PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11

mamsana
14-09-2010, 10:41
سلام
اینم دیکشنری هایی که قول داده بودم بذارم!

اسم دیکشنری ها:

Merriam Webster's Collegiate Dictionary Eleventh Edition
Merriam Webster's Medical Dictionary_for Windows Mobile
Merriam Webster's Pocket Dictionary for Windows Mobile
The Merriam Webster Dictionary for Windows Mobile
Webster's Third New International Dictionary, Unabridged

برای استفاده بعد از نصب و کرک برنامه اصلی،محتویات پوشه ای که دانلود شده رو در پوشه SlovoEd 7 Dictionaries در Program files در حافظه ای که برنامه اصلی رو نصب کردید بریزید!

دانلود:|

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیوست:

لینک دانلود برنامه اصلی:
نقطه چین ها هم i r - t c i هست بدون فاصله!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... .org/archives/software/pocket_pc/slovoed_dictionary_ppc/

hojjatinho
14-09-2010, 16:02
منم این مشکل رو دارم تقریبا

ماله من موقع شارژ شدن از صفر درصد تا 60 درصد رو تو 5 دقیقه پر میکنه بعد از 60 درصد تا 100 درصد رو تو 2 ساعت طول میده!

موقع کار کردن هم از 100 درصد تا 60 درصد رو تو 4 روز خالی میکنه,بقیه اش رو تو یه روز تموم میکنه!

نمیدونم سیستم درصد رو انگار اشتباه نشون میده!

والا!:8::8:
4 روز بازم بد نیست ولی از من از 100 تا 60 در صد و توی 5-6 ساعت تموم می کنه . 5 ماهه دارمش یکی دو روزه اینجوری شده:41: حالا نمی دونم چه کار کنم .

mamsana
14-09-2010, 16:10
فکر کنم این گوشی کلا تو شارژ مشکل داره!

اگه گارانتی داره ببر نشون بده!

KAKHMAL
14-09-2010, 17:34
منم این مشکل رو دارم تقریبا

ماله من موقع شارژ شدن از صفر درصد تا 60 درصد رو تو 5 دقیقه پر میکنه بعد از 60 درصد تا 100 درصد رو تو 2 ساعت طول میده!

موقع کار کردن هم از 100 درصد تا 60 درصد رو تو 4 روز خالی میکنه,بقیه اش رو تو یه روز تموم میکنه!

نمیدونم سیستم درصد رو انگار اشتباه نشون میده!

والا!:8::8:
مال همه اینجوریه:20:
نگران نباش:10:

KAKHMAL
14-09-2010, 17:43
من با یه شارژ حدود 6- 5ساعت آهنگ گوش میدم:8:
1-2 ساعت با اکروبات ریدر کتاب میخونم:5:
1-2 ساعت از دیکشنری استفاده میکنم(همراه کتاب خوندن):5:
1 ساعت(گاهی وقتا)بازی میکنم:13:
1-0.5 ساعت چیزهای جدیدو روش تست میکنم(فعلا دارم سعی میکنم سیستم عامل اوبونتو رو روش نصب کنم):27:

و میتونم یه روز میبرم شارژشو فک میکنید کمه!!!!:18:

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:43 PM ----------

فکر کنم این گوشی کلا تو شارژ مشکل داره!

اگه گارانتی داره ببر نشون بده!
موافقم به شدت

aqaehsan
14-09-2010, 19:04
سلام
عکسها و فیلمهایی که با دوربین گوشی تهیه میشه ، کجا ذخیره میشه؟
لطفا اگه راهنمایی داره کامل باشه ممنون میشم .
اگه آدرس هم میزارید باز هم لطفا کامل باشه .

KAKHMAL
14-09-2010, 21:27
سلام
عکسها و فیلمهایی که با دوربین گوشی تهیه میشه ، کجا ذخیره میشه؟
لطفا اگه راهنمایی داره کامل باشه ممنون میشم .
اگه آدرس هم میزارید باز هم لطفا کامل باشه .
mydocuments/dcim

satine
15-09-2010, 03:42
salam man hanoz in goshi ro nakharidam vali ba khondan bahsaye shoma dige nemitoonam jeloo khodamo begiram ama ye soal formataie davixo ina khob rosh kar mikone akhe man ba nasb barname coreplayer ro goshie symbian in formata ro baz mikoonam va bazi moghe filma akshen 1 2 sanye gir mikone kholase vaziatesh che jore ?:20:

mamsana
15-09-2010, 09:05
salam man hanoz in goshi ro nakharidam vali ba khondan bahsaye shoma dige nemitoonam jeloo khodamo begiram ama ye soal formataie davixo ina khob rosh kar mikone akhe man ba nasb barname coreplayer ro goshie symbian in formata ro baz mikoonam va bazi moghe filma akshen 1 2 sanye gir mikone kholase vaziatesh che jore ?:20:

مشکلی نداره و راحت اجرا میکنه با خوده پلیر سیستم!

بی زحمت هم فارسی بنویس بهتره!

satine
15-09-2010, 15:03
مشکلی نداره و راحت اجرا میکنه با خوده پلیر سیستم!

بی زحمت هم فارسی بنویس بهتره!

رو چشم بیا اینم فارسی
حالا یه سئوال دیگه اگه ویندوز 6.1 روش بریزی بعد اون نوار بغل رو هم بیاری پایین و یه برنامه بریزی که می شه چند تا ایکون تو صفحه گذاشت می شه گوشی کاملا شبیحه ویندوز کامپیوتر کرد نظرتون چیه مشکلی ایجاد نمیشه البته رو گوشیای دیگه اینکارو کردم مشکلی پیش نیومد :27::21:

mamsana
15-09-2010, 15:44
رو چشم بیا اینم فارسی
حالا یه سئوال دیگه اگه ویندوز 6.1 روش بریزی بعد اون نوار بغل رو هم بیاری پایین و یه برنامه بریزی که می شه چند تا ایکون تو صفحه گذاشت می شه گوشی کاملا شبیحه ویندوز کامپیوتر کرد نظرتون چیه مشکلی ایجاد نمیشه البته رو گوشیای دیگه اینکارو کردم مشکلی پیش نیومد :27::21:

من تاحالا چنین چیزی ندیدیم:41::41:

فکر نکنم Downgrade کردن ویندوزش کار درستی باشه واسه ریختن یه نرم افزار!:46:

satine
15-09-2010, 19:26
من تاحالا چنین چیزی ندیدیم:41::41:

فکر نکنم Downgrade کردن ویندوزش کار درستی باشه واسه ریختن یه نرم افزار!:46:

خوب ببین رو همین ویندوز 6.5 هم میشه همین کارو کرد ولی ویندوز 6.1 خیلی شبیه کامپیوتره خوب حالا با همون ویندوز 6.5 چطور اگه این کارو کنی چی اون ایکنا الکی نیستا مثلا اگه ایکون مای کامپیوترو گذاشتی بهش ادرس فایل مسنجر می دی که بره تو فایل مسنجر نظرت چیه؟:20::5: شاید من مفهومو درست نمیرسونم هااا:10:

KAKHMAL
16-09-2010, 10:45
خوب ببین رو همین ویندوز 6.5 هم میشه همین کارو کرد ولی ویندوز 6.1 خیلی شبیه کامپیوتره خوب حالا با همون ویندوز 6.5 چطور اگه این کارو کنی چی اون ایکنا الکی نیستا مثلا اگه ایکون مای کامپیوترو گذاشتی بهش ادرس فایل مسنجر می دی که بره تو فایل مسنجر نظرت چیه؟:20::5: شاید من مفهومو درست نمیرسونم هااا:10:
دوست عزیز یک پوسته هست بنام wisbar advance desktop که یک تمی داره که دقیقا عین ویندوز ویستا هست و حتی فایل اکسپلوررتم حالت ویندوز پیدا میکنه

mamsana
16-09-2010, 11:12
دوست عزیز یک پوسته هست بنام wisbar advance desktop که یک تمی داره که دقیقا عین ویندوز ویستا هست و حتی فایل اکسپلوررتم حالت ویندوز پیدا میکنه

شما این رو امتحان کردی رو ماله خودت؟

لینک داری ازش؟

KAKHMAL
16-09-2010, 22:28
آره
نه سرچ کن:11:

f_kusha
17-09-2010, 11:43
این طفلی همچین بدم نیست وضع شارژش! چرا قضیه رو بزرگ می کنین. اگه کسی با شارژ مشکل داره به خاطر نرم افزار هایی که روش نصب کرده این طوریه... خود من spb shell +mobile sense ریختم خیلی قشنگ بود ولی مشکل اینه که توی task manager جیزی نشون نمیده ولی اگه برین ram رو ببینین می فهمین که حدودا 10 مگ رم گرفته، خوب اگه سرعت cpu رو low باشه درسته که مصرف کمتره ولی این ماله موقع stand by هست و وقتی مثلا یه کار سنگین می خواد بکنه باید زور بیشتری بزنه و زمان بیشتر...اینا همه توی شارژ تاثیر دارن
البته فکر کنم :8:اگه اشتباه می کنم بگین لطفا:10:

KAKHMAL
17-09-2010, 13:03
این طفلی همچین بدم نیست وضع شارژش! چرا قضیه رو بزرگ می کنین. اگه کسی با شارژ مشکل داره به خاطر نرم افزار هایی که روش نصب کرده این طوریه... خود من spb shell +mobile sense ریختم خیلی قشنگ بود ولی مشکل اینه که توی task manager جیزی نشون نمیده ولی اگه برین ram رو ببینین می فهمین که حدودا 10 مگ رم گرفته، خوب اگه سرعت cpu رو low باشه درسته که مصرف کمتره ولی این ماله موقع stand by هست و وقتی مثلا یه کار سنگین می خواد بکنه باید زور بیشتری بزنه و زمان بیشتر...اینا همه توی شارژ تاثیر دارن
البته فکر کنم :8:اگه اشتباه می کنم بگین لطفا:10:
کاملا درسته
ولی من سی پب یوم رو ی های هست وگفتم که چقدر استفاده میکنم(البته بک لایتم روی کمترینه):31:
راستی من نگاه کردم صصفحه اس پی بی حجم کمتری میگیره تا یه صفحه تودی خالی!!!!:18:
راستی شرمنده من هیچ کلمه انگلیسی ننوشتم آخه کیبردم خرابه بخوام تعویض زبان کنم 2-1 ساعتی طول میکشهD::11:

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

شما این رو امتحان کردی رو ماله خودت؟

لینک داری ازش؟

راستی من به شخصه احساس کردم جلفه
پاکش کردم

m_azadeh
17-09-2010, 17:09
راهنمایی بفرمایید
من دیشب اکتیو سینک میکروسافت رو پاک کردم از اون به بعد نمیتونم با کابل یو اس بی به کامپیوتر متصل بشم .
مجددا برنامه ویندور موبایل سنتر رو نصب کردم ولی یه جیزی تو موبایل پاک شده
چه کنم
panther99
17-09-2010, 17:27
آقا آخرین قیمت این گوشی در تهران چنده ؟؟
ممنون .

AryanLand
17-09-2010, 18:16
راهنمایی بفرمایید
من دیشب اکتیو سینک میکروسافت رو پاک کردم از اون به بعد نمیتونم با کابل یو اس بی به کامپیوتر متصل بشم .
مجددا برنامه ویندور موبایل سنتر رو نصب کردم ولی یه جیزی تو موبایل پاک شده
چه کنم
سلام.

ویندوزتون چیه؟ اگر XP هست باید مایکروسافت اکتیو سینک رو نصب کنید و اگر 7 یا ویستا هست مایکروسافت دیوایس سنتر رو.:11:

m_azadeh
17-09-2010, 20:07
سلام.

ویندوزتون چیه؟ اگر XP هست باید مایکروسافت اکتیو سینک رو نصب کنید و اگر 7 یا ویستا هست مایکروسافت دیوایس سنتر رو.:11:

از سایت میکروسافت نسخع 7 رو نصب کردم قبلا کار میکرد ظاهرا تو گوشی مشکلی هست
من تو گوشی آناینستال کردم که این مشکل پیش اومد
با بلوتوث فایل جابجا میشه ولی به اینترنت متصل نمیشه
aqaehsan
17-09-2010, 20:29
سلام دوستان
چطور میشه دوربین جلوش رو راه انداخت ؟:41:
یعنی بشه عکس و فیلم گرفت؟

aqaehsan
17-09-2010, 20:37
ببخشید یه سوال دیگه (دیر یادم اومد):rolleye:
آیا نرم افزاری برای اجرای فایلهای MKV و MEPG و AVI وجود داره ؟:46:
اگه هست لطفا لینکش رو بزارید .:33:

AryanLand
17-09-2010, 23:16
از سایت میکروسافت نسخع 7 رو نصب کردم قبلا کار میکرد ظاهرا تو گوشی مشکلی هست
من تو گوشی آناینستال کردم که این مشکل پیش اومد
با بلوتوث فایل جابجا میشه ولی به اینترنت متصل نمیشه
سلام.

شما ویندوز کامپیوترتون چیه؟
اگر ویندوز XP رو کامپیوترتون دارید باید مایکروسافت اکتیو سینک رو نصب کنید و اگر رو کامپیوترتون ویندوز 7 (سون) یا ویستا دارید باید مایکروسافت دیوایس سنتر رو نصب کنید.شما با آنیستال کردن رو گوشی نمیتونید دچار مشکل شده باشید چون اکتیو سینک چیزی نداره که شما از رو گوشی آنیستال کنید.در هر حال اگر نشد گوشی رو یکبار هارد ریست کنید مشکلتون حل میشه فقط باید بدونید تمام اطلاعات رو حافظه داخلی گوشیتون پاک میشه.:11:

srh124
18-09-2010, 16:27
ُسلام به همه
نمیدونم از لحاظ قانون فروم این کار صحیحه یا نه ولی به هر حال...
من 120 صفحه اول این تاپیک رو که خوندم نکات مهم رو توی یه فایل ورد واسه خودم کپی کردم که شاید بعدا به دردم بخوره.
حالا این فایل رو میذارم شاید برای شما قابل استفاده باشه
مثلا همین روش فعال کردن کردن دوربین جلو توی پست های قبلی گفته شده بود
توجه کنید که این پست ها از آخر به اول هست یعنی از صفحه 120 به صفحه 1 و فقط پست های مهم

لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

mamsana
18-09-2010, 16:55
ُسلام به همه
من 120 صفحه اول این تاپیک رو که خوندم نکات مهم رو توی یه فایل ورد واسه خودم کپی کردم که شاید بعدا به دردم بخوره.
توجه کنید که این پست ها از آخر به اول هست یعنی از صفحه 120 به صفحه 1 و فقط پست های مهم

لینک دانلود:

موفق باشید

اسم اشخاص رو هم تو پست هر کس میگفتی خوب بود که اگه سوالی پیش میومد،می دونستیم از کی بپرسیم!

