر كرد. قلعه نويي يكي از گزينه هاي سرمربيگري تيم ملي است.

*حدود 200 تماشاگر از انزلي براي حمايت ملوان به تهران آمده اند.

*جلال رافخايي مهاجم ملي پوش ملوان تنها بازيكن اين تيم بود كه به سمت قلعه نويي رفت و از او براي حضور در ميدان رخصت گرفت.

*قلعه نويي به سمت نيمكت ملوان رفت و به محمد احمدزاده خوشامد گفت.

*شماري از جانبازان نيز در كنار زمين حضور دارند.
نيمه نخست اين مسابقه با نتيجه 2 بر صفر به سود استقلال به پايان رسيد.

Majid393
03-04-2009, 18:47
/هفته سي و يكم ليگ برتر فوتبال/
تداوم صدرنشيني استقلال با يك پيروزي پرگل

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال با نتيجه 3 بر صفر ملوان انزلي را شكست داد تا موقيعتش را در صدر جدول تثبيت كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار در ورزشگاه آزادي و در حضور بيش از 25 هزار تماشاگر برگزار شد.
آرش برهاني در دقايق 31 و 36 و جانواريو در دقيقه 80 گل هاي استقلال را به ثمر رساند.
سعيد مظفري زاده داور مسابقه به محمد نزهتي از ملوان و اميد روانخواه از استقلال كارت زرد نشان داد.
استقلال با اين برد 61 امتيازي شد و موقعيتش را در صدر جدول استحكام بخشيد و ملوان 36 امتيازي باقي ماند. ذوب آ‌هن با 60 امتياز همچنان در تعقيب استقلال است.

تركيب استقلال:
وحيد طالب لو، بيژن كوشكي، پژمان منتطري، هادي شكوري، خسرو حيدري، هاشم بيك زاده، حسين كاظمي، اميد روانخواه (از دقيقه 73 عليرضا عباسفرد)، فرهاد مجيدي (از دقيقه 85 ميلاد نوري) فابيو جانواريو و آرش برهاني.
سرمربي: امير قلعه نويي

تركيب ملوان:
مسعود غلامعلي زاد، سعيد سالارزاده، هادي تاميني، آلن باسيچ، بابك پور غلامي، عليرضا رمضاني (از دقيقه 75 محسن گياهي)، فيليپ دسوزا، مهران جعفري، امير خدامرادي (از دقيقه 55 محمد نزهتي)، سيد جلال رافخايي و محمد حيدري (از دقيقه 83 محمد علي اميري)

بی باک بی بال
03-04-2009, 18:47
توی سایت ایرنا وایسنا زده ارش 21 گله شد
این برد خیلی چسبید

jamshidjap
03-04-2009, 18:50
سلام

منم اولین برد استقلال در سال جدید رو تبریک میگم ...

نیمه اول رو ندیدم ولی میگن قشنگتر بوده ...

اما گل جانواریو به کل بازی فکر کنم می ارزید ...

اگر ذوب نتیجه نمی گرفت دیگه نور علی نور میشد ...

پیش بسوی قهرمانی

Majid393
03-04-2009, 18:52
خیلی خوب بود .....
به همه تبریک میگم .......
برهانی هم تا جایی که میدونم 20 گله شد ..... ایرنا و ایسنا اشتباه میکنن ...... :دی

بازی هفته ی بعدی با فولاد هست در اهواز ........ روز یکشنبه 23 فروردین ......

jamshidjap
03-04-2009, 19:00
جمشيد اولي رو از من بزن
استقلال2-2ملوان

دمت قیژ ، جمشید جون.

اینم از پیش بینی من:

اس اس 2 - 0 ملوان

استقلال 3-1 ملوان

استقلال 3 - 1 ملوان

سلام

استقلال 3 ملوان 1

استقلال 3 ملوان 1

استقلال 2 ... ملوان 1

استقلال 2 -0 ملوان

استقلال 2- 1 ملوان

استقلال 4
ملوان 2

2-0 استقلال

استقلال 2 ملوان 1

استقلال 3 ملوان 0

استقلال3 ملوان0

استقلال 2 - 1 ملوان

استقلال 3-1 ملوان

استقلال 2-0 ملوان

استقلال 3 - 0 ملوان

استقلال 3 ---------------- ملوان 1

استقلال 2 - 1 ملوان

استقلال تهران 4-ملوان 1

استقلال 1 - 0 ملوان

استقلال 2 --ملوان 0 ب

2 بر صفر می بریم.
به نفع استقلال :40:

کسانی که درست پیش بینی کردند :

ٔRjoun

D o l f i n

sina1100

که سه امتیاز مبارکشون باشه

و بقیه شرکت کنندگان به غیر از mahammad :D هر کدوم یک امتیاز میگیرن

Majid393
03-04-2009, 19:03
گلهای بازی :

برهانی

برهانی

جانواریو

Majid393
03-04-2009, 19:05
واعظ آشتياني:
به خاطر منافع ملي به قلعه‌نويي اجازه جدايي مي‌دهم

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: به خاطر منافع ملي به امير قلعه نويي اجازه جدايي از استقلال را مي دهم.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير رضا واعظ آشتياني بعد از پيروزي 3 بر صفر برابر ملوان در جمع خبرنگاران عنوان كرد: بازي خوبي انجام داديم و توانستيم به يك برد با ارزش دست پيدا كنيم.
مديرعامل استقلال در مورد احتمال جدايي امير قلعه نويي و حضور در تيم ملي اظهار داشت: من با اين جدايي به خاطر استقلال مخالفم اما بر خلاف ميل باطني ام و به خاطر منافع ملي اگر امير قلعه نويي براي هدايت تيم ملي انتخاب شود با اين مسئله موافقت مي كنم.
واعظ آشتياني در مورد عدم صدور رواديد براي خبرنگاران براي همراهي استقلال در ليگ قهرمانان آسيا گفت: هر دوباشگاه الاتحاد عربستان و ام صلال قطر همكاري خوبي با ما داشتند و در اين زمينه مشكلي وجود نداشت.

jamshidjap
03-04-2009, 19:11
یچه ها بازم لازم میبینم یادی بکنم از بچه های با مرام این تاپیک که بن شدن :

علیرضا ، محمود ، مریم

Majid393
03-04-2009, 19:21
بعد از شكست برابر استقلال
احمدزاده: بازي بدي انجام داديم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: برابر استقلال بازي بدي انجام داديم و شكست خورديم

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد احمدزاده بعد از شكست 3 بر صفر برابر استقلال تهران در جمع خبرنگاران تصريح كرد: سال 88 را با شكست آغاز كرديم و شروع خوبي نداشتيم. مهم ترين دليل آن دوري از مسابقات بود. امروز در نيمه اول بد بازي كرديم و جبران آن در نيمه دوم سخت بود.

سرمربي تيم ملوان در مورد اينكه چرا اين تيم هميشه در خطر سقوط قرار دارد اظهار داشت: ملوان همواره اين گونه بوده و امروز هم بعد از باخت به اين نتيجه رسيدم كه اگر قرار است اينگونه ببازيم بهتر است به بازيكنان جوان تيم ميدان بدهم و با جوانان بازنده شويم. به هر حال تنها اميد ما در اين فصل حضور مقتدارنه در جام حذفي است.

احمدزاده در مورد اخراج علي دايي از تيم ملي گفت: با اين مسئله مخالف هستم. اين تصميم عجولانه گرفته شد. من سئوال مي كنم اگر مربي خارجي هم بود به اين راحتي اخراجش مي كرديم. از كجا معلوم كه اين تغيير و تحول بتواند باعث نتيجه گيري شود. هيچ مربي دوست ندارد تيمش بد نتيجه بگيرد. حتما دايي هم در كارش ايرادهاي وجود داشته كه نتوانسته نتيجه بگيرد.

احمدزاده در مورد اينكه چرا از دايي حمايت مي كند عنوان كرد: مگر تشكيلات فوتبال ايران چقدر قدرتمند و داراي ساختار و برنامه درستي است كه تماشاگران توقع دارند همواره به جام جهاني برويم. بلاژويچ را با سلام و صلوات به كشورش برگردانديم و دستيارش را 4 سال در ايران نگه داشتيم. چرا مربيان ايراني مثل علي دايي،امير قلعه نويي و محمد مايلي كهن از اين تشكيلات استفاده نكنند. مگر ما چند مرتبه تاكنون به جام جهاني رفته ايم.

Majid393
03-04-2009, 19:21
حتي اگر سقوط هم كرده باشيم
غياثيان: مقابل استقلال بازي شرافتمندانه‌اي انجام مي‌دهيم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پيام مشهد گفت: در صورتي كه سقوط كرده باشيم مقابل استقلال در بازي آخر شرافتمندانه بازي مي‌كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، كاظم غياثيان پس از باخت 2 بر صفر مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: سعي داشتيم با يك امتياز اصفهان را ترك كنيم ولي شرايطي كه مدنظرمان بود را نتوانستيم پياده كنيم و 2 گلي كه ذوب‌آهن به ثمر رساند حقش بود و اگر بيشتر از اين هم گل مي‌زد حقشان بود.

وي افزود: شرايط در پايين جدول خيلي سخت شده است و حتي ابومسلم 33 امتيازي هم احتمال سقوط دارد. به خاطر همين بازي‌ها از حساسيت برخوردار است با اين حال من با صحبتي كه با مدايرن پيام داشته‌ام تا پايان فصل مي‌مانم.

سرمربي تيم پيام ادامه داد: زماني كه تيم را تحويل گرفتم 23 امتياز داشتيم تعطيلات ليگ در كارمان تأثير منفي گذاشت و شرايط تمريناتمان را به هم ريخت. اميدوارم كه كار سقوط مان به هفته آخر نكشد ولي قول مي‌دهم كه حتي اگر هفته آخر هم سقوط كرده باشيم بازي شرافتمندانه‌اي مقابل استقلال انجام دهيم تا هر تيمي كه حق واقعي قهرماني دارد به حقش برسد.

غياثيان درباره جدايي هاشمي‌نسب از اين تيم و پيوستن او به كادر فني استقلال اهواز گفت: متأسفانه آقاي شريفي، رئيس كميته انضباطي برخورد دوگانه‌اي با قوانين دارد و قوانيني كه براي افراد ضعيف‌تر وجود دارد براي افراد سرشناس‌تر وجود ندارد.

M.etallic.A
03-04-2009, 19:45
منم تبریک میگم. برد خیلی خوبی بود. واقعا قشنگ بازی کردیم. الان میشه گفت همون تیمی شدیم که به قول یاوری سیل و زلزله هم نمیتونه جلوشو بگیره. واقعا این فاصله ای که بین بازی ها افتاد به نفع ما شد دوباره برگشتیم.... تمام نگاهها هم به سمت تیم ملی بود و خوشبختانه تو این مدت برای استقلال حاشیه سازی نشد.

در مورد بازی... مجیدی خوب بازی کرد فقط دوباره نشون داد که استاد خراب کردن موقعیته ولی در عوض خوب میدوه و خوبم پاس میده... به نظرم مجیدی به عنوان مهاجم نوک خوب نیست یه قدم عقبتر و پشت مهاجم بازی کنه عالیه... بیک زاده بازم بد بود... جنگندگیش خوبه و توپهای خوبی از حریف میگیره اما خوبم سوتی میده...

راستی خیابانی چه قدر ناراحت شد بیچاره. بعد میگفت الان در مجموع تو 8 دوره لیگ برتر استقلال بیشترین امتیاز رو کسب کرده. تو تعداد گل هم که دیگه تابلوئه استقلال اوله... رکورد دیگه ای هم بود که نزده باشیم : دی
به امید برد تو جام باشگاهها...

یه چیز دیگه میبینم که لنگم باخت آخی نازی... اشکال نداره...

یه سوال... پارسال محسن خلیلی با چند گل آقای گل شده بود ؟

acmilan308
03-04-2009, 19:53
تبريييييييييييييييييييييي يييييك
قدرتمون رو نشون داديم در غيبت چند بازيكن اصلي.
اميد روانخواه هم داره به آمادگي ميرسه.
به اميد خدا از اين به بعد ديگه ميخوايم بتركونيييييييييييييييييم

dma
03-04-2009, 19:53
سلام تبريك ميگم
يه گام به قهرمانيه شرافتمندانه(نه مثل بعضي ها با ابر،ماه، خورشيد و فلك و ....) نزديك شديم.

dma
03-04-2009, 19:59
یچه ها بازم لازم میبینم یادی بکنم از بچه های با مرام این تاپیک که بن شدن :

علیرضا ، محمود ، مریم

Me Too:10:

M.etallic.A
03-04-2009, 20:09
مهاجم تيم استقلال تهران گفت: من تاكنون 20 گل به ثمر رسانده‌ام و با دو گل ديگر ركورد گلزني در ليگ برتر را خواهم شكست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، آرش برهاني پس از پيروزي سه بر صفر تيم استقلال تهران مقابل ملوان در جمع خبرنگاران اظهار كرد: خوشبختانه تعطيلات به ما فرصت داد تا نقاط ضعف خود را برطرف كنيم و در اولين بازي پس از تعطيلات توانستيم يك پيروزي خوب را به دست آوريم.

وي افزود: ما براي كسب سه امتياز به ميدان آمده بوديم و با وجود آن‌كه بازي سختي داشتيم، اما هر سه امتياز را كسب كرديم.

او درباره آمار گلزني خود نيز گفت: من تاكنون 20 گل به ثمر رسانده‌ام و با دو گل ديگر ركورد گلزني در ليگ برتر را خواهم شكست، اما اين موضوع براي من اهميتي ندارد و مهم قهرماني تيم استقلال است. البته اين ركورد درحال حاضر در اختيار رضا عنايتي است كه او هم استقلالي است، بنابراين موضوع مهم اين است كه اين ركورد در اختيار يك استقلالي باشد؛ من و رضا تفاوتي با هم نداريم.

برهاني در پايان گفت: ما به نتايج تيم ذوب‌آهن كاري نداريم و تنها به قهرماني در ليگ برتر مي‌انديشيم.

انتهاي پيام

ایول خوشم اومد از این حرفش...

03-04-2009, 20:58
به به
اين كه اول سال باشه خدا ميدونه بقيش چي ميشه
تبارك الله

bayern
03-04-2009, 21:20
ديدار تيم هاي استقلال تهران و ملوان بندر انزلي

bayern
03-04-2009, 21:21

bayern
03-04-2009, 21:21

bayern
03-04-2009, 21:22

bayern
03-04-2009, 21:22

bayern
03-04-2009, 21:23

bayern
03-04-2009, 21:30

bayern
03-04-2009, 21:30

bayern
03-04-2009, 21:31

bayern
03-04-2009, 21:32

bayern
03-04-2009, 21:33

bayern
03-04-2009, 21:34

bayern
03-04-2009, 21:34

bayern
03-04-2009, 21:35

bayern
03-04-2009, 21:36

bayern
03-04-2009, 21:37

bayern
03-04-2009, 21:38

bayern
03-04-2009, 21:38

بی باک بی بال
04-04-2009, 07:41
ذوب اهن با کی بازی داره

Nasser_ZRE
04-04-2009, 07:44

اين است رمز موفقيت استقلال،از خودشون و ادامه نسلشون به خاطر تيمشون مي گذرن!درد تو چهره خسرو حيدري مشخصه،اين روش قهرماني استقلال هست!

نگاه کن چقدر اینا دارن میسوزن.

بازیکنای استقلال نصبت به تیمشون تعصب دارن....مخصوصا خسرو حیدری که فعلا بهترین بازیکن لیگ هست.

Nasser_ZRE
04-04-2009, 07:46
ذوب اهن با کی بازی داره

ذوب اهن با پیاد داشت و 2 بر صفر هم برد!!!

Nasser_ZRE
04-04-2009, 07:50
بازیه بعدی ذوب اهن هم با برق هست..

