PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ســـوالــات و اشــکـالـات راجع به سیستم انجمن های پـــی ســـی ورلـــد <<

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15

sagh_moha
08-06-2008, 19:01
برای یکی از اعضا که برام پیغام داده می خوام جواب بفرستم ولی سیستم میزنه نمی تونی و اگه تکرار کردی مدیریت غیر فعالت می کنه (انگلیسی می نویسه ) چی کار کنم ؟

Hoom@n
08-06-2008, 21:46
برای یکی از اعضا که برام پیغام داده می خوام جواب بفرستم ولی سیستم میزنه نمی تونی و اگه تکرار کردی مدیریت غیر فعالت می کنه (انگلیسی می نویسه ) چی کار کنم ؟
صفحه‌ای که این پیغام رو به شما می‌ده به شکل زیر هست یا نه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر نه٬ به چه شکلی هست؟
---
یوزری که می‌خواین بهشون پیام بدید درجشون چی هست؟
---
صندوق پیامتون پر نیست؟

ممنون/

hamid2006gh
09-06-2008, 01:39
سلام...
اگه براتون خيلي ضروريه به ادمين ها پيغام خصوصي بفرست ببين چي جوابت ميدن.

به ادمین کدوم بخش باید پیام خصوصی بفرستم چون من تو یه فروم بخش خاص فعال نیستم .

hamed.b
09-06-2008, 07:46
من يك تحقيق حدودا" 10 صفحه اي براي آمار مي خواهم لطفا"

Sharim
09-06-2008, 09:16
من يك تحقيق حدودا" 10 صفحه اي براي آمار مي خواهم لطفا"

به انجمن موضوعات علمی / ریاضیات / درخواست مقالات مرتبط با ریاضی مراجعه کن و اون جا درخواست کن ...

Sharim
09-06-2008, 09:19
به ادمین کدوم بخش باید پیام خصوصی بفرستم چون من تو یه فروم بخش خاص فعال نیستم .

p30 کلا 3 تا ادمین بیشتر نداره :
sina
Meisam
Ali
به سینا pm بده

elvish
10-06-2008, 04:28
سلام.
تو هر صفحه 10 پست قرار میگیره.من وقتی پستی رو وارد میکنم که باید در صفحه ای جدید قرار بگیره، اون پست نشون داده نمیشه تا زمانی که یه پست دیگه زده بشه و این دو تا با هم قرار میگیرند.
مثلا من این جا پست دادم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگر به لینک بالا برم پست منو نشون نمیده، ولی تو صفحه انجمن " نوکیا " جلوی تاپیک مینویسه آخرين پست توسط elvish ، کوکی ها رو پاک کردم، هیستوری رو پاک کردم، از مرورگرهای مختلف استفاده کردم. ولی باز هم پست من نیست(وقتی تو کادر "جواب سريع" "حالت پیشرفته" رو میزنم، پست رو نشون میده)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر کنم با اومدن یه پست دیگه، پست من هم بیاد. قبلا هم با این مسئله مواجه شده بودم.

Hoom@n
10-06-2008, 09:48
سلام.
تو هر صفحه 10 پست قرار میگیره.من وقتی پستی رو وارد میکنم که باید در صفحه ای جدید قرار بگیره، اون پست نشون داده نمیشه تا زمانی که یه پست دیگه زده بشه و این دو تا با هم قرار میگیرند.
مثلا من این جا پست دادم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر به لینک بالا برم پست منو نشون نمیده، ولی تو صفحه انجمن " نوکیا " جلوی تاپیک مینویسه آخرين پست توسط elvish ، کوکی ها رو پاک کردم، هیستوری رو پاک کردم، از مرورگرهای مختلف استفاده کردم. ولی باز هم پست من نیست(وقتی تو کادر "جواب سريع" "حالت پیشرفته" رو میزنم، پست رو نشون میده)
فکر کنم با اومدن یه پست دیگه، پست من هم بیاد. قبلا هم با این مسئله مواجه شده بودم.
راستی من هم تو اینجا گفته بودم این مشکل رو:

ممکنه از سرور باشه٬ یا نمی‌دونم!

mstf666
10-06-2008, 18:31
من امروز با ورود به p30 خیلی مشکل داشتم.
از روی "پست های جدید " هم دیدم که این مشکل فقط مربوط به من نبوده !
علت چیه ؟

elvish
10-06-2008, 18:38
راستی من هم تو اینجا گفته بودم این مشکل رو:

ممکنه از سرور باشه٬ یا نمی‌دونم!
من تو همون تاپیک یه پست دیگه زدم ولی باز هم خبری نیست از پستام. بازم تو حالت پیشرفته پست هام هست ولی تو خود صفحه نشون نمیده.

Luxe
10-06-2008, 20:01
Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in
/home/p30world/public_html/forum/search.php on line 1010

وقتی سرچ میکنم همچین اروری میده

Mohsen khan
10-06-2008, 20:14
Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in

من همين الان داشتم سرچ مي كردم
مشكلي نبود

Hoom@n
10-06-2008, 20:56

سلام.
در اثر فشار به سرور تو اون زمان بوده و تعداد زیادی که از سرچ استفاده کردن. مشکل لحظه ای بوده و دیگه وجود نداره گرچه ممکنه باز هم به وجود بیاد.
ممنون!

بستنی
11-06-2008, 10:28
ممنمون از اینکه جوابم را دادید

Ahmad
11-06-2008, 10:34
ممنمون از اینکه جوابم را دادید
سلام بستني

ايناهاش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و براي چندتايي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و براي نقل قول سريع يك پست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . مگه نميبين اينا رو تو پست بقيه ؟

Ahmad
11-06-2008, 10:41
ببخشيد چي شد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا چطور شد كه اينطور شد ؟

soleares
11-06-2008, 11:16
جریان این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیه ؟

Ahmad
11-06-2008, 11:50
جریان این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیه ؟
اين يعني اين تاپيك با tag قابل سرچ هست. يعني زننده تاپيك چند تا تگ براش گذاشته.

MYM
12-06-2008, 11:24
سلام

چرا من نمی تونم تو متفرقه پست بدم؟

ممنون

S a f a 6 4
12-06-2008, 11:36
سلام

ممنون

باید از حالت عضویت جدید در بیای

bahdar
12-06-2008, 11:37
سلام

ممنون
شاید مدیران دسترسیتو بستند.

MYM
12-06-2008, 11:54
ممنونم دوستان.

باید از حالت عضویت جدید در بیای

چطور این اتفاق می افته؟

شاید مدیران دسترسیتو بستند.

چرا؟

S a f a 6 4
12-06-2008, 12:03
ممنونم دوستان.

چطور این اتفاق می افته؟

چرا؟

بعید میدونم دسترسیت و مدیران بسته باشن

ببین باید یه مدت زمانی بگزره تا از حالت عضویت اولیه در بیای (فکر کنم 30-40 روز ) بعد میتونی مثل بقیه کاربرها فعالیت

عادی داشته باشی

brain
12-06-2008, 12:36
یه پیغام خصوصی برام میاد که نمی تونم پاکش کنم باید چی کار کنم ؟
aqooa

Mojtaba N87
12-06-2008, 12:41
این پیغام مال تاپیک ها و پست هاییه که رفته ترش! میشه پاکش کرد که!

Sina
12-06-2008, 13:47
ممنونم دوستان.

چطور این اتفاق می افته؟

چرا؟

سلام
مدتی فعالیت در انجمن کلیه محدودیت های شما رو از بین خواهد برد
ممنون

Havbb
12-06-2008, 14:01
aqooa
فكر كنم اول بايد بخونيش بعد پاكش كني

Ghaioom
12-06-2008, 14:19
aqooa
عجیبه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید پاک بشه.
اگه خطا میده بگو چی میگه که نمیتونی پاکش کنی.

MYM
12-06-2008, 14:31
بعید میدونم دسترسیت و مدیران بسته باشن

ببین باید یه مدت زمانی بگزره تا از حالت عضویت اولیه در بیای (فکر کنم 30-40 روز ) بعد میتونی مثل بقیه کاربرها فعالیت

عادی داشته باشی

سلام
مدتی فعالیت در انجمن کلیه محدودیت های شما رو از بین خواهد برد
ممنون

از لطفتون ممنونم.

bersam
12-06-2008, 17:02
یه مشکل اساسی

تعداد پست های من روی 36 گیر کرده

من امتحان کردم

چند تا پست چند جا دادم

حتی رفرش هم کردم که نگین به خاطر جواب سریع هست

ولی بیشتر 36 نمی شه

چه کنم؟؟؟

bersam
12-06-2008, 17:02
چه جالب

بلاخره زیاد شد

ولی باور کنین من هر چی توی تاپیک تریبال وارز پست می دادم زیاد نمی شد ...

نمی دونم چی بگم والله

anti_girl
13-06-2008, 08:54
من با save شدن اسم كاربريم با سايت مشكل پيدا كردم تا قبل از اينه update بشه سات خوب بود هيچ وقت مجبور نبودم انقدر اسمم رو براش بنويسم و........... اما از اون روز هر دفهع كه ميرم و ميام بايد دوباره اسمم رو وارد كنم در ضمن بعضي اوقات هم وسط فرستادن پست در حال كه كلي تايپ كردم اين مشكل پيش مياد و حسابي كلافم كرده

Havbb
13-06-2008, 09:29
یه مشکل اساسی

تعداد پست های من روی 36 گیر کرده

من امتحان کردم

چند تا پست چند جا دادم

حتی رفرش هم کردم که نگین به خاطر جواب سریع هست

ولی بیشتر 36 نمی شه

چه کنم؟؟؟
الان كه من دارم ميبينم كه 38 هستتازه حتما" توي انجمن متفرقه يا يورو 2008 پست ميدي كه شمارش نميشه!

Havbb
13-06-2008, 09:36
من با save شدن اسم كاربريم با سايت مشكل پيدا كردم تا قبل از اينه update بشه سات خوب بود هيچ وقت مجبور نبودم انقدر اسمم رو براش بنويسم و........... اما از اون روز هر دفهع كه ميرم و ميام بايد دوباره اسمم رو وارد كنم در ضمن بعضي اوقات هم وسط فرستادن پست در حال كه كلي تايپ كردم اين مشكل پيش مياد و حسابي كلافم كرده
اين مشكل را اينجا مطرح كنيد مديران سايت حتما" پيگيري خواهندكرد:

Havbb
13-06-2008, 09:40
چه جالب

بلاخره زیاد شد

ولی باور کنین من هر چی توی تاپیک تریبال وارز پست می دادم زیاد نمی شد ...

