PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

حامدرضائی
21-02-2009, 22:52
بابا یه کاری کنین
چرا شکس میخوریم
خدا به دادمون برسه

حامدرضائی
21-02-2009, 23:11
چقد بد بینی پسر این هموم تیمیه که زمانی 17 جدول بود اما حالا صدر
ما خود از طرفداران این تیمیم!
و فقط نقطه ضعفشو میبینیم که رفع بشه
من فقط نقطه ضعفاشو مد نظر قرار میدم که اونا برطرف بشن

M.etallic.A
21-02-2009, 23:49
بابا یه کاری کنین
چرا شکس میخوریم
خدا به دادمون برسه

ما خود از طرفداران این تیمیم!
و فقط نقطه ضعفشو میبینیم که رفع بشه
من فقط نقطه ضعفاشو مد نظر قرار میدم که اونا برطرف بشن

با دیدن من و شما که نقطه ضعف برطرف نمیشه دوست من... ما طرفدارا فقط باید از تیم حمایت کنیم مطمئن باش خود امیرخان از ما بهتر نقطه ضعفها رو میبینه و میتونه برطرفش کنه...

bleu2u4u
22-02-2009, 02:40
متاسفانه من حتی بازی رو تو خونه هم نمیتونم ببینم چه برسه برم استادیوم
این اولی بازی ای که بعد از اومدن ژنرال نمیتونم ببینم

امير موسر
22-02-2009, 09:05
دیروز bbc با محمد خانی مصاحبه کرد ! محمد خانی گفت تو جام با شگاهها پرسپولیس ضعیف ترین تیم از ایرانه !

amir_a
22-02-2009, 09:18
این عکسه چه باحاله:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم داشته میگفته:

اه اه. حالمو به هم زدین با این بازیتون:27:

bayern
22-02-2009, 09:20
استقلال تهران- پاس همدان
جدال استقلالى هاى ديروز و امروز

استقلال تهران پس از آن شكست ناباورانه و سخت ۴ بر يك مقابل مقاومت سپاسى شيراز امروز در ورزشگاه بزرگ آزادى روياروى تيم سخت كوشى چون پاس همدان بايد ثابت كند كه آن نتيجه تنها يك اتفاق بوده است. كارى كه چندان آسان هم براى آبى پوشان به نظر نمى رسد. استقلالى ها پس از آن شكست روزهاى سختى را پشت سر گذاشتند تا جايى كه امير قلعه نويى اعلام كرد كه از اين پس ديگر چنين نتايجى براى آنها رقم نخواهد خورد و با اين حرف به نوعى غيرمستقيم زنگ خطر را براى بازيكنانش به صدا در آورد.صدرنشين ليگ برتر فوتبال ايران امروز در شرايطى به ديدار تيم پاس همدان مى رود كه تنها فابيو جان واريو هافبك برزيلى و مصدومش را در اختيار ندارد و اين مى تواند باز بمانند بازى با مقاومت سپاسى براى استقلالى ها مشكلاتى را به وجود بياورد. هرچند كه مجتبى جبارى هم ديگر آن شرايط مطلوب را براى بازى ندارد و تنها ۲ جلسه با آبى پوشان تمرين كرده است. چنين به نظر مى رسد كه قلعه نويى براى بازى امروز باز از زوج سياوش اكبرپور و آرش برهانى در خط آتش تيم خود استفاده كند. خطى كه در بازى با مقاومت فاقد آن قدرت لازم بود. قلعه نويى براى آنكه امروز تيمش را با بهترين وضعيت به ميدان بفرستد هيچ مشكلى را پيش روى خود نمى بيند چون امروز از معدود دفعاتى است كه استقلال بازيكن محرومى را در تركيب خود نمى بيند. حريف امروز استقلال نيز حريفى است كه تنها نامش استقلال نيست وگرنه به لحاظ مديريتى و مسائل فنى در رأس اين تيم افرادى مشغول به كار هستند كه روزى در استقلال چنين مسئوليت هايى را برعهده داشتند.كاظم اوليايى مديرعامل اسبق استقلال و مديرعامل امروز پاس همدان در كنار منصور پورحيدرى سرمربى اسبق آبى پوشان و مرد همه كاره اين روزهاى پاس همدان كسانى هستند كه استقلال را بهتر از تيم خود مى شناسند كه همين مسأله باعث مى شود تا حساسيت هاى بازى امروز مضاعف شود. همدانى ها نيز مانند آبى پوشان يكى از مؤثرترين بازيكنان خود را در اختيار ندارند و او كسى نيست جز حنيف عمران زاده دفاع تنومند پاسى ها كه قطعاً در بازى امروز عدم حضورش در زمين كاملاً نمايان خواهد بود.پاس همدان در حال حاضر با ۳۱ امتياز در جاى سيزدهم جدول رده بندى ليگ قرار دارد و اين به هيچ وجه جايگاه خوبى براى همدانى ها نيست.پاسى ها امروز مى خواهند در ورزشگاه آزادى با الگو گرفتن از نوع بازى مقاومتى ها در شيراز مشكلاتى را براى حريف پرقدرت خود به وجود بياورند. كارى كه شاگردان غلامحسين پيروانى به خوبى از عهده آن برآمدند و امروز شاگردان وينكو بگوويچ مى خواهند همان كار را دنبال كنند. كارى كه چنين به نظر مى رسد براى همدانى ها چندان كار آسانى نباشد.

bayern
22-02-2009, 09:20
سرپرست استقلال: واعظى آشتيانى حرف منطقى زده است
على نظرى جويبارى سرپرست استقلال در مورد آخرين وضعيت تيمش در آستانه بازى امروز مقابل پاس همدان به ابرار ورزشى گفت: بعد از باخت مقابل مقاومت سپاسى تمرينات منظمى را پشت سر گذاشته ايم و از همه لحاظ آماده ديدار مقابل پاس همدان هستيم. اميدوارم بتوانيم ۳ امتياز اين ديدار را كسب كنيم تا صدرنشينى خود را حفظ كنيم. وى در مورد اظهارات واعظى آشتيانى كه گفته بود برخى مسئولين مراقب حرف زدن خود در استقلال باشند ادامه داد: فكر مى كنم ايشان حرف بسيار خوبى زده است. من هيچ وقت نگفتم فوتبال شيراز لياقت داشتن ۲ نماينده در ليگ برتر را ندارد. من ادعا كردم اگر اين ۲ تيم را تبديل به يك تيم كنند قدرت فوتبال شيراز افزايش خواهد يافت مثلاً فوتبال مازندران ۵۰ بازيكن در سطوح ليگ دارد اما يك نماينده در ليگ ندارد كه بايد بررسى شود. نظرى در پايان گفت: هر كسى ادعا مى كند من چنين مصاحبه اى انجام داده ام اگر آن را نشان دهد به او پاداش خواهم داد.

bayern
22-02-2009, 09:22
قلعه نويى: پاس را مى بريم چون ديگر مغرور نيستيم

تيم استقلال پس از شكست سنگينى كه مقابل مقاومت سپاسى شيراز متحمل شد امروز در ورزشگاه آزادى ميزبان تيم پاس همدان خواهد بود. امير قلعه نويى معتقد است در ديدار امروز بازيكنانش با غرور كار نخواهند كرد و به همين خاطر برنده ميدان لقب خواهند گرفت. گفت وگو با وى را بخوانيد:
• شرايط فعلى تيم بعد از شكست مقابل مقاومت سپاسى چگونه است؟
- شرايط تيم ما در حال حاضر بسيار خوب است. اگر بخواهم عوامل شكست مقابل مقاومت را بررسى كنم، دليل نخست آن بود كه بازيكنان ما هنوز در حال وهواى دربى بودند و از آن شرايط خارج نشده بودند. عامل ديگر هم غيبت چند تن از بازيكنان اصلى استقلال بود كه به دليل مصدوميت يا محروميت نتوانستيم از آنها استفاده كنيم. در واقع بدون در اختيار داشتن ۵۰ درصد تركيب اصلى خود به مصاف مقاومت رفتيم و آن نتيجه رقم خورد. به هر حال آن شكست را فراموش كرديم و به دنبال ۳ امتياز ديدار با پاس هستيم.
• مقابل مقاومت بازيكنان استقلال با غرور كار كردند. فكر نمى كنيد در بازى با پاس هم غرور نفرات را بگيرد؟
- در هر صورت به بازيكنان استقلال گفته بودم كه ديدار با مقاومت از دشوارترين بازى هاى آنهاست و معتقدم باخت مقابل مقاومت سپاسى حباب غرور بازيكنان استقلال را شكست و آنها متوجه شدند كه نبايد هيچ حريفى را دست كم بگيرند و در ديدارهاى باقى مانده تا پايان ليگ به خصوص بازى با پاس همدان با جديت به ميدان بروند. ما پاس را شكست خواهيم داد چون ديگر مغرور نيستيم.
• بازى با پاس را چطور ارزيابى مى كنيد؟
- در هر صورت هر بازى شرايط مخصوص به خود را دارد و كاملاً مشخص است كه تمامى تيم ها با انگيزه و همچنين با روحيه مضاعف به مصاف تيم صدرنشين مى آيند اما به اميد خدا تلاش مى كنيم تا با شكست دادن پاس شرايط خود را در صدر جدول تثبيت كنيم و بى ترديد براى كسب هر ۳ امتياز به ديدار پاس مى رويم.
• پاس را چگونه مى بينيد؟
- پاس تيم خوبى است كه از بازيكنان باانگيزه و مربى با سابقه اى بهره مى برد اما پس از بازى مقاومت تمرين هاى خود را با توجه به نقاط ضعف و قوت اين تيم برگزار كرده ايم و تنها هدفمان پيروزى مقابل پاس است.
• عده اى معتقدند شرايط استقلال بعد از دربى مساعد نيست. با اين گفته موافقيد؟
- متوجه نمى شوم از چه شرايطى صحبت مى شود. مگر ما صدرنشين نيستيم؟ بهتر است سؤال شود كه استقلال فصل گذشته در اين زمان چندم بود كه تصور مى كنم در جايگاه نهم يا دهم بود. اين در حالى است كه اكنون استقلال با رقيب هميشگى خود ۵ امتياز و با تيم دوم جدول ۳ امتياز فاصله دارد. بنابراين ما شرايط خاصى نداريم، اكنون در صدر جدول هستيم و قصد داريم صدرنشينى خود را حفظ كنيم.
• اميد روانخواه مقابل پاس بازى مى كند؟
- اين بستگى به شرايط بازى دارد. اميد به شرايط آرمانى رسيده است و ما او را جزو ۱۸ نفر بازى امروز قرار داديم. البته مى خواهم روانخواه را در اين بازى آزمايش كنم و احتمالاً چند دقيقه به وى بازى بدهم.
• اگر ديدار استقلال در روز اول فروردين لغو شود تأثيرى در روند تيمى شما نخواهد داشت؟
- خير، مهمترين مسأله براى ما كمك به تيم ملى است اما حرف ما اين است كه برنامه را به ما اعلام كنند تا سردرگم نشويم.

bayern
22-02-2009, 09:22
خسرو حيدرى: بايد پاس را ببريم
خسرو حيدرى بازيكن استقلال طى اظهار نظرى گفت: به لحاظ فنى همان بازيكن سال قبل هستم و فرقى نكرده ام.وى تصريح كرد: اين لطف كارشناسان است كه از من تعريف مى كنند. در استقلال همه زحمت مى كشند و بازيكنى نيست كه تأثير خود را نگذاشته باشد. سال قبل همين بازى ها را براى پاس انجام دادم اما چون بازى هايمان پخش مستقيم نمى شد، كسى بازى ام را نمى ديد. حيدرى تصريح كرد: هميشه سعى مى كنم از هر مربى نكات فنى را ياد بگيرم. از قلعه نويى هم مواردى را ياد گرفته ام. او به لحاظ روحى روى بازيكن تأثير زيادى مى گذارد. وى در مورد بازى مقابل پاس همدان اظهار داشت: بازى سختى داريم. بايد اين مسابقه را ببريم تا از شوك خارج شويم. البته پاس بازيكنان جوانى دارد و با توجه به انگيزه اى كه دارند دوندگى خوبى خواهند داشت.

bayern
22-02-2009, 09:23
استقلال استقلال نبود
استقلال روز بازى با مقاومت تيم رونده هميشه نبود. به دليل اينكه بازيكنان رونده نداشت. به تركيب استقلال كه نگاه كنيد، چندين بازيكن خاصيت رونده بودن و به دنبال خود تيم را به جلو بردن دارند.
۱- خسرو حيدرى هر گاه از سمت راست حركت مى كند تمامى استقلالى هاى ايران نيم خيز مى شوند. معلوم نيست تا قبل از امسال خسرو كجا بود. البته خسرو خوب بود اما رونده نبود كه حالا هست.
۲- جان واريو با هوش بالا و خاصيت رو به جلوى خود در كمترين زمان بعد از تصاحب توپ با تصميم هاى صحيح خود تيم را به حالت رو به جلو درمى آورد و به اصطلاح حركتى رونده و براى حريف گزنده را با خود دارد.
۳- فرهاد مجيدى كه ديگر در رو به جلو بودن و رونده بودن او شكى نيست.
۴- ميثم منيعى كه البته با روزهاى خوب فاصله دارد. او در شيراز بود اما نبود!
۵- آرش برهانى كه اصلاً در اندازه هاى خود نبود.
در بين اين بازيكنان رونده بيشترين حركات رو به جلوى استقلال در بازى هاى قبل از دربى بر دوش حيدرى، مجيدى و جان واريو بود كه با نبود اين ۳ نفر در شيراز، استقلال يك تيم ايستا و كم پتانسيل در حركات رو به جلو بود. يكى ديگر از دلايل مهم باخت سنگين صدرنشين اين بود كه سرمربى باهوش آنها تمامى حواس خود را بعد از دربى به جمع كردن حواشى سپرده بود و ناخواسته بايد به جمع و جور كردن مهمترين دليل افت تيم هاى بزرگ كه همان حواشى منفى مى باشد مى پرداخت. جبارى، برهانى، كاظمى و اكبرپور كه بايد در غياب ديگران نتيجه را عوض مى كردند در روز آرمانى بسر نمى بردند.
• نداشتن تمركز نزد بازيكنان استقلال كه دليلش معلوم نبود از مهمترين عوامل اين باخت بود.
• آيا انگيزه اى بهتر از قهرمانى وجود دارد كه استقلال اينگونه مى بازد؟!
• آيا بازيكنى كه با حواشى دست و پنجه نرم مى كند و تمرينات دست و پا شكسته اى داشته(در هفته قبل از بازى) مى تواند عامل برد باشد يا اينكه از عوامل باخت؟
• نبود بازيكنان ثابت گذشته نمى تواند با وجود نيمكت پرمهره استقلال از عوامل باخت باشد اما مهره هاى با پتانسيل بالاى روى نيمكت كجا بودند؟! آنكه نبود مثل اكبرى، خوب نبود. كارى به دليل نبودنش نداريم اما آنكه هم بود آماده نبود. پس مهمترين دلايل باخت صدرنشين آن هم با نتيجه ۴ بر يك را مى توان اينگونه آناليز كرد:
۱- حواشى زياد روى افكار سرمربى.
۲- تنها گذاشتن سرمربى از جانب بعضى از بازيكنان سربزنگاه.
۳- نداشتن انگيزه و نبود كسى كه تبديل انگيزه كند، يعنى از بازى با پرسپوليس اين تيم را مهياى حريف كوچكتر و باانگيزه ترى مثل مقاومت نمايد.
۳- تعريف هاى احساسى به دليل شوك وارده از 2 گل حريف.
۴- جو سنگين دربى هنوز در ساق هاى آبى پوشان نمايان بود و...

bayern
22-02-2009, 09:24
جان واريو مقابل ذوب آهن به ميدان مى رود

فابيو جان واريو، هافبك پرتغالى استقلال كه مقابل پرسپوليس با مصدوميت مواجه شده بود از ديدار هفته سى ام تيمش مقابل ذوب آهن آماده بازى كردن خواهد بود. طبق صحبت هاى انجام شده قرار بر اين بود كه جان واريو بعد از بازى با پاس در تمرينات تيمش حضور پيدا كند اما بعد از انجام معاينات پزشكى مشخص شد كه هافبك پرتغالى استقلال از ديدار ۲ هفته بعد مقابل ذوب آهن در تركيب تيمش به ميدان برود.

bayern
22-02-2009, 09:24
اكبرى جريمه نقدى مى شود
يدالله اكبرى، هافبك نيمكت نشين استقلال كه در بازى گذشته تيمش مقابل مقاومت سپاسى در شيراز همراه استقلالى ها به اين شهر سفر نكرد به احتمال فراوان از سوى اين باشگاه جريمه نقدى خواهد شد. گفتنى است هنوز ميزان اين جريمه مشخص نشده است و احتمالاً بعد از بازى با پاس همدان اعلام خواهد شد.

