PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

omid__ss
04-11-2007, 18:05
دیروز فیروز کریمی در دفتر باشگاه استقلال تهران حضور یافت و برنامه های خودشو به هیئت مدیره ارائه کرد که اگه قبول بشه سرمربی میشه و حجازی مدیر فنی
حالا خوب شد این یعنی کار درست فتح ا.. زاده
البته باید از اول همین کار رو انجام میدادن اما ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازست

vasef
04-11-2007, 18:56
فیروز کریمی سرمربی استقلال شد

vasef
04-11-2007, 18:56
امیدوارم اس اس با فیروز به یک جام حداقل برسه

ramin1988
04-11-2007, 19:16
فیروز کریمی به درد استقلال نمیخوره :21:

ss_m_ss
04-11-2007, 20:41
معلوم بود که فیروز مربی میشه ولی متاسفانه در انتخابش 4 ماه دیرتر عمل کردن !

حالا موند که حاجی مخ شفیع زاده رو هم بزنه که دسا از سر فیروز بردارن.

از این جهت که کادر فنی تقویت شد خوشحالم و از این جهت هم که حاشیه ها چند برابر شد ناراحتم ولی من امیدوارم که موفق بشه .

مجید فینا
04-11-2007, 21:10
قرارداد کریمی غیر قانونی است / تکلیف این قرارداد را مشخص می کنیم

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: قرارداد فیروز کریمی با استقلال تهران در شرایطی که قرارداد این مربی با تیم دیگری اعتبار دارد، غیر قانونی است.

عبدالرحمان شاه حسینی رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با بیان این مطلب به خبرنگارمهرافزود : طبق آئین نامه لیگ حرفه ای اشخاصی که تحت قرارداد یک باشگاه قرار دارند و از مدت قراردادشان باقی مانده است ، حتی مذاکره آنها با هر باشگاه دیگری ممنوع است و طرفین مستوجب جریمه نقدی خواهند شد .

شاه حسینی اضافه کرد : در صورتی که مذاکرات فیروز کریمی و باشگاه استقلال منتهی به انعقاد قرارداد شده باشد در صورت شکایت باشگاه صاحب قرارداد ، کمیته انضباطی تکلیف این قرارداد و جرائم احتمالی را مشخص خواهد کرد .

وی درخصوص احتمال توافق دو باشگاه استقلال و استقلال اهواز تصریح کرد : با توجه به تسلیم شکایت کتبی باشگاه استقلال اهواز چنین موضوعی کاملا منتفی است و کمیته انضباطی در اولین فرصت به پرونده مذکور با حضور مسئولان دو باشگاه و فیروز کریمی رسیدگی خواهد کرد .

babak-online
04-11-2007, 21:42
من هم مربی شدن کریمی رو تبریک میگم.
ضمنا گویا چون استقلال اهواز به تعهدات خود به کریمی عمل نکرده وی میتونه انصراف بده که همین کار رو کرد و در نتیجه این قرارداد (قرارداد با استقلال تهران) قانونی است.
به نقل از شبکه خبر.

مجید فینا
04-11-2007, 22:26
باشگاه استقلال اهواز ، شكايت رسمي خود را به كميته انضباطي ارسال كرد

باشگاه استقلال اهواز ، يكشنبه‌شب شكايت رسمي خود را به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال مبني بر حضور "فيروز كريمي" سرمربي اين تيم به باشگاه استقلال تهران ارائه كرد.

مالك و رئيس هيات مديره باشگاه استقلال اهواز افزود : در اين شكايت از كميته انضباطي فدراسيون فوتبال خواسته شده است تا موضوع حكم غيرقانوني تيم استقلال تهران به فيروز كريمي را مورد بررسي قرار دهد.

"علي شفيع زاده" مدعي شد در صورتي كه كميته انضباطي فدراسيون فوتبال موضوع شكايت باشگاه استقلال اهواز را مورد رسيدگي قرار ندهد ، اين موضوع را از طريق فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا) پيگيري خواهد كرد.

وي ادامه داد : در موضوع انتقال كريمي از باشگاه استقلال اهواز به تهران به طور روشن دخالت يك باشگاه دولتي در باشگاه ديگر مشخص است و به راحتي مي‌توان اين مساله را از طريق "فيفا" پيگيري كرد.

شفيع زاده با بيان اينكه باشگاه استقلال اهواز به تمامي مفاد قرارداد كريمي عمل كرده است ، شايعه پرداخت نشدن بخشي از مبلغ قرارداد اين مربي را تكذيب كرد.

هيات مديره باشگاه استقلال تهران عصر يكشنبه ، فيروز كريمي را به عنوان سرمربي جديد اين تيم معرفي كرد.

مجید فینا
04-11-2007, 22:28
حسن روشن: هيات مديره باشگاه استقلال تهران باز هم عجولانه تصميم گرفت

حسن روشن بازيكن اسبق تيم ملي فوتبال ايران و استقلال تهران گفت : هيات مديره اين باشگاه با انتخاب "فيروز كريمي" به عنوان سرمربي جديد تيم فوتبال استقلال تهران ، باز هم دست به اقدام عجولانه ديگري زد. متاسفانه هيات مديره باشگاه استقلال تهران در انتخاب و بركناري "ناصر حجازي" عجولانه تصميم گرفت.

وي اظهار داشت : هيات مديره باشگاه استقلال تهران مي‌توانست تا پايان نيم فصل نخست ليگ برتر به حجازي فرصت دهد تا اين مربي ، تيم را از بحران خارج كند.

روشن با بيان اينكه حجازي توانايي رساندن تيم استقلال تهران به ميانه‌هاي جدول رده‌بندي را داشت ، افزود : بهتر بود در پايان نيم فصل ، تيم استقلال به سرمربي جديد واگذار مي‌شد تا مشكلي براي تيم به وجود نيايد.

هيات مديره باشگاه استقلال تهران عصر يكشنبه ، "فيروز كريمي" را به عنوان سرمربي جديد اين تيم معرفي كرد.

تيم استقلال تهران هم‌اكنون با كسب ‪ ۱۴‬امتياز در رده يازدهم رقابتهاي فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران قرار دارد.

اين تيم روز جمعه هفته جاري در ورزشگاه آزادي تهران به مصاف تيم راه‌آهن تهران مي‌رود

e_mohsen83
04-11-2007, 22:30
من که گفتم که فیروز مربی میشه و اقای حجهزی مدیر فنی.............
به امید فردای روشن

m_r1986
04-11-2007, 22:33
جان فيروز اومد استقلال ....... هوراااااااااااااااااااااا ااااااا

من شديدا از اين خبر خوشحال شدم . خدا كنه اين فيروز يه حالي به اين صادقي بده ..... من دلم خنك بشه ...... گند زده تو دفاع اس اس . راستي جمعه رو نيمكت ميشينه اين فيروز خان .

omid_gogol
04-11-2007, 23:48
فکر میکنم فیروز بهترین گزینه برای استقلال بود
حالا باید منتظر کل کل فیروز با پرسپلیسی ها باشیم.
هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااا

ramin1988
05-11-2007, 00:59
فکر میکنم فیروز بهترین گزینه برای استقلال بود
حالا باید منتظر کل کل فیروز با پرسپلیسی ها باشیم.
هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااا

این همون مربی هست که در مقابل پرسپو لیس 10 نفره دفاع وارد زمین کرد و به 2ـ2 راضی بود اونوقت حرف از کل کل میزنی؟:27:

vasef
05-11-2007, 01:27
کاشکی رضایت اس اس اهوازم جلب میکردن اینجوری نامردیه اونام سرمربیشونو میخوان

hamkar1981
05-11-2007, 13:37
به اميد اون روز كه استقلال به پرسپوليس برسه
(به كسي بر نخوره) لطفاً

omid__ss
05-11-2007, 16:50
اقا رامین استقلال اهواز رو با استقلال تهران اشتباه نگیر
استقلال تهران همون تیمی بود که شما به زور ازش مساوی گرفتید
کریمی خوب شد اومد استقلال اما اگه استقلال اهواز گیر نده
حالا باید منتظر روزهای خوب برای استقلال تهران بود البته باید اول فصل حاجی این تصمیم رو میگرفت

omid_gogol
06-11-2007, 16:27
امید جون خیلی می خوامت حقا که اسمت مثله اسم خودم جیگر
رامین جون بزار فیروز خان بیاد اونوقت بازی برگشت معلوم میشه کی دفاع میکنه
خنده داره که پرسپلیس رو با استقلال اهواز مقایسه میکنی

ramin1988
06-11-2007, 18:24
امید جون خیلی می خوامت حقا که اسمت مثله اسم خودم جیگر
رامین جون بزار فیروز خان بیاد اونوقت بازی برگشت معلوم میشه کی دفاع میکنه
خنده داره که پرسپلیس رو با استقلال اهواز مقایسه میکنی

فکر کنم منظورت این بود که اس تق لال رو با استقلال اهواز مقایسه نکنم

omid_gogol
07-11-2007, 15:21
نازی رامین
یعنی تیمتون اینقدر بی اخبار هستش که همش اینجایی
بلاخره این همه شانسی که تیمتون داره یک روز تموم میشه

ramin1988
07-11-2007, 19:18
نازی رامین
یعنی تیمتون اینقدر بی اخبار هستش که همش اینجایی
بلاخره این همه شانسی که تیمتون داره یک روز تموم میشه

ای گوگولی مگولی :27:من همه جا هستم مخصوصا جایی که حاشیه باشه .تیم ما فعلان حاشیه نداره و در صدر جدوله :21::27:

leila*
07-11-2007, 19:26
ای گوگولی مگولی :27:من همه جا هستم مخصوصا جایی که حاشیه باشه .تیم ما فعلان حاشیه نداره و در صدر جدوله :21::27:

تایید میشه
مرسی رامین :46:

بردیا
07-11-2007, 20:04
فیروز خانتون هم که نمیتونه انگار بیاد اس تق لال.انگاری فعلا مجبورید با همون کاپلو سر کنید.

e_mohsen83
07-11-2007, 20:12
بیاد یا نه به استقلالیها مربوط میشود

مجید فینا
07-11-2007, 21:20
سخنگوى باشگاه استقلال تهران: شايد سراغ گزينه اى غير از «كريمى» برويم!

سخنگوى باشگاه استقلال تهران گفت: در صورتيكه كريمى نتواند مدركى دال بر نداشتن قرارداد با استقلال اهواز ارائه كند، سراغ گزينه هاى ديگرمى رويم! «هاشم ساعدى» اظهار داشت: جهت انتخاب سرمربى جديد، مديران باشگاه اين مسئوليت را به على فتح الله زاده واگذار كردند تا راسا تصميم گيرى كنند. فتح الله زاده نيز به صورت شفاهى با فيروز كريمى به تفاهم رسيده اند اما هيچ ابلاغ يا قرارداد مكتوبى در اين خصوص وجود ندارد. ساعدى تأكيد كرد: فتح الله زاده بعد از مذاكره شفاهى با كريمى و تفكيك وظايف او و ناصر حجازى، حجازى را به عنوان مدير فنى انتخاب كرد. البته سرمربى جديد بايد مدركى مبنى بر اينكه مربى آزاد هستند يا موافقت نامه خود را با استقلال اهواز به ما ارائه كنند. ساعدى در مورد اينكه كريمى تا چه زمانى فرصت ارائه مدرك به استقلال تهران را دارد، عنوان كرد: حداكثر تا هفته آينده بايد مدارك خود را تحويل باشگاه دهند چون نمى توانيم تيم را بلاتكليف نگاه داريم.

shahin666
07-11-2007, 22:52
این دیگه چه وضیعه !!!!!!!!!
این تاپیک ماله استقلالیا هست همش یه مشت لنگی ریخته اینجا که

iman_s
08-11-2007, 01:56
فیروز خانتون هم که نمیتونه انگار بیاد اس تق لال.انگاری فعلا مجبورید با همون کاپلو سر کنید.
خوشگل پسر مگه تو چند وقت پیش خودکشی نکردی که هنوز میای پارازیت ول میدی. احتمالا چون تیمت بعد از چند سال تونسته بره صدر جدول از خوشحالی زنده شدی.

nimpond
08-11-2007, 02:18
آقا سلام...
این لنگیها انگاری دوباره تنشون میخاره.

یکی نیست بشون بگه که یک آدم عاقل وقتی کوپن حرف زدنش تموم میشه نباید بره جایی چرت و پرت بگه؟

بچه ها من اهوازم. اینجور که بوش میاد فیروز واسه این فصل تو اهواز میمونه. مگر اینکه مشکل خانوادش حل نشه.

boys_won
08-11-2007, 08:29
سخنگوى باشگاه استقلال تهران:

اینم که جدیدا" فقط شایعه درست میکنه

ramin1988
08-11-2007, 10:17
آقا سلام...
این لنگیها انگاری دوباره تنشون میخاره.

یکی نیست بشون بگه که یک آدم عاقل وقتی کوپن حرف زدنش تموم میشه نباید بره جایی چرت و پرت بگه؟

بچه ها من اهوازم. اینجور که بوش میاد فیروز واسه این فصل تو اهواز میمونه. مگر اینکه مشکل خانوادش حل نشه.

یعنی تو میتونی بخارونی؟؟؟
میایم اینجا پست میدیم که اینجا اینقدر سوت و کور نمونه:27:

nimpond
08-11-2007, 14:47
یعنی تو میتونی بخارونی؟؟؟

آره داداش میتونم! اصلا من کارم خاروندنه لنگیهاست !!!
اگه میخوای بچرخ پشتت رو کن تا امتحان کنیم!!!

ramin1988
08-11-2007, 15:40
آره داداش میتونم! اصلا من کارم خاروندنه لنگیهاست !!!
اگه میخوای بچرخ پشتت رو کن تا امتحان کنیم!!!

تو داری چرت و پرت میگی تا صفحه های این تایپیک بره بالا ؟
فعلان اون بازیکنای بی غیرت استق لال میخارن برو اونارو بخارون :27:

بردیا
08-11-2007, 16:34
چون تیمت بعد از چند سال تونسته بره صدر جدول از خوشحالی زنده شدی.
ویرایش شد.
دوما اینکه سال قبل هم با از شما بالاتر شدیم و صدر جدول رو هم گرفتیم ولی دوومی نداشتش.اگر ناداوری داورا توی نگرفتن پنالتیهای متعدد نبودش ما پارسال قهرمان بودیم.امسال هم که وضع کاملا مشخصه.اصلا نیازی به گفتن نیستش.

nimpond
08-11-2007, 17:57
تو داری چرت و پرت میگی تا صفحه های این تایپیک بره بالا ؟

قرار نشد کم بیاری ! یا همین حالا پشتت رو می کنی یا میام تو تاپیک لنگیا آبروت رو می برم

ramin1988
08-11-2007, 18:01
قرار نشد کم بیاری ! یا همین حالا پشتت رو می کنی یا میام تو تاپیک لنگیا آبروت رو می برم

کی کم اورده ؟ضمنا اون موقعی که حواست نبود پشتت رو کردی منم...............اره .
ضمنا تایپیک لنگیا وجود نداره خواستی بیا تایپیک پرسپولیس قهرمان من اونجا هستم .:27:

sina_sina _ams
08-11-2007, 18:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramin1988
08-11-2007, 18:38
این تیم های ته جدولی (استق لال )چه واسه خودشون حالی مکننا :41:خوش باشین :27:

nimpond
08-11-2007, 18:40
کی کم اورده ؟ضمنا اون موقعی که حواست نبود پشتت رو کردی منم...............اره .
ضمنا تایپیک لنگیا وجود نداره خواستی بیا تایپیک پرسپولیس قهرمان من اونجا هستم .:27:

ببین گلابی! قرار نشد قرقره کنی هـــــــــــــــــــــا !!!دیگه جواب نده چون پاسخی نمیگیری.میام سمتتون عزیزم !!!

ramin1988
08-11-2007, 19:46
ببین گلابی! قرار نشد قرقره کنی هـــــــــــــــــــــا !!!دیگه جواب نده چون پاسخی نمیگیری.میام سمتتون عزیزم !!!

منم دیگه ادامه نمیدم .ولی از صحبت با تو خیلی چیزا یاد گرفتم ـ1:گلابی زیاد دوست داری 2:معنی کم اوردن رو فهمیدم.فعلان بای :20:

sina_sina _ams
08-11-2007, 19:50

e_mohsen83
08-11-2007, 22:47
خوشگل پسر مگه تو چند وقت پیش خودکشی نکردی که هنوز میای پارازیت ول میدی. احتمالا چون تیمت بعد از چند سال تونسته بره صدر جدول از خوشحالی زنده شدی.

:31::31::31::31::31::31::31:

tsjaleb
08-11-2007, 23:13
به‌رغم اينكه مسوولان باشگاه فوتبال استقلال اهواز اعلام كرده بودند كه " فيروز كريمي " در ديدار مقابل تيم پيكان تهران بر روي نيمكت اين تيم خواهد نشست ولي اين چنين نشد. مسوولان باشگاه استقلال اهواز نام او را به عنوان سرمربي در فهرست تيم در ديدار مقابل تيم پيكان تهران قرار داده بودند ولي اين مربي به اهواز نيامد. به‌گزارش خبرنگار ايرنا ، در بازي تيم استقلال اهواز برابر تيم پيكان تهران كه امروز در اهواز برگزار شد، كريمي كه از طريق گيرنده تلويزيوني خود بازي را مشاهده مي‌كرد، به كمك تلفن همراه نكات فني را به دستياران خود در اهواز منتقل مي‌كرد. كريمي ابتدا دستورات لازم را به حبيب خدريان ( مربي تيم )مي‌داد و وي نيز آن را به رضا مهاجري كمك اول كريمي كه دركنار زمين قرار داشت ،منتقل مي‌كرد. عدم حضور كريمي بر روي نيمكت ذخيره تيم استقلال اهواز باعث شد كه هواداران اين تيم شعارهايي عليه وي ازجمله" كريمي پولكي" است، بدهند. تيم استقلال اهوازدر اين مسابقه كه در چارچوب مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه‌هاي برتر ايران برگزار شد ، نتيجه را دو بر يك واگذار كرد تا نخستين باخت خود را دراين فصل در خانه متحمل شود.
خاطر نشان می شود که در حال حاضر وضعیت استقلال برای بازی با راه آهن کامل نا مشخص است بطوریکه شایعه شده است که امکان دارد مرفاوی و ورمزیار تیم را ارنج کنند!!! هرچند که کارشناس داوری اقای نصیر زاده در مصاحبه ای گفته بودند با استناد به ماده 4 انتقال کریمی بلا مانع است ولیکن هنوز حرکت مشخصی برای انتقال وی به استقلال تهران انجام نشده و سنگ اندازی های همنام اهوازی که همیشه در این چند ساله بیشتر از انکه برادری باشد یک دشمن بوده همه چیز را به حالت بلاتکلیفی و تعلیق در آورده!!! علی ای حال امید است تا با رایزنی های انجام شده هرچه سریعتر فیروز کریمی به استقلال تهران بپیوندد و گامی رو به رشد در استقلال به میمنت حضور ایشان روی دهد !! ا

------------

iman_s
09-11-2007, 01:46
اینکه سال قبل هم با از شما بالاتر شدیم و صدر جدول رو هم گرفتیم ولی دوومی نداشتش.اگر ناداوری داورا توی نگرفتن پنالتیهای متعدد نبودش ما پارسال قهرمان بودیم.امسال هم که وضع کاملا مشخصه.اصلا نیازی به گفتن نیستش.

شما فصل قبل کی به صدر جدول رسیدین؟؟؟
در مورد ناداوری هم دقیقا یادمه که به نفع یا ضر کدوم تیمها میگرفتند. بازی پارسالتون با صبا باتری رو یادته. این یارو کرانچی پنالتی رو خراب کرد ولی داور دوباره تکرارش کرد تا گل بشه.....
راستی هر وقت پستتو ویرایش کردی بگو منم از اینجا ویرایش کنم.

بردیا
09-11-2007, 15:45
اونو ویرایش کردم.تو هم همشو ویرایش کن.
دوما بازی با صباباتری نبود و سایپا بودش.پس دیدی حتی درست یادت نیست چی به چیه؟بعدشم دیدی که توی نود گفتن تکرار پنالتی با اینکه دروازبان نقشی توش نداشته درست بوده.
در ضمن همون بازی برگشت با فجر که داور 2تا پنالتی به نفع ما نگرفت که اگر همونو میگرفتش و طبق معمول آشوبی گل میزد پرسپولیس حتی میتونست قهرمان بشه.
در ضمن یادت رفته هفته آخر پرسپولیس 24 ساعت صدر جدول بودش؟یادم میاد مرفاوی یه موقعی گفت ما از پرسپولیس 12 امتیاز جلوتر هستیم ولی آخرش همه دیدن چی شدش.

e_mohsen83
09-11-2007, 16:00
امروز انشاا.. بازی رو می بریم.........
دوستان هم یک لطفی بکنند کمتر با پیروزیها بحث کنند دو سه صفحه قبل شده کل کل بین ما واونا ........
اگر اینجا مال استقلالیها است پس بید از این به بعد فقط درباره تیم خودمون حرف بزنیم

saman rossi
09-11-2007, 18:40
تبريك..نيمه ي اول 2-0 به نفع استقلال ايشالا اين بازيو با يه نتيجه ي عالي ميبره

e_mohsen83
09-11-2007, 21:04
بازی رو به امید خدا بردیم.........
نیمه دوم خیلی بد بازی کردیم بازهم دفاع اشتباه کرد

saman rossi
09-11-2007, 21:17
اره اگه صادقي رو نمي اورد كارمون تموم بود ولي بازم خدا رو شكر كه برد

boys_won
10-11-2007, 18:37
همیشه نیمه دوم کم میاریم

راه آهن اگه مثل پیکان بود الان 3-2 باخته بودیم

مجید فینا
10-11-2007, 19:36
پس از پايان جلسه كميته انضباطي

كريمي: به دستور فيفا هم به اهواز برنمي‌گردم

سرمربي تيم فوتبال استقلال اهواز گفت: حتي اگر رئيس فيفا هم به من دستور بازگشت به اهواز را بدهد، اين كار را نمي‌كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس، فيروز كريمي پس از پايان جلسه كميته انضباطي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مشكل خانوادگي‌ دارم و نمي‌توانم به اهواز باز گردم، حتي اگر همين امروز فيفا و رئيس آن به من دستور بازگشت بدهند، از انجام اين كار سر باز مي‌زنم.
وي افزود: چهار سال در اين تيم كار كرده و خون دل خورده ام. تيمي‌ ساختم كه تمامي اهالي فوتبال از آن تعريف مي‌كنند.
كريمي در خصوص ديدار استقلال تهران و راه آهن تصريح كرد: اين مسابقه را از طريق تلويزيون تماشا كرده‌ و به ورزشگاه نرفتم. استقلال مي‌توانست بيشتر از 2 گل بزند؛ اما به دليل استرس و شرايط جدول در نيمه دوم ضعيف ظاهر شد. البته هر چه نگاه كردم حجازي را در آنجا نديدم.
كريمي با اشاره به مشكل خانوادگي‌اش تائيد كرد: مردم اهواز را دوست دارم و 4 سال براي استقلال اهواز زحمت كشيدم؛ اما به خاطر سلامت خانواده‌ام ديگر نمي‌توانم در اين تيم حضور داشته باشم. اگر روزي بخواهم در تيمي شهرستاني مربيگري كنم، بي شك آن تيم استقلال اهواز خواهد بود.
وي افزود: امروز به گونه‌اي صحبت كردم كه حرف هايم به هيچ كس برنخورد. اين مسئله فشار رواني زيادي بر من وارد كرد.

شاه حسيني پس از جلسه كميته انضباطي:

مسئولان استقلال تهران و اهواز بايد توافق كنند

خبرگزاري فارس: رئيس كميته انظباطي گفت: از مسئولان دو باشگاه استقلال تهران و اهواز خواسته‌ام در خصوص وضعيت فيروز كريمي با يكديگر توافق كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس، عبدالرحمان شاه‌حسيني پس از جلسه كميته‌ انضباطي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسه امروز دو موضوع داشت. اول شكايت استقلال اهواز از باشگاه استقلال تهران به دليل مذاكره با فيروز كريمي و دوم شكايت فيروز كريمي از استقلال اهواز به دليل پرداخت نشدن مطالبات و تقاضاي فسخ قرارداد.
وي افزود: از ساعت 15 درباره شكايت استقلال اهواز از باشگاه تهراني بحث كرديم. كريمي رسما اعلام كرد، هيچ گونه مذاكره‌اي با استقلال تهران انجام نداده‌ است. در مورد اين موضوع حداكثر در سه روز آينده راي را صادر خواهيم كرد.
رئيس كميته‌ انضباطي ادامه داد: كريمي مدعي است قراردادي دو ساله با باشگاه استقلال اهواز امضا كرده كه درسال دوم اين قرارداد به صورت مشروط بوده است و در صورتي كه باشگاه نتواند رضايت او را جلب كند مي‌تواند قراردادش را فسخ كند. وي مدعي است تا اين لحظه هيچ پولي از استقلال اهواز دريافت نكرده‌ام.
وي افزود: باشگاه استقلال اهواز مدعي است 2 فقره چك 35 ميليون توماني به كريمي داده است و 6 شاهد هم دارد؛ اما سرمربي اين تيم اين مسئله را انكار كرده و معتقد است آنها چك را گرفته‌اند تا پول بدهند؛ اما نه پول را داده اند و نه چك‌ها را.
شاه‌حسيني با اشاره به فسخ قرارداد كريمي با باشگاه راه‌آهن گفت: دو فصل پيش كه رئيس كميته انضباطي بودم، همين اتفاق در مورد باشگاه راه‌آهن افتاد و در نهايت كريمي با توافق از آن باشگاه جدا شد.
رئيس كميته انظباطي در خصوص شكايت استقلال اهواز از استقلال تهران گفت: از مسئولان هر دو باشگاه خواسته‌ام با يكديگر توافق كنند و مسئله را به خير و خوشي حل كنند. در مورد مذاكره كريمي با استقلال تهران حداكثر تا سه روز ديگر راي صادر خواهم كرد؛ اما در مورد مطالبات كريمي از استقلال اهواز به زمان بيشتري نياز دارم

مجید فینا
10-11-2007, 19:39
بيش از آغاز جلسه كميته انضباطي فيروز كريمي

درگيري يكي از كاركنان فدراسيون فوتبال با خبرنگار تلويزيوني

خبرگزاري فارس: پيش از آغاز جلسه كميته انضباطي درباره پرونده سرمربي استقلال اهواز، يكي از كاركنان فدراسيون با گروه شبكه خبر درگيري فيزيكي پيدا كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، جلسه كميته انضباطي از ساعت 15 امروز در محل فدراسيون تشكيل شد.
در اين جلسه شهرام شفيع‌زاده مديرعامل استقلال اهواز، سعيد رمضاني رئيس سازمان فوتبال اين باشگاه، فيروز كريمي سرمربي اين تيم و بهرام اميري معاون اجرايي باشگاه استقلال تهران حضور دارند.
شهرام شفيع‌زاده بيش از رفتن به جلسه عنوان كرد: يك كاميون وكيل به حمايت از باشگاه به فدراسيون خواهد آمد.
از نكات جالب توجه اين جلسه درگيري فيزيكي يكي از كاركنان فدراسيون فوتبال با خبرنگار و تصويربردار شبكه خبر بود.
او دوربين اين گروه خبري را هم ضبط كرد.

Great Kurosh
11-11-2007, 12:39
چند فصل قبلی بهترین خط دفاع و بهترین بدنسازی برای استقلال بود اما الان نمی دونم چرا همه شدن سوتی ...... نیمه های دوم هم که ...... چی بگم ...ایشالله بهتر میشیم.

boys_won
11-11-2007, 22:00
بچه ها یادتون نره به این تیم سالار رای بدین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ramin1988
11-11-2007, 23:32

منظورش پرسپولیسه :27:

sina_sina _ams
12-11-2007, 01:15

fery joon
12-11-2007, 01:35

ایول خیلی حال کردم....:27::31:

Armita_amini
12-11-2007, 08:17

اینجا رای استقلال بیشتر بود ولی دو هفته پیش هک شد و این رای دوباره داده شده وگرنه الان بیشتر بود

ramin1988
12-11-2007, 09:19
اینجا رای استقلال بیشتر بود ولی دو هفته پیش هک شد و این رای دوباره داده شده وگرنه الان بیشتر بود

اخه عزیز من چرا دروغ میگی ؟کی میگه این سایت هک شده بود ؟شما هم میدونید پرسپولیس طرفدارش بیشتر از استقلاله :27:

omid__ss
12-11-2007, 17:26
رامین جان اشتباه میکنی اساسی
حق با ارمیتا ست

nimpond
12-11-2007, 22:10
اخه عزیز من چرا دروغ میگی ؟کی میگه این سایت هک شده بود ؟شما هم میدونید پرسپولیس طرفدارش بیشتر از استقلاله :27:
سلام گلابی بابا...
خوبی؟
یه خاطره تعریف می کنی؟!

ramin1988
12-11-2007, 22:18
سلام گلابی بابا...
خوبی؟
یه خاطره تعریف می کنی؟!

هم گلابی دارم هم ..........
به وقتش برات خاطره هم تعریف میکنم .ولی از کی بگم برات از ............. خوبه ؟؟؟

sina_sina _ams
12-11-2007, 22:32

e_mohsen83
13-11-2007, 13:10

اینقدر اینو گذاشت تا بن شدای
فکنم مدیران هم پرسپولیسی هستند:31::31::31::31:
ولی خدایش زیباست

e_mohsen83
13-11-2007, 22:37
فیروز کریمی همه را به بازی گرفته است / از علی پروین انتظار نداشتم
مالک باشگاه استقلال اهواز گفت: به هیچ وجه اجازه نمی دهم یک مربی روابط خوب دو باشگاه همنام استقلال را خراب کند و با هوشیاری مقابل این حرکت خواهیم ایستاد و امیدوارم فوتبال کشور هم نسبت به اینگونه رفتارها آگاه باشد.

علی شفیع زاده درگفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب تصریح کرد: بتازگی بحثی مطرح شده مبنی بر اینکه آقای فتح اله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال در هیئت مدیره ما سمتی ندارد در حالی که چنین نیست و ایشان همچنان عضو رسمی هیئت مدیره استقلال اهواز هستند. ایشان در این خصوص حکم عضو رسمی را دارند و نه افتخاری.

وی افزود: با این حال بحث جاری ما با استقلال در خصوص فیروز کریمی به قوت خودش باقی است و ما نسبت به این موضوع کوتاه نمی آئیم تا حقانیت خود را به اثبات برسانیم. من به هیچ وجه اجازه نمی دهم فیروز کریمی دو باشگاه استقلال اهواز و تهران را بازی بدهد و هیچ توهینی را به هیچکدام از دو تیم قبول نمی کنم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال اهواز در ادامه تصریح کرد: آقای کریمی باید بداند باشگاه استقلال اهواز دیگر تحمل رفتارهای اهانت آمیز او را ندارد و اگر شده تا آخر فصل حقوق او را پرداخت کنم نمی گذارم روی نیمکت تیم دیگری بنشیند. اگر غیر از این باشد یعنی از اصول فوتبال که همانا احترام به قوانین بدیهی فوتبال است تخطی کرده ام.

شفیع زاده اظهار داشت: در صحبتی که با کریمی داشتم قرار شد تیم استقلال اهواز را به تهران بیاورم تا او هم به مشکلات خود رسیدگی کند اما او سر تمرین حاضر نشد و خبردار شده ام که با مسئولان باشگاه استیل آذین وارد مذاکره شده است. من برای آقای پروین به عنوان پیشکسوت فوتبال احترام قائلم اما نمی دانم چرا ایشان اصول حرفه ای را رعایت نکرده و با این مربی وارد مذاکره شده است. باید بگویم انتظار نداشتم باشگاه استیل آذین با کریمی وارد مذاکره شود.

وی افزود: خیلی ها می ترسند حرف بزنند اما من وظیفه دارم واقعیت ها را به مردم بگویم کمااینکه در زمان مدیریت آقای دادکان هم این موضوع را ثابت کرده ام. الان هم اعتقاد دارم آقای علی آبادی باید در این موضوع دخالت کند و نگذارد اینگونه مسائل در فوتبال ما ریشه بدواند. به نظر من جامعه مربیان باید علیه فیروز کریمی برخیزد چراکه ایشان همه را به بازی گرفته است. تیم استقلال اهواز، استقلال تهران، کمیته انضباطی، هواداران و همه و همه شده اند بازیچه دست آقای مربی! اما اینگونه نمی شود.

مالک باشگاه استقلال اهواز گفت: ما دو سال رفتارهای او را تحمل کردیم اما دیگر طاقتمان طاق شده و حاضر به ادامه نیستیم. باشگاه استقلال اهواز رسما اعلام می کند که فیروز کریمی در این تیم هیچ جایگاهی ندارد و ظرف امروز و فردا کادر مربیگری جدید خود را معرفی می کنیم.

علی شفیع زاده درپایان گفت: ما امروز تنها نگران خودمان نیستیم. اگر جلوی این اتفاق نایستیم چه بسا باشگاه های دیگر هم در آینده با این مشکل مواجه شوند. من به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال اهواز اعلام می کنم که دو تن از قوی ترین وکلای ایران را استخدام کرده ایم تا به این پرونده رسیدگی کنند و به هیچ وجه پا پس نمی گذاریم.
منبع مهر
چه خبره

nimpond
14-11-2007, 02:06
هم گلابی دارم هم ..........
به وقتش برات خاطره هم تعریف میکنم .ولی از کی بگم برات از ............. خوبه ؟؟؟
واقعا گلابی هستی!!!
چه وقتی از این بهتر آخه فسکوت؟!
فقط خاطره جدید باشه ها!!!

toliveistodie
14-11-2007, 11:13

. . . . ( * * * * ):29:

omid__ss
14-11-2007, 18:02

فکر نکنم دیگه در و دسته گلابی ها و گلابی فروش ها این طرفها پیدا بشه

e_mohsen83
14-11-2007, 19:46
فکر نکنم دیگه در و دسته گلابی ها و گلابی فروش ها این طرفها پیدا بشه

اینا اینقدر رو دارند که به این اسونیها از رو نمی رن

ramin1988
15-11-2007, 16:18
بازهم یک برد مثل هفته گذشته (مبارک):41:

saman rossi
15-11-2007, 16:31
به به استقلال داره ميتركونه اين هفته ها ايشالا ميره تو جمع مدعيان قهرماني

ali-07
15-11-2007, 21:34
ایول استقلال یه حالی میکنم زمانی که میبره

vasef
15-11-2007, 21:43
من که اصلا حال نمیکنم اس اس اینجوری ببره هر جور فکر میکنم اس اس تیمی نیست که بیاد 45 دقیقه جلو
تیم هایی مثل راه آهن یا سپاسی دفاع مطلق کنه
این جور بردن به درد تیم های مثل راه آهن یا پگاه میخوره نه اس اس

Hazy
15-11-2007, 21:50
در هر حال برديم ايشالا همين روند ادامه پيدا كنه!

shahin666
15-11-2007, 21:53
با اینکه تعداد زیادی از بازیکنای اصلی مون رو هم نداشتیم ولی بردیم
سه تا مهاجمه مون رو نداشتیم مجیدی -شفیعی - بیاتی نیا و یه مهاجمه مون هم که توی همون نیمه اول مصدم شد (علیزاده)
جباری - روانخواه - منتظری رو هم که نداشتیم 6 تا بازیکن اصلی مون رو نداشتیم
در ضمن صادقی و نوازی هم که به صورت بازیکن تعویضی وارد بازی شدن
برای همین هم شاید به جز صادقی و نوازی دیگه بازیکنی رو روی نیمکت نداشتیم
وقتی سه تا مها جمه مون رو نداشتیم و فقط علیزاده و برهانی رو داشتیم وقتی علیزاده هم که مصدوم شد
فقط برهانی موند خوب برهانی یه نفره تکو تنها چیکار می تونه بکنه
بازی توی شیراز هست استقلال هم دوتا گل زده و 10 نفره هم شده با یک مهاجم خوب شاید اون جور دفاع کردن هم طبیعی باشه

ali-07
15-11-2007, 22:04
باید یکی بعدی هم ببریم یا علی

alenkita
16-11-2007, 06:33
من که اصلا حال نمیکنم اس اس اینجوری ببره هر جور فکر میکنم اس اس تیمی نیست که بیاد 45 دقیقه جلو
تیم هایی مثل راه آهن یا سپاسی دفاع مطلق کنه
این جور بردن به درد تیم های مثل راه آهن یا پگاه میخوره نه اس اس
تاييد ميشه.

alenkita
16-11-2007, 06:47
من خودماستقلالي هستم و فيروز كريمي و مربيگريشو خيلي دوست دارم ولي از اين كاري كه با استقلال اهواز كرد خوشم نيومد و به نظرم يه جورايي نامرديه.
در ضمن همه ميدونيم حجازي چرا مي خواست كريمي رو بياره....

omid__ss
16-11-2007, 11:54
بازی دیروز در کل خوب نبود و دلیل هم زمین نا مساعد شبراز بود که دو تیم مجبور بودند فقط از توپ های هوایی استفاده کنند که از کیفیت بازی کاست
اما امتیاز گرفتن از تیم جوون شالاغم کار هر تیمی نیست اون هم تو شیراز

e_mohsen83
16-11-2007, 16:02
من خودماستقلالي هستم و فيروز كريمي و مربيگريشو خيلي دوست دارم ولي از اين كاري كه با استقلال اهواز كرد خوشم نيومد و به نظرم يه جورايي نامرديه.
در ضمن همه ميدونيم حجازي چرا مي خواست كريمي رو بياره....

من نمی دونم میشه توضیح بدی
درضمن پیروزی مبارک

ss_m_ss
16-11-2007, 20:25
ناصر حجازي:
ظاهرا مشكل استقلال نشستن من روي نيمكت بودجمعه 25 آبان ماه 1386 20:00

جام جم آنلاين: مدير فني تيم فوتبال استقلال تهران پس از پيروزي 2 بر1 اين تيم مقابل مقاومت سپاسي شيراز گفت: شانس با ما يار بود كه توانستيم اين سه امتياز را به دست آوريم.
به گزارش ايسنا ، ناصر حجازي در مورد اين ديدار اظهار كرد: ما نقاط ضعف و قوت حريف را به طور كامل مي‌شناختيم. مي‌دانستم كه مقاومت قصد دارد تا از طريق اوت‌هاي بلند و سانتر از جناحين و استفاده از ضربات سر مهاجمان و هافبك‌هاي خود به گل برسد. از اين رو سعي كرديم تا آنها را پوشش داده و اجازه ندهيم حريف از اين طريق به گل دست يابد. هر چند كه گاهي نيز در هدف خود موفق نبوديم اما به هر حال توانستيم سه امتياز ارزشمند را به دست آوريم.

وي با اشاره به تعويض علي عليزاده مهاجم اين تيم گفت: قبل از آن كه از حريف گل بخوريم قصد تعويض عليزاده را داشتيم. تيم ما از روي اوت‌هاي بلند و ضربات سر تحت فشار بود و ما مجبور بوديم كه براي دفاع از گل‌هاي خود به لاك دفاعي فرو برويم. ضمن اين كه ما هفت بازيكن فيكس خود را نداشتيم.
حجازي در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اعتراض شما به داوري و انتقال آن از طريق تلفن همراه به اصغر حاجيلو گفت: نسبت به داوري معترض نبودم ولي اين نكته را انتقال دادم كه بازيكنان فجر زماني كه صاحب اوت مي‌شوند از چند متر جلوتر اوت خود را پرتاب مي‌كنند.

وي با اشاره به بازي خوب مقاومت مقابل پرسپوليس در تهران گفت: متعجبم كه چرا وقتي فجر به اين خوبي روي زمين مي‌تواند كار كند اصرار دارد روي هوا بازي كند.
مدير فني تيم استقلال در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا در رابطه با نبودن نام "مجتبي جباري" در ليست هجده نفره تيم استقلال گفت: بازيكني كه بر سر تمرين نيايد در تركيب تيم جايي ندارد.

ناصر حجازي در مورد وضعيت نامشخص نيمكت استقلال گفت: ظاهرا مشكل تيم حضور من روي نيمكت بود ودر اين بازي و بازي قبل كه تيم را از بالا هدايت كرده‌ام توانستيم ببريم و شش امتياز ممكن را بگيريم. نهايتا بردن استقلال مهم است.

alenkita
16-11-2007, 21:57
من نمی دونم میشه توضیح بدی
درضمن پیروزی مبارک
جناب حجازي چون با قلعه نوعي مشكل داره به فيروز كريمي اوكي داد تا خودش تو استقلال بتونه بمونه

ramin1988
16-11-2007, 23:01
بازی دیروز در کل خوب نبود و دلیل هم زمین نا مساعد شبراز بود که دو تیم مجبور بودند فقط از توپ های هوایی استفاده کنند که از کیفیت بازی کاست
اما امتیاز گرفتن از تیم جوون شالاغم کار هر تیمی نیست اون هم تو شیراز

امیدوارم ناراحت نشین ولی تا کی میخاین خودتونو گول بزنین .خدایی این دوتا بازی اخر اسمش فوتبال بود ؟اینجا زمین خراب بود .ازادی چی ؟

iman_s
17-11-2007, 01:54
امیدوارم ناراحت نشین ولی تا کی میخاین خودتونو گول بزنین .خدایی این دوتا بازی اخر اسمش فوتبال بود ؟اینجا زمین خراب بود .ازادی چی ؟
گلابی تو دیگه حرف نزن که تیمتون داره از در و دیوار شانس میاره.اون از بازی تون با استقلال اهواز و اینم از بای با سایپا که تو وقت اضافه اضافه گل میزنه.

ramin1988
17-11-2007, 08:38
گلابی تو دیگه حرف نزن که تیمتون داره از در و دیوار شانس میاره.اون از بازی تون با استقلال اهواز و اینم از بای با سایپا که تو وقت اضافه اضافه گل میزنه.

گلابی هم جاش خوبه واست گزاشتم کنار .
ما دقیقه 90 به بعد میزنیم چه اشکال داره .کاره شما اشکال داره گل دقیقه 10 و 80 دقیقه دفاع مطلق (10 نفره+دیرک دروازه )

fery joon
17-11-2007, 16:02

واقعا...:27: آخر شانسن...شاید جادوگر استخدام کرده باشن :27:

toliveistodie
17-11-2007, 16:11

تیم شما به شانس گفته ......؟.....(از کلمات مناسب استفاده کنید!)
میدونم بعد 4 سال عقده صدر نشینی . خوشحالی هم داره.
راستی اون 4 سال کی بود؟ کسی میدونه؟

Hazy
17-11-2007, 17:38
دوستان عزيز با هم درگير نشيد آخر فصل مشخص ميشه!

r3xaa
17-11-2007, 18:38
ان شاالله پيروزي نيم فصل دوم ميره تو بحران با كسايي امثال شيث رضايي.

e_mohsen83
17-11-2007, 21:20
شنيده‌هاي خبرنگار «تابناك» از حصول توافق ميان دو تيم استقلال تهران و استقلال اهواز بر سر حضور فيروز كريمي به عنوان سرمربي تيم استقلال تهران، حكايت دارد.

بنا بر اين گزارش، اين توافق امروز در جلسه‌اي با حضور فتح‌الله‌زاده، مديرعامل استقلال تهران و شفيع‌زاده، مدير استقلال اهواز، در مجلس شوراي اسلامي به وجود آمده و مقرر شده مجيد جلالي، مدير فني كنوني استقلال اهواز، به عنوان سرمربي، اين تيم را هدايت كند.

در اين جلسه كه با حضور اميدوار رضايي، عضو هيأت مديره استقلال تهران كه روابط نزديكي هم با استقلال اهواز دارد، مقرر شد موضوع شكايت استقلال اهواز از فيروز كريمي كه هنوز قرارداد وي با اين تيم به پايان نرسيده، به كميته انضباطي، منتفي شود.

پيشتر گفته شده بود، عبدالصمد مرفاوي كه اختلافاتي نيز با ناصر حجازي داشته، به كادر فني استقلال اهواز خواهد پيوست

iman_s
17-11-2007, 23:05
ما دقیقه 90 به بعد میزنیم چه اشکال داره .کاره شما اشکال داره گل دقیقه 10 و 80 دقیقه دفاع مطلق (10 نفره+دیرک دروازه )
می تونیم همون اول بازی گل میزنیم مثل شما نیستیم که به کمک داور و به زور به گل برسیم. امتیاز گرفتن با ... والا خجالت داره.

MORINIO
18-11-2007, 01:31
می تونیم همون اول بازی گل میزنیم مثل شما نیستیم که به کمک داور و به زور به گل برسیم. امتیاز گرفتن با ... والا خجالت داره.

به کمک داور؟؟؟:21:

دقیقه 85 پنالتی برای پرسپولیس نمیگیرن اونوقت میگی به کمک داور برد ؟:18:

omid__ss
18-11-2007, 14:12
رامین جان عینک میخوای برات بخرم؟؟؟؟ مثل اینکه بازی استقلال رو تماشا نمیکین؟؟
وقتی داور از فحش بترسه همین میشه 90+ 4 گل میزنید و میای سر و صدا میکنی

omid__ss
18-11-2007, 14:17
مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران به دليل مصدوميت حداقل 4 هفته از ميادين به دورخواهد بود.علي عليزاده در ديدار برابر مقاومت سپاسي از ناحيه دست دچار مصدوميت شد. اين بازيكن حداقل 6 هفته از ميادين به دور خواهد بود. وي مهاجمي است كه در ليگ هفتم كمتر در تركيب اصلي قرار گرفته است.عليزاده در هفته چهاردهم برابر مقاومت سپاسي يك گل زد و يك پاس گل هم داد؛ اما به دليل مصدوميت، در نيمه اول تعويض شد

omid__ss
18-11-2007, 14:18
هافبک بازی ساز استقلال اظهار داشت: مصدوميتم برطرف شده و از يكشنبه گذشته همراه تيم تمرين كردم و مشكل خاصي براي بازي ندارم.جباری در خصوص اينكه چگونه مشكل بدني بازيكنان بدون سرمربي و مربي بدنساز رفع خواهد شد، گفت: خودشان سعي مي كنند وضعيت بهتر شود. البته كار سختي است؛ اما غير ممكن نيست. وي در مورد رويارويي با مقاومت سپاسي در هفته چهاردهم ليگ برتر، عنوان كرد: بازيكنان براي كسب اين پيروزي خيلي زحمت كشيدند و دويدند؛ مخصوصا مدافعان تا از دروازه محافظت كردند. مجتبي جباري در خصوص مشكلي كه با ناصر حجازي دارد، اظهار داشت: هنوز نمي دانم چرا آن روز به من اجازه تمرين ندادند. اگر دليل آن را بگويند، من هم پاسخگو خواهم بود. مصدوم نبودم و در روزهاي گذشته با تيم تمرين كرده ام وي در خصوص اينكه از حجازي نقل قول شده كه كم كاري مي كند، گفت: درباره كم كاري خيلي جواب داده ام. هرگز چنين بازيكني نبوده ام. به من تهمت مي زنند. بيشتر از همه بازيكنان تمرين مي كنم. در روزهايي كه تيم تمرين ندارد، به طور اختصاصي تمرين مي كنم. هافبك استقلال درباره اينكه چرا استقلال بدون سرمربي خوب نتيجه مي گيرد، عنوان كرد: در اين مورد ترجيح مي دهم اظهار نظر نكنم. جباري در مورد سرمربيگري فيروز كريمي در استقلال گفت: او كارنامه مشخصي دارد؛ اما چون حضورشان در استقلال مشخص نيست، فعلا در مورد ايشان صحبت نمي كنم. وي با اشاره به حضور دو ماهه خود در هلند پيش از آغاز ليگ، اظهار داشت: نمايندگان چند باشگاه اروپايي منتظر دعوت من هستند تا بازي هايم را از نزديك ببينند. آنها فيلم بازي هايم را ديده اند؛ اما مي خواهند بدانند به همان اندازه آماده هستم يا خير. من هم به دليل اينكه مدتي مصدوم بودم، آنها را دعوت نكردم تا به شرايط ايده آل برسم. جباري در خصوص اينكه آيا در نيم فصل از استقلال جدا خواهد شد، گفت: در شرايط كنوني نمي توان زمان دقيقي براي جدايي از استقلال تعيين كرد. خيلي صحبت ها بايد انجام شود تا اين اتفاق رخ دهد

Honradez
18-11-2007, 22:52
همشهري آنلاين / حكم كميته‌ انضباطي فدراسيون فوتبال درباره‌ وضعيت قرارداد فيروز كريمي با باشگاه استقلال اهواز اعلام شد.

به گزارش ايسنا، براساس اين حكم، فيروز كريمي همانند گذشته سرمربي استقلال اهواز خواهد بود و بايد به فعاليت خود در اين تيم ادامه دهد. همچنين درخواست كريمي براي فسخ قرارداد رد شد.

عبدالرحمان شاه‌حسيني اظهار كرد: براساس بررسي‌هاي انجام شده قرارداد فيروز كريمي با استقلال اهواز كمافي‌السابق پابرجاست و براساس حكم كميته‌ انضباطي شرايط فسخ را ندارد.

وي درباره‌ شكايت باشگاه استقلال اهواز از استقلال تهران و فيروز كريمي به دليل انجام مذاكره در زماني كه كريمي با باشگاه اهوازي قرارداد داشته، گفت: فيروز كريمي و استقلال تهران به دليل انجام مذاكرات در زماني كه كريمي تحت قرارداد باشگاه استقلال اهواز بوده هر كدام به پرداخت يك ميليون تومان محكوم شدند.

شاه حسيني درباره‌ درخواست دريافت تمام حق و حقوق كريمي از استقلال اهواز گفت: اين مساله نيز رد شده و بر ما ثابت شده كريمي تا زماني كه در باشگاه استقلال اهواز به فعاليتش ادامه داده حق و حقوقش را دريافت كرده است.

کامياب باشيد. :46:

nimpond
18-11-2007, 23:28
مثلا کدوم .اگه نیکبخت رو میگی که هم باغیرت تر شده و هم با تعصب تر.اما بازیکن با غیرت ما مثل انصاریان یا هاشمی نسب وقتی به تیم شما اومدن فوتبال یادشون رفت .
سلام به دوست گلابی خودم
غیرت !!!
انصاریان !!!
هاشمی نصب !!!
داداش علی انصاریان که بهترین دفاع رو واسه استقلال میکرد
هاشمی نسب هم که تعصبش رو نشون داد
اما خدایی فکر نکنم دیگه از نیکی چیزی ببینیم. گذشت اون زمانی که سمت چپ حریف رو اتوبان میکرد. فعلا که فقط به فکر مدل موهای ...شه !!!

tsjaleb
19-11-2007, 19:27
سخنگوي باشگاه استقلال تهران گفت: مشكل فيروز كريمي براي پيوستن به تيم ما در روزهاي آينده حل خواهد شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه هاشم ساعدي اظهار داشت:دیروز صبح جلسه اي در مجلس شوراي اسلامي با حضور علي فتح ا...زاده مديرعامل استقلال تهران)، اميدوار رضايي (عضو هيئت مديره استقلال تهران) و علي شفيع زاده (مديرعامل استقلال اهواز) برگزار شد. وي ادامه داد: طرفين درخصوص همكاري نزديك دو باشگاه با يكديگر مذاكره كردند و به تفاهم رسيدند تا در آينده تفاهم نامه اي بين استقلال تهران و اهواز امضا شود. وي افزود: با مساعدت مسئولان استقلال اهواز، مشكل فيروز كريمي براي حضور در كادر فني استقلال تهران در روزهاي آينده حل خواهد شد. ساعدي عنوان كرد: ما و استقلال اهواز عضو يك خانواده هستيم. هر كمكي كه از دستمان برآيد، براي كمك به مسئولان باشگاه استقلال اهواز انجام مي دهيم؛ همانطور كه آنها اين كار را انجام خواهند داد. سخنگوي استقلال تهران در مورد اينكه آيا فيروز كريمي با صمد مرفاوي مبادله خواهند شد، اظهار داشت: مرفاوي براي استقلال زحمات بسياري كشيده است. اميدوارم شرايطي فراهم شود كه بتوانيم از خدمات ارزنده ايشان استفاده كنيم. اگر او خواهان قطع همكاري شود، حقوق ايشان به طور كامل پرداخت خواهد شد

neyrizboys
19-11-2007, 21:39
ما آخر نفهمیدیم فیروز کریمی میخواد چیکار کنه؟ کجا میخواد بره؟ یکی میگه میره اهواز !! یکی میگه میره تهران !!

iman_s
20-11-2007, 02:12
ما آخر نفهمیدیم فیروز کریمی میخواد چیکار کنه؟ کجا میخواد بره؟ یکی میگه میره اهواز !! یکی میگه میره تهران !!
نگران نباش میاد استقلال تهران. فقط طرف اهوازی میخواد یک کم کریمی رو اذیت کنه تا جوابشو داده باشه.

boys_won
20-11-2007, 08:50
آره میاد تهران

اونا جلالی رو اوردن مرفاوی هم داره میره اهواز

tsjaleb
20-11-2007, 19:57
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

عضو هيات مديره استقلال گفت: وقتي مقدمات حضور «فيروز كريمي» در استقلال به تدريج و با تفاهم آماده مي‌شود، ديگر به گزينه‌ي ديگر فكر نمي‌كنيم.

حميد عليان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهاركرد: سطح پيشرفت مذاكرات فتح‌الله زاده با مديرعامل استقلال اهواز به گونه‌اي است كه ما به حضور كريمي در استقلال اميدوار شده و طرح گزينه‌هاي جايگزين در اين شرايط صحيح نيست.

وي با اشاره به اين كه مذاكرات هم اكنون مراحل نهايي خود را طي مي‌كند، تصريح كرد: تعهدات كريمي به استقلال اهواز، مسايل مالي وي و غيره از موضوعات مذاكرات اخير دو مديرعامل بوده و مسايل اصلي و محوري آن به اتمام رسيده است.

عضو هيات مديره استقلال ادامه داد: براي بازي جمعه استقلال مشخص نيست كه كريمي روي نيمكت‌ باشد يا نه. همه چيز به توافقات نهايي مديران عامل دو باشگاه بستگي دارد.

عليان تاكيد كرد: براي راي كميته‌ي انضباطي درخواست استيناف نداده‌ايم، زيرا از اين طريق كار به جايي نخواهد رسيد و منطقي اين است كه در يك فضاي دوستانه و مثبت مسايل را برطرف كنيم.

وي خاطر نشان كرد: سرمربي‌گري كريمي و مديريت فني حجازي به دستور فتح‌الله زاده صورت گرفته است و خود وي هم اكنون در حال رايزني و تفاهم هستند.

عضو هيات مديره استقلال درپايان گفت: حجازي فقط در نبود، سرمربي احساس مسووليت كرده و تيم را هدايت كرده اما، پس از حضور كريمي وي مجددا مدير فني تيم خواهد بود.

jamshidjap
21-11-2007, 19:23
پس از مسافرت فتح الله زاده به باكو

اميدوار از فيروز امضا مى گيرد

ايران ورزشى - مدير عامل باشگاه استقلال فصل را بد شروع كرد، شايد آنها از نظر جذب بازيكن توانستند خود را به روز و آگاه از شرايط فوتبال نشان بدهند اما در آرايش تيم بيرونى و سپس كادر فنى اين فتح الله زاده بود كه نتوانست تغييرى در نگاه و رويكردهاى كليشه اى خود به وجود بياورد.
هر چه به فصل فوتبالى نزديكتر مى شديم مشكلات استقلال نمود بيشترى پيدا مى كرد و حاجى تنهايى خود را بيشتر احساس مى كرد. معاونان او ديگر مثل گذشته تشنه كار نبوده و وقت و انرژى گذشته را هم نداشتند، چرا كه هر يك از آنها براى خود دفتر و دستكى راه انداخته و دنبال دارالتجاره خود بودند.
ليگ هفتم از راه رسيد و استقلال هفته به هفته به جاى پيشرفت دچار نزول و پسرفت مى شد تا اينكه داستان تقويت كادر فنى از راه رسيد و معاونان حاجى به علت ندانم كارى و نداشتن روحيه و اطلاعات حرفه اى، باشگاه و حاجى را وارد عرصه اى كردند كه هم اينك او را بدجور گرفتار كرده است.
ماجراى جذب فيروز كريمى كه مى توانست به يك برگ برنده و نقطه قوت در كارنامه فتح الله زاده و معاونانش ثبت شود حالا تبديل به يك پوئن منفى شده به طورى كه فتح الله زاده ديروز تمامى اختيارات خود را در اين رابطه به اميدوار رضايى واگذار كرد و خود راهى كشور آذربايجان شد.

اجى متوجه اين موضوع شده كه معاونان او و حتى سرپرست تيم پيش از آنكه به فكر تيم و شرايط باشگاه باشند بيشتر به دنبال حفظ منافع و موقعيت خود هستند.
اين واگذارى اختيار به اميدوار رضايى و عقب نشينى در قبال كارهاى باشگاه نشان از تزلزل موقعيت مديرعاملى مى دهد كه در انديشه خود قصد نزديكى بيشتر به رييس سازمان را داشته و به اين فكر بوده تا بلكه در فدراسيون فوتبال هم صاحب موقعيتى شود.
بى ثباتى در تصميم گيرى ها، نبود وفاق و اتفاق نظر و اين همه مسائل حاشيه اى كه امروز پيرامون استقلال مى گذرد از نگاه هيات مديره و بالاتر از آن رييس مجمع پنهان نمانده و شايد بى جهت نبوده كه فتح الله زاده اعلام كرده بايد در ساختار مديريتى باشگاه پس از پايان اين اتفاقات تجديدنظر كند.
اما هر چه هست اينكه حاجى خيلى زودتر از آنچه كه پيش بينى مى شد در استقلال احساس تنهايى و خستگى مى كند و اين براى تيمى كه در ليگ اميد زيادى ندارد و چشم به جام حذفى دارد زياد خوشايند نيست.

jamshidjap
21-11-2007, 19:24
مرفاوي: استقلال ارث پدري كسي نيست

مربي سابق تيم فوتبال استقلال تهران كه از اين تيم كنار گذاشته شده گفت: استقلال ارث پدري كسي نيست كه بابت جدايي از آن ناراحت بشود.

صمد مرفاوي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: كساني كه استقلال را ملك شخصي خود مي دانند بابت جدايي از اين تيم ناراحت مي شوند هدف من از حضور در استقلال خدمت به اين تيم بوده و حالا كه ديگر صلاح نيست در اين تيم بمانم من هم اعتراضي به جدايي ام ندارم.

وي ادامه داد: برخي افراد فكر مي كنند براي هميشه در استقلال مي مانند اين تيم متعلق به مردم است و هر كسي كه در آن فعاليت مي كند بايد اين را در نظر بگيرد كه روزي هم ممكن است از استقلال جدا شود من با صداقت و معرفت در استقلال كار مي كردم ولي دوستان نسبت به من واقعاً بي معرفت بودند.

مرفاوي گفت: من مشكل شخصي با كسي در استقلال نداشتم ولي افراد زيادي بودند كه دلشان نمي خواست من در اين تيم بمانم فعلاً هم كارم را با استقلال اهواز آغاز كرده ام و اميدوارم براي فوتبال شهرم مفيد باشم.

saman rossi
23-11-2007, 11:58
امروز تربيت رو ميتركونه

nimpond
23-11-2007, 23:06
تربیت خوب تربیت شد
ایشالله این هفته فیروز اوکی میشه !!!

MORINIO
23-11-2007, 23:14
تربیت خوب تربیت شد
ایشالله این هفته فیروز اوکی میشه !!!

اگه بازی 10 دقیقه دیگه ادامه داشت مطمئن باشید بازی مساوی میشد:27:

iman_s
24-11-2007, 00:01
اگه بازی 10 دقیقه دیگه ادامه داشت مطمئن باشید بازی مساوی میشد
یک کلمه از مادر عروس.
شما به فکر تیم خودت باش.

nimpond
24-11-2007, 00:30
مُرده گوزید کفن پاره شد

boys_won
24-11-2007, 19:06

مطمئن باش استقلال 3 تا دیگه میزد

آخرش بازی رول کرده بودن و گرنه 8 تا رو راحت میزد دیدی که همه رو حسه شوت برداشته بود .. کم مونده بود
طالب لو بیاد شوت بزنه ! داشتن تمرین میکردن

مجید فینا
24-11-2007, 21:41

K A R I M I
24-11-2007, 21:54
اگه بازی 10 دقیقه دیگه ادامه داشت مطمئن باشید بازی مساوی میشد

به حق چیزای ندیده !!!
دقیقا یک بازی تمرینی از پیش مشخص شده ...

ali_manutd_2007
25-11-2007, 06:04
دوستان استقلالي ، سرمربي استقلال الان كيه ؟؟

boys_won
25-11-2007, 08:22
موبایل !!!

tsjaleb
25-11-2007, 19:49
استقلال اهواز تا فردا رای خود را در خصوص انتقال کریمی اعلام می کند
سخنگوی باشگاه استقلال تهران از اتفاق نظر مسئولان دو باشگاه استقلال تهران و اهواز برای حضور فیروز کریمی در جمع آبی پوشان تهرانی خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال درخواست باشگاه استقلال تهران از باشگاه همنام اهوازی در خصوص همکاری برای انتقال فیروز کریمی به جمع آبی پوشان تهرانی، امروز نشستی با حضور مدیران دو باشگاه در دفتر کار شهرام شفیع زاده مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز برگزار شد.

در این نشست علاوه بر علی فتح زاده و شهرام شفیع زاده مدیران عامل دو باشگاه، هاشم ساعدی و کامران منزوی به نمایندگی از باشگاه استقلال تهران و عبدالحمید رمضانی و غفاری نمایندگان باشگاه استقلال اهواز نیز حضور داشتند.

هاشم ساعدی سخنگوی باشگاه استقلال تهران در خصوص این نشست به خبرنگار مهر، گفت: جلسه در فضایی خوب و دوستانه برگزار شد و با نتایج خوب و امیدوار کننده ای همراه بود که در پایان مقرر شد باشگاه استقلال اهواز طی امروز و فردا نظر نهایی خود را در خصوص انتقال کریمی به استقلال تهران اعلام کند.

وی با اذعان به اینکه نشست امروز با حسن ظن مسئولان باشگاه استقلال اهواز در فضایی دوستانه برگزار شد، افزود: باشگاه استقلال اهواز دوست و هم خانواده ماست. مسئولان این باشگاه نظرشان در خصوص انتقال کریمی به استقلال تهران مثبت بوده و گمان نمی کنم مشکلی در این راه وجود داشته باشد. امیدوارم با نظر مثبت آنها این امر محقق شود.

خبر گزاری مهر

tsjaleb
26-11-2007, 15:19
رضایتنامه کریمی برای هدایت استقلال صادر شد
سخنگوی باشگاه استقلال از صدور رضایتنامه فیروز کریمی با مساعدت مسئولان باشگاه استقلال اهواز برای حضور در جمع آبی پوشان تهرانی خبرداد.
هاشم ساعدی با تایید این خبر در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ما از باشگاه استقلال اهواز تشکر می کنیم که با مساعد ت خود شرایط حضور فیروز کریمی را در باشگاه استقلال تهران فراهم آوردند.

وی با تاکید بر اینکه نظر باشگاه استقلال اهواز در این زمینه مثبت است، افزود: استقلال تهران و اهواز دو تیم هم خانواده هستند که در آینده قطعا مراوداتی بیشتر با هم خواهند داشت.

وی تصریح کرد: اطمینان دارم که دو تیم در آینده می توانند با بهبود مشکلات موجود جایگاهی مناسب در جدول رده بندی لیگ برتر از آن خود کنند.

فیروزکریمی عصر امروز با حضور در یک نشست خبری به سوالات خبرنگاران گروهی پاسخ خواهد داد و از فردا تمرینات استقلال تهران را زیر نظر خواهد گرفت.

خبر گزاری مهر

boys_won
26-11-2007, 19:02
حجازی خودشو خراب کرد نباید مربیگری استقلال رو قبول میکرد که الان برکنارش کنند کریمی رو بزارن

nimpond
26-11-2007, 23:43
آقا مبارک باشه
دم استقلال اهواز گرم خدا وکیلی

iman_s
27-11-2007, 03:03
دیدید گفتم بالاخره میاد.امشب تو برنامه نود گفت قراردادش رو با استقلال اهواز فسخ کردم و قراره فردا با استقلال تهران مذاکره کنه.البته قبلا همه مذاکرات رو انجام دادند و فقط میره قراردادش رو نهایی کنه. حالا باید ببینیم حجازی چیکار میکنه.خدا کنه تو استقلال بمونه.

m_r1986
28-11-2007, 13:08
خوب معلوم که میمونه دیگه اصلا برای همین فیروز خان و اوردن تا حجازی از استقلال نره .

دوستان مصاحبه ی پروین تو برنامه 90 رو دیدین خیلی با حال بود .

shahin666
28-11-2007, 22:14
تمرین استقلال برگزار شد

سرویس: ورزشی - فوتبال
تمرینات امروز استقلال با حضور فیروز كریمی و غیبت حجازی در زمین شماره دو 2 ورزشگاه شیرودی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ فیروز كریمی پس از اتمام جلسه كمیته انضباطی ساعت 14 و 30 دقیقه در زمین تمرین حاضر شد و مدت 40 دقیقه در رختكن برای بازیكنان صحبت كرد.
پس از پایان صحبت‌های كریمی بازیكنان راس ساعت 15 و 15 دقیقه پشت سر ورمزیار مشغول دویدن وگرم كردن بدن‌های خود شدند.
انجام حركات ضربدری و عبور از موانعی كه كریمی در زمین كار گذاشته بود، برنامه‌ی بعدی استقلالی ها بود.
سپس بازیكنان به دستور سرمربی در گوشه‌ای از زمین حلقه زده و به پاسهای تك ضرب پرداختند.
ساعت 16 بازیكنان با پوشیدن كاور سبز به دو دسته تقسیم شده و به فوتبال تاكتیكی پرداختند.
كریمی دراین تمرین از بازیكنان خواست تا در زمین خود ابتدا 5 پاس تك ضرب یا دو ضرب رد و بدل كنند و سپس دست به حمله بزنند.
در نهایت این بازی با نتیجه‌ی یك بر صفر و با گل آرش برهانی پایان یافت.
ارسال توپ از دو طرف زمین و دفع آن توسط مدافعان برنامه‌ی پایانی تمرینات امروز استقلال بود.
سعید رمضانی كه به گفته‌ی خودش برای برطرف كردن مصدومیتش به تهران آمده است، در تمرینات استقلال حاضر شد و پس از دقایقی آن را ترك كرد.
حمید شفیعی به طور جداگانه از سایر بازیكنان تمرین كرد. دكتر نوروزی و علی علیزاده تنها غایبان تمرین امروز استقلال بودند.
ساكت الهامی نیز كه در تمام مدت حضورش در استقلال با لباس شخصی در تمرینات حاضر می‌شد امروز با لباس ورزشی بر سر تمرینات حضور پیدا كرد.
بیش از 500 تماشاگر تمرینات امروز را از نزدیك تماشا كردند.

shahin666
28-11-2007, 22:16
فیروز كریمی استقلال تهران را تمرین داد:
20 جلسه تمرین نیاز داریم تا به اوج آمادگی برسیم
حجازی نفر اول كادر فنی است؛ دو مربی دیگر هم می‌آورم

سرمربی تیم استقلال تهران پس از حضور در اولین جلسه‌ی تمرینات این تیم گفت: برای رسیدن به وحدت تاكتیكی به 20 جلسه تمرین احتیاج داریم تا تیم به شرایط آرمانی خود برسد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، فیروز كریمی كه پس از سی دقیقه صحبت با بازیكنان در رختكن به جمع خبرنگاران آمده بود، اظهاركرد: ما به بیست جلسه تمرین مستمر احتیاج داریم تا استقلال به شان و درجه واقعی خود برسد. اگر بعد از بیست جلسه تمرین به منچستر هم باختیم خودم جوابگو خواهم بود.
وی با اشاره به این كه ناصر حجازی همه‌ی اختیارات را برای انتخاب اعضای كادر فنی آزاد گذاشته است، تصریح كرد: ناصر حجازی نفر اول كادر فنی استقلال است اما، در انتخاب كادر فنی هیچ مشكلی ندارم. غیبت رضا مهاجری در تمرینات امروز نیز به دلیل گرفتاری‌های شخصی است و مخالفت حجازی با مهاجری شایعه‌ای بیش نیست.
سرمربی استقلال تهران ادامه داد: صادق ورمزیار نیز كه سال‌های گذشته شاگرد من بوده از كادر فنی جدا نمی‌شود و حسین تراب‌پور نیز با ما همچنان همكاری خواهد كرد.
كریمی تاكید كرد: ما هم‌اكنون پنج مربی هستیم كه حرف اول و آخر را برای برنامه‌های تیمی هر پنج نفر می‌زنیم و با مشاركت یكدیگر تیم را برای بازی‌ها ارنج می‌كنیم.
وی با اشاره به این كه تا چند روز آینده از كمك‌های دو نفر دیگر نیز در كادر فنی استفاده می‌كنیم، اظهاركرد: كادر فنی به هفت نفر احتیاج دارد. هر چند كه هر هفت نفر به دلیل مشكلات قانونی نمی‌توانند روی نیمكت بنشینند اما، از راهنمایی‌های دو نفر دیگر در تمرینات بهره خواهیم برد.
وی در پایان گفت: كسی كه باید درمورد شرایط تیم با خبرنگاران صحبت كند، ناصر حجازی است. هر چند كه هم اكنون بحث شكست و پیروزی تیم مطرح نیست. زیرا همان‌طور كه گفتم به بیست و پنج جلسه تمرین مداوم احتیاج داریم تا به دوران اوج خود بازگردیم.

shahin666
28-11-2007, 22:17
سکوت‌ فتح‌ا...زاده‌ نشانه‌ چیست؟ حاجیلو در تیررس‌ مخالفان‌ حجازی...!

نه، انگار این‌ قصه‌ را پایانى‌ نیست. چون‌ مخالفان‌ حجازى‌ بعد از به‌ انفعال‌ کشاندن‌ و آچمز نمودن‌ کاپلوى‌ وطنى‌ حالا سراغ‌ حاجیلو رفته‌اند و به‌ انحاى‌ مختلف‌ تلاش‌ دارند تا عرصه‌ را بر صبورترین‌ و باوفاترین‌ استقلالى‌ تاریخ‌ به‌ گونه‌اى‌ تنگ‌ کنند که‌ او هم‌ مثل‌ ناصر حجازى‌ یا وادار شود جانشینى‌ معرفى‌ نماید و یا از روى‌ سکوها و با تلفن‌ همراه‌ به‌ سرپرستى‌ استقلال‌ مبادرت‌ ورزد.
ماجرا از چه‌ قرار است؟ با آن‌ که‌ سیر تا پیاز این‌ سریال‌ تکرارى‌ را مى‌دانیم‌ اما در تعجبیم‌ اگر حاجى‌ فتح‌ا...زاده‌ تلویحاً‌ ردپایى‌ در این‌ ماجرا ندارد، چرا سکوت‌ اختیار نموده‌ و سخنى‌ نمى‌گوید؟ نکند سکوت‌ او مثل‌ سکوتى‌ که‌ در جلسات‌ هیأ‌ت‌مدیره‌ استقلال‌ پیرامون‌ مسئله‌ حجازى‌ و فیروز کریمى‌ داشت، نشانه‌ «رضا» باشد؟
حاجى‌ فتح‌ا...زاده‌ اگر قلباً‌ و باطناً‌ بعد از حجازى‌ به‌ اصغر حاجیلو اعتقاد دارد و او را باور دارد، باید عکس‌العمل‌ نشان‌ دهد، عکس‌العملى‌ که‌ شایعات‌ را در نطفه‌ خفه‌ کند، نه‌ این‌که‌ با گذشت‌ پنج‌ روز دامنه‌ آنها گسترده‌تر و سکوت‌ مدیرعامل‌ نیز به‌ تبع‌ آن‌ ادامه‌دارتر شود.
تا دیروز اسباب‌ آچمز شدن‌ ناصر را فراهم‌ کردند، از روزى‌ هم‌ که‌ ماجراى‌ فیروز از قوه‌ به‌ فعل‌ درآمده‌ تلاش‌ براى‌ به‌ انفعال‌ کشیدن‌ حاجیلو آغاز گردید. تلاشى‌ که‌ اصغر داداش‌ را برخلاف‌ میل‌ باطنى‌اش‌ وادار به‌ پاسخ‌ دادن‌ و خط‌ و نشان‌ کشیدن‌ کرده، آن‌ هم‌ در شرایطى‌ که‌ تازه‌ استقلال‌ داشت‌ بعد از هفته‌ها به‌ آرامش‌ مى‌رسید.

shahin666
28-11-2007, 22:17
ساعت‌ 21 دیشب‌ حجازی، کریمى‌ را به‌ بازیکنان‌ معرفى‌ کرد

ناصر حجازى‌ در پایان‌ تمرین‌ عصر دیروز استقلال‌ از بازیکنان‌ خواست‌ ساعت‌ 21 در محل‌ باشگاه‌ استقلال‌ حاضر شوند.
حجازى‌ دیشب‌ فیروز کریمى‌ را به‌ عنوان‌ سرمربى‌ جدید تیم‌ به‌ بازیکنان‌ معرفى‌ کرد و از آنها خواست‌ تابع‌ دستورات‌ کریمى‌ باشند.
در عین‌ حال‌ کریمى‌ خودش‌ را دستیار حجازى‌ و مجرى‌ اهداف‌ و برنامه‌هاى‌ او معرفى‌ کرد و اظهار داشت‌ به‌ عنوان‌ «کمک» حجازی، در خدمت‌ استقلال‌ خواهم‌ بود.
کریمى‌ درحضور بازیکنان‌ نیز از حجازى‌ خواست‌ روى‌ نیمکت‌ بنشیند و بر مسایل‌ فنى‌ تیم‌ نظارت‌ کند.

shahin666
28-11-2007, 22:18
معارفه‌ی فیروزكریمی برگزار شد
ناصرحجازی روی نیمكت استقلال باقی ماند
سرمربی‌استقلال: او روی نیمكت نباشد، من هم نیستم!
حجازی: هواداران باید كریمی را حمایت كنند

مراسم معارفه‌ی فیروز كریمی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال تهران سه‌شنبه شب در محل دفتر مدیرعامل این باشگاه و با حضور معاونان، كادر فنی و بازیكنان برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ در این نشست كه پس از تمرین عصر روز سه‌شنبه و از ساعت 21 با حضور كلیه بازیكنان برگزار شده بود، علی فتح‌الله‌زاده در ابتدا با تأكید بر ایجاد وحدت و همدلی در تیم استقلال اظهار كرد كه با تغییرات انجام شده تیم استقلال از این پس شرایط متفاوتی خواهد داشت و قطعاً با همدلی كلیه اعضای كادر فنی و بازیكنان نتایج موفقی عاید این تیم خواهد شد.
فتح‌الله‌زاده از فیروز كریمی و ناصر حجازی به عنوان دو مربی بزرگ فوتبال ایران یاد كرد و گفت:‌ با حضور این دو مربی موفق نتایج خوبی در انتظار استقلال است.
در ادامه فیروز كریمی، سرمربی جدید باشگاه تیم استقلال نیز از این‌كه به خانواده استقلال تهران پیوسته، ابراز خرسندی كرد و افزود: خوشحالم كه امروز در كنار شما هستم امیدوارم كه با همكاری كادر فنی و شما بازیكنان بتوانیم شرایط خوبی را برای تیم محبوب استقلال رقم بزنیم.
حجازی كه پیش از این و در نشست جداگانه‌اش با علی فتح‌الله‌زاده بر حضور حجازی در نیمكت استقلال تأكید كرده بود، در نشست معارفه نیز بار دیگر تأكید كرد كه به شرطی سرمربی استقلال را می‌پذیرد كه ناصر حجازی نیز در كنار وی و برروی نیمكت استقلال حضور داشته باشد.
وی افزود: باید ناصر حجازی برروی نیمكت حضور داشته باشد. او مدیرفنی تیم است و ما به تجربیات او نیاز داریم به فتح‌الله‌زاده نیز گفتم كه اگر حجازی نباشد من هم نیستم.
كریمی تأكید كرد: قطعاً با همكاری و هماهنگی همدیگر شرایط استقلال را تغییر خواهیم داد همه با هم كار می‌كنیم و قطعاً در نتیجه بردها و شكست‌ها نیز به طور مساوی سهیم هستیم.
در ادامه این مراسم ناصر حجازی نیز با موفق و قابل احترام توصیف كردن فیروز كریمی از حضورش در تیم استقلال ابراز خرسندی كرد و افزود: خوشحالم كه امروز در خدمت فیروز كریمی هستیم او از مربیان بزرگ فوتبال است و حضورش در استقلال نیز با پیشنهاد شخص من بوده است.
وی افزود: از همه طرفداران و هواداران واقعی استقلال می‌خواهم كه فیروز كریمی را حمایت كنند هركس كه ناصر حجازی را دوست دارد، باید از فیروز كریمی حمایت كند. حضورش در استقلال مغتنم است و من نیز به عنوان مدیرفنی تلاش می‌كنم تا در كنار وی به استقلال خدمت كنیم.
علیرضا منصوریان نیز به نمایندگی از بازیكنان استقلال ضمن خیرمقدم به فیروز كریمی از طرف كلیه بازیكنان استقلال به كادر فنی قول داد كه بازیكنان هماهنگی خوبی با مربیان داشته باشند و تمام تلاش خود را برای اجرای دستورات آنان در زمین به كار گیرند.
هاشم ساعدی سخنگوی باشگاه استقلال تهران نیز كه در این نشست حضور داشت از توافق برای حضور هم‌زمان فیروز كریمی و ناصر حجازی برروی نیمكت استقلال خبر داد و به خبرنگار ایسنا گفت: حضور حجازی برروی نیمكت با درخواست فیروز كریمی بوده است و در این خصوص هیچ‌گونه مشكلی وجود ندارد چراكه مربیان بر سر این موضوع با هم توافق كامل دارند.
وی افزود: فیروز كریمی سرمربی تیم استقلال است و ناصر حجازی نیز مدیرفنی. سایر اعضای كادر فنی از مانند ورمزیار و تراب‌پور و ساكت الهامی نیز همچنان در تركیب كادر فنی حضور خواهند داشت.
ساعدی در مورد سرنوشت سرپرست تیم استقلال نیز خاطرنشان كرد: براساس توافق انجام شده اصغر حاجی‌لو همچنان به عنوان سرپرست انجام وظیفه خواهد كرد و در این خصوص نیز هیچ‌گونه مشكلی وجود ندارد.
سخنگوی باشگاه استقلال در مورد حضور رضا مهاجری دستیار سابق فیروز كریمی در تركیب كادر فنی استقلال گفت: درحال حاضر بحث روشنی در این خصوص مطرح نشده است اما اگر نیاز به حضور وی یا هر مربی دیگری باشد قطعاً با توافق حجازی و كریمی اجرایی خواهد شد.

ali-07
29-11-2007, 21:11
؛منصوريان: نيازي به آمدن كريمي نبود

وحيد-بردهاي اخير استقلال حسابي هواداران اين تيم را شارژ كرده است. آن ها حالا مي توانند به آينده تيم محبوب خود در ليگ اميدوار باشند.
٣ برد آبي پوشان در حالي به دست آمد كه مديران اين تيم حكم بركناري سرمربي خود را بعد از بازي ٣ هفته پيش تيم صادر كردند و به نوعي وي را از روي نيمكت به سكوها تبعيد كردند، اما همين مسئله كافي بود تا روند نتيجه گيري استقلال فرق كند و هفته به هفته اين تيم بهتر نتيجه بگيرد. علي رضا منصوريان كه در تركيب ثابت تيمش عملكرد قابل توجهي داشته به آينده تيمش بسيار اميدوار است و به هواداران نويد روزهاي بهتري را مي دهد. از او سوال هاي مختلفي پرسيديم:
" روز جمعه موفق شديد باز هم هواداران خود را شاد كنيد؟
- بله برد بسيار دلچسبي بود. مدت ها بود چنين خوب و روان بازي نكرده بوديم. هواداران بايد خوشحال باشند كه تيم محبوبشان انسجام تيمي خود را به دست آورده است.
" بردن از تيمي مثل تربيت يزد آن قدرها هم سخت نيست.
- نه حرف شما را قبول ندارم. تربيت يك تيم يك دست، جوان و دونده بود كه توپ را خيلي خوب به گردش درمي آورد. بردن آن ها با اين نتيجه به هيچ وجه كار آساني نبود. بچه هاي ما روز جمعه از جان مايه گذاشتند و نشان دادند براي مسابقات جام حذفي بسيار مصمم هستند.
" يعني چون جام حذفي بود، استقلال خوب بازي كرد؟
- به هرحال جام حذفي حساسيت خاص خود را دارد. ما مي توانيم با چند برد به ليگ قهرمانان آسيا برويم.
" با اين تفاسير انگيزه اي براي ادامه مسابقات ليگ نداريد؟
- نه اصلا منظور من اين نبود. ليگ براي استقلال هنوز تمام نشده است. تا پايان ليگ تيم ها ٢٠ بازي ديگر در پيش رو دارند و در اين ٢٠ مسابقه اتفاقات زيادي رخ خواهد داد. مهم اين است كه موتور ما تازه روشن شده است.
" تيم هاي بالاي جدول به خصوص پرسپوليس نشان داده است كه خيلي سخت امتياز از دست مي دهد. به نظرت مي توانيد ١٢ امتياز فاصله را با آن ها جبران كنيد؟
- پرسپوليس بدون شك امسال يكي از سال هاي خوبش را پشت سر مي گذارد و در نتيجه گيري واقعا خوب عمل كرده است، اما بعيد مي دانم اين تيم بتواند تا پايان ليگ همين طور ادامه دهد.
من حتم دارم پرسپوليس در ٣ بازي آينده خود حداقل ٥ امتياز از دست مي دهد. آن وقت ما فرصت داريم تا فاصله خود را با اين تيم كمتر كنيم.
" شما مطمئن هستيد همه بازي هاي آينده خود را مي بريد؟
- با حرف زدن نمي شود برد. بازيكنان ما بايد بدانند اگر قهرماني مي خواهند بايد از كوچك ترين فرصت ها استفاده كنند. استقلال ديگر حق امتياز از دست دادن ندارد.
" چرا به قول خودت موتور استقلال اين قدر دير روشن شد؟
- من پيشتر هم گفتم كه زمان مي برد تا نفرات جديد با همديگر هماهنگ شوند. شما ببينيد ما هفته به هفته چقدر تغيير كرديم. طبيعي بود كه استقلال نتواند از همان هفته هاي اول خوب نتيجه بگيرد.
" اين حرف ها را براي حمايت از ناصر حجازي مي زنيد؟
- حجازي آن قدر بزرگ هست كه براي ماندن در استقلال نيازي به حمايت هاي من نداشته باشد. او اوايل فصل خودش بارها گفت كه تيمش نياز به زمان دارد تا هماني شود كه مردم انتظار آن را دارند اما بعضي ها فقط دنبال اين بودند كه تيم ببازد يا مساوي كند تا انتقاد و سرزنش ها را شروع كنند، آن ها چرا حالا سكوت كرده اند؟
" چرا از وقتي كه حجازي روي سكوها رفت استقلال در نتيجه گيري خوب عمل كرد؟
- شايد به دليل اين بود كه هيچ بازيكني دوست نداشت ناصرخان از تيم جدا شود. رفتن حجازي به سكوها آن قدر هم مهم نيست كه بخواهيم آن را بزرگ كنيم. مهم اين است كه او در تمرينات حضور مي يابد و خودش بالاي سر تيم است.
" پس قضيه آمدن فيروز كريمي چه مي شود؟
- نيازي به آمدن فرد جديدي نبود. وقتي تيم خوب نتيجه مي گيرد نبايد چوب لاي چرخ آن گذاشت. مگر قرار است مربي جديد بهتر از اين نتيجه بگيرد؟!
" در مورد خودت صحبت كن، اين روزها در شرايط مطلوبي به سر مي بري.
- بالاخره سال هاي آخر فوتبالم است و بايد طوري بازي كنم كه اعتبارم زير سوال نرود. اين فصل خيلي انگيزه دارم تا ثابت كنم سال گذشته بي دليل نيمكت نشين بودم.

ali-07
29-11-2007, 21:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؛حجازي:فيروزخان بخواهد كمكش مي كنم
يونس كهن: ناصر حجازي پس از برد ٥بر ٣استقلال برابر تربيت يزد در رقابت هاي جام حذفي به صراحت اعلام كرده بود كه شخص جديدي به كادر فني اضافه نمي شود و او به عنوان مدير فني، رئيس سازمان فوتبال و سرمربي استقلال تهران تا پايان نيم فصل اين تيم را هدايت خواهد كرد !به همين دليل موضوع صدور رضايت نامه فيروز كريمي از سوي مديران باشگاه استقلال اهواز ظاهرا چندان به مذاق ناصر حجازي خوش نيامد. او در ظاهر قصد سرپوش گذاشتن بر اين موضوع را داشت و بر اين اساس در پاسخ به اصرار ما تاكيد كرد كه در كنار استقلال و كادر فني اين تيم حضور خواهد داشت:
آقاي حجازي بالاخره فيروز كريمي به استقلال تهران آمد چه نظري داريد؟
- بحث حضور كريمي در استقلال موضوعي بود كه شخصا اصرار بر تحقق آن داشتم اگر امروز نيز اين قضيه تحقق پيدا كرده است بسيار خوشحالم و اميدوارم شرايط براي تداوم موفقيت هاي استقلال فراهم شود.
ازشما نقل قول كردند كه پايان نيم فصل مربي به تيم اضافه نخواهد شد؟
- من منظورم اين بود كه به دليل روند مثبت تيم استقلال، حفظ اين شرايط مي تواند به اين تيم كمك كند اما بحث فيروز كريمي موضوعي بوده كه پيش از اين سه بازي مطرح شده است و من نيز مدافع آن بوده ام. در حال حاضر نيز مشكلي با اين قضيه ندارم.
سمت رسمي شما با حضور فيروز كريمي چه خواهد بود؟
در استقلال سمت داشتن مهم نيست، همه مي خواهيم به تيم كمك كنيم. من نيز در كنار كادر فني خواهم بود و هر كاري كه از دستم برآيد براي تيم انجام مي دهم.حالا چه مدير فني باشم و چه سرمربي!
آيا در مباحث فني تيم نيز دخالت مستقيمي خواهيد داشت؟
- من مدير فني هستم و اگر در شرح وظايفم چنين چيزي وجود داشته باشد و سرمربي تيم نيز تقاضاي آن را مطرح كند قطعا در كنار تيم خواهم بود. همه مي خواهيم تيم را هماهنگ پيش ببريم و مطمئنا نيز اين كار را خواهيم كرد.
اما گفته مي شود شما قصد داريد به زودي استقلال را ترك كنيد؟
حتي باوجود حضور فيروز كريمي به عنوان سرمربي تيم در كنار تيم خواهم بود و قصد كنار رفتن از تيم را ندارم. حداقل تا پايان نيم فصل در اين تيم خواهم ماند.
به هر حال قصد داريد از استقلال جداشويد؟
استقلال خانه من است و حتي با وجود اين كه ديگر سرمربي اين تيم نيستم وجايم را به فيروز كريمي داده ام اما فعلا در كنار تيم خواهم بود و به موفقيت استقلال جديد كمك خواهم كرد. تمام مسائلي كه اين روزها در خصوص ترك استقلال از جانب من شنيده مي شود فقط يك شايعه است.
تصميم شما براي آينده چيست؟
حداقل تا ٣هفته ديگركه نيم فصل اول به پايان برسد در استقلال خواهم ماند و حضور پررنگي خواهم داشت تا به فيروز كريمي كمك كنم و استقلال به روزهاي خوب نزديك شود اما بي شك در پايان نيم فصل اول تصميم جديدي در باره آينده ام اتخاذ مي كنم.

ramin1988
30-11-2007, 16:16
تبریک به همه استق لال یها بازم باخت اما اینبار با مربی جدید .

m_r1986
30-11-2007, 16:46
واقعا حيف اين 2 ساعت كه نشستم اين فوتبال بيخود و نگاه كردم .

انگار 4 تا بچه داشتن گل كوچيك بازي ميكردن !!!

saman rossi
30-11-2007, 18:47
شما چي ميگي اين وسط ؟ باخت كه باخت به شما ربطي نداره كه

D o l f i n
30-11-2007, 20:18
چند جلسه تمرین فکر کنم تیم رو درست کنه

ali-07
01-12-2007, 14:09
خیلی بد بازی کردن ولی بازم قهرمانه

tsjaleb
03-12-2007, 14:39
همه بر و بچ ss صبر داشته باشن شاید 2-3 هفته بعد هم تیم نتیجه نگیره ولی 100% بعد چند هفته سطح تیم

از الان خیلی بهتر میشه .اخر فصل هم یکی از 3 تیم بالای جدول خواهد بود .

m_r1986
04-12-2007, 22:55
ما که طرفدار استقلال هستیم نباید بگیم جز 3 تیم اول...ss فقط باید قهرمان باشد...دوم یا سوم چه بدرد میخوره؟ نه جام میدن نه میریم جام اسیا .

omid__ss
06-12-2007, 09:27
تولد امیر حسین صادقی مبارک
فیروز خان هم گفته از 5 بازی 13 امتیاز میخام یعنی 4 برد و یک مساوی .نباید ببازیم
کم کاری برابر 40 میلیون جریمه تیمی

saman rossi
07-12-2007, 19:37
تبريك ...
استقلال برد و از اون مهمتر پرسپوليس نبرد:5:

mohammadirani
07-12-2007, 19:59
بازی چند چند شدش
کی گلو زدش

mehdi30nema
07-12-2007, 20:07
تبريك ...
استقلال برد و از اون مهمتر پرسپوليس نبرد:5:

خوشم مياد با مساوي پرسپوليس كلي ذوق ميكنيد . بريد حال كنيد :31:

ramin1988
07-12-2007, 20:44
بازی چند چند شدش
کی گلو زدش

ذوب اهن گل زد استقلال برد :31::31:

Arash_K7
08-12-2007, 15:05
بالینکه طرفدار استقلالم.....

میگم:استقلال خوب بازی نمی کنه و پرسپولیس شانسی میبره

tsjaleb
10-12-2007, 07:07
خوشم مياد با مساوي پرسپوليس كلي ذوق ميكنيد . بريد حال كنيد :31:

نترس می خوایم با باختاشم کم کم حال کنیم .تا حالاشم بیخود اون بالا موندین کم کم میاین پاییین چون فهمیدین که

صاحابش داره میاد .:5:

tsjaleb
10-12-2007, 07:13
3 فیروز کریمی : فیلم من پرفروش ترین فیلم سال می شود

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت : خوشحالم برای یک بار هم که شده برای حرف هایم مورد تقدیر واقع شدم.فیروز کریمی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه ، با اشاره به مراسم تقدیر از او در جشنواره فیلم گل آقا گفت : حرف هایی درا ین خصوص مطرح شده بود اما به هیچ عنوان فکر نمی کردم موضوع جدی باشد و حرف هایم در غالب یک فیلم در جشنواره به نمایش در آید .
وی افزود : پیش از این عادت کرده بودم همواره به خاطر حرف هایم توبیخ ، جریمه و محروم شوم .خوشحالم برای یک بار هم که شده یه این دلیل از من تقدیر به عمل آمده است . فقط ای کاش آقای شاه حسینی رئیس محترم کمیته انضباطی هم در سالن حضور داشت .
کریمی در ادامه گفت : شاید یک روز فیلم مرا روی پرده سینما به نمایش عمومی بگذارند که در این صورت اطمینان دارم پرفروش ترین فیلم سال خواهد بود و با استقبال چشمگیر مردم رکورد فروش را خواهد زد

tsjaleb
11-12-2007, 09:47
مساعدت های شهردار منطقه 5 برای احداث کمپ استقلال

با مساعدت شهردار منطقه 5 تهران مجوز هایی در خصوص احداث کمپ اختصاصی استقلال صادر شد.به گزارش سایت رسمی باشگاه مسئولان باشگاه استقلال در تلاشند اقدامات احداث کمپ استقلال را تسریع بخشند ،در این ارتباط حضور صبح امروز فتح الله زاده در شهرداری تهران و دیدار با مهندس ترکاشوند شهردار منطقه 5 تهران و مهندس کاهانی معاون وی مجوز هایی در این خصوص صادر شد.
شایان ذکر است ترکاشوند و کاهانی همکاری های قابل تقدیری با مدیریت باشگاه استقلال در راه احداث این کمپ بعمل آوردند.

ramin1988
14-12-2007, 17:13
ما راه به راه تو ابادان این تیم رو میبردیم فکر کردید این تیم واقعا ضعیفه؟؟؟:31:تو ازادی 3 تا زد . 10 تا نزد .
همین شما بودید که میگفتید پرسپولیس تیم های ضعیف رو میبره ؟؟؟:27:

Maysam-BFU
14-12-2007, 17:51
خوبه... استقلال تو آزادی هم بلده گل بخوره

گل های زیبایی هم خورد ( البته به قول استقلالیا گل مفت بود )

دم سرمربیتون گرم کلی خندیدیم

MORINIO
14-12-2007, 18:36
خوبه وقتی کم میارید میرین سراغ نتایج سایر تیم ها جلوی پرسپولیس

پس ما چی بگیم که از قضا خودمون شما رو 6 تایی کردیم:27::27:

babak-online
14-12-2007, 18:45
پوهانگ کره یادته؟؟
آبروی ایران اونجا رفت.

ramin1988
14-12-2007, 18:48
به خدا زشته یکم پرویئی رو بزارین کنار اصلان الان شما نباید حرف بزنین .

tsjaleb
14-12-2007, 19:01
شما که 3 -4 سال بود رنگ صدر جدول که چه عرض کنم سوم چهارمی رو هم به زحمت می دیدین الان که موقتا صدر

جدول با شانس خوبتون وایستادین زیاد خوشحالی نکنید که آخرش گندش در میاد دیگه نمی تونین سرتونو بالا بگیرید .

ramin1988
14-12-2007, 19:06
شما که 3 -4 سال بود رنگ صدر جدول که چه عرض کنم سوم چهارمی رو هم به زحمت می دیدین الان که موقتا صدر

جدول با شانس خوبتون وایستادین زیاد خوشحالی نکنید که آخرش گندش در میاد دیگه نمی تونین سرتونو بالا بگیرید .

پارسال که اخر فصل بالای شما بودیم .:27:
تا اون موقعی که تیمتون اینطوری هست کمتر تو بحث ها شرکت کنید بهتره :27:

MORINIO
14-12-2007, 20:05
خوبه خودتونم اعتراف می کنید که از قضا و اتفاقی بوده عمرا خوابش هم نمی دیدید . ولی در کل اصلا بگیم شما اومدین

قهرمان شدین که نمی شید آخرش میرین از الهلال و ... 4 تا 4 تا می خورین آبروی ملت می برین .

یکم ادبیات فارسیت خوب باشه بد نیس:27:

از قضا یعنی صاف میایید از پرسپولیس 6 تا می خورید:27:

فعلا با 6 تا باختتون حال کنید . من هم دیگه اینجا نمیام تا خودتون تنهایی با باختهاتون حال کنید. جالبه که همچیتون شیش تایی هستش! . از پرسپولیس 6 تا می خورید و 6 تا باخت دارید و ...:27:

:27::27::27:

amirtaker
14-12-2007, 20:26
چرا شما لنگي ها الكي بحث مي كنيد؟ خوبه كه 5 سال اصلا رنگ بالاي جدول رو هم نديده بوديد حالا خرس قطبي اومده بالا سرتون فكر كردين چي؟
خوبه نيم فصل دوم هم مونده آخر فص همو مي بينيم

saman rossi
14-12-2007, 20:27
شمام كه از فتح! شيش تا خورديد:27: خدايي اگه استقلال از فتح شيش تا مي خورد من خودمو مي كشتم نه اينكه بيام اينجا زر زر كنم

ramin1988
14-12-2007, 20:31
شمام كه از فتح! شيش تا خورديد:27: خدايي اگه استقلال از فتح شيش تا مي خورد من خودمو مي كشتم نه اينكه بيام اينجا زر زر كنم

شما که از همه میخورین حالا 4 تا یا 6 تا زیاد مهم نیست مهم اینه که از همه میخورین .:27:
جواب امیر رو هم صفحه قبل دادم .

saman rossi
14-12-2007, 20:32
حالا خرس قطبي اومده بالا سرتون فكر كردين چي؟
:16::38::39:

saman rossi
14-12-2007, 20:34
شما که از همه میخورین حالا 4 تا یا 6 تا زیاد مهم نیست مهم اینه که از همه میخورین .
:27:
جواب امیر رو هم صفحه قبل دادم .
سپاهان 4-1 پرسپوليس
فجر4-1 پرسپوليس
فتح6-0 پرسپوليس:31:
بازم بگم؟

ramin1988
14-12-2007, 20:45
سپاهان 4-1 پرسپوليس
فجر4-1 پرسپوليس
فتح6-0 پرسپوليس:31:
بازم بگم؟

عزیز من همیشه به حال و اینده نگاه کن نه به گذشته .در حال حاضر کجای جدولین؟؟؟؟؟؟

vahidhgh
14-12-2007, 20:49
فصل پیش که 12 امتیاز اختلاف را جبران کردیم و اومدیم بالای استقلال

بردیا
14-12-2007, 21:24
پرسپولیس 6-0استقلال
پرسولیس4-1استقلال
پرسپولیس3-0استقلال
سایپا3-1استقلال
سایپا2-1استقلال
سایپا2-1استقلال
پیکان1-0استقلال
پیکان2-1 استقلال
و............................
اینا یه سریش نتایج همین 2سال بودش و 2تا نتیجه اول هم مال چند سال پیش هستش.اگر لازم باشه بازم بیام ردیف کنم

pentoriko
14-12-2007, 21:44
پرسپولیس 6-0استقلال
پرسولیس4-1استقلال
پرسپولیس3-0استقلال
سایپا3-1استقلال
سایپا2-1استقلال
سایپا2-1استقلال
پیکان1-0استقلال
پیکان2-1 استقلال
و............................
اینا یه سریش نتایج همین 2سال بودش و 2تا نتیجه اول هم مال چند سال پیش هستش.اگر لازم باشه بازم بیام ردیف کنم

:10::10::10:
:16::16::16:

ALI.ARB
15-12-2007, 09:05
دوستان کوتاش کنید و خجالت بکشید...

آره هر تیمی یه فصل خوب یه فصل بد... هر کدوم یه جور خوب یه جور بد...

قرار بوداستقلالیا و پرسپولیسیا تو تاپیکای خودشون نظر بدن...

نمیدونم اینجا در و پیکر نداره ؟؟؟

ALI.ARB
15-12-2007, 09:17

سرمربی تیم فوتبال استقلال : آبی پوشان در بازیهای آینده به مراتب بهتر از این عمل خواهند کرد.
به گزارش خبرنگارمهر، فیروز کریمی پس از شکست 3 بر 2 تیمش مقابل صنعت نفت آبادان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی آزادی گفت: تیم ما بازی خوبی را به نمایش گذاشت واستحقاق شکست را نداشت در این بازی حتی می توانست با پیروزی از زمین خارج شویم اما اتفاقات به نحوی رقم خورد که بازی را واگذار کردیم. با این حال این حرفها دلیلی برای توجیه شکست نیست زیرا آنچه در پایان به ثبت رسید نتیجه ای بود که ما آن را واگذار کردیم.

وی با ا براز رضایت از عملکرد شاگردانش در این بازی افزود: از نوع بازی و روندی که تیمم طی هفته گذشته طی کرد راضی هستم از شانس هایی که به دست آوردیم خود موید این مسئله است که تیم استقلال عملکرد خوبی داشته است.

کریمی با اشاره به اینکه تیم فوتبال استقلال برای کسب نتیجه در بازیهای آینده نیاز به کار و فعالیت بیشتر دارد در پاسخ به عملکرد وحید طالب لو در بازی مقابل صنعت نفت آبادان گفت: طالب لو روی گلهای صنعت نفت بد کار کرد او متاثر از مشکلات روحی و هرمونی مطابق انتظار عمل نکرد. باید چند هفته ای استراحت کند و با کار بیشتر به شرایط آرمانی باز گردد.

سرمربی فوتبال استقلال با ابراز نارضایتی از عملکرد دروازه بان و بازیکنان تهاجمی این تیم افزود: اگر شرایط به همین منوال ادامه پیدا کند قطعا در این دو نقطه از زمین جابجایی های خواهیم داشت متاسفانه دستمان برای تغییرات گسترده بسته است با این حال سعی می کنیم در ترکیب خود جابجایی هایی را صورت دهیم.

وی با تاکید براینکه درون دروازه استقلال بازنگری اساسی صورت خواهد پذیرفت گفت: در بازی مقابل پاس همدان و دیدار امروز طالب لو می توانست عملکرد بهتری داشته باشد اما مطابق انتظار ظاهر نشد. او باید کارهای تکمیلی و فنی بیشتری انجام دهد تا به شرایط ایده آل بازگردد.

کریمی پیرامون شرایط تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: نمی خواهم ارزش پیروزی این تیم را کم کنم اما نفت دراین بازی برتری خاصی نسبت به تیم ما نداشت تنها به یک موقعیت گل رسید که توانست ازآن موقعیت به نحو احسن استفاده کند و به سه گل دست یابد. پیروزی آنها ناشی از عملکرد ضعف دروازه بان ما و بازیکنان تدافعی ما بود.

سرمربی فوتبال استقلال در خصوص تنبیه بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از پایان بازی گفت: این تنبیه نبود زمانی که تصمیم به تعویض بازیکنان گرفتم از بازیکنانی که قرار بود وارد زمین شوند خواستم که در حد و اندازه هایی که برایشان در نظر گرفته بودم دوندگی داشته باشند. به آنها تاکید کردم اگر به این میزان تلاش نکنند بلافاصله باید در زمین بدوند.

وی ادامه داد: بازیکن باید شرط وظایف خود را بداند او باید بداند مردمی که در سرما و گرما به ورزشگاه می آیند باید راضی از ورزشگاه خارج شوند.

کریمی در توجیه دلایل شکست تیمش گفت: اخراج محسن یوسفی ، مزید بر علت شد که نتیجه را واگذار کنیم زیرا تا قبل از اخراج او چیزی را از دست نداده بودیم اگر این اتفاق صورت نمی پذیرفت نتیجه ای به مراتب بهتر از این کسب می کردیم.

سرمربی فوتبال استقلال یاد آور شد: چنین تنبیهاتی را پیش از این برای بازیکنانم در نظر گرفته بودم. سه سال پیش در تیم ابومسلم بازی را به سپاهان اصفهان واگذار کردیم که بازیکنان را به خاطر این شکست 40 دقیقه دور زمین دواندم .

وی با تاکید بر اینکه تنبیه در تیم استقلال دست به نقد خواهد بود افزود: در بازی گذشته موفق به شکست ذوب آهن شدیم که به خاطر همین پیروزی از مدیریت باشگاه درخواست پاداش برای بازیکنان کردم با وجود مشکلات بسیار سریعا پاداش پیروزی به بازیکنان پرداخت شد. با این وجود باید در زمان شکست نیز تنبیه انجام شود و بازیکنان به خود اجازه کم کاری ندهند.

کریمی با اشاره به اینکه به بازیکنان کم کار شک کرده بودم در پاسخ به خبرنگاری که گفـت نمونه این تنبیهات را در دنیا ندیده بودیم اظهار داشت: ما کاری به دنیا نداریم چرا باید مربی را همچون فرگوسن را الگوی خود قرار دهیم ما این جا الگوهایی داریم که باید از آنها تاسی کنیم.

سرمربی فوتبال استقلال افزود: قطعا یا روند فعلی استقلال را درست می کنم یا مانند یک مرد از این باشگاه خداحافظی خواهم کرداطمینان داریم که این روند قطعی می شود اما نیازمند صرف زمان است.

وی خود را مقابل هواداران این تیم رو سیاه خواند و افزود: ما بهترین طرفدار دنیا را داریم و نباید کاری کنیم که با شکست ناکامی تیم آنها ناراحت شوند.

کریمی با اذعان به اینکه برای شکست استقلال نیازی به توجیه ندارد افزود: کارنامه من را همه می دانند تمام اعتبارم را روی دستم گرفتم و به استقلال آمدم. 5 مریض رو به موت دارم و خودم از چند ناحیه بیمار هستم این جواب تلاش کار من دراستقلال نیست که در استادیوم آزادی نتیجه را واگذار کنیم مطمئن باشید با بازیکنانی که کم کاری کرده باشند برخورد می کنم .

سرمربی فوتبال استقلال ادامه داد: اگر از این خاکریز بگذاریم ریزش شدیدی خواهیم داشت. اگر قرار باشد استقلال هفتم شود چه بهتر که با بازیکنان جوان به این مقام برسیم.

وی در خصوص عملکرد موفق تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر گفت: این فصل قرعه موفقیت به نام پرسپولیس افتاده است همینجا جا دارد برای این موفقیت به قطبی تبریک بگویم. او با توانایی بالا و زحمات زیاد تیمش را به موفقیت رسانده باز هم می گویم علیه سرمربی پرسپولیس هیچ مطالبی را عنوان نکردم زیرا اعتقاد دارم ذکر این موارد در شان ورزش نیست.

کریمی با ادغان به اینکه اگر در خط استاندارد به بازیکنان بها داده شود چنین عملکرد از خود نشان می دهند در خصوص اینکه چرا علی منصوریان و مهدی امیرآبادی که از بازیکنان ضعیف استقلال بودند را تعویض نکرد گفت: شفیعی و نوازی را به دلیل مشکلات با آن دست به گریبان بودند به اجبار تعویض کردیم تعویض سوم خود را نیز برای بیرون کشیدن بازیکنی گذاشته بودیم که عملکردش ضعیف تر از سایر بازیکنان تیم بود که دراین بین تشخیص دادیم منصوریان بهتر از بازیکن سوم تعویضی عمل کرده ا ست.

سرمربی فوتبال استقلال در خصوص این که چرا ناصر حجازی در این بازی روی نیمکت استقلال نشسته بود گفت: حجازی مدیر فنی تیم ما و همراهی او با تیم طبیعی بود.حجازی همان اندازه که در پیروزی هفته گذشته نقش داشته به همان اندازه در باخت امروز نیز سهیم است البته این بدان معنا نیست که بخواهم شکست استقلال را توجیه کنم یا از خود سلب مسئولیت کرده باشم.

وی تاکید کرد: باید بیشتر کار کنیم اگر در استقلال بمانم در نیم فصل دوم تیم بازی بسیار زیبایی را به نمایش خواهد گذاشت که همه از آن لذت ببرند مطمئن باشید استقلال را درست می کنم نمی گذاریم تیم به همین شرایط بماند.

کریمی در پاسخ به این سئوال که چرا بازیکنان بزرگ تیمش که از قضا در بازی امروز عملکردی ضعیف از خود به نمایش گذاشته اند را مورد تنبیه قرار نداد گفت: من این بازیکنان را نبخشیدم در تیم من هیچ بازیکن بزرگی نیست. در تیم من واقعیت سالاری است نیاز باشد حتی با بازیکنان قدیمی تیم هم برخوردمی کنم .

سرمربی فوتبال استقلال باتاکید بر اینکه تبینه وحید طالب لو خواست تماشاگران نبوده است، گفت: من برای این کار توجه ای به شعار تماشاگران نداشتم تصمیم گرفتیم که وحید طالب لو نیز در کنار دیگر بازیکنان تنبیه شود.

وی درخصوص این که چرا پس از گل اول صنعت نفت آبادان با اقدام به تعویض وحید طالب لو روحیه دروازه بان تیمش را تحت تاثیر قرار داده است گفت: در آن زمان تصمیم گرفتم طالب لو را تعویض کنم اما به دلیل اینکه نیاز بود شفیعی و نوازی را از بازی خارج کنم از تعویض او صرف نظر کردم.

کریمی با اشاره به اینکه طالب لو برای بازگشت به میدان باید تلاش بسیاری داشته باشند در خصوص دلایل غیبت امیر حسین صادقی در بازی امروز گفت: صادقی را برای بازی سنگین هفته آینده مقابل ذوب آهن در جام حذفی نیاز داریم. هدف ما موفقیت در جام حذفی و باید خود را مهیای حضور خود در این مسابقات کنیم .

سرمربی فوتبال استقلال تصریح کرد: صادقی از بازیکنان خوب استقلال است که من علاقه زیادی به او دارم از آنجایی که برای بازی هفته َآینده که احتمال دارد مسابقه 120 دقیقه باشد تصمیم به تغییر سیستم داریم که باید در آن دیدار از وجود امیر حسین صادقی استفاده کنیم .

ALI.ARB
15-12-2007, 09:20
باشگاه استقلال محسن یوسفی را 10 میلیون تومان جریمه کرد

کمیته انضباطی باشگاه استقلال محسن یوسفی را به دلیل رفتار ناشایست و دریافت کارت قرمز در دیدار با صنعت نفت آبادان 10 میلیون تومان جریمه نقدی کرد.
به گزارش خبرنگارمهر، این تصمیم بلافاصله پس از پایان دیدار استقلال و صنعت نفت آبادان که به شکست 3 بر2 استقلال انجامید اتخاذ و به این بازیکن ابلاغ شد.

محسن یوسفی در دقیقه 79 دیدار با صنعت نفت و درحالی که این تیم 3-1 از میهمان آبادانی خود شکست خورده بود ، با حرکتی غیر ورزشی صورت بازیکن صنعت نفت را هدف قرار داد و از سوی داور با کارت قرمز جریمه شد. اخراج محسن یوسفی از سوی کادر فنی یکی ازعوامل شکست استقلال در دیدار با صنعت نفت عنوان شد.

زارع مشاورحقوقی باشگاه استقلال ضمن تایید این خبرگفت : باشگاه استقلال نسبت به رعایت مسائل اخلاقی در داخل و خارج از زمین مسابقه تاکید دارد و با هرگونه بی انضباطی در این زمینه راسا برخورد خواهد کرد.

زارع اضافه کرد: یوسفی درشرایطی که استقلال بدنبال جبران گلهای خورده بود، با حرکت غیر ورزشی خود به ضررکل تیم عمل کرد و کمیته انضباطی با هماهنگی مربیان تیم تصمیم گرفت وی را با جریمه نقدی تنبیه کند

Great Kurosh
15-12-2007, 09:22
اندکی صبر سحر نزدیک است ..............

ALI.ARB
15-12-2007, 09:22

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: برای استراحت بیشتر از کادر فنی تیم خواستم در بازی مقابل صنعت نفت به من استراحت بدهند تا با آمادگی بیشتر خود را مهیای ادامه مسابقات کنم.
امیرحسین صادقی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: طی یک سال گذشته پس از پایان فصل ششم مسابقات لیگ برتر همیشه درگیر مسابقات و تمرینات فشرده بوده ام که باعث شده از نظر بدنی احساس خستگی کنم.

وی با بیان اینکه غیبتش در بازی مقابل صنعت نفت آبادان بدون دلیل نبوده است، افزود: مسابقات فصل گذشته لیگ برتر که به اتمام رسید بدون هیچ استراحتی همراه تیم ملی به مکزیک رفتم و پس از بازگشت از این سفر خسته کننده در اردوهای فشرده تیم ملی و مسابقات جام ملت های آسیا حضور یافتم که چیزی جز خستگی برای من نداشت.

مدافع تیم فوتبال استقلال ادامه داد: با این شرایط از تیم ملی جدا شدم و با کمترین استراحت به اردوی استقلال در ترکیه پیوستم در این اردو نیز از ناحیه کمر دچار مصدومیت شدم اما به خاطر کمک به تیم در حالی که می توانستم با چند هفته استراحت این مشکل را برطرف کنم در میدان حضور یافتم. در آن شرایط احساسم بر این بود که تیم و ناصر حجازی به من نیاز دارند و نباید میدان را خالی کنم.

صادقی با تاکید بر اینکه از اتخاذ این تصمیم به هیچ عنوان پشیمان نیست، گفت: برای تیم استقلال در آن شرایط حضور یا غیبت یک بازیکن تاثیرگذار بود و شایسته نبود که من به بهانه مصدومیت دست حجازی را خالی بگذارم.

وی با اشاره به بازی تیمش مقابل ذوب آهن گفت: پس از بازی برابر ذوب آهن مصدومیت کمرم تشدید شد و احساس درد بیشتری کردم به همین خاطر از مربیان خواستم تا برای بازی مقابل صنعت نفت از من چشم پوشی کنند تا برای بازی های آینده آماده تر در خدمت تیم باشم. با این وجود تا روز آخر در کنار تیم با جدیت تمرین کردم تا از شرایط ایده ال خارج نشوم.

مدافع تیم فوتبال استقلال که در بازی اخیر این تیم نیمکت نشین بوده است، ادامه داد: این شرایط تیم است که باعث می شود در یک بازی من و در بازی دیگر مدافعان دیگر نیمکت نشین باشند. با این حال اعتراض کردن یک بازیکن حرفه ای نسبت به اینکه چرا من بازی نمی کنم منطقی نیست.

وی با اذعان به اینکه برای پیراهن با ارزش استقلال و هواداران این تیم بازی می کند، افزود: هفت سال است که با پیراهن استقلال بازی می کنم. روزهای خوب و بد این تیم را دیده ام و به خوبی ارزش این پیراهن را می دانم. برای من استقلال و موفقیتش مهم است و تلاش می کنم تا همیشه یکی از بازیکنان ثابت و تاثیرگذار تیم باشم.

صادقی در ادامه از پایان قراردادش با تیم فوتبال استقلال در پایان فصل پنجم لیگ برتر یاد کرد و افزود: زمانی که مسابقات جام جهانی به اتمام رسید پیشنهادهای خوبی از کشورهای اروپایی و عربی داشتم با این وجود به خاطر استقلال و هوادارانش که از لطف آنها من "امیرحسین صادقی" شدم از پول و امکانات چشم پوشیدم و در استقلال ماندم. امروز از تصمیمی گرفتم به هیچ عنوان پشیمان نیستم و خوشحالم که هنوز هم یکی از بازیکنان استقلال هستم.

مدافع تیم فوتبال استقلال تمرینات فیروز کریمی سرمربی جدید این تیم را مطابق روز خواند و افزود: برای فیروز کریمی هم مانند تمام مربیانی که تا به امروز برای رشد من زحمت کشیده اند احترام ویژه ای قائلم و تلاش می کنم تا بتوانم زحماتی که برای من کشیده است را در زمین مسابقه جبران کنم.

مجید فینا
15-12-2007, 20:26
طالب لو:
دیگر به استقلال برنمی گردم / تحمل چنین برخوردی را نداشتم

دروازه بان تیم فوتبال استقلال تهران پس از انتقاداتی که از سوی فیروز کریمی نسبت به وی صورت گرفت اعلام کرد دیگر به این تیم بازنخواهد گشت.
وحید طالب لو که با خبرنگار مهر گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب به اتفاقات دیدار روز گذشته تیم های استقلال و صنعت نفت اشاره کرد و افزود: در تیم استقلال همه گونه ناملایمتی و بی مهری را تحمل کرده ام اما تحمل چنین برخوردی را نداشتم. با این شرایط ماندنم در استقلال بیهوده است و دیگر به تمرینات این تیم بازنمی گردم.

طالب لو با اشاره به عملکرد خود در بازی برابر صنعت نفت افزود: همه دیدند که در این بازی من مقصر اصلی شکست استقلال نبودم. در صحنه گل نخست شاید اگر از دروازه بیرون نمی آمدم به شکل دیگری دروازه ام باز می شد. در گل های دوم و سوم نیز اشتباهات بازیکنان دیگر منجر به باز شدن دروازه ام شد. با این حال همچون سایر بازیکنان خود را در ناکامی استقلال سهیم می دانم اما طاقت این را ندارم که تمام دلایل شکست به من نسبت داده شود.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال در پایان خاطر نشان کرد: به آقای حجازی نیز گفته ام که دیگر به استقلال بازنمی گردم. اگر مشکل استقلال وحید طالب لو است چه بهتر که دیگر در این تیم نباشم.

دیدار تیم های فوتبال استقلال و صنعت نفت آبادان در هفته هفدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر عصر دیروز در ورزشگاه آزادی با نتیجه 3 بر2 به سود تیم آبادانی به پایان رسید

مجید فینا
15-12-2007, 20:28
گزارشی از تمرین امروز استقلال؛
نوازی تا اطلاع ثانوی اخراج شد/ اولتیماتوم کریمی به آبی پوشان

تمرین تیم فوتبال استقلال پس از شکست مقابل صنعت نفت آبادان امروز در غیاب محمد نوازی و وحید طالب لو برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این تمرین که از ساعت 14 امروز در زمین چمن ورزشگاه شهید کشوری برگزار شد دو بخش را شامل می شد. دربخش نخست بازیکنانی که مقابل صنعت نفت آبادان بازی کرده بودند تنها به کارهای ریکاوری پرداختند و درادامه محل تمرین را ترک کردند پس از آن سایر بازیکنان به تمرین کارهای تاکتیکی پرداختند که چیزی درحدود یک ساعت به طول انجامید.

نکته بارز تمرین امروز استقلال غیبت وحید طالب لو و محمد نوازی بود که ناراحتی مربیان را به دنبال داشت. غیبت آنها شایعه اخراج شان را در ورزشگاه به گوش حاضرین رساند. گفته می شود پس از بازگشت علی فتح الله زاده از سفر امارات به مشکل این دو بازیکن رسیدگی می شود.

فیروز کریمی در تمرین امروز استقلال خبر اخراج موقت محمد نوازی را اعلام کرد. نوازی تا اطلاع ثانوی حق حضور در تمرینات استقلال را ندارد اما وحید طالب لو می تواند با حضور در تمرینات استقلال کارش را در این تیم دنبال کند.

شروع تمرین استقلال مانند تمام روزهایی که تیم بازنده می شود با اولتیماتوم فیروز کریمی برای بازیکنان آغاز شد. نیم ساعت صحبت های فیروز کریمی که بازیکنان را خطاب قرار داد و پس از آن شروع تمرین با روحیه ای تقویت شده!

کریمی حتی به بازیکنان گفت که دو نفر از جمع شما اخراج خواهند شد که احتمال دارد جمع آنها به 5 نفر برسد! اولتیماتوم کریمی پچ پچ بازیکنان را به دنبال داشت. آنها حداقل در ظاهر اظهارات کریمی را جدی گرفته بودند.

در تمرین امروز همچنین جریمه محسن یوسفی به وی ابلاغ شد. او معترض بود که چطور در غیاب مدیرعامل باشگاه برای وی جریمه ای این چنین در نظر گرفته اند. یوسفی پس از اخراج در بازی با صنعت نفت مبلغ 10 میلیون تومان از سوی باشگاه جریمه شد

مجید فینا
15-12-2007, 20:29
نارضایتی بازیکنان استقلال از رفتار فیروز کریمی

تنبیهات بازیکنان استقلال از سوی فیروز کریمی پس از دیدار با صنعت نفت آبادان به مذاق بازیکنان باتجربه این تیم خوش نیامده و اعتراض پنهان آنها را به دنبال داشته است.
به گزارش خبرنگار مهر، پس از شکست استقلال مقابل صنعت نفت آبادان فیروز کریمی سرمربی آبی پوشان تهرانی چند نفر از بازیکنان این تیم را با دواندن دور زمین چمن ورزشگاه آزادی تنبیه کرد.

دواندن بازیکنان استقلال از سوی فیروز کریمی علاوه بر نازضایتی نفرات تنبیه شده اعتراض برخی از بازیکنان قدیمی تیم را نیز به دنبال داشت است که چنین رفتاری را در باشگاه استقلال تا به امروز ندیده بودند.

آنها به صورت غیر مستقیم اما اعتراض خود را به حرکات فیروز کریمی اعلام کرده اند. باید دید سرمربی استقلال چه واکنشی به رفتار بازیکنان معترض تیمش نشان خواهد داد.

استقلال روز گذشته در آخرین دیدار از نیم فصل نخست لیگ برتر در ورزشگاه آزادی با نتیجه 3 بر 2 مغلوب صنعت نفت آبادان شد.

مجید فینا
15-12-2007, 20:32
اعتراض يك عضو هيئت مديره استقلال به عملكرد كريمي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 609230347_L600.jpg

خبرگزاري فارس: عضو هيئت مديره استقلال گفت: نحوه تنبيه فيروز كريمي را نمي‌پسندم و معتقدم، شيوه‌هاي ديگري وجود دارد.

عليرضا نفريه در گفت و گو با فارس، در باره وضعيت استقلال اظهار داشت: اظهار نظر در باره كريمي زود است. بايد به او زمان داد؛ البته ايشان هم بايد حوصله بيشتري داشته باشد. ما ديروز روي اشتباهات فردي گل خورديم و روش دفاعي تيم مشكلي نداشت.
وي افزود: كارشناس فوتبال نيستم؛ اما از آنچه كه ديدم، به اين نتيجه رسيدم كه با بدشانسي هم روبرو شديم. در هر صورت اتفاق است. توپي كه مجيدي گل نكرد، آنها به گل تبديل كردند.
نفريه عنوان كرد: تيم زمان ناصر حجازي هم بدشانس بود. نيم فصل موفقي را پشت سر نگذاشتيم. تعطيلات فرصت خوبي است تا هم كريمي با بازيكنان آشناتر شود و هم بازيكنان آماده تر شدند.
عضو هيئت مديره استقلال با عجيب خواندن باخت ديروز تيم به نفت، شيوه تنبيه فيروز كريمي را مناسب نخواند و گفت: باخت ديروز عجيب بود و براي خودم مثل كابوس بود. با اين حال، شيوه تنبيه آقاي كريمي را قبول نداشتم. بازيكن حتي اگر از شرح وظايف خود كوتاهي كرده باشد، شيوه‌هاي ديگري براي جريمه وجود دارد.
وي ادامه داد: شخصيت بازيكنان را نبايد زير سؤال برد. كادر فني اين بازيكنان را براي بازي انتخاب كرده و به جاي چنين تنبيهي، بايد روي آمادگي آنها تمركز شود. شايد آقاي كريمي احساس كرد اين تنبيه لازم است؛ اما روش مناسب نبود.
عليرضا نفريه عنوان كرد: با روي نيمكت نشاندن هم مي‌توان بازيكن را جريمه كرد. ديروز تمامي بازيكنان استقلال بد نبودند. اين باخت كه از باخت انگليس به كرواسي تلخ‌تر نبود. آقاي كريمي بايد خويشتن‌داري بيشتري داشته باشند.
تيم استقلال در حال حاضر با 23 امتياز در رده هشتم جدول جاي دارد.

مجید فینا
15-12-2007, 20:39
عنايت: اخراج يوسفي درست بود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 02300621_L600.jpg

خبرگزاري فارس: رئيس كميته داوران فدراسيون گفت: باتوجه به درگيري‌هاي بازي استقلال و صنعت، اخراج يوسفي كاملا درست بود.

مسعود عنايت در مصاحبه‌ با خبرنگار خبرگزاري فارس، درباره قضاوت احمد صالحي در مسابقه استقلال و صنعت نفت اظهار داشت: از عملكرد تيم داوري در بازي حساس هفته هفدهم ليگ برتر راضي هستم چون در پنج گلي كه از سوي دو تيم زده شد، موارد مشكوكي وجود نداشت.
رئيس كميته داوران در باره گل اول استقلال كه از سوي فرهاد مجيدي به ثمر رسيد، تصريح كرد: در صحنه گل اول استقلال، كمك داور بسيار عالي قضاوت كرد چون باتوجه به حركات فريب دهنده دفاع‌ها و مهاجمان، اين گل صحيح بود.
عنايت راجع به اخراج يكي از بازيكنان استقلال گفت: با توجه به ضربه يوسفي به صورت بازيكن صنعت، تصميم داور درست بود؛ اما نبايد از شيطنت مدافع آباداني گذشت. اين بازيكن هم حداقل با كارت زرد مي‌توانست جريمه شود؛ اگرچه مدافع آباداني بدون برخورد داور از صحنه گريخت.
وي در باره سرنگون شدن مهاجم صنعت نفت در هنگام برخورد با طالب لو در محوطه جريمه، اضافه كرد: اين برخورد از تلويزيون روشن نبود؛ اما مهاجم آباداني قبل از برخورد با طالب لو، خود را سرنگون كرد كه فكر كنم داور به اين صحنه نيز به اندازه كافي نزديك بود تا تصميم كارت زرد را بگيرد.
وي يادآور شد: از تيم اين بازي كاملا رضايت دارم. نقطه بسيار جالب، همكاري بسيار زياد كمك‌ داوران با داور وسط بود.
ديدار تيم هاي استقلال تهران و صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادي با نتيجه 3 بر 2 به سود نماينده آبادان به پايان رسيد.

ALI.ARB
16-12-2007, 11:49
یا مثل اون دوست خوبمون که خبرهاش بیشتر از خبر توهین به حساب میاد...

و اونچه که جمع میکنه واسه دله پرسپولیسیاست تو این تاپیک...

هر بازیکنی عصبانی میشه و یه چیزی میگه ...

اگه هم رفتن هیچ ایرادی نیست ... میخوان باشن ... بازی کنن ... واسه استقلال بازی ه خوب ملاک ه...
اگه نه بیشتر به هر کسی فرصت داده نمیشه...!

این بود اون P30world بزرگ؟؟

amirtaker
16-12-2007, 16:14
خرس قطبی بهتر از اینه که مربی سیرک رو برای تیم بیارن سرمربی کنند:27:

بابت جمع آوري نتايج تبريك ميگم ولي حالا من چندتا چيز بگم:
1.از تيم هاي ايراني فقط 3 بار قهرمان آسيا شدند كه دوبارش استقلال بوده
2.پر افتخار ترين تيم ليگ برتر استقلال است
3-اون يكي تيم پاس بوده كه قهرمان آسا شده و جالبه كه مربيش فيروزخان بوده
4.به نظر شما تو ثانيه ي 30 چطوري ميشه گل خورد؟خودم ميگم همين جوري كه علي سامره به پرسپوليس زد
5.بازي سپاهان پارسال كه يادتون هستش؟4 گل در عرض 15 دقيقه كه يكيش هم 9 نفره بودن
موفق باشين:13:

ramin1988
16-12-2007, 17:04
1-قهرمانی های استقلال مال زمانهای خیلی دور بوده.یعنی وقتی توی باشگاه های آسیا اصلا تیم درست حسابی موجود نبوده.
2-پر افتخار ترین تیم تاریخ لیگ ایران پرسپولیس هست.اینو میتونید برید از آمار ببینید.
4-گل علی سامره ثانیه 51 بود نه 30.ولی خب به بازی استقلال فجر سپاسی 3سال پیش رجوع کنید که فجر توی همون دقایق اول 2تا گل به استقلال زد.
5-به بازی استقلال جوبیلوایواتا در دهه هفتاد مراجعه بکنید.چطور یه تیم میتونه توی فینال باشگاهای آسیا با 100هزار هوادار توی ورزشگاه آزادی از حریف ببازه و جام رو واگذار کنه؟چطور یه تیم میتونه 3بار پیاپی از سایپا ببازه در حالی که هر 3بار گل اول رو زده بودن؟چطور یه تیم میتونه یک سوم بازی های فصلشو تا اینجا شکست بخوره؟چطور یه تیم میتونه چند بازی پیاپی توی ورزشگاه خانگی خودش پیروز نشه؟
موفق باشید

مرسی :27::40:

fj86
16-12-2007, 17:29
من طرفدار پرسپولیس هستم. ولی خداوکلیلی فیروز کریمی نباید این دروازبان بنده خدارو کنف میکرد فقط بخاطر اینکه تماشاچی ها رو از سر خودش باز کنه و بازیکن ها رو متهم کنه.

tsjaleb
16-12-2007, 23:22
3 دکتر فتح الله زاده :با موفقیت در جام حذفی از هواداران دلجویی میکنیم

مدیر عامل استقلال گفت : اعضای تیم استقلال برای دلجویی از هواداران باید در جام حذفی موفق شوند.علی فتح الله زاده در گفتگو با سایت رسمی باشگاه ضمن بیان مطلب فوق افزود : صبح امروز در نشستی مسائل بوجود آمده را در مورد نوازی و طالب لو را با حضور این دو بازیکن بررسی کردم، در این ارتباط باید بگویم تصمیم اخیر طالب لو از تعصب وی نشات میگرفت و او می خواست خودش را قربانی استقلال کند . طالب لو به من گفت : در مقابل هواداران احساس شرمندگی میکنم و برای کمک به تیم چنین تصمیمی را گرفته ام .وی افزود : به طالب لو گفتم او اشتباه می کند چرا که در نتایج اخیر استقلال یک یا دو نفر مقصر نیستند و همه در بوجود آمدن چنین شرایطی نقش دارند .از وحید خواستم با جدیت بیشتری به کار ادامه دهد و رضایت هواداران را جلب کند ، او هم پذیرفت و از فردا با تمام وجود در تمرینات شرکت خواهد کرد.
مدیر عامل استقلال ادامه داد : مشکل نوازی هم حاصل یک سوء تفاهم بود که در جلسه امروز با کادر فنی این موضوع نیز برطرف می شود.
فتح الله زاده در ادامه از دیدار خود با سفیر ایران در امارات و برگزاری نشستی با علی شفیع زاده رئیس هیئت مدیره استقلال اهواز خبر داد و گفت : در این نشست با رئیس هیئت مدیره استقلال اهواز در مورد گسترش روابط دو باشگاه هم خانواده بحث و تبادل نظر شد و قرار است این همکاری ها با حدیت بیشتری پیگیری شود.
وی همچنین به برگزاری نشستی با رئیس باشگاه ایرانیان دوبی اشاره کرد و و گفت : ما همواره ارتباط نزدیکی با این باشگاه داشته ایم و در صورت برپایی اردو در امارات از مساعدت های آنها لرخوردار خواهیم بود.
فتح الله زاده در پایان اظهار داشت : اعضای تیم به اهمیت دیدار مقابل ذوب آهن آگاهند و آنها باید با موفقیت در این دیدار و سایر بازی های جام حذفی از هواداران دلجویی کنند.

farhad200
17-12-2007, 13:41
وقتی تو این مملکت هیچی اصولی نیست و کارها با بی نظمی و گتره ای پیش میره ار فوتبال هم نباید توقع بیجا داشت.
در حالی که چند هفته بیشتر به اغاز مسابقا ت مقدماتی اسیا نمونده ما هنوز فدراسون فوتبال هم نداریم که بخواهیم تیم ملی و سرمربی داشته باشیم واقعا این یه ظلم بزرگ به مردمه که همه دلخوشیشون تو این مملکت به همین فوتبال بی سرو تهه.

tsjaleb
17-12-2007, 18:13
حجازی :جام حذفی از آن استقلال است

مدیر فنی استقلال گفت :با فراموشی شکست تلخ مقابل نفت برای غلبه بر ذوب آهن آماده می شویم.ناصر حجازی با بیان این مطلب به سایت باشگاه استقلال گفت :استقلال برای فتح جام حذفی می جنگد واگر ما بتوانیم از سد ذوب آهن بگذریم راه برایمان هموار می شود.وی افزود :تیم ما در لیگ به جایگاه شایسته خود نرسیده اما درصدد جبران امتیازات از دست رفته است.دراین میان ما به فتح جام حذفی امید بسته ایم.حجازی ادامه داد :ذوب آهن حریف قدری است که اگر بتوانیم از سد آن بگذریم تنها برای قهرمانی خواهیم جنگید.این تیم سکوی پرتاب است زیرا پس از این پیروزی استقلال متوقف نخواهد شد وتا فینال پیش خواهد رفت.وی در مورد شرایط بازیکنان اظهار داشت :بازیکنان پس از باخت مقابل نفت از شرایط روحی مناسبی برخوردار نبودند.اما با صحبتهای کریمی این مشکل مرتفع شد وبازیکنان عزم خود را برای برد حریف جزم کردند .قطعا اگر فعل خواستن را صرف کنیم می توان ناکامی های گذشته را جبران کرد.حجازی در پایان گفت :هدف اصلی کادر فنی استقلال موفقیت تیم است ما از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد وقطعا با این همدلی وهماهنگی به خواسته مان خواهیم رسید .تمام حرف وحدیث هایی که ئر مورد کادر فنی مطرح می شود ،شایعه ای بیش نیست .ما در کنار هم کار می کنیم واین اتفاقات باعث نمی شود که کادر فنی تیم تحت تاثیر قرار بگیرد.در حال حاضر تمام فکروذکرمان ،مهیا کردن تیم برای غلبه بر ذوب آهن است تا پس از آن برای نیم فصل دوم برنامه ریزی کنیم.

jingool
17-12-2007, 20:19

شرمنده...:27:
آقا این نفت تاپیک جدا نداره من برم تبریک بگم برد قاتعانشون رو!!!
ولی از شوخی گذشته من خودم جدا میگم خیلی دوست داشتم استقلال الان به جای سپاهان اون بالا بالا ها بود...اینجوری لیگ اصلا حال نمیده یه فصل استقلال خوبه پرسپولیس بده یه فصل پرسپولیس خوبه استقلال بده یه فصل جفتشون بدن...
ایشالا تیمتون نیم فصل دوم از بحران بیرون میاد...:10:

vorojax
17-12-2007, 22:48
یحتمل با فیروز جام حذفی برا ماست (این حداقل می تونه باشه)

بردیا
18-12-2007, 15:50
جواب 1: اگه تیم ها اون موقع خیلی ضعیف بودن تو آسیا پس چرا پرسپلیستون عرضه نداشته حداقل یه بار تا فینالش برسه. بعدشم تا تقی به توقی میشه میگین 6 تا و اینا که ماله 34 سال پیشه حالا اینجا میگین اون قهرمانیا قدیمیه.

جواب 2 : بچه ها لیگ برترو گفتن که ای هفتمین دورش بوده و استقلال 1 بار قهرمان و چند بار دوم و سوم شده که از همه تیم ها بهتر عنوان داره

جواب3: آخه با فجر چی کار دارین اگه می تونین خودتون حدافل یه گل 5 دقیقه ای بزنید 30 ثانیه پیشکشتون .

جواب 4: چطور یه تیم تو آزادی با 100 هزار تماشاگر 3 گل از سپاهان می خوره و جامی رو که همه امیدشون بعد از چند سال بدبختی بوده از دست میده .چه طور یه تیم اجازه می ده به خودش وقتی در حد آسیا نیست بره و 4 تا از الهلال 3 تا از دالیان (اونم با گل به خودی ) بخوره و ابروریزی کنه .چه طور 4 تا از فجر و ابومسلم و ... اونم تو آزادی می خوره ؟

در آخرم بگم من اصلا اهل این کری خوندنا نیستم چون کاری نیست جز وقت تلف کردن .خواهشن لنگیا برن تو تاپیک خودشون تا ما مجبور نشیم جوابشون اینجوری بدیم .اونجا هر چی خواستن بگن .

1-اگر یه خورده فوتبالی بودی میفهمیدی سال 1991 که اولین دوره جام در جام باشگاهای آسیا برگزار شد پرسپولیس تونست توش قهرمان بشه.
2-پرافتخار ترین تیم باشگاهی تاریخ ایران پرسپولیس هستش.والسلام
3-بازی دوربرگشت سال پیشتون یادتون رفته با ما که چه جوری لوله شده بودید.اگر طالبلو رو نداشتید که رو هوا بودید
4-چطور یه تیم میتونه 2سال پیاپی از تیمای دست اولی و دومی توی جام حذفی,تیمایی که کسی حتی اسمشونم نشنیده بود درست مثل شاهین بوشهر یا تربیت ببازه و حذف بشه.چطور میتونه زمان کخ از 3تا بازی 2تاشو ببازه و با آبروریزی حذف بشه.اونم به عربا.
5-در اخر بگم منم اهل کری نیستم و اگر هم کری میخونم را رعایت اصل ادب این کارو انجام میدم

بردیا
18-12-2007, 15:56
1.پس اگه ان موقع تيم درست حسابي نبوده پس چرا پرسپوليس پخي نشده؟
2.وقتي يه نگاه دقيق تر انداختي مي فهمي كه استقلال بوده
4.خوبه امسال ما همين فجري رو كه باهاش مساوي كردين تو شيراز برديم
5.هرچي باشه از الهلال 4 تا 4 تا گل نخورده.كار و كار پارسال پرسپوليس تاريخي بود
خودتون رو گول نزنيد

1-داده شده جواب
2-داده شده جواب
4-خوبه همین پاس همدانی رو که شما ازش تو تهران باختید ما بردیم و همین نفت که شما ازش باختید ما 2بار بردیم
5-هرچی باشیم از ترتیب یزد و شاهین بوشهر و هر ننه قمری نباختیم.

پی نوشت:میگم یه نگاه به شماره بندیایی که کردی بکنی بد نیستشا.میفهمی از 2 پریدی 4.:31:

بردیا
18-12-2007, 16:02
عنوان
سال
عنوان
سال
قهرمان باشگاه های دسته اول تهران
1367
نایب قهرمانی جام حذفی ایران
1347
قهرمان باشگاه های دسته اول تهران
1368
مقام دوازدهم باشگاه های تهران
1348
نایب قهرمان اولین دوره لیگ آزادگان
1368
قهرمانی مسابقات مقدماتی جام منطقه ای
1350
قهرمانی در فوتبال دسته اول تهران
1369
نایب قهرمان باشگاه های تهران
1350
قهرمان اولین دوره جام در جام آسیا
1369-70
مقام سوم لیگ منطقه ای ایران
1350
نایب قهرمانی در فوتبال دسته اول تهران
1370
نایب قهرمان جام باشگاه های تهران
1350
قهرمانی جام حذفی ایران
1370
قهرمان اولین دوره لیگ تخت جمشید
1352
مقام سوم در لیگ ازادگان
1370
نایب قهرمان دومین دوره لیگ تخت جمشید
1353
قهرمان جام حذفی کشور
1370-71
قهرمان سومین دوره لیگ تخت جمشید
1354
نایب قهرمان لیگ ازادگان
1371
نایب قهرمان چهارمین دوره لیگ تخت جمشید
1355
قهرمان سوپرجام تهران
1371
نایب قهرمان پنجمین دوره لیگ تخت جمشید
1356
نایب قهرمان سومین دوره جام در جام آسیا
1371
نایب قهرمان ششمین دوره لیگ تخت جمشید
1357
نایب قهرمان لیگ کشور
1372
قهرمان جام شهید اسپندی
1358
مقام چهارم لیگ آزادگان
1373
قهرمانی در دسته اول تهران
1360
قهرمان لیگ ازادگان
1374
نایب قهرمان جام حذفی تهران
1360
مقام چهارم جام باشگاه های آسیا
1374
قهرمان جام وحدت
1360
قهرمانی لیگ کشور
1375
قهرمان جام حذفی تهران
1361
مقام سوم جام باشگاه های آسیا
1375
قهرمان جام باشگاه های تهران
1361
قهرمان لیگ آزادگان کشور
1377
نایب قهرمان جام باشگاه های دسته اول تهران
1362
قهرمانی جام حذفی کشور
1377
قهرمان فوتبال باشگاه های دسته اول تهران
1365
1378
قهرمان فوتبال باشگاه های دسته اول تهران
1366
قهرمان لیگ آزادگان کشور
1378
قهرمان جام حذفی تهران
1366
نایب قهرمان لیگ آزادگان کشور
1379
قهرمان جام حذفی ایران
1366
قهرمان اولین دوره لیگ برتر ایران
1381
1380
نايب قهرمان جام حذفي ايران
1384
مقام سوم ليگ برتر ايران
1385

saman rossi
18-12-2007, 17:01
اقا من نميدونم شما چرا انقدر دوست دارين بهتون توهين بشه . تيمتون ميبره مياين اينجا ميبازه مياين اينجا مگه تيم خودتون تايپيك نداره. مگه استقلاليا ميان تو تايپيك شما؟ پس لطفا اينجا رو به جنجال نكشونيد زيرا اينجا ثل سايتاي ديگه بي در و پيكر نيست و نتيجه ي اين كارتون رو از سوي مديراي سايت خواهيد ديد

amirtaker
18-12-2007, 18:03
1-داده شده جواب
2-داده شده جواب
4-خوبه همین پاس همدانی رو که شما ازش تو تهران باختید ما بردیم و همین نفت که شما ازش باختید ما 2بار بردیم
5-هرچی باشیم از ترتیب یزد و شاهین بوشهر و هر ننه قمری نباختیم.

پی نوشت:میگم یه نگاه به شماره بندیایی که کردی بکنی بد نیستشا.میفهمی از 2 پریدی 4.:31:
يخورده دقت مي كردي ميفهميدي كه جواب حرفات بود
كي گفته پرسپوليس قهرمان شده؟
الكي واسه خودتون افتخار جمع نكنين
جام حذفی تهران 1326
جام استقلال افغانستان 1328
جام باشگاه های تهران 1329
جام حذفی تهران 1335
جام باشگاه های تهران 1336
جام حذفی تهران 1337
جام باشگاه های تهران 1340
جام باشگاه های تهران 1347
جام میلز هندوستان 1348
جام لیگ کشور 1349
جام باشگاه های آسیا 1349
جام میلز هند 1349
جام باشگاه های تهران 1350
جام اتحاد 1352
جام لیگ کشور 1353
جام حذفی کشور 1356
جام باشگاه های تهران 1362
جام باشگاه های تهران 1364
جام میلز هندوستان 1368
قهرمان لیگ کشور 1368
قهرمان جام باردلو هندوستان 1368
قهرمان باشگاه های تهران 1370
قهرمان باشگاه های آسیا 1370
قهرمان جام استقلال قطر 1370
قهرمان لیگ دست 3 کشور 1374
قهرمان لیگ کشور 1376
قهرمان جام پرچم ترکمنستان 1376
قهرمان جام حذفی کشور 1378
قهرمان لیگ کشور 1379
قهرمان لیگ برتر کشور 1384
نایب قهرمان لیگ کشور 1352
نایب قهرمان لیگ کشور 1370
نایب قهرمان باشگاه های آسیا 1371
نایب قهرمان لیگ کشور 1377
نایب قهرمان لیگ برتر کشور 1380
نایب قهرمان لیگ برتر کشور 1382
نایب قهرمان جام حذفی کشور 1382

amirtaker
18-12-2007, 18:05
تورو خدا غير از انتخاب نايب فهرماني هارو نشمرينوچهارمي هم افتخار

amirtaker
18-12-2007, 20:46
دوستان فقط يك خواهش ديگه خواهشا هركي تو تايپيك خودش حرفشو بزنه اينجا كه تايپيك جنگ و دعوا قرمز و آبي نيست.

tsjaleb
18-12-2007, 20:48
من وقت زیاد ندارم که بخوام اینجا طومار جواب بنویسم فقط یچیزی به دوستمون بردیا بگم می دونستم قهرمان جام در جام شده ولی جام در جام که دیگه الانم وجود نداره در براربر جام باشگاههای آسیا از اعتبار خیلی پایین تر برخوردار . مث جام یوفا در برابر لیگ قهرمانان در اروپا که کمتر مورد توجه .

tsjaleb
18-12-2007, 20:49
فتح الله زاده : در امارات به مصاف الوصل می رویم

علی فتح الله زاده در خصوص سفر استقلال برای برگزاری اردوی تدارکاتی به امارات گفت : هفته گذشته سفری به امارات داشتم و مذاکراتی را با سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور پیرامون گسترش روابط ورزشی دو کشور انجام دادم.مدیر عامل استقلال در ادامه به سایت رسمی باشگاه گفت : با آقای علی شفیع زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال اهواز و آقای دستجردی رئیس باشگاه ایرانیان امارات نشست هایی را برگزار کردیم که بسیار مثبت و سازنده بود .
فتح الله زاده در پایان گفت : قرار است در جریان سفر استقلال به امارات با تیم فوتبال الوصل که فصل گذشته قهرمان لیگ امارات شده و در مسابقات جام باشگاه های آسیا با سایپا همگروه است ، یک بازی دوستانه را انجام دهیم.

tsjaleb
18-12-2007, 20:49
محمد نوازی از فردا در تمرینات استقلال حضور می یابد

صادق ورمزیار مربی تیم فوتبال استقلال در گفتگو با سایت رسمی باشگاه اظهار داشت : محمد نوازی از بازیکنان بزرگ استقلال می باشد که در تمام سال های حضورش در استقلال زحمات زیادی را برای این تیم کشیده است.نوازی منصوریان ،صادقی ، قربانی اسطوره های محبوب تیم فوتبال استقلال می باشند و همواره انتظار ما از این عزیزان این است که بزرگی نمایند زیرا بازیکنان باتجربه می توانند سهم بزرگتری را برای رسیدن تیم به موفقیت داشته باشند .
مربی استقلال تصریح کرد : با آقای فیروز کریمی صحبت کرده ام و از ایشان در خواست کرده ام نوازی به تمرینات استقلال بازگردد و ایشان نیز خطاب به من گفتند : با درخواست تو موافقت می کنم و من نیز پس از گفتگو با حاج آقا فتح الله زاده زمینه را فراهم کرده ام تا نوازی از فردا در تمرینات استقلال شرکت کند. بنا براین از فردا شاهد حضور این بازیکن با ارزش استقلال در تمرین آبی پوشان خواهیم بود

بردیا
19-12-2007, 16:32
اوکی.چون دوستان مایل به مباحثه نیستن من دیگه ادامه نمیدم و اینجا پست نمیزنم.در ضمن هر کسی با توهین فقط شعور خودشو نشون میده نه چیز دیگه ای رو.

فقط اینم در اخر بگم که اگر الان جام در جامی به کار نیستش اون جام باشگاههایی هم نیستش که استقلال 30 سال پیش قهرمانش شد.
خب خوبی بدی دیدید حلال بکنید ولی من بازم سر میزنم ولی جواب به پستی نمیدم مگر اینکه ازم خواسته بشه تا جواب بدم.پس نگین کم آورده.
موفق باشید.

Elfin-D
21-12-2007, 17:54
استقلال با درخشش وحید طالبلو از سد ذوب آهن گذشت
استقلا با نتیجه ی 3-1 در ضربات پنالتی و در مجموع با حساب 4-2 موفق شد ذوب آهن رو شکست بده
در دور بعد استقلال باید پذیرای راه آهن باشه
مخلصیم

vasef
21-12-2007, 19:13
دم وحید گرم ترکوند

Behroooz
21-12-2007, 19:40
اميد وار شديم به فيروز كريمي ....

ramin1988
21-12-2007, 19:41
تبريك ميگم اين بردو . راستي پرسپوليسيا كجان ؟ پيداشون نيست.

پس دیدی خودتون میخا.... :21:
اشکال نداره. ذوب اهن درسته تو بازی خیلی سر تر بود ولی به جوونی خودش باخت.
نکته جالب بازی بودن نوازی و تالبلو بود که اخراج شده بودن (تف سربالا):27:

ESTEGHLAL 67
21-12-2007, 23:10
خدا وکیلی وحید اگه بخواهد بهترین دروازبان ایران میشه و الان هم هست

من به شخصه اعتقاد دارم استقلال قهرمان جام حذفی میشه و در نیم فصل دوم هم بهترین تیم لیگ خواهد

این هم مصاحبه فیروز خوان بعد از بازی.............

فيروز كريمي پس از حذف ذوب آهن:
اشتباه كنم، دور زمين نمي‌دوم
استقلال وضعيت جسماني خوبي ندارد
دروازه‌بانان نمايش خيره‌كننده‌اي داشتند

فيروز كريمي سرمربي آبي‌هاي تهران كه تيمش با غلبه بر ذوب آهن به مرحله‌ي بعدي رقابت‌هاي جام حذفي راه پيدا كرد، گفت: صحنه‌هايي كه در 120 دقيقه‌ي ميدان ديده شد، موقعيت‌هاي گل به دست آمده براي بازيكنان و آمار كلي بازي نشان مي‌دهد استقلال تيم برتر ميدان بود. با تمام احترامي كه براي ذوب آهن دارم معتقدم در طول بازي تيم ما موقعيت‌هاي بسيار بيشتري داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) از اصفهان، كريمي با بيان اين مطلب كه در صورت شكست هم عنوان مي‌كرد تيمش تيم برتر ميدان بود، گفت: در ضربات پنالتي تيم ما تنها به لطف تجربه‌ي بازيكنانش توانست اين بازي را به سود خود به پايان برساند. قبول دارم كه در ضربات پنالتي ممكن بود تيم ما با شكست از ميدان خارج ‌شود.

وي اضافه كرد: تماشاگران امروز يك بازي بسيار زيبا را ديدند؛ به طوري كه دو گل و 10 موقعيت گل به دست آمد. در صورتي كه اگر عملكرد خيره‌كننده‌ي دروازه‌بانان نبود بازي بسيار پرگلي را مشاهده مي‌كرديم.

سرمربي استقلال با پذيرفتن اين مطلب كه تيمش در لحظاتي از بازي به دفاع مطلق روي آورد، گفت: در 5 دقيقه انتهايي بازي و در 15 دقيقه‌ي وقت اضافي دوم تيم ما به دفاع رفت كه اين علتش ضعف جسماني بازيكنانمان بود. تيم استقلال در زمينه‌ي آمادگي جسماني از وضعيت بسيار خوبي برخوردار نيست و من حتما آن را برطرف خواهم كرد.

كريمي با اين حال گفت: زماني كه به استقلال آمدم وضعيت جسماني بازيكنان به مراتب بدتر از اين بود و من بر روي اين تيم بسيار كار كردم كه به شرايط امروز برسيم.

وي با رد اين موضوع كه بازيكني در اين بازي كم‌كاري كرده است، گفت: بازيكنانم آن‌قدر در طول 120 دقيقه از توانشان استفاده كردند كه ديگر ناي دويدن نداشتند.

كريمي در پاسخ به اين سوال كه اگر روزي خودتان در كسوت مربيگري اشتباه كرديد، آيا خودتان را هم بعد از بازي مي‌دوانيد؟ گفت: قطعا اين كار را نخواهم كرد. من به جاي دواندن، خودم را مواخذه مي‌كنم و مواخذه‌ي من همين صداي گرفته‌ام است.

منبع:
خبرگزاري دانشجويان ايران - اصفهان

saman rossi
22-12-2007, 13:30
اقا دلقك يعني چي . توي اين بازي كه ما هچ حركت عجيبي از اقاي كريمي نديديم.

K A R I M I
22-12-2007, 14:46
گربه های قرمز دستشون به گوشت نمی رسه میگن چقدر بو میده ...
مثل اینکه سال های گذشته رو یادشون رفته !

ALI.ARB
22-12-2007, 17:49
پس دیدی خودتون میخا.... :21:

کی گفته خودمون می خوایم ...

آقا بی خیال شین دیگه ... برین تاپیک پرسپولیس هر چی دلتون می خواد بگین..!

شما انگار منتظرین یه چیزی بهونه کنید اینجا پست بدین!

اون دوستمون منظورش از اینکه پرسپوولسیا پیداشون نیست این نبود که جای پست شما خالیه !!

boys_won
22-12-2007, 21:55
اگه وحید نیم فصله دوم مثله بازی با ذوب آهن باشه خیلی عالی میشه

ali-07
23-12-2007, 19:04
اگه وحید نیم فصله دوم مثله بازی با ذوب آهن باشه خیلی عالی میشه
ایشالا که همینطوریه

ali-07
23-12-2007, 19:09
گربه های قرمز دستشون به گوشت نمی رسه میگن چقدر بو میده ...
مثل اینکه سال های گذشته رو یادشون رفته !
خوشم اومد خوب گفتی

Honradez
23-12-2007, 19:54
ويرايش: تاپيک مجددا بازگشايي شد و پستهاي لازم پاک شدند.

ضمنا يادآوري مي‌کنم که برخوردي که از اين پس با کاربر شلوغ‌کننده بعمل مياد، بمراتب شديدتر خواهد بود و از هيچ پستي هم صرفنظر نخواهد شد. (يعني حتي يک پست هم ميتونه زمينه‌ساز خيلي مسائل باشه!)

بهرحال از هواداران استقلال و ساير کاربران معذرت مي‌خوام که اين چند ساعت اين تاپيک بسته بود. مجبور بوديم اين کار رو بکنيم تا بهش رسيدگي بشه.
;)

vasef
25-12-2007, 02:05
امروز بسی خندیدیم

iman_s
25-12-2007, 03:13
ضمنا يادآوري مي‌کنم که برخوردي که از اين پس با کاربر شلوغ‌کننده بعمل مياد، بمراتب شديدتر خواهد بود و از هيچ پستي هم صرفنظر نخواهد شد
شما که خودت همکار انجمن هستی میدونی که این تاپیک برای استقالیهاست و با توجه به حساسیت استقلال و پیروزی حتی اگه یکی از طرفداران پیروزی بیاد اینجا و یک پست بده استقلالیها قبول نمیکنند و ممکنه کار به جاهای باریک کشیده بشه.بهتر بود شما تو پستتون اعلام میکردید که طرفداران پیروزی حق دادن پستهای بودار رو تو اینجا نداشته باشند و استقلالیها هم در مورد تاپیک طرفداران پیروزی همینطور.

امروز بسی خندیدیم
و بی جنبگی بعضی تیمها و بازیکنهاش رو به عینه دیدیم

Arash_K7
25-12-2007, 16:40
فتح الله زاده : در امارات به مصاف الوصل می رویم

علی فتح الله زاده در خصوص سفر استقلال برای برگزاری اردوی تدارکاتی به امارات گفت : هفته گذشته سفری به امارات داشتم و مذاکراتی را با سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور پیرامون گسترش روابط ورزشی دو کشور انجام دادم.مدیر عامل استقلال در ادامه به سایت رسمی باشگاه گفت : با آقای علی شفیع زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال اهواز و آقای دستجردی رئیس باشگاه ایرانیان امارات نشست هایی را برگزار کردیم که بسیار مثبت و سازنده بود .
فتح الله زاده در پایان گفت : قرار است در جریان سفر استقلال به امارات با تیم فوتبال الوصل که فصل گذشته قهرمان لیگ امارات شده و در مسابقات جام باشگاه های آسیا با سایپا همگروه است ، یک بازی دوستانه را انجام دهیم.

Arash_K7
25-12-2007, 16:47
مدافع استقلال:در جام حذفي تنها پيروزي مهم است

مدافع تيم فوتبال استقلال تهران گفت: بازي از لحاظ فني كيفيت بالايي نداشت و به دليل شرايط حساس جام حذفي، دو تيم با احتياط بازي كردند.

بيژن كوشكي پس از پيروزي استقلال بر ذوب آهن در جام حذفي اظهار كرد: هر چند كه زمين نامساعد بازي نيز از كيفيت اين رقابت‌ كاسته بود اما، در جام حذفي بايد باهوش و زيرك بود و آنچه كه در اين مسابقات اهميت بيشتري دارد تنها كسب پيروزي است.

وي با اشاره به اين كه هر دو تيم از فرصت‌هاي خود به خوبي استفاده كردند، تصريح كرد: تيم ذوب آهن در خط حمله قدرتمند و زهر دار است. آنها با استفاده از پاس‌هاي كوتاه و متعدد در زمين ما، سعي در باز كردن دروازه‌ي استقلال داشتند كه خوشبختانه اين كار تنها يك بار ميسر شد.

كوشكي درباره‌ي عقب نشيني استقلال در اواخر بازي خاطرنشان كرد: به خاطر خستگي مدافعان و هافبك‌هاي ذوب آهن، سعي در استفاده از ضد حملات داشتيم. به همين دليل كمي عقب‌نشيني كرديم تا برهاني را در موقعيت‌هاي ضد حمله قرار دهيم.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا هنوز بين مدافعان استقلال عدم هماهنگي وجود داريد يا خير؟ افزود: تغييراتي كه در دفاع دو طرف اتفاق مي‌افتد، باعث مي‌شود تا نتوانيم همديگر را به خوبي پيدا كنيم. هر چند كه همه‌ي مدافعان استقلال از يكديگر شناخت كافي دارند اما، اگر به صورت ثابت در كنار هم بازي كنيم، به هماهنگي ايده‌آل مي‌رسيم.

مدافع استقلال درخصوص ضربات پنالتي نيز يادآور شد: دوست داشتيم در طول 90 دقيقه كار را تمام كنيم و پيروز ميدان شويم، چون پنالتي تنها شانس است و احتمال باخت ما در اين ضربات وجود داشت.

كوشكي در پايان گفت: زدن پنالتي در اين بازي‌ها مسووليت سنگيني است و به همين دليل نام من به عنوان ششمين نفر براي پنالتي در نظر گرفته شد.

Honradez
25-12-2007, 19:32
شما که خودت همکار انجمن هستی میدونی که این تاپیک برای استقالیهاست و با توجه به حساسیت استقلال و پیروزی حتی اگه یکی از طرفداران پیروزی بیاد اینجا و یک پست بده استقلالیها قبول نمیکنند و ممکنه کار به جاهای باریک کشیده بشه.بهتر بود شما تو پستتون اعلام میکردید که طرفداران پیروزی حق دادن پستهای بودار رو تو اینجا نداشته باشند و استقلالیها هم در مورد تاپیک طرفداران پیروزی همینطور.

يعني شما مي‌فرماييد من گفتم پرسپوليسيها حق دارند پستهاي به قول شما «بودار» در اين تيم بدند؟

خواهش مي‌کنم اصلا جريان بسته شدن موقتي اين تاپيک را با مسئله حق دادن پستهاي توهين‌آميز اشتباه نگيريد. اين دو قضيه کاملا متفاوت هستند. اگه اين تاپيک بسته شد، بخاطر اين بود که وضعيتش واقعا بحراني بود و نياز بود موقتا بسته بشه، تا بهش رسيدگي کنيم.

لذا تقاضا مي‌کنم يه وقت خداي نکرده فکر نکنيد که اينجا از تيمي طرفداري ميشه و فلان هوادارها فقط باهاشون برخورد ميشه! قوانيني که گذاشته ميشه، مال همه‌ست، حتي خود من!

:46:

iman_s
26-12-2007, 01:19
دوست عزیز من نگفتم شما از تیمی طرفداری میکنید.
من منظورم این بود که احتمال به حاشیه رفتن تاپیک توسط خود استقلالیها خیلی کمه.ولی وقتی یک پرسپولیسی میاد تو این تاپیک پست میده(چه پست معمولی چه پست تحریک کننده) مطمئنا طرفدارهای استقلال بیکار نمیشینند و جواب میدهند و این باعث میشه که تاپیک به حاشیه کشیده بشه. در ضمن عمل قفل شدن تاپیک توسط شما به موقع بود.همونطوری که باز شدنش به موقع بود ولی میتونستید به شخصی که باعث رفتن تاپیک به حاشیه شده(اگه دقت میکردید کاملا مشخص بود) یک تذکر بدهید.شاید دیگه نیازی به قفل کردن تاپیک نبود.
حالا هر چی بود تموم شد و رفت امیدوارم دیگه تاپیک به حاشیه نره.

Honradez
26-12-2007, 18:45
دوست عزیز من نگفتم شما از تیمی طرفداری میکنید.
من منظورم این بود که احتمال به حاشیه رفتن تاپیک توسط خود استقلالیها خیلی کمه.ولی وقتی یک پرسپولیسی میاد تو این تاپیک پست میده(چه پست معمولی چه پست تحریک کننده) مطمئنا طرفدارهای استقلال بیکار نمیشینند و جواب میدهند و این باعث میشه که تاپیک به حاشیه کشیده بشه. در ضمن عمل قفل شدن تاپیک توسط شما به موقع بود.همونطوری که باز شدنش به موقع بود ولی میتونستید به شخصی که باعث رفتن تاپیک به حاشیه شده(اگه دقت میکردید کاملا مشخص بود) یک تذکر بدهید.شاید دیگه نیازی به قفل کردن تاپیک نبود.
حالا هر چی بود تموم شد و رفت امیدوارم دیگه تاپیک به حاشیه نره.
ببينيد ايمان جان، ما طبق قراري که گذاشته شد از اين ببعد بدون کوچکترين استثنايي با هر کاربر خاطي‌اي برخورد مي‌کنيم. با اون کاربر هم برخوردها انجام شد و کافيه عملش رو تکرار کنه.

ولي من از کاربران عزيز، چه هواداران استقلال و چه طرفداران پرسپوليس خواهشمندم درصورت مشاهده چنين رفتارهايي، جواب را بعهده ما بگذارند. ما مي‌دونيم چجوري با طرف برخورد کنيم.

پيروز باشيد. :46:

ALI.ARB
27-12-2007, 20:27
ببينيد ايمان جان، ما طبق قراري که گذاشته شد از اين ببعد بدون کوچکترين استثنايي با هر کاربر خاطي‌اي برخورد مي‌کنيم. با اون کاربر هم برخوردها انجام شد و کافيه عملش رو تکرار کنه.

ولي من از کاربران عزيز، چه هواداران استقلال و چه طرفداران پرسپوليس خواهشمندم درصورت مشاهده چنين رفتارهايي، جواب را بعهده ما بگذارند. ما مي‌دونيم چجوري با طرف برخورد کنيم.

پيروز باشيد. :46:

بسیار بسیار ممنون از توجهتون ...

خدا رو شکر که مدیران کنترل میکنن جریانات رو ...

واقعا جای تشکر داره...!

و خسته نباشید عرض میشه به دوستان و مدیران ه گل ه پی 30 وردی ...!

monster489
27-12-2007, 22:48
ازسری مسابقات لیگ فوتسال ایران :

شهید منصوری 11 استقلال تهران 1

Honradez
28-12-2007, 00:20
بسیار بسیار ممنون از توجهتون ...

خدا رو شکر که مدیران کنترل میکنن جریانات رو ...

واقعا جای تشکر داره...!

و خسته نباشید عرض میشه به دوستان و مدیران ه گل ه پی 30 وردی ...!
خواهش مي‌کنم علي جان. نظر لطفتونه. :46:

iman_s
29-12-2007, 04:35
روزنامه "الاتحاد" چاپ امارات عربي متحده نوشت: باشگاه "النصر" عليه باشگاه استقلال تهران به دليل عدم رعايت قوانين و مقررات در انتقال "فرهاد مجيدي" به اين تيم به فيفا شكايت كرده است.

اين روزنامه روز جمعه افزود: طبق اظهارات اين باشگاه، صدور كارت مجيدي و به دنبال آن پيوستن اين بازيكن به تيم استقلال و همراهي اين تيم در ‪ ۱۰‬بازي نقض حقوق باشگاه النصر بوده است.

باشگاه النصر معتقد است كه تشريفات قانوني در اين انتقال صورت نگرفته و اين موضوع باشگاه ايراني را در معرض اتهام نقض قوانين فيفا قرار داده است.

روزنامه الاتحاد نوشت: در اين حالت ممكن است تيم استقلال با شكست ‪ ۳‬بر صفر در ‪ ۱۰‬بازي خود به علاوه جريمه مالي محكوم شود.

به نوشته اين روزنامه، بازي دوستانه استقلال و النصر كه قرار بود در مدت برپايي اردوي استقلال در دبي برگزار شود، منتفي خواهد بود مگر آنكه طرفين به راه‌حل مسالمت آميزي دست يابند.

تيم فوتبال استقلال تهران براي برپايي اردوي ‪ ۱۲‬روزه، نيمه شب سه‌شنبه وارد شهر دبي شد.
منبع: ایران اسپورت

iman_s
29-12-2007, 04:49
استقلالي‌ها براي برپايي اردويي تداركاتي در امارات ساعت 19 روز سه‌شنبه تهران را به مقصد دبي ترك كرده و ساعت 21 وارد فرودگاه اين شهر شدند.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ بازيكنان استقلال بلافاصله راهي هتل شدند و انتظار داشتند كه استراحت كنند ولي فيروز كريمي در تصميمي عجيب به آنها گفت كه بايد يك تمرين 90 دقيقه‌اي را پشت‌سر بگذارند. بازيكنان استقلال ساعت 12 شب زيرنظر كريمي تمرين كردند، شاگردان كريمي از تصميمي كه او در اين مورد گرفته بود، غافلگير شدند.
بازيكنان استقلال صبح امروز (چهارشنبه) هم دو ساعت تمرين كردند. اين تيم در نوبت عصر هم تمرين خواهد داشت. آخرين اخبار از اردوي استقلال حاكي از آن است كه اولين بازي تداركاتي اين تيم مقابل الوصل برگزار خواهد شد.

Arash_K7
31-12-2007, 09:33
ديدار دوستانه تيم‌هاي استقلال و الوصل امارات لغو شد.
ديدار دوستانه تيم‌هاي فوتبال استقلال تهران و الوصل امارات به علت تغيير برنامه‌هاي ليگ دسته اول باشگاه‌هاي امارات عربي متحده لغو شد.

"كامران منزوي" قائم مقام باشگاه استقلال تهران روز پنجشنبه در گفت وگو با ايرنا در دبي گفت: مسئولان باشگاه الوصل شب گذشته اعلام كردند كه به دليل تغيير زمان بازيهاي اين تيم در ليگ امارات نمي‌توانند با تيم استقلال بازي دوستانه انجام دهند.
تيم فوتبال استقلال تهران براي برپايي اردوي ‪ ۱۲‬روزه، نيمه‌شب سه‌شنبه وارد شهر دبي شد.
منزوي گفت: تيم استقلال در طول برپايي اردوي آمادگي خود در دبي، دو بازي دوستانه با تيم‌هاي الامارات، النصر و يا العين انجام خواهد داد.
وي تاكيد كرد: وضع بازي با اين تيم‌ها تا بعد از ظهر پنجشنبه مشخص خواهد شد.
منزوي در خصوص تمرينات تيم استقلال در اردوي دبي گفت: بازيكنان روزانه چهار جلسه تمرين خواهند كرد كه صبح‌ها به بدنسازي اختصاص دارد و بعداز ظهرها نيز تمرينات با كلاس‌هاي تئوري، مرور تاكتيكهاي تيمي و آب درماني ادامه خواهد يافت.
وي افزود: فتح‌الله‌زاده و حجازي نيز روز شنبه به اردوي تيم ملحق خواهند شد

منبع:خبرگزاري جمهوري اسلامي

Arash_K7
31-12-2007, 09:43
روزنامه "الاتحاد" چاپ امارات عربي متحده نوشت: باشگاه "النصر" عليه باشگاه استقلال تهران به دليل عدم رعايت قوانين و مقررات در انتقال "فرهاد مجيدي" به اين تيم به فيفا شكايت كرده است.

اين روزنامه روز جمعه افزود: طبق اظهارات اين باشگاه، صدور كارت مجيدي و به دنبال آن پيوستن اين بازيكن به تيم استقلال و همراهي اين تيم در ‪ ۱۰‬بازي نقض حقوق باشگاه النصر بوده است.

باشگاه النصر معتقد است كه تشريفات قانوني در اين انتقال صورت نگرفته و اين موضوع باشگاه ايراني را در معرض اتهام نقض قوانين فيفا قرار داده است.

روزنامه الاتحاد نوشت: در اين حالت ممكن است تيم استقلال با شكست ‪ ۳‬بر صفر در ‪ ۱۰‬بازي خود به علاوه جريمه مالي محكوم شود.

به نوشته اين روزنامه، بازي دوستانه استقلال و النصر كه قرار بود در مدت برپايي اردوي استقلال در دبي برگزار شود، منتفي خواهد بود مگر آنكه طرفين به راه‌حل مسالمت آميزي دست يابند.

تيم فوتبال استقلال تهران براي برپايي اردوي ‪ ۱۲‬روزه، نيمه شب سه‌شنبه وارد شهر دبي شد.
منبع: ایران اسپورت
البته باشگاه استقلال اعلام کرد که این انتقال قانونی بوده

boys_won
04-01-2008, 12:12
این میلاد میداوودی ( مهاجم استقلال اهواز ) را اگه کریمی بیاره خیلی خوب میشه

همه چیش خوبه ( تکنیک و سرعت و ...

M_E_H_D_I
04-01-2008, 12:27

مورد بالا كاملا تاييد ميشه

m_r1986
04-01-2008, 14:02
دوستان یه خبری یه چیزی... استقلال قرار هست کسی رو بخره یا بفروشه ؟

دوستان طالبلو رفت یا مانده تو تیم ؟

Elfin-D
04-01-2008, 22:23
دوستان یه خبری یه چیزی... استقلال قرار هست کسی رو بخره یا بفروشه ؟

دوستان طالبلو رفت یا مانده تو تیم ؟
طالبلو هست!
سان جان رو تسویه کردن رفت...الان فکر کنم یه جا تو لیست هست...ولی فعلا خبری از بازیکن جدید نیست...
اگه یه هافبک بخرن خیلی خوب میشه
مخلصیم

m_r1986
04-01-2008, 23:53
ممنون بابت خبر....از بیاتی نیا چه خبر مصدومیتش بر طرف شد میتونه اولین بازی نیم فصل دوم به میدان بره.

iman_s
05-01-2008, 05:42

منم خیلی وست دارم بیاد استقلال تهران ولی بازیکنی که در این فصل در لیگ برتر بازی کرده نمیوتنه در نیم فصل دوم در یک تیم دیگه بازی کنه.

بیاتی نیا همه تا عید نمیتونه بازی کنه.

nimpond
05-01-2008, 08:04
نقل قول:
نوشته شده توسط boys_won [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مورد بالا كاملا تاييد ميشه

داداش مربيمونو داديم...

حالا بهترين بازيكنمون رو هم ميخواين؟!

يه آبي اهواز يه ميلاد ميداوودي

عشق ميكنم كه از نوجوانان استقلال اهواز اومده تا اينجا. ولي حال ميكنم كه همه باهاش حال ميكنن.!!!.

دم همتون گــــــــــــــــــــــــ ــــرم

boys_won
05-01-2008, 08:21
داداش مربيمونو داديم...

حالا بهترين بازيكنمون رو هم ميخواين؟!

يه آبي اهواز يه ميلاد ميداوودي

عشق ميكنم كه از نوجوانان استقلال اهواز اومده تا اينجا. ولي حال ميكنم كه همه باهاش حال ميكنن.!!!.

دم همتون گــــــــــــــــــــــــ ــــرم

خوب ما باید هوا همدیگرو داشته باشیم شما تو اهواز و مهد فوتبالید میداوودی اگه بیاد سریع واسش یه جایگزین پیدا میکنید :46:

nimpond
05-01-2008, 08:27
خوب ما باید هوا همدیگرو داشته باشیم شما تو اهواز و مهد فوتبالید میداوودی اگه بیاد سریع واسش یه جایگزین پیدا میکنید :46:
چقدر باهوشي!!!
ولي فكر نكنم بياد!
اگه نخواد بمونه اهواز 100% ميره دبي.

tsjaleb
08-01-2008, 21:06
کریمی : معدل توانایی ما به 60 رسیده است

فیروز کریمی سرمربی آبی پوشان در حاشیه تمرین امروز آبی پوشان به خبرنگار سایت رسمی باشگاه گفت : قبل از اردوی دوبی معدل توانایی تیم 40 بود که بعد از برگزاری این اردو و در حال حاضر این معدل به 60 یعنی خوب رسیده است و تا شروع نیم فصل دوم به 80 یعنی معدل توانایی عالی خواهیم رسید
کریمی افزود: از نظر بدنی و کارهای تاکتیکی برای نیم فصل دوم مشکلی نخواهیم داشت و در صورت مناسب بودن زمین های محل برگزاری مسابقات استقلال می توانیم امتیازات به مراتب بیشتری را نسبت به نیم فصل اول مسابقات به دست آوریم.
کریمی در پایان بار دیگر تصریح کرد : یکپارچگی در میان اعضای کادر فنی استقلال از عوامل موفقیت استقلال خواهد بود .کوچکترین اختلافی بین اعضای کادر فنی وجود ندارد و من همه کارها را در کنار آقای حجازی و با نظر ایشان پیش می برم و از این بابت کوچکترین مشکلی بین ما وجود ندارد

tsjaleb
08-01-2008, 21:29
گزارش تمرین امروز آبی پوشان

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال ساعت 13.17 امروز در سالن طلوع سازمان ورزش شهرداری منطقه 5 تهران برگزار شد. به گزارش سایت رسمی باشگاه این تمرین زیر نظر کیانوش اعتماد مقدم آغاز شد و بمدت 1.ساعت و 45 دقیقه تمرینات سرعتی ،قدرتی و فیزیکی بسیار سنگین برگزار شد
.
نارضایتی بازیکنان استقلال از محل تمرین
بازیکنان استقلال در حالی به تمرین امروز خود خاتمه دادند که از سالن محل تمرین خود رضایت نداشتند . سرمای دمای سالن محل تمرین مهم ترین عامل نارضایتی آبی پوشان بود. آنها اعتقاد داشتند با توجه به برودت هوا و یخبندان در تهران بهتر بود تمرینات در دوبی پیگیری میشد.

مسابقه دارت بین منصوریان و ورمزیار
علیرضا منصوریان و صادق ورمزیار که زود تر از سایرین به سالن برگزاری تمرین آمده بودند قبل از شروع تمرین شروع به پرتاب دارت کردند و جالب است بدانید که هر دوی آنها در پرتاب دارت ها بسیار خوب عمل می کردند که در نهایت این مسابقه را منصوریان به نفع خود تمام کرد.

مسابقه والیبال و درخشش یک دستی علیزاده
از جمله آیتم هایی که در تمرین امروز آبی پوشان انجام شد برگزاری یک مسابقه والیبال بود که در یک طرف شفیعی،بیات،اعتماد مقدم،ورمزیار و منصوریان حضور داشتند و در طرف دیگر نادعلی،صادقی و نوازی و امیر آبادی و علیزاده حضور داشتند
نکته جالب این مسابقه این بود که علیزاده با اینکه یک دستش در گچ بود اما بسیار عال بازی می کرد بصورتی که همه همبازیانش را به تحسین واداشته بود.

آسیب دیدگی جزیی برهانی ، صادقی و روانخواه
آرش برهانی به علت آسیب دیدگی جزیی امروز بهمراه آبی پوشان تمرین نکرد.امیر حسین صادقی نیز بعلت مصدومیت در ناحیه زانو بصورت ویژه و جدا از سایرین تمرین کرد و زود تر از سایرین و برای فیزیوتراپی محل تمرین آبی پوشان را ترک کرد.
روانخواه نیز بعلت آسیب دیدگی جزیی در پاشنه پایش با پای برهنه تنها به دویدن به دور سالت اکتفا کرد.

mpmostafa
09-01-2008, 10:17
سلام دوستان
ميگن بچه ها فيروز رو پيچوندن رفتن كاواره درسته؟

tsjaleb
09-01-2008, 10:49
سلام دوستان
ميگن بچه ها فيروز رو پيچوندن رفتن كاواره درسته؟

فکر نکنم جرعت این کارو داشته باشن چون اگه فیروز بفهمه ....

omid__ss
09-01-2008, 19:42
عمرا همچین کاری بشه:18:
200% دروغه

tsjaleb
09-01-2008, 23:28
- جلسه 4شنبه شب حجازی وفتح اله زاده برای برپایی اردوی تدارکاتی درجنوب کشور :

وضعیت آب وهوای تهران وتمرین تیم در سالن های سرپوشیده که از نظر امکانات گرمایشی وضعیت خوبی ندارند شرایط را برای ادامه روند آماده سازی تیم با مشکل مواجه کرده است لذا ناصر حجازی قصد دارد امشب به دیدار فتح اله زاده رود تا در صورت مناسب بودن اوضاع باشگاه وصلاحدید مدیریت باشگاه ،آبی پوشان برای ادامه تمرینات آماده سازی خود راهی جنوب کشور شوند.

sami_19
12-01-2008, 20:41
dame harchi esteghlali garm motazer ss salar bashid

a vampire
13-01-2008, 01:41
اخرین نقل قول از فیروز خان

استقلال در پایان نیم فصل دوم کمکمش قهرمان نیم فصل میشه

به امید قهرمانی

مجید فینا
19-01-2008, 18:04
صادقی استقلال را همراهی می کند / علیزاده حق اوت انداختن ندارد

امیرحسین صادقی با رهایی از بند مصدومیت، تیم فوتبال استقلال را در دیدار با استقلال اهواز همراهی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیرحسین صادقی که در تمرینات تیم فوتبال استقلال از ناحیه رباط داخلی پای چپ دچار آسیب دیدگی شده بود با رهایی از بند مصدومیت می تواند در دیدار با استقلال اهواز به میدان برود.

همچنین علی علیزاده نیز بر مشکل آسیب دیدگی دستش فائق آمده و در تمرینات اخیر تیم فوتبال استقلال حضوری پررنگ داشته است. کادر پزشکی تیم فوتبال استقلال سلامت علیزاده را تایید می کند اما ظاهرا وی نباید فعلا اقدام به پرتاب اوت دستی کند. دست آسیب دیده علیزاده فعلا اجازه پرتاب اوت را به وی نمی دهد.

محسن بیاتی نیا تنها بازیکن آسیب دیده اردوی تیم فوتبال استقلال است که ظاهرا از فرودین ماه اجازه حضور در تمرینات این تیم را پیدا خواهد کرد.

tsjaleb
20-01-2008, 23:41
كريمي : با تمام قوا به اهواز مي رويم

فيروز كريمي در مورد بازي روز سه شنبه استقلال مقابل تيم همنام اهوازي ، به خبرنگار سايت رسمي باشگاه گفت : با تمام قوا به اهواز مي رويم ، هيچ گونه مشكلي با مردم اهواز و بازيكنان استقلال اهواز نداريم اهوازي ها به تيم استقلال علاقه مند هستند و برايشان فرقي نميكند استقلال تهران باشد يا استقلال اهواز.
كريمي در ادامه تاكيد كرد : تيم ما از هر جهت آماده است ، بچه هاي ما پس از چند جلسه تمرين روي چمن مصنوعي امروز روي چمن طبيعي تمرين كردند و ما امروز در تمريناتمان آخرين تاكتيك ها را بكار برديم و انشاءالله بازي خوبي خواهيم داشت اما با اين حال هر گونه آمادگي سر خوردن را نيز داريم.

iman_s
21-01-2008, 01:54
شنیدم مسئولان استقلال اهواز برای اسنکه احیانا مشکلی برای تیم لستقلال تو اهواز پیش نیاد برنامه حضور این تیم در اهواز رو گرفتند تا با اسکورت راهی هتل شوند.
استقلال تهران در قالب 2 گروه وارد اهواز میشه.

M_Abieteh
21-01-2008, 11:11
سلام
به امید پیروزی در مقابل اهواز....

mpmostafa
22-01-2008, 20:02
استقلال اهواز رو واسه دومين بار هم زديم
دم فيروز و بچه ها گرم

M_Abieteh
22-01-2008, 20:14
چی میشد همیشه همین طور میبرد.

Elfin-D
22-01-2008, 21:30
تبریک تبریک تبریک!
تا قهرمانی راهی نیس:دی
مخلصیم

HADI roni
22-01-2008, 23:00
سلام به همه.
اقا تبریک به همه استقلالیهای گل.

m_r1986
22-01-2008, 23:21
خداییش عجب بازیه حساب شده ای رو ارائه دادن حال کردم .

یه چیزی چرا طالبلو اینجوری بازی میکنه ؟...واکنش هاش اصلا جالب نیست!!!

این میلاد میداوودی عجب بازیکنی خداییش خیلی خوشم اومد ازش.

M_Abieteh
22-01-2008, 23:35
خداییش طالبلو یه واکنش خوب انجام داد اون ضربه میلاد میداوودی که همون طرف زد ولی بالا زد طالبلو دستشو زد به توپ.من گفتم گل شد. ولی گرفت.

iman_s
23-01-2008, 03:58
منم این برد رو به همه تبریک میگم.
این فیروز عجب جرأتی داره.روانشناسیش هم عالیه.
تو نیمه اول با یک مهاجم بازی میکرد و کاملا معلوم بود میخواست نیمه دوم همه رو غافلگیر کنه.
یک نکته دیگه هم اینکه خیلی حال کردم وقتی دیدم استقلالیهای تهران بعد از خوردن گل تاششون رو چند برابر کردند تا بتونند گل رو جبران کنند و موفق هم شدند. تازه قبل از گل هم یک ضربه هم به تیرک زدند.

M_Abieteh
23-01-2008, 13:45
برین اینجا ببینین خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News چی میگن.شانسی بردن چکار میکنن.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.پشت سر استقلال چیا گه نمیگن

مجید فینا
23-01-2008, 20:56
مظفری زاده
مربی استقلال بی احترامی نکرد / همکاری آبی پوشان از حساسیت مسابقه کاست

داور بازی استقلال اهواز - استقلال تهران تاکید کرد که اخراج مربی آبی پوشان تهرانی در این بازی به علت بی احترامی وی به داوران نبوده است.

سعید مظفری زاده با بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: همانطور پیش از این دیدار در مطبوعات و رسانه ها اعلام شده بود، شرایط چندان خوبی بر بازی حاکم نبود و انتظار می رفت که یک بازی سخت و سنگین را در پیش رو داشته باشیم. با این حال با کمک داور چهارم و کمک هایم توانستیم قضاوت خوبی داشته باشیم و بازی را کنترل کنیم.

وی ادامه داد: پیش از بازی با توجه به اخباری که مطرح شده بود، پیش بینی می کردیم که یک بازی سنگین و فشرده را پیش رو داشته باشیم. با این حال در زمان ورود به ورزشگاه و با توجه به استقبال تماشاگران یقین حاصل کردیم که روز سختی در انتظارمان است.

داور مسابقه تیم های استقلال اهواز - استقلال تهران با اشاره به بازی جوانمردانه دو تیم خاطر نشان ساخت: هر دو تیم به دور از مسائل حاشیه ای و حساسیت حاکم بر مسابقه، جوانمردانه بازی کردند که همین مسئله از جنجال های پیرامون مسابقه کاست و تقابل دو تیم استقلالی لیگ که حساس ترین بازی هفته هجدهم بود با کمترین درگیری به اتمام رسید.

مظفری زاده در خصوص دلایل اخراج ساکت الهامی مربی تیم فوتبال استقلال تهران از زمین مسابقه گفت: مربی استقلال به کسی توهین نکرد. او برخلاف قوانین همزمان با آقای کریمی کنار زمین آمد و بی توجه به اخطار اولیه کمک داور و داور چهارم بازهم این کار را تکرار کرد تا خیلی محترمانه از زمین مسابقه اخراجش کنم.

وی پیرامون حوادث پایان بازی استقلال اهواز - استقلال تهران گفت: من به عنوان داور وسط به همراه کمک هایم دقایقی پس از پایان بازی در زمین ماندنم تا مبادا اتفاقی از چشم مان دور بماند و پس از آنکه جو ورزشگاه آرام شد به طرف رختکن رفتم . البته از طریق اخبار مطبوعات مطلع شدم که ظاهرا تعدادی از سکوهای ورزشگاه تختی تخریب شده است که از دید من و دیگر داوران پوشیده ماند.

داور مسابقه تیم های استقلال اهواز- استقلال تهران درباره درگیری میثم منیعی با یکی از عکاسان اهوازی در حاشیه این بازی گفت: من به شخصه صحنه این درگیری را ندیدم اما اگر چنین برخوردی را مشاهده می کردم با توجه به شدت برخورد آنها تصمیم گیری می کردم.

N91
24-01-2008, 22:23
اهواز اگه این میداوودی رو نداشت کاری نمیتونست بکنه

ramin1988
26-01-2008, 13:04
خبرگزاري فوتبال ايران – امكان برگزاري ديدار روز يكشنبه تيم هاي فوتبال استقلال تهران و ملوان انزلي با حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادي وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران حسن ضيا آذري مدير مجموعه ورزشي آزادي صبح امروز با ارسال نامه اي خطاب به مديرعامل باشگاه استقلال اعلام كرد كه به دليل مشكلات فني امكان برگزاري اين مسابقه با حضور تماشاگران وجود ندارد.
بر اين اساس به دليل يخ بستگي لوله ها و نبود امكان سرويس دهي به تماشاگران و با توجه به اينكه عمده لوله ها در اعماق زمين است اين مسابقه بايد لغو شود و يا در غياب تماشاگران صورت پذيرد.
رونوشت هايي از اين نامه به فدراسيون فوتبال و باشگاه ملوان نيز ارسال شده اما هنوز واكنشي در اين خصوص منعكس نشده است. به هر جهت مسئولان ورزشگاه آزادي معتقد هستند برگزاري اين مسابقه در روز يك شنبه با حضور تماشاگران ممكن نخواهد بود اما زمين چمن براي برگزاري مسابقه بدون تماشاگر مشكلي ندارد.

iman_s
27-01-2008, 04:54
به گزارش شبكه خبر به نقل از فارس ، فیروز كریمی پس از پایان تمرین امروز در جمع خبرنگاران گفت: برخی تیم ملی را با دارالشفاء اشتباه گرفته‌‌اند و به دنبال بیمارها می‌گردند.

استقلال به آمادگی نسبی رسیده و برای دور برگشت لیگ و جام حذفی كاملا آماده‌ایم. این تیم به 20 درصد آن چیزی كه من می‌خواستم رسیده است. شاید در لیگ برتر قهرمان نشویم؛ اما به دنبال حضوری آبرومندانه در این مسابقات هستیم.

سرمربی استقلال تهران افزود: اگر نتایج دور رفت را درنظر نگیریم، تیم ما در دور برگشت قهرمان خواهد شد. ضمن اینكه حساب ویژه‌ای روی جام حذفی باز كرده‌ایم. راه‌آهن كه حریف ما در مرحله یك چهارم نهایی است را مثل استقلال اهواز به خوبی می‌شناسم.
كریمی با اشاره به مشكلات خانوادگی خود كه باعث جدایی‌اش از استقلال اهواز شد عنوان كرد: در حال حاضر خودم هم مریض هستم و بعد از دیدار با ملوان انزلی می‌خواستم حنجره‌ام را عمل جراحی كنم.

سرمربی استقلال تهران در خصوص حوادث رخ داده در دیدار با استقلال اهواز اظهار داشت: چنین حركات بچه‌‌گانه‌ای روی من تاثیری ندارد، اگر اینگونه بود در استقلال اهواز نمی‌توانستم موفق شوم و این تیم را نایب قهرمان لیگ برتر كنم. حتی می‌خواستم شب قبل از مسابقه در هیئت عزاداری امام حسین (ع) كه افشین كمایی برپا كرده بود شركت كنم كه به دلیل تاخیر در پرواز این امر میسر نشد؛ اما در اربعین به اهواز خواهم رفت.

سرمربی استقلال تهران در مورد دیدار با ملوان انزلی اظهار داشت: از حریف شناخت كاملی دارم و می‌دانم چگونه بازی می‌كند. ملوان انزلی موفقیتش را مرهون تلاش‌های محمد احمدزاده است.

فیروز كریمی در مورد انتخاب خاویار كلمنته به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: آرتور جورج سكته مغزی كرده بود و شنیده‌ام این مربی هم مشكل قلبی دارد و برخی هم می‌گویند به بیماری فلج اطفال مبتلاست. انگار برخی تیم ملی را با دارالشفاء اشتباه گرفته‌‌اند و به دنبال بیمارها می‌گردند.

وی افزود: در این مرحله فقط باید از مربی ایرانی استفاده می‌كردیم. بهتر بود از مربی خارجی در مراحل بعد و برای اهداف بلند مدت استفاده می‌كردیم.

كریمی در مورد اینكه آیا خودش می‌تواند هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد یا نه عنوان كرد:‌ مشكل جسمانی و خانوادگی دارم، ضمن اینكه به استقلال تهران متعهد هستم. اگر چه با این باشگاه قراردادی امضا نكرده‌ام؛ اما خودم را نسبت به استقلال تهران متعهد می‌دانم. حتی اگر از بهترین تیم‌های ملی پیشنهاد داشته باشم، خدمت به استقلال و هوادارانش را عبادت می‌دانم.

كریمی با اشاره به مشكل زمین تمرین استقلال گفت: مثل ماركوپولو به تمام زمین‌های چمن تهران سر زده‌ایم و باید از تمام افرادی كه زمین تمرین در اختیار ما گذاشته‌اند، تشكر كنم.

كریمی در مورد احتمال لغو مسابقه با ملوان به دلیل یخ‌زدگی لوله‌های سرویس‌های بهداشتی اظهار داشت: به من گفته‌اند این مسابقه برگزار خواهد شد، ضمن اینكه امكان ندارد بتوانیم بدون تماشاگر به مصاف ملوان برویم. اگر نمی‌شود این مسابقه را با حضور تماشاگران برگزار كرد بهتر است بازی در زمان دیگری برگزار شود و یا تماشاگران پس از استفاده از سرویس های بهداشتی منازل خود عازم ورزشگاه شوند.

--------------------------
بازی لغو شد

tsjaleb
27-01-2008, 11:11
بازی استقلال - ملوان بندرانزلی لغو شد
به دنبال تاکید شورای تامین استان تهران مبنی بر لغو یا برگزاری بدون تماشاگر بازی استقلال - ملوان بندر انزلی، فدراسیون فوتبال تصمیم به تعویق این دیدار گرفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، برودت هوا و یخزدگی تاسیسات آب لوله کشی ورزشگاه آزادی باعث شد تا مسئولان این ورزشگاه خواهان تعویق یا برگزاری بدون تماشاگر مسابقه استقلال - ملوان بندرانزلی شوند.

فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر به دنبال درخواست مسئولان ورزشگاه آزادی ابتدا رای به برگزاری بازی با حضور تماشاگران دادند اما در ادامه با تاکید شورای تامین استان تهران به لغو بازی یاد شده یا برگزاری بدون تماشاگر این مسابقه، فدراسیون فوتبال تصمیم به تعویق بازی پایانی هفته نوزدهم باشگاه های کشور بین تیم های استقلال و ملوان بندرانزلی گرفت.

سازمان لیگ فدراسیون فوتبال با تایید خبر تعویق بازی فوق، از اعلام زمان برگزاری این مسابقه طی روزهای آتی خبر داد

amirtaker
27-01-2008, 15:45
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآه پرسپولیس از پگاه یک هیچ خورد حالا دوباره الان میان اینجا بهونه میارن که زمین خراب بود.

mpmostafa
27-01-2008, 16:56
مخلص همه استقلاليا
باخت پرسپليس رو به همه تبريك ميگم