در کل کار خوبی بود
ممنون

a_ostad
18-09-2010, 18:16
ُسلام به همه

لینک دانلود:

موفق باشید
کاملا کار زیبا و جالبی کردی که نمیشه با زدن کلید تشکر به راحتی ازش گذشت ، ممنون بابت زحمتی که کشیدی!:11:
دوتا سوال دارم
1- اینکه اینجا کسی هست که از gprs سیمکارت توی کامپیوتر استفاده کنه

2- اینکه چرا توی این فروم اینقد تعداد تشکر کمه ؟؟؟ مثلا زحمتی که srh124 کشیده ارزش تشکر نداره؟ یه فروم سراغ دارم که سلام کنی هزارتا تشکر از میکنن!
با تشکر کردن به طرف مقابل انگیزه بیشتری برا فعالیت و خدمات رسانی به خودتون می دید.

KAKHMAL
18-09-2010, 21:27
سلام دوستان
چطور میشه دوربین جلوش رو راه انداخت ؟:41:
یعنی بشه عکس و فیلم گرفت؟
نمیدونم ولی فک کنم باید یه رام نصب کنی روش

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:24 PM ----------

کاملا کار زیبا و جالبی کردی که نمیشه با زدن کلید تشکر به راحتی ازش گذشت ، ممنون بابت زحمتی که کشیدی!:11:
دوتا سوال دارم
1- اینکه اینجا کسی هست که از gprs سیمکارت توی کامپیوتر استفاده کنه

2- اینکه چرا توی این فروم اینقد تعداد تشکر کمه ؟؟؟ مثلا زحمتی که srh124 کشیده ارزش تشکر نداره؟ یه فروم سراغ دارم که سلام کنی هزارتا تشکر از میکنن!
با تشکر کردن به طرف مقابل انگیزه بیشتری برا فعالیت و خدمات رسانی به خودتون می دید.

آره من چند بار استفاده کردم حالا چرا؟!

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

ببخشید یه سوال دیگه (دیر یادم اومد):rolleye:
آیا نرم افزاری برای اجرای فایلهای MKV و MEPG و AVI وجود داره ؟:46:
اگه هست لطفا لینکش رو بزارید .:33:

آره
AVI را که خودش اجرا میکنه
بقیشم رو با کور پلیر ببین لینکش رو راحت میشه پیدا میشه کرد
یه سرچ کن

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

ُسلام به همه

لینک دانلود:

موفق باشید
ایول داداش
من وقتی اینجا 100 صفحه بیشتر نداشت شروع کردم به صفحه 40-50 رسیدم کله پا شدم بیخیالش شدم
دستت درد نکنه

a_ostad
18-09-2010, 23:19
آره من چند بار استفاده کردم حالا چرا؟!
پس میشه؟
میشه بگی چطور تونستی از اینترنت سیمکارت توی کامپیوتر استفاده کنی؟
از راه اینترنت شیرینگ رفتم نشد!

srh124
19-09-2010, 10:20
ممنون از لطفتون (جالب اینه که هنوز خودم این گوشی رو ندارم. تازه هفته بعد که بیام تهران مبخوام بگیرم)

یه برنامه جالب توی فروم آ ir-tci دیدم گفتم برای شما هم بذارم. بدرد میخوره

اینم توضیحات خود فروم:

Wvga Fix 3 - اجراي تمام صفحه برنامه ها با رزوليشن متفاوت

ین برنامه عمدتآ واسه گوشیهای Wide Screen( صفحه پهن) ساخته شده، با رزولوشن 400*240 و 800*480 (Toshiba G900, SE Xperia X1, HTC Touch HD, HTC MAX 4G)
اگر شما نتونستید از اون درحالت واید اسکرین استفاده کنید حتما میتونید در حالت عادی از اون استفاده کنید. مثل VGA , QVGA

روش نصب :
* فایل با فرمت cab. ضميمه را به گوشی کپی کنید
* نخست فایل SdkCerts.cab را نصب کنید
*سپس فایل WVGAFIX3.cab را نصب کنید.
*گوشی خود را سافت ریست کنید. با دکمه مخصوص آن یا با استفاده ازSoftResetARM
* حالا میتوانید از برنامه WVGAFIX3 استفاده کنید.

قابلیتها:
*قابلیت سوئیچ بین WVGA VGA SQVGA
*قابلیت سوئیچ بین WQVGA QVGA SQQVGA
*شما مقداری قسمت سیاه در lcd گوشی خود میبینید که طبیعی است.

براي درك تفاوت اين وضح نمايشگر ها يه اين تاپيك بريد تفاوت بین vga و qvga

گوشی های پشتیبانی شده:
اگثر گوشیهای دارای سیستم عامل WM5.0, WM6.0, WM6.1 , WM6.5.

محدودیتها:
* شما نباید زمانی که در رزولوشن واقعی گوشی نیستید، گوشی را در حالت افقی قرار دهید.
*اگر شما میخواهید از گوشی در حالت افقی استفاده کنید ابتدا صفحه گوشی را در به راست بچرخانید ، وگرنه مجبورید صفحه لمسی گوشی را دوباره کالیبره کنید.
ورژن 4 از این برنامه مفید.
طریقه نصب واجرا ان مانند ورژن 3 هست
فايل ضميمه

ببینید جواب میده. چون این گوشی هم صفحش واید هست

mamsana
19-09-2010, 12:46
پس میشه؟
میشه بگی چطور تونستی از اینترنت سیمکارت توی کامپیوتر استفاده کنی؟
از راه اینترنت شیرینگ رفتم نشد!

من از همون راه استفاده می کنم راحت جواب میده!

KAKHMAL
19-09-2010, 19:25
ممنون از لطفتون (جالب اینه که هنوز خودم این گوشی رو ندارم. تازه هفته بعد که بیام تهران مبخوام بگیرم)

یه برنامه جالب توی فروم آ ir-tci دیدم گفتم برای شما هم بذارم. بدرد میخوره

اینم توضیحات خود فروم:

Wvga Fix 3 - اجراي تمام صفحه برنامه ها با رزوليشن متفاوت

ین برنامه عمدتآ واسه گوشیهای Wide Screen( صفحه پهن) ساخته شده، با رزولوشن 400*240 و 800*480 (Toshiba G900, SE Xperia X1, HTC Touch HD, HTC MAX 4G)
اگر شما نتونستید از اون درحالت واید اسکرین استفاده کنید حتما میتونید در حالت عادی از اون استفاده کنید. مثل VGA , QVGA

روش نصب :
* فایل با فرمت cab. ضميمه را به گوشی کپی کنید
* نخست فایل SdkCerts.cab را نصب کنید
*سپس فایل WVGAFIX3.cab را نصب کنید.
*گوشی خود را سافت ریست کنید. با دکمه مخصوص آن یا با استفاده ازSoftResetARM
* حالا میتوانید از برنامه WVGAFIX3 استفاده کنید.

قابلیتها:
*قابلیت سوئیچ بین WVGA VGA SQVGA
*قابلیت سوئیچ بین WQVGA QVGA SQQVGA
*شما مقداری قسمت سیاه در lcd گوشی خود میبینید که طبیعی است.

براي درك تفاوت اين وضح نمايشگر ها يه اين تاپيك بريد تفاوت بین vga و qvga

گوشی های پشتیبانی شده:
اگثر گوشیهای دارای سیستم عامل WM5.0, WM6.0, WM6.1 , WM6.5.

محدودیتها:
* شما نباید زمانی که در رزولوشن واقعی گوشی نیستید، گوشی را در حالت افقی قرار دهید.
*اگر شما میخواهید از گوشی در حالت افقی استفاده کنید ابتدا صفحه گوشی را در به راست بچرخانید ، وگرنه مجبورید صفحه لمسی گوشی را دوباره کالیبره کنید.
ورژن 4 از این برنامه مفید.
طریقه نصب واجرا ان مانند ورژن 3 هست
فايل ضميمه

ببینید جواب میده. چون این گوشی هم صفحش واید هست
آره
من چند وقته نصبیدم(برای اجرای کال آف دیوتی):31:

mani206
19-09-2010, 19:28
دوستان
کسی تونست مشکل باطری این گوشی رو حل کنه؟
تا 60 درصد 2 و 3 روز میره بقیه شو یه نصفه روز!:18:

adidas_nike
19-09-2010, 19:58
سلام دوستان من یه روش یاد گرفتم که با opera فایل های فلش رو تو اینترنت باز کنه اگه مایل بودید بگید تا اموزش رو بزارم

aqaehsan
19-09-2010, 21:08
از همه دوستان به خاطر پست های مفیدشون تشکر میکنم .
من چند تا مشکل دارم .
1 - فارسی سازه مرصاد نصبیدم opera مرگ مغزی کرد ، قفط مربع نشون میده . چه کار کنم (البته به لطف راهنمایی دوستان UC نصبیدم کارم راه افتاد ) راهی برای درست کردنش وجود داره ؟:43:
2 - چه کار کنم وقتی برام Mail میاد عین یک گوشی خوب بلافاصله بهم خبر بده واقعا لازم دارم .:9:
3 - یک جا خوندم دوربین دومش با یک کد راه میفه (یادم نمیاد کجا) ولی هیچ استفاده ای ازش نمیشه کرد . ود و نبودش چه فرقی میکنه اینم نمیزاشتن قیمتش 30 تا 40 تومن کمتر میشد . #*0#* ستاره مربع صفر ستاره مربع

a_ostad
19-09-2010, 23:25
سلام دوستان من یه روش یاد گرفتم که با opera فایل های فلش رو تو اینترنت باز کنه اگه مایل بودید بگید تا اموزش رو بزارم
آره قربونت بذار
منظورت اپرا موبایله دیگه نه؟ یا اپرا مینی؟

من چند تا مشکل دارم .
1 - فارسی سازه مرصاد نصبیدم opera مرگ مغزی کرد ، قفط مربع نشون میده . چه کار کنم (البته به لطف راهنمایی دوستان UC نصبیدم کارم راه افتاد ) راهی برای درست کردنش وجود داره ؟:43:

من اپرا موبایل و مرصاد رو نصب کردم چنین مشکلی پیش نیومد ولی اگر من بجات بودم گوشی رو ریست میکردم و دوباره امتحان میکردم!

Badform
20-09-2010, 01:20
صدای شاتر این گوشی قطع نمیشود؟؟

adidas_nike
20-09-2010, 01:33
آره قربونت بذار
منظورت اپرا موبایله دیگه نه؟ یا اپرا مینی؟

من اپرا موبایل و مرصاد رو نصب کردم چنین مشکلی پیش نیومد ولی اگر من بجات بودم گوشی رو ریست میکردم و دوباره امتحان میکردم!

من خودم این روش رو روی b7300 تست کردم و بخوبی کار میکنه ولی مسئولیتی در قبال این اموزش بعهده نمی گیرم .
ااول فایل رو دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید و به گوشی منتقل کنید.

فایل sdkcert.cab رو نصب کنید و بعد fixoperaflash رو اجرا کنید و تیک silent رو بردارید و بعد دکمه deploy flash libraries رو بزنید بعد از نصب احتمالا گوشی ریستارت می شه و بعد دوباره فایل fixoperaflash رو اجرا کنید و اینبار در پایین دکمه fix رو بزنید به طور پیش فرض مسیر opera 9.7 بهش داده شده می تونید مسیر رو روی opera 10 تنظیم کنید ( با نوشتن مسیر ) اگه مسیر درست باشه سبز رنگ می شه . در قسمت device روی omnia i8000 تنظیم کنید . و بعد دکمه fix it رو بزنید . گوشی ریستارت می شه و حالا opera با فلش کار می کند برای تست به سایت speedtest.net و یا vitrin.irancell.ir برید و محتویات فلش رو ببینید .
البته نمیشه فایل های تصویری مثل یوتیوب رو توی سایت یوتیوب اجرا کرد

KAKHMAL
20-09-2010, 11:04
کار نیکو پرسش:10::18::11:

---------- Post added at 12:03 PM ---------- Previous post was at 12:01 PM ----------

من چند تا مشکل دارم .
2 - چه کار کنم وقتی برام Mail میاد عین یک گوشی خوب بلافاصله بهم خبر بده واقعا لازم دارم .:9:
3 - یک جا خوندم دوربین دومش با یک کد راه میفه (یادم نمیاد کجا) ولی هیچ استفاده ای ازش نمیشه کرد . ود و نبودش چه فرقی میکنه اینم نمیزاشتن قیمتش 30 تا 40 تومن کمتر میشد . #*0#* ستاره مربع صفر ستاره مربع
آره اینو که خودم گفتم
ولی من گفتم این برای تست گوشیه(حتی رنگها و ...)
ببین برای فعال کردنش حتما یه نرم افزاری چیزی هست اگه نیاز داری یخورده تو گوگل بگردی پیدا میکنی
بعدشم استفادش توی تماس تصویریه(که تو ایران فعلا نمیشه استفادهکرد)

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

صدای شاتر این گوشی قطع نمیشود؟؟
چرا یکی از دوستان توی پستهای قبلی همچین آموزشیو گذاشته بود فک کنم
یه فایل صوتی خالیرو جایگزین فایل اصلی کرده بود:21:

saeedfweb
20-09-2010, 17:20
خوب ما هم پس از کلی تحقیق (از عید تا الان) پس از کلی اینور اونور کردن برای اختصاص بودجه
یک فروند امنیا لایت ابتیاع نمودیم به شرط کفایت

گارانتی پارس مایکروتل 250هزار چوق + 8 گیگ توشیبا کلا 4 به قیمت 22 هزار تومان وجه رایج کشور

بابا این فروشنده ها خیلی نامرد شدن
خود پارس مایکروتل می داد 257
رفتم یه جا گفت 230
فکم افتاد پایین
گفتم بده داداش
گفت 20 هم نرم افزار گفتم نرم افزار چی میریزی؟
گفت همه چی میریزیم !!!!
گفتم نمی خوام خودم نصب می کنم نداد آخر سر
کلاه برداری تو روز روشن
خدا به همه مان رحم کند

Badform
21-09-2010, 01:11
کیف مخصوص برای این گوشی پیدا می شه؟ دیروز تو میدون ولیعصر قیمت کردم بدون گارانتی 220

Badform
21-09-2010, 01:12
کیف مخصوص برای این گوشی پیدا می شه؟ دیروز تو میدون ولیعصر قیمت کردم بدون گارانتی 220

Badform
21-09-2010, 01:12

aqaehsan
21-09-2010, 06:13
چه کار کنم وقتی برام Mail میاد عین یک گوشی خوب بلافاصله بهم خبر بده واقعا لازم دارم .:9:
میشه کسی که میدونه راهنماییم کنه ، لطفا:11::11:

srh124
21-09-2010, 08:58
خوب ما هم پس از کلی تحقیق (از عید تا الان) پس از کلی اینور اونور کردن برای اختصاص بودجه
یک فروند امنیا لایت ابتیاع نمودیم به شرط کفایت

