PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

ali_net1376
19-11-2010, 22:17
دوستان یه برنامه اجرای جاوا هست که اسمش یادم رفته فکر کنم java sun یا مشابه این اگه کسی حضور ذهن داره کمک کنه !

البته برنامهEsmertec Jbed مسلما نیست . من برنامه روداشتم تو پی سی اما پاک شده یه خوبی که داره دقیقا میتونی جای نصب رو تعیین کنی

مرسی

Moh3nB
19-11-2010, 23:40
دوستان یه برنامه اجرای جاوا هست که اسمش یادم رفته فکر کنم java sun یا مشابه این اگه کسی حضور ذهن داره کمک کنه !

البته برنامهEsmertec Jbed مسلما نیست . من برنامه روداشتم تو پی سی اما پاک شده یه خوبی که داره دقیقا میتونی جای نصب رو تعیین کنی

مرسی

سلام

اون برنامه ای رو که میخواید اسمش JavaFX هستش و می تونید از این آدرس دانلودش کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من دگر بار سفر بسته ام از یار و دیار
گر تو خود بار دهی یار و دیارم با تو

mamsana
19-11-2010, 23:44
لاك اسكرين ويندوز سون

اين برنامه براي اونايي كه عشق وين فون سون رو دارن!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود:

دارم با گوشي پست ميدم واسه همين پستم ميزون نيست!

mamsana
19-11-2010, 23:56
بوت اسكرين

واسه رام هاي ارجينال:

دانلود:

گوشي رو ريستارت كنيد بعد از نصب و ببينيد چي ميشه!

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

راستي حتما فهميديد ديگه كه من برگشتم به رام ارجينال!

p30worldtizhosh
20-11-2010, 08:58
درود

امکانه آن اینستال کردن فارسی ساز هست ؟
یا باید هارد ریست بکنم ؟

Royce
20-11-2010, 11:02
یه مشکل دارم دوستان.هر کاری میکنم my info یا همون my own من حذف نمیشه.چیکار کنم؟

هه هه
یادش بخیر .مشکلی که منو تا مرز جنون کشوند.فارسی سازتم لابد مرصاده مگه نه؟

توی یکی از گزینه ها یه space افتاده که کار یه کاراکتر و انجام میده اونو پاکش کن تا مشکلت حل بشه.

AryanLand
20-11-2010, 11:46
درود

امکانه آن اینستال کردن فارسی ساز هست ؟
یا باید هارد ریست بکنم ؟

سلام.

امکان آنیستال کردنش هست ولی توی 99% موارد بعدش باز هم باید هارد ریست کنی واسه اینکه یکسری فایلهای سیستمی هم پاک میشه و گوشی هی ارور میده.:11:

kaktoos.sa
20-11-2010, 12:15
اقا سلام
من هم تازه گوشی رو دو سه روزیه خریدم واقعا عجب چیه
من از دوستان یه سوال مهم داشتم نحوه اتصال به مودم وایرلس و تنظیمات گوشی چجوریه
من یه مودم وایرلس پرولینک دارم هر کاری میکنم گوشی وصل نمیشه
لطفا اگه ممکنه تنظیمات مودم و گوشی رو دو تاش رو با هم یه توضیحی بدید
گوشی به طور خودکار جی پی ار اس رو شناخته حال سوال دومم اینه چجوری جی پی ار اس و غیر فعال کنیم و مواقعی که نیاز داریم فعالش کنیم
سوال اخرم هم اقا هنوز فارسی ساز که اس ام اس ها رو بدون سلکت ال (انتخاب همه) بخونه البته من موبدیو 440 رو نصب کردم و نسبتا راضیم ولی میخوام بدونم بهتر از اون نیومده
ممنون

a_ostad
20-11-2010, 13:30
اقا سلام
من هم تازه گوشی رو دو سه روزیه خریدم واقعا عجب چیه
گوشی به طور خودکار جی پی ار اس رو شناخته حال سوال دومم اینه چجوری جی پی ار اس و غیر فعال کنیم و مواقعی که نیاز داریم فعالش کنیم
سوال اخرم هم اقا هنوز فارسی ساز که اس ام اس ها رو بدون سلکت ال (انتخاب همه) بخونه البته من موبدیو 440 رو نصب کردم و نسبتا راضیم ولی میخوام بدونم بهتر از اون نیومده
ممنون
اولا مبارکه دوما بعدا بیشتر به عجب چیزی بودنش پی میبری!
برا اتصال به مودم وایرلس من نمیدونم ، تو محله ما هم چندتا وایرلس unsecured هست اما نمیدونم چطور باید وصل کنم کسی بلده تو ضیح بده مام بفهمیم!
ولی تو settings و connection اگه چندتا کانکشن داشته باشی تو قسمت manage existing connection میتونی کانکشن ها رو مدیریت کنی!
یا یه روش ساده تر برا اینکه از gprs استفاده نشه اینه که رو حالت airplane mode قرار بدی!
برا مرتب نشون دادن sms من که یه مدت دنبال بهترین نرم افزار میگشتم ، mobidiv و aldurazy arabic همزمان بهترینش هست!
البته این نظر منه!

saeedfweb
20-11-2010, 16:32
سلام
من یه تعداد جمله باحال دارم
که می خوام روزی یکی دو تاش توی گوشی نمایش داده بشه
به شکل عکس یا متن یا هر جوری که بشه
تا یاداوری بشه بهم و بهش عمل کنم
کسی پیشنهادی داره؟ یا نرم افزاری می شناسه که مثلا هر چند ساعت یکبار یه چیزی رو یاداوری کنه
ممنون می شم از راهنمییتون

AryanLand
20-11-2010, 17:43
سلام
من یه تعداد جمله باحال دارم
که می خوام روزی یکی دو تاش توی گوشی نمایش داده بشه
به شکل عکس یا متن یا هر جوری که بشه
تا یاداوری بشه بهم و بهش عمل کنم
کسی پیشنهادی داره؟ یا نرم افزاری می شناسه که مثلا هر چند ساعت یکبار یه چیزی رو یاداوری کنه
ممنون می شم از راهنمییتون

سلام.

برنامه برای تغییر بک گراند هست که بصورت عکس ا نجام میشه منتها من الان یادم نیست اسمش چی بوده.یه سرچ کنی فکر میکنم پیدا کنی.:11:

9vin
20-11-2010, 18:10

اینم یه بوت زیبا....بعد از نصب ریست کنین...

ali_net1376
20-11-2010, 21:23
بازی فوق العاده فرمول1

---------- Post added at 10:21 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

بازی Abracadaball از شرکت Gameloft

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:21 PM ----------

بازی Zum-Zum از شرکت HeroCraft

بازی جالبیه

ali kaka
20-11-2010, 21:33
هه هه
یادش بخیر .مشکلی که منو تا مرز جنون کشوند.فارسی سازتم لابد مرصاده مگه نه؟

توی یکی از گزینه ها یه space افتاده که کار یه کاراکتر و انجام میده اونو پاکش کن تا مشکلت حل بشه.
آقا دستت درست.حل شد.تو قسمت كمپاني يه اسپيس بود.ولي فكر كنم من به خود جنون رسيدم.:27:

ali_net1376
20-11-2010, 22:57
از اساتید کسی کد ریجستر کردن این چند تا برنامه رو داره؟:

Handy Weather for Samsung SGH Omnia i900 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Handy Safe Pro for Samsung SGH Omnia i900 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) -

Handy SMS for Samsung SGH
Omnia i900 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TopHitsSolitaires

ali_net1376
21-11-2010, 03:04
سوال یکی از دوستان رو که من نتونستم جواب کاملی بهش بدم رو مطرح میکنم شمالطفا کامل جواب بدید
من هم همین برنامه رو نصبیدم ولی همچین مشکلی رو نداشتم

مشکال سر پاک شدن ایکون اصلی جاوا بعد از انستال کردن برنامه کمکی جاوا .
البته که برنامه اصلی سر جاشه فقط چطور میشه ایکونش رو بر گردوند.

osmaan
21-11-2010, 07:19
راستي حتما فهميديد ديگه كه من برگشتم به رام ارجينال!
سلام چطوری به رام اوریجینال برگشتی؟

kaktoos.sa
21-11-2010, 09:38
سلام سوالم رو تکرار میکنم خواهشا جواب بدید

ممنون

راستی دوستان من با ناویتل که میخوام به جی پی اس وصل بشم سا اصلا بعضی وقتا نصب نمیشه یا سرعت اتصال خیلی پایینه نظر شما چیه؟
میشه خواهشا تنظیمات جی پی اس و کلا هر جی مربوط به اینهاست رو بگید
ممنون

manmikrobam
21-11-2010, 10:02
سلام
کسایی که مثل خودم دنبال دیکشنری لانگمن بودن میتونن از لینک زیر دانلودش کنن!
البته این فقط دبکشنریه که بواقع ایبوک شده و مثل نرم افزار PC که خیلی کامله و امکان تلفظ داره نیست که اون نرم افزار فقط برای گوشیهای اپل ارائه شده ، اما کاچی به از هیچی !
امکان سرچ و لوک آپ وجود داره که خودش نعمتیه و فقط بحث تلفظ میمونه که اونم با یه دیکشنری دیگه حلش کنید دیگه !

بعد از ir عبارت tci- رو قرار بدید .

PART 1 :

PART 2 :

PART 3 :

manmikrobam
21-11-2010, 10:17
سلام سوالم رو تکرار میکنم خواهشا جواب بدید

راستی دوستان من با ناویتل که میخوام به جی پی اس وصل بشم سا اصلا بعضی وقتا نصب نمیشه یا سرعت اتصال خیلی پایینه نظر شما چیه؟
میشه خواهشا تنظیمات جی پی اس و کلا هر جی مربوط به اینهاست رو بگید
ممنون

دوست عزیز برای ارتباط با مودم وایرلس نیاز به تنظیمات خاصی ندارید . کافی به قسمت وایرلس گوشی برید و اون رو روشن کنید . خودش سرچ میکنه و شما میتونید اسم مودمتون رو میون مودمهای احتمالی دیگه ای که پیدا کرده ببینید و اگر روی اسم مودمتون که به شکل یه آیکون دیده میشه تپ کنید فرایند اتصال به مودمتون رو آغاز میکنه . اگر برای اتصال به مودم کد تعریف کرده باشید ازتون میخواد وارد کنید و اگر همه چی درست باشه به مودم مربوطه وصل میشید و پیغامی به همین مضمون دریافت میکنید و اطلاعاتی مثل قدرت سیگنال و نوع ارتباط هم بهتون نشون میده . بعدش هم از یه مرورگر برای وبگردی استفاده میکنید .تمام.

در مورد جی پی اس :
به تنظیمات پیش فرض گوشی دست نزنید .
برای ارتباط باید حتماً در فضای باز باشید .
کلاً سرعت اتصال نوی تل - به نظر من- کمی پایینه
در صفحات قبلی همین تاپیک یه کد برای اتصال سریع به GPS نوشته شده که متاسفانه فعلاً ندارم اما اگر خیلی عجله دارید میتونید پی اش بگردید یا اگر خواستید شب براتون میذارم .
از برنامه های دیگه GPS مثل navicomputer هم میتونید استفاده کنید یا حداقل تستشون کنید ببینید سرعتشون چطوره . برای دریافت این برنامه به پستهای متأخر تاپیک GPS پاکت پی سی مراجعه کنید ! البته در همین تاپیک هم هست که باید سرچ کنید .

برای مشکل درهم ریختگی اس ام اس ها میتونید اس ام اس اصلی ویندوز استفاده کنید که هم سریعتره هم مشکل درهم ریختگی رو نداره و قسمت مسیج سامسونگ هم دستنخورده در لیست برنامه هاتون باقی میمونه .
برای دریافت راه حل فعال سازی بخش اس ام اس ویندوز تاپیکهای قبلی رو بگردید
بدرود

mamsana
21-11-2010, 12:26
سلام چطوری به رام اوریجینال برگشتی؟

رام jc2 رو دان كردم و ريختم!

تو فايل دانلودي فايل زياد بود،ولي من فقط pda و زبان رو جايگذاري كردم!
بوت رو جايگذاري نكردم عليرغم اين كه تو فايلاش بود!

كلا ويندوز هامون الان 6.5 هست و لازم به جايگذاري بوت نيست،وقتي كه رام رسمي رو دان ميكنيد،فايل بوت هست واسه اونهايي كه از وين مو 6.1 ميخوان برن به وين مو 6.5

پس اپديت اين گوشي خطري نداره!
موقع جايگذاري دقت كنيد كه زبان ميره رو پرتغالي و بايد بياريدش رو انگليسي!

اين رام چون حجم بالايي داره،زمان اپديت طول ميكشه و تا وفتي گوشي كامل روشن نشده و تاج ويز رو نديد،از يو اس بي نكشيد بيرون! خوده كامپيوتر هم مينويسه:
job done,system launch

لینک دنلود:

kaktoos.sa
21-11-2010, 13:49
دوست عزیز برای ارتباط با مودم وایرلس نیاز به تنظیمات خاصی ندارید . کافی به قسمت وایرلس گوشی برید و اون رو روشن کنید . خودش سرچ میکنه و شما میتونید اسم مودمتون رو میون مودمهای احتمالی دیگه ای که پیدا کرده ببینید و اگر روی اسم مودمتون که به شکل یه آیکون دیده میشه تپ کنید فرایند اتصال به مودمتون رو آغاز میکنه . اگر برای اتصال به مودم کد تعریف کرده باشید ازتون میخواد وارد کنید و اگر همه چی درست باشه به مودم مربوطه وصل میشید و پیغامی به همین مضمون دریافت میکنید و اطلاعاتی مثل قدرت سیگنال و نوع ارتباط هم بهتون نشون میده . بعدش هم از یه مرورگر برای وبگردی استفاده میکنید .تمام.

من که هرکاری میکنم نمیشه رمز رو هم که بهش میدم بعد میگه کانکتینگ بعد چند لحظه دوباره رمز میخواد مرورگر هم نمیتونه کلا با وایرلس کانکت شه لطفا دوستان راهنماییمون کنن
بعد یه سوال دیگه از دوستان 6.5
اینکه ورژز ویندوز من(
ce os 5.2.21887
build 21887.5.0.86)
هست ایا جدید ترین از این ورژنی اومده میش کلا در این باره منو یه راهنمایی بکنید (در مورد نصب و تعویض و ....)
ممنون

ali_net1376
21-11-2010, 20:47
بازی Mortadelo y Filemon از شرکت Gameloft

اینو بازی نکردم اگه استفاده کردید بما هم بگید

ali_net1376
21-11-2010, 21:20
این بار میخوام بازی گنگستر که شبیه چی تی ای gta هست رو براتون بزارم همین الان اپ کردمش مخصوص گوشی ماست حالشو ببرید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اسکرین شات هارو از جای دیگه گرفتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].jpg

manmikrobam
21-11-2010, 21:25
ali_net این بازی دوم رو که گفتی گنگستریه رو خودت بازی کردی؟خوبه؟این که از آدرسش انگار مال گوشی LG باشه؟!

manmikrobam
21-11-2010, 21:34
من که هرکاری میکنم نمیشه رمز رو هم که بهش میدم بعد میگه کانکتینگ بعد چند لحظه دوباره رمز میخواد مرورگر هم نمیتونه کلا با وایرلس کانکت شه لطفا دوستان راهنماییمون کنن
بعد یه سوال دیگه از دوستان 6.5
اینکه ورژز ویندوز من(
ce os 5.2.21887
build 21887.5.0.86)
هست ایا جدید ترین از این ورژنی اومده میش کلا در این باره منو یه راهنمایی بکنید (در مورد نصب و تعویض و ....)
ممنون

نمیدونم مشکلت چیه با وایرلس! ببین بعد از سرچ و پیدا کردن اکسسپوینتی خودت روش کلیک میکنی ... یه پنجره باز میشه به اسم configure wi-fi
connects to:internet
this is a hidden network : no
next رو میزنی
Authentication:open
data encryption:disabled
دیگه همین دیگه

عزیز جان ویندوزت همینه و همین خواهد بود چون ویندوژ آپدیت کار نمیکنه متأسفانه !
میتونی نسخه فریم ویر گوشی رو اما آپ دیت کنی
توضیحات آپ دیت فریم ویر در همین تاپیک داده شده،سرچ کن

manmikrobam
21-11-2010, 21:42
بچه ها کسی ebook یا نرم افزار مهندسی برق بدرد بخور نداره؟فکر میکنید کجا میشه مجانی گیر آورد؟این فرومهای خارجی چی؟چند وقت پیش یکی از بچه ها یه فروم خفن خارجی معرفی کرد،چی بود؟

ali_net1376
21-11-2010, 21:48
بازی اسفالت 3

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

ali_net این بازی دوم رو که گفتی گنگستریه رو خودت بازی کردی؟خوبه؟این که از آدرسش انگار مال گوشی LG باشه؟!

تمام بازی هایی که میذارم خودم تست کردم مگر اینکه ذکر کنم که تست نشده! این بازی ها در حد حجمشون فوق العاده هستند
یک نکته دیگه این که رزولوشن این بازی به این مدل ال جی و چند گوشی دیگه هم میخوره مثل :
i 900 omnia _ omnia lite& .......

ali_net1376
21-11-2010, 21:54
این بازی تنیس ویمبلدون که واقعا هم گرافیکش خوبه هم بازیش فوقالعاده وسرگرم کننده است.فقط چند دفعه باید بازی کنی تا قلقش دستت بیاد

ch:1"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

اگر استقبال شد اپ کردن این سری بازی ها رو ادامه میدم

mohammad_77
21-11-2010, 22:12
سلام.
من قبلا یک زنگ اس ام اس روی گوشیم داشتم ولی رام رو که عوض کردم گم شد. حالا احساس میکنم که روی رام قبلی فقط بوده . اگر یکی از دوستان براش آشنا بود لطف کنه از روی گوشیش برام آپلود کنه :

زنگ خیلی تیز و تقریبا کوتاه بود و مثل "دنگ" صدا میکرد .

ممنون .

KAKHMAL
21-11-2010, 23:03
به به
خب به سلامتی این تاپیک هم به صفحه 200 رسید. گفتیم در این روز تاریخی (و این صفحه تاریخی) ما هم یه پست بزنیم.
اول در مورد برنامه smart reader واضحه که فارسی رو ساپورت نمی کنه (که البته KAKHMAL عزیز فرموده بودند). برنامه های pc هم همچین امکانی رو ندارن که بتونن عکس ها رو به متن فارسی تبدیل کنن چه برسه به ppc. اونم برمیگرده به نحوه نوشتن ما که حروف رو چسبیده به هم می نویسیم
در مورد perssian suite هم اگه درست فهمیده باشم منظورتون محصولات lingvosoft هست. توی فروم ir-tci در بخش نرما افزار های پاکت پی سی قسمت دیکشنری واسه دانلود هست. مجموعه خیلی خوبیه البته برای انگلیسی به فارسی و برعکس ولی انگلیسی به انگلیسی اون چندان جالب نیست. برای انگلیسی به انگلیسی بهترین برنامه به نظر من MSDict هست که حداقل 10 تا دیکشنری خوب داره (آکسفورد، کمبریج، مترادف، متضاد، و ....)
یه نکته در مورد lingvosoft اینکه می تونی کرکش رو از سایت های فارسی دانلود کنی (ورژن 2008) و خود برنامه رو با از سایت اصلیش بگیری. کرکش هم ساده است کتفیه فایل اجرایی کرک شده رو جایگزین فایل اصلی کرد.

در آخر هم یه سوال در مورد Midomi: میگم شما امتحان کردی ببینی خوب کار می کنه؟ رضایت بخشه؟
الان چند وقته یه آهنگ شنیدم که شبکه العالم موقع پخش آب و هوا قسمت هاییش رو پخش می کنه. دربدر دنبالشم

(آخیشششششششششش. یه چند وقت بود پست نداده بودم ها . داشتم از دست میرفتم)

آرهه با midimi كار كردم واسه آههنگاي خارجي يدونه هست
ولي ايروني كار نميكنه!!!
دررد ديكشنري:
شما هيچ ديكشنري فارسي به اينگليش خوب سراغ نداري؟!

mamsana
21-11-2010, 23:16
سلام.
من قبلا یک زنگ اس ام اس روی گوشیم داشتم ولی رام رو که عوض کردم گم شد. حالا احساس میکنم که روی رام قبلی فقط بوده . اگر یکی از دوستان براش آشنا بود لطف کنه از روی گوشیش برام آپلود کنه :

ممنون .

اگه منظورت اهنگم روي رام بوده كه فكر نكنم بشه پيداش كرد،
ولي حالا اگه من پيداش كردم همه اهنگ هاي روي رام رو واست اپ ميكنم!

srh124
21-11-2010, 23:25
بچه ها کسی ebook یا نرم افزار مهندسی برق بدرد بخور نداره؟فکر میکنید کجا میشه مجانی گیر آورد؟این فرومهای خارجی چی؟چند وقت پیش یکی از بچه ها یه فروم خفن خارجی معرفی کرد،چی بود؟

به فروم اي ارتي سي اي بخش نرم افزارهاي مهندسي سر زدي؟
يه نرم افزار shortcad داشت مشابه اتوكد كه خودم دان كردم.
ببين شايد چثز بدرد بخوري واست پيدا بشه.

srh124
21-11-2010, 23:42
آرهه با midimi كار كردم واسه آههنگاي خارجي يدونه هست
ولي ايروني كار نميكنه!!!
دررد ديكشنري:

سلام
همون لينگوسافت فارسي به انليسي هم داره درحقيقت با انگليسي به فارسيش يه نرم افزاره. مشكل عمده ااين نرم افزار كيبورد كوچيكش هست.
ديكشنري slovoed هم هست كه فارسي به انگليسي و برعكس رو هم داره و با كيبوردهاي استاندارد مثل فينگر و spb راحت كار مي كنه.
چون زياد فارسي به انگليسي كار نكردم دقيقا نميدونم كدوم بهتره ولي عربي به انگليسي و برعكس رو كه بيشتر ااستفاذه مي كتم slovoed در مجموع نتايج بهتري ميده.
خوش باشي

ali_net1376
22-11-2010, 06:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]SmartTennis_v1.1 {M.T}.zip
بعد یه سری بازی جار اینم یه بازی تنیس روی میزEXE

تست نشده است

بازی پینگ پنگ (Smart Tennis) :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_net1376
22-11-2010, 07:03
یه فوتبال زیبا

manmikrobam
22-11-2010, 10:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]SmartTennis_v1.1 {M.T}.zip
بعد یه سری بازی جار اینم یه بازی تنیس روی میزEXE

تست نشده است

بازی پینگ پنگ (Smart Tennis) :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه خواهش کنم هر بازی که گیر میاری رو برنداری براش پست بزنی!:2:
آخه این بازی رو که خودت هم رقبت نمیکنی نصب کنی برا چی براش پست میزنی؟!:thumbsdow

manmikrobam
22-11-2010, 10:11
دررد ديكشنري:

دو صفحه پیش Longman رو گذاشتم عزیز ! گمون نمیکنم از لانگمن دیکشنری بهتر داشته باشیم...البته انگلیسی به انگلیسیه ! :10:

بین نرم افزارهای دیکشنری برای PPC من خیلی ها رو امتحان کردم ، SlovoED از همه بهتره : فارسی به انگلیسی - انگلیسی به فارسی - انگلیسی به انگلیسی - تلفظ - فلش کارت و ...:8:
تو همین تاپیک هم لینک دانلودش گذاشته شده

---------- Post added at 10:11 AM ---------- Previous post was at 10:08 AM ----------

به فروم اي ارتي سي اي بخش نرم افزارهاي مهندسي سر زدي؟
يه نرم افزار shortcad داشت مشابه اتوكد كه خودم دان كردم.
ببين شايد چثز بدرد بخوري واست پيدا بشه.

ممنون از توجه ات...سر زدم اما نرم افزار مهندسی برق نداره!بیشتر ماشین حساب و این چیزها...یکی دو تا برنامه هم برای مهندسی مکانیک داشت ! اما از برق خبری نبود

kaktoos.sa
22-11-2010, 10:13
میتونی نسخه فریم ویر گوشی رو اما آپ دیت کنی
توضیحات آپ دیت فریم ویر در همین تاپیک داده شده،سرچ کن
اگه میشه یه لینکی بزارید

اگر استقبال شد اپ کردن این سری بازی ها رو ادامه میدم

به نظر من اگه یه تاپیک جداگانه واسه بازی ها درست کنی بهتره بعد کل بازی امنیا همه بزارن اونجا

manmikrobam
22-11-2010, 10:35
اگه میشه یه لینکی بزارید

دوستان اگر تازه گوشی رو خریدید ضرری نمیکنین اگر 50 -100 تا پست اول تاپیک رو بخونین !:46:

لینک فریم ویر و توضیحات و غیره :

f_kusha
22-11-2010, 12:38

تموم اهنگ های گوشی توی فولدر ویندوز هست. و در ضمن اگه می خواین اهنگ اس ام اس غیر از مال خود گوشی بزارین...یه اهنگ با همون فرمت زنگ اس ام اس گوشی (فک کنم wma) تو فولدر ویندوز کپی کنین میاد تو لیست رینگتون.

mohammad_77
22-11-2010, 18:09
نوشته شده توسط mohammad_77 مشاهده تاپيک
سلام.

به احتمال زیاد از آهنگ های اس ام اس ارجینال خود سامسونگ بوده ولی توی این رام جدید نیست .

kaktoos.sa
22-11-2010, 18:11
سلام

میتونی نسخه فریم ویر گوشی رو اما آپ دیت کنیالان دوستان جدیدترین فریم ویر ایم گوشی چنده
واسه من اونجو که فهمیدم
ja1
هست
یه سوال دیگه اینکه من اسفالت 4 رو ریختم ولی جی سنسور درست کار نمیکنه(ماشین دور خودش میچرخه) ولی بدون جی سنسور خوب کار میکنه در صورتی که من تمام برنامه های جی سنسور رو ریختم
مثلا رسکو بابل خوب کار میکنه
ممنون

manmikrobam
22-11-2010, 18:38
سلام
الان دوستان جدیدترین فریم ویر ایم گوشی چنده
واسه من اونجو که فهمیدم
ja1
هست
یه سوال دیگه اینکه من اسفالت 4 رو ریختم ولی جی سنسور درست کار نمیکنه(ماشین دور خودش میچرخه) ولی بدون جی سنسور خوب کار میکنه در صورتی که من تمام برنامه های جی سنسور رو ریختم
مثلا رسکو بابل خوب کار میکنه
ممنون
اصلاً توصیه من رو جدی نگرفتی!یه سری به پستهای قبلی بزن و مطالعه کن!
جی سنسور در آسفالت چهار کار نمیکنه خودت رو خسته نکن
برای فریم ویر هم همون آدرسی که دادم رو دو صفخه بالا پایین میکردی آدرس سایت رسمی فریم ویرهای سامسونگ رو گذاشته بودن بچه ها ! یکم زحمت بکشید و نگاه کنید پستها رو !
من توصیه میکنم خیلی با رام و فریم ویر کاری نداشته باشین ! در مورد رام که دوستان همه برگشتن به رام اصلی و فریم ویر هم تأثیر آنچنانی نداره که فکر کنید حالا عوض که بشه گوشی کلی تغییر میکنه و عملکردش فرق میکنه ! نه ! اگر هم فرق کنه محسوس نیست ! مؤید این صحبت هم پستهای دوستانه که البته شما خیلی به مطالعشون علاقه ندارید !

manmikrobam
22-11-2010, 19:28
برنامه جعبه لایتنر برای پاکت پی سی
می دونید که چیه؟
برای آموزش لغت انگلیسی بکار میاد
اطلاعات بیشتر در ویکی پدیا

-------------------------------------------
بعد از ir عبارتtci- رو وارد کنید .

sageet
22-11-2010, 22:50
آقا کسی اندروید پیدا نکرده برا این گوشی ؟

mamsana
22-11-2010, 23:25
آقا کسی اندروید پیدا نکرده برا این گوشی ؟

نه عزيز
واسه امنيا ، ولي باگ هاي زيادي داره!

راستي من تو محلمون رو پرسيدم،نداشتن
فردا يا پس فردا يه كاري نزديكاي علاعدين دارم،از اونچا ميپرسم
اونجا داره حتما!

sageet
22-11-2010, 23:30
نه عزيز
واسه امنيا ، ولي باگ هاي زيادي داره!

راستي من تو محلمون رو پرسيدم،نداشتن
فردا يا پس فردا يه كاري نزديكاي علاعدين دارم،از اونچا ميپرسم
اونجا داره حتما!

آره دیدم برا امنیا، مثکه بعضی درایورهاشو نمی‌شناخت، آقا ممنون، اصلا از وقتی این سوکت‌ئه خراب شده از چِشَم افتاده گوشی، موندم بی‌موزیک تو کوچه‌و خیابون : )

mamsana
22-11-2010, 23:36
تموم اهنگ های گوشی توی فولدر ویندوز هست. و در ضمن اگه می خواین اهنگ اس ام اس غیر از مال خود گوشی بزارین...یه اهنگ با همون فرمت زنگ اس ام اس گوشی (فک کنم wma) تو فولدر ویندوز کپی کنین میاد تو لیست رینگتون.

ممنون
اهنگها مخفي بود،پيداشون كردم
البته فقط اهنگهاي ديفالت ويندوز بود توش
اهنگهاي سامسونگ نبود!

واسه زنگ تماس يا پيام هم،كافيه زنگ رو تو مموري كارت بريزيد،تو خوده مموري بريزيد،تو پوشه نذاريد
اونجوري تو ليست تماس ها و پيامك مياد!

تو اولين فرصتي كه به اينترنت پر سرعت برسم،اپ ميكنم اهنگ ها رو!

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

آره دیدم برا امنیا، مثکه بعضی درایورهاشو نمی‌شناخت، آقا ممنون، اصلا از وقتی این سوکت‌ئه خراب شده از چِشَم افتاده گوشی، موندم بی‌موزیک تو کوچه‌و خیابون : )

اره دركت ميكنم چي داري ميكشي!

mamsana
22-11-2010, 23:50

راستي رام جديدي نديدي واسه اين گوشي؟

sageet
23-11-2010, 00:16
راستي رام جديدي نديدي واسه اين گوشي؟

راسیتش یه مدته چیزی دانلود نکردم برا گوشی، فعلا از این رام کوک شده راضیم، خیلی دوس دارم اندرویدرو امتحان کنم ولی

lexuses
23-11-2010, 17:43
سلام
تازگیا که دکمه start رو میزنم به جای منوی ویندوز منوی سامسونگ میاد
تو رو خدا یکی جواب بده که حیرونم!!!:41:

f_kusha
23-11-2010, 18:17
راسیتش یه مدته چیزی دانلود نکردم برا گوشی، فعلا از این رام کوک شده راضیم، خیلی دوس دارم اندرویدرو امتحان کنم ولی

یه رام سبک پیدا کنین یه کمم خالیش کنین که 300 مگ خالی شه تو فون مموری، اونوقت فک کنم بشه. اگه بشه خیلی حال میده...

KAKHMAL
23-11-2010, 19:20
شما عزیز تاچ ویز گوشیتو عال کردی
برو تو ستینگ گوشیت یکم بگرد و غیرفعالش کنs
سلام

Royce
23-11-2010, 19:36
سلام

Spb=>Launcher=>Settings=>System=>SamsungTouchWiz

sageet
23-11-2010, 21:07
یه رام سبک پیدا کنین یه کمم خالیش کنین که 300 مگ خالی شه تو فون مموری، اونوقت فک کنم بشه. اگه بشه خیلی حال میده...

اینترنتم دیشب تموم شد، چشم، اگه پیدا کنم حتما می‌گم

mamsana
24-11-2010, 13:17
لطف می‌کنی، ممنون می‌شم اگه بپرسی، فقط دقت کن که جهت قرارگیریش برعکس گوشی ما نباشه، قیمت‌و اینارو هم بگو تا من بفرستم حسابت اگه پیدا کردی (حالا می‌گی من یه تعارف کردم چه پررو شد!)

جوييدم!

سوكت ته ميكرو يو اس بي هفت پين!

شب ازش عكس ميذارم تا مطين شي خودشه يا نه!

kaktoos.sa
24-11-2010, 13:27
اقا اگه کابل تی وی واسش پیدا نشد ایا میشه با تبدیل 3.5م م این کابل تی وی که تو خود سایت سامسونگ هست رو بهش وصل کرد به نظرتون جواب میده

ali_net1376
24-11-2010, 16:41
میشه خواهش کنم هر بازی که گیر میاری رو برنداری براش پست بزنی!:2:
آخه این بازی رو که خودت هم رقبت نمیکنی نصب کنی برا چی براش پست میزنی؟!:thumbsdow

امید وار بودم مدیران این بخش جواب این دوستمون رو بدند!

اولا که نه من بلکه هر دوستی که یه پست مفید ( حتی معزفی یک بازی یا نرم افزار)
میزنند برای امثال من وشما ست

این طرز بیان داخل تایپیک اصلا پسندیده نیست قرار نیست هر بازی یا نرم افزار برای خوشایند شخص خاصی ارائه شود

هریک از اعضا که پست های مفید میزنند باعث غنی تر شدن این تایپیک میشود

البته به شرطی دوستان یاری کنند وبا بحث های بیهوده تایپیک رو به بیراه نکشند

mamsana
24-11-2010, 23:35
عكسش

هر كاري كردم نشد تصوير صاف بگيرم!

srh124
24-11-2010, 23:43

این طرز بیان داخل تایپیک اصلا پسندیده نیست قرار نیست هر بازی یا نرم افزار برای خوشایند شخص خاصی ارائه شود

ممنون از زحمتي كه مي كشي و مشاركتت در پربارتر شدن تاپيك
من تا اندازه اي با نظر اون دوستمون موافقم هرچند تند و تيز بيان كردند
چون اين تاپيك يه عنوان عمومي داره ـ درباره تمام مسائل گوشي و نه فقط بازيها ـ بهتره بازيهاي مهم و با كيقيت يا بازيهايي كه مسئله خاصي دارند مثلا در مورد جي سنسور, معرفي و ارائه بشن
موفق و پيروز باشي.

sageet
25-11-2010, 02:20
عكسش

هر كاري كردم نشد تصوير صاف بگيرم!