bayern
22-02-2009, 09:25
استقلال از پورحيدرى تقدير مى كند
تيم فوتبال استقلال در ادامه رقابت هاى ليگ برتر امروز در ورزشگاه آزادى به مصاف پاس همدان خواهد رفت. نكته جالب اينكه سرپرست پاس همدان،منصور پورحيدرى بازيكن و سرمربى اسبق استقلال است. طبق شنيده هاى ما مسئولان باشگاه استقلال قصد دارند قبل از شروع بازى از زحمات چند ساله اين مربى در استقلال تقدير كنند.

bayern
22-02-2009, 09:25
ليست ۱۸ نفره استقلال مشخص شد
ليست ۱۸ نفره استقلال براى بازى امروز مقابل پاس همدان مشخص شد.طبق شنيده هاى ما امير قلعه نويى، سرمربى استقلال پس از پايان تمرين ديروز روى نام ميلاد نورى و احمد خذيراوى و هاشم بيك زاده و فابيو جان واريو خط قرمز كشيد تا تيمش با ۲۰ بازيكن به اردوى شبانه روزى رفته باشد.نكته جالب اينكه نام امير روانخواه و رينالدو در ليست استقلال در بازى امروز قرار دارد.

bayern
22-02-2009, 09:27
پس از مدت ها مى خواهم هواداران استقلال را ببينم
پورحيدرى: به باخت استقلال مقابل مقاومت توجهى نمى كنيم
منصور پورحيدرى؛ با وجود ميل باطنى اش امروز بر روى نيمكت پاس مى نشيند. مدير فنى و سرپرست پاس در اين ارتباط به ابرار ورزشى گفت: چون سرپرست پاس هستم مجبورم روى نيمكت تيم در بازى مقابل استقلال بنشينم اگر سرپرست نبودم به هيچ عنوان روى نيمكت نمى نشستم. براى هواداران استقلال ارزش زيادى قايل هستم. پس از مدت ها مى خواهم هواداران آبى را ببينم. آن ها سال هاى سال به من كمك كردند و با تشويق هايشان من را مورد حمايت خود قرار دادند. از اين جهت كه باهواداران استقلال ديدارى تازه دارم، خوشحالم. پورحيدرى در ارتباط با بازى امروز اظهار داشت: استقلال تيم بزرگى است و بازيكنان كليدى و صاحب نامى هم دارد به همين دليل ما بازى سختى را مقابل اين تيم خواهيم داشت. هرگز به باخت استقلال مقابل مقاومت توجهى نمى كنيم. استقلال در همه حال استقلال است و من مطمئنم كه تماشاگران يك بازى زيبا را از هر ۲ تيم خواهند ديد. نتيجه بازى در زمين مشخص مى شود و هرتيمى كه تلاش بيشتر كند برنده خواهد بود. پورحيدرى در خصوص وضعيت استقلال گفت: استقلال همانطور كه تا به امروز خوب عمل كرده، در ادامه راه هم مى تواند موفق ظاهر شود. من معتقد هستم استقلال فراتر از ليگ برتر است. اين تيم توانايى قهرمانى پايان فصل را دارد. اما مدير فنى پاس به هيچ وجه خطر سقوط تيمش را احساس نمى كند. وى اعلام مى كند: تمام تلاش ما در دور برگشت اين است كه خوب بازى كنيم. هرچند كه در بازى هاى اخير بدشانسى و ناداورى مانع موفقيت پاس شده اما ما در حال حاضر ۲ بازى خانگى داريم كه با تلاش مى توانيم به ۶ امتياز آن دست پيدا كنيم. بابيد بگويم پاس به هيچ وجه خطر سقوط را احساس نمى كند، چرا كه توانايى فوتبال تيم ما بالا است. پاس تيمى است كه فرصت هاى زيادى براى بهتر شدن دارد. تيم ما مى تواند در پايان فصل حتى جزو ۷ ، ۸ تيم صدر جدول قرار بگيرد تا از حيثيت خود دفاع كند.

bayern
22-02-2009, 09:28
براى قهرمان شدن، مغرور نمى شويم
برهانى: با غلبه بر پاس، اختلاف امتيازمان را با رقيبان بيشتر مى كنيم

آرش برهانى، مهاجم استقلال در چند هفته اخير موفق به گلزنى براى تيمش نشده است. آرش برهانى كه بدنبال كسب آقاى گلى در ليگ است در اين ارتباط به ابرار ورزشى گفت: در چند بازى اخير فرصت چندانى نصيبم نشده كه بتوانم آن ها را به گل تبديل كنم. البته در شيراز هيچ يك از ما در حد و اندازه خودمان نبوديم تا در نهايت يك بازى بد و دور از انتظار را از خودمان نشان دهيم.اگر بازى با مقاومت، استقلال تيم هميشگى بود و روز، روز ما، حتماً براى استقلال گلزنى مى كردم. البته هيچ وقت به دنبال گلزنى در بازى نيستم. هدف من مثمر ثمر بودن در تيم است، نه گلزنى. اميدوارم مقابل پاس هم بتوانم يك بازى زيبا از خودم نشان بدهم و بعد به دنبال گلزنى باشم.برهانى در خصوص بازى با پاس هم اظهار كرد: هر چند ما ميزبان هستيم اما به خوبى مى دانيم كه مقابل پاس يك بازى سخت را پيش رو داريم.پاس هميشه و در همه حال خطرناك بوده. اگر چه اين تيم به نسبت سال هاى قبل ضعيف تر شده اما به هر حال نام پاس را با خود يدك مى كشند تا براى ما حريفى خطرناك و دردسر ساز به حساب بيايد. اين تيم در بازى قبلى خود سايپا را برده، به همين دليل بايد تمام هوش وحواسمان را جمع كنيم تا به راحتى امتياز از دست ندهيم. با پيروزى مقابل پاس بايد فاصله امتيازى خود را با ديگر رقبايمان بيشتر كنيم. برهانى تيم خود را پيروز بازى امروز دانست و گفت: چاره اى جز غلبه بر پاس نداريم. هر چه امتياز طى اين چند روز از دست داديم بس است.ديگر وقت جمع كردن امتيازات است تا بدون هيچ مشكلى به قهرمانى برسيم. ما صدر جدول را به راحتى به دست نياورده بوديم كه به راحتى هم بخواهيم آن را از دست بدهيم. با درسى كه در بازى با مقاومت گرفتيم با تمام دل وجان و بدون دست كم گرفتن حريف به ميدان مى رويم تا ان شاء الله ۳ امتياز اين بازى را از آن خود كنيم.مهاجم استقلال در خصوص قهرمانى پايان فصل گفت: تيمى مى تواند به عنوان قهرمانى پايان فصل دست پيدا كند كه به راحتى فرصت ها را از دست ندهد. در ۲ بازى اخير چند امتياز را از دست داديم اما ديگر براى رسيدن به عنوان قهرمانى مغرور نمى شويم. از ابتداى فصل تمام فكر و ذكر خود را معطوف به كسب عنوان قهرمانى ليگ كرديم.حتى خود من هم به آقاى گلى ليگ زياد فكر نكردم تا موفقيت تيم را بيش از هر چيز در نظر بگيرم. به همين جهت ما بايد در پايان فصل به آنچه كه استحقاقش را داريم برسيم. هدف ما از اول قهرمانى ليگ بوده و در پايان بايد هم به آن دست پيدا كنيم.

bayern
22-02-2009, 09:28
نمى خواهيم با فاصله ۳ امتياز قهرمان شويم
عليزاده: اگر بازى كنم ، جبران مى كنم
با تشويق على عليزاده، مهاجم استقلال در تمرينات اين تيم حالا او انگيزه بالايى براى نشان دادن خودش دارد. عليزاده به دنبال يك فرصت است. فرصتى كه او را از آشوب درونى اش رها كند. وى در اين ارتباط به ابرار ورزشى گفت: خوشبختانه با حضور در تمرينات تيم شرايطم خيلى بهتر شد. فكرش را نمى كردم هواداران اين برخورد را با من داشته باشند. آنها مدام من را تشويق مى كردند. ديدن اين صحنه باعث شد تا گريه ام بگيرد. مقابل اين همه لطف فقط خجالت زده شده بودم و نمى دانستم چه كار بايد بكنم. حالا ديگر انگيزه ام ۲ برابر شده است. بايد خوبى هاى هواداران استقلال را جبران كنم. عليزاده در ارتباط با احتمال به ميدان رفتنش در بازى امروز اظهار كرد: چند روز در تمرينات استقلال شركت نكرده بودم به همين دليل فكر نمى كنم مقابل پاس بازى كنم اما با اين حال با توجه به روحيه اى كه هواداران در تمرين به من دادند، از انگيزه و روحيه بالايى برخوردار هستم. دوست دارم اگر مقابل پاس به ميدان رفتم از فرصت هايم به خوبى استفاده كنم. من فقط به دنبال جبران هستم تا دل هواداران استقلال را شاد كنم.عليزاده در ارتباط با بازى مقابل پاس گفت: بازى آسانى را پيش رو نداريم. پاس هميشه جزو تيم هاى خوب و موفق ايران بوده كه در همه حال خطرناك است اما ما بازى قبلى خود را واگذار كرده ايم و بايد برنده اين ديدار باشيم. صدر جدول متعلق به استقلال است و آن را به هيچ تيمى نخواهيم داد. ۳ امتياز بازى با پاس را از آن خودمان بايد بكنيم تا فاصله امتيازات را با ساير رقبايمان بيشتر كنيم. در يكى، دو هفته اخير رقباى استقلال فاصله امتيازى خودشان را با ما كم كردند اما بايد دوباره با همان حد فاصل امتياز سابق در صدر جدول قرار بگيريم. براى كسب عنوان قهرمانى در ليگ بايد خيالمان راحت باشد. به همين دليل دوست نداريم با فاصله ۳ يا ۶ امتياز در صدر جدول قرار گرفته باشيم.مهاجم استقلال درخصوص شرايطى پس از دربى سپرى كرده اظهار داشت: به دليل شرايط روحى بدى كه داشتم تمايلى براى شركت در تمرينات نداشتم. زندگى برايم بى معنى شده بود اما با سفرى كه به مشهد داشتم خوشبختانه شرايط روحى ام خيلى بهتر شد. در اين چند روز استقلالى ها هم خيلى به من كمك كردند. هم تيمى ها و هواداران تيم به من دلدارى دادند تا دوباره فوتبال خود را شروع كنم. احساس مى كنم دوباره متولد شده ام تا با انگيزه اى دوباره درخدمت استقلال باشم.

bayern
22-02-2009, 09:29
جريمه سنگين در انتظار استقلالى ها؟
استقلال طى ۲ بازى اخير خود ۵ امتياز از كف داده كه مى تواند در پايانى ليگ نقش فوق العاده تعيين كننده اى برايش ايفا كند به همين خاطر امير قلعه نويى تحت هيچ شرايطى نمى خواهد اين اتفاق دوباره تكرار شود زيرا مى داند ذوب آهن آنقدر حرفه اى است كه بتواند از افت شاگردانش به بهترين شكل ممكن استفاده كند. آبى پوشان امروز ميزبان پاس همدان هستند و خوب مى دانند كه اگر بتوانند مقابل حريف خود به پيروزى دست يابند همه چيز آرام مى شود و خبرى از تداوم بحران نيست اما در صورت ناكامى آن وقت روزهاى بسيار پرحاشيه اى انتظارشان را مى كشد به همين دليل تحت هيچ شرايطى نمى خواهند بازنده ميدان باشند و اگر اين اتفاق رخ بدهد تمام بازيكنان و مربيان به احتمال زياد با جريمه نقدى سنگينى مواجه مى شوند. جريمه اى كه شايد رقم آن به بالغ بر ۵۰۰ هزار تومان برسد.

bayern
22-02-2009, 09:30
استقلال ، قربانى بدحسابى تيم هاى ايرانى
در خبرها آمده بود كه يكى از هتل هاى موردنظر استقلال براى اسكان ميهمانان آسيايى اين باشگاه از آنها بابت رزرو اتاق وديعه اى ۵۰ ميليون تومانى خواسته است. رقمى كه در نوع خود بسيار عجيب به نظر مى رسد و حداقل كم نظير تلقى مى شود. در همين مورد خبردار شديم داستان اين مبلغ به خاطر سنگ اندازى جلو پاى استقلال نبوده و موارد ديگرى را در پى مى گيرد. يكى از مسئولان باشگاه به ابرارورزشى مى گويد: ما به نوعى قربانى بدحسابى برخى از تيم ها ايرانى شده ايم زيرا آنها قبلاً با هتل هاى معتبر قرارداد بسته و اتاق گرفته اند اما چك هايشان به موقع پاس نشده است به همين خاطر خواهان دريافت چنين وديعه اى شده اند.وى ادامه داد: به احتمال بسيار زياد مسأله از طريق چانه زنى و تفاهم ۲جانبه حل مى شود و كار بالا نخواهد گرفت.

bayern
22-02-2009, 09:31
نمى گذاريم باخت عادتمان شود
پولادى: ثابت مى كنيم باخت به مقاومت يك اتفاق بود

مهرداد پولادى هافبك استقلال با به ميدان رفتن مقابل مقاومت انگيزه خود را دوبرابر كرده است. پولادى اميدوار است استقلال با غلبه بر پاس بتواند از حاشيه رهايى پيدا كند. گفت وگوى ابرارورزشى را با او مى خوانيد:
• شرايط استقلال پس از باخت سنگين مقابل مقاومت چگونه است؟
- آن باخت تمام شد و رفت. ما در اين چند روز تمرينات خوبى انجام داديم تا مجدداً به شرايط ايده آل برگرديم.
• بازى امروز را چطور مى بينيد؟
- بازى با پاس سرنوشت ساز و خيلى حساس است. پيروزى در اين بازى براى ما خيلى اهميت دارد تمام فكر و ذكر ما كسب ۳ امتياز اين بازى است تا بتوانيم ثابت كنيم بازى با مقاومت فقط يك اتفاق بود نمى گذاريم باخت عادتمان شود.
• قبول دارى استقلال اگر اين بازى را نبرد دوباره دچار حاشيه مى شود؟
- صددرصد همين طور است. به همين دليل تمام هدف ما پيروزى در اين ميدان است شرايط ليگ خيلى حساس شده و ما تنها بايد با غلبه بر پاس شرايط خود را بهبود بخشيم.
• فاصله امتياز استقلال با رقبايش كمتر شده است مى توانيد صدر را
حفظ كنيد؟
- خدا را شكر شرايط تيم ما خيلى خوب است. من فكر مى كنم باخت مقابل مقاومت براى ما لازم بود تا به خودمان بياييم و بدانيم كسب عنوان قهرمانى در ليگ به راحتى حاصل نمى شود. بچه هاى ما ديگر دچار غرور نيستند تا انشاءالله با تمام وجود فقط براى كسب ۳ امتياز بازى تلاش كنيم.
• در دور رفت و در همدان پاس را با اختلاف چند گل شكست داديد، در تهران چه نتيجه اى رقم مى خورد؟
- پاس به نسبت دور رفت خيلى دچار تغيير شده. اين تيم سايپا را با ۲ گل شكست داد تا با روحيه اى بالا به مصاف ما بيايد اما به هر حال ما ميزبان هستيم و بايد از امتياز خانگى مان نهايت استفاده را ببريم.
• پس از چند هفته نيمكت نشينى مقابل مقاومت به ميدان رفتى اما اين بازى برايت خوش يمن نبود چه احساسى داشتى؟
- قسمت اين بود كه در اين بازى به ميدان بروم. دوست داشتم خودم را نشان بدهم اما در آن بازى هيچ يك از ما خوب نبوديم انشاءالله در بازى با پاس جبران مى كنم.
• مقابل پاس به ميدان مى روى؟
- اين طور كه خودم شنيده ام بازى مى كنم اما به هر حال همه چيز در دقايق مانده به بازى مشخص مى شود. براى اثبات توانايى هايم انگيزه زياد دارم. خوشبختانه چند هفته اى است كه انگيزه ام چند برابر شده. اميدوارم بتوانم مقابل پاس يكى از بهترين بازى هايم را نشان دهم.

bayern
22-02-2009, 09:32
حتى اگر بازى هاى ليگ لغو شود
استقلالى ها تعطيلات نوروزى ندارند
به نظر مى رسد ديدارهاى استقلال و پرسپوليس در ليگ برتر كه قرار بود روز اول فروردين در تهران و قم برگزار شود، لغو خواهد شد تا همه چيز براى آماده سازى تيم ملى فراهم آيد. به اين ترتيب «اگر» اتفاق فوق رخ بدهد آنگاه استقلال به مصاف ملوان نمى رود و جدال صبا- پرسپوليس نيز انجام نمى شود اما حتى اگرچنين واقعه اى به وقوع بپيوندد بازهم استقلالى ها نبايد دلشان را صابون بزنند چون از تعطيلات نوروز خبرى نيست. اين طور كه از داخل باشگاه استقلال خبر مى رسد با توجه به حساسيت ديدارهاى آسيايى و مسابقات ليگ، اگر مسابقه با ملوان لغو شود، آبى پوشان حداكثر ۴ روز تعطيل شده و مى توانند از ۲۹ اسفند تا ۳ فروردين استراحت كنند اما مابقى ايام عيد را بايد در زمين تمرين حضور يابند زيرا قلعه نويى بر اين مسأله تأكيد دارد و به هيچكس هم مرخصى نمى دهد.