بی باک بی بال
04-04-2009, 07:58
میشه س تا بازی باقی مونده دوتیم بزارید ممنونم

dma
04-04-2009, 08:13
استقلال تهران ۳ - ملوان صفر

۳ گام تا قهرمانى با سايه اى به نام ذوب آهن

گلها: آرش برهانى دقايق ۳۱و ۳۶ و فابيو جان واريو دقيقه ۸۰
داور: سعيد مظفرى زاده، كمك ها: حيدر شكور و حسن كامرانى فر
اخطار: اميدرضا روانخواه ( استقلال)، هادى تامينى و پويا نزهتى ( ملوان)
تماشاگر: ۲۰ هزار نفر ، ورزشگاه: آزادى
استقلال
وحيد طالب لو (۱۴)، بيژن كوشكى (۱۵)، پژمان منتظرى (۱۴)، هادى شكورى (۱۵)، هاشم بيك زاده (۱۵)، خسرو حيدرى (۱۷)، فابيو جان واريو (۱۷)، حسين كاظمى (۱۶)، اميدرضا روانخواه (۱۷) از دقيقه ۷۳ عليرضا عباسفرد، فرهاد مجيدى (۱۵) از دقيقه ۸۴ ميلاد نورى و آرش برهانى (۱۸)
سرمربى: امير قلعه نويى (۱۸)
ملوان
مسعود غلامعلى زاد (۱۲)، سعيد سالارزاده (۱۱)، هادى تأمينى (۱۰)، آلن باسيچ (۱۰)، بابك پورغلامى (۱۲)، فيليپه آلوزدسوزا (۱۴)، مهران جعفرى (۱۱)، عليرضا رمضانى (۱۰) از دقيقه ۷۵ محسن گياهى، وحيد خدامرادى (۱۱) از دقيقه ۵۶ پويا نزهتى (۱۰)، جلال رافخايى (۱۲) و محمد حيدرى (۱۱) از دقيقه ۸۲ محمدعلى اميرى
سرمربى: محمد احمدزاده (۱۱)
شرح گلها
گل اول استقلال: خسرو حيدرى از راست روى تير اول ملوان پاس كوتاهى را براى برهانى ساخته و پرداخته كرد كه در شلوغى مقابل دروازه اين تيم مهاجم استقلال با يك نوك پا گل اول آبى پوشان را به ثمر رساند.
گل دوم استقلال: فرهاد مجيدى از راست حركت خوبى را آغاز كرد و پاس عرضى خوبى را روى تير ۲ براى آرش برهانى فرستاد كه ضربه سر برهانى دومين گل استقلال را با خود به همراه داشت.
گل سوم استقلال: روى يك ضربه ايستگاهى فابيو جان واريو يكبار ديگر هنر خود را روى زدن ضربات آزاد نشان داد و با يك ضربه دقيق كه به تير دروازه ملوان هم اصابت كرد گل سوم تيمش را به ثمر رساند.
لحظات حساس
دقيقه :۲۳ ارسال توپ خسرو حيدرى از راست و اشتباه مدافعان ملوان، برهانى را صاحب يك بخت خوب گلزنى كرد كه او در كنترل توپ ناتوان نشان داد تا بهترين موقعيت استقلالى ها از آنها گرفته شود.
دقيقه :۳۵ فرهاد مجيدى يك پاس بلند را در پشت دفاع ملوان براى برهانى فرستاد كه اين بازيكن در زدن ضربه نهايى عجله كرد و با بى دقتى توپش را به بالاى دروازه غلامعلى زاد زد.
دقيقه :۶۷ جلال رافخايى روى يك ضربه ايستگاهى از فاصله ۳۰ مترى دروازه استقلال را نشانه گرفت كه توپ او فضاى بالاى دروازه طالب لو را طى كرد.
دقيقه :۶۹ آرش برهانى در موقعيت تك به تك با غلامعلى زاد پاس رو به جلو خوبى را در آستانه دروازه خالى ملوان به مجيدى سپرد كه ضربه بى دقت او در ميان ناباورى به بيرون رفت.
دقيقه:۷۰ روى ارسال يك توپ بلند از خسرو حيدرى از راست، آرش برهانى با شارژ مدافع مستقيم خود با سر ضربه اى را راهى دروازه ملوان كرد كه داور آن را خطا اعلام كرد.
دقيقه :۸۷ عليرضا عباسفرد در پشت دفاع ملوان در موقعيتى خوب ضربه اى را راهى دروازه ملوان كرد كه غلامعلى زاد آن را با دشوارى دفع كرد.
دقيقه :۸۹ شوت جلال رافخايى در داخل ۱۸ قدم استقلال را وحيد طالب لو با يك پرش بلند به كرنر فرستاد.
شرح بازى
استقلال در يك روز خوب و در حاليكه حريفش ذوب آهن با نتيجه ۲ بر صفر پيام را شكست داده بود، توانست با يك پيروزى قاطع ۳ بر صفر به صدرنشينى خود استحكام بخشد. استقلالى ها براى آنكه از همان آغاز بازى چشم به ۳ امتياز آن داشته باشند، بدون سياوش اكبرپور ۳ اخطاره و مهدى اميرآبادى مصدوم با يك چهره هجومى به ديدار حريف خود رفتند تا از همان آغاز بازى پيروزى آبى پوشان مسجل به نظر آيد. آبى پوشان براى رسيدن به پيروزى ۳۰ دقيقه صبر كردند و متعاقب آن در عرض ۵ دقيقه ۲ بار توسط آرش برهانى به گل رسيدند؛ بازيكنى كه نشان داد در روزهاى اوج خود قرار دارد. استقلالى ها كه نيمه اول را با دو گل به پايان رسانده بودند، در نيمه دوم نيز با توجه به ضعف حريف خود همچنان تيم برتر ميدان بودند، تيمى كه توانست در نيمه دوم با زدن يك گل جمع گل هاى خود را به عدد ۳ برساند. نتيجه اى كه پيش از انجام بازى نيز با توجه به آمادگى خوب استقلالى ها مى شد آن را پيش بينى كرد.آبى پوشان با پيروزى بر ملوان همچنان به فاصله يك امتيازى خود با ذوب آهن ادامه دادند تا شانس اول قهرمانى در ليگ هشتم به حساب آيند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در حاشيه ديدار استقلال تهران- ملوان

تشويق صبا در آزادى
پيروزى تيم صباى قم مقابل پرسپوليس سبب شد تا تماشاگران استقلالى به حمايت از تيم فيروز كريمى بپردازند. آنها با فرياد صبا صبا خوشحالى خود را از بابت برترى اين تيم مقابل قرمزهاى پايتخت نشان دادند.
اعتراض به لباس قرمز احمدزاده
بر تن كردن لباس قرمز توسط سرمربى ملوان سبب اعتراض شديد استقلالى ها شد. محمد احمدزاده با پيراهن قرمز رنگ خود بر روى نيمكت ملوان نشست تا همين موضوع سبب واكنش تماشاگران آبى دوست شود. آنها با سر دادن شعار، اعتراض خود را نسبت به اين موضوع نشان دادند.
سنگ تمام در تشويق قلعه نويى
هواداران استقلال مدام به تشويق امير قلعه نويى پرداختند. آنها لحظه اى از حمايت سرمربى تيم شان دست بر نداشتند. شدت تشويق قلعه نويى پس از پيش افتادن استقلال از ملوان دوچندان شد.
شعار عليه نيكبخت
سر دادن شعار عليه نيكبخت توسط استقلالى ها فقط به بازى دربى اختصاص ندارد. آنها ديروز هم عليه مهاجم پرسپوليس شعار دادند تا بيش از پيش احساس خود را نسبت به بازيكن سابق تيم شان به اثبات برسانند.
اعتراض با سوت
تماشاگران استقلال در نيمه نخست اعتراض خود را نسبت به قضاوت داور بازى با سوت نشان دادند. آنها هر وقت كه نسبت به يك صحنه معترض بودند با بلند كردن صداى سوت واكنش خود را نسبت به قضاوت داور بازى اعلام مى كردند.
واعظى و عزيزمحمدى در جايگاه
جايگاه ورزشگاه آزادى برخلاف بازى هاى گذشته چهره هاى شاخصى را در خود نمى ديد. تنها چهره هاى VIP در بازى ديروز واعظى آشتيانى وعزيزمحمدى بودند.
قلعه نويى تماشاگر پرسپوليس
سرمربى استقلال پيش از آغاز بازى تيمش به تماشاى بازى پرسپوليس- صبا پرداخت. امير قلعه نويى به همراه على نظرى با حضور در اتاق پليس استاديوم آزادى بازى پرسپوليس رابه صورت كامل تماشا كردند. آنها از اينكه رقيب ديرينه خود را در اين ديدار بازنده مى ديدند، خوشحال بودند.
استوك هاى ويژه كاظمى
استوك هاى سبزرنگ حسين كاظمى سبب شده بود تا اين بازيكن به نسبت ديگر بازيكنان داخل زمين متمايز باشد. در بازى هاى گذشته استقلال سياوش اكبرپور و فرهاد مجيدى هم با به پا كردن استوك هاى خاص به نوعى ديگر جلب توجه مى كردند.
تعطيلى تمرين استقلال
تمرين امروز استقلال تعطيل است. آبى پوشان تهرانى بعد از بازى با ملوان امروز را به استراحت خواهند پرداخت تا با سفر به قطر تمرينات خود را در اين كشور از سر بگيرند. استقلالى ها ۲ جلسه تمرين را در قطر سپرى خواهند كرد.
4 استقلالى به اردو نرفتند
۴ تن از بازيكنان استقلال در اردوى اين تيم حضور پيدا نكردند. سياوش اكبرپور و پيروز قربانى به دليل محروميت و مهدى اميرآبادى و مهرداد پولادى هم به علت مصدوميت به هتل المپيك نرفتند تا جزو غايبان استقلال در بازى با ملوان محسوب شوند. اين بازيكنان در ليست ۱۸ نفره استقلال قرار نگرفتند.
تقابل استقلالى ها با مسى ها
بر پايى اردوى مس در هتل المپيك سبب شد تا اعضاى اين تيم با استقلالى ها رودررو شوند. آنها براى دقايقى در كنار هم به صحبت و خوش و بش پرداختند. در اين بين تقابل مظلومى و صادقى با استقلالى ها از جذابيت بيشترى برخوردار بود.
خذيراوى در آزادى خط خورد
با تصميم كادر فنى استقلال، نام يك بازيكن از ليست اين تيم خط خورد تا ۱۸ بازيكن آبى پوش براى بازى با ملوان مشخص شوند. احمد خذيراوى تنها بازيكنى بود كه نامش در ورزشگاه آزادى و در فاصله اندكى مانده به شروع بازى از ليست استقلال حذف شد.
ملوانى ها از دقيقه ۱۵ گرم كردند
ذخيره هاى ملوان از ابتداى بازى به گرم كردن مشغول شدند.با دستور محمد احمدزاده بازيكنان نيمكت نشين ملوان از دقيقه ۱۵ بازى پشت دروازه به كارهاى كششى روى آوردند. اين موضوع سبب تعجب نيمكت نشين هاى استقلال شد.
به دنبال ذوب آهن
اعضاى كادر فنى استقلال در جريان بازى به شدت به دنبال نتيجه بازى رقيب اصلى خود بودند. آنها مدام پيگير نتيجه بازى ذوب آهن شدند تا هوش و حواسشان در تهران و دلشان در اصفهان باشد.
اشاره به سر
آرش برهانى با زدن گل دوم خود به ملوان با دست به سرش اشاره كرد و مدعى بود اين گلش با ديگر گل هاى به ثمر رسيده اش متمايز است.برهانى اكثر گل هاى خود را با پا به ثمر رسانيده است تا همين موضوع سبب اشاره وى به سرزنى اش باشد. گل برهانى به ملوان دومين گلى بود كه وى در اين فصل با ضربه سر زده است.
اولين حضور صادقى
ايمان صادقى ديروز اولين تجربه نشستن بر روى نيمكت استقلال را در يك بازى رسمى پيدا كرد. با تصميم كادر فنى استقلال، اشكان نامدارى جزو ليست ۱۸ نفره اين تيم قرار نگرفت تا صادقى جايگزين وى شود.
ادعاى استقلالى ها: ول كن ما نيستند
استقلالى ها پس از اينكه متوجه نتيجه بازى ذوب آهن برابر پيام شدند ابراز ناراحتى كردند و مدعى شدند تيم ابراهيم زاده سايه به سايه آنها حركت مى كند. بازيكنان آبى پوش مى گفتند: اين ذوب آهن ول كن ما نيست.
6 آبى پوش در تهران مى مانند
با تصميم كادر فنى استقلال، ۶ بازيكن اين تيم به قطر نمى روند. اين ۶ بازيكن كه امروز مشخص مى شوند بايد تحت نظر حميد خداداد در تهران به انجام تمرينات بدنسازى بپردازند.
200 تماشاگر ملوانى
ملوان با شمارى از طرفدارانش به تهران آمد. ۲۰۰ هوادار از انزلى جهت حمايت از ملوان به تهران آمده بودند تا با حضور در استاديوم تيم ميهمان را تنها نگذارند.
ريكاورى بعد از بازى
با به پايان رسيدن بازى امير قلعه نويى به شاگردانش دستور داد دور زمين بدوند. از آنجا كه استقلالى ها امروز تمرين ندارند، اين ريكاورى براى بازيكنان آبى پوش صورت گرفت تا آنها آمادگى بدنى خود را از دست ندهند.
اعتراض قلعه نويى به داور
سرمربى استقلال مطابق اكثر بازى هاى اين تيم نسبت به قضاوت مظفرى زاده اعتراض داشت. قلعه نويى معتقد بود كه داور بازى از صحنه خطايى كه بر روى عليرضا عباسفرد اتفاق افتاده، به راحتى گذشته است.
تشكر ويژه از جان واريو
سرمربى استقلال پس از پايان بازى از عملكرد مطلوب فابيو جان واريو تشكر كرد. قلعه نويى معتقد بود جان واريو ستاره ميدان ديروز بوده است. او در چند نوبت از فابيو به خاطر عملكرد قابل قبولش تشكر كرد و از وى خواست تا در بازى هاى آتى استقلال هم آماده نشان دهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] براى سرمربيگرى تيم ملى از من برنامه اى خواسته نشد

قلعه نويى: امسال جبارى از نظر فنى خوب نبود

امير قلعه نويى سرمربى تيم استقلال تهران درباره حضورش در ميان گزينه هاى تيم ملى فوتبال گفت: در اين باره با من صحبتى نشده است و همان طور كه كفاشيان نيز گفت، از من برنامه اى نخواستند. وى در پايان بازى تيم هاى استقلال تهران و ملوان بندر انزلى گفت: حتما آن ها درباره شرايط شان كارشناسى كردند و اكنون بايد پاسخگو باشند. در هر صورت من تمام فكرم به تيم استقلال است و هر زمان كه به من چنين پيشنهادى شد، درباره آن فكر مى كنم. او درباره بركنارى على دايى از سرمربيگرى تيم ملى نيز گفت: اين طبيعت فوتبال است و در فوتبال اين جابه جايى ها وجود دارد اما من از دايى و همكارانش به خاطر زحماتشان براى تيم ملى تشكر مى كنم. وى خاطرنشان كرد: دايى از بازيكنان بزرگ و بين المللى ماست و بايد احترامش حفظ شود. زمانى كه من سرمربى تيم ملى بودم، مى گفتند كه مربى كوچكى هستم، اما ديديم كه تيم مارادونا هم ۶ گل دريافت كرد يا فرگوسن در منچستريونايتد نتايج خوبى نگرفته است. من معتقدم بايد قداست دايى را حفظ كنيم؛ نه اينكه تبر برداريم و او را بزنيم. سرمربى استقلال تهران افزود: اگر در بازى مقابل عربستان موقعيت تك به تك مهدوى كيا به گل تبديل مى شد و همين طور فرصت هاى ديگر، شايد امروز اين صحبت ها ديگر نبود. در فوتبال ما فرهنگ غلطى وجود دارد كه برد براى بازيكنان است و باخت براى مربيان كه اين سنت غلط بايد از فوتبال ما حذف شود. قلعه نويى درباره مجتبى جبارى نيز گفت: بارها گفته بودم كه جبارى بازيكن خوبى است اما تصور مى كنم امسال وى از نظر فنى خوب نبود و بعضا يكسرى مشكلات حاشيه اى هم داشت كه در بازى مقابل الاتحاد نيز آن اتفاق رخ داد و من اين بازيكن را در اختيار باشگاه گذاشتم. من نمى توانم بازيكنى را اخراج كنم و باشگاه بايد درباره او تصميم بگيرد. وى درباره مذاكره جبارى با باشگاه هاى ديگر نيز گفت: جبارى سال هاى قبل نيز چنين مذاكراتى را انجام داده بود و او به عنوان بازيكن آزاد مى تواند اين كار را انجام دهد. قلعه نويى درباره برد امروز تيمش مقابل ملوان نيز اظهار كرد: به نظرم استقلال بازى خوب و با برنامه اى انجام داد. البته با اين نتيجه چيزى از ارزش هاى ملوان كم نمى شود اما در اين بازى موقعيت هايى كه داشتيم را به گل تبديل كرديم و چند فرصت را نيز از دست داديم كه در واقع تفاوت بازى امروز ما با بازى مقابل الجزيره هم همين موضوع بود. وى با بيان اين كه خوشبختانه توپ و ميدان در اختيار تيم ما بود و پس از تعطيلات بازى بدون استرسى را به نمايش گذاشتيم، درباره وضعيت استقلال در ليگ قهرمانان آسيا و بازى مقابل ام صلال اظهار كرد: ما تنها ۲ امتياز از رقيبان خود عقب هستيم و قصد داريم با يك بازى هجومى ۳ امتياز را مقابل اين تيم به دست آوريم؛ ضمن آن كه در ۲ بازى برگشت ميزبان هستيم و مى توانيم با ۶ امتياز آن ۲ ديدار صعود خود را قطعى كنيم.

bleu2u4u
04-04-2009, 10:13
اقایون تبریک میگم من دیروز با چند تا از رفیقامو و معلم دیفرانسیل مون رفتیم استادیوم خیلی حال داد
کلی هم نیکی رو مورد عنایت قرار دادیم

اعتراض با سوت
چرت نوشته هیچکی سوت نمیزد همه میگفتن سعید پرسپولیسی

بی باک بی بال
04-04-2009, 10:20
میشه جواب منو بدیدن
جدول لیگ کامل باشه

frontlines
04-04-2009, 13:15
به خاطر منافع ملي به قلعه‌نويي اجازه جدايي مي‌دهم

امير رضا واعظ آشتياني بعد از پيروزي 3 بر صفر برابر ملوان در جمع خبرنگاران عنوان كرد: بازي خوبي انجام داديم و توانستيم به يك برد با ارزش دست پيدا كنيم.
مديرعامل استقلال در مورد احتمال جدايي امير قلعه نويي و حضور در تيم ملي اظهار داشت: من با اين جدايي به خاطر استقلال مخالفم اما بر خلاف ميل باطني ام و به خاطر منافع ملي اگر امير قلعه نويي براي هدايت تيم ملي انتخاب شود با اين مسئله موافقت مي كنم.

