PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ســـوالــات و اشــکـالـات راجع به سیستم انجمن های پـــی ســـی ورلـــد <<

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15

boogiman
13-04-2008, 15:51
باسلام
راستش نمیدونم چرا هر پستی میدم این اکوا اونو به بخش تراش انتقال میده اخه من چه گناهی مرتکب شدم؟
اگه میشه دلیل این رو به من بگید واقعا نمیدونم.

Ghaioom
13-04-2008, 15:56
سلام . چرا نمیتوانم در تایپیکی مشترک شوم
سلام
شما تازه واردی یعنی تازه عضو شدی. نمیتونی.

shahshahani
13-04-2008, 15:59
چرا جدیدن بعضی مواقع سایت بالا نمیاد؟

و اینکه چرا در ارسال جواب سریع نقل قول پست قبلی در این پست خاموشه و نمیشه فعالش کرد؟

ممنون.

Babak
13-04-2008, 16:40
باسلام
راستش نمیدونم چرا هر پستی میدم این اکوا اونو به بخش تراش انتقال میده اخه من چه گناهی مرتکب شدم؟
اگه میشه دلیل این رو به من بگید واقعا نمیدونم.

درخواست نرم افزار ف ی ل ت ر ش ک ن

پست های شما رو نگاه کردم . تعداد بیشتری باید پاک شه . :20:
قوانین انجمن و تالار ها رو مطالعه کنید و بهش عمل کنید . اونوقت پستی از شما پاک نمیشه

Babak
13-04-2008, 16:58
دلیلش برام خیلی مهم تر بود . چون همه ی فروم ها این دکمه رو دارن و کسی که واقعا زحمت کشیده تشکر ماندگار میشه . دلیلش چیه که این امکان رو نداره ؟

گر چه جوابی داده نشد ولی تز من خیلی از دوستان اینه که دکمه ی تشکر بین ما و کاربرانی که فقط تعداد پستشون بالاست فاصله ی منطقی ایجاد می کنه .

سلام
جواب داده میشه اما نه فوری .
یک : اینکه همه فروم ها چیزی رو دارن دلیل نمیشه که حتما اینجا هم پیاده بشه . فروم های دیگه سیاست خودشون رو دارن . پی سی سیاست خودش رو . پس فردا هم کسی میاد و میگه چرا دنبال موس تو انجمن گل و بلبل راه نمیوفته یا بکگراند برف نمیاد و تگرگ نمیزنه یا وقتی سایت رو باز میکنیم صفحه زلزله نمیاد ، اینا تو این همه سایت هست
دو : دکمه تشکر به پردازشگر سایت فشار میاره . فشار بیهوده . ( اطلاعات بیشتر رو از سینا بپرسید )
سه : اگر این موضوع نبود برای مشکل سیستم راه حلی پیدا میکردیم اما :
در دید مدیریت انجمن دکمه تشکر جز اینکه به مکانی برای یار گیری و طرف دار جمع کردن و پیوستن به حاشیه ها تبدیل بشه سودی نداره .
همین الان میتونید سری به فروم های محبوب و بسیار پر طرفدار منشعب از پی سی ( اسپمر های محبوب و دوست داشتنی پی سی ورد ) که دارای همه چیز های خوب نداشته پی سی ورد هستند بزنید .
آقای محبوب و پر طرفدار ( فعال حاشیه ها ) 100 ها تشکر زیر اسمش یدک میکشه و اون خانم فعال در اون انجمن علمی کلا تشکرش به 10 هم نمیرسه .
اون چه که ما دیدیم در دیگر انجمن ها باعث شد عطای این کالای لوکس رو به همون انجمن های پر طرفدار ببخشیم تا در جمع دوستانشون خوشگذرانی کنن و خودمون در این انجمن مهجور ، فقیرانه به کارمون ادامه بدیم .

نکته دیگری عرض کنم و اون اینکه در دید مدیران انجمن تعداد بالای پست نشان هیچ مفهومی نیست . اینجا کیفیت برسی میشه و ملاکه . نه کمیت .

S A A M
13-04-2008, 17:10
يه سوال چرا اين پيغام خصوصي من را نميفته؟!

soheilsmart
13-04-2008, 17:55
سلام
یک : اینکه همه فروم ها چیزی رو دارن دلیل نمیشه که حتما اینجا هم پیاده بشه . فروم های دیگه سیاست خودشون رو دارن . پی سی سیاست خودش رو . پس فردا هم کسی میاد و میگه چرا دنبال موس تو انجمن گل و بلبل راه نمیوفته یا بکگراند برف نمیاد و تگرگ نمیزنه یا وقتی سایت رو باز میکنیم صفحه زلزله نمیاد ، اینا تو این همه سایت هست
دو : دکمه تشکر به پردازشگر سایت فشار میاره . فشار بیهوده . ( اطلاعات بیشتر رو از سینا بپرسید )
در دید مدیریت انجمن دکمه تشکر جز اینکه به مکانی برای یار گیری و طرف دار جمع کردن و پیوستن به حاشیه ها تبدیل بشه سودی نداره .
همین الان میتونید سری به فروم های محبوب و بسیار پر طرفدار منشعب از پی سی ( اسپمر های محبوب و دوست داشتنی پی سی ورد ) که دارای همه چیز های خوب نداشته پی سی ورد هستند بزنید .
آقای محبوب و پر طرفدار ( فعال حاشیه ها ) 100 ها تشکر زیر اسمش یدک میکشه و اون خانم فعال در اون انجمن علمی کلا تشکرش به 10 هم نمیرسه .
اون چه که ما دیدیم در دیگر انجمن ها باعث شد عطای این کالای لوکس رو به همون انجمن های پر طرفدار ببخشیم تا در جمع دوستانشون خوشگذرانی کنن و خودمون در این انجمن مهجور ، فقیرانه به کارمون ادامه بدیم .

نکته دیگری عرض کنم و اون اینکه در دید مدیران انجمن تعداد بالای پست نشان هیچ مفهومی نیست . اینجا کیفیت برسی میشه و ملاکه . نه کمیت .
کاملا تایید میشه
طرف تو بعضی فروم تو تالار عکس از هر پستش 20 تا تشکر کردن
ولی یه بنده خدا در مورد موضوعات علمی کلا 20 تا تشکر نداره:18:
اینجا هم دقیقا همین شکلی میشه
به نظرم خیلی خوبه که پی سی ورلد تشکر نداره!

farsweb
13-04-2008, 18:06
سلام

در مورد گل و بلبل و زلزله و از این حرفها که نه تنها من بلکه خیلی از دوستان با شما هم عقیده ایم اصلا شان p30 world بالاتر از این حرفاست . اما در مورد دکمه ی تشکر نکاتی که گفتید درسته ولی میشه به نوعی مدیریتش کرد همون طور که خیلی از مسائل دیگه به خوبی مدیریت میشه . در مورد انجمن های علمی هم داغ من رو تازه کردید . یی چیزی رو نمی دونم قبول دارین یا نه ؟ اگه انجمن پی سی ورلد فقط علمی بود بیش از 10000 بازدید در روز نداشت . خیلی از کاربرای ما ( با نهایت احترام و ارادتی که به همشون دارم ) خیلی توجهی به چیزهای اساسی ندارن . مثلا اگر تاپیک بزنم با عنوان اطلاعاتی درباره ی سحابی زیبای خرچنگ ، شاید 100 تا بازدید هم نداشته باشه ولی کافیه بنویسم هک کارت تلفن!! اونوقت ملت میریزن تو تاپیک ببینن کی زودتر می تونه این کار رو عملی کنه .
به هر حال نکات فنی دکمه ی تشکر قانع کننده بود اما یارگیری من رو قانع نکرد .
متشکر از پاسخگویی نه چندان فوری ! شما
خدانگهدار

xajorov
13-04-2008, 22:39
سلام
شما تازه واردی یعنی تازه عضو شدی. نمیتونی.
پس کی می تونتم.

vahid_vaezinia
13-04-2008, 23:35
خوب بود اگه بخشي آزمايشي تو انجمن بود كه كاربران تازه وارد ميتونستن تو اونجا تپيكشون رو درست كنن و بعد به نقطه مورد نظر تو انجمن منتقل كنن.

mohamad_salar2003
13-04-2008, 23:44
پس کی می تونتم.
salam man chejori mitonam nazaramo be eteraz be khalije arabi bedam.

raptor22
14-04-2008, 00:04
salam man chejori mitonam nazaramo be eteraz be khalije arabi bedam

سلام دوست عزيز اول تبريك به خاطر عضويتت دوم هم اينكه تو P30 بايد فارسي بنويسي . :10:
اگر ميخواي اعتراض كني برو به اين ادرس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

atrin777
14-04-2008, 00:08
سلام

بچه ها من میتونم نام کاربریمو تغییر بدم؟

™Enter_The_Love
14-04-2008, 00:35
سلام

NO............

dogiti
14-04-2008, 02:12
سلام دوستان من تازه عضو شد م . لطفا بیشتر حال بدین و لطفا بهتریت مین وکارت گرافیک و سی پی یو که برای طراحی و میکس فیلم به من معرفی نمایید مخلصیم

eAmin
14-04-2008, 04:03
سلام.

یه سری به قسمت کارتهای گرافیکی بزنی بد نیست!!!

farsweb
14-04-2008, 10:14
تعداد پستای من ثابت مونده . باز پی سی ورلد اشکال پیدا کرده ؟؟؟

Babak
14-04-2008, 10:31
شما در انجمن هايي پست ارسال کردين که شمارش ندارن .

bidastar
14-04-2008, 14:52
سلام

سلام
باید به مدیر پیغام خصوصی بدی
در صورت صلاح دید نام کاربریتون رو عوض میکنن.

yoosef_st
14-04-2008, 15:15
چرا وقتی یه مدیر یا همکار پست ما رو ویرایش میکنه ، نشون نمیده که ویرایش شده و به وسیله چه کسی؟ بالاخره فکر کنم هم از لحاظ معنوی و هم قانونی منطقی باشه که مثلا من بدونم چه کسی اومده پستم رو ویرایش کرده.

Danoosh Pichgahe
14-04-2008, 16:19
»»» سوال خیلی خیلی مهم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M
14-04-2008, 16:25
چرا وقتی یه مدیر یا همکار پست ما رو ویرایش میکنه ، نشون نمیده که ویرایش شده و به وسیله چه کسی؟ بالاخره فکر کنم هم از لحاظ معنوی و هم قانونی منطقی باشه که مثلا من بدونم چه کسی اومده پستم رو ویرایش کرده.

خب فقط مدیر ها و همکار ها اینجوری هستن مثلا اگه پستتو ویرایش کنن چیزی نوشته نمیشه ولی اگه خودت ویرایش کنی نوشته میشه...:20: یا مدیر و همکار اون بخشه یا ادامین محترم:5:

Danoosh Pichgahe
14-04-2008, 17:51
بچه ها نمی دونمچطور شد یک دفعه مشکلم حل شد!

اما گاهی اوقات مرورگر می گه:DATA BASE Error چرا؟

soheilsmart
14-04-2008, 17:56
بچه ها نمی دونمچطور شد یک دفعه مشکلم حل شد!

اما گاهی اوقات مرورگر می گه:DATA BASE Error چرا؟
از من هم همین شکلی شد امروز

فکر کنم مربوط به ازدحام کاربران باشه:19:

yoosef_st
14-04-2008, 19:03
خب فقط مدیر ها و همکار ها اینجوری هستن مثلا اگه پستتو ویرایش کنن چیزی نوشته نمیشه ولی اگه خودت ویرایش کنی نوشته میشه...:20: یا مدیر و همکار اون بخشه یا ادامین محترم:5:
خب عزیز جان بحث من هم سر همین موضوع هست. مثلا این آقا بابک اگر یادش باشه یه بار توی یه تاپیکی یه آقایی اعتراض داشت که پست من رو ویرایش کردن. اونوقت آقا بابک اومد گفت که "پایین مطلب شما چیزی در مورد ویرایش ننوشته. پس مالت رو سفت بچسب دیگرون رو دزد نکن."
خب؟!؟!؟ پس من فکر میکنم با توجه به این که این نکته فقط یکی از جنبه های منفی این قضیه هست فکر کنم بهتره این موضوع غیر فعال بشه.

Babak
14-04-2008, 21:46
خب عزیز جان بحث من هم سر همین موضوع هست. مثلا این آقا بابک اگر یادش باشه یه بار توی یه تاپیکی یه آقایی اعتراض داشت که پست من رو ویرایش کردن. اونوقت آقا بابک اومد گفت که "پایین مطلب شما چیزی در مورد ویرایش ننوشته. پس مالت رو سفت بچسب دیگرون رو دزد نکن."
خب؟!؟!؟ پس من فکر میکنم با توجه به این که این نکته فقط یکی از جنبه های منفی این قضیه هست فکر کنم بهتره این موضوع غیر فعال بشه.

صفحه ویرایش تاپیک خالیه
پس
مالت رو محکم بچسب . مردم رو دزد نکن
دفعه بعد که عکس میزاری با دقت بیشتری بزار تا چیزی جا نیوفته .

سلام
یوسف عزیز واقعا تعجب کردم . از شما خصوصا . :20:
لطف کنید زمانی که نقل قولی میگیرین دقت بیشتری داشته باشین تا این شکلی حرف من عوض نشه ممنون .

و

پست ها رو مدیران + مدیران ارشد + ادمین ها حذف میکنند . یعنی تیم مدیریت

yoosef_st
15-04-2008, 09:20

سلام
یوسف عزیز واقعا تعجب کردم . از شما خصوصا . :20:
لطف کنید زمانی که نقل قولی میگیرین دقت بیشتری داشته باشین تا این شکلی حرف من عوض نشه ممنون .

و

پست ها رو مدیران + مدیران ارشد + ادمین ها حذف میکنند . یعنی تیم مدیریت
بابک جان من غلط بکنم حرف شما رو عوض کنم. من نمیدونم؛ صفحه ویرایش تاپیک با این چیزی که ما این پایین پست میبینیم فرق داره؟ یعنی چجوری میشه؟ فقط شما میتونید ببینید؟
من همینجا رسما عذر خواهی میکنم اگر سوء تفاهمی پیش اومد و موجبات ناراحتی شما رو پیش آورد.
ت فکر نکنم کسی تا حالا از من پست ویرایش کرده باشه. اما اگر ویرایش کنن از طرف آکوا برامون پیغام میاد دیگه یا نه؟

farsweb
15-04-2008, 11:46
برای چه کاربرانی و با چه درجه ای کد html فعال می گردد ؟؟؟

Oracle_Eldorado
15-04-2008, 12:22
فقط برای همکار انجمن و مدیرهای انجمن .

farsweb
15-04-2008, 13:19
این اصلا منطقی نیست کد html از ضروریاته

S A M
15-04-2008, 14:04
این اصلا منطقی نیست کد html از ضروریاته

خب دیگه...:41:
اینم مشکل پی سی ورلد:46:
من خودمم نمیدونم برای چی غیر فعاله برای ما ولی هستش یعنی هستش...:41:

Mohsen khan
15-04-2008, 14:10
فقط برای همکار انجمن و مدیرهای انجمن .اين كد براي همكاران و مديران هم غير فعال هست

این اصلا منطقی نیست کد html از ضروریاتهاين كد حتي بصورت پيش فرض هم در خود وي بولتين غير فعال است
براي جلوگيري از خيلي خرابكاري ها

S A M
15-04-2008, 14:27
اين كد براي همكاران و مديران هم غير فعال هست

اين كد حتي بصورت پيش فرض هم در خود وي بولتين غير فعال است
براي جلوگيري از خيلي خرابكاري ها

خراب است محسن جان؟!!!
ولی من مدیر ها و همکار های عزیز رو دیدم که دارن از این استفاده میکنن که...:18:

Mohsen khan
15-04-2008, 14:30
خراب است محسن جان؟!!!
ولی من مدیر ها و همکار های عزیز رو دیدم که دارن از این استفاده میکنن که...:18:
منظورم اين نيست كه خرابه
براي جلوگيري از سواستفاده كاربران و هك و ... منظوراين چيزهاست
مگه منظورتون اين نيست
Html کد خاموش مي باشد

Sina
15-04-2008, 16:01
کد html همیشه بسته بوده ...
اگه منظورتون کد لینک هست بله فعلا بسته هست و قبلا اطلاع رسانی شده !

S A M
15-04-2008, 16:31
ممنون متوجه شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی اگه این کد برای کاربران فعال هم بودش خیلی بهتر بود اخه خیلی توی لینکا بهتره راحت تو میتونی یه مطلبو لینک کنی و خیلی هم بهتره
ممنون از جوابتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
محمد...

eAmin
15-04-2008, 16:35
سلام.

راستی پس این کد لینک کی فعال می شه؟؟!؟!؟!!؟؟!!!!؟!

S A M
15-04-2008, 16:43
سلام.

راستی پس این کد لینک کی فعال می شه؟؟!؟!؟!!؟؟!!!!؟!

برای کاربر ها که فعال نیمشه و نیست و نخواهد شد ...
اما برای همکار ها و مدیر ها اره
اگه میخواست فعال بشه تا حالا میشد دوست من

eAmin
15-04-2008, 19:12
بله فعلا بسته هست

سلام.

من از این لحاظ گفتم....

اون رو که می دونم برای همکارها و اینها هست!!!!

استبداد
15-04-2008, 19:56
سلام

چرا نمیتونیم به نوشته هامون لینک بدیم؟

چرا نمیتونیم فایل پیوست ارسال کنیم؟

در حالی که این ها در اکثر انجمن ها برای کاربر های معمولی هم فعال

Oracle_Eldorado
15-04-2008, 20:47
عزیزم انجمن به این بزرگی که 200000 تا کاربر داره ! اگه بخواد برای هر نفر هم 1 مگابایت فضا برای فایل پیوست بزاره میدونی چقدر فضا میخواد ؟!
در مورد لینک دادن به نوشته که کاملا بحث شده .
میتونی در قسمت اخبار انجمن ببینی .
اون انجمن هایی هم که میبینی پیوست فعاله ، مطمئن باش کاربرهاش به 1000 تا هم نمیرسه .
ولی تعداد کاربرهای اینجا رو ببین :
تاپيک ها: 199,051, پست ها: 2,230,152, کاربران: 216,388
اینو پایین صفحه ی اصلی انجمن زده .

استبداد
15-04-2008, 21:07
ok
حرف شما منطقی

اما آیا به نظرتون فروم پی تی فروم کوچیکیه یا کاربراش تعدادشون کمه؟

شاید هم اون استسنا باشه

به هر حال ممنون از توجه ت

farsweb
15-04-2008, 22:16
سلام

چرا نمیتونیم به نوشته هامون لینک بدیم؟

چرا نمیتونیم فایل پیوست ارسال کنیم؟

در حالی که این ها در اکثر انجمن ها برای کاربر های معمولی هم فعال

موافقم . پی سی ورلد از دوست داشتنی ترین سایت هاییه که میتونی با خیلی از بچه ها مشورت کنی و جواب هر سوالی رو توش پیدا کنه . عجیب و ناراحت کنندس که قابلیت html برای ما و کاربران فراهم نیست . دوستی می گفت بخاطر جلوگیری از خرابکاریه اما مگه سایت هایی که این قابلیت رو باز گذاشتن هک شدن ؟

Oracle_Eldorado
15-04-2008, 22:31
ok
حرف شما منطقی

اما آیا به نظرتون فروم پی تی فروم کوچیکیه یا کاربراش تعدادشون کمه؟

شاید هم اون استسنا باشه

به هر حال ممنون از توجه ت
عزیزم من نمیدونم کدوم فروم رو میگی ولی بهتره معرفیش نکنی .
تازه این سایت با این همه عظمت فکر کنم یه 4 ، 5 گیگی فضا داشته باشه .
یه مدت هم آپلود سنتر زدند . البته من خبری ازش ندارم .
ولی در کل به نظر من بهترین انجمن همینجاست .
من بارها انجمن های دیگه رو تست کردم ولی هیچ جا از اینجا بهتر پیدا نکردم .
موفق باشید .

vahid_vaezinia
16-04-2008, 00:27
عزیزم من نمیدونم کدوم فروم رو میگی ولی بهتره معرفیش نکنی .
تازه این سایت با این همه عظمت فکر کنم یه 4 ، 5 گیگی فضا داشته باشه .
یه مدت هم آپلود سنتر زدند . البته من خبری ازش ندارم .
ولی در کل به نظر من بهترین انجمن همینجاست .
موفق باشید .
با این قسمت آخر کاملا موافقم هیچ انجمنی مثل p30 نمیشه.:40::40::40:

Balrog
16-04-2008, 00:56
معنويت، قانون، و منطق، تو دنياى واقعى ما هم رنگ باخته، چه برسه به دنياى مجازى!

V A H I D
16-04-2008, 19:32
دقیقا...

با این قسمت آخر کاملا موافقم هیچ انجمنی مثل p30 نمیشه.
موافقم ///

Babak
17-04-2008, 12:39
در مورد گل و بلبل و زلزله و از این حرفها که نه تنها من بلکه خیلی از دوستان با شما هم عقیده ایم اصلا شان p30 world بالاتر از این حرفاست . اما در مورد دکمه ی تشکر نکاتی که گفتید درسته ولی میشه به نوعی مدیریتش کرد همون طور که خیلی از مسائل دیگه به خوبی مدیریت میشه . در مورد انجمن های علمی هم داغ من رو تازه کردید . یی چیزی رو نمی دونم قبول دارین یا نه ؟ اگه انجمن پی سی ورلد فقط علمی بود بیش از 10000 بازدید در روز نداشت . خیلی از کاربرای ما ( با نهایت احترام و ارادتی که به همشون دارم ) خیلی توجهی به چیزهای اساسی ندارن . مثلا اگر تاپیک بزنم با عنوان اطلاعاتی درباره ی سحابی زیبای خرچنگ ، شاید 100 تا بازدید هم نداشته باشه ولی کافیه بنویسم هک کارت تلفن!! اونوقت ملت میریزن تو تاپیک ببینن کی زودتر می تونه این کار رو عملی کنه .
به هر حال نکات فنی دکمه ی تشکر قانع کننده بود اما یارگیری من رو قانع نکرد .
متشکر از پاسخگویی نه چندان فوری ! شما
خدانگهدار

آبي 1 : لطفا اگه ايده اي درباره نحوه مديريت کردن دکمه تشکر داريد بفرماييد . برسي کنيم .
آبي 2 : طبعا در فروم قرار نيست مثل چت فوري به همه چيز جواب داد .

farsweb
17-04-2008, 13:41
آبي 1 : لطفا اگه ايده اي درباره نحوه مديريت کردن دکمه تشکر داريد بفرماييد . برسي کنيم .
آبي 2 : طبعا در فروم قرار نيست مثل چت فوري به همه چيز جواب داد .

با سلام
خلاصه و مفید مثل شما !
1- من ایدمو گفتم ظاهرا مشکل فنی دارین .

2- هیچکس انتظار جواب فوری نداره . طبیعتا شما هم مثل بقیه ی کاربرا زمانی رو آنلاین هستید و زمانی رو هم آفلاین . اون بخش یه طنز کوچولو و ظریف بود .

موفق باشید .
خدانگهدار

vahid_vaezinia
17-04-2008, 18:27
سلام
چرا بعضی وقت ها کلید های ترکیبی تو انجمن کار نمیکنه؟
مثل Alt + S یا Alt + X

sohraby
17-04-2008, 20:52
سلام.
من كي چرا پيام خصوصي ندارم؟؟
كي مي تونم تو تايپيكا مشترك شم؟
بستكي به پست داره يا زمان؟

Oracle_Eldorado
17-04-2008, 21:25
سلام
مثل Alt + S یا Alt + X

عزیزم میشه بگی این دکمه ها چیکار میکنند ؟!

سلام.

عزیزم شما وقتی که اون کلمه ی عضو جدید از زیر نام کاربریتون حذف بشه پیغام خصوصی ندارید .
در مورد مشترک شدن در تاپیک هم همینطوره .
به 2 هر 2تا بستگی داره !!!

Ghaioom
18-04-2008, 08:17
سلام
مثل Alt + S یا Alt + X

[quote=Oracle_Eldorado;2315269]عزیزم میشه بگی این دکمه ها چیکار میکنند ؟!

سلام دوست عزیز
شما تا حالا نمیدونستی که این دکمه ها چیکار میکنن؟؟
از شما بعید بود.
من میگم این دکمه ها چیه.
در پایین نوشته ارسال جواب سریع مال اونه برو ماوس رو روی حالت پیشرفته نگه دار میبینی مال چیه.

حالت پيشرفته Alt + X
ارسال ﺟﻮاب ﺳﺮیع Alt +S

vahid_vaezinia
18-04-2008, 11:17
[quote=Oracle_Eldorado;2315269]عزیزم میشه بگی این دکمه ها چیکار میکنند ؟!

سلام دوست عزیز
از شما بعید بود.
من میگم این دکمه ها چیه.
در پایین نوشته ارسال جواب سریع مال اونه برو ماوس رو روی حالت پیشرفته نگه دار میبینی مال چیه.

حالت پيشرفته Alt + X
ارسال ﺟﻮاب ﺳﺮیع Alt +S

حالا یکی جواب منو بده

Oracle_Eldorado
18-04-2008, 11:33
سلام دوست عزیز
از شما بعید بود.
من میگم این دکمه ها چیه.

حالت پيشرفته Alt + X
ارسال ﺟﻮاب ﺳﺮیع Alt +S
عزیزم ندانستن عیب نیست ، نپرسیدن عیب هست !

حالا یکی جواب منو بده

والا تا چند وقت پیش کار میکرد .
میتونی از مدیران بپرسی .

mohsen_djd2
20-04-2008, 10:48
سلام
تا دیروز تعداد پست های من حدود 340 تا بود
ولی الان به 326 کاهش یافته
چرا؟؟

Nasser_ZRE
20-04-2008, 10:58
سلام چندتا پست بدم میتونم پیغام خصوصی داشته باشم.

Majid ²
20-04-2008, 13:10
سلام
تا دیروز تعداد پست های من حدود 340 تا بود
ولی الان به 326 کاهش یافته
چرا؟؟

این پست رو بخونین

Oracle_Eldorado
20-04-2008, 13:24

فکر کنم بعد از 2 هفته میتونید داشته باشید .

rooholamin
22-04-2008, 13:56
man taze ozv shodam va nemi donam aslan bayad chi kar konam

Consul 141
22-04-2008, 14:41
man taze ozv shodam va nemi donam aslan bayad chi kar konam
سلام دوست گلم...
عضویتتون رو تبریک میگم...
شما میتونید به انجمنها برید و در بحث ها شرکت کنید
وسوالات و پاسخ های خود را ارسال کنید و ...
موفق باشی...

farsweb
23-04-2008, 19:31
سلام
من در فضای کاربری خودم خواستم تمام تاپیک های مشترک شده رو بررسی کنم . و به این اشکال رسیدم . این یعنی اینکه سیستم مشکل داره . نه ؟

وضعيت سيستم
farsweb, بنا به دلايل زير شما نمي توانيد اين عمل را انجام بدهيد

نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشدصفحه اصلي تالار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا بر طرفش کنید . اگه نتونم اشتراک هام رو چک کنم و یا اونها رو فعال یا غیر فعال کنم که بدرد نمی خوره

eAmin
23-04-2008, 21:30
سلام.

من یه عمری دارم بدون اشتراک استفاده می کنم!!!!

بی خیال بابا، ولی نمی شه گفت که مشکل داره...

farsweb
24-04-2008, 07:18
نمیشه که اشتراکها رو نشه غیر فعال کرد

Ghaioom
24-04-2008, 07:53
سلام
من در فضای کاربری خودم خواستم تمام تاپیک های مشترک شده رو بررسی کنم . و به این اشکال رسیدم . این یعنی اینکه سیستم مشکل داره . نه ؟

وضعيت سيستم
farsweb, بنا به دلايل زير شما نمي توانيد اين عمل را انجام بدهيد

نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشدصفحه اصلي تالار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا بر طرفش کنید . اگه نتونم اشتراک هام رو چک کنم و یا اونها رو فعال یا غیر فعال کنم که بدرد نمی خوره
سلام
شما عضو جدید هستی مثل اینکه به خاطر اینه.
شاید بعد از 200 تا پست بتونی مشترک بشی.

farsweb
24-04-2008, 16:07
سلام
شما عضو جدید هستی مثل اینکه به خاطر اینه.
شاید بعد از 200 تا پست بتونی مشترک بشی.

نه دوست عزیز ! من مشترک شدم حتی روزی 50 شصت تا مطلب به ایمیلم فرستاده میشه ولی خوب الآن می خوام بعضی اشتراکها رو غیر فعال کنم ولی تا میزنم لیست اشتراک ها پیغام بالا می آد .از مدیرها و سوپر مدیرهای p30world می خوام یه جوابی به این سوال من بدن .

lord_ashkan_z
24-04-2008, 18:40
آقا من وقتي مي خوام يه عكس متحرك مصل ايني كه توي امضام هست بزارم توي آوارتارم نميشه و فقط صحنه اول رو نشون مي ده.

با وقتي مي خوام يه عكس .png بزارم به جاي اينكه حاشيه نداشته باشه از خودش حاشيه سفيد مي زاره

persianastronomy
24-04-2008, 20:21
آقا من وقتي مي خوام يه عكس متحرك مصل ايني كه توي امضام هست بزارم توي آوارتارم نميشه و فقط صحنه اول رو نشون مي ده.

با وقتي مي خوام يه عكس .png بزارم به جاي اينكه حاشيه نداشته باشه از خودش حاشيه سفيد مي زاره

1 : ؟

2 : ساده ترین کار اینه که تو پینت یا فوتو شاپ رنگ زمینه رو بزنی دور حاشیه های عکست . اینم کد رنگ زمینه آواتار برای فوتوشاپ: E1E4F2

Ghaioom
25-04-2008, 10:30

سلام دوست عزیز
پس چرا گاهی ها که تو آواتورشون عکس متحرک دارن؟
مثل عکسی که تو امضات هست.

farsweb
25-04-2008, 10:45
واقعا کسی نمی خواد کمک کنه . من می خوام بعضی اشتراکهام غیر فعال بشه . لطفا راهنمایی کنین .

vahid_vaezinia
25-04-2008, 10:48
خوب یک پیغام خصوصی بفرست به مدیران

Ghaioom
25-04-2008, 11:11
یا پیغام خصوصی بفرست یا در سرآغاز / به انجمن های P30world خوش آمدید!* سوالت رو بگو.

farsweb
25-04-2008, 11:52
پیام خصوصی هم نمی تونم بفرستم .

S a f a 6 4
25-04-2008, 12:18

ابعاد عکست و کوچیک کن

این و از روی تجربه میکم

amir_rahmani
25-04-2008, 12:29
چگونه می توانم تاپیک باز کنم؟

Consul 141
25-04-2008, 13:15
چگونه می توانم تاپیک باز کنم؟
سلام دوست عزیز...
شما میتونید در هر انجمن با زدن این کلید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه بحث ایجاد کنید...
یا به قول خودتون تاپیک باز کنید...
موفق باشی...

Consul 141
25-04-2008, 13:32
سلام.
سلام دوست عزیز...
شما تا وقتی که عضو جدید هستید این اختیارات رو ندارید...
و تغییر هویت کاربری شما...
هم بستگی به پست داره و هم زمان...
موفق باشی...

Consul 141
25-04-2008, 13:40
سلام دوست عزیز...
تنها بستگی به پست نداره ...
بلکه به زمان هم بستگی داره...
موفق باشی...

Consul 141
25-04-2008, 13:54
برای چه کاربرانی و با چه درجه ای کد html فعال می گردد ؟؟؟
سلام عزیز...
تنها برای تیم مدیریت فعاله...
موفق باشید...

Consul 141
25-04-2008, 14:06
سلام دوست عزیز...
منظورت از این جمله رو نفهمیدم...
سلام دوستان من تازه عضو شد م . لطفا بیشتر حال بدین
و در این مورد
و لطفا بهتریت مین وکارت گرافیک و سی پی یو که برای طراحی و میکس فیلم به من معرفی نمایید مخلصیم
باید بگم شما باید به انجمن های مربوط مراجعه کنید و سوالتون رو مطرح کنید...
موفق باشی...

lord_ashkan_z
26-04-2008, 16:11

يكي واقعا به اين موضوع رسيدگي كنه...

حالا مثلا عكس رو كوچيك كردم، يا ضمينه اش را هم رنگ آواتور كردم. در مورد متحرك چي؟

S a f a 6 4
26-04-2008, 16:36
يكي واقعا به اين موضوع رسيدگي كنه...

حالا مثلا عكس رو كوچيك كردم، يا ضمينه اش را هم رنگ آواتور كردم. در مورد متحرك چي؟

شما کوچیکش کن بعد تو یه آپلود سنتر مثل TinyPic آپلودش کن

حالا لینک و بزار ,اگه به اندازه کافی کوچیک کرده باشی عکست متحرک میشه

من پیشنهاد میکنم اول crop کن تاجایی که میشه از سیاهی ها کم بشه بعد پیش زمینه رو یا همرنگ فروم کن یا eraser کن

shahab_f
26-04-2008, 22:53
سلام. من برای پرسیدن سوالی راجع به "ساز ها" تو کدوم تاپیک باید برم؟

Oracle_Eldorado
26-04-2008, 23:00
در این قسمت میتونی مطرح کنی :

danial_crazy
27-04-2008, 04:05
آقا یه دکمه سپاس درست کنید چی ازتون کم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

zed2
27-04-2008, 08:02
قبلا بحث شده یک نگاه به تاپیک های دیگر بندازید دلایل نزاشتن را گفتن

Ghaioom
27-04-2008, 13:39
سلام
تو قسمت پیشنهادات و انتقادات بگو.
اگه بزارن که خوب میشه اگه هم میخواستن بزارن تا حالا گذاشته بودن.

Ahmad
27-04-2008, 13:59
چند لحظه پيش سايت قاط زد همه ريخته شدن بيرون

بعد از چند لحظه اومدم ديدم 4 پنجتايي هستيم

چند ثانيه بعد رفرش كردم ديدم سه 4 خطي شد اسامي

مثل يه ورودي بزرگ كه در يكدفعه باز ميشه و جمعيت پشت اون در همه ميريزن تو

:27:

S a f a 6 4
27-04-2008, 14:05
داریم دوباره به فصل تابستون نزدیک میشیم

دوباره باره ترافیکی بالا و قاط زدن های پشت سره هم پی سی

امیدوارم امسال وضع بهتره بشه

امیدوارم مدیران ارشد قبل شروع مشکل سرور و تقویت کنن

V A H I D
27-04-2008, 17:50
داریم دوباره به فصل تابستون نزدیک میشیم

دوباره باره ترافیکی بالا و قاط زدن های پشت سره هم پی سی

امیدوارم امسال وضع بهتره بشه

امیدوارم مدیران ارشد قبل شروع مشکل سرور و تقویت کنن
عید که وضع خراب بود...
خدا کنه تقویت بشه ...

Ahmad
28-04-2008, 11:09
اگه ميشه اين امكان رو كه وقتي ابعاد عكس از حد نمايش صفحه بيشتر ميشه ، بصورت كوچيكتر درمياد رو به سايت اضافه كنيد.
البته فكر كنم اين كار نياز به فعال بودن ليبنكها داره.

ولي با اين حال آيا امكانش هست ؟

farsweb
28-04-2008, 11:47
سلام
یه سوال برام پیش اومده دوست دارم عزیزان سازنده سایت و کسانی که دست اندر کار هستن پاسخ بدن . من وارد بخش نرم افزار شدم که نمایش اون فقط برای اعضا امکان پذیره متاسفانه با نکته ی بدی مواجه شدم . در نمایش افراد آنلاین نام من به همراه چهارده نفر مهمان نوشته شده بود ! اگر ورود تنها برای اعضا امکان پذیر است پس چهارده نفر مهمان در داخل این تاپیک چه می کنند ؟ اصلا چهارده برابر نشان دادن آمارها فایده ای هم دارد ؟ ممنونم
منتظر پاسخ شما هستم .

farsweb
28-04-2008, 11:48
راستی کی انشاالله خودمونی میشم ؟

Mohsen khan
28-04-2008, 12:00
سلام
یه سوال برام پیش اومده دوست دارم عزیزان سازنده سایت و کسانی که دست اندر کار هستن پاسخ بدن . من وارد بخش نرم افزار شدم که نمایش اون فقط برای اعضا امکان پذیره متاسفانه با نکته ی بدی مواجه شدم . در نمایش افراد آنلاین نام من به همراه چهارده نفر مهمان نوشته شده بود ! اگر ورود تنها برای اعضا امکان پذیر است پس چهارده نفر مهمان در داخل این تاپیک چه می کنند ؟ اصلا چهارده برابر نشان دادن آمارها فایده ای هم دارد ؟ ممنونم
منتظر پاسخ شما هستم .
يوزر با حالت مخفي بودند احتمالا

Ahmad
28-04-2008, 13:31
يوزر با حالت مخفي بودند احتمالا
البته محســـــــــن خان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يوزرهاي مخفي جزو كاربران هستند و جزو مهمانها به حساب نميان.
و اين امر بعضي وقتها رخ ميده.

farsweb
28-04-2008, 13:58
بله در واقع بخش کابران به طور کلی یک بازدیدکننده و بخش مهمان چهارده بازدید آنلاین داشت .

Ghaioom
28-04-2008, 14:07
سلام
شما تا حالا باید خودمونی میشدی ئلی این اتفاق نیافتاده!!
شما یه پیغام خصوصی به مدیران بده شاید درست بشه.

™Enter_The_Love
28-04-2008, 15:22

40 روز بعد از ثبت نام

amintnt
28-04-2008, 21:55
سلام
منتظر پاسخ شما هستم .
سلام

حدس میزنم به این دلیل باشد که قسمت نرم افزار در سرچ گوگل ایندکس شده باشد(شاید در مقطع زمانی ای دسترسی میهمانان به این قسمت قعال بوده باشد)..... و از آنجایی که پی سی ورلد در گوگل رنکینگ بالایی دارد اکثر کاربرانی که به دنبال نرم افزار میگردند به این بخش از سایت راهنمایی می گردند.... و سیستم آنها را به عنوان مهمان می شناسد، اما اجازه ی دیدن بخش مورد نظر را به آنها نمی دهد... پس در حقیقت در لحظه ای که شما در حال بازدید از قسمت نرم افزار بوده اید، 14 کاربر مهمان همزمان با شما در حال بازدید از همان بخش بوده اند....

اصلا چهارده برابر نشان دادن آمارها فایده ای هم دارد ؟سیستم وی بی چنین قابلیتی را دارا نیست....

امین

farsweb
29-04-2008, 08:16
از پاسخگویی همه ی دوستان ممنونم .

Babak
29-04-2008, 08:49
سلام
منتظر پاسخ شما هستم .

دوستان جواب دادن .
ورود کاربران به شکل مخفي يا ورود با استفاده از لينک در موتور هاي جستجو ( بدون امکان ديدن تاپيک ، بازديد کننده در حالي که داخل انجمن شده با لينک ثبت نام مواجه ميشه اما آمارش در تاپيک لحاظ ميشه )

درباره مشکلات کاربري تون هم عرض کنم ، بايد منتظر بمونيد تا بطور خود کار امکانات کاربري براي شما ايجاد بشه . اين محدوديت ها قبلا وجود نداشت . اما کاربراني خيلي محترم که فقط به قصد سو استفاده از امکانت تشريف ميارن اينجا ، مديريت رو مجبور به لحاظ کردن اين محدوديت ها کردن .

و

منظورتون از اين جمله قرمز چيه ؟
به نظرم اومد که داريد مديريت انجمن رو به آمار سازي متهم ميکنيد .
اگر مديريت ميخواست آمارش رو بالا ببره خيلي ساده چند تا انجمن پر طرفدار ايجاد ميکرد . گفتگوي دختران و پسران + دوست يابي و غير .
و به شما توصيه ميکنم اگر به تيم اجرايي انجمن بي اعتماد هستيد 1 دقيقه هم وقتتون رو اينجا هدر نديد .

farsweb
29-04-2008, 12:01
دوستان جواب دادن .
ورود کاربران به شکل مخفي يا ورود با استفاده از لينک در موتور هاي جستجو ( بدون امکان ديدن تاپيک ، بازديد کننده در حالي که داخل انجمن شده با لينک ثبت نام مواجه ميشه اما آمارش در تاپيک لحاظ ميشه )

درباره مشکلات کاربري تون هم عرض کنم ، بايد منتظر بمونيد تا بطور خود کار امکانات کاربري براي شما ايجاد بشه . اين محدوديت ها قبلا وجود نداشت . اما کاربراني خيلي محترم که فقط به قصد سو استفاده از امکانت تشريف ميارن اينجا ، مديريت رو مجبور به لحاظ کردن اين محدوديت ها کردن .

و

منظورتون از اين جمله قرمز چيه ؟
به نظرم اومد که داريد مديريت انجمن رو به آمار سازي متهم ميکنيد .
اگر مديريت ميخواست آمارش رو بالا ببره خيلي ساده چند تا انجمن پر طرفدار ايجاد ميکرد . گفتگوي دختران و پسران + دوست يابي و غير .
و به شما توصيه ميکنم اگر به تيم اجرايي انجمن بي اعتماد هستيد 1 دقيقه هم وقتتون رو اينجا هدر نديد .

دوست گرامی !‌
نوع صحبت شما به نظر من نوعی اخراج محترمانه است ! من آخرین جمله ی شما را اصلا دوستانه ندیدم :41:. البته دفاع شما از مدیریت در نوع خود بجاست اما جمله ی من اصلا قرمز نیست . واژه ای که من به کار بردم بسیار محتاطانه و مودبانه بود . ! تیم مدیریت انجمن برای من بسیار عزیز است و به کار آن اعتقاد دارم و در جریانم که مدیریت بر این سیستم سنگین و پرکاربر چقدر می تواند سخت باشد . ضمنا شما همیشه بعد از جملات من شروع به مثال زدن می کنید . فکر می کنم به خوبی انجمن را شناخته ام و ساختار آن را درک کرده ام بنابراین لازم نیست از مسائلی مثل گفتگو و چت و . . اینها بنویسید . البته نمی شود همان مثالها را نفی کرد ، در جای خود استفاده ی درست هم دارند . مجددا می گویم به انجمن بی اعتماد نیستم و به آن اعتقاد دارم ! مطمئن باشید انتقادات دوستانه من را دشمنان پی سی ورلد می توانستند جور دیگری بیان کنند ! همانهایی که به قول شما فقط برای خرابکاری وارد می شوند !

من همچنان سر حرف خودم هستم . مشکلی که من با آن مواجه شدم ( دقت کنید کلمه ی مشکل را بکار بردم ، می توانستم بنویسم حقه ! اما اعتقاد من این نیست ) به این شکل بود که مهمانان انجمن 14 نفر و کابران حاظر در انجمن 1 نفر ( که خودم باشم نشان داده شد ) من احتمال می دهم اشکالی در سیستم محاسبه وجود دارد . امکان ندارد 14 نفر همزمان با آن ترتیبی که شما گفته اید وارد شده باشند . اصلا دلیلی ندارد کابر انجمن از سرچ موتور جستجو وارد بخش مربوطه شود . این بحث بر بسیاری از بخش هایی که فقط برای کابران قابل نمایش است وجود دارد .

پیشنهاد می کنم مانند دیگر دوستان کمی صمیمی تر باشید . همانطور که می دانید دور هم جمع می شویم تا یاد بگیریم و اشکالات هم را به یکدیگر گوشزد کنیم . برای موضعگیری و متهم کردن یکدیگر ساخته نشده ایم !

خدانگهدار

Sina
29-04-2008, 14:06
سلام
منتظر پاسخ شما هستم .

همونطور که دوستان اشاره کردن احتمالا 14 کاربر بصورت مخفی بودن که برای شما میهمان نمایش داده شدن
یا اینکه از سایتی مثل موتور جستجو یا ... به اون بخش لینک داده شده بوده
ضمن اینکه فکر میکنم این موضوع آنقدر ها هم مهم نیست که شما ذهنتون رو متوجه اون کرده اید و به این نتایج رسیده اید ! 14 تا کابر بیشتر یا کمتر ؟!
اگر به فکر توسعه این اسکریپت هستید و فکر میکنید اشکال سیستمی وجود داره میتونید موضوع رو در انجمن های سازنده این اسکریپت مطرح بفرمایید و اونجا پیگیری بفرمایید ...
vBulletin.com

پیشنهاد می کنم مانند دیگر دوستان کمی صمیمی تر باشید . همانطور که می دانید دور هم جمع می شویم تا یاد بگیریم و اشکالات هم را به یکدیگر گوشزد کنیم . برای موضعگیری و متهم کردن یکدیگر ساخته نشده ایم !

بنده نیز برای شما همین پیشنهاد رو دارم

farsweb
29-04-2008, 14:57
بنده نیز برای شما همین پیشنهاد رو دارم

ممنونم - خیلی خوب است که همه برای هم چنین پیشنهاداتی داشته باشیم .:46:
گفتگوی من در همین جا به پایان رسید . البته خیلی دوست داشتم درباره ی مسائل فنی موضوع مطرح شده با هم بحث کنیم اما متاسفانه امکانش فراهم نشد . لازم به یادآوری است که من در بسیاری از انجمن های وب عضو هستم و معمولا بخشی از وقتم را به گرفتن ایرادات موجود در این سایتها صرف می کنم تا شاید نقش کوچکی در ارتقای فضای سالم و مفید فارسی در وب داشته باشم .
امیدوارم موفق باشید
خدانگهدار

آرسـام
29-04-2008, 15:32
سلام.
این اولین پست منه. چند وقته که مهمون میومدم ولی بالاخره تصمیم گرفتم عضو بشم.
امیدوارم عضو مفیدی باشم.
:11:

™Enter_The_Love
29-04-2008, 15:53
این مشکل جدیداخیلی پیش میاد ( وقتی میخوام انجمن یا تاپیکی رو باز کنم این میاد )

آرسـام
29-04-2008, 16:05
آقا من تا نیومده دچار مشکل شدم نمیتونم پروفایلمو ببینم
وقتی رو اسمم کلیک میکنم تا پروفایلمو ببینم اخطار میده به من!!!!!

آرسـام, بنا به دلايل زير شما نمي توانيد اين عمل را انجام بدهيد

نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشد

Ghaioom
29-04-2008, 16:25

نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشد
سلام
عضویتت رو هم تبریک میگم.:8:
شما تازه عضو شدی و زود نمیتونی پروفایلت رو نگاه کنی.
باید یکم وقت بگذره و پستات هم یکم زیاد بشه میتونی پروفیلت رو نگاه کنی.
:11:

V A H I D
29-04-2008, 16:26
سلام آرســـــام....
برای اینه که باید 40 روز از عضوویتت بگزره .....

farsweb
29-04-2008, 17:26

40 روز دیگه انشاالله - ضمنا هیچ راه دیگه ای هم نداره !

clubjavanan
29-04-2008, 19:50
سلام چرا نمیتونم تو هر بخشی پست بدم یا تاپیک ؟؟؟؟

raptor22
29-04-2008, 21:31

تو كدوم انجمن يا تايپيكي شما نتونستيد پست بديد؟

baktash
03-05-2008, 11:35
من می خوام نام کاربریمو عوض کنم .استادان اگه زحمتی نیست بگید چطوری؟

S a f a 6 4
03-05-2008, 11:56
من می خوام نام کاربریمو عوض کنم .استادان اگه زحمتی نیست بگید چطوری؟

فعلا یک همچین امکانی وجود نداره

قبلا میشد ولی فعلا امکان نداره

به نظر من شما میتنید دوباره یک یوزه جدید بسازید چون هنوز فعالیتی با این یوزتون نکردید

farsweb
03-05-2008, 15:31
سلام
من به چهلمین روز عضویتم نزدیک میشوم و دوستان می گویند یکسری قابلیتهای کلیدی قفل شده بعد از چهل روز فعال خواهد شد مثلا قابلیت ارسال پیام خصوصی !! و قابلیت حذف اشتراکات و . .. میشه درباره ی بقیه ی ابزارهایی که برام فعال میشه یه توضیحی بدین .

farsweb
03-05-2008, 15:34

چون احتمالا اون بخشها یا قفل شده و یا نظردادن در اونها از حوزه ی اختیارات نداشته شما خارجه ! این رو گفتم که بدونید چون در ابدای ثبت نام هستید یه مقداری طول میکشه تا اختیارات بگیرین .
موفق باشید
خدانگهدار.

sabernezhad
03-05-2008, 15:51
تاریخ برگزاری آزمون نظام مهندسی برق در سال جدید چیست و شرایط و مدارک لزم چه می باشد

sabernezhad
03-05-2008, 15:55
تاریخ برگزاری آزمون نظام مهندسی برق در سال جدید چیست و شرایط و مدارک لزم چه می باشد:41:

Ahmad
03-05-2008, 15:58
تاریخ برگزاری آزمون نظام مهندسی برق در سال جدید چیست و شرایط و مدارک لزم چه می باشد:41:
اميدوارم اين مشكل هر چه سريعتر در انجمن برطرف بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
--------

سلام دوست عزيز
بهتره اين رو در قسمت مربوط به خودش مطرح كني.

يا

راستي ورودت مبارك

sabernezhad
03-05-2008, 16:08

Ahmad
03-05-2008, 16:16

mehad
04-05-2008, 20:11
سلام
می خاستم اسم برنامه ای (همراه با پلاگین هاش) که کارگردان های حرفه ای برای ادیت موزیک ویدئو ها از اون استفاده می کنند رو بدونم؟؟؟؟؟؟؟:41::42:
ممنون می شم!

Mohsen khan
04-05-2008, 20:21
سلام
می خاستم اسم برنامه ای (همراه با پلاگین هاش) که کارگردان های حرفه ای برای ادیت موزیک ویدئو ها از اون استفاده می کنند رو بدونم؟؟؟؟؟؟؟:41::42:
ممنون می شم!
سلام دوست عزيز
به تاپيك زير مراجعه كنيد
در خواست نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farsweb
04-05-2008, 21:38
خوشبحالت محسن خان html داری . من نمی دونم چرا ندارم . خیلی هم عذاب می کشم هر لینکی رو باید جدا معرفی کنم .

rezaete
04-05-2008, 21:57
خوشبحالت محسن خان html داری . من نمی دونم چرا ندارم . خیلی هم عذاب می کشم هر لینکی رو باید جدا معرفی کنم .
هیچ کدوم از کاربرا ندارن . فقط مدیرا و همکارا دارن

behexen
06-05-2008, 11:35
چه طوری میشه نظرسنجی رو ویراش کرد؟؟؟

Mohsen khan
06-05-2008, 11:40
چه طوری میشه نظرسنجی رو ویراش کرد؟؟؟
فقط ادمين مي تونه ويرايش كنه

Oracle_Eldorado
06-05-2008, 11:41
عزیزم شما نمیتونی ویرایش کنی .
فقط مدیران میتونند ویرایش کنند . ( فکر کنم همکار ها هم بدونند )
موفق باشید .

dogtag
06-05-2008, 23:42
سلام
جدیداً برام بعضی از نامه ها نمیان
یعنی نامه هایی که می گن پست جدید در فلان تاپیک داده شده، یه خط در میون میاد
مشکل از کجاست؟

مرسی

erfanan
07-05-2008, 09:49
با سلام
مدتي است كه صداي كانالهاي تلويزيوني كه از طريق Internet Explorer 7 و با استفاده از اپليكيشن ويندوز مديا پلير 11 ميبينم دچار قطعي صدا شده و بصورت صامت پخش ميشه.
اين در صورتي هست كه از اين نرم افزار وقتي براي ديدن ‍CD يا فيلمي از روي هارد استفاده ميكنم صدا داره.
در يو تيوب مشكلي ندارم.
ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد.
erfanan@hotmail.com

Mohsen khan
07-05-2008, 09:58
با سلام
مدتي است كه صداي كانالهاي تلويزيوني كه از طريق Internet Explorer 7 و با استفاده از اپليكيشن ويندوز مديا پلير 11 ميبينم دچار قطعي صدا شده و بصورت صامت پخش ميشه.
اين در صورتي هست كه از اين نرم افزار وقتي براي ديدن ‍CD يا فيلمي از روي هارد استفاده ميكنم صدا داره.
در يو تيوب مشكلي ندارم.
ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد.
اينجا مطرح كنيد

اینترنت و شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ميكروب
13-05-2008, 12:33
اسم چجوري عوض ميشه ؟

vahid_vaezinia
13-05-2008, 12:35
اسم چجوري عوض ميشه ؟

در حال حاضر به هیچ عنوان امکانش نیست

ميكروب
13-05-2008, 12:37
چرا نيست ؟ يعني نميشه اصلا ؟بجاش يك بار ديگه با يك اسم ديگه ثبت نام كنم

S a f a 6 4
13-05-2008, 12:51
چرا نيست ؟ يعني نميشه اصلا ؟بجاش يك بار ديگه با يك اسم ديگه ثبت نام كنم

شما که تازه واردین میتونید از یه نام کاربری جدید استفاده کنید و البته باید از یک میل جدید استفاده کنید

ميكروب
13-05-2008, 12:54
چجوري از ميل جديد استفاده كنم

S a f a 6 4
13-05-2008, 13:01
چجوري از ميل جديد استفاده كنم
منظورم میل برای ثبت نام بود

شما برای ثبت نام احتیاج به یه میل جدید دارید

میلی که قبلا استفاده کردید دیگه نمیتونی استفاده کنی

ميكروب
13-05-2008, 13:13
فهميدم بايد يك ايميل ديگه درست كنم

dogtag
14-05-2008, 11:13
آیا زاهی هست که بتونم توی Quick Reply م گزینه های html و php و ... رو داشته باشم؟
یعنی wysiwyg کامل در قسمت Quick Reply

hossein_dig
14-05-2008, 11:29
انجمن Visual Basic مسئول خاصی نداره؟ چون کسی جواب گو نیست ؟!

ميكروب
14-05-2008, 14:58
من ميتونم تو ويژوال بيسيك مسئول بشم ؟

S A M
14-05-2008, 15:09
سلام
میکروب جون برای شما زوده
اول باید مثل من کاربر فعال بش بعد یه مدت همکار میشی بعدش مدیر میشی
حدودا 3 سال!!!!

ميكروب
14-05-2008, 15:15
سه سال؟ چه زياد .مگه كارخانست كه بايد يه مدت كار كني تا ترفيع بگيري.خب يكي شايد مهراتش زياده اما وقتش كمه اونوقت چي ؟

ميكروب
14-05-2008, 15:18
من ميخوام اينجا جواب اين سينا رو بدم اما نميشه چرا؟

S a f a 6 4
14-05-2008, 15:46
آیا زاهی هست که بتونم توی Quick Reply م گزینه های html و php و ... رو داشته باشم؟
یعنی wysiwyg کامل در قسمت Quick Reply

نه این قسمت همگانیه !!! منظورم اینکه گزینه های منو این بخش یا باید برای همه فعال باشه یا برای هیچ کس

مدیریت کل (اونی که به منو مدیریت بطور کامل دسترسی داره) تایین میکنه چه چیزی تو اون قسمت باشه و چه چیزی نباشه

سه سال؟ چه زياد .مگه كارخانست كه بايد يه مدت كار كني تا ترفيع بگيري.خب يكي شايد مهراتش زياده اما وقتش كمه اونوقت چي ؟

ببین فقط مهرات تو قسمت تخصص کافی نیست

باید تجربه کار با vBulletin داشته باشه ,البته اکثر افرادی که تو این فرام فعالیت میکنن اکثرا حرفه ای هستن

ولی نمیشه که همه مدیر باشن

من ميخوام اينجا جواب اين سينا رو بدم اما نميشه چرا؟

اون تاپیک قفل شده و شما نمیتونید پستی داخلش بنویسید

ali racer
14-05-2008, 22:22
دوستان من به شدت مشکل پیداکردم تو بسیاری
از نقل قول هام
با صفحه کننت فایند سرور
مواجه میشم
البته با دیال آپ کار میکنم چند روزه
مشکل از کجاست ؟

Ghaioom
15-05-2008, 06:47
سلام
این پیغام گاهی وقت ها میاد مال منم چند روز پیش اومد نتونستم وارد این سایت بشم.
The page cannot be displayed

S A M
15-05-2008, 12:55
Ghaioom جون پی سی ورلد چند روز بد جوری داون بودش
فکر کنم اصلا برای تابستون پی سی بالا نیادش!

yoosef_st
15-05-2008, 14:38
خب اینجوری که خیلی بد میشه. کلی از یوزرهای جدید و قدیمی ممکنه از فروم رخت بر ببندن!!!

Consul 141
15-05-2008, 14:51
من ميتونم تو ويژوال بيسيك مسئول بشم ؟
بله دوست عزیز چرا نشه ولی باید فعالیتی کاملا مفید داشته باشی و به کارت خیلی وارد باشی البته به گفته دوستمون خیلی زوده ولی خواستن توانستنه اگه هدفت رو با علاقه دنبال کنی 100٪ به نتیجه میرسی.
/موفق باشی/

K A R I M I
15-05-2008, 15:44
سلام
چرا ساعت پستی رو که ثبت میکنیم یه ساعیت عقبه ؟
الآن ساعت 4:45 هستش ولی میزنه 3:45

vahid_vaezinia
15-05-2008, 21:33
سلام

سلام دوست عزیز شما باید آدرس زیر رو بری:
.
.
تنظیمات کاربر > ویرایش اختیارات
.
در این قسمت باید در بخش زمان GMT + 4:30 Kabul رو انتخاب کنی

و در قسمت تصحيح اختيارات DST شما باید گزینه یافتن تنظیمات اتوماتیک وار DST رو انتخاب کنی .

Farbod2
16-05-2008, 17:04
وقتي پستي رو ميزني اون پايين يه ويرايش داره كه روي اون كه مي ري اينو مي نويسه: ويرايش/حذف پيغام . ويرايشش كه كاري نداره ولي چه طور مي شه پيغام رو حذف كرد ؟

Babak
17-05-2008, 07:46
دسترسی حذف فقط محدود به کادر مدیریت انجمنه .
ویرایش در دسترس همه .

Consul 141
17-05-2008, 08:58
سلام
سلام
ساعتي كه شما پست داديد درست زده كه دقيقا 4:44 دقيقه هست.

Farbod2
17-05-2008, 12:49
دسترسی حذف فقط محدود به کادر مدیریت انجمنه .
ویرایش در دسترس همه .
خيلي متشكرم

Ghaioom
17-05-2008, 15:18
سلام
ساعتي كه شما پست داديد درست زده كه دقيقا 4:44 دقيقه هست.
دوست عزیز
تنظیمات کاربری اون دوستمون رو باید درست بکنه.
گاهی وقت ها این مشکل پیش میاد.
برای من هم پیش اومد و تو تنظیمات کاربری درستش کردم.
:5:

Sharim
17-05-2008, 22:02
سلام دوستان
یک سوال : چطور میشه تعداد تاپیک هایی که یک نفر زده رو پیدا کرد ؟
توی پروفایلش که میری 100 تا تاپیک رو بیشتر نشون نمیده ...

Sharim
17-05-2008, 22:08
سلام دوستان
یک سوال : چطور میشه تعداد تاپیک هایی که یک نفر زده رو پیدا کرد ؟
توی پروفایلش که میری 100 تا تاپیک رو بیشتر نشون نمیده ...

آها ...
تا حالا به این فکر نکرده بودم
توی قسمت جستجو اگر نام کاربری رو بنویسیم و سرچ کنیم پیدا میکنه
البته من باید بیشتر از 107 تا تاپیک زده باشم فکر کنم کامل نیست !

amir_sa
17-05-2008, 22:55
چه جوري ميشه يه فايل رو attach كرد ؟ چجوري ميشه يه attach رو با يه اسكرين شاتي لينك كرد ؟ شرمنده اگه يه ذره تازه كاريم

alidiod
17-05-2008, 23:05
با سلام من هارد 40 دارم که موقع پارتیشن بندی 5 تا 8گیگ درست کردم اماحالا درایو c نمی دونم چرا 4گیگ شده؟؟؟ چرا؟؟؟

banel87
17-05-2008, 23:54
با سلام من هارد 40 دارم که موقع پارتیشن بندی 5 تا 8گیگ درست کردم اماحالا درایو c نمی دونم چرا 4گیگ شده؟؟؟ چرا؟؟؟

عنوان تاپیکو یه بار دیگه بخون: ســـوالــات و اشــکـالـات راجع به سیستم انجمن های پـــی ســـی ورلـــد

ننوشته: ســـوالــات و اشــکـالـات راجع به سیستم شـــــما

Balrog
18-05-2008, 00:37
اون لوگوى مسخره‌ى بالاى سايت رو عوض كنيد، آخه از عيد خيلى وقته گذشته!

Ghaioom
18-05-2008, 07:18
سلام
سوالت رو در آدرس پایین بگو

Ghaioom
18-05-2008, 07:20

دوست عزیز اون که چندین وقته عوض شده!!

Babak
18-05-2008, 07:43

بخ جای اینکه ما لوگوی مسخره رو عوض کنیم شما یه بار کنترل اف5 رو بزن .

K A R I M I
18-05-2008, 14:41
بخ جای اینکه ما لوگوی مسخره رو عوض کنیم شما یه بار کنترل اف5 رو بزن
:27::27::27::27::27:
بابک خان نمیشه این اخطار ما رو زودتر از بین ببرید ؟
آخه بعد از بازی اعصابم به هم ریخته بود و حقیقت رو خوب گفتم :41: ...
به هر حال من تابع قوانین این سایت هستم و دوست ندارم بن بشم حتی برای یک روز !

Ahmad
18-05-2008, 15:20
مستر كريمي هاَو آر يو ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما يه نگاه به اخطارت كه هميشه همراهت ميمونه بندازي ميبيني كه تاريخ Expire داره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون موقع از ديدها محو ميشود. ولي خاطره‌اش برات ميمونه.

آي هم مثل يو يه اخطار از همين بابك ( كه اون عكس نجومي پشت سرش منو كشته. الان هم مطمئنا خفن پيگير Phoenix هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) گرفتم.
وقتي به دليل اينكه چرا اخطار گرفتم نگاه ميكنم ، خندم ميگيره. چه دل خوشي داشتيم ما يه زماني. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خلاصه‌اش اينكه ميگذره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TEC
18-05-2008, 15:34

K A R I M I.....:18:
تو دیگه چرا؟
عجب، عجب..:27:

بابک خان این اخطار رو لا اقل با رنگ سفیدی چیزی براش بنویسید که خیلی تو چشم نزنه:31:
یا با اتد (مداد نوکی) بنویسید که کمرنگ باشه:31:

m_i_s
18-05-2008, 16:52
برای باز کردن lock code n73 چه راه آسانی هست؟مرسی

bahdar
18-05-2008, 20:04
برای باز کردن lock code n73 چه راه آسانی هست؟مرسی
دوست عزیز خوش آمدید.
در این تایپیک اشکالاتتون را در مورد کار با انجمن مطرح کنید.این سوالتون را در بخش موبایل مطرح کنید.
ممنون.

amir_sa
18-05-2008, 21:58
چه جوري ميشه يه فايل رو attach كرد ؟ چجوري ميشه يه attach رو با يه اسكرين شاتي لينك كرد ؟ شرمنده اگه يه ذره تازه كاريم
چرا كسي جوابه ما رو نداد ؟:41::41:

sokote mordab
18-05-2008, 22:28
سلام
می خواستم بدنم من در تمام انجمن ها می توانم پست بزنم ولی در قسمت مشاوره خرید و فروش سخت افزار نمی توانم و می گویید
دومین دلیل که نیست چون کاربران عادی هم پست زدند
اولیش باید چکار کرد که بشه؟
ممنون

goooorg
19-05-2008, 01:17
با سلام خدمت تمام فروم نویسان عزیز
لطفا اگر میشود به من بگین چه طوری میشه زودتر ستاره گرفت؟
یا همان درجه
ممنون میشم اگه جوابم را بدهبد:10:

vahid_vaezinia
19-05-2008, 02:10
وقتی پست هات شد20 تا میشی 1 ستاره
وقتی شد 200 تا میشی 2 ستاره
وقتی شد 500 تا میشی 3 ستاره
وقتی شد 1000 تا میشی 4 ستاره
وقتی شد 2000 تا میشی 5 ستاره
وقتی شدی همکار یا مدیر میشی 6 ستاره

Balrog
19-05-2008, 02:38
دوست عزیز اون که چندین وقته عوض شده!!

بخ جای اینکه ما لوگوی مسخره رو عوض کنیم شما یه بار کنترل اف5 رو بزن .
:blush:
صحيح مى‌فرماييد، اشكال از ناحيه‌ى تنظيمات اپراى ما بود...

البته بازم مى‌گم، اصلا طرح جالبى نبود!

Babak
20-05-2008, 09:02
:blush:
البته بازم مى‌گم، اصلا طرح جالبى نبود!

شورا
رای گیری شد برای انتخاب طرح بین یک عده خاص
در رای گیری نظر اکثریت غالب میشه . در دموکرات ترین دید ها هم نمیشه نظر همه رو همزمان تامین کرد . جدا از اینکه در تاپیک مرتبطش نظرات مثبت بسیار بالا بود .

V A H I D
20-05-2008, 09:26
وقتی شد 2000 تا میشی 5 ستاره
2500 تا می شه ...

karimi76
20-05-2008, 13:09
سلام من تازه واردم
یک سئوال دارم کسی در مورد acldiag.exe چیزی میدونه؟

soleares
20-05-2008, 17:55
یا همان درجه
تعداد پست ها! همین ...

Consul 141
21-05-2008, 22:21
سلام من تازه واردم
یک سئوال دارم کسی در مورد acldiag.exe چیزی میدونه؟
♥سلام♥
دوست عزيز لطف كنيد در انجمن مربوطه مطرح كنيد.
/موفق باشيد/

Consul 141
21-05-2008, 22:36
یا همان درجه
سلام
همان طور كه دوستان عرض كردن با افزايش تعداد پست درجه يا ستاره نيز تغيير ميكند.
و اينكه چه بهتر كه فعاليت مفيدي داشته باشيد و به درجه توجه خاصي نداشته باشيد.
/موفق باشيد/

Consul 141
21-05-2008, 22:45
چرا كسي جوابه ما رو نداد ؟:41::41:
سلام
چون مقصود خود را دقيقا بيان نكرديد لطفا سوالتان را واضح بيان كنيد تا رسيدگي شود.

sokote mordab
22-05-2008, 13:10
به جای اینکه جواب این سوال که چکار کنم که ستاره بگیرم 10 نفر پاسخ مشابه بدن یکی به سوال ما جواب بده

می خواستم بدو نم من در تمام انجمن ها می توانم پست بزنم ولی در قسمت مشاوره خرید و فروش سخت افزار نمی توانم و می گویید نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشددومین دلیل که نیست چون کاربران عادی هم پست زدنداولیش باید چکار کرد که بشه؟ممنون

Ghaioom
22-05-2008, 13:41
به جای اینکه جواب این سوال که چکار کنم که ستاره بگیرم 10 نفر پاسخ مشابه بدن یکی به سوال ما جواب بده

می خواستم بدو نم من در تمام انجمن ها می توانم پست بزنم ولی در قسمت مشاوره خرید و فروش سخت افزار نمی توانم و می گویید نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشددومین دلیل که نیست چون کاربران عادی هم پست زدنداولیش باید چکار کرد که بشه؟ممنون
لینکش کجاست؟منم برم ببینم

red stars
22-05-2008, 17:30
سلام
من عضو جديدم
اول كه مي خواستم اسممو بنويسم يه جايي بود بايد اون سايترو ميزديم ولي مي گفت لينكش خرابه چرا؟
(فقط براي دانستن مي خواهم)

Sharim
22-05-2008, 18:45

ممکنه بنا به دلیلی دسترسی شما به اون انجمن ممنوع شده باشه
به یکی از admin ها pm بدید .

behexen
22-05-2008, 23:02
من نزدیک های دو هفته است که پستام روی 29 گیر کرده پست هام از 50 تا زده با لا ولی همباز 29 تا رو نشون می ده کسی میدونه مشکل از چیه؟

Consul 141
22-05-2008, 23:29
من نزدیک های دو هفته است که پستام روی 29 گیر کرده پست هام از 50 تا زده با لا ولی همباز 29 تا رو نشون می ده کسی میدونه مشکل از چیه؟
سلام
امكان اين هست كه شما در انجمن هايي پست داديد كه در انجا
پست ها شمارش نميشه مثل:متفرقه...

hossein tabrizi
23-05-2008, 00:41
وقتی مطلبی را که قبلا تایپ کردم کپی و پست میکنم خیلی ریز و فشرده می شه! چی کار کنم ؟بلد نیستم دیگه...

Consul 141
23-05-2008, 01:02
وقتی مطلبی را که قبلا تایپ کردم کپی و پست میکنم خیلی ریز و فشرده می شه! چی کار کنم ؟بلد نیستم دیگه...
سلام
از گزينه ارسال پاسخ استفاده كن و در كادر بالاش ميتوني اندازه و ديگر تنظيمات font رو تغيير بدي.
و توجه داشته باش كه جواب سريع اين تنظيمات رو نداره.

hossein tabrizi
23-05-2008, 10:35
خيلي ممنون از راهنمايي تان. دارم امتحان مي كنم!

amir_sa
23-05-2008, 11:20
سلام
چون مقصود خود را دقيقا بيان نكرديد لطفا سوالتان را واضح بيان كنيد تا رسيدگي شود.
نمي دونم ديگه چه جوري از اين واضح تر بگم ؟

چه جوري ميشه يه فايل رو attach كرد ؟ چجوري ميشه يه attach رو با يه اسكرين شاتي لينك كرد ؟

shahedi
23-05-2008, 11:27
نمي دونم ديگه چه جوري از اين واضح تر بگم ؟
سلام ضمیمه برای کاربران عادی نیست.

فقط همکاران و مدیران و مدیران ارشد و ادمین و کاربر حرفه ای این امکانو داره

amir_sa
24-05-2008, 15:11
سلام ضمیمه برای کاربران عادی نیست.

فقط همکاران و مدیران و مدیران ارشد و ادمین و کاربر حرفه ای این امکانو داره
ممنون دوست عزيز . يعني اگه من بخوام يه چيزيو رو سرور سايت آپلود كنم نميتونم ؟ فقط بايد لينك يه سرور آپلود ديگه رو بزارم ؟ اين كه حال گيريه

Wisdom
24-05-2008, 15:28
ممنون دوست عزيز . يعني اگه من بخوام يه چيزيو رو سرور سايت آپلود كنم نميتونم ؟ فقط بايد لينك يه سرور آپلود ديگه رو بزارم ؟ اين كه حال گيريه

بلی
میتونید از سایت

استفاده کنید.

Moosa_27
25-05-2008, 10:26
سلام.
چرا گزينه "اختيارات تاپيك » اشتراك در اين تاپيك" براي كاربران جديد فعال نيست؟
خيلي مسخره س من الان چند ماهه عضو فروم شدم ولي هيچ بحثي رو دنبال نكردم و در نتيجه تو هيچ بحثي هم شركت نكردم فقط بخاطر اينكه نميتونم توي تاپيكهاي مورد علاقه م مشترك بشم تا پستهاي جديد بياد تو ميلم.
دنبال كردن يه بحث از طريق وبسايت خيلي سخته و كاربران جديد بايد اين قابليت رو داشته باشن كه بحث رو از طريق ايميل پيگيري كنن تا بتونن آروم آروم در جريان بحث قرار بگيرن و توش شركت كنن.
مي دونم با ارسال پاسخ به يه تاپيك خودبخود مشترك اون ميشيم ولي تا اول مشترك نشيم و در جريان بحث قرار نگيريم و خرفي براي گفتن نداشته باشيم كه نمي تونيم الكي پست بفرستيم
لطفا اين امكان رو براي كاربران جديد enable كنيد كه بتونن مشترك تاپيكها بشن.
تشكر

Mahrud
26-05-2008, 08:48
من می خوام یک تاپیک جدید باز کنم .باور کنید موضوعش یه چیز خیلی خیلی باهاله !ولی پست هایم کمه !
می شه یکی کمکم کنه؟؟!!؟؟!!

Mahrud
26-05-2008, 08:56
محل سکونت و آیکون های messenger را کجا باید وارد کرد ؟

Consul 141
26-05-2008, 09:51
من می خوام یک تاپیک جدید باز کنم .باور کنید موضوعش یه چیز خیلی خیلی باهاله !ولی پست هایم کمه !
می شه یکی کمکم کنه؟؟!!؟؟!!
سلام باز كردن تاپيك كه كاري به تعداد پست نداره ميتونيد راحت تاپيك رو ايجاد كنيد.
/موفق باشي/

Consul 141
26-05-2008, 09:56
محل سکونت و آیکون های messenger را کجا باید وارد کرد ؟
سلام براي تعيين محل سكونت به قسمت تنظيمات كاربري بريد و اونجا تنظيمات
كاربريتون رو انجام بديد.
/موفق باشي/

Consul 141
26-05-2008, 10:02
سلام.
چرا گزينه "اختيارات تاپيك » اشتراك در اين تاپيك" براي كاربران جديد فعال نيست؟
خيلي مسخره س من الان چند ماهه عضو فروم شدم ولي هيچ بحثي رو دنبال نكردم و در نتيجه تو هيچ بحثي هم شركت نكردم فقط بخاطر اينكه نميتونم توي تاپيكهاي مورد علاقه م مشترك بشم تا پستهاي جديد بياد تو ميلم.
دنبال كردن يه بحث از طريق وبسايت خيلي سخته و كاربران جديد بايد اين قابليت رو داشته باشن كه بحث رو از طريق ايميل پيگيري كنن تا بتونن آروم آروم در جريان بحث قرار بگيرن و توش شركت كنن.
مي دونم با ارسال پاسخ به يه تاپيك خودبخود مشترك اون ميشيم ولي تا اول مشترك نشيم و در جريان بحث قرار نگيريم و خرفي براي گفتن نداشته باشيم كه نمي تونيم الكي پست بفرستيم
لطفا اين امكان رو براي كاربران جديد enable كنيد كه بتونن مشترك تاپيكها بشن.
تشكر
بهتر بود در اين انجمن مطرح مي كرديد.
پيشنهادات و انتقادات

کاوه رسولی
28-05-2008, 08:30
مدتی هست که دقت می کنم که مثلا هر روز 2 تا پست دارم و 4 روز پشت هم مثلا 8 پست دارم اما شماره پست من از 248 تغییر نمی کنه این دلیلش چی میتونه باشه . ایا شماره پست ها lock شده

Ahmad
28-05-2008, 08:41
مدتی هست که دقت می کنم که مثلا هر روز 2 تا پست دارم و 4 روز پشت هم مثلا 8 پست دارم اما شماره پست من از 248 تغییر نمی کنه این دلیلش چی میتونه باشه . ایا شماره پست ها lock شده
ببين برار جان
شما داري تو متفرقه پست ميدي.
اينه كه پستت بالا نميره.
ببين الان با اين پستي كه اينجا ارسال كردي شد 249 تا .

bahdar
28-05-2008, 09:55
علاوه بر متفرقه تو بخش بازی های آنلاین هم شمارش نمیشه.
اگه اشتباه نکنم تو بخش اخبار هم همین طور.

mehdi sezar
28-05-2008, 11:05
سلام من موندم كه چه جوري تو اين سايت خودم يه مطلب جديدي بفرستم؟

vahid_vaezinia
28-05-2008, 12:09

سلام دوست عزیز اگه منظور شما ایجاد تاپیک هست بدین شکل باید عمل کنید:

در بالای و پایین هر انجمن یک گزینه وجود داره به نام موضوع جدید

شما باید روی اون کلیک کنی و در صفحه باز شده نام تاپیک و مطلبی خودت رو اونجا بنویسی!

vahid_vaezinia
28-05-2008, 12:10

سلام دوست عزیز اگه منظور شما ایجاد تاپیک هست بدین شکل باید عمل کنید:

در بالای و پایین هر انجمن یک گزینه وجود داره به نام موضوع جدید

شما باید روی اون کلیک کنی و در صفحه باز شده نام تاپیک و مطلبی خودت رو اونجا بنویسی!

vahid_vaezinia
28-05-2008, 12:20
ببخشید دو بار اومد!:11:

ghatel mobail
28-05-2008, 19:17
سلام خدمت دوستان یکی هست که به من کار با این انجمن ها رو یاد بده ممنون میشم

ghatel mobail
28-05-2008, 19:21
سلام خدمت دوستان یکی هست که به من کار با این انجمن ها رو یاد بده

ninjavb
28-05-2008, 19:22
با سلام
من هر کاری میکنم این امضام قرار نمیگیره چی کار کنم؟

Ghaioom
29-05-2008, 07:26
سلام خدمت دوستان یکی هست که به من کار با این انجمن ها رو یاد بده
سلام دوست عزیز شما به آدرس زیر برو اونجا راهنمایی کردن.

Ghaioom
29-05-2008, 07:27
با سلام
من هر کاری میکنم این امضام قرار نمیگیره چی کار کنم؟
سلام
الان که امضا داری!!
یعنی میخوای عکس قرار بدی؟

arashassar
29-05-2008, 09:34
:13:با سلام خدمت همگی
من یک مشکل پیدا کردم خوشحال میشم کسی کمکم کنه
طی اختلالات چند روز گذشته سیم کارت ها،موبایل من sony ericson w550i حافظه داخلیشو(256M) رو از دست داده و فقط 30 مگ خالی نشون میده و آهنگهام پریده اما حجمش مونده خلاصه الان فقط 30 مگ دارم
کسی میدونه چی شده؟
با فلش بر طرف میشه یا حافظه داخلی از بین رفته؟
مرسی:11:

Ahmad
29-05-2008, 09:41
:13:با سلام خدمت همگی
من یک مشکل پیدا کردم خوشحال میشم کسی کمکم کنه
طی اختلالات چند روز گذشته سیم کارت ها،موبایل من sony ericson w550i حافظه داخلیشو(256M) رو از دست داده و فقط 30 مگ خالی نشون میده و آهنگهام پریده اما حجمش مونده خلاصه الان فقط 30 مگ دارم
کسی میدونه چی شده؟
با فلش بر طرف میشه یا حافظه داخلی از بین رفته؟
مرسی:11:
سلام
دوست عزيز برو اينجا و بعد اونجا سوالت رو بپرس :

:46:

Havbb
29-05-2008, 13:33
سلام
من نميدونم چه جوري بايد كلمات را كشيده بنويسم قبلا" از يكي پرسيدم گفت Shift+X را بزن ولي نشد چيكار كنم؟
س[[[[[لام. وقتي Shift+X را بزنم اينطوري ميشه

Ahmad
29-05-2008, 16:53
سلام
من نميدونم چه جوري بايد كلمات را كشيده بنويسم قبلا" از يكي پرسيدم گفت Shift+X را بزن ولي نشد چيكار كنم؟
س[[[[[لام. وقتي Shift+X را بزنم اينطوري ميشه
اينجوري :

كــــشـــــــــيـــــــــ ــــده

shift + J

:46:

iman84
30-05-2008, 13:52
آقا این تعداد پست های من چند وقته روی همین 179 گیر کرده به کی باید بگم

مثل اینکه الان درست شده مدیرا خیلی زود دست به کار شدن

Consul 141
31-05-2008, 11:27
آقا این تعداد پست های من چند وقته روی همین 179 گیر کرده به کی باید بگم

مثل اینکه الان درست شده مدیرا خیلی زود دست به کار شدن
سلام عزيز
علت گير كردن پست ها از مشكلات انجمن نيست.
بلكه شما تو انجمن هايي پست دادي كه تعداد پست در اون انجمن ها شمارش نميشه.
از جمله : متفرقه / بازي هاي انلاين و شبكه اي / و ...

ar.behnam
04-06-2008, 19:12
سلام عزيز
علت گير كردن پست ها از مشكلات انجمن نيست.
بلكه شما تو انجمن هايي پست دادي كه تعداد پست در اون انجمن ها شمارش نميشه.
از جمله : متفرقه / بازي هاي انلاين و شبكه اي / و ...
چه جالب نميدونستيم
ميگم يه مشكلي هست تا كه ميخايم متن بنويسيم
تازه اينطوري شده كه يه 2 -3 تا از حرفها ميره زير اسكورول بار
چرا اينطوري شده اعصابمو خورد كرده

Hoom@n
05-06-2008, 00:19
چه جالب نميدونستيم
ميگم يه مشكلي هست تا كه ميخايم متن بنويسيم
تازه اينطوري شده كه يه 2 -3 تا از حرفها ميره زير اسكورول بار
چرا اينطوري شده اعصابمو خورد كرده
۱-ممکنه یه عکس بزرگ تو متن داشته باشید.
۲-مرورگر شما چی هست؟
۳-etc!

chaos theory
05-06-2008, 00:24
دوستان من یه مشکل کوچیکی دارم اونم اینه که یه پیغام خصوصی واسه ما اومده من از منوی بالای سایت میرم نگاش میکنم بعد از اینکه پیغام رو میخونم بازم تا میام تو سایت میبینم بازم یه پیغام خصوصی دارم تا باز میرم بخونم میبینم چیزی واسم نیومده یعنی عملا هیچی نیومده اما اون هشدار پیغام خصوصی من اون بالای سایت از بین نرفته خلاصه هی میام تو سایت میبینم اونو فکر میکنم پیغام دارم باز میرم میبینم خبری نیست.
حالا چه باید کرد؟

Stream
05-06-2008, 01:07
دوستان من یه مشکل کوچیکی دارم اونم اینه که یه پیغام خصوصی واسه ما اومده من از منوی بالای سایت میرم نگاش میکنم بعد از اینکه پیغام رو میخونم بازم تا میام تو سایت میبینم بازم یه پیغام خصوصی دارم تا باز میرم بخونم میبینم چیزی واسم نیومده یعنی عملا هیچی نیومده اما اون هشدار پیغام خصوصی من اون بالای سایت از بین نرفته خلاصه هی میام تو سایت میبینم اونو فکر میکنم پیغام دارم باز میرم میبینم خبری نیست.
حالا چه باید کرد؟
یک بار حذف کوکی ها احتمالا بهت کمک می کنه.

chaos theory
05-06-2008, 02:25
کوکی چیه؟؟/

Ghaioom
05-06-2008, 07:06
کوکی چیه؟؟/
سلام دوست عزیز
برای پاک کردن کوکی در Internet Explorer برو به قسمت Tools بعد Internet Options بعد نوشته Delete Cookies اونو بزن درست میشه.

کوکی چیست؟
در آدرس زیر میتونی بفهمی کوکی چیه.

hamid2006gh
06-06-2008, 04:05
میخواستم بدونم امکان تغییر نام کاربری وجود داره ؟ از مدیران و هر کسی که اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنند ؟
با تشکر

Mohsen khan
06-06-2008, 06:50
میخواستم بدونم امکان تغییر نام کاربری وجود داره ؟ از مدیران و هر کسی که اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنند ؟
با تشکر
نه دوست عزيز
امكان تغيير نام كاربري وجود ندارد

Hoom@n
06-06-2008, 09:54
با تشکر
شما خودت نمی تونی٬ اما مدیر ها می تونن نام کاربریت رو تغییر بدن. اگر فکر می کنی لازم هست به یکی از مدیرا پیام خصوصی بده.

raptor22
06-06-2008, 09:56
دوستان پيغام در مورد حذف پست ديگه نيست؟ آخه من تو يك تايپيك پست زدم الان رفتم نبود ..پستام هم چك كردم..پستهايي كه تو اون تايپيك زده بودم نيستن ..اما پيغامي از آكوا عزيز دريافت نكردم..چرا..؟

Mohsen khan
06-06-2008, 09:58
شما خودت نمی تونی٬ اما مدیر ها می تونن نام کاربریت رو تغییر بدن. اگر فکر می کنی لازم هست به یکی از مدیرا پیام خصوصی بده.
خيلي وقته كه ديگه نام كاربري تغيير پيدا نمي كنه
توي بخش اطلاعيه ها هم فكر مي كنم خبرش باشه

Consul 141
06-06-2008, 14:10
دوستان پيغام در مورد حذف پست ديگه نيست؟ آخه من تو يك تايپيك پست زدم الان رفتم نبود ..پستام هم چك كردم..پستهايي كه تو اون تايپيك زده بودم نيستن ..اما پيغامي از آكوا عزيز دريافت نكردم..چرا..؟
منم با raptor22 عزيز موافقم براي من هم همين مشكل يه مدت قبل پيش اومد.
پستي رو كه داده بودم حذف شد بدون اينكه aqoa پيغام خصوصي بده .
در ضمن اون پست من فكر نمي كنم مشكلي داشت.

[ali]
06-06-2008, 14:38
سلام

اگر مخفی بیای فروم و پروفایل کسی رو ببینی اسمت نمی یاد:دی

gmuosavi
06-06-2008, 15:28
البته تعداد پست و ستاره برام مهم نیست ولی ...
نمی دونم چرا هر چند وقت یک بار پست هام کمتر می‌شن !

Mohsen khan
06-06-2008, 15:34
البته تعداد پست و ستاره برام مهم نیست ولی ...
نمی دونم چرا هر چند وقت یک بار پست هام کمتر می‌شن !
خب حتما پست هاي شما در تاپيكي بودند كه رفتند تراش
براي همين كم مي شوند

Hoom@n
06-06-2008, 18:03
ببخشید خبر نداشتم!
به هر حال جدای از سیاست های سایت امکانش هست!
باز هم ببخشید.

baran_1000
06-06-2008, 19:27
سلامون علیکم

آقا ما هر چی پست می زنیم تعداد پستامون مونده رو همین 9 عوض هم نمیشه !!!!! چرا؟!!!!

dogtag
06-06-2008, 19:40
آقا مشکل 2 بار پست شدن با یه بار کلیک، هنوز هم هست

raptor22
06-06-2008, 20:15
سلامون علیکم

آقا ما هر چی پست می زنیم تعداد پستامون مونده رو همین 9 عوض هم نمیشه !!!!! چرا؟!!!!

الان شد 10 تا پس پستاتون اضافه ميشه...البته بستگي داره شما كجا پست بديد مثلا تو انجمن متفرقه و خبر پستهاي شما شمارش نميشه دوست عزيز... :10:

بستنی
06-06-2008, 23:15
سلام
در قسمت جواب سریع و بخش اختیارها گزینه ی نقل قول پست قبلی در این پست ؟ برام غیر فعاله از کجا با ید فعال کنم ؟

dogtag
06-06-2008, 23:20
اول باید دکمه ی Quick Reply to this message اون پستی رو که می خوای نقل قول کنی، بزنی
بعد فعال میشه

دکمه اش اینه:

raptor22
07-06-2008, 11:09
آقا كسي جواب ما رو نداد از اكوا ديگه پيغامي نمياد يا فقط براي من اينجوريه؟

zed2
07-06-2008, 12:20
آقا كسي جواب ما رو نداد از اكوا ديگه پيغامي نمياد يا فقط براي من اينجوريه؟
بعد ار اپگرید ظاهرا از کار افتاد ولی دیروز که برای من پیغام داد

jamshidjap
07-06-2008, 12:51
تازه گي ها به خصوص از وقتي كه انجمنها ارتقا پيدا كردن سرعت لود صفحات خيلي پايين اومده طوريكه بعضي اوقات time out ميشن

من با سايتهاي ديگه هيچ مشكلي ندارم

مديران لطفا يك فكري بفرمايند

gmuosavi
07-06-2008, 16:20
تازه گي ها به خصوص از وقتي كه انجمنها ارتقا پيدا كردن سرعت لود صفحات خيلي پايين اومده طوريكه بعضي اوقات time out ميشن

من با سايتهاي ديگه هيچ مشكلي ندارم

مديران لطفا يك فكري بفرمايند

تائید می شه. من هم همین مشکل رو دارم

hamid2006gh
08-06-2008, 03:01
نه دوست عزيز
امكان تغيير نام كاربري وجود ندارد

ببخشید خبر نداشتم!
به هر حال جدای از سیاست های سایت امکانش هست!
باز هم ببخشید.

بالاخره ما نفهمیدیم امکانش هست یا نیست ؟
اگه امکانش هست لطفا راهنمایی کنید که چطور؟
با تشکر

Consul 141
08-06-2008, 04:06
بالاخره ما نفهمیدیم امکانش هست یا نیست ؟
اگه امکانش هست لطفا راهنمایی کنید که چطور؟
با تشکر
سلام...
اگه براتون خيلي ضروريه به ادمين ها پيغام خصوصي بفرست ببين چي جوابت ميدن.

f.kh0511
08-06-2008, 16:42
لطفا من و راهنمایی کنید :
من یک بار تو p30world عضو شدم(f.kh0935بانام) اما از حدود 2هفته پیش پسوردم رو قبول نمی کنه و وقتی در خواست پسورد می دم می گه این id وجود نداره من باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

ar.behnam
08-06-2008, 18:12
واقعا اعصابم خورد شد از این مشکلات فروم
دیگه نمیام تا وقتی که درست بشه
15 دقیقه معلوم نیست چرا لود نمیشد
مثل اینکه ارتباط با سرور قطع میشه هی
فعلا توی یه فوروم دیگه کار میکنم تا وقتی که درست بشه

Ghaioom
08-06-2008, 18:31
لطفا من و راهنمایی کنید :
من یک بار تو p30world عضو شدم(f.kh0935بانام) اما از حدود 2هفته پیش پسوردم رو قبول نمی کنه و وقتی در خواست پسورد می دم می گه این id وجود نداره من باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
سلام
وجود داره من جستجو کردم
شما با یکی از مدیران سایت بگو فکر کنم پیغام خصوصی برای شما فعال نیست توی * سرآغاز / به انجمن های P30world خوش آمدید! * میگفتی زودتر به جواب میرسیدی.

واقعا اعصابم خورد شد از این مشکلات فروم
دیگه نمیام تا وقتی که درست بشه
15 دقیقه معلوم نیست چرا لود نمیشد
مثل اینکه ارتباط با سرور قطع میشه هی
فعلا توی یه فوروم دیگه کار میکنم تا وقتی که درست بشه
برای منم همینطور شد چیکار کنیم درست نمیکنن یا درست نمیشه ما هم خسته شدیم.