bayern
22-02-2009, 09:32
بيك زاده در باشگاه استقلال
هاشم بيك زاده هافبك استقلال كه اين روزها به دليل مصدوميت قادر به همراهى تيمش در مسابقات ليگ برتر نيست صبح ديروز با حضور درمحل باشگاه جلسه اى را با اميررضا واعظى آشتيانى مديرعامل تيمش برگزار كرد. گفتنى است اين روزها بيك زاده مشكلات مالى دارد و اين موضوع را با مديرعامل در ميان گذاشته است

bayern
22-02-2009, 09:33
پاس همدان آناليز شد
امير قلعه نويى سرمربى استقلال صبح ديروز با حضور در ورزشگاه به تماشاى بازى هاى پاس همدان پرداخت گفتنى است در اين جلسه تمام نقاط ضعف و قوت پاس همدان شناسايى شد. طبق شنيده هاى ما كادرفنى آبى پوشان اعتقاد دارد دروازه بان پاس همدان روى شوت ضعف عمده دارد و استقلال مى تواند از اين مربى به گل برسد. بايد تا امروز منتظر ماند و ديد آيا استقلال مى تواند از اين راه به برترى برسد يا خير؟

bayern
22-02-2009, 09:33
تركيب احتمالى استقلال در بازى امروز
تيم فوتبال استقلال در ادامه رقابت هاى ليگ برتر امروز به مصاف پاس همدان خواهد رفت. طبق شنيده هاى ما امير قلعه نويى سرمربى استقلال قصد دارد تيمش را با تركيب وحيد طالب لو، بيژن كوشكى، پژمان منتظرى، پيروز قربانى، خسرو حيدرى، مهدى اميرآبادى، حسين كاظمى، مجتبى جبارى، فرهاد مجيدى، سياوش اكبرپور و آرش برهانى به ميدان بفرستد گفتنى است اين ديدار امروز ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادى برگزار خواهد شد.

bayern
22-02-2009, 09:34
جان واريو فيزيوتراپى مى كند
فابيو جان واريو هافبك استقلال كه در جريان ديدار تيمش مقابل پرسپوليس از ناحيه پشت ران پا دچار مصدوميت شده است تا ۳ هفته قادر به همراهى تيمش نيست. به گفته دكتر نوروزى پزشك استقلال اين بازيكن بايد روزى ۲ جلسه تمرينات فيزيوتراپى را پشت سر بگذارد تا به شرايط آرمانى برسد. نكته جالب اينكه از ابتداى فصل اكثر مصدومان استقلال در خط هافبك بوده اند و نكته ديگر اينكه در بيشتر مواقع يا جان واريو مصدوم بوده يا مجتبى جبارى!

bayern
22-02-2009, 09:35
قربانى: بازى با مقاومت تمام شد، پاس را بايد ببريم
پيروز قربانى، مدافع استقلال در آستانه ديدار تيمش مقابل پاس همدان اظهار داشت: شرايط تيم بسيار خوب است. بعد از شكست مقابل مقاومت سپاسى شيراز همه تلاشمان را انجام داديم تا اين ديدار را فراموش كنيم و به ديدار با پاس بينديشيم. در روزهاى گذشته روى نقاط ضعف و قوت پاس كار كرده ايم و به خوبى مى دانيم از كدام جبهه به آنها حمله كنيم.وى ادامه داد: معتقدم اشتباهات فردى باعث شد در ديدار با مقاومت ۴ گل دريافت كنيم. خط دفاع ما از بهترين خطوط دفاعى ليگ است. در بازى با پاس نهايت تلاش خود را انجام خواهيم داد تا ديگر مانند ديدار گذشته گل نخوريم.وى افزود: پاس تيمى است كه معمولاً در بازى با تيم هاى بزرگ نتايج خوبى گرفته و هفته گذشته نيز تيم پرمهره سايپا را شكست داده است. با اين حال ما به ۳ امتياز نياز داريم و تلاش مى كنيم به هدف خود دست پيدا كنيم. اميدوارم هواداران نيز امروز به ورزشگاه بيايند و ما را حمايت كنند تا عملكرد مطلوبى را بر جاى بگذاريم و با كسب پيروزى آنها را دلگرم نماييم.

bayern
22-02-2009, 09:36
بيژن كوشكى: همه منتظر شكست استقلال هستند
بيژن كوشكى مدافع استقلال معتقد است باخت به مقاومت اتفاقى بوده و ديگر تكرار نخواهد شد چون آبى پوشان قصد دارند قهرمانى را به دست آورند. گفت و گوى او را با ابرار ورزشى در ذيل بخوانيد:
• از باخت مقابل مقاومت سپاسى شروع كنيم؟
- شكست تلخى بود. ما در اين ديدار خيلى بد بازى كرديم و مستحق شكست بوديم.
• انتظار دريافت ۴ گل را داشتيد؟
- ما بد بوديم اما انتظار خوردن گل هاى زياد را نداشتيم. فكر مى كنم داور يك پنالتى را هم براى ما نگرفت تا شكست بخوريم. البته همه در ايران منتظر شكست استقلال هستند.
• فكر نمى كنيد تعويض هاى قلعه نويى اشتباه بود؟
- به هر حال نظر كادر فنى است. ما كه بازيكن هستيم و تابع تصميمات.
• امروز با پاس همدان بازى داريد؟
- بازى سختى است اما براى جبران شكست هفته گذشته نياز به ۳ امتياز بازى داريم.
• شما سابقه حضور در اين تيم را داريد؟
- بله اما اين پاس با آن تيم زمان ما خيلى فرق مى كند و اصلاً قابل قياس نيست.
• در اين ديدار به ميدان مى رويد؟
- مگر قرار است بازى نكنم؟
• احتمال مى رود قلعه نويى تغييراتى در خط دفاع ايجاد كند؟
- اگر بازى كنم سعى مى كنم مثمرثمر باشم.

bayern
22-02-2009, 09:37
مهدى اميرآبادى : به زودى با چند برد جشن قهرمانى مى گيريم
مهدى اميرآبادى اميد اول كادرفنى استقلال براى جناح راست تيمش در بازى امروز مقابل پاس همدان مى باشد. گفت وگوى وى را با ابرار ورزشى در ذيل مى خوانيد:
• در بازى مقاومت چرا باختيد؟
- به نظر من در اين ديدار شانس با ما يار نبود. آنها هر چقدر موقعيت داشتند تبديل به گل شد.
• به نظرتان علت اصلى اين باخت در كجا بود؟
- فكر مى كنم بچه ها بعد از چند برد متوالى دچار غرور كاذب شده بودند. البته اين باخت لازم بود چون باعث شد بچه ها كمى هوشيارتر شوند.
• فكر نمى كنيد اين باخت باعث شد فاصله تان با صدر جدول كمتر شود؟
- درست است اما شما مطمئن باشيد به زودى با چند برد جشن قهرمانى را برپا مى كنيم.
• بازى با پاس همدان را چطور ارزيابى مى كنيد؟
- بازى سختى است. درست است در بازى رفت با اختلاف چند گل پيروز شديم اما اين دليل نمى شود اين تيم را دست كم بگيريم.
• فكر مى كنيد بتوانيد ۳ امتياز را كسب كنيد؟
- صددرصد شما مطمئن باشيد براى حفظ صدرنشينى ۳ امتياز را كسب خواهيم كرد.
• در اين ديدار به ميدان مى رويد؟
- بستگى به نظر كادرفنى دارد. اگر به ميدان بروم سعى مى كنم نظر آنها را جلب كنم.

bayern
22-02-2009, 09:39
هنوز سرنوشت قهرمانى را استقلال رقم مى زند
طالب لو: خيلى ها دوست دارند ما را در بحران ببينند

استقلال در آخرين بازى خودش با نتيجه ۴ بر يك در شيراز مغلوب تيم مقاومت سپاسى شد تا يك شگفتى در هفته بيست وهفتم ليگ رقم بخورد. وحيد طالب لو دروازه بان ملى پوش آبى پوشان اگرچه در اين ديدار ۴ بار مغلوب زردپوشان شيرازى شد اما در گل هاى به ثمر رسيده خيلى نمى توان او را مقصر دانست چرا كه ضربات زده شده به نوعى غيرقابل مهار بود. حالا استقلال امروز يك ديدار حساس مقابل پاس همدان پيش رو دارد. بد نديديم گفت وگويى با دروازه بان اين تيم داشته باشيم.
• هواداران استقلال شايد هنوز در شوك شكست ۴ بر يك مقابل مقاومت سپاسى قرار دارند!
- آن باخت يك اتفاق بود كه فكر نمى كنم حداقل تا ۱۰ سال ديگر هم تكرار شود. هواداران هم بايد آن بازى را فراموش كنند و امروز براى حمايت از تيم به ورزشگاه آزادى بيايند.
• اصلى ترين دليل اين باخت سنگين چه بود؟
- دليل خاصى نداشت. در كوران ليگ از اين اتفاق ها رخ مى دهد و بايد خيلى منطقى با آن كنار آمد. خيلى ها تلاش مى كنند با اين باخت استقلال را وارد بحران كنند اما ما آنقدر حرفه اى هستيم كه اجازه ندهيم تيم با يك شكست يا بهتر است بگويم يك اتفاق وضعيتش بحرانى شود.
• خودت را در ۴ گل دريافتى چقدر مقصر مى دانى؟
- وقتى تيمى شكست مى خورد كل مجموعه در آن نقش دارند درست مثل زمانى كه مى بريم. در شيراز ما اشتباه داشتيم و من شخصاً خود را روى همه گل ها مقصر مى دانم و تلاش مى كنم در ديدارهاى آينده جبران كنم.
• اما ضربات بازيكنان مقاومت تا حدودى غيرقابل مهار بود!
- بله مهار آن ضربات خيلى سخت بود اما در هر صورت روى هر گلى كه به ثمر مى رسد دروازه بان تا حدى مقصر است. مخصوصاً اينكه من ۴ گل در يك مسابقه دريافت كردم.
• در روزهاى اخير همه بازيكنان استقلال روزه سكوت گرفته بودند آيا ممنوع المصاحبه بوديد؟
- وقتى آن شكست اتفاق افتاد بهتر بود كه هيچ يك از بازيكنان مصاحبه نكنند تا حرف و حديثى پيش نيايد. در كل وقتى چنين شرايطى پيش مى آيد حرفى براى گفتن نمى ماند جز شرمندگى. انشاءالله امروز از خجالت تماشاگران درمى آييم.
• به نظرت امروز روحيه لازم را براى رويارويى مقابل پاس همدان داريد؟
- بله در چند روز اخير كادر فنى تلاش كرد از نظر روحى و روانى تيم را به بهترين نحو آماده بازى امروز كند و من روحيه اكثر بازيكنان تيم را بالا مى بينم و مطمئنم با شكست پاس دوباره آرامش به اردوى تيم برمى گردد.
• اما برخى ها معتقدند استقلال تازه وارد بحران شده است!
- نه آقا كدام بحران. با يك شكست كه نمى شود وضعيت تيم را بحرانى جلوه داد. به هر صورت صدرنشين ليگ هستيم و طبيعى است رقبا دوست داشته باشند ما را در وضعيت بحرانى ببينند و اين ما هستيم كه بايد خيلى حرفه اى با اين شرايط كنار بياييم.
• قبول داريد ديگر فرصت اشتباه نداريد؟
- صددرصد. ما در شرايط بسيار حساسى قرار داريم و از دست دادن حتى يك امتياز مى تواند در روز آخر به ضررمان تمام شود. بايد تلاش كنيم قبل از شروع مسابقات آسيايى حداكثر امتيازات را جمع كنيم تا با خيال راحت گام به اين مسابقات بگذاريم.
• با شروع رقابت هاى آسيايى آن وقت با توجه به فشردگى بازى ها چه تضمينى است كه استقلال امتيازى در ليگ از دست ندهد؟
- حالا كه فاصله ما با تيم دوم جدول به عدد ۳ رسيده كارمان براى حفظ صدرنشينى سخت تر شده است. بايد جورى امتياز جمع كرده و برنامه ريزى كنيم كه در ادامه راه و حتى با آغاز بازى هاى آسيايى امتياز از دست ندهيم. خوشبختانه ما يك بازى مستقيم هم با تيم دوم جدول داريم و در آن مسابقه بهترين فرصت است كه فاصله مان را با آنها بيشتر كنيم.
• از كجا مطمئنى ذوب آهن را در اصفهان شكست مى دهيد؟
- مطمئن نيستم بلكه مجبوريم بازى مستقيم با ذوب آهن را ببريم تا شكست شيراز را جبران كنيم. اينطورى با يك تير دو نشان زده ايم. هم ۳ امتياز را مال خود مى كنيم و هم رقيبمان را از كورس خارج خواهيم كرد.
• پرسپوليس چطور، اين تيم نمى تواند براى شما خطرساز شود؟
- پرسپوليس تيم بزرگ و پرمهره اى است كه دوباره اوج گرفته اما ما سرنوشت قهرمانى را رقم مى زنيم و اگر اشتباه نداشته باشيم به هدف خود خواهيم رسيد.

r4pbr4p
22-02-2009, 09:56
استقلال 3

پاس 0

emad64
22-02-2009, 10:02
جالب اينكه نام امير روانخواه و رينالدو در ليست استقلال در بازى امروز قرار دارد.
خیلی دوست دارم امروز استقلال بازی راحتی مقابل پاس داشته باشه تا به روانخواه و رینالدو هم تو این بازی بازی برسه..
دلمون واسه بازی روانخواه تنگ شده و بازی رینالدو رو هم تا به حال ندیدیم..

مصدوم فقط جانواریو رو داریم که اونم از بازی هفته سی ام مقابل ذوب آهن میتونه بازی کنه.. بیگ زاده هم اینجوری که تو خبرها اومده بود تو لیست 20 نفره ی تیم تو بازی امروز نیست. بیگ زاده هنوز مصدومه ؟!
محروم هم فکر کنم نداریم..

unartig
22-02-2009, 10:07
من نتیجه بازیمو به 3 بر 1 به نفع استقلال تغییرمیدم

استقلال 3 پاس همدان 1

Nasser_ZRE
22-02-2009, 10:24
2 خبر از استقلال تهران/
انصاري پاداش هاي دربي را پرداخت كرد

خبرگزاري فارس: عضو هيات مديره باشگاه استقلال تهران پاداش هاي دربي را به بازيكنان پرداخت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي انصاري به همراه واعظ آشتياني شب گذشته در محل اردوي بازيكنان در هتل المپيك حاضر شد.
انصاري كه به بازيكنان اين تيم وعده داده بود به دليل تساوي مقابل پرسپوليس به اعضاي تيم 100 ميليون پاداش مي دهد، ديشب اين پاداش را در اختيار بازيكنان قرار داد تا امروز آبي پوشان با روحيه مقابل پاس همدان قرار گيرند.

* بازگشت روانخواه پس از 27 هفته
اميد روانخواه پس از بيست و هفت هفته امروز در فهرست 18 نفره استقلال قرار خواهد گرفت و در صورت تشخيص امير قلعه نويي به ميدان مي رود.
اين بازيكن در ابتداي فصل با پارگي رباط پا دچار شد.
جانواريو ديگر مصدوم اين تيم از بازي با ذوب آهن مي تواند براي استقلال به ميدان برود.
انتهاي پيام/م

Nasser_ZRE
22-02-2009, 10:25
قلعه نويي: تساوي پرسپوليس به نفع ما است

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: تساوي پرسپوليس برابر برق شيراز روي كار ما اثر مثبت خواهد گذاشت.

به گزارش خبرگزاري فارس امير قلعه نويي در پايان تمرين امروز تيم فوتبال استقلال عنوان كرد: تساوي امروز پرسپوليس برابر برق شيراز بر روي كارمان تاثير مثبت دارد اما بايد به فكر تيم خودمان باشيم و ديگر امتياز از دست ندهيم. اين به اين معنا نيست نتيجه رقبا بر روي كار ما بي تاثير است. 7 مسابقه ديگر از ليگ برتر باقي مانده و 21 امتياز تعيين كننده هنوز وجود دارد.
سرمربي استقلال در مورد ديدار با پاس همدان تصريح كرد: هر بازي شرايط خاص خودش را دارد. تفاوتي نمي كند اين مسابقه در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود يا خانه حريفان. بايد جلوي اشتباهات گرفته شود زيرا حساسيت ليگ بسيار بيشتر شده است. اميدوارم شكست سنگين برابر مقاومت شوك خوبي به تيم ما داده باشد.
وي ادامه داد: در ديدار با مقاومت 40 درصد از بازيكنان اصلي خود را نداشتيم. مجيدي، حيدري و جانواريو غايب بودند كه در ديدار فردا براي تيم ما بازي مي‌كنند.
قلعه نويي در مورد وضعيت رينالدو و رونخواه اظهار داشت: اين نفرات در فهرست 18 نفر تيم ما در ديدار برابر پاس همدان قرار دارند.
سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال در مورد تعطيلي مسابقات در روز اول فروردين عنوان كرد: از ابتدا هم گفتيم با لغو يا انجام اين مسابقات مشكلي نداريم اما مشكل اين است كه وقتي مسابقه اي لغو مي شود تاريخ بعدي برگزاري آن به ما اعلام نمي شود. اكنون نمي دانيم در چه تاريخي بايد با ملوان ديدار كنيم. اما چون اين تعطيلي به دليل حمايت از تيم ملي است بايد با آن هماهنگ باشيم و به تيم ملي كمك كنيم.
انتهاي پيام/ا

r4pbr4p
22-02-2009, 10:26
به نظر من اون باخت لازم بود

چون باعث شد یه شک قوی به تیم داده بشه

دیروز که روزنامه میخوندم و الان هم تو پی سی که میبینم همه دارن در مورد قهرمانی صحبت میکنن و همگی فهمیدن که جلو هیچ تیمی نباید ضعیف کار کن...

دیگه اواخر فصله و نبایدزیاد به تیم فشار آورد که باید با گلهای زیاد بازیهاشونو ببرن چون هر تیمی الان وواسه بالا رفتن تو جدول یا قهرمانی یا فرار از سقوط داره تلاش میکنه و وضع با اواسط و اوایل فصل تغییر کرده

به امید قهرمانی :ایکس

r4pbr4p
22-02-2009, 10:30
به گزارش خبرگزاري فارس، علي انصاري به همراه واعظ آشتياني شب گذشته در محل اردوي بازيكنان در هتل المپيك حاضر شد.
انصاري كه به بازيكنان اين تيم وعده داده بود به دليل تساوي مقابل پرسپوليس به اعضاي تيم 100 ميليون پاداش مي دهد، ديشب اين پاداش را در اختيار بازيكنان قرار داد تا امروز آبي پوشان با روحيه مقابل پاس همدان قرار گيرند.

واسه یه مساوی و این همه پاداش!

emad64
22-02-2009, 10:38
به نظر من اون باخت لازم بود

چون باعث شد یه شک قوی به تیم داده بشه

دیروز که روزنامه میخوندم و الان هم تو پی سی که میبینم همه دارن در مورد قهرمانی صحبت میکنن و همگی فهمیدن که جلو هیچ تیمی نباید ضعیف کار کن...

دیگه اواخر فصله و نبایدزیاد به تیم فشار آورد که باید با گلهای زیاد بازیهاشونو ببرن چون هر تیمی الان وواسه بالا رفتن تو جدول یا قهرمانی یا فرار از سقوط داره تلاش میکنه و وضع با اواسط و اوایل فصل تغییر کرده

منم باهات موافقم علیرضا..
به قول امیرخان، لیگ ما مثل بازی شطرنج میمونه..
نباید واسه همه بازی ها، برد پرگل و یا حتی فقط به چشم برد نگاه کرد. باید رو برنامه پیش رفت. مثلاً اگه فاصلمون رو با ذوب آهن همینطور حفظ کنیم، تساوی مقابل ذوب آهن تو بازی رو در رو هم واسمون خیلی میتونه مفید باشه، چون هم فاصلمون حفظ میشه، هم انرژی بازیکنا واسه بازی های بعدی حفظ میشه..

r4pbr4p
22-02-2009, 10:55
هفته 29

شنبه 10 اسفند

پیکان - استقلال

ساعت 16

-------

هفته 30

چهارشنبه 14 اسفند

ساعت 15:15

ذوب آهن - استقلال

------
هفته 31

1فروردین

18:40

استقلال - ملوان ( فکر کنم برگزار نشه)

----------

هفته 32

11 فروردین

16:45

فولاد - استقلال

----

اینم بازی های چند هفته بعدمون

r4pbr4p
22-02-2009, 11:02

r4pbr4p
22-02-2009, 11:13
این جریان مدرک مربیگری هم شده معضلی!

یعنی واقعآ نمیتونن تیم هاشونو همراهی کنن کاظمی و کریمی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فاجعه س....

jamshidjap
22-02-2009, 11:15
جان واريو مقابل ذوب آهن به ميدان مى رود

فابيو جان واريو، هافبك پرتغالى استقلال كه مقابل پرسپوليس با مصدوميت مواجه شده بود از ديدار هفته سى ام تيمش مقابل ذوب آهن آماده بازى كردن خواهد بود. طبق صحبت هاى انجام شده قرار بر اين بود كه جان واريو بعد از بازى با پاس در تمرينات تيمش حضور پيدا كند اما بعد از انجام معاينات پزشكى مشخص شد كه هافبك پرتغالى استقلال از ديدار ۲ هفته بعد مقابل ذوب آهن در تركيب تيمش به ميدان برود.

خدا کنه مثل جباری نشه که مداواش خیلی طول کشید ...

unartig
22-02-2009, 11:16
هرکی خربزه میخوره پای لرزش هم می شینه .این دوتامدرک مربیگری نگرفتند حقشونه هربلایی سرشون بیاد .دیگه الان نصف کادرفنی ما این مدرکو دارند اونوقت اینها ندارند. کم مونده مددجباری تدارکات تیم ماهم این مدرکو بگیره :12:

M.etallic.A
22-02-2009, 11:31

روشن که بشه خیلیا رو نابود میکنه...

r4pbr4p
22-02-2009, 11:53
خدا کنه مثل جباری نشه که مداواش خیلی طول کشید ...

نه بابا فکر نکنم

مصدومیتش خیلی جدی نبود:27:

r4pbr4p
22-02-2009, 12:29
پست تکراری!

jamshidjap
22-02-2009, 12:43
آقا میگن خونه فردوسی پور رو دزد زده و دزدش رو هم دستگیر کردن ...

این خبر واقعیته یا شایعه س ... ؟!

r4pbr4p
22-02-2009, 12:46
رحمان رضایی گفته قد و وزن داور تعادل نداشت : دی خدایی فیض میبرم از این همه بهونه واسه اون بازی!

ولی این پاس اون پاسی نیست که یه زمانی رعشه به جون همه تیمامینداخت...

شده شیر بی یال و دم از وقتی رفته همدان!

r4pbr4p
22-02-2009, 12:47
آقا میگن خونه فردوسی پور رو دزد زده و دزدش رو هم دستگیر کردن ...

این خبر واقعیته یا شایعه س ... ؟!

جریان چند هفته پیشه جمشید

همون شبی که برنامه داشته دزد زده

emad64
22-02-2009, 12:51

:27:

حق با محمود بود :31:

amir_a
22-02-2009, 13:16

حق با محمود بود :31:

یاد بازیه رفت استقلال پرسپولیس افتادم.:27:
از شوخی که بگذریم به جدی می رسیم:31:

حالا عکسش واقعیه ؟
عماد، جون داداش اگه سر کاریه، بگو.:46:

emad64
22-02-2009, 13:24
یاد بازیه رفت استقلال پرسپولیس افتادم.:27:
از شوخی که بگذریم به جدی می رسیم:31:

حالا عکسش واقعیه ؟
عماد، جون داداش اگه سر کاریه، بگو.:46:

شوخی چیه امیر. جدیه جدیه..
از خود سایت استقلاله..
من فقط شمردم :31:

امروز قضیه ی این میزبانی پیکان چیشه ؟ یعنی اصلش باید بازی اول استقلال میهمان میبود ولی چون زمین خوب نبود جای میهمان و میزبان رو تو نیم فصل ها عوض کردن ؟ خوب میتونستن اینکار رو نکنن..

shahin666
22-02-2009, 14:43
بچه ها این عکس رو نگاه کنید که برای سایت رسمی پرس پولیسه lol

اون کلاه بوقی رو نگا کنید همون که راه بردن استقلال رو به تیمای دیگه یاد میده :31: (جالبه عابدزاده چه جوری نگاش میکنه)

farzin07
22-02-2009, 15:16
استقلال 4 - 1 پاس همدان

unartig
22-02-2009, 15:20
بچه ها یه چیز جالب هیچ دقت کردید که از5 تابازی آخر تیم پیروزی 4تاش باتیمهای ته جدول بوده :دی .من مطمینم هیچ کدوم ازشما اینو نمی دونستید. واقعا چه برنامه ریزی شاهکاری شده برای لیگ برتر

gmuosavi
22-02-2009, 15:50
بچه ها یه چیز جالب هیچ دقت کردید که از5 تابازی آخر تیم پیروزی 4تاش باتیمهای ته جدول بوده :دی .من مطمینم هیچ کدوم ازشما اینو نمی دونستید. واقعا چه برنامه ریزی شاهکاری شده برای لیگ برتر

عمدی که نبوده
آخه از اول که نمیدونستند چه تیمی چندم می شه
(البته از این فدراسیون هرچی که بگی بر میاد ! :41: )

=======

بازیها تا آخر فصل به ترتیب با چه تیمهاییه ؟
تاریخش مشخص شده که ؟

اگه بنویسید ممنون می شم

emad64
22-02-2009, 15:51
بازی ذوب آهن - مقاومت، نیمه اول چند چند شد ؟

emad64
22-02-2009, 15:54
عمدی که نبوده
آخه از اول که نمیدونستند چه تیمی چندم می شه
(البته از این فدراسیون هرچی که بگی بر میاد ! :41: )

=======

بازیها تا آخر فصل به ترتیب با چه تیمهاییه ؟
تاریخش مشخص شده که ؟

اگه بنویسید ممنون می شم

هفته 29

شنبه 10 اسفند

پیکان - استقلال

ساعت 16

-------

هفته 30

چهارشنبه 14 اسفند

ساعت 15:15

ذوب آهن - استقلال

------
هفته 31

1فروردین

18:40

استقلال - ملوان ( فکر کنم برگزار نشه)

----------

هفته 32

11 فروردین

16:45

فولاد - استقلال

----

اینم بازی های چند هفته بعدمون

علیرضا زحمتش رو کشیده بود..

r4pbr4p
22-02-2009, 15:57
بازی ذوب آهن - مقاومت، نیمه اول چند چند شد ؟

ذوب 1 صفر جلوء

r4pbr4p
22-02-2009, 16:53

™Symbian
22-02-2009, 16:54
کسی هست ؟؟ :دی
ذوب آهن 3-1 از مقاومت جلو افتاده .

امیدوارم نیمه دوم چند تا گل دیگه بزنیم .

Mohamma:D
22-02-2009, 16:58
ذوب آهن 3-1 جلوئه

نيمه اول استقلال 1 - 0 برد:5:

22-02-2009, 17:00
پاسخ به اظهارات قلعه نويي
پيرواني: همه ديدند كه پرسپوليس شايسته پيروزي در دربي بود

عجب جوك خنده داري:31:
خدا اون عليزاده رو لعنت كنه كه كاري كرده اينم براي ما شاخ بشه و بگه بازي رو ميبرديم:2:

M.etallic.A
22-02-2009, 17:03
بازی خوبی بود. حداقل از بازی با مقاومت خیلی بهتر بود. امیدوارم نیمه دوم بیشتر گل بزنیم. راستی این کوشکی هم هرزچندگاهی سوتی های خطرناکی میده. اکبرپورم خیلی توپ لو میده. امیرآبادی هم چند تا فرار خوب داشت ولی در کل اونم زیاد اشتباه میکنه. حسین کاظمی هم قبل دربی تو اوج بود الان بازیش یه کم افت کرده. برهانی هم همینطور... امیدوارم این بازی یه استارت خوب باشه برای بردهای بعدی... راستی رینالدو رو روی نیمکت دیدید ؟ روانخواه هم کنارش بود. اگه استقلال یه گل دیگه بزنه امکانش هست بیان تو بازی...

M.etallic.A
22-02-2009, 17:05
عليفر گزارشگر تلويزيوني مسابقه قبل از مسابقه با وحيد طالب‌لو و حميد بابازاده روبوسي كرد.

میگم در حین بازی یه حالی هم به بابازاده داد یه تعریفی ازش کرد.... راستی این بازی رو گزارش میکنه من خوابم میگیره... بازی شروع شد...

r4pbr4p
22-02-2009, 17:31
سپاهان هم یک صفر پیکان رو برده

ENTEZAR
22-02-2009, 17:32
سپاهان هم یک صفر پیکان رو برده
سپاهان اون هفته بازیش دیدنیه با پرسپولیس

r4pbr4p
22-02-2009, 17:33
چقدر کارت الکی داریم میگیریم تو این بازی...

بازی های بعد میشه یه مشکلی واسمون!

r4pbr4p
22-02-2009, 18:08
جذاب نبود بازی

اما ما به اون چیزی که میخواستیم رسیدیم

بعد از دربی و اون باخت لعنتی وضع یه مقداری داشت وخیم میشد که خدا رو شکر همه چی حل شد

dma
22-02-2009, 18:09
به نظرم بد بازی کردیم نه ؟؟؟؟
من ندیدم

:41:يكي از بد ترين بازي هامون بود!
البته مهم 3 امتياز بود:27:

امير قلعه نوعي هم اخرايه بازي ميخواست بازيكن ها رو بكششششششششششششششه!

unartig
22-02-2009, 18:12
دم فیروزکریمی گرم .شنیدم که به دروازه بان گفته بود که موقع پنالتی بره گوشه تیرک دروازه وایسه وپشت به پنالتی زن کنه اخه داور روگرفتن پنالتی اشتب کرده بود اون هم دقیقه 93 .

dma
22-02-2009, 18:13
مهم این بود که بردیم و 3 امتیاز شیرین رو بدست اوردیم.خدایی توقعات خیلی زیاد شده.همش که نمیشه با زدن 4 یا 5 تا گل ببریم.

بحث 3-4 تانيست خداييش اين بازي فقط توپ لو داديم و كارت گرفتيم!

M.etallic.A
22-02-2009, 18:16
میتونم بگم شانس آوردیم بازی مساوی نشد. بعضی از بازیکنها خیلی افت کردن. مثلا من یادمه به ندرت پیش میومد خسروحیدری توپ از دست بده یا پاس اشتباه بده. تو این بازی همش سوتی میداد. یا جباری که همش توپو لو میداد. مجیدی هم فقط اومد تو زمین دو تا خطا کرد کارت قرمز گرفت رفت بیرون... کاره دیگه ای نکرد. به نظر میرسه حداقل یکی دو بازی دیگه طول میکشه تا استقلال به اوج برگرده وگرنه پاس تیمی نبود که ما بخوایم اینجوری ببریمش...

M.etallic.A
22-02-2009, 18:17
در ضمن داوری هم خیلی ضعیف بود. فرقی نمیکرد هم واسه ما هم واسه پاس افتضاح بود.

unartig
22-02-2009, 18:18
فرهاد مجیدی دوتاکارت گرفت که بازی باپیکان محرومه و خسروحیدری هم کارت زرد گرفت که زیاد مهم نیست .چون تازه ازبند دراومده و 2تاکارت دیگه هم باید بگیره .و6تابازی دیگه بیشترنمونده .

M.etallic.A
22-02-2009, 18:20
کیا کارت گرفتن ؟؟؟؟

اکبرپور...حیدری... کاظمی ... مجیدی که قرمز گرفت... فکر کنم یکی دیگه هم بود... آهان کوشکی///

unartig
22-02-2009, 18:21
میتونم بگم شانس آوردیم بازی مساوی نشد. بعضی از بازیکنها خیلی افت کردن. مثلا من یادمه به ندرت پیش میومد خسروحیدری توپ از دست بده یا پاس اشتباه بده. تو این بازی همش سوتی میداد. یا جباری که همش توپو لو میداد. مجیدی هم فقط اومد تو زمین دو تا خطا کرد کارت قرمز گرفت رفت بیرون... کاره دیگه ای نکرد. به نظر میرسه حداقل یکی دو بازی دیگه طول میکشه تا استقلال به اوج برگرده وگرنه پاس تیمی نبود که ما بخوایم اینجوری ببریمش...
پاس تیم خیلی قویه درسته بعضی ازتیمها بااستفاده ازعوامل نفوذیشون !!!!!!!!!!!!!!!بردند این تیمو اما به راحتی ببازنیست :5:

Majid393
22-02-2009, 18:34
پس از برتري مقابل پاس همدان
طالب‌لو: شكننده بوديم اما برديم
خبرگزاري فارس: دروازه بان تيم فوتبال استقلال تهران گفت: مقابل پاس كمي شكننده بازي كرديم؛ اما در نهايت سه امتياز مسابقه را كسب كرديم.

به گزارش خبرگزاري فارس، وحيد طالب‌لو پس از پيروزي يك بر صفر برابر پاس همدان در جمع خبرنگاران گفت: به دنبال ارائه يك فوتبال منطقي بوديم. پاس بازي گذشته خود را برده بود و با روحيه به مصاف استقلال آمد. ما نيز در اين ديدار با انجام يك فوتبال منطقي و هدف‌دار سه امتياز مسابقه را كسب كرديم.
وي افزود: شكست چهار بر يك هفته گذشته برابر مقاومت روي كار بازيكنان ما تاثير منفي داشت و به همين دليل كمي شكننده بازي كرديم؛ اما در نهايت برديم و فاصله امتيازات خود را با ذوب‌آهن حفظ كرديم و همچنان صدرنشين باقي مانديم.
استقلال با گل اكبرپور پاس همدان را شكست داد.

بردیا
22-02-2009, 18:36
دم فیروزکریمی گرم .شنیدم که به دروازه بان گفته بود که موقع پنالتی بره گوشه تیرک دروازه وایسه وپشت به پنالتی زن کنه اخه داور روگرفتن پنالتی اشتب کرده بود اون هم دقیقه 93 .

دروازبان نمیتونه پشت بکنه چون خلاف قوانین فیفا هستش ولی میتونه روی خط هر جایی که دلش میخواد وایسه
قبلا هم سر 1بازی دیگه اینجوری شده بود که داور نزاشت دروازبان پشت بکنه
کریمی هم که اینو میدونست بهش گفت که بره فقط بغل تیر وایسه

بردیا
22-02-2009, 18:37
تایپیک بقلی یه بویی ازش بلند شد کسی میفهمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:27::27::27::27::27::27::31::31::31::31::31::31:

بازی جالبی نبود ولی به هر حال به هدفش که 3امتیاز بود رسید استقلال

shahin666
22-02-2009, 18:38
پاسخ به اظهارات قلعه نويي
پيرواني: همه ديدند كه پرسپوليس شايسته پيروزي در دربي بود

خبرگزاري فارس: مربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: هنوز هم معتقدم تيم ما شايسته پيروزي در دربي بود.

افشين پيرواني در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس در واكنش به صحبت هاي اخير سرمربي استقلال اظهار داشت: دوست ندارم وارد حاشيه شوم؛ اما معتقدم مردم ما فوتبال را به خوبي مي شناسند و همه ديدند كه پرسپوليس تيم برتر ميدان بود.
وي ادامه داد: طبق آمار و ارقام و با توجه به فرصت‌هايي كه داشتيم، شايسته كسب پيروزي در دربي بوديم.
مربي پرسپوليس افزود: برخي خيال مي كنند بعد از يك گل فوتبال بايد تمام شود؛ ولي ما پرسپوليسي ها ياد گرفتيم كه فوتبال بيش از 90 دقيقه است و دقايق اضافي تاثير گذار هستند.
پيرواني در خصوص بازي روز گذشته مقابل برق شيراز گفت: شاهد فوتبال زيبايي نبوديم. دو تيم براي امتياز به ميدان آمده بودند و شرايط طوري بود كه پنالتي ها نتيجه بازي را رقم زد. بازيكنان ما عملكرد بدي نداشتند و اميدوارم تا پايان فصل براي كسب قهرماني بجنگند.
پيرواني در پايان خاطر نشان كرد: با هواداران شيرازي هيچ مشكلي ندارم و خوشحالم كه باز هم با پرسپوليس به شهر خود رفتم و استقبال گرمي از من بعمل آمد.

من نمیدونم چرا آخه آدما باید یه کاری بکنن یا یه حرفی بزنن که ناسزا پشت سرشون باشه ؟!
اون از اول که سرمربی شد هی میگفت تیم ما پرس پولیسه :31: (تو مایه های یکی دیگه که میگفت تیما ما بین المللی هست البته این قضیه پاکت شیر رو دیگه نگفت) :31:
بعد اومد تو نود که خوده هواداری پرسپولیسی بهش رای ندادن !!
بعد از بازی با استقلال اون حرفا رو زد بعد هم که تو نود گفت حق ما برد بود با این که تو نظر سنجی بیشتر از 50 % گفتن حق استقلال برد بود بعدشم که گفت مردم هول شدن اشتباهی SMS دادن بعدشم بردن استقلال رو به تیمیا دیگه نشون داد (هرچند فردوسی پورم خوب جوابشو داد) :31:

بهر حال امروزم تماشاچیا خوب جواب دادن فکر کنم دیگه همه شعاری رو که بهش دادن رو فهمیدن حتی اونای که بازی رو ندیدن
حالا باید دید اثر میکنه رو خاله با نه

unartig
22-02-2009, 18:46
دروازبان نمیتونه پشت بکنه چون خلاف قوانین فیفا هستش ولی میتونه روی خط هر جایی که دلش میخواد وایسه
قبلا هم سر 1بازی دیگه اینجوری شده بود که داور نزاشت دروازبان پشت بکنه
کریمی هم که اینو میدونست بهش گفت که بره فقط بغل تیر وایسه
نه فیروزکریمی به دروازه بان گفت که بره گوشه دروازه پشتشو به زننده ضربه بکنه . این کار راکه کرد داور بهش گفت این کارت خلافه .وباید حتما روبه زننده ضربه باشی .بعدش رفت باکمک خودش هم صحبت کردفکر کنم کمکش بهش گفت که پنالتی نبوده :31:آخه رنگ داورهم پرید :27:این مومن زاده هنوزنیومده یک پنالتی برای راه آهن گرفت کاش ماکه یه جای خالی داشتیم میگرفتیمش :13:

نادر1368
22-02-2009, 18:46
استقلال بعد از دربی اون استقلال قبل از دربی!نشده ولی چون مربی قلعه نوعی این افت یکی دو بازی بیشتر نباید باشه!

unartig
22-02-2009, 18:49
بازی بعدی ذوب آهن با استقلال اهوازتواهوازه وپیروزی با سپاهان بازی داره به نظرم ما اگردوبازی پشت سرهم راببریم قهرمان میشیم ومیتونیم بازی با ملوان جشن قهرمانی بگیریم به امید موفقیت دردوبازی آینده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Majid393
22-02-2009, 18:51
فرهاد مجيدي:
داور در اخراج من عجله كرد

مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: با بازيكن حريف برخوردي نكردم و داور در اخراج من عجله كرد.

فرهاد مجيدي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) پيرامون اخراجش از بازي تيم‌هاي استقلال و پاس اظهار كرد: به هيچ عنوان با بازيكن تيم پاس برخورد نكردم و معتقدم اخراجم درست نبود. داور در آ‌ن صحنه عجله كرد.

وي پيرامون بازي نيز گفت: بازي خوبي بود و خوشحالم كه تيم استقلال توانست پيروز شود و 3 امتياز حساس آن را كسب كند. تيم ما واقعا به اين 3 امتياز نياز داشت چرا كه ما در يكي دو مسابقه اخير خود نتوانسته بوديم نتايج لازم را كسب كنيم اما از اين كه در اين مسابقه اخراج شدم بسيار ناراحتم.

Majid393
22-02-2009, 18:52
وحيد طالب لو:
از شرمندگي هواداران درآمديم
نتايج اخير روحيه بازيكنان را پايين آورده بود

دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال گفت: خوشحاليم كه پس از دو بازي از شرمندگي هواداران استقلال درآمديم.

وحيد طالبلو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) پيرامون بازي تيم‌هاي استقلال و پاس اظهار كرد: خدا را شكر توانستيم با ارائه يك بازي منطقي و روان بر حريف سرسختي چون پاس همدان غلبه كنيم. ما در روزهاي گذشته و در تمرينات روي نقاط قوت و ضعف اين تيم كار كرده بوديم و امروز هم توانستيم با يك بازي خوب پيروز ميدان باشيم و 3 امتياز حساس آن را كسب كنيم.

طالب‌لو گفت: نتيجه دو بازي اخير استقلال مقابل پرسپوليس و مقاومت شيراز روحيه بازيكنان را كاهش داده بود و خوشحالم كه با موفقيت امروز توانستيم در وهله اول از شرمندگي هواداران استقلال بيرون آمده و همچنين روحيه بيشتري براي ادامه راه در ليگ پيدا كنيم.

وي ادامه داد: فكر مي‌كنم نتيجه اين بازي كاملا عادلانه بود، البته بازيكنان پاس هم شانس‌هايي را براي گلزني داشتند اما در مجموع حق پيروزي با استقلال بود و ما توانستيم همچنان فاصله امتيازي‌مان را با رقباي جدي چون ذوب‌آهن و پرسپوليس حفظ كنيم.

Majid393
22-02-2009, 18:57
برای سومین بازی پیاپی هست که استقلال در بازیش فقط 1 گل می زنه!

این زیاد خوب نیست.
راستی رینالدو بازی کرد؟ روان خواه؟

نه ..... روی نیمکت بودن اما بازی نکردن .....

unartig
22-02-2009, 18:59
تابازیکنای مصدوممون برمیگردند چندتادیگه مصدوم ومحروم میشند ببین گیرچه اوضاعی افتادیم ضمنا باد هم دراین نتیجه خیلی تاثیر داشت چون عملا باعث شد خیلی ازضدحملات ماناتمام بمونه :4:داورهم که افتضاح بود بازیکنای حریف زدند چندتاازبازیکنای ماراچلاق کردند بعد کارت زردهم نگرفتند.

shahin666
22-02-2009, 18:59
راستی رینالدو بازی کرد؟ روان خواه؟

هر چند گفته شده بود که بهشون برای این مسابقه بازی داده میشه ولی شرایط بازی اجازه این کارو نداد
چون هردوتاشون خیلی وقت هست که بازی نکردن به دلیل مصدومیت و اگر استقلال با 2 یا 3 گل جلو می افتاد شاید دقایق آخر
میومدن تو زمین ولی شرایط بازی طوری شد که امیرخان هم نمیتونس این ریسک رو بکنه

unartig
22-02-2009, 19:05
البته بازی بعدی احتمال زیاد بازی میکنند چون مصدوم ومحروم زیاد داریم .

shahin666
22-02-2009, 19:14
نوشته شده توسط unartig
البته بازی بعدی احتمال زیاد بازی میکنند چون مصدوم ومحروم زیاد داریم .

اونی جان بازیکنای مصدوم و محرم که فکر کنم
بازیکنای محروم : رو به جز مجیدی که کارت قرمز گرفت و برای بازی با پیکان محروم شد حالا از بین بازیکنامون سه اخطاره هم داریم یا نه؟
بازیکنای مصدوم: هم که جان واریو که به این بازی هم نمیرسه:41: هاشم بیگ زاده که گفته میرسه،سیاوش اکبرپور که هنوز هیچ چیزی معلوم نیست

اگر شما هم درباره بازیکنای محروم و مصدوم اطلاعاتی دارید ممنون میشم بگید

unartig
22-02-2009, 19:19
شاهین جان داورکارت زردزیاد داد من هم احتمال میدم یکی دوتابازیکن سه اخطاره داشته باشیم برای بازی بعدی .حسین کاظمی احتمالش هست که سه اخطاره شده باشه.

jamshidjap
22-02-2009, 19:26
سلام

اول از همه این برد رو تبریک میگم...

نیمه دوم خیلی عقب کشیدیم و تحت فشار بودیم ...

فرهاد مجیدی بدترین بازیکن بود از یک کاپیتان بعیده اونطوری خطا کنه ...

بازی های بعدی ذوب آهن تا آخر فصل با کدوم تیماست ؟ با صبا بازی کرده ؟

Majid393
22-02-2009, 19:52
برهاني در گفت‌وگو با ايسنا:
استقلال با اين برد دوباره احيا شد
سرنوشت قهرماني ليگ دست استقلال است

مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: مي‌دانيم هواداران گل‌هاي بيشتري از استقلال مي‌خواهند اما آنها بايد شرايط هر مسابقه را هم در نظر بگيرند.

آرش برهاني در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پيرامون بازي با پاس همدان اظهار كرد: بازي خوبي بود و خوشحالم به هدف اصلي‌مان در اين مسابقه كه كسب سه امتياز آن بود، رسيديم. درست است كه هواداران استقلال از ما گل‌هاي بيشتري مي‌خواهند اما به هر حال بايد شرايط مسابقه را هم در نظر بگيريم.

وي گفت: استقلال بعد از تساوي در داربي و شكست در بازي گذشته برابر مقاومت سپاسي شيراز، به شدت نيازمند 3 امتياز اين مسابقه بود تا بتواند دوباره احيا شود. معتقدم پيروزي در اين ديدار گام مهمي براي استقلال بود تا همچنان فاصله امتيازي خود را با رقيب اصلي‌اش در ليگ برتر يعني ذوب‌آهن، حفظ كند.

برهاني ادامه داد: در حال حاضر سرنوشت قهرماني ليگ برتر دست استقلال است و همه كارشناسان هم به واقع مي‌دانند كه سرنوشت قهرمان شدن استقلال دست خودمان است و اگر كوچكترين غفلتي در مسابقات آتي داشته باشيم، آن را از دست مي‌دهيم. با اين حال، با شناختي كه از استقلال دارم، مي‌توانم قول دهم كه استقلال دوباره روند روبه رشد خود را ادامه داده و با شادابي بسيار، پيروزي‌هاي خود را تكرار مي‌كند.

مهاجم استقلال درباره وضعيت گلزني‌اش در استقلال نيز به ايسنا گفت: مهم نيست كه در اين تيم من گلزني كنم يا ديگر بازيكنان. فكر مي‌كنم در وهله اول موفقيت استقلال براي همه بازيكنان اهميت داشته باشد؛ چرا كه وقتي تيم ما موفق باشد، مسلما من و ديگر مهاجمين نيز مي‌توانيم به كسب موفقيت‌هاي ديگر بيانديشيم.

برهاني همچنين درباره بازي بعدي استقلال مقابل پيكان قزوين نيز تصريح كرد: پيكان هم تيم خوبي است و نتايج اخير آنها نشان داده كه مي‌توانند براي هر تيمي در قزوين دردسرساز باشند؛ اما چون استقلال نيازي شديدي به سه امتياز آن مسابقه در اين شرايط حساس دارد، ما بايد اين تيم را در خانه خود و در برابر هوادارانشان شكست دهيم و سه امتياز آن را كسب كنيم.

Majid393
22-02-2009, 19:53
ديدار تداركاتي استقلال برابر تيم جوانان باشگاه
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران روز آينده ديداري تداركاتي برابر تيم جوانان خود برگزار مي كند.

به گزارش خبرگزاري فارس ، اين ديدار روز آينده ساعت 15 در ورزشگاه دستگردي تهران برگزار خواهد شد.
استقلال امروز در هفته بيست و هشتم ليگ برتر پاس همدان را يك بر صفر شكست داد و با 56 امتياز در صدر جدول باقي ماند.
اين تيم شنبه آينده در قزوين ميهمان تيم پيكان است.

Majid393
22-02-2009, 19:53
اكبرپور:بازيكنان استقلال ديگر به زدن گل‌هاي زياد فكر نمي‌كنند

مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: بازيكنان اين تيم ديگر به فكر افزايش گلهاي زده خود در ليگ برتر نيستند.

سياوش اكبرپور عصر يكشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: بازيكنان استقلال تهران براي قهرماني در ليگ برتر نياز به امتيازات ديدارهاي باقي مانده خود در اين رقابت‌ها دارند تا بار ديگر جشن قهرماني برپا كنند.

وي با ابراز خرسندي از به ثمر رساندن گل سه امتيازي براي استقلال اظهار داشت: تمامي بازيكنان در به ثمر رسيدن اين گل نقش داشتند.

مهاجم استقلال در مورد عملكرد پاس گفت: بازيكنان حريف بسيار با انگيزه ظاهر شدند به طوريكه تصور چنين بازي خوبي را از آنان نداشتم.

اكبرپور در مورد مصدوميت پاي خود افزود: بايد آزمايش‌هاي دقيق تري انجام دهم تا وضعيت آسيب ديدگي ام مشخص شود.

تيم استقلال تهران عصر يكشنبه در هفته بيست و هشتم ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران با يك گل از سد پاس همدان گذشت.

Majid393
22-02-2009, 19:56
پس از شكست برابر استقلال تهران
بگوويچ: به دليل بد شانسي مغلوب شديم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پاس همدان گفت: فقط به دليل بد شانسي نتوانستيم برابر استقلال پيروز شويم.

به گزارش خبرگزاري فارس، وينگو بگوويچ پس از شكست يك بر صفر برابر استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز بازي خوبي انجام داديم؛ اما بخت با ما يار نبود و به همين دليل نتوانستيم به پيروزي برسيم. حتي در نيمه اول نيز برتر از حريف بوديم و مسابقه در كنترل ما بود.
وي افزود: فقط نتوانستيم دروازه استقلال را باز كنيم. مي دانستيم در نيمه دوم روي كار با توپ به مشكل مي خورد با اين حال بازيكنان ما در ضربات آخر كم دقت بودند. در طول فصل نيز اين مشكل را داشتيم.
سرمربي كروات پاس در مورد اينكه چرا مهاجم شش دانگ جذب نمي كنند، اظهار داشت: يك مهاجم گل زن دستمزد بسيار بالايي مي خواهد. دو مهاجم ما امروز فرصت هاي زيادي داشتند؛ اما در نهايت آنها را از دست دادند.
بگوويچ در مورد اينكه چرا محمد غلامي را از ابتدا در تركيب تيم قرار نداد، گفت: تاكتيك ما اين بود كه امروز اين بازيكن در تركيب اصلي نباشد.
سرمربي اسبق پرسپوليس در مورد ناراحتي اويس كرد جهان از تعويض خود در دقيق 35 تصريح كرد: بازيكن حرفه‌اي نبايد به اين مسائل فكر كند. چنين اتفاق هاي فقط در فوتبال ايران رخ مي دهد.
بگوويچ در مورد شانس قهرماني ليگ اين فصل گفت: من بازي ها را تعقيب مي كنم و معتقدم استقلال به قهرماني ليگ نزديك‌تر از ساير تيم‌ها است.

amirtaker
22-02-2009, 20:24
خيلي بد بازي كرديم افتضاح;
كاظمي كارت زرد گرفت؟
اميدوارم تا قبل از بازي با ذوب آهن درست شيم.
چرا ديگه مثل قبل نيستيم؟

unartig
22-02-2009, 20:35
بچه ها راستی یک نکته درمورد پیکان بگم وبرم .
پیکان اون تیمی نیست که شما قبلا ازش شنیدید الان جدول نیم فصل رادیدم و متوجه شدم تیم پیکان در17 بازی اولش 30امتیاز بدست اورده بود و در11بازی اخیرش 10 امتیاز واین یعنی اینکه روند نزولی سنگینی داشته . امیدوارم بچه ها روی بازی با پیکان تمرکزکنند اول پیکان بعد ذوب آهن . باید تمام تلاشمونو برای 3 امتیاز پیکان انجام بدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

unartig
22-02-2009, 20:52
ضمنا ازده امتیازی که پیکان درنیم فصل دوم آورده حاصل سه برد (داماش و پیام و برق شیراز) و یک تساوی (ابومسلم 1-1) می باشد . وبقیه بازیها را(7بازی) راباخته و6گل در11 بازی زده و 11 گل هم خورده یعنی به طورمیانگین 0.5 گل زده و 1 گل خورده درهربازی .(البته درنیم فصل دوم )

unartig
22-02-2009, 20:53
برای بازی بعدی غیرازفرهادمجیدی مامحروم دیگه ای نداریم و امیدوارم سیاوش اکبرپوربتونه بازی کنه .وماراازنگرانی دربیاره .

unartig
22-02-2009, 21:00
اونی پیکان چی محروم نداره ؟؟؟؟؟
اگربه آماری که ازبازیهای بعدازنیم فصلش گذاشتم دقت کنی می بینی چیزی برای ترسیدن نداره .فقط ذهنیت غلطی ازپیکان داریم همین :10:

bayern
22-02-2009, 21:12
سلام
از بدست اوردن 3 امتیاز خیلی خوشحالم ولی از بازی مون نه
استقلالی که من میشناختم اینجوری نبود
ولی بهرجهت الان قهرمانی مهمه نه خوب بازی کردن ...الان فقط باید امتیاز جمع کنیم

bayern
22-02-2009, 21:23
بگوويچ:
بخت با استقلال يار بود

سرمربي تيم پاس همدان گفت: با وجود شكست مقابل استقلال از عملكرد بازيكنانم راضي هستم.

به گزارش ايسنا وينگو بگوويچ در جمع خبرنگاران اظهار كرد: پس از بازي ناراحت نبودم چرا كه يك بازي خوب و باكيفيت انجام داديم و معتقدم كه بخت با استقلال يار بود كه توانست بازي را ببرد. ما در نيمه نخست موقعيت‌هاي خوبي داشتيم اما در نيمه دوم بازي به طور كامل در كنترل پاس بود كه متاسفانه نتوانستيم گل بزنيم.

وي افزود: مي‌دانستيم استقلال براي كار با توپ ضعف دارد و تلاش كرديم با اقداماتي بر روي خط دفاع آن‌ها بازي را بيشتر در اختيار بگيريم كه فكر مي‌كنم موفق شديم اما در ضربات آخر دقت نداشتيم و بخت با ما ياري نكرد.

بگوويچ ادامه داد: در اين فصل در بسياري از بازي‌ها اين مشكل را داشته‌ايم و نتوانسته‌ايم از فرصت‌ها استفاده كنيم.

بگوويچ ادامه داد: براي ما مشكل بود كه در اين فصل بخواهيم يك بازيكن نوك حمله خوب بياوريم چرا كه بازيكنان باكيفيت قيمت‌شان بسيار زياد است البته در مجموع ما فرصت‌هاي زيادي در بازي‌ها داشتيم كه اگر شانس ياري مي‌كرد و تبديل به گل مي‌شد اكنون موقعيت بهتري داشتيم. در اين بازي هم دو مهاجم ما و مجيد غلام‌نژاد فرصت‌هاي زيادي از دست دادند، البته من از تمامي آ‌ن‌ها راضي هستم.

وي ادامه داد: از تمامي بازيكنان پاس تشكر مي‌كنم چرا كه تاكتيك‌هاي تيم را به خوبي اجرا كردند.

بگوويچ درباره تعويض‌هاي ديرهنگام خود نيز گفت: معتقدم در كل شرايط تيم بسيار خوب بود و زماني كه بازيكنان دارند كار خود را انجام مي‌دهند نيازي به تعويض در تيم نيست ضمن آنكه اكثر بازيكنان روي نيمكت تيم پاس نيز با زيكنان 18 ساله بودند.

بگوويچ درباره ناراحتي "كردجهان" از تعويض نيز گفت: در هر صورت يك بازيكن حرفه‌اي نبايد به اين مسائل فكر كند.

وي در پايان اظهار كرد: معتقدم استقلال نزديك‌ترين شانس براي قهرماني در ليگ برتر دارد. البته بايد صبر كنيم و ببينيم در 6 بازي آينده اين تيم چه كار مي‌كند.

bayern
22-02-2009, 21:24

bayern
22-02-2009, 21:25

bayern
22-02-2009, 21:37

bayern
22-02-2009, 21:38

bayern
22-02-2009, 21:38

bayern
22-02-2009, 21:39

bayern
22-02-2009, 21:40

bayern
22-02-2009, 21:40

bayern
22-02-2009, 21:46

bleu2u4u
22-02-2009, 21:51
این برد بزرگ رو به همه تبریک میگم میشه یه خلاصه از بازی رو برام بگید.
خوب بودیم ؟نبودیم؟برد حقمون بود یا نه؟

bayern
22-02-2009, 21:52

bayern
22-02-2009, 21:54

bayern
22-02-2009, 21:54

bayern
22-02-2009, 21:55

bayern
22-02-2009, 21:55

bayern
22-02-2009, 21:56

bayern
22-02-2009, 21:57

bayern
22-02-2009, 21:57

bayern
22-02-2009, 21:58

bayern
22-02-2009, 21:59

bayern
22-02-2009, 21:59

bayern
22-02-2009, 22:00

bayern
22-02-2009, 22:01

bayern
22-02-2009, 22:01

bayern
22-02-2009, 22:02

bayern
22-02-2009, 22:03

bayern
22-02-2009, 22:03

bayern
22-02-2009, 22:04

bayern
22-02-2009, 22:04

bayern
22-02-2009, 22:05

bayern
22-02-2009, 22:05

bayern
22-02-2009, 22:08

bayern
22-02-2009, 22:08

bayern
22-02-2009, 22:09

bayern
22-02-2009, 22:09

bayern
22-02-2009, 22:10

bayern
22-02-2009, 22:11

bayern
22-02-2009, 22:16

bayern
22-02-2009, 22:17

bayern
22-02-2009, 22:19

bayern
22-02-2009, 22:20

bayern
22-02-2009, 22:20

bayern
22-02-2009, 22:22

bayern
22-02-2009, 22:23

bayern
22-02-2009, 22:24

bayern
22-02-2009, 22:25

bayern
22-02-2009, 22:26

bayern
22-02-2009, 22:27

bayern
22-02-2009, 22:28

bayern
22-02-2009, 22:28

bayern
22-02-2009, 22:29

WaTeRsTyLeR
22-02-2009, 22:30
اقا اگه میشه یه چنتا wallpaper توپس از استقلال بزاریین.

bayern
22-02-2009, 22:31

bayern
22-02-2009, 22:33

bayern
22-02-2009, 22:33

bayern
22-02-2009, 22:34

bayern
22-02-2009, 22:35

bleu2u4u
22-02-2009, 23:01

بایرن جان با این عکسات ر..ی به پست ما
یکی نیست یه توضیحه در مورد بازی به ما بده

amirtaker
22-02-2009, 23:02
اگه ما ذوب آهن رو بزنيم ديگه قهرمانيم.
ولي اگه بازي با ذوب اينجوري بازي كنيم...

bayern
22-02-2009, 23:26
سلام
خلاصه برات بگم یه چیزی بین متوسط و افتضاح بودیم

نیمه اول=== متوسط
نیمه دوم=== افتضاح
کلآ برای حفظ نتیجه تلاش کردیم و نتیجه روهم بدست اوردیم
الان فقط امتیاز مهمه نه خوب بازی کردن

M.etallic.A
23-02-2009, 00:10
بچه ها بعضیا اون موقع که استقلال همه رو رسما سوراخ سوراخ میکرد زبونشون کوتاه بود صداشونم در نمیومد. اونوقت استقلال دو تا بازی یه کم افت کرده همه تکنسین فوتبال شدن واسه ما از تاکتیک حرف میزنن... بیخیال من که دیگه تو تاپیکشون نمیرم. استقلال این فصل قهرمانه شک نکنید. مربی تیمشونم اینو گفته... ذوب آهن رو هم میبریم نگران نباشید. ذوب از داماش باخته... تیم نیست که... فقط خدا کنه این مصدومیت و محرومیت دردسر ساز نشه واسه تیم.

acmilan308
23-02-2009, 01:46
خسرو حیدری 2 کارتس یا 3 کارته؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :41:

bleu2u4u
23-02-2009, 03:21
اقا راستی رینالدو و روانخواه امروز بازی کردن؟

shahshahani
23-02-2009, 09:54
یکی از مسخره ترین چیز هایی که تو عمرم دیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به خاطر این پست من اخطار گرفته.........خودتون قضاوت کنین......
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نميدونم والا چي بايد بگم....
قبلا در مورد صحبت با پرسپوليسي ها بهتون تذكر نداده بودن؟؟

r4pbr4p
23-02-2009, 10:53
یکی از مسخره ترین چیز هایی که تو عمرم دیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به خاطر این پست من اخطار گرفته.........خودتون قضاوت کنین......

خیلی جالب بود...

نشون میده محیط اینجا هم علاوه بر قانون نوشته شده یه قانون نا نوشته هم داره که فقط به نفع بعضی هاس

23-02-2009, 11:05

خداييش به اين ميگن نامرديه كامل. :2:

unartig
23-02-2009, 11:07
مریم تاتوباشی پاتو توتاپیک اونانذاری
:10:

سه شنبه 29 / 11/ 87

من این استقلال را می خواهم

تمرین دیروز (یکشنبه) فوق العاده خوب بود.

بچه ها نشان دادند 48 ساعت پس از دربی دوباره انگیزه های خاصی را برای موفقیت در ادامه مسابقات به دست آورده اند.

این مهمترین چیزی است که از آنها می خواهم.

شاید برخی برمن خرده می گرفتند که چرا پس از بردهای پیاپی استقلال در هفته های اخیر مرتبا می گفتم

که نباید از قهرمانی حرف بزنیم. الان فکر می کنم موضوع تا حد زیادی روشن شده باشد.

اینکه ما در مسابقات باقیمانده با تمام توان به فکر کسب سه امتیاز باشیم

شک و تردید ندارم که بازی های باقیمانده خیلی دشوار تر از مسابقات اول فصل است

و همه تیم ها با انگیزه بالا مقابل ما می ایستند پس باید مراقب بود.

سعی کردم در این چند روز خیلی باآنها حرف بزنم.

دوستان دیشب از دبی تماس گرفتند و پرسیدند چرا من اینقدر باید از مساوی دردربی ناراحت باشم،

یاد سال 84 افتادم که پس از مساوی مقابل پرسپولیس دربازی برگشت رضا عنایتی وسیاوش و چند تای دیگر

بعد از بازی به سونای پشت رختکن رفتند تا باهم چشم تو چشم نشویم.

واقعیت همین است

نمی خواهم حاشیه بروم ودوباره به دربی برگردم.

در یک جمله متاسفم که دربی اینطوری تمام شد.

از دستمان در رفتند .

ضمن اینکه با وجود حمایت از داور دربی معتقدم او دو اشتباه داشت که یکی از آنها به پنالتی پرسپولیس مربوط می شد.

unartig
23-02-2009, 11:13
چهارشنبه 30 / 11 / 87

دینم را به هواداران ادا می کنم

صبح استقلال جوان را در فرودگاه دیدم. نمی دانم این اخبار چگونه به شما می رسد

اما باید این را بگویم که در حال حاضر تمام فکر وذکرم فقط استقلال است و بس.

من به هواداران استقلال مدیون هستم و باید دین خود را به آنها ادا کنم .

تا زمانی که با استقلال تعهد قلبی و اخلاقی دارم به هیچ تیم دیگری و جدایی فکر نخواهم کرد.

اما درباره بازی فردا ( چهارشنبه) باید بگویم که به نظر من بازی برابر مقاومت

چه در تهران باشد و چه در شیراز بسیار سخت و حساس است.

مقاومت از مربی کارکشته ای چون غلام پیروانی سود می برد که با ریزه کاری های فوتبال بسیار آشناست.

این مربی، جوانان با انگیزه ای را در شیراز پرورش داده که بازی مقابل آنها برای هر تیمی سخت و دشوار است.

تیم جوان مقاومت سپاسی زمانی که مقابل تیم های بزرگ قرار می گیرد با هیجان خاصی بازی می کند

و بازیکنان این تیم تا دقیقه آخر بازی بسیار پرتوان حاضر می شوند.

امروز صبح هم در تمرین به بچه ها گفتم که بازی دربی برای ما به تاریخ پیوسته وفراموش شده است.

من و آنها دیگر به آن بازی فکر نمی کنیم و در حال حاضر تمام فکر خود را معطوف به بازی برابر مقاومت کرده ایم.

امیدوارم با تمرینات مستمری که طی این چند روز داشته ایم

و آرامشی که بر تیم حکمفرماست بتوانیم نتیجه این دیدار را از آن خود کنیم.

امیدوارم با یک بازی تهاجمی به سه امتیاز این بازی دست پیدا کرده و یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شوند.

امروز صبح دوباره با علیزاده حرف زدم. فکر می کنم بهتر است. گفتم حتما برو مشهد دلت را صاف کن و برگرد.

بچه صاف و خوبی است.

unartig
23-02-2009, 11:18
عملکرد امیر قلعه نوعی

unartig
23-02-2009, 11:32

amir_sa
23-02-2009, 13:48
هنوز که شما با تاپیک تیم رقیب مشکل دارین ؟
مریم (!) بکش بیرون بابا از این تاپیک رقیب !!!!

بچه ها علی زاده دیروز تو نیمکت ها نبود ولی یه خبر خوندم که تو تمرین روز قبل بازی شرکت کرده بود
کسی خبر جدید نداره از علی زاده ؟

M.etallic.A
23-02-2009, 15:01
سرمربى پرسپوليس به استقلالى ها روحيه مى دهد
از اميدوارى هاى قطبى تا نااميدى وينگادا

حميدرضا عرب
وينگادا پس از بازى با برق شيراز در اظهار نظرى عجيب اعلام كرد استقلال شانس بسيارى براى قهرمانى دارد! اين اظهارات با واكنش تند برخى رسانه ها روبه رو شد. در حالى كه هنوز ۶ هفته تا پايان ليگ برتر فرصت باقى است و تجربه نيز ثابت كرده بازى هاى ليگ تا هفته هاى پايانى داغ و حساس دنبال مى شود. نلو وينگادا در اظهار نظرى غير حرفه اى پس از بازى با برق شيراز اعلام كرد: حالا بايد استقلال را قهرمان ليگ برتر دانست! اين اظهار نظر باعث شد صبح ديروز تعدادى از رسانه هاى ورزشى به شدت از نوع سخنان سرمربى پرسپوليس انتقاد كنند. وينگادا در حالى پس از بازى با برق شيراز، استقلال رقيب سنتى پرسپوليس را شانس مسلم قهرمانى اعلام كرد كه اين تيم در فاصله ۵ امتيازى استقلال صدرنشين قرار داشت و تيم هاى اول و دوم جدول رده بندى با يك روز تأخير يعنى از ساعاتى ديگر مقابل حريفان خود قرار مى گيرند. باعث تعجب است كه وينگادا چگونه قبل از روشن شدن نتيجه بازى هاى رقيبان، با اين اظهار نظر غير حرفه اى تيمش را از كورس قهرمانى عقب مى بيند و اعلام مى كند استقلال از شانس بيشترى برخوردار است. درباره حرف هاى وينگادا مى توان چنين نتيجه گرفت كه يا سرمربى پرسپوليس از علم پيشگويى برخوردار است كه مى دانست استقلال مقابل پاس همدان پيروز خواهد شد و ذوب آهن هم در اصفهان از سد تيم مقاومت خواهد گذشت! يا اساسا هيچ برنامه اى براى قهرمانى پرسپوليس ندارد. وينگادا با تحليل هاى خودش پس از بازى با برق شيراز به نوعى باعث تقويت روحيه بازيكنان استقلال شد! وقتى سرمربى پرسپوليس كه بى ترديد جدى ترين رقيب استقلال محسوب مى شود، استقلال را مدعى قهرمانى مى داند بايد باور داشت كه استقلالى ها با وجود اينكه طى اين چند روز در محافل خصوصى شان تنها پرسپوليس را مدعى اصلى قهرمانى مى دانستند از اين پس هيچ حسابى روى پرسپوليس باز نكنند زيرا وينگادا خود درحالى كه هنوز ۱۸ امتياز ديگر باقى مانده تيمش را از كورس قهرمانى عقب مى بيند و در واقع كارى مى كند كه استقلالى ها از حرف هايش بهره تبليغاتى ببرند. بايد از وينگادا خواست رجوعى به تاريخ ليگ برتر فوتبال ايران كند و ببيند بسيارى از قهرمانى ها در روز پايانى مشخص شده است كه پرسپوليس خود نيز ۲ بار طعم شيرين قهرمانى در ليگ را در روزهاى پايانى چشيد و توانست قهرمان ليگ برتر فوتبال ايران شود. نااميدى وينگادا وقتى با اميدوارى بى حد و حصر افشين قطبى روى كفه ترازو قرار مى گيرد، متوجه مى شويم فصل پيش اگر پرسپوليس توانست به قهرمانى دست يابد فقط به اين دليل بود كه قطبى با وجود كسر ۶ امتياز از تيمش مدام مى گفت: پرسپوليس قهرمان مى شود، پرسپوليس قهرمان مى شود.

اتفاقا این حرفش نشون دهنده حرفه ای بودنشه... وقتی بازی بازیکنای خودشو دید فهمید که با این وضعیت عمرا قهرمان بشن... بنده خدا یه حرف راست زد ببین چه قدر بعضیا جوش میزنن. چیه مثل افشین پیروانی بیاد چرند بگه سوژه خنده بشه خوبه ؟

M.etallic.A
23-02-2009, 15:02
دمه حاج صفی گرم!
واجب شد فصل بعد بخریمش.

حاج صفى: وينگادا با دست خالى به تهران برمى گردد

هنوز هم يادشان نرفته. با يك مساوى سپاهان مى توانست قهرمان ليگ هفتم شود. اما گل سپهر تمام معادلات را به هم زد. گل احسان حاج صفى مى توانست جواز قهرمانى را مال سپاهان كند اما اين اتفاق نيفتاد. هافبك سپاهان اما با اميدوارى زيادى از بازى روز جمعه مى گويد: پرسپوليس براى ما فرقى با ديگر تيم ها ندارد. شكست دادن اين تيم هم مثل بقيه تيم ها است اما اين بار مى خواهيم با گرفتن ۳ امتياز از پرسپوليس، نشان دهيم كه از هر نظر شايستگى هاى ما از آنها بيشتر است. مى خواهيم يك پيروزى به يادماندنى را به هواداران بدهيم.
احسان حاج صفى هافبك جوان اصفهانى ها براى گفته هايش دليل دارد: «وينگادا و شاگردانش نمى توانند مقابل ما عرض اندام كنند. آنها با دست خالى به تهران برمى گردند. سپاهان نايب قهرمان آسيا است و اولين تيم ايرانى است كه در جام باشگاه هاى جهان بازى كرده. قطعاً شايستگى هاى ما بيشتر از پرسپوليسى ها است. آنها هنوز رنگ فينال آسيا را نديده اند. :39:با فرهاد كاظمى ما پيروز مسابقه هستيم و پرسپوليس بازنده.

بله... تایید میشه : دی

unartig
23-02-2009, 16:22
سال بعد امیدوارم علاوه بر غلامرضا رضایی وتفنگچی و حاج صفی ما بتونیم محسن مسلمان راهم جذب کنیم واقعا ارزش بالایی داره یه چیزی تومایه های زلاتان ابراهیمویچه :4: البته اگربشه این بازیکن خط حمله ذوب آهن که خوب می جنگه توتیم ملی و شاخصه اصلیش گل زدن به پیروزیه رابگیریم هم عالی میشه .

unartig
23-02-2009, 18:15
نه ازاین خبرها نیست امسال ذوب آهن و فولادمبارکه جیبشون خالیه . ضمن اینکه اگرقیمت جهانی مس رواین قیمتها بمونه شرکت ملی مس هم ورشکسته میشه می ره پی کارش .ما می تونیم حاج صفی ومسلمان رابخریم البته اگر مثل حمید شفیعی نکنند که 280میلیون ازما بابت رضایتنامه اش گرفتند وبا اون پول رفتند حسین کاظمی راخریدند یعنی با ناشی بازیهای ناصر کراک پوست ماراغلفتی کندند.

jamshidjap
23-02-2009, 18:40
دوستان این قضیه بازی با پیکان چی شد بازی تو قزوینه یا تهران ؟

unartig
23-02-2009, 18:42
به نظرمن توقزوین باشه برامون بهتره چون ظاهرا پیکانیها توقزوین تیمشون زیادخوب نیست :4:

jamshidjap
23-02-2009, 19:01
سال بعد امیدوارم علاوه بر غلامرضا رضایی وتفنگچی

تفنگچی یا فشنگچی ؟! :دی

jamshidjap
23-02-2009, 19:06
آقا کسی بازیهای بعدی ذوب آهن تا آخر فصل رو به ترتیب داره ؟

unartig
23-02-2009, 19:09
قبلا بازی هرسه تاتیم تواینجا گذاشته شده بود. کلا ذوب آهن غیرازمابازی سختی نداره وهمش باته جدولیا بازی داره.

unartig
23-02-2009, 20:12
شنبه 03/ 12/ 87

هنوز هم باخت ماله منه!

دیروز(پنجشنبه) صبح چند ساعتی باشگاه بودم، دوتا فیلم تماشا کردم،اول بازی خودمان درشیراز را و بعد مسابقه پاس - سایپا درباره بازی با مقاومت حرف هایم را پس از بازی همانجا زدم.
الان هم روی همان حرف ها اصرار دارم که ما ده درصد ازآنچه باید باشیم هم نبودیم.
صلاح نبود تا بعد از بازی در شیراز با بچه ها حرف بزنم اما در تمرین پنجشنبه نیم ساعتی صحبت کردم.
یادتان هست گفتم هر مسابقه ما تاپایان فصل یک فینال محسوب می شود؟ این موضوع را به بچه ها یاد آور شدم.
یعنی صددرصد اطمینان دارم که بازی به بازی شرایط خاص تری داریم و باید مقابل هرحریف برنامه و تدبیر ویژه ای داشته باشیم.
هرچند همین حالا باید روی این مساله تاکید کنم که باخت تیم مال منه ، آن مقطع اول فصل هم گفتم برد اول خواست خداست و تلاش بچه ها و باخت از اشتباهات منه، ممکن است درکارم اشتباه داشته باشم.
هیچ وقت منکر اشتباه نمی شوم بلکه باید در شرایط سخت ایرادات را به حداقل رساند.
من هم باید بیشترکار کنم و دراین شرایط دشوار و حساس کاری کنم که از این پس لطمه ای به تیم وارد نشود.
به هر حال بزرگترین تیم های دنیا می بازند اما آنچه اهمیت دارد رویکرد تیم ها پس از این شکست هاست.
خیلی امیدوارم از باری مقابل پاس دوباره به شرایط آرمانی و ایده آل برگردیم و می دانم با تلاش بچه ها این مساله دور از دسترس نیست.

amirtaker
23-02-2009, 21:42
سال بعد امیدوارم علاوه بر غلامرضا رضایی وتفنگچی و حاج صفی ما بتونیم محسن مسلمان راهم جذب کنیم واقعا ارزش بالایی داره یه چیزی تومایه های زلاتان ابراهیمویچه :4: البته اگربشه این بازیکن خط حمله ذوب آهن که خوب می جنگه توتیم ملی و شاخصه اصلیش گل زدن به پیروزیه رابگیریم هم عالی میشه .

منظورت فشنگچي نيست؟(بازيكن صبا):31:

unartig
23-02-2009, 22:17
منظورت فشنگچي نيست؟(بازيكن صبا):31:
حالامن یه اشتباه کردم شما پشت سرهم بزنید توسرمن :31:
پارازیت الان نشون داد فیروز کریمی تومصاحبه اش کولاک کرد :10:بعیده که 90نشون بده امام چندبار گفت که قانون اشتباه داوری جزیی ازبازیه انقدر گفت که داودعابدی هم ناچارشد بگه برنامه ما اینقدرزمان نداره که تمام صحبتهای فیروز رانشون بده به خاطرهمین یک جمله :5:

M.etallic.A
24-02-2009, 02:03
ساعت دو شب دارم از خنده میترکم. فیروز کریمی عجب آدم باحالیه ها... مخصوصا اون آخرش که گفت یه عرضی دارم : دی

24-02-2009, 10:17
آخ ديشب خدا مردم از حرفاي فيروز كريمي.
خودشو زده بود به خواب و هر چي فردوسي پور ميگفت، اونم هي ميگفت شما در مورد چي صحبت ميكنيد.

خدايا اين فيروز كريمي رو از ما نگير. تنها خوشيه زندگيمون همينه:31:

f22
24-02-2009, 10:39
youtube mizare mahn90 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) jo0n.
manam nadidam.
donbalesh migardam age peyda kardam mizaram inja

unartig
24-02-2009, 10:59
ساعت دو شب دارم از خنده میترکم. فیروز کریمی عجب آدم باحالیه ها... مخصوصا اون آخرش که گفت یه عرضی دارم : دی
میدونی براچی عادل خندید؟
به خاطراینکه منظور فیروزکریمی ارزهایی بود که ازخونه عادل فردوسی پوردزدیده بودند دلارویورو :27:

D o l f i n
24-02-2009, 13:02
حیف منم ندیدم خوابم میومد هر کی همون تیکه فیروز کریمی رو گیر آورد بزاره تا با این اینترنت زغالی دان کنیم

sina1100
24-02-2009, 14:15
نیکبخت: روز خوبی را برابر سپاهان رقم می‌زنیم.علی رضا نیکبخت واحدی اظهار داشت: سپاهان تیم قدرتمندی است اما ما پرسپولیس هستیم و همه می دانند مقابل ما نمی‌توانند روز راحتی را داشته باشند.وی تاکید کرد: خاطرات فصل گذشته زیاد برای من مهم نیست ولی هواداران مطمئن باشند پرسپولیس در دیدار روز جمعه مقابل سپاهان یک خاطره شیرین را رقم می‌زند.نیکبخت ادامه داد:‌ من نمی‌دانم چرا هنوز چند هفته به پایان لیگ برتر مانده؛ می گویند ناامید شده‌ایم. همه خیال می‌کنند کار پرسپولیس برای قهرمانی تمام شده اما من این عقیده را ندارم. هنوز راه قهرمانی ما هموار است.نیکبخت خاطرنشان کرد: امیدوارم با ارائه یک بازی زیبا بتوانیم ۳ امتیاز حساس را برابر سپاهان کسب کنیم.دیدار سپاهان و پرسپولیس روز جمعه در ورزشگاه فولادشهر برگزار می شود.
ببینیم و تعریف کنیم! با توجه به این که کریمیشون به این بازیم نمیرسه.

amir_a
24-02-2009, 15:31
بابا من هر چی نشستم هی مهمان آورد اصابم خورد شد خاموش کردم کسی فیلمشو نگرفت ؟؟؟؟؟؟

تو سایت تاپ گل میذاره.

البته الان که دارم این پست رو میزنم هنوز آپلود نکردن.

بعدن یه سر به این لینک بزن:

M.etallic.A
24-02-2009, 15:53
من که از کارش خوشم نیومد!
رفتارش بیشتر به یک دلقک شباهت داره تا یک مربی!
خوب شد از استقلال رفت!

من فقط از رک بودنش خوشم میاد. به زبون طنز همه چیزو میگه. مثل بعضی از مربی ها مصلحت اندیش و آب زیرکاه نیست. مثلا همین حرف دیشبش یعنی قانون اشتباهات داوری جزئی از داوریه واقعا یه حرف احمقانه ای که تو فوتبال ما مد شده...

راستی اولشو دیدید ؟ فردوسی پور بهش گفته در مورد اون اتفاق صحبت کنید. فیروز گفت چه اتفاقی ؟ اونجا اتفاقی افتاده ؟ من از خنده داشتم میمردم...

M.etallic.A
24-02-2009, 16:19
من تو یه روزنامه خوندم اسمش یادم نیست نوشته بود مسئولین سپاهان گفتن تاکتیک پرسپولیس لو رفته. هم کریمی هست و هم پتروویچ...

emad64
24-02-2009, 16:36
سلام به همگی..
با کلی تأخیر برد مقابل پاس رو تبریک میگم..
مهم این بود که بردیم و 3 امتیاز رو گرفتیم. چرا بازی ما شنبست و بقیه بازی ها جمعه ؟!

من تو یه روزنامه خوندم اسمش یادم نیست نوشته بود مسئولین سپاهان گفتن تاکتیک پرسپولیس لو رفته. هم کریمی هست و هم پتروویچ...
این مدلیش رو دیگه ندیده بودیم !

Majid393
24-02-2009, 17:55
حواشی جالب و دیدنی در مورد پنالتی دقیقه 94 بازی صبا و راه آهن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیفیت KB 700 | فرمت AVI | زمان 3:15 | حجم: 19 MB

مصاحبه ی تاریخی فیروز کریمی در مورد همون پنالتی دقیقه 94 ...
(قاعده ی اشتباه داوری بخشی از داوری است...)

کیفیت KB 800 | فرمت AVI | زمان 3:30 | حجم: 20.6 MB

مکالمه تلفنی بسیار جالب فیروز کریمی و یاوری

کیفیت KB 500 | فرمت AVI | زمان 6:02 | حجم: 25.3 MB

unartig
24-02-2009, 23:03
یکشنبه 4 / 12 / 87
بحران یعنی چه؟
دیروز (جمعه) دوستان از برنامه ورزش از شبکه دو آمده بودند سرتمرین. خیلی برایم عجیب بود که از من می پرسیدند: تیم کی از بحران در می آید؟ گفتم که چه بحرانی؟ مگرچه اتفاقی رخ داده؟ کجای کار ما مگر دچار مشکل شده؟ تیم صدرنشین است. اختلاف امتیاز هم داریم،این یعنی بحران؟
من البته از عزیزان تشکر میکنم که سوال هایشان را مطرح می کنند اما واقعا در عجبم که منظورشان از بحران چیست.
البته حتما این شکست اخیر تلنگر خوبی برای ما بوده تا به خودمان بیاییم.
نکته مهم این است که در روز بازی شیراز همانطور که بارها گفتم نیمی از شایستگی هایمان را هم نشان ندادیم به اضافه یکسری اتفاقات استثنائی که کمتر در فوتبال رخ می دهد باعث شد به آن شکل مغلوب شویم.
این در ذات فوتبال است و نمی شود کاری با آن کرد.
اما بازی مقابل پاس. حضور حاج کاظم اولیایی ، منصورخان پورحیدری و چند دوست عزیز دیگر در تیم مقابل، شرایط خاصی را برای این مسابقه فراهم می کند.
من از سالیان گذشته ارادت ویژه ای به این بزرگواران داشته ام و خوشحالم تیم خوبی را در همدان ساخته اند.
امروز صبح تماس گرفتم و گفتم اگر در تهران کاری دارند در خدمت شان هستیم. هرچند آنها خودشان میزبان هستند.
امیدوارم یکشنبه آنهایی که به استادیوم می آیند بازی خوبی را شاهد باشند.

24-02-2009, 23:11
جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال ایران

۱۲ گل: فریدون فضلى(صبا) ، سیاوش اكبرپور (استقلال)
۱

مطمئني سيا 12 گل زده؟
ديشب تو نود خودش ميگفت 8تا زده؟:13:

techno_magical
24-02-2009, 23:13
دوستان استقلالی..برای دانلود اهنگهای زیبا و کاملا استقلالی به تاپیک زیر رجوع کنید

M.etallic.A
25-02-2009, 00:07
ديشب تو نود خودش ميگفت 8تا زده؟

گفت 8 تا با سر زدم...

emad64
25-02-2009, 01:45
من احتمالاً دیگه از کمم کمتر بیام تاپیک، واسه همین اگه علیرضا اجازه بده، پیش بینی هام رو یه جا میکنم..
جدول امتیازهای پیش بینی ها رو هم که محمود زحمتش رو میکشه. (کارش درسته. دستش درد نکنه)

پیکان 0 - 2 استقلال

ذوب آهن 1 - 1 استقلال

استقلال 4 - 0 ملوان

فولاد 1 - 2 استقلال

بقیه رو احتمالاً برسم :31: اگه رسیدم که نتیجه هام رو اگه خواستم عوض کنم با علیرضا حتماً هماهنگ میکنم. اگه نه که همینارو واسم علیرضا زحمت بکشه ثبت کنه..

تو این چند وقت، خیلی به اینجا عادت کرده بودم. من از حدود تیرماه فعالیتم رو تو این تاپیک شروع کردم. تو انجمن ورزشی دوستای زیادی پیدا کردم. اشکاتونو پاک کنید ! کی گفته دارم واسه همیشه میرم. نه ! به این راحتیا نمیتونین از دستم راحت شین. هر وقت که بتونم، حتماً میام به تاپیک سر میزنم..

موفق و پیروز و سربلند باشید..
اوچیکتون، عماد :11:

bleu2u4u
25-02-2009, 01:46
عماد کم پیدایی مثل خودم

alenkita
25-02-2009, 07:53
حواشی جالب و دیدنی در مورد پنالتی دقیقه 94 بازی صبا و راه آهن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیفیت KB 700 | فرمت AVI | زمان 3:15 | حجم: 19 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمصاحبه ی تاریخی فیروز کریمی در مورد همون پنالتی دقیقه 94 ...
(قاعده ی اشتباه داوری بخشی از داوری است...)

کیفیت KB 800 | فرمت AVI | زمان 3:30 | حجم: 20.6 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمکالمه تلفنی بسیار جالب فیروز کریمی و یاوری

کیفیت KB 500 | فرمت AVI | زمان 6:02 | حجم: 25.3 MB

آقا یکی فایل 3gp اینا رو نمیزاره ما هم بتونیم دانلود کنیم؟

unartig
25-02-2009, 08:29
این کلیپو شبکه خبر هر 3 ساعت یکباردیروز میذاشت . حالا شما دنبال 3gp ش هستید.:دی

عماد امیدوارم هرروزاینجا ببینمت :10:
------------------------------------------------
بالاخره معلوم شد سیاوش به بازی میرسه یانه؟

امير موسر
25-02-2009, 08:48
تركیب احتمالی استقلال مقابل پیكان/ حضور اكبرپور در ابهام

سیاوش اكبرپور به دلیل مصدومیت به احتمال زیاد در دیدار مقابل پیكان حضور ندارد.

به گزارش خبرگزارش ورزش ایران (ایپنا)، با توجه به مصدومیت اكبر پور و در صورت عدم حضور وی در دیدار مقابل پیكان و با توجه به محرمیت فرهاد مجیدی به دلیل اخراج در دیدار با پاس همدان به احتمال زیاد در این بازی پولادی و عباسفرد از ابتدا در تركیب اصلی حضور خواهند داشت. بدین ترتیب تركیب احتمالی استقلال در این بازی به شرح زیر خواهد بود؛ طالب‌لو، پژمان منتظری، پیروز قربانی، بیژن كوشكی، مهدی امیرآبادی، حسین كاظمی، مجتبی جباری، میثم منیعی، هادی شكوری، آرش برهانی و سیاوش اكبرپور.

هادی شکوری اونجا چیکار میکنه !؟

M . Sayid
25-02-2009, 09:25
استقلال 2 - 1 پیکان

mobin_mcdc2000
25-02-2009, 12:39
استقلال ۲ بر ۱ میبره

unartig
25-02-2009, 12:57
تیم فوتبال استقلال که صدرنشینی رقابتهای هشتمین دوره لیگ برتر را یدک می کشد تا پایان فروردین ماه سال آینده در ۷ دیدار به میدان خواهد رفت.
برنامه حضور تیم فوتبال استقلال در رقابتهای لیگ برتر ایران و مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا که طی ماههای اسفند سال جاری و فروردین ماه سال آینده برگزار می شود به شرح زیر است:
شنبه ۱۰ اسفند :
* پیکان قزوین - استقلال ( قزوین ) - ساعت ۱۴
چهارشنبه ۱۴ اسفند :
* ذوب آهن - استقلال ( اصفهان ) - ساعت ۱۵:۱۵
چهارشنبه ۲۱ اسفند:
* الاتحاد عربستان - استقلال ایران( جده ) - ساعت ۲۱ به وقت تهران
چهارشنبه ۲۸ اسفند :
* استقلال ایران - الجزیره امارات( تهران ) - ساعت ۱۵
جمعه ۱۴ فروردین ۸۸:
* استقلال - ملوان ( تهران ) - ساعت ۱۸:۴۵
سه شنبه ۱۸ فروردین:
* ام صلال قطر - استقلال ایران( قطر) - ساعت ۳۰ : ۱۹ به وقت تهران
یکشنبه ۲۳ فروردین:
* فولاد خوزستان - استقلال ( اهواز ) - ساعت ۱۸:۴۵

M.etallic.A
25-02-2009, 12:58
استقلال 3 پیکان صفر

sina1100
25-02-2009, 13:44
جمعه بازیه دیدنی هست. احتمال برد سپاهان با نتیجه ی 2 بر 1 زیاد هست.ما که میریم ورزشگاه یه حالی به نیکبخت بدیم.اگه بیشتر گل نخورن خیلیه. گفتن 10 درصد ورزشگاه رو هم بیشتر به پرسپولیسیا نمیدن ولی بعید میدونم.
ببخشید مریم شما چجوری میری ورزشگاه ؟! مگه میذارن ؟ نکنه مثل این آزادی میخوای مبدل بری ؟ استغفر ا..:31:

sina1100
25-02-2009, 13:55
استقلال 2 - 0 پیکان

alireza99.99
25-02-2009, 15:15
2-1 به نفع استقلاال

alireza99.99
25-02-2009, 15:16
این اصفهانی ها هم شورش رو در اوردن با این کاراشون

به زور هم شده می خوان امتیاز بگیرن

unartig
25-02-2009, 16:01
براهمین بود که میگفتم دعاکنید سپاهان پیروزی رانبره چون اگرببره مدعی قهرمانی میشه .وبعدبازی باذوب آهن هم حسابی سروقت مامیاند طرفداراشون . متاسفانه جدول مسابقات هم طوری برنامه ریزی شده که به نفع تیم های دیگه است مثل ذوب آهن وپیروزی و سپاهان .

r4pbr4p
25-02-2009, 16:13
استقلال 1

پیکان 0

sina1100
25-02-2009, 18:09
[color=blue]
[b]رينالدو و اميد‌رضا روانخواه دو بازيكني كه به دليل مصدوميت دور از ميادين بودند، از آماده ترين بازيكنان تمرين بودند.

خدا کنه امیرخان اینو تو بازی شنبه بازی بده، ببینیم این چیه... اینجوری که ازش تعریف میشه فکر کنم حدس من درست بوده! چیز خوبیه !!

unartig
25-02-2009, 18:19
خدا کنه امیرخان اینو تو بازی شنبه بازی بده، ببینیم این چیه... اینجوری که ازش تعریف میشه فکر کنم حدس من درست بوده! چیز خوبیه !!
انقدربرای بازی کردن یک بازیکن عجله نکن الان مابرای آسیاهیچی نداریم .یعنی کل مشتمون بازشده غیرازاین دوتابازیکن. اون تیم ام صلال درپیت هم براخودش رفته بازیکن برزیلی درست وحسابی خریده اما هنوزمشتشو بازنکرده این تیم الجزیره هم به این راحتی سوبیس راتوبازیهاش نمی بره وتک وتوک میذاره بازی کنه .

unartig
25-02-2009, 21:16
لباس فرم برای کاروان استقلال

لباس فرم کاروان استقلال جهت حضور در لیگ قهرمانان آسیا با حمایت یک شرکت تولیدی کت و شلوار در هفته آینده آماده خواهد شد.
نمونه‌ پارچه‌های شركت تولیدی كت و شلوار «گراد» بعدازظهر امروز برای انتخاب مسوولان این تیم جهت تهیه لباس فرم تیم استقلال برای شركت در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به تمرینات این تیم آورده شد.
كت و شلوارهای تیم استقلال در دو رنگ متفاوت برای اعضای كادرفنی و بازیكنان در نظر گرفته شده است تا آنها در سفرهای خارجی با لباس‌های فرم و یك‌دست به ملاقات حریفان بروند.

unartig
25-02-2009, 21:17
درخشش رینالدو و روانخواه
درخشش و آمادگی بازیكن پرویی تیم استقلال و امیدرضا روانخواه از نگرانی امیر قلعه‌نویی به خاطر غیبت جانواریو كاسته است. رینالدو كروزادو و امیدرضا روانخواه دیروز در تمرینات استقلال به شدت آماده نشان دادند و در بازی دوستانه قسمت پایانی تمرین هم خوبی از خود به نمایش گذاشتند.
او و امیدرضا روانخواه به احتمال فراوان در قزوین در تركیب 18 نفره استقلال حضور خواهند داشت.

unartig
25-02-2009, 21:17
فابیو به الاتحاد می رسد
فابیو جانواریو این روزها در دو نوبت صبح و بعدازظهر جهت فیزیوتراپی به كلینیك دكتر نوروزی می‌رود.
او كه گفته می‌شد تا سه هفته قادر به همراهی استقلال نخواهد بود با تلاش تیم پزشكی استقلال به احتمال فراوان به مسابقه با تیم الاتحاد عربستان خواهد رسید. اما در دو مسابقه آینده استقلال در لیگ برتر حضور نخواهد داشت.

jamshidjap
25-02-2009, 21:36
استقلال 2 - 1 پیکان

25-02-2009, 22:09
استقلال 4-0 پيكان

vahid_vaezinia
25-02-2009, 23:46
استقلال 2-1 پیکان

Rjoun
26-02-2009, 00:38
استقلال2 پيكان 2

blue2006
26-02-2009, 01:40
استقلال 4- 0 پیکان

iman_s
26-02-2009, 01:49
استقلال 1
پیکان 0

bleu2u4u
26-02-2009, 01:57
به نظر من هم باید قبل جام ملتها بهشون بازی بدیم تا ببینیم چند مرده حلاجند

راستی اقا قبلا این عزیز دل aqua وقتی پستا رو پاک میکرد یه اطلاعی میداد من دیشب یه پست دادم که میدونستم
پاک میشه و هی منظر بودم aqua برام پ.خ بده ولی نداد گفتم حتما پاکش نکرده ولی الان اومدم دیدم ای داد بیداد پاک شده

alimor
26-02-2009, 10:22
استقلال 1
پیکان 0

bayern
26-02-2009, 10:41
استقلال 2 پیکان 1

shazdeh23
26-02-2009, 11:11
استقلال 2-1 پیکان
یا حق

M.etallic.A
26-02-2009, 11:53
خبری نگران کننده : برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا /سفارت عربستان روادید تیم‌های ایرانی را صادر نكرده است

روادید چهار نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا برای حضور در عربستان هنوز آماده نشده است.

سپاهان، پرسپولیس، استقلال و صبا 4 نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند كه باید با تیم های عربستانی بازی كنند.
استقلال در اولین گام 21 اسفند میهمان الاتحاد است و صبا در همین روز در عربستان به مصاف الهلال می‌رود. پرسپولس در تاریخ 27 اسفند باید به مصاف الشباب برود و سپاهان در همین تاریخ میهمان الاتفاق است.
این در حالی است كه روادید بازیكنان مسئولان و همراهان این 4 تیم هنوز آماده نشده است. طبق اعلام مسئولان تا 10 اسفند این اتفاق رخ نخواهد داد.
محمد مهدی نبی دبیر كل فدراسیون فوتبال در نامه ای به سفارت عربستان اعلام كرده طبق قانون afc این اقدام باید هر چه زودتر انجام شود.

به نظر میرسه دارن کرم میریزن... وگرنه روادید رو که حتما باید صادر کنن اما میخوان بزارن دقیقه 90 تا استرس به تیمهای ایرانی وارد بشه. باید سفارت ایران هم همین کارو علیه اونها انجام بده. هر چند بعید میدونم اینا سه سوت روادید تیمهای عربستانی رو ردیف میکنن میبرن تحویلشون میدن.

dma
26-02-2009, 13:05
به نظر میرسه دارن کرم میریزن... وگرنه روادید رو که حتما باید صادر کنن اما میخوان بزارن دقیقه 90 تا استرس به تیمهای ایرانی وارد بشه. باید سفارت ایران هم همین کارو علیه اونها انجام بده. هر چند بعید میدونم اینا سه سوت روادید تیمهای عربستانی رو ردیف میکنن میبرن تحویلشون میدن.

بزار بريزن!چه استرسي؟ ميخوان الان بدن ميخوان 30 ثانيه مونده به پرواز!اونا خودشون ميدونن اگه سر موقع ويزا رو ندن afc پدرشونو در مياره!حالا بزا بكشن خودشونو فعلا كه وقت زياده .

اين اولين بازيمون سخت ترين بازيمون تو مرحله گروهيه اگه امتياز بگيريم ديگه به اميد خدا حله!

26-02-2009, 13:43
شنبه - 10/12/87

* پیکان قزوین - استقلال تهران، ساعت 15، ورزشگاه شهید رجایی قزوین

شنبه 10 اسفند :

* پیکان قزوین - استقلال ( قزوین ) - ساعت 14

بالاخره 14 يا 15

MoJtaBa.R
26-02-2009, 14:51
ای کاش قلعه نویی بهش حال نمی داد و واقعا دستاش را قطع می کرد

ولي در زمان مربيگريه مرفاويه يه جورايي کمک حال تيم بود با پرتاب اوتايي که ميکرد

البته از حق نگذريم اگه اوت زن خوبي نبود و دستاش قدرت نداشت تا حالا به تيماي بزرگ پايتخت نميرسيد

arash_abi
26-02-2009, 15:07
استقلال 3 پیکان 1

M.etallic.A
26-02-2009, 15:30
دوستان این کلیپو ببینید خیلی جالبه : دی

Nasser_ZRE
26-02-2009, 16:46
استقلال 2 پیکان 1

jamshidjap
26-02-2009, 16:48

این جدولو از کجا آوردی ؟

Nasser_ZRE
26-02-2009, 16:56
این جدولو از کجا آوردی ؟

این جدول از سایت بردو باخته.:5:

bleu2u4u
26-02-2009, 17:07
خبری نگران کننده : برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا /سفارت عربستان روادید تیم‌های ایرانی را صادر نكرده است

روادید چهار نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا برای حضور در عربستان هنوز آماده نشده است.

سپاهان، پرسپولیس، استقلال و صبا 4 نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند كه باید با تیم های عربستانی بازی كنند.
استقلال در اولین گام 21 اسفند میهمان الاتحاد است و صبا در همین روز در عربستان به مصاف الهلال می‌رود. پرسپولس در تاریخ 27 اسفند باید به مصاف الشباب برود و سپاهان در همین تاریخ میهمان الاتفاق است.
این در حالی است كه روادید بازیكنان مسئولان و همراهان این 4 تیم هنوز آماده نشده است. طبق اعلام مسئولان تا 10 اسفند این اتفاق رخ نخواهد داد.
محمد مهدی نبی دبیر كل فدراسیون فوتبال در نامه ای به سفارت عربستان اعلام كرده طبق قانون afc این اقدام باید هر چه زودتر انجام شود.

این اصلا خبر نگران کننده ای نیست طبق قانون فکر کنم اونا باید تا 3 روز قبل از بازی روادید رو اماده کنند
ما با این کارا خودمون داریم خودمون رو میبریم تو حاشیه

26-02-2009, 18:03
دوستان این کلیپو ببینید خیلی جالبه : دی

ايول
دمت جيز:11:

دارم ميميرم از خنده:27:

يكي منو بگيره:19:

dma
26-02-2009, 18:48
آرمين:
آقاي واعظي‌آشتياني شما حتي نمي‌توني خواب روبرو جايگاه رو ببيني!!! چه برسه به اينكه بخواين 3، 4 تا طرفدارتو هم توش بشونين. روبرو از اول براي پرسپوليس بوده و تا ابد خواهد بود.
واعظي‌آشتياني: دوست عزيز تشكر مي‌كنم

يكي نيست بهش بگه برووووووووو .برو بچه اخه يه لنگي مياد تو سايت استقلال چيكار ، حالا اومدي چرا اظهار نظر ميكني؟!:23:

راستي واعظ از چي تشكر كرد؟من فكر كنم واعظ ميخواسته نقل و نبات نثارش كنه بعد ديده تو سايت فرهنگي نميشه بعد تشكر (!) كرده:21: البته از اون تشكر ها!!!!!

كليپ صفحه قبل هم تووووپ بود!

هه هه هه راستي اخطار اين بقل هم پاك شده !:8: آخ جون از دار و دسته ياغي ها:31: در اومديم!

dma
26-02-2009, 18:52
استقلال تهران 2 - پيكان قزوين 1

bleu2u4u
26-02-2009, 22:33
استقلال تهران 2 - 0 پيكان قزوين

arash_m
26-02-2009, 22:51
استقلال 1 پیکان 0

Nima101x
26-02-2009, 22:53
استقلال 3 پیکان 0

نادر1368
26-02-2009, 23:29
پیش بینی!

استقلال 2 - 0 پیکان.

iman_s
27-02-2009, 02:38
شوت سیروس دین محممدی تو این بازی یادم نمیره عمرا
کاشکی فیلمش هم گیر میومد

آی گل گفتی.شوت خفنی بود.
اسم دروازه بان هم ترکی آواد(آباد) بود.توپ رو با کف دست زد به زیر تیر افقی و رفت توی گل.