واعظ آشتياني در مورد عدم صدور رواديد براي خبرنگاران براي همراهي استقلال در ليگ قهرمانان آسيا گفت: هر دوباشگاه الاتحاد عربستان و ام صلال قطر همكاري خوبي با ما داشتند و در اين زمينه مشكلي وجود نداشت.
منبع: ورزش نیوز

frontlines
04-04-2009, 13:27

استقلال با فولاد پیام و فکر کنم سایپا
ذوب اهن رو نمی دونم

frontlines
04-04-2009, 13:28

فولاد پیام و فکر کنم سایپا

techno_magical
04-04-2009, 14:56
استقلال با فولاد در اهواز ؛ سایپا در تهران و پیام در مشهد
ذوب آهن با برق در شیراز ؛ پیام در اصفهان و فولاد در اهواز...
تاریخهاشو نمی دونم...

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:26

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:26

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:27

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:27

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:28

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:29

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:29

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:31

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:31

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:33

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:33

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:34

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:35

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:36

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:36

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:37

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:38

vahid_vaezinia
04-04-2009, 15:38

Nasser_ZRE
04-04-2009, 18:47
برهاني در آخرين لحظات مسافر قطر شد
خبرگزاري فارس: مشكل خروجي آرش برهاني در آخرين ثانيه هاي پرواز تيم استقلال به قطر حل شد.

به گزارش خبرگزاري فارس ،به دليل صدور رواديد كشور قطر در گذرنامه قديمي آرش برهاني در شرايطي كه اين بازيكن با گذرنامه جديد خود به فرودگاه امام(ره) آمده بود در آخرين ثانيه ها با تلاش يار محمدي يكي از مسوولان اداري باشگاه استقلال آرش برهاني توانست بدون مشكل خروجي و با پاسپورت جديد استقلال را در سفر به قطر همراهي كند.
تيم استقلال دقايقي پيش تهران را به مقصد دوحه ترك كرد.
اين تيم روز سه شنبه با ام صلال قطر در ليگ قهرمانان آسيا ديدار خواهد كرد.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
04-04-2009, 18:48
باشگاه استقلال نظر خودش را گفته است
كفاشيان: با قلعه نويي مذاكره نكرده‌ايم
خبرگزاري فارس: رئيس فدراسيون فوتبال گفت: باشگاه استقلال نظر خود را بيان كرده و ما مذاكره اي با سرمربي اين تيم نداشته ايم.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي كفاشيان اظهار داشت: تاكنون جلسات متعددي را براي انتخاب سرمربي جديد تيم ملي برگزار كرده و از مربيان داخلي و خارجي نظرات مختلفي را گرفته ايم. اميدوار هستيم اين بار با انتخابي شايسته تيم ملي را به جايگاه واقعي خود برسانيم. تا 20 روز آينده تيم ملي برنامه خاصي نداشته و سعي خواهيم كرد در فرصتي مناسب، تصميم پخته اي را براي انتخاب سرمربي بگيريم.
كفاشيان درخصوص گزينه هاي مطرح شده در رسانه ها براي سرمربيگري تيم ملي فوتبال عنوان كرد: اين دليل نمي شود كه اگر از هر مربي نظر يا شرايطش را مي گيريم به عنوان گزينه قطعي سرمربيگري باشد.
وي افزود: فعلا براي 3 بازي باقي مانده بايد تدابيري انديشيد تا تيم ملي به جام جهاني راه يابد. در حال حاضر بايد بستري مناسب را براي تيم ملي فراهم آوريم تا در 3 ديدار موفق ظاهر شود. اگر سرمربي تيم بتواند اين 3 بازي را با موفقيت پشت سر بگذارد براي مابقي ديدارهاي پيش رو مجددا وارد مذاكره خواهيم شد.
وي در خصوص معرفي اعضا از سوي سازمان تربيت بدني اظهار داشت: سازمان هيچ دخالتي درخصوص انتخاب سرمربي نداشته و هر وقت با مشكل مالي مواجه مي شويم ،سازمان با فدراسيون وارد همكاري و مذاكره مي شود.
كفاشيان درباره اينكه شايعه شده امير قلعه نويي از گزينه هاي نزديك به سرمربيگري تيم ملي است؛ گفت: چه كسي گفته با قلعه نوعي مذاكره كرده ايم؟ مشاوره با مربيان يا باشگاه هايي كه تيم هاي ليگ برتري دارند دليل بر آن نيست كه مربي آن تيم صرفا مد نظر ما است.در خصوص قلعه نوعي ما با هيچ كس مذاكره نكرده ايم و اگر باشگاه در خصوص حضور وي در تيم ملي مصاحبه كرده، فقط اظهار نظر شخصي است نه چيز ديگري.
رئيس فدراسيون تصريح كرد: تمام تلاشمان را براي حضور تيم ملي در جام جهاني به كار خواهيم گرفت و از كادر فني حمايت خواهيم كرد. در صورت صعود كادر فني تقويت مي شود درغير اينصورت حذف خواهد شد. چرا كه برنامه هاي مهم ديگري پيش روي تيم ملي بوده و با باسازي تيم ملي سعي خواهيم كرد تيم خوبي را تشكيل دهيم.
كفاشيان در خصوص فعاليت هاي پيش روي فدراسيون اظهارداشت: امسال، سال تيم ملي اميد بوده و بايد بستر مناسبي را براي اين تيم فراهم كنيم چرا كه تيم اميد بايد در مسابقات آسيايي گوانگجو و المپيك 2012 لندن موفق ظاهر شود.
وي افزود: مسابقات حساس فوتسال آسيايي داخل سالن در ويتنام را نيز پيش روي خود داريم كه اميدوارم با تدابير دقيق سرمربي تيم ملي فوتسال، همچنان افتخار آفرين باشيم. همچنين ميزباني مسابقات ليگ قهرمانان آسيا را دراصفهان پيش رو داريم كه اميد است در اين پيكارها نمايندگان ايران نتايج ارزنده اي را كسب كنند.
رئيس فدراسيون تصريح كرد: تيم نوجوانان نيز ديدار هاي مهم و حساسي را پيش روي خود دارند كه بايد تمامي تلاشمان را براي حضوري موفق در جام جهاني بكار گيريم.
كفاشيان اظهار داشت: در خصوص برنامه هاي ليگ و تغيير و تحولات آن نيز نشست هايي را برگزار خواهيم كرد تا در كنار توسعه دربخش آكادمي و آموزشي بتوانيم ليگ پر باري را داشته باشيم.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
04-04-2009, 18:48
در صورت پيروزي مقابل ام صلال
تاجران ايراني به استقلالي‌ها پاداش مي‌دهند
خبرگزاري فارس: تاجران ايراني مقيم قطر به اعضاي تيم فوتبال استقلال تهران در صورت برد مقابل تيم قطري پاداش مي دهند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تاجران ايراني حاضر در دوحه قطر به مسئولان استقلال پيغام داده اند در صورت برد مقابل ام صلال پاداش خوبي را به بازيكنان اين تيم پرداخت خواهند كرد.
اين تاجران كه يكي از طبقات تجاري بازار صوت و تصويري را در اختيار دارند، قول داده اند در صورت پيروزي به هر يك از بازيكنان يك دستگاه DVD و LCD اهدا خواهند كرد.
انتهاي پيام/م

Nasser_ZRE
04-04-2009, 18:49
به دليل پيروزي برابر ملوان
انصاري 20 ميليون به استقلالي‌ها پاداش مي‌دهد
خبرگزاري فارس: عضو هيات مديره باشگاه استقلال به بازيكنان اين تيم پاداش 20 ميليوني خواهد داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي انصاري پس از پيروزي تيم استقلال در مسابقه ديروز مقابل ملوان در تماس تلفني اعلام كرد مبلغ 20 ميليون تومان پاداش به بازيكنان به هنگام بازگشت از قطر پرداخت خواهد كرد.
تيم استقلال با پيروزي روز گذشته با 61 امتياز در صدر جدول جايگاه خود را حفظ كرد.
آبي پوشان پس از بازي روز سه شنبه با تيم ام صلال قطر بايد خود را براي بازي با تيم فولاد خوزستان آماده كنند.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
04-04-2009, 18:50
براي مشخص شدن تكليف شماره 8
جلسه كميته انضباطي جباري چهارشنبه برگزار مي‌شود
خبرگزاري فارس: جلسه كميته انضباطي باشگاه استقلال جهت رسيدگي به وضعيت هافبك اين تيم بعدازظهر چهارشنبه هفته جاري در محل باشگاه برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، روز چهارشنبه با حضور اعضاي كميته انضباطي باشگاه و مجتبي جباري جلسه كميته انضباطي برگزار خواهد شد.
جباري امروز با حضور در باشگاه استقلال خبر جلسه كميته انضباطي را دريافت كرد.
بازيكن شماره 8 استقلال در بازي اين تيم برابر الاتحاد عربستان به تعويض شدنش اعتراض كرد و پس از آن از سوي قلعه نويي از حضور در تمرينات محروم شد.
استقلال سه شنبه در چارچوب ليگ قهرمانان آسيا ميهمان ام صلال قطر خواهد بود.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
04-04-2009, 18:51
برنامه دو هفته پاياني ليگ برتر فوتبال اعلام شد
خبرگزاري فارس: سازمان ليگ برنامه هفته سي و سوم و سي و چهارم مسابقات ليگ برتر فوتبال را اعلام كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، برنامه اين بازي ها به شرح زير است:

*هفته سي وسوم- پنجشنبه 27 فروردين -ساعت 17:15
داماش گيلان-برق شيراز-سردار جنگل-رشت

مقاومت سپاسي-پيام مشهد-حافظيه-شيراز

استقلال اهواز-پرسپوليس-تختي- اهواز

ابومسلم-فولاد مباركه سپاهان-ثامن الائمه-مشهد

پيكان قزوين-پاس همدان-رجايي-قزوين

راه آهن –فولاد خوزستان-اكباتان-تهران

صباي قم-مس كرمان-يادگار امام-قم

ذوب آهن-ملوان -فولاد شهر اصفهان

استقلال تهران-سايپا-آزادي-تهران

*هفته سي و چهارم-يكشنبه 6 ارديبهشت-ساعت 17:15
پيام-استقلال تهران-ثامن الائمه-مشهد

پرسپوليس-راه آهن-آزادي-تهران

فولاد خوزستان-ذوب آهن-تختي-اهواز

سايپا-صباي قم-انقلاب-كرج

مس كرمان-پيكان-باهنر-كرمان

سپاهان -مقاومت سپاسي-فولاد شهر اصفهان

ملوان –ابومسلم-تختي—انزلي

برق شيراز-استقلال اهواز-حافظيه-شيراز

پاس-داماش-قدس-همدان
انتهاي پيام/

Majid393
04-04-2009, 18:56
پس 3 تا بازیه بعدی اینجوریه :

فولاد - استقلال : یکشنبه ، 23 فروردین
استقلال - سایپا : پنجشنبه ، 27 فروردین
پیام - استقلال : یکشنبه ، 6 اردیبهشت

frontlines
04-04-2009, 22:01
جباري: نه از قلعه‌نويي مي‌ترسم و نه نگران پولم هستم

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: من از هيچ كس غير از خدا نمي ترسم؛ نه از قلعه نويي ترس دارم و نه نگران پولم هستم.

مجتبي جباري در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره اينكه از او خواسته شده تا اطلاع ثانوي در تمرين استقلال شركت نكند؛ اظهار داشت: از اين مسائل نمي ترسم و نگران آينده فوتبالي خود نيستم. با توجه به شرايط حساس استقلال در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا ترجيح مي دهم سكوت كنم.
وي افزود: يكسري حقايق را بايد مردم و هواداران بدانند اما اكنون وقت مطرح كردن آن نيست. از من خواسته شده در تمرين شركت نكنم. منتظر هستم تا باشگاه استقلال دلايل اين تصميم را به صورت رسمي اعلام كند تا آن موقع حرف هايم را بزنم. حرف هاي زيادي براي گفتن دارم و معتقدم بايد در مورد مسائل اتفاق افتاده در اين تيم شفاف سازي شود.
جباري كه در جريان بازي استقلال مقابل الاتحاد به هنگام تعويض با آرش برهاني با ناراحتي زمين مسابقه را ترك كرد و سمت برهاني نرفت؛ عنوان كرد: جا دارد از همه مردم ايران و هواداران استقلال بابت رفتارم عذرخواهي كنم. قبول دارم رفتارم حرفه اي نبود. از آرش برهاني نيز عذرخواهي مي كنم. حتي بعد از بازي نزدش رفتم و از او عذرخواهي كردم.
اين بازيكن تصريح كرد: در آن لحظه ناراحتي من ربطي به آرش نداشت. با برهاني رابطه دوستانه اي دارم. او مي داند از چه جرياناتي ناراحت بودم. يكسري مسائل در تيم ما رخ داده و مي دهد كه من در واكنش به آن رفتارها هنگام تعويض آن رفتار را نشان دادم.
جباري در پاسخ به اين سئوال كه اين ناراحتي به خاطر مسائل مالي است؛ گفت: ناراحتي ام ربطي به مسائل مالي ندارد. البته هنوز 120 ميليون تومان از باشگاه طلب دارم و حتي در قراردادم قيد شده بابت پرداخت نشدن مطالباتم مي توانم در تمرين حاضر نشوم. با اين وجود با مصدوميت هاي كه داشتم به خاطر هواداران در تمرين حاضر شدم و حتي بازي هم كرده ام و هيچ گاه كم كاري نكردم.
هافبك آبي پوشان با بيان اينكه حرف هاي زيادي براي گفتن دارد اما نمي خواهد بيش از اين صحبت كند؛

frontlines
04-04-2009, 22:09
برهاني در آخرين لحظات مسافر قطر شد

خبرگزاري فارس: مشكل خروجي آرش برهاني در آخرين ثانيه هاي پرواز تيم استقلال به قطر حل شد.

به گزارش خبرگزاري فارس ،به دليل صدور رواديد كشور قطر در گذرنامه قديمي آرش برهاني در شرايطي كه اين بازيكن با گذرنامه جديد خود به فرودگاه امام(ره) آمده بود در آخرين ثانيه ها با تلاش يار محمدي يكي از مسوولان اداري باشگاه استقلال آرش برهاني توانست بدون مشكل خروجي و با پاسپورت جديد استقلال را در سفر به قطر همراهي كند.
تيم استقلال دقايقي پيش تهران را به مقصد دوحه ترك كرد.
اين تيم روز سه شنبه با ام صلال قطر در ليگ قهرمانان آسيا ديدار خواهد كرد.

Nasser_ZRE
04-04-2009, 23:15
در گفت و گو با فارس
برهاني: بركناري دايي به سود تيم ملي نبود

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: دايي همچنان مي‌توانست تيم ملي را هدايت كند و به همين دليل معتقدم بركناري او به سود تيم ملي نبود.

