PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال: Esteqlal F.C. News

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96

emad64
16-08-2008, 14:42
بن‌همام اظهار داشت: يكي از شرايط حضور در ليگ قهرمانان، درآمدزايي در ليگ است. سه بخش براي درآمدزايي مشخص شده است. حق پخش تلويزيوني، حاميان مالي و بليت‌ فروشي. فرض بر اين است كه حق پخش 70 درصد درآمد باشگاه باشد. اگر ايران مي‌خواهد در ليگ قهرمانان حضور داشته باشد، بايد حق پخش را بفروشد.
آخه به کی بفروشه ؟

رئيس كنفدراسيون آسيا در خصوص اينكه اگر فدراسيون ايران نتواند اين شرايط را احراز كند چند سهميه در ليگ قهرمانان آسيا به ما تعلق مي‌گيرد، گفت: اگر نتواند شرايط را احراز كند، در اين مسابقات حضور نخواهد داشت. تيم‌هاي ايراني بايد در مسابقات ديگري با نام AFC CUP حاضر ‌شوند كه سطح پايين‌تري از ليگ قهرمانان دارد.

یعنی چی ؟ مگه چند نوع مسابقات واسه آسیا در نظر گرفته شده ؟ آسیا که قبلاً تو برگذاریه همون یه دونش هم مونده بود! حالا چطوری میتونه دو تا رو با هم برگذار کنه ؟!

رئيس كنفدراسيون فوتبال آسيا گفت: شايد اين ايده را رؤيايي بدانيد؛ اما استقلال يا پرسپوليس مي‌توانند مثل يك باشگاه اروپايي طرفدار داشته باشند؛ البته نه اينكه در اروپا بلكه در قاره آسيا طرفداران زيادي داشته باشد.

r4pbr4p
16-08-2008, 14:42
فکر کنم نبودنش بهتر باشه نسبت به بودنش

فقط حجم کار بالا میره

emad64
16-08-2008, 14:48
فکر نکنم بودنش بهتر باشه نسبت بهنبدنش

فقط حجم کار بالا میره

اگه امتیاز منفی بذاریم، بعضیا واسه اینکه امتیاز منفی نگیرن، تو بعضی از پیش بینی ها شرکت نمیکنن..
اینجوری یه خورده پیش بینیها شاید از آب و تاب بیفته.. ولی وقتی یکی بدونه که پیش بینی کنه، اگه درست باشه امتیاز میگیره، درست نباشه هیچی، میاد پیش بینیش رو میگه.. اینجوری تعداد شرکت کننده ها بالاتر میره، رقابت هم قشنگتر میشه.. قرار نیست که یه تیم همش ببره یا مساوی کنه.. بلاخره همه جور نتیجه اتفاق میفته.. پس همه امتیاز میگیرن یا نمیگیرن. پس نیازی به امتیاز منفی گذاشتن به نظر من نیست..

r4pbr4p
16-08-2008, 15:17
عماد اون موقع داشتم با تلفن حرف میزم بر عکس نوشتم :دی!

تو خط دوم هم معلومه

ویرایش مینکنیم

emad64
16-08-2008, 15:22
عماد اون موقع داشتم با تلفن حرف میزم بر عکس نوشتم :دی!

تو خط دوم هم معلومه

ویرایش مینکنیم

خوبه.. پس تو هم با نظر من و محمود موافقی ؟

امتیاز منفی باشه یا نه ؟
باشه : اونی و bleu2u4u
نباشه : من (دلیلش رو هم گفتم) و محمود و علیرضا

حالا باشه یا نباشه ؟

emad64
16-08-2008, 15:23
هافبک استقلال تهران در تمرین دیروز این تیم دچار مصدومیت از ناحیه مچ پا شد و دیگر نتوانست به کار خود ادامه دهد. مجتبى جبارى در جریان بازى تمرینى آبى پوشان در برخورد با مهرداد پولادى دچار مصدومیت شد و با دلخورى به کنار زمین رفت تا به پاى مصدوم خود فشار نیاورد. در تمرین دیروز پولادى تکلى روى پاى جبارى بست اما مرفاوى که داور بازى بود از اعلام خطا صرف نظر کرد.جبارى وقتى این شرایط را دید دقایقى بعد اعلام کرد مصدوم شده و نمى تواند به تمرین ادامه دهد.مصدومیت جبارى جدى نیست و او احتمالا مقابل سپاهان به میدان مى رود.

Alireza Taji
16-08-2008, 15:55
سلام بر دوستان:37::37:
بالاخره از حبس در امدم!
دوران سختی بود جای شلاق زندان هنوز روی کمرم هست:18:
عماد هرروز می امد زندان و بهم سر میزد...
به امید ترکوندن سپاهان...
قبلا هم که پیشبینی ام را به عماد داده بودم 3-2 می ترکونیمشون.
یک پیشنهاد دیگه هم برای با حال تر شدن تاپیک دارم چطوره که پیش ار هر مسابقه ترکیب درست از نگر خودمون را برای هر بازی بگیم البته این دیگه توش خبر از امتیاز نباشه...
مثلا ترکیب پیشنهادی من :
--------------------------طالبلو-----------------------------
---قربانی--------------منتظری----------------شکوری---
------------------------کاظمی-----------------------------
--بیگ زاده--------------------------------------حیدری----
-------------جانواریو(منیعی)------جباری-----------------
------------------مجیدی---------اکبرپور-------------------

emad64
16-08-2008, 16:06
سلام بر دوستان:37::37:
بالاخره از حبس در امدم!
دوران سختی بود جای شلاق زندان هنوز روی کمرم هست:18:
عماد هرروز می امد زندان و بهم سر میزد...
به امید ترکوندن سپاهان...
قبلا هم که پیشبینی ام را به عماد داده بودم 3-2 می ترکونیمشون.
یک پیشنهاد دیگه هم برای با حال تر شدن تاپیک دارم چطوره که پیش ار هر مسابقه ترکیب درست از نگر خودمون را برای هر بازی بگیم البته این دیگه توش خبر از امتیاز نباشه...
مثلا ترکیب پیشنهادی من :
-------------جانواریو(منیعی)------جباری-----------------

به به.. سلام به علیرضا..
خیلی خوشحالم که دوباره پستت رو اینجا تو تاپیک میبینیم..
بهت خوش آمد میگم..
پیشنهاد بدی نیست، فقط یه خورده تخصصی میشه..
این پیشنهاد رو قبلاً اونی هم داده بود..

emad64
16-08-2008, 16:13
من بازیه هادی شکوری رو ندیدم. اگه خسرو حیدری رو فرم باشه، بیگزاده هم همون بیگزاده ای باشه که همه میگن، ترکیبی که علیرضا چیده خوبه.. یعنی این ترکیب :

-------------جانواریو------------------جباری-----------------

ولی من بنا به دلایلی که بالا گفتم، این ترکیب رو میذارم :

---قربانی--------------منتظری----------------تقی پور---
--بیگ زاده--------------------------------------امیرآبادی--
-------------جانواریو-------------------جباری---------------

ولی به شخصه با ترکیبی که علیرضا چیده بود بیشتر موافقم..

M_Abieteh
16-08-2008, 16:39
---قربانی--------------منتظری----------------تقی پور(شکوری)---
--بیگ زاده(حیدری)------------------------------امیرآبادی--
-------------جانواریو-------------------جباری---------------

bleu2u4u
16-08-2008, 17:08
--------------------------عليزاده---------------------------

قلعه نوعي حتي اگه مجيدي رو بذاره خيلي براش سخته عليزاده رو بيرون بزاره

هر چند ميتونه اين كارو از نيمه دوم بكنه ونيمه اول اوني كه شماها گفتيدو بزاره

M_Abieteh
16-08-2008, 17:23

---قربانی--------------منتظری----------------تقی پور---

--بیگ زاده-------------------------------------امیرآبادی--

---------------------------جباری-----------------------------------

----------------------------علیزاده-------------------

M_Abieteh
16-08-2008, 17:26

--حیدری------------------------------------------امیرآبادی--

---------------------------جباری-----------------------------------

----------------------------علیزاده-------------------

Alireza Taji
16-08-2008, 17:30
امیدوارم اخبار تکراری نباشه....

===========
گزارش تمرين استقلال

فتح الله زاده آمد، جبارى تمرين نكرد

تمرين عصر ديروز تيم استقلال ساعت ۱۸ و ۳۰ دقيقه در زمين شماره ۲ ورزشگاه آزادى برگزار شد كه على فتح الله زاده مديرعامل باشگاه هم حضور داشت. با حضور على فتح الله زاده در تمرين چند تن از بازيكنان استقلال نزد او رفتند وخواستار پرداخت مطالبات شدند.
جبارى با لباس شخصى
مجتبى جبارى، با لباس شخصى در تمرين حاضر شد. مصدوميت در تمرين پنجشنبه علت تمرين نكردن وى بود.
شرح تمرين
در ابتداى تمرين بازيكنان دور زمين دويدند و سپس با كارهاى كششى و قدرتى بدنهايشان را گرم كردند. بعد از آن كار با توپ را آغاز كردند و به پاسكارى پرداختند. در ادامه بازيكنان به سرزنى پرداختند سپس آقا وسط بازى كردند و در آخر نيز شوتزنى و سانتر از جناحين كار كردند.
غايبان تمرين
فابيو جان واريو و عليرضا عباسفرد ۲ بازيكنى بودند كه در تمرين ديروز حضور نداشتند. جان واريو به دليل پاس نشدن چك خود و عباسفرد به خاطر مسائل شخصى در اين تمرين غايب بودند.

=======================
ناكامى مطلق

استقلال در انديشه باطل كردن طلسم سپاهان

استقلال فردا در ورزشگاه آزادى ميزبان سپاهان خواهد بود. ديدارى ميان ۲ نماينده آسيايى ايران كه قطعاً مى توان از آن به عنوان جذابترين مسابقه هفته ياد كرد. البته علاوه بر حساسيت هاى موجود، آبى پوشان به خاطر نتايجى كه طى فصول گذشته مقابل سپاهان كسب كرده اند نيز انگيزه بالايى براى جدال با حريف اصفهانى خود دارند و مى خواهند به هر طريق ممكن طلسم ناكامى هاى خود مقابل اين تيم را بشكنند و به جمع بالانشينان جدول صعود كنند. استقلال هر ۳ بازى اخير خود مقابل سپاهان را به حريف واگذار كرده كه در نوع خود قابل تامل است. آبى پوشان در فروردين سال ۸۶ هنگامى كه ليگ ششم به اوج خود رسيده بود در ورزشگاه نقش جهان مغلوب سپاهان شدند. شكستى كه به اعتقاد كارشناسان نقش تاثيرگذارى در عدم قهرمانى آبى پوشان در آن فصل ايفا كرد. از طرف ديگر استقلالى ها فصل گذشته هم در تهران و هم در اصفهان بازى را به طلايى پوشان واگذار كردند و اتفاقاً هر ۲ مسابقه سر و صداى وسيعى راه انداخت (مخصوصاً بازى رفت كه كار به كميته انضباطى كشيد و ماجرا حسابى جنجالى شد). حالا بعد از ۳ ناكامى، استقلال درصدد است تا با غلبه بر سپاهان، بر تمام ناكامى هاى گذشته خط بطلان بكشد. البته قطعاً شاگردان فيرات هم بيكار نمى نشينند و با نيت تداوم روند نتيجه گيرى مطلوب خود پا به ميدان خواهند گذاشت تا با دست پر به اصفهان بازگردند.

M_Abieteh
16-08-2008, 17:30
با کفاشيان و تاج صحبت کردم اما ...
حجازي: قرار نيست مديرفني تيم ملي شوم

ناصر حجازي حضور خود در فدراسيون فوتبال را تاييد مي کند اما مي گويد که قرار نيست مدير فني تيم ملي شود.

ناصر حجازي در اين باره به خبرنگار ورزشي برنا مي گويد: چند روز قبل براي ديدار با آقاي تاج به در فدراسيون حاضر شدم و سپس به اتفاق ايشان به اتاق آقاي کفاشيان رفتيم و دقايقي درباره فوتبال کشور صحبت کرديم اما هيچ حرفي درباره مديريت فني بنده در تيم ملي مطرح نشد.
حجازي در ادامه گفت: روز پنجشنبه براي حضور در مراسمي با نام انتخاب بازيکن سال آسيا به عنوان داور راهي امارات مي شوم.

M_Abieteh
16-08-2008, 17:31
ناكامى مطلق

استقلال در انديشه باطل كردن طلسم سپاهان

استقلال فردا در ورزشگاه آزادى ميزبان سپاهان خواهد بود. ديدارى ميان ۲ نماينده آسيايى ايران كه قطعاً مى توان از آن به عنوان جذابترين مسابقه هفته ياد كرد. البته علاوه بر حساسيت هاى موجود، آبى پوشان به خاطر نتايجى كه طى فصول گذشته مقابل سپاهان كسب كرده اند نيز انگيزه بالايى براى جدال با حريف اصفهانى خود دارند و مى خواهند به هر طريق ممكن طلسم ناكامى هاى خود مقابل اين تيم را بشكنند و به جمع بالانشينان جدول صعود كنند. استقلال هر ۳ بازى اخير خود مقابل سپاهان را به حريف واگذار كرده كه در نوع خود قابل تامل است. آبى پوشان در فروردين سال ۸۶ هنگامى كه ليگ ششم به اوج خود رسيده بود در ورزشگاه نقش جهان مغلوب سپاهان شدند. شكستى كه به اعتقاد كارشناسان نقش تاثيرگذارى در عدم قهرمانى آبى پوشان در آن فصل ايفا كرد. از طرف ديگر استقلالى ها فصل گذشته هم در تهران و هم در اصفهان بازى را به طلايى پوشان واگذار كردند و اتفاقاً هر ۲ مسابقه سر و صداى وسيعى راه انداخت (مخصوصاً بازى رفت كه كار به كميته انضباطى كشيد و ماجرا حسابى جنجالى شد). حالا بعد از ۳ ناكامى، استقلال درصدد است تا با غلبه بر سپاهان، بر تمام ناكامى هاى گذشته خط بطلان بكشد. البته قطعاً شاگردان فيرات هم بيكار نمى نشينند و با نيت تداوم روند نتيجه گيرى مطلوب خود پا به ميدان خواهند گذاشت تا با دست پر به اصفهان بازگردند.

Alireza Taji
16-08-2008, 17:38
هدف بزرگ استقلال

تأمين نيمى از هزينه ها با اسپانسرها

استقلال امسال علاوه بر ليگ برتر و جام حذفى، حضور در ليگ قهرمانان آسيا را هم پيش دارد. براى كسب نتايج مطلوب در اين پيكارها امكانات زيادى وجود دارد كه در رأس آنها تأمين اعتبارات مالى لازم براى شركت در پيكارهاست روى همين اصل مديران باشگاه تدارك وسيعى را براى نيل به اين هدف آغاز كرده اند و به اعتقاد خودشان به افق هاى روشن هم دست يافته اند. براساس آخرين خبرهاى دريافتى، صاحب منصبان استقلال معتقدند كه اگر برنامه هايشان عملى شود و مشكل خاصى به وجود نيايد آنگاه مى توان به تأمين بودجه لازم براى اين فصل از طريق جلب حمايت اسپانسرها اميدوار بود. استقلالى ها معتقدند اگر همه چيز همان طور كه مى خواهند پيش رود به احتمال بسيار زياد، نيمى از هزينه هاى تيم در فصل جارى تأمين مى شود و همين مسأله بخش قابل توجهى از مشكلات مالى باشگاه را مرتفع مى كند. شايان ذكر است، مديرعامل استقلال چندى قبل مدعى دريافت يك پيشنهاد ۵/۲ ميلياردى براى رقابت هاى ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا شد اما پس از مدتى ورق برگشت و حالا ديگر هيچ كس صحبتى از آن پيشنهاد نمى كند.حتى جالب اينجاست كه استقلال ۲ بازى اول خود در ليگ هشتم را هم بدون اسپانسر برگزار كرده است!

==============
آبى ها از او خاطره خوشى ندارند

بن همام ، استقلال را به آسيا مى فرستد

«بن همام» رئيس AFC اين روزها ميهمان فوتبال ماست و امروز (شنبه) هم پس از ملاقات با محمدعلى آبادى در يك كنفرانس مطبوعاتى شركت خواهد كرد. طبعاً مسئولان فدراسيون فوتبال در مورد سهميه ايران در ليگ قهرمانان آسيا با او صحبت كرده و خواهند كرد چرا كه بن همام مى تواند نقش بسيارى در اين باره داشته باشد. بن همام بعد از حذف تلخ استقلال از آسيا (در بهمن ۸۵) گفته بود: «من شخصاً از اين مسأله متأسفم اما قانون بايد اجرا شود. من مى دانم كه استقلال يكى از بهترين و پرطرفدارترين تيم هاى آسياست و اميدوارم آنها هرچه سريعتر دوباره به آسيا برگردند.» امسال هم هنوز ترديدهايى در مورد تعداد نمايندگان ايران در آسيا وجود دارد. چندى قبل صفايى فراهانى گفته بود فقط حضور پرسپوليس در آسيا قطعى است و AFC هنوز نظر نهايى را در مورد بقيه نمايندگان ايران نداده و اين مسأله مهرماه مشخص مى شود. با اين حال بن همام مى تواند نقش كليدى در افزايش تعداد نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا داشته باشد. در حال حاضر گفته مى شود مسأله حق پخش تلويزيونى، اساسنامه باشگاه ها و ... تا حدى حل شده و شايد فقط AFC به امكانات و شرايط محل تمرينات و مسابقات برخى از باشگاه هاى ايرانى حساس باشد. اواخر هفته على كفاشيان گفته بود با ضرغامى جلسه داريم و به زودى مسأله حق پخش تلويزيونى مسابقات ليگ حل مى شود.بن همام مى تواند در جلسه مطبوعاتى امروز خود براى هواداران استقلال كه همچنان نگران حضور يا عدم حضور تيمشان در آسيا هستند، پيام آور شادى باشد. شايد امروز خبرنگاران ايرانى بتوانند اخبار مهمى را از زبان بن همام بيرون بكشند و...
=====

Alireza Taji
16-08-2008, 17:41
مدافعان استقلال و دردسرى به نام عمادرضا

سپاهان حريف فرداى استقلال در ورزشگاه آزادى است؛ تيمى كه در اولين بازى خود گلى نزد اما به مهاجمانش مى نازد. آنها در خط حمله نفراتى چون عمادرضا (گرانترين بازيكن ليگ)، هادى اصغرى و بهمن طهماسبى را دارند و مسلماً براى مدافعان استقلال خطرساز خواهند بود. مهار عمادرضا به طور حتم در دستور كار مدافعان آبى پوش قرار خواهد گرفت چرا كه او مى تواند از يك لحظه غفلت آنها استفاده كند و زهرش را بريزد. در كنار عمادرضا، هادى اصغرى را هم نبايد فراموش كرد. سپاهان در بازى فردا فرشاد بهادرانى را به دليل اخراج در بازى قبلى به همراه نخواهد داشت اما آنها نفرات خوبى دارند و مسلماً تقابل اصفهانى ها با استقلال زخم خورده در آزادى، يكى از زيباترين بازى هاى ليگ را رقم خواهد زد.
==================
آناليز سپاهان توسط استقلالى ها

امير قلعه نويى سرمربى استقلال صبح روز پنجشنبه با حضور در دفتر باشگاه به تماشاى فيلم بازى سپاهان در هفته اول پرداخت تا با شناختى بيشتر به مصاف حريف خود برود. قلعه نويى نقاط ضعف و قوت سپاهان را آناليز كرد و قرار است نقاط ضعف و قوت اين تيم را در تمرينات به بازيكنان گوشزد كند. همچنين قلعه نويى اين روزها تمرينات تيمش را بر پايه نقاط ضعف و قوت سپاهان برگزار مى كند.
=====

تمرين شوتزنى براى استقلالى ها

اين روزها در تمرينات استقلال بعد از پايان تمرين امير قلعه نويى بازيكنان را جمع مى كند و از آنها مى خواهد شوت به سمت دروازه را تمرين كنند. اين نوع تمرين ۳۰ دقيقه به طول مى كشد. طبق شنيده هاى ما يكى از حربه هاى استقلال براى گل زدن به سپاهان شوت از راه دور است و استقلالى ها از اين طريق مى خواهند به گل برسند. گفتنى است سياوش اكبرپور و مجتبى جبارى در زدن شوت از بقيه موفق تر عمل مى كنند.
===========

۲ ملى پوش استقلال به تمرينات بازگشتند

وحيد طالب لو و حسين كاظمى ۲ ملى پوش استقلال بودند كه به دليل حضور در اردوى تيم ملى براى مسابقات غرب آسيا در تمرينات استقلال حضور نداشتند. پس از پايان مسابقات غرب آسيا اين ۲ بازيكن از امروز در تمرينات استقلال شركت مى كنند. طبق شنيده هاى ما امير قلعه نويى سرمربى آبى پوشان قصد دارد از اين ۲ ملى پوش به طور ثابت در ديدار فردا مقابل سپاهان استفاده كند.

unartig
16-08-2008, 17:47
اینم ترکیب من .علیرضا بازگشت پیروزمندانتو تبریک میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---شکوری--------------منتظری----------------قربانی---

--بیک زاده--------------کاظمی----------------امیرآبادی---

---منیعی--------------جباری--------------------حیدری---

----------------------------اکبرپور-------------------

Hazy
16-08-2008, 19:30
مجيدي و عباسفر هم كه شوخين سدكه تو اين تركيب هاي شما!

bleu2u4u
16-08-2008, 19:31
آناليزور تيم فوتبال استقلال تهران : استقلال در مقايسه با سپاهان ، شانس بيشتري دارد

آناليزور تيم استقلال تهران گفت : تيم استقلال در مقايسه با تيم سپاهان اصفهان ، شانس بيشتري براي پيروز شدن دارد و پيش بيني مي‌كنم كه با اختلاف يك گل بر اين تيم پيروز شويم.

رضا رجبي روز شنبه ضمن بيان اين مطلب به خبرنگار ايرنا افزود : پس از اينكه بازي هفته دوم را به تيم پگاه گيلان واگذار كرديم ، بر روي نقاط ضعف تيم تمركز كرده و در پي رفع آنها برآمديم.

وي افزود : به طور حتم كادر فني تيم استقلال تهران در اين ديدار بر روي ساختار تيمي و نفرات اصلي كه قرار است در زمين ، فوتبال بازي كنند ، كار كرده و به موفقيت تيم در اين بازي بسيار اميدواريم.

وي در خصوص تيم سپاهان اصفهان نيز گفت : سپاهان تيم بسيار خوبي است كه به صورت حرفه‌اي از رده‌هاي پايين تر به رده‌هاي بالاتر ، روند رو به رشدي را تا به امروز طي كرده است.

افزون بر اين ، سپاهان تيم با برنامه‌اي است كه از مديريت خوب ورزشي نيز سود مي‌برد.

رجبي تصريح كرد : هر چند شرايط فني امروز تيم سپاهان نسبت به زمان لوكا بوناچيچ و ويرا تغيير كرده اما معتقدم كه بازيكنان تيم سپاهان ، فوتبال را با فكر بازي مي‌كنند و تيم دست و پا بسته‌اي نيستند.

به گفته وي ، تيم استقلال تنها در صورت سرعت دادن به بازي مي‌تواند پيروز اين ميدان باشد و براي رسيدن به اين هم بايد فاصله خطوط سه گانه در اين تيم كاهش يابد.

آناليزور تيم استقلال در خصوص شايعه سرمربيگري‌اش در اين تيم نيز گفت : در استقلال تنها يك آناليزور هستم و نه سرمربي و در اين زمينه با سرمربي تيم ارتباط دارم.

رجبي با اظهار تاسف در انتشار اين شايعات اضافه كرد : متاسفانه بعضي ها رابطه مناسب فني و تكنيكي كه با امير قلعه نويي دارم را نمي‌توانند ببينند و از اينرو قصد دارند رابطه كاري مناسبم را با سرمربي تيم استفلال تيره كنند.

bleu2u4u
16-08-2008, 19:32
فردا هركي ميتونه دست رفيقاشو بگيره بره استاديوم

unartig
16-08-2008, 19:37
مجيدي و عباسفر هم كه شوخين سدكه تو اين تركيب هاي شما!
ازعباسفرومجیدی فکر نمیکنم به این زودی استفاده بکنه :20:باید توترکیب مقابل پیروزی ازشون استفاده بشه :10:چ

Alireza Taji
16-08-2008, 19:49
اینم ترکیب من .علیرضا بازگشت پیروزمندانتو تبریک میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مر30 :46:
از تمامی دوستان نیز به خاطر حفظ سنگر سپاسگذارم.:11:
بخصوص از عماد عزیز که فرمانده لشگر استقلال هست.
دوستان فردا ورزشگاه فراموش نشه. حیف که بازی اصفهان نیست.
من احتمال حضور مجیدی را در بازی با سپاهان خیلی بالا میدونم چون اگه به بازی نیاد و قلعه نویی به جاش از برهانی و علیزاده استفاده کنه و نتیجه نگیره انتقادات ازش زیاد میشه.

emad64
16-08-2008, 20:54
مر30 :46:
از تمامی دوستان نیز به خاطر حفظ سنگر سپاسگذارم.:11:
بخصوص از عماد عزیز که فرمانده لشگر استقلال هست.
دوستان فردا ورزشگاه فراموش نشه. حیف که بازی اصفهان نیست.
من احتمال حضور مجیدی را در بازی با سپاهان خیلی بالا میدونم چون اگه به بازی نیاد و قلعه نویی به جاش از برهانی و علیزاده استفاده کنه و نتیجه نگیره انتقادات ازش زیاد میشه.

فرمانده :18:
لشکر :18:
یعنی چی ؟

ولی خدائیش، هر کی تهرانه بره ورزشگاه..
میخوایم دومین بردمون رو جشن بگیریم :26:

r4pbr4p
16-08-2008, 21:16
به به حاج علیرضا تبریکات مارو هم قبول کن

شما هم که برگشتی سنگر بیشتر حفظ میشه و میتونم بر دشمن غلبه کنیم

AnarchAshkan
17-08-2008, 00:19
من که هروقت رفتم استادیوم بازی مساوی شده :41:

ولی خداکنه فرهاد بازی کنه . اس اس هم ببره :10:

bleu2u4u
17-08-2008, 00:19
مكان : انجمن خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال p30world
زمان :08-09-2008, 10:31 PM
شماره پست :3071
-----------------------------------------------------------------------------------------
زمان :08-16-2008, 10:16 PM
شماره پست :3726
-----------------------------------------------------------------------------------------
تعداد پستها در يك هفته :655
ميانگين پستها در يكروز :93.57
دوست دارم ... ها هم اين رو در مورد انجمنشون حساب كنن و اگه روشون ميشه
(هرچند اونا خيلي پرروتر از اين حرفها هستن) اونو به همه نشان بدهند
فكر كنم با اين امار اين انجمن فعال ترين انجمن ايران باشه

amir_sa
17-08-2008, 01:04
كجايين بچه ها سنگر خالي شده ؟ :دي

unartig
17-08-2008, 05:22
من که هروقت رفتم استادیوم بازی مساوی شده :41:

ولی خداکنه فرهاد بازی کنه . اس اس هم ببره :10:
فرهادکه بازی میکنه هیچ فکر کنم باید به جان واریوهم برای مدت کوتاهی بازی بده :31:هرچندبااین ترکیب احتمالی که محمودگذاشت امیر قلعه نوعی به بازی فیزیکی فکر میکنه :10:

bleu2u4u
17-08-2008, 07:20
اينجور كه پيداست تو اين تعطيلي خبرگزاري ها هم حسابي گشاد كردن

خبر مبر هيچي نيست انگار نه انگار امروز 9 تا بازيه

Alireza Taji
17-08-2008, 10:02
خبرگزاری ها درشون تخته هست برای همین خبر زیاد نیست.

گفت وگوي ايلنا با مربي دروازه‌بانان استقلال تهران
حميد بابازاده :صحبت هاي قلعه نويي به عملکرد نامداري ارتباطي نداشت

مربي دروازه بانان تيم استقلال تهران گفت: صحبت هاي امير قلعه نويي در خصوص نبود وحيد طالب لو در مسابقه برابر پگاه گيلان هيچ گونه ارتباطي به عملکرد اشکان نامداري نداشت.
حميد بابازاده, در گفت و گو با ايلنا افزود: امير قلعه نويي قبل از مسابقه برابر پگاه گيلان اعتماد کامل به اشکان نامداري داشت و بعد از پايان بازي نيز از عملکرد وي راضي بود و صحبت هاي ايشان در خصوص عملکرد سرمربي تيم ملي و فدراسيون فوتبال به اين موضوع ربطي نداشت.
وي در ادامه گفت: نه فقط به اعتقاد من بلکه به اذعان تمامي کارشناسان، اشکان نامداري عملکرد قابل قبولي در مسابقه برابر پگاه گيلان داشت. در صحنه گلي هم که دريافت کرد مقصر نبود و هر دروازه بان ديگري هم در دروازه قرار مي‌‏گرفت، نمي‌‏توانست توپ را بگيرد.
مربي دروازه بانان تيم استقلال تهران در خصوص انتخاب اشکان نامداري براي حراست از دروازه آبي پوشان در مسابقه برابر سپاهان اصفهان گفت:‌‏ جلسه کادر فني براي انتخاب نفرات اصلي امشب برگزار مي شود که در اين جلسه در اين مورد نيز تصميم گيري خواهد شد.
بابازاده افزود: باخت جزئي از فوتبال است اما در فوتبال هيچ گاه نبايد به گذشته نگاه کرد. باخت برابر پگاه را به فراموشي خواهيم سپرد و با انگيزه و روحيه مضاعف به مصاف تيم سپاهان خواهيم رفت تا با پيروزي در اين مسابقه و ديدارهاي آينده هواداران را خوشحال کنيم.
وي گفت: تيم سپاهان يکي از تيم‌‏هاي خوب ليگ برتر محسوب مي شود که از شرايط خوبي دارا مي باشد ولي ما نيز در شرايط خوبي هستيم و آماده ايم با حمايت هواداران مسابقه هفته سوم را با پيروزي پشت سر بگذاريم .
بابازاده در پايان گفت: تيم استقلال در مسابقه برابر سپاهان اميد رضا روانخواه, ابراهيم تقي پور ,‌‏عليرضا عباسفرد و جان واريو را به دليل آسيب ديدگي در اختيار نخواهد داشت.

Alireza Taji
17-08-2008, 10:14
بابازاده در پايان گفت: تيم استقلال در مسابقه برابر سپاهان اميد رضا روانخواه, ابراهيم تقي پور ,‌‏عليرضا عباسفرد و جان واريو را به دليل آسيب ديدگي در اختيار نخواهد داشت.
حالا روان خواه هیچ اما این عباسفر و جان واریو چه مرگشون هست؟

Alireza Taji
17-08-2008, 10:22
کسانی که پیشبینی نکردند یادشون نره...
تا 30 دقیقه ماننده به اغاز بازی وقت دارید...
عماد خودت پیشبینی کردی؟:20:
پیشبینیت در لیست نیست!
یادت نره...
این هم لینک پست پیشبینی ها...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به امید پیروزی...

M_Abieteh
17-08-2008, 12:04
خبری نبود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](74).gif

سلام دوستان عـــــــــــــــید همگی مبارک.

M_Abieteh
17-08-2008, 12:15
امروز بازیه چرا کسی نیست........

M_Abieteh
17-08-2008, 12:18
بیائین دعا کنیم امروز بازیرو ببریم.

r4pbr4p
17-08-2008, 12:34
سلام دوستان

بازم که نیستین..!!!!

مریم خوابه چی؟ ما سر کاریم .. شیفتیم!

ولی اونی مطمئنم الان خوابه + عماد

M_Abieteh
17-08-2008, 12:52
من هستم....:دی

M_Abieteh
17-08-2008, 13:19
حدود 5 ساعت دیگه بازی شروع میشه.

Alireza Taji
17-08-2008, 13:37
پس چرا سنگر خالی هست؟
عماد هنوز پیشبینی نکرده! میترسم یادش رفته باشه.
هرکس پیشبینی نکرده یادش نره...
امروز عجیب انجمن خلوت هست.
پرسپولیس هم ساعت 17 بازی داره.
===============

تقی پور و عباسفرد از فهرست استقلال کنار گذاشته شدند/ بازگشت کاظمی و طالب لو
با نظر امیرقلعه نویی علیرضا عباسفرد و ابراهیم تقی پور از فهرست تیم فوتبال استقلال برای بازی برابر سپاهان اصفهان کنار گذاشته شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، عملکرد نه چندان قابل قبول ابراهیم تقی پور و علیرضا عباسفرد در بازی استقلال مقابل پگاه رشت، کادر فنی این تیم را بر آن داشت تا از همراهی این دو بازیکن در دیدار با سپاهان چشم پوشی کرده و نام آنها را از فهرست 18 نفره خارج کنند.

تیم فوتبال استقلال در حالی عصر امروز به دیدار سپاهان می رود که پس از دیدار برابر پگاه گیلان می تواند از وجود دو بازیکن ملی پوش خود، حسین کاظمی و وحید طالب لو در ترکیب اصلی بهره ببرد. این دو از روز گذشته به تمرینات تیم فوتبال استقلال تهران ملحق شدند.

خبر دیگر از تیم فوتبال استقلال به بهبودی آسیب دیدگی مجتبی جباری مربوط می شود. این هافبک جوان که در تمرینات اخیر تیم فوتبال استقلال از ناحیه مچ پای چپ دچار مصدومیت شده بود شرایط حضور در ترکیب تیم فوتبال استقلال را پیدا کرده و در صورت صلاحدید قلعه نویی در بازی امروز به میدان خواهد رفت.

emad64
17-08-2008, 14:23
به به.. میبینم که حسابی جای مارو خالی کردید..
منم اومدم.. این روزا یه خورده کمتر میتونم بیام، ولی همیشه میام.. اینو مطمئن باشید..
من اومدم دیگه.. چرا کسی نیست ؟

emad64
17-08-2008, 14:25
زمان :08-09-2008, 10:31 PM
شماره پست :3071
زمان :08-16-2008, 10:16 PM
شماره پست :3726
تعداد پستها در يك هفته :655
ميانگين پستها در يكروز :93.57
دوست دارم ... ها هم اين رو در مورد انجمنشون حساب كنن و اگه روشون ميشه
(هرچند اونا خيلي پرروتر از اين حرفها هستن) اونو به همه نشان بدهند
فكر كنم با اين امار اين انجمن فعال ترين انجمن ايران باشه

ممنون bleu2u4u بابت آمارت..
میتونه اینی که گفتی هم باشه..
ولی یه سؤال.. این آماری که گفتی، چه ربطی به ___ها داره ؟

unartig
17-08-2008, 14:29
سلام دوستان

بازم که نیستین..!!!!

مریم خوابه چی؟ ما سر کاریم .. شیفتیم!

ولی اونی مطمئنم الان خوابه + عماد
نه من هستم :20:امابدجوربرای بازی امروز استرس دارم :41:بردوباخت برامون خیلی حیاتیه :13:

emad64
17-08-2008, 14:32
سلام اونی.. آره، امروز بردو باخت واسمون خیلی حیاتیه..
خیلی دوست دارم بعد بازی دلیل اون پیش بینیت رو بدونم.. مطمئن باش ازت میپرسم. چون خودت گفته بودی که بعداً دلیلش رو میگی، وگرنه کسی کاری به کارِ پیش بینیه تو نداشت که!

M_Abieteh
17-08-2008, 14:40
90 درصد این بازیرو بردیم.

M_Abieteh
17-08-2008, 14:54
تا ساعت 9 شب این تایپیک 400 صفحه میشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M_Abieteh
17-08-2008, 15:09
چرا کسی نیست.......................................... ...

unartig
17-08-2008, 15:12
90 درصد این بازیرو بردیم.
ده درصد توایران خودش کلیه :31:شایدم بیشتراز 90درصدباشه :41:

r4pbr4p
17-08-2008, 15:36
ده درصد توایران خودش کلیه :31:شایدم بیشتراز 90درصدباشه :41:

آخرش خوشبینی یا نه؟ :19:

emad64
17-08-2008, 15:38
ها این عماد میخواد از من تقلب بگیره من بهش نمیدم :دی

چـــــــــــی میــــــــــگـــــــــی ؟
تو که پیش بینیت رو کردی محمود..
منم پیش بینی میکنم.. دارم حساب کتاب میکنم.. همون 2، 2 تا، 4 تای خودمون.. بذارین، منم پیش بینیم رو میکنم..

emad64
17-08-2008, 15:40
استقلال 3 - 0 سپاهان

emad64
17-08-2008, 15:44
من تقریباً 30 دقیقه پشت درای بسته بودم.. نه اینکه محروم یا محدود شده باشم.. اینترنتم اصلاً مشکل نداشت، ولی نمیتونستم وارد سایت پی سی وُرد بشم..
چراشو نمیدونم..
علیرضا زحمت اعلام پایان زمان شرکت تو پیش بینی رو به عهده میگیره دیگه ؟ (30 دقیقه قبل از شروع بازی)
آخه من شاید دوباره اینترنتم قات زد!

فعلاً که هستیم..

r4pbr4p
17-08-2008, 15:45
عماد اینجوری قبول نیست ها :دی

باید زود پیش بینی کنی

r4pbr4p
17-08-2008, 15:46
والا برا منم همینطوری بود عماد

کلآ پی سی مشکل داشت!

r4pbr4p
17-08-2008, 15:47
ببخشید تکراری بود

emad64
17-08-2008, 15:48
من عجیب قریب پیش بینی میکنم.. نمیخوام پیش بینی ها رو به انحراف بکشم :31:
البته یکی دیگه از بچه ها ام این پیش بینی رو کرده بود..

emad64
17-08-2008, 15:49
آره.. نمیدونم چرا چند وقتیه اینجوری میشم.. نمیدونم مشکل از چیه..
دیگه داشتم میگفتم که از پیش بینی جا موندم.. از دفعه ی بعد، حتماً زودتر پیش بینی میکنم که اینجوری استرس نگیرتم..

r4pbr4p
17-08-2008, 15:51
نکنه نظرت اینه اس اس میبازه؟

emad64
17-08-2008, 15:53
من کی گفتم میبازه ! زبونتو گاز بگیر..
استقلال 3 - 0 سپاهان

پیش بینیم رو گذاشته بودم که..

الآن هم میخوام لیست رو دوباره بذارم..

emad64
17-08-2008, 15:53
دوستان عماد پیش بینی کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من آره.. تو هم آره..

چقدر بگم،
استقلال 3 - 0 سپاهان

emad64
17-08-2008, 15:58
ها بیا پیش بینی منو کردی :دی
آقا این خودش از رو دست من خوند من بهش نگفتم

:29:
مشکلش چیه ؟
مهم برد استقلاله :26:

emad64
17-08-2008, 16:03
آره.. میگم که، مهم برد استقلاله..
چه 1 - 0
چه 3 - 0

emad64
17-08-2008, 16:03
تا الآن 36 نفر تو مسابقه پیش بینی شرکت کردن که لیست شرکت کننده ها و پیش بینی هاشون رو میتونید تو پست 3371 ببینید..

برای شرکت تو مسابقه پیش بینی هم میتونید همینجا، تو.همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید..
برای مطالعه ی قوانین پیش بینی، پست 2681 رو ببینید..

کمتر از 2 ساعت دیگه واسه شرکت تو مسابقه پیش بینی فرصت دارید.. (یعنی تا 30 دقیقه قبل از شروع بازی)

r4pbr4p
17-08-2008, 16:05
خدا به خیر بگذرونه آقا بابک تو تاپیکه

r4pbr4p
17-08-2008, 16:10
خدا رو شکر...

گفتم الان چندتا از بچه های سنگر رو اسیر میکنه!

emad64
17-08-2008, 16:16
استقلال 2 - 1 سپاهان ------------------- 14 رأی

استقلال 2 - 0 سپاهان ------------------- 04 رأی

استقلال 1 - 0 سپاهان ------------------- 03 رأی

استقلال 1 - 2 سپاهان ------------------- 03 رأی

استقلال 1 - 1 سپاهان ------------------- 03 رأی

استقلال 3 - 0 سپاهان ------------------- 03 رأی

استقلال 3 - 1 سپاهان ------------------- 02 رأی

استقلال 1 - 3 سپاهان ------------------- 01 رأی

استقلال 3 - 2 سپاهان ------------------- 01 رأی

استقلال 4 - 1 سپاهان ------------------- 01 رأی

استقلال 2 - 2 سپاهان ------------------- 01 رأی

تا ببینیم بعد بازی چی میشه..
از بچه ها اگه کسی میتونه، بعد بازی امتیازها رو اعلام کنه.. آخه مسعود نیست، منم یه خورده دیر میام.. نشد، خودم دیرتر میذارم..

هنوز واسه پیش بینی فرصت هست..

Alireza Taji
17-08-2008, 16:20
من که استرس شدیدی دارم...
خداکنه ببریم حالا نتیجش اصلا مهم نیست.
ای کاش بازی اصفهان بود من هروقت رفتم ورزشگاه استقلال نباخته!
خیلی دوست دارم استقلال یک پیروزی پرگل بدست بیاره این سپاهانی ها خیلی شاخ شدند.

emad64
17-08-2008, 16:23
من که استرس شدیدی دارم...
خداکنه ببریم حالا نتیجش اصلا مهم نیست.
ای کاش بازی اصفهان بود من هروقت رفتم ورزشگاه استقلال نباخته!
خیلی دوست دارم استقلال یک پیروزی پرگل بدست بیاره این سپاهانی ها خیلی شاخ شدند.

آره علیرضااا انشاا.. که میبریم..
30 دقیقه قبل بازی زحمت اعلام اتمام زمان پیش بینی رو بکش..
بعد بازی هم اگه فرصت کردی، خودت یا یکی از بچه ها، امتیازهای این بازی رو اعلام کنید تا من برگشتم، امتیازای نهایی رو بذارم..

r4pbr4p
17-08-2008, 16:23
از حق نگذریم تیم قوی هم دارن خدایی

ولی ما هم نباید نا امید باشیم

استقلال یه چیزه دیگه س...

emad64
17-08-2008, 16:24
به امید دومین برد استقلال :26:

بعد بازی میبینمتون :26:

M_Abieteh
17-08-2008, 16:24
خدا به خیر بگذرونه آقا بابک تو تاپیکه

مگه کاری کردیم که بترسیم!!!

r4pbr4p
17-08-2008, 16:25
علیرضا هم کاری نکرده بود ...!

Alireza Taji
17-08-2008, 16:32
30 دقیقه قبل بازی زحمت اعلام اتمام زمان پیش بینی رو بکش..
بعد بازی هم اگه فرصت کردی، خودت یا یکی از بچه ها، امتیازهای این بازی رو اعلام کنید تا من برگشتم، امتیازای نهایی رو بذارم..
باشه خودم ترتیبش را میدم.

من؟!!!:14:
من چهرم غلط انداز هست:34:
این روزها هم همه جا تعطیل هست هیچ خبری پیدا نمیکنم بذارم:13:

M_Abieteh
17-08-2008, 16:33

به نظر میرسه علیرضا برای چیزه دیگه ای بن شده بود

r4pbr4p
17-08-2008, 16:40
از این لحظه به بعد در خدومتون هستیم با گزارش بازی ملوان

تذکر : انحراف تاپیک
دوستان هر موضوع بحث باید در تاپیک خاص خودش دنبال بشه .
اینجا تاپیک ایرانه ؟ یا سوریه ؟
خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه استقلال

ممنوتن از توجه

نکن از این کارا محمود الان میان گیر میدن

M_Abieteh
17-08-2008, 16:45
نترس...........

M_Abieteh
17-08-2008, 16:46
ای وللللللللللللللللل الن باسیچ

M_Abieteh
17-08-2008, 16:47
نیمه ی اول ملوان پرسپولیس صفر بر صفر مساوی.

M_Abieteh
17-08-2008, 16:53
نگاه کنید چقدر مسخره. اون یکی به مدت 6 ماه اون یکی هم به مدت 2 سال.

با حكم كميته استيناف
محروميت پرسپوليس از حضور تماشاگر به حالت تعليق درآمد
خبرگزاري فارس: يك جلسه محروميت باقي مانده باشگاه پرسپوليس تهران از حضور تماشاگران اين تيم، به مدت شش ماه به حالت تعليق درآمد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از پايگاه خبري فدراسيون فوتبال، كميته استيناف فدراسيون فوتبال اعلام كرد، يك جلسه محروميت باقي مانده باشگاه پرسپوليس از حضور تماشاگران اين تيم به مدت شش ماه به حالت تعليق درآمد و اين تيم مي تواند بازي بعدي خود را كه ميزبان باشد با حضور تماشاگر برگزار كند.
همچنين 2 جلسه محروميت باقي مانده مسعود زارعي بازيكن اين تيم نيز به مدت 2 سال به حالت تعليق درآمد و نامبرده مي تواند از هفته سوم مسابقات ليگ برتر، تيم خود را همراهي كند.
انتهاي پيام/

r4pbr4p
17-08-2008, 17:04
این تعلیق هم فیلمه بابا

بخشیده شدن رفت

M_Abieteh
17-08-2008, 17:11
ملوان هم گل زد..........

M_Abieteh
17-08-2008, 17:14
بازیشون مساوی شد............

M_Abieteh
17-08-2008, 17:22
کمتر از 1 ساعت دیگه بازی شروع میشه به امید برد استقلال.

M_Abieteh
17-08-2008, 17:27
نیکبخت هم مصدوم میشه. رباط صلیبی پاره کرد.:دی:21:

Alireza Taji
17-08-2008, 17:27
بیخیال پرسپولیس بشید!
الان مسئولین هم میایند و میگند انحراف تاپیک !

M_Abieteh
17-08-2008, 17:32
کسی دیگه نمیتونه تو نظر سنجی شرکت کنه.

unartig
17-08-2008, 17:51
این ملوان خیلی ضعیف شده . به نظرمیاد تامدتها نتونه حتی یک پیروزی کسب کنه

r4pbr4p
17-08-2008, 17:52
رباط پاره کنونه =))))

Alireza Taji
17-08-2008, 17:56
همانطور که مریم گفت وقته پیشبینی بازی به پایان رسید...
من تازگی ها هرموقع می ایم تو انجمن پرسپولیس گل می زنه!:13:برای همین تصمیم گرفتم هر موقع استقلال و یا پرسپولیس بازی دارند دیگه سراغ انجمن نیام!
به امید پیروزی...

unartig
17-08-2008, 18:19
ببینیدکی گزارشگر بازی شده (اینجاآیکون گریه زاری نیست) . اگررادیوهم گوش بدیم وصدای تلویزیونو کم کنیم رادیو یک دقیقه جلوتراز تلویزیونه .واقعا برای صداوسیما متاسفم

M_Abieteh
17-08-2008, 19:12
نیمه ی اول رو باختیم. به امید پیروزی 2 بر 1 در نیمه ی دوم.

این منیعی کیه دیگه حالم ازش بهم میخوره.

amir_sa
17-08-2008, 19:13
با اين خط دفاع فكر كنم اين بازي رو هم :41:
يه موقعيت گل تو نيمه اول نداشت استقلال . اين چه وعضيه ؟؟؟؟؟

M_Abieteh
17-08-2008, 19:16
/هفته سوم ليگ برتر فوتبال/
شكست استقلال برابر سپاهان در نيمه نخست
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران در نيمه نخست ديدار مقابل سپاهان اصفهان با نتيجه يك بر صفر شكست خورد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اين مسابقه از ساعت 15/19 در ورزشگاه آزادي و در حضور بيش از چهل هزار تماشاگر آغاز شد.
مهدي جعفر پور در دقيقه 24 تك گل اين نيمه را براي سپاهان به ثمر رساند.
محسن تركي قضاوت اين ديدار را برعهده دارد و به محسن بنگر از سپاهان و مهرداد پولادي از استقلال اخطار داد.
امير قلعه نويي در دقيقه 44 علي عليزاده را به جاي مهرداد پولادي به ميدان فرستاد.
سپاهان در هفته دوم ليگ به دليل داشتن سه بازيكن در تيم ملي به ميدان نرفت و در هفته نخست نيز يك تساوي به دست آورد.
استقلال از 2 ديدار گذشته خود يك پيروزي و يك شكست كسب كرد.
انتهاي پيام/

amir_sa
17-08-2008, 19:18
نیمه ی اول رو باختیم. به امید پیروزی 2 بر 1 در نیمه ی دوم.

این منیعی کیه دیگه حالم ازش بهم میخوره.
بقيه هم آن چنان انتظارات رو بر آورده نكردن . نه جباري ، نه مجيدي و ... حالا هم كه قربونش برم عليزاده هم اضافه شد :9::37:

M_Abieteh
روز سه شنبه
تيم فوتبال جوانان به مصاف استقلال مي‌رود
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال جوانان روز سه شنبه هفته جاري ديداري تداركاتي مقابل استقلال تهران برگزار مي‌كند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اين تيم كه خود را براي قهرماني آسيا آماده مي كند، در حالي كه قرار بود با سوريه دو بازي تداركاتي برگزار كند، به دليل بازگشت اين تيم به كشورشان، با نظر مساعد امير قلعه نويي در كمپ تيم هاي ملي با استقلال ديدار مي كند.
اين مسابقه در شرايطي برگزار مي شود كه سرمربي آبي‌پوشان به رئيس كيته جوانان قول داده در اين بازي از نفرات اصلي استفاده كند.
تيم جوانان ساعت 17:30 ديروز در كمپ تيم ملي با سوريه كه در غرب آسيا نيز شركت كرد، ديداري تداركاتي برگزار كرد.
نكته قابل توجه اينجا است كه سوري ها در حالي كه گفته مي شود طبق قانون كنفدراسيون غرب آسيا تيم‌هاي عضو بايد با تيم اصلي در مسابقات غرب آسيا شركت كنند، با تلفيقي از جوانان و زير 23 ساله ها در اين رقابت ها شركت كرد.
انتهاي پيام/

Mojtaba-MCI
ببینیم استقلال نمیه ی دوم چیکار می کنه...
پگاه با نتیجه ی 2 بر 1 از ذوب آهن باخته اعصابم ریخته بهم!

Mojtaba-MCI
17-08-2008, 19:19
جباری هم که اصلا پیدا نبود...

M_Abieteh
17-08-2008, 19:20
سپاهان رو نیمه ی دوم میترکونیم.

M_Abieteh
17-08-2008, 20:14
بازی 1 بر 1 مساوی شد...........

Mojtaba-MCI
17-08-2008, 20:14
این بازی هم تموم شد و استقلال 4 امتیازی شد...

M_Abieteh
17-08-2008, 20:15
نیمه ی دوم بهتر بود.

amir_sa
17-08-2008, 20:16
آآآه از ته دل
اين گزارشگر هم حال من رو به هم زد . 40 هزار نفر بيشتر تو ورزشگاه بودند ميگه " نزديك به 30 هزار نفر "
چشم به بازي بعدي و باز هم اميدواريم به پيروزي براي استقلال

M_Abieteh
17-08-2008, 20:18
بازیه بعدی کی هست؟و باکی؟

unartig
17-08-2008, 20:19
باید قبول کنیم سپاهان بهترین تیم ایرانه .هیچ تیمی به سازماندهی سپاهان نداریم .بچه ها هم خوب بودند اگرتکروی بعضی ازبازیکنانبودماالان اوضامون بهتربود.

M_Abieteh
17-08-2008, 20:20
نمیدونم واسه چی این گزارشگرو انتخاب کردم. به جای گزارش کردن فقط حرف میزد.

Mojtaba-MCI
17-08-2008, 20:23
باید قبول کنیم سپاهان بهترین تیم ایرانه .هیچ تیمی به سازماندهی سپاهان نداریم .بچه ها هم خوب بودند اگرتکروی بعضی ازبازیکنانبودماالان اوضامون بهتربود.
تایید میشه...
حرف منطقی ای بود.

AnarchAshkan
17-08-2008, 20:24
استقلال میتونست بازی را ببره ...
به نظر من فرهاد مجیدی جز, 3 بازیکن برتر زمین بود
وقتی که یه خط اوومد عقب رفت تو هافبک استقلال بازی را به دست گرفت
وقتی هم تعویض شد استقلال بازی را وا داد
جباری هم که اف... بود

unartig
17-08-2008, 20:24
محموداعصابتو کنترل کن مگه نمی بینی بابک خان اینجاهستند اما زمانی که لازمه باشند اینجا نیستند بهتره خویشتنداری پیشه کنی چون تیغ بن کردن برای استقلالیهاست

iman_s
17-08-2008, 20:25
می بینم که به تنهایی به صدر جدول پیشگویان تکیه میزنم:5:

حیف شد باید میبردیم.
گزارشگره هم کههمش چرت و پرن میگفت.اول بازی میگه بازیکنهای استقلال با پیراهن سورمه ای در سمت چپ تصویر مشاهده میشند.
بعد میگه روانپوررباط صلیبی پاره

unartig
17-08-2008, 20:25
خب سوراخه ديگه :19::27::21:

خسته نباشی :31:وقت کردی یه چندتاپست دیگه هم اینجا بزن :10:

M_Abieteh
17-08-2008, 20:26
عجب...................

Alireza Taji
17-08-2008, 20:33
این بازی هم که مساوی شد!
تقریبا 95% دوستان اشتباه پیشبینی کردند...
این هم امتیازات این هفته:
1-iman_s امتیاز = 3 امتیاز
2- بردیا امتیاز = 3 امتیاز
3- jamshidjap امتیاز = 3 امتیاز
4- Mohamma:D امتیاز =1 امتیاز
بقیه دوستان(به خاطر زیاد بودنشون اسمشون را ننوشتم) در پیشبینی هاشون اشتباه کردند...
اگر کسی اشتباهی دید بگه این هم لینک پیشبینی ها:

عماد بزودی میاد و یکبار دیگه نتیجه ها را چک میکنه و بعد امتیازات را به امتیازات دو هفته ی پیش اضافه میکنه.

unartig
17-08-2008, 20:37
ببینید بچه ها فکر میکنم میشد باکمی مدارا با اون ریال مادریدی رفتارکرد.یعنی نیازی به انجام واکنش سخت ازجانب شمانبود.من روزانه با 1000تاگردن کلفت ترو حرفه ای ترازاینا تومشاغل مختلف سروکله میزنم اونموقع شما با گفتن چندتاحرف یک کاربر نباید اینجوری ازکوره به دربرید.شما باید یاردانقلی وعظیم یاسروببینید بعد بفمید که این جورمسایل نیازی به عصبی شدن نداره

M_Abieteh
17-08-2008, 20:37
امروز باز هم از بازیه خسرو حیدری راضی بودم.

شما از کدوم بازیکنه راضی و از کدوم ناراضی بودید؟

unartig
17-08-2008, 20:39
پیروز قربانی و مهدی امیرآبادی به نظرم وظایفشونو خوب انجام دادند
فولادی و منیعی جالب بازی نکردند ومی شد توبازی نباشند

M_Abieteh
17-08-2008, 20:40
بعضی از بازیکنا واقعا خودخواهانه موقعیت هارو خراب میکنن.

Babak
محموداعصابتو کنترل کن مگه نمی بینی بابک خان اینجاهستند اما زمانی که لازمه باشند اینجا نیستند بهتره خویشتنداری پیشه کنی چون تیغ بن کردن برای استقلالیهاست

اتفاقا پرسپولیسی ها هم همینو میگن .
معذرت خواهی بلدی ؟

من کار ندارم اگه بن نشه قاطی میکنم

اگه بن نشه ...........

بايد بن بشه . اعصاب ندارم خودم يه كاري دستش مي دم

تا الان که چیزی بهش نگفتم خیلیه..........

واسه قولیه که دادم.

پس اگه بن نشه نباید هر حرفی که میزنیم مارو بن کنند.

اینجا چت نیست که همه چیز ناگهان اتفاق بیوفته . اتفاقی من الان بودم . ممکنه مدیری حضور نداشته . اینجور موقع ها فقط گزینه اطلاع رو بزنید و انقدر هم هی پست درباره اش ندید . یعنی به این پستها اهمیت ندید و به مدیریت واگزارش کنید . در صورتی که برخوردی اتفاق بیوفته به هر شکل ، با هر دو طرف برخورد میشه .
پی سی ورد جای دعوا نیست .

تکمله : گذاشتم فعلا پست ها بمونن تا رفیقاش نیان بگن : چرا بن شده ؟ این که خوب بود . با کسی کاری نداشت . ما که چیز بدی ازش ندیده بودیم . من که پست هاشو دیدم چیزی نگفته بود الکی بنش کردن مدیرا .
آشناست این جمله ها براتون ؟

LeBron
زیادم ضایع نبود بازی.
فرصت برای جبران هست .
تلافی شو سر پرسپولیس در میاریم! :دی

Mojtaba-MCI
گناه داشت بیچاره...
حالا اون یه چیزی گفت ، شماها چرا...

unartig
17-08-2008, 20:42
اگه الان چیزی نمیگفتیم دفعه بعد هم میومد بدتر میگفت.
اشتباه میکنید دیگه .ببینم شما تاحالا بازی هاکی روی یخو دیدید .دیدید که دوتاورزشکار می گیرند همدیگه رامیزنندبعد همه نگاهشون میکنند.این به خاطر رفتارروانشناسانه ایه که کردند . دیدند اگردوتاورزشکار به جون هم افتادند نه نیازی به این هست که بپری وسط جداشون کنی نه این که کاسه داغترازآش بشی .بذارهمدیگه رابزنند خودشون خسته میشند بعد راحت اخراجشون میکنی به همین راحتی . من گفتم بابدترازاین آدما هم برخوردداشتم اما به راحتی باخویشتنداری میشه کاری کرددیگه این طرفا پیداشون نشه :10:

M_Abieteh
17-08-2008, 20:42
بچها بازیه بعدی کی هست؟

unartig
17-08-2008, 20:47
اتفاقا پرسپولیسی ها هم همینو میگن .
معذرت خواهی بلدی ؟

بله بلدم
حتماهم بایداینجامعذرتخواهی کنم به خاطررفتارنسنجیده شایدم قضاوت غلطم ؟ من کم پیش اومده که توقضاوتم درموردافراداشتباه کنم اما چنانچه معذرتخواهی من کاری رادرست میکنه معذرت میخوام

Alireza Taji
17-08-2008, 20:50
تو 60 دقیقه اول به نگر اصلا خوب نبودیم برنامه درست و حسابی برای رسیدن به دروازه سپاهان نداشتیم تو اکثر دقایق حتی نتوستیم توپ را به 18 سپاهان برسونیم!
جباری تو بازی محو بود و هیچ ازش ندیدم فقط امیدوارم هرچه سریعتر جان واریو مهیای بازی بشه و البته امیداورم سطحش در حد قابل قبولی باشه.
درست گل بدی خوردیم اما به نگر من دفاع ما خوب بود و جای کار داره و در اینده بهتر هم خواهد شد.
قربانی مثل همیشه فوق العاده بود اعتماد به نفس بالایی پیدا کرده امیر ابادی هم خوب بود و موندم چرا نیمکت نشین بود!
به نگر من در 30 دقیقه اخر استقلال خیلی خوب شد و همانی شد که همیشه ازش انتظار میره.
حاج رضایی هم یک حرف خوب زد استقلال به باخت عادت کرده و طول میکشه تا این عادت از سر استقلال بیفته پس باید صبر کرد...

M_Abieteh
17-08-2008, 20:50
/هفته سوم ليگ برتر فوتبال/
استقلال در تهران برابر سپاهان متوقف شد
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال تهران در هفته سوم ليگ برتر با تساوي يك بر يك برابر سپاهان اصفهان متوقف شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت15/19 در ورزشگاه آزادي و در حضور بيش از 35 هزار تماشاگر برگزار شد.
مهدي جعفر پور در دقيقه 24 براي سپاهان گلزني كرد و پيروز قرباني در دقيقه 73 گل تساوي را به سود استقلال به ثمر رساند.
عماد رضا مهاجم عراقي سپاهان در دومين دقيقه از وقت هاي تلف شده، يك گل براي اين تيم اصفهاني زد كه داور آن را افسايد اعلام كرد.
محسن تركي قضاوت مسابقه را برعهده داشت و به محسن بنگر، احسان حاج صفي و عمادرضا از سپاهان و مهرداد پولادي و حسين كاظمي از استقلال اخطار داد.
نماينده تهران با اين تساوي از سه ديدار، 4 امتياز كسب كرد و سپاهان نيز با انجام دومين ديدار خود به دومين امتياز رسيد.
اين تيم در هفته دوم ليگ به خاطر داشتن سه ملي پوش بازي نكرد.
تركيب استقلال تهران: وحيد طالب لو، پيروز قرباني، پژمان منتظري، هادي شكوري، خسرو حيدري، حسين كاظمي، ميثم منيعي(از دقيقه 53 مهدي امير آبادي)، فرهاد مجيدي(از دقيقه 82 يدا... اكبري)، مجتبي جباري، مهرداد پولادي(از دقيقه 44 علي عليزاده)و سياوش اكبرپور
سرمربي: امير قلعه نويي

M_Abieteh
17-08-2008, 20:52
ضعیفترین بازیکن استقلال امروز منیعی بود !!!

M_Abieteh
17-08-2008, 20:56
جباری از تعویضش ناراحت شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M_Abieteh
17-08-2008, 20:57
یکشنبه هفته آینده با مس کرمان ساعت 17:15 تو کرمان

M_Abieteh
17-08-2008, 20:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستان گل خوشهالم که دیگه با اینا کل کل نمیکنیم. امیدوارم دیگه به خاطر کل کل با اینا از انجمن اخراج نشیم.

Alireza Taji
17-08-2008, 21:00
10000 هزارتا خبرگزاری راه افتاده اما یکشون هم یک خبر درست حسابی نگذاشته!

==
بی خیال بشید... بروبچ استقلالی که یادشون نرفته چه قراری گذاشتیم؟!!!
وقتی همچین ادمهایی اومدند یک تشکر هم ازشون بکنید و بگید منتظر نظرات گرمتون پیرامون تیم هستیم!
من می خواستم همین الان به اقا بابک پ خ بزنم و بگم طبق قانونی که خودشون گذاشتند قرار شد از کلمات تحقیر امیز همچون لنگ و یا اس تق لال در تاپیک استفاده نشه ما استقلالی ها تا حال این را رعایت کردیم و هرموقع هم از پرسپولیس خواستیم حرف بزنیم درست انها را خطاب کردیم اما انها برای چندمین بار تو تاپیکشون با اسم اس تق لال ما را خطاب کردند که دیدم خود ایشون تو تاپیکشون بهشون تذکر دادند.
هرکس تو این انجمن کاری داره بهتر بذاریم هرکس کار خودش را بکنه...

unartig
17-08-2008, 21:00
سبک برنامه ریزی فوتبال درایران با اروپازمین تاآسمان فرق داره . یک نمونه اش همین فاصله زمانی بین مسابقات هست درخارج بازیهای ابتدایی رابافاصله میذارند وانتهای رقابتهارا فشرده میکننددرایران فکر کنم این دفعه اولشو فشرده میکنندآخرشو فاصله میندازندکه این شیوه غلط هست

Alireza Taji
17-08-2008, 21:03
این قلعه نویی هم دیگه حال من را داره بهم می زنه :2:
خدایش چه خوب یاد بگیره از اشتباهات خودش هم حرف بزنه...
====================
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس از تساوي برابر سپاهان اصفهان
قلعه‌نويي: پنالتي استقلال تهران ديده نشد
خبرگزاري فارس:سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: به عقيده من داور ديدار امروز مقابل سپاهان مي توانست يك پنالتي به سود تيم ما بگيرد.
به گزاش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي پس از تساوي يك بر يك مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: استقلال از نظر فني خيلي خوب بازي كرد و از عملكرد بازيكنانم راضي هستم. سپاهان هم تيم خوبي بود و مانند سرمربي تيم حريف معتقدم اين مسابقه فراتر از سطح آسيا برگزار شد.
وي افزود: سپاهان كمترين فشار را روي خط دفاع ما وارد كرد و در مقابل، حريف را تحت فشار قرار داديم. در نيمه دوم با شناختي كه از سپاهان به دست آوردم تغيير تاكتيك داده و صاحب موقعيت هاي گل زيادي شديم كه متاسفانه به گل تبديل نشد.
قلعه نويي تصريح كرد: به دليل مصدوميت ابراهيم تقي پور از هادي شكوري استفاده كرديم و با توجه به سيستم تيم حريف، بيشتر از جناحين به دروازه سپاهان حمله كرديم.
قلعه نويي در خصوص عملكرد محسن تركي داور مسابقه اظهار داشت: در نيمه دوم مدافع سپاهان روي بازيكن ما مرتكب خطاي پنالتي شد، البته اميدوارم اشتباه كرده باشم و در اين خصوص بايد نظر كارشناسان داوري را جويا شويم.

Alireza Taji
17-08-2008, 21:06
استقلال به رده پنجم جدول اومد!
اخرین دقایق هم نزدیک بود گل دوم را بخوریم! توپ از روی خط برگشت خورد.

M_Abieteh
17-08-2008, 21:06
10000 هزارتا خبرگزاری راه افتاده اما یکشون هم یک خبر درست حسابی نگذاشته!

...

اره تا 1 ساعت دیگه شروع به کار میکنند.

سبک برنامه ریزی فوتبال درایران با اروپازمین تاآسمان فرق داره . یک نمونه اش همین فاصله زمانی بین مسابقات هست درخارج بازیهای ابتدایی رابافاصله میذارند وانتهای رقابتهارا فشرده میکننددرایران فکر کنم این دفعه اولشو فشرده میکنندآخرشو فاصله میندازندکه این شیوه غلط هست

بهشون هم بر میخوره تا یکی ازشون انتقاد میکنه.

M_Abieteh
17-08-2008, 21:07
استقلال به رده پنجم جدول اومد!
اخرین دقایق هم نزدیک بود گل دوم را بخوریم! توپ از روی خط برگشت خورد.

خیلی شانسمون گفت. با این حال خدارو شکر میکنیم.

Rjoun
17-08-2008, 21:08
بچه ها خاصيت فوتبال تيم هاي قلعه نويي همينه.
باخت در اول بازي.جبران اون در ادامه بازي.

مطمئن باشيد هيچ تيمي توي ايران حريف سپاهان نمي شه.

M_Abieteh
17-08-2008, 21:09
سیاوش هم زیاد تکروی میکنه.

M_Abieteh
17-08-2008, 21:10
پس از تساوي برابر سپاهان اصفهان
قلعه‌نويي: پنالتي استقلال تهران ديده نشد
خبرگزاري فارس:سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: به عقيده من داور ديدار امروز مقابل سپاهان مي توانست يك پنالتي به سود تيم ما بگيرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزاش خبرگزاري فارس، امير قلعه نويي پس از تساوي يك بر يك مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: استقلال از نظر فني خيلي خوب بازي كرد و از عملكرد بازيكنانم راضي هستم. سپاهان هم تيم خوبي بود و مانند سرمربي تيم حريف معتقدم اين مسابقه فراتر از سطح آسيا برگزار شد.
وي افزود: سپاهان كمترين فشار را روي خط دفاع ما وارد كرد و در مقابل، حريف را تحت فشار قرار داديم. در نيمه دوم با شناختي كه از سپاهان به دست آوردم تغيير تاكتيك داده و صاحب موقعيت هاي گل زيادي شديم كه متاسفانه به گل تبديل نشد.
قلعه نويي تصريح كرد: به دليل مصدوميت ابراهيم تقي پور از هادي شكوري استفاده كرديم و با توجه به سيستم تيم حريف، بيشتر از جناحين به دروازه سپاهان حمله كرديم.
قلعه نويي در خصوص عملكرد محسن تركي داور مسابقه اظهار داشت: در نيمه دوم مدافع سپاهان روي بازيكن ما مرتكب خطاي پنالتي شد، البته اميدوارم اشتباه كرده باشم و در اين خصوص بايد نظر كارشناسان داوري را جويا شويم.
انتهاي پيام/

Rjoun
17-08-2008, 21:10
من يكي مطمئن هستم كه استقلال امسال مقام خوبي رو كسب مي كنه.

M_Abieteh
17-08-2008, 21:11
مطمئن باشيد هيچ تيمي توي ايران حريف سپاهان نمي شه.

سپاهان واقعا عالی بازی میکنه.

M_Abieteh
17-08-2008, 21:12
پس از تساوي برابر استقلال تهران
فيرات: اين مسابقه فراتر از فوتبال آسيا بود
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: مسابقه برابر استقلال، ديداري جذاب و فراتر از سطح فوتبال آسيا بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، انگين فيرات پس از تساوي يك بر يك برابر استقلال تهران، در جمع خبرنگاران گفت: در اين مسابقه خوب بازي كرديم و سطح اين ديدار از فوتبال آسيا فراتر بود؛ اما به دليل آنكه چند بازيكن خود را در طول هفته در اختيار نداشتيم، بازيكنان با يكدگير هماهنگ نبودند.
وي افزود: محسن بنگر آسيب ديده بود و به كمك چهار آمپول در اين مسابقه به ميدان رفت كه در نيمه دوم مجبور به تعويضش شديم.
فيرات تاكيد كرد: بازيكنان ما در نيمه دوم خسته بودند. استقلال با فشار تماشاگرانش حمله كرد و توانست گل تساوي را به ثمر برساند، با اين حال از عملكرد بازيكنانم راضي هستم. آنها تمام تلاش خود را انجام دادند.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
من يكي مطمئن هستم كه استقلال امسال مقام خوبي رو كسب مي كنه.

اینکه حتما....

Rjoun
سیاوش هم زیاد تکروی میکنه.

بنده خدا سياوش احتياج به يه زوج خوب داره.مثل عنايتي.

Ali Delkhosh
17-08-2008, 21:13
بله دوست من البته اگه بذارن
اگه چندتا امثال اين داور بخواد براي استقلال سوت بزنه مطمئن باش بيچاره ميشيم
من سپاهانو خيلي دوست دارم اما امروز خيلي ضد فوتبال بازي كرد
تعداد خطاهاشون كه سر به فلك كشيده بود
در آخر به اميد قهرمانيه استقلال

M_Abieteh
17-08-2008, 21:13
چرا از بیگ زاده و جانواریو استفاده نمیکنه؟

M_Abieteh
17-08-2008, 21:14
من کلا از این ترکی بدم میاد.

Alireza Taji
17-08-2008, 21:18
بیگ زاده و جان واریو در تمرینات پیش از لیگ حضور نداشتند و برای همین اماده نیستند اما به احتمال زیاد بازی بعدی حاضر خواهند بود.
جان واریو اگه همون طور که در فولاد بازی کرد باشه میتونه خیلی بهمون کمک کنه.
بیگ زاده هم نشون داده بازیکن خوبی هست و سمت چپ را میتونه بیمه کنه.(ضربه ازاد زن خوبی هم هست)

unartig
17-08-2008, 21:18
بیگزاده به دلیل عمل آپاندیس چندوقتیه بیرون ازمیادینه و جانواریو هم بدنش آماده نیست

unartig
17-08-2008, 21:20
من کلا از این ترکی بدم میاد.
ترکی یک مشکل داره اون هم اینه که بلدنیست چطوری وبراچی کارت بده براهمین یا ازاینور بوم میوفته یاازاونوریاهمه رااخراج می کنه یاهیچ کسیو اخراج نمیکنه (افراط وتفریط زیادتوکارت دادنش هست)

M_Abieteh
17-08-2008, 21:20
خبر جدیدی نبود....

M_Abieteh
17-08-2008, 21:23
دوستان میگم این پنالتی رو چرا نگرفت روی علیزاده صد در صد خطا بود

اشتباهات داوری.............داور ترکی بود دیگه بعد هم میاد میگه.....

unartig
17-08-2008, 21:24
دوستان میگم این پنالتی رو چرا نگرفت روی علیزاده صد در صد خطا بود
اخه اگر خطایی هم مدافع کرده بوداین علیزاده طوری حرکت کردکه به نظرمیومدکه خودش هم خطاکرده باشه روی عقیلی :41:متاسفانه خودعلیزاده هم یک مشکلی که داره اینه که زیاد ازدستش استفاده میکنه براهمین داورهاهم همیشه دربرخوردبامدافعها حقو به مدافع میدند

Amir Sepehr
17-08-2008, 21:25
اصلا بازی خوبی نبود ...
الکی وقتمون تلف کردیم رفتیم استادیوم...
شما کل زمین و نمیدیدین کاظمی که نیمه دوم راه می رفت اخه یکی نیس بگه کسی که تو کمتر از 10 روز 3 تا بازی برا تیم ملی کرده چه جوری میتونه نود دقیقه بازی کنه....
فقط قربانی و مجیدی خوب بودن...

M_Abieteh
17-08-2008, 21:28
این هفته هم هرچی بود گذشت باید به فکر بازیهای بعدی باشیم....

amir_sa
17-08-2008, 21:29
اتفاقا به نظر من كاظمي با اين كه خسته بود ولي خوب دوندگي كرد
به همه بچه ها خسته نباشيد ميگم و اميداريم بازي هاي بعد جبران بشه .
از بابك خان هم ممنون

M_Abieteh
17-08-2008, 21:40
جباری تو این بازی مهار شده بود.

unartig
17-08-2008, 21:42
جباری تو این بازی مهار شده بود.
خیلی دلم میخواست توره وپترویچی که الان توپیروزی بازی میکنه تواستقلال بازی میکردند اما حیف که ماهرچی میکشیم ازیارگیری سال پیشمون هست والا جای بازیکنایی مثل منیعی و فولادی نباید تواستقلال باشه :41:

amir_sa
17-08-2008, 21:48
خیلی دلم میخواست توره وپترویچی که الان توپیروزی بازی میکنه تواستقلال بازی میکردند اما حیف که ماهرچی میکشیم ازیارگیری سال پیشمون هست والا جای بازیکنایی مثل منیعی و فولادی نباید تواستقلال باشه :41:
كاملا تاييد ميشه . هيچ كار مثبتي از اونا تو اين بازي نديديم

M_Abieteh
17-08-2008, 21:49
خیلی دلم میخواست توره وپترویچی که الان توپیروزی بازی میکنه تواستقلال بازی میکردند اما حیف که ماهرچی میکشیم ازیارگیری سال پیشمون هست والا جای بازیکنایی مثل منیعی و فولادی نباید تواستقلال باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

درسته ولی الان دیگه پرسپولیسی هستن و نباید اینو بگی.

bleu2u4u
17-08-2008, 21:54
من تازه از استاديوم اومدم خونه
نيمه دوم يه نيمه ي كاملا قلعه نوعي اي بود (موقعيت هاي زياد-بازي پرهيجان تا دقيقه اخر و ...)
كلا من كه راضي اومدم

راستي اين قضيه دعوا و بن شدن چيه باز ما دو دقيقه تنهاتون گذاشتيم افتادين به جون هم

unartig
17-08-2008, 21:55
درسته ولی الان دیگه پرسپولیسی هستن و نباید اینو بگی.
درسته .اما میگند که بخت فقط یکباردرخونه رامیزنه یادمه چندسال پیش علی کریمی (درفتح بازی میکرد) با1.5 !!!!!!!!!میلیون تومن بااستقلال قراردادبست بعد ناصرخان کاپلو ازلحاظ فنی ردش کرد وسال پیش هم همین توره اومد بااستقلال قراردادبست بازهم ناصرخان کاپلو ردکردند درحالیکه با90میلیون تومن باش یک قرارداددوساله اگربسته بودیم اینهمه مشکل نداشتیم توخط حمله :41:

M_Abieteh
17-08-2008, 21:59
راستي اين قضيه دعوا و بن شدن چيه باز ما دو دقيقه تنهاتون گذاشتيم افتادين به جون هم

نه یکی از کاربرا اومد اینجا یه حرفی زد بن شد.

من هم راضی بودم از بازیه نیمه ی دوم.

M_Abieteh
17-08-2008, 22:00
درسته .اما میگند که بخت فقط یکباردرخونه رامیزنه یادمه چندسال پیش علی کریمی (درفتح بازی میکرد) با1.5 !!!!!!!!!میلیون تومن بااستقلال قراردادبست بعد ناصرخان کاپلو ازلحاظ فنی ردش کرد وسال پیش هم همین توره اومد بااستقلال قراردادبست بازهم ناصرخان کاپلو ردکردند درحالیکه با90میلیون تومن باش یک قرارداددوساله اگربسته بودیم اینهمه مشکل نداشتیم توخط حمله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

ناصر کاپلو کلا مشکل پیدا کرده.

M_Abieteh
17-08-2008, 22:28
جانواریو بهتر از پترویچ هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EHHASSATNI
17-08-2008, 23:03
وای بد میگن استقلال چرا نمیبره ؟ خدایی بازم داره بد شانسی میاره
این اصفهانی هام هم که شورش رو در اورده بودند خیلی خطا میکردن این ترکی هم کارت نمیداد
خدایی حق اس اس بود ببره

r4pbr4p
18-08-2008, 00:11
این علیزاده (** **** *** ****) اگه اینقد خودشوم بیش از حد تابلو زمین نمینداخت حالا برده بودیم

vorojax
18-08-2008, 01:05
اي روزگار بازم نبرديم هيييييييييييييييييييييي.... .......
ايشالله بازي بعدي
يا علي

Alireza Taji
18-08-2008, 01:18
هیچ اشکالی نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بابا ما جلوی بهترین تیم ایران از نظر سازمان دهی بازی کردیم اونها تازه دو هفته بازی نکردند و مشغول کار برروی استقلال بودند!
بذارید بیگ زاده و جان واریو بیایند وضع بهتر میشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rjoun
18-08-2008, 02:58
درسته .اما میگند که بخت فقط یکباردرخونه رامیزنه یادمه چندسال پیش علی کریمی (درفتح بازی میکرد) با1.5 !!!!!!!!!میلیون تومن بااستقلال قراردادبست بعد ناصرخان کاپلو ازلحاظ فنی ردش کرد وسال پیش هم همین توره اومد بااستقلال قراردادبست بازهم ناصرخان کاپلو ردکردند درحالیکه با90میلیون تومن باش یک قرارداددوساله اگربسته بودیم اینهمه مشکل نداشتیم توخط حمله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

خوب درسته اما همين ناصر حجازي بود كه خيلي ها رو كشف كرد.
علي دايي و مجتبي جباري نمونه هاي خوبي هستن براش.

Rjoun
18-08-2008, 03:00
اي روزگار بازم نبرديم هيييييييييييييييييييييي.... .......
ايشالله بازي بعدي
يا علي

بگو انشالله:31:

unartig
18-08-2008, 06:04
خوب درسته اما همين ناصر حجازي بود كه خيلي ها رو كشف كرد.
علي دايي و مجتبي جباري نمونه هاي خوبي هستن براش.
حجازی هیچ موقع بامجتبی جباری نبودزمانی که مجتبی درنوجوانان وجوانان وامید استقلال بازی میکرد مربی استقلال منصور پورحیدری بودبعدش هم که به همراه خسروحیدری به عنوان سربازبه ابومسلم رفت وبعدهم به استقلال اومد غیرازسال پیش هیچ موقع زیرنظرناصرکاپلو نبود . درموردعلی دایی هم باید گفت پشتکاربه همراه شانس باعث رشدش شد.این پشتکاری که این داشت هرکس دیگه ای داشت خیلی بهترازدایی میشد:31:

Alireza Taji
18-08-2008, 08:44
حجازی هیچ موقع بامجتبی جباری نبودزمانی که مجتبی درنوجوانان وجوانان وامید استقلال بازی میکرد مربی استقلال منصور پورحیدری بودبعدش هم که به همراه خسروحیدری به عنوان سربازبه ابومسلم رفت وبعدهم به استقلال اومد غیرازسال پیش هیچ موقع زیرنظرناصرکاپلو نبود . درموردعلی دایی هم باید گفت پشتکاربه همراه شانس باعث رشدش شد.این پشتکاری که این داشت هرکس دیگه ای داشت خیلی بهترازدایی میشد:31:
کلا اون زمان پایه های استقلال شاهکار بودند در حدود 50 بازیکن به ایران معرفی شد که جباری،تیموریان،طالبلو،صاد قی، پیروز قربانی ،خسروحیدری و فکر میکنم نکونام ازبزرگترین هاش بودند...
حجازی خیلی ها را به فوتبال معرفی کرد اما اشتباهاتی هم کرد...

Alireza Taji
18-08-2008, 08:46
استقلال ۱- سپاهان ۱

فينال اول ليگ برنده نداشت

گل ها: پيروز قربانى دقيقه ۷۳ براى استقلال و مهدى جعفرپور دقيقه ۲۴ براى سپاهان
داور: محسن تركى، كمك ها: تقى پور و سخندان
اخطار: احسان حاج صفى، عماد رضا، محسن بنگر (سپاهان) و حسين كاظمى (استقلال)
تماشاگر: حدود ۴۵ هزار نفر ، ورزشگاه: آزادى
استقلال
وحيد طالب لو (۱۴)، پيروز قربانى (۱۷)، هادى شكورى(۱۲)، مهرداد پولادى (۱۲) از دقيقه ۴۴ على عليزاده (۱۲)، پژمان منتظرى (۱۳)، حسين كاظمى (۱۲)، مجتبى جبارى (۱۱)، سياوش اكبرپور (۱۲)، ميثم منيعى (۱۲) از دقيقه ۵۴ مهدى امير آبادى (۱۳)، خسرو حيدرى (۱۴) و فرهاد مجيدى (۱۴) از دقيقه ۸۳ يدالله اكبرى
سرمربى: امير قلعه نويى (۱۶)
سپاهان
رحمان احمدى (۱۴)، محسن بنگر (۱۷) از دقيقه ۷۶ حميد عزيز زاده، هادى عقيلى (۱۷)، جلال اكبرى (۱۷)، آرماندو كوردوسا (۱۲)، عبدالوهاب ابوالهيل (۱۵)، احسان حاج صفى (۱۲)، حسين پاپى(۱۲) از دقيقه ۶۷ محمد زارع، احمد جمشيديان (۱۲) از دقيقه ۸۱ حامد كيانى، مهدى جعفرپور (۱۶) و عماد رضا (۱۴)
سرمربى: اينكر فيرات (۱۶)
شرح گل ها
گل سپاهان:مهدى جعفرپور توپ دريافتى در جناح راست محوطه جريمه استقلال را شليك كرد كه با تكل مدافع آبى پوش راه به جايى نبرد در ادامه توپ به خود او رسيد و اين بار مهاجم سپاهان با ضربه اى ديدنى دروازه حريف راگشود تا ميهمان يك بر صفر پيش بيفتد.
گل استقلال:پيروز قربانى در شلوغى محوطه جريمه سپاهان در جايى صاحب توپ شد كه در دقايق قبلى چند بار او و ديگر آبى پوشان از همان منطقه اقدام به تهديد دروازه حريف كرده بودند اين بار او بادقت تمام و با نوك پا توپ را به قعر دروازه سپاهان فرستاد تا بازى را به تساوى كشيده باشد.
لحظات حساس
دقيقه :۱۲ سياوش اكبرپور از فاصله ۲۵ مترى يك شليك سنگين انجام داد كه رحمان احمدى با دستپاچگى اين توپ را به كرنر فرستاد.
دقيقه :۳۲ ميثم منيعى توپ كاشته خود را به شكل خطرناكى به سمت دروازه سپاهان شليك كرد. رحمان احمدى در اين صحنه تن به يك كرنر داد.
دقيقه :۵۲ جلال اكبرى از فاصله ۳۰ مترى با شليكى سنگين وحيد طالب لو را به زحمت انداخت.
دقيقه :۵۶ توپ از جناح راست براى فرهاد مجيدى ارسال شد. كاپيتان استقلال هم با ضربه سرى ديدنى دروازه سپاهان را تهديد كرد.
دقيقه :۶۰ توپ در شلوغى محوطه جريمه سپاهان به فرهاد رسيد مجيدى اين بار هم با ضربه سر اقدام به تهديد دروازه حريف كرد كه باز هم اتفاق خاصى نيفتاد.
دقيقه :۶۳ سياوش اكبرپور در جناح راست محوطه جريمه سپاهان صاحب توپ شد و تحت فشار مدافعان حريف و از زاويه اى بسته تور بغل دروازه تيم ميهمان را به لرزه انداخت.
دقيقه :۷۰ روى اولين پرتاب بلند عليزاده (بعد از ۱۶ دقيقه حضور در زمين)، پيروز قربانى در محوطه جريمه سپاهان صاحب موقعيت گلزنى شد. او بعد از كنترل توپ با سينه اقدام به شليك آن كرد كه رحمان احمدى با تيز چنگى توپ را در آغوش كشيد.
دقيقه :۷۶ هادى عقيلى در شرايطى مشكوك به پنالتى، على عليزاده را در محوطه جريمه خودى سرنگون كرد كه داور توجهى به اين موضوع نكرد.
دقيقه :۸۰ روى نفوذ مهدى جعفرپور و تكل مهدى اميرآبادى، توپ به صورت ناگهانى به سمت كنج دروازه استقلال تغيير مسير داد كه وحيد طالب لو آن را با نوك انگشتان دست به كرنر فرستاد.
شرح بازى
۲ تيم از همان شروع مسابقه يك بازى فيزيكى را به نمايش گذاشتند و به همين خاطر شاهد ديدارى زيبا در نيمه اول نبوديم. اينكر فيرات و امير قلعه نويى يك فوتبال فشرده و من تو من را در دستور كار مردان خود قرار داده بودند. اين گونه بود كه يك بازى پر برخورد و خشن را به تماشا نشستيم. البته استقلال اصرار زيادى به نفوذ از جناح راست داشت و همين مورد باعث شده بود تا سپاهان هم از جناح چپ دست به نفوذهايى بزند. گلى كه براى تيم زردپوش به دست آمد در شرايط كاملاً عادى بازى بود و سپاهان هرگز فشار زيادى به استقلال وارد نكرد. با شروع نيمه دوم سپاهان توپ را بهتر از استقلال در زمين به گردش در آورد و اين گونه بود كه اينكر فيرات تفكرات خود را در دقايق ابتدايى ۴۵ دقيقه دوم به امير قلعه نويى تحميل كرد. البته با سپرى شدن اين دقايق، استقلال به خود آمد و حملاتى ديدنى را روى دروازه سپاهان تدارك ديد. قلعه نويى در ادامه دستور به استمرار حملات آبى پوشان داد كه اين شيوه در نهايت به گشوده شدن دروازه سپاهان انجاميد. بعد از گل هم شاهد فشار استقلالى ها بوديم و هر لحظه بوى فرو ريختن مجدد چهارچوب دروازه تيم ميهمان به مشام مى رسيد. سپاهان در چند دقيقه پايانى براى جبران گل جلو كشيد و فشارهايى به دروازه استقلال آورد اما در نهايت تغييرى در نتيجه به وجود نيامد و بازى با تساوى يك بر يك به پايان رسيد.

unartig
18-08-2008, 08:48
کلا اون زمان پایه های استقلال شاهکار بودند در حدود 50 بازیکن به ایران معرفی شد که جباری،تیموریان،طالبلو،صاد قی، پیروز قربانی ،خسروحیدری و فکر میکنم نکونام ازبزرگترین هاش بودند...
حجازی خیلی ها را به فوتبال معرفی کرد اما اشتباهاتی هم کرد...
این بازیکنهایی که نام بردی برای زمانی بودکه رضا احدی سرمربی تیم امید بود و مربی تیم هم پورحیدی بود

Alireza Taji
18-08-2008, 08:50
اكبرپور: سپاهان كم آورده بود

سپاهان در نيمه دوم مقابل استقلال چون كم آورده بود رو به استفاده از توپ هاى بلند آورد اما باز هم نتوانست كارى از پيش ببرد.سياوش اكبر پور، مهاجم استقلال با بيان اين مطلب به ابرار ورزشى گفت: نيمه اول را اعتراف مى كنم كه خوب بازى نكرديم با اين حال در ۴۵ دقيقه دوم توپ و ميدان را مال خود كرديم. اگر نبرديم به اين دليل بود كه بدشانس بوديم.وى افزود: حيف شد كه برنده نشديم. همه مقدمات براى پيروزى استقلال فراهم آمده بود كه خوش شانسى سپاهان چنين اجازه اى به ما نداد.
==========
در حاشيه ديدار استقلال- سپاهان
تأخير داوران
• تيم داورى در نيمه دوم با ۴ دقيقه تأخير وارد ميدان شد كه در نوع خود جالب توجه بود.
تماشاى بازى پرسپوليس
• يدالله اكبرى، على عليزاده وهاشم بيك زاده ۳ بازيكن استقلال بودند كه ۱۰ دقيقه پايانى ديدار ملوان- پرسپوليس را از طريق اسكوربورد ورزشگاه آزادى به تماشا نشستند.
تقدير از نورى
• در بين ۲ نيمه اين مسابقه از بازيكنان تيم فوتبال هنرمندان از جمله امير نورى تقدير شد.

Hazy
18-08-2008, 08:52
يكي تركيب ديروز رو با گلزنش بگه!

Alireza Taji
18-08-2008, 08:52
نارضايتى قلعه نويى از جبارى

مجتبى جبارى هافبك استقلال اين روزها در تمرينات اين تيم به طور منظم شركت نمى كند و باعث ناراحتى كادر فنى اين تيم شده است. امير قلعه نويى سرمربى اين تيم در يك محفل خصوصى اعلام كرده جبارى يك روز دير مى آيد، يك روز مصدوميت را بهانه مى كند و تمرين نمى كند. طبق شنيده هاى ما قرار است در صورت تكرار اين مسائل قلعه نويى تصميم جديدى براى اين بازيكن بگيرد.

=======================

آسيب شناسى روانشناختى و جامعه شناختى اختلاف نظر دايى و قلعه نويى
تو چشم من باش، من نگاه تو
اينكه بين ۲ نفر آدميزاد اختلاف نظر پيش بيايد امرى كاملاً طبيعى است، خصوصاً كه اين ۲ نفر زمينه فعاليت مشترك و البته اسلوب، شيوه و سبك متفاوتى داشته باشند. اين مقوله (منظور همان اختلاف نظر است) عمرى به درازاى عمر انسان ها دارد و البته هر چه از لحاظ زمانى جلوتر مى رويم، انتظار مى رود مشكلات بين انسان ها، انسانى تر حل شود.
اول: عصر انسان هاى نخستين،
عصر مناقشه گرايى
نمونه بارز مناقشه گرايى در عصر انسان هاى نخستين، جدال برادران هابيل و قابيل بود. در نهايت هم اختلاف نظر موجود با حذف يا در حقيقت مرگ يكى از طرفين خاتمه يافت. چند سال جلوتر هم اگر ۲ انسان عصر حجر به اختلاف و تضارب آرا برمى خوردند مشكل توسط همان حجر معروف يعنى سنگ حل مى شد. طرفين آنقدر با سنگ به هم مى كوفتند تا يكى با تسليم كردن جانش كوتاه بيايد. اين خود شد مايه اوليه جنگ بين گروه هاى انسانى.
دوم: عصر آهن، عصر تكنولوژى اوليه
آهن كه اختراع شد اوضاع كمى تفاوت پيدا كرد. حالا آدم ها بيشتر از عقلشان استفاده مى كردند و براى رفع اختلافات پيش آمده كمى سياست و دورانديشى را چاشنى رفتار هايشان مى كردند. ايجاد تكنولوژى اوليه در سايه كشف آهن به انسان ها آموخت مى توان بدون حذف فيزيكى طرف مقابل، اختلافات را حل كرد.« ليديه اى ها »پرچمدار گرايش بر روابط و رفتار هاى انسانى و پرهيز از جنگ در اين دوره بودند.
سوم: عصر صنعت
عصر توجه به جايگاه انسان ها
در اين عصر جايگاه انسان ها به عنوان موجود ارزشمند و قابل احترام تثبيت شد و آدم ها رفته رفته به اين نتيجه رسيدند كه بيش از پيش به يكديگر احترام بگذارند و اگر اختلافى هم هست با روش هايى كه خشونت كمترى را شامل مى شود آن را حل كنند. اواخر همين عصر بود كه بحث پايان دوره برده دارى بشدت رواج يافت و منجر به اتفاقات خوشايندى هم شد.
چهارم: عصر علوم
عصر اخلاقى كردن رفتارهاى انسانى
با رشد و جدايى علوم مهمى مثل روانشناسى، جامعه شناسى، مردم شناسى و ...از فلسفه و پيشرفت اين علوم به دليل استقلال ماهيتى آنها، كم كم انسان ها آموختند كه چگونه رفتارهايشان را در قالب قواعد اخلاقى بگنجانند و بدون اينكه شخصيت طرف مقابل را تخريب كنند، اختلاف نظر پيش آمده را مطرح كنند. دوران شكوفايى اسلامى و رشد علمى اروپا در دوران منتهى به جنگ جهانى اول و دوم نمونه بارورى و تثبيت اخلاق گرايى علمى نزد انسان ها بود.
پنجم: عصر فناورى اطلاعات
عصر احترام متقابل
حالا عصر، عصر ماست. عصر من و شما و قلعه نويى و دايى! عصر استفاده از آموزه هايى «مثل آنچه براى خود مى پسندى براى ديگران هم بپسند و بالعكس» از امام على و منطبق بر آن نگاه كردن به قضايايى از دريچه چشم طرف مقابل كه با او اختلاف نظر داريم از ديل كارنگى. حالا انسان ها به دنبال اخلاق گرايى محض و مذموم شناختن هر گونه خشونت گرايى هستند. حالا آدم ها در تلاش براى ساختن جهانى بدون جنگ و خشونت هستند.
•••
با مد نظر قرار دادن اين سير تاريخى بايد گفت مشكل دايى و قلعه نويى خيلى راحت قابل حل است. كافى است هر يك از اين ۲ نفر خود را به جاى ديگرى بگذارد و از دريچه چشم او به مسأله مورد مناقشه (استفاده از بازيكن در تيم ملى يا باشگاه) بنگرد.بنگرد و آنچه براى خود نمى پسندد براى ديگرى هم نپسندد. خوشبختانه قلعه نويى و دايى راحت مى توانند همديگر را درك كنند چون هم قلعه نويى تجربه سرمربيگرى تيم ملى و قرار داشتن در جايگاه دايى را داشته و هم دايى به عنوان يك مربى باشگاهى آسيب هاى تصميمات سرمربى تيم ملى بر باشگاه ها را مى شناسد. رسانه اى كردن اين موضوع به اين صورت گسترده نوعى بازگشت به يكى از اعصار پيش گفته است كه قطعاً در شأن هيچ كدام از اين ۲ نفر نيست.

Alireza Taji
18-08-2008, 08:55
يكي تركيب ديروز رو با گلزنش بگه!
گل ها: پيروز قربانى دقيقه ۷۳ براى استقلال و مهدى جعفرپور دقيقه ۲۴ براى سپاهان
داور: محسن تركى، كمك ها: تقى پور و سخندان
اخطار: احسان حاج صفى، عماد رضا، محسن بنگر (سپاهان) و حسين كاظمى (استقلال)
تماشاگر: حدود ۴۵ هزار نفر ، ورزشگاه: آزادى
استقلال
وحيد طالب لو (۱۴)، پيروز قربانى (۱۷)، هادى شكورى(۱۲)، مهرداد پولادى (۱۲) از دقيقه ۴۴ على عليزاده (۱۲)، پژمان منتظرى (۱۳)، حسين كاظمى (۱۲)، مجتبى جبارى (۱۱)، سياوش اكبرپور (۱۲)، ميثم منيعى (۱۲) از دقيقه ۵۴ مهدى امير آبادى (۱۳)، خسرو حيدرى (۱۴) و فرهاد مجيدى (۱۴) از دقيقه ۸۳ يدالله اكبرى
سرمربى: امير قلعه نويى (۱۶)
سپاهان
رحمان احمدى (۱۴)، محسن بنگر (۱۷) از دقيقه ۷۶ حميد عزيز زاده، هادى عقيلى (۱۷)، جلال اكبرى (۱۷)، آرماندو كوردوسا (۱۲)، عبدالوهاب ابوالهيل (۱۵)، احسان حاج صفى (۱۲)، حسين پاپى(۱۲) از دقيقه ۶۷ محمد زارع، احمد جمشيديان (۱۲) از دقيقه ۸۱ حامد كيانى، مهدى جعفرپور (۱۶) و عماد رضا (۱۴)
سرمربى: اينكر فيرات (۱۶)

این بازیکنهایی که نام بردی برای زمانی بودکه رضا احدی سرمربی تیم امید بود و مربی تیم هم پورحیدی بود
و فتح الله زاده مدیر عامل ان...
من کلا خیلی امیدوارم با بازگشت فتح الله زاده دوباره ان تیم پایه قدرتمندشکل بگیره انگار منصوریان هم رئیس اکادمی باشگاه شده.

Alireza Taji
18-08-2008, 08:58
جلسه هيأت مديره امشب برگزار مى شود
جلسه هيأت مديره باشگاه استقلال امشب در دفتر اين باشگاه برگزار خواهد شد. قرار است اين جلسه با حضور تمامى اعضا هيأت مديره برگزار شود و طبق شنيده هاى ما در اين جلسه على فتح الله زاده مديرعامل استقلال گزارشى از روند جذب اسپانسر و پيش قراردادهاى مرحله دوم بازيكنان به زريبافان رئيس مجمع ارائه خواهد داد .

=====================

كميته پيشكسوتان استقلال راه اندازى مى شود
قرار است به زودى كميته پيشكسوتان استقلال تشكيل شود. ديروز شنيديم على فتح الله زاده مديرعامل استقلال قصد دارد شب هاى قبل از بازى تعدادى از پيشكسوتان را به محل اردو اين تيم ببرد تا باعث افزايش روحيه بازيكنان شود. طبق شنيده هاى ما غلامحسين مظلومى عهده دار اين مسئوليت خواهد شد.

==================
باشگاه استقلال مى گويد:
بازيكن برزيلى بى كار شما را خريداريم!

استقلالى ها پس از ديپورت كردن يك مهاجم برزيلى (كه گويا از نظر بدنى مشكل داشت) به دنبال جذب يك برزيلى ديگر هستند كه گفته مى شود دوست صميمى روماريوست! اين مهاجم سابقه بازى در واسكودوگاما را دارد اما چه شده كه استقلال را به اين تيم مطرح برزيلى ترجيح مى دهد، خدا داند!نكته اينجاست كه استقلالى ها اصلاً سابقه خوبى در جذب مهاجم برزيلى ندارند. از فابى سيو گرفته تا داسيلوا و... همگى مهاجمانى بودند كه به استقلال پيوستند اما در حد مهاجمان معمولى اين تيم هم نبودند اما باز هم آبى ها قصد دارند در اين فصل سال دنبال بازيكن بى كار برزيلى بگردند و مشكل گلزنى خود را بدين طريق حل كنند!
•••
استقلال با احتساب احمد خذيراوى ۶ مهاجم دارد و معلوم نيست چرا امير قلعه نويى نيازهاى خود (به خصوص در امر گلزنى) را با اين ۶ مهاجم برآورده نكرده كه حالا به دنبال يك گلزن برزيلى است. استقلال همه جور مهاجمى دارد و قاعدتاً وقتى قلعه نويى امثال برهانى، مجيدى و عليزاده را حفظ مى كند و يا وقتى سياوش اكبرپور و عليرضا عباسفرد را مى خرد حتماً به كارشان اعتقاد دارد. چه بسا اگر اعتقادى وجود نداشت استقلال بيش از يك ميليارد تومان هزينه حفظ و خريد اين ۶ مهاجم را نمى كرد.اينكه استقلالى ها با گذشت ۳ هفته از ليگ تازه به دنبال دوست روماريو و يا فاميل نزديك« به به تو» مى افتند در نوع خود جالب و در عين حال عجيب است. اينها اگر فوتباليست بودند اين وقت سال به ايران نمى آمدند و حداقل سر از تيم هاى اماراتى در مى آورند اما انگار ما عادت داريم ضعيف ترين خارجى ها را به قول خودمان با صرفه جويى اقتصادى خريدارى كنيم و بعد از مدتى تازه متوجه شويم كه چه كلاه گشادى بر سرمان رفته است. استقلال اگر از ابتداى فصل گذشته به جاى ميدان دادن به گل نزن ها، به همين احمد خذيراوى جوان ميدان مى داد، امروز مجبور نمى شد با وجود حفظ همان گل نزن ها دنبال جذب دوست روماريو باشد. دوستى كه شايد در كارنامه دوستى اش يا مهاجم نامدار برزيلى فقط يك سلام و عليك معمولى با او داشته باشد!

=====================

اين تيم تا ۲ سال ديگر بازى ندارد
قلعه نويى خوب است اما نه براى تيم اميد
از گوشه و كنار شنيده مى شود امير قلعه نويى يكى از كانديداهاى حضور در تيم ملى اميد است. اين تيم فعلاً به ظاهر توسط نناد نيكوليچ (كه مربى تيم ملى جوانان هم هست) هدايت مى شود اما از آنجايى كه حدود ۲ سال ديگر هيچ ديدارى را پيش رو ندارد مسئولان هم زياد اين قضيه را جدى نگرفته اند و انگار تيم ملى اميد يك تيم فراموش شده است. به هر حال امير قلعه نويى در سنوات گذشته ثابت كرده كه در عرصه باشگاهى كارنامه خوب و قابل قبولى دارد اما در عرصه ملى چنين نيست. او يك بار در تيم ملى ناكام ماند و سابقه اى در تيم هاى جوانان و اميد ندارد كه بتوان به آن استناد كرد. از طرفى قلعه نويى حداقل تا ۱۵ ماه ديگر درگير استقلال و ليگ قهرمانان آسياست و طبعاً نمى تواند به تيم اميد فكر كند.
•••
تيم هاى اميد ما كه همواره در راه رسيدن به المپيك ناكام مى مانند فقط مشكل «مربى» ندارند. در زمان بگوويچ گاهى اوقات تعداد نفراتى كه در تمرين بودند به عدد ۱۱ هم نمى رسيد. همين حالا تيم ملى جوانان با نناد نيكوليچ مشكل عدم همكارى باشگاه ها را دارد و صداى اين مربى در آمده است. در واقع نه تنها فدراسيون بلكه باشگاه ها هم هرگز تيم ملى را جدى نمى گيرند و طبعاً هر كس كه سرمربى تيم اميد شود با كوهى از مشكلات ريز و درشت مواجه خواهد شد هرچند كه با تمام اين اوصاف قلعه نويى نمى تواند گزينه ايده آلى براى تيم ملى اميد باشد.

Alireza Taji
18-08-2008, 08:59
جنگ هوشمندها
قلعه نويى، بازنده دوئل با دايى
دعوا را اول امير قلعه نويى آغاز كرد. البته نه فقط قلعه نويى بلكه بازنده هاى ديگر نيز پشت سر او به حركت افتاده و از فدراسيون فوتبال و تيم ملى انتقاد كردند. تيم هايى كه در هفته دوم مسابقات ليگ مغلوب شده بودند، بر طبل انتقاد كوبيدند و در مصاحبه هايشان فقط و فقط فدراسيون و تيم ملى را مقصر شكست اعلام كردند. آتش امير قلعه نويى البته از صادق ورمزيار، رضا مهاجرى، كريم ملاحى، افشين قطبى و... تندتر بود و البته طبيعى هم بود كه صداى پرويز مظلومى با آن پيروزى پرگل درنيايد و ذوالفقارنسب هم بعد از شكست دادن استقلال به روى خود نياورد كه يكى از بازيكنان اصلى اش در مسابقات غرب آسيا حضور دارد. تجربه به ما مى گويد معمولاً سرمربيان تيم هاى ليگ بعد از باخت تيمشان ممكن است دلايل غيرواقعى هم به زبان بياورند و زمين و زمان را به هم بدوزند و باخت را توجيه كنند. خود على دايى هم وقتى در سايپا بود و تيمش مى باخت (خصوصاً در فصل قبل) هميشه مى گفت تيم من بهتر بازى كرد و فرصت هاى زيادى داشتيم كه گل نشد و... اما اين بار امير قلعه نويى شمشير را از رو بسته و پس از مدت ها سكوت و حركت با چراغ خاموش دوباره سروصدا به پا كرده است. پس از باخت استقلال مقابل پگاه و آن طور كه در روزنامه ها خوانديد و در برنامه ۹۰ ديديم، سرمربى آبى پوشان دليل اصلى شكست تيمش را نبود حسين كاظمى و وحيد طالب لو عنوان نمود و براى مهدى تاج و على دايى ابراز تأسف هم كرد! البته نكته هوشمندانه مصاحبه او اينجا بود كه دايى را رودرروى هواداران استقلال قرار داد و گفت دايى با اين كار خود احساسات هواداران استقلال را تحريك كرده است. اختلافات كهنه، سر باز كرد و آتش زير خاكستر دوباره شعله ور شد. على دايى و امير قلعه نويى كه از حدود ۲ سال پيش سايه همديگر را با تير مى زدنند، دوباره در رسانه ها مقابل هم قرار گرفتند و البته هوشمندى سرمربى تيم ملى هم اين بود كه به جاى صحبت با يكى، دو خبرگزارى يا روزنامه ها، در يك كنفرانس مطبوعاتى از خجالت سرمربى سابق تيم ملى درآمد و در باهوشى دايى همين بس كه ناصر حجازى و اصغر حاجيلو را رودرروى قلعه نويى قرار داد. همان طور كه سرمربى استقلال با سياست، هواداران تيمش را مقابل دايى علم كرد، دايى هم حجازى و حاجيلو را به جان امير انداخت كه ديديم سياست او جواب داد و ناصر حجازى نيز در مصاحبه اى تند و تيز از خجالت قلعه نويى درآمد. در اين گونه موارد و زمانى كه طرفين از دست يكديگر شديد عصبانى هستند، كسى برنده نيست كه از روى ناراحتى هر چه به زبانش مى آيد بگويد و عصبانيتش را خالى كند، بلكه بايد هوشمندانه صحبت كنى و با سياست طرف مقابل را تخريب كنى تا به اهدافت برسى! كارى كه على دايى و امير قلعه نويى انجام دادند و البته دايى از اين معركه برنده بيرون آمد چرا كه جو پيش آمده پس از كنفرانس مطبوعاتى كاملاً به نفع او بود و تأثير گذارى مصاحبه اش به مراتب بيشتر. در واقع تأثيرگذارى مصاحبه سرمربى تيم ملى به مراتب از صحبت هاى سرمربى استقلال بيشتر بود چرا كه او در يك كنفرانس مطبوعاتى و مقابل ۴۰ خبرنگار مصاحبه كرد اما قلعه نويى نه. از سوى ديگر مى توان گفت دلايلى كه على دايى به زبان آورد منطقى تر از قلعه نويى بود زيرا قانون مى گويد تيم هايى كه ۳ بازيكن يا بيشتر در تيم ملى دارند مسابقاتشان لغو مى شود و در غير اين صورت بازى ها طبق روال انجام مى شود و اين قانون را على دايى تصويب نكرده بلكه چند سالى است كه توسط فدراسيون فوتبال تصويب و اجرا مى شود. مسأله ديگر اينكه چرا مسئولان باشگاه استقلال و شخص امير قلعه نويى به عنوان نفر اول كادرفنى نبايد براى خط دروازه خود فكرى مى كردند تا با ۲ دروازه بان پا به مسابقات ليگ نگذارند. حالا اگر طالب لو مصدوم شود تكليف چيست؟ در اين صورت استقلال مى ماند و حضور در ۳ تورنمنت مهم و اشكان نامدارى. در مورد حسين كاظمى هم مى توان به اين نكته اشاره كرد كه خود او در مصاحبه با يكى از روزنامه هاى ورزشى گفته بود: «اگر من هم بودم، استقلال به پگاه مى باخت» و اين جمله نشان مى دهد هافبك ملى پوش استقلال با گفته سرمربى اش موافق نيست و از همه مهمتر اينكه با تيم ملى در اردوى چك بسر مى برد و با آبى پوشان در تركيه حضور نداشت. به راستى اگر استقلال، پگاه را شكست مى داد باز هم قلعه نويى اين همه سروصدا به راه مى انداخت يا مثل پرويز مظلومى سكوت اختيار مى كرد؟ خود قلعه نويى پيش از ديدار با پگاه گفته بود ۲ بازيكن ديگر را جايگزين طالب لو و كاظمى مى كند و مشكلى از اين بابت وجود ندارد اما پس از باخت، نبود اين ۲ بازيكن تبديل شد به دليل اصلى شكست. نكته ديگرى كه به ذهنمان مى رسد، تأثيرات حرف هاى قلعه نويى روى اشكان نامدارى است و طبيعى است كه وقتى او نبود طالب لو را دليل باخت تيمش مى داند، به اين معنى است كه نامدارى استقلال را بازنده كرده و زمانى كه سرمربى يك تيم اينگونه باعث تخريب روحيه بازيكنش مى شود، اين بازيكن تا آخر فصل دست و پايش براى تمرين كردن بزرگترين تيم هاى دنيا هم مى بازند اما به نظر مى رسد يك باخت معمولى در هفته دوم ليگ كه هنوز تيم ها به معناى واقعى تيم نشده اند، نياز به اين همه سروصدا و حاشيه داشته باشد. استقلال بدون شك در هفته هاى آينده ليگ بهتر مى شود و يكى از مدعيان بلامنازع قهرمانى به شمار مى رود، به همين دليل مى گوييم نبايد خود را وارد چنين بازى هايى كند كه در نهايت فايده اى ندارد.

Alireza Taji
18-08-2008, 09:00
استقلال صاحب اسپانسر شد
پس از ۲ هفته مطالعه و بررسى در نهايت مسئولان باشگاه استقلال به اين نتيجه رسيدند كه بهتر است با يكى از شركت هاى پيشنهاد دهنده اسپانسرينگ كنار بيايند. استقلالى ها ديروز و مقابل سپاهان نام اسپانسر جديد خود را روى پيراهنشان درج كردند. طى شنيده هاى ما اسپانسر ديگر آبى پوشان نيز روز سه شنبه (فردا) مشخص خواهد شد.

==========

صادق ورمزيار: انتظار بيشترى از استقلال مى رود!
صادق ورمزيار مربى صباباترى در مورد ديدار امروز تيمش مقابل برق و همچنين استقلال حرف هاى جالبى به زبان آورد.گفت و گوى او را با ابرار ورزشى بخوانيد:
• شرايط صباباترى چطور است؟
- همه چيز خوب پيش مى رود طى هفته گذشته تمرينات خوبى را برگزار كرديم. همچنين بازيكنان ملى هم به جمع ما ملحق شدند.
• چقدر از برق شناخت داريد؟
- فيلم ۲ بازى برق را آناليز كرده ام. برق قبل از شروع ليگ هم با ما ديدارى دوستانه برگزار كرد. برق يكى از تيم هاى قدرتمند ليگ است اما تيم ما براى كسب ۳ امتياز به ميدان مى رود.
• نتايج استقلال را پيگيرى مى كنيد؟
- بلاخره ما هم استقلالى هستيم پارسال هم كه جزو كادر فنى اين تيم بودم شرايط طورى است كه پيگير نتايج هستيم.
• نظرتان در مورد باخت استقلال مقابل پگاه چيست؟
- به نظر من هفته هاى اول تيم ها هنوز شكل واقعى خودشان را پيدا نكرده اند. فكر مى كنم به مرور زمان عيار تيم ها مشخص مى شود اما انتظار بيشترى از استقلال مى رود چون بازيكنان خوبى جذب كرده است.
• با گذشت ۲ هفته چه تيم هايى را مدعى قهرمانى مى دانيد؟
- الان اصلاً نمى شود قهرمان را پيش بينى كرد اما نسبت به تجربه نشان مى دهد تيم هاى سپاهان، پرسپوليس، استقلال و صبا شانس قهرمانى هستند.
• آينده صباباترى را چطور مى بينيد؟
- فكر مى كنم صبا با گذشت زمان حرف هاى زيادى براى گفتن خواهد داشت.

Alireza Taji
18-08-2008, 09:02
قلعه نويى تصميم مى گيرد
پاداش متغير در انتظار استقلالى ها
همان طور كه در شماره هاى گذشته نوشته بوديم، امير قلعه نويى در مورد تمام مسائل فنى اختيار تام داشتند و مى تواند هر طور كه مى خواهد رفتار كند. در همين رابطه روز گذشته شنيديم امير با استفاده از همين اختيار مى خواهد براى پاداش آبى پوشان هم تعيين تكليف كند. بر اساس آخرين خبرهاى دريافتى سرمربى استقلال قصد دارد ميزان پاداش در نظر گرفته شده براى بازيكنان را هم عوض كرده و براى آن بر اساس نظر خودش سقف تعيين كند و ظاهراً امير معتقد است كه بايد شرايطى فراهم شود تا هر بازيكنى بر اساس تلاش خود و نقشى كه در پيروزى در تيم ايفا مى كند، پاداش بگيرد بر اين اساس احتمال دارد نفرات ذخيره رقم كمترى را به عنوان جايزه برد دريافت كنند و از طرف ديگر برخى از مهره هاى ثابت استقلال هم رقمى بيشتر از حد مصوب به عنوان پاداش بگيرند.

=====================

۳ بازيكن سهم استقلال در اردوى جديد تيم ملى
به احتمال بسيار زياد، استقلال در اردوى تيم ملى براى جدال با عربستان ۳ سهميه خواهد داشت. يك مقام آگاه در اين رابطه به خبرنگار ما گفت:اسامى ملى پوشان براى بازى اول به سفارت عربستان فرستاده شده و بسيار بعيد است كه دايى بازيكن ديگرى را خارج از اين ليست به اردو دعوت كند بنابراين درخشش احتمالى استقلالى ها براى حضورشان درميدان جده موثر نخواهد بود.وى در ادامه تصريح كرد: با توجه به شناخت قبلى كه از دايى وجود دارد، به احتمال بسيار زياد از جمع استقلالى ها وحيد طالب لو، حسين كاظمى و مجتبى جبارى به اردوى تيم ملى فراخوانده خواهند شد البته احتمال بسيار ضعيفى هم براى دعوت از بيژن كوشكى وجود دارد اما به نظر نمى رسد وى همراه كاروان تيم ملى براى جدال با عربستان رهسپار جده شود.

=====================

خيال استقلالى ها راحت است
قلعه نويى احضار نمى شود
بعد از ناكامى استقلال مقابل پگاه، امير قلعه نويى عليه فدراسيون و سرمربى تيم ملى موضع گرفت و مدعى شد كه اگر ملى پوشان استقلال در اختيارش قرار مى گرفتند بدون شك اين نتيجه به شكل ديگرى رقم مى خورد. پس از اين مصاحبه، شايعه احضار قلعه نويى به كميته انضباطى بر سر زبان ها افتاد و حتى عده اى مدعى شدند كه سرمربى آبى پوشان با محروميتى ۲ جلسه اى مواجه خواهد شد اما ظاهراً چنين اتفاقى رخ نخواهد داد. استقلالى ها معتقدند داستان قلعه نويى با فدراسيون تمام شده و اين مربى ديگر عليه صاحب منصبان موضع نخواهد گرفت. با اين تفاسير احتمال اينكه امير براى ارائه توضيحات در كميته انضباطى حاضر شود، بسيار اندك است مگر اينكه اتفاقات ديگرى طى روزهاى اخير رخ بدهد. البته با وجود مواردى كه برشمرديم، رابطه قلعه نويى و دايى همچنان سرد باقى خواهد ماند.

=====================

مديريت مستقل
منصوريان با سرمربى استقلال مشاوره نمى كند!
عليرضا منصوريان بلافاصله پس از پايان دوران فوتبال خود به عنوان مدير تيم هاى پايه اى استقلال برگزيده شد و مقرر گرديد كه بر عملكرد تيم هاى نوجوانان، جوانان و اميد اين باشگاه نظارت كند. هنگامى كه منصوريان به اين سمت برگزيده شد، عده اى مدعى بودند كه وى با امير قلعه نويى هماهنگى هاى لازم را انجام خواهد داد و به نوعى سياست هايش را با وى تطبيق مى دهد اما ظاهراً كاپيتان سابق آبى ها چنين نظرى ندارد. طبق آخرين اخبار رسيده؛ منصوريان در مديريت خويش كاملاً مستقل عمل كرده و بسيار بعيد است كه كارهايش را با قلعه نويى هماهنگ كند. البته طبيعى است كه مهره هاى مستعد تيم اميد استقلال اجازه حضور در تمرينات بزرگسالان را پيدا كنند تا بر تجربيات خود بيفزايند.گفتنى است، منصوريان در سال پايانى فوتبال خود رابطه گرمى هم با امير قلعه نويى نداشت.

Alireza Taji
18-08-2008, 09:05
دیروز گفتم 10000هزار خبرگزاری داریم اما یکشون یک خبر درست حسابی نزاشته! انگار بهشون برخورد و امروز از در و دیوار خبر از استقلال می باره.
این هم اخریش:

استقلال ـ سپاهان

هوشنگ نصيرزاده
عقيلى روى عليزاده مرتكب خطاى پنالتى شد دقيقه ۲۹ داور از عماد رضا خطاى خوبى گرفت كه مانع پيش روى سپاهانى ها شد اما دقيقه ۳۱ بازى كه بنگر توپ اكبرپور را زده بود، يك خطاى بى مورد به نفع سپاهان اعلام كرد. اخطار دقيقه ۳۷ به بنگر درست بود. در نيمه دوم داور خطاى عليزاده روى مهاجم سپاهان راسوت نزد. تركى در دقيقه ۶۸ به حسين كاظمى اخطار داد؛ در حالى كه خطاى او كاملاً معمولى بود. در دقيقه ۷۶ هادى عقيلى با زدن عليزاده روى او پنالتى كرد اما داور به ادامه بازى دستور داد. در دقايق پايانى عمادرضا كه درون آفسايد بود، در اعتراض به توپ ضربه زد اما داور اخطار به او نداد. در اين بازى پربرخورد تركى سعى مى كرد با شيوه نوين اخطار ندهد اما باز هم اكثر اخطارهاى او به همان شيوه قديمى داده شد.

============

استقلال به مصاف تيم ملى جوانان مى رود
طبق اعلام يك منبع آگاه استقلال روز سه شنبه به ديدار تيم ملى جوانان خواهد رفت. اين ديدار كاملاً دوستانه است و با هدف آماده سازى ۲ تيم صورت مى گيرد. البته تا اين لحظه مكان اين ديدار معرفى نشده اما به احتمال فراوان تيم ملى جوانان در كمپ تيم هاى ملى از آبى پوشان پايتخت ميزبانى خواهد كرد.

M_Abieteh
18-08-2008, 09:07
علیرضا جان ممنون از اخباری که گذاشتی.

bleu2u4u
18-08-2008, 09:33
برنامه بازى هاى هفته چهارم

يكشنبه ۳/۶/۸۷
مس كرمان - استقلال تهران، ساعت ۱۶ و ۴۵ دقيقه، ورزشگاه باهنر كرمان
پيكان - مقاومت سپاسى ساعت ۱۷ و ۱۵ دقيقه، ورزشگاه ايران خودرو تهران
راه آهن - سايپا، ساعت ۱۷ و ۱۵ دقيقه، ورزشگاه اكباتان تهران
ابومسلم خراسان - استقلال اهواز، ساعت ۱۷ و ۱۵ دقيقه، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
پگاه گيلان - پيام مشهد، ساعت ۱۷ و ۱۵ دقيقه، ورزشگاه عضدى رشت
سپاهان - صباباترى قم، ساعت ۱۷ و ۱۵ دقيقه، ورزشگاه فولادشهراصفهان
برق شيراز - پاس همدان، ساعت ۱۷ و ۱۵ دقيقه، ورزشگاه حافظيه شيراز
فولاد خوزستان - ملوان انزلى، ساعت ۱۹ و ۵ دقيقه، ورزشگاه تختى اهواز
پرسپوليس - ذوب آهن، ساعت ۱۹ و ۵ دقيقه، ورزشگاه آزادى تهران

bleu2u4u
18-08-2008, 09:34
قرباني: هنوز به طور كامل هماهنگ نشده ايم

به گزارش خبرگزاري فارس، پيروز قرباني پس از پايان بازي مقابل سپاهان در مورد اين ديدار اظهار داشت: عملكرد خوبي داشته و بايد سه امتياز اين بازي را كسب مي كرديم؛ اما به دليل بدشانسي فقط يك امتياز گرفتيم.
وي افزود: ‌هماهنگي تيم ما هنوز به شرايط ايده‌آلي نرسيده است؛ اما به زودي اين مشكل را برطرف مي كنيم.
مدافع استقلال تاكيد كرد: در نيمه اول تحت فشار بوديم؛‌اما در نيمه دوم بازي خوب و رواني را به نمايش گذاشته و سپاهان را در زمين خود متوقف كرديم.
قرباني ضمن تقديم كردن گل خود به هواداران استقلال، تصريح كرد: اميدوارم در هفته‌هاي آينده با كمك كادر فني و همت بازيكنان، به هماهنگي مطلوب رسيده و از اين پس امتيازات كامل بازي ها را كسب كنيم.

iman84
18-08-2008, 10:25
من دیشب نتونستم بازی رو به طور کامل ببینم فقط نیمه اول رو کامل دیدم که اصلا استقلال خوب بازی نکرد
ولی نیمه دوم رو من ندیدم میگن بازی قشنگی شده ولی حیف که مساوی شد

iman84
18-08-2008, 10:27
راستی دیروز عباسفرد هم بازی کرد یا نه ؟؟؟؟

emad64
18-08-2008, 10:31
این بازی هم که مساوی شد!
تقریبا 95% دوستان اشتباه پیشبینی کردند...
این هم امتیازات این هفته:
1-iman_s امتیاز = 3 امتیاز
2- بردیا امتیاز = 3 امتیاز
3- jamshidjap امتیاز = 3 امتیاز
4- Mohamma:D امتیاز =1 امتیاز
بقیه دوستان(به خاطر زیاد بودنشون اسمشون را ننوشتم) در پیشبینی هاشون اشتباه کردند...
اگر کسی اشتباهی دید بگه این هم لینک پیشبینی ها:

عماد بزودی میاد و یکبار دیگه نتیجه ها را چک میکنه و بعد امتیازات را به امتیازات دو هفته ی پیش اضافه میکنه.

ممنون علیرضا بابت گذاشتن امتیازها..

امروز باز هم از بازیه خسرو حیدری راضی بودم.

شما از کدوم بازیکنه راضی و از کدوم ناراضی بودید؟

منم با مریم موافقم.. خسرو حیدری دیرروز خوب بازی کرد..

پیروز قربانی و مهدی امیرآبادی به نظرم وظایفشونو خوب انجام دادند
فولادی و منیعی جالب بازی نکردند ومی شد توبازی نباشند

با اونی هم موافقم.. من موندم چرا امیرآبادی رو امیرخان گذاشته بود رو نیمکت.. امیرآبادی اینروزا خیلی با انگیزه و مثبت بازی میکرد.. من نمیدونم چرا ثابت ازش استفاده نکرد..

amir_sa
18-08-2008, 11:36
منم موافقم . گلي رو هم كه زديم روي سانتر امير آبادي بود . به نظر من بهترين هاي ديروز امير آبادي و كاظمي بودن

emad64
18-08-2008, 11:42
امیرآبادی خوب بود، کاظمی بازیش به چشم نمیومد ولی مفید بازی کرد..
به نظر من، پیروز واقعاً دیروز خوب بازی کرد.. فرهاد هم نشون داد که در وجود این مهاجم ها، جاش رو نیمکت نیست، تلاش خوبه داشت..
ولی پولادی زود بود که امیرخان بهش بازی بده..

M_Abieteh
18-08-2008, 11:51
اگه جانواریو و بیگ زاده هم اضافه بشن خیلی خوبه.

emad64
18-08-2008, 11:53
اگه جانواریو و بیگ زاده هم اضافه بشن خیلی خوبه.

اگه اضافه بشن و آماده هم باشن..

emad64
18-08-2008, 11:54
امتیازهای پیش بینی تا هفته ی سوم :

امتیاز ------------------- نام شرکت کننده
iman_s --------------------------- 6
mahn90 --------------------------- 3
ESTEGHLAL 67 --------------------------- 3
maryampaezi202000 --------------------------- 3
jamshidjap --------------------------- 3
3 --------------------------- بردیا
emad64 --------------------------- 1
saeed atletico --------------------------- 1
alireza001199 --------------------------- 1
unartig --------------------------- 1
Mohamma:D --------------------------- 1

بقیه ی بچه ها، امتیاز هاشون صفر بوده.. اگه لیست کامل شرکت کنندگان رو میخواید، بهم بگید تا واستون بذارم..
آخه قراره که آخر هفته ی پنجم من لیست رو به صورت یه فایل واسه دانلود بذارم..
کلاً تا به الآن 44 نفر شرکت کننده داشتیم..

M_Abieteh
18-08-2008, 12:05
انشالله که از هفته ی بعدی میترمونیم.

emad64
18-08-2008, 12:08
انشالله که از هفته ی بعدی میترمونیم.

انشاا..
بازیمون با مس هستش.. مس واسمون تو فصل قبل هم دردسر درست کرده بود.. ولی استقلال این فصل، استقلال فصل قبل نیست..

emad64
18-08-2008, 12:09
یکشنبه 87/6/3
مس کرمان - استقلال تهران، ساعت 16:45 ، ورزشگاه باهنر کرمان

برای شرکت تو مسابقه پیش بینی میتونید همینجا، تو.همین تاپیک پیش بینیتون رو اعلام کنید..
برای مطالعه ی قوانین پیش بینی، پست 2681 رو ببینید..

M_Abieteh
18-08-2008, 12:15
به نظرتون امیر حسین صادقی چکار میکنه.

M_Abieteh
18-08-2008, 12:17
صادقی خوب بود ولی بعضی وقتا بدجور سوتی میداد.امیدوارم تو این بازی از اون سوتی ها بده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](74).gif

emad64
18-08-2008, 12:17
به نظرتون امیر حسین صادقی چکار میکنه.

گل میاره واسه نیمکت استقلال.. رخصت میگیره.. با امیرخان روبوسی میکنه و میره بازیه خودش رومیکنه..

M_Abieteh
18-08-2008, 12:18
امیر قلعه نویی:
فراتر از فوتبال ایران بازی کردیم/ باید دیدگاه بازیکنان را تغییر دهیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال بازی تیمش مقابل سپاهان اصفهان را فراتر از فوتبال ایران خواند و تاکید کرد که اگر داور در اعلام پنالتی به سود تیمش اشتباه نمی کرد، آبی پوشان با پیروزی زمین مسابقه را ترک می کردند.
به گزارش خبرنگار مهر، امیرقلعه نویی در دفاع از عملکرد تیمش در دیدار مقابل سپاهان اصفهان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: استقلال در مصاف با سپاهان در بعد فنی یکی از بهترین بازیهای خود را به نمایش گذاشت. تا جائیکه سرمربی تیم سپاهان در پایان مسابقه تاکید کرد بازی تیمش مقابل استقلال یکی از سطح بالاترین مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور، حتی فراتر از فوتبال ایران بوده است.

وی با تاکید بر این نکته که "اینکه تیم گل نزد متفاوت با این است که بگوییم خوب بازی نکرده است"، افزود: ما در مصاف با تیم سپاهان خوب بازی کردیم و به حریف فرصت گلزنی ندادیم . تیم سپاهان در این بازی کمترین فشار را روی دروازه ما وارد آورد و این نشان می دهد که تیم استقلال در بعد فنی عملکردی قابل قبول داشته است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: من قبول دارم که تیم استقلال مشکل گلزنی دارد اما این برایم پذیرفتنی نیست که بگویید استقلال بد بازی می کند. امروز استقلال روز خوبش نبود به ویژه در نیمه اول. اما در نیمه دوم به واسطه شناختی که از تیم سپاهان پیدا کردیم متفاوت از 45 دقیقه اول ظاهر شدیم، چندین موقعیت گلزنی به دست آوردیم که تنها در یک مورد به نتیجه رسید.

قلعه نویی با اذعان به اینکه تیمی که موقعیت گلزنی دارد، پس خوب بازی کرده است، به این نتیجه رسید که استقلال حداقل در نیمه دوم مقابل سپاهان عملکرد ایده ال داشته است اما در نهایت پذیرفت که آبی پوشان در نتیجه گیری خوب نبوده اند.

وی در خصوص دلایل اعمال تغییرات در ترکیب اصلی تیم فوتبال استقلال گفت: در این بازی تقی پور را به علت مصدومیت در اختیار نداشتیم و ناچار شدیم از وجود شکوری در ترکیب اصلی استفاده کنیم. شکوری در این بازی خوب بود به ویژه در نیمه دوم که کم اشتباه و در خدمت تیم بازی کرد. در این بازی منیعی را نیز در ترکیب اصلی گذاشتیم که از توانایی فنی اش در ارسال از جناحین استفاده کنیم. میثم تا زمانی که در زمین بود توانست تا اندازه ای در انجام وظایف محوله موفق باشد اما در نیمه دوم با ورود امیرآبادی در این زمینه بهتر عمل کردیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به نفوذهای مدافعان تیم فوتبال استقلال به قلب دفاع تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: تیم سپاهان دراین بازی با روش 1-3-2-4 بازی می کرد. سیستم بازی سپاهان به گونه ای بود که فشار کمتری روی مدافعان یارگیر ما می آمد و آنها می توانستند با فراغ بال بیشتر در حملات شرکت کنند به ویژه در زمان ضربات ایستگاهی که تیم سپاهان در دفاع فشرده بود.

قلعه نویی در خصوص عملکرد محسن ترکی، داور بازی استقلال - سپاهان گفت: امیدوارم اشتباه کرده باشم اما فکر می کنم محسن ترکی در این بازی یک ضربه پنالتی برای تیم ما نگرفت. با توجه به اینکه به صحنه خیلی نزدیک بودم اطمینان دارم که مدافع تیم فوتبال سپاهان به روی فرهاد مجیدی مرتکب خطای پنالتی شد. این گونه اشتباهات بر روند بازی تاثیرگذار است و سرنوشت مسابقه را تغییر می دهد و اگر داور به سود استقلال اعلام پنالتی می کرد شاید در پایان نتیجه ای غیر از تساوی یک بریک رقم می خورد.

وی یادآور شد: تیم ما در فصل گذشته شکست های زیادی را متحمل شد که در باور بازیکنان تاثیر گذاشته است. باید دیدگاه آنها را تغییر دهیم و به آنها بقبولانیم که در تیمی بازی می کنند که پرافتخارترین تیم آسیاست.

M_Abieteh
18-08-2008, 12:20
نظری جویباری:
داور پنالتی ما را نگرفت / به قهرمانی استقلال اطمینان دارم
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: داور از اعلام پنالتی به سود تیم فوتبال استقلال خودداری کرد و اگر این اشتباه را مرتکب نمی شد می توانستیم با برتری زمین مسابقه را ترک کنیم.
به گزارش خبرنگار مهر، سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران پس از دیدار تیمش مقابل سپاهان اصفهان با بیان این مطلب افزود: مسابقات لیگ برتر هفته های آغازین خود را می گذراند و تیم ها هنوز به هماهنگی کامل نرسیده اند. استقلال هم از این قائده مستثنی نیست و ناهماهنگی در بعضی خطوط به چشم می خورد. البته جای هیچ نگرانی نیست و درهفته های آینده این مشکلات نیز برطرف خواهد شد.

وی در ادامه از استحقاق تیم فوتبال استقلال برای کسب برتری مقابل سپاهان یاد کرد و گفت: تیم ما در نیمه اول خوب بازی نکرد اما در نیمه دوم بهتر ظاهر شد و چندین شانس گلزنی به دست آورد. شاید کمترین استحقاق ما در این بازی زدن گل تساوی بود که خیلی دیر رقم خورد. شاید اگر داور در اعلام ضربه پنالتی به سود استقلال اشتباه نمی کرد در پایان برتری از آن تیم ما می شد.

نظری جویباری خاطر نشان کرد: به توانایی تیم فوتبال استقلال ایمان دارم و مطمئنم که در پایان مسابقات لیگ برتر عنوان قهرمانی را از آن خود خواهد کرد. استقلال در این هفته های ابتدایی لیگ در زمینه فنی یکی از بهترین تیم ها بوده است که فارغ از نتایج رقم خورده بهترین بازی ها را ارائه کرده است.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص برخورد مربیان تیم فوتبال استقلال پس از چشم پوشی داور از اعلام پنالتی به سود این تیم گفت: فشار روی کادر فنی زیاد است و در شرایطی که داور مرتکب اشتباه می شود بی اختیار از خود واکنش نشان می دهند. در این بازی هم داور خطای پنالتی صددرصد مدافع تیم سپاهان را ندید که باعث شد مربیان استقلال اعتراض کنند اما اعتراضی معقول و نه غیر منطقی.

تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور، روز گذشته به دیدار سپاهان رفت و با نتیجه تساوی یک بریک برابر این تیم متوقف شد.

M_Abieteh
18-08-2008, 12:21
سرمربی تیم فوتبال سپاهان:
باید در نیمه اول کار استقلال را تمام می کردیم / شرایط سختی را پشت سرگذاشتیم
انگین فیرات مدعی شد اگر تیم فوتبال سپاهان در نیمه اول گل دوم را هم وارد دروازه استقلال می کرد، می توانست در پایان با برتری زمین مسابقه را ترک کند.
به گزارش خبرنگار مهر، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان پس از تساوی یک بریک تیمش مقابل استقلال تهران با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی آزادی تهران افزود: پیش از اینکه بخواهم در خصوص بازی نکاتی را بیان کنم، تمایل دارم یکسری اطلاعات از تیم سپاهان را در اختیار شما (خبرنگاران) بگذارم. در ایران چون تیم های پرسپولیس و استقلال بیشترین طرفدار را دارند، روزنامه ها توجه زیادی به آنها از خود نشان می دهند. این امر طبیعی است و در تمام دنیا به چشم می خورد. به همین خاطر برخورد لازم دانستم تا در مورد روند آماده سازی و شرایط تیم سپاهان مطالبی را بیان کنم.

وی ادامه داد: تاکنون یکی از سخت ترین دوره های کاری خود را در تیم سپاهان گذرانده ام. در وهله اول سپاهان باید در شرایطی کار خود را آغاز می کرد که پنج بازیکن در اردوی تیم ملی داشت. این بازیکنان از ابتدای دوره آماده سازی با ما نبودند و نتوانستند آنطور که باید و شاید کنار تیم تمرین کنند. علاوه بر این، پنج بازیکن هم در اردوی تیم جوانان داشتیم که به جهت تداخل در زمان اردوی آماده سازی این تیم ناچار شدیم از همراهی آنها با تیم سپاهان در اردوی همدان چشم پوشی کنیم. این بازیکنان در حال حاضر هم در اردوی تیم جوانان هستند و نمی توانستیم از وجودشان در بازی با استقلال استفاده کنیم.

انگین فیرات ادامه داد: پس از بازی با پاس همدان نیز 3 بازیکن تیم ما به اردوی تیم ملی برای بازیهای غرب آسیا دعوت شدند و تا 48 ساعت قبل از بازی آنها را به همراه نداشتیم. علاوه بر این پنج بازیکن تیم سپاهان نیز آسیب دیده بودند و کادر بازیکنان ما اتوماتیک وار برای بازی مقابل استقلال تشکیل شد. آماده شدن تیم سپاهان برای بازی مقابل استقلال برای من یک اتفاق غافلگیر کننده بود.

وی با اشاره به اینکه بازی سپاهان مقابل استقلال تهران فراتر از سطح فوتبال ایران بوده است، افزود: سطح کیفی بازی دو تیم استقلال و سپاهان بسیار بالا بود. دو تیم سرعتی و جنگنده ظاهر شدند و به خوبی جنگیدند و تماشاگران از نمایش آنها به خوبی لذت بردند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به روش بازی تیم فوتبال استقلال گفت: تیم استقلال یکی از معدود تیم هایی است که با 3 دفاع بازی می کند. برای عبور از سد دفاعی این تیم باید از دو مهاجم در طرفین تک مهاجم اصلی تیم استفاده می کردیم. در نیمه اول توانستیم نمایش خوبی مقابل استقلال داشته باشیم و حتی به گل برتری دست یابیم. چند شانس مسلم گلزنی نیز به دست آوردیم که با بدشانسی از دست دادیم . شاید اگر می توانستیم گل دوم را هم وارد دروازه استقلال کنیم برتری در پایان از آن سپاهان می شد.

انگین فیرات خاطرنشان کرد: متاسفانه در نیمه دوم ورق به سود استقلال برگشت و این تیم بهتر از تیم ما بازی کرد. فکر می کنم مهمترین عامل در افت تیم سپاهان خستگی بازیکنان به ویژه بازیکنان ملی پوش ما که در هفت روز گذشته چهار بازی سنگین را پشت سرگذاشته بودند. در این بازی ما بنگر را خسته و آسیب دیده در اختیار داشتیم و با تزریق چهار آمپول او را آماده حضور در میدان کردیم. او در ادامه در فشار زیاد مسابقه نتوانست ادامه دهد و جای خود را به عزیززاده داد.

وی تشویق هواداران تیم فوتبال استقلال را در برتری نیمه دوم این تیم تاثیرگذار خواند و در خصوص عملکرد داور این بازی گفت: زیاد تمایل ندارم در مورد داوری اظهارنظر کنم. زمانی هم که بازی تمام شد، با این فکر که بازی جوانمردانه به اتمام رسیده است با داور دست دادم و به او خسته نباشید گفتم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان که حضور بازیکنانش در اردوی تیم ملی را در ناکامی این تیم تاثیرگذار خوانده بود در پاسخ به این سئوال که "با شرایط راضی به همراهی بازیکنان خود با این تیم هستید؟"، گفت: تیم سپاهان و کادر مربیانش بسیار خوشحالند از اینکه بازیکنان شان به اردوی تیم ملی ملحق می شوند. از دید ما مهمترین تیم در ایران تیم ملی است که متشکل از همه تیم هاست. ما بدون شک حمایتی کامل از تیم ملی خواهیم داشت و هیچ ناراحتی از بابت حضور بازیکنان خود در اردوی تیم ملی نداریم.

M_Abieteh
18-08-2008, 12:22
پیروز قربانی:
باید سپاهان را شکست می دادیم / ای کاش من گل نمی زدم
مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: به دنبال شکست برابر پگاه گیلان برای ماندن در رده های بالای جدول باید سپاهان را شکست می دادیم.
به گزارش خبرنگار مهر، پیروز قربانی پس از تساوی یک بریک تیمش مقابل سپاهان اصفهان با بیان این مطلب افزود: تیم ما در این بازی به خصوص در نیمه اول آنطور که باید و شاید خوب کار نکرد. مقابل این همه تماشاگر نتیجه تساوی مقابل سپاهان برای ما نتیجه خوبی نیست. باید پس از شکست برابر پگاه گیلان از سد سپاهان عبور می کردیم.

وی در خصوص ناهماهنگی بازیکنان میانی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بازیکنان خط میانی ما تا اندازه ای نا هماهنگ بودند. در این بازی فشار زیادی روی آنها بود اما توانستند در نیمه دوم از زیر این فشار خارج شوند. مطمئنا هرچه از زمان آغاز مسابقات لیگ بگذرد، بازیکنان استقلال به ویژه هافبک های تیم هماهنگ تر می شوند و می توانند بیش از پیش در خدمت تیم باشند.

مدافع تیم فوتبال استقلال تهران خاطرنشان کرد: در مصاف با تیم سپاهان نتوانستیم شروع خوبی داشته باشیم اما توانستیم در نیمه دوم روند بازی را تغییر دهیم. شاید اگر از فرصت های گلزنی خود به خوبی بهره می بردیم در پایان با برتری زمین مسابقه را ترک می کردیم.

وی در پاسخ به اظهارات بازیکنان تیم فوتبال سپاهان که خود را مستحق برتری مقابل استقلال می دانستند، گفت: قبول دارم که در نیمه اول خوب بازی نکردیم اما در نیمه بطور کامل نسبت به تیم سپاهان برتر بودیم. متاسفانه عملکرد ما باعث می شود که بازیکنان تیم مقابل این طور در مورد تیم استقلال اظهارنظر کنند.

قربانی در خصوص ناکامی مهاجمان استقلال در سه بازی گذشته گفت: با توجه به ناکامی مهاجمان استقلال در دیدارهای اخیر فشار زیادی روی آنهاست. با اینکه به خوبی از سوی هافبک ها تغذیه می شود اما با بدشانسی به گل نمی رسند. البته تفاوتی نمی کند که من گل بزنم یا مهاجمان. مهم نتیجه تیم است که امیدوارم همیشه به سود ما رقم بخورد. در این بازی هم ای کاش من گل نمی زدم، دیگر بازیکنان گلزنی می کردند و استقلال می توانست برنده از زمین خارج شود.

r4pbr4p
میخوای امیر حسین یه گل به خودشون بزنه به پاس جواب به لطف هوادارا تو این چند سال! لول

emad64
تیم ما در فصل گذشته شکست های زیادی را متحمل شد که در باور بازیکنان تاثیر گذاشته است. باید دیدگاه آنها را تغییر دهیم و به آنها بقبولانیم که در تیمی بازی می کنند که پرافتخارترین تیم آسیاست.

خدائیش اگه بازیکنا این باور رو بدست بیارن، دیگه هیچکی جلودارشون نیست.. اون موقست که میتونیم افتخار کنیم طرفدار بهترین تیم ایران و آسیا هستیم.. البته الآنش هم این افتخار رو میکنیم..

M_Abieteh
18-08-2008, 12:23
مجتبی جباری:
سعی می کنم در آینده بهتر از این بازی کنم
هافبک تیم فوتبال استقلال تهران با ابراز نارضایتی از عملکرد خود در بازی مقابل سپاهان گفت که در بازیهای آینده به مراتب بهتر از این عمل خواهد کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی جباری در پایان بازی استقلال - سپاهان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: نمی دانم چرا تیم ما نتوانست در نیمه اول نمایش خوبی مقابل سپاهان داشته باشد. ما بد بازی می کردیم و سپاهان از فرصت های خود به خوبی بهره برد و با یک گل پیش افتاد. در نیمه دوم به مراتب بهتر از نیمه اول بازی کردیم که حاصل آن زدن یک گل و تغییر نتیجه مسابقه بود.

وی در خصوص دلایل بازی باز تیم فوتبال استقلال مقابل سپاهان به ویژه در نیمه اول گفت: سیستم و روش بازی ما به گونه ای نبود که تیم سپاهان به راحتی به عمق دروازه مان نزدیک شود البته یکسری ضعف و اشتباه داشتیم که در بین دو نیمه از سوی مربیان به بازیکنان گوشزد شد و با تقسیم فضا توانستیم به مراتب بهتر از نیمه اول بازی کنیم و به سپاهان نیز کمتر فرصت نفوذ دادیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در خصوص ضعف گلزنی مهاجمان این تیم گفت: در ابتدای مسابقات لیگ هستیم و طبیعی است که بازیکنان آنطور که باید و شاید با هم هماهنگ نباشند. بدون شک تیم در هفته های آینده به انسجام لازم می رسد. ما مشکل گلزنی داریم اما در ادامه مسابقات برطرف می شود. قطعا اتفاقات فصل گذشته تکرار نمی شود و استقلال را متفاوت از قبل خواهید دید.

جباری که نتوانست در بازی استقلال - سپاهان نمایشی درخشان داشته باشد، در خصوص عملکرد نه چندان قابل قبول خود در این بازی گفت: متاسفانه شرایط مناسبی ندارم و هنوز نتوانسته ام آنطور که خودم می خواهم برای استقلال بازی کنم. سعی می کنم در ادامه مسابقات لیگ برتر جبران کنم.

M_Abieteh
18-08-2008, 12:29

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گل پیروز قربانی در بازی دیروز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک مستقیم گل پیروز قربانی که مریم گذاشته

emad64
18-08-2008, 12:32
مریم جان.. ممنون از خبرهایی که گذاشتی.. دست گلت درد نکنه..

emad64
18-08-2008, 12:35
اینم لینک مستقیم گل پیروز قربانی که مریم گذاشته بود :

M_Abieteh
18-08-2008, 12:41

M_Abieteh
18-08-2008, 16:13
پس از تساوي مقابل سپاهان
قرباني: هنوز به طور كامل هماهنگ نشده ايم
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال تهران گفت: به طور كامل به هماهنگي لازم دست نيافته ايم؛ ولي به زودي اين مشكل رفع مي شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، پيروز قرباني پس از پايان بازي مقابل سپاهان در مورد اين ديدار اظهار داشت: عملكرد خوبي داشته و بايد سه امتياز اين بازي را كسب مي كرديم؛ اما به دليل بدشانسي فقط يك امتياز گرفتيم.
وي افزود: ‌هماهنگي تيم ما هنوز به شرايط ايده‌آلي نرسيده است؛ اما به زودي اين مشكل را برطرف مي كنيم.
مدافع استقلال تاكيد كرد: در نيمه اول تحت فشار بوديم؛‌اما در نيمه دوم بازي خوب و رواني را به نمايش گذاشته و سپاهان را در زمين خود متوقف كرديم.
قرباني ضمن تقديم كردن گل خود به هواداران استقلال، تصريح كرد: اميدوارم در هفته‌هاي آينده با كمك كادر فني و همت بازيكنان، به هماهنگي مطلوب رسيده و از اين پس امتيازات كامل بازي ها را كسب كنيم.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
18-08-2008, 16:14
پس از تساوي مقابل سپاهان
اميرآبادي: استقلال واقعي را از هفته پنجم ببينيد
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: هواداران مي توانند استقلال واقعي را از هفته پنجم به بعد ببينند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، مهدي اميرآبادي پس از تساوي مقابل سپاهان اظهار داشت: بازي خوبي برگزار شد، البته نيمه اول اين مسابقه جذاب نبود، اما در 45 دقيقه دوم يك بازي جذاب و زيبا را شاهد بوديم.
وي افزود: تيم ما از 2 هفته آينده، چهره واقعي خود را نشان مي‌دهد و تا آن زمان با هماهنگي كامل شاهد بازي‌هاي زيبايي از استقلال خواهيد بود.
اين بازيكن اضافه كرد: داور يك پنالتي به سود ما نگرفت؛ اما به تصميم او احترام گذاشتيم و اميدواريم ديگر چنين اتفاقي رخ ندهد.
اميرآبادي در پايان در خصوص منشور اخلاقي و اصلاح صورت خود اذعان داشت: ‌ما بازيكنان تابع باشگاه هستيم و طبق دستور باشگاه به قوانين عمل مي‌كنم.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
18-08-2008, 16:15
چه حرفای مفتو بی ارزشی.مثلا می خواد چی بگه..

در گفت و گو با فارس
جعفرپور: اوت دستي عليزاده تنها تاكتيك استقلال بود
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: استقلالي ها به غير از اوت هاي دستي عليزاده تاكتيك ديگري نداشتند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهدي جعفر پور در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره بازي روز گذشته مقابل استقلال اظهار داشت: در هفته هاي اول ليگ هستيم و بدن بازيكنان از آمادگي لازم به دور است.
وي ادامه داد: بازي ديروز هم مثل همه بازي ها بود؛ ولي ما به دليل شرايط ورزشگاه آزادي عملكرد بهتري داشتيم. مسابقه كيفيت نسبتا بالايي داشت؛ اما نتيجه اصلا راضي كننده نبود،‌ چراكه بايد پيروز مي شديم.
اين بازيكن كه تك گل سپاهان را به ثمر رساند، درباره ادعاي استقلالي ها مبني بر ارائه عملكرد بهتر تصريح كرد: مگر استقلالي ها در زمين چه تاكتيكي را پياده كردند كه اين ادعا را دارند؟ به جز گلي كه به ثمر رساندند موقعيت گلي نداشتند و تنها تاكتيك آنها اوت دستي عليزاده بود.
جعفر پور اذعان داشت: با همين تيمي كه خيلي ها مي گويند هنوز مثل فصل قبل نيست از استقلال بهتر بوديم و با فيرات بهتر هم مي شويم.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
18-08-2008, 16:15
پس از تساوي مقابل سپاهان
نظري: استقلال باز هم بدشانس بود
خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت: بازي خوبي بود؛ اما باز هم بدشانس بوديم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، علي نظر‌ي‌جويباري پس از پايان بازي مقابل سپاهان اظهار داشت: بازيكنان ما خيلي خوب بودند؛ البته سپاهان هم بازي خوبي به نمايش گذاشت. متاسفانه استقلال هنوز به هماهنگي كامل نرسيده است.
وي افزود: فكر مي‌كنم دو هفته ديگر طول بكشد تا تماشاگران، استقلال واقعي را ببينند؛ اما در همين بازي هم موقعيت‌هاي زيادي را از دست داديم.
سرپرست استقلال درباره صحنه‌اي كه آبي‌پوشان معتقد بودند داور بايد اعلام به ضربه پنالتي مي‌كرد، اظهار داشت: به نظر من، ضربه پنالتي بود؛ اما داور نگرفت. بازيكنان ما هم در آن صحنه عصبي بودند و پس از اينكه داور اعلام پنالتي نكرد، فشار زيادي به تيم وارد شد. اما شاهد بوديم كه بازيكنان استقلال به اين تصميم اعتراضي نكردند.
تيم فوتبال استقلال روز گذشته در ورزشگاه آزادي با نتيجه يك بر يك مقابل سپاهان اصفهان متوقف شد.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
18-08-2008, 16:17
پس از تساوي مقابل سپاهان
اكبرپور: بايد به هماهنگي بيشتري برسيم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: از هماهنگي كامل برخوردار نيستيم و بايد به اين مهم برسيم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، سياوش اكبرپور در خصوص بازي مقابل سپاهان اظهار داشت:‌ هر دو تيم در اين بازي با برنامه بودند، البته استقلال موقعيت‌هاي زيادي داشت كه همه آنها را از دست داد. سپاهان هم در تهران بازي قابل قبولي را ارائه كرد.
وي افزود:‌تيمي كه در اين بازي هجومي‌تر نشان داد استقلال بود و اين نشان مي‌داد كه ما بازي‌ بهتري را نسبت به آنها انجام داديم.
اين مهاجم در پايان خاطرنشان كرد: ‌هنوز به هماهنگي كامل نرسيده ايم؛ اما در بازي‌هاي آينده با هماهنگي‌هاي بيشتري كه در تمرينات به دست مي‌آوريم بازي‌هاي بهتري را به نمايش مي گذاريم.
انتهاي پيام/

AnarchAshkan
18-08-2008, 17:24
مرسی بابت اخبار , قربانی ثابت کرد بازیکن متعصب ی ه

این سپاهانی ها هم برای خودنمایی از این ... میزنن !

unartig
18-08-2008, 17:25
همین قربانی راسال پیش کلی بهش انگ چسبوندند وگذاشتندش رونیکمت ذخیره

AnarchAshkan
18-08-2008, 18:02
همین قربانی راسال پیش کلی بهش انگ چسبوندند وگذاشتندش رونیکمت ذخیره

از فوتبال ایران بیشتر از این نمیشه انتظار داشت :41:
وقتی مریی تیم 13 جدول علی دایی میشه سرمربی تیم ملی , دیگه ...

M_Abieteh
18-08-2008, 18:13
يك روز پس از ديدار مقابل سپاهان برگزار شد
تمرين استقلال تهران در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي
خبرگزاري فارس: بازيكنان تيم فوتبال استقلال تهران بعدازظهر امروز در زمين شماره 2 آزادي به تمرين پرداختند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين از ساعت 45/17 برگزار شد و بازيكنان اصلي حدود 20 دقيقه تمرين كردند و نفرات ذخيره تمرين بيشتري انجام دادند.
در ابتداي تمرين امير قلعه نويي دقايقي براي بازيكنان، درباره بازي هفته سوم مقابل سپاهان صحبت كرد.
استقلال روز آينده نيز يك مسابقه تداركاتي با تيم ملي جوانان در كمپ تيم هاي ملي انجام خواهد داد.
اين مسابقه ساعت 30/17 برگزار مي شود.
انتهاي پيام/

Rjoun
18-08-2008, 19:29
بچه ها عجب قرعه سختي خورده به ما.
بعضي ها بازي هاشون پشت سره هم يا تو تهرانه يا با بحران زده ها اونوقت ما به چه تيم هاي مي خوريم.
پگاه،سپاهان،مس
اين اول فصل كه بايد امتياز جمع بشه توي سربالايي افتاديم.
اما انشالله مس رو مي بريم.

bleu2u4u
18-08-2008, 19:31
پرروتر از اين سپاهاني ها بخدا تو دنيا نديدم

60 تا گل نخوردن 50 تا از رو خط كشيدن بيرون بعد ميگن حريف تاكتيك نداشت

خودشونو ديديد هميشه 4 نفر رو خط دروازه داشتن(ته دفاع سگي)

unartig
18-08-2008, 19:34
بچه ها عجب قرعه سختي خورده به ما.
بعضي ها بازي هاشون پشت سره هم يا تو تهرانه يا با بحران زده ها اونوقت ما به چه تيم هاي مي خوريم.
پگاه،سپاهان،مس
اين اول فصل كه بايد امتياز جمع بشه توي سربالايي افتاديم.
اما انشالله مس رو مي بريم.
خب عوضش ازهفته 7ام به بعدبازیهامون تاآخرفصل راحته :10:مشکل خاصی نداریم بااین حریفا .بازی سختمون هم همین سپاهان بود که به خیرگذشت:10:

Alireza Taji
18-08-2008, 20:26
دیروز طالبلو ،پیروز قربانی،خسرو حیدری و تا حدودی مجیدی عالی بودند...
پیروز قربانی با اومدن قلعه نویی اعتماد به نفسش خیلی بالا رفته اصلا یک دنیا با اون بازیکن سابق فرق کرده.
چیزی که به نظر میاد اینه که قلعه نویی هنوز نتونسته ترکیب ایده الش را در چند نقطه شناسایی کنه مثلا تو دفاع جز پیروز قربانی بقیه مدافعان به صورت چرخشی بازی کردند! خط حمله وضع همین طور هست.
ای کاش به جای بازی دادن به علیزاده کمی به خذیراوی بازی بده... از اینکه تو تیم بازیکن جوان نمی بینم(منظور بازیکنان امید هست) ناراحتم.

M_Abieteh
18-08-2008, 20:50
ناكامي در دريافت طلب 25 ميليون توماني
عليزاده دست خالي از باشگاه پرسپوليس بازگشت
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران امروز براي دريافت طلبش به باشگاه پرسپوليس رفت و دست خالي محل اين باشگاه را ترك كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، علي عليزاده عصر امروز براي دريافت طلب 25 ميليون توماني خود به باشگاه پرسپوليس مراجعه كرد.
وي پس از ترك اين باشگاه در گفت وگو با خبر نگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: يكي از مسئولان باشگاه به من گفت تا 2 روز آينده طلبم را مي دهند و تا آن روز صبر خواهم كرد؛ اما اگر اين بار هم نتوانم طلبم را دريافت كنم همه چيز را به كميته انضباطي واگذار خواهم كرد.
عليزاده تاكيد كرد: تمام شكايت هاي ممكن را انجام داده ام و ديگر نمي دانم چه كاري بايد انجام دهم.
انتهاي پيام/

M_Abieteh
18-08-2008, 22:09
در گفت و گو با فارس
حجازي: قرار نيست به تيم ملي بازگردم
خبرگزاري فارس: سرمربي اسبق تيم فوتبال استقلال گفت: اگر قرار بود به تيم ملي بازگردم، در سن 29 سالگي از اين تيم كنارم نمي گذاشتند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ناصر حجازي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: شايعه حضورم در تيم ملي كاملا بي اساس است و فقط به دليل رفاقت با مهدي تاج، به ديدار او رفتم.
حجازي در خصوص اين كه فصل پيش نيز ملاقات هايش با علي فتح ا... زاده را بي ارتباط با حضورش در استقلال مي دانست، گفت: در اين مورد مطمئن باشيد كه چنين اتفاقي رخ نمي دهد. اگر قرار بود به تيم ملي بروم 29 سالگي مرا از تيم ملي كنار نمي گذاشتند. رفاقت من با مهدي تاج، ديرينه است و به همكاري در ذوب آهن برمي گردد، ضمن آنكه علي دايي هم اكنون كارش را به نحو احسن انجام مي دهد.
حجازي در خصوص ديدار استقلال و سپاهان گفت: متاسفانه اين بازي را نديدم و به همراه خانواده ام به دماوند رفته بودم.
سرمبي اسبق استقلال در خصوص تشابه نتايج كنوني اين تيم با فصل گذشته گفت: معتقدم وضعيت درست مي شود و اين تيم در آينده بهتر نتيجه مي گيرد.
حجازي در مورد توانايي اين تيم از نظر فني گفت: فصل گذشته 5 بازيكن از تيم هاي ليگ برتري جذب كردم كه آنها را حفظ كرده اند. 8 بازيكن جديد هم در اين فصل به فهرست اضافه شده اند. استقلال اين فصل بازيكنان خوبي دارد كه بايد در سه جام شركت كنند.
انتهاي پيام/

Alireza Taji
19-08-2008, 02:53
امروز سنگر خالی بودا ؟!!!
جز چندتا از بچه ها بقیه نیومدند حاضری بزنند!
امروز صبا باطری و برق بازیشون 2-2 تمام شد.
اگر برق می برد 9 امتیاز میشد!و میرفت رده دوم جدول...
امروز عجیب خوابم نمیبره اینجا هم که کسی نیست باهاش یک بحث راه بندازیم.

Rjoun
19-08-2008, 02:57
پرروتر از اين سپاهاني ها بخدا تو دنيا نديدم

60 تا گل نخوردن 50 تا از رو خط كشيدن بيرون بعد ميگن حريف تاكتيك نداشت

خودشونو ديديد هميشه 4 نفر رو خط دروازه داشتن(ته دفاع سگي)
دفاع سگي تيكه باحالي بود!:27:

امروز سنگر خالی بودا ؟!!!
جز چندتا از بچه ها بقیه نیومدند حاضری بزنند!
امروز صبا باطری و برق بازیشون 2-2 تمام شد.
اگر برق می برد 9 امتیاز میشد!و میرفت رده دوم جدول...
امروز عجیب خوابم نمیبره اینجا هم که کسی نیست باهاش یک بحث راه بندازیم.

علي رضا جان من آماده هستم.
هر بحثي بگي من پايه هستم:11:

Alireza Taji
19-08-2008, 03:04
این سپاهانی ها هم ادم شدند تو بازی انچنان خشن بازی کردند که عقیلی باید اخراج میشد اما حالا از بازی ما شاکی هستند!

علي رضا جان من آماده هستم.
هر بحثي بگي من پايه هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

هستم...
داشتم میرفتم بخوابم اخه صبح ساعت 8 باید برم دانشگاه اما بی خیال خواب را میذارم برای دانشگاه:27:
این سایت ایپنا هرکاری کردم نشد خبرش را درست گذاشت برای همین لینک را میذارم:
تیتر خبر:اكبري: استقلال با شلوغ‌كاري به دنبال گل بود/ در هر 3 جام مدعي خواهيم شد

Alireza Taji
19-08-2008, 03:14

حضور مهاجم برزيلي منتفي شد اما...
استقلال همچنان به دنبال مهاجم

عدم گلزني مهاجمان استقلال در ديدارهاي اخير اين تيم نگراني کادر فني آبي پوشان را به همراه داشته و امير قلعه نويي را در راس اين کادر به جذب هرچه سريعتر يک مهاجم چارچوب شناس ترغيب کرده است.
"به گزارش سرويس ورزشي برنا" پس از ديدار روز گذشته(يکشنبه) استقلال – سپاهان، سرمربي آبي پوشان به مسئولان اين باشگاه تاکيد کرد که مي بايست هرچه سريعتر مقدمات جذب يک مهاجم گلزن فراهم شود.

پيش از اين صحبت از حضور يک مهاجم برزيلي در استقلال بود اما يک منبع آگاه در باشگاه آبي اين موضوع را رد مي کند و به برنا مي گويد: بيش از 20 CD از بازيکنان خارجي توسط قلعه نويي ملاحظه شده اما هنوز مهاجم مورد نظر کادر فني پيدا نشده است.

Alireza Taji
19-08-2008, 03:16

مرفاوي: مهاجمان ما بايد دقت بيشتري داشته باشند

مربي تيم فوتبال استقلال گفت: در نيمه اول بازيکنان ما دور از انتظار ظاهر شدند.

عبدالصمد مرفاوي مربي تيم فوتبال استقلال به خبرنگار ورزشي برنا گفت: بازي برابر سپاهان دو نيمه متفاوت داشت،نيمه اول بازيکنان ما سردرگم بودند اما در 45 دقيقه دوم توپ و ميدان را در دست گرفتيم و گل تساوي را به ثمر رسانديم. وي در ادامه گفت: اگر بچه ها از ابتدا مثل 45 دقيقه دوم بازي مي کردند ما پيروز ميدان بوديم. مرفاوي درباره اعتراض نيمکت نشينان استقلال به داوري مسابقه گفت: بهتر است قضاوت را به کارشناسان بسپاريم، آن وقت مشخص مي شود که اعتراض ما بي مورد بود يا درست. مربي تيم فوتبال استقلال در انتها ضمن پذيرفتن اين انتقاد که استقلال مهاجم چارچوب شناس ندارد گفت: مهاجمان ما خوب مي جنگند و دوندگي زيادي دارند اما بايد در زدن ضربات آخر دقت بيشتري داشته باشند.

Alireza Taji
19-08-2008, 03:21
از وقتی این مزدک میرزایی اومده برنامه 90 دیگه نمی بینمش!
یادم رفت قسمت داوری بازی استقلال -سپاهان را ببینم.
کارشناسش چی گفت؟
نصیر زاده که پنالتی اعلام کرد.
من رفتم بخوابم اینجا کسی نیست!

=================

به هيچ وجه روي عليزاده خطاي پنالتي نکردم
عقيلي: استقلالي ها مي خواهند عملکردشان را توجيه کنند

هادي عقيلي مدافع ملي پوش تيم فوتبال سپاهان گفت: فقط توپ عليزاده را زدم و به هيچ وجه روي مهاجم استقلال خطاي پنالتي مرتکب نشدم.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" هادي عقيلي مدافع تيم فوتبال سپاهان پس از بازي روز گذشته (يکشنبه) در جمع خبرنگاران گفت: تيم ما بازي خوبي را انجام داد و مي توانستيم پيروز ميدان باشيم.

وي ادامه داد: استقلال شانس آورد که اين بازي را واگذار نکرد زيرا بچه هاي ما به مراتب بهتر از آنها بازي کردند.

عقيلي در واکنش به مصاحبه هاي بازيکنان استقلال که گفته بودند سپاهان از شکست گريخت گفت: استقلالي ها بايد اينگونه صحبت کنند و با اين حرف ها عملکردشان را براي تماشاگرانشان توجيه نمايند.

مدافع ملي پوش سپاهان در انتها به صحنه مشکوک به پنالتي در نيمه دوم اشاره کرد و گفت: در آن صحنه به هيچ وجه روي عليزاده خطا نکردم و توپ او را زدم و مسلماً دوربين هاي تلويزيوني به خوبي آن صحنه را ضبط کرده اند.

Rjoun
19-08-2008, 03:36
این سپاهانی ها هم ادم شدند تو بازی انچنان وحشی بازی در اوردند که عقیلی باید اخراج میشد اما حالا از بازی ما شاکی هستند!

هستم...
داشتم میرفتم بخوابم اخه صبح ساعت 8 باید برم دانشگاه اما بی خیال خواب را میذارم برای دانشگاه:27:
این سایت ایپنا هرکاری کردم نشد خبرش را درست گذاشت برای همین لینک را میذارم:
تیتر خبر:اكبري: استقلال با شلوغ‌كاري به دنبال گل بود/ در هر 3 جام مدعي خواهيم شد

ايول علي رضاجون

كارت درسته.

Rjoun
19-08-2008, 03:38
والا علي رضا جان كارشناسش گفت پنالتي بود.
اما چه فايده.؟

bleu2u4u
19-08-2008, 04:23
ما بايد خودمون رو براي تمامي اين ناداوري ها اماده كنيم وخيال كنيم حريف 12 نفره است

اين دقيقا همون كاريه كه استقلال قلعه نوعي در سال سومش كرد

تو اون سالم همه بر عليه ما بودند ولي اونقدر تيم قوي بود كه هيچ كس نتونست كاري كنه
(بازي با فجر تو اون سالو يادتون مياد)

bleu2u4u
19-08-2008, 08:09
پورحيدرى: هيچ مشكلى با مسئولان استقلال ندارم

«منصور پورحيدرى» مدير فنى پاس همدان در خصوص پيروزى تيمش مقابل ابومسلم گفت: بسيار خوشحالم كه از يك بازى خوب سربلند بيرون آمديم و در غياب چند مهره اصلى مان صاحب ۳ امتياز شديم. وى افزود: اين پيروزى باشگاه پاس همدان را به آينده اى روشن اميدوار كرد و ان شاالله با انجام بازى هايى موفقيت آميز فصل خوبى را پيش رو خواهيم داشت. پورحيدرى همچنين علت توقف استقلال مقابل سپاهان را به عدم هماهنگى بازيكنان ربط داد و گفت: استقلال نياز به زمان دارد چرا كه بازيكنان جوان و باتجربه اين تيم هنوز به طور صددرصد هماهنگ نشده اند و براى پيدا كردن يكديگر در زمين بازى مشكل دارند. اين عضو هيأت مديره استقلال در خصوص مصاحبه هاى هفته گذشته اش در انتقاد به سياست هاى باشگاه استقلال اظهار داشت: من هيچ مشكلى با مسئولان باشگاه و اعضاى هيأت مديره ندارم و حرف هايى كه زدم جنبه كلى داشت اما آقايان به خودشان گرفتند و تصور نمودند قصد كوبيدنشان را داشتم. به هر حال براى اينكه ثابت كنم مشكلى با كسى ندارم از اين پس سعى خواهم كرد در جلسات هيأت مديره شركت كنم.

bleu2u4u
19-08-2008, 08:17
قلعه نوعي: اجازه نمى دهم باشگاه استقلال لطمه ببيند

امير قلعه نويى گفت: با تغيير باورهاى بازيكنان تيم، مدعى قهرمانى در ليگ برتر هستيم. سرمربى استقلال همچنين اظهار كرد: بازيكنان ما هنوز به خودباورى لازم نرسيده اند. بايد باورهاى آنها را تغيير دهيم تا بدانند براى پرافتخارترين باشگاه ايران در آسيا بازى مى كنند. باشگاهى كه ميليون ها هوادار دارد. تنها ۳ هفته از ليگ برتر گذشته است و بايد به بازيكنان استقلال زمان داد. بى ترديد ما در هفته هاى آينده با افزايش خودباورى و هماهنگى بازيكنان نتايج بهترى گرفته و مدعى خواهيم بود. امير قلعه نويى با ابراز رضايت از عملكرد تيمش در بازى مقابل سپاهان گفت: ما ۲ نيمه متفاوت داشتيم. در نيمه اول چندان خوب نبوديم اما در نيمه دوم به طور كامل بر بازى مسلط بوديم و فشار زيادى را روى دروازه حريف وارد كرديم. شايد نتوانستيم پيروز شويم اما تيم پرقدرت سپاهان در نيمه دوم به طور كامل اسير برنامه هاى تاكتيكى ما بود. سرمربى تيم استقلال تهران درباره حاشيه هاى اخير پيش آمده در روابطش با سرمربى تيم ملى فوتبال نيز گفت: در شب عيد على دايى در يكى از نشريات ۲ صفحه مصاحبه كرد و عليه من حرف زد. او در آن مصاحبه مرا زير سوال برد و حتى درباره حضورم در تمرينات تيم هاى آلمانى نيز گفت من از پشت فنس ها تمرينات اين تيم ها را نگاه كرده ام اما در آن زمان به دليل آنكه صحبت تنها درمورد امير قلعه نويى بود، سكوت كردم و به خاطر منافع ملى ترجيح دادم پاسخ سرمربى تيم ملى را ندهم اما اين بار ديگر بحث امير قلعه نويى نيست. بلكه بحث ۲۰ ميليون هوادار استقلال است كه من نمى توانم از منافع آنها بگذرم. قلعه نويى خاطرنشان كرد: تا هر كجا كه بحث تحمل و رفاقت باشد، من آماده هستم. با وجود اظهارات على دايى در آن مصاحبه زمانى كه او به كرمان آمد برايش گل بردم. همچنين زمانى كه سرمربى تيم ملى بودم، به خوبى با تمامى باشگاه ها همكارى كردم و در آن زمان هيچ مشكلى ميان باشگاه ها و تيم ملى وجود نداشت. امير قلعه نويى در پايان گفت: من هم تيم ملى ايران را دوست دارم، هم ۲۰ ميليون هوادار باشگاه استقلال را و اجازه نمى دهم كه باشگاه استقلال لطمه ببيند. ما مى توانستيم بازيكنانمان را براى بازى هاى غرب آسيا به تيم ملى ندهيم چرا كه حتى صفايى فراهانى هم مصاحبه كرد و عنوان نمود كه اين بازى ها در روز فيفا برگزار نمى شود. به همين دليل ما مى توانستيم بازيكنانمان را در اختيار تيم ملى نگذاريم اما به خاطر احترام به تيم ايران و ارجحيت تيم ملى اين كار را انجام داديم. در مقابل انتظار داريم كه تيم ملى نيز تعامل مثبتى با باشگاه ها داشته باشد و اين تعامل يك طرفه نباشد. در همين جا اعلام مى كنم كه اگر بنابر تعامل مثبت و همكارى باشد، آمادگى كامل دارم و در مقابل اگر قرار بر مسائل ديگر و برخوردهاى ناخوشايند باشد تا آخر ايستاده ام و براى آن نيز آمادگى خواهم داشت

bleu2u4u
19-08-2008, 08:19
قلعه نوعي خطاب به دايي: اگر قرار بر برخوردهاى ناخوشايند باشد تا آخر ايستاده ام

lمير قلعه نويي در واکنش به اظهارات اخير علي دايي گفت: اگر بنابر تعامل مثبت و همكارى باشد، آمادگى كامل دارم و در مقابل اگر قرار بر مسائل ديگر و برخوردهاى ناخوشايند باشد تا آخر ايستاده ام و براى آن نيز آمادگى خواهم داشت.

به گزارش سرويس ورزشي خبرگزاري آريا، امير قلعه نويى گفت: با تغيير باورهاى بازيكنان تيم، مدعى قهرمانى در ليگ برتر هستيم. سرمربى استقلال همچنين اظهار كرد: بازيكنان ما هنوز به خودباورى لازم نرسيده اند. بايد باورهاى آنها را تغيير دهيم تا بدانند براى پرافتخارترين باشگاه ايران در آسيا بازى مى كنند. باشگاهى كه ميليون ها هوادار دارد. تنها 3 هفته از ليگ برتر گذشته است و بايد به بازيكنان استقلال زمان داد. بى ترديد ما در هفته هاى آينده با افزايش خودباورى و هماهنگى بازيكنان نتايج بهترى گرفته و مدعى خواهيم بود. امير قلعه نويى با ابراز رضايت از عملكرد تيمش در بازى مقابل سپاهان گفت: ما 2 نيمه متفاوت داشتيم. در نيمه اول چندان خوب نبوديم اما در نيمه دوم به طور كامل بر بازى مسلط بوديم و فشار زيادى را روى دروازه حريف وارد كرديم. شايد نتوانستيم پيروز شويم اما تيم پرقدرت سپاهان در نيمه دوم به طور كامل اسير برنامه هاى تاكتيكى ما بود.

سرمربى تيم استقلال تهران درباره حاشيه هاى اخير پيش آمده در روابطش با سرمربى تيم ملى فوتبال نيز گفت: در شب عيد على دايى در يكى از نشريات 2 صفحه مصاحبه كرد و عليه من حرف زد. او در آن مصاحبه مرا زير سوال برد و حتى درباره حضورم در تمرينات تيم هاى آلمانى نيز گفت من از پشت فنس ها تمرينات اين تيم ها را نگاه كرده ام اما در آن زمان به دليل آنكه صحبت تنها درمورد امير قلعه نويى بود، سكوت كردم و به خاطر منافع ملى ترجيح دادم پاسخ سرمربى تيم ملى را ندهم اما اين بار ديگر بحث امير قلعه نويى نيست. بلكه بحث 20 ميليون هوادار استقلال است كه من نمى توانم از منافع آنها بگذرم.

قلعه نويى خاطرنشان كرد: تا هر كجا كه بحث تحمل و رفاقت باشد، من آماده هستم. با وجود اظهارات على دايى در آن مصاحبه زمانى كه او به كرمان آمد برايش گل بردم. همچنين زمانى كه سرمربى تيم ملى بودم، به خوبى با تمامى باشگاه ها همكارى كردم و در آن زمان هيچ مشكلى ميان باشگاه ها و تيم ملى وجود نداشت.

امير قلعه نويى در پايان گفت: من هم تيم ملى ايران را دوست دارم، هم 20 ميليون هوادار باشگاه استقلال را و اجازه نمى دهم كه باشگاه استقلال لطمه ببيند. ما مى توانستيم بازيكنانمان را براى بازى هاى غرب آسيا به تيم ملى ندهيم چرا كه حتى صفايى فراهانى هم مصاحبه كرد و عنوان نمود كه اين بازى ها در روز فيفا برگزار نمى شود. به همين دليل ما مى توانستيم بازيكنانمان را در اختيار تيم ملى نگذاريم اما به خاطر احترام به تيم ايران و ارجحيت تيم ملى اين كار را انجام داديم. در مقابل انتظار داريم كه تيم ملى نيز تعامل مثبتى با باشگاه ها داشته باشد و اين تعامل يك طرفه نباشد. در همين جا اعلام مى كنم كه اگر بنابر تعامل مثبت و همكارى باشد، آمادگى كامل دارم و در مقابل اگر قرار بر مسائل ديگر و برخوردهاى ناخوشايند باشد تا آخر ايستاده ام و براى آن نيز آمادگى خواهم داشت.

blue2006
19-08-2008, 08:47
هر کی میتونه نظر بده :
توی مهاجمان استقلال بعد از برهانی علی زاده بد ترین مهاجم استقلاله . حالا چرا قلعه نوعی اونو فیکس تیم می کنه؟
انصافا مجیدی تا توی بازی بود با اکبر پور خیلی خوب بازی می کردن . در کل تیم سپاهان رو تو قوطی کرده بودند . نمیدونم چرا گزاشتنش ذخیره . شما می دونین ؟
در مورد نیمکت نشینی امیر آبادی چه نظری دارین ؟

Rjoun
19-08-2008, 09:13
توی مهاجمان استقلال بعد از برهانی علی زاده بد ترین مهاجم استقلاله

خوب در اين كه اين همه پول جاي اين مهاجم ها دادن اشتباه بوده شكي نيست.
اما دقت كنيد علي زاده خيلي دونده است.گل استقلال هم حاصل تلاش خودش بدست اومد.

bleu2u4u
19-08-2008, 09:14
هر کی میتونه نظر بده :
توی مهاجمان استقلال بعد از برهانی علی زاده بد ترین مهاجم استقلاله . حالا چرا قلعه نوعی اونو فیکس تیم می کنه؟

قبول كنيد كه اكبرپور و مجيدي رو نميشه با هم گذاشت

اينكه ميبينيد قلعه نويي عليزاده رو ميزاره نه اينكه عاشق چشم وابروش باشه.نه

از سر ناچاريه. اي كاش بجاي برهاني و مجيدي پولشونو ميدادن عنايتي كه سه برابر

اين دو تا performance داره

Rjoun
19-08-2008, 09:16
انصافا مجیدی تا توی بازی بود با اکبر پور خیلی خوب بازی می کردن . در کل تیم سپاهان رو تو قوطی کرده بودند . نمیدونم چرا گزاشتنش ذخیره . شما می دونین ؟

والا امير خان هم تفكرات خاص خودش رو داره.

iman84
19-08-2008, 10:10

اگه برهانی و اکبرپور بزاره مهاجم مجیدی هم پشت سر این دو تا بازی کنه بهتر میشه
یادش بخیر ولی عنایتی یه چیز دیگه بود فکر می کنم تو 3 سالی که برای استقلال تو لیگ بازی کرد بالای 52 گل زد

bleu2u4u
19-08-2008, 10:33
آمادگي سرمربي استقلال براي صلح يا جنگ با دايي

امير قلعه‌نويي گفت: با تغيير باورهاي بازيكنان تيم، مدعي قهرماني در ليگ برتر هستيم.
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران ، اظهار كرد: بازيكنان ما هنوز به خودباوري لازم نرسيده‌اند. بايد باورهاي آنها را تغيير دهيم تا بدانند براي پرافتخارترين باشگاه ايران در آسيا بازي مي‌كنند. باشگاهي كه ميليون‌ها هوادار دارد. تنها سه هفته از ليگ برتر گذشته است و بايد به بازيكنان استقلال زمان داد. بي‌ترديد ما در هفته‌هاي آينده با افزايش خودباوري و هماهنگي بازيكنان نتايج بهتري گرفته و مدعي خواهيم بود.
امير قلعه‌نويي با ابراز رضايت از عملكرد تيمش در بازي مقابل سپاهان گفت: ما دو نيمه‌ متفاوت داشتيم. در نيمه‌ اول چندان خوب نبوديم اما، در نيمه‌ دوم به طور كامل بر بازي مسلط بوديم و فشار زيادي را روي دروازه‌ حريف وارد كرديم. شايد نتوانستيم پيروز شويم اما، تيم پرقدرت سپاهان در نيمه‌ي دوم به طور كامل اسير برنامه‌هاي تاكتيكي ما بود.
سرمربي تيم استقلال تهران درباره‌ حاشيه‌هاي اخير پيش آمده در روابطش با سرمربي تيم ملي فوتبال نيز گفت: در شب عيد علي دايي در يكي از نشريات دو صفحه مصاحبه كرد و عليه من حرف زد. او در آن مصاحبه من را زير سئوال برد و حتي درباره‌ي حضورم در تمرينات تيم‌هاي آلماني نيز گفت من از پشت فنس‌ها تمرينات اين تيم‌ها را نگاه كرده‌ام. اما، در آنزمان به دليل آنكه صحبت تنها درمورد امير قلعه‌نويي بود، سكوت كردم و به خاطر منافع ملي ترجيح دادم پاسخ سرمربي تيم ملي را ندهم.

وي افزود: اما، اين بار ديگر بحث امير قلعه‌نويي نيست. بلكه بحث 20 ميليون هوادار استقلال است كه من نمي‌توانم از منافع آنها بگذرم.
قلعه‌نويي خاطرنشان كرد: تا هر كجا كه بحث تحمل و رفاقت باشد، من آماده هستم. با وجود اظهارات علي دايي در آن مصاحبه زماني كه او به كرمان آمد برايش گل بردم. همچنين زماني كه سرمربي تيم ملي بودم، به خوبي با تمامي باشگاه‌ها همكاري كردم و در آن زمان هيچ مشكلي ميان باشگاه‌ها و تيم ملي وجود نداشت.

bleu2u4u
19-08-2008, 10:34
عصبانيت قلعه نويى از مهاجمان

شايد سياوش نيمكت نشين شود

يكى از بازيكنانى كه امير قلعه نويى قبل از شروع ليگ حرفه اى حساب ويژه اى به روى وى باز كرده و اميد بسيارى داشت تا با اتكا بر او خط حمله استقلال قدرت قابل توجهى به دست آورد، سياوش اكبرپور بود. مهاجمى كه سابقه درخشش در خط حمله اين تيم را داشت و با حضور در ليگ امارات بر تجربيات خود هم افزوده بود. روى همين اصل كادر فنى آبى پوشان بر اين باور بود كه سياوش مى تواند مرد شماره يك خط آتش استقلال تلقى شود اما دقيقاً خلاف اين امر اتفاق افتاده و سياوش اكبرپور طى ۳ بازى استقلال در ليگ هشتم موفق به گلزنى نشده است تا يكى از مهره هاى ضعيف اين تيم لقب بگيرد. البته وى نتوانسته در حد انتظار ظاهر شود و تا كنون حتى يك گل هم به دروازه حريفان ندوخته است به همين دليل قلعه نويى درصدد و اتخاذ تدبيرى جديد براى رفع اين مشكل برآمده چون مى داند با اين وضعيت تيمش نه تنها در آسيا بلكه در ليگ حرفه اى هم مشكلات عديده اى خواهد داشت. طبق آخرين اخبار رسيده، سرمربى استقلال قصد دارد در بازى چهارم، خط آتش آبى را علاوه بر شرايط تاكتيكى از نظر نفرات تشكيل دهنده هم عوض كند و احتمال نيمكت نشين شدن مهاجمان كنونى وجود دارد. البته در اين ميان خروج سياوش اكبرپور از تركيب ثابت محتمل تر به نظر مى رسد چون از گوشه و كنار اخبارى مبنى بر خشم قلعه نويى در مورد عملكرد وى بر سر زبان هاست.

bleu2u4u
19-08-2008, 10:35
قلعه نويي:
پاي منافع استقلال مي‌ايستم‌

جام جم آنلاين: امير قلعه نويي سرمربي تيم استقلال اعتقاد دارد با تغيير باورهاي بازيكنانش، آبي‌ها مدعي قهرماني در ليگ برتر هستند. وي گفت: بازيكنان ما هنوز به خودباوري لازم نرسيده‌اند. بايد باورهاي آنها را تغيير دهيم تا بدانند براي پرافتخارترين باشگاه ايران در آسيا بازي مي‌كنند. تنها 3 هفته از ليگ برتر گذشته است و بايد به بازيكنان استقلال زمان داد.

امير قلعه‌نويي در گفتگو با ايسنا با ابراز رضايت از عملكرد تيمش در بازي مقابل سپاهان گفت: ما دو نيمه‌ متفاوت داشتيم. در نيمه‌ اول چندان خوب نبوديم، اما در نيمه‌ دوم به طور كامل بر بازي تسلط داشتيم و فشار زيادي را روي دروازه‌ حريف وارد كرديم. با اين كه نتوانستيم پيروز شويم، اما تيم پرقدرت سپاهان در نيمه دوم به طور كامل اسير برنامه‌هاي تاكتيكي ما بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرمربي تيم استقلال تهران درباره‌ حاشيه‌هاي اخير پيش آمده در روابطش با سرمربي تيم ملي فوتبال نيز گفت: من هم تيم ملي ايران را دوست دارم، هم 20 ميليون هوادار باشگاه استقلال را و اجازه نمي‌دهم باشگاه استقلال لطمه ببيند. همان گونه كه ما با تيم ملي تعامل مثبت داريم انتظار داريم كه تيم ملي نيز تعامل مثبتي با باشگاه‌ها داشته باشد و اين تعامل يكطرفه نباشد. در همين جا اعلام مي‌كنم اگر بنابر تعامل مثبت و همكاري باشد، آمادگي كامل دارم و در مقابل اگر قرار بر مسائل ديگر و برخوردهاي ناخوشايند باشد، تا آخر ايستاده‌ام و براي آن نيز آمادگي خواهم داشت.

bleu2u4u
19-08-2008, 10:36
اگر قلعه نويى احضار شود
پرده دوم نمايش قدرت بالا مى رود

در حاليكه روز گذشته خبر از منتفى شدن احتمال احضار امير قلعه نويى به كميته انضباطى داديم، خبر ديروز بار ديگر شايعه احضار سرمربى استقلال بابت حرف هايى عليه على دايى و فدراسيون فوتبال بر زبان آورده، دهان به دهان مى چرخيد و نقل محافل ورزشى شده بود. حتى شايد زمانى كه شما مشغول خواندن اين مطلب هستيد، قضيه به صورت رسمى هم مطرح شده باشد اما اصل مسأله اين است كه در صورت فرا خوانده شدن امير به كميته انضباطى داستان او و فدراسيون همچنين اختلافش با على دايى نه تنها پايان نمى يابد بلكه وارد مرحله جديدى خواهد شد. واقعيت امر اين است كه قلعه نويى هنوز از اتفاقات اسفندماه سال گذشته كه وى را در دقيقه ۹۰ از رسيدن دوباره به نيمكت تيم ملى محروم كرد، ناراحت بوده و معتقد است فدراسيون بايد فرصت بيشترى در اختيارش قرار مى داد از طرف ديگر على دايى هم چند مرتبه با وى درگيرى هاى لفظى پيدا كرده كه قضيه در اين اواخر حالت بسيارجدى ترى به خود گرفت روى همين اصل اگر قلعه نويى به كميته انضباطى فرا خوانده شود (فارغ از راى صادره توسط اين كميته) بايد شاهد بالا رفتن پرده دوم نمايش قدرت باشيم نمايشى كه هيچكس نمى تواند پايان آن را پيش بينى كند زيرا هر ۲ طرف به اندازه كافى قدرت و اعتبار دارند و از آن مهم تر اهل خالى كردن ميدان هم نيستند.

blue2006
19-08-2008, 10:37

میشه اکبر پور و مثلا خذیراوی یا عباس فرد یا ... را به عنوان مهاجم و مجیدی هم نفوذی باشه

bleu2u4u
19-08-2008, 10:43
ببينيد ابرار چه ك.. شرهايي گفته

دعوا را اول امیر قلعه نویی آغاز كرد. البته نه فقط قلعه نویی بلكه بازنده های دیگر نیز پشت سر او به حركت افتاده و از فدراسیون فوتبال و تیم ملی انتقاد كردند.
تیم هایی كه در هفته دوم مسابقات لیگ مغلوب شده بودند، بر طبل انتقاد كوبیدند و در مصاحبه هایشان فقط و فقط فدراسیون و تیم ملی را مقصر شكست اعلام كردند. آتش امیر قلعه نویی البته از صادق ورمزیار، رضا مهاجری، كریم ملاحی، افشین قطبی و... تندتر بود و البته طبیعی هم بود كه صدای پرویز مظلومی با آن پیروزی پرگل درنیاید و ذوالفقارنسب هم بعد از شكست دادن استقلال به روی خود نیاورد كه یكی از بازیكنان اصلی اش در مسابقات غرب آسیا حضور دارد. تجربه به ما می گوید معمولاً سرمربیان تیم های لیگ بعد از باخت تیمشان ممكن است دلایل غیرواقعی هم به زبان بیاورند و زمین و زمان را به هم بدوزند و باخت را توجیه كنند.
خود علی دایی هم وقتی در سایپا بود و تیمش می باخت (خصوصاً در فصل قبل) همیشه می گفت تیم من بهتر بازی كرد و فرصت های زیادی داشتیم كه گل نشد و... اما این بار امیر قلعه نویی شمشیر را از رو بسته و پس از مدت ها سكوت و حركت با چراغ خاموش دوباره سروصدا به پا كرده است.
پس از باخت استقلال مقابل پگاه و آن طور كه در روزنامه ها خواندید و در برنامه ۹۰ دیدیم، سرمربی آبی پوشان دلیل اصلی شكست تیمش را نبود حسین كاظمی و وحید طالب لو عنوان نمود و برای مهدی تاج و علی دایی ابراز تأسف هم كرد! البته نكته هوشمندانه مصاحبه او اینجا بود كه دایی را رودرروی هواداران استقلال قرار داد و گفت دایی با این كار خود احساسات هواداران استقلال را تحریك كرده است. اختلافات كهنه، سر باز كرد و آتش زیر خاكستر دوباره شعله ور شد.
علی دایی و امیر قلعه نویی كه از حدود ۲ سال پیش سایه همدیگر را با تیر می زدنند، دوباره در رسانه ها مقابل هم قرار گرفتند و البته هوشمندی سرمربی تیم ملی هم این بود كه به جای صحبت با یكی، دو خبرگزاری یا روزنامه ها، در یك كنفرانس مطبوعاتی از خجالت سرمربی سابق تیم ملی درآمد و در باهوشی دایی همین بس كه ناصر حجازی و اصغر حاجیلو را رودرروی قلعه نویی قرار داد.
همان طور كه سرمربی استقلال با سیاست، هواداران تیمش را مقابل دایی علم كرد، دایی هم حجازی و حاجیلو را به جان امیر انداخت كه دیدیم سیاست او جواب داد و ناصر حجازی نیز در مصاحبه ای تند و تیز از خجالت قلعه نویی درآمد. در این گونه موارد و زمانی كه طرفین از دست یكدیگر شدید عصبانی هستند، كسی برنده نیست كه از روی ناراحتی هر چه به زبانش می آید بگوید و عصبانیتش را خالی كند، بلكه باید هوشمندانه صحبت كنی و با سیاست طرف مقابل را تخریب كنی تا به اهدافت برسی!
كاری كه علی دایی و امیر قلعه نویی انجام دادند و البته دایی از این معركه برنده بیرون آمد چرا كه جو پیش آمده پس از كنفرانس مطبوعاتی كاملاً به نفع او بود و تأثیر گذاری مصاحبه اش به مراتب بیشتر. در واقع تأثیرگذاری مصاحبه سرمربی تیم ملی به مراتب از صحبت های سرمربی استقلال بیشتر بود چرا كه او در یك كنفرانس مطبوعاتی و مقابل ۴۰ خبرنگار مصاحبه كرد اما قلعه نویی نه.
از سوی دیگر می توان گفت دلایلی كه علی دایی به زبان آورد منطقی تر از قلعه نویی بود زیرا قانون می گوید تیم هایی كه ۳ بازیكن یا بیشتر در تیم ملی دارند مسابقاتشان لغو می شود و در غیر این صورت بازی ها طبق روال انجام می شود و این قانون را علی دایی تصویب نكرده بلكه چند سالی است كه توسط فدراسیون فوتبال تصویب و اجرا می شود. مسأله دیگر اینكه چرا مسئولان باشگاه استقلال و شخص امیر قلعه نویی به عنوان نفر اول كادرفنی نباید برای خط دروازه خود فكری می كردند تا با ۲ دروازه بان پا به مسابقات لیگ نگذارند. حالا اگر طالب لو مصدوم شود تكلیف چیست؟
در این صورت استقلال می ماند و حضور در ۳ تورنمنت مهم و اشكان نامداری. در مورد حسین كاظمی هم می توان به این نكته اشاره كرد كه خود او در مصاحبه با یكی از روزنامه های ورزشی گفته بود: «اگر من هم بودم، استقلال به پگاه می باخت» و این جمله نشان می دهد هافبك ملی پوش استقلال با گفته سرمربی اش موافق نیست و از همه مهمتر اینكه با تیم ملی در اردوی چك بسر می برد و با آبی پوشان در تركیه حضور نداشت. به راستی اگر استقلال، پگاه را شكست می داد باز هم قلعه نویی این همه سروصدا به راه می انداخت یا مثل پرویز مظلومی سكوت اختیار می كرد؟
خود قلعه نویی پیش از دیدار با پگاه گفته بود ۲ بازیكن دیگر را جایگزین طالب لو و كاظمی می كند و مشكلی از این بابت وجود ندارد اما پس از باخت، نبود این ۲ بازیكن تبدیل شد به دلیل اصلی شكست. نكته دیگری كه به ذهنمان می رسد، تأثیرات حرف های قلعه نویی روی اشكان نامداری است و طبیعی است كه وقتی او نبود طالب لو را دلیل باخت تیمش می داند، به این معنی است كه نامداری استقلال را بازنده كرده و زمانی كه سرمربی یك تیم اینگونه باعث تخریب روحیه بازیكنش می شود، این بازیكن تا آخر فصل دست و پایش برای تمرین كردن بزرگترین تیم های دنیا هم می بازند اما به نظر می رسد یك باخت معمولی در هفته دوم لیگ كه هنوز تیم ها به معنای واقعی تیم نشده اند، نیاز به این همه سروصدا و حاشیه داشته باشد. استقلال بدون شك در هفته های آینده لیگ بهتر می شود و یكی از مدعیان بلامنازع قهرمانی به شمار می رود، به همین دلیل می گوییم نباید خود را وارد چنین بازی هایی كند كه در نهایت فایده ای ندارد.

منبع: ابرار ورزشی

M_Abieteh
19-08-2008, 11:25
سلام دوستان....