نمی دونم چی بگم والله
اين تاپيكها توي چه انجمنهايي هستند؟ توي چه انجمني پست داديد كه زياد شد؟

Aloneboy
13-06-2008, 13:34
سرچ انجمن برای من از کار افتاده و وقتی کلمه ای رو سرچ می کنم صفحه ای برام میاد که این جمله رو نوشته
Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in /home/p30world/public_html/forum/search.php on line 1010

rezaete
13-06-2008, 14:27
سرچ انجمن برای من از کار افتاده و وقتی کلمه ای رو سرچ می کنم صفحه ای برام میاد که این جمله رو نوشته
Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in /home/p30world/public_html/forum/search.php on line 1010

من سرچ کردم مشکلی نداشت . یه بار دیگه امتحان کن .

Aloneboy
13-06-2008, 15:24
مشکل برطرف شد ولی مثلا کلمه ای که در انجمن موجود نیست رو به صورت ارور نشون نمیده و به یه صفحه میره و ارور بالا رو میده اما برای کلمه هایی که در انجمن موجوده به درستی کار می کنه.

Ahmad
13-06-2008, 18:20
مشکل برطرف شد ولی مثلا کلمه ای که در انجمن موجود نیست رو به صورت ارور نشون نمیده و به یه صفحه میره و ارور بالا رو میده اما برای کلمه هایی که در انجمن موجوده به درستی کار می کنه.
خب خدا رو شكر كه مشكل برطرف شد
ولي هنوز يه مشكلي هست
اونم نام كاربريته
البته مشكلي تو نامت نيست.
خيلي هم قشنگه.
فقط درستش اين نيست
درستش اينه :
Lonely boy
مشكل هم اينه كه اگه منظورم درست باشه و بخواي درستش كني يعني بخواي كه درستش كنن درستش نميكنن . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

thomas-anders
13-06-2008, 22:27
سلام

ببخشید یه سوال

من برای درخواست والپیپر خوانندگان کجا باید برم

Havbb
14-06-2008, 10:37
سلام

ببخشید یه سوال

من برای درخواست والپیپر خوانندگان کجا باید برم

انجمن گرافيك-» انجمن فتوشاپ-»گالري عكس: تاپيك مربوطه اونجا هست اگر نبود تاپيك جديد ايجاد بفرماييد

R.P.G
14-06-2008, 18:02
چطوری می تونم یک فایل برای دانلود در یک تایپیک بذارم؟

JakeAriana
14-06-2008, 19:29
باسلام خدمت مديريت محترم فروم

آقا من تازه واردم و جديدا عضو فروم p30world شدم اولا از زحمات ارزشمند همگي مديران سپاسگذارم فروم بسيار پربار و ارزشمند هست

اما مشكل بنده اينه كه وقتي دارم پستهاي يه تاپيك رو دنبال ميكنم و ميخونم مثلا وقتي ميخوام پست بدم يا جواب يا سوالي مطرح كنم متوجه ميشم كه از فروم خارج شدم و بصورت مهمان در تاپيك هستم و بايد مجددا ID و Pas بدم و كلا هر چند دقيقه يكبار بايد دوباره وارد بشم ....؟؟؟؟

در كل از فروم بسيار پربار و جالب پي سي ورلد و مديران و اعضاي دوست داشتنيش متشكرم

Bill Gates
14-06-2008, 22:50
این ارور موقع جستجو میاد :
Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in /home/p30world/public_html/forum/search.php on line 1153

Bill Gates
14-06-2008, 23:17

آقا من تازه واردم و جديدا عضو فروم p30world شدم اولا از زحمات ارزشمند همگي مديران سپاسگذارم فروم بسيار پربار و ارزشمند هست

اما مشكل بنده اينه كه وقتي دارم پستهاي يه تاپيك رو دنبال ميكنم و ميخونم مثلا وقتي ميخوام پست بدم يا جواب يا سوالي مطرح كنم متوجه ميشم كه از فروم خارج شدم و بصورت مهمان در تاپيك هستم و بايد مجددا ID و Pas بدم و كلا هر چند دقيقه يكبار بايد دوباره وارد بشم ....؟؟؟؟

در كل از فروم بسيار پربار و جالب پي سي ورلد و مديران و اعضاي دوست داشتنيش متشكرم

خوب با ذخیزه کردن همیشه مثل من لوگین باشین:31:

Ghaioom
15-06-2008, 08:21
چطوری می تونم یک فایل برای دانلود در یک تایپیک بذارم؟
سلام
شما برای گذاشتن فایل برای دانلود اول تو یه سایتی اون فایل رو آپلود کنی بعد در هنگام نوشتن متن در بالا هم روی علامت # کلیک کن بعد در وسط دو تا کد فایلت رو بزار.
موفق باشی.

منم این مشکل رو دارم.
مثل اینکه به خاطر اینه که بعد از 4 ، 5 دقیقه در یه تاپیک باشی و هیچ پاسخی هم ندی خود به خود از نام کاربریت میره بیرون.

این ارور موقع جستجو میاد :
Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) in /home/p30world/public_html/forum/search.php on line 1153
واسه من که تا حالا نیومده.

ali_ranger22
15-06-2008, 19:24
سلام اول از همه من با ویرایشگر مشکل دارم و هیچی کار نمیکنه....!بعد الان منوی اطلاع رسانی من جلوش 1 نوشته ولی هیچ پست خصوصی ندارم....اینم عکسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شاید بگید اگه ویرایشگرت هیچیش کار نمیکنه پس چطوری عکس گذاشتی ؟! دیگه من همه ی کد ها برا گذاشتن عکس و لینک و.... رو حفظ شدم!!یه سوال دیگه اینکه مثلا من نمیتونم از ضمیمه های پیوست استفاده کنم؟؟

Hoom@n
15-06-2008, 21:24
سلام اول از همه من با ویرایشگر مشکل دارم و هیچی کار نمیکنه....!بعد الان منوی اطلاع رسانی من جلوش 1 نوشته ولی هیچ پست خصوصی ندارم....اینم عکسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شاید بگید اگه ویرایشگرت هیچیش کار نمیکنه پس چطوری عکس گذاشتی ؟! دیگه من همه ی کد ها برا گذاشتن عکس و لینک و.... رو حفظ شدم!!یه سوال دیگه اینکه مثلا من نمیتونم از ضمیمه های پیوست استفاده کنم؟؟
سلام!
یکی اینکه الزامی نداره حتما پیغام خصوصی داشته باشید! مال من رو ببینید: (تازه یه دونه درخواست اضافه شدن به لیست دوستان هم داشتم که متاسفانه قبل از جواب دادن به شما تاییدش کردم!)
و در مورد ویرایشگر: به لینک زیر برید:

به پایین صفحه برید. و برای حالت نمایش ویرایشگر سومین گزینه رو انتخاب کنید. ببینید چی می شه!
(راستی من درست نفهمیدم هیچیش کار نمی کنه یعنی چی!)
ضمنا کاربرا اجازه ی پیوست ندارن و مخصوص مدیر ها و همکار ها هست پیوست فایل.
با تشکر!

Havbb
15-06-2008, 21:25
فقط مدير ها و همكار ها ميتونند از پيوست استفاده كنند. پايين صفحه را نخوندي؟ :
You may not post attachments

ali_ranger22
16-06-2008, 19:48
سلام!
یکی اینکه الزامی نداره حتما پیغام خصوصی داشته باشید! مال من رو ببینید: (تازه یه دونه درخواست اضافه شدن به لیست دوستان هم داشتم که متاسفانه قبل از جواب دادن به شما تاییدش کردم!)
و در مورد ویرایشگر: به لینک زیر برید:

به پایین صفحه برید. و برای حالت نمایش ویرایشگر سومین گزینه رو انتخاب کنید. ببینید چی می شه!
(راستی من درست نفهمیدم هیچیش کار نمی کنه یعنی چی!)
ضمنا کاربرا اجازه ی پیوست ندارن و مخصوص مدیر ها و همکار ها هست پیوست فایل.
با تشکر!

ممنون ولی نشد! یعنی تو همون گزینه بود منظور از این که کار نمیکنه یعنی کار نمیکنه دیگه! یعنی همه ی اسمایل ها و کلا ویرایشگر برا وارد کردن کد و... کار نمیکنه

خواهشا کمکم کنین ببینم این 1 چیه شاید چیز مهمی باشه

panteasite
16-06-2008, 20:27
من یک اشکال با ADSL دارم لطفا اگه می توانید کمک کنید
اینترنت توی شبکه وجود داره ولی وقتی کامپیوتری که به مودم SY602 وصل هست را خاموش میکنم دیگه client های دیگه به اینترنت وصل نمی شوند.

Hoom@n
16-06-2008, 22:15
ممنون ولی نشد! یعنی تو همون گزینه بود منظور از این که کار نمیکنه یعنی کار نمیکنه دیگه! یعنی همه ی اسمایل ها و کلا ویرایشگر برا وارد کردن کد و... کار نمیکنه

خواهشا کمکم کنین ببینم این 1 چیه شاید چیز مهمی باشه

از فایر فاکس استفاده کنید! تنها چیزی هست که به ذهنم می رسه! راستی بیاید و کمک کنید تا تو کتاب رکود های گنیس بابت بیشترن دانلود تو ۲۳ ثبت بشه. از فردا (۱۷ جون(شایدم ژوئن!)) شروع می شه!

Hoom@n
16-06-2008, 22:17
من یک اشکال با ADSL دارم لطفا اگه می توانید کمک کنید
اینترنت توی شبکه وجود داره ولی وقتی کامپیوتری که به مودم SY602 وصل هست را خاموش میکنم دیگه client های دیگه به اینترنت وصل نمی شوند.
ضمن تبریک بابت عضویت شما! اما موضوعتون ربطی به این تاپیک نداره. تو قسمت های مربوط پست بدید!
به هر حال: روش شبکه شما چطوره؟ کامپیوتر ها به یه هاب وصل هستن و روتر به اون؟ سرور دارید؟
راستی اگر دوست داشتید می تونید پیغام خصوصی بدید٬ تا کمک کنم.

ali_ranger22
17-06-2008, 18:42
از فایر فاکس استفاده کنید! تنها چیزی هست که به ذهنم می رسه! راستی بیاید و کمک کنید تا تو کتاب رکود های گنیس بابت بیشترن دانلود تو ۲۳ ثبت بشه. از فردا (۱۷ جون(شایدم ژوئن!)) شروع می شه!