آرش برهاني در گفت و گو با خبرگزاري فارس در خصوص آمادگي آبي پوشان قبل از ديدار روز سه شنبه گفت: خدا را شكر مي كنم كه سال جديد را با پيروزي آغاز كرديم. در بازي با ملوان به موقع گل زديم و بازي را به خوبي اداره كرديم. اين مسئله باعث شد با روحيه دو چندان براي بازي با ام صلال آماده شويم.
وي ادامه داد: در 2 بازي قبل آسيايي مان با بدشانسي هاي مواجه شديم ولي به هر 3 امتياز روز سه شنبه نياز مبرم داشته و محكوم به پيروزي هستيم.
برهاني در خصوص تغييرات رخ داده در تيم ملي فوتبال و شانس صعود به جام جهاني گفت: فكر نمي كنم در اين مقطع بركناري علي دايي به سود فوتبال ما باشد. او به مشكلات فوتبال ما واقف بود و به بازيكنان شناخت كافي داشت. اعتقاد دارم اگر او به كارش ادامه مي‌داد شايد مي توانست نتيجه لازم را بگيرد.
آقاي گل ليگ ادامه داد: تيم ملي مقابل عربستان بازي خوبي انجام داد. شايد اگر موقعيت هاي ما در اين بازي تبديل به گل مي‌شد عرب‌ها به لحاظ روحي به هم مي‌ريختند، اما فوتبال همين است و ما هنوز شانس صعود به جام جهاني را داريم. اگر بتوانيم كره شمالي را در خانه اش شكست دهيم مي‌توانيم به صعود به جام جهاني اميدوار باشيم و دل مردم ايران را شاد كنيم.
مهاجم استقلال در خصوص اينكه پس از چند هفته مجددا براي تيمش موفق به گلزني شد؛ عنوان كرد: قبول دارم چند هفته اي دچار افت شده بودم اما همه بايد بپذيرند كه در آن 3 ، 4 هفته استقلال هم دچار افت شده بود. اين مسئله در فوتبال طبيعي به نظر مي‌رسد. حتي كريستيانو رونالدو كه چند فصل پيش موفق شده بود 23 گل به ثمر برساند در 6 هفته موفق به گلزني نشد اما من تمام سعي و تلاش خود را مي‌كنم كه نوسان كمتري داشته باشم.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
05-04-2009, 13:08
/ليگ قهرمانان آسيا/
فيصل بن احمد: از استقلال 3 امتياز مي خواهيم

خبرگزاري فارس: رئيس باشگاه ام صلال گفت: ما از بازي مقابل استقلال ايران به دنبال كسب هر سه امتياز هستيم.
به گزارش خبرگزاري فارس، شيخ فيصل بن احمد آل تني در مصاحبه اي با شبكه الجزيره در مورد بازي مقابل استقلال اظهار داشت: بازي بسيار دشواري است. استقلال ايران سابقه زيادي در رقابت هاي بين المللي در سطح آسيا دارد. بازيكنان و مربيان ام صلال بايد به اين نكته واقف باشند و با اين آگاهي مقابل اين تيم به ميدان بروند.
وي كه تيمش از دو بازي اخير تنها يك امتياز گرفته است ادامه داد: در ام صلال هيچ گونه بحراني وجود ندارد و بر خلاف گزارش رسانه ها بدشانسي هر از گاهي گريبان تيم هاي فوتبال را مي گيرد.
رئيس باشگاه ام صلال اعتراف كرد اين تيم در برخي نقاط ضعف هايي وجود دارد و تاكيد كرد: كادر فني تلاش مي كند اين نقاط ضعف را برطرف كند. از بازيكنان خواسته ام از ابتداي بازي براي كسب سه امتياز مقابل استقلال به ميدان بروند.
انتهاي پيام/م

Nasser_ZRE
05-04-2009, 13:10
در گفت و گو با فارس
عباسفرد: ام‌صلال در درون دروازه مشكل دارد

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: ام‌صلال قطر دروازه‌بان ضعيفي دارد و اين براي ما يك امتياز مثبت به شمار مي‌رود.
عليرضا عباسفرد در گفت و گو با خبرگزاري فارس خاطرنشان كرد: من پيگير بازي هاي ليگ قطر هستم و ام صلال را خوب مي‌شناسم. آنها بازيكنان خارجي خوبي دارند اما در درون دروازه و كناره هاي زمين دچار مشكل هستند و اين مسئله يك امتياز مثبت براي استقلال محسوب مي‌شود.
وي ادامه داد: ما يك بازي سخت در قطر پيش رو داريم اما با روحيه خوبي كه نزد بازيكنان استقلال سراغ دارم مي‌توانيم اين تيم را در خانه اش شكست دهيم. ضمن اينكه نسبت به بازي گذشته مقابل ملوان سياوش اكبرپور و پيروز قرباني را در اختيار داريم و اين 2 بازيكن مي توانند براي ما در قطر موثر باشند.
مهاجم استقلال در خصوص تمرينات اين تيم در تعطيلات نوروز و همچنين ديدار استقلال با ملوان عنوان كرد: در تعطيلات نوروز كارهاي تاكتيكي را پيگيري كرديم به شكلي كه فشار زيادي به بدن بازيكنان وارد نشد. در بازي با ملوان نشان داديم كه اين تمرينات چقدر موثر بود و با تلاش مضاعف عيدي خوبي به هوادارانمان داديم.
وي اظهار داشت: اميدوارم بتوانيم با پيروزي در قطر هر 3 امتياز بازي را كسب كرده و خود را به عنوان يكي از مدعيان صعود معرفي كنيم.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
05-04-2009, 13:11
در حاشيه تمرين صبح امروز
يك خبرنگار استقلالي از محل تمرين پرسپوليس اخراج شد

خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس تهران صبح امروز در مجموعه ورزشي خيريه عمل برگزار شد.
به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين از ساعت 10:30 آغاز شد و بازيكنان به گرم كردن، كار با توپ، عبور از موانع، كارهاي كششي، به حمله به دفاع و ضربه به سمت دروازه و حفظ توپ و پرسينگ پرداختند.
* مازيار زارع با رفع مصدوميت در تمرينات گروهي شركت كرد.
* در انتهاي تمرين بازيكنان پرسپوليس ضربات كاشته و پنالتي تمرين كردند.
* ميثاق معمارزاده و علي كريمي از آمادگي مناسبي برخوردار بودند. كريمي برخلاف ساير بازيكنان با لباس متفاوتي در تمرين حضور پيدا كرد.
* علي رضا محمد در حاشيه تمرين امروز دچار مصدوميت شد.
* حدود 50 هوادار در تمرين حضور پيدا كردند.
* در ابتداي تمرين وينگادا به مدت 10 دقيقه با بازيكنان به گفت و گو پرداخت.
* احمدرضا عابدزاده از ابتداي تمرين به صورت اختصاصي با دروازه‌بانان تمرين كرد. پسر وي امروز هم در تمرينات اين تيم حضور داشت.
* ابراهيم توره و مسعود زارعي غايب بودند.
* خبرنگار يكي از رسانه‌هاي ورزشي توسط تعدادي از ليدرهاي باشگاه پرسپوليس به خاطر استقلالي بودن از محل تمرين اخراج شد و به او اجازه حضور در موسسه خيريه عمل را ندادند.
* مهدي واعظي به صورت اختصاصي تمرين كرد.
* كريم باقري امروز با شادابي زياد به شوخي با ساير بازيكنان پرداخت.
* محسن خليلي به دليل انتقاد وينگادا از مهاجمان ناراحتي خود را به وي اعلام كرد.
تمرين ساعت 12:15 دقيقه به پايان رسيد.
انتهاي پيام/م

Nasser_ZRE
05-04-2009, 13:11
/ليگ قهرمانان آسيا/
مصدومان حريف استقلال بهبود پيدا كردند

خبرگزاري فارس: مصدومان تيم فوتبال ام صلال براي بازي مقابل استقلال آماده شده اند.
به گزارش خبرگزاري فارس، پزشكان تيم ام صلال قطر توانسته اند بازيكنان مصدوم اين تيم را براي بازي سه شنبه مقابل نماينده ايران آماده كنند.
بر اين اساس سعود آل غانم هافبك مياني اين تيم كه از سه هفته قبل از ناحيه زانو مصدوم شده بود، از روز گذشته همراه ساير نفرات در تمرينات گروهي شركت كرد.
محمد موسي ابراهيم و علي حبيل و عبدا... العمر نيز در آخرين جلسه تمريني ام صلال با رفع مصدوميت با سايرين تمرين كردند.
عزيز بن عسگر مهاجم مراكشي اين تيم هفته گذشته به خرج باشگاه براي انجام معالجه به فرانسه رفته بود و زير نظر متخصص پزشكي فرانسه تمرينات خود را انجام داد.
از سوي ديگر موسي لدايعه سنگالي كه در ابتداي هفته گذشته از ناحيه زانوي راست آسيب ديد، بهبود نيافته و براي ادامه معالجات راهي فرانسه شده است.
باشگاه ام صلال با فرانسه تعاملات فوتبالي خوبي دارد.
سرمربي اين تيم ژرارد ژلي از فرانسه است.
انتهاي پيام/م

Nasser_ZRE
05-04-2009, 13:12
در گفت و گو با فارس
بيك زاده: با اعتماد قلعه نويي براي تيم ملي تلاش مي‌كنم

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: از اينكه قلعه نويي به من اعتماد كرده خوشحالم و سعي مي كنم به تيم ملي برسم.
هاشم بيك زاده در گفت و گو با خبرگزاري فارس در خصوص آخرين وضعيت تيم استقلال و ديدار مقابل ملوان اظهار داشت: بازي خوبي را مقابل شاگردان احمدزاده انجام داديم. ما به 3 امتياز اين بازي نياز داشتيم و خوشبختانه موقعيت هايي كه نصيب ما شد را تبديل به گل كرديم.
وي افزود: حريف در 20 دقيقه ابتداي خيلي خوب جنگيد اما آنها نمي توانستند 90 دقيقه مقابل آماج حملات ما دوام بياورند و در واقع محكوم به باخت بودند. خوشحالم كه توانستيم هر 3 امتياز بازي را بگيريم و خود را همچنان در صدر جدول حفظ كنيم.
هافبك استقلال در خصوص آمادگي اش در چند هفته اخير عنوان كرد: لطف خدا شامل حال من شد. ضمن اينكه قلعه نويي به من اطمينان كرد و جا دارد از او تشكر كنم. دوست دارم در ديدارهاي آينده نيز جواب اعتماد او را داده و با ارائه بازي هاي بهتر به پيراهن تيم ملي برسم.
بيك زاده در خصوص ديدار روز سه شنبه آبي پوشان مقابل ام صلال گفت: بازي سختي پيش رو داريم. هميشه ديدار مقابل تيم هاي عربي در خانه خودشان سخت است اما اميدوارم به اميد خدا و حمايت تماشاگران ايراني در ورزشگاه بتوانيم هر 3 امتياز را بگيريم.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
05-04-2009, 13:12
سايت باشگاه سپاهان كري خواني را آغاز كرد:
پرسپوليس دهم ارديبهشت با جام حذفي وداع مي‌كند

خبرگزاري فارس: سايت باشگاه سپاهان پس از اعلام زمان برگزاري مسابقه حساس مرحله يك هشتم جام حذفي ايران نوشت: پرسپوليس بايد در روز دهم ارديبهشت با جام حذفي خداحافظي كند.
به گزارش خبرگزاري فارس از سوي سازمان ليگ فدراسيون فوتبال تاريخ ديدار تيم هاي فولاد مباركه سپاهان و پرسپوليس از مرحله يك هشتم نهايي جام حذفي باشگاه هاي كشور اعلام شد.
بر اين اساس تيم سپاهان پنجشنبه 10 ارديبهشت ماه به مصاف تيم سرخپوش پايتخت مي رود.
اين ديدار ساعت 16:30 در ورزشگاه آزادي تهران برگزار مي شود و برنده اين باري به مرحله يك چهارم نهايي صعود خواهد كرد.
براي تيم پرسپوليس مصاف با سپاهان در جام حذفي بيش از رقابت در ليگ برتر كابوس وار است و شاگردان فرهاد كاظمي مصصم اند باز هم با غلبه بر اين تيم تهراني مسير قهرماني اين جام را براي خود هموار كنند.
سايت باشگاه سپاهان با اشاره به برگزاري اين بازي نوشت: پرسپوليس بايد در روز دهم ارديبهشت با جام حذفي خداحافظي كند.
انتهاي پيام/

M.etallic.A
05-04-2009, 13:28
در گفت و گو با فارس
بيك زاده: با اعتماد قلعه نويي براي تيم ملي تلاش مي‌كنم

خیلی خوب بازی میکنه تو فکر تیم ملی هم هست...

Nasser_ZRE
05-04-2009, 18:02
پس از سه ماه با استعفای آشتیانی موافقت شد انصاری ، سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری

رئیس سازمان تربیت بدنی با استعفانامه واعظی آشتیانی از ریاست فدراسیون دوچرخه سواری که سه ماه قبل به صورت محرمانه تقدیم مهندس علی آبادی شده بود، موافقت کرد.
رئیس سازمان تربیت بدنی در نامه ای ضمن تشکر و قدردانی از خدمات 4 ساله واعظی آشتیانی در فدراسیون دوچرخه سواری با استعفای ایشان از سمت رئیس فدراسیون دوچرخه سواری موافقت کرد.
همچنینمعاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني طي حکمي "علي انصاري" را به عنوان سرپرست فدراسيون دوچرخه سواري منصوب کرد.
در حکم محمد علي‌آبادي براي علي انصاري آمده است: به استناد اختيارات ماده 10 اساسنامه فدراسيون هاي ورزشي و نظر به تعهد و تجربه جناب عالي و به موجب اين ابلاغ به سمت سرپرست فدراسيون دوچرخه سواري جمهوري اسلامي ايران منصوب مي‌شويد.
انتظار دارم با بهره گيري از تجربه پيشکسوتان، توجه مستمر به هيات هاي ورزشي و برنامه ريزي براي حضور قدرتمند تيم هاي ملي در عرصه بين المللي کوشا باشيد.ضرورت دارد حد اکثر ظرف شش ماه با هماهنگي مرکز توسعه ورزش قهرماني و حرفه اي نسبت به برگزاري مجمع عمومي و انجام انتخابات اقدام كنيد.

Nasser_ZRE
05-04-2009, 18:03
جانواریو : منتظر یک پیروزی بزرگ باشید

فابیو جانواریو پس از جلسه آنالیز تیم ام صلال در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه استقلال تأکید کرد: «منتظر یک پیروزی بزرگ باشید.»
بازیکن برزیلی و یکی از محبوب ترین بازیکنان این فصل استقلال درباره تیم ام صلال گفت: «بازی این تیم مقابل الاتحاد عربستان در دوحه را به اتفاق کادرفنی تماشا کردیم. انگار که الاتحاد میزبان این مسابقه بود. آنها در بیشتر لحظات دفاع می کردند اما به طور کلی تیم ام صلال روی ضد حملات تیم خطرناکی است.» جانواریو در ادامه پیش بینی کرد اگر بازیکنان استقلال به مانند بازی با ملوان عمل کنند به راحتی ام صلال را در قطر شکست خواهیم داد.
او در پایان درباره شرایط خودش گفت: «شرایط خوبی دارم. آماده هستم و خیلی دلم می خواهد اولین پیروزی آسیایی ام را با تیم استقلال کسب کنم.»

Nasser_ZRE
05-04-2009, 23:37
/ ليگ قهرمانان آسيا/
خالد جابر: صدرنشيني استقلال اثر مثبت و منفي دارد

خبرگزاري فارس: معاون باشگاه ام صلال گفت: صدرنشيني استقلال در ليگ برتر ايران مي تواند اثر مثبت و منفي داشته باشد.

به گزارش خبرگزاري فارس، خالد جابر يكي از معاونان باشگاه ام صلال اظهار داشت: صدرنشيني استقلال در ليگ ايران براي ام صلال مي تواند امتيازات مثبت و منفي داشته باشد. مثبت از اين جهت كه بازيكنان تيم ما با انگيزه بيشتري مقابل اين تيم قرار مي گيرند.
وي افزود: نكته منفي اين است كه تيم صدرنشين ليگ ايران داراي خصوصياتي است كه اين تيم را بين تيم هاي ايراني متمايز كرده و همين مي تواند باعث دردسر براي ام صلال شود.
خالد جابر خاطرنشان كرد: تمام تلاش كادرفني بر اين است كه اجازه ندهند ام صلال برابر استقلال دچار غفلت شود.
ديدار ام صلال و استقلال سه شنبه در دوحه برگزار مي شود. استقلال در حال حاضر بعد از الاتحاد 6 امتيازي و ام صلال 3 امتيازي با يك امتياز در رده سوم ايستاده و الجزيره با همين تعداد امتياز در مكان چهارم قرار دارد.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
05-04-2009, 23:38
در گفت و گو با فارس
نفريه: مربي ايتاليايي استقلال زايده ذهن خبرنگاران است

خبرگزاري فارس: عضو هيات مديره باشگاه استقلال تهران گفت:بحث استخدام مربي خارجي براي تيم ما زايده ذهن خبرنگاران است.

محمد سعيد نفريه در گفت و گو با خبرگزاري فارس در مورد شايعه جذب مربي ايتاليايي براي استقلال اظهارداشت: نمي دانم اين اخبار از كجا مي آيد؟ هيچ منبع موثقي در مورد اين خبر وجود ندارد. تاكنون چنين بحثي در باشگاه استقلال مطرح نشده است. تيم ما سرمربي دارد و او مشغول كار است. اين مسئله زايده ذهن خبرنگاران است.
وي تاكيد كرد: هيچ نظارتي بر مطالب منتشر شده روزنامه ها وجود ندارد. آنها مي خواهند تيم ما را به حاشيه بكشانند. اگر بخواهيم به تك تك اين موارد پاسخ بدهيم در آنصورت بايد تمام امور باشگاه را تعطيل كنيم.
نفريه در مورد ديدار استقلال با ام صلال قطر گفت: مطئنم در اين ديدار پيروز خواهيم شد. ما در ديدار با الجزيره امارات واقعا بدشانس بوديم.
عضو هيات مديره باشگاه استقلال در مورد وضعيت مجتبي جباري گفت: هر تصميمي واعظ آشتياني در مورد اين بازيكن بگيرد تصميم باشگاه است و آن را مي پذيريم.
انتهاي پيام/

بی باک بی بال
06-04-2009, 09:00
بازی کی هست ساعت چند

nafas
06-04-2009, 09:44
3 شنبه ساعت 19:30

iman_abi
06-04-2009, 15:30
3 شنبه ساعت 19:30
تو سایت باشگاه نوشته 20:30:13::20:

Nasser_ZRE
06-04-2009, 17:06
/ليگ قهرمانان آسيا/
علا هبيل: به 3 امتياز ديدار با استقلال نياز داريم

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال ام صلال گفت: براي رسيدن به مرحله بعد به پيروزي مقابل استقلال نياز داريم.

به گزارش خبرگزاري فارس، علا هبيل درباره بازي مقابل استقلال اظهار داشت: در بازي فردا فقط نمي خواهيم برنده مسابقه باشيم، بلكه خواهان كسب پيروزي در كنار ارائه بازي با كيفيت و زيبا مقابل نماينده ايران هستيم.
وي افزود: كسب اين پيروزي و 3 امتياز آن حياتي است و براي ادامه راه در ليگ قهرمانان آسيا اميدوار مي شويم.
اين مهاجم بحريني خاطر نشان كرد: از شرايط دروني استقلال اطلاع ندارم؛ اما به هم تيمي‌‌هايم گفته‌ام آنها شرايط خوبي دارند؛ ولي بايد براي كسب 3 امتياز به ميدان برويم.
انتهاي پيام/م

Nasser_ZRE
06-04-2009, 17:08
/ليگ قهرمانان آسيا/
مرفاوي: نبود جباري تاثيري در بازي استقلال ندارد

خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: غيبت جباري در بازي مقابل ام صلال تاثيري در كيفيت كار ما ندارد.

به گزارش خبرگزاري فارس، صمد مرفاوي درباره وضعيت اين تيم قبل از بازي مقابل ام صلال اظهار داشت: با وجود از دست رفتن امتيازات در دو بازي اول سرنوشت صعود تيم ما مقابل ام صلال مشخص مي‌شود.
وي افزود: استقلال در شرايطي به دوحه وارد رسيد كه از يك دوره سخت پرفشار عبور كرد. ما با روحيه مضاعف ناشي از پيروزي و صدر نشيني در ليگ ايران مقابل ام صلال قرار مي گيريم و از انگيزه بالايي برخورداريم.
مرفاوي در پاسخ به اين سوال كه نبود جباري در روند تيمي‌ استقلال تاثير دارد يا خير گفت: در غياب او استقلال به مشكل بر نمي‌‌خورد و نبود جباري تاثيري در كيفيت بازي استقلال ندارد.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
06-04-2009, 17:09
/ليگ قهرمانان آسيا/
بن عسگر: براي پيروزي مقابل استقلال به شانس نياز داريم

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال ام صلال گفت: با كمي بخت و اقبال مي‌توانيم استقلال را شكست دهيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، بن عسگر درباره بازي مقابل استقلال اظهار داشت: نمي‌گذاريم تيم ام صلال در اولين حضور و تجربه خود در ليگ قهرمانان آسيا ناكام شود.
وي افزود: تا اينجاي مسابقات نتوانستيم نتايج خوبي كسب كنيم، البته امتيازاتي مهمي را از دست داده‌ايم؛ اما نااميد نيستيم.
اين بازيكن ادامه داد: براي ادامه مسابقات بايد با انگيزه ظاهر شويم و هدفمان اين است كه به هر ترتيبي براي صعود به دور بعد انتخاب شويم.
بن عسگر گفت: اين قدرت را در تيم مي‌بينيم كه بتوانيم استقلال را شكست دهيم، البته نياز به كمي بخت و اقبال هم داريم.
انتهاي پيام/م

Nasser_ZRE
06-04-2009, 17:10
/ليگ قهرمانان آسيا/
مجيدي و پيام براي هواداران استقلال در جهان

خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال استقلال در نشست خبري پيش از ديدار با ام‌صلال ضمن ارائه توضيحاتي درباره ملاقاتش با سرمربي تيم ملي قطر، به هواداران تيم خود در سراسر جهان قول پيروزي داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، فرهاد مجيدي در اين نشست اظهار داشت: ما در عين شايستگي و با بدشانسي مقابل الاتحاد نتوانستيم موفق باشيم و در بازي با الجزيره هم كه به گواه همه كارشناسان اماراتي و ايراني خيلي خوب بازي كرديم.
وي ادامه داد: ملاقاتي با آقاي برنو متسو داشتم كه او با تمجيد از تاكتيك تيمي استقلال تاكيد كرد كه تيم ما فوتبال را خيلي خوب و شناور بازي مي كند.
فرهاد مجيدي درباره مسابقه با تيم ام صلال تصريح كرد: اگر مي خواهيم صدرنشين گروه 3 باشيم بايد حريف خود را شكست دهيم. به هوادارانمان در سراسر دنيا قول مي دهم كه تيم ما برنده مسابقه فردا شب باشد.
فرهاد مجيدي به نمايندگي از باشگاه ايراني استقلال، با اشاره به هواداران ايراني تيم در سراسر دنيا، بزرگي و شهرت باشگاهش را به رخ آسيا كشيد.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
06-04-2009, 17:11
/ليگ قهرمانان آسيا/
واعظ آشتياني: به دوران پرفشار خود پايان مي‌دهيم

خبرگزاري فارس: مدير عامل باشگاه استقلال تهران گفت: با پيروزي مقابل ام‌صلال به دوران پرفشار پايان مي‌دهيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير واعظ آشتياني كه روز گذشته با ساير بازيكنان استقلال به تمرين پرداخت در مصاحبه با خبرنگاران قطري در باره وضعيت تيم خود اظهار داشت: وضعيت استقلال در بازي‌هاي اوليه سخت بود و ما فشار زيادي تحمل كرديم كه بخشي از اين فشار طبيعي است و آن هم به دليل محبوبيت زياد اين تيم و موقعيت‌مان در ليگ ايران است.
مدير عامل استقلال ادامه داد: اميدواريم با پيروزي مقابل ام‌صلال به اين دوره پرفشار پايان دهيم. براي رسيدن به سه امتياز بازي با مشكل خاصي روبرو نيستيم و فقط يكي از بازيكنان بزرگمان در اين بازي غايب است.
انتهاي پيام/م

Nasser_ZRE
06-04-2009, 17:12
در نشست خبري پيش از بازي با استقلال
ژيلي: بايد حيدري، مجيدي و جانواريو را مهار كنيم

خبرگزاري فارس: سرمربي فرانسوي تيم ام صلال قطر در نشست خبري پيش از ديدار با استقلال تهران اعلام كرد، تيمش فقط براي پيروزي به ميدان مي رود.

به گزارش خبرگزاري فارس، ژرارد ژولي در ابتداي صحبت هايش ضمن خوش آمد به تيم ايراني اظهار داشت: استقلال از لحاظ سازماندهي تيمي قابل قبول و استاندارد است و به نظر من آنها مي توانستند در دو مسابقه قبلي خود حداكثر امتيازات را كسب كنند؛ اما بدشانس بوده اند.
وي ادامه داد: ما و استقلال اگر مي خواهيم به فكر صعود باشيم بايد در مسابقه فردا به پيروزي برسيم، البته براي استقلال تساوي هم نتيجه خوبي است، چرا كه آنها اگر يك امتياز هم كسب كنند مي توانند با دو پيروزي خانگي به مرحله بعد صعود كنند؛ اما ما فقط در صورت پيروزي مي توانيم به صعود اميدوار باشيم.
سرمربي تيم ام صلال با اشاره به بازيكنان شماره هاي 2، 7 و 37 استقلال (حيدري، مجيدي و جانواريو) تأكيد كرد: براي مهار اين بازيكنان تاكتيك هاي ويژه اي را در نظر گرفتيم.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
06-04-2009, 17:12
در نشست خبري پيش از مسابقه
قلعه نويي: بايد در قطر پيروز شويم

خبرگزاري فارس: نشست خبري پيش از ديدار ام صلال قطر و استقلال تهران ظهر امروز در سالن كنفرانس ورزشگاه نادي القطر با حضور مربيان و كاپيتان هاي دو تيم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در اين جلسه امير قلعه نويي صحبت هايش را اينگونه آغاز كرد:
ابتدا بايد بگويم از اينكه پس از 22 سال به قطر آمدم، خيلي خوشحالم. با تيم السد و هواداران آن خاطرات خيلي خوبي دارم و زندگي در كنار آنها براي من پر از خاطره بود. سال 1987 يكي از بهترين سال هاي عمر من بود، چرا كه توانستم با تيم السد به مقام قهرماني در ليگ برتر و جام حذفي قطر دست يابم.
يكي از خبرنگاران قطري از سرمربي استقلال پرسيد، شما به عنوان يكي از ستاره هاي تيم السد در سال 1987 به خاطر اين محبوب هواداران قطري بوديد كه در نوع بازي تان ريزه كاري و تكنيك هاي فردي زيبايي مشاهده مي شد. آيا اين خصوصيت ها را به تيم امروز استقلال هم انتقال داده ايد؟ قلعه نويي در پاسخ به اين خبرنگار قطري ضمن تشكر عنوان كرد: از اينكه خبرنگاران قطري هنوز هم بازي هاي من را به ياد دارند خيلي خوشحالم. آنهايي كه مرا مي شناسند مي دانند فلسفه من در فوتبال همواره كسب نتيجه به همراه بازي زيبا بوده است. همواره دوست دارم تيم هايم بازي هجومي و زيبا را جزو اهداف خود قرار دهند.
قلعه نويي در پاسخ به پرسشي كه از او درباره تفاوت هاي قطر 1987 با امروز پرسيدند، تأكيد كرد: كشور شما بازي هاي آسيايي دوحه را برگزار كرده و از لحاظ ساخت و ساز و به خصوص شهرسازي پيشرفت چشمگيري داشته است. كشوري كه امروز داوطلب برگزاري جام جهاني است حتماً از تكنولوژي و امكانات مناسبي برخوردار است.
سرمربي استقلال درباره مسابقه فردا شب اظهار داشت: بيش از 5 مسابقه تيم ام صلال در ليگ قهرمانان و ليگ قطر را به دقت آناليز كرده ايم و شناخت خوبي از اين تيم داريم. ام صلال در ضد حمله تيم بسيار خطرناكي است؛ اما براي اينكه بخواهيم صدرنشين و صعود كننده باشيم بايد حريف خود را در قطر شكست دهيم.
قلعه نويي با اشاره به نام برخي از بازيكنان ام صلال تأكيد كرد: مدافعان كناري و هافبك هاي ما به خوبي بايد مواظب بازيكناني مانند ابراهيم ناديا (شماره 10) تيم ام صلال باشند.
انتهاي پيام/

Nasser_ZRE
06-04-2009, 17:13
/ليگ قهرمانان آسيا/
فيصل بن احمد: جدال با استقلال سخت است

خبرگزاري فارس: رئيس باشگاه ام صلال قطر گفت: جدال با استقلال سخت است و اميدوار به پيروزي در اين بازي هستيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، شيخ فيصل بن احمد آل ثاني درباره بازي فردا مقابل استقلال اظهار داشت: به هواداران تيم نويد مي دهم در بازي مقابل استقلال پيروز مي شويم. تمام مسئولان تيم براي برتري و موفقيت در اين بازي هر كاري كه لازم بوده انجام دادند و فردا سكان تيم در دست مربي و بازيكنان است.
وي افزود: به قدرت بالاي بازيكنان تيم اعتقاد كامل دارم و از آنها خواسته ام كاملا با تمركز بالا وارد ميدان شوند.
انتهاي پيام/

M.etallic.A
06-04-2009, 20:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نگاهی به لیگ‌های معتبر جهان نشان می‌دهد كه تیم فوتبال استقلال تهران با به ثمر رساندن 68 گل در لیگ برتر فوتبال ایران صاحب دومین خط حمله برتر جهان پس از بارسلونا است.

در حال حاضر تیم بارسلونای اسپانیا با 85 گل زده صاحب بهترین خط حمله لالیگا و فوتبال باشگاهی جهان است، این تیم در پایان هفته بیست و نهم با دریافت 24 گل صاحب تفاضل گل 61+ است كه از این نظر نیز در میان باشگاه‌های جهان پیشتاز است.

اما، پس از بارسلونا در اسپانیا، تیم استقلال تهران در لیگ برتر ایران پس از 31 هفته و با به ثمر رساندن 68 گل صاحب دومین خط حمله برتر باشگاهی در كنار لیگ‌های معتبر جهان است. این تیم 33 گل نیز دریافت كرده و با تفاضل گل 35+ صدرنشین لیگ برتر ایران است.

پس از این تیم‌ها نیز وولفسبورگ صدرنشین بوندسلیگای آلمان تا پایان هفته بیست و ششم با 58 گل زده سومین خط حمله برتر باشگاهی را در اختیار دارد. تفاضل گل این تیم نیز 26+ است.

تیم‌های گلاسكو رنجرز اسكاتلند، با 59 گل زده، آلكمار هلند با 56 و اینترمیلان ایتالیا و الاتحاد عربستان با 55 گل در رده‌های بعدی قرار دارند.

در انگلستان بهترین خط حمله با 55 گل در اختیار لیورپول است اما، منچستریونایتد صدرنشین لیگ برتر انگلیس نیز 52 گل به ثمر رسانده است.

در لاشامپیونه ---- پس از 30 هفته 41 گل به ثمر رسانده و بهترین خط حمله را دارد و در پرتغال نیز پورتو همین تعداد گل را در 22 هفته وارد دروازه حریفان كرده است.

در آرژانتین سن لورنزو در پایان هفته نوزدهم با 34 گل زده بهترین خط آتش را در لیگ فوتبال این كشور در اختیار داشته است.

منبع:ایسنا

ماشالله... ایول... این درسته...

فتح الله زاده:جبارى از پرسپوليس پيشنهاد ۷۰۰ ميليونى داشت

عین کتفیش میچسبن به بازیکنهای استقلال.... برید خودتون بازیکن بسازید دیگه بسه دیگه مرده خوری... اون از نیکبخت خوشگله که n تومن پاش پول دادن الان اندازه ذخیره استقلال هم بازی نمیکنه.

امیر قلعه نویى مهاجم تیمش را به گوشه اى فراخواند و به صحبت هاى در گوشى با وى پرداخت. گفت وگوى ویژه سرمربى استقلال با على علیزاده در هواپیما سبب تعجب سایر استقلالى ها شده. آنها کنجکاو این مسأله بودند که قلعه نویى چه صحبت هایى را با علیزاده رد وبدل کرده است. در صورت به میدان رفتن علیزاده در بازى با ام صلال موضوع صحبت هاى قلعه نویى با مهاجم آبى پوش مشخص خواهد شد.

اگه اینو بفرسته تو بازی یعنی با دستای خودش به تیم ضربه زده...

Nasser_ZRE
07-04-2009, 08:43
ناصر ممنون بابت خبرها:10:

خواهش میکنم سینا جان..:31:

Nasser_ZRE
07-04-2009, 08:46
امروز بازی ساعت 20:30 هست دیگه ؟

bayern
07-04-2009, 11:30
نگاهى آمارى به بهترين خط حمله تيم هاى جهان
استقلال پس از بارسلونا در مكان دوم
نگاهى به ليگ هاى معتبر جهان نشان مى دهد كه تيم فوتبال استقلال تهران با به ثمر رساندن ۶۸ گل در ليگ برتر فوتبال ايران صاحب دومين خط حمله برتر جهان پس از بارسلونا است. در حال حاضر تيم بارسلوناى اسپانيا با ۸۵ گل زده صاحب بهترين خط حمله لاليگا و فوتبال باشگاهى جهان است، اين تيم در پايان هفته بيست و نهم با دريافت ۲۴ گل صاحب تفاضل گل ۶۱+ است كه از اين نظر نيز در ميان باشگاه هاى جهان پيشتاز است. اما، پس از بارسلونا در اسپانيا، تيم استقلال تهران در ليگ برتر ايران پس از ۳۱ هفته و با به ثمر رساندن ۶۸ گل صاحب دومين خط حمله برتر باشگاهى در كنار ليگ هاى معتبر جهان است. اين تيم ۳۳ گل نيز دريافت كرده و با تفاضل گل ۳۵+ صدرنشين ليگ برتر ايران است. پس از اين تيم ها نيز وولفسبورگ صدرنشين بوندسليگاى آلمان تا پايان هفته بيست و ششم با ۵۸ گل زده سومين خط حمله برتر باشگاهى را در اختيار دارد. تفاضل گل اين تيم نيز ۲۶+ است. تيم هاى گلاسكو رنجرز اسكاتلند، با ۵۹ گل زده، آلكمار هلند با ۵۶ و اينترميلان ايتاليا و الاتحاد عربستان با ۵۵ گل در رده هاى بعدى قرار دارند. انگلستان بهترين خط حمله با ۵۵ گل در اختيار ليورپول است اما منچستريونايتد صدرنشين ليگ برتر انگليس نيز ۵۲ گل به ثمر رسانده است. در لوشامپيونه ---- پس از ۳۰ هفته ۴۱ گل به ثمر رسانده و بهترين خط حمله را دارد و در پرتغال نيز پورتو همين تعداد گل را در ۲۲ هفته وارد دروازه حريفان كرده است. در آرژانتين سن لورنزو در پايان هفته نوزدهم با ۳۴ گل زده بهترين خط آتش را در ليگ فوتبال اين كشور در اختيار داشته است.

