PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

bayern
10-03-2009, 16:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bayern
10-03-2009, 16:44

bayern
10-03-2009, 16:45

bayern
10-03-2009, 16:45

bayern
10-03-2009, 16:46

bayern
10-03-2009, 16:46

bayern
10-03-2009, 16:47

bayern
10-03-2009, 16:48

bayern
10-03-2009, 16:50

bayern
10-03-2009, 16:52
جده،هتل هیلتون،سه شنبه

bayern
10-03-2009, 16:52

bayern
10-03-2009, 16:53

bayern
10-03-2009, 16:53

bayern
10-03-2009, 16:54

bayern
10-03-2009, 16:55

bayern
10-03-2009, 16:56

بی باک بی بال
10-03-2009, 18:33
از حالا صدا تشویقها می اید
استقلال هورا

adnokanna
10-03-2009, 18:59
سلام بچه ها،
فردا حتما میترکونیم.
راستی امروز پرسپولیس خوب بود یا اون اماراتیه ضعیف بود؟

بی باک بی بال
10-03-2009, 19:30
iهردو تا ش
منمنمنمن

dma
10-03-2009, 20:26
بازي صبا لغو شده؟يكي ميگفت به خاطر وضعيت بد جوي لغو شده!شايدم شايعه باشه!

نكنه بازي اس اس هم لغو شه الان 6 ماه منتظره اين روزم.

dma
10-03-2009, 20:39
اين رو از سايت afc برداشتم. بچه ها چون همه دانشجو هستن و زبان ها خوب ديگه ترجمه نميكنم:20:

بازي صبا با الهلال به دليل طوفان شن شديد لغو شد.

Hilal-Saba Battery match postponed
The AFC Champions League Group A match between Al Hilal of Saudi Arabia and Saba Battery of Iran, which was to be played on Tuesday, has been postponed until Wednesday, 11 March 2009, due to a severe sandstorm

The match will now take place at the King Fahd Stadium at 1840 hours local time
AFC Match Officials decided to put off the match until tomorrow after taking into consideration the zero visibility conditions in the Saudi capital and the risk to the health
of the players and spectators

خدا كنه فردا شرايط برگزاري مسابقه اس اس محيا باشه:19:

MORINIO
10-03-2009, 21:12
بازي صبا با الهلال به دليل طوفان شن شديد لغو شد.

عجب پس واسه این بوده لغو شده! ممنون از اطلاع رسانیتون:40:

M.etallic.A
10-03-2009, 21:21
میگم کانال 3 داره لرل هاردی نشون میده... راستی بازی امروز کریمی عالی بازی کرد ولی الشارجه هم افتضاح بود..

M.etallic.A
10-03-2009, 21:26
پس این هواشناسی عربستان بوق تشریف داره ؟

bleu2u4u
10-03-2009, 22:55
اقا الان داشتم از دم در جام جم میگذشتم دیدم دارن چلو کباب میدن
گفتم چه خبره ؟
گفتن خیابانی نذر کرده بوده اگه پرسپولیس ببره یه سور حسابی بده

M.etallic.A
10-03-2009, 23:03
یه سوال خیابانی دو سه بار گفت جام جهانی کوچک... من نفهمیدم چیو میگه شما میدونید ؟ جام جهانی کوچک جریانش چیه ؟

dma
10-03-2009, 23:46
یه سوال خیابانی دو سه بار گفت جام جهانی کوچک... من نفهمیدم چیو میگه شما میدونید ؟ جام جهانی کوچک جریانش چیه ؟

خودشم نمي فهمه چي ميگه.:2:

پس این هواشناسی عربستان بوق تشریف داره ؟

آحه عرب جماعت چه ميفهمه؟!انتظارا داريا!

خدا كنه بازي فردا رو عادل گزارش كنه!برا اس اس پا قدمش خوبه.حداقل رو مغز راه نميره.:41:

M.etallic.A
10-03-2009, 23:57
خدا كنه بازي فردا رو عادل گزارش كنه!برا اس اس پا قدمش خوبه.حداقل رو مغز راه نميره

احتمال زیاد خود عادل گزارش کنه. مخصوصا اینکه بازی امروز رو خیابانی گزارش کرد. بازی فردا مهمتره... جنبه حیثیتی داره. صدرنشینها دو تا کشور با هم مسابقه دارن. راستی بازی صبا و الهلال فردا ساعت 19 برگزار میشه ؟

amirtaker
11-03-2009, 00:34
کسی نتمیدونه این عربا توی فروم هاشون چی میگن؟

amirtaker
11-03-2009, 00:41
پسيرو و ناصر الجوهر، تماشاگر بازى استقلال

استقلال چهارشنبه تب جدالى بسيار مهم و سرنوشت ساز را پيش روى خود خواهد داشت. مسابقه اى كه مى تواند از همين حالا عيار ۲ مدعى بزرگ گروه براى صدرنشينى را به طور جدى محك بزند و اغلب كارشناسان بر اين باور هستند كه الاتحاد استقلال از همان روز اول مسابقات براى صدرنشينى با يكديگر مى جنگند. ظاهراً عربستانى ها هم دقيقاً همين نظر را دارند و اين موضوع از نحوه حضورشان در ورزشگاه ملك عبدالله بوضوح مشخص است.براساس اخبار درج شده در سايت هاى معتبر خبرى؛ علاوه بر جوزف پسيرو كه به عنوان سرمربى تيم ملى عربستان قطعاً بازى را از نزديك تماشا كرده و ملى پوشان الاتحاد را زير نظر خواهد گرفت، ناصر الجوهر ( مشاور تيم ملى) و۲ نفر از پسرعموهاى پادشاه كه يكى از آنها جزو حاكم جده بود و ديگرى نايب رئيس فدراسيون فوتبال عربستان محسوب مى شود نيز به صورت رسمى براى تماشاى اين ديدار دعوت شده اند.

صادقى در باشگاه استقلال

اميرحسين صادقى مدافع مس كرمان از تعطيلات تمرينات اين تيم استفاده كرد و براى پيگيرى طلب خود از استقلال صبح ديروز به محل اين باشگاه رفت. گفتنى است اين بازيكن مبلغ ۲۲ ميليون تومان از تيم سابقش طلب دارد كه هنوز موفق به دريافت آن نشده است

amirtaker
11-03-2009, 00:41
استقلال رفت تا خاطرات تلخ جده را پاك كند
به ياد دونادونى و عليرضا نيكبخت!

استقلال ديشب تهران را به مقصد جده ترك كرد تا چهارشنبه شب اولين و حساس ترين بازى خود در چهارچوب ليگ قهرمانان آسيا را مقابل اين نماينده پرادعاى عربستانى برگزار كند. مسابقه اى كه حتى تساوى در آن نيز براى پسران آبى يك پيروزى خفيف محسوب مى شود.جدال با الاتحاد در شهر جده همواره خاطرات جالبى را براى استقلالى ها تداعى مى كند. خاطراتى كه هم تلخ است و هم شيرين، به همين خاطر بد نديديم سرى به آرشيو بزنيم و رويارويى هاى اين ۲ تيم در كنار درياى سرخ را به اتفاق هم مرور كنيم:
گل زيباى دونادونى
در پائيز سال ۷۸ استقلال پس از حذف «هومنت من» لبنان حريف الاتحاد در دور دوم جام حذفى آسيا شد و بازى رفت به ميزبانى زردپوشان عربستان برگزار گرديد. آن ديدار با تك گلى كه «روبرتو دونادونى» هافبك بزرگ ايتاليايى از روى نقطه پنالتى وارد دروازه هادى طباطبايى كرد به سود ميزبان تمام شد تا آنها به لطف شادى يك بر يك در تهران راهى مرحله بعد شوند.
تلفن بازى نيكبخت
۲ سال بعد از آن تاريخ؛ استقلال در مرحله اول جام قهرمان باشگاه هاى آسيا دوباره با الاتحاد همگروه شد و دست بر قضا اين بار هم عربستانى ها ميزبان شدند. بازى رفت در حالى با حساب ۳ بر ۲ به سود الاتحاد تمام شد كه عليرضا نيكبخت بعد از به ثمر رساندن گل اول استقلال كفش خود را از پايش در آورد و در حركتى سمبليك شروع به حرف زدن با آن همانند تلفن كرد. ارزش نيكبخت هنگامى دوچندان شد كه او در دقايق تلف شده بازى برگشت هنگامى كه همگان كار استقلال را تمام شده مى دانستند با ضربه سر خود گل برترى استقلال را رقم زد و حكم به صعود آبى پوشان داد.
حالا نه از دونادونى در الاتحاد خبرى است و نه نيكبخت در استقلال توپ مى زند اما اميدواريم نماينده كشورمان طلسم ناكامى هاى خود در جده را شكسته و ضمن ارائه يك نمايش مطلوب؛ با دستى پر به تهران بازگردد.تاريخچه ديدارهاى استقلال - الاتحاد
21 آذر ۷۸
جام حذفى آسيا - جده
الاتحاد ۱ - استقلال صفر
28 آذر ۷۸
جام حذفى آسيا - تهران
استقلال ۱ - الاتحاد ۱
گل استقلال: عليرضا اكبرپور
30 آذر ۸۰
جام قهرمانى باشگاه هاى آسيا - جده
الاتحاد ۳ - استقلال ۲
گل هاى استقلال: عليرضا نيكبخت و محمود فكرى
14 دى ۸۰
جام قهرمانى باشگاه هاى آسيا - تهران
استقلال ۲ - الاتحاد ۱
گل هاى استقلال: محمد نوازى (پنالتى) و عليرضا نيكبخت

amirtaker
11-03-2009, 00:43
جان واريو: پيروزى مقابل الاتحاد اهميت بسزايى دارد

جان واريو هافبك تيم استقلال تهران در آستانه بازى اين تيم مقابل الاتحاد عربستان گفت: استقلال قطعاً الاتحاد را شكست مى دهد و به اعتقاد من پيروزى مقابل اين تيم اهميت بسزايى دارد. وى همچنين خاطرنشان كرد: هميشه ديدار ابتدايى در تمام رقابتها داراى اهميت بسزايى است و اگر شما بتوانيد در آن به پيروزى دست يابيد مى توانيد به بخش زيادى از اهدافتان دست يابيد. در حال حاضر نيز تمام بازيكنان استقلال با انگيزه بالايى در تمرينات شركت مى كنند تا بتوانند مقابل الاتحاد بازى خوبى را به نمايش بگذارند.او ادامه داد: به اعتقاد من و با شناختى كه در طى اين مدت از تيم استقلال پيدا كردم مى توانيم با تمام قدرت الاتحاد عربستان را در خانه خودش شكست دهيم.وى افزود: همه شرايط در استقلال مهيا است و ما اكنون فقط به بازى هاى آسيايى فكر مى كنيم تا بتوانيم در اين بازى ها به مانند ديدارهاى ليگ عمل كرده و حضور موفقى را داشته باشيم.جان واريو با اشاره به رفع مصدوميت خود گفت: براى حضور در مسابقه با الاتحاد به آمادگى كامل رسيده ام و مصدوميتم به طور حتمى برطرف شده است.وى در پايان اظهار داشت: اميدوارم بتوانيم در آسيا هم به موفقيت برسيم و از گروه خود به مرحله بعدى اين رقابت ها صعود كنيم به اعتقاد من استقلال مى تواند در آسيا هم قهرمان باشد.

برهانى: نماينده شايسته اى براى ايران خواهيم بود

آرش برهانى مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در ديدار مقابل الاتحاد نماينده شايسته اى براى ايران خواهيم بود.وى تصريح كرد: از آمادگى خوبى برخورداريم و خود را براى ديدارهاى آسيايى آماده مى كنيم. او در خصوص ديدار اين هفته تيمش مقابل الاتحاد اظهار داشت: بازى سختى داريم. الاتحاد از تيم هاى خوب عربستان است و بازى مقابل اين تيم قطعاً آسان نخواهد بود اما شك نكنيد استقلال براى پيروزى وارد ميدان مى شود. قصد داريم به عنوان نماينده ايران از اعتبار فوتبال كشورمان دفاع كنيم. وى يادآور شد: پس از ۵ هفته گل نزدن قصد دارم از موقعيت هاى به دست آمده در ديدار مقابل تيم عربستانى استفاده كرده و دروازه الاتحاد را باز كنم

amirtaker
11-03-2009, 00:44
مرفاوى : استقلال مدعى اصلى قهرمانى در آسياست

صمد مرفاوى مربى تيم استقلال تهران با اشاره به آغاز ديدارهاى اين تيم در رقابت هاى جام باشگاه هاى آسيا گفت: با وجود اينكه در تمام تورنمنت ها اولين ديدار سخت ترين بازى تيم ها به حساب مى آيد اما استقلال مدعى اصلى قهرمانى در آسيا است. وى همچنين خاطرنشان كرد: با توجه به تعطيلات يك ماهه در ليگ تمام فكر خود را روى بازى هاى آسيايى معطوف كرديم. او ادامه داد: ۲ بازى حساس با الاتحاد عربستان و الجزيره امارات داريم و بايد با تمام قوا مقابل اين تيم ها به ميدان برويم تا بتوانيم با پيروزى زمين را ترك كنيم و منتظر ديدارهاى بعدى باشيم.وى افزود: مساله اى كه براى ما حائز اهميت است اين است كه ابتدا بايد از گروه خود به مرحله بعدى صعود كنيم و سپس براى رسيدن به قهرمانى با حريفان خود دست و پنجه نرم كنيم. مربى تيم استقلال درخصوص بازى با الاتحاد عنوان كرد: الاتحاد تيم بسيار خوبى است و داراى خط هافبك و خط حمله قدرتمندى است كه اگر بتوانيم نقاط قوت آنان را خنثى كنيم مى توانيم نبض بازى را در دست بگيريم. مرفاوى در پايان گفت: براى شكست الاتحاد و گرفتن ۳ امتياز مسابقه به عربستان مى رويم چرا كه در تمامى مسابقات اولين بازى و موفقيت در آن از اهميت بسزايى برخوردار است.

عليزاده: در بهترين شرايط روحى قرار دارم

على عليزاده مهاجم تيم استقلال تهران درخصوص بازى با الاتحاد گفت: بازى سختى در مقابل الاتحاد داريم و بايد مراقب تاكتيك هاى اين تيم باشيم.وى خاطر نشان كرد: الاتحاد تيم قدرتمندى است و ما كار سختى را براى ديدار با اين تيم در عربستان خواهيم داشت.وى ادامه داد: همچنين آن ها از شرايط ميزبانى خود استفاده مى كنند ضمن آنكه جنگ هاى روانى و خصوصيات ويژه اعراب هميشه جزئى از بازى آنان است.او افزود: البته اين ها براى تيم بزرگ مثل استقلال اصلا مهم نيست چرا كه ما به دنبال پيروزى مقابل الاتحاد هستيم و با تمام قدرت و انسجام به ديدار اين تيم خواهيم رفت.مهاجم تيم استقلال با اشاره به آخرين وضعيت خود گفت: صحبت هايى كه كادر فنى با من داشتند باعث شده تا دوباره در بهترين شرايط روحى و روانى قرار بگيرم.عليزاده در پايان اظهار داشت: ديگر به گذشته فكر نمى كنم و دوست دارم هر روز بهتر از روز قبل كار كرده و بتوانم در خدمت تيم باشم.

عباسفرد: دوست دارم اولين گل آسيايى استقلال را به الاتحاد بزنم
عليرضا عباسفرد مهاجم تيم استقلال تهران در خصوص بازى مقابل الاتحاد گفت: با تمام توان مقابل الاتحاد به ميدان خواهيم رفت وبه شخصه دوست دارم اولين گل آسيايى استقلال را من به الاتحاد بزنم. وى همچنين خاطر نشان كرد: پس از بازى با ذوب آهن تمرينات تعطيل شد و از روز شنبه دوباره تمرينات خود را براى بازى مقابل الاتحاد آغاز كرديم. او ادامه داد: در اين مدت با ديدن چند فيلم از بازى هاى تيم الاتحاد شناخت خوبى نسبت به اين تيم پيدا كرديم و تا قبل از بازى نيز سعى مى كنيم روى نقاط ضعف و قوت اين تيم كار كرده و حضور موفقى در عربستان داشته باشيم.وى افزود: الاتحاد تيم قدرتمندى است و از شرايط ميزبانى نيز استفاده مى كند اما اين باعث نمى شود تا ما نتوانيم بر اين تيم غلبه كنيم بلكه با اين وجود با تمام قدرت مقابل آنان ظاهر خواهيم شد.وى در پايان گفت: خوشبختانه در حال حاضر كوچكترين مشكلى در تيم ديده نمى شود و تمام بازيكنان با روحيه بالا و آمادگى كامل خود را براى يك ديدار حساس مقابل الاتحاد آماده مى كنند.

امير آبادى: بازيكنان بين المللى استقلال الاتحاد را شكست مى دهند

عليرضا عباسفرد مهاجم تيم استقلال تهران در خصوص بازى مقابل الاتحاد گفت: با تمام توان مقابل الاتحاد به ميدان خواهيم رفت وبه شخصه دوست دارم اولين گل آسيايى استقلال را من به الاتحاد بزنم. وى همچنين خاطر نشان كرد: پس از بازى با ذوب آهن تمرينات تعطيل شد و از روز شنبه دوباره تمرينات خود را براى بازى مقابل الاتحاد آغاز كرديم. او ادامه داد: در اين مدت با ديدن چند فيلم از بازى هاى تيم الاتحاد شناخت خوبى نسبت به اين تيم پيدا كرديم و تا قبل از بازى نيز سعى مى كنيم روى نقاط ضعف و قوت اين تيم كار كرده و حضور موفقى در عربستان داشته باشيم.وى افزود: الاتحاد تيم قدرتمندى است و از شرايط ميزبانى نيز استفاده مى كند اما اين باعث نمى شود تا ما نتوانيم بر اين تيم غلبه كنيم بلكه با اين وجود با تمام قدرت مقابل آنان ظاهر خواهيم شد.وى در پايان گفت: خوشبختانه در حال حاضر كوچكترين مشكلى در تيم ديده نمى شود و تمام بازيكنان با روحيه بالا و آمادگى كامل خود را براى يك ديدار حساس مقابل الاتحاد آماده مى كنند.

amirtaker
11-03-2009, 00:45
رضایت کامل استقلالی ها از هتل هیلتون

هتل هیلتون شهر جده فوق العاده مورد توجه کاروان استقلال قرار گرفته است.