گارانتی پارس مایکروتل 250هزار چوق + 8 گیگ توشیبا کلا 4 به قیمت 22 هزار تومان وجه رایج کشور

:ohno: اوه!!!!! چه خبره !!! 250 هزار تومن!!! :41:
تا همین چند هفته پیش بچه ها توی این تاپیک 220 میخریدند البته با گارانتی
منو بگو که گفتم مهر که میام تهران قیمتش رسیده به 200 تومن :19:
معلومه چه خبره توی این مملکت به جای اینکه قیمتا بیاد پایین میره بالا :angry:

KAKHMAL
21-09-2010, 18:33
:ohno: اوه!!!!! چه خبره !!! 250 هزار تومن!!! :41:
تا همین چند هفته پیش بچه ها توی این تاپیک 220 میخریدند البته با گارانتی
منو بگو که گفتم مهر که میام تهران قیمتش رسیده به 200 تومن :19:
معلومه چه خبره توی این مملکت به جای اینکه قیمتا بیاد پایین میره بالا :angry:

من اینو 3 ماه پیش 245 خریدم البته بعدش توی کارت حافظش کلاه سرم گذاشت(البته پاهم در رفت مثل این بود که بود بهم 255-260 بفروشه)
اون وقت 250-260 بود قیمت فک کنم به این دوستمون گرون فروختن
البته ممکنم هست که از تهران نخریده باشن

panther99
22-09-2010, 00:59
آقا آخرین قیمت رو کسی به ما نگفت . در تهران ، با و بدون گارانتی . ممنون . یه کم فوریه !!!
گارانتیش چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saeedfweb
22-09-2010, 09:42
دوستان راهنمایی می کنن چه نرم افزارهایی روی گوشیشون نصب کردند
ما هم مستفیض بشیم؟

آقا یه سئوال؟
چطوری یه نرم افزار رو غیر فعال کنم؟

hirondelle
22-09-2010, 09:50
ما هم مستفیض بشیم؟

saeedfweb
22-09-2010, 10:01
آقا سپاس گذارم
این صفحه رو ندیده بودم
با اینکه از تاپیک 90-95 دارم هر صفحه پیگیری می کنم و 95 تای قبلی رو هم همه رو خونده بودم
ممنون

sageet
22-09-2010, 19:52
دوستان کسی کیبردی میشناسه که نیم‌فاصله داشته باشه ؟

osmaan
22-09-2010, 21:06
جدیدترین رام رسمی برای این گوشی چیه؟
راستی رام 6.5.5 هم هست که استارتش پایین باشه؟

AryanLand
22-09-2010, 23:38
ما هم مستفیض بشیم؟

آقا یه سئوال؟
چطوری یه نرم افزار رو غیر فعال کنم؟

سلام.

در مورد اول که دوستمون راهنمایی کردند.اما در مورد دوم که غیر فعال سازی برنامه ها بود, اگر منظورتون از غیر فعال کردن اینه که برنامه ها با روشن شدن گوشی به صورت خودکار اجرا نشن هست باید برید تو فولدر ویندوز سپس فولدر استارت آپ رو انتخاب کنید سپس از توی این فولدر شورت کات برنامه هایی که میخواهید بصورت اتوماتیک اجرا نشن رو پاک کنید.:11:

saeedfweb
22-09-2010, 23:57
اگر منظورتون از غیر فعال کردن اینه که برنامه ها با روشن شدن گوشی به صورت خودکار اجرا نشن هست
منظورم اینه
که مثلا یه زمانی که یه نرم افزاری رو نصب می کنی و باید اونی که به صورت پیش فرض ویندوز استفاده می کنه رو غیر فعال کنی

نمی دون تونستم درست منظورم رو برسونم

AryanLand
23-09-2010, 00:03
منظورم اینه
که مثلا یه زمانی که یه نرم افزاری رو نصب می کنی و باید اونی که به صورت پیش فرض ویندوز استفاده می کنه رو غیر فعال کنی

سلام.

بله متوجه شدم.همون راهی رو که عرض کردم برید و انجام بدید مشکل حل میشه.:11:

mohammad_77
23-09-2010, 12:11
چه کار کنم وقتی برام Mail میاد عین یک گوشی خوب بلافاصله بهم خبر بده واقعا لازم دارم .:9:
میشه کسی که میدونه راهنماییم کنه ، لطفا:11::11:

سلام.
یادم هست وقتی داشتم ایمیل رو تنظیم میکردم جایی داشت که میگفتی چه مواقع ایمیل رو چک کنه .
وقتی وارد ایمیل میشی . در قسمت تنظیمات ایمیلی رو که ساختی انتخاب میکنی و وارد قسمتی میشی که بالاش نوشته contents خوب حالا گزینه اوب که ادیت اکانت هست رو میزنی و همین طوری next رو میزنی تا برسی به atumatic send/ receive حالا میتونی بازه زمانی برای چک کردن بهش بدی .
البته من خودم روی حالت دستی گذاشته ام و ار اتوماتیکش استفاده نکرده ام .
امیدوارم به جواب برسی .

mohammad_77
23-09-2010, 12:17
منظورم اینه

من هم شبیه این مشکلات زیاد داشتم و راهی پیدا نکردم .
مثلا نرم افزار مدیریت گوشی نصب کردم و جایگزین بعضی از قسمتها شد که نمیخواستم این طوری بشه .
احتمال زیاد با تغییرات رجیستری میشه کارهایی کرد ولی بسته به نرم افزار پیچیدگی خودش رو داره .
البته اگر میخواهی مثلا فایلی رو با نرم افزار خاصی باز کنی و از رسکو استفاده میکنی بری میتونی در قسمت open with با تیک زدن گزینه ای همیشه فایلی رو با اون برنامه ای که میخواهی باز کنی .( البته این آخراش رو سزیع گفتم . اگر همین رو خواستی و خودت نتونستی بگو دقیق تر بگم )
./

Amin.M.1986
24-09-2010, 09:42
سلام.

بله متوجه شدم.همون راهی رو که عرض کردم برید و انجام بدید مشکل حل میشه.:11:

سام آریان جان... تبریک و تسلیت بابت ارتقاء رتبه ی کاربریت .. تبریک چون بالاخره باید یک فرقی بین شما که استاد من بودی و من باشه:40::40::40::11::11::10: و تسلیت بابت اینکه استثمار شدی :41:..
ولی در کل خوشحالم که رنگت بنفش شد امیدوارم دلت همیشه سبز باشه:10:

sageet
24-09-2010, 23:18
کسی WM 6.5.5 رو نصب کرده ؟

mamsana
24-09-2010, 23:51
سلام

این رام جدیده رو اگه کسی امتحان کرده بگه!؟

انگار خیلی خوب جواب داده!

من که خسته شدم از بس این برنامه های اضافی خوده سامسونگ رو تو منو دیدم!

m_azadeh
25-09-2010, 21:03
سلام من سه تا فایل زیر رو دانلود کردم
1- B7300_EN.csc
2- B7300_RU.csc
3-B7300_ua.csc
4-PDA_21665 eng .nb0
خوب حالا چطور رام رو عوض کنم ؟؟!!!
راهنمایی بفرمائید
AryanLand
25-09-2010, 21:30
سلام

این رام جدیده رو اگه کسی امتحان کرده بگه!؟

انگار خیلی خوب جواب داده!

من که خسته شدم از بس این برنامه های اضافی خوده سامسونگ رو تو منو دیدم!

سلام.

اول که خسته نباشید دوم خوب واسه اینکه اون برنامه های اضافی رو نبینید آیکونهاشون رو پاک کنید.(به این میگن پاک کردن صورت مسئله).:31:

ho33einf
25-09-2010, 23:02
من امتحان کردم اولش جالبه بعد با پیدا شدن انواع و اقسام ایرادات به خودم گوفتم عجب قلطی کردم. نصب نکنید به هیچ وجه

mamsana
25-09-2010, 23:39
سلام من سه تا فایل زیر رو دانلود کردم
1- B7300_EN.csc
2- B7300_RU.csc
3-B7300_ua.csc
4-PDA_21665 eng .nb0
خوب حالا چطور رام رو عوض کنم ؟؟!!!
راهنمایی بفرمائید

سلام
اگه بلد نیستی کاری نکن!
میزنی خراب می کنی!

بذار یکی که این کاره هست بکنه؛بعد آموزشش رو بذاره!

mamsana
26-09-2010, 00:37
سلام.

اول که خسته نباشید دوم خوب واسه اینکه اون برنامه های اضافی رو نبینید آیکونهاشون رو پاک کنید.(به این میگن پاک کردن صورت مسئله).:31:

سلام
ممنون!

خوب اينم يه راهيه!

ولي حجم اشغال شده رو جكار كنم?

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

من امتحان کردم اولش جالبه بعد با پیدا شدن انواع و اقسام ایرادات به خودم گوفتم عجب قلطی کردم. نصب نکنید به هیچ وجه

سلام
عزيز شما زود اقدام كردي!
بايد صبر ميكردي مثله من تا يه اين كاره بيش قدم شه و اين رام رو امتحان كنه و مشكلاش رو بكه!

AryanLand
26-09-2010, 00:51
سلام
ممنون!

خوب اينم يه راهيه!

ولي حجم اشغال شده رو جكار كنم?

سلام.

منکه گفتم پاک کردن صورت مسئله !!! نه رسیدن به جواب.:31::10::46::11:

saeedfweb
26-09-2010, 08:56
دوستان
روش کار کردن با activesync مثلا نصب برنامه یا ریختن فایل توی گوشی رو آموزش می دین
نکته: من نصب کردم اما نمی تونم با هاش کار کنم

یه سئوال:
سرعت ریختن فایل از کامپیوتر به گوشی افتضاح پایین هستش
چیکار کنم؟

saeedfweb
26-09-2010, 10:09
آقایان آقایان
من فارسی ساز خوب نتونستم پیدا کنم که نتونستم
اول یه مرصاد نصبیدم که وقتی می ری توی sms به هم ریخته است فونت ها
بعد عربایزر ریختیم آقا سیستم ترکید
سپس یه مولتی لنگوآل ریختیم
آنهم که حروف را از هم گسسته و چپ به راست نمایش می ده

کمک کنید دوستان
مرصاد رو می شه یه کاری کرد که وقتی توی sms می ری به هم پیوسته نشون نده

آقا یه سئوال دیگه:
نمی شه بدون هارد ریست فارسی ساز رو پاک کرد؟

mamsana
26-09-2010, 11:59
دوستان
روش کار کردن با activesync مثلا نصب برنامه یا ریختن فایل توی گوشی رو آموزش می دین

یه سئوال:
چیکار کنم؟

روش کار کردن که نداره،ولی خوب من از اون فقط برای نصب برنامه هایی که حتما خود اجرا هستن،و یا انتقال فایلهایی که کم حجم هستن استفاده می کنم!

اگه حجم بالا بشه مموری رو در میارم و رم ریدر می ذارم!اینطوری سرعت هم کاهش نداره!

ریختن فایل هم که اونهایی که پسوند Cab دارن رو میریزم رو حافظه بعد از خود گوشی سلکت میکنم،اونهایی هم که exe هستن از تو خوده ویندوز و بعدش از خوده گوشی نصب میشن!

9vin
26-09-2010, 12:08
سلام

دوستان لمسش خوبه؟ مخصوصا تو اس ام اس خطا نداره ؟؟؟؟

mamsana
26-09-2010, 12:27
سلام

دوستان لمسش خوبه؟ مخصوصا تو اس ام اس خطا نداره ؟؟؟؟

عالیه!

ولی برای پیام باید صفحه کلید بزرگ انتخاب کنی!

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

آقایان آقایان

کمک کنید دوستان

آقا یه سئوال دیگه:

تقریبا همه فارسی ساز ها رو بدون هارد ریست از اون جایی که میشه برنامه ها رو حذف کرد،میشه حذف کنی به غیر از چندتا فارسی ساز که تو اون لیست نمی رن!

بهم ریختگی هم به خاطر سبکه نمایش خوده سامسونگه!ببرش رو حالت خوده ویندوز درست میشه!

مرصاد هم بهترینشه در حاله حاضر!

hirondelle
26-09-2010, 12:29
آقایان آقایان

کمک کنید دوستان

آقا یه سئوال دیگه:

9vin
26-09-2010, 12:31
قیمت روزش بی گارانتی و با گارانتی لطفا...؟؟

mamsana
26-09-2010, 12:36
قیمت روزش بی گارانتی و با گارانتی لطفا...؟؟

قیمتش خیلی باحاله!
از 200 تومن پیدا میکنی بدون گارانتی تا 300 تومن با گارانتی
باید خوب بگردی!

البته تو تهران!

ho33einf
26-09-2010, 16:34
[/QUOTE]
عزيز شما زود اقدام كردي!
بايد صبر ميكردي مثله من تا يه اين كاره بيش قدم شه و اين رام رو امتحان كنه و مشكلاش رو بكه![/QUOTE]

من تا حالا هر چی دام نصب کردمانواع و اقسام باگ داشته. 1 کی بره ببینه رام اورجینال اسمش چیه اونو دانلود کنم

srh124
26-09-2010, 19:17
آقایان آقایان

کمک کنید دوستان

آقا یه سئوال دیگه:

مطلب زیر توی پست هخای قبلی ذکر شده بود. شاید بدردت بخوره
البته خلاصه پست های مفید در 120 صفحه اول در یک فایل ورد در پست شماره 1275 قرار داده شده.
یه نگاه بندازی خوبه. حداقل خیلی از مشلاتی رو که بقیه بهش برخوردند و حل شده رو می بینی

افزایش سرعت و حل مشکل بهم ریختی sms

فعال کردن sms دیفالت ویندوز موبایل :

با یک registery editor مسیر زیر رو دنبال کنید :

HKEY-CURRENT-USER \ SOFTWARE \ MICROSOFT \ INBOX \ SETTINGS

وارد SMS AVAIABLE بشید و مقدارش رو از یک به صفر تغییر بدید و OK کنید.بعد گوشی رو ریست کند.

از این به بعد داخل بخش EMAIL که بشید TEXT MESSAGES رو میبینید .

البته با این کار SMS خود سامسونگ هم سر جاش میمونه

KAKHMAL
26-09-2010, 20:27
عالیه!

ولی برای پیام باید صفحه کلید بزرگ انتخاب کنی!

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

تقریبا همه فارسی ساز ها رو بدون هارد ریست از اون جایی که میشه برنامه ها رو حذف کرد،میشه حذف کنی به غیر از چندتا فارسی ساز که تو اون لیست نمی رن!

بهم ریختگی هم به خاطر سبکه نمایش خوده سامسونگه!ببرش رو حالت خوده ویندوز درست میشه!