bayern
07-04-2009, 11:31
به ياد درخشش در قطر
هواداران السد از قلعه نويى استقبال كردند
گروهى از هواداران و مسئولان سابق تيم السد قطر ديروز با حضور در هتل گراند رجنسى با امير قلعه نويى ديدار كردند. آنها از جمله هوادارانى بودند كه بازى هاى امير قلعه نويى در تيم السد قطر در سال ۱۹۸۷ ميلادى را به ياد داشتند. آنها در اين ملاقات تعدادى عكس و فيلم هم از آن دوره به رسم يادبود به امير قلعه نويى اهدا كردند. تيم السد با بازى هاى درخشان قلعه نويى در سال ۱۹۸۷ توانست قهرمان ليگ و جام حذفى قطر بشود.

bayern
07-04-2009, 11:32
ام صلال قطر - استقلال ايران
ام صلال، آخرين اميد صعود استقلال

استقلال نماينده فوتبال كشورمان در گروه ۳ بازى هاى ليگ قهرمانان آسيا كه در ۲ بازى گذشته خود ۵ امتياز حساس و حياتى را از دست داده است، براى آنكه دوباره به مسابقات برگردد بايد امروز و امشب برنده بازى قطر باشد، چرا كه وضعيت آبى پوشان به گونه اى است كه هيچ چيز به جز كسب ۳ امتياز بازى با ام صلال نمى تواند آنها را به آينده شان در اين رقابت ها اميدوار سازد. استقلال كه پيش از حضور در اين رقابتها يكى از اميدهاى فوتبال ايران براى كسب عناوين اول تا سوم آسيا بشمار مى رفت، حالا براى آنكه سقوط نكند و در همان مرحله اول از گردونه رقابت ها حذف نشود بايد بجنگد و اين چيزى نيست كه استقلالى ها و مسئولان فوتبال ايران از آن خرسند باشند. استقلالى ها قبل از عزيمت به قطر و در چهارچوب رقابت هاى ليگ برتر با ۳ گل از سد ملوان انزلى گذشتند تا با اين نتيجه به نوعى آمادگى خود را عيان ساخته و از حريف خود زهرچشم گرفته باشند. شاگردان امير قلعه نويى كه حالا با انگيزه مضاعفى در قطر بسر مى برند، امشب چنانچه نتوانند به نتيجه دلخواه و پيروزى دست يابند بايد به نوعى با اين رقابت ها خداحافظى كنند و اين چيزى نيست كه مديران و اعضاء كادر فنى استقلال تمايلى به آن داشته باشند.استقلال كه چهره متفاوتى از خود در جريان رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا به نمايش گذاشته است براى بازى امشب ۴ بازيكن خود را به دليل مصدوميت در اختيار نداشتند و اصلاً آنها را در سفر به قطر همراه خود نكرده است.ميلاد نورى، احمد خذيراوى، مهرداد پولادى و ابراهيم تقى پور ۴ بازيكن مصدوم تيم استقلال هستند كه امشب در تهران و از پاى گيرنده هاى خود شاهد هنرنمايى همبازيانشان در چهارچوب ليگ قهرمانان آسيا خواهندبود. امير قلعه نويى سرمربى تيم استقلال براى آنكه بتواند در بازى امشب نتيجه لازم را بگيرد خوب بازيكنان تيمش را توجيه كرده است.آبى پوشان كه در تركيب خود بازيكن محروم و مصدومى را نمى بينند، قطعاً امروز در مقابل ام صلال ارائه گر يك بازى هجومى خواهند بود، چرا كه چنين به نظر مى رسد، آبى پوشان ديگر چيزى براى از دست دادن ندارند و همين مسأله باعث شده تا آنها كلاً از پيله احتياط خارج شده و به يك بازى هجومى فكر كنند. در بازى امشب يقيناً نقش سياوش اكبرپور و آرش برهانى مهاجمان تيم استقلال بيشتر از ديگر بازيكنان اين تيم خواهد بود، چرا كه آنها بايد در بازى امشب نشان دهند كه علاوه بر گلزنى در ليگ راه باز كردن دروازه حريفان آسيايى خود را نيز خوب مى دانند و اين چيزى است كه امير قلعه نويى به آن اميد بسيار بسته است اما حريف تيم استقلال نيز حريف چندان دست وپا بسته اى نيست. آنها از ۲ بازى قبلى خود در چهارچوب اين رقابت ها صاحب يك برد و يك شكست هستند و با ۳ امتياز بالاتر از استقلال يك امتيازى در جاى دوم جدول ليگ قهرمانان قرار دارند و همين جايگاه باعث حساسيت هاى بيشتر بازى امشب شده است.

bayern
07-04-2009, 11:32
انتقاد بازيكنان استقلال از هتل محل اقامت در حضور ناظر اردنى
واعظى آشتيانى: ام صلال را در قطر مى بريم
ناظر اردنى ديدار تيم هاى فوتبال استقلال ايران و ام صلال قطر از تمرين استقلال ديدن كرد. ناظر اردنى ديدار روز سه شنبه تيم هاى ام صلال و استقلال بعدازظهر يكشنبه در محل تمرين استقلال حاضر شده و ضمن بازديد از لباس هاى اين تيم براى بازى روز سه شنبه، سؤالاتى را هم درباره ميزبانى تيم ام صلال از بازيكنان و كادرفنى استقلال مطرح كرد كه بازيكنان با اشاره به اسكان خود در هتل چهار ستاره، به ناظر اردنى يادآور شدند كه هتل آنها فاقد سونا و استخر است. ناظر بازى همچنين لباس هاى تيم استقلال را براى اين بازى تاييد كرد. تمرين عصر يكشنبه استقلال در حضور واعظى آشتيانى مديرعامل باشگاه برگزار شد و آشتيانى در حاشيه اين تمرين در پاسخ به سؤال خبرنگار روزنامه الشرق القطر پيرامون ميزبانى ام صلال نيز گفت: ام صلال تيمى تازه وارد در ليگ قهرمانان است و به همين دليل تجربه زيادى ندارد. استقلال نيز با هدف پيروزى قدم به اين ديدار گذاشته است. ما از ميزبانى ام صلال قدردانى مى كنيم. وى افزود: استقلال شرايط خوبى پيدا كرده است و اميدواريم مقابل ام صلال پيروز شويم.

M.etallic.A
07-04-2009, 11:33
خدا رو شکر قلعه نویی انتخاب نشد. و خدا رو شکر ابراهیم زاده شد مربی تیم ملی : دی

bayern
07-04-2009, 11:33
واعظى آشتيانى: به دوران پرفشار خود پايان مى دهيم
مدير عامل باشگاه استقلال تهران گفت: با پيروزى مقابل ام صلال به دوران پرفشار خود پايان مى دهيم.امير واعظى آشتيانى كه با ساير بازيكنان استقلال به تمرين پرداخت در مصاحبه با خبرنگاران قطرى درباره وضعيت تيم خود اظهار داشت: وضعيت استقلال در بازى هاى اوليه سخت بود و ما فشار زيادى تحمل كرديم كه بخشى از اين فشار طبيعى است و آن هم به دليل محبوبيت زياد اين تيم و موقعيتمان در ليگ ايران است. مديرعامل استقلال ادامه داد: اميدواريم با پيروزى مقابل ام صلال به اين دوره پرفشار پايان دهيم. براى رسيدن به ۳ امتياز بازى با مشكل خاصى روبرو نيستيم و فقط يكى از بازيكنان بزرگمان در اين بازى غايب است.

bayern
07-04-2009, 11:34
جان واريو: هواداران استقلال منتظر پيروزى ما در قطر باشند

فابيو جان واريو قاطع تر از ساير هم تيمى هايش از پيروزى امشب استقلال حرف مى زند. كليدى ترين مهره استقلال بر اين عقيده است كه تيمش با دست پر به تهران باز مى گردد. گفت وگو با او را مى خوانيد:
• شرايط استقلال چطور است؟
- خيلى خوب. همه چيز به خوبى دنبال مى شود ما از همه لحاظ آماده هستيم و روحيه لازم را براى كسب پيروزى در اين بازى داريم.
• چقدر نسبت به ام صلال شناخت داريد؟
- خب ما بازى هاى اين تيم را آناليز كرده ايم. فيلم آخرين بازى آنها مقابل الاتحاد را ديديم. ام صلالى ها در ضدحملات خطرناك هستند. به همين دليل روى اين تاكتيك آنها هم برنامه داريم تا به هيچ وجه اسير ضدحملات آنها نشويم.
• استقلال توانايى غلبه بر اين تيم قطرى را دارد؟
- ما ثابت كرده ايم كه توانايى شكست دادن هر تيمى را داريم. در بازى با ملوان نشان داديم كه به آن انسجام و هماهنگى لازم رسيده ايم. مطمئنم اگر بازى مقابل ملوان را در قطر انجام دهيم حتماً ام صلال را شكست مى دهيم.
• يعنى معتقدى با دست پر به ايران بازمى گرديد؟
- بله همين طور است. به هواداران استقلال مى گويم منتظر پيروزى ما مقابل ام صلال باشند. دوست دارم خوشحالى آنها را پس از اين برد ببينم.
• در بازى با ملوان گل زدى. چقدر احتمال گلزنى ات در اين بازى را مى دهى؟
- روحيه ام خوب است. آمادگى لازم را هم براى گلزنى دارم. اگر فرصت دست دهد دروازه ام صلال را باز مى كنم اما با اين وجود بيشتر دوست دارم استقلال برنده اين ميدان باشد تا اينكه من گلزنى كنم. دلم مى خواهد اولين پيروزى آسيايى را با استقلال تجربه كنم كه البته اميدوارم اين بردها ادامه داشته باشد.
• استقلال قهرمان ليگ مى شود؟
- در اين خصوص حرفى نمى زنم. ما وظيفه داريم فقط به بازى كه پيش رو داريم فكر كنيم. به وقتش در اين ارتباط صحبت مى كنم.

bayern
07-04-2009, 11:35
ماساژور استقلال در النصر امارات
ماساژور تيم فوتبال استقلال تهران براى مذاكره با النصر امارات راهى اين كشور شد. سعيد آلوسى ماساژور تيم فوتبال استقلال تهران براى عقد قرارداد با تيم النصر امارات روز يكشنبه راهى امارات شد. آلوسى كه با پاگلزدورف ارتباط خوبى دارد با توجه به حضور وى در تيم النصر امارات راهى امارات شد تا در كنار اين مربى بزرگ كار خود را ادامه دهد. آلوسى سابقه همكارى با اين مربى را دارد و پيش از اين نيز در تيم فوتبال استقلال مشغول به كار بوده است.

bayern
07-04-2009, 11:35
باوجود علاقه كميته تيم هاى ملى
پورحيدرى تمايل به سرپرست شدن ندارد
منصور پورحيدرى تمايل چندانى براى تصدى پست سرپرستى تيم ملى فوتبال كشورمان ندارد. پس از برگزارى چندين نشست كميته تيم هاى ملى براى انتخاب كادر جديد، نام منصور پورحيدرى به عنوان سرپرست احتمالى تيم ملى مطرح شد كه گويا خود وى تمايل چندانى براى پذيرش اين سمت ندارد. در آخرين جلسه اين كميته روى سرپرست شدن پورحيدرى بحث شد كه بسيارى از اعضا موافق آن بودنداما مدير فنى پاس تمايل چندانى براى پذيرش اين سمت ندارد. مشغله فراوان پورحيدرى در باشگاه پاس همدان اصلى ترين دليل قبول نكردن سمت سرپرستى تيم ملى است.

bayern
07-04-2009, 11:36
۳ بار مصدوميت طى ۳ ماه فعاليت
چرا استقلال در مورد رينالدو حقيقت را نمى گويد؟
هنگامى كه استقلال با يك هافبك اهل پرو تحت عنوان رينالدو قرارداد بست مديران اين باشگاه مرتب بازى هاى ملى او در ۴ بازى را به رخ رسانه ها كشيده و طورى وانمود مى كردند كه گويى او را از ليگ برتر انگلستان يا لاليگا اسپانيا صيد كرده اند اما پس از مدتى اين بازيكن به شكل عجيبى مصدوم شد و چندى بعد اين مسأله دوباره تكرار گرديد تا شايعات در موردش به اوج برسد. هم اكنون هم رينالدو دوباره آسيب ديده و به همين خاطر در تهران ماندگار شده است و احتمالاً بهبودى اش حداقل يك هفته ديگر طول مى كشد.واقعاً نمى دانيم چرا مديران باشگاه استقلال حاضر نيستند در مورد رينالدو شفاف سازى كرده و آنچه در پس پرده پنهان است را بازگو كنند زيرا اين باشگاه به عنوان يك ارگان دولتى از بيت المال استفاده مى كند و مردم بايد بدانند چرا پول صرف خريد مهره اى شده كه طى ۳ ماه، ۳ بار مصدوم شده و مجموع دقايق حضورش در ميدان به ۴۵ دقيقه هم نرسيده است. آيا با توجه به آسيب ديدگى هاى مداوم رينالدو واقعاً نبايد به سلامت جسمانى او هنگام عقد قرارداد با استقلال شك كرد؟ اگر اين طورى نيست و رينالدو با اندام سالم به استخدام استقلال درآمده پس چرا در اين ايام فقط اوست كه در تمرينات به اشكال مختلف و عجيب آسيب مى بيند و بدون اينكه بازى كند پول استقلال را به جيب مى زند؟ اميدواريم واعظى آشتيانى با امير قلعه نويى در اين مورد حقايق را براى مردم افشا كنند.

bayern
07-04-2009, 11:36
من و پروين چكيده هاى فوتبال كشور هستيم
حجازى: به زور كه نمى توانم به فدراسيون مشاوره بدهم
بعد از بركنارى على دايى، فدراسيون فوتبال به تكاپو افتاد تا هر چه سريعتر براى تيم ملى سرمربى جديد انتخاب كرده و از بحرانى كه به وجود آمده بود خارج شود اما اين اتفاق فعلاً رخ نداده و اتفاقاً همين مسأله موجب شد تا شايعات و حاشيه ها به اوج خود برسد. در اين ميان على كفاشيان صحبت از ارائه راهكار توسط بزرگان فوتبال كشور مى كند و ظاهراً با افرادى هم در اين مورد صحبت شده است اما ناصر حجازى در زمره مشاوران قرار نگرفته و به نظر نمى رسد هيچ كس على پروين را هم مورد خطاب قرار داده باشد. يعنى ۲ اسطوره بزرگ فوتبال ما خيلى راحت كنار گذاشته شده اند و حتى در روزهاى بحرانى هم از آنها استفاده نمى شود. البته حجازى در مورد مشورت فدراسيون نظر جالبى دارد و مى گويد: من كه نمى توانم به زور با آقايان صحبت كنم و به آنها مشاوره بدهم. امثال من و پروين چكيده هاى فوتبال ايران هستيم و مردم همواره با ديده احترام نگاهمان مى كنند اما اينكه مسئولان فدراسيون تمايلى براى مشاوره به ما نشان نمى دهند مسأله اى است كه خودشان بايد پاسخگو باشند نه ناصر حجازى و على پروين.حجازى ادامه مى دهد: هيچ كس را نمى توان وادار كرد به زور با كسى مشورت كند و من هم همين طورى هستم. وقتى خودشان سراغ آدم نمى آيند و نظرى نمى خواهند من كه نمى توانم نزد آنها رفته و در مورد وضعيت فوتبال كشور براى مسئولان حرف بزنم. آقايان بايد از خبرگان فوتبال نظر بخواهند و با احترام پيشكسوتان را دعوت كنند تا از تجربيات گرانبهاى آنها به صورت خالص بهره مند شوند.

bayern
07-04-2009, 11:37
استقلالى ها پيگير وضعيت اكبرپور
يكشنبه شب كميته انضباطى ملى پوشان خاطى ديدار تيم ملى مقابل عربستان در محل اين فدراسيون برگزار شد. گفتنى است ديروز امير قلعه نويى سرمربى استقلال از عربستان با مسئولان باشگاه تماس گرفت و پيگير وضعيت سياوش اكبرپور يكى از اين بازيكنان خاطى شد. ظاهراً اين مربى از مسئولان خواسته است تحت هر شرايطى مانع محروميت احتمالى اكبرپور شوند.

bayern
07-04-2009, 11:38
تاكتيك استقلالى ها شوت از راه دور
تيم فوتبال استقلال امروز در ليگ قهرمانان آسيا به مصاف ام صلال قطر خواهد رفت. طبق شنيده هاى ما تاكتيك استقلالى ها در بازى امروز بيشتر روى شوت هاى از راه دور مى باشد.گفتنى است با توجه به اينكه اكثر بازيكنان استقلال نظير فابيو جان واريو، حسين كاظمى و سياوش اكبرپور شوت زن مى باشند به نظر مى رسد اين تاكتيك جواب خواهد داد.شايان ذكر است استقلال در ديدار مقابل ملوان هم يكى از گلهاى خود را روى شوت از راه دور و ضربه ايستگاهى به ثمر رساند.