مشکلم حل شد یه بار کلن IE رو restore کردم...

mstf666
18-06-2008, 12:43
این غلط املاییه خیلی روی اعصاب راه میره !
اگر ممکنه تصحیحش کنید.

Ghaioom
18-06-2008, 12:46
این غلط املاییه خیلی روی اعصاب راه میره !
اگر ممکنه تصحیحش کنید.
خیلی وقته اینجوریه.
تا حالا درستش نکردن.
چرا؟

Sina
18-06-2008, 14:01
اون کلمه غلط نیست ! درستش همونطوری هست
قبلا یه تاپیک مفصل در این مورد داشتیم لطفا سرچ بفرمایید

mstf666
18-06-2008, 14:22

ممنون.
الان میرم ببینم جریانش چیه .
ولی اون زمانا که ما میرفتیم مدرسه لطفن رو اینجوری مینوشتن." لطفاً ":31:

Ghaioom
18-06-2008, 14:29
اینم از اون تاپیک ولی "لطفاً"ً بود خیلی خوب میشد ما عادت کردیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yeki-bod-yeki-nabo
19-06-2008, 16:57
من می خوام پایین نوشتم یه عکس بیارم ولی یا نمیاد یا این جوری مییاد چیکار کونم؟؟؟:angry:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1-2.bmp

sina285
19-06-2008, 17:01
اين مشكل از سيستم شماست موتور جسنجوگرتو عوض كني خوب ميشه

bahdar
19-06-2008, 17:05
اين مشكل از سيستم شماست موتور جسنجوگرتو عوض كني خوب ميشه
منظورتون همون مرورگر هست دیگه؟!

yeki-bod-yeki-nabo
19-06-2008, 17:10
من می خوام پایین نوشتم یه عکس بیارم ولی یا نمیاد یا این جوری مییاد چیکار کنم؟؟؟:angry:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با Internet Explorer و opera امتحان کردم بازم همین جوری!؟

S A M
19-06-2008, 17:51
دوست عزیز یا عکس شما ف ی لتره یا اینکه جایی که اپلود میکنی معتبر نیستش برید یه جایی مثل تینی پیک

yeki-bod-yeki-nabo
20-06-2008, 01:06
:20:ممنون:20:

ali_ranger22
20-06-2008, 11:55
کاربر های فعال توسط مدیر ها انتخاب میشن یا ادمین ها؟

Amin
20-06-2008, 12:13
کاربر های فعال توسط مدیر ها انتخاب میشن یا ادمین ها؟
مدیرهای هر بخش کاربران فعال همون بخش رو انتخاب میکنن

sonata20
20-06-2008, 15:55
یه مشکل واسم پیش اومده :
وقتی وارد فروم میخوام بشم باید دو سه بار نام و پسوردم رو وارد کنم تا وارد شه.
وقتی که وارد میشم پست که میزارم همون موقع مشخص میشه که پست گذاشتم ولی اگه برم تو یه تاپیک دیگه یا از فروم بیرون برم و دوباره به همون تاپیکی که پست زدم برگردم پستی که زده بودم رو نمیبینم.
مثلا الان نمیدونم پستم وارد تاپیک شده یانه.
البته اگه از قسمت تنظیمات کاربر وارد تاپیک بشم.
مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S a f a 6 4
20-06-2008, 16:05
یه مشکل واسم پیش اومده :
وقتی وارد فروم میخوام بشم باید دو سه بار نام و پسوردم رو وارد کنم تا وارد شه.
وقتی که وارد میشم پست که میزارم همون موقع مشخص میشه که پست گذاشتم ولی اگه برم تو یه تاپیک دیگه یا از فروم بیرون برم و دوباره به همون تاپیکی که پست زدم برگردم پستی که زده بودم رو نمیبینم.
مثلا الان نمیدونم پستم وارد تاپیک شده یانه.
البته اگه از قسمت تنظیمات کاربر وارد تاپیک بشم.
مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشکل شما از سایت نیست

کوکیهای مرورگرت مشکل داره

از چه مرورگری استفاده میکنی ؟ (Browser)

sonata20
20-06-2008, 16:11
مشکل شما از سایت نیست

کوکیهای مرورگرت مشکل داره

از چه مرورگری استفاده میکنی ؟ (Browser)
پس پستم رسیده!!
ببخشین منظورتون از مرورگر چی هست؟

S A M
20-06-2008, 16:36
پس پستم رسیده!!
ببخشین منظورتون از مرورگر چی هست؟

شما با چی وارد سایت میشی؟

sonata20
20-06-2008, 16:40
شما با چی وارد سایت میشی؟
منظورتون اینه؟ : Internet Explorer

S A M
20-06-2008, 16:49
اره دیگه عزیزم ...

sina285
20-06-2008, 17:00
میشه دلیله اینه من نمیتونم تو بخش مقالات تایپیک بزارم چیه با تشکر

Hoom@n
20-06-2008, 22:25
میشه دلیله اینه من نمیتونم تو بخش مقالات تایپیک بزارم چیه با تشکر

S a f a 6 4
20-06-2008, 23:25
منظورتون اینه؟ : Internet Explorer

ببین دوست عزیز این مسیر و تو خوده Internet Explorer برو

Tools ► internet Options ► General ► Delete ► Delete all ► yes

حالا دوباره امتحان کن ببین درست شده یا نه

sum_yari
21-06-2008, 06:39
با عرض سلام خدمت همه دوستان.

خواهشا مديران محترم سايت پي سي ورلد رسيدگي كنند.

نام كاربري من اجازه ايجاد موضوع جديد ( تاپيك جديد ) را در بخش زير ندارد لطفا نام كاربري من را

فعال كنيد. چون من يك كار فوري و ضروري دارم خواهش مي كنم نام كاربري من را در بخش زير

فعال كنيد. ( در ضمن من قبلا ها مي توانستم تاپيك اجاد كنم ولي الان اين قابليت از نام كاربري

من گرفته شده است ).

نام كاربري : : sum_yari

در بخش زير نام كاربري من غير فعال شده است : :

اطلاع رساني قيمت و مشورت خريد يا فروش ( انجمن سخت افزار )

با تشكر.

FreeMagic
21-06-2008, 09:11
یه جای دیگه تاپیک زدم گفتن بیام اینجا مشکلم رو مطرح کنم
کامپیوتر من مدتی صفحات php مثلا همین p30world رو نمایش نمیده و پیغام not fount رو میده
ولی هروقت از برنامه های ----- شکن استفاده می کنم براحتی صفحات رو نشون میده
مشکل از کجاست ؟ چه کار باید بکنم ؟

FreeMagic
21-06-2008, 09:45
محتویات صفحه هم دقیقا اینه

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.2.8 (Unix) mod_ssl/2.2.8 OpenSSL/0.9.7a mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.2.6 Server at
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Port 80

FreeMagic
21-06-2008, 09:48
ببخشید
توی پست بالا اون قسمت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم جز متن ولی نمی دونم چرا توی کد اوردش:31:

ayshin
21-06-2008, 10:28
آیا میتونم پستی رو که در تاپیکی که خودم زدم حذف کنم؟

S A M
21-06-2008, 10:34
نخیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babak_1386
21-06-2008, 12:05
سلام
این انجمن چرا همچین هست!
تو بعضی جاها میشه پستی که فرستادی رو ویرایش کنی مثل اینجا!

ولی بعضی جاها نمیشه مثل اینجا!

من اینجا پستمو میخوام ویرایش کنم ولی کلید ویرایش نیست!مشکل از کجاست؟

Sajad2006
21-06-2008, 12:28
سلام.
چرا من وقتی سرچ می کنم ارور میده؟
اصلا نمیتونم سرچ کنم!!!!!!!!!!!

Ghaioom
21-06-2008, 12:39
سلام.
چرا من وقتی سرچ می کنم ارور میده؟
اصلا نمیتونم سرچ کنم!!!!!!!!!!!

گاهی وقت ها برای منم خطا میده. ولی همیشه نه.

Sajad2006
21-06-2008, 12:51
سلام.
واسه من همیشه اینجوریه البته اگه در صفحه اول انجمن سرچ کنم.
یعنی تقصیر سایته؟

ayshin
21-06-2008, 12:56
چرا تعداد معرف های من زیاد نمیشه؟من تا حالا معرف 3 نفر بودم ولی تعداد معرف هام همون 0 هستش؟

بستنی
21-06-2008, 15:25
سلام
اخه چرا امروز برای ورود به انجمن ها این همه مشکل داریم و اینقدر errorو debug میده

..hamed..
21-06-2008, 17:31
اقا منظور از پروفايل چيه

AK1
21-06-2008, 17:48
چرا تعداد معرف های من زیاد نمیشه؟من تا حالا معرف 3 نفر بودم ولی تعداد معرف هام همون 0 هستش؟

يعني كسي كه معرفي مي كنيد تو بخش ثبت نام نام كاربري شما رو تو بخش معرف وارد مي كنه ولي اضاف نمي شه؟
مطمئيني؟
:20:

اقا منظور از پروفايل چيه

پروفايليك صفحه از اطلاعات در مورد يك كاربر هست شما با كليك بر روي نا كاربري يك نفر مي توني پروفايل اون رو ببنين :31:

ayshin
21-06-2008, 18:18
يعني كسي كه معرفي مي كنيد تو بخش ثبت نام نام كاربري شما رو تو بخش معرف وارد مي كنه ولي اضاف نمي شه؟
مطمئيني؟
:20:

بله,مطمئنم.

Havbb
21-06-2008, 19:41
فقط ميتونيد پستتون را ويرايش كنيد

FreeMagic
22-06-2008, 00:38
یه جای دیگه تاپیک زدم گفتن بیام اینجا مشکلم رو مطرح کنم
کامپیوتر من مدتی صفحات php مثلا همین p30world رو نمایش نمیده و پیغام not fount رو میده
ولی هروقت از برنامه های ----- شکن استفاده می کنم براحتی صفحات رو نشون میده
مشکل از کجاست ؟ چه کار باید بکنم ؟

محتویات صفحه هم دقیقا اینه

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.2.8 (Unix) mod_ssl/2.2.8 OpenSSL/0.9.7a mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.2.6 Server at
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Port 80

بابا کسی این مشکل مارو نمی دونه ؟:41:

Ghaioom
22-06-2008, 09:30
بابا کسی این مشکل مارو نمی دونه ؟
گاهی وقت ها این مشکل برای گاهی ها پیش میاد.
چندین تاپیک در مورد این قبلاً زدن.