ممنون، فقط عکس واضح نیست، اگه جهت‌شو مثل گوشی خودمون بگیری پایه‌هاش بیفته به طرف پایین، خودشه، اگه اینجوری باشه یه شماره حسابی چیزی بده، (منم آدرسو بدم) تا مبلغ‌رو واریز کنم.

mamsana
25-11-2010, 06:49
ممنون، فقط عکس واضح نیست، اگه جهت‌شو مثل گوشی خودمون بگیری پایه‌هاش بیفته به طرف پایین، خودشه، اگه اینجوری باشه یه شماره حسابی چیزی بده، (منم آدرسو بدم) تا مبلغ‌رو واریز کنم.

خواهش مي كنم
بابام مكه رفته،دوربين رو هم با خودش برده،ولي با دوربين گوشي هاي ديگه مي گيرم ببينم چه جور ميشه!
بذار حالا برسه دستت،بعدا درباره اون قسمت هم صحبت ميكنيم!

manmikrobam
25-11-2010, 16:11

درود
دوست عزیز از لحن من ناراحت نشو
اما با توجه به اینکه در بالا خودت هم اشاره کردی به لازمه مفید بودن پست ها ، سوال اینه که پستهایی که شما زدید چقدر مفید بوده؟ شما یه نگاه میکردی به پستهایی که زدی و متوجه میشدی که حتا یکبار هم کسی تشکر نکرده یعنی کسی پست شما بدردش نخورده ! بازی بی کیفیت رو که شما خودت هم نصب نکردی و فقط چون تو یه سایت خارجی پیدا کردی و دیدی که مجانیه برداشتی اینجا براش پست زدی به نظر شما مفیده ؟
اگر بازی درست و درمونی باشه که وقتی نصب میشه آدم رغبت کنه نگه اش داره رو گوشی یه حرفی ، اما بازیهای سطح پایین که مال دوران قدرتنمایی جاوا بوده رو کسی نصب نمیکنه ! و بدرد کسی نمیخوره !
مفید بودن پست خیلی مهمه !
بهرحال من نظر شخصی خودم رو دادم و فکر نمیکنم توهینی کرده باشم که شما منتظر بودید مدیران سایت بخوان جواب من رو بدن...
موفق باشید و خواهش میکنم پستهای مفید بزنید

Moh3nB
25-11-2010, 17:54
خواهش مي كنم
بابام مكه رفته،دوربين رو هم با خودش برده،ولي با دوربين گوشي هاي ديگه مي گيرم ببينم چه جور ميشه!
بذار حالا برسه دستت،بعدا درباره اون قسمت هم صحبت ميكنيم!

عکستون خیلی افتضاهه

چرا دوربین؟
این گوشیمون یکی از بهترین دوربینا رو داره !

برای عکس گرفتن از نمای نزدیک کافیه وقتی تو حالت عکس گرفتن می رید سمت راست بالا ، زیر دکمه بستن یه گزینس با نام AF ( مخفف Auto Focus) که با انتخابش دو تا گزینه رو صفحه ظاهر میشن . یکیش همینه و دیگری عکس یه گل هستش که زیرش نوشته Macro .

دوربین این گوشی مجهر به فوکوس اتوماتیک هستش ولی این امکان رو به ما میده که انتخاب کنیم میخوایم از اجسام نزدیک عکس بگیریم یا اجسام دور .
با این امکان شما می تونید عکسای هنری قشنگی بگیرید .
یه نمونه از این عکسا که رو حالت Macro دوربین میتونید بگیرید مثلا عکس یه گل هستش که از نمای نزدیک گرفته شده و پس زمینه عکس که از گل دوره حالت "محو" داره .

البته چون درپوش لنز هم نداریم تمیز بودن شیشه جلوی لنز هم خیلی موثر تو عکس .

ali_net1376
25-11-2010, 22:35
از اساتید اگه هستند لطفا راهنمایی کنید :

بایکی از فارسی ساز ها مشکل داشتم متاسفانه remove به سختی شد ولی بعداز resetگوشی روشن میشه فقط تا لوگوی سامسونگ بالا میاد دکمه ریست بغل رو هم هر چند بار زدم هارد ریست نشده

راه حلی به نظرتون میرسه دریغ نکنید

kaktoos.sa
25-11-2010, 22:36
اقا یه سوال
من وقتی میخوام برنامه جاوا نصب کنم فقط تو حافظه گوشی میریزه و هر کاری میکنم نمیتونم تو حافظه جانبی بریزم
میشه در این مورد کمکم کنید که چطری نرم افزار جاوا رو تو حافظه storage card بریزم
ممنون

ali_net1376
25-11-2010, 22:50
اقا یه سوال
من وقتی میخوام برنامه جاوا نصب کنم فقط تو حافظه گوشی میریزه و هر کاری میکنم نمیتونم تو حافظه جانبی بریزم
میشه در این مورد کمکم کنید که چطری نرم افزار جاوا رو تو حافظه storage card بریزم
ممنون

با بر نامه java fx میشه توی همین تایپیک هم هست

moosiyo
25-11-2010, 22:54
سلام به همه دوستان
ميخوام بدونم كه gprs اين گوشي رو چطوري ميشه واسه ايرانسل تنظيم و فعال كرد
ببخشيد شايد اين سوال چندين بار توي صفحه هاي قبل پرسيده شده و دوستان با تجربه جواب دادن
ولي من هر چي گشتم در اين مورد مطلب گير نياوردم

mamsana
25-11-2010, 23:07
از اساتید اگه هستند لطفا راهنمایی کنید :

بایکی از فارسی ساز ها مشکل داشتم متاسفانه remove به سختی شد ولی بعداز resetگوشی روشن میشه فقط تا لوگوی سامسونگ بالا میاد دکمه ریست بغل رو هم هر چند بار زدم هارد ریست نشده

راه حلی به نظرتون میرسه دریغ نکنید

هارد ريست كنيد به اين روش:

گوشي خاموش
دكمه لاك رو نگه دار
همزمان دكمه وصل تماس
و در همين حين دكمه رد تماس يا همون پاور رو نگه دار!
پيغام كه اومد دكمه وصل تماس رو بزن!

AryanLand
25-11-2010, 23:10
سلام به همه دوستان
ببخشيد شايد اين سوال چندين بار توي صفحه هاي قبل پرسيده شده و دوستان با تجربه جواب دادن

سلام.

به این صفحه مراجعه کنید یه فایل PDF هست برای تنظیم گوشیهای مبتنی بر ویندوز موبایل ,دانلود کنید و طبق اون تنظیم کنید.:11:

mamsana
25-11-2010, 23:19
عکستون خیلی افتضاهه

چرا دوربین؟
این گوشیمون یکی از بهترین دوربینا رو داره !

البته چون درپوش لنز هم نداریم تمیز بودن شیشه جلوی لنز هم خیلی موثر تو عکس .

اره واقعا افتضاحه!
از بس با دوربين كار نمي كنم،يادم رفته بود قابليت ماكرو رو!

راستي من منظورم يه كامپايلر بود كه تو گوشي نصب شه!

اون انجمن بغلي باز نمي شه!
اينجا گفتم!
راستي چرا باز نمي شه؟

ali_net1376
25-11-2010, 23:23
دوستان ممنون مشکلم حل شد نمیدونم اول جرا نشد چون با همون فرمول همیشگی قفل+کال+پاور حل شد

ali_net1376
25-11-2010, 23:30
اره واقعا افتضاحه!
از بس با دوربين كار نمي كنم،يادم رفته بود قابليت ماكرو رو!

راستي من منظورم يه كامپايلر بود كه تو گوشي نصب شه!

اون انجمن بغلي باز نمي شه!
اينجا گفتم!
راستي چرا باز نمي شه؟

من انتطار شما رو از دوربین درک میکنم

ولی انصافا در حد خودش (با این قیمت) خوبه دیگه!!!!!!!:10::31:
اگر فقط و فقط یه فلاش زنون کوچولو داشت منم جزو طرفداراش میشدم

mamsana
25-11-2010, 23:46
من انتطار شما رو از دوربین درک میکنم

ولی انصافا در حد خودش (با این قیمت) خوبه دیگه!!!!!!!:10::31:
اگر فقط و فقط یه فلاش زنون کوچولو داشت منم جزو طرفداراش میشدم

اره عزيز!

عكس هاي اين دوربين واقعا عاليه! من منظورم از افتضاحه،عكس گرفتن خودم!

كلا من با دوربينش زياد كار نمي كنم!

ali_net1376
26-11-2010, 01:23
تاچ فلو براي امنيا ( m2d21aio )

بعد از spb shell تاچ فلو هم واقعا انقلابی دیگه توی گوشیهای ما ایجاد میکنه من همجین پستی رو ندیدم اگر هست هم برای یاداوری ...

اولا حتما باید تو حافظه داخلی نصب بشه خودم رو جانبی تست کردم نشد

20 تا 30 مگ حافظه خالی
توصیه میکنم هرموقع هارد ریت کردید( مثل الان من) نصب کنید

احتمالا نیاز به دات نت فریم ورک هم دارید مطمئن نیستم چون من از فبل نصب کرده بودم

100% تست شده کلی برنامه کاربردی داره ظاهرا گوگل مپ هم داره چون من تازه هارد ریست کردم گوگل مپ هم نصب نکردم ولی الان دقیقا جای من رو توی مپ نشون میده یکی از برنامه های جانبیشه البته

ولی از نظر زیبای spb shell قشنگ تره به نظر من
not all over

kaktoos.sa
26-11-2010, 01:47
خسته نباشید
واسه این گوشی کسی برنامه repligo رو داره اگه میشه یه لینکی چیزی به ما هم بدید ثواب داره
کلا برای کتبهای الکترونیکی اگه چیزی دارید لطفا دریغ نفرمایید
ممنون

ali_net1376
26-11-2010, 03:19
خسته نباشید
واسه این گوشی کسی برنامه repligo رو داره اگه میشه یه لینکی چیزی به ما هم بدید ثواب داره
کلا برای کتبهای الکترونیکی اگه چیزی دارید لطفا دریغ نفرمایید
ممنون

بیا عزیز امیدوارم کارت را ه بیافته

از اینم میتونی استفاده کنی

srh124
26-11-2010, 04:55
سلام به همه دوستان

تنظيمات خاصي نداره قاعدتا خودش بايد خودكار وصل بشه
اگه نشد برو توي همون ادرس كه اريالند گفته تنظيمات عمومي واسه پاكت پي سي رو پيدا كن و اعمال كن
دنبال pdf نگرد. ايرانسل براي اين گوشي چيز خاصي نداره

sarebon
26-11-2010, 14:33
سلام دوستان من یه مدت از کشور عزیزمون دور بودم حالا که برگشتم تو چند فروم عضو شدم به خاطر کارم چند سالی که ppcدارم نزدیک یه سال هم امنیا لایت دارم امید وارم بتونم هر کمکی از دستم بر میاد براتون انجام بدم

KAKHMAL
26-11-2010, 17:27
آقا كسي اينجا هست كه با رسكو اكسپلورر مشكل داشته باشه!!
من برام باز ميكنه رسكو رو
ولي وقتي ميخوام وارد يه فولدري بشم...
برنامه رو ميينده!!!
چه كنم؟!

mamsana
26-11-2010, 17:38

من نگاهش كردم
وقتي عين گوشي ميگيرمش،پايه هاش ميفته رو به بالا!
يعني نمي خوره بهش؟

osmaan
26-11-2010, 20:47
سلام
کسی برنامه ای میشناسه که بتونه جلوی وصل شدن برنامه ها به اینترنت رو بگیره؟

manmikrobam
27-11-2010, 00:07
سلام
برنامه خوب برای کنترل پاکت پی سی از طریق پی سی میشناسید با لینک بذاربد؟
من یزنامه Pochercontoroller رو نصب کردم ، patch هم شده ، وقتی کانکت میکنم یه لحظه صفحه نمایش موبایلم رو نمایش میده اما بلافاصله disconnect میشه!نقهمیدم از چیه!کسی اطلاع نداره مشکل از کجاست؟

AryanLand
27-11-2010, 00:26
سلام
برنامه خوب برای کنترل پاکت پی سی از طریق پی سی میشناسید با لینک بذاربد؟
من یزنامه Pochercontoroller رو نصب کردم ، patch هم شده ، وقتی کانکت میکنم یه لحظه صفحه نمایش موبایلم رو نمایش میده اما بلافاصله disconnect میشه!نقهمیدم از چیه!کسی اطلاع نداره مشکل از کجاست؟

سلام.

برنامه My Mobiler رو تست کن بببین جواب میده یا نه.:11:

adidas_nike
27-11-2010, 01:05
سلام

Manila-DialUp Enabler Disabler

manmikrobam
27-11-2010, 10:07
سلام.

برنامه My Mobiler رو تست کن بببین جواب میده یا نه.:11:
سلام
پیداش نکردم ، لینک ندارید ازش؟

a_ostad
27-11-2010, 10:34
آقا كسي اينجا هست كه با رسكو اكسپلورر مشكل داشته باشه!!
من برام باز ميكنه رسكو رو
ولي وقتي ميخوام وارد يه فولدري بشم...
برنامه رو ميينده!!!
چه كنم؟!
سلام
حتما از فارسی ساز aldurazy arabic استفاده میکنی!
این دوتا با همدیگه مشکل دارن باید یکیشون رو انتخاب کنی!
اگه رسکو میخوای فارسی سازتو عوض کن.

saeedfweb
27-11-2010, 12:10
دوستان کسی از اینترنت همراه اول استفاده میکنه
می تونه یه تست سرعت بگیره ببینیم سرعتش به چند می رسه
ممنون؟

sageet
27-11-2010, 12:45
من نگاهش كردم
وقتي عين گوشي ميگيرمش،پايه هاش ميفته رو به بالا!
يعني نمي خوره بهش؟

ببین اگه پایه‌هاش اینجایی که مشخص شده نباشه فک نکنم بخوره بهش، منم دقیق یادم نیست که بالا بود یا پایین ولی به یه نفر نشون دادم گفت بردش پایین هست برا همین هم پایه‌هاش باید پایین باشه که وصل شه به بردش(خودت هم نگاه کنی می‌بینی بردش‌رو) حالا اگه قیمت زیادی نداشته باشه و زحمتی نباشه از هردوش هم بگیر(هم پایه بالا، هم پایین)، بازم ممنون، نمی‌دونم چه جوری ازت تشکر کنم که افتادی دنبال این‌کار ...

لینک عکس(بزرگ‌تر) :

kaktoos.sa
27-11-2010, 13:02
دوستان کسی از اینترنت همراه اول استفاده میکنه
می تونه یه تست سرعت بگیره ببینیم سرعتش به چند می رسه
ممنون؟
____
دیروز من اومدم استفاده کنم 1000 تومن هم دادیم واسه یه روز یه ساعتم استفاده نکردم سرعت پایین بود و حوصلمون رو سر برد

راستی من اومدم که با اپرا برم دیدم تو صفحات فارسی مشکل داره ولی تو اینترنت اکسپلولر مشکلی نبود دوستان واسه شما هم همینجوریه ایا راه حلی داری
فرسی سازم هم موبدیوی 440 هست
یه سوال دیگه اینکه چطری میتونم از برنامه اس ام اس خو ویندوز موبایل استفاده کنم اینی که تو گوشی هست خیلی سنگینه یا اصلا برنامه دیگه ای استفاده کنم بهتره
ممنون

f_kusha
27-11-2010, 13:18
دیروز من اومدم استفاده کنم 1000 تومن هم دادیم واسه یه روز یه ساعتم استفاده نکردم سرعت پایین بود و حوصلمون رو سر برد

راستی من اومدم که با اپرا برم دیدم تو صفحات فارسی مشکل داره ولی تو اینترنت اکسپلولر مشکلی نبود دوستان واسه شما هم همینجوریه ایا راه حلی داری
یه سوال دیگه اینکه چطری میتونم از برنامه اس ام اس خو ویندوز موبایل استفاده کنم اینی که تو گوشی هست خیلی سنگینه یا اصلا برنامه دیگه ای استفاده کنم بهتره
ممنون

sms chat که یکی بچه ها نمی دونم اینجا یا یه جا دیگه گذاشته بود خیلی خوبه. حجم کم و محیط قشنگ و سرعت بالا...

m9780d
27-11-2010, 14:48
سلام

آخ اخ عثمان حرف دلم روزدی
من چندتا نرم افزار دارم هی خودکار وصل میشن به نت بعد نت هم وصل میمونه و شارژ گوشی.............
حتی تنظیماتی هست که خود ب خود بعد از مثلا 5 مین بلا استفاده اینترنت رو قطع کنه؟؟

mamsana
27-11-2010, 16:44
آخ اخ عثمان حرف دلم روزدی
من چندتا نرم افزار دارم هی خودکار وصل میشن به نت بعد نت هم وصل میمونه و شارژ گوشی.............
حتی تنظیماتی هست که خود ب خود بعد از مثلا 5 مین بلا استفاده اینترنت رو قطع کنه؟؟

اگه برنامه ميخواين:
تو اون پكي كه قبلا گذاشته بودم،يه برنامه به اسمه advance configuration بود
اونو برزيد و واردش شيد
بريد تو قسمت
menu/more settinge/connection
تو اونجا كانكشين هاي فعال رو ميينيد
رو هر كدوم كه كليك كنيد ميتونيد فعال يا قطع يا پيشفرض كنيدشون!