bayern
07-04-2009, 11:38
برهانى باز هم پنالتى زن اول استقلال
بنا به تشخيص امير قلعه نويى سرمربى استقلال باز هم آرش برهانى مهاجم اين تيم پنالتى زن اول تيمش در ديدار امروز مقابل ام صلال خواهد بود. گفتنى است اين بازيكن در ديدار قبلى مقابل الجزيره امارات يك پنالتى حساس را از دست داد و مانع كسب پيروزى آبى پوشان در اين ديدار شد.

bayern
07-04-2009, 11:39
مواظب ذوب آهن هستيم
اكبرى : چاره اى جز پيروزى نداريم
يدالله اكبرى پيروزى استقلال در بازى مقابل ام صلال را در دسترس هم تيم هايش مى داند چرا كه بر اين عقيده است آبى ها براى صعود به مرحله بعد مجبور به كسب ۳ امتياز در قطر هستند. وى طى گفت وگويى با ابرار ورزشى اظهار داشت: بازى سختى مقابل ام صلال داريم. آنها از امتياز ميزبانى برخوردار بوده و به همين دليل درصدد هستند در خانه امتياز بگيرند اما به هر حال ما هم براى صعود به مرحله بعد به پيروزى در اين بازى نياز داريم. به همين دليل چاره اى جز برد نداريم.تا به اميد خدا و با تلاش بچه هاى تيم ام صلال را در خانه خود شكست دهيم اميدوارم با دست پر به تهران برگرديم.اكبرى در ارتباط با نيمكت نشينى هايش در استقلال گفت: ديگر به اين موضوع عادت كرده ام و اعتراضى هم نسبت به اين مسأله ندارم.اميدوارم بالاخره بتوانم نظر كادر فنى را به سوى خود جلب كنم تا بلكه توانايى هايم را به اثبات برسانم.هافبك استقلال در خصوص احتمال قهرمانى تيمش در ليگ گفت:نمى توانيم با اطمينان از قهرمانى استقلال حرف بزنيم اما با اين حال شانس ما نسبت به ذوب آهن بيشتر است. البته در كسب عنوان قهرمانى مواظب اصفهانى ها هم هستيم تا آنها بر اثر غفلت ما به صدر جدول نرسند.

bayern
07-04-2009, 11:40
پيروز قربانى : اميدوارم مقابل ام صلال گلزنى كنم

پيروز قربانى كاپيتان استقلال شرايط تيمش را توصيف مى كند و معتقد است آبى پوشان مى توانند ام صلال را شكست دهند. گفت وگوى او را با ابرار ورزشى در ذيل بخوانيد:
• اولين برد امسال را مقابل ملوان كسب كرديد؟
- بازى خوبى بود. ما از فرصت هاى به دست آمده نهايت استفاده را برده و توانستيم ۳ امتياز را كسب كنيم.
• به نظرتان نبود شما احساس شد؟
- فكر نمى كنم؛ بچه ها خيلى خوب و منظم بازى كردند و خط دفاع هم مشكل خاصى نداشت و روز كم فشارى را سپرى كرد.
• ذوب آهن سايه به سايه شما در جدول حركت مى كند فكر مى كنيد بتوانيد قهرمانى را كسب كنيد؟
- ما پس از پشت سر گذاشتن ۳ ديدار پايانى و كسب ۳ پيروزى به طور حتم قهرمانى را به دست خواهيم آورد.
• در مورد بازى امروز با ام صلال صحبت كنيد؟
- بازى سختى پيش رو داشته و سخت به امتياز اين ديدار نياز داريم تا به وضعيت خود در جدول بهبود ببخشيم.
• نتيجه را چطور پيش بينى مى كنيد؟
- نمى توان نتيجه را پيش بينى كرد اما قول مى دهم با گلزنى در اين ديدار به پيروزى استقلال كمك كنم.
• چه نظرى در مورد بركنارى دايى از تيم ملى داريد؟
- نظر مسئولان فدراسيون فوتبال است ما بازيكن هستيم و در حيطه وظايف بازيكن نيست كه مصاحبه كند. اميدوارم هر كس شد موفق شود.
• به عنوان بازيكن دوست داريد چه كسى سرمربى شود؟
- مهم اين است كه هر كس سرمربى شد تيم ملى به جام جهانى صعود كند.

bayern
07-04-2009, 11:41
عليزاده : فقط به فكر جبران هستم
على عليزاده اگرچه در اين فصل ناكام نشان داده اما وى همچنان به فكر جبران فرصت هاى از دست داده اش است. او طى گفت وگويى با ابرار ورزشى اظهار داشت: سال گذشته براى من سال خوبى نبود. با فرا رسيدن سال ۸۸ انگيزه ام بيشتر شد تا انشاءالله در اين سال بتوانم همه چيز را جبران كنم. اين فكر، لحظه اى من را رها نمى كند. فقط به دنبال فرصت هاى از دست رفته هستم تا اينگونه بتوانم آن خاطرات را از ياد ببرم. اميدوارم اگر فرصت بازى مقابل الجزيره را پيدا كردم يكى از بهترين بازى هايم را به نمايش بگذارم.عليزاده درخصوص بازى با ام صلال گفت: بازى سختى را مقابل قطرى ها داريم. ام صلال تا اين جاى كار خوب ظاهر شده به همين دليل ما بايد مقابل اين تيم تمام قواى خود را به كار ببنديم تا بى جهت امتياز از دست ندهيم. اگر هوشيار ظاهر شويم، ۳ امتياز بازى را حتماً كسب خواهيم كرد. ما در بازى با ملوان نشان داديم كه بدشانسى هاى استقلال به پايان رسيده است انشاءالله در قطر هم با غلبه بر ام صلال اين روند را ادامه مى دهيم.

bayern
07-04-2009, 11:42
هشدار قلعه نويى به مدافعان استقلال

سرمربى استقلال از مدافعان تيمش خواست تمام هوش و حواس خود را در بازى امشب به كار بگيرند. امير قلعه نويى به مدافعان آبى پوش تذكر داد مقابل سرعت مهاجمان ام صلال با دقت ظاهر شوند. او تأكيد كرد: بازيكنان خط دفاعى استقلال به هيچ وجه در حملات اين تيم شركت نكنند چرا كه در اين صورت سرعت مهاجمان تيم قطرى براى استقلالى ها دردسرساز مى شود.

bayern
07-04-2009, 11:43
تركيب احتمالى استقلال در بازى امروز

تيم فوتبال استقلال در ادامه ديدارهاى خود در ليگ قهرمانان آسيا امروز به مصاف ام صلال قطر خواهد رفت. طبق شنيده هاى ما امير قلعه نويى سرمربى استقلال قصد دارد تيمش را با تركيب وحيد طالب لو، بيژن كوشكى، پيروز قربانى، پژمان منتظرى، هاشم بيك زاده، خسرو حيدرى، حسين كاظمى، فابيو جان واريو، اميد روانخواه، آرش برهانى و سياوش اكبرپور به ميدان بفرستد گفتنى است اين ديدار امروز ساعت ۲۰ و ۳۰ دقيقه برگزار خواهد شد.

bayern
07-04-2009, 11:44
مديرعامل استقلال مصدوم شد
واعظى آشتيانى در قطر دچار آسيب ديدگى شد. مديرعامل استقلال كه در تمرين يكشنبه شب اين تيم هم پاى ديگر بازيكنان آبى پوش پا به توپ شده بود طى برخوردى با يكى از نفرات استقلال مصدوم شد. پس از اين اتفاق دكتر نوروزى به مداواى واعظى پرداخت كه البته مديرعامل استقلال ديگر توانايى بازى كردن را پيدا نكرد.

bayern
07-04-2009, 11:45
كار سخت استقلالى ها براى مهار علاء حبيل
علاء حبيل مهاجم تيم ملى بحرين كه در باشگاه ام صلال قطر توپ مى زند اين روزها تبديل به نگرانى كادرفنى استقلال شده است. گفتنى است اين مهاجم بسيار خطرناك مى باشد و حتى در بازى تيم ملى ايران مقابل بحرين در مقدماتى جام جهانى ۲۰۰۲ موفق به گلزنى شد. طبق شنيده هاى ما قرار است كادرفنى استقلال يك نفر را مأمور مهار اين بازيكن كند.

bayern
07-04-2009, 11:45
برهانى سومين ركورددار ليگ
آرش برهانى مهاجم استقلال با ۲ گلى كه مقابل ملوان به ثمر رساند به مرز ۲۰ گل رسيد و با زدن ۲ گل ديگر مى تواند ركورد رضا عنايتى مهاجم اسبق استقلال را بشكند. گفتنى است هم اكنون بعد از عنايتى و فرشاد پيوس اين مهاجم سومين ركورددار گلزنى در ليگ حرفه اى ايران مى باشد. نكته جالب اينكه به جز اين ۳ مهاجم هنوز كسى نتوانسته به مرز ۲۰ گل برسد.شايان ذكر است برهانى هم اكنون آقاى گل ليگ برتر فوتبال ايران مى باشد.

bayern
07-04-2009, 11:46
قلعه نويى در نقش روانشناس
بنا به تشخيص امير قلعه نويى سرمربى استقلال معمولاً قبل از هر بازى بازيكنان در كلاس روانشناسى حاضر مى شوند اما اين بار اين مربى تصميم گرفته خودش تك تك با بازيكنان صحبت كند و از لحاظ روحى آنها را آماده ديدار مقابل ام صلال بكند. بايد ديد قلعه نويى در اين امر چقدر موفق خواهد شد. گفتنى است پيروزى در ديدار مقابل ام صلال از جهاتى براى استقلال حائز اهميت است چون باعث مى شود وضعيت آنها در جدول بهتر شود.

bayern
07-04-2009, 11:46
روانخواه تست بدنى داد
اميدرضا روانخواه هافبك استقلال كه پس از پشت سر گذاشتن يك مصدوميت چندماهه در ديدار مقابل ملوان به طور ثابت بازى كرد به احتمال فراوان در ديدار امروز مقابل ام صلال باز هم فيكس خواهد بود. گفتنى است اين بازيكن ديروز تست بدنى داد تا ميزان آمادگى بدنى وى مشخص شود كه با اين اوصاف وى در اين تست نمره قبول گرفته است.

bayern
07-04-2009, 11:47
ذخيره ام اما اعتراضى ندارم
منيعى: پيروزى مقابل «ام صلال» كار ساده اى نيست

ميثم منيعى ديگر به يك بازيكن ذخيره در استقلال تبديل شده است اما واكنش وى در اين ارتباط چيست؟ پيستون چپ استقلال فعلاً ترجيح مى دهد در اين خصوص سكوت كند. او بازى امشب را سخت مى داند اما بر اين عقيده است كه نماينده ايران از قطر با دست پر برمى گردد. گفت وگوى ابرار ورزشى را با او مى خوانيد:
• چند هفته متوالى است كه از تركيب استقلال دور شده اى علتش چيست؟
- خودم هم نمى دانم. من مشكل فنى ندارم كه نيمكت نشين هستم. از لحاظ آمادگى هيچ مشكلى ندارم.
• پس علت نيمكت نشينى ات چيست؟
- خب اين اميرخان هستند كه در اين خصوص تصميم مى گيرند. شايد من به سليقه ايشان نمى خورم كه به بازى گرفته نمى شوم.
• نسبت به اين مسأله اعتراض ندارى؟
- بازيكن ذخيره هستم اما اعتراضى ندارم. شرايط و موفقيت استقلال در حال حاضر بيش از هر چيز اهميت دارد. من كه تا الان صبر كرده ام در اين چند هفته باقى مانده هم صبر مى كنم تا قهرمانى استقلال را ببينم.
• اين موضوع سبب پايين آمدن انگيزه ات نمى شود؟
- هنوز انگيزه ام را از دست نداده ام. در تمرينات استقلال آماده هستم و هيچ مشكلى از لحاظ آمادگى ندارم.
• بازى حساس را مقابل ام صلال داريد. چقدر احتمال پيروزى مقابل تيم قطرى را مى دهى؟
- پيروزى مقابل ام صلال كار آسانى نيست. نمى توانيم بگوييم حتماً ۳ امتياز اين بازى را مى گيريم اما از هيچ كوششى براى پيروزى در اين بازى دريغ نمى كنيم.
• اما استقلال اگر اين بازى را نبرد احتمال صعودش به مرحله بعد كمرنگ مى شود؟
- من هم نگفتم اين بازى را نمى بريم. هيچ وقت قبل از بازى نمى توان نتيجه را پيش بينى كرد. همه چيز در داخل زمين مشخص مى شود. ما هم براى غلبه بر ام صلال تمام تعصب خود را به كار مى بريم تا انشاءالله با دست پر به ايران برگرديم.
• بعد از بازگشت از قطر بايد به اهواز برويد. بازى با فولاد را چطور پيش بينى مى كنى؟
- ما دست بردار صدر جدول نيستيم. استقلال قهرمانى ليگ را مى خواهد. سال گذشته قهرمانى در جام حذفى را تجربه كرديم و اين بار مى خواهيم قهرمانى در ليگ را در خاطراتمان جاى بدهيم. به همين دليل با تمام قوا به اهواز مى رويم تا انشاءالله فولاد را ببريم. حتى نبايد مقابل فولاد مساوى هم بگيريم چرا كه از دست دادن امتياز در اين مقاطع حساس شايد به معناى دور شدن از قهرمانى در ليگ باشد.
• استقلال قهرمان مى شود؟
- نمى توان با اطمينان از اين موضوع صحبت كرد. ما خود را براى قهرمانى آماده كرده ايم. تا انشاءالله با تلاش و هدر ندادن فرصت ها به اين هدف برسيم.

bayern
07-04-2009, 11:49
دستور قلعه نويى به بازيكنان استقلال؛
مصاحبه در مورد دايى ممنوع
با گذشت يك هفته از بركنارى على دايى از سرمربيگرى تيم ملى فوتبال ايران هنوز هم بحث در اين مورد زياد است ديروز شنيديم امير قلعه نويى سرمربى استقلال از بازيكنان خواسته است تحت هيچ شرايطى در مورد تيم ملى و شخص على دايى مصاحبه اى با هيچ خبرنگارى انجام ندهند تا آرامش تيم بر هم نريزد.گفتنى است قلعه نويى اعتقاد دارد با توجه به نزديك شدن به هفته هاى پايانى ليگ تيمش بيشتر به آرامش نياز دارد تا جنجال

bayern
07-04-2009, 11:49
مبعلى صيد تابستانى استقلال؟

طى يكى، دوسال اخير همواره از ايمان مبعلى به عنوان يكى از مهره هاى مورد نظر پرسپوليس يادشده و حتى چندمرتبه طرفين تا پاى مذاكره هم پيش رفتند اما احتمال دارد در تابستان شرايط به گونه ديگرى پيش برود و اتفاقات عجيبى رخ بدهد كه پاى مبعلى را هم وسط بكشد.بر اساس خبرهاى رسيده؛ امير قلعه نويى از هم اكنون مشغول تدارك يك ليست قوى از بازيكنان مورد نظر خود براى فصل آينده است وبراى تحقق اين امر نفرات فراوانى را هم مدنظر قرارداده است كه يكى از آنها « ايمان مبعلى» است. به همين خاطر بعد از پايان ليگ بحث آبى پوش شدن اوجدى خواهد شد تا زمينه براى تحقق اين امر فراهم شود. جالب است بدانيد قلعه نويى اوايل امسال در جمع دوستان خود پيرامون مبعلى گفته بود : اين بازيكن نبايد در فوتبال امارات تلف شود چون لياقت حضور در تيم هاى اروپايى را دارد و به همين خاطر بايد به ليگ برتر باز گردد

bayern
07-04-2009, 11:53
قلعه نويى: بايد «ام صلال» را در قطر ببريم

نشست رسانه اى پيش از مسابقه ام صلال مقابل استقلال ظهر ديروز در سالن كنفرانس ورزشگاه «نادى القطر» با حضور مربيان و كاپيتان هاى ۲ تيم برگزار شد. در اين جلسه امير قلعه نويى صحبت هايش را اينگونه آغاز كرد:ابتدا بايد بگويم از اينكه پس از ۲۲ سال به قطر آمدم خيلى خوشحالم. من با تيم السد و هواداران آن خاطرات خيلى خوبى دارم و زندگى در كنار آنها براى من پر از خاطره بود و سال ۱۹۸۷ يكى از بهترين سال هاى عمر من بود چرا كه توانستم با تيم السد به مقام قهرمانى در ليگ برتر و جام حذفى قطر دست يابم. سپس يكى از خبرنگاران قطرى از سرمربى استقلال پرسيد: شما به عنوان يكى از ستاره هاى تيم السد در سال ۱۹۸۷ به خاطر اين محبوب هواداران قطرى بوديد كه در نوع بازى تان ريزه كارى و تكنيك هاى فردى زيبايى مشاهده مى شد. آيا اين خصوصيت ها را به تيم امروز استقلال هم انتقال داده ايد؟ قلعه نويى در پاسخ به اين خبرنگار قطرى ضمن تشكر گفت: از اينكه خبرنگاران قطرى هنوز هم بازى هاى من را به ياد دارند خيلى خوشحالم. آنهايى كه من را مى شناسند مى دانند فلسفه من در فوتبال همواره كسب نتيجه به همراه بازى زيبا بوده. من همواره دوست دارم تيم هايم بازى هجومى و زيبا را جزء اهداف خود قرار بدهند. قلعه نويى همچنين در پاسخ به پرسشى كه از او درباره تفاوت هاى قطر ۱۹۸۷ با امروز پرسيدند، تأكيد كرد: خيلى تفاوت كرده است. كشور شما بازى هاى آسيايى دوحه را برگزار كرده و از لحاظ ساخت و ساز و به خصوص شهرسازى پيشرفت چشمگيرى كرده است. كشورى كه امروز داوطلب برگزارى جام جهانى است حتما از تكنولوژى و امكانات مناسبى برخوردار است. سرمربى استقلال درباره مسابقه با ام صلال نيز گفت: ما بيش از ۵ مسابقه تيم ام صلال در ليگ قهرمانان و ليگ قطر را به دقت آناليز كرده ايم و شناخت خوبى از اين تيم داريم. ام صلال در ضد حمله تيم بسيار خطرناكى است اما ما براى اينكه بخواهيم صدرنشين و صعود كننده باشيم بايد ام صلال را در قطر شكست بدهيم.همچنين قلعه نويى با اشاره به نام برخى از بازيكنان ام صلال تأكيد كرد: مدافعان كنارى و هافبك هاى ما به خوبى بايد مواظب بازيكنانى مانند ابراهيم ناديا (شماره ۱۰) تيم ام صلال باشند.

