PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

bayern
06-11-2008, 12:26
استقلال بدون طراح، ملوان بدون تمام‌كننده

اگر منتظر يك بازي زيبا، مدرن و تاكتيكي هستيد، اشتباه انتخاب كرده‌ايد. اما اگر مي‌خواهيد يك جنگ گلادياتوري ببينيد، آدرس را درست آمده‌ايد
---------------------------------------------

محمد احمدزاده؛ از شنيدن نام اين سرمربي در مواجهه با استقلال به چه نتيجه‌اي مي‌رسيد؟ به ليگ اول حرفه‌اي و جدال نهايي قهرماني كه احمدزاده توانست استقلال را در پيشگاه هاديان غرق كند و كاپ را به قرمزها تقديم كند؟ به فصل قبل كه اولين شوك را در آخرين دقيقه بازي و در همان دومين هفته به ناصر حجازي وارد آورد؟ به‌هر حال محمد احمدزاده، مربي ببازي در انزلي به‌خصوص مقابل استقلال و پرسپوليس نيست. هرگاه همه گمانه‌زني‌ها به سود استقلال بوده، دست احمدزاده به‌عنوان برنده بالا رفته است و امروز هم كفه ترازو به نفع آبي‌ها سنگيني مي‌كند. نبايد پيش از سوت پايان قضاوت كنيم. محمد احمدزاده بلد است چه زماني ببرد؛ نمونه‌اش هفته پيش كه پيروزي در داربي گيلان حضورش را حداقل تا پايان فصل قطعي كرد. بازي امروز جدال احمدزاده است؛ نبرد او با خودش براي اثبات خيلي‌چيزها.
بازي‌هاي ملوان را در اين فصل مرور مي‌كنيم و به نام يك گلزن باهوش مي‌رسيم. نام جلال رافخايي در همه پيروزي‌هاي اين تيم در صف گلزنان قرار دارد و اين يعني حضور يك مهاجم بالقوه خطرناك در پيكان هجومي ملوانان. اما در بازي امروز خبري از او نخواهد بود و رافخايي ملي‌پوش بايد بازي به اين مهمي را از روي سكوها دنبال كند؛ البته اگر در دقيقه 90 همه اختلافات در نهايت خوبي و خوشحالي حل و فصل نشود و يك پايان فيلم هنري‌وار را مشاهده نكنيم، با احتساب غيبت رافخايي ملوان است و يك مهران جعفري براي حضور در پيشاني خط‌حمله. شماره 10 به‌خوبي مي‌‌داند كه امروز برايش تكرار نخواهد شد،‌پس شايد يك سورپرايز براي اولتراهاي انزلي‌چي در نظر گرفته باشد. در اين راه او مي‌تواند روي ضعف خط‌دفاعي حريف هم حساب ويژه‌اي باز كند.
اگر ملوان تمام‌كننده اصلي‌اش را ندارد، در آن سوي زمين هم آبي‌ها مغز متفكر خود را ندارند. مجتبي جباري به‌علت مصدوميت غايب بزرگ استقلال است و همه مي‌خواهند نمايش «هيولا» را بدون مغز ببينند. امير قلعه‌نويي اما اندك نگراني از نداشتن شماره هشت ندارد. او حالا يك كپي برابر اصل جباري به‌نام جان‌واريو دارد كه بار غيبت شماره هشت را به‌دوش مي‌كشد؛ شايد پس از بازي با ملوان ديگر جباري روي بورس نباشد و نمايش بلوند شماره 37 او را تحت‌الشعاع قرار بدهد. از ياد نبريم كه استقلال ليگ پنجم در حالي قهرمان شد كه جباري را به مدت هشت‌هفته در اختيار نداشت؛ البته حضور جباري در انزلي مي‌توانست نوستالژي آن سال را در ذهن استقلالي‌ها زنده كند، ديدار با ملوان در آن فصل آغاز درخشش جباري بود با سه پاس‌گل!
اگر منتظر يك بازي زيبا، مدرن و تاكتيكي هستيد، اشتباه انتخاب كرده‌ايد. اما اگر مي‌خواهيد يك جنگ گلادياتوري ببينيد، آدرس را درست آمده‌ايد. باران و چمن بي‌كيفيت برآيندي جز ورزشگاه باتلاق‌گونه تختي انزلي را به‌دنبال نخواهد داشت و تيمي امروز با صورت گل آلود مي‌خندد كه قدرت بدني بالايي داشته باشد. ملوان ميزبان به بازي‌هايي از اين نوع آشناست، اما استقلال هم تيم قلعه‌نويي است. تيمي كه هرگز نمي‌توان منتظر روي زانو راه رفتنش نشست. آنها رقبايي مثل مقاومت،‌ پيكان، پاس و ذوب‌آهن را در دقايقي از بازي بردند كه رقيب به نشانه پايان اكسير قدرت دستش را بالا برده بود، اما آبي‌ها هنوز هم مي‌دويدند؛ شايد امروز هم از آن روزهايي باشد كه قدرت بدني، نقش اصلي را بازي مي‌كند كه اگر اينطور باشد،‌در پيروزي اين استقلال نبايد شك كرد.
دوئل‌ها نقش تعيين‌كننده‌اي در بيرون آمدن نام برنده‌ بازي دارند و اصلي‌ترين آنها شايد رخ به رخ شدن عليرضا رمضاني با خسرو حيدري باشد. نبرد پژمان منتظري با جعفري هم زيبا مي‌شود، چرا كه دفاع آخر استقلال مي‌‌داند تيم‌ملي براي بازي با امارات يك زوج مي‌خواهد براي حسيني، اما عليزاده و تاميني هم مي‌توانند تعيين‌كننده شوند. بازيكناني كه زياد نبايد رويشان حساب كرد، اما گاهي اوقات همين‌ها به چهره‌هايي غيرقابل مهار تبديل مي‌شوند

bayern
06-11-2008, 12:27
روز بازي هوايي، روز قرباني

بعد از عمل جراحي هادي عقيلي روي زانوي مصدومش، پيروز قرباني كه در يكي از بهترين دوران فوتبال خود به سر مي‌برد
جزو سه گزينه‌اي است كه علي دايي براي جانشيني عقيلي درنظر دارد. طبق قرار قبلي، بنا شده پس از بازي‌هاي هفته چهاردهم ليست تيم‌ملي براي بازي مقابل امارات اعلام شود و اين موضوع مي‌تواند تاثير زيادي روي عملكرد پيروز قرباني داشته باشد. مدافع آماده استقلال شايد در بازي با پا و روي زمين در حد هادي عقيلي نباشداما.در نبردهاي هوايي و دفاع نفر به نفر چيزي از مدافع تيم‌ملي كمتر ندارد. استقلال پس از هفت هفته با رهبري پيروز قرباني در خط دفاعي، مقابل ذوب‌آهن در هفته دوازدهم دروازه‌اش را بسته نگه داشت و اگر در مقابل ملوان هم اين اتفاق براي تيم قلعه‌نويي تكرار شود، قرباني مي‌تواند اميدوار باشد به عنوان تنها بازمانده مثلث رويايي خط دفاعي استقلال در ليگ پنجم كه تنها با 17گل‌خورده قهرماني تيم قلعه‌نويي را رقم زد، خود را در پيراهن تيم‌ملي ببيند. پيروز امروز در بازي هوايي خيلي به‌كار استقلال مي‌آيد.

bayern
06-11-2008, 12:27
واعظ آشتياني: حوصله كل‌كل ندارم

روز گذشته با واعظ آشتياني تماس گرفتيم. صحبت در مورد وضعيت برخورد باشگاه استقلال با خبرها و خبرنگاران بود
و اينكه چرا مسئولان استقلال به خصوص مديرعامل اين تيم پس از شروع كار خود در باشگاه هنوز روبروي همديگر ننشسته و از كنفرانس خبري و توضيح برنامه‌هاي جديد مديريت اين تيم خبري نيست. واعظ با ردكردن اين موضوع گفت: چنين چيزي لازم نيست و اگر هم سوال و جوابي باشد مي‌توانيد از طريق تلفن پيگيري كنيد. من احتياجي به كنفرانس و برنامه‌هاي خبري زماني يا ماهانه نمي‌بينم. البته يكسري از روزنامه‌ها و خبرنگارها دروغ مي‌نويسند كه قرار شده با آنها برخورد قانوني كنيم. واعظ در ادامه بابت اين كه چطور اين دروغ‌نويسي را تشخيص مي‌دهند و عيارشان چيست نيز جواب داد: «متاسفانه عده‌اي از دوستان خبرنگار با اين خبرهاي دروغ و حاشيه‌اي حسن نيت خود را نشان داده‌اند كه قرار شده در برابر قانون قرار گرفته و براي نوشته خود شاهد بياورند و صحت آن را اثبات كنند كه اگر اين طور شد و درست بود ما از آنها عذرخواهي مي‌كنيم. به هر حال روال ما اين است. اگر خبر نادرست كار كنند تكذيبيه مي‌فرستيم كه بايد چاپ كنند و اگر اين كار را نكنند بايد در برابر قانون پاسخگو باشند.» از واعظ مي‌پرسم آيا اين روال درست است و باشگاه‌هاي ديگر هم اين كار را مي‌كنند. پس چطور ساير مسئولان ورزشي به خصوص مديران باشگاه پرسپوليس در يك چارچوب زماني در برابر خبرنگاران قرار مي‌گيرند و كنفرانس مطبوعاتي برگزار مي‌كنند تا جلوي همين اخبار حاشيه‌اي و به قول ايشان دروغ گرفته شود. آنها به جاي شك و گمانه‌زني ديگران خودشان همه چيز را بازگو مي‌كنند. واعظ با ردكردن اين روند كاري باشگاه رقيب اشاره مي‌كند: «من وقت كل‌كل با شما را ندارم. به هر حال روند كار ما قانوني است و از كنفرانس خبري نيست.» واعظ در آخر با اشاره به وضعیت جان‌واريو كه روز گذشته در رختكن دستگردي دنبال مبلغ پاداشش بود نيز گفت: «كداميك از شما انگليسي بلد هستيد كه حرف‌هاي او را از وسط زمين و ايما و اشاره‌اش را متوجه شديد كه به دنبال پول بوده. اين هم يك خبر دروغ است.» مثل اينكه با اين اوضاع و احوال فعلا از كنفرانس مطبوعاتي خبري نيست.

bayern
06-11-2008, 12:28
نكات آماري(استقلال-ملوان)

دو تيم طي ادوار گذشته ليگ‌برتر تا به حال 12 بار مقابل يكديگر بازي كرده‌اند و 31 گل بين آنها رد و بدل شده است. ميانگين 5/2 گل زده در هر بازي، آمار نسبتا خوب دو تيم در گلزني را نشان مي‌دهد.
هفت برد، دو باخت و سه تساوي حاصل كار رويارويي استقلال با ملوان بوده است. بهترين برد استقلال در بازي رفت دو تيم در ليگ اول رقم خورده كه آبي‌ها با چهار گل، ملوان را در تهران شكست دادند.

bayern
06-11-2008, 12:29
صداى کاپيتان استقلال بلند شد قرباني: مديران باشگاه به وعده هاى خود عمل کنند
به نظر ميرسد مشکلات مالى بازيکنان استقلال هنوز مرتفع نشده و اين مسأله باعث شده تا صداى بازيکنان بلند شود.
در همين ارتباط پيروز قربانى کاپيتان آبيپوشان با اشاره به مشکلات مالى بازيکنان ميگويد: اميدوارم مسوولان باشگاه به وعده خودشان عمل کرده و پول بازيکنان به آنها پرداخت شود چون برخى از نفرات ما بعضاً حدود 2 سال است که از استقلال طلبکار هستند.

bayern
06-11-2008, 12:32
هفته چهاردهم ليگ برتر
چهره روز؛ آقاي سرمربي

اينجا انزلي است. اگر فکر مي کنيد امروز يک روز عادي است کاملاً در اشتباهيد. کافي است کنار اسکله بندر قدم بزنيد تا متوجه شويد براي مردمي که 40 سال است با ملوان هيجان زده مي شوند، با ملوان شکست مي خورند يا با ملوان احساس پيروزي مي کنند، امروز به هيچ وجه يک روز عادي نيست. بازار ماهي فروشان بندر، درگير روزهاي صيد نيست، بحث شان ماهي سفيد نيست، براي آنها از نان شب واجب تر، محروميت سيدجلال رافخايي است؛ چهره تاثيرگذار اين فصل ملوان که جاي مازيار زارع را برايشان پر کرده است.به خاطر حرکت نمايشي اش پس از گل به داماش، عصر دو روز پيش محروم شد تا بازي با استقلال را از دست بدهد. محمد احمدزاده کاملاً عصبي است. او کنترلش را از دست داده و اتفاقاتي که براي ملوان مي افتد را جزيي از توطئه هاي درون استاني قلمداد مي کند؛ «خدا کند دليل محروميت او همين بازي با استقلال نباشد.» مردم بندر، روزنامه يي را دست به دست مي چرخانند؛ «مجتبي جباري مصدوم شد و به بازي ملوان نمي رسد.» زير باران ماهي هاي ماسه يي شده، نفس هاي آخر را مي کشند و مردان ماهي فروش بدون توجه در مورد بازي صحبت مي کنند. آنها چند بازي آخر امتيازهاي خوبي جمع کرده اند. 24 امتياز و جايگاه سومي استقلال براي مردم بندرگاه مهم نيست. ممي (لقب محمد احمدزاده در انزلي) سابقه زهرچشم گرفتن از تيم هاي بزرگ را دارد. اين براي آنها بزرگ ترين نقطه اتکا است.

bayern
06-11-2008, 12:32
بازی امروز برگزار میشه یانه ؟؟؟؟؟؟؟؟

yes:31::31::8::5:

emad64
06-11-2008, 12:40
پنجشنبه 87/8/16
ملوان بندر انزلی - استقلال تهران، ساعت 14:15 ، ملوان میزبانه !

داوران : مسعود مرادي -حسين خانبان-محمد رضا ابوالفضلي- غلامرضا جباري

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخرین بازی :

استقلال 2 - 0 ذوب آهن

داماش 1 - 2 ملوان

تا الآن 26 نفر بازی [ملوان بندر انزلی - استقلال تهران] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینی هاشون میتونید پست 11071 رو ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای دیدن افراد برتر کل پیش بینی ها، میتونید به پست 11091 مراجعه کنید :

برای شرکت تو پیش بینی هم میتونید تو همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید.
قوانین شرکت در پیش بینی رو هم میتونید تو پست 2681 ببینید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 1 ساعت و 20 دقیقه دیگه فرصت دارید..

Alireza Taji
06-11-2008, 12:48
هنوز معلوم نیست!
اگه بارندگی شدید باشه احتمالا لغو میشه.

unartig
06-11-2008, 12:52
سه شنبه 14 / 08 / 87

تیم و سرعت

برایم جالب است که همچنان خیلی ها خودشان را درگیر مسائل مربوط

به تیم واعداد نگه داشته اند درحالی که من براین باورم در فوتبال امروز

آنچه دردرجه اول اهمیت قرار دارد توانائی یک تیم دراجرای برنامه هاست.

حالا ممکن است سیستم تغییر کندامادر کل تعیین روش و استراژی

اهمیت فراوانی دارد.درهفته های آغازین همین فصل بودکه دوستان

شروع کردند به انتقاد از سیستم من.2-5-3 منسوخ شده.2-5-3 دیگر

کارآیی ندارد وازاین درست مباحث.حتی همان مقطع مطالبی خواندم با

این مفهوم که بازگشت قلعه نوعی به معنای بازگشت فوتبال سنتی است

به هرحال آن روزها گذشت ومی بینیم که حالا همان دوستان نظراتشان

راتغییر داده اند.هرچند برخی هم می گویند این سیستم ما اصلا 2-5-3

نیست! من همیشه تاکید داشته ام درفوتبال ایران باید شرایط را سنجید

وخیلی مسائل را به زمان سپرد.الان گذشت زمان ثابت کرده این سیستم

می تواند به نفع استقلال باشد.این تا اینجای کار...امادر تمرینات روزهای

گذشته خیلی به مساله سرعت بازی استقلال توجه کردم.

من هنوز فکر میکنم سرعت بازی ما می تواند بیشتراز اینها باشد.مطمئنم

اگرآن چیزی را که در تمرینات است انجام دهیم این اتفاق می افتد.شما

درنیمه دوم بازی ذوب آهن دیدید دردقایقی از مسابقه ما توانستیم حریف

راتحت تاثیر قرار دهیم وسعی ما این است همین روند را بهبود بخشیم.

یعنی 70 دقیقه تسلط بر میدان را بتوانیم افزایش دهیم.

این هدف اصلی ماست.

emad64
06-11-2008, 12:54

این سؤال رو سینا میتونه جواب بده. چون شمال زندگی میکنن..
تا دیروز که میگفت خیلی بارندگی شدیده. با این تفاسیر، احتمال لغو بازی هست..
خدا نکنه این بازی لغو بشه..
گذشته از اینا، بازی تو زمین گل آلود برای بازیکن ها خیل خطرناکه و مصدومیت ممکن براشون بیاره. باید خیلی مواظب خودشون باشن..

unartig
06-11-2008, 12:55
چهار شنبه 15 / 08 / 87

جاسوس نداریم

سه سالی ازآخرین باری که به انزلی رفتم می گذرد.روز رفت لیگ برتر

پنجم که ما یک بازی خیلی دشوار وسخت را مقابل ملوان در انزلی

برگزار کردیم.مسابقه ایی که بردیم امادر بازی برگشت یادم هست که

درلحظات پایانی درحالی که 3-2 جلو بودیم درنهایت مساوی کردیم.

مردم انزلی را مردمی فداکار و دوست داشتنی می دانم.شاید اینطور

بهتر باشد که بگویم دلم برای انزلی تنگ شده،درباره ملوان هم باید

اشاره کنم این تیم همیشه مقابل استقلال و پرسپولیس چهره متفاوتی

نشان می دهد.به ویژه در انزلی که پشتوانه هوادارن خودی را هم دارد.

مادیدار دشواری را روز 5شنبه خواهیم داشت.فیلم آخرین بازی ملوان را

امروز صبح(چهارشنبه) تماشا کردم.مشخص بود پیشرفت قابل

ملاحظه ای نسبت به اوایل فصل کرده اند.بااین وجود ماروی نقاط ضعف و

قوت حریف برنامه داریم.درباره تیم خودمان همیشه این را گفته ام که ما

باید پیشرفت کنیم .هدف استقلال امروز نه لیگ برتر بلکه حضور موفقیت

آمیز در اسیاست.البته این مساله را من الان می گویم که تیم شرایط

نسبتا خوبی دارد مگرنه در هفته های نخست اگر مطرح می کردم

وضعیت کاملا به هم می ریخت.نکته دیگر به مساله رفتار بازیکنان

بر می گردد.به بچه ها گفته ام بازهم تاکید می کنم که در تیم من غرور

جائی ندارد.درهمین تمرین دیروز روی این قضیه کارکردیم.اگر ببینم

بازیکنی از حدواندازه خود دور شده وغرور کاذب پیدا کرده بدون ملاحظه

کاری برخورد می کنم.تیم ما باید بداند همه حریفان با انگیزه مقابل

استقلال قرار می گیرند.سه شنبه هم دیدم در استقلال جوان همین

مطلب نوشته شده و امیدوارم بازیکنان به این مساله توجه کنند.

من اعتقادی به وجود جاسوس در استقلال ندارم ولی اعتقاد دارم هر

خانواده ایی مشکلاتی دارد که استقلال هم از این قاعده مستثنی

نیست.اما فکرنمی کنم که این مورد در استقلال وجود داشته باشد.حتی

اگرکوچکترین مشکلی هم پیش امد درخودتیم باید حل و فصل شود تا

به بیرون درز پیدا نکند و باعث حاشیه سازی نشود.

emad64
06-11-2008, 12:55
برد ---------- 100 %

مساوی ---- 0 %

باخت ------- 0 %

unartig
06-11-2008, 13:01
برد ---------- 100 %

مساوی ---- 0 %

باخت ------- 0 %
من مساوی پیش بینی کردم عماد

Alireza Taji
06-11-2008, 13:04
من هم رفتم چندتا سایت مخصوص وضع اب و هوا اونها هم هوای انزلی را بارونی زده بودند!

من که دوست ندارم بازی لغو بشه!
خیلی ضد حال هست که بازی پخش نشه.

aluminum
06-11-2008, 13:51
ویرایش شد
ببخشیداشتباهی ارسال کردم

M_Abieteh
06-11-2008, 14:00
من مساوی پیش بینی کردم عماد

پیشبینیت رو تازه می خوام ثبت کنم.

M_Abieteh
06-11-2008, 14:08
استقلال 1-1 ملوان بندرانزلی

استقلال تهران 1 - 0 ملوان بندر انزلي

پیشبینی من:
استقلال تهران-1- -0- ملوان

ملوان 1 - 2 استقلال

ثبت شد....

و اینکه المینیم

شما تو پیشبینی شرکن نکردی که بخواهی پیشبینیت رو عوض کنی.:27:

با اون نام کاربریت ...................

مچت رو گرفتم.

M_Abieteh
06-11-2008, 14:09
مهلت پیشبینی هم تموم شد.

M_Abieteh
06-11-2008, 14:11
فردوسی پور گفت که انزلی افتابیه؟

Majid393
06-11-2008, 14:12
مزدک اومد .......

M_Abieteh
06-11-2008, 14:13
بله به نظر میرسه انزلی افتابیه..............

فرهاد مجیدی فیکسه؟

AntAreS
06-11-2008, 14:14
امروز که هوا فوق العاده عالیه
افتابیه افتابی
عماد بارونم نیست D;

M_Abieteh
06-11-2008, 14:14
ای ول زمین افتابیه.

با شکست ملوان امروز بسیار خشنود میشویم.

M_Abieteh
06-11-2008, 14:15
ما رفتیم برای بازی.

وسط نیمه میبینمتون.

خدائیش عجب هوای توپیه.

Majid393
06-11-2008, 14:17
عجب هوایی داره انزلی ....:دی

جون میده برای برد استقلال ....:دی

AntAreS
06-11-2008, 14:17
حیف نشد برم انزلی

bayern
06-11-2008, 15:07
سلام
نیمه اول 1 بر 1 به نفع ملوان با لطف داور

M_Abieteh
06-11-2008, 15:08
چه پنالتی گرفت..............نزدیک بود وحید بگیردش.

mobin_mcdc2000
06-11-2008, 15:11
به احتمال زیاد نیمه ی دوم ارش برهانی به جای علییزاده به بازی میاد.:10::10::10::10:

M_Abieteh
06-11-2008, 15:18
/هفته چهاردهم ليگ برتر فوتبال/
تساوي استقلال مقابل ملوان در نيمه اول
خبرگزاري فارس: ديدار تيم هاي ملوان و استقلال در نيمه اول با نتيجه يك بر يك به پايان رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم هاي ملوان و استقلال ساعت 14:15 در ورزشگاه تختي انزلي و در هواي آفتابي آغاز شد.
اين مسابقه ابتدا در دقيقه 28 از روي نقطه پنالتي جلال رافخايي براي ملوان گلزني كرد و سپس در دقيقه 32 سياوش اكبرپور كار را بع تساوي كشاند.
قضاوت اين مسابقه بر عهده مسعود مرادي بود. او در اين نيمه به كاظمي، شكوري و عليزاده كارت زرد نشان داد.
در حالي كه 2 هزار هوادار استقلال در ورزشگاه حضور داشتند، 10 هزار هوادار انزلي چي در ورزشگاه حضور داشتند. با اين حال، جايگاه هواداران ملوان پر نشد.
قبل از شروع مسابقه از محمد احمدزاده به عنوان مربي اخلاق هفته يازدهم تقدير شد.
هواداران ملوان بنر بزرگي از مرحوم سيروس قايقران را با خود به ورزشگاه آورده بودند.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
06-11-2008, 15:19
این علیزاده کاش محروم میشد که نتونه بازی کنه.

bayern
06-11-2008, 15:19
ملوان تیمی نیست که بتونه جلوی حملات استقلال مقاومت کنه
بازی شروع شد به امید برد استقلال همه بگید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza99.99
06-11-2008, 15:25
»رادی داره همه رو قله قم می کنه

amir_sa
06-11-2008, 15:55
استقلال 1 - ملوان 2

دقيقه 80 .... وقتي اين همه به بازي كردن عليزاده اصرار هست از اين بهتر نميشه ديگه !!!
چرا بايد فرهاد رو بياره بيارون و عليزاده تو بازي باشه ؟
خدا كنه حداقل بازي مساوي بشه

bayern
06-11-2008, 16:11
هر تیمی به مامیرسه شاخ میشه
اونم چه تیمی ملوان

M_Abieteh
ای خدا این عباسفرد هم برای بار دوم میگم بهتر از این علیزاده هست.

باید برهانی رو به جای علیزاده میورد.

نمیدونم این قلعه نوعی چه اعتقادی به علیزاده داره.

bayern
ولی تساوی هم تو انزلی ارزش داره

M_Abieteh
06-11-2008, 16:12
باز بازی مساوی شد و بهتر از باخت بود.

M_Abieteh
06-11-2008, 16:13
تعویض مجیدی واقعا اشتباه بود.

باید برهانی رو به جای علیزاده میورد.

دم ارش گرم که یه پاس گل داد.

emad64
06-11-2008, 16:15
بازی 2 - 2 مساوی شد..
با این تفاسیر فقط تو جدول پیش بینی اونی امتیاز گرفته..
اگه فرصت کنم جدول رو میذارم..

استقلال 1 امتیاز از این بازی گرفت.. ولی کاش میبرد. مساوی هم خوبه تو انزلی..

bayern
06-11-2008, 16:17
/هفته چهاردهم ليگ برتر فوتبال/

فرار استقلال از باخت در دقايق پاياني

خبرگزاري فارس: ديدار تيم هاي ملوان و استقلال با نتيجه تساوي دو بر دو به پايان رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم هاي ملوان و استقلال ساعت 14:15 در ورزشگاه تختي انزلي و در هواي آفتابي آغاز شد.
در اين مسابقه ابتدا در دقيقه 28 از روي نقطه پنالتي جلال رافخايي براي ملوان گلزني كرد و سپس در دقيقه 32 سياوش اكبرپور كار را به تساوي كشاند.
در نيمه دوم تيم ملوان در دقيقه 77 توانست توسط محمد نزهتي به گل دوم برسد. اما آبي پوشان توانستند در دقايق پاياني بازي توسط عباسفرد به گل تساوي رسيد.
قضاوت اين مسابقه بر عهده مسعود مرادي بود. او در اين بازي از تيم ملوان به رمضاني و پورغلامي و از استقلال به كاظمي، شكوري و عليزاده و قرباني و عباسفرد كارت زرد نشان داد.
در حالي كه 2 هزار هوادار استقلال در ورزشگاه حضور داشتند، 10 هزار هوادار ملوان انزلي در ورزشگاه حضور داشتند. با اين حال، جايگاه هواداران ملوان پر نشد.

بازيكنان ملوان:
مسعود غلامعلي زاد، سعيد سالارزاده، هادي تاميني، آلن باسيچ(74- خدامرادي)، عليرضا رمضاني(90- محسن گياهي)، دسوزا، سعيد يوسف زاده، مهران جعفري، بابك پورغلامي، محمد علي اميري(64- محمد نزهتي)، سيد جلال رافخايي
سرمربي: محمد احمدزاده

بازيكنان استقلال:
وحيد طالب لو، پيروز قرباني، پژمان منتظري(76- عليرضا عباسفرد)، هادي شكوري، خسرو حيدري، ميثم منيعي، حسين كاظمي، فرهاد مجيدي(62- آرش برهاني)، جان واريو، سياوش اكبرپور، علي عليزاده
سرمربي: امير قلعه نويي

bayern
06-11-2008, 16:20
ما خیلی راحت میتونستیم این بازی رو ببریم ولی حیف
البته بد نشد میتونه یه شوک مثبت برای تیم باشه تا بچه ها هیچ تیمی رو دست کم نگیرن

M_Abieteh
06-11-2008, 16:24
اگه بازی رو میبردیم بهتر میشد.

بازی بعدی با کی داریم؟

M_Abieteh
06-11-2008, 16:26
جباری رو هم نداشتیم ولی جانواریو هم خوب بازی کرد + خسرو حیدری و اگه مجدی رو تعویض نمیکرد الان نتیجه ی بهتری میگرفتیم.

amir_sa
06-11-2008, 16:29
بازم ميگم ، هر چه فياد داريد بر سر عليزاده بزنيد ، مرتيكه الا... موقعيت گل بهش ميرسيد بجاي اينكه بره سمت دروازه توپ رو از محوطه جريمه خارج ميكرد ميبرد گوشيه زمين كه پرتاب بگيره ( اينا رو بايد به كي بگي آخه )

بازم عباسفرد دمش گرم ، عجب گلي زد . من اگه جاي اون بودم پيرهن كه هيچي ، شورتمم در مياوردم :دي :دي
چون گلش به اندازه 2 امتياز مي ارزيد

M_Abieteh
06-11-2008, 16:33
مرادی هم اصلا داور نیست.

حالا هم داور هفته انتخاب میشه.

amir_sa
06-11-2008, 16:35
اگه ذوب آهن بازي فردا رو ببازه استقلال تو مكان دوم جدول ميمونه .
دوستان كسي عضو بالاترين نيست ؟ اگه هست لطفا بگه كه براي لينك ها ارسالي ما مثبت بزنه .

M_Abieteh
06-11-2008, 16:38
من قبلا هم گفتم این عباسفر خیلی بهتر از علیزاده هست.

ای کاش این علیزاده به جای روانخواه رباط صلیبی پاره میکرد.

amir_sa
06-11-2008, 16:39

جدول تا بعد از بازي استقلال ......

fery joon
06-11-2008, 16:41
گلی به گوشه جمال عباسفرد که نذاشت ببازیم.من نمیدونم که مربی ما کی میخواد بفهمه علیزاده خاصیتی نداره و تیم رو ده نفره میکنه

پنالتی هم که شاهکار بود. نمیدونم این مرادی رو کی داور بین المللی کرده. شکوری پشتش به بازیکن حریف بود و میخواست توپو شوت کنه که بازیکن حریف از پشت سر اومد و اتفاقا اون خطا کرد چون با کف پا اومد روی توپ

M_Abieteh
06-11-2008, 16:47
قربانی 3 اخطار شد؟؟؟؟؟؟؟

Rjoun
06-11-2008, 16:51
علی علی زاده!!!!
نمی دونم چی دیگه باید بگم؟
بی خیال...
مسعود مرادی همون موقع باید داوری رو کنار می زاشت!

Alireza Taji
06-11-2008, 17:03
خوب بازی کردیم.
و گلهایی را که خوردیم کاملا بر خلاف روند بازی بود بخصوص گل اول.

نمی دونم چرا قلعه نویی از علیزاده بازی میگیره! امیدوارم با بازی که عباسفر نشون داد حداقل در بازیهای بعدی از او استفاده کنه.

Alireza Taji
06-11-2008, 17:15
اون صحنه هم به نظر من میشه گفت پنالتی بود شکوری بی احتیاطی کرد!
در کل هم داوری مشکلی نداشت.

Alireza Taji
06-11-2008, 17:17
گل دوم هم واقعا بد خوردیم یک بازیکن خیلی راحت دوتا بازیکن ما را دریبل میکنه و گل میزنه!

این منتظری واقعا افتضاح هست تو این دوسال هنوز یک بازی خوب ازش ندیدم!

Majid393
06-11-2008, 17:18
روی گل دوم که دریافت کردیم چه کسی مقصر بود ؟؟؟؟!!!!
چون وقتی گل دوم رو خوردیم من جلو تلویزیون چرتم گرفته بود ......:دی

Alireza Taji
06-11-2008, 17:20
هفته چهاردهم ليگ برتر فوتبال/
فرار استقلال از باخت در دقايق پاياني
خبرگزاري فارس: ديدار تيم هاي ملوان و استقلال با نتيجه تساوي دو بر دو به پايان رسيد.

در اين مسابقه ابتدا در دقيقه 28 از روي نقطه پنالتي جلال رافخايي براي ملوان گلزني كرد و سپس در دقيقه 32 سياوش اكبرپور كار را به تساوي كشاند.
در نيمه دوم تيم ملوان در دقيقه 77 توانست توسط محمد نزهتي به گل دوم برسد. اما آبي پوشان توانستند در دقايق پاياني بازي توسط عباسفرد به گل تساوي رسيد.
قضاوت اين مسابقه بر عهده مسعود مرادي بود. او در اين بازي از تيم ملوان به رمضاني و پورغلامي و از استقلال به كاظمي، شكوري و عليزاده و قرباني و عباسفرد كارت زرد نشان داد.
در حالي كه 2 هزار هوادار استقلال در ورزشگاه حضور داشتند، 10 هزار هوادار ملوان انزلي در ورزشگاه حضور داشتند. با اين حال، جايگاه هواداران ملوان پر نشد.
بازيكنان ملوان:
مسعود غلامعلي زاد، سعيد سالارزاده، هادي تاميني، آلن باسيچ(74- خدامرادي)، عليرضا رمضاني(90- محسن گياهي)، دسوزا، سعيد يوسف زاده، مهران جعفري، بابك پورغلامي، محمد علي اميري(64- محمد نزهتي)، سيد جلال رافخايي
سرمربي: محمد احمدزاده
بازيكنان استقلال:
وحيد طالب لو، پيروز قرباني، پژمان منتظري(76- عليرضا عباسفرد)، هادي شكوري، خسرو حيدري، ميثم منيعي، حسين كاظمي، فرهاد مجيدي(62- آرش برهاني)، جان واريو، سياوش اكبرپور، علي عليزاده
سرمربي: امير قلعه نويي

Alireza Taji
06-11-2008, 17:22
روی گل دوم که دریافت کردیم چه کسی مقصر بود ؟؟؟؟!!!!
چون وقتی گل دوم رو خوردیم من جلو تلویزیون چرتم گرفته بود ......:دی
روی گل دوم منیعی و منتظری مقصر بودند یک بازیکن 60 کیلویی خیلی راحت بهم ریختشون و منیعی هم تو اون شلوغی یک پاس بهش داد و بازیکن هم یک شوت به کنج دروازه زد!

Alireza Taji
06-11-2008, 17:38
قربانی 3 اخطار شد؟؟؟؟؟؟؟
بدبختانه پیروز 3 اخطاره شد!
با این دفاع و نبوده پیروز خدا میدونه در بازی بعدی چه بلایی می خواد سر تیم بیاد!

M_Abieteh
06-11-2008, 18:17
پرسپولیس هم مساوی کرد و اختلاف 3 امتیازی سر جاش هست. و ما دوم هستیم اونا چهارم..

M_Abieteh
06-11-2008, 18:21
فردا اگه ذوب و پیکان مساوی کنند خیلی به نفع ماست. واینکه بهتره فولاد بازیشو نبره.

bayern
06-11-2008, 18:24
قلعه‌نويي با نارضايتي از تساوي استقلال:
دقت مي‌كرديم،‌ پيروز مي‌شديم
قهرماني در نيم فصل فايده‌يي ندارد

سرمربي تيم فوتبال استقلال پس از تساوي مقابل ملوان گفت: بازي بسيار زيباي از سوي هر دو تيم ارائه شد و تماشاگران حاضر در استاديوم راضي به منازلشان بازگشتند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه‌ي خزر، امير قلعه نويي در جمع خبرنگاران اظهار كرد: اولين نكته‌يي كه در اين بازي به خوبي جلب توجه مي‌كرد حمايت همه جانبه‌ي تماشاگران هر دو تيم بود كه به واقع براي برتري تيم هاي خود سنگ تمام گذاشتند.

وي افزود: در مجموع از نتيجه‌ي بدست آمده رضايت ندارم، چرا كه بازي كاملا تحت اختيار استقلال قرار داشت، بازيكنانم موقعيت هاي بسياري بدست آوردند كه در صورت دقت بيشتر مي‌توانستند با هر سه امتياز ميدان را ترك كنند، ولي هيچ‌گاه موقعيت هاي بيشتر در جريان يك بازي دليل بر برتري تيمي نخواهد بود.

قلعه نويي متذكر شد: ملوان تيم خوب و بي ادعايي است كه با برخورداري از يك كادر فني قوي و بازيكناني با استعداد علي رغم امكانات محدود خود به نتايج ايده آلي در ليگ برتر دست يافته و قطعا در صورت تكرار نمايش امروز به جايگاه بهتري خواهد رسيد.

سرمربي استقلال متذكر شد: قهرماني در نيم فصل براي استقلال هيچ فايده‌يي در بر نخواهد داشت چرا كه به قهرمان نيم فصل هيچ جامي تعلق نمي گيرد و مهم اين است كه با تداوم روند موفقيت آميز در ديدارهاي اخير بتوانيم قهرماني پايان فصل را براي هواداران استقلال به ارمغان بياوريم.

قلعه نويي در پايان در خصوص قضاوت مسعود مرادي خاطرنشان كرد: در اين خصوص و به ويژه صحنه‌ي پنالتي اعلام شده به سود ملوان هيچ اظهارنظري نمي كنم و بهتر است كارشناسان در اين خصوص صحبت كنند.

استقلال در اين بازي موقعيت‌هاي خوبي داشت كه در صورت استفاده از آنها نيازي به بحث در خصوص صحت اعلام پنالتي به سود ملوان نبود.

bayern
06-11-2008, 18:25
استقلال بايد دست خالي انزلي را ترك مي‌كرد
احمدزاده: لياقت ما انتهاي جدول نيست

محمد احمدزاده گفت: ملوان مستحق هر سه امتياز بود.

به گزارش ايسنا، سرمربي تيم فوتبال ملوان پس از تساوي 2 بر 2 در برابر استقلال گفت: علي رغم بازي ضعيف در نيمه‌ي اول، در 45 دقيقه‌ي دوم كاملا سوار بر توپ و ميدان بوديم و مي توانستيم در صورت شانس بيشتر به پيروزي برسيم.

احمدزاده اظهار كرد: بازيكنانم نيمه‌ي اول اصلا خوب بازي نكردند و بين دو نيمه در رختكن به آنها گفتم به هيچ وجه از كارشان رضايت ندارم، ولي در نيمه‌ي دوم ما كاملا برتر بوديم و با ارائه يك بازي هوشمندانه موقعيت‌هاي فراواني براي گل زني خلق كرديم.

وي افزود: سه امتياز اين بازي خانگي حق مسلم بازيكنان ملوان بود چرا كه در مجموع توپ و ميدان بيشتر در اختيار ما قرار داشت و در صورت تمركز و شانس بيشتر استقلال به مانند فصل پيش بار ديگر دست خالي استاديوم انزلي را ترك مي‌كرد.

احمدزاده خاطرنشان كرد: بازيكنان ملوان با اين بازي خوب نشان دادند كه لياقتشان حضور در جمع تيم هاي انتهاي جدول نيست. ما بازي به بازي بهتر مي‌شويم و قطعا در ادامه‌ي فصل نتايج درخشان‌تري در انتظار ملوان خواهد بود.

سرمربي ملوان در پايان تصريح كرد: از نتيجه‌ي تساوي به هيچ عنوان رضايت ندارم، ملوان در اين بازي از حمايت پر شور هواداران خود به مانند ديدارهاي گذشته برخوردار بود و مي‌توانستيم با كمي هوشياري آنها را راضي‌تر به منازلشان برگردانيم.

M_Abieteh
06-11-2008, 18:25
پس از تساوي مقابل استقلال /
احمد‌زاده: استقلال فقط از توپ‌هاي هوايي استفاده كرد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: استقلال در اين بازي فقط توانست توپ‌هاي هوايي بفرستد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، محمد احمد‌زاده در جمع خبرنگاران درباره اين بازي اظهار داشت: نيمه اول از بازي بازيكنانم راضي نبودم چون توانايي آنها بيش از اين بود.
وي افزود: در بين دو نيمه به شدت با آنها برخورد كردم به طوري كه تا به حال اينگونه با آنها صحبت نكرده بودم. با توجه به صحبت‌هايم بازي در نيمه دوم شكل ديگري به خود گرفت و ملوان شرايط يك تيم پيروز را داشت.
احمدزاده ادامه داد: استقلال صاحب موقعيت‌هاي گل زيادي نشد و اين تيم ما بود كه مستحق كسب 3 امتياز بود، اما جواني تيم ما و يك لحظه غفلت باعث شد تا 3 امتياز را از دست بدهيم.
سرمربي ملوان با بيان اينكه با مصدوميت مدافع خارجي تيمش مجبور شد رافخايي را به خط دفاع منتقل كند ،اضافه كرد: استقلال در دقايق پاياني هيچ اميدي براي كسب امتياز نداشت اما بد آورديم و با مصدوميت بازيكن خارجي خود مجبور به تغييرات در خط دفاع شديم.
احمد‍زاده تصريح كرد: تا قبل از آن توپ‌هاي هوايي بازيكنان استقلال توسط مدافعان بلندقامت ما دفع مي‌شد اما با مصدوميت باسيچ همه چيز را از دست داديم.
ديدار تيم هاي ملوان و استقلال دو بر دو به پايان رسيد.
انتهاي پيام/ز

bayern
06-11-2008, 18:26
تقسيم امتيازها در انزلي
استقلال به مكان دوم جدول صعود كرد

هفته‌ي چهاردهم ليگ برتر فوتبال با تساوي تيم‌هاي ملوان انزلي و استقلال تهران آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در آغاز هفته‌ي چهاردهم ليگ برتر فوتبال ايران تيم هاي ملوان بندر انزلي و استقلال تهران در ورزشگاه تختي انزلي به ميدان رفتند كه در پايان اين ديدار با تساوي دو بر دو خاتمه يافت.

سياوش اكبرپور و عليرضا عباسفرد براي استقلال و جلال رافخايي و محمد نزهتي براي ملوان گلزني كردند.

در نيمه‌ي نخست اين بازي در حالي كه لحظات ابتدايي بازي با حملات پردامنه‌ي استقلال همراه بود و اين تيم همانند بازي‌هاي گذشته به دنبال رسيدن به گل در دقايق ابتدايي بود، ملوان نيز با استفاده از ضد حملات فرصت‌هايي را بر روي دروازه‌ي استقلال ايجاد كرد. در دقيقه‌ي 26 بازي بر روي يكي از همين ضد حملات هادي شكوري بر روي مهاجم ملوان خطاي پنالتي انجام داد كه جلال رافخايي با ضربه‌يي آرام توپ را درون دروازه‌ي استقلال قرار داد. پس از اين گل حملات استقلال شدت گرفت و در دقيقه‌ي 33 سياوش اكبرپور گل تساوي استقلال را به ثمر رساند.

پس از اين گل بازي دو تيم كمي رنگ احتياط گرفت تا نيمه‌ي نخست با اين نتيجه پايان يابد. با آغاز نيمه‌ي دوم تلاش هر دو تيم براي رسيدن به گل پيروزي آغاز شد اما تا دقيقه‌ي 77 حملات دو تيم نتيجه‌يي در بر نداشت، در اين زمان بود كه محمد نزهتي گل دوم ملوان را وارد دروازه‌ي استقلال كرد. از اين دقيقه به بعد حملات پردامنه‌ي استقلال براي جبران نتيجه آغاز شد اما عدم دقت در زدن ضربات آخر اين تلاش ها را بي نتيجه گذاشت.

در لحظات پاياني بازي قلعه‌نويي با افزايش قواي تهاجمي تيمش به دنبال كسب حداقل امتياز اين بازي بود كه سرانجام عليرضا عباس‌فرد در سومين دقيقه‌ي وقت هاي تلف شده‌ي نيمه‌ي دوم با استفاده از اشتباه مدافع ملوان گل تساوي استقلال را به ثمر رساند تا دو تيم امتيازات اين بازي را تقسيم كنند.

با كسب اين نتيجه استقلال با 25 امتياز پيش از بازي هاي روز جمعه به رده‌ي دوم جدول صعود كرد و ملوان هم با 14 امتياز تا رده‌ي دوازدهم جدول بالا آمد.

ديگر ديدار اين هفته را امروز تيم‌هاي پرسپوليس تهران و صباي قم از ساعت 16:30 برگزار مي‌كنند

bayern
06-11-2008, 18:27
پس از تساوي مقابل ملوان/

قلعه‌نويي: مرادي به دليل دوري از فوتبال اين پنالتي را گرفت

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: من فكر مي‌كنم تصميم مرادي براي اعلام پنالتي به سود ملوان به دليل دوري چند هفته‌اي او از فوتبال بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي پس از تساوي مقابل ملوان در جمع خبرنگاران درباره قضاوت مسعود مرادي در اين ديدار اظهار داشت: به مسعود مرادي تبريك مي‌گوييم كه پس از هفته‌ها دوري به فوتبال برگشت اما از او گله‌‌اي هم دارم.
وي افزود: او خطايي كه نمي‌توان اسم آن را خطا بگذارند و خطاي كف پا بود را پنالتي اعلام كرد. ناظر بازي هم بين دو نيمه به من گفت خطاي پنالتي صورت نگرفته است.
قلعه‌نويي تصريح كرد: من فكر مي‌كنم دوري چند هفته‌اي او از داوري روي قضاوت مرادي تأثير گذاشته بود.
سرمربي استقلال درباره بازي عنوان كرد:‌ از مردم انزلي تشكر مي‌كنم كه جو سالمي را در ورزشگاه ايجاد كردند و در يك فضاي ورزشي بدون مشكلي دو تيم توانستند بازي فوتبال را انجام دهند.
وي افزود: من مخالف نظر دوستاني هستم كه مي‌گويند استقلال دو نيمه متفاوت داشته است ما در هر دو نيمه با برنامه ظاهر شديم و موقعيت‌هاي زيادي خلق كرديم.
قلعه‌نويي اضافه كرد: اگر از موقعيت‌هاي خود استفاده مي‌كرديم مسلماً اين نتيجه را به دست نمي‌آورديم ملوان مربي فهيمي دارد و من به احمدزاده تبريك مي‌گويم با امكانات كم و مشكلات مالي تيم خوب و جواني را ساخته است.
سرمربي استقلال ادامه داد: اين تيم در بازي امروز حرفهاي زيادي براي گرفتن داشت و مطمئنم اين تيم در ادامه براي تيم‌هاي ديگر در انزلي مشكل ايجاد مي‌كند.
قلعه‌نويي در پاسخ به اين سؤال كه چرا فرهاد مجيدي را تعويض كرده است گفت: در آن لحظه دو تيم مساوي بودند و من آرش برهاني را به زمين فرستادم تا از عمق خط دفاع ملوان فرار كرده و به گل دست پيدا كند.

bayern
06-11-2008, 18:28
/حاشيه ديدار تيم هاي ملوان و استقلال /

اعتراض قلعه‌نويي به مرادي

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال بين دو نيمه از مسعود مرادي به دليل اعلام پنالتي براي ملوان اعتراض كرد.

به گزراش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي از پنالتي اعلام شده به سوي ملوان در نيمه اول ناراحت بود و بين دو نيمه سوي مرادي رفت و از او بابت اين تصميم اعتراض كرد اما مسعود مرادي بدون توجه به اعتراض سرمربي استقلال به سمت رختكن داوران رفت.

*در بين دو نيمه از نادر عزت‌الهي مربي تيم نوجوانان ايران تقدير شد.

* امير قلعه‌نويي پس از به ثمر رسيدن گل دوم ملوان به شدت بازيكنان خود اعتراض كرد و آنها را بابت اشتباهشان ملامت كرد.

* در دقايقي از بازي خسرو حيدري به تصميمات داور مسابقه به شدت اعتراض داشت.

* عليرضا عباسفر كه پس از مدتها فرصت بازي را پيدا كرده بود پس از به ثمر رساندن گل تساوي استقلال در دقايق پاياني بازي پيراهن خود را به نشانه شادي درآورد و با كارت زرد داور روبرو شد.

bayern
06-11-2008, 18:29
هفته چهاردهم لیگ برتر/
استقلال در مرداب انزلی متوقف شد/ گلزنی عباسفرد در ثانیه‌های آخر
تیم فوتبال استقلال تهران در هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در خانه ملوان بندرانزلی با نتیجه تساوی 2 بر 2 متوقف شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در آغاز هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 14:15 امروز دو تیم ملوان بندرانزلی و استقلال تهران در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف هم رفتند که تقابل آنها در پایان با نتیجه تساوی 2 بر 2 همراه بود.

در این بازی ابتدا جلال رافخایی در دقیقه 28 از روی نقطه پنالتی ملوان را پیش انداخت. پنج دقیقه پس از ثبت این گل سیاوش اکبرپور روی ارسال جان واریو از روی نقطه کرنر با ضربه سر کار را به تساوی کشاند تا نیمه اول با نتیجه مساوی یک بریک به اتمام برسد.

در نیمه دوم ملوان نمایشی به مراتب بهتر از 45 دقیقه اول داشت و توانست در دقیقه 77 توسط محمد نزهتی به گل دوم دست یابد. مهاجم جوان ملوان از اشتباه‌های پی در پی میثم منیعی و پژمان منتظری نهایت بهره را برد و دروازه استقلال را گشود تا ملوان در آستانه یک پیروزی بزرگ قرار گیرد.

شاگردان محمد احمدزاده فقط دو دقیقه تا پیروزی برابر استقلال فاصله داشتند که علیرضا عباسفرد موفق به گلزنی برای آبی پوشان شد. او که در دقایق پایانی به میدان آمده بود با استفاده از اشتباه مدافعان ملوان پاس آرش برهانی را در دقیقه 3+90 به تور دروازه میزبان چسباند و بازی را مساوی کرد.

دیدار ملوان بندرانزلی - استقلال تهران را مسعود مرادی قضاوت کرد. او در این دیدار به علیرضا عباسفرد، علی علیزاده، هادی شکوری، حسین کاظمی و پیروز قربانی از تیم استقلال و رمضانی از تیم ملوان بندرانزلی کارت زرد نشان داد.

استقلال با تساوی مقابل ملوان 25 امتیازی شد تا پیش از برگزاری دیدارهای باقیمانده از هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به رتبه دوم جدول صعود کند. ملوان نیز جمع امتیازات خود را به عدد 14 رساند و جای تیم استقلال اهواز را در رده دوازدهم جدول گرفت.

M_Abieteh
06-11-2008, 18:31
پس از تساوي مقابل ملوان/
قلعه‌نويي: مرادي به دليل دوري از فوتبال اين پنالتي را گرفت
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: من فكر مي‌كنم تصميم مرادي براي اعلام پنالتي به سود ملوان به دليل دوري چند هفته‌اي او از فوتبال بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي پس از تساوي مقابل ملوان در جمع خبرنگاران درباره قضاوت مسعود مرادي در اين ديدار اظهار داشت: به مسعود مرادي تبريك مي‌گوييم كه پس از هفته‌ها دوري به فوتبال برگشت اما از او گله‌‌اي هم دارم.
وي افزود: او خطايي كه نمي‌توان اسم آن را خطا بگذارند و خطاي كف پا بود را پنالتي اعلام كرد. ناظر بازي هم بين دو نيمه به من گفت خطاي پنالتي صورت نگرفته است.
قلعه‌نويي تصريح كرد: من فكر مي‌كنم دوري چند هفته‌اي او از داوري روي قضاوت مرادي تأثير گذاشته بود.
سرمربي استقلال درباره بازي عنوان كرد:‌ از مردم انزلي تشكر مي‌كنم كه جو سالمي را در ورزشگاه ايجاد كردند و در يك فضاي ورزشي بدون مشكلي دو تيم توانستند بازي فوتبال را انجام دهند.
وي افزود: من مخالف نظر دوستاني هستم كه مي‌گويند استقلال دو نيمه متفاوت داشته است ما در هر دو نيمه با برنامه ظاهر شديم و موقعيت‌هاي زيادي خلق كرديم.
قلعه‌نويي اضافه كرد: اگر از موقعيت‌هاي خود استفاده مي‌كرديم مسلماً اين نتيجه را به دست نمي‌آورديم ملوان مربي فهيمي دارد و من به احمدزاده تبريك مي‌گويم با امكانات كم و مشكلات مالي تيم خوب و جواني را ساخته است.
سرمربي استقلال ادامه داد: اين تيم در بازي امروز حرفهاي زيادي براي گرفتن داشت و مطمئنم اين تيم در ادامه براي تيم‌هاي ديگر در انزلي مشكل ايجاد مي‌كند.
قلعه‌نويي در پاسخ به اين سؤال كه چرا فرهاد مجيدي را تعويض كرده است گفت: در آن لحظه دو تيم مساوي بودند و من آرش برهاني را به زمين فرستادم تا از عمق خط دفاع ملوان فرار كرده و به گل دست پيدا كند.
انتهاي پيام/ز

M_Abieteh
06-11-2008, 18:34
/حاشيه ديدار تيم هاي ملوان و استقلال /
اعتراض قلعه‌نويي به مرادي
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال بين دو نيمه از مسعود مرادي به دليل اعلام پنالتي براي ملوان اعتراض كرد.

به گزراش خبرگزاري فارس، امير قلعه‌نويي از پنالتي اعلام شده به سوي ملوان در نيمه اول ناراحت بود و بين دو نيمه سوي مرادي رفت و از او بابت اين تصميم اعتراض كرد اما مسعود مرادي بدون توجه به اعتراض سرمربي استقلال به سمت رختكن داوران رفت.
*در بين دو نيمه از نادر عزت‌الهي مربي تيم نوجوانان ايران تقدير شد.
* امير قلعه‌نويي پس از به ثمر رسيدن گل دوم ملوان به شدت بازيكنان خود اعتراض كرد و آنها را بابت اشتباهشان ملامت كرد.
* در دقايقي از بازي خسرو حيدري به تصميمات داور مسابقه به شدت اعتراض داشت.
* عليرضا عباسفر كه پس از مدتها فرصت بازي را پيدا كرده بود پس از به ثمر رساندن گل تساوي استقلال در دقايق پاياني بازي پيراهن خود را به نشانه شادي درآورد و با كارت زرد داور روبرو شد.
انتهاي پيام/ز

bayern
06-11-2008, 18:37
بنظر شما بهترین بازیکن زمین کی بود؟
من که میگم جان واریو

M_Abieteh
06-11-2008, 18:42
جباری: به شایعه سازی های برخی رسانه‌ها اهمیتی نمی‌دهم.

هافبک طراح تیم فوتبال استقلال که هفته هاست در اوج به سر می‌برد،دچار مصدومیت از ناحیه زانو شد و همین آسیب دیدگی مانع از حضور او در دیدار استقلال- ملوان گردید.
* مجتبی جباری در اوج مصدوم شدد؛ خیلی ها معتقدند استقلال از این مصدومیت شما لطمه می خورد.
- خدا را شکر تیم ما مهره های زیادی دارد که با وجود آن ها خلاء یک بازیکن احساس نمی شود.
* از وضعیت آسیب دیدگی خود بگویید؟
- قبل از بازی با ذوب آهن از ناحیه زانو کمی احساس درد داشتم،اما زانوی خود را گرم کردم و به زمین رفتم و هیچ مشکلی هم برایم به وجود نیامد.فردای بازی احساس کردم که در زانویم درد دارم؛به همین دلیل عکس گرفتم و مشخص شد مینیسک زانویم کمی آسیب دیده،اما خدا را شکر پاره نشده است و با فیزیوتراپی می توانم پس از چند روز استراحت بازی کنم.
* پس از آسیب دیدگی شما برخی از رسانه ها این موضوع را با مشکلات مالی استقلال مرتبط دانسته و مدعی شدند مشکل شما مصدومیت نیست و بحث های مالی می باشد.
- دیگر به این حرف ها و شایعه سازی ها اهمیتی نمی دهم،چون شایعه سازان دنبال این هستند که من عصبانی شوم و واکنش نشان دهم. بالاخره آن ها باید پیش وجدان خود پاسخگو باشند.برخی رفتار این افراد باعث شده که مردم حرف راست و دروغ را نتوانند تشخیص دهند.
* پیش بینی تان از بازی فردا (پنج شنبه) ملوان-استقلال چیست؟
- وضعیت بدنی تیم ما خیلی خوب است و می توانیم با دوندگی زیاد بازی را به نفع خود تمام کنیم.

M_Abieteh
06-11-2008, 18:45
جانواریو و خسرو حیدری.

amir_sa
06-11-2008, 18:46
بدن شك جانواريو بود ، از ديگرا كار خاصي نديديم .
نمي دونم كي قلعه نوعي مي خواد دست از لج بازي برداره ، اين بازيكن هايي كه به بازي اومدن ( امير آبادي و عباس فر ) مي تونند جاي عليزارده و منيعي رو به خوبي پركنند . بهتره براي بيشتر شدن رقابت يه چند وقت به اين دو بازيكن بيشتر بازي بده

M_Abieteh
06-11-2008, 18:46
درخواست مدیرعامل استقلال برای برخورد با رسانه‌های زرد

مدیرعامل باشگاه استقلال امروز در نشست با مسئولان مطبوعاتی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی درخواست برخورد با رسانه های زرد ورزشی را مطرح کرد.
محمدرضا واعظی آشتیانی امروز با مسئولان مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشست داشت.
در این نشست، مدیرعامل استقلال از مسئولان مطبوعاتی در خواست کرد با رسانه‌های زرد ورزشی که اخلاق رسانه ای را رعایت نمی کنند، برخورد کند.
واعظ آشتیانی از برخی از روزنامه ها گلایه دارد.

M_Abieteh
06-11-2008, 18:47
امیرآبادی: مثل بشکه باروتی هستم که اگر رهایم کنند منفجر می شوم.

مهدی امیرآبادی، هافبک استقلال در آستانه دیدار تیمش مقابل ملوان انزلی شرایط تیمش را خوب توصیف کرد و گفت: ملوان تیم بسیار خوبی است. آنها در انزلی بازی می کنند و با توجه به شرایط میزبانی تنها به ۳ امتیاز این مسابقه فکر می کنند. با این حال ما هم فقط برای پیروز شدن به میدان می رویم و نهایت تلاشمان را هم به کار خواهیم گرفت. ما باید در جدول رده بندی بالاتر بیاییم و برای محقق شدن این امر به ۳ امتیاز این مسابقه نیاز داریم. امیرآبادی در خصوص بازی نکردن خود اظهار داشت: من اعتراضی به نیمکت نشینی ام ندارم اما مانند بشکه باروتی هستم که اگر رهایم کنند منفجر می شوم. من سرشار از انگیزه هستم و هر وقت قلعه نویی به من میدان دهد به خوبی پاسخ اعتماد او را خواهم داد. هیچ بازیکنی از نیمکت نشینی خوشش نمی آید اما من یاد گرفته ام که در فوتبال حرفه ای سرمربی حرف آخر را می زند. فقط امیدوارم قلعه نویی به من هم میدان دهد. وی ادامه داد: من چند سال است در استقلال حضور دارم و در اکثر مواقع نیز خوب بازی کرده ام اما هیچ گاه نتوانسته ام در تیم ملی کشورم حضوری ثابت داشته باشم. اگر امیرخان به من اعتماد کند می توانم نظر مساعد مربی تیم ملی را هم جلب کنم.
وی افزود: امیدوارم در بازی با ملوان بتوانیم با انجام بازی خوب پیروز میدان نیز لقب بگیریم و خودمان را در جدول بالا بکشیم.

M_Abieteh
06-11-2008, 18:50
مهم ترین عناوین مطبوعات ورزشی صبح کشور

مهم ترین عناوین مطبوعات ورزشی صبح روز پنج شنبه ۱۵/ ۸ / ۸۷ به شرح زیر است:
جهان فوتبال :
*نیکبخت : جدال من وشیث همیشه جذاب است
*فیروز کریمی : دی کارمو هم ازدواج کند تا گل بزند
*استقلال گرگ باران دیده
*قطبی،فردا ایران را ترک می کند
*جدایی قطعی علوی با رضایت کتبی قطبی
*برهانی رقیب ما زمین انزلی است نه ملوان
پیروزی
*قطبی : پرسپولیس با ۴ برد قهرمان نیم فصل می شود
*نسیم صبا طوفان پرسپولیس
*شیث یار دوازدهم پرسپولیس
گل
*مصطفوی : یک مربی هر بازی را باید آخرین فرصت خود بداند
*جنگ فیزیکی در انزلی
*پوست موز عمو فیروز زیر پای قطبی
*ترابیان : موفقیت فوتسال در جام جهانی مدیون جوراندیرو بود
ایران ورزشی
*استقلال – ملوان : جهنم گل آلود
*احمدزاده : امیدوارم از داوری مرادی ایراد نگیرند
*قلعه نویی : احمدزاده تیم خوبی دارد ولی می بازد
*نیکبخت : امروز من برنده ام نه شیث
*شیث : باید مقابل خاطراتم بایستم
نود
*باتلاق زیر پای استقلال ، حاشیه پیش چشم پرسپولیس
*قربانی مدیران استقلال طلب بازیکنان را بپردازند
*فاصله لوکا با سپاهان :یک موی باریک
البرز ورزشی
*روز تسویه حساب شیث وقطبی
*مصطفوی : ما مربی داریم لوکا را می خواهیم چه کار
*بیک زاده : از کیانشهر تا پاسداران ، از استقلال تا آرسنال
خبرورزشی
*بازگشت اژدهای سرخ
*جباری همه چیز روز شنبه مشخص می شود
*حجازی صاحب نیمی از باشگاه ابومسلم شد
*فیروز کریمی : امیدوارم داور بهترین بازیکن میدان باشد
*دی کامو می خواهد زنده بماند
هدف
*احمدزاده زمین انزلی جای تکنیکی ها نیست
*شیث ،مجلس گرم کن جشن تولد کریمی

M_Abieteh
06-11-2008, 19:13
استقلال شرایط یک تیم پیروز را نداشت

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر، محمد احمدزاده، پس از بازی مقابل استقلال تهران در هفته چهاردهم لیگ برتر و كسب تساوی 2 - 2 گفت: نیمه اول، از بازی اعضای تیم رضایت نداشتم و به همین علت، در رختكن با آنها برخورد كردم.

احمد زاده، به پتانسیل خوب این تیم اشاره كرد و افزود: برخورد من در رختكن سبب شد وضع در نیمه دوم، بهتر شود و بازی در اختیار ملوان قرار گرفت.

سرمربی ملوان بندرانزلی ادامه داد: استقلال در این بازی، شرایط یك تیم پیروز را نداشت و مستحق گرفتن این یك امتیاز نبود.

احمدزاده گفت: این تیم، یك تیم جوان است و به همین علت، با كم تجربگی یك امتیاز به این تقدیم كردیم.

M_Abieteh
06-11-2008, 19:14
مرادی بر چه اساس برای ملوان پنالتی گرفت

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر، امیر قلعه نوعی، پس از توقف مقابل ملوان بندر انزلی در هفته چهاردهم لیگ برتر گفت: استقلال در نیمه نخست، موقعیت های زیادی را از دست داد و بازی را در اختیار گرفت.

سرمربی استقلال تهران گفت: ملوان در نیمه دوم، بهتر كار كرد و دستورات من در زمین مسابقه اجرا نشد.

قلعه نوعی با انتقاد از داور مسابقه گفت: نمی دانم آقای مرادی بر چه اساس برای ملوان، پنالتی گرفت؛ در بین دو نیمه ناظر داوری، فیلم مسابقه را دید و به من گفت، "این صحنه پنالتی نبوده است".

سرمربی استقلال تهران افزود: البته كادر داوری در كل به خوبی قضاوت كردند و از آنها تشكر می كنم و تنها صحنه مشكوك، همان پنالتی بود كه این هم به علّت دور بودن چند وقته آقای مرادی از قضاوت در ایران بوده است.

قلعه نوعی درباره جبّاری هم گفت: این بازیكن به علّت مصدومیت در این بازی به میدان نرفت.

Alireza Taji
06-11-2008, 19:15
چیزی که تو تیم خیلی به دل نشست تلاش بازیکنان تا دقیقه اخر بازی برای زدن گل بود
تو فصل پیش وقتی تیم عقب می افتاد باید قید امتیاز گرفتن را می زدیم اما در این بازی استقلال دو بار عقب افتاد اما کوتاه نیامد و تا اخرین دقیقه بازی هم جنگید و گل مساوی را زد.

بعد از گل اول ملوان از بازی استقلال خیلی لذت بردم! دروازه ملوان را به توپ بسته بودند تا اخر تونستند گله تساوی را بزنند. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Alireza Taji
06-11-2008, 19:21
به نظر من بهترین بازیکن زمین سیاوش اکبرپور بود.
یک بازی بی نقص و کامل ازش دیدیم.
جان واریو هم خوب بود اما به خوبی سیاوش نبود.

M.etallic.A
06-11-2008, 19:26
میدونستم سخت ترین بازی باقی مانده تا پایان نیم فصل همین بازیه. مخصوصا اون استادیوم و طرفدارهای افراطی ملوان و ... با اینهمه میشد بازی رو ببریم ولی مساوی هم بد نیست. طوفان استقلال فروکش نکرده یادتون باشه ما جباری رو هم نداشتیم. به امید بازی بعدی...

M_Abieteh
06-11-2008, 19:28
دوستان بازیه بعدی کی هست؟

میزبانیم یا میهمان؟

dma
06-11-2008, 19:42
سلام

اين امير خان يه بدي داره اونم اينه كه خيلي رفيق بازه . اين عليزاده ( كه انگيزه كافي براي كشتنش دارم!) فقط به واسطه رفاقت شديدي كه با امير خان داره بازي ميكنه . واقعا يعني عباسفرد ضعيف تر از عليزاده بازي ميكنه؟! بعيد ميدونم.

طبق معمول تو اين بازي فرهاد كه خوب هم نفوذ كرد اومد بيرون.واقعا آدم با تعصب و با شعوريه با اين كه خيلي از دست امير خان شاكيه ولي تا حالا كوچكترين حاشيه اي ايجاد نكرده(بر خلاف چند تا بچه مثل امير آبادي\پولادي و ...) امروزم ديديد كه زمان تعويض به آرش روحيه داد و بهش گفت كه محكم بازي كنه. در كل اميدوارم امير خان تو رفتار و تفكراتش تجديد نظر كنه.

dma
06-11-2008, 19:43
دوستان بازیه بعدی کی هست؟

میزبانیم یا میهمان؟

فكر كنم 2-3 تا بازي پشت هم ميزبان باشيم. فعلا كه ليگ تعطيل شد.

Rjoun
06-11-2008, 19:49
استقلال شرایط یک تیم پیروز را نداشت

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر، محمد احمدزاده، پس از بازی مقابل استقلال تهران در هفته چهاردهم لیگ برتر و كسب تساوی 2 - 2 گفت: نیمه اول، از بازی اعضای تیم رضایت نداشتم و به همین علت، در رختكن با آنها برخورد كردم.

احمد زاده، به پتانسیل خوب این تیم اشاره كرد و افزود: برخورد من در رختكن سبب شد وضع در نیمه دوم، بهتر شود و بازی در اختیار ملوان قرار گرفت.

سرمربی ملوان بندرانزلی ادامه داد: استقلال در این بازی، شرایط یك تیم پیروز را نداشت و مستحق گرفتن این یك امتیاز نبود.

احمدزاده گفت: این تیم، یك تیم جوان است و به همین علت، با كم تجربگی یك امتیاز به این تقدیم كردیم.
بابا خیلی باحاله این احمدزاده!!!
راستی به نظرتون گزارشگر بازی چطور بود؟:2:

Alireza Taji
06-11-2008, 19:58
سلام

اين امير خان يه بدي داره اونم اينه كه خيلي رفيق بازه . اين عليزاده ( كه انگيزه كافي براي كشتنش دارم!) فقط به واسطه رفاقت شديدي كه با امير خان داره بازي ميكنه . واقعا يعني عباسفرد ضعيف تر از عليزاده بازي ميكنه؟! بعيد ميدونم.

طبق معمول تو اين بازي فرهاد كه خوب هم نفوذ كرد اومد بيرون.واقعا آدم با تعصب و با شعوريه با اين كه خيلي از دست امير خان شاكيه ولي تا حالا كوچكترين حاشيه اي ايجاد نكرده(بر خلاف چند تا بچه مثل امير آبادي\پولادي و ...) امروزم ديديد كه زمان تعويض به آرش روحيه داد و بهش گفت كه محكم بازي كنه. در كل اميدوارم امير خان تو رفتار و تفكراتش تجديد نظر كنه.

قلعه نویی زیاد با بازیکنان رفاقت نمیکنه اما قلعه نویی کسی هست که خیلی حال میکنه کسی پاچه خوریش را بکنه!
علیزاده هم استاد پاچه خوری هست! اصلا با همین کار تا حالا به اینجا رسیده!
پروین،حجازی و کریمی هم به همین دلیل بهش بازی میدادند چون علیزاده شدیدا پاچه خوریشون را میکرد!(مرفاوی مجبور بود بهش بازی بده چون بازیکنی تیم نداشت)

فرهاد مجیدی هم که حرف نداره.

Alireza Taji
06-11-2008, 20:01
تقریبا به مدت 15 روز به خاطر تیم ملی لیگ تعطیل شد
بازی بعدی ما در ازادی و جلوی فولاد خوزستان هست
فولا این هفته با پیکان بازی داره امیدوارم پیروز بشه.
این هم روز بازی های هفته پانزدهم:

bayern
06-11-2008, 20:03
سلام
دوستان چرا همه گیردادید به این علیزاده بدبخت...
بی خیال گناه داره

Alireza Taji
06-11-2008, 20:07
جدول لیگ با توجه به بازیهای امروز:

bayern
06-11-2008, 20:15
گزارش تصویری/ دیدار تیمهای فوتبال استقلال و ملوان انزلی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 600.jpg

mani_2004_2006
06-11-2008, 20:20
اين عليزاده كي گورش رو گم ميكنه بره از استقلال نميدونم . 3 فصله داره رو اعصاب ملت راه ميره اين عوضي
داوري هم كه آخرش بود . مرادي احمق اون توپ رو پنالتي ميگيره
من دليل اينو هر چي فكر ميكنم نميفهمم . چرا بازي ما با ملوان افتاد پنجشنبه ؟
جلال رافخايي چرا بخشيده شد ؟
كلي عصبي ام . ملوان تيمي نبود كه بخواد از ما 1 امتياز بگيره . اين احمدزاده هم واسه ما شاخ شده كه اس اس فقط بازي هوايي كرد و ...

bayern
06-11-2008, 20:23
پس از تساوي مقابل ملوان

استقلال با پرواز به تهران بازگشت

خبرگزاري فارس: كاروان تيم فوتبال استقلال پس از تساوي مقابل ملوان انزلي، با هواپيما به تهران بازگشتند.

به گزارش خبرگزاري فارس، اعضاي اين تيم بعد از تساوي مقابل ملوان، بلافاصله به رشت رفته و با هواپيماي چارتر به تهران بازگشتند.
اين تيم با توجه به تعطيلي ليگ، به دليل بازي تيم ملي، تا روز دوشنبه هفته آينده تعطيل است و پس از اين تعطيلي، در تهران تمرينات خود را ادامه مي دهد.
بازي تيم استقلال و ملوان با نتيجه دو بر دو به پايان رسيد.

bayern
06-11-2008, 20:46
قلعه نويي : تساوي در مقابل ملوان عادلانه بود
بندرانزلي - سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت :تساوي در مقابل ملوان و کسب يک امتياز براي هر دو تيم عادلانه بود.

"امير قلعه نوعي " روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت : تيم ملوان به رغم داشتن بازيکنان جوان و بي ادعا تيم بسيار خوب و آينده داري است که امروز بازي خوبي در مقابل ما به نمايش گذاشت.
وي افزود: ما موقعيت هاي زيادي در اين بازي داشتيم اما به دليل تعلل بازيکنان در استفاده از موقعيت ها تنها موفق به کسب نتيجه تساوي در مقابل ملواني ها شديم .
قلعه نوعي خاطرنشان کرد: تيم ملوان ، تيم بزرگي است و نه تنها براي استقلال بلکه براي هر تيم ديگري دردسرساز است.
وي با اشاره به تشويق هاي خوب هواداران ملوان از اين تيم گفت : آنچه ما در بازي امروز از هواداران تيم ملوان مشاهده کرديم کاملا برخلاف آنچه بود که برخي ها به شيطنت از هواداران و مردم انزلي ياد مي کنند.
قلعه نوعي يادآور شد: هواداران ملوان تنها به تشويق تيم خود پرداختند و ما هيچگونه توهين و يا عمل دور از اخلاقي از سوي اين هواداران اين تيم مشاهده نکرديم .
تيم هاي فوتبال ملوان بندرانزلي و استقلال تهران روز پنجشنبه در هفته چهاردهم ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي ايران جام خليج فارس در ورزشگاه تختي انزلي به مصاف يکديگر رفتند که در نهايت دو تيم به نتيجه تساوي دو بر دو رضايت دادند.

jamshidjap
06-11-2008, 20:51
حيف شد اگه اون پنالتي بيخودي رو نگرفته بود برده بوديم.

بازي کاملاً تحت کنترل ما بود.

گلي هم که خورديم بر خلاف جريان بازي بود.

ولي خيلي تيم خوبي داريم امسال . بازي هاي بعدي جبران ميکنه

Alireza Taji
06-11-2008, 22:40
قلعه نويي : تساوي در مقابل ملوان عادلانه بود
بندرانزلي - سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت :تساوي در مقابل ملوان و كسب يك امتياز براي هر دو تيم عادلانه بود.
امير قلعه نوعي روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت :
تيم ملوان به رغم داشتن بازيكنان جوان و بي‌ادعا تيم بسيار خوب و آينده داري است كه امروز بازي خوبي در مقابل ما به نمايش گذاشت.
وي افزود: ما موقعيت‌هاي زيادي در اين بازي داشتيم اما به دليل تعلل بازيكنان در استفاده از موقعيت‌ها تنها موفق به كسب نتيجه تساوي در مقابل ملواني‌ها شديم .
قلعه نوعي خاطرنشان كرد: تيم ملوان ، تيم بزرگي است و نه تنها براي استقلال بلكه براي هر تيم ديگري دردسرساز است.
وي با اشاره به تشويق‌هاي خوب هواداران ملوان از اين تيم گفت : آنچه ما در بازي امروز از هواداران تيم ملوان مشاهده كرديم كاملا برخلاف آنچه بود كه برخي‌ها به شيطنت از هواداران و مردم انزلي ياد مي‌كنند.
قلعه نوعي يادآور شد: هواداران ملوان تنها به تشويق تيم خود پرداختند و ما هيچگونه توهين و يا عمل دور از اخلاقي از سوي اين هواداران اين تيم مشاهده نكرديم .
تيم‌هاي فوتبال ملوان بندرانزلي و استقلال تهران روز پنجشنبه در هفته چهاردهم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران جام خليج فارس در ورزشگاه تختي انزلي به مصاف يكديگر رفتند كه در نهايت دو تيم به نتيجه تساوي دو بر دو رضايت دادند.

M_Abieteh
06-11-2008, 23:01
به نظر من فیلمبردار اصلا خوب نبود .چون تیم میخواد به گل برسه تصویر رو زوم میکرد رو بازیکنی که گزارشگر اسمشو میورد.واقعا افتضاح بود.

EHHASSATNI
07-11-2008, 00:06
قلعه‌نويي: مرادي به دليل دوري از فوتبال اين پنالتي را گرفت :27:

این حرفش از 100 تا فش هم بدتره
من دانشگاه بودم بازی رو ندیدم پنالتی رو نمیدونم بود یا نه ولی ای کاش وحید میگرفتش حیف شد
گل درو هم که واقعا خیلی تخ... بود حال ادم به هم میخوره
مردشور این حجازی اشغال با این تفکراتش که ما رو بدبخت کرده :21:
با اون یار خریدنش مثل پولادی منتظری منیعی روانخواه من نمیدونم علی دایی چی تو این منتظری بی همه چیز دیده که دعوتش هم کرده خدا رو شکر روانخواه هم نمتونه بازی کنه
بعد میاد میگه از علیزاده میشه تو یه پست دیگه استفاده کرد:27::18: ری... تو تفکرت :47:
شرمنده به خاطر حرفهایی که زدم اعصاب ندارم از دست این لنگیها

mohandes1369
07-11-2008, 00:10
اي بابا دهنمو سرويس كردين اين خبر تساوي با ملوان عادلانه بود رو چند بار ميفرستين......
اين كله خرا بجاي اين عليزاده **** يه كارگر افغاني ميووردن هر بازي 30 هزار تومن ميدادن 3 برابر پرتاب ميكرد....
اين بي خاصيت 100 ميليون ميگيره...
خاك بر سر اون دكتر مهندس........

amir_sa
07-11-2008, 00:24
بجاي اين عليزاده **** يه كارگر افغاني ميووردن هر بازي 30 هزار تومن ميدادن 3 برابر پرتاب ميكرد
:31::31::31:
اينو خوب اومدي !!!!
آخه مگه تو بازي چندتا اوت ميندازه ؟ نفله كلي تك به تك رو خراب ميكنه حالا بجاش 2 تا پرتاب انجام ميده

EHHASSATNI
07-11-2008, 00:51
اخه تازه بدش میاد میگن مجیدی خودش چه پخیه همین که رو نیمکت ss بشینه از سرش هم زیادیه

EHHASSATNI
07-11-2008, 00:57
اخه تازه بدش میاد میگن مجیدی خودش چه پخیه همین که رو نیمکت ss بشینه از سرش هم زیادیه

Alireza Taji
07-11-2008, 02:12
در مورد علیزاده جالب اینه که از اینکه چرا طرفداران در بازی با ذوب اهن در هنگام اومدنش به زمین فرهاد را تشویق کردند ناراحت هم شده!
واقعا بازیکن افتضاحی هست!

AntAreS
07-11-2008, 02:48
همه این ناراحتیاتون زیر سر قلعه نوعیه اگه اون نخواد این بی همه چیز علیزاده بازی نمیکنه
بابا مهدی امیر ابادی اول فصل توپ بود چقد قشنگ بازی میکرد حالا شده نیمکت نشین این منیعی نفهم که اصلا شعور فوتبال نداره
فقط دارن با احساس هوادار بازی میکنن

Mehdi.7600
07-11-2008, 06:42
بابا بخدا خوب بودیم امروز . یه نگاه به بازی لنگ بکنید و به بازی واقعا هماهنگ بازیکنامون ببالید. اگه امیر خان رو قبول دارید , باید به تفکراتش هم احترام بزاریم. ولی وای اگه میباختیم بد جگر سووز میشدم. لنگ حیفش سوراخ نشد. ایول عمو فیروز. ایول ژنرال.......

unartig
07-11-2008, 06:54
علیزاده اوج فاجعه بود ماهرچی میکشیم ازفصل پیشمون هست .مافعلا کلی تغییردادیم شدیم این فعلا خط هافبکمون درست شده به زودی دفاعمون وحیدهم روحیشو بدست بیاره فقط میمونه مهاجم که دوتابیاریم حله

mohsensoft
07-11-2008, 09:34
بابا مهدی امیر ابادی اول فصل توپ بود چقد قشنگ بازی میکرد حالا شده نیمکت نشین این منیعی نفهم که اصلا شعور فوتبال نداره
خواهشا اسم اون امير آبادي كودن رو نيار.منيعي فوق العادست.تو چند بازي گذشته فقط همون اشتباه ديروز بود.اونم واسه هر كسي پيش مياد

M_Abieteh
07-11-2008, 10:43
بابا بخدا خوب بودیم امروز . یه نگاه به بازی لنگ بکنید و به بازی واقعا هماهنگ بازیکنامون ببالید. اگه امیر خان رو قبول دارید , باید به تفکراتش هم احترام بزاریم. ولی وای اگه میباختیم بد جگر سووز میشدم. لنگ حیفش سوراخ نشد. ایول عمو فیروز. ایول ژنرال.......

خوب که بازی کردیم ولی با این علیزاده تیم 10 نفره بود اخه این چی داره که امیر میزاردش تو بازی و فرهاد مجیدی رو میکشه بیرون.؟؟

به قول حجت....

اي بابا دهنمو سرويس كردين اين خبر تساوي با ملوان عادلانه بود رو چند بار ميفرستين......
اين كله خرا بجاي اين عليزاده **** يه كارگر افغاني ميووردن هر بازي 30 هزار تومن ميدادن 3 برابر پرتاب ميكرد....
اين بي خاصيت 100 ميليون ميگيره...
خاك بر سر اون دكتر مهندس........

M_Abieteh
07-11-2008, 10:50
تكرار/ پس از تساوي مقابل استقلال تهران
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: استقلال در بازي مقابل ما فقط از توپ‌هاي هوايي استفاده كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد احمد‌زاده در جمع خبرنگاران درباره اين بازي اظهار داشت: نيمه اول از بازي بازيكنانم راضي نبودم چون توانايي آنها بيش از اين بود.
وي افزود: در بين دو نيمه به شدت با آنها برخورد كردم به طوري كه تا به حال اينگونه با آنها صحبت نكرده بودم. با توجه به صحبت‌هايم بازي در نيمه دوم شكل ديگري به خود گرفت و ملوان شرايط يك تيم پيروز را داشت.
احمدزاده ادامه داد: استقلال صاحب موقعيت‌هاي گل زيادي نشد و اين تيم ما بود كه مستحق كسب 3 امتياز بود، اما جواني تيم ما و يك لحظه غفلت باعث شد تا 3 امتياز را از دست بدهيم.
سرمربي ملوان با بيان اينكه با مصدوميت مدافع خارجي تيمش مجبور شد رافخايي را به خط دفاع منتقل كند ،اضافه كرد: استقلال در دقايق پاياني هيچ اميدي براي كسب امتياز نداشت اما بد آورديم و با مصدوميت بازيكن خارجي خود مجبور به تغييرات در خط دفاع شديم.
احمد‍زاده تصريح كرد: تا قبل از آن توپ‌هاي هوايي بازيكنان استقلال توسط مدافعان بلندقامت ما دفع مي‌شد اما با مصدوميت باسيچ همه چيز را از دست داديم.
ديدار تيم هاي ملوان و استقلال با تساوي دو بر دو به پايان رسيد.
انتهاي پيام/

mohsensoft
07-11-2008, 11:32
آخه يكي نيست با اين الاغ بگه تو اون زمين مگه ميشد زميني بازي كرد؟

M.etallic.A
07-11-2008, 13:25
آخه يكي نيست با اين الاغ بگه تو اون زمين مگه ميشد زميني بازي كرد؟

گل گفتی....

Alireza Taji
07-11-2008, 13:31
استقلال نمى خواهد ماجراى دیکارمو تکرار شود
سابقه خارجى ها، روشن و شفاف بیان مى شود

در حالى که مسئولان و سرمربى پرسپولیس تا پیش از این مدعى کارنامه بسیار خوب «دیکارمو» در برزیل مى شدند، برنامه نود دوشنبه شب ثابت کرد که این بازیکن در لیگ دسته سوم کشور خودش توپ مى زده و داستان به ثمررساندن ۱۷ گل نیز تا حد بسیار زیادى اغراق آمیز بوده است. این ماجرا براى پرسپولیس دردسرساز شده اما در عین حال باعث هوشیارى صاحب منصبان استقلال گشته تا چنین کلاهى برسرشان نرود!براساس شنیده هاى ما استقلالى ها به هیچ عنوان نمى خواهند ماجراى دیکارمو براى آنها هم تکرار شود روى همین اصل مقرر شد تا چنانچه یک بازیکن خارجى به جمع آبى پوشان اضافه شد، سوابق وى بدون هیچ کم و کاستى و به صورت کاملاً روشن بیان شود تا از آن به عنوان ابزارى براى تقابل با تیم و مدیریت باشگاه استفاده نشود

Alireza Taji
07-11-2008, 13:33
دست استقلال باز است

استقلال همچنان به دنبال جذب یکى، دو مهره جدید است و براى نیل به این هدف به تکاپوى وسیعى هم دست زده تا بتواند نیاز خود را از بازارهاى خارجى تامین کند. از سوى دیگر ماجراى جبارى هم مزید بر علت شده تا امیر قلعه نویى با انگیزه بیشترى مسأله خرید مهره هاى خارجى را دنبال کند. طبق خبرهاى دریافتى، مدیریت باشگاه نیز مشکلى با این امر نداشته و دست قلعه نویى را کاملاً باز گذاشته است تا هر بازیکن که مورد تاییدش بود را بهجمع آبى پوشان اضافه کند. ظاهراً استقلالى ها بودجه اى را به این امر اختصاص داده اند و قرار شده به محض فراهم شدن شرایط براى جذب بازیکن (یا بازیکنان) مورد نظر قلعه نویى، این پول صرف آنها شود تا این نفرات در اختیار سرمربى استقلال قرار گرفته و مهیاى حضور در لیگ حرفه اى شوند.

Alireza Taji
07-11-2008, 13:41
براي حضور در جلسه كميته اجرايي ليگ قهرمانان
"واعظي آشتياني" فهرست استقلال را به فدراسيون ارايه كرد

باشگاه استقلال تهران فهرست اسامي و فرم حضور در جلسه كميته اجرايي ليگ قهرمانان آسيا را به فدراسيون فوتبال تحويل داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در پي ارسال نامه كنفدراسيون فوتبال آسيا جهت اعلام درخواست حضور در جلسه كميته اجرايي ليگ قهرمانان و فرصت اعلام شده از سوي سازمان ليگ برتر تا تاريخ 18 آبان ماه براي ارايه اين درخواست، اميررضا واعظي آشتياني مديرعامل باشگاه استقلال تهران فرم حضور در اين جلسه و مدارك لازم را روز پنج‌شنبه به فدراسيون فوتبال ارايه كرد.

با توجه به تجربه تلخ حذف از ليگ قهرمانان آسيا و همچنين برخي مشكلات پيش آمده در راه سفر واعظي آشتياني به مالزي براي حضور در نشست مديران باشگاه‌هاي Afc، اين بار باشگاه استقلال تهران نخستين باشگاهي بود كه فهرست خود را به فدراسيون فوتبال ارايه داد.

اين نشست در كشور ژاپن برگزار مي‌شود.

Alireza Taji
07-11-2008, 13:43
براي شركت در اجلاس مديران تيم هاي آسيايي
مدارك واعظ آشتياني به كوالالامپور ارسال شد
خبرگزاري فارس: باشگاه استقلال مدارك مديرعامل اين تيم براي شركت در اجلاس مديران عامل تيم هاي حاضر در ليگ قهرمانان آسيا را به اي اف سي ارسال كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس، فرم و مدارك براي حضور در اجلاس مديران عامل باشگاه هايي كه در ليگ قهرمانان آسيا حضور دارند توسط باشگاه استقلال تكميل شد و پنج شنبه صبح تحويل فدراسيون فوتبال و كنفدراسيون آسيا داده شد.
اين مدارك مربوط به اجلاس مديران تيم هاي حاضر در ليگ قهرمانان آسيا است كه آذر ماه سال جاري در ژاپن برگزار مي شود.
در اين اجلاس قرار است برنامه هاي جديد بازي ها براي مديران تشريح شود.
مدارك استقلال براي حضور امير واعظ آشتياني توسط روابط بين الملل باشگاه تنظيم و ارسال شد.
همچنين فرم ديگري كه مربوط به مشخصات كامل مدير عامل و مسئولان روابط بين الملل و روابط عمومي بود توسط كميته روابط عمومي تكميل و به فدارسيون فوتبال ارسال شد.
انتهاي پيام/

Alireza Taji
07-11-2008, 13:44
براي كمك به كاپيتان سابق فوتسال

استقلال بازي خيرخواهانه برگزار مي كند

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال جمعه هفته آينده در يك بازي خيرخواهانه به مصاف تيمي كرجي مي رود.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم استقلال با نظر امير قلعه نويي و قولي كه باشگاه استقلال به كرجي ها داده بودند، جمعه هفته آينده در اين شهرستان يك بازي خيرخواهانه برگزار مي كند.
عوايد اين ديدار به بابك معصومي كاپيتان سابق تيم ملي فوتسال كه با بيماري سرطان روبرو است، داده مي شود.
باشگاه استقلال در حال مقدمات برگزاري اين بازي در كرج است.

Alireza Taji
07-11-2008, 13:46
با وجود تساوي مقابل استقلال تهران
ملواني ها پاداش پيروزي دريافت مي كنند
خبرگزاري فارس: بنا به نظر سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي بازيكنان اين تيم بابت تساوي مقابل استقلال پاداش پيروزي دريافت مي كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد احمدزاده به دليل بازي خوب شاگردانش مقابل استقلال تهران و رضايت از عملكرد آنها وعده پرداخت پاداش پيروزي را به شاگردانش داد.
وي پس از بازي در رختكن به شاگردان خود اعلام كرد مبلغ 300 هزار تومان به آنها پرداخت خواهد شد.
هواداران اين تيم نيز با رضايت از عملكرد بازيكنان، دقايقي پس از اتمام بازي نيز در ورزشگاه مانده و به تشويق تيم شهر خود پرداختند.

Alireza Taji
07-11-2008, 14:04
با وجود تساوي مقابل استقلال تهران
ملواني ها پاداش پيروزي دريافت مي كنند

رضايت از عملكرد آنها وعده پرداخت پاداش پيروزي را به شاگردانش داد.
هواداران اين تيم نيز با رضايت از عملكرد بازيكنان، دقايقي پس از اتمام بازي نيز در ورزشگاه مانده و به تشويق تيم شهر خود پرداختند.

ببین استقلال امسال چه بلایی بر سر تیمها لیگ اورده که حتی به تساوی جلوی تیم ما هم به چشم برد نگاه می کنند!

Rjoun
07-11-2008, 14:09
استقلال امسال تيم خوبي رو بسته خدا رو شكر.
:8:
خداوكيلي قلعه نويي خيلي بيسته.:40:

Alireza Taji
07-11-2008, 15:25
تا الان که ذوب اهن 1-0 عقب هست و فولاد هم همین الان گل تساوی را به پیکان زد:8:

اگر اشتباه نکنم استقلال در 9 بازی دیگر در خانه میزبان هست و 11 بازی در خارج از خانه خواهد بود(البته بازی سایپا و پرسپولیس در ازادی هست و به شکلی میزبان هستیم!)
استقلال اگه 9 بازی داخلیش را پیروز بشه و در بدترین شرایط تمام بازیهای خارج از خونش را مساوی کنه در پایان فصل با 63امتیاز می تونه قهرمان بشه!
فصل پیش پرسپولیس با 59 امتیاز قهرمان شد.
امسال استقلال به احتمال 99.999999% قهرمان هست.:8:

amir_sa
07-11-2008, 16:35
بازي هاي اين هفته هم تموم شد ، جدول نتايج ساير بازي ها :

M_Abieteh
07-11-2008, 16:44
سلام دوستان لطفا جدول لیگ رو با بازیهای امروز بزارید.

M_Abieteh
07-11-2008, 16:46
تنها 3 امتیاز با صدر فاصله داریم.

emad64
07-11-2008, 16:48
ذوب آهن بازیش رو برد..
خدارو شکر که پیکان مساوی کرد. الآن تا صدر جدول فقط 3 امتیاز فاصله داریم..
بازی بعدمون با فولاد تو تهرانه. به سختی بازی با ملوان نیست..
اگه واقعاً استقلال باشیم، اون بازی رو هم میتونیم ببریم..

M_Abieteh
07-11-2008, 16:50
خوب شد پیکان مساوی کرد و حیف شد ذوب اهن برد.

بازی اخرمون در نیم فصل با پیام هست دیگه؟

بازیه بعدی با کی داریم؟

emad64
07-11-2008, 16:53
خوب شد پیکان مساوی کرد و حیف شد ذوب اهن برد.

بازی اخرمون در نیم فصل با پیام هست دیگه؟

بازیه بعدی با کی داریم؟

جمعه، 1 آذر
استقلال - فولاد، ساعت 15:00، ورزشگاه آزادی

emad64
07-11-2008, 17:01
چون تعداد شرکت کنندگان و کسایی که امتیاز گرفتن زیاد شده، ترجیح دادم که این اسامی رو تو یه فایل htm بذارم..
میتونین با رفتن به آدرس زیر، این اسامی رو ببینید..

اگه امتیاز کسی هم مشکل داشت، بگید تا امتیازش رو اصلاح کنم..

emad64
07-11-2008, 17:08
جدول لیگ تا پایان هفته چهاردهم

منبع : ایران اسپرت

unartig
07-11-2008, 17:10
پنج شنبه 16 / 08 / 87

نگرش بازیکنان تغییر کرده است

بازی دشواری پیش روداریم اماحتما به دنبال 3امتیاز دیدار هستیم.

مسابقه با ملوان انزلی بسیاردشواراست.درهرصورت درلیگ برترنمی توان

بازی ها را بایکدیگر مقایسه کردوهربازی شرایط مخصوص به خود را دارد.

من به احمدزاده تبریک می گویم که تیم خوبی ساخته وتوانسته است

باوجود بازیکنان جوان و کمترین هزینه،تیم ملوان بسیار آماده کند.یکی از

نکات متفاوت این بازی شرایط آب و هوایی انزلی است که می تواند در

بازی تاثیر گذار باشد.

باتوجه به بازی های اخیرونتایج خوب ملوان انزلی و همچنین روند بسیار

خوبی که در بازی ها استقلال شکل گرفته وپیروزی های ادامه دارمان

تصورمی کنم این بازی بسیار تماشایی باشد.البته گروه آنالیز ما نقاط

ضعف وقوت ملوان را بررسی کرده است و امیدوارم باتوجه به همین نقاط

ضعف سه امتیاز بازی رابه دست آوریم.

همانطورکه در طول هفته اشاره کردم ساختار دفاعی تیم ما بسیار خوب

شده و امیدوارم همانطور که این ساختار دفاعی دربازی مقابل ذوب آهن

کمترین اشتباه راداشت برابر ملوان نیزهمین گونه عمل کند.

درتمرین روز سه شنبه متوجه شدم نگرش بازیکنان استقلال تغییر کرده

است وآنها دیگر به خوبی درک می کنند دریک تیم پرافتخار آسیایی بازی

می کنند وقدر پیراهن این تیم را می دانند.

این نگرش به ما کمک می کند تابتوانیم تیم را برای موفقیت درآسیا آماده

کنیم.ازهم اکنون نیزفکر خودمان را متوجه بازی هایمان در اسیا کرده ایم.

می خواهیم نگرش و سطح تیم را به حدی برسانیم که در لیگ قهرمانان

آسیا نیزموفق باشیم.

این می تواند کلید موفقیت ما در آینده باشد.

amir_sa
07-11-2008, 17:11
جمعه، 1 آذر

خيلي خوبه كه بازي روزه جمعه است !!!
اين يعني انفجار ! اگه استقلال هميشه باشند تو روز جمعه با كلي تماشاگر بايد فولاد رو بتركونند :10:

M_Abieteh
07-11-2008, 17:12
نتیجه های امروز هم زیاد بد نبود..

mobin_mcdc2000
07-11-2008, 17:18
استقلال 1 ابان با فولاد بازی داره اگه بتونه فولاد رو ببره با صدر جدولی ها هم امتیاز میشه..........................

unartig
07-11-2008, 17:19
استقلال 3 - 1 فولاد اهواز

Alireza Taji
07-11-2008, 17:20
اين يعني انفجار ! اگه استقلال هميشه باشند تو روز جمعه با كلي تماشاگر بايد فولاد رو بتركونند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

جا میرزاپور خالی هست!
چه گلهای قشنگی 3 سال پیش خورد...

M_Abieteh
07-11-2008, 17:21
بازیهای بعد پیکان و ذوب با کی هستن؟

Alireza Taji
07-11-2008, 17:24
پیکان که با پرسپولیس بازی داره
ذوب اهن هم با برق شیراز بازی داره

M_Abieteh
07-11-2008, 17:25
شروع پیشبینه بازیه استقلال فولاد.

استقلال 3 - 1 فولاد اهواز

استقلال 2 فولاد 0

2 - 0 میبریم

2-1 s s میبره

اس اس 3 فولاد 1

استقلال 2 فولاد 0

استقلال 3 - 1 فولاد خوزستان

اس اس 4-1 فولی

استقلال 3- 2 فولاد

استقلال 1 - فولاد 0

اس اس 3 - 0 فولاد

استقلال 1
فولاد صفر

استقلال 2 - 0 فولاد

خسته نباشيد
استقلال3-2 فولاد

استقلال 4 - 0 فولاد

اس اس 4 - فولاد 2

سلام
استقلال 3 - فولاد 1

مسئول ثبت ، بثبت !

استقلال 2-فولاد1

استقلال 3
فولاد 1

استقلال 3 - 1 فولاد

استقلال 2 فولاد 0

2-2 میشه بازی

پیشبینی من :
استقلال تهران -3- -1- فولاد خوزستان

اســـتـــــقــــلــــــا ل 3- 1 فولاد

استقلال 3 فولاد صفر

سلام
2-1 واسه استقلال

استقلال 2 - فولاد 1
:21:

استقلال 2 - فولاد 1
:دی

استقلال 3

فولاد 2

استقلال 3 فولاد 1

2-2 مساوی میشه

استقلال 2 - 0 فولاد

استقلال:40: 4 - 2 فولاد
:27:

استقلال 3 - 1 فولاد

استقلال 2---فولاد 0

نوشته شده توسط Nasser_ZRE
استقلال 4 فولاد 0

emad64
07-11-2008, 17:26
بازی های استقلال تا پایان نیم فصل

جمعه، 1 آذر

سایپا - استقلال

استقلال - پیام

بازی های پیکان تا پایان نیم فصل

شنبه، 2 آذر
پیکان - پرسپولیس

پاس - پیکان

پیکان - مس

بازی های ذوب آهن تا پایان نیم فصل

سه شنبه، 5 آذر
ذوب آهن - برق

ملوان - ذوب آهن

ذوب آهن - فولاد

توضیح : تیمی که نامش اول اومده، میزبان محسوب میشه !

emad64
07-11-2008, 17:34
جمعه 87/9/1
استقلال تهران - فولاد خوزستان، ساعت 15:00 ، ورزشگاه آزادی

آخرین بازی :

ملوان 2 - 2 استقلال

فولاد 2 - 2 پیکان

تا الآن 1 نفر بازی [استقلال تهران - فولاد خوزستان] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینی هاشون میتونید پست 11922 رو ببینید :

برای دیدن افراد برتر کل پیش بینی ها، میتونید به پست 11912 مراجعه کنید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 2 هفته فرصت دارید..

jamshidjap
07-11-2008, 17:45
خوب شد پيکان مساوي کرد .

اينطوري صدرجدول فقط يک امتياز ميره بالا ...و مي تونيم با يک برد در صورتيکه پيکان و ذوب ببازن بيايم صدر جدول .

jamshidjap
07-11-2008, 17:47
ببین استقلال امسال چه بلایی بر سر تیمها لیگ اورده که حتی به تساوی جلوی تیم ما هم به چشم برد نگاه می کنند!

آره خيلي جالبه ها

ملوان تو زمين خودش مساوي کرده بعد دارن پادش ميدن . اونم تازه با بد بختي تونست مساوي کنه

ايول حرف خوبي زدي

jamshidjap
07-11-2008, 17:58
1 آذر اگه فولاد رو ببريم ، فرداش پرسپوليس با پيکان بازي ميکنه در اينصورت موقتاً طرفدار پرسپوليس بايد بشيم تا پيکانو بزنه . مساوي هم کنه بد نيست .

البته اينطوري يه خرده منت سرمون ميره . نظرتون چيه ؟

unartig
07-11-2008, 17:59
جان‌واریو:در استقلال مشكل مالی ندارم
خبرگزاری فوتبال ایران - شایعات زیادی در خصوص اختلاف‌ جان‌واریو با باشگاه استقلال مطرح شده و گفته می شود كه مشكلات مالی باعث ناراحتی او شده ولی جان‌واریو این مسائل را تكذیب می‌كند.

جان‌واریو در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ایران، با اشاره به این موضوع می‌گوید: «مسائلی كه در مورد اختلاف من با مسئولان باشگاه عنوان شده به هیچ عنوان صحت ندارد. در حال حاضر هیچ مشكلی در استقلال ندارم، مبلغ قراردادم را هم دریافت كرده‌ام و مشكل تهیه خانه هم حل شد ولی نمی‌دانم چرا بعضی‌ها بدون داشتن اطلاعات كافی چنین مسائلی را عنوان كردند.»

unartig
07-11-2008, 18:00
دوست ندارم به تیم ملی تحمیل شوم
سیاوش اكبر پور: اسقلال با غرور به مصاف ملوان رفت
در روز بد استقلال هم می توانستیم ملوان را ببریم
گل بچه گانه ایی خوردیم

1387/08/17-15:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تهران- خبرگزاری كار ایران
مهاجم شیرازی استقلال تهران گفت : تیمی مثل استقلال كه داعیه قهرمانی دارد نباید به جایگاه و نام تیم های مقابل خود نگاه كند و در هر مسابقه باید برای پیروزی به میدان برود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیاوش اكبر پور با بیان مطلب فوق در گفتگو با ایلنا گفت : در برابر ملوان به لحاظ فنی آن تیم همیشگی نبودیم و اگر می خواهیم به عنوان قهرمانی برسیم نباید هیچ تفاوتی بین تیم های مقابل قائل شویم و در هر مسابقه باید با هدف پیروزی به میدان برویم.
وی گفت : متاسفانه در برابر ملوان بازیكنان ما دچار غرور بودند و فكر می كردند كه براحتی می توان ملوان را شكست داد و خود را قبل از بازی پیروز میدان می دانستند حال آنكه دیدیم كه تا دقیقه 92 آنها پیروز میدان بودند و ما با گلی كه در وقت اضافه بدست آوردیم از یك شكست حتمی گریختیم.
وی گفت : بازی كردن با تیم هایی مثل ملوان ، مقاومت شیراز،فولاد و ...سایر تیم های شهرستانی سخت تر از بازی با پرسپولیس است و فكر می كنم كه همه كارشناسان به این مهم اذعان دارند كه ملوان بدجوری در بازی روز گذشته ما را اذیت كرد و یكی از بازیهای دشوار استقلال بود.
اكبرپورگفت : با این وجود فكر می كنم در روز بد استقلال هم می توانستیم ملوان را شكست بدهیم و اگر داور آن پنالتی را نمی گرفت كار برای ملوان به این راحتی ها رقم نمی خورد.اعلام این پنالتی كه پنالتی هم نبود روند مسابقه را تغییر داد و بعد از آن هم ما یك گل بچه گانه خوردیم ولی در مجموع خدا را شكر كه بازنده بازی نبودیم.
وی گفت : بازهم جای شكرش باقی است كه بازنده این بازی دشوار نبودیم چرا كه بازیكنان استقلال نباید به باخت عادت كنند در غیر این صورت كار برای ما دشوار خواهد شد.
اكبر پور گفت : قبل از بازی با خودم عهد كرده بودم كه در این بازی گل بزنم و خدا را شكر گه گل زدم و سعی می كنم در بازیهای آینده هم این روند را ادامه دهم .
وی در باره احتمال دعوت شدنش به تیم ملی گفت :پوشیدن پیراهن تیم ملی برای هر بازیكنی یك افتخار است ولی من با تكیه بر این گلی كه به ملوان زدم توقع ندارم كه به تیم ملی دعوت شوم حتی اگر یكصد گل هم بزنم باز چنین توقعی ندارم چرا كه مربیگری تیم ملی یك كار سلیقه ای است و این مربی تیم ملی است كه بر اساس تفكراتش بازیكنان را به تیم ملی دعوت می كند، با این وجود اگر هم دعوت شوم با افتخار پیراهن تیم ملی را خواهم پوشید.
وی گفت : دوست ندارم به تیم ملی تحمیل شوم و آنقدر خوب بازی می كنم تا علی دایی بر اساس شاسیتگی هایی كه دارم مرا به تیم ملی دعوت كند.هرچند كه من برای حضور در تیم ملی به ایران آمدم اما آنقدر مهاجم خوب و آماده در حال حاضر در فوتبال ما هست كه انتخاب را برای آقای دایی دشوار كرده است.
پایان پیام

unartig
07-11-2008, 18:03
منیعی: تا اشتباهی نباشد گلی به ثمر نمی رسد
هافبك استقلال در گفتگو با ایلنا:
به خاطر آن اشتباه تعویض نشدم
تعویض من تاكتیكی بود

1387/08/17-14:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تهران- خبرگزاری كار ایران
میثم منیعی گفت : در لحظاتی از مسابقه فوتبال اتفاقاتی می افتد كه انتظار آن را ندارید اما همه باید قبول كنیم كه اشتباهات جزئی لاینفك از بازی فوتبال است. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هافبك چپ پای تیم استقلال تهران با بیان مطلب فوق به ایلنا گفت: در فوتبال تا اشتباهی صورت نگیرد گلی به ثمر نمی رسد و من هم در آن لحظه كه گل دوم ملوان به ثمر رسید در حالیكه می خواستم توپ را كنترل كنم از زیرپایم در رفت و مهاجم ملوان هم به خوبی از این اشتباه من استفاده كرد و گل دوم تیمش را به ثمر رساند ولی تلاش می كنم تا در مسابقات آینده این اشتباهات را تكرار نكنم.
میثم منیعی گفت : ما در برابر ملوان بازی بسیار خوبی را ارائه كردیم و فكر می كنم قبل از آن اشتباه یكی ازبازی های خوب خودم را در این بازی ارائه كردم و اگر از موقعیتها به خوبی استفاده می كردیم می توانستیم برنده میدان باشیم.
وی گفت : ما در حقیقت در برابر ملوان با دو تیم مبارزه می كردیم یكی تیم ملوان و دیگری فضای ورزشگاه و زمین چمن لغزنده تختی بندر انزلی، به خصوص هواداران ملوان كه روز بسیار بدی را برای استقلال رقم زدند و با این وجود گرفتن یك امتیاز از ملوان فكر نمی كنم خیلی ناخوشایند باشد.
منیعی در باره تعویضش در این بازی پس از آن اشتباه كه منجر به گل دوم ملوان شد گفت: برخلاف ادعای بعضی ها تعویض من تاكتیكی بود و هیچ ارتباطی به آن اشتباه نداشت، با این وجود برای من مهم نیست كه دیگران چه نظری در این باره دارند و مهم برای من رضایت كادر فنی است.
هافبك چپ پای استقلال گفت : هدف استقلال در این رقابتها كسب عنوان قهرمانی لیگ برتر است و مطمئن باشید با توانائی هایی كه تیم استقلال دارد ما می توانیم قهرمان لیگ برتر شویم.
وی در پایان گفت : هر زمان از سوی مربیان به بازی گرفته شده ام تمام تلاشم را به خرج داده ام تا بهترین باشم و در حال حاضر هم منتظر اعلام اسامی تیم ملی هستم تا اگر شایسته حضور در تیم ملی بودم و دعوت شدم شایستگی هایم را با پیراهن تیم ملی نشان دهم و اگر هم دعوت نشدم تلاشم را خواهم كرد تا در اردوهای بعدی به عضویت تیم ملی در آیم.
تیم فوتبال استقلال در هفته چهاردهم لیگ برتر در بندر انزلی در برابر ملوان روز گذشته تن به تساوی دو بر دو داد.
پایان پیام

unartig
07-11-2008, 18:04
شکوری در گفتگو با مهر:مرتکب خطای پنالتی نشدم/ انتظار بیشتری از ملوان داشتیم

مدافع تیم فوتبال استقلال تهران تاکید کرد که مدافع تیم ملوان برای گرفتن پنالتی زرنگی کرد و مسعود مرادی را به اشتباه انداخته است.هادی شکوری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: اطمینان دارم که خطای پنالتی نکردم. جلوتر از مهاجم ملوان صاحب توپ بودم و ابتکار عمل با من بود با این شرایط دلیلی نداشت که مرتکب خطای پنالتی شوم. من بدون اینکه بازیکن ملوان را ببینم برای زدن توپ پایم را بلند کردم که متاسفانه به او برخورد کرد. مهاجم ملوان نیز با زرنگی خود را به زمین انداخت و داور را وادار به اشتباه کرد.
وی در خصوص دیدار تیمش با ملوان بندرانزلی که در پایان با نتیجه تساوی 2 بر2 به اتمام رسید، گفت: همانطور که پیش بینی می کردیم، یک بازی سخت و فیزیکی را در انزلی پشت سرگذاشتیم. البته ما از تیم ملوان انتظاری بیش از این داشتیم و فکر می کردیم با انگیزه و میل تهاجمی بیشتر بازی می کند. اما این تیم برخلاف تصور ما فقط دفاع می کرد و دل به ضد حملات بسته بود. شاید اگر داور برای این تیم پنالتی نمی گرفت، شاگردان احمدزاده در طول مسابقه به مشکل بر می خوردند.
مدافع تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه آبی پوشان در بازی مقابل ملوان چهره هجومی و برتری نسبت به میزبان خود داشته اند، افزود: بازی در انزلی شرایط خاص خود را دارد. زمین چمن ورزشگاه تختی، جو حاکم بر این ورزشگاه و .. کار را برای هر تیمی در انزلی دشوار می کند. با این وجود در بازی روز پنجشنبه تیم ما بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشت با اینکه در دقایق پایانی به گل رسیدیم اما شایستگی رسیدن به پیروزی را داشتیم.
شکوری با ابراز نگرانی از اینکه تعطیلی مسابقات لیگ برتر روی روند مثبت تیم استقلال تاثیر منفی بگذارد، افزود: تیم ما در هفته‌های گذشته خیلی خوب کار کرده و فراز و نشیب کمی داشته است، با این شرایط احتمال دارد وقفه دو هفته‌ای در بازی‌های لیگ تیم استقلال را دچار مشکل کند و روند روبه رشد ما را متوقف سازد.
وی با اشاره به حضور ثابت خود در ترکیب تیم فوتبال استقلال طی هفته‌های اخیر گفت: در این مدت سعی کردم بدون کار اضافی فقط خواسته‌های مربیان را در زمین پیاده کنم. خوشبختانه از بعد دربی تا به امروز هم بازیکن ثابت تیم بوده‌ام. برای من مهم‌تر از حضور در ترکیب اصلی تیم، جلب رضایت مربیان و تداوم روند روبه رشدی است که در پیش گرفته‌ام.
مدافع تیم فوتبال استقلال از تمایل خود برای بازی در تیم ملی گفت و افزود: خیلی دوست دارم دوباره برای تیم ملی بازی کنم. حضور مستمر من در ترکیب استقلال طی هفت هفته اخیر و بازی‌های خوبم برای این تیم شاید بتواند نظر مثبت مربیان تیم ملی را جلب کند. با توجه به سابقه و تجربه من در تیم ملی و نیز سابقه بازی در کشورهای عربی شاید بتوانم در شرایط فعلی کمک حال تیم کشورم باشم.
تاریخ انتشار، تهران: ۱۴:۲۳

r4pbr4p
07-11-2008, 18:09
1 آذر اگه فولاد رو ببريم ، فرداش پرسپوليس با پيکان بازي ميکنه در اينصورت موقتاً طرفدار پرسپوليس بايد بشيم تا پيکانو بزنه . مساوي هم کنه بد نيست .

بدون این چیزا هم قهرمانیم :31:

M.etallic.A
07-11-2008, 18:12
ملوان - ذوب آهن

من عاشق این بازی هستم :دی ...

jamshidjap
07-11-2008, 18:16
بدون این چیزا هم قهرمانیم :31:

100% تاييد ميشه .

M_Abieteh
07-11-2008, 18:43

چرا طرفدار پرسپولیس باشیم.

بازی مساوی بشه بهتره.

چون اگه مساوی بشه و ما ببریم. با پیکان 1 امتیاز اختلاف داریم با پرسپولیس 5 امتیاز.بعد از اینکه بازی رو ببریم.

M_Abieteh
07-11-2008, 18:45
شکوری نباید پنالتیش گرفته میشد باید بازیه خطرناک و ضربه ی غیر مستقیم.

M_Abieteh
07-11-2008, 18:46
من ترجیح میدم پیکان بازی رو ببره چون اگه ما ببریم با اونا 6 امتیز اختلاف پیدا میکنیم و وضع اونا بدتر میشه.

M_Abieteh
07-11-2008, 18:51
استقلال 2 فولاد 0

Mehdi.7600
07-11-2008, 19:06
به نظر من باید فولاد رو ببریم و پیکان هم ایشالله که پس پس رو میزنه و اختلاف با پیکان میشه 3 و با پس پس میشه 6 و این حال معنویش بیشتره:27::27::10:

Mohamma:D
07-11-2008, 19:08
مريم خانم امضاي جديدت مبارك.
ما نفهميديم دوست داري مساوي شه يا ببازه
ولي هر چي بشه خداكنه استقلال ببره

استقلال3-1فولاد

M_Abieteh
07-11-2008, 19:15
پیکان ببره یا مساوی کنه رای ما خوبه اگه مساوی کنه و ما ببریم اختلافمون با پیکان 1 امتیاز و با تیم چهارم 5 امتیاز میشه.تا اونوقت هم معلوم نیست چهارم باشه.

M_Abieteh
07-11-2008, 19:17
کلا اگه ببره و یا مساوی بشه کلا به نفع ما میشه.

پیشبینیه دوستان ثبت شد.

r4pbr4p
07-11-2008, 19:17
ما باید به فکر بازی خودمون باشیم

مثل هفته های قبل که بودیم

در ضمن این تاپیک حرمت داره کم اسم... رو ببرین !

M_Abieteh
07-11-2008, 19:20
جمعه 87/9/1
استقلال تهران - فولاد خوزستان، ساعت 15:00 ، ورزشگاه آزادی

آخرین بازی :

ملوان 2 - 2 استقلال

فولاد 2 - 2 پیکان

تا الآن3 نفر بازی [استقلال تهران - فولاد خوزستان] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینی هاشون میتونید پست 11922 رو ببینید :

برای دیدن افراد برتر کل پیش بینی ها، میتونید به پست 11912 مراجعه کنید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 2 هفته فرصت دارید..

Mehdi.7600
07-11-2008, 19:21
2 - 0 میبریم

M_Abieteh
07-11-2008, 19:24
ما باید به فکر بازی خودمون باشیم

مثل هفته های قبل که بودیم

در ضمن این تاپیک حرمت داره کم اسم... رو ببرین !

با حرفت موافقم اسم... در اندازه ای نیست که اسمشو اینجا بیاریم.

و اینکه ب بازی اخر پیکان سخته.و استقلال باید از فرست استفاده کنه.

M_Abieteh
07-11-2008, 19:29
2 - 0 میبریم

پیشبینی ثبت شد.

M_Abieteh
07-11-2008, 19:30
تا الان 4 نفر تو پیشبینی شرکت کردند.

2 نفر 3-1

2 نفر 2-0

r4pbr4p
07-11-2008, 19:49
فولاد تو چند بازی اخیرش نشون داده با مجید جلالی داره روند رو به رشدی رو طی می کنه و تیم خوبی شده

اما بر خلاف اون چیزی که خیلی از مخالفای استقلال تصور میکنن بازی ملوان بازی توقف استقلال و سکون این تیم آبی پوش بوده سخت در اشتباهن چون زمین مناسب یکی از شرایط واسه بازی خوب واسه استقلاله که متاسفانه تو بازی با ملوان محیا نبود و همون یک امتیاز هم نتیجه خوبی محسوب میشه

اما بازی با فولاد ورق برگشته

1: بازی تو تهرانه + روز جمعه س ( این یعنی جهنم واسه فولاد)

2: فکر کنم مجتبی هم به بازی میرسه و زوج همیشگیشونو با جان واریو تشکیل میدن

3: تو بازی با ملوان هم بیگ زاده نشون داد میتونه یه بازیکن طلایی باشه واه استقلال و این یعنی یه مهاجم دیگه هم اضافه شده

4: امسال قهرمانیم :10:

M_Abieteh
07-11-2008, 21:38
3: تو بازی با ملوان هم بیگ زاده نشون داد میتونه یه بازیکن طلایی باشه واه استقلال و این یعنی یه مهاجم دیگه هم اضافه شده

بیگ زاده یا عباسفرد.

اون که گل زد عباسفر بود به بیگ زاده و خیلی بهتر از علیزاده هست.

علیزاده هیچ کاری تو بازی نکرد فقط بیخودی دوید و خودشو خسته کرد.حیف اون پولی که میره تو جیب این.

EHHASSATNI
07-11-2008, 23:27
2-1 s s میبره

Majid393
07-11-2008, 23:52
انگار نه اکبرپور دعوت شده نه برهانی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آره ....
تو لیست 22 نفره ی تیم ملی از استقلال فقط وحيد طالب لو ، پيروز قرباني ، پژمان منتظري دعوت شدن .....
جباری هم نیست .....

iman_s
08-11-2008, 01:55
از بهترین خط حمله لیگ کسی دعوت نشده !!؟؟

Alireza Taji
08-11-2008, 02:25
بهتره که از استقلال بازیکنی به تیم ملی دعوت نشند!
ممکنه مصدوم بشند و یا با یک اشتباه از لحاظ روحی دچار مشکل بشند.

آره ....

جباری هم نیست .....

جباری مصدوم هست با دایی تماس گرفته و وضعیتش را گفته برای همین دایی بهش استراحت داده

Alireza Taji
08-11-2008, 03:23
شکوری در گفتگو با مهر:
مرتکب خطای پنالتی نشدم/ انتظار بیشتری از ملوان داشتیم

مدافع تیم فوتبال استقلال تهران تاکید کرد که مدافع تیم ملوان برای گرفتن پنالتی زرنگی کرد و مسعود مرادی را به اشتباه انداخته است.

هادی شکوری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: اطمینان دارم که خطای پنالتی نکردم. جلوتر از مهاجم ملوان صاحب توپ بودم و ابتکار عمل با من بود با این شرایط دلیلی نداشت که مرتکب خطای پنالتی شوم. من بدون اینکه بازیکن ملوان را ببینم برای زدن توپ پایم را بلند کردم که متاسفانه به او برخورد کرد. مهاجم ملوان نیز با زرنگی خود را به زمین انداخت و داور را وادار به اشتباه کرد.

وی در خصوص دیدار تیمش با ملوان بندرانزلی که در پایان با نتیجه تساوی 2 بر2 به اتمام رسید، گفت: همانطور که پیش بینی می کردیم، یک بازی سخت و فیزیکی را در انزلی پشت سرگذاشتیم. البته ما از تیم ملوان انتظاری بیش از این داشتیم و فکر می کردیم با انگیزه و میل تهاجمی بیشتر بازی می کند. اما این تیم برخلاف تصور ما فقط دفاع می کرد و دل به ضد حملات بسته بود. شاید اگر داور برای این تیم پنالتی نمی گرفت، شاگردان احمدزاده در طول مسابقه به مشکل بر می خوردند.

مدافع تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه آبی پوشان در بازی مقابل ملوان چهره هجومی و برتری نسبت به میزبان خود داشته اند، افزود: بازی در انزلی شرایط خاص خود را دارد. زمین چمن ورزشگاه تختی، جو حاکم بر این ورزشگاه و .. کار را برای هر تیمی در انزلی دشوار می کند. با این وجود در بازی روز پنجشنبه تیم ما بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشت با اینکه در دقایق پایانی به گل رسیدیم اما شایستگی رسیدن به پیروزی را داشتیم.

شکوری با ابراز نگرانی از اینکه تعطیلی مسابقات لیگ برتر روی روند مثبت تیم استقلال تاثیر منفی بگذارد، افزود: تیم ما در هفته‌های گذشته خیلی خوب کار کرده و فراز و نشیب کمی داشته است، با این شرایط احتمال دارد وقفه دو هفته‌ای در بازی‌های لیگ تیم استقلال را دچار مشکل کند و روند روبه رشد ما را متوقف سازد.

وی با اشاره به حضور ثابت خود در ترکیب تیم فوتبال استقلال طی هفته‌های اخیر گفت: در این مدت سعی کردم بدون کار اضافی فقط خواسته‌های مربیان را در زمین پیاده کنم. خوشبختانه از بعد دربی تا به امروز هم بازیکن ثابت تیم بوده‌ام. برای من مهم‌تر از حضور در ترکیب اصلی تیم، جلب رضایت مربیان و تداوم روند روبه رشدی است که در پیش گرفته‌ام.

مدافع تیم فوتبال استقلال از تمایل خود برای بازی در تیم ملی گفت و افزود: خیلی دوست دارم دوباره برای تیم ملی بازی کنم. حضور مستمر من در ترکیب استقلال طی هفت هفته اخیر و بازی‌های خوبم برای این تیم شاید بتواند نظر مثبت مربیان تیم ملی را جلب کند. با توجه به سابقه و تجربه من در تیم ملی و نیز سابقه بازی در کشورهای عربی شاید بتوانم در شرایط فعلی کمک حال تیم کشورم باشم.

Alireza Taji
08-11-2008, 03:37
ناراحتى استقلالى ها از تعويض مجيدى
فرهاد مجيدى كه در بازى با ملوان پس از مدت ها از ابتدا در تركيب استقلال قرار گرفته بود يكى از بهترين بازيكنان آبى پوشان در اين بازى بود. به همين خاطر بود كه وقتى در دقيقه ۶۱ داور چهارم تابلوى تعويض را نشان داد تماشاگران انتظار تعويض هر بازيكنى را داشتند الا مجيدى ولى قلعه نويى مهاجم پرفروغ تيمش را بيرون كشيد. اين تعويض باعث ناراحتى هواداران استقلال شده بود. طورى كه در پايان بازى در جريان صحبت هايشان نارضايتى خود را از تعويض مجيدى عنوان كردند.

Alireza Taji
08-11-2008, 03:39
اعتراض قلعه نويى به منيعى و منتظرى
امير قلعه نويى سرمربى تيم فوتبال استقلال در پايان بازى تيمش مقابل ملوان كه به تساوى منجر شد به شدت از عملكرد ميثم منيعى و پژمان منتظرى انتقاد كرد.قلعه نويى معتقد بود كه روى صحنه گل دوم ملوان منيعى و منتظرى مى توانستند جلوى فرصت گلزنى مهاجم ملوان را بگيرند اما با هم قاطى كردند تا ملوان به آسانى گل دوم را به ثمر برساند.

Alireza Taji
08-11-2008, 03:41
عباسفرد فرشته نجات

پنج شنبه ۱۶/۸/،۸۷ هفته چهاردهم از هشتمين دوره ليگ برتر، ورزشگاه: تختى انزلى، ساعت: 14:15
ملوان ۲
گل ها: سيدجلال رافخايى (۲۷ پنالتى) و محمد نزهتى (۷۶)
استقلال ۲
گل ها: سياوش اكبرپور (۳۲) و عليرضا عباسفرد (۳+90)
داور: مسعود مرادى
كمك ها: حسين خانبان و محمد ابوالفضلى
اخطار: عليرضا رمضانى، بابك پورغلامى و سعيد يوسف زاده (ملوان) - هادى شكورى، پيروز قربانى، على عليزاده، حسين كاظمى و عليرضا عباسفرد (استقلال)
تماشاگر: 13 هزار نفر

ملوان
مسعود غلامعلى زاد (۳)، هادى تأمينى (۵/۳)، آلن باسيچ (۵/۲)، سعيد سالارزاده (۳)، سعيد يوسف زاده (۵/۲) (امير خدامرادى ۷۴)، محمدعلى اميرى (۴) (محمد نزهتى ۶۴)، فيليپ دسوزا (۴)، سيدجلال رافخايى (۵)، بابك پورغلامى (۴)، مهران جعفرى (۵/۳) و عليرضا رمضانى (۴) (محسن گياهى ۱+90)
سرمربى: محمد احمدزاده

استقلال
وحيد طالب لو (۵)، هادى شكورى (۴)، پيروز قربانى (۵/۳)، پژمان منتظرى (۵/۲) (عليرضا عباسفرد ۷۹)، ميثم منيعى (۴) (مهدى اميرآبادى ۷۶)، فرهاد مجيدى (۶) (آرش برهانى ۶۱)، فابيو جانواريو (۵/۷)، خسرو حيدرى (۷)، سياوش اكبرپور (۵/۶)، على عليزاده (۴) و حسين كاظمى (۵/۵)
سرمربى: امير قلعه نويى

نيمه اول
برخلاف آنچه تصور مى شد نه خبرى از باران بود و نه زمين گل آلود. تابش شديد آفتاب در روزى كه پيش بينى مى شد هواى انزلى بارانى باشد همه را شوكه كرد اما در عين حال زمين ورزشگاه تختى به سبب باران هاى روزهاى اخير آنقدر ناهموار بود كه در هواى آفتابى هم بازيكنان براى دواندن توپ در ميدان مشكلات بسيارى داشته باشند. كنترل توپ به اندازه اى دشوار بود كه حتى بازيكنان ملوان هم در كنترل توپ با سختى فراوانى روبه رو بودند. ارسال حيدرى در دقيقه ۱۴ در واقع اولين جرقه هاى استقلال در اجراى يك بازى هجومى بود. ضربه حيدرى به شكلى خطرناك عرض دروازه ملوان را طى كرد و اكبرپور نتوانست از اين موقعيت بهره بگيرد. استقلال كه دفاع ملوان را رسوخ پذير مى ديد در دقيقه ۲۴ مى توانست توسط عليزاده به گل دست يابد اما ضربه سر نه چندان محكم او را رمضانى از روى خط دروازه بيرون كشيد. تغييراتى كه در تركيب استقلال ايجاد شده بود اين تيم را بيشتر به ارسال هاى بلند ترغيب كرد اما اين فرهاد مجيدى بود كه در همه دقايق حضورش در ميدان سعى مى كرد با دريبل هاى خود آرايش تاكتيكى ملوان را به هم بريزد. مجيدى كه در اين دقايق موفق بود اما همواره با خطاى بازيكنان ملوان متوقف مى شد تا اينكه ميزبان از روى يك حركت نه چندان تمرين شده يك پنالتى به دست آورد. در دقيقه ۲۶ مسعود مرادى در تصميمى بحث برانگيز در حالى كه رافخايى قصد داشت با خطاى كف پا توپ را كنترل كند در سوت خود به نشانه پنالتى دميد كه پيامد آن اولين گل ملوان از روى نقطه پنالتى به دست آمد. اين گل براى دقايقى ملوان را هجومى تر كرد اما اين استقلال بود كه از روى يك تاكتيك تمرين شده به گل رسيد. باز هم جانواريو در متن موقعيت سازى قرار گرفت تا اكبرپور هم دوباره براى استقلال گلزنى كند. اين گل كه در دقيقه ۳۲ به ثمر رسيد و باعث محتاط تر شدن دو تيم شد اما در عين حال اين استقلال بود كه در دقايق ۴۴ و ۴۵ مى توانست به گل دوم دست يابد تا با اندوخته بيشترى به رختكن برود.

نيمه دوم
به جرأت مى توان گفت نيمه دوم صحنه هاى حساس آنچنانى به غير از دو گلى كه به ثمر رسيد نداشت. شايد به تعبيرى امير قلعه نويى به تساوى در انزلى راضى بود چرا كه تا قبل از گل دقيقه ۷۶ محمد نزهتى تنها در دقيقه ۵۹ توانست با بغل پاى فنى اكبرپور كه از داخل محوطه هجده قدم به ثمر رسيد و مدافعان توپ را بيرون آوردند، دروازه ملوان را تهديد كند. امير قلعه نويى كه پس از گل دوم ملوان سعى مى كرد اسير جو ورزشگاه نشود و آرامش خود را در دقايق حساس حفظ كند، ميثم منيعى و پژمان منتظرى را به دليل اشتباه فاحش خود در به ثمر رسيدن گل دوم ملوان از زمين بيرون آورد تا پس از اين استقلال بى محابا و بدون ترس روى دروازه ملوان هجوم بياورد. شاگردان محمد احمدزاده كه خود را آماده يك پيروزى بزرگ كرده بودند پس از اين گل سعى مى كردند بيشتر حفظ توپ كنند و با پرس از جلو اجازه نفوذ هافبك هاى تهاجمى و طراح استقلال را ندهند اما انگار كه تنها يك فرصت براى استقلال كافى باشد اين تيم در حالى كه يك دقيقه يا بيشتر! به پايان وقت هاى تلف شده بازى باقيمانده بود باز هم روى ارسال جانواريو، فرار برهانى و ضربه روى پاى نه چندان دقيق اما محكم عباسفرد توانست بازى را به تساوى بكشاند و آب سردى به پيكر بازيكنان و تماشاگران ملوان بريزد. اين گل در واقع ركورد شكست ناپذيرى استقلال از بازى با استقلال اهواز را حفظ كرد و به نوعى ترس از ناكامى در بازى هاى خارج از خانه را از چهره استقلال شست.

يك - صفر
دقيقه ۲۷: رافخايى كه قصد داشت با كف پا توپ را كنترل كند، با برخورد پاى شكورى به سينه اش متوقف شد تا مرادى بى درنگ نقطه پنالتى را نشان دهد. رافخايى خودش پشت توپ قرار گرفت و در حالى كه دستان طالب لو مى رفت تا از گل شدن توپ جلوگيرى كند اما توپ با خوش شانسى مهاجم ملوان به قعر دروازه استقلال وارد شد.

يك - يك
دقيقه ۳۲: ارسال دقيق فابيو جانواريو از نقطه كرنر با اشتباه مدافعان ملوان روبه رو شد تا سياوش اكبرپور از اين غفلت بهره بگيرد و توپ را با ضربه سر و دور از دستان غلامعلى زاد به گل تبديل كند.

۲ - يك
دقيقه ۷۶: اشتباه عجيب ميثم منيعى و قاطى كردن او با پژمان منتظرى سبب شد تا محمد نزهتى در شرايط ايده آل و فوق العاده صاحب توپ شود و توپ را در دو قدمى به طاق دروازه استقلال بكوبد. طالب لو روى اين گل هيچ عكس العملى را نمى توانست نشان دهد.

۲ - 2
دقيقه ۳+90: جانواريو توپ را با دقت فراوان به آرش برهانى سپرد، برهانى توپ را به جلو برد و با پاس در عرض عليرضا عباسفرد را صاحب توپ كردكه او هم با روى پا توپ را از زير دستان غلامعلى زاد به تور دروازه كوبيد.

Alireza Taji
08-11-2008, 03:44
حيف از پاهاى جبارى نبود !

چه كسى قرار است جاى خالى او را پر كند سياوش اكبرپور يا فرهاد مجيدى اين وظيفه به دوش جانواريو سپرده شده است. اما شكل بازى اين دو با هم متفاوت است با اين حال نتيجه بازى دادن به جانواريو منتج به ارسال دو پاس طلايى مى شود تا استقلال دست پر از انزلى خارج شود. اگر بخواهيم به خلأ جبارى و ويژگى هاى منحصر به فرد او اشاره كنيم بايد به اين نكته متوجه باشيم كه شم گلزنى جبارى مى توانست استقلال را حتى برنده بازى مقابل ملوان كند. در عين حال مى توان به درستى اين تصميم كه جبارى بازى نكرده صحه گذاشت و آن را تأييد كرد. زمين سفت بود و ناهموار، زمين خشك بود و پرفراز و نشيب و همان بهتر كه جبارى را بازى ندادند تا نگينى همچون او در زمين نامطلوب ورزشگاه تختى انزلى آسيب نبيند.

Alireza Taji
08-11-2008, 03:46
جانواريوالماسى تراش خورده

به بازى اش دقت كنيد، به استپ هايش، به ارسال هاى دقيق، به اندامى كه به شيوه برزيلى ها مى رقصد، به حركات فريبنده و نرمى كه تداعى كننده ستاره هاى برزيلى است.
به راستى اين برزيلى در فوتبال ايران چه كار مى كند آيا جانواريو نمى توانست حداقل در تيم هاى درجه ۲ اروپايى بازى كند بايد امير قلعه نويى و دستيارانش از داشتن اين بازيكن به خود ببالند.
الماس تراش خورده اى به نام جانواريو موهبتى گرانبها در دستان قلعه نويى محسوب مى شود آيا نظيرش را سراغ داريد او را با كدام خارجى فوتبال ايران مى توان مقايسه كرد آيا جانواريو از استقلال به تيم هاى بزرگ اروپايى منتقل خواهد شد اين سؤال را چقدر باور داريد

Alireza Taji
08-11-2008, 03:49
فرهاد مى خندد و تعويض مى شود

شخصيتى همچون فرهاد مجيدى را بايد چگونه تعريف كرد درباره عكس العمل ها و واكنش هاى فرهاد مجيدى در نيمكت نشينى و تعويض شدن در جريان بازى بايد چه گفت آيا گوشه اى از حس اعتراض را مى توان در چهره اش يافت تابلوى تعويض در دقيقه (۶۱) بالا مى رود. عدد ۷ را نشان مى دهد. فرهاد نگاهى به تابلوى تعويض مى اندازد، بازوبند را از دستانش خارج مى كند، بر بازوى قربانى مى بندد و لبخند بر لب از زمين بيرون مى آيد و از آرش مى خواهد از فرصت خوب بهره بگيرد. تعويض فرهاد مجيدى كه در همه دقايق با دريبل هايش آرايش تاكتيكى حريف را از هم پاشيد چه دليل قانع كننده اى مى تواند داشته باشد فرهاد به اين سؤال ها بى توجه است. او حتى در روزهايى كه روى نيمكت هم مى نشيند حرف نمى زند.

Alireza Taji
08-11-2008, 03:51
قهرمانى نيم فصل اهميتى ندارد

امير قلعه نويى: خطاى دوضرب را پنالتى گرفتند

ايران ورزشى - قلعه نويى كه تقريبا از نتيجه راضى بود در سالن كنفرانس مطبوعاتى حاضر شد و حرف هايش را زد: « بازى بسيار زيباى از سوى دو تيم ارائه شد و تماشاگران حاضر در استاديوم راضى به خانه هايشان بازگشتند.
در مجموع از نتيجه به دست آمده رضايت ندارم، چرا كه بازى كاملا تحت اختيار استقلال بود، بازيكنانم موقعيت هاى بسيارى بدست آوردند كه در صورت دقت بيشتر مى توانستند با ۳ امتياز ميدان را ترك كنند، ولى هيچ گاه موقعيت هاى بيشتر در جريان يك بازى دليل بر برترى تيمى نخواهد بود.» قلعه نويى درباره ملوان هم اين تحليل را ارائه مى دهد: «ملوان تيم خوب و بى ادعايى است كه با برخوردارى از يك كادر فنى قوى و بازيكنانى با استعداد به رغم امكانات محدود خود به نتايج ايده آلى در ليگ برتر دست يافته و قطعا در صورت تكرار نمايش امروز به جايگاه بهترى خواهد رسيد.» قلعه نويى به قهرمانى نيم فصل اهميت نمى دهد: «قهرمانى در نيم فصل براى استقلال فايده اى ندارد چرا كه به قهرمان نيم فصل هيچ جامى تعلق نمى گيرد و مهم اين است كه با تداوم روند موفقيت آميز در ديدارهاى اخير بتوانيم قهرمانى پايان فصل را براى هواداران استقلال به ارمغان بياوريم.»قلعه نويى عملكرد مرادى را هم تحليل مى كند: «فكر مى كنم آن صحنه خطاى كف پا رخ داد و داور بايد خطاى دوضرب مى گرفت. ناظر بازى هم به اين موضوع اشاره كرد.»

Alireza Taji
08-11-2008, 04:07
نيمه دوم برتر از حريف بوديم

احمدزاده: استقلال بايد مى باخت

محمد احمدزاده پس از تساوى مقابل استقلال ناراضى به نظر مى رسد. احمدزاده حرف هايش را اين گونه آغاز مى كند: به رغم بازى ضعيف در نيمه اول، در ۴۵ دقيقه دوم حاكم بر توپ و ميدان بوديم و مى توانستيم در صورت داشتن شانس بيشتر به پيروزى برسيم.
بازيكنانم نيمه اول اصلا خوب بازى نكردند و بين دو نيمه در رختكن به آنها گفتم به هيچ وجه از كارشان رضايت ندارم، ولى در نيمه دوم ما كاملاً برتر بوديم و با ارائه يك بازى هوشمندانه موقعيت هاى فراوانى براى گلزنى خلق كرديم. احمدزاده تصور مى كند حق ملوان ضايع شده است: «۳ امتياز اين بازى خانگى حق مسلم بازيكنان ملوان بود چرا كه در مجموع توپ و ميدان بيشتر در اختيار ما قرار داشت و در صورت تمركز و شانس بيشتر استقلال به مانند فصل پيش بار ديگر دست خالى استاديوم انزلى را ترك مى كرد. بازيكنان ملوان با اين بازى خوب نشان دادند كه لياقتشان حضور در جمع تيم هاى انتهاى جدول نيست. ما بازى به بازى بهتر مى شويم و قطعاً در ادامه فصل نتايج درخشان ترى در انتظار ملوان خواهد بود.
از نتيجه تساوى به هيچ عنوان رضايت ندارم، ملوان در اين بازى از حمايت پر شور هواداران خود به مانند ديدارهاى گذشته برخوردار بود و مى توانستيم با كمى هوشيارى آنها را راضى تر به منازلشان برگردانيم.»

Alireza Taji
08-11-2008, 04:17
پنالتى ملوان درست بود

ديدارهاى پرسپوليس و استقلال در هفته چهاردهم ليگ برتر و برابر صبا و ملوان كه با قضاوت رحيم رحيمى مقدم و مسعود مرادى برگزار شد، خيلى هم بدون دردسر و كم حاشيه نبود. به ويژه بازى ملوان و استقلال كه حضور شخص مرادى، حساس ترش كرده بود. در اين باره هوشنگ نصيرزاده توضيح مى دهد: «در مسابقه استقلال - ملوان، مسعود مرادى كه بعد از يك دوره حملات طاقت فرسا و عدم موفقيت در راهيابى به جام جهانى اولين بازى داخلى خود را سوت مى زد در دقيقه ۱۸ مسابقه به عليزاده به دليل بلند كردن دست خود براى رسيدن به توپ اخطار نشان داد كه نشان بدهد مى خواهد سخت گيرى كند.
در دقيقه ۲۶ در حالى كه رافخايى زودتر از شكورى مدافع استقلال به توپ رسيد و موفق شد با نوك پاى خود آن را تصاحب كند، مدافع استقلال با يك بى احتياطى واضح و عدم مهارت در كنترل پاى خود، صورت رافخايى را مورد اصابت قرار داد كه داور به درستى نقطه پنالتى را نشان داد. ممكن است تماشاگران تصور كنند حركت رافخايى نوعى بازى خطرناك بوده، اما درحالى كه توپ در فاصله مساوى با هر دو بازيكن بود و سرعت عمل رافخايى باعث شد كه او زودتر به توپ برسد و در هنگام بازى خطرناك نيز هر بازيكنى زودتر به توپ مى رسد در واقع مالك آن به حساب مى آيد. داوران مسابقه در چنين صحنه هايى نبايد سرعت عمل و شهامت بازيكنان را در مبارزه براى به دست آوردن توپ با بازى خطرناك اشتباه بگيرند. شكورى كه در اين صحنه اخطار گرفته بود به نظر مى رسيد براى اخراج شدن اصرار دارد. براى مثال توپ را به جاى دورتر پرتاب مى كرد و حتى بعد از شنيدن سوت داور نيز به توپ ضربه مى زد.
در دقيقه ۶۵ حركت شكورى كه بعد از سوت داور اقدام به ضربه زدن كرد نشان مى داد كه سطح توقع مرادى به نسبت ساير داوران از يك بازى حرفه اى بالاست. او در مجموع قضاوت خوب و موفقى داشت.»

Alireza Taji
08-11-2008, 04:24
جبارى تا ۳ هفته فيزيوتراپى مى كند
ايران ورزشى - به نظر مى رسد مصدوميت مجتبى جبارى جدى تر از چيزى است كه تصور مى شد و اين مى تواند خبر بدى براى قلعه نويى و آبى پوشان باشد كه شماره هشت استقلال را در روزهايى كه در اوج آمادگى قرار داشت بايد براى مدتى در اختيار نداشته باشند. جبارى طبق نظر پزشكان تيم، بايد به مدت ۳ هفته فيزيوتراپى كند همچنين نتيجه MRI جبارى امروز مشخص مى شود، نتيجه اى كه مشخص خواهد كرد كه جبارى چه مدت از ميادين فوتبال به دور خواهد بود.

Alireza Taji
08-11-2008, 04:28
كوشكى تا دو هفته ديگر مى رسد
ايران ورزشى - بيژن كوشكى كه در جريان تمرينات هفته گذشته استقلال دچار مصدوميت شده بود و در بازى با ملوان حضور نداشت طبق اعلام پزشكان استقلال به مدت ۲ هفته بايد فيزيوتراپى كند، با توجه به تعطيلى ليگ به مدت ۲ هفته قلعه نويى مى تواند اميدوار باشد كه مدافع تيمش را براى بازى با فولاد در هفته پانزدهم در اختيار داشته باشد

Alireza Taji
08-11-2008, 04:33
دكتر نوروزى:
جبارى را به بازى فولاد مى رسانم
مجتبى جبارى كه به دليل مصدوميت از ناحيه رباط پا تيمش را در بازى مقابل ملوان در انزلى همراهى نكرد به احتمال زياد به بازى فولاد خوزستان مى رسد.دكتر نوروزى مى گويد: «چند روز تعطيل هستيم و از اين فرصت استفاده مى كنيم تا جبارى بار ديگر به شرايط ايده آل دست يابد. بازى نكردن جبارى در انزلى بيشتر به دليل احتياط بود. مى ترسيديم در زمين ناهموار انزلى جبارى آسيب ببيند. براى همين او را به انزلى نبرديم.»

Alireza Taji
08-11-2008, 04:35
براى حضور در جلسه كميته اجرايى ليگ قهرمانان آسيا
واعظى اسامى استقلالى ها را به فدراسيون داد
ايران ورزشى - باشگاه استقلال تهران فهرست اسامى و فرم حضور در جلسه كميته اجرايى ليگ قهرمانان آسيا را به فدراسيون فوتبال تحويل داد. در پى ارسال نامه كنفدراسيون فوتبال آسيا جهت اعلام درخواست حضور در جلسه كميته اجرايى ليگ قهرمانان و فرصت اعلام شده از سوى سازمان ليگ برتر تا تاريخ ۱۸ آبان ماه براى ارائه اين درخواست، اميررضا واعظ آشتيانى مديرعامل باشگاه استقلال تهران فرم حضور در اين جلسه و مدارك لازم را روز پنج شنبه به فدراسيون فوتبال ارائه داد. با توجه به تجربه تلخ حذف از ليگ قهرمانان آسيا و همچنين برخى مشكلات پيش آمده در راه سفر واعظ آشتيانى به مالزى براى حضور در نشست مديران باشگاه هاى AFC، اين بار باشگاه استقلال تهران نخستين باشگاهى بود كه فهرست خود را به فدراسيون فوتبال ارائه داد.

Alireza Taji
08-11-2008, 04:38
بهترین گلزنان استقلال:

unartig
08-11-2008, 08:43
اکبرپور به نظر 6گله میاد و4 گل باید اشتباه باشه

M_Abieteh
08-11-2008, 09:53
2-1 s s میبره

پیشبینی ثبت شد.

پیشبینیه کسی اگه جا موند بگه....

bayern
08-11-2008, 10:14
اس اس 3 فولاد 1

bayern
08-11-2008, 10:17
در گفتگو با ایسکانیوز

علی علیزاده : می توانستیم ملوان را شکست دهیم
تهران خبرگزاری ایسکانیوز: مهاجم تیم استقلال در خصوص دیدار این تیم در برابر ملوان بندر انزلی گفت : بازی بسیار خوبی بود و ما می توانستیم برتده این دیدار باشیم.
علی علیزاده روز جمعه در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" خاطرنشان کرد : بازی خوبی را در انزلی به نمایش گذاشتیم و در اکثر دقایق توپ و میدان را در اختیار کامل خود داشتیم اما نتوانستیم به پیروزی برسیم.
وی اظهار داشت : تیم ملوان تیم بسیار خوب و امتیاز گرفتن از این تیم آن هم در انزلی بسیار دشوار است و همانطور که دیدید آنان حتی از ما جلو بودند ولی خدا را شکر می کنم که توانستیم از این تیم امتیاز بگیریم.
مهاجم تیم استقلال درباره مقصر اصلی گل دوم این تیم به خبرنگار ایسکانیوز گفت: ببینید وقتی همه تیم امتیاز از دست می دهد به نظر من همه تقصیر دارند و نمی توان شخص خاصی را معرفی کرد . ما یک تیم هستیم همگی در این گل نقش داشتیم.
وی در خصوص عملکرد خودش در این بازی افزود : من هم موقعیت گلزنی داشتم که باید آن را وارد دروازه می کردم که نشد اما سعی می کنم در هفته های آتی بهتر از این کار کنم .
علیزاده بیان کرد : زمان خوبی به ملوان خوردیم که شاید اگر ما در هفته های دیگر با این تیم بازی داشتیم مشخص نبود که چه نتیجه ای کسب می کردیم.
وی اضافه کرد : تیم استقلال اکنون آماده است و امیدوارم که تغییرات بوجود آمده در تیم به نفع ما باشد و نه به زیان تیم که الحمدلله تا به اینجا مدیریت استقلال به خوبی از پس مسئولیت های خود برآمده اس

bayern
08-11-2008, 10:18
سياوش اكبرپور: با ادامه بازي هاي خوب به تيم ملي مي رسم
مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: آرزوي هر بازيكني پوشيدن پيراهن تيم ملي است و قصد دارم با بازي هاي ايده آل كادر فني تيم ملي را مجبور كنم مرا دعوت كنند.

سياوش اكبرپور‌، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: از لحاظ فيزيكي و فني در شرايط مطلوبي هستيم و مي دانم بازيكني به تيم ملي دعوت مي شود كه از هر لحاظ آماده باشد.

اكبرپور گفت: به دنبال اين هستم تا شرايط مطلوب خود را حفظ كنم و بازي به بازي بهتر شوم تا به پيراهن تيم ملي برسم.

اكبرپور در ادامه گفت:‌ اميدوارم با استقلال نتايج قوي كسب كنم تا با آمادگي كامل به تيم ملي برسم

bayern
08-11-2008, 10:19
مجتبي جباري: در استقلال خلاء بازيكن احساس نمي شود
هافبك خلاق تيم فوتبال استقلال گفت: اگر بازيكني در استقلال مصدوم شود قطعا بازيكن ديگري وجود دارد كه بتواند جايگزين وي شود و استقلال مشكل بازيكن ندارد.

مجتبي جبازي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: از بازي با ذوب آهن در ناحيه زانوي خود احساس درد شديدي كردم اما توانستم برابر ذوب آهن بازي كنم اما بعد از بازي فهميدم دچار آسيب ديدگي شده ام.

وي تاكيد كرد: به هيچ وجه تادون پایم پاره نشده است و بعضي افراد فقط دنبال شايعه سازي هستند.

جباري گفت: اميدوارم هرچه زودتر استقلال را همراهي كنم چرا كه مصدوميتم حاد نيست

bayern
08-11-2008, 10:32
پژمان متتظري در واکنش به انتقادات
دايي بازي من را مي شناسد

مدافع تيم فوتبال استقلال تهران در واکنش به انتقاداتي که درخصوص دعوت شدنش به تيم ملي مطرح است، شناخت دايي را عامل اصلي قرار گرفتن در ليست بازيکنان دعوت شده عنوان کرد.

پژمان منتظري در اين باره به خبرنگار ورزشي برنا گفت:وقتي سرمربي تيم ملي تصميم مي‌گيرد بازيکني را دعوت کند يا اينکه بازيکن ديگري را پشت درب‌هاي تيم ملي بگذارد، بايد به او حق داد. مربيگري امري سليقه‌اي است و هيچ کس نمي تواند در کار مربي دخالت کند.
منتظري در ادامه اظهار داشت:عملکرد من در ليگ برتر به همراه استقلال به حدي بد نبوده که دعوت شدنم باعث تعجب شود.همين‌که هميشه يکي از يازده بازيکن اصلي تيم امير قلعه نويي هستم، نشان مي دهد که توانسته ام آمادگي لازم را حفظ کنم.
گفتني است پژمان منتظري به همراه وحيد طالب لو و پيروز قرباني نفراتي هستند که از استقلال تهران به تيم ملي براي ديدار تدارکاتي مقابل قطر دعوت شده اند.

bayern
08-11-2008, 10:34
قلعه نوعي تا پايان هفته تکليف خارجي ها را مشخص مي کند

امير قلعه نوعي به زودي درباره دو بازيکن برزيلي اين تيم که اخيرا وارد ايران شده اند، نظر مي دهد.

به گزارش سرويس ورزشي برنا، دوبازيکن برزيلي اواخر هفته گذشته به همراه رضا رجبي وارد ايران شدند و قرار است امير قلعه نويي تا پايان هفته آينده پاسخ خود مبني بر عقد يا عدم عقد قرارداد با آن ها را به مديريت باشگاه استقلال اعلام نمايد.

bayern
08-11-2008, 10:47
مهاجم اسپورتینگ لیسبون در راه استقلال

باشگاه استقلال که چندیست به دنبال یک مهاجم خارجی می گردد، به زودی با مانوئل مهاجم پرتغالی قرارداد امضا خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، مانوئل سابق بازی در اسپورتینگ لیسبون را نیز دارد و به زودی وارد تهران خواهد شد تا در خصوص وضعیت و شرایط قرارداد خود با مسئولان استقلال گفت و گو کند.

bayern
08-11-2008, 10:48
با صدور اطلاعيه‌اي؛ استقلالي ها از باشگاه ملوان تقدير كردند

باشگاه استقلال تهران با صدور اطلاعيه‌اي از ميزباني شايسته باشگاه ملوان بندرانزلي تشكر و قدرداني كرد.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، باشگاه استقلال پس از مسابقه با ملوان بندرانزلي در چارچوب رقابت هاي هفته چهاردهم ليگ برتر مراتب قدرداني را از ميزباني اين باشگاه و هواداران تيم به عمل آورد.

در بخشي از اطلاعيه باشگاه استقلال كه در اختيار ايپنا قرار گرفته ذكر شده است: از مردم خونگرم و صميمي بندرانزلي و هواداران فهيم و فوتبال شناس حاضر در ورزشگاه تختي اين شهر و مسئولان باشگاه ملوان و برگزار كنندگان اين ديدار تشكر مي كنيم و اميدواريم در ديدار برگشت در ورزشگاه آزادي ميزبانان خوبي براي اين عزيزان باشيم.

bayern
08-11-2008, 10:49
تقي پور در گفت و گو با ايپنا: هميشه سرباز استقلال هستم

ابراهيم تقي پور گفت: "اشتباهات يك بازيكن جز اتفاقات فوتبال است و براي هر بازيكني پيش مي آيد."

مدافع استقلال در گفت و گو با خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) اظهار داشت: "بازي مقابل ملوان بازي بسيار جذاب و خوبي بود و هر دو تيم توانستند فوتبال بسيار خوبي را از خود به معرض نمايش بگذارند."

وي ادامه داد:‌ "استقلال مي توانست در اين ديدار برنده بازي باشد. در نيمه اول موقعيت هاي زيادي را به دست آورديم كه اگر آنها راتبديل به گل مي كرديم مي توانستيم ملوان را شكست دهيم. در هر صورت قسمت اين بود و اميدواريم كه در بازي هاي آينده اين نتايج را جبران كنيم."

وي خاطر نشان كرد: "در حال حاضر سه روز استراحت خواهيم كرد و پس از پايان سه روز تمرينات خود را ‌آغاز مي‌كنيم. من سرباز استقلال هستم و تابع نظر مربيان و هر وقت كه صلاح بدانند با جان و دل براي تيم محبوب خودم بازي خواهم كرد."

bayern
08-11-2008, 10:50
اعتراض قلعه نوعي به منيعي و منتظري

امير قلعه نوعي در پايان بازي ملوان به شدت از عملكرد منيعي و منتظري اعتراض كرد.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، امير قلعه‌نوعي سرمربي تيم فوتبال استقلال در پايان بازي تيمش مقابل ملوان كه به تساوي تيمش منجر شد پس از پايان بازي به شدت از عملكرد ميثم منيعي و پژمان منتظري اعتراض داشت.

قلعه‌نوعي معتقد بود كه روي صحنه گل دوم ملوان منيعي و منتظري مي‌توانستند جلوي فرصت گلزني مهاجم ملوان را بگيرند.

قرار است در جلسه كادر فني براي دو مدافع آبي پوشان جريمه‌اي در نظر گرفته شود.

تيم فوتبال استقلال از هفته چهاردهم رقابت هاي ليگ برتر مقابل ملوان با نتيجه دو بر دو به تساوي دست پيدا كند.

bayern
08-11-2008, 10:51
دو برزيلي از دوشنبه در استقلال

دو بازيكن برزيلي از روز دوشنبه با استقلال تمرين خواهند كرد.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، تيم فوتبال استقلال كه در آخرين بازي خود در رقابت‌هاي ليگ برتر مقابل ملوان بندرانزلي متوقف شده از روز دوشنبه تمرينات خود را آغاز مي‌كند و دو بازيكن برزيلي كه به صلاحديد رضا رجبي به ايران آمده‌اند از روز دوشنبه در تمرينات استقلال شركت خواهند كرد تا مورد ارزيابي اعضاي كادر فني استقلال قرار بگيرند.

تيم فوتبال استقلال در نيم فصل دو جاي خالي در تيم خود دارد كه امير قلعه‌نوعي قصد دارد با يك مهاجم و يك هافبك هجومي خارجي تمام كنند و گلزن قرارداد امضا كند.

bayern
08-11-2008, 10:52
لغو سفر جانواريو به امارات

فابيو جانواريو نمي‌تواند در تعطيلي ليگ به امارات سفر كند.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا)، فابيو جانواريو هافبك اروگوئه اي استقلال كه تصميم داشت در تعطيلي نيم فصل به همراه همسرش به امارات برود به دليل تاخير در تهيه رواديد اين كشور نمي‌تواند به اين سفر برود.

جانواريو چندي پيش هم سفر 48 ساعته اي را به اين كشور داشت.

bayern
08-11-2008, 10:53
مديران استقلال به ژاپن مي‌روند

براي شركت در سميناري مربوط به ليگ قهرمانان آسيا مسئولان باشگاه استقلال به ژاپن مي‌روند.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، روز گذشته مدارك باشگاه استقلال در همين مورد تحويل سازمان تربيت بدني شد تا آنها هم شنبه با هماهنگي امور بين الملل مدارك آنها ارسال شود.

به نظر مي‌رسد در صورت انجام هماهنگي‌هاي لازم مديرعامل استقلال و مانوسي فر ظرف 20 روز آينده راهي ژاپن شوند.

bayern
08-11-2008, 10:56
لغو سفر جانواريو به امارات

فابيو جانواريو نمي‌تواند در تعطيلي ليگ به امارات سفر كند.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران(ايپنا)، فابيو جانواريو هافبك اروگوئه اي استقلال كه تصميم داشت در تعطيلي نيم فصل به همراه همسرش به امارات برود به دليل تاخير در تهيه رواديد اين كشور نمي‌تواند به اين سفر برود.

جانواريو چندي پيش هم سفر 48 ساعته اي را به اين كشور داشت.

ملیت این جانواریو کجایی ؟
هرکی یه چیزی میگه

jamshidjap
08-11-2008, 10:59
چون اگه مساوی بشه و ما ببریم. با پیکان 1 امتیاز اختلاف داریم با پرسپولیس 5 امتیاز.بعد از اینکه بازی رو ببریم.

من ترجیح میدم پیکان بازی رو ببره چون اگه ما ببریم با اونا 6 امتیز اختلاف پیدا میکنیم و وضع اونا بدتر میشه.

به نظر من باید فولاد رو ببریم و پیکان هم ایشالله که پس پس رو میزنه و اختلاف با پیکان میشه 3 و با پس پس میشه 6 و این حال معنویش بیشتره

دوستان اشتباه نکنيد. اگه پيکان ببازه و استقلال ببره هر دوشون ميشن 28 و اگه ذوب آهن هم خراب کنه ما با تفاضل بهتر ميريم صدر جدول و اينطوري فشردگي در صدر جدول هم بيشتر ميشه. همين 1 امتياز اختلافها که مي گين ميتونه تکليف قهرمان رو مشخص کنه .

در مورد پرسپوليس هم اصلا برامون مهم نيست که چقدر با ما فاصله امتيازي داره چون ما هدفمون صدر نشيني هست و بايد دوست داشته باشيم صدر نشين ها ببازن ولو اينکه بازيشون با پرسپوليس باشه . حتي اگه پرسپوليس هم ببره بازم فاصله 3 امتيازي به قوت خودش باقي مي مونه .

زياد شدن فاصله ما با پرسپوليس فايده اي نداره . مهم کم شدن فاصله با صدر جدوله .

bayern
08-11-2008, 11:02
استقلال؛ تيمي كه نمي‌بازد
فوتبال- گروه ورزشي:‌
استقلال راه خوبي را انتخاب كرده است؛ «نباختن».

اين اتفاقي است كه فصل گذشته حريف ديرينه استقلال را به قهرماني ليگ‌برتر رساند. شايد تساوي در انزلي نتيجه ايده‌آلي براي استقلال به حساب نيايد اما آنها طوري بازي كردند كه انگار حاضر به قبول شكست نيستند. در واقع انزلي طبق وعده قبلي سرمربي ملوان به جهنم استقلال تبديل نشد. شايد كسب تساوي در ثانيه‌هاي پاياني بازي با ملوان برشي از خوش‌شانسي‌هاي امير قلعه‌نويي بود اما واقعيت ديگري هم وجود دارد؛ او با تصميمات خود تيمش را از شكست حتمي نجات داد. نيمكت‌نشيني آرش برهاني با توجه به شرايط نامساعد زمين و فرستادن عباسفرد به بازي بخشي از تصميمات صحيح سرمربي استقلال بود.

توقف استقلال در انزلي

تيم فوتبال استقلال تهران در هفته چهاردهم مسابقات فوتبال ليگ‌برتر باشگاه‌هاي كشور در خانه ملوان بندرانزلي با نتيجه 2 بر 2 متوقف شد. در اين بازي ابتدا جلال رافخايي در دقيقه 28 از روي نقطه پنالتي ملوان را پيش انداخت. پنج دقيقه پس از ثبت اين گل سياوش اكبرپور روي ارسال جان‌واريو از نقطه كرنر با ضربه سر، كار را به تساوي كشاند تا نيمه اول با نتيجه مساوي يك بر يك به اتمام برسد.

در نيمه دوم ملوان نمايشي به مراتب بهتر از 45 دقيقه اول داشت و توانست در دقيقه 77 توسط محمد نزهتي به گل دوم دست يابد. مهاجم جوان ملوان از اشتباه‌هاي پي‌درپي ميثم منيعي و پژمان منتظري نهايت بهره را برد و دروازه استقلال را گشود تا ملوان در آستانه يك پيروزي بزرگ قرار گيرد.

شاگردان محمد احمدزاده فقط دو دقيقه تا پيروزي برابر استقلال فاصله داشتند كه عليرضا عباسفرد موفق به گلزني براي آبي‌پوشان شد. او كه در دقايق پاياني به ميدان آمده بود با استفاده از اشتباه مدافعان، پاس آرش برهاني را در دقيقه 93 به تور دروازه ميزبان چسباند و بازي را مساوي كرد.

استقلال با تساوي مقابل ملوان 25 امتيازي شد تا پيش از برگزاري ديدارهاي باقيمانده از هفته چهاردهم مسابقات فوتبال ليگ‌برتر باشگاه‌هاي كشور به رتبه دوم جدول صعود كند. ملوان نيز جمع امتيازات خود را به عدد 14 رساند و جاي تيم استقلال اهواز را در رده دوازدهم جدول گرفت.

قلعه‌نويي: دقت مي‌كرديم، پيروز مي‌شديم

سرمربي تيم‌ استقلال پس از تساوي مقابل ملوان گفت: «بازي بسيار زيبايي از سوي هر دو تيم ارائه شد و تماشاگران حاضر در استاديوم ورزشگاه را با رضايت كامل ترك كردند.»
سرمربي استقلال تصريح كرد: «در مجموع از نتيجه به دست‌آمده رضايت ندارم. چراكه بازي كاملا تحت اختيار استقلال قرار داشت، بازيكنانم موقعيت‌هاي بسياري به دست آوردند كه در صورت دقت بيشتر مي‌توانستند با هر3 امتياز ميدان را ترك كنند، ولي هيچ‌گاه موقعيت‌هاي بيشتر در جريان يك بازي دليل بر برتري تيمي نخواهد بود.»

قلعه‌نويي متذكر شد: «ملوان تيم خوب و بي‌ادعايي است كه با برخورداري از يك كادرفني قوي و بازيكناني با استعداد، به‌رغم امكانات محدود خود به نتايج ايده‌آلي در ليگ‌برتر دست يافته و قطعا در صورت تكرار اين نمايش به جايگاه بهتري خواهد رسيد.»

سرمربي استقلال در خصوص اهميت قهرماني نيم‌فصل گفت: «قهرماني در نيم‌فصل براي استقلال هيچ فايده‌اي نخواهد داشت چراكه به قهرمان نيم‌فصل هيچ جامي تعلق نمي‌گيرد و مهم اين است كه با تداوم روند موفقيت‌آميز در ديدارهاي اخير بتوانيم قهرماني پايان‌فصل را براي هواداران استقلال به ارمغان بياوريم.»

قلعه‌نويي در خصوص قضاوت مسعود مرادي خاطرنشان كرد: «در اين خصوص و به ويژه صحنه پنالتي اعلام‌شده به سود ملوان صحبت خاصي ندارم و بهتر است كارشناسان در اين خصوص صحبت كنند. اما از مرادي گله‌اي هم دارم. البته به او تبريك مي‌گويم كه پس از هفته‌ها دوري به فوتبال برگشت اما مرادي خطايي كه نمي‌توان اسم آن را خطا گذاشت و خطاي كف پا بود را پنالتي اعلام كرد، طوري كه ناظر بازي هم بين دو نيمه به من گفت خطاي پنالتي صورت نگرفته است.» وي ادامه داد: «فكر مي‌كنم دوري چندهفته‌اي مرادي روي قضاوت‌‌هاي او تاثير گذاشته بود.»

اعتراض قلعه‌نويي به منيعي و منتظري

امير قلعه‌نويي در پايان بازي به شدت از عملكرد منيعي و منتظري انتقاد كرد.
قلعه‌نويي معتقد بود كه روي صحنه گل دوم ملوان منيعي و منتظري مي‌توانستند جلوي فرصت گلزني مهاجم ملوان را بگيرند. گويا قرار است در جلسه كادرفني براي دو مدافع آبي‌پوشان جريمه‌اي در نظر گرفته شود.

مثيم منيعي در چند بازي اخير استقلال نمايش‌هاي خوبي از خود نشان داده است اما در بازي روز پنجشنبه در حد و اندازه‌هاي خود ظاهر نشد تا موجبات دلخوري و اعتراض شديد سرمربي استقلال را فراهم كند. همچنين تيم استقلال با صلاحديد امير قلعه‌نويي فعلا تمرينات خود را پيگيري مي كند.

نكته جالب‌توجه اينكه استقلال از بازي بعدي خود مي‌تواند مجتبي جباري را نيز در اختيار داشته باشد. هافبك طراح استقلال كه به دليل مصدوميت نتوانست تيمش را مقابل ملوان همراهي كند در بازي با فولاد خوزستان بازخواهد گشت.

احمدزاده: استقلال فقط از توپ‌هاي هوايي استفاده كرد

سرمربي تيم ملوان انزلي گفت: «استقلال در بازي مقابل ما فقط از توپ‌هاي هوايي استفاده كرد. اما من در نيمه‌اول از بازي بازيكنانم راضي نبودم چون توانايي آنها بيش از اين بود.»

وي افزود: «در بين دو نيمه به شدت با آنها برخورد كردم به طوري كه تا به حال اينگونه با آنها صحبت نكرده بودم. با توجه به صحبت‌هايم بازي در نيمه‌دوم شكل ديگري به خود گرفت و ملوان شرايط يك تيم پيروز را داشت.»

احمدزاده ادامه داد: «استقلال صاحب موقعيت‌هاي گل زيادي نشد و اين تيم ما بود كه مستحق كسب 3 امتياز بود، اما جواني تيم ما و يك لحظه غفلت باعث شد تا 3 امتياز را از دست بدهيم.»

سرمربي ملوان با بيان اينكه با مصدوميت مدافع خارجي تيمش مجبور شد رافخايي را به خط دفاع منتقل كند، اضافه كرد: «تا قبل از آن توپ‌هاي هوايي بازيكنان استقلال توسط مدافعان بلندقامت ما دفع مي‌شد اما با مصدوميت باسيچ همه چيز را از دست داديم.»

واعظ: قلعه‌نويي مي‌داند، چطور به تيمش شوك وارد كند

امير واعظ‌آشتياني درباره شرايط استقلال گفت: «خوشبختانه استقلال به خودباوري رسيده است و اين زحمات كادرفني تيم و بازيكنان را به خوبي نشان مي‌دهد.»

مديرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: «هر تيمي كه به لحاظ روحي آمادگي داشته باشد قهرمان اين فصل رقابت‌هاي ليگ خواهد شد. به هرحال راه طولاني در پيش است و به واقع نمي‌توان از همين حالا تيمي را قهرمان دانست.»

وي ضمن اشاره به نقش امير قلعه‌نويي در احياي حركت تيمي گفت: «اين مسئله مهمي است كه قلعه‌نويي تحمل باخت را ندارد. استفاده به موقع از بازيكنان هنر امير قلعه‌نويي است. در واقع او مي‌داند كه در شرايط سخت چطور به تيمش شوك وارد كند.»

bayern
08-11-2008, 11:05
قلعه نويى: به قهرمان نيم فصل هيچ جامى تعلق نمى گيرد

خبرگزاري آريا- سرمربى تيم استقلال گفت: قهرمانى در نيم فصل براى استقلال هيچ فايده اى در بر نخواهد داشت چرا كه به قهرمان نيم فصل هيچ جامى تعلق نمى گيرد و مهم اين است كه با تداوم روند موفقيت آميز در ديدارهاى اخير بتوانيم قهرمانى پايان فصل را براى هواداران استقلال به ارمغان بياوريم.

به گزارش سرويس ورزشي خبرگزاري آريا، امير قلعه نويى سرمربى تيم استقلال پس از تساوى مقابل ملوان گفت: بازى بسيار زيبايى از سوى هر 2 تيم ارائه شد و تماشاگران حاضر در ورزشگاه راضى به منازلشان بازگشتند.

وى همچنين اظهار كرد: اولين نكته اى كه در اين بازى به خوبى جلب توجه مى كرد حمايت همه جانبه تماشاگران هر 2 تيم بود كه به واقع براى برترى تيم هاى خود سنگ تمام گذاشتند.

او افزود: در مجموع از نتيجه به دست آمده رضايت ندارم، چرا كه بازى كاملاً تحت اختيار استقلال قرار داشت، بازيكنانم موقعيت اى بسيارى به دست آوردند كه در صورت دقت بيشتر مى توانستند با هر 3 امتياز ميدان را ترك كنند اما هيچ گاه موقعيت هاى بيشتر در جريان يك بازى دليل بر برترى تيمى نخواهد بود.

قلعه نويى متذكر شد: ملوان تيم خوب و بى ادعايى است كه با برخوردارى از يك كادر فنى قوى و بازيكنانى با استعداد باوجود امكانات محدود خود به نتايج ايده آلى در ليگ برتر دست يافته و قطعاً در صورت تكرار نمايش امروز به جايگاه بهترى خواهد رسيد.

سرمربى استقلال تأكيد كرد: قهرمانى در نيم فصل براى استقلال هيچ فايده اى در بر نخواهد داشت چرا كه به قهرمان نيم فصل هيچ جامى تعلق نمى گيرد و مهم اين است كه با تداوم روند موفقيت آميز در ديدارهاى اخير بتوانيم قهرمانى پايان فصل را براى هواداران استقلال به ارمغان بياوريم.

قلعه نويى در پايان در خصوص قضاوت مسعود مرادى خاطرنشان كرد: در اين خصوص و به ويژه صحنه پنالتى اعلام شده به سود ملوان هيچ اظهارنظرى نمى كنم و بهتر است كارشناسان در اين خصوص صحبت كنند. استقلال در اين بازى موقعيت هاى خوبى داشت كه در صورت استفاده از آنها نيازى به بحث در خصوص صحت اعلام پنالتى به سود ملوان نبود.

bayern
08-11-2008, 11:06
عليزاده : بازى خوبى را در انزلى به نمايش گذاشتيم

تهران IranSport.Net - على عليزاده مهاجم تيم استقلال بعد از ديدار اين تيم مقابل ملوان بندر انزلى گفت : بازى بسيار خوبى بود و ما مى توانستيم برنده اين ديدار باشيم. وى همچنين خاطرنشان كرد : بازى خوبى را در انزلى به نمايش گذاشتيم و در اكثر دقايق توپ و ميدان را در اختيار كامل خود داشتيم اما نتوانستيم به پيروزى برسيم. وى اظهار داشت : تيم ملوان تيم بسيار خوبى است و امتياز گرفتن از اين تيم آن هم در انزلى بسيار دشوار است و همانطور كه ديديد آنان حتى از ما جلو بودند اما خدا را شكر مى كنم كه توانستيم از اين تيم امتياز بگيريم. مهاجم تيم استقلال درباره مقصر اصلى گل دوم ملوان گفت: ببينيد وقتى همه تيم امتياز از دست مى دهد به نظر من همه تقصير دارند و نمى توان شخص خاصى را معرفى كرد . ما يك تيم هستيم و همگى در اين گل نقش داشتيم.

bayern
08-11-2008, 11:08
اين استقلال "روئين تن" جان کندن "جان" براى پر کردن جاى خالى "مجتبي"
بازى در انزلى همانگونه شروع شد که پيشبينى ميشد، هربار که بازيکنى اراده ميکرد تا توپ را استپ وسپس با آن به حرکت درآيد نه گل و لاى که پستى و بلنديهاى زمين منجر به "پله شدن" توپ ميشد تا هيچ بازيکنى نتواند آن کارى که بلد بود و از او انتظار ميرفت را انجام دهد، به همين خاطر سواى سانترها که تکرار ميشدند، بازى هيچ نکته فنى ديگرى که قابل بحث باشد نداشت و شايد از همين رو باشد که بتوان بيشتر صحبتها را به نحوه عملکرد بازيکنان در تکصحنهها اختصاص داد.
با هم قهر بودند؟
ترديدى نيست که مجيدى با اکبرپور يا سياوش با عليزاده و عليزاده با فرهاد قهر نبودند اما شيوه بازى آنها به گونهاى نيست که بتوانند مکمل همديگر باشند. البته باز اگر قلعه نويى مهاجم تکنيکي اش را به جاى خط ميانى در جاى خودش به بازى ميگرفت چه بسا ميشد از دل بازى او با اکبرپور ترکيب مساعدترى را بيرون آورد ولى چون تيم به دستهاى عليزاده احتياج داشت و تنها جايى که ميشد از اين بازيکن استفاده کرد هم خط حمله بود در نتيجه يک مثلث ناهمگون به وجود آمد که يگانه قرباني اش هافبک شماره 7 پسران آبى بود، زيرا فرهاد که بهترين صفت و مهمترين ويژگى بازياش خلاقيت در زمان حمل توپ است به دليل شرايط خاص زمين نميتوانست آن فوتبالى که از او انتظار ميرود را ارائه کند.
بال راه انداز
هرچند که در غياب "مجتبى جباري" همواره يکى از بالها به پرواز درميآمد، ولى جان واريو خيلى تلاش کرد تا با دوندگى بيشتر جاى خالى هافبک شماره 8 را پر کند. اين هافبک برزيلى ظرف هفتههاى گذشته حتى به نسبت جبارى هم مؤثرتر بازى کرده که يکى از دلايل آن بازميگردد به تحرک بالاى جان در زمانى که توپ ندارد و ديگرى اينکه با سر بالا "پاس" ميدهد.
البته آنچه واريو انجام ميدهد جزو اصول ابتدايى بازى فوتبال است منتهى با توجه به فقر نظام آموزشى فوتبال ايرانى بازيکنان نوجوان و جوان ما که بايد در عنفوان گرايش به اين رشته ورزشى نکات فنى را بياموزند بسيارى از اين رفتارها که براى امثال واريو به صورت يک عادت درآمدهاند را بلد نيستند و به همين خاطر وقتى يک هافبک استاندارد به تيمهاى ايرانى ميآيد بازياش بيش از آن حد که بايد به چشم ميآيد.
طاقت باخت ندارد
استقلال طاقت باخت را ندارد و اين شايد يکى از محسنات تيمى باشد که قلعه نويى به همراه فتح الله زاده بسته است. اين استقلال يادآور همان تيمى است که دو سه فصل قبل و با مربيگرى امير، قهرمان ايران شد. آن موقع هم بازى براى پسران آبى تا واپسين لحظات ادامه مييافت و بسيارى از مساوى يا باختها در دقايق پايانى تبديل به نتيجهاى بهتر ميشدند.
بالطبع وقتى تيمى داراى اين قابليت باشد که بتواند 90 دقيقه حالت تهاجمى خود را حفظ کند، اين بر اثر آمادگى بالاى بدنى در درجه اول و برخوردارى از تمرکز ذهنى است. بدين ترتيب بايد راز "روئينتن" شدن استقلالى که هفتهها است نباخته را در همين موارد جستوجو کرد.

bayern
08-11-2008, 11:11
به خاطر گل ملوان تعويض نشدم اما... منيعي: استقلالى ها مرا ببخشند

استقلال در مقابل ملوان به تساوى 2-2 دست يافت و نتوانست پيروزيهايش را ادامه دهد. ميثم منيعى که در اين مسابقه 74 دقيقه در زمين حضور داشت، در مصاحبهاى به سوالات "توپ ورزشي" چنين پاسخ داد.
بازى چطور بود؟
بازى سختى بود. در انزلى و خانه حريف به ميدان رفتيم و ديدار طاقتفرسايى را پشت سر گذاشتيم.
نوار پيروزيهاى استقلال در اين مسابقه پاره شد.
متأسفانه بعداً ما ميخواستيم به پيروزى دست يابيم اما در طول دقايق اين بازى اتفاقاتى رخ داد که نتوانستيم به خواسته مان برسيم.
نزديک بود شکست بخوريد؟
اگر واقعبين باشيم و انصاف را درنظر بگيريم حق استقلال پيروزى بود، در نيمه اول ما خيلى خوب بوديم اما فرصتهاى پياپى را از دست داديم.
ملوان چگونه بود؟
تيمى بود که بسيار باانگيزه بازى کرد و لحظهاى پا پس نگذاشت.
روى گل خورده دوم استقلال چقدر مقصر بودي؟
تا حدودى مقصر بودم و از اين بابت از همه عذرخواهى ميکنم و اميدوارم بتوانم در آينده جبران نمايم و بازيهاى خوبى را در ترکيب تيم به نمايش بگذارم.
دليل تعويضت همين اشتباه بود که انجام دادي؟
تيم ميخواست به گل تساوى دست يابد و براى همين نيروهاى تهاجمى را به ترکيب تيم اضافه کرد.
قلعه نويى بعد از پايان اين مسابقه حرفى نزد؟
نه.
ليگ هم تعطيل شد؟
بله! به خاطر بازيهاى تيمملى ليگ برتر تعطيل شد، تمرينات ما نيز سه روز تعطيل شد تا به استراحت بپردازيم؛ اين فرصتى براى ماست تا نقاط ضعف و قوتمان را تقويت سازيم.
اين باعث نخواهد شد تا تيمها دچار افت شوند؟
چاره چيست، مصالح تيمملى مهمتر است و بايد به اين تفکراتى که درنظر گرفته شده است، احترام بگذاريم.

bayern
08-11-2008, 11:12
سكته ناقص در روز برتري

در انزلي همان اتفاقي گريبان استقلال را گرفت كه دقيقا يك هفته قبل براي پرسپوليس در شيراز رخ داده بود.

هم استقلال و هم پرسپوليس در اين دو بازي نمايش بهتري نسبت به رقيب خود داشتند اما دستاورد آنها يك شكست براي پرسپوليس و يك مساوي در آخرين لحظات براي استقلال بود. اينكه يك تيم صاحب فرصت‌هاي گل بيشتري باشد و مثلا درصد مالكيت توپ كفه ترازو به نفع او سنگيني كند هرگز دليل بر آن نمي‌شود كه بتوان حكم قطعي درخصوص پيروزي آن تيم داد. استقلال مقابل ملوان به مراتب بهتر و با كيفيت‌تر بازي كرد اما نتوانست صاحب سه امتياز شود. تيم‌هايي كه موقعيت‌هاي بيشتري دارند هميشه پيروز نمي‌شوند اما هر تيمي كه بيشتر اشتباه كند قطعا بازنده خواهد بود. استقلال در انزلي بيشتر از حريف دچار اشتباه شد و برآيند آن يك شكست بود (مساوي با ملواني كه حال و روز خوشي ندارد كمتر از شكست نيست.)
1-استقلال در حالي قهرمان ليگ پنجم حرفه‌اي شد كه خط دفاع مقتدري داشت با بيلان 17 گل خورده در 30 بازي مثلث قرباني، فكري و صادقي يك نكته درخشان را ملكه ذهن خود كرده بود. «پرهيز از بازي ريسكي و نمايشي و دفع توپ.» مقابل ملوان و روي گل اول اين تيم شكوري در دفع يك توپ ساده دچار دو اشتباه شد، اول اينكه تصميم گرفت توپ را به روش «خاص» دفع كند و دوم اينكه نتوانست اصل تايمينگ را به خوبي رعايت كند و تاوان اين اشتباه گلي بود كه وارد دروازه آبي‌ها شد.
2- استقلال بارها صاحب پيروزي‌هاي پرگل شده كه مرور آنها نشان مي‌دهد زوج سياوش اكبرپور و آرش برهاني ايده‌ال اين تيم در نوك خط حمله است اما امير قلعه‌نويي بازهم نتوانست از مهاجم مورد علاقه‌اش چشم بپوشد و با حضور علي عليزاده همان اتفاقات هميشگي افتاد. شماره 19 در تمام طول بازي فقط يك حركت موثر داشت، كه آن هم يك پرتاب اوت بلند بود كه خطرساز شد. او بارها در موقعيت‌هاي خوب گلزني قرار گفت اما سقف توانايي‌هايش را هر بار بيشتر از قبل نشان داد.
3- ميثم منيعي زمينه‌ساز گل دوم ملوان شد. حضور بي‌موقع او در منطقه استحفاظي منتظري و دخالت بيجايش باعث شد تا توپ به جاي طي مسيري كه مقصدش خروج از محوطه جريمه استقلال بود، جلوي پاي محمد نزهتي بيفتد، بازيكني كه از داشتن توپ كاملا ناميد شده بود.
4- حضور سياوش اكبرپور در نوك خط حمله استقلال باعث شده بود مدافعان حريف به دليل توانايي‌هاي فراوان او در فاز جنگندگي به طور كامل از بازيسازي غافل شوند و فقط به دفع توپ بپردازند. از آن طرف خط هافبك استقلال به جاي جباري صاحب عنصري به نام فرهاد مجيدي بود كه به خوبي از سرعت بالايش استفاده مي‌كرد. تعويض مجيدي و يك خط عقب آمدن اكبرپور خط دفاعي ملوان را به آرامش رساند. آنها حالا يك عليزاده ناآماده را روبه‌روي خود مي‌ديدند و نه اكبرپور جنگنده را. پس ملوان جلو مي‌آيد و حتي اين جرات به احمدزاده داده مي‌شود كه به جاي مدافع مصدومش (باسيچ) يك هافبك (خدامرادي) را وارد بازي كند. خط هافبك استقلال پس از تعويض مجيدي دچار يك وقفه كوتاه مدت در تصميم‌گيري شد و دقيقا در همين زمان گل دوم وارد دروازه آبي‌ها شد.
5- استقلال در مسابقه‌اي پيروز نشد كه استحقاقش را با هر متد و معياري داشت اما آنها به تك امتياز رضايت دادند چون بيشتر از رقيب اشتباه كردند. استقلال بيشتر اشتباه كرد و كمتر شانس داشت دقيقا برخلاف ملوان كه بيشتر شانس داشت و كمتر دچار اشتباه شد.

bayern
08-11-2008, 11:13
جان واريو، بهترين و مظلوم‌ترين

فابيو جان واريو در عين اينكه بهترين بازيكن زمين بود، مظلوم‌ترين بازيكن هم بود. او هرچه سرش را بالا مي‌كرد و پشت خط دفاعي حريف را ديد مي‌زد يك بازيكن سرعتي نمي‌ديد

ه بكش زيرش دركار بود و نه آن فوتبال بي‌برنامه مبتني بربازي هوايي و استفاده از اشتباهات حريف كه در كل هفته گذشته و‌عده‌اش داده مي‌شد، شكل گرفت.
استقلال و ملوان در زمين نم‌دار تختي انزلي فوتبالي قابل قبول و راضي كننده‌اي را ارائه كردند كه مي‌شد رگه‌هايي از برنامه‌هاي تاكتيكي و مرور كارهاي تيمي را در آن جستجو كرد. شايد حتي امير قلعه‌نويي كه روي يك بازي هوايي و كاملا فيزيكي برنامه‌ريزي كرده بود خيلي زود غافلگير شد و بعيد نيست از اينكه بازيكني مثل علي عليزاده را به آرش برهاني ترجيح داده پشيمان است. زمين نسبتا مناسب بازي، حسرت و افسوس غيبت مجتبي جباري را دوچندان كرد تا در روزي كه بازهم فابيوجان‌واريو ستاره زمين بود دست استقلال از كسب سه‌امتياز كوتاه بماند. ملوان روي فضاي خالي پشت‌سر پيستون‌هاي دونده استقلال- حيدري و منيعي- برنامه‌ريزي كرده بود و به خصوص از سمت راست چند خطرآشكار را خلق كرد. استقلال اما مثل هفته‌هاي گذشته موقعيت‌هاي زيادي را به‌وجود آورد كه به‌هدر رفت. تيم امير قلعه‌نويي در فاصله يك دقيقه مانده به پايان مسابقه بازنده بود اما حتي حالا هم كه در آخرين ثانيه‌ها شكست را با تساوي عوض كرده مي‌توان گفت آنها مسابقه‌اي را كه قاعدتا بايد برنده آن لقب مي‌گرفتند، با تساوي به پايان رساندند.
استقلال به‌‌لحاظ خلق موقعيت گلزني در طول 90 دقيقه آمار قابل توجهي را ثبت كرده و اين اتفاق ريشه در فعل و انفعالات يك دوم دفاع حريف دارد. آنها در اين منطقه از زمين خوب توپ را نگه مي‌دارند و با پاس‌هاي صحيح پرتعداد و دواندن توپ در عرض زمين راه فرار از لايه‌هاي دفاعي حريف را پيدا مي‌كنند. در بازي با ملوان جان واريو، كاظمي و فرهاد مجيدي يك خط عقب‌تر از مهاجمان استقلال، مدافعان و هافبك‌هاي حريف را به خود مشغول مي‌كردند و به اين ترتيب فضاي ايده‌آلي براي فرار مهاجمان به فضاهاي خالي ايجاد مي‌شد. در اين شرايط شايد اگر آرش برهاني در زمين بود كار براي بازيكني مثل جان واريو كه پاس‌هاي در عمق را استادانه ارسال مي‌كند راحت‌تر مي‌شد. درست مثل صحنه گل دوم كه شماره 27 استقلال حركت آرش برهاني در عمق دفاع ملوان را ديد و پاس كم نقصي براي او ارسال كرد.
خلاقيت استقلال در فاز تهاجمي خط مياني اين تيم نهفته است.
جان‌واريو، جباري، خسروحيدري و منيعي مدافعان حريف جلو مي‌كشند و در اين حالت فضاهاي بكري براي برهاني و جان واريو ايجاد مي‌شود. استقلال چيزي حدود 10 دقيقه از سرعت برهاني در خط حمله سود برد و نتيجه‌اش را ديد. استفاده از علي عليزاده به جاي برهاني دو امتياز حساس را از استقلال گرفت. فابيو جان واريو در عين اينكه بهترين بازيكن زمين بود، مظلوم‌ترين بازيكن هم بود. او هرچه سرش را بالا مي‌كرد و پشت خط دفاعي حريف را ديد مي‌زد يك بازيكن سرعتي را كه در فضاهاي خالي موجود در عمق حركت كند، نمي‌ديد.

bayern
08-11-2008, 11:16
فرار در ثانيه مرگ

استقلال در بازي رفت فصل گذشته در دقيقه90 با گل علي طهماسبي شكست خورد و اين بار با گل دقيقه93 عباسفرد از شكست گريخت

استقلال 2- ملوان 2

هفته چهاردهم ليگ‌برتر باشگاه‌هاي كشور
ورزشگاه: تختي انزلي
تماشاگر: 12هزار نفر
گل‌ها: رافخايي(28- پنالتي)، نزهتي(76) براي ملوان، اكبرپور(33)، عباسفرد(3+90) براي استقلال
داور: مسعود مرادي
اخطار: بابك پورغلامي، عليرضا رمضاني، سيدجلال رافخايي (ملوان)
پيروز قرباني، هادي شكوري، عليرضا عباسفرد، حسين كاظمي و علي عليزاده(استقلال)
ملوان: غلامعلي‌‌زاد، سعيد سالارزاده، هادي تاميني، آلن باسيچ(73- امير خدامرادي)، بابك پورغلامي، عليرضا رمضاني(1+90- محسن گياهي)، فيليپ آلوز دسوزا، سعيد يوسف‌زاده، مهران جعفري، سيد جلال رافخايي و محمدعلي اميري(63- محمد نزهتي)، سرمربي: محمد احمدزاده
استقلال: وحيد طالب‌لو، پيروز قرباني، هادي شكوري، پژمان منتظري(80- عليرضا عباسفرد)، جان واريو، حسين كاظمي، خسرو حيدري، ميثم منيعي (78-اميرآبادي)، سياوش اكبرپور، فرهاد مجيدي (62-آرش برهاني) و علي عليزاده
سرمربي: امير قلعه‌نويي
ملوان دو بار از هيولاي اين هفته‌هاي ليگ‌برتر جلو افتاد اما هر دو بار استقلال توانست اين عقب‌ماندگي را جبران كند، حالا بايد نوشت كه استقلال متوقف شد يا ملوان ميزبان؟ استقلال با يك تغيير، بازي را شروع كرد، آنها بدون جباري در انزلي به ميدان آمدند اما درحالي‌كه همه فكر مي‌كردند يدالله اكبري در سمت راست و به عنوان زوج حيدري بازي مي‌كند امير قلعه‌نويي به همه رودست زد و فرهاد مجيدي را به زمين فرستاد تا صاحب يك بازيكن پا به توپ و كاملا نفوذي شود. مجيدي هم بازي خوبي از خودنشان داد و تا قبل از تعويض مي‌توان او را بهترين استقلالي زمين دانست البته پس از فابيوجان واريو كه در غياب جباري وظيفه داشت به همه جاي زمين سربكشد، او مقصد همه توپ‌هاي بازيكنان استقلال بود. ملوان اما خوشحال از بخشش دقيقه نودي جلالي رافخايي قصد داشت با تعويض‌هاي سريع منطقه بازي توسط عليرضا رمضاني و د‌سوزا و بهره‌بردن از سرعت بالاي رافخايي و جعفري و البته فضاي ايده‌ال پشت‌سر حيدري و منيعي به گل برسد. استقلال مي‌توانست روي ارسال‌هاي مجيدي و حيدري از راست به گل برسد اما اگر بدانيم كه مقصد اين سانترها، سرعليزاده است همه به اين نتيجه مي‌رسند كه چرا استقلال به جاي زدن گل اول بازي، گل اول را خورد. يك اشتباه از سوي شكوري كافي بود تا سرعت رافخايي را با ضربه‌پاي راست مدافع آبي متوقف شود و مسعود مرادي روي نقطه پنالتي بايستد. طالب‌لو مسافت زيادي طي كرد تا رافخايي پنالتي‌زن را پيدا كند، با او دست بدهد و احتمالا هدفش را بخواند اما گلر پنالتي‌گير استقلال يك گام اشتباه به چپ برداشت و شيرجه‌اش به راست كمي كوتاه بود استقلال پس از گل‌خوردن كاملا جلو آمد اما نزديك بود روي ضربه سالارزاده در پي نفوذ رمضاني گل دوم را بخورد كه طالب‌لو توپ را دفع و شكوري آن را به كرنر فرستاد. اما آبي‌ها فقط 5 دقيقه اين عقب‌ماندگي را تاب آوردند تا ارسال جان واريو از نقطه كرنر تساوي را رقم بزند. آنها مي‌توانستند نيمه اول را با پيروزي به رختكن بروند اما ضربه اكبرپور بين چند بازيكن روي خط دروازه ملوان قرارگرفته ردوبدل شد و راهي به داخل نيافت. نفوذهاي منيعي از چپ از چشم احمدزاده دور نماند و او بلافاصله نزهتي را به بازي آورد و مهاجم جوانش را در فاصله خالي بين قرباني و منيعي قرار داد، نزهتي هم بالاخره كارخودش را كرد و از اشتباه منيعي در دفع برعكس توپ نهايت استفاده را برد. زمان اندك تا پايان بازي و استقلال عقب افتاده، اين جاست كه امير قلعه‌نويي مثل هميشه وارد كار مي‌شود. تيم او تبديل مي‌شود به مثلث طالب‌لو، شكوري و قرباني در زمين خودي و هشت بازيكن هجومي كه چهار تا به نام هاي برهاني، اكبرپور، عليزاده و عباسفرد در محوطه جريمه ملوان حاضرند و بالاخره اين ترفند جواب مي‌دهد و روي يكسري پاسكاري كه از كاظمي شروع و با ضربات جان واريو برهاني ادامه يافت، عباسفرد ضربه نهايي را زد تا استقلال به حداقل استحقاقش برسد.
بهترين بازيكن: جان واريو، هافبك برزيلي استقلال بهترين بازيكن ميدان بود. او هر دو گل تيم ميهمان را پايه‌ريزي كرد. در ضمن اينكه از بازي خوب فيليپ آلوز دسوزا هافبك برزيلي ملوان نمي‌توان بي‌تفاوت گذشت. جدال دو برزيلي در هر دو تيم كاملا ديدني و جذابيت خاصي به بازي داده بود.
اتفاق ويژه:بلافاصله پس از بازي به محمد احمدزاده سرمربي ملوان خبر داده شد كه ايرج زهرايي رئيس سابقه هيات فوتبال ايران كه از مدتي قبل بيمار بود در شرايط خوبي به سر نمي‌برد. به همين دليل احمدزاده مصاحبه پس از بازي را به دستيارش سپرد و به منزل زهرايي رفت. البته دقايقي پس از حضور وي در خانه، زهرايي دارفاني را وداع گفت.

Rjoun
08-11-2008, 11:17
والا اين جانواريو اون موقع كه توي فولاد بود پرتغالي بود.
اوايل استقلال برزيلي بود حالا شده اوروگوئه اي.
نگران نباشيد تا چند وقت ديگه بچه محل خودتون هم ميشه:27:

bayern
08-11-2008, 11:20
فكر نمي‌كردم گل زدن براي استقلال لذتبخش باشد

پس از به‌ثمر رسيدن اولين گلش در ليگ اين فصل

عليرضا عباسفرد پس از پنج هفته سكونشيني در ديدار مقابل ملوان به عنوان يار تعويضي در دقايق پاياني به زمين آمد و موفق شد تا در دقيقه سوم از وقت‌هاي اضافه گل حساسي براي استقلال به‌ثمر برساند تا تيمش از يك باخت خارج از خانه، نجات پيدا كند. اين اولين گل عباسفرد در استقلال بود و شايد با توجه به اينكه اين تيم 7 هفته گذشته را بدون باخت پشت‌سر گذاشته حساس‌ترين آن بود تا عباسفرد پس از به‌ثمر رساندن گل با درآوردن پيراهنش اينطور شادي كند.
پس از هفته‌ها سكونشيني، بالاخره به زمين آمدي.
بله، من بعد از بازي با پرسپوليس ديگر به زمين نرفتم. در هفته‌هاي گذشته هم خيلي خوب تمرين كردم. هفته گذشته هم مقابل ذوب‌آهن خيلي انگيزه داشتم كه به زمين بيايم، به‌هرحال مربيگري سليقه‌اي است. اميرخان در هفته‌هاي گذشته صلاح نديده بود كه از من استفاده كند.
به نظر مي‌رسد با اين گل بايد بيشتر اميدوار باشي كه به تركيب استقلال برگردي؟
نه اصلا اينطور نيست. شايد بازي بعد جزو 18 نفر هم نباشم چون خدا را شكر استقلال مهاجمان خوب و گلزني دارد كه روند رو به رشدي دارند.
در هفته‌هاي گذشته شنيديم كه قرار است از استقلال جدا شوي؟
اين خبر شايعه است چون من اصلا نمي‌توانم از اين تيم جدا شوم. من به عنوان يار قرضي به استقلال آمدم و تحت هيچ شرايطي نمي‌توانم از اين تيم جدا شوم.
بعد از 14 هفته مقابل ملوان اولين گلت را با پيراهن استقلال زدي؟
اين اولين گلم براي استقلال بود. گل خيلي خاصي بود كه در وقت اضافه به‌ثمر رسيد و فكر كنم زحمت بچه‌ها بود. بايد از آرش، عليزاده و مجيدي كه دوست داشتند من گل بزنم و روحيه‌ام را به‌دست آوردم تشكر كنم.
فكر نمي‌كني شادي پس از گل و كندن پيراهنت برايت مشكل‌ساز شود؟
براي چي؟! به من حق بدهيد كه بعد از هفته‌ها به زمين بيايم و براي گل زدنم شادي كنم. فكر نمي‌كردم گل زدن براي استقلال اينقدر متفاوت باشد، اين حركت در حقيقت شادي‌ام پس از به‌ثمر رسيدن اولين گل تساوي استقلال بود پس ايرادي به من نيست.

Rjoun
08-11-2008, 11:20
قلعه نويي درسته باهوشه اما جاي مجيدي بايد علي زاده رو مي كشيد بيرون.

bayern
08-11-2008, 11:21
صد گل هم بزنم به تيم ملي دعوت نمي‌شوم

اكبرپور: بعد از ششمين گل فصل، با ضربه سر

در هفته‌هاي گذشته و پس گلزني‌هاي آرش برهاني انتقادات زيادي از اكبرپور شد كه چرا اين مهاجم نمي‌تواند درامر گلزني موفق باشد. در نتيجه اكبرپور دو هفته‌اي است كه مقابل ذوب وملوان باانگيزه تمام كنندگي وارد زمين مي‌شود.
او كه سابقه گلزني و هت‌تريك مقابل ملوان را دارد، موفق شد 40‌مين گلش در تاريخ ليگ و 28مين در تركيب استقلال را مقابل اين تيم به ثمر برساند اكبرپور مي‌گويد:«همه از من مي‌پرسند كه چرا هميشه مقابل ملوان گل مي‌زنم. راستش را بخواهيد شرايط هوازي شمال طوري است كه بدنم فعال‌تر مي‌شود و مي‌توانم بازي‌هاي بهتري انجام دهم. خودم همانطور كه بارها گفتم پاس گل را بيشتر از گلزني دوست دارم اما وقتي ديدم در هفته‌هاي گذشته گل نزدم و دارد به ضررم تمام مي‌شود تلاشم را كردم تا بتوانم گل بزنم اما باز هم پاس گل را خيلي دوست دارم. جالب اينجاست كه بدانيد من وقتي در امارات بودم هم كاپيتان تيم ما در كورس قهرماني بود و من 12پاس گل به او دادم خودش مي‌گفت اگر زودتر الظفره مي‌آمدي حتما آقاي گل مي‌شدم.»
اكبرپور كه هر شش گلش در ليگ را با ضربه سر به ثمررسانده نويد يك مهاجم سرزن را در تركيب استقلال مي‌دهد، امتيازي كه در بهترين خط حمله ليگ لازم است. اكبرپور براي پاسخ دادن به اين سوال به ياد دوران نوجواني‌اش مي‌افتد«زماني كه در تيم‌ملي نوجوان بودم. يك بار براي زدن ضربه‌سر به هوا بلند شدم و پس از برخورد با يكي از بازيكنان‌ دچار مصدوميت شدم از آن موقع ديگه ترسو شدم اما در يكي، دو سال اخير ترسم ريخته و سعي مي‌كنم تا دوباره روي زدن ضربه سر تمرين كنم و مطمئن باشيد همانطور كه يك بار در ابتداي فصل به شما گفته بودم تا پايان فصل 15 گل مي‌زنم.»
هيچ‌كس نمي‌تواند منكر بازي‌هاي خوب و تلاش اكبرپور در ارنج استقلال شود و اين مسئله ناخودآگاه ذهنيت انگيزه تيم‌ملي را به‌وجود مي‌آورد اما مهاجم استقلالي نظر ديگري دارد «سياوش اكبرپور برخلاف بسياري از بازيكنان به‌خاطر پول يا تفريح فوتبال بازي نمي‌كنم من واقعا به بهبود فوتبالم اهميت مي‌دهم درست است كه سنم زياد است اما در ليگ سابقه 9 ساله دارم و دوست دارم كه به ثانيه، ثانيه فوتبالم فكر كنم و رشد كنم. اما فكر مي‌كنم كه اگر صدگل بزنم هم به تيم‌ملي دعوت نمي‌شوم چون مربيگري سليقه‌اي است و كسي نمي‌تواند خودش را به تيم ملي تحميل كند من به‌نظر سرمربي تيم ملي احترام مي‌گذارم روزي كه علي دايي آقاي X را فقط به‌خاطر اينكه بازيكن مثمرثمر تيمش بود به اردو دعوت كرد من تلاش كردم تا در استقلال خوب كار كنم و فكر مي‌كنم اگر از اميرخان در مورد عملكرد من بپرسيد كاملا راضي باشد.»
سياوش اكبرپور تساوي تيمش مقابل ملوان را به‌خاطر غرور كاذب استقلالي‌ها مي‌داند. اگر يادتان باشد من ابتداي فصل در روزنامه دنياي فوتبال پيش‌بيني كردم كه ما هر بازي سه،چهار گل مي‌زنيم چون مي‌دانستم كه وقتي هافبك‌هاي تيمي خوب باشند و مهاجمان گلزن هم داشته باشد آن تيم موفق است مثل بارسلونا كه ديدارهايش هميشه پرگل است. مطمئن باشيد كه استقلال شانس اول قهرماني است ما تمام تيم‌هاي بالاي جدول مثل پيكان و ذوب را برديم مقابل پرسپوليس و برق هم با بدشانسي موفق نشديم.
من فكر مي‌كنم اگر مقابل ملوان هم عجله نمي‌كرديم و اينقدر به خودمان مغرور نبوديم نتيجه مي‌گرفتيم. دو گل ساده خورديم كه به ضررمان تمام شد اما مطمئن باشيد كه در پايان فصل استقلال جام را به خانه مي‌برد.»

Rjoun
08-11-2008, 11:23
فكر نمي‌كردم گل زدن براي استقلال لذتبخش باشد

پس از به‌ثمر رسيدن اولين گلش در ليگ اين فصل

عليرضا عباسفرد پس از پنج هفته سكونشيني در ديدار مقابل ملوان به عنوان يار تعويضي در دقايق پاياني به زمين آمد و موفق شد تا در دقيقه سوم از وقت‌هاي اضافه گل حساسي براي استقلال به‌ثمر برساند تا تيمش از يك باخت خارج از خانه، نجات پيدا كند. اين اولين گل عباسفرد در استقلال بود و شايد با توجه به اينكه اين تيم 7 هفته گذشته را بدون باخت پشت‌سر گذاشته حساس‌ترين آن بود تا عباسفرد پس از به‌ثمر رساندن گل با درآوردن پيراهنش اينطور شادي كند.
پس از هفته‌ها سكونشيني، بالاخره به زمين آمدي.
بله، من بعد از بازي با پرسپوليس ديگر به زمين نرفتم. در هفته‌هاي گذشته هم خيلي خوب تمرين كردم. هفته گذشته هم مقابل ذوب‌آهن خيلي انگيزه داشتم كه به زمين بيايم، به‌هرحال مربيگري سليقه‌اي است. اميرخان در هفته‌هاي گذشته صلاح نديده بود كه از من استفاده كند.
به نظر مي‌رسد با اين گل بايد بيشتر اميدوار باشي كه به تركيب استقلال برگردي؟
نه اصلا اينطور نيست. شايد بازي بعد جزو 18 نفر هم نباشم چون خدا را شكر استقلال مهاجمان خوب و گلزني دارد كه روند رو به رشدي دارند.
در هفته‌هاي گذشته شنيديم كه قرار است از استقلال جدا شوي؟
اين خبر شايعه است چون من اصلا نمي‌توانم از اين تيم جدا شوم. من به عنوان يار قرضي به استقلال آمدم و تحت هيچ شرايطي نمي‌توانم از اين تيم جدا شوم.
بعد از 14 هفته مقابل ملوان اولين گلت را با پيراهن استقلال زدي؟
اين اولين گلم براي استقلال بود. گل خيلي خاصي بود كه در وقت اضافه به‌ثمر رسيد و فكر كنم زحمت بچه‌ها بود. بايد از آرش، عليزاده و مجيدي كه دوست داشتند من گل بزنم و روحيه‌ام را به‌دست آوردم تشكر كنم.
فكر نمي‌كني شادي پس از گل و كندن پيراهنت برايت مشكل‌ساز شود؟
براي چي؟! به من حق بدهيد كه بعد از هفته‌ها به زمين بيايم و براي گل زدنم شادي كنم. فكر نمي‌كردم گل زدن براي استقلال اينقدر متفاوت باشد، اين حركت در حقيقت شادي‌ام پس از به‌ثمر رسيدن اولين گل تساوي استقلال بود پس ايرادي به من نيست.
حالا بنده خدا بعده عمري يه گل زده.
والا حق داره.

bayern
08-11-2008, 11:34
ميثم منيعى:
اميرخان از من عصبانى نبود
ميثم منيعى كه پس از گل دوم ملوان از زمين بيرون آمد تعويض شدنش را تغيير تاكتيكى مى داند: «ما بايد كار ملوان را در نيمه اول تمام مى كرديم ولى عملكرد عجولانه ما در استفاده از موقعيت هاى گل مانع اين كار شد.
تيم ملوان با انگيزه، جوان و قدرتى بود و توانست در دقايقى تيم ما را تحت فشار قرار دهد اما به راحتى مى توانستيم، آنها را شكست دهيم. جو ورزشگاه تختى انزلى خيلى خوب نبود اما بهتر شده بود با اين اوصاف آنها خيلى خوب تيم خود را مورد حمايت قرار دادند و باعث بيشتر شدن انگيزه بازيكنان ملوان مى شدند.»منيعى درخصوص تعويض خود مى گويد: «به هرحال يك لحظه دچار اشتباه شدم و گل خورديم اما تعويضم به دليل تغيير تاكتيك تيمى بود نه عصبانيت قلعه نويى از اشتباه من.»منيعى از تساوى به دست آمده در انزلى خوشحال است: «از اين كه در روند خوبى هستيم و به ملوان نباختيم خوشحالم. تيم ما پتانسيل بالايى دارد و مى تواند نتايج بهترى بگيرد اما قهرمانى در نيم فصل اول مهم نيست و اميدوارم قهرمان پايان فصل تيم استقلال باشد.»

bayern
08-11-2008, 11:37
عباسفرد فرشته نجات
پنج شنبه ۱۶/۸/،۸۷ هفته چهاردهم از هشتمين دوره ليگ برتر، ورزشگاه: تختى انزلى، ساعت: 14:15
ملوان ۲
گل ها: سيدجلال رافخايى (۲۷ پنالتى) و محمد نزهتى (۷۶)
استقلال ۲
گل ها: سياوش اكبرپور (۳۲) و عليرضا عباسفرد (۳+90)
داور: مسعود مرادى
كمك ها: حسين خانبان و محمد ابوالفضلى
اخطار: عليرضا رمضانى، بابك پورغلامى و سعيد يوسف زاده (ملوان) - هادى شكورى، پيروز قربانى، على عليزاده، حسين كاظمى و عليرضا عباسفرد (استقلال)
تماشاگر: 13 هزار نفر

ملوان
مسعود غلامعلى زاد (۳)، هادى تأمينى (۵/۳)، آلن باسيچ (۵/۲)، سعيد سالارزاده (۳)، سعيد يوسف زاده (۵/۲) (امير خدامرادى ۷۴)، محمدعلى اميرى (۴) (محمد نزهتى ۶۴)، فيليپ دسوزا (۴)، سيدجلال رافخايى (۵)، بابك پورغلامى (۴)، مهران جعفرى (۵/۳) و عليرضا رمضانى (۴) (محسن گياهى ۱+90)
سرمربى: محمد احمدزاده

استقلال
وحيد طالب لو (۵)، هادى شكورى (۴)، پيروز قربانى (۵/۳)، پژمان منتظرى (۵/۲) (عليرضا عباسفرد ۷۹)، ميثم منيعى (۴) (مهدى اميرآبادى ۷۶)، فرهاد مجيدى (۶) (آرش برهانى ۶۱)، فابيو جانواريو (۵/۷)، خسرو حيدرى (۷)، سياوش اكبرپور (۵/۶)، على عليزاده (۴) و حسين كاظمى (۵/۵)
سرمربى: امير قلعه نويى

نيمه اول
برخلاف آنچه تصور مى شد نه خبرى از باران بود و نه زمين گل آلود. تابش شديد آفتاب در روزى كه پيش بينى مى شد هواى انزلى بارانى باشد همه را شوكه كرد اما در عين حال زمين ورزشگاه تختى به سبب باران هاى روزهاى اخير آنقدر ناهموار بود كه در هواى آفتابى هم بازيكنان براى دواندن توپ در ميدان مشكلات بسيارى داشته باشند. كنترل توپ به اندازه اى دشوار بود كه حتى بازيكنان ملوان هم در كنترل توپ با سختى فراوانى روبه رو بودند. ارسال حيدرى در دقيقه ۱۴ در واقع اولين جرقه هاى استقلال در اجراى يك بازى هجومى بود. ضربه حيدرى به شكلى خطرناك عرض دروازه ملوان را طى كرد و اكبرپور نتوانست از اين موقعيت بهره بگيرد. استقلال كه دفاع ملوان را رسوخ پذير مى ديد در دقيقه ۲۴ مى توانست توسط عليزاده به گل دست يابد اما ضربه سر نه چندان محكم او را رمضانى از روى خط دروازه بيرون كشيد. تغييراتى كه در تركيب استقلال ايجاد شده بود اين تيم را بيشتر به ارسال هاى بلند ترغيب كرد اما اين فرهاد مجيدى بود كه در همه دقايق حضورش در ميدان سعى مى كرد با دريبل هاى خود آرايش تاكتيكى ملوان را به هم بريزد. مجيدى كه در اين دقايق موفق بود اما همواره با خطاى بازيكنان ملوان متوقف مى شد تا اينكه ميزبان از روى يك حركت نه چندان تمرين شده يك پنالتى به دست آورد. در دقيقه ۲۶ مسعود مرادى در تصميمى بحث برانگيز در حالى كه رافخايى قصد داشت با خطاى كف پا توپ را كنترل كند در سوت خود به نشانه پنالتى دميد كه پيامد آن اولين گل ملوان از روى نقطه پنالتى به دست آمد. اين گل براى دقايقى ملوان را هجومى تر كرد اما اين استقلال بود كه از روى يك تاكتيك تمرين شده به گل رسيد. باز هم جانواريو در متن موقعيت سازى قرار گرفت تا اكبرپور هم دوباره براى استقلال گلزنى كند. اين گل كه در دقيقه ۳۲ به ثمر رسيد و باعث محتاط تر شدن دو تيم شد اما در عين حال اين استقلال بود كه در دقايق ۴۴ و ۴۵ مى توانست به گل دوم دست يابد تا با اندوخته بيشترى به رختكن برود.

نيمه دوم
به جرأت مى توان گفت نيمه دوم صحنه هاى حساس آنچنانى به غير از دو گلى كه به ثمر رسيد نداشت. شايد به تعبيرى امير قلعه نويى به تساوى در انزلى راضى بود چرا كه تا قبل از گل دقيقه ۷۶ محمد نزهتى تنها در دقيقه ۵۹ توانست با بغل پاى فنى اكبرپور كه از داخل محوطه هجده قدم به ثمر رسيد و مدافعان توپ را بيرون آوردند، دروازه ملوان را تهديد كند. امير قلعه نويى كه پس از گل دوم ملوان سعى مى كرد اسير جو ورزشگاه نشود و آرامش خود را در دقايق حساس حفظ كند، ميثم منيعى و پژمان منتظرى را به دليل اشتباه فاحش خود در به ثمر رسيدن گل دوم ملوان از زمين بيرون آورد تا پس از اين استقلال بى محابا و بدون ترس روى دروازه ملوان هجوم بياورد. شاگردان محمد احمدزاده كه خود را آماده يك پيروزى بزرگ كرده بودند پس از اين گل سعى مى كردند بيشتر حفظ توپ كنند و با پرس از جلو اجازه نفوذ هافبك هاى تهاجمى و طراح استقلال را ندهند اما انگار كه تنها يك فرصت براى استقلال كافى باشد اين تيم در حالى كه يك دقيقه يا بيشتر! به پايان وقت هاى تلف شده بازى باقيمانده بود باز هم روى ارسال جانواريو، فرار برهانى و ضربه روى پاى نه چندان دقيق اما محكم عباسفرد توانست بازى را به تساوى بكشاند و آب سردى به پيكر بازيكنان و تماشاگران ملوان بريزد. اين گل در واقع ركورد شكست ناپذيرى استقلال از بازى با استقلال اهواز را حفظ كرد و به نوعى ترس از ناكامى در بازى هاى خارج از خانه را از چهره استقلال شست.

يك - صفر
دقيقه ۲۷: رافخايى كه قصد داشت با كف پا توپ را كنترل كند، با برخورد پاى شكورى به سينه اش متوقف شد تا مرادى بى درنگ نقطه پنالتى را نشان دهد. رافخايى خودش پشت توپ قرار گرفت و در حالى كه دستان طالب لو مى رفت تا از گل شدن توپ جلوگيرى كند اما توپ با خوش شانسى مهاجم ملوان به قعر دروازه استقلال وارد شد.

يك - يك
دقيقه ۳۲: ارسال دقيق فابيو جانواريو از نقطه كرنر با اشتباه مدافعان ملوان روبه رو شد تا سياوش اكبرپور از اين غفلت بهره بگيرد و توپ را با ضربه سر و دور از دستان غلامعلى زاد به گل تبديل كند.

۲ - يك
دقيقه ۷۶: اشتباه عجيب ميثم منيعى و قاطى كردن او با پژمان منتظرى سبب شد تا محمد نزهتى در شرايط ايده آل و فوق العاده صاحب توپ شود و توپ را در دو قدمى به طاق دروازه استقلال بكوبد. طالب لو روى اين گل هيچ عكس العملى را نمى توانست نشان دهد.

۲ - 2
دقيقه ۳+90: جانواريو توپ را با دقت فراوان به آرش برهانى سپرد، برهانى توپ را به جلو برد و با پاس در عرض عليرضا عباسفرد را صاحب توپ كردكه او هم با روى پا توپ را از زير دستان غلامعلى زاد به تور دروازه كوبيد.

bayern
08-11-2008, 11:38
حيف از پاهاى جبارى نبود !
چه كسى قرار است جاى خالى او را پر كند سياوش اكبرپور يا فرهاد مجيدى اين وظيفه به دوش جانواريو سپرده شده است. اما شكل بازى اين دو با هم متفاوت است با اين حال نتيجه بازى دادن به جانواريو منتج به ارسال دو پاس طلايى مى شود تا استقلال دست پر از انزلى خارج شود. اگر بخواهيم به خلأ جبارى و ويژگى هاى منحصر به فرد او اشاره كنيم بايد به اين نكته متوجه باشيم كه شم گلزنى جبارى مى توانست استقلال را حتى برنده بازى مقابل ملوان كند. در عين حال مى توان به درستى اين تصميم كه جبارى بازى نكرده صحه گذاشت و آن را تأييد كرد. زمين سفت بود و ناهموار، زمين خشك بود و پرفراز و نشيب و همان بهتر كه جبارى را بازى ندادند تا نگينى همچون او در زمين نامطلوب ورزشگاه تختى انزلى آسيب نبيند.

bayern
08-11-2008, 11:40
قهرمانى نيم فصل اهميتى ندارد
امير قلعه نويى: خطاى دوضرب را پنالتى گرفتند

ايران ورزشى - قلعه نويى كه تقريبا از نتيجه راضى بود در سالن كنفرانس مطبوعاتى حاضر شد و حرف هايش را زد: « بازى بسيار زيباى از سوى دو تيم ارائه شد و تماشاگران حاضر در استاديوم راضى به خانه هايشان بازگشتند.
در مجموع از نتيجه به دست آمده رضايت ندارم، چرا كه بازى كاملا تحت اختيار استقلال بود، بازيكنانم موقعيت هاى بسيارى بدست آوردند كه در صورت دقت بيشتر مى توانستند با ۳ امتياز ميدان را ترك كنند، ولى هيچ گاه موقعيت هاى بيشتر در جريان يك بازى دليل بر برترى تيمى نخواهد بود.» قلعه نويى درباره ملوان هم اين تحليل را ارائه مى دهد: «ملوان تيم خوب و بى ادعايى است كه با برخوردارى از يك كادر فنى قوى و بازيكنانى با استعداد به رغم امكانات محدود خود به نتايج ايده آلى در ليگ برتر دست يافته و قطعا در صورت تكرار نمايش امروز به جايگاه بهترى خواهد رسيد.» قلعه نويى به قهرمانى نيم فصل اهميت نمى دهد: «قهرمانى در نيم فصل براى استقلال فايده اى ندارد چرا كه به قهرمان نيم فصل هيچ جامى تعلق نمى گيرد و مهم اين است كه با تداوم روند موفقيت آميز در ديدارهاى اخير بتوانيم قهرمانى پايان فصل را براى هواداران استقلال به ارمغان بياوريم.»قلعه نويى عملكرد مرادى را هم تحليل مى كند: «فكر مى كنم آن صحنه خطاى كف پا رخ داد و داور بايد خطاى دوضرب مى گرفت. ناظر بازى هم به اين موضوع اشاره كرد.»

bayern
08-11-2008, 11:42
عليرضا عباسفرد، خوشحالم جواب اعتماد قلعه نويى را دادم

عليرضا عباسفرد مهاجم استقلال توانست بعد از مدتها براى تيمش به ميدان برود و در آخرين دقايق ، بازى رابه تساوى بكشاند گفت و گوى او را با ابرار ورزشى بخوانيد:
• بازى را چطور ديديد؟
- بازى سختى بود. ما توانستيم در آخرين دقايق بازى را به تساوى بكشانيم. البته اعتقاد دارم حق ما در اين ديدار برد بود.
• ملوان را چطور ديديد؟
- ملوان تيم جوانى بود كه توانست پا به پاى ما در اين ديدار ظاهر شود. من به آقاى احمدزاده بابت ساختن چنين تيمى تبريك مى گويم.
• پس از مدت ها در ليست استقلال براى اين بازى قرار گرفتيد.
- خب، من در طول هفته تمرينات خوبى را پشت سر گذاشته بودم و از همه لحاظ آماده بازى كردن بودم. خوشحالم جواب اعتماد قلعه نويى را در زمين دادم.
• در مورد گلى كه به ثمر رسانديد صحبت كنيد.
- نتيجه زحمات بچه ها بود. من فقط آن را كامل كردم. در مورد گل بايد بگويم در آن صحنه برهانى پاس گل خوبى را برايم فراهم كرد و من هم تكميل كننده بودم.
• بعد از بازى قلعه نويى به شما چه گفت؟
- فقط تشكر كرد. او اعتقاد داشت ما مى توانستيم برنده از زمين خارج شويم و ۳ امتياز را كسب كنيم.
• فكر مى كنيد بتوانيد اين روند را ادامه دهيد؟
- تلاش خواهم كرد به زودى فيكس استقلال باشم. شما مطمئن باشيد در هفته هاى آينده اين تصميم من عملى خواهد شد.

bayern
08-11-2008, 11:45
در حاشيه ديدار استقلال و ملوان انزلى

قلعه نويى به برهانى روحيه داد
بنا به صلاحديد امير قلعه نويى سرمربى استقلال آرش برهانى مهاجم اين تيم از ابتدا بازى نكرد. به همين دليل قلعه نويى پيش از شروع بازى در جلسه اى كوتاه با اين مهاجم به اين بازيكن روحيه داد.

خوش و بش قلعه نويى با احمدزاده
امير قلعه نويى سرمربى استقلال پيش از شروع ديدار به سمت نيمكت ملوان رفت و با محمد احمدزاده سرمربى اين تيم خوش و بش كرد.

توپ جمع كن ها، طرفدار ملوان
يكى از نكات جالب اين ديدار «سربند»هايى بود كه توپ جمع كن هاى زمين انزلى بر سر داشتند. آنها در اكثر اوقات تعصب خود را به اين تيم نشان دادند. حتى موقعى كه ملوان گل زد توپ جمع كن ها بيشتر از كادر فنى خوشحال بودند.

امير قلعه نويى مدام لب خط بود
امير قلعه نويى به دليل حساس بودن ديدار تيمش در طول نيمه اول مدام لب خط بود و نكات فنى را به بازيكنان تيمش گوشزد مى كرد. برخلاف قلعه نويى، احمدزاده بسيار آرام كنار نيمكت ايستاده بود.

خنده قلعه نويى بعد از اعلام پنالتى
دقيقه ۲۷ بازى وقتى مسعود مرادى داور اين ديدار اعلام ضربه پنالتى به سود تيم ملوان كرد امير قلعه نويى سرمربى استقلال به نشانه اعتراض خنده بلندى كرد. او اعتقاد داشت قبل از اعلام پنالتى بايد خطاى كف پاى رافخايى را مى گرفت.

عباسفرد در ليست ۱۸ نفره
بنا به صلاحديد امير قلعه نويى، عليرضا عباسفرد مهاجم اين تيم پس از مدت ها سكونشينى در ليست ۱۸ نفره استقلال قرار گرفت. همچنين ميلاد نورى و احمد خذيراوى در آخرين لحظات از اين ليست خط خوردند.

اكبرپور بعد از گل در آغوش قلعه نويى
سياوش اكبرپور مهاجم استقلال كه توانست گل اول تيمش را بزند بعد از به ثمر رساندن گل در آغوش سرمربى آبى پوشان قرار گرفت. وى همچنين با حميد بابازاده ديگر عضو كادر فنى هم به خوش و بش پرداخت.

اعتراض قلعه نويى به عليزاده
در اواسط نيمه اول على عليزاده مهاجم استقلال يك خطاى بى مورد را در كنار زمين انجام داد كه با عصبانيت شديد قلعه نويى مواجه شد. ظاهراً سرمربى استقلال اعتقاد داشت عليزاده نبايد اين خطا را انجام مى داد.

ذخيره ها گرم كردند
با پايان نيمه اول ذخيره هاى استقلال در زمين بازى ماندند و به گرم كردن خود مشغول شدند. اين تصميم بنا به صلاحديد كادر فنى استقلال انجام شد.

توصيه هاى مرفاوى به برهانى
زمانى كه آرش برهانى مهاجم استقلال قصد داشت وارد زمين بشود، مرفاوى آخرين نكات فنى را به اين مهاجم گوشزد كرد.

اعتراض قلعه نويى در پايان بازى به داور
پس از پايان ديدار قلعه نويى به سمت مسعود مرادى داور اين بازى رفت و به وى اعتراض كرد. گفتنى است قلعه نويى بيشتر روى ضربه پنالتى معترض بود.

سكوت ورزشگاه بعد از گل عباسفرد
عليرضا عباسفرد مهاجم تعويضى استقلال توانست در آخرين دقايق بازى نتيجه را به تساوى بكشاند. نكته جالب اينكه بعد از گل عباسفرد ورزشگاه در سكوت محض بود و اكثر تماشاگران ملوانى انتظار چنين نتيجه اى را نداشتند. آنها اعتقاد داشتند بايد ملوان اين بازى را با برد از زمين خارج مى شد.

تشكر مديرعامل استقلال از بازيكنان
اميررضا واعظى آشتيانى مديرعامل استقلال پس از پايان ديدار اين تيم مقابل ملوان در انزلى با حضور در رختكن آبى پوشان از بازيكنان تشكر كرد. طبق شنيده هاى ما واعظى آشتيانى اعتقاد داشت اين تيم فوتبال بسيار خوبى را انجام داد و فقط در كسب نتيجه بدشانس بود. شايان ذكر است تيم فوتبال استقلال در آخرين ديدار خود در ليگ برتر مقابل ملوان به نتيجه تساوى رسيد.

چارتر استقلال ۶ ميليون هزينه داشت
پس از آنكه تيم فوتبال استقلال در ديدار خود مقابل پاس در همدان با اتوبوس به اين شهر رفت، اميررضا واعظى آشتيانى مديرعامل اين تيم بلافاصله در رختكن تيم استقلال حاضر شد و اعلام داشت از اين بازى به بعد تمام سفرهاى خارج از خانه اين تيم با چارتر انجام خواهد شد. آبى پوشان در ديدار خود مقابل ملوان در انزلى هم با چارتر سفر كردند و جالب اينكه اين پرواز ۶ ميليون هزينه در پى داشت. البته در اين ميان تمام بازيكنان و اعضاى كادر فنى استقلال از انجام اين كار راضى به نظر مى رسيدند.

رضايت قلعه نويى از جان واريو
تيم فوتبال استقلال روز پنجشنبه موفق شد در ادامه رقابت هاى ليگ برتر در انزلى برابر ملوان به نتيجه تساوى برسد. طبق شنيده هاى ما پس از پايان بازى امير قلعه نويى سرمربى آبى پوشان از نحوه بازى فابيو جان واريو رضايت كامل داشت و اعتقاد داشت اين بازيكن به تنهايى توانست جاى خالى مجتبى جبارى را در زمين پر كند. گفتنى است قلعه نويى قصد دارد در آينده اى نزديك از اين بازيكن تقدير كند.

نوروزى غايب استقلال در انزلى
امين نوروزى پزشك تيم استقلال به دليل امتحان دانشگاه با اين تيم به انزلى نرفت. گفتنى است در غياب پزشك استقلال، ستوده جايگزين وى شد. نكته جالب اينكه زمانى كه وحيد طالب لو دروازه بان آبى پوشان براى دقايقى دچار مصدوميت شديد شده بود پزشك اين تيم نمى دانست چه كارى بايد بكند و با حالت تعجب فقط به نيمكت نگاه مى كرد.

bayern
08-11-2008, 11:58
نقش «دست» در فوتبال عليزاده
على عليزاده كلاً فكر مى كند فوتبال را با دست بازى مى كنند! او كه به خاطر پرتاب هاى بلندش هم به پرسپوليس رفت و هم سر از استقلال درآورد، در انزلى فقط به همين خاطر فيكس شد اما در يك صحنه تصميم گرفت كار گلزنى را هم با دست انجام دهد! كه همين مسأله اخطار دوم را براى او در پى داشت و سبب شد عليزاده ديگر از دست هايش استفاده نكند. او كلاًً روز خوبى را در انزلى پشت سر نگذاشت و با توجه به عملكرد قابل قبول بقيه مهاجمان استقلال بعيد است در ديدارهاى آينده فيكس بازى كند.

bayern
08-11-2008, 11:59
اميرآبادى نيم فصل جدا مى شود؟
نيمكت نشينى مهدى اميرآبادى در استقلال به امرى كاملاً عادى و بديهى تبديل شده است. اين بازيكن خودش هم فهميده كه فعلاً جايى در انديشه هاى تاكتيكى امير قلعه نويى ندارد و در برخى مسابقات (مانند بازى با ملوان) صرفاً به عنوان يك مهره ذخيره به ميدان مى آيد. البته ديگر از مصاحبه هاى جنجالى اميرآبادى هم خبرى نيست و به نظر مى رسد او مى خواهد ماجرا را به شكل ديگرى حل كند. طبق خبرهاى رسيده احتمال دارد هافبك ريزنقش استقلال در نيم فصل ليگ حرفه اى از قانون جديد استفاده كرده و راهى تيم ديگرى شود. حتى عده اى بر اين باورند كه اميرآبادى تيم جديد خود را هم بر گزيده و منتظر پايان دور رفت ليگ حرفه اى است تا به طور جدى با استقلالى ها در اين مورد صحبت كند. ذكر اين نكته ضرورى است كه اميرآبادى هنوز خبر فوق را تأييد نكرده و برخى از مسئولان استقلال هم صبح ديروز طى گفت وگويى كوتاه با خبرنگار ما از احتمال وقوع اتفاق فوق ابراز بى اطلاعى كردند.

bayern
08-11-2008, 12:00
پژمان منتظرى:
تيم ملى از دستم پريد
به اعتقاد اغلب كارشناسان پژمان منتظرى بر روى گل دوم ملوان نقش موثرى ايفا كرد و اگر اشتباه وى (همراه با ميثم منيعى) نبود آبى ها مى توانستند با دغدغه كمترى يك امتياز را به تهران آورده و حتى ميزبان خودشان را هم مغلوب كنند. در اين ميان امير قلعه نويى هم بلافاصله بعد از گل ملوان با عصبانيت رأى به تعويض منتظرى و منيعى داد تا افكار عمومى بيش از پيش بر روى اين ۲ نفر زوم شود. جالب است بدانيد براساس خبرهاى رسيده از انزلى پژمان منتظرى بعد از خاتمه مسابقه حسابى ناراحت بود و ترجيح داد كمتر با كسى حرف بزند. ظاهراً اين بازيكن بيم آن را داشت كه على دايى هم به خاطر صحنه فوق بر روى نام وى قلم قرمز كشيده و برخلاف اردوى قبلى، نام وى را در زمره مدعوين براى جدال مقابل امارات قرار ندهد.

bayern
08-11-2008, 12:00
ناراحتى قلعه نويى در راه بازگشت
كجاى دنيا «خطاى كف پا» را پنالتى مى گيرند؟!
استقلال در حالى مقابل ملوان در انزلى متوقف شد كه گل اول ميزبان از روى ضربه پنالتى به ثمر رسيد و اين مسأله با اعتراض كادر فنى ميهمان توام گرديد. در اين ميان امير قلعه نويى بيشتر از سايرين اعتراض مى كرد. وى هنگام بازى نسبت به تصميم مسعود مرادى اعتراض داشت و اين مسأله را صراحتاً در كنفرانس مطبوعاتى نيز بيان كرد اما نكته جالب توجه اينكه امير با اين وجود دست بردار نبود و به نظر مى رسد پنالتى ملوان به هيچ عنوان برايش قابل هضم نيست. سرمربى استقلال در مسير بازگشت به تهران با تاكيد دوباره بر مواضع قبلى و طرح دوباره اين ادعا كه حركت هادى شكورى مستوجب اعلام ضربه پنالتى نبود، اذعان مى كرد: «در كجاى دنيا خطاى «كف ملوان اعلام مى كرد نه اينكه نقطه پنالتى را نشان بدهد.»

bayern
08-11-2008, 12:01
سر و صدا در رختكن استقلال به خاطر گل دوم دريافتى
استقلال مقابل ملوان انزلى به تساوى دست يافت. با توجه به برگزارى بازى در انزلى، قاعدتاً اين نتيجه نمى تواند براى آبى ها يك «ناكامى» تلقى شود اما در عين حال عده زيادى معتقدند كه اگر ميثم منيعى و پژمان منتظرى آن اشتباه عجيب و غريب را انجام نمى دادند، احتمال اينكه استقلال مى توانست با كسب هر ۳ امتياز بازى، زمين مسابقه را ترك كند زياد بود. البته قلعه نويى هم خيلى زود با آنها برخورد كرد و هر ۲ نفر را بيرون كشيد اما ظاهراً ماجرا به همين جا هم ختم نشده است. بر اساس خبرهاى دريافتى، در رختكن استقلال اين زمزمه به گوش مى رسيد كه منتظرى و منيعى كه داعيه پوشيدن پيراهن تيم ملى را دارند، نبايد به همين راحتى توپ را خراب كرده و زمينه براى كاميابى مهاجمان حريف را فراهم مى نمودند. البته بدون شك اگر استقلال بازى را به خاطر آن اشتباه واگذار مى كرد و عباسفرد در دقايق پايانى گل نمى زد، منيعى و منتظرى بايد خودشان را براى روزهاى بسيار سختى آماده مى كردند.

bayern
08-11-2008, 12:01
براى پايان دادن به اعتراضات
استقلال اين هفته پول مى دهد
اگر چه در رسانه ها بحث هاى فراوانى پيرامون تزريق كمك هاى مالى نهادهاى دولتى و واريز بخش قابل توجهى از بودجه تبليغاتى به حساب استقلال به گوش مى رسد اما واقعيت امر اين است كه مشكلات مادى آبى ها همچنان پابرجاست و اين مسأله در مصاحبه هاى بازيكنان استقلال مشاهده مى شود. در واقع آنها هم منتظر هستند تا پيش قراردادهايشان را بگيرند و كار به جايى رسيد كه پيروز قربانى طى مصاحبه اى به اين مسأله اذعان كرد و از مديران باشگاه خواست تا بيش از پيش به فكر آنها باشند. البته ظاهراً بخشى از تعهدات باشگاه عملى شده اما هنوز مقدار قابل توجهى از آن باقى مانده است. براساس آخرين خبرهاى رسيده؛ مديران استقلال قصد دارند براى حل اين معضل و پايان بخشيدن به اعتراضات احتمالى طى روزهاى آينده جلسه اى برگزار كرده و طى آن زمينه اى را فراهم نمايند تا آبى پوشان در اين هفته مقدارى از طلب خودشان را بگيرند.

bayern
08-11-2008, 12:02
ناراضيان استقلال نيمكت نشين مى شوند
استقلال طى هفته هاى اخير نتايج خوبى كسب كرده و حالا يكى از مدعيان اصلى صدرنشينى محسوب مى شود اما در عين حال برخى از بازيكنان اين تيم به صورت مخفى و پنهانى از نيمكت نشينى خودشان گلايه كرده اند و اين مسأله قطعاً در همان روزهاى نخست اعتراض توسط باد! به گوش كادر فنى هم رسيده است. حالا امير قلعه نويى بهتر از همه مى داند كه كدام بازيكنانش از نيمكت نشينى كلافه شده اند و اين مسأله را در جمع ساير همبازيان خود نيز مطرح كرده اند. البته به نظر مى رسد سرمربى استقلال هم قصد كوتاه آمدن از موضع خود ندارد و همچنان قاطعانه معتقد است كه به هيچ عنوان نبايد از اين حرف ها ترسيد زيرا در غير اين صورت تمام ذخيره ها مدعى حضور در تركيب ثابت شده و تمركز تيم بر هم ريخته خواهد شد. جالب اينجاست كه از گوشه و كنار مى شنويم معترضان به سياست هاى تيم كه مشكلات داخلى استقلال را در رسانه ها بازگو كنند نيز به احتمال فراوان به روى نيمكت تبعيد خواهند شد. ظاهراً اين تصميم براى حفظ آرامش استقلال اتخاذ شده است.

bayern
08-11-2008, 12:02
روزهاى سرنوشت ساز استقلال
قلعه نويى امروز و فردا تعيين تكليف مى كند
استقلال در هفته اى كه گذشت آبستن حوادث داخلى زيادى بود. مصدوميت مجتبى جبارى، تأكيد مجدد مهرداد پولادى مبنى بر احتمال جدايى از جمع آبى پوشان، شايعه قهر جان واريو بر سر مسائل مالى، مصاحبه پيروز قربانى و درخواست وى از مديران باشگاه مبنى بر عمل به وعده هاى داده شده پيرامون حل مشكلات مالى و … اين ها از جمله اتفاقات مهمى بود كه در استقلال رخ داد و يك سر آن به بازيكنان وصل مى شد به همين خاطر طبيعى است كه پاى امير قلعه نويى هم به عنوان سرمربى تيم وسط كشيده شود زيرا به هر حال رفتار بازيكنان در حفظ يا به هم خوردن تمركز كل تيم تأثير مستقيم دارد.براساس خبرى كه صبح ديروز به گوشمان رسيد، امير قلعه نويى براى حل اين مسأله تدابير ويژه اى دارد و مى خواهد آرامش استقلال به هر شكل ممكن حفظ شود و كسى به صورت علنى اعتراض نكند. شايد اين تصميمات طى روزهاى هفته جارى منجر به تعيين تكليف براى خيلى ها شود.

bayern
08-11-2008, 12:03
عربها در انديشه جذب جان واريو
اگر به خاطر داشته باشيد حدوداً ۲ هفته قبل «ابرار ورزشى» نوشت كه فابيو جان واريو هافبك نفوذى و توپ پخش كن استقلال مورد توجه يك واسطه عرب قرار گرفته و بعيد نيست در صورت تداوم درخشش به زودى سر از كشورهاى عربى در آورد.در همين رابطه پنجشنبه شب گذشته خبرى به دستمان رسيد كه كاملاً ادعاى ما را تأييد كرد و بر مطلب چاپ شده در «ابرار ورزشى» مهر تأييد مى زد. طبق آنچه كه ما شنيديم، واسطه فوق به طور جدى پيگير بازى هاى جان واريو بوده و معتقد است عملكرد وى قطعاً توجه عرب ها را به خود جلب مى كند به همين خاطر مى خواهد او را به يكى، دو تيم اماراتى معرفى كند تا در صورت جلب رضايت كادر فنى آنها زمينه براى آغاز مذاكرات جدى فراهم شود. البته اگر اين اتفاق رخ بدهد باشگاه استقلال طرف مذاكره اصلى آنها خواهد بود زيرا اين هافبك پرتغالى همچنان با آبى ها قرار دارد.

bayern
08-11-2008, 12:05
برهانى: در بازى با فولاد دوباره آقاى گل مى شوم

آرش برهانى مهاجم استقلال براى دومين هفته متوالى نتوانست براى تيمش گلزنى كند و اين باعث شد براى آقاى گلى ۲ شريك به نام هاى فضلى و نيكبخت پيدا كند. بعد از بازى با ملوان با او گفت و گويى انجام داديم:
• بازى با ملوان چطور بود؟
- بازى خوبى بود. ما بازى را خوب شروع كرديم اما اشتباه داور در اعلام پنالتى براى ملوان باعث شد تمركز خود را براى دقايقى از دست بدهيم. در كل اعتقاد دارم تساوى حق ما نبود. ما مى توانستيم برنده از زمين خارج شويم.
• اما شما در دقايق تلف شده گل تساوى را زديد؟
- حرف شما درست است اما ما فقط در نيمه اول ۳ موقعيت صددرصد گلزنى داشتيم كه استفاده نكرديم اما قول مى دهيم در بازى با فولاد اين نتيجه را جبران كنيم.
• نيمكت نشين بوديد؟
- نظر كادر فنى بود. حتماً صلاح دانستند كه من نيمكت نشين باشم.
• ناراحت نيستيد؟
- خب هر بازيكنى دوست دارد بازى كند و من هم از اين قاعده مستثنا نيستم اما در وهله اول نتيجه گرفتن تيم مهم است، نه بازى كردن من!
• اما شايد اگر از ابتدا به ميدان مى رفتيد، صدر گلزنان را از دست نمى داديد؟
- زياد مهم نيست، در بازى با فولاد عنوان آقاى گلى را دوباره كسب خواهم كرد.

bayern
08-11-2008, 12:06
عربها در انديشه جذب جان واريو
اگر به خاطر داشته باشيد حدوداً ۲ هفته قبل «ابرار ورزشى» نوشت كه فابيو جان واريو هافبك نفوذى و توپ پخش كن استقلال مورد توجه يك واسطه عرب قرار گرفته و بعيد نيست در صورت تداوم درخشش به زودى سر از كشورهاى عربى در آورد.در همين رابطه پنجشنبه شب گذشته خبرى به دستمان رسيد كه كاملاً ادعاى ما را تأييد كرد و بر مطلب چاپ شده در «ابرار ورزشى» مهر تأييد مى زد. طبق آنچه كه ما شنيديم، واسطه فوق به طور جدى پيگير بازى هاى جان واريو بوده و معتقد است عملكرد وى قطعاً توجه عرب ها را به خود جلب مى كند به همين خاطر مى خواهد او را به يكى، دو تيم اماراتى معرفى كند تا در صورت جلب رضايت كادر فنى آنها زمينه براى آغاز مذاكرات جدى فراهم شود. البته اگر اين اتفاق رخ بدهد باشگاه استقلال طرف مذاكره اصلى آنها خواهد بود زيرا اين هافبك پرتغالى همچنان با آبى ها قرار دارد.

یکی بگه از دست این عربها ما چیکار کنیم

bayern
08-11-2008, 12:09
در گفتگو با ایسکانیوز
بیگ زاده: مقابل ملوان، استقلال همیشگی نبودیم!
تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: هافبک تیم استقلال تهران درخصوص بازی این تیم مقابل ملوان گفت: در این دیدار ما استقلال همیشگی نبودیم و باید ملوان را شکست می دادیم.
هاشم بیگ زاده روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" ، خاطرنشان کرد:در این دیدار به مانند بازی های گذشته بازی نکردیم چرا که بازی سنگینی داشتیم و امتیاز گرفتن در انزلی برای ما بسیار دشوار بود.
وی ادامه داد: پس از دریافت گل اول از سوی ملوان فشار زیادی به این تیم آوردیم و توانستیم به گل تساوی برسیم . در نیمه دوم هم در اکثر دقایق صاحب توپ و میدان بودیم اما روی اشتباه گل خوردیم و بازهم توانستیم در لحظات پایانی کار را به تساوی بکشانیم.
هافبک تیم استقلال در مورد حرف های قلعه نویی در رختکن به منیعی عنوان کرد : من در آنجا بودم و چیزی ندیدم قلعه نویی هیچ حرفی به منیعی نزد ضمن آنکه باید به او حق داد تا از نتیجه بازی ناراضی باشد.
بیگ زاده همچنین درمورد تیم ملوان به خبرنگار ایسکانیوز گفت: واقعا باید به احمدزاده با این چنین تیمی تبریک گفت. ملوان یکی از بهترین تیم های شهرستانی بوده که گرفتن امتیاز از این تیم بسیار دشوار است مخصوصا وقتی که این تیم میزبان باشد.
وی درباره عملکرد استقلال خاطرنشان کرد: روند خوبی را آغاز کردیم اگر همین روند را ادامه دهیم حتما می توانیم به قهرمانی نیم فصل این رقابت ها دست پیدا کنیم .
بیگ زاده در پایان گفت : استقلال با تغییر مدیریت روز به روز بهتر خواهد شد و من به آینده این تیم بسیار خوش بین هستم./

Rjoun
08-11-2008, 12:15
یکی بگه از دست این عربها ما چیکار کنیم
اگه بره اونجا فوتبالش خراب ميشه

M.etallic.A
08-11-2008, 12:22
آره ... جان واریو تو استقلال هماهنگ شده. بازیکن هر چه قدرم حرفه ای باشه وقتی با بازیکن های دره پیت عرب همبازی باشه نه تنها نمیتونه بازی خودشو بکنه حتی پسرفت هم میکنه. جان واریو در کنار جباری و برهانی و اکبرپور تونسته خودشو نشون بده. ما به جان واریو تو جام باشگاههای آسیا نیاز داریم.

Alireza Taji
08-11-2008, 13:21
این هزارمین پست من در تاپیک استقلال هست:5:

جان واریو به این راحتی از استقلال برو نیست!
یعنی استقلالی ها نمیذارند بره..

Alireza Taji
08-11-2008, 13:23
در صورت تاييد قلعه نويي

دو بازيكن برزيلي با استقلال قرارداد مي بندند

خبرگزاري فارس: در صورتي كه سرمربي تيم فوتبال استقلال دو بازيكن برزيلي را تاييد كند، با اين تيم قرارداد مي بندند.

به گزارش خبرگزاري فارس، رضا رجبي كه از سوي كادر فني استقلال براي انتخاب بازيكن به برزيل رفته بود، در بازگشت از اين كشور، دو بازيكن را همراه خود آورده است.
اين دو بازيكن در صورتي به عضويت استقلال در خواهند آمد كه امير قلعه نويي آنها را تاييد كند. تمرينات استقلال تا دوشنبه هفته جاري تعطيل است و با آغاز تمرينات اين دو بازيكن در تمرين شركت خواهند كرد.
نام اين بازيكنان مانوئل فايهو و گابريل سانتانا است.
انتهاي پيام/

Alireza Taji
08-11-2008, 13:27
براي ارسال مدارك مديران عامل به Afc
باشگاه هاي ايران تا پايان وقت اداري امروز فرصت دارند

خبرگزاري فارس: مديران عامل باشگاه هاي ايران ، تا پايان وقت اداري امروز فرصت دارند مدارك خود را براي ارسال به Afc جهت حضور در سمينار ژاپن به فدراسيون ارائه دهند.

به گزارش خبرگزاري فارس، كنفدراسيون فوتبال آسيا با ارسال نامه اي به فدراسيون فوتبال ايران خواستار اين شد كه براي حضور مديران عامل باشگاه هاي ايراني در نشست بيست و دوم آذر ماه سال جاري در ژاپن اسامي را اعلام كنند.
فدراسيون در نامه به باشگاه هاي كشور زمان ارسال را روز هيجدهم آبان تعيين كرد.
با توجه به اعلام رسمي مسئولان فدراسيون فوتبال ايران، پايان وقت اداري امروز آخرين فرصت براي باشگاه هاي ايران است كه مدارك نمايندگان خود را ارسال كنند.
فدراسيون فوتبال فهرست نهايي نمايندگان ايران براي حضور در نشست ژاپن را روز بيستم آبان به Afc ارسال خواهد كرد.

M.etallic.A
08-11-2008, 14:15
معمولا در زبان فارسی‌ لغت انگليسی‌ "ليدر" را رهبر ترجمه می کنند. ليدر‌های فوتبال ايران نه مربی هستند، نه سرپرست و نه مدير. قبل از اين که توضيح دهم، به چه کسانی در فوتبال ايران "ليدر" می گويند و اين آقايان چه کسانی را رهبری می کنند، اجازه دهيد با يک مثال از اقتصاد و تجارت ايران موضوع را کمی روشن تر کنم. بعضی‌ از توليدکنندگان و فروشندگان سعی‌ می کنند کالاهای مانده، کهنه و حتی فاسد شده خود را با بسته بندی جديد به مشتری قالب کنند. ليدر‌های فوتبال ايران هم از همين کالا‌های کهنه هستند، که در شرايط آب و هوايی ورزش ايران به مرور فاسد شده اند، ولی امروز با بسته بندی جديد و اسم فرنگی عرضه می شوند.

پيشکسوت ليدرهای امروز فوتبال ايران در زمان قبل از انقلاب، مرحوم "ممد بوقی" بود، که با بوق شيپوری و چند شاخه‌اش در روز‌های مسابقه بين تيم‌های تاج و پرسپوليس، هواداران تيم پرسپوليس را در تشويق تيم محبوبشان رهبری می کرد و در مسابقات تيم ملی‌ ايران، همه تماشاگران را با صدای بوق خود به وجد می‌‌آورد. وقتی هم که بازی کُند و خسته کننده مي شد و کسی‌ دل و دماغ تشويق کردن را نداشت، ممد بوقی، بوق‌اش را به دست يکی‌ از شاگردانش می داد و با ريتم بوق او و دست زدن تماشاگران با شکم بسيار بزرگش، برای تماشاگران رقص شکم می‌‌کرد. مرحوم ممد بوقی برای اين کار‌ها از کسی‌ پول دريافت نمی کرد. تنها در سال های آخر، فدراسيون فوتبال او را با تيم ملی‌ به چند سفر خارجی فرستاد تا در مسابقات، با صدای بوقش طرفداران تيم ملی ايران را در خارج از کشور هماهنگ کند.

ليدرهای امروز فوتبال ايران جانشينان مرحوم ممد بوقی هستند. منتها با گسترش فوتبال ايران و گردش سالانه ميلياردها تومان در آن، مانده و فاسد شده اند و ديگر حاضر نيستند فقط به خاطر عشق به فوتبال و تيم محبوبشان به استاديوم بروند و مجانی کسی‌ را تشويق کنند. بالاخره زندگی‌ خرج دارد و آن ها هم سهمی از بودجه دولتی تيم های دولتی را "حق مسلم" خود می دانند.
در اغلب کشور‌هايی‌ که ورزش فوتبال حرفه ای، مثل بقيه امور اجتماعی با برنامه و حساب و کتاب برگذار می شود، باشگاه های ورزشی در کنار خود، انجمن های هواداران را ايجاد می کنند. هواداران با پرداخت حق عضويت در اين انجمن‌ها جمع می شوند، سفر‌های دسته جمعی همراه تيم در ديدار‌های خارج از خانه را سازمان می دهند و با خريد کالاهای تبليغاتی باشگاه، از تيم محبوبشان، حمايت مالی‌ می‌‌کنند. در بعضی مواقع باشگاه سعی‌ می‌کند از طريق انجمن هواداران، از انحرافات در استاديوم، مثل شعارهای نژادپرستانه و توهين به بازيکنان خارجی جلوگيری کند.

ليدرهای ايرانی‌ ولی حاضر نيستند مجانی قدمی برای تيم شان بردارند. جبران زحمات آن ها از طرق مختلف، از چلوکباب ظهر گرفته تا حقوق ماهانه و سفرهای داخل و خارج و اقامت مجانی در هتل بازيکنان، جبران می شود.

هر کس که پول بيشتری بدهد، می تواند ليدرهای بيشتری را به استخدام خود در آورد و يا ليدرهای خود را داشته باشد. وای به روزی که اين حقوق و مزايا دير شود.

مديران عامل تيم‌های معروف، به اقتضای شغل‌شان از بودجه دولتی، حقوق و مزايا ليدرهايی را می پردازند، که بايد هر هفته از تيم آن ها هواداری کنند. البته اگر حقوق و مزايا چرب تر شود، مدير عامل محترم در هنگام مسابقه يا تمرين مورد تشويق خاص قرار می گيرد و يا می تواند روی دوش هواداران در مقابل عکاسان ژست بگيرد و محبوبيت‌اش را به رخ رقبا و رئيس تربييت بدنی و يا مديران صنايع دولتی که او را منصوب کرده اند بکشاند.
بعضی از مديران با تعويض پست و انتقال به تيم ديگر، ليدرهای خودشان را با خود به تيم جديد می برند. مثلا انصاری فرد که دو سال قبل مدير عامل تيم پرسپوليس بود، بعد از برکناری از اين پست و رفتن به تيم راه آهن، ليدرهای خود را از پرسپوليس به راه آهن برد.
غير از مديران عامل تيم ها، هر مربی يا ورزشکاری که سر کيسه را شل کند، می تواند از خدمات ليدرها برخوردار شود.
قلعه نوعی، سر مربی سابق تيم ملی ايران و مربی کنونی تيم استقلال، از افرادی است که در گشاده دستی و بذل و بخشش، البته از بودجه تيم ملی‌ و تيم استقلال، شهرت زيادی دارد. در مسابقات جام ملت های آسيا در تابستان سال گذشته، همراهان تيم ملی‌ که به عنوان آشپز، کمک آشپز، دستيار، آب بر، ... همراه تيم ملی به تايلند رفته بودند، از تعداد بازيکنان بيشتر بودند. وقتی هم که قلعه نوعی به تيم مس کرمان پيوست، رفقا و ليدرهای خودش را به کرمان برد، تا در استاديوم اين شهر تنها نباشد.
از ديگر بزرگانی که هميشه ليدرهای خود را داشته و دارد، علی‌ پروين است. در زمانی که علی‌ پروين سر مربی تيم پرسپوليس بود، در مسابقات اين تيم، او بيشتر از همه بازيکنان تيم تشويق می شد. وقتی که چهار سال قبل غمخوار مدير عامل جديد پرسپوليس، پروين را برکنار کرد و به جای او بگوويچ را به سرمربی گری انتخاب کرد، ليدرهای منصوب به پروين، در تمرينات و مسابقات اين تيم، کماکان به تشويق پروين و فحاشی به غمخوار، بگوويچ و علی‌ دايی که در آن سال به تيم پرسپوليس پيوسته بود می پرداختند. به گزارش خبرنگاران ورزشی حاضر در يکی‌ از اين تمرينات، يک بار نوجوان از همه بی‌ جا خبری در مقابل چشم ليدرهای پروين، علی‌ دايی را تشويق می کند. نوجوان بی‌ گناه بعد از خوردن کتک مفصلی، برای نجات جان خود، به دستشويی استاديوم محل تمرين پناه می برد. در آن جا هم ليدرها او را با چاقو تعقيب می کنند. عاقبت، مسولان استاديوم موفق می شوند با پادرميانی، جان اين نوجوان را از دست ليدرهای پروين نجات دهند و او را به بيمارستان بفرستند.
ماجرايی را که دوستی برايم تعريف کرده است بخوانيد، تا با نقش و وظيفه ليدرها در استاديوم‌های ايران بيشتر آشنا شويد.
" روزی تصميم گرفتم، برای اولين بار با دو فرزند پسرم به ديدن يک مسابقه مهم از ليگ برتر بين تيم‌های پرسپوليس و برق شيراز بروم. با وجود اين که چند ساعت قبل از شروع مسابقه در استاديوم آزادی بوديم، اکثر جاهای خوب پر شده بود. بالاخره يک رديف خالی‌ در يکی‌ از نقاط استاديوم پيدا کرديم. روی اولين صندلی‌ اين رديف يک نفر نشسته بود و روی آخرين صندلی‌ آن هم يک ساک گذاشته بودند. ما هم سه صندلی‌ در وسط اين رديف را انتخاب کرديم و نشستيم. چند دقيقه بعد، فردی که اول رديف نشسته بود به سراغ مان آمد. از ظاهرش حدس زدم، شغلی مثل ماشين شور يا مشابه آن بايد داشته باشد. او اول به زبان خوش و بعد با زبان تهديد به من حالی‌ کرد، که اگر می خواهم همراه بچه‌هايم سالم استاديوم را ترک کنم، بهتر است هر چه زودتر صندلی‌ها را برای صاحبانش خالی‌ کنم. به ناچار، برای حفظ جان خود و فرزندانم، جای مان را عوض کرديم و چند رديف عقب تر سه صندلی‌ پيدا کرديم.
بالاخره سر و کله آقايان ليدرها و نوچه‌هايشان پيدا شد و با شروع مسابقه تنها به کارشان، که کمتر تشويق تيم خودی و بيشتر "اظهار لطف" به بازيکنان تيم مقابل بود، پرداختند. بخصوص دروازه بان تيم حريف که اتفاقا خيلی‌ هم خوب بازی می کرد، همراه با "خواهر و مادرش" مورد محبت آقايان قرار می گرفت. برايم باور نکردنی بود، که بيست تا سی‌ هزار نفر به رهبری ليدرهايشان، به جای تماشای مسابقه و تشويق تيم خود، مشغول فحاشی آن هم از رکيک ترين نوع آن، به اين جوان و خانواده اش بودند. قبل از پايان مسابقه، برای آن که پسرانم، بيشتر از اين مورد آموزش و تربيت آقايان ليدرها قرار نگيرند و قبل از اين که مراسم شکستن و آتش زدن صندلی‌‌های استاديوم و بعد از آن شکستن شيشه‌ها و صندلی‌‌های اتوبوس‌های شرکت واحد شروع شود، استاديوم را ترک کرديم."
نمونه‌های ديگر اين اين منش "ورزشکارانه و ورزش دوستانه" را می توان در سايت "يو تيوب" ديد. به عنوان مثال، در يک مسابقه ديگر از تيم پرسپوليس، هواداران تيم استقلال به رهبری ليدرهايشان، دسته جمعی نيکبخت واحدی و مادرش را مورد چندش آورترين فحاشی‌ها قرار می دهند، چرا که او سه سال قبل از تيم استقلال جدا شده و به تيم پرسپوليس پيوسته است.
گمان نکنيد که، عارضه "ليدرها" فقط شامل دو سه تيم تهرانی می شود. در شهرستان ها هم وضع بهتر نيست. در آبادان، رشت، کرمان، اصفهان... ليدرها غير از سازمان دهی فحاشی به تيم رقيب، حق مهمان نوازی را با پرتاپ سنگ و چوب به بازيکنان مهمان، کتک زدن آن ها و داوران، بستن جاده هنگام بازگشت تيم مهمان، حمله به اتوبوس آن ها و شکستن سر و دست بازيکنان حريف ادا می کنند.

unartig
08-11-2008, 15:59
شنبه 18 / 08 / 87

حیف!

مسابقه انزلی بازی بسیار زیبایی بود وفکرمی کنم تماشاگران حاضردراستادیوم راضی به منازلشان بازگشتند!
درکنفرانس مطبوعاتی هم گفتم که اولین نکته ایی که دراین بازی به خوبی جلب توجه می کرد حمایت همه جانبه تماشاگران هردوتیم بود که به واقع برای برتری تیم های خود سنگ تمام گذاشتند.بازی کاملا تحت اختیار استقلال قرار داشت،بازیکنانم موقعیت های بسیاری را بدست آوردند که در صورت دقت بیشتر می توانستند باهر سه امتیاز میدان را ترک کنند.ولی هیچگاه موقعیت های بیشتردر جریان یک بازی دلیل بر برتری تیمی نیست.
ملوان تیم خوب و بی ادعایی است که با برخورداری از یک کادر فنی قوی وبازیکنانی با استعداد علی رغم امکانات محدود خود به نتایج ایده آلی در لیگ برتر دست یافته وقطعا در صورت تکرار این بازی ها به جایگاه بهتری خواهد رسید.
قبلا هم گفتم قهرمانی درنیم فصل برای استقلال هیچ فایده ایی نخواهد داشت زیرا به قهرمان نیم فصل هیچ جامی تعلق نمی گیرد و مهم این است که با تداوم روند موفقیت آمیز دردیدار های اخیر بتوانیم قهرمانی پایان فصل رابرای هوادران استقلال به ارمغان بیاوریم.درباره داستان پنالتی به سود ملوان هم هیچ اظهار نظری نمی کنم وبهتر است کارشناسان دراین خصوص صحبت کنند.من بر این باورم استقلال دراین بازی موقعیت های بسیار خوبی داشت که در صورت استفاده از آنها نیازی به بحث در خصوص صحت اعلام پنالتی به سود ملوان نبود.
امروز(جمعه)صبح فیلم بازی را در منزل تماشا کردم.واقعا سربودیم و اگر دقت کامل داشتیم حتما با چندگل برتری پیروز می شدیم، حیف ...!ُ

bayern
08-11-2008, 17:26
واعظي آشتياني:
بعيد مي‌دانم حامي استقلال اسپانسر تيم ملي شود
به دنبال تعامل محترمانه با رسانه‌ها هستيم
خارجي بي‌كيفيت استخدام نمي‌كنيم

مديرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: تعامل همراه با احترام متقابل سياست باشگاه در برخورد با رسانه‌هاي گروهي است.

اميررضا واعظي آشتياني در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: براي تمام رسانه‌ها احترام قائل هستيم؛ اما، انتظار داريم اين احترام متقابل باشد و برخي مطبوعات و خبرگزاري‌ها براي داشتن اخبار داغ به دنبال خبرهايي غير منطقي و دروغ پردازي نروند. در هر صورت هر رسانه‌اي بايد براي مطالبي كه تهيه مي‌كند، مستنداتي داشته باشد كه در صورت واكنش قانوني بتواند با آن مستندات پاسخگوي اخبارش باشد.

مديرعامل باشگاه استقلال تصريح كرد: براي رسانه‌ها ارزش قائل هستيم اما، زماني كه عده‌اي بخواهند با مطالب غير مستند به مجموعه استقلال يا كادرفني و بازيكنان لطمه بزنند با آن برخورد مي‌كنيم. بي‌ترديد مديران تا زماني كه از طرف رسانه‌ها احساس امنيت نكنند وارد محيط خبر نمي‌شوند و مربيان و بازيكنان نيز علاقه براي اين تعامل را از دست مي‌دهند.

وي افزود: به همين دليل است كه باشگاه استقلال خواهان انعكاس اخبار صحيح و برمبناي صميميت، درستكاري و امنيت اخلاقي است.

آشتياني در ادامه از تصميم باشگاه استقلال براي حضور قدرتمندانه در تمامي مسابقات پيش‌رو خبر داد و تصريح كرد: تيم فوتبال استقلال تمام توان خود را براي موفقيت در ليگ برتر، تكرار قهرماني جام حذفي و حضور قدرتمندانه در ليگ قهرمانان آسيا گذاشته است چرا كه استقلال پرافتخارترين تيم ايراني با دو قهرماني در قاره آسيا است.

وي افزود: قصد داريم با هماهنگي كامل به سوي اين اهداف حركت كنيم، هرچند كه واقعيت غير قابل پذيرش بودن نتايج و اتفاقات اجتناب‌ناپذير را مي‌پذيريم اما، بي‌ترديد اميد و پتانسيل بالايي براي رسيدن به نتايج خوب در استقلال وجود دارد.

واعظي آشتياني همچنين با اشاره به روند تدريجي شكل‌گيري كميته‌هاي باشگاه استقلال گفت: به دنبال آن هستيم تا با آرامش گزينه‌هاي خود براي كميته‌هاي مختلف را انتخاب كنيم، ضمن آن كه برخي مسوولان كميته‌ها نيروهاي دائمي باشگاه نبوده و سعي مي‌كنيم به صورت پاره وقت از آنها استفاده كنيم تا ضمن استفاده بهينه از تمامي افراد از انباشتگي نيروها جلوگيري كنيم.

مديرعامل باشگاه استقلال تهران در ادامه از ارايه فرم اين باشگاه براي شركت در جلسه كميته اجرايي ليگ قهرمانان آسيا خبر داد و به ايسنا گفت: باشگاه استقلال نخستين باشگاهي بود كه اين كار را انجام داد و از اين نظر ديگر هيچ زماني دچار مشكل نمي‌شويم.

واعظي آشتياني درباره حساسيت پيش آمده در زمينه استخدام بازيكنان خارجي نيز گفت: در جذب بازيكن خارجي نهايت دقت را به خرج داده و شناسنامه او را به طور كامل بررسي مي‌كنيم و به هيچ عنوان بازيكن بي‌كيفيت را جذب نخواهيم كرد.

آشتياني درباره شايعه‌ي انتخاب حامي مالي باشگاه استقلال به عنوان اسپانسر تيم ملي نيز گفت: از اين موضوع خبري ندارم اما، آن را بسيار بعيد مي‌دانم.

bayern
08-11-2008, 17:29
برزيلي‌هاي استقلال فردا به ايران مي‌آيند
رضا رجبي پس از بازگشت به تهران:
دو بازيكن سالم و حرفه‌يي را انتخاب كردم

مشاور "امير قلعه‌نويي" كه براي انتخاب بازيكن به برزيل سفر كرده بود، پس از بازگشت به تهران گفت: استقلال به يك مهاجم تمام كننده و يك مهاجم كاذب نياز داريم و بازيكن اين دو پست را در سفر خود به برزيل انتخاب كردم.

رضا رجبي در تشريح دستاوردهاي سفرش به برزيل به خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: شركت وب‌ساكر از گذشته به ايران بازيكن مي‌فرستاد كه اين بازيكنان مورد قبول ما نبودند. تا اينكه اين شركت پيشنهاد داد اگر شرايط بهتري را مي‌خواهيد خودتان با حضور در برزيل بازيكنان موردنظر خود را انتخاب كنيد.

وي ادامه داد: در همين راستا از طرف كادر فني و امير قلعه‌نويي مامور شدم كه با حضور در برزيل شرايط و جوانب مختلف را سنجيده و بازيكن مورد نظر تيم را انتخاب كنم. تمام هزينه‌هاي سفر به جز بليت برعهده‌ي شركت وب ساكر بود و بنا شد طي سفرهاي بعدي اين شركت هزينه بليت را هم بپردازد.

رجبي تصريح كرد: در مدتي كه در برزيل بودم، بازيكن و CD‌هاي زيادي ديدم و به اين جمع‌بندي رسيدم كه برزيلي‌ها به جز بحث فني، مانند خود ما بحث عاطفي هم دارند. ما بازيكناني مي‌خواهيم كه زندگي خارج از فوتبال سالمي داشته باشند. فوتباليست‌هاي زيادي در برزيل هستند و من تلاش كردم با مبلغي كه مي‌توانيم بپردازيم، بهترين را انتخاب كنم. ما بازيكن بزرگ و حرفه‌اي مي‌خواهيم اما، پول زيادي هم نمي‌توانيم پرداخت كنيم.

وي تاكيد كرد: بعد از 20 روز آمدن و رفتن به اين نتيجه رسيدم كه با توجه به شرايط مالي و نوع فوتبال ايران، از ديدگاه من ما به يك مهاجم تمام كننده و يك مهاجم كاذب كه هم بازي‌ساز باشد و هم در خط حمله بازي كند، نياز داريم. در همين راستا و با توجه به شرايط مالي، دو بازيكن سالم و حرفه‌اي را انتخاب كردم.

رجبي با خودداري از ذكر نام اين بازيكنان افزود: يكي از اين بازيكنان سال‌ها در فوتبال سطح يك پرتغال بازي كرده است و ديگري در سوپر ليگ برزيل بازي كرده است.

وي درباره‌ي علت طولاني شدن سفرش گفت: هفته اول، بايد با برزيل آشنا مي‌شدم، در هفته دوم اين بازيكن را از پرتغال آوردند و من شخصا با وي و مدير برنامه‌هايش ديدار كردم. از طرفي از يك مركز آموزشي و اردوگاهي بسيار كلاس بالا به نام "اسكارين" بازديد كردم و به اين جمع‌بندي رسيدم كه ما مي‌توانيم از اين مركز استفاده كرده و تيم‌هاي باشگاهي ما در آنجا اردو بزنند.

وي خاطرنشان كرد: ما بايد در سه جبهه بجنگيم. قلعه‌نويي هميشه به جلو نگاه مي‌كند. ما چندين سال است كه در آسيا موفق نبوده‌ايم. بايد بازيكناني به تيم تزريق كنيم كه بتوانند تاثيرگذار باشند. ما بايد دورانديشي كنيم.

رجبي در رابطه با تعريف از "دوكارمو" در يك برنامه‌ي تلويزيوني اظهار كرد: هميشه به دنبال اين بوده‌ایم كه كسي را تخريب كنيم. همه مي‌دانند كه دوكارمو در اين مدت ضعيف كار كرده است ولي من نمي‌خواهم كسي را تخريب كنم. شايد اين اتفاق براي ما هم پيش آيد.

وي در پايان تاكيد كرد: در صورتي كه مشكلي پيش نيايد دو بازيكن برزيلي فردا به سمت ايران حركت خواهند كرد.

bayern
08-11-2008, 17:29
محمود فكري: ديدگاه دايي نسبت به استقلال عوض نشده است
مربي تيم فوتبال با اشاره به رفع كدورت ها بين علي دايي و سرمربي تيم ملي فوتبال و امير قلعه نوعي سرمربي استقلال تهران گفت: ليست جديد تيم ملي نشان مي دهد كه ديدگاه دايي نسبت به استقلال عوض نشده و وي چند تن از بازيكنان خوب تيم ما را از قلم انداخته است.

محمود فكري مربي استقلال تهران به باشگاه خبرنگاران گفت: در حاليكه آرش برهاني 9 گل به ثمر رسانده است متاسفانه هنوز از سوي كادر فني تيم ملي دعوت نمي شود و يا سياوش اكبرپور كه به اعتقاد من اغلب كارشناسان در حال حاضر يكي از مهره هاي استقلال است مورد بي توجهي دايي قرار دارد.

وي افزود: خسرو حيدري و ميثم منيعي بازيكناني هستند كه مي توانند در ليست تيم ملي حضور داشته باشند اما ديدگاه كادر فني تيم ملي در اين رابطه صحيح نيست و ما اميدواريم كه براي بازي با امارات كادرفني ديدگاه مهربانانه اي نسبت به بازيكنان استقلال داشته باشد.

bayern
08-11-2008, 17:33
در گفت و گو با فارس

برهاني: از عدم دعوت به تيم ملي نااميد نيستم

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: از عدم دعوت به تيم ملي ناراحت نيستم و نااميد نمي شوم.

آرش برهاني در گفت و گو با خبرنگار فارس، در ارتباط با اين كه در فهرست جديد تيم ملي نامي از او نيست، اظهار داشت: تمام سعي و تلاش خود را به كار مي گيرم تا در فهرست بعدي حضور داشته باشم و خودم را به مربيان تيم ملي اثبات مي كنم.
وي افزود: به نظر مربيان تيم ملي احترام مي گذارم. عدم حضورم در تيم ملي باعث نمي شود ذره اي از تلاشم را كم كنم.
آرش برهاني در حالي به تيم ملي دعوت نشد كه اخباري در مورد وجود نامش در فهرست جديد علي دايي منتشر شد.

bayern
08-11-2008, 17:37
اشكان نامداري در گفت و گو با ايپنا: نتيجه مساوي در انزلي راضي‌كننده بود

اشكان نامداري گفت:‌امير قلعه نوعي از كسب نتيجه تساوي در انزلي راضي بود

دروازه بان تيم فوتبال استقلال تهران در گفت و گو با خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا) اظهار داشت: وضعيت استقلال دراين مدت بسيار خوب بوده است و تمامي بازيكنان در شرايط بدني ايده آلي قرار دارند و تمام تلاش و سعي خود را انجام داده‌اند تا در هم بازي امتيازات كامل را به دست بياورند.

وي ادامه داد:‌بازي با ملوان شرايط خاص خودش را داشت و در مجموع فكر مي كنم كه مساوي در انزلي نتيجه بدي نبود.

نامداري افزود:‌امير قلعه نوعي معمولا بعد از بازي با بازيكنان صحبتي نمي‌كند تا جلسه اول تمرين اما در مجموع اميرقلعه نوعي از كسب نتيجه تساوي در انزلي راضي بود.

bayern
08-11-2008, 17:38
داماش گيلان؛ اولين حريف استقلال تهران در جام حذفي

تيم فوتبال استقلال در اولين بازي خود در جام حذفي به مصاف داماش گيلان مي رود.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، روز سه شنبه 5/9/87 تيم استقلال در اولين بازي اش در چارچوب جام حذفي ميهمان داماش گيلان خواهد بود.

البته استقلالي ها روز 1/9/87 بازي هفته پانزدهم خود را برابر فولاد در تهران برگزار خواهد كرد.

گفتني است برنامه هاي اين مرحله از مسابقات هنوز از سوي فدراسيون فوتبال اعلام نشده است.

M_Abieteh
08-11-2008, 19:42
اس اس 3 فولاد 1

ثبت شد....

M.etallic.A
08-11-2008, 20:04
استقلال 3 فولاد 0

M . Sayid
08-11-2008, 21:46
داماش گيلان؛ اولين حريف استقلال تهران در جام حذفي

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، روز سه شنبه 5/9/87 تيم استقلال در اولين بازي اش در چارچوب جام حذفي ميهمان داماش گيلان خواهد بود.

البته استقلالي ها روز 1/9/87 بازي هفته پانزدهم خود را برابر فولاد در تهران برگزار خواهد كرد.

گفتني است برنامه هاي اين مرحله از مسابقات هنوز از سوي فدراسيون فوتبال اعلام نشده است.

مار از پونه بدش میاد در لونش سبز میشه!!!!!!

M . Sayid
08-11-2008, 21:49
سلام همولایتی کجایی نبودی؟(r4pbr4p)

بچه ها بازی با پگاه تک بازیه دیگه؟