زیبایی، بزرگی و تجهیزات این هتل که در کنار دریا قرار دارد بازیکنان استقلال را متعجب کرده است.

استقلالی ها وسعت این هتل را ده برابر هتل استقلال در تهران عنوان می کنند. ساختمان های دوقلو در کنار هم که در تصویر فوق مشاهد می کنید در مساحتی بسیار بزرگ و با سازه فوق العاده زیبا محل اقامت کاروان استقلال است.

باشگاه الاتحاد تا به این لحظه پذیرایی مناسب و ایده آلی را از کاروان استقلال انجام داده است. آنها حتی جهت انجام کارهای پزشکی یک اتاق کلینیک برای کادر پزشکی تیم استقلال در نظر گرفته اند. همچنین یک اتاق تدارکات هم در اختیار تیم استقلال است. در این دو اتاق فقط امور پزشکی و تدارکات انجام می گیرد.

amirtaker
11-03-2009, 00:46
ترکیب اتاق ها
بازیکنان و کادرفنی تیم استقلال به ترتیب زیر به صورت گروه های یک نفره، دو نفره، سه نفره در اتاق های مختلف هتل هیلتون مستقر شدند.

- مرفاوی، بابازاده
- پولادی، عباسفرد
- طیری، فکری
- برهانی، نوری
- طالب لو، نامداری
- شکوری، علیزاده
- قربانی، منتظری
- رینالدو، جانواریو
- جباری، حیدری
- بیک زاده، خذیراوی
- مجیدی، منیعی
- قلعه نویی
- کوشکی،روانخواه
- علی نظری، علی امیری
- امیرآبادی، کاظمی، اکبرپور
- اکبری، تقی پور

amirtaker
11-03-2009, 00:47
--------------------------------------------------------------------------------

قلعه نویی
به جده که آمدم بیشتر امیدوار شدم
امیر قلعه نویی دقایقی پیش از شروع جلسه آنالیز تیم الاتحاد عربستان در سالن همایش های هتل هیلتون به پرسش های سایت رسمی باشگاه استقلال پاسخ داد.عکس این خبر مربوط به جام باشگاههای آسیا در سال 2002 در امارات است.میلان ماچالا و وینگادا در کنار قلعه نویی
شرایط سفر چگونه بود؟

در مجموع مناسب بود. من جا دارد از مدیریت باشگاه تشکر کنم که امکان پرواز چارتر اختصاصی را فراهم کردند. من فکر می کنم استقلال سال ها بود که اینقدر در آرامش به یک سفر خارجی نیامده بود.

البته بچه ها یک مقدار در فرودگاه مهرآباد خسته شدند. چون ما بعد از تمرین دیروز به فرودگاه رفتیم و تا ساعت 30/9 شب که پرواز انجام شد بچه ها منتظر بودند اما در مجموع پرواز خوبی بود و سالم و سلامت به جده رسیدیم.

گویا صدور ویزا در فرودگاه جده نزدیک به 2 ساعت طول کشید؟

بله، حدود 2 ساعت معطل شدیم اما قابل پیش بینی بود و از قبل به ما گفته بودند که در فرودگاه جده ویزاها به صورت نهایی تحویل اعضای تیم می شود.

در خبرها آمده بود که بازیکنان استقلال از اسکان تیم در هتل هیلتون خیلی راضی هستند؟

انصافاً هتل فوق العاده زیبا و مجهزی است. واقعاً هر چقدر از این هتل تعریف کنم کم گفتم من فکر می کنم این یکی از بهترین هتل های هیلتون در دنیاست. امروز پیش از ناهار هم از تجهیزات مختلف هتل دیدن کردیم و باید به این موضوع اشاره کنم که تا اینجای کار میزبانی باشگاه الاتحاد از ما خیلی خوب و ایده آل بوده است.

وضعیت تمرینات به چه نحوی خواهد بود؟

ما امشب در ورزشگاه فیصل بن فهد تمرین می کنیم و فردا شب هم در ورزشگاه اصلی حدود یک ساعت تمرین می کنیم. البته تمرینات اصلی را در تهران انجام دادیم و در اینجا فقط تمرینات هماهنگی با محیط را انجام می دهیم.

برخورد مردم شهر جده با شما چگونه است؟

از همان اول که وارد فرودگاه شدیم کری خوانی را آغاز کردند. از واکنش مردم جده نسبت به تیم استقلال که بسیار هم محترمانه است می توان فهمید که این مسابقه برای مردم عربستان و شهر جده خیلی مهم است. در نقاط مختلف شهر تبلیغ این مسابقه را انجام دادند و دوستان ما در سفارت ایران پیش بینی می کنند که ظرفیت ورزشگاه در شب مسابقه تکمیل خواهد شد. به طور کلی مردم عربستان فوتبال را دوست دارند و در گذشته هم این موضوع را نشان دادند.

احساس شما با توجه به حضور درشهر جده نسبت به بازی چهارشنبه شب چگونه است؟

اتفاقاً من وارد جده که شدم بیشتر به این مسابقه امیدوارم. البته مسابقه خیلی سختی است. الاتحاد طرفداران بی شماری دارد اما مطمئن باشید استقلال حرف های زیادی در این مسابقه برای گفتن دارد.

آخرین خاطره شما در جام باشگاه های آسیا چه بود؟

مربوط به دوره ای می شود که سرمربی استقلال رولند کخ بود. من هم به عنوان مربی به امارات آمده بودم. یادم هست هم آقای وینگادا حضور داشتند و هم میلان ماچالا که یکی از بهترین مربیانی بود که در چند سال اخیر در منطقه خاورمیانه حضور داشته است.

درباره ترکیب مسابقه و بازیکنان هم صحبت می کنید؟

اجازه بدهید به زمان مسابقه که نزدیک تر شدیم درباره این مسائل صحبت کنیم.

من فقط دلم می خواهد به غلامرضا محمدی یک خسته نباشید بگویم و تأکید کنم که با مقام نایب قهرمانی و شکست خوردن در فینال جام جهانی هیچ چیز از ارزش کار این سرمربی ارزنده تیم ملی کشتی آزاد کم نمی کند. به یاد داشته باشیم که ما در المپیک و در رقابت های جهانی گذشته اصلاً در شان کشتی ایران ظاهر نشدیم اما این بار با هدایت یک مربی شجاع و با دانش موفق بودیم.

امیدوارم غلامرضا به مانند گذشته به تلاش خودش ادامه دهد. زندگی ورزشی یعنی همین. برای تیم های صبا، سپاهان و به خصوص پرسپولیس هم آرزوی موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا را دارم.

amirtaker
11-03-2009, 00:48
آخرين اطلاعات از الاتحاد در آستانه ديدار با استقلال

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران ساعت 21 فردا در حالي به مصاف الاتحاد عربستان مي رود كه حريف از مهره هاي خوبي بهره مي برد.

به گزارش خبرگزاري فارس، الاتحاد مهره هاي تأثيرگذار زيادي دارد كه اين امر كار آبي پوشان را در برابر اين تيم مشكل مي كند. رضا حسن تكر فلاته مدافع شماره 4 و عبدالعزيز السبياني مهاجم شماره 3 اين تيم كه در چند بازي اين تيم نقش اساسي در حملات الاتحاد داشتند، در بازي آخر اصلاً به ميدان نيامدند و اين نشان از پرمهره بودن الاتحاد است.
با همه اين ها قلعه نويي با بررسي حدود 6 بازي اخير الاتحاد مهمترين و خطرناك ترين بازيكنان اين تيم را مشخص كرده است.
رناتوي برزيلي هافبك اين تيم (شماره 27)، عماد متعب مهاجم مصري (شماره 10)، سلطان النمري (شاره 30) و محمد نور (شماره 18).
البته از كنار چهره هايي چون حمدالمنتشري و طلال مشعل هم به سادگي عبور نكنيد.
هرچند در الاتحاد رناتو نمايشي بهاري داشته و به گفته كارشناسان فوتبال در عربستان گاهي نمايش قابل توجهي دارد و گاهي هواداران را از خود نااميد كرده است. محمد نور هم از آن دسته از بازيكناني است كه وقتي صاحب توپ مي شود بسيار خطرناك و در مقابل وقتي توپ را از دست مي دهد بسيار ضربه پذير نشان داده است. اما ويژگي بارز الاتحاد ميانگين بالاي قدي تيم است و بازيكنان تنومند اين تيم سعي مي كنند برتري جسماني خود را بر حريفان تحميل كنند اما در عين حال حضور بازيكناني با فيزيك بدني اين چنيني به نوعي آفت نيز محسوب مي شود و موجب كاهش سرعت الاتحاد در اجراي تاكتيك هاست.
شايد سرعت دادن به بازي كليد طلايي شاگردان قلعه نويي در عربستان باشد كه در صورت دقت و تمركز استقلالي ها را به پيروزي در اين رقابت رهنمون سازد.
تحت فشار قراردادن حريف در زمان دفاع مهمترين حربه الاتحاد است و اين تيم با وجود كندي در اجراي تاكتيك هاي خود در زمان دفاع با سرعتي باور نكردي فشار بر بازيكن صاحب توپ را با حداقل 3 الي 4 بازيكن خود اجرا مي كنند.
خطا دادن پشت محوطه جريمه نيز از جمله مشكلات لاينحل اتحادي ها به شمار مي آيد عادتي كه به نوعي فرصت را در اختيار استقلالي ها قرار مي دهد تا از ضربات ايستگاهي نهايت بهره را ببرند.
كسب امتياز از جده قطعاً يكي از اهداف مهم استقلال است. اگر چه پيروزي و برتري برابر الاتحاد بسيار خوشايند آبي پوشان خواهد بود، اما بايد گفت در صورت تساوي نيز استقلال صاحب يك امتياز با ارزشي مي شود كه بي شك بيش از يك امتياز ارزشمند است.

amirtaker
11-03-2009, 00:49
کنفرانس مطبوعاتی قلعه نویی و کالدرون
کالدرون : هرگز نگفته ام استقلال را با سه گل شکست می دهیم

ساعت 12 امروز به وقت تهران کنفرانس مطبوعاتی سرمربی و کاپیتان های دو تیم استقلال و الاتحاد عربستان در سالن کنفرانس هتل هیلتون شهر جده آغاز شد.

نکته قابل توجه در این کنفرانس زمانی بود که کالدرون تأکید کرد: «من به هیچ وجه درباره نتیجه این مسابقه صحبتی نکردم و هرگز نگفته ام که استقلال را با سه گل شکست می دهیم من برای استقلال احترام زیادی قائل هستم.مسابقات استقلال در لیگ ایران را به دقت آنالیز کردیم و برای پیروزی به میدان می رویم.

کالدرون آرژانتینی سرمربی تیم الاتحاد عربستان بازی با استقلال ایران را دشوار خواند.

وی با اشاره به قدرت تیم استقلال دیدار با این تیم را بازی سختی برای شاگردانش توصیف کرد.

کالدرون در مورد اینکه در رسانه های ایران به نقل از او نوشته شده الاتحاد با سه گل استقلال را شکست می دهد گفت: در ایران هم خبرنگاران مثل همه دنیا چیزهایی می نویسند که اصلا گفته نشده.

وی با استناد به اینکه هیچ مربی و بازیکن عاقلی هرگز برای پیش بینی یک مسابقه از نتایجی با اختلاف سه گل استفاده نمی کند گفت: شاید بتوان یک بازی را یک- یک، صفر-صفر یا یک- صفر پیش بینی کرد اما در حالی که در این مسابقه احتمال عکس شدن نتیجه دور از ذهن نیست، هیچ مربی و یا بازیکنی چنین پیشگویی نمی کند!

سرمربی الاتحاد در مورد مصدومان تیمش نیز گفت: نایف هزاری و سلطان نمربی عملا به دیدار برابر استقلال نخواهند رسید.»

فرهاد مجیدی، کاپیتان تیم استقلال هم در این کنفرانس حضور داشت. او در پاسخ به پرسش خبرنگاران عربستانی گفت: استقلال صدرنشین لیگ برتر ایران است و یکی از پرافتخارترین تیم های قاره آسیا است. مطمئن باشید مسابقه فردا یکی از مسابقات مهم و زیبا در دور اول لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. ما انگیزه زیادی برای فتح جام باشگاه های آسیا داریم و در این راه باید یکی از قدرتمندترین تیم های حال حاضر در آسیا یعنی تیم الاتحاد را شکست دهیم.

قلعه نویی: پشتوانه استقلال یکصد هزار هوادار در ورزشگاه است.

امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال استقلال امروز در نشست خبری پیش از مسابقه ،گروه 3 رقابت ها را گروه مرگ خواند.

قلعه نویی تأکید کرد در گروه 3 هر سه تیم استقلال، الاتحاد و الجزیره بهترین های لیگ کشورهای خود هستند و هر سه از بخت صعود برخوردارند. لذا ما برای هر مسابقه برنامه ای جداگانه داریم و در بازی های داخلی و خارجی با رویکردهای خاص با توجه به شرایط آن مسابقه ظاهر خواهیم شد. در بازی های خانگی بزرگترین پشتوانه ما یکصد هزار هوادار هستند.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوال یک خبرنگار عرب در مورد اینکه برنامه استقلال در دیدار با الاتحاد چیست، گفت: «همچنان که می دانید استقلال و الاتحاد دو باشگاه پرافتخار آسیا هستند و بازی این دو تیم آسان نخواهد بود. بازی های الاتحاد را دیده ام و به رغم احترامی که برای این تیم قائلم نقاط ضعف این تیم را شناسایی کرده ایم و برای آنها برنامه داریم. تیم استقلال با گل های زده بالا خط حمله قدرتمندی دارد و در دیدار با الاتحاد هم هدف اول ما پیروزی در این مسابقه خواهد بود و در درجه دوم در پی کسب امتیاز از این مسابقه خواهیم بود.

وی در پاسخ به ادعای منتسب به سرمربی الاتحاد که گفته است با 3 گل استقلال را شکست می دهیم گفت: «ضمن احترام به آقای کالدرون باید بگویم نتیجه در زمین مشخص می شود و بهتر است حرف هایمان را در زمین مسابقه بزنیم.

کالدرون پس از صحبت قلعه نویی اذعان کرد هرگز چنین نگفته است.
قلعه نویی در مورد نقش سایر عوامل در نتیجه یک تیم گفت: بی تردید همه عوامل اداری، فنی، مدیریت، رسانه ها و هواداران در عملکرد یک تیم موثر هستند اما باید پذیرفت که در طول 90 دقیقه این کادر فنی است که در تیم اثر گذار است و البته گاهی اتفاقاتی می افتد که از دست مربیان یک تیم هم خارج است. ما در ایران می گوییم هر کس مورد نفرین مادرش قرار بگیرد مربی خواهد شد و از طرفی مربیگری تنها شغلی است که آینده کاری فرد را پای بازیکنان رقم می زند.

amirtaker
11-03-2009, 00:53

amirtaker
11-03-2009, 00:54

amirtaker
11-03-2009, 00:55

amirtaker
11-03-2009, 00:56

amirtaker
11-03-2009, 00:57

amirtaker
11-03-2009, 01:01
تلويزيون عربستان: استقلال، ماكت كوچك تيم ملى ايران!

در آستانه آغاز فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا و تقابل نمايندگان ايران با بزرگان فوتبال عربستان، تلويزيون اين كشور ويژه برنامه هاى خود در ارتباط با ليگ قهرمانان را آغاز كرده و از بزرگانى همچون ماجد عبدالله، خالد المواليد و سامى الجابر به عنوان كارشناس استفاده مى كند. البته در اين ميان برخى مواقع حرف هاى عجيبى هم از زبان مجريان اين برنامه ها در مى آيد. مثلاً مجرى شبكه art يكشنبه شب با اشاره به جدال فوق العاده مهم الاتحاد در استقلال تصريح كرد:« به اعتقاد من استقلال ماكت كوچكى از تيم ملى ايران بوده و تماشاى بازى آن باعث آشنايى هرچه بيشتر ما با اوضاع تاكتيكى حريفمان در روز هشتم فروردين خواهد شد.»

استقلالى ها شكايت خود را از عنايت پس گرفتند

طى هفته گذشته شايعاتى پيرامون شكايت استقلالى ها از عنايت مسئول كميته داوران شنيده مى شد اما ديروز شنيديم ظاهراً مسئولان آبى پوش شكايت خود را پس گرفتند. طبق شنيده هاى ما امير قلعه نويى سرمربى استقلال اعتقاد دارد در اين برهه حساس كه تيمش نياز به آرامش دارد اين مسائل باعث ايجاد حاشيه و جنجال مى شود.

برنامه هاى ويژه قلعه نويى براى بازى با الاتحاد

امير قلعه نويى سرمربى تيم فوتبال استقلال تهران گفت: براى بازى با الاتحاد برنامه هاى ويژه اى داريم.وى افزود: الاتحاد ۳ بازيكن خطرناك دارد كه مهار آنها را به بازيكنان گوشزد كردم. ضمن اينكه با تصويرسازى راه مقابله با الاتحاد را به بازيكنان نشان دادم. او افزود: تيم ما بازيكنان بزرگ و البته جوياى نامى دارد، درست مثل خسرو حيدرى كه براى اين مسابقات لحظه شمارى مى كند. مطمئن باشيد با حضور چنين بازيكنانى كه براى موفقيت در اين ديدار تمام تلاش خود را مى كنند، مشكلى مقابل الاتحاد نخواهيم داشت. سرمربى آبى پوشان ادامه داد: ما در آنجا تمرينات تاكتيكى خود را ادامه مى دهيم و اميدوارم نماينده خوبى براى ايران باشيم. ضمن اينكه براى هر ۳ تيم ايرانى ديگر مسابقات آرزوى موفقيت مى كنم.

ادعاى قلعه نويى پاى پلكان هواپيما؛
فريب نمى خوريم، همه مصدومان الاتحاد بازى مى كنند

امير قلعه نويى تا قبل از سوار شدن به هواپيما هم به طور جدى در انديشه كسب اطلاعات از الاتحاد بود و مى خواست اين حريف عربستانى را به دقت آناليز كند. دقايقى قبل از پرواز استقلال به امير خبر دادند كه بر اساس اخبار منتشر شده در نشريات عربستانى، ۳ بازيكن الاتحاد مصدوم هستند و شايد به بازى چهارشنبه شب نرسند اما پاسخ امير به اين خبر بسيار جالب و قاطع بود: به نظر من الاتحاد آنقدر ضعيف نيست كه نبودن چند بازيكن بتواند قدرت اين تيم را تحليل ببرد. از طرف ديگر فكر مى كنم اين خبر بخشى از جنگ روانى آنهاست و به احتمال زياد تعمدى در پخش آن وجود داشته تا به واسطه آن ما را فريب بدهند به نظر من الاتحاد با تمام نفرات بزرگ خود مقابل استقلال بازى مى كند و حتى اگر هم مصدوم داشته باشد جانشينان آنها به خوبى از عهده وظايفشان برمى آيند.

ادعاى جالب نايب رئيس الاتحاد
استقلال را ببريد شمش طلا بگيريد

مديران تيم هاى عربى گاهى اوقات براى افزايش انگيزه بازيكنان خود وعده پاداش هاى نجومى داده و واقعاً به آن عمل مى كنند تا مشخص شود برترى در مستطيل سبز چه ارزشى برايشان دارد.بد نيست بدانيد بر اساس خبرى كه عصر يكشنبه به گوش مسئولان باشگاه استقلال رسيد و ما نيز از طريق آنها در جريان امر قرار گرفتيم نايب رئيس هيأت مديره باشگاه الاتحاد كه يكى از حاكمان بلندپايه جده بوده و جزو خاندان سلطنتى عربستان هم محسوب مى شود در اين شهر صاحب يكسرى طلافروشى زنجيره اى است و به بازيكنان الاتحاد وعده داده كه در صورت غلبه بر استقلال به هر كدام از آنها يك عدد شمش طلا به وزن تقريبى ۴۰۰ گرم اهدا خواهد كرد. البته اين مسأله جنبه شخصى داشته و كاملاً جدا از پاداش رسمى باشگاه محسوب مى شود.

روى چمن مصنوعى تمرين نمى كنيم

استقلال بامداد دوشنبه به جده رسيد تا خود را براى جدال مهم مقابل الاتحاد آماده كند. براساس قانون تيم ميزبان بايد حداقل فرصت ۲ جلسه تمرين را در اختيار ميهمان قرار دهد و هماهنگى ها براى انجام اين امر نيز صورت گرفته است اما ظهر يكشنبه به استقلالى ها خبر رسيد كه امروز بايد در مجهزترين مجتمع ورزشى جده و البته بر روى زمين چمن مصنوعى تمرين كنند و همين مسأله باعث نگرانى اميرقلعه نويى شد زيرا تمرين بر روى چمن مصنوعى شرايط خاص خود را دارد و از سوى ديگر با توجه به برگزارى بازى بر روى چمن طبيعى قطعاً تمرين در زمين مصنوعى سودى براى آبى ها نخواهد داشت به همين خاطر شامگاه يكشنبه دقايقى قبل از پرواز استقلالى ها مديران اين باشگاه با همتاى عربستانى خود تماس گرفته و صراحتاً اعلام كردند كه بر روى چمن مصنوعى تمرين نمى كنند و اگر محل تمرين آنها عوض نشود به ناظر afc شكايت خواهند كرد. ظاهراً عربستانى ها هم براى حل اين مشكل چراغ سبز نشان داده اند.

amirtaker
11-03-2009, 01:01
وريت ويژه قلعه نويى براى مدافعان

امير قلعه نويى سرمربى استقلال از نحوه عملكرد مدافعان تيمش در چند ديدار اخير خود رضايت كامل ندارد و طبق شنيده هاى ما قصد دارد تا پيش از ديدار مقابل الاتحاد عربستان تمرينات ويژه اى را براى مدافعان در نظر بگيرد تا آنها با هماهنگى بيشترى در اين ديدار به ميدان بروند.

قلعه نويى نگران ۲۰ دقيقه ابتدايى بازى با الاتحاد

امير قلعه نويى سرمربى استقلال نگران ۲۰ دقيقه ابتدايى ديدار تيمش مقابل الاتحاد عربستان مى باشد. ظاهراً قلعه نويى اعتقاد دارد اگر تيمش در دقايق آغازين بازى بتواند بازى را كنترل كند كسب امتياز دور از دسترس نمى باشد. با اين اوصاف بايد منتظر ماند و ديد آيا استقلالى ها مى توانند در جده امتياز بگيرند يا خير.

amirtaker
11-03-2009, 01:02
على عليزاده : به ترفند عرب ها عادت كرده ايم

.على عليزاده مهاجم تيم استقلال تهران گفت: عربستانى ها براى شكست رقبا از هر حربه اى استفاده مى كنند اما به ترفند آن ها عادت كرده ايم. همه يك دل براى كسب پيروزى مقابل الاتحاد به عربستان مى رويم تا بتوانيم گام اول را محكم برداريم. وى افزود: الاتحاد را نمى شناسيم اما تيم هاى عربى هميشه براى به دست آوردن نتيجه و شكست رقبا از كارهاى حاشيه اى استفاده مى كنند. مهاجم استقلال تصريح كرد: ما بازيكنان با تجربه زيادى داريم. نسبت به الاتحاد شناخت نداريم اما سعى مى كنيم با يك بازى منطقى تنها به موفقيت برسيم.عليزاده گفت: الاتحادى ها براى شكست ما به ميدان مى آيند. شرايط بازى سخت است اما با دست پر از عربستان خارج مى شويم.وى خاطرنشان كرد: به طور حتم بازى هاى آسيايى خيلى مهم است. ما شرايط را درك كرده ايم و سعى مى كنيم كه با حداقل امتياز هم در خانه حريف راضى باشيم. معتقدم، پتانسيل شكست الاتحاد را داريم.مهاجم استقلال افزود: قدرت استقلال بيشتر از حريف است اما شرايط ميزبانى آن ها را نمى شود پيش بينى كرد. ما بايد حرفه اى عمل كنيم و با استفاده از ضعف حريفضربه نهايى را بزنيم.

خسرو حيدرى : الاتحاد از استقلال مى ترسد

خسرو حيدرى هافبك تيم استقلال تهران با اشاره به ديدار اين تيم مقابل الاتحاد عربستان از سرى مسابقات ليگ قهرمانان آسيا، گفت: الاتحاد همواره از تيم هاى مطرح و قدرتمند عربستان و آسيا محسوب مى شود و ما كار سختى مقابل اين تيم پيش رو داريم. وى افزود: البته مطمئنا الاتحاد هم از استقلال مى ترسد و اين طور نيست كه ما به عنوان يك حريف دست و پا بسته باشيم. خوشبختانه بازيكنان استقلال بارها تجربه بازى ملى و بين المللى را در كارنامه خود دارند و به طور يقين با ارائه يك بازى قابل قبول به پيروزى دست خواهند يافت.او ادامه داد: جنگ روانى از سوى تيم هاى عربى همواره بوده و در آينده هم خواهد بود اما بايد با رفتارى حرفه اى ترفندهاى آن ها را خنثى كنيم. به طور نمونه وقتى يك هوادار عربستانى بليت ورزشگاه مى خرد، خود بحث روانى دارد اما اگر اين كار را هم نمى كرد ايرانيان زيادى در عربستان نيستند كه تيم را حمايت كنند. هافبك تيم استقلال تهران اضافه كرد: من سابقه بازى در ليگ قهرمانان آسيا به همراه پاس را دارم اما آقاى دنيزلى، مربى وقت پاس از من استفاده نكرد اما مطمئن هستم مى توانم در ليگ قهرمانان آسيا نيز به مانند بازى هاى ليگ برتر براى تيم استقلال مهره مثمرثمرى باشم.حيدرى گفت: كسب نتيجه تساوى مقابل الاتحاد خوب خواهد بود اما ما احتياط نخواهيم كرد و براى گرفتن ۳ امتياز به زمين خواهيم رفت. مسأله مهمتر اينكه بازيكنان به خوبى مى دانند شرايط ليگ قهرمانان آسيا به مراتب سخت تر از بازى هاى ليگ برتر است و با انگيزه مضاعف ترى در اين رقابت ها شركت خواهند كرد.وى افزود: بعد از مسابقه دربى مقابل پرسپوليس تيم استقلال بازى هاى سختى را پشت سر گذاشته اما هنوز در صدر جدول قرار داريم و شانس اول قهرمانى هستيم. اميدوارم در ليگ قهرمانان آسيا نيز به مانند ليگ برتر موفق عمل كنيم

amirtaker
11-03-2009, 01:02
روانخواه : كسب يك امتياز هم در عربستان ارزشمند است

تيم استقلال فردا در چهارچوب رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا به مصاف الاتحاد عربستان خواهد رفت. همين موضوع بهانه اى شد تا با روانخواه همصحبت شويم. گفت وگوى وى با محمود نظر، خبرنگار ابرار ورزشى را در ادامه مى خوانيد:

• آخرين وضعيت استقلال قبل از ديدار با الاتحاد چگونه است؟
- شرايط تيم خوب است. طبيعتاً از لحاظ روحى و جسمانى در شرايط مطلوبى به سر مى بريم و آماده ديدار با الاتحاد هستيم.

• بازى با الاتحاد در اولين ديدار ليگ قهرمانان آسيا را چطور ارزيابى مى كنيد؟
- همان طور كه ما در ايران تيمى بزرگ هستيم، الاتحاد هم در عربستان چنين شرايطى دارد. بازى سختى را در عربستان پيش رو داريم اما در عربستان بيگانه نيستيم و با حمايت هواداران اندك خود مى توانيم از حريف امتياز بگيريم.

• پس به دنبال پيروزى در اين ديدار نيستيد؟
- قطعاً براى كسب ۳ امتياز به ميدان مى رويم. چرا كه اگر براى مساوى به عربستان برويم قطعاً بازى را واگذار خواهيم كرد. با اين حال قبول كنيد كسب يك امتياز هم در عربستان ارزشمند است.

• بعد از بهبودى كامل هنوز در تركيب استقلال بازى نكرده اى.فكر مى كنى در اين بازى به تو فرصت بازى كردن برسد؟
- به هر حال همه چيز به نظر اميرخان بستگى دارد. من از دستورات وى پيروى مى كنم. از نظر آمادگى جسمانى در شرايط مطلوبى قرار دارم و مى توانم استقلال را همراهى كنم. مطمئن هستم به من هم بازى مى رسد. اگر مقابل الاتحاد هم بازى نكنم در آينده در تركيب تيم محبوبم به ميدان مى روم.

• يعنى برايت بازى كردن مقابل الاتحاد مهم نيست؟
- قطعاً مهم است. من انگيزه زيادى دارم و دوست دارم خودم را در رقابت هاى ليگ قهرمانان آسيا نشان بدهم و به همگان ثابت كنم هنوز هم آمادگى خوبى دارم و مى توانم براى استقلال مثمرثمر باشم.

• به نظر خودت در بازگشت به ميادين مى توانى انتظارات را برآورده كنى؟
- اميدوارم اين طور شود. قبلاً هم گفته بودم زمانى به ميادين بازمى گردم كه از نظر جسمانى در شرايط مطلوبى قرار داشته باشم. در حال حاضر فكر مى كنم به شرايط آرمانى رسيده ام و مى توانم مثمرثمر باشم. اميدوارم اميرخان به من هم بازى بدهد تا جواب اعتماد وى را بدهم

amirtaker
11-03-2009, 01:03
به اندازه افتخاراتمان بايد مقابل الاتحاد پرقدرت باشيم
اميرآبادى: فاصله فوتبال ايران با عربستان را ثابت مى كنيم

استقلال به دفاع از حيثيت فوتبال ايران مى پردازد. اين صحبت پيستون ريزنقش استقلال در عربستان است. مهدى اميرآبادى اميدوار است تيمش با غلبه بر الاتحاد خود را به عنوان مدعى اصلى قهرمانى در آسيا معرفى كند. گفت و گويى با او ترتيب داده ايم كه مى خوانيد:

• از عربستان چه خبر؟
- خوشبختانه همه چيز عالى است. همه در بهترين شرايط قرار داريم تا براى بازى با الاتحاد هيچ مشكلى نداشته باشيم.

• گويا الاتحادى ها همه صحبت پيروزى پرگل مقابل استقلال كرده اند. نظر تو در اين خصوص چيست؟
- آنها در خواب هم نمى توانند تصور پيروزى پرگل مقابل ما را داشته باشند. استقلال يك تيم معمولى نيست كه الاتحادى ها بخواهند از پيروزى پرگل مقابل ما حرف بزنند. همه استقلال را به عنوان يكى از پرافتخارترين تيم هاى آسيا مى شناسند. نام و آوازه استقلال در آسيا كم نيست كه الاتحادى ها بخواهند براى ما اينطورى خط و نشان بكشند.

• كسب تساوى مقابل الاتحاد هم براى شما خوب است. به چند امتياز از اين بازى چشم دوخته ايد؟
- اگر چه ما در اين بازى تيم ميهمان هستيم اما هدف را بر روى ۳ امتياز گذاشته ايم. اگر تلاش كنيم حتماً با دست پر از عربستان برمى گرديم.

• قبول دارى پيروزى مقابل الاتحاد كار خيلى سختى است؟
- اين كار سخت براى تيم هاى دست و پا بسته است نه استقلال. ما به عنوان تيم صدرنشين ايران پا به مسابقات آسيايى مى گذاريم به همين دليل به اندازه همين افتخارات بايد پرقدرت ظاهر شويم. پيروزى در خانه حريف كار آسانى نيست اما ما آنقدر با انگيزه و متعصب هستيم كه با تكيه بر روحيه بالايمان به مصاف الاتحاد برويم.

• ميزان شناختتان از الاتحاد چقدر است؟
- كادر فنى تمام بازى هاى اين تيم را آناليز كرده اند. آنها نقاط ضعف و قوت حريف را به ما گوشزد كرده اند تا انشاالله ما با تكيه به دستورات مربيانمان بتوانيم بازى زيبايى را از خود ارائه بدهيم.

• تو هم قبول دارى فوتبال عرب ها حاشيه اى است؟
- خب آنها به ضدفوتبال بودن معروف هستند اما بايد بپذيريم فوتبال آنها به نسبت گذشته خيلى فرق كرده است. آنها با امكانات بالايى كه دارند به نسبت حرفه اى شدن گام برداشته اند اما با اين حال ما مطمئن هستيم كه آنها از وقت تلف كردن در زمين دورى نمى كنند به همين دليل تمام هدفمان را بر اين مى گذاريم كه به هيچ وجه اسير حاشيه هاى آنها نشويم. فاصله فوتبال ايران با عربستان را در زمين بازى نشان مى دهيم تا انشاالله با دست پر به تهران برگرديم.

• خودت هم براى استقلال بازى مى كنى؟
- اينجا ديگر براى هيچ بازيكن از تيم فرق ندارد كه فيكس باشد يا ذخيره. ما همه متحد و يكدل هستيم تا با اتحاد هم حريفانمان را يكى پس از ديگرى پشت سر بگذاريم.

• حتماً به دنبال گلزنى به الاتحاد هم هستى؟
- هيچ بازيكنى از گل زدن بدش نمى آيد. من هم مثل تمام بازيكنان تيم به دنبال گلزنى هستم. اميدوارم اگر فرصتى دست داد بتوانم از آن استفاده كنم.

• استقلال چقدر شانس قهرمانى در آسيا را دارد؟
- به همان اندازه كه ابتداى فصل شانس قهرمانى در ليگ را داشتيم الان هم به همان اندازه شانس قهرمانى در آسيا را داريم. از اول هدف را بنا بر قهرمانى در آسيا گذاشته ايم. اميدواريم با شكست دادن الاتحاد ثابت كنيم مدعى اول قهرمانى در آسيا هستيم.

• اسامى جديد بازيكنان تيم ملى چهارشنبه شب اعلام مى شود. چقدر به ملى پوش شدن فكر مى كنى؟
- هر بازيكنى هدف ملى پوش شدن را هميشه دنبال مى كند. خب من هم چند سال پيش بازيكن تيم ملى بوده ام به همين دليل دوست ندارم به جاى پيشرفت، پسرفت كنم. اميدوارم آنقدر مقابل الاتحاد خوب بازى كنم تا دايى من را به تيم ملى دعوت كند. سرمربى تيم ملى هميشه ثابت كرده بهترين ها را در ليست خود قرار مى دهد. به همين دليل من هم اميدوارم جزو بهترين هاى ايران باشم.

Rjoun
11-03-2009, 08:23
سلام بچه ها ديروز ست كامل البسه استقلال رو منهاي جوراب با آرم uhlsport خريدم
پسر عجب ابهتي!
مخصوصا اون دوتا ستاره بالاي آرم مقدس اس اس:40:

amir_a
11-03-2009, 09:04
اس اس 2 - 2 الاتحاد

بی باک بی بال
11-03-2009, 09:42
احتمال لغو بازی هست یا نه از هوای جده سی خبر داره

M.etallic.A
11-03-2009, 11:26
سلام بچه ها ديروز ست كامل البسه استقلال رو منهاي جوراب با آرم uhlsport خريدم
پسر عجب ابهتي!
مخصوصا اون دوتا ستاره بالاي آرم مقدس اس اس

کسی عکس لباس استقلال تو جام باشگاهها رو داره ؟ مخصوصا اون قسمت که دو ستاره طلایی هست. کاش دو تا ستاره طلایی رو روی دوش بازیکنها میزدن خیلی باحال میشد.

M.etallic.A
11-03-2009, 11:27
هرگز نگفته ام استقلال را با سه گل شکست می دهیم بیچاره ترسیده : دی

تلويزيون عربستان: استقلال، ماكت كوچك تيم ملى ايران!ماکت بزرگ نه کوچک...

jamshidjap
11-03-2009, 12:32
استقلال 1 - الاتحاد 1

jamshidjap
11-03-2009, 13:37
مخصوصا اون قسمت که دو ستاره طلایی هست. کاش دو تا ستاره طلایی رو روی دوش بازیکنها میزدن خیلی باحال میشد.

اون موقع استقلالی ها میشدن ستوان دوم

M.etallic.A
11-03-2009, 13:38
استقلال 2 - الاتحاد 1

unartig
11-03-2009, 13:48
استقلال 1 الاتحاد0

B3HZ@D
11-03-2009, 14:00
من پرسپولیسی هستم ولی برای تیمتون ارزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بزنید این عرب ها رو بترکونید
با ارزوی موفقیت برای همه نماینده های ایران
موفق باشین

M.etallic.A
11-03-2009, 14:23
اون موقع استقلالی ها میشدن ستوان دوم

خوب دیگه سرمربی هم که ژنراله دیگه چی از این بهتر : دی

بی باک بی بال
11-03-2009, 15:35
عشق است استقلال

امير موسر
11-03-2009, 15:49
پر افتخار ترین تیم اسیا امروز وارد جام میشود !!!

jamshidjap
11-03-2009, 16:38
خوب دیگه سرمربی هم که ژنراله دیگه چی از این بهتر : دی

ارتـــــشـــــبــــد امیر قلعه نوعی

amir_rahmani
11-03-2009, 16:45
منم یک پرسپولیسیه دو اتیشه هستم ولی امید وارم که امروز پیروز بشید.

راستی مثل اینکه قراره عرب ها را مفت راه بدن تو.. درسته؟

gmuosavi
11-03-2009, 17:01
نميدونم اينو قبلا گذاشتيد يا نه

جانواریو به همراه همسرش

s_paliz
11-03-2009, 17:05
زنش ایرانیه.. ؟؟ !!

r4pbr4p
11-03-2009, 18:32
استقلال 1

الاتحاد 1

امير موسر
11-03-2009, 18:39
زنش ایرانیه.. ؟؟ !!

نه !!!!!!!

Majid393
11-03-2009, 18:41
/ليگ قهرمانان آسيا/
تركيب استقلال براي ديدار با الاتحاد اعلام شد
خبرگزاري فارس: تركيب تيم فوتبال استقلال تهران براي ديدار امشب مقابل الاتحاد عربستان اعلام شد.

به گزارش خبرگزاري فارس تيم فوتبال استقلال در اولين ديدار خود در ليگ قهرمانان آسيا از ساعت 21 امشب در ورزشگاه شهر جده مهيمان الاتحاد است.

استقلال با تركيب وحيد طالب‌لو، پيروز قرباني،‌ پژمان منتظري، بيژن كوشكي، هاشم‌بيك‌زاده، خسروحيدري، حسين كاظمي، مجتبي جباري، فرهاد مجيدي، فابيو جانواريو و سياوش اكبرپور به ميدان خواهد رفت.

آبي‌پوشان با سيستم 3-6-1 بازي را آغاز خواهند كرد. سياوش اكبرپور به عنوان تك مهاجم به ميدان مي‌رود و فرهادمجيدي پشت سر او بازي خواهد كرد.

shahin666
11-03-2009, 19:01
بچه ها تیم Umm Salal قطر یک بر صفر الجزیره رو برد
هر چند اگر مساوی میشد بهتر بود ولی همین که الجزیره نبرده خوبه
گل Umm Salal رو هم هبیل زده مهاجم بحرین

فقط یه خبر بد

برهانی و امیرآبادی بازی نمیکنن و مجیدی با اکبرپور مهاجم هستن و چپ هم بیک زاده
مجیدی درست مثل بازی قبل خوب این تغییر خوبه ولــــــــــی آخه چرا بیک زاده باید بازی کنه:9:
من نمی دونم یعنی واقعا امیرخان نمی بینه که این بازیکن آماتوره ولی بازم بازیش میده
درسته در سمت چپ خیلی قوی نیستیم ولی بازم با وجود میثم منیعی و مهدی امیر آبادی من نمیدونم چرا باید این بازیکن آماتور یعنی بیک زاده بازی کنه

s_paliz
11-03-2009, 19:19
باز هم بازی با عربا و حرص و جوش ما
نمیدونم این احمقای متحجر کی میخوان آدم شن

dma
11-03-2009, 19:36
با اين وضع كه من از اين تيم هاي عربي ديدم و اينكه صبا تا الان زده تركونده الهلال رو و... امشب بايد اس اس 3 تا بچپونه به اين الاتحاد.

vahid_civil
11-03-2009, 22:42
چه کردن تیمای ایرانی !
استقلال هم یه گل زد !

ویرایش : چه کردن تیمای ایرانی به جز استقلال !

amir_a
11-03-2009, 22:56
چرا جباری تعویض شد من نمیدونم.:13:

امير موسر
11-03-2009, 22:58
باختیم ...............

saayeh
11-03-2009, 22:59
قلعه نویی واقعا هم بد ترکیب رو چید و هم بد تعویض کرد
نمی دونم چرا تو بازی های بزرگ بد تعویض می کنه

amir_sa
11-03-2009, 23:01
شورش رو درآورده اين قلعه نوعي
وقتي تيم پتانسيل برد رو داره چرا براي مساوي بازيكنا رو ميفرسته تو زمين
خيلي توپ لو دادن تو اين بازي ، تا كي بايد چوب اشتباهات بچه گانه رو بخوريم ؟

dma
11-03-2009, 23:02
داوري هم ر...د به بازي.قبل گل يه خطاي 100% روي آرش رو نگرفت.

hosseincode2008
11-03-2009, 23:02
دقيقه 90 يهو اين از ذهنم عبور كرد كه اگر 4 دقيقه بگيره وقت اضافه رو گل ميخوريم ولي اگه 3 دقيقه بگيره مساوي ميشيم:41: كاش ميمردم و اين فكر و نميكردم ... كاش صبح ميرفتم زير 18 چرخ ... كاش ... كاش:41::41::41::41::41:

امير موسر
11-03-2009, 23:04
قلعه نویی واقعا هم بد ترکیب رو چید و هم بد تعویض کرد
نمی دونم چرا تو بازی های بزرگ بد تعویض می کنه

اتفاقا بد تعویض نکرد ! جباری اصلا تو جریان بازی نبود! توپ هم میرسید بهش محا بود سوتی نده ! مشکل اینجاست که انقدر اول فصل بهش پا دادن که الان بعد از تعویض اینجوری میکنه !

با این ترسی که قلعه نوعی داره هیچی نمیشیم !

hosseincode2008
11-03-2009, 23:04
منچستر ، اينتر هم زهرمار شد . هرچي فحش بلدين بفرستيد براي پدر داور

WaTeRsTyLeR
11-03-2009, 23:05
این قلعه نویی نقطه ضعفش این بازیهاست.تا یه گل جلو میوفتیم دفاع 100% .مثل بازی با پرسپولیس .چیدمانشم بد بود.اه

saayeh
قلعه نویی داره کم کم نشون می ده که مرد بازی های بزرگ نیست .

نادر1368
حیف حیف و حیف! تعویضا چندان هم بد نبود برهانی که علاوه بر شارژ روحی بازم گل زد!

mojtaba007
من به عنوان یه پرسپولیسی خیلی ناراحت شدم
حالم از عربها به هم میخوره
حرکت جباری هم قشنگ نبود
در کل استقلال به قلعه نوعی باخت
یه سوال دوستان
احتمالا استقلال تو این گروه دوم بشه با پرسپولیس می افته یا نه

S!LENCE
11-03-2009, 23:06
سلام
هیچ وقت از بازی اس اس این قدر عصبانی نشده بودم. نمی دونم چشون شده بود 90 دقیقه دفاع کردن!!! با این مدل بازی فقط خدا کمکمون کنه. نمی دونم شایدم به قول دوستان گرمی هوا اذیت کرده. اما تعویضای امیر خانم بی تقصیر نبود. به هر حال خیلی حرص خوردیم.
بازم به امید قهرمانی در 3 جام

amir082
11-03-2009, 23:06
:41::41::41::41:

nirvana.12345
11-03-2009, 23:07
یاد صحنه نشستن وحید میافتم با اون حالت یک طوری میشم.

aliani
11-03-2009, 23:09
من به عنوان یه پرسپولیسی خیلی ناراحت شدم
حالم از عربها به هم میخوره
حرکت جباری هم قشنگ نبود
در کل استقلال به قلعه نوعی باخت
یه سوال دوستان
احتمالا استقلال تو این گروه دوم بشه با پرسپولیس می افته یا نه

پرسپولیس اگه سپاهان تو گروهش دوم بشه با سپاهان میوفته البته اگه پرسپولیس اول شه

Majid393
چه خوشحالی خفنی کردیم بعد از زدن گل برهانی .......
نمیدونستم با این گندکاری بازیکنا که 90 دقیقه دفاع کردن و داوری ، برد رو با باخت عوض میکنیم !

saayeh
من موندم برای چی به قلعه نویی میگیم ژنرال ؟!!
ژنرال به آدم شجاع می گن !

DANIAL_2000
استقلال ضعیفترین بازی رو بین نماینده هایه ایران انجام داد.
90 دقیقه الاتحاد رو دروازه استقلال بود...فقط یه توپ تو چهارچوب الاتحاد زدن که گل شد!

dma
تقريبا ميتونم بگم قلعه نوعي برا استقلال تموم شده.رسما گند زده.اگه به پرسپوليس ميباختيم بهتر بود تا اين عرباي كثيف.اه.

MORINIO
11-03-2009, 23:11
خدایی خیلی ضد حال بود!

ولی برای این استقلال باخت که بعد از گل همه کشیدن عقب به شکلی فجیع که حتی فرهاد به طالبلو اجازه نداد روی گل اول واکنش نشون بده!

نادر1368
11-03-2009, 23:13
خیلی زود کاسه کوزه رو سر قلعه نوعی نشکونین خواهشا الاتحاد میزبان با اون بازیکنا و مربیا و تماشاگرایی که مارو وادار به سانسور میکنن!نباید شانس برد داشته باشن!ولی چرا صبا نباخت!!

saayeh
11-03-2009, 23:13
فرهاد مجیدی که روی هر دوتا گل مقصر بود .
گل اول جلو وحید رو گرفته بود و گل دوم بازیکن حریف فوتش کرد افتاد زمین !!!
ای خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا

amir_a
11-03-2009, 23:14
البته اینکه طالبلو از خیلی از دروازه بونای لیگ سرتره شکی نیست.
و منم قبول دارم که خداییش طالبلو سهم زیادی تو راهیابی استقلال به این
مسابقات داشت.

ولی فکر می کنم طالبلو روبروی شوتای از راه دور ضعیف عمل میکنه:13:
تیمای عربی هم که خوراکشون این شوتاس

mahn90 عزیز
منم میگم باید یکی مثه عنایتی تو خط حمله باشه
ولی از نظر من خریدن دروازه بون ارجحیت داره:20:

این پست رو تقریبا دو ماه پیش زدم.

همه هم باهام مخالفت کردن.:41:

استقلال در درجه اول یه سنگربان شش دانگ میخواد. نه مهاجم.:19:

راستی چه خبر از علیرضا. اونکه مثه محمود بن نشده.

tsjaleb
11-03-2009, 23:14
واقعا که این قلعه نویی گندش رو در آورده .انگار گفته بود اگرم تونستین حمله کنید این کارو نکنید .اعصابمون رو داغون کرده بود .یه استقلال ترسو رو به نمایش گذاشت .اون وقت می خواد با این وضعیت استقلال تو آسیا آقایی کنه.واقعا دیگه نمی دونم چی بگم ....

saayeh
11-03-2009, 23:15
صبا که خیلی بهتر از استقلال بازی کرد !
درسته که میگیم الاتحاد پولداره و ... ولی استقلال می تونست این تیم رو ببره . آخه الاتحاد چی داشت ؟!

MORINIO
11-03-2009, 23:15
جالب بود الاتحاد همه موقعیتهاش از سمت چپ استقلال بود ولی قلعه نوعی فکری برای این مسئله نکرد!

امير موسر
11-03-2009, 23:19
حالا شده دیگه ! قلعه نوعی هم اشتباه کرده ! اگر قلعه نو عی نبود الان اصلا تو جام باشگاها نبودیم ! ولش کنید ! تو تهران 100 تا میریم ! کرک و پرشون بریزه ! همین 4 شنبه هم که اکثر مدارسو دانشگاه ها و ادارات تعطیله ! استادیوم رو پر میکنیم !

نادر1368
11-03-2009, 23:22
من فکر میکردم اگه صبا باخت استقلال تلافی میکنه برعکس شد!از دربی به بعد استقلال گندشو در اورده همه اش به داوری گیر میده و شکایت جو سازی و این حرفا بازی هم که هر روز بدتر از دیروز!چرا برهانی جای مجیدی بازی نکرد.

saayeh
11-03-2009, 23:23
معلومات فیروز کریمی از همه مربیای ایرانی بیشتره ولی با این نفوذی که قلعه نویی داره تو استقلال نمیذاره کس دیگه ای به جز خودش تو استقلال کار کنه ! ( حالا که داغیم بذارید از همه چیز بگیم !!!)

saayeh
11-03-2009, 23:26
من که بازی بعدی به جای اینکه برم تهران استقلال رو تشویق کنم میرم ورزشگاه قم صبا رو تشویق کنم !!!
حتی اگه استقلال قهرمان هم بشه چه فایده ؟! مربی باید شجاع باشه . البته مطمئن باشید فقط تیم های شجاع قهرمان میشن

dma
11-03-2009, 23:26

Majid393
11-03-2009, 23:27
هفته بعد با الجزیره داریم؟

آره ....... تو آزادی

dma
11-03-2009, 23:27

نادر1368
11-03-2009, 23:28
ولی انصافا صبا خوب بازی کرد من از رو این بازی گفتم استقلال سه تارو زده ام وقتی بازی شروع شد یاد گذشته ها افتادم که از ترس تلوزیونو میبستیم!ایران خودش با عربستان از این بهتر و منطقی تر بازی کرد این عربا زهرشونو دقایق اخر بازم ریختن شوت انگار از هرجایی زده میشد میرفت تو گل!

Amir Sepehr
11-03-2009, 23:28
واقعا باخت بدی بود... هنوز تو شکم... این اس اسم که شانس نداره ...طرف از 30 -40 متری بدون اینکه دروازر و نگا کنه ول میده میره کنج ... حالابا این باخت بد اسیا که هیچی لیگم گند میزنیم....

amir_sa
11-03-2009, 23:29
با اين وضع روحي كه اينا دارند بازي هاي بعدي رو هم ميرين..د
بازي بعدي استقلال با كيه ؟ كي؟

@R3Z
باخت بدی بود من که پرسپولیسیم واقعا ناراحت شدم از این وضع بازی استقلال...امیدوارم بازیای بعدی بهتر باشه.با این روش بازی تو همین مرحله حذفه

dma
باز شانس اورديم الجزيره باخت.خدا كنه تو روحيه بچه ها تاثير نزاره هر چند اونا ....شونم نيست!

با اين وضعيت از گروه بالا نمياييم.

saayeh
خبرا میگن که ژنرال قلعه نویی بعد از بازی داور رو از لطف خودش بی نصیب نذاشته !!!

نادر1368
11-03-2009, 23:36
عزیزان انقدرام نا امید نشین!بازی برگشتی هست تیمای درپیتی هست حالا هفته بعد بازی تو ازادیه فکر کنم تا اون موقع صبر بعد بازی اگر بر همین منوال بود تلافیشو سرشون در میاریم!:4::47:

M.etallic.A
11-03-2009, 23:40
فرهاد مجیدی و سیاوش اکبرپور تو بازیکن موثر بودن برای تیم الاتحاد... مخصوصا تو نیمه اول که سه چهار تا ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه تقدیم به الاتحاد کردن. من نمیدونم اون اکبرپور از نوک حمله بدو میاد پشت محوطه جریمه بازیکن حریف رو هل میده که چی ؟ مجیدی هم که نیمه اول یه موقعیت داشت اومد شوت بزنه شصت پاش رفت تو چشمش.... افتضاح بودیم .... دفاع مطلق... ما که قرار بود ببازیم حداقل قشنگ بازی میکردیم. آبرومون رفت. بازیکنها وقت تلف میکردن. خودشونو میزدن زمین... انگار مالدیو با برزیل داره بازی میکنه. بابا الاتحاد مگه چی بود که اینا اینقدر جفت کردن...

بزرگترین اشتباه این بود که فرهاد مجیدی رو از اول بازی دادیم اونوقت آرش برهانی رو رو نیمکت گذاشتیم. آخه مجیدی موقعیت خراب کن درجه یکه.... چرا اون اکبرپور که فقط گند میزنه باید تو تیم باشه اونوقت عباسفرد نباشه ؟ عباسفرد قدش بلنده راحت میتونستیم با سانتر کردن گل بزنیم. گلمون که روی سانت و ضربه سر آرش بود. حالا عباسفرد که خوراکش سر زدنه... واسه چی شکوری میاد تو بازی که چی تیم دفاعی کار کنه ؟ اون جباری هم با اون حرکتش گند زد به خودش... تو این بازی حساس روحیه تیم رو خراب کرد. فقط دم صباباطری گرم. نمیدونم بازیشو دیدید یا نه من که کیف کردم. یه دهنی سرویس کرد از این عربا ... مسئولای الهلال داشتن پاره میشدن. قشنگ و حرفه ای بازی رو نگه داشت. و تو ضد حمله کلی موقعیت داشت اگه دقت میکردن راحت میبردن. فیروز کریمی نشون داد کارشو خوب بلده. چنان ترکیبی چید که الهلال توش موند.... قلعه نویی تجربه بازی بین المللی نداره. میره تو یه کشور خارجی 4 تا امکانات و هتل و اینا رو میبینه دست و پاشو گم میکنه... من کاری ندارم همه بازیکنها بد بودن. ولی حداقل وقتی یه گل جلو بودیم اگه یه تاکتیک مناسب رو میتونست پیاده کنه بازی برده رو نمیباختیم. یه تعویض مسخره و تکراری... یه مهاجم میاره بیرون شکوری رو میبره تو زمین. اینم شد تعویض آخه... تا حالا چند تا بازی اینکارو کرده.... فیروز کریمی یه ترکیبی چیده بود کلا با بازی های لیگ فرق میکرد...

در نهایت درسته ما سختترین بازی رو داشتیم بین بقیه تیمهای ایرانی ولی خوب استقلال هم مثلا بین بقیه تیمها از همه قوی تر بود... باید این روش کهنه رو بزاریم کنار.... اینجا دیگه لیگ برتر نیست آقای قلعه نویی.... دو تا مشاور و آنالیزور حرفه ای دورو ورت جمع کن. آخه صمد مرفاوی هم شد مربی ؟

tsjaleb
11-03-2009, 23:41
نمی دونم چرا هر چی مینویسم عصبانیتم نمی خوابه .وقتی استقلال جلو بود خوشحال بودم ولی پیش خودم گفتم اصلا حق اس اس برد نبود آخرشم که گل دوم رو خورد فقط می خواستم قلعه نوعی رو خفه کنم .با این بازی خودش رو ضایعععععععععععععع کرد .فقط امیدوارم دیگه همچین بازی از استقلال نبینیم و بازی بعدتو آسیا پر گل ببره تا روحیه برگرده و لیگ رو قهرمان بشیم و اگر خواستیم خدای نکرده ببازیم شجاعانه ببازیم نه بزدلانه .....

acmilan308
11-03-2009, 23:43
آخه.......................
ولش كن حسش نيس.

amirtaker
11-03-2009, 23:43
به راحتی میتونستیم ببریم خیلی راحت هم اگر از اول هجومی بودیم که عربا هیچ گ*ی نمیوتنستن بخورن.هم اگر اون اشتباهات فردی بعد از گل نبود.هم اگر قلعه نویی ترسو نبود.امروز حالم از جباری بهم خورد فکر کرده چی؟!!مرتیکه احمق.

acmilan308
11-03-2009, 23:49
جباري رو ديدين!!!!!! واقعن حالم بد شد.....پيففففففففففف

S!LENCE
دوستان خواهش می کنم روحیتونو نبازید. درسته که بد بازی کردیم و بد باختیم. وای باید امید داشته باشیم. این بازی تازه دست گرمی بود. درستشم نیست امیر خوانی که تا چند روز پیش می پرستیدینش حالا به باد ناسزا بگیرید. بالاخره هر کسی اشتباه می کنه. فقط باید امید داشت و تا می تونیم روحیه تزریق کنیم به تیم.
موفق باشید

amirtaker
امیدوارم تو لیگ به مشکل نخوریم .خدا کنه جلو الجزیره اینجوری نباشیم و بازی رو ببریم.

نادر1368
آخه صمد مرفاوی هم شد مربی ؟
فکری طیری و بقیه!به چه دردی میخورن جز حاشیه سازی البته این اقایون مربی بیشتر نقششونه وگرنه جاسوس هستن! تا کسی زیر ابشونو نزنه!اگه حجازی و امثالهم المظلومین! از اینا داشتن که بیرون گود نبودن!تو هر تیم همینطور گله گله! مربی اینور اونور کرد نزاشتن تیم ملی بمونه
واقعا تو این شرایط معلوم طبق گفته دوستان قلعه نوعی مرد روزهای بزرگ نیست.

tsjaleb
11-03-2009, 23:50
فرهاد مجیدی و سیاوش اکبرپور تو بازیکن موثر بودن برای تیم الاتحاد... مخصوصا تو نیمه اول که سه چهار تا ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه تقدیم به الاتحاد کردن. من نمیدونم اون اکبرپور از نوک حمله بدو میاد پشت محوطه جریمه بازیکن حریف رو هل میده که چی ؟ مجیدی هم که نیمه اول یه موقعیت داشت اومد شوت بزنه شصت پاش رفت تو چشمش.... افتضاح بودیم .... دفاع مطلق... ما که قرار بود ببازیم حداقل قشنگ بازی میکردیم. آبرومون رفت. بازیکنها وقت تلف میکردن. خودشونو میزدن زمین... انگار مالدیو با برزیل داره بازی میکنه. بابا الاتحاد مگه چی بود که اینا اینقدر جفت کردن...

بزرگترین اشتباه این بود که فرهاد مجیدی رو از اول بازی دادیم اونوقت آرش برهانی رو رو نیمکت گذاشتیم. آخه مجیدی موقعیت خراب کن درجه یکه.... چرا اون اکبرپور که فقط گند میزنه باید تو تیم باشه اونوقت عباسفرد نباشه ؟ عباسفرد قدش بلنده راحت میتونستیم با سانتر کردن گل بزنیم. گلمون که روی سانت و ضربه سر آرش بود. حالا عباسفرد که خوراکش سر زدنه... واسه چی شکوری میاد تو بازی که چی تیم دفاعی کار کنه ؟ اون جباری هم با اون حرکتش گند زد به خودش... تو این بازی حساس روحیه تیم رو خراب کرد. فقط دم صباباطری گرم. نمیدونم بازیشو دیدید یا نه من که کیف کردم. یه دهنی سرویس کرد از این عربا ... مسئولای الهلال داشتن پاره میشدن. قشنگ و حرفه ای بازی رو نگه داشت. و تو ضد حمله کلی موقعیت داشت اگه دقت میکردن راحت میبردن. فیروز کریمی نشون داد کارشو خوب بلده. چنان ترکیبی چید که الهلال توش موند.... قلعه نویی تجربه بازی بین المللی نداره. میره تو یه کشور خارجی 4 تا امکانات و هتل و اینا رو میبینه دست و پاشو گم میکنه... من کاری ندارم همه بازیکنها بد بودن. ولی حداقل وقتی یه گل جلو بودیم اگه یه تاکتیک مناسب رو میتونست پیاده کنه بازی برده رو نمیباختیم. یه تعویض مسخره و تکراری... یه مهاجم میاره بیرون شکوری رو میبره تو زمین. اینم شد تعویض آخه... تا حالا چند تا بازی اینکارو کرده.... فیروز کریمی یه ترکیبی چیده بود کلا با بازی های لیگ فرق میکرد...

در نهایت درسته ما سختترین بازی رو داشتیم بین بقیه تیمهای ایرانی ولی خوب استقلال هم مثلا بین بقیه تیمها از همه قوی تر بود... باید این روش کهنه رو بزاریم کنار.... اینجا دیگه لیگ برتر نیست آقای قلعه نویی.... دو تا مشاور و آنالیزور حرفه ای دورو ورت جمع کن. آخه صمد مرفاوی هم شد مربی ؟

همه حرفها درسته .اصلا تو این بازی معلوم نبود برا چی اومدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از یه طرف نزدیک به فرمان ژنرال به دروازه اونا نزدیک نمی شدن از یه طرف تو دفاع هم گند زده بودن . الاتحادی ها خیلی موقعیت داشتن که نزدن ... ای فرم سایت استفلال کار نمیکنه ؟؟؟؟ بریم اونجا بنویسیم که شاید به گوش امیر برسه ..... بابا داغغغغونیییم....

acmilan308
11-03-2009, 23:51
كاملا تاييد ميشه..

amirtaker
11-03-2009, 23:52
ولی واقعا کار جباری حماقت بود.ولی دمه آرش گرم.راستی چرا کاظمی کارت گرفت؟

نادر1368
11-03-2009, 23:52
این بازی تموم شد بریم لیگ اروپا!فوتبال بت کده نیست البته به زعم من!با احترام به نظر دیگران و پیروزی اینتر میلان شب خوش.

Majid393
11-03-2009, 23:57
ولی واقعا کار جباری حماقت بود.ولی دمه آرش گرم.راستی چرا کاظمی کارت گرفت؟

فکر کنم به دلیل اعتراض به داور به خاطر اون صحنه ای که برهانی رو از پشت کشیدن و همون توپ رفت تو دروازه طالبلو :41:

Majid393
11-03-2009, 23:58
من به جای قلعه نوعی بودم یه حالی از این جباری میگرفتم تا دفعه ی دیگه از این بچه بازیا درنیاره .......

acmilan308
11-03-2009, 23:59
بابا انقدر بد نگيييييييييييييييين.!
همين قلعه نويي بود كه تيم رو از رده پايين به صدر آورد
پس صبر داشته باشيد

amirtaker
12-03-2009, 00:01
ولی به نظر من نتیجه بد نبود چون سخت ترین بازیمون همین بود/.توی آزادی باباشون رو در میآریم.

M.etallic.A
12-03-2009, 00:02
قلعه نویی ترسید. تیم ترسو بود. دفاع مطلق کردیم. حتی اگر بازی رو میبردیم من که اصلا خوشحال نمیشدم چون حقمون نبود. ترسوها بازی رو نمیبرن... آقای قلعه نویی اینو بفهم. به تیم ترسو جام نمیدن. ما که باختیم کاش حداقل مردونه بازی میکردیم. هم امتیاز رو از دست دادیم هم آبرومون رفت...

Majid393
12-03-2009, 00:02
بابا انقدر بد نگيييييييييييييييين.!
همين قلعه نويي بود كه تيم رو از رده پايين به صدر آورد
پس صبر داشته باشيد

درسته ......
به نظر بازیکنا خیلی بد بازی کردن ......
بیک زاده که معلوم نبود کجا میرفت که اونقدر از سمت چپ حمله کردن .......
اکبرپور هم که فقط بلده برگرده عقب و توپ لو بده .......
مجیدی هم تو این بازی اصلا" خوب نبود و سر گل اول وایستاد جلوی طالبلو ........

acmilan308
12-03-2009, 00:07
من از الان لحظه شماري ميكنم بازي برگشت به اين عربا تشويق رو ياد بدم
شماها هم بايد همين كار و بكنيد مخصوصا بازي با الجزيره.......(با الجزيره بود ديگه نه؟)

amirtaker
12-03-2009, 00:08
من از الان لحظه شماري ميكنم بازي برگشت به اين عربا تشويق رو ياد بدم
شماها هم بايد همين كار و بكنيد مخصوصا بازي با الجزيره.......(با الجزيره بود ديگه نه؟)

آره
.......

vahid_vaezinia
12-03-2009, 00:10
نمیدونم چی بگم ولی من اگه این فرهاد مجیدی رو ببینم میکشمش ! خیلی بد بازی کرد

tsjaleb
12-03-2009, 00:11
جباری خیلی نمک نشناسی .... حیف این مردم که گلوشون رو برا تشویقت تو استادیوم داغون میکنن.

امیر رو دوست دارم ولی اگه این تفکر ترسوگراریانه تو مخش باشه نه ....

انشاالله همون بازی های خوبمون رو تو لیگ در آسیا انجام میدیم .

M.etallic.A
12-03-2009, 00:11
درسته تو لیگ موفق بودیم. البته تا قبل از دربی... و تیم خوبی داریم. اما قبول کنید قلعه نویی تجربه بازی بین المللی نداره. یادمه قلعه نویی یه مدت بعد از قرعه کشی گفته بود. نیازی نیست آنالیزور بفرستیم که برن بازی های الاتحاد و الجزیره رو ببینن. فیلمشون رو میگیریم نگاه میکنیم.... در حالیکه رقیبای ما تو همه بازی هامون آنالیزور میفرستادن... قلعه نویی باید طرز فکرش رو عوض کنه. تیمی که برای نباختن میره اونم تو چنین بازی هایی حتما میبازه...

M.etallic.A
12-03-2009, 00:16
من فقط از برهانی راضی هستم. اومد تو زمین و یه گلم زد. مطمئنا اگه موقعیت جور میشد بازم گل میزد... قلعه نویی باید فرصت بازی به بقیه رو هم بده. اونایی که گند زدن به بازی باید برن رو نیمکت تا بفهمن در همه حال بازیکن ثابت نیستن.

vahid_vaezinia
12-03-2009, 00:30
ایشالا بازیه بعدی بترکونیم

ایشالا ;)

منم قبول دارم اگه آرش زود تر میومد بهتر بود

M.etallic.A
12-03-2009, 00:44
تجربه بدی بود... دو تا بازی بعدی رو حتما باید ببریم تا تو دور برگشت یه فکری به حال الاتحاد بکنیم...

milky way
12-03-2009, 00:48
من یه پرسپولیسی هستم، ولی به عنوان یه ایرانی دوست داشتم استقلال ببره ولی واقعا بد بازی کردن واقعا یعنی این الاتحاد رو راحت می تونست با اختلاف 1-2 گل ببره و تیم استقلال واقعا پتانسیلش رو داشت، ولی متاسفانه قلعه نوعی بسیار بسیار بد تیم رو Coach کرده بود انگار جلوی منچستر داشتن بازی میکردن پس بهترین خط حمله لیگ کجا بود!؟ که عین 90 دقیقه رو دفاع کردن، این نشون میده قلعه نوعی عجب مربیه ترسویه دقیقا فرق بین یه مربی تراز اول با یه مربی ترسو و غیر حرفه ای در همین چیزها مشخص میشه معلوم بود وقتی عین 90 دقیقه دفاع کنی و در کل بازی فقط 1-2 تا موقعیت بسازی آخر گل میخوری تازه الاتحاد واقعا تیم در حد اسمش نبود اگه یه تیم قوی تر بود الان اوضاع از اینم بدتر بود.

M.etallic.A
12-03-2009, 01:11
به نظر من تیمهای پرسپولیس و سپاهان کارشون زیاد سخت نبود ولی صباباطری واقعا بازی مشکلی داشت با الهلال اونم تو عربستان و اگر بگیم بهترین نتیجه رو صباباطری گرفت دروغ نگفتیم. فیروزکریمی نشون داد مربی کاربلدیه...

Majid393
12-03-2009, 01:15
سریال اشتباهات داوری آسیایی شد
گزارش کنفرانس مطبوعاتی قلعه نویی پس از مسابقه

امیر قلعه نویی پس از مسابقه در حالی که به شدت از قضاوت مسابقه ناراضی بود در کنفرانس مطبوعاتی مسابقه شرکت کرد.

او در ابتدای صحبت هایش گفت: «من به احترام شما خبرنگاران محترم به سالن کنفرانس آمدم در غیر این صورت تصمیم داشتم به نشانه اعتراض به داوری این مسابقه در این کنفرانس حاضر نشوم.»

قلعه نویی که با کنایه صحبت می کرد در ادامه با یک خنده تلخ گفت: «اول این پیروزی را به داور مسابقه تبریک می گویم و سپس به تیم الاتحاد. همه دیدند صحنه قبل از گل دوم الاتحاد روی بازیکن ما یک خطای مسلم شد اما داور نگرفت و من متاسفم که داور نتیجه بازی را عوض کرد.»

در این هنگام یک خبرنگار عربستانی از قلعه نویی پرسید: «منظور شما این است که داور به عمد خطا روی بازیکن شما را نگرفت؟»

سرمربی تیم استقلال در پاسخ تاکید کرد: «نه، من نمی گویم که اشتباه داور عمدی بود. اما او تحت تاثیر ورزشگاه و جو مسابقه قرار گرفت. اگر فوتبال آسیا می خواهد پیشرفت کند باید به فکر ارتقاء داوری اش هم باشد. داور ژاپنی یک هدیه بزرگ به تیم الاتحاد داد و ما بارها در صحنه های مختلف دیدیم که او سوت را به سمت دهانش می برد اما صرف نظر می کرد.»

یک خبرنگار عربستانی دیگر هم درباره آرش برهانی و اینکه او بهترین گلزن لیگ برتر ایران است و چرا در ترکیب اصلی حضور نداشت، پرسید و قله نویی پاسخ داد: «ما برای لحظه لحظه این مسابقه برنامه داشتیم و می خواستیم آرش را وقتی در نیمه دوم مدافعان الاتحاد خسته می شوند به زمین بیاوریم.»

امیر قلعه نویی پس از کنفرانس مطبوعاتی به رختکن تیم استقلال رفت و از بازیکنانش دلجویی کرد و از آنها خواست که زانوی غم به بغل نگیرند و از همین حالا به مسابقه الجزیره در تهران فکر کنند.

Antivirus II
12-03-2009, 01:23
آسیا جا آدمهای ترسو نیست ، با صبحتهای دوستمون موافقم
مگه نگفت عربها کندن پس چرا از سرعت و تکنیک برهانی استفاده نکرد !!!
قعله نوعی مثل اینکه از جام ملتهای آسیا درس نگرفته و میخواد اینهو تیم ملی استقلال رو حذف کنه هر چند هنوز برای قضاوت زوده
اما در کل نتیجه ای که صبا در مقابل تیم پر ستاره الهلال گرفت بهترین نتیجه بود.

bleu2u4u
12-03-2009, 01:53
استقلال ضعیفترین بازی رو بین نماینده هایه ایران انجام داد.
90 دقیقه الاتحاد رو دروازه استقلال بود...فقط یه توپ تو چهارچوب الاتحاد زدن که گل شد!

فقط بهتره یه مقدار به حافظتون فشار بیارید و ببینید توی این چند سال چه تیمهایی توی زمین این تیم تونست خوب بازی کنن
هیچی.فقط یه سپاهان بود که به اندزه ی انگشتهای 2 دست توپ خورد به تیرکش و به همون اندازه توپ رو از خط دروازه بیرون کشید و با شانس تونست 1-0 این تیم رو ببره
این سختترین بازیمون بود من خودم رو از قبل برای باخت اماده کرده بودم همونطور که الان خودم رو برای برد جلوی الجزیره توی ازادی اماده کردم
هنوز 5 بازی 15 امتیاز که 3 تاش توی خونه است برامون مونده من مطمئنم که استقلال نه تنها از این گروه سعود میکنه
بلکه تیم اول هم میشه

حالا شده دیگه ! قلعه نوعی هم اشتباه کرده ! اگر قلعه نو عی نبود الان اصلا تو جام باشگاها نبودیم ! ولش کنید ! تو تهران 100 تا میریم ! کرک و پرشون بریزه ! همین 4 شنبه هم که اکثر مدارسو دانشگاه ها و ادارات تعطیله ! استادیوم رو پر میکنیم !
:41::41::41::41:

معلومات فیروز کریمی از همه مربیای ایرانی بیشتره ولی با این نفوذی که قلعه نویی داره تو استقلال نمیذاره کس دیگه ای به جز خودش تو استقلال کار کنه ! ( حالا که داغیم بذارید از همه چیز بگیم !!!)

همین فروز کریمی هم توی تیم ما بود دیدیم چه گندی زد

من که بازی بعدی به جای اینکه برم تهران استقلال رو تشویق کنم میرم ورزشگاه قم صبا رو تشویق کنم !!!
حتی اگه استقلال قهرمان هم بشه چه فایده ؟! مربی باید شجاع باشه . البته مطمئن باشید فقط تیم های شجاع قهرمان میشن

واقعا که خیلی زود ناامید شدید
کاملا موافقم شاید بچه ها دوست دارن ژنرال بره و ناصر خان بیاد و shit بزنه به هیکل تیم

من مربی شجاع میخامممممممممممممم
:41::41::41:

DANIAL_2000
12-03-2009, 01:55
سریال اشتباهات داوری آسیایی شد
گزارش کنفرانس مطبوعاتی قلعه نویی پس از مسابقه

امیر قلعه نویی پس از مسابقه در حالی که به شدت از قضاوت مسابقه ناراضی بود در کنفرانس مطبوعاتی مسابقه شرکت کرد.

او در ابتدای صحبت هایش گفت: «من به احترام شما خبرنگاران محترم به سالن کنفرانس آمدم در غیر این صورت تصمیم داشتم به نشانه اعتراض به داوری این مسابقه در این کنفرانس حاضر نشوم.»

قلعه نویی که با کنایه صحبت می کرد در ادامه با یک خنده تلخ گفت: «اول این پیروزی را به داور مسابقه تبریک می گویم و سپس به تیم الاتحاد. همه دیدند صحنه قبل از گل دوم الاتحاد روی بازیکن ما یک خطای مسلم شد اما داور نگرفت و من متاسفم که داور نتیجه بازی را عوض کرد.»

در این هنگام یک خبرنگار عربستانی از قلعه نویی پرسید: «منظور شما این است که داور به عمد خطا روی بازیکن شما را نگرفت؟»

سرمربی تیم استقلال در پاسخ تاکید کرد: «نه، من نمی گویم که اشتباه داور عمدی بود. اما او تحت تاثیر ورزشگاه و جو مسابقه قرار گرفت. اگر فوتبال آسیا می خواهد پیشرفت کند باید به فکر ارتقاء داوری اش هم باشد. داور ژاپنی یک هدیه بزرگ به تیم الاتحاد داد و ما بارها در صحنه های مختلف دیدیم که او سوت را به سمت دهانش می برد اما صرف نظر می کرد.»

یک خبرنگار عربستانی دیگر هم درباره آرش برهانی و اینکه او بهترین گلزن لیگ برتر ایران است و چرا در ترکیب اصلی حضور نداشت، پرسید و قله نویی پاسخ داد: «ما برای لحظه لحظه این مسابقه برنامه داشتیم و می خواستیم آرش را وقتی در نیمه دوم مدافعان الاتحاد خسته می شوند به زمین بیاوریم.»

امیر قلعه نویی پس از کنفرانس مطبوعاتی به رختکن تیم استقلال رفت و از بازیکنانش دلجویی کرد و از آنها خواست که زانوی غم به بغل نگیرند و از همین حالا به مسابقه الجزیره در تهران فکر کنند.
ایشون هر وقت نتیجه نمیگیره به داوری, تماشاگر حریف, زمین مسابقه,آب و هوا و........حمله میکنه!
همه دیدن چقدر تیمش بد بازی کرد, بازم.....

ما برای لحظه لحظه این مسابقه برنامه داشتیم

bleu2u4u
12-03-2009, 01:56
من واقعا موندم که چطور همون ادمهایی که تا 2 ماه پیش این مربی رو میپرستیدن حالا اینجور بیرحمانه به باد انتقاد گرفتنش

من که مطمئنم بعد از بازی با الجزیره و برد تو تهران تمام حاشیه ها رو از بین میره

bleu2u4u
12-03-2009, 01:59
در مورد اون حرکت جباری هم به نظر من باید 2-3 تا بازی بره روی سکو تا حالیش بشه توی چه تیمی داره بازی میکنه

من از اون اول هم از این اقا بدم میومد
هرسال میره توی تابستون عشق و حالش رو میکنه بعد روز اخر میاد قرارداد میبنده
بخاطر همین هر فصل حداقل نصف بازیهارو بخاطر مصدومیت از دست میده
باید یکی حالیشن کنه که داره شورش رو در میاره

bleu2u4u
12-03-2009, 02:41
امیدوارم این برد 1-0 نباشه:13:... اگه قلعه نویی ترس رو کنار بذاره راحت 3 تا می زنیم به الجزیره
وگرنه 10 دقیقه اول 1 گل می زنیم 80 دقیقه دفاع می کنیم...:13:
من که امیدوارم اینجوری نشه:20:

ما به اندازه کافی توی این فصل بازیه زیبا کردیم
منم دوست دارم که تیمم زیبا بازی کنه ولی بیشتر از اون دوست دارم که بازیهاشو ببره
البته اگر نتیجه ی 3-0 میخواید باید همه برن استادیوم
هرچند بعید میدونم یه همچین بازی ای استادیوم خالی بمونه

bleu2u4u
12-03-2009, 02:42
البته در کنار استادیوم رفتن باید خوبم تشویق کرد چیزی که تماشاگرهای ایرانی اصلا بلد نیستند برعکس عربا

blue2006
12-03-2009, 07:21
باز استقلال یه باخت داد و همه صداشون سر قلعه نوعی در اومد .
مثل اینکه یادشون رفته وقتی آرش گل زده بود . دهن همه عرب ها کیپ بسته شده بود . به نظر من تاکتیک قلعه نوعی هیچ مشکلی نداشت . گل هایی هم که خوردیم روی اشتباهات فردی بود .
شاید هم فکر می کنید الاتحاد تیم کوچیکیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ایشالا تو آزادی جبران می کنیم .
اما من از حرکت سوپر استار استقلال ( جباری ) اصلا خوشم نیومد . جای قلع نوعی بودم دیگه تو ترکیب نمی گذاشتمش

امير موسر
12-03-2009, 07:47
سایت باشگاه استقلال :

حمایت یکصدهزارنفری از استقلال در آخرین چهارشنبه سال وعده ما : چهارشنبه 28 اسفند ساعت 15 ورزشگاه آزادی استقلال - الجزیره امارات

بی باک بی بال
12-03-2009, 08:30
داروه حیا کن داوری رها کن تو اسیا هم استقلال باید با داورم بجنگه البته بازی دیشب استقلال بدتری بازی بود که این فصل ازش دیدم

بی باک بی بال
12-03-2009, 08:37
باز استقلال یه باخت داد و همه صداشون سر قلعه نوعی در اومد .
مثل اینکه یادشون رفته وقتی آرش گل زده بود . دهن همه عرب ها کیپ بسته شده بود . به نظر من تاکتیک قلعه نوعی هیچ مشکلی نداشت . گل هایی هم که خوردیم روی اشتباهات فردی بود .
شاید هم فکر می کنید الاتحاد تیم کوچیکیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ایشالا تو آزادی جبران می کنیم .
اما من از حرکت سوپر استار استقلال ( جباری ) اصلا خوشم نیومد . جای قلع نوعی بودم دیگه تو ترکیب نمی گذاشتمش
ببین دوست عزیز تیم که توی ده دقیق دو تا گل بخور یه مشکل دارد

bleu2u4u
12-03-2009, 08:54
هواداران استقلال به نشانه ی اعتراض به اون حرکت جباری توی نظرسنجی سایت باشگاه طوری بهش رای دادن
که الان بدترین بازیکن زمین شده بعد از اونم حسین کاظمی
شما هم برید بهش امتیاز پایین بدید تا بفهمه دنیا دست کیه

tsjaleb
12-03-2009, 09:28
من واقعا موندم که چطور همون ادمهایی که تا 2 ماه پیش این مربی رو میپرستیدن حالا اینجور بیرحمانه به باد انتقاد گرفتنش

من که مطمئنم بعد از بازی با الجزیره و برد تو تهران تمام حاشیه ها رو از بین میره

هنوزم امیر رو دوست داریم ولی این طرز فکر محتاطانش
رو باید کنار بزاره...
با بردن الجزیره تیم قدرت قبل خودش رو به دست میاره .

bleu2u4u
12-03-2009, 09:46
با بردن الجزیره تیم قدرت قبل خودش رو به دست میاره .

ان شاء الله...

milky way
12-03-2009, 10:12
ما که میریم طرفداری تیم خودمون و صبا (که واقعا دست فیروز خان درد نکنه تیم خوب کار کرد) این قلعه نوعی اگر بخواد اینجوری Coach کنه به درد عمش میخوره خوبه همین مرحله اول حذف نشین، مربی دوزاری حالا اشتباه کرده جالب مثل بازیهای داخلی بازم به داور گیر میده.

M.etallic.A
12-03-2009, 10:30
من هنوزم قلعه نویی رو دوست دارم و معتقدم مربی خیلی خوبیه. مخصوصا تو مدیریت و جمع و جور کردن تیم و مقابله با حاشیه... ولی چندین بار یه اشتباه تکرار میکنه حرص آدم در میاد. اینکه یه گل جلو میفته و بعد یه مهاجم میکشه بیرون یه مدافع میزاره تو. باید حفظ توپ میکردن همون کاری که صبا کرد. با پاسکاری تو زمین خودشون توپ رو حفظ میکردن نه اینکه مثل غشی ها هی خودشونو بزنن زمین تا وقت تلف شه. به هر حال امیدوارم این دیگه آخرین باری باشه که قلعه نویی این اشتباه رو تکرار میکنه....

جباری هم تنها راهش اینه که رسما از همه طرفدارها بخاطر حرکتش عذرخواهی کنه.

bleu2u4u
12-03-2009, 10:36
طرفدار ها جوابشو توی سایت استقلال دادن
تا حالا فقط 1 امتیاز گرفته
برهانی نزدیک 300 امتیاز گرفته

jamshidjap
12-03-2009, 10:38
سلام

من اصلا حوصله ندارم چیزی بگم ... فقط بگم خوب نبودیم ... ایشالا 28 ام جبران میکنیم

ali_ranger22
12-03-2009, 11:10
آقا تسلیت میگم !
به نظرم قلعه نوعی بد کار کرد باید برهانی رو از اول می یورد تو زمین
بعد از گل هم نباید می کشیدین عقب
ولی از حق نگذریم خوب بازی نکردید توپ و میدون همش دست اتحاد بود ..به هر حال تو زمین خودشون بود

نادر1368
12-03-2009, 11:55
زود همه چی رو ربطش میده به داور لابد اون شوت خطا دید برای طالب لو بوده!تیمت ضعیف کار میکنه بازم میگی داور والله خجالت داره!برهانی فوق العاده بود جباری چی کار کرد یکی بگه با اون کارش هیچی نگیم بهتره اما اینم فراموش نشه تا اخرین دقایق نتیجه خوبی گرفته بودن ولی نشد در هر صورت 5 تا بازی مونده و 15 امتیاز دیگه.

bayern
12-03-2009, 12:31
سلام
با این حال که خیلی ناراحتم از این باخت ولی قلعه نوعی باید حال جباری رو بگیره
با این کارش تیم رو میبره تو حاشیه
خیلی قشنگ بازی میکنه لات بازی هم در میاره

bleu2u4u
12-03-2009, 12:34
سلام
با این حال که خیلی ناراحتم از این باخت ولی قلعه نوعی باید حال جباری رو بگیره
با این کارش تیم رو میبره تو حاشیه
خیلی قشنگ بازی میکنه لات بازی هم در میاره

دقیقا بعد از مصدومیتش حتی یه بازی خوب هم نکرده

bayern
12-03-2009, 12:40
دقیقا بعد از مصدومیتش حتی یه بازی خوب هم نکرده

این همه پول میگیرن اما موقع بازی کردن از منم که حتی نمیتونم یه روپایی بزنم بدتر بازی میکنن

الان اگر امیر خان حالش رو نگیره ذخیره های تیم مثل منیعی و اکبری که بهشون کم بازی میرسه شروع میکنن به اعتراض کردن و باعث میشن جو تیم بهم بخوره

M.etallic.A
12-03-2009, 13:10
گل دومشون واقعا شانسی بود. طالبلو غافلگیر شد. طرف یهو شوت کرد رفت تو گل... طالبلو رو شوت ضعیف کار میکنه ... خوراکش تک به تک و پنالتیه ولی شوت پشت محوطه نقطه ضعفشه...

Majid393
12-03-2009, 13:30
27 بازیکن به تیم ملی فوتبال دعوت شدند/ کریمی نیست، مهدوی کیا دعوت شد

از سوی کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان 27 بازیکن برای دیدار با کنیا به اردوی این تیم دعوت شدند که در میان دعوت شدگان نامی از علی کریمی دیده نمی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی عبارتند از : سید مهدی رحمتی، وحید طالب‌لو، محمد محمدی، هادی عقیلی، محسن بنگر، سید جلال حسینی، شیث رضایی، حسین کعبی، خسرو حیدری، علی حمودی، حسن اشجاری، ستار زارع، مازیار زارع، جواد نکونام، حسین کاظمی، مسعود شجاعی، محمد نوری، محمدرضا خلعتبری، مهرزاد معدنچی، مهدی مهدوی کیا، احمد جمشیدیان، مجید غلام نژاد، وحید هاشمیان، سیاوش اکبرپور، غلامرضا رضایی، سید جلال رافخایی و احسان حاج صفی.

کلیه بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی می بایست ساعت 12 ظهر امروز (پنجشنبه) در محل هتل آکادمی فوتبال خود را به کادر فنی این تیم معرفی کنند.

دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و کنیا ساعت 16:30 روز شنبه 24 اسفند ماه با قضاوت مسعود مرادی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

Rjoun
12-03-2009, 14:01
آقا تسلیت میگم !
به نظرم قلعه نوعی بد کار کرد باید برهانی رو از اول می یورد تو زمین
بعد از گل هم نباید می کشیدین عقب
ولی از حق نگذریم خوب بازی نکردید توپ و میدون همش دست اتحاد بود ..به هر حال تو زمین خودشون بود
آقاي ali_ranger22 از پيام تسليت شما ممنونيم.
انشالله در هفته هاي بعد غم زده هاي واقعي مشخص خواهند شد.

از همه دوستان عزيز ميخوام در تاپيك هاي ديگه به ابراز احساسات نپردازن كه عرب ها رو بايد برد يا نبايد برد.
بهتره به فكر تيم خودمون باشيم.

در ضمن در جواب دوستاني كه گفتن ما از برد استقلال نميتونيم خوشحال باشيم بايد عرض كنم انتظار بيشتري از شما نميره!

ما هم از باخت پرسپوليس خوشحال ميشيم اما از شكست اسم ايران شرمنده!
بهتره به جاي پرداختن به تاكتيك استقلال و مربي گيري و تعويض هاي قلعه نويي به قرعه كشي و بازي هاي تيم خودتون و استقلال بندازيد!
ما با الاتحاد در ورزشگاه خودش بازي مي كرديم شما با يه تيم درجه 3 اماراتي اونم در ورزشگاه آزادي در حضور 70 هزار هوادارتون بازي كرديد.

من نميخوام بازي ضعيف استقلال و اشتباهات مربي رو توجيه كنم! نه!
اما ميخوام بگم شما هم كاره خارق العاده اي نكرديد.
يا حق

Rjoun
12-03-2009, 14:34
حالا چند خریدی؟
یه عکس ازشون بزار:46:
سلام شرمنده دير شده.

50 هزار خريدمش.
اينم عكسش:

Rjoun
12-03-2009, 14:45
انشالله هفته بعد جبران ميكنيم.
به اميد پيروزي دون نماينده فوتبال كشورمون استقلال و صبا.
به اميد شكست دو نماينده ديگه كشورمون:27:

M.etallic.A
12-03-2009, 15:20
اینکه پرسپولیس و سپاهان کار زیاد مهمی نکردن درش شکی نیست. مخصوصا پرسپولیس... همه بازیو دیدن الشارجه افتضاح بود. راحت میشد بیشتر از اینا بهشون گل زد. بازم سپاهان کارش یه کم سختتر بود ولی به نظر بهترین نتیجه و قشنگترین بازی تو دور اول رو صباباطری انجام داد.... من فقط اینو میدونم الاتحاد اون تیمی نبود که این همه هیاهو درموردش بود. اگر تاکتیک درستی داشتیم راحت میتونستیم ببریم. به هر حال تموم شد رفت بهتره منتظر بازی با الجزیره باشیم....

blue2006
12-03-2009, 15:35
ببین دوست عزیز تیم که توی ده دقیق دو تا گل بخور یه مشکل دارد

اگه بازیکن بد بازی کنه مربی مشکل داره .
راست می گن گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدن گردن مس گری.
به عنوان مثال : جباری . اکبرپور و ... اگه خوب بازی می کردن استقلال الان 2 یا 3 تاگل جلوبود .
البته اگه الان بازی رو برده بودیم . همچی 180 درجه عوض می شد .
من هم قبول دارم . بعضی جاها امیر اشتباه داشته . اما نه این که هر موقع تیم بد بازی کنه مربی جور اونو بکشه

امير موسر
12-03-2009, 15:43
سلام شرمنده دير شده.

50 هزار خريدمش.
اينم عكسش:

دمت گرم ! هوادار واقعی به این میگن ! جنس ارجینال بخره ! 4 شنبه همینو بپوش بریم استادیوم ! :دی

Manager_66
12-03-2009, 16:15
كلا استقلال با تيم هايي كه رنگ پيراهنشون زرد مشكل داره :31:
اول كه بازي شروع شد يك لحظه ياد بازي استقلال - مقاومت افتادم ولي خدارو شكر بخير گذشت :27:
مشكلي نيست اينجور كه پيداست فقط :40: پرسپوليس :40: بايد از حيثيت فوتبال ايران دفاع كنه :10:

bayern
12-03-2009, 16:24
كلا استقلال با تيم هايي كه رنگ پيراهنشون زرد مشكل داره :31:
اول كه بازي شروع شد يك لحظه ياد بازي استقلال - مقاومت افتادم ولي خدارو شكر بخير گذشت :27:
مشكلي نيست اينجور كه پيداست فقط :40: پرسپوليس :40: بايد از حيثيت فوتبال ايران دفاع كنه :10:

سلام

خاک بر سر فوتبال ایران که از حیثیتش شما باید دفاع کنید

بنظر من تیمی که تو آسیا حتی یک مقام سومی هم تو لیگ قهرمانان نداره تو این حد نیست که بخواد از حيثيت فوتبال ایران دفاع کنه

مقام قهرمانی تو آسیا فقط شایسته استقلال هست و بس

Manager_66
12-03-2009, 16:29
:18::18::18:
يعني چي ؟
يعني قهرمان آسيا دور بعد تو مسابقات شركت نميكنه؟
:40: پرسپوليس :40: با مربي بين المللي كه داره خوب ميدونه چطور براي فصل بعد هم يكي از نماينده هاي ايران بشه .
احتمالا با انجام بازي ضعيف بعضي از تيم هاي ايراني باز سهميه ايران از 4 به 2 برسه و :40: پرسپوليس :40: قهرمان جام حذفي و ذوب آهن قهرمان ليگ برتر بريم آسيا .:27: :31:

S@eed_messi
12-03-2009, 16:31
سلام

بنظر من تیمی که تو آسیا حتی یک مقام سومی هم تو لیگ قهرمانان نداره تو این حد نیست که بخواد از حيثيت فوتبال ایران دفاع کنه

ایول حاجی زدی تو خال!!!:20:

acmilan308
12-03-2009, 16:32
استقلال اگه 6 نفره هم با الشارجه بازي ميكرد 7 .. 8 تا گل ميزد :31:

ولي به نظر من بعد از اين باخت استقلال متحول بشه ( اين_________ اينم # نشون )

Manager_66
12-03-2009, 16:33
سلام

خوبه هنوز 24 ساعت از بازي استقلال - الاتحاد نگذشته . آسيا ديگه ليگ برتر نيست كه بتونن بازيكناي تيم حريفو هوايي كنن و 4تا 4تا گل بزنن اينجاست كه عيار تيم ها مشخص ميشه ولي خدا كنه استقلال چهارم نشه چون بعنوان قهرمان ايران ميشناسنش يك موقع جلو عربا ضايع ميشيم :41:

S@eed_messi
12-03-2009, 16:36
:18::18::18:
يعني چي ؟
يعني قهرمان آسيا دور بعد تو مسابقات شركت نميكنه؟
:40: پرسپوليس :40: با مربي بين المللي كه داره خوب ميدونه چطور براي فصل بعد هم يكي از نماينده هاي ايران بشه .
احتمالا با انجام بازي ضعيف بعضي از تيم هاي ايراني باز سهميه ايران از 4 به 2 برسه و :40: پرسپوليس :40: قهرمان جام حذفي و ذوب آهن قهرمان ليگ برتر بريم آسيا .:27: :31:
اگه قهرمان اسیا هم بشد :27:سال دیگه نمیتونید برید اسیا!!!
سال دیگه یه قول دو قول بازی میکنید!!!
لنگیا بالا برید پایین بیایید سوراخید!!!
الشارجه تو آزادی!!!!:27::27:
الاتحاد تو عربستان!!:18::18:

Manager_66
12-03-2009, 16:41
همونجور كه ميدونيد فوتبال دو نيمه است :31:
ما يك نيمه فوتبال بازي ميكنيم و دخل تيم حريف رو مياريم نيمه ديگه هم بستگي به بازيكنا و كادر فني داره حالا يا يك قل دو قل يا پينگ پنگ يا هر كار سرگرم كننده ديگه انجام ميديم تا خستگي مون براي بازي هاي بعد رفع بشه :21: تقريبا مثل تيم شما فقط فرقش اينه كه تيم ما 45 دقيقه حمله 45 دقيقه تفريح تيم شما 90 دقيقه تفريح . :46:

acmilan308
12-03-2009, 16:45
اهههههههه مگه اين تيم طرفدار هم داره!!!!!! :18:
آهاااااان با الشارجه تو آزادي بردن كه دارن كري ميخونن :2:

Manager_66
12-03-2009, 16:54
برادر من فرق تيم ما با تيم شما اينه كه تيم ما از حريف 3 - 0 جلو ميفته بعد تيم حريف وقت كشي ميكنه
شما 1-0 جلو ميفتين تيم شما وقت كشي ميكنه اليته از اول بازي وقت كشي ميكردين با اين شيوه بازي به اين تيم نميشه گفت استقلال :40: ايران :40: بايد بگي استقلال عمان .:27:

Mohammad King
12-03-2009, 16:58
نه بابا اون تعویضش بی خود بود....

<فقط استقلال>

bayern
12-03-2009, 16:59
همونجور كه ميدونيد فوتبال دو نيمه است :31:
ما يك نيمه فوتبال بازي ميكنيم و دخل تيم حريف رو مياريم نيمه ديگه هم بستگي به بازيكنا و كادر فني داره حالا يا يك قل دو قل يا پينگ پنگ يا هر كار سرگرم كننده ديگه انجام ميديم تا خستگي مون براي بازي هاي بعد رفع بشه :21: تقريبا مثل تيم شما فقط فرقش اينه كه تيم ما 45 دقيقه حمله 45 دقيقه تفريح تيم شما 90 دقيقه تفريح . :46:

نگو خنده ام میگیره
پسر تو خواب نما شدی ...خوشم میاد از بس تو اسیا نتونستی تیمی رو ببرید داری از خوشحالی برد یه تیمه دسته چندم اینجوری از خود بی خود میشی

البته بتون حق میدم که بخواهید شما هم یه سری تو سرا تو اسیا دربیارید ..شاید اینجوری هم شما رو تو داخل ادم حساب کردن
هرچند تا تیم شما بیاد جزء قدرتهای اسیایی بشه به عمر شما دوست عزیز قد نمیده:27::27::27::27:

راستی هر وقت تو آسیا 2 تا ستاره رو پیراهنتون نشست بیا اینجا با بروبچ استقلال کل کل کن

نکته: تیمه قرمزها حتی یک مقام سومی تو آسیا هم نداره :41::41::41::41:

Manager_66
12-03-2009, 17:04
نصيرزاده:
برخلاف تصور،داور دیدار الاتحاد و استقلال نمره قبولي گرفت
کارشناس داوري فوتبال کشورمان که به خوبي نحوه عملکرد داوران حاضر در مسابقات آسيايي را زير نظر دارد در مورد قضاوت داور بازي استقلال_الاتحاد گفت: اين داور عملکرد خوب و منطقي داشت و بازي را به خوبي کنترل کرد.

هوشنگ نصيرزاده در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: من بیشتر بازي ها را به دقت پيگيري مي کنم و عملکرد داوران را به خوبي تحت نظر دارم ، داور بازي استقلال_الاتحاد که داور نسبتاً باتجربه اي است قضاوت بي طرفانه و منصفي ارائه کرد.

وي تصریح کرد: معمولاً در بازي هاي حساس اين چنيني که در کشورهاي عربي برگزار مي شود شرايط تيم ها و تماشاگران و همچنين جو ورزشگاه عملکرد داور را تحت تأثير قرار مي دهد که خوشبختانه در ديدار استقلال اين اتفاق رخ نداد و به جز يکي دو مورد کوچک و بي اثر در طول بازي مشکل خاصي از طرف داور ديده نشد.

نصيرزاده افزود: در شرايطي که بعضي داوران در بازي هاي بومي سعی می کنند خطاهاي 50 درصد را به نفع ميزبان بگيرند تا جو استاديوم و شرايط بازي را کنترل کنند اما خوشبختانه در اين ديدار شاهد هيچ کدام از اين موارد نبوديم و در بیشتر صحنه هاي بازي داور را قاطع شجاع و بي طرف ديديم که اين مي تواند واقعاً کمک شاياني به داوري فوتبال در آسيا کند چون اين بازي ها از سوي فيفا و afc به شدت مورد توجه است و عملکرد داوران به دفعات بازبيني مي شود.

اين هم براي توهم آبي ها كه بعد از هر بازي دنبال ابر و باد و مه و ... ميگردن و از آخر به دست هاي پشت پرده ميرسن :31: :31:

bayern
12-03-2009, 17:05
مثه اینکه یادت رفته تیم ما 2 بار قهرمان شده 2 بار نائب قهرمان و 2 بارم سوم شده اما تیم شما حتی فینالم نرفته!!!

سلام
دوست من بیشتر از این شرمندشون نکن

حالا بر فرض که تو اسیا عددی حساب نمیشن ما که نباید اونا رو سیبل قرار بدیم و تحقیرشون کنیم
اونا با یک مقدار تلاش میتونن بعد از سالها { یعنی قرنها} بیان تو جایگاه فعلی استقلال قرار بگیرن:21::21::21:

S@eed_messi
12-03-2009, 17:08
نکته جالب اینه که واسه پرطرفدار ترین تیم آسیا:27::27::27: (به ادعای خود لنگیا)
واسه یکی از 3 بازی اسیاییشون 60 هزار نفر رفت!!!!!!!
میخام 4 شنبه ببینی پرطرفدار کیه؟؟

Manager_66
12-03-2009, 17:09
نگو خنده ام میگیره
پسر تو خواب نما شدی ...خوشم میاد از بس تو اسیا نتونستی تیمی رو ببرید داری از خوشحالی برد یه تیمه دسته چندم اینجوری از خود بی خود میشی

البته بتون حق میدم که بخواهید شما هم یه سری تو سرا تو اسیا دربیارید ..شاید اینجوری هم شما رو تو داخل ادم حساب کردن
هرچند تا تیم شما بیاد جزء قدرتهای اسیایی بشه به عمر شما دوست عزیز قد نمیده:27::27::27::27:

راستی هر وقت تو آسیا 2 تا ستاره رو پیراهنتون نشست بیا اینجا با بروبچ استقلال کل کل کن

نکته: تیمه قرمزها حتی یک مقام سومی تو آسیا هم نداره :41::41::41::41:

شما برين خدا رو شكر كنين كه فقط تونستيد تو ليگ قهرمانان امسال شركت كنين خدا صد در دينا و هزار در آخرت نصيب آن جوانمردي كند كه براي باشگاه فكس خريد :31:

Manager_66
12-03-2009, 17:13
نکته جالب اینه که واسه پرطرفدار ترین تیم آسیا:27::27::27: (به ادعای خود لنگیا)
واسه یکی از 3 بازی اسیاییشون 60 هزار نفر رفت!!!!!!!
میخام 4 شنبه ببینی پرطرفدار کیه؟؟

واي كه آخر بازي چقد خنده دار بشه :31:
مربي ترسو نميخوايم نميخوايم :21:
بازيكن بي غيرت نميخوايم نميخوايم :21:
10 هزار صندلي ورزشگاه هم نابود ميشه :31::31::31:

bayern
12-03-2009, 17:21
شما برين خدا رو شكر كنين كه فقط تونستيد تو ليگ قهرمانان امسال شركت كنين خدا صد در دينا و هزار در آخرت نصيب آن جوانمردي كند كه براي باشگاه فكس خريد :31:

ما فکس نداشته تو آسیا هم سروری میکنیم
اما شما چی 3 تا مربی عوض کردید و کلی هم خرج که بتونید بیایید تو اسیا و بگید که ماهم هستیم تا یک مقدار تحویلتون بگیرن:41::41::41:

S@eed_messi
12-03-2009, 17:22
آقا مس یادت نره:27:
سپاهان و صبا باتری رو هم اضافه کن داداش!!!!

bayern
12-03-2009, 17:24
يك بارگفتم براي قهرمان جام حذفي و آسيا قهرماني تو ليگ مهم نيست تو ليگ ذوب رو عشقه .

خوشم میاد که اونقدر از تیمتون نا امید شدید که از ذوب مایه میزارید

حقم دارید به تیمه قرمزها دل بستن چیزی جز آبروریزی نصیب ادم نمیکنه:31::31::31:

S@eed_messi
12-03-2009, 17:25
تو اسیا لنگیا یه تیم ناشناخته بین عربا و شرقیا محسوب میشه!!!!
ولی اس اس رو کی نمیشناسه تو اسیا...!!!

Manager_66
12-03-2009, 17:26
ما فکس نداشته تو آسیا هم سروری میکنیم
اما شما چی 3 تا مربی عوض کردید و کلی هم خرج که بتونید بیایید تو اسیا و بگید که ماهم هستیم تا یک مقدار تحویلتون بگیرن:41::41::41:

عوضش بعد از قهرماني تو ليگ برتر براي فرار از سقوط به دسته يك نميجنگيم . آخه مربيايي كه ميخوايم بياريم براي اسم پرسپوليس بزرگن و نميان چون كخ گزينه اولمون بود ولي نيومد حيف :31::31::31:

Manager_66
12-03-2009, 17:28
فعلا كه باند دلالا رو گرفتن همين فردا پس فردا گندش در مياد آبي ها ميرن ليگ يك . :31: بعد هم طبيعيه كه ذوب قهرمانه :27:

Manager_66
12-03-2009, 17:29
تو اسیا لنگیا یه تیم ناشناخته بین عربا و شرقیا محسوب میشه!!!!
ولی اس اس رو کی نمیشناسه تو اسیا...!!!

فقط بن همام اس اس رو ميشناسه و دو سال پيش تو شرق آسيا هم يك طنز 90 قسمتي براي استقلال درست كردن ...

من استقلال فكس ندارم ... :31::31::31:

bayern
12-03-2009, 17:33
فعلا كه باند دلالا رو گرفتن همين فردا پس فردا گندش در مياد آبي ها ميرن ليگ يك . :31: بعد هم طبيعيه كه ذوب قهرمانه :27:

والا اگه بوی گندی بیاد مطمئن باش از باشگاه شما بلند میشه
قرارداد قطبی که یادت نرفته{ قرارداد ترکمنچای}

Manager_66
12-03-2009, 17:45
ولشون کنید با لنگیا کل کل کردن وقت تلف کردنه:13:
آخه اگه منطق داشتن که الآن طرفدار پرس پلیس(presspolice) نبودن که طرفدار استقلال بودن:27:

شما آبي ها عادتتونه كه همه چي رو ول كنيد . تو بازي ، تيم حريف رو ... روحيه دادن به بازيكن هم تيمي رو (م - ج) ... تو اتاق كنفرانس ، دلايل باخت رو ... تو كل كل هم ، دو كلام حرف حساب رو و مهمتر تو آسيا آبروي ايران رو

dma
12-03-2009, 19:22
بچه ها اين بحث رو ببنديد .بيشتر تاپيك رو خراب نكنيم.اين انجمن مدير داره رسيدگي ميكنه.

dma
12-03-2009, 19:30

M.etallic.A
12-03-2009, 20:02
سلام
یکی باید اونا رو از این خواب خوش بیدار کنه

این کار به عهده الشباب عربستانه... 4شنبه این هفته... ولی یه چیزی بگم. پرسپولیس در حال حاضر یعنی علی کریمی... اگه نباشه پرسپولیس هیچ چیزی واسه ارائه نداره. نیمه دوم وقتی کریمی رفت بیرون بازی 180 درجه تغییر کرد... خودمونیم تیم نیست...

Elendil1
12-03-2009, 20:51
خواهشآ به اين نظر واكنش منطقي و بدون تعصب نشون بديد!! باخت ديشب استقلال تقصير جنرال بود.جباري حق داشت كه اينقدر ناراحت باشه ! اخه نتيجه ي 2-1 بهتر بود يا 0-0 ؟ اگر جباري از زمين بيرون نميرفت ، وسط زمين اينقدر راحت دست اين عرباي نامرد نمي افتاد! قبل از تعويض جباري حمله مي كردن اما بعد از تعوض جباري حمشون 10 برابر شد و تيم از هم پاشيد!جنرال ميتونست فرهاد رو بياره بيرون ! اما نميدونم چرا ... باور كنيد ديشب اصلآ خواب نداشتم و متحير بودم از اين كار جنرال...
البته اشتياه داور رو هم نميشه ناديده گرفت ...

-------------------------------------------------------------------
استقلال هميشه پيروز ، هميشه سربلند >> تاج آسيا<<

S@eed_messi
12-03-2009, 21:47
من به شخصه بخشیدمت!!!
برو حال کن..>!!

'POP'
12-03-2009, 21:52
آقاي POP اين دو صفحه رو اگه ببينيد متوجه ميشيد به جاي :40:ABIETEH :40:MAHN90 :40:ALIREZA كيو بايد دسترسيشو به اين تاپيك قطع كنيد.

آقا اومده رسما Shit زده به تاپيك رفته با اين پستاش.مگه ما ميريم تو تاپيكه اونا كه ... .:13:

اگه هم اين طور پستا مشكل نداره ما هم ميريم تو تاپيك اونا و همين رفتار ها و كل كل هارو ميكنيم.
توجه کن عزیز من ؛ مخصوصا بند 11 و 12 :
قوانین انجمن خبرهای ورزشی: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

11- برای دوستانی که به قصد ایجاد بحث و درگیری در تاپیک‌های رقیب پست بدهند و موجب اعتراض سایر کاربران شوند ، محدودیت‌هایی اعمال خواهد شد.

12- هر نوع پست نامربوط ، توهین‌آمیز یا بی‌ربط و... را فقط و فقط با کلیک روی دکمه‌ی گزارش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به مدیریت انجمن اطلاع دهید تا در اولین فرصت رسیدگی مناسب صورت گیرد و از هر نوع پاسخ و بحث با کاربر مورد نظر اکیداًپرهیز کنید تا از درگیری و جبهه‌گیری‌های چنین کاربرانی پیش‌گیری شود.

13- کاربرانی که برخلاف قوانین فروم رفتار کنند و یا نتوانند خود را با قوانین و مدیریت انجمن هماهنگ کنند ، در اولین فرصت دسترسی‌شان به این انجمن "برای همیشه" بسته خواهد شد.

shahriar_sh_2007
12-03-2009, 23:01
درود به تمام استقلالی ها
ناراحت نباشید ان شا الله علاوه بر اینکه صعود میکنیم قهرمان هم میشیم گرچه نباید از اشتباه های قلعه نوعی هم بگزریم ولی اینو بدونین که همیشه ژنرال میدونه چطور تیمو جمع کنه.سروررررررررررر هرچی لنگیه امیر قلعه نوعیه.

vahid78
12-03-2009, 23:01
اینجوری که من استقلال را دیدم خیلی خوب بازی کردم و فقط روی اشتباه داوری و بدشانسی و درصد خیلی کمی هم امیرجنرال باعث شد استقلال این بازی را ببازه

با باخت الجزیره من مطمئنم ما از گروه بالا میایم !!!

فعلا

Mohamma:D
13-03-2009, 00:05
جباری باید اخراج بشه

دوست عزيز اينجوري كه من فهميدم شما استقلالي نيستين(با توجه به پستهاي تفرقه انداز توي تاپيك)

پس بهتره شما در مورد استقلال نظر ندين:19:

hamijoon
13-03-2009, 00:21
من از ديشب حالم گرفتس . :41::41: حالا باز خوب شد منچستر برد يكم حالم بهتر شد وگرنه .....

بايد ميبرديم .اه . حيف شد . دعا كنيد بريم بالا . ديشب داشتم سكته ميكردم . اين عرباي .... دروازمونو به

توپ بسته بودن . قلبم اومده بود تو حلقم آخرشم كه ....:41::41: حيف شد . انشالله تو تهران ميتركونيمشون .

acmilan308
13-03-2009, 00:21
بازي بعدي چه ساعتيه؟؟؟؟؟؟

Rjoun
13-03-2009, 00:26
عوضش بعد از قهرماني تو ليگ برتر براي فرار از سقوط به دسته يك نميجنگيم . آخه مربيايي كه ميخوايم بياريم براي اسم پرسپوليس بزرگن و نميان چون كخ گزينه اولمون بود ولي نيومد حيف :31::31::31:
اون از رئال كه سرش رو بريدن و اوتش كردن!
اون از اينتر بدشانس!
اينم از استقلال.
با اين حال

انشالله اين هفته تلافي مي كنيم.
الجزيره رو الشبه جزيره ميكنيم!:27:

hamijoon
13-03-2009, 00:32
رئال چرا اونجوري باخت ؟ نگران نباش منچستر انتقام ميگيره .

من نيدونم چرا تا استقلال ميوفته جلو اين ژنرال مهاجم تعويض ميكنه . هر دفعه اين كارو كرده ما نتيجرو از دست داديم .

Rjoun
13-03-2009, 00:33
صبا باتري فوتبال را معنا كرد

تيم فوتبال صبا قم در حال حاضر بهترين و فني ترين تيم ايران هستش.درش شك نكنيد!
تيمي كه در زمين الهلال با يار گيري حساب شده فرصت عمل رو از هافبك هاي عرب گرفت و در حمله حساب شده عمل كرد و دفاع رو به بهترين شكل ممكن پياده كرد شك نكنيد در يك كلاس متفاوت با ساير تيم ها قرار داره.

اگر اشتباه توليا نبود الهلال عمرا نمي تونست به صبا گل بزنه!
به نظرم ژنرال بايد حرف ديگران رو گوش بده! اين سيستم در آسيا كه سهله ديگه توي ايران هم نمي تونه جوابگو باشه.

من يكي از مخالفين سيستم استقلال هستم.
مشكل اينجاست همين سيستم رو هم نمي تونيم درست بكار ببريم!

خدا وكيلي ديروز چند تا حمله داشتيم؟
منهي چند شوت از راه دور و نفوذ هاي خسرو؟

بعدش حملات سازماندهي شده صبا باتري رو نگاه كنيد!

اميدوارم اميرخان يكم نرمش نشون بده.

Grand
13-03-2009, 00:34
واقعاً حیف شد استقلال نبرد:41:

من با اینکه یک پرسپولیسی هستم ولی دلم می‏خواست دیشب استقلال ببره تا حال این عرب‏ها گرفته بشه...

اما خیالی نیست انشاالله بازی برگشت حالیشون می‏کنیم:46:

bleu2u4u
13-03-2009, 00:40
خواهشآ به اين نظر واكنش منطقي و بدون تعصب نشون بديد!! باخت ديشب استقلال تقصير جنرال بود.جباري حق داشت كه اينقدر ناراحت باشه ! اخه نتيجه ي 2-1 بهتر بود يا 0-0 ؟ اگر جباري از زمين بيرون نميرفت ، وسط زمين اينقدر راحت دست اين عرباي نامرد نمي افتاد! قبل از تعويض جباري حمله مي كردن اما بعد از تعوض جباري حمشون 10 برابر شد و تيم از هم پاشيد!جنرال ميتونست فرهاد رو بياره بيرون ! اما نميدونم چرا ... باور كنيد ديشب اصلآ خواب نداشتم و متحير بودم از اين كار جنرال...
البته اشتياه داور رو هم نميشه ناديده گرفت ...

-------------------------------------------------------------------
استقلال هميشه پيروز ، هميشه سربلند >> تاج آسيا<<

جباری تنها کاری که تو زمین کرد دادن نزدیک به 15 تا 20 پاس خوب به بازیکنهای الاتحاد بود و اگر تا اخر بازی میموند
احتمال اینکه بازی رو 3-0 ببازیم زیاد بود

acmilan308
13-03-2009, 00:44
بازي ساعت چندهههههههههه. :19:

bayern
13-03-2009, 01:09
بازي ساعت چندهههههههههه. :19:

سلام
ساعت 15 روز چهارشنبه 1387/12/28

♠ ♥ ♦ ♣
13-03-2009, 10:32
از جباری بعید بود اون حرکت!من فک میکردم بازیکن با اخلاقی باشه!ابروی فوتبال کشورو میبره!

Retired User
13-03-2009, 11:26
من بازي رو نديدم
دقيقا جريان چي بود؟
كسي كليپشو نداره؟

dma
13-03-2009, 11:36
عكس هاي بازي كذايي استقلال با الاتحاد

dma
13-03-2009, 11:37

dma
13-03-2009, 11:38

dma
13-03-2009, 11:38

dma
13-03-2009, 11:39

M.etallic.A
13-03-2009, 11:40
جباری موقع تعویضش با برهانی اصلا نیومد سمت برهانی و از یه متر اونورتر از زمین بیرون رفت... به نظر من جریمه نقدی بشه کافیه... بعضیا میگن باید اخراج بشه... جالبه بعضی از بازیکنها مستقیما مدیرعامل تیمشونو متهم میکنن اخراج نمیشن...

dma
13-03-2009, 11:40

dma
13-03-2009, 11:41

dma
13-03-2009, 11:42

dma
13-03-2009, 11:42

dma
13-03-2009, 11:43

dma
13-03-2009, 11:44

dma
13-03-2009, 11:44

dma
13-03-2009, 11:45

dma
13-03-2009, 11:46

dma
13-03-2009, 11:46

والسلام

Mohamma:D
13-03-2009, 12:44
dma ممنون از عكسات
ولي داغمون رو دوباره تازه كرد:41:

dma
13-03-2009, 13:09
dma ممنون از عكسات
ولي داغمون رو دوباره تازه كرد:41:

بي خيال بابا.پشت هر شكست يه تجربه هست.به نظرم اين شوك لازم بود،تا تيم يه سري از مسائل رو بفهمه. اگه قسمت باشه كه صعود كنيم ، ميكنيم حتما.

bleu2u4u
13-03-2009, 13:27
جباری موقع تعویضش با برهانی اصلا نیومد سمت برهانی و از یه متر اونورتر از زمین بیرون رفت... به نظر من جریمه نقدی بشه کافیه... بعضیا میگن باید اخراج بشه... جالبه بعضی از بازیکنها مستقیما مدیرعامل تیمشونو متهم میکنن اخراج نمیشن...

منم با اینکه اخراج بشه مخالفم ولی باید 2-3 تا بازی بیرون بمونه یا حداقل یه معذرت خواهی رسانه ای کامل کنه
و بگه که این کارش اشتباه بوده
کیان خیلی مقایسه ی بدی کردی اینجا استقلاله طویله نیست که

M.etallic.A
13-03-2009, 13:30
کیان خیلی مقایسه ی بدی کردی اینجا استقلاله طویله نیست که

واقعا معذرت میخوام اصلا حواسم نبود...

mastaneeh
13-03-2009, 14:03

i agree , , ,

mastaneeh
13-03-2009, 14:23
زرينچه: كار جباري زشت بود

خبرگزاري فارس: بازيكن اسبق تيم فوتبال استقلال گفت: حركتي كه جباري پس از تعويض انجام داد، زشت بود.

جواد زرينچه در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره حركت مجتبي جباري در هنگام تعويض با آرش برهاني در جريان بازي مقابل الاتحاد اظهار داشت: كار زشتي را از جباري ديديم. بازيكنان ما بايد تصميم سرمربي را هضم كنند. حرف اول و آخر را در تيم سرمربي مي زند و هر چقدر هم اشتباه باشد بازيكن بايد بپذيرد.
وي افزود: شايد خود بازيكن هم بعد از انجام چنين كاري پشيمان باشد. ما اگر در فوتبال پيشرفت نمي كنيم به اين دليل است كه مسائل انضباطي را به خوبي رعايت نمي كنيم. اگر در هر باشگاه بزرگي چنين اتفاقاتي رخ دهد برخورد جدي مي كنند.
مدافع اسبق آبي پوشان ادامه داد: بازيكن اگر از مربي يا باشگاه هم دلخوري داشته باشد بايد با بازي خوب خود در زمين شايستگي اش را نشان دهد و تيم را به خود وابسته كند.
زرينچه درباره بازي استقلال مقابل الاتحاد عنوان كرد: در 15 دقيقه آخر استقلال تحت فشار بود. اين بازي به ما ياد داد هميشه يادمان باشد كه بهترين دفاع، حمله است. متاسفانه بازيكنان استقلال خيلي زود به حفظ نتيجه رو آوردند. بازيكنان الاتحاد با حرفه اي گري توانستند از اين موقعيت استفاده كنند.
وي تصريح كرد: اگر استقلال به جاي كم كردن يك مهاجم و حفظ جباري در زمين به بازي ادامه مي داد مي توانست حتي گل دوم را هم بزند. به هر حال تعويض هاي امير قلعه نويي خوب نبود. شايد اگر گل برهاني حفظ مي شد مي توانستيم بگوييم تعويض خوبي بوده است اما در ادامه بازي نشان داده شد كه بايد تصميم ديگري گرفته مي شد.
زرينچه خاطرنشان كرد: هنوز اتفاق خاصي رخ نداده و استقلال براي جبران اين نتيجه زمان دارد و بايد به فكر بازي هاي آينده باشد.

mastaneeh
13-03-2009, 14:28
در گفت و گو با فارس
مظلومي: استقلال ترسو بازي كرد

خبرگزاري فارس: مربي اسبق تيم فوتبال استقلال گفت: استقلال با توجه به توانمندي هايش نبايد ترسو بازي مي كرد.

پرويز مظلومي در گفت و گو با خبرگزاري فارس درباره بازي تيم استقلال مقابل الاتحاد عربستان اظهار داشت: پيش بيني مي شد كه الاتحاد خوب باشد. البته استقلال هم تيم سيار خوبي است ولي ترسو بازي كرد. 70 دقيقه بازي دفاعي براي تيمي كه يكي از قطب هاي فوتبال آسيا است خوب نيست.
وي افزود: بازيكنان استقلال به تيم حريف فرصت هاي زيادي دادند. البته آنها در دفاع خوب ظاهر شدند اما الاتحاد هم تلاش خوبي براي رسيدن به گل از خود نشان داد. استقلال برخلاف جريان بازي توانست گل بزند اما در ادامه بازي نتوانست به همين شكل كار را تمام كند.
مربي اسبق استقلال در مورد تعويض هاي قلعه نويي عنوان كرد: در مورد تعويض هاي يك مربي حرفي نمي زنم. چون در آن لحظه او اين تغييرات را بهتر ديده است. شايد اگر من بودم تصميم ديگري مي گرفتم. اين از اختيارات مربي است و حرفي نمي توان زد.
مظلومي تاكيد كرد: بيشتر از باخت استقلال از حركت جباري در كشور بيگانه ناراحت شدم. بازيكنان جوان بايد بدانند كه قرار نيست هميشه در جريان بازي باشند. معتقد هستم به دليل بازي مستقيم دفاع استقلال با مهاجمان اين تيم هافبك هاي استقلال كم فروغ بودند و جباري در جريان بازي محو بود.
سرمربي مس كرمان تصريح كرد: مربي در يك زمان تصميم به تغيير تاكتيك مي گيرد. حتي اگر اشتباه هم باشد بازيكن حق اعتراض ندارد.
مظلومي درباره اينكه قلعه نويي اين باخت را به مشكلات داوري ربط داده است اظهار داشت: من از تلويزيون مشكل داوري نديدم. شايد قلعه نويي در ورزشگاه نكته اي ديده كه ما نديده ايم.
وي از ميان تيم هاي حاضر در ليگ قهرمانان آسيا تيم صبا را ستود و گفت: تيم صبا در عربستان هم بازي خوب و هم تاكتيك خوبي را اتخاذ كرد. از ميان تيم هاي ايراني اين تيم بهترين نتيجه را گرفته است.

bleu2u4u
13-03-2009, 15:06
جواد زرينچه

اسطوره ی تعصب

M.etallic.A
13-03-2009, 15:53
i agree , , ,

علی آقا اگه خیلی طلبه اخراج جباری هستی یه میل بزن به واعظ پیشنهادتو بده اینجا کاری از دست ما برنمیاد تا اخراجش کنیم.

من نمیخوام کار جباری توجیه بشه حتما باید تنبیه بشه ولی ما از این بدترشم دیدیم. مثلا تو جام ملتها یادتونه اون رحمان رضایی زد زیرگوشه بداوی و همه این صحنه رو از تلویزیون دیدن... آبروی ایران رو برد. دو تا هم تیمی با هم درگیر شدن اونم در سطح جام ملتها... برخوردی نشد باهاشون. یا کاری که شهاب گردان کرد یا اون مهاجم ابومسلم یا علی کریمی که مستقیما مدیرعامل تیم رو متهم به باندبازی کرد ولی هیچ برخوردی نشد. حالا جباری فقط واسه خاطر اینکه موقع تعویض با بازیکن تازه وارد خوش و بش نکرده باید اخراج بشه...؟ به نظر من جباری بیشتر از این جهت باید تنبیه بشه که باعث شد حاشیه سازها و دشمنای استقلال سوژه پیدا کنن....

*Batman*
13-03-2009, 16:14
من استقلالی نیستم.ولی این چه گندی بود که تیمتون زد؟صبا واقعا عالی بازی کرد.بعد از بازی صبا ما گفتیم استقلال راحت میزنه.
گل دوم رو که خوردن تلویزیون رو خاموش کردم خوابیدم.سر درد گرفتم تا صبح خوابم نبرد.سر کلاس نعشه بودم.
بازی 1 هیچ برده رو الکی باختن.
همش تقصیر قلعه نوعی بود که تیمو دفاعی فرستاد تو زمین.همش ضدفوتبال بازی میکردن.حتی اگه استقلال بازی رو 1-0 میبرد بازم کار قلعه نوعی جالب نبود.
حالا باید منتظر بقیه بازی ها باشیم.ولی حیف شد.خیلی هم حیف شد.

bleu2u4u
13-03-2009, 16:44
علی آقا اگه خیلی طلبه اخراج جباری هستی یه میل بزن به واعظ پیشنهادتو بده اینجا کاری از دست ما برنمیاد تا اخراجش کنیم.

من نمیخوام کار جباری توجیه بشه حتما باید تنبیه بشه ولی ما از این بدترشم دیدیم. مثلا تو جام ملتها یادتونه اون رحمان رضایی زد زیرگوشه بداوی و همه این صحنه رو از تلویزیون دیدن... آبروی ایران رو برد. دو تا هم تیمی با هم درگیر شدن اونم در سطح جام ملتها... برخوردی نشد باهاشون. یا کاری که شهاب گردان کرد یا اون مهاجم ابومسلم یا علی کریمی که مستقیما مدیرعامل تیم رو متهم به باندبازی کرد ولی هیچ برخوردی نشد. حالا جباری فقط واسه خاطر اینکه موقع تعویض با بازیکن تازه وارد خوش و بش نکرده باید اخراج بشه...؟ به نظر من جباری بیشتر از این جهت باید تنبیه بشه که باعث شد حاشیه سازها و دشمنای استقلال سوژه پیدا کنن....

موافق میباشم!!

morix_001
13-03-2009, 18:21
من بازی رو ندیدم ..
جباری مگه چیکار کرده ؟

MoJtaBa.R
13-03-2009, 18:27
من بازی رو ندیدم ..
جباری مگه چیکار کرده ؟

جباری موقع تعویضش با برهانی اصلا نیومد سمت برهانی و از یه متر اونورتر از زمین بیرون رفت...

..

..

..

adnokanna
13-03-2009, 19:36
سلام بچه ها،
این چند روز حالم خیلی گرفته بود و اصلا حوصله نداشتم بیام تو تاپیک. خیلی ضعیف بازی کردیم. بعد از اون گل بر خلاف روند بازی، تعویض هامون خیلی بد و بدموقع بود و با بیرون رفتن جباری و جانواریو شیرازه ی تیم از هم پاشید. از جباری خیلی دلخورم، چون همیشه فکر میکردم آدم حسابیه ولی نشون داد خیلی خودخواهه و خودش رو از موفقیت تیم مهمتر میدونه. ژنرال تعویض هاش افتضاح بود. اگر بخوان این روند رو ادامه بدن آسیا که هیچ، تو لیگ برتر ام شانسی ندارن. ای کاش استقلال کمی به خودش میومد و ژنرال هم کمی به انتقادها توجه میکرد. صبا خیلی منطقی بازی کرد و نتیجه ی خوبی هم گرفت. باید استقلال روندش رو تغییر بده وگرنه...

M . Sayid
13-03-2009, 21:03
ما که فهمیدیم تا سیاوش میره بیرون استقلال بردو با باخت یا مساوی عوض می کنه حالا امیر کی می خواد بفهمه الله اعلم