PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

ngame1390
27-09-2011, 10:22
سلام.
میگم خوشم میاد هیچکی اینجا اصلا بیدار نیست همه خوابن شما توی همون سایتی که واسه دانلود رام گذاشتم اگه بری کلوپ امنیا لایت هستش هر روز یک صفحه الان به صفحاتش اضافه میشه حداقل اینجا همه توی خواب زمستانی هستند و بعضی ها هم مشغول سوء استفاده از رام دیگران.
این رامی هم که لینک دادم رو نصب کنید تمام مشکلات صفحه ی لمسی که یکم ضعیفه یا تکرار حروف داره و... توش از بین رفته در ضمن فایل های مربوط به صدا و تنظیمات میکروفون و... به صورت پیش فرض رو ی این رام هست آقای هگمتانه یه سوال دارم جان من تو هم بلد هستی یک برنامه خودت بسازی که ادعای کوک رام کردی ما سه نفر همه توانایی برنامه نویسی و ساخت برنامه رو هم داریم جان من اصلا میدونی کوک رو چطور میشه انجام داد.
جان من اگه بلدی و مردی آموزش کوک رو بذار ما هم استفاده کنیم!
غیر از اینه.

ngame1390
28-09-2011, 21:15
talatalatala ی عزیز گفتی از وقتی که کارت حافظه رو بر داشتی دیگه با گوشیت مشکلی نداری درسته؟
اگه اینطوره احتمالا مشکل از هندزفری گوشیت هستش.
با یه هندزفریه دیگه امتحانش کن.
ببین این گوشی جای شارژر و هندزفری و کابل tv و... اش همه یک جایه پس مولتی فانکشن هستش سوکت اگه مشکل از سوکت شارژر یا هر اسمی میخوای روش بذاری باشه صد درصد شارژ گوشیت هم مختل میشه و یا شارژ نمیشه یا...
خلاصه بهت بگم احتمالا مشکل از هندزفری هاته.
اگه خواستی بهم پیام بده تا برات یه هندزفری با تبدیل 3.5 میلیمتری برات بفرستم.
قیمت هندزفری حدود 17-18 تومن با تبدیلش باید باشه.
ولی اول با یه هندزفری دیگه تست کن مطمئن شو که مشکل از هندزفریت هست یا برعکس هندزفری خودت رو با یه گوشی دیگه امتحان کن.

ngame1390
28-09-2011, 21:39
چون پرسیده بودید میگم برای تنظیم محل ریختن بلوتوث:
اول بالای صفحه جای علامت باطری کلیک کنید بعدش گزینه ی آنتن رو انتخاب کنید.
بلوتوث رو روشن کنید.
توی بخش تنظیمات بلوتوث خود سامسونگ برید توی دیوایس سرویسز گزینه ی آبجکت پوش رو بزنید در اونجا آدرس فایل رو تعیین کنید هر جا که میخواید کاملا هم درست کار میکنه.
نکته:اگر از رام های کوک شده استفاده میکنید دقت کنید که حتما نرم افزار my files توی اون رام وجود داشته باشه در غیر اینصورت اصلا محل ذخیره ی فایل رو نمیتونید تعیین کنید.
توی رام های کوک شده فقط من توی Modern rom همونی که آدرسش رو گذاشته بودم به خاطر این که خودم با کوکر ها همکاری کوچکی داشتم بهشون گفتم که این برنامه رو توی رام بذارن تا این مشکل توی رام وجود نداشته باشه.

ngame1390
28-09-2011, 22:13
کسانی که با این گوشی میخوان چت کنن :
yahoo massenger

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لینک خود سایت یاهو گویا پاک شده ولی لینک جایگزین هستش.
بازم اگه وقت کردم nimbuzz رو که خودم دارم رو آپ میکنم.
البته نمیدونم چرا جدیدا بعضی وقتا کانکت نمیشه.