bayern
07-04-2009, 11:54
بيژن كوشكى : قهرمان ليگ هفته آخر مشخص مى شود
بيژن كوشكى مدافع استقلال اين روزها تبديل به يك وزنه براى آبى پوشان در خط دفاع شده است. پيش از ديدار مقابل ام صلال قطر با اين بازيكن گفت وگويى انجام داديم كه در ذيل مى خوانيد:
• در مورد بازى با ملوان صحبت كنيد؟
- بازى خوبى بود. ملوان يكى از تيم هاى جوان و باانگيزه ليگ به شمار مى رود و از مربى خوبى به نام احمدزاده هم سود مى برد.
• فكر مى كرديد يك پيروزى پر گل كسب كنيد؟
- تمام سعى و تلاش ما در بازى همين بود تا پس از ناكامى مقابل الجزيره دل هواداران را شاد كنيم كه خوشبختانه همين هم شد.
• اين روزها تبديل به يكى از مهره هاى ثابت در خط دفاع شده ايد نظرتان چيست؟
- خب من هميشه در تمرينات سعى كرده ام نظر مثبت كادرفنى را جلب كنم. خوشحالم اين روزها وضعيت خوبى در خط دفاع داريم.
• از بازى در كنار كدام مدافعان راحت تر هستيد؟
- برايم فرقى نمى كند با چه كسى همبازى باشم. البته تجربه چندين ساله قربانى خيلى به ما كمك مى كند.
• امروز به مصاف ام صلال خواهيد رفت؟
- بازى سختى است. ما بشدت به دنبال كسب ۳ امتياز هستيم تا وضعيت خود در جدول را بهبود بخشيم.
• ام صلال را چطور مى بينيد؟
- فيلم چند بازى اخير اين تيم را ديده ايم آنها در خط حمله بازيكنان خطرناكى دارند.
• به فاصله ۳ هفته مانده تا ليگ شانس كدام تيم را بيشتر مى دانيد؟
- هنوز هم اعتقاد دارم تا يك هفته مانده به پايان ليگ چيزى معلوم نيست. انشاءالله كه قهرمانى را ما كسب كنيم.

bayern
07-04-2009, 11:55
محكوم به پيروزى هستيم
اميرآبادى : با شكست دادن ام صلال نيمى از راه صعود را طى مى كنيم
با رفع مصدوميت مهدى اميرآبادى پيستون ريز نقش استقلال او اميدوار است كه باز بتواند جايگاه ثابت خود را در تيمش پيدا كند. اميرآبادى تيمش را محكوم به كسب ۳ امتياز بازى امشب مى داند. گفت وگوى ابرار ورزشى را با او بخوانيد:
• مصدوميتت برطرف شد؟
- خوشبختانه با تلاش هاى دكتر نوروزى آسيب ديدگى ام رفع شده است تا پس از چند هفته دورى در تمرينات تيم شركت كنم. از يكشنبه با استقلال تمرين كردم تا به مرور خود را براى به ميدان رفتن آماده كنم.
• مى توانى مقابل ام صلال بازى كنى؟
- هنوز هيچ چيز مشخص نيست. قرار است قبل از بازى دكتر نوروزى از من تست پزشكى بگيرد. در صورتى كه ايشان اجازه بازى بدهند، در ليست ۱۸ نفره تيم قرار مى گيرم. تا در صورت صلاحديد كادرفنى مقابل ام صلال بازى كنم.
• دورى چند روزه ات از تركيب استقلال سبب افت تو نشده است؟
- به هر حال مصدوميت هميشه بر روى بازيكن تأثير مى گذارد اما من سعى مى كنم شدت اين تأثير را پايين ببرم. دوست ندارم به راحتى جايگاهم را در استقلال از دست بدهم. آنقدر توانايى دارم و انگيزه كه به عنوان بازيكن فيكس استقلال شناخته شوم.
• رقابت در جناح چپ استقلال زياد است. چند هفته بيك زاده ثابت مى شود و چند هفته تو و منيعى. اين مسأله را چطور ارزيابى مى كنى؟
- خب اين رقابت ها به نفع بازيكنان است. ما با جديت تمام تمرين مى كنيم تا به جايگاه ثابت در استقلال دست پيدا كنيم. من هم بازيكنى نيستم كه نيمكت نشينى برايم عادى باشد. اصلاً نمى توانم با اين مسائل كنار بيايم. به همين دليل تمريناتم را فشرده تر دنبال مى كنم تا به حقم در استقلال برسم.
• بازى با ام صلال را چطور مى بينى؟
- ۳ امتياز فقط هدف ما همين است. ما مجاب شده ايم كه حتى نبايد مقابل ام صلال تساوى بگيريم. بنابراين بايد از همان ابتدا با برنامه و هماهنگ ظاهر شويم تا انشاءالله به ۳ امتياز بازى برسيم.
• فكر مى كنيد استقلال بتواند در خانه حريف به پيروزى برسد؟
- ما محكوم به پيروزى هستيم. تيمى هم كه محكوم به پيروزى باشد بايد تمام توان خود را براى كسب ۳ امتياز بازى به كار بگيرد. ما ايرانى هستيم و تعصب ايرانى مان باعث مى شود تا براى دفاع از حيثيت فوتبال كشورمان با تمام دل و جان در زمين ظاهر شويم.
• نتيجه اين بازى چقدر مى تواند در صعود استقلال در بازى هاى آسيايى تأثيرگذار باشد؟
- من فكر مى كنم اين بازى حساس ترين ديدار در رقابت هاى آسيايى است. ما با كسب ۳ امتياز اين بازى مى توانيم نيمى از راه صعود را طى كنيم. تيم ما استقلال است و انتظار صعود به مرحله بعدى از اين تيم بالا مى باشد. به همين جهت ما اين بازى را مى بريم تا منتظر نتايج ديگر رقبايمان نباشيم.
• استقلال قهرمان ليگ برتر مى شود؟
- الان فقط هدف ما ام صلال است و به بازى هاى ليگ برتر كارى نداريم. پس از به پايان رسيدن اين ديدار به ۳ بازى باقى مانده مان فكر مى كنيم.

bayern
07-04-2009, 11:56
در نيم فصل به قلعه نويى اعتماد كردم اما...
پولادى: هرگز براى ثابت بازى كردن به اتاق سرمربى نمى روم

در تابستان سال ۸۶ هنگامى كه ناصر حجازى بر جذب يك بازيكن جوان كه عملكرد خوبى هم در تيم اميد داشت تأكيد مى كرد اغلب كارشناسان دليل اصرار وى را نمى فهميدند اما سرانجام اين بازيكن استقلالى شد و خيلى زود در تركيب ثابت آبى ها قرار گرفت تا هواداران با نام «مهرداد پولادى» آشنا شوند.پولادى كم كم به يكى از اركان خط هافبك استقلال بدل شد و در برخى ديدارها عملكرد مطلوبى هم ارائه كرد تا اينكه امير قلعه نويى به جمع آبى ها بازگشت. در ابتداى فصل امير به بازيكن مورد علاقه حجازى روى خوش نشان مى داد و از وجودش به صورت كج دار و مريض استفاده مى كرد اما اين مسأله هر روز كمرنگ و كمرنگ تر شد و كار به جايى رسيد كه نام مهرداد پولادى از جمع مسافران قطر خط خورد تا در زمانى كه استقلال خود را براى جدال با ام صلال آماده مى كند، مهرداد به ورزشگاه انقلاب تبعيد شده و مجبور به تحمل تمرينات بدنسازى شود. شامگاه يكشنبه دقايقى پاى صحبت مهرداد پولادى نشستيم تا ببينيم مردى كه به نوعى مغضوب شده و يك فصل از فوتبال خود را حرام كرده است چه دفاعيه اى از خود دارد. مهرداد خيلى ساده و بى تكلف سفره دلش را در ابرار ورزشى پهن كرد و حرف هايى زد كه بهتر است خودتان بخوانيد و در موردش قضاوت كنيد.
• با توجه به حضور بازيكنانى همچون جبارى، جان واريو و كاظمى طبيعى بود در ميانه ميدان كار سختى داشته باشى اما اين هفته ها اصلاً بازى نمى كنى و حتى مانند اول فصل هم نيستى كه در چند بازى مجال حضور پيدا كنى. چرا اين طورى شد؟
- تقريباً از اول فصل همين طورى بود و به من كم بازى مى رسيد. البته يك مصدوميت هم داشتم كه اندكى برايم دردسر درست كرد اما بعد از بهبودى ام نيز توفيق چندانى حاصل نشد. در ابتداى نيم فصل دوم نيز بازى كردم اما بعد از آن حضورم كم و كمتر شد.
• دنبال دليلش نيستى؟
- حتماً نظر مربى است و من هم به آن احترام مى گذارم الان شرايط تيم حساس است و نبايد آرامش تيم را بر هم زد. البته در تمرينات هميشه جزو آماده ترين ها هستم اما نمى دانم چرا به من بازى نمى رسد.
• برخى از همبازيانت صراحتاً نزد امير قلعه نويى رفته و دليل نيمكت نشينى خودشان را جويا شده اند تو چرا اين روش را در پيش نگرفتى!
- من براى همه بچه ها و آقاى قلعه نويى احترام قائلم و حتى اگر در استقلال نباشم حرمت ها را نمى شكنم اما دوست ندارم با مصاحبه هاى جنجالى يا رفتن به داخل اتاق سرمربى و صحبت خصوصى در استقلال فيكس شوم. عملكرد من در تمرينات بهترين گواه بوده و معرف آمادگى پولادى است. حالا اينكه چرا قلعه نويى به من بازى نمى دهد مسأله ديگرى است.
• چرا نيم فصل از استقلال جدا نشدى؟
- خود مسئولان استقلال در جريان بودند كه در نيم فصل ۲ پيشنهاد جدى از تيم هاى ليگ برترى داشتم اما...
• اما چه؟
- آقاى قلعه نويى مرا به اتاقش صدا كرد و گفت:مهرداد از استقلال جدا نشو. من براى دور برگشت مسابقات برنامه هاى زيادى دارم و تو هم در آنها جا دارى. من هم به حرف سرمربى تيم اعتماد كردم اما با شروع نيم فصل دوم نيمكت نشينى من هم شروع شد. حالا هم اگر حرفى بزنم در نهايت يك يا ۲ بازى به من فرصت مى دهند اما باز همان حكايت قبلى و نيمكت نشينى در انتظارم خواهد بود. البته وجدانم راحت است كه براى استقلال و پولى كه از اين تيم مى گيرم، كم فروشى نكرده ام.
• بنابراين در پايان فصل قصد جدايى دارى!
- اگر شرايط همين طورى باشد، حتماً جدا مى شوم چون مى خواهم بازى كنم نه اينكه نيمكت نشين باشم. به لحاظ فوتبالى يك سال از زندگى من در استقلال با كمترين بازدهى ممكن سپرى شد.
• چرا از جمع مسافران قطر خط خوردى؟
- يك مقدار مصدوم بودم و به همين خاطر كادرفنى ترجيح داد مرا همراه خود نبرد. البته ناراحت نيستم چون اگر قرار باشد به دوحه بروم و از روى سكوها بازى را تماشا كنم، همان بهتر كه در تهران بمانم و تمرين كنم.
• حرف آخر؟
- اميدوارم هيچكس از حرف هايى كه زدم ناراحت نشود. من طى دورانى كه در استقلال نيمكت نشين بودم، هرگز حرفى نزدم كه براى استقلال دردسر ايجاد شود اگر الان هم اين مسائل را گفتم صرفاً به واسطه دفاع از حقانيت خودم بود اما چه در استقلال بمانم و چه بروم از همه كسانى كه برايم در اين تيم زحمت كشيدند تشكر مى كنم و هيچ وقت لطف هواداران را نيز از ياد نمى برم.

bayern
07-04-2009, 11:57
هاشم بيك زاده: با تدابير قلعه نويى ام صلال را شكست مى دهيم
هاشم بيك زاده هافبك استقلال شرايط تيمش را در آستانه ديدار حساس امروز مقابل ام صلال قطر خوب توصيف مى كند و اعتقاد دارد آبى پوشان ۳ امتياز را كسب خواهند كرد. گفت وگوى او را با ابرار ورزشى در ذيل بخوانيد:
• شرايط تمرينات قبل از ديدار مقابل ام صلال چگونه است؟
- تمرينات خوبى را پشت سر گذاشته ايم و از همه لحاظ آماده ديدار مقابل ام صلال قطر هستيم.
• برد خوبى هم مقابل ملوان كسب كرديد؟
- درست است. ما در اين ديدار خيلى انگيزه داشتيم و اين خيلى به ما كمك كرد. البته آنها فاقد تجربه بودند.
• اين انگيزه در ديدار مقابل ام صلال هم به شما كمك خواهد كرد؟
- صددرصد. شما مطمئن باشيد به راحتى اين تيم را شكست خواهيم داد.
• ممكن است به سرنوشت ۲ ديدار قبلى مبتلا شويد؟
- ما در آن ۲ ديدار هم دچار بدشانسى شديم. ما در تعطيلات خيلى با برنامه كار كرديم. به طور حتم با تدابير كادرفنى اين تيم را شكست خواهيم داد.
• از عملكرد خودتان در اين چند بازى راضى هستيد؟
- بايد راضى باشم چون اميرخان اگر كسى بد بازى كند بدون تعارف او را كنار مى گذارد.
• به فاصله ۳ هفته مانده به پايان ليگ شانس كدام تيم را براى قهرمانى بيشتر مى دانيد؟
- اگر بتوانيم همين روند را ادامه دهيم قهرمانى از آن ما است.

bleu2u4u
07-04-2009, 12:13
نمیدونم تکراری هست یا نه ولی خب جالب بود گفتم بگذارمش

قلعه‌نوعی هم درباره «مرد دو هزار چهره» اظهار نظر کرد؛

سینمای ما - امیر قلعه نویی سر مربی استقلال گفت :اتفاقا از قسمت معروف سریال مرد دوهزار چهره خیلی لذت بردم .
قلعه نوعی افزود :در تعطیلات عید خیلی فرصت تماشای تلویزیون را پیدا نکردم اما چند قسمتی از مرد دوهزار چهره را دیدم. به نوشته روز نامه استقلال جوان وقتی از قلعه نوعی درباره سکانس معروف کمیته انضباطی و ماجرای "علی _جمشید"پرسیده شد قلعه نوعی گفت :اتفاقا ازاین قسمت که خیلی لذت بردم.فقط کاش مدیری درآن صحنه عینک نمی زد تا چهره اش واقعی وبهتر به من بخورد

Nasser_ZRE
07-04-2009, 12:31
محمدرضا منون بابت اخبار..

قلعه‌نوعی هم درباره «مرد دو هزار چهره» اظهار نظر کرد؛

سینمای ما - امیر قلعه نویی سر مربی استقلال گفت :اتفاقا از قسمت معروف سریال مرد دوهزار چهره خیلی لذت بردم .
قلعه نوعی افزود :در تعطیلات عید خیلی فرصت تماشای تلویزیون را پیدا نکردم اما چند قسمتی از مرد دوهزار چهره را دیدم. به نوشته روز نامه استقلال جوان وقتی از قلعه نوعی درباره سکانس معروف کمیته انضباطی و ماجرای "علی _جمشید"پرسیده شد قلعه نوعی گفت :اتفاقا ازاین قسمت که خیلی لذت بردم.فقط کاش مدیری درآن صحنه عینک نمی زد تا چهره اش واقعی وبهتر به من بخورد

قسمت باحالی بود...

bleu2u4u
07-04-2009, 13:23
بازی صبا ساعت چهاره؟
الان پاختاکور تو لیگشون اوله یا بنیاد کار؟
اگه یه جدول لیگ ازبکستان رو بگذارید ممنون میشم

vahid_vaezinia
07-04-2009, 14:48

vahid_vaezinia
07-04-2009, 14:51

vahid_vaezinia
07-04-2009, 14:51

vahid_vaezinia
07-04-2009, 14:52