PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ تاپیک جامع مباحث مرتبط با کارشــناســی ارشـــد

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12

javadlf
12-05-2013, 17:32
یادمه تو تاپبک کاردانی به کارشناسی بچه ها کارنامه هاشون رو می گذاشتن یا درصدهاشون رو با رتبه هاشون می گفتن.

فکر خوبیه که اینجا هم بچه ها کارنامه شون رو بزارن تا سال بعدیا ببینن برای گرفتن رتبه دلخواهشون چه درصدهایی باید بزنن.

pcgamer
12-05-2013, 19:54
بچه ها من مجاز نشدم ولی می شه یکی این جدولشو توضیح بده؟؟ رتبه کل داوطلب بدون سهميه و این عدد ها چه چیزی رو نشون می ده؟ رتیه خود من کجاست که بتونم بمقایسه کنم چقدر دیگه تلاش می کردم قبول می شدم؟ اصلا هر چقدر جدول رو نگاه می کنم اصلا متوجه نمی شم چی می گه. لطفا یکی حوصله کنه یک توضیح بده:n16:
زده اخرین نفر قبولی 4900 نمره کل داوطلب رو هم زده 6990 این یعنی خیلی بد؟یعنی 2 هزار نفر از من بهتر زدن یا واحدش فرق داره و مثلا برای قبلو شدن تو دانشگاه اصفهان باید چقدر باشه

لطفا اگه کسی می دونه ...
هر سه تا سوال غلط که جواب بدیم یک نمره کم می شه؟ ؟؟
من خیلی از نتیجه شوکه شدم فکر میکردم خوب زدم . :n27:

Soroush-S
12-05-2013, 20:26
لطفا اگه کسی می دونه ...
هر سه تا سوال غلط که جواب بدیم یک نمره کم می شه؟ ؟؟
من خیلی از نتیجه شوکه شدم فکر میکردم خوب زدم . :n27:

منم فکر میکردم مجاز بشم . درصد درسام کم بود ولی منفی نداشتم و فقط ریاضی سفید گذاشته بودم . با نرم افزار تخمین رتبه پارسال تست کردم من مجاز اعلام می کرد و احتمال قبولیم توی تکمیل ظرفیت می دادم ولی نمیدونم چرا اینطوری شد:n13:
تازه سرجلسه بعد از پخش دفترچه دوم بنظرم فقط 70 درصد حاضر بودن بلکه کمتر.

Переклад не
12-05-2013, 22:09
دنیا که به آخر نرسیده .یا سال بعد یا آزاد و یا خدمت :n09:

Soroush-S
12-05-2013, 22:18
دنیا که به آخر نرسیده .یا سال بعد یا آزاد و یا خدمت :n09:

خدمت ما داریم می آییم :n02:

pcgamer
12-05-2013, 23:48
بچه ها چرا جواب سوالامو نمی دین اینا سوالاتی هستن که اکثرا می دونن...واقعا اینا برام سواله.هر کی جواب بده براش like می زنم :n02:گل بش می دم .
یکی راجب ضریب منفی هر تست.. ایا به ازای هر 3 تا جواب غلط یک نمره کم می شه تو کنکور؟
و راجب جدول وقتی زده اخرین نفر قبولی 4900 یعنی کلا 4900 نفر تو کل کشور پزیرش می کنن ؟ و من که 6000 هزار بودم یعنی نفر 6000 بودم؟؟ این خیلی افتضاحه؟

تست های امسال واقعا فریبنده بوده من فکر کردم تخصصی 30 درصد زدم!

sazman1
12-05-2013, 23:51
آخرين رتبه مجاز در سهميه در رشته MBA پيام نور وغيرانتفاعي 16112
با این اوصاف بنظر شما آخرین رتبه ای که میتونه تو MBA امید به قبولی داشته باشه چه رتبه ای هست!؟

zahedy2006
13-05-2013, 00:03
بچه ها چرا جواب سوالامو نمی دین اینا سوالاتی هستن که اکثرا می دونن...واقعا اینا برام سواله.هر کی جواب بده براش like می زنم :n02:گل بش می دم .
یکی راجب ضریب منفی هر تست.. ایا به ازای هر 3 تا جواب غلط یک نمره کم می شه تو کنکور؟
و راجب جدول وقتی زده اخرین نفر قبولی 4900 یعنی کلا 4900 نفر تو کل کشور پزیرش می کنن ؟ و من که 6000 هزار بودم یعنی نفر 6000 بودم؟؟ این خیلی افتضاحه؟

تست های امسال واقعا فریبنده بوده من فکر کردم تخصصی 30 درصد زدم!

بلی، هر 3 غلط یه سوال صحیح رو حذف می کنه
اون مورد دوم هم فکر کنم آخرین نفر مجاز رو میگه که باید برحسب ظرفیت اعلام بشه + یه درصد اضافه تر که به دلیل احتمال عدم ثبت نام یه عده هست (فکر کنم اینطوری بود - دقیق مطمئن نیستم)
قسمت رتبه خودتون دقیقا جایگاهتون رو مشخص میکنه (حداقل برای زیر 100 مطمئن هستم)

بچه ها من مجاز نشدم ولی می شه یکی این جدولشو توضیح بده؟؟ رتبه کل داوطلب بدون سهميه و این عدد ها چه چیزی رو نشون می ده؟ رتیه خود من کجاست که بتونم بمقایسه کنم چقدر دیگه تلاش می کردم قبول می شدم؟ اصلا هر چقدر جدول رو نگاه می کنم اصلا متوجه نمی شم چی می گه. لطفا یکی حوصله کنه یک توضیح بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زده اخرین نفر قبولی 4900 نمره کل داوطلب رو هم زده 6990 این یعنی خیلی بد؟یعنی 2 هزار نفر از من بهتر زدن یا واحدش فرق داره و مثلا برای قبلو شدن تو دانشگاه اصفهان باید چقدر باشه

رشته ها معمولا چندین گرایش دارند مثلا کنکور فیزیک زیرگروه هاش میشه: فیزیک ، نانو فیزیک و آموزش فیزیک
تو هر زیر گروه هم ممکنه ضرایب دروس فرق کنه و به همین دلیل رتبه هر زیر گروه با زیر گروه دیگه فرق میکنه
شما باید تو دفترچه ببینید مثلا گرایش یا زیرگروه اول چی هست و بعد تو کارنامه ببینید تو همون گرایش رتبه تان چقدر شده - یعنی بر حسب رشته شما چندین رتبه دارید ... مکانیک 9 تا داره !
رتبه شما دقیقا به ترتیب آدمایی هست که جلوتر از شما قرار گرفته اند پس اگه رتبه اتان 7 هزاره یعنی 6999 نفر عملکرد بهتری داشته اند اما فقط 4900 نفر مجاز به انتخاب هستند
رتبه هر دانشگاه تو رشته و گرایش خاص رو باید از بچه هایی که مال همون رشته هستند به دست بیاورید و همچنین ببینید سال قبل آخرین رتبه قبولی چند بوده ... که برای حالت روزانه و شبانه فرق می کنه

pcgamer
13-05-2013, 00:39
بلی، هر 3 غلط یه سوال صحیح رو حذف می کنه
اون مورد دوم هم فکر کنم آخرین نفر مجاز رو میگه که باید برحسب ظرفیت اعلام بشه + یه درصد اضافه تر که به دلیل احتمال عدم ثبت نام یه عده هست (فکر کنم اینطوری بود - دقیق مطمئن نیستم)
قسمت رتبه خودتون دقیقا جایگاهتون رو مشخص میکنه (حداقل برای زیر 100 مطمئن هستم)

رشته ها معمولا چندین گرایش دارند مثلا کنکور فیزیک زیرگروه هاش میشه: فیزیک ، نانو فیزیک و آموزش فیزیک
تو هر زیر گروه هم ممکنه ضرایب دروس فرق کنه و به همین دلیل رتبه هر زیر گروه با زیر گروه دیگه فرق میکنه
شما باید تو دفترچه ببینید مثلا گرایش یا زیرگروه اول چی هست و بعد تو کارنامه ببینید تو همون گرایش رتبه تان چقدر شده - یعنی بر حسب رشته شما چندین رتبه دارید ... مکانیک 9 تا داره !
رتبه شما دقیقا به ترتیب آدمایی هست که جلوتر از شما قرار گرفته اند پس اگه رتبه اتان 7 هزاره یعنی 6999 نفر عملکرد بهتری داشته اند اما فقط 4900 نفر مجاز به انتخاب هستند
رتبه هر دانشگاه تو رشته و گرایش خاص رو باید از بچه هایی که مال همون رشته هستند به دست بیاورید و همچنین ببینید سال قبل آخرین رتبه قبولی چند بوده ... که برای حالت روزانه و شبانه فرق می کنه

:n16::n16::n16::n16: ما سر حرفمون بودیم اینم از گل :دی
اقا اون قسمت اول گفتید زیر 100 احیانا..منظورتون 1000 بود دیگه؟؟؟ چون 100 نفر اول که ادم باید نابغه باشه!! خیلی سخت می شه که!:n28:

اقا من واقعا ناامید شدم ... می تونم رتبمو تا 3000 هم برسونم ولی بیشتر از اون یعنی باید 2-3 سال پشت کنکور بمونم:n27:

TURBO_BOY2006
13-05-2013, 10:30
دوستان من امسال بدجوری افتضاح دادم (به کسی نگید 8000 نرم افزار :n02:) مجاز هم شدم :n05:

یه سوالی دارم من رنبه اول کارشناسی نرم افزار تو ورودی های خودمون هستم با معدل 19.20 ، در مورد سهمیه شاگرد اولی سوال دارم :

1- اینکه من برای پذیرش تو دانشگاه مقصد ، توسط سنجش بررسی می شم یا دانشگاه مقصد؟
2- فقط شاگرد اولی درنظر گرفته میشه یا رتبه +شاگرد اولی؟
3- من تصمیم دارم اگه قبول نمیشم یه سال بخونم ، چون از چند وقتی هست شروع کردم، بهتر نیست از این سهمیه برای سال دیگه استفاده کنم؟

robert
13-05-2013, 12:54
سلام

کارت ورود به جلسه آزمون ارشد آزاد 92 رو چه موقعی توزیع میکنند...؟

saeed_136915
13-05-2013, 13:14
سلام

سلام
حدودا یه هفته قبل از آزمون مثل اینکه

zahedy2006
13-05-2013, 13:58
:n16::n16::n16::n16: ما سر حرفمون بودیم اینم از گل :دی
اقا اون قسمت اول گفتید زیر 100 احیانا..منظورتون 1000 بود دیگه؟؟؟ چون 100 نفر اول که ادم باید نابغه باشه!! خیلی سخت می شه که!:n28:

اقا من واقعا ناامید شدم ... می تونم رتبمو تا 3000 هم برسونم ولی بیشتر از اون یعنی باید 2-3 سال پشت کنکور بمونم:n27:

مرسی
نه، منظورم همون زیر 100 بود چون افراد رو با رتبه هاشون می شناختم و ترتیب رو می دونستم
کنکور ارشد اونقدرا هم سخت نیست - نسبت به کنکور کارشناسی اصلا سخت نیست و لم هم داره
تلاش کنید و از هم رشته ای های خودتون که رتبه خوب آورده اند بپرسید که چطور عمل کرده اند که رتبه شان خوب شده، حتما موفق می شوید

h-blade
13-05-2013, 14:36
1: تعدادی از دوستان با دیدن کلمه مجاز بسیار خوشحال شدن و فکر میکنن که دیگه قبول شدن ولی اینطور نیست...... دوستان اینو بدونید پذیرش هر رشته در کشور از نصف تعدا افراد مجاز هم کمتره پس گول مجاز شدن رو نخورید و برید دنبای ظرفیت پذیرش رشته خودتون تو سال گذشته..... به طور مثال براتون بگم رشته من آخرین رتبه مجاز رو زده حدودا 5000 ولی در عمل روزانه و شبانه 300 نفر و در کل دانشگاه ها 600 نفر پذیرش داره و رشته های دیگه هم به این صورته........

2: هر سه سوال غلط یک سوال درست رو از بین میبره و یا به عبارتی درصد منفی داره و این درصد هم به تعداد سوالات هر درس بستگی داره به طور مثال اگر درسی 30 سوال داشته باشه هر سوال درست حدودا 3 درصد داره و هر سوال غلط حدودا منفی یک درصد....

TURBO_BOY2006
13-05-2013, 16:06
کسی رتبه آخرین فرد پذیرش شده رو تو دانشگاههای مختلف داره؟
الان چطور انتخاب رشته کنیم؟

ha789di
13-05-2013, 17:03
کسی میدونه شهریه ارشد حقوق بین الملل دانشگاه آزاد چقدره؟

pcgamer
13-05-2013, 18:14
مرسی
نه، منظورم همون زیر 100 بود چون افراد رو با رتبه هاشون می شناختم و ترتیب رو می دونستم
کنکور ارشد اونقدرا هم سخت نیست - نسبت به کنکور کارشناسی اصلا سخت نیست و لم هم داره
تلاش کنید و از هم رشته ای های خودتون که رتبه خوب آورده اند بپرسید که چطور عمل کرده اند که رتبه شان خوب شده، حتما موفق می شوید

اتفاقا پرسیدم همشون بدون استثنا مجاز شدن و اصلا هم نخونده بودن و با علم اللهی به این موفقیت های رسیدن با رتبه های 2000 هزارو اینا طبق ادعای خودشون ...فقط نمی دونم چرا معدل من که چند نمره از همشون بیشتره ترازم شده نزدیک 7000 هزار ... :n13: نمی دونم نظر شما چیه ...
من که ازاد رو می رم خیلی ناامید شدم ... نمی دون مشکل از چی هست

zahedy2006
13-05-2013, 19:37
اتفاقا پرسیدم همشون بدون استثنا مجاز شدن و اصلا هم نخونده بودن و با علم اللهی به این موفقیت های رسیدن با رتبه های 2000 هزارو اینا طبق ادعای خودشون ...فقط نمی دونم چرا معدل من که چند نمره از همشون بیشتره ترازم شده نزدیک 7000 هزار ... :n13: نمی دونم نظر شما چیه ...
من که ازاد رو می رم خیلی ناامید شدم ... نمی دون مشکل از چی هست

کنکور اندکی قلق هم داره که با شرکت تو آزمونهای آزمایش دستتون میاد اما من منظورم این بود که مثلا از رتبه 50 رشته تون بپرسید چطور درس خونده - وگرنه اون عبارات رو تقریبا همه می گن !
من 91 کنکور دادم و با ضرایب اون موقع مشخص بود که اگه 2 تا درس رو درصد خوب بزنید (بالای 40 الی 50 درصد) رتبه مون تو رشته مون زیر 300 میشه . این خیلی بهتره از مثلا همه درسا رو 15 درصد زدن هست چون در حالت بالا شما خارج از میانگین می باشید اما اگه همه رو 15 درصد بزنید شبیه خیلی ها هستین

pcgamer
13-05-2013, 21:08
کنکور اندکی قلق هم داره که با شرکت تو آزمونهای آزمایش دستتون میاد اما من منظورم این بود که مثلا از رتبه 50 رشته تون بپرسید چطور درس خونده - وگرنه اون عبارات رو تقریبا همه می گن !
من 91 کنکور دادم و با ضرایب اون موقع مشخص بود که اگه 2 تا درس رو درصد خوب بزنید (بالای 40 الی 50 درصد) رتبه مون تو رشته مون زیر 300 میشه . این خیلی بهتره از مثلا همه درسا رو 15 درصد زدن هست چون در حالت بالا شما خارج از میانگین می باشید اما اگه همه رو 15 درصد بزنید شبیه خیلی ها هستین

ممنون .دیگه چیکار می شه کرد واقعا فکر اینکه مجاز نشم رو اصلا نمی کردم .احساس می کردم 30 دصد تخصصی زدم. 8 درصد زده بودم :n03: راجب تست ها تو جلسه مطمئن بودم تو کتاب اینارو خوندم و می دونم.خیلی برام عجیبه ...کاش این لامصب رو بردارن یک سال بشینم پا کنکور ...خیلی بی ایندس ..فکر کنم باید رو گذینه کار و یا ادامه خارج کشور فکر کنم .ازاد رو هر جوری فکر می کنم ارزش نداره

kvhsade
14-05-2013, 01:09
سلام لینک انتخاب رشته اینترنتی کارشناسی ارشد کی فعال میشه؟تا الان که خبری نیست یا من ندیدم؟
با تشکر

TURBO_BOY2006
14-05-2013, 12:23
دوستان واسه آزمون های آزمایشی گرایش نرم افزار کدوم موسسه رو پیشنهاد می دید؟

M o h a m m @ d
14-05-2013, 12:29
سلام

5 خرداد میزنن کارت ورود به جلسه
امتحانشم 9 10 11 خرداده

kvhsade
14-05-2013, 19:00
سلام لینک انتخاب رشته اینترنتی کارشناسی ارشد کی فعال میشه؟لطفا اگر کسی خبر داره اطلاع رسانی کنه تا الان که خبری نیست یا من ندیدم؟در ضمن خدمت دوستان بگم که اصلاحیه دفترچه شماره 2 (ظاهرا یک سری رشته اضافه و حذف شده است و بعضی شهریه ها تغیر کرده است) در سایت سازمان سنجش آمده است
با تشکر

omid-p30
14-05-2013, 19:03
سلام لینک انتخاب رشته اینترنتی کارشناسی ارشد کی فعال میشه؟لطفا اگر کسی خبر داره اطلاع رسانی کنه تا الان که خبری نیست یا من ندیدم؟در ضمن خدمت دوستان بگم که اصلاحیه دفترچه شماره 2 (ظاهرا یک سری رشته اضافه و حذف شده است و بعضی شهریه ها تغیر کرده است) در سایت سازمان سنجش آمده است
با تشکر

- به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1392 توصيه مي‌شود ابتدا نسبت به تهيه و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) اقدام نموده و كد رشته محل‌هاي مورد نظر خود را استخراج و به ترتيب علاقه مرتب نموده و پس از آن در فرم پيش‌نويس (نمونه‌اي كه به همين منظور در دفترچه راهنماي شماره 2 قرار دارد) درج نمايند و پس از اطمينان از صحت رشته محل‌هاي انتخابي خود، از روز سه‌شنبه 24/2/92 لغايت ساعت 24 روز شنبه 28/2/92، براي انتخاب رشته با وارد كردن اطلاعات كارت اعتباري، شماره شناسنامه و يا كد رهگيري كه در پايان ثبت‌نام اوليه توسط سيستم به داوطلب داده شده است (درج اين اطلاعات براي ورود به برنامه انتخاب رشته اينترنتي ضروري مي‌باشد) نسبت به ثبت كد رشته محلهاي انتخابي و تكميل فرم مذكور اقدام نمايند. بديهي است پس از تأئيد نهايي رشته‌هاي انتخابي توسط داوطلب، شماره رمز 15 رقمي توسط سيستم به عنوان رسيد در اختيار داوطلب قرار داده خواهد شد و در غير اين صورت انتخاب رشته آنان تكميل نگرديده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TURBO_BOY2006
14-05-2013, 19:51
انتخاب رشته فعال شده

wooooow
14-05-2013, 22:53
دوستان یه سوال فنی

تاریخ آزمون کارشناسی ارشد چه زمانی هست ؟؟ (( مهندسی برق قدرت ))

یکسری از افراد میگن بهمن ماه یکسری میگن اردیبهشت :n13:

چون میخام تاریخ دقیقشو بدونم واسه برنامه ریزی

saeed_136915
14-05-2013, 23:42
دوستان یه سوال فنی

تاریخ آزمون کارشناسی ارشد چه زمانی هست ؟؟ (( مهندسی برق قدرت ))

یکسری از افراد میگن بهمن ماه یکسری میگن اردیبهشت :n13:

چون میخام تاریخ دقیقشو بدونم واسه برنامه ریزی

سلام
سراسری بهمن ماه
آزاد خرداد

mineworld
15-05-2013, 21:57
سلام

دوستان براي مشاوره در انتخاب رشته به جز مشاوره هاي حضوري ، راهي هست ؟ اصلا چطور ميشه اطلاعاتي كسب كرد ؟ اينكه مثلا با رتبه 585 رشته بيوتكنولوژي كشاورزي اصولا ميشه رشته هاي شبانه و روزانه هر دانشگاهي قبول شد يا نه ؟

لطفا اگه سايتي تلفني موسسه اي چيزي ميشاسيد كه براي انتخاب رشته مشاوره ميدن كمك كنيد . خيلي مرسي ...

kvhsade
16-05-2013, 10:11
سلام

دوستان براي مشاوره در انتخاب رشته به جز مشاوره هاي حضوري ، راهي هست ؟ اصلا چطور ميشه اطلاعاتي كسب كرد ؟ اينكه مثلا با رتبه 585 رشته بيوتكنولوژي كشاورزي اصولا ميشه رشته هاي شبانه و روزانه هر دانشگاهي قبول شد يا نه ؟

لطفا اگه سايتي تلفني موسسه اي چيزي ميشاسيد كه براي انتخاب رشته مشاوره ميدن كمك كنيد . خيلي مرسي ...
سلام دوست گرامی بعضی از موسسه ها مثل ماهان و مدرسان شریف انتخاب رشته را انجام میدن البته هزینه داره ولی مثلا در سایت ماهان میشه بصورت پرسش و پاسخ بدون هزینه چند سوالی را مطرح کنی میشه سوال و جواب بقیه افراد را هم دید و استفاده کرد جواب هم میگیری ولی در اخر همه چی به خودت بستگی داره

manutd2009
16-05-2013, 13:06
دوستان من دولتی قبول نشدم . ارشد چیکا کنم دارم به سربازی نزدیک می شم اگر آزادم نشم اوضام خراب می شه مشکل اینجاست که رشته من ict و مجبورم با it امتحان بدم چون شبهات بیشتری داره اما کلا 80% درس های کنکورشونو ما نداشتیم

کسی نیست راهنمایی کنه منو . دانشگاهی موسسه ای پیام نوری ...... چیزی که ارشد it بگیره

تا ترمی 4 میلیونم موردی ندارم

kvhsade
16-05-2013, 13:40
سلام به همه دوستان خصوصا بچه های رشته ریاضی من بعضی از ظرفیتهای پذیرش دفترچه را حساب کردم :کابردی روزانه 747نفر - کاربردی شبانه 248نفر - کابردی پیام نور 330نفر - محض روزانه 1490 نفر -امیدوارم برای انتخاب رشته مفید باشه

kvhsade
16-05-2013, 13:44
دوستان من دولتی قبول نشدم . ارشد چیکا کنم دارم به سربازی نزدیک می شم اگر آزادم نشم اوضام خراب می شه مشکل اینجاست که رشته من ict و مجبورم با it امتحان بدم چون شبهات بیشتری داره اما کلا 80% درس های کنکورشونو ما نداشتیم

کسی نیست راهنمایی کنه منو . دانشگاهی موسسه ای پیام نوری ...... چیزی که ارشد it بگیره

سلام بنظرم حالا که مشکل مالی نداری اول از همه سعی کن آزمون آزاد قبول بشی بعدش پیگیر اطلاعیه بعضی از دانشگاهها باش که بدون کنکور دانشجوی ارشد میگیرن (البته در قبال دریافت شهریه) که نسبت به شهریه های شبانه و پیام نور بیشتره
موفق باشی

Soroush-S
16-05-2013, 13:49

فراگیر پیام نور ثبت نام کن . حدود آبان دفترچش میاد
منم مثل شما ict خوندم . این رشته باید بزاریم در کوزه و آبش بخوریم. از هر رشته ای چندواحد به ما دادن گفتن بخونید و پاس کنید تا مدرک بدیم:n15:

manutd2009
16-05-2013, 14:30
فراگیر پیام نور ثبت نام کن . حدود آبان دفترچش میاد
منم مثل شما ict خوندم . این رشته باید بزاریم در کوزه و آبش بخوریم. از هر رشته ای چندواحد به ما دادن گفتن بخونید و پاس کنید تا مدرک بدیم:n15:

یعنی هیچ راهی نداره ؟؟؟

بین الملی - مجازی - آزاد - پیام نور و ..............

در ضمن وزارت علوم عنوان کرد از این پس مدارک بدون آزمون وردی دیگه تایید نمی کنه !

kvhsade
17-05-2013, 10:44
سلام دوستان آیا کسی رتبه بندی دانشگاههای ایران در کارشناسی ارشد گرایش های تحقیق در عملیات و آنالیز عددی را بصورت جداگانه سراغ داره؟
با تشکر

xpix
17-05-2013, 12:05
توجه . . . . توجه

كليه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون تحصيلات تكميلي سال 1392 توجه داشته باشند با توجه به اعلام دانشگاهها و موسسات براي حذف يا اصلاح رشته و يا ظرفيت جديد، اصلاحيه دوم اين سازمان درخصوص دفترچه راهنماي انتخاب رشته ازساعت 16:00 روز شنبه مورخ 28/2/92 بر روي سايت قرار خواهد گرفت. ضرورت دارد داوطلبان با مشاهده اين اصلاحيه در صورت تمايل نسبت به ويرايش انتخاب رشته خود در آن تاريخ اقدام نمايند.

منبع : سایت سازمان سنجش

xpix
17-05-2013, 12:23
واسه اطلاع در مورد رتبه بندی دانشگاهها و ظرفیت پذیرش ها
رو پورتال ماهان ثبت نام کن تو بخش پرسش و پاسخ جوابتو میگیری ( ان شاء ا. . . ) :n06:

omid-p30
17-05-2013, 21:18
این نوبت دوم یعنی همخون شبانه ؟ شهریه اش مثل دانشگاه آزاده یا کمتره خیلی ؟

saeed_136915
17-05-2013, 23:26

منم دقیقا همین سوالو داشتم. از دوستان کسی اطلاع داره؟؟

moslem1391
18-05-2013, 11:54
سلام امسال میخوام ارشد شرکت کنم.منابع سراسری با آزاد رشته مشاوره فرق داره؟و اگه اطلاعات دیگه ای هم هست بهم بدین ممنون میشم:n12:

farshidshd
18-05-2013, 17:31

منم دقیقا همین سوالو داشتم. از دوستان کسی اطلاع داره؟؟

بله
یعنی شبانه
شهریه هم که بستگی به رشته داره

manutd2009
18-05-2013, 18:56
دوستان من دولتی قبول نشدم . ارشد چیکار کنم دارم به سربازی نزدیک می شم اگر آزادم قبول نشم اوضام خراب می شه مشکل اینجاست که رشته من ict و مجبورم با it امتحان بدم چون شباهت بیشتری داره اما کلا 80% درس های کنکورشونو ما نداشتیم

مدیر گرامی farshidshd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما کمکی راهنمایی در نظر ندارید ؟؟؟

Soroush-S
18-05-2013, 20:58
دوستان من دولتی قبول نشدم . ارشد چیکار کنم دارم به سربازی نزدیک می شم اگر آزادم قبول نشم اوضام خراب می شه مشکل اینجاست که رشته من ict و مجبورم با it امتحان بدم چون شباهت بیشتری داره اما کلا 80% درس های کنکورشونو ما نداشتیم

مدیر گرامی farshidshd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما کمکی راهنمایی در نظر ندارید ؟؟؟

عزیز چزا ناراحتی - شما بعد از کارشناسی یک سال فرصت داری . یعنی بازم هم ازاد هم دولتی شانس کنکور داری

chekmate
18-05-2013, 21:47
omid-p30[/B];7643957] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این نوبت دوم یعنی همخون شبانه ؟ شهریه اش مثل دانشگاه آزاده یا کمتره خیلی ؟

بله
یعنی شبانه
شهریه هم که بستگی به رشته داره
با عرض پوزش از مدير انجمن آموزش عالي، نوبت دوم همون شبانه است، شهريه ها هم توي دفترچه انتخاب رشته هست مي تونيد مقايسه كنيد.
(پذيرش مهر و بهمن توي ستون ظرفيت پذيرش نيمسال توي دفترچه انتخاب رشته مشخص شده)

manutd2009
18-05-2013, 23:39
عزیز چزا ناراحتی - شما بعد از کارشناسی یک سال فرصت داری . یعنی بازم هم ازاد هم دولتی شانس کنکور داری

آخه من بهمن 1391 فارغ التحصیل شدم دارم نزدیک می شم به یک سال در ضمن نمی خوام وقتم بیهو ده تلف شه می خوام سریع تکلیفم معلوم شه اگر ارشد جور بشه که عالیییییییییییییییییییه

farshidshd
19-05-2013, 15:42
با عرض پوزش از مدير انجمن آموزش عالي، نوبت دوم همون شبانه است، شهريه ها هم توي دفترچه انتخاب رشته هست مي تونيد مقايسه كنيد.
(پذيرش مهر و بهمن توي ستون ظرفيت پذيرش نيمسال توي دفترچه انتخاب رشته مشخص شده)

بله
ممنون
اصلاح شد

farshidshd
19-05-2013, 15:43
آخه من بهمن 1391 فارغ التحصیل شدم دارم نزدیک می شم به یک سال در ضمن نمی خوام وقتم بیهو ده تلف شه می خوام سریع تکلیفم معلوم شه اگر ارشد جور بشه که عالیییییییییییییییییییه

خب اگز ارشد قبول نشید بازم تا بهمن ماه مهلت دارید
چند تا کنکور دیگه واسه ترم بهمن هست

یا میتونید پیام نور شرکت کنید
یا علمی کاربردی

یا منتظر بمونید تا برید خدمت...

h-blade
19-05-2013, 15:54
یه چند تا نکته بگم به درد همه میخوره:

1: نوبت دوم که نوشته همون شبانه ست و هزینه داره وهزینش هم کم نیست و دانشجویان دوره شبانه از هیچ یک از امکاناتی که به دوره روزانه میدن برخوردار نیستند مثل سرویس -خوابگاه-وغیره

2: پردیس خودگردان تا سال قبل اسمش دوره بین الملی بود ولی امسال شد پردیس خودگردان و هزینه خیلی خیلی زیادی هم داره و حتی از دانشگاه آزاد هم بیشتره

3: دانشگاه سراسری یه بار تکمیل ظرفیت داره ولی دانشگاه آزاد دوبار تکمیل ظرفیت داره

4: بعضی از دانشگاه های غیر انتفاعی بعضی مواقع فراخوان میدن بدون کنکور دانشجو میگیرن و لی هزینش سرسام آوره پس پی گیر باشید

5: دوره فراگیر پیام نور هم تقریبا بدون کنکوره....

omid-p30
19-05-2013, 16:47
این نوبت دوم یا همون شبانه رو اگر قبول بشیم و ثبت تام نکنبم، مشمول همون عدم اجازه برا ثبت نام سال بعد میشه ؟

chekmate
19-05-2013, 17:42
این نوبت دوم یا همون شبانه رو اگر قبول بشیم و ثبت تام نکنبم، مشمول همون عدم اجازه برا ثبت نام سال بعد میشه ؟
خير، عدم اجازه شركت برا دوره روزانه است.
"كليه پذيرفته شدگان دوره روزانه آزمون تحصيلات تكميلي سال 1392 ، حق شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 1393 را نخواهند داشت."(صفحه5 دفترچه انتخاب رشته، بند11)

manutd2009
19-05-2013, 19:41
خب اگز ارشد قبول نشید بازم تا بهمن ماه مهلت دارید
چند تا کنکور دیگه واسه ترم بهمن هست

یا میتونید پیام نور شرکت کنید
یا علمی کاربردی

یا منتظر بمونید تا برید خدمت...

سپاس بزرگوار

از دوستان کسی واسه اعزام به خارج اطلاعی چیزی نداره اروپا مد نظرم هست . آخه من ماهی 1 تا 1.5 مشکلی ندارم

کشوری جایی نیست واسه ارشد رایگان بگیره یا با درصدی تخفیف !؟؟؟

robert
22-05-2013, 14:43
سلام
دفترچه سوالات ارشد (( آزاد )) کامپیوتر سالهای 80 تا 90 رو از کجا میتونم دانلود کنم...؟

مرسی.

farshidshd
22-05-2013, 14:55
سلام
دفترچه سوالات ارشد (( آزاد )) کامپیوتر سالهای 80 تا 90 رو از کجا میتونم دانلود کنم...؟

مرسی.

سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سوالات :
کلید :

دانلود دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی ۸۹ (کد الف)

دانلود دفترچه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی ۸۹ (کد ب)

rafaelmehraban
24-05-2013, 11:35
سپاس بزرگوار

از دوستان کسی واسه اعزام به خارج اطلاعی چیزی نداره اروپا مد نظرم هست . آخه من ماهی 1 تا 1.5 مشکلی ندارم

کشوری جایی نیست واسه ارشد رایگان بگیره یا با درصدی تخفیف !؟؟؟

سلام.
شما حداقل ماهی 4.5 رو باید مدنظر قرار بدی.1.5 برای تحصیل در افغانستان هم کمه.گول موسسات و حرف دیگران رو نخور من تجربشو داشتم.

man7tomani
25-05-2013, 16:10
پس کارت ورود به جلسه ی آزاد کی میاد ؟

Переклад не
25-05-2013, 17:33
نوشته روزهای 9و 10 و 11 ام امتحانه خب کسی روز 9 ام امتحان دانشگاهی داشت چیکار کنه؟؟؟؟
من پنشنبه ساعت 4 امتحان دارم .معمولا امتحان کنکور ساعت چند برگزار میشه؟

Переклад не
25-05-2013, 17:56
بچه ها اینا برنامه ریزیشونو گند زدن واقعا خراب کردن .امتحانات ترم با ارشد تداخل میکنه نمیدونم کدوم.... بحث انتخاباتو مطرح کرده که خدا ازش نگذره

man7tomani
26-05-2013, 11:45
کارت اومد

manutd2009
26-05-2013, 12:58
از دوستان کسی دانشگاه بین المللی کیش ( دانشگاه تهران ) دانشجو بوده یا هست ؟؟؟

با ماهی 1 تومان می شه سروتهش به هم آورد ؟؟؟

اوضاع کار در کیش چطوره ؟؟؟

rafaelmehraban
27-05-2013, 07:46

من دانشجوش نبودم.یکی از دوستان فکر کنم مدیریت می خوند ترمی 2 یا 3 تومن(5ماه) پس ماهی 1 تومن میشه سروتهش رو هم آورد.
برای کار هم بستگی به رشتتون داره.ولی معمولا مناطق آزاد یا گردشگری مثل کیش 100 % کار هست.
من خودم شاید اگر موقعیتش بود می رفتم چون حتما یه موقعیتی برای کار پیدا میشه اونجا.

MOHAMMAD2010
27-05-2013, 11:39

والا من یکی از این بین المللی ها رو نگاه مرکردم شهریه کل دوره ارشدش رو 17 تومن زده بود ! کلا از آزاد خیلی بیشتره خرجشون

rafaelmehraban
27-05-2013, 19:24
والا من یکی از این بین المللی ها رو نگاه مرکردم شهریه کل دوره ارشدش رو 17 تومن زده بود ! کلا از آزاد خیلی بیشتره خرجشون

بله درسته بین 2 تا 3 برابر.17 تومنی که شما دیدید بسیار خوب بوده در بعضی رشته به 50 تومن هم می رسه.(در مقطع دکترا از 50 تومن شروع قیمته/)

Amin_0913
28-05-2013, 14:00
سلام
ساعات امتحانی کارشناسی ارشد رو میشه بگید؟

alavi71
28-05-2013, 14:14
سلام
ساعات امتحانی کارشناسی ارشد رو میشه بگید؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاریخ برگزاری آزمون و ساعت شروع امتحان :
آزمون كارشناسي ارشد ناپیوسته سال 1392 در شش نوبت صبح و عصر روز‌هاي پنجشنبه 9ر3ر92 ، جمعه 10ر3ر92 و شنبه 11ر3ر92 به طور همزمان در سراسر کشور برگزار میشود. زمان شروع آزمون نوبت صبح رأس ساعت 8 و نوبت عصر رأس ساعت 16 خواهد بود.

Переклад не
30-05-2013, 21:43
آقا برا من نوشته عصر جمعه مطمئنید عصر سساعت 4 هستش؟

pcgamer
30-05-2013, 22:20
این دیگه چه کنکوری بود خیلی مسخره بود خوب شد نخونده بودم .اقا کنکور زبان کسی اینجا بوده ؟
سوال های اختصاصیش 10 تاش تکراری بود! یعنی دو بار چاپ شده بود ..منم شک داشتم بعضی هاشو رو دو گزینه مثلا سوال 50 و 61 سوال هاش یکی بود منم مثلا 50 رو زدم ب و 61 زدم ج :)) :n02:

عمومی هاش واقعا انقدر سخت بود که من حتی معنی جمله هاشو نمی فهمیدم چه برسه جواب بدم و اصلا استاندارد نبود!!
یک قسمت عمومی این بود ک 20 تا سوال داده گفته کدوم جمله غلط هست و هر کدوم از جمله ها 2 خط بود ! و اصلا نگفته بود از نظر چی غلط بودنشو باید مشخص کنیم از نظر معنی از نظر گرامر از نظر مفهوم !!

کنکور دولتی واقعا بهتر بود هم اسون تر هم منظم تر انقدر تو برگه صرفه جویی کرده بودن ک حتی ننوشته بودن از سوال چند تا چند ماله گرایش ما هست گوشه بالا صفحه نوشته بودن!

40 تومن هم پول ازمون یک بیسکوییت 500 تومنی دادن ! خاک بر سرشون.
تو جلسه هم که بالا سر ادم حرف می زدن نظر سنجی رو هم اصلا جمع نکردن . کارت ملی و... هم چک نکردن !!
یعنی اگه می دونید کسایی که کنکور دارن یکی رو می تونن جا خودشون بفرستن تو!

اینم ی شرح حال از کنکور ازاد مسخرشون:n27:

man7tomani
31-05-2013, 10:43
مهندسی نرم افزار
ائوال های تخصصی خیلی آسون تر از سراسری
زبانش 3 تا پسیج و فوقوالعاده سخت !

Life24
31-05-2013, 12:49
مهندسی نرم افزار
ائوال های تخصصی خیلی آسون تر از سراسری
زبانش 3 تا پسیج و فوقوالعاده سخت !

سلام
آقا زبان افتضاح بود :n04: :n04:
من ریاضی کلا هیچی حالیم نیست. ریاضی از نظر شما چطور بود؟
ریاضی مهندسی و محاسبات مخصوصا منظورمه

man7tomani
31-05-2013, 14:02
سلام
آقا زبان افتضاح بود :n04: :n04:
من ریاضی کلا هیچی حالیم نیست. ریاضی از نظر شما چطور بود؟
ریاضی مهندسی و محاسبات مخصوصا منظورمه
آقا باورت میشه از 2 ساعت من 1 ساعت و ربع فقط رو زبان بودم؟ ریاضی رو من نزدم داداش
3 تا پسیج آخه ؟ امتحان های IELTS سه تاپسیج داره .واقعا سخت بود . دوستم که این مدرک رو داشت 100% گفت زدم ! :n29:
ولی چیزی که جالب بود این بود که خیلی از صندلی ها خالی بود . انگار خیلی ها نیومدن !

Mahdi/s
31-05-2013, 19:12
قا باورت میشه از 2 ساعت من 1 ساعت و ربع فقط رو زبان بودم؟ ریاضی رو من نزدم داداش
3 تا پسیج آخه ؟ امتحان های IELTS سه تاپسیج داره .واقعا سخت بود . دوستم که این مدرک رو داشت 100% گفت زدم ! :n29:

ولی چیزی که جالب بود این بود که خیلی از صندلی ها خالی بود . انگار خیلی ها نیومدن !
ســلام...
زبان رشته عمران-عصر امروز زیاد سخت نبود..سطح زبان من زیاد بالا نیست در حد متوسط رو به پایین....اما 20 تا سوال بود.. بیشتر اش هم معنی لغت بود و فکر میکنم 6-7 تا گرامر...سوال متن هم اصلا نداشت...
ولی تعداد صندلی های خالی زیاد بود...و بعد 2ساعت که اجازه خروج دادن راحت 70 الی 80 درصد بلند شدن....

robert
31-05-2013, 19:26
آقا باورت میشه از 2 ساعت من 1 ساعت و ربع فقط رو زبان بودم؟ ریاضی رو من نزدم داداش

دقیقا.....زبانش افتضاح بود...یکی از متنهای رشته کامپیوتر یک صفحه و نیم بود....یکی دیگه مال TBM بود که خیلی به زور تونستم بفهمم....چند تا سو.ال لغت هم آخر سوالات زبان بود که نسبتا آسون بود...من که دانشگاه زبان رو بیست گرفتم و دائم به انگلیسی لکچر میدادم و ادعام میشد از بیست تای زبان حدود 14 تا رو زدم...

ریاضیات ...ریاضی مهندسی رو هیچی نزدم...فقط محاسبات عددی و ساختمان گسسته رو زدم...ریاضی مهندسی وقت گیر بود...

تخصصی معماری کامپیوتر خیلی خوب زدم...فکر کنم یه خراب شده ای قبول بشم...البته از همین فردا باید بشینم بخونم برای سراسری....چون آزاد بجز علوم تحقیقات ارزش درس خوندن نداره (( گرایش ما معماری کامپیوتر هست و تو تهران فقط علوم تحقیقات این گرایش رو داره...امتحان امروز هم اونجا بود ))

Переклад не
31-05-2013, 19:36
امتحان سر ساعتش برگزارشد .ناظرا کارشون رو خیلی خوب انجام دادن. سوالات کاملا استاندارد بود از اونجایی که بنده هر کدوم رو بالای 50 زدم عرض میکنم.
مراقبت و چک کارت ملی و همه و همه سر موقع و کاملا بجا انجام شد .ناظر کاملا حواسش بود کسی تقلب نکنه .چون تقلب یعنی تو که چیزی بلدی با کسی که چیزی بلد نیست یکی هستی و این حماقت محضه
من راضی بودم .تو امتحال سراسری واقعا گند زدن و ناظرا خداییش خودشون تقلب میدادن انقدر حرص آدمو درمیووردن

pcgamer
31-05-2013, 23:15
حالا نتیجه هاش کی می یاد؟ حدودا بگید چند ماه دیگه؟

man7tomani
01-06-2013, 00:42
حالا نتیجه هاش کی می یاد؟ حدودا بگید چند ماه دیگه؟

فکرکنم شهریور باشه

reza_17173
02-06-2013, 23:40
دوستان کسی عمران داد جمعه؟
اگه کسی داد لطفا بهم بگه ببینم گذینه های سوالا با هم فرق داشتن؟ یعنی می دونم سوالها همه یکی بود. می خوام ببینم پاسخ ها هم یکی بود یا جا به جا بودن!
آخه چندتا تست تقلب دادم چندتا هم تقلب گرفتم. اگه کسی جمعه عمران داد و از این قضیه اطمینان داره که گذینه ها فرق داشتن یا یکی بودن بهم بگه.
مرسی

Mahdi/s
03-06-2013, 21:10
دوستان کسی عمران داد جمعه؟
اگه کسی داد لطفا بهم بگه ببینم گذینه های سوالا با هم فرق داشتن؟ یعنی می دونم سوالها همه یکی بود. می خوام ببینم پاسخ ها هم یکی بود یا جا به جا بودن!
آخه چندتا تست تقلب دادم چندتا هم تقلب گرفتم. اگه کسی جمعه عمران داد و از این قضیه اطمینان داره که گذینه ها فرق داشتن یا یکی بودن بهم بگه.
مرسیســلام.....هم سوالا یکی بود..هم گزینه هاش....توی راه رو بودم من..خودم با پشت سری چک کردم...یکی بود...اون ردیفی ها هم داشتن چک میکردن..اوناهم یکی بود....خیالت راحت..:n02:

robert
07-06-2013, 07:31
سلام به همگی

من ارشد آزاد در گروه معماری کامپیوتر امتحان دادم.

زبان حدود ۱۴ تا زدم (( توضیح اینکه سه واحد زبان عمومی و دو واحد تخصصی رو در دانشگاه ۲۰ گرفتم ولی سر جلسه کرک و پرم ریخت...نامردها از تافل هم بدتر سوال دادند . فارغ التحصیل از آزاد تهران جنوب هستم))

ریاضی هشت تا زدم (( از بیست تا ))

مشترک پنج تا زدم (( از بیست تا - نظریه زبانها و سیستم عامل هیچی بلد نبودم...حالم از این دو تا درس بهم میخوره ))

تخصصی معماری کامپیوتر هم ۱۴ تا زدم (( اونهم از بیست تا ))

البته به شدت هم وقت کم آوردم.

-----------------------

انتخابها هم اینها بودند:

مهندسی کامپیوتر معماری کامپیوتر:
علوم تحقیقات
قزوین
اراک
آشتیان
نجف آباد.

به نظر شما کجا قبول میشم...؟؟

raha.faryad
07-06-2013, 13:40
کسی می تونه در مورد کتابای آمادگی کنکور ارشد هنر راهنماییم کنه لدفن؟؟

elnaz.1987
07-06-2013, 16:27
سلام. من تازه عضو شدم.كارشناسي مترجمي زبان اغنگليسي دارم .ولي نميدونم ارشدم رو چي بخونم. :n13:از استادام كه ميپرسم ميگن رشته هاي مديريت رو انتخاب كن كه مرتبط با زبانه مثل مديريت بيمه و... ولي من هيچ دانش قبلي از اين رشته ها ندارم. :sad:در حال حاضر ترجمه انجام ميدم و تدريس خصوصي هم دارم ولي حرفه اي نيستم.چون بدليل رشته دانشگاهيم و نرفتن به كلاس هاي زبان خارج از دانشگاه تو مكالمه مشكل دارم .و موسسات به اين آيتم خيلي توجه دارند .ممكحنه راهنماييم كنيد كه چه رشته اي براي ارشد برم؟؟؟

kvhsade
10-06-2013, 19:48
سلام قابل توجه بچه های رشته ریاضی(بخصوص فارغ التحصیلان دوره های گذشته)
همانطور که میدانید از چند سال قبل در عنوان و سرفصل دروس کارشناسی ریاضی تغییراتی ایجاد شده است برهمین اساس قرار است کنکور سراری ارشد آینده با توجه به این تغییرات برگزار شود
برای همین خواستم تا فرصت هست بچه ها (بخصوص فارغ التحصیلان دوره های گذشته) که قصد شرکت در آزمون آینده را دارند برن با توجه به تغییرات انجام شده خودشان را برای کنکور آینده آماده کنند تا غافلگیر نشوند
همانطور که گفتم این تغییرات مربوط سرفصل دروس و عنوانین درسها میباشد
برای آگاهی از این تغییرات میتونید تحت عنوان ( سرفصل آموزشی رشته ریاضیات و کاربردها)سرچ کنید
موفق باشید

kvhsade
10-06-2013, 23:06
سلام به همه دوستان
قصد داریم در انجمن ریاضیات سوالات ریاضی عمومی کنکور کارشناسی ارشد همه رشته ها را به کمک همدیگر بررسی کنیم از همه دوستان علاقه مند میخواهیم که به تاپیک (سوالات ارشد ریاضی)در انجمن ریاضیات مراجعه و در بحث شرکت کنند

batlagh
16-06-2013, 19:05
یک سوال؟

اگر دانشجویی آزمون ارشد(دولتی) قبول بشود و همچنین انتخاب رشته را نیز قبول بشود ولی ترم آخرش را در ترم مهر ماه تمام بکند راهی وجود دارد که این قبولی محفوظ بماند و به نوعی مرخصی بگیرد تا کارشناسیش تمام بشود؟

farshidshd
17-06-2013, 11:22
یک سوال؟

اگر دانشجویی آزمون ارشد(دولتی) قبول بشود و همچنین انتخاب رشته را نیز قبول بشود ولی ترم آخرش را در ترم مهر ماه تمام بکند راهی وجود دارد که این قبولی محفوظ بماند و به نوعی مرخصی بگیرد تا کارشناسیش تمام بشود؟

در دانشگاه دولتی این کار رو نمی کنن ،
ولی ممکنه دانشگاهی که قبول شدین ، کمکتون کنن

manutd2009
20-06-2013, 04:15
دوستان دانشگاه بین المللی کیش در مقطع ارشد بطور میانگین هزینش ماهانه چقدره ؟؟؟ کی پذیرش می کنه ؟؟؟

farid0485
20-06-2013, 08:52
یک سوال؟

راخ در رو زیاده...
می تونی 6واحد معرفی به استاد بگیری 6 واحد هم ترم تابستونه،اگه یکمی هم زور بزنی امکاش هست که یه 5 یا 6 واحد بیشتر بهت دن تا تموم کنی..

حدودا بین16تا 18 به زور بهت میدن...

pcgamer
24-06-2013, 12:07
راخ در رو زیاده...
می تونی 6واحد معرفی به استاد بگیری 6 واحد هم ترم تابستونه،اگه یکمی هم زور بزنی امکاش هست که یه 5 یا 6 واحد بیشتر بهت دن تا تموم کنی..

حدودا بین16تا 18 به زور بهت میدن...

ضمن تایید . حتما باید تا برج 7 فارغ التحصیل بشید حالا یا با ترم تابستون یا معرفی ب استاد اگه نشی برای دانشگاه سراسری گویا محرومیت داره .

Cotlas
25-06-2013, 17:36
سلام دوستان
کسی آدرس جدید آموزشگاه پارسه یا آدرس جدید وب سایتش رو رو داره ؟

farshidshd
26-06-2013, 15:03
سلام دوستان
کسی آدرس جدید آموزشگاه پارسه یا آدرس جدید وب سایتش رو رو داره ؟

Cotlas
27-06-2013, 02:50
ممنون ولی این آدرس باز نمیشه

نمیدونم اشکال از مرورگر منه(IE,Firefox,Chrome با هر سه امتحان کردم) یا از سایته:n15:

farshidshd
27-06-2013, 11:29
ممنون ولی این آدرس باز نمیشه

نمیدونم اشکال از مرورگر منه(IE,Firefox,Chrome با هر سه امتحان کردم) یا از سایته:n15:

سایت به راحتی باز میشه

doost4
27-06-2013, 13:12
سلام . بچه ها واسه رشته معماری کامپیوتر، جزوه و کلاسای کدوم بهتره ؟
1- پارسه
2 - مدرسان
3 - ماهان

rhamid_esf
28-06-2013, 21:32
سلام
از موسسات برای ارشد گرافیک و عکاسی کدوم آزمون و پک دارند؟

xpix
30-06-2013, 17:16
واسه کلاس معماری کامپیوتر :

ببین کدومشون اساتید بهتری داره . . نظر من در درجه اول ماهانه . بعد پارسه
ساعتها و قیمتاشون رو هم مقایسه کن

xpix
30-06-2013, 17:19
سلام
از موسسات برای ارشد گرافیک و عکاسی کدوم آزمون و پک دارند؟

موسسات معروف که نمیشناسم . ولی یک موسسه هست به اسم ( مثلث ) . یه سرچ بکن

pcgamer
01-07-2013, 14:24
نتیجه ها کنکور ازاد ارشد رو با چی می شمرن انقدر طول می کشه ؟
کسی میدونه کی اعلام نتیجه می شه!

MOHAMMAD2010
01-07-2013, 14:43
نتیجه ها کنکور ازاد ارشد رو با چی می شمرن انقدر طول می کشه ؟
کسی میدونه کی اعلام نتیجه می شه!

کلا قانونشون اینه شهریور نتیجه ها رو بدن ! دیگه کاری ندارن کی آماده میشه !

pcgamer
01-07-2013, 19:30
چه قانون مضخرفی معلومه ی مشت کله پوک نوشتن ک حتی به سیستم دانشگاه خودشونم وارد نیستن من اگه مثلا بدونم قبول نشدم ترم تابستون بر نمی داشتم

raha.faryad
02-07-2013, 12:12
سلام. من تازه عضو شدم.كارشناسي مترجمي زبان اغنگليسي دارم .ولي نميدونم ارشدم رو چي بخونم. :n13:از استادام كه ميپرسم ميگن رشته هاي مديريت رو انتخاب كن كه مرتبط با زبانه مثل مديريت بيمه و... ولي من هيچ دانش قبلي از اين رشته ها ندارم. :sad:در حال حاضر ترجمه انجام ميدم و تدريس خصوصي هم دارم ولي حرفه اي نيستم.چون بدليل رشته دانشگاهيم و نرفتن به كلاس هاي زبان خارج از دانشگاه تو مكالمه مشكل دارم .و موسسات به اين آيتم خيلي توجه دارند .ممكحنه راهنماييم كنيد كه چه رشته اي براي ارشد برم؟؟؟
سلام الناز جان. رشته های مدیریتی خیلی برای تو مناسبه چون موقعیت شغلیش و درآمدش از تدریس و ترجمه ی زبان بیشتره. اکثر بچه های فنی هم ارشد رشته های مدیریت رو انتخاب می کنن. اما تو چون کارشناسی زبان خوندی و زبانت یه سر و گردن بالاتره احتمالا رتبه بهتری خواهی داشت و احتمال قبولیت هم زیاد باشه. تا جایی که من می دونم موقعیت شغلی برای MBA خیلی خوبه. و تو هم به خاطر زبان قویت شانس قبولی داری:n01:

MOHAMMAD2010
02-07-2013, 16:51
چه قانون مضخرفی معلومه ی مشت کله پوک نوشتن ک حتی به سیستم دانشگاه خودشونم وارد نیستن من اگه مثلا بدونم قبول نشدم ترم تابستون بر نمی داشتم

عزیز سراسری هم همیشه تو شهریور میدن !
کلا قانون ایران اعلام نتایج ارشد و خیلی مقاطع دیگه تو شهریوره !

syeedalireza
03-07-2013, 22:21
سلام و ارادت خدمت همگی بچه های فروم
آقا ما یه سوال درگیرمون کرده اینکه:
1- بنده ترم 7 آی تی هستم و 90 تا پاس کردم .... می خواستم بدونم میتونم کنکور ارشد 93 شرکت کنم؟؟
2- معدلم حدود 14 موقع ثبت نام باید وارد کنم؟؟؟
3- امکان آزمایشی دادن کنکور برای ارشد هم وجود داره؟؟ یعنی گزینه ای به این نام هست مثل کنکور کارشناسی؟؟؟
4- تعداد واحد هایی مشخص شده برای امکان سنجی ثبت نام این کنکور؟ منظورم تعداد واحد های کف در نظر گرفته اند برای داوطلبا؟

تن کیو از همگی :دال یا:n16:

chekmate
03-07-2013, 22:40
سلام و ارادت خدمت همگی بچه های فروم
آقا ما یه سوال درگیرمون کرده اینکه:
1- بنده ترم 7 آی تی هستم و 90 تا پاس کردم .... می خواستم بدونم میتونم کنکور ارشد 93 شرکت کنم؟؟
2- معدلم حدود 14 موقع ثبت نام باید وارد کنم؟؟؟
3- امکان آزمایشی دادن کنکور برای ارشد هم وجود داره؟؟ یعنی گزینه ای به این نام هست مثل کنکور کارشناسی؟؟؟
4- تعداد واحد هایی مشخص شده برای امکان سنجی ثبت نام این کنکور؟ منظورم تعداد واحد های کف در نظر گرفته اند برای داوطلبا؟

تن کیو از همگی :دال یا:n16:
سلام. طبق روند معمول كنكور ارشد،در صورتي كه تا 31 شهريور 93 فارغ‌التحصيل بشيد مي تونيد شركت كنيد. برا معدل هم بايد معدل واحدهاي پاس شده تا 31 شهريور92 را وارد كنيد.

syeedalireza
04-07-2013, 09:59
یعنی من با این شرایط که گفتم می تونم کنکور ثبت نام کنم؟؟ (90 واحد پاس کردم)
31 شهریور 93 فارغ التحصیل نمیشم به احتمال زیاد .... سال بعدش هم می تونم شرکت کنم؟

hassanshaikhi
04-07-2013, 18:47
یعنی من با این شرایط که گفتم می تونم کنکور ثبت نام کنم؟؟ (90 واحد پاس کردم)
31 شهریور 93 فارغ التحصیل نمیشم به احتمال زیاد .... سال بعدش هم می تونم شرکت کنم؟
میتونی شرکت کنی و امتحان بدی مشکلی نداره فقط بعد که نتیجه اومد اگه تا پایان شهریور 93 فارغ تحصیل میشی میتونی انتخاب رشته کنی ولی اگه فارغ تحصیل نمیشی نباید انتخاب رشته کنی اما دانشگاه آزاد مشکلی نداره اگه قبول بشی ترم اول مرخصی میگیری واحد هایی که مونده رو پاس میکنی اما دولتی حتما حتما باید تا پایان شهریور 93 فاغ تحصیل شده باشی.

elnazf66
06-07-2013, 20:34
سلام. کسی هست بتونه راجع به کنکور "مهندسی طراحی محیط زیست" کمک کنه؟
برای کلاس های طراحی کجا برم؟

farshidshd
07-07-2013, 13:11
سلام. کسی هست بتونه راجع به کنکور "مهندسی طراحی محیط زیست" کمک کنه؟
برای کلاس های طراحی کجا برم؟

سلام

منابع و مأخذ آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد
دانشگاه تهران – دانشکده محیط زیست

الف – بیان تصویری :

1- عناصر طراحی بصری در منظر ،ترجمه دکتر محمدرضا مثنوی ، انتشارات دانشگاه تهران .1387
2- اصول و مبانی طراحی ، تالیف فرانسیس د . ک. چینگ ، ترجمه محمد حسن اثباتی ، انتشارات مارلیک 1375
3- معماری فرم ، فضا و نظم ، تالیف فرانسیس د . ک. چینگ ، ترجمه زهره قراگوزلو ، انتشارات دانشگاه تهران 1370
4- پرسپکتیو ، تالیف گوین وایت ، ترجمه هرمز معزز ، انتشارات نوبهار 1350
5- تکنیک های گرافیک ، مترجم منصور حسامی ، جهاد دانشگاهی هنر 1376-
6- تکنیک های گرافیک ، ابزار و روشها ، مترجم اردشیر کشاورز ، جهاد دانشگاهی هنر 1376
7- SITE ANALYSIS, JAMESA,CANADA,2001
8- ARCHITECTURAL DRAWING, PAUL . LASEAU,DESIGN PRESS,1991.
9- GRAPHIC THINKING FOR ARCHTECTS AND DESIGNERS, PAUL, LASEAU, VAN NOSTRAND REIN HPLD COMPANY , NEW YORK . 1980
10-ILLUSTRATION GUIDE, LARY EVANS, VAN NOSTRAND HOLD COMPANY , NEW YORK,1982
11- LANDSCAPE GRAPICS GRANT W. REID , BUTTER WORTH ARCHITECTUR/U.SS,1987.
12- PLAN GRAPICS.T.D. WALKER PDA PUL PUBLISHERS,1975.
13 – ARCHITECTURAL RENDERING ULLUSRA TIN,VOL 1.1.1992,MEISEI PUBLICATION,JAPAN.
14- GRAPHIV FOR ARCHITECTURE,FORSETH, KEVIN,VAN NOSTRAND REINHOLD COMPANY, U.S.A.1980
15- FROM CONCEPT TO FORM, GRANT,E. VAN NOSTRAND REINHOLD COMPANY, U.S.A.1992.

ب- اطلاعات عمومی محیط زیست:

1- منظر : الگو ،ادراک و فرآیند- ترجمه بهناز امین زاده ، انتشارات دانشگاه تهران ، 1382
2- زبان منظر ، ترجمه سید حسی بحرینی 0 بهناز امین زاده ، انتشارات دانشگاه تهران ، 1384 .
3- برنامه ریزی محیطی برای توسعه زمین ، ترجمه سید حسی بحرینی-کیوان کریمی ، انتشارات دانشگاه تهران ،1381
4- مبانی و اصول محیط زیست ، تالیف کنت وات ، ترجمه وهاب زاده انتشارات اترک
5- شهر همچون چشم انداز ، ترجمه فرشاد نوریان ، شهرداری تهران و1376.
6- مقدمه ای بر شناخت محیط زیست ، تالیف کامبیز بهرام سلطانی ، حفاظت محیط زیست ،1365
7- مجلات محیط شناسی ، دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران ، مقالات مربوط به طراحی محیط .
8- باغ ایرانی ، خوانساری ، مقتدر ، سازمان میراث فرهنگی ، 1383.

ج - فضای سبز شهری ، تاریخ و معماری آن :

1-درختان و محیط زیست ، هنریک مجنونیان ، سازمان حفاظت محیط زیست 1369.
2- گیاهان پوششی ، سازمان پارکها و فضای سبز تهران ،1372
3- مباحثی پیرامون پارکها و فضای سبز و تفرجگاهها ، تالیف هنریک مجنونیان ، سازمان پارکها و فضای سبز تهران
4- باغ های ایران و کوشک های آن تالیف دونالد وبلبر ، ترجمه مهین دخت صبا ، بنگاه ترجمه و نشر کتاب
5- گونه های گیاهی سازگار با شرایط آب و هوایی تهران ، سازمان پارکها و فضای سبز تهران.1371.
6- فضاهای شهری – طراحی ، اجرا مدیریت ، ترجمه حسین رضایی و همکاران ، شهرداری تهران .1373.
7- مجلات فضای سبز - سازمان پارکها و فضای سبز تهران.

8- GARDEN TREES. THE ROYAL,HORTICUTURAL,SOCTRRTY, LONDON,1996.

TREE SIN URBAN DESIGN , H NEY F. ARMOLD, VAN NOSTRAND RFTNHOLD COMPANY, NEW YORK 1986.- 9
LANDSCAPE DESIGN WITH PLANTS. BRAN CLOUSTNT LANDSCAPE IMOTITUTE,1999 - 10-.

د- زبان تخصصی :

1- کلیه کتابها و مجلات مربوط به طراحی محیط ، معماری و طراحی منظر به زبان انگلیسی به طور
مثال کتاب :LANDSCAE AND SUSTAINABLITY , JOHN BENSON (EB, SPON PRESS.)
مجلات :
LANDSCAPE DESIGN-
LANDSCAPE ARCHITECTURE-
LANDSCAPE AND URBAN PLANNING -

قابل ذکر است که منابع ارائه شده تنها به منظور راهنمایی و آشنایی با رشته مهندسی طراحی محیط معرفی شده اند و توصیه می شود داوطلبین منابع موضوعات مشابه را نیز مطالعه نمایند.

لینک دانلود سوالات کنکور ارشد سال 90 ::

موفق باشید

elnazf66
09-07-2013, 09:33
خیلی ممنون از راهنماییتون. ولی من بیشتر مشکلم با بخش عملیه. و اینکه برای کلاس‌های اسکیس جایی رو توصیه می کنید؟

elnazf66
09-07-2013, 09:34
سلام

منابع و مأخذ آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد
دانشگاه تهران – دانشکده محیط زیست

الف – بیان تصویری :

1- عناصر طراحی بصری در منظر ،ترجمه دکتر محمدرضا مثنوی ، انتشارات دانشگاه تهران .1387
2- اصول و مبانی طراحی ، تالیف فرانسیس د . ک. چینگ ، ترجمه محمد حسن اثباتی ، انتشارات مارلیک 1375
3- معماری فرم ، فضا و نظم ، تالیف فرانسیس د . ک. چینگ ، ترجمه زهره قراگوزلو ، انتشارات دانشگاه تهران 1370
4- پرسپکتیو ، تالیف گوین وایت ، ترجمه هرمز معزز ، انتشارات نوبهار 1350
5- تکنیک های گرافیک ، مترجم منصور حسامی ، جهاد دانشگاهی هنر 1376-
6- تکنیک های گرافیک ، ابزار و روشها ، مترجم اردشیر کشاورز ، جهاد دانشگاهی هنر 1376
7- SITE ANALYSIS, JAMESA,CANADA,2001
8- ARCHITECTURAL DRAWING, PAUL . LASEAU,DESIGN PRESS,1991.
9- GRAPHIC THINKING FOR ARCHTECTS AND DESIGNERS, PAUL, LASEAU, VAN NOSTRAND REIN HPLD COMPANY , NEW YORK . 1980
10-ILLUSTRATION GUIDE, LARY EVANS, VAN NOSTRAND HOLD COMPANY , NEW YORK,1982
11- LANDSCAPE GRAPICS GRANT W. REID , BUTTER WORTH ARCHITECTUR/U.SS,1987.
12- PLAN GRAPICS.T.D. WALKER PDA PUL PUBLISHERS,1975.
13 – ARCHITECTURAL RENDERING ULLUSRA TIN,VOL 1.1.1992,MEISEI PUBLICATION,JAPAN.
14- GRAPHIV FOR ARCHITECTURE,FORSETH, KEVIN,VAN NOSTRAND REINHOLD COMPANY, U.S.A.1980
15- FROM CONCEPT TO FORM, GRANT,E. VAN NOSTRAND REINHOLD COMPANY, U.S.A.1992.

ب- اطلاعات عمومی محیط زیست:

1- منظر : الگو ،ادراک و فرآیند- ترجمه بهناز امین زاده ، انتشارات دانشگاه تهران ، 1382
2- زبان منظر ، ترجمه سید حسی بحرینی 0 بهناز امین زاده ، انتشارات دانشگاه تهران ، 1384 .
3- برنامه ریزی محیطی برای توسعه زمین ، ترجمه سید حسی بحرینی-کیوان کریمی ، انتشارات دانشگاه تهران ،1381
4- مبانی و اصول محیط زیست ، تالیف کنت وات ، ترجمه وهاب زاده انتشارات اترک
5- شهر همچون چشم انداز ، ترجمه فرشاد نوریان ، شهرداری تهران و1376.
6- مقدمه ای بر شناخت محیط زیست ، تالیف کامبیز بهرام سلطانی ، حفاظت محیط زیست ،1365
7- مجلات محیط شناسی ، دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران ، مقالات مربوط به طراحی محیط .
8- باغ ایرانی ، خوانساری ، مقتدر ، سازمان میراث فرهنگی ، 1383.

ج - فضای سبز شهری ، تاریخ و معماری آن :

1-درختان و محیط زیست ، هنریک مجنونیان ، سازمان حفاظت محیط زیست 1369.
2- گیاهان پوششی ، سازمان پارکها و فضای سبز تهران ،1372
3- مباحثی پیرامون پارکها و فضای سبز و تفرجگاهها ، تالیف هنریک مجنونیان ، سازمان پارکها و فضای سبز تهران
4- باغ های ایران و کوشک های آن تالیف دونالد وبلبر ، ترجمه مهین دخت صبا ، بنگاه ترجمه و نشر کتاب
5- گونه های گیاهی سازگار با شرایط آب و هوایی تهران ، سازمان پارکها و فضای سبز تهران.1371.
6- فضاهای شهری – طراحی ، اجرا مدیریت ، ترجمه حسین رضایی و همکاران ، شهرداری تهران .1373.
7- مجلات فضای سبز - سازمان پارکها و فضای سبز تهران.

8- GARDEN TREES. THE ROYAL,HORTICUTURAL,SOCTRRTY, LONDON,1996.

TREE SIN URBAN DESIGN , H NEY F. ARMOLD, VAN NOSTRAND RFTNHOLD COMPANY, NEW YORK 1986.- 9
LANDSCAPE DESIGN WITH PLANTS. BRAN CLOUSTNT LANDSCAPE IMOTITUTE,1999 - 10-.

د- زبان تخصصی :

1- کلیه کتابها و مجلات مربوط به طراحی محیط ، معماری و طراحی منظر به زبان انگلیسی به طور
مثال کتاب :LANDSCAE AND SUSTAINABLITY , JOHN BENSON (EB, SPON PRESS.)
مجلات :
LANDSCAPE DESIGN-
LANDSCAPE ARCHITECTURE-
LANDSCAPE AND URBAN PLANNING -

قابل ذکر است که منابع ارائه شده تنها به منظور راهنمایی و آشنایی با رشته مهندسی طراحی محیط معرفی شده اند و توصیه می شود داوطلبین منابع موضوعات مشابه را نیز مطالعه نمایند.

لینک دانلود سوالات کنکور ارشد سال 90 ::

موفق باشید

خیلی ممنون از راهنماییتون. ولی من بیشتر مشکلم با بخش عملیه. و اینکه برای کلاس‌های اسکیس جایی رو توصیه می کنید؟

farshidshd
09-07-2013, 11:04

اگه در گوگل سرچ کنید کلاس هایی رو پیدا میکنید
ولی من اصلا توصیه نمیکنم

omid-p30
11-07-2013, 16:50
آقا من تمام واحدهام رو تموم کردم، چند ترم معطل پایان نامه موندم و هنوز تموم نشده. اگر این ترم دیگه با درخواست افرایش سنوات موافقت نشه چی میشه ؟

اگر مدرک ندند به جاش مدرک معادل یا گواهی پایان دوره ای چیزی نمیدند ؟

آزاد تهران مرکزم.

yashgin128
12-07-2013, 03:38
سلام دوستان من کارشناسی نرم افزار دارم
الان بخوام با کمترین و هزینه و اسانترین راه واسه گرفتن ارشد این رشته چیه؟فراگیر پیام نور یا خود پیام نور کی دانشجو میگیره و از چه طریق؟ دوستان کسی اطلاع داره ترمی چند واسه ارشد رشته کامپیوتر در میاد؟

mili_k
17-07-2013, 04:27
لطفا دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 92 رو بذارید اینجا [ برای مطالعه ] - [ ضمنا از سایت سنجش قابل دانلود نیست - حد اقل برای من ! ]

اینم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه پرسش دیگه اینکه : آزمون کارشناسی و کارشناسی ارشد برای دانشگاه های دولتی ، همزمان برگزار می شه ؟

آزمون کارشناسی ارشد 93 کی هست ؟

pcgamer
17-07-2013, 13:49
لطفا دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 92 رو بذارید اینجا [ برای مطالعه ] - [ ضمنا از سایت سنجش قابل دانلود نیست - حد اقل برای من ! ]

اینم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه پرسش دیگه اینکه : آزمون کارشناسی و کارشناسی ارشد برای دانشگاه های دولتی ، همزمان برگزار می شه ؟

دفترچه کارشناسی ارشد چه دانشگاهی اومده؟ دولتی یا ازاد!؟ من اطلاعی ندارم اگه چیزی اومده لطفا بگید

بچه ها ی سوال دیگه نتیجه کنکور ازاد کارشناسی ارشد اعلام نشده کی می یاد؟

mili_k
17-07-2013, 13:54
منظور من دولتی بود دوست عزیز ! برای دولتی رو میخوام . sanjesh.org

kvhsade
17-07-2013, 17:35
دفترچه کارشناسی ارشد چه دانشگاهی اومده؟ دولتی یا ازاد!؟ من اطلاعی ندارم اگه چیزی اومده لطفا بگید

بچه ها ی سوال دیگه نتیجه کنکور ازاد کارشناسی ارشد اعلام نشده کی می یاد؟

سلام اینطور که رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفته قراره اواسط شهریور جواب بیاد ولی خب بازم امکان دیر و زود شدنش هست

kvhsade
17-07-2013, 17:40

سلام معمولا دفترچه کارشناسی ارشد دولتی آبان ماه میاد کنکور هم بهمن ماه برگزار میشه تا حالا که اینطور بوده

اگر منظورتون از کارشناسی همان کنکور سراری هست که این هم معمولا دفترچه در آذر ماه ( از 16 آذر شروع میشه) و کنکور هم که در تیر ماه برگزار میشه

yashgin128
17-07-2013, 23:02
سلام دوستان
این مطلب رو تو تاپیک پیام نور هم پرسیدم ولی چون یه کم مطلبش اختصاصی هست و اینجا هم اختصاص به ارشد داره گفتم اینجا هم پرسیدن خالی از لطف نیست

واسه فراگیر ارشد پیام نور رشته نرم افزار کامپیوتر:
1.چند واحد کلا میشه؟
2.هر ترم چند واحد میدن؟
3.هر ترم حدودا شهریه اش چقد میشه؟
4. ترم تابستون چند واحد میدن؟
5و6و7و8و... : سلامتی خودتون و خانوادتون

mili_k
18-07-2013, 02:19
سلام معمولا دفترچه کارشناسی ارشد دولتی آبان ماه میاد کنکور هم بهمن ماه برگزار میشه تا حالا که اینطور بوده

اگر منظورتون از کارشناسی همان کنکور سراری هست که این هم معمولا دفترچه در آذر ماه ( از 16 آذر شروع میشه) و کنکور هم که در تیر ماه برگزار میشه

دوست گرامی هر چی هست دفترچه ی آزمون قبل رو می خوام ...

گفتم برای مطالعه ...

راهنما برای کارشناسی ارشد .

Soroush-S
18-07-2013, 02:30
سلام دوستان
این مطلب رو تو تاپیک پیام نور هم پرسیدم ولی چون یه کم مطلبش اختصاصی هست و اینجا هم اختصاص به ارشد داره گفتم اینجا هم پرسیدن خالی از لطف نیست

1.چند واحد کلا میشه؟
2.هر ترم چند واحد میدن؟

در مورد شهریه دوستان من IT قبول شدن ترمی 900 تومن دارن میدن.
فکر کنم ترمی 12 واحد باشه.

pcgamer
18-07-2013, 08:46
یکی از بچه ها دانشگاه گفت برای کارشناسی ارشد چرا پودمانی و فنی حرفه ای شرکت نمی کنی .شهریه اش خیلی کمتر اکثر دانشگاه هاشم تو خود شهر هستن از طرفی از نظر ارزش مدرک هیچ فرقی با ازاد نداره ظاهرا کنکور اینا هم نداره .می شه لطفا دوستان اگه اطلاعاتی دارن به من بدن ؟

farshidshd
18-07-2013, 11:03
سلام دوستان

1.چند واحد کلا میشه؟
2.هر ترم چند واحد میدن؟

سلام
1 - بدون دورس جبرانی 32 واحد
2- بستگی به خودت داره که چند واحد برداری ، سقفش تا 14 واحد هست کف هم 5 واحد
3- حدود 900 تا 1 میلیون
4- ارشد ترم تابستون نداره ، البته شاید واحد دانشگاهی دروس اختصاصی ارشد رو ارائه کنن

موفق باشید

SaMsUnG
18-07-2013, 12:29
دوستان زمان ثبت نام برای آزمون ارشد سال 92 (اگه هنوز وقت هست) و 93 برای دولتی و آزاد کیه؟
و آزمونها معمولا در چه ماهی برگزار میشه؟

hasan.1370
18-07-2013, 16:16
سلام
کسی میدونه تو ارشد نرم افزار چه قدر برنامه نویسی کاربرد داره و تا چه حد باید به برنامه نویسی مسلط باشی؟

B.i.r.i.y.a
23-07-2013, 08:10
سلام. دوستان من لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم. اما میخوام امسال تو کنکور ارشد روانشناسی شرکت کنم! کلا درمورد گرایش هاش و منابعی که باید برای ارشد بخونم اطلاعات زیادی ندارم. جایی بهتر از اینجا تو انجمن برای بدست اوردن اطلاعات مورد نیازم پیدا نکردم.
بهرحال لطفا منابع کنکور ارشد گرایش های مختلف رشته ی روانشناسی رو هم قرار بدید.
با سپاس

sent from Samsung Glxy S2 using tapatalk 2

+ f.a.r.i
24-07-2013, 05:52
:n16:کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه ها (ازاد - سراسری ) هر ساله کی برگزار میشه و زمان ثبت نامش کی هست؟

Alireza SM
24-07-2013, 08:54
اعلان انجمن در اون بالا رو بخونين. براي همين نوشته شده كه چنين تاپيك هاي بي موردي ايجاد نشه.

اعلان: تقویم آزمون ها در مقاطع مختلف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) farshidshd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (««مدیر انجمن آموزش عالی»»)
21-12-2012
مشاهده ها: 509 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

B.i.r.i.y.a
26-07-2013, 10:04
هیشکی منو دوس نداره
:(

22adel
26-07-2013, 13:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راهنمای ارشد
سلام بچه ها من مهندسی الکترونیک خوندم امسال می خواهم امتحان ارشد سراسری بدم اما نمی دانم از چه منابع درسی استفاده کنم بهترو مفیدتراست آیا پکیج مدرسان شریف رو بگیرم بهتره یا نه منبع بهتر دیگه ای وجود دارن ؟:n13:

pcgamer
28-07-2013, 12:27
برای رشته زبان انگلیسی ارزش داره ارشد ازاد اگه قبول شدم برم ؟؟؟

22adel
28-07-2013, 15:58
اره ازنظر من ارزش داره چون همه رشته های دانشگاهی زبان دارن احتمال این که بهت درس بدن زیاده تازه تو اموزشگاه هم می تونی تدریس کنی از نظر من بهترین رشته است ادامه تحصیل این رشته ضر نمی کنی:n26:

kvhsade
28-07-2013, 15:59
زمان اعلام نتایج و ظرفیت آزمون‌های تحصیلات تکمیلی سال92 مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور جزییات و زمان اعلام نتایج نهایی آزمون‌های تحصیلات تکمیلی برگزار شده در سال 92 را تشریح کرد.
دکتر حسین توکلی با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92 در روزهای 18 تا 20 بهمن 91 در 139 کد رشته امتحانی، گفت: فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی در هفته اول شهریور ماه 92 از طریق سایت سازمان سنجش بر روی سایت سازمان قرار می‌گیرد.
منبع ارشد آنلاین

syeedalireza
28-07-2013, 19:35
سلام دوستان عزیز

کسی که دانشجوی کارشناسی هست میتونه کنکور ارشد شرکت کنه؟؟؟ (به صورت آزمایشی) چون تا 2 سال دیگر فارغ تحصیل میشم

B.i.r.i.y.a
29-07-2013, 15:19
سلام. دوستان من لیسانس نرم افزار کامپیوتر دارم. اما میخوام امسال تو کنکور ارشد روانشناسی شرکت کنم! کلا درمورد گرایش هاش و منابعی که باید برای ارشد بخونم اطلاعات زیادی ندارم. جایی بهتر از اینجا تو انجمن برای بدست اوردن اطلاعات مورد نیازم پیدا نکردم.
با سپاس

پس چرا هیچکس جواب منو نمیده؟
:(

sent from samsung Glxy GS2 using tapatalk 4 beta

office2007
29-07-2013, 15:30
حجم منابع تو مکانیک خیلی بالاس.
هرکس هم یک مرجعی رو توصیه میکنه.

ولی من به کمک تالار زیر توسنتم تو ارشد مکانیک موفق بشم، به نظرم بهترین منابع و زبده ترین مشاورهارو داره :

manya-atashin
05-08-2013, 02:17
سلام دوستان وقت بخير

براي كارشناسي ارشد
رشته مديريت دولتي

ميخواستم بدونم بهترين بسته آموزشي ( تست و ... ) چي هست ؟

كدوم انتشارات ؟

با تشكر

pcgamer
06-08-2013, 20:41
سلام دوستان عزیز

کسی که دانشجوی کارشناسی هست میتونه کنکور ارشد شرکت کنه؟؟؟ (به صورت آزمایشی) چون تا 2 سال دیگر فارغ تحصیل میشم

اره عزیز چرا نشه .هم ازاد می شه هم دولتی .فقط دولتی رو حواست باشه مجاز شدی فورم دانشگاه پر نکنی همین . بچه ها نتیجه ازاد ارشد نیومد ؟؟؟

hasan.1370
09-08-2013, 02:24
آره میتونی شرکت کنی

pcgamer
10-08-2013, 09:04
آره میتونی شرکت کنی

اینو که منم بشون گفتم ! :n29:

B.i.r.i.y.a
11-08-2013, 16:32
با سپاس

کسی نیست منو راهنمایی کنه؟!
:-(

Gita
15-08-2013, 11:49
من یک ترم کارشناسی ارشد شبانه درس خوندم و یک ترم هم مرخصی گرفتم، آیا میتونم به دانشگاه پیام نور(که سطحش نسبت به دانشگاه خودم پایینتره) انتقالی بگیرم؟

manya-atashin
15-08-2013, 12:09
سوال منم مونده ؟؟؟؟؟؟

farshidshd
15-08-2013, 12:47
سلام دوستان عزیز

سلام
بله می تونه شرکت کنه ولی اگه روزانه قبول بشید و نرید از کنکور بعدی محروم میشید

من یک ترم کارشناسی ارشد شبانه درس خوندم و یک ترم هم مرخصی گرفتم، آیا میتونم به دانشگاه پیام نور(که سطحش نسبت به دانشگاه خودم پایینتره) انتقالی بگیرم؟

سلام
خیر ممکن نیست

سلام دوستان وقت بخير

براي كارشناسي ارشد
رشته مديريت دولتي

ميخواستم بدونم بهترين بسته آموزشي ( تست و ... ) چي هست ؟

كدوم انتشارات ؟

با تشكر

سلام
به لینک زیر مراجعه کنید :

manya-atashin
15-08-2013, 13:20
فرشيد اونو خيلي وقت پيش ديدم
ميخوام از اين بسته ها بخرم !

بنظرت بخرم ؟ يا نه كتابا رو تهيه كنم

واسه تست و اينا !

farshidshd
16-08-2013, 11:14
فرشيد اونو خيلي وقت پيش ديدم
ميخوام از اين بسته ها بخرم !

بنظرت بخرم ؟ يا نه كتابا رو تهيه كنم

واسه تست و اينا !

خریدشون به نظر خودت بستگی داره ولی به نظر من کتابا مهم تر هستن
البته اون بسته ها هم کمک خوبی هستن

B.i.r.i.y.a
17-08-2013, 05:22
با سپاس

؟

Mahdi/s
18-08-2013, 22:05
ســلام...
آقا فرشید توی پست 1391 لینک دروس مدیریت رو دادید..اگه برای رشته عمران هم دارید ..ممنون میشم../:n16:

JUSTIN11
19-08-2013, 17:34
سلام

سوالات ارشد دانشگاه آزاد امسال در هر گرایش مثل دولتی دسته بندی شده بود؟؟؟؟ A B C D داشت؟؟

شیطون گولم زد چندتا سوال از جفتیم گرفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahdi/s
20-08-2013, 15:30
سلام

سوالات ارشد دانشگاه آزاد امسال در هر گرایش مثل دولتی دسته بندی شده بود؟؟؟؟ A B C D داشت؟؟

شیطون گولم زد چندتا سوال از جفتیم گرفتم:n02::n27: اگه درست زده باشه بغل دستیت که نوش جونت..کنکور آزاد همه چیش یکی بود:n02:. چیدمان سوالا....دفترچه ها....

farshidshd
21-08-2013, 12:59
ســلام...
آقا فرشید توی پست 1391 لینک دروس مدیریت رو دادید..اگه برای رشته عمران هم دارید ..ممنون میشم../:n16:

سلام
برای کارشناسی یا ارشد؟

hosein_a
22-08-2013, 20:26
سلام
در کارشناسی ارشد دولتی امکانه انتقالی هست؟
اگه مثلا متاهل باشی یا معدلت بالا باشه!
باتشکر

pcgamer
24-08-2013, 02:45
بچه ها نتیجه کنکور ارشد دانشگاه ازاد اعلام نشده هنوز؟ قرار بود تو این ماه اعلام شه؟

hosein_a
24-08-2013, 08:26
بچه ها نتیجه کنکور ارشد دانشگاه ازاد اعلام نشده هنوز؟ قرار بود تو این ماه اعلام شه؟

به سایت azmoon.org مراجعه کنید

farid0485
24-08-2013, 08:51
تو کنکور ارشد هم میشه مث کارشناسی تو دو تا رشته کنکو ر داد؟!

pcgamer
25-08-2013, 05:15

برفرضم بشه 5 سال تو یک رشته واحد واسه لیسانس زحمت کشیدی و خوندی میخوای بری رشته دیگه!! بدون هیچ پیش ضمینه ای!:n27:

Sha7ab
25-08-2013, 15:30

بله میشه. یه رشته ی اصلی و یه رشته ی شناور میتونید شرکت کنید. البته رشته های شناور تعداد محدودی هستن.

shotok
25-08-2013, 22:42
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
دوستان ان شاالله قصد دارم برای ارشد در رشته نرم افزار ثبت نام کنم.
تنها می خوام در آزمون های آموزشگاه شرکت کنم؛ اون هم برای اینکه برنامم از یک نظمی برخوردار باشه.
کدوم آموزشگاه رو پیشنهاد میکنید؟
با سپاس فراوان

MOHAMMAD2010
27-08-2013, 13:25
نتایج نهایی ارشد سراسری اومد

am2
27-08-2013, 14:06
بچه ها یه سوال نیمه فنی...ثبت نام دانشگاه تهران کسی اطلاع داره از کی شروع میشه؟چطوریه؟حضوریه؟یا نه؟توی سایتش چیزی نزده اصلا چرا؟

amirkhan_0o0
27-08-2013, 17:37
دوستان رفیق من مجازی دانشگاه تهران قبول شده(مدیریت منابع انسانی)
اگه بازرگانی بین الملل علوم تتحقیقات قبول شه کدوم بهتره؟
تا قبل از موعد ثبت نام مجازی، نتیجه های آزاد میاد؟؟

sdfssdfs
29-08-2013, 09:27
سلام
بالاخره نتايج ارشد اومد و من قبول شدم
سوال اينجاس من فارغ التحصيل 31 شهريور پارسالم و حد اكثر تا 19 شهريور امسال بايد ثبت نام كنم
با توجه به اين كه هنوز از مهلت يك ساله من چند روز باقيه ايا بايد دفترچه پست كنم يا روز ثبت نام مستقيما برم دانشگاه ؟؟؟؟؟؟؟

MOHAMMAD2010
29-08-2013, 13:36
نتیجه های آزاد میاد؟؟
احتمالا هفته آینده

omid-p30
29-08-2013, 13:55
سلام.

من ارشد سراسری قبول شدم.

ولی ارشد آزاد هم درس میخوندم که پایان نامه اش مونده.

الان میتونم ثبت نام کنم ؟

deadboy
30-08-2013, 14:10
سلام به بروبچ تحصیل کرده ی بامرام.
1سوال،کسی که ارشد مجازی آموزش محور خونده میتونه دکترا شرکت کنه؟من شنیدم نمیشه:n27:
1سوال دیگه،من مجازی دانشگاه تهران قبول شدم(صنایع)چه گلی بریزم به سرم؟برم؟نرم؟فایده داره یا نه؟
دمتون گرم

pedramMC
30-08-2013, 14:10
نتایج ارشد آزاد نیومده دوستان ؟؟؟

تو سایت سنجش میرم بر اسا س نن
انام و نام خانوادگی میزنم نمیاره !!!
مشکل از چیه ؟؟؟

deadboy
30-08-2013, 14:13
یعنی من هلاک این اطلاع رسانی و خدماتشونم.اصلا هیچی که ملت شما کی برید ثبت نام کجا برید شهریه ها چطوریه هیچی!؟!شگفتا؟!؟!

deadboy
30-08-2013, 14:14
نتایج ارشد آزاد نیومده دوستان ؟؟؟

تو سایت سنجش میرم بر اسا س نن
انام و نام خانوادگی میزنم نمیاره !!!
مشکل از چیه ؟؟؟نه هنوز خبری نشده.
من اسمم آرمینه وقتی میزنم آرمین نمیشه باید بزنم ارمین ببین مشکل اینطوری نداره؟
بعدشم خب با اون دوتای دیگه برو.

Переклад не
31-08-2013, 13:59
نتایج کی اعلام میشن پس؟

deadboy
31-08-2013, 14:03
نتایج کی اعلام میشن پس؟
پارسال که 21 شهریور اومد.تا آخر این هفته احتمالش زیاده.البته اینا کاراشون که معلوم نیست!!

paranoid_android
31-08-2013, 18:57
سلام به بروبچ تحصیل کرده ی بامرام.
1سوال،کسی که ارشد مجازی آموزش محور خونده میتونه دکترا شرکت کنه؟من شنیدم نمیشه:n27:
1سوال دیگه،من مجازی دانشگاه تهران قبول شدم(صنایع)چه گلی بریزم به سرم؟برم؟نرم؟فایده داره یا نه؟
دمتون گرم

برای ادامه تحصیل مشکلی ندارید، حتی اگه بدون کارشناسی ارشد بدون ارائه پایان نامه باشه..
اگر از پس شهریه های سنگین دوره های مجازی برمیاید (زمان ما حدود 4-5 سال پیش از شهریه های دانشگاه آزاد هم بالاتر بود)، بخونید.. اگر مشکل خدمت سربازی ندارید و میدونید که میتونید یکسال دیگه بشینید و بخونید و یه جای بهتر قبول بشید بهتره یه سال دیگه صبر کنید، وگرنه ثبت نام کنید بره پی کارش!

paranoid_android
31-08-2013, 19:00
پارسال که 21 شهریور اومد.تا آخر این هفته احتمالش زیاده.البته اینا کاراشون که معلوم نیست!!
بعید میدونم تا آخر این هفته اعلام بشه، خودشون گفتن که نیمه دوم شهریور در نتیجه میوفته هفته بعد.. هر سال یکی دو روز لفتش میدن، احتمالا 1 شنبه یا دوشنبه هفته دیگه نتایج رو بذارن رو سایت..

deadboy
31-08-2013, 19:18
برای ادامه تحصیل مشکلی ندارید، حتی اگه بدون کارشناسی ارشد بدون ارائه پایان نامه باشه..
اگر از پس شهریه های سنگین دوره های مجازی برمیاید (زمان ما حدود 4-5 سال پیش از شهریه های دانشگاه آزاد هم بالاتر بود)، بخونید.. اگر مشکل خدمت سربازی ندارید و میدونید که میتونید یکسال دیگه بشینید و بخونید و یه جای بهتر قبول بشید بهتره یه سال دیگه صبر کنید، وگرنه ثبت نام کنید بره پی کارش!
مرسی.شهریشو که رفتم پرسیدم یک و نیم دو میشه واسه هرترم.سربازی ام فعلا مشکلی ندارم چون تازه کارشناسیم تموم شده.من ترسم از مجازی بودنشه چون راسیتش من دارم واسه این ارشد میگیرم که واسه دکترا بورس بگیرم برم اونور.چون شرایطشو دارم.حالا میترسم این مجازی بودنو کلاس نرفتن و تهش معدل پایینی که شاید واسه نوع آموزش مجازیه بچسبه بهمون شر بشه آخر کار!!!؟:n13:

deadboy
31-08-2013, 19:22
بعید میدونم تا آخر این هفته اعلام بشه، خودشون گفتن که نیمه دوم شهریور در نتیجه میوفته هفته بعد.. هر سال یکی دو روز لفتش میدن، احتمالا 1 شنبه یا دوشنبه هفته دیگه نتایج رو بذارن رو سایت..
منم که میگم کاره این جماعت معلوم نیست.نمیکنن نتیجه هارو بزنن 1بینوایی مثل من تکلیفش بیاد دستش که بره همین سراسری داغونیرو که آورده ثبت نام کنه یا بره آزاد!!!:n27:

clau
31-08-2013, 19:30
مرسی.شهریشو که رفتم پرسیدم یک و نیم دو میشه واسه هرترم.سربازی ام فعلا مشکلی ندارم چون تازه کارشناسیم تموم شده.من ترسم از مجازی بودنشه چون راسیتش من دارم واسه این ارشد میگیرم که واسه دکترا بورس بگیرم برم اونور.چون شرایطشو دارم.حالا میترسم این مجازی بودنو کلاس نرفتن و تهش معدل پایینی که شاید واسه نوع آموزش مجازیه بچسبه بهمون شر بشه آخر کار!!!؟:n13:

شما دیگه زیادی داری سخت میگیری مگه مدرک تحصیلی بقیه دانشگاها چی هست- غیر دانشگاه روزانه و شبانه که از سطح بالاتری برخوردارن (قابل مقایسه با دانشگاهای دیگه نیستن) بقیه در یک حد هستن دیگه:n23:

deadboy
31-08-2013, 19:36
شما دیگه زیادی داری سخت میگیری مگه مدرک تحصیلی بقیه دانشگاها چی هست- غیر دانشگاه روزانه و شبانه که از سطح بالاتری برخوردارن (قابل مقایسه با دانشگاهای دیگه نیستن) بقیه در یک حد هستن دیگه:n23:
ممنون که کمک میکنید.آره منم قبول دارم حالا همین کارشناسی که روزانه بودیم چی یاد گرفتیم مگه؟الان چی بلدیم؟
ولی خب میگم من ترسم بیشتر از مجازی بودنشه و اینکه معدلم بیفته.بخدا اگر این جریان بورس نبود که اصلا نمیرفتم ارشد.1کله میرفتم پادگان!!!

omid-p30
31-08-2013, 22:01
آقا تاییدیه تحصیلی یعنی چی ؟

payam
31-08-2013, 22:34
آقا تاییدیه تحصیلی یعنی چی ؟

وقتی که دانشگاه قبول شدید ، یک نامه از دانشگاه و از طریق پست ارسال میشه به آموزش و پرورش که تایید کنند مدرک تحصیلی شما رو .

و این تاییدیه تحصیلی اسمش هست .

kvhsade
31-08-2013, 23:13
ممنون که کمک میکنید.آره منم قبول دارم حالا همین کارشناسی که روزانه بودیم چی یاد گرفتیم مگه؟الان چی بلدیم؟
ولی خب میگم من ترسم بیشتر از مجازی بودنشه و اینکه معدلم بیفته.بخدا اگر این جریان بورس نبود که اصلا نمیرفتم ارشد.1کله میرفتم پادگان!!!
سلام دوست گرامی بنظرم حالا که شما میخای بورس دکترا بگیری فکر نمیکنم رشته های مجازی گزینه خوبی باشند چون هر چی اعتبار مدرک و بنیه علمی شما بیشتر باشه در آینده به نفع شما خواهد بود چون شما که نمیخایی فقط یه مدرک ارشد بگیری و ادامه ندی البته این فقط نظر خودم بود شما میتونی در این مورد بیشتر جستجو کنی
موفق باشی :n18:

deadboy
01-09-2013, 10:33
سلام دوست گرامی بنظرم حالا که شما میخای بورس دکترا بگیری فکر نمیکنم رشته های مجازی گزینه خوبی باشند چون هر چی اعتبار مدرک و بنیه علمی شما بیشتر باشه در آینده به نفع شما خواهد بود چون شما که نمیخایی فقط یه مدرک ارشد بگیری و ادامه ندی البته این فقط نظر خودم بود شما میتونی در این مورد بیشتر جستجو کنی
موفق باشی :n18:

سلام عزیزم.مرسی.
والا من دیگه گیج شدم این طرف اونطرف خیلی پرسیدم نظرا خیلی متفاوته.بعضیا نظرشون اینه چون دانشگاه تهرانه خوبه حتی واسه برندشم که شده برو.بعضیا میگن مجازی که هست بعد اذیتت میکنه.بعضیا میگن این جریان مجازی تازه پا گرفته مالی نیست هنوز!و...
خلاصه من موندم و کلی نظر و 1 مخه هنگ!:n13:

hosein_a
01-09-2013, 11:52
سلام
من لیسانس برق گرفتم!میخوام واسه ارشد فوق لیسانس عمران بگیرم!!میتونم شرکت کنم یا نه؟
اگه میتونم شرکت کنم!میخواستم ببینم ایا میشه تا کنکور ارشد ازاد که ساله دیگس برم کلاسایه اموزشی و کتاباشم خودم بخونم!یعنی میتونم یا حتما باید لیسانسم عمران باشه؟
باتشکر

paranoid_android
01-09-2013, 11:57
سلام
من لیسانس برق گرفتم!میخوام واسه ارشد فوق لیسانس عمران بگیرم!!میتونم شرکت کنم یا نه؟
اگه میتونم شرکت کنم!میخواستم ببینم ایا میشه تا کنکور ارشد ازاد که ساله دیگس برم کلاسایه اموزشی و کتاباشم خودم بخونم!یعنی میتونم یا حتما باید لیسانسم عمران باشه؟
باتشکر

می تونید. هیچ منعی از این بابت وجود نداره، اصلا در یه گروه کاملا غیر مرتبط شرکت کنید. رفیق بنده لیسانس کامپیوتره اما داره برای سال دیگه ارشد ژنتیک می خونه.

kvhsade
01-09-2013, 16:39
رفیق بنده لیسانس کامپیوتره اما داره برای سال دیگه ارشد ژنتیک می خونه.
سلام دوست من این دوست شما مطمئن شده که میتونه ارشد ژنتیک بخونه ؟این طور که من شنیدم جدیداً برای ارشد ژنتیک باید مدرک کارشناسی هم ژنتیک باشه
فقط خواستم دوست شما از این موضوع مطمئن بشه که میتونه همین
موفق باشی

MOHAMMAD2010
01-09-2013, 18:29
نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد پایان هفته جاری اعلام می شود

به گزارش خبرنگار مهر، مرکز آزمون دانشگاه آزاد پایان هفته جاری و طی روزهای 14 یا 15 شهریور در سامانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعلام خواهد کرد.

در آزمون کارشناسی ارشد، با اعلام مرکز آزمون 70 هزار داوطلب پذیرفته می شود.

هنوز ظرفیت دکتری این دانشگاه از سوی مرکز آژمون اعلام نشده است.

payam
01-09-2013, 23:06
نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد پایان هفته جاری اعلام می شود

به گزارش خبرنگار مهر، مرکز آزمون دانشگاه آزاد پایان هفته جاری و طی روزهای 14 یا 15 شهریور در سامانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام خواهد کرد.

در آزمون کارشناسی ارشد، با اعلام مرکز آزمون 70 هزار داوطلب پذیرفته می شود.

هنوز ظرفیت دکتری این دانشگاه از سوی مرکز آژمون اعلام نشده است.

نصر و من الله و فتح القریب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرکت کردی مشتی محمد ؟

من منتظر جواب هستم..

MOHAMMAD2010
02-09-2013, 13:20
نصر و من الله و فتح القریب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرکت کردی مشتی محمد ؟

من منتظر جواب هستم..

آره شرکت کردم
ولی بعید میدونم قبول بشم

pcgamer
03-09-2013, 12:39
بچه ها ازاد ارشد اگه مدرسی زبان انگلیسی اگه قبول شدم ارزش از نظر اینده شغلی داره برم ؟ خیلی شهریش سنگینه ترمی 2 میلیونی در میاد :n27:

h-blade
03-09-2013, 12:47
خوش به حال شما که اگه قبول بشین میرین درستون رو میخونید من بنده خدا که پارسال قبول شدمو نتونستم برم.......:n14:

kvhsade
03-09-2013, 17:22
خوش به حال شما که اگه قبول بشین میرین درستون رو میخونید من بنده خدا که پارسال قبول شدمو نتونستم برم.......:n14:
سلام دوست گرامی راستش در این حال و هوای گرم خبر قبولی دانشگاهها از اینکه گفتید پارسال قبول شدید و نتونستید برید ناراحت شدم حالا امیدوارم در آینده بتونید بازم شانس خودتون را امتحان کنید (انشاا...)
همین

h-blade
03-09-2013, 17:32
سلام دوست گرامی راستش در این حال و هوای گرم خبر قبولی دانشگاهها از اینکه گفتید پارسال قبول شدید و نتونستید برید ناراحت شدم حالا امیدوارم در آینده بتونید بازم شانس خودتون را امتحان کنید (انشاا...)
همین

ممنون از شما ولی امسال هم احتمالا آزاد قزوین قبول میشم ولی همچنان نمیتونم برم.......

omid-p30
03-09-2013, 17:33
آقا من اصل گواهی موقت پایان دوره لیسانس رو ندارم، کپیش رو ولی دارم.

برای ثبت نام مشکلی پیش نمیاد ؟

kvhsade
03-09-2013, 17:38
آقا من اصل گواهی موقت پایان دوره لیسانس رو ندارم، کپیش رو ولی دارم.

برای ثبت نام مشکلی پیش نمیاد ؟
سلام معمولا اصلش را میخان البته شاید به همان کپی هم راضی بشوند حالا اگه شما نداری و برات مقدوره لااقل میتونی اصل همان فرمی را که در سایت سازمان سنجش گذاشته تکمیل کنی و به تایید دانشگاه دوران کارشناسی برسونی و ارایه بدی

pcgamer
03-09-2013, 17:51

میفهمم چی میگی ولی همیشه اینم بدون از ماست که بر ماست .

الان ترمی 2 تومنه و این همه متقاضی داره .نتیجه اخلاقی سال بعد گرون تر میشه

omid-p30
03-09-2013, 18:14
سلام معمولا اصلش را میخان البته شاید به همان کپی هم راضی بشوند حالا اگه شما نداری و برات مقدوره لااقل میتونی اصل همان فرمی را که در سایت سازمان سنجش گذاشته تکمیل کنی و به تایید دانشگاه دوران کارشناسی برسونی و ارایه بدی

ممنون. انشاااله که گیر ندند.

البته در اصل دارمش ولی دست دانشگاه آزاده. چون همزمان ارشد اونجا رو هم میخونم و چند ماهه دیگه دفاع میکنم تموم شه.

دوستانم میگند چون ممکنه به تحصیل همزمان گیر بدند نگم که ارشد آزاد رو هم میخونم و بگم گم شده تا بعد که از آزاد گرفتمش برم بدم بهشون.

نظر شما چیه ؟ احتمال داره از جایی بفهمند که فعلا دانشجوی آزاد هم هستم و اگر بفهمند مشکلی پیش میاد ؟

kvhsade
03-09-2013, 22:51
من دقیق گیر دادن به تحصیل همزمان را نمیدونم ولی خب این هم هست که شما الان داری ارشد آزاد میخونی یعنی وابسته به وزارت علوم نیست و شما الان میخای دولتی بخونی یعنی این دو تا با هم اشکالی داره؟شاید تحصیل همزمان در دو رشته دولتی مشکل داشته باشه بعدش بنظر سیستم آزاد و دولتی جداست چه جوری متوجه بشن که شما داری ارشد آزاد هم میخونی؟!!بهرحال باید بیشتر پرس و جو کنی تا یه وقت الکی بهت گیر ندن
موفق باشی

h-blade
03-09-2013, 23:20
ممنون. انشاااله که گیر ندند.

البته در اصل دارمش ولی دست دانشگاه آزاده. چون همزمان ارشد اونجا رو هم میخونم و چند ماهه دیگه دفاع میکنم تموم شه.

دوستانم میگند چون ممکنه به تحصیل همزمان گیر بدند نگم که ارشد آزاد رو هم میخونم و بگم گم شده تا بعد که از آزاد گرفتمش برم بدم بهشون.

نظر شما چیه ؟ احتمال داره از جایی بفهمند که فعلا دانشجوی آزاد هم هستم و اگر بفهمند مشکلی پیش میاد ؟

بلاخره یه موقع میخوای مدرک بگیری دیگه اون وقته که متوجه میشن و به دردسر میوفتی......

hosein_a
04-09-2013, 21:02
فردا اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد!!

man7tomani
04-09-2013, 21:13
ساعت دقیقش مشخص نیست؟

payam
04-09-2013, 21:17
ساعت دقیقش مشخص نیست؟

از همین امشب تا فردا شب ، هر لحظه ممکنه بیاد ..

payam
05-09-2013, 08:00
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در ساعت 9 صبح فردا پنجشنبه 14 شهریور ماه و آزمون دکتری در روز شنبه 16 شهریور ماه خبر داد.

قرار هست امروز ساعت 9 بیاد نتایج..

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از اعلام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد در اواخر شهریور ماه خبر داد و گفت: کلیه پذیرفته‌شدگان و پذیرفته‌نشدگان دوره‌های کارشناسی ارشد می‌توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند، همچنین سعی می‌شود تا قبل از 15 مهر نتایج تکمیل ظرفیت اعلام شود.

نکمیل ظرفیت هم که اواخر شهریور ، و ظرفیتش هم 8 هزار نفر اعلام شده .

لینک خبر

man7tomani
05-09-2013, 08:42
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش چطوره ؟ از نظر علمی ؟ از همه نظر ؟
ارزش داره برم ؟

paranoid_android
05-09-2013, 08:44
ضمن تبریک به همه دوستای عزیز بخاطر قبولیشون توی کنکور ارشد دانشگاه آزاد،
آقا داداش من توی کنکور ارشد آزاد قبول شده، فقط طفلک توی پادگانه و دوره آموزشیشو میگذرونه.. می خواستم بپرسم برای اینکه بتونیم از پادگانش که ارتش هم هست و جای بسیار ناجوریم هست و فرمانده های بسیار بی شعوری هم دارن، مرخصی بگیریم برای ثبت نام و بهشون بفهمونیم که تو کنکور قبول شده غیر از پرینت کارنامه چیز دیگه ای هم با خودم ببرم؟ نتایج علاوه بر سایت توی روزنامه ای چیزی هم چاپ میشه که برای محکم کاری روزنامه هم بگیرم؟در ضمن الان که قبول شده بلافاصله ترخیصش میکنن یا فقط بهش مرخصی میدن که بره ثبت نام کنه و برگرده که دوره آموزشی سربازیش رو تموم کنه؟

ahoora f
05-09-2013, 09:03
داستان این پردیس علوم تحقیقات چی شد اخر؟
خیلی جاها زده اینها بدون مجوز وازرت علوم هستن و حق دادن مدرک ندارن و یه سری داستان دیگه
جاهای دیگه میکن اینها زیر نظر علوم تحقیقات تهران هستن و از اونجا مدرک میدن

من پردیس علوم تحقیقات یزد قبول شدم رشته خوبی هم هست ولی نمیدونم برم یا نه
کسی میتونه کاملا توضیح بده داستان چیه؟

Memonex
05-09-2013, 09:35
دوستان من شماره داوطلبی و پرونده رو گم کردم چکار کنم نمیتونم نتیجه رو ببینم !!!

شماره رهگیری ثبت نام رو دارم ولی اون دوتا رو نه. از کجا میشه پرسید شماره پرونده یا داوطلبی رو؟

robert
05-09-2013, 09:56
خب ....ما هم فوق لیسانس قبول شدیم...معماری کامپیوتر ...علوم تحقیقات.

ایشالله همه قبول بشن...هرچند من باید برم علوم تحقیقات قبولی ام رو رزور کنم تا برم برای سراسری درس بخونم.

MOHAMMAD2010
05-09-2013, 09:59
ما که قبول نشدیم متاسفانه

amirkhan_0o0
05-09-2013, 10:23
دوستان شوهر خواهر من دانشگاه تهران شمال بازرگانی بین الملل قبول شده به عنوان انتخاب اول
با این آدرس:
تهران ، بزرگراه شهید بابایی، ضلع جنوبی دانشگاه امام حسین (ع) خیابان شهید صدوقی ، روبروی ضلع جنوبی شهرک شهید بهشتی خیابان چمن آرا پردیس واحد دانشگاهی
شما مسیر رفت و آمد رند براش سراغ ندارین؟ (تاکسی-اتوبوس-بی آر تی-ماشین دودی-درشکه)
که محل سکونتش احتمالا قلهک باشه!

برای رزرو قبولی چیکار باید بکنه؟:n26:
و آیا می تونه به تهران مرکز یا یه دانشگاه نزدیک تر جابجا شه؟(اصلا دانشکده مدیریت نزدیک به قلهک داریم؟(پارک علت:n02:)

man7tomani
05-09-2013, 11:06
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش چطوره ؟ از نظر علمی ؟ از همه نظر ؟
ارزش داره برم ؟

کسی در این مورد نمیدونه ؟

deadboy
05-09-2013, 12:00
سلام بچه ها تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد چطوریه؟کسی که انتخاب دومشو قبول شده تو تکمیل ظرفیت امکانش هست انتخاب اولشو قبول بشه؟
خواهرم 15نفر کم آورده قبول نشده افتاده به گریه کردن!؟!:n08:

man7tomani
05-09-2013, 12:02
سلام بچه ها تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد چطوریه؟کسی که انتخاب دولشو قبول شده تو تکمیل ظرفیت امکانش هست انتخاب اولشو قبول بشه؟

منم انتخاب چندمیم قبول شدم , منم سئوالم همینه که اصلا تکمیل ظرفیت میتونم شرکت کنم یا نه

payam
05-09-2013, 12:22
تبریک میگم به همه ی قبولی ها .

بچه هایی که قبول نشدن ، نگران نباشید و به فال نیک بگیرید .

و در جریان باشید که توی سال 91 ، اکثر رشته ها ( مثلا برق- صنایع و و و ) توی مرحله ی تکمیل ظرفیت دوم ، حدود 1000 نمره از ترازشون کم شده !

مثلا اگر در مرحله ی اول 6800 بوده ، توی تکمیل ظرفیت دوم به 5800 رسیده !

این هم برای کسانی که چشم به ازاد دارن شانس خوبی محسوب میشه :)

بچه ها مثل دوستمون کارنامه ی خودتون رو هم بذارید بقیه استفاده کنن .

payam
05-09-2013, 12:26
سلام بچه ها تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد چطوریه؟کسی که انتخاب دومشو قبول شده تو تکمیل ظرفیت امکانش هست انتخاب اولشو قبول بشه؟

احتمالش خیلی زیاده . کارنامه ی ایشون رو بذار .

منم انتخاب چندمیم قبول شدم , منم سئوالم همینه که اصلا تکمیل ظرفیت میتونم شرکت کنم یا نه

همه ی کسانی که قبول شدن یا قبول نشدن ، مجاز هستن توی تکمیل ظرفیت شرکت کنند .

اما ؛

اگر توی تکمیل ظرفیت اول قبول شدید و ثبت نام کردید ، حق شرکت در مرحله ی دوم رو ندارید !

man7tomani
05-09-2013, 13:35

همه ی کسانی که قبول شدن یا قبول نشدن ، مجاز هستن توی تکمیل ظرفیت شرکت کنند .

اما ؛

اگر توی تکمیل ظرفیت اول قبول شدید و ثبت نام کردید ، حق شرکت در مرحله ی دوم رو ندارید !
خیلی ممنون
جواب تکمیل ظرفیت کی مباد ؟ باید کار خواصی کنیم تا تو تکمیل ظرفیت لحاظ بشیم یا به صورت خودکار هست ؟

meyn
05-09-2013, 13:44
سلام، یکی از دوستانم ارشد واحد علوم و تحقیقات قبول شده، کسی می دونه تاریخ ثبت نام و انتخاب واحد چه روزیه؟ :n13:

تو سایت دانشگاه علوم و تحقیقات جستجو کردم، اما چیزی در این مورد ننوشته.:n03:

payam
05-09-2013, 14:09
خیلی ممنون
جواب تکمیل ظرفیت کی مباد ؟ باید کار خواصی کنیم تا تو تکمیل ظرفیت لحاظ بشیم یا به صورت خودکار هست ؟

تکمیل ظرفیت اول ، اواخر شهریور ماه اعلام میشه ، و جوابش توی نیمه ی اول مهر میاد . و ثبت نام هم همون موقع هستش .
دومی هم توی آذر ماه میاد و جوابش بهمن ماه .
از طریق همین سایت آزمون ثبت نام میکنید ، یه فیش هست باید تهیه کنید 12 هزار تومن . همین

سلام، یکی از دوستانم ارشد واحد علوم و تحقیقات قبول شده، کسی می دونه تاریخ ثبت نام و انتخاب واحد چه روزیه؟ :n13:

تو سایت دانشگاه علوم و تحقیقات جستجو کردم، اما چیزی در این مورد ننوشته.:n03:

اعلام میشه از طریق همین سایت اطلاع رسانی سنجش .
فکر میکنم ثبت نام 19 تا 21 باشه .
از این لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیگیری کنید .

ahoora f
05-09-2013, 14:42
برای تکمیل ظریفت اگه یکی از انتخابها حالا قبول شده باشی به چه صورت هست؟

من 2تا انتخاب داشتم که انتخاب دوم قبول شدم
الان یزد قبول شدم ولی انتخاب اولم علوم تحقیقات تهران بوده

حالا نمیخوام همین قبولی یزد رو از دست بدم ولی چشم امید به علوم تحقیقات تهران هم دارم
حالا دقیقا چه حالتی پیش میاد؟
یعنی برم ثبتنام کنم یزد و توی تکمیل ظرفیت هم شرکت کنم اگه تهران قبول شدم منتقل میشم؟
یا نباید ثبتنام کنم و منتظر تکمیل ظرفیت بشم اگه تهران قبول نشدم برم یزد ثبتنام کنم

man7tomani
05-09-2013, 15:47
برای تکمیل ظریفت اگه یکی از انتخابها حالا قبول شده باشی به چه صورت هست؟

من 2تا انتخاب داشتم که انتخاب دوم قبول شدم
الان یزد قبول شدم ولی انتخاب اولم علوم تحقیقات تهران بوده

حالا نمیخوام همین قبولی یزد رو از دست بدم ولی چشم امید به علوم تحقیقات تهران هم دارم
حالا دقیقا چه حالتی پیش میاد؟
یعنی برم ثبتنام کنم یزد و توی تکمیل ظرفیت هم شرکت کنم اگه تهران قبول شدم منتقل میشم؟
یا نباید ثبتنام کنم و منتظر تکمیل ظرفیت بشم اگه تهران قبول نشدم برم یزد ثبتنام کنم
این سئوال من هم هست که اینی که قبول شدم رو چیکار کنم ؟ در صورتی که می خوام واسعه تکمیل ظرفیت هم صبر کنم
یه سئوال دیگه
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش چطوره ؟ از نظر سطح علمی ؟
ارزش داره برم ؟

man7tomani
05-09-2013, 15:48
تکمیل ظرفیت اول ، اواخر شهریور ماه اعلام میشه ، و جوابش توی نیمه ی اول مهر میاد . و ثبت نام هم همون موقع هستش .
دومی هم توی آذر ماه میاد و جوابش بهمن ماه .
از طریق همین سایت آزمون ثبت نام میکنید ، یه فیش هست باید تهیه کنید 12 هزار تومن . همین

اعلام میشه از طریق همین سایت اطلاع رسانی سنجش .
فکر میکنم ثبت نام 19 تا 21 باشه .
از این لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیگیری کنید .
پس باید تو همون اواخر شهریور بریم فیش بزنیم ؟ یا الان باید اقدامی کنم ؟

ahoora f
05-09-2013, 16:05
این سئوال من هم هست که اینی که قبول شدم رو چیکار کنم ؟ در صورتی که می خوام واسعه تکمیل ظرفیت هم صبر کنم
یه سئوال دیگه
دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش چطوره ؟ از نظر سطح علمی ؟
ارزش داره برم ؟

من زیاد شناختی روی مراکز ندارم
ولی بعید میدونم سطح علمی واحد بین الملل خیلی تفاوتی با واحدهای دیگه داشته باشه مگر فقط از لحاظ امکانات مجهزتر باشن
ولی خب هزینه هم فکر میکنم خیلی بالاتر هست و بستگی به رشته همه داره که ارزشش رو داشته باشه

من رشته مورد علاقم بعد 2سال قبول شدم ولی برام خیلی سنگینه تا یزد رفتن

پس باید تو همون اواخر شهریور بریم فیش بزنیم ؟ یا الان باید اقدامی کنم ؟
تکمیل ظرفیت چند هفته بعد اعلام میکنن توی سایت و مثل زمان ثبتنام فیش میگیری و ثبتنام میکنی

ولی فقط سوال اینه کسانی که حالا قبول شدن میتونن تکمیل ظرفیت شرکت کنن یا نه فقط کسانی که هیچجا قبول نشدن حق شرکت دارن
و اینکه الان باید رفت ثبتنام کرد و تکمیل ظرفیت هم شرکت کرد یا نه نباید ثبتنام کنی

deadboy
05-09-2013, 16:32

والا فعلا که نمیشه طرفش رفت چه برسه به اینکه بذاره کارنامشو بگیرم!!!:n02:
ولی منم فکرکنم تکمیل ظرفیت قبول شه آخه خیلیا آزادو نمیرن ثبت نام.

ولی فقط سوال اینه کسانی که حالا قبول شدن میتونن تکمیل ظرفیت شرکت کنن یا نه فقط کسانی که هیچجا قبول نشدن حق شرکت دارن
و اینکه الان باید رفت ثبتنام کرد و تکمیل ظرفیت هم شرکت کرد یا نه نباید ثبتنام کنی
همه کسایی که سرجلسه بودن میتونند تکمیل ظریفیت انجام بدن چه کسایی که قبول شدن و چه نشدن.اینو از اطلاییه تکمیل ظرفیت مرحله اوله پارسال دیدم.

h-blade
05-09-2013, 16:55
دوستان محترم توجه داشته باشید که روی 5 دانشگاه آزاد اول ایران برای تکمیل ظرفیت حساب نکنید.......

pcgamer
05-09-2013, 16:56
ادیت : من شماره داوطلبیم و .. رو گم کردم باید چیکار کنم ؟؟:n03:

pcgamer
05-09-2013, 17:15
دوستان محترم توجه داشته باشید که روی 5 دانشگاه آزاد اول ایران برای تکمیل ظرفیت حساب نکنید.......

تکمیل ظرفیت رو تو همین سایت ازمون میزنه؟

MOHAMMAD2010
05-09-2013, 17:28
همه کسایی که سرجلسه بودن میتونند تکمیل ظریفیت انجام بدن چه کسایی که قبول شدن و چه نشدن.اینو از اطلاییه تکمیل ظرفیت مرحله اوله پارسال دیدم.
امسال آره ولی مطمئنی پارسال هم همه میتونستن شرکت کنن !؟ یا پارسال فقط اونایی که قبول نشده بودن میتونستن شرکت کنن ؟
اطلاعیه پارسال رو میشه بدی ؟

rasoul2005
05-09-2013, 20:50
درود

کسی اطلاع داره میشه انتقالی گرفت واسه ترم اول یا نه؟
مسیول دانشگاه ازاد که میگفت همه میتونن انتقالی بگیرن به هرجا به غیر از تهران و کرج

Переклад не
05-09-2013, 21:25
قضیه ی تکمیل ظرفیت چیه الان؟ من قبول نشدم .چیکار باید بکنم؟
ممنون

pcgamer
06-09-2013, 10:53
چرا جواب پست های منو کسی نمیده :( من با دانشگاه امارات نمره ام 4 تا دونه فاصله داره تو نکمیل ظرفیت احتمالش هست قبول شم ؟
کسی راجب دانشگاهش و هزینه هاش اطلاعاتی داره؟ همون دبی میشه؟ دیگه وجدانن جواب ندید که برم یک فروم دیگه ثبت نام کنم

payam
06-09-2013, 10:55
سلام بچه ها .

تکمیل ظرفیت :

کسایی که قبول نشدن توی هیچ کدوم از انتخاب هاشون ، منتظر باشن هفته ی دیگه تکمیل ظرفیت اعلام میشه . یک مبلغی رو باید بابت ثبت نامش بدید ، درست مثل زمان ثبت نام . بعد انتخاب شهر میکنید ، و منتظر میشید تا نتایج بیاد بعدش .

حالا اگر باز هم قبول نشدین توی این مرحله ، نگران نباشید ، تکمیل ظرفیت بعدی آذر ماه میاد و جوابش هم بهمن . باز هم شانس هست

هم امسال هم پارسال ، کلیه پذیرفته شدگان و نشدگان :n02:میتونن و میتونستن توی هر دو مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند .

انتقالی هم خیلی سخته گرفتنش ، طرف از نجف اباد نتونست بیاد قزوین با هزار مکافات..

payam
06-09-2013, 11:03
چرا جواب پست های منو کسی نمیده :( من با دانشگاه امارات نمره ام 4 تا دونه فاصله داره تو نکمیل ظرفیت احتمالش هست قبول شم ؟
کسی راجب دانشگاهش و هزینه هاش اطلاعاتی داره؟ همون دبی میشه؟ دیگه وجدانن جواب ندید که برم یک فروم دیگه ثبت نام کنم

اصلا روی قبولیت شرط بندی کن :n02:
هزینه های زندگی در اونجا هم با خودت .
دانشگاهش هم مثل واحد های داخلی هست سطحش
اطلاعات رو از سایت دانشگاه بگیر :

hosein_a
06-09-2013, 11:08
اقا من شماره پرونده و شماره کارته دانشگاه ازادمو گم کردم حالا باید چجوری از نتیجه ارشد مطلع بشم!!!!!؟؟؟

amin fear
06-09-2013, 13:55
اقا من شماره پرونده و شماره کارته دانشگاه ازادمو گم کردم حالا باید چجوری از نتیجه ارشد مطلع بشم!!!!!؟؟؟

پی اچ دی آزمون ( Phd Azmoon.Net ) نتایج کارشناسی ارشد ۹۲ : در صورت فراموشی اطلاعات کارت اعتباری ؛ امکان دریافت کد رهگیری ، شماره داوطلبی و شماره پرونده برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وجود دارد.

برو اینجا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دریافت-شماره-داوطلبی-پرونده-کنکور-فرا.html

deadboy
06-09-2013, 14:17
از چه لحاظ!!؟اونوقت میشه این به قولی 5 دانشگاهو نام ببری؟

امسال آره ولی مطمئنی پارسال هم همه میتونستن شرکت کنن !؟ یا پارسال فقط اونایی که قبول نشده بودن میتونستن شرکت کنن ؟
اطلاعیه پارسال رو میشه بدی ؟
پارسال 1 فرقی که داشت اگه یادتون باشه تک انتخابی بود ولی امسال ده انتخابی شد واشه همین با قطعیت نمیشه حرف زد دربارش.اون اطلاعیه رو هم من سرچ کردم تکمیل ظرفیت تو یکی از سایتا دیدم.بگردی پیداش میکنی.خلاصه زیاد درگیرش نشید.10،12روز دیگه اطلاعیش رو سایته مرکز آزمونه.

pcgamer
06-09-2013, 19:48
سلام بچه ها .

تکمیل ظرفیت :

کسایی که قبول نشدن توی هیچ کدوم از انتخاب هاشون ، منتظر باشن هفته ی دیگه تکمیل ظرفیت اعلام میشه . یک مبلغی رو باید بابت ثبت نامش بدید ، درست مثل زمان ثبت نام . بعد انتخاب شهر میکنید ، و منتظر میشید تا نتایج بیاد بعدش .

حالا اگر باز هم قبول نشدین توی این مرحله ، نگران نباشید ، تکمیل ظرفیت بعدی آذر ماه میاد و جوابش هم بهمن . باز هم شانس هست

هم امسال هم پارسال ، کلیه پذیرفته شدگان و نشدگان :n02:میتونن و میتونستن توی هر دو مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند .

انتقالی هم خیلی سخته گرفتنش ، طرف از نجف اباد نتونست بیاد قزوین با هزار مکافات..

جدی تمکمیل ظرفیت پولی هست ؟:n27: دیگه واسه چی پول میگیرن و دوباره ثبت نام میکنن ؟ یه عده نمیرن دانشگاه و ثبت نام نمیکنن و جا واسه ماها که فاصلمون با نفر اخر کمه باز میشه و ما بجاشون میریم.. دیگه ثبت نام و... واسه چیه ؟ احیانا کنکور که نباید دوباره بدیم ؟:n02:

دوستان این نرخ واحد پولیش چیه ؟ 6000 تا شهریه ثابت یعنی چند تومان ؟

Переклад не
06-09-2013, 21:02
سلام بچه ها .

تکمیل ظرفیت :

این تکمیل ظرفیت چقد جواب میده؟ یعنی ما که الان قبول نشدیم تو تکمیل ظرفیت چقد احتمال داره پذیرفته شیم؟

hosein_a
06-09-2013, 21:15
پی اچ دی آزمون ( Phd Azmoon.Net ) نتایج کارشناسی ارشد ۹۲ : در صورت فراموشی اطلاعات کارت اعتباری ؛ امکان دریافت کد رهگیری ، شماره داوطلبی و شماره پرونده برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد وجود دارد.

برو اینجا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دریافت-شماره-داوطلبی-پرونده-کنکور-فرا.html

ممنون از لطفتون
فقط من شماره پرونده دانشگاه ازادمو میخواسم اما تودرخواستی که ارسال میکنی نزده ازاد یا دولتی!

haestaph
06-09-2013, 21:31
با سلام
من دانشگاه آزاد شیراز قبول شدم

اما متاسفانه این ترم چندتا درس افتادم و باید این ترم پاسشون کنم...

آیا دانشگاه آزاد شیراز این ترم به من مرخصی میده و من از ترم آینده شروع کنم به تحصیل در مقطع ارشد؟

پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم

paranoid_android
06-09-2013, 21:52
با سلام

آیا دانشگاه آزاد شیراز این ترم به من مرخصی میده و من از ترم آینده شروع کنم به تحصیل در مقطع ارشد؟

بله، میتونید رزرو کنید اما باید شهریه ثابت ترم رو تمام و کمال بپردازید..

payam
06-09-2013, 23:58
جدی تمکمیل ظرفیت پولی هست ؟:n27: دیگه واسه چی پول میگیرن و دوباره ثبت نام میکنن ؟ یه عده نمیرن دانشگاه و ثبت نام نمیکنن و جا واسه ماها که فاصلمون با نفر اخر کمه باز میشه و ما بجاشون میریم.. دیگه ثبت نام و... واسه چیه ؟ احیانا کنکور که نباید دوباره بدیم ؟:n02:

دوستان این نرخ واحد پولیش چیه ؟ 6000 تا شهریه ثابت یعنی چند تومان ؟

دیگه دنبال پرتغال فروش نباش حالا :n02:

درهم باید باشه ! درهم امارات که 873 تومان هستش .

این تکمیل ظرفیت چقد جواب میده؟ یعنی ما که الان قبول نشدیم تو تکمیل ظرفیت چقد احتمال داره پذیرفته شیم؟

جواب میده.

شانست بستگی به کارنامت داره . کارنامت رو بذار تا بهتر بتونم بگم .

haestaph
07-09-2013, 03:20
بله، میتونید رزرو کنید اما باید شهریه ثابت ترم رو تمام و کمال بپردازید..

مشکلی نیست..
من باید شهریورماه برای ثبت نام اقدام کنم یا بهمن ماه که زمان ثبت نام برای ترم بعد هست؟

Переклад не
07-09-2013, 06:53
جواب میده.

کارنامه ی من اسفناکه.اصلا هیچی برا کنکور نخونده بودم :

amiryhgh
07-09-2013, 10:08
سلام.من کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی قبول شدم,برای ثبت نام باید چی کار کنم,تاریخ ثبت نام کیه؟

MOHAMMAD2010
07-09-2013, 10:52
آقا payam به نظرت تراز من الان 4916 هست آخرین تراز قبولی واحدم هم 5400 تو تکمیل ظرفیت اول همین واحد میتونم قبول بشم ؟ یا باید صبر کنم برا تکمیل دوم ؟

pcgamer
07-09-2013, 11:57
دیگه دنبال پرتغال فروش نباش حالا :n02:

درهم باید باشه ! درهم امارات که 873 تومان هستش .

جواب میده.

فکر نکنم حساب کردم اینجوری 5 میلیون و... این فقط شهریه ثابتش میشه :n29: اینجوری باشه که میرم استرالیا یا مالزی بدون کنکور... من نمرم با اخرین نفر قبولی فقط 4 عدد فاصلشه :n02:

payam
07-09-2013, 13:43

مجموعه عمران ظرفیت خوبی داره .
ترازت پایینه ، اما بازم شانس قبولی داری !
مثلا انتخاب 6 که فاصلت تا آخرین فرد قبولی کمه .
شهر های بزرگ و شناخته شده رو نزن توی تکمیل ظرفیت .
تکمیل ظرفیت دوم رو روش حساب کن

سلام.من کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی قبول شدم,برای ثبت نام باید چی کار کنم,تاریخ ثبت نام کیه؟

چند روز صبر کنید ، شرایط و نحوه ی ثبت نام روی سایت قرار میگیره .

payam
07-09-2013, 13:46
آقا payam به نظرت تراز من الان 4916 هست آخرین تراز قبولی واحدم هم 5400 تو تکمیل ظرفیت اول همین واحد میتونم قبول بشم ؟ یا باید صبر کنم برا تکمیل دوم ؟

برق بودی دیگه محمد ؟
والا توی اولی که بعید میدونم ، اما توی دومی شانس بیشتری داری .

فکر نکنم حساب کردم اینجوری 5 میلیون و... این فقط شهریه ثابتش میشه :n29: اینجوری باشه که میرم استرالیا یا مالزی بدون کنکور... من نمرم با اخرین نفر قبولی فقط 4 عدد فاصلشه :n02:

پس به نظرت ریال خودمونه؟ تومان؟ یا دلار ؟ :n02:
سایت دانشگاهش که واقعا افتضاح بود !

haestaph
07-09-2013, 13:56
مشکلی نیست..
من باید شهریورماه برای ثبت نام اقدام کنم یا بهمن ماه که زمان ثبت نام برای ترم بعد هست؟

اینو کسی نمیدونه؟ :biggrin:

payam
07-09-2013, 14:21
با سلام

اگر از خودشون سوال کنید ، که میگن همین شهریور بیا شهریه ثابت رو بریز و رزرو کن..

واسه محکم کاری و اینکه خیالت راحت باشه تماس داشته باش با واحد قبولیت .

pcgamer
07-09-2013, 15:29

واقعا رشته شما هر چی هست خیلی قبولیش رو اسون گرفتن عملا تو کارنامتون نشون میده هیچی نخوندید و هیچی نزدید اونایی هم که زدید منفی زدید. یکم تعجب اوره وقتی با کارنامه خودم مقایسه میکنم من رشتم مدرسی زبان انگلیسی هست من حدود 10 درصد عمومی زدم 20 درصد دروس تخصصیم رو زدم . واقعا درصد بدی نیست ولی مردود شدم.
نمره من 4580 شده! نمره اخرین نفر قبولی 6247 تو دانشگاه خراسگان اصفهان!

Переклад не
07-09-2013, 17:26
مجموعه عمران ظرفیت خوبی داره .
ترازت پایینه ، اما بازم شانس قبولی داری !
مثلا انتخاب 6 که فاصلت تا آخرین فرد قبولی کمه .
شهر های بزرگ و شناخته شده رو نزن توی تکمیل ظرفیت .
تکمیل ظرفیت دوم رو روش حساب کن

ممنون رفیق
حالا به نظرت تو تکمیل ظرفیت همین 6 رو بزنم؟
هزینه ی تکمیل ظرفیت چقدره و کی زمانشه؟

a6543210
07-09-2013, 18:28
سلام دوستان
دوستان من ارشد دانشگاه آزاد نرم افزار مشهد قبول شدم!با مشهد 4 ساعت فاصله داریم...
نمی دونم چطور شده قبول شدم!خودم فکرشو نمی کردم قبول شم!!! یعنی اصلا چیزی نخونده بودم و نمی دونم چطور شد قبول شدم! (البته با اطلاعات قبلی رفتم)
خلاصه اینکه الان نمی دونم چیکار کنم؟برم ثبت نام کنم؟دو دل موندم عجیب! از یه طرف آزمون های استخدامی رو دارم شرکت می کنم که یه کار پیدا کنم بعد برم ارشد بخونم!از یه طرف خودم دستم خالیه و هزینه دانشگاه رو ندارم.انصافا می گن ترمی حدودا 1600 تا 2تومن می افته!
خبر ندارین دانشگاه ارشد مشهد قبول شدن سخته یا نه؟
خودم نظرم اینه الان فعلا دنبال یه کار باشم!یعنی یکم سرمایه بدست بیارم...(کار دولتی باشه که بهتر).آدم فکر کنه می گه این بهتره و آدم در کنار که یه منبع درآمد داره راحت می تونه درس بدون استرس بخونه...حالا بیای بشینی 2 سال وقتتو بذاری و ارشد رو تموم کنی و حالا گیرم که در همین بین سر کار هم بری و بتونی پول ترماتو جمع کنی پرداخت کنی! حالا اگه ارشد بگیری که چی؟! دارن ارشدا با ما می یان آزمون استخدامی! یا شنیدم تو دانشگاه های غیر انتفاعی ساعتی 10 تومان درس می دن! (شنیدم 8 تومن هم درس می دن!)
حالا موندم چی کار کنم؟برم ثبت نام کنم یا باشه فعلا به فکر کار باشم و تو همین یکی دوسال آینده دوباره کننکور شرکت کنم!
ممنون می شم دوستان مشاوره بدن چی صلاحه!
از دوستای مشهدی هم اگه کسی اینجاست ممنون می شم در مورد دانشگاه آزاد اطلاعات بده!
ببخشید یکم زیاد شد حرفام!
ممنونم:n12:

payam
07-09-2013, 19:39
واقعا رشته شما هر چی هست خیلی قبولیش رو اسون گرفتن عملا تو کارنامتون نشون میده هیچی نخوندید و هیچی نزدید اونایی هم که زدید منفی زدید. یکم تعجب اوره وقتی با کارنامه خودم مقایسه میکنم من رشتم مدرسی زبان انگلیسی هست من حدود 10 درصد عمومی زدم 20 درصد دروس تخصصیم رو زدم . واقعا درصد بدی نیست ولی مردود شدم.

رفیق میانگین کل هر سال ، هر رشته ، با هم فرق داره . مثلا شاید با همین درصد ها توی رشته ی صنایع ، ترازشون میشد 5200 ، یا شاید توی رشته ی طراحی فضای سبز 4000 میشد .
بستگی داره که بقیه ی افراد دروس تخصصی رو چطور زده باشن و شرکت کننده ها چقدر باشن .
مثلا کسی که توی رشته ی باغبانی ، از مجموع 700 نفر رتبش بشه 300 ، با کسی که توی رشته ی مهندسی 300 شده فرق داره !
پس اینطوری که شما فکر میکنی نیست.

ممنون رفیق
حالا به نظرت تو تکمیل ظرفیت همین 6 رو بزنم؟
هزینه ی تکمیل ظرفیت چقدره و کی زمانشه؟

خوب نمیدونم انتخاب 6 رو دوست داری یا نه ! امثال فکر میکنم چند تا انتخاب داشته باشیم واسه تکمیل ظرفیت .
چند روز دیگه میاد خبرش ، 12 هزار تومن هستش .

تقریبا توی انتخاب های 2-4-6-8-10 -11 شانس بیشتری داری .
البته اگر مثل پارسال توی تکمیل ظرفیت دوم یه دفعه ای تراز 1000 تا بکشه پایین ، همه جا بجز انتخاب اولت شانس قبولی داری !

payam
07-09-2013, 19:43
سلام دوستان
دوستان من ارشد دانشگاه آزاد نرم افزار مشهد قبول شدم!با مشهد 4 ساعت فاصله داریم...
نمی دونم چطور شده قبول شدم!خودم فکرشو نمی کردم قبول شم!!! یعنی اصلا چیزی نخونده بودم و نمی دونم چطور شد قبول شدم! (البته با اطلاعات قبلی رفتم)
خلاصه اینکه الان نمی دونم چیکار کنم؟برم ثبت نام کنم؟دو دل موندم عجیب! از یه طرف آزمون های استخدامی رو دارم شرکت می کنم که یه کار پیدا کنم بعد برم ارشد بخونم!از یه طرف خودم دستم خالیه و هزینه دانشگاه رو ندارم.انصافا می گن ترمی حدودا 1600 تا 2تومن می افته!
خبر ندارین دانشگاه ارشد مشهد قبول شدن سخته یا نه؟
خودم نظرم اینه الان فعلا دنبال یه کار باشم!یعنی یکم سرمایه بدست بیارم...(کار دولتی باشه که بهتر).آدم فکر کنه می گه این بهتره و آدم در کنار که یه منبع درآمد داره راحت می تونه درس بدون استرس بخونه...حالا بیای بشینی 2 سال وقتتو بذاری و ارشد رو تموم کنی و حالا گیرم که در همین بین سر کار هم بری و بتونی پول ترماتو جمع کنی پرداخت کنی! حالا اگه ارشد بگیری که چی؟! دارن ارشدا با ما می یان آزمون استخدامی! یا شنیدم تو دانشگاه های غیر انتفاعی ساعتی 10 تومان درس می دن! (شنیدم 8 تومن هم درس می دن!)
حالا موندم چی کار کنم؟برم ثبت نام کنم یا باشه فعلا به فکر کار باشم و تو همین یکی دوسال آینده دوباره کننکور شرکت کنم!
ممنون می شم دوستان مشاوره بدن چی صلاحه!
از دوستای مشهدی هم اگه کسی اینجاست ممنون می شم در مورد دانشگاه آزاد اطلاعات بده!
ببخشید یکم زیاد شد حرفام!
ممنونم:n12:

سلام رفیق
این که تو پرسیدی کسی نمیتونه نظر قطعی بده ، نظر شخصی من :

اگر از لحاظ اقتصادی واست سخته ، ثبت نام نکنی بهتره..
چون وقتی بخوای سر کار بری لیسانس و ارشد تفاوت زیادی نداره ، مهم اینه که چی بلدی..

rasoul2005
07-09-2013, 21:19

دانشگاه خوراسگان از اون دانشگاه های تاپه.هم نزدیکه اصفهان هم از لحاظ استاد و ... حرفی واسه گفتن داره((اما حراست کفتی داره که نگو)) واسه همینه که ترازش بالاس اما اگه مثلا شهرهای دیگه میزدید امکان قبولیش بیشتر بود