ngame1390
06-10-2011, 18:22
در گذشت استیو جابز رو به همه تسلیت میگم.
دوستان خواب کسانی که با صدا توی گوشی مشکل داشتن آیا رامی که آدرسش رو گذاشم دانلود کردن؟
درست شد مشکلشون یا نه؟

ali_net1376
15-10-2011, 00:00
سلام به دوستان عزیز . طرز استفاده بلوتوث و داستان این کد بلوتوث
(که سروس کرده مارو ) لطفا توضیح دهید.مشکل سر اینه که از گوشی میخوام فایل بریزم تو لپتاپ .

good boy 2010
15-10-2011, 19:07
سلام به دوستان عزیز . طرز استفاده بلوتوث و داستان این کد بلوتوث
(که سروس کرده مارو ) لطفا توضیح دهید.مشکل سر اینه که از گوشی میخوام فایل بریزم تو لپتاپ .

مشکلت چیه ؟

ali_net1376
15-10-2011, 19:24
مشکلت چیه ؟

با لپ تاب یا حتی گوشی های دیگه که میخوام وصل بشم گوشی ازم کد میخواهد هارد ریست هم کردم فرقی نکرده.
تا کد صحیح نزنم نمیشه

good boy 2010
15-10-2011, 19:38
با لپ تاب یا حتی گوشی های دیگه که میخوام وصل بشم گوشی ازم کد میخواهد هارد ریست هم کردم فرقی نکرده.
تا کد صحیح نزنم نمیشه
خوب pair شون کن فک نکنم دیگه کد بخواد!

البته الان من هم با بلوتوسش مشکل دارم از دستگاه دیگه نمی تونم فایل بگیرم:2: قبلا اینطوری شده بود درستش کردم ولی نمی دونم چی کار کردم:31: اگه کسی میدون ماروهم راهنمایی کنه.

ngame1390
15-10-2011, 21:50
اون کد همون کد pair دستگاه ها با هم هستش.
به عنوان مثال روی گوشی خودت عدد 1 بزن روی گوشی طرف مقابل هم همین عدد رو وارد کن .
گوشی هاتون با هم pair میشه و کد نمیخواد.
معمولا به گوشی های سامسونگ و لپ تاپ و گوشی های چینی که بخوای فایل بفرستی اینجوری میشه چون این گوشی ها (و سیستم عامل ویندوز کامپیوتر) با استفاده از file transfer protocol کار میکنن و برای همین هم چون این پروتکل امکان -- گوشی شما رو به طرف مقابل میده لذا کد میخواد تا رضایت دو طرف در مورد این امکان از هر دو طرف پرسیده بشه.
البته یه امکان توی گوشی ما هست که از -- شدن شما توسط گوشی های دیگه جلوگیری میکنه.

Amin.M.1986
18-10-2011, 18:43
تا کد صحیح نزنم نمیشه

به جای اینکه سند کنی سعی کن اول ADD کنی گوشی رو !! بعد هردفعه که میخوای فیل بفرستی برو از DEVICE های ADD شده و گوشی رو SELECT کن.

Sibboy
16-11-2011, 10:12
دوستان دكمه خاموش كردن گوشي من از كار افتاده و نميتونم گوشي را خاموش را روشن كنم البته مشكا اصلي من هارد ريست دوستان راح حله ديگه ايي براي هارد ريست وجود داره سه دكمه ايي

talatalatala
23-11-2011, 11:42
talatalatala ی عزیز گفتی از وقتی که کارت حافظه رو بر داشتی دیگه با گوشیت مشکلی نداری درسته؟
اگه اینطوره احتمالا مشکل از هندزفری گوشیت هستش.
با یه هندزفریه دیگه امتحانش کن.
ببین این گوشی جای شارژر و هندزفری و کابل tv و... اش همه یک جایه پس مولتی فانکشن هستش سوکت اگه مشکل از سوکت شارژر یا هر اسمی میخوای روش بذاری باشه صد درصد شارژ گوشیت هم مختل میشه و یا شارژ نمیشه یا...
خلاصه بهت بگم احتمالا مشکل از هندزفری هاته.
اگه خواستی بهم پیام بده تا برات یه هندزفری با تبدیل 3.5 میلیمتری برات بفرستم.
قیمت هندزفری حدود 17-18 تومن با تبدیلش باید باشه.
ولی اول با یه هندزفری دیگه تست کن مطمئن شو که مشکل از هندزفریت هست یا برعکس هندزفری خودت رو با یه گوشی دیگه امتحان کن.

سلام ببخشید دیر جوابیدم چون یه مدت میومدم میدیدم همه خوابن دیگه نیومدم
راستش بعد یه هارد ریست برا 5 مین خوب کار میکرد ولی بعدش نه
خلاصه هم دادم برام فلش کردن
اون مشکاش خوب شد
ولی همچنان صداش ضعیفه هر کدی میزنم faild میشه
یه کم بد تر شده
کند کار می کنه رو اس ام اس نگو خدای حرص دربیار شد
هر دور روز پاک میکنم اس ام اس تا خوب کار کنده هر 3 روز باید حتما هارد ریست کنم خوب شه بدتر اینه هر پیامی که میاد رو صفحه اصلی رو نوتیفیشن که دکمه دلیت داره حذف نمیشه واسه حذف حتی دلیوری باید برم تو اس ام اس از اونجا کار کنم

امروز به فکر فروختنش افتادم:31:
مثل اول که باش کار میکردم دیگه نمی کنم نا امیدم کرد دیگه:41:

اوه نامه نوشتم
مرسی

ngame1390
28-12-2011, 13:03
سلام مجدد.
کسی خبر نداره که آیا ورژن جدید آندروید واسه این گوشی اومده یا نه؟
در ضمن talatalatala ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز لطفا شمارت رو برام پیام خصوصی کن بهت بزنگم چون نمیتونم پیام خصوصیت رو جواب بدم مجبورم اینکار رو انجام بدم دیگه چاره ای نیست.

ngame1390
29-12-2011, 14:37
سلام.
باز که همه خوابن اینجا.
talatalatala ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما با اون رامی هم که معرفی کردم مشکلت حل نشد؟
واقعا موندم.اینم بدون که نصب رام کوک شده هیچ خطری نداره اگر روش رو درست بلد باشی حتی نصب رام های اصلی چون فایل EBOOT داره خیلی هم خطرناک تره خیالت راحت

talatalatala
01-01-2012, 09:22
سلام.
باز که همه خوابن اینجا.
talatalatala ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما با اون رامی هم که معرفی کردم مشکلت حل نشد؟
واقعا موندم.اینم بدون که نصب رام کوک شده هیچ خطری نداره اگر روش رو درست بلد باشی حتی نصب رام های اصلی چون فایل EBOOT داره خیلی هم خطرناک تره خیالت راحت

سلام راستش امتحان نکردم چون وقت نصبشو ندارم ببخشید مایوست کردم

زهراخوشحال
13-02-2012, 16:52
[QUOTE=manmikrobam;5517322]( دیکشنری فارسی به انگلیسی - دیکشنری انگلیسی به فارسی - دیکشنری انگلیسی به انگلیسی - دیکشنری با امکان تلفظ )

SlovoEd 7 Luxe edition

سلام
ممنون از اطلاعات خیلی خیلی خوبی که دادی ولی من نمی تونم وارد لینک بشم. مطمئنی آدرسش درسته؟

ngame1390
21-03-2012, 22:19
سلام اولا سال نو مبارک دوستان خواب

دوستان دكمه خاموش كردن گوشي من از كار افتاده و نميتونم گوشي را خاموش را روشن كنم البته مشكا اصلي من هارد ريست دوستان راح حله ديگه ايي براي هارد ريست وجود داره سه دكمه ايي از تو ستینگ سامسونگ بخش مموری clear memory رو بزن باقیه مراحل مثل قبله.
البته بگم بجای هارد ریست میتونی فلش کنی گوشی رو.