پايين همونجا هم تنظيمات قطع بعد از يه مدت هست!

البته برنامه هايي كه ريختيد به احتمال زياد توش تنظيماتي هست كه وصل شدن به نت غير فعال شه! و نيازي به اين برنامه نباشه!

KAKHMAL
27-11-2010, 20:58

ممنون
مگه چند نفر رو هم واسه یکی یه روز ‍\ول دادید رو هم(!!:46:!!)
عزیزم شما uc webbrowser نصب کنو خیال خودتو راحت کن!!!

AryanLand
27-11-2010, 22:46
سلام
پیداش نکردم ، لینک ندارید ازش؟

سلام.

اصلا" گشتید که پیدا نکردید؟!!!
یه سرچ تو گوگل میکردید تا 50 صفحه اولش همش در مورد همین برنامه هست شما چه جوری پیداش نکردید:31:
به هر حال این لینک دانلودش::11:

mamsana
27-11-2010, 23:21
ببین اگه پایه‌هاش اینجایی که مشخص شده نباشه فک نکنم بخوره بهش، منم دقیق یادم نیست که بالا بود یا پایین ولی به یه نفر نشون دادم گفت بردش پایین هست برا همین هم پایه‌هاش باید پایین باشه که وصل شه به بردش(خودت هم نگاه کنی می‌بینی بردش‌رو) حالا اگه قیمت زیادی نداشته باشه و زحمتی نباشه از هردوش هم بگیر(هم پایه بالا، هم پایین)، بازم ممنون، نمی‌دونم چه جوری ازت تشکر کنم که افتادی دنبال این‌کار ...

لینک عکس(بزرگ‌تر) :

اين پايه هاش بر عكسه اينه!

وقتي خواستم بخرم فروشنده گفت واسه امنيا ميخواي،گفتم واسه لايتش،گفت شارژ و هندزفري يكيه ديگه،گفتم اره،گفت همينه!

خيلي جاها هم نداشتن!
حالا من رفتم اون طرف ازش ميپرسم كه نوع ديگه اي هم داره يا نه!

راستي شايد يه كم طول بكشه!
خبر ميدم!

sageet
28-11-2010, 00:03

وقتي خواستم بخرم فروشنده گفت واسه امنيا ميخواي،گفتم واسه لايتش،گفت شارژ و هندزفري يكيه ديگه،گفتم اره،گفت همينه!

خيلي جاها هم نداشتن!

خبر ميدم!

اگه طرف اینارو گفته پس همین می‌تونه باشه، من خودم بازش نکردم، یعنی نتونستم، این یارویی هم که پرسیدم صبح ازش همچی سر درنمییورد!

mamsana
28-11-2010, 00:16
اگه طرف اینارو گفته پس همین می‌تونه باشه، من خودم بازش نکردم، یعنی نتونستم، این یارویی هم که پرسیدم صبح ازش همچی سر درنمییورد!

والا چي بگم!

منم وقتي ميپرسيدم،خيلي ها نداشتن!
بعضي ها هم كه زورشون ميومد حرف بزنن!
نمي دونم چرا تو علاعدين از اين گوشي زياد خوششون نمياد!
حتما چون ميبينن با اين امكانات بايد اين قدر ارزون بفروشن حالشون گرفته ميشه!

در هر صورت بهتره اطمينان پيدا كنيم،من خودم شك دارم،چون وقتي عين گوشي ميگيرمش،داخلش دو تا نقطه نقره اي رنگ هست كه بر عكس سوكت اصلي ميفته!
بزار مطمين شيم!

kaktoos.sa
28-11-2010, 11:39
دوستان چند صفحه قبل لینکهایی که برای برنامه رپلیگو بود خراب بود
لطف میکنید یه لینک دیگه بزارید

abfm
29-11-2010, 15:51
آقا يه برنامه منشي تلفني معرفي مي كنيد !!

saeedfweb
29-11-2010, 16:56
آقا يه برنامه منشي تلفني معرفي مي كنيد !!
iSecretary 4.6
چه زاقارت !!
چه جوری لینک بدیم

یاد گرفتین به ما هم یاد بدین

manmikrobam
30-11-2010, 09:38
سلام.

اصلا" گشتید که پیدا نکردید؟!!!
یه سرچ تو گوگل میکردید تا 50 صفحه اولش همش در مورد همین برنامه هست شما چه جوری پیداش نکردید:31:
به هر حال این لینک دانلودش::11:

سلام
آره بابا ، خدایش گشتم...اما راستش نه در گوگل...رفتم تو سایتهای فارسی گشتم که نبود
ممنون
:10:

sageet
30-11-2010, 15:55

خيلي جاها هم نداشتن!

خبر ميدم!

آقا این بردش‌ئه، ولی من نفهمیدم این سوکت چه‌جوری وصل می‌شه!

papillon11
30-11-2010, 19:41
سلام دوستان . من یه تبدیل به جک 3.5 واسه گوشیم گرفتم اما کار نمی کنه از اسپیکراش پخش می کنه ، مشکل می دونید چیه ؟ اگه درست به شو نیست یه هنذفری خوب بهم معرفی کنید ممنون

f_kusha
30-11-2010, 23:16
آقا این بردش‌ئه، ولی من نفهمیدم این سوکت چه‌جوری وصل می‌شه!

این برد که ماله گوشی نیست این یه عکس همینجوریه!!!

sageet
30-11-2010, 23:38
این برد که ماله گوشی نیست این یه عکس همینجوریه!!!

آره، حق با تو‌ئه، از این سایتای خارجکی برا فروش گذاشته بود بعد عکسشم این بود، منم هر چی نگاه کردم نقهمیدم که چرا اینجوریه ...

kaktoos.sa
01-12-2010, 14:13
اقا یه سوال اخر سر بهترین فارسی ساز برای این گوشی چی شد
تا الان کخ من فهمیدم گفتن موبدیوی
ولی نظر شما چیه
هنوز فارسی سازی نیومده که کلا هیچ مشکلی نداشته باشه
در ضمن لینکهای رپلیگو چندصفحه قبل کار نکرد اگه لینک جدیدی دارید لطف کنید

sageet
01-12-2010, 15:06
کسی گیمی سراغ نداره که مثله آسفالت باشه‌و با سنسور بازیش کرد؟

lexuses
01-12-2010, 20:18
دوستان کسی تشخیص دست خط فارسی برای این گوشی سراغ داره؟
برنامه rc mode رو هم پیدا نکردم اگه میشه یه لینک بذارید.
AryanLand
02-12-2010, 01:32
سلام.

Rc Mode:

f_kusha
02-12-2010, 10:50
سلام.

Rc Mode:

این rc mod چیکار می کنه؟:31:

AryanLand
02-12-2010, 20:29
این rc mod چیکار می کنه؟:31:

سلام.

میتونید رنگ صفحات و ...رو به رنگ دلخواه تغییر بدید.:11:

p30worldtizhosh
02-12-2010, 21:17
درود

1. امکانش هست بشه رو گوشی آندروئید نصبید ؟

2. هندزفری بلوتوت رو این گوشی (البته تو قسمت پخش آهنگ) جواب می ده ؟

3. کتاب های پرنیان رو کسی نصب و اجرا کرده ؟

ahp2005h
02-12-2010, 22:44
سلام بچه ها من يه هفته هست كه اين گوشي رو خريدم ولي فارسي ساز مناسب ژيدا نكردم كه حروفش بهم نريزه تو مسيج و اپرا هم بدون مشكل باشه . لطفا كمك كنيد . . .

ahp2005h
02-12-2010, 22:51
راستي كسي واسه امنيا لايت age of empires لمسي سراغ نداره؟؟

manmikrobam
02-12-2010, 23:12
سلام بچه ها من يه هفته هست كه اين گوشي رو خريدم ولي فارسي ساز مناسب ژيدا نكردم كه حروفش بهم نريزه تو مسيج و اپرا هم بدون مشكل باشه . لطفا كمك كنيد . . .
درود
متاسفانه مشکل بهم ریختگی فونت فارسی در پیامکها ربطی به نوع فارسی سازتون نداره و اپیدمیه
برای دیدن درست پیامهاتون دو سه تا راه است :
- select all کنید متن پیامک رو
- پیامک مدنظر رو فوروارد کنید
- سویچ کنید روی قسمت مسیج خود ویندوز که مشکل کندی عملکرد و بهم ریختگی رو نداره و بخش مسیج سامسونگ هم دست نخورده میمونه
در مورد مرورگر اینترنت هم توصیه میکنم از UCBrowser استفاده کنید که نه مشکل بهم ریختگی فونت فارسی داره و نه مشکل مواجه با پیلتر .
موفق باشید:10:

manmikrobam
02-12-2010, 23:18
سلام . دوستان این سایت رفتید :

منبع برنامه های تحت جاوا است .

mohammad_77
03-12-2010, 11:41
من یک برنامه تشخیص دست خط فارسی از یک جایی دانلود کردم ولی به نتیجه رسیدم خودم تایپ کنم سریعتره . تازه باید خوش خط هم مینوشتی و گرنه اشتباه تایپ میکرد .

osmaan
03-12-2010, 12:49
من یک برنامه تشخیص دست خط فارسی از یک جایی دانلود کردم ولی به نتیجه رسیدم خودم تایپ کنم سریعتره . تازه باید خوش خط هم مینوشتی و گرنه اشتباه تایپ میکرد .
خوب لینکش رو بزار دوست عزیز
کاچی به از هیچی!

a_ostad
03-12-2010, 18:27
درود

2. هندزفری بلوتوت رو این گوشی (البته تو قسمت پخش آهنگ) جواب می ده ؟

جواب میده ولی باید برنامه ی blue audio رو نصب کنی!
درحالت عادی جواب نمیده.
پیداش نکردی بگو لینک بدم.:20:

sageet
03-12-2010, 18:29
سلام . دوستان این سایت رفتید :

منبع برنامه های تحت جاوا است .

تنها جاوا نیست، اکثر سیستم‌عامل‌هارو داره .

mohammad_77
03-12-2010, 20:04
خوب لینکش رو بزار دوست عزیز
کاچی به از هیچی!

سایتی که گرفتم یادم نیست ولی طرف اسمش "tashtak" بود که توی خود فایل هم که براتون آپلود کرده ام هست :

KAKHMAL
04-12-2010, 20:00
تنها جاوا نیست، اکثر سیستم‌عامل‌هارو داره .
ولی اکثرا برنامه هاش جاوا هستش:27:

ali_net1376
05-12-2010, 00:53

دوستان اگه برنامه تشخیص دست خط eng میخواهید خود گوشی بین کیبورد ها سه تا بر نامه block rec وletter rec و transcriber هر سه تا دست خط eng رو تشخیص میدن که 2 تای اولی زیاد جالب نیست اما سومی خوبه

manmikrobam
05-12-2010, 11:41
افزایش سرعت و حل مشکل بهم ریختی sms

فعال کردن sms دیفالت ویندوز موبایل :

با یک registery editor مسیر زیر رو دنبال کنید :

HKEY-CURRENT-USER \ SOFTWARE \ MICROSOFT \ INBOX \ SETTINGS

وارد SMS AVAIABLE بشید و مقدارش رو از یک به صفر تغییر بدید و OK کنید.بعد گوشی رو ریست کند.

از این به بعد داخل بخش EMAIL که بشید TEXT MESSAGES رو میبینید .

البته با این کار SMS خود سامسونگ هم سر جاش میمونه

آقا من دهنم سرویس شد تا این مطلب بالا رو پیدا کردم اما هرچی میگردم این مسیری که گفته رو پیدا نمیکنم،کسی میتونه راهنمایی کنه؟

--------------------------------------------------

خودم کشف کردم :20:
مورد این بود که از registery editor استفاده نمیکردم و با اکسپلورر دنبالش میگشتم

-------------------------------------------------

جالبه ها...
فقط حیف که همه پیامکها رو یه جا نشون میده و کتگوری نداره

manmikrobam
05-12-2010, 13:22
#1275 post
سلام به همه
نمیدونم از لحاظ قانون فروم این کار صحیحه یا نه ولی به هر حال...
من 120 صفحه اول این تاپیک رو که خوندم نکات مهم رو توی یه فایل ورد واسه خودم کپی کردم که شاید بعدا به دردم بخوره.
حالا این فایل رو میذارم شاید برای شما قابل استفاده باشه
مثلا همین روش فعال کردن کردن دوربین جلو توی پست های قبلی گفته شده بود
توجه کنید که این پست ها از آخر به اول هست یعنی از صفحه 120 به صفحه 1 و فقط پست های مهم

osmaan
05-12-2010, 18:39
پست بالایی ماله این دوست عزیزمون هست

ُسلام به همه
نمیدونم از لحاظ قانون فروم این کار صحیحه یا نه ولی به هر حال...
من 120 صفحه اول این تاپیک رو که خوندم نکات مهم رو توی یه فایل ورد واسه خودم کپی کردم که شاید بعدا به دردم بخوره.
حالا این فایل رو میذارم شاید برای شما قابل استفاده باشه
مثلا همین روش فعال کردن کردن دوربین جلو توی پست های قبلی گفته شده بود
توجه کنید که این پست ها از آخر به اول هست یعنی از صفحه 120 به صفحه 1 و فقط پست های مهم

لینک دانلود:

موفق باشید
لطفا فقط متن پوست رو کپی نکنید!
یا اینکه اسم نویسنده هم ذکر کنید

manmikrobam
05-12-2010, 20:11

دوست عزیز اگر یکم بهتر نگاه میکردید میدیدی که اول از همه شماره پست گذاشته شده تا اشاره شده باشه این پست تکرار پست دیگه ای که به علت مفید بودن مجدد گذاشته شده
لزومی نداشت شما فول بگیری و کارت قرمز بدی...:angry:

ولی ببین عجب مچی ازم گرفتی...اصلاً فکرش رو هم نمیکردم...گفتم این مقاله علمی که پهلو به مقاله های انیشتین میزنه رو الان به اسم خودم میزنم و کلی لذتش رو میبرم....هیچ فکر اینجاش رو نکرده بودم که یه آدم زرنگی مثل تو باشه که مچم رو بگیره و جلو بقیه رسوام کنه...وای که تو چقدر تیزی...:42:

alfred88
06-12-2010, 00:45
با سلام . من امروز این گوشیرو گرفتم .
باید بگم که تجربه ی اوله منه تو خریده پاکت پی سی .برا همین ممکنه بعضی از سوالاتم مبتدی باشن که دوستان لطف کنن و کمی تامل کنن و از من خرده نگیرن.
اولین سوالی که دارم اینه که گوشی من به کامپیوتر وصل نمیشه .پی سی پیداش نمیکنه.
دوم.حتما باید سی دی نرم افزاره همراه دستگاه رو پی سی نصب بشه.؟
سوم .برنامه هاییرو که از پی سی میریزم روی گوشی توی کدوم قسمته حافظه باید باشه (تو کدوم قسمت باید بریزم )و بعد برای نصب روی گوشی از کدوم قسمته منو باید وارد بشم.این سوال بعد از حله مشکله اوله.
چهارم.الان هیچ نرم افزاری نصب نکردم یعنی موفق نشدم دوستان راهنمایی کنید که چه نرم افزار هایی اول از همه باید نصب بشن.
من قسمته زیادی از مطالبه تاپیکو خوندم و تاپیکه جمع بندیرو هم مطالعه کردم .در صورتی که پسته من موجبه بهم ریختگی نظمه تاپیک میشه از مدیران در خاسته اجرای قوانین را دارم.
با تشکر از دوستان

AryanLand
06-12-2010, 01:31
باید بگم که تجربه ی اوله منه تو خریده پاکت پی سی .برا همین ممکنه بعضی از سوالاتم مبتدی باشن که دوستان لطف کنن و کمی تامل کنن و از من خرده نگیرن.
اولین سوالی که دارم اینه که گوشی من به کامپیوتر وصل نمیشه .پی سی پیداش نمیکنه.
دوم.حتما باید سی دی نرم افزاره همراه دستگاه رو پی سی نصب بشه.؟
سوم .برنامه هاییرو که از پی سی میریزم روی گوشی توی کدوم قسمته حافظه باید باشه (تو کدوم قسمت باید بریزم )و بعد برای نصب روی گوشی از کدوم قسمته منو باید وارد بشم.این سوال بعد از حله مشکله اوله.
چهارم.الان هیچ نرم افزاری نصب نکردم یعنی موفق نشدم دوستان راهنمایی کنید که چه نرم افزار هایی اول از همه باید نصب بشن.
من قسمته زیادی از مطالبه تاپیکو خوندم و تاپیکه جمع بندیرو هم مطالعه کردم .در صورتی که پسته من موجبه بهم ریختگی نظمه تاپیک میشه از مدیران در خاسته اجرای قوانین را دارم.
با تشکر از دوستان

سلام.

شما برای ارتباط با کامپیوترتون اگر ویندوز XP دارید باید مایکروسافت اکتیو سینک رو نصب کنید و اگر ویندوز 7 یا Vista دارید برنامه مایکروسافت دیوایس سنتر رو نصب کنید.اگر رو سی دی گوشی نیست از سایت مایکروسافت دانلود و نصب کنید.
برنامه ها هم میتونن تو حافظه داخلی گوشی نصب بشن هم تو حافظه خارجی (مموری کارت).فقط یک تعداد کمی برنامه هستن که باید رو حافظه اصلی نصب بشن.
معمولا" اولین نرم افزار فارسی ساز هست واسه دریافت فارسی (در اس ام اس) و همینطور کیبورد فارسی واسه تایپ فارسی.
شما برای دسترسی به فایلعاتون میتونید از قسمت فایل اکسپلورر وارد بشید.:11:

kamyar_razban
06-12-2010, 08:25
سلام بچه ها بالا خره تونستم همراه بانک ملتو رو گوشیم نصب کنم با برنامه java fx که لینکشو براتون میزارم اسم این نرم افزار شبیه ساز ، JavaFX هست که از نرم افزار های شرکت اصلی Java یعنی Sun به حساب میاد و نسخه های متفاوتی اعم از Windows , Linux و سایر سیستم عامل ها رو داره که یکیشم Windows Mobile است.
من از سایت اصلی این نرم افزار رو دانلود کردم و در حالی بود که زیر سایت نوشته ی معروف تحریم ایران رو داشت " این نرم افزار به دلایلی در کشور شما قابل دسترس نیست " و به هیچ مشکلی بر نخوردم!
فقط دو نکته ی کوچیک اونم اینکه بعد از نصب همراه بانک و اجرای آن برای هر پرمیشنی که از شما درخواست کرد OK دهید تا روند عادی کار طی شود و بعد از انتخاب درخواستتون از همراه بانک (درخواست موجودی،حواله و …) و پیام درخواست شما با موفقیت ارسال شد ۱۰ ثانیه صبر کنید و همراه بانک رو دوباره اجرا کنید تا اطلاعات همراه بانک Refresh بشه و جواب درخواستتون نمایش داده بشه.
اما نکته ی بعد اونم اینکه به دلیل اهمیت بالای کار خودم و نیاز به همراه بانک وقت تست کردن بازی و بخصوص بازی های سه بعدی جاوا رو نداشتم که امتحانش رو به عهده ی شما دوستانم می گذارم.
دانلود:

کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

manmikrobam
06-12-2010, 10:24

با تشکر از دوستان

درود
دوست عزیز توصیه میکنم پست شماره 1275 رو نگاه کنید و فایل آپ شده رو دانلود کرده و مطالعه کنید
این فایل حاوی مطالب مفیدیه که پبسخ خیلی از سوالاتتون رو میده
برای دریافت نرم افزار هم توصیه میکنم به فروم ir-tci برید چون نرم افزار ها رو بر اساس کاربردشون طبقه بندی کردن و پیدا کردن نرم افزار مورد نیازتون خیلی آسونه
موفق باشید
صفای بچه های اهواز:40:

a_ostad
06-12-2010, 18:17
سلام دوستان
نرم افزاری هست که ویدیو های HD رو توی پاکت پیسی اجرا کن؟
برای همین گوشی میخوام!

osmaan
06-12-2010, 18:33
سلام دوستان
نرم افزاری هست که ویدیو های HD رو توی پاکت پیسی اجرا کن؟
برای همین گوشی میخوام!
فکر کنم coreplayer تا 720p رو میخونه
فورمتی که شما مدنظرتون هست چیه؟

a_ostad
07-12-2010, 00:02
فکر کنم coreplayer تا 720p رو میخونه
فورمتی که شما مدنظرتون هست چیه؟
بیشتر فرمت mkv گاهی اوقات هم avi .
مطمئنید که تا 720p رو ساپورت میکه؟
کسی میدونه آخرین ورن core player چنده؟

srh124
07-12-2010, 08:51

البته خود من هم توي اوون فايل اسم نويسندگان هر پست رو ذكر نكردم چون خيلي وقت ميگرفت
با اين حال .......

manmikrobam
07-12-2010, 12:05
سلام بچه ها بالا خره تونستم همراه بانک ملتو رو گوشیم نصب کنم [/URL]

دوست عزیز لازم نیست اندازه فونتتون رو انقدر بزرگ کنید...اگر پستتون مفید باشه دیده میشه حتا اگر میکروسکپی باشه

osmaan
07-12-2010, 12:07
سلام
دوستان کسی برنامه ای میشناسه که هر کلمه یا جمله انگلیسی بدیم تلفظ کنه؟

و اینکه برنامه ای سراغ دارید که بشه سرعت اینترنت گوشی رو چک کرد؟ جاوا هم باشه خوبه

sageet
07-12-2010, 12:50
سلام
...
و اینکه برنامه ای سراغ دارید که بشه سرعت اینترنت گوشی رو چک کرد؟ جاوا هم باشه خوبه

G-Netspeed

kaktoos.sa
07-12-2010, 14:09
فایل آپ شده رو دانلود کرده و مطالعه کنید
دوست عزیز میشه فایل رو یه جا دیگه هم (مثلا فور شیرد) یا خود سایت اپ کنی من ا رپید شر نمیتونم فایل رو بگیرم
ممنون

m9780d
07-12-2010, 14:24
سلام
جدیدا شارژ گوشیم زود تموم میشه خیلی زود اگه فقط سیم تو گوشی باشه و از صبح تا شب حرف نزنی فقط 1-2 تا اس ام اس 1 روز دوام نمیاره !!!!!!!!!!!!!!!
البته فریم ور رو عوض کردم و jc2 نصب کردم !

KAKHMAL
08-12-2010, 17:38
سلام
جدیدا شارژ گوشیم زود تموم میشه خیلی زود اگه فقط سیم تو گوشی باشه و از صبح تا شب حرف نزنی فقط 1-2 تا اس ام اس 1 روز دوام نمیاره !!!!!!!!!!!!!!!
1.یه چک بکن ببین برنامه ای چیزی توی استارت آپت نباشه که باطری رو بخوره!!
2.یه بار بدون سیم تست کن ببین باطریش چقدر میره!!
3.دیگه نظرام تموم شد
4.راستی بیخیل عوض کردن گوشی شدی؟!:27:

manmikrobam
08-12-2010, 22:54
دوست عزیز میشه فایل رو یه جا دیگه هم (مثلا فور شیرد) یا خود سایت اپ کنی من ا رپید شر نمیتونم فایل رو بگیرم
ممنون
چرا از رپیدشیر نمیتونی بگیری؟
ایمیل بده برات بفرستم

AryanLand
08-12-2010, 23:03
سلام

سلام.

تو این مدته جایی نیستی که وضعیت آنتن خراب باشه؟ چون اگر یه همچین جایی باشی به دلیل اینکه گوشی مدام مجبوره دنبال آنتن بگرده باطری خیلی سریع مصرف میشه.یا اینکه تو این مدته نور صفحه رو بیشتر نکردی؟اونم تاثیر زیادی داره.و همون موارد بالا که دوستمون فرمودن.

ممنون

سلام.

اگر فایلی که میخوای از رپید شیر بگیری زیر 20 مگ حجم داره با رپید باز بگیر.

آدرسش: w w w . r a p i d b a z . c o m (فاصله هارو بردار ).لینک فایل رو بزار تو لینک باکس این سایت برات لینک رو مستقیم میکنه.:11:

manmikrobam
09-12-2010, 10:40
سلام
آقا این تقویم رو کسی نصب کرده؟

9vin
09-12-2010, 11:11
اینم یه تم خوشکل واسه این گوشی......

manmikrobam
09-12-2010, 11:12

این چیه ؟:5:

ali kaka
09-12-2010, 12:21
این چیه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثنوي معنويه ديگه.نسخه ي پاكت پي سي

kaktoos.sa
09-12-2010, 15:15
با سلام
من جدیدا یه مشکل دارم
تونم اینه که وسط کار یکدفعه استروج کارد رو نمیشناشه همین دیروزم اینطوری شد و نمیدونم چرا یه سزی از برنامه های که تو استروج بود پریدند
حالا میخواستم ببینم دوستان به این مشکل برخوردند مشکل از کجاست راه حلی داره؟
ممنون

mohammad_77
09-12-2010, 21:23
سلام.
من یک ورژن از رام منو پایین برای اومنیا لایت دانلود کرده بودم که نسخه فیکس شده بود کلی باهاش هم حال کردم ولی وقتی که به گوشیم زنگ خورد دیدم ویبره اش قطع نمیشه . و جایی گفته یودند که همه گوشی های اومنیا این مشکل رو داره .
داشتم صفحات 160 تا 170 رو میخوندم دیدم انگار چند نفری دارند و مشکلی ندارند .
خلاصه اگر از دوستان کسی رام استارت پایین داره استفاده میکنه و مشکل ویبره رو هم نداره لطفا :11: لینک بدهد . واقعا دنبالش هستم . :10:
بی نهایت ممنون .

KAKHMAL
10-12-2010, 10:15
آقا یکی بود یه چند تا تم واسه این رام استارت پایین گذاشته بود!!!
من هرچی تو پستا گشتم پیدا نکردم کسی میدونه کجاست؟!

---------- Post added at 10:15 AM ---------- Previous post was at 10:14 AM ----------

سلام.
من یک ورژن از رام منو پایین برای اومنیا لایت دانلود کرده بودم که نسخه فیکس شده بود کلی باهاش هم حال کردم ولی وقتی که به گوشیم زنگ خورد دیدم ویبره اش قطع نمیشه . و جایی گفته یودند که همه گوشی های اومنیا این مشکل رو داره .
داشتم صفحات 160 تا 170 رو میخوندم دیدم انگار چند نفری دارند و مشکلی ندارند .
خلاصه اگر از دوستان کسی رام استارت پایین داره استفاده میکنه و مشکل ویبره رو هم نداره لطفا :11: لینک بدهد . واقعا دنبالش هستم . :10:
بی نهایت ممنون .
باید نسخه فیکس شدشو نصب میکردی
فک کنم اشتب زدی!!

mohammad_77
10-12-2010, 10:24
آقا یکی بود یه چند تا تم واسه این رام استارت پایین گذاشته بود!!!
من هرچی تو پستا گشتم پیدا نکردم کسی میدونه کجاست؟!

---------- Post added at 10:15 AM ---------- Previous post was at 10:14 AM ----------

باید نسخه فیکس شدشو نصب میکردی
فک کنم اشتب زدی!!

ممنون . خودت نصب کرده ای میتونی همون لینکش رو بدی ؟
فایلی که من نصب کردم یک فایل exe بود که پس از اجرا یک فایل نهایی تولید میکرد . اسم فایل exe هم eng_fix3 بود .

alex winson
10-12-2010, 11:06
رام استارت پایین منظورت همون touch flo 2dست؟ منم الان همین رام رو دارم خیلی راحت و سالم، ویبرشم مشکلی نداره
البته من یه سری فایلا و نرم افزارهای اضافشو پاک کردم اما قبلشم درست بود

تاپیکش توی modaco هست

KAKHMAL
10-12-2010, 13:20
ممنون . خودت نصب کرده ای میتونی همون لینکش رو بدی ؟
فایلی که من نصب کردم یک فایل exe بود که پس از اجرا یک فایل نهایی تولید میکرد . اسم فایل exe هم eng_fix3 بود .
آره منم همونو نصبیدم مشکلیم نداشتم
تو مداکو هم تاپیک اصلیشو خوندم نوشته بود که نسخه اولیش این مشکلو داشته!!!
در هر صورتمن این مشکلو ندارم!!:11:

mohammad_77
10-12-2010, 13:56
خیلی عجیبه که روی بعضی گوشی ها جواب نمیده و روی بعضی ها جواب میده . توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دارم دنبالش میگردم ببینم پیدا میکنم یا نه .

mohammad_77
10-12-2010, 19:00
سلام.
بالاخره مشکلمون حل شد . البته نفهمیدم چجوری ولی اولش یک رام با بوت لودرش رو نصب کردم و بعد اومدم سراغ این و یک جایی هم دیدم که یک نرم افزار گذاشته بود که اگر نصب کنید مشکل ویبره حل میشه . در هر صورت فعلا که درست شده و با ایتارت پایین و تمهاش حال میکنم .

KAKHMAL
10-12-2010, 21:31
سلام.
بالاخره مشکلمون حل شد . البته نفهمیدم چجوری ولی اولش یک رام با بوت لودرش رو نصب کردم و بعد اومدم سراغ این و یک جایی هم دیدم که یک نرم افزار گذاشته بود که اگر نصب کنید مشکل ویبره حل میشه . در هر صورت فعلا که درست شده و با ایتارت پایین و تمهاش حال میکنم .
آقا این رامه
یکم تاچ فلوش خز نیست؟!
هم گندست(میاد تو دهن آدم!!)
هم این که نصفش نیست!!!
گوگل مپ و....:41:
کسی نظری داره؟!

mohammad_77
10-12-2010, 23:56
آقا این رامه
یکم تاچ فلوش خز نیست؟!
هم گندست(میاد تو دهن آدم!!)
هم این که نصفش نیست!!!
گوگل مپ و....:41:
کسی نظری داره؟!

تاچ فلو رو که غیر فعال کرده ام . جز با spb mobile shell نمیتونم کار کنم . ولی هم سرعتش بالاست و هم برنامه اضافی نداره . از همه مهمتر تم های 6.5.x هستش .

kaktoos.sa
11-12-2010, 00:46
اقا جدیدترین رامی که خود سامسونگ واسه این گوشی داده چیه
رام اورجینال
اصلا داده؟

ahp2005h
11-12-2010, 00:58
سلام
درمورد اجراي اتفاقي برنامه ها در هنگام مرور در صفحه منو يا استارت كه دوستان گفتن از كاور اورجينال صفحه هست . من اول اين مشكلو داشتم ولي قلقش اينه كه موقع درگ كردن روي صفحه انگشت بايد با فشار بيشتر و بدون برداشتن و ضربه زدن روي صفحه حركت كنه تا مشكل باز شدن اتفاقي آيتم هاي صفحه بوجود نياد...

m9780d
11-12-2010, 12:40
1.یه چک بکن ببین برنامه ای چیزی توی استارت آپت نباشه که باطری رو بخوره!!
2.یه بار بدون سیم تست کن ببین باطریش چقدر میره!!
3.دیگه نظرام تموم شد
4.راستی بیخیل عوض کردن گوشی شدی؟!:27:

خودم اولین چیزی که به ذهنم رسید سیمکارت بود چون سیمم ایرانسل هست همراه آخرم رو انداختم ولی بازم فرقی نکرد!!!
برنامه ها همه بسته هستند!
بیخیال که نه اولیم پولی که دستم بیاد عوضش میکنم چون واقعا اذیتم میکنه و نمیتونم باهاش کنار بیام:31: البته منظورم از اذست خراب بودن نیست کلا یه سری مشکلاتی مثل صفحه نمایش و ......

mamsana
12-12-2010, 11:40
میبینم که همچنان تاپیک رو به جلو میره!

ما یه چند روز نبودیم!

من دیروز رفتم علاعدین یه گوشی سامسونگ B7722 از اون دو سیم کارته ها خریدم واسه یه شخصی!

یه چیز جالب توش بود تبدیل سوکت هندزفری سامسونگ به 3.5 میلیمتری استاندارد!

به گوشی خودم هم خورد!

این سامسونگ ... میمرد یه دونه از اونها هم تو گوشی ما میزاشت!
کلا خواسته همه چیز رو لایت کنه!
البته من که از اون تبدیل استفاده میکنم ولی اگه شما هم دنبال تبدیل میگردین 2 راه دارین:

1- اگه تونستید برید عین اون تبدیل رو پیدا کنید! که در اخر به این حالت :42: در خواهید آمد

2- یه گوشی B7722 بخرید به قیمت 260 تومان و از تبدیلش استفاده کنید!که اگه این کار رو هم کنید حتما در حین خرید این شکلی بودید:34: یعنی شیرین میزدید!

هر جور راحتید!

sageet
12-12-2010, 14:13
میبینم که همچنان تاپیک رو به جلو میره!

ما یه چند روز نبودیم!

من دیروز رفتم علاعدین یه گوشی سامسونگ B7722 از اون دو سیم کارته ها خریدم واسه یه شخصی!

یه چیز جالب توش بود تبدیل سوکت هندزفری سامسونگ به 3.5 میلیمتری استاندارد!

به گوشی خودم هم خورد!