سلام
ببخشید چند روزی نبودم
شارژ اینترنتم تموم شده بود!!D:
درمورد تاچ این گوشی شاید کلمه عالی کلمه کاملی نباشه
اگه تو مقاومتیها نگاه کنی آره نتاچش خوبه(که مقاوتیم هست این گوشی)
ولی خوب باید به تاچ خازنی تاچ عالی گفت!!:11:
راستی شما که میگی صفحه کلید بزرگ انتخاب کنی منظورت کدوم صفحه کلیده چون من هرچی دیدم کوچیک بوده
خودم تو کفم که یکی پیدا کنم

Hossein1992
26-09-2010, 20:34
تمام موارد فوق را تایید میکنم

AryanLand
26-09-2010, 22:15
دوستان

یه سئوال:
چیکار کنم؟

سلام.

نحوه کار کردن با اکتیو سینک شما ابتدا نصبش میکنی(البته تو ویندوز XP توی ویستا و 7 باید از مایکروسافت دیوایس سنتر استفاده کنی).بعد از نصب گوشی رو از طریق کابل به کامپیوتر وصل میکنید برنامه اکتیو سینک بصور ت اتو مات اجرا میشه و یک پروفایل برای گوشی شما میسازه و سپس اطلاعات روی گوشیتون سینک میشه با کامپیوترتون.برای نصب برنامه های با پسوند EXE هم از اکتیو سینک میتونید استفاده کنید.البته EXEهای مخصوص پاکت پی سی.برای نصب برنامه های با پسوند Cab هم میتونید با نصب یک برنامه مکمل رو کامپیوترتون از اکتیو سینک استفاده کنید و دیگه نیاز به انتقال فایل به پاکت پی سی نداشته باشید.برای نصب برنامه اگر EXE بود تو کامپیوترتون روش کلیک میکنید شروع میکنه به نصب رو PC بعد از اتمام این مرحله برنامه اکتیو سینک اجرا میشه و شما باید مراحل رو رو گوشیتون پیگیری کنید.برای انتقال فایل هم بعضی از کوشیها گزینه ای دارن که با فعال کردنش گوشی مثل رم ریدر عمل میکنه اما من نمیدونم این گوشی هم داره یا نه چون با این گوشی کار نکردم.(تو قسمت کانکشن ببینید برای اتصال با PC گزینه ای داره یا نه).

آقایان آقایان

کمک کنید دوستان

آقا یه سئوال دیگه:

در مورد فارسی ساز, تمام فارسی سازها رو میشه بدون هارد ریست پاک کرد اما چون یکسری فایلهای سیستمی که تو فارسی سازها بکار میرن تو سیستم ویندوز هست دیگه تو فارسی ساز نمیارنشون و فارسی سازها از همونا استفاده میکنن اما موقع پاک کردن اونا هم پاک میشن واسه همین بعد از پاک کردن فارسی سازها سیستم ارورهای زیادی میده که شما رو مجبور میکنه هارد ریست کنید.
اما یک فارسی ساز براتون لینک میزارم نصب کنید اگر جواب داد همینجا بگید دوستان دیگه هم استفاده کنن.این فارسی ساز همون موبی دیو هست با فایل فیکسر که من تا الان رو هر پاکت پی سی استفاده کردم بدون مشکل جواب داده.فایل رو که دانلود کردید سه تا فایل کب توش هست اول عربیک 2 رو نصب کنید سپس عربیک 1 گوشی هر جا ریست خواست ریست کنید.تست کنید اگر فارسی رو جدا جدا یا برعکس نشون میداد فیکسر رو که یک فایل 1 کیلو بایتی هست نصب کنید .اگر درست بود فیکسر رو نصب نکنید چون باعث هنگ کردن زیاد گوشی میشه.:11:

سلام.

در مورد فارسی سازها مراجعه کنید به توضیحات بالا.:11:

mamsana
27-09-2010, 00:07
سلام
ببخشید چند روزی نبودم
شارژ اینترنتم تموم شده بود!!D:
درمورد تاچ این گوشی شاید کلمه عالی کلمه کاملی نباشه
اگه تو مقاومتیها نگاه کنی آره نتاچش خوبه(که مقاوتیم هست این گوشی)
ولی خوب باید به تاچ خازنی تاچ عالی گفت!!:11:
راستی شما که میگی صفحه کلید بزرگ انتخاب کنی منظورت کدوم صفحه کلیده چون من هرچی دیدم کوچیک بوده
خودم تو کفم که یکی پیدا کنم

سلام
آره یه چند وقت نبودی؛نگران شدم:10:

خازنی هم مشکلای خودش رو داره!
ولی خوب موافقم!

همون صفحه کلید SPB اگه به سمت راست space نگاه کنی یه چیزی شبیه یه کیبورد هست،اون رو بزنی صفحه کلید تمام صفحه میشه!
ولی خوب تو تایپ فارسی مشکل هایی داره ولی واسه وقتی که تو خیابون داری راه میری و پیام میدی خویه و کار راه اندازه!

saeedfweb
27-09-2010, 09:45
ممنون از همه دوستانی که راهنمایی می کنن
من فارسی ساز مرصاد رو نصب کردم و برای مشکل به هم ریختگی از گزینه select all استفاده می کنم
برای gps از مجموعه ای که دوستمون mamsana اشتراک گذاشته بودن navitel رو انتخاب کردم
نکته: من دوست نداشتم و ندارم اینترنت خطم رو فعال کنم (از ارتباط صوتی اش چه خیری دیدم که از ارتباط اینترنتی اش ببینم)
ولی navitel ) (بدون اینترنت) در کمتر از 2 دقیقه ماهواره رو پیدا می کنه (یه خانومه می گه) و خوب هم جواب می ده البته با سرعت کم توی ماشین (زیر 40) نقشه تهران هم که توی اون پک بود

سئوال: چطوری می تونم از مسیر یاب navitel استفاده کنم اینکه مقصد رو معرفی کنی و راهنمایی کنه؟
ممنون

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:41 AM ----------

زمانی که گوشی زنگ می خوره می تونید با چرخوندن گوشی صدای زنگ رو قطع کنید
یعنی اگه گوشی رو به سمت LCD رو به میز بذارید (خش نیفته ها) صدا قطع می شه

setting> basic setting > motion setting etiquette> enable etiquette pause

مطمئنا همه بلد هستن
اما گفتم اقلا شاید به درد یکی بخوره ما هم وظیفه امون رو هر چند کوچک انجام بدیم

mamsana
27-09-2010, 10:57
سلام
در مورد نويتل بكم كه واسه من رو سرعت 130 تا هم راحت جواب ميده
عاليه
براي مسيريابي هم اول مقصد رو بيدا كنيد بعد از اون برجم هاي بايين صفحه از جب اولي رو بزن

sageet
27-09-2010, 13:35
دوستان می‌دونم که می‌دونستید، ولی برای اونایی که نمی‌دونستن دیگه: با نگه داشتن دکمه‌ی Mode تو کیبورد خود سامسونگ می‌تونید تو حالتهای 12Phonepd - 20Keypad و Qwerty keyboard سوئیچ کنید ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Royce
27-09-2010, 15:51
دوستان با این برنامه ای که براتون میذارم میتونید هر نرم افزاری و که میخواین به سنسور شتابسنج گوشی معرفی کنید تا با چرخش گوشی صفحه نمایش هم بچرخه.هردو رو توی حافظه داخلی نصب کنید
البته برای نصب این برنامه باید .netFramework هم توی گوشیتون نصب باشه.

راستی همه دوستان لطف کنن یه عکس از صفحه ی نمایششون بذارن ببینیم چیکاره اید :46:

e_parshang
27-09-2010, 18:43
سلام به تمامی دوستان
یکی از ابهامات اولیه که از همان ابتدای این تاپیک بی پاسخ ماند اینه که تکلیف شارژ همزمان با اتصال usb حل نشد؟
کسی تونست تا شارژ خودکار را غیر فعال کنه؟

mamsana
28-09-2010, 00:01
سلام به تمامی دوستان
یکی از ابهامات اولیه که از همان ابتدای این تاپیک بی پاسخ ماند اینه که تکلیف شارژ همزمان با اتصال usb حل نشد؟
کسی تونست تا شارژ خودکار را غیر فعال کنه؟

فکر نکنم

اگه کسی می دونه بگه،چون من گوشیم خونه باشم همش به لپ تاپ وصله و هی شارژ میشه،فکر کنم ضرر داشته باشه واسش!

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

دوستان با این برنامه ای که براتون میذارم میتونید هر نرم افزاری و که میخواین به سنسور شتابسنج گوشی معرفی کنید تا با چرخش گوشی صفحه نمایش هم بچرخه.هردو رو توی حافظه داخلی نصب کنید

خودت چرا پیش قدم نمی شی!؟

---------- Post added 28-09-2010 at 12:01 AM ---------- Previous post was 27-09-2010 at 11:57 PM ----------

دوستان می‌دونم که می‌دونستید، ولی برای اونایی که نمی‌دونستن دیگه: با نگه داشتن دکمه‌ی Mode تو کیبورد خود سامسونگ می‌تونید تو حالتهای 12Phonepd - 20Keypad و Qwerty keyboard سوئیچ کنید ...

سلام

اون درصدی که زیر ساعت هست،ماله باطریه؟

اگه اره،چه جوری آوردیش؟

ممنون!:10:

sageet
28-09-2010, 07:37
سلام

اون درصدی که زیر ساعت هست،ماله باطریه؟

اگه اره،چه جوری آوردیش؟

ممنون!

آره، با نرم‌افزار Battclock می‌شه این‌کارو کرد .

IP007
28-09-2010, 08:25
به نظرتون 5800 رو چند ازم بر میدارن؟؟؟ :دی
میخوام یکی از همینا بخرم :دی
اصفهان

saeedfweb
28-09-2010, 15:07
فکر نکنم

اگه کسی می دونه بگه،چون من گوشیم خونه باشم همش به لپ تاپ وصله و هی شارژ میشه،فکر کنم ضرر داشته باشه واسش!
تو فاروم های خارجی نوشته بود که مشکلی برای باتری پیش نمی یاد
البته باید توجه داشت احتمال اینکه یه متخصص این جواب رو داده باشه کمه!

سلام به تمامی دوستان
کسی تونست تا شارژ خودکار را غیر فعال کنه؟والله تو فاروم های خارجی سه تا روش گذاشته:
1: استفاده از کابل اتصالی که برق 5 ولتش حذف شده باشه
(یعنی یه کابل می خری و یه سیمش رو قطع می کنی)
طبق عکس پین 1 حذف بشه

2: روش رجیستری:
به آدرس زیر می ریم
HKLM\Drivers\BuiltIn\usbfndrv
البته امنیا microusb داره به جای usbfndrv
بعدش یه دونه string value درست می کنی و نامش رو می ذاری EnableUsbCharging و مقدارش رو هم صفر می ذاری

یا توهمون آدرس دنبال گزینه battery می گردی و string value رو درست می کنی با مشخصات بالا
به کوچک و بزرگ بودن حروف دقت کنید

فکر می کنم ریست نرم افزاری هم می خواد

3: نرم افزاری که پیوست کردم ( مثل اینکه attach نداریم)رو نصب کنید
از این ادرس بگیرید
dotfred.net/TM/FdcSoft_TaskMgrv3.3_WM6.5.cab

FdcSoft TaskMgr
به ادرس زیر برید
>$device\BAT1
و سرویس رو stop کنید

نکته: کسانی که اینو استفاده کرده بودن صحبتی مبنی بر اینکه بعد از اینکار وقتی کانکت می شه پیغام کم بودن باتری می ده

نکته این سه تا راه حل رو توی سایتهای خارجی پیدا کردم (انلاین پیدا کردم و نوشتم)
خودم تست نکردم
چون کابل پیشم نیست
کسی می تونه تست کنه
نتیجه رو بگه

saeedfweb
28-09-2010, 15:30
دوستان برای unistall یه نرم افزار چطوری باید عمل کنم؟

Royce
28-09-2010, 16:35
اگه مسئله پیشقدمی ماست که بفرما هرچند قبلا هم گذاشته بودم حالا ببینم شما چیکاره اید
برای عکس گرفتن از صفحه نمایش هم بهترین کار استفاده از برنامه Resco Screen Capture هست که همراه Resco Photo Manager خود به خود نصب میشه
اینطوری میتونیم از ایده های هم برای زیبا تر شدن گوشیمون استفاده کنیم
هرکی پایست بسم الله...

IP007
28-09-2010, 17:30
Royce جان این برنامه که نصب کردی اسمش چیه؟ homescreen رو میگم:20:

KAKHMAL
28-09-2010, 18:57

spb shell هست
ببخشید جای یکی دیگه جواب دادم
گفتم کار مردم را بیفته:11:

---------- Post added at 06:57 PM ---------- Previous post was at 06:53 PM ----------

سلام
آره یه چند وقت نبودی؛نگران شدم:10:

خازنی هم مشکلای خودش رو داره!
ولی خوب موافقم!

همون صفحه کلید SPB اگه به سمت راست space نگاه کنی یه چیزی شبیه یه کیبورد هست،اون رو بزنی صفحه کلید تمام صفحه میشه!
ولی خوب تو تایپ فارسی مشکل هایی داره ولی واسه وقتی که تو خیابون داری راه میری و پیام میدی خویه و کار راه اندازه!
ممنون تست کردم حالت بزرگشو عالی بود:10:

KAKHMAL
28-09-2010, 19:09

من متوجه منظورت نشدم !!:41: این نرم افزار دقیقا چه میکنه؟!!!:11:

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

برو توی ستینگ
مموری
مین مموری(فک کنم 4 تا گزینه بیشتر نیست دومیه هست فک کنم)
اونجا لیست نرم افزارات هست هرکدومو خواستی دیلیت کن

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

آره، با نرم‌افزار Battclock می‌شه این‌کارو کرد .

من این نرم افزارو نصبیده بودم ولی بالاش یرام یه نوار رنگ و وارنگ میو ورد
تو اینه تو ندیدم
چیکارش کردی؟؟!:18:

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

چجوری کده اوبونتو رو تو امضات گذاشتی من هر کاری کردم نشد که نشد!!!:19:

Amin.M.1986
28-09-2010, 20:54

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

برو توی ستینگ
مموری

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

تو اینه تو ندیدم

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

اون برنامه باعث میشه که خیلی برنامه ها بتونن روی گوشی شما اجرا بشن.. battclock هم توی تنظیماتش میتونید برید و تغییراتی که دوست دارید رو بدید

sageet
28-09-2010, 21:22
من برا چنتا گوشی دیدم که یه سری تنظیمات انجام می‌دن که صدای گوشی یکم بیشتر می‌شه، چون من از اسکرابلر استفاده می‌کنم بایسی از مدیا‌پلیر ویندوز استفاده کنم که کنترلی برا صدا نداری، برا امنیا هم دیده بودم ولی امنیا لایت تا حالا ندیدم، آیا کسی چیزی در مورد این می‌دونه ؟

AryanLand
28-09-2010, 22:05

سلام.

تصحیح پست:

روش صحیح پست 1344 توسط دوست عزیزمون KAKHMAL .:11:

hamid_hakaki
28-09-2010, 22:49
سلام
من وقتی با internet sharing میخوام از طریق USB به اینترنت pc وصل بشم، گوشیم disconect میشه از pc ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چکار باید کرد ؟؟؟؟:45:

mani206
28-09-2010, 23:15
تو فاروم های خارجی نوشته بود که مشکلی برای باتری پیش نمی یاد
البته باید توجه داشت احتمال اینکه یه متخصص این جواب رو داده باشه کمه!

والله تو فاروم های خارجی سه تا روش گذاشته:
1: استفاده از کابل اتصالی که برق 5 ولتش حذف شده باشه
(یعنی یه کابل می خری و یه سیمش رو قطع می کنی)
طبق عکس پین 1 حذف بشه

2: روش رجیستری:
به آدرس زیر می ریم
HKLM\Drivers\BuiltIn\usbfndrv
البته امنیا microusb داره به جای usbfndrv
بعدش یه دونه string value درست می کنی و نامش رو می ذاری EnableUsbCharging و مقدارش رو هم صفر می ذاری

یا توهمون آدرس دنبال گزینه battery می گردی و string value رو درست می کنی با مشخصات بالا
به کوچک و بزرگ بودن حروف دقت کنید

فکر می کنم ریست نرم افزاری هم می خواد

3: نرم افزاری که پیوست کردم ( مثل اینکه attach نداریم)رو نصب کنید
از این ادرس بگیرید
dotfred.net/TM/FdcSoft_TaskMgrv3.3_WM6.5.cab

FdcSoft TaskMgr
به ادرس زیر برید
>$device\BAT1
و سرویس رو stop کنید

نکته: کسانی که اینو استفاده کرده بودن صحبتی مبنی بر اینکه بعد از اینکار وقتی کانکت می شه پیغام کم بودن باتری می ده

نکته این سه تا راه حل رو توی سایتهای خارجی پیدا کردم (انلاین پیدا کردم و نوشتم)
خودم تست نکردم
چون کابل پیشم نیست
کسی می تونه تست کنه
نتیجه رو بگه

دوست عزیز روش سوم کار می کنه.
فقط دو تا مشکل داره،
1- باطری با شارژر هم شارژ نمیشه و باید سرویس رو دوباره استارت کرد.
2- وقتی سرویس stop باشه باطری گوشی 0 درصد نشون میده.

mamsana
28-09-2010, 23:52
سلام
من وقتی با internet sharing میخوام از طریق USB به اینترنت pc وصل بشم، گوشیم disconect میشه از pc ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چکار باید کرد ؟؟؟؟:45:

بله
مدلش اینجوریه!
چون تو اون موقع دستگاه باید به عنوان مودم شناخنه بشه!

mamsana
29-09-2010, 00:11
سلام.

برید تو قسمت ستینگ و گزینه ریموو پروگرام رو انتخاب کنید.از لیستی که هست برنامه مورد نظرتون رو انتخاب و ریموو رو بزنید.:11:

Aryanland عزیز؛

نمی دونم چرا این گوشی مثله گوشی های دیگه پاکت پی سی که دیدم وقتی استارت رو می زنی,ستینگ و پروگرم و ... این چیز هاش فرق داره!
شاید بازم به خاطر مسخره بازی خوده سامسونگ باشه!

در هر صورت برای حذف یه برنامه از
start/settings/memory settings/main storage
میشه استفاده کرد!
بعد از رفتن به اون قسمت؛لیست برنامه های حذف شده است

euthanasia
29-09-2010, 00:55
دوستان در مورد همخوانی شماره سریال روی باطری با شماره سریال روی گوشی اشتباه نمیکنند ؟
شماره سریال نوشته شده روی باطری با شماره IMEI گوشی یکی هست یا شماره دیگری؟

AryanLand
29-09-2010, 00:58
Aryanland عزیز؛

نمی دونم چرا این گوشی مثله گوشی های دیگه پاکت پی سی که دیدم وقتی استارت رو می زنی,ستینگ و پروگرم و ... این چیز هاش فرق داره!

میشه استفاده کرد!

سلام.

جالبه.:31:
من چون گوشی رو ندارم فکر کردم طبق قاعده ویندوز موبایله و اشتباه کردم پستم رو تصحیح میکنم. :11:

hamid_hakaki
29-09-2010, 01:25
بله
مدلش اینجوریه!
چون تو اون موقع دستگاه باید به عنوان مودم شناخنه بشه!

نه! یه لحظه ارتباط USB قطع میشه و سریع دوباره وصل میشه و internet sharing, پیغام dismiss میده :13:

aqaehsan
29-09-2010, 08:07
سلام به همه دوستان.
گوشی من به غیر از دو روز اول بیشتر از یک روز شارژ نگه نمیداره، آیا بطری اصلیش تو بازار پیدا میشه؟
کلافه شدم .:9:
کمکم کنید.

9vin
29-09-2010, 09:38
سلام به همه دوستان.
گوشی من به غیر از دو روز اول بیشتر از یک روز شارژ نگه نمیداره، آیا بطری اصلیش تو بازار پیدا میشه؟
کمکم کنید.

من میخوام این گوشیرو بخرم نکنه باطریش ضعیف باشه...آخه رو باطری حساسم !:13:

mohammad_77
29-09-2010, 10:07

سلام.
این بخاطر صفحه نمایش بزرگ و سی پی یوش هست .
من اون زمان که گوشی 295 تومان بود خریدم . نسبت به کا 750 که داشتم و یک هفته ای شارژ میکردم این رو سه روزی یکبار شارژ 50 داره شارژ میکنم.
به نظرم با گوشی هایی که صفحه نمایش معادل این رو دارند مقایسه کنید . شاید نرمال باشه .
البته این نکته ضروریه که گوشی تا 40 درصد شارژ داره بعدش چند دقیقه ای دود میشه میره هوا .

9vin
29-09-2010, 10:19
دوست عزیز در حالت افقی میشه s نوشت ؟؟ راحته ؟؟

osmaan
29-09-2010, 11:49
بله افقی هم میشه اس داد بعد یه مدت عادت میکنی

adidas_nike
29-09-2010, 13:49
سلام
کابل usb رو وصل کنید و تو قسمت تنضیمات usb یکبار گزینه advanced network رو غیر فعال کرده و صبر کنید تا ویندوز pc تنضیمات رو انجام بده (یکی دو ثانیه) بعد دوباره advance رو فعال کنید و بعد برید internet sharing رو اجرا کنید .ببینید جواب می ده یا نه ؟

ho33einf
29-09-2010, 14:56
باطری این گوشی خوبه امکاناتی هم که میده با این باطری خوبه

ho33einf
29-09-2010, 14:57
در هر دو حالت عمودی و افقی میشه اس داد و کاملا رونه

Royce
29-09-2010, 15:09
دوستان به جای این حرفای غیر ضروری عکس از دسکتاپ گوشیتون بذارید لطفا [
QUOTE=pishi0014;5463772]Royce جان این برنامه که نصب کردی اسمش چیه؟ homescreen رو میگم:20:
[/QUOTE]
همونطور که دوستان گفتن برنامه spb mobile shell هست

برو توی ستینگ
مموری

تو اینه تو ندیدم

فکر کنم خیلی واضح گفتم
مثلا شما میخوای وقتی داری با برنامه Resco photo manager عکساتو میبینی با چرخش گوشی تصویر هم افقی یا عمودی بشه که این نرم افزار این کارو انجام میده

hamid_hakaki
29-09-2010, 16:53
کابل usb رو وصل کنید و تو قسمت تنضیمات usb یکبار گزینه advanced network رو غیر فعال کرده و صبر کنید تا ویندوز pc تنضیمات رو انجام بده (یکی دو ثانیه) بعد دوباره advance رو فعال کنید و بعد برید internet sharing رو اجرا کنید .ببینید جواب می ده یا نه ؟

نه متاسفانه نشد بازهم، مینویسه:
cannot connect
:41:the remote party has ended this connection

KAKHMAL
29-09-2010, 20:11
سلام

فک نکنم ربطی به مودم شدن گوشی داشته باشه!(شایدم داشته باشه)
چک کن ببین بلافاصله بعد از کانکت شدن قطع میشه یا اینکه وقتی قفل میشه قطع میشه:11:

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

من برا چنتا گوشی دیدم که یه سری تنظیمات انجام می‌دن که صدای گوشی یکم بیشتر می‌شه، چون من از اسکرابلر استفاده می‌کنم بایسی از مدیا‌پلیر ویندوز استفاده کنم که کنترلی برا صدا نداری، برا امنیا هم دیده بودم ولی امنیا لایت تا حالا ندیدم، آیا کسی چیزی در مورد این می‌دونه ؟
شما با سامسونگ پلیر برو تنظیم داره:10:

osmaan
29-09-2010, 20:20
دوستان این اواخر کسی گوشیش رو با این رام هایی که مایکروتل میده آپدیت کرده؟
میخوام بدونم که مایکروتل برای این گوشی هم csc فارسی داده؟

KAKHMAL
29-09-2010, 20:26
Aryanland عزیز؛

میشه استفاده کرد!

چرا استارتش که مثه ویندوزای دیگس که:19:
من پسر خالم یه دیاموند داره استارتاشون مو نمیزنه!!!:5:
حتی اگه آی بروک رو نصب کنی یه عکس از استارت میاره که عینه مال منه:27:
راستی حالا که بحث استارت شد بچه ها من چند وقتیه وقتی رو استارت میزنم برام مین منو میاره!!!:18:
چه بکنم؟!!!!:19:

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

دوستان در مورد همخوانی شماره سریال روی باطری با شماره سریال روی گوشی اشتباه نمیکنند ؟

آره مال من که اینطوریه:10:

---------- Post added at 08:23 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

سلام به همه دوستان.
کمکم کنید.

فک میکنی اینطوریه:46:
منم همینطوری بود ولی بدلیل اینه که کم کم بیشتر میری تو بحر گوشی و استفادت بیشتر میشه:27:
تازه میتونی نور صفحهتو کم کنی!!:21:

---------- Post added at 08:24 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

نه بابا من همین چند روز پیش شارژشو تا 3روز با استفاده معمولی بردم(5-6 ساعت آهنگ 0.5-1 بازی و...)

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:24 PM ----------

دوست عزیز در حالت افقی میشه s نوشت ؟؟ راحته ؟؟

آره بابا قبلا فارسیش یکم مشکل بود
حالا با ترفند mamsana راحت میشه:8:
در واقع الان فارسی افقی راحتتره:21:

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

دوستان به جای این حرفای غیر ضروری عکس از دسکتاپ گوشیتون بذارید لطفا [
QUOTE=pishi0014;5463772]Royce جان این برنامه که نصب کردی اسمش چیه؟ homescreen رو میگم:20:

همونطور که دوستان گفتن برنامه spb mobile shell هست

فکر کنم خیلی واضح گفتم
مثلا شما میخوای وقتی داری با برنامه Resco photo manager عکساتو میبینی با چرخش گوشی تصویر هم افقی یا عمودی بشه که این نرم افزار این کارو انجام میده[/QUOTE]

اینو که با یه نرم افزار که قبلا معرفی شده بودم میشه انجام داد:11:
تفاوتش چیه(سرعت و...)

adidas_nike
29-09-2010, 21:01
cannot connect
موقعی که گزینه advance فعال باشه گوشی بعنوان network adapterشناخته می شه و یک connection روی ویندوز pc ایجاد می شه بعد اگر با internet sharing وصل بشی اون connection قبلی بسته می شه و بعد یک connection جدید درست می شه شما برو روی اون کانکشن و ببین که اصلا یک adapter جدید با نام windows mobile base یا همچین چیزی وجوده داره و می تونی بری از قسمت device manager ویندوز روی network adabters ببیی .اگر همه چیز درست بود روی connection راست کلیلک و repair رو بزن و صبر کن دوباره وصل بشه و اگه از ایرانسل استفاده می کنی گزینه irancell web و irancell gprs هر دو رو امتحان کن در ضمن firewall رو خاموش کن.

sageet
29-09-2010, 22:06
شما با سامسونگ پلیر برو تنظیم داره

گفتم که، برا اینکه نرم‌افزار پاکت اسکرابلر بتونه آهنگایی‌رو که گوش می‌دم‌رو تو سایت last.fm ثبت کنه، بایسی با مدیاپلیر گوش بدم (چون فقط این‌و می‌شناسه)

راستی حالا که بحث استارت شد بچه ها من چند وقتیه وقتی رو استارت میزنم برام مین منو میاره!!
چه بکنم؟

شما باید Samsung touchWiz UI رو غیر فعال کنی تا وقتی استارت‌رو می‌زنی استارت‌منو بیاد

KAKHMAL
29-09-2010, 23:26
گفتم که، برا اینکه نرم‌افزار پاکت اسکرابلر بتونه آهنگایی‌رو که گوش می‌دم‌رو تو سایت last.fm ثبت کنه، بایسی با مدیاپلیر گوش بدم (چون فقط این‌و می‌شناسه)

شما باید Samsung touchWiz UI رو غیر فعال کنی تا وقتی استارت‌رو می‌زنی استارت‌منو بیاد

راستی استاد شما که واردی این تنظیم به چه دردی میخوره?!

mamsana
29-09-2010, 23:36
cannot connect

دوست عزیز اون مشکل از گوشی نیست،از شبکه هست طبق این خطایی که میده!

خوده شبکه اتصال رو قطع میکنه!

واسه منم بعصی وقتا این جوری میشه،طرح شبانه 1 ماهه همراه اول گرفنم بعد جالبه از 20 شبی که گذشته،7 شبش تا ساعت 11 شب میشه اینترنتش قطع میشه و همین پیغام یا شبیه این رو میده!

...ی رو یاد گرفتن!(... کلمه ای است شبیه مزد که حرف اولش مثله حرف اخرش هست .این جوری گفتم که پسنم پاک نشه!و کمی هم دوستان به تفکر واداشته بشن!)

mamsana
29-09-2010, 23:46
فک نکنم ربطی به مودم شدن گوشی داشته باشه!(شایدم داشته باشه)
چک کن ببین بلافاصله بعد از کانکت شدن قطع میشه یا اینکه وقتی قفل میشه قطع میشه:11:

:10:

قکر کنم داشته باشه!