saman4644
13-06-2012, 22:14
سلام میشه به من توضیح کامل و مرحله به مرحله بدید.من نمیدونم چطوری این کارو توی ریجیستری انجام بدم

ngame1390
19-06-2012, 13:32
سلام میشه به من توضیح کامل و مرحله به مرحله بدید.من نمیدونم چطوری این کارو توی ریجیستری انجام بدم

ببخشید میشه یکم دقیق تر بگی منظورت رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hadeneh
29-06-2012, 07:56
سلام
دوستان من به یه مشکلی خوردم،پیامکهای فارسی که از گوشیم میفرستم رو گوشی مقصد به صورت علامت سوال دیده میشه...مشکل از کجاست و چطور میتونم حلش کنم

در قسمت sms-mms
menu
option
compose
use unicode when necessary رو فعال کنید

ali_3381
07-01-2013, 16:30
با سلام اگه میشه از همه خواستارم که به من کمک کنن من این گوشی رو تازه خریدم . اگه مشه یه رم جدید واسه برطرف شدن تاچ و یه فارسی ساز و نحو زدن رم رو بگین به من . من بین ۳۰۰ صحفه گم شدم . خواهش میکنم . کیبوردش روسیه . حواهش میکنم . تاچش خیلی بده . PLZ

ali_3381
07-01-2013, 21:58
کسی نیست ? تورو خدا .

mohammad_77
20-01-2013, 09:17
سلام.
من یک وسیله دارای وای فای دارم ( فرض کنید لب تاپ یا تبلت ) و قصد دارم موبایلم رو با کابل به کامپیوتر وصل کنم و به اینترنت وصل شوم و سپس با وسیله ام به وای فای گوشی وصل شده و بتوانم به اینترنت وصل شوم . کسی همچنین موردی رو امتحان کرده ؟ برایم خیلی حیاتی هست که بدانم چنین کاری امکان پذیر هست یا خیر ( در ضمن اون وسیله ای که گفتم نمیشه رویش برنامه نصب کرد )

Moh3nB
20-01-2013, 09:27
با سلام اگه میشه از همه خواستارم که به من کمک کنن من این گوشی رو تازه خریدم . اگه مشه یه رم جدید واسه برطرف شدن تاچ و یه فارسی ساز و نحو زدن رم رو بگین به من . من بین ۳۰۰ صحفه گم شدم . خواهش میکنم . کیبوردش روسیه . حواهش میکنم . تاچش خیلی بده . PLZ

سلام

این میتونه کمکتون بکنه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

پي سپار
09-05-2013, 10:17
سلام
1- من يه مدتي كه در صفحه اول موبايلم در اس ام اس عدد 2 نوشته ولي هرچي در اس ام اس ها ميگردم همشون خوانده شده اند. حالا نمي دونم چيه؟ اگر ام ام اس باشه بايد كجا پيداش كنم؟
2- ويندوز روي گوشيم 6.5 هستش اگز ارتقا بدم مشكل براش بوجود نمياد؟

971971
22-08-2014, 12:16
سلام، من امنیا لایت دارم، قبلا با اپراتوهای دیگر توانسته بودم از اینترنت 3جی استفاده کنم ولی با ایرانسل با اینکه 3جی فعال است نمیتوانم به اینترنت متصل شوم و پیام خطا میدهد اما پیامک و تماس در3جی مشکلی ندارند،هنگامی که از تنظیمات گوشی فرکانس 2جی را انتخاب میکنم میتوانم به اینترنت وصل شوم.در چند جای شهر امتحان کردم همین مشکل بود اما با گوشی دیگر وصل میشد،ظاهرا در تنظیمات ایرانسل موردی هست که امنیا لایت را ساپورت نمیکند. با چند رام هم امتحان کردم ولی فرقی نکرد.
لطفا دوستان امنیا لایت دار وجود یا عدم وجود این مشکل در دستگاه خودشان را اعلام کنند.
ممنون