این سامسونگ ... میمرد یه دونه از اونها هم تو گوشی ما میزاشت!
کلا خواسته همه چیز رو لایت کنه!
البته من که از اون تبدیل استفاده میکنم ولی اگه شما هم دنبال تبدیل میگردین 2 راه دارین:

1- اگه تونستید برید عین اون تبدیل رو پیدا کنید! که در اخر به این حالت :42: در خواهید آمد

2- یه گوشی B7722 بخرید به قیمت 260 تومان و از تبدیلش استفاده کنید!که اگه این کار رو هم کنید حتما در حین خرید این شکلی بودید:34: یعنی شیرین میزدید!

هر جور راحتید!

من اون اولا یدونه دوتیکه گرفتم که ۱۵ تومن دراومد برام، روش هم نوشته سامسونگ، جواب هم میده

saeedfweb
12-12-2010, 14:38
اقا ما یه چیزی رو پاک کردیم
سطل آشغالش کجاست؟
توی storage card بوده

mamsana
12-12-2010, 15:17
اقا ما یه چیزی رو پاک کردیم
سطل آشغالش کجاست؟
توی storage card بوده
شما انگار به كلمه pocket تو pocket pc توجه نكردي!

pc كه نخريدي!
رمت رو ريكاور كن شايد پيدا شه!

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 03:15 PM ----------

من اون اولا یدونه دوتیکه گرفتم که ۱۵ تومن دراومد برام، روش هم نوشته سامسونگ، جواب هم میده

چه خوب!

پس من 15 تومن به سودم شده!

saeedfweb
12-12-2010, 16:56
شما انگار به كلمه pocket تو pocket pc توجه نكردي!

pc كه نخريدي!
رمت رو ريكاور كن شايد پيدا شه!

یه ریکاوری چیزی؟
راهنمایی کنید
دو ساعت جلسه رو یادداشت بر نداشتم به امید اینکه رکورد کردم
بعدش حواسم نبود پاک کردم
هلپ
هلپ
فردا صورت جلسه باید بدم به رئیسمون :3:

mamsana
12-12-2010, 17:57
یه ریکاوری چیزی؟
راهنمایی کنید
دو ساعت جلسه رو یادداشت بر نداشتم به امید اینکه رکورد کردم
بعدش حواسم نبود پاک کردم
هلپ
هلپ
فردا صورت جلسه باید بدم به رئیسمون :3:

اوه موضوع اورژانسيه!

ياداشت برداشتي يعني نوشتي با اين گوشي؟
يا ضبط كردي يا فيلم گرفتي؟

در هر صورت رمت رو در بيار بزار تو رم ريدر وصل كن كامپيوتر

بعد با يه برنامه ريكاوري،بزن ببين پيدا ميكنه؟

من از برنامه هاي ريكاوري get data استفاده ميكنم خوبه!

از اين مجموعه نرم افزارها اگه داشته باشي خوبه!توش هست!

mamsana
12-12-2010, 18:02
راستي اگه فايل رو با رسكو اكسپلورر پاك كردي،ببين تو سطل اشغال اون شايد رفته باشه!

up رو بزن تا سطل اشغال رو نشون بده

saeedfweb
12-12-2010, 18:41
ننوشتم
رکوردرش رو روشن کردم و سرم به کارای خودم گرم شد
خیالمم هم راحت بود که بعدا از روی گوشی پیاده می کنم و می شه صورتجلسه امون

راستي اگه فايل رو با رسكو اكسپلورر پاك كردي،ببين تو سطل اشغال اون شايد رفته باشه!

با رسکو پاک نکردم

ممنون

nazaninsha
12-12-2010, 19:45
سلام به اعضای محترم این تاپیک
شرمنده من یه سوال فنی داشتم
اگر بخواهیم آهنگ خاصی را برای آلارم بیدار باش یا اس ام اس یا زنگ، بگذاریم چه باید بکنیم؟

KAKHMAL
12-12-2010, 20:31

راستی مامسانا میری موداکو و ایکس دی ای دیگه محل به این فروم نمیذاری؟!:5::13:
اونجا گفته بودی میخوای رام کوک کنی!!:21:
چی شد؟!:10::40:

mamsana
12-12-2010, 23:21
راستی مامسانا میری موداکو و ایکس دی ای دیگه محل به این فروم نمیذاری؟!:5::13:
اونجا گفته بودی میخوای رام کوک کنی!!:21:
چی شد؟!:10::40:

سلام

اونو 2 هفته پيش گفتم!
كلا يه مدتي كم ميام نت!
امتحاناي دانشگاه داره شروع ميشه و من هه طبق عادت هممون شب امتحانيم كه البته الان ماه امتحانيم!

رام رو دامپ كردم و دل و روده ش رو ريختم بيرون و داشتم خوب پيش ميرفتم كه نتونستم دل و روده هاي پهن شده تو كف دسكتاپم رو جمع كنم!
بعد از اونم ديگه زياد نرسيدم كلا با كامپيوترم كاري انجام بدم!
فايلها هنوز همون جوري مونده! رو سيستمم!
ايشالا امتحانام تموم شه ميرم سراغشون!
...........................

Royce
12-12-2010, 23:26
با سلام
امیدوارم برای دوستان پست مفیدی باشه
همه مواردو هم خودم قبل از این پست تست کردم و جواب داده

کسایی که مثل من از spb mobile shell استفاده میکنن و میخوان آیکونهای weather شون خوشکل مشکل تر بشه این فایل رو اکسترکت کنن و توی فولدر spb کپی کنن و جایگزین فایلهای پیش فرض کنند.

mediafire.com/?f9mfsdkb414wkgy

همچنین توی یه سایت یه روشی دیدم که خودشون نوشته بودن با این کار میشه سرعت spb mobile shell و تا حدی افزایش داد و با تسک منیجر امتحان کرده بودند و جواب گرفته بودند
اما روشش به این صورت بود که توی فولدر spb یه فولدر زیپ شده هست به نام SpbMobileShellLoc.zip
کاری که ما باید بکنیم اینه که وارد این فولدر بشیم و تمام فایل ها به جز SpbMobileShell_en.htm و SpbMobileShell_en.txt رو پاک کنیم.در واقع اینها فایلهای زبان های مختلف بودند.

اگه دوست دارید قفل گوشیتون مثل آندروید بشه فایل زیر و بنصبید

mediafire.com/?tqkqm7hsjyo12k7

گوشی من مرتب میخواد به gprs وصل بشه و موقعیت ماهواره ها رو دانلود کنه و جیب ما رو خالی :دی
برای جلوگیری از این اتفاق 2 راه میگم
اول اینکه به مسیر زیر برید:
start->settings->general settings->gps->xtra
وسپس به صورت دستی download extra date رو بزنید تا آپدیت بشه و بعدش تیک گزینه های enable extra server و enable sntp server رو بردارید.حالا وقتی وارد نرم افزارهای جی پی اس میشید یا گوشی و سافت ریست میکنید دیگه به اینترنت وصل نمیشه و ما رو هرس بده.

راه دوم استفاده از برنامه DataController هست

mediafire.com/?gzhji66afzrj58v

موفق باشید

AryanLand
13-12-2010, 14:23
سلام به اعضای محترم این تاپیک
شرمنده من یه سوال فنی داشتم
اگر بخواهیم آهنگ خاصی را برای آلارم بیدار باش یا اس ام اس یا زنگ، بگذاریم چه باید بکنیم؟

سلام.

اول نگاه کن ببین فرمت فایلهای پیش فرض چیه بعد فایلهایی رو که میخوای اضافه کنی کانورت کن به اون فرمت بعد بریز تو پوشه ویندوز.:11:

osmaan
13-12-2010, 18:41
دوستان کسی فبنگر پرینت فیک برای این گوشی سراغ نداره که کار کنه؟
من سه نسخه مختلف رو امتحان کردم اصلا نصب نمیشه

HOSSEIN DRIVER
14-12-2010, 05:45
سلام بچه ها من یک ماهه خریدمش
یه مطلبی خوندم یه جایی دوتاازبچه هادرباره گوگل مپ خود گوشی حرف میزدن:10:( پست 615) منظور کدوم نرم افزاره نکنه اینو میگن که تو قسمت live search هستش وقتی وارد live search ازمنوی اصلی میشی یه نقشه هست:13: اگه اشتباه میکنم جای گوگل مپشو به ما هم بگین فیض ببریم من که چیزی به اسم google map توگوشی ندیدم خودم نسخه چهارشو نصب کردم:8:

m9780d
15-12-2010, 17:08
سلام بچه ها من یک ماهه خریدمش
یه مطلبی خوندم یه جایی دوتاازبچه هادرباره گوگل مپ خود گوشی حرف میزدن:10:( پست 615) منظور کدوم نرم افزاره نکنه اینو میگن که تو قسمت live search هستش وقتی وارد live search ازمنوی اصلی میشی یه نقشه هست:13: اگه اشتباه میکنم جای گوگل مپشو به ما هم بگین فیض ببریم من که چیزی به اسم google map توگوشی ندیدم خودم نسخه چهارشو نصب کردم:8:

نه
شما از ویدگت ها گوگل رو باز کن
وقتی اومد تو صفحه تودی اون گوشه ویدگت نوشته گوگل مپ یا مپ درست یادم نیست
وقتی روش کلیک کنی شروع به نصب میکنه بعد شما گوگل مپ داری

HOSSEIN DRIVER
17-12-2010, 01:24
اقا من در این لحضه فهمیدم که یک احمق هستم چیز به این سادگیو نفهمیدم:18::19:بایداول خوب میگشتم بعد میرسیدم حیف نون که من بخورم:41::13::2:اقا دمت گرم:11:

HOSSEIN DRIVER
17-12-2010, 01:46
حالا که معلوم شد من یه احمق هستم:27:لطف کند بگید نرم افزار Samsung Mobile navigator که شنیدم روی omnia2هست رو میشه گیر اورد؟:13:

hojjatinho
17-12-2010, 14:59
دوستان چه جوری gprs ایرانسل رو برای این گوشی فعال کنم؟

lexuses
17-12-2010, 20:06
آقا این اسکین قفل اندروید رو یکی یه جای درست آپلود کنه لطفا!

ali_net1376
18-12-2010, 04:57
دوستان چه جوری gprs ایرانسل رو برای این گوشی فعال کنم؟

دیگه نیاز به فعال کردن نیست از سره کوچه یه سیم کارت بخر بذار تو گوشی برو تواینترنت به همین راحتی

KAKHMAL
19-12-2010, 21:44
سلام
bebakhshid finglish type mikonam(keyboardam kharabe) age yeki az doostan tarjome kone mamnon misham

az ina ke begzarim badbakht shodam!!!!:19::41:
man inbox sms ham khalie vali dasgam mige yedone sms nakhonde vojod dare!!!
va moshkel injast ke har 5 dagige ye bar vibre ham mire(divoone konandast:19::19::19::19::19:)
chi kar konam!!????
yadame yeki dige az bacheha ham hamin moshkelo dasht!!!
che kardi bain moshkel?
jigaram mesl jigar zoleikha shode komak konid:19::19::19::19::19:

f_kusha
20-12-2010, 20:28
سلام
bebakhshid finglish type mikonam(keyboardam kharabe) age yeki az doostan tarjome kone mamnon misham

az ina ke begzarim badbakht shodam!!!!:19::41:
man inbox sms ham khalie vali dasgam mige yedone sms nakhonde vojod dare!!!
va moshkel injast ke har 5 dagige ye bar vibre ham mire(divoone konandast:19::19::19::19::19:)
chi kar konam!!????
yadame yeki dige az bacheha ham hamin moshkelo dasht!!!
che kardi bain moshkel?
jigaram mesl jigar zoleikha shode komak konid:19::19::19::19::19:

می خوام بری حالشو ببریا!!اصلا هم نیازی به پاک کردن چیزی نبود.فقط همین فایل رو کپی کن تو گوشی و اونجا اکسترکت کن تا اشک شوق تو چشات حلقه بزنه...:دی
اگه اینقد اب و تابش دادم واسه اینه که خودم همچین حالی داشتم...
حجم 3 کیلوبایت!

manmikrobam
21-12-2010, 09:04
با درود
دوستان کسی از نرم افزار TV استفاده کرده رو این گوشی که البته جواب هم گرفته باشه و تونسته باشه چیزی ببینه؟
من SPB TV رو نصب کردم،کانالهای خوبی هم داشت اما هیچی پخش نمیشد!
کسی برنامه ای میشناسه که هم کانالهای بیشتر و کانالهای ایرانی رو داشته باشه و هم بشه چیزی باهاش دید؟
پیشاپیش تشکر:10:

kaktoos.sa
21-12-2010, 11:20
دوستان حرفه ای لطف میکنن کوک کردن رام واسه امنیا لایت رو به ما هم یاد بدن البته خارجیش بود ولی ما انگلیسیمون زیاد قوی نیست دوستان لطف میکنن فارسیش رو به ما هم بگن یا پی دی اف فارسیش رو لطف کنی

اینم گوگلیش به زبان انگلیسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون

KAKHMAL
21-12-2010, 20:22
می خوام بری حالشو ببریا!!اصلا هم نیازی به پاک کردن چیزی نبود.فقط همین فایل رو کپی کن تو گوشی و اونجا اکسترکت کن تا اشک شوق تو چشات حلقه بزنه...:دی
حجم 3 کیلوبایت!
ممنون کلا داشتم دیوونه میشدم
تو موداکو هم که \ست گذاشتم کسی یلد نبود!!!:18:
:40::11::5::10::8:

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

دوستان حرفه ای لطف میکنن کوک کردن رام واسه امنیا لایت رو به ما هم یاد بدن البته خارجیش بود ولی ما انگلیسیمون زیاد قوی نیست دوستان لطف میکنن فارسیش رو به ما هم بگن یا پی دی اف فارسیش رو لطف کنی

اینم گوگلیش به زبان انگلیسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون
صب کن مامسانا امتحاناش تموم شه!!!
تو موداکو با یه ایتالیایی شروع کرده بودن به یادگیری
وقتی امتحاناش تموم شد میایم یه جا خفتش میکنمیم!!:21:(حالا مگه اینجا سر گردنس)
بزور آموزشو ازش میگیریم:31:
چه گل \سریم من:27::18::10::20::31:

KAKHMAL
21-12-2010, 20:33
حجم 3 کیلوبایت!
راستی با بردن اسمت و ای دیت تو موداکو این نرم افزارو گذاشتم:10:

f_kusha
21-12-2010, 21:55
راستی با بردن اسمت و ای دیت تو موداکو این نرم افزارو گذاشتم:10:

البته من خودم هم از یکی از همین فروم های اجنبی گرفته بودم ولی کلی گشته بودم :19:خوب کردی گذاشتی تا هر کی این مشکلو پیدا میکنه راحت بره سراغش و نخواهد مثل ما کلی ... :دی

srh124
23-12-2010, 00:04
سلام به همه
پدر ما رو در اورد این ایرانسل نامرد تا جشنواره زمستونیش رو شروع کرد.

با درود
دوستان کسی از نرم افزار TV استفاده کرده رو این گوشی که البته جواب هم گرفته باشه و تونسته باشه چیزی ببینه؟
من SPB TV رو نصب کردم،کانالهای خوبی هم داشت اما هیچی پخش نمیشد!
کسی برنامه ای میشناسه که هم کانالهای بیشتر و کانالهای ایرانی رو داشته باشه و هم بشه چیزی باهاش دید؟
پیشاپیش تشکر:10:

من امتحان کردم نشون میده. البته اینترنت من Edge هست.
ضمنا باید بذاری روی کیفیت پایین یعنی 110 کیلوبیت و نه 350 کیلوبیت.
فقط بعضی از شبکه ها رو میشه بدون قطع شدن های مستمر در تصویر مشاهده کرد.

mamsana
23-12-2010, 12:38
آقا این اسکین قفل اندروید رو یکی یه جای درست آپلود کنه لطفا!

Android Lock

قفل آندروییدی

بدون هیچ توضیحی اگه دوست دارید دانلود بکنبد

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:36 PM ----------

تاچ فلو 2 بعدی

TF2D WQVGA

نحوه نصب:

1) فایل فشرده ی دانلودی را از حالت فشرده در بیاورید
2) فایل های شماره 1 تا 14 را نصب کنید
3) سافت ریست کنید
4) فایل شماره 15 (هسته برنامه) را نصب کنید
5) سافت ریست کنید
6) فایل های شماره 16 و 17 و 18 را نصب کنید
7) سافت ریست کنید
8) فایل شماره 19 (تقویم فارسی مانیلا) رو نصب کنید
9) سافت ریست کنید
10)فایل شماره 20 (شخصی ساز مانیلا) رو نصب کنید
11)سافت ریست کنید

نکته ها:

1) بعضی از زبانه های برنامه به احتمال زیاد به درستی کار نمی کنند مانند پخش کننده آهنگ،نمایش دهنده عکس ها و ... که این زبانه ها را با برنامه M2DC که در استارت منو وجود داره می توان حذف کرد
2) اگر در نصب هر کدام از فایل ها با مشکل مواجه شدید با یک سافت ریست دوباره انجام دهید
3) بهترین زمان نصب بعد از هارد ریست است

osmaan
23-12-2010, 19:07
دوستان کسی فبنگر پرینت فیک برای این گوشی سراغ نداره که کار کنه؟
من سه نسخه مختلف رو امتحان کردم اصلا نصب نمیشه

کسی سراغ نداره؟

KAKHMAL
23-12-2010, 21:17
Android Lock

قفل آندروییدی

بدون هیچ توضیحی اگه دوست دارید دانلود بکنبد

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:36 PM ----------

تاچ فلو 2 بعدی

TF2D WQVGA

نحوه نصب:

3) سافت ریست کنید
5) سافت ریست کنید
7) سافت ریست کنید
9) سافت ریست کنید
11)سافت ریست کنید

نکته ها:

1) بعضی از زبانه های برنامه به احتمال زیاد به درستی کار نمی کنند مانند پخش کننده آهنگ،نمایش دهنده عکس ها و ... که این زبانه ها را با برنامه M2DC که در استارت منو وجود داره می توان حذف کرد
2) اگر در نصب هر کدام از فایل ها با مشکل مواجه شدید با یک سافت ریست دوباره انجام دهید

ممنون
من خودم میخواستم بعد امتحانا ترجمه کنم بذارم که گذاشتی:10::11:
راستی فیکسر آلبومشو نذاشتی:19::18::40:

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

راستی بچه ها کسی هست که تبدیل فیش 3.5 گذاشته باشه(بجز مامسانا:31:)یا هندزفری 2 تیکه یا یه هندفری اورجینال خود گوشی رو خریده باشه؟!
اگه هست لطفا مشخصات کامل هندزفری+مکان خرید(پلاک و...)+اگه ممکنه قیمت!!!
چون من هندزفریم گم شده:41: حالا کل شهرمونو زیرو رو کردم کلا همه تو شهر ما به اومنیا لایت ارادت خاص داشتن(مجبور بودم 30-40 بار اسمشو بگم تا یاد بگیرن:2:)کلا مثل اینکه همچین چیزی وجود خارجی نداره!!!!
تعجیل فرمایید لطفا منتظرم

p30worldtizhosh
24-12-2010, 14:11
تاچ فلو 2 بعدی

TF2D WQVGA

درود

تمام مراحل رو به ترتیب رو گوشی نصبیدم
ولی اجرا نشد!!

کسی بدون مشکل نصبیدتش ؟؟

ali kaka
24-12-2010, 14:32
راستی بچه ها کسی هست که تبدیل فیش 3.5 گذاشته باشه(بجز مامسانا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یا هندزفری 2 تیکه یا یه هندفری اورجینال خود گوشی رو خریده باشه؟!
اگه هست لطفا مشخصات کامل هندزفری+مکان خرید(پلاک و...)+اگه ممکنه قیمت!!!
چون من هندزفریم گم شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا کل شهرمونو زیرو رو کردم کلا همه تو شهر ما به اومنیا لایت ارادت خاص داشتن(مجبور بودم 30-40 بار اسمشو بگم تا یاد بگیرن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کلا مثل اینکه همچین چیزی وجود خارجی نداره!!!!
تعجیل فرمایید لطفا منتظرم
من یه 2 تکه سفارش دادم برام آوردن 15 تومن.مارکش سامسونگه.مالn86 بهش میخوره

KAKHMAL
24-12-2010, 17:20
من یه 2 تکه سفارش دادم برام آوردن 15 تومن.مارکش سامسونگه.مالn86 بهش میخوره
ممنون از جواب دادن
از کجا؟!
منظورم اینه اگه به یه نفر بگم بره برام هندزفری n86 بگیره دیگه حله؟!!
و اگه ميشه يه عكسمن بذار ممنون

ali kaka
25-12-2010, 19:27
ممنون از جواب دادن
از کجا؟!
منظورم اینه اگه به یه نفر بگم بره برام هندزفری n86 بگیره دیگه حله؟!!
و اگه ميشه يه عكسمن بذار ممنون نمیدونم.من به یکی از بچه ها که مغازه داره گفتم برام بیاره.گفت مال n86 بهش میخوره.خیلی سخت گیر میاد .اگه تهرانی بری علایدین پیدا میکنی.
دقیقا همینه
Samsung AARM0U3BBE Mic Cable Adapter with Soft-Gel In Ear Stereo Earbud Headset micro-USB connector – Headset Hands-Free for Samsung Eternity II (SGH-a597) Flight (SGH-a797) Gravity 3 (SGH-t479) Gravity Touch (SGH-t669) Mythic (SGH-a897) Rugby II (SGH-a847) SGH-t369 Smiley [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (SGH-t359) Strive (SGH-a687), A197, T369 Review

f_kusha
26-12-2010, 23:16
یه لاک اسکرینه خوشگل که فقط همین ورژن yellow man اش به گوشی ما خوب می خوره.
الان امتحان دارم نمی رسم ولی بعدا براتون کامل می ذارم، در مورد این هم اگه سوال داشتین در خدمتم.
توی ستینگش که برین اولیش کار نمیده هیچی فک کنم دومی: میتونین یه سری تنظیمات رو تغییر بدین.
unlock info هم اگه خیلی ظریف بزنین میشه نشون نده. چون منوش 800*480 هست این دکمه اخریه می افته زیر کنسل که با یکم حوصله من زدمش :دی خود لاک هیچ مشکلی نداره.

nazaninsha
27-12-2010, 17:28
بچه ها این رامی که در این آدرس هست رو کسی امتحان کرده؟ اگر آره چطور جواب داده؟
و اینکه نوشته " فریمور اصلی به محض قرار دادن سیم کارت جدید و روشن کردن گوشی کانکشن ها رو به صورت خودکار ایجاد میکرد که با این رام این مورد انجام نمیشه" چیه؟
اگه این رام رو نصب کنم میتونم خودم کانکشنا رو بسازم؟راحت؟

kaktoos.sa
28-12-2010, 14:16
کدوم رام ؟
کدوم ادرس ؟؟
من که ادرسی نمیبینم!!!

اقا رام اصلی جدیدتر از jc2 چیزی نیومده هنوز؟
ممنون

KAKHMAL
28-12-2010, 17:47
و اینکه نوشته " فریمور اصلی به محض قرار دادن سیم کارت جدید و روشن کردن گوشی کانکشن ها رو به صورت خودکار ایجاد میکرد که با این رام این مورد انجام نمیشه" چیه؟

آره راحته:10:

sarebon
28-12-2010, 22:04

تاچ فلو 2 بعدی

TF2D WQVGA

نحوه نصب:

3) سافت ریست کنید
5) سافت ریست کنید
7) سافت ریست کنید
9) سافت ریست کنید
11)سافت ریست کنید

نکته ها:

تو پست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قبلا انگار معرفی شده نصبش هم اینقدر مراحل نداشت لطفا بگید که با اون فرق داره یا نه ؟

lexuses
29-12-2010, 19:09
سلام
بهترین برنامه برای رمز گذاری روی برنامه ها چه برنامه ای است؟:41:

nazaninsha
29-12-2010, 19:20

لینک تاپیکش :

لینک خود رام :

f_kusha
29-12-2010, 21:00
کیبرد swype مخصوص امنیا 2 که به گوشی ما هم می خوره. بعد از نصب توی تنظیماتش زبان رو از اسپانیولی بزارین رو انگلیسی. به درد تایپ انگلیسی می خوره و اصلا به درد فینگلیش نمی خوره ولی امکانات edit خوبی داره.
<a href=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]>(دانلود فایل)</a>
اگه لینک بالا نشد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -tci.org/forum/showthread.php?p=839393&posted=1#post839393

mamsana
30-12-2010, 09:50

لینک تاپیکش :

لینک خود رام :

عزیز این همون رام کوک شده معروف هست!!

تنها مشکلش همون ویبره هست!

---------- Post added at 09:50 AM ---------- Previous post was at 09:46 AM ----------

تو پست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قبلا انگار معرفی شده نصبش هم اینقدر مراحل نداشت لطفا بگید که با اون فرق داره یا نه ؟

عزیز اون یک بعدی هست! ساعتش هم انالوگ می باشد! هنگ و گیر زیاد داره و کلا چیزه جالبی نیست!

شما اونی که من گذاشتم رو بریزی متوجه میشی!

مراحلش هم به خاطر کامل بودنش هست!

شرمنده دیر جواب دادم!

mamsana
30-12-2010, 09:57
ممنون
من خودم میخواستم بعد امتحانا ترجمه کنم بذارم که گذاشتی:10::11:
راستی فیکسر آلبومشو نذاشتی:19::18::40:

من الان وقت ندارم تو اون همه صفحه بگردم و فیکسر رو پیدا کنم!!:24::24: این 2 تا اوضاع من رو نشون میدن قشنگ!

خودت اگه تست شدش رو داری بزار!:40::40::46::46:

KAKHMAL
30-12-2010, 15:56
من الان وقت ندارم تو اون همه صفحه بگردم و فیکسر رو پیدا کنم!!:24::24: این 2 تا اوضاع من رو نشون میدن قشنگ!

خودت اگه تست شدش رو داری بزار!:40::40::46::46:
آره من خودم نصبیدم ولی الان یادم نیست از کجا کش رفتم حالا میگردم اگه تو میکرو اسدیم بود آپ میکنم:10:
درمورد تاچ فلو قبلی که معرفی شده بود واین جدیده که مامسانا زحمت ترجمه شو کشیده:10::11:
تاچ فلو قبلو نسخه 1.3 بود :2:
ولی این جدیده نسخه 2 است:40::31:

nazaninsha
30-12-2010, 18:51
[QUOTE=mamsana;5730941]عزیز این همون رام کوک شده معروف هست!!

تنها مشکلش همون ویبره هست!

---------- Post added at 09:50 AM ---------- Previous post was at 09:46 AM ----------

یعنی اصلا ویبره نداره؟
خوب پس اگه اینطوری باشه بدرد نمی خوره! پس من چی کنم؟! یه رام خوب میخوام که اینتر فیسش هم تاچ فلو یا یه چیز بهتر باشه ! از این رام و اینترفیس مخصوص سامسونگ خسته شدم!:42:
شما رامی سراغ ندارین؟:19:
خیلی ممنون

kaktoos.sa
31-12-2010, 12:52
یعنی اصلا ویبره نداره؟
نه ویبره داره ولی بعد از یه مدت گوشیت که رو ویبره باشه اینجور که دوستان گفتند حتی بعد از قطع تماس ویبره قطع نمیشه تا اینکه مجبور میشی گوشی رو ریست کنی
دوم من که خودم یه کوک شده نصب کردم به نظرم اصلا پایداری رام اصلی رو نداشت
برای اینترفیس هم مینونی اینترفیس جداگانه نصب کنی و اینتر فیس سامسونگ رو غیر فعال کنی

دوستان البته یه رام جدیدتر از jc2 هست که یکی از دوستان معرفی کرده که من خودم هنوز نصب نکردم مال اگوست 2010 هست که اگه تا حالا استفاده نکردید میتونید نصب کنید

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

دوستان کسی کابل تی وی i900 امنیا رو رو ایین گوشی امتحان کرده؟

KAKHMAL
31-12-2010, 22:17
نه ویبره داره ولی بعد از یه مدت گوشیت که رو ویبره باشه اینجور که دوستان گفتند حتی بعد از قطع تماس ویبره قطع نمیشه تا اینکه مجبور میشی گوشی رو ریست کنی
دوم من که خودم یه کوک شده نصب کردم به نظرم اصلا پایداری رام اصلی رو نداشت
برای اینترفیس هم مینونی اینترفیس جداگانه نصب کنی و اینتر فیس سامسونگ رو غیر فعال کنی

دوستان البته یه رام جدیدتر از jc2 هست که یکی از دوستان معرفی کرده که من خودم هنوز نصب نکردم مال اگوست 2010 هست که اگه تا حالا استفاده نکردید میتونید نصب کنید

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

دوستان کسی کابل تی وی i900 امنیا رو رو ایین گوشی امتحان کرده؟
ببینید عزیزان اگه فقط در مورد اون رام مشکلتون ویبرس:
اول رام رو نصب کنید:40:
اگه مشکل ویبره داشت هارد ریست کنین::2:
دیگه مشکل ویبره ندارین:10::5::18:
و در مورد رامم من که خیری ندیدم ازش مدام دارم هارد ریست میکنم
میخوام یه رام آفیشیال 6.5.5 بگیرم و ....(اگه سراغ دارین که 6.5.5 باشه دریغ نکنید)
در مورد تاچ فلو هم اصلا چیز شاخی نیست(حتی نسخه 2 یا 2.5 مش)من تا چند وقت تو کفش بودم بعد که نصبیدم دیدم اس پی بی خودمونخیلی شاخ تره:21::11:

good boy 2010
01-01-2011, 19:47
کسی رجیستر PhoneBak رو داره؟:19:

saeedfweb
02-01-2011, 19:16
دوستان کسی sms delivery report eraser 5.5 رو داره
من گرفتم
اما کرکش روی ویندوزم اجرا نمی شه
کسی می تونه یه سریال براش بگیره
user name: saeed
device ID: 35686183186
ممنون

mamsana
03-01-2011, 00:12
دوستان کسی sms delivery report eraser 5.5 رو داره
من گرفتم
اما کرکش روی ویندوزم اجرا نمی شه
کسی می تونه یه سریال براش بگیره
user name: saeed
device ID: 35686183186
ممنون

كركش ارور win 32 aplication ميده؟
اگه اين طوره بايد كپي كنيش تو جايي كه برنامه رو ريختي و از گوشي اجرا كني!

nazaninsha
03-01-2011, 19:53
آقا میخوام با توجه به گفته ی KAKHMAL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دلو بزنم به دریا و اون رامی که گفتم(رام کوک شده ی معروف که گفتین مشکل ویبره داره)رو نصب کنم.فقط یکی آدرس یه اموزش جامعه برای عوض کردن رام رو بهم بده.ممنون میشم.
و اگ یه رام بهتر سراغ دارین قبل از اینکه عوض کنم خبرم کنین!ممنون

manmikrobam
04-01-2011, 01:12
آقا میخوام با توجه به گفته ی KAKHMAL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دلو بزنم به دریا و اون رامی که گفتم(رام کوک شده ی معروف که گفتین مشکل ویبره داره)رو نصب کنم.فقط یکی آدرس یه اموزش جامعه برای عوض کردن رام رو بهم بده.ممنون میشم.
و اگ یه رام بهتر سراغ دارین قبل از اینکه عوض کنم خبرم کنین!ممنون

از من میشنوی نکن این کار رو

mehdixp
04-01-2011, 11:16
سلام به همه.
یک مشکل عجیبی امروز برام پیش اومد.گوشی را صبح روشن کردم دیدم وای فای را سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنه.خاموش روشنش کردم الان که بالا اومده پسورد رو قبول نمیکنه.نمی تونم وارد گوشی بشم.
نمی دونم چرا اینطوری شده.راهی داره؟هارد ریست کنم لیست Contactها میپره همش؟

nazaninsha
04-01-2011, 12:17
از من میشنوی نکن این کار رو
.
.
.
.
.
آخه دلیلش چیه؟
آخه KAKHMAL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که گفته مشکلی نداره!!!!
اگه نصب کنم مشکلی پیش میاد؟؟؟؟؟؟
آموزش نصب رو کسی نداره؟؟؟؟؟

max_3d
04-01-2011, 12:22
میدونم خلاف قانونه ولی قیمت این گوشی چند هست؟؟ من با ویندوز موبایل خیلی حال میکنم این گوشی چطور گوشی هست ؟؟؟

kaktoos.sa
04-01-2011, 12:42
آخه دلیلش چیه؟
آخه KAKHMAL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که گفته مشکلی نداره!!!!

منم که خودم نصب کرده بودم بازم برگشتم به رام اصلی یعنی خیلی ها این کا رو کردند البته مشکلی پیش نمیاد در هر صورت اگه بخوای میتونی امتحان کنی اگه خوشت نیومد برگرد به رام اصلی

kaktoos.sa
04-01-2011, 20:22
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبفرمایید این هم اموزش
به جای نقطه چین اینو بزار(سه نقطه رو یکی کن)
ir-tci...org

KAKHMAL
04-01-2011, 22:50
میدونم خلاف قانونه ولی قیمت این گوشی چند هست؟؟ من با ویندوز موبایل خیلی حال میکنم این گوشی چطور گوشی هست ؟؟؟
فک کنم حدود 230-250 باشه
میدونی چیه من بعد از گرفتن hd2 تو دستم بجز از تاچ گوشیم (و رزولوشن)کلا از بقیه قسمتهاش نسبت به hd2 راضی بودم
اینترفیس سامسونگ خیلی سگ تر از مال اچ دی سی هستش
تازه تنظیمات سامسونگ هم دم دست تر هست!!!
و فرستادن فایل با اچ تی سی= مرگ:2::41:
کلا گوشی جمع و جوریه!!!
البته اگه مایه +صبر داشته باشی یه گوشی الجی زده (آپتیموس فک کنم!!) سی پیو دوال داره:18::18::18::18:

ali kaka
05-01-2011, 14:01
دوستان من جدیدا به یه مشکلی برخوردم.هیچ بلوتوثی نمیگیرم و همش فیلد میشه.به کامپیوتر هم وصل میکنم میگه
synchorniz not compelet .reconnect دوباره هم میزنم نمیشه و هیچی رو نمیتونم بریزم تو گوشی.

nazaninsha
06-01-2011, 00:13
آقا این resco explore (جدیدترینش) انگار با بلوتوس مشکل داره! قضیه چیه؟ بعضی چیزارو اصلا بلوتوس نمیکنه؟؟؟؟!!!!
یه اکسپلورر خوب که بشه مارک کنی و بلوتوس کنی و پوشه رو بلوتوس کنی چی هست؟
ممنون از بچه های omnia lite

manmikrobam
06-01-2011, 11:08
.
.
.
.
.
آخه دلیلش چیه؟

اگر پستهای بیشتری راجع به این موضوع رو نگاه کنی میبینی که همه کسایی که رام عوض کردن در نهایت به این نتیجه رسیدن که رام اوریجینال دستگاه بهتر از همه بوده!
حالا خود دانی...بهرحال ماجراجویی اش هیجان خواست خودش رو داره دیگه...:27:

manmikrobam
06-01-2011, 11:20

قیمت اولیه اش با ضمانت اصلی فکر کنم حدود 250 باشه اما پول یه کارت حافظه رو هم بهش اضافخ کن+محافظ صفحه
کلاً گوشی بدی نیست و اگر برات عملکرد گوشی مهمه،امکانات خوبی داره
صفحه نمایشش فقط ضعیفه که اونم با توجه به قیمت گوشی قابل توجیه
در مورد ویندوز موبایل هم من توصیه میکنم بی خیال بشی
آندروئید الان حرف اول رو میزنه
اگر به اسمارت فونهای فروخته شده در دنیا نگاه کنی میبینی که 44% این گوشیها با آندروئید کار میکردن
در امریکا هم ویندوز موبایل در رده چهارم قرار داره و آندرویید ، اپل ، بلک بری چلوتر از اونن
مایکروسافت با ارائه ویندوز هفت به ولاقع میخواست جایگاهش رو در این میون ارتقاع بده
اگر به ده محصول دیجیتال برتر سال 2010 میلادی هم نگاه منی میبینی بعد iPad گوشی Galaxy سامشونگ با سیستم عامل آنروئید قرار گرفته
کلاً ویندوز موبایل هنوز در دنیا جای خودش رو باز نکرده و گویا مایکروسافت هم به همون درصد از یازار قناعت کرده و به فکر تحول بزرگ در این حوزه نیست
چقدر حرف زدم:20:

kaktoos.sa
07-01-2011, 11:37
دوستان من جدیدا به یه مشکلی برخوردم.هیچ بلوتوثی نمیگیرم و همش فیلد میشه.به کامپیوتر هم وصل میکنم میگه
synchorniz not compelet .reconnect دوباره هم میزنم نمیشه و هیچی رو نمیتونم بریزم تو گوشی.
در مورد بلوتوث شاید بلوتوثات میره تو حافظه گوشی و حافظت هم پره (البته شاید)
دومی هم یو اس بی تو به یو اس بی پشت مادر بورد بزن و کلا اگه درست نشد به احتمال زیاد یا اکتیو ساینس رو دوباره نصب کن یا ویندوز جدید بریز (البته اگه نشد)

صفحه نمایشش فقط ضعیفه که اونم با توجه به قیمت گوشی قابل توجیه

الته اینقدر هم ضعیف نیست چون تو این رزولوشن گوی i900 سامسونگ هم ویندوز موبایل هست و قبلا گوشی خوبی هم بوده
الان این رزولوشن ساپورت خوبی هم داره من که زیاد ضعفی نمیبینم تو رزولوشن و کلا با این رزولوشن گوشی جمع و جوری شده

آقا این resco explore (جدیدترینش) انگار با بلوتوس مشکل داره! قضیه چیه؟ بعضی چیزارو اصلا بلوتوس نمیکنه؟؟؟؟!!!!
یه اکسپلورر خوب که بشه مارک کنی و بلوتوس کنی و پوشه رو بلوتوس کنی چی هست؟
ممنون از بچه های omnia lite

بفرمایید اینم یه اکسپلورر خوب که من خودم از این استفاده میکنم و به نظر من که چیزی از رسکو کم نداره و نکته مهم اینکه این برنامه رایگان هست و کلی امکانات هم داره از جمله دسترسی و ادیت رجیستری

لینک دانلود:

اگر میخواید خودتان نوع های دیگرش رو دانلود کنید:

لینک سایت سازنده:

aqaehsan
07-01-2011, 23:13
سلام دوستان
کسی درباره usb Host این گوشی چیزی نمیدونه؟
اخه ویندوز موبایله خیره سرش .
با i900 نوکیا که سیستم عامله مائمو داره و تحت لینوکس نوشته شده usb Host راه انداختن .
و با یک ویندوز موبایل دیگه که الان اسمش یادم نیست هم دارن کار میکنن .(فک کنم گوشیش یا قدیمیه یا تو ایران نباشه)
منم خیلی دنبالش گشتم و تنها چیزی که تونستم به دست بیارم یه نرم افزاره زبون نفهم بود (البته من فقط میخواسنم فلش و هارد اکسترنال رو بشناسه و با موس و کبیورد و ... امتحان نکردم) وبعدش هم مجبور شدم هارد ریست کنم و دیگه هم فرصت نشد امتحان کنم.
اوه چقدر درد دل کردم.
اگه بتونیم راش بندازیم خیلی به درد میخوره.

AryanLand
08-01-2011, 01:14
سلام دوستان
کسی درباره usb Host این گوشی چیزی نمیدونه؟
اخه ویندوز موبایله خیره سرش .
با i900 نوکیا که سیستم عامله مائمو داره و تحت لینوکس نوشته شده usb Host راه انداختن .
و با یک ویندوز موبایل دیگه که الان اسمش یادم نیست هم دارن کار میکنن .(فک کنم گوشیش یا قدیمیه یا تو ایران نباشه)
منم خیلی دنبالش گشتم و تنها چیزی که تونستم به دست بیارم یه نرم افزاره زبون نفهم بود (البته من فقط میخواسنم فلش و هارد اکسترنال رو بشناسه و با موس و کبیورد و ... امتحان نکردم) وبعدش هم مجبور شدم هارد ریست کنم و دیگه هم فرصت نشد امتحان کنم.
اوه چقدر درد دل کردم.
اگه بتونیم راش بندازیم خیلی به درد میخوره.

سلام.

اون گوشی نوکیا که فرمودید N900 هست.(i900 نیست).در مورد ویندوز موبایلهای دیگه هم رو یه چند تایی تونسته بودن کار بگیرن رو آیمیت آلتیمیت 6150 و 8150 رو مطمئنم که راه انداخته بودن و دایموند و پرو هم فکر میکنم که موفق به راه اندازیش شده بودن .سعی میکنم منابعش رو برات پیدا کنم و لینک بزارم.(البته قول نمیدم چون این مسئله مال 2 یا 3 سال پیشه):11:

osmaan
08-01-2011, 09:01
اگر پستهای بیشتری راجع به این موضوع رو نگاه کنی میبینی که همه کسایی که رام عوض کردن در نهایت به این نتیجه رسیدن که رام اوریجینال دستگاه بهتر از همه بوده!
حالا خود دانی...بهرحال ماجراجویی اش هیجان خواست خودش رو داره دیگه...:27:
اگه با یه رام اوریجینال دیگه عوض کنیم چی؟ بازم مشکلی پیش میاد؟
بیشتر به خاطر این میگم که 6.5.3 یا 6.5.5 رو امتحان کنم

aqaehsan
08-01-2011, 12:13
سلام.

اون گوشی نوکیا که فرمودید N900 هست.(i900 نیست).در مورد ویندوز موبایلهای دیگه هم رو یه چند تایی تونسته بودن کار بگیرن رو آیمیت آلتیمیت 6150 و 8150 رو مطمئنم که راه انداخته بودن و دایموند و پرو هم فکر میکنم که موفق به راه اندازیش شده بودن .سعی میکنم منابعش رو برات پیدا کنم و لینک بزارم.(البته قول نمیدم چون این مسئله مال 2 یا 3 سال پیشه):11:
در مورد گوشی اشتباه کردم حق با شماست n900
منم تا یه جاهایی رفتم بعد چند مسیر پیش اومد
اول همون نرم افزاری که تو پست قبلیم گفتم
2- باید یه بلایی سر کابل usb میاوردی .
3- احتمالا باید کابلت یه تیکه باشه

KAKHMAL
08-01-2011, 12:47
منم يه بار به همچين مشكلي برخوردم
راه حلشم هارد ريسته

KAKHMAL
08-01-2011, 12:59
اگه با یه رام اوریجینال دیگه عوض کنیم چی؟ بازم مشکلی پیش میاد؟
بیشتر به خاطر این میگم که 6.5.3 یا 6.5.5 رو امتحان کنم
آقا شما بريز اگه خوشت نيومد برگرد رام اصلي مشكلي نيست كه

ali kaka
08-01-2011, 13:01
نقل قول:
در مورد بلوتوث شاید بلوتوثات میره تو حافظه گوشی و حافظت هم پره (البته شاید)
دومی هم یو اس بی تو به یو اس بی پشت مادر بورد بزن و کلا اگه درست نشد به احتمال زیاد یا اکتیو ساینس رو دوباره نصب کن یا ویندوز جدید بریز (البته اگه نشد)
نه /.جا دارم.
اکتیو هم دوباره نصب کردم.جواب نداد.
فکر کنم تنها راهش هارد ریسته.کی میخواد این همه برنامه رو دوباره نصب نه؟

saeedfweb
08-01-2011, 16:12
بچه دو تا راهنمایی لازم دارم
اول: نرم افزار SMS Delivery Receipt Fix v2.0.0 beta by 4pda.ir.CAB رو ریختم روی گوشی تنظیماتش رو هم انجام دادم
اما کار نمی کنه؟! جای خاصی کار خاصی باید انجام بشه؟
دوم: نرم افزار phoneAlarm_Pro_v3.00_Final_Build_440_4pda.ir.CAB رو هم ریختم
اونم کار نمی کنه
کسی تست کرده اینها رو؟؟
ممنون

KAKHMAL
08-01-2011, 20:50
نه /.جا دارم.
اکتیو هم دوباره نصب کردم.جواب نداد.
فکر کنم تنها راهش هارد ریسته.کی میخواد این همه برنامه رو دوباره نصب نه؟
لازم نیست
کافیه بری تو windows/start menu
و فایل programs رو کپی کنی تو حافظت و بعد از هارد ریست بریزی سر جاش
همه برنامه هات سر جاشه:27:

manmikrobam
12-01-2011, 10:56
چه سوت و کوره:41:

aqaehsan
12-01-2011, 20:38
امنیا لایت داران عزیز:19: :33:
درباره usb host گوشی کسی چیزی پیدا کرد؟ :question:

KAKHMAL
12-01-2011, 21:43
امنیا لایت داران عزیز:19: :33:
درباره usb host گوشی کسی چیزی پیدا کرد؟ :question:
میشه فارسی بنویسن؟!
یعنی بگو usb host چی هست:18:

saeedfweb
13-01-2011, 10:34
لازم نیست
کافیه بری تو windows/start menu
و فایل programs رو کپی کنی تو حافظت و بعد از هارد ریست بریزی سر جاش
همه برنامه هات سر جاشه:27:
یه سئوال برام پیش اومد
یعنی وبندوز موبایل با ویندوز PC متفاوته
رجیستری و اینا نداره؟! (آلبته داره ها)
من فکر کنم بعضی نرم افزارها رو نشه اینجوری "بدون نصب" استفاده کرد

KAKHMAL
13-01-2011, 11:48
یه سئوال برام پیش اومد
یعنی وبندوز موبایل با ویندوز PC متفاوته
رجیستری و اینا نداره؟! (آلبته داره ها)
من فکر کنم بعضی نرم افزارها رو نشه اینجوری "بدون نصب" استفاده کرد
رجیستری و اینا داره
ولی اکثر برنامه ها اجرا میشه:11:

ahp2005h
13-01-2011, 17:31
كمك . . .
سلام من دو ماهه اين گوشي رو گرفتم اما نرم افزار مخفي كردن اس ام اس هاي دريافتي مثل نرم افزار mumsms يا migitalsmartguard پيدا نكردم اگه كسي سراغ داره ممنون ميشم

علیغ
14-01-2011, 17:29
همراه بانک به راهتی بدون هیچ موردی نصب میشه هم بانک ملت هم بانک های دیگه هم با برنامه خودش و هم با برنامه midlet manager
که بدون مشکل نصب میشه و تمامی بازی برنامه ها و همراه بانک ها جواب میده
وبرای کابل tv در تمامی سایت ها زده که میخوره ولی روش نیست باید بگیری
فارسی سازش هم هست کیبورد فارسی تمامی رام ها روش میخوره بدون مشکل
هنگ و.... من که کاملا رازی هستم بهتر از htc و... هم هست gps و wlan و ...
که تمامن جواب میدن بدون مشکل باطری که فکر میکنم دیگه عالی تر از این نمیشه
در مورد این گوشی سوالی داشید امیل بزنید :rolleye::):rolleye:

KAKHMAL
14-01-2011, 21:21
كمك . . .
سلام من دو ماهه اين گوشي رو گرفتم اما نرم افزار مخفي كردن اس ام اس هاي دريافتي مثل نرم افزار mumsms يا migitalsmartguard پيدا نكردم اگه كسي سراغ داره ممنون ميشم
فک کنم تو سایت 4pda.ir بتونی چیز درست حسابی در مورد این پیدا کنی:10:

adidas_nike
15-01-2011, 00:13
ظاهرا نرم افزار جاوای روی گوشی با همراه بانک ملت مشکل داره ولی من با نصب نرم افزار javaFX تونستم همراه بانک رو نصب کنم. ولی هنوز رمز رو از بانک نگرفتم . و هنوز امتحان نکردم ببینم sms ها رو نرم افزار میره یا تو inbox گوشی . اگه کسی امتحان کرده یه توضیحی بده.

ahp2005h
16-01-2011, 11:24
kakhmal عزيز ممنون عجب سايت خوبي معرفي كردي كارم كه راه افتاد چند تا نرم افزار ديگه هم دانلود كردم:20:

---------- Post added at 11:20 AM ---------- Previous post was at 11:16 AM ----------

آقا ما اين بازي age of empires رو دانلود كرديم ولي اصلا تاچش فعال نميشه تو همون صفحه اول ميمونه كسي سراغ نداره كه تست كرده باشه ؟؟؟:41:

---------- Post added at 11:24 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

بچه ها نرم افزار تبديل عكس اسكن شده يا گرفته شده با گوشي رو به متن فارسي كسي نداره؟ شبيه smart cam خود گوشي

mamsana
16-01-2011, 11:47
WP7
رابط کاربری ویندوز هفت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک برنامه رایگان که می تونید ویندوز هفت رو حداقل به طور خیلی ناقص تجربه کنید.چیزه جالبیه و وقتی که نصب می کنید باید یه نیم ساعتی تنظیم و شخصی کنیدش تا جالب بشه!
رو OmnIa LiTe تست شده و به همه رزلوشین ها هم می خوره!

ali kaka
16-01-2011, 13:31
سلام دوستان.من شماره هامو تو سیم کپی کردم.سیم کارتو دراوردم.گوشی رو فذمت کردم.حالا که سیم رو میزنم هیچ کدوم از شماره هام نمیاد.!!!!!!!چیکار کنم حیاتیه.

KAKHMAL
16-01-2011, 22:46
سلام دوستان.من شماره هامو تو سیم کپی کردم.سیم کارتو دراوردم.گوشی رو فذمت کردم.حالا که سیم رو میزنم هیچ کدوم از شماره هام نمیاد.!!!!!!!چیکار کنم حیاتیه.
اگه واقعا حیاتیه تنها راهی که داری= خودکشی:41:
که البته پیشنهاد نمیشه:40:
ولی کلا شاید یه روزنه های امیدی باشه:10:
1. برو تو اکتیو سینسی که تو کامپیوتر نصب کردی یه چک بکن ببین شاید یه بار کپی ای چیزی ازش گرفته باشه!!
2. سعی کن ببین میتونی با برنامه های ریکاوری حافظه که تو گوشی نصب میشه زندشون کنی!!
3.برو از اونایی که شماره هاشون پاک شده دوباره شمارشونو بگیر:46:

توصیه ایمنی برای دفعه بعد:11::
sktools رو بنصبید از کل گوشی(یا اون بخشایی که مورد نظرتونه بک آپ بگیرین
اگه از کل گوشی بک آپ بگیرین(البته وقتی گوشی سالمه!!)میتونیت با نصب بک آپ گوشی رو بروز اول دربارید یعنی انگار نه انگار که هارد ریست کردین:11: