PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

unartig
02-02-2009, 15:16
: اگر استقلال در 10 بازی آینده خود 7 گل به ثمر رساند به رکورد جدیدی در تاریخ فوتبال ایران دست می باید.
استقلال در حال حاضر با به ثمر رساندن 55 گل بهترین خط حمله لیگ را با فاصله زیادی در اختیار دارد، در حالی که خط حمله بعدی از آن ذوب آهن است با 41 گل زده!
فصل گذشته استقلال اهواز با به ثمر رساندن 61 گل یک آمار عالی در لیگ ایران را به ثبت رساند و رکوردار گلزنی در تاریخ لیگ های ایران شد اما به نظر می رسد این رکورد در کمتر یک سال شکسته می شود زیرا با روندی که مهاجمان استقلال در پیش گرفته اند در 10 بازی آینده می توانند 7 گل بزنند و رکوردار گلزنی در تاریخ فوتبال ایران شوند...

unartig
02-02-2009, 15:17
رفتن به اروپا، مهمترین هدف برهانی و اكبرپور
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فوتبال- كریم اعظمی:
اگر تلاش استقلالی‌ها در ابتدای فصل برای جذب رضا عنایتی نتیجه می‌داد، شاید آرش برهانی كه یك فصل ناموفق را در این تیم پشت‌سر گذاشته بود، با تیم آبی‌پوش پایتخت خداحافظی می‌كرد. برهانی در تیم ناصر حجازی و فیروز كریمی آن‌قدر موقعیت گل از دست داد كه قلعه‌نویی تردیدهای زیادی در خصوص حفظ این بازیكن داشت. قلعه‌نویی از مسئولان استقلال درخواست كرد كه شرایط را برای بازگشت مهاجم سابق استقلال فراهم كنند تا یك بار دیگر زوج رویایی عنایتی و اكبرپور در خط حمله استقلال شكل بگیرد اما این اتفاق نیفتاد تا در نهایت برهانی در استقلال بماند و در این فصل تمامی پیش‌بینی‌ها را بر هم بزند. او حالا با زدن 16 گل جدی‌ترین مدعی برای كسب عنوان آقای گلی است و پس از مدت‌ها توانست پیراهن تیم ملی را هم به دست آورد.
قلعه‌نویی در اكثر بازی‌های استقلال از برهانی به عنوان مهاجم اول استفاده كرده و سیاوش اكبرپور كمی عقب‌تر به عنوان مهاجم دوم بازی می‌كند. ماهیت و شكل فوتبال اكبرپور بیشتر به دوندگی و درگیری‌های فیزیكی با بازیكنان حریف خلاصه می‌شود و این موضوع آزادی عمل برهانی را بیشتر می‌كند. البته اكبرپور هم از لحاظ گلزنی آمار نسبتا خوبی داشته و در بازی با استقلال اهواز دهمین گل این فصل را به ثمر رساند. آبی‌پوشان با زدن 55 گل صاحب بهترین خط حمله لیگ برتر هستند كه از این تعداد برهانی و اكبرپور 26 گل استقلال را به ثمر رساندند تا عنوان بهترین زوج خط حمله لیگ برتر را از آن خود كنند.
برهانی: قهرمانی ما قطعی نیست

* فكر می‌كردی استقلال اهواز را ببرید؟

ما برای برد به اهواز رفته بودیم و خیلی خوب بازی كردیم. در زمین نامساعد ورزشگاه تختی و در شرایطی كه باد شدیدی می‌وزید كار ما بسیار سخت بود ولی خوشبختانه 3 امتیاز را گرفتیم. نكته قابل توجه این بود كه به موقع گل زدیم و تمركز استقلال اهواز به هم ریخت.

* به نظر می‌رسد مدعی اول قهرمانی هستید، اینطور نیست؟

خیر. به نظر من قهرمانی استقلال قطعی نیست. ممكن است تا پایان لیگ اتفاقات زیادی بیفتد و حق نداریم از حالا همه چیز را پایان‌یافته تلقی كنیم. من در تیم‌هایی بازی كرده‌ام كه در رقابت قهرمانی قرار داشته‌اند و می‌دانم كه فوتبال بالا و پایین دارد.

* چرا مقابل استقلال اهواز از ابتدا در تركیب ثابت قرار نگرفتی؟

در بازی با تایلند مهاجم ثابت بودم و سفر خسته‌كننده‌ای هم داشتیم. به همین دلیل از لحاظ بدنی آمادگی كامل نداشتم و از قلعه‌نویی خواستم كه در تركیب ثابت قرار نگیرم.

* فكر می‌كنی امسال عنوان آقای گلی را تصاحب كنی؟

باور كنید من اصلا به این موضوع فكر نمی‌كنم و موفقیت استقلال برایم مهمتر است.

* یعنی آقای گلی برایت مهم نیست؟

هیچ چیز به اندازه قهرمانی استقلال نمی‌تواند برای من كه یك بازیكن هستم، سود، خوشحالی و اهمیت داشته باشد.

* ولی چند هفته پیش در روزنامه‌ها، با علیرضا واحدی‌نیكبخت بر سر تصاحب عنوان آقای گلی جدال لفظی داشتی؟

من به هیچ عنوان در مورد نیكبخت حرف نزدم و احترام او به عنوان یك بزرگتر برایم واجب است.

* برای خیلی‌ها این موضوع جای سئوال است كه فصل گذشته از لحاظ گلزنی آمار چندان خوبی نداشتی ولی امسال دگرگون شدی. دلیلش چیست؟

سال گذشته فشار روحی زیادی را تحمل كردم و این موضوع تاثیر منفی روی فوتبال من گذاشت. تنها عاملی كه باعث شده امسال خوب گل بزنم آرامش و آرام بودن ذهنم است.

* دوست داری همچنان در استقلال بمانی؟

من در این تیم راحت هستم و مشكل خاصی را احساس نمی‌كنم. البته هر بازیكن ایرانی دوست دارد در اروپا فوتبال بازی كند. من باید این فصل بهترین عملكرد را داشته باشم و گلزنی‌هایم را در تیم ملی هم ادامه دهم تا شانس رفتنم به فوتبال اروپا را افزایش دهم. من از بازیكنانی كه در حال حاضر در اروپا بازی می‌كنند، چیزی كم ندارم.

* از عملكرد خودت در تیم ملی راضی هستی؟

خوشبختانه تا حدود زیادی با بازیكنان هماهنگ شده‌ام ولی باز هم به زمان احتیاج دارم. مهم این است كه دایی به من اعتماد كرده و باید جواب اعتماد او را بدهم.

* قبول داری در بازی با تایلند نمایش ضعیفی داشتی؟

به نظر من انتظارات از تیم ملی بیش از حد بالا رفته و همین موضوع انتقادها را هم بیشتر می‌كند. برخلاف تصور تایلند تیم خوبی است. دانمارك در یك بازی تداركاتی و در حالی كه با تیم اصلی‌اش به میدان رفته بود نتوانسته بود تایلند را شكست دهد. امیدوارم بعضی‌ها دست از انتقاد بردارند و در آستانه بازی با كره‌جنوبی تیم ملی را حمایت كنند.

اكبرپور: نظر دایی را عوض می‌كنم

گلزنی اكبرپور در دقایق ابتدایی بازی با استقلال اهواز، قلعه‌نویی را تا حدود زیادی از كسب 3 امتیاز مطمئن كرد. اكبرپور كه یكی از موثرترین بازیكنان استقلال در این فصل بوده در مورد این بازی می‌گوید: «مثل خیلی از مسابقات قبلی حرفه‌ای بازی كردیم و 3 امتیاز را گرفتیم. حالا باید بگویم كه فقط ذوب‌آهن اصلی‌ترین حریف ماست و اگر تا چند هفته دیگر این روند را ادامه دهیم حتی آنها هم نمی‌توانند یك تهدید جدی برای استقلال محسوب شوند.»

مهاجم استقلال عملكردش در این فصل را قابل‌قبول می‌داند و می‌گوید: «هرچند در هفته‌های ابتدایی چندان در گلزنی موفق نبودم ولی در ادامه شرایط را تغییر دادم.

مدت‌هاست كه رفتن به فوتبال اروپا را اصلی‌ترین هدف خود قرار داده‌ام و امیدوارم در پایان فصل به این هدف برسم.»اكبرپور كه در بازی ایران و تایلند حتی در لیست 18 نفره هم قرار نداشت، می‌گوید: «این به تصمیم دایی برمی‌گشت و هیچ اعتراضی ندارم. در ضمن تیم ملی به اندازه كافی بازی در پیش دارد و مطمئن باشید به زودی نظر دایی را عوض خواهم كرد.»

unartig
02-02-2009, 15:17
عملکرد خوب استقلال در لیگ هشتم ناصر حجازی را به تحسین واداشت، او دیروز در جمع خبرنگاران گفت: « استقلال با جمعی از بهترین فوتبالیست های کشور به تیمی پویا، قدرتمند و با انگیزه تبدیل شده و با ادامه این روند قهرمان ایران که هیچ، قهرمان آسیا خواهد شد.
حجازی درباره بازی استقلال مقابل همنام اهوازی گفت: « نمی توان از استقلال اهواز خرده گرفت چون میزبان قوی ترین تیم لیگ بود و استقلال تهران با فوتبالی برتر توانست با اختلاف 3 گل به پیروزی برسد. »

unartig
02-02-2009, 15:18
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: پیروزی های استقلال را نتیجه لطف خداوند می دانم.

امیر قلعه نویی که این روزها تیمش در لیگ برتر یکه تازی می کند به خبرنگاران گفت: بچه های تیم در تمرینات زحمات فراوانی می کشند اما جدا از این مسئله، بنده معتقدم که نتایج اخیر استقلال بخاطر لطفی است که خداوند به ما دارد.
وی در رابطه با گمانه زنی ها در مورد قهرمانی استقلال افزود: هنوز زود است که درباره قهرمانی حرف بزنیم و بنده هم عادت ندارم کری بخوانم اما تمام تلاش ما بر این است که روند اخیر تیمی مان ادامه داشته باشد و برای محقق شدن این خواسته، شکل تمرینات را طوری برنامه ریزی کرده ایم که بر قدرت استقلال روز به روز افزوده شود.
قلعه نویی در ادامه گفت: از روز اول هدف ما این بود که تیم را روی ستاره ها بنا نکنیم و به معنای واقعی تیم باشیم. به همین دلیل هم است که شما می بینید آرش نباشد یا جان واریو و جباری نباشند بر روند تیم مان خللی وارد نمی شود.
سرمربی استقلال در پاسخ به این شایعه که؛ کادر فنی استقلال قصد دارد برای جلوگیری از سه اخطاره شدن خسرو حیدری و حسین کاظمی، در دیدار با راه آهن از وجود آنها استفاده نکند گفت: این حرف خنده دار است. مگر در گذشته چنین کارهایی را انجام داده ام که حالا بخواهم انجام دهم. سه امتیاز دیدار با راه آهن برای ما از سه امتیاز بازی با پرسپولیس مهمتر است. لذا با تمام قدرت به مصاف این تیم می رویم.
قلعه نویی که علاقه ای ندارد درباره وضعیت بحرانی پرسپولیس صحبت کند، می گوید: فعلاً تمام فکر و ذکرم را به بازی با راه آهن معطوف کرده ام و اتفاقات باشگاه پرسپولیس ارتباطی به من ندارد.
سرمربی استقلال در انتها پیرامون آخرین وضعیت رضا عنایتی گفت: ریش و قیچی دست خود رضا است و ما منتظریم او با رضایتنامه اش برگردد. ظاهراً باشگاه اماراتی موانعی بر سر راه او قرار داده است اما بنده بازهم تاکید میکنم که به عنایتی احتیاج دارم.

unartig
02-02-2009, 15:19
نیکبخت واحدی: برای استقلالی‌ها کری‌ نخوانده‌ام.

علیرضا واحدی نیکبخت گفت: تاکنون هیچ مصاحبه‌ای درباره‌ی داربی با هیچ رسانه‌ای انجام نداده‌ام و برای استقلالی‌ها "کری"‌ نخوانده‌ام.
مهاجم پرسپولیس گفت: من اصلا تاکنون هیچ مصاحبه‌ای درباره‌ی داربی انجام نداده‌ام چه برسد که بخواهم بگویم "عروسی استقلالی‌ها را در بازی داربی تبدیل به عزا می‌کنم"، من بر علیه استقلالی‌ها صحبت نکرده‌ام و هیچ صحبتی هم درباره‌ی داربی ندارم. معتقدم تمام این صحبت‌ها که از بنیان دروغ محض است را از قول خودشان نوشته‌اند.
وی درباره‌ی امکان حضورش در بازی داربی پس از اخراجش در بازی پیام گفت: داور در آن مسابقه به من کارت قرمز داد و از زمین اخراجم کرد. جریمه‌ی این کارت محرومیت از بازی بعدی پرسپولیس مقابل داماش است و من با احتساب دو کارت زرد که در پرونده‌ام دارم، می‌توانم در مقابل استقلال و در بازی داربی به میدان بروم.
نیکبخت همچنین درباره‌ی شرایط فنی‌اش در تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: خوشبختانه وضعیت خوبی دارم و بچه‌ها با اینکه از اتفاقات بازی پیام دلخور بودند شرایط خوبی نسبتا خوبی پیدا کرده‌اند. آنها برای بازی با داماش آماده می‌شوند و از آن پس هم تمام سعی و تلاش‌مان را به کار می‌بندیم تا تیم قدرتمندی در بازی داربی داشته باشیم.

M.etallic.A
02-02-2009, 16:37
پس از اخراج از پرسپوليس
كريمي:براي فوتبالي كه انصاري فرد مديرش است، متاسفم

كريمي خاطرنشان كرد: غير از قبول اين دستور هيچ كاري نمي توانم بكنم. واقعا براي خودم متاسفم كه به پرسپوليس آمدم. فكر كنم پس خداحافظي از تيم ملي امروز بايد از پرسپوليس خداحافظي كنم.
وي ياد آور شد: متاسفانه متوليان ورزش ما بعد از حرف هاي درستي كه مي شنوند به دنبال جريمه، تنبيه و يا محو كردن از ورزش مي روند. من هر جايي كه باشم حرف هايم را به طور شفاف مي زنم و در دلم هيچ چيزي را نگه نمي دارم.
انتهاي پيام/ا

منم برات متاسفم... بزرگترین اشتباه رو کردی.

بین دو نیمه تو شبکه 3 ذوالفقار نسب گفت:

استقلال با سیستم 2-5-3 بازی میکنه و خیلی خوب نتیجه می گیره
خیلی ها از سیستم استقلال انتقاد میکردند ، خود من اعتقاد دارم که
15 سال هست این سیستم در فوتبال حرفه ای کاربردی نداره اما وقتی
تیم به این خوبی نتیجه می گیره عقل حکم میکنه که از همین سیستم استفاده بشه

بلافاصله جواد خیابانی گفت : درست مثل ماشین های اسقاطی در سطح شهر تهران !!!
درسته که اسقاطی هستن اما راه که میرن !!!:blink:

ذولفقارنسب که از این حرف خیابانی شوکه شده بود فقط تونست به سفاهت این ابله لبخند بزنه !

خلاصه اقا جواد اتیـــــــش گرفته بود

من که به مزخرفات بین دو نیمه کارشناسها و مجری ها اصلا نگاه نمیکنم.... چرت و پرت زیاد میگن. مخصوصا این خیابانی که خودشم بعضی وقتها نمیفهمه چی میگه...

راستی یه نکته ای در مورد دربی به نظرم رسید. اولا زیاد خوشحال نیستم که پرسپولیس به این وضعیت دچار شده. این همه هزینه کردن بازیکن خریدن. رحمان رضایی و علی کریمی و نیکبخت و باقری و .... همه ملی پوش بودن. حالا مقابل پیام که استقلال گلبارانش کرد یه گل اونم از رو پنالتی میزنن. امیدوارم وضعیت پرسپولیس بهتر بشه. اما چیزی که در مورد دربی به نظرم میرسه اینه که با این وضعیتی که الان استقلال داره در مقابل پرسپولیس اگر بازیش مساوی بشه دیگه 100% مطمئن میشم که نتیجه دربی تهران یه جایی غیر از زمین ورزشگاه آزادی تعیین میشه. تو یه جلسه امنیتی.... تا الان خیلی ها این نظریه رو داشتن ولی خوب 100% مطمئن نبودم شخصا که اینطور باشه ولی اگر این دربی هم مساوی بشه دیگه مطمئن میشم. چون دیگه تابلوئه برنده دربی استقلاله... اینکه میگن تو فوتبال هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست برای تیم هایی که فراز و نشیب دارن. اما در مورد استقلال الان دیگه وضعیت طوری شده که وقتی میخوان پیش بینی کنن بازیهاشو همه برد استقلال رو ثبت میکنن فقط رو تعداد گلها اختلاف نظر هست. خوب حقم دارن استقلال الان چند هفته س داره یکه تازی میکنه ؟
به هر حال باید منتظر بازی دربی بشینیم ببینیم چی میشه ....

راستی استقلال 4 - راه آهن 1

M.etallic.A
02-02-2009, 16:38
بردوباخت تيم‌های صدرنشين

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استقلال

ذوب اهن

پرسپولیس

صبای قم

من آخرش از این نمودار چیزی سر در نیاورم.

dma
02-02-2009, 16:41
جدول امتیاز های پیش بینی ها تا پایان هفته ی بیست و چهارم (جدول کلی)

لیگ برتر

الان من نقش داماش گيلان رو دارم :31:

عملکرد خوب استقلال در لیگ هشتم ناصر حجازی را به تحسین واداشت، او دیروز در جمع خبرنگاران گفت: « استقلال با جمعی از بهترین فوتبالیست های کشور به تیمی پویا، قدرتمند و با انگیزه تبدیل شده و با ادامه این روند قهرمان ایران که هیچ، قهرمان آسیا خواهد شد.

حجازی درباره بازی استقلال مقابل همنام اهوازی گفت: « نمی توان از استقلال اهواز خرده گرفت چون میزبان قوی ترین تیم لیگ بود و استقلال تهران با فوتبالی برتر توانست با اختلاف 3 گل به پیروزی برسد. »

سلام گرگ بي طمع نيست!اين آدم حتي اگر تعريف هم كنه يه چيزي پشتش هست.:41:

unartig
02-02-2009, 16:43
من آخرش از این نمودار چیزی سر در نیاورم.
خوب به نمودار دقت کن :46:
اگراستقلال بازی راببره نمودار خط صعودیه
اگر بازی مساوی بشه خط راست میذارند
واگرببازه خط به سمت پایینه
این نمودارمیگه استقلال بازی اولشو برده بازی دوم راباخته بازی سوم مساوی کرده بازی چهارم باخته و........
تیم ذوب آهن هم که باخط آبیه 3تابازی اولشو برده بازی چهارم رامساوی کرده بازی پنجم هم مساوی کرده وبازی 6م راباخته (اگردرست یادم باشه به ابومسلم باخته بود دوررفت) و...........

unartig
02-02-2009, 16:44
بچه ها شک نکنید که علیرضانیکبخت واحدی نبایددردربی بازی کنه چون کارت زرد و کارت قرمز گرفت .
اگریادتون باشه تومحوطه جریمه پرید قیچی بزنه و به جاش کله بازیکن حریفو شوت کرد که داوربهش کارت زردداد.

unartig
02-02-2009, 16:49

shahriar_sh_2007
02-02-2009, 16:56
بچه ها شک نکنید که علیرضانیکبخت واحدی نبایددردربی بازی کنه چون کارت زرد و کارت قرمز گرفت .
اگریادتون باشه تومحوطه جریمه پرید قیچی بزنه و به جاش کله بازیکن حریفو شوت کرد که داوربهش کارت زردداد.

گرچه نیکبخت بازیکن خوب و تاثیر گذاریه ولی فکر نکنم زیاد بتونه در مقابل استقلال کاری بکنه.به نظرم باشه بهتره فردا روزی اگه پرسپولیس نیکبختو نداشته باشه و ببازه میگن دلیل باختمون نبود یکی از بازیکنای تاثیرگذارمون بوده.

shahriar_sh_2007
02-02-2009, 17:11
با این وضع استقلال باید بازی رو ببره.

اگه بزارند.

خیلی سخت میشه باور کرد که دربی برنده داشته باشه البته الان که امیرخان قلعه نوعی هست به احتمال زیاد برنده داشته باشه .امیدوارم برنده دربی ما باشیم.

Alireza Taji
02-02-2009, 17:34
باید دید امشب 90 در این مورد چی میگه!
من بازی لنگ را درست و حسابی ندیدم (سرم تو کامپیوتر بود و گوشام به سمت تلفزیون! )

اما خود نیک بخت هم در مصاحبه ی که با دوربین خبرساز داشته گفته که کارت زردم درست بوده!

shahriar_sh_2007
02-02-2009, 17:42
قلعه نویی: پرسپولیس خانه دوم من است/ تمرین استقلال تعطیل شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال در مواجهه با هواداران تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس خانه دوم من است چرا که این تیم هم مانند استقلال یکی از تیمهای پرطرفدار ایران است.
به گزارش خبرنگار مهر، تمرین تاکتیکی و سنگین تیم فوتبال استقلال برای بازی مقابل راه آهن شهرری از ساعت 15 امروز در ورزشگاه دستگردی شهر تهران برگزار شد.

در ابتدای این تمرین بازهم امیر قلعه نویی برای بازیکنان صحبت کرد. او دوباره از اهمیت دیدارهای پیش رو برای شاگردانش گفت و به آنها گوشزد کرد که هیچ تیمی را دستکم نگیرند. سرمربی استقلال همچنین به بازیکنانش تاکید کرد برای آنها هر بازی باید حکم قهرمانی را داشته باشد که اگر در این دیدارها بازنده شوند باید با قهرمانی وداع کنند.

پس از آغاز تمرین تیم فوتبال استقلال و در شرایطی که بازیکنان این تیم مشغول گرم کردن بودند، حسین کازرانی، بازیکن پیشین تیم فوتبال شاهین تهران و تیم ملی فوتبال کشورمان وارد زمین چمن ورزشگاه دستگردی شد. قلعه نویی با دیدن کازرانی تمرین را تعطیل کرد و از بازیکنان خواست برای عرض ادب نزد این پیشکسوت فوتبال بروند. کازرانی پس از دیدار با بازیکنان استقلال برای آنها آرزوی موفقیت کرد و خواست با قدرت به تمرینات خود ادامه دهند.

بازیکنان استقلال پس از گرم کردن در چند گروه بازی آقا وسط انجام داده و سپس به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند. پس از آن سانتر جناحین، ارسال پاس های عمقی و حرکت از جناحین در دستور کار آبی پوشان قرار گرفت. مدافعان استقلال در تمرین امروز زیر نظر فکری مراحل آماده سازی را دنبال کرده و هافبک‌ها و مهاجمان با هدایت قلعه نویی تمرین کردند.

حدود 200 هوادار استقلال برای تماشای تمرین امروز این تیم به زمین چمن ورزشگاه دستگردی تهران آمده بودند. هاشم بیک زاده و علی علیزاده، دو بازیکن آسیب دیده تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز این تیم غایب بودند. ابراهیم تقی پور و امید روانخواه همچنان زیر نظر دکتر نوروزی به تمرین اختصاصی پرداختند.

زمانی که امیرقلعه نویی قصد ورود به ورزشگاه دستگردی را داشت مقابل درب ورودی این ورزشگاه با تعدادی از هواداران تیم پرسپولیس روبرو شد که بی خبر از تغییر محل تمرین سرخپوشان به ورزشگاه اکباتان آمده بودند.

قلعه نویی در مواجهه با هواداران پرسپولیس از خودروی خود پیاده شد. او با روی گشاده با هواداران پرسپولیس برخورد کرد و به آنها گفت: خانه دوم من پرسپولیس است چرا که این تیم هم مانند استقلال یکی از تیمهای پرطرفدار ایران است. تماشاگران پرسپولیس به اندازه هواداران استقلال برای من قابل احترام هستند و همیشه از هواداران استقلال خواسته ام به آنها توهین نکنند. او ضمن آرزوی موفقیت برای هواداران پرسپولیس در میان تشویق گرم آنها وارد ورزشگاه شد.

اخبار کوتاه از استقلال
طبق دستور واعظ آشتیانی ستادی متشکل از علی نظری جویباری، محمد حیرانی، علی امیری و علی اصغر مانوسی فر برای حضور هرچه قدرتمندتر تیم استقلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا شده است. نشست هئیت مدیره باشگاه استقلال ساعت 15 امروز برگزار و پس از آن سایت باشگاه رسما راه اندازی شد.

منبع:خبرگزاری مهر

unartig
02-02-2009, 18:21
گرچه نیکبخت بازیکن خوب و تاثیر گذاریه ولی فکر نکنم زیاد بتونه در مقابل استقلال کاری بکنه.به نظرم باشه بهتره فردا روزی اگه پرسپولیس نیکبختو نداشته باشه و ببازه میگن دلیل باختمون نبود یکی از بازیکنای تاثیرگذارمون بوده.
بحث سراین نیست که باشه ونباشه کاری می تونه یانمی تونه بکنه .بحث سرعدالته توبازی با ملوان بندرانزلی جلال رافخایی به ما گل زد که محروم شده بود اما به واسطه برنامه 90 محرمیتش بخشوده شدوای بحالشون اگر این اتفاق هم بیفته :41:

emad64
02-02-2009, 18:59
بحث سراین نیست که باشه ونباشه کاری می تونه یانمی تونه بکنه .بحث سرعدالته توبازی با ملوان بندرانزلی جلال رافخایی به ما گل زد که محروم شده بود اما به واسطه برنامه 90 محرمیتش بخشوده شدوای بحالشون اگر این اتفاق هم بیفته :41:

منم باهات موافقم اونی.. اصلاً به نظر من باشه بهتره، چون وجود نیکبخت باعث بالا رفتن جذابیت دربی میشه (چون تو هر دو تیم بازی کرده).
ولی واقعاً اگه باید محروم باشه، نباید بازی کنه. اگه همین شرایط واسه یکی از بازیکنای ما هم اتفاق بیفته، من که حاضر نیستم کارتش مثلاً بخشیده بشه و به بازی برسه. چون اینجوری به تیم مقابل ظلم شده..
هر اتفاقی که میخواد بیفته بیفته. هر چی قسمتشه..

emad64
02-02-2009, 19:10
پس از استعلام از سازمان ليگ
مجيدي مي تواند مقابل راه آهن به ميدان برود

تو کشورای دیگه، دقیقاً مشخصه که چه بازیکنی دو اخطارست و چه بازیکنی از بازی بعدی محرومه، ولی متأسفانه تو کشور ما اینجوری نیست. قبل هر بازی باید استعلام گرفته بشه..
بعد میگن لیگ ما حرفه ایه. کجای این کار، به حرفه ای بودن میخوره ؟!

Alireza Taji
02-02-2009, 19:20
مثل اینکه مجیدی می تونه بازی کنه.
اینطور که میگن قلعه نویی مخواد کاظمی و حیدری را بازی نده تا مبادا محروم بشند.
خوشم میاد که تیممون به شخص وابسته نیست همشون در یک سطح هستند.
تیم ما اگه جباری نباشه می بره اگه جان واریو نباشه می بره اگه برهانی نباشه می بره و خلاصه اینکه همیشه میبره.

سايپا حامي مالي استقلال در ليگ قهرمانان آسيا

خبرگزاري فارس: شركت خودرو سازي سايپا به احتمال فراوان در 6 ديدار ليگ قهرمانان آسيا به عنوان حامي مالي باشگاه استقلال فعاليت خواهد كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از پايگاه خبري باشگاه استقلال، به احتمال فراوان سايپا مينياتور پس از توافق نهايي مابين واعظي آشتياني و مديرعامل گروه صنعتي سايپا به عنوان حامي مالي استقلال در آسيا معرفي خواهد شد.
به دنبال نشستي كه مهرداد بذرپاش و واعظي آشتياني در هفته گذشته انجام دادند توافق اوليه براي حمايت مالي كارخانه سايپا در 6 بازي استقلال در ليگ قهرمانان صورت گرفت. با توجه به نظر مديرعامل گروه صنعتي سايپا به ورزش و فوتبال پيش بيني مي شود اين كارخانه اسپانسر آينده استقلال در آسيا خواهد بود.
انتهاي پيام/ا

من از سایپا خوشم نمیاد!

Alireza Taji
02-02-2009, 19:34
این عنایت هم همش خارج کشوره!
گند زده با این ریاستش!

عنايت:

داور خارجى دربى براى هميشه منتفى شد

عنايت ديروز راهى مالزى شد و قبل از سفرش اعلام كرد كه بدون شك قضاوت ديدار استقلال و پرسپوليس در ۲۵ بهمن به داوران ايرانى سپرده خواهد شد تا براى هميشه پرونده داوران خارجى دربى بسته شود.

هنوز هم قصد داريد قضاوت دربى را به داور ايرانى بسپاريد

فدراسيون فوتبال بايد قبل از برگزارى اين مسابقه تمهيدات لازم درخصوص برخورد با بى انضباطى تماشاگران، مربى و بازيكنان را درنظر بگيرد و قبل از مسابقه از بروز جنجال هاى احتمالى پيشگيرى كند. حداقل انتظار از تماشاگران دربى هم اين است كه همان برخوردى كه با داور خارجى دارند را با داور ايرانى داشته باشند و اشتباهات داور ايرانى را هم نظير اشتباهات داورخارجى سهوى و غيرعمد تلقى كنند. در صورت حمايت همه جانبه اهالى فوتبال، تابوى داورخارجى درمسابقه استقلال و پرسپوليس براى هميشه از بين خواهد رفت و داوران شايسته كشورمان اين فرصت را خواهند يافت كه يكى از بزرگترين رويدادهاى فوتبال در سطح قاره را با شايستگى قضاوت كنند.
نظرتان در مورد قضاوت فغانى چيست
فغانى درست تصميم گيرى كرد. فغانى به صحنه ها نزديك بود و قضاوت قاطعى داشت.
يعنى معتقديد كه تمام تصميم هاى فغانى درست بود
بله، اخراج ارزانى و نيكبخت و رحمان رضايى درست بود. تصاوير تلويزيونى تنها اخراج نيكبخت را نشان داد كه اين درست نبود زيرا ارزانى نيز با دريافت كارت زرد دوم از بازى اخراج شد. توره هم به دليل برخورد فيزيكى با داور بايد اخراج مى شد كه فغانى به وى تخفيف داد.

Alireza Taji
02-02-2009, 19:37
این هم از اون داستانهاست!!!

زوم روى يك سوژه

مدارك استقلالى ها عليه مديرعامل اسبق
قتل در مرغوبكار، فتح الله زاده را دادگاهى مى كند

ايلنا- مجيد پورسيف مدير ورزشگاه مرغوبكار و رييس كانون هواداران استقلال درباره اتفاقات ورزشگاه مرغوبكار در زمان فتح الله زاده مى گويد: تمامى مدارك لازم در خصوص تخلفات اين مجموعه در زمان مديريت على فتح الله زاده در حال جمع آورى است و به زودى وى بايد در دادگاه پاسخگوى اتفاقات اين مجموعه در زمان مديريت خود باشد. بسيارى از افراد از قضيه شايعه بازى دوستانه تيم نوجوانان استقلال با تيم بانوان قصد سوء استفاده و ايجاد مسائل حاشيه اى داشتند اما بايد اعلام كنم سال گذشته در زمان مديريت على فتح الله زاده، در اين مجموعه يك قتل هم اتفاق افتاده است.
وى ادامه داد: اينكه فتح الله زاده اعلام كرده بنده منصوب آقاى واعظ آشتيانى مديرعامل فعلى باشگاه استقلال هستم و اتفاقات اخير ورزشگاه مرغوبكار را بايد به حساب من بنويسند بايد بگويم، بله من منصوب آقاى واعظ آشتيانى هستم و به اين موضوع افتخار مى كنم كه تابع مديريت وى هستم. آقاى آشتيانى آن قدر درايت دارند كه وقتى پستى را به يك فردى مى سپارند حداقل هفته اى يك بار از او گزارش كار مى خواهند اما مى شود آقاى فتح الله زاده توضيح بدهند كه در زمان مديريت وى درباشگاه استقلال حداقل يك بار هم به ورزشگاه مرغوبكار سر زده اند تا ببينند در اين مجموعه چه اتفاقاتى رخ داده است!
فتح الله زاده مى داند سال گذشته و در زمان مديريت او در اين مجموعه يك نفر كشته شده است، آيا اصلاً از اين موضوع خبر دارند. اگر من گفتم در اين مجموعه در زمان مديريت آقاى فتح الله زاده اتفاقاتى بدتر از اين اتفاق افتاده همين مسأله بود. آيا قتل يك نفر مهم است يا تمرين چند كودك ۹ و ۱۰ ساله به مدت ۱۰ دقيقه در كنار يك تيم بانوان البته من اين كار را تأييد نمى كنم و اين كار نزد ما منفور است ولى آيا او مى داند كه در اين مجموعه سال گذشته يك چنين اتفاق بزرگى رخ داده است. يا اينكه مى داند مسؤولان قبلى اين مجموعه كه كار را به آنها سپرده بود چه بلاهايى بر سر اين مجموعه آورده اند البته ما جواب هاى خود را در دادگاه به وى خواهيم داد.
ما در ارتباط با اين اتفاقات و حوادث، همچنين حيف و ميل بيت المال كه در زمان مديريت او در مجموعه مرغوبكار شده مدارك لازم را جمع آورى و همراه با شكايت خود همه را در اختيار مراجع قضايى قرار خواهيم داد. ارگان هاى اطلاعاتى نيز پيگير اين قضيه هستند. آقاى فتح الله زاده هم اگر خيلى مدير لايقى هستند پاسخگوى ابهامات موجود در دادگاه باشند چرا كه ما حرفى با او نداريم. من چندى قبل هم گفتم متخلفان را به دادگاه احضار خواهيم كرد و حالا زمان آن نزديك است.
اختلاف استقلالى ها و فتح الله زاده از آنجا نشأت مى گيرد كه اطرافيان باشگاه استقلال بر اين عقيده استوارند كه جريان سازى اخير درخصوص اتفاق مرغوبكار و رسانه اى شدن اين موضوع با تحريك اطرافيان فتح الله زاده اتفاق افتاده است. البته بايد منتظر واكنش فتح الله زاده به اين موضوع بود و ديد كه مديرعامل اسبق استقلال به اين موضوع چه واكنشى نشان مى دهد...

Zoom
فتح الله زاده: بايد اين ادعا را ثابت كنند

فتح الله زاده در واكنش به ادعاى پورسيف، مدير مجموعه ورزشى مرغوبكار چنين گفته است: «ادعاى مدير مجموعه مرغوبكار كذب است و من به شدت اين شايعه را تكذيب مى كنم.
شكايتى عليه مدير مجموعه ورزشى مرغوبكار تنظيم و از طريق وكيل خود پيگير اين ادعا هستم. البته در شأن من نيست پاسخ اين آدم ها را بدهم با اين حال در دادگاه پاسخ ادعاى اين افراد را مى دهم. نمى خواهم با واكنش خودم جو آرام استقلال را به هم بزنم.

Alireza Taji
02-02-2009, 19:41
ارزيابى و نقد هفته بيست و چهارم ليگ برتر

سيستم «منسوخ» پيش مى تازد!

حميد رضا عرب
Hamid Reza Arab

وقتى گفت مى خواهيم ۲-5-3 بازى كنيم همه به او خنديدند و به تمسخرش گرفتند. امير حاج رضايى هم در نطقى به ياد ماندنى پس از شكست ۳- يك استقلال مقابل صباى قم در رسانه ملى به امير طعنه زد و سيستم اش را به سخره كشيد.:5: حالا اين همان سيستم منسوخ و از كار افتاده امير قلعه نويى است كه پيش مى تازد و بردهاى مدعيان را در هفته بيست و چهارم خنثى و بى ارزش مى كند. فاصله ۵ امتيازى استقلال با تيم دوم ظاهرا حاشيه امنيت مناسبى براى قلعه نويى و شاگردانش ايجاد كرده به طورى كه آنها قصد دارند بى توجه به نتايج ديگر تيم ها و تنها به هدف برترى در بازى هاى آتى مقابل حريفان قرار بگيرند. استقلال در روزهايى كه پرسپوليس برزخ را تجربه مى كند آماده قهرمانى است، حالا ۱۰ هفته به قهرمانى تيم سيزدهم فصل پيش مانده است.

برنده ها... برنده ها... برنده ها... برنده ها...

امير قلعه نويى: امير در اهواز تولدى دوباره داشت و بار ديگر به هواداران تيمش فهماند هيچ تيمى در اين فصل تاب مقاومت مقابل استقلال را ندارد. امير قلعه نويى در اهواز بار ديگر معنى اقتدار و بزرگى را به همه فهماند.
وقتى اكبر ميثاقيان در سالن كنفرانس مطبوعاتى با وجود شكست ۳- صفر مى گويد: «پيشرفت كرديم!» اين كلام به اين معنا است كه استقلال بار ديگر به روزهاى بزرگى اش بازگشته است و اين اتفاق ممكن نشده است مگر با درايت امير قلعه نويى ...

محمد مايلى كهن: سايپا اگرچه هفته گذشته با شكستى دور از ذهن بى انگيزه جلوه مى كرد اما در اين هفته با شكست برق جان تازه اى گرفت و بار ديگر خود را از منطقه خطر جدا كرد. وضعيت امروزى سايپا محصول حضور محمد مايلى كهن است كه بى توجه به حاشيه سازى اطرافيان باشگاه سايپا و حامى مربيان اسبق! بى وقفه به جلو حركت مى كند. به نظر مى رسد بازيكنان سايپا و محمد مايلى كهن از هر حيث با يكديگر هماهنگ شده اند به طورى كه مى توان انتظار حضور اين تيم در رتبه هاى بالاى جدول را داشت.

منصور ابراهيم زاده: از معدود دفعاتى بود كه ذوب آهن مزه برترى در دربى اصفهان را چشيد. منصور ابراهيم زاده كه منشأ تحولات عظيمى در ذوب آهن بوده با اين پيروزى نام خود را براى هميشه در ذهن معدود هواداران ذوب آهن اصفهان حك خواهد كرد.
ابراهيم زاده خوب توانست ذوب آهن را پس از ۲ هفته ناكامى دوباره به عنوان جدى ترين مدعى قهرمانى مطرح كند البته به نظر مى رسد ذوب آهن تاب مقاومت مقابل استقلال را نخواهد داشت و بايد به دومى قناعت كند !

مجتبى جبارى: جبارى در زمين سفت و ناهموار تختى اهواز چنان مى دويد، تكل مى زد و با حريفان تنه به تنه مى شد كه انگار هيچ مصدوميتى در كار نبوده و مدتى را براى تجديد قوا به استراحت پرداخته است! جبارى در ميانه ميدان براى استقلال همه كار كرد و بى ترديد برترين بازيكن بود البته بازگشت جبارى بيش از همه لبخند شادى را بر لبان على دايى جارى خواهد كرد چرا كه تيم ملى از جايى لنگ مى زند كه بازيكنى با خصوصيات جبارى در آن حضور ندارد!

بازنده ها... بازنده ها...بازنده ها...

عباس انصارى فرد:درحالى كه عده اى با صداى «پيروانى حيا كن پرسپوليس را رها كن» افكار خود را به همه ديكته مى كردند اما على كريمى پس از بازى مقابل پيام حرف هايى عليه انصارى فرد زد كه گوياى واقعيت هاى بسيارى در قبال مديريت امروزى پرسپوليس بود؛ عباس انصارى فرد كه مدت كوتاهى از حضورش در پرسپوليس مى گذرد نه تنها نتوانسته از حواشى اين تيم كم كند بلكه هر روز بر تنش هاى تيمش افزوده و همواره با اظهار نظرهايش كادر فنى را در خطر اخراج قرار داده است.

فرشاد پيوس:آقاى پيوس كه تا ديروز مدعى مربيگرى در پرسپوليس بوده به سرعت برق در گروه بازنده هاى هفته قرار گرفت. فرشاد كه مدت كوتاهى از حضورش در برق مى گذرد با شكستى تحقيرآميز در شهر شيراز و مقابل هواداران اين تيم به زانو درآمد تا روشن شود انتخابش تا چه حد نادرست بوده است. از مديران برق بايد پرسيد انتخاب پيوس، مردى كه در ناكامى شهره خاص و عام است بر چه اساسى صورت گرفته است آيا دوره مربيگرى پيوس از نگاه مديران برق به پايان نرسيده است

فرهاد كاظمى:شكست كاظمى در اصفهان در دسته نتايج عجيب و دور از انتظار اين هفته بود. كاظمى كه تيمش را مدعى قهرمانى مى دانست حالا بايد براى قرار گرفتن در يكى از رتبه هاى بالاى جدول بجنگد و ديگر نبايد از آنها توقع داشت رقيبى جدى براى استقلال صدرنشين باشند. كاظمى با اين شكست استقلال را در صدر تنها گذاشت چرا كه همگان تصور مى كردند پس از ذوب آهن تنها سپاهان مى تواند تهديدى جدى در قهرمانى استقلال لقب بگيرد!

عليرضا نيكبخت:آخرين روزهاى حضور نيكبخت در سطح اول فوتبال ايران با خاطرات بسيار تلخى همراه است. نيكبخت آرام آرام در حال محو شدن است و اين اتفاق درحالى رخ مى دهد كه او به لحاظ اخلاقى هم ديگر مورد تاييد هواداران پرسپوليس نيست. بازى هاى ضعيف و ملال آور او در تركيب پرسپوليس هم مزيد بر علت شده تا بسيارى از هواداران پرسپوليس او را يار دوازدهم حريفان بدانند. نيكبخت در هفته بيست و چهارم مسير سقوطش را با دريافت ۲ كارت بى مورد با شتاب بيشتر طى كرد!

چهره هاى ويژه

آرش برهانى

براى شكستن ركورد رضا عنايتى بى تابى مى كند؛ آرش برهانى چنان ولعى براى رسيدن به اين مهم دارد كه حتى از كمترين دقايق براى گل زدن بيشترين بهره را مى برد. آرش مقابل استقلال اهواز تنها ۱۰ دقيقه فرصت خودنمايى داشت كه در همين دقايق هم توانست شم گلزنى اش را به رخ مهاجمان ليگ بكشد. حال اين سؤال به وجود مى آيد كه چطور آرش در تيم ملى و با هدايت على دايى مهاجم گلزن استقلال نيست آيا دايى هم مى تواند آرش را به بازيكنى گلزن تبديل كند

ايمان حيدرى
اصغر مديرروستا اگر امروز روى نيمكت مربيگرى پيكان نشسته است اين مهم را بايد مديون ايمان حيدرى باشد! بازيكن جوان و انرژيك پيكان تنها ۲ دقيقه پس از ورودش به ميدان دروازه ملوان را باز كرد تا پيكان از يك باخت بيرون از خانه نجات پيدا كند.
حيدرى را مى توان يكى از بهترين بازيكنان پيكان دانست البته اگر اصغر مديرروستا قدر اين بازيكن را بداند و از اين پس اين جوان را بيشتر در تركيب تيمش قرار دهد.

رحمان رضايى
مدافع سيصد ميليونى پرسپوليس وقتى بى دليل از ميدان اخراج شد بسيارى به اين باور رسيدند كه سال ها بازى در سطح اول فوتبال ايتاليا هيچ تاثيرى در رفتارهاى مدافع پرسپوليس نگذاشته است و او همچنان يك بازيكن آماتور و غيرحرفه اى است. رضايى كه استرس در بازى اش موج مى زند و جايگيرى هاى غلطش خط دفاع پرسپوليس را آسيب پذيرتر از هميشه كرده به جاى آنكه با اين سابقه ليدر خط دفاع باشد بيشتردر خدمت حريفان پرسپوليس است.

على كريمى
على كريمى حتى مى توانست چهره ويژه هفته هم لقب بگيرد. او كه مقابل پيام بى ترديد بهترين بازيكن تيمش بود و با غيرتى مثال زدنى به دنبال توپ مى دويد پس از بازى بى آنكه از آينده اش بترسد و مثل بسيارى از بازيكنان محافظه كارى كند واقعيت هاى تيمش را بر ملا كرد تا همگان بدانند در پرسپوليس چه مى گذرد و در پس پرده چه اتفاق هايى مى افتد. جرات و صراحت لهجه كريمى بايد الگوى بسيارى از بازيكنان فوتبال باشد كه به هر قيمتى حاضرند واقعيت ها را ببينند و چيزى نگويند.

farzin07
02-02-2009, 19:59
خبر ناگوار براي استقلاليها!

نيكبخت واحدي اعلام كرد:در دربي حاضر ميشوم!
به گزارش خبرگزاريهانيكبخت اعلام كرد حضور من در دربي قطعا" وزن تيم ما را بالا مي برد :20:

راست میگه بنده خدا خودش حداقل 100 کیلویی هست:27::27: ماشاالله:27:.منم استقبال می کنم از حضورش. حداقلش یکم فحش میخوره تازه من چندین هفتس تو نخشم هرچی از این علیزاده:2: برا استقلال خیر و برکت می بینم از اینم برا لنگی ها می بینم:27::31:.به هر حال بود نبودش فرقی نمیکنه.چون ما استقلالیم:40: و کلفتر از لنگ هم جلودار ما نیست.مگر اینکه مجبور شیم به طور سیاسی برد رو با مساوی عوض کنیم

M.etallic.A
02-02-2009, 20:35
منم از حرکت کریمی خیلی خوشم اومد. امشب نود حتما در موردش صحبت میکنه... از آدمای محافظه کار منفعت طلب خوشم نمیاد. درسته کریمی از زبون سرخش خیلی ضربه خورده ولی هیچ وقت فیلم بازی نکرده و رک و راست حرفشو زده. واقعا تو پرسپولیس حیف شد.

پیش بینی من ثبت شده ؟ میخوام عوضش کنم.

استقلال 2 - راه آهن 0

unartig
02-02-2009, 20:39
سایت رسمی باشگاه استقلال هم افتتاح شد :5: دمشون گرم

vahid_vaezinia
02-02-2009, 20:57
استقلال 3-1 راه آهن

mohsensoft
03-02-2009, 00:03
استقلال 4-راه آهن 2

bayern
03-02-2009, 00:12
سلام
من همین الان تو سایت استقلال ثبت نام کردم ولی هنوز نمیتونم با نام کاربریم وارد بشم .اجازه نمیده چرا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mani_2004_2006
03-02-2009, 01:12
استقلال 1 - 0 راه آهن

Rjoun
03-02-2009, 02:20
ليگ برتر دوره پنجم كه استقلال با اقتدار قهرمان شد!!!!!!

ليگ پنجم از نگاه آمار
پرونده رقابت هاي ليگ برتر فوتبال در فصل پنجم با قهرماني استقلال تهران به پايان رسيد.

تلاش شانزده تيم ليگ برتري كه از دهم شهريور 84 آغاز شده بود، با قهرماني استقلال و صعود اين تيم به ليگ قهرمانان آسيا و سقوط تيم هاي شموشك نوشهر و شهيد قندي به ليگ دسته يك، اول ارديبهشت 85 به پايان رسيد.

پس از قهرماني استقلال در فصل پنجم، اين تيم هم به جمع تيم هاي پرسپوليس، سپاهان، پاس و فولاد خوزستان اضافه شد تا وزنه قهرماني به سود تيم هاي تهراني سنگيني كند. بدون درنظر گرفتن امتيازات كسب شده از سوي شانزده تيم حاضر در ليگ برتر، آمارهاي به دست آمده نظير تعداد گل هاي رد و بدل شده در اين فصل، نشانگر جذابيت اين رقابت ها بوده است. جايي كه 542 گل رد و بدل شده در 240 ديدار نشان مي دهد كه فوتبال داخلي، سالي شاداب و پرنشاط را پشت سر گذاشته است. با توجه به حساسيت كم رقابت ها در روز پاياني، روييدن سي وسه گل در هفته سي ام، سبب شد كه روز آخر، پرگل ترين هفته لقب بگيرد و هفته بيستم با ده گل زده شده كم گل ترين. ميانگين گل زده در هر بازي 25/2 بوده كه با مقايسه اين عدد با سال هاي گذشته، شاهد پيشرفت خوبي به لحاظ تعداد گل ها بوده ايم.

استقلال كه پنجمين قهرمان ليگ برتر ناميده شد، با شانزده هفته صدرنشيني بيشترين ثبات را در مكان نخست جدول داشت و پس از اين تيم، ذوب آهن با هفت هفته، پاس و سايپا هر كدام سه هفته و سپاهان با يك هفته بيشترين ماندگاري را در صدر جدول داشتند، اين آمار مي تواند گواه شايستگي قهرماني استقلال در فصل پنجم ليگ برتر باشد. بهترين خط حمله ليگ برتر در فصل 85 - 84 متعلق به پاس با 54 گل زده (ميانگين 8/1 گل در هر بازي) است و استقلال با دريافت هفده گل (56/0 گل در هر بازي) عنوان بهترين خط دفاع ليگ پنجم را به دست آورد.

شموشك با 20 گل زده (63/0 در هر ديدار) بدترين خط حمله و شهيد قندي با 43 گل خورده (43/1 گل در هر بازي) بدترين خط دفاع را داشت. پاس با پيروزي هفت بر يك برابر فولاد خوزستان، بهترين پيروزي خانگي را به دست آورد و سنگين ترين شكست خانگي مربوط به باخت چهار بر صفر صباباتري در ورزشگاه شهيد درخشان برابر استقلال اهواز و همچنين پيروزي پنج بر يك ذوب آهن برابر شموشك در نوشهر است. ديدار سپاهان و پاس در هفته بيست و هفتم كه با نتيجه چهار بر چهار به پايان رسيد، پرگل ترين تساوي ليگ پنجم بود. از مجموع دويست وچهل بازي انجام شده در ليگ برتر، تيم ها 171 برد و 69 مساوي به دست آوردند. استقلال و پاس از مجموع سي بازي خود شانزده پيروزي كسب كردند و با اين تعداد برد بيشترين پيروزي هاي ليگ را به دست آوردند و تيم هاي قندي و شموشك با چهار پيروزي كمترين پيروزي را داشتند.

سايپا با سيزده تساوي ركورددار تساوي هاي ليگ پنجم بود و ملوان با شش تساوي كمترين مساوي را داشت. استقلال با سه شكست در سي بازي كمترين باخت ليگ را به دست آورد و شهيد قندي با نوزده شكست از اين لحاظ ركورددار شد. در هفته سي ام، هشت تيم موفق به پيروزي شدند و نتيجه تساوي در هيچ يك از ديدارهاي اين هفته رقم نخورد، اما، در هفته هاي پانزدهم و بيست و نهم با پنج تساوي بيشترين تعداد تساوي ها به دست آمد. تيم ابومسلم خراسان با كسب 46 امتياز مكان پنجم جدول را به خود اختصاص داد تا عنوان تشريفاتي بهترين تيم شهرستاني ليگ پنجم را از آن خود كند.

تيم پرسپوليس با به دست آوردن 38 امتياز و قرار گرفتن در مكان نازل نهم جدول شانزده تيمي، بدترين نتيجه تاريخ خود را كسب كرد. :27:

در نيم فصل دوم پاس با كسب 32 امتياز بيشترين و شهيد قندي با 4 امتياز كمترين امتيازات را به دست آوردند.

Alireza Taji
03-02-2009, 03:11
این اسم من اینقدر جوات هست که چند ساعت از افتتاح سایت نگذشته یکی رفته ثبتش کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدبختی عدد هم در نام کاربری قبول نمیکنه! :13:
باید منتظر موند و دید چیکارش می کنند خیلی ناقص هست و به نظر من باید کامل ترش می کردند و بعد معرفیش می کردند!
امیدوارم هرچه زودتر انجمنش راه بیفته تازگی ها این ابیته خیلی اذیت می کنه!

Alireza Taji
03-02-2009, 03:19
اما دمه واعظ گرم که همین کار را هم انجام داد. فتح الله زاده با اون همه ادعا همچین کاری نکرد.
اینطور هم که واعظ قبلا گفته به زودی روزنامه رسمی باشگاه هم اماده میشه.
از همین راهها میشه خیلی از حاشیه ها را از بین برد.

استقلال 1 - 0 راه آهن

استقلال 4-راه آهن 2

استقلال 3-1 راه آهن

استقلال 2 - راه آهن 0

این پیشبینی ها ثبت شد اگه کسی در این چند ساعت اخیر پیشبینی کرده و ثبت نشده خبر بده.
پیشبینی متالیک هم تغییر کرد و پیشبینی قبلیش دیگه اعتبار نداره :5:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Alireza Taji
03-02-2009, 04:45
قوانين ليگ قهرمانان

پيراهن تيم ها
تمامى تيم هاى حاضر در ACL نمونه پيراهن هاى خود را در تاريخ هاى مشخص به AFC ارسال كردند تا پيراهن هاى تيم ها از جنبه هاى گوناگون مورد بررسى و تاييد AFC قرار بگيرد.

رنگ پيراهن ها
براى اينكه از شباهت رنگ پيراهن دو تيم در ديدارهاى ليگ قهرمانان جلوگيرى شود هر تيم بايد دو رنگ پيراهن به AFC ارائه كند كه اين دو رنگ بايد كاملا با هم متفاوت باشند.
درصورتى كه ناظر بازى تشخيص دهد رنگ پيراهن يكى از تيم ها براى پخش تلويزيونى مسابقه مشكل ايجاد مى كند تيم ميزبان بايد پيراهن اول و تيم ميهمان پيراهن دوم خود را بپوشد.

تبليغات روى پيراهن
طبق قوانين AFC تيم هاى شركت كننده در ليگ قهرمانان بايد به يكى از دو شكل نمايش داده شده در عكس روى پيراهن خود تبليغ كنند:
الف) درصورتى كه نام اسپانسر به صورت افقى روى پيراهن حك شود بايد حداكثر فضايى را كه از پيراهن اشغال مى كند ۲۰ سانتيمتر مربع باشد. طول نوشته هاى داخل باكس اسپانسر نبايد بيشتر از ۱۰ سانتيمتر باشد.
ب ) درصورتى كه تبليغات به صورت عمودى روى پيراهن حك شود بايد همان در فضاى ذكر شده به صورت عمودى روى پيراهن اشغال شود يعنى حداكثر فضاى اسپانسر ۲۰ سانتى متر مربع و حداكثر طول نوشته داخل باكس اسپانسر ۱۰ سانتيمتر باشد.

Alireza Taji
03-02-2009, 04:49
بائو: فصل بعد در ابومسلم نمى مانم
شايد رفتم پرسپوليس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ايران ورزشى - ميثم بائو مهاجم تيم ابومسلم با ۱۰ گل و ۸ پاس گل مؤثرترين بازيكن اين تيم است و با صدر جدول گلزنان ۵ گل فاصله دارد البته او با اين حال به عنوان آقاى گلى فكر نمى كند و اميدوار است با اين عملكرد در تيم ملى هم بيشتر بازى كند.
هافبك ملى پوش ابومسلم كه در بين بازيكنان مؤثر ليگ برتر رده سوم را به خود اختصاص داده روياهاى بسيارى در سر دارد به شكلى كه خودش در يك جمله كوتاه مى گويد: «امسال با ابومسلم دوباره احيا شدم تا به خيلى ها ثابت كنم مى توانم از خيلى از ستاره هاى امروزى بهتر و بالاتر باشم.»

چه دليلى باعث شد مقابل فولاد شكست بخوريد

ما در چند بازى گذشته شرايط خوبى داشتيم و ۱۲ امتياز از چهار بازى گرفتيم با اين حال در اين ديدار در خانه مغلوب حريف شديم تا سه امتياز مهم را از دست بدهيم البته ما چندان خطر سقوط را احساس نمى كنيم اما نبايد به اين راحتى امتيازات را از دست بدهيم.
اما با اين اوصاف دوباره گل زدى و يك پنالتى هم خراب كردى
وقتى از الشعب ديپورت شدم و در راه آهن هم شرايط خوبى نداشتم همه گفتند ميثم بائو تمام شده و نمى تواند به روزهاى اوج برگردد ولى ابومسلم شروع خوبى براى من بود و موفق شدم در اين تيم به يكى از بهترين ها تبديل شوم البته از گلزنى در بازى با فولاد خوشحال نيستم چون در نهايت تيم ما بازنده از زمين خارج شد. درباره پنالتى هم بايد بگويم تنها يك بدشانسى بود.
با گلى كه زدى به صدر جدول گلزنان نزديك تر شدى، به آقاى گلى فكر مى كنى
اصلا به آقاى گلى فكر نمى كنم چون در آن صورت نمى توانم خوب كار كنم و تمركزم را از دست مى دهم.در اين مدت خيلى تلاش كردم با خوب بازى كردن به تيم ملى دعوت شوم و حالا كه اين اتفاق رخ داده سعى مى كنم بازى هم كنم و تمام هدفم در حال حاضر همين مسأله است البته حالا كه دوباره يكى از ستاره هاى ليگ شدم دوست دارم سابقه ملى هم داشته باشم.
براى فصل بعد چه برنامه اى دارى
تا پايان فصل به ابومسلم فكر مى كنم اما بعد از اتمام بازى ها بعيد است اينجا بمانم چون تيم شرايط خوبى ندارد البته هنوز تصميم نگرفته ام به كدام تيم بروم.
به استقلال برمى گردى
در گذشته در استقلال با امير قلعه نويى مشكل داشتم و بازى نمى كردم ولى اگر امسال پيشنهاد خوبى باشد و من هم مطمئن باشم كه بازى مى كنم به اين تيم برمى گردم البته اگر اين تيم نشد به پرسپوليس هم فكر مى كنم چون دوست دارم در تيمى باشم كه در چشم باشد و دليلى شود تا به تيم ملى نزديك تر شوم.

Alireza Taji
03-02-2009, 04:52
النصر موضع خود را تغيير نداد

عنايتى: جلسه بدون نتيجه تمام شد

ايران ورزشى- همان طور كه تصور مى شد جلسه يكشنبه شب رضا عنايتى با مسؤولان باشگاه النصر بى نتيجه باقى ماند.
اين در حالى بود كه عنايتى چندين بار اعلام كرده بود يكشنبه آخرين مهلت النصر است تا تكليفش را مشخص كند اما ظاهرا مسؤولان اين باشگاه به اين راحتى ها قصد ندارند قرارداد عنايتى را فسخ كنند تا اين بازيكن به بازى هاى جام باشگاه هاى آسيا نرسد و استقلال از داشتن اين بازيكن گلزن محروم بماند.

بالاخره نتيجه جلسه يكشنبه شب چه شد
هيچى، اتفاقى نيفتاد. چون موضع باشگاه النصر تغيير نكرده، من احساس مى كنم النصرى ها اين دست و آن دست مى كنند تا ليست استقلال رد شود.
براى اين كه قراردادت را فسخ كنى هيچ كارى نمى توانى بكنى
نه، هيچ كارى نمى توانم بكنم و من همچنان بازيكن النصر هستم.
يعنى بايد به تمرينات النصر برگردى و با تيم تمرين كنى
نه، اتفاقا هيچ خبرى هم از تمرين نشد. در واقع باشگاه نخواست به تمرينات برگردم و اين جلسه بدون هيچ نتيجه اى به پايان رسيد چون موضع باشگاه تغيير نكرده.
اما شما چند بار اعلام كرده بوديد به باشگاه النصر تا يكشنبه مهلت مى دهم تا تكليفم را مشخص كند اما يكشنبه گذشت و هيچ اتفاق جديدى نيفتاد...
درست است. مهلت داده بودم و گفتم كه اگر از اين تاريخ بگذرد و تكليفم مشخص نشود شرايط مذاكره به گونه اى ديگر پيش خواهد رفت. چون تا به حال با انعطاف پيش مى رفتم تا مشكلم سريع تر حل شود تا به جام باشگاه ها برسم اما ظاهرا اين صحبت من باعث شد تا آنها سخت و سخت تر شوند. به نظر خودم اگر اين حرف را نمى زدم بهتر بود.
خب حالا كه يكشنبه گذشت و تكليف مشخص نشد چطور مى خواهى شرايط مذاكره را تغيير بدهى، يعنى ديگر انعطاف قبل را نخواهى داشت
نه، من در جلسه اى كه با مسؤولان باشگاه داشتم گفتم كه چون امشب (يكشنبه شب) تكليفم مشخص نشده بايد تا ريال آخر پولم را بدهيد.
مگر برايشان فرقى هم مى كند
بالاخره آنها مى خواهند يك بازيكن جديد به جاى من بياورند كه تا ۱۱ روز ديگر فرصت دارند نام من را از ليست خارج كنند تا او را جذب كنند.
پس آوردن جانشين برايت جدى است
بله، كاملا جدى است اما با اين حال باشگاه النصر قصد ندارد تا قبل از قرارداد با اين بازيكن قرارداد من را فسخ كند.
خب، جلسه بعدى تان چه زمانى است
قرار است تماس بگيرند.

Alireza Taji
03-02-2009, 04:56
بدون شرح!!!

برنامه هاى جديد، براى رسيدن به تيم محبوب
هدايتى مالك پرسپوليس مى شود، نه پيروزى
ايران ورزشى - ظاهرا حسين هدايتى عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس كه مصرانه به دنبال خريد اين باشگاه است وقتى مى بيند تا به حال تلاشش چندان راه به جايى نمى برد قصد دارد اين مساله را رها كند و به دنبال برنامه اى ديگر براى خريد يك تيم پرطرفدار ليگ برترى باشد.
شنيده مى شود حسين هدايتى برنامه اش را روى اين گذاشته كه به هر نحوى شده استيل آذين را ليگ برترى كند. پس اگر اين امر محقق شد و استيل آذين صعود كرد جواز پرسپوليس را مى خرد و اين باشگاه را با نام پرسپوليس در ليگ برتر شركت خواهد داد! از آنجا كه جواز پرسپوليس (نه پيروزى) در دست امير عابدينى است و حسين هدايتى هم براى پول دادن واهمه اى ندارد كار سختى در پيش ندارد، پس قصد دارد جواز پرسپوليس را بخرد تا تيم استيل آذين با نام پرسپوليس در ليگ برتر بازى كند.
البته اين پايان برنامه هاى حسين هدايتى نيست چرا كه براى بازيكنان پيروزى هم نقشه هاى جالبى دارد. هدايتى كه به خوبى از قراردادهاى بازيكنان پيروزى مطلع است و مى داند كه بيشتر بازيكنان اين تيم تا پايان فصل قرارداد دارند، قصد دارد در صورتى كه مرحله اول برنامه اش انجام شد، با اين بازيكنان براى تيم آينده اش يعنى پرسپوليس قرارداد ببندد تا صاحب تيم محبوب، پرطرفدار و قرمزپوش پرسپوليس شود. به همين راحتى...
اما اگرچه برنامه هاى حسين هدايتى براى داشتن تيم محبوب و پرطرفدار پرسپوليس آسان به نظر مى ر سد اما با وجود باشگاه پيروزى و حمايت اين تيم از سوى سازمان، اين امر كمى بعيد است.

Alireza Taji
03-02-2009, 05:00
ژنرال استقلال در ميان هواداران تيم رقيب

قلعه نويى: پرسپوليس خانه دوم من است

ايران ورزشى - پيش از شروع تمرين ديروز در حالى كه قلعه نويى به سمت ورزشگاه دستگردى در حركت بود، مقابل در ورزشگاه از خودروى خود پياده شد و ناگهان با هواداران پرسپوليس كه كمى آنطرف تر ايستاد، بودند، روبه رو شد.

قلعه نويى در جمع هواداران پرسپوليس حرف هايى زد كه باعث تعجب همه شد: «پرسپوليس تيم دوم من است و هواداران اين تيم براى من قابل احترامند.» همين چند جمله باعث شد تا هواداران پرسپوليس از اين حركت سرمربى استقلال حمايت كنند و با تشويق سرمربى استقلال توجه همه را به سوى خود جلب كنند. اين حركت در آستانه دربى نوعى حساسيت زدايى محسوب مى شود!

Alireza Taji
03-02-2009, 05:04
بازيكنان را تشويق نكنيد!
حدود ۲۰۰ هوادار استقلال براى تماشاى تمرين اين تيم به دستگردى آمده بودند. نكته قابل توجه اينكه قلعه نويى براى اينكه آرامش بازيكنان به هم نخورد از هواداران خواست آنها را تشويق نكنند. قلعه نويى اين روزها در مغرور شدن بازيكنان و حتى هواداران تيمش يك عامل بازدارنده مفيد است.

غرور، آفت قهرمانى است
اميرقلعه نويى در بخش ديگرى از حرف هايش چنين مى گويد: «برخى فكر مى كنند من آنقدر جدى نيستم و شايد ترسيدم كه اينگونه با بازيكنانم صحبت مى كنم اما اين تعابير غلط است و اين افراد بدانند كه قلعه نويى نه تنها جدى است بلكه به دنبال كسب هر سه جام است. اگر به بازيكنان مى گويم از حالا به قهرمانى فكر نكنيد به دليل اين است كه نمى خواهم مغرور شوند. من با غرور كاذب بازيكنان مخالفم چرا كه باعث مى شود از هدفمان دور شويم. براى هر بازى به بازيكنان گفته ام ۲۴ ساعت زمان خوشحالى داريد و پس از آن بايد به ديدار بعدى فكر كنيد. در حال حاضر نيز تنها به ديدار با راه آهن و شكست اين تيم فكر مى كنم.»

Alireza Taji
03-02-2009, 05:06
تقى پور استارت زد
بعد از مدت ها ابراهيم تقى پور در تمرين استقلال حضور پيدا كرد و به شكل انفرادى تمرين كرد اما ديگر مصدوم استقلال هاشم بيك زاده كه به تشخيص نوروزى ۴ هفته قادر به همراهى آبى ها نيست نتوانست در تمرين حاضر شود و به فيزيوتراپى استقلال رفت تا پاى مصدومش را مداوا كند.

كازرانى آمد، تمرين تعطيل شد
در شرايطى كه بازيكنان استقلال مشغول گرم كردن بودند، حسين كازرانى بازيكن پيشين تيم شاهين تهران و تيم ملى وارد زمين چمن دستگردى شد. قلعه نويى با ديدن كازرانى تمرين را تعطيل كرد و از بازيكنان خواست براى عرض ادب نزد اين پيشكسوت بروند. كازرانى پس از ديدار با بازيكنان استقلال براى آنها آرزوى موفقيت كرد

Alireza Taji
03-02-2009, 05:09
تمرين اختصاصى براى منيعى و اكبرى
به خواسته امير قلعه نويى منيعى و اكبرى به صورت اختصاصى تمرين كردند. قلعه نويى در حين تمرين نكاتى را به اين دو بازيكن گوشزد مى كرد كه به نظر مى رسد براى بازى راه آهن حساب ويژه اى روى منيعى و اكبرى باز كرده است.

مثل من پاس بدهيد!
قلعه نويى كه انگار با ديدن هواداران پرسپوليس مقابل در ورزشگاه دستگردى ذوق زده شده بود در جريان تمرين نشاط عجيبى داشت. قلعه نويى كه جنب و جوش بيشترى در قياس با روزهاى گذشته داشت سعى مى كرد در كار تمرينى بازيكنانش را همراهى كند. قلعه نويى هرگاه توپ زير پايش مى آمد و بعد پاس مى داد با لبخندى معنى دار به شاگردانش مى گفت: «نگاه كنيد! بايد اين طورى پاس بدهيد. همه تان سعى كنيد مثل من پاس بدهيد.»

پرواز مستقيم استقلالى ها به جده
امير رضا واعظ آشتيانى مديرعامل باشگاه استقلال به مسؤولان اجرايى باشگاه پيشنهاد داد براى سفر تيم فوتبال استقلال به عربستان سعودى براى ديدار اين تيم برابر الاتحاد جده، تنها از پرواز مستقيم استفاده شود و از مسيرهاى غيرمستقيم به دليل معطلى و تأثيرات روحى روانى روى بازيكنان خوددارى شود.
اين تصميم پس از آن اتخاذ شد كه در سال هاى گذشته برخى بازيكنان كليدى استقلال به جهت طولانى شدن توقف در فرودگاه هاى بين مسير دچار مشكلاتى همچون سرماخوردگى شدند.

توافق اوليه بذرپاش و آشتيانى
استقلال در آسيا سايپا مى پوشد
به احتمال فراوان نام «سايپا مينياتور» خودروى جديد كارخانه سايپا پس از توافق نهايى ميان مديرعامل باشگاه استقلال و مدير عامل گروه صنعتى سايپا به عنوان حامى مالى استقلال درآسيا روى پيراهن اين تيم حك خواهد شد. پس از نشستى كه مهرداد بذرپاش، مديرعامل كارخانه خودروسازى سايپا و اميررضا واعظ آشتيانى انجام دادند توافق اوليه براى حمايت مالى كارخانه سايپا در ۶ بازى استقلال در ليگ قهرمانان صورت گرفت.

پس از استعلام از سازمان ليگ
مجيدى ۳ اخطاره نيست
مسؤولان استقلال پيش از اين تصور مى كردند فرهاد مجيدى، مهاجم تيمشان ۳ اخطاره است و نمى تواند مقابل راه آهن به ميدان برود اما با استعلام از سازمان ليگ به اين نتيجه رسيدند كه مجيدى مشكلى براى حضور مقابل راه آهن ندارد.
اين بازيكن در حال حاضر ۲ اخطاره است و مى تواند روز چهارشنبه استقلال را در ديدار برابر راه آهن همراهى كند البته فرهاد در صورتى كه در اين مسابقه كارت زرد بگيرد دربى را از دست خواهد داد. به همين دليل شايد بازى نكند و اگر در ميدان حاضر شود دست به عصا حركت كند.

Alireza Taji
03-02-2009, 05:12
۱۰ بازى براى گذر از مرز ۶۱ گل
استقلال ركورد گلزنى ايران را مى شكند

ايران ورزشى - استقلال اگر موفق شود در ۱۰ بازى آينده ۷ گل به ثمر برساند ركورد بيشترين گل زده در تاريخ فوتبال ايران را كه در اختيار تيم استقلال اهواز است خواهد شكست.

استقلال اهواز ۲ فصل پيش توانسته بود با زدن ۶۱ گل زده بيشترين گل زده در تاريخ فوتبال ايران را به خود اختصاص دهد اما موقعيت ايده آل استقلال كه تا ۱۰ هفته به پايان ليگ ۵۵ گل زده دارد اين اميد را ايجاد كرده تا برترين تيم تاريخ فوتبال ايران در سال هاى اخير بتواند اين ركورد را بشكند و حتى با زدن گل هاى بيشتر آمار بسيار جالبى را از خود به يادگار بگذارد. پيش از ركوردشكنى استقلال اهواز در فوتبال ايران، باز هم ركورد بيشترين گل زده در فوتبال در اختيار استقلال بود. آبى پوشان پايتخت در سال ۱۳۶۸ و در ليگ آزادگان موفق شده بودند ۵۸ گل زده از خود بر جاى بگذارند اما در فصل جارى وضعيت استقلال به گونه اى است كه حتى پيش بينى مى شود تعداد گل هاى زده استقلال از مرز هفتاد هم بگذرد! خط حمله رعب آور استقلال در اين فصل با وجود اينكه امير قلعه نويى در همه حال اعلام كرده براى تقويت خطوط هجومى اش نياز به مهاجم دارد! توانسته در فصل جارى با وجود غول هايى همچون پرسپوليس كه بى ترديد گران ترين تيم تاريخ فوتبال ايران را در اختيار دارد، سپاهان كه از هر حيث برترين است، صباى قم كه جمعى از بهترين هاى فوتبال را در اختيار دارد و ذوب آهن كه در اين فصل مدعى قهرمانى لقب گرفته است، در آستانه يك ركوردشكنى تاريخى قرار بگيرد. اگر نگاهى به خط حمله استقلال بيندازيم متوجه مى شويم مهاجمان گلزن اين تيم نقش به سزايى در به وجود آمدن اين شرايط رويايى داشته اند. آرش برهانى كه فصل پيش سوهان اعصاب هواداران استقلال بود، سياوش اكبرپور كه روزگار بدى را در امارات پشت سر مى گذاشت، عليرضا عباسفرد كه در صباى قم يك مهره سوخته لقب مى گرفت و فرهاد مجيدى كه همگان او را تمام شده مى دانستند با آموزش هاى صحيح قلعه نويى به بازيكنانى گلزن و تاثيرگذار تبديل شدند تا همگى نقش كليدى در شرايط امروزى استقلال ايفا كرده باشند. بى ترديد ۱۰ بازى براى ركوردشكنى اين بازيكنان و بر جا گذاشتن يك ركورد تاريخى و حتى جهانى فرصت مطلوبى است تا استقلال نه تنها در عرصه فوتبال ايران بلكه در آسيا شهره شود و در آستانه جام باشگاه هاى آسيا ترس را به جان حريفان آسيايى اش بيندازد.

Alireza Taji
03-02-2009, 05:17
بيانيه باشگاه استقلال:

مسائل ورزشگاه مرغوبكار ارتباطى به ما ندارد

ايران ورزشى - باشگاه استقلال در ارتباط با حرف و حديث هاى اخير در مورد تخلفات مالى ورزشگاه مرغوبكار بيانيه صادر كرده است. در اين بيانيه آمده است: در پى مصاحبه اخير مجيد پورسيف سرپرست مجموعه ورزشى شهيد مرغوبكار با يكى از خبرگزارى ها در خصوص على فتح ا... زاده به اطلاع مى رساند مصاحبه ايشان كاملاً شخصى بوده و ربطى به مواضع فرهنگى، ورزشى استقلال ندارد. لازم به ذكر است درباره تخلفات احتمالى مالى در مجموعه فوق طى بررسى هايى كه در دو ماه اخير انجام گرفته مقرر گرديده است پس از جمع دهى هاى لازم پرونده مذكور به محاكم قضايى ارسال گردد.

Alireza Taji
03-02-2009, 05:20
استثناها ملاك سنجش نيست

استقلال نااميد مى كند!

حميد رضا عرب

به سبب اتفاقات اخير پيرامون پرسپوليس و هجمه اى كه عليه پيروانى شكل گرفته يك سؤال كليدى با اين مضمون كه ملاك سنجش و متر و معيار چيست ذهن ما را به خود مشغول كرده است؛ آيا ملاك نتيجه گيرى براى ديگر تيم ها به خصوص پرسپوليس استقلال خواهد بود استقلال براى ديگر تيم ها متر و معيار است يا بايد درباره تيم امروزى استقلال كه همه را تحت تاثير خود قرار داده واقع بينانه تر حرف زد افشين و تيمش را مى كوبند، زير پا له مى كنند فقط به اين بهانه كه استقلال صدر جدول را به تسخير خود درآورده است بايد گفت اين بهانه غلطى است و اساسا قياس كردن استقلال با ديگر تيم هاى امروزى فوتبال ايران از صحت و درستى برخوردار نيست. درباره تيم امروزى استقلال معتقديم بايد از لفظ «استثنا» بهره گرفت. استقلال امروز به سبب عوامل گوناگون به تيمى دست نيافتنى بدل شده است به طورى كه بسيارى از كارشناسان كار اين تيم را براى قهرمانى تمام شده مى دانند و حتى معتقدند ۵ هفته مانده به پايان ليگ اين تيم قهرمان خواهد شد!
تحليل ها درباره استقلال در واقع ناشى از قدرت بى مثال اين تيم در همه سطوح است. استقلال در آستانه خلق ركوردى تاريخى قرار دارد و به طور كلى شرايط امروزى اش به گونه اى است كه همه تيم ها را براى قهرمانى نااميد مى كند. اگر نگاهى به نيم فصل استقلال بيندازيد متوجه مى شويد بخش اعظمى از موفقيت هاى اين تيم ناشى از آموزه هاى روحى روانى اميرقلعه نويى است. امير قلعه نويى به واسطه شناخت عميقى كه از فضاى استقلال دارد و ۳ سال مداوم مربيگرى اين تيم را برعهده داشته از سبقه مربيگرى در تيم ملى هم برخوردار است توانسته به رغم باخت هاى ابتداى فصل نتايجى دور از انتظار به دست آورد. كه اين سير صعودى ناخودآگاه باعث به وجود آمدن مشكلاتى در ديگر تيم ها شده و پرسپوليس به عنوان يك تيم مردمى و قابل احترام بيشترين لطمه را از اين جريان ديده است. اين كه بسيارى از پرسپوليسى ها معتقدند گران ترين تيم تاريخ فوتبال ايران مى بايست همين امروز جاى استقلال باشد در واقع ارزيابى نادرستى از عوامل نتيجه گيرى يك تيم است. پرسپوليس ستاره هاى بسيارى دارد اما امروز به دليل هماهنگى و دگرديسى ناشى از حضور امير قلعه نويى استقلال به تيمى بى مثال بدل شده كه همين براى قهرمانى اين تيم ظاهرا كفايت مى كند. اين تحليل البته به معنى ضعيف بودن پرسپوليس نيست و اگر اهالى فن به خصوص تصميم گيرندگان و مهمتر از همه تماشاگران اين تيم واقع بين باشند مى بينند قرار داشتن در رتبه سوم جدول با ۴۰ امتياز بالاتر از تيم هايى همچون سپاهان، صبا و حتى مس كرمان كه سرمايه گذارى اين تيم ها هم سر به فلك مى كشد، آمار غيرقابل تحمل و بدى نيست و نبايد اوضاع پيرامونى پرسپوليس را چنان آشفته كرد كه مى بينيم.
در اسپانيا هيچ تيمى خود را با بارسلونا نمى سنجد! البته اين به معناى اين نيست كه استقلال بارسلوناى فوتبال ايران است چرا كه اين تحليل هم غلط ، نادرست و احساسى محسوب مى شود. استقلال شايد به طور اتفاقى يا به زعم كادر فنى اش براساس برنامه ريزى توانسته نتايج دور از انتظارى به دست آورد كه طى زمان و ورود به سال هاى آتى اثبات خواهد كرد اين نتايج اتفاقى بوده يا براساس برنامه ريزى به دست آمده است هر چه هست اما بايد استقلال را در برهه كنونى به تيمى بى رقيب تشبيه كرد. به همين دليل كوبيدن پرسپوليس، تيمى كه در دستان افشين پيروانى قرار دارد نمى تواند منطقى باشد. بايد باور داشت شرايط فوق العاده استقلال ديگر تيم ها را حتى از فكر كردن به قهرمانى هم نااميد كرده و اگر استقلال نيز در شرايط مشابهى با ديگر رقبا قرار داشت چه بسا فاصله امتيازى اش با ديگر تيم ها نزديك بود و جريان اينگونه پيش نمى رفت كه بسيارى تصور كنند اين تيم هفته ها مانده به پايان ليگ قهرمان خواهد شد…
Hamid Reza Arab

Alireza Taji
03-02-2009, 05:24
استقلال- راه آهن؛ شايد با رينالدو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ايران ورزشى - رينالدو كه پيش از ورود به ايران چند ماهى از فوتبال دور بود پس از حضور در تمرينات دشوار استقلال دچار كشيدگى عضله شد. اين بازيكن پس از تمرين زير نظر دكتر نوروزى پزشك استقلال به آمادگى رسيد و درحال حاضر آماده حضور در رقابت هاى ليگ برتر است.
به احتمال فراوان اولين آزمايش او در ديدار مقابل راه آهن خواهد بود. كادر فنى استقلال تصميم گرفته در اين ديدار رينالدو را به ميدان بفرستد. البته همه اينها احتمالات است.

M . Sayid
03-02-2009, 09:29
استقلال 3 - 2 راه آهن

M . Sayid
03-02-2009, 09:32
سلام به همه
بعد از مدتی بالاخره تونستم بیام
3 اخطاره نداریم؟؟

Mohamma:D
03-02-2009, 11:04
استقلال4-0 راه آهن

amir_a
03-02-2009, 11:43
۱۰ بازى براى گذر از مرز ۶۱ گل
استقلال ركورد گلزنى ايران را مى شكند

ايران ورزشى - استقلال اگر موفق شود در ۱۰ بازى آينده ۷ گل به ثمر برساند ركورد بيشترين گل زده در تاريخ فوتبال ايران را كه در اختيار تيم استقلال اهواز است خواهد شكست.

استقلال اهواز ۲ فصل پيش توانسته بود با زدن ۶۱ گل زده بيشترين گل زده در تاريخ فوتبال ايران را به خود اختصاص دهد اما موقعيت ايده آل استقلال كه تا ۱۰ هفته به پايان ليگ ۵۵ گل زده دارد اين اميد را ايجاد كرده تا برترين تيم تاريخ فوتبال ايران در سال هاى اخير بتواند اين ركورد را بشكند و حتى با زدن گل هاى بيشتر آمار بسيار جالبى را از خود به يادگار بگذارد. پيش از ركوردشكنى استقلال اهواز در فوتبال ايران، باز هم ركورد بيشترين گل زده در فوتبال در اختيار استقلال بود. آبى پوشان پايتخت در سال ۱۳۶۸ و در ليگ آزادگان موفق شده بودند ۵۸ گل زده از خود بر جاى بگذارند اما در فصل جارى وضعيت استقلال به گونه اى است كه حتى پيش بينى مى شود تعداد گل هاى زده استقلال از مرز هفتاد هم بگذرد! خط حمله رعب آور استقلال در اين فصل با وجود اينكه امير قلعه نويى در همخه حال اعلام كرده براى تقويت خطوط هجومى اش نياز به مهاجم دارد! توانسته در فصل جارى با وجود غول هايى همچون پرسپوليس كه بى ترديد گران ترين تيم تاريخ فوتبال ايران را در اختيار دارد، سپاهان كه از هر حيث برترين است، صباى قم كه جمعى از بهترين هاى فوتبال را در اختيار دارد و ذوب آهن كه در اين فصل مدعى قهرمانى لقب گرفته است، در آستانه يك ركوردشكنى تاريخى قرار بگيرد. اگر نگاهى به خط حمله استقلال بيندازيم متوجه مى شويم مهاجمان گلزن اين تيم نقش به سزايى در به وجود آمدن اين شرايط رويايى داشته اند. آرش برهانى كه فصل پيش سوهان اعصاب هواداران استقلال بود، سياوش اكبرپور كه روزگار بدى را در امارات پشت سر مى گذاشت، عليرضا عباسفرد كه در صباى قم يك مهره سوخته لقب مى گرفت و فرهاد مجيدى كه همگان او را تمام شده مى دانستند با آموزش هاى صحيح قلعه نويى به بازيكنانى گلزن و تاثيرگذار تبديل شدند تا همگى نقش كليدى در شرايط امروزى استقلال ايفا كرده باشند. بى ترديد ۱۰ بازى براى ركوردشكنى اين بازيكنان و بر جا گذاشتن يك ركورد تاريخى و حتى جهانى فرصت مطلوبى است تا استقلال نه تنها در عرصه فوتبال ايران بلكه در آسيا شهره شود و در آستانه جام باشگاه هاى آسيا ترس را به جان حريفان آسيايى اش بيندازد.

علیرضا به 10 تا بازی نمی کشه

دو سه تا به راه آهن میزنیم، هفت هشت تا هم به پرسپولیس.:27:

راستی، آدرس این سایت رسمی چیه؟ یه سرچ زدم، صد تا سایت رسمی اومد:blink:

shahriar_sh_2007
03-02-2009, 11:54
این پیشبینی ها ثبت شد اگه کسی در این چند ساعت اخیر پیشبینی کرده و ثبت نشده خبر بده.
پیشبینی متالیک هم تغییر کرد و پیشبینی قبلیش دیگه اعتبار نداره :5:

آقا علیرضا منم پیش بینی کردم نمیدونم ثبت شده یا نه ولی یه بار دیگه منویسم .

استقلال 3-1راه آهن

amir_a
03-02-2009, 11:54
سلام به همه
بعد از مدتی بالاخره تونستم بیام
3 اخطاره نداریم؟؟

فرهادمجیدی گویا سه اخطاره شده بود .ولی فکر کنم تو یکی از خبرایی
که علیرضا گذاشته بود معلوم شد که دو اخطارس:5:

کاظمی و حیدریم دو اخطارن . میگن واسه همین احتمالا قلعه نویی
تو ترکیب ثابت نذاردشون:13:

jamshidjap
03-02-2009, 11:57
استقلال 3-0 راه آهن

unartig
03-02-2009, 12:05
راستی، آدرس این سایت رسمی چیه؟ یه سرچ زدم، صد تا سایت رسمی اومد:blink:
اینم سایت رسمی باشگاه

amir_a
03-02-2009, 12:21
آقا پیش بینی منم دریابید:

استقلال 2 - 1 راه آهن:13:

amir_a
03-02-2009, 12:28
اینم سایت رسمی باشگاه

دمت گرم.

ژنرال در حال برنامه ریزی برای دربی::27:

shahriar_sh_2007
03-02-2009, 12:29
استقلال بهترین وضعیت 10 سال اخیرش را دارد

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن شهرري گفت: در بازي با استقلال هر تيمي كه از حادثه‌ها بهتر استفاده كند، پيروز مي‌شود.

محمود ياوري در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار كرد: در هر صورت بازي استقلال و راه‌آهن مبتني بر تاكتيك‌هاي تمرين شده خواهد بود و البته اين بازي پر از حوادث مختلف است كه اين حوادث نتيجه‌ي بازي را رقم مي‌زند و بي‌ترديد هر تيمي كه بتواند از اين حادثه‌ها بهتر استفاده كند، بازي را با پيروزي ترك خواهد كرد.

وي افزود: خوشبختانه در شرايط بسيار خوبي با استقلال برخورد مي‌كنيم چرا كه وفاق و شادابي در تيم راه‌آهن بسيار زياد است و بازيكنان در تمرين‌ها بسيار خوب ظاهر شده‌اند. بازيكنان ما در فكر ارايه يك بازي روان و زيبا هستند.

ياوري افزود: در اين ديدار در يك طرف ديدگاه تاكتيك پذيري فوتبال و در طرف ديگر بحث قدرت بدني وجود دارد و تيمي كه بتواند در هر دو زمينه موفق باشد، سه امتياز بازي را مي‌گيرد.

سرمربي راه‌آهن ادامه داد: استقلال را در چنين وضعيت خوبي در 10 سال اخير نديده بودم. آنها نيز اكنون شرايط بسيار خوبي دارند و فوتبال بسيار قدرتمندانه‌اي را به نمايش مي‌گذارند. قلعه‌نويي به خوبي تمام تجارب خود را در اختيار تيمش قرار داده و بازيكنان نيز سعي مي‌كنند تا اين تجارب را به خوبي اجرا كنند.

ياوري درباره‌ي موفقيت‌هاي استقلال و راه‌آهن در نيم فصل دوم گفت: در هر صورت استقلال صدرنشين ليگ برتر است اما، من جدول نيم فصل دوم را جدول كاذب مي‌دانم چرا كه يك تيم با از دست دادن تنها سه امتياز چندين رده در جدول سقوط مي‌كند و يك تيم تنها با يك پيروزي چند رده در جدول بالا مي‌رود. در هر صورت اميدوارم موفقيت بازيكنان راه‌آهن تداوم داشته باشد.

ياوري در پايان گفت: اميدوارم نه داوري و نه تماشاگر روز چهارشنبه در سرنوشت بازي تاثيري نداشته باشند و داور با قدرت و قانونمندي قضاوت كند و تماشاگران نيز تيم بهتر را تشويق كنند و فوتبال زيبا را فداي امتياز مسابقه نكنند.

منبع:ایسنا

blue2006
03-02-2009, 12:58
استقلال 5-1 راه آهن

shahriar_sh_2007
03-02-2009, 12:58
مدعی قهرمانی در هر سه جام هستیم / دیدار با پرسپولیس مثل سایر دیدارهاست

مدیر عامل باشگاه استقلال تهران گفت: با توجه به داشته های استقلال و ادامه روند فعلی تیم، می توانیم مدعی قهرمانی در هر سه جام باشیم.
امیررضا واعظی آشتیانی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد دلیل موفقیت های اخیر تیم فوتبال استقلال تهران گفت: لطف خدا، تعامل، دوستی، نشاط و هیجان مثبتی که در این مدت در تیم به وجود آمده به روند موفقیت آمیز تیم منجر شده که امیدوارم این کامیابی ها همچنان ادامه داشته باشد.

وی در مورد احتمال قهرمانی تیم استقلال در لیگ برتر، ادامه داد: این اتفاق با کسب نتایج اخیر محتمل است و خوشبختانه بازیکنان تیم با اعتماد به نفس به حرکت خود در مسابقات ادامه می دهند و شخصیت قهرمانی گرفته اند و به اعتقاد اکثر کارشناسان، فوتبال روانی را در مسابقات به نمایش می گذارند که تلاش کادرفنی، بازیکنان و همه عوامل اجرایی زمینه ساز این موفقیت شده است.

مدیر عامل باشگاه استقلال تهران در مورد بازی آینده این تیم برابر راه آهن شهرری تصریح کرد: برای ما تمام حریفان و بازی ها اهمیت دارد و هیچ حریف و مسابقه ای را دست کم نمی گیریم. قطعا بازیکنان در زمین مسابقه سعی می کنند با اجرای دستورات فنی به کسب پیروزی تیم کمک کنند.

واعظی آشتیانی در خصوص دیدار دربی پایتخت تاکید کرد: آن مسابقه هم برای ما همانند سایر دیدارهای لیگ است. البته در این بازی رقابت خاصی بین هواداران وجود دارد ولی بازیکنان ما فارغ از این مسائل تنها به فکر ارائه یک بازی برتر در آن مسابقه هستند تا سرنوشت بازی را به سود خود رقم بزنند.

وی در مورد شرایط این تیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما فیلم بازی چند حریف خود را دریافت کرده ایم و با توجه به آنالیز این حریفان توسط کادر فنی، با شناخت بیشتر از تیم های رقیب و قدرت تمام در آن رقابت ها شرکت خواهیم کرد.

مدیر عامل باشگاه استقلال تهران در مورد هدف گذاری این باشگاه در فصل جاری گفت: برای موفقیت در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، لیگ برتر و جام حذفی برنامه داریم و مطمئنا با توجه به داشته های استقلال، توان فنی مربیان و بازیکنان و ادامه این روند می توانیم مدعی قهرمانی در هر سه جام باشیم.

منبع:خبرگزاری مهر

unartig
03-02-2009, 13:03
آغاز به كار كارگروه تشریفات برای لیگ قهرمانان آسیا
واعظی‌آشتیانی: بازی‌های زیبای استقلال حاصل تلاش قلعه‌نویی است

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: ورزشی - فوتبال

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: كارگروه تشریفات باشگاه استقلال زیرنظر علی انصاری برای لیگ قهرمانان آسیا آغاز به كار كرد.
امیررضا واعظی آشتیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: دوشنبه نشست هیات مدیره‌ی باشگاه استقلال برگزار شد و در یكی از مصوبات هیات مدیره از علی انصاری درخواست كرده‌ایم تا در بخش كارگروه تشریفات باشگاه استقلال به ما كمك كند تا بتوانیم میزبانی آبرومندانه‌ای را از سه تیمی كه در لیگ قهرمانان آسیا به میهمانی استقلال می‌آیند، به عمل آوریم.
وی افزود: در سال‌های اخیر بسیار دیده شده كه تیم‌های میزبان به دلیل خوشحالی از پیروزی و یا ناراحتی از شكست تیم میهمان را به حال خود رها كرده‌اند اما، كارگروه تشریفات كه در باشگاه استقلال تشكیل شده است، هدفش این است كه تیم میهمان را از زمانی كه به ایران می‌آید تا زمانی كه كشورمان را ترك می‌كند، همراهی كرده و با پذیرایی مناسب خاطره‌ی خوبی را برای آنها رقم بزند.
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران خاطرنشان كرد: بازی‌های زیبای استقلال به خصوص در هفته‌های اخیر حاصل تلاش‌های امیر قلعه‌نویی و همكاران اوست كه امیدواریم بازیكنان همانگونه كه تاكنون به خوبی دستورات كادرفنی را اجرا كرده‌اند، بتوانند ضمن موفقیت در لیگ برتر با انجام بهترین بازی‌ها در سطح آسیا افتخار دیگری را برای ایران رقم بزنند.

unartig
03-02-2009, 13:03
محمود یاوری:
دیدار استقلال ـ راه‌آهن بازی حادثه‌هاست
استقلال بهترین وضعیت 10 سال اخیرش را دارد

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: ورزشی - فوتبال

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن شهرری گفت: در بازی با استقلال هر تیمی كه از حادثه‌ها بهتر استفاده كند، پیروز می‌شود.
محمود یاوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: در هر صورت بازی استقلال و راه‌آهن مبتنی بر تاكتیك‌های تمرین شده خواهد بود و البته این بازی پر از حوادث مختلف است كه این حوادث نتیجه‌ی بازی را رقم می‌زند و بی‌تردید هر تیمی كه بتواند از این حادثه‌ها بهتر استفاده كند، بازی را با پیروزی ترك خواهد كرد.
وی افزود: خوشبختانه در شرایط بسیار خوبی با استقلال برخورد می‌كنیم چرا كه وفاق و شادابی در تیم راه‌آهن بسیار زیاد است و بازیكنان در تمرین‌ها بسیار خوب ظاهر شده‌اند. بازیكنان ما در فكر ارایه یك بازی روان و زیبا هستند.
یاوری افزود: در این دیدار در یك طرف دیدگاه تاكتیك پذیری فوتبال و در طرف دیگر بحث قدرت بدنی وجود دارد و تیمی كه بتواند در هر دو زمینه موفق باشد، سه امتیاز بازی را می‌گیرد.
سرمربی راه‌آهن ادامه داد: استقلال را در چنین وضعیت خوبی در 10 سال اخیر ندیده بودم. آنها نیز اكنون شرایط بسیار خوبی دارند و فوتبال بسیار قدرتمندانه‌ای را به نمایش می‌گذارند. قلعه‌نویی به خوبی تمام تجارب خود را در اختیار تیمش قرار داده و بازیكنان نیز سعی می‌كنند تا این تجارب را به خوبی اجرا كنند.
یاوری درباره‌ی موفقیت‌های استقلال و راه‌آهن در نیم فصل دوم گفت: در هر صورت استقلال صدرنشین لیگ برتر است اما، من جدول نیم فصل دوم را جدول كاذب می‌دانم چرا كه یك تیم با از دست دادن تنها سه امتیاز چندین رده در جدول سقوط می‌كند و یك تیم تنها با یك پیروزی چند رده در جدول بالا می‌رود. در هر صورت امیدوارم موفقیت بازیكنان راه‌آهن تداوم داشته باشد.
یاوری در پایان گفت: امیدوارم نه داوری و نه تماشاگر روز چهارشنبه در سرنوشت بازی تاثیری نداشته باشند و داور با قدرت و قانونمندی قضاوت كند و تماشاگران نیز تیم بهتر را تشویق كنند و فوتبال زیبا را فدای امتیاز مسابقه نكنند.

shahriar_sh_2007
03-02-2009, 13:12
پس از بيانيه مجموعه ورزشي آزادي؛
استقلال از سازمان تربيت بدني جايگاه اصلي ورزشگاه آزادي را مي‌خواهد

مسئولان باشگاه استقلال كه طي نامه‌نگاري با مجموعه ورزشي آزادي موفق نشدند 10 درصد فضاي بيشتر براي دربي دريافت كند، مذاكرات خود را با سازمان تربيت بدني آغاز كردند.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، در حال حاضر ظرفيت ورزشگاه آزادي براي هواداران استقلال و پرسپوليس 60% براي هواداران پرسپوليس و 40% براي هواداران استقلال است.مسئولان استقلال خواهان افزايش ظرفيت به 50% درصد بودند كه مسئولان مجموعه ورزشي آزادي با اين درخواست موافقت نكردند. به همين خاطر استقلال مذاكرات خود را با سازمان تربيت بدني در اين خصوص آغاز كرد تا از اين طريق به نتيجه مطلوب برسد.

منبع:خبرگزاری ایپنا

acmilan308
03-02-2009, 13:19
سلام
استقلال 2 ----- راه آهن 1

shahriar_sh_2007
03-02-2009, 13:51
قلعه‌نويي در گفت و گو با ايپنا:
نمي‌خواهم بازيكنان مغرور شوند

امير قلعه‌نويي در صحبت‌هاي خود با بازيكنانش از اينكه نبايد به فكر قهرماني باشند سخن مي‌گويد. اين موضوع باعث شده حواشي در خصوص اين اظهار نظر به وجود آيد.

قلعه‌نويي سرمربي استقلال در خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، در اين باره گفت: "برخي فكر مي‌كنند من آنقدر جدي نيستم و شايد ترسيدم كه اينگونه با بازيكتانم صحبت مي‌كنم، اما اين تعابير غلط است و اين افراد بدانند كه قلعه‌نويي نه تنها جدي است بلكه به دنبال كسب هر سه جام است."

وي افزود: "اگر به بازيكنان مي‌گويم از حالا به قهرماني فكر نكنيد اين است كه نمي‌خواهم مغرور شوند. من با غرور منفي بازيكنان مخالفم چرا كه باعث مي‌شود از هدفمان دور شويم."

وي در پايان گفت: "براي هر بازي به بازيكنان گفته‌ام 24 ساعت زمان خوشحالي داريد و پس از آن بايد به ديدار بعدي فكر كنيد. در حال حاضر نيز تنها به ديدار با راه‌‌آهن و شكست اين تيم فكر مي‌كنم."

Alireza Taji
03-02-2009, 13:56
پس از بيانيه مجموعه ورزشي آزادي؛
استقلال از سازمان تربيت بدني جايگاه اصلي ورزشگاه آزادي را مي‌خواهد

مسئولان باشگاه استقلال كه طي نامه‌نگاري با مجموعه ورزشي آزادي موفق نشدند 10 درصد فضاي بيشتر براي دربي دريافت كند، مذاكرات خود را با سازمان تربيت بدني آغاز كردند.
امیدوارم این قضیه به جایی برسه.
خیلی نامردی که لنگی ها بیشتر طرفدارا در دربی داشته باشند. هرچند این سازمان لنگی کاری نمیکنه!

استقلال 5-1 راه آهن

اس اس 4 راه اهن 0

استقلال 2 ----- راه آهن 1

استقلال 3-0 راه آهن

استقلال4-0 راه آهن

استقلال 2 - 1 راه آهن

این پیشبینی ها ثبت شد.
سعید اتلتیکو و شهریار قبلا همین پیشبینی را کرده بودن و پیشبیینی حالاشون ثبت نشد.

Alireza Taji
03-02-2009, 14:19
بعضی از این پرسپولیسی ها هم یک چیزشون میشه!
چطور فصل پیش که پرسپولیس قهرمان شد فوتبال ایران فاسد نبود؟
تیم ما حداقلش با گلزنی دروازه بان حریف (که فصل بعد هم پاشه بیاد تیم خودمون) قهرمان نشده.
تیم ما حداقل با هدیه 7 دقیقه ی داور و یا هدیه 5 امتیاز شاه حسینی (کسر امتیاز از سپاهان) قهرمان نشده.
می بینید کوچک کردن قهرمانی یک تیم زیاد سخت نیست.

جريمه براي تيم هاي استقلال، صبا و سپاهان
خبرگزاري فارس: از سوي كميته انضباطي آراي صادره در خصوص تيم ها و بازيكنان متخلف صادر شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، احكام صادره به شرح زير است:

* جريمه براي شيرين فراز
بر اساس گزارش داور دو تيم شيرين فراز كرمانشاه و اتكا گلستان، 5 بازيكن شيرين فراز كرمانشاه اخطار گرفتند. بر همين اساس، اين باشگاه به پرداخت 000/500/1 ريال جريمه نقدي محكوم شد.

* صباي قم و استقلال جريمه شدند
در ديدار دو تيم استقلال تهران و صباي قم، آبي پوشان 3 دقيقه در نيمه اول و 2 دقيقه در نيمه دوم با تاخير وارد زمين شدند. بر همين اساس، باشگاه به پرداخت 000/500/1 ريال جريمه نقدي محكوم شد.
در خصوص تاخير 2 دقيقه اي صبا نيز به مبلغ 000/600 ريال جريمه نقدي محكوم شد.
در ارتباط با تخلف تماشاگران استقلال تهران مبني بر فحاشي به تيم مقابل و شيث رضايي، بازيكن صباي قم، استقلال با توبيخ كتبي و درج در پرونده به مبلغ 000/000/5 ريال جريمه نقدي محكوم شد.
رضا مهاجري، مربي صباي قم به دليل حركات زننده نسبت به كمك داور اول به مدت 2 جلسه از همراهي تيم و حضور در مسابقات رسمي محروم و به پرداخت 5 ميليون ريال جريمه نقدي مكحوم شد.

unartig
03-02-2009, 14:23
مدافع تیم فوتبال استقلال تهران در گفتگو با آریا : صحبت در مورد قهرمانی هنوز زود است
خبرگزاری آریا – تا پایان لیگ برتر زمان زیادی مانده است و البته باید با حریفان دشواری مسابقه بدهیم به همین دلیل برای قهرمانی خیلی زود است كه حرف بزنیم و باید فقط تمركز خود را روی امتیازات باقیمانده بگذاریم .
مهدی امیر آبادی مدافع استقلال ضمن بیان مطلب فوق تصریح كرد : هر چند كه تیم استقلال اهواز بازی خوبی به نمایش گذاشت اما واقعیت این است كه مدافعان آنها قادر به كنترل حملات ما نبودند البته كیفیت زمین مسابقه نیز بسیار نا مناسب بود كه انجام مسابقه را بسیار دشوار تر می كرد كه میدوارم این كمبودها در فوتبال برطرف شود .
امیر آبادی در پایان اظهار داشت : از اینكه بیك زاده آسیب دیده و من باید جای او بازی كنم اصلاً‌خوشحال نیستم و این طرز فکر اصلاً صحیح نیست اما با این اوصاف اگر قرار باشد در زمین مسابقه باشم تمام تلاش خود را برای موفقیت استقلال انجام می دهم .

unartig
03-02-2009, 14:24
برترین های هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال

خبرگزاری آریا- در پایان هفته بیست و چهارم لیگ برتر باشگاههای كشور تاكنون آرش برهانی از تیم استقلال تهران توانسته با به ثمر رساندن 16 گل به عنوان نفر اول گلزنان لیگ خود را مطرح نماید.
به گزارش سرویس ورزشی آریا، ایگور كاسترو از تیم ذوب آهن نیز با 14 گل زده جایگاه دوم رده بندی گلزنان لیگ را در اختیار دارد و به دنبال او عماد محمد رضا(سپاهان)، فریدون فضلی(صبا) و اشپیتن آرفی(پیام) با 11 گل عنوان سومی را یدك می كشند.
گفتنی است،‌سیاوش اكبرپور(استقلال تهران)، عیسی ترائوره(سایپا) و افشین چاوشی(داماش) تا این هفته 10 گل برای تیمهای خود به ثمر رسانده اند.
شایان ذكر است، در جدول رده بندی لیگ برتر نیز تیمهای استقلال تهران، ذوب آهن اصفهان، پرسپولیس و صبای قم به ترتیب مقامهای اول تا چهارم را در اختیار دارند.

unartig
03-02-2009, 14:25
مهاجم تیم استقلال تهران در گفتگو با آریا : استقلال اهواز كم تجربه بود
خبرگزاری آریا – عباسفرد گفت : اگر كادر مربیان تیم این فرصت را بدهند كه در مقابل راه آهن وارد میدان شوم اطمینان می دهم كه تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم بكار می گیریم و البته سعی می كنم با گلزنی دل هواداران را نیز شاد كنم .
علیرضا عباسفرد مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران تصریح كرد : استقلال اهواز هر چند نتیجه را در مقابل ما واگذار كرد اما واقعیت این است كه آنها تیمی جوان و با با انگیزه بودند و برای رسیدن به پیروزی هرگز كوتاهی نكردند و اگر كمی از تجربه بالاتری برخوردار بودند حتماً نتایج بهتری را كسب می كردند.
وی افزود : اینكه توانستیم مقابل استقلال اهواز برای تیم گلزنی كنم بسیار خوشحال هستم و البته این موقعیت را كادر مربیان در اختیار من قرار دادكه به اعتماد آنها پاسخ مثبت دادم و بدون حمایت آنها هرگز قادر نبودم به این جایگاه دست پیدا كنم .
عباسفرد تاكید كرد : گرفتن امتیاز برای ما از اهمیت بسیار بالایی برخودار بود چون اگر پیروز نمی شویم صدر نشینی ما كمی دچار مشكل می شد اما حالا با اطمینان بیشتر به مصاف حریفان می رویم و البته هر بازی برایمان حكم فینال را دارد و هیچ امتیازی را از دست نمی دهیم .

unartig
03-02-2009, 14:26
چه کسی بود صدا زد ژنرال؟

این روزها چرخ روزگار به کام سرمربی استقلال می چرخد. تیم او قبل از شروع رقابت های هفته بیست و پنجم با اختلاف پنج امتیاز نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده اش ذوب آهن اصفهان به صدر جدول رده بندی لیگ برتر تکیه زده است و به نظر نمی رسد تا قبل از داربی 66 موقعیتش از جانب هیچ بنی بشری به صورت جدی تهدید شود. امیر قلعه نویی در شرایطی به وضعیت مطلوب تیمش در جدول می بالد که حال و روز سایر مدعیان تعریف چندانی ندارد. شاگردان منصور ابراهیم زاده با وجود پیروزی حساس هفته گذشته مقابل سپاهان برای قهرمانی هنوز به قدر کافی «دندان تیز» ندارند. باخت سنگین در ورزشگاه خانگی مقابل ابومسلم خراسان دلیل محکمی برای این ادعاست.

بعد از ذوب آهن، پرسپولیس دومین تیمی است که می تواند موقعیت قلعه نویی و تیمش را به خطر بیندازد. سرخپوشان تهرانی در بازی های گذشته شان 9 امتیاز کمتر از استقلال گرفته اند و در رده سوم جدول ایستاده اند. آنها با وجود صرف هزینه زیاد در ابتدای فصل و گلچین کردن ستاره های مختلف به یکباره در میانه راه متوقف شدند و دست کم تا امروز هیچ علامت امیدوارکننده یی مبنی بر پیشرفت از خود نشان نداده اند. شاگردان پیروانی اتفاقاً تا حدودی مدیون قناعت ورزی سایر تیم ها بوده اند والا در کشاکش جار و جنجال ها و حاشیه های تمام نشدنی اردوی سرخ ها، صباباتری و سپاهان باید خیلی وقت پیش گوی سبقت را از آنها می ربودند.

با تمام این حرف ها نباید از داشته های استقلال غافل شد. آبی ها موفقیت امروزشان را بیش از تیره روزی رقبا وامدار خودشان و سرمربی شان هستند. در این بین امیر قلعه نویی نقش پررنگ تری در پیروزی های اخیر استقلال دارد. او با توسل به انواع و اقسام شیوه های فوتبالی و غیرفوتبالی با چنگ و دندان تیمش را به بالای جدول رسانده است (فعلاً با درستی یا نادرستی شیوه های قلعه نویی کاری نداریم). تلاش های سرمربی استقلال وقتی بیشتر جلوه پیدا می کند که کمی به عقب برگردیم. به روزهایی که بازی های لیگ به دلیل سفر تیم ملی به عمان و اسپانیا با وقفه یی اجباری روبه رو شد. الهه فوتبال در چنین شرایطی بسیار سختگیرانه عمل می کند و با قساوتی مثال زدنی شیره انگیزه و آمادگی را از کالبد تیم های مدعی بیرون می کشد. در شرایط عادی استقلال نیز باید به چنین شرایطی دچار می شد. اما قلعه نویی پشت سر تیمش ایستاد، علیه سازمان لیگ مصاحبه کرد، فریاد کشید، جنگ روانی به راه انداخت و به هر طریق ممکن انگیزه را مجدداً به بازیکنانش بازگرداند. او حتی از آرش برهانی مهاجمی ساخت که در صدر جدول گلزنان لیگ برتر همه را دچار شگفتی کرده است.

این روزها از روی سکوهای استادیوم محل بازی استقلال تنها شعارهایی یکدست در حمایت از قلعه نویی شنیده می شود. تماشاگران این تیم به خوبی از نقش غیر قابل انکار سرمربی در موفقیت استقلال آگاهند و می دانند که قلعه نویی در صورت ادامه این روند، قهرمانی لیگ هشتم را برایشان به ارمغان خواهد آورد. اما آیا عملکرد قلعه نویی هیچ عیب و نقصی نداشته است؟ می توان خوشبین بود و در پاسخ به این سوال گفت ان شاء الله همین طور است، اما حتی هواداران دوآتشه ژنرال نیز خیلی خوب به خاطر دارند که او پیش از این و در طول دوره سوم لیگ برتر دکترای ناامید کردن هواداران را در هفته های پایانی گرفته است، او در آن سال در حالی که در یک قدمی قهرمانی قرار داشت به طرزی ناگهانی کم آورد و جام را به پاس واگذار کرد. مشکل ژنرال کجاست؟ به نظر می رسد امیر قلعه نویی به شدت از نوعی محافظه کاری محض رنج می برد؛ همان محافظه کاری که موجب می شود او تیمش را پس از رسیدن به نتیجه دلخواه به یکباره عقب بکشد و با تعویض هایی تدافعی، روح برتری جویی را از بازیکنانش بگیرد. بازی با برق شیراز در حافظیه را مرور کنید. در آن بازی گل آخر استقلال در دقیقه 58 به ثمر رسید و بعد از آن برق که همه چیز را از دست رفته می دید بی محابا روی دروازه استقلال هجوم آورد. در 30 دقیقه باقی مانده بازی برق تنها با دو مدافع از دروازه اش پاسداری می کرد اما دریغ از حتی یک ضد حمله استقلال. تغییرات تاکتیکی قلعه نویی مقابل صباباتری در ورزشگاه آزادی نیز چیزی شبیه بازی با برق شیراز بود. به نظر می رسد امیر قلعه نویی که پیش از شروع این بازی ها و در گفت وگوهای رسانه یی با توسل به جنگ روانی برتری را به تیمش دیکته کرده بود با امیر قلعه نویی که حین بازی روی نیمکت نشست، تفاوت های بسیاری دارد. آیا او روی نیمکت ترسو می شود؟ مرور کارنامه قلعه نویی چاره یی جز پاسخ مثبت گفتن به این سوال باقی نمی گذارد.

دوباره به ابتدای یادداشت برگردیم. این روزها چرخ روزگار به کام سرمربی استقلال می چرخد. تیم او در فاصله 10 هفته مانده به پایان رقابت های این فصل لیگ برتر با اختلاف پنج امتیاز نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده اش به صدر جدول رده بندی تکیه زده است و بررسی عملکرد سایر مدعیان نشان می دهد موقعیت آنها از جانب هیچ بنی بشری تهدید نمی شود. با این حال هواداران استقلال به خوبی می دانند که در ادامه فصل تیم شان محتاج یک سرمربی شجاع است که روی نیمکت نیز همچون پیش از شروع بازی نمایشی جسورانه داشته باشد. آنها از خودشان می پرسند آیا قلعه نویی می تواند با خودش کنار بیاید یا همچون دوره های اول و دوم لیگ برتر در آخرین لحظات قافیه را به رقبایش می بازد؟

منبع:اعتماد

unartig
03-02-2009, 14:26
در دیدار علیرضا مددی و واعظ آشتیانی صورت گرفت؛ تاكید بر حضور پر قدرت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا

در نشست مشترك مدیر كل تربیت بدنی استان تهران و مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال، بر حضور پرقدرت تیم فوتبال این باشگاه در لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا تاكید شد.

کدخبر :10675
تاریخ : سه شنبه 15 بهمن 1387
ساعت: 25 : 10 بازدید کنندگان : 194 نفر

در نشست مشترك مدیر كل تربیت بدنی استان تهران و مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال، بر حضور پرقدرت تیم فوتبال این باشگاه در لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا تاكید شد.
به گزارش ایپنا ، در جریان این ملاقات كه در محل اداره كل تربیت بدنی استان تهران انجام شد، علیرضا مددی ضمن تقدیر از مدیران باشگاه، مربیان و بازیكنان تیم فوتبال استقلال تهران به خاطر حضور موفقیت آمیز در فصل جاری لیگ برتر،اظهار امیدواری كرد كه این روند مثبت به حضور شایسته و پرافتخار درلیگ قهرمانان آسیا منتهی شود.
مدیركل تربیت بدنی استان تهران همچنین آمادگی خود را برای حمایت از این باشگاه قدیمی و مردمی اعلام كرد و گفت: امیدوارم دو باشگاه استقلال و پیروزی به عنوان دو باشگاه بزرگ و پرافتخار پایتخت، نمایندگان شایسته ای برای فوتبال ایران باشند و در دیدار برگشت دربی كه روز 25 بهمن ماه برگزار خواهد شد، فوتبال زیبا و تماشاگر پسندی را با رعایت اخلاق و بازی جوانمردانه به نمایش بگذارند.
واعظ آشتیانی مدیرعامل باشگاه استقلال نیز با اظهار رضایت از روند عملكرد تیم فوتبال این باشگاه در لیگ برتر، عنوان نمود كه همه تلاش خود را برای موفقیت استقلال در سه جام پیش رو بكار خواهد گرفت و با تكیه بر كادر فنی و بازیكنان قوی و حمایت خوب تماشاگران،زمینه كسب افتخارات دیگری را برای آبی پوشان پایتخت درعرصه آسیا فراهم خواهد كرد.

unartig
03-02-2009, 14:27
كمیته داوران فدراسیون فوتبال در گفتگو با آریا : دربی فرصت بزرگ برای داوران است
خبرگزاری آریا – برای اینكه از این پس مسابقه پرسپولیس – استقلال با داور ایرانی برگزار شود نیازمند حمایت همه جانبه اهالی فوتبال هستیم و بدون شك داور انتخابی می تواند از عهده این بازی حساس یر آید و ای فرصت بزرگ محسوب می شود.
مسعود عنایت رئیس كمیته داوران ضمن بیان مطلب فوق تاكید كرد : اگر قرار است كه قضاوت دربی توسط داور ایرانی صورت بگیرد فدراسیون فوتبال باد اقدامات لازم را برای جلوگیری از هرگز بی نظمی و جنجال انجام دهد تا از این پس این روند ادامه داشته باشد.
وی ادامه داد : از تماشاگران نیزمی خواهیم همان برخوردی كه با داوران خارجی تاكنون داشته اند را با این داور ایرانی داشته باشند كه در این صورت انگیزه داروان ما نیز افزایش پیدا می كند و نباید اشتباهات احتمالی از سوی تماشاگران غیر از سوی داور محسوب شود.
عنایت در پایان اظهار داشت : جلسات كمیته داوران از این پس با نظم و ترتیب خاص برگزار می شود و موارد مطرح شده در آن نیز برای فدراسیون فوتبال ارسال می شود كه اطمینان دارم این روش برای آینده داوری و فوتبال مفید خواهد بود.

unartig
03-02-2009, 14:27
فتح آبادی:مدیریت در استقلال حرف اول را می زند

پیشكسوت فوتبال ایران كه در دو تیم استقلال و پرسپولیس بازی كرده است رمز موفقیت اخیر استقلال صدر نشین لیگ برتر را مدیریت صحیح در این تیم اعلام كرد.

غلامرضا فتح آبادی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: در حال حاضر بحرانی را كه در پرسپولیس شاهد هستیم از پایدار نبودن مدیریت در این تیم است برعكس در تیم فوتبال استقلال با آمدن امیر واعظ آشتیانی، باشگاه استقلال تهران به استحكام بیشتری دست پیدا كرده است.
وی ادامه داد: مردم برای تماشای یك بازی تماشاگر پسند به ورزشگاه می آیند و چون در هر دو تیم بازیكنان فوتبال استقلال و پرسپولیس بازی و گلزنی نیز كرده ام از سرمربی های هر دو تیم خواهش می كنم كه ارایه بازی زیبا و جذابی را از بازیکنان خود بخواهند تا همه تماشاگران دیدار داربی راضی از ورزشگاه خارج شوند.
فتح آبادی در خصوص اتفاقات و حواشی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح كرد: هرچه زودتر باید عباس انصاری فرد، تیم فوتبال پرسپولیس را جمع و جور كند تا یك تیم قوی را راهی بازی داربی كند./ق

unartig
03-02-2009, 14:28
هم استقلال جریمه شد، هم صبای قم

تیم فوتبال استقلال تهران در جریان دیدار با تیم صبای قم به دلیل 5 دقیقه تاخیر در ورود به زمین و تخلف تماشاگران از سوی كمیته انضباطی جریمه شد.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، در جریان دیدار تیم استقلال تهران با صبای قم كه چهارم بهمن در ورزشگاه‌ آزادی برگزار شد، تیم استقلال با 3 دقیقه تاخیر در نیمه اول و 2 دقیقه در نیمه دوم وارد زمین شد و مطابق تبصره 2 ماده 58 آیین‌نامه انضباطی مشمول 150 هزار تومان جریمه نقدی شد.
همچنین به دلیل تخلف تماشاگران منتصب به استقلال و فحاشی به تیم مقابل و شیث رضایی با توجه به ماده 71 آیین‌نامه انضباطی باشگاه استقلال توبیخ كتبی درج در پرونده و 500 هزار تومان جریمه نقدی شد.
در همین بازی تیم صبای قم به دلیل 2 دقیقه تاخیر در ورود به زمین، به مبلغ 60 هزار تومان جریمه نقدی شد همچنین رضا مهاجری از مرییان تیم صبا به دلیل برخورد زننده با داور مسابقه 2 جلسه محروم و 500 هزار تومان جریمه نقدی شد.

unartig
03-02-2009, 14:29
نصیرزاده در گفت و گو با ایپنا:
حمایت مالی سایپا از استقلال از لحاظ عرفی ایراد دارد

باشگاه استقلال طی مذاكراتی با شركت سایپا خودرو به توافقاتی مبنی بر حمایت این شركت از استقلال در رقابت‌های آسیایی انجام داده است.

کدخبر :10706
تاریخ : سه شنبه 15 بهمن 1387

باشگاه استقلال طی مذاكراتی با شركت سایپا خودرو به توافقاتی مبنی بر حمایت این شركت از استقلال در رقابت‌های آسیایی انجام داده است.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، با توجه به حضور تیم سایپا در رقابت‌های لیگ برتر و اختصاص بودجه ورزشی شركت سایپا به این تیم، اسپانسرینگ سایپا از استقلال سئوالاتی را مطرح كرده است.شائبه همكاری دو باشگاه در حالی مطرح است كه در جریان رقابتهای لیگ برتر ، این دو تیم نیز حضور داشته و این موضوع می تواند باعث بروز شایعاتی شود.
هوشنگ نصیرزاده در این باره گفت: در قوانین منعی برای اسپانسرینگ تیم‌های مختلف وجود ندارد. البته در قانون آمده شركتی كه اسپانسر تیم داوری است نباید اسپانسر تیم فوتبال در همان رده باشد. ولی در فوتبال چنین چیزی وجود ندارد. با این حال ممكن است این مسئله حواشی برای دو تیم ایجاد كند و از لحاظ عرفی این كار درست نیست.

unartig
03-02-2009, 14:31
بعضی از این پرسپولیسی ها هم یک چیزشون میشه!
چطور فصل پیش که پرسپولیس قهرمان شد فوتبال ایران فاسد نبود؟
تیم ما حداقلش با گلزنی دروازه بان حریف (که فصل بعد هم پاشه بیاد تیم خودمون) قهرمان نشده.
تیم ما حداقل با هدیه 7 دقیقه ی داور و یا هدیه 5 امتیاز شاه حسینی (کسر امتیاز از سپاهان) قهرمان نشده.
می بینید کوچک کردن قهرمانی یک تیم زیاد سخت نیست.

زیادوقت خودتو با خوندن همچین مزخفاتی تلف نکن :46:
بیامن خودم سیستمهای جنگ روانی رایادت بدم که طرف ازعصبانیت هردفعه که متنتو میخونه سرشو بکوبه به دیوار :5:
اصولا کرکری بین تماشاچیان وطرفداران توایران بابی منطقی خیلی تفاوتی نداره . اما بهترین روش برای مقابله با بی منطقی جواب ندادن بشون هست کاری که واعظ آشتیانی برای اولین بار تواستقلال داره انجام میده :31:

unartig
03-02-2009, 14:34
وینگو بگوویچ: استقلال قهرمان لیگ برتر می‌شود.

سرمربی پاس همدان استقلال را قهرمان احتمالی این دوره از رقابت های لیگ برتر دانست.
وینگو بگوویچ گفت: «به نظر من استقلال به احتمال ۹۰ درصد قهرمان امسال رقابت های لیگ برتر خواهد شد. آنها تیم بسیار خوبی دارند و اکنون با ۵ امتیاز اختلاف نسبت به ذوب آهن در صدر قرار دارند. استقلال بازیکنان جوان بسیاری دارد و آنها در بازی های خانگی بسیار خوب ظاهر می شوند.»
بگوویچ پیرامون احتمال سقوط پاس به رقابت های دسته اول لیگ ایران گفت: «به همان اندازه که احتمال سقوط ما به دسته پایین تر وجود دارد، احتمال این هم وجود دارد که در پایان فصل بتوانیم جزو ۱۰ تیم بالای جدول باشیم. ما ۱۰ بازی دیگر پیش رو داریم و بر این باور هستم که می توانیم رتبه خود در جدول را بهبود بخشیم.»
وی در مورد دیدار بعدی تیمش برابر ذوب آهن اصفهان و استفاده از بازیکنان جوان هم خاطرنشان کرد: «مصاف بسیار دشواری خواهد بود و ما باید تنها روی بازی خودمان تمرکز کنیم. من اعتقادی به سن و سال بازیکنان ندارم. تنها عملکرد بازیکن برای من مهم است؛ بسیاری مواقع یک بازیکن مسن بهتر از یک بازیکن جوان عمل می کند و برعکس.»
بگوویچ همچنین یادآور شد که از مشکلات احتمالی مالی باشگاه باخبر نیست و در صورت وجود چنین مشکلاتی، معتقد نیست که مسائل مالی روی عملکرد تیمش تاثیر گذار هستند.
بگوویچ در پاسخ به این پرسش که آیا به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی ۲۰۱۰ صعود خواهد کرد یا نه؟ گفت: «چرا که نه؟ ایران دو بازی مهم خانگی پیش رو دارد که می تواند نهایت استفاده را از این بازی ها ببرد. تیم ملی استعدادهای جوان بسیاری در اختیار دارد، اما نباید از رقبایی همچون کره جنوبی و امارات متحده عربی نیز غافل شد.»
بگوویچ با ارزیابی فوتبال ایران به صورت کلی گفت: «به نظر من فوتبال آسیا در مجموع پس از جام جهانی ۲۰۰۲ افت زیادی داشته است. وقتی این روزها از تلویزیون فوتبال کشورهایی همچون عربستان سعودی، ژاپن و یا کره را می بینم احساس می کنم فوتبال آسیا نسبت به پیش از رقابت‌های جام جهانی ۲۰۰۲ افت زیادی داشته، البته این تنها نظر من است.»
سرمربی پاس همدان در پایان پیرامون آینده خود در باشگاه پاس گفت: «من با پاس قرارداد ۳ ساله دارم و هنوز هیچ چیز پیرامون آینده‌ام در این باشگاه مشخص نیست.»

emad64
03-02-2009, 14:41
این اسم من اینقدر جوات هست که چند ساعت از افتتاح سایت نگذشته یکی رفته ثبتش کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدبختی عدد هم در نام کاربری قبول نمیکنه! :13:
باید منتظر موند و دید چیکارش می کنند خیلی ناقص هست و به نظر من باید کامل ترش می کردند و بعد معرفیش می کردند!
امیدوارم هرچه زودتر انجمنش راه بیفته تازگی ها این ابیته خیلی اذیت می کنه!

سلام..
منم که اسمم 4 حرفیه و قبول نمیکنه. عدد هم قبول نمیکنه..
موندم نام کاربریم رو چی بزنم. صبر میکنم که عدد هم بشه تو نام کاربری گذاشت..
سایتش خیلی ناقصه. خیلی از گزینه هاش کار نمیکنه. کاش همه ی گزینه هاش رو فعال میکردن بعد سایت رو راه اندازی میکردن..

shahriar_sh_2007
03-02-2009, 15:17
استقلال اینقدر خوب بازی میکنه و خوب نتیجه میگیره که تا الان حتی از پرسپولیسی های دو آتیشه هم ندیدم بگن بردای استقلال شانسیه .حالا اون عده ای انگشت شماری که میگن بردای استقلال شانسیه دو دسته اند :یکی اونایی هستند که اصلا نمیدونن فوتبال چیه و تا بحث فوتبالی میشه برا اینکه کم نیارن یه چیزی میگن.دومین دسته هم اونایی هستند که دوست دارن الان جای قلعه نوعی باشن و به قول معروف خودشونو صاحب استقلال میدونن(همونایی که وقتی تیم دستشون بود نزدیک بود استقلالو قهرمان کنن و لی از آخر).

Samba
03-02-2009, 15:54
زیادوقت خودتو با خوندن همچین مزخفاتی تلف نکن :46:
بیامن خودم سیستمهای جنگ روانی رایادت بدم که طرف ازعصبانیت هردفعه که متنتو میخونه سرشو بکوبه به دیوار :5:
اصولا کرکری بین تماشاچیان وطرفداران توایران بابی منطقی خیلی تفاوتی نداره . اما بهترین روش برای مقابله با بی منطقی جواب ندادن بشون هست کاری که واعظ آشتیانی برای اولین بار تواستقلال داره انجام میده :31:

انگار یادتون رفته که از شپاهان 3 امتیاز کم شده و از تیم پرسپولیس هم 6 امتیاز کسر شد

براتون متاسفم که میخواید با جو سازی کاراتون رو پیش ببرید

Samba
03-02-2009, 16:03
اول جدولو نگاه کن بعد بگو کی جوسازی میکنه
نکنه یه چیزیم شما طلبکار شدی این وسط

امسا ل با دادن وعده وعید به این و اون بالا اومدید ولی پارسال یادمونه که کم مونده بود سقوط کنید:31:

unartig
03-02-2009, 16:03
انگار یادتون رفته که از شپاهان 3 امتیاز کم شده و از تیم پرسپولیس هم 6 امتیاز کسر شد

ازسپاهان 5 امتیاز کم شد .
ضمنا اینجا نباید درموردتیم حریف بحث کرد فقط درمورداستقلال باید بحث بشه :46:

unartig
03-02-2009, 16:06
تذکر واعظی به استقلالی ها

برای دربی کُری نخوانید!
به نظر می رسد امیررضا واعظی آشتیانی در مورد دربی سیاستی کاملاً مغایر با علی فتح الله زاده دارد. مدیرعامل اسبق استقلال همواره قبل از دربی با مصاحبه های جذاب خود تنور این بازی سنتی را گرم می کرد و باعث می شد رسانه ها مساله را با جدیت بیشتری دنبال کنند اما مدیرعامل کنونی آبی ها ترجیح می دهد وارد این عرصه نشده و اصلاً برای کسی کری نخواند. جالب اینجاست که واعظی معتقد است چنین روشی باید در کل تیم نیز حاکم شود. بد نیست بدانید مرد شماره یک استقلال بعد از برتری قاطع تیمش مقابل همتایان اهوازی به بازیکنان خود توصیه کرد اصلاً وارد داستان دربی نشده و مصاحبه های تحریک آمیز انجام ندهند زیرا این کار حاصلی غیر از تخریب اعصاب آنها و افزایش بار حاشیه ای و کاذب مسابقه ندارد و در نهایت سودی هم به استقلال نخواهد رساند.

Alireza Taji
03-02-2009, 16:08
بچه ها بی خیال بحث کردن با اینها بشید میایند تاپیک را قفل می کنند.
بذار دلشون خوش باشه.
معنی جو سازی را هم فهمیدیم!

اصلا یکی منو روشن کنه که چرا جایگاه 50-50 نیست؟
اصلا هرجور فکر میکنم به جواب نمیرسم
علت اصلیش این حفاظ های ورزشگاه هست به خاطر اون هم هست که ورزشگاه اینطور تقسیم شده.

unartig
03-02-2009, 16:09

unartig
03-02-2009, 16:10
بچه ها برای اولین بارتعداد هفته های صدرنشینیمون ازهمه تیمها بیشترشده ضمن اینکه فقط 4 تاتیم بودند که رنگ صدرنشینی رادیدن وتیمهای دیگه هرگزبه صدرنرسیدند.

unartig
03-02-2009, 16:12
این هم برای کسانی که نمی تونند تاینی راببینند

Alireza Taji
03-02-2009, 16:15
این واعظ خیلی کارش درست هست.
واقعا داره خوب کار میکنه.
بزرگترین خوبیش هم اینه که عشق مصاحبه نیست.

Alireza Taji
03-02-2009, 16:18
این هم برای کسانی که نمی تونند تاینی راببینند

مرسی اونی
هیچکدام از تیمها هم به مانند ما در صدر ثبات نداشتند.
ما 7 هفته پیاپی در صدر هستیم و ذوب اهن فقط 3 هفته پیاپی صدر بوده.

unartig
03-02-2009, 16:19
این واعظ خیلی کارش درست هست.
واقعا داره خوب کار میکنه.
بزرگترین خوبیش هم اینه که عشق مصاحبه نیست.
البته تیم پیروزی هم یک مدیرعامل داشت که اهل مصاحبه نبود یعنی اصلا مصاحبه نمیکرد(حجت ا...خطیب) اما واعظ مصاحبه نمی کنه اما اگرمصاحبه بکنه مصاحبه هاش کوبنده وبه نفع تیمه واینجوری نیست که اصلا مصاحبه نکنه .:46:میگند تامردسخن نگفته باشد عیب وهنرش نهفته باشد اینه :10:

unartig
03-02-2009, 16:22
هیچکدام از تیمها هم به مانند ما در صدر ثبات نداشتند.
ما 7 هفته پیاپی در صدر هستیم و ذوب اهن فقط 3 هفته پیاپی صدر بوده.
:10:
درسته اینی که گفتی رامیخواستم بهش اشاره کنم که فقط استقلال وذوب آهن بودند که سه هفته پیاپی صدرنشین بودند اما یه نکته جالبی هم که هست تمام این تیمها وقتی که ازصدرنشینی افتادند (حتی خوداستقلال که هفته اول صدرنشین بود) بعدازصدرنشینی دچارافت فاحش شدند حتی همین تیم ذوب آهن .مابعداز17هفته تونستیم صدرنشینی راپس بگیریم امیدوارم ذوب آهن پس از17هفته نتونه اینکاروبکنه چون بیچاره میشیم :13:

Alireza Taji
03-02-2009, 16:39
بازی بعدی ذوب اهن با پاس همدان هست امید زیادی ندارم که پاس بتونه جلو ذوب اهن بایسته.
امیدوارم تیم منصورخان :40: یک حالی بهمون بده.

البته تیم پیروزی هم یک مدیرعامل داشت که اهل مصاحبه نبود یعنی اصلا مصاحبه نمیکرد(حجت ا...خطیب) اما واعظ مصاحبه نمی کنه اما اگرمصاحبه بکنه مصاحبه هاش کوبنده وبه نفع تیمه واینجوری نیست که اصلا مصاحبه نکنه .:46:میگند تامردسخن نگفته باشد عیب وهنرش نهفته باشد اینه :10:
به نسبت حاج فتل واعظ بنده خدا که اصلا مصاحبه نمیکنه.
اما موافقم که تو مصاحبه کردن بر خلاف حاج فتل که خیلی احساسی حرف می زد واعظ زیرکانه حرف میزنه. و حرفهایی که می زنه خیلی تاثیر گذار هست.

درسته اینی که گفتی رامیخواستم بهش اشاره کنم که فقط استقلال وذوب آهن بودند که سه هفته پیاپی صدرنشین بودند اما یه نکته جالبی هم که هست تمام این تیمها وقتی که ازصدرنشینی افتادند (حتی خوداستقلال که هفته اول صدرنشین بود) بعدازصدرنشینی دچارافت فاحش شدند حتی همین تیم ذوب آهن .مابعداز17هفته تونستیم صدرنشینی راپس بگیریم امیدوارم ذوب آهن پس از17هفته نتونه اینکاروبکنه چون بیچاره میشیم
من این احتمال را میدم که استقلال یک مقطع چند هفته ی مجدد به بحران بخوره.
من از این دربی خیلی می ترسم! از حریفمون ترسی ندارم اما از حاشیه های بعد بازی خیلی می ترسم. برای همین بدم نمیاد تیم مساوی کنه تا بعدا حاشیه های که با برد تیم راه می افته و اون غروری که بعد دربی ایجاد میشه برامون مشکل ساز نشه.
البته امسال قلعه نویی واقعا خوب حاشیه ها را جمع کرده.

shahriar_sh_2007
03-02-2009, 17:32
من نمیدونم این چه جفایی است که مسیولین ورزشگاه آزادی در حق ما میکنند.اومدن کمترین قسمت ورزشگاه آزادی تو مسابقه های دربی به ما میدن .یه قسمتش که جایگاه ویژه است .یه قسمت هم که مامورا بین استقلال و پرسپولیس میشینن و در عمل استقلال به نظرم از 40 درصد هم کمتر میشه .چه اشکال داره یه بارم ما بریم تو قسمت پرسپولیسی ها و اونا بیان جای فعلی ما تا اینقدر از حضور بیشترشون در دربی صحبت نکن.

shahriar_sh_2007
03-02-2009, 17:33
این 2 تا کمک داور دربیه قبلی که نبودن ؟؟؟؟؟

چرا خودشونن.دربی قبل قصاوت نسبتا خوبی داشتن امیدوارم این دربی هم خوب باشن.

shahriar_sh_2007
03-02-2009, 17:38
بعضی ها جدیدا توهم گرفتتشون زمانی که میخوان بگن پرسپولیس یکی از پر طرفدارترین تیم های ایران است میگن پرسپولیس پرتماشگران تیم ایران است. من نمیدونم طی چه آمار رسمی دارن این نظرو میدن .واقعا جای تعجب و خنده داره.

unartig
03-02-2009, 17:54
چرا خودشونن.دربی قبل قصاوت نسبتا خوبی داشتن امیدوارم این دربی هم خوب باشن.
دربی قبلی راکه یک تک به تک راآفسایدگرفتن و یک پنالتی به نفع مانگرفتند وبازیکن اونهارااخراج نکردند رامی گی نسبتا خوب؟ :13:

unartig
03-02-2009, 17:58
گزارش تمرین امروز آبی پوشان

آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از دیدار فردا برابر راه آهن عصر امروز در ورزشگاه شهید دستگردی برگزار شد.
در ابتدای این تمرین که از ساعت ۱۵ آغاز شد امیر قلعه نویی مثل روزهای گذشته دقایقی برای بازیکنانش از اهمیت دیدارهای پیش رو و خصوصا دیدار با راه آهن سخن گفت و از آنها خواست راه آهن را دستکم نگیرند و با جدیت بیشتری به میدان بروند.
پس از صحبت های قلعه نویی بازیکنان تمرینات سبکی شامل گرم کردن ، آقا وسط ، کار با توپ ، سانتر از جناحین ، ارسال ضربات کرنر و .. را در دستور کار قرار دادند.
حدود ۱۵۰ هوادار تیم فوتبال استقلال با حضور در ورزشگاه شهید دستگردی به تشویق قلعه نویی و بازیکنان استقلال پرداختند.
امیر قلعه نویی که در هفته های گذشته قبل از بازی با خبرنگاران گفتگو می کرد، امروز به علت مشکلات شخصی زودتر از موعد مقرر از ورزشگاه خارج شد و از اینکه نتوانسته بود مثل هفته های قبل با خبرنگاران گفتگو کند از آنها عذرخواهی کرد.
دیدار تیم های فوتبال استقلال و راه آهن در هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ برتر فردا در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

shahriar_sh_2007
03-02-2009, 18:06
همین رضا سخندان افساید اشتباه گرفت....

یادتون رفت...:41:

شما درست میگید ولی اشتباه که همیشه هست ولی باید کم باشه ولی من بیشتر برا این گفتم نسبتا خوب به دلیل اینکه اولین دربی رو کمک داوری میکردن و یه صحنه هم که آرش گلو زد به زیبایی آفساید نگرفت که کارشم درست بود.به هر حال امیدوارم داوریه خوبی باشه و در نتیجه تاثیر گذار نباشه.راستی داور مثل اینکه مظفری زاده است؟درسته؟

Alireza Taji
03-02-2009, 18:22
من با داور ایرانی کاملا مخالفم.
گند می زنند به دربی
از طرفی وقتی تیم می بره برای حریف بهونه میشه که داور ایرانی بود و به شما کمک کرد!

shahriar_sh_2007
03-02-2009, 18:29
من با داور ایرانی کاملا مخالفم.
گند می زنند به دربی
از طرفی وقتی تیم می بره برای حریف بهونه میشه که داور ایرانی بود و به شما کمک کرد!

من موافق داوری ایرانی هستم ولی داوری که قوی باشه و بتونه بازی رو خوب قضاوت کنه ولی به نظرم چون داور ایرانیه خوبی نداریم همون خارجی بهتره گرچه مسعود مرادی بازی استقلال اهواز و استقلا تهرانو خوب قضاوت کرد و اگه این هفته هم خوب قضاوت کنه به نظرم گزینه خوبیه.

farzin07
03-02-2009, 19:40
استقلال 3 - 1 راه آهن

dma
03-02-2009, 20:17
امسا ل با دادن وعده وعید به این و اون بالا اومدید ولی پارسال یادمونه که کم مونده بود سقوط کنید:31:

من از آقايون مدير خواهش دارم با كاربرايي كه ميان جو تاپيك رو بهم ميزنن برخورد بشه.:19:

ما كه جرات نداريم چيزي بگيم ، اگه هم بگيم سريع تاپيك رو ميبنديد لطفا در مورد دو طرف عادلانه كار كنيد

من موافق داوری ایرانی هستم ولی داوری که قوی باشه و بتونه بازی رو خوب قضاوت کنه ولی به نظرم چون داور ایرانیه خوبی نداریم همون خارجی بهتره گرچه مسعود مرادی بازی استقلال اهواز و استقلا تهرانو خوب قضاوت کرد و اگه این هفته هم خوب قضاوت کنه به نظرم گزینه خوبیه.

به نظر من اگه داور رو ميخوان ايراني بزارن يه آدم با تجربه مثل مرادي رو بزارن به نظر من داور هاي جوان زود تحريك ميشن و تصميمات مسخره اي ميگيرن برا اينكه تو چشم باشن.من با مظفري زاده مخالفم هر چند داور خوبي باشه.:10:

dma
03-02-2009, 20:21
راستي پيش بيني:

استقلال تهران 3 - راه آهن شهرري 1

M.etallic.A
03-02-2009, 21:53

از سپاهان 5 امتیاز کم شده بود نه سه امتیار...

بازی با راه آهن به نظرم خیلی سخت تر از بازی با پرسپولیس باشه. راه آهن بازی های اخیرش رو برده و میتونه خطرناک باشه. بازی با پرسپولیس هم 99% مساوی میشه. چون با این وضعی که پیروزی داره اگر به استقلال هم ببازه وضعشون خیلی خراب میشه : دی دیگه هر طور شده نمیزارن وضعشون از اینی که هست بدتر بشه... در هر صورت همون 1% هم اگر اتفاق بیفته استقلال حتما برنده س....

D o l f i n
03-02-2009, 22:47

ویرایشششششششششششششششششششش شششششششش

03-02-2009, 23:43
خداييش ببنيد يه بچه لنگيه پررو چقدر جو تاپيك رو با يه پست به هم ريخت :19:
اگه يه بار ديگه بياد اينجا خودم حالشو ميگريم:4:
حتي اگه به قيمت بن شدنم تموم شه:47:

03-02-2009, 23:44
خداييش ببنيد يه بچه لنگيه پررو چقدر جو تاپيك رو با يه پست به هم ريخت :19:
اگه يه بار ديگه بياد اينجا خودم حالشو ميگريم:4:
حتي اگه به قيمت بن شدنم تموم شه:47:

راستي بچه ها از اوضاع جباري چه خبر ؟ تو بازي قبل يه كم پاش مصدوم شد.

Alireza Taji
04-02-2009, 00:48
پس این حاج فتل چی میگفت که زمین 70 میلیاردی برای استقلال جور کرده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زمین کمپ متعلق به استقلال نیست
در ماه‌هاي گذشته اخبار فراواني درباره عمليات ساخت كمپ تمريني باشگاه استقلال در رسانه‌هاي مختلف منتشر شده است اما نكته مهم در اين ميان از نگاه‌ها پنهان مانده است. زمين كمپ در حال ساخت متعلق به باشگاه استقلال نيست!
در سال 1378 طي قراردادي به مدت سه‌ سال يك قطعه زمين به پلاك ثبتي 257و 365و42 فرعي از 1548 اصلي واقع در بخش 10 تهران به مساحت 36400 متر مربع به مدت سه ‌سال به اجاره باشگاه استقلال درآمد.
اين قرارداد بين اداره‌كل تربيت‌بدني استان تهران و باشگاه فرهنگي ـ ورزشي استقلال به مديرعاملي آقاي علي فتح‌الله‌زاده منعقد شد.
در بند 9 اين قرارداد قيد شده است كه اجراي طرح شامل پيشرفت باشد و مشخص شود هر مرحله از كار در چه مدت پايان مي‌يابد. در اين بند مستاجر تعهد داده است كه پروژه مورد نظر را با هزينه خود ظرف مدت 24 ماه به پايان برساند.
اين قرارداد در تاريخ 1/11/1381 به پايان رسيد اما ساخت‌و‌سازي صورت نگرفت. نكته قابل‌توجه اين است كه زمين مورد نظر با توجه به قرارداد متعلق به سازمان تربيت‌بدني است. حتي زماني كه چند ماه قبل در تابستان گذشته مجددا در اين زمين مراسم كلنگ‌زني برگزار شد باشگاه هيچگونه مالكيتي نداشته و اكنون اين پروژه با هزينه سازمان در حال اجراست.
در چند ماه گذشته مديريت جديد باشگاه تلاش كرده تا با جذب سرمايه‌گذاران مختلف اين مجموعه را هرچه زودتر به بهره‌برداري برساند اما باشگاه استقلال جهت مشاركت سرمايه‌گذار هيچ‌ اقدام مستقيمي را نمي‌تواند انجام دهد چرا كه سرمايه‌گذاران اين زمين را متعلق به باشگاه استقلال نمي‌دانند.
به همين دليل طي هفته گذشته از سوي باشگاه استقلال نامه‌اي به سازمان تربيت‌بدني ارسال شد تا جهت ثبت زمين مورد نظر به نام شركت فرهنگي ـ ورزشي استقلال اقداماتي صورت گيرد. اگر اين مشكل برطرف شود با روش‌هاي بهتري مي‌توان به ساخت اين مجموعه سرعت بخشي

bleu2u4u
04-02-2009, 00:52
استقلال 3 - 1 راه اهن

emad64
04-02-2009, 00:52
من این احتمال را میدم که استقلال یک مقطع چند هفته ی مجدد به بحران بخوره.
من از این دربی خیلی می ترسم! از حریفمون ترسی ندارم اما از حاشیه های بعد بازی خیلی می ترسم. برای همین بدم نمیاد تیم مساوی کنه تا بعدا حاشیه های که با برد تیم راه می افته و اون غروری که بعد دربی ایجاد میشه برامون مشکل ساز نشه.
البته امسال قلعه نویی واقعا خوب حاشیه ها را جمع کرده.
باهات کاملاً موافقم علیرضا. منم ترجیح میدم بازی مساوی بشه تا هر نتیجه ی دیگه. چون با این روندی که پیش گرفتیم، آروم آروم داریم به قهرمانی نزدیک میشیم. نباید وارد حاشیه بشیم..
داور ایرانی اگه بد قضاوت کرد، دیگه باید دور داوری رو خط بکشه. مثل مسعود مرادی سر اون قضیه ی بازی فکر کنم پرسپولیس - مس بود که کلی از داوری دور شد. این که دیگه دربیه. شوخی نداره..
داور ایرانی خوبه، به شرطی که بتونه بازی رو کامل کنترل کنه..

Alireza Taji
04-02-2009, 00:59
تمام عکسهای تمرین امروز استقلال را می تونید در ادرس زیر ببینید.

M.etallic.A
04-02-2009, 01:42
حاج فتل خالی زیاد می بست.... زمین اجاره میکنه میگه زمین 70 میلیاردی جور کردم. عجب آدمیه ها....

Alireza Taji
04-02-2009, 03:09
بردن از ترس دربى!

چهارشنبه ۱۶/۱۱/،۸۷ هفته بيست و پنجم از هشتمين دوره ليگ برتر، ورزشگاه آزادى، ساعت: 15:45، داور: يدالله جهانبازى، كمك ها: حيدر شكور و مرتضى كريمى

ايران ورزشى- شايد در آستانه دربى اين تصور به وجود آيد كه استقلال با احتياط خاصى مقابل راه آهن قرار مى گيرد و به نوعى دست به عصا حركت مى كند اما شرايط كنونى استقلال به گونه اى است كه اين تيم دوست ندارد با شك و ترديد گام به دربى بگذارد و براى اينكه پيش از دربى حرف و حديثى پشت سرش نباشد با همه قوا مقابل راه آهن قرار خواهد گرفت تا به قول معروف از همين جا زهر چشم گرفته باشد! استقلال در نيم فصل نخست در حالى راه آهن را از پيش رو برداشت كه يك تيم ناهماهنگ را در اختيار داشت اما شرايط استقلال در بازى امروز با بازى نيم فصل نخست كاملاً متفاوت است. حالا كمتر كسى را مى بينيم كه استقلال را به واسطه نمايش جذابش تحسين نكند. استقلال دچار تغييرات شگرفى شده و شايد شاگردان محمود ياورى عصر امروز همان نتيجه اى را بگيرند كه ديگر تيم ها گرفته اند. البته درباره راه آهن مى توان از الفاظ ديگرى هم بهره گرفت. راه آهن نسبت به ديگر حريفان استقلال كمى چغرتر است و به تعبيرى نام گربه سياه را هم يدك مى كشد براى همين شايد استقلال براى زدن گل هاى پى درپى در اين ميدان دشوارى بيشترى را تجربه كند و با اختلاف كمى در اين بازى پيروز شود البته همه اينها معادلاتى است كه درذهن ما نقش بسته و اين امير قلعه نويى است كه افكارش را عصر امروز نمايان خواهد كرد.

تركيب احتمالى راه آهن
دروازه بان: نادر غبيشاوى - مدافعان ميانى: رضا نورمحمدى و ابراهيم كريمى - مدافعان كنارى: ابوذر رحيمى و على محمددهقان - هافبك هاى ميانى: مهدى تارتار ، حسين پاشايى و داود حقى- هافبك و مهاجمان كنارى: احمد تقوى و سهراب انتظارى - مهاجم: امير ابوچا

تركيب احتمالى استقلال
دروازه بان: وحيد طالب لو - مدافعان: بيژن كوشكى، هادى شكورى و پيروز قربانى - هافبك دفاعى: حسين كاظمى - هافبك ها: خسرو حيدرى، مهدى اميرآبادى، مجتبى جبارى و فابيو جانواريو - مهاجمان: آرش برهانى و سياوش اكبرپور

داود حقى (راه آهن)
هافبك طراح راه آهن كه بازيكن مورد علاقه امير قلعه نويى هم هست بزرگترين تهديد براى استقلال محسوب مى شود. حقى كه تبحر خاصى در بازيسازى دارد در زدن ضربات كاشته هم بازيكن خطرناكى است. شايد هافبك ميانى راه آهن عصر امروز فعال ترين بازيكن تيمش باشد، هرچند كه نمى توان زارع و حسين آشنا را هم از ياد برد. با اين حال شانس حقى بيشتر از ديگر بازيكنان خواهد بود.

مجتبى جبارى (استقلال)
جبارى كه مقابل استقلال اهواز بى ترديد برترين بازيكن تيمش بود عصر امروز هم پراميدترين بازيكن استقلال محسوب مى شود. پاس هاى مورب و تو در جبارى نقش اساسى در برترى احتمالى استقلال ايفا خواهد كرد. همه پاس ها در ميانه ميدان استقلال به جبارى ختم خواهد شد و شكى وجود ندارد كه جبارى هم به نيت پس گرفتن دوباره پيراهن تيم ملى همه توانايى اش را صرف اين بازى خواهد كرد.

Alireza Taji
04-02-2009, 03:14
هشدار قلعه نويى به بازيكنان
درباره دربى مصاحبه نكنيد
ايران ورزشى- با اينكه استقلال بازى راه آهن را پيش رو دارد اما حساسيت بازى دربى باعث شده كه امير قلعه نويى قبل از تمرين روزگذشته بازيكنان استقلال را جمع كند و به آنها هشدار دهد در مورد دربى مصاحبه نكنند. قلعه نويى قبل از تمرينات روز دوشنبه آبى پوشان هم در جمع عده اى از هواداران پرسپوليس كه مقابل در ورزشگاه دستگردى حضور داشتند گفت: «پرسپوليس خانه دوم من است» تا به نوعى حساسيت دربى را پايين بياورد.

جبارى دير آمد
جبارى روزگذشته دير سر تمرين رسيد اين براى چندمين بار است كه مجتبى جبارى با تاخير در تمرين حاضر مى شود. امير قلعه نويى در حالى كه زيرلب غرغر مى كرد به اين بازيكن هشدار داد كه ديگر سر تمرينات دير حاضر شود.

قلعه نويى هم تمرين كرد
بيشتر وقت ها امير قلعه نويى با لباس شخصى فقط نظاره گر تمرين است. ديروز قلعه نويى بار ديگر با گرمكن ورزشى در تمرين آبى پوشان مشاركت كرد. قلعه نويى به شاگردانش نحوه صحيح پاسكارى را ياد مى داد كارى كه در تمرين دوشنبه هم انجام داده بود.

unartig
04-02-2009, 03:19

سایت رسمی باشگاه استقلال که روز گذشته در حضور مدیران و مربیان این باشگاه افتتاح شد در اولین مصاحبه خود با واعظ آشتیانی را ترتیب داد و مدیرعامل باشگاه استقلال در این مصاحبه درباره آخرین وضعیت رضا عنایتی صحبت کرده است و البته با صراحت درباره ورزشگاه مرغوبکار مسائلی را مطرح می کند.

آقای مهندس شما از روزی كه به استقلال آمدید اخبار هیات‌مدیره باشگاه را در اختیار رسانه‌ها قرار نمی‌دهید. ممكن است حالا كه سایت باشگاه راه‌اندازی شده است توضیحاتی درباره جلسه دیروز هیات‌مدیره بدهید؟
محور بحث جلسه دیروز هیات ‌مدیره درباره لیگ قهرمانان آسیا و سفر به جده برای اولین مسابقه در این رقابت‌هابود. ابتدا گزارشی از طرف بنده در این مورد مطرح شد و مباحث مالی این سفر مورد بحث قرار گرفت. هیات‌مدیره محترم در حد بضاعت تلاش‌هایی را در جهت تامین هزینه‌ها انجام داده است و این تلاش‌ها خارج از سیستم مالی سازمان به باشگاه استقلال بوده است. از زمان مدیرعاملی جدید و هیات‌مدیره چیزی بالغ بر 3 میلیارد تومان پول به سیستم تزریق شده كه با تدبیر و روش‌‌های منطقی و با مشورت با سرمربی و سرپرست بین بازیكنان و كادر فنی تقسیم گردیده است.

به نظر می‌رسد سازمان در شرایط فعلی با توجه به صدرنشینی استقلال در رقابت‌های لیگ برتر از عملكرد مجموعه مدیریتی استقلال راضی باشد. آیا از لحاظ مالی در این روزها باشگاه مورد حمایت بیشتر قرار می‌گیرد؟
ما نیازمند حمایت مالی سازمان تربیت‌بدنی از تیم استقلال هستیم چرا كه امروز استقلال در فضای آرام به پیشرفت خود ادامه می‌دهد و این مهم حاصل تعامل همه‌جانبه بوده و برای اینكه این فضا تا پایان پابرجا باشد باید همه تلاش كنیم شرایط بهتری را فراهم كنیم. جا دارد در اینجا از كادر فنی، بازیكنان و عوامل اجرایی باشگاه به صورت ویژه تشكر كنیم. امیدواریم پاسخگوی زحمات این همكاران باشیم.

دیروز در خبرها آمده بود به دستور شما قرار است استقلال با پرواز مستقیم به عربستان برود.
تجربه در گذشته نشان داده اگر پرواز دو مرحله‌ای باشد هم احتمال مشكل جسمی وجود دارد و هم بازیكنان را به شدت خسته می‌كند. متاسفانه تاریخ مسابقه با الاتحاد با تاریخ پروازهای مستقیم به جده تضاد دارد. ما می‌خواهیم پرواز مستقیم داشته باشیم به همین منظور در حال مذاكره هستیم تا حتی‌المقدور در پروازهای رفت و برگشت به صورت مستقیم سفر كنیم. یكی از مباحث دیروز جلسه هیات‌مدیره هم به این موضوع اختصاص داشت.

گویا دیروز صبح یكبار دیگر ستاد پشتیبانی لیگ قهرمانان آسیا در باشگاه استقلال تشكیل جلسه داد. به نظر می‌رسد شما فعالیت‌های این ستاد را به دقت دنبال می‌كنید.
باشگاه استقلال اولین باشگاهی بود كه در این فصل ستاد پشتیبانی آسیایی خود را راه‌اندازی كرد ما در چندین جلسه شرایط مختلف و نوع عملكرد و رفتاری كه باید از طرف باشگاه انجام شود را مورد پیش‌بینی قرار دادیم تصمیمات خوبی را اتخاذ كردیم و به عنوان مثال شرایط ویژه‌ای را برای میزبانی از حریفان در نظر گرفتیم و به همین منظور از آقای مانوسی‌فر كه تجربه‌ بالایی دارند خواسته‌ایم نقش یك لیدر خوب را در شرایط میزبانی استقلال برای حریفان ایجاد كنند.

لیست مسافران استقلال به سفرهای آسیایی و مخصوصا عربستان بر چه اساسی تنظیم خواهد شد؟
شیوه گزینش مبتنی بر احساسات نخواهد بود و ما سعی می‌كنیم براساس روال معمول عمل كنیم البته به دلیل جنبه‌های مذهبی سفر به عربستان از بخش بین‌الملل باشگاه خواسته‌ایم برای نفرات خارج از تیم و اداری و اجرایی باشگاه نسبت به صدور ویزای عربستان اقدام كنند اما هزینه‌های مرتبط به سفر را شخصا تقبل كنند. ما سعی می‌كنیم كنترل لازم را بر تعداد نفرات و هزینه‌ها داشته باشیم.

هواداران پرسش‌های زیادی درباره رضا عنایتی از شما دارند. آنها با ایمیل یا تماس تلفنی با باشگاه مدام می‌پرسند؛ تكلیف رضا عنایتی چه شد. لطفا به این پرسش‌ها پاسخ شفاف بدهید؟
رضا عنایتی متعلق به باشگاه دیگری است او از لحاظ معنوی متعلق به استقلال است اما از نگاه مادی یك قرارداد حرفه‌ای با باشگاه اماراتی دارد و بنده در اخلاق حرفه‌ای باشگاه استقلال نمی‌بینم كه در این شرایط با بازیكنی وارد مذاكره شوند.

گویا عنایتی در یكی از مصاحبه‌هایش گفته بود از روزی كه اماراتی‌ها متوجه شدند استقلال مرا می‌خواهد نوع رفتارشان تغییر كرده و شرایط پیچیده‌ای را به وجود آوردند.
آقای عنایتی یكی از بازیكنان مفید و مؤثر استقلال بوده‌اند و قابل احترام هستند اما باید اجازه بدهیم شرایط ایشان با باشگاه فعلی‌شان مشخص شوند. از هواداران می‌خواهم نسبت به این موضوع حرفه‌ای فكر كنند. آقای عنایتی هم به نكته‌ای اشاره كردند كه جای تامل دارد.

دیروز باشگاه درباره یكی از مسائل ورزشگاه مرغوبكار بیانیه‌ای صادر كرد. چرا ورزشگاه مرغوبكار كه قرار بود جایگاهی برای پرورش استعدادهای استقلال باشد با این همه حاشیه‌ روبرو است؟ چرا نباید از مرغوبكار فقط اخبار خوش به گوش برسد؟
چون پایه و اساس این ورزشگاه از گذشته با نظارت همراه نبوده است. اگر از این به بعد هم نظارت نداشته باشد می‌تواند با مشكلات گذشته مواجه شود. در جایی كه نظارت وجود نداشته باشد طبیعتا قانون‌گریزی خواهد بود. البته در هیچ ارگان و سازمانی ضریب خطا صفر نخواهد بود اما باید سعی كرد با مسائل سلیقه‌ای برخورد نشود و همه چیز تابع سیستم باشد.

ورزشگاه مرغوبكار برای استقلال درآمدزاست؟
اتفاقا یكی از دلایل شكایت حقوقی ما در آینده به همین موضوع مربوط می‌شود. مشخص نیست درآمدی كه در گذشته در مرغوبكار به وجود آمده چقدر بوده؟ به حساب چه كسی واریز شده و با چه مجوزی درآمدزایی صورت گرفته است؟ اختیارات در مجموعه در چه سقف و اندازه‌ای بوده است؟

شما می‌توانید حدودا یك رقمی را از درآمدهای مرغوبكار تا به امروز ارائه بدهید؟
درآمدها و هزینه‌هایی كه مطرح است ظاهرا مخدوش است. به همین خاطر ما تصمیم داریم به زودی در دادگاه قضائی به این مسئله بپردازیم چون ما نه بازپرس هستیم و نه قاضی بنابراین اظهارنظری در این مورد فعلا مطرح نمی‌كنیم.

آقای انصاری‌فرد، مدیر عامل باشگاه پیروزی چند روز قبل اعلام كردند استقلال را حتما شكست می‌دهند، شما نمی‌خواهید درباره دربی تهران صحبت كنید؟
من بر خلاف حریفان معتقدم نتیجه در زمین مشخص می‌شود و باید از مسائل احساسی پرهیز كنیم. اگر من به عنوان مدیرعامل استقلال احساسات را تحریك كنم تیم من هم دچار استرس می‌شوند چه خوب است با آرامش و بدون جنگ روانی به استقبال این مسابقه بزرگ برویم.

سؤال نظرسنجی سایت باشگاه درباره انتخاب داور ایرانی در مسابقه استقلال با پیروزی است، شما در این نظرسنجی شركت می‌كنید؟
بله، دیشب شركت كردم و پاسخ من موافق بوده است، ما باید به داشته‌هایمان احترام بگذاریم. وقتی داوران ما در شرایط سخت قضاوت می‌كنند، شایسته نیست كه قضاوت این مسابقه را به آنها ندهیم به شرط اینكه داوران ما هم از این فرصت استفاده كنند و استعداد و ارتقاء خود را به افكار عمومی نشان دهند، البته فقط داور وسط نقش مهمی ندارد بلكه كمك‌داور‌ها هم بسیار كلیدی هستند، در انتخاب آنها هم باید نهایت دقت را انجام داد. امیدواریم داوران ایرانی نشان بدهند از توانایی خوبی برخوردارند.

منبع:سایت رسمی باشگاه استقلال

unartig
04-02-2009, 03:20
قلعه نویی: 3 امتیاز این بازی از داربی مهمتر است

ورزش > فوتبال داخلی - برای من خیلی مهم است که تیم ما با برد به داربی برود. چرا من باید احتیاط کنم؟

«من نمی گویم از بردها خوشحال نباشید ولی غرور نرود زیر پوستتان که همه چیز را می بازیم».
امیر قلعه نویی پیش از آنکه آخرین تمرین استقلال در ورزشگاه شهید دستگردی برگزار شود چند دقیقه با بازیکنان صحبت کرد که خلاصه همه این جملات این بود: مغرور نشوید.
استقلال فردا در ورزشگاه آزادی تهران باید با راه آهن بازی کند. مسابقه ای که همه فوتبالدوستان آن را در لفافه ای از ترس و احتیاط پیچیده اند ولی سرمربی آبی ها اصلا این فرضیه را قبول ندارد: «چرا باید از این بازی بترسم؟ برای من 3 امتیاز این بازی از بازی با پرسپولیس مهمتر است. اگر 3 امتیاز این بازی را نگیریم دیگر چیزی برای داربی نمی ماند. روحیه بازیکنان ما را 3 امتیاز این بازی می سازد».
سرمربی با همان صراحتی که درباره 3 امتیاز بازی صحبت می کند درباره ترکیب اصلی تیمش هم حرف می زند: «من همان ترکیبی را به زمین می فرستم که در بازی های قبل بازی کرد. از همه بازیکنان اصلی تیم استفاده می کنم و واقعا برای 3 امتیاز بازی نقشه می کشم. دلیلی ندارد غیر از این عمل کنم».
او در این بین هیچ استثنایی نمی شناسد: «در تیم ما خسرو (حیدری) دو اخطاره است اما به او هم استراحت نمی دهم. وقتی می گویم با تمام توان واقعا منظورم همین است. خسرو هم بازی می کند و مطمئن باشید به داربی هم می رسد».
با این حال سرمربی آبی ها خیلی نگران است که برای تیمش حاشیه سازی نکنند: «تیم ما خیلی برای خبرنگاران جذاب است و کوچکترین مساله ای در دور و بر تیم به بزرگترین حاشیه فوتبال تبدیل می شود. دلم نمی خواهد حالا که تیم دارد کار خودش را می کند ما چوب بی احتیاطی و ندانم کاری کس دیگری را بخوریم. به همین دلیل اجازه نمی دهم برای تیمم حاشیه درست کنند».

unartig
04-02-2009, 03:22
هافبك ارمنستانی راه آهن دیدار برابر استقلال تهران را از دست داد

هملت میختاریان هافبك ارمنستانی تیم فوتبال راه آهن شهرری دیدار این تیم برابر استقلال تهران را از دست داد.
به گزارش ایرنا، این بازیكن به دلیل آسیب دیدگی نمی‌تواند راه آهن را در هفته بیست و پنجم لیگ برتر همراهی كند.
اما مجید نوری محمدی هافبك راه آهن از بند مصدومیت رها شده و می‌تواند بار دیگر در تركیب این تیم قرار گیرد.

* بازیكنان تیم راه آهن امروز پاداش سه پیروزی متوالی خود را در لیگ برتر دریافت كردند.
همچنین هیات مدیره این باشگاه اعلام كرد : تیم فوتبال راه آهن در صورت پیروزی مقابل استقلال تهران، پاداش ویژه‌ای را دریافت خواهند كرد.

* در مراسمی كه امروز در كمپ باشگاه راه آهن برگزار شد، بازیكنان و اعضای كادر فنی تیم فوتبال این باشگاه از زحمات محمد حسن انصاریفرد تجلیل كردند.
مدیرعامل راه آهن در جمع كادر فنی و بازیكنان راه آهن گفت: خوشبختانه با درایت مربیان و تلاش بازیكنان، این تیم بهترین نتایج تاریخ ‪ ۵۷‬ساله خود را بدست آورده است.
وی افزود : كسب سه پیروزی متولی و صعود به رده نهم جدول نشان می‌دهد كه این تیم توانایی راهیابی به رده‌های بالایی جدول رده بندی را دارد.
انصاریفرد اظهار داشت : نتایج نیم فصل دوم لیگ برتر نمایانگر آن است كه راه آهن با كسب ‪ ۱۶‬امتیاز پس از استقلال تهران (‪ ۱۸‬امتیاز) در رده دوم قرار دارد كه امیدواریم روند موفقیت‌های تیم ادامه یابد.
وی گفت: خوشبختانه راه آهن به مرحله‌ای از انسجام تیمی رسیده است كه می تواند مقابل تیم‌های پرطرفدار لیگ برتر نتایج قابل قبولی را بدست آورد.
انصاریفرد به حضور سه ساله راه آهن در لیگ برتر اشاره كرد و افزود: دیگر این تیم دغدغه بقا در لیگ برتر را ندارد به طوریكه مسئولان در اندیشه كسب رتبه‌های بالای جدول رده بندی هستند.
دیدار تیم‌های استقلال تهران و راه آهن شهرری در هفته بیست و پنجم لیگ برتر باشگاه‌های ایران عصر فردا (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود.

unartig
04-02-2009, 03:23
مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران در گفتگو با آریا: در وضعیت مطلوبی قرار دارم
خبرگزاری آریا- برهانی گفت: جهت انجام بازی های قابل قبول برای استقلال هیچ مشكلی ندارم و در بازی قبلی فقط به خاطر خستگی به صورت ثابت در زمین مسابقه حضور نداشتم و تصمیم دارم به خاطر حساسیت امتیازات بیش از گذشته برای تیم گلزنی كنم.
آرش برهانی ، مهاجم استقلال تهران ، تصریح كرد:‌اصلا ً مصدومیتی ندارم و فقط به دلیل خستگی و صلاحدید كادر مربیان روی نیمكت نشستم البته بازی مقابل استقلال اهواز آسان نبود و ما توانستیم 3 امتیاز حساس را در این مسابقه كسب كنیم.
وی متذكر شد: با تمرینات مناسبی كه پشت سر گذاشته ایم در آمادگی مطلوبی بسر می بردم و در مقابل تیم ها به خوبی می توانم دروازه را دیده وگل بزنم كه امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.
برهانی به خبرنگار آریا تأكید كرد: برای بازی مقابل پرسپولیس زمان بسیاری در پیش داریم و فعلاً تمام تمركز خود را بر روی تیم راه آهن انجام داده ایم كه البته آنها از انگیزه بالایی برخوردار هستند.
وی در پایان افزود: در مورد بازی پرسپولیس – استقلال حرفی نمی زنم چون اعتقاد دارم باید حرف ها را در زمین مسابقه زد و فكر می كنم كه یك بازی زیبا و پر گل را علاقمندان تماشا كنند.

Alireza Taji
04-02-2009, 03:28
جبارى: نمى دانم، شايد به تيم ملى دعوت شوم
جبارى آنقدر تجربه دارد كه در آستانه دربى اسير حواشى اين بازى نشود. جبارى همه توجه اش را به بازى امروز دوخته و قصد ندارد به چيز ديگرى فكر كند. جبارى درباره دربى و بازى امروز حرف هايى دارد كه همه اش از سر باتجربگى است: «ترجيح مى دهم در مورد دربى حرفى نزنم چون فعلاً همه حواس ما به بازى با راه آهن معطوف شده است و نبايد به آن بازى فكر كنيم. راه آهن تيم جوان و سختكوشى است و ما تمام تلاش مان را به كار خواهيم بست تا اين حريف را شكست دهيم. مطمئناً بازى سختى خواهيم داشت ولى تمام تلاشمان را انجام مى دهيم تا روند پيروزى هايمان را ادامه بدهيم و اجازه ندهيم تا روند پيروزى هايمان قطع شود.» جبارى كه مؤثرترين بازيكن تيم ملى مقابل كره شمالى بود و يك پاس گل مقابل عربستان داد درباره تيم ملى مى گويد: «در وهله اول تلاشم به نمايشى موفق در رابطه با ديدار با راه آهن بازمى گردد فكر مى كنم اگر در اين ديدار قابل قبول كار كنم و نمايش خوبى داشته باشم شايد براى ديدار با كره جنوبى به تيم ملى هم دعوت شوم.»

Alireza Taji
04-02-2009, 03:50
برهانى: آقاى گل نمى شوم!
برهانى هر روز يك حرفى مى زند و اصلا معلوم نيست بالاخره مى خواهد آقاى گل شود يا خير ! آرش كه چند روز پيش گفته بود بدم نمى آيد آقاى گل شوم حالا مى گويد: «دنبال آقاى گلى نيستم. رفتار برهانى كمى مشكوك است، بسيارى بر اين باورند كه آرش دارد رد گم مى كند و شايد به خاطر اين رفتارها تحت پيگرد استقلالى ها قرار بگيرد! هواداران استقلال به شدت به دنبال يافتن اهداف برهانى هستند تا بدانند او مى خواهد آقاى گل شود يا خير، برهانى در اين باره توضيحات تازه اى مى دهد: «باور كنيد برنامه اى در اين مورد ندارم و دنبال آقاى گلى نيستم. هيچ اتفاقى به اندازه قهرمانى استقلال برايم مهم نيست و فقط به اين فكر مى كنم كه براى تيمم بازيكن مثمرثمرى باشم.» برهانى كه چند هفته پيش با نيكبخت مهاجم پرسپوليس در خصوص كسب عنوان آقاى گلى جدال لفظى داشت در اين مورد مى گويد: «همانطور كه گفتم به آقاى گلى فكر نمى كنم و نظرى هم در اين مورد ندارم، در ضمن هيچ وقت درباره نيكبخت حرف نزدم و احترام او براى من واجب است.»

unartig
04-02-2009, 03:53
هافبك ملی‌‏پوش تیم استقلال تهران گفت: اینكه برخی از ملی‌‏پوشان از حمایت كارشناسان از من برای حضور در تركیب اصلی تیم ملی ناراحت هستند نظر خودشان است اما با كسی هماهنگی نكرده‌‏ام كه از من حمایت و طرفداری كند.

خسرو حیدری افزود: من برای حضور در تیم ملی فقط خدا را دارم. كارشناسانی هم كه الان از من حمایت می‌‏كنند شاید روزی از من انتقاد كنند. ما باید انتقادپذیر باشیم، به هر حال اگر كارشناسان می‌‏گویند باید در تركیب تیم ملی قرار بگیرم به من ارتباطی ندارد و نمی توانم جلو آنها را بگیرم سایرملی‌‏پوشان هم نمی‌‏توانند به نظر كارشناسان اعتراض كنند.
وی ادامه داد:‌‏ همواره كارشناسان فوتبال كشورمان با زیر نظر گرفتن و با ارزیابی كافی از تیم ها و بازیكنان یك مطلبی را عنوان می‌‏كنند. به خصوص بازی درتیمی مثل استقلال و بسیار سخت است چرا كه در تمامی مسابقات زیر ذره‌‏بین هستیم اما در سایر تیم‌‏ها حتی اگر فیكس باشی یا نیمكت‌‏نشین هم باشید زیاد به چشم نمی‌‏آیید. من از اول فصل در تمامی بازی‌‏های تیم استقلال‌ بازی كرده‌‏ام و حتی در یك مسابقه هم نیمكت‌‏نشین نبودم. كارشناسان هم اگر یك صحبتی می‌‏كنند بر اساس توانایی‌‏های بازیكنان است.
هافبك ملی‌‏پوش تیم استقلال تهران اضافه كرد:‌ من واقعاً‌ نمی‌‏دانم چرا برخی از بازیكنان تیم ملی از حمایت كارشناسان از من ناراحت هستند و به خود اجازه می‌‏دهند علیه یك كارشناس با سال‌‏ها سابقه موضع‌‏گیری كنند(البته منظور كارشناس مورد تاكید خسرو حیدری از رسانه های نوشتاری نیست).
حیدری در خصوص شكایت تیم سابقش پاس همدان از وی مبنی بر دریافت 20 درصد از قرارداد خود با تیم استقلال تهران گفت: باز هم در آستانه‌‏ بازی با پرسپولیس قرار گرفتیم و این قبیل بحث‌‏ها مطرح شد كه بخواهند برایم حاشیه‌‏سازی كنند. اما در مورد این مساله خودم شخصاً‌ با آقای اولیایی مدیرعامل باشگاه پاس همدان صحبت خواهم كرد تا این موضوع به شكل مسالمت‌‏آمیز حل شود.
وی افزود: شرایط فعلی تیم استقلال تهران بسیار حساس است چرا كه حفظ صدرنشینی بسیار سخت‌‏تر از رسیدن به صدر جدول است. ما باید با همدلی و اتحاد این كار مهم را انجام دهیم. خوشبختانه در حال حاضر بازیكنان از آمادگی بالایی برخوردار هستند و با انگیزه بالا به فكر كسب سه امتیاز بازی مقابل راه‌‏‌‏آهن هستیم تا آماده دیدار دربی شویم.
هافبك تیم استقلال تهران ادامه داد: تیم راه‌آهن از جمله تیم‌‏های مدعی لیگ برتر است كه در هفته‌‏های اخیر بازی‌‏های قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته است. البته ما در دور رفت نیز بازی بسیار سختی را مقابل این تیم برگزار كردیم. به طور یقین در بازی روز چهارشنبه بازی به مراتب سخت‌‏تری را پیش رو داریم، اما با توجه به شناخت كافی از این تیم تلاش می‌‏كنیم در ورزشگاه آزادی با كسب یك پیروزی دیگر جایگاه خود را در صدر جدول حفظ كنیم و با روحیه ایی عالی به مصاف پرسپولیس برویم.

منبع: خبرگزاری ایلنا

Alireza Taji
04-02-2009, 03:53
خبری از لیگ بیش از حد حرفه ی!

سازمان ليگ: سهل انگارى از ما بود!

ايران ورزشى - سازمان ليگ فدراسيون فوتبال بعد از ۲۴ هفته تازه يادش آمد كه شماره بازيكنان هر تيم نبايد از ۳۸ بالاتر برود. براين اساس ديروز با ارسال نامه اى به برخى باشگاه ها خواستار اين شدند كه بازيكنان شماره ۳۹ و ۴۰ و … پيراهن شان را تغيير بدهند و از شماره هاى خالى تيم شان استفاده كنند. اگرچه اين مسأله جزو آيين نامه ليگ حرفه اى بوده اما ظاهرا سهل انگارى مسؤولان سازمان ليگ باعث شده تا حدود ۱۰ هفته مانده به پايان ليگ دست به چنين كارى بزنند و به فكر اصلاح شماره هاى بازيكنان بيفتند. اين در حالى است كه اكثر بازيكنانى كه شماره شان بالاى ۳۸ است راضى به اين كار نيستند و به خاطر علاقه به شماره پيراهن شان دوست ندارند آن را عوض كنند اما ظاهرا چاره اى جز اين نيست. آلبرت گريگوريان سخنگوى سازمان ليگ فدراسيون فوتبال در اين مورد مى گويد: «به دليل شلوغ بودن كارهايمان سهل انگارى كرديم كه آن را حل خواهيم كرد.» سخنگوى سازمان ليگ در پاسخ به اين سؤال كه چرا اجازه نمى دهيد اين روند تا پايان فصل ادامه داشته باشد و پس از آن اصلاح شود مى گويد: «صلاح در اين است كه هر چه زودتر سيستم را هماهنگ كنيم.»

unartig
04-02-2009, 03:54
دروازه بان تیم استقلال تهران در گفتگو با آریا: نباید مغرور شویم
خبرگزاری آریا- استقلال تهران با قدرت در حال رسیدن به قهرمانی است و تصمیم دارم با شدت بخشیدن به تمرینات بازیكن مفیدی باشم و وظیفه ام كه حراست از دروازه است را به نحو مطلوب انجام دهم.
وحید طالب لو، دروازه بان استقلال ، ضمن بیان مطلب فوق اضافه كرد: تمامی بازیكنان از انگیزه بالایی برخوردار هستند كه البته نقش كادر مربیان در این مورد بسیار مهم است و همگی می خواهیم كه با كسب قهرمانی دل هواداران تیم را شاد كنیم.
وی تصریح كرد: در مقابل استقلال اهواز بازی سختی را انجام دادیم چون آنها برای كسب پیروزی واردمیدان شده بودند كه خدا را شكر می كنم كه توانستیم تمام امتیاز را كسب كنیم.
طالب لو به خبرنگار آریا گفت: از این كه توانستم یك پنالتی را مقابل استقلال اهواز بگیرم بسیار خوشحال هستم كه با این اقدام اجازه ندادم كه دروازه ما باز شود.
وی در پایان گفت: استقلال وضعیت بسیار ایده آلی را سپری می كند اما برای رسیدن به موفقیت هرگز نباید مغرور باشیم و تمامی مسابقات را با تمام توان بازی كنیم.

unartig
04-02-2009, 03:57
راه آهن - استقلال؛ تقابل اوج گرفته ها

آخرین دیدار هفته بیست و پنجم لیگ برتر ایران بین تیم های راه آهن و استقلال تهران برگزار خواهد شد.

این دیدار از ساعت 15:45 در ورزشگاه " آزادی " آغاز می شود. این دیدار می تواند جدال دو تیم سرحال و اوج گرفته باشد.
استقلال که فصل را بد شروع کرد، رفته رفته اوج گرفت تا جایی که در حال حاضر با اختلاف 5 امتیاز صدرنشین است و با بازی های که ارائه می دهد شانس نخست قهرمانی در این فصل به شمار می رود. شاگردان قلعه نویی در این فصل 3 بار موفق به کسب چهار پیروزی متوالی شده اند و اگر به موفق به شکست راه آهن شوند برای نخستین بار به5 پیروزی پیاپی دست پیدا می کنند اما بازی پیش از دربی همواره برای سرخابی ها مشکل ساز بوده است. قلعه نویی برای این بازی 4 بازیکن دو اخطاره(شکوری، خسرو حیدری، کاظمی و فرهاد مجیدی) دارد و چون این بازیکنان از جمله مهره های تاثیرگذار تیمش به حساب می آیند احتمالاً از بازیکنان دیگری استفاده می کند که البته ریسک بزرگی است. استقلال با ترکیب ایده آل خود خوب نتیجه می گیرد و هرگونه تغییر در آن می تواند نتیجه بدی برای آبی ها به همراه داشته باشد.
در سوی دیگر، راه آهن هم در این فصل شروع بدی داشت و مدیران این باشگاه مجبور شدند دست به تغییر مربی بزنند. محمد یاوری با تجربه جانشین داوود مهابادی جوان شد تا روند صعودی این تیم آغاز شود. راه آهن در 3 بازی اخیر خود نیز 3 برد بدست آورده و از لحاظ روحی در شرایط خوبی به سر می برد. آن ها در حال حاضر با 33 امتیاز در جایگاه نهم قرار گرفتند و خط دفاع خوب آن ها که بعد از استقلال و تنها با یک گل خورده کمتر در جایگاه دوم قرار دارد، نقطه قوت این تیم به حساب می آید.

مصاحبه ها
محمود یاوری سرمربی راه آهن در مورد این دیدار گفت: « بدون اینكه بخواهم تعارف كنم می گویم هر دو تیم می خواهند بازی خوبی انجام دهند و به طور حتم فردا شاهد بازی فیزیكی و قدرتی خواهید بود. با بهترین استقلال 10 سال اخیر بازی داریم. امیدوارم فردا بازی خوبی مقابل این تیم انجام دهیم و با پیروزی میدان را ترك كنیم. »
امیر قلعه نویی نیز گفت: « مطمئنا بازی سختی را مقابل این تیم در پیش‌رو خواهیم داشت. راه‌آهن از وجود یك مربی كاربلد بهره می‌برد كه از زمان حضورش این تیم را به خوبی متحول كرده است با این وجود برای تداوم صدرنشینی چاره‌ای جز شكست این تیم سختكوش نداریم. »

دقایق حساس
تیم استقلال در دو فاصله زمانی بیشترین گل های خود را به ثمر رسانده است. دقایق 30-40 و 70-80 که در هر کدام از این فاصله های زمانی 10 گل زده اند که نشان می دهد در دقایق پایانی هر نیمه شاگردان قلعه نویی تیمی خطرناک هستند اما راه آهن که از نصف گل های استقلال هم کمتر گل زده(27 گل) در دقایق 70-80 بیشترین تعداد گل(8 گل) را به ثمر رسانده اند.

صعود یا سقوط
استقلال بواسطه فاصله 5 امتیازی با تیم دوم در صورت شکست هم جایگاه خود را از دست نخواهد داد اما راه آهن که آهسته آهسته خود را به بالای جدول می کشاند، در صورت پیروزی می توانند تا رده ششم صعود کنند و اگر بازی را واگذار کنند احتمال دو رده سقوط در جایگاهش وجود دارد.

دیدار رفت
تیم استقلال در دیدار رفت در ورزشگاه آزادی با نتیجه 2-1 راه آهن را شکست داد تا خود را برای دربی 65 آماده کند. در آن دیدار پیروز قربانی و آرش برهانی برای استقلال گلزنی کردند و تک گل راه آهن توسط مجتبی زارع به ثمر رسید.

محرومان
علارغم آنکه گفته می شد فرهاد مجیدی تنها غایب این دیدار است، سازمان لیگ اعلام کرد مجیدی دو اخطاره است و می تواند در این دیدار به میدان برود، پس دو تیم بدون محروم به مصاف هم خواهند رفت.

5 دیدار اخیر دو تیم

راه آهن:
راه آهن 2-2 استقلال اهواز
سایپا 1-0 راه آهن
راه آهن 2-1 پاس
پیکان 0-1 راه آهن
راه آهن 1-0 داماش

استقلال:
سپاهان 2-1 استقلال
استقلال 2-1 مس
برق 1-4 استقلال
استقلال 2-1 صبای قم
استقلال اهواز 0-3 استقلال

داوران
قضاوت این دیدار برعهده یدالله جهانبازی است و حیدرشکور و مرتضی کریمی کمک های ایشان هستند.

ترکیب احتمالی راه آهن: غبیشاوی، رحیمی، کریمی، رضا نورمحمدی، دهقان، تارتار، پاشایی، تقوی، حقی، آبوچا، مجتبی زارع
ترکیب احتمالی استقلال: طالب لو، قربانی، کوشکی، منتظری، اکبری، جباری، امیرآبادی، رینالدو، جانواریو، برهانی، اکبرپور

مهره کلیدی
مجتبی زارع(راه آهن): مهاجم خوش تکنیک و دریبل زن محمود یاوری در هفته های اخیر نقش بسزایی در موفقیت های راه آهن داشته است. او اگر آزاد باشد روز سختی را برای مدافعان استقلال رقم خواهد زد.
مجتبی جباری(استقلال): هافبک خوش فکر و خلاق استقلال با درخششی که مقابل استقلال اهواز داشت حتی علی دایی را برای دعوت از او برای دیدار با کره جنوبی به شک انداخت. جباری آماده می تواند هز تیمی را به زانو در آورد.

پیش بینی آرین اسپورت: 1-1

برنامه سایر دیدارهای هفته بیست و پنجم لیگ برتر بدین شرح است:

داماش گیلان - پرسپولس تهران، ساعت 13:30، ورزشگاه عضدی رشت
داور: هدایت ممبینی، کمک ها: جواد تقی پور و علیرضا یزدانی

ذوب آهن اصفهان - پاس همدان، ساعت 14:45، ورزشگاه فولادشهر
داور: محسن قهرمانی، کمک ها: حسن کامرانی فر و سعید علی نژادیان

مقاومت سپاسی شیراز - ابومسلم مشهد، ساعت 14:45، ورزشگاه حافظیه شیراز
داور: محمود رفیعی، کمک ها: حسین سنجر و محمد رضا منصوری

پیکان قزوین - استقلال اهواز، ساعت 14:45، ورزشگاه رجایی قزوین
داور: شاهین حاج بابایی، کمک ها: مجید شمس و سعید زارع

سایپا کرج - ملوان بندرانزلی، ساعت 14:45، ورزشگاه انقلاب کرج
داور: رحیم رحیمی مقدم، ، کمک ها: محمد قرا ملکی و رحیم شاهین

فولاد خوزستان - سپاهان اصفهان، ساعت 14:45، ورزشگاه فولادشهر
داور: قاسم واحدی، کمک ها: رضا سخندان و داوود رفعتی

مس کرمان - برق شیراز، ساعت 14:45، ورزشگاه باهنر کرمان
داور: علیرضا فغانی، کمک ها: رسول فروغی و علیرضا صفا

پیام خراسان - صبای قم، ساعت 14:45، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
داور: مسعود مرادی، کمک ها: جهانگیر حیدری و حسین عباسی

Alireza Taji
04-02-2009, 03:58
هميشه به راه آهن تعلق خاطر داشتم

قلعه نويى: امروز هم برنده ايم

ايران ورزشى- بازى با راه آهن امير قلعه نويى را ياد روزهايى مى اندازد كه در راه آهن حضور داشت. امير خود با فضاى راه آهن آشنا است به همين دليل هميشه درباره راه آهن با احترام سخن گفته است. حرف هاى او پيش از بازى با راه آهن جذاب است: من به راه آهن تعلق خاطر دارم و به نظر من سخت ترين بازى استقلال در ليگ برتر در بازى مقابل راه آهن رقم مى خورد. بين ۲۴ بازى كه تاكنون برگزار كرده ايم چهارشنبه برابر راه آهن از همه روزها دشوارتر خواهد بود. اين تيم را آناليز كرده ايم. راه آهن مربى خوبى دارد و از بازيكنان بسيار با انگيزه و خوبى برخوردار است و به معناى واقعى يك تيم خوب است. اميدوارم بازى امروز ديدارى جذاب و تماشاگرپسند شود ولى به هر حال با توجه به اينكه استقلال روند روبه رشدى را پيدا كرده و با شناختى كه از بازيكنان استقلال دارم، تصور مى كنم روز چهارشنبه نيز با يك بازى تهاجمى بتوانيم طرفداران استقلال را خوشحال كنيم.
قلعه نويى موفقيت هاى تيمش را حاصل تلاش همه افراد باشگاه مى داند: خوشبختانه موفقيت هاى استقلال حاصل تلاش هاى تمامى اجزاى مجموعه باشگاه از مدير عامل گرفته تا كادرفنى و بازيكنان است. استقلال شرايط بسيار خوبى پيدا كرده است و بازيكنان به خودباورى رسيده اند. مهمترين نكته اين است كه خود بازيكنان استقلال مى خواهند قهرمان شوند و اين بزرگترين موفقيت ماست كه خود بازيكنان با تلاش و انگيزه چه در تمرين و چه در مسابقات فعل خواستن را صرف مى كنند و من اميدوارم كه با لطف خدا و امام زمان (عج) اين روند تا رسيدن به قهرمانى در ليگ برتر ادامه داشته باشد.
قلعه نويى علت ديدار با هواداران پرسپوليس را هم بيان مى كند: برخى از هواداران پرسپوليس كه از تغيير محل تمرين تيم شان اطلاع نداشتند، به اشتباه در اكباتان حاضر شده بودند كه من با آنها به گفت وگو پرداختم و گفتم كه همواره به هواداران پرسپوليس احترام مى گذارم و از تماشاگران استقلال هم مى خواهم تا به هواداران پرسپوليس احترام گذاشته و در بازى ها تنها تيم خود را تشويق كنند. من پرسپوليس را تيم دوم خود مى دانم.
قلعه نويى همچنين درباره راه اندازى پايگاه خبرى باشگاه استقلال نيز گفت: ما در عصر ارتباطات به سر مى بريم و بى ترديد اين كار اقدامى خوب و براى رشد مجموعه باشگاه است. اكنون طرفداران ميليونى استقلال در داخل و حتى خارج از كشور مى توانند به صورت مستقيم اخبار صحيح باشگاه را داشته باشند كه اقدام خوب و بسيار ارزنده اى است.

unartig
04-02-2009, 05:41

unartig
04-02-2009, 08:51
استقلال 3 راه آهن 0

dma
04-02-2009, 09:21
استقلالى ها ديشب فيلم ديدند

تيم استقلال ديشب در محل اردوى شبانه روزى خود در هتل المپيك فيلم بازى هاى اخير راه آهن را تماشا كردند. گفتنى است در اين جلسه امير قلعه نويى تمام نقاط ضعف و قوت راه آهن را به بازيكنان گوشزد كرد تا آنها با شناخت بيشترى به مصاف حريف خود بروند.شايان ذكراست، پيروزى در ديدار امروز براى استقلال خيلى اهميت دارد چون باعث تداوم صدرنشينى مى شود.

استقلالى ها پاداش مى گيرند

در صورت برد استقلال در بازى امروز مقابل راه آهن بازيكنان اين تيم هر كدام نفرى ۳۵۰ هزار تومان پاداش مى گيرند. گفتنى است اين تصميم را اميررضا واعظى آشتيانى مديرعامل استقلال جهت افزايش روحيه بازيكنان در نظر گرفته است. نكته جالب اينكه استقلالى ها هنوز پاداش برد ۴ ديدار اخير خود را دريافت نكرده اند. استقلال موفق شد در ديدار رفت با ۲ گل راه آهن را شكست دهد.

استقلال تغيير سيستم مى دهد

تيم استقلال امروز در ادامه رقابت هاى ليگ برتر به مصاف راه آهن خواهد رفت. طبق شنيده هاى ما، امير قلعه نويى قصد دارد براى اولين بار تيمش را با سيستم ۳-۴-۳ به ميدان بفرستد. گفتنى است، قرار است آرش برهانى و عليرضا عباسفرد به عنوان ۲ مهاجم اصلى و سياوش اكبرپور به عنوان مهاجم كاذب در اين ديدار بازى كنند. بايد منتظر ماند و ديد آيا اين سيستم در استقلال جواب مى دهد يا خير.

dma
04-02-2009, 09:22
شكورى:

شانس برد استقلال دوبرابر بيشتر از راه آهن است

هادى شكورى مدافع استقلال حالا ديگر به يك بازيكن فيكس در اين تيم تبديل شده است. هادى شكورى اميدوار است با تشخيص كادر فنى بتواند امروز مقابل راه آهن به ميدان برود. شكورى در اين ارتباط به ابرار ورزشى گفت: شرايطم خيلى خوب است. بعد از چند بازى كه به صورت ثابت براى استقلال به ميدان رفتم توانسته ام به شرايط آرمانى نزديك شوم. خوشبختانه اعضاى كادر فنى هم از عملكردم رضايت كامل دارند. براى بازى كردن مقابل راه آهن هم مشكلى ندارم. آنقدر انگيزه دارم كه مقابل راه آهن بتوانم بهترين بازى ام را به نمايش بگذارم. اگر اعضاى كادر فنى صلاح بدانند مقابل تيم ياورى به ميدان مى روم تا مثل چند بازى گذشته فقط در خدمت تيم باشم.شكورى در ارتباط با بازى امروز اظهار داشت: اين ديدار يكى از سخت ترين بازى هاى ما خواهد بود. راه آهنى ها زيبا فوتبال بازى مى كنند. اين تيم از بازيكنان خوب و تكنيكى بهره مى برد كه ما تمرينات چند روز اخير خود را با توجه به نقاط ضعف و قوت آنها دنبال كرده ايم. با تمام اين اوصاف استقلال مى تواند با پيروزى مقابل راه آهن روند رو به رشد خود را ادامه بدهد تا ان شاء الله در پايان به قهرمانى ليگ دست پيدا كند. شانس استقلال براى پيروزى مقابل راه آهن دوبرابر بيشتر ازحريف است.

dma
04-02-2009, 09:23
گزارش تمرين استقلال

حمايت همه جانبه از جان واريو

تمرين استقلال ديروز ساعت ۱۵ در ورزشگاه دستگردى برگزار شد و آبى پوشان زير نظر قلعه نويى به انجام تمرينات تاكتيكى پرداختند.
اكبرى هم بود
يدالله اكبرى كه در تمرين دوشنبه حضور پيدا نكرد در تمرين ديروز حضور يافت تا شايعاتى را كه پيرامونش بود نقش برآب كند. گفته مى شد اكبرى در تمرين دوشنبه از نيمكت نشينى اش ناراحت بوده و ترجيح داده در تمرين شركت نكند تا به نوعى به اين شكل اعتراضش را نشان دهد.
غايبان
تمرين ديروز آبى پوشان ۵ غايب داشت. هاشم بيك زاده، على عليزاده، اميدرضا روانخواه، مهرداد پولادى و رينالدو غايبان تمرين بودند. بيك زاده و عليزاده در تمرينات فيزيوتراپى حضور مى يابند و ۳ نفر باقى مانده نيز با كسب اجازه از كادر فنى در محل تمرين حاضر نشدند.
بنر هواداران مشهدى
چند هوادار تيم استقلال كه از مشهد به تهران آمده بودند بنر بزرگى را در اختيار داشتند. روى اين بنر علاوه بر عكس قلعه نويى شعار «خدايا از خلقت قلعه نويى ممنون» نقش بسته بود.
جلسه قلعه نويى با خداداد
امير قلعه نويى، سرمربى آبى پوشان قبل از شروع تمرين حميد خداداد را كنار كشيد و چند دقيقه اى با وى صحبت كرد. قلعه نويى حركات تمرينى را به خداداد يادآورى كرد.
حمايت از جان واريو
هواداران استقلال در تمرين ديروز بشدت از فابيو جان واريو حمايت كردند. جالب اينجا بود كه آنها از خداداد خواستند شعارهاى حمايتى را براى جان واريو ترجمه كند و او نيز اين كار را انجام داد. جان واريو نيز با شنيدن اين شعارها از همه هواداران تشكر كرد.
شرح تمرين
تمرين ديروز استقلال با صحبت هاى امير قلعه نويى شروع شد. بعد از آن آبى پوشان به صورت اختيارى بدن هاى خود را گرم كردند، سپس در قالب ۵ تيم آقاوسط بازى كردند. در ادامه بازيكنان به ۲ گروه زرد و آبى تقسيم شده و فوتبال تاكتيكى را در دستور كار خود قرار دادند. در پايان تمرين نيز تمرين ضربات ايستگاهى و كرنر را قلعه نويى به بازيكنان امر كرد. در اين ميان يدالله اكبرى، خسرو حيدرى و مجتبى جبارى بهتر از سايرين به توپ ضربه مى زدند.
آمادگى جان واريو
فابيو جان واريو هافبك آبى پوشان در تمرين ديروز بسيار خوب كار كرد. او آنقدر خوب تمرين كرد تا قلعه نويى وادار شد از عملكرد وى تعريف و تمجيد كند.

dma
04-02-2009, 09:23
تمرينات اختصاصى براى منيعى

مصدوميت هاشم بيك زاده كه گفته مى شود به مدت ۴ هفته دور از ميادين فوتبال خواهد بود، كادرفنى استقلال را نگران كرده است. ديروز شنيديم بنا به تصميم امير قلعه نويى سرمربى آبى پوشان ميثم منيعى بايد تمرينات اختصاصى را انجام دهد تا به شرايط ايده آل برسد. قرار است در غياب بيك زاده اين بازيكن جايگزين وى در ديدارهاى آينده شود.

dma
04-02-2009, 09:24
راه آهن - استقلال تهران

استقلال به جاى سخت رسيد

راه آهن شهررى پس از پيروزى نزديك يك بر صفر مقابل داماش ، امروز در ورزشگاه بزرگ آزادى به ظاهر ميزبان تيم استقلال تهران خواهد بود. لكوموتيورانان كه با محمود ياورى خوب نتيجه گرفته اند، همواره مقابل تيمهاى استقلال و پرسپوليس بازيهاى خوبى را از خود به نمايش گذاشته و در نقش گربه سياه آنان ظاهر شده اند، كه قطعاً اين بار نيز مستثنى از دفعات قبل نخواهد بود.راه آهنى ها كه در حال حاضر با ۳۳ امتياز جاى نهم جدول رده بندى ليگ را به خود اختصاص داده اند، با توجه به بازى هفته آينده حريفانشان با پرسپوليس با اميدوارى بيشترى گام به ديدار امروز خواهند گذاشت. ياورى طى روزهاى گذشته به دفعات راههاى پيروزى بر استقلال را با ياران تيمش مرور كرد. او با شناختى كه از نقاط ضعف و قوت حريف خود دارد مى خواهد ثابت كند كه توانايى مقابله با تيمهاى بزرگ فوتبال را دارد و اين مهم را قطعاً در بازى امروز نشان خواهد داد.لكوموتيورانان نيز مانند استقلال هيچ بازيكن محروم و مصدومى را در تركيب خود ندارند و همين باعث شده تا آنها با تمام قوا گام به بازى امروز بگذارند.استقلال يكى از آماده ترين تيمهاى امروز فوتبال ايران در شرايطى به ديدار راه آهن تهران مى رود كه از هر حيث آماده كسب ۳ امتياز بازى امروز است .آبى پوشان تهرانى در آخرين بازى خود در ليگ و در اهواز موفق به شكست ۳ بر صفر حريف خود شدند، نتيجه اى كه حتى خود استقلالى ها هم آن را باور نداشتند.امير قلعه نويى برخلاف بازى قبلى تيمش در اين بازى يكبار ديگر فابيو جان واريو را نيز در اختيار خواهد داشت و همين مى تواند تا حدودى دست او را براى استفاده از مجتبى جبارى ببندد.در بازى امروز بدون شك همه اميد امير قلعه نويى و آبى پوشان به زوج سياوش اكبرپور و آرش برهانى در خط حمله اين تيم است، مهاجمانى كه تا امروز براى آبى پوشان خوب گلزنى كرده و عامل اصلى موفقيت اين تيم در ليگ برتر بوده اند.

dma
04-02-2009, 09:25
رقابت يا دردسر

آمار بهترين بازيكن هفته روى ميز واعظى آشتيانى

بهار سال گذشته هنگامى كه پايگاه اينترنتى استقلال به سبك و سياق ديگرى اداره مى شد، هر هفته بعد از مسابقه اين تيم در ليگ برتر از هواداران نظرسنجى به عمل مى آمد تا آمار مؤثرترين بازيكن تيم از نگاه مردم گرفته شود. اين روش پس از چند مرتبه تكرار سر و صداى زيادى به پا كرد و سرانجام متوقف شد زيرا باعث ايجاد مشكلات فراوانى و حتى اختلاف ميان بازيكنان با يكديگر مى شد. در اين ميان به گروهى از مسئولان باشگاه هم بابت نتايج آرا خرده گرفته مى شد اما ظاهراً استقلالى ها مى خواهند بار ديگر در اين زمينه ماجراجويى كنند زيرا طبق برنامه ريزى هاى انجام شده قرار است هر هفته بهترين بازيكن استقلال گزينش شده و آمار نظرسنجى به اطلاع واعظى آشتيانى هم برسد. به اين ترتيب مديرعامل استقلال خيلى راحت متوجه مى شود كه هواداران از كدام بازيكن تيمش راضى بوده و نسبت به عملكرد كدام يك از آنها انتقاد دارند.

dma
04-02-2009, 09:26
شرط مهم استقلالى ها براى فصل آينده:

با هيچ كس قرارداد يك ساله نمى بنديم(كار حسابي يعني اين ايول واعظ)

ظاهراً باشگاه استقلال براى فصل آينده تدبير ويژه اى اتخاذ كرده و نمى خواهد همچون گذشته براى خودش دردسر ايجاد كند.يكى از مواردى كه طى فصول اخير مشكلات فراوانى براى استقلال درست كرده و پول زيادى هم از حساب باشگاه خارج نموده، نحوه عقد قرارداد با بازيكنان است. در حالى كه اغلب تيم هاى بزرگ و حتى درجه دوم اروپايى با بازيكنان خود قراردادهاى بلندمدت منعقد مى كنند و چيزى به نام قراردادهاى يك ساله تا حد بسيار زيادى منسوخ شده است، طيف وسيعى از آبى پوشان قراردادهاى يك ساله داشتند و حاضر نيستند پاى برگه هاى بلند مدت را امضا كنند اما به نظر مى رسد مديران كنونى در انديشه تقابل با اين مسأله برآمده اند و مى خواهند ريشه آن را بسوزانند. اين طور كه ما شنيده ايم قرار است هنگام جذب مهره هاى جديد براى ليگ نهم با آنها قراردادهايى حداقل به طول ۲ سال منعقد شود و چند تن از نفرات كنونى هم براى تمديد قراردادهايشان شامل همين قانون گردند. دليل اصلى اتخاذ چنين تصميمى جلوگيرى از اتلاف پول باشگاه و امكان سرمايه گذارى بر روى بازيكنان جهت فروش آنها به تيم هاى ديگر است. مسأله اى كه در جهان فوتبال فعاليتى درآمدزا محسوب مى شود اما استقلال طى سال هاى اخير چندان از آن سود نبرده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قلعه نويى، ميهمان ويژه جشنواره فيلم فجر

امير قلعه نويى به دليل اخلاق خاص خود و روابط عمومى بالايى كه دارد، علاوه بر جامعه ورزش در ميان ساير اقشار مشهور اجتماع هم دوستان بسيار زيادى دارد. رفقايى كه بعضاً هر كدام از آنها در كارهاى خود جزو افراد خبره و موفق محسوب مى شوند. در همين مورد شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد سرمربى استقلال براى حضور در جشنواره فيلم فجر و تماشاى چند فيلم مهم اين فستيوال، به صورت رسمى دعوت شده است. قلعه نويى با ۲ ، ۳ نفر از تهيه كنندگان بزرگ سينماى ايران دوستى بسيار نزديكى دارد و همين افراد از او دعوت كرده اند تا ميهمان اولين اكران فيلم هاى خود در بيست و هفتمين جشنواره فيلم فجر باشد. جالب اينجاست كه امير به تماشاى فيلم هايى دعوت شده كه از آنها به عنوان بخت هاى مسلم دريافت سيمرغ بلورين بهترين فيلم جشنواره ياد مى شود. البته با توجه به حساسيت اوضاع استقلال نمى دانيم قلعه نويى وقت حضور در سينما را پيدا مى كند يا نه.از جمله دوستان نزديك قلعه نويى در سينما مى توان به برادران شايسته اشاره كرد.

dma
04-02-2009, 09:30
عليرضا نيكبخت: من بهترين بازيكن پرسپوليس هستم:blink::23::31:

عليرضا نيكبخت هافبك تيم پرسپوليس تهران گفت: با اين كه چند هفته است براى پرسپوليس گل نزده ام اما هنوز هم بهترين بازيكن اين تيم هستم.وى همچنين عنوان كرد: قبول دارم كه طى چند هفته اخير نتوانسته ام براى پرسپوليس گلزنى كنم و انتظارات تماشاگران اين تيم را برآورده كنم اما بايد به اين موضوع توجه داشته باشيد كه من همچنان بهترين بازيكن اين تيم هستم و در كل ليگ تا اينجا بهترين بازى ها را انجام داده ام و گل هاى بسيار حساسى براى اين تيم به ثمر رسانده ام.وى ادامه داد: براى پرسپوليس در ديدار حساس مقابل داماش آرزوى موفقيت مى كنم و از اينكه به دليل مصدوميت نمى توانم اين تيم را همراهى كنم بشدت متاسفم.نيكبخت خاطرنشان كرد: من براى دربى اميد زيادى به گلزنى دارم و فكر مى كنم برنده اين ديدار پرسپوليس است. در ابتدا دوست دارم كه تيم موفق شود اما اميدوارم كه اين موفقيت با گلزنى من امكان پذير شود.

dma
04-02-2009, 09:30
پاسى ها شكايت هم كرده باشند يك ماه ديگر رسيدگى مى شود

حيدرى: هم مقابل راه آهن بازى مى كنم هم در دربى

مسئولان تيم پاس همدان دوشنبه اعلام كردند كه جلوى بازى كردن خسرو حيدرى در ديدار با پرسپوليس را خواهند گرفت. حيدرى با رد اين موضوع گفت كه مقابل پرسپوليس بازى مى كند. گفت وگوى ما را با وى در ذيل مى خوانيد:
• شرايط فعلى استقلال چطور است؟
- وضعيت تيم بسيار خوب است. شرايط ما در حال حاضر بسيار حساس مى باشد. ما با اختلاف ۵ امتياز با تيم دوم در صدر جدول قرار داريم اما اين حاشيه امنيت خوبى نيست. بايد ساير امتيازات را هم كسب كنيم تا با اختلاف امتياز بيشترى در صدر باشيم.
• چرا مى گويى حاشيه امنيت خوبى نداريد؟
- چون اگر يك بازى را نبريم و ذوب آهن پيروز شود اختلاف امتياز كم مى شود.
• بازى با راه آهن را چطور مى بينى؟
- فكر مى كنم اين ديدار از بازى هاى سخت ليگ باشد. راه آهن تيم قدرتمندى مى باشد كه حمله كردن را خوب بلد است. يكبار با اين تيم بازى كرديم و توانستيم آنها را ببريم اما شرايط فعلى آنها با وضعيت آن موقع قابل مقايسه نيست. با اين حال بايد اين ديدار را ببريم.
• با توجه به اينكه ۲ اخطاره هستى مقابل راه آهن بازى مى كنى؟
- صددرصد بازى مى كنم. من فعلاً به دربى فكر نمى كنم و تنها هدفم موفقيت استقلال مقابل راه آهن است. مقابل راه آهن بازى مى كنم و نهايت تلاشم را براى پيروزى استقلال انجام خواهم داد.
• اگر ۳ اخطاره شدى چه؟
- در وهله اول سعى مى كنم كه ۳ اخطاره نشوم اما اگر هم اين اتفاق افتاد در بازى با پرسپوليس ساير بازيكنان جاى من را به خوبى پر مى كنند.
• يعنى دوست ندارى در دربى بازى كنى؟
- قطعاً دوست دارم بازى كنم. اين موضوع برايم مهم است اما موفقيت استقلال برايم مهمتر است.
• در مورد شكايت باشگاه پاس صحبت كن.
- حق طبيعى آنها شكايت است اما آنها نمى توانند مرا از حضور در دربى محروم كنند. آنها اگر شكايت كنند يك ماه ديگر به شكايتشان رسيدگى مى شود و دربى ۱۰ روز ديگر است، پس مشكلى براى بازى با پرسپوليس ندارم. با اين حال من با آقاى اوليايى صحبت كردم و قرار بر اين شد كه اين مسأله به شكل مسالمت آميز حل شود.
• فكر مى كنى در بازى تيم ملى مقابل كره هم جزو نفرات دعوت شده باشى؟
- اميدوارم دعوت شوم. من تازه به تيم ملى دعوت شده ام و دايى حق دارد روى نفرات قبلى اش حساب بيشتر باز كند. با اين حال تلاش مى كنم جزو نفرات دعوت شده باشم و براى تيم ملى كشورم مثمرثمر باشم. اگر دايى به من اطمينان كند سعى مى كنم بهترين بازى ام را به معرض نمايش بگذارم.
• بازى با پرسپوليس نزديك است، در مورد اين بازى نظرى دارى؟
- فعلاً كه تمام حواس ما روى بازى با راه آهن است. بايد اين ديدار را ببريم و با روحيه اى خوب به مصاف پرسپوليس برويم. مهمترين بازى براى هواداران بازى با پرسپوليس است و بايد آنها را خوشحال كنيم.
• مى گويند تيم ضعيف تر هميشه در دربى برنده است.
- اينطور نيست. اكنون شرايط تيمى ما بسيار خوب است و اگر مانند بازى هاى قبلى بازى كنيم مى توانيم پرسپوليس را هم شكست دهيم.

dma
04-02-2009, 09:32
منتظرى به ميدان مى رود

پژمان منتظرى مدافع استقلال پس از مدتها مصدوميت امروز در ديدار مقابل راه آهن به ميدان خواهد رفت.گفتنى است با توجه به ۲ اخطاره بودن هادى شكورى و احتمال محروميت وى در ديدار دربى هفته آينده مقابل پرسپوليس كادر فنى، استقلال را مجاب ساخته تا از وجود منتظرى در ديدار امروز استفاده كند.البته اين مدافع امسال در اكثر بازيها قبل از مصدوم شدن به طور فيكس بازى كرد اما مدتى است جايگاه خود را از دست داده است.

تركيب احتمالى استقلال در بازى امروز

تيم فوتبال استقلال در ادامه رقابتهاى ليگ برتر امروز به مصاف راه آهن تهران خواهد رفت.طبق شنيده هاى ما امير قلعه نويى سرمربى استقلال قصد دارد تيمش را با تركيب وحيد طالب لو، بيژن كوشكى، پيروز قربانى، پژمان منتظرى، خسرو حيدرى، مهدى اميرآبادى، حسين كاظمى، مجتبى جبارى، سياوش اكبرپور، آرش برهانى وعليرضا عباسفرد به ميدان بفرستد.شايان ذكراست اين ديدار امروز ساعت ۱۵ و ۴۵ دقيقه در ورزشگاه آزادى برگزار خواهد شد.

استعلام دوباره كاظمى از سازمان ليگ

گفته مى شود استقلال براى ديدار دربى ۴ بازيكن ۲ اخطاره دارد كه در صورت گرفتن كارت زرد در ديدار امروز مقابل راه آهن از اين ديدار محروم خواهند شد. نكته جالب اينكه حسين كاظمى مدعى است او يك اخطاره است.اين ادعاى كاظمى باعث شد مسئولان استقلال صبح ديروز دوباره از سازمان ليگ استعلام بگيرند.در اين استعلام مشخص شد. كاظمى ۲ اخطاره است و بايد مراقب حركات خود در ديدار امروز باشد.

پيش قسط دوم بازيكنان استقلال به زودى پرداخت مى شود

با گذشت ۲۴ هفته از رقابتهاى ليگ برتر بازيكنان و كادر فنى استقلال هنوز موفق به دريافت ۳۰ درصد از پيش قراردادهاى خود شده اند. گفتنى است اين روزها اكثر بازيكنان استقلال مشكل مالى دارند و اين ناراحتى خود را به گوش امير قلعه نويى سرمربى تيم هم رسانده اند. طبق شنيده هاى ما قرار است به زودى پيش قسط دوم بازيكنان تا اوايل هفته آينده پرداخت شود.

امير موسر
04-02-2009, 09:32
اه شانس و نگاه چه بارونی هم گرفت روز بازی !

dma
04-02-2009, 09:33
واعظى آشتيانى:

بازى هاى زيباى استقلال حاصل تلاش قلعه نويى است

اميررضا واعظى آشتيانى مديرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: كار گروه تشريفات باشگاه استقلال زيرنظر على انصارى براى ليگ قهرمانان آسيا آغاز به كار كرد. وى همچنين اظهار كرد: دوشنبه نشست هيأت مديره باشگاه استقلال برگزار شد و در يكى از مصوبات هيأت مديره از على انصارى درخواست كرده ايم تا در بخش كارگروه تشريفات باشگاه استقلال به ما كمك كند تا بتوانيم ميزبانى آبرومندانه اى را از ۳ تيمى كه در ليگ قهرمانان آسيا به ميهمانى استقلال مى آيند، به عمل آوريم. او افزود: در سال هاى اخير بسيار ديده شده كه تيم هاى ميزبان به دليل خوشحالى از پيروزى و يا ناراحتى از شكست تيم ميهمان را به حال خود رها كرده اند اما كار گروه تشريفات كه در باشگاه استقلال تشكيل شده است، هدفش اين است كه تيم ميهمان را از زمانى كه به ايران مى آيد تا زمانى كه كشورمان را ترك مى كند، همراهى كرده و با پذيرايى مناسب خاطره خوبى را براى آنها رقم بزند. مديرعامل باشگاه استقلال تهران خاطرنشان كرد: بازى هاى زيباى استقلال به خصوص در هفته هاى اخير حاصل تلاش هاى امير قلعه نويى و همكاران اوست كه اميدواريم بازيكنان همانگونه كه تاكنون به خوبى دستورات كادرفنى را اجرا كرده اند، بتوانند ضمن موفقيت در ليگ برتر با انجام بهترين بازى ها در سطح آسيا افتخار ديگرى را براى ايران رقم بزنند.

امير موسر
04-02-2009, 09:33
تركيب احتمالى استقلال در بازى امروز

تيم فوتبال استقلال در ادامه رقابتهاى ليگ برتر امروز به مصاف راه آهن تهران خواهد رفت.طبق شنيده هاى ما امير قلعه نويى سرمربى استقلال قصد دارد تيمش را با تركيب وحيد طالب لو، بيژن كوشكى، پيروز قربانى، پژمان منتظرى، خسرو حيدرى، مهدى اميرآبادى، حسين كاظمى، مجتبى جبارى، سياوش اكبرپور، آرش برهانى وعليرضا عباسفرد به ميدان بفرستد.شايان ذكراست اين ديدار امروز ساعت ۱۵ و ۴۵ دقيقه در ورزشگاه آزادى برگزار خواهد شد.

جانواریو چرا نیست !

dma
04-02-2009, 09:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چند ماه انتظار دربى را كشيديم

اميرآبادى: به برد عادت كرده ايم

پيستون ريزنقش استقلال بر اين اعتقاد است كه تيمش ديگر به پيروزى در هر ميدان عادت كرده. مهدى امير آبادى در خصوص بازى مقابل راه آهن به ابرار ورزشى گفت: اين ديدار مى تواند يكى از سخت ترين بازى هاى ما باشد. به خوبى از فوتبال راه آهن شناخت داريم و مى دانيم كه آنها فقط براى ارائه يك فوتبال زيبا به زمين گام برمى دارند اما به هر حال ما وظيفه داريم كه در اين ديدار هم مثل چند بازى اخير پيروز ميدان باشيم تا همچنان به نوار بردهاى متوالى مان ادامه دهيم. در اين فصل حتى فكر تساوى هم نداشته ايم. بازيكنان استقلال قبل از هر بازى تنها به يك چيز فكر مى كنند و آن پيروزى در زمين است. خوشبختانه به پيروزى در هر بازى عادت كرده ايم تا مقابل راه آهن هم فقط به ۳ امتياز بازى فكر كنيم. اميرآبادى در خصوص حضورش در تركيب ثابت استقلال گفت: من آماده هستم و مشكلى براى به ميدان رفتن ندارم. در صورت صلاحديد كادر فنى مقابل راه آهن بازى مى كنم تا بتوانم در كنار ديگرهمتيمى هايم نقشى جهت پيروزى استقلال داشته باشم. مقابل راه آهن از تمام فرصت ها استفاده مى كنم تا در صورت ايجاد موقعيت مناسب براى استقلال گلزنى كنم.اميرآبادى درپايان نتايج استقلال را در هفته هاى آتى چنين پيش بينى كرد. ما چند بازى سخت و فشرده را پيشرو داريم كه قطعاً در صورت امتيازگيرى در اين چند بازى مى توانيم قهرمانى خود را مسجل كنيم. استقلال با شكست دادن راه آهن با انگيزه اى دوچندان به مصاف پرسپوليس مى رود. با توجه به تأثيرگذارى نتيجه ديدار راه آهن در دربى با تمام هوش و حواس به مصاف تيم ياورى مى رويم تا انگيزه لازم را براى پيروزى در دربى داشته باشيم. چند ماه براى روز دربى انتظار مى كشيم، به همين دليل دوست ندارم در اين بازى بازنده ميدان باشيم. استقلال با شكست دادن پرسپوليس سند قهرمانى خود را به امضا مى رساند تا نتيجه تلاش هاى يك فصل را با كسب عنوان قهرمانى ببيند.

dma
04-02-2009, 09:36
جانواریو چرا نیست !

تركيب احتماليه!به نظر من 50%فرق داره،2 اخطاره ها بيرون برند و ...

unartig
04-02-2009, 09:45
راه آهن نباید برامون مشکلی ایجادکنه باید باتمام قدرت به مصاف این تیم بریم .دربی بازی مهمی برای مانیست اینو باید مساله اشو اول حل کنیم بعد سراغ تیم بعدی بریم.

bayern
04-02-2009, 10:27
سلام
دم همه گرم بابت خبرهایی که میزارید

unartig
04-02-2009, 11:02
شرط مهم استقلالی ها برای فصل آینده

با هیچ کس قرارداد یک ساله نمی بندیم
ظاهراً باشگاه استقلال برای فصل آینده تدبیر ویژه ای اتخاذ کرده و نمی خواهد همچون گذشته برای خودش دردسر ایجاد کند.یکی از مواردی که طی فصول اخیر مشکلات فراوانی برای استقلال درست کرده و پول زیادی هم از حساب باشگاه خارج نموده، نحوه عقد قرارداد با بازیکنان است. در حالی که اغلب تیم های بزرگ و حتی درجه دوم اروپایی با بازیکنان خود قراردادهای بلندمدت منعقد می کنند و چیزی به نام قراردادهای یک ساله تا حد بسیار زیادی منسوخ شده است، طیف وسیعی از آبی پوشان قراردادهای یک ساله داشتند و حاضر نیستند پای برگه های بلند مدت را امضا کنند اما به نظر می رسد مدیران کنونی در اندیشه تقابل با این مساله برآمده اند و می خواهند ریشه آن را بسوزانند. این طور که ما شنیده ایم قرار است هنگام جذب مهره های جدید برای لیگ نهم با آنها قراردادهایی حداقل به طول ۲ سال منعقد شود و چند تن از نفرات کنونی هم برای تمدید قراردادهایشان شامل همین قانون گردند. دلیل اصلی اتخاذ چنین تصمیمی جلوگیری از اتلاف پول باشگاه و امکان سرمایه گذاری بر روی بازیکنان جهت فروش آنها به تیم های دیگر است. مساله ای که در جهان فوتبال فعالیتی درآمدزا محسوب می شود اما استقلال طی سال های اخیر چندان از آن سود نبرده است.

mohsensoft
04-02-2009, 11:05
سلام
استقلال 4-راه آهن 2
خودمم موندم چرا اين نتيجه رو پيش بيني كردم :دي
unartig جان دمت گرم
بابت پوستر جانواريو دارم ذوق مرگ ميشم
مرسي داداش

unartig
04-02-2009, 11:06
ایرانی بودن داور داربی هم در ابهام است.

دبیر کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: هنوز ایرانی بودن داور داربی هم قطعی نشده است.
سلیمانی با اعلام این خبر و تکذیب خبر انتخاب سعید مظفری‌زاده به عنوان داور دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس گفت: خبر انتخاب "سعید مظفری‌زاده" به عنوان داور داربی که امروز (دوشنبه) در برخی از رسانه‌ها منتشر شده بود را قویا تکذیب می‌کنم.
وی گفت: با این خبر شوکه شدم و در تماسی که با مهدی تاج داشتم، او نیز این خبر را تکذیب کرد.
سلیمانی همچنین درباره زمان مشخص شدن داور داربی گفت: هنوز ایرانی بودن داور داربی هم مشخص نبوده و قطعی نشده است. در این زمینه مسعود عنایت رییس کمیته داوران اقداماتی را انجام داده و برخی کارها را هم به بنده واگذار کرده که در حال بررسی است.
وی افزود: طبق قانونی که ما سه روز پیش از هر مسابقه داور آن بازی را مشخص می‌کنیم، در رابطه با داربی هم چنین کاری را خواهیم کرد و حتی اگر داور داربی مشخص هم شود، طبق هماهنگی‌هایی که بین کمیته داوران، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال وجود دارد، نام او را در اواسط هفته آینده یا حداکثر یکشنبه یا دوشنبه اعلام خواهیم کرد.

unartig
04-02-2009, 11:11
unartig جان دمت گرم
بابت پوستر جانواريو دارم ذوق مرگ ميشم
مرسي داداش
خواهش میکنم محسن جان
:11:
این یکی هم هست اما به خوبی اون یکی نیست

امير موسر
04-02-2009, 11:14
با این وضع برف یعنی بازی برگزار میشه !؟

unartig
04-02-2009, 11:14

unartig
04-02-2009, 11:16
با این وضع برف یعنی بازی برگزار میشه !؟
بازی برگزارمیشه شک نکن :31:هم تورشت هم توتهران :46:

dma
04-02-2009, 11:18
بابا بچه ها شايد طرف استاديوم ازادي برف نياد!الان ما كه تهرانپارس هستيم هوا ابري و برف نمياد!ولي بازي زير برف هم حال ميده ها!

unartig
04-02-2009, 11:20
این حرکت وحید کلیپش توآبیته بود همون حرکت عقرب رنه هیگویتا .البته این عکس به نظرساختگی میاد.

امير موسر
04-02-2009, 11:56
ما غرب تهران هستیم ! (جنت اباد ) برف شدیدی میومد ! همهجا کاملا سفید پوشه ! الان داره هوا صاف میشه ! برف هم تقریبا قطع شده !

unartig
04-02-2009, 12:01
مطمینا روی زمین بازی محافظ کشیدند و بازی به خوبی شروع میشه

emad64
04-02-2009, 12:30
راه آهن نباید برامون مشکلی ایجادکنه باید باتمام قدرت به مصاف این تیم بریم .دربی بازی مهمی برای مانیست اینو باید مساله اشو اول حل کنیم بعد سراغ تیم بعدی بریم.
منم با اونی موافقم. این بازی میتونه واسمون خیلی مهمتر از دربی باشه. چون 3 امتیاز این بازی رو راحت تر میتونیم بگیریم ولی 3 امتیاز دربی مشخص نیست. پس اگه قرار باشه این بازی رو دست کم بگیریم، میتونه واسمون خطرناک باشه. واسه قهرمانی باید به دربی مثل یه بازی عادی نگاه کنیم. با این رویکرد، راحت میتونیم قهرمان بشیم..

Alireza Taji
04-02-2009, 12:34
این حرکت عقرب را طالبلو وقتی برای بازی با سپاهان اومده بود اصفهان هم انجام داد.
این عکسه هم که گذاشتی ورزشگاهش به نظر ورزشگاه نقش جهان اصفهان هست
اما من هم فکر میکنم ساختگی باشه.

امروز, 05:41 AM
امروز, 08:51 AM
امروز, 09:45 AM

بابا اونی واقعا دمت گرم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روی من را کم کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خواب نداری تو؟

استقلال تهران برترين تيم هفته بيست و چهارم ليگ برتر فوتبال اعلام شد:5:

تيم فوتبال استقلال تهران به عنوان برترين تيم اخلاق هفته بيست و چهارم ليگ برتر فوتبال اعلام شد. به گزارش روز سه شنبه ايرنا، فدراسيون فوتبال با تشكر از تيم‌هاي ذوب آهن، صباي قم، راه آهن شهر ري، مس كرمان، پاس همدان، ابومسلم خراسان و فولاد خوزستان، تيم استقلال تهران را به عنوان تيم برتر اخلاق انتخاب كرد.
همچنين محمد مايلي كهن سرمربي تيم فوتبال سايپا تهران از سوي سازمان ليگ به عنوان برترين مربي اخلاق و سعيد خاني از تيم ابومسلم خراسان به عنوان بازيكن برتر انتخاب شد.
باشگاه فرهنگي ورزشي صباي قم و هيات فوتبال استان قم نيز به عنوان ميزبان برتر انتخاب شدند.

emad64
04-02-2009, 12:35
ظاهراً باشگاه استقلال برای فصل آینده تدبیر ویژه ای اتخاذ کرده و نمی خواهد همچون گذشته برای خودش دردسر ایجاد کند.یکی از مواردی که طی فصول اخیر مشکلات فراوانی برای استقلال درست کرده و پول زیادی هم از حساب باشگاه خارج نموده، نحوه عقد قرارداد با بازیکنان است. در حالی که اغلب تیم های بزرگ و حتی درجه دوم اروپایی با بازیکنان خود قراردادهای بلندمدت منعقد می کنند و چیزی به نام قراردادهای یک ساله تا حد بسیار زیادی منسوخ شده است،........
بالاخره به حرف من رسیدن :31:
چقدر گفتم با بازیکنا قرارداد 1 ساله نبندین، تو گوششون نرفت که نرفت. اگه استقلال بتونه تو جام باشگاها از گروه خودش بیاد بالا، مطمئناً راحت تر باشگاه میتونه با بازیکن های الآن استقلال و بازیکنای جدید، قرارداد بلندمدت ببنده.
من گلوم پاره شد بس که گفتم آقا، قرارداد 1 ساله نه ! :31:

Alireza Taji
04-02-2009, 12:39
اخرین پیشبینی ها ثبت شد.
وقت زیادی تا پایان زمان پیشبینی ها باقی نمونده.
لیست کسانی که پیشبینی کردن.

M.etallic.A
04-02-2009, 13:17
ایول امروزم یه فوتبال قشنگ و خوشگل قراره ببینیم. روزهایی که استقلال بازی داره از صبحش که آدم از خواب بیدار میشه یه حال و هوای دیگه ای داره. واسه شروع بازی لحظه شماری میکنه....

بردیا
04-02-2009, 13:21
1-1
.......

امير موسر
04-02-2009, 14:16
همه استادیومنا ! ایول ! :دی

Alireza Taji
04-02-2009, 14:24
پرسپولیس هم مساوی کرده.
امیدوارم بازیش را ببره!

1-1
.......
این چیه بردیا؟
نتیجه بازی تیمت هست و یا پیشبینیت؟

adnokanna
04-02-2009, 14:25
استقلال 2 1 راه آهن

Alireza Taji
04-02-2009, 16:14
طالبلو چه اشتپی کرد.
اما خیالی نیست.
فقط باعث شد پیشبینی من اشتپ از اب در بیاد.

بازی ذوب اهن و پاس تا دقیقه58 پاس با یک گل جلو هست.
بازی پایه خنده ی هست تیم پاس با کاور که بازیکنان برای گرم کردن اون را می پوشند داره بازی میکنه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza Taji
04-02-2009, 16:31
بازی ذوب اهن و پاس
تا دقیقه 78
2-1 به نفع ذوب اهن :13:

shahriar_sh_2007
04-02-2009, 16:37
ایول ایول بچه های استقلال بازم داریم میبریم به امید خدا. فقط طالب لو اشتباه بدی کرد. پایان نیمه اول 2-1 استقلال جلوست یه گل دیگه بزنیم پیش بینیم درست درمیاد.

dma
04-02-2009, 16:39
كاظمي 3 اخطاره شد!:13:

اين ذوب هم مثل اينكه ول كن نيست:27:

3-1 اكه بشه من 3 امتياز ميگيرم!

M.etallic.A
04-02-2009, 16:44
بازی سنگین و قشنگی بود... اشتباه طالبلو خیلی بد بود ولی حرکت بعدیش که اومد عذرخواهی کرد خیلی قشنگ بود. برهانی هم که گل رو تقدیم کرد بهش.... تماشاگرا هم همین که استقلال گل خورد طالبلو رو تشویق کردن و اینم خیلی جالب بود. کلا تماشاگرای استقلال کارشون درسته....

راستی حسین کاظمی دربی رو از دست داد ؟؟؟!!!! خیلی بد شد. فکر کنم باید از یدالله اکبری بجاش استفاده بشه.

دو تا موقعیت 100 درصد گل رو هم در عرض یک دقیقه پشت سر هم بدست اومد و امیرآبادی و برهانی از دست دادن...

یه چیز دیگه آخرای بازی پشت محوطه جریمه پاسکاری تکضرب رو حال کردید ؟ من که خیلی حال کردم حرفه ای پاس میدادن.

مخلص کلام به نظر من استقلال بالاتر از سطح لیگ ایران بازی میکنه... واسه همین هیچ تیمی حریفش نمیشه. راستی دقایق اول نیمه دوم رو از دست ندید چه بسا استقلال 2 3 تا بزنه همون دقایق....

EHHASSATNI
04-02-2009, 16:56
felan
3-1
ss joloe

LeBron
04-02-2009, 17:34
ترکوندیمشون
ایول

dma
04-02-2009, 17:40
:26::26::26::26::26::26:

استقلاله زلزله:33:

dma
04-02-2009, 17:42
اس اس با ركورد 61 گل 1 گل فاصله داره من ميگم بيشتر از 70 تا ميزنه

shahriar_sh_2007
04-02-2009, 17:43
تبریک میگم به همه آبی های ایران زمین .پیش به سوی قهرمانی

bayern
04-02-2009, 17:43
سلام
این خیابانی داره از شدت ناراحتی منفجر میشه:13:

bayern
04-02-2009, 17:45
حیف که بچه ها آخرهای بازی دیگه بیخیال شدن بودن وگرنه بیشتر گل میزدیم

bayern
04-02-2009, 17:45
کسی خبر نداره کاظمی چه بلایی سرش اومده
امیدوارم مصدومیتش جدی نباشه

AnarchAshkan
04-02-2009, 17:46
آخرین خبر : خیابانی ترکیـــــــــد

bayern
04-02-2009, 17:46
کی میتونیم بازی با پرسپولیس رو پیش بینی کنیم

M.etallic.A
04-02-2009, 17:48
منم تبریک میگم... بابا این استقلال قابل پیش بینی نیست. من دیگه از هفته های بعد بالای 3 تا پیش بینی میکنم. یه پیشنهاد هم به سازمان لیگ دارم میگم همین الان استقلال رو قهرمان اعلام کنن دیگه پول بیت المال رو هدر ندن : دی

بازم کسی هست بیاد بگه شانسی بود. تبانی بود از این چرت و پرتا ؟ میگم تیم قهرمان نشه نشه ولی اگرم میخواد بشه اینجوری مقتدرانه قهرمان بشه نه دقیقه نود... من بازی های فصل پیش رو دنبال نمیکردم ولی دوستان که دنبال کردن بگن ببینم قهرمان فصل قبل هم اینجوری بلد بود بازی کنه ؟ اصلا شخصا یادم نمیاد تو ایران تیمی مثل تیم فعلی استقلال وجود داشته باشه... یه تزریق روحیه خوبی شد برای دربی.... هفته بعد جمعه وعده دیدار ما ....

راستی یه چیزی هم در مورد عباسفرد بگم. مهاجم بدی نیست ولی پا به توپش اصلا خوب نیست. فقط تمام کننده خوبیه. اینکه بخواد موقعیت بسازه یا پاس تو محوطه جریمه بده رو نمیتونه. فقط توپ آخر بهش برسه و بزنه تو گل... درست برعکس فرهاد مجیدی که پا به توپش عالیه و موقعیت های خیلی خوبی میسازه اما تمام کننده خوبی نیست و موقعیت تک به تک زیاد از دست میده. ولی برهانی هر دو فاکتور رو داره. هم پاسهای خوبی میده و هم شم گلزنی داره. راستی این رینالدو کی قراره بازی کنه ببینیم بازیش چطوره ؟

Alireza Taji
04-02-2009, 17:48
تبریک...

کی میگه کاظمی سه اخطاره شده؟
این تلفزیون اخمق کارت زردی را که داور به سیاوش داد را به اسم کاظمی نوشت.
سیاوش به خاطر همین کارت بود که تعویض شد.

bayern
04-02-2009, 17:49

استودیو الان دیدن داره:2:

Alireza Taji
04-02-2009, 17:49
اما عجب تیمی داریم.
دلم به حال حریفان اسیایمون می سوزه از حالا تب و لرزشون شروع شده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنها کسی که درست پیشبینی کرد

استقلال 5-1 راه آهن

بابا تو دیگه کی هستی .... بابا تو دیگه کی هستی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid_vaezinia
04-02-2009, 17:51
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 12 (12 کاربران و 0 مهمان)
vahid_vaezinia, alireza001199, amir082, bayern+, dma, jamshidjap, lebron, m.etallic.a, mahsai, mani_2004_2006, m_-------, shahriar_sh_2007

تبریک میگم

bayern
04-02-2009, 17:52
با این پیروزی لرزه انداختیم به جونشون
خدا به دادشون برسه
الان بهترین وقته اونا رو 6 تایی کنیم
هر چند تیممون این قابلیت رو داره بیشتر از 6 تا بهشون بزنه

jamshidjap
04-02-2009, 17:53
تــــــــبـــــــریـــــک

عجب بازی ای بود ...

ایول به همه بچه ها ....

یکی بگه کدوم تیم میتونه جلوی این استقلال مقاومت کنه ؟

هر تیمی تو هفته های قبل خوب بوده و میاد با استقلال بازی میکنه به پی سی میفته ...

واقعا این تیم همیشه تو خاطر استقلالی ها باقی میمونه ...

bayern
میترکونیم با این وضع 70 تا که چیزی نیست...:40:

سلام
شما رو 80 تا حساب کن:10:

M.etallic.A

خیلی باحال بود ایول... آره داشت رسما میترکید. نه تنها خیابانی که خیلی ها دارن میترکن... ولی پیام من بهشون اینه که فعلا نترکید بزارید واسه هفته بعد جمعه بعد از دربی که همگی دست در دست هم و باهم بترکید...

vahid_vaezinia
04-02-2009, 17:54
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 14 (14 کاربران و 0 مهمان)
vahid_vaezinia, alireza001199, amir082, babak-online, bayern+, dma, jamshidjap, lebron, m.etallic.a, mahsai, mani_2004_2006, m_-------, shahriar_sh_2007, shazdeh23

دربی دیگه رکورد زده میشه :دی

jamshidjap
04-02-2009, 17:55
استقلال 5-1 راه آهن
بابا تو دیگه کی هستی .... بابا تو دیگه کی هستیچ

واقعاً دمش گرم ، قشنگ زد تو خال ....

bayern
04-02-2009, 17:56
خدا کنه چیزیش نشده باشه.

بازیه خوبی کرد امروز...

سلام
خداییش امروز عالی بود هم گل زد هم زیاد دوید و هم توپ های بازیکنهاشون رو خراب میکرد

Alireza Taji
04-02-2009, 17:56
نه الان پیشبینی نکنید چون الان همه میایند می خواند نظر بدند سخت میشه نتایج را ثبت کرد.
از شنبه پیشبینی بازی شروع میشه.

کاظمی اخر بازی مصدوم شد خدا کنه مشکل براش پیش نیاد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jamshidjap
04-02-2009, 17:57
خیابانی نای حرف زدن نداشت ...

بد جوری گرخیده بود ...

shahriar_sh_2007
ایول این همه استقلالیه با حال.داشتم پیش بینی رو میبردم که دو گل دیگه استقلال زد.استقلال به ما هم که هواداریم رحم نمیکنه:31:

mani_2004_2006
سلام بکس
تبریک به همه . ما قهرمانیم
هفته بعد نوبت لنگه
سرور هر چی لنگیه امیر قلعه نوعیه

acmilan308
تبریییییییییییییک
آقا این خیابانی رو دریابید 2 تا بازی از استقلال این مجری باشه سکنه میزنه :24:
امیدوارم حسین کاظمی چیزیش نشده باشه :42:

M.etallic.A
04-02-2009, 17:58
9 تا بازی دیگه مونده تا پایان فصل... تو هر کدوم 2 تا هم بزنیم میشه 18 گل ( بازی با پیام به نظرتون دو تا میزنیم ؟ ) و جمعا میشه 78 گل...

jamshidjap
04-02-2009, 17:58
استقلال پنجمین برد متوالی رو کسب کرد ...

رکورد برد پیاپی چند تاست ؟

M.etallic.A
04-02-2009, 18:00
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 16 (16 کاربران و 0 مهمان)

M.etallic.A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), alireza001199 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), amir082 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), babak-online ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), bayern ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), dma ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), jamshidjap ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+, LeBron ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), mahsai ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), mani_2004_2006 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), M_------- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), shahriar_sh_2007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), shazdeh23 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), sina1100 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), smohs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jamshidjap
04-02-2009, 18:01
طالبلو اشتباه بدی کرد ولی فدای سر خودش و اس اس

bayern
04-02-2009, 18:01
من دیگه نتیجه کم پیش بینی نمیکنم
اول 4 بر 1 میخواستم بگم ولی گفتم این راه آهن داره خوب نتیجه میگیره بزاز بگم 3 بر 1
تا موقعی که 3 بر 1 بود نتیجه من درست بود ولی موقعی که گل چهارم رو زدیم بابت گل خیلی خوشحال شدم و بابت نتیجه ای که پیشبینی کرده بوده عصبانی
ولی گل پنجم رو که زدیم خیالم راحت شد که نه 3 بر 1 و نه 4 بر 1

اگر نتیجه 4 بر 1 میشد من خودمو نمیبخشیدم

M.etallic.A
04-02-2009, 18:02
میگم این منیعی عجب پاسهایی میداد. چرا اینو بازی نمیدن ؟ سمت راست که خسرو حیدری ترکونده چپم منیعی باشه دیگه چی میشه !!!! فکر کنم قلعه نویی منیعی رو نگه داشته واسه جام باشگاهها رو کنه....

Alireza Taji
04-02-2009, 18:03
اما خوب شد که استقلال بیشتر گل نزد.

می خواهیم تو دربی فقط چیز بشکونیم!

اول ارش برهانی 4 تا می زنه و رکورد رضای اقای گل را می شکنه
دوم استقلال رکورد بهترین خط حمله تاریخ را می شکنه
سوم دشمنان می شکنند.

bayern
04-02-2009, 18:03
طالبلو اشتباه بدی کرد ولی فدای سر خودش و اس اس

سلام
طالبلو اونقدر برای استقلال خوب کار کرده که این اشتباهات رو میشه ازش گذشت:40:
ولی امیدوارم تو بازی با رقیبمون از این کارها نکنه:41:

bayern
04-02-2009, 18:05
میگم این منیعی عجب پاسهایی میداد. چرا اینو بازی نمیدن ؟ سمت راست که خسرو حیدری ترکونده چپم منیعی باشه دیگه چی میشه !!!! فکر کنم قلعه نویی منیعی رو نگه داشته واسه جام باشگاهها رو کنه....

سلام
خداییش کوه انگیزه بود:31:

jamshidjap
04-02-2009, 18:06
خب بچه های استقلال باید یواش یواش آر پی جی ها رو آماده کنن تا پرسپولیس رو تیکه و پاره کنن .................................................. .................................................. .................

بی صبرانه منتظر اون روز هستم ....

babak-online
04-02-2009, 18:06
خدایا از تو شکرگزاریم که ما را استقلالی آفریدی!!!

unartig
04-02-2009, 18:07
استقلال پنجمین برد متوالی رو کسب کرد ...

رکورد برد پیاپی چند تاست ؟
تااونجا که یادمه وازروماس شنیدم 6تاست :31:دفعه قبل تااونجا رفتیم که سپاهان جلومونو گرفت امیدوارم بازی بعدی راببریم تابتونیم رکوردرابشکنیم :31:

unartig
04-02-2009, 18:10
این میثم منیعی و بیگ زاده فکر کنم طرز تفکرشون عوض شده وبازیشون بهترشده والا باید شوتشون میکردیم ازتیم بیرون

acmilan308
04-02-2009, 18:10
دوستان اصلا نگران دربی نباشید.
با وضعیت استقلال خیلی کمتر از لونگیا استرس دارن
مطمعن باشید برد با ماست هرچند کم گل.

r4pbr4p
04-02-2009, 18:12
تبریک دوستان

خب خدا رو شکر

نگرانی من فقط بابت حسین کاظمی بود که فکر میکنم رفع شده باشه : دی ( کسی خبری دید اینجا هم بزاره)

پرچم بالاس

Inter
04-02-2009, 18:13
فقط خوب شد این خیابانی کنف شد، آخرشم هی می خواست برد پرگل استقلال رو بذاره به پای اشتباهات و ضعیف بودن راه آهن و ...
بین دو نیمه هم خدا خدا می کرد استقلال نیمه دوم گل بخوره.

acmilan308
04-02-2009, 18:15
خدایا از تو شکرگزاریم که ما را استقلالی آفریدی!!!
عجب جمله ای. :38:

واقعا باحات موافقم....

shahriar_sh_2007
04-02-2009, 18:19
به به این همه استقلایه باحال دم همتون گرم . شوالیه های آبی پیش به سوی قهرمانی.

unartig
04-02-2009, 18:19
امیدوارم رینالدو رادربازی بعدی خرج نکنیم . و بذاریمش برای آسیا :5:

acmilan308
04-02-2009, 18:21
راستی ما که محروم نداریم لونگیا محروم مصدوم ندارند؟؟؟
.

shahriar_sh_2007
04-02-2009, 18:23
باتوجه به ایام مبارک دهه فجر:2: این شعارو میگم:
میبریم میبریم اون که مارو پارسال برد.
اینو برا اون تیم هایی میگیم که پارسال ما رو بردن یا باهامون مساوی کردن.

unartig
04-02-2009, 18:24
با کسب پیروزی یکطرفه مقابل راه آهن
استقلال برای پرسپولیس خط و نشان کشید!

تیم استقلال تهران با کسب پیروزی 5 بر یک مقابل راه آهن در جریان هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ایران،نشان از آمادگی برای حضوری قدرتمندانه در دربی بزرگ تهران داد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گزارش سرویس ورزشی برنا لحظاتی پیش تیم استقلال در دیداری یکطرفه موفق به عبور از سد تیم راه آهن شهر ری شد. در این دیدار که با حساب 5 بر یک به سود آبی پوشان پایتخت نشین خاتمه یافت،حسین کاظمی،آرش برهانی(دو گل)،مجتبی جباری و سیاوش اکبر پور برای استقلال و مجتبی زارعی برای راه آهن گلزنی کردند. البته تنها گلزن تیم راه آهن در اواسط نیمه دوم به خاطر دریافت اخطار دوم از زمین مسابقه اخراج شد.
با این حساب استقلالی ها برای دیدار سنتی مقابل پرسپولیس که در روز جمعه هفته آینده برگزار خواهد شد،آمادگی بالای خود را به رخ حریف دیرینه کشیدند.

mani_2004_2006
فقط یه چیزی که باعث نگرانی میشه نبود بازیکنای ملی پوش تو تمرینات هست تا بازی دربی

jamshidjap
خداییش عجب اعتماد به نفسی پیدا کرده این تیم ...

گل اول رو که خوردیم عین خیالشون هم نبود

Alireza Taji
04-02-2009, 18:26
به نظر من منیعی و بیگ زاده پائین بالا زیاد دارند و قلعه نویی خوب ازشون استفاده میکنه.
اینقدر روی نیمکت مینشونه اینها را که وقتی به بازی میایند مثل بمب عمل می کنند و تیم حریف را نابود می کنند.

راستی عکس از بازی دیدید بگذارید.

unartig
بچه ها برنامه 90 درباره کارت زردی که نیکبخت گرفته بود چی گفت؟

Majid393
سيد مهدي رحمتي، وحيد طالب لو، رحمان احمدي، هادي عقيلي، سيد جلال حسيني،محسن بنگر، پيروز قرباني، حسين كعبي، مجيد غلام نژاد، حسن اشجاري، ستار زارع، مازيار زارع ، كيانوش رحمتي، حسين كاظمي، محمدرضا خلعتبري، محمد نوري، مسعود شجاعي، احسان حاج صفي، ميثم بائو ، كريم باقري، جواد نكونام، وحيد هاشميان ،آرش برهاني، سيد محمد مهدي سيد صالحي،سياوش اكبرپور بازيكناني هستند كه بايد راس ساعت 12 روز پنج شنبه مورخ 17/11/87 خود را در محل هتل آكادمي ملي فوتبال به كادر فني تيم ملي معرفي كنند .

jamshidjap
04-02-2009, 18:27
فقط یه چیزی که باعث نگرانی میشه نبود بازیکنای ملی پوش تو تمرینات هست تا بازی دربی

من دوست دارم بازیکنای استقلال تو تیم ملی بازی نکنن ، چون مصدومیتش وبال گردن باشگاه میشه ...

Alireza Taji
04-02-2009, 18:31
بچه ها برنامه 90 درباره کارت زردی که نیکبخت گرفته بود چی گفت؟
من درست اون بخشهای که در مورد پرسپولیس حرف می زد را ندیدم و حتی فکر میکنم در این مورد حرفی نزد!
اما قبلش خود فردوسی پور گفت که داور به بازیکن پیام اخطار داده اما حقیقتش درست ندیدم که در موردش حرف زده باشه.

jamshidjap
04-02-2009, 18:32
بچه ها یه تاپیک این بغل زدن که استقلالی هستی یا پیروزی

برین اونجا رو بترکونین

babak-online
04-02-2009, 18:34
بازی سایپا با کره ساعت چنده؟

unartig
04-02-2009, 18:34
من درست اون بخشهای که در مورد پرسپولیس حرف می زد را ندیدم و حتی فکر میکنم در این مورد حرفی نزد!
اما قبلش خود فردوسی پور گفت که داور به بازیکن پیام اخطار داده اما حقیقتش درست ندیدم که در موردش حرف زده باشه.
کاملا واضح بود که کارت زردرابه نیکبخت واحدی داد . تویک صحنه پرید بالا و به جای توپ با ضربه برگردون سربازیکن حریف راشوت کرد.دیدید گفتم این 90ارزش اس ام اس زدن رانداره :13:

unartig
04-02-2009, 18:35
کاظمی همین الان با ایسنا مصاحبه کرده گفته مشکل خاصی ندارم به دربی میرسم

unartig
04-02-2009, 18:38
اگرتفاضل گلمون 3تابیشتربود می تونستیم تفاضل گلمونو بذاریم با گل های زده تیمهای دیگه رقابت کنه که سوم بشیم توجدول :5:

امير موسر
04-02-2009, 18:39
اقا یکی بیاد این تیم جم کنه ! هر کی میاد جلوش پاره پورش میکنه !

میثم منیعی چه پاسایی میداد ! بنظرم بجا امیر ابادی میزارتش جمعه ! فقط یکم سوتی زیاد میده !
طالب لو هم حق داشت ! این همه پنالتی گرفته بود !

نعیم سعداوی: برنامه خاصی برای استقلال داریم.
:27::27::27:

Alireza Taji
04-02-2009, 19:14
پس از باخت مقابل استقلال
ياوري: سيل و زلزله هم نمي‌تواند مقابل استقلال دوام بياورد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن گفت: فكر نمي‌كنم سيل و زلزله هم بتواند از پس استقلال برآيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمود ياوري درباره باخت 5 بر يك مقابل استقلال اظهار داشت: من بايد خيلي عصباني و ناراحت باشم اما فوتبال يك طرف برد دارد و يكطرف باخت. فكر نمي‌كنم سيل و زلزله هم مقابل استقلال بتواند دوام بياورد. بهترين استقلال 10 سال اخير را مي‌بينيم و افتخار مي‌كنم در دقايقي از بازي برتر از اين تيم بوديم.
وي افزود: نيمه اول را منصفانه باختيم اما با 10 نفره شدنمان شرايط برايمان سخت شد. استقلال با حضور فرهاد مجيدي در زمين تهاجمي‌تر شد. اين باخت براي ما سنگين بود چون هفته‌هاي آينده با سپاهان و ذوب‌آهن بازي داريم.
سرمربي راه‌آهن تصريح كرد:‌ بايد اين بازي را فراموش كنيم. به استقلال تبريك مي‌گويم و اعتقاد دارم جهانبازي داوري بي‌نقصي داشت و به او هم خسته نباشيد مي‌گويم.
ياوري با بيان اينكه بازيكنان خود را جريمه كرده ادامه داد: به جاي اينكه آنها شنبه در تمرين حاضر شوند جمعه بايد در تمرين حضور يابند ما 30 دقيقه مقابل استقلال 10 نفره بوديم با همه ترفندها و رجزخواني‌هايي كه در روزنامه‌ها كرده بوديم و فكر مي‌كرديم اين تيم به دليل بازي هفته آينده محتاط بازي مي‌كند نتوانستيم موفق شويم.
سرمربي راه‌آهن با بيان اينكه درباره دربي صحبت نمي‌كند درباره بازي ايران مقابل كره جنوبي گفت: فوتبال ما فراتر از آسيا است و بايد در ورزشگاه آزاد كره را شكست دهيم.
انتهاي پيام/ا

bayern
04-02-2009, 19:15
سلام
امیدوارم علی دایی بازیکنهای استقلالی رو تو بازی با کره بازی نده
اگه بازی کنن برای داربی دیگه جون ندارن

bleu2u4u
04-02-2009, 19:28
تبریک تبریک
به به از این استقلال
جدول پیش بینی ها کامل شده؟

babak-online
04-02-2009, 19:35
سلام
امیدوارم علی دایی بازیکنهای استقلالی رو تو بازی با کره بازی نده
اگه بازی کنن برای داربی دیگه جون ندارن

من هم موافقم. من که دیگه به تیم ملی کاری ندارم، موفق باشن.
آدم بازی تیم ملی رو میبینه حالش به هم میخوره، تو 15 سال اخیر من تا به حال تیم رو اینجوری ندیده بودم.
اصلا دیگه برد و باختش با وجود علی دایی برام مهم نیست.
چون در واقع تیم ملی که نمیشه بهش گفت بهترین نام "سایپا" است. جدیدا هم که اسپانسرش شده!
جای تاسف داره که در بازی های تیم ملی تعداد بازیکنهای بهترین تیم ایران (استقلال) از سایپا هم کمتره. استخوان بندی تیم رو کرده سایپا.
سید جلال، غلام نژاد، کیانوش رحمتی، ابراهیم صادقی، کعبی تا چند بازی بعد احتمالا آشتیانی و منوچهری و ... هم میان تا جمعشون جمع بشه.

به امید ثبت ستاره سوم بر روی پیراهن آبی

امير موسر
04-02-2009, 19:44
ترکیدن خیابانی و کسی نداره ما هم ببینیم !؟

bayern
04-02-2009, 19:52

زحلم گتمیش
اخه ترکیدن خیابانی دیدن داره:2::2::2::2:

unartig
04-02-2009, 20:14
بنده خدا به مزخف گویی افتاده بود. میخواست بگه بردراه آهن رواشتباه بازیکناش بوده .و اصلا به اینکه تک گل اونها رواشتباه طالبلو بود نگاهی نداشت مثل برنامه 90که کارت زرد نیکبخت رانشون ندادگفت که خودمون دیدیم خبری نبودوبه بازیکن پیام کارت زردداده اند درحالیکه بازیکن پیام توصحنه کاره ای نبود :13:

unartig
04-02-2009, 20:19
ابراهیم توره دیدار برابر استقلال را از دست دادمهاجم سنگالی تیم فوتبال پرسپولیس با دریافت کارت زرد در بازی امروز تیمش برابر داماش گیلان، بازی آینده این تیم در رقابت های لیگ برتر مقابل استقلال تهران را از دست داد.به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم توره مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که در نیمه اول بازی امروز برابر داماش گیلان از هدایت ممبینی داور این دیدار کارت زرد دریافت کرد، سه اخطاره شد و دربی 66 را از دست داد.
توره که در بازی های پرسپولیس برابر تیم های استقلال اهواز و پیام مشهد از داور مسابقه کارت زرد گرفته بود، با دریافت کارت زرد سوم در بازی امروز بزرگترین غایب شهرآورد تهران نام گرفت.
آلبرت گریگوریان در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد محرومیت ابراهیم توره گفت: مهاجم پرسپولیس پیش از بازی امروز برابر داماش دو اخطاره بود و اگر در این دیدار کارت از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرده باشد، محروم شده است.
پیش از این هاشم بیگ زاده هافبک تیم فوتبال استقلال تهران به علت مصدومیت، دربی 66 را از دست داده بود که توره هم دومین غایب این بازی سنتی تهران است.

unartig
04-02-2009, 20:20
قلعه نویی: تصور زدن ‪ ۵‬گل به راه آهن را نداشتم

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: تصور زدن پنج گل به تیم آماه راه آهن شهر ری را نداشتم.
امیر قلعه نویی عصر چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینكه راه آهن یكی از پازل‌های استقلال تهران برای كسب عنوان قهرمانی لیگ برتر بود، افزود: خدا را شكر می‌كنم كه توانستیم با یك پیروزی پرگل حریف خود را شكست دهیم.
وی با اشاره به اینكه راه آهن از یك مربی بادانش بهره می‌برد، اظهار داشت : در طول هفته گذشته بر روی مسائل روحی و روانی بازیكنان كار كردیم تا آنان بتوانند نبض بازی را در دست بگیرند.
قلعه نویی تصریح كرد: خوشحالم، تیمی را ساخته ام كه انتظارات از آن بالا رفته است، در شرایط كنونی هدف اصلی استقلال تهران كسب سه امتیاز و سپس افزایش گل‌های زده خود برابر حریفان است.
وی در مورد داوران ایرانی شهرآورد پایتخت گفت: تابع تصمیمات فدراسیون فوتبال هستیم . قول می‌دهم از داوران ایرانی این بازی به شدت حمایت كرده و اعتراضی به نحوه قضاوت آنان
نداشته باشم.
سرمربی استقلال در مورد احتمال قضاوت سعید مظفری زاده در بازی شهرآورد پایتخت افزود : این داور یكی از بهترین گزینه‌ها برای قضاوت در این دیدار است .
وی درباره مصدومیت حسین كاظمی هافبك استقلال در بازی برابر راه آهن اظهار داشت: وضعیت این بازیكن فردا (پنجشنبه) مشخص خواهد شد.
قلعه نویی گفت: با اینكه بهترین تیم پنج سال اخیر را در اختیار دارم اما تصور زدن پنج گل به
حریف را نمی‌كردم.
سرمربی استقلال تهران در مورد اشتباه دروازه بان این تیم گفت: طالب لو زحمات زیادی را برای این تیم كشیده است، در بین دو نیمه بازی به وی گفتم كه آنقدر برای استقلال پنالتی گرفته‌ای كه اگر ‪ ۱۰‬اشتباه دیگر هم انجام دهی، مشكلی وجود ندارد.
وی ادامه داد : طالب لو یكی از اركان مهم آسیایی شدن استقلال تهران است كه باید از سوی هواداران هم مورد تشویق قرار گیرد.
قلعه نویی درباره دیدار حساس تیم‌های ملی فوتبال ایران و كره جنوبی در مرحله مقدماتی جام جهانی افزود : كره جنوبی فوتبالی پیشرفته را بازی می كند كه همیشه تیم ایران را اذیت كرده است.
وی با بیان اینكه كره جنوبی اردوهای آماده‌سازی خوبی را برای رویارویی با ایران پشت سر گذاشته است، افزود: ایران در صورت برتری مقابل حریف خود راه آسانی را برای صعود به جام جهانی پیش رو خواهد داشت.
سرمربی استقلال از هواداران این تیم خواست تا با حضور در ورزشگاه آزادی از تیم ملی حمایت كنند.
وی درخصوص حضور بازیكنان ملی پوش استقلال تهران در تیم ملی و نزدیك بودن شهرآورد پایتخت گفت: بدون شك این امر تاثیر نامطلوبی بر روند دو تیم استقلال و پرسپولیس می‌گذارد، باید شرایطی فراهم می‌شد تا دو بازی با فاصله بیشتری برگزار می‌شد.
قلعه نویی در مورد دیدار استقلال در نخستین روز سال جدید افزود : اعلام برنامه‌های لیگ برتر برای تیم‌ها غنیمت است و در این‌باره از سازمان لیگ برتر تشكر می‌كنم.
تیم استقلال تهران عصر چهارشنبه در هفته بیست و پنجم لیگ برتر با نتیجه پرگل ‪ ۵‬بر یك تیم راه آهن تهران را شكست داد.

unartig
04-02-2009, 20:28
اظهار نظر سرمربی استقلال در آستانه بازی با پرسپولیس

قلعه‌نویی: اول پیروزی در دربی، بعد گل های زیاد
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: افكار من برای بازی دربی گرفتن 3 امتیاز است و اگر توانستیم گل‌های زیاد می‌زنیم.

farzin07
04-02-2009, 20:34
سلام دوستان آبی دل.منم این برد دلچسب رو تبریک میگم:10: مبارک همه باشه.انشاالله دربی رو هم به همین شکل ببریم راستی دوستانی که میگفتند سایت رسمی استقلال اجازه ساخت پروفایل با عدد رو نمیده تازگی تست کردند من یه پروفایل با همین نام کاربری(Farzin07) ساختم بدون مشکل با موزیلا تست کردم مشکل نداشت.تا جمعه هفته آینده فعلا بای

unartig
04-02-2009, 20:40

هزار کیلومتر فقط به خاطر تو

آخرين تصاوير تمرينات بعد‌از‌ظهر امروز تيم استقلال را مي‌توانيد در بخش گالري عكس مشاهده كنيد.
تيم فوتبال استقلال آخرين تمرين خود را پيش از مسابقه با تيم راه‌آهن را امروز در ورزشگاه دستگردي برگزار كرد. در اين تمرين علي عليزاده، هاشم بيگ‌زاده، رينالدو، مهرداد پولادي و اميد روانخواه غايب بودند.
نكته قابل توجه در تمرينات امروز نصب پلاكاردي در ستايش از امير قلعه‌نويي و تيم استقلال بود كه در زير آن نوشته شده بود: هزار كيلومتر فقط به خاطر تو SS

unartig
04-02-2009, 20:41
پنج گل و شصت گل تقدیم به داربی 66
سرما هم با آن برف صبحگاهی اش و سوز عصرانه اش حریف یکی از رویایی ترین تیمهای بیست سال اخیر استقلال نبود.
پس از سالها این برای اولین بار بود که استقلال پیش از داربی تهران با تفاضل بیش از یک یا دو گل به پیروزی دست یافت.لحظه شیرین برای آبی پوشان زمانی بود که امیر قلعه نویی وارد رختکن شد و فقط با خنده و بوسه شاگردانش را پس از یک پیروزی بزرگ تشویق کرد.راه آهن پس از سه پیروزی متوالی آمده بود نوار پیروزیهای استقلال را قطع کند اما رکورد تاریخی به نام تیم قلعه نویی به ثبت رسید.این برای اولین بار بود که استقلال قلعه نویی پنج پیروزی متوالی کسب می کند و اکنون هواداران میلیونی استقلال بی صبرانه منتظر ششمین پیروزی متوالی آبیها خواهند بود.پنج گل مسابقه امروز استقلال را در لیگ برتر امسال 60 گله کرد و این نشانه های امیدوارکننده ای در آستانه داربی 66 است.
وقتی واعظی آشتیانی پس از پیروزی تیمش می خندد بدانید استقلال به شدت با مدیریت ضد بحران به سمت قهرمانی پیش می رود به شرط آنکه غرور ما زورش به اراده هیچ کداممان نرسد.حتی شما هوادار عزیز !
عکس های مسابقه امروز را در گالری عکس و گزارش مسابقه را در بخش مسابقات مشاهده کنید

unartig
04-02-2009, 20:42
تحمل دشوار این 10 روز
شهرام فرهنگی ، روزنامه نگار : براي هواداران استقلال، نه پيروزي هاي پرگل خبر تازه اي است و نه حتي برنده از زمين خارج شدن پيش از داربی. با اين حال، بازهم مسابقه استقلال و راه آهن پيغام تازه اي براي هواداران درپي داشت؛ پيروزي قاطع و پرگل،پيش از فرا رسيدن داربي!
هواداران با سابقه استقلال، مسابقه هاي فراواني را به خاطر مي آورند كه در آنها استقلال پيش از رويارويي با پرسپوليس، مقابل حريف ديگري به ميدان رفته بود. اغلب، حساسيت هواداران و بازيكنان روي مسابقه با رقيب ديرينه باعث مي شد استقلال اين پيش بازي ها را با احتياط پشت سر بگذارد. با اين رويكرد، مسابقه هايي از اين دست اغلب با تساوي يا پيروزي هاي خفيف همراه مي شدند. مسابقه استقلال و راه آهن كه با برد 5 بر يك استقلال همراه شد اما هيچ نشاني از آن جريان هميشگي نداشت. استقلال انگار بي هيچ واهمه اي از مسابقه پيش رو با پرسپوليس آمده بود تمام توانش را براي شكست راه آهن بكار بگيرد. شايد همين رويكرد امير قلعه نوعي و بازيكنان استقلال بود كه راه آهن را غافلگير كرد و تجربه اي تازه به تجربه هاي فراوان مربي با سابقه راه آهن – محمود ياوري- افزود كه پيش از بازي گفته بود:" ما از احتياط استقلال براي بازي با پرسپوليس استفاده مي كنيم."
فهرست اوليه بازيكنان استقلال اولين هشدار براي كادر فني و بازيكنان راه آهن بود. در شرايطي كه خيلي ها تصور مي كردند امير قلعه نويي بازيكناني چون خسرو حيدري و حسين كاظمي را براي بازي با پرسپوليس حفظ كند، او اين دو را راهي زمين كرد. جالب اينكه گل اول استقلال هم با ارسال حيدري و ضربه كاظمي به ثمر رسيد و مشخص شد اين دو حتي در زمين هم دست به عصا حركت نمي كنند.
اتفاقهای جالب بازي ديروز اما تنها همين نكته نبود. صحنه اي كه با اشتباه وحيد طالب لو منجر به گل تساوي راه آهن شد را مي توان از زاويه اي ديگر نقطه عطف اين بازي به شمار آورد. اين اشتباه به جاي انكه باعث افت روحي تيم شود، بار ديگر يكپارچگي و علاقه بازيكنان استقلال به يكديگر را به رخ حريفان كشيد. وحيد طالب لو پس از اين اشتباه تا ميانه زمين جلو آمد، از همه بازيكنان عذرخواهي كرد و از سياوش و آرش خواست كه اشتباهش را جبران كنند. واكنش دو مهاجم استقلال به درخواست طالب لو نياز به توضيح ندارد كه آرش دو گل و سیاوش يك گل در پيروزي پرگل استقلال به ثمر رساندند و البته شادي پس از گلشان را با وحيد طالب لو تقسيم كردند.
... و اما نكته آخر. پيروزي 5 بر يك مقابل راه آهن پنجمين برد پي در پي استقلال بود كه پيش از بازي با پرسپوليس به دست آمد. شايد خيلي از هواداران استقلال، هم به دليل پيش رو بودن بازي با پرسپوليس و هم پيروزي هاي پرگل در مسابقه هاي گذشته، دلواپس بي انگيزه شدن بازيكنان بودند. استقلال اما با اين نتيجه پيغامي دلچسب تر از شكست سنگين راه آهن براي هوادارانش داشت؛ اين تيم در هيچ شرايطي از پيروزي هاي پي در پي و پرگل سير نمي شود. شايد همين نكته هاي پنهان در مسابقه با راه آهن باشد كه انتظار براي رسيدن به روز 25 بهمن و رويارويي با پرسپوليس را براي هواداران بيش از پيش دشوار مي كند!

unartig
04-02-2009, 20:42
هرسه خبربالا ازسایت رسمی باشگاه استقلال هست .

unartig
04-02-2009, 21:11

bleu2u4u
04-02-2009, 21:12
تبریک میگم. خیابانی ترکید

اینبار دیگه چکار کرد این خیابانی؟

unartig
04-02-2009, 21:14
اینبار دیگه چکار کرد این خیابانی؟
بگو چکارنکرد. داشت منفجرمیشد ازبرداستقلال. بازی قبلی راهم که نشون میداد خیلی ذوق کرده بود. دنبال یه سیستم هم برای مقابله باتاکتیک استقلال میگشت :31:

Alireza Taji
04-02-2009, 21:23
ناکس هفته پیش که اونجور سیستم استقلال مسخره میکرد این هفته هم که اینطور رفتار میکرد.

اما عجب تفاضل گلی داریم.
اگه به جای گلهامون تفاضل گلمون را بذاریم هشتمین خط حمله برتر را داریم اگه دو، سه تا دیگه بزنیم میایم جز چهار خط حمله برتر.:27:

unartig
04-02-2009, 21:26
- آرش برهاني مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: گل‌هاي اين بازي را به وحيد طالب لو تقديم مي كنيم. تيم ما در اين ديدار بسيار عالي بازي كرد و تمامي بازيكنان عملكرد خوبي داشتند، از اينكه توانستيم با گل هاي زياد راه آهن را شكست دهيم خوشحاليم و اين گل‌ها را به طالب لو تقديم مي‌كنيم. وي ادامه داد: راه آهن تيم خوبي بود و بازيكنان اين تيم نيز بسيار خوب بازي كردند، اما در نيمه دوم بازي از دست راه آهن در رفت و گل‌هاي زيادي را دريافت كردند. مهاجم استقلال تاكيد كرد: بازيكنان ما بسيار خوب بوده و تجربه بيشتر ما باعث شد تا به راحتي بعد از گل تساوي به بازي برگرديم و راه آهن را شكست دهيم. برهاني در پايان گفت: تصور مي‌كنم اگر اين روند ادامه يابد در شهر آورد بهتر از حريف بازي كنيم. چهارشنبه 16 بهمن 1387

unartig
04-02-2009, 21:27
isn - هافبك تيم فوتبال استقلال گفت: بطور يقين با تداوم چنين روندي قبل از اتمام فصل قهرمان ليگ برتر مي‌شويم. مجتبي جباري اظهار كرد: بازيكنان ما در اين ديدار بسيار عالي و با برنامه كار كردند و بدون شك اگر چنين روندي ادامه يابد، قبل از اتمام فصل قهرمان خواهيم شد. وي ادامه داد: اين روحيه بازيكنان ما براي رسيدن به پيروزي و گل‌هاي زياد در هر بازي قابل تحسين و در كنار آن حمايت تماشاگران از تيم و تشويق بازيكنان قابل تقدير است. جباري در پايان در خصوص ميزان آمادگي خود گفت: با برطرف شدن مصدوميتم در روزهاي اخير از نظر آمادگي به سطح خوبي رسيده ام و اميدوارم با بازگشت به دوران اوج براي استقلال مفيد باشم. چهارشنبه 16 بهمن 1387