PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Call of Duty: Black Ops - نسخه PC

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

Traceur
27-01-2011, 21:14
هلیکوپترتو اینور اونور حرکت بده بعد به اون یارو پشت سر هم شلیک کن :) سعی کن تو ملخی هاش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شلیک کنی
این راهی که گفتی انجام شدس جواد جان :46:
سیو بعد از اینو دارید ؟!

R O O T
27-01-2011, 21:36
این راهی که گفتی انجام شدس جواد جان :46:
سیو بعد از اینو دارید ؟!

نیما جان این مرحله اخر هست :46:

ma-bah
28-01-2011, 01:43
سلام به همگی . من امروز بعد از امتحانات رفتم این بازی رو گرفتم اما همین اولش گیر افتادم و نمی دونم باید چیکار کنم . حالم گرفته شده بازیو گذاشتم کنار . می خواستم منو راهنمایی کنید که باید چیکار کنم .

همین اولای بازی تو یه محوطه باهم درگیر می شیم که بعد از اینکه افراد محوطه رو کشتیم دو تا نفر بر در محوطه رو می شکنند و وارد می شند راستش من نمی دونم باید چیکار کنم هر کاری که می کنم می نویسه که "" عمل شما باعث کشته شدن هم تیمیات شد ""

دیگه گیج شدم و اعصابم خورد شده شما بگید باید چیکار کنم

Davood_titan
28-01-2011, 10:47
مرحله ی جدید برای این یازی نیومده

lonelinesspains
28-01-2011, 10:56
سلام، من اين بازي رو رو ويندوس ايکس پي نصب مي کنم همون اول بازي تو يه صفحه سياه که فقط ميتوني ماوس رو تکون بدي گير ميکنه و بازي شروع نميشه اما رو ويندوز 7 اجرا ميشه. کسي ميدونه مشکل کجاس؟

Davood_titan
28-01-2011, 11:03
سلام، من اين بازي رو رو ويندوس ايکس پي نصب مي کنم همون اول بازي تو يه صفحه سياه که فقط ميتوني ماوس رو تکون بدي گير ميکنه و بازي شروع نميشه اما رو ويندوز 7 اجرا ميشه. کسي ميدونه مشکل کجاس؟

به نظر من یا میتونه از آپدیت گرافیکت باشه
یا از ویندوز شاید ویندوزت SP3 نیست

moh72
28-01-2011, 18:46
قسمت zombies انلاینه؟

Traceur
28-01-2011, 20:37
قسمت zombies انلاینه؟
دوست عزیز زامبی مود هستش !
بنابراین آنلاین هم میشه .
ولی در کل بخش آنلاین برای PC عملا غیر ممکنه !

Spiffy
28-01-2011, 20:48
راستی بچه ها اینا چرا تازه cod7 رو شروع کردن؟؟
خبری هم از assasin creed 2 نیست
یعنی اونایی که توامریکان بازیای چن ماه پیشه مارو میکنن؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Traceur
28-01-2011, 20:56
راستی بچه ها اینا چرا تازه cod7 رو شروع کردن؟؟
خبری هم از assasin creed 2 نیست
یعنی اونایی که توامریکان بازیای چن ماه پیشه مارو میکنن؟
قوانین ایجاد پست

قبل از ایجاد پست، تاپیک مناسب با آن پست را انتخاب کنید و از ایجاد پستهای بی ارتباط با موضوع تاپیک خودداری نمایید. در غیر اینصورت پستهای مربوط حذف خواهد شد.

قوانین انجمن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ma-bah
29-01-2011, 08:57
سلام به همگی . من امروز بعد از امتحانات رفتم این بازی رو گرفتم اما همین اولش گیر افتادم و نمی دونم باید چیکار کنم . حالم گرفته شده بازیو گذاشتم کنار . می خواستم منو راهنمایی کنید که باید چیکار کنم .

همین اولای بازی تو یه محوطه باهم درگیر می شیم که بعد از اینکه افراد محوطه رو کشتیم دو تا نفر بر در محوطه رو می شکنند و وارد می شند راستش من نمی دونم باید چیکار کنم هر کاری که می کنم می نویسه که "" عمل شما باعث کشته شدن هم تیمیات شد ""

دیگه گیج شدم و اعصابم خورد شده شما بگید باید چیکار کنم

لطفا راهنمایی کنید

Spiffy
29-01-2011, 11:37
معمولا تو ابتدای تمامی cod ها همیشه آموزش هست و از اون به ماجرای بازی هدایت میشید

Vaioman
29-01-2011, 11:57
این لینک دانلود پچ 2 و 3 + کرک :

اینم لینک دانلود آخرین پچ + کرک هستش !

اینم لینک جداگنه برای کرک که همین الان آپلود کردم.

لینک دانلود کرک برای آپدیت 2 و 3 :

لینک دانلود برای آپدیت 4 :

اگه نتونستی دانلود کنی بگو لینک مستقیم برات بزارم ( چیره دیگه ای نمی خوای ؟ :31: :40: )

مرسی عزیز واقعآ ممنون که وقت گذاشتی
آخرین پچ رو دانلود کردم و کرکی هم که گذاشته بودی رو ریختم.اما باز هم پیغام Steam must be runnig to play this game میاد:41:.بدون پچ هم که اونقدر افت فریم داره که نمیشه بازی کرد.دیگه کلافه شدم:19::19::19:.تو رو خدا یکی کمک کنه.:42::42::42:

Davood_titan
29-01-2011, 13:28
لطفا راهنمایی کنید

یه اسکرین شات بزار تا بهت بگیم چکار کن
اگه برنامه نداری برنامه Fraps رو دانلود کن و با اون عکس بگیر

sajad-tnt
29-01-2011, 15:38
سلام دوستان.
اين مطلب رو توي فروم Bazi Center ديدم و گفتم خوبه كه يه كپي از اون هم اينجا باشه :31:!!!

داستان بازي Call of Duty : Black Ops

بعد از MW که داستان جدیدی به دنیای COD آورد حال BO داستانی جدیدتر و زیباتر را به این بازی آورده است. اولین بار که اعلام شد بازی در ویتنام خواهد بود هرکسی مطمئن بود که بازی یک شکست بزرگ میشود, ولی چند ماه بعد با آمدن اطلاعات بیشتر از بازی مطمئن شدیم که داستان بازی در حد بالایی قرار خواهد داشت مخصوصا به دلیل نشان دادن جنگ سرد و عملیات های سیاه که تا به حال در هیچ گیم بزرگی چنین داستانی را مشاهده نکرده ایم. قبل داستان بهتر هست برای افرادی که با عملیات های سیاه آشنا نیستن توضیحاتی داده شود. عملیات های سیاه در مواقع اضطراری از طرف دولت انجام میشوند ولی هیچ مدرکی به جا گذاشته نمیشود که در آینده بتواند آن ماموریت را فاش کند. برای مثال یک دانشمند در روسیه به یک سلاح میکروبی دست پیدا میکند. آمریکا به هیچ صورتی که باعث ایجاد جنگ نشود نمیتواند جلوی آن دانشمند را بگیرد, پس یک مامور ویژه میفرستد تا آن دانشمند را ترور کند. اون مامور در صورتی که دستگیر بشود هیچ چیز نمیتواند نشان بدهد که اون از طرف آمریکا دستور گرفته و به همین دلیل مثل یک تروریست کشته میشود. و در صورتی که مامور بتونه اون دانشمند رو بکشه هیچوقت به عنوان یک قهرمان شناخته نمیشه... چون فقط چند نفر از اون ماموریت خبر دارن.
داستان ما در حالی که شخصیت اصلی بازی یعنی آلکس میسون به یک صندلی در اتاق بازجویی بسته شده است شروع میشود. بازپرس از آلکس اسم و محل تولد را میپرسد ولی او مقاومت میکند, اما بازپرس خودش شروع به جواب دادن میکند و از اون در مورد اعدادی که در حال منتشر شدن هستند میپرسد, ولی آلکس میگه از اعداد چیزی نمیدونه. پس بازپرس از ابتدای ماجرا شروع میکنه و اولین ماموریت مربوط به داستان رو تعریف میکنه:

Operation 40
مکان: Santa Maria, Cuba
ماموریت: ترور Fidel Castro
کاراکتر: Alex Mason
زمان: April 17, 1961
تیم درون یک کافه در حال گرفتن اطلاعات از رابط دولت هست که پلیس کوبا محل رو شناسایی و حمله میکنه. بعد از اینکه از دست پلیس فرار میکنید ماموریت در نزدیکی خانه فیدل ادامه پیدا میکند. تیم به خانه نفوذ میکنه و در نهایت فیدل به دست شما ترور میشود. نیروهای کمکی در حال پاکسازی فرودگاه برای فرار کردن تیم هستن و تیم خودش رو به هواپیما میرسونه, در حالی که هواپیما در حال سرعت گرفتن هست دشمن راه رو میبنده. آلکس فداکاری میکنه و از هواپیما پایین میپره تا راه رو برای هواپیما باز کنه... و دستگیر میشه. پس از مدتی فیدل رو جلوی خودمون میبینیم! و اون بهمون میگه که ما فقط یک شخص شبیه به اون رو کشتیم, و ما رو به شخصی به اسم Dragovich تحویل میده.

بازپرس در مورد کارهایی که Dragovich با آلکس کرد ازش سوال میپرسه و اون در جواب میگه که Dragovich اون رو به وارکوتا انداخت و بدترین روزهای زندگیش رو اونجا سپری کرد... ولی یه نفر تونست یک راه فرار پیدا بکنه... ویکتور رزنو! (ویکتور محبوب ترین شخصیت COD5 بود, یک سرهنگ روسی که عملیات های زیادی انجام داد و از افرادی بود که برلین را تصرف کرد)

Vorkuta
مکان: (Vorkuta labor camp (Northern U.S.S.R
ماموریت: فرار
زمان: October 6, 1963
در آغاز مرحله در حال مبارزه با ویکتور هستیم, اما چند لحظه بعد مفهمیم که این مبارزه جهت کشاندن نگهبان به طرف خود و دزدیدن کلید ها از اون هست. ویکتور نقشه فرار رو شروع کرده و توی زندان شورش بزرگی هستش. زندانیان زیادی کشته میشن و در نهایت ویکتور و آلکس موفق به خروج از زندان میشن ولی ویکتور گیر میافته و فقط آلکس میتونه فرار کنه...

بازپرس: تو توی زندان با یه کمونیست دوست بودی این باعث نشد که....
آلکس: آره رزنو دوست خوبی برای من شده بود ولی متاسفانه نتونست فرار کنه... البته بعد از برگشتن هم دولت تست های زیادی روی من انجام داد.

U.S.D.D
مکان: The Pentagon
ماموریت: رفتن به پنتاگون
زمان: November 10, 1963
آلکس تبدیل به یک مامور سیا شده و با رابط جدید خود هادسون در راه پنتاگون هست. بعد از اینکه به پنتاگون میرسیم آلکس نزد رئیس جمهور کندی فرستاده میشه. رئیس جمهور در مورد خطرات کمونیست ها صحبت میکنه, در بین مکالمه آلکس احساس میکند که میخواهد رئیس جمهور را بکشه! در نهایت کندی ماموریت کشتن Dragovich را به آلکس و تیم قدیمیش میدهد.

بازپرس: شما توی پایگاه دشمن یک جاسوس 2 جانبه داشتید که اون بهتون اطلاعات میداد و گیر افتاده بود... و تو ماموریت رو به خاطرش به خطر انداختی؟
آلکس:آره... Weaver روسی بود... ولی مشکلی نبود... اون آدم خوبی بود!

Executive Order
مکان: Baikonur, U.S.S.R
ماموریت: جلوگیری از پرتاب موشک و کشتن Dragovich
زمان: November 17, 1963
از همان ابتدای ماموریت woods احساس میکند که یک چیزی درست نیست و تعداد نیروهای گشت زیادتر شده. آلکس با دوربین اطراف رو نگاه میکنه و متوجه میشه که موشک نزدیک مرحله پرتاب شدن هست. ناگهان آلکس Weaver را میبیند که توسط Kravchenko (فرمانده اصلی Dragovich ) گروگان گرفته شده است! تیم تصمیم میگیره اول Weaver رو نجات بده و اینکار رو هم میکنه. ولی برای جلوگیری از پرتاب موشک دیر میرسن که آلکس خیلی سریع موشک رو با یک راکت توی هوا منفجر میکنه! تیم ماموریت را برای کشتن Kravchenko و Dragovich ادامه میده و در نهایت همه جا رو منفجر میکنه, با اینکه همه مطمئن هستن اونا مردن ولی آلکس معتقده که زنده هستن...

ماجرا در اون سال تموم میشه... تا اینکه 5 سال بعد آلکس به ویتنام فرستاده میشه تا همراه هادسون یک بررسی روی منطقه داشته باشن و یک تیم برای عملیات تشکیل بدن.
بازپرس: تو توی اونجا خودت رو به خاطر هادسون هم به خطر انداختی؟
آلکس: آره اون مرد مثل یه تکه یخ بی احساس بود... واسه همین ازش خیلی خوشم میومد!
بازپرس: و ماموریتتون رو که رفتن به شهر بود برای دفاع از پایگاه فراموش کردید؟
آلکس: چاره ای به جز دفاع از اونجا نداشتیم!

SOG
مکان: Khe Sanh, Vietnam
ماموریت: بازدید از کمپ
زمان: January 21, 1968
جیسون و هادسون همراه Woods شروع به حرکت توی کمپ میکنن که ناگهان نیروهای ویتنام به پایگاه حمله میکنن و آلکس مجبور به دفاع از پایگاه میشه. بعد از یک مقاومت سخت ویتنامی ها عقب نشینی میکنن.

بعد از دفاع از پایگاه تیم ماموریت رو اصلی رو شروع میکنه و به سمت شهر پرواز میکنه.

The Defector
مکان: Huế, South Vietnam
ماموریت: پیدا کردن فراری روسی و اطلاعات
زمان: February 2, 1968
تیم برای پیدا کردن اطلاعات و همچنین یک فراری روسی وارد ساختمان میشود. نیروهای ویتنامی ساختمان را تقریبا تسخیر کرده اند و تیم باید خیلی سریع خودش رو به اتاق های ویژه ساختمون برسونه. تیم از هم جدا میشه و میسون وارد یکی از اتاق ها میشه و توی اتاق رزنو رو میبینه! رزنو اطالاعات رو به آلکس میده و میگه Dragovich زنده هست و داره یک نقشه بزرگ میکشه... حال وقت خروج از منطقه هست.آلکس نمیتونست باور کنه که رزنو همون فراری روسی هست و توی شهر همراه اون داره میجنگه, ولی به هر حال اون اونجا بود. تیم بعد از کمی مقاومت از شهر خارج میشه.

بازپرس: چیزی از Nova 6 میدونی؟!
آلکس: آره رزنو توی زندان در موردش بهم گفته بود... شما خودتون همه چی رو میدونید! پس چرا از من دارید بازپرسی میکنید؟!
بازپرس: نه ما هنوز نمیدونیم اون اعداد از کجا منتشر میشن...
آلکس: چرا از هادسون نمیپرسید! اون توی ماموریت گرفتن Clarke بود!

Numbers
مکان: Kowloon City, Hong Kong
ماموریت: گرفتن دکتر Daniel Clarke
کاراکتر: Jason Hudson
زمان: February 9, 1968

دنیل قبلا با Dragovich کار میکرد, ولی وقتی اهداف اون رو فهمید باهاش مخالفت کرد. به همین دلیل Dragovich تصمیم به کشتن اون گرفت ولی دنیل تونست فرار کنه. سیا هادسون و ویور رو به مکان مخفی شدن دنیل میفرسته تا ازش حرف بکشن.
هادسون در حال که داره دنیل رو شکنجه میده: زودتر هرچیزی که میدونی به ما بگو وگرنه تا آخر روز شکنجه میشی...
دنیل: من همین الانشم مردم... اگه شما تونستید من رو پیدا کنید پس احتمالا نیروهای Dragovich هم من رو پیدا کردن و توی راه هستن... اونا هرچیزی رو که شما بدونید میدونن!
هادسون: هرچی میدونی به ما بگو و ما امنیتت رو تضمین میکنیم!
دنیل: من با Steiner کار میکردم... یک داشمند نازی که داشت روی یک سلاح شیمیایی قوی به اسم Nova 6 کار میکرد...
در همین لحظه نیروهای Dragovich حمله میکنن. دنیل میگه برای یک همچین روزی آماده بود و راه فرار و اسلحه آماده کرده! هادسون و ویویر همراه دنیل شروع به فرار میکنن. دنیل در حالی که در حال فرار هستن آدرس یک محل رو میده و میگه اعداد از همه چیز مهم تر هستن! ولی قبل از اینکه چیز بیشتری بتونه بگه کشته میشه.

میسون در ادامه حرف هاش با بازپرس میگه "هادسون به روسیه فرستاده شد تا به آدرسی که دنیل داد حمله کنه... و تیم من هم به ویتنام فرستاده شد تا Kravchenko رو پیدا کنه و بکشه"
بازپرس: در مورد چیزهایی که رزنو در مورد Nova 6 گفت توضیح بده.
میسون: رزنو همیشه میگفت که: " Dragovich ... Kravchenko ... Steiner ... باید بمیرن..." و یک روز داستان آخرین ماموریتش رو برای من تعریف کرد...

Project Nova
مکان: Arctic Circle
ماموریت: پیدا کردن Steiner
کاراکتر: Viktor Reznov
زمان: October 29,1945
بعد از تسخیر برلین هنوز ناری هایی وجود داشتن... به همین دلیل بهترین های جنگ برای پیروزی کامل به ماموریت فرستاده میشدن. Dragovich فرمانده یک عملیات ویژه بود و قرار بود یک دانشمند ناری به اسم Steiner رو پیدا کنن. بعد از پیدا کردن Steiner خیانت Dragovich و Kravchenko شروع میشه... Dragovich بهترین دوست رزنو یعنی دیمیتری رو توی یک سلول میندازه و گاز رو داخل سلول پخش میکنه تا اثرات Nova 6 رو ببینه... در همین لحظه کماندوهای بریتانیا به منطقه حمله میکنن. Dragovich و افرادش شروع به فرار کردن میکنن و رزنو هم از فرصت برای نجات دادن جون خودش استفاده میکنه. رزنو نجات پیدا میکنه ولی Dragovich اونو میگیره و به Vorkuta میفرسته...

بازپرس: برگردیم سر ماموریت های خودت. تو به ویتنام فرستاده شدی تا Kravchenko رو بکشی, و میگی که رزنو اونجا هم بود؟!
آلکس: اون همیشه با من بود... هیچ وقت من رو تنها نذاشت.

Victor Charlie
مکان: DMZ, Vietnam
ماموریت: پیدا کردن و کشتن Kravchenko
زمان: February 9, 1968
مرحله با سقوط هلیکوپتر شروع میشه و تیم بعد از نجات پیدا کردن شروع به پاکسازی روستا از دشمن میکنه. بعد از پاکسازی روستا آلکس به یکی از تونل های زیرزمینی فرستاده میشه تا اتاق مخفی Kravchenko رو پیدا کنه. آلکس اتاق رو پیدا میکنه ولی میبینه Kravchenko با عجله اونجا رو ترک کرده. اون مدارک بررسی میکنه و میبینه در همه این سال ها Dragovich در حال تحقیق روی Nova 6 بود و حال تحقیقاتش تموم شده و در نزدیکی اجرای نقشه شومش هست. تیم موفق به پیدا کردن Kravchenko نمیشه و منطقه رو ترک میکنه.

بازپرس: میسون تو باید یه چیزی رو بفهمی... رزنو اونی نیست که تو فکرشو میکنی...
آلکس: نه! رزنو دوست منه... ! اون بهم کمک کرد تا فرار کنم !
بازپرس: ساکت شو ! چرا نمیخوای بفهمی؟! تو شستشوی مغزی شدی ! در مورد مامورین بعدیت بگو...
آلکس: یه هواپیمای باربری که داشت Nova 6 حمل میکرد سقوط کرده بود... ما به اوجا فرستاده شدیم تا اون محموله رو برداریم.

Crash Site
مکان: Laos
ماموریت: گشتن یک هواپیمای بابری شوروی دارای محموله Nova 6
زمان: February 11, 1968
تیم سوار قایق میشه تا خودش رو به محل سقوط برسونه. بعد از اینکه به اونجا میرسه و محموله هواپیما رو چک میکنه فقط نارنجک انداز پیدا میکنن! Bowman میگه مثل اینکه توی تله افتادن... نیرو های دشمن حمله سنگینی میکنن و در آخر هر 3 عضو اصلی تیم دستگیر میشن.

بازپرس: بعد از اینکه شما توی ماموریت دستگیر شدید هادسون به روسیه فرستاده شد تا اونجا اطلاعات بیشتری در مورد اعداد به دست بیاره...
آلکس: اُه خدای من اونا واقعی هستن!
بازپرس: اونا همیشه واقعی بودن! آلکس تمرکز کن و بگو اونا از کجا منتشر میشن!
ولی آلکس نمیتونه چیزی به یاد بیاره و بازپرس داستان رو ادامه میده.

WMD
مکان: Mount Yamantau, Ural Mountains, Russian SFSR
ماموریت: نفوذ کردن به پایگاه و به دست اوردن اطالاعات و در نهایت نابود کردن اونجا
کاراکتر: Mosely, Neitsch, Hudson
زمان: February 18, 1968
Mosely, Neitsch سوار یک جت SR-71 Blackbird میشند تا به سمت روسیه حرکت کنند و تیم رو از آسمون پشتیبانی بدن. تیم خودش رو به قلب پایگاه میرسونه ولی هیچ اثری از Steiner نمیبینه. ناگهان صدایی از بلندگو پخش میشه: " Steiner صحبت میکنه. Dragovich در حال نابود کردن همه مدرک ها هستش و احتمالا قصد کشتن من رو هم داره. اون در عرض چند روز حملش رو شروع میکنه, با پخش شدن عدد ها مامور های مخفی کارشون رو شروع میکنن و Nova 6 رو پخش میکنن. من توی Rebirth Island هستم و در صورتی که نجاتم بدید با شما همکاری میکنم" دشمن با شدت بیشتری حمله میکنه و تیم نمیتونه بیشتر اونجا بمونه و فرار میکنه.

بازپرس: مامور های مخفی Dragovich الان توی آمریکا فقط منتظر شنیدن سیگنال حمله هستن!
آلکس: توقع دارید که من چیکار کنم؟!
بازپرس: Dragovich تو رو هم واسه ترجمه اعداد برنامه ریزی کرده! تو هم میتونی مثل هرکدوم از اون 100 تا مامور Dragovich معنی اعداد رو بفهمی!
اما آلکس فرارش رو به یاد میاره...

Payback
مکان: Laos
ماموریت: فرار
تاریخ: February 19th, 1968
تیم خودش رو میتونه نجات بده و خودش رو به یک هلیکوپتر میرسونه. woods احتمال میده که اگه رودخونه رو دنبال کنن به پایگاهی که Kravchenko اونجاست برسن پس در طول رودخانه پرواز میکنن و به یک پایگاه میرسن. داخل پایگاه سربازهای آمریکایی POW (زندانی های جنگی) رو پیدا میکنن که رزنو هم پیش اون هاست! رزنو به آلکس میگه Kravchenko توی پایگاهه. آلکس و وودز موفق به کشتن Kravchenko میشن ولی وودز خودش رو فدا میکنه تا آلکس کشته نشه. آلکس از مدارک داخل پایگاه میفهمه Steiner توی Rebirth Island هستش پس نقشه ای برای نفوذ به اونجا و کشتن Steiner میکشه...

بازپرس: پس همه اعضای تیم به غیر از تو کشته شدن...
آلکس: نه رزنو هم انجا بود!
بازپرس: نه آلکس فقط تو بودی! چرا خودسر به Rebirth Island رفتی؟
آلکس: کار من خودسر نبود! من ماموریت داشتم که Steiner رو بکشم!
بازپرس: نه آلکس ما نمیخواستیم Steiner رو بکشیم! ما اون زنده میخواستیم! هادسون با تیمش اونجا فرستاده شده بود تا اونو زنده دستگیر کنه!
آلکس: چرا نمیفهمید! اعداد هم به من میگفتن که باید اونا رو بکشم! Dragovich ... Kravchenko ... Steiner ... باید بمیرن...

Rebirth
مکان: Rebirth Island
ماموریت: نفوذ کردن به آزمایشگاه و پیدا کردن Steiner
کاراکتر: Mason, Hudson
زمان: February 23, 1968

آلکس و رزنو مخفیانه وارد جزیره میشوند و به طرف پشت بام حرکت میکنن تا به آزمایشگاه نفوذ کنن. در راه متوجه جنب و جوش زیاد نیروها میشند و آلکس احتمال میده دشمن متوجه نفوذ اونا شده ولی کمی جلوتر رزنو متوجه حمله نیرو های سیا به جزیره میشه و به رزنو میگه باید عجله کنن اونا احتمالا Steiner رو زنده میخوان! آلکس و رزنو خودشون رو به آزمایشگاه میرسونن و میبینن Steiner در حال درخواست کمک سریع هستش.
آلکس: استاینر... این پایان تو هستش.
استاینر: تو... من میشناسمت! توی وارکوتا! تو نمیدونی ما چه کارایی روی توی انجام دادیم...
رزنو: شیطانی که تو ساختی جون آدمای خوب زیادی رو گرفت...
استاینر: کشتن من جلوی Nova 6 رو نمیگیره!
رزنو: من اهمیتی به Nova 6 نمیدم! اسم من ویکتور رزنو هستش و من انتقامم رو میگیرم!

درون اتاق بازجویی
آلکس: قسم میخورم که رزنو استاینر رو کشت! من کاری باهاش نداشتم!
بازپرس: نه... هادسون و تیمش همون لحظه اونجا بودن! اونا دیدن که کسی که به استاینر شلیک کرد تو بودی! رزنوی در کار نبود آلکس!

20 دقیقه قبل از کشته شدن استاینر.
هادسون و تیمش به جزیره نفوذ میکنن و به طرف آزمایشگاه حرکت میکنن. تیم توی راه متوجه نیروهای ویژه Dragovich میشه که در حال کشتن هرکسی توی جزیره هستن!در نهایت هادسون و ویور خودشون رو به آزمایشگاه میرسونن و میسون رو میبینن در در حال کشتن استاینر هست و میگه: "اسم من ویکتور رزنو هستش و من انتقامم رو میگیرم!" هادسون مجبور به بیهوش کردن میسون میشه و مطمئن میشه که رزنو یک فرد خیالی بود... بعد از کشته شدن استاینر حالا فقط میسون هستش میتونه محل منتشر شدن اعداد رو بگه...

Revelations
مکان: The Pentagon
ماموریت: مبارزه با اعداد...
زمان: February 25, 1968

بازپرس ها هادسون و ویور بودن! بعد از اتفاقات جزیره اونا مجبور میشند به میسون فشار بیارن تا بتونه به یاد بیاره چه بلاهایی سرش اومده و محل انتشار امواج رو بگه. هادسون به طرفش میاد و دستاش رو باز میکنه ولی آلکس اونو میزنه و بی هدف شروع به گشتن توی ساختمون میکنه... و یه چیزایی یادش میاد:
استاینر: ما تقریبا موفق شدیم...
دراگوویچ: منظورت از تقریبا چیه؟
استاینر: خُب... نمونه های قبلی خیلی بهتر عکس العمل نشون میدادن... ولی این یکی به نوعی داره مقاومت میکنه...
دراگوویچ: پس به دردم نمیخوره... بندازیدش توی زندان.
و بعد آلکس خاطراتش رو با رزنو میبینه...
هادسون مشتی به صورتی آلکس میزنه و میگه: " دراگوویچ تو رو شستشوی مغزی داد ولی کاملا موفق نشد! اما توی زندان... رزنو تونست روی مغز تو اثر کنه! اون باعث شد نفرتی که از اون 3 نفر داشت به تو منتقل بشه! رزنو 5 سال پیش موقع فرار مرد ولی اطمینان داشت که تو انتقامش رو از اون 3 نفر میگیری! حالا گوش کن آلکس... شستشوی مغزیت شکسته... ولی اعداد در حال پخش شدن هستن و 100 ها مامور منتظرن تا با شنیدنشون Nova 6 رو پخش کنن! به خاطر خدا تمرکز کن و محل انتشارشون رو پیدا کن!"
آلکس موفق میشه صدای دراگوویچ رو از توی اعداد بشنوه که در حال دستور دادن برای پخش Nova 6 هستش... و در آخر محل انتشار اعداد رو میشنوه... Rusalka... کشتی ای که میسون سال ها قبل موقع دستگیر شدنش دیده بود... حال موقع عملیات اصلی هستش!

Redemption
مکان: Gulf of Mexico
ماموریت: متوقف کردن انتشار اعداد و کشتن دراگوویچ
کاراکتر: Mason
زمان: February 26, 1968

ناو های نیروی دریایی به سمت موقعیت کشتی حرکت میکنن و نیروهای ویژه هم سوار بر هلیکوپتر هاشون به کشتی حمله میکنن تا هر چه زودتر جلوی انتشار اعداد رو بگیرن. تیم وارد کشتی میشه و تمام کشتی رو برای محل انتشار اعداد میگرده ولی چیزی پیدا نمیکنه! ناگهان ویور سریع از هادسون و آلکس میخواد بیان پایین. تیم خودش رو خیلی سریع به پایین کشتی میرسونه و متوجه میشه از کشتی فقط برای رسوندن هوا به یک پایگاه زیر در دریا استفاده میشه! به همین دلیل بود که پیدا کردن مرکز انتشارشون غیرممکن بود... هادسون درخواست بمباران منطقه رو میکنه اما آلکس میگه 5 سال پیش یک اشتباه کرد و از کشته شدن دراگوویچ مطمئن نشد و دوباره این اشتباه رو نمیکنه. یک تیم غواصی به سمت پایگاه زیر دریا حرکت میکنه و به اونجا نفوذ میکنه. آلکس امواج رو متوقف میکنه و با دراگوویچ درگیر میشه
آلکس: تو عوضی من رو شستشوی مغزی دادی...
دراگوویچ: تو از هیچی خبر نداری...
آلکس: خفه شو عوضی! تو سعی کردی من رو وادار کنی رئیس جمهور خودم رو بکشم!
دراگوویچ: سعی کردم؟!!!
و قبل از اینکه چیز دیگه ای بگه آلکس اونو خفه میکنه.
پایگاه در حال منفجر شدن هستش و تیم خودش رو به سطح آب و قایق میرسونه...
ویور: تموم شد آلکس... ما برنده شدیم.
آلکس: برای الان...

و حال پاسخی برای چند سوال اصلی در مورد این بازی.

میسون کندی رو کشت؟ 80% بله ! به 3 دلیل:

1.هنگامی که در لحظات آخر بازی سعی میکنیم دراگویچ رو بکشیم میسون بهش میگه که "شما سعی کردید من رو وادار کنید رئیس جمهور خودم رو بکشم" ولی دراگویچ طوری جوابش رو میده که یعنی فقط سعی نکرده بلکه موفق هم شده!

2. در هنگام ملاقات با کندی میسون 2 بار نقشه قتل کندی رو میکشه! بار اول رو مطمئنا متوجه شدید که میسون یه لحظه هوس میکنه یه تیر بزنه به کندی! و بار دوم رو باید به مانیتور های پشت سر کندی دقت میکردید! که میسون تصاویری از لی هاروی میبینه و احتمالا همونجا نقشه میکشه تا با استفاده از لی هاروی کندی رو ترور کنه!

3. و آخرین و جالب ترین دلیل. میدونید که احتمال میدن فرماسیون ها کندی رو ترور کرده باشن, و اینم میدونید که احتمالا میسون بعد از فرار از زندان اونو کشته. میشون بعد از فرار از زندان میشد Free Mason . این 2 تا کلمه رو به هم بچسبونید تا یکی دیگه از معماهای زیبای بازی رو ببینید.

وودز مرد؟ 50% نه. به نظرتون بهترین شخصیت سال 2010 رو به این راحتی میکشن ؟! از یه طرف هم توی اون کامپیوتر زیرزمین پنتاگون میتونید این کد رو بزنید: cat notex2.txt

میبینید: a message from X appears saying that Woods is alive and being held on Hanoi Hilton, the prison mentioned in the intel of "Payback". The message was sent in July 4, 1978.

که معنیش این میشه وودز زندس و داره درمان میشه.

رزنو مرد؟ 90% بله. از طرفی این شخصیت دیگه پیر شده بود. و مداراکی هم بر اساس یکی از معماهای بازی وجود داره که مرگشو ثابت میکنه.

امیدوارم لذت برده باشید و ابهامی واستون نمونده باشه.

با تشكر فراوان از كاربر گرامي (leonk13) در فروم بازي سنتر.:11:
منبع :

اين قسمت را از لينك بالا خذف كنيد.

هميشه موفق و پيروز باشيد.:40:

Traceur
29-01-2011, 21:02
مرسی عزیز واقعآ ممنون که وقت گذاشتی
آخرین پچ رو دانلود کردم و کرکی هم که گذاشته بودی رو ریختم.اما باز هم پیغام Steam must be runnig to play this game میاد:41:.بدون پچ هم که اونقدر افت فریم داره که نمیشه بازی کرد.دیگه کلافه شدم:19::19::19:.تو رو خدا یکی کمک کنه.:42::42::42:
به این پست مراجعه کنید :

ae2009
30-01-2011, 07:47
رم 2گیگ
گرافیک 1 گیگ
هارد 500

روی لیپ تاپ 5i Inspiration با گرافیک 1 و رم 4 هم نمیاد
همش eror میده وضیعیت کامپوتر عوض شده safe mode رو میخوای یا نه:41:

ma-bah
30-01-2011, 12:32
یه اسکرین شات بزار تا بهت بگیم چکار کن
اگه برنامه نداری برنامه Fraps رو دانلود کن و با اون عکس بگیر

ممنون دوست عزیز .
من هنوز تو بازی اولای بازی قسمت کوبا هستم . وقتی وارد محوطه می شم و همه کشته شدند طبق شکل یه نفربر می یاد و ...

وقتی نفربر منفجر میشه اون پیام تو شکل آخر میاد

Nasser_ZRE
30-01-2011, 13:10
سلام به همگی.

کسی سیو کامل بازی رو داره.

R O O T
30-01-2011, 13:42
سلام به همگی.

کسی سیو کامل بازی رو داره.

خدمت شما

ma-bah
31-01-2011, 10:31
ممنون دوست عزیز .
من هنوز تو بازی اولای بازی قسمت کوبا هستم . وقتی وارد محوطه می شم و همه کشته شدند طبق شکل یه نفربر می یاد و ...

کسی نبود ؟؟!!!!!!!!!!

mmasoudd
31-01-2011, 13:18
کسی نبود ؟؟!!!!!!!!!! عزیزم این مرحله رو چطوری بازی میکنی؟؟ آیا با استفاده از آر پی جی نفر بر ها رو می زنی یا نه ؟؟

بعد از اینکه هدفهای مورد نظر رو با آر پی جی منفجر کردی با ید خیلی سریع به همراه تیمت از سمت چپ (همون جا که تو عکست پرچم بالاش هست) محوطه رو ترک کنی.

یه سئوال:

این پچ هایی که تو این پست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوجود داره. آیا اگر فقط همون پچ 4 رو نصب کنیم کافیه؟؟ یا قبلیها رو هم باید نصب کنیم؟؟

Davood_titan
31-01-2011, 13:31
ممنون دوست عزیز .

باید از تیمت حمایت کنی نباید یزاری اونا رو بکشن

---------- Post added at 01:31 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

دوستان این بازی رو میشه انلاین بازی کرد

eblisandenzo
31-01-2011, 20:10
خدمت شما

بچه ها من save بازی رو از همین جا دانلود کردم . من هم همون جایی که یهو سیاه میشه و فقط علامت زرد میاد گیر کردم . الان ویندوز و عوض کردم و دوباره ریختم . این save ها رو کجا باید بریزم ؟

راستی هر دوتا لینک باید دانلود شه ؟

mf.designing
31-01-2011, 23:28
دوستان بازی برای من لگ داره و فریم افت میکنه ! از سیستمم نیست ! مشکل از کجاشست ؟ درایورم آپدیت کردم

Killzone2
31-01-2011, 23:46
دوستان بازی برای من لگ داره و فریم افت میکنه ! از سیستمم نیست ! مشکل از کجاشست ؟ درایورم آپدیت کردم
شما باید از آپدیت 1و 2 بازی استفاده کیند که تو سایت های دانلود موجود است تو گوگل هم بگردید پیدا میشه این آپدیت ها برای رفع مشکل لگ در بازی و سایر موارد رو درست میکنه.

EXTREME
31-01-2011, 23:49
مشکل از کرکه همونطور که گفتن باید از update ها استفاده کنید

ALI-17
01-02-2011, 06:22
ببخشید یه سوال داشتم: این بازی 3تا dvd هست؟

Vaioman
01-02-2011, 09:48
ببخشید یه سوال داشتم: این بازی 3تا dvd هست؟

نه.2 تا DVD است.

meysad
01-02-2011, 13:10
سلام . من مشکلی در ضمینه صدا در مراحل دارم . یعنی وقی با هم حرف میزنن تو مراحل صدا ندارم . اگر سوالم تکراری هست معذرت میخواهم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم .ویندوزم هم 7 هست . ممنون

uones4u
01-02-2011, 13:38
سلام من تو این مرحله S.O.G گیر کردم از اونجا هست که از اون چاله پایین میره بعد باید شروع کنی به کشتن من هرچی میکشم تموم نمیشه و به اون محلی که زرد رنگ نشون داده هم میرم اما هیچ اتفاقی نمی افته ممنون میشم راهنمایی کنید.:40:

eblisandenzo
01-02-2011, 17:07
بچه ها کسی نیست جواب بده !
من هر دو تا لینک save ها رو دانلود کردم ام نمیدونم کجا بریزم . البته تو فولدر player تو همان محل نصب بازی ریختم اما جواب نداد

ashkan22
01-02-2011, 17:26
شما باید از آپدیت 1و 2 بازی استفاده کیند که تو سایت های دانلود موجود است تو گوگل هم بگردید پیدا میشه این آپدیت ها برای رفع مشکل لگ در بازی و سایر موارد رو درست میکنه.

مشکل از کرکه همونطور که گفتن باید از update ها استفاده کنید
منم همين مشكل رو دارم و اعصابمو خرد كرده هي فريز ميشه لطفا لينك كرك يا آپديت سالموش رو بزاريد ممنون از شما

meysad
01-02-2011, 17:37
سلام . من مشکلی در ضمینه صدا در مراحل دارم . یعنی وقی با هم حرف میزنن تو مراحل صدا ندارم . اگر سوالم تکراری هست معذرت میخواهم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم .ویندوزم هم 7 هست . ممنون

من آخرین ورژن Directx11 رو هم دانلود کردم نصب کردم . توی بازی هم صدای گلوله ها میاد فقط حرف زدن افراد با هم اصلآ نیست . یعنی صدای آدمها انگار بسته است !

*hamedkhatar*
01-02-2011, 21:16
سلام
من آخرای بازیم یه جا گیر کردم نمیدونم باید چکار کنم
عکس رو ببینید
اینجا باید چکار کنم؟
هر چی صبر میکنم اتفاقی نمیفته همه جا رو هم سر زدم باز چیزی پیدا نکردم
نکنه به باگ خوردم یا مشکل کرک؟
از اول بازی تا حالا هیچ مشکلی نداشتم
لطفا راهنمایی کنید ممنون
اینجام:

*hamedkhatar*
01-02-2011, 21:43
باگ بود
یه بار بازی رو از آخرین سیو دوباره رفتم درست شد
بازی رو هم تموم کردم
خیلی خوب بود
البته تموم کردنش 2 ماه طول کشید چون دیگه خیلی کم بازی میکنم

mmasoudd
02-02-2011, 07:17
سلام من تو این مرحله S.O.G گیر کردم از اونجا هست که از اون چاله پایین میره بعد باید شروع کنی به کشتن من هرچی میکشم تموم نمیشه و به اون محلی که زرد رنگ نشون داده هم میرم اما هیچ اتفاقی نمی افته ممنون میشم راهنمایی کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما اگه بری اونجایی که بهت نشون داده تمومه. یه کانال نسبتاً درازی اون پایین هست که وقتی سربازهای دشمن میان اول میرن اون جا و کمین می گیرن. اگر اون کانال رو تا آخرش (سمت راستش) بری حل می شه و ادامه مرحله شروع می شه.

سلام

یه سئوال:
چطوری می شه وسط بازی بازی رو سیو کرد؟؟ این کلیدF5 که واسه quick save گذاشته وسط بازی هیچ کاری نمی کنه!!
حتی کلید جدیدی براش تعریف کردم ولی باز هم فایده ای نداشت.
یعنی نمی شه بازی رو سیو کرد؟؟؟

یه سئوال دیگه:
من وقتی از بازی خارج می شم سیو و خروج رو انتخاب میکنم. اما دفعه بعد که میخوام وارد بازی بشم از ابتدای آخرین مرحله ای که توش بودم میاره!!!
یعنی نمی شه از آخرین Check point که بازی کردم یا از جایی که سیو کردم و خارج شدم بیاره؟؟؟
به خاطر همین مجبورم وقتی یه مرحله رو شروع می کنم تا آخر اون مرحله بازی کنم و بعد از بازی خارج شم!!!!!! )-:

یه کمکی هم به ما بکنین بی زحمت.

Ali*Reza
02-02-2011, 11:05
این بازی نیاز به دایرکت 11 داره؟

havas_1980
02-02-2011, 13:20
چطوری می شه وسط بازی بازی رو سیو کرد؟؟ این کلیدF5 که واسه quick save گذاشته وسط بازی هیچ کاری نمی کنه!!
حتی کلید جدیدی براش تعریف کردم ولی باز هم فایده ای نداشت.
یعنی نمی شه بازی رو سیو کرد؟؟؟

یه سئوال دیگه:
من وقتی از بازی خارج می شم سیو و خروج رو انتخاب میکنم. اما دفعه بعد که میخوام وارد بازی بشم از ابتدای آخرین مرحله ای که توش بودم میاره!!!
یعنی نمی شه از آخرین Check point که بازی کردم یا از جایی که سیو کردم و خارج شدم بیاره؟؟؟
به خاطر همین مجبورم وقتی یه مرحله رو شروع می کنم تا آخر اون مرحله بازی کنم و بعد از بازی خارج شم!!!!!! )-:

یه کمکی هم به ما بکنین بی زحمت.این نبودن Resume یک باگه که واسه رفعش از منو وارد Campaign میشین. بعدش ESC رو میزنین و دوباره Campaign رو انتخاب میکنین.

منم همين مشكل رو دارم و اعصابمو خرد كرده هي فريز ميشه لطفا لينك كرك يا آپديت سالموش رو بزاريد ممنون از شمافقط و فقط نصب آخرین آپدیت که فعلا 4 اش هست توصیه میشه:

من آخرین ورژن Directx11 رو هم دانلود کردم نصب کردم .

این بازی نیاز به دایرکت 11 داره؟دایرکت ایکس 11 اصلا دانلود کردنی نیست. به طور پیش فرض روی ویندوز 7 قرار داره.
هر جا هم دیدین لینک دانلودش هست باور نکنین.

تازه این بازی به دایرکت ایکس 11 احتیاجی نداره. دایرکت ایکس 9 براش لازمه.

توی بازی هم صدای گلوله ها میاد فقط حرف زدن افراد با هم اصلآ نیست . یعنی صدای آدمها انگار بسته است !

در مورد رفع مشکلات صدا این روش ها توصیه میشه:

* مسیر زیر رو (در ویندوز 7) طی کنین:
تب Control Panel > Sound > Communications
و گزینه Do Nothing رو انتخاب کنین.

* مسیر زیر رو (در ویندوز Vista یا 7) طی کنین:
تب Speakers > Properties > Advanced < تب Control Panel > Sound > Playback
و گزینهi24 bit, 48000 Hz (Studio Quality)iرو انتخاب کنین. (بعضی جاها i16 bitهم عنوان شده.)

البته قبل از بررسی این موارد چک کنین که DXSETUP که در محل نصب بازی وجود داره رو اجرا شده باشه! ( Call of Duty - Black Ops\Redist\DirectX )

uones4u
02-02-2011, 13:49
سلام ببخشید باز مزاحم شدم :31: این مرحله VICTOR CHARLIE رو که بعد از شکستن در باید از غار خارج بشم رو چه جوری باید رد کرد حتی با Trainer هم سرعت دویدن رو بالا بردم اما نشد اصلا به اون خروجی نمیرسه . ممنون میشم راهنمایی کنید.

MobinS
02-02-2011, 14:44
سلام ببخشید باز مزاحم شدم :31: این مرحله VICTOR CHARLIE رو که بعد از شکستن در باید از غار خارج بشم رو چه جوری باید رد کرد حتی با Trainer هم سرعت دویدن رو بالا بردم اما نشد اصلا به اون خروجی نمیرسه . ممنون میشم راهنمایی کنید.

این جا همون مرحله ی ویتنام و جنگل هاست؟ خب دقیقا کجاشی؟ بعد از دستگیریته با قبلش؟ اگه بعدش باشه و تونل داره خراب میشه باید بدوی دیگه. بعدشم سینماتیک میشه.

uones4u
02-02-2011, 15:26
این جا همون مرحله ی ویتنام و جنگل هاست؟ خب دقیقا کجاشی؟ بعد از دستگیریته با قبلش؟ اگه بعدش باشه و تونل داره خراب میشه باید بدوی دیگه. بعدشم سینماتیک میشه. سلام ممنون دوست من که جواب دادی آره این مرحله ویتنام هست و تو تونل ها هستم اونجا که به یه اتاق میرسه و بعد باید در رو باز کنم و بدوم ولی تا میرسه به اونجا که باید خارج شم تونل خراب میشه و نمی تونم برم بیرون :13:

ashkan22
02-02-2011, 16:38
منم همين مشكل رو دارم و اعصابمو خرد كرده هي فريز ميشه لطفا لينك كرك يا آپديت سالموش رو بزاريد ممنون از شما
مشكل با آپديت درايور كارت گرافيكي حل شد و نيازي به آپديت گيم و.. نشد اينو نوشتم تا هم شايد بدرد كسائيكه مشكل منو دارن بخوره هم كمكي كنم به كسائيكه سختشون مطلبي رو تكرار كنن!!! :41:

xero.1992
02-02-2011, 16:54
دوستان بعد از آپدیت 4 آپدیته دیگه ای هم برای بازی اومده ؟

ممنون :40:

Artam01
02-02-2011, 18:47
بازی قشنگی بود، کمتر از یه هفته تا آخرش رفتم رو سختی دومی. بعد رفت تو زامبی ولی وقتی از زامبی اومدم بیرون دیگه تو زامبی نمیرود، چرا؟ اون ورژن های فبلیشم قشنگه؟ اینو بازی کردم اون قبلی ها هم به خوبی این هستن؟ ورژن های قبلیشو بازی نکردم.

marmolak kocholo
02-02-2011, 19:14
بازی قشنگی بود، کمتر از یه هفته تا آخرش رفتم رو سختی دومی. بعد رفت تو زامبی ولی وقتی از زامبی اومدم بیرون دیگه تو زامبی نمیرود، چرا؟ اون ورژن های فبلیشم قشنگه؟ اینو بازی کردم اون قبلی ها هم به خوبی این هستن؟ ورژن های قبلیشو بازی نکردم.
سلام
گیم پلی بازی فکر کنم 6 ساعت باشه یا کمتر D: من یک روزه تمومش کردم ! ( کلا سری Call Of Duty مخصوصا از COD 2 به بعد کوتاه میشه )
شما برای فعال شدن مد Zombie فکر کنم باید پچ بازی رو نصب کنید.
در ضمن از بین نسخه های قبلی سری Modern Warfare خیلی قشنگ هستش !
Modern Warfare2 هم که دیگه شاهکار بود به نظر من چیزی از این BO کم نداره...
شما Modern Warfare2 رو بگیرید و بازی کنید، حتما خوشتون میاد.
COD 2 هم قشنگ هست ولی دیگه شما BO رو بازی کردید گرافیکش براتون خیلی بد به نظر میاد... D:

salib
02-02-2011, 21:52
سلام به همگی

اقایون منتی بر من بذارید و بگید که تو مرحله hue city (همون مرحله ای که او یارو باید با بیسیم با هلی کوپتر تماس بگیره) یه قسمتی داره ککه باید کمک کنی به wood تا در ررو باز کنه ...
ok
چرا بهدش صقحه سیاه میشه
من مدتهاست !!! اونجا گیر کردم و هرچی آپدیت تا حالا نصب کردم افاقه نکرده
:40::41:

p.r.a
02-02-2011, 22:16
سلام
دوستان من این بازیو اجرا کردم .بعد که سیستمو خاموش روشن کردم دیگه بازی اجرا نمیشه..
همش این ارور و میده
run in safe mode? بعد که yes یا noرو مزنم هیچ اتفاقی نمیفته
کشی میتونه کمک کنه؟

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

سلام
دوستان من این بازیو اجرا کردم .بعد که سیستمو خاموش روشن کردم دیگه بازی اجرا نمیشه..
همش این ارور و میده
run in safe mode? بعد که yes یا noرو مزنم هیچ اتفاقی نمیفته
کسی میتونه کمک کنه؟

^^ HAMID ^^
02-02-2011, 22:47
بچه ها میشه یکی پچ این زامبی رو بزاره ؟ چند صفحه گشتم تاپیک رو پیدا نکردم .

همش مجبورم مرحله آخر و بازی کنم تا آخرش بتونم برم تو زامبی ! :دی

ae2009
03-02-2011, 07:05
سلام

از اونجایی که هر روزه افراد جدیدی میان و مشکلاتی دارن و سوال میپرسند گفتم این پستو بزنیم که دیگه به این پست رجوع کنند . ماشالله کم مشکلات نداره .
علاوه بر اون میتونیم چیزای دیگه هم بذاریم توی این پست . مثلا محل Intel ها و ...

-------------------------------------------

آپدیت 1 :

مـــشــکـل افــت فــریــم

خب یکی از مشکلات واقعا بدی که این بازی داره و شاید گیمر رو در ابتدای بازی زده کنه همین مشکل هستش .

چون بازی توسط تریآرچ ساخته شده ممکن است که روی بعضی از سیستم ها حتی سیستم های خیلی قوی هم مشکل داشته باشه . البته نگران نباشید راه حلش هم هست .

برای این مشکل دو تا راه حل وجود داره .

Update
اول اینکه بهتون حتما توصیه میکنم این آپدیتو نصب کنید . حتی اگه مشکلی ندارید . کلی به افزایش فریم و ... کمک میکنه .

or

نحوه کار هم به این صورت هست که اول فایل Call.of.Duty.Black.Ops.Update.2.and.3.exe رو اجرا کرده . سپس محتویات فلدر SKIDROW رو توی محل بازی کپی کنید .

Setting
معمولا برای سیستم های قوی باید با آپدیت بالا مشکلتون حل شده باشه . اما خب اگه سیستمون ضعیفه یا بازم مشکل دارید باید دست به تنظیمات بزنید .

اول اینکه قبل هر کاری Sync Every Frame رو Off کنید . خیلی موثر هستش .

دوم اینکه Texture ها رو روی Automatic قرار بدید . کیفیت تکسچر بر اساس قدرت سیستم شما میشه .

سوم اینکه اگه با راه های بالا بازم مشکلتون حل نشد AA رو Off کنید . تاثیر زیادی نداره . فقط لبه دار میشه .

چهارم اینکه اگه بازم فریم کمی داشتید دست بزنید به رزولیشن . البته هیچ وقت به 600*800 یا 768*1024 تغییر ندید . مگه اینکه کلا سیستمتون ضعیف باشه !

حتما درایور کارت گرافیک خودتونو آپدیت کنید .

از اونجایی که سایت Nvidia ایرانو تحریم کرده از این سایت استفاده کنید :

آپدیت 2 :

Multiplayer With BOT

اینم قبلا واسش یه تاپیک زدم ولی خالی از لطف ندونستم که اینجا توضیح ندم .

Call Of Duty Black Ops Loader V0.6

By Teknogods

لینک دانلود با حجم 800 کیلو بایت :

نکته : این Loader حتمال نیاز به آپدیت 2/3 داره .

نحوه کار هم اینه که Loader رو توی محل نصب بازی بریزید و اجراش کنید . تنظیمات دلخواه رو اعمال کنید .توی منو بازی کلید Alt + F10 رو بزنید و وارد بازی میشید .

Call Of Duty Black Ops Classes Customize Tool

خب اینم یه نرم افزار بسیار ساده برای ادیت کردن Class ها و غیره هستش که توی Loader بالا نبود . با Loader V0.6 هم کار میکنه .

نحوه کارشم اینه که توی محل بازی بریزید .

آپدیت 3 :

مشکل مرحله Revelations

اینم یه مشلک دیگست که برای بعضی از دوستان پیش میاد . وقتی که هادسون اسلحه رو میگیره به سمت میسون بازی سیاه میشه یا هنگ میکنه .

باید بگم که این مشکل باید با پچ + کرک بالا حل شه .

اگه نشد اون مرحله رو از اول برید . ولی اینبار با Windowed Mode . درست میشه .

اگه بازم درست نشد تنظیمات گرافیکی رو به حداقل برسونید .

آپدیت 4 :

Call Of Duty : Black Ops OST & Extract Sounds

خب از اونجایی که بعضی از آهنگای این بازی بسیار قشنگ هستش . تصمیم گرفتم راه های به دست آوردن Soundtrack های این بازی رو بگم .

دو راه وجود داره :

Download
حجمش 223 مگ هست . تورنته .

من اینو تست نکردم و مسوئلیتیم در قبالش نمیپذریم .

Extract
این روش برای کسانیه که اینترنت پر سرعت ندارن . اما خب مشکلش اینه که نه تنها Soundtrack ، بلکه تمامی موزیکا ، صدا ها ، افکت ها و ... بازی استخراج میشه و خودتون باید بگردین .

حجمش هم 900 مگه . یعنی 3-4 برابر Soundtrack ها . ولی خب بهتره .

به نقل از دوست عزیزمون atheistboy که زحمتشو کشیده و من نقل قول میکنم :

آپدیت 5 :

Update 4

و بالاخره آپدیت 4 هم اومدش.

اونطور که شنیدم میگن تاثیر خیلی زیادی توی گرافیک و افت فریم و اینا داره و تقریبا نصف مشکلاتو حل کرده .

من که هنوز وقت نکردم بازی کنم ولی توصیه میشه حتما دانلودش کنید .

حجمشم 80 مگه .

or

این پست به مرور زمان آپدیت میشود .

لینک آپدیت ها رو لطفا دوباره بذارین:11:

Artam01
03-02-2011, 09:11
سلام به همگی

اقایون منتی بر من بذارید و بگید که تو مرحله hue city (همون مرحله ای که او یارو باید با بیسیم با هلی کوپتر تماس بگیره) یه قسمتی داره ککه باید کمک کنی به wood تا در ررو باز کنه ...
ok
چرا بهدش صقحه سیاه میشه
من مدتهاست !!! اونجا گیر کردم و هرچی آپدیت تا حالا نصب کردم افاقه نکرده
:40::41:

سیو بازی رو گیر بیار از یه مرحله بعد از این بازی کن.

uones4u
03-02-2011, 19:44
سلام دوستان بازم من تو این مراحل بازی خفن گیر کردم .
من تو این مرحله تا میرسه به اینجا که تو عکس هست کیبورد و موس قفل میکنه و هیچ کاری نمی تونم انجام بدم و مجبورم از بازی خارج شم آپدیت های جدید هم ریختم اما درست نشد .

salib
03-02-2011, 21:35
سیو بازی رو گیر بیار از یه مرحله بعد از این بازی کن.
سیو بازی رو که تو چند پست قبل بود رو دانلود گردم اما نمیدونم کجا بریزمش ؟
:19:

Artam01
04-02-2011, 01:28
من تو این مرحله تا میرسه به اینجا که تو عکس هست کیبورد و موس قفل میکنه و هیچ کاری نمی تونم انجام بدم و مجبورم از بازی خارج شم آپدیت های جدید هم ریختم اما درست نشد .

اینجا با همون کلیدهایی که میگه باید کار کنی.

---------- Post added at 01:28 AM ---------- Previous post was at 01:28 AM ----------

XP داری؟
برو تو قسمت مربوط به user ویندوز تو درایو ویندوزت، من سون دارم ایکس پی یادم نیست کجا بود دقیق.
یکی از دوستان تو تاپیک مافیا توضیح داده بود سیوها کجا هستند.

Traceur
04-02-2011, 05:38
سیو ها رو در این محل پیست کنید.
محل نصب بازی > Save < Player

سیاه شدن صفحه شما مربوط به کرک بازیتون میشه :
ابتدا درایو گرافیک رو بروز کنید .
سپس از لینک زیر کرک رو دانلود و در محل نصب بازی کپی کنید:

دوست عزیز شما هم کرک فوق رو دانلود کن .

:11:

without_all
04-02-2011, 18:56
من سرچ کردم فارسی و انگلیسی

من میخام مد zombie رو به صورت multiplayer بازی کنم (local) دو نفره بازی کنم باید چیکار کنم.

با تشکر
Woeful

salib
04-02-2011, 21:23
سیو ها رو در این محل پیست کنید.

سیاه شدن صفحه شما مربوط به کرک بازیتون میشه :
ابتدا درایو گرافیک رو بروز کنید .
سپس از لینک زیر کرک رو دانلود و در محل نصب بازی کپی کنید:

دوست عزیز شما هم کرک فوق رو دانلود کن .

اینجا با همون کلیدهایی که میگه باید کار کنی.

---------- Post added at 01:28 AM ---------- Previous post was at 01:28 AM ----------

XP داری؟
برو تو قسمت مربوط به user ویندوز تو درایو ویندوزت، من سون دارم ایکس پی یادم نیست کجا بود دقیق.
یکی از دوستان تو تاپیک مافیا توضیح داده بود سیوها کجا هستند.

منم ویندوز 7 دارم
سیستمم دل XPS L401 با کارت گرافیک GT425 و 2 گیگ رم هست ...
ممکنه بفرمایید سیو ها رو کجا بریزم و آیا کارت گرافیک باید آپدیت بشه یا نه ؟؟؟
البته من یه سری سیو ها رو تینجا ریخنم اما تو بازی که میزم همون مراحل بازی خودم رو نشون میده ...

ببینید درسته یا نه ؟ :40:

Traceur
04-02-2011, 21:33
منم ویندوز 7 دارم
سیستمم دل XPS L401 با کارت گرافیک GT425 و 2 گیگ رم هست ...
ممکنه بفرمایید سیو ها رو کجا بریزم و آیا کارت گرافیک باید آپدیت بشه یا نه ؟؟؟
البته من یه سری سیو ها رو تینجا ریخنم اما تو بازی که میزم همون مراحل بازی خودم رو نشون میده ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببینید درسته یا نه ؟ :40:
محل سیوها درسته .
سیو های خودتو پاک کن .

salib
04-02-2011, 22:54
محل سیوها درسته .
سیو های خودتو پاک کن .

اقا اون فایل config ها رو پاک کنم ...
جون الات سیو های پ.شه سیو رو پاک کردم اما او بازی رفتم دیدم هنوز مراحای که رفتم دیده میشه

meysad
05-02-2011, 00:16
تازه این بازی به دایرکت ایکس 11 احتیاجی نداره. دایرکت ایکس 9 براش لازمه.

در مورد رفع مشکلات صدا این روش ها توصیه میشه:

و گزینهi24 bit, 48000 Hz (Studio Quality)iرو انتخاب کنین. (بعضی جاها i16 bitهم عنوان شده.)

البته قبل از بررسی این موارد چک کنین که DXSETUP که در محل نصب بازی وجود داره رو اجرا شده باشه! ( Call of Duty - Black Ops\Redist\DirectX )

واقعاً از جوابتون ممنون . همه کارها رو انجام دادم ولی در کمال اعجب اون مسیر توی پوشه بازی اصلاً نیست !!!
ایراد از چی میتونه باشه ؟

Traceur
05-02-2011, 05:24
اقا اون فایل config ها رو پاک کنم ...
جون الات سیو های پ.شه سیو رو پاک کردم اما او بازی رفتم دیدم هنوز مراحای که رفتم دیده میشه
مگه فایل Config یا CFG تو فولدر Saveــــه ؟! :18:
من گفتم سیو های خودتو که تو فولدر Save پاک کن عزیز من !
جمله دومی به چه زبونیـــــه؟ :دی

اینم سیو خودمه (فقط مراحل زامبیش رو نرفتم).

Artam01
05-02-2011, 11:55
زامبی مرحله نداره، فکر کنم رکوردی است.

Vaioman
05-02-2011, 14:04
نظر شخصی:
اینم شد بازی .همش گیر ،همش باگ،فقط اعصابم رو خرد کرد.با دسکتاپم(که تازه کانفیگش هم خیلی خوبه) که نتونستم بازی کنم،افت فریم شدیدی داره.آپدیتها رو هم که نصب میکنی بازی دیگه اجرا نمیشه و ارور Steam must be run رو میده.دوستان هم کمک کردند ولی نشد.فکر کنم تا حالا حدود 50 بار بازی رو پاک کردم و ریختم.تو ویندوز XP هم امتحان کردم ولی نشد.بالاخره مجبور شدم رو لپ تاپ نصب کنم.اونم افت فریم داره و آپدیت رو هم که نصب میکنم همون ارور رو میده.اما یه ترینر دانلود کردم و تا حدودی مشکل افت فریم حل شد.دیگه خسته شدم و دارم همین جوری با لپ تاپ بازی میکنم.:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19 ::19::19::19::19::19:اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم و دعاش میکنم.:42:واقعآ که نسخه قبلی عالی بود بدون مشکل و دردسر.واقعآ لذتش رو بردم.

Artam01
05-02-2011, 17:19
برای من که اصلن ارور نداشت وقت چند باری ویندوز سون بهش گیر داد از بازی اومد بیرون، تجربه من اینه که قبلش نباید بازی دیگه ای رو اجرا کرد.
مثلن بعد مافیا میرم تو این بازی بازی نمی آد.

uones4u
05-02-2011, 18:48
سلام

والا که برا من نه گیر کرد نه چیزی ،البته من یه کم با کیبردم مشکل داشت که یکی از سیم های کیبورد اتصال داشت :31: درستش کردم و دیروز بردمش آخر خدایی حال داد .:10:

eblisandenzo
05-02-2011, 22:24
سلام من save ها رو دانلود کردم . اما هر جا که میریزم جواب نمیده . تو هر دو تا مسیر زیر هم امتحان کردم .

my com> local disk c> users> SOS docu> appdata> local> activision> Cod

هم تو خود محل نصب ریختم تو player

کمک کنین

Traceur
06-02-2011, 00:20
سلام من save ها رو دانلود کردم . اما هر جا که میریزم جواب نمیده . تو هر دو تا مسیر زیر هم امتحان کردم .

my com> local disk c> users> SOS docu> appdata> local> activision> Cod

هم تو خود محل نصب ریختم تو player

کمک کنین

سلام دوست عزیز

Win XP :

Win Se7eN :

MY computer>C:>user>dell>appdata>local>virtualstore>program file>Activision>Call of Duty : Black Ops>players>save

nois3
07-02-2011, 10:56
دوستان خوب پستهای مربوط به آپدیت هارو بخونن،بعد آپدیت‌ها باید کرک مربوط به همون آپدیت رو بریزین نه کرک دیگه(اگه کرک همون آپدیت نباشه ارور میده)

Vaioman
07-02-2011, 14:32
دوستان خوب پستهای مربوط به آپدیت هارو بخونن،بعد آپدیت‌ها باید کرک مربوط به همون آپدیت رو بریزین نه کرک دیگه(اگه کرک همون آپدیت نباشه ارور میده)
بی خیال!!!
هر کرکی که بگی رو امتحان کردم.اصلآ این آپدیت ها مشکل داره.

nois3
07-02-2011, 19:52
بی خیال!!!
هر کرکی که بگی رو امتحان کردم.اصلآ این آپدیت ها مشکل داره.
حرف شمارو قبول دارم،فک کنم سازنده این بازی هم هنوز نفهمیده کجا کردش مشکل داره(تا به حال بازی با این همه مشکل ..... ندیده بودم)
یه پیشنهاد می‌کنم:بجا این بازی مسخره,برید CRYSIS رو بازی کنید که نسخه ۲ش اومد از داستان بازی عقب نمانید.:5:
حیفه این سیستم نیست که شما دارید

dashmojtaba
07-02-2011, 23:22
سلام بچه ها من میخوام تازه بازی رو دانلود کنم ! لینکی هست تو تاپیک ؟ اگه هست بگین صفحه چنده ؟!

nois3
08-02-2011, 11:52
سلام بچه ها من میخوام تازه بازی رو دانلود کنم ! لینکی هست تو تاپیک ؟ اگه هست بگین صفحه چنده ؟!
بفرما عزیز(از Direct Link دانلود کن،مستقیمه)

afshund
08-02-2011, 15:10
lمن 3 تا دی وی دی خریدم که اکسترکت کرد

Iman-Emperatour
10-02-2011, 04:37
سلام
من تازه این بازی رو نصب کردم
فقط یه جاشو گیر کردم
اونجایی که تو کشور کوبا هستی و بعد از یه خونه بزرگ میای بیرون تو هستی با 2 نفر دیگه که هی یکیشون میگه کارلوس... کارلوس...!! رو به روتا چند تات دشمن سنگر گرفتن بعد از سمت راستت دوستات میان کمکت (با آرپی جی میزنن دشمنو نابود میکنن) سمت راستت یه تانک میاد از دیوار تو و بعد از چند ثانیه نمی دونم کی بهش شلیک میکنه و بعد یه نوشته میاد نوشته دوستایه تیمت کشته شدن!!

pooriya_hp
10-02-2011, 19:12
سلام دوستان عزیز

آقایون من یه جا گیر کردم ...

حالا کجا : تو یه مرحله ی هستی که داری یه نفر رو چکی می کنی بعد یکسری نیرو میریزن تو ساختمون بعدش هم باید بری بالا
پشت بوم حالا مشکل اینجاست که من نمی تونم از ساختمون بپرم به اونیکی ساختمون ....

بازی با x360 پلی میشه ....

---------- Post added at 07:12 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

راستی چقدر مونده تا بازی تموم بشه ؟؟

amin khan
10-02-2011, 19:22
سلام
یه مشکل دارم
اون مرحله ای که سوار هواپیما میشی
و باید به سربازات آدرس بدی تا وارد خونه بشن و بعد از اونجا هدایتشون کنی تا نیروهای مقابل نبیننشون
من این یه تیکه که بعد از خونه رو هر کاری میکنم سربازام دیده میشن و اونا هم میکشنشون
فقط از یه مسیر رد میشن
باید چکارش کنم؟

nois3
11-02-2011, 00:27
سلام دوستان عزیز

آقایون من یه جا گیر کردم ...

حالا کجا : تو یه مرحله ی هستی که داری یه نفر رو چکی می کنی بعد یکسری نیرو میریزن تو ساختمون بعدش هم باید بری بالا
پشت بوم حالا مشکل اینجاست که من نمی تونم از ساختمون بپرم به اونیکی ساختمون ....

بازی با x360 پلی میشه ....

---------- Post added at 07:12 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

راستی چقدر مونده تا بازی تموم بشه ؟؟
اونجارو باید بدو ای‌ وقتی‌ داری میرسی‌ سر پرتگاه بپر.بعد بازی‌ سلو موشن می‌شه میوفتی انطرف.:31::5:
فک کنم وسط بازی هستی‌

marmolak kocholo
11-02-2011, 09:11
سلام
یه مشکل دارم
اون مرحله ای که سوار هواپیما میشی
و باید به سربازات آدرس بدی تا وارد خونه بشن و بعد از اونجا هدایتشون کنی تا نیروهای مقابل نبیننشون
من این یه تیکه که بعد از خونه رو هر کاری میکنم سربازام دیده میشن و اونا هم میکشنشون
فقط از یه مسیر رد میشن
باید چکارش کنم؟

شما باید با یک دکمه ای به سربازا بگید که بخوابن زمین و به حالت سینه خیز در بیان
(دقیقا یادم نیست با چه دکمه ای بود)
بعدش منتظر بمون که سربازای دشمن برن و ادامه بده...

pooriya_hp
11-02-2011, 10:28
اونجارو باید بدو ای‌ وقتی‌ داری میرسی‌ سر پرتگاه بپر.بعد بازی‌ سلو موشن می‌شه میوفتی انطرف.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فک کنم وسط بازی هستی‌ __________________
دکمه برای دویدن وجود داره ؟؟

از کجا باید دور خیز کنم ؟؟؟ و باید کجا دکمه jump رو بزنم ؟؟؟

تازه وسطاش هسیتم:41:

Top Gear The Stig
11-02-2011, 13:25
سلام................
بازی خیلی خوبی هست من که خیلی خوشم اومد برای اینکه:
اولین بار هست که تو سری COD داستان رو در بازی شاهد هستیم(که داستان خیلی خوبی بود برای اولین بار مخصوصا)
اما تا نرفتم سراغ نکته ی بعد یه نکته ی دیگه در رابطه با داستان بازی به دوستان بگم:
سعی کنید 5 یا 6 مرحله ی آخر بازی رو یه ضرب تو 2 یا 3 ساعت برید لذت واقعی از داستان بازی رو ببرید.....
(من خودم از بازی اولش اصلا خوشم نیومد ولی از سر بی بازیی یه روز از مرحله های آخرش رو تو 3 , 4 ساعت رفتم که تازه
فهمیدم Black Ops یعنی چی!!!!)
گرافیک خیلی خوب و انفجار های عالی و لال نبودن شخصیت بازی و صداگذاری و........عالی بود.
ولی نکات منفی هم داشت:
هوش مصنوعی هم تیمی ها بسیار ضعیف بود(بسیار بسیار ضعیف)
دشمنها فقط شما رو تو تصویر میبینن و شلیک میکنن بهتون!!!
و................(که خیلی اشکالات ریزی هستن و تاثیر چندانی در خراب کردن بازی نمیذاره.
در کل من از 10 بهش 8.8 میدم.

nois3
11-02-2011, 14:03
دکمه برای دویدن وجود داره ؟؟

از کجا باید دور خیز کنم ؟؟؟ و باید کجا دکمه jump رو بزنم ؟؟؟

تازه وسطاش هسیتم:41:
والا من تو Xbox 360 بازی نکردم
ولی‌ تو pc که این شکلی‌ بود.۱۰۰% تو Xbox360 هم همین شکلی‌ هست.
داداش شما میتونی‌ راحت بفهمی کدوم دکمه پریدنه،کدوم دویدن. ۱۷،۱۸تا دکم بیشتر نداره که!امتحان کن :31:
شما میتونی‌ تو این تاپیک مشکلتو بگی‌:

pooriya_hp
11-02-2011, 15:02
آقا مرسی ... ممنون

رفتم اون مرحله اش رو !!!

فقط خواهشا یه خلاصه از داستان این بازی به من می گید ؟!!!

neon_91
11-02-2011, 15:18
آقا مرسی ... ممنون

رفتم اون مرحله اش رو !!!

فقط خواهشا یه خلاصه از داستان این بازی به من می گید ؟!!!

دوستان داستان بازیو گذاشتن فکر کنم اگه بگردی می تونی پیدا کنی من خودم خیلی وقت پیش بازیو تموم کردمزیاد یادم نیست بازیم یه چیزایی می دونممرحله اول که ترور کاسترو بود که نا موفق بود و میسون به یه زندان برده میشه اونجا به کمک رزنف از زندان فرار می کنه و به پنتاگون میاد تا یکیو به نام کراچنکو رو بکشه و اون سلاح کشنده nova رو از دست اون بگیره که حول این,داستان پیش میره البته بعضی جاها موارد فرعی وجود داره مثل جنگ ویتنام

pooriya_hp
11-02-2011, 17:22
از دوستان عزیز ممنون که راهنمایی کردن ...

چند دقیقه پیش بازیش رو تمموم کردم ...

Mehran-King
11-02-2011, 18:42
ای کاش میتونستم منم بازی کنم ، بازیشو دارم ، اما سیستمم ... :41: ، کسی نمیدونه آیا میشه با CPU یک هسته ای بازی کرد ؟

Arrowtic
11-02-2011, 18:50
فکر نکنم!!!!!!!!!!!!!!
___
مطمئن نیستما!

R O O T
11-02-2011, 18:54
برا من تك هسته 3.2 هست بازي هم روون اجرا ميشه

nois3
11-02-2011, 19:42
برا من تك هسته 3.2 هست بازي هم روون اجرا ميشه
درسته با همین cpu 3.2 و تنظیمات متوسط گرافیک 1gig می‌شه بازی روونی داشت.(این جور سیستمها معمولا کم هستن)

amin khan
11-02-2011, 23:58
شما باید با یک دکمه ای به سربازا بگید که بخوابن زمین و به حالت سینه خیز در بیان
(دقیقا یادم نیست با چه دکمه ای بود)
بعدش منتظر بمون که سربازای دشمن برن و ادامه بده...
نشد رفیق....
کل دکمه ها رو فشار دادم اینا سینه خیز نمیشن

havas_1980
12-02-2011, 00:19
نشد رفیق....
کل دکمه ها رو فشار دادم اینا سینه خیز نمیشنوقتی سربازای گشت دشمن از بالا و راست پیداشون شد ( V ) رو باید بزنین...

amin khan
12-02-2011, 09:50
وقتی سربازای گشت دشمن از بالا و راست پیداشون شد ( V ) رو باید بزنین...
از بالا و راست سربازی نمیاد
دو تا سربازن که وایسادن اونطرف خونه و حدود 10 دقیق وایسادم ولی از جاشون تکون نخوردن
یه تعداد ماشین هم از جاده پایین میان رد میشن
دکمه V هم کاری نکرد توی controlهم رفتم جلوی V نوشته بود melee attack ، برای شما هم همینو نوشته؟
وقتی هم توی هواپیما هستم فقط right click , left click دوربین رو جلو و عقب میکنن و space هم اشاره میکنه که کجا باید برن
ولی سینه خیز...

havas_1980
12-02-2011, 10:49
از بالا و راست سربازی نمیاد
دو تا سربازن که وایسادن اونطرف خونه و حدود 10 دقیق وایسادم ولی از جاشون تکون نخوردن
یه تعداد ماشین هم از جاده پایین میان رد میشن
دکمه V هم کاری نکرد توی controlهم رفتم جلوی V نوشته بود melee attack ، برای شما هم همینو نوشته؟
وقتی هم توی هواپیما هستم فقط right click , left click دوربین رو جلو و عقب میکنن و space هم اشاره میکنه که کجا باید برن
ولی سینه خیز...اهان... پس قبلترشو مشکل دارین.
دستور بدین که افرادتون پیشروی کنن و اون دو نفر رو بکشن...

بعداز این قسمت طبق حرف پست قبلیم عمل می کنین.

amin khan
12-02-2011, 17:28
اهان... پس قبلترشو مشکل دارین.
دستور بدین که افرادتون پیشروی کنن و اون دو نفر رو بکشن...

بعداز این قسمت طبق حرف پست قبلیم عمل می کنین.

چجوری باید دستور بدم که اونا رو بکشن؟
اینا 4 تان اونا 2تا ولی به محض این که طرفشون میرم میبندنمون به رگبار و همه رو میکشن

havas_1980
12-02-2011, 18:18
چجوری باید دستور بدم که اونا رو بکشن؟
اینا 4 تان اونا 2تا ولی به محض این که طرفشون میرم میبندنمون به رگبار و همه رو میکشنهدف رو بیارین رو اون دو تا دشمن تا هدف قرمز بشه و بعدش (Space) رو بزنین.

mf.designing
13-02-2011, 12:31
دوستان من یک جا گیر کردم !
تو قسمتی که از پرتاب موشک جلوگیری میشه و بعد میریم داخل ساختمان که مثل مرگز کنترل هست در آخر سر به یه در میرسم که دیگه اونجا میمونم چیکار کنم ! همه رو کشتیم و چیز دیگه ای هم نیست !:دی چه کنم ؟ علامت جلو در رو نشون میده ، تا میرسی اونجا دیگه چیزه دیگه ای مشخص نمیکنه !

amin khan
13-02-2011, 12:57
هدف رو بیارین رو اون دو تا دشمن تا هدف قرمز بشه و بعدش (Space) رو بزنین.
مرسی
بازی رو تموم کردم...
فقط بعد از اینکه بازی تموم میشه یه مرحله دیگه هم انگار داره ، اون هم جزو بازیه؟
همون که یه سری جنازه میان طرفت...
باید رکورد بزنی یا به صورت مرحله ای اونم؟

B3HZ@D
13-02-2011, 14:03
جزو مراحل و داستان اصلی بازی نیست
من که خودم هر چی ادامه دادم هیچ تغییری نمیکرد و همینطور توی اون اتاق پایین باید زامبی ها رو میکشتیم
بیشتر جنبه FUN داره به نظر من :31:
چیز خاص و بخصوص دیگه ای نداره

H A M A S
13-02-2011, 15:33
سلام
من MW2 بازی کردم شاهکار بود
حالا این سری جدید COD بهتره یا مدال افتخار جدید که اومده ؟؟(بدون تعصب لطفآ!:31:)
راستی قضیه اش راسته که تو اون بازی کاربر در نقش نیروهای القاعده هم هست؟؟

marmolak kocholo
13-02-2011, 16:03
سلام
حالا این سری جدید COD بهتره یا مدال افتخار جدید که اومده ؟؟(بدون تعصب لطفآ!:31:)
سلام دوست عزیز
شما این نسخه ی جدید Call Of Duty رو بگیرید مطمئن باشید خوشتون میاد
بازی گرافیک خوبی داره، داستان بازی شدیدا آدمو درگیر می کنه و ...

به نظر من و خیلی از بچه های دیگه این مدال افتخار جدیده واقعا خراب کرده بود !!
چه از نظر گرافیک چه از نظر داستان مسخره ای که داشت و ... ! خداییش خیلی هارو از سری Medal Of Honor نا امید کرد از جمله خودم !
شما اگه بین خرید Moh و COD:BO گیر کردی شک نکن و Black Ops بگیر چون خیلی بازی قشنگی هست.

meshkiposh2200
13-02-2011, 16:37
دوستان من بالاخره با همون زبان روسی بازی را شروع کردم .اولای بازی حایی هست یه جت جنگی توش هست سربازایی که باهامون بودند از اون فضا رفتند بیرون و بیرون از رمین و هوا موشک و تیر میباره بمحض حرج شدن از اون فضا تیر اندازی بهمومن میشه و کشته میشیم هر جایی هم پناه میگیرم کشته میشم کسی میتونه کمکم کنه اگه لازم عکس هم میذارم

mf.designing
14-02-2011, 00:43
تو قسمتی که از پرتاب موشک جلوگیری میشه و بعد میریم داخل ساختمان که مثل مرگز کنترل هست در آخر سر به یه در میرسم که دیگه اونجا میمونم چیکار کنم ! همه رو کشتیم و چیز دیگه ای هم نیست ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه کنم ؟ علامت جلو در رو نشون میده ، تا میرسی اونجا دیگه چیزه دیگه ای مشخص نمیکنه !
دوستان به مام کمک کنید بازی رو ادامه بدیم !:دی

havas_1980
14-02-2011, 00:51
دوستان من بالاخره با همون زبان روسی بازی را شروع کردم .اولای بازی حایی هست یه جت جنگی توش هست سربازایی که باهامون بودند از اون فضا رفتند بیرون و بیرون از رمین و هوا موشک و تیر میباره بمحض حرج شدن از اون فضا تیر اندازی بهمومن میشه و کشته میشیم هر جایی هم پناه میگیرم کشته میشم کسی میتونه کمکم کنه اگه لازم عکس هم میذارمتو همین دو صفحه که صحبتش شده بود...

از در پشتی یعنی بالایی بیایین بیرون و هدف رو بیارین رو اون دو تا دشمن سر راهتون تا هدف قرمز بشه و بعدش (Space) رو بزنین... جلوتر هم وقتی سربازای گشت دشمن از بالا و راست پیداشون شد ( V ) رو باید بزنین.

تو قسمتی که از پرتاب موشک جلوگیری میشه و بعد میریم داخل ساختمان که مثل مرگز کنترل هست در آخر سر به یه در میرسم که دیگه اونجا میمونم چیکار کنم ! همه رو کشتیم و چیز دیگه ای هم نیست !:دی چه کنم ؟ علامت جلو در رو نشون میده ، تا میرسی اونجا دیگه چیزه دیگه ای مشخص نمیکنه !

دوستان به مام کمک کنید بازی رو ادامه بدیم !:دیفکر نمیکنم باگ باشه... ای کاش یه عکس میزاشتی ببینیم وضعیتش چطوریه!

Amir Hossein
14-02-2011, 01:19
سلام
میخواستم بدونم نمیشه حالت زامبی ها رو بازی کرد
آخه میگه باید آن بشی

mohammadrezams
15-02-2011, 16:22
سلام
میخواستم بدونم نمیشه حالت زامبی ها رو بازی کرد
آخه میگه باید آن بشی
سلام

SA3EDLORD
15-02-2011, 22:54
سلام...............دوستان من امروز این بازی رو گرفتم نصب کردم وقتی وارد بازی شدم خیلی تیک تیک میزنه:41:
hot pursuit هم همینطور اما خیلی کمتر:13:
فکر نمیکردم در این حد کم بیاره سیستمم:
ram:2
vga:1gb 9600 gt
cpu:3.2ghz

========================
با اپدیت کردن کارت گرافیک مشکلم حل میشه؟

Erfan.
15-02-2011, 23:08
سلام...............دوستان من امروز این بازی رو گرفتم نصب کردم وقتی وارد بازی شدم خیلی تیک تیک میزنه:41:
hot pursuit هم همینطور اما خیلی کمتر:13:
فکر نمیکردم در این حد کم بیاره سیستمم:
ram:2
vga:1gb 9600 gt
cpu:3.2ghz

========================
با اپدیت کردن کارت گرافیک مشکلم حل میشه؟

سیستمتون برای با آخرین جزییات بازی کردن مناسب نیست ولی فکر میکنم با تنظیمات معمولی بتونید به راحتی بازی کنید...

VGA رو حتما Update کنید تاثیر زیادی داره...

Patch های خود گیم رو هم دانلود کنید...

Vsync رو Off کنید ببینید تاثیر داره؟

راستی رزولیشنی که بازی میکنید رو هم اعلام کنید...

موفق باشید.

SA3EDLORD
15-02-2011, 23:29
سیستمتون برای با آخرین جزییات بازی کردن مناسب نیست ولی فکر میکنم با تنظیمات معمولی بتونید به راحتی بازی کنید...

VGA رو حتما Update کنید تاثیر زیادی داره...

Patch های خود گیم رو هم دانلود کنید...

Vsync رو Off کنید ببینید تاثیر داره؟

راستی رزولیشنی که بازی میکنید رو هم اعلام کنید...

موفق باشید. __________________
رزلویشن اول 1280 x1024 بود ولی دیدم اینجوریه رفتم تنظیمات رو پایین ترین حد کردم............رزلویشن رو هم 800 x 600 گذاشتم...........ولی بازم تیک میزد ولی کمتر شد!

Erfan.
15-02-2011, 23:45
رزلویشن اول 1280 x1024 بود ولی دیدم اینجوریه رفتم تنظیمات رو پایین ترین حد کردم............رزلویشن رو هم 800 x 600 گذاشتم...........ولی بازم تیک میزد ولی کمتر شد!

کار هایی رو که گفتم انجام دادید؟ چه نتیجه ای حاصل شد؟

Amir Hossein
15-02-2011, 23:57

سیستم منم تقریبا در حد سیستم شماست
مال منم تیک میزد
ولی یه خورده بازی کردم رفتم جلو درست شد
30 فریم هم دارم

nois3
16-02-2011, 12:29
دوستانی که ADSL دارن
موقع بازی مودم تون خاموش باشه.تیک تیک)lag( برطرف می‌شه(خیلی‌ تاثیر داره)

pooriya_hp
16-02-2011, 20:50
سلام
مدال افتخار جزء بازی های پرافتخار در تاریخ گیم هست که از قدیم با گیمرها بوده ....
من خودم به شخصه عاشق این بازی بود (( در ps1 )) واقعا بازی زیبای بود ...
الان هم نمیشه به راحتی از کنارش گذشت ....

اما از زمانی که COD اومد تقریبا عمر مدل به پایان رسید ....

الان هم برگ برنده دست cod:black ops هست ... از نظر گرافیک ، گیم پلی - داستان و ... موفق تر بوده .

البته این دو بازی خیلی شبیه هم هستند ....

از نظر من اگه ps3 دارید 100% برید cod : blak ops رو بگیرید

اما اگه x360 یا pc دارید اول black ops رو تموم کنید بعد برید سراغ medal of honor

موفق باشید

SA3EDLORD
16-02-2011, 21:04
دوستان این بازی های من روز به روز داره مشکلشون بر طرف میشه:18:...............
cod که خیلی بهتر شده بود امروز....................باز امروز عصر رفتم تو بازی بهتر شد...........:18:
hot pursuit میشه گفت دیگه تیک نمیزنه:18:

mf.designing
16-02-2011, 21:34
فکر نمیکنم باگ باشه... ای کاش یه عکس میزاشتی ببینیم وضعیتش چطوریه!
اینم عکس :

ata5361
23-02-2011, 12:51
سلام خدمت همه دوستان
آقا کارت گرافیک من متاسفانه geforce 9400 GT 1 GB
بازی اجرا میشه ولی وقتی new mission رو می زنی یه دمو نشون میده و وسطش سیستم هنگ میکنه و باید کلا ریست کرد!
main: Giga EP31-DS3L
cpu: Intel core 2 due E4500 2.2G
Ram: 2 G bus 800
می دونم سیستم به درد بازی نمی خوره اما کارت گرافیکو عوض کنم راه میوفته یا یه خرج اساسی باید کرد؟

مثلا club radeon HD 5770 (CGAX-57724IDP) 1 gb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا از اون بهتر

club radeon hd 6850 (CGAX-57724IDP) 1 gh
با تشکر

Amir Hossein
24-02-2011, 00:21
سلام
من اومدم اینجا ولی دوستان کوماندو ما همینجا میمونن و هیچ اتفاقی نمیافته:31:
من باید کاری بکنم یا ایراد از بازیه!!!

Layken
24-02-2011, 00:47
تا اونجایی که یادمه اون بغل مغلها یه تیرباری بود سوارش میشدیم
یا راکت لانچر بود که یه سری تانک میان باید اونارو بزنی.

Amir Hossein
24-02-2011, 02:05
تا اونجایی که یادمه اون بغل مغلها یه تیرباری بود سوارش میشدیم
یا راکت لانچر بود که یه سری تانک میان باید اونارو بزنی.نه بابا هیچی نیست
دیویست هزار بار دور زدم ولی هیچی پیدا نکردم
ولی آخر راه یه راه زیر زمینیه. خیلی مشکوک میزنه
اگر هم قرار بود من کاری کنم. یارام هی تکرار میکردن
من فکر کنم ایراد از بازیه

arash the archer
26-02-2011, 12:10
سلام
من بازی رونصب کردم ولی اجرا نمیشه! لطفا یک کرک خوب معرفی کنین

Amir Hossein
28-02-2011, 00:14
سلام

nois3
28-02-2011, 11:31
سلام

منم دقیق تو همین مرحله ویتنام گیر کردم،ولی‌ ۲باره از اول همین مرحله رفتم درست شد(واسه خیلی‌ها همینجا گیر میکرد)

OSEN
28-02-2011, 20:56
سلام

کامل متوجه نشدم . یعنی بازی گیر میکنه ؟.
اگر نه که ... اینجا اگه درست یادم باشه سر گروه شما رو میفرسته جلو و جلوتر که میرید ویتنامی ها میریزن سرتون . چنتاشون هم بالای درختا استتار کردن و با اسنایپر میزنن که سریع باید دخل اونا رو بیاری .
البته اگر همونجا باشه و اشتباه نکرده باشم :27:.

:46:.

بردیا
06-03-2011, 18:22
من تازه بلک اوپس رو گرفتم و نصب کردم
جدا ازینکه زیاد ازش خوشم نیومد ولی با اینکه سیستم نسبتا خوبی دارم حتی روی رزولیشن 1024*768 هم بازی روون اجرا نمیشه

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz x 2 (3.00Ghz)

Ram:2.0 GB

NVIDIA GeForce 9600 GT (Microsoft Corporation - WDDM v1.1) (PS3.0/VS3.

Vram:1.0 GB

marmolak kocholo
06-03-2011, 18:48
من تازه بلک اوپس رو گرفتم و نصب کردم
جدا ازینکه زیاد ازش خوشم نیومد ولی با اینکه سیستم نسبتا خوبی دارم حتی روی رزولیشن 1024*768 هم بازی روون اجرا نمیشه

Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz x 2 (3.00Ghz)

Ram:2.0 GB

NVIDIA GeForce 9600 GT (Microsoft Corporation - WDDM v1.1) (PS3.0/VS3.

Vram:1.0 GB

دوست عزیز این بازی کلا مشکل داره شما آخرین پچ بازی رو دانلود و نصب کنین مشکل افت فریم برطرف میشه :

Nasser_ZRE
07-03-2011, 12:50
دوستان اخرش که تموم میشه میره یه مرحله که باید زامبیا ها را بکشی تا کی باید اینا را کشت؟

havas_1980
07-03-2011, 21:49
دوستان اخرش که تموم میشه میره یه مرحله که باید زامبیا ها را بکشی تا کی باید اینا را کشت؟هر چه در توان دارین! تموم نشدنیه...

بردیا
09-03-2011, 12:33
ای بابا این چرا اینطوریه؟
وقتی از بازی خارج میشم و دفعه بعد میخوام دوباره ادامه بدم resume نداره و مجبورم از اول همون مرحله شروع بکنم

havas_1980
09-03-2011, 18:19
ای بابا این چرا اینطوریه؟
وقتی از بازی خارج میشم و دفعه بعد میخوام دوباره ادامه بدم resume نداره و مجبورم از اول همون مرحله شروع بکنمواسه رفع این ایراد از منو وارد Campaign میشی. بعدش ESC رو میزنی و دوباره Campaign رو انتخاب میکنی...

mafr07
10-03-2011, 13:59
انصافا عجب بازی بود . خدا پدر مادر کسی که این پچ آخری رو گذاشت بیامرزه . به نظر بازی چه از نظر داستان و چه از نظر جذابیت یک سر و گردن از mw2 بالاتر بود.

Ali*Reza
11-03-2011, 19:47
برای من هم با پچ زیر مشکلم حل شد.:11:

X_9
11-03-2011, 21:04
دوستان یکی پچ رو دوباره آپلود کنه ممنون
فایل پاک شده

arash the archer
12-03-2011, 11:05
برای من هم با پچ زیر مشکلم حل شد.:11:

سلام
من این پچ رو دانلود کردم ولی چطوری باید ازش استفاده کنم رو نمیدونم !

بردیا
12-03-2011, 16:42
یه فلش بک قشنگ به call of duty 5 زدن تو این بازی

یاداوری دوباره شخصیتایی مثل رزنوف و دیمیتری فوق العاده نوستالوژیک بودش

دیمیتری واقعا حیف شد،به قول رزنوف اون باید تو برلین میمردش نه با اون وضع.

Ali*Reza
12-03-2011, 16:44
سلام
من این پچ رو دانلود کردم ولی چطوری باید ازش استفاده کنم رو نمیدونم !

آخرین کرک رو نصب کنین و فایل هایی که در پوشه SKIDROW رو کپی و در محل نصب بازی پیست کنین.

mehdi_vsgh
12-03-2011, 17:07
سلام یه مشکل عجیب
ویندوزم ویندوز 7 نسخه 64 بیتی است
اخرین ورژن کارت صدا هم نصبه
وقتی وارد بازی میشم در قسمت دموهای بازی کاملا صدا دارم ولی به محض اینکه بازی اجرا میشه دیگه صدایی ندارم
با اینکه تو تنظیمات بازی صدا تا اخره

چرا؟؟؟

havas_1980
12-03-2011, 19:18
سلام یه مشکل عجیب
ویندوزم ویندوز 7 نسخه 64 بیتی است
اخرین ورژن کارت صدا هم نصبه
وقتی وارد بازی میشم در قسمت دموهای بازی کاملا صدا دارم ولی به محض اینکه بازی اجرا میشه دیگه صدایی ندارم
با اینکه تو تنظیمات بازی صدا تا اخره

چرا؟؟؟
DXSETUP که در محل نصب بازی وجود داره رو اجرا کنین. ( Call of Duty - Black Ops\Redist\DirectX )

M A X I M U M
12-03-2011, 22:37
سلام دوستان
من واقعا یه مشکل عجیب دارم در مورد این بازی به همین خاطر هست که خیلی وقته این بازی رو گرفتم اما نتونستم رو کامپیوتر انجامش بدم
من واسه بازی هام از کارت گرافیک 4670 ddr3 با دو گیگ رم و یه cpu خوب دو هسته ای استفاده می کنم
یه مانتیور فول اچ دی هم دارم کلا سیستم مناسبیه
من رو این سیستم بازی های just cause 2 lost planet 2 AC1.2و خیلی از بازی های دیگه رو روی کیفیت تصویر 1080 بدون کوچک ترین مشکلی بازی کردم با بهترین کیفیت
حتی بازی مدال جدید رو هم ریختم روی 1080p بالای 27 فریم داشتم از نظر گرافیک و اینا فکر نکنم این بازی هایی که نام بردم از cod bo کم باشن اما الان cod رو نصب کردم همش تصویر فریز داره یا انگار فریم میاد پایین گیر می کنه خیلی عجیبه
من حتی cod 4 و cod 6 رو با بهترین کیفیت ممکن روی 1080p بازی کردم اصلا نمیدونم این چه مرگشه
از نظر درایو کارت و dx و اینا که سیستمم کاملا بروزه
اصلا به دلم مونده این بازی رو روی pc تموم کنم

به نظرتون مشکل از کجاست ؟

Erfan.
12-03-2011, 23:22
در کل این نسخه پر از مشکل و باگ و ... هست...

بنده با سیستمی که در امضام میبینید در لول اول افت فریم و تیک(فریم سوخته) دارم!!!

البته با نصب انواع و اقسام پچ و کرک تا حد زیادی این مشکلات برطرف شد...

M A X I M U M
13-03-2011, 09:38
پچ صفحه قبلو نصب کردم
همه چی عالیه به این میگن بازی :دی

بردیا
14-03-2011, 12:28
دیشب تمومش کردم
خیلی عالی بود
البته من گیم پلی MW2 رو یه کم ترجیح میدم به این ولی داستان این یکی فوق العاده بودش

باتوجه به خنده ای که دراگویچ کرد موقع گفتگوی آخر بازی با میسون و همچنین یه نمایی که از کندی نشون داد در حالی که میسون هم حضور داشت پس میسون طبق برنامه ریزی قبلی کندی رو کشته بود
درسته؟

M A X I M U M
14-03-2011, 17:48
داشتم بازی می کردم به یه مرحله ای رسیدم که نیروهای بریتانیایی حمله می کنن اونجا یه دفعه رفتم بالا انگار دارم پرواز می کنم هیچ کاری نمی تونستم بکنم نه ESC کار می کرد نه دکمه دیگه مجبور شدم بازی رو با TM ببندم
مشکل از کجاست ؟! انگار این بازی نمیخواد درست درمون پیش بره

yashgin128
16-03-2011, 00:18
سلام من چندتا سوال دارم
1.توی این بازی هم میشه با جو استیک کار کرد؟
2.اگه ممکنه یه کم درباره مد های بازی هم توضیح بدین
3.کسی تونسته تو مد مولتی پلیر بازی کنه؟
4.تو مد اول که 4 تا سرباز هست میشه مثلا من با سیستم خودم سرباز شماره 1 باشم و دوستم تو سیستم خودش سرباز شماره 2.یعنی به صورت شبکه بازی کنیم؟منظور از سیستم لپتاپ هست
به امضام هم یه توجه کنید

بردیا
16-03-2011, 13:41
استراتژی خاصی برای مپ پنتاگون توی زامبی مود ندارید؟
من همیشه تا راند7میرم ولی بیشتر دیگه نمیکشم

Ali*Reza
16-03-2011, 16:46
خیلی زودتر از اون چیزی که فکر میکردم تموم شد.!!

mahyarSAMSUNG
17-03-2011, 21:33
واقعا باورم نمیشه نگاه کنید و مقایسه کنید ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Atari)/atari-game-river-raid.png

omidshsh
18-03-2011, 20:24
آقا من این پچ جدیدو نصب کردم ولی مشکل حل نشد
بازی اجرا میشه
منوی اصلی لود میشه
همین که می خواد وارد بازی بشه صفحه سیاه میشه ولی وارد بازی نمیشه
کمک؟!

diako1984
18-03-2011, 21:08
سلام
میشه زامبی 7رو تو لن LAN بازی کرد؟:11: Thanks

M A X I M U M
18-03-2011, 23:44
بالاخره بازی رو تموم کردم بدون هیچ گونه مشکل گرافیکی و گیر و ...
باید بگم بی نظیر بود یک کلام بی نظیر
قبلا جزو کسانی بودم که COD Black Ops شایسته اون همه تقدیر و عنوان بهترین شوتر و غیره نمی دونستم اما الان واقعا حق میدم بهش این بازی شایسته هر عنوانی رو داره واقعا یکی از بهترین شوترهای عمرم بود

pooyakhaste
19-03-2011, 10:51
سلام
آقا من این بازیو 4 - 5 مرحله رفتن یک دفعه صدای بازی قطع شد
اگر سیوهای بازی رو پاک کنم درست میشه ولی حوصله ندارم از اول بازی کنم
راهی هست درست بشه؟

rezapassword
22-03-2011, 14:17
سلام
عید شما مبارک
دوستان یه جایی هست که سوار یه هواپیما هستیم و باید با اون دوربین چند نفر رو هدایت کنیم
اونجا دقیقا باید چه کار کرد
من سر در نیاوردم ؟

Molibden
24-03-2011, 00:40
این بازی من وقتی تو منوهاشم صدا داره
ولی وقتی میره تو خود بازی هیج صدایی ازش در نمیاد
مشکل از چیه؟

ma_softnet
24-03-2011, 10:18
سلام
من تو سایتش دیدم آپدیت 1.7 هم برایش آمده لطفا تمام آپدیتها به همراه لینک مستقیم آنها را قرار دهید من هر چقدر تو نت گشتم پیدا نکردم
با تشکر

MOHAMMAD2010
25-03-2011, 14:59
میشه یه نفر لینک آپدیت 4 رو بزاره لینک قبلی کار نمیکنه

ma_softnet
25-03-2011, 15:41
فرق این آپدیتها در چیه؟
مثلا فرق آپدیت 4 با 5 یا با 6 در چیه؟

moh72
26-03-2011, 11:57
اقا من zombies رو که میزنم میگه باید به اینترنت وصل باشی کرکی چیزی می خواد؟ این همون زامبیه که بعد از تموم شدن بازی و تو COD:WAW بود؟

uones4u
26-03-2011, 12:11
میشه یه نفر لینک آپدیت 4 رو بزاره لینک قبلی کار نمیکنه

دانلود آپدیت های جدید بازی Call Of Duty : Black Ops Update 5 & 6

توضیحات: ابتدا حتما مطمئن شوید که آنتی ویروس شما غیر فعال می باشد. سپس فایل دانلودی خود را اکسترکت نموده و به نصب فایل اجرایی Call.of.Duty.Black.Ops.Update.5.and.6 بپردازید. پس از اتمام نصب ، به محل نصب بازی رفته و تمامی فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در اینجا کپی نموده و جایگزین (Replace) نمایید. سپس به اجرای بازی بپردازید و آنتی ویروس خود را فعال نمایید.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع :

Khan gholi
26-03-2011, 17:24
این فیلمی که اخرش نشون میده که میسون توی فیلم هست واقعیه؟یعنی ترور کندی توسط فردی بنام میسون صورت گرفته؟

ma_softnet
26-03-2011, 17:32
کسی نیست جواب من را هم بدهد

uones4u
26-03-2011, 22:16
کسی نیست جواب من را هم بدهد

این اپدیت ها تغییرات جدیدی را در بازی ایجاد می کند که از جمله آن ها : بهبود کارایی و بازدهی CPU شما در هنگام بازی ، بهینه سازی هماهنگی بخش زامبی بازی ، برطرف سازی برخی مشکلات در نقشه های بازی ، جلوگیری از ایستادن غیر منتظره بازی ، رفع عیب رادار بازی ، اضافه کردن ۱۲ بازیکن جدید به لیست بازیکنان و … .

M A X I M U M
26-03-2011, 23:16
این فیلمی که اخرش نشون میده که میسون توی فیلم هست واقعیه؟یعنی ترور کندی توسط فردی بنام میسون صورت گرفته؟

شاید اینطور باشه مشخص نیست اما من اینطور فکر نمی کنم
بالاخره با این همه امکانات میشه چنین فیلمی رو درست کرد

Spiffy
26-03-2011, 23:25

دوست عزیز اینو بخون:
History Mystery
تاریخ مرموز

Have a history teacher explain this ----- if they can.
از یک استاد تاریخ بخواهید این حقایق را شرح دهد....اگر بتواند

Abraham Lincoln was elected to Congress in 1846.
John F. Kennedy was elected to Congress in 1946.
آبراهام لینکلن در سال 1846 به سنا را یافت
جان. اف. کندی در سال1946 به سنا راه یافت

Abraham Lincoln was elected President in 1860.
John F. Kennedy was elected President in 1960.
آبراهام لینکن در سال 1860به ریاست جمهوری انتخابشد
جان. اف. کندی در سال 1960 به ریاست جمهوری انتخاب شد

Both were particularly concerned with civil rights.
Both wives lost their children while living in the White House.
هر دو توجه خاص به حقوق بشر داشتند.
همسر هر دو در زمان زندگی در کاخ سفید فرزندشان راازدست دادند

Both Presidents were shot on a Friday.
Both Presidents were shot in the head
هر دو رئیس جمهور در روز جمعه ترور شدند
تیر به سر هر دو رئیس جمهور اصابت کرد

Now it gets really weird.
حالاواقعاً حیرت آور می شود
Lincoln 's secretary was named Kennedy.
Kennedy's Secretary was named Lincoln .
اسم منشی لینکلن کندی بود
اسم منشی کندی لینکلن بود

Both were assassinated by Southerners.
Both were succeeded by Southerners named Johnson.
هر دو توسط جنوبی ها ترور شدند
جانشین هر دو یک جنوبی به نام جانسون بودند
Andrew Johnson, who succeeded Lincoln, was born in 1808.
Lyndon Johnson, who succeeded Kennedy, was born in 1908.
اندرو جانسون که جانشین لینکلن شد در سال 1808 به دنیا آمده بود
لیندن جانسون که جانشین کندی شد در سال 1908 به دنیا آمده بود

John Wilkes Booth, who assassinated Lincoln, was born in 1839.
جان ویلکس بوتس که لینکلن را ترور کرد متولد 1839 بود

Lee Harvey Oswald, who assassinated Kennedy, was born in
1939.
لی هاروی اسوالد که کندی را ترور کرد متولد 1939 بود

Both assassins were known by their three names.
Both names are composed of fifteen letters.
هر دو تروریست دارای نام سه کلمه ای بودند
نام هر دو از 15 کلمه تشکیل شده بود

Now hang on to your seat.
حالا محکم روی صندلی بنشینید
Lincoln was shot at the theater named 'Ford'.
Kennedy was shot in a car called
' Lincoln ' made by 'Ford'.
لینکلن در تآتری به نام فورد ترور شد
کندیدر اتومبیلی به نام لینکلن ساخت کارخانه فورد ترورشد

Lincoln was shot in a theater and his assassin ran and hid in a warehouse.
لینکلن در تآتر ترور شد و قاتلفرار کرد و در یکانبار مخفی شد
Kennedy was shot from a warehouse and his assassin ran and hid in a theater.
کندی از داخل یک انبار ترور شد و قاتل فرار کرد و در یک انبار مخفی شد

Booth and Oswald were assassinated before their trials.
هر دو تروریست قبل از محاکمه ترور شدند

Dark-King
27-03-2011, 21:59
این اخرش زامبی از کجا اومدن چه ربطی به بازی داشت این زامبی ها رو که میکشیم تیر تموم شد چیکار کنیم؟

کسی رمز بازی رو داره؟

ma_softnet
28-03-2011, 14:19
وقتی بازی تموم میشه ی مرحله هست ی سری آدم میاد که مریض هستند و باید بکشی اون مرحله چیه؟
باید چکار کرد؟

بردیا
28-03-2011, 14:29
این اخرش زامبی از کجا اومدن چه ربطی به بازی داشت این زامبی ها رو که میکشیم تیر تموم شد چیکار کنیم؟

کسی رمز بازی رو داره؟

وقتی تیرتون داره تموم میشه برید به سمت همون دیواری که اسلحه رو ازش برداشتید و این بار که روی اسلحه کلیک کنید بهتون فشنگ میده

Molibden
29-03-2011, 13:54
این زامبیاش انقد وحشیانه حمله میکنن که من با ترینرم از پسشون بر نمیام اخرش بازی قاطی میکنه میاد بیرون

pooriya_hp
29-03-2011, 14:55
zombi ها مزخرفه !!

من که اصلا خوشم نی مد !!! :13:

Khan gholi
29-03-2011, 20:33
جناب کاربر SPiffy در راستای نوشتار شما اینو نشون می ده که قتل این دو رهبر کاملا ساخته پرداخته شده بود و اینکه خیلی بعد مشخص شد قتل کندی توسط خود سیا بوده .الته بعضی ها میگن توسط موسادعلتش این بود که هر دوشون جهان رو به سمت صلح جهانی و در مورد کندی استفاده کمتر امریکا از زور واسلحه بوده واین یعنی از ورشکسته شدن کمپانی ها اسلحه سازی امریکا و حمایت کمتر از اسرائیل

من هر چی سرچ میکنم این صحفه انلاین بازی کردن این بازی رو پیدا نمیکنم؟کسی میدونه چجوری میشه اینو انلاین بازی کرد؟

tiyam 01
31-03-2011, 14:35
منم همین مشکلو داشتم . چند دقیقه صبر کنی درست میشه . اگه نشد مرحلشو از اول برو در ضمن این مرحله یکی مونده به آخره

منم این مشکل رو دارم ... اما باز تکون نمیخوره

ویرایش: با نصب اپدیت درست شد ....

tiyam 01
31-03-2011, 14:50
مشکل از چیه؟

اینو دانلود و نصب کن درست میشه

moh3en_sh
01-04-2011, 15:26

کسی رمز بازی رو داره؟
بفرمایید اینم ترینر برو زامبی ها رو بترکون:31:

Amir Hossein
03-04-2011, 00:03
سلام
کرکی چیزی نیست که بشه زامبی هارو اجرا کرد
یه بار هم تا آخر رفتم زامبی ها اومد ولی اومدم بیرون رفتم دیگه نیومد..
یکی از بچه ها کرک گذاشته بود لینکش خراب بود..
منم دیگه دنبالشو نگرفتم
حالا اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشیم...

ALI&SOAP
03-04-2011, 17:23
سلام
کرکی چیزی نیست که بشه زامبی هارو اجرا کرد
یه بار هم تا آخر رفتم زامبی ها اومد ولی اومدم بیرون رفتم دیگه نیومد..
یکی از بچه ها کرک گذاشته بود لینکش خراب بود..
منم دیگه دنبالشو نگرفتم
حالا اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشیم...

موقعی که هنوز هیچ آیکنی رو باز نکردی space بزن خودشو آزاد میکنه بعد یه چرخی تو اتاق بزن یه کامپیوتر پیدا می کنی واردش شو و اینو وارد کن
3ARC Unlock
3رو بزار قبل آنلاک بعد از کامپیوتر بیا بیرون وspace رو بزن وzombi رو انتخاب کن وحالشو ببر::21:

ARASH66
04-04-2011, 19:43
یکم دیر بازی کردم ولی تمومش کردم بدون هیچ مشکلی، خیلی بازی زیبایی بود فقط به نظرم هوش مصنوعی دشمنان پایین بود.

مشکل از چیه؟
دوست عزیز شما DirectX 9 یا بالاتر رو نصب کنید باید درست بشه، این مشکل رو من هم داشتم.(البته بازی رو نصب کردم داخلش یک DirectX داشت همونو نصبیدم)

EsTeGhL@L 70
04-04-2011, 20:51

منم این مشکل رو دارم ... اما باز تکون نمیخوره

ویرایش: با نصب اپدیت درست شد ....

سلام دوست عزيز منم اين مشكلو دارم. شما چه اپديتي نصب كرديد؟
لينكشو ميزاريد . تشكر:10:

iraaaaan
05-04-2011, 12:38
آقا این بازی چرا اینقدر دیر load میشه؟
مشکل از سیستم ماست یا اینکه از خود بازیه؟

alone_boy
05-04-2011, 16:39
سلام
این بازی کلا مرحله کوباش اینطوری گیر داره؟!
با گرافیک 9500 و رم 2 و سی پی یو 5300 روی دو تا سیستم این مرحله همش گیر داره و خیلی کنده
ولی توی سیستم دوستم که زودتر از من نصبش کرده و این مرحله رو رد کرده میگه درست میشه
این مشکل کُلیه؟!

بردیا
05-04-2011, 16:46
سلام
با گرافیک 9500 و رم 2 و سی پی یو 5300 روی دو تا سیستم این مرحله همش گیر داره و خیلی کنده
ولی توی سیستم دوستم که زودتر از من نصبش کرده و این مرحله رو رد کرده میگه درست میشه
این مشکل کُلیه؟!

مشکل افت فریم داره تو بعضی نسخه ها

صفحات قبلی بچه ها یه پچ 70 مگی گذاشته بودن که مشکلو برطرف میکرد ولی الان در دسترسم نیست

ALI&SOAP
05-04-2011, 18:03

سیستم لود بازی مشکل نداره احتمالا مشکل از سیستم شماست:20:

pooriya_hp
05-04-2011, 19:00
ممکنه از سیستم شما باشه !!

یا با نصب patch های جدید مشکلتون حل بشه !!

MCSE MAN
06-04-2011, 11:20
سلام
این مشکل کُلیه؟!
من تازه شروع كردن به بازي كردن و دقيقا همين مشكل رو دارم
تو همين مرحله كوبا بعضي قسمت ها رو خيلي كند لود ميكنه
اميدوارم مراحل بعدي بهتر بشه

iraaaaan
06-04-2011, 13:46
ولی به نظرم موتور بازی هم زیاد برای اجرا روی pc مناسب نیست . فکر کنم می تونستند بهتر بسازنش!
آخه سیستم من هم ضعیف نیست و بازی های با گرافیک شبیه به این رو راحت لود میکنه.

maziarb
07-04-2011, 17:30
دوستان من اینحا بازی گیر کردم، بایستی که یکی از دوستاش درو با پا باز کنه اما نمیکنه، چند بار عقب جلو رفتم، چند بارم رستارست کردم بازی رو دوباره رفتم نشد! دیشب update 5,6 رو ریختم، بازم نشد

عکس:

---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

یه موشک هم بقلمه، مرحله 8هستش فک کنم، نوشته assault the german base and find steiner

meshkiposh2200
11-04-2011, 18:16
دوستان یه تک پست بود که مشکلات بازی همراه با راه حل هاش اگه ممکنه ادرس اونو بدید به مشکل سیاه شدن صفحه برخوردم

meshkiposh2200
12-04-2011, 22:37
بذارید دقیقتر بگم یه جایی هست پشتیبانیه هوایی با بی سیم باید بگیری بعدش که امد و قلع قم کم همه را با یکی از همراهات یک درب را دارن هل میدن به من میگند بیا هل بده وقتی که هل دادم محیط بازی کلا مشکی میشه و لی اون نشانگز زرد و اینکه چند متر باید بری هست کسی میتو نه کمک من کنه

amir131
13-04-2011, 19:47
دوستان در Call of Duty: Black Opsمیخوام کرکش رو نصب کنم این میاد
this application has failed to start because steam_api.dll was not found.re-installing the application may fix this problem

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

دوستم اینو نصب کرده کلا من اکثر بازیهایی که نصب میکنم کرکشون باز نمیشه مشکل سیستم من چیه؟

feraydoonn
15-04-2011, 12:45
کمک
این سیاه شدن صفحه من و کشت.اونجایی که دو نفری در رو هل میدن بعد از باز شدن در صفحه سیاه میشه. در ضمن مرحله رو چند بار رستارت کردم ولی بازم صفحه سیاه میشه.

byta_1
15-04-2011, 15:29
سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم. تو بازیcall of diuty black ops در مرحله شماره 6 به نام the defector گیر افتادم تو این مرحله بعد از سقوط هلی کوپتر و وارد شدن به ساختمان یه جنگ داخل ساختمان و بعدش داخل شهر که بعد از فرمان دادن به هلیکوپتر از طریق رادیو برای از بین برد targetهای داخل شهر و تانک یه قسمت که به اون یارو کمک میکنم تا درو باز کنه که ماشین منفجر میشه کل صفحه سیاه میشه فقط یه نقطه تو صفحه میبینی که فاصله رو بهت نشون میده من این مرحله رو تاجایی میرم که این کلمه نوشته شده plant c4من اینجا گیر کردم نه نقشه دارم نه چیزی تو این تاریکی مطلق کمکم کنه کی میتونه به من کمک کنه من چه طور این مرحله رو رد کنم

erfandj
15-04-2011, 19:00
دوستان در Call of Duty: Black Opsمیخوام کرکش رو نصب کنم این میاد
this application has failed to start because steam_api.dll was not found.re-installing the application may fix this problem

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

دوستم اینو نصب کرده کلا من اکثر بازیهایی که نصب میکنم کرکشون باز نمیشه مشکل سیستم من چیه؟
دوست عزیز شما باید کرک بازی رو کپی کنی و بریزی داخل پوشه ی بازی نیازی نیست اونو اجرا کنی در واقع نباید اجرا کنی باید تو محل نصب بازی بریزیش.

Alex * Delpiero
16-04-2011, 17:13
سلام به دوستان
من الان تو اون قسمتی هستم که مربوط به ویتنام هست
یکم که اون مرحله رو بری جلو یه نفر از بالا میفته رو سرت و باید تند تند enter زد ولی من هر چی میزنم هیچ اثری نداره ؟؟؟!!!
چطوریاست ؟

Erfan.
16-04-2011, 18:03
سلام به دوستان
من الان تو اون قسمتی هستم که مربوط به ویتنام هست
یکم که اون مرحله رو بری جلو یه نفر از بالا میفته رو سرت و باید تند تند enter زد ولی من هر چی میزنم هیچ اثری نداره ؟؟؟!!!
چطوریاست ؟

سلام.

این بازی Quick Time Event با Enter نداره! احتمالا E هست یا V ... (یادم رفته چون کمی قدیمی شده)

Alex * Delpiero
16-04-2011, 19:18
سلام.

این بازی Quick Time Event با Enter نداره! احتمالا E هست یا V ... (یادم رفته چون کمی قدیمی شده)

من جای دکمه هارو عوض کردم
پیغام میده که reapedly press enter or F for fight back

havas_1980
16-04-2011, 20:08
من جای دکمه هارو عوض کردم
پیغام میده که reapedly press enter or F for fight back
تند تند باید F رو بزنین با توجه به این پیغام...

Alex * Delpiero
16-04-2011, 20:53
تند تند باید F رو بزنین با توجه به این پیغام...

میدونم ولی خب هر چی میزنم هیچ فایده نداره !!! :13:

meshkiposh2200
17-04-2011, 14:49
بذارید دقیقتر بگم یه جایی هست پشتیبانیه هوایی با بی سیم باید بگیری بعدش که امد و قلع قم کم همه را با یکی از همراهات یک درب را دارن هل میدن به من میگند بیا هل بده وقتی که هل دادم محیط بازی کلا مشکی میشه و لی اون نشانگز زرد و اینکه چند متر باید بری هست کسی میتو نه کمک من کنه

کمک
این سیاه شدن صفحه من و کشت.اونجایی که دو نفری در رو هل میدن بعد از باز شدن در صفحه سیاه میشه. در ضمن مرحله رو چند بار رستارت کردم ولی بازم صفحه سیاه میشه.

سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم. تو بازیcall of diuty black ops در مرحله شماره 6 به نام the defector گیر افتادم تو این مرحله بعد از سقوط هلی کوپتر و وارد شدن به ساختمان یه جنگ داخل ساختمان و بعدش داخل شهر که بعد از فرمان دادن به هلیکوپتر از طریق رادیو برای از بین برد targetهای داخل شهر و تانک یه قسمت که به اون یارو کمک میکنم تا درو باز کنه که ماشین منفجر میشه کل صفحه سیاه میشه فقط یه نقطه تو صفحه میبینی که فاصله رو بهت نشون میده من این مرحله رو تاجایی میرم که این کلمه نوشته شده plant c4من اینجا گیر کردم نه نقشه دارم نه چیزی تو این تاریکی مطلق کمکم کنه کی میتونه به من کمک کنه من چه طور این مرحله رو رد کنم

سه نفر یکجا گیر کردند هیچکی نمیتونه کمک ما 3 نفر کنه

DJ POLESTAR
18-04-2011, 19:09
منم مشکل سیاه شدن صفحه درست مثل این عزیزانی که گفتن رو دارم! اولش فک کردم ماشین منفجر شد و ما کور شدیم حالا دیگه زیادی رو عصابم را رفت!!! کسی اینجا اینطوری نشده، ای بابا، یکی کمک کنه!!؟؟؟؟؟؟

DJ POLESTAR
19-04-2011, 11:34
عزیزا شما رو بخدا کمک کنید، مشکل از کرکه؟ از خود بازیه، از چیه آخه!؟!؟

DJ POLESTAR
19-04-2011, 13:27
بالاخره کشفیدم مشکلش چیه... اون مرحله رو ریستارت کنید از اول برید مشکلتون حل شه، یه باگ هستش!

SA.JJ.AD
19-04-2011, 14:34
تو اون قسمت که تصویر سیاه میشه ! باید یه بار اون قسمتو ریست کنید و از اول شروع کنید با این تفاوت که وقتی به محل مورد نظر نزدیک شدید (اونجا که تصویر سیاه شده بود دفعه قبل) قبلش برید تو تنظیمات گرافیک بازی و بزارید رو حالت windows mode و بعد از رد کردن اون قسمت !! دوباره به حالت عادی برگردونید و ...

meshkiposh2200
23-04-2011, 23:06
تو اون قسمت که تصویر سیاه میشه ! باید یه بار اون قسمتو ریست کنید و از اول شروع کنید با این تفاوت که وقتی به محل مورد نظر نزدیک شدید (اونجا که تصویر سیاه شده بود دفعه قبل) قبلش برید تو تنظیمات گرافیک بازی و بزارید رو حالت windows mode و بعد از رد کردن اون قسمت !! دوباره به حالت عادی برگردونید و ... اقا من WINDOWS MODE را پیدا نکردم دقیقا کجاست من یک بار مرحله ر ری استارت کردم فرقی نکرد بار دیگه تنظیمات گرافیک را روی دیفالت گذاشتم بازم فرقی نکرد

mrfr
24-04-2011, 13:00
:19:سلام من هر كاري ميكنم كال اف 7 اجرانمي شه پك هم ريختم باز اجرا نشد چكار كنم:19:

SA.JJ.AD
25-04-2011, 00:23
اقا من WINDOWS MODE را پیدا نکردم دقیقا کجاست من یک بار مرحله ر ری استارت کردم فرقی نکرد بار دیگه تنظیمات گرافیک را روی دیفالت گذاشتم بازم فرقی نکرد

تو همون قسمتی که تنظیمات گرافیکی رو تغییر میدید این گزینه وجود داره ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!! اگه هم نتونستید پیدا کنید یه بار و بازی قبل از اینکه به اون قسمتی که صفحه سیاه میشه برسید !! یه بار کلید ترکیبی alt+Enter رو از رو کیبورد بزنید تا بازی به حالت windos mode بره و ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+
موفق باشید :20:

:19:سلام من هر كاري ميكنم كال اف 7 اجرانمي شه پك هم ريختم باز اجرا نشد چكار كنم:19:

دوست عزیز اگه میخوای جوابی بگیری لطف کن بیشتر توضیح بده !! چه اروری میده ؟! در صورت امکان از ارور عکس بگیرید بزارید اینجا :46:

meshkiposh2200
25-04-2011, 15:24
تو همون قسمتی که تنظیمات گرافیکی رو تغییر میدید این گزینه وجود داره ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!! اگه هم نتونستید پیدا کنید یه بار و بازی قبل از اینکه به اون قسمتی که صفحه سیاه میشه برسید !! یه بار کلید ترکیبی alt+Enter رو از رو کیبورد بزنید تا بازی به حالت windos mode بره و ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+
موفق باشید :20:

:46:

برای من بازم فرقی نکرد ار فول اسکرین ا.ردمش ییرون و تنظیمات گرافیکی را هم روی دیفالت گذاشتم فک کنم دیگه باید قید بازی را بزنم

SA.JJ.AD
25-04-2011, 17:53
برای من بازم فرقی نکرد ار فول اسکرین ا.ردمش ییرون و تنظیمات گرافیکی را هم روی دیفالت گذاشتم فک کنم دیگه باید قید بازی را بزنم
وقتی تصویر سیاه میشه بعد میری تنظیمات رو تغییر میدی ؟!:13:
+
اون مرحله رو با حالت windows mode رفتید ؟!کلا یه بار از اخرین چک پوینت شروع کن و همون لحظه بزار رو windows mode و بازیو ادامه بده !

B.J.U
25-04-2011, 18:59
بچه ها میشه آخرین پچ بازی + کرک رو بزارید؟!

DJ POLESTAR
25-04-2011, 19:41
قابل توجه دوستانی که اون مشکل سیاه شدن صفحه در لول 6 رو دارن.
بنده هم این مشکل سرم اومد اما با ریستارت کردن اون مرحله (از اول رفتن) مشکلم حل شد؛ نه تنظیمات گرافیکی رو تغییر دادم نه چیز دیگه...!

meshkiposh2200
26-04-2011, 23:54
وقتی تصویر سیاه میشه بعد میری تنظیمات رو تغییر میدی ؟!:13:
+
اون مرحله رو با حالت windows mode رفتید ؟!کلا یه بار از اخرین چک پوینت شروع کن و همون لحظه بزار رو windows mode و بازیو ادامه بده !
واقعا ممنون با این کاری که کردم درست شد چندین مرخله را هم رفتم جلو دوباره جایی گیر کردم نه که تصویر سیاه بشه نمیدونم باید چی کار کنم یعنی رو سکوی جلویی نمیوتنم بپرم

SA.JJ.AD
27-04-2011, 00:41
واقعا ممنون با این کاری که کردم درست شد چندین مرخله را هم رفتم جلو دوباره جایی گیر کردم نه که تصویر سیاه بشه نمیدونم باید چی کار کنم یعنی رو سکوی جلویی نمیوتنم بپرم

خب خدارو شکر :46:
.
درر مورد اینجا !! :18:
.
اونجور که یادم میاد اینجا شما از اون یارو جلو تر بودید !! یعنی اول باید شما میپریدید !! :18:اما ... !!شما یه بار از اول اون قسمتو برو و به اینا که رسیدی وا نسسا و با سرعت بدو و بپر !! :31: نباید مشکلی باشه !!
+
راستی لطف کن سایز عکستو کم کن !! یا بصورت لینک بزار !! اینجور نظم صفحه بهم ریخته و همچنینی سنگین شده !

meshkiposh2200
28-04-2011, 00:55
ممنون حل شد.راستی سیو گیم های بازی کجا ذخیره میشه البته شاید شرکت ها فرق داشته باشند مال من از شرکت باران هستش.

molaali
28-04-2011, 11:18
من بازی رو نصب کردم و کرک skidrow رو هم ریختم ولی حدود دو دقیقه از بازی که میگذره(زمان نشان دادن عکس های رئیس جمهور ها و ...) از بازی میاد بیرون.دلیلش چی میتونه باشه؟
ممنون میشم اگه لطف کنید و راهنمایی کنید.

Dark Soul
29-04-2011, 10:42
ممنون حل شد.راستی سیو گیم های بازی کجا ذخیره میشه البته شاید شرکت ها فرق داشته باشند مال من از شرکت باران هستش.
محل نصب بازی پوشه یplayer

meshkiposh2200
29-04-2011, 22:57

از من چنین پوشه ای نداره

meshkiposh2200
29-04-2011, 23:22

از من چنین پوشه ای نداره

Dark Soul
30-04-2011, 17:58
از من چنین پوشه ای نداره
اینجا رو چک کن(البته در سون)
C:\Users\yourusername\AppData\Local\Activision\CoD
توی مای داکیومنت را هم که چک کردی...

meshkiposh2200
01-05-2011, 00:53
اینجا رو چک کن(البته در سون)
C:\Users\yourusername\AppData\Local\Activision\CoD
توی مای داکیومنت را هم که چک کردی...

این پوشه بود ولی توش هیچی نبود هیدن هامم بازه

SA.JJ.AD
01-05-2011, 01:11
این مسیر رو هم چک کنید !!

البته بسته به سیستم و محل نصب بازی شما متغیره !!

meshkiposh2200
02-05-2011, 14:46
این مسیر رو هم چک کنید !!

البته بسته به سیستم و محل نصب بازی شما متغیره !!

والا مال من 32 بیتی هستش و پوشه ای به نام 86 نداره ولی کلا پوشه ای به نام player نداره به هر حال پیداش کردم

C:\Users\Meshkiposh2200\AppData\Local\VirtualStore \Program Files\BaRaN\Call of Duty Black Ops\players

Amir Hossein
02-05-2011, 23:34
سلام
من دوتا ترینر دانلود کردم هیچ کدوم کار نمیکنه
وقتی میخوام استفاده کنم بازی هنگیده میشه
آپدیت 1 رو هم نصبیدم درست نشد
یکی کمک کنه من میخوام زامبی هارو بترکونم

moucker_boy
03-05-2011, 14:20
سلام.
بازی من در جایی که از توی هواپیما باید آدم های روی زمین رو هدایت کنی گیر می کنه. لطفا کمکم کنین.
.
.
.

H.P1366
04-05-2011, 15:55
سلام
آقا یه مشکل برادر من این بازی رو همون اوایل با کارت گرافیک gtx 8800 بازی کرد همه چیزش رو هم تا ته بالا برده بود خیلی روون بازی می کرد
اما من الان بازی رو نصب کردم با گرافیک gtx 570 و cpu core 2 due 3.2 و رم 4 گیگ حتی اگه همه چیزش رو هم بیارم پایین باز کم میاره و تیکه تیکه و به حالت پرش نشون میده باید چی کار کنم
در ضمن من از Update.1 استفاده می کنم

Erfan.
04-05-2011, 18:23
سلام
آقا یه مشکل برادر من این بازی رو همون اوایل با کارت گرافیک gtx 8800 بازی کرد همه چیزش رو هم تا ته بالا برده بود خیلی روون بازی می کرد
اما من الان بازی رو نصب کردم با گرافیک gtx 570 و cpu core 2 due 3.2 و رم 4 گیگ حتی اگه همه چیزش رو هم بیارم پایین باز کم میاره و تیکه تیکه و به حالت پرش نشون میده باید چی کار کنم
در ضمن من از Update.1 استفاده می کنم

من با VGA شما با ماکزیمم ستینگ به راحتی فریم مناسب میگرفتم...

شما آپدیت ها رو تا 1.4 نصب کنید + درایور جدید کارت گرافیکتون رو هم دانلود کنید به احتمال زیاد درست میشه.

S!LENCE
07-05-2011, 20:07
خب رضا جان! رفتی نسخه روسی بازی رو گرفتی دیگه که تبدیل کردنش به نسخه انگلیسی به زحمتش نمی ارزه... دنبال نسخه انگلیسش برو.

این فایل رو از آدرس زیر بگیرین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از حالت فشرده خارج و در C:\Windows\System32 کپی کنین.

پس اگه که به این صورت هست. دیگه هیچچی! باید صبر کرد...

در مورد رفع مشکلات صدا این روش ها معرفی میشه:

* مسیر زیر رو (در ویندوز XP) طی کنین:
تب Control Panel > Sounds and Audio Devices > Volume
در بخش Speaker Settings روی Advanced کلیک کنین و بعدش تب Performance رو انتخاب کنین.
و بخش Sample rate conversion quality رو در حالت GOOD و بخش Hardware acceleration رو در حالت NONE تنظیم کنین.

* DirectX در محل نصب بازی (Activision\Call of Duty - Black Ops\Redist\DirectX) رو اجرا کنین.

* درایور کارت صوتی رو به روز کنین.

* بازی رو به صورت Compatibility to Windows XP اجرا کنین.

سلام
آقا ما بازی روچندی پیش نصب کردیم و تموم کردیم منو ها هم انگلیسی بود و کامل
حالا همون دی وی دی رو یه سیستم دیگه نصب کرده گرافیک آپدیت هم از سایت سافت گذر گرفته ولی منوهاش روسیه!!! راه حلی براش هست؟ سرچ کردم سوالی اینجوری ندیدم
ممنون

moucker_boy
08-05-2011, 13:02
کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
.
.

Alex * Delpiero
08-05-2011, 13:09
سلام.
بازی من در جایی که از توی هواپیما باید آدم های روی زمین رو هدایت کنی گیر می کنه. لطفا کمکم کنین.
.
.
.

یعنی چی گیر میکنه ؟؟؟ یعنی هنگ میکنه ؟؟؟ یا اینکه نمیدونی باید چیکار کنی ؟؟!!!

rangeeeer
08-05-2011, 22:01
احتمالا از مشگل از کامپیوتر هستش .
اگه قسمت زامبی بازی رو بازی کرده باشید متوجه میشید تو لول های بالاتر
بازی خیلی سخت میشه یکی از دوستام تا لول 50 رفته خوداییش هنگ کردم
اگه باچشم خودم نمیدیدم باورم نمی شد من که ادعای کیفیت بازی 95% رو
تو resident evil 5 داشتم به سختی تونستم باکد تقلب تا لول 36 برم اگه میخواید
شمارشو بهتون بدم باهاش حرف بزنید (تهرونیه).
حالا بگزریم اگه توی منو بازی تند تند space بزنی از جا پا می شه پشت سرش یه
کامپیوتر هست اگه کد (doa) رو تایپ کنی یه مرحله ی زامبی جدید باز میکنه
مثل همین بازی های اتاری میمونه ولی بگی نگی باحاله ضرر نمیکنی.

moucker_boy
09-05-2011, 14:30
یعنی چی گیر میکنه ؟؟؟ یعنی هنگ میکنه ؟؟؟ یا اینکه نمیدونی باید چیکار کنی ؟؟!!!

هنگ میکنه. دیگه هر کاری کنی هیچ اتفاقی نمی افته. :28:

M A X I M U M
09-05-2011, 14:48
مشکل از کرکته
عوضش کن درست میشه
منم همین مشکلو داشتم

Amirrezaajalli
09-05-2011, 19:24
سلام
دوستان من یک هفته بعد از عرضه شدن Black ops خریدم و نصبش کردم.کارت گرافیکم 9800 بود،overclock کردم سوخت.4ماه پیش GT240 خریدم یه ماه استفاده کردم دیدم کم میاره رفتم یه gts450 گرفتم که به مراتب از 9800 و GT240 قوی تره.ولی از وقتی اینو گرفتم فقط و فقط Call of Duty Black ops کلا به صورت آزار دهنده تصویر آهسته میاد.بقیه بازی هارو(مثل Saboteur-Crysis2-Shift2-Fifa-Metro2033-PES-Dead Space2-Mafia-............. و هر بازی که فکرشو بکنید) تو حالت Hardcore بازی میکنم بدون کوچکترین مشکلی.
راهی یا path و ..... هست که این مشکل من حل شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Erfan.
09-05-2011, 22:09
سلام
دوستان من یک هفته بعد از عرضه شدن Black ops خریدم و نصبش کردم.کارت گرافیکم 9800 بود،overclock کردم سوخت.4ماه پیش GT240 خریدم یه ماه استفاده کردم دیدم کم میاره رفتم یه gts450 گرفتم که به مراتب از 9800 و GT240 قوی تره.ولی از وقتی اینو گرفتم فقط و فقط Call of Duty Black ops کلا به صورت آزار دهنده تصویر آهسته میاد.بقیه بازی هارو(مثل Saboteur-Crysis2-Shift2-Fifa-Metro2033-PES-Dead Space2-Mafia-............. و هر بازی که فکرشو بکنید) تو حالت Hardcore بازی میکنم بدون کوچکترین مشکلی.
راهی یا path و ..... هست که این مشکل من حل شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این بازی کلا مشکل داره و زیاد روش حساب نکنید.

پچ ها رو نصب + آخرین درایور VAG رو نصب کنید.

pesilium
11-05-2011, 22:06
میشه چند تا عکس قشنگ از شخصیت های اصلی بازی برای پوستر بذارین؟

T_rex
16-05-2011, 23:59
سلام
این بازی چرا رو سیستم من تیک میزنه ؟
سیستم من اینه:
اتلون دو هسته ای X2 4200 با فرکانس 2200
4 گیگ رم
گرافیک 4670 1 گیگ

حتی وقتی تمام گزینه های گرافیک رو کم میکنه باز هم کم میاره تصویر بنظرم از گرافیک نیست
بنظر شما از cpu نیست ؟؟
کسی با cpu پایینتر از من این بازیو روون اجرا کرده ؟؟

Amirrezaajalli
17-05-2011, 00:14
سلام
این بازی چرا رو سیستم من تیک میزنه ؟
سیستم من اینه:
اتلون دو هسته ای X2 4200 با فرکانس 2200
4 گیگ رم
گرافیک 4670 1 گیگ

حتی وقتی تمام گزینه های گرافیک رو کم میکنه باز هم کم میاره تصویر بنظرم از گرافیک نیست
بنظر شما از cpu نیست ؟؟
کسی با cpu پایینتر از من این بازیو روون اجرا کرده ؟؟

زیاد سخت نگیر
پست های بالا رو بخون،
واسه منم با گرافیک GTS 450 و CPU 8600 تصویر آهسته میاره.(در حالی که Dead Space رو با بالاترین کیفیت اجرا میکنم)حتی وقتی گرافیکو رو پایین ترین حالت ممکن میذارم.در عوض با گرافیک G210 (که در حد آفیس کار میده)تو حالت Hardcore روون میاره.ظاهرا این ورژن اشکال زیادی داره

Kamyar_AnathemA
17-05-2011, 04:37
سلام

مرحله یکی مونده به آخر این یارو هادسون تفنگو میگیره سمت من بعد دیگه هیچی نمیشه

یک آپدیت 70-80 مگی هم نصب کردم قبل اینکه بازیو شروع کنم اما باز اینجا گیر کرد

چکار باید بکنم ؟

Amirrezaajalli
17-05-2011, 13:45
سلام

چکار باید بکنم ؟

شما در طول بازی هیچ مشکلی نداشتی؟؟؟؟:46:
واسه من که هر چند دقیقه اساسی تصویر آهسته میشد نتونستم کلا بازی کنم!:41::41::19::19:

dvdbaz
18-05-2011, 00:11
سلام
اقا این گیم پد چجوری فعال میشه ؟
من میخوام با جوی استیک بازی کنم چکار باید بکنم؟؟؟

5ajad
18-05-2011, 00:13
سلام

چکار باید بکنم ؟
از قبل بازی رو در حالت Windowed mode قرار بدین
درایور کارت گرافیکتونو آپدیت کنین

Kamyar_AnathemA
18-05-2011, 02:34
واسه من که هر چند دقیقه اساسی تصویر آهسته میشد نتونستم کلا بازی کنم!:41::41::19::19:

نه من مشکلی نداشتم

با اینکه من با لپتاپ بازی میکنم و رم 2 گیگ دارم و گرافیک جی فورس 8500 اما با بالاترین کیفیت بازی کردم

مشکل بالا هم حل شد تا آخر رفتم بازیو

mehdi_vsgh
18-05-2011, 11:30
سلام داستان بازیو یکی برام تعریف میکنه من مرحله اخر هستم الان بالاخره نفهمیدم این mason مرده یا زندس؟
یا بقیه افراد مثله دراکژویچ و استانلر و .....؟؟؟؟

یه توضیح یکی میده داستان بازیو؟

hamed30
18-05-2011, 11:37

بیشتر لگ های بازی مربوط به توان سیستم هست منم قبلا همین مشکل رو داشتم و فکر میکردم از خود بازیه ولی وقتی سیستمم رو کمی ارتقاء دادم تمام اون مشکلات رفع شد .

mehdy.z
18-05-2011, 13:20
سلام داستان بازیو یکی برام تعریف میکنه من مرحله اخر هستم الان بالاخره نفهمیدم این mason مرده یا زندس؟
یا بقیه افراد مثله دراکژویچ و استانلر و .....؟؟؟؟

یه توضیح یکی میده داستان بازیو؟
داستان بازی رو دوستان توی چند پست توی تاپیک کنسولی بازی توی چند پست ارائه کردند...

بیشتر لگ های بازی مربوط به توان سیستم هست منم قبلا همین مشکل رو داشتم و فکر میکردم از خود بازیه ولی وقتی سیستمم رو کمی ارتقاء دادم تمام اون مشکلات رفع شد .
البته بعضی از لگها به ناسازگاری بازی با نوع سیستم(جدا از توان اون)هم برمیگرده....مثلا خود من توی صحنه هایی که بالای 45 فریم داشتم ولی لگ به وضوح به چشم میومد!!

Amirrezaajalli
18-05-2011, 14:32

اتفاقا ربطی به توان سیستم نداره!
همونطور که گفتم من تمام بازی ها رو (Metro2033-Dead Space2-MafiaII-Crysis2) ور هر بازی سنگین دیگه رو رو حالت Hardcore بدون ذره ای مشکل بازی میکنم.فقط و فقط تو این بازی مشکل دارم.حتی وقتی تمام تنظیمات رو low میذارم باز همین مشکل هست!
قبلا با کارت گرافیک 9800 و بعدش با G210 تو گرافیک بالا راحت بازی میکردم.ولی الان با GTS450 نمیتونم بازی کنم.ورژن درایورم هم 267 هست!!!!!!!!
کسی هست مشکل مشابه مشکل من رو داشته باشه؟؟؟؟:19::19::19:

ruzbe1313
18-05-2011, 15:15
بازیو که سیو میکنم. همون موقع resume داره
اما میام بیرون دوباره اجرا میکنم میپره فقط New Game داره. چرا آخه؟!

dvdbaz
18-05-2011, 15:22
اقا کسی نمیتونه جواب سوال منو بده؟

hamed30
18-05-2011, 17:25
اتفاقا ربطی به توان سیستم نداره!
همونطور که گفتم من تمام بازی ها رو (Metro2033-Dead Space2-MafiaII-Crysis2) ور هر بازی سنگین دیگه رو رو حالت Hardcore بدون ذره ای مشکل بازی میکنم.فقط و فقط تو این بازی مشکل دارم.حتی وقتی تمام تنظیمات رو low میذارم باز همین مشکل هست!
قبلا با کارت گرافیک 9800 و بعدش با G210 تو گرافیک بالا راحت بازی میکردم.ولی الان با GTS450 نمیتونم بازی کنم.ورژن درایورم هم 267 هست!!!!!!!!
کسی هست مشکل مشابه مشکل من رو داشته باشه؟؟؟؟:19::19::19:

دوست عزیز برای شما اونطوری بوده ولی برای من نه . من با سیستم قبلی رو low هم لگ داشتم ولی الان روی high بازی میکنم . با پایین ترین تنظیمات Res 800x600 بدون shadow کلا هر چیزی رو که فکرش رو بکنی آوردم رو پایین ترین درجه ولی بازم تیک داشت ولی با ارتقاء ناچیزی تو سیستم الان هیچ مشکلی ندارم البته نه با بالاترین جزئیات ، در حدی که قابل قبول باشه.
شما cpu سیستمت چیه ؟

Amirrezaajalli
18-05-2011, 17:30
دوست عزیز برای شما اونطوری بوده ولی برای من نه . من با سیستم قبلی رو low هم لگ داشتم ولی الان روی high بازی میکنم . با پایین ترین تنظیمات Res 800x600 بدون shadow کلا هر چیزی رو که فکرش رو بکنی آوردم رو پایین ترین درجه ولی بازم تیک داشت ولی با ارتقاء ناچیزی تو سیستم الان هیچ مشکلی ندارم البته نه با بالاترین جزئیات ، در حدی که قابل قبول باشه.
شما cpu سیستمت چیه ؟

CPU:8600 core2dou
HDD:2TB Hitachi
VGA:GTS450 1GB DDR5 - Club3D
Ram:4GB Super tallent

hamed30
19-05-2011, 09:23
CPU:8600 core2dou
HDD:2TB Hitachi
VGA:GTS450 1GB DDR5 - Club3D
Ram:4GB Super tallent

من با این سیستم الان مشکلی تو بازی ندارم .
CPU : AMD Phenom II X4 955 3.2GHZ
VGA : Nvidia GT 220 1GB
Ram : 4GB

mohsenjxj
19-05-2011, 11:31
سلام به اساتید محترم
من این بازی را گرفتم و نصب کردم اما اجرا نمیشه به ظر شما علتش چیه مشخصات سیستمم هم بالاست و ویندوز سون 64 بیت روش نصب هست.
لطفا یکی از اساتید درمورد مراحل و چگونگی نصب و اجرای این بازی راهنمایی کنه.:10:

mohsenjxj
19-05-2011, 11:58
بعد از کلیک روی آیکن بازی تصویر زیر میاد

Amirrezaajalli
19-05-2011, 14:27
سلام به اساتید محترم
من این بازی را گرفتم و نصب کردم اما اجرا نمیشه به ظر شما علتش چیه مشخصات سیستمم هم بالاست و ویندوز سون 64 بیت روش نصب هست.
لطفا یکی از اساتید درمورد مراحل و چگونگی نصب و اجرای این بازی راهنمایی کنه.:10:

جدی نگیر.
این بازی کلا از اولش مشکل داشت و داره

hamed30
19-05-2011, 18:15
بعد از کلیک روی آیکن بازی تصویر زیر میاد

تمام فایل های مربوط به کرک رو در محل نصب بازی کپی کردین ؟

mohsenjxj
19-05-2011, 21:30
سلام بازی را دوباره نصب کردم با دایرکس روی خود دی وی دی
وقتی روی آیکن کلیک میکنم ایندفعه این پیام ظاهر میشه که هم روی yes و هم روی no کلیک کردم بازی بالا نیومد و هیچ اتفاق خاصی نیفتاد لطفا یه با مرام راهنمایی کنه ببینم چیکار باید بکنم؟

Alex * Delpiero
19-05-2011, 23:06
سلام بازی را دوباره نصب کردم با دایرکس روی خود دی وی دی
وقتی روی آیکن کلیک میکنم ایندفعه این پیام ظاهر میشه که هم روی yes و هم روی no کلیک کردم بازی بالا نیومد و هیچ اتفاق خاصی نیفتاد لطفا یه با مرام راهنمایی کنه ببینم چیکار باید بکنم؟
این پیغام به این خاطر میاد چون احتمالا آخرین بار که شما اونو بازی کردین حالا به هر صورتی که بوده یکدفعه از بازی اومدین بیرون !!!
قانونا ما yes بزنید باید بازی بالا بیاد !