PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

M_Abieteh
27-01-2008, 23:54
سلام بچها این بازی با ملوان که لغو شد کی بر گذار میشه.

من که حرف بدی نزدم شاید به خاطر عکسه ..........

s.w.a.t
28-01-2008, 09:53
خدا رو شکر ما 3 امتیاز گرفتیم!
تازه زمین خراب بود وگر نه 7-8 تا می زدیم

mpmostafa
28-01-2008, 17:00
سلام بچهای عزیز استقلالی. رفتم اینجا یه حالی از پرسپولیسیا بگیرم یه نگاه بندازین.

دمت گرم كلي حال كردم

amirtaker
28-01-2008, 19:12
سلام بچهای عزیز استقلالی. رفتم اینجا یه حالی از پرسپولیسیا بگیرم یه نگاه بندازین.

حالا آ قای فیض هم یک حالی از تو میگیره

hpk34
29-01-2008, 18:37
با سلام

خوشحالم که طرفدارای استقلال هم اینجا هستند.

ولی واقعا پرسپولیس شانس داره.آخه چرا سپاهنم باخت؟

ولی خیلی زشته که از تیم آخر جدولی ببازی.حتی اگر زمینم خراب باشه.

ممنون بخاطر این تایپیک

shahin666
29-01-2008, 18:58
تیم فوتبال استقلال 62 پله بالاتر از پرسپولیس

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال استقلال تهران در آخرین رده‌بندی تیم‌های جهان، در مكان 210 قرار دارد و پرسپولیس صاحب رتبه 272 است

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی باشگاه استقلال تهران، در آخرین رده بندی برترین تیم های باشگاهی جهان، این تیم 62 پله بالا تر از رقیب دیرینه خود قرار گرفت.
در این آمار كه شب گذشته از سوی فدراسیون جهانی منتشر شد، استقلال در رتبه 210 قرار گرفته است. بر اساس همین آمار، پرسپولیس در این رنكینگ، موفق به كسب جایگاهی بالاتر از 272 نشده است.

amirtaker
29-01-2008, 19:03
باز هم افتخاری دیگر برای استقلال عزیز

ElmO
29-01-2008, 20:03
دوستان استقلالی شرمنده ...

اشتباهی پست دادم اینجا ...

قصد داشتم یه تاپیک دیگه رو باز کنم که این باز شد
منم بدون توجه به اسمش ، پستمو نوشتم ...

شرمنده

یا حق

:40:

amirtaker
29-01-2008, 20:11
اشتب شد شرمنده. ......

amirtaker
29-01-2008, 20:15
بازیکن با تجربه و ارزشمند تیم فوتبال استقلال در گفتگو با سایت رسمی باشگاه عنوان کرد : باور کنید بدون تعصب می گویم اگر اوایل فصل به همراه ناصر حجازی که از مفاخر فوتبال ایران است ، بد شانسی نمی آوردیم اکنون با اختلاف 10 امتیاز نسبت به سایر رقبا در صدر جدول لیگ برتر بودیم.
نوازی افزود : به اعتقاد من حجازی از پر شهامت ترین مربیان فوتبال ایران است ، وقتی استقلال را تحویل گرفت که چند بازیکن خوب از تیم جدا شده بودند و پولی هم نبود و ایشان بخاطر عشق به استقلال و مردم و دکتر فتح الله زاده تیم را تحویل گرفت و عدم نتیجه گیری در چند بازی باعث شد تا آنهایی که نمی خواهند ایشان سرمربی استقلال باشد ،به ایشان و دکتر فتح الله زاده فشار بیاورند و ایشان به عنوان مدیر فنی و بخاطر هواداران و دکتر فتح الله زاده در استقلال ماند و کریمی کاربلد بعنوان سرمربی به استقلال آمد.
نوازی تصریح کرد : فیروز خان یکی از 5 مربی برترایران هستند و با آمدن دکتر کیانوش اعتمادی مقدم ، بدنساز ماهر و قهار، استقلال در حال حاضر با وجود این عزیزان ، استقلال در نیم فصل دوم لیگ حرفه ای و جام حذفی حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت و شما استقلال را در بازی های آینده بالای جدول لیگ خواهید دید.
نوازی در پایان صحبت هایش در مورد میزان آمادگی خود تاکید کرد : در هیچ مقطعی از دوران فوتبالم به این اندازه آماده نبوده ام ، چه از نظر روحی و چه از نظر جسمی و این آمادگی را دارم تا با تمام قوا در خدمت تیم محبوبم باشم .

amirtaker
29-01-2008, 20:16
محسنی مدیربرنامه های جباری گفت:بنابه درخواست مسئولان باشگاه مارسی فیلم بازی های جباری به باشگاه مارسی فرستاده شد تا اریک گرتس سرمربی این تیم شرایط فنی وی را مورد ارزیابی قرار دهد اما هنوز از سوی باشگاه مارسی مذاکره ای برای عقد قرارداد با مجتبی جباری انجام نشده است.به گزارش سایت رسمی باشگاه سفر یکی از مسئولان باشگاه مارسی فرانسه به دوحه برای تاسیس کمپ باشگاه در این شهر با تاریخ برگزاری بازی دوستانه قطر - ایران همزمان شده بود. وی بنابه دعوت مسئولان فدراسیون فوتبال قطر در زمان برگزاری این مسابقه به ورزشگاه السد دوحه آمد و به تماشای بازی ملی پوشان فوتبال ایران و قطر نشست.
در این بازی بیش از همه آنچه نظر این مدیر باشگاه مارسی را جلب کرد نمایش مجتبی جباری بود که در این مسابقه عملکردی قابل قبول داشت. مدیر باشگاه مارسی از طریق نزدیکان خود پیگیری برای مذاکره با جباری را آغاز کرد تا اینکه توانست با مدیربرنامه وی ارتباط برقرار کرده و فیلم بازی های هافبک جوان استقلال را به دست آورد.
ظاهرا توانایی جباری مورد تایید گرتس هم قرار گرفته است و تاکید کرده اگر این بازیکن بتواند در بازی های آینده ملی و باشگاهی اش در کارش تداوم داشته و قابلیت هایش همانی باشد که در فیلم ها به نمایش درآمده است به عضویت تیم مارسی در می آید.

مدیربرنامه های جباری در پایان تاکید کرد: مسئولان باشگاه مارسی جباری را زیر نظر دارند تا در صورت تایید نهایی او را به خدمت درآوردند. اگر مجتبی مهره مورد تایید باشگاه مارسی باشد مذاکرات جدی برای عقد قرارداد با وی آغاز می شود که در آن صورت باشگاه استقلال نیز در جریان گفتگو ها قرار خواهد گرفت.

hpk34
29-01-2008, 20:18
عجب استقبالی .

منو بگو فکر میکردم حد اقل یه خوش اومدی خشک و خالی بهم میگفتین.

یعنی این معرفت استقلالی هاست؟!

آقای amirtaker اگه منظورتون منم باید بگم که من طرفدار استقلالم .

amirtaker
29-01-2008, 20:23
عبد الصمد مرفاوی سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال استقلال که در حال حاضر بعنوان دستیار در کنار مجید جلالی در استقلال اهواز مشغول بکار می باشد با مراجعه به دفتر باشگاه استقلال تتمه حساب خود را از باشگاه دریافت کرد و با باشگاه تسویه حساب نمود.

آنالیزور سابق استقلال در مس کرمان
نیما رسولی که در زمان سرمربیگری قلعه نویی بعنوان آنالیزور در خدمت تیم فوتبال استقلال بود به مس کرمان پیوست تا بار دیگر در کنار قلعه نویی به این تیم شهرستانی خدمت کند

روانخواه و نماز شب
بازیکان استقلال به مسائل شرعی خود اهمیت زیادی می دهند و مرتب از حاج احمد مالک ، معاونت فرهنگی باشگاه درباره مسائل شرعی خود سوال میکنند و جالب است بدانید در این میان روانخواه است که جدیدا خواندن نماز شب را از حاج آقا مالک سوال میکند.
سایت رسمی باشگاه از این جوان برومند استقلال التماس دعا دارد !

amirtaker
29-01-2008, 20:26
عجب استقبالی .

منو بگو فکر میکردم حد اقل یه خوش اومدی خشک و خالی بهم میگفتین.

یعنی این معرفت استقلالی هاست؟!

آقای amirtaker اگه منظورتون منم باید بگم که من طرفدار استقلالم .

نه عزیزم من کی باشم که به استقلالی ها بد بگم منظور من آقایElmO بود که پستش رو ویرایش کرد در ضمن من هم به ایشون حرف بدی نزدم گفتم بره تو تاپیک خودشون.

hpk34
29-01-2008, 21:43
آقای amirtaker یه لحظه فکر کردم با من بودین

ببخشین دیگه.

یه سول:

چند هفته تا پایان فصل مونده؟

استقلال الان چند امتیاز از پرسپولیس عقبه؟

ببخشین دیگه آخه تلتکست در دسترس ندارم

با تشکر

amirtaker
29-01-2008, 21:54
کلا 34 هفته داریم که 19 تاش رفته پس 15 هفته میمونه.

Bret
30-01-2008, 12:53
فقط فيروز خان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hpk34
31-01-2008, 16:17
آقای amirtaker ممنون.

راستی امضاتونم خیلی باحاله.

بازی بعدیه استقلال کیه؟با چه تیمی هست؟

نگفتین استقلال چند امتیاز از پرسپولیس عقبه؟

amirtaker
31-01-2008, 19:14
ردیف نام تیم ت.بازی برد باخت مساوی زده خورده تفاضل امتیاز
1 پرسپوليس 19 11 2 6 29 17 12 39
2 سپاهان 19 11 4 4 32 19 13 37
3 صبا باطري 19 8 3 8 20 15 5 32
4 ابومسلم 19 8 7 4 20 22 -2 28
5 ملوان 17 7 4 6 20 15 5 27
6 برق شيراز 19 7 6 6 22 25 -3 27
7 استقلال اهواز 19 6 5 8 33 28 5 26
8 استقلال تهران 18 7 6 5 26 24 2 26
9 پاس همدان 19 6 5 8 17 16 1 26
10 پيكان 19 6 6 7 24 23 1 25
11 فجر سپاسي 19 5 5 9 21 23 -2 24
12 راه آهن 19 4 5 10 26 24 2 22
13 سايپا 19 5 8 6 19 22 -3 21
14 مس كرمان 19 5 8 6 18 22 -4 21
15 ذوب آهن 18 4 6 8 16 18 -2 20
16 صنعت نفت 19 4 11 4 22 30 -8 16
17 شيرين فراز 19 3 9 7 13 23 -10 16
18 پگاه گيلان 19 2 9 8 11 23 -12 14

با مس کرمان واای چه حالی میده حجازی قلعه نویی میخورن به م!االبته امیدوارم حجازی نیاد رو نیمکت چون دوباره می بازیم

amirtaker
31-01-2008, 19:16
برهانی: نگرش من به فوتبال عوض شده است
رش برهانی گفت : نگرش من به فوتبال یک نگرش دیگری شده است . درتمریناتی که در دوبی و تهران انجام داده ام زدن ضربه به توپ را خیلی تمرین کردم و همچنین گل زدن را و این تمرینات خیلی به من کمک کرد . به گزارش سایت رسمی باشگاه برهانی با بیان این مطلب به خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت : نتیجه این تمرینات گلی بود که موفق شدم در اهواز به ثمر برسانم .الان دیگر می دانم در محوطه 18 قدم چطور جایگیری کنم و گل بزنم.

amirtaker
31-01-2008, 19:17
سامره:اطمينان دارم با گذشت زمان، شرايط ايده‌آل خواهد شد
مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال راجع به شرايط تيم ملي فوتبال ايران اظهار داشت: براي آماده‌سازي زمان كوتاهي را در اختيار داشتيم. اطمينان دارم با گذشت زمان، شرايط ايده‌آل خواهد شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه وي ادامه داد: در مقدماتي جام جهاني 2010، چنانچه بتوانيم با پيروزي از سد سوريه عبور كنيم، موقعيتمان بهتر خواهد شد چرا كه كادر فني زمان بيشتري را براي هماهنگي نفرات خواهد داشت.
مهاجم تيم الشعب در باره سرمربي جديد تيم ملي تاكيد كرد: بدون شك نام خاوير كلمنته براي فوتبال ايران بسيار مطلوب است. حضور وي به اعتبار تيم ملي خواهد افزود؛ اما سرمربي اسپانيايي براي شناخت بيشتر بازيكنان، بايد جلسه تمريني بيشتري داشته باشد.
سامره تصريح كرد: باتوجه به حضور من در امارات، معتقدم برخلاف گذشته، همه ديدارهاي تيم ملي دشوار شده است. ديگر اماراتي‌ها هراس چنداني از تيم ملي ندارند و گاهي آنها مدعي هستند كه مي‌توانند تيم ملي ايران را متوقف كنند.

amirtaker
31-01-2008, 19:17
التماس دعای کریمی از هواداران استقلال
فیروز کریمی از هواداران استقلال خواست تا برای شفای مادرش دعا کنند . به گزارش سایت رسمی باشگاه مادر فیروز کریمی در بخش سی سی یو بیمارستان لقمان الدوله تهران بستری می باشد و حال وی امروز نا مساعد تر روزها گذشته بود و بعد از تمرین امروز استقلال فیروز کریمی بهمراه تعدادی از بازیکنان و کادر فنی استقلال به عیادت وی رفتند .در جریان این عیادت فیروز کریمی به خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت : از همه ورزشکاران و فوتبالدوستان بویژه هواداران خونگرم استقلال التماس دعا دارم و از آنها می خواهم برای سلامتی مادرم دعا کنند.

amirtaker
31-01-2008, 19:18
مدیریت استقلال تغییر نمی کند
محمد آخوندی تاکید کرد : تغییری در مدیریت باشگاه استقلال صورت نخواهد گرفت و علی فتح الله زاده کماکان مدیرعامل این باشگاه خواهد بود.به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال محمد آخوندی با بیان این مطلب در گفتگو با پایگاه خبری سازمان تربیت بدنی افزود: آقای فتح الله زاده به عنوان مدیرعامل با کمک هیات مدیره عملکرد خوبی در باشگاه استقلال داشته است و نشانه های حرکت رو به رشد در این باشگاه مشاهده می شود .

وی با تاکید بر اینکه تغییری در مدیریت باشگاه استقلال به وجود نخواهد آمد، تصریح کرد : سازمان تربیت بدنی در مجموع از عملکرد هیات مدیره و مدیر عامل استقلال راضی است و به حمایت های خود نیز از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ادامه می دهد .

سخنگوی سازمان تربیت بدنی ادامه داد: هیات مدیره و مدیر عامل هم باید تلاش کنند تا به انتظارات هواداران خویش پاسخ دهند. هواداران هم نگران نباشند، چرا که استقلال با همین مدیریت به کار خود ادامه خواهد داد.

hpk34
01-02-2008, 12:39
آقاي amirtaker ممنون بخار اطلاعات خوبتون.

به نظر منم جالب ميشه که 2 تا مربي رودر روي هم بايد کار کنند.

ببخشد که من اين قدر سوال ميکنم.آخه خيلي وقته اخبار و فوتبال نگاه نکردم.

سوال:

مگه حجازي هنوز تو تيم هست.؟يعني هنوز ننداختنش بيرون؟

به نظر من اگه از اول فصل کريمي ميومد. استقلال الان وضعش خيلي بهتر بود.

amirtaker
01-02-2008, 15:19
آقاي amirtaker ممنون بخار اطلاعات خوبتون.

به نظر منم جالب ميشه که 2 تا مربي رودر روي هم بايد کار کنند.

ببخشد که من اين قدر سوال ميکنم.آخه خيلي وقته اخبار و فوتبال نگاه نکردم.

سوال:

مگه حجازي هنوز تو تيم هست.؟يعني هنوز ننداختنش بيرون؟

به نظر من اگه از اول فصل کريمي ميومد. استقلال الان وضعش خيلي بهتر بود.

نه خیر الان مدیر فنی تیمه.حرف آخرتون هم تایید میشه.

Great Kurosh
05-02-2008, 02:57
مجتبی جباری بازیکن کلیدی تیم ملی و تیم فوتبال استقلال در گفتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت:من خودم را مدیون هواداران و تیم بزرگ استقلال می دانم و تا یک جام برای هواداران خونگرم استقلال نیاورم به جایی ترانسفر نخواهم شد.
جباری با بیان این مطالب ادامه داد: من هرچه دارم از هواداران دارم . و از تمام نیرو و قوتم برای اعتلای فوتبال استقلال استفاده خواهم کرد و با شرایط رویرشدی که دارم بزودی همان جباری خواهم شد که هواداران انتظارش را می کشیدن

Great Kurosh
05-02-2008, 03:02
فیروز کریمی سرمربی کاربلد تیم استقلال در گفتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت: این از بدشانسی من است که زمانی به تهران و برای سرمربیگری استقلال آمدم که شرایط جوی به قدری خراب است که هیچ کجای تهران زمین چمن طبیعی برای تمرین پیدا نمی شود و ما مانند کولی ها خانه به دوشیم .که البته از این نظر خیلی از تیم های لیگ وضعیتی مشابه با وضعیت ما را دارند.
کریمی با بیان این مطالب ادامه داد :شاید اگر زمین چمن مناسب پیدا کنیم دو جلسه برای تمرین به قزوین برویم .فیروز کریمی در رابطه با وضعیت تیم فوتبال استقلال افزود : استقلال تیم بزرگی است و به طبع حاشیه های آن نیز بزرگ است.بچه ها از نظر آمادگی به شرایط ایده آلی رسیدند و توان 120 دقیقه بازی را دارند. در کرمان ما بدنبال 3 امتیاز هستیم و باید مس کرمان را با وجود آقای قلعه نویی شکست دهیم، تا به صدر جدول نزدیکتر شویم.

Great Kurosh
05-02-2008, 03:05
علیرضا منصوریان کاپیتان با ارزش تیم فوتبال استقلال در گفتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه استقلال اظهار داشت:این یکدلی و صمیمیت کادر فنی استقلال تاکنون بی سابقه بوده است.و این همدلی و صمیمیت باعث شده که بازیکنان بدون حاشیه تمرین کنند و با تمام قوا به فکر موفقیت تیم باشند .
منصوریان در ادامه گفت:این صمیمیت باعث شده که بازیکنان و بچه ها در هرشرایطی و در هر کجا که امکان داشته باشد بازیها و تمرینات خود را انجام دهند .

tsjaleb
06-02-2008, 23:22
حجازي: اگر در کرمان قلعه نویی به طرفم بیاید آغوشم را برایش باز می کنم

بدنبال پخش اخباري منبي بر مشكلات احتمالي استقلال در رويارويي با مس كرمان ، ناصر حجازی در گفتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت:تیم مس کرمان بعد از بهره مندی از مربیگری امیر قلعه نویی تغییرات زیادی داشته است و بازیکنانش آمادگی زیادی پیدا کردند.ناصر حجازی با بیان این مطالب ادامه داد،امیر شاگرد من بوده است و ما شاید در برخی موارد اختلاف نظرهایی با هم داشته باشیم اما مشکلی با هم نداریم. ناصرخان ادامه داد:ما همه اعضای یک خوانواده هستیم و اگر گوشت هم را بخوریم استخوان هم را دور نمی اندازیم. اگر خبرگزاری ها و مطالبی که مطبوعات و خبرگزاریها در مورد اختلافات ما می نویسند شایعه ای بیش نیست. حجازي در پايان تاكيد كرد : اگر در کرمان قلعه نویی به طرفم بیاید آغوشم را برایش باز می کنم و از اين جهت كوچكترين مشكلي در كرمان نخواهيم داشت

M_Abieteh
10-02-2008, 09:28
سلام دوستان استقلال امروز چه ساعتی بازی داره؟

m_r1986
10-02-2008, 15:40
به مولا ( n1 ) قلعه نویی ..... 3 هفته ای مس و چیکار کرده ..... حالا بقیه چند سال وقت میخوان .... به این میگن مربی از همون اول میترکونه .... استقلال هم اومد از همون اول ترکوند تا قهرمان شد .

واقعا اگه طالبلو نبود 3 تا خورده بودیم .

خلاصه سوسک شدیم رفت .

Bret
10-02-2008, 15:42
من از راديو گوش كردم بازي رو ، ظاهراً خيلي بازي قشنگي بوده
از قلعه نوعي خيلي خوشم مياد بخاطر همين از اين باخت زياد ناراحت نشدم

m_r1986
10-02-2008, 16:33
نیمه اول بازی پرسپولیس :

پرسپولیس 0 - 3 ابومسلم

ماشاالله استقلالی ها کولاک کردن منظورم ( قلعه نویی و مظلومی ) هستش .

همه اینا هیچی فقط داشته باشین گزارشگری پیمان یوسفی رو .... اون از دیشب اینم از امروز ... اخه چقدر سوتی!!!!

m_r1986
10-02-2008, 17:40
دوستان داوری بازی پرسپولیس رو دیدین ..... واقعا شاهکار بود .

ممبینی منتظر بمانه فینال 2010 رو حتما بهش میدن قضاوت کته .

mpmostafa
10-02-2008, 18:51
گند زديم رفت
خدا كنه حده اقل هفته بعد تو آزادي شيرين فراز رو بزنيم

sudotux
10-02-2008, 19:07
دوستان داوری بازی پرسپولیس رو دیدین ..... واقعا شاهکار بود .

ممبینی منتظر بمانه فینال 2010 رو حتما بهش میدن قضاوت کته .

بهترین داوری چند سال اخیر را امروز شاهد بودیم !!!! تبریک میگم به آقای ممبینی !!!!!

اخراج ۱۰۰ در صد درست بود !! ( حتی کارت زرد دوم هم نداشت !! مستقیم اخراج !!! مظلومی هم اخراج رو تایید کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )

توپی که کریم از روی خط برگردوند ۱۰۰ در صد درست بود. چون یکی از پاهاش حدود ۱ متر بیرون از خط دروازه بود ! درضمن یادتون نره که توپ باید به طور کامل از خط بگذره !!!

متاسفانه آقای ممبینی هم در نیمه اول و هم دوم وقت اضافه خیلی کمی رو گرفت !!! ابومسلم اومده بود برای دفاع و وقت تلف کردن !!!! وگرنه بازی رو با اختلاف ۳ - ۴ تا برده بودیم !!

m_r1986
10-02-2008, 19:45
شما راست میگی عزیز ....!!!!

دیگه نیکبخت و همه میشناسن تو گول زدن داور و .... بعضی موقعه ها هم فکر میکنه تو سالن والیبال داره والیبال بازی میکنه .

کارت زرد اول خانی برای من اصلا قابل قبول نبود .... بقول شما اگه بهترین داوری بود پس چرا مستقیم اخراج نکرد .

در عرض چند دقیقه شیرازه تیم ابومسلم و خراب کرد کلا .... دیگه توی اون جو آزادی با 10 نفره شدن چیکار میتونست بکنه .

m_r1986
10-02-2008, 22:37
هر چی میکشیم از این بی استادیوم ی هستش اگه با ملوان بازی میکردیم ... تو این بازی کم نمیاوردیم .

این وقفه ها به ضرر استقلال شد .... اگه بعد از اون پیروزی شیرین تو اهواز با ملوان بازی میکردیم هم اماده تر بودیم هم با شکست 100% ملوان با روحیه ی بهتری مقابل مس بازی میکردیم .

امسال اس اس از همه طرف داره ضربه میخوره.

یکی به من بگه فرهاد مجیدی چرا تعویض شد ... اگه فرهاد بود 100% به گل میرسیدیم ... امروز این روانخواه اعصاب برای من یکی نزاشته بود...فکر کنم بازی بارسلونا با سویل رو دیده بود ...فکر کرده بود مسی تشریف دارن!!!

M_Abieteh
10-02-2008, 23:18
دیگه باخت و تموم شد به بازی با پرسپولیس فکر کنید!!!!!

vasef
11-02-2008, 17:44
حاشيه‌هاي ديدار مس كرمان - استقلال تهران

طالب لو ‌شيشه‌هاي رختكن را شكست

خبرگزاري فارس: ديدار روز گذشته تيم‌هاي فوتبال مس كرمان و استقلال ضمن حساسيت براي مربيان دو تيم از حاشيه‌هاي قابل توجهي برخوردار بود.

به گزارش خبرگزاري فارس، پس از پايان بازي در حالي كه امير قلعه‌نويي از شكست استقلال به شدت خوشحال بود، با محسن حاجيلو مجري برنامه هاي تلويزيوني روبرو شد. وي كه برادر اصغر حاجيلو است قصد مصاحبه با سرمربي مس را داشت كه با برخورد تند قلعه نويي مواجه شد. سرمربي مس با دست بر سينه حاجيلو زده و او را از مقابل خود كنار زد.
* شاهين خيري در حال مصاحبه با محسن حاجيلو بود كه امير قلعه نويي بدون توجه به اين قضيه وي را به سمت زمين بازي هدايت كرده و با فرياد به شاگرد خود اعلام كرد، به وسط زمين رفته و به جاي مصاحبه، از تماشاگران تشكر كند.
* امير قلعه نويي و فيروز كريمي پس از پايان بازي در محل نشست خبري حاضر نشدند. خبرنگاران كرماني به شدت از اين رفتار دو مربي ناراحت شده و حركت آنها را محكوم كردند.
* شاهين خيري كه در فصل نقل و انتقالات پيش از فصل در تمرينات تيم استقلال شركت كرده بود و در فاصله 48 ساعت مانده به اتمام نقل و انتقالات از سوي كادر فني اين تيم مورد قبول واقع نشد و به اجبار يك نيم فصل از فوتبال دور ماند، ديروز پس از بازي از شدت خوشحالي پيراهن خود را درآورده و درحالي كه دور نيمكت استقلال مي‌چرخيد، پيراهن خود را در هوا تكان مي‌داد. اين حركت او باعث شد تا اميد طيري از اعضاي كادر فني مس به سمت اين بازيكن رفته و وي را از ادامه اين حركت باز دارد.
* فيروز كريمي‌ پس از به صدا درآمدن سوت پايان بيش از همه از آرش برهاني عصباني بود.
* وحيد طالب لو كه معلوم نبود از چه كسي ناراحت است، هنگام ورود به رختكن پس از پايان بازي از فرط ناراحتي و عصبانيت شيشه رختكن را شكست.
* بازي سئول برانگيز فرهاد مجيدي باعث شد فيروز كريمي قبل از پايان نيمه اول وي را با عليزاده تعويض كند، اين بازيكن كه توقع چنيني تصميمي را نداشت هنگام خروج از زمين، حاضر نشد گرمكن خود را بپوشد و با ناراحتي روي نيمكت قرار گرفت.
انتهاي پيام/

vasef
11-02-2008, 17:47
به گزارش خبرگزاري فارس، پس از پايان بازي در حالي كه امير قلعه‌نويي از شكست استقلال به شدت خوشحال بود، با محسن حاجيلو مجري برنامه هاي تلويزيوني روبرو شد. وي كه برادر اصغر حاجيلو است قصد مصاحبه با سرمربي مس را داشت كه با برخورد تند قلعه نويي مواجه شد. سرمربي مس با دست بر سينه حاجيلو زده و او را از مقابل خود كنار زد.
* شاهين خيري در حال مصاحبه با محسن حاجيلو بود كه امير قلعه نويي بدون توجه به اين قضيه وي را به سمت زمين بازي هدايت كرده و با فرياد به شاگرد خود اعلام كرد، به وسط زمين رفته و به جاي مصاحبه، از تماشاگران تشكر كند.
* ا

این قلعه نویی هنوز خودشو درست نکرده هنوزم منفعت طلب و مغرور هست

امير موسر
13-02-2008, 10:35
این قلعه نویی هنوز خودشو درست نکرده هنوزم منفعت طلب و مغرور هستمردك ... استقلال رو پارسال به بدبختي كشوند.حالا براي من خوشحالم ميشه.
بخدا هيچ كدوم از اينا مثل منصوريان و پور حيدري استقلاليه واقعي نيستد.
اونم از فرهاد مجيدي كه بعد از تعويض ناراحت ميشه.(دلمون به اينم خوش بود)
بقيشون هم كه هيچ.نميدونم اخه اينا حالا يه بازي بازي نكنن و يا كم بازي كنن چي ميشه.حقوقشون كم ميشه,يا...
كه همش تيمو مي خوان به حاشيه ببرند.

iman_s
15-02-2008, 05:08
بچه ها شنیدید آندو تیموریان میخواد بیاد استقلال؟
میگن که گفته واسه قرارداد سه ساله یک میلیارد میگیره.

hpk34
15-02-2008, 08:49
بچه ها شنیدید آندو تیموریان میخواد بیاد استقلال؟
میگن که گفته واسه قرارداد سه ساله یک میلیارد میگیره.

آقای iman_s شما مطمئن هستین .

برای این خبرتون منبعی هم دارین؟

امير موسر
15-02-2008, 09:45
آقای iman_s شما مطمئن هستین .

برای این خبرتون منبعی هم دارین؟

«آندرانيك تيموريان» هافبك ايرانى بولتون شرايط خوبى در اين تيم ندارد و تا چند هفته آينده بايد تيم جديدى را انتخاب كند. روز گذشته شنيديم احتمال پيوستن آندو به استقلال وجود دارد و او حتى براى حضور ۳ ساله در جمع آ بى پوشان، مبلغ يك ميليارد تومان پيشنهاد داده است. بايد ديد اين شايعه به واقعيت تبديل مى شود يا آندرانيك تيم ديگرى را براى ادامه فوتبالش انتخاب خواهد كرد.
منبع روزنامه ابرار ورزشی

m_r1986
15-02-2008, 09:45
خیلی بازیش خوبه که بخواد یک میلیارد هم بگیره !!!!

hpk34
15-02-2008, 11:18
آقای امير موسر ممنون بخاطر خبر.

به نظر من هم آنچنان بازیکنی نیست که 1 میلیارد هم بخوان بهش بدن.

امير موسر
15-02-2008, 12:05
واقا 1 ميليارد نميارزه.
بجاي اين ميتونن با هزينه كمتري مسعود شجايي رو بيارن.

hpk34
15-02-2008, 16:19
آره به نظر من هم مسعود شجاعی بهتره.

آخه استقلال الان هافبک دفاعی می خواد چیکار؟

livchelsea
15-02-2008, 20:45
:40:مسعود شجایی بعد از آرش برهانی بهترین بازیکن ایرانه......:10:

sudotux
15-02-2008, 22:12

:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::46:

امير موسر
16-02-2008, 09:23

ديگه شما رو هم عرق تيمي گرفته.ارش برهاني بازيكن خوبيه ولي نه ديگه...
من بجاي فتح الله زاده بودم ارش برهانيم رد ميكردم مي رفت , بجاش رجب زاده رو مي اوردم.
بجاي اندو هم كه گفتم بهترين انتخاب مسعود شجاعيه.

hpk34
16-02-2008, 17:50
ديگه شما رو هم عرق تيمي گرفته.ارش برهاني بازيكن خوبيه ولي نه ديگه...
من بجاي فتح الله زاده بودم ارش برهانيم رد ميكردم مي رفت , بجاش رجب زاده رو مي اوردم.
بجاي اندو هم كه گفتم بهترين انتخاب مسعود شجاعيه.

من با شما موافقم.:10:

M . Sayid
16-02-2008, 19:31
به نظر من با این 1 میلیارد میشه یه مهاجم گلزن و یه هافبک خوب بیارن

iman_s
17-02-2008, 04:01
آندو چون تو انگلیس بازی کرده قیمت خودش رو برده بالا وگرنه همچین آش دهن سوزی هم نیست.
تازه خودش از خداشه بیاد استقلال.آخه طرفدار استقلاله و داداشش (سرژیک) هم قبلا تو استقلال بوده

امير موسر
17-02-2008, 19:50
خوب خدا رو شکر این بازی رو هم بردیم.الان اختلافمون با اون یکی تیمه !!!!! 8 امتیازه.یه بازی عقب افتاده هم داریم.
اونم بزنیم میشه 5 امتیاز با بازیهای برابر.
بیشتر بازیهامون هم که تو تهرانه انشالله دیگه میریم بالا.

mpmostafa
17-02-2008, 22:07
مخلص همه استقلاليا
عجب برگردون هايي زدن بچه ها. مخصوصا اوني كه ارش زد.اگه يه خورده دقت ميكردن خيلي بيشتر از اين گل ميزدن

دوستان دقت كردين بازيهاي استقلال همش ساعت 1:30 يا 2 هست ولي بازيهاي پرسپليس...
وقتي استقلال خارج از تهران بازي ميكنه ميگن ورزشگاه نور نداره و بايد بازي زود برگزار بشه تا به تاريكي نخوريم.اما ديگه بازي تو آزادي رو چجوري توجيح ميكنن؟ به نظر من كاملا دارن فرق ميزارن:
پرسپليس كه همينجوري داره واسه سازمان بدهي بالا مياره و سازمان تربيت بدني هم كاملا از پرسپليس حمايت ميكنه مثل همين قضيه شركت كوپيان و رافائل و ...

امير موسر
17-02-2008, 22:24
ایول اصلا یادم نبود.
اگه اون سانتر ممدو ارش میزد چی میشد.
راست میگی بدجوری امثال دارن به اونا حال میدن.
راستی یادمون نره امروز بازی 3-1 شد.!!!

sudotux
17-02-2008, 22:40
پرسپليس كه همينجوري داره واسه سازمان بدهي بالا مياره و سازمان تربيت بدني هم كاملا از پرسپليس حمايت ميكنه مثل همين قضيه شركت كوپيان و رافائل و ...

مطمئن باش آقای فتح اله زاده هم در پشت پرده کم سازمان رو تیغ نزده تا الان ! فقط صداش در نیومده ... :27:

نمی دونم چرا می خواهید خودتون رو یک تیم مرفه و ثروتمند جلوه بدید که هیچ مشکلی نداره و اصلا به دولت وابسته نیست !!!

امير موسر
17-02-2008, 23:16
نمی دونم چرا می خواهید خودتون رو یک تیم مرفه و ثروتمند جلوه بدید که هیچ مشکلی نداره و اصلا به دولت وابسته نیست !!!چون که زیرا....

mpmostafa
18-02-2008, 00:32
ورود پرسپليسيها ممنوع

shazdeh23
18-02-2008, 01:26
مطمئن باش آقای فتح اله زاده هم در پشت پرده کم سازمان رو تیغ نزده تا الان ! فقط صداش در نیومده ... :27:

نمی دونم چرا می خواهید خودتون رو یک تیم مرفه و ثروتمند جلوه بدید که هیچ مشکلی نداره و اصلا به دولت وابسته نیست !!!

واقعا نمیدونی؟
چون توی تیم پرسپولیس یک مشت بازیکن سوسول ریخته که خرج آرایش و ادا و ادوار اونها فقط به اندازه ی بودجه ی کل تیمشونه..!
ولی استقلال طوری از بودجش استفاده میکنه که هیچ موقع دستشو واسه فدراسیون و ... دراز نکنه.
واقعا خیلی بده... خیلی..!!!
یا حق

m_r1986
18-02-2008, 01:53
واقعا نمیدونی؟
چون توی تیم پرسپولیس یک مشت بازیکن سوسول ریخته که خرج آرایش و ادا و ادوار اونها فقط به اندازه ی بودجه ی کل تیمشونه

تایید میشه .

خدایی نیکبخت و میبینین اصلا تو استقلال بود اینجوری نبود از وقتی رفته پرسپولیس .... ابرو میگیره وووووو در یه بازی 60 تا لباس عوض میکنه و ........ خلاصه از این سوسول بازیها .......

iman_s
18-02-2008, 03:35
من فکر کردم بازی ساعت 3 هست از نیمه دوم دیدم.
ولی کل بازی یک طرف ضربه رابونای نوازی و برگردون آرش یک طرف دیگه.واقعا حیف شد که تو گل نبود.اگه تو چهارچوب بود دروازه بان هیچ کاری نمیتونست بکنه.
تو اخبار هم اون صحنه ای که مجیدی گل زد ولی داور قبول نکرد رو دیدم صد در صد گل بود. حتی خود فرهاد بغل تیرک روی خط بود و یک لحظه دید توپ از خط رد شده از خوشحالی پرید بالا و تو مصاحبه هم گفت گل بود ولی حیف که داور قبول نکرد. این داوره بدجوری با فرهاد لجه.

iman_s
18-02-2008, 04:13
راستی امشب قلعه نویی مهمون برنامه نود هست.

مربی سابق تیم ملی امشب میهمان برنامه نود است و این طور که از شنیده ها بر می آید قرار است حرف های جالبی بزند. مربی حال حاضر مس کرمان که رابطه چندان دوستانه ای با عادل فردوسی پور ندارد تصمیم گرفته حرف های زیادی را در مورداستقلال، مس کرمان و تیم ملی به زبان بیاورد.
او البته طی این مدت حرف هایی در مورد خاویر کلمنته زده است که نشان می دهد ،تنها منتقد حضور مربی اسپانیایی در ایران است. اما ظاهرا حرف های بیشتری برای گفتن دارد. امشب نود را از دست ندهید

آذرخش
18-02-2008, 07:06
ولی استقلال طوری از بودجش استفاده میکنه که هیچ موقع دستشو واسه فدراسیون و ... دراز نکنه.
دوست عزیز اینطوری نیست که شما فکر میکنید.
هر دو باشگاه بدهی های کلانی دارند منتهی یواش یواش بروز میدن و ما میفهمیم.
روزنامه امروز جهان فوتبال رو بخونید متوجه میشید که استقلال هم در خطر کسر امتیاز هست.
شکایت گمالویچ و تاپالویچ بابت بدهی های مانده....

m_r1986
18-02-2008, 12:29
اما قبول دارین در زمان انصاری فر چه ولخرجیی میکردن .... آوردن بایرمونیخ اونم توی اون وضع بد مالی و .....

shahin666
18-02-2008, 13:23
به نظر شما ميشه گفت داور متوجه نشد كه اين توپ گل شده !!!!!!!!!!!!!!!

من فكر كنم اگه يه كور هم تو استاديوم بود مي فهميد كه اين توپ گله
خوب بلاخره امسال بايد يه تيم بعد از سالها قهرمان بشه ديگه
بلاخره كمك از طرف شاه حسيني ،كميته انظباطي ، داوران، فداراسيون فوتبال، علي آبادي ، مسولين زير ربط و تمام
مسولين كشور بايد دست به دست هم بدن تا بلاخره امسال يه تيم قهرمان بشه

amirtaker
18-02-2008, 15:44

بلاخره كمك از طرف شاه حسيني ،كميته انظباطي ، داوران، فداراسيون فوتبال، علي آبادي ، مسولين زير ربط و تمام

اینو دیکه آسید تو حلقه سبز هم تشخیص میده گله حالا آقای عنایت میگن میخوان داور دربی ایرانی باشه.:13:

mpmostafa
18-02-2008, 15:49
نميدونم چكار دارن ميكنن اين داورها
قبلا درباره بدهي هايي كه پرسپليس واسه سازمان داره بالا مياره و حمايت سازمان از اونا گفتم.
الان هم بايد بگم كه داورها هم بين استقلال و پرسپليس فرق ميذارن
مثل بازي پيروزي و راه آهن كه دقيقه آخر اون افسايد رو به ضرر راه آهن گرفت و به قول خودشون نذاشت كه اون خط تيره از جلوي اسم پيروزي پاك بشه (كه الحمدلله تو بازي با سپاهان پاك شد) و خيلي موارد ديگه مثل داربي كه اونجا نصرتي برهاني رو با دست گرفت و نذاشت كه با دروازبان تك به تك بشه و داور هم اونو جريمه نكرد

hpk34
18-02-2008, 17:52
]

آقای shahin666;2111901 حرف دل منو زدین.:10:

mpmostafa
19-02-2008, 01:52
نگرفتن يك گل واضح و دو پنالتي شاهكار داور بازي اسقلال شيرين فراز

دوستان الان برنامه 90 تموم شد.و معلوم شد كه داور چه گندي زده. كارشناس برنامه داشت خجالت ميكشيد!
بله، بايد به داورا ميدون بديم،اميدوارم داورهاي جديد و جوان ما بتونن با قضاوت كردن بازيهاي استقلال و گند زدن به اون به تجربه هاي خودشون اضافه كنن.

m_r1986
19-02-2008, 02:04
سالي كه استقلال با مرفاوي نتيجه ميگرفت همه ميگفتن از داوري هستش همين فردوسي پور اينقدر تو نود عنوان كرد كه داوري به نفع استقلال هستش كه استقلال و از صدر نشيني انداختن و قهرماني و از دست داديم..... من نميدونم حالا كه داوري به نفع پرسپوليس و به ضرر استقلال هستش چرا حرفي نميزنند .

iman_s
19-02-2008, 02:58
سالي كه استقلال با مرفاوي نتيجه ميگرفت همه ميگفتن از داوري هستش همين فردوسي پور اينقدر تو نود عنوان كرد كه داوري به نفع استقلال هستش كه استقلال و از صدر نشيني انداختن و قهرماني و از دست داديم..... من نميدونم حالا كه داوري به نفع پرسپوليس و به ضرر استقلال هستش چرا حرفي نميزنند .

مثل اینکه آخرین بازی استقلال رو یادت رفته. همونی که به لطف داور مساوی شد و حق استقلال به طرز خیلی تالبو خورده شد تا پرسپولیس ازش جلو بزنه.اگه استقلا اون بازی رو میبرد نایب قهرمان میشد.
همون بازی که یک ضربه پنالتی به ضرر استقلال گرفته شد و طالب لو کارت زرد گرفت و میخواست از بازی بیاد بیرون. تو تصاویر کاملا مشخص بود که بازیکن اصلا به یک متری طالب لو هم نرسیده بود.
شما که هی ادعا میکنید پارسال از استقلال بالاتر بودید باید بدونید که چجوری ازش جلو زدید:41:

B3HZ@D
19-02-2008, 10:38

نیست که شما دارید چپ و راست قهرمان میشید فقط پرسپولیسه که هیچ قهرمانی نیاورده:27:
در ضمن اول شما اختلاف امتیازتون را کم کنید بعدا هی بیاید بگید اینطوریه و اونطوریه
هر وقت به جمع چهار تیم رسیدید بعدا هی ایراد بگیرید فعلا که قراره ازتون امتیاز کم بشه و دیشب توی نود هم گفته شد و طبق معمول مربی شما همه چیز را به مسخره گرفت :41:
فعلا............

javady
19-02-2008, 11:15
نیست که شما دارید چپ و راست قهرمان میشید فقط پرسپولیسه که هیچ قهرمانی نیاورده:27:
در ضمن اول شما اختلاف امتیازتون را کم کنید بعدا هی بیاید بگید اینطوریه و اونطوریه
هر وقت به جمع چهار تیم رسیدید بعدا هی ایراد بگیرید فعلا که قراره ازتون امتیاز کم بشه و دیشب توی نود هم گفته شد و طبق معمول مربی شما همه چیز را به مسخره گرفت :41:
فعلا............

دوست عزیز زیاد جوش نخور قرمز میشی ها
بعدشم حالا درسته پ رس پ ول ی س با شانس و داوری و ..... بازیها رو ره به ره میبره دیگه نباید زیاد ایراد از استقلال بگیری
مطمئن باش اگه استقلال شانس پ رس پ ول ی س رو داشت امسال قهرمان لیگ که هیچی، آسیا شده بود:27::31:

امير موسر
19-02-2008, 11:27
دوست عزیز زیاد جوش نخور قرمز میشی ها
بعدشم حالا درسته پ رس پ ول ی س با شانس و داوری و ..... بازیها رو ره به ره میبره دیگه نباید زیاد ایراد از استقلال بگیری
مطمئن باش اگه استقلال شانس پ رس پ ول ی س رو داشت امسال قهرمان لیگ که هیچی، آسیا شده بود:27::31:
بزار خوش باشه تورو خدا....
گناه داره .
اخه بنده خدا هنوز که به ... استقلال هم نرسیدید.
حالا هی بازیهاتون رو بندازن جمعه بعد از ظهر و بازیهای استقلال رو هم بندازن یکشنبه ساعت 1.30.خوب این داره نشون می ده که همه می خوان امسال ...:2: قهرمان بشه, تا یکمی از عقدشون کم بشه.
یه پارسال بود که سوم شدید بقیه سالها که ... اس اس بودید.
دل من هم حتی براتون می سوزه بخدا...
آخی....

ramin1988
19-02-2008, 12:12
1: دوستان قرار بر این شده که در هر تایپیک در مورد همون تیم بحث بشه پس در مورد تیم خودتون بحث کنید .
2 :استق لال یکشنبه ساعت 14 بازی داشت ......پرسپولیس هم چهارشنبه ساعت 14 .
پس هی نگین وسط و اخر هفته .

shahin666
19-02-2008, 13:15
اولا كه ورود هر گونه پرسپو لـــــــــــــــــــيسي به اين تاپيك ممنوع
يه استقلالي ميره تاپيك لنگيا چه جوري جيغو داد ميكنن !!!!

نیست که شما دارید چپ و راست قهرمان میشید فقط پرسپولیسه که هیچ قهرمانی نیاورده
هر وقت به جمع چهار تیم رسیدید بعدا هی ایراد بگیرید فعلا که قراره ازتون امتیاز کم بشه و دیشب توی نود هم گفته شد و طبق معمول مربی شما همه چیز را به مسخره گرفت

عموجان ما دو فصل قبل قهرمان ليگ برتر شديم ولي شماها كه الان نزديكه 8 سالي ميشه نتونستيد يه جام بگيريد
حتي يه جام چهارجانبه چي؟؟؟؟؟؟؟؟ بعدشم نگران نباش اختلاف امتيازم داره كم ميشه

امير موسر
19-02-2008, 14:49
دوستان قرار بر این شده که در هر تایپیک در مورد همون تیم بحث بشه پس در مورد تیم خودتون بحث کنید
پس بفرما بیرون باش......

s.w.a.t
19-02-2008, 15:39
3 آرش برهانی: مدافع شیرین فراز هم اعتقاد داشت که توپ ما گل شد

آرش برهانی در گفتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت: مدافع تیم شیرین فراز گفت که توپ شما گل شد، اما داور آن گل را قبول نکرد. مطمئنم که در مقابل سایپا که آن هم مثل استقلال درجایگاه اصلی خود قرار ندارد موفق خواهیم بود و امیدوارم فرصت هایی را که در مقابل شیرین فراز بدست اوردیم و از انها به نحو احسن استفاده نکردیم و مطمئنا این فرصتها در مقابل سایپا خیلی کمتر خواهد بود را جبران کنیم.

hpk34
19-02-2008, 18:03
اولا كه ورود هر گونه پرسپو لـــــــــــــــــــيسي به اين تاپيك ممنوع
يه استقلالي ميره تاپيك لنگيا چه جوري جيغو داد ميكنن !!!!

عموجان ما دو فصل قبل قهرمان ليگ برتر شديم ولي شماها كه الان نزديكه 8 سالي ميشه نتونستيد يه جام بگيريد
حتي يه جام چهارجانبه چي؟؟؟؟؟؟؟؟ بعدشم نگران نباش اختلاف امتيازم داره كم ميشه

چرا یه قرمز میاد اینجا پست میده؟

من نمیدونم چرا قرمزا این قدر........................

آقا shahin666 جوابتون خیلی باحال بود.:10:

بازی بعدی با چه تیمی هست؟

M . Sayid
20-02-2008, 14:03
جمعه با سایپا درضمن هر تیمی با ذوب آهن بازی کنه هفته بعد باید با ارتش آبی بازی کنه

amirtaker
20-02-2008, 17:04
خوب پرسپولیس هم که دوباره باخت.

s.w.a.t
20-02-2008, 18:00
باخت :2: رو به همه ی دوستان تبریک میگم!:10:

امير موسر
20-02-2008, 18:44
تبریک تبریک.
در ضمن ما با اختلاف 8 امتیاز نسبت به ... هستیم.ها ها ,تازه با دو بازی کمتر.
انقدر شاخ بازی در اوردن که ....
با این حساب اگه دوتا بازی رو ببریم می رسیم به دو امتیازی.

mpmostafa
20-02-2008, 21:20
سلام امير موسر جان
2 امتياز كه چيزي نيست اگه اينجوري پيش برن با 20 تا اختلاف با ... قهرمان ميشيم(حالا نه 20 تا اما حده اقل با 10 امتياز!)
تايپيك يه مقدار خلوت نشده؟ بچه ها كم ميان

M_Abieteh
20-02-2008, 21:37
سلام بچها

بیچاره این پرسپولیسیا چقدر ضایع شدن.
تازه شروع شده این روند ادامه داره....

boys_won
20-02-2008, 22:50
همیشه با سایپا مشکل داشتیم حتی زمانی که اونا تیمه خوبی نبودن ... ولی جمعه این طلسم میشکنه

M_Abieteh
21-02-2008, 00:14
همیشه با سایپا مشکل داشتیم حتی زمانی که اونا تیمه خوبی نبودن ... ولی جمعه این طلسم میشکنه

متاسفانه سایپا همیشه جلوی استقلال شانس میاره.

iman_s
21-02-2008, 02:59
جمعه با سایپا درضمن هر تیمی با ذوب آهن بازی کنه هفته بعد باید با ارتش آبی بازی کنه
هر تیمی هم که با ارتش آبی بازی کنه هفته بعدش با ارتش آبیهای اهواز بازی داره.
مثل چند سال قبل که هر تیمی که با استقلال بازی داشت هفته بعدش با پاس بازی داشت.

hpk34
21-02-2008, 06:08
منم این باخت رو تبریک میگم.

همونطور که آفای maryampaezi202000 گفتن سایپا همیشه در مقابل استقلال شانس میاره.

بازی خوبی باید بشه.ایشالا که میبریم و بازی های بعدی هم به همین صورت تا اینکه قهرمان بشیم.

M_Abieteh
21-02-2008, 13:17
نمیدونم چرا هروقت در تایپیک پرسپولیسیا یه حرفی میزنن میری جوابشونو میدی عصبانی میشن و بعدش پست هایی که دادم رو پاک میکنن.چون تحمل دیدن حقیقت رو ندارن.اما خوب حالشون گرفته شد.

mpmostafa
21-02-2008, 19:02
اميدوارم بتونيم ببريم. ازشوخي گذشته واقعا ميتونيم قهرمان بشيم سپاهان و صبا و پرسپليس دارن گند ميزنن اگه تو اين چند هفته يه مقدار بيشتر تلاش كنن و فيروز هم براي برد تيم رو ببره تو زمين قهرماني دور از دسترس نيست.

امير موسر
22-02-2008, 10:45
اقایون امروز بریم استادیوم!!!!
نه من کار دارم..:31:
امروز به امید خدا و انشاالله میزنیم و به 5 امتیزیشون می رسیم اونم با یه بازی کمتر.:5:
از اون ور جام حذفی هم که انشاالله می ریم فینال.
بعد هم که قهرمان می شیم.:21:

نمیدونم چرا هروقت در تایپیک پرسپولیسیا یه حرفی میزنن میری جوابشونو میدی عصبانی میشن و بعدش پست هایی که دادم رو پاک میکنن.چون تحمل دیدن حقیقت رو ندارن.اما خوب حالشون گرفته شد. خوب نمیتونن واقعیت رو درک کنن دیگه.....
یکیشون می گفت که استقلال چون بازی دو هیچ برده رو مساوی میکنه,نشون می ده که تیم ضعیفیه!!!!
پس حتما تیم شما تو یه نیمه 3 گل میخوره قویه!!!!:39::39:

M_Abieteh
22-02-2008, 17:49
استقلال میتونست بازی رو ببره.ولی نشد.

راستی امتیاز استقلال چنده؟

امير موسر
22-02-2008, 17:57
نه بازم این ارش نذاشت ما ببریم!!!!!
الان اس اس 30 امتیازست.

amirtaker
22-02-2008, 19:22
ای خدا بازم نشد ببریم.کاشکی نئازی از اول تو بود

boys_won
22-02-2008, 20:23
چرا اینجوری بازی کرد اون همه تماشاگر بنده خدا ها دست خالی برگشتن

چرا اینقدر توپ رو به عقب پاس میدادن

چرا اینقدر لفتش میدادن

چرا اصلا" از جناحین توپ سانتر نشد

چرا ؟ چرا ؟ آخه چرا اینقدر راحت امتیاز از دست میدیم ؟ حالا که برای صدر جدول شانس داریم چرا بی انگیزه بودیم ؟

Ali Pacino
23-02-2008, 09:54
پیروز قربانی تکلیفش چی می شه؟!
اگه اخراجش کنن خیلی بد می شه

ALI.ARB
23-02-2008, 17:16
چرا اینجوری بازی کرد اون همه تماشاگر بنده خدا ها دست خالی برگشتن

چرا اینقدر توپ رو به عقب پاس میدادن

چرا اینقدر لفتش میدادن

چرا اصلا" از جناحین توپ سانتر نشد

چرا ؟ چرا ؟ آخه چرا اینقدر راحت امتیاز از دست میدیم ؟ حالا که برای صدر جدول شانس داریم چرا بی انگیزه بودیم ؟

بازي با سايپا خيليم آسون نيست و نبود هـــــا !

بيشتر اينكارارو تو بازي با شيرين فراز انجام داديم اما هر بازي شرايط خودش رو داره ...!

ولي كاش آرش برهاني هركار مفيده ديگه اي جز زدن توپ به اون ور انجام ميداد ... حتما گل مي شد ...!

:40:

ramin1988
25-02-2008, 15:03
فیروز کریمی عزادار شد

والده فیروز کریمی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران به دلیل عارضه سکته مغزی دارفانی را واداع گفت.
به گزارش گروه ورزشی تبیان، والده کریمی به علت عارضه سکته مغزی در بیمارستان لقمان تهران درگذشت و صبح روزگذشته با حضور اهالی ورزش و بازیکنان و مسئولان تیم فوتبال استقلال در بهشت زهرا به خاک سپرده شد.
به همین مناسبت مجلس ختم این مرحومه از ساعت 14 تا 15:30 روز سه شنبه هفته جاری 7 اسفندماه در کانون توحید واقع در میدان توحید، خیابان پرچم برگزار خواهد شد.
گروه ورزشی تبیان هم این ضایعه را به فیروز کریمی تسلیت می گوید و برای والده وی از خداوند متعال طلب مغفرت دارد.

MoJtaBa.R
25-02-2008, 21:18
فیروز کریمی عزادار شد

والده فیروز کریمی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران به دلیل عارضه سکته مغزی دارفانی را واداع گفت.
به گزارش گروه ورزشی تبیان، والده کریمی به علت عارضه سکته مغزی در بیمارستان لقمان تهران درگذشت و صبح روزگذشته با حضور اهالی ورزش و بازیکنان و مسئولان تیم فوتبال استقلال در بهشت زهرا به خاک سپرده شد.
به همین مناسبت مجلس ختم این مرحومه از ساعت 14 تا 15:30 روز سه شنبه هفته جاری 7 اسفندماه در کانون توحید واقع در میدان توحید، خیابان پرچم برگزار خواهد شد.
گروه ورزشی تبیان هم این ضایعه را به فیروز کریمی تسلیت می گوید و برای والده وی از خداوند متعال طلب مغفرت دارد.

جدا از هر رنگی : تسلیت

piishii
26-02-2008, 00:42
جدا از هر رنگی : تسلیت

سلام.
منم همینطور .

hpk34
26-02-2008, 06:36
منم به ایشون تسلیت میگم.

Bret
26-02-2008, 11:50
به فيروز خان و خانواده اش تسليت عرض مي كنم

M_Abieteh
26-02-2008, 12:00
منم به فیروز کریمی تسلیت میگم.

ALI.ARB
26-02-2008, 15:19

سرمربی تیم فوتبال استقلال ساعت 45/13 امروز وزودتر از همه بازیکنان در زمین شماره 2 آزادی حاضر شد وقبل از شروع تمرین بازیکنان را جمع کرد وبه مدت 10دقیقه با آن ها صحبت کرد .به گزارش سایت رسمی باشگاه کریمی خطاب به بازیکنان استقلال گفت :بچه ها ما همه سربازیم وهمه ما نسبت به استقلال تعهد داریم .کریمی افزود :این پیراهن که تن شماست پیراهن مقدسی است که میلیون ها هوادار در سراسر دنیا دارد.کریمی ادامه داد :قدر خودتان را بدانید وتوجه داشته باشید که در چه تیم بزرگی عضویت دارید ما وظیفه داریم تحت هر شرایطی تمرین کنیم کما اینکه تا کنون نیز چنین بوده است.ما به مردم بدهکاریم اما هنوز جواب مردم را نداده ایم .دلیل اینکه با اینکه داغدارم زودتر از همه سر تمرین حاضر شده ام به خاطر همین مردم وبدهکاری به هواداران است.کریمی در پایان تصریح کرد: ان شاا... با برد روز جمعه مقابل برق شیراز بتوانیم یک هدیه خوب به هواداران بدهیم

-------------

منم به نوبه خودم تسليت مي گم به ايشون ...

و نيز ماشالله به اين روحيه ي ايشون ...

babak-online
26-02-2008, 19:53
من هم تسلیت می گم.

ramin1988
27-02-2008, 10:58
اشتباه شد .sorry

m_r1986
28-02-2008, 00:58
پس بازي عقب افتاده با ملوان كي برگزار ميشه .... به جان خودم ميندازن يه موقعه اي كه حال استقلال و بگيرن .

ولي هر كاري كنن ما قهرمانيم .

اول به پرسپوليس حال دادن ديدن گند زد حالا دارن به سپاهان حال ميدن......... نامردي تا چه حد آخه ه ه ه ه ه ه !!!

M_Abieteh
29-02-2008, 18:29
امروز استقلال ترکوند.عالی بود ولی داور پنالتیه اخر بازی!!!!!!!!نمیدونم به خاطر چی گرفت؟

اما تبریک 33 امتیازی شد استقلال.انشالله بازی با ملوان را میبریم.اونوقت دیگه چی میشه؟

hpk34
29-02-2008, 19:19
امروز استقلال چند چند برد؟؟؟؟

من نتونستم ببینم!!!!!!!!

این برد رو به همگی تبریک میگم.ایشالا همین طوری ادامه داشته باشه تا قهرمانی

amirtaker
29-02-2008, 20:53
ما که نفهمیدیم کجاش پنالتی بود؟
ولی دلم بهحال صادقی سوخت بیچاره هم روحیش خراب شد هم کاپیتانب بهش کوفت شد.
راستی بازی بهدیمون با کیه؟

shazdeh23
01-03-2008, 00:53
ما که نفهمیدیم کجاش پنالتی بود؟
ولی دلم بهحال صادقی سوخت بیچاره هم روحیش خراب شد هم کاپیتانب بهش کوفت شد.
راستی بازی بهدیمون با کیه؟

منم این برد شیرین رو به هواداران تبریک میگم.
فکر کنم بازی بعدی با ملوان باشه.
یا حق

faraz_n
01-03-2008, 02:51
منم به همه ی آبیا تبریک میگم
تیم دوباره داره به اوج برمیگرده

hpk34
01-03-2008, 05:50
آقای mahn90 ممنون.ایشالا بازی های بعدی هم همین جوری با اقتدار ببریم.

alenkita
01-03-2008, 06:37
ولي من فكر كنم باري بعديمون با صبا باشه

amirtaker
01-03-2008, 10:15
اینم لینک تصاویر بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بازی بعدی هم با صبا باطری هستیم.

amirtaker
01-03-2008, 10:17
فيروز كريمي در پايان بازي امروز آبي پوشان مقابل برق شيراز ، در گفتگو با خبرنگار سايت رسمي باشگاه اعلام كرد : اگر بازي را مي باختيم و يا مساوي ميكرديم از وضعيت داوري و كميته داوران گله اي نداشتم اما چون بازي را برديم قصد دارم طي نامه اي به كمبته فني مراتب اعتراض خود را به وضعيت داوري بازي اعلام كنم و بگويم كه چرا بايد داوران در هر بازي حق استقلال را ضايع كنند ؟
خطايي كه روي برهاني انجام شد داخل محوطه جريمه بود و پنالتي برق شيراز نيز به هيچ عنوان درست نبود اما چون سه گل از حريف پيش افتاده بوديم داور به راحتي اين صحنه را پنالتي اعلام كرد و اين بر خلاف قوانين فوتبال حرفه اي است.

amirtaker
01-03-2008, 10:18
مدافع تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه در دقایق پایانی بازی مقابل برق شیراز مرتکب خطای پنالتی نشده است گفت: تصور می کنم داور در این صحنه اشتباه کرد.به گزارش سايت رسمي باشگاه صادقي افزود : همین قدر می گویم اگر مهاجم برق حرکتی که من انجام می دادم را مرتکب می شد داور اعلام پنالتی نمی کرد اما متاسفانه در آن لحظه تصمیم به اعلام پنالتی گرفت که ما هم خواسته او را پذیرفتیم.
كاپيتان امروز استقلال در خصوص صحنه به ثمر رسیدن گل اول برق شیراز که روی اشتباه وی رقم خورد، گفت: آنقدر سریع این اتفاق رقم خورد که نمی دانم چطور دروازه استقلال باز شد. من به هیچ عنوان قصد ضربه زدن به توپ را نداشتم تنها می خواستم پایم را از جلوی توپ کنار بکشم که متاسفانه به توپ ضربه خورد و وارد دروازه استقلال شد.
صادقي در مورد بستن بازو بند كاپيتاني استقلال در بازي امروز اظهار داشت : با توجه به غیبت بازیکنان بزرگتر تیم مربیان از من خواستند تا بازوبند کاپیتانی را بر بازو ببندم. در تیم ما طالب لو نیز می توانست کاپیتان باشد و بازیکنان بزرگتر از من نیز بودند که می توانستند سرگروه تیم باشند اما خواست مربیان این بود که من بازوبند را ببندم.

صادقی که در پایان بازی با چشمانی گریان از بازی خارج مي شد در خصوص ناراحتی اش گفت: بازوبند کاپیتانی استقلال را مردان بزرگی بر بازو بستند که جا گذاشتن جای پای آنها برای من و هر فردی که کاپیتان استقلال می شود بسیار سنگین ومهم است. امروز وظیفه سنگینی بر عهده داشتم و نمی خواستم با اشتباهاتم دروازه استقلال باز شود. متاسفانه روی دو اشتباه دروازه ما باز شد و همین مسئله فشار زیادی بر من آورد و باعث شد کنترلم را از دست بدهم ونتوانم جلوی اشک هایم را بگیرم.

amirtaker
01-03-2008, 10:20
دروازه بان تيم فوتبال استقلال كه در بازي امروز استقلال نمايش قابل قبولي داشت در پايان بازي گفت : امروز یکی از بهترین بازیهای استقلال را شاهد بودیم. تیم ما بازی خوبی را به نمایش گذاشت و توانست با یک پیروزی پر گل زمین مسابقه را ترک کند.
به گزارش سايت رسمي باشگاه وحید طالب لو پس از برتری 4 بر 2 تیمش مقابل برق شیراز با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و در میانه زمین درگیرانه مبارزه کردند. البته درگیری آنها فوتبالی و در جهت اجرای خواسته های مربیان دو تیم بود.

طالب لو خاطر نشان کرد: برق تیم جوان و شایسته ای بود و در بازی رو به ضد فوتبال نیاورد. شکست 4 بر 2 توانایی برق را زیر سئوال نمی برد. این تیم قطعا در ادامه مسابقات لیگ نمایشی به مراتب بهتر از این خواهد داشت.
وی در خصوص شانس قهرمانی تیمش گفت: روند بازی و نتیجه گیری تیم فوتبال استقلال در نیم فصل دوم بسیار خوب بوده است و با توجه به ناکامی تیم های بالای جدول می توانیم خود را به جمع مدعیان قهرمانی برسانیم.

طالب لو تاکید کرد: استقلال تیم خوبی است که در فصل جاری بعضا دچار بدشانسی شده است. امروز خدا خواست بیشتر موقعیت های ما به ثمر نشست ویک بازی پر گل را شاهد بودیم.وی در خصوص دریافت دو گل از تیم برق شیراز گفت: برق تیم خوبی بود اما روی اشتباهات و اتفاقات بازی به گل رسید و اگر این اشتباهات رقم نمی خورد ما با چهار گل زده و بدون گل خورده زمین مسابقه را ترک می کردیم

amirtaker
01-03-2008, 10:21
عليرضا منصوريان پس از پيروزي مقابل برق شيراز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از كسب اين پيروزي پرگل خوشحالم. بازيكنان تمام تلاش خود را براي رسيدن به موفقيت انجام دادند و خدا با ما بود كه توانستيم پيروز شويم.
به گزارش سايت رسمي باشگاه منصوريان در مورد گل به خودي اميرحسين صادقي به استقلال، تاكيد كرد: هر بازيكن ديگري هم جاي صادقي بود آن توپ را وارد دروازه استقلال مي‌كرد. يكي از بهترين بازيكنان امروز تيم ما بود و مطمئن هستم اين اشتباه خود را در هفته‌هاي بعد با گلزني جبران خواهد كرد.

amirtaker
01-03-2008, 10:22
ميثم منيعي زننده اولين گل امروز آبي پوشان به برق شيراز اظهار داشت : تیم ما همچون بازیهای گذشته نمایش خوبی داشت اما تفاوت این بازی نسبت به دیدارهای قبلی این بود که توانستیم گل بزنیم.به گزارش سايت رسمي باشگاه وی ادامه داد: استقلال در فصل جاری بازیهای خوبی انجام داده اما نتوانسته نتایج پرگلی را به دست آورد. به همین خاطر کمتر عملکرد این تیم به چشم آمده است.

منيعي که در این بازی یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل هم داد گفت: در این بازی پس از مدتها در ترکیب قرار گرفتم. خوشبختانه از فرصت ها به نحو احسن استفاده کردم و حتی می توانستم یک گل دیگر بزنم اما شانس با من یار نبود.

وی خاطرنشان کرد: برق تیم شاسته ای است و برتری استقلال مقابل این تیم چیزی از شایستگی های بازیکنان جوانش کم نمی کند.

منیعی با ابراز امیدواری از اینکه استقلال به کورس قهرمانی برسد از اهمیت دیدار مقابل صباباتری یاد کرد و گفت: ما بازی حساسی مقابل صباباتری پیش رو داریم و اگر بتوانیم مقابل این تیم نتیجه خوبی به دست آوریم به جمع مدعیان قهرمانی نزدیک ترخواهیم شد.
منبع:

faraz_n
03-03-2008, 03:00
به امید برد مقابل صبا باتری

امير موسر
05-03-2008, 09:55
انشا الله می زنیم.....
من امروز می رم کلاس نمیتونم بازی و ببینم.خیلی حیف شد.
باید از رادیو گوش کنم.

vorojax
05-03-2008, 10:58
به امید برد مقابل صبا باتری
خدا کنه که ببره ولی چشم اب نمی خوره که بتونه.

s.w.a.t
05-03-2008, 16:40
به نظر من استقلال میبره!
البته اگه ارش برهانی بیرون باشه!
گند زده!

Majid393
05-03-2008, 18:08
خاک بر سر استقلال با این بازی کردنش !!!!!

Majid393
05-03-2008, 18:34
/هفته‌ي بيست و چهارم ليگ برتر/
استقلال با توقف صبا، پرسپوليس را در صدر نگه داشت
پيروزي‌هاي نفت آبادان ادامه دارد

ديدار تيم‌هاي فوتبال استقلال تهران و صباباتري با تساوي بدون گل پايان يافت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) در ادامه‌ي رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال، تيم استقلال تهران در ورزشگاه آزادي به مصاف صباباتري رفت كه اين ديدار با تساوي بدون گل پايان يافت.

در اين ديدار حساس كه هر دو تيم به سه امتياز آن نياز داشتند احتياط بيش از اندازه و بي‌دقتي بازيكنان سبب شد تا تماشاگران شاهد بازي كسل‌كننده‌اي باشند.

در نيمه‌ي نخست دو تيم بازي متعادلي را انجام دادند و معدود حملات آن‌ها بي‌نتيجه ماند.

با آغاز نيمه‌ي دوم تيم استقلال با انجام تغييراتي در تركيبش بر حملات خود افزود اما بي‌دقتي مهاجمان اين تيم و واكنش‌هاي مدافعان و دروازه‌بان صباباتري سبب شد تا اين فرصت‌ها از دست برود.

ضدحملات تيم صباباتري نيز نتيجه‌اي نداشت تا اين ديدار با تساوي بدون گل پايان يابد و صباباتري با 39 امتياز در مكان سوم باقي بماند. استقلال تهران نيز با 34 امتياز در رده‌ي ششم قرار گرفت.

در ديگر ديدار اين هفته نيز تيم صنعت نفت آبادان موفق شد در ورزشگاه تختي با نتيجه‌ي 2 بر 1 پيكان تهران را شكست دهد و با 26 امتياز به مكان پانزدهم جدول صعود كند.

رقابت‌هاي هفته‌ي بيست و چهارم با برگزاري سه ديدار در روزهاي يكشنبه و دوشنبه‌ي آينده به پايان مي‌رسد.

اين در حاليست كه پرسپوليس تهران با انجام 23 بازي و 40 امتياز در صدر جدول رده‌بندي ليگ برتر قرار دارد.

hpk34
05-03-2008, 19:00
خیلی خیلی حیف شد.:41:

دیگه نمیشه امیدی داشت.:41:

امير موسر
05-03-2008, 21:56
ای بابا با این مهاجما!!!!

دیگه نمیشه امیدی داشت.
امیدمون خیلی کمه.
ولی انشاالله جام حذفی!!

vahid_vaezinia
06-03-2008, 00:57
امروز واقعا حق استقلال باخت نبود.
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41::41::41::41::41::41::41::41::41:

vahid_vaezinia
06-03-2008, 00:59
:13:منم اين باخت رو به خاطر مهاجم ها مخصوصا برهاني ميدونم.:13:

hpk34
06-03-2008, 06:26
آقای vahid_vaezinia باخت کجا بود بابا.(هر چند آنچنان فرقی هم با باخت نداره.)

بازی 0-0 تموم شد.

باید منتظر بازیهای بعدی باشیم.شاید یدفعه همه تیما خراب کردن و استقلال قهرمان شد.:31:

s.w.a.t
06-03-2008, 13:42
بازی خیلی کسل کننده ای بود!
ولی اگه برهانی اون همه اشتباه نمی کرد باز امیدی برای برد بود!

amirtaker
06-03-2008, 18:21
:31:
بازی خیلی کسل کننده ای بود!
ولی اگه برهانی اون همه اشتباه نمی کرد باز امیدی برای برد بود!

از برهانی که بعید نیست.

vahid_vaezinia
06-03-2008, 18:52
آقای vahid_vaezinia باخت کجا بود بابا.(هر چند آنچنان فرقی هم با باخت نداره.)

بازی 0-0 تموم شد.

باید منتظر بازیهای بعدی باشیم.شاید یدفعه همه تیما خراب کردن و استقلال قهرمان شد.:31:
عزيزم مگه شما استقلالي نيستين مساوي تو ورزشگاه آزادي براي استقلال باخت حساب ميشه:41:

mpmostafa
06-03-2008, 19:27
سلام
ميدونم بازي كسل كننده بود اما دقت كنيد ما فقط 1 امتياز نگرفتيم بلكه صبا رو كه تو جدول بالاتر از ما هستش رو متوقف كرديم. خوشبختانه سپاهان هم مساوي كرد و احتمال اينكه پرسپليس هم مقابل پاس متوقف بشه يا ببازه خيلي زياده. در كل بازم مساوي از باخت بهتره.
به اميد خدا قهرمانيم

s.w.a.t
06-03-2008, 21:38
امسال همین برهانی استقلال رو پایین کشید!
ولی بازم امیدی هست!
به امید قهرمانی استقلال!

amirtaker
06-03-2008, 22:07
اما جام حذفی مال ماست.

hpk34
07-03-2008, 07:13
اما جام حذفی مال ماست.

ایشالا که قهرمان میشیم.

حالا که میگین مساوی تو خونه برابر با باخته به نظر من اگه استقلال می باخت بهتر بود.چون حد اقل این قرمزا نمیرفتن صدر جدول:31:

این نتیجه بهترین نتیجه ممکن برای قرمزا بود.:41:

alenkita
07-03-2008, 07:58
من نميدونم آقا فيروز از اين برهاني چي ديده كه هميشه فيكس ميزارتش

charlize
07-03-2008, 19:29
درسته که آرش خیلی موقعیت خراب میکنه ولی خوب برای خودش موقعیت ایجاد میکنه.........
البته جای رضا عنایتی و علی سامره واقعا خالیه........الان فقط فرهاد مجیدی هستش......
البته مجتبی هم داره آماده میشه........
به امید قهرمانی استقلال در تمام جام های ممکنه..........

M_Abieteh
09-03-2008, 18:38
بازیه پاس با پرسپولی رو دیدین.این خیابانیم که پرسپولیسیه.داور رو عجب حکایتیه.نمیدونم با داور چکار میکنن که اینطور میشه.!!!!!! پنالتی ..........

hpk34
09-03-2008, 19:03
بازیه پاس با پرسپولی رو دیدین.این خیابانیم که پرسپولیسیه.داور رو عجب حکایتیه.نمیدونم با داور چکار میکنن که اینطور میشه.!!!!!! پنالتی ..........

خوب از تیمی که خدای شانسه و همه چی باهم دست به دست دادن تا قهرمان بشه چه انتظاری میشه داشت.:19:

amir_rahmani
09-03-2008, 19:18
خوب از تیمی که خدای شانسه و همه چی باهم دست به دست دادن تا قهرمان بشه چه انتظاری میشه داشت.:19:

6 امتیاز کم بشه بازم قهرمان میشه
پس دیگه هی نگید که ما پرسپولیسی ها شانس داریم.

rezahp2
09-03-2008, 19:19
همون سلام و خدا حافظ همیشگی . انشا... کاپ راببرید

tsjaleb
09-03-2008, 19:38
اگه 6 امتیاز هم دوباره کم بشه باز هم بعید می دونم جامی بدست بیاورید ..........:27::27::27::27::27::27:

البته به غیر ازاین کاپ که تو امضا منه......:21::21::21::21::21::21:

اگه 6 امتیاز دیگه هم کم بشه بازم کمه چون از زمین و زمان براتون امتیاز رسیده .نمونش همین بازی که در طول 90 فقط یکی دو تا موقعیت خوب داشتین که یکیشونم رو سوتیه بد گلر پاس مرده خوری گل کردین. چندتا تک به تکم که نخوردین گل 100% که کمک داور که اونم تا خط 18 اومده بود که مثلا خوب ببینه بازم نخوردین .
از اون ور هر هفته گل ها و پنالتی های استقالال رو نمی گیرن .بازم میگین 6 امتیاز نباید کم بشه ولی تازه اینجوری یکم عدالت رعایت میشه .

M_Abieteh
بهتره پرسی ها تو بحثهای ما ف...لی نکنین.

اگه حالا ما رفته بودیم تایپیکشون و یه پست میدادیم.میگفتن به ما توحین کردن.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tsjaleb
3 فتح ا...زاده :کمبودها ودردهای ورزشی را به خوبی لمس کردم ومی شناسم

کمتر کسی است که با ورزش ومدیران ورزشی آشنا باشد ودکتر فتح ا...زاده را نشناسد .او مدیری لایق وچهره ای دوست داشتنی در عرصه ورزش به خصوص فوتبال می باشد.در این باره پرسپولیسی ها اعم از مدیران ،کادر فنی وبازیکنان ،حبیب کاشانی ،محمود خردبین ،حسین کلانی ،افشین قطبی ،حمید استیلی وکانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس اعلام کردند که در هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به دکتر فتح ا...زاده رای خواهند داد .فتح ا...زاده در اول فروردین 1338 ودر شهرستان خوی ودر محله شیخ مهدی به دنیا آمد وبه قول خودش که به شوخی می گوید :((به خاطر همین است که مردم سال نو را جشن می گیرند چون می دانند فتح ا...زاده در این روز به دنیا آمده .))دوران دبستان را در پیرانشهر واقع در مرز ایران وعراق تحصیل کرد وچون پدرش نظامی بود در پادگان زندگی می کردند .دوران دبیرستان را به شهر خوی بازگشت ودر دبیرستان خاقانی ادامه تحصیل داد .دوران دانشگاه را در تهران ودر دانشگاه آزاد اسلامی ودر رشته روزنامه نگاری ودر مقطع کارشناسی به پایان رساند.پس از آن در دو رشته روزنامه نگاری واقتصاد بین الملل موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس شد وهم اکنون هم دانشجوی دکترای اقتصاد بین الملل می باشد.فتح ا...زاده در این باره می گوید :25 سال است که در عرصه روزنامه نگاری فعالیت می کنم وتجربه خوبی در این خصوص پیدا کرده ام وبا مسائل ومشکلات جوانان به خوبی آشنا هستم وکمبودها ودردهای ورزش را به خوبی لمس کرده ام ومی شناسم .با نیت خدمت به مردم این مرزوبوم وارد عرصه انتخابات شده ام وامیدوارم که بتوانم با تمام وجود در خدمت تمام مردم وجامعه اسلامی ایران باشم.طی روزهای آتی اطلاعات کامل تری درباره تجارب مدیریتی دکتر فتح ا...زاده وموفقیت هایی که وی در کارنامه سوابق مدیریتی خود دارد برایتان بیشتر خواهیم نوشت.

M_Abieteh
09-03-2008, 19:49
ویرایش شد........................

چی شد پس ویرایش کردین!!!!!!!!!!!!!

hpk34
09-03-2008, 20:14
من نمیدونم چرا این قرمزا..........هستن.

بابا اگه ما بیایم اونجا چیا که بارمون نمیکنید.

چرا میاین اینجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

M_Abieteh
09-03-2008, 21:07
سلام دوستان حتما یه سری بزنید

s.w.a.t
09-03-2008, 22:05
با این بازی که کردین چه جوری میاین اینجا پست میدین؟:13:
من اخه نمیدونم داور چه جوری اون پنالتی رو ندید!:18:
اگه یه کور هم بود میفهمید.

shahin666
10-03-2008, 00:16
یاد بازی استقلال و شیرین فراز افتادم

این صحنه توپ از خط دروازه شیرین فراز گذشت ولی داور گل نگرفت
حالا امروز
توپ کامل از خط دروازه پرس پولیـــس گذشت ولی گل مورد قبول نشد

!!!!!!!!!!

جالبه توی هر دوتا صحنه گل رو قبول نکردن ولی اولی استقلال وقتی گل زد به اشتباه ! قبول نکردن ولی حالا وقتی پرس پولیس گل میخوره به اشتباه ! قبول نمی کنن
خیلی جالبه تازه عنایت میاد میگه
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال تاکید کرد که اگر مسئولان باشگاه استقلال ادعای خود مبنی بر تضییع حقوق این تیم توسط داوران را ثابت کنند از سمت خود در کمیته داوران فدراسیون فوتبال کناره گیری خواهد کرد.
بازی با سایپا هم که پنالتی مارو نگرفتن بازی با برق هم که الکی پنالتی دقیقه آخر بازی با صبا باتری هم که نتونسته بودم بازی رو بیبینم بازم الان تو نود معلوم شد
همون اوایل بازی یه پنالتی 100 % رو نگرفتن بازی های دیگه هم به یه شکلی دیگه
از سپاهان امتیاز کم میشه بیرون از خونه بدون تماشاچی بازیکنانش هم که به هر شکلی باید جریمه بشن
یه سری تبعیض های که بین جریمه های که برای تیم ها ،تماشاچیا یا برای بازیکنا یه تیم میشه خیلی با جریمه های یه تیم دیگه فرق داره !!!
همین محسن یوسفی وقتی 4 جلسه محروم شد حتی وقتی شکایت کردن به 4 جلسه (که واقعا هم حقش نبود) و خواستار بخشش شدن حتی جلسه کمیته انظباطی
یا کمیته استیناف هم برگزار نشد ولی برای یه سری از بازیکنای دیگه
خوب چون 6 امتیاز از پرس پولیس کم شده خوب حالا باید اون 6 امتیاز رو بدن دیگه یه جورای
این داوری ها این تصمیم گیری های از کمیته انظباطی تلاش افراد و گروهای زیادی همه باید یه کاری بکنن
که هر جوری شده امسال پرس پولیـــــس قهرمان بشه خوب بلاخره این تیم نتونسته الان نزدیکه 8 سال هست که قهرمان بشه بلاخره همه باید تلاش بکنن !!!

M_Abieteh
10-03-2008, 10:07
سلام دوستان حتما یه سری بزنید

نقل قول:
کد:

امير موسر
11-03-2008, 08:40
انشا الله ملوان رو می زنیم !

M_Abieteh
11-03-2008, 09:34
اگه ملوان رو بزنیم خیلی خوب میشه.

Majid393
11-03-2008, 12:21
انشا الله ملوان رو می زنیم !

خدا از دهنت بشنوه آقا امیر

boys_won
11-03-2008, 14:35
ملون رو بزنیم تو مربع قهرمانی می یایم

M_Abieteh
11-03-2008, 18:18
این بازی رو هم که بردیم.

ایول مدعی قهرمانی هم که هستیم.

تبریک به همگی.

SANR
11-03-2008, 19:04
منم این پیروزی شیرین رو تبریک میگم.

کم کم طوفان آسیا داره بیدار میشه.

امير موسر
11-03-2008, 19:14
کم کم طوفان آسیا داره بیدار میشه.

vahid78
11-03-2008, 19:20
پیروزی تیم عشق را مقابل ملوان به همه عشاق تبریک می گم
اوه اوه چی چی گفتم

hpk34
11-03-2008, 19:22
آقای SANR شما هم استقلالی بودینو ما نمیدونستیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم این برد رو تبریک میگم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من بازی رو نتونستم ببینم.چند چند شد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid_civil
11-03-2008, 19:31
واسه پنجمی میجنگید ؟

M_Abieteh
11-03-2008, 19:40
دوستانی که تایپیک رو ندیدن حتما سر بزنند.

امير موسر
11-03-2008, 19:42
واسه پنجمی میجنگید ؟
ها شما!!؟؟
نه عزیز داریم برای صدر می جنگیم .

M_Abieteh
11-03-2008, 19:45
آقای SANR شما هم استقلالی بودینو ما نمیدونستیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم این برد رو تبریک میگم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من بازی رو نتونستم ببینم.چند چند شد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به کوریه چشم حریف 2_0 بردیم.

M_Abieteh
11-03-2008, 19:47

عجب عکسیه..

M_Abieteh
11-03-2008, 19:48
من نمیدونم این پرسپولیسیا چرا میان تایپیک رو میبینن.!!!!!!!!!!!!!

تا ما یه پستی میدیم زود میان ببینن ما چی گفتیم.

s.w.a.t
11-03-2008, 21:00
واسه پنجمی میجنگید ؟

نه داداااااااااااااااش!!
داریم واسه قهرمانی میجنگیم!:5:
چیه؟
شما هم مشکل دارین برو تو تایپیک :2: بگو:شانس اوردن داور اشتباه کرده!:13:
این برد رو هم به همه ی دوستان تبریک میگم!:10:

M_Abieteh
11-03-2008, 21:05
نه داداااااااااااااااش!!
داریم واسه قهرمانی میجنگیم!:5:
چیه؟
شما هم مشکل دارین برو تو تایپیک :2: بگو:شانس اوردن داور اشتباه کرده!:13:
این برد رو هم به همه ی دوستان تبریک میگم!:10:

ولشون کن جوابشونو نده.چشم ندارن ببینن استقلال اومده بالا و مدعیه قهرمانیه.

shahin666
11-03-2008, 21:15
الان 4 امتیاز با صدر جدول فاصله داریم
در صورتی که اگر همه چی به عدالت میخواست باشه الان پرس پولـیـــــــــــــــس صدر نبود
اگر اون دوتا پنالتی که توی بازی سایپا و صبا باتری برای ما گرفته میشد و یک امتیازی که به ناحق به پرسپولیس دادن
رو حساب کنید ما باید الان صدر بودیم ولی خوب ناحقی و اشتباه داوران و تلاش خیلی ها الان پرس پولیـــــــــــــــس صدره !!!!!
جالبه اون فغانی که بازی با پرسپولیس رو اونجوری قضاوت کرد درست بعد از دور روز داور چهارم بازی امروز بود
جالبه انگار به داورا گفتن توی هر بازی استقلال پنالتی نگیرن (خوب بلاخره باید یه تیمی امسال قهرمان بشه)
بازی سایپا، صبا باتری، بازی با برق هم پنالتی به ضررمون گرفته شد که پنالتی نبود این بازی هم که پنالتی روی روانخواه رو نگرفت بازی با شیرین فراز هم که بردیم بازم اونجا هم پنالتی 100% رو داور نگرفت

r3xaa
11-03-2008, 21:47
ایشالله بدون حساب کردن امتیازای نیم فصل اول قهرمانیم.

عشقست فیروز خان رو .

M_Abieteh
11-03-2008, 23:26
داداش گذشت دیگه بیخیال حالا اگه بتونیم سپاهانو برنیم ایشاالله اولیم آخه پرسپولیس که خودش همیشه یه ما باخته

انشالله هم سپاهان رو میزنیم هم پرسپولیس رو.دیگه اونوقت زبونشون بسه میشه.:21:

M_Abieteh
11-03-2008, 23:44
برهانی :با روحیه بیشتری به مصاف راه آهن و سپاهان می رویم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آرش برهانی زننده دومین گل آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه اظهار داشت : خیلی خوشحالم که گل زدم این برد ما را به صدر جدول نزدیک می کند .برهانی ادامه داد: این سه امتیاز حق ما بود برد در این بازی باعث شد روحیه بگیریم و برای بازی با راه آهن و سپاهان آماده تر شویم.

esteqlal.ir

M_Abieteh
11-03-2008, 23:47
روانخواه : پنالتی روی من صد در صد بود
امیدرضا روانخواه در گفتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه اظهار داشت :خطایی که روی من انجام شد صد در صد پنالتی بود بازیکن ملوان پای مرا زد و من در موقعیت گل زنی قرار داشتم و داور چون فاصله اش از صحنه خطا زیاد بود نتوانست تشخیص درستی بدهد. به هر حال این برد را به همه هواداران استقلال تبریک می گویم و از اینکه توانستیم در جمع مدعیان قرار بگیریم بسیار خوشحالم و امیدوارم روند بردهای استقلال ادامه پیدا کند و بتوانیم حدااقل یک جام برای هواداران به ارمغان بیاوریم

M_Abieteh
11-03-2008, 23:48
3 کریمی: نوازی اخراج نشده است و می تواند به تمرینات باز گردد
به گزارش سایت رسمی باشگاه کریمی در گقتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه درباره وضعیت نوازی گفت: نوازی خودش پیشنهاد کرده که به وی رضایت نامه بدهیم و پس از تصفیه حساب از تیم جدا شود. من و دیگر اعضای کادر فنی وی را اخراج نکردی و نوازی می تواند به تمرینات بازگردد اما باید مشکل اضافه وزنش را حل کند. که در پایان دکتر فتح اله زاده اعلام کرد در این خصوص باید جلسه ای با حضور کادر فنی و محمد نوازی بر گزار شود تا اقدامات مورد نظر در این مورد صورت گیرد.

M_Abieteh
11-03-2008, 23:50
3 جباری: با این برد در کورس قهرمانی قرار گرفتیم
هافبک بازی ساز استقلال در پایان بازی امروز مقابل ملوان به خبرنگار سایت گفت : بازی خوب و راحتی بود ، مشکل گل اول بود که زدیم ، بچه ها خسته نشدند و با آرامش بازی کردند و گل دوم را زدیم و البته فرصت های زیادی را هم برای گل زنی از دست دادیم.
جباری تصریح کرد : مثل بازی های گذشته داور یک پنالتی قطعی را برای ما نگرفت اما خدا را شکر که بازی را بردیم و با این برد در کورس قهرمانی قرار گرفتیم

M_Abieteh
11-03-2008, 23:53
منبع تمام این خبرها esteqlal.ir

mohsen.rajabi
12-03-2008, 16:37
کسب امتیاز مهمتر از بازی زیبا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

استقلال برابر ملوان بازی خوب وقابل قبولی را ارائه کرد. کسب سه امتیاز این دیدار برای آبی پوشان از اهمیت ویژه ای برخوردار بود که خوشبختانه موفق شدند به خواسته خود دست پیدا کنند. البته هنوز تیم در طول بازی نوسان و بالا و پائین زیادی دارد و به قول معروف هنوز بالانس نیست اما در مجموع خوب بازی می کند. ار این بازی به بعد با توجه به شرایط جدول باید در بازیهای آتی در فکر سه امتیاز مسابقات باشیم و آن را در اولویت قرار دهیم، به طور قطع هواداران نیز به کسب امتیاز بیشتر از بازی زیبا توجه دارند و اهمیت می دهند. استقلال در چند بازی اخیر خود پیشرفت چندانی نداشته زیرا نفرات تیم همان نفرات سابق هستند و کسی اضافه نشده است که برخی ضعفهای تیم پوشیده و نقاط قوت بیش از پیش تقویت شود. هنوز حدود نه هفته تا پایان لیگ برتر باقی مانده است. نه بازی یعنی 27 امتیاز . این در حالی است که استقلال تنها 4 بازی با صدر جدول فاصله دارد. قهرمانی برای استقلال دور از دسترس نیست و اگر نفرات تیم هوشیارتر و فرصت طلب باشند می توانند به زودی صدر جدول را از آن خود کنند. تمت نفرات بایددر خدمت فیروز کریمی باشند و خواسته ها و دستورات اورا به خوبی در تمرین و مسابقه پیاده کنند. در مجموع به آینده تیم بسیار امیدواریم. اگر آبی پوشان موفق شوند دو بازی آینده خود را با نتایج مطلوب و مناسبی پشت سر بگذارند بیش از هر زمان دیگر به قهرمانی نزدیک خواهند شد. آبی پوشان باید سعی کنند در بازیهای پیش رو با نوسان کمتری بازی خود را دنبال کنند. این بازی و سه امتیاز آن یک جهش بزرگ برای استقلال بود. با روندی که پرسپولیس و سپاهان در پیش گرفته اند می توان به روزهای خوش آینده خوشبین بود.

mohsen.rajabi
12-03-2008, 16:38
برهانی: گل زدم، سبک شدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آرش برهانی مهاجم ارزشمند استقلال که در دیدار دیروز مقابل ملوان بازی موفق شد گل دوم آبی پوشان را به زیبایی هر چه تمام به ثمر برساند در گفتگو با خبر نگار سایت رسمی باشگاه گفت: این گل نزدن های من بار روحی و روانی سنگینی را بر دوش من و هواداران که از من انتظار گلزنی داشتند و حق هم با ایشان بود گذاشته بود. اما خدا را شکر که گل زدم و احساس راحتی و سبکی می کنم. برهانی در ادامه گفت: اگر کادر فنی به من اجازه بدهد که در برابر راه آهن بازی کنم در این بازی نیز گل می زنم. برهانی در آخر سال نو را به تمام هم میهنان و بالاخص هواداران خوب و همیشه آبی استقلال تبریک گفت.

mohsen.rajabi
12-03-2008, 16:38
طالب لو : بازیکنان استقلال به خود باوری رسیدند

سنگربان آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت :به آقای احمد زاده تبریک می گویم ملوان اصلا ضد فوتبال بازی نکرد و شجاعانه در برابر استقلال بازی کرد.
طالب لو افزود : روز سختی را مقابل ملوان سپری کردیم ما واقعا به این سه امتیاز احتیاج داشتیم تا در جمع مدعیان قهرمانی بمانیم .این برد باعث شد بازیکنان استقلال به خود باوری برسند و با روحیه بهتری به مصاف حریفان آینده خود خواهیم رفت.

mohsen.rajabi
12-03-2008, 16:39
علیزاده : به خوبی حریف را خسته کردیم

علی علیزاده سازنده گل اول آبی پوشان در بازی دیروز ، به خبرنگار سایت گفت : در بازی با ملوان دو نیمه متفاوت داشتیم ، در نیمه اول می خواستیم حریف را خسته کنیم و این کار به خوبی انجام دادیم . در نیمه دوم هم با خارج شدن ملوان از لاک دفاعی موفق به گلزنی شدیم .استقلال تیم برتر این میدان بود و سه امتیاز این بازی حق مسلم استقلال بود.

mohsen.rajabi
12-03-2008, 16:39
امیر آبادی: ملوانی ها را از نفس انداختیم

امیر آبادی در گفتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت: بازی بازی خوبی بود. هر دو تیم خوب فوتبال بازی کردند. بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول با توجه به اینکه ملوان تیم قدرتی و فیزیکی بود با برنامه بازیکنان ملوان را از نفس انداختیم. و در نیمه دوم نیز فاتح میدان بودیم. این برد برای تیم ما خیلی اهمیت داشت. این برد و این بازی باعث شد بچه ها از نظر روحی و روانی به خودباوری برسند. و خوشحالیم که همانگونه که وعده داده بودیم توانستیم با غلبه بر ملوان قبل از سال جدید به هوادارانمان عیدی بدهیم. امید وارم با این روحیه در بازی مقابل را آهن و سپاهان و بازی دربی نیز پیروز باشیم.

mohsen.rajabi
12-03-2008, 16:40
پولادی : خدا را شکر شرمنده هواداران نشدیم

مهرداد پولادی در گفتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه اظهار داشت : خدا را شکر بازی را بردیم و شرمنده هواداران نشدیم ، استقلال در این بازی هم از لحاظ فوتبال و هم از لحاظ نتیجه از ملوان سرتر بود.ملوان هم تیم فیزیکی و قدرتی بود و این تیم قطعا برای تیم های بالای جدول خطرناک خواهد بود و آنها را با مشکل مواجه خواهد کرد.
پولادی تصریح کرد : اگر بازیکنن استقلال خودشان را باور کنند پتانسیل استقلال خیلی بالاتر از این بازی می باشد .

M_Abieteh
12-03-2008, 16:42

دربی بزگ پایتخت.

mohsen.rajabi
13-03-2008, 06:51
گزارش تمرین امروز بهمراه چند مصاحبه جذاب و خواندنی

امروز چهارشنبه آبی پوشان پایتخت تمرینات خود را رأس ساعت 12:15 دقیقه در زمین شماره 2 آزادی آغاز کردند. البته گفتنی است همه بازیکنان نیم ساعت زود تر خود را به زمین شماره 2 آزادی رساندند. غائبین امروز تمرینات محمد نوازی بود که بدلیل زیارت حرم امام رضا در تهران حضور نداشت. حاجیلو و کوشکی نیز در تمرینات امروز حضور نداشتند که البته گفتنی است کوشکی با پای مصدوم و لباس شخصی کنار زمین حضور داشت. اما بدلیل این مصدومیت در تمرینات شرکت نکرد.
آقایان کریمی و الهامی نیز که بعد از بازی مقابل ملوان راهی اهواز شده بودند و قرار بود خود را به تمرین امروز برسانند موفق به تهیه بلیط نشده و به تمرینات امروز استقلال نرسیدند .
بازیکنان بعد از 20 دقیقه دویدن به دو دسته تقسیم شدند. آنهایی که دیروز مقابل ملوان 90 دقیقه کامل بازی کردند پس از انجام حرکات کششی از تمرینات جدا شدند و باقی بازیکنان به تمرینات خود ادامه دادند. بعد از تمرین یوسفی ، بیاتی نیا و شفیعی زیر نظر دکتر کیانوش اعتماد مقدم کارهای سرعتی انجام دادند و دروازه بانان هم سپک تاکرا انجام دادند که جالب است بدانید طبق خواسته خودشان یک نونهال برایشان داوری کرد. در ضمن لازم به ذکر است که دکتر نوروزی در زمینه مصدومیت کوشکی به خبرنگار ما گفت: مصدومیت کوشکی خیلی جدی نیست اما از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده است که برای بهبود نیاز به فیزیو تراپی و آب درمانی نیاز دارد. اما با این اوصاف بعید می دانم که به دیدار جام حذفی در مقابل راه آهن برسد
.
یوسفی: به اندازه آرش و پژمان خوشحالم

یوسفی در حاشیه تمرین امروز به خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت:این که من در این بازی حضور نداشتم و نیمکت نشین بودم نظر کادر فنی بوده و من به نظر و صلاحدید ایشان احترام می گذارم. وقتی ما همه در یک تیم هستیم و پیراهن پر افتخار استقلال را به تن داریم باید به خود ببالیم. من هم از این قاعده مستثنی نیستم و باور کنید به اندازه دیگر بازیکنان تیم حتی به اندازه گلزنان( برهانی و منتظری) از پیروزی جانانه تیم خوشحالم. ان شا الله روز 27 اسفند دیدار جام حذفی در مقابل را آهن را نیز با یک بازی زیبا و قدرتی می بریم
.
علیزاده: به یاری خدا و با کمک هوادران راه آهن را می بریم
علیزاده هم در گفتگو با خبرنگار سایت گفت: خوشحالم که در گل اول سهیم بودم. در یک تیم هرکس گل بزند قابل احترام است. خواه مدافع و خواه مهاجم. ما هم اعضای یک تیم بزرگ هستیم و اگر تیممان خوب بازی کند و پیروز شود خوشحال می شویم. امیدوارم با یاری خدا و حضور هواداران را آهن را نیز با یک بازی منطقی و خوب ببریم

اعتماد مقدم: نوازی ذخیره بدنی اش را خوب استفاده نمی کند
در حاشیه تمرین امروز دکتر کیانوش اعتماد مقدم بدنساز تیم استقلال درخصوص نوازی به خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت: به اعتقاد من نوازی نیاز به بازسازی روحی دارد. این بازیکن شکننده و ظریف و حساس است و کادر فنی باید بداند با این بازیکن چگونه برخورد کند. ما با او جلسه گذاشتیم . من فکر نمی کنم نوازی از نظر بدنی مشکل خاصی داشته باشد اما به اعتقاد من ذخیره بدنی اش را خوب استفاده نمی کند.

M_Abieteh
14-03-2008, 16:18
سلام دوستان
استقلال با راه اهن بازی چه روزیه؟

WaTeRsTyLeR
14-03-2008, 16:21
سلام دوستان
استقلال با راه اهن بازی چه روزیه؟

M_Abieteh
14-03-2008, 16:51

ممنون دوست عزیز.

vahid_vaezinia
14-03-2008, 20:13
به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه محمد نوازي به دليل نيمكت نشيني در تيم استقلال و بي توجهي فيروز كريمي، حاضر به ادامه همكاري با اين تيم نبوده و خواستار صدور برگه تسويه حساب شده است، مسئولان باشگاه قصد حل مشكل و بازگرداندن وي به تمرينات را دارند.
قرار است پس از مسابقه با راه آهن در جام حذفي، جلسه‌اي با حضور نوازي برگزار شود تا با رفع مشكلات، بار ديگر در تمرين شركت كند.
نوازي اكنون در تمرينات استقلال حضور ندارد و فيروز كريمي نيز نسبت به وي اعلام بي نيازي كرده است.

SANR
15-03-2008, 22:07
دوستان تیم استقلال روحیه ای مضاعف پیدا کرده.

از سویی دیگر فیفا هنوز دست از سر پرسپولیس برنداشته و براش خط و نشون کشیده و روحیه این تیم بسیار پایینه همانطور که از بازیهاش معلومه و فقط شانس می تونه یارش باشه که پی در پی نبازه.

هم اکنون فاصله بین تمامی تیم های نیمه بالای جدول بسیار نزدیک به هم هست و هر تیمی که از این به بعد بهتر نتیجه بگیره صد در صد شانس قهرمانی رو داره.

iman_s
15-03-2008, 23:56
بچه ها دعا کنید این دایی عقده ای که بدجوری جو گیر شده جباری و صادقی رو برای بازی با راه آهن به استقلال بده.
مرتیکه خیلی ادعاش میشه

mohsen.rajabi
16-03-2008, 05:33
فیروز کریمی سرمربی کاربلد و خوب استقلال در گفتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت: من قبلا مربی راه آهن بودم و این تیم را مثل کف دستم می شناسم. نبودن میثاقیان در کنار این تیم می تواند به ما کمک بزرگی کند تا این تیم را ببریم. در طول هفته گذشته نیز تمرینات با نشاطی داشتیم و منتظریم که ان شا الله در این بازی پیروز شویم. کریمی با بیان این مطلب ادامه داد: من امیدوارم که این بازی به پنالتی نکشد که البته اگر هم به پنالتی بکشد ما دروازه بان خوبی به اسم طالب لو داریم که مطمئنا به خوبی از سنگر تیم استقلال محافظت می کند

mohsen.rajabi
16-03-2008, 05:37
علیرضا منصوریان کاپیتان خوب و با اخلاق استقلال در گفتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت: من سالی 150 دست پیرهن سفارش می دهم زیرا علاوه بر هواداران خوب استقلال که به محض دیدن من از من تقاضا می کنند تا یکی از پیرهن های خودم را به آنها بدهم ،برخی از بازیکنان تیم هایی که با ما بازی می کنند هم به عنوان یادگاری از من پیرهن می خواهند که این کار مرا خیلی سخت کرده است. منصوریان همچنین در خصوص دیدار روز دوشنبه استقلال در مقابل را ه آهن تهران در قالب بازیهای جام حذفی گفت: استقلال بازی سختی را در پیش دارد. ما باید به پیروزی برسیم. امید وارم بیژن کوشکی به بازی روز دوشنبه برسد، ولی اگر هم نرسید منیعی جایگزین خوبی برای او خواهد بود. در کل امیدوارم در برابر راه آهن بازی خوب و منطقی را ارائه دهیم و پیروزی را از آن خود کنیم

mohsen.rajabi
16-03-2008, 05:40
وحید طالب لو دروازه بان لایق و کاربلد استقلال در گفتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه اظهار داشت : امیدوارم بازی روز دوشنبه به پنالتی نکشد اما اگر این اتفاق هم رخ داد من تمام تلاش خودم را می کنم تا پنالتی ها را مهار کنم. ما باید 90 دقیقه خوب بازی کنیم تا با خیال راحت تعطیلات عید را سپری کنیم و به دید و بازدید عید بپردازیم

mohsen.rajabi
16-03-2008, 05:42
پولادی در گفتگو با خبر نگار سایت رسمی باشگاه در خصوص بازی روز دوشنبه این تیم در برابر راه آهن اظهار داشت: بازی سختی پیش رو داریم. باید با حوصله و منطقی و به دور از احساسات بازی کنیم . در جام حذفی بازی خوب اهمیتی ندارد بلکه برد و باخت مهم است ، پس ما نیز به بازی خوب فکر نمی کنیم بلکه به برد فکر می کنیم. اگر در این بازی از سد راه آهن عبور کنیم راه قهرمانی برای ما هموار می شود.

mohsen.rajabi
16-03-2008, 05:46
منتظری در خصوص بازی روز دوشنبه استقلال و راه آهن به خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت: چشم همه دنیا به بازی های جام حذفی است، چون این جام از اهمیت بالایی برخوردار است . تیم ما هم اگردر سه بازی آینده پیروز شود می تواند جزو فینالیست های این دوره جام باشد. من مطمئنم اگر هواداران با وجود اینکه این بازی در اواسط هفته برگزار می شود ما را تنها نگذارند، ما می توانیم پیروز میدان باشیم.

mohsen.rajabi
16-03-2008, 05:51
علی علیزاده در گفتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت: راه آهن تیم خوبی است. درست است که مربی این تیم رفته است اما خود این تیم که نرفته است. این تیم کاپیتان با هوشی دارد و در کل خوب بازی می کند، اما تیم ما هم از آمادگی بالایی برخوردار است و ما می توانیم در این دیدار برنده شویم زیرا چاره ای جز برنده شدن نداریم.

mohsen.rajabi
16-03-2008, 05:53
ورمزیار در خصوص بازی استقلال و راه آهن در روز دوشنبه به خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت: تیم ما رو به رشد است. خوب تمرین کردیم و خوب استراحت کردیم. بچه ها در برابر ملوان شجاعانه بازی کردند و امیدوارم در برابر راه آهن نیز خوب بازی کنیم. استقلال انگیزه های زیادی دارد و آماده است تا راه آهن را شکست دهد.

mohsen.rajabi
16-03-2008, 05:55
یوسفی در گفتگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت: تیم راه آهن را خوب می شناسم ،تیم خوبی است و در مقابل تیم های بزرگ تهرانی همیشه خوب ظاهر شده است. اما بازیکنان ما آماده و توانا هستند. اگر این بازی را ببریم شانس قهرمانی ما در لیگ برتر نیز بیشتر می شود.

mohsen.rajabi
16-03-2008, 06:01
تمرين ضربات پنالتي براي بازي مقابل راه آهن
تمرين استقلال پشت درهاي بسته برگزار شد
خبرگزاري فارس: بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران در تمرين امروز كه پشت درهاي بسته برگزار شد، به تمرين ضربات پنالتي پرداختند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم استقلال تهران امروز پشت درهاي بسته در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي تمرين كرد.
امير حسين صادقي و مجتبي جباري دو ملي پوش استقلال غايب بودند.
بازيكنان استقلال روز آينده نيز ساعت 45/14 در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي تمرين مي كنند و پس از آن براي رويارويي با تيم راه آهن از روز دوشنبه به اردو خواهد رفت.
اكثر دقايق تمرين امروز به مرور كارهاي تاكتيكي اختصاص داشت و سپس دو تيم در قالب تيم‌هاي سبز و آبي بازي دستگرمي انجام دادند.
در اين مسابقه كريمي هر خطا نزديك محوطه جريمه را پنالتي اعلام مي‌كرد.
در پابان تمرين نيز بازيكنان ضربات پنالتي تمرين كردند كه اكثر ضربات آنها توسط وحيد طالب لو مهار شد.

mohsen.rajabi
16-03-2008, 06:05
فتح الله زاده براى گرفتن اجازه ملى پوشان استقلال وارد عمل شد

«على فتح الله زاده» مديرعامل باشگاه استقلال تهران براى گرفتن اجازه ملى پوشان تيمش، شخصاً وارد عمل شد.«فتح الله زاده» عصر ديروز در تماس با مسئولان فدراسيون، رايزنى هايى انجام داد تا مجوز خروج مجتبى جبارى و اميرحسين صادقى از اردوى تيم ملى را بگيرد. كادرفنى استقلال احتياج مبرمى به صادقى و جبارى براى ديدار روز ۲۷ اسفند مقابل راه آهن دارد اما پس از مخالفت دايى، مديرعامل باشگاه استقلال شخصاً وارد عمل شده است. على دايى اعلام كرده هيچ بازيكنى حق خروج از اردوى تيم ملى را ندارد اما باشگاه استقلال مى خواهد هر طور شده اجازه جدايى ملى پوشانش را كسب كند.

mohsen.rajabi
16-03-2008, 06:09
پاسخ استقلال به احتمال خط خوردن جباري و صادقي از تيم ملي
اگر سايپا بازي داشت دايي چه مي‌كرد؟
شرایط استقلال ویژه است . در آستانه دیدار با راه آهن در جام حذفی دو بازیکن مشخص این مجموعه، تیم ملی را همراهی می‌کنند تا اوضاع برای استقلال در تقابل با راه آهن نگران کننده باشد. در همین رابطه «جهان ورزش» با هاشم ساعدی ، سخنگوی باشگاه استقلال گفتگو کرد تا نظرات مسئولان این باشگاه را در این رابطه جویا شود.
* مشخص شد که جباری و صادق برای دیدار استقلال با راه آهن به جمع تیم اضافه می‌شود یا خیر؟
- همانطور که می دانید روز دوشنبه استقلال بازی حساسی در جام حذفی مقابل راه آهن دارد. این مرحله از جام حذفی نه فقط برای تیم ما بلکه برای همه تیم ها حاضر حساس است. مسابقات تک حذفی است و یک باخت تیم را از گردونه رقابت ها خارج می کند بنا براین از مسئولان محترم تیم ملی از جمله خود آقای دایی که خدمت همه ایشان ارادت خاصی داریم تقاضا کردیم اجازه بدهند این دو بازیکن فقط برای روز مسابقه به جمع تیم اضافه شوند. البته این خواسته نه فقط برای استقلال که در رابطه با همه تیم های دیگر هم وجود دارد. ما هم می خواهیم جباری و صادقی روز بازی به تیم ملی ملحق شوند تا تمرینات تیم ملی هم هماهنگ باشد و مشکل ایجاد نشود. خواهش ما فقط برای روز بازی است که فکر نمی کنم خواسته غیر منطقی باشد.
* شنیده‌ایم آقای دایی مدعی شده اگر خروج این دو بازیکن از اردوی تیم ملی قطعی شود هر دو نفرآنها را از لیست خط می‌زند.
- ما چنین چیزی نشنیده‌ایم. بحث ما بنا بر همکاری با تیم ملی است نه فقط برای همین یک بازی که برای همه بازی ها. این وظیفه همه باشگاه ها است. انشا‌الله که آقای دایی هم در این راه موفق شود اما حرف ما این است که همین سایپا روز پنجشنبه برای شرکت در مسابقات جام باشگاه های آسیا آماده می شود. آیا آقای دایی در این بازی 5،4 بازیکن ملی پوش را به همراه خواهد داشت یا نه ؟ اگر ایشان بازیکنانش را به همراه می برد پس سایر تیم‌ها می توانند از نفرات ملی پوش خود در یک دیدار حساس استفاده کنند و گرنه هیچ مشکلی نیست. اگر آقای دایی بازیکنانش را نمی برد پس ما هم حرفی نداریم اینها را در اختیار نمی گیریم اما باز هم می گویم خواسته ما برای روز بازی است اگر هم بازیکن ها را ندهند که حرفی نداریم و تمکین می کنیم.
* تا به حال بابت احترامی که کرده اید جوابی گرفته اید؟
- نه هنوز اما من اين را می گویم که اگر آقای دایی سرمربی تیم ملی نبود و سر مربی سایپا بود، تیمش هم در جام حذفی بازی حساس داشت دو بازیکن کلیدی اش هم در اردوی تیم ملی بودند چه کاری میکرد ؟ ایشان هر حرفی بزند برای ما قابل قبول است. اگر ایشان بگوید من بودم از حضور این دو بازیکن چشم پوشی می کردم ما هم قبول می کنیم.
* به هر حال موفقیت فعلی سایپا با سایر تیم ها متفاوت است. آنها جام باشگاه ها را در پیش دارند.
- ما هم می پذیریم و از صمیم قلب امیدواریم سپاهان و سایپا در این مسابقات موفق شوند. من اما همین حرف را تکرار می کنم. اگر آقای دایی بازیکنان ملی پوش سایپا را به همراه دارد باید این حق را برای استقلال هم قائل شود. اگر هم نه که حق با آقای دایی است. این اما توجیه است که سایپا و سپاهان بازی آسیایی دارند. چون بازی ما هم در نوع خودش حساس است و اگر ما هم در جام حذفی قهرمان شویم به آسیا می رویم.
* بالاخره نتیجه اقدامات شما به کجا رسیده؟
- ما مشغول رایزنی هستیم. به هر حال حرفمان را بزنیم. اما باز هم تابع تصمیمات فدراسیون و سازمان اجرایی لیگ هستیم. خواهش ما این است که مساعدت کنند اگر بازیکنان را تحویل بدهند که تشکر می کنیم. اگر هم نه باز حرفی نداریم. و اتفاقا در مراحل بعدی همکاری صمیمانه تری با تیم ملی خواهیم داشت.

امير موسر
16-03-2008, 08:28
اقا محسن گل خیلی خیلی ممنون بابت زحماتت...

vahid_vaezinia
16-03-2008, 12:33
عزيز محمدي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: با دعوت پژمان منتظري به تيم ملي فوتبال و افزايش تعداد ملي پوشان استقلال به عدد سه، طبق قانون بازي اين تيم مقابل راه آهن در جام حذفي لغو شد.
وي تاكيد كرد: تعويق اين مسابقه براي سازمان ليگ از جهت برنامه ريزي مشكل ساز مي‌شود؛ اما چاره‌اي جز لغو اين ديدار نداريم.
محمدي در خصوص اعتراض احتمالي مسئولان راه آهن افزود: راه آهن نمي‌تواند اعتراضي به اين قضيه داشته باشد، چون قانونا نمي‌توانيم از استقلال بخواهيم بدون سه ملي پوش بازي كند.

SANR
16-03-2008, 13:47
پیش بینی می شد.

ممنون از بابت خبر.

hpk34
16-03-2008, 19:03
خدا کنه حداقل تیم ملی نتیجه خوبی بگیره.

SANR
17-03-2008, 13:39
من که پیش بینی می کنم تیم علی دایی مقابل کویت پیروز میشه.

و نتیجه اش هم دو بر صفر میشه.

M_Abieteh
17-03-2008, 14:14
سلام دوستان
انشالله که تیم ملی پیروز میشه.

راستی چرا وحید طالبلو رد دعوت نکرده؟

علی دایی هم با خیلیا لجه.

امير موسر
17-03-2008, 14:25
پژمان منتظری هم بهونه بود تا بازیکنای استقلال به 3 تا برسه و صادقی و جباری و نده به تیم.
به جای عقیلی می تونست 100 نفر دیگه رو دعوت کنه !!

iman_s
18-03-2008, 01:28
پژمان منتظری هم بهونه بود تا بازیکنای استقلال به 3 تا برسه و صادقی و جباری و نده به تیم.
به جای عقیلی می تونست 100 نفر دیگه رو دعوت کنه !!

درست میگی.
منم میخواستم همینو بنویسم که دیدم پیشقدم شدی :31:

amirtaker
18-03-2008, 11:48
اگه ما سپاهان و پرسپولیس رو بزنیم فوق العاده میشه.

M_Abieteh
18-03-2008, 12:52
اگه ما سپاهان و پرسپولیس رو بزنیم فوق العاده میشه.

اینو که همه میدونن.:21::27::31:

m_r1986
18-03-2008, 17:30
دوستان واقعا تابلو بود دايي طالبلو رو دعوت نميكنه .... براي همينم طالبلو اينو مي دونست بازي با ملوان اون حركات رو انجام ميداد كه تا حالا من يكي از طالبلو نديده بودم ... درست موقعي كه دايي اسامي تيم ملي رو مي خواست اعلام كنه .

به عنوان يه استقلالي خدا رو شاكرم كه بازي با راه آهن لغو شد با اون روحيه اي كه راه آهن داشت 5 تا هم هفته قبل زده بود ... مطمئنا به مشكل برميخورديم .

amirtaker
18-03-2008, 18:32
اینو که همه میدونن.:21::27::31:

خواستم بیشتر تاکیید کنم :10:

vahid_vaezinia
19-03-2008, 16:21
فيروز كريمي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: در ابتداي سال جديد دو مسابقه بسيار مهم در پيش داريم، البته مسابقه با سپاهان مهم‌تر از ديدار با پرسپوليس است.
وي افزود: پزشك تيم ما قول داده است، تمامي نفرات تيم را پيش از زمان برگزاري اين دو بازي آماده كند و بدون مشكل به مصاف حريفان مي رويم.
سرمربي استقلال تهران با تاكيد بر اين مطلب كه براي قهرماني و صدرنشيني در ليگ برتر بايد سپاهان و پرسپوليس را شكست دهيم، گفت: شرايط تيم ما عالي است و تمرينات منظمي را انجام داده‌ايم. براي رسيدن به اين هدف تا آخرين نفس تلاش خواهيم كرد.
كريمي با تبريك سال نو به هواداران استقلال عنوان كرد: از هواداران مي‌خواهم در اين دو ديدار مهم ما را تنها نگذارند و حامي تيم ما باشند.
وي افزود: روي نقاط ضعف هر دو تيم كار كرده‌ايم و با استفاده از همين حربه، ضربه نهايي را به حريفان خواهيم زد.

Ali Pacino
21-03-2008, 13:11
بازی با راه آهن افتاد چه تاریخی؟

alenkita
22-03-2008, 07:55
هنوز اعلام نشده

omid__ss
25-03-2008, 17:09
مربي تيم فوتبال استقلال گفت: سال جديد را با دو بازي در ليگ برتر آغاز مي كنيم كه هر دو حكم فينال را براي ما دارند.

صادق ورمزيار، مربی تیم استقلال تهران، افزود: تمرينات مان را خيلي جدي پيگيري مي كنيم و براي بازي با سپاهان و پرسپوليس كه هر دو هم حكم فينال برای ما دارند آماده شده ايم.

وي ادامه داد: تيم ما پنج بازيكن دو اخطاره مقابل سپاهان دارد اما از سه كارته شدن آن ها هراسي نداريم زيرا بازيكنان نيمكت نشين تيم ما هم در حد و اندازه هاي بازيكنان اصلي هستند.

وي تصريح كرد: شرايط تيم ما بهتر از سپاهان است و قطعا سه امتياز بازي با اين تيم را خواهيم گرفت آن ها شرايط سال گذشته خود را ندارند و با افت شديدي روبرو شده اند.

وي خاطرنشان كرد: هم اكنون اكثر بازيكنان تيم ما در آمادگي كامل به سر مي برند و اين موضوع كارها را براي انتخاب 11 بازيكن اصلي سخت مي كند.

به نظر من هم صادق خان درست میگه ما اگه تو این دو بازی حداقل 4 امتیاز هم بگیریم شانس قهرمانی مون خیلی زیاد میشه اگر هم که 6 امتیاز را بگیریم باید اواخر فروردین سور وساط قهرمانی را حاضر بکنیم

SANR
26-03-2008, 11:21
انشالله هر دو تا بازی رو می بریم.

M_Abieteh
26-03-2008, 11:50
به احتمال زیاد سپاهان رو میزنیم اگه شاخ نشن..خیلی افت کردن.

بازی تیم ملی ساعته چنده؟

hpk34
26-03-2008, 12:20
ایشالا که میبریم.

بازی تیم ملی ساعت 21:30 هست فکر کنم

امير موسر
26-03-2008, 16:21
بازی 21.15 هست.
به برد مقابل سپاهان نیاز داریم اساسی !!

jamshidjap
26-03-2008, 16:53
ايشالا مي بريم

aluminum
27-03-2008, 04:06
دوستان در نظر سنجی دربی 64 شرکت کنید

M_Abieteh
27-03-2008, 09:29
اینم ببینید.

M_Abieteh
28-03-2008, 23:44
سلام دوستان

بازی با سپاهان ساعت چنده؟

aluminum
29-03-2008, 02:08
سلام دوستان

بازی با سپاهان ساعت چنده؟

17:15
امیدوارم که سپاهان خسته باشه استقلال بتونه مساوی بگیره

M_Abieteh
29-03-2008, 09:25
17:15
امیدوارم که سپاهان خسته باشه استقلال بتونه مساوی بگیره

از یه پرسپولیسی انتظار از یه همچین حرفی هم باید داشته باشیم.:27:

استقلال بازیرو میبره با یخ و ترشی:21::21:

M_Abieteh
29-03-2008, 15:59
اخی چی حالی داد باخت پرسپولیس.

تسلیت به همه پرسپولیسی ها...................

حالا کلی بهونه میارن.

vorojax
29-03-2008, 16:52

تسلیت به همه پرسپولیسی ها............ا.......

حالا کلی بهونه میارن.

vahid78
29-03-2008, 17:03
چه گلی هم خورد:27: دلم براشون سوخت

حالا بچه ها دعا کنیم این یکی دیگه را ببریم تا همه چیز مهیا بشه

M_Abieteh
29-03-2008, 18:16
متاسفانه باختیم.

بی خیال همش که نمیشه برد.

mehdi30nema
29-03-2008, 18:49
.

مگه برد هم داريد همش 4 تا دونه برد داريد ديگه :31:

M_Abieteh
29-03-2008, 19:03
مگه برد هم داريد همش 4 تا دونه برد داريد ديگه :31:

چه پیام بازرگانی هایی مد شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aluminum
29-03-2008, 19:12
از یه پرسپولیسی انتظار از یه همچین حرفی هم باید داشته باشیم.:27:

استقلال بازیرو میبره با یخ و ترشی:21::21:

با من که می دونستم می بازید

براتون آرزوی موفقیت کردم .این بود جوابم:18::27::27::27::27::27::27::27::31::31: :31::31:

Persian_baby
29-03-2008, 19:15
اینم متن خبر که داغتون تازه بشه
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ
/معوقه هفته بيست و پنجم ليگ برتر فوتبال/
سپاهان با شكست استقلال تهران صدرنشين شد
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال سپاهان با شكست استقلال تهران جانشين پرسپوليس در صدر جدول ليگ برتر شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 15/17 در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد.
احسان حاج صفي در دقيقه 66 تك گل بازي را به ثمر رساند.
هدايت ممبيني داور مسابقه به حميد عزيززاده و سعيد بيات از سپاهان اخطار داد.
سپاهان با اين پيروز 43 امتيازي شد و به صدر جدول ليگ برتر صعود كرد. استقلال تهران 37 امتيازي در مكان پنجم ماند.
استقلال تهران در هفته بيست و پنجم ليگ برتر 15 فروردين ماه بايد به مصاف پرسپوليس برود.

aluminum
29-03-2008, 19:15
متاسفانه باختیم.

راست میگه چرا اذیتش میکنید
این همه برد در تاریخ باشگاه استقلال خودش یک رکورده

می دونید چندتا برد داشتن

به قول دوستمون 4 تا

خیلی دیگه برای یک فصل :21:

Persian_baby
29-03-2008, 19:16
/حاشيه ديدار استقلال تهران و سپاهان اصفهان/
انتقاد بازيكنان استقلال تهران از همبازيان خود
خبرگزاري فارس: بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران پس از شكست برابر سپاهان از هم تيمي‌هاي خود انتقاد كردند.
به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان اين تيم تهراني پس از شكست خانگي يك بر صفر برابر سپاهان اصفهان، از هم تيمي هاي خود انتقاد كردند.
وحيد طالب‌لو، دروازه بان اين تيم گفت: افتضاح بازي كرديم. تيم بازنده در پايان بازي حرفي براي گفتن ندارد.
مجتبي جباري، هافبك استقلال تهران عنوان كرد: بسيار بد بازي كرديم. برخي بازيكنان ما در وسط زمين راه مي رفتند. در خانه خود به راحتي شكست خورديم و دو تيم صدر جدول را خوشحال كرديم.
مهدي امير آبادي، هافبك آبي پوشان تهراني اظهار داشت: در هفته هاي قبل بسيار بهتر بازي مي كرديم. امروز مي توانستيم با يك برد به صدر نزديك شويم؛ اما در نيمه دوم بد كار كرديم.
فرهاد مجيدي، مهاجم استقلال عنوان كرد: از موقعيت هاي خود استفاده نكرديم و در نيمه دوم بازي ضعيفي را به نمايش گذاشتيم. باخت پرسپوليس ربطي به تيم ما ندارد و هر دو تيم بد بازي كردند و شكست خوردند. اين پيروزي ها را به اصفهاني ها تبريك مي گويم.
در پايان مسابقه نيز برخي هواداران از علي فتح ا...زاده، مديرعامل باشگاه استقلال به خاطر اين شكست به شدت انتقاد كردند.

MoJtaBa.R
29-03-2008, 21:34

تسلیت به همه پرسپولیسی ها...................

حالا کلی بهونه میارن.

آخیییییییییییییییییی قرار بود بدون احتساب نیم فصل اول قهرمان بشن :31:

افتخارات تاریخی : 6 تایی ها و رفتن به لیگ 3

vahid_vaezinia
29-03-2008, 22:02

بابا تاپيك مخصوص استقلالي هاست ما هم ميايم تاپيك شما رو به گند ميكشيم:27::21:

قضنفر
30-03-2008, 00:31
تورو خدا یکی به این پسر ترشیده زن بده.که دیگه از این چرت و پرتا نگه:21::21::21::21::21:

تو مال منی و من واسه تو ...

قضنفر
30-03-2008, 00:35
راستی مریم جان شما چند سالته ؟؟؟

Rjoun
30-03-2008, 02:30
من كاري به حرفهاي پرسپوليسي ها ندارم اما خدايش بچه ها واقعا نيمه دوم خيلي بد بازي كردن.
آخه زورم مياد سپاهان تيمي نيست كه بخواد استقلال رو شكست بده.
ممنون

hpk34
30-03-2008, 06:53
دوستان پرسپولیسی خواهش میکنم دیگه اینجا نیاین.آقا مجتبی از شما دیگه انتظار نداشتم بیاین اینجا.

حالا که هر 2 تا تیم باختن.دیگه چرا بحث الکی میکنین؟؟؟

vahid78
30-03-2008, 09:08

به قول بچه ها شب بلنده معلوم میشه کی قهرمان فصل میشه