PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

Alireza Taji
23-08-2008, 01:22
پيمانكار استقلال مشخص شد

ايران ورزشى- چهارشنبه هفته گذشته در نشستى كه ميان فتح ا...زاده و شركت هاى خواهان ساخت كمپ اختصاصى استقلال برگزار شد، باشگاه استقلال با دو شركت ساختمان سازى به توافق نهايى رسيد و قرار است در اولين جلسه هيأت مديره جزييات اين توافق به استحضار اعضاى هيأت مديره برسد. گفته مى شود در اين نشست هيأت مديره بهترين پيشنهاد را انتخاب مى كند تا يك ميليارد تومانى كه سازمان تربيت بدنى براى پروژه هاى عمرانى باشگاه استقلال در نظر گرفته بى رويه خرج احداث كمپ نشود و استقلال با حداقل هزينه بتواند به خواسته خود دست يابد.

====================

قلعه نويى بزرگتر از «اوچه» مى خواهد

ايران ورزشى- اوچه مهاجم فصل گذشته مس كرمان كه مورد نظر مسؤولان باشگاه استقلال قرار دارد، براى دو سال بازى در اين تيم مبلغ ۵۰۰ هزار دلار طلب كرد كه اين درخواست مورد قبول استقلالى ها قرار گرفته است، البته امير قلعه نويى اعلام كرده به مهاجمى بزرگتر از اين بازيكن نياز دارد : با اينكه مسؤولان باشگاه اعلام كرده اند براى جذب اوچه مشكلى نداريم و حتى مسؤولان باشگاه پاختاكور با استقلالى شدن وى موافقت كرده اند،اما سرمربى تيم معتقد است كه بايد مهاجمى بزرگتر از اوچه را جذب كنيم.

Alireza Taji
23-08-2008, 01:24
بازيكن برتر استقلال سكه مى گيرد

استقلالى ها هفته گذشته به پيروز قربانى بابت بازى قابل قبولش مقابل سپاهان يك سكه دادند و قرار شده بعد از هر بازى با انتخاب بهترين بازيكن تيمشان يك سكه بدهند. استقلال يكشنبه در كرمان به مصاف مس مى رود و بايد ديد اين دفعه كدام بازيكن اين عنوان را كسب مى كند.

Alireza Taji
23-08-2008, 01:27
اميرحسين صادقى:
سخت است، خيلى سخت است!

ايران ورزشى- صادقى طاقت ندارد مقابل تيم سابقش بازى كند: در ۳ بازى ابتدايى فصل بازى هاى خوبى انجام داديم اما در جمع آورى امتياز بد كار كرديم كه دليل آن تغييرات زياد در مجموعه مس كرمان و مدت زيادى طول كشيد تا بازيكنان به هماهنگى برسند. خيلى سخت است كه رو به روى تيمى بازى كنم كه تمام فوتبالم را در آن بازى كرده ام و هر چه دارم از استقلال است، ولى شرايطى به وجود آمد كه بايد استقلال را ترك مى كردم و استقلالى ها نيز بدانند در كرمان در هفته چهارم با ما به مشكل مى خورند. برايم دشوار است كه رو به روى بازيكنانى قرار بگيرم كه روزى در كنار آنها بوده ام ولى من با مس كرمان قرارداد دارم و به قراردادم با اين تيم پايبندم و روبه روى استقلال بهترين بازى ام را انجام مى دهم. در كرمان شرايط بسيار خوبى دارم و از اينكه شاگرد مظلومى هستم افتخار مى كنم.

emad64
23-08-2008, 01:29
ايران ورزشى- چهارشنبه هفته گذشته در نشستى كه ميان فتح ا...زاده و شركت هاى خواهان ساخت كمپ اختصاصى استقلال برگزار شد،..............

مشخصه که این کمپ کی قراره مورد بهره برداری قرار بگیره ؟
از امکانات و تجهیزات این کمپ کسی اطلاعی داره ؟

emad64
23-08-2008, 01:31
یکشنبه 87/6/3
مس کرمان - استقلال تهران، ساعت 16:45 ، ورزشگاه باهنر کرمان
داوران : هدايت ممبيني، عليرضا يزداني، محمد رضا ابوالفضلي، قاسم واحدي، محسن زماني

تا الآن 22 نفر بازیه [مس - استقلال] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینیهاشون میتونید پست 4007 رو ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای دیدن افراد برتر این پیش بینی، میتونید به پست 3916 مراجعه کنید :

برای شرکت تو پیش بینی هم میتونید تو همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید.
قوانین شرکت در پیش بینی رو هم میتونید تو پست 2681 ببینید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 2 روز دیگه فرصت دارید..

bleu2u4u
23-08-2008, 01:32
حتما

مگه شك دارين

bleu2u4u
23-08-2008, 01:35
من هستم.....بازیرو میبریم..

حتما

مگه شك دارين

emad64
23-08-2008, 01:35
بازی تیم‌های مس کرمان و استقلال تهران در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران را می‌توان جدالی حساس میان پرویز مظلومی و امیر قلعه نویی دانست.

سرمربی تیم مس انگیزه زیادی دارد تا نشان دهد که شایستگی بیشتری نسبت به قلعه نویی برای نشستن روی نیمکت استقلال تهران را دارد.

خبرنگار ایرنا روز جمعه گفت وگویی را با مظلومی سرمربی تیم مس کرمان انجام داد که در زیر آمده است:
س: حتما با انگیزه زیادی به استقبال استقلال تهران می‌روید؟
ج: همه بازی‌ها در لیگ برتر از اهمیتی بالایی برخوردار است. برای اینکه بتوانیم در جدول رده بندی رتبه‌ای مناسب را در اختیار داشته باشیم، باید تمام حریفان را جدی بگیریم.

س: اما استقلال تهران رقیبی متفاوت است؟
ج: به هر حال وقتی بازیکنان شهرستانی برابر دو تیم بزرگ پایتخت قرار می گیرند، انگیزه‌های زیادی دارند تا بتوانند توانایی‌های خود را به نمایش بگذارند.

س: البته این دیدار برای شما هم حیثیتی است!
ج: من چندین سال در زمین و روی نیمکت در خدمت استقلال تهران بودم و خودم را به حق، یکی از قدیمی‌های استقلال می‌دانم. اما به خاطر تعهدی که به تیم هایم دارم، همیشه سعی کرده ام برابر این تیم بهترین بازی‌ها و بهترین نتیجه‌ها را به دست آورم.

س: و معمولا موفق هم بوده اید!
ج: من که نمی‌توانم به خاطر استقلالی بودن به تیم‌های تحت هدایتم خیانت کنم. این بار هم تلاش می‌کنم تا تیمم بهترین نتیجه ممکن را بگیرد تا بتوانیم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.

س:و برتری خود را نسبت به قلعه نویی ثابت کنی!
ج: اتفاقات قبل از فصل را فراموش کرده ام. البته هنوز هم اعتقاد دارم که می توانم برای استقلال مربی خوبی باشم و با تیم قدیمی ام نتیجه‌های قابل قبولی بگیرم.

س: در صورت پیروز شدن چه واکنشی خواهید داشت؟
ج: من مربی‌ای نیستم که با موفق شدن از خود بی‌خود شوم و مثل بازیکنان جوان شادی کنم. اطمینان داشته باشید اگر استقلال را ببریم، کاری نمی‌کنم که هواداران استقلال از من دلخور شوند.

س: به مشتهای گره کرده قلعه نویی طعنه می‌زنید؟!
ج:کاری به هیچ کس ندارم. مهم این است که استقلالی‌ها از دست من دلخور نباشند و من همچنان نشان دهم که یک استقلالی قدیمی و با تعصب هستم. البته نه تنها استقلال بلکه در هر دیدار دیگری هم که به برتری برسیم، کسی نیستم که مشتهایم را گره کنم.

س: با این شرایط نتیجه را چگونه پیش بینی می‌کنید؟
ج: فقط این را می‌گویم که به خاطر دو باختی که در کارنامه مان ثبت شده است، چاره‌ای جز شکست دادن استقلال و گرفتن سه امتیاز نداریم.

س: این توانایی را در تیم تان می‌بینید؟
ج: صددرصد. ما به هماهنگی لازم رسیده ام و بازیکنانم را در اوج آمادگی هستند. اگر در طول ‪ ۹۰‬دقیقه با اتفاقی غیرمنتظره مواجه نشویم، مطمئنم که دومین پیروزی فصلمان رقم خواهد خورد.

س: فرزاد آشوبی و امیر حسین صادقی می‌توانند مهره‌های ویژه شما در این بازی باشند؟
ج: همه بازیکنان وقتی با استقلال روبرو می‌شوند، سعی می‌کنند بهترین عملکردشان را نشان دهند. البته صادقی و آشوبی به خاطر تجربه بالایی که دارند بهتر از هر کس دیگری می‌توانند در اجرای برنامه‌های تاکتیکی نقش داشته باشند.

س: از این بحث خارج شویم، قبول دارید که مس کرمان غیرمنتظره در فصل جاری لیگ برتر ظاهر شده است؟
ج: در ظاهر مس یکی از تیم‌های ناکام هفته‌های اول لیگ است. اما با توجه به قرعه بدی که به ما خورده است، امیدواری زیادی داریم تا در هفته‌های بعد جبران مافات کنیم.

س: یعنی قرعه نامناسب تنها دلیل نتیجه نگرفتن مس کرمان است؟
ج: عمده‌ترین دلیلی ناکامی ما همین قرعه نامناسب است. البته قبول دارم که باید به هماهنگی بیشتری برسیم و در برابر حریفان مختلف دقت عمل بیشتری داشته باشیم.

س: هنوز هم می‌توان مس کرمان را یکی از مدعیان دانست؟

ج: اتفاق خاصی رخ نداده که از مس قطع امید شود. البته می‌دانم که برای مدعی ماندن و قهرمان شدن کار بسیار سختی داریم . تیم‌هایی چون استقلال، پرسپولیس و سپاهان اصلی‌ترین رقبای ما در لیگ برتر هستند.

Alireza Taji
23-08-2008, 01:37
لطفا «گل» بزنيد

«مردم براى تماشاى بازى مهاجمان بليت مى خرند.» اين مثالى است كه در فوتبال اروپا مى زنند. به هرحال نقش مهاجم در سرنوشت يك تيم حرفه اى پررنگ است. تيمى كه داعيه قهرمانى دارد بايد داراى خط حمله اى باشد كه مدافعان حريف را آزار دهد تا با شمار گل هاى بالا در صدر جدول جا خوش كند. استقلال تيم پرمهره اى است و در ليگ هشتم دست به تغييرات فراوانى زده است. استقلال فصل گذشته دچار يك «كم خونى» شده بود. كابوسى كه آنها را از كورس رقابت با رقيب سنتى دور كرد اما اين فصل شرايط مهيا شده تا دوباره پرافتخارترين تيم آسيا به شرايط آرمانى برگردد.

فصل جديد، تيم جديد

ليگ هشتم به هفته چهارم خود نزديك شده است. استقلال با آن همه سر و صدايى كه در فصل نقل و انتقالات به پا كرد اين تصور را به وجود آورد كه تيم قلعه نويى متفاوت تر از فصل هاى گذشته به ميدان مى آيد. البته برگزارى سه بازى متر و معيار مناسبى براى نقد كردن نيست اما كافى است تا نگاهى به ليست گلزنان اين تيم در سه بازى اخير بيندازيم. درست است كه كسب ۳ امتياز مهم است و امروزه در دنياى فوتبال با به بن بست رسيدن روش هاى تاكتيكى، اين مدافعان هستند كه گل مى زنند اما واقعا استقلال در اين سه بازى به گره تاكتيكى برخورد كرده است.

جبارى درخشيد

بازى اول با ابومسلم به نفع استقلال تمام شد. نمايشى كه مدت ها از پسران آبى نديده بوديم. تشكيل اضلاع هندسى و رد و بدل كردن پاس هاى تك ضرب ابومسلم را به زانو درآورد ولى در اين ميان مهدى اميرآبادى و مجتبى جبارى براى استقلال گل زدند! البته عليزاده روى گل دوم استقلال موثر بود و سياوش اكبرپور خط دفاع تيم ابومسلم را بارها دچار مشكل كرد. در اين بازى گل نزدن مهاجمان به وضوح ديده مى شود.

تيم ملى بلاى جان شد!

استقلال درحالى پا به زمين پگاه گذاشت كه ۲ بازيكن خود (طالب لو و كاظمى) را در اختيار نداشت اما اين مساله دليل نمى شود كه مهاجمان به وظايف خود عمل نكنند. دفاع پگاه به صورت چند لايه از پس مهاجمان استقلال برآمد. استقلال در اين ديدار در نيمه اول چند موقعيت را از دست داد و حتى به تير دروازه هم زد اما باز هم گره گل خط حمله اين تيم باز نشد. آرش برهانى هنوز از لحاظ روحى به شرايط ايده آل نرسيده و معلوم نيست اين مهاجم كى به شرايط آرمانى بازمى گردد. عليزاده كه متخصص پرتاب هاى بلند است و كار خاصى انجام نداد؛ و سياوش اكبرپور هم از قافله عقب نماند!

باز هم يك مدافع گل زد

زمانى كه سپاهانى ها با يك گل جلو افتادند، اين پيروز قربانى بود كه در دقيقه ۷۲ بازى را به تساوى كشاند تا باز هم خطر از بيخ گوش تيمى كه مدعى قهرمانى محسوب مى شود بگذرد. در ميان مهاجمان استقلال احمد خزيراوى آينده روشنى دارد. با اينكه وى حدود ۱۵ دقيقه به عنوان جانشين وارد ميدان شده ولى مى تواند بهتر از بازيكنان امتحان پس داده ظاهر شود. فرهاد مجيدى هم هنوز فرصت خودنمايى پيدا نكرده است. به هرحال امير قلعه نويى بايد فكرى به حال خط حمله تيمش بكند تا فشار گلزنى از روى هافبك ها و مدافعان برداشته شود.

emad64
23-08-2008, 01:38
س: هنوز هم می‌توان مس کرمان را یکی از مدعیان دانست؟

ج: اتفاق خاصی رخ نداده که از مس قطع امید شود. البته می‌دانم که برای مدعی ماندن و قهرمان شدن کار بسیار سختی داریم . تیم‌هایی چون استقلال، پرسپولیس و سپاهان اصلی‌ترین رقبای ما در لیگ برتر هستند.

یعنی مس میخواد بگه مدعیه قهرمانیه ؟ اگه این جوری باشه که بازی مقابل مس واسمون خیلی سخت میشه !

Alireza Taji
23-08-2008, 01:41
هادى شكورى: كدام محروميت، بازى مى كنم

هادى شكورى كه از شنيدن خبر محروميتش شوكه شده باز هم در اين باره حرف هايى مى زند: «از محروميتم در بازى مقابل مس كرمان بى اطلاعم زيرا مسؤولان كميته انضباطى فدراسيون بدون اطلاع من اين خبر را اعلام كرده اند.نمى دانم چه كسى اين مشكل را ايجاد كرده زيرا تاكنون به كميته انضباطى نرفته ام و بازيكن بى حاشيه اى هستم.در تماسى با مسؤولان باشگاه، آنها اعلام كرده اند، در اين مورد نامه اى به باشگاه ارسال نشده است و فكر نمى كنم از لحاظ قانونى اين محروميت درست باشد.براى اين بازى شرايط خوبى دارم و اميدوارم مشكلات در مورد محروميتم هرچه زودتر حل شود.»

====================

اكبرپور در دفاع از مهاجمان استقلال:

تا حالا موقعيت هدر نداده ايم

اكبرپور كه منتظر گلزنى است براى دروازه مس نقشه هاى زيادى كشيده: «وضعيت استقلال و بازيكنان براى بازى روز يكشنبه مقابل مس بسيار خوب است و اميدوارم در اين بازى گل زدن را آغاز كنم. در خصوص مهاجمان امسال استقلال هر روز انتقادات زياد مى شود اما به هيچ عنوان انتقادات بجايى نيست، زيرا در سال گذشته فورواردهاى استقلال گل نمى زدند و موقعيت ها را هدر مى داند اما امسال موقعيت گلزنى براى مهاجمان تيم فراهم نمى شود. مطمئناً از بازى بعدى، استقلال موفق خواهد شد و بايد بگويم كه در مورد گلزنى نيز ديگر مشكلى به وجود نخواهد آمد. استقلال مهاجمان بسيار خوبى دارد كه هر كدامشان اگر در هر تيمى حضور داشتند مى توانستند در آن تيم ستاره باشند و حتما در بازى هاى آينده توانايى هاى خود را نشان خواهند داد.

emad64
23-08-2008, 01:44
لطفا «گل» بزنيد
ممنون بابت تحلیلی که از استقلال گذاشتی..

Alireza Taji
23-08-2008, 01:45
یعنی مس میخواد بگه مدعیه قهرمانیه ؟ اگه این جوری باشه که بازی مقابل مس واسمون خیلی سخت میشه !
با تمام علاقه ی که به مظلومی دارم اما باید بگم توهم زده! فصل پیش کاظمی هم میگفت مس مدعی هست اما اخر کار نیم فصل نشده انداختنش بیرون.

emad64
23-08-2008, 01:47
هادى شكورى: كدام محروميت، بازى مى كنم
من همون اول که این خبر رو شنیدم، گفتم که شایعست.. آخه تو بازی که اتفاقی نیفتاده بود.. اون کارشناس داوری هم که تو برنامه ی نود آورده بودن، نمیدونم رو چه حسابی گیر داده بود که هادی شکوری، با زانو از عمد، بازیکن سپاهان رو زده، در صورتی که مشخص بود حواسش نبوده و پاش با سر بازیکن سپاهان برخورد کرده..

Alireza Taji
23-08-2008, 01:47
مس را خيلى خوب مى شناسم

امير قلعه نويى: مهم اين است كه «ما» گل مى زنيم

ايران ورزشى- براى امير قلعه نويى برترى در اين بازى خيلى مهم است. قلعه نويى مدتى را در فوتبال كرمان گذرانده و به خوبى با جو فوتبال اين شهر آشنا است. همين حضور در فوتبال كرمان حساسيت هاى بازى استقلال - مس را افزايش خواهد داد به طورى كه قلعه نويى سعى مى كند پيش از بازى با مس كرمان از تيمش تعريف كند: به اعتقاد كارشناسان استقلال در دو بازى گذشته با وجود عدم كسب نتايج قابل قبول، نمايش بسيار خوبى به نمايش گذاشته است . تنها بحث روحى و روانى است كه تيم ما را دچار مشكل كرده و بايد روى آن كار كنيم، موضوعى كه طى هفته گذشته از سوى كادر فنى به خوبى در اين خصوص كار شده است تا بازيكنان با آرامش و اعتماد به نفس بيشترى در ادامه مسابقات ليگ برتر حضور يابند.
از نظر كار گروهى هيچ مشكلى نداريم و در مسابقه با مرور تاكتيك هاى مختلف در روز مسابقه موقعيت هاى فراوانى را به دست مى آورد اما نه فقط مهاجمان بلكه تمامى بازيكنان تيم در زدن ضربات نهايى مشكل دارند و ما سعى مى كنيم اين نقص را با انجام تمرينات ويژه برطرف كنيم. اصلاً مهم نيست چه بازيكنى گل مى زند مهم اين است كه ما به گل دست يابيم و پيروز شويم.
من اعتقاد دارم تيم استقلال آينده روشنى دارد و به لطف خدا و آقا امام زمان (عج) صد در صد قهرمان هستيم اما كار بسيار دشوارى را براى رسيدن به اين مهم پيش رو داريم.
ما فورواردهاى خيلى خوبى را داريم. حالا چه فرقى دارد چه كسى گل بزند. مهاجم، مدافع يا هافبك اما نكته مهم اين است كه حركت تيمى استقلال رو به جلو است و با برنامه مقابل حريفان ظاهر مى شويم.
من هميشه مديون مردم و مديران خوب كرمان هستم و مدت ۶ ماهى كه در اين استان بودم نسبت به من بسيار لطف داشتند.
معتقدم هر بازى شرايط خاص خودش را دارد و تيم هاى شهرستانى هميشه برابر استقلال و پرسپوليس با انگيزه مضاعف ظاهر مى شود و من مطمئنم با انگيزه تيم مس كرمان و آمادگى بازيكنان استقلال براى كسب سه امتياز مسابقه زيبايى را از سوى دو تيم شاهد خواهيم بود.
تيم مس با بهره گيرى از يك مربى خوب و استخدام بازيكنان جديد يكى از موفق ترين تيم ها در فصل نقل و انتقالات بود و تغييرات زيادى نسبت به زمان حضور من در اين تيم داشته است. با اين حال اينطور نيست كه ما هيچ شناختى از اين تيم نداشته باشيم و در چند روز اخير بازى هاى اين فصل مس را آناليز كرده ايم.

emad64
23-08-2008, 01:54
در خصوص مهاجمان امسال استقلال هر روز انتقادات زياد مى شود اما به هيچ عنوان انتقادات بجايى نيست، زيرا در سال گذشته فورواردهاى استقلال گل نمى زدند و موقعيت ها را هدر مى داند اما امسال موقعيت گلزنى براى مهاجمان تيم فراهم نمى شود.
با این حرف سیاوش موافقم.. تو این چند بازی، موقعیت های مسلم گلزنی، خیلی کم نصیب مهاجم ها شده.. باید به نسبت موقعیت هایی که نصیب مهاجم ها میشه، در موردشون قضاوت کرد.. اگه قرار باشه که خود مهاجم موقعیت گل بسازه، پس کی وظیفه ی گلزنی رو به عهده داشته باشه ؟ نمیدونم، شاید هم علت اینکه کم موقعیت نصیبشون میشه، این باشه که نمیتونن خوب جاگیری کنن.. تو این چند بازی، مهاجم ها، بیشتر موقعیت ساختن تا اینکه موقعیت رو به ثمر برسونن..

Alireza Taji
23-08-2008, 01:55
من همون اول که این خبر رو شنیدم، گفتم که شایعست.. آخه تو بازی که اتفاقی نیفتاده بود.. اون کارشناس داوری هم که تو برنامه ی نود آورده بودن، نمیدونم رو چه حسابی گیر داده بود که هادی شکوری، با زانو از عمد، بازیکن سپاهان رو زده، در صورتی که مشخص بود حواسش نبوده و پاش با سر بازیکن سپاهان برخورد کرده..
من توش موندم اخه کجاش خطا بود بازیکنها با هم درگیر بودند اگه اینها محرومیت داشته باشه فوتبال اروپا باید درش تخته بشه!

Alireza Taji
23-08-2008, 02:02
با این حرف سیاوش موافقم.. تو این چند بازی، موقعیت های مسلم گلزنی، خیلی کم نصیب مهاجم ها شده.. باید به نسبت موقعیت هایی که نصیب مهاجم ها میشه، در موردشون قضاوت کرد.. اگه قرار باشه که خود مهاجم موقعیت گل بسازه، پس کی وظیفه ی گلزنی رو به عهده داشته باشه ؟ نمیدونم، شاید هم علت اینکه کم موقعیت نصیبشون میشه، این باشه که نمیتونن خوب جاگیری کنن.. تو این چند بازی، مهاجم ها، بیشتر موقعیت ساختن تا اینکه موقعیت رو به ثمر برسونن..
کاملا با حرفت موافقم...
متاسفانه تو این سه بازی اخیر هافبک های ما نتونستند مهاجمانمان را درست تغذیه کنند!
تو بازی با سپاهان فرهاد و سیاوش تا 18 قدم خودمون عقب می امدند تا توپ بگیرند خوب مشخص هست تو این وضعیت مهاجمانمون تو گل زدن مشکل خواهند داشت!

bleu2u4u
23-08-2008, 02:02
عماد ثبت كن(بعد از كلي تحقيق)

استقلال تهران 1 - 0 مس كرمان

bleu2u4u
23-08-2008, 02:06
راستي جانواريو تو اين بازي ميتونه بازي كنه . و اينكه مصدوميتش جديه يا نه

هاشم هم اينجور كه تو خبرها اومده مشكلي نداره

emad64
23-08-2008, 02:09

هاشم هم اينجور كه تو خبرها اومده مشكلي نداره

تو خبرا بود که جانواریو نمیتونه بازی کنه.. به خاطر مصدومیت تازش.. ولی بیگزاده میگفتن که آمادست..

Alireza Taji
23-08-2008, 02:11
بعید هست بازی کنه:13:
مصدومیتش انگار از ناحیه مچ پا هست ...
==========

مس را خيلى خوب مى شناسم

امير قلعه نويى: مهم اين است كه «ما» گل مى زنيم

ايران ورزشى- براى امير قلعه نويى برترى در اين بازى خيلى مهم است. قلعه نويى مدتى را در فوتبال كرمان گذرانده و به خوبى با جو فوتبال اين شهر آشنا است. همين حضور در فوتبال كرمان حساسيت هاى بازى استقلال - مس را افزايش خواهد داد به طورى كه قلعه نويى سعى مى كند پيش از بازى با مس كرمان از تيمش تعريف كند: به اعتقاد كارشناسان استقلال در دو بازى گذشته با وجود عدم كسب نتايج قابل قبول، نمايش بسيار خوبى به نمايش گذاشته است . تنها بحث روحى و روانى است كه تيم ما را دچار مشكل كرده و بايد روى آن كار كنيم، موضوعى كه طى هفته گذشته از سوى كادر فنى به خوبى در اين خصوص كار شده است تا بازيكنان با آرامش و اعتماد به نفس بيشترى در ادامه مسابقات ليگ برتر حضور يابند.
از نظر كار گروهى هيچ مشكلى نداريم و در مسابقه با مرور تاكتيك هاى مختلف در روز مسابقه موقعيت هاى فراوانى را به دست مى آورد اما نه فقط مهاجمان بلكه تمامى بازيكنان تيم در زدن ضربات نهايى مشكل دارند و ما سعى مى كنيم اين نقص را با انجام تمرينات ويژه برطرف كنيم. اصلاً مهم نيست چه بازيكنى گل مى زند مهم اين است كه ما به گل دست يابيم و پيروز شويم.
من اعتقاد دارم تيم استقلال آينده روشنى دارد و به لطف خدا و آقا امام زمان (عج) صد در صد قهرمان هستيم اما كار بسيار دشوارى را براى رسيدن به اين مهم پيش رو داريم.
ما فورواردهاى خيلى خوبى را داريم. حالا چه فرقى دارد چه كسى گل بزند. مهاجم، مدافع يا هافبك اما نكته مهم اين است كه حركت تيمى استقلال رو به جلو است و با برنامه مقابل حريفان ظاهر مى شويم.
من هميشه مديون مردم و مديران خوب كرمان هستم و مدت ۶ ماهى كه در اين استان بودم نسبت به من بسيار لطف داشتند.
معتقدم هر بازى شرايط خاص خودش را دارد و تيم هاى شهرستانى هميشه برابر استقلال و پرسپوليس با انگيزه مضاعف ظاهر مى شود و من مطمئنم با انگيزه تيم مس كرمان و آمادگى بازيكنان استقلال براى كسب سه امتياز مسابقه زيبايى را از سوى دو تيم شاهد خواهيم بود.
تيم مس با بهره گيرى از يك مربى خوب و استخدام بازيكنان جديد يكى از موفق ترين تيم ها در فصل نقل و انتقالات بود و تغييرات زيادى نسبت به زمان حضور من در اين تيم داشته است. با اين حال اينطور نيست كه ما هيچ شناختى از اين تيم نداشته باشيم و در چند روز اخير بازى هاى اين فصل مس را آناليز كرده ايم.

emad64
23-08-2008, 02:11
عماد ثبت كن(بعد از كلي تحقيق)

استقلال تهران 1 - 0 مس كرمان

ثبت شد.. امیدوارم تحقیقاتت درست بوده باشه :31:

emad64
23-08-2008, 02:14
امیدوارم تو بازی با مس، هم تو امر گلزنیه مهاجم ها موفق باشیم، هم اینکه 3 امتیاز بازی رو بگیریم.. من که به برد استقلال خیلی امیدوارم.. حالا اگه پر گل باشه که دیگه خیلی معرکست..
من طبق معمول، پیش بینیام پر گله.. تو چندتاش موندم که اونم فردا مشخص میشه.. نمیدونم، شاید هم پیش بینیم ایندفعه متفاوت تر از همیشه باشه..

انشاا.. که استقلال بازیه چهارمش رو میبره..

من دیگه باید برم.. آخه فردا خیلی کار دارم..

شب خوب و آبیی داشته باشین..

Alireza Taji
23-08-2008, 02:15
سفر به تاشكند مشروط

رايزنى در رابطه با برپايى اردوى استقلال در تعطيلات دو هفته اى ليگ در كشور ازبكستان انجام شده است. اگر شرايط مورد نظر امير قلعه نويى در اين كشور فراهم شود استقلال راهى تاشكند خواهد شد اما در غيراينصورت اردوى اين تيم در كردان كرج برگزار مى شود. قلعه نويى به گوش دوستان خود در تاشكند رسانده اگر مى خواهيد استقلال به ازبكستان بيايد بايد همه امكانات لازم را فراهم كنيد. يكى از خواسته هاى قلعه نويى بازى با تيم هاى مدعى ليگ ازبكستان است.

Alireza Taji
23-08-2008, 02:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=
پيروز قربانى:40:: دليلى ندارد به كرمان نروم

امشب عروسى مى گيرم، فردا گل مى زنم

امشب پيروز قربانى به جرگه متأهلان مى پيوندد تا دغدغه استقلال براى حضور مدافع آماده تيم شان در بازى فردا افزايش يابد. ديروز بسيارى به دنبال سرنخ هايى بودند تا متوجه شوند آيا پيروز قربانى يك روز پس از مراسم عروسى اش در تركيب استقلال قرار خواهد گرفت يا خير پيروز به اين سؤال پاسخ مى دهد.

به سلامتى دارى متأهل مى شوى.

بله! اتفاقاً خيلى سرم شلوغ است. فردا (امروز) بايد جشن عروسى برگزار كنم...

مبارك است! به اين ترتيب بازى استقلال را از دست مى دهى.

ممنون! اما براى چى بايد بازى استقلال را از دست بدهم.

براى اينكه امروز مراسم عروسى ات است و نمى توانى فردا در تركيب قرار بگيرى.

نه. اصلاً چنين چيزى نيست. پس از مراسم عروسى به سرعت به كرمان مى روم تا در تركيب قرار بگيرم.

خبرى در اين باره آمده بود كه مى گفت تو غايب بزرگ بازى فردا هستى.

همه فكرم بازى فردا است. درست است كه دارم متأهل مى شوم اما استقلال برايم خيلى مهمتر است.:blush: ما به امتياز بازى فردا احتياج داريم و من با همه قوا در تركيب قرار مى گيرم.

فكر گلزنى هم هستى

خيلى آماده ام. براى همين دوست دارم باز هم گل بزنم.

Alireza Taji
23-08-2008, 02:41
امیدوارم تو بازی با مس، هم تو امر گلزنیه مهاجم ها موفق باشیم، هم اینکه 3 امتیاز بازی رو بگیریم.. من که به برد استقلال خیلی امیدوارم.. حالا اگه پر گل باشه که دیگه خیلی معرکست..
من طبق معمول، پیش بینیام پر گله.. تو چندتاش موندم که اونم فردا مشخص میشه.. نمیدونم، شاید هم پیش بینیم ایندفعه متفاوت تر از همیشه باشه..

انشاا.. که استقلال بازیه چهارمش رو میبره..

من دیگه باید برم.. آخه فردا خیلی کار دارم..

شب خوب و آبیی داشته باشین..
شب بخیر
خوابهای رنگی،سانسور نشده و با کیفیت dvd ببینی:27:

Alireza Taji
23-08-2008, 02:50
مشخصه که این کمپ کی قراره مورد بهره برداری قرار بگیره ؟
از امکانات و تجهیزات این کمپ کسی اطلاعی داره ؟

و اما کمپ استقلال...
اینطور که فتح الله زاده وعده داده فاز اولش تا پایان سال به بهره برداری میرسه یعنی اینکه زمین فوتبالش را اماده می کنند تا استقلال از خونه به دوشی در بیاد!
اما در مورد امکاناتش زیاد مشخص نیست اما شنیدم چند زمين تمرين با چمن مصنوعي و طبيعي، هتل ، استخر ،سالن چندمنظوره با تماشاگر و سالن چندمنظوره بدون تماشاگر و ساختمان‌هاي اداري خواهد داشت انگار عکس پائین هم مربوط به کمپ استقلال هست.
============

bleu2u4u
23-08-2008, 07:13
قلعه نويى: به اعتقاد كادر فنى و كارشناسان فوتبال، استقلال از نظر كار گروهى هيچ گونه مشكلى ندارد

تهران IranSport.Net - سرمربى تيم استقلال گفت: شرايط استقلال برخلاف نتايجى كه كسب مى كند بسيار ايده آل است و ما از نظر فنى از عملكرد بازيكنان رضايت داريم. امير قلعه نويى همچنين افزود: به اعتقاد اكثر كارشناسان تيم استقلال در ۲ بازى گذشته با وجود عدم كسب نتايج قابل قبول ، فوتبال خوبى را به نمايش گذاشته است . مشكل ما روحى و روانى است كه تيم ما را دچار مشكل كرده و بايد روى آن كار كنيم، موضوعى كه طى هفته گذشته از سوى كادر فنى به خوبى انجام شده است تا بازيكنان با آرامش و اعتماد به نفس بيشترى در ادامه مسابقات ليگ برتر حضور يابند.سرمربى استقلال ادامه داد: به اعتقاد كادر فنى و كارشناسان فوتبال، استقلال از نظر كار گروهى هيچ گونه مشكلى ندارد و در مسابقه با مرور تاكتيك هاى مختلف در روز مسابقه موقعيت هاى فراوانى را به دست مى آورد اما نه فقط مهاجمان بلكه تمامى بازيكنان تيم در زدن ضربات نهايى مشكل دارند و ما سعى مى كنيم اين نقص را نيز با انجام تمرينات ويژه برطرف كنيم. اصلا مهم نيست چه بازيكنى گل مى زند مهم اين است كه ما به گل دست يابيم و پيروز شويم. وى در خصوص انتقادات كارشناسان از مهاجمان استقلال در خصوص عدم گلزنى در۳ مسابقه گذشته گفت: ما فورواردهاى خيلى خوبى داريم. حالا چه فرقى دارد چه بازيكنى گل بزند. مهاجم، مدافع يا هافبك اما نكته مهم اين است كه حركت تيمى استقلال رو به جلو است و با برنامه مقابل حريفان ظاهر مى شويم. سرمربى استقلال با اشاره به بازى روز يكشنبه تيمش مقابل مس كرمان گفت: من هميشه مديون مردم و مديران خوب كرمان هستم و در مدت ۶ ماهى كه در اين استان بودم نسبت به من بسيار لطف داشتند. قلعه نويى افزود: معتقدم هر بازى شرايط خاص خودش را دارد و تيم هاى شهرستانى هميشه مقابل استقلال و پرسپوليس با انگيزه مضاعف ظاهر مى شوند و من مطمئنم با انگيزه تيم مس كرمان و آمادگى بازيكنان استقلال براى كسب ۳ امتياز مسابقه زيبايى را از سوى ۲ تيم شاهد خواهيم بود.

bleu2u4u
23-08-2008, 07:13
يدالله اكبرى: استقلال ، مس را با اختلاف ۲ گل شكست مى دهد

تهران IranSport.Net - «يدالله اكبرى» هافبك باتجربه استقلال در مورد بازى تيمش مقابل مس كرمان گفت:« استقلال بازى حساسى پيش رو دارد. اگر در اين بازى نتوانيم به ۳ امتياز برسيم، قطعاً وضعيت بدى در جدول پيدا خواهيم كرد. استقلال در بازى مقابل پگاه و سپاهان تيم برتر ميدان بود اما نتوانستيم از اين برترى استفاده كنيم و انصافاً با بدشانسى مواجه شديم.» وى افزود:« مقابل مس قطعاً هماهنگى بيشترى بين بازيكنان وجود دارد و اميدوارم در اين بازى از فرصت هايى كه به دست مى آوريم استفاده خوبى داشته باشيم. من با توجه به شناختى كه از توانايى تيم خودمان دارم فكر مى كنم حداقل با اختلاف ۲ گل حريف را شكست مى دهيم.» اكبرى در ادامه گفت:«مس هم تيم خوبى است. اين تيم در ۲ سال اخير با استفاده از تجربيات امير قلعه نويى توانست يك تيم مدعى باشد و امسال هم كه يك سرمربى استقلالى بالاى سر اين تيم است، قطعاً جزو تيم هاى موفق ليگ خواهد بود. اين ديدار براى ما حساسيت خاصى ندارد. همان طور كه در خارج از ميدان با بازيكنان اين تيم رفيق هستيم در ميدان هم تلاش خواهيم كرد يك بازى جوانمردانه را ارائه دهيم و به پيروزى برسيم.» وى در پايان گفت:« استقلال در طول ۳ بازى گذشته در هر ۳ بازى توانست بازى تماشاگرپسندى ارائه دهد اما در اين بازى مى خواهيم با زدن چند گل ليگ را براى ديدن يك استقلال تهاجمى آماده كنيم.اينكه در اين بازى باشم يا نباشم اهميت ندارد. تلاش مى كنم اگر در تركيب قرار گرفتم در پيروزى استقلال نقش مفيدى داشته باشم. اين موضوع را مى دانم كه خيلى ها مرا دوست نداشتند و مدعى بودند در سطح استقلال نيستم. من به اين حرف ها توجه ندارم و تلاش مى كنم منتقدانم را با انجام بازى هاى خوب راضى كنم.

bleu2u4u
23-08-2008, 07:14
مجيدى: براى رويارويى با مس كرمان لحظه شمارى مى كنيم

تهران IranSport.Net - «فرهاد مجيدى» مهاجم استقلال تهران در مورد شرايط فعلى تيمش عنوان كرد:« شرايط خوبى داريم. بازيكنان به اوج آمادگى رسيده اند و براى رويارويى با مس كرمان لحظه شمارى مى كنيم.» مهاجم استقلال درباره ديدار اين تيم مقابل مس كرمان گفت: « مس مهره هاى خوبى دارد. قبل از شروع فصل از اين تيم به عنوان يكى از مدعيان ليگ برتر نام برده مى شد اما مس تا اينجا نتوانسته انتظارات را برآورده كند. در كل آنها تيم قدرتمندى هستند. در اين مسابقه بايد مراقب باشيم و تمام حواسمان را جمع كنيم تا به مشكل برنخوريم. معتقدم اگر بتوانيم گل اول را به ثمر برسانيم،كارمان آسان تر خواهد شد. اميدوارم ۹۰ دقيقه خوب را سپرى كنيم و با پيروزى مقابل مس كرمان از كورس قهرمانى عقب نمانيم.»مجيدى درباره بازى كردن در تيم استقلال اظهار داشت:« در ديدار مقابل سپاهان با نظر قلعه نويى به ميدان رفتم و خوشحالم كه كادر فنى از من رضايت داشت. در استقلال همه با هم رفيق هستند. هركس در تركيب باشد، تمام تلاش خود را براى موفقيت تيم انجام خواهد داد و هركس هم روى نيمكت و حتى سكو باشد، براى بازيكنان حاضر در زمين آرزوى موفقيت دارد.»

bleu2u4u
23-08-2008, 07:18
ليگ برتر فوتبال ايران هفته چهارم
03 شهريور 16:45 يکشنبه
استقلال:40: - - - مس
03 شهريور 17:15 يکشنبه
مقاومت - - - پيکان
سايپا - - - راه آهن
استقلال اهواز - - - ابومسلم
صباباتري - - - سپاهان
پاس - - - برق
پيام - - - پگاه
03 شهريور 19:05 يکشنبه
ملوان - - - فولاد
ذوب آهن - - - :2: پرسپوليس

bleu2u4u
23-08-2008, 07:55
قلعه نويي: شرايط استقلال بسيار ايده آل است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خبرگزاري آريا- سرمربى تيم استقلال گفت: شرايط استقلال برخلاف نتايجى كه كسب مى كند بسيار ايده آل است و ما از نظر فنى از عملكرد بازيكنان رضايت داريم.

به گزارش سرويس ورزشي خبرگزاري آريا، امير قلعه نويى همچنين افزود: به اعتقاد اكثر كارشناسان تيم استقلال در 2 بازى گذشته با وجود عدم كسب نتايج قابل قبول ، فوتبال خوبى را به نمايش گذاشته است . مشكل ما روحى و روانى است كه تيم ما را دچار مشكل كرده و بايد روى آن كار كنيم، موضوعى كه طى هفته گذشته از سوى كادر فنى به خوبى انجام شده است تا بازيكنان با آرامش و اعتماد به نفس بيشترى در ادامه مسابقات ليگ برتر حضور يابند.

سرمربى استقلال ادامه داد: به اعتقاد كادر فنى و كارشناسان فوتبال، استقلال از نظر كار گروهى هيچ گونه مشكلى ندارد و در مسابقه با مرور تاكتيك هاى مختلف در روز مسابقه موقعيت هاى فراوانى را به دست مى آورد اما نه فقط مهاجمان بلكه تمامى بازيكنان تيم در زدن ضربات نهايى مشكل دارند و ما سعى مى كنيم اين نقص را نيز با انجام تمرينات ويژه برطرف كنيم. اصلا مهم نيست چه بازيكنى گل مى زند مهم اين است كه ما به گل دست يابيم و پيروز شويم.

وى در خصوص انتقادات كارشناسان از مهاجمان استقلال در خصوص عدم گلزنى در3 مسابقه گذشته گفت: ما فورواردهاى خيلى خوبى داريم. حالا چه فرقى دارد چه بازيكنى گل بزند. مهاجم، مدافع يا هافبك اما نكته مهم اين است كه حركت تيمى استقلال رو به جلو است و با برنامه مقابل حريفان ظاهر مى شويم.

سرمربى استقلال با اشاره به بازى روز يكشنبه تيمش مقابل مس كرمان گفت: من هميشه مديون مردم و مديران خوب كرمان هستم و در مدت 6 ماهى كه در اين استان بودم نسبت به من بسيار لطف داشتند. قلعه نويى افزود: معتقدم هر بازى شرايط خاص خودش را دارد و تيم هاى شهرستانى هميشه مقابل استقلال و پرسپوليس با انگيزه مضاعف ظاهر مى شوند و من مطمئنم با انگيزه تيم مس كرمان و آمادگى بازيكنان استقلال براى كسب 3 امتياز مسابقه زيبايى را از سوى 2 تيم شاهد خواهيم بود.

ESTEGHLAL 67
23-08-2008, 10:18
من برگشتم
خدایا شکرت
از همه دوستان که به من کمک کردن نهایت تشکر رو دارم:11::11::11:

EHHASSATNI
23-08-2008, 11:26
اقا پیروز تبریک
مبارکه

M_Abieteh
23-08-2008, 12:12
خدایا شکرت
از همه دوستان که به من کمک کردن نهایت تشکر رو دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

منم خوشهالم ..فقط یادت باشه فقط تو همین تایپیک پست بدی.....وکاری به پرسپولیسیا نداشته باشی...و باهاشون کل کل نکنی.

M_Abieteh
23-08-2008, 12:15
mahn90 کم پیدا شده .کسی ازش خبری نداره!!

r4pbr4p
23-08-2008, 12:49
من برگشتم
خدایا شکرت

تبریک مسعود

خوش اومدی :دی

ذوب آهن - - - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif پرسپوليس

:10:

unartig
23-08-2008, 12:58
mahn90 کم پیدا شده .کسی ازش خبری نداره!!
فکر کنم رفت مسافرت اینجاهم خداحافظی کردبرامدتی :31:

ESTEGHLAL 67
23-08-2008, 14:32
مظلومي:
بـا احتـرام، استقـلال را شكست مي‌دهيم
تفكـرات "قلعـه‌نـويـي" را مـي‌شنـاسم
مس واقعي را از هفته ششم ببينيد

پرويز مظلومي گفت: با وجود احترام و علاقه براي استقلال بايد اين تيم را شكست دهيم.

سرمربي تيم فوتبال مس كرمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهاركرد: با وجود تمام علاقه و احترامي كه براي باشگاه، كادر فني و بازيكنان استقلال قائل هستم بايد اين تيم را در كرمان شكست دهيم.

وي در آستانه بازي مس كرمان و استقلال تهران گفت: نبايد اين بازي را چندان حساس كرد، با اين حال اين ديدار براي هر دو طرف بسيار سنگين خواهد بود، استقلال تيم بسيار خوبي است و با جذب بهترين نفرات شرايطش نسبت به فصل گذشته تغيير كرده است، آن‌ها از كادر فني خوبي برخوردار هستند. مس كرمان نيز تغييرات بسياري داشته است.

مظلومي ادامه داد: از نتيجه‌گيري در اين سه هفته هنوز توقعات‌مان برآورده نشده است، علت آن نيز نبود هماهنگي ميان بازيكنان است، با اين حال پس از شكست در شيراز كه البته حق‌مان نبود، تيم را سامان داده و ضمن انجام كارهاي روحي و رواني بر روي بازيكنان تمرينات مناسبي را بر روي نقاط ضعف استقلال انجام داديم. دستورات تاكتيكي را به بازيكنان گوشزد كرده‌ايم و اميدواريم انگيزه بازيكنان سبب شود تا در اين بازي پيروز شويم.

سرمربي مس كرمان خاطر نشان كرد: فشار و حساسيت اين بازي براي دو تيم بي‌ترديد بر روي كيفيت ديدار تاثيرگذار خواهد بود، البته در كرمان شرايط كمي فرق مي‌كند، درست است كه استقلال در هيچ شهري احساس غربت نمي‌كند اما مس نيز تماشاگران بسيار خوبي دارد كه تا آخرين لحظه از تيم خود حمايت مي‌كنند.

وي افزود: با توجه به سابقه همكاري با امير قلعه‌نويي بر روي كار و تفكرات او و تيم استقلال شناخت كامل دارم.

پرويز مظلومي پيشاپيش به برخي بحث‌هاي حاشيه‌اي پايان داد و گفت: هم من و هم تمامي بازيكنان مس كرمان پيش از بازي براي قعله‌نويي و كادرفني استقلال گل خواهيم برد. در هر صورت قلعه‌نويي براي بازيكناني چون رحمتي و صادقي زحمات بسياري كشيده است و من همواره بر احترام گذاشتن به بزرگتر تاكيد كردم، به همين دليل بازي را با احترام به تيم حريف آغاز مي‌كنيم.

وي درباره وضعيت تيم مس كرمان نيز گفت: از نظر من اوضاع بسيار خوب است چرا كه من از همان ابتداي ليگ گفتم كه بايد شش هفته از رقابت‌ها بگذرد تا مس واقعي خود را نشان دهد. حتي روزي كه چهار گل به استقلال اهواز زديم از تيم تعريف نكردم و عنوان كردم كه اين تيم هنوز كار دارد.

مظلومي ادامه داد: چند بازيكن كليدي مس بسيار دير به تمرينات ملحق شدند و ما در تيم يك تغيير روش ايجاد كرديم كه بازيكنان جديد بايد در قالب آن قرار گيرند و طبيعي است كه اين موضوع كمي زمان مي‌برد. اميدواريم تا خدا كمك كند و در اين چند هفته نتيجه بگيريم.

سرمربي مس كرمان خاطر نشان كرد: با اين حال در سه هفته ابتدايي در خانه موفق بوديم اما در ديدارهاي خارج از خانه نتيجه نگرفتيم بي‌ترديد با افزايش هماهنگي شرايط تغيير مي‌كند. هم‌اكنون شاهد هستيد تيم‌هايي كه تركيب فصل گذشته خود را حفظ كردند مانند ذوب‌آهن اصفهان در اين هفته‌هاي نخست نتيجه گرفتند. اما شرايط اين گونه نمي‌ماند و مس كرمان واقعي را پس از هفته ششم خواهيد ديد
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تقي‌پور:
بايد به مس گل بزنيم تا سرنوشت بازي با پگاه تكرار نشود

مدافع تيم فوتبال استقلال تهران گفت: مس كرمان را در خانه‌اش شكست مي‌دهيم.

ابراهيم تقي‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: استقلال در بازي‌هاي گذشته خود نشان داد كه تيم آماده‌اي است اما متاسفانه ما كمي بدشانس بوديم. در بازي مقابل پگاه گيلان با وجود شايستگي شكست خورديم و در بازي مقابل سپاهان نيز مي‌توانستيم هر سه امتيازي بازي را به دست آورديم. با اين حال ترديد ندارم كه مي‌توانيم مس را در كرمان شكست دهيم.

وي افزود: مس نيز تيم خوبي است و از مربي و بازيكنان مطرحي برخوردار است آن‌ها هم در ديدار خانگي به دنبال پيروزي خواهند بود و بي‌ترديد بسيار مهم است كه از فرصت‌هايمان استفاده كنيم و به گل برسيم.

تقي‌پور خاطر نشان كرد: در بازي مقابل پگاه گيلان با آن كه از حريف برتر بوديم اما گل نزديم و در نهايت گل خورديم. به همين دليل معتقدم كه ضمن آنكه بايد خط دفاع خود را حفظ كنيم تا گل نخوريم، صددرصد بايد به دنبال گلزني هم باشيم تا پيروز شويم.

تقي‌پور ادامه داد: بازيكنان ما ظرف يكي دو هفته آينده به هماهنگي كامل مي‌رسند و پس از آن با تمام قدرت ليگ را ادامه مي‌دهيم.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اميرحسين صادقي:
مي‌خواهم به تيم "قلعه‌نويي" گل بزنم
هيچ گاه آرزوي باخت استقلال را نداشتم

مدافع تيم فوتبال مس كرمان ابراز اميدواري كرد كه در ديدار مقابل استقلال تهران گلزني كند.

اميرحسين صادقي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: در ديدار مقابل استقلال به عنوان يك مدافع تمام تلاشم را انجام مي‌دهم كه از گلزني مهاجمان اين تيم جلوگيري كنم اما، اگر فرصتي پيدا كنم براي گلزني به استقلال نيز تلاش مي‌كنم.

صادقي درباره اين بازي افزود: به هر سه امتياز اين ديدار خانگي نياز داريم و با تمام قدرت به مصاف استقلال مي‌رويم، استقلال بازيكنان خوبي دارد اما، هنوز هماهنگي ميان آنها كامل نشده است.

وي ادامه داد: هيچ گاه نخواسته‌ام كه استقلال را بازنده ببينم و اين آرزويم نيست چرا كه هنوز اين تيم و هوادارانش را دوست دارم، اما بازيكن تيم مس هستم و براي تيمم از هيچ تلاشي فروگذار نمي‌كنم.

صادقي خاطرنشان كرد: هيچ حاشيه‌اي در تيم وجود ندارد و با تمام قدرت به پيروزي فكر مي‌كنيم.

وي با ابراز رضايت از حضورش در تيم مس كرمان گفت: با شرايط و گروه فعلي كه در استقلال حضور دارند به اين تيم بازنخواهم گشت
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عليزاده: مهاجمان استقلال فرصت مي‌خواهند

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: مهاجمان تيم براي گلزني نياز به فرصت دارند.

علي عليزاده در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره بازي فردا مقابل مس كرمان اظهار داشت: ديدار سختي در كرمان خواهيم داشت. اين تيم در فصل نقل و انتقالات بازيكنان خوبي را جذب كرده است. همه اين بازيكنان، بزرگ هستند.
وي افزود: استقلال هم براي اين بازي برنامه خاص خود را دارد. تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته ايم و براي اينكه جايگاه خود را در جدول بهبود بخشيم، چاره اي جز برد نداريم.
اين بازيكن در واكنش به انتقادهاي كه به خط حمله آبي پوشان مي‌شود، عنوان كرد: بايد به مهاجم فرصت بيشتري داده شود تا گلزني خود را آغاز كنند. براي هيچ كدام از ما مهم نيست كه چه كسي بازي مي‌كند. مهم موفقيت تيم است.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

emad64
23-08-2008, 15:45
من برگشتم
خدایا شکرت

سلام مسعود جان.. خیلی خوشحالیم که برگشتی..
از این به بعد مواظب اظهار نظرهایی که میکنی باش که دیگه به مشکل نخوری..

بهترین خبر امروز، بازگشت مسعود به وطن :31:

دوباره مسعود وظیفه ی ثبت پیش بینی ها رو به عهده میگیره..
مسعود، از این پست میتونی کمک بگیری :

خوشحالم که برگشتی..

emad64
23-08-2008, 15:48
و اما کمپ استقلال...

ممنون بابت توضیحاتت در مورد کمپ استقلال.. اگه کسی توضیحات کاملتری داره بذاره..

M_Abieteh
23-08-2008, 16:28
در گفت و گو با فارس
عليزاده: مهاجمان استقلال فرصت مي‌خواهند
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: مهاجمان تيم براي گلزني نياز به فرصت دارند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] علي عليزاده در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره بازي فردا مقابل مس كرمان اظهار داشت: ديدار سختي در كرمان خواهيم داشت. اين تيم در فصل نقل و انتقالات بازيكنان خوبي را جذب كرده است. همه اين بازيكنان، بزرگ هستند.
وي افزود: استقلال هم براي اين بازي برنامه خاص خود را دارد. تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته ايم و براي اينكه جايگاه خود را در جدول بهبود بخشيم، چاره اي جز برد نداريم.
اين بازيكن در واكنش به انتقادهاي كه به خط حمله آبي پوشان مي‌شود، عنوان كرد: بايد به مهاجم فرصت بيشتري داده شود تا گلزني خود را آغاز كنند. براي هيچ كدام از ما مهم نيست كه چه كسي بازي مي‌كند. مهم موفقيت تيم است.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
23-08-2008, 16:30
تركيب احتمالي استقلال تهران مقابل مس كرمان
خبرگزاري فارس:تركيب احتمالي تيم فوتبال استقلال تهران در هفته چهارم ليگ برتر براي مسابقه مقابل مس كرمان مشخص شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، استقلال در اين ديدار كه روز آينده در كرمان برگزار مي شود به احتمال فراروان با اين تركيب به ميدان مي رود:
وحيد طالب لو، پژمان منتظري، بيژن كوشكي، پيروز قرباني، خسرو حيدري، مجتبي جباري، حسين كاظمي، يدا... اكبري، فرهاد مجيدي، سياوش اكبرپور و علي عليزاده
انتهاي پيام/

emad64
23-08-2008, 16:30
1387/06/02
8706-00520: كد خبر
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

امير قلعه‌نويي گفت: قول مي‌دهم كه استقلال صددرصد قهرمان ليگ برتر مي‌شود.

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: بازيكنان استقلال روز به روز از نظر فني پيشرفت مي‌كنند و بازي‌هاي استقلال طي سه بازي اخير اين موضوع را نشان مي‌دهد. ما كمي به زمان و هماهنگي بيشتر نياز داريم، ضمن آن كه در زدن ضربات آخر كمي بدشانس هستيم اما اطمينان دارم كه استقلال تا يكي دو هفته ديگر در شرايط آرماني قرار مي‌گيرد و اين قول را مي‌دهم كه استقلال صددرصد قهرمان ليگ برتر است.

وي افزود: استقلال تيم بسيار خوبي است و ما تنها بايد فعل خواستن را صرف كنيم خوشبختانه بازيكنان بسيار خوبي داريم تنها جان واريو و اميد روانخواه به دليل مصدوميت در تيم ما حضور ندارند كه اميدوارم آن‌ها نيز رفته رفته به جمع بازيكنان ملحق شوند، ضمن اين كه هاشم بيگ‌زاده نيز رفته رفته شرايط بهتري را پيدا مي‌كند و تصور مي‌كنم تا يكي دو بازي ديگر بتواند به تركيب استقلال وارد شده و جزء يازده نفر قرار گيرد.

قلعه‌نويي درباره بازي استقلال مقابل مس كرمان نيز گفت: به هر حال هر بازي شرايط مخصوص به خودش را دارد، مس كرمان از مربي آگاه و بازيكنان بسيار خوبي برخوردار است و بي‌ترديد ما بازي دشواري را در كرمان پيش رو خواهيم داشت. با اين حال تنها هدفمان در كرمان كسب سه امتياز است.

سرمربي استقلال خاطر نشان كرد: تيم مس نيز مانند استقلال تغييراتي در تركيبش داشته است، با اين حال از اين تيم شناخت كافي داريم و بر روي نقاط ضعف و قوت اين تيم كار كرديم.

قلعه‌نويي در ادامه با تقدير از مردم كرمان و مسئولان باشگاه مس به ايسنا گفت: حضور در مس كرمان يكي از بهترين خاطرات دوران زندگي من خواهد بود چرا كه پس از بازگشت همراه تيم ملي از مالزي و دوران نه چندان خوبي كه پس از آن پيش آمد اين باشگاه مس و مردم كرمان بودند كه بسيار به من كمك كردند و من همواره قدردان و مديون آن‌ها هستم و اميدوارم اين تيم نيز موفق باشد.

emad64
23-08-2008, 16:32
وحيد طالب لو، پژمان منتظري، بيژن كوشكي، پيروز قرباني، خسرو حيدري، مجتبي جباري، حسين كاظمي، يدا... اكبري، فرهاد مجيدي، سياوش اكبرپور و علي عليزاده

تقریباً ترکیب نیمه ی دوم استقلال - سپاهانه..

M_Abieteh
23-08-2008, 16:33

برای مثال: اگه جانواریو و بیگزاده بخوان بازی کنن. به جای کدام میتونند باشند.

emad64
23-08-2008, 16:36
سلام مسعود.. مسابقه ی پیش بینی رو به خودت سپردما..
از این به بعد، پیش بینیها رو خودت ثبت کن..
پیش بینیه منم تو راهه :31:

M_Abieteh
23-08-2008, 16:38
این چند روز عماد اذیت شد....

emad64
23-08-2008, 16:40

برای مثال: اگه جانواریو و بیگزاده بخوان بازی کنن. به جای کدام میتونند باشند.

جانواریو که مصدومه، بیگزاده هم میگن هنوز آماده نیست..
اگه فرض بگیریم که شرایط بازی کردن رو داشته باشن، فکر کنم باید یکی از مهاجم هامون (مثلاً فرهاد) رو نیمکت بشینه و جانواریو بیاد تو.. با یه خورده جابه جایی هم، بیگزاده، جای یدا.. اکبری بازی کنه..

emad64
23-08-2008, 16:44
این چند روز عماد اذیت شد....

اذیت که نشدم.. ولی چون وظیفه ی مسعود بود، اگه خودش انجام بده خیلی بهتره.. آخه من تو این چند روز کمتر میتونستم بیام به تاپیک سر بزنیم، به خاطر همین، از پیش بینیها یه خورده عقب میفتادم..

ESTEGHLAL 67
23-08-2008, 17:35
اطلاعاتی از پیش بینی استقلال - مس

تا این لحظه......

تعداد شرکت کنندگان:23 نفر

برد استقلال:20 نفر<=======> 9/86%:10::10::10:

باخت استقلال:2 نفر<======>6/8%:41::41::41::41:

تساوی:1 نفر<==========>3/4%:13::13::13::13:

پرطرفدارترین نتیجه در مورد پیش بینی:2-1 به سود استقلال

تعداد نفراتی که این پیش بینی رو کردن 9 نفر<======>1/39%

بعد از اون نتیجه 1-0 بوده که باز هم به نفع استقلال بوده و7 نفر اونو پیش بینی کرده بودن.

البته با توجه به پیش بینی های قبلی که انجام شده و نتایجی که استقلال بدست اورده اون چیزی که اکثریت پیش بینی کردن درست از اب در نیومده و تعداد معدودی برنده شدن نمونه اون بازی استقلال - پگاه که هیچ کسی نتونست
درست پیش بینی کنه.
شاید یکی از دلایل اون حس تعصبی که ما به استقلال داریم پس بهتره در مورده پیش بینی ها عاقلانه تر پیش بینی
کنیم .نمونه اون پیش بینی 3-0 که اکثر دوستان در بازی با پگاه انجام داده بودن درسته که استقلال توی اون بازی
میتونست بیشتر از سه تا به پگاه بزنه اما یادمون نره که داریم بازی فوتبال رو پیش بینی میکنیم ..

emad64
23-08-2008, 17:59
مسعود، با برگشتت ترکوندیا.. ولی آمارت یه خورده احتیاج به اصلاح داره. آخه اشتباه تایپی داره..

20 نفر ---------- 86.9 %
2 نفر ----------- 8.7 %
1 نفر ----------- 4.4 %

تا الآن 23 نفر شرکت کننده داشتیم..

در هر صورت بابت آمار واقعاً خوبت ممنون..

M_Abieteh
23-08-2008, 18:42
طالب لو در گفتگو با مهر :
رویارویی با صادقی برایم دشوار است/ دوست ندارم مشکلاتم رسانه ای شود

دروازه بان تیم فوتبال استقلال رویارویی با امیرحسین صادقی در تیم مس کرمان را برای خود دشوار خواند و ابراز امیدواری کرد که این دیدار با برتری آبی پوشان تهرانی به اتمام برسد.

وحید طالب لو در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: بازی ما برابر مس کرمان می تواند یکی از بازیهای حساس لیگ باشد. تیم مس کرمان در دیدارهفته گذشته خود شکست خورده و در این بازی خانگی به دنبال پیروزی است، ما هم برای صعود به رده های بالای جدول و جبران شکست و تساوی در هفته های اخیر به پیروزی در این بازی نیاز داریم. همه اینها نشان دهنده حساسیت و اهمیت بازی فردا برای دو تیم مس و استقلال است.

وی با تاکید براینکه کسب نتیجه در بازیهای آتی می تواند کیفیت کار تیم فوتبال استقلال را افزایش دهد، افزود: حضور چند ستاره پیشین تیم فوتبال استقلال در مس کرمان جذابیت بازی را بیشتر و کارما را سخت تر می کند. امیدوارم دو تیم استقلال و مس فردا ارائه گر یک بازی جذاب و تماشایی باشند و در پایان برتری به سود تیم ما رقم بخورد.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص تقابل خود با وحید طالب لو و اینکه از رویارویی دو تیم استقلال و مس کرمان به نوعی تقابل این دو دروازه بان ملی پوش یاد می شود، گفت: برای من بازی استقلال برابر مس کرمان یک بازی معمولی است. این بازی هم مانند تمام بازیهای لیگ سه امتیاز بیشتر ندارد و بی جهت نباید به حساسیت آن افزود. من با رحمتی اگر هم رقابتی داشته باشم مربوط به این یک بازی نیست.

وی در ادامه افزود: کارنامه و عملکرد ما در گذشته و حال مشخص است و هر دو ما به بازی فردا به عنوان میدانی برای رقابت نگاه نمی کنیم. برای من در بازی فردا بیش از این مسائل پیروزی تیم استقلال و صعودمان در جدول رده بندی اهمیت دارد.

طالب لو در خصوص رویارویی خود با امیرحسین صادقی در تیم مس کرمان و اینکه پس از پنج سال بازی در کنار هم فردا باید رقیب یکدیگر باشند، گفت: برای من خیلی دشوار است که فردا روبه روی امیرحسین بایستم. شاید برای او هم ایستادن مقابل استقلال دشوار باشد. پس از چند سال بازی کنار صادقی هیچ وقت دوست نداشتم روبه روی او بایستم اما چاره ای نیست و نمی توان در فوتبال حرفه ای امروز از این مسائل فرار کرد.

وی ادامه داد: من مطئنم که امیرحسین صادقی استقلال را دوست دارم و با وجود انتقال به تیم مس کرمان ذره ای از علاقه اش به این تیم کم نشده است اما این را می پذیرم که او با تفکری حرفه ای فردا بهترین بازی خود را برای استقلال انجام دهد. همانطور که گفتم فوتبال حرفه ای است و عشق و علاقه به تیم ها خارج از چارچوب زمین مسابقه است. صادقی فردا بازیکن مس است و رویارویی اش با استقلال را نباید عاملی در جهت افزایش حواشی دانست حتی اگر بهترین یا بدترین بازیکن مس باشد.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال در خصوص شایعه قهر خود از تمرینات این تیم گفت: من مشکلی مالی دارم اما نمی خواهم این مشکلات در رسانه ها بازشود. اگر با باشگاه مشکلی دارم و بطور مثال چکم برگشت خورده به من و مسئولان باشگاه ارتباط دارد و دلیلی نمی بینم که دیگران در جریان آن قرار گیرند. اختلاف نظری اگر بین من و مسئولان باشگاه هست باید بین خودمان برطرف شود. رسانه ای شدن این موضوع نه تنها باعث رفع مشکلات نمی شود بلکه ناراحتی و دلخوری هواداران پرشمار استقلال را به دنبال خواهد داشت.

طالب لو با ابراز خوشحالی از بازگشت دوباره به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: خوشحالم که توانستم نظر کادر فنی را جلب کنم و دوباره به عضویت تیم ملی درآمدم. خوشحالی من بیشتر از آن جهت است که در فرصت اندک مسابقات غرب آسیا که توانستم خواسته های کادر فنی تیم ملی را برآورده سازم. با توجه به فشردگی این مسابقات و اینکه کمتر فرصت تمرین پیدا کردیم فکر می کنم عملکرد بازیکنان در بازیها ملاک دعوت آنها به اردوی تیم ملی بوده است که از این حیث من بد عمل نکردم و در سه مسابقه ای که به میدان رفتم مانع از فروپاشی دروازه تیم ملی شدم.

M_Abieteh
23-08-2008, 18:43
منیعی و عباسفرد از فهرست تیم فوتبال استقلال خط خوردند

تیم فوتبال استقلال تهران در حالی به دیدار مس کرمان می رود که چهار بازیکن خود را به دلایل مختلف به همراه نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال تهران برای رویارویی با مس کرمان عصر امروز تهران را به مقصد این شهر ترک می کند، این درحالیست که میثم منیعی، علیرضا عباسفرد، جان واریو و میلاد نوری با نظر کادر فنی همراه تیم نخواهند بود.

ظاهرا میثم منیعی و جان واریو با آسیب دیدگی روبرو هستند و با خواسته کادر فنی برای استراحت بیشتر در تهران خواهند ماند. علیرضا عباسفرد و میلاد نوری نیز به علت نداشتن آمادگی کافی نمی توانند در بازی فردا آبی پوشان را همراهی کنند.

تیم فوتبال استقلال تهران عصر فردا در چارچوب دیداری از هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در ورزشگاه باهنر کرمان به دیدار مس این شهر می رود.

M_Abieteh
23-08-2008, 18:45
دعوت به تيم ملي شوك مثبتي بود
طالب‌لو:
با "رحمتي" رقابت دوستانه دارم

دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال گفت: دعوت شدن به تيم ملي يك شوك روحي مثبت در آستانه بازي مقابل مس كرمان بود.

وحيد طالب‌لو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: من براي مسابقات غرب آسيا به تيم ملي دعوت شده بودم اما، از اينكه در فهرست بازيكنان اعزامي به عربستان قرار نگرفته‌ام نيز بسيار خوشحالم و اين موضوع يك شوك روحي مثبت در آستانه بازي مقابل مس كرمان بود.

وي افزود: در رقابت‌هاي غرب آسيا براي تيم ملي بازي كردم و خوشبختانه توانستم دروازه تيم ايران را بسته نگاه دارم، از اينكه نظر كادر فني را جلب كردم بسيار خوشحال هستم.

دروازه‌بان تيم استقلال درباره بازي تيمش مقابل مس كرمان نيز گفت: اين بازي براي استقلال هميشه اهميت بسياري دارد و ما بايد سه امتياز اين ديدار را بدست آوريم، البته چند بازيكن خوب ما از جمله اميرحسين صادقي در تيم مس كرمان هستند كه واقعا جايشان در استقلال خالي است و براي او نيز آرزوي موفقيت دارم.

طالب‌لو درباره رقابت با مهدي رحمتي نيز گفت: اين يك رقابت مثبت است و من همواره با رحمتي رقابت دوستانه داشته و دارم.

طالب‌لو با رد شايعه قهر كردنش از تيم استقلال نيز گفت: تنها در يك تمرين با اجازه سرمربي حاضر نشدم، در هر صورت اگر مشكلي هم وجود داشته باشد نبايد تا اين اندازه بزرگنمايي صورت بگيرد.

amir_sa
24-08-2008, 00:19
همون بهتر كه منيعي مصدوم شد و نميبينيمش

emad64
24-08-2008, 09:52
این ترکیبی بود که تو خبرگزاری ها اومده بود :

سلام اف ث بایرن.. میلت رو چک کن.. امیدوارم زودتر به تاپیکت برگردی و بتونی دوباره پست بدی..

emad64
24-08-2008, 09:56
وحید طالب لو روز چهارشنبه دست به کار عجیبى زد و پس از اینکه فهمید در حساب باشگاه آنقدر پول موجود نیست که بتواند چک خودش را نقد کند، به نشانه اعتراض در تمرینات شرکت نکرد. البته به نظر مى رسد داستان ختم به خیر شده و این بازیکن دیگر بابت مسأله فوق مشکلى با مدیریت استقلال ندارد.
ظهر چهارشنبه هنگامى که ماجراى وحید نقل محافل مطبوعاتى شده بود، برخى از اطرافیان باشگاه استقلال مدعى آن بودند که با این دروازه بان برخورد مى شود حتى احتمال اینکه وى با جریمه نقدى هم مواجه گردد زیاد است اما... با توجه به شناختى که ما داریم، احتمال وقوع چنین اتفاقى بسیار اندک است زیرا استقلالى ها نمى خواهند دوباره جنجال جدیدى را براى خودشان بخرند. از طرف دیگر وجود یک سنگربان آماده و با روحیه یکى از حیاتى ترین نیازهاى استقلال محسوب مى شود و قطعاً قلعه نویى کارى نمى کند که از چنین مزیتى محروم گردد.

emad64
24-08-2008, 09:58
پس از آنکه «علیرضا منصوریان» به سمت رئیس آکادمى باشگاه استقلال منصوب شد وعده داد تمام کارهاى پایه اى باشگاه را به صورتى کاملاً برنامه ریزى شده و مکتوب پیش ببرد.
البته منصوریان کاپیتان سابق و همیشه محبوب آبى پوشان خیلى زود به وعده خود عمل کرد و پس از یک هفته کار، جزئیات کامل آنچه گذشت را در قالب یک گزارش کار تقدیم مدیرعامل باشگاه کرد تا نشان دهد به نظم و دیسیپلین پایبند است و حاضر نیست با فراموشکارى و اهمال ورزى آکادمى از شور و حال بیفتد.

emad64
24-08-2008, 10:01
از زحمات ۶ ماهه امیر قلعه نویى در تیم مس کرمان درفصل گذشته تقدیر خواهد شد. مجید مکى زاده، مدیر داخلى و روابط عمومى باشگاه مس کرمان ضمن تأیید این مطلب گفت: باشگاه مس کرمان با همکارى هیأت فوتبال استان و مدیران تربیت بدنى در بازى مس با استقلال به پاس زحمات امیر قلعه نویى در تیم مس ،از وى تقدیر خواهند کرد.

emad64
24-08-2008, 10:22
منصوریان دوشنبه در تمرین استقلال
این روزها شایعه اختلاف على منصوریان با امیر قلعه نویى همه جا شنیده مى شود و حتى این مسأله باعث واکنش تنى چند از مسئولان باشگاه استقلال شده است. دیروز شنیدیم قرار است منصوریان روز دوشنبه و بعد از بازى با استقلال مقابل مس کرمان در تمرین استقلال حضور پیدا کند تا به شایعات خاتمه دهد

به علت عدم صدور مجوز از سوى فدراسیون هادى شکورى مقابل مس بازى نمى کند
بازیکن سابق العربى قطر فعلا اجازه همراهى تیم استقلال رادر بازى هاى لیگ ندارد. مسئولان فدراسیون در نامه اى به باشگاه استقلال رسما اعلام کردند هادى شکورى در دیدار با مس کرمان قادر به همراهى این تیم نخواهد بود. گفته مى شود تسویه حساب این بازیکن با باشگاه قطرى انجام نشده و پیش از حل این مشکل شکورى نمى تواند در ترکیب آبى پوشان به میدان برود.

استقلال مقابل مس روى نیمکت مدافع ندارد
پس از اینکه حضور پیروز قربانى مقابل مس کرمان منتفى شد، در صورتى که مشکل انضباطى هادى شکورى برطرف نشود، استقلال در کرمان روى نیمکت خود هیچ مدافعى نخواهد داشت. به این ترتیب تقى پور، کوشکى و منتظرى مقابل مس بازى خواهند کرد و در صورتى که یکى از آنها نتواند بازى را ادامه دهد، جانشینى ندارد.البته امیر آبادى و نورى نیز توانایى بازى در خط دفاع را دارند اما پست تخصصى شان مدافع نیست.

emad64
24-08-2008, 10:45
از طرف اف ث بایرن : (بهم میل زد)
استقلال 2 - 1 مس

پیش بینیش ثبت شد..

خدا کنه زودتر محرومیتش بخشیده بشه تا دوباره به جمع ما آبیا بپیونده..

emad64
24-08-2008, 10:47
تکراری بود.. پست جدید جایگزین میشه..

emad64
24-08-2008, 10:55
جانواریو که دوباره مسدوم شده.. بیگزاده هم میگن از یکی دوتا بازیه بعد آماده ی بازی میشه..

emad64
24-08-2008, 11:01
مس 1 - 3 استقلال

M_Abieteh
24-08-2008, 11:08
بازی امروز ساعت 16:45 شروع میشه؟

emad64
24-08-2008, 11:10
نه.. ساعت 16:30
الآن میرم زمان پخشش از شبکه 3 رو هم واستون میزارم..

emad64
24-08-2008, 11:16
احتمالاً همون 16:45 باشه.. چون شبکه 3 زده زمان پخش : 16:30 معمولاً 15 دقیقه زودتر فوتبال برتر شروع میشه..

emad64
24-08-2008, 11:20
فرهاد مجیدى مهاجم استقلال در آستانه بازى با مس کرمان گفت: تساوى با سپاهان در ورزشگاه آزادى نتیجه مورد دلخواه هواداران نبود و به همین دلیل باید مس را در کرمان شکست بدهیم.
مجیدى ادامه داد: نیاز مبرمى به کسب ۳ امتیاز این مسابقه داریم اما باید بگویم که مس کرمان حریف بسیار سرسختى است و پرویز مظلومى نقطه قوت این تیم محسوب مى شود. البته استقلال دیگر نباید به سادگى امتیاز از دست بدهد و امیدوارم در کرمان ۳ امتیاز را بگیریم.
مجیدى در خصوص عدم گلزنى مهاجمان استقلال گفت: این موضوع حساس نیست و فکر مى کنم گل نزدن مهاجمان فقط یک اتفاق است که همیشه در فوتبال رخ مى دهد. مطمئن باشید زمان گلزنى مهاجمان استقلال هم فرا مى رسد و نباید روى این موضوع بیش از حد حساسیت نشان بدهیم.ما به این مشکل پایان مى دهیم و استقلال با گل هاى مهاجمانش پیروز خواهد شد و این طلسم گل نزنى مهاجمان شکسته مى شود.

emad64
24-08-2008, 11:21
یکشنبه 87/6/3
مس کرمان - استقلال تهران، ساعت 16:45 ، ورزشگاه باهنر کرمان
داوران : هدايت ممبيني، عليرضا يزداني، محمد رضا ابوالفضلي، قاسم واحدي، محسن زماني

تا الآن 25 نفر بازیه [مس - استقلال] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینیهاشون میتونید پست 4007 رو ببینید :

برای دیدن افراد برتر این پیش بینی، میتونید به پست 3916 مراجعه کنید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 4 ساعت دیگه فرصت دارید..

vorojax
24-08-2008, 11:39
سلام دوستان عزیز :40:
استقلا 2 مس 1
یا علی :40:

emad64
24-08-2008, 11:51
سلام دوستان عزیز :40:
استقلا 2 مس 1
یا علی :40:

سلام vorojax..
پیش بینیت ثبت شد..

emad64
24-08-2008, 12:03
مجتبى جبارى هافبک استقلال گفت :بازیکن میانى تیم استقلال همچنین اظهار کرد: طبیعى است که در ابتداى فصل ناهماهنگى هایى در تیم وجود داشته باشد اما باور من این است که استقلال هر هفته پیشرفت مى کند و بى تردید ما در نتیجه گیرى نیز موفق خواهیم بود. جبارى ادامه داد: بازى مقابل مس دیدار دشوارى است، به خصوص آن که در خانه حریف برگزار مى شود اما ما براى کسب ۳ امتیاز به کرمان مى رویم و به این ۳ امتیاز احتیاج داریم. جبارى درباره شرایط روحى خود گفت: هنوز نتوانستم با موضوع درگذشت پدرم کنار بیایم، شرایط به گونه اى است که حتى وقتى با استقلال به سفر مى روم دلم براى خانواده ام تنگ مى شود.
امیدوارم بتوانم شرایط روحى بهترى پیدا کنم تا به استقلال کمک کنم.

ESTEGHLAL 67
24-08-2008, 12:09
مس 1 - 3 استقلال

عماد نتیجه تو تا این لحظه تک بوده

emad64
24-08-2008, 12:21
عماد نتیجه تو تا این لحظه تک بوده

من خودمم تکم :31:
امروز تاپیک خیلی خلوته. حوصلم سر رفته.. بازیه امروز ساعت 16:45 یا 16:30 ؟
آخه شبکه 3 زده 16:30

emad64
24-08-2008, 12:26
بالاخره طلسم نیمکت نشینى فرهاد مجیدى در جدال با سپاهان شکست. البته فرهاد نتوانست باعث پیروزى آبى پوشان گردد اما به نظر مى رسد تلاش وى با رضایت امیر قلعه نویى توأم بوده است زیرا از گوشه و کنار مى شنویم که احتمال اینکه فرهاد امروز هم بازى کند و حتى در ترکیب ثابت نیز قرار بگیرد زیاد است.
البته سرمربى استقلال خواب جدیدى براى مجیدى دیده و دیگر نمى خواهد از وجود او در نوک حمله استفاده کند زیرا معتقد است توانایى هاى وى در آن پست به خوبى نمایان نمى شود روى همین اصل مقرر شده که فرهاد به عنوان رابط خطوط میانى و حمله مورد استفاده قرار بگیرد و از وجودش به عنوان یک هافبک آزاد ( والبته با تمایلات تهاجمى) استفاده گردد.

به نظرم اگه واقعاً اینجوری باشه، ایده ی خیلی خوبیه..

emad64
24-08-2008, 13:44
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران هنوز از نحوه تمرينات هاشم بيك زاده در تمرينات اين تيم راضي نيست.

قلعه نويي به اين بازيكن تاكيد كرده است تا بر فشار تمرينات خود بيافزايد تا بتواند در تركيب اين تيم قرار گيرد.

منبع : ایرنا

ESTEGHLAL 67
24-08-2008, 13:47
من خودمم تکم :31:
امروز تاپیک خیلی خلوته. حوصلم سر رفته.. بازیه امروز ساعت 16:45 یا 16:30 ؟
آخه شبکه 3 زده 16:30

16:30 شروع برنامه فوتبال برتر هست بازی ساعت 16:45 هست
اخرین فرصت پیش بینی 16:15

emad64
24-08-2008, 13:50
مسئولان تيم فوتبال استقلال تهران نتوانستند بليت بازگشت اعضاي اين تيم را پس از ديدار مقابل مس كرمان تهيه كنند.

بر همين اساس اعضاي تيم فوتبال استقلال تهران بر خلاف ديدارهاي گذشته خود در ليگ برتر روز دوشنبه به تهران باز خواهند گشت.

emad64
24-08-2008, 14:05
تهران- خبرگزاري کار ايران
جلال اميديان, تنها غايب تيم فوتبال مس کرمان در مسابقه برابر استقلال تهران خواهد بود
به گزارش ايلنا, اميديان هافبک چپ تيم مس به دليل مصدوميت در اين بازي حضور نخواهد داشت . تيم مس سواي اميديان ،بازيکن محروم و مصدوم ديگري ندارد.
در سوي ديگر تيم استقلال تهران جان واريو ,‌‏ روانخواه و هادي شکوري را به دليل مصدوميت و محروميت در ديدار برابر مس کرمان در اختيار نخواهد داشت.
ديدار تيم هاي مس کرمان و استقلال روز يکشنبه سوم شهريور ماه در ورزشگاه باهنر کرمان برگزار خواهد شد.
پايان پيام

کد خبر: 441170

Amir Sepehr
24-08-2008, 14:14
سلام.....
پیش بینی منم اینه 1-0 استقلال

emad64
24-08-2008, 14:16
سلام.....
پیش بینی منم اینه 1-0 استقلال

سلام..
پیش بینیت ثبت شد.

mahsai
24-08-2008, 14:19
استقلال 2-0 میببره.

emad64
24-08-2008, 14:27
استقلال 2-0 میببره.

پیش بینیه شما هم ثبت شد..

Majid393
24-08-2008, 14:54
پیش بینی من :

استقلال 1 - مس 0

bleu2u4u
24-08-2008, 14:56
اقا من يه مقدار تفكراتم سنتي و يه دفاع هر چقدر هم خوب باشه ولي اگه استيل دفاع اخرو نداشته باشه ازش خوشم نمياد

الانم متاسفانه در مورد منتظري اين نظر رو دارم(به نظرم تقي پور خيلي بيشتر از اون استيل داره)

نظر شماها چيه؟

ESTEGHLAL 67
24-08-2008, 15:07
اطلاعاتی از پیش بینی استقلال - مس

تا این لحظه...... 15:55 pm

تعداد شرکت کنندگان:28 نفر

برد استقلال:25 نفر<=======> 89.29% ======نسبت به قبل 2.39% افزایش

باخت استقلال:2 نفر<======>7.14%========نسبت به قبل1.44% کاهش

تساوی:1 نفر<==========>3.57%=======نسبت به قبل0.73%کاهش

پرطرفدارترین نتیجه در مورد پیش بینی:2-1 به سود استقلال

تعداد نفراتی که این پیش بینی رو کردن 11نفر<======>39.28% که نسبت به قبل 0.27% رشد داشته

با تشکر از کمک عماد:10:

M . Sayid
24-08-2008, 15:13
سلام به همگی
امروز روز تولدمه برد استقلال با یه نتیجه خوب بهترین هدیه میتونه باشه.

ESTEGHLAL 67
24-08-2008, 15:16
تولد saeed atletico رو هم بهش تبریک میگم

فرصت پیش بینی همین الان به پایان رسید

M . Sayid
24-08-2008, 15:17
مسعود جان اون دونفر که باختو پیش بینی کردن یکیش بردیا و اون یکی مجتبی نیست؟؟

آرش-19
24-08-2008, 15:20
ای بابا
تو هفته قبل که مسافرت بودیم, این یکی دو روز هم اصلا یادم نبود تو پیش بینی شرکت کنم.
همین الان افتاد یادم.
عیبی نداره اینشاالله مسابقه بعدی. به امید خدا هم این مسابقه رو میبریم.

emad64
24-08-2008, 15:33
سلام به همگی
امروز روز تولدمه برد استقلال با یه نتیجه خوب بهترین هدیه میتونه باشه.

سعید جان، تولدت مبارک.. انشاا.. استقلال به تعداد شمع های روی کیک تولدت به مس گل بزنه :31:

ای بابا
تو هفته قبل که مسافرت بودیم, این یکی دو روز هم اصلا یادم نبود تو پیش بینی شرکت کنم.
همین الان افتاد یادم.
عیبی نداره اینشاالله مسابقه بعدی. به امید خدا هم این مسابقه رو میبریم.

انشاا.. که بازی رو میبریم.. من حواسم بود که شرکت نکردی، گفتم شاید خودت نمیخوای شرکت کنی.. از دفعه ی بعد اگه یادت رفت بهت پیغام میدم :31:
این چند روز تاپیک خودت رو هم، خیلی دیر به دیر آپ می کردی..

emad64
24-08-2008, 15:44
بازی شروع شده..

emad64
24-08-2008, 16:37
نیمه ی اول که خیلی بد تموم شد..
مس 1 - 0 استقلال

سیاوش اکبرپور هم موقعیتی که میخواست گیرش اومد، ولی نتونست ازش استفاده کنه..
دوباره تکرار شد.. دریافت گل تو نیمه ی اول و .......

M . Sayid
24-08-2008, 16:43
مرسی عماد و علیرضا جون
استقلال هنوز در رویایی عنایتی بسر می بره و بقیه مهاجما اعتماد به نفسشونو از دست دادن غافل از اینکه دیگه مهاجمی مثل عنایتی حالاحالاها نمیاد چون تو کل تاریخ فوتبال ایران دوتا مهاجم دیگه مثل عنایتی بودن که یکیشون پیوسه و اون یکی حمید علی دوستیه پس یه تکون اساسی نیاز دارن چون عنایتی برای استقلال دیگه تموم شدس.

M_Abieteh
24-08-2008, 16:46
بله اکبرپور توپ رو زد به اسمان........

emad64
24-08-2008, 16:47
امروزم دوباره مثل بازیه قبل شد.. استقلال تو نیمه ی اول گل میخوره، نیمه ی دوم به آب و آتیش میزنه تا بتونه نتیجه رو جبران کنه...
خدا کنه دفعه ی بعد که میام تو تاپیک، خوشحال از برد استقلال باشیم..

Majid393
24-08-2008, 17:24
به قول عماد : استقلال در نیمه دوم داره به آب و آتیش میزنه ولی فعلا که هیچ نتیجه ای نداشته ....
عباسفرد ، برهانی و بیک زاده هم به بازی اومدن ......

M_Abieteh
24-08-2008, 17:39
اخر بازیه و نتیجه رو یک بر صفر باختیم...

M_Abieteh
24-08-2008, 17:40
به مس هم باختیم این وضعیت تا کی ادامه داره.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

emad64
24-08-2008, 17:42
آره.. این بازیرو هم باختیم..
بازم صبر میکنیم تا ببینیم چی پیش میاد.. با خُرد کردن اعصابمون که به جایی نمیرسیم..

M_Abieteh
24-08-2008, 17:43
باید وضعیت بهتر بشه.

فقط استقلال...

ESTEGHLAL 67
24-08-2008, 17:45
باختیم
ولی صبر کنید

AnarchAshkan
24-08-2008, 17:46
بهترین بازیکن زمین فرهاد مجیدی بود مثل بازی قبل مثل سال قبل .
من که میگم که دیگه فرهاد مجیدی را هم بذاره ذخیره تا هر 11 نفر با هم راهپیمایی کنن ! :41:

ESTEGHLAL 67
24-08-2008, 17:47
من نمیدونم چرا استقلالی های سابق ما تو هر تیمی میرن شیر میشن

AnarchAshkan
24-08-2008, 17:48
امیدوارم صبر کردنمون مثل پارسال 1 سال طول نکشه !

emad64
24-08-2008, 17:52
تو این بازی خیلی بد بودیم.. اصلاً نشونی از استقلال تو این بازی نبود..
امیرخان چرا اینجوری کرد ؟ چرا یه دفعه 4 تا مهاجم فرستاد تو ؟ ما موقعیت گل خیلی نداشتیم.. باید تعویض هاش رو طوری میکرد که موقعیت گل خلق بشه.. ما تو این بازی تموم کننده نمیخواستیم، یکی میخواستیم که اول واسمون موقعیت گل خلق کنه بعد...

M_Abieteh
24-08-2008, 17:54
سیاوش 2تا توپ و مجیدی هم 1 توپ گل نکردن.

Rjoun
24-08-2008, 17:55
دوستان هنوز زوده ناميد بشيم.
هر چند به نظره من استقلال هنوز تركيب و تاكتيك خودش رو نشناخته.
اما صبر كنيم بهتره تا اعصاب خودمون رو خراب كنيم

emad64
24-08-2008, 17:55
من نمیدونم چرا استقلالی های سابق ما تو هر تیمی میرن شیر میشن

استقلالی های ما احتیاج به انگیزه دارن.. تو تیم های دیگه که میرن، میخوان ثابت کنن که حقشون بوده که به هر نحو تو تیم استقلال نگه داشته میشدن، واسه همین تو تیم های دیگه، با این انگیزه، شیر میشن..

M_Abieteh
24-08-2008, 17:56
بازیه بعدی با کی داریم.و کجا برگزار میشه...

emad64
24-08-2008, 17:57
دوستان هنوز زوده ناميد بشيم.
هر چند به نظره من استقلال هنوز تركيب و تاكتيك خودش رو نشناخته.
اما صبر كنيم بهتره تا اعصاب خودمون رو خراب كنيم

موافقم.. رضا، چند وقتیه پیدات نیست.. به سلامتی مسافرت رفته بودی ؟

emad64
24-08-2008, 17:59
بازیه بعدی با کی داریم.و کجا برگزار میشه...

ليگ برتر فوتبال ايران هفته پنجم
جمعه، 8 شهریور
استقلال - برق ، 16:45 ، تهران، ورزشگاه آزادی

Rjoun
24-08-2008, 18:02
موافقم.. رضا، چند وقتیه پیدات نیست.. به سلامتی مسافرت رفته بودی ؟
سلام عماد جون.
ممنونم به فكر و ياده من هستي!:11:

راستش كم سر ميزنم به فروم.
با وجود ياران خوبي مثل تو و مسعود،محمود،مريم،اشكان،او ني و علي رضا ها وآقا آرش و آقا سعيد گل و بلبل خيالم از بابت سنگر راحته براي همين راحت تر به كارهام مي رسم.

در هر صورت بچه ها نبايد با اين يكي دو باخت اسم و عظمت استقلال رو فراموش كنيم.
انشالله با اومدن مهاجم خوب خط هافبك ما هم به ثبات خودش ميرسه و تيم كلا مياد رو فرم

unartig
24-08-2008, 18:02
استقلالی های ما احتیاج به انگیزه دارن.. تو تیم های دیگه که میرن، میخوان ثابت کنن که حقشون بوده که به هر نحو تو تیم استقلال نگه داشته میشدن، واسه همین تو تیم های دیگه، با این انگیزه، شیر میشن..
توراهم اگرازتیم اخراج میکردند اینجوری بودی ما تویک فصل بد(سال پیش ) بدترین یارگیری تاریخمونو کردیم :41:وقتی تیمو دادند دست یک مربی دسته دومی باید فکر اینجاشو هم میکردند:41:حساب کن این مهدی رحمتی ومرتضی ابراهیمی سال پیش 5 امتیازازمون گرفت امسال هم 3امتیازگرفتند.دوتاازبهترین بازیکنان امسال وسال پیش اونها ذخیره های مادرسالهای پیش بودند:41:به جاشون کیاراگرفته بودیم نادعلی و اون یکی کوشکی وچندتابازیکن درجه سه دیگه را:41:اما به این تیم امیدوارباشید اگر عادت به باختن ازما بره که میره میتونیم به راحتی مدعی بشیم :10:

Rjoun
24-08-2008, 18:04
بچه ها يادتونه گفتم بد قرعه اي به ما خورده؟

unartig
24-08-2008, 18:05
بچه ها يادتونه گفتم بد قرعه اي به ما خورده؟
باشه ازاونورهم ببین که ازبازی هشتم به بعد راحت میشیم ومیتونیم بازسازی کنیم برای نیم فصل دوم تیمهایی موفق ترهستند که نیم فصل دوم بهتری داشته باشند:10:

emad64
24-08-2008, 18:08
منم با اونی موافقم.. من که یه تماشاچی واسه بازیه استقلال هستم، هنوز عادت باخت از سرم نرفته :31: چه برسه به بازیکنا و تیم..
هیچ چیزی پایدار نیست.. بلاخره این عادت از سر استقلال و من :31: میره..

Rjoun
24-08-2008, 18:09
باشه ازاونورهم ببین که ازبازی هشتم به بعد راحت میشیم ومیتونیم بازسازی کنیم برای نیم فصل دوم تیمهایی موفق ترهستند که نیم فصل دوم بهتری داشته باشند:10:
خدا كنه همينجوري باشه كه ميگي.

Majid393
24-08-2008, 18:10
من که دیگه دارم نا امید میشم ......

emad64
24-08-2008, 18:13
من که دیگه دارم نا امید میشم ......

هنوز زوده واسه ناامید شدن..
انشاا.. هفته های بعد جبران میکنیم.. جز صبر، کار دیگه ای از دست ما هوادارا بر نمیاد.. صبر و توکل به خدا..

Rjoun
24-08-2008, 18:14
مجيد جان با اين دو باخت مطمئن باش نه تيمي قهرماني رو از دست داده و نه قهرمان شده.
پس بهتره صبور باشيم.

M . Sayid
24-08-2008, 18:22
ناراحت نباشین بازی بعد بابرق شیرازه که اگه قهرمان آسیا هم بشه تو آزادی جلوی استقلال حرفی برای گفتن نداره.
خدا کنه تا اون موقع مهاجم خوبیم بیارن.

M_Abieteh
24-08-2008, 18:26
منی که استقلالی هستم در هر شرایطی که باشه..

همیشه تیم محبوبم رو دوست دارم...

ESTEGHLAL 67
24-08-2008, 18:31
نتایج پیش بینی بازی استقلال - مس

3 امتیاز ***

بردیا
-----------------------------------
1 امتیاز***

unartig
-----------------------------------

بقیه دوستان امتیازی کسب نکردن****

emad64
24-08-2008, 19:01
امتیازهای پیش بینی تا هفته ی چهارم :

امتیاز ------------------- نام شرکت کننده
iman_s --------------------------- 6
6 --------------------------- بردیا
mahn90 --------------------------- 3
ESTEGHLAL 67 --------------------------- 3
maryampaezi202000 --------------------------- 3
jamshidjap --------------------------- 3
unartig --------------------------- 2
emad64 --------------------------- 1
saeed atletico --------------------------- 1
alireza001199 --------------------------- 1
Mohamma:D --------------------------- 1

بقیه ی بچه ها، امتیاز هاشون صفر بوده..

emad64
24-08-2008, 19:08
جمعه 87/6/8
استقلال تهران - برق شیراز، ساعت 16:45 ، ورزشگاه آزادی تهران

برای دیدن افراد برتر این پیش بینی، میتونید به پست 4357 مراجعه کنید :

برای شرکت تو این پیش بینی، حدوداً 5 روز فرصت دارید..

آرش-19
24-08-2008, 19:21
هیپ هیپ . . . هورا
هیپ هیپ . . . هورا
هیپ هیپ . . . هورا
(!) (!) (!) (!) (!) (!) (!)
نگران نباشید, اتفاقی نیوفتاده
ما همچنان به حمایت خود ادامه میدیم.
به قول گفتنی : " جوجه رو آخر پاییز میشمارن"

unartig
24-08-2008, 19:28
منم موافقم تیمهایی که ماباشون بازی کردیم خیلی بسته بودند وخط حمله ما بدعمل کرد مانیازبه یک مهاجم خیلی قوی داریم که به زودی میاریمش چون مجبورندبیارند

emad64
24-08-2008, 20:06
بازیه بعدیمون با برق تو تهرانه.. برق تیم خوبی نشون داده.. اونجا انشاا.. با حمایت هوادارا و با استفاده ی با دقت از فرصت ها، برق رو میبریم.. خدا بزرگه.. نگران نباشید..

unartig
24-08-2008, 20:19
برق الان صدرنشین لیگ برتره مربیشون محمدعباسی مربی خیلی خوبی امیدوارم تیمشونو بزنیم

EHHASSATNI
24-08-2008, 20:26
بازم باخت اهــــــــــــــــــــه
خسته شدم بابا خوب شد حداقل پیروزی نبرد

emad64
24-08-2008, 20:27

EHHASSATNI
24-08-2008, 20:27
استقلال 1 برق 0

emad64
24-08-2008, 20:35
مس 1 - 0 استقلال تهران :40:

پیکان 2 - 2 مقاومت

راه آهن 1 - 2 سایپا

ابومسلم 0 - 1 استقلال اهواز

سپاهان 2 - 0 صبا باطری

برق 2 - 0 پاس

پگاه 1 - 1 پیام

فولاد 0 - 1 ملوان

پرسپولیس 2 - 2 ذوب آهن

جدول رو هم که تو پست قبلیم دادم..

emad64
24-08-2008, 20:40
بازم باخت اهــــــــــــــــــــه
خسته شدم بابا خوب شد حداقل پیروزی نبرد

صبور باش.. نوبت بازیای راحتتر واسه ما هم میرسه..

استقلال 1 برق 0

چون مسعود برگشته، مسئول ثبت پیش بینی ها مسعود هستش.. مسعود، بیا پیش بینی ها رو ثبت کن.

emad64
24-08-2008, 21:14
(ايرنا: رضا ميرزاييان) تيم فوتبال استقلال تهران عصر يكشنبه در چارچوب هفته چهارم ليگ برتر يك شكست تلخ ديگر را به چشم ديد و در كرمان سه امتياز پرارزش را در مواجهه با مس از كف داد.

تيم پرطرفدار استقلال كه پيش از اين بازي حساس از سه بازي قبلي چهار امتياز اندوخته بود، بسان گذشته با همان شيوه ‪ ۳-۵-۲‬به ميدان آمد اما مس كه از تيم ميهمان آشنايي كاملي داشت با سيستم ‪ ۴-۱-۴-۱‬برابر ميزبان قرار گرفت و مزد هوشمندي خود را با يك پيروزي الهام بخش دريافت كرد.

با توجه به موازنه قوا در نزد دو تيم، از قبل نيز قابل پيش بيني بود كه اين بازي از هيجان و طراوت خاصي برخوردار خواهد بود بويژه آنكه در خط مياني ، بازيكنان هوشمند و نام آشنايي در مس و استقلال حضور داشتند و با اين اوصاف هر تيمي كه ميدانداري مي‌كرد و نبض بازي را در اين منطقه حياتي از آن خود مي‌نمود، كفه تراز و بسود آن تيم سنگيني مي‌كرد.

بازي پاياپاي دو تيم در وقت نخست كاملا مشهود بود و در سي دقيقه اوليه، مس و استقلال بيشتر به ارزيابي يكديگر مي‌پرداختند اما ياران تيم ميزبان روانتر و فكورانه تر توپ را در تمامي گستره زمين به گردش در مي‌آوردند.

در اين راستا
پرويز مظلومي سرمربي كاركشته مس كه به سايه روشنهاي حريف آشنايي كامل داشت، بر اين باور بود تا ضمن آنكه دفاع تيمش به رهبري اميرحسين صادقي و مرتضي ابراهيمي به دژي تسخير ناپذير تبديل شود، مردان مياني تيمش متشكل از آشوبي، عطايي، حسين خاني و نويد كيا در اعمال تدافعي و تهاجمي نقش محوري داشته باشند.

مس با اين حربه وقت نخست را بسود خود رقم زد به طوريكه در دقيقه ‪ ۳۰‬از ضربه ايستگاهي نهايت استفاده را برد و بدنبال پاس بلند ادينهو مهاجم برزيلي، توسط فرزاد حسين خاني كاپيتان تلاشگر خود به گل رسيد.

استقلال در وقت نخست بيشتر چشم به پرتاب‌هاي علي عليزاده دوخته بود كه اين ايده همچون بازيهاي قبلي ره بجايي نبرد. ضمن اينكه پيستونهاي كناري استقلال درحركات طولي و ارسال توپهاي مواج و پخته به مردان حمله ور مشاركت لازم را نداشتند.

بازي در نيمه دوم، سرعت بيشتري به خود گرفت و اين استقلال بود كه با فراخواني برهاني، بيك زاده و عباسفرد در نيمه دوم به ميدان قصد داشت دست به جبران مافات بزند اما جايگيري و هوشمندي مهدي رحمتي سنگربان ملي پوش مس و همچنين هماهنگي كمربند دفاعي تيم ميزبان مانع از فروپاشي دروازه اين تيم مي‌شد.

مس دوبار در ضربات ايستگاهي توسط ادينهوو زالدرون دروازه استقلال را با خطر جدي مواجه كرد كه تير دروازه ناجي طالب لو شد، استقلال نيز در هر نيمه صاحب يك فرصت ايده آل براي گلزني شد كه اكبرپور و مجيدي با شتابزدگي اين موقعيت‌ها را از كف دادند تا آه از نهاد هواداران پروپاقرص اين تيم برآيد.

استقلال با آنكه در وقت دوم تلاش زيادي براي جبران عقب ماندگي كرد اما اين بار هم چوب بازي احساسي و عاري از منطق خود را خورد.

مخلص كلام اينكه بازي منطقي ميزبان بر بازي احساسي استقلال چربيد و اوضاع را بر وفق مراد كرماني‌ها نمود.

مس با اين برد نويد بخش، صاحب ‪ ۶‬امتياز از چهار بازي شد و استقلال چهار پوئن از اين تعداد بازي كسب كرد كه اين بيلان براي طرفدران آبي قابل هضم نيست.

استقلال در هفته پنجم روز جمعه ششم شهريور از برق شيراز پذيرايي مي‌كند و مس در همين روز در انزلي به مصاف ملوان خواهد رفت.

M . Sayid
24-08-2008, 21:22
استقلال3-1برق شیراز

amir_sa
24-08-2008, 21:40
باز ما يه روز نيومديم شما دارين خوشحالي مي كنين بعد از باخت :دي
ما كه سياه پوش شديم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه يه تيم مگه چقدر مي تونه ببازه ؟
الانم باز همه ميگن از بازي بعدي درست ميشه . مس رو نتونستيم ببريم مي خوايم برقي كه كاملا آمادست و الان صدر جدوله ببريم
تازه شانس آورديم 1 گل خورديم . دو تا به تير دروازه خورد
خودمونيم ، استقلال چند تا موقعيت گل داشت؟ چند تا شوت داخل چهار چوب داشت؟

amir_sa
24-08-2008, 21:46
فعلا اعصابم بد جور خوورده ، به كي گير بدم؟؟؟
آها فهميدم ، به عليزاده !!!
آخه اين ... چي مي خواد از جون استقلال ؟ يه stop كردن بلد نيست
علي زاده چند تا موقعيت ايجاد كرد تو اين بازي؟ حداكثر 5 تا كه فقط يكيش با پا بود ... چند تا موقعيت خراب كرد ؟ چند برابر موقعيت هايي كه ايجاد كرده ؟
چرا به فكر يه مهاجم خوب نيستن اين آقايان (!)
يه نفر كه در كنار اكبرپور قرار بگيره و زوج خط حمله رو كامل كنه؟

amir_sa
24-08-2008, 21:53
به گزارش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي پس از شكست مقابل مس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي سختي برگزار كرديم. از امكانات مس خبر داشتم و مي‌دانستم روز سختي خواهيم داشت. وي در مورد قضاوت اين ديدار عنوان كرد: داوري اشتباهاتي داشت و در بعضي از صحنه ها مي‌توانست به نفع ما بهتر سوت بزند. سرمربي آبي پوشان در مورد جريان بازي گفت: توپ‌هاي ما تبديل به گل نشد و رحمتي روز خوبي را پشت سر گذاشت. قلعه نويي در ارتباط با حاشيه هاي قبل از اين ديدار مبني بر تقابل با پرويز مظلومي اذعان داشت: قبل از بازي با مظلومي صحبت كردم و او گفت، چنين حرف‌هايي را در مورد من نزده است. اگر هم زده باشد قصد حمايت از ليدرهاي مس را داشته است نه تخريب من. او تاكيد داشت كه رسانه ها حرف‌هاي او را بزرگ كرده اند. مشكلي با او ندارم. ما دوستان 10 ساله هستيم. وي در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد مجتبي جباري اظهار داشت: اين بازي تمركز ندارد؛ اما مشكل ما وسط زمين نيست و در خط حمله مشكل داريم،‌ ضمن اينكه مصدوميت روانخواه تاثير منفي در تيم گذاشته است. امير قلعه نويي در پايان با اطمينان خاطر تاكيد كرد: 30 بازي ديگر باقي مانده است كه در اين بازي ها 90 امتياز جابه جا مي‌شود. هنوز هم قول قهرماني مي‌دهم.

r4pbr4p
25-08-2008, 00:57
بازم باختیم!

بازم به امید بازی بعد!

فعلآ بیخیال...

r4pbr4p
25-08-2008, 02:10
پرچم بالاس...

r4pbr4p
25-08-2008, 02:12
وي در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد مجتبي جباري اظهار داشت: اين بازي تمركز ندارد؛ اما مشكل ما وسط زمين نيست و در خط حمله مشكل داريم،‌

خوبه خودشم میدونه

خب یه کاری کن...

دیگه کم کم داره...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WaTeRsTyLeR
25-08-2008, 02:12
کله نقلی این کاره نیست ببینید کی میگم

Rjoun
25-08-2008, 07:19
بچه ها بايد قبول كنيم قلعه نويي تا زماني كه از خره شيطون پياده نشده همين آش و همين كاسه رو خواهيم داشت!
تيم نه برنامه داره نه تاكتيك.
نمي دونم علي زاده كه دو تا استوپ نمي تونه انجام بده چطور توي سطح اول كشور داره فوتبال بازي ميكنه.

و متاسفانه بايد بگم استقلال توي قهرمانان آسيا هيچ حرفي براي گفتن نداره.البته تا زماني كه سيستم تيم عوض بشه.

و باز هم بايد خدمت شما عزيزان عرض كنم خريد هاي استقلال امسال با اينكه اسم و رسم دارتر از سايرين بوده اما كادر فني نتونسته از اين تيم يه بازي درست حسابي بگيره.

دعا كنيد اول مهاجم نوك برسه وگرنه با اين مهاجم ها همون سيزده امي فصل قبل رو هم نمي تونيم بدست بياريم!

موفق باشيد.

r4pbr4p
25-08-2008, 13:05
میخوام صد سال سیاه از خر شیطون نیاد پایین

به درک بابا...

ما چرا اینجوری میکنیم

یعنی اون خودش نمیدونه علیزاده بیشتر از یه فوتبالیست هندبالیسته؟

از طرفداری کور کورانه هیچ خوشم نماد

unartig
25-08-2008, 13:20
منم میگم اون چاره دیگه ای نداره مشکل استقلال اینه که سال پیش به جای اینکه 6بازیکن ضعیف استقلال ازتیم برند 6 بازیکن خوب جداشدندازاستقلال وبه جای اینکه 6بازیکن خوب بیارند 6بازیکن ضعیف آوردند این یعنی طی یکسال 24 بازیکن اشتباهی دراستقلال بازی کردند مشکل استقلال همینه

amir_a
25-08-2008, 14:07
فکر میکنم این فتل یه نحسی خاصی واسه استقلال داره:41:
قلعه نویی مربیه خوبیه. فقط یه عیب بزرگ داره.
لجبازه و روی اشتباهاتش پافشاری میکنه :19:

آرش-19
25-08-2008, 15:17
این تیم نیاز به زمان داره.
البته قلعه نویی هم اشتباهاتی داره, مثلا تو شرایط بحرانی دل به اوت دستی علی زاده میبنده.
به بازیکنی که مرتکب اشتباه میشه زیاد فرصت میده.
و از همه مهمتر اینکه در حال حاضر اگه یکی از مهره های اصلیش تو تیم نباشه, تیمش به کل به هم میریزه.
من فکر می کنم باید بهش فرصت بدیم, البته امیدوارم دوباره 3 سال فرصت برای قهرمانی نخواد.

mobin_mcdc2000
25-08-2008, 16:13
استقلال 2 بر 1 برق شیراز رو میبره ......................................

SANR
25-08-2008, 16:33
استقال3-1 برق شیراز
اینبار رو می بریم.

ولی استقلال حتمآ یکی مهاجم خوب بایستی بیاره.

blue2006
25-08-2008, 17:17

البته به غیر از زمان به تغییر در ترکیب هم منیاز داره . اینو هر بچه 4 ماهه ای که فوتبال ببینه می فهمه.

من فکر می کنم باید بهش فرصت بدیم, البته امیدوارم دوباره 3 سال فرصت برای قهرمانی نخواد.
کاش فقط مثل فصل قبل نشه

ماهی رو هروقت از آب بگیری تازه است . بابا بازم آرش برهانی گل نمیزد لااقل 4 تا موقعیت گل درست میکرد . این بابا ( علیزاده ) پاک آبروی استقلال رو برده . اصلا نمی تونه یه پاس بده اون وقت فیکس تیم می زارنش !!!!!:18::18::18:

blue2006
25-08-2008, 17:20
استقلال 1 - 0 برق

amir_sa
25-08-2008, 18:27
همه استقلاليا موافقا كه عليزاده رو كنار بزارن جز يه نفر كه اونم امير خان قلعه نوعيه ( سرور هر چي ... )
تاكتيك قلعه نوعي اينجوريه كه چون مدافع هاي سر زني داره بيشتر نقشه روي اوت انداختن عليزاده است . تيم هايي كه مقابل استقلال بازي ميكنند ديگه فهميدن استقلال فقط رو پرتاب اوت صاحب موقعيت ميشه براي همين سعي ميكنن كمتر توپ رو به اوت بزن . اينجاست كه استقلال نمي تونه كاري بكنه . نمونشو ديدم ، نه ضربه ايستگاهي كار كردند ، نه مهاجم كاملي دارند كه حداقل يه stop بلد باشه انجام بده و از پاس هايي كه توسط جباري و كاظمي داده ميشه نهايت استفاده رو بكنه .

M . Sayid
25-08-2008, 18:43
بیشتر از مهاجمان تیم این گزارشگر بازی بود که اعصابمونو بهم ریخت مخصوصا اونی که نیمه دوم گزارش میکرد انگار که این تیم مس کرمان منچستریونایتده این همه ازش تعریف می کرد

unartig
25-08-2008, 18:52
البته قلعه نویی هم اشتباهاتی داره, مثلا تو شرایط بحرانی دل به اوت دستی علی زاده میبنده.
به بازیکنی که مرتکب اشتباه میشه زیاد فرصت میده.
و از همه مهمتر اینکه در حال حاضر اگه یکی از مهره های اصلیش تو تیم نباشه, تیمش به کل به هم میریزه.
اگرهرسه سال مدعی قهرمانی باشیم چرا فرصت 3ساله ندیم :10:بانحسی فتل هم موافقم چون دوسال پیش وقتی صمدمرفاوی سرمربی بودتاوقتی فتل به استقلال نیومده بودتوصدربودیم وقتی اومدشدیم 4م:41:

amirtaker
25-08-2008, 20:35
من اومدم .دوباره فردا میرم.یکی بگه باخت به مس حقمون من که بازی رو ندیدم.

unartig
25-08-2008, 21:12
من اومدم .دوباره فردا میرم.یکی بگه باخت به مس حقمون من که بازی رو ندیدم.
امیر طبق معمول این دوسال مامهاجمامون بعضی ازفرصتهارابد عمل کردند اما خط دفامون تواین چندتابازی خوب نشون داده

r4pbr4p
25-08-2008, 23:44
پرچم بالاس!

Alireza Taji
26-08-2008, 00:03
درود بر دوستان:11:
ببخشید چند روز غایبی خوردم تلفن خونه قاط زده!
و احتمالا چند روزی به سختی می تونم بیام.
خوب... بازهم باختیم من فقط تونستم 5 دقیقه اول بازی را ببینم ! همین هم عذابم میده.
حالم گرفته. این چند فصل استقلال خیلی من را عذاب داده به جان خودم برای مرگ عزیزانم اینقدر که تو این سه سال برای استقلال گریه کردم گریه نکردم!
چیزی که شنیدم اینه که تو بازی با مس استقلال 5 مهاجمش را به میدان فرستاده!!!
به این میگن بازی احساسی متاسفانه قلعه نویی خودش خیلی احساسی عمل میکنه! اون وقت به جباری میگه تمرکز نداره.

r4pbr4p
26-08-2008, 00:35
آره علیرضا جان

5تا مهاجم

اما معلوم نیست کی باید واسشون توپ میساخت!

کماکان پرچم...!!!

vorojax
26-08-2008, 00:36
سلام دوستان
عجب ضد حالی..........کلی حالم گرفته شد
کی قراره این مهاجما گل بزنن!
ایشالله بازی بعدی می بریم
یا علی

Alireza Taji
26-08-2008, 03:13
تيم فوتبال استقلال صبح امروز بازگشت

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال به دليل لغو پرواز كرمان به سمت تهران امروز صبح به تهران بازگشت.

به گزارش خبرگزاري فارس، اعضاي اين تيم كه پس از باري مقابل مس كرمان قصد بازگشت به تهران را داشتند، به دليل لغو تمامي پرواز ها به سمت تهران، مجبور شدند يك شب اضافه تر در كرمان بمانند.
اين تيم صبح امروز به تهران بازگشت و عصر امروز يك جلسه تمرين سبك را در زمين شماره دو آزادي برگزار خواهد كرد.
استقلال در حال حاضر با چهار امتياز در رده 12 جدول قرار دارد.

Alireza Taji
26-08-2008, 03:21
نقدهايى براى قرمز و آبى

.
قدم زدن در كوير يك ميليارد براى
مهاجمانى كه بوى گل هم نمى دهند

على قراخانلو
Ali Gharakhanlou
قلعه نويى به مس كرمان باخت. اين بازى در فصل گذشته همان شرايطى را داشت كه راه بازگشت قلعه نويى به استقلال را هموارتر كرد، مشت هاى گره كرده ديروز گرچه از سوى پرويز مظلومى، نامجو مطلق و اميرحسين صادقى مشاهده نشد اما مى شد حلاوت شيرينى اين برد را در چهره تمام كسانى ديد كه به واسطه قدرت ژنرال همواره از استقلال دور مانده اند، همين پرويز مظلومى كه قرار بود سرمربى استقلال شود به دعوت قلعه نويى به كميته تيم هاى ملى و مربيگرى تيم ب دعوت شد تا از استقلال دور شود! تاريخ در كرمان تكرار شد و حالا قلعه نويى مى داند كه در اوج پختگى نياز به تجربه و هوشيارى بيشترى دارد. يكشنبه مشت قلعه نويى در كرمان خالى بود و او با گفتن اينكه روز رحمتى بودوبدشانسى ما فقط خواست از شانس و اقبال و... حرف بزند و

تا نيم فصل دنبال تركيب
استقلال در ۴ ديدار خود توانسته ۴ امتياز كسب كند و جالب اينكه دو ديدار اين تيم در خانه خودى برگزار شده و قلعه نويى در هر يك از اين ۴ ديدار در يك تركيب تازه و متفاوت از ديگرى را روانه ميدان كرده است.
تغييرات او دامنه وسيعى داشته و از چارچوب دروازه گرفته البته نبود طالب لو به دليل مصدوميت بوده، اما از خط دفاع ۳ نفره گرفته تا خطر ميانى و خط حمله قلعه نويى همچنان به دنبال يافتن بهترين ها است تا بلكه با ايجاد زوج هاى ۲ و ۳ نفره تركيب اصلى را استخراج كند اما همين جابه جايى ها تا به امروز (پايان هفته چهارم) مثبت نبوده و چه بسا خيلى از كارشناسان معتقد هستند كه در ليگ نبايد امتيازهاى روز اول را فداى اين مسائل كرد. استقلال در سيستم ۲-5-3 هنوز نتوانسته قدرت خود را از كناره ها ديكته كند. خسرو حيدرى جديد كه قرار بود جاى محمد نوازى را پر كند نشان داد كه تنها از نظر سرعت از او جلوتر است و از نظر مدل و تنوع در كار تفاوت چندانى با هم پستى سابق خود ندارد. بيرون نشستن اميرآبادى و منيعى و جابه جايى اين دو هم مثل بقيه نقاط مثبت و اثرگذار نبوده، نارضايتى از روند فعلى را مى توان از چهره اميرآبادى و منيعى ديد، نارضايتى كه در صورت تداوم به سكوت منتهى نخواهد شد.

۴ بازى و دريغ از يك گل
استقلال حجازى و سپس فيروز كريمى فاقد يك هافبك دفاعى و اين دو بيشترين ضربه را از همين كمبود خوردند. اين ضعف تا جايى پيش رفت كه على منصوريان پا به سن گذاشته تبديل به يك مهره كارساز شد! در هر حال فصل گذشته اگر استقلال از ضعف خط ميانى و فقر بازيكن در اين ناحيه ضربه خورد در اين فصل به نظر مى رسد كه اين خط حمله استقلال است كه دچار ضعف شده است اين خط گرچه از نظر كمى در شرايط خوبى قرار دارد اما از نظر كيفى مهاجمان اين تيم در ۴ ديدار گذشته نتوانسته اند يك توپ راحتى به تير دروازه حريفان بكوبند. قلعه نويى كه استقلال فصل گذشته را به دقت زير نظر داشت معلوم نشد به چه دلايلى و براساس كدام آمار و عملكرد رأى به حفظ برهانى و عليزاده داد خط حمله استقلال تا به امروز مبلغى حدود يك ميليارد تومان هزينه داشته اما مسؤولان اين تيم به دنبال اين هستند كه در كنار برهانى، عليزاده، سياوش اكبرپور، بيك زاده، عباسفرد (به اصطلاح مهاجمان هدف) يك مهاجم برزيلى را استخدام كنند كه اميدواريم اين برزيلى از نوع فابريسيو و گومز نباشد! در كنار اين مهاجمان گل نزن بايد به بازى فرهاد مجيدى، مجتبى جبارى و حسين كاظمى هم اشاره داشته باشيم اين ۳ هم هنوز نتوانسته اند مهاجمان خود را با پاس هاى گل خود صاحب موقعيت كند. كاظمى در مقابل كرمان به دليل خط خوردن از تيم ملى به بازيكنان حريف پاس گل داد و فرهاد مجيدى هم همچنان اصرار دارد تا همه را دريبل زده و يك تنه گل بزند و در طول مسير هيچ كس هم از كنار او رد نشود! نبود روانخواه در خط ميانى استقلال مشهود است و به نظر مى رسد كه قلعه نويى بايد شرح وظايف بازيكنان خود را چند باره گوشزد كند. در اين تيم از پيروز قربانى گرفته تا برهانى همه مى خواهند گل بزنند آن هم خيلى سريع و با بازى يك نفره!

جاى عليزاده كجاست
اين سرمربى استقلال است كه بايد پاسخگوى نتايج خود باشد چرا كه همگان مى دانند كه تيم فصل جارى با سليقه او و دوستانش بسته شده و كادر مديريتى كمترين نظر را داشته و لذا او است كه براساس سليقه، نوع تركيب خود و حريفان، ميزان آمادگى، زمين مسابقه و خلاصه تاكتيك مورد نظر را طراحى و ۱۱ نفر خود را روانه ميدان مى كند اما ما هم اين حق را داريم كه بپرسيم كه جاى على عليزاده در سيستم قلعه نويى كجا است. او سرزن و بلند پرواز است او سريع و چالاك است، او دريبل زن ريزه كار و پنالتى بگير است. او شوت زن و چارچوب شناس است. او پاسور و خلاق است يا دست هاى او به جاى پاهايش كار مى كند! هر كدام از اينها باشد ۴ ديدار جواب نداده اما چه اصرارى است كه او مرد ثابت باشد. بر ما پوشيده است در هر حال اميدواريم قلعه نويى كه منتقدان بى شمارى از جمله دايى، ناصر حجازى، حسن روشن و... را پشت سر خود دارد بداند كه فرصت زيادى براى پيدا كردن راه و روش برد و برترى ندارد گرچه او داناى كار بوده و مى داند كه بايد علاوه بر بالا بردن توان جسمى و قدرت دوندگى بازيكنانش تيم خود را از نظر روحى و روانى صاحب شخصيت كند و هرچه سريع تر شرايط را به سود خود تغيير بدهد. شايد به همين دليل است كه او همچنان قول قهرمانى مى دهد. برق شيراز، صباباترى، استقلال اهواز، راه آهن و پرسپوليس حريفان هفته هاى آينده هستند و هر يك از آنها يك دنيا انگيزه براى ملاقات سرمربى جوان اما موفق استقلال دارند.

Alireza Taji
26-08-2008, 03:26
مشاجره هافبك ها و مهاجمان استقلال بر سر گل نزدن

قلعه نويى: دعوا نكنيد
مسؤول شكست منم

ايران ورزشى- شدت ناراحتى به حدى است كه حتى قلعه نويى هم نمى تواند خودش را در رختكن كنترل كند. دستى روى صورتش مى كشد و وقتى ياد حرف هاى پيش از بازى سياوش اكبرپور مى افتد آتش خشمش شعله ور مى شود: «به، به! آقا سياوش قول گلزنى ات را هم ديديم. اين بود وعده هايى كه مى دادى.» همين چند كلمه كافى بود تا يك دفعه سر بحث باز شود؛ اكبرپور كه كلاً حاضر جواب است پس از شنيدن حرف هاى قلعه نويى روى دوپايش ايستاد و گفت: «آخه آقا وقتى هافبك ها به من پاس نمى دهند چه گلى به سر استقلال بزنم! وقتى پاس نمى دهند از من توقع گلزنى نداشته باشيد.» پاسخ اكبرپور كافى بود تا بحث همه گير شود و هافبك هاى استقلال قبل از آن كه قلعه نويى پاسخ بدهد عليه سياوش موضع گيرى كنند. اين وسط جبارى كه از همه ناراحت تر بود اميرآبادى، حيدرى و كاظمى يك صدا گفتند: «پس مقصر ما هستيم آقاى اكبرپور.»
لحن اعتراض هافبك هاى استقلال آنقدر تند بود كه امير قلعه نويى از ترس به وجود آمدن تنش خودش را وارد بحث كرد: «مشكل استقلال كل تيم است، همه مقصر هستيم. اين من هستم كه تشخيص مى دهم اشكال تيم از كدام ناحيه است.»
البته، قلعه نويى هم تا حدودى حرف هاى اكبرپور را تأييد كرد تا اين وسط به جبارى بيشتر بر بخورد: «من هم فكر مى كنم اشكال ما از هافبك ها است اما بايد همه تلاش كنيم تا مشكل حل شود. البته قلعه نويى در پايان گفت: دعوا نكنيد... مسوول شكست منم.»

درگيرى جبارى و يكى از ليدرها
حرف هاى قلعه نويى كه تمام مى شود يكى از ليدرها خودش را وسط مى اندازد و براى خودشيرينى به جبارى مى گويد: «سياوش راست مى گويد، هافبك ها مقصر هستند!» آقاى ليدر كه انگار يادش رفته بود حق دخالت در مسائل فنى را ندارد با اين حرف ها جو را به هم ريخت و آن وسط ميان او و جبارى اصطكاكى هم به وجود آمد كه امير قلعه نويى ترجيح داد در اين درگيرى دخالتى نداشته باشد. البته اين اتفاق چندان حاد نبود چرا كه همه بازيكنان به ليدر استقلال فهماندند اينجا حق دخالت كردن نداشته است.
اكبرپور:بازيكنان مقصر هستند، نه سرمربى
اكبرپور از قلعه نويى دفاع مى كند: « قبول دارم كه خوب بازى نكرديم باور كنيد كه نمى دانم چرا نتيجه نمى گيريم البته با اينكه بد بازى كرديم چند موقعيت خوب داشتيم كه هدر رفت ولى مس از فرصت هاى خود نهايت استفاده را برد.»
به نظر من سرمربى در اين باخت مقصر نبود و بازيكنان تقصير داشتند كه خواسته هاى كادرفنى را در زمين پياده نكردند. با اين باخت دشمنان قلعه نويى شاد شدند ولى به آنها مى گويم كه اين چهره واقعى استقلال نيست و ما هم روزهاى خوش فوتبال را تجربه مى كنيم.»
«تمامى انتقادها را قبول دارم و الان نمى توانم از خودم دفاع كنم ولى اميدوارم كه در بازى هاى آينده همه اين مشكلات حل شود. من هميشه مقابل برق شيراز گلزنى كرده ام و اميدوارم كه در اين مسابقه پايم به گلزنى باز شود.»

Alireza Taji
26-08-2008, 03:27
اردوگاه آبى

۵ بازيكن مورد غضب قلعه نويى
امير قلعه نوعى پس از بازى استقلال مقابل مس كرمان نسبت به عملكرد بازيكنانش اعتراض كرد. امير قلعه نويى در رختكن و پس از آن در هتل محل اقامت استقلال بازيكنان استقلال را دور خودش جمع كرد و حرف هايى زد كه بيشتر بوى سرزنش و نارضايتى مى داد. قلعه نويى نسبت به عملكرد عباسفرد، بيك زاده، اكبرپور، مجيدى و جبارى اعتراض شديدى كرد. او چنين مى پنداشت كه اين ۵ بازيكن جزو ضعيف ترين بازيكنان و دليل اصلى باخت مقابل مس كرمان بودند.

دوباره ممنوع المصاحبه!
بعد از دومين شكست استقلال مربيان اين تيم به بازيكنان خود گوشزد كرده اند به هيچ وجه با خبرنگاران مصاحبه نكنند. امير قلعه نوعى، سرمربى آبى پوشان پايتخت پس از پايان اين مسابقه كه بسيار ناراحت و عصبانى بود در رختكن به بازيكنان تيمش گفت: تحت هيچ شرايطى نبايد مصاحبه اى با خبرنگاران انجام دهند. بازيكنان استقلال در صورت انجام هرگونه مصاحبه جنجالى از سوى باشگاه جريمه خواهند شد.

استقلال صبح ديروز بازگشت
اعضاى تيم استقلال كه پس از بازى مقابل مس كرمان قصد بازگشت به تهران را داشتند، به دليل لغو تمامى پروازها به سمت تهران، مجبور شدند يك شب بيشتر در كرمان بمانند. اين تيم صبح ديروز به تهران بازگشت و عصر ديروز يك جلسه تمرين سبك را در زمين شماره دو آزادى برگزار كرد.

قلعه نويى به جلسه هيات مديره فراخوانده شد
جلسه هفتگى هيات مديره باشگاه استقلال برگزار خواهد شد و امير قلعه نويى براى اداى توضيحاتى به اين جلسه خواهد رفت. در اين نشست على فتح ا... زاده گزارش كاملى از كارهاى انجام شده و برنامه هاى آينده تيم را به هيات مديره ارائه خواهد داد. در اين جلسه درخصوص مسائل مالى، اسپانسر و نتايجى كه استقلال در هفته هاى اخير كسب كرده بحث و تبادل نظر مى شود. گفته مى شود پورحيدرى هم در اين جلسه حضور خواهد داشت.

تقى پور: باور كنيد آخرين شكست ما بود
تقى پور كه مقابل مس كرمان پاس هاى اشتباه زيادى داشت پس از بازى حرف هايى زد: « تيم مس در نيمه اول خوب كار كرد و موفق شد از روى ضربه ايستگاهى به گل برسد ولى موقعيت چندانى نداشت. نيمه دوم به لحاظ هماهنگى خوب بوديم ولى نتوانستيم با بدشانسى از موقعيت هاى گل به خوبى استفاده كنيم در حالى كه تيم مس ۴۵ دقيقه نيمه دوم را فقط دفاع كرد و تنها يك ضد حمله داشت. مس گرچه ۲ بار به تير دروازه ما زد ولى اگر موقعيت هاى ما تبديل به گل مى شد به طور حتم برنده بازى بوديم. همه چيز ما از دست رفته و مطمئن باشيد كه اين شكست آخرين باخت ما بود و استقلال ديگر رنگ باخت را نخواهد ديد.»

امروز شكورى به كميته مى رود
امروز ساعت ۱۵:30 هادى شكورى كه در بدو ورود خود با پيراهن استقلال مقابل سپاهان حريف را با لگد زده بود به كميته انضباطى مى رود تا پاسخگوى حركت ناشايست خود باشد او يك جلسه محروم شد و شايد امروز استقلالى ها مجبور شوند دست به جيب شده و پول لگو را به حساب فدراسيون واريز كنند اما مهم اين است كه او هم نشان داد كه تا چه اندازه هنر بازى در شرايط سخت و تحت فشار را دارد.

Alireza Taji
26-08-2008, 03:29
... و دنیا به آخر رسید !
ظریفی می گفت، خب این پرویز مظلومی که ریق تیممان را درآورد بیاوریمش بالای سر این تیم بی ... !!
آن یکی عینکش را در دست گرفت و گفت : آخه اینها چه مرگشان شده ؟؟
اون یکی انگشتش را در دماغش پیچاند و گفت : من که قاطی کردم از پارسال گهمان هم بدتر شد !
ظریف اولی گفت : بابا پارسال آخر فصل شدیم سیزدهم ، امسال از همان اول داریم سیزدهم می شویم .
آن یکی بهت زده در حالیکه عینکش را به چشم می زد گفت : یعنی تا آخر فصل ممکنه هجدهم هم بشیم ؟؟
همان ظریف گفت : فوقش بشیم هفدهم !
آن یکی گفت : می خواید یه زنگ به شاغلام بزنم ؟ شمارش رو توی گوشیم Save کردما ؟
اون یکی گفت : زحمت نکش من خودم گل که خوردیم یه اس ام اس برای ناصر خان فرستادم ، هنوز جواب نداده .
ظریف گفت : نه ناصر خان نه شاغلام ، الان حاجی زنگ زد گفته با دو تا گزینه مطرح صحبت کردم ... الان خودشم می رسه
حاجی : سلام علیکم جمیعا.
اون یکی : چه سلامی چه علیکی ؟ داریم می ریم دسته دو !
حاجی : خودم از اولش می دونستم این امیر اینکاره نیست .
آن یکی موبایلش را به بقیه نشان می دهد : بیا اینم شماره شاغلام نگفتم شمارشو دارم !
ظریف: لازم نکرده حاجی د بگو گزینه هاتو دیگه ، من دیرم شده باید برم به کارای مهمترم برسم .
حاجی : ببینید از آنجایی که من مدیر دوراندیشی هستم در سفرم به آلمان ، یکراست رفتم باشگاه لورکوزن پیش دوستانم .... .
اون یکی : حاجی انقدر مقدمه چینی نکن جونمون به لبمون رسیده با اون دوراندیشیای تو !!
حاجی : بله ، آنجا من با آقای دام و رودی فولر صحبت کردم آنها به من آقای کخ را معرفی کردند !
ظریف : ای بابا بازم کخ ؟؟ بیخیال شو حاجی گزینه دیگت چیه ؟
حاجی : هرچند من هنوزم معتقدم باید به کخ یه چهار پنج سالی وقت می دادیم اما گزینه بعدی من آقای فیروز کریمیه که ایشون هم خیلی خوبه به من گفتن اگه یه سی جلسه تیم را تمرین بدن دیگه به منچستر هم نمی بازیم چه برسه به پگاه رشت !
اون یکی در حالیکه جو گیر شده می گه : خب خوبه دیگه همینی که می گین رو بیار .
ظریف : بابا شما تو باغ نیستینا این فیروز کریمی خالی بنده پارسالم همین آقا نیم نهم جدولمونو کرد سیزدهم رفت دیگه !
حاجی : مرد حسابی من که هر چی می گم شما هم یک چیزی می گید مثلا من مدیر عاملم ها !
آن یکی در حالیکه هنوز دارد با موبایلش ور می رود می گوید : بچه ها راستی من تلفن این عضو شورای شهر که رفیقمه و رفته المپیک طلا آورده را دارم می خواید بگم بیاد مربیمون بشه ؟ روی منو زمین نمی ندازه ها ؟ باهاش شوخیم دارم بهش می گم پارک ساعی !
ظریف : اونکه مربی کشتی بوده فکر می کنی بتونه فوتبال رو هم مربیگری کنه ؟
حاجی : ای بابا اولا که اون پرسپولیسیه ! ثانیا هم من به کخ قول دادم آبروم می ره .
آن یکی : حاجی این مظلومی هم بچه باعشقیه ها بیارش یه آبگوشتی دور هم بزنیم شاید قبول کنه بیاد تیممونو بگیره دستش.
حاجی : اگر بیاد من بهش قول می دم که ترانسفرش کنم باشگاه لورکوزن .
ظریف : منم که از اول همینو گفتم .
اون یکی : حاجی شمارشو بده من بپرسم این کلاه گیسشو از کجا خریده خیلی واقعیه اصلا معلوم نیست . چه سبیل پرپشتیم داره فقط یه وقت مخالف این منشور اخلاقی لیگ نباشه ؟
آن یکی : احسنت ، به ما میگن مدیران دقیق و موفق .
ظریف : راستی یه جوک بگم خستگی کار زیاد از تنمون بیرون بره ، رشتیه یه "مگس آروم "می بینه بهش می گه : پرویز مظلومی!
و جلسه هیات مدیره با خنده های بلند حضار تمام می شود .
نستوه
از انجمن ابیته گرفتم....

Alireza Taji
26-08-2008, 03:33
=================
=
يك روز پس از شكست مقابل مس كرمان
هاشمي نسب در اردوي استقلال تهران حاضر شد
خبرگزاري فارس: مدافع سابق تيم فوتبال استقلال تهران در محل انجام تمرين امروز اين تيم حاضر شد.
به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان تيم فوتبال استقلال امروز پس از شكست برابر مس كرمان در هفته چهارم ليگ برتر در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي تمرين كردند.
در ابتداي اين تمرين امير قلعه نويي بازيكنان را به گوشه اي از زمين برد تا صدايش به گوش خبرنگران نرسد و براي دقايقي با بازيكنان صحبت كرد.
مهدي هاشمي نسب مدافع تيم پيام مشهد كه پيش از اين در استقلال بازي مي كرد براي ديدار با همبازيان سابقش در محل تمرين حاضر شد.
تمرين امروز يك ريكاوري ساده بود و فشار زيادي به اعضاي تيم وارد نشد.
بازيكنان روز آينده فيلم مسابقه با مس كرمان را به همراه كادر فني در باشگاه تماشا خواهند كرد.
وحيد طالب لو و مجتبي جباري ملي پوشان استقلال تنها غايبان تمرين امروز بودند.

unartig
26-08-2008, 05:38
میگم دیشب توبرنامه 90چه فیلمی بود این بحث 3جانبه عادل وامیر وعلی دایی .حیف که تکرارنداره این برنامه

amir_a
26-08-2008, 06:39
میگم دیشب توبرنامه 90چه فیلمی بود این بحث 3جانبه عادل وامیر وعلی دایی .حیف که تکرارنداره این برنامه

آقا عماد گل ساعت دقیقش رو درآورده بود:

برنامه نود

تکرار : ساعت 11 صبح چهارشنبه از جام جم 2 (چک شد..)

تکرار : ساعت 2:25 صبح چهارشنبه از جام جم 1 (چک شد..)

:31:

unartig
26-08-2008, 06:59

قدرعمادوباید دونست :20:به این آسونی توهرجایی همچین افرادی گیرنمیاد :10:

amir_a
26-08-2008, 07:33

به سلامتی داش عماد:7:

elendil
26-08-2008, 09:34
واي دلم ميخواست برم دايي رو بزنم مرديكه هي به ژنرال چيز ميگفت

محمود جان عزیزم خودتو کنترل کن :D:D:D:D:D:D:D:D:D

iman_s
26-08-2008, 09:53
استقلال2
برق شیراز 1

LeBron
26-08-2008, 09:57
استقلال 2 - برق 0

AnarchAshkan
26-08-2008, 10:55
میدونم دیگه علیزاده دوباره میخواد بازی کنه

پیش بینی من : برق 2 - استقلال 2

Alireza Taji
26-08-2008, 11:57
مزد بازى ضعيف مقابل مس

نيمكت نشينى جبارى ، مجيدى و عليزاده در بازى با برق

امير قلعه نويى سرمربى استقلال از نحوه بازى شاگردانش در بازى مقابل مس كرمان راضى نيست. طبق شنيده هاى ما قلعه نويى قصد دارد در بازى مقابل برق شيراز در هفته پنجم تركيب تيمش را دگرگون كند. اين تغييرات بيشتر در خط هافبك و حمله خواهد بود. ديروز شنيديم در بازى با برق فرهاد مجيدى، مجتبى جبارى و على عليزاده نيمكت نشين خواهند شد. گفتنى است پيروزى در بازى برق براى قلعه نويى بسيار حائز اهميت است و مى تواند اين تيم را از بحران خارج سازد. اين ديدار روز جمعه برگزار خواهد شد.

Alireza Taji
26-08-2008, 11:58
مهدى پاشازاده : اميدوارم قضيه حجازى بار ديگر در استقلال تكرار نشود

مدافع اسبق تيم ملى كشورمان در خصوص وضعيتش گفت : متاسفانه قضيه سرمربيگرى من به داستان و رمان تبديل شده و مديران تكليف مرا مشخص نمى كنند و فقط امروز و فردا مى كنند اما اشكال كار من اين است كه نمى خواهم از رابطه استفاده كنم. مهدى پاشازاده همچنين افزود، باور كنيد اگر مى خواستم از طريق رابطه به جايى برسم الان سرمربى يكى از تيمهاى ليگ برترى بودم چرا كه اعتقاد دارم ،حدود ۷۰ ۸۰، در صد سرمربى هاى كشور از طريق رابطه به جايى رسيده اند و تعيين مى شوند. بازيكن پيشين استقلال در خصوص نتايج اين تيم در ليگ امسال تصريح كرد: البته با توجه به بازيكنان خوبى كه در تركيب دارد بازهم مى توانستند مسئولين تيم استقلال در چندين پست بازيكنان بهتر بگيرند .وى گفت: البته نيمكت نشينى بازيكنانى مثل يدالله اكبرى، هاشم بيك زاده و غيره. تاثير بدى خواهد گذاشت چون زمانى كه وارد ميدان مى شوند تا بخواهند به هماهنگى خوبى دست پيدا كرده و خود را در زمين مسابقه پيدا كنند زمان زيادى را بايد از دست بدهيم اما مى توان با فرصت دادن بيشتر به اين بازيكنان شرايط بهترى را در تيم حكمفرما كرد.پاشازاده اظهار داشت: به نظر من جا گيرى فورواردها در زمين نيز نشان از عدم هماهنگى اين مهاجمان با هافبك هاى تيم دارد چون اين مسأله در اين چند بازى كاملا مشهود است.وى اضافه كرد : اما در كل اميدورام كه قضيه فصل گذشته حجازى و نتايج اين مربى با استقلال بار ديگر براى اين تيم تكرار نشود.

Alireza Taji
26-08-2008, 12:01
استقلالى ها به نشانه اعتراض به منزل رحمتى رفتند

برخى از بازيكنان تيم استقلال از جمله على عليزاده، هاشم بيك زاده و سياوش اكبرپور پس از شكست تيمشان مقابل مس كرمان به نشانه اعتراض به منزل سيد مهدى رحمتى، دروازه بان سابق استقلال كه رابطه چندان خوبى با قلعه نويى ندارد رفتند كه اين اقدام آنها موجب ناراحتى امير قلعه نويى شد.

=============

پاشازاده درخواست منصوريان را رد كرد

مهدى پاشازاده مدافع كشورمان در جام جهانى ۹۸ و يكى از مربيان جوان كه اين روزها مشغول رايزنى با مسئولان تيم هماست درخواست منصوريان را براى حضور در جمع مربيان تيم هاى پايه اى استقلال رد كرد، وى ضمن تشكر از منصوريان اعلام كرد كه بيشتر دنبال پذيرفتن هدايت يك تيم بزرگسالان است و ديگر قصد فعاليت در بخش آموزش و تيم هاى پايه را ندارد. پاشازاده در سال هاى اخير ضمن بازى در تيم هاى اتريش، يك مدرسه فوتبال نيز در وين برپا كرده بود كه طى آن دانش آموزان نونهال را آموزش مى داد.از ما نشنيده بگيريد كه پاشازاده بيشتر به دليل اختلافاتى كه با قلعه نويى و فتح الله زاده دارد اين خواسته را رد كرده است.

Alireza Taji
26-08-2008, 12:07
قلعه نويى فيلم ديد

امير قلعه نويى سرمربى استقلال ظهر ديروز به محض رسيدن به تهران به دفتر باشگاه استقلال رفت و فيلم بازى استقلال مقابل مس را تماشا كرد. سرمربى استقلال ضمن آناليز فيلم بازى مس كه با شكست تيمش همراه بود از آناليزورهاى استقلال خواست فيلم بازى هاى اخير برق شيراز را نيز تهيه و نكات فنى لازم را جمع آورى كنند.ناگفته نماند كه تيم استقلال تهران در هفته پنجم ليگ برتر ميزبان برق شيراز صدرنشين حال حاضر ليگ برتر است.

=====

استقلالى ها قلعه نويى را تهديد كردند:

اگر جريمه شويم ، چك ها را اجرا مى گذاريم

امير قلعه نويى سرمربى استقلال تهران پس از شكست تيمش، خود، بازيكنان و دستيارانش را جريمه كرد تا شايد اين جريمه باعث كاهش اشتباهات اين تيم در ديدارهاى آتى شود.صحت وسقم اين خبر گردن راوى اما شنيده ايم برخى از بازيكنان استقلال كه به دليل برگشت خوردن چك هايشان با مشكل مالى مواجه هستند از اين اقدام قلعه نويى عصبانى شده و اعلام كرده اند اگر باشگاه استقلال آنها را جريمه كند چك هايشان را به اجرا گذاشته و قطعاً مسئولان اين باشگاه را به دليل خالى بودن حساب و كشيدن چك بى محل به دادگاه خواهند كشاند. البته شنيده ايم سرمربى استقلال وقوع چنين اتفاقى را از قبل حدس زده و به همين خاطر از سرپرست استقلال خواسته است هرچه زودتر مشكل چك هاى برگشتى را مرتفع كند.

Alireza Taji
26-08-2008, 12:20
بازى، ۴ امتياز

اين است عاقبت باج دادن به بازيكن!

۱- بدبين نيستيم. تيم قلعه نويى بدشانس است و با اندكى شانس مشكلاتش برطرف مى شود. دراين موضوع هيچ شكى نيست. بدشانسى دوره اى دارد كه مى گذرد اما مشكل استقلال بدشانسى نيست.
۲- امير قلعه نويى اگر ۳ فصل استقلال را در كورس قهرمانى نگه داشت و آخرسر هم تيمش را قهرمان ليگ كرد به اين خاطر بود كه تيمش را با قواعد يكسانى اداره كرد. قوانينى كه براى همه يكسان بودند و هيچ كس در تيم او از اين قوانين بالاتر نبود. قوانينى مثل تمرين كردن در ساعت مشخص، مصاحبه نكردن بر عليه منافع تيم و از همه مهمتر كوچك بودن بازيكن مقابل تيم. در تيم قلعه نويى هيچ كس از تيم بالاتر نبود. هيچ كس به خاطر شاخ و شونه كشيدن براى تيم پاداش نمى گرفت و هيچ كس اجازه نداشت براى تيم قانون وضع كند غير از خود قلعه نويى.
۳- اگر امير قلعه نويى با استقلال قهرمان ليگ شد و در نهايت نيز به تيم ملى رسيد به اين دليل بود كه قوانينش يكى بود. ستاره سالار نبود و ستاره هاى زياده خواه را به سادگى آب خوردن از تيم كنار مى گذاشت. قلعه نويى اگر توانست موفق شود به اين دليل بود كه باج نداد و باج هم نخواست و تيمش را با مشت آهنين اداره مى كرد اما هواى بچه هايش را هم داشت. برايشان پول خوب گرفت و در نهايت هم قهرمان شد.
۴- امير قلعه نويى را امسال اين گونه نبود. قلعه نويى از اول فصل تا به امروز مشغول باج دادن به اين و آن بوده! وقتى مجتبى جبارى حتى يك روز هم با تيم تمرين نكرد و در آخرين روز نقل و انتقالات به تيم پيوست، وقتى وحيد طالب لو براى پاس نشدن چكش، داد وبيداد راه مى اندازد و كلاس مى گذارد و منتظر است تا به پايش بيفتند و از او طلب مغفرت كنند، آن وقت است كه مى بينيم امير قلعه نويى دارد به بازيكنش باج مى دهد! وقتى حاصل فيكس بازى كردن على عليزاده در ۴ بازى اول فصل صفر گل زده و صفر پاس گل داده شده است و باز هم امير قلعه نويى او را در تركيب مى گذارد يعنى باج دادن! وقتى سياوش اكبرپور در بازى مرگ و زندگى تك به تك حياتى را از داخل ۶ قدم بيرون مى زند و تعويض نمى شود يعنى باج دادن! همين است كه امير قلعه نويى ناچار است با ۴ امتياز از ته جدول به بالاى سر نگاه كند و حسرت بخورد كه چرا «دست هاى پشت پرده» از راه نمى رسند كه او بتواند باخت مقابل مس كرمان را توجيه كند!
۵- مجتبى جبارى را بايد ۱۰ ميليون جريمه كنند. او بود كه مى گفت بدنسازى در استقلال ضعيف است و من خودم بدن خودم را مى رسانم. بدنسازى اختصاصى جبارى نه تنها هيچ كمكى به آمادگى بدنى او نكرده بلكه باعث شده تا از تيم عقب تر هم باشد! جبارى اول فصل آنقدر براى استقلال ناز كرد كه حال همه به هم خورد و حالا كه بيشترين پول را گرفته وظيفه دارد به استقلال خدمات بهترى بدهد. جبارى در زمين گنگ است و خودش نيست و استقلال كه به خاطر جبارى هيچ بازيكن ديگرى را در آن پست نگرفته حالا دارد از اين وضعيت ضربه مى خورد. آيا امير قلعه نويى هنوز آنقدر «برش» دارد كه بتواند با چند توپ و تشر تيم را جمع كند و ذخيره هاى طلايى اش را «رو» كند و دوباره به صدر جدول نزديك شود؟! يا اينكه خير... همين توپ و تشرهاى بعد ازبازى كه در رختكن نثار بازيكنان مى شود هم كاركرد و كاربرد خود را از دست داده و دگر دردى را دوا نمى كند از دردهاى اين استقلال به خواب رفته؟!
۶- شلاق مى خواهد اين استقلال. اين تيم به خواب رفته را نمى شود با ناز و نوازش و بوسه پرمهر بزرگترها بيدار كرد. نتايج فصل قبل كابوس هواداران استقلال است. تكرار اين نتايج يعنى رفتن در كما، يك سيلى محكم به موقع بهتر است از عزا گرفتن بالاى سر مريض كه به خاطر تأخير، روانه كما شده!

Alireza Taji
26-08-2008, 12:31
استقلال وضعش اشفته هست...
قلعه نویی هم اون مربی سابق نیست یک زمانی قلعه نویی به هیچکس باج نمی داد اما تو این فصل چپ راست داره باج میده.
قلعه نویی اگه تا سه هفته دیگه تغییری در تیم ایجاد نکنه وضع از اینی هم که هست بدتر میشه.

blue2006
26-08-2008, 12:57
مزد بازى ضعيف مقابل مس

نيمكت نشينى جبارى ، مجيدى و عليزاده در بازى با برق

امير قلعه نويى سرمربى استقلال از نحوه بازى شاگردانش در بازى مقابل مس كرمان راضى نيست. طبق شنيده هاى ما قلعه نويى قصد دارد در بازى مقابل برق شيراز در هفته پنجم تركيب تيمش را دگرگون كند. اين تغييرات بيشتر در خط هافبك و حمله خواهد بود. ديروز شنيديم در بازى با برق فرهاد مجيدى، مجتبى جبارى و على عليزاده نيمكت نشين خواهند شد. گفتنى است پيروزى در بازى برق براى قلعه نويى بسيار حائز اهميت است و مى تواند اين تيم را از بحران خارج سازد. اين ديدار روز جمعه برگزار خواهد شد.

ببخشید . مجیدی چکاره است . اکبرپور موقعیت گل خراب میکنه . اونوقت مجیدی نیمکت نشین می شه ؟؟؟
راست میگن گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدن گردن مسگری
مجیدی و قتی که تا دروازه تیم خودی عقب میومد و توپ میگرفت و ... احتمالا قلعه نوعی انتظار معجزه از مجیدی داره . انصافا هرکسی دیگه را که جای مجیدی میزاشتن صداش در میومد . چند بار دیدید یه پاس خوب به مجیدی بدن توی محوطه جریمه پیش کش پشت محوطه هم پاس ندادن . خودش توپ گیری می کرد ( به این میگن هافبک دفاعی ) وقتی هم که پاس میداد مثلا به این علی زاده توپ رو می گرفت پاس میداد عقب یا همون جا توپ رو لو می داد .
اما قول میدم که این بابا علی زاده یا فیکس تیمه یا به عنوان تعویضی میاد تو تیم

mohammadarakie
26-08-2008, 13:07
سلام
استقلال2-1مس

vorojax
26-08-2008, 13:27
سلام دوستان :40:
استقلال 3 برق 0
یا علی

آرش-19
26-08-2008, 14:07
جباری بد بازی کرد, موافقم.
ولی من مصوب اصلی نتیجه گرفتن تیمو علیزاده می بینم.
موجود خیلی عجیبیه ! نمی تونم بفهمم چطور تا این سطح فوتبال ایران
بالا آمد که اول به پرسپولیس رفت و بعد به استقلال (!)
این باید میرفت یه ورزشی مثل پرتاب دیسک یا پرتاب وزنه.

emad64
26-08-2008, 16:24

به سلامتی داش عماد:7:

بابا شرمندمون کردید.. خجالتمون ندید :43:
تو این تاپیک، هرکی هر کاری میکنه واسه تیمشه..
ممنون :11:

emad64
26-08-2008, 16:43
ناراحتى استقلالى ها:از تهران مى دانستیم مى خواهند اعصابمان را خراب کنند

کاروان استقلال هنگام ورود به کرمان با مشکلات متعددى مواجه شد و در نهایت براى یافتن زمین تمرین نیز دچار مسائل خاصى گردید تا اعصاب آبى پوشان قبل از تقابل با مس حسابى خراب شود اما نکته قابل تأمل اینجاست که برخى استقلالى ها شنبه شب در هتل مدعى شدند که مى دانستند قرار است چنین اتفاقاتى برایشان رخ بدهد!بنا بر اخبار رسیده برخى از اطرافیان تیم پیش از ترک تهران و پرواز به سوى کرمان از طرق مختلف اطلاع یافتند که پس از ورود به این شهر باید خودشان را براى یکسرى مسائل غیرمنتظره آماده کنند! حتى یکى از مسئولان تیم مدعى بود که از ظهر شنبه یک چیزهایى شنیده بود و تا حدى تصور چنین اتفاقاتى را مى کرد اما مسأله را چندان جدى نگرفته بود زیرا هرگز فکر نمى کرد دامنه مسائل حاشیه اى تا این حد در بدو ورود تیم و قبل از انجام تمرین گسترده شود که سر وصداى ناشى از آن به گوش مطبوعات هم برسد.

مهاجم برزیلى استقلال به زودى مى آید

طبق شنیده هاى ما، قرار است به زودى یک مهاجم برزیلى به تهران بیاید تا در تمرینات استقلال شرکت کند. در مورد این بازیکن گفته مى شود داراى قد بلند و قدرت تکنیک بالا است. گفتنى است این مهاجم چند روزى را در تمرینات شرکت خواهد کرد تا در صورت جلب رضایت کادر فنى با وى قرارداد امضا شود.

هاشمی نسب در اردوی استقلال تهران حاضر شد

بازیکنان تیم فوتبال استقلال دیروز پس از شکست برابر مس کرمان در هفته چهارم لیگ برتر در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی تمرین کردند.
در ابتدای این تمرین امیر قلعه نویی بازیکنان را به گوشه ای از زمین برد تا صدایش به گوش خبرنگران نرسد و برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد.
مهدی هاشمی نسب مدافع تیم پیام مشهد که پیش از این در استقلال بازی می کرد برای دیدار با همبازیان سابقش در محل تمرین حاضر شد.
تمرین دیروز یک ریکاوری ساده بود و فشار زیادی به اعضای تیم وارد نشد.
بازیکنان روز آینده (امروز) فیلم مسابقه با مس کرمان را به همراه کادر فنی در باشگاه تماشا خواهند کرد.
وحید طالب لو و مجتبی جباری ملی پوشان استقلال تنها غایبان تمرین دیروز بودند.

emad64
26-08-2008, 16:48
اصرار قلعه نویی به حضور زودتر مهاجمان برزیلی

امیر قلعه‌نویی با توجه به عملکرد خط حمله تیم خود، بیش از گذشته به جذب بازیکنان برزیلی که از مدت ها قبل صحبت حضورشان در تمرین استقلال بود، تاکید دارد.
ظاهرا قرار است این دو بازیکن از سوی واسطه‌هایی وارد تهران شوند؛ اما هنوز به قول خود مبنی بر حضور به موقع این بازیکنان در تمرین عمل نکرده اند و سرمربی آبی پوشان هم از این موضوع ناراحت است و از آنها خواسته هرچه زودتر این بازیکنان را به ایران بیاورد.
قرار است این دو برزیلی بعد از دیدار مقابل برق شیراز، خود را به تهران برسانند.

هاشمى نسب: قلعه نویى کارش را بلد است

مهدى هاشمى نسب مدافع تیم پیام مشهد دیروز به همراه تیمش در زمین شماره ۲ آزادى مشغول تمرین بود که سروکله استقلالى ها پیدا شد، هاشمى نسب پس از روبوسى با سرمربى استقلال و بازیکنانى چون مجیدى و اکبرى به خبرنگاران گفت:هنوز هم استقلال را به عنوان یک تیم مطرح و مدعى قهرمانى دوست دارم و بعد از پیام مشهد استقلال تیم محبوب من است وى افزود:هواداران استقلال گول این نتایج را نخورده و به توانایى تیم استقلال اعتماد کنند امیر قلعه نویى پیش از این هم توانایى اش را اثبات کرده و کارش را بلد است، من امیدوارم استقلال با درایت مربیان خوبى که دارد در پایان فصل به نتیجه دلخواهش برسد و در لیگ قهرمانان جشن قهرمانى بگیرد.

نفریه در منزل روانخواه

محمدسعید نفریه عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال دیروز به عیادت امید روانخواه هافبک این باشگاه رفت. نفریه صبح دیروز با حضور در منزل روانخواه از این بازیکن عیادت کرد. گفتنى است روانخواه هافبک آبى پوشان به تازگى عمل جراحى انجام داده و تا ۶ ماه قادر به همراهى استقلال نخواهد بود. شایان ذکر است نفریه به روانخواه قول داد تمام مخارج این عمل را باشگاه استقلال تقبل کند .

Alireza Taji
26-08-2008, 16:52
جباری بد بازی کرد, موافقم.
ولی من مصوب اصلی نتیجه گرفتن تیمو علیزاده می بینم.
موجود خیلی عجیبیه ! نمی تونم بفهمم چطور تا این سطح فوتبال ایران
بالا آمد که اول به پرسپولیس رفت و بعد به استقلال (!)
این باید میرفت یه ورزشی مثل پرتاب دیسک یا پرتاب وزنه.
ناکامی تیم رانمیشه همش را به گردن علیزاده انداخت اما نقش پررنگی داره!
علیزاده هم به مثل خیلی های دیگه با پاچه خوری به اینجا رسیده حرفهای بازیکنان پرسپولیس زمانی که علیزاده تو تیمشون بود را هنوز به خاطر دارم!

emad64
26-08-2008, 16:52
برهانى مصدوم شد

آرش برهانى، مهاجم استقلال تهران در جریان دیدار تیمش مقابل مس کرمان در برخورد با امیرحسین صادقى دچار مصدومیت شد.به گفته پزشک استقلال برهانى به دیدار هفته آینده تیمش مقابل برق شیراز نخواهد رسید..

محرومیت ۳ جلسه اى براى شکورى

هادى شکورى مدافع استقلال که از سوى کمیته انضباطى محروم شده امروز باید در این کمیته حضور یابد. شکورى در جریان دیدار استقلال مقابل سپاهان بازیکن سپاهان را در حالى که بازى جریان نداشت زده بود و به همین دلیل باید ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه با نماینده باشگاه استقلال در کمیته انضباطى حضور یابد و از خود دفاع کند. طبق شنیده هاى ما به احتمال فراوان شکورى با ۳ جلسه محرومیت روبرو خواهد شد.

قلعه نویى احضار شد

امیر قلعه نویى، سرمربى تیم استقلال پس از شکست تیمش مقابل مس کرمان به جلسه هیأت مدیره این باشگاه احضار شد. علت حضور او در این جلسه توضیح در مورد باخت به مس بود. در این نشست قلعه نویى این شکست را به گردن گرفت و خود را مسئول عواقب آن معرفى کرد.

استقلال به امارات دعوت شد

تیم فوتبال استقلال تهران براى برگزارى یک دیدار دوستانه با تیم النصر امارات راهى این کشور خواهد شد. طبق شنیده هاى ما، باشگاه النصر امارات دیروز با ارسال دعوتنامه از استقلال دعوت کرد تا در تعطیلات ۲ هفته اى لیگ به این کشور سفر کند. در این میان فقط پاسخ امیر قلعه نویى سرمربى استقلال مانده تا مقدمات سفر فراهم شود.

emad64
26-08-2008, 16:57
ناکامی تیم رانمیشه همش را به گردن علیزاده انداخت اما نقش پررنگی داره!

منم با علیرضا موافقم.. نمیشه همه ی باخت رو گردن علیزاده انداخت.. کاری اگه نمیکنه، لااقل دوندگیه زیادی داری.. ولی نود دقیقه و به عنوان بازیکن فیکس و ثابت بهش بازی میدن، زیاده.. وقتی تیم عقب باشه، میتونه به عنوان بازیکن تعویضی بیاد تو، نه به جای مهاجما.. بیاد که بشه از پرتاب هاش استفاده کرد.. مثلاً 15، 20 دقیقه ی آخر، اگر تیم احتیاج به گل داشته باشه..

emad64
26-08-2008, 17:04
اگه اخباری که گذاشتم تکراری بود، خودتون به بزرگواریه خودتون ببخشید.. سعی کردن تکراری نباشه..
دقت کردین استقلال تو این 4 تا بازی که کرده، فقط 3 تا گل زده که 2 تا از گل هاش هم تو بازیه اول زده ؟ یعنی تو این 3 تا بازیه آخر فقط 1 گل زده.. تازه، از این گل هایی که زده، 2 تا رو مدافع ها و یکی رو هافبک زده ! خارج خونه که تا حالا نتونسته گل بزنه..

emad64
26-08-2008, 17:07
ISN - حسن روشن گفت:تا زمانى كه فتح الله زاده صداقت نداشته باشد ، استقلال نمى تواند موفق شود.وى همچنين افزود: دليل شكست هاى استقلال را نمى توان به گردن قلعه نويى انداخت زيرا استقلال در حال حاضر مشكل مديريتى دارد. وى ادامه داد: مديرعامل استقلال صداقت ندارد و مطمئن هستم تا زمانى كه فتح الله زاده به بازيكنان و تيمش دروغ مى گويد استقلال نمى تواند موفق شود و در آينده با مشكلات زيادى رو به رو مى شود. روشن افزود: استقلال با اين روندى كه در پيش گرفته است هيچ وقت موفق نمى شود و مطمئنم امسال حتى نمى تواند جزو ۳ تيم بالاى جدول باشد. وى افزود: من قبل از ديدار استقلال و مس نتيجه را پيش بينى كرده بودم و مى دانستم استقلال در اين بازى خواهد باخت زيرا در تيمى كه پر از حاشيه است و گلرش به خاطر چكش به تمرين نمى رود هرگز نمى تواندتوقع برد داشته باشد. وى در پايان گفت:«استقلال اگر مى خواهد در اين فصل نتيجه بگيرد بايد ساختار مديريتى خود را عوض كند. باخت هاى استقلال به هيچ عنوان تقصير قلعه نويى نيست بلكه مديريت تيم است كه باعث نتايج ضعيف استقلال شده است.

emad64
26-08-2008, 17:15
قلعه نویى: باختیم اما قهرمان مى شویم!

امیر قلعه نویى، سرمربى استقلال پس از شکست تیمش مقابل مس کرمان گفت: بازى خوبى ارائه کردیم.تنها مشکل ما در خط حمله است. متأسفانه مهاجمان ما با بى دقتى موقعیت ها را از دست مى دهند.باید فکرى به حال این موضوع بکنیم. در این رابطه چند مهاجم خارجى را مدنظر داریم که هرچه زودتر یک مهاجم خوب را به خدمت خواهیم گرفت. تیم ما از ۴ بازى تنها ۴ امتیاز کسب کرده است و این براى استقلال خوب نیست با این حال تأکید مى کنم استقلال در این فصل قهرمان لیگ برتر خواهد شد. فرصت زیادى تا پایان لیگ باقى مانده است و ایمان دارم در آینده چهره بهترى از استقلال خواهید دید. این فصل بازیکنان خیلى خوبى جذب کرده ایم و مطمئن هستم با حضور آنها به موفقیت دست خواهیم یافت. قلعه نویى در خصوص وضعیت امیدرضا روانخواه گفت:ما روى امید حساب ویژه اى باز کرده بودیم که متأسفانه با مصدومیت وى تمام نقشه هاى ما نقش بر آب شد. پر کردن جاى امید در ترکیب استقلال بسیار سخت است و زمان لازم است تا بتوانیم جایگزین روانخواه را در ترکیب اصلى پیدا کنیم. جاى او خالى است. سرمربى استقلال در پایان اضافه کرد: شرمنده هواداران شدیم ، امیدوارم در آینده جبران کنیم.

emad64
26-08-2008, 17:16
استقلال 1 برق 0

استقلال3-1برق شیراز

استقلال 2 بر 1 برق شیراز رو میبره

استقلال3-1 برق شیراز

استقلال 1 - 0 برق

استقلال2
برق شیراز 1

استقلال 2 - برق 0

برق 2 - استقلال 2

استقلال2-1مس

استقلال 3 برق 0

1-1 مساوی

کمتر از 3 روز دیگه واسه شرکت تو پیش بینی فرصت دارید..

emad64
26-08-2008, 17:20
استقلال 1 برق 0

استقلال3-1برق شیراز

استقلال 2 بر 1 برق شیراز رو میبره ......................................

استقال3-1 برق شیراز
اینبار رو می بریم.

ولی استقلال حتمآ یکی مهاجم خوب بایستی بیاره.

استقلال 1 - 0 برق

استقلال2
برق شیراز 1

استقلال 2 - برق 0

میدونم دیگه علیزاده دوباره میخواد بازی کنه

پیش بینی من : برق 2 - استقلال 2

سلام
استقلال2-1مس

سلام دوستان :40:
استقلال 3 برق 0
یا علی

پیش بینی ها ثبت شد..

ظاهراً واسه مسعود مشکلی پیش اومده.. دوباره خودم شدم مسئول ثبت پیش بینی ها. فقط اگه دیر به دیر پیش بینی ها رو ثبت میکنم، به بزرگیه خودتون ببخشید. آخه بد گیر پروژه هامم..

elendil
26-08-2008, 17:35
عماد جان این پیش بینیه مارو هم ثبت کن

میگم 1-1 مساوی میکنیم باهاشون :(:(:(

emad64
26-08-2008, 17:39
عماد جان این پیش بینیه مارو هم ثبت کن

میگم 1-1 مساوی میکنیم باهاشون :(:(:(

به روی چشم..

پیش بینیت ثبت شد..

Alireza Taji
26-08-2008, 17:40
خوب عماد جون دمت گرم...
پیشبینی من را هم ثبت کن...
استقلال -1- -2- برق شیراز
تا حالا من هرچه پیشبینی کردم اشتباه از اب در امده امیدوارم این هم اشتباه بشه!

Alireza Taji
26-08-2008, 17:44

دليل لغو مسابقات هفته پنجم ليگ برتر
تمرينات تيم استقلال تهران تا روز شنبه تعطيل شد
خبرگزاري فارس: تمرينات تيم فوتبال استقلال تهران به دليل لغو مسابقات هفته پنجم ليگ برتر تا روز شنبه تعطيل شد.
به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان استقلال امروز در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي و از ساعت 30/17 زير نظر قلعه نويي تمرين كردند.
مجتبي جباري و وحيد طالب لو 2 بازيكن ملي پوش اين تيم تنها غايبان تمرين بودند.
بازيكنان پس از گرم كردن بدن ها در 2 گروه يك بازي درون تيمي انجام دادند.
با توجه به لغو مسابقات هفته پنجم ليگ برتر و بنابر تصميم كادر فني استقلال، تمرين اين تيم تا روز شنبه تعطيل شد.

emad64
26-08-2008, 17:46
پورحيدري: عدم گلزني استقلالي‌ها به دليل ناهماهنگي آنهاست

عضو هيات مديره باشگاه استقلال تهران گفت: عدم گلزني استقلالي‌ها در ناهماهنگي ميان آنها است كه به زودي حل مي‌شود.

منصور پورحيدري روز سه شنبه در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا افزود : هم اكنون تيم استقلال بسيار شاداب و آماده است و تنها در گلزني مشكل دارد كه تا حدود دو هفته آينده حل مي‌شود.

وي با اشاره به اين كه بي‌دقتي فورواردهاي استقلال در گل نزدن بازيكنان دخيل است، خاطرنشان كرد: تيم استقلال از موقعيت‌هاي بسياري براي گلزني برخوردار است اما مهاجمان در زدن ضربات نهايي توپ‌ها بي‌دقت هستند.

به گفته وي، بايد به سرمربي تيم استقلال فرصت داد زيرا اين تيم با تغييرات اساسي روبرو شده و نياز به زمان براي هماهنگي دارد.

تيم استقلال تهران در هفته چهارم بازيهاي ليگ برتر با يك گل از تيم مس كرمان شكست خورد.

Alireza Taji
26-08-2008, 17:47

در گفت و گو با فارس
اكبري: به نظر مربيان استقلال احترام مي گذارم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در مورد نيمكت نشيني ام به نظر مربيان احترام مي گذارم.
يدا... اكبري در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره شرايط تيم استقلال و شكست مقابل مس اظهار داشت: در نيمه دوم مقابل مس بايد با توجه به موقعيت هايي كه داشتيم به گل مي رسيديم.
وي افزود:مشكل ما اين بود كه از موقعيت هاي خود به درستي استفاده نكرديم، البته هنوز چهار هفته از مسابقات گذشته و چيزي براي ما تمام نشده است.
اين هافبك با تجربه ادامه داد: سعي مي كنيم اين نتيجه را در بازي هاي آينده جبران كنيم. با صحبت هايي كه كادر فني انجام داده است بايد مراقب باشيم تا ديگر شكست را تجربه نكنيم.
اكبري كه مقابل مس به ميدان نرفت در مورد دليل اين غيبت اذعان داشت:نظر مربيان بود و به آن احترام مي گذارم. اين جا استقلال است و بازيكنان همه در يك سطح هستند. براي رسيدن به تركيب اصلي بايد تلاشم را بيشتر كنم.

Alireza Taji
26-08-2008, 17:48
قلعه نويي بازيکنان را به باشگاه فراخواند
درگيري لفظي قلعه نويي و دايي سوژه استقلالي ها

شکست استقلال مقابل مس کرمان،آبي پوشان را به ساختمان معروف سعادت آباد کشاند تا فيلم ديدار روز يکشنبه خود را بازبيني کنند.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" کادر فني استقلال تهران امروز تمامي بازيکنان را در ساختمان باشگاه جمع کرد تا از روي فيلم نقاط ضعف و قوت را براي بازيکنان تشريح نمايد و آنها بهتر در جريان علل شکست خود مقابل مس کرمان قرار گيرند.
البته همانطور که انتظار مي رفت توجه استقلالي ها به جاي آنکه معطوف به بازي کرمان باشد،بيشتر به درگيري لفظي شب گذشته سرمربي استقلال و تيم ملي بود و هر بازيکن نظرات خود را در جمع هاي دوستانه عنوان مي نمود. البته تقريباً تمامي استقلالي ها اعتقاد داشتند که در اين ميان حق با امير قلعه نويي است و استقلال بايد در بازي‌هاي خود تمامي نفراتش را در اختيار داشته باشد.

Alireza Taji
26-08-2008, 17:49
خسرو حیدری در گفتگو با ایسکانیوز:
نباید مقابل مس می باختیم//در گلزنی مشکل داریم!

تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: هافبک تیم استقلال تهران گفت: با وجودی که در بازی مقابل سم توپ و زمین در اختیار ما بود ولب در عین ناباوری و به نا حق باختیم.
خسرو حیدری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران" ایسکانیوز" اظهار داشت : پیش از آغاز بازی های لیگ با حضور در اردوهای برون مرزی و داخلی از هر لحاظ برای توفانی آغاز کردن لیگ آماده بودیم اما نمی دانم چرا با ارائه یک فوتبال تمام حرفه ای در نتیجه گری موفق نیستیم.
وی تصریح کرد: در رویارویی با تیم مس در شرایطی که موقعیت های بی شماری برای گلزنی بدست آوردیم با بی دقتی توپ ها را یکی پس از دیگری به هدر دادیم ولی مسی ها از تنها موقعیت خود استفاده کردند و توپشان به گل رفت.
هافبک تیم استقلال اضافه کرد: با حساس شدن بازی های لیگ باید منبعدفوتبال محکم تری را به نمایش بگذاریم تا به ناکامی های خود پایان بدهیم.
حیدری مشکل اصلی استقلال را گلزنی دانست و به ایسکانیوز گفت: اگر بازیکنان ما یک مقدار بیشتر تمرکز خود را روی زدن ضربات نهایی بالا ببرند شک نکنید که از این بحران خارج می شویم.
وی گفت: با تعصبی که بازیکنان و کادر فنی به تیم استقلال دارند مطمئنم که با پیروزی در بازی با برق شادی را به جمع هواداران خواهیم آورد و اجازه نمی دهیم تا نتایج فصل قبل دوباره تکرار شود.
وی در خصوص عملکرد خود در تیم استقلال اظهار داشت: بازی به بازی تاثیر گذراری ام در تیم استقلال بیشتر می شود ولیکن با این حال از خودم توقع بیشتری دارم.
حیدری با اشاره به کار کردن با قلعه نویی به ایسکانیوز گفت: قلعه نویی از مربیان بزرگ فوتبال ایران است که آرزوی هر بازیکنی کار کردن با وی می باشد و از شاگردی او بسیار خرسندم.
وی در خصوص جریمه شدن بازیکنان استقلال بعد از شکست برابر مس گفت : از این موضوع بی خبرم.

emad64
26-08-2008, 17:49
لغو مسابقات هفته پنجم ليگ برتر

کی این خبر اعلام شد ؟! یعنی واقعاً مسابقات هفته ی پنجم لغو شد ؟ یعنی برنامه ی 90 مفید واقع شد ؟ فردوسی پور با برگشتش به 90، یه کار مثبت انجام داد.. آفرین عادل..

emad64
26-08-2008, 17:56
دلايل ناكامي آبي پوشان پايتخت

تيم فوتبال استقلال تهران كه در براي جبران ناكامي ليگ هفتم، سرمربي و بازيكنان خود را تغيير داد هم اكنون و در ليگ هشتم نسبت به چهار هفته نخست دور قبل، سه امتياز هم كمتر دارد.

اما كارشناسان سه عامل سيستم منسوخ شده ‪ ،۳-۵-۲‬مهاجمان گل نزن و عادت كردن به باخت را از دلايل اصلي نتيجه نگرفتن آبي پوشان در فصل جاري مي دانند.

نگاهي گذرا به دلايل سه گانه شكست‌هاي اخير استقلال مي‌اندازيم:

* اصرار قلعه نويي به سيستم ‪۳-۵-۲‬
در حالي كه بيشتر تيم‌هاي حاضر در ليگ برتر با سيستم چهار مدافع به ميدان مي‌روند و حتي ذوب آهن با سيستم ‪ ۴-۱-۴-۱‬كه توسط گاس هيدينگ سرمربي تيم ملي فوتبال روسيه در جام ملت‌هاي اروپا (يورو ‪ (۲۰۰۸‬نمايش داده شده به صدر جدول رسيده (همراه با برق شيراز)، قلعه نويي همچنان اصرار دارد تا تيمش را با سه مدافع به رويارويي حريفان ببرد!
هم اكنون و در فوتبال روز جهان سيستم بازي، اهميت بالايي پيدا كرده و نقش مهمي را در كسب نتيجه توسط تيم‌ها ايفا مي‌كند.

اما سيستم ‪ ۳ - ۵ -۲‬كه قلعه نويي براي تيمش در نظر مي‌گيرد، از مدت ها قبل منسوخ شده، به همين دليل هر مربي كه تيمش قرار است به مصاف استقلال رود، به خوبي مي‌داند كه براي خنثي كردن برنامه‌هاي تاكتيكي چه روشي را در پيش بگيرد.

آري مربيان مي‌دانند كه براي اينكه بتوانند خواسته‌هاي تاكتيكي اشان را در زمين به اجرا در بياورند، بايد چه بازيكناني و با چه قابليتهايي در تركيب اصلي خود قرار دهد.

اگر قلعه نويي باز هم تيم خود را با سيستم ‪ ۳-۵-۲‬به مصاف حريفاني كه با سيستم‌هاي نوين بازي مي‌كنند، بفرستد، بايد منتظر تكرار امتياز از دست دادن‌هاي استقلال باشيم.

* مهاجماني كه نمي‌توانند گل بزنند
هر تيمي براي اينكه بتواند به اهدافش برسد و از اجراي برنامه‌هاي تاكتيكي اش نتيجه بگيرد، در وهله اول به مهاجماني نياز دارد كه بتوانند موقعيت هاي به دست آمده را به گل تبديل كند.

همه ما مي‌دانيم نتيجه‌گيري در فوتبال قبل از هر چيزي به باز كردن دروازه حريفان بستگي دارد.

قلعه نويي اما در شرايطي به دنبال نتيجه‌گيري است كه برهاني، اكبرپور و مجيدي مهاجمان اين تيم نمي‌توانند در گلزني موفق نشان دهند و از اول هم مشخص بود كه عليزاده و عباس فرد نمي‌توانند مهره‌هايي تاثيرگذار براي استقلال تهران باشند.

حالا آنها حسرت روزهايي را مي‌خورند كه در فصل نقل و انتقالات دل خوش به توانايي‌هاي مهاجمان فعلي و آنطور كه لازم بود براي به خدمت گرفتن مهاجمي گلزن تلاش نكردند و به نظر مي‌رسد تا پايان فصل استقلال با مهاجماني كه نمي توانند گل بزنند، مدارا كند!

* آبي‌ها به باخت عادت كردند
استقلال تهران در هفتمين دوره ليگ برتر با قبول سيزده باخت، در كنار اينكه سياه‌ترين فصل خود در تاريخ ليگ برتر را رقم زد، بازيكنان اين تيم را به باختن عادت داد به طوريكه آنها با شكست برابر حريفان احساس نمي‌كنند كه وارد شرايط بحراني شدند.

قلعه نويي اگر نتواند اين نقيصه را هر چه زودتر برطرف كند، حتي با وجود رفع مشكلات فني باز هم نمي‌تواند اميدوار باشد كه تيمش به مانند سال‌هاي گذشته، با باختهاي كمي مواجه شود و حتي يك باخت براي بازيكنانش حكم بحران و ناكامي داشته باشد.

در اين شرايط سرمربي تيم بهتر از هر كسي مي‌تواند روحيه از دست رفته را بازگرداند.

Rjoun
26-08-2008, 18:05
آقا من يكي اونقدر زدم تو سرو كله ام كه اين 3-5-2 منسوخ شده كه كچل شدم.

بابا مهاجم خوب داريم؟
خط هافبكمون جواب ميده؟

اعصابم رو بهم ريخته.

emad64
26-08-2008, 18:14
چکارش میشه کرد.. امیرخانه و یه سیستم 2 - 5 - 3 .. کوتاه که نمیاد..
ما تو هر خط، چند تا بازیک خوب داریم.. پس با هر سیستمی که بخواد، تیم میتونه جواب بگیره، ولی گیر داده به 2 - 5 - 3 که تیم باهاش جواب نگرفته.. انشاا.. با هماهمنگ شدن بیشتر تیم، با این سیستم هم بتونیم نتیجه بگیریم..

emad64
26-08-2008, 18:35
محمدي: بازي‌هاي هفته پنجم ليگ براي حمايت از تيم ملي لغو شد

رييس سازمان ليگ فدراسيون فوتبال اعلام كرد: بازي‌هاي هفته پنجم ليگ برتر براي حمايت از تيم ملي فوتبال و بازي با عربستان لغو شد.

عزيزالله محمدي روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا گفت: بازي تيم ملي فوتبال ايران با عربستان از حساسيت خاصي برخوردار است و ما مي‌خواهيم تيم ملي با آسودگي به ديدار اين تيم در جده رود.

وي با اشاره به اين كه باشگاه‌ها از سازمان ليگ درخواست لغو بازيها را داشتند، افزود: با توجه به درخواست باشگاه‌ها و تعامل آنها با تيم ملي اين درخواست را اجرا كرديم.

وي خاطرنشان كرد: اين درخواست تنها از سوي باشگاه‌هايي كه در تيم ملي بازيكن داشتند ارايه نشده بلكه بازيكناني كه در تيم ملي بازيكن هم نداشتند خواهان لغو بازيها بودند.

محمدي ادامه داد: حمايت از تيم ملي ايران از اولويت‌هاي كاري فدراسيون است كه ما با آنها نهايت تعامل را خواهيم داشت.

M_Abieteh
26-08-2008, 18:53
در گفت و گو با فارس
حجازي: هيئت مديره استقلال بايد از كادر فني حمايت كند
خبرگزاري فارس: سرمربي سابق تيم فوتبال استقلال گفت: اعضاي هيئت مديره باشگاه بايد از كادر فني اين تيم حمايت همه جانبه داشته باشند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ناصر حجازي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، درباره جايگاه فعلي استقلال در جدول و مقايسه آن با فصل گذشته و همچنين فشار هيئت مديره به وي براي استعفا اظهار داشت: در هفته سوم در فصل گذشته كه تيم مقابل مس كرمان با نتيجه مساوي زمين را ترك كرد، هيئت مديره جلسه اضطراري تشكيل داد مبني بر اينكه تيم ضعيف بوده است. من هم تصميم گرفتم با اولين پيروزي استعفا كنم.
وي افزود: در آن زمان فضا مناسب نبود و هيئت مديره به من اعلام كرد كه نمي توانم دستيارانم را خودم انتخاب كنم و اين نشان مي‌داد كه آنها با من مخالف هستند. بخاطر همين استعفا كردم.
سرمربي سابق آبي‌پوشان تاكيد كرد: نمي‌خواهم بيشتر از اين در مورد استقلال حرف بزنم چون ممكن است از حرف‌هاي من برداشت‌هاي مختلف شود. قلبا با تمام وجود خواهان موفقيت استقلال هستم. اين تيم مي‌تواند خيلي زود به صدر جدول برسد.
حجازي درباره تعطيلي ليگ به دليل بازي تيم ملي عنوان كرد: به هرحال اين تصميمي است كه مسئولان گرفتند. در امارات ديدار دوستانه عربستان مقابل پاراگوئه را ديدم. عرب‌ها تيم بسيار خوبي دارند كه با سرعت در زمين بازي مي‌كنند.
اين مربي ادامه داد: با توجه به اينكه تيم ملي بازي‌هاي تداركاتي خوبي نداشته است، باشگاه ‌ها بايد با تيم ملي تعامل داشته باشند و از آن حمايت كنند.
انتهاي پيام/

مديرروستا در گفت و گو با فارس:
تعطيلي مداوم ليگ برتر چهره فوتبال ايران را خدشه‌دار مي‌كند
خبرگزاري فارس: سرمربي پيكان گفت: تعطيلي مداوم ليگ برتر، وجهه فوتبال ايران را در عرصه بين‌الملل خدشه دار مي‌كند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] علي اصغر مديرروستا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: بايد بين باشگاه‌ها و تيم ملي، تعامل برقرار باشد چرا كه هم علي دايي حق دارد و هم باشگاه‌ها. در تيم ملي به دليل تغيير زياد، نياز به هماهنگي بيشتري است. از طرفي، باشگاه‌ها نيز بازيكنان ملي خود را نياز دارند و اين موضوع بايد به صورت كدخدامنشي حل شود.
سرمربي تيم پيكان درباره اينكه قوانين فيفا اين مشكل را حل كرده است، گفت: طبق قانون بايد 48 ساعت قبل از مسابقه، بازيكنان در اختيار تيم قرار گيرند؛ اما تيم ملي تغييرات زيادي داشته است. شايد اگر من هم سرمربي بودم، چنين حساسيتي را به خرج مي‌دادم؛ اما مي‌دانم باشگاه‌ها نيز به بازيكنان نياز دارند.
مديرروستا در خصوص تعطيلي ليگ برتر عنوان كرد: با تعطيلي ليگ مخالفم. شايد در يك مسابقه مهم ملي مثل ديدار با عربستان، همه تشخيص دهند كه بهتر است مسابقات تعطيل شود و اين كار ايرادي نداشته باشد؛ اما اگر بخواهيم براي هر مسابقه ليگ را تطيل كنيم، اين مسئله خوشايند نيست. در صورتي كه بخواهيم مدام بازي‌ها تعطيل شود، فوتبال ايران وجهه خوبي در عرصه بين‌المللي پيدا نمي كند.
انتهاي پيام/

در گفت و گو با فارس
اكبري: به نظر مربيان استقلال احترام مي گذارم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در مورد نيمكت نشيني ام به نظر مربيان احترام مي گذارم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يدا... اكبري در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره شرايط تيم استقلال و شكست مقابل مس اظهار داشت: در نيمه دوم مقابل مس بايد با توجه به موقعيت هايي كه داشتيم به گل مي رسيديم.
وي افزود:مشكل ما اين بود كه از موقعيت هاي خود به درستي استفاده نكرديم، البته هنوز چهار هفته از مسابقات گذشته و چيزي براي ما تمام نشده است.
اين هافبك با تجربه ادامه داد: سعي مي كنيم اين نتيجه را در بازي هاي آينده جبران كنيم. با صحبت هايي كه كادر فني انجام داده است بايد مراقب باشيم تا ديگر شكست را تجربه نكنيم.
اكبري كه مقابل مس به ميدان نرفت در مورد دليل اين غيبت اذعان داشت:نظر مربيان بود و به آن احترام مي گذارم. اين جا استقلال است و بازيكنان همه در يك سطح هستند. براي رسيدن به تركيب اصلي بايد تلاشم را بيشتر كنم.
انتهاي پيام/

به دليل درخواست باشگاه ها
سازمان ليگ ديدارهاي هفته پنجم را لغو كرد
خبرگزاري فارس:در پي درخواست باشگاه ها از سازمان ليگ مبني بر تعطيلي ليگ رئيس سازمان ليگ با اين درخواست موافقت كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس،باشگاه هايي كه بازيكن يا بازيكنان خود را در اختيار تيم ملي قرار داده بودند در درخواستي به سازمان ليگ خواستار لغو ديدارهاي هفته پنجم ليگ برتر شده بودند كه با توجه به اين درخواست ها عزيز محمدي نيز با اين پيشنهاد موافقت كرد تا تيم ها با خيال اسوده تري خود را براي ادامه مسابقات اماده كنند.
ساير تيم هايي هم كه بازيكن در تيم ملي ندارند با اين تصميم مخالفتي نكردند.
تيم ملي از ديروز تمرينات خود را براي برگزاري ديدار تداركاتي مقابل آذربايجان و بازي در مرحله دوم مقدماتي جام جهاني مقابل عربستان آغاز كرده است.
انتهاي پيام/

به دليل لغو مسابقات هفته پنجم ليگ برتر
تمرينات تيم استقلال تهران تا روز شنبه تعطيل شد
خبرگزاري فارس: تمرينات تيم فوتبال استقلال تهران به دليل لغو مسابقات هفته پنجم ليگ برتر تا روز شنبه تعطيل شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان استقلال امروز در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي و از ساعت 30/17 زير نظر قلعه نويي تمرين كردند.
مجتبي جباري و وحيد طالب لو 2 بازيكن ملي پوش اين تيم تنها غايبان تمرين بودند.
بازيكنان پس از گرم كردن بدن ها در 2 گروه يك بازي درون تيمي انجام دادند.
با توجه به لغو مسابقات هفته پنجم ليگ برتر و بنابر تصميم كادر فني استقلال، تمرين اين تيم تا روز شنبه تعطيل شد.
انتهاي پيام/

emad64
26-08-2008, 18:55
با توجه به لغو بازی های هفته پنجم :

بازیه بعد استقلال :

جمعه، 22 شهریور
صبا باطری قم - استقلال تهران، ساعت 20:30، ورزشگاه یادگار امام قم

emad64
26-08-2008, 19:27
تو نت میچرخیدم، این عکس رو پیدا کردم.. کسی میدونه این عکس مربوط به چی میشه ؟

elendil
26-08-2008, 19:37
شاید برای دو سال قبل و قهرمانیه استقلال باشه :D:D:D

Alireza Taji
26-08-2008, 19:38
تو نت میچرخیدم، این عکس رو پیدا کردم.. کسی میدونه این عکس مربوط به چی میشه ؟

این عکس از تولد قلعه نویی هست فکر میکنم برای زمانی بود که قلعه نویی رئیس سازمان استقلال و مربی تیم ملی بود !
در اینکه سیستم 2-5-3 منسوخ شده شکی نیست اما قلعه نویی با همین سیستم سه فصل پیش قهرمان شد به نظر من مشکل قلعه نویی اینه که نتونسته درست از این سیستم استفاده کنه!
این تیم دو تفاوت با استقلالی که قهرمان شد داره اولیش نبود یک مهاجم شش دانگ هست دومیش نبود مجتبی جباری اماده!

emad64
26-08-2008, 19:40
زمان : هفته ی پنجم لغو شد !
استقلال تهران - برق شیراز، ساعت ؟ ، ورزشگاه آزادی تهران

11 نفر بازیه [استقلال - برق] رو پیش بینی کردن.
برای دیدن لیست شرکت کنندگان و پیش بینیهاشون میتونید پست 4431 رو ببینید :

برای دیدن افراد برتر این پیش بینی، میتونید به پست 4357 مراجعه کنید :

توجه !
پیش بینیه این مسابقه به دلیل لغو بازیهای هفته ی پنجم، لغو و به پس از مشخص شدن زمان این بازی، مجدداً از اول دایر خواهد شد..

مسابقه ی بعد استقلال، 22 شهریور است.. زمان شروع مسابقه ی پیش بینیه این بازی، به زودی اعلام خواهد شد..

emad64
26-08-2008, 19:42
دیدار تیم های استقلال - سایپا / صحنه پنالتی سایپا که طالب لو دریافت کرد.

پنالتیه علی دایی نه.. پنالتیه بازیه بعدی.. فکر کنم وحید این پنالتی رو از داریوش یزدانی گرفت.. درست یادم نیست.

elendil
26-08-2008, 19:44
آقا شرمندم اون 42 رو ندیدم که شمع بودش :D:D:D

عماد جان پیش بینی مارو ثبت کردی؟ :D

emad64
26-08-2008, 19:49
این عکس از تولد قلعه نویی هست فکر میکنم برای زمانی بود که قلعه نویی رئیس سازمان استقلال و مربی تیم ملی بود !
در اینکه سیستم 2-5-3 منسوخ شده شکی نیست اما قلعه نویی با همین سیستم سه فصل پیش قهرمان شد به نظر من مشکل قلعه نویی اینه که نتونسته درست از این سیستم استفاده کنه!
این تیم دو تفاوت با استقلالی که قهرمان شد داره اولیش نبود یک مهاجم شش دانگ هست دومیش نبود مجتبی جباری اماده!

فکر کنم حق با علیرضا باشه.. آخه شمع ها، 42 رو نشون میده.. پس میتونه واسه تولد قلعه نویی باشه..
قلعه نویی باید بتونه تیم رو با این سیستم هماهنگ کنه.. به نظرم تو این شرایط نمیتونه تیم رو با این سیستم هماهنگ کنه.. چون تیم داره بد میره تو حاشیه.. بازیکن ها و فکر میکنم حتی خود امیرخان هم با استرس کار میکنن.. باید از حاشیه دور بشن..

emad64
26-08-2008, 19:51
آقا شرمندم اون 42 رو ندیدم که شمع بودش :D:D:D

عماد جان پیش بینی مارو ثبت کردی؟ :D

آره، ثبت کردم.. ولی متأسفانه بازیای هفته ی پنجم لغو شدن.. به همین خاطر این مسابقه ی پیش بینی هم لغو میشه، چون معلوم نیست که کی بازیای هفته ی پنجم برگذار بشه..

M_Abieteh
26-08-2008, 22:27
به دليل پيروزي مقابل استقلال تهران
بازيكنان مس كرمان پاداش يك ميليون توماني مي گيرند
خبرگزاري فارس: بازيكنان مس كرمان به دليل پيروزي برابر اسقلال تهران در هفته چهارم ليگ برتر نفري يك ميليون تومان پاداش دريافت مي كنند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، تيم مس كرمان در هفته چهارم ليگ برتر با نتيجه يك بر صفر استقلال تهران را شكست داد.
پس از اين ديدار مسئولان باشگاه مس به بازيكنان اين تيم وعده پاداش يك ميليون توماني دادند.
استقلال با اين شكست و سقوط شش پله اي به مكان دوازدهم جدول رسيد.
مس كرمان با يازده پله صعود به مكان چهارم جدول دست پيدا كرد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
26-08-2008, 22:30
براي تقويت خط حمله

مهاجمان سه كشور مورد نظر استقلال هستند

خبرگزاري فارس: كادر فني تيم فوتبال استقلال براي تقويت خط حمله قرار است از مهاجمان سه كشور آزمايش فني بگيرند.

به گزارش خبرگزاري فارس، با وجودي كه امير قلعه نويي منتظر است تا هرچه زودتر مهاجمان برزيلي در تمرين اين تيم شركت كنند، براي خاطر جمعي از حضور بازيكنان خارجي براي انتخاب بهترين ها از بين اين بازيكنان، از بازيكنان سه كشور ديگر هم آزمايش فني مي گيرد.
قرار است علاوه بر برزيلي‌ها، مهاجماني از سنگال، ساحل عاج و ازبكستان در تمرين استقلال شركت كنند.
اكنون در استقلال عليزاده، مجيدي، اكبرپور، عباسفرد و برهاني به عنوان مهاجم مشغول به كار هستند.

M_Abieteh
26-08-2008, 22:32
منتفي شدن انتقال در ابتداي فصل

باشگاه استقلال خبر مذاكره با انصاريان را رد كرد

خبرگزاري فارس: باشگاه استقلال تهران خبر مذاكره با مدافع سابق اين تيم براي بازگشت دوباره را رد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه تيم استقلال در خط حمله دچار مشكل است و امير قلعه نويي نيز خود به اين مشكل واقف است، خبر از مذاكره باشگاه استقلال با علي انصاريان شنيده شد.
گفته مي شود قلعه نويي كه اعتقاد ويژه اي به بازي اين مدافع دارد پس از بازي مقابل مس كرمان با اين بازيكن تماس گرفته و خواستار بازگشت وي شده است.
به گفته مدير روابط عمومي باشگاه استقلال تهران، هيچ مسئولي از اين باشگاه با انصاريان تماس نداشته و مذاكره نكرده است.
اين باشگاه تاكيد دارد در فصل نقل و انتقالات با توجه به اعتقاد قلعه نويي به انصاريان وي از گزينه هاي اول براي خط دفاع بود؛ اما اين انتقال منتفي شد.

M_Abieteh
26-08-2008, 22:33
قلعه نويي بازيکنان را به باشگاه فراخواند
درگيري لفظي قلعه نويي و دايي سوژه استقلالي ها

شکست استقلال مقابل مس کرمان،آبي پوشان را به ساختمان معروف سعادت آباد کشاند تا فيلم ديدار روز يکشنبه خود را بازبيني کنند.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" کادر فني استقلال تهران امروز تمامي بازيکنان را در ساختمان باشگاه جمع کرد تا از روي فيلم نقاط ضعف و قوت را براي بازيکنان تشريح نمايد و آنها بهتر در جريان علل شکست خود مقابل مس کرمان قرار گيرند.
البته همانطور که انتظار مي رفت توجه استقلالي ها به جاي آنکه معطوف به بازي کرمان باشد،بيشتر به درگيري لفظي شب گذشته سرمربي استقلال و تيم ملي بود و هر بازيکن نظرات خود را در جمع هاي دوستانه عنوان مي نمود. البته تقريباً تمامي استقلالي ها اعتقاد داشتند که در اين ميان حق با امير قلعه نويي است و استقلال بايد در بازي‌هاي خود تمامي نفراتش را در اختيار داشته باشد.

M_Abieteh
26-08-2008, 22:34
خسرو حیدری در گفتگو با ایسکانیوز:
نباید مقابل مس می باختیم//در گلزنی مشکل داریم!

تهران – خبرگزاری ایسکانیوز: هافبک تیم استقلال تهران گفت: با وجودی که در بازی مقابل سم توپ و زمین در اختیار ما بود ولب در عین ناباوری و به نا حق باختیم.
خسرو حیدری در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران" ایسکانیوز" اظهار داشت : پیش از آغاز بازی های لیگ با حضور در اردوهای برون مرزی و داخلی از هر لحاظ برای توفانی آغاز کردن لیگ آماده بودیم اما نمی دانم چرا با ارائه یک فوتبال تمام حرفه ای در نتیجه گری موفق نیستیم.
وی تصریح کرد: در رویارویی با تیم مس در شرایطی که موقعیت های بی شماری برای گلزنی بدست آوردیم با بی دقتی توپ ها را یکی پس از دیگری به هدر دادیم ولی مسی ها از تنها موقعیت خود استفاده کردند و توپشان به گل رفت.
هافبک تیم استقلال اضافه کرد: با حساس شدن بازی های لیگ باید منبعدفوتبال محکم تری را به نمایش بگذاریم تا به ناکامی های خود پایان بدهیم.
حیدری مشکل اصلی استقلال را گلزنی دانست و به ایسکانیوز گفت: اگر بازیکنان ما یک مقدار بیشتر تمرکز خود را روی زدن ضربات نهایی بالا ببرند شک نکنید که از این بحران خارج می شویم.
وی گفت: با تعصبی که بازیکنان و کادر فنی به تیم استقلال دارند مطمئنم که با پیروزی در بازی با برق شادی را به جمع هواداران خواهیم آورد و اجازه نمی دهیم تا نتایج فصل قبل دوباره تکرار شود.
وی در خصوص عملکرد خود در تیم استقلال اظهار داشت: بازی به بازی تاثیر گذراری ام در تیم استقلال بیشتر می شود ولیکن با این حال از خودم توقع بیشتری دارم.
حیدری با اشاره به کار کردن با قلعه نویی به ایسکانیوز گفت: قلعه نویی از مربیان بزرگ فوتبال ایران است که آرزوی هر بازیکنی کار کردن با وی می باشد و از شاگردی او بسیار خرسندم.
وی در خصوص جریمه شدن بازیکنان استقلال بعد از شکست برابر مس گفت : از این موضوع بی خبرم.

emad64
26-08-2008, 23:44
تو مسابقه اس ام اس برنامه نود چه شماره ای را فرستادید؟؟؟

من متأسفانه یادم نبود که نود رو نگاه کنم.. گزینه هاش رو بگو تا همین الآن یکیش رو انتخاب کنم :31:

Alireza Taji
26-08-2008, 23:50
تو مسابقه اس ام اس برنامه نود چه شماره ای را فرستادید؟؟؟
من گزینه ی یک را فرستادم!

گزینه هاش رو بگو تا همین الآن یکیش رو انتخاب کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
سوالش تو این مایه بود...
باتوجه به شکست استقلال و وعده ی قهرمانی قلعه نویی شما استقلال را در پایان فصل در چه رتبه ی می بینید!
1- اولی
2- دومی
3- سومی
4- چهارمی و پائین تر

emad64
26-08-2008, 23:51
خوب این که جوابش مشخصه..

گزینه ی 1

mobin_mcdc2000
27-08-2008, 00:21
من گزینه ی یک را فرستادم!

سوالش تو این مایه بود...
باتوجه به شکست استقلال و وعده ی قهرمانی قلعه نویی شما استقلال را در پایان فصل در چه رتبه ی می بینید!
1- اولی
2- دومی
3- سومی
4- چهارمی و پائین تر

به نظر من هم گزینه ی 1 درسته..............:10::10::10:

emad64
27-08-2008, 00:21
چون بازیای هفته ی دوم لغو شدن، خبر زیادی در مورد باشگاه پیدا نکردم.. اینایی هم که میذارم، شاید تکراری باشن..

دو بازيكن كامروني در تمرين استقلال

خبرگزاري فوتبال ايران - دو بازيكن آفريقايي در تمرين روز دوشنبه استقلال حضور يافتند.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، دو بازيكن كامروني كه تخصص بازي در پست هافبك و فوروارد را دارند در تمرين استقلال حضور يافتند.
امير قلعه‌نويي، سرمربي استقلال هنوز در مورد جذب اين بازيكنان اظهارنظر خاصي نكرده و هرگونه اعلام نظر در مورد آنها را به انجام چندجلسه تمرين بيشتر منوط كرده است.

جلسه هيأت‌مديره استقلال به دليل غيبت نفريه برگزار نشد

خبرگزاري فوتبال ايران – موضوع برگزاري كمپ استقلال و انتخاب اسپانسر اين تيم قرار بود در جلسه روز دوشنبه بررسي شود.

به‌گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، قرار بود در جلسه دوشنبه، محمد نفريه كه مسئول مناقصه و پيگيري كمپ استقلال است گزارشي را به اعاي هيأت‌مديره ارايه دهد اما به‌دليل غيبت محمد نفريه و سفر وي جلسه هيأت‌مديره برگزار نشد. قرار است در هفته آينده در جلسه هيأت‌مديره در مورد كمپ استقلال و اسپانسر اين تيم تصميم‌نهايي اتخاذ شود.

emad64
27-08-2008, 00:25
عکس های بازی مس - استقلال :

unartig
27-08-2008, 06:20
بچه ها احتمال حضور علی کریمی دراستقلالو چنددرنظرمیگیرید؟

elendil
27-08-2008, 07:50
آره، ثبت کردم.. ولی متأسفانه بازیای هفته ی پنجم لغو شدن.. به همین خاطر این مسابقه ی پیش بینی هم لغو میشه، چون معلوم نیست که کی بازیای هفته ی پنجم برگذار بشه..

W0000W لغو شده

چه کسی و به چه دلیلی این کارو کرده ؟؟؟؟

چطور مگه ؟؟؟؟؟؟؟؟

Mojtaba-MCI
27-08-2008, 09:02
سلام به استقلالی ها...
چطورید؟!
این هفته اس اس با کی بازی داره و چه روزی؟!

Rjoun
27-08-2008, 09:10
سلام به استقلالی ها...
چطورید؟!
این هفته اس اس با کی بازی داره و چه روزی؟!
سلام مجتبي خان.
شما خوبي؟

والا همه بازي هاي اين هفته تعطيل شد.
به خاطر اينكه زوره هييچكدوم از طرفين به هم نمي ره.

M_Abieteh
27-08-2008, 10:35
در گفت و گو با فارس
اقبالي: سيستم بازي تيم استقلال منسوخ شده است
خبرگزاري فارس: يك كارشناس گفت: سيستم 2-5-3 در فوتبال دنيا منسوخ شده و ديگر جواب نمي‌دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مسعود اقبالي در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره وضعيت استقلال و مشكلات به جامانده از فصل گذشته، اظهار داشت: دليل اصلي مشكلات تيم هايي مثل پرسپوليس و استقلال، مديريت و ساختار تشكيلاتي است. اين موضوعات مي تواند در روند اين دو تيم تاثيرگذار باشد.
وي افزود: اين دو تيم اگر از پتانسيل هاي خوبي هم برخوردار باشند، به دليل ضعف مديريتي به جايي نمي رسند.
اين مربي با بيان اينكه كادر فني و بازيكنان در ناكامي ها فقط 30 درصد مقصر هستند، عنوان كرد: وقتي بازيكن از ابتداي فصل دغدغه پول دارد و نمي‌داند چه زماني قرار است به مطالباتش برسد، نمي تواند در طول تمرين و مسابقه فقط به فوتبال فكر كند.
اقبالي اظهار داشت: مربي هم همين شرايط را دارد. يك مربي تا به كي با دروغ و وعده مي تواند اين بازيكنان را آرام كند. اين مسائل كوچك نيست. در تيم هاي بزرگ، مربيان هرگز چنين دغدغه هايي ندارند؛ اما اينجا مربي و بازيكن مدام به اين فكر مي كنند كه همان قراردادي كه امضا كرده را دريافت كنند.
اين كارشناس تصريح كرد: ريشه اصلي مشكلات اقتصاد است. وقتي يك بازيكن دلش با تيم نباشد، از دست هيچ مربي كاري ساخته نيست. كنترل بازيكنان كار راحتي نيست و نبايد در شكست ها همه چبز به نام مربي تمام شود.
اقبالي در پاسخ به اينكه مشكل استقلال به غير از اين مسائل چه مي تواند باشد، گفت: مربيان استقلال كه مي خواستند با اين سيستم كار كنند، بايد بازيكناني كه در اين سيستم كارآيي دارند را جذب مي كردند. البته اين روش در دنيا منسوخ شده و آسيب پذير است. تيمي كه با اين سيستم بازي مي كند، نقاط ضعف زيادي دارد.
انتهاي پيام/

emad64
27-08-2008, 11:20

صفر.. آخه اون ___یه و ___ی هم میمونه.. فکر نکنم دل از قرمزا بکنه..

چه کسی و به چه دلیلی این کارو کرده ؟؟؟؟

محمدي: بازي‌هاي هفته پنجم ليگ براي حمايت از تيم ملي لغو شد.

emad64
27-08-2008, 11:28
ها منم اومدم من گزينه 1 زدم ولي خيلي درشدي كم بود آخرش درصد رو كي ديد اين دايي همش به قلعه نويي چيز گفت

من متأسفانه 90 رو ندیدم.. خیلی دوست دارم بدونم آخرش نتیجه ی این نظرسنجی چی شده..

amir_a
27-08-2008, 11:38
دایی: زمانی که مربیان قبلی بودند، چرا یک ماه و نیم لیگ تعطیل شد؟

به این میگن فرافکنی. متاسفانه جو سی سال اخیر ایران طوری بوده که این نوع استدلال در ذهن ما به عنوان یک منطق قابل قبول نهادینه شده.

آقای دایی، اشتباهات دیگران دلیل یا توجیهی بر اشتباهات شما نیست.

emad64
27-08-2008, 11:45
دایی: زمانی که مربیان قبلی بودند، چرا یک ماه و نیم لیگ تعطیل شد؟
اینجوری اگه بخوایم بگیم که قبلاً چکار کردن که دیگه پیشرفت نمیکنیم. باید آینده رو دید، نه گذشته..

از اینا بگذریم.. چکارشون دارین. انشاا.. که تیم جام جهانی بره..

به نظرتون قلعه نویی سیستم بازیش رو عوض میکنه یا همچنان باسیستم 2 - 5 - 3 کار میکنه ؟ بازی بعدیمون 22 شهریور هست..

babak-online
27-08-2008, 11:50
من متأسفانه 90 رو ندیدم.. خیلی دوست دارم بدونم آخرش نتیجه ی این نظرسنجی چی شده..

33 درصد اول
دوم یادم نیست
سوم یادم نیست ولی از دوم بیستر بود.
چهارم و پایین تر 53 درصد

emad64
27-08-2008, 11:54
33 درصد اول
دوم یادم نیست
سوم یادم نیست ولی از دوم بیستر بود.
چهارم و پایین تر 53 درصد

ممنون بابک جان..

emad64
27-08-2008, 12:00
صمد مرفاوى : استحقاق باخت را نداشتيم

صمد مرفاوى، مربى تيم استقلال تهران پس از شكست اين تيم مقابل مس كرمان اظهار داشت: استحقاق باخت را نداشتيم.در اين ديدار بسيار بدشانس بوديم و باز هم چوب گل نزدن مهاجمان را خورديم. متأسفانه مهاجمان ما با بى دقتى موقعيت هايى كه نصيبشان مى شود را از دست مى دهند. بايد فكرى به حال اين موضوع بكنيم. مهاجمان ما جزو بهترين هاى ايران هستند اما امسال استرس زيادى دارند و نمى توانند آسوده خاطر به بازى خود ادامه دهند. بچه ها بايد هرچه زودتر به خودباورى برسند و قدر موقعيت ها را بدانند.مرفاوى درخصوص خط دفاع استقلال گفت: در ۴ بازى ۳ گل دريافت كرده ايم و يكى از بهترين خط دفاع هاى ليگ را داريم. ساختار دفاعى تيم ما بسيار خوب است و مطمئن هستم در آينده بهتر هم خواهد شد. بازيكنان خوبى در دفاع داريم و هر كدام كه در زمين باشند از جان براى تيم مايه خواهند گذاشت. ما ۵ مدافع تخصصى داريم كه همه آنها در مقطعى پيراهن تيم ملى را بر تن داشته اند. به اين دليل كه با ۳ مدافع بازى مى كنيم ناچاراً بايد ۲ نفر بيرون بنشينند. به همين خاطر بايد سيستم چرخشى را در دستور كار قرار دهيم تا همه بازيكنان به ميدان بروند و با توجه به حضور در ۳ جام با مشكل مواجه نشويم.

منبع : ایران اسپرت

blue2006
27-08-2008, 12:08
اگه یه بار دیگه به 4 مسابقه استقلال نگاه کنیم میبینیم که مشکل استقلال فقط محاجم نیست . واضح تر بگم ما نسبت به تیم های دیگه لیگ مثل پیروزی پاس گل به مهاجمان خیلی خیلی کم دادیم و در پاره ای از لحظات مهاجمین استقلال خودشون توپ گیری می کردند . به نظر من مشکل استقلال فقط با آوردن مهاجم حل نمیشه . نه اینکه مهاجمین استقلال خیلی خوبن . باید یکم تو خط هافبک هم تجدید نظر کنیم .
نظر شخصی من اینه که اگه استقلال از دفع 4 نفره استفاده کنه پیستون های چپ و راست استقلال بیشتر میتونن جلو بیان و در حمله کمک کنن . اما نمیدونم که استقلال از لحاظ مهره و هماهنگی میتونه دفاع 4 نفره را توی زمین پیاده کنه یا نه ؟؟؟

emad64
27-08-2008, 12:19
استقلال که بازی میکنه، بازیش رو نگاه که میکنی، به نظر خیلی بسته میاد. بازیرو نمیتونه درست باز کنه که بتونه موقعیت خلق کنه. میتونه اشکال از سیستم بازی باشه و میتونه از خط هافبک هم باشه.. باید واسه مهاجم ها موقعیت خلق شه، بعد اونارو مورد ارزیابی قرار داد. کم صاحب موقعیت میشن..

elendil
27-08-2008, 12:40
محمدي: بازي‌هاي هفته پنجم ليگ براي حمايت از تيم ملي لغو شد.

که اینطور برای حمایت از تیم ملی اینا هم توهم دارنا

JUSE ESTEGHLAL

Rjoun
27-08-2008, 13:30
بچه ها بهتره موضوعات رو پيچيده نكنيم!
استقلال برنامه تاكتيكي نداره.
به عبارتي توي اين چند بازي سيستم علي اصغري كار كرديم فقط.

Alireza Taji
27-08-2008, 13:39
بچه ها بهتره موضوعات رو پيچيده نكنيم!
استقلال برنامه تاكتيكي نداره.
به عبارتي توي اين چند بازي سیستم علي اصغري كار كرديم فقط.
دقیقا همینطور هست سیستم تیم علی اصغری هست!
تو این چهار بازی خط هافبک ما اصلا پاس گلی نداده!
ما سه گل زدیم اولیش روی شوت از راه دور بود دومیش روی توپی بود که دفاع ابومسلم نتونست دفعش کنه و توپ افتاد جلوی پای امیر ابادی سومی هم دقیقا مثل گل دوم توی شلوغی محوطه سپاهان بدست امد!
وضع خوب نیست این تعطیلی ناخواسته میتونه به ما کمک کنه و صعف های تیم کم بشه.