چون تا رو اینترنت شیرینگ کلیک می کنی؛مینوسه که گوشیت قطع شده و زود مینویسه که مودم وصل شده!

mamsana
30-09-2010, 00:02
نه! یه لحظه ارتباط USB قطع میشه و سریع دوباره وصل میشه و internet sharing, پیغام dismiss میده :13:

خوب خودت داری میگی دیگه!
قطع میشه ولی چون اینترنت شیرینگ خطا میده،گوشی دوباره وصل میشه!وگرنه وقتی که رو اینترنت شیرینگ کلیک کنی،دسنگاه مثله مودم میشه!

sageet
30-09-2010, 13:37
لاک‌اسکرین و دسکتاپِ من، البته الان ۶تا دسکتاپ فعاله که بیشتر رو این صفحه هست برا همین این‌و گذاشتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

euthanasia
30-09-2010, 15:48
نوشته شده توسط euthanasia

KAKHMAL
آره مال من که اینطوریه

عجیبه!!
مال همه همینطوره؟ میشه دوستان دیگر ببینن مال گوشی اونها هم سریال روی باطری همون IMEI هست ؟

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

GPS این گوشی بدون سیم کارت نمیتونه کار کنه یعنی نمیتونه ماهواره هارو پیدا کنه وقتی سیم داخل دستگاه باشه کار میکنه چرا؟

a_ostad
30-09-2010, 18:45
[/COLOR]GPS این گوشی بدون سیم کارت نمیتونه کار کنه یعنی نمیتونه ماهواره هارو پیدا کنه وقتی سیم داخل دستگاه باشه کار میکنه چرا؟
چرا کار میکنه.
خودم به شخصه برا اینکه مطمئن بشم به نت کانکت نمیشه سیم رو دراوردم بازم وصل شد به ماهواره.
آقا من گیج زدم تو فارسی سازا.
یا حروف جدا جدا هستن یا اسمسها به هم ریختن.
یکی که هیچ مشکلی تو فارسی ساز نداره بگه چه برنامه هایی نصب کرده منم نصب کنم.
اون تغییر رجیستری رو هم برا بهم ریختگی اسمسها امتحان کردم جواب نداد

mamsana
01-10-2010, 00:13
لاک‌اسکرین و دسکتاپِ من، البته الان ۶تا دسکتاپ فعاله که بیشتر رو این صفحه هست برا همین این‌و گذاشتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

اقا این HTC sense رو من دانلود کردم ولی رو ماله من خوب کار نکرد!
ایکونهاش بهم ریخنه بود

میشه شما لینک جایی رو که دانلود کردیئ بدید؟

منون

saeedfweb
01-10-2010, 00:19
دوستان
من نرم افزار orientation که برای rotate کردن با G-Sensor هست رو نصبیدم
وقتی می خوام start detection رو انتخاب کنم
پیغامی مبنی بر
RegisterSmi error
check samsung m sdk runtime library می ده
می تونید راهنمایی کنید
یه سئوال دیگه
گوشی من وقتی که LCD اش به خاطر کار نکردن خاموش می شه
با هیچ دکمه ای روشن نمی شه
وقتی هم که lock رو می زنم صفحه رو لاک می کنه
راهنمایی می کنید چیکار باید کنم که بدون لاک و انلاک کردن صفحه روشن بشه
سپاس

mamsana
01-10-2010, 00:46
دوستان
پیغامی مبنی بر
RegisterSmi error
می تونید راهنمایی کنید
یه سئوال دیگه
سپاس

سلام
شما HTCSensorSDK.dll یا انتقال ندادید یا اگه این کار رو کردید درست انجام نشده.دوباره HTCSensorSDK.dll رو یه پوشه وینذوز انتقال بدید شاید درست شه!

در مورد صفحه هم بگم که کلا این طوریه!
یعنی دستگاه وقتی صفحش خاموش میشه میره نو حالت standby و پردازنده و ... فعالیتشون کم میشه تا باطری بیشتر بمونه!
اگه این طور نشه دسنگاه 1 روز هم به زور روشن می مونه!

sageet
01-10-2010, 00:48
سلام

اقا این HTC sense رو من دانلود کردم ولی رو ماله من خوب کار نکرد!
ایکونهاش بهم ریخنه بود

میشه شما لینک جایی رو که دانلود کردید بدید؟

ممنون

البته تمِ HTC sense برا SPB هستش :

دوستان
پیغامی مبنی بر
RegisterSmi error
می تونید راهنمایی کنید

SDK runtimeرو نصب کن مشکلت حل می‌شه (برا اجرا اونو لازم داره)

saeedfweb
01-10-2010, 01:04
SDK runtimeرو نصب کن مشکلت حل می‌شه (برا اجرا اونو لازم داره)
از کجا پیدا کنم اینو
راهنمایی می فرمایید

sageet
01-10-2010, 01:14
از کجا پیدا کنم اینو
راهنمایی می فرمایید

تو پست‌های قبلی، لینک orientation و SDK runtime رو با هم گذاشته بودم الان یادم نیست که تو کدوم صفحه‌ست

sageet
01-10-2010, 01:25
تو پست‌های قبلی، لینک orientation و SDK runtime رو با هم گذاشته بودم الان یادم نیست که تو کدوم صفحه‌ست

alex winson
01-10-2010, 07:58
سلام
کانکشن گوشی درسته یعنی راحت به نت وصل میشه
زمان هم درسته ولی توی Windows Update ارور میده که Connection to the update server was unsuccessfull
check your connection and system date!!
لطفا راهنمایی کنید!

a_ostad
01-10-2010, 12:41
اون تغییر رجیستری رو هم برا بهم ریختگی 8اسمسها امتحان کردم جواب نداد
همچنان منتظر یاری سبزتام هستیم.
یعنی اینجا کسی فارسی ساز رو گوشیش نداره:18:

ho33einf
01-10-2010, 12:55
برا فارسی راه ریجستری رو برو بعد اس ام اس هارو تو میل بیار درسته. اگه هم نمیخوای که اس ام اس رو باز کن روش قلم نگه دار بعد گزینه select all رو بزن

saeedfweb
01-10-2010, 14:19
من اشتباه کرده بودم و یه نرم افزار رو نصب نکرده بودم که با نصب تمامی نرم افزارها
الان G-Sensor بسیار خوب عمل می کنه

a_ostad
01-10-2010, 15:42
برا فارسی راه ریجستری رو برو بعد اس ام اس هارو تو میل بیار درسته. اگه هم نمیخوای که اس ام اس رو باز کن روش قلم نگه دار بعد گزینه select all رو بزن
ممنون
قبلا بدون انجام این کارا اسمسا بدون هیچ مشکلی میومدن منتهی یادم رفته چی نصب می کردم که الانم همونا رو نصب کنم

panther99
01-10-2010, 16:53
یکی از دوستام یه B7300 خریده . تازه دادن گارانتیش براشون فارسی کرد گوشی رو . یعنی میشه اس ا م اس فارسی داد .
2 روز اول باهاش تو اس ام اس فارسی مشکلی نداشت . تا اینکه دیروز که میخواد اس ام اس بده وقتی اس ام اسها میرسه ( به هر گوشیی ) به صورت علامت سوال میرسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به خودم هم اس ام اس داد که علامت سوال بودن حروف !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی وقتی خودش اس ام اس فارسی دریافت میکنه مشکلی نداره . فقط تو ارسال مشکل هست .
مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟؟ چه جوری میشه درستش کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دمتون گرم یکی جواب بده .

KAKHMAL
01-10-2010, 19:11
دوستان
پیغامی مبنی بر
RegisterSmi error
می تونید راهنمایی کنید
یه سئوال دیگه
سپاس

ببخشین من مهمون دارم باید برم دیگه اشتباه املاییو ...
شما برو تو تنظیمات تیک لاک دیوایسو بردار اونوقت با زدن دکمه لاک صفحه روشن میشه و لاکم نمیشه گوشیت

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:10 PM ----------

یکی از دوستام یه B7300 خریده . تازه دادن گارانتیش براشون فارسی کرد گوشی رو . یعنی میشه اس ا م اس فارسی داد .
2 روز اول باهاش تو اس ام اس فارسی مشکلی نداشت . تا اینکه دیروز که میخواد اس ام اس بده وقتی اس ام اسها میرسه ( به هر گوشیی ) به صورت علامت سوال میرسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به خودم هم اس ام اس داد که علامت سوال بودن حروف !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی وقتی خودش اس ام اس فارسی دریافت میکنه مشکلی نداره . فقط تو ارسال مشکل هست .
مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟؟ چه جوری میشه درستش کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دمتون گرم یکی جواب بده .

فارسی سازی که نصبیده رو پاک کن یه جدید نصب کن

AryanLand
01-10-2010, 22:58
سلام
کانکشن گوشی درسته یعنی راحت به نت وصل میشه
زمان هم درسته ولی توی Windows Update ارور میده که Connection to the update server was unsuccessfull
check your connection and system date!!
لطفا راهنمایی کنید!

سلام.

گزینه ویندوز آپدیت تو ایران کار نمیکنه.ضمن اینکه اون گزینه مال مایکروسافت هست و آپدیتهایی که میاد مال ماکروسافت نیست یا مال شرکت سازنده گوشی هست که به رام رسمی معروفه یا مال کوکرهای ویندوز موبایله که به رام کوک شده معروف هستن.:11:

panther99
02-10-2010, 10:45
فارسی سازی که نصبیده رو پاک کن یه جدید نصب کن

میبخشید چه جوری پاک کنم ؟؟؟؟
اون فارسی ساز رو از کجا بیارم ؟؟؟ و چه جوری بنصبم ؟؟؟ ممنون اگه جواب بدید .

saeedfweb
02-10-2010, 11:17

Aryanland عزیز؛

میشه استفاده کرد!

سئوال دوم رو نمی دونم

---------- Post added at 11:17 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

چطوری باید غیرفعال کرد
راهنمایی می فرمایید

در زمینه منشی تلفنی من i secretary رو نصب کردم
خوب کار می کنه
اما نمی دونم که چطوری اون پروفایلی که درست می کنم رو به عنوان پایه تماس قرار بدم
کسی تجربه اش رو داشته
راهنمایی می کنید؟

mehdixp
02-10-2010, 14:57
سلام.
وقتی مسیج از یه شماره ای میاد که تو فونبوک نیست چطوری میشه شماره رو تو فونبوک سیو کرد؟

KAKHMAL
02-10-2010, 19:04
سئوال دوم رو نمی دونم

---------- Post added at 11:17 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

چطوری باید غیرفعال کرد
راهنمایی می فرمایید

در زمینه منشی تلفنی من i secretary رو نصب کردم
خوب کار می کنه
اما نمی دونم که چطوری اون پروفایلی که درست می کنم رو به عنوان پایه تماس قرار بدم
کسی تجربه اش رو داشته
راهنمایی می کنید؟
برای عیر فعال کردن تاچ ویز باید بری تو ستینگ
یه خورده بگردی پیدا میکنی!!1:10:

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

اون فارسی ساز رو از کجا بیارم ؟؟؟ و چه جوری بنصبم ؟؟؟ ممنون اگه جواب بدید .

فارسی ساز که بچه ها معرفی کردن
واسه پاک کردنشم برو تو ستینگ مموری استیت گزینه دوم(مین مموری) اسم فارسی سازو پیدا کنو آنیستالش کن:11:

srh124
02-10-2010, 19:42
سلام به همه
من بالاخره چند روز پیش این گوشی رو خریدم
چند تا سوال:
1- ظاهرا این فیکسر mobidiv هیچ نقشی نداره یعنی هیچ کاری نمی کنه (الا این که آدمو مجبور به هارد ریست کنه) یا من اشتباه میکنم؟
2- سوراخ reset به چه درد می خوره؟ همون هارد ریسته؟
3- مموری این گوشی رو چطوری میشه در آورد؟ (ببخشید گوشی قبلی من مموری نداشت که این چیزا رو بدونم)
4- من تمام کارهای جی سنسور رو انجام دادم. ولی فقط جهت صفحات رو عوض میکنه. مثلا باهاش نمیشه در بازی Asphalt ماشین رو کنترل کرد. راه حلی هست؟
ممنون

panther99
02-10-2010, 20:02
خب اون فارسی ساز رو میشه لینک بذارید به علاوه نحوه دانلود ؟؟؟
در ضمن 2 ، 3 تا برنامه خفن مثل دیکشنری انگلیسی به فارسی و برنامه های مولتی مدیا و ... میشه برام لینک بارید ؟؟؟ ممنون .

mohammad_77
02-10-2010, 21:08
سلام به همه
چند تا سوال:
1- ظاهرا این فیکسر mobidiv هیچ نقشی نداره یعنی هیچ کاری نمی کنه (الا این که آدمو مجبور به هارد ریست کنه) یا من اشتباه میکنم؟
3- مموری این گوشی رو چطوری میشه در آورد؟ (ببخشید گوشی قبلی من مموری نداشت که این چیزا رو بدونم)
4- من تمام کارهای جی سنسور رو انجام دادم. ولی فقط جهت صفحات رو عوض میکنه. مثلا باهاش نمیشه در بازی Asphalt ماشین رو کنترل کرد. راه حلی هست؟
ممنون

سلام .
چند تاش رو میتونم جواب بدهم .
1- MOBiDIV_Arabware_454_EN_TSD_2010_Jan_28 رو نصب کنی فارسی میشه ( البته اگر منظورت همین بود )
2- به گوشی که زیاد ور بری و یا برنامه زیاد نصب کنی و ... گاهی قاطی میکنه و راهی جز همون سوراخ برات نمیمونه :31: - قلم را درونش بفشاری ریست میشه ( مثل دکمه ریست کامپیوتر )
3-پایین قفل صفحه ناخنت رو میندازی داخل شکاف بالا و با اعتماد به نفس به بیرون میکشی .راحت از جاش در میاد .حالا که رم رو دیدی با ناخنی - سیخی - چیزی کمی فشارش میدی تو خودش میپره بیرون .
4- یادمه وقتی جی سنسور رو نصب کردم صفحه نمیچرخید بلکه توی بازی هایی مثل Resco_Bubbles_prereg میتونستم که با کج کردن گوشی توپ رو حرکت بدهم . البته من بازی آسفالت رو تا حالا استفاده نکرده ام . بهتره کسی که نصب کرده جوابت رو بده .
5- یک خورده سئوالای سخت تر بپرس حال کنیم :5: .

aqaehsan
02-10-2010, 22:07
چرا کار میکنه.
خودم به شخصه برا اینکه مطمئن بشم به نت کانکت نمیشه سیم رو دراوردم بازم وصل شد به ماهواره.
اون تغییر رجیستری رو هم برا بهم ریختگی اسمسها امتحان کردم جواب نداد

سلام
من مرصاد نصبیدم هیچ مشکلی نداره.
پیشنهاد میکنم یک بک آپ از اطلاعات گوشیت بگیر ، هرد ریست کن بع قبل از هر کاری فارسی ساز بنصب.

aqaehsan
02-10-2010, 22:23
سلام به همه
چند تا سوال:
ممنون

بقیه سوالات رو دوستان جواب دادن ولی درمورد آخری
با این گوشی نمیتونی بازی آسفالت رو با سنسور بازی کنی (ماشینت همش دور خودش میچرخه) اگه کسی راه حلی داره بگه ما هم استفاده کنیم.

mamsana
02-10-2010, 23:47
خب اون فارسی ساز رو میشه لینک بذارید به علاوه نحوه دانلود ؟؟؟
در ضمن 2 ، 3 تا برنامه خفن مثل دیکشنری انگلیسی به فارسی و برنامه های مولتی مدیا و ... میشه برام لینک بارید ؟؟؟ ممنون .

ديكشنري

برنامه

AryanLand
03-10-2010, 00:43
سلام.
وقتی مسیج از یه شماره ای میاد که تو فونبوک نیست چطوری میشه شماره رو تو فونبوک سیو کرد؟

سلام.

شما روی شماره کلیک کن یک پیغام به شما میده که آیا دوست دارید شماره رو به عنوان یک کانتکت ذخیره کنید یا نه.شما گزینه Yes رو انتخاب کن و باقی مراحل.....:11:

srh124
03-10-2010, 06:41
سلام .
چند تاش رو میتونم جواب بدهم .
1- MOBiDIV_Arabware_454_EN_TSD_2010_Jan_28 رو نصب کنی فارسی میشه ( البته اگر منظورت همین بود )
2- به گوشی که زیاد ور بری و یا برنامه زیاد نصب کنی و ... گاهی قاطی میکنه و راهی جز همون سوراخ برات نمیمونه :31: - قلم را درونش بفشاری ریست میشه ( مثل دکمه ریست کامپیوتر )
3-پایین قفل صفحه ناخنت رو میندازی داخل شکاف بالا و با اعتماد به نفس به بیرون میکشی .راحت از جاش در میاد .حالا که رم رو دیدی با ناخنی - سیخی - چیزی کمی فشارش میدی تو خودش میپره بیرون .
4- یادمه وقتی جی سنسور رو نصب کردم صفحه نمیچرخید بلکه توی بازی هایی مثل Resco_Bubbles_prereg میتونستم که با کج کردن گوشی توپ رو حرکت بدهم . البته من بازی آسفالت رو تا حالا استفاده نکرده ام . بهتره کسی که نصب کرده جوابت رو بده .
5- یک خورده سئوالای سخت تر بپرس حال کنیم :5: .
ممنون
موبيديو رو نصبيده بودم ولي نميدونم اين فيكسر يك كيلوبايتيش ميخواد چي كار كنه؟
من دو بار كه صفحه موبايل فريز شده بود مجبور شدم بااتري رو دربيارم پس بهتر بود از اون سوراخ اسستفاده ميكرذم؟ هان؟!!!

srh124
03-10-2010, 08:18
يه سوال ديگه. اين گوشئ جايي نداره كه كيلوبايت اطلاعات تبادل شده روي اينترنت رو نشون بده

mamsana
03-10-2010, 09:23
يه سوال ديگه. اين گوشئ جايي نداره كه كيلوبايت اطلاعات تبادل شده روي اينترنت رو نشون بده

داشتنش که باید داشته باشه!

ولی اگه حرفه ای میخواید،باید برنامه SPB monitor رو نصب کنید

با اون حتی میتونید محدودیت بذارید رو حجم ها!

---------- Post added at 09:23 AM ---------- Previous post was at 09:20 AM ----------

ممنون
موبيديو رو نصبيده بودم ولي نميدونم اين فيكسر يك كيلوبايتيش ميخواد چي كار كنه؟
من دو بار كه صفحه موبايل فريز شده بود مجبور شدم بااتري رو دربيارم پس بهتر بود از اون سوراخ اسستفاده ميكرذم؟ هان؟!!!

شما اگه راحتی،یه هارد ریست بکن
بعد فارسی ساز مرصاد رو نصب کن
بعد پیامک ها رو ببر رو حالت دیفالت ویندوز

از برنامه های اینجا هم میتونی استفاده کنی!

اینقدر هم عذاب نکش!:10:

sageet
03-10-2010, 11:15
بعد مدتها فارسی‌ساز مرصادرو نصب کردم این مشکلات‌و داشت برا من: اوپرا مینیِ جاوا دیگه حروف فارسی‌رو درست نمیاره، اوپرا مینی مخصوص وین‌فون هم همینطور، فیس‌بوکِ خود سامسونگ هم همینطور، وقتی گوشی با کابل وصله به لپ‌تاپ اینترنت اکسپلورر و فیس‌بوک و توییترِ اس‌پی‌بی شل کار نمی‌کنه، فقط اوپرا موبایل تو این حالت می‌تونه وصل شه به اینترنت، شما هم این مشکلات‌رو دارین ؟

(Mersad Persian Language pack V1.5 b122)

mamsana
03-10-2010, 11:20
بعد مدتها فارسی‌ساز مرصادرو نصب کردم این مشکلات‌و داشت برا من: اوپرا مینیِ جاوا دیگه حروف فارسی‌رو درست نمیاره، اوپرا مینی مخصوص وین‌فون هم همینطور، فیس‌بوکِ خود سامسونگ هم همینطور، وقتی گوشی با کابل وصله به لپ‌تاپ اینترنت اکسپلورر و فیس‌بوک و توییترِ اس‌پی‌بی شل کار نمی‌کنه، فقط اوپرا موبایل تو این حالت می‌تونه وصل شه به اینترنت، شما هم این مشکلات‌رو دارین ؟

(Mersad Persian Language pack V1.5 b122)

من فقط مشکل اوپرا موبایل رو داشتم که با یو سی وژن پاکت پی سی حل شده و خیلی بهترم هست از اوپرا!

sageet
03-10-2010, 13:03
من فقط مشکل اوپرا موبایل رو داشتم که با یو سی وژن پاکت پی سی حل شده و خیلی بهترم هست از اوپرا!

پس مشکلای دیگه‌رو نداشتی باهاش؟ کدوم ورژنِ مرصادرو نصب کردی ؟

mamsana
03-10-2010, 17:47
mersad V 1.0 build 100
فقط همون مشكل اپرا رو داشتم

KAKHMAL
03-10-2010, 20:41

تازه من یه قابلیت توش پیدا کردم که میتونه بین حالت اداپتیو(حالت اندازه صفحه موبایل)و زوم(حالتی مثل اوپرا و...)سوییچ کنه:27:

ashkanliver
03-10-2010, 23:52
حل کامل مشگل جی سنسور گوشی امنیا لایت ***قبلا گفته شده بود *****

100% امتحان شده و درست است روی همه برنامه ها جواب می ده
فایل راهنمای نصب و برنامه های مورد نیاز در یک فایل قرار دادم دانلود کنید

راستی حجمشم 1.5 مگا بایت است

KAKHMAL
04-10-2010, 12:44
سلام
بچه ها این یه نیازه فوریه لطفا حتما جواب بدید:
شما وقتی با ورد گوشی فارسی مینویسد اسکرول بارتون حجمش ۳-۴ برابر نمیشه؟!!
اگه میشه هیچکاری کردین برای درست شدنش؟!!
و یه تکس ادیتور میخوام که این مشکلو نداشته باشه
ممنون

m9780d
04-10-2010, 16:55
سلام
دوستانی که قصد خرید لایت رو دارند یک پی ام بدهند به بنده تا توضیحات جامعی رو خدمتشون عرض کنم:5::31:

srh124
04-10-2010, 19:58
اینقدر هم عذاب نکش!:10:

بابا فكر كردم اين فيكسر يه جايي رو درست ميكنه. يه فايذه اي واسه فارسي سازي داره
وگرنه همون موبيديو روي گوشي من جواب ميده يعني تا حالا جايي رو توي گوشيم نديدم كه مشكل فارسي داشته باشه
يه سوال ديگه. شمابا چي دانلود مي كنيد؟ WM download accelerator كه تنظيمات اينترنت رو نمي شناسه
handyget رو استفاده كردم كه اونم هي ميگه invalid url .
به google.com هم ميگه invalid url

9vin
04-10-2010, 20:38
سلام رفقا....:11:

من این گوشیرو خریدم....:10:

چند تا سوال :
1:چطور میشه واسه شخص تماس گیرنده عکسشو گذاشت؟؟

2:من دادم فارسی ساز نصب کردن نمایندگی احساس میکنم گوشی از چپ به راست شده .برعکس شده..چه کنم یا عادیه؟؟

3: دوستان میشه فونت گوشیرو عوض کرد ؟؟

خواهشا تم htc و apple رو بزارید همراه با آموزش نصب...ما مبتدی هستیم :11:

مرسی :10:

AryanLand
04-10-2010, 20:44
وگرنه همون موبيديو روي گوشي من جواب ميده يعني تا حالا جايي رو توي گوشيم نديدم كه مشكل فارسي داشته باشه
يه سوال ديگه. شمابا چي دانلود مي كنيد؟ WM download accelerator كه تنظيمات اينترنت رو نمي شناسه

سلام.

اون فیکسر مال زمانی هست که شما فارسی ساز موبی دیو رو نصب کردید و فارسی رو به صورت جدا جدا با از چپ به راست نشون میده.تو این 2 حالت باید فیکسر رو نصب کنید.:11:

sageet
04-10-2010, 22:38

دوستان اگه خواستین صدای گوشی یکم بره بالا (هم اسپیکر هم هندست): با زدن کد *#۰۰۰۲*۲۸۳۴۶# وارد منوی Audio Gain می‌شید (همون منویی که حساسیت میکروفون‌رو می‌بردیم بالا) و تغییرات زیر رو تو همه گزینه‌های منوی Audio Gain اعمال می‌کنید (البته برا من همین گزینه‌ی Music Speaker کافی بود پیشنهادم برا شما هم همینه) :

1.Output volume Control
L1VL2-0 110
HPG7-4 1111

MAX 9877

2.Speaker Volume Control
SPKVOL4-0 "11111"

3.Left Headphone Volume Control
HPLVOL4-0 "11111"

4.Right Headphone Volume Control
HPRVOL4-0 "11111

این هم تنظیمات دیفالت که اگه کسی خوشش نیومد برگرده حالت قبل:

1.Output volume Control
L1VL2-0 101
HPG7-4 1011

MAX 9877

2.Speaker Volume Control
SPKVOL4-0 "11100"

3.Left Headphone Volume Control
HPLVOL4-0 "00000"

4.Right Headphone Volume Control
HPRVOL4-0 "00000

دوستان اینو هم یادتون باشه برای افزیش صدا از نرم‌افزار SRS WOW hd هم می‌شه استفاده کرد ولی من نصب که کردم بعدِ یه سافت ریست کلا هر چی صدا تو گوشیم بود پرید، خواستم بگم که نصبش نکنید .

اگر بازم این صدا براتون کافی نبود می‌تونید نرم‌افزار Mortplayer رو نصب کنید که یک Equalizer جالب داره که هم دستی به دلخواه می‌تونید بسازید یا هم از یک سری آماده‌هاش که هست استفاده کنید

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

البته تو این منو تغییرات زیادی میشه انجام داد که اگه دوستان تونستن تغییرات خوب‌و مفید انجام بدن دریغ نکنن :دی

9vin
04-10-2010, 23:07

چند تا سوال :

2:من دادم فارسی ساز نصب کردن نمایندگی احساس میکنم گوشی از چپ به راست شده .برعکس شده..چه کنم یا عادیه؟؟

کمک نمیکنید ؟؟

mamsana
05-10-2010, 00:02
سلام
بچه ها این یه نیازه فوریه لطفا حتما جواب بدید:
شما وقتی با ورد گوشی فارسی مینویسد اسکرول بارتون حجمش ۳-۴ برابر نمیشه؟!!
اگه میشه هیچکاری کردین برای درست شدنش؟!!
و یه تکس ادیتور میخوام که این مشکلو نداشته باشه
ممنون

سلام
نه
واسه من درسته
شايد به خاطر فارسي سازت باشه
من از مرصاد استفاده ميكنم

mamsana
05-10-2010, 00:18

من با uc دانلود ميكنم
البته تا حالا اون مشكل شما رو نداشتم

mamsana
05-10-2010, 00:37

چند تا سوال :

1.
برو تو فون بوك,بعد رو اسم شخص كليك كن,بعد اديت رو بزن,تو صفحه اي كه باز ميشه ستون اول رو عكس كليك كن,از عكس ها انتخاب كن,و سيو رو بزن
2.
شما احتمالا بابد اون فيكسري كه اريانرلند كذاشته رو دانلود كني و نصب كني,ولي بهتره فارسي سازا رو پاك كني و فارسي سازه مرصاد بريزي
3.ميشه ولي به احتمال زباد يا حروف فارسي مربع ميشه,يا حروف انگليسي
با برنامه ing font changer ميتوني
الان دارم با گوشي پست ميدم,هز وقت تونستم لينك برنامه ها و تم ها رو با اموزش ميزارم
شرمنده
راستي همه اولش مبتدين,بايد يه ذره از خصلت ايراني بودنت و بودنم (ور رفتن) استفاده كتي تا راه بيفتي!

srh124
05-10-2010, 08:55
من با uc دانلود ميكنم
البته تا حالا اون مشكل شما رو نداشتم

بابا براي من اين uc به اينترنت وصل نميشه. يعني يه پروگرس بار اون اولش داره كه خيلي طول ميده
من دو سه تا بروزر ديگه ديگه هم نصب كردم كه اونها هم وصل نمي شدن
اين وسط فقط ie خود گوشي و opera mini جواب ميده. حتي opera خود گوشي هم جواب نميده
فقط يه oera 10 مونده كه نصب نكردم كه داتلود رو اصلا واسه اون ميخوام
لازم به ذكر است كه لينجانب در حال حاضر داراي هيچ نوع اتصال كامپيوتر به اينترنت نمي باشد
با تتشكر
كاربر همراه آخرـ دامت بركاته

farshad9
05-10-2010, 08:58

WM download accelerator بدون نیاز به تنظیمات به راحتی وصل میشه فقط مسیر ذخیره فایلهای داونلودی رو در حافظه داخلی گوشی قرار بدید چون وقتی مسیر رو روی مموری میزارید برنامه گاهی اوقات هنگ میکنه یا خود به خود بسته میشه
برای استفاده از Handyget ابتدا بابد به کانکشنتون وصل شید بعد از این برنامه استفاده کنید

کاملترین داونلود منیجرهای ویندوز موبایل همین دو تا هستن

UCBrowser هم واسه داونلود مناسبه تنها اشکالش اینه که نمیشه لینک فایل داونلودی رو تغییر داد

بابا براي من اين uc به اينترنت وصل نميشه. يعني يه پروگرس بار اون اولش داره كه خيلي طول ميده
من دو سه تا بروزر ديگه ديگه هم نصب كردم كه اونها هم وصل نمي شدن
اين وسط فقط ie خود گوشي و opera mini جواب ميده. حتي opera خود گوشي هم جواب نميده
فقط يه oera 10 مونده كه نصب نكردم كه داتلود رو اصلا واسه اون ميخوام
لازم به ذكر است كه لينجانب در حال حاضر داراي هيچ نوع اتصال كامپيوتر به اينترنت نمي باشد
با تتشكر
كاربر همراه آخرـ دامت بركاته
ممکنه ایراد از تنظیمات کانکشن شما باشه , مسیر زیر رو برید
Setting>Network Setting>Restore Connection
تنظیمات رو به حالت پیش فرض بر میگردونه

9vin
05-10-2010, 10:18
دوستان من مشکل دارم وقتی که گوشی رو وصل میکنم به pc . میگه پورت usb رو عوض کن عوض میکنم ولی فایده ای نداره.چه کنم ؟؟

9vin
05-10-2010, 13:21
خودم یافتمش. مرسی !

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

دوستان واسه نصب نرم افزار چه مراحلی رو طی کنم ؟؟(از pc suit )
اگه ممکنه دیکشنری انگلیسی به فارسی و بلعکس رو بزارید.
ممنونم :10:

KAKHMAL
05-10-2010, 14:28
خودم یافتمش. مرسی !

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

دوستان واسه نصب نرم افزار چه مراحلی رو طی کنم ؟؟(از pc suit )
اگه ممکنه دیکشنری انگلیسی به فارسی و بلعکس رو بزارید.
ممنونم :10:

نصب برنامه بسیار اسونه اگه فایلتexe هست روش دابل کلیک کن خودش مینصبه
اگه g cab هست بذارش تو فایل گگوشیتو بعد با گوشیت نصب کنم
دیکشنری هم که تو چند صفحه قبل بود

9vin
05-10-2010, 14:31
دوستانی که واردن تم نصب کنن بنصبن.. عجب تم خوشگلیه این سون ...نتیجرو بدید !خیلی خوشگله تو عکساش

اینم ترجمش !

1) نصب WAD2 اگر قبلا نصب نشده است..

2) کپی پوشه به کارت حافظه...

3) در دستگاه شما بر روي فایل win Se7en Portrait.wadesktop و win Se7en Landscape.wadesktop کلیک کنید . خود به خود نصب مي شوند

4) نصب کابین Message2Reg ارائه شده در داخل پوشه تلفن را به حافظه (حافظه داخلی)...

5) نصب MortScript-4.2-PPC cab در حافظه داخلی...

6) رفتن به مرورگر فایل و پوشه ويندوز و اجرای MORTSCRIPT از آنجا...

7) رفتن به PROGRAM/ MESSAGE2REG و اجرا SMS Referesh.mscr

8) کپی WMP Control.exe در داخل کنترل WMP در پوشه این فایل در برنامه های داخلی / حافظه تلفن....

9) اجرای WAD2 و رفتن به تنظیمات و اسکن جدید تم...

10) WIN SE7EN PORTRAIT را DEFAULT PORTRAIIT THEME انتخاب کنید وWIN SE7EN LANDSCAPE به عنوان DEFAULT LANDSCAPE THEME...

vahid_lol
05-10-2010, 15:47
چرا هیچکی به مشکله من برنخورده! دیگه ویندوز گوشیمو نمیشناسه. وقتی وصلش میکنم هیچ اتفاقی نمیفته! ولی میتونم رو حالت مموری کارت بالا میاد:41:
این مشکل یه جای دیگه هم دیدم. یکی گوشی گلکسیش اینطوری شده بود.

9vin
05-10-2010, 19:33
سلام...
دوستان رو گوشی تم نصب کنم از گارانتی در میاد ؟؟؟؟

srh124
05-10-2010, 19:46
سلام...
دوستان رو گوشی تم نصب کنم از گارانتی در میاد ؟؟؟؟

نه بابا
اگه قرار باشه با نصب يه تم گارانتي اززبين بره كه ديگه هيچي
تا اونجايي كه من ميدونم فقط نصب رام كوك شده يعني غيررسمي گوشي رو از گارانتي خارج مي كنه كه به نصب اون هم در حالت عادي نيازي نيست

9vin
05-10-2010, 20:03
دوستانی که واردن تم نصب کنن بنصبن.. عجب تم خوشگلیه این سون ...نتیجرو بدید !خیلی خوشگله تو عکساش

اینم ترجمش !

3) در دستگاه شما بر روي فایل win Se7en Portrait.wadesktop و win Se7en Landscape.wadesktop کلیک کنید . خود به خود نصب مي شوند

4) نصب کابین Message2Reg ارائه شده در داخل پوشه تلفن را به حافظه (حافظه داخلی)...

8) کپی WMP Control.exe در داخل کنترل WMP در پوشه این فایل در برنامه های داخلی / حافظه تلفن....

10) WIN SE7EN PORTRAIT را DEFAULT PORTRAIIT THEME انتخاب کنید وWIN SE7EN LANDSCAPE به عنوان DEFAULT LANDSCAPE THEME...

دوستان کسی آموزش تصویری این تمو نمیزاره تا ما هم بنصبیم ؟؟؟

srh124
05-10-2010, 21:00
WM download accelerator بدون نیاز به تنظیمات به راحتی وصل میشه فقط مسیر ذخیره فایلهای داونلودی رو در حافظه داخلی گوشی قرار بدید چون وقتی مسیر رو روی مموری میزارید برنامه گاهی اوقات هنگ میکنه یا خود به خود بسته میشه
برای استفاده از Handyget ابتدا بابد به کانکشنتون وصل شید بعد از این برنامه استفاده کنید

کاملترین داونلود منیجرهای ویندوز موبایل همین دو تا هستن

UCBrowser هم واسه داونلود مناسبه تنها اشکالش اینه که نمیشه لینک فایل داونلودی رو تغییر داد

ممکنه ایراد از تنظیمات کانکشن شما باشه , مسیر زیر رو برید
Setting>Network Setting>Restore Connection
تنظیمات رو به حالت پیش فرض بر میگردونه

دستت درد نكنه تنظيمات رو گذاشتم روي پيشفرص درست شد
الان اپراي خود موبايل و uc وصل ميشه
مشكل هندي گت هم درست شد اشتباه از من بود ولي دانلود اكسليتور همچنان همون پيغام رو ميده و ميگه نميتونه با اين تنظبمات كانكشن وصل بشه
يكي دو تا سوال. تنظيمات رو كه به پيش فرص برگردوندم تمام اون تنظيماتي كه همراه اول توي سايتش گذاشته مثل ادرس و پورت ------ سرور پاك شده ولي با اين حال به اينترنت وصل ميشم اين تنظيمات به چه درد ميخورن؟؟؟؟؟
ضمنا اين uc فارسي رو بعضي وفتا خوب نمياره
مثل پست هاي همين فروم مثلا يه وفتايي كلمات انگليسي بين كلمات فارسي رو نمياره يا مثلا ترازبندي متن ها يه وقتايي به هم ميخوره. بقيه هم همين مشكل رو دارن؟

KAKHMAL
05-10-2010, 21:06

اینم ترجمش !

این تم مال رزولیشن vga هست نه wqvga

farshad9
05-10-2010, 22:40
دستت درد نكنه تنظيمات رو گذاشتم روي پيشفرص درست شد
الان اپراي خود موبايل و uc وصل ميشه
مشكل هندي گت هم درست شد اشتباه از من بود ولي دانلود اكسليتور همچنان همون پيغام رو ميده و ميگه نميتونه با اين تنظبمات كانكشن وصل بشه
يكي دو تا سوال. تنظيمات رو كه به پيش فرص برگردوندم تمام اون تنظيماتي كه همراه اول توي سايتش گذاشته مثل ادرس و پورت ------ سرور پاك شده ولي با اين حال به اينترنت وصل ميشم اين تنظيمات به چه درد ميخورن؟؟؟؟؟
ضمنا اين uc فارسي رو بعضي وفتا خوب نمياره
مثل پست هاي همين فروم مثلا يه وفتايي كلمات انگليسي بين كلمات فارسي رو نمياره يا مثلا ترازبندي متن ها يه وقتايي به هم ميخوره. بقيه هم همين مشكل رو دارن؟

خواهش میکنم

اون تنظیمات برای اینه که به صورت دستی کانکشن رو بسازید . که این گوشی خودکار اونا رو اعمال میکنه

در مورد UC وارد تنظیمات این برنامه بشید و فونت رو به Tahoma تغییر بدید
بعد از تغییر فونت تغییرات رو با کلید save ذخیره و برنامه رو ریستارت کنید

9vin
05-10-2010, 23:03
سلام دوستان نرم افزاری هست که قفل ورودی گوشیرو مثل htc کنه که یه شکل یا نمادی میکشی تا قفل باز بشه.؟؟
اگه هست قرار بدید.مرسی :10:

AryanLand
05-10-2010, 23:31
سلام دوستان نرم افزاری هست که قفل ورودی گوشیرو مثل htc کنه که یه شکل یا نمادی میکشی تا قفل باز بشه.؟؟
اگه هست قرار بدید.مرسی :10:

سلام.

این برنامه ای که میخواهید منتها شاید ورژن جدیدترش هم اومده باشه.من اینو خیلی وقته استفاده میکنم.:11:

srh124
05-10-2010, 23:37
خواهش میکنم

اون تنظیمات برای اینه که به صورت دستی کانکشن رو بسازید . که این گوشی خودکار اونا رو اعمال میکنه

در مورد UC وارد تنظیمات این برنامه بشید و فونت رو به Tahoma تغییر بدید
بعد از تغییر فونت تغییرات رو با کلید save ذخیره و برنامه رو ریستارت کنید

فونتش رو چك كردم روي تاهوما هست
همين فونتي رو هم كه الان باهاش صفحه رو مي بينم تاهوماست
مشكل ايينه كه مثلا همين پست تو رو بدون كلمات انگليسيش نشون ميده
مجبور شدم بزنم روي پاسسخ به پست تا بياد توي صفحه ويرايش كه بتونم درستشو ببينم
در مجموع بروزر خوبيه

mamsana
05-10-2010, 23:53
فونتش رو چك كردم روي تاهوما هست
همين فونتي رو هم كه الان باهاش صفحه رو مي بينم تاهوماست
مشكل ايينه كه مثلا همين پست تو رو بدون كلمات انگليسيش نشون ميده
مجبور شدم بزنم روي پاسسخ به پست تا بياد توي صفحه ويرايش كه بتونم درستشو ببينم
در مجموع بروزر خوبيه
سلام
شما حالتتون رو adaptive هست يا رو zoom?
اكه رو اداپتيو نيست,ببريدش رو اون و از زوم درش بياريد,شايد درست شه
prefrencees/ browse mode

9vin
06-10-2010, 09:11
دوستان یه چندتا تم خوشکل بزارید ترو خدااا .:20:

vahid_lol
06-10-2010, 09:45
چرا هیچکی به مشکله من برنخورده! دیگه ویندوز گوشیمو نمیشناسه. وقتی وصلش میکنم هیچ اتفاقی نمیفته! ولی رو حالت مموری کارت بالا میاد:41:
کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟ ای باباااااا:13:

9vin
06-10-2010, 10:35
دوستان از کجا متوجه بشیم که چه نوع فارسی سازی روگوشی نصبه ؟

Amin.M.1986
06-10-2010, 12:02
دوستان از کجا متوجه بشیم که چه نوع فارسی سازی روگوشی نصبه ؟
برو تو قسمت add and remove از اونجا ببین:11:

9vin
06-10-2010, 12:11
برو تو قسمت add and remove از اونجا ببین:11:

مرسی ولی ماله من اینو نداره !!!!

start....setting.....system....remove

که اصلا کلمه ریموو نداره ....

کجاست پس؟؟؟:11:

9vin
06-10-2010, 12:23
چطور میشه دلیوریرو فعال کرد که همیشه دلیوری بیاد؟؟

hirondelle
06-10-2010, 18:16

setting>advanced setting(tab)>installed items

چطور میشه دلیوریرو فعال کرد که همیشه دلیوری بیاد؟؟
messaging>menu>option>sending...
(پیشنهاد می کنم یه کم بیشتر با گوشی ور بری!)

KAKHMAL
06-10-2010, 18:41
این تم مال رزولیشن vga هست نه wqvga

البته من یه سرچ گشت زددم تو هخون سایته
واسه اومنیا لایتم هست
من نصبیدم
خیلی خزه!!
اصلا یهو از کار میوفته
کلا توصیه نمیشه

9vin
06-10-2010, 18:43
خیلی ممنونم.... راست میگی باید بیشتر کار کنم.....

ممکنه واسم تم بزاری؟؟؟

KAKHMAL
06-10-2010, 18:52
سلام.

این برنامه ای که میخواهید منتها شاید ورژن جدیدترش هم اومده باشه.من اینو خیلی وقته استفاده میکنم.:11:

الان کسی از این برنامه تو اومنیا لایت استفاده میکنه من یه بار تست کردم
مجبور شدم هارد ریست کنم:41:

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

خیلی ممنونم.... راست میگی باید بیشتر کار کنم.....

ممکنه واسم تم بزاری؟؟؟
همن اس \ی بی که خوبه
یوزر فرندلی هست تازه آ\شناش هم خوبه
من p ندارم:19:

KAKHMAL
06-10-2010, 18:59
کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟ ای باباااااا:13:
عزیز:11:
چه توقعهایی داری این سوال تو خیلی \رو هست:21:
از اینجا انتظار جواب نداشته باش:41:
برو تو xda شاید اونجا کسی جواب بهت داد:10:

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

راستی بچه ها میتونید لینک موبی دیو رو بزارید برام(با فیکسر و...)
فوریه
یا اگه میتونید بگید چطور میتونم تو مرصاد نوشته هامو بسمت راست بیارم:10:

KAKHMAL
06-10-2010, 19:11
راستی اینم الان یادم اومد کسی نرم افزار جعبه لایتر داره!!!

a_ostad
06-10-2010, 20:08
عزیز:11:

فوریه
مرصاد که من خیری ازش ندیدم (البته من بقیه رو نمیدونم)
ولی موبی به نظر من از بقیه بهتره تو فارسی کردن هیچ مشکلی نداره تنها بدیش اینه که با رسکو اکسپلورر مشکل داره. این فیکسر هم من هیچ تغییری ازش ندیدم
نصب کن اگه نیاز بود بگو فیکسرم میذارم.
یه راهنما داره بخونش.
احتمالا عضو هستی تو این سایت ولی اگه نیستی باید بشی تا دان بشه.
ir - tci. org بدون فاصله جای نقطه چین

srh124
06-10-2010, 21:10
سلام
شما حالتتون رو adaptive هست يا رو zoom?
اكه رو اداپتيو نيست,ببريدش رو اون و از زوم درش بياريد,شايد درست شه
prefrencees/ browse mode

اين اداپتيو رو قبلا هم ديده بودم
توي مود اداپتيو همه چي درسته اما موقعي كه مياد توي مود زوم خراب ميشه
بازم ممنون

KAKHMAL
06-10-2010, 21:31
اين اداپتيو رو قبلا هم ديده بودم
توي مود اداپتيو همه چي درسته اما موقعي كه مياد توي مود زوم خراب ميشه
بازم ممنون

منم همین مشکلو با zoom دارم ولی حالت اداپتیو خوبه وکارا
من تقریبا هرچی پست میزنم با گوشیه

farshad9
06-10-2010, 22:21

برای Uninstall برنامه ها به این آدرس برید
Start>Setting>Memory Setting>Main Storage

چرا هیچکی به مشکله من برنخورده! دیگه ویