PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

M.etallic.A
18-03-2009, 16:55
بازی مساوی شد... متاسفم برای قلعه نویی...

dma
18-03-2009, 16:57
ثمره ازدواج فاميلي : عليزاده

vahid_vaezinia
18-03-2009, 16:58
خاک تو سره برهانی

dma
اين عليزاده اشغال .... بر پدرش لعنت.اي خداااااااااااااااااا

M.etallic.A
برهانی رو میاره بیرون و علیزاده رو میبره تو... اونوقت اکبرپور که این همه تک به تک خراب کرد تا آخر توزمینه یا اون مجیدی که فقط میدوه... کار دیگه ای نمیکنه هی میدوه از اینور به اونور توپو میگیره از دست میده... موقعیت خراب میکنه.. متاسفم ... متاسف.... قلعه نویی خیلی قده...

LeBron
18-03-2009, 16:59
مساوی.
عجب مصیبتی داریم با این تیم.
با این علیزاده شاسکول

M.etallic.A
18-03-2009, 17:00
برهانی چرا اونجوری پنالتی میزد ؟ خوب حسین کاظمی میزد پنالتی رو یا جانواریو.... مگه اینجا هم لیگه که میخواد آقای گل بشه ؟ قلعه نویی تعویض بلد نیست....

saayeh
18-03-2009, 17:00
من موندم قلعه نویی به چه امیدی علیزاده رو می فرسته تو زمین . به خاطر دو تا اوت ؟

dma
18-03-2009, 17:01
خاك بر سرشون.دمه حيدري گرم.
من داغون فهميدم اينا از عمق مشكل دلرن اين امير گوسفند نفهميد.

saayeh
18-03-2009, 17:02
قلعه نویی فقط به خاطر قد گری دوباره به مجیدی بازی داد .
تیم در بعضی مواقع ( بیشتر مواقع ) خوب بازی کرد ولی یه تعویض اشتباه چه بلاهایی که بر سر تیم نمیاره !

Elendil1
18-03-2009, 17:04
اين عليزاده اشغال .... بر پدرش لعنت.اي خداااااااااااااااااا

مجيدي چه غلتي كرد؟؟... اكبرپور چه خلطي كرد؟... علي زاده ؟...جانواريوي مصدوم؟؟؟ كدومشون كاري كردن؟؟؟
ها ؟؟ كدومشون؟؟؟نه جناب dma اشكال از عليزاده نيست!! اشكال از مربي !! از مبيي كه شما همين يه روز پيش خدت رو براش مي كشتي!! حالا جباري از تمرين اخراج مي كنه؟؟؟ جباري بهترين پاسور تيم؟؟؟ جباريي كه كل هافبك و خط حمله تو دستش بود؟؟؟ حالا بايد برن با التماس جباري رو برگردونن!!! قلعه نوعي اگه مربي بود...

Elendil1
18-03-2009, 17:05
اخه چرا مجيدي و جانواريويي كه هنوز كامل خوب نشده!!! به خاطر لجبازي امير گوسفند ، جباري نيومد تو!!!

M.etallic.A
ما با این همه بازیکن میتونستیم راحت چند تا گل بزنیم. ولی قلعه نویی بلد نیست چجوری از تیمش استفاده کنه. من در عجبم تو لیگ مجیدی رو بازی نمیداد الان چی شده اینو از اول میاره تو زمین... علیزاده چرا اومد آخه ؟؟؟؟ قلعه نویی بازم میاد تو نود میگه تعویض ها من درست بود. اگر یه بار دیگه تو چنین موقعیتی باشم همین تعویض

sale2000
قلعه نوعی حقا که شاگرد پروینه!

vahid_vaezinia
18-03-2009, 17:06
5 دقیقه کم بود ! همین یارو کثیف 10 دقیقه رو زمین بود

vahid78
18-03-2009, 17:06
تف به گور این عربهای پدرسگ تمومی این عربها حروم زاده اند ضدفوتبال تر از این میخواستین ؟!!!اگه تو ورزشگاه بودم میرفتم یه کتک سیر این دروازه بان حروم زاده را میزدم من واقعا واسه فوتبال اسیا متاسفم ...
این علیزاده هم که شورش را دیگه درآورده ما اصلا اگه اینا نخوایم باید کیا ببینیم به خدا اگه این اوت ها هم بلد نبود به درد جرز لای دیوار هم نمیخورد!!!
اینقدر الجزیره کردین ما گفتیم از بارسلونا هم قویتره اینا که فقط اسم تیم را یدک میکشیدند

Elendil1
18-03-2009, 17:07
چرا علي زاده جاي برهاني؟؟؟ اكبرپور و مجيدي ، هيچ غلتي نكردن ، اونقت برهاني رو مي كشه بيرون!!

dma
18-03-2009, 17:08
مجيدي چه غلتي كرد؟؟... اكبرپور چه خلطي كرد؟... علي زاده ؟...جانواريوي مصدوم؟؟؟ كدومشون كاري كردن؟؟؟
ها ؟؟ كدومشون؟؟؟نه جناب dma اشكال از عليزاده نيست!! اشكال از مربي !! از مبيي كه شما همين يه روز پيش خدت رو براش مي كشتي!! حالا جباري از تمرين اخراج مي كنه؟؟؟ جباري بهترين پاسور تيم؟؟؟ جباريي كه كل هافبك و خط حمله تو دستش بود؟؟؟ حالا بايد برن با التماس جباري رو برگردونن!!! قلعه نوعي اگه مربي بود...

گور بابا قلعه نوعي!شما برو پستاي منو بخون بعد بگو خودت رو براش ميكشتي.اگه اون پنالتي گل ميشد،اگه اين ابله اون توپ نيم متري رو گل ميكرد الان 5 خط برا من پست نميدادي.مگه ما تو اين بازي موقعيت نتونستين بسازيم كه جباري بايد بازي ميكرد؟توپ ها گل نشد.وقتي تيم از رو پنالتي هم نميتونه گل بزنه.... !

Elendil1
18-03-2009, 17:09
اصلآ مربي گري بلد نيست!!! تو ليگ هم همش به خاطر غيرت استقلالي ها كه اونا ميبردن!!! قلعه نوعي فقط بلده بگه سانتر كنين!!همين وبس!!

saayeh
من داشتم به این فکر می کردم که همین چند وقت پیش همه می گفتن استقلال عجب کمربند میانی داره . جباری و جانواریو و خسرو با هم می ترکونن ! ولی الان از اون کمربند فقط خسرو مونده . جباری رو که دو دستی از دست دادیم . جانواریو هم که مثل قبلا بازی نمیکنه ( یا به دلیل افت که هر بازیکن دچارش میشه یا پول )

M.etallic.A
ها رو میکنم.... باز هم از تعویض قلعه نویی ضربه خوردیم. کی جوابگوست ؟ علیزاده دروازه خالی رو میزنه بیرون.... چشام گرد شده بود. برهانی موقع پنالتی زدن نزدیک بود بخوره زمین... خوب نمیتونی نزن... عجب برنامه ای داریما... از همه تیمها سرتر هستیم تو گروهمون ولی خودمون با دست خودمون همه چیزو خراب میکنیم.

این afc هم باید یه فکری به حال این عربای سوسمار خور بکنه... هر چند رئیسشم عربه... مرتیکه آشغال هی خودشو میزد زمین. ذات عرب جماعت رو همه دیدن. ...

vahid78
قلعه نوعي اگه مربي بود...
اتفاقا قلعه نوعی بهترین مربیه !!! تو این شک نکن

اون بود که تیم سیزدهم جدول را قهرمان جام حذفی کرد اون بود که سهمیه این بازیها را گرفت اون بود که تیمی که اصلا هیچ نشونی از تیم بودن درش نبود را قهرمان جام حذفی کرد بنظر من این حرفها اصلا درست نیست ...

saayeh
18-03-2009, 17:11
ولی دفاع رو کیف کردم ! هر توپی می اومد طرف زمین استقلال قلبم می گرفت . انگار یه اتوبان زده بودن !
البته سیستم های مدرن و به روز دنیا یه همچین اشکالایی هم داره !!!

dma
18-03-2009, 17:11
يعني ادم 10 تا از پرسپوليس بخوره شرررررررررف داره تا اين بي پدرا مفت مفت 1 امتياز بگيرن

dma
18-03-2009, 17:12
اين حرف رو تا الان 3 بار زدم همه گفتن اينطوري نيست.
اين امير 2 تا بدي داره :1 .رفيق بازه 2.قده.

M.etallic.A
18-03-2009, 17:13
بابا ما خوب بازی کردیم. مخصوصا اواخر نیمه اول و کل نیمه دوم... بازی دست ما بود... الان من با این قضیه مشکل دارم که چرا مجیدی که بازی قبلی رو هر دو گل مقصر بود بازم اومد تو بازی... حالا اومد جهنم وقتی نیمه اول این همه خرابکاری کرد چرا بیرونش نکشید. چرا برهانی رو کشید بیرون علیزاده رو آورد ؟ واسه خراب کردن پنالتی که اونم باز مقصر خود قلعه نویی بود که داد بهش بزنه. در حالیکه حسین کاظمی تو تیمه. کسی که پنالتی تیم ملی رو میزنه... قلعه نویی بازم میتونه بگه تعویض های من درست بود
؟

Elendil1
18-03-2009, 17:13
اتفاقا قلعه نوعی بهترین مربیه !!! تو این شک نکن

اون بود که تیم سیزدهم جدول را قهرمان جام حذفی کرد اون بود که سهمیه این بازیها را گرفت اون بود که تیمی که اصلا هیچ نشونی از تیم بودن درش نبود را قهرمان جام حذفی کرد بنظر من این حرفها اصلا درست نیست ...

بيشين بچه!! اونا به خاطر غيرت بچه ها بود!! تو تيم ملي كاظمي پنالتي ميزنه!!اينجا برهانيي كه قبلآ سابقه ي خراب كردن داره!! اي خدا...!! من دارم سكته ميزنم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elendil1
18-03-2009, 17:16
بابا ما خوب بازی کردیم. مخصوصا اواخر نیمه اول و کل نیمه دوم... بازی دست ما بود... الان من با این قضیه مشکل دارم که چرا مجیدی که بازی قبلی رو هر دو گل مقصر بود بازم اومد تو بازی... حالا اومد جهنم وقتی نیمه اول این همه خرابکاری کرد چرا بیرونش نکشید. چرا برهانی رو کشید بیرون علیزاده رو آورد ؟ واسه خراب کردن پنالتی که اونم باز مقصر خود قلعه نویی بود که داد بهش بزنه. در حالیکه حسین کاظمی تو تیمه. کسی که پنالتی تیم ملی رو میزنه... قلعه نویی بازم میتونه بگه تعویض های من درست بود
؟

چون هافبك ديگه نداشتيم!! يا مصدوم يا اخراجي!

dma
تيمي كه بودجه 8 سال اس اس رو به 2 تا از بازيكناش داده تو اين بازي لووووووول شده بود بعد چطور شما ميگيد تيم بد بازي كرد؟!مهاجما گل نزدن وگرنه تاكتيك تيمي جواب داد.من بازم خوشبينم بازي بعدي با ام صلال هست تو تهران.ميتونيم 3 امتياز رو بگيريم.

sale2000
اقا این قلعه نوعی فقط میتونه تیمای ضعیف تاکتیکاشو پیاده کنه تیم سیزدهم و جام حذفی دیدیم اگه تماشاگرا نبودن قطع یقین ازادی نمیتونستن پگاه رو ببرن.

hosseincode2008
18-03-2009, 17:17
فقط ميتونم بگم متاسفم
اون از پنالتي ؛ توي تيم ملي با وجود اون همه پنالتي زن خوب ميدن حسين كاظمي بزنه اما اينجا دادن آرش اونم به بدترين شكل ممكن زد
اون از تعويض هاي واقعا مسخره ي قلعه نويي ( كه حالم ازش و حرف زدنش به هم ميخوره ) . جان من توپ اصلا به پاي عليزاده خورد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ موقعيت خالي گل رو ميزنه بيرون ،‌ تو آخرين دقايق پرسپوليس مياد پنالتي ميده ، استوپ كردن هم بلد نيست آخه يكي نيست به اين قلعه نويي بگه واسه چي آخه مياريش تو زمين اونم تو اين بازي به اين مهمي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باور كنيد اگر خسرو حيدري رو نداشتيم هيچ غلتي نميتونستيم بكنيم .

آخرين دقيقه هم 9 نفرمون تو محوطه ي الجزيره هستيم نميدونم كدوم كثافتي بود كه توپ و به دروازه بان اونا مثل پاس انداخت .

تو بازي با پرسپوليس من گفتم اگه قلعه نوييي عليزاده رو بفرسته زمين من تيمم رو عوض ميكنم ، فرستادش تو زمين و پنالتي مفت داد
تو اين بازي هم باز يه اشتباه رو دوبار تكرار كرد .
در آخر اگر عليزاده بره داماش باور كنيد بازيش نميدن اونوقت قلعه نويي تو 20 دقيقه ي آخر كه مهمترين و سرنوشت سازترين دقايق هست آقاي عليزاده رو ميندازه تو زمين براي چي ؟ 2 تا پرتاب و احيانا يه ضربه ي سر كه اونم نميتونه گل خالي رو بزنه .
خاك تو سر قلعه نويي و عليزاده ...
بدبخت خسرو حيدري براي چه تيمي داره خودشو پاره ميكنه
من بدبخت تر هم هر هفته بايد اشكم دربياد ؛ از ته دل متاسفمممممممممممممممممممم ممممممم

Elendil1
گور بابا قلعه نوعي!شما برو پستاي منو بخون بعد بگو خودت رو براش ميكشتي.اگه اون پنالتي گل ميشد،اگه اين ابله اون توپ نيم متري رو گل ميكرد الان 5 خط برا من پست نميدادي.مگه ما تو اين بازي موقعيت نتونستين بسازيم كه جباري بايد بازي ميكرد؟توپ ها گل نشد.وقتي تيم از رو پنالتي هم نميتونه گل بزنه.... !

اولآ ساختيم ، ولي همش با سانتر هاي خسرو حيدري و خطاهاي پشت 18!! اونم به خاطر وجود عزيزي به نام خسرو حيدري !! قلعه نوعي هيچي حاليش نيست.................من حاظر كه اگر جباري تو اين بازي بود و استقلال نميبرد ، اسم دختر رو خودم بذارم!

saayeh
ما که نگفتیم تیم بد بازی کرد ! میگیم مربی بد کار کرد !!!

♠ ♥ ♦ ♣
18-03-2009, 17:18
ولی پنالتیه تهه خنده بوداااا:31:

M.etallic.A
18-03-2009, 17:18
اين حرف رو تا الان 3 بار زدم همه گفتن اينطوري نيست.
اين امير 2 تا بدي داره :1 .رفيق بازه 2.قده.

من حرفتو تایید میکنم مخصوصا دومی رو.... قلعه نویی استاد مقابله با حاشیه و شکست دادن تیمهای ایرانیه... ولی تو بازی های حساس و بین المللی که استرس و هیجان زیادی دارن تعویض های مسخره ای میکنه و دست و پاشو گم میکنه. این ایرادم میشه با استخدام دو تا مشاور و آنالیزور خوب که تو اینجور مواقع حساس مشاوره بدن برطرف کرد. نه دو تا رفیق صمیمیتو بیاری تو تیم که هر چی تو میگی میگن همینه همینه درسته....

panther99
18-03-2009, 17:19
این شعار 60 هزار هوادره دل سوخته استقلال بعد از بازی با الجزیره امارات بود .
دوستان خواهشن گردن کسی نندازن . هرچی میکشه استقلال از مربیه ترسو و بی لیاقتش هست !!!
برای خودم متاسفم که این آقا همه کاره تیم محبوبم شده و حالا باعث سر افکندگیمونه . میبینت که ؟؟
قلعه نوعی مرد روزهای سخت نیست اینو اون موقعی هم که استقلال رو تو لیگ برتر در آخرین بازی قهرمان کرد دیدید دیگه .
5 هفته مونده به اتمام لیگ این مردک رو باید از استقلال کنار بذارن چون تحت فشار و استرس بدجوری خودش رو میبازه و کارها و تعویضهایی هم که میکنه دست خودش نیست دیگه . نمونه اش امروز .
به هر حال ما که از آسیا حذف شدیم آقای قلعه نوعی ولی تو رو به خداوندییه خدا آخر فصل برای همیشه از استقلال برو .

dma
18-03-2009, 17:20

روانخواه نقش باقالي رو داره؟يدالله چي؟ اتفاقا خوب شد اين جباري بازي نكرد تا همه از جمله خودش بفهمن استقلال بدون اون ميتونه تيم 50000000 دلاري رو اين طوري زمينگير كنه.تا اين اقا در اينده انقدر ناز نكنه.

saayeh
18-03-2009, 17:23
مربی اونا چه ارتباطی با آنالیزور ها داشت و مربی ما چهار روز قبل از بازی میگه تازه می خوایم بریم فیلم بازی هاشونو ببینیم !!!

dma
18-03-2009, 17:25
اين قلعه نوعي چند سال پيش تو تهران تيم كره رو 3 تايي كرد پس نميتونيم بگيم هيچي حاليش نيست ديديد كه علي دايي .... .

اگه عليزاده رو مياره تو فقط بخاطر رفيق بازيشه.واگه اميد رو نمياره تو و فرهاد رو نميبره رو نيمكت بخاطر غد بودنشه.
والسلااام

Elendil1
18-03-2009, 17:26
روانخواه نقش باقالي رو داره؟يدالله چي؟ اتفاقا خوب شد اين جباري بازي نكرد تا همه از جمله خودش بفهمن استقلال بدون اون ميتونه تيم 50000000 دلاري رو اين طوري زمينگير كنه.تا اين اقا در اينده انقدر ناز نكنه.

آره روانخواه هنوز خوب نشده! يدالله نقش باقالي داره!! اين تيم 50000000 دلاري ، تيم دوم امارات!! الاهلي كه تيم اول امارات باشه ديروز جلوي صبا پاره شد!! صبا كردش تو قوطي!! الاهلي 2 موقعيت گل رو هم نداشت!! درسته 0-0 كرد ولي...

به هر حال قلعه نوعي با همين تيم هم ميتونست يه 4 تا 5 تايي به اين تيم بزنه!!! من قبل بازي گفته بودم كه الجزير فقط براي باخت مياد آزادي ولي اميرخان با اين تعويضاش ريد!!

dma
18-03-2009, 17:27
اگه تيم اوتم بشه من به شخصه ناراحت نميشم چون فهميدم تيمم تو غرب اسيا رقيب نداره.

MORINIO
سلام به نظر من استقلال شانس نداشت !!! و البته وقتی موقعیت دروازه خالی و پنالتی رو خراب میکنن نمیشه از تیم انتظار برد داشت!

M.etallic.A

پس روانخواه خیارشوره ؟ یا اون رینالدو ؟ اصلا فرض که نداشتیم باور کن اون توپ جمع کن کنار زمین رو میزاشت تو بازی از مجیدی بهتر بازی میکرد. با نیمه اول دو تا موقعیت صددرصد گل رو اگه ول میکرد گل میشد خراب کرد...

Elendil1
18-03-2009, 17:28
اين قلعه نوعي چند سال پيش تو تهران تيم كره رو 3 تايي كرد پس نميتونيم بگيم هيچي حاليش نيست ديديد كه علي دايي .... .

اگه عليزاده رو مياره تو فقط بخاطر رفيق بازيشه.واگه اميد رو نمياره تو و فرهاد رو نميبره رو نيمكت بخاطر غد بودنشه.
والسلااام

اره داداش بيخيال ، والسلام(نامه تمام ولي اميرخان چيز چنداني حليش نيست :d

Elendil1
18-03-2009, 17:30
پس روانخواه خیارشوره ؟ یا اون رینالدو ؟ اصلا فرض که نداشتیم باور کن اون توپ جمع کن کنار زمین رو میزاشت تو بازی از مجیدی بهتر بازی میکرد. با نیمه اول دو تا موقعیت صددرصد گل رو اگه ول میکرد گل میشد خراب کرد...

به خدا راست مي گي !! روانخواه ، هنوز خوب نشده كامل!! اين رينالدو خدا ميدونه چه كوفتيه كه هنوز بازيش ندادن!!

sale2000
18-03-2009, 17:30
قلعه نوعی حیا کن باندتو متلاشی کن!

dma
18-03-2009, 17:31
پس روانخواه خیارشوره ؟

نه دادا صفحه قبل به اين نتيجه رسيديم باقاليه :31:

Elendil1
18-03-2009, 17:32
قلعه نوعی حیا کن باندتو متلاشی کن!

اين باحال بود

vahid78
18-03-2009, 17:33
خلاصه ما با همه این حرفها تساوی کردیم !!! و اینم میدونم که همتون قبول دارین که شانس با اون عربهای بی پدر بود ایشالله تو بازیهای بعد جبران میکنیم همه باید وحدت خود را حفظ کنیم چه بخوایم چه نخوایم این علیزاده وبال گردنمون هست اینها هیچکدوم مهم نیست مهم اینه که تیم استقلال محبوب ترین تیم آسیاست تو گروهم اگه بالا نیاد هیج اگه به دسته دو هم سقوط نکنه ولی باز استقلال تیم منه

Elendil1
18-03-2009, 17:33
نه دادا صفحه قبل به اين نتيجه رسيديم باقاليه :31:

:31::31::31::31:
ولي به خدا هنوز كامل خوب نشده!!

sale2000
18-03-2009, 17:34
رینالدو رو چنان بزرگش کردن تعریف تمجید اثبات دست دومی بودنش!ما فکر کردیم طوفان برزیلی در راه است نگو اومده اخرین دوران فوتبالش رو تحت نظر مربیان استقلال به سر کنه فردا پس فردا میره یه ماه بعدش شکایت میکنه!

M.etallic.A
18-03-2009, 17:34
مربی اونا چه ارتباطی با آنالیزور ها داشت و مربی ما چهار روز قبل از بازی میگه تازه می خوایم بریم فیلم بازی هاشونو ببینیم !!!

منم همینو میگم.... یه سره داشت با مشاوراش حرف میزد. حالا مشاورای قلعه نویی فکر کنم فقط تنها کاراییشون اینه که تیم رو موقع تمرین دور زمین بدوونن... من که از واعظ انتظار دارم یه جلسه با قلعه نویی بزاره و باهاش اتمام حجت کنه. رسما داره تیمی که شایسته اول شدن تو گروه از دور مسابقات خارج میکنه. واقعا الاتحاد و الجزیره بهترینهای غرب آسیا هستن... تیم ما چیزی واسه قهرمانی کم نداره.... خسرو حیدری میارزه به همه بازیکنهای الجزیره..... اگه وضع همینطوری پیش بره حذف میشیم. قلعه نویی بیاد بگه کار من درست بود. هیچ ایرادی نداشت. اگه بازم تو اون موقعیت باشم همون کارو میکنم. همه دیدن کارت اشتباه بود. تعویضت مزخرف بود.... از چی داری دفاع میکنی ؟؟؟

dma
18-03-2009, 17:35
خلاصه ما با همه این حرفها تساوی کردیم !!! و اینم میدونم که همتون قبول دارین که شانس با اون عربهای بی پدر بود ایشالله تو بازیهای بعد جبران میکنیم همه باید وحدت خود را حفظ کنیم چه بخوایم چه نخوایم این علیزاده وبال گردنمون هست اینها هیچکدوم مهم نیست مهم اینه که تیم استقلال محبوب ترین تیم آسیاست تو گروهم اگه بالا نیاد هیج اگه به دسته دو هم سقوط نکنه ولی باز استقلال تیم منه

:10::12::15::33::40:

Elendil1

آفرين !! گور پدر عربا! ايشالا... تو بازهاي بعد!

milky way
کار برای صعود سخت شد حالا، چون نباید امتیازات خونگی رو از دست داد.

sale2000
18-03-2009, 17:37
قلعه نوعی منتظره که اقای سرالکس فرگوسن یا کاپلو با ایشون تماس برقرار کنن بگن رفیق تعویضات اشتباه بود فکر کنم بازم حماقت کنه!اخه چرا مجتبی رو انداختش بیرون!مگه چکار کرده بود قتل که نکرده بود.

shahin666
18-03-2009, 17:38
اینم از لجبازی امیرخان
از اول به این مجیدی و بیک زاده بازی داد
در صورتی که میتونست به روانخواه که سرعتی هست بازی میداد یا رینالدو بابا پس چرا 350 یا حتی 380 میلیون بهش پول دادید
اینم لجبازی که چوبش رو خوردیم حقمونه
حالا جباری باید تنبیه میشد میذاشتید بعد از این بازی از قردادش کم کنید تنبیه اش کنید شلاق بزنید نــــــــــــــــــه آخرش دارش بزنید
ولی بعد از این بازی
بابا اگر جباری اشتباه کرد به خدا قسم قلعه نوعی هم اشتباه کرده و داره اشتباه میکنه هم تو بازی قبل هم توی این بازی
پس چرا قلعه نوعی محروم نمیشه
آخه این علیزاده ولدزنا چرا باید بیاد تو بازی که اونجوری دروازه خالی بزنه بیرون
این حروم زاده گفته بود اشتباهش رو توی بازی پرس پولیس جبران میکنه اینجوری
اون اکبرپورم که هی مثه ففنر خودش میندازه زمین بابا به جای اینکه زرت زرت خودتو بندازی شوت کن دو قدمی دروازه خودش میندازه
زمین که پنالتی بشه ولی شوت نمیزنه

آخه چرا باید برهانی اونجوری پنالتی بزنه بابا کاظمی میزد همون طور که به کنیا زد چرا برهانی !!!!!!!!!!!!!

ما دیدیم از جناح چپ مشکل داریم ولی نرفتم یه بازیکن تو این جناج بیاریم منیعی - امیرآبادی - بیک زاده آماتور
انقدر بدبخت شدیم که وقتی امیرآبادی نیست میثم منیعی هم که دیگه مرد باید از بیک زاده استفادش بشه
اینم علیزاده 2 هستش ولی نه به درجه علی زاده

M.etallic.A
18-03-2009, 17:40
به خدا راست مي گي !! روانخواه ، هنوز خوب نشده كامل!! اين رينالدو خدا ميدونه چه كوفتيه كه هنوز بازيش ندادن!!

راستی من یه سوال دارم. این رینالدو الان واسه چی اومد استقلال ؟ فکر کنم قراردادش دیگه داره تموم میشه. اومده بود تعطیلات ؟ ما گفتیم تو لیگ بهش بازی نمیده میخواد تو جام باشگاهها رو کنه... اینجا هم بازیش نمیدن دیگه واسه کجا نگهش داشتن. نکنه میخوان تو جام باشگاههای جهان رو کننش... پس واسه این همه پول دادن براش...

بالاخره باید کشف بشه ملاک قلعه نویی برای بازی دادن به بازیکنها چیه ؟ خوشتیپی ؟ خوش اخلاقی ؟ پاچه خواری ؟ .....

درود بر خسرو حیدری... واقعا باید طلا گرفتش. الجزیره فکر کنم فصل بعد به 10 میلیون دلاری پاش بده....

Elendil1
18-03-2009, 17:41
پيامهاي هاسايت رسمي استقلال قبل از ديدار:::
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیام بازیکنان استقلال به هواداران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای چند ساعت هم که شده امروز کارهای شب عیدتان را کنار بگذارید و به خاطر عشق قدیمی " آزادی " را مملو از پرچم های آبی کنید چشم همه بازیکنان استقلال به سکوهاست آنها را منتظر نگذارید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sale2000
18-03-2009, 17:41
تیمی که اینطوری بازی کنه و اهمیتی به خواسته های هواداراش نده من نمیتونم طرفدارش باشم یه کم تیمای دیگرو ببین مثلا تیم رقیب اوضاع اونجا با اینجا رو مقایسه کنین بعد این تیم هم پول خرج کرده بهترین بازیکنارو داره.

M.etallic.A
18-03-2009, 17:42
ینم از لجبازی امیرخان
در صورتی که میتونست به روانخواه که سرعتی هست بازی میداد یا رینالدو بابا پس چرا 350 یا حتی 380 میلیون بهش پول دادید
حالا جباری باید تنبیه میشد میذاشتید بعد از این بازی از قردادش کم کنید تنبیه اش کنید شلاق بزنید نــــــــــــــــــه آخرش دارش بزنید
ولی بعد از این بازی
بابا اگر جباری اشتباه کرد به خدا قسم قلعه نوعی هم اشتباه کرده و داره اشتباه میکنه هم تو بازی قبل هم توی این بازی
اون اکبرپورم که هی مثه ففنر خودش میندازه زمین بابا به جای اینکه زرت زرت خودتو بندازی شوت کن دو قدمی دروازه خودش میندازه

آخه چرا باید برهانی اونجوری پنالتی بزنه بابا کاظمی میزد همون طور که به کنیا زد چرا برهانی !!!!!!!!!!!!!

ما دیدیم از جناح چپ مشکل داریم ولی نرفتم یه بازیکن تو این جناج بیاریم منیعی - امیرآبادی - بیک زاده آماتور
انقدر بدبخت شدیم که وقتی امیرآبادی نیست میثم منیعی هم که دیگه مرد باید از بیک زاده استفادش بشه

صددرصد تایید میشه.

ferdfe
18-03-2009, 17:44
دوستان لله اين نتيجه تقصير اين قلعه نوعي ....
موقعي تو مس هم بود به بازيكناي ميدون مي داد كه پاچه خوري بيشتري مي كردن !!!

Elendil1
پيامهاي هاسايت رسمي استقلال قبل از ديدار:::
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیام بازیکنان استقلال به هواداران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای چند ساعت هم که شده امروز کارهای شب عیدتان را کنار بگذارید و به خاطر عشق قدیمی " آزادی " را مملو از پرچم های آبی کنید چشم همه بازیکنان استقلال به سکوهاست آنها را منتظر نگذارید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اينجوري جواب مردم را دادين!!

M.etallic.A
تیمی که اینطوری بازی کنه و اهمیتی به خواسته های هواداراش نده من نمیتونم طرفدارش باشم یه کم تیمای دیگرو ببین مثلا تیم رقیب اوضاع اونجا با اینجا رو مقایسه کنین بعد این تیم هم پول خرج کرده بهترین بازیکنارو داره.

تیم رقیب بیشتر از ما پول خرج کرده دوست من... خواسته هوادارا از طریق سایت استقلال باید مطرح بشه. یه متنی تهیه بشه و بعد طرفدارا امضا کنن بفرستن به سایت استقلال خیلی خوبه.

Elendil1
18-03-2009, 17:47
اینم از لجبازی امیرخان
ولی بعد از این بازی

بنازم به زبونت كه 100در100 درست مي گي!!هر كي براي قلعه نوعي بيشتر بماله مياد تو زمين!!جباري نماليد اخراج شد.

M.etallic.A
18-03-2009, 17:47
الان ما اینهمه بعد بازی تو نظرسنجی شرکت میکنیم. به بازیکنهایی که اول میشن جایزه ای میدن ؟ اصلا ازشون یه تشکر میشه ؟ یا اونایی که آخر میشن تو بازی دادنشون تاثیر داره ؟

sale2000
18-03-2009, 17:50
یه متنی تهیه بشه و بعد طرفدارا امضا کنن بفرستن به سایت استقلال خیلی خوبه.
خوب چه فایده ای میتونه داشته باشه قلعه نوعی مسخره کنه!مظلومی و زرینچه به تعویضاش ایراد میگرن اونارو میکوبه!

sale2000
18-03-2009, 17:57
در کل حرف ما اکثر هواداران اینه که اقا نیمکت رو متحول کن البته شخص سرمربی رو هیشکی نمیتونه نگاه چپ بکنه!سیستم رو تغییر بده در صورت امکان علیزاده مجیدی و سیاوش براشون راه راست رو نشون بدین بخصوص مجیدی من نمیدونم دایی باچه معیاری اکبر پور رو به تیم ملی اورده به نظر من این استقلال نمیتونه قهرمان اسیا بشه تو صعودش مونده بیخواد با حریفای ژاپنی کره ای هم اینطور بازی کنه که دیگه فاتحمون خوندس!

Elendil1
18-03-2009, 18:03
اين همه تماشاگر دمه عيدي اومدن! اينجوري جوابشون رو دادي جنا اميرخان؟ها...؟؟با اين تعويضات!! اكبرپور و مجيدي ول مي چرخيدن ، برهاني رو بيرن كشيد!! تو تيم ملي حسين كاظمي پنالتي ميزنه ، اينجا برهاني!! هي ... خدا!! چي بگم!

نادر1368
18-03-2009, 18:07
اين همه تماشاگر دمه عيدي اومدن! اينجوري جوابشون رو دادي جنا اميرخان؟ها...؟؟با اين تعويضات!! اكبرپور و مجيدي ول مي چرخيدن ، برهاني رو بيرن كشيد!! تو تيم ملي حسين كاظمي پنالتي ميزنه ، اينجا برهاني!! هي ... خدا!! چي بگم!

اولین باری بود که از ته دل دوست نداشتم استقلال ببره!البته بعد اینکه گل رو خوردیم من انتظار داشتم بازی یه گله باشه اما نشد جباری نبود مثل همیشه حیدری استثنایی بود!بقیه؟به جز کاظمی که همیشه مفیده و برهانی بقیه نتونستن تعویضا اشتباه بود چون مربی نیستیم نظرمون تایید نمیشه البته اگه مربی هم باشیم مربی منچستر نباشیم تایید نمیشه!

Elendil1
18-03-2009, 18:18
اولین باری بود که از ته دل دوست نداشتم استقلال ببره!البته بعد اینکه گل رو خوردیم من انتظار داشتم بازی یه گله باشه اما نشد جباری نبود مثل همیشه حیدری استثنایی بود!بقیه؟به جز کاظمی که همیشه مفیده و برهانی بقیه نتونستن تعویضا اشتباه بود چون مربی نیستیم نظرمون تایید نمیشه البته اگه مربی هم باشیم مربی منچستر نباشیم تایید نمیشه!

حرفت كاملآ درسته!!

amir_sa
18-03-2009, 18:20

مرگ بر اين عليزاده و اون كسي رو كه عليزاده رو به اس اس معرفي كرد
پيراهن استقلال الكي نيست كه اين جلبك خيلي راحت مياد تو بازي و دل ميليون ها هوادارو ميشكنه
كجاست اون بازيكن باغيرت ، امروز غيرت رو تو خسرو حيدري ديديم و كوشكي ... خسرو به اندازه 3 نفر تو اين بازي دو ييد
آرش هم روزش نبود و زير اون استرس پنالتي رو زد ، گردن آرش نندازين

pouya_99999
18-03-2009, 18:24
پيراهن استقلال الكي نيست كه اين جلبك خيلي راحت مياد تو بازي و دل ميليون ها هوادارو ميشكنه
كجاست اون بازيكن باغيرت ، امروز غيرت رو تو خسرو حيدري ديديم و كوشكي ... خسرو به اندازه 3 نفر تو اين بازي دو ييد
آرش هم روزش نبود و زير اون استرس پنالتي رو زد ، گردن آرش نندازين
مگه مجبور بود پنالتی رو بزنه ... دفعه اول که اصلا لیز خورد .... باید پنالتی دوم رو می دادند یکی دیگه بزنه ..

jamshidjap
18-03-2009, 18:26
تعویضا کاملا اشتباه بود ... قلعه نوعی داره بدجوری گند میزنه به تیما ...

علیزاده رو که دیدم داره میاد تو زمین ، داشتم کهیر میزدم ...

بی خاصیت ترین ، بی تکنیک ترین ، بی... ترین بازیکن جهان این علیزادس ...

jamshidjap
18-03-2009, 18:29
با این رویه ای که قلعه نوعی داره پیش میگیره تو آسیا به هیچ جایی نمیرسیم ...

توی لیگ قهرمان بشیم همینم از سر این قلعه نوعی زیاده ...

amir_sa
18-03-2009, 18:30
مگه مجبور بود پنالتی رو بزنه ... دفعه اول که اصلا لیز خورد .... باید پنالتی دوم رو می دادند یکی دیگه بزنه ..
تصميم كادر فني بود كه اون بزنه ...

بابا بيخيال ، عشق است استقلال ... عشق است خسرو حيدري

چه شوت قشنگي زد ، اميدوارم با اين بازي كه مقابل اين عرباي لاشخور كرد براش دندون تيز نكنند

shahin666
18-03-2009, 18:34

اول فصل دیدن یه دورزبان خوب نداریم که با طالب لو رقابت کنه ولی فقط به همین نامداری اکتفا کردن
وسطای فصل هم که رفتن دروزبان خردسال صادقی رو گرفتن
اون فصلی رو یاد بیارید که برومند،طباطبایی، طالب لو و رحمتی توی استقلال بودن چه رقابتی
بود برای دروازه ولی ..............

اول فصل صادقی رو که چند سال توی استقلال بود از استقلال بود که بزرگ شد خیلی راحت از دست دادن
به خاطره لجبازی که تا حالا با خیلی بازیمنای دیگه هم شده بود ...
دیدن این نوع سیستم این نوع دفاع مشکل داره
صادقی رو از دست دادن به جاش کوشکی رو حفظ کردن و تقی پور و شکوری رو گرفتن !!!!!!!!

جناح راست خسرو حیدری رو داریم که همه دلخوشیمون هم فقط به حیدری هست
که واقعا عالی داره بازی میکنه فقط خدانکنه هیچ وقت هیچ وقت ! مصدوم یا محروم نشه
چون جناح چپ که تعطیله راستم اگر ......

جناح چپ دیدن مشکل داریم - میثم منیعی- امیرآبادی- هاشم بیک زاده (کاش اول فصل مدیرعامل لنگ عوض نمیشد همون پرسپولیس میرفت)
امیرآبادی و منیعی باز بازیشون بگیر نگیر داره ولی آخه بیک زاده رو چی میشه گفت یه آماتور کامل
فکر کنم حداقل چندین چند سال طول میکشه تا این بازیکن بشه تازه اگرم بشه!!!

دلمون به هافیک هامون خوشه بهترین بازیکنا رو وسط زمین داریم

جباری- کاظمی- جانواریو- روانخواه

روانخواه که سرعتی و تکنیکی هست رو همون اول فصل از دست دادیم و دیگه هم انگار نمیشه بهش بازی داد!!

جباری که یا مصدوم هست یا اگرم باشه مشکل بدهی از باشگاه رو داره یا اینجوری میزارنش کنار

جانواریو هم که انگار دوران افتش هست
کاظمی باز یکم بهتره از بقیه

بقیه بازیکنا رو هم دیگه من چیزی نمیگم

میلاد نوری-یدالله اکبری-مهرداد پولادی-احمد خذیروای

گفتن بریم یه هافبک خارجی خوب بیاریم
رفتن رینالدو رو این همه بهش پول دادن گفتن بازی ملی داره توی لیگ پرو بوده گفتن چپ پاهم هست
حتی میتونه توی جناح چپ هم بازی کنه ، اولش که مصدوم شد بعد اضافه وزرن بعد هم که دیگه هیچی
این همه هم پول بهش دادن

مهاجم:
برهانی-اکبرپور-مجیدی-عباسفرد- علی حروم زاده

برهانی که یه بازی خوب یه بازی نمیتونه پنالتی بزنه !!!!!
اکبرپورم که فقط میدوه انگار شوش اضافه داره بعد هم خودش رو میندازه
مجیدی هم دیگه اون بازیکن چند سال قبل نیست مثه منصوریان باید بهش حداکثر یه نیمه بازی داد
عباسفرد هم در حد لیگ خودمون خوبه
درباره اون آخری هم هیچی نمیگم
به خدا عنایتی باز میومد از 3 تا آخری بهتر بود

وقتی انقدر تیم مشکل داره که باید علی حروم زاده بیاد و بازی کنه یعنی چی؟

جالبه انوقت با این پتانسیل امیرخان میگه ما مشکلی توی تیم نداریم
بازیکن هم دیگه نمیخواییم نیازی به بازیکن کمکی نداریم
جناب آشتیانی هم تاکید میکنن که آره ما نیازی به بازیکن کمکی و جدید نداریم !

جالبه این تیم های عربی چیکار میکنن ما چیکار
الجزیره به اندازه کل پول چند فصل استقلال به این دوتا بازیکن خارجی میده که اتفاقا یکی شون
همون بایانو هم بهمون گل زد

با این پتانسیل نمیشه توقع قهرمانی استقلال توی آسیا رو داشته باشیم

jamshidjap
18-03-2009, 18:35
ای خدا چرا شدیم ایرانی ؟!! از بین این همه کشور ؟؟!

چرا باید تو کشوری زندگی کنیم که فوتبالش اینقدر کثیفه و فقط روابط توش حکمفرمایی میکنه ( رابطه قلعه نوعی و علیزاده و امثال اون ... ) و اینطوری حالمون گرفته بشه ...

amir_sa
18-03-2009, 18:44
ای خدا چرا شدیم ایرانی ؟!! از بین این همه کشور ؟؟!

چرا باید تو کشوری زندگی کنیم که فوتبالش اینقدر کثیفه و فقط روابط توش حکمفرمایی میکنه ( رابطه قلعه نوعی و علیزاده و امثال اون ... ) و اینطوری حالمون گرفته بشه ...
به ايراني بودنت افتخار كن رفيق ، سرتو بگير بالا تو از خيلي ها بالاتري
ايران رو هجوم اين قوم منحوس و سوسمار خور عرب به اين روز انداخت ،

براي موفقيتت تيمت دعا كن بجاي اينكه بخواي ايراني نباشي

:10:

jamshidjap
18-03-2009, 18:49

تنها کسی که تو ایران بین این همه قاتل و جانی باید اعدام بشه فقط و فقط همین علیزادس

pouya_99999
18-03-2009, 18:51
این علیزاده واقعا آدم نفهمیه .... بگو آخه از یک قدمی نمی تونی هد بزنی تو گل ... ولش کن یکی دیگه بزنه ...
من به قلعه نوئی دارم شک می کنم که اینو می زاره تو زمین ... 10 نفره بازی کنه استقلال خیلی خیلی بهتره تا این شلغم تو زمین باشه ... البته طرفدارای استقلال نباید تعجب کنن این کارا از علیزاده عادیه ... کارای استثتائیه دیگه ایم داشته ... آخه این یک فصل تو پرسپولیس بود چه غلطی کرد که استقلال رفت خریدش و الان سه فصله که داره گند می زنه تو تیم ... من هر وقت این علی زاده رو می بینم می خواد بیاد تو زمین اعصابم خورد میشه . یک احمق به تمام معناست . فکر نکنم یک نفر هم از طرفدارای استقلال از این دیوانه خوشش بیاد .. به کلی اعصابمو خورد کرد ...

طرفدارای استقلال ناراحت نباشن برای صعود از گروه باید 10 امتیاز داشته باشین . دو بازی داخل خونه رو ببرین میشه شش امتیاز و یک بازی خارج از خونه رو هم باید ببرین . البته کار خیلی سختیه و کار نشد نداره ... ان شاء ا... شاهد حصور هر 4 نماینده ایران تو دور بعد باشیم .

pouya_99999
18-03-2009, 19:00
سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه تیمش در دیدار امروز برابر الجزیره عملکرد قابل قبولی داشت گفت: بازیکنان من در این دیدار با تمام توان به میدان رفتند و با وجود موقعیت های زیادی که داشتند نتوانستند به سه امتیاز این بازی دست پیدا کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی که پس از تساوی امروز تیمش برابر الجزیره امارات در ورزشگاه آزادی تهران با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: هدف ما از این بازی گرفتن سه امتیاز این بازی بود که متاسفانه شرایطی پیش آمد که ما در بدست آوردن سه امتیاز این بازی ناکام ماندیم.

وی افزود: من راجع به مسائل فنی هیچ صحبتی نخواهم کرد. حتی در رختکن نیز از تمامی بازیکنان خود تشکر کرده چرا که با تمام توان 90 دقیقه مقابل الجزیره جنگیدند.

سرمربی استقلال ادامه داد: ما در این بازی همه کار کردیم دو بار تیر دروازه ، پنالتی و صحنه های دیگری که فکر می کنم همه فوتبال دوستان آن را دیده اند اما متاسفانه توپ های ما به گل تبدیل نشد.

قلعه نویی تصریح کرد: الجزیره نیز تیم بسیار خوبی بود اما من معتقدم که با دفاعی بازی کردن توانست یک امتیاز را از آن خود کند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص تعویض آرش برهانی گفت: آرش بازیکن بسیار خوبی است اما متاسفانه بعد از اینکه پنالتی خود را گل نکرد از لحاظ روحی و روانی دچار افت شد و ما مجبور بودیم که او را تعویض کنیم.
وی در خصوص علی علیزاده و مسائل پیش آمده گفت: ما علیزاده را آوردیم تا بتواند با زدن ضربات سخت برای ما گلزنی کند اما متاسفانه یک موقعیت گل 95 درصدی را از دست داد و اگر آن توپ را به گل تبدیل می کرد شاید دیگر کسی از ما چنین سئوالاتی نمی کرد.

قلعه نویی در خصوص داوری این دیدار نیز خاطرنشان کرد: به اعتقاد من اگر صحبت نکنم بهتر است چرا که گفته می شود من بازی تیم خود را توجیه می کنم اما باید بگویم در مجموع داوری خوب بود و از گروه داوری تشکر می کنم. اما معتقدم در چند صحنه می توانست با سوت هایی که می زند عدالت را در زمین رعایت کند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه خاطر نشان کرد: شاید یکی از سوت هایی که برای ما زده نشد خطایی بود که بر روی سیاوش اکبرپور صورت گرفت و می توانست یک پنالتی دیگر برای استقلال باشد.

امیر قلعه نویی در پایان گفت: ما هنوز امیدواریم و چند بازی تا پایان دور مقدماتی داریم و مطمئن هستم که با همت بچه ها می توانیم از گروه خود صعود کنیم.

bayern
18-03-2009, 19:24
سلام
من همین الان از ورزشگاه رسیدم خونه ...با دلی چرکین و خسته

bayern
18-03-2009, 19:29
ولی خداییش امروز خسرو حیدری عالی بود و تا دلت بخواد این فرهاد مجیدی بد بازی کرد
همه تو ورزشگاه بهش فحش میدادن

Elendil1
18-03-2009, 19:31
ورزشگاه چه خبر بود؟ آخر بازي شعار تماشاگرا چي بود؟

bayern
18-03-2009, 19:31
ولی من نمیدونم چرا پنالتی رو دادن برهانی بزنه؟
سیاوش یا کاظمی باید میزدن

bayern
18-03-2009, 19:32
ورزشگاه چه خبر بود؟ آخر بازي شعار تماشاگرا چي بود؟

والا درست نیست تو اینجا بگم

فقط اینو بگم که از خجالت همه در اومدن

Elendil1
18-03-2009, 19:33
اخراج جباري فقط براي سرپوش گذاشتن بروي باخت هايمان است آقاي قلعه نوعي ...
-
-
آن دسته از هواداراني كه به جباري توهين مي كنند بدانند اگر فردا روزي او هم به مانند نيكبخت(واحتمالاً رحمتي) به پيروزي رفت ، پشت سرش نگوييد به خاطر پول رفت ، نيكبخت هم به خاطر لجبازي باژنرال به پيروزي رفت ما چه قدر بايد ستاره درست كنيم وتحويل سرخكي ها بديم ، به عنوان مثال عابدزاده وقتي ستاره شد به پيروزي رفت ، نيكبخت وقتي پخته شد به...رفت واحتمالاً‌صادقي هم آخر فصل مي رود و راه را براي خسرو حيدري و امثال او باز مي كنند...
ما خودمان ستاره هايمان راپرپر مي كنيم ، هواداران عزيزتوهين به بازيكن خودمان(صادقي) كه فقط براي يك فصل كه مااسم آنرامي گذاريم تجربه به مس رفت آيا حق او ويا محسن يوسفي است كه در ورزشگاه آزادي به آنان توهين كنيم ودرآخر انتظار داشته باشيم به استقلال وفادار باشند ودرقصل نقل وانتقالات به تيم رقيب نروندآيا اين انتظار ما به جاست؟!!
ولي اي كاش مي شد جباري حداقل به خاطر ما هواداران بخشيده مي شد ولي اي كاش...
نيكبخت كه درس عبرتي براي ما نشد ولي مطمئن باشيداگر جباري ترانسفر نشود با پول هدايتي (800ميليون براي يك فصل) به پرسپوليس مي پيوندد.

bayern
18-03-2009, 19:35
راستی این دروازه بان عرب حسابی با اون مصدومیت های الکیش همه رو شاکی کرده بود و هر چی از دهنمون اومد نثارش کردیم
استاد وقت کشی بودن

bayern
18-03-2009, 19:37
روانخواه اگر اماده بشه مطمئنآ میتونه جای جباری رو پر کنه شک نکن دوست من

JEFF_HARDY
18-03-2009, 19:38
حاشيه ديدار استقلال و الجزيره /
شعار هواداران استقلال عليه عليزاده
خبرگزاري فارس: هواداران خشمگين و ناراحت تيم فوتبال استقلال عليه مهاجم اين تيم شعار دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي عليزاده كه به عنوان يار تعويضي در دقيقه 72 به جاي آرش برهاني مقابل الجزيره به بازي آمد در دقايق پاياني نيمه دوم يك موقعيت عالي را از دست داد تا در پايان بازي كه با تساوي يك بر يك انجاميد هواداران ناراحت استقلال عليه اين مهاجم شعار دهند. آنها با سر دادن " عليزاده حيا كن، استقلال را رها كن " خشم خود نشان دادند.
عليزاده در جريان بازي هاي ليگ برتر نيز مقابل پرسپوليس بعد از اينكه وارد زمين شد با خطاي هند خود براي پرسپوليس يك ضربه پنالتي به ارمغان آورد تا آن بازي به تساوي كشيده شود.

bayern
18-03-2009, 19:38
امروز سیاوش هم اون سیاوش همیشه گی نبود
عجب بد بختی ها

بی باک بی بال
18-03-2009, 19:39
منم موافقم هر بازی کنی یه روز ه خوب داره و یه روز بعد چرا بهشو فهاشی می کنید

bayern
18-03-2009, 19:40
در گفت و گو با فارس
جباري: قلعه نويي من را نخواست

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: من به واعظ آشتياني زنگ زدم تا در بازي مقابل الجزيره باشم اما قلعه نويي نخواست.

مجتبي جباري در گفت و گو با خبرگزاري فارس در مورد شعار هواداران اين تيم عليه او در جريان بازي مقابل الجزيره اظهار داشت: از تماشاگران گلايه اي ندارم. آنها فكر مي كنند من سر تمرين نرفتم اما باشگاه نخواست كه در تمرين باشم.
وي افزود: من حتي به واعظ زنگ زدم تا در اين بازي حضور داشته باشم اما ظاهرا قلعه نويي قبول نكرده بود. من خيلي كارها براي استقلال انجام دادم كه نمي دانم چرا هواداران آن را به ياد نمي آورند.
اين بازيكن ادامه داد: لحظه اي كه به پرسپوليس گل زدم و به سمت هواداران رفتم فكر چنين روزهايي را مي كردم. آنها در بطن قضيه نيستند. تماشاگران خصلت هاي خاصي دارند و من از دست آنها ناراحت نمي شوم.
جباري تاكيد كرد: اكنون حرف هايم را نمي زنم تا به استقلال لطمه اي نخورد اما بعدا كه حرف هايم را زدم خيلي از اينهايي كه چنين رفتاري را انجام دادند شرمنده مي شوند.
هافبك آبي پوشان تصريح كرد: مجتبي جباري هيچ وقت دقيقه 70 تعويض نمي شد. به خاطر يك عصبانيت كوچك اين طور محاكمه نمي كنند. اشكالي ندارد؛ من صبوري مي كنم و به موقع حرف هايم را مي زنم.

bayern
18-03-2009, 19:41
قلعه‌نويي: داور پنالتي ما را نگرفت

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: داور در دقايق پاياني پنالتي ما را نگرفت.

به گزارش خبرگزاري فارس امير قلعه‌نويي پس از تساوي يك بر يك مقابل الجزيره امارات در پاسخ به سؤال خبرنگاران در مورد تعويض عليزاده به جاي برهاني اظهار داشت: طبيعي است كه وقتي تيم در تهران نتيجه مساوي مي‌گيرد همه به تعويض خرده بگيرند. عليزاده دقيقاً در نقاطي كه ما خواستيم قرار گرفت. اگر پنالتي برهاني گل مي‌شد نظر شما درباره تعويض عليزاده تغيير مي‌كرد و ديگر راجع ‌به او سؤال نمي‌كرديد.
وي افزود: آرش در نيمه اول يك تك به تك را گل نكرد و در نيمه دوم هم پنالتي را خراب كرد. او از لحاظ روحي تخليه شد و به همين دليل عليزاده را به ميدان فرستادم تا از كنارها فشار آوريم و به گل برسيم.
سرمربي استقلال ادامه داد: هدف ما كسب 3 امتياز بود. من راجع‌ به مسائل فني حرف نمي‌زنم. در رختكن از شاگردانم تشكر كردم چرا كه ما امروز همه كار در زمين انجام داديم و موقعيت‌هاي خطرناك زيادي داشتيم.
قلعه‌نويي در پاسخ به سؤال خبرنگار اماراتي مبني براينكه براي استقلال چقدر شانس قهرماني قائل است گفت:‌ ما امروز 2 امتياز مهم را از دست داديم و اين شرايط را براي تيم ما سخت كرد. اول بايد ببينيم تيم به مرحله بعد صعود مي‌كند يا خير و اگر صعود كرد در مورد اين قضيه صحبت مي‌كنيم.
وي درباره وقت‌كشي تيم الجزيره در جريان بازي عنوان كرد: به نظرم داوري در مجموع خوب بود اما احساس مي‌كنم عملاً هر موقع تيم استقلال شكل مي‌گرفت داور بازي را از سرعت مي‌انداخت. همچنين احساس مي‌كنم در دقايق پاياني يك پنالتي به سياوش اكبرپور گرفته نشد.

بی باک بی بال
18-03-2009, 19:41
بیا ید ازگذشته عبرت بگیریم اگه نیکبخت الان توی استقلال بود؟

bayern
18-03-2009, 19:42
براگا: استقلال هم مقابل الاتحاد وقت‌كشي مي‌كرد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال الجزيره امارات گفت: استقلال هم در عربستان مقابل الاتحاد وقت تلف مي كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، براگا پس از تساوي يك بر يك مقابل استقلال تهران در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس مبني بر اينكه به عنوان يك مربي برزيلي كه قصد دارد دانش خود را به فوتبال آسيا تزريق كند چطور از بازيكنان خود خواسته بود به تاكتيك وقت‌كشي روي‌ آورند اظهار داشت: مقابل تيم بزرگي بازي مي كرديم و براي اين بازي تمام توان خود را به كار گرفتيم اما استقلال آنقدر تاكتيك هجومي داشت كه مجبور شديم به اين شيوه بازي روي آوريم.
وي اضافه كرد: مي‌توانيد از سرمربي استقلال بپرسيد كه آنها هم در عربستان مقابل الاتحاد همين تاكتيك را پياده كردند البته من از اين اتفاق كه بازيكنانم بازي جوانمردانه را رعايت نكردند خوشحال نيستم. من كار آنها را تاييد نمي‌كنم اما در چند مورد پاي بازيكنان من آسيب ديد و افتادن آنها روي زمين عمدي نبود.
براگا تصريح كرد: بازي مشكلي براي ما بود. استقلال توانست از تاكتيك خوبي كه داشت به خوبي استفاده كند. آنها تمام توان خود را بكار گرفتند و مالكيت توپ را در اختيار داشتند.
وي با بيان اينكه تنها اشتباه الجزيره ارسال پاس‌هاي آخر بود عنوان كرد:‌ مي‌توانستيم بهتر از اين عمل كنيم و در ارسال پاس دقت بيشتري داشته باشيم.
براگا يادآور شد: بازيكنان الجزيره عادت ندارند مقابل اين همه تماشاگر بازي كنند. اين مسابقه تجربه خوبي براي ما بود. با توجه به تجربه تلخ بازي مقابل ام‌صلال سعي كرديم با مالكيت توپ بازي را در اختيار خود قرار دهيم.
وي در پاسخ به اين سئوال كه در جريان بازي با چه كسي با تلفن صحبت مي‌كرد گفت: همواره يكي از دستياران من در جايگاه قرار مي‌‌گيرد تا نقاط ضعف حريف را به من بگويد. ديدن بازي از بالا براي شناسايي نقاط ضعف كمك زيادي به ما بود. من در امارات هم از اين شيوه استفاده مي‌كنم.

بی باک بی بال
شد یبار یه بازی تمام بهشه قلعه نویی نگه داور یه پنالتی مارو نگرفت ؟

bayern

سلام
مطمئن باش هیچ طوری نمیشد

bayern
18-03-2009, 19:43

bayern
18-03-2009, 19:43

بی باک بی بال
18-03-2009, 19:45
سلام
مطمئن باش هیچ طوری نمیشد
مطمئنم که تا حال قهرمان شده بودیم

bayern

bayern

bayern
18-03-2009, 19:46

Elendil1
18-03-2009, 19:47
روانخواه اگر اماده بشه مطمئنآ میتونه جای جباری رو پر کنه شک نکن دوست من

به هيچ وجه ،

bayern
18-03-2009, 19:47

Elendil1
18-03-2009, 19:48
سلام
مطمئن باش هیچ طوری نمیشد

تو بازي امروز ديدم!!! تو انگار اصلآ به بازيها توجه نداري...!!!

JEFF_HARDY

سلام
مطمئن باش هیچ طوری نمیشد

ببخشيد مگه الان شكوري رو نداريد كه هم چپ پا هست هم تو پاس قهرمان ايران شده و تيم ملي هم دعوت شد و ...
حد اقل فيزيكش از نيكبخت بهتره،پس چرا بازيش نمي دن كه سمت چپ هم مثل سمت راست فعال بشه؟

bayern
به هيچ وجه ،

چرا؟:20::20:

bayern
18-03-2009, 19:49

bayern
18-03-2009, 19:49

bayern
18-03-2009, 19:50

bayern
18-03-2009, 19:51

bayern
18-03-2009, 19:52

bayern
18-03-2009, 19:53
امیر حاج رضایی:
شرایط استقلال دشوار شد / انتقادی به برهانی وارد نیست
کارشناس فوتبال کشورمان پس از تساوی استقلال مقابل الجزیره در ورزشگاه آزادی، وضعیت این تیم را در دیدارهای آتی، دشوار خواند.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیرحاج رضایی با بیان این مطلب اظهار داشت: استقلال در دیدار با الجزیره، تیم برتر میدان بود اما در فوتبال به تیم برتر امتیاز نمی دهند. استقلال می بایست از فرصت هایی که در این دیدار نصیبش شد استفاده می برد و برنده از زمین خارج می شد.

وی افزود: استقلال چهار بازی دیگر در پیش دارد اما باید گفت که کار این تیم در ادامه دشوار است. نماینده کشورمان باید ضعف های موجود را در تمرینات خود برطرف کند ضمن اینکه به لحاظ تئوریک هم باید با بازیکنان این تیم صحبت شود.

حاج رضایی در پایان در خصوص ضربه پنالتی که آرش برهانی از دست داد، گفت: وقتی تیمی بازی را با نتیجه 3 بر یک جلو است به ثمر رساندن پنالتی کار چندان دشواری نیست اما استقلال بازی را یک بر یک مساوی بود و برهانی کار دشواری پیش رو داشت. بنابراین چندان نباید به این بازیکن خرده گرفت.

bayern
18-03-2009, 19:53

bayern
18-03-2009, 19:54

bayern
18-03-2009, 19:55

bayern
18-03-2009, 19:55

امير موسر
18-03-2009, 19:56
دیگه خستمون کرد این علیزاده ! پنالتی رو هم باید میداد به کاظمی ! خسرو حیدری واقا بهترین بازیکن زمین بود ! مجیدی هم یکی از بد ها بود ! نمیدونم چرا از روانخواه استفاده نمیکنه !

bayern

dma
تو بازي امروز ديدم!!! تو انگار اصلآ به بازيها توجه نداري...!!!

اه بابا بسه ديگه.هركي يه نظري داره ديگه.تروخدا بيخيال اين جباري و نكبت و ... بشيد!

فقط تا ميتونيد بريد تو سايت اس اس برا عليزاده فحش بنويسيد:31:

bayern
18-03-2009, 19:57

bayern
18-03-2009, 19:57

dma
18-03-2009, 19:58
كسي خبري از بازي ام صلال نداره؟خدا كنه مساوي شه.

bayern
18-03-2009, 19:58

bayern
18-03-2009, 19:59

bayern
18-03-2009, 20:00

bayern
18-03-2009, 20:01

bayern
18-03-2009, 20:02

bayern
18-03-2009, 20:03

EHHASSATNI
18-03-2009, 20:12
والا درست نیست تو اینجا بگم

فقط اینو بگم که از خجالت همه در اومدن

ملت داشتن میگفتن علیزاده حیا کن اس اس رو رها کن که سریع توسط لیدر ها خفه شد

bayern
18-03-2009, 20:16
ملت داشتن میگفتن علیزاده حیا کن اس اس رو رها کن که سریع توسط لیدر ها خفه شد

سلام
اونجایی که ما بودیم لیدر میدر وجود نداشت هرچی خودمون صلاح میدونستیم میگفتیم

نادر1368
18-03-2009, 20:18
نتیجه ام صلال و الاتحاد چند چنده!فکر کنم هنوز تموم نشده دیدم ولی باور نکردم نتیجه یک صفر به نفع ام صلال!بازی همچنان ادامه دارد.

I. N'Diaye ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 29 گلزن

EHHASSATNI
18-03-2009, 20:18
سلام
اونجایی که ما بودیم لیدر میدر وجود نداشت هرچی خودمون صلاح میدونستیم میگفتیم
سلام
اخه ما رفتیم جایگاه 8 لیدرها دهنمون رو صاف کردن گلومون پاره شد

امير موسر
18-03-2009, 20:19
جایگاه 19 که لیدر میدر هم نداشت ! یه سری از اون بالایی ها میگفتن که علیزلده حیا کن ... ولی بقیه نمیزاشتن ادامه بدن !

امير موسر
18-03-2009, 20:20
نتیجه ام صلال و الاتحاد چند چنده!فکر کنم هنوز تموم نشده دیدم ولی باور نکردم نتیجه یک صفر به نفع ام صلال!بازی همچنان ادامه دارد.
خوب دیگه پس هیچی !

bayern
18-03-2009, 20:23
سلام
اخه ما رفتیم جایگاه 8 لیدرها دهنمون رو صاف کردن گلومون پاره شد

ما جایگاه 16 بودیم و هرکی به هرکی بود
اونقدر سیگار کشیدن داشتیم خفه میشدیم
دو تا از بچه های کوچیک فامیل رو هم برده بودیم ولی متاسفانه اونقدر فحشهای رکیک میدادن که نگو ....تازه این دو تا هم یاد گرفته بودن و هر چی اونا میگفتن اینهاهم تکرار میکردن :41::41::41:

حالا اگه امشب این حرفها رو تو خونه نگن خوبه وگرنه ابرومون رفته:41:

نادر1368
18-03-2009, 20:23
فکر کنم این ام صلال اعلام تهدید کرد!راستی ایا گروه استقلال سخته؟!فکر کنم بلی ما که نمیتونیم ضعیفترین تیم گروه رو ببریم اونم ازادی پس باید اعلام خطر کرد!

Elendil1
18-03-2009, 20:24
آخه بازي كني كه دروازه ي خالي رو گل نزده به درد لاش هم نمي خوره!!!‌
منم بودم اي توپ رو گل مي كردم!!آخ...!! خيلي زور داره!! (برم w.c?)

EHHASSATNI
18-03-2009, 20:28
راستی یه چیز جالب تو جایگاه 10 یوزارسیو اومد که انقدر شلوغ شد که مامورا بردنش فکر کنم رفت Vip

pouya_99999
18-03-2009, 20:31
كسي خبري از بازي ام صلال نداره؟خدا كنه مساوي شه.

فعلا که مساویه

امير موسر
18-03-2009, 20:35
2-1 به نفع الاتحاد تا الان !

نادر1368
18-03-2009, 20:37
نه یک صفر ام صلال جلو بود یعنی دوتا خورد اَی خاک بر سر!

امير موسر
18-03-2009, 20:40
نه یک صفر ام صلال جلو بود یعنی دوتا خورد اَی خاک بر سر!

باز بهتر از برد صلاله ! چون دوتا باحاشون رو در رو داریم !

نادر1368
18-03-2009, 20:41
شرمنده اخلاق ورزشی ما دوم میشیم!
Umm Salal 1
Al-Ittihad Jeddah 3
دقیقه 66

M.etallic.A
18-03-2009, 20:42
خواهشا اسم این نکبت رو تو این تاپیک نیارید... به درد لای جرز هم نمیخوره... همیشه مسته... فکر کنم قبل بازی دو سه تا پیک میره بالا میاد تو زمین...

در مورد جباری هم به نظر من خودش فهمید اشتباه کرده عذرخواهی هم کرد و گفت که عصبانی شده. نهایتا باید جریمه نقدی بشه. در ضمن قلعه نویی اگه محبوبیت خودشو دوست داره دیگه نباید به این علیزاده بازی بده....

نادر1368
18-03-2009, 20:45
در هر صورت دوم بشیم بسه از سر فکری و صمد و علی زیاده! با این رذالتها و بازیهای اروپایی!

M.etallic.A
18-03-2009, 20:49
راستی دقت کردید به این مسئله یکی از دوستان هم اشاره کرد. پرسپولیس استاد دزدین بازیکن تیمهای دیگه س. از استقلال که کلی بازیکن دزدیده. از همون قدیم از عابدزاده بگیر تا همین نکبت که آخریش بود. من که به یاد ندارم پرسپولیس یه بازیکن رو خودش بسازه همش از اینور اونور قبلا با پول سازمان و الانم با پول هدایتی... استقلال این همه بازیکن میسازه... همیشه هم تیمهای پایه استقلال لنگی ها رو سوراخ میکنن...

هر چی هم بازیکن دارن که بهش افتخار میکنن دزدیه. عابدزاده رو که از استقلال گرفتن. علی دایی هم اگه یادتون باشه با پروین دعواش شده بود لو داد همه چیزو که اون موقع که پروین مربی تیم ملی بود بهش گفته بود اگه میخوای بیای تیم ملی باید با پرسپولیس قرارداد ببندی... این علی دایی اونقدر آی کیو نداشت که به این مسئله فکر کنه که اینکارو کرد. منظورم رفتن به پرسپولیسه... از همون اولش مافیایی کار میکردن... الانم که هدایتی هست پولش از پارو بالا میبره از همین الان هم منتظر پایان فصله تا بازیکن تیمهای دیگه رو شکار کنه... کلا بازیکن بلد نیستن بسازن...

M.etallic.A
18-03-2009, 20:51
الاتحاد 3 بر 1 جلوئه...

نادر1368
18-03-2009, 20:55
اگر واقع بین باشیم گروه استقلال فوق العاده سخته خدا شانس سپاهان رو میداد به استقلال الان صدرنشین بودیم!
واقعا بدشانسیم هرچند توجیح نمیتونه باشه!الشباب ملخ خورانی که سپاهان با دو گل بردشون بنیادکار ازبکستان رو نیمه اول دو هیچ بردن!

dma
18-03-2009, 20:59
الاتحاد ،الجزيره رو هم اگه لول كنه.اس اس هم ام صلال رو حله!البته اگه مثل اين 2 بازي تررررررر نزنند!

البته با اين وضع به قول اين عربا حاشا و كلا!(2 هفتس با اين عربا دم خور شديما!!!)

M.etallic.A
18-03-2009, 21:12
تو این فاصله ای که تا دور سوم بازی ها هست استقلال باید حاشیه هاشو جمع کنه. جباری باید برگرده... بدهی بازیکنا رو باید بدن. قلعه نویی باید یه کم واقع بین تر باشه... علیزاده رو تا پایان قراردادش دستیار تدارکات کنن بعدشم شوت کننش بیرون... این شکایت بازی ها رو هم تمومش کنن ... این رینالدو رو هم چند تا بازی بدن تا راه بیفته...

امير موسر
18-03-2009, 21:24
این رینالدو رو هم چند تا بازی بدن تا راه بیفته...

اینو دیگه بیخیال اگر بازی بده و جواب نگیره تو این شرایط خودش میشه حاشیه ! تو بازی با پیکان از استیلش معلوم بود بازیکن نیست !

M.etallic.A
18-03-2009, 21:30
ایول سپاهان... 10 نفره یک بر صفر جلو افتاده...

mastaneeh
18-03-2009, 22:07
شانس...تنها چیزیه که این روزها نداریم....
پرسپولیس دقیقه 95 ما رو میبره
تا دقیقه 80یک صفر جلو می افتیم تو 10 دقیقه 2 تا میخوریم
استقلال تیرک هم میزنه اما ...
داور پنالتی برامون نمیگیره
از ذوب آهن 6 امتیاز جلو می افتیم بعد هم امتیاز میشیم
یه حمله میکنن 1 گل میزنن
90 دقیقه حمله میکنیم 1 گل میزنیم!
پنالتی نمیگیرن وقتی میگیرن گل میزنیم داور قبول نمیکنه!
دیگه پنالتی هامونم گللللللل نمیشه . . .
ای خدا شانس بدههههههههههه . . .

mastaneeh
18-03-2009, 22:11
بابا توروخدا اینقدر نگید گروه ما سخته سخته
تیمی که ادعای قهرمانی داره هیچ وقت نمیگه این تیم قویه اون تیم ضعیفه
انشاء الله از این گروه صعود کنیم
با تیمهای شرق آسیا چه کار میخواییم بکنیم؟؟؟؟

arash66_2m
18-03-2009, 22:18
سلام.
صعود که می کنیم من به اووون شک ندارم.

ولی حیف شد نیمه دوم هم اوون پنالتی ها و موقعیت های گلزنی توووپ !
ولی به امید 100% بازی خوب تر از این!:40:

نادر1368
18-03-2009, 22:19
منم گفتم توجیح نیست و اگر صعود کنیم دور بعد دیگه امارات رو نداریم تا مساوی کنیم!
اقا خدمت سپاهانی های عزیز و سایر هموطنان نوع دوست عرض تسلیت سپاهان دو بر یک باخته دقیقه 90!

M.etallic.A
18-03-2009, 22:23
سپاهان هم عین استقلال باخت...

bayern
18-03-2009, 23:07
به کوری دشمنانمون از گروه مرگ صعود میکنیم
تجربه بازیهای اسیایی استقلال زیاده و میتونه از گروه خودش بره بالا

bayern
18-03-2009, 23:08
تساوی در عین برتری
این شانس خشکیده

در روزی که استقلال فوتبال خوبی را به نمایش گذاشت بدشانسی و بی دقتی باعث شد این تیم فقط به یک امتیاز این مسابقه اکتفا کند .

الجزیره امارات به مانند تیم های عربی در دهه 90 میلادی به وقت کشی فراوان دست زد و عجیب بود که بازیکنان الجزیره امارات با آن همه تعریف و تمجید اینگونه در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال مدام در حال خوابیدن و وقت کشی باشند.

چیزی که در مسابقه امروز به شدت به چشم آمد افزایش کیفیت فنی بازی استقلال بود و به نظر می رسد که استقلال آرام آرام به شرایط پیش از مسابقه با پرسپولیس باز می گردد.

به هر حال تساوی در مقابل الجزیره در تهران نتیجه مناسبی نیست اما می توان امیدوار بود که با کیفیت بازی تیمی مثل الجزیره در آینده استقلال بتواند با پیروزی های متوالی از گروه 3 به مرحله بعد صعود کند.

تساوی در آزادی کام هواداران استقلال را در آستانه نوروز 88 تلخ کرد و این واقعیتی است که باید عنوان کرد. اما این نکته را هم فراموش نکنیم که حق بچه های استقلال در بازی مساوی نبود و اگر کمی شانس با تیم استقلال یار بود استقلال باید این مسابقه را با گل های فراوان پیروز می شد.

vahid78
18-03-2009, 23:16
با تیمهای شرق آسیا چه کار میخواییم بکنیم؟؟؟؟
فعلا از گروه بیایم بالا تا اون موقع حواشی کلی کم شده !

Grand
18-03-2009, 23:20
راستی دقت کردید به این مسئله یکی از دوستان هم اشاره کرد. پرسپولیس استاد دزدین بازیکن تیمهای دیگه س. از استقلال که کلی بازیکن دزدیده. از همون قدیم از عابدزاده بگیر تا همین نکبت که آخریش بود. من که به یاد ندارم پرسپولیس یه بازیکن رو خودش بسازه همش از اینور اونور قبلا با پول سازمان و الانم با پول هدایتی... استقلال این همه بازیکن میسازه... همیشه هم تیمهای پایه استقلال لنگی ها رو سوراخ میکنن...

هر چی هم بازیکن دارن که بهش افتخار میکنن دزدیه. عابدزاده رو که از استقلال گرفتن. علی دایی هم اگه یادتون باشه با پروین دعواش شده بود لو داد همه چیزو که اون موقع که پروین مربی تیم ملی بود بهش گفته بود اگه میخوای بیای تیم ملی باید با پرسپولیس قرارداد ببندی... این علی دایی اونقدر آی کیو نداشت که به این مسئله فکر کنه که اینکارو کرد. منظورم رفتن به پرسپولیسه... از همون اولش مافیایی کار میکردن... الانم که هدایتی هست پولش از پارو بالا میبره از همین الان هم منتظر پایان فصله تا بازیکن تیمهای دیگه رو شکار کنه... کلا بازیکن بلد نیستن بسازن...

برای این که کمی اطلاعاتت زیاد شه میگم:

زمانی که عابدزاده توی تیم شما بود جوجه عقاب هم نبود چه برسه به عقاب! این پرسپولیس بود که بهش پر و بال داد :5:

در ضمن افرادی مثل مهدی مهدوی کیا (هامبورگ)، علی کریمی (بایرن مونیخ)، علی دایی (بایرن مونیخ) و کریم باقری (چارلتون) و خیلی بازیکنان دیگه که در بهترین تیم های جهان بازی کردند از همین پرسپولیس به دنیا معرفی شدند:46:

شما فقط یک بازیکن استقلال رو بگو که در حد علی کریمی افتخار کسب کرده باشه اون وقت حق باشما!

علی دایی رو نگفتم چون توی استقلال که هیچ هنوز توی جهان کسی به پاش نرسیده :27:

راستی یادم رفت بگم که علیزاده :27: و هاشمی نسب از پرسپولیس به تیم شما اومدند.

rezanew
18-03-2009, 23:51
ولی انصافا عالی بازی کردیم!! حالا شانس نداشتیم بماند، من دیگه به این تیم امید نداشتم ولی امروز بازی خیلی خوبی انجام دادن. من هم می گم اگه همیشه اینطوری بازی کنیم 100 درصد قهرمانیم.

mastaneeh
19-03-2009, 00:39

زمانی که عابدزاده توی تیم شما بود جوجه عقاب هم نبود چه برسه به عقاب! این پرسپولیس بود که بهش پر و بال داد :5:

در ضمن افرادی مثل مهدی مهدوی کیا (هامبورگ)، علی کریمی (بایرن مونیخ)، علی دایی (بایرن مونیخ) و کریم باقری (چارلتون) و خیلی بازیکنان دیگه که در بهترین تیم های جهان بازی کردند از همین پرسپولیس به دنیا معرفی شدند:46:

شما فقط یک بازیکن استقلال رو بگو که در حد علی کریمی افتخار کسب کرده باشه اون وقت حق باشما!

علی دایی رو نگفتم چون توی استقلال که هیچ هنوز توی جهان کسی به پاش نرسیده :27:

راستی یادم رفت بگم که علیزاده :27: و هاشمی نسب از پرسپولیس به تیم شما اومدند.

برای اینکه کمی اطلاعاتم زیاد بشه بگو:
علی دایی همونیه که استادش ناصر حجازی بوده؟
کریم باقری همون بازیکنیه که تو کشاورز هم ستاره بود؟
علی کریمی همون بازیکن سال جهان که این همه افتخار!!!!!کسب کرده؟
علی دایی همون بازیکنی که تو جهان!!!!!هنوز هیچ کس به پاش نرسیده و به چلسی و آث میلان گل زده ولی هرگز نتونست به استقلال گل بزنه؟
تیم شما(پرسپولیس)همون تیمیه که بیش از استقلال ستاره روی پیراهنش داره...؟
....
برای اینکه اطلاعاتم زیاد بشه جون شغلم بوقیتون بگو تیم پرسپولیس چند تا قهرمانی اسیا داره؟
میخوای تستیش کنم راحت پاسخ بدی؟
الف)18بار ب)22بار ج)43بار د)هرگز قهرمان آسیا نشده :31:

aluminum
19-03-2009, 02:42
برای اینکه کمی اطلاعاتم زیاد بشه بگو:
علی دایی همونیه که استادش ناصر حجازی بوده؟
کریم باقری همون بازیکنیه که تو کشاورز هم ستاره بود؟
علی کریمی همون بازیکن سال جهان که این همه افتخار!!!!!کسب کرده؟
علی دایی همون بازیکنی که تو جهان!!!!!هنوز هیچ کس به پاش نرسیده و به چلسی و آث میلان گل زده ولی هرگز نتونست به استقلال گل بزنه؟
تیم شما(پرسپولیس)همون تیمیه که بیش از استقلال ستاره روی پیراهنش داره...؟
....
برای اینکه اطلاعاتم زیاد بشه جون شغلم بوقیتون بگو تیم پرسپولیس چند تا قهرمانی اسیا داره؟
میخوای تستیش کنم راحت پاسخ بدی؟
الف)18بار ب)22بار ج)43بار د)هرگز قهرمان آسیا نشده :31:

ببخشید یه سوال داشتم

علی دایی در جه تیمی شاگرد حجازی بوده؟؟؟یادم نمی یاد!!!
ولی قبول کن توی ایران هیچ کس از لحاظ معروفیت در دنیا به پای دایی نمی رسه .الان هم که قراره یه سمتی توی فیفا بهش بدن

راستی از پاشازاده و موسوی و...چه خبر؟

Rjoun
19-03-2009, 07:35
اینا که گفتی از روی تعصب بید و ارزشی نداشته بید :2:

در ثانی اگر هزار تا ستاره دیگم که روسینت باشه ولی به دسته سوم لیگ کشورت سقوط کرده باشی هیچ ارزشی نداره جیگر:27:

نمی دونم چرا یهو یاد عدد 6 افتادم :31:
رفيق جان عزيزت بيا برو بيرون تا نه ما رو بن كني نه خودت ناكام از فروم بري

Rjoun
19-03-2009, 07:36
سلام به نظر من استقلال شانس نداشت !!! و البته وقتی موقعیت دروازه خالی و پنالتی رو خراب میکنن نمیشه از تیم انتظار برد داشت!

درسته اعصاب دوستان از مربي خرده اما اين دليل نميشه هر چرت و پرتي رو هم توي تاپيك پست كرد!

Rjoun
19-03-2009, 07:38
ببخشید یه سوال داشتم

علی دایی در جه تیمی شاگرد حجازی بوده؟؟؟یادم نمی یاد!!!
ولی قبول کن توی ایران هیچ کس از لحاظ معروفیت در دنیا به پای دایی نمی رسه .الان هم که قراره یه سمتی توی فیفا بهش بدن

راستی از پاشازاده و موسوی و...چه خبر؟
چي شد حالا با علي دايي خوب شديد؟

Rjoun
19-03-2009, 07:51
برادران استقلالي.
اين چندتا بازي يه چيز رو خوب نشون داد به ما!

چهره واقعي بعضي ها رو!
تا قبل از شروع جام باشگاه ها دم از كشور و ايران و مبارزه با اعراب مي زدن.
اما حالا به لطف قرعه و شانس زبون باز كردن!

ما با شانس اول قهرماني در آسيا در خونه خودش بازي داشتيم اونا با چه تيمي در آزادي بازي داشتن؟

ما الجزيره رو با دو مهاجمش كه قيمتشون ... رو تحت فشار گذاشتيم!

راستي اگه يكي از اون تيرك ها گل ميشد صدايي ازشون در ميومد!؟
اگه اون پنالتي گل ميشد دهن خيلي ها بسته ميشد!
رفقا بهتره به جاي كل كل با اون افراد به فكر بازي هاي بعدي باشيم كه صعود ما 10 ها بار شيرين تر از صعود بعضي هاست.

به اميد برد و صعود استقلال

Mohamma:D
19-03-2009, 09:14
رضا جون خون خودت رو با حرف زدن با اينا كثيف نكن.
حالا امتياز گرفتن خيال ميكنن قهرمان آسيا شدن.
تو اين تاپيك هم از آمار گذشته معلومه با اينكه اين لنگيا جو رو به هم ميزنن باز هم آبي ها رو بن ميكنن. :41:
ميگي نه نگاه كن

19-03-2009, 09:30
اينم بازي ديروز استقلال و الجزيره كه 1-1 شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir_sa
19-03-2009, 09:50
برادران استقلالي.

چهره واقعي بعضي ها رو!

ما با شانس اول قهرماني در آسيا در خونه خودش بازي داشتيم اونا با چه تيمي در آزادي بازي داشتن؟

رفقا بهتره به جاي كل كل با اون افراد به فكر بازي هاي بعدي باشيم كه صعود ما 10 ها بار شيرين تر از صعود بعضي هاست.

همش درسته حرفات
در مورد همه چيز كامل گفتي غير از اين عليزاده :20:

نادر1368
19-03-2009, 10:33

همین تیم رو ام صلال برده بودش پس با این حساب ما اگه ام صلاله رو هم نبردیم ایرادی نداره اونا قوی هستن!

Elendil1
19-03-2009, 10:39
برادران استقلالي.

الجزيره هرچي باشه تيم دوم امارات ، و از ام ... باخته!! ما نتونيم تو آزادي ببيريمش ، بايد بريم ...

Elendil1
19-03-2009, 10:45
برادران استقلالي.

چهره واقعي بعضي ها رو!

دهن خيلي ها بسته ميشد؟؟؟
برنامه ي ديروز استقلال چي بود؟؟ اگر خسرو حيدري نبود تو زمين ، با حركتهاي انفراديش جلو نميرفت ،‌سانتر نمي كرد و خطا نمي گرفت و صد البته اون ضربه زيبايي كه به تيرگخورد رو نميزاد، استقلال چه موقعيتهايي داشت؟؟ ها...؟ جواب بده؟؟؟ اينم شد بازي ؟؟؟ همش سانتر ... ، گل هم روي كرنر بود!!!
الاهلي كه با صبا داشت(تيم اول امارات) الاهلي موقعيتهاي گلش به 2 نمي رسيد!! صبا كردش طو قوطي و همش هم با برنامه بازي مي كرد!! توپ پخش كن وسط زمين كي بود؟؟ مگر خسرو حيدري بود كه توپ از وسط زمين ميبرد ، جلو و سانتر مي كرد!!؟؟؟

dma
19-03-2009, 11:12
دهن خيلي ها بسته ميشد؟؟؟
برنامه ي ديروز استقلال چي بود؟؟ اگر خسرو حيدري نبود تو زمين ، با حركتهاي انفراديش جلو نميرفت ،‌سانتر نمي كرد و خطا نمي گرفت و صد البته اون ضربه زيبايي كه به تيرگخورد رو نميزاد، استقلال چه موقعيتهايي داشت؟؟ ها...؟ جواب بده؟؟؟ اينم شد بازي ؟؟؟ همش سانتر ... ، گل هم روي كرنر بود!!!
الاهلي كه با صبا داشت(تيم اول امارات) الاهلي موقعيتهاي گلش به 2 نمي رسيد!! صبا كردش طو قوطي و همش هم با برنامه بازي مي كرد!! توپ پخش كن وسط زمين كي بود؟؟ مگر خسرو حيدري بود كه توپ از وسط زمين ميبرد ، جلو و سانتر مي كرد!!؟؟؟

من نميدونم تو چه گيري دادي!اول كه ميگفتي جباري نباشه فلان ميشه!ديدي نبود و هيچ اتفاقي نيفتاد خسرو جاشو پر كرد اگه اونم نباشه كسي ديگه جاشو پر ميكنه.بعدشم هر بازيكني بگير نگير داره اين همه از سياوش و ارش و فرهاد بد گفتيد حتي يكبار هم كسي اشاره نكرد اون سوبيس (سوسيس!)22 مليون دلاري 2 تا توپ به پاش نخورد!اين دليل ميشه كه بازيكن بديه؟بعدشم شما مثل اينكه بازي رو خوب نديدي!اگه ديده بودي از كلمه فقط سانتر استفاده نميكردي 3 تا پاس تو عمق سالم به مهاجما رسيد 2 تا از فابيو يكي از حسين كه يكيش منجر به پنالتي شد مگه تو يه بازي حرفه اي چند تا پاس اينجوري بايد به مهاجم برسه؟تيم حريف دفاع داره اتوبان كه نيست.دوما اگه به گزارش مزدك توجه ميكردي چند دفعه از كلمه بازي تركيبي زيبا استفاده كرد،اينم بازي تركيبي.سوما سانتر هم كه به وفور!شوت هم كه ديديم.خوب اگه شما راه گل زني ديگه بلدي بفرا(فقط نگو اين چيزايي كه تو بالا نوشتم تو بازي نبوده كه بهت ميخندن).

اينقدر هم كه ميگي صبا كرد تو قوطي استقلال تيم دوم امارات رو نكرد تو قوطي؟اگه الاهلي دوتا موقعيت داشت الجزيره يدونه داشت كه گل شد!

اينيكه تيم موقعيت نتونه بسازه با اينكه نتونه گل كنه فرق دارن تيمي كه 2-3 تا تيرك ميزنه پنالتي ميگيره براحتي سانتر ميكنه و چند موقعيت 100 % درست ميكنه يعني خوب بازي كرده ولي شانس نداشته !ديشب تو خونه توپ پيدا كرئم هر كاري كردم تو اون شرايط عليزاده ضربه به گوسفند واري عليزاده زير توپ بزنم نشد:31:

من مطمئنم بغير شما دوست عزيز هيچكس با حرفاي من مخالف نيست!

dma
19-03-2009, 11:15
ساوی در عین برتری این شانس خشکیده در روزی که استقلال فوتبال خوبی را به نمایش گذاشت بدشانسی و بی دقتی باعث شد این تیم فقط به یک امتیاز این مسابقه اکتفا کند .
الجزیره امارات به مانند تیم های عربی در دهه 90 میلادی به وقت کشی فراوان دست زد و عجیب بود که بازیکنان الجزیره امارات با آن همه تعریف و تمجید اینگونه در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال مدام در حال خوابیدن و وقت کشی باشند.
چیزی که در مسابقه امروز به شدت به چشم آمد افزایش کیفیت فنی بازی استقلال بود و به نظر می رسد که استقلال آرام آرام به شرایط پیش از مسابقه با پرسپولیس باز می گردد.
به هر حال تساوی در مقابل الجزیره در تهران نتیجه مناسبی نیست اما می توان امیدوار بود که با کیفیت بازی تیمی مثل الجزیره در آینده استقلال بتواند با پیروزی های متوالی از گروه 3 به مرحله بعد صعود کند.
تساوی در آزادی کام هواداران استقلال را در آستانه نوروز 88 تلخ کرد و این واقعیتی است که باید عنوان کرد. اما این نکته را هم فراموش نکنیم که حق بچه های استقلال در بازی مساوی نبود و اگر کمی شانس با تیم استقلال یار بود استقلال باید این مسابقه را با گل های فراوان پیروز می شد.

بی باک بی بال
19-03-2009, 11:51
ببخشيد مگه الان شكوري رو نداريد كه هم چپ پا هست هم تو پاس قهرمان ايران شده و تيم ملي هم دعوت شد و ...
حد اقل فيزيكش از نيكبخت بهتره،پس چرا بازيش نمي دن كه سمت چپ هم مثل سمت راست فعال بشه؟
؟؟ شکوری خیلی کم تجره است ولی اینده خوبی داره اگه؟

Majid393
19-03-2009, 12:34
دیروز تو ورزشگاه چقدر به علیزاده فحش دادن ..... به اون کمک داور کچله هم همینجور ..... :دی
دروازه بان الجزیره هم که اعصاب همه رو خراب کرده بود .....
پنالتی رو هم از اول باید میدادن یکی دیگه بزنه ......
ولی انضافا" دم خسرو حیدری گرم ..... یک دونه توپ هم لو نداد .... جانواریو هم مثل سابق نبود ......

Majid393
19-03-2009, 12:51
بین دو نیمه :

پنالتی اول برهانی :

lazy
19-03-2009, 13:06
من پرسپولیسیم ولی از تساوی استقلال خیلی ناراحت شدم.
استقلال بد شانسی اورد وگرنه با یه نتیجه قاطعانه بازیو میبرد.

دلم میخواست کله دروازبان الجزیره رو بترکونم وقتی داشت وقتکشی میکرد.

tsjaleb
19-03-2009, 14:51
به نظر من استقلال با الجزیره عالی بازی کرد و سطح بازیش از بازی های لیگ هم بالاتر بود .فقط در گل زدن بدشانس بود و البته بازی کنی مثل علیزاده هم که این فصل ....
اما باید صبور بود مطمئن هستم که از گروه راحت بالا میریم وبعدش انشالله تا قهرمانی سوم .
در مورد بعضی دوستان که میان اینجا 6 تاییها و ... میکنن بگم هر موقع یدونه از این ستاره ها که رو پیرهن استقلال گرفتین بیاین حرفاتون رو میشنویم .لیگ آسیا معتبرترین ملاک ارزش گذاری هست.مثل لیگ قهرمانان اروپا که همه آرزوی قهرمانیش رو دارن.

نادر1368
19-03-2009, 16:50
به نظر من استقلال بر مبنای تاکتیک طراحی شده توسط خسرو حیدری بازی کرد!سطح بازیش اگه مثل لیگ بود الان برنده بود متاسفانه به همین راحتی داریم از غافله دور میمونیم!الان باید با ام صلال واسه دومی رقابت کنیم باید تمام بازی هارو ببریم. لیگ رو شل نگیرن خوبه!قهرمانی رو هر آن ذوب اهن میتونه چنگش بیاره به امید قهرمانی استقلال در لیگ و اسیا.

بی باک بی بال
19-03-2009, 18:30
بازی بعدی توی اسیا کیه کجا

امير موسر
19-03-2009, 19:28
خدا بگم چیکارشون نکنه ! دمه عیدی حال مارو گرفتن ! الان خودشون دارن حال میکنن !

dma
19-03-2009, 21:06
امتياز هاي من:
كمتر از بسيار ضعيف هم اگه داشت بهتر بود مثلا تخ...ي!به عليزاده بايد ميداديم!

dma
19-03-2009, 21:12
يه چيز بگم بخنديييييد!امتياز عليزاده:2: تو سايت استقلال -470 (منفي چهارصد و هفتاد):31::39::38:

Nasser_ZRE
19-03-2009, 22:27
در گفت و گو با فارس
جباري: قلعه نويي من را نخواست

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: من به واعظ آشتياني زنگ زدم تا در بازي مقابل الجزيره باشم اما قلعه نويي نخواست.

مجتبي جباري در گفت و گو با خبرگزاري فارس در مورد شعار هواداران اين تيم عليه او در جريان بازي مقابل الجزيره اظهار داشت: از تماشاگران گلايه اي ندارم. آنها فكر مي كنند من سر تمرين نرفتم اما باشگاه نخواست كه در تمرين باشم.
وي افزود: من حتي به واعظ زنگ زدم تا در اين بازي حضور داشته باشم اما ظاهرا قلعه نويي قبول نكرده بود. من خيلي كارها براي استقلال انجام دادم كه نمي دانم چرا هواداران آن را به ياد نمي آورند.
اين بازيكن ادامه داد: لحظه اي كه به پرسپوليس گل زدم و به سمت هواداران رفتم فكر چنين روزهايي را مي كردم. آنها در بطن قضيه نيستند. تماشاگران خصلت هاي خاصي دارند و من از دست آنها ناراحت نمي شوم.
جباري تاكيد كرد: اكنون حرف هايم را نمي زنم تا به استقلال لطمه اي نخورد اما بعدا كه حرف هايم را زدم خيلي از اينهايي كه چنين رفتاري را انجام دادند شرمنده مي شوند.
هافبك آبي پوشان تصريح كرد: مجتبي جباري هيچ وقت دقيقه 70 تعويض نمي شد. به خاطر يك عصبانيت كوچك اين طور محاكمه نمي كنند. اشكالي ندارد؛ من صبوري مي كنم و به موقع حرف هايم را مي زنم.
انتهاي پيام/

نادر1368
19-03-2009, 22:54

حیف و حیف و حیف فکر کنم قلعه نوعی دنبال بهانه بود!
سیاوش و علی و عباسفرد و مجیدی خیلی ضعیف!برین رای بدین من که از اینا خوشم نمیاد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

iman_s
20-03-2009, 02:35
ای کاش تو نظرسنجی به مربی هم نمره میدادند تا یک صفر کله گنده به قلعه نویی میدادم.
یا باجهایی که از علیزاده میگیره خیلی توپوله که نمیتونه ازشون دل کنه یا اینکه میخواد حرص هواداران رو دربیاره.

Elendil1
20-03-2009, 12:23
بازيبعدي استقلال چه روزي؟

Elendil1
20-03-2009, 12:24
استقلال به خاطر بدشناسي نبود كه مساوي كرد به خاطر بي دقتي بود!!!

mastaneeh
20-03-2009, 12:32
happy new year

Majid393
20-03-2009, 12:35
بازيبعدي استقلال چه روزي؟

استقلال - ملوان

14 فروردین .... ورژشگاه آزادی

نادر1368
20-03-2009, 13:21
تماشاگرا بیاین علی چشم انتظار شماست!ملوان که بازیکن گران قیمت نداره؟نه!ولی داور ایرانیه!

M.etallic.A
20-03-2009, 13:53

زمانی که عابدزاده توی تیم شما بود جوجه عقاب هم نبود چه برسه به عقاب! این پرسپولیس بود که بهش پر و بال داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن افرادی مثل مهدی مهدوی کیا (هامبورگ)، علی کریمی (بایرن مونیخ)، علی دایی (بایرن مونیخ) و کریم باقری (چارلتون) و خیلی بازیکنان دیگه که در بهترین تیم های جهان بازی کردند از همین پرسپولیس به دنیا معرفی شدند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علی دایی رو نگفتم چون توی استقلال که هیچ هنوز توی جهان کسی به پاش نرسیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی یادم رفت بگم که علیزاده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و هاشمی نسب از پرسپولیس به تیم شما اومدند.

اصلا بحث این نیست که تو تیم ما بود جوجه عقاب بود یا جوجه اردک بود یا هر جوجه دیگه ای... بحث اینه که پرسپولیس بازیکن تیمهای دیگه رو میدزده... همه اون بازیکنهای دیگه ای که گفتی هم پرسپولیس دزدیده... اینکه میگم دزدیده منظورم این نیست که خریده وگرنه استقلال هم خیلی از بازیکنهای تیمهای دیگه رو میخره ولی هیچ وقت مربیش به یه بازیکن نمیگه اگه میخوای تو تیم ملی بازی کنی باید بیای پرسپولیس و .... این میشه دزدی... در هر صورت پرسپولیس بازیکنی نداشته که خودش ساخته باشه از بیخ... مثل جباری.... همش مرده خوری... در ضمن پرسپولیس به قول شما با این همه ستاره و بازیکن در حد بین المللی چرا حتی یه بارم نتونست تو آسیا قهرمان بشه ؟ میدونی چرا ؟ چون تیم نیست...

علی دایی رو هم نگفتی بهتره چون همه میدونن چرا اومد پرسپولیس خودش گفت دلیلش چی بوده... با اون حرفهایی که علی دایی زد شما الان باید خجالت بکشید بجای اینکه افتخار کنید....

ینا که گفتی از روی تعصب بید و ارزشی نداشته بید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ثانی اگر هزار تا ستاره دیگم که روسینت باشه ولی به دسته سوم لیگ کشورت سقوط کرده باشی هیچ ارزشی نداره جیگر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمی دونم چرا یهو یاد عدد 6 افتادم

ببین من با پرسپولیسی جماعت زیاد کل کردم. حرف خاص و منطقی برای زدن نداره.... قبلا گفتم وقتی کم بیاره ممکنه به گروه خونی و رنگ لنگ و لباس شمر و اینا هم استناد کنه. پس بیخیال...

ای بابا بازم دایی دایی میکنن. دوباره بگم ؟ علی دایی تو برنامه نود اومد گفت . من وقتی تو بانک ملی بازی میکردم. علی پروین به من زنگ زد ( پروین اون موقع مربی تیم ملی بود ) گفت اگه دوست داری به تیم ملی دعوت بشی باید با پرسپولیس قرارداد ببندی... دایی میگفت اون موقع خیلی پیشنهادات بهتری داشتم ولی به خاطر عشق به تیم ملی مجبور شدم بیام پرسپولیس.... حالا هم علی دایی از پرسپولیس متنفره... اینو دیگه همه میدونن. پرسپولیسی ها هم از دایی متنفرن اینم همه میدونن. تیمی که اینجوری بازیکن جذب میکنه معلومه هیچ وقت نمیتونه یه مقام بین المللی کسب کنه... حالا باز شما بگید علی دایی فلانه.... اصلا فرض کنیم کریس رونالدو هم از پرسپولیس به دنیا معرفی شد. چه فایده آخه ؟ تیم باید افتخار داشته باشه تا سربلند باشه نه اینکه از روی بی افتخاری دست به دامن بازیکنهای سالهای دورش باشه که نهایتا یه فصل تو این تیم توپ زدن.... حالا شما تا آخر عمر بازیکن به بوندس لیگا ترانسفر کنید وقتی تیم ، تیم نباشه چه فایده... پس یه دفعه تیمو جمع کنن یه بنگاه ترانسفر راه بندازین سنگین ترن اینجوری : دی

bayern
20-03-2009, 22:00
سلام

سال نو بر تمام استقلالی ها مبارک باد

به امید قهرمانی استقلال

20-03-2009, 23:37
یا مقلب القلوب والابصار

یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

Rjoun
21-03-2009, 01:04
سلام سال نو بر همه آبي دلان مبارك باد

بی باک بی بال
21-03-2009, 08:55
سلام
امیدوارم سال خوبی داشته باشین
به امید قهرمانی؟

بی باک بی بال
21-03-2009, 09:01
ببخنید مدیرت تیم ما خیلی در زمان آقای (x)ضعیف بود ک ما 13 شدیم همین اقای (x)باعث شد نیکبخت از استقلال بره
در اینکه تیمهای مثل پیروزی نمی تونند خودشمون بازیکن ساز باشند شکی نیست
ما باید مراقب باشیم
عابدزاده هم در استقلال عقاب بود نه در (پیروزی )

shahin666
21-03-2009, 12:10
یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الاحسن الحال

تقدیم به همه استقلالی ها عزیز

سال نو رو به همه تاجی های عزیز تبریک میگم

ایشالا تو سال جدید قهرمانی استقلال در لیگ برتر و موفقیت در جام باشگاه آسیا

jamshidjap
21-03-2009, 12:13
سال نو بر همه استقلالی ها مبارک...

ایشالا تو این سال فقط قهرمانی بیاریم ....

shahriar_sh_2007
21-03-2009, 12:56
درود به تمام استقلالی ها
سال نو مبارک.ان شاالله که سالی سرشار ار موفقیت برا خودتون و خانواده هاتون و تیم محبوبمون استقلال باشه.

vorojax
21-03-2009, 13:14
سلام به همه عزیزان استقلالی....
عیدتان مبارک :40:
انشالله سال خوبی داشته باشین :40:
یا علی

dma
21-03-2009, 21:47
عيد همه مبارك

ايام به كام

دعا برا من يادتون نره كسي اگه مشهد ميره dma (ماهان)رو دعا كنه.
:40::40::40::40::40: :40: :40: :40: :40: :40: :40: :40: :40::40::40::40:

امير موسر
22-03-2009, 12:10
Bye جباری !

در شرايطي كه همه انتظار تشكيل كميته انضباطي باشگاه و تعيين جريمه جباري را مي‌كشيدند، تا اين بازيكن پس از محكوميت به پرداخت جريمه نقدي به تمرينات بازگردد، امير قلعه‌نويي آب پاكي را روي دست همه ريخت. روز گذشته مسوول روابط عمومي باشگاه استقلال گفت:«در پي حركت غيرورزشي مجتبي جباري در مصاف برابر الاتحاد سرمربي تيم به صراحت اعلام كرده اين بازيكن ديگر جايي در جمع آبي‌پوشان نخواهد داشت. اين مقام مسوول اضافه كرده كرده كه؛«مسووليت فني تيم و كل بازيكنان از جمله جباري برعهده امير قلعه‌نويي است حالا او از اختياراتش استفاده كرده وگفته او حق شركت در تمرينات تا پايان فصل را ندارد.»
از لحن صحبت‌هاي روابط عمومي باشگاه مي‌شد اينگونه برداشت كرد كه امير قلعه‌نويي با در نظر گرفتن چهار بازي باقيمانده تا پايان ليگ برتر و چهار بازي تا پايان مرحله اول ليگ قهرمانان آسيا قيد استفاده از جباري را زده و هر آنچه طي روزهاي گذشته در سال جاري تحمل كرده بود را يكجا تلافي كرده است. در اين بيانيه شفاهي كه در مورد جباري مطرح شده بود گفته شده كه جباري تا پايان مدت قراردادش در خدمت باشگاه استقلال خواهد ماند اما حق تمرين و بازي كردن ندارد. ضمن اينكه در صورت داشتن پيشنهادات داخلي و يا خارجي نيز باشگاه‌ رضايتنامه وي را صادر نخواهد كرد. طوري كه به نظر مي‌رسد مسوولان باشگاه حالا‌حالاها قصد راحت گذاشتن او را ندارند و به نوعي تمام قهر و نازهاي گذشته جباري با تيم و باشگاه و غيره را تسويه حساب مي‌كنند.

Parsfootball.com

M.etallic.A
22-03-2009, 14:08
bye جباری !

در شرايطي كه همه انتظار تشكيل كميته انضباطي باشگاه و تعيين جريمه جباري را مي‌كشيدند، تا اين بازيكن پس از محكوميت به پرداخت جريمه نقدي به تمرينات بازگردد، امير قلعه‌نويي آب پاكي را روي دست همه ريخت. روز گذشته مسوول روابط عمومي باشگاه استقلال گفت:«در پي حركت غيرورزشي مجتبي جباري در مصاف برابر الاتحاد سرمربي تيم به صراحت اعلام كرده اين بازيكن ديگر جايي در جمع آبي‌پوشان نخواهد داشت. اين مقام مسوول اضافه كرده كرده كه؛«مسووليت فني تيم و كل بازيكنان از جمله جباري برعهده امير قلعه‌نويي است حالا او از اختياراتش استفاده كرده وگفته او حق شركت در تمرينات تا پايان فصل را ندارد.»
از لحن صحبت‌هاي روابط عمومي باشگاه مي‌شد اينگونه برداشت كرد كه امير قلعه‌نويي با در نظر گرفتن چهار بازي باقيمانده تا پايان ليگ برتر و چهار بازي تا پايان مرحله اول ليگ قهرمانان آسيا قيد استفاده از جباري را زده و هر آنچه طي روزهاي گذشته در سال جاري تحمل كرده بود را يكجا تلافي كرده است. در اين بيانيه شفاهي كه در مورد جباري مطرح شده بود گفته شده كه جباري تا پايان مدت قراردادش در خدمت باشگاه استقلال خواهد ماند اما حق تمرين و بازي كردن ندارد. ضمن اينكه در صورت داشتن پيشنهادات داخلي و يا خارجي نيز باشگاه‌ رضايتنامه وي را صادر نخواهد كرد. طوري كه به نظر مي‌رسد مسوولان باشگاه حالا‌حالاها قصد راحت گذاشتن او را ندارند و به نوعي تمام قهر و نازهاي گذشته جباري با تيم و باشگاه و غيره را تسويه حساب مي‌كنند.

Parsfootball.com

این چه کاریه آخه ؟؟؟ کدوم تیم بازیکن به این خوبی رو از دست میده ؟ حالا جوونه یه اشتباهی کرد. نباید اینکارو میکردن. حالا فردا اگه تیم به مشکل بخوره همه میریزین سر قلعه نویی که چرا جباری رو کنار گذاشتی.

dma
22-03-2009, 14:25
این چه کاریه آخه ؟؟؟ کدوم تیم بازیکن به این خوبی رو از دست میده ؟ حالا جوونه یه اشتباهی کرد. نباید اینکارو میکردن. حالا فردا اگه تیم به مشکل بخوره همه میریزین سر قلعه نویی که چرا جباری رو کنار گذاشتی.

عمرا اگه خبر ش مستند باشه.

مگه نديديد واعظ گفت خبر موثق فقط رو سايت استقلال.پس بيخيال چرندي بيش نيست.ديگه امير هم اينقدر بي تجربه نيست.

bayern
22-03-2009, 15:24
الان خبرها رو نمیشه روش حسلب کرد باید تا پایان تعطیلات عید صبر کرد تا صحت خبرها مشخص بشه

Rjoun
22-03-2009, 17:20
به امید موفقیت پرسپولیس و حذف استقلال و سپاهان از جام باشگاهها و قهرمانی ذوب آهن در لیگ برترو ...

اصلا فكر نمي كردم داشتن يه سرور اينقد براي بعضي ها سوزش داشته باشه...:27:

Rjoun
22-03-2009, 17:43

VIVA E S T E G H L A L

Elendil1
23-03-2009, 09:31
مجتبى جباری و امیر قلعه نویی بعد از سال تحویل آشتى مى كنند

مسؤولان باشگاه استقلال قصد دارند پیش از آنكه اختلاف قلعه نویى و جبارى پیچیده تر از این شود زمینه آشتى این دو را فراهم كنند. از آنجا كه باشگاه استقلال هم براى قلعه نویى و هم براى جبارى ارزش بسیارى قائل است قصد دارد به زودى این كار مهم را انجام دهند تا پیش از آغاز دوباره لیگ برتر در هفته هاى پایانى فضاى باشگاه از حال و هواى این روزها خارج شود. نزدیكان باشگاه استقلال معتقدند جلسه آشتى كنان امیر و مجتبى پس از سال تحویل در منزل انصارى برگزار خواهد شد. واعظ هم علاقه بسیارى دارد با رو در رو كردن مجتبى و امیر پرده از اختلاف پنهان این دو بر دارد و به نوعى زمینه ساز آشتى آنها شود براى همین به برگزارى این جلسه پس از سال تحویل تأكید دارد البته باید منتظر ماند و دید این خبر تا چه اندازه صحت خواهد داشت و آیا در روزهاى آغازین سال ۸۸ جبارى و قلعه نویى اختلاف ها را كنار مى گذارند یا اینكه اختلاف آنها باز هم ادامه خواهد داشت

اخه ما نفهميديم ، جباري ميمونه يا ميره؟؟؟‌چي شد حالا؟؟{حالا اينم شد براي ما فيلم}

Nasser_ZRE
23-03-2009, 11:42
همه ی اینا شایعس جباری فقط برای بازی با الجزیره از لیست خارج شد که تنبیه بشه.

قراردادش هم که تموم شد به احتمال زیاد میره.

امير موسر
23-03-2009, 12:20
قراردادش هم که تموم شد به احتمال زیاد میره.

اگر امیر بمونه 100 درصده !

Elendil1
23-03-2009, 15:44
زبونتون رو گاز بگيرين!! غلط كرده بره!!

M.etallic.A
23-03-2009, 17:49

امير موسر
23-03-2009, 18:01

اخه این یعنی 18 سالشه !!!!!!!!! کمه کم تو همین عکس 30 به بالاست !

منم رو کیکم نوشته بودم پرسپولیس اول بشی , اخر بشی سرور داری !

M.etallic.A
23-03-2009, 18:12
هدف این بود که نمونه ای از طرفدارهای پرسپولیس رو نشون بدم : دی

dma
23-03-2009, 21:00
ويرايش شد.....

Rjoun
24-03-2009, 01:41
تا قهرماني چيزي نمونده!

خدا مي دونه كه حقمونه!

Fate2646
24-03-2009, 01:54
اقا بازی بعدی استقلال کی و با کی هست؟

Nasser_ZRE
24-03-2009, 16:58
دايي:
با حمايت 100 هزار تماشاگر عربستان را شكست مي‌دهيم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: با حضور 100 هزار تماشاگر، عربستان را شكست خواهيم داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دايي پس از پيروزي يك بر صفر در ديدار دوستانه مقابل كويت عنوان كرد: سبك ‌بازي كويت و عربستان شبيه يكديگر است و من با شبيه‌سازي در اين مسابقه براي بازي با عربستان كاملا آماده هستم. شاگردانم برابر كويت تمام تاكتيك‌هاي مدنظرم را در زمين اجرا كردند.
وي درباره بازي با عربستان اظهار داشت: پيروزي در اين بازي دور از دسترس نخواهد بود. با اضافه ‌شدن جواد نكونام و مسعود شجاعي و حضور 100 هزار تماشاگر عربستان را شكست خواهيم داد.
تيم ملي فوتبال ايران شب گذشته در ديداري دوستانه با تك گل دقيقه 85 مازيار زارع كه از روي نقطه پنالتي به ثمر رسيد كويت را مغلوب كرد.
ملي پوشان كشورمان شنبه 8 فروردين در چارچوب رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2010 در ورزشگاه آزادي ميزبان عربستان خواهند بود.
انتهاي پيام/

بی باک بی بال
24-03-2009, 17:07
بازی ساعت چند است م

Nasser_ZRE
24-03-2009, 18:56
بازی 14 فروردین هست.

10 روز دیگه...

M.etallic.A
24-03-2009, 20:46
با شروع لیگ دوباره دهن بعضی ها بسته میشه. به امید حذف پرسپولیس از سهمیه های آسیایی ایران تو سال بعد...

وقتی استقلال با پرواز چارتر رفت جده کلاس بین المللی خودشو نشون داد نه مثل بعضی از تیمها که مثل عقب مونده ها اول میرن دبی از اونجا میرن عربستان عین یه تیم درجه n ام.... اون احترامی هم که عربها به استقلال گذاشتن یک دهمش رو واسه پرسپولیس نزاشتن. کلاس تیم فرق میکنه در کل....

Nasser_ZRE
24-03-2009, 22:00
متالیکا جان بزار با حرفای بی ارزش خودشون کمی دلشون شاد بشه.خواستم یه چیزی بگم. بدبختا رو دلم سوخت براشون .

JEFF_HARDY
24-03-2009, 22:28
هر جا حرفي غير منطقي شد اعتراض كنيد، اگه نه هم تشريف بياريد با دليل و منطق بحث كنيد

bleu2u4u
24-03-2009, 22:44
دیدیم شما چقدر منطق داشتید
متالیکا توی تاپیک شما گفت استقلال جزو تیمهای بازیکن سازه و تازه مثال هم زد و
نشون داد که 40 درصد ترکیب ثابت ما از خود جوانانمون اومده و شما هم برگشتید و مسخره کردید چون جواب نداشتید
حالا هم که تیمتون از یه تیمی مثل مس کم اورده و سال بعد باید نظاره گر حضور ما توی اسیا باشید اینجوری مثل کولی ها
داد و بیداد میکنید و میگید چرا بدون منطق حرف میزنید

M.etallic.A
24-03-2009, 23:18
فقط من یه چیزی بگم. اگه بحث تقلید باشه که استقلال از همه مدعی تره. بقیه تیمها که استقلال رو بخاطر پرتاب اوتهای علیزاده مسخره میکردن الان همشون از همین تاکتیک دارن استفاده میکنن. یه تقلید کاملا ناقص و مسخره... از جمله پرسپولیس و سپاهان و ... جالب اینه که خود استقلال به غیر از اوقاتی که علیزاده میاد که اونم بیشتر دقایق آخر بازیه اصلا از این تاکتیک استفاده نمیکنه. بازم میگم جالب اینه که چیزی که خودشون مسخره میکردن الان دارن انجامش میدن این خیلی درده خداییش....

M.etallic.A
24-03-2009, 23:24
من خوشم میاد رحمان رضایی از اینترمیلان پیشنهاد داشت... اونم کی رحمان رضایی که همه فهمیدن دیگه چه جور آدمیه... پول میداد به خبرنگارهای داخل ایران که به دروغ تو روزنامه هاشون ازش تعریف کنن که فلان تیم بهش پیشنهاد داده و صد تا دروغ دیگه.... علی کریمی هم نمیگم بازیکن خوبی نیست ولی این خوب بودنش تداوم نداره. یهو میبینی خسته شد قاطی کرد دیگه نیومد سر تمرین... آخرین بازی پیروزی رو دیدید که چه قدر آماتور با دست توپو گرفت...

dma
24-03-2009, 23:25
ای اف سی دلگیرم ازت***ای داوری سیرم ازت

ای داوری تو ازادی ***جاممو می گیرم ازت
جاممو می گیرم ازت
این بازی های لعنتی***از خنده دورم می کنن
بازیایی تدافعی***زنده به گورم می کنند
چه لحظه های خوبیه***ثانیه های اخره
شوت عجیب تو دروازه***1 امتیازم میپره

داوری دلگیرم ازت***ای عنایت سیرم ازت
ای پرسپولیس تو ازادی***جاممو می گیرم ازت
چه اعتراض تلخیه(اعتراض جانواریو)***انگار که باختم به عرب
وقت تلافی از همست***ای دربی بیزارم ازت
بردمو می گیرم ازت

کمیته ی ناداوری***بگو که گوشت با منه
مصدومیت بازیکنام***همش تقصیر داوره
ای خدا دلگیرم ولی***احساس غم نمی کنم
چون با تو ام پیش کسی***سرم را خم نمیکنم
جزیره می بریم ازت***از تو هم می بریم قطر
94 تو ازادی***بردم و می گیرم ازت

mastaneeh
24-03-2009, 23:27
باز هم پنالتی...
این سناریو بردن با پنالتی هنوز تو تیم ملی ادامه داره
خدا به دادمون برسه اگه صعود کنیم دور بعد

dma
24-03-2009, 23:28
من خوشم میاد رحمان رضایی از اینترمیلان پیشنهاد داشت....

آره دادا متاليكا منم از رئال مادريد پيشنهاد داشتم:31:.

از اينتر ميلان پيشنهاد داشته بعد ديپورت شده اومده تو لنگ بازي كنه:38::38::38:احتمالا از ترمينال شرق يا ترمينال غرب پيشنهاد داشته!

dma
24-03-2009, 23:31
به اااميد برخورد پر افتخار ترين تيم آسيا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif با پرس پوليس (لنگگگگ) در ورزشگاه آزادي در مرحله بعد جام باشگاه هاي آسيا .

خودم ميرم تو استاديوم ميخونم:
لنگ پاررررررره ه ه ه ه ه ه ه ه
تيمي كه چاره نداااره ه ه ه ه

mastaneeh
24-03-2009, 23:46

چه خوشحاله ه ه ه ه ه ه :31::31::31::31::31::31::31::27:

M.etallic.A
25-03-2009, 00:22
بچه ها از لنگ هم کسی تو تیم منتخب دیده شد ؟

اسامی رو حال کنید :
علی دائی
کریم باقری
خداداد عزیزی (حضور در باشگاههای اسیا با تیم پرسپولیس)
مهدی مهدوی کیا
مهرداد میناوند
خاکپور
کریم باقری
علی کریمی

جالبه به ما میگن بازیکن دزد

و در ادامه لیست رو ویرایش میکنیم...

رونالدینیو
لوئیس فیگو
ریو فردیناند
استاد اسدی
کریس رونالدو
دیوید بکهام
مهدی تار تار
روبرتو کارلوس
تیری هانری
فرنچسکو توتی
الونگ الونگ...

دیگه نبود ؟ کسی رو جا ننداختیم که ؟

M.etallic.A
25-03-2009, 00:30
دیگه زحمتشو خودت بکش... راستی لازم به ذکره اینها از تیمهای پایه اومدن بالا... و بعد ترانسفر شدن به بهترین باشگاههای جهان و قراره به مرور بعد از طی کردن عمر مفید دیپورت بشن و برگردن به خونه خودشون...

aluminum
25-03-2009, 02:04
دیگه زحمتشو خودت بکش... راستی لازم به ذکره اینها از تیمهای پایه اومدن بالا... و بعد ترانسفر شدن به بهترین باشگاههای جهان و قراره به مرور بعد از طی کردن عمر مفید دیپورت بشن و برگردن به خونه خودشون...

من فکر کنم فرهاد مجیدی هم جز همین دسته باشه

یا عنایتی!!

ولی خوب باید قبول کرد اونجوری که تو میگی استقلال بازیکن ساز نیست

الان توی ترکیبتون به غیر از طالبلو قربانی و اگه اشتباه نکنم امیر آبادی کی ساخته باشگاه هست

حالا به غیر از طالبلو بقیه شون ...

بازیکنان بزرگ و همه کارتون رو شما از بقیه تیم ها گرفتید

مثل جباری!

البته علیزاده!!!!!!!!!!!!

منطقی نگاه کن یه چیزی گفتی توش موندی

پرسپولیس هم بازیکن های ساخته ولی در رقابت با سایر بازیکنان همشون نتونستن بمونن
مثل خرسندی (درسته بازیکن بزرگی نیست ولی الان خوب بازی می کنه)
شیث حقیقی نوروزی که الان داره خوب بازی می کنه

ولی این خصوصیات تیم های بزرگ هر کشوریه که به دنبال ستاره ها برن

میگی نه برو بایرن تو المان رئال بارسلونا اینتر و بقیه تیم ها رو نگاه کن

unartig
25-03-2009, 09:24
الان توی ترکیبتون به غیر از طالبلو قربانی و اگه اشتباه نکنم امیر آبادی کی ساخته باشگاه هست

حالا به غیر از طالبلو بقیه شون ...

بازیکنان بزرگ و همه کارتون رو شما از بقیه تیم ها گرفتید

مثل جباری!

البته علیزاده!!!!!!!!!!!!

منطقی نگاه کن یه چیزی گفتی توش موندی

پرسپولیس هم بازیکن های ساخته ولی در رقابت با سایر بازیکنان همشون نتونستن بمونن
مثل خرسندی (درسته بازیکن بزرگی نیست ولی الان خوب بازی می کنه)
شیث حقیقی نوروزی که الان داره خوب بازی می کنه

ولی این خصوصیات تیم های بزرگ هر کشوریه که به دنبال ستاره ها برن

میگی نه برو بایرن تو المان رئال بارسلونا اینتر و بقیه تیم ها رو نگاه کن
باوجوداینکه میدونم به دلیل ناآشنابودن شما بافوتبال بحث کردن باشما یک کم بی فایده باشه .اما اگرخیلی دوست داشتید بافوتبال ایران آشنا بشید می تونم آرشیو کامل از ورزش ایران درطی این 15 سال اخیر رادراختیارتون بذارم یااگر به دانشگاه رفتید می تونیدازآرشیو اون دانشگاه استفاده کنید.
پسرم اگرشما لیست بازیکنان پایه تیم استقلال در10سال اخیرراداشته باشید متوجه میشد مجتبی جباری خسروحیدری پیروزقربانی امیرحسین صادقی همین فرزاد آشوبی که توتیم شما بازی میکردوخیلی ازبازیکنای دیگرلیگی که اگرخواستی می تونم اسمشونو دراختیارتون بذارم توتیم استقلال بازی میکردندالبته توتیمهای پایه استقلال و اینکه شما میگید شیث رضایی تو تیم پیروزی بوده (ازتیم پایه برام تعجب آوره) چون دقیقایادمه ازکجارشد کرده و حتی یکسال هم به خاطر جریان صغرسنی محروم بوده .اما خب اینکه شما میگید حتما بوده چون بازیکن تیم شما بوده و اگر نسبت به این هم اطلاع نداشته باشید باید بگم عمرآشنایی شما بافوتبال فکر نکنم بیشتراز6ماه باشه .:10:ضمنا این که تیم شما جزو7 تیم اول ایرانه باید گفت ازصدقه سری امیرعابدینه .اگراون نبودالان مطمینا باید باتیمهای برق شیرازو...مسابقه میدادید.البته به زودی مسابقه میدید.

aluminum
25-03-2009, 11:04
باوجوداینکه میدونم به دلیل ناآشنابودن شما بافوتبال بحث کردن باشما یک کم بی فایده باشه .اما اگرخیلی دوست داشتید بافوتبال ایران آشنا بشید می تونم آرشیو کامل از ورزش ایران درطی این 15 سال اخیر رادراختیارتون بذارم یااگر به دانشگاه رفتید می تونیدازآرشیو اون دانشگاه استفاده کنید.
پسرم اگرشما لیست بازیکنان پایه تیم استقلال در10سال اخیرراداشته باشید متوجه میشد مجتبی جباری خسروحیدری پیروزقربانی امیرحسین صادقی همین فرزاد آشوبی که توتیم شما بازی میکردوخیلی ازبازیکنای دیگرلیگی که اگرخواستی می تونم اسمشونو دراختیارتون بذارم توتیم استقلال بازی میکردندالبته توتیمهای پایه استقلال و اینکه شما میگید شیث رضایی تو تیم پیروزی بوده (ازتیم پایه برام تعجب آوره) چون دقیقایادمه ازکجارشد کرده و حتی یکسال هم به خاطر جریان صغرسنی محروم بوده .اما خب اینکه شما میگید حتما بوده چون بازیکن تیم شما بوده و اگر نسبت به این هم اطلاع نداشته باشید باید بگم عمرآشنایی شما بافوتبال فکر نکنم بیشتراز6ماه باشه .:10:ضمنا این که تیم شما جزو7 تیم اول ایرانه باید گفت ازصدقه سری امیرعابدینه .اگراون نبودالان مطمینا باید باتیمهای برق شیرازو...مسابقه میدادید.البته به زودی مسابقه میدید.

بابا پیر فوتبال
بابا حجازی
بابا کلانی
بابا چنگیز

خیلی کارت درسته
والله عمر فوتبالی من 6 ماه نبیست ولی 100 سالم نیست مثل شما

شما که هر چی خواستید دارید می بافید

کو مدرکت

اگه درس خونده باشی البته اگه ...می دونستی باید بامدرک حرف بزنی نه همین جوری شکمی...

منم اگه پستم رو دیده بودی و باچشم باز و به دون تعصب نگاه می کردی می دیدی که من صحبتهام با احتماله و آخرش سوال پرسیدم

اگه اینجوری که شما نوشتید توی یه پست دیگه هم گفتم احتمالا جان واریو رو هم خودتون ساختید

چه فایده بازیکن می سازید بعد می دید به باشگاه های دیگه ستاره شدن میگیردشون

البته من بعید می دونم جباری و حیدری کار باشگاه باشه

ولی اگه از مدیریت فوتبال و خود فوتبال سر در می آوردی (فکر کنم از همون فوتبال سر در بیاری بسه چون سنت نمیرسه اون کار بزرگترها است)
می دونستی که بازیکن ساختن یه کار کوچک یه باشگاه هست

اگه اینجوریه الان آرسنال توی انگلیس باید بیاد ادعا کنه من بازیکن سازم و از اینجور چرت و پرت ها

اگه بازیکن سازی اینقدر مهم بود که تیم های بازیکن ساز الان در خطر سقوط نبودن توی همه دنیا همینه
شما هم فصل قبل جز همین دسته بودید

تیم های بزرگ و پر طرفدار همینجوری که نوشتم به دنبال نتیجه و کسب جام هستند

نمیان با این امکانات کم به بازیکن سازی به پردازن(چون احتیاج به زیر بنا های زیادی هست)

اگه خواستی بعدن بحث می کنیم

البته با این تعصب کور کورانه من بعید می دونم نتیجه ای داشته باشه

M.etallic.A
25-03-2009, 12:00
پسرم اگرشما لیست بازیکنان پایه تیم استقلال در10سال اخیرراداشته باشید متوجه میشد مجتبی جباری خسروحیدری پیروزقربانی امیرحسین صادقی همین فرزاد آشوبی که توتیم شما بازی میکردوخیلی ازبازیکنای دیگرلیگی که اگرخواستی می تونم اسمشونو دراختیارتون بذارم توتیم استقلال بازی میکردندالبته توتیمهای پایه استقلال و اینکه شما میگید شیث رضایی تو تیم پیروزی بوده (ازتیم پایه برام تعجب آوره) چون دقیقایادمه ازکجارشد کرده و حتی یکسال هم به خاطر جریان صغرسنی محروم بوده .اما خب اینکه شما میگید حتما بوده چون بازیکن تیم شما بوده و اگر نسبت به این هم اطلاع نداشته باشید باید بگم عمرآشنایی شما بافوتبال فکر نکنم بیشتراز6ماه باشه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ضمنا این که تیم شما جزو7 تیم اول ایرانه باید گفت ازصدقه سری امیرعابدینه .اگراون نبودالان مطمینا باید باتیمهای برق شیرازو...مسابقه میدادید.البته به زودی مسابقه میدید.

ضمن تایید پست بالا از شما خواهش میکنم یه تحقیق کوچولویی در مورد تیمهای پایه استقلال بکنین طی چند سال اخیر اون موقع خیلی چیزها دستتون میاد.

ولی اگه از مدیریت فوتبال و خود فوتبال سر در می آوردی (فکر کنم از همون فوتبال سر در بیاری بسه چون سنت نمیرسه اون کار بزرگترها است)
می دونستی که بازیکن ساختن یه کار کوچک یه باشگاه هست

اگه اینجوریه الان آرسنال توی انگلیس باید بیاد ادعا کنه من بازیکن سازم و از اینجور چرت و پرت ها

اگه بازیکن سازی اینقدر مهم بود که تیم های بازیکن ساز الان در خطر سقوط نبودن توی همه دنیا همینه
شما هم فصل قبل جز همین دسته بودید

تیم های بزرگ و پر طرفدار همینجوری که نوشتم به دنبال نتیجه و کسب جام هستند

نمیان با این امکانات کم به بازیکن سازی به پردازن(چون احتیاج به زیر بنا های زیادی هست)

بابا مدیر فوتبالی... دارنده عکس با شورت ورزشی... بابا بکن بائر... میشل پلاتینی...سپ بلاتر... علی آبادی...

بازیکن سازی طبق همون صحبت شما نیاز به زیربنا داره که خوشبختانه استقلال خوبشو داره. در مورد اون تیمهای اروپایی هم که گفتی بازیکن سازی نمیکنن بخاطر اینکه مثلا تو شهر آرسنال شاید افراد با استعداد در فوتبال اونقدر نباشه که برسه به سطح اول تیم... در ضمن برخلاف حرفهای شما خیلی از تیمهای درجه یک اروپا تو همه نقاط دنیا مدرسه فوتبال دارن. نمونه ش اینترمیلان که حتی تو خود ایران هم مدرسه فوتبال داره. در ضمن تیمهای بازیکن ساز کی گفته همشون در خط سقوط هستن تو همه دنیا ؟؟ نکنه شما شرایط فوتبال ایران رو به فوتبال تمام دنیا بسط دادی... بگو ببینم تیم بوکاجونیورز تو خطر سقوطه ؟ یا جرمیو ؟ یا کورینتیانس و ... اینا جز برترین تیمهای دنیا هستن. بازیکن سازم که هستن.

aluminum
25-03-2009, 12:07
این برای شما

اگه بازیکن سازی از تیم امیده بگید ما هم بدونیم

مجتبی جباری متولد 26/3/1363 در رباط کریم به دنیا آمد . به دلیل شغل پدرش فوتبال را از تیم راه آهن شروع کرد . در تیم نوجوانان راه اهن به مدت 2 سال بازی کرد و سال بعد به جوانان اتکا پیوست . وی سپس مجدد به امید راه آهن برگشت و دراین تیم مشعول به بازی شد .با دعوت احدی مربی وقت امید استقلال تهران جباری به این تیم پیوست و سپس به طور قرضی به مدت یکسال در تیم بزرگسالان ابومسلم توپ زد و با درخشش در این تیم توجه همگان را به خود جلب نمود . وی با تیم ابومسلم خراسان به مربیگری اکبر میثاقیان به مقام نایب قهرمانی جام حذفی رسید و درخشش وی در این فصل موجب بازگشت مجدد وی به تیم استقلال شد .برگشت مجدد او به استقلال بسیاردلنشین و توام با موفقیت بود . دعوت شدن او به تیم ملی و راه یابی به جام جهانی همراه این تیم قهرمانی در لیگ پنجم در روزی به یاد ماندنی که در حضور 120 هزار تماشاگر استقلال به دست آمد وهمچنین انتخاب وی به عنوان 10ورزشکار برتر سال84 مهمترین اتفاقات زندگی ورزشی او در این سال بود .در پایان لیگ پنجم مجتبی جباری از سوی کارشناسان به عنوان پدیده لیگ انتخاب شد و همچنین از طرف مردم به عنوان بهترین بازیکن استقلال وبهترین بازیکن لیگ اتخاب شد.پست تخصصی محتبی جباری هافبک نفوذی است.

»نبع:

به این میگن مدرک نه شکمی

aluminum
25-03-2009, 12:11
شرایط برزیل با بقیه کشورها فرق می کنه

مطمئنی که شهر آرسنال وجود داره >> بعد به من میگن اطلاعات فوتبالی ندارم....آرسنال برای شمال لندنه

ارسنال علاوه بر اینکه بازیکنان جوان رو میگیره خودش خیلی بازکن ساخته

aluminum
25-03-2009, 12:13
بیوگرافی مجتبی جباری

شما رفتید بازیکنان خوب سایر تیم ها رو گرفتید بعد حالا می گید ما بازیکن ساختیم

اینم کاملترش

مجتبی جباری متولد
16 خرداد سال 1362، بازیکن ایرانی فوتبال است. وی هم اکنون در تیم استقلال تهران عضویت دارد.

مصدومیت

مصدومیت سخت مجتبی جباری در اردوی آماده سازی تیم ملی برای جام جهانی آلمان در سوئیس ضربه سختی بر فوتبال جباری وارد نمود . وی که پیش بینی می شد یکی از بازیکنان ثابت و پدیده تیم ملی در جام جهانی باشد با این مصدومیت 1 سال از میادین به دور ماند و به همین دلیل جام جهانی 2006 آلمان ، 86 -85 لیگ برتر و جام ملتهای آسیا 2007 را از دست داد . اکثر کارشناسان معتقدند که اگر وی در جام جهانی بازی می کرد هم اکنون در لیگهای معتبر جهان در حال توپ زدن بود

ملی

جباری تاکنون 5 بازی برای تیم ملی فوتبال ایران انجام داده است که بهترین بازی ملی وی مربوط می شود به مقدماتی جام ملتهای آسیا در بازی با چین تایپه در استادیوم آزادی . در ان بازی مربی تیم مکزیک که برای آنالیز ایران (قبل از رقابتهای جام جهانی 2006) به ورزشگاه آمده بود مجتبی جباری را بهترین بازیکن تیم ایران نامید .مسلما مصدومیت نقش بسیار پر رنگی در کم بودن سوابق ملی وی دارد .

باشگاهی

تیم‌های باشگاهی

جوانان راه آهن

جوانان استقلال تهران

ابومسلم خراسان

استقلال تهران

جباری فوتبال را از جونان راه آهن و زیرنظر سرمربی وقت آن شروع کرد .وی با بازیهای قابل قبولی که انجام داد توانست نظر احدی مربی وقت جوانان استقلال را به خود معطوف کند و راهی باشگاه استقلال شود . اغاز رشد فوتبالی جباری از همان سال انجام شد و در پایان فصل و به دلیل مشمول بودن نظام وظیفه وی برای گذراندن خدمت سربازی راهی تیم بزرگسالان ابومسلم خراسان شد . جباری در ابومسلم تبدیل به یک هافبک خلاق شد و خیلی زود توانست خودرا به شهرت عجیب برساند و به تیم ملی دعوت شود . در پایان فصل 83 -84 مجتبی جباری با گذراندن یک فصل کاملاً موفق در ابومسلم خراسان به تیم بزرگسلان استقلال تهران بازگشت و در همان فصل به همراه استقلال قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شد

افتخارات

قهرمانی با تیم استقلال تهران در لیگ برتر سال 1385 - 1386

بهترین بازیکن و پدیده ایران

- 85 داشته باشد و از طرف کارشناسان و مسئولین به عنوان بهترین بازیکن لیگ ایران و پدیده فصل انتخاب شد

زندگی شخصی

مجتبی جباری اصالتا اردبیلی می باشد

وی دارای 2 خواهر و 1 بردار است

در 8 سال جنگ تحمیلی دو عموی وی به شهادت رسیده اند

از سال 84 متاهل می باشد

در حال حاضر در [[شهرک شهید محلاتی]] تهران سکونت دارد

محبوبیت و شهرت

مجتبی جباری در فوتبال ایران خیلی زود و به شدت مشهور و محبوب شد تا جایی که حتی 1 سال دوری از میادین هم نتوانست وی را از محافل خبری دور کند

زیدان آسیا

این لقبی است که ژاپنی ها بر مجتبی جباری گذاشتند و از ان روز به بعد به زیدان آسیا ملقب گردید . مجتبی جباری در چاچوب مقدماتی جام جهانی 2006 در بازی تیم ایران با ژاپن بازی قابل توجهی از خود به نمایش گذاشت و باعث حیرت ژاپنی ها شد .

Nasser_ZRE
25-03-2009, 12:13
مرفاوی: ایراد گرفتن پای تلویزیون کاری ندارد.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: با وجود احترام به منتقدان پای تصمیمات خود ایستاده ایم.
صمد مرفاوی مطالب جالبی را درباره بازی این تیم مقابل الاتحاد عربستان، انتقادهای مطرح شده پس از این بازی، حرکت مجتبی جباری و بازی با الجزیره عنوان کرد که در ادامه می‌آید:
- بازی با الاتحاد را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
بازی با الاتحاد خوب بود و بازیکنان استقلال زحمت خود را کشیدند و تلاش کردند اما در فوتبال اتفاقات بسیاری رخ می‌دهد، ما تا زمانی که یک بر صفر از حریف پیش بودیم شرایط به نفع‌مان بود اما با گل تساوی اوضاع تغییر کرد. نباید فراموش کرد که الاتحاد تیم بزرگی است و در حال حاضر نیز صدرنشین لیگ عربستان است، آن‌ها از شرایط میزبانی به خوبی استفاده کردند، ضمن آن که اتفاقات فوتبال نیز در آخرین دقایق به نفع آن‌ها رقم خورد و شوت بازیکن این تیم به درون دروازه استقلال رفت.
- استقلال در این دیدار کمی هم خوش شانس بود، به خصوص با توجه به بازی ضعیف محمد النور بازیکن تیم الاتحاد؟
نمی‌توان گفت که ما خوش شانس بودیم، باید دید آن‌ها چند موقعیت مسلم گلزنی داشتند، الاتحاد بیشتر به شوت‌های از راه دور چشم داشت و اگر در فوتبال هم تمامی توپ‌ها وارد دروازه شود آن وقت دیگر شاهد بسکتبال هستیم نه فوتبال.
- پس از این شکست انتقادهای بسیاری درباره تیم استقلال صورت گرفت، نظر شما چیست؟
زمانی که تیم می‌بازد هر فردی تلاش می‌کند تا نظری بدهد عده ای می‌گویند در تعویض‌ها اشتباه داشتید اما اگر بازی با همان گل آرش برهانی به سود استقلال پایان می‌یافت آن وقت تعویض‌های تیم استقلال بهترین تعویض‌ها می‌شد. در هر صورت فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و هر کسی آزاد است برای خودش انتقاد کند، مهم آن چیزی است که ما درون زمین می‌بینیم. اگر کادرفنی در تعویض‌های خود اشتباه داشته است به چه دلیل آرش برهانی به زمین آمد و گلزنی کرد آیا او تعویض کادرفنی استقلال نبود؟
- در هر صورت تیم شما با بیرون آوردن عناصر تهاجمی کمی عقب‌نشینی کرد؟
طبیعی بود، زمانی که تیمی مانند الاتحاد در خانه خود عقب می‌افتد در زمین استقلال تجمع کند و برای رسیدن به گل به آب و آتش بزند، اگر ما بازیکنانی چون اکبرپور را بیرون آوردیم در مقابل نفراتی چون آرش برهانی را به زمین فرستادیم.
- برخی مربیان لیگ برتر بازی تیم استقلال را به شدت نقد کردند و معتقد بودند روش بازی این تیم درست نبوده است؟
بعضی از آقایان که خودشان مربی هستند یکسری تفکرات برای بازی‌های خانگی و تفکری دیگر برای بازی‌های خارج از خانه دارند و جالب آنکه بعضی از آن‌ها حتی در بازی‌های خارج از خانه امتیازی هم نگرفتند و یا امتیازات کمی به دست آوردند اما همین افراد از ما انتقاد می‌کنند. آن‌ها در لیگ برتر ایران نمی‌توانند در بازی‌های خارج از خانه امتیاز به دست آورند و شکست می‌خوردند اما از تیم استقلال در لیگ قهرمانان آسیا ایراد می‌گیرند. موضوع منطقی که این مربیان باید بپذیرند این است که هر مربی سلیقه‌ی خودش را دارد و یک مربی دیگر نمی‌تواند عقیده‌اش را به او تحمیل کند. من به نظر منتقدان احترام می‌گذارم، هر کسی که مسائل استقلال را کارشناسی می‌کند نظرش محترم است اما طبیعی است که این انتقادها تا اندازه‌ای ذهن مردم را تشویش می‌کند ولی چاره‌ای نیست و این صحبت‌ها انجام می‌شود و فردی هم نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد. اما نباید فراموش کرد که الاتحاد تیم کوچکی نبود. الاتحاد از تمامی تیم‌های عربی که در گروه‌های چهارگانه حضور دارند یک سر و گردن بالاتر است، آن‌ها حتی الهلال را سه بر صفر در عربستان شکست دادند. تمامی تیم‌های هم‌گروه با استقلال این وضعیت را دارند، به عنوان نمونه الجزیره امارات نیز بسیار قدرتمند‌تر از الشارجه است و نباید وضعیت گروه استقلال را با تیم‌های دیگر مقایسه کرد. در هر صورت من نمی‌دانم که این انتقادها مغرضانه است یا نیست، ما کارمان را انجام می‌دهیم و پای تفکرات‌مان نیز هستیم.
- اگر همین منتقدان اکنون سرمربی استقلال بودند به نظر شما چه تصمیم‌هایی اتخاذ می‌کردند؟
موضوع همین است، بیرون نشستن و ایراد گرفتن پای تلویویزن بسیار راحت است اما مهم این است که همین افراد در درون زمین چه تصمیمی می‌گیرند تصور می‌کنم بسیاری از همین منتقدان امروز در گذشته مربی بوده و تیم داشتند و عملکرد تمامی آن‌ها نیز روشن است، باز هم می‌گویم که به نظرات کارشناسان احترام می‌گذارم و بحث‌های آنها برای خودشان محترم است. اما آنچه که یک کارشناس و به خصوص پیشکسوتان باشگاه استقلال که خود را از این خانواده می‌دانند باید به آن توجه کنند این است که استقلال در این شرایط حساس نیاز به آرامش دارد و باید همه شرایط را در نظر بگیرند و به گونه‌ای صحبت کنند که آرامش استقلال حفظ شود، نه آن که در آستانه بازی حساس با الجزیره افکار مردم را تحریک کنند. در هر صورت اگر همین نتیجه ما را تیم صبا می‌گرفت به هیچ عنوان از چنین فشارهایی خبری نبود.
- به نظر می‌رسید الاتحاد به خوبی تیم استقلال را آنالیز کرده است؟
هم الاتحاد به خوبی ما را آنالیز کرده بود و هم ما این تیم را خوب بررسی کرده بودیم و به همین دلیل بود تا دقایق پایانی حداقل نتیجه مساوی را مقابل آن‌ها به دست آورده بودیم اما طبیعی است زمانی که در آخرین لحظات بازیکنی از نظم تیمی خارج می‌شود همین موضوع سبب می‌شود تا حریف به گل برسد. به عنوان نمونه ما به بازیکنان استقلال تاکید کرده بودیم که میانه میدان را از دست ندهند و حتی برای بازیکنان شاخص الاتحاد یار مستقیم گذاشته بودیم، بعضی از بازیکنان توانستند وظیفه خود را انجام بدهند اما بعضی‌ها نیز نتوانستند و همین موضوع کافی است تا خلاء به وجود بیاید و حریف به گل برسد.
- نظر شما درباره حرکت مجتبی جباری چیست؟
حرکت جباری در یک مجموعه تیمی که همه با هم کار می‌کنند و دوست هستند به هیچ عنوان درست نبود. تمامی بازیکنان در لحظه‌ی تعویض به سمت بازیکن هم‌تیمی آمده و به او دست می‌دهند اما این تصمیمی بود که خود جباری گرفت و از نظر ورزشی تصمیم درستی نبود، ای کاش او به کنار هم تیمی خود می‌آمد ، با او دست می‌داد و برایش آرزوی موفقیت می‌کرد.
-آیا جباری راهی برای بازگشت به تیم دارد؟
من این موضوع را نمی‌دانم، جباری در اختیار باشگاه است.
-آیا بهتر نبود این تصمیم پس از بازی مقابل الجزیره امارات گرفته می‌شد؟
ما نمی‌خواهیم نظم تیمی استقلال به هم بخورد، من نمی‌دانم چه تصمیمی درباره او گرفته می‌شود اما به هیچ وجه نمی‌خواهیم اجازه دهیم نظم تیمی استقلال به هم بریزد.
-بازی با الجزیره را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
بازی بسیار دشواری است و بی‌تردید الجزیره حریف آسانی نخواهد بود. آن‌ها نیز در لیگ امارات صدرنشین هستند، البته همین تیم بازی قبلی خود مقابل ام‌ صلال را واگذار کرده است و همین موضوع نشان می‌دهد که هیچ تیم آسانی در این گروه وجود ندارد و همه تیم‌ها نسبت به سایر تیم‌های گروه‌ها مدعی هستند و اگر اکنون عده‌ای هستند که انتظارات بالایی دارند و می‌گویند استقلال باید الاتحاد را شکست می‌داد باید به این موضوع نیز توجه کنند که الاتحاد تیم دست و پا بسته‌ای نبود و از تمامی شرایط میزبانی از جمله تماشاگران و شرایط حاشیه‌ای برای برتری خود استفاده کرد و با این وجود معتقدم استقلال مقابل الاتحاد بسیار خوب و منطقی بازی کرد.
- قبول دارید شرایط استقلال دشوار است؟
شرایط همیشه دشوار است، در هر صورت در بازی روز چهارشنبه الجزیره با توجه به شکست در بازی خانگی برای گرفتن امتیاز به تهران می‌آید و ما هم باید در این بازی پیروز شویم، بی‌تردید بازی دشواری است اما استقلال باید تمام تلاش خود را انجام دهد تا با استفاده از شرایط میزبانی سه امتیاز را کسب کند. ما فیلم بازی‌های الجزیره را دیده‌ایم و ظرف فرصت باقیمانده این تیم را برای بازیکنان آنالیز خواهیم کرد و به امید با پیروزی مقابل الجزیره بار دیگر مدعی صعود از گروه می‌شویم.

aluminum
25-03-2009, 12:19
این یکی خیلی جالبه من گفتم چقدر شما اطلاع فوتبالی تون زیاده ولی حالا ..دمت گرم یه حالی دادی به ما امروز یه خنده توپ کردیم

اینم به ارشیو چند ساله گفته 5 ماه 15 ماه 15 ساله اضافه کن یا شاید اومدید آرشیو پرسپولیس رو دزدیدید

خسرو حیدری: پدرم مخالف بود

همزمان با خروج استقلال از بحران و ارائه بازي‌هايي كه هوادران اين تيم را راضي نگه مي‌دارد، موتور خسرو حيدري هم روشن شد و هافبك جوان آبي‌پوشان در موفقيت‌هاي اخير اين تيم نقش به سزايي ايفا كرد. جديت و انگيزه بالاي او در تمرينات، باعث شد تا قلعه‌نوعي در ميدان نيز به اين بازيكن تازه‌وارد اعتماد كند و «خسرو حيدري» هم به خوبي پاسخ اعتماد سرمربي استقلال را داد.با اين حال حضور ثابت در تركيب استقلال اوج اهداف خسرو حيدري نيست. او هم مثل فوتباليست‌هاي سطح بالا ابتدا به تيم ملي فكر مي‌كند و بعد به حضور در تيم‌هاي اروپايي. به همين خاطر شايد اين چهره كم‌سن و سال استقلال را به زودي در مراتبي بالاتر ببينيم.

بيوگرافي

خسرو حيدري هستم. متولد 23 شهريور سال 1362. تا مقطع ديپلم بيشتر درس نخواندم و در سال 1384 هم ازدواج كردم. بچه تهران هستم و يك خواهر هم دارم.

سابقه باشگاهي

فوتبال حرفه‌اي را از تيم ابومسلم آغاز كردم. دو سال در اين تيم توپ زدم، سپس به پيكان آمدم. بعد از پيكان سه سال در پاس بازي كردم تا اينكه به تيم مورد علاقه‌ام يعني استقلال تهران پيوستم.

فوتبالم بهتر از درس بود

از بچگي به فوتبال علاقه داشتم اما هيچ وقت فكر نمي‌كردم به اين جايگاه برسم فوتبالم بهتر از درس بود. به همين خاطر ترجيح دادم به سمت فوتبال بروم چون در مقطع جوانان در پرسپوليس بازي مي‌كردم طرفدار اين تيم بودم. اما الان استقلالي هستم و خيلي به اين تيم تعصب دارم.

عاشق رونالدو

الگوي ورزشي من رونالدو بود و بازي اين فوتباليست را خيلي دوست دارم. آرزوي ورزشي‌ام هم اين است كه هميشه در راه مثبت حركت كنم. تيم ملي، اولين هدف من است و صددرصد تا قبل از جام‌جهاني 2010 به اين پيراهن خواهم رسيد.

محبوبيت بهتر است

شهرت خوب است اما محبوبيت خيلي بهتر است. محبوبيت و مشهور بودن دردسرهايي دارد اما مزاياي آن خيلي بيشتر است. به طور كلي دوست دارم، آدم محبوبي باشم چون فوتباليست محبوب ماندگارتر است تا مشهور.

پدر مخالف بود

پدرم زياد با فوتبال بازي كردنم موافق نبود. مثل خيلي از پدرهاي ديگر مي‌گفت كه فوتبال به درسم لطمه مي‌زند اما وقتي ديد پيشرفت كردم و به موفقيت رسيدم، موافقت كرد و حتي تشويقم نمود.

مثل همه بچه‌ها

من هم در بچگي مثل همه بچه‌ها مي‌گفتم دوست دارم دكتر يا خلبان شوم نمي‌دانم چرا آن زمان اين مسئله مد شده بود! الان كه به آن زمان فكر مي‌كنم، خنده‌ام مي‌گيرد. اما به فوتباليست شدن هم فكر مي‌كردم مدتي هم در جواهرسازي كار مي‌كردم. شايد اگر فوتباليست نمي‌شدم، اين كار را ادامه مي‌دادم.

نقش ماندگار

اگر قبول كنيم كه تشويق و حمايت خانواده و پدر و مادر باعث ارتقاي جايگاه فرد مي‌شود به اين نتيجه مي‌رسيم كه پيشرفت و ترقي آدم بايد از خانواده شروع شود.

هفته‌به‌هفته

استقلال، فصل پرفراز و نشيبي داشته است. در يك برهه افت كرديم كه طبيعي بود چرا كه بحران سراغ هر تيمي مي‌رود. خوشحالم كه اين دوران براي استقلال كوتاه بود و هفته به هفته بهتر شديم.

دايي، كارش را بلد است

تيم ملي خيلي خوبي داريم. علي دايي كارش را خوب بلد است و مطمئنم او با تيم ملي موفق شده و به جام‌جهاني صعود مي‌كنيم. من هم تلاش مي‌كنم با انجام بهترين بازي‌ها در استقلال به تيم ملي راه پيدا كنم.

حلاليت از همه

اگر يك روز به آخر عمرم مانده باشد، مي‌روم از همه حلاليت مي‌طلبم آنقدر فرصت ندارم كه كار خوب انجام بدهم تا به درد آخرت بخورد به همين خاطر فقط حلاليت مي‌طلبم.

ليگ اروپايي

سقف آرزوي بيشتر فوتباليست‌هاي ما لژيونر شدن است. دوست دارم به قدري خوب باشم كه به ليگ‌هاي اروپايي راه پيدا كنم.

هدف، خوشبختي است

خانواده‌اي را سبز مي‌دانم كه همه باهم خوب باشند و يك هدف را دنبال كنند كه آن سعادت و خوشبختي اعضاي آن باشد.