منم یه سوال دارم.
چرا اینو درست نمیکن؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این خطا در هنگام جستجو میاد.خستمون کرده

S A M
22-06-2008, 09:31
به یکی از ادامین بگو دوست عزیز...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MeHrDaD_MeNaY
22-06-2008, 10:57
چرا من نمي تونم در انجمن متفرقه پست بزارم؟

Ghaioom
22-06-2008, 11:17
چرا من نمي تونم در انجمن متفرقه پست بزارم؟

فکر کنم تازه عضو شدی برای همونه.
یه مدت بگذره حل میشه.

Sajad2006
22-06-2008, 17:35
سلام.
من چجوری می تونم عکس و نوشته های امضامو وسط چین کنم و قلم و سایز و رنگ نوشته ها رو عوض کنم؟

Sajad2006
22-06-2008, 17:37

منم یه سوال دارم.
چرا اینو درست نمیکن؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه منم همین ارور رو میده.
لطفن کمک کنید؟

FarzadSport
22-06-2008, 19:18

منم یه سوال دارم.

واسه منم همین ارور رو میده.
لطفن کمک کنید؟

کاملا درسته این مشکل واسه من هم هست...:41:

mehdy.z
22-06-2008, 21:33
من یه سوال داشتم پیامی رو که اشتباه نوشتم چه جوری می تونم پاک کنم؟...

MeHrDaD_MeNaY
22-06-2008, 21:45
فکر کنم تازه عضو شدی برای همونه.
یه مدت بگذره حل میشه.

بايد چه مدت از عضو شدنم بگذره كه محدوديت امكانات واسم برداشته بشه؟

Mist
22-06-2008, 21:58
پاك شدنشون دست مديراست ولي ميتوني ويرايش كني

Havbb
22-06-2008, 23:43
سينا ميگفت بالاي صفحه براي عضو هاي جديد نوشتيم

MeHrDaD_MeNaY
23-06-2008, 00:03
سينا ميگفت بالاي صفحه براي عضو هاي جديد نوشتيم

ما چيزي نميبينيم
ميشه بيشتر توضيح بدين

Ghaioom
23-06-2008, 06:42
سلام.
من چجوری می تونم عکس و نوشته های امضامو وسط چین کنم و قلم و سایز و رنگ نوشته ها رو عوض کنم؟
سلام

فکر کنم 30 ، 40 روز

time prince
23-06-2008, 08:29
می تونی ویرایشش کنی توش بنویسی

پاک شد
mehdy.z
یا

ویرایش شد
mehdy.z
:46:

Sajad2006
23-06-2008, 08:29
سلام

فکر کنم 30 ، 40 روز

سلام قیوم جان.
واسه من اصلا از این چیزا نمیاد.
نه تو ارسال پاسخ به تاپیک و نه ویرایش امضا.
من چیکار باید بکنم؟

Ghaioom
23-06-2008, 08:33
سلام قیوم جان.
واسه من اصلا از این چیزا نمیاد.
نه تو ارسال پاسخ به تاپیک و نه ویرایش امضا.
من چیکار باید بکنم؟
eeeeeeeeeeeeee
عجیــــــــبه!!
نمیدونم شاید مشکل از کوکی ها باشه.
شما از یه مرورگر دیگه استفاده کن.

Sajad2006
23-06-2008, 09:23
سلام.

من الان از Ie 7 استفاده میکنم.

Opera هم نصب کردم ولی بازم اونا نیومدند.

Mozila Fire Fox هم همینجوری بود.

من چیکار کنم؟

لطفن کمک کنید.

Havbb
23-06-2008, 14:15
ما چيزي نميبينيم
ميشه بيشتر توضيح بدين
بله
شما به این آدرس مراجعه و پست آخر را که سینا نوشتند را بخون:

ayshin
23-06-2008, 17:06
اگه این معرف بودن چیزی هست که کار نمی کنه یا به درد نمی خوره پس چرا گذاشتینش؟:41:

hossein_dig
23-06-2008, 20:23
چه چوری میشه فایل پیوست کرد من برای پشتیبانی گیم استودیو بخش وبرایش و هک بازی ها میخوام؟

Havbb
23-06-2008, 23:20
چه چوری میشه فایل پیوست کرد من برای پشتیبانی گیم استودیو بخش وبرایش و هک بازی ها میخوام؟
فقط مدیران و همکارها میتونند در پست خود فایل پیوست کنند. مگه اون پایین صفحه را نخوندی؟ : You may not post attachments

FarzadSport
24-06-2008, 18:13
سلام دوستان...
میخواستم بپرسم کجا میشه "میانگین تعداد پست روزانه" افراد یا خودمونو ببینم؟
پیشاپیش از لطفتون ممنونم...:11:

AK1
24-06-2008, 21:31
سلام دوستان...

در پروفايل هر كس برو به قسمت امار توتصوير مشخص كردم مال شماست

Ghaioom
25-06-2008, 06:50
سلام دوستان...
سلام
برید به آدرس زیر تعداد پست های افرادی که تو پی سی ورد عضو شدن.

FarzadSport
25-06-2008, 15:13
در پروفايل هر كس برو به قسمت امار توتصوير مشخص كردم مال شماست

سلام
برید به آدرس زیر تعداد پست های افرادی که تو پی سی ورد عضو شدن.

از هر دو شما دوستان عزیز ممنونم...
مرسی از لطفتون..
موفق باشید...

mehdy.z
25-06-2008, 19:10
با سلام به همگی
من وقتی می خوام عکسی رو ضمیمه تاپیک کنم عکس رو که اضافه میکنم عکسم درست نشون داده نمیشه وبه جای اون این علامت معروف ضربدر (حالا اسمشو نمیدونم چیه)ظاهر میشه.

لطفا راهنمایی کنین..

FarzadSport
25-06-2008, 19:12
با سلام به همگی
من وقتی می خوام عکسی رو ضمیمه تاپیک کنم عکس رو که اضافه میکنم عکسم درست نشون داده نمیشه وبه جای اون این علامت معروف ضربدر (حالا اسمشو نمیدونم چیه)ظاهر میشه.

لطفا راهنمایی کنین..

شما عکستون رو آپلود میکنید؟

Havbb
25-06-2008, 23:09
با سلام به همگی

لطفا راهنمایی کنین..
باید عکس را ابتدا یه جای خوب آپلود کنید و بعد آدرسش را بذارید توی تگ IMG

FarzadSport
25-06-2008, 23:20
با سلام به همگی

لطفا راهنمایی کنین..

یک سری از سایت ها هستند که این اجازه رو به شما میدن تا فایل های خود را که عکس را هم شامل میشود را به یک صفحه خاص اختصاص دهید یا اصطلاحا برای آنها یک URL در نظر بگیرید که از هر جای دنیا از طریق آدرس اون وب بتوان به فایل مورد نظر شما دسترسی پیدا کرد...
شما برای اینکه بتوانید عکسی رو برای مشاهده عموم قرار دهید نیازمند این هستید که عکس مورد نظر خود را در یکی از این سایت ها آپلود کنید که البته کار چندان سختی هم نیست.

از جمله سایت هایی که میتوان برای آپلود فایل ها به صورت رایگان و آسان اشاره کرد سایت زیر می باشد :

البته سایت بالا تنها یک مثال هست و حتما سایتهایی با کیفیت بهتر هم وجود خواهند داشت...

بستنی
27-06-2008, 15:32
سلام
از مدیران محترم خواهش دارم در باره این خطا ها و باکها یک فکری بکنند

بستنی
27-06-2008, 15:33
مشکل از سیستم من یا از p30 ؟

Babak
27-06-2008, 16:03
کدوم مشکل عزیز ؟

FarzadSport
27-06-2008, 17:09
سلام
از مدیران محترم خواهش دارم در باره این خطا ها و باکها یک فکری بکنند

مشکل از سیستم من یا از p30 ؟

دوست عزیز اگه مشکلتونو بگید بهتر میتونیم راهنماییتون کنیم...
در ضمن سعی کنید سوالات خودتون رو در یک پست مطرح کنید و از زدن پست های متوالی در رابطه با یک موضوع خاص خودداری کنید...
موفق باشید..

vahid_civil
27-06-2008, 17:40
یه سوال مسخره بعد از 2 سال و 3 ستاره !! :

چطوری میتونم همزمان از 2 3 نفر نقل قول کنم ؟

FarzadSport
27-06-2008, 17:56

دوست عزیز همین که قدرتشو داشتین و سوالتونو پرسیدین خودش 6 تا ستاره می ارزه:46:

من از این روش استفاده میکنم ولی نمیدونم بقیه دوستان چه راهی رو پیشنهاد میکنند :

ابتدا صفحه مربوط به نقل قول هر پست رو جداگانه باز میکنم و با کپی کردن همه ی نقل قول ها و پیست کردن آن ها پشت سر هم و نوشتن جواب اون ها در انتها پست خودمو ارسال میکنم که البته روش نسبتا طولانی(بستگی به تعداد نقل قول ها داره) زمانی به کار برده میشه که مایل به نام نویسنده اون نقل قول ها هم باشی اما اگه بخوای پست اشخاص مورد نظر تنها در کادر مربوط به نقل قول باشه و نویسنده اونا مشخص نباشه میتونی از نوار ابزار بالای کادری که داری پست رو ارسال میکنی،استفاده کنی...
که برای این روش دوم باید در ردیف دوم ، چهارمین مورد از سمت چپ رو انتخاب کنی([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مطلب مورد نظر رو که قصد داری به عنوان نقل قول در پستت ظاهر شه رو بعد از انتخاب این گزینه وارد کنی یا بنویسی...

امیدوارم این راهنمایی های من واضح باشه و بتونی ازشون استفاده کنی...
بازم اگه سوالی داشتی در خدمتم..
موفق باشید...

elvish
27-06-2008, 18:30

با اجازه.
از " Multi-Quote This Message " که کنار نقل قوله استفاده کنید.

S a f a 6 4
27-06-2008, 18:48
دوست عزیز همین که قدرتشو داشتین و سوالتونو پرسیدین خودش 6 تا ستاره می ارزه:46:

من از این روش استفاده میکنم ولی نمیدونم بقیه دوستان چه راهی رو پیشنهاد میکنند :

ابتدا صفحه مربوط به نقل قول هر پست رو جداگانه باز میکنم و با کپی کردن همه ی نقل قول ها و پیست کردن آن ها پشت سر هم و نوشتن جواب اون ها در انتها پست خودمو ارسال میکنم که البته روش نسبتا طولانی(بستگی به تعداد نقل قول ها داره) زمانی به کار برده میشه که مایل به نام نویسنده اون نقل قول ها هم باشی اما اگه بخوای پست اشخاص مورد نظر تنها در کادر مربوط به نقل قول باشه و نویسنده اونا مشخص نباشه میتونی از نوار ابزار بالای کادری که داری پست رو ارسال میکنی،استفاده کنی...
که برای این روش دوم باید در ردیف دوم ، چهارمین مورد از سمت چپ رو انتخاب کنی([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مطلب مورد نظر رو که قصد داری به عنوان نقل قول در پستت ظاهر شه رو بعد از انتخاب این گزینه وارد کنی یا بنویسی...

امیدوارم این راهنمایی های من واضح باشه و بتونی ازشون استفاده کنی...
بازم اگه سوالی داشتی در خدمتم..
موفق باشید...

mmmmmmmmmmmmmm........

خیل ببخشید ولی شما اشتباه میگید , یعنی درست میگید ولی از روش غیر اصولی

با اجازه.
از " Multi-Quote This Message " که کنار نقل قوله استفاده کنید.
این درسته

بزار واضح تر بگم

برای اینکه چند تا پست نقل قول بگیریم از این گزینه استفاده میکنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببین هر پستی و که میخوای نقل قول کنی رو این گزینه کلیلیک میکنی تا به این صورت در بیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا همه پست هایی رو که میخوای نقل قول کنی به این صورت در میاری

و در آخر این و میزنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا پاسخ هر کدوم از نقل قول ها رو پایینش مینویسی و پست و ارسال میکنی

همین

zeidabadi
27-06-2008, 23:30
سلام به مدیر عزیز
من ابتدا در تالار گفتمان تهران دیتا عضو شدم .
اما وقتی با نام کاربری وارد می شم این پیغام ظاهر می شه : Could not find phrase 'forceusersreadthread_read_thread'
و اگه بخوام به قسمت های دیگه برم پیام های مشابه همین پیام ظاهر می شه
اگه ممکنه بفرمایید علتش چیه؟
مثل اینکه تالار تهران دیتا به P30world وابسته است .

frnsh
27-06-2008, 23:31
من چند تا سوال دارم:
1.چرا بیشتر کاربر ها اسمشون آبیه اما بعضی ها رنگهای دیگه؟ ترتیبی داره؟
2.بعضی ها رو میبینم که با وجود اینکه اندازه ی من یا حتی کمتر پست دارن اما به جای پروفشونال براشون نوشته کاربر فعال انجمن ....
3. بعضی ها رو میبینم که با 10.000 پست هنوز کاربر هستن اما بعضی ها با 3.000 تا مدیرن؟ انتخابیه؟ و چطوری؟

S a f a 6 4
27-06-2008, 23:53
سلام به مدیر عزیز
من ابتدا در تالار گفتمان تهران دیتا عضو شدم .
اما وقتی با نام کاربری وارد می شم این پیغام ظاهر می شه : Could not find phrase 'forceusersreadthread_read_thread'
و اگه بخوام به قسمت های دیگه برم پیام های مشابه همین پیام ظاهر می شه
اگه ممکنه بفرمایید علتش چیه؟
مثل اینکه تالار تهران دیتا به P30world وابسته است .

من اصلا منظوره شما رو نفهمیدم

یعنی چی تالار گفتمان تهران دیتا به P30world وابسته است ؟

میشه بیشتر توضیح بدید ؟

S a f a 6 4
28-06-2008, 00:01
من چند تا سوال دارم:
1.چرا بیشتر کاربر ها اسمشون آبیه اما بعضی ها رنگهای دیگه؟ ترتیبی داره؟
2.بعضی ها رو میبینم که با وجود اینکه اندازه ی من یا حتی کمتر پست دارن اما به جای پروفشونال براشون نوشته کاربر فعال انجمن ....
3. بعضی ها رو میبینم که با 10.000 پست هنوز کاربر هستن اما بعضی ها با 3.000 تا مدیرن؟ انتخابیه؟ و چطوری؟

1- رنگ بندی ها مربوط میشه به مدیریت

یوزهای آبی (مثل خوده شما) کاربرهای عادی این انجمن هستن ولی یوزهای رنگی مربوط میشن به تیم مدیریتی سایت

2- خوب این نکته رو در نظر بگیر که تو خیلی از انجمن ها پست ها شمارش نمیشه , ممکنه طرف 10000 تا پست داده

باشه ولی شمرده نشده باشه , همچنین کاربرای فعال و مدیران و همکاران او بخش انتخاب میکنن , یعنی ربطی به تعداد

پست نداره ,ممکنه طرف 20 تا پست داده باشه ولی انقدر اون 20 تا پست مفید بوده که مدیریت تصمیم گرفته اون یوز و

فعال کنه (البته این قابلیت هیچ تاثیری تو امکانات طرف نداره

3- خوب اون هم دسته مدیران اصلی سایت هستش که چه کی مدیر بشه و چه کسی نشه

البته خیلی از اون کسایی که میبینی تعداد پست بالا دارن قبلا مدیر بودن و زحمات خودشون و کشیدن و بعد از مدتی

فعالیت تصمیم گرفتن باز نشسته بشن و مثل بقیه کاربران سایت یک فعالیت معمولی داشته باشن

mstf666
28-06-2008, 00:04
این ارور هم اگر خواستید یا فارسی کنید یا انگلیسی.
اگر هم نخواستید نشون میده که زورتون زیاده.چیکارش کنیم !

S a f a 6 4
28-06-2008, 00:17
این ارور هم اگر خواستید یا فارسی کنید یا انگلیسی.
اگر هم نخواستید نشون میده که زورتون زیاده.چیکارش کنیم !

مصطفی این و از کجا گیر آووردی ؟

من که تاحالا ندیده بودمش:19:

mstf666
28-06-2008, 00:19

یک لینکی رو اشتباه وارد کردم این ارور رو داد.
مثلا این رو بزن.

baran_1000
28-06-2008, 01:03
سلام

چه جوری باید آهنگ هایی رو که لینکش رو گذاشتن دانلود کنم؟!!!

لینک نیستن البته! نمیشه راست کلیک کرد
لطفاً نحوه دانلود رو تو این سایت توضیح بدین

Ghaioom
28-06-2008, 07:22

سلام
برای من چندین بار پیش اومده.
گاهی وقت ها از گوگل چیزهایی جستجو میکنم و سایت p30world میاد و این خطا رو میده.
نمیدونم چرا لینک مثل اینکه لینک اشتباهه.

سلام

منظور شما اینکه که در بعضی سایت ها نمیشه راست کلیک کرد چه جوری کلیک کنیم؟

zeidabadi
28-06-2008, 11:36
منظورم اینکه من با همین نام کاربری که فقط اینجا ایجاد کردم می تونم اونجا هم درج کنم و وارد تهران دیتا هم بشم .
اما نمی دونم چرا با این نام هم می تونم به اونجا وارد بشم ؟؟؟؟
:23:

red stars
28-06-2008, 11:50

ميدوني چرا شما نديدي
چون همكار انجمني
اين امكان فقط مخصوص كاربراي عاديه

FarzadSport
28-06-2008, 11:59
سلام

سلام دوست عزیز...
شما درست میگین نمیشه کلیک راست کرد..
برای دانلود باید آدرس لینکی رو که برای شما قرار داده شده کپی کنید و در برنامه ای که از طریق اون دانلود میکنید (دانلود منیجرتون) پیست کنید یا آدرس رو در اون برنامه ادد کنید...
اگه از برنامه خاصی برای دانلود استفاده نمیکنید و از دانلودر ویندوز استفاده میکنید تنها کافیه که آدرس لینکی رو که کپی کردید در یک صفحه وب جدید پیست کنید تا به راحتی فایل مورد نظر شما دانلود بشه...

امیدوارم راهنمایی های لازم رو کرده باشم...
بازم اگه سوالی در این رابطه داشتید در خدمتم...
موفق باشید...
فــــــــــــــرزاد

frnsh
28-06-2008, 12:26
خوب این نکته رو در نظر بگیر که تو خیلی از انجمن ها پست ها شمارش نمیشه , ممکنه طرف 10000 تا پست داده

باشه ولی شمرده نشده باشه , همچنین کاربرای فعال و مدیران و همکاران او بخش انتخاب میکنن , یعنی ربطی به تعداد

پست نداره ,ممکنه طرف 20 تا پست داده باشه ولی انقدر اون 20 تا پست مفید بوده که مدیریت تصمیم گرفته اون یوز و

فعال کنه (البته این قابلیت هیچ تاثیری تو امکانات طرف نداره

ممنون. یعنی پستهای که توی یه سری از تاپیکها دادیم یا اونایی که مفید نبودن شمارش نمیشن؟ ای بابا.
میشه چند تا تاپیک رو بگین که توش پستها شمارش نمیشن؟ گروهها هم همینطورن؟

FarzadSport
28-06-2008, 12:37
ممنون. یعنی پستهای که توی یه سری از تاپیکها دادیم یا اونایی که مفید نبودن شمارش نمیشن؟ ای بابا.
میشه چند تا تاپیک رو بگین که توش پستها شمارش نمیشن؟ گروهها هم همینطورن؟

انجمن متفرقه ، انجمن اخبار و انجمن بازی های آنلاین از جمله انجمن هایی هستند که تعداد پستهای نوشته شده در این بخش ها شمارش نمیشه...
در کلیه گروه ها هم به همین ترتیب هست...

vahid_civil
28-06-2008, 14:21
ممنون از راهنماییتون بابت نقل قول!!

hasan_abbasi
28-06-2008, 14:51
در ورد می خواهم حاشیه بالا و پایین حذف شود و پرینت من که یک لیست پشت سرهم و بلند هست بطور پیوسته و بدون فاصله انجام گیرد . هر چه کردم نتوانستم لطفا راهنمایی بفرمایید. ضمنا پرینترم اپسون ال کیو 2170 هست . با تشکر

sonata20
28-06-2008, 15:04
ببین دوست عزیز این مسیر و تو خوده Internet Explorer برو

Tools ► internet Options ► General ► Delete ► Delete all ► yes

حالا دوباره امتحان کن ببین درست شده یا نه
مرسی مشکلم حل شد:11:

FarzadSport
28-06-2008, 16:15
در ورد می خواهم حاشیه بالا و پایین حذف شود و پرینت من که یک لیست پشت سرهم و بلند هست بطور پیوسته و بدون فاصله انجام گیرد . هر چه کردم نتوانستم لطفا راهنمایی بفرمایید. ضمنا پرینترم اپسون ال کیو 2170 هست . با تشکر

سلام دوست عزیز...
شما زمانی که وارد برنامه ی ورد میشین مراحل زیر رو انجام بدین:

File ==> Page Setup ==> Margins

در این مرحله پنجره ای برای شما باز میشه که فاصله حاشیه های اطراف کاغذ رو میتونید در اون با اعداد وارد کنید.به ترتیب زیر :

Top : فاصله متن تا بالای صفحه
Bottom : فاصله متن تا پایین صفحه
Left : فاصله متن از سمت چپ صفحه
Right : فاصله متن از سمت راست صفحه

امیدوارم راهنمایی های من به اندازه کافی بدون ابهام بوده باشه اما اگه بازم سوالی داشتید در خدمتم...
موفق باشید...
فــــــــــــرزاد

offlineinternet
28-06-2008, 17:22
چرا من در انجمن متفرقه نمی تونم ارسال پاسخ کنم و نه بحث جدید ایجاد کنم اگه مشکل از زمان عضویت من در فروم و تعداد ارسالهای من است کی این محدودیت برطرف میشود و اگر نیست پس مشکل از کجاست در ضمن هنگام زدم دکمه ارسال پاسخ و بحث جدید پیغام زیر داده میشود با تشکر .
offlineinternet, بنا به دلايل زير شما نمي توانيد اين عمل را انجام بدهيد

نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشد

FarzadSport
28-06-2008, 17:30
چرا من در انجمن متفرقه نمی تونم ارسال پاسخ کنم و نه بحث جدید ایجاد کنم اگه مشکل از زمان عضویت من در فروم و تعداد ارسالهای من است کی این محدودیت برطرف میشود و اگر نیست پس مشکل از کجاست در ضمن هنگام زدم دکمه ارسال پاسخ و بحث جدید پیغام زیر داده میشود با تشکر .
offlineinternet, بنا به دلايل زير شما نمي توانيد اين عمل را انجام بدهيد

نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشد

دوست عزیز حداقل 40 روز باید از زمان عضویت شما بگذره تا دسترسی شما به این بخش های انجمن باز بشه

FarzadSport
28-06-2008, 17:46
آیا در این بخش هم دیگه پست ها شمارش نمیشوند؟
تعداد پست های من مدت هاست که بر روی عدد 266 مونده!

frnsh
28-06-2008, 20:04
ببخشید من همش سوالام توی این مایس. سوال بعدیم اینه که بعضی ها براشون نوشته در آغاز فعالیت و بعضی ها عضو جدید. با یک تعداد پست. فرقشون چیه؟

FarzadSport
28-06-2008, 20:23
ببخشید من همش سوالام توی این مایس. سوال بعدیم اینه که بعضی ها براشون نوشته در آغاز فعالیت و بعضی ها عضو جدید. با یک تعداد پست. فرقشون چیه؟

فرقش توی مدت زمان عضویتشون هست...
اونیکه مدت بیشتری هست که عضو شده و تعداد پستهاش کمه رو میگن : در آغاز فعالیت
تا زمانی هم که 40 روز از زمان عضویتتون نگذره هیچ لقبی بهتون داده نمیشه حتی اگه 2000 پست بزنید قبل از اون 40 روز...
البته ممکنه با کمتر از 200 پست هم خودمونی بشید مثلا اگه یک سال یا بیشتر (دقیقا زمانش رو نمیدونم) عضو باشین،حتی اگه تعداد پستهاتون هم کمتر باشه این لقبا رو میگیرید...

Sajad2006
30-06-2008, 16:25
سلام

سلام.
واسه من اینا نمیاد.
چیکار کنم؟
حداقل کلید ترکیبیهاشو بهم بدید.
خیلی نیاز دارم.

Havbb
30-06-2008, 23:23
سلام.
واسه من اینا نمیاد.
چیکار کنم؟
حداقل کلید ترکیبیهاشو بهم بدید.
خیلی نیاز دارم.
مرورگرت احتمالا" خوب نیست

Ghaioom
01-07-2008, 06:00

منم میخواستم یه چیزی بگم.
اینا کلید میانبر ندارن؟ هیچ کدوم؟
مثل word

shahshahani
01-07-2008, 10:21

منم میخواستم یه چیزی بگم.
اینا کلید میانبر ندارن؟ هیچ کدوم؟
مثل word

چرا هر کدوم یه نوشته مخصوصی دارن داخل کروشه.یعنی این:[ ] بعضیش نوشته size بعضی دیگه font , colour و ...
فکر کنم تو قسمت آموزش قسمت ها کامل توضیح داده باشن.
موفق باشی.

Ghaioom
01-07-2008, 13:34
چرا هر کدوم یه نوشته مخصوصی دارن داخل کروشه.یعنی این:[ ] بعضیش نوشته size بعضی دیگه font , colour و ...
فکر کنم تو قسمت آموزش قسمت ها کامل توضیح داده باشن.

من کلید میانبر یا همون کلید های ترکیب رو میگم.
اینا کلید های ترکیب دار نداره؟ تو word اگه [ ]+ Ctrl یکیشو بزنی سایز نوشته بزرگ میشه یا کوچیک.

marmdn
01-07-2008, 15:55
چرا من نمی تونم دیگه هیچ تاپیکی باز کنم و با اخطار=
marmdn, بنا به دلايل زير شما نمي توانيد اين عمل را انجام بدهيد

مواجه می شم؟

Havbb
02-07-2008, 00:04
چرا من نمی تونم دیگه هیچ تاپیکی باز کنم و با اخطار=
marmdn, بنا به دلايل زير شما نمي توانيد اين عمل را انجام بدهيد

مواجه می شم؟
احتمالا" شما سعی کرده اید که در یک انجمن خاص مثل انجمن وبلاگ ویندوز پی سی یا... تاپیک بزنید. در یک انجمن دیگه امتحان کنید

کماندار
02-07-2008, 10:36
مسئله تون ؟آیا می شود جزء هیچ انجمنی نباشی و فقط از سئوال جواب دوستان استفاده کرد با حق اظهارنظر اگر جواب بله است چگونگی این امر را بفرمائید لطفن .

amirtoty
02-07-2008, 12:39
من چندتا سوال داشتم

اول اینکه چجوری میشه آدرس یک پست و بدیم!

دوم اینکه چجوری میتونم یک حرف بنویسم مثلا کلیک کنید که اگه یکی روش زد بره به آدرسی که تعیین کردم!

Ghaioom
02-07-2008, 12:44
من چندتا سوال داشتم

اول اینکه چجوری میشه آدرس یک پست و بدیم!

دوم اینکه چجوری میتونم یک حرف بنویسم مثلا کلیک کنید که اگه یکی روش زد بره به آدرسی که تعیین کردم!
سلام
1- برای دادن آدرس پست یا لینک سایت این شکل # در جایی که مینویسی هست اونو برن بعد آدرس رو بده.
2- این امکان نیستش غیر فعال کردنش.

amirtoty
02-07-2008, 13:12
سلام
1- برای دادن آدرس پست یا لینک سایت این شکل # در جایی که مینویسی هست اونو برن بعد آدرس رو بده.
2- این امکان نیستش غیر فعال کردنش.
برای اولی خیلی ممنون!

ولی دومی بعضی ها رو دیدم این کار و میکنن!!!:18:

Ghaioom
02-07-2008, 13:19
برای اولی خیلی ممنون!

ولی دومی بعضی ها رو دیدم این کار و میکنن!!!:18:
اونا حتماً مدیر هست یا همکار.
ما کاربر فعال هستیم ولی اینو نداریم برای کاربران عادی هم نیست.
به آدرس زیر هم برو متوجه میشی.

amirtoty
02-07-2008, 13:35
حداقل نمیشه طوری درست کرد که بشه رو لینک کلیک کرد؟

مثلا این پست میخوام بشه رو آدرسا کلیک کرد!

Ghaioom
02-07-2008, 13:53
حداقل نمیشه طوری درست کرد که بشه رو لینک کلیک کرد؟

مثلا این پست میخوام بشه رو آدرسا کلیک کرد!

هیچ راهی نبید داداش. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

feline
02-07-2008, 15:09
آقا نمی دونم چی شده اما نمی تونم وارد سایت بشم. مجبورم آی پیم رو تغییر بدم. توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هم همین مشکل رو دارم. انگار یکی آی پی من رو بسته . چی کار کنم ؟

yeki-bod-yeki-nabo
02-07-2008, 18:13
سلام.من آخر نام کاربریم یه( d ) کم داره امکانش هست اونو برام بزارید؟ :20:
ممنون.

feline
02-07-2008, 18:54
ببخشید . من قانونی رو زیر پا گذاشتم که مرتب آی پی من رو می بندین؟
تا حالا من با دو تا آی پی وارد شدم. هر دوتاش رو بستین. موضوع چیه؟

ali_ab
03-07-2008, 18:37
با سلام به دوستان عزيز و مخصوصا مديران پر تلاش و ساعي

ممنون ميشم بفرماييد چطور ميتونم تمام صفحات يك تاپيك به خصوص رو روي هارد ذخيره كنم . منظورم اينه كه مثلا يك تاپيك 160-70 صفحه اي رو تك تك صفحات رو بايستي باز كنم و سيو نمايم يا قابليتي هست كه بتونم كل تاپيك رو روي هارد ذخيره كنم ؟

با تشكر

موفق باشيد

vahid_vaezinia
03-07-2008, 19:23
با سلام به دوستان عزيز و مخصوصا مديران پر تلاش و ساعي

ممنون ميشم بفرماييد چطور ميتونم تمام صفحات يك تاپيك به خصوص رو روي هارد ذخيره كنم . منظورم اينه كه مثلا يك تاپيك 160-70 صفحه اي رو تك تك صفحات رو بايستي باز كنم و سيو نمايم يا قابليتي هست كه بتونم كل تاپيك رو روي هارد ذخيره كنم ؟

با تشكر

موفق باشيد

نه نمیشه...!!!

ali_ab
03-07-2008, 19:49
نه نمیشه...!!!

ممنونم دوست عزيز

MICRO VGA
05-07-2008, 07:25
:19::18:یکی کمکم کنه آخه من تازه 3 روزه عضو شدم وقبلا هم عضو هیچ جا نبوده ام:19::18:

S a f a 6 4
05-07-2008, 08:24
:19::18:یکی کمکم کنه آخه من تازه 3 روزه عضو شدم وقبلا هم عضو هیچ جا نبوده ام:19::18:

شما باید 37 روزه دیگه صبر کنید تا دسترسیتون باز بشه

این قانون این سایته که عضو های تازه وارد تا 40 روز به همه بخشها دسترسی ندارن

MICRO VGA
05-07-2008, 09:44
شما باید 37 روزه دیگه صبر کنید تا دسترسیتون باز بشه

این قانون این سایته که عضو های تازه وارد تا 40 روز به همه بخشها دسترسی ندارن

:18::19::18::19:یعنی چه !!!! چطور تا 2 روز پیش میشد اما الآن نمیشه!!! آخه چرا:18::18::18:

رايانه
05-07-2008, 13:39
حل شد.ممنونم

Sajad2006
05-07-2008, 18:27
سلام.
الان که من پست میدم نیم ساعته دارم سعی میکنم این صفحه رو باز میکنم.
مشکل چیه؟
انجمن مشکل پیدا کرده؟

آرسـام
05-07-2008, 18:48
سلام.
الان که من پست میدم نیم ساعته دارم سعی میکنم این صفحه رو باز میکنم.
مشکل چیه؟
انجمن مشکل پیدا کرده؟
بله. متاسفانه باز هم مشکل داره. حدوده نیم ساعتی میشه که دوباره سرعت لود انجمن پایین اومده.

mstf666
05-07-2008, 19:33
منم به نوبهء خودم ،دو پست قبلی و سه پست بعدی رو تایید میکنم .

FarzadSport
05-07-2008, 19:50
منم به نوبهء خودم ،دو پست قبلی و سه پست بعدی رو تایید میکنم .

من الان پست بعدی هستم و شما رو تایید نمیکنم و چون شما سه پست بعدی که یکیش من باشم رو تایید کردین و من پست شما رو که پست قبلی هست تایید نکردم در واقع شما تایید کردن خودتون رو در پست قبلی با تایید کردنه تایید نکردنه من تایید نکردید...:31::31::27::blink:
و چون در اینجا تایید کردید که تایید نکردن من برای شما قابل تایید هست در واقع خودتون رو تایید نکردید...!!!:46:
به عبارت دیگر تایید کردن خودتون رو تایید نکردید:46:

نمیدونم شما متوجه شدین چی شد یا نه!!!:27:
این واسه این بود که تا شما باشین دیگه پست های بعدی رو که نمیدونید چیه تایید نکنید...:10:

حالا اگه یکی بیاد منو تایید نکنه و دو پست بعدی شما متناقض باشند تایید کردن شما چه معنی میده؟
اینکه هم با نقض خودتون و هم با نظر خودتون موافقید:46:

حالا چی شد ؟:24::24::blink::wac:

MICRO VGA
05-07-2008, 21:59
:18::19::18::19:یعنی چه !!!! چطور تا 2 روز پیش میشد اما الآن نمیشه!!! آخه چرا:18::18::18:
من به انجمن سخت افزار دسترسی ندارم چرا؟

Farbod2
09-07-2008, 09:55
يه سوال مهم داشتم: براي چي pink panther بنّد شد؟

Babak
09-07-2008, 10:33

مگه توضیح داده نشده توی تاپیک اخراج ها ؟؟؟

Sharim
09-07-2008, 11:24

چون حقش بود .... من بودم دائمی اخراجش میکردم !

Consul 141
09-07-2008, 13:45
من به انجمن سخت افزار دسترسی ندارم چرا؟
سلام
حتما در اونجا مشكلي ايجاد كرديد و مديران شما رو يا به صورت موقت يا دايم از اونجا اخراج كردند.
شايد هم مشكل از پي سي باشه.
از مديران بخواهيد پيگيري كنند.

negar200
09-07-2008, 14:08
من مدتيه كه هر وقت قسمت تنظيماتم رو باز ميكنم2 تا ارور ميده و صفحه بسته ميشه و اصلا نميتونم پيغام خصوصي هام رو بخونم. يك ماه ميشه.به خاطر همين مجبور شدم دوباره ثبت نام كنم.اگر ممكنه مديران محترم مشكلم رو حل كنن.

Consul 141
09-07-2008, 14:18
من مدتيه كه هر وقت قسمت تنظيماتم رو باز ميكنم2 تا ارور ميده و صفحه بسته ميشه و اصلا نميتونم پيغام خصوصي هام رو بخونم. يك ماه ميشه.به خاطر همين مجبور شدم دوباره ثبت نام كنم.اگر ممكنه مديران محترم مشكلم رو حل كنن.
سلام
ميشه شكل اون ارورها رو بذاريد؟

matrixp990i
11-07-2008, 12:18
سلام به همه و ممنون از زحمات شما .
من یه سوال داشتم چجوری میشه در امضا عکس قرار داد من نمیتونم آپلود کنم ؟
ممنون .

negar200
12-07-2008, 16:47
سلام
ميشه شكل اون ارورها رو بذاريد؟

ميخواستم براتون شكلش رو بذارم ولي ديگه اصلا نميتونم با نام كابري و پسورد قبليم وارد بشم. اگر ممكنه
مدير محترم مثل تغيير نام كاربري مشكل منو هم حل كنن و همون موقعيت قبلي رو داشته باشم با حدود387 پست.

Sajad2006
17-07-2008, 19:10
سلام.
میخواستم بگم چرا این غلط املایی رو تو فروشگاه درست نمی کنید.

Sajad2006
18-07-2008, 07:53
سلام
من نمیتونم تاریخ عضویتم رو عقب ببرم؟
مرسی

سلام.
چنین چیزی ممکن نیست.

omid_p
20-07-2008, 02:17
من وقتی میخوام وارد گالری بشم، ازم پسوورد میخواد!
در صورتی که قبلا اینجوری نبود! و الان هم میتونم وارد بقیه انجمن ها بشم! فقط این اینجوریه!
میخوام ببینم علتش چیه؟

مهدی زین الدین
20-07-2008, 15:23
سلام گالری عکس را چرا باز نمی کنه تازه پسورد می خواد.........>.؟/؟/؟/

Mohsen khan
20-07-2008, 15:36
الان باز مي شه
مشكلي نيست

Hamid Reza
20-07-2008, 15:37

سلام
مثل اینکه دارن تغییرات میدن
ممنون:11:

prince72
21-07-2008, 16:38
اقا به خدا کمک کنید چرا من نمیتونم هیچ کاری تو انجمن متفرقه بکنم هان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ice Star
21-07-2008, 18:27
راهی نداره این قسمت اول نام کربریم را بردارم

saman007spy
21-07-2008, 19:12
راهی نداره این قسمت اول نام کربریم را بردارم

تا چند ماه پيش تغيير نام كاربرري ممكن بود ، ولي الان ديگه نه . . .

s_paliz
21-07-2008, 20:40
سلام این fatal error دلیلش سرعت پایینه؟(45تا55)
اگه سرعت دلیلش نیست پس چرا کسی نیست حلش کنه
نرم افزار انجمن که آپدیت شد این مشکل بوجود اومد

gandolf1
22-07-2008, 14:37
من يك كارت صدا دارام ولي سي دي شو ندارم كسي ميتو نه به من كمك كنه

Sajad2006
23-07-2008, 15:00
سلام.
چرا پست های من رو 595 گیر کرده؟

Farshadd
23-07-2008, 15:38
سلام دوستان.

من با خط Adsl خونمون نمیتونم توی این انجمن پست بدم ولی با دیال آپ دارم به راحتی این کارو میکم.

مشکل از کجاست.

لازم به ذکر هس که با Adsl بقیه کارها رو میکنم. ولی پست نمیتونم بدم.

(البته انجمن های دیگه رو فعلا امتحان نکردم)

با تشکر:11:

Rjoun
24-07-2008, 00:05
سلام.
چرا پست های من رو 595 گیر کرده؟
ببين پست ها رو توي كدوم انجمن ها ارسال ميكني؟

MaSoOd
24-07-2008, 12:21
تو پروفایلم چند تا پیام رو پاک کردم بعد نوشته شده که این پیام توسط مسعود پاک شده و . . . .

چطور میشه این نوشته ها رو نبینم ( آخه اگه می خواستم ببینمش که دیگه پاک نمیکردم )

S a f a 6 4
24-07-2008, 15:53
تو پروفایلم چند تا پیام رو پاک کردم بعد نوشته شده که این پیام توسط مسعود پاک شده و . . . .

چطور میشه این نوشته ها رو نبینم ( آخه اگه می خواستم ببینمش که دیگه پاک نمیکردم )

متاسفانه کاریش نمیشه کرد

یا باید تاییدش کنی یا باید پاکش کنی یا اینکه بزاری همینجوری بمونه

f.kh0511
24-07-2008, 16:01
سلام یک سوال فنی چه طوری میشه برای یک متن تشکر کرد

f.kh0511
24-07-2008, 17:32
سلام
راستش من پیغام خصوصیم مشکل داره send میشه ولی deliverنمی شه همیشه می نویسه خوانده نشده چه کار باید بکنم؟؟؟؟
یک چیزه دیگه گاهی بقیه می تونن واسم بفرستم (همیشه نه)
گاهی مال خودمم deliver میشه
ممنون میشم راهنماییم کنین

DaXteR
24-07-2008, 20:35
سلام
چرا نمیشه در امضا تبلیغ کرد ؟
یکیک از مدیران محترم اومده ویرایش کرده و نوشته :
خلاف قوانین ( حذف شد ) !!

Babak
25-07-2008, 08:27
سلام
چرا نمیشه در امضا تبلیغ کرد ؟
یکیک از مدیران محترم اومده ویرایش کرده و نوشته :
خلاف قوانین ( حذف شد ) !!

سلام
همه سایت ها دارای مخارج هستند . ( بسته به بزرگی و کوچکی سایت ، کم و زیاد )
یکی از منابع تامین منابع مالی انجمن تبلیغاتیه که در اون قرار میگیره .
اگر امکان تبلیغ در انجمن رایگان فراهم بشه دیگه هیچ دلیلی وجود نداره که کسی برای قرار گرفتن فرضا بنر سایتش در سایت پولی پرداخت کنه .
تبلیغات در انجمن ممنوع هست مگر اینکه هزینه اون تبلیغات پرداخت بشه .

Sajad2006
25-07-2008, 09:07
ببين پست ها رو توي كدوم انجمن ها ارسال ميكني؟

تو انجمن موبایل بود.
ولی امروز درست شد و 607 تا شد.

NONE
25-07-2008, 10:55
دوستان به من می گن ویزیتور مسیج نداری !!!چیکار کنم؟؟؟

DaXteR
25-07-2008, 16:09
سلام
همه سایت ها دارای مخارج هستند . ( بسته به بزرگی و کوچکی سایت ، کم و زیاد )
یکی از منابع تامین منابع مالی انجمن تبلیغاتیه که در اون قرار میگیره .
اگر امکان تبلیغ در انجمن رایگان فراهم بشه دیگه هیچ دلیلی وجود نداره که کسی برای قرار گرفتن فرضا بنر سایتش در سایت پولی پرداخت کنه .
تبلیغات در انجمن ممنوع هست مگر اینکه هزینه اون تبلیغات پرداخت بشه .

آونوقت تو پروفایل ها چی اونجا میشه ؟
پست بدیم تو پروفایل ها ؟
من اینارو می پرسم تا اخطار نگیریم . قوانین انجمن هم نمی خواهم زیر پا بزارم.

Babak
25-07-2008, 16:37
سلام
عزیز پست تبلیغی به هر شکل و حالت خارج از چارچوب انجمن قرار میگیره .

Sina
25-07-2008, 16:39
آونوقت تو پروفایل ها چی اونجا میشه ؟
پست بدیم تو پروفایل ها ؟
من اینارو می پرسم تا اخطار نگیریم . قوانین انجمن هم نمی خواهم زیر پا بزارم.

سلام
لطفا یک بار قوانین رو مطالعه بفرمایید
ممنون

the bank job
25-07-2008, 16:42
من نميتونم تشكر كنم ماله چيه؟

111111
25-07-2008, 16:58
من نميتونم تشكر كنم ماله چيه؟
فقط مربوط میشه به غرور!!!!

شوخی کردم منم نمیتونم.

Mohsen khan
25-07-2008, 16:59
براي عضو هاي جديد و در آغاز فعاليت ،‌فعال نيست

111111
25-07-2008, 17:08
محسن خان برای من دیروز فعال بود.
علتش چیه؟ میدونید؟
عضو هاي جديد و در آغاز فعاليت نباید از کسی تشکر کنن(باید مغرور باشن؟!)
آقا ممنون

the bank job
25-07-2008, 17:11
ممنون كه گفتين:11:

Mohsen khan
25-07-2008, 17:11
محسن خان برای من دیروز فعال بود.
علتش چیه؟ میدونید؟
عضو هاي جديد و در آغاز فعاليت نباید از کسی تشکر کنن(باید مغرور باشن؟!)
آقا ممنون
براساس گروه هست ديگه
مثلا اعضا : در آغاز فعاليت " پيام خصوصي ندارند و بعد از مدتي فعال مي شه
اون هم همين طوره
بعد از مدتي براتون فعال مي شه

111111
25-07-2008, 17:15
براساس گروه هست ديگه
مثلا اعضا : در آغاز فعاليت " پيام خصوصي ندارند و بعد از مدتي فعال مي شه
اون هم همين طوره
بعد از مدتي براتون فعال مي شهفکر کنم اشتباه گفتید
من الان رفتم تو تاپیک بررسی ای دی اس ال صبا نت فعال بود(بخش اینترنت)
قضیه چیه؟(شما مدیر اینترنت بودید یا برنامه نویسی؟ --- 68 ثانیه؟)
مرسی

Mohsen khan
25-07-2008, 17:19
فکر کنم اشتباه گفتید
من الان رفتم تو تاپیک بررسی ای دی اس ال صبا نت فعال بود(بخش اینترنت)
قضیه چیه؟(شما مدیر اینترنت بودید یا برنامه نویسی؟ --- 68 ثانیه؟)
مرسی
خب پس مسئله چيز ديگه است
توي برخي انجمن ها مثل متفرقه غير فعاله
احتمالا اونجا خواستيد تشكر بزنيد دكمه اش نبوده

f.kh0511
27-07-2008, 07:57
آخه من نه عضو جدیدم نه در آغاز فعالیت

Mohsen khan
27-07-2008, 10:04
توي بعضي انجمن ها غير فعاله
مثل متفرقه

ostad reza
27-07-2008, 15:55
سلام من یک محققم.دیروز عضو این سایت شدم و یک سوال در انجمن برق گذاشتم.اما حالا که دنبالش میگردم تو سایت سردرگمم.چرا فضای سایت اینقدر سخته؟ چه کار کنم؟

S a f a 6 4
27-07-2008, 20:32
سلام من یک محققم.دیروز عضو این سایت شدم و یک سوال در انجمن برق گذاشتم.اما حالا که دنبالش میگردم تو سایت سردرگمم.چرا فضای سایت اینقدر سخته؟ چه کار کنم؟

محیط اینجا پیچیده نیست باید عادت کنی بهش

بفرمایید اینم اون تاپیکی که شما دنبالش میگردید

تبدیل انرژی امواج به برق ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3Dmajid
27-07-2008, 22:08
میگم چه دلیلی داره که وقتی من پوزر و پس رو وارد میکنم و روی چک به خاطر بسپار کلیک میکنم دفعه ی بعد که میام بازم باید لاگ این شم ؟!!
کار نمیکنه !

S a f a 6 4
27-07-2008, 22:14
میگم چه دلیلی داره که وقتی من پوزر و پس رو وارد میکنم و روی چک به خاطر بسپار کلیک میکنم دفعه ی بعد که میام بازم باید لاگ این شم ؟!!
کار نمیکنه !

شما کش مرورگرت و پاک کن و دوباره امتحان کن

Ghaioom
28-07-2008, 07:50
کار نمیکنه !
شما حتماً کوکی ها رو پاک میکنی.

Mohsen EA
28-07-2008, 15:54
This post is a duplicate of a post that you have posted in the last five minutes. You will be redirected to that thread

يعني چي؟؟؟
چند تا پست ميدم اين مياد اين چيه؟؟؟

Ice Star
28-07-2008, 16:06
This post is a duplicate of a post that you have posted in the last five minutes. You will be redirected to that thread

يعني چي؟؟؟

چند دقیقه صبر کن و بعد پست بعدی را بفرست

FarzadSport
28-07-2008, 16:28

يعني چي؟؟؟

در عرض 5 دقیقه نمیشه بیشتر از 1 پست ارسال کرد...

Mohsen EA
28-07-2008, 16:55
من تو پنج دقيقه 20 تا پست ميدم اينطوري ميشه

sia abedi
28-07-2008, 17:09
آقا دليل دليت شدن پست را از كجا مي‌شه فهميد آخه من قبلا كه تازه عضو شده بودم پستم كه دليت ميشده توى قانون‌ها كه مي‌گشتم مى‌فهميدم براى چه دليت شده ولي حالا جديدا يك پست زدم براى بخش موسيقى در قسمت موسيقى فيلم و كارتون از نظر من پستى كه زده بودم مشكلى نداشت ولي مسئول تراش اون را دليت كرده بود
راستى يادم رفته بود بگم كه من براى اينكه حق كسى ضايع نشه منبع را ذكر كردم و آدرس صفحه‌ى اين آهنگ ها را در سايت منبع دادم

Balrog
29-07-2008, 01:41
آيا امكانش هست كه مثلا من جستجو بدم ببينم تو پروفايل كدوم كاربرها پست دادم؟

reza2pars
29-07-2008, 12:31
چطور میشه بدون دادن پست توی یک تاپیک عضو شد؟

Ahmad
29-07-2008, 13:55
چطور میشه بدون دادن پست توی یک تاپیک عضو شد؟
به سختي . دي
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
در بالاي تاپيك :

اختيارات تاپيك --------> اشتراك در اين تاپيك

f.kh0511
29-07-2008, 16:00

آخه من نه عضو جدیدم نه در آغاز فعالیت

کسی جواب نمی ده؟؟؟

! Aylar !
29-07-2008, 22:34
سلام

ویرایش شد

mani_kalantar
03-08-2008, 06:04
سلام
اگه قرار به رای گیریه ، من نظرم اینه که یه قسمت جدا برای c# قرار بدین.فکر میکنم بازدید کننده خاص داشته باشه.

Mostafa-Sabab
03-08-2008, 16:26
سلام من یه مشکلی داشتم.
مشکل من اینه که نمی تونم پیام خصوصی بفرستم خواهشاً راهنماییم کنید.

Mostafa-Sabab
03-08-2008, 16:31
ببخشید مشکلم حال شده:46:

MasterData
03-08-2008, 22:25
اين مشكل چيه جديدا من باهاش موقع ورود به سايت مواجه ميشم؟؟
بايد با ----- شكن وارد سايت بشم

مملي ه ف
04-08-2008, 09:35
سلام
من قبلآ وقتي مي خواستم عكس بزارم تو تايپيك ها مي رفتم تو قسمت آپلود عكس و عكسم رو مي زاشتم ولي حالا اين قسمت نيستش اگه ميشه منو كمك كنيد.
Thanks

mary2006
04-08-2008, 10:12
سلام و خسته نباشید
من مشکلی در تبدیل آکروبات ریدر دارم ولی نمیدونم کدوم قسمت مطرح کنم لطفا راهنمائیم کنید .
و مشکلم اینه که فرمی مربوط به ویزای چین گرفتم که آکروبات ریدر هست و ومیخواهم در آن تایپ کنم قبلا یادمه اینکار را کردم که بهم یک converter عالی معرفی شد ولی کامپیوترم را متاسفانه فرمت کردم و آن برنامه را ندارم و اصلا نمیدانم چه جوری اینکارو انجام بدم .

ممنونتون مریم نیا

Babak
04-08-2008, 11:06
سلام
من قبلآ وقتي مي خواستم عكس بزارم تو تايپيك ها مي رفتم تو قسمت آپلود عكس و عكسم رو مي زاشتم ولي حالا اين قسمت نيستش اگه ميشه منو كمك كنيد.
Thanks

سلام
توی پی سی ورد این کار رو میکردید ؟ قسمت آپلود عکس ؟

jooya
04-08-2008, 13:39
انجمن توی فایر فوکس 2 مشکل اسکرول چپ به راست داره .

ولی بیشتر انجمن های که وی بولتن هستند همچین مشکلی ندارند !

مشکل از کجاست ؟

مملي ه ف
04-08-2008, 16:02
سلام
توی پی سی ورد این کار رو میکردید ؟ قسمت آپلود عکس ؟

بله،‌ حالا شايد من اشتباه مي كنم مي شه راهنماييم كنيد

Sina
04-08-2008, 16:07
اين مشكل چيه جديدا من باهاش موقع ورود به سايت مواجه ميشم؟؟
بايد با ----- شكن وارد سايت بشم

سلام
لطفا ای پی خودتون رو زمانی که نمیتونید سایت رو ببینید برام بفرستید ( پیغام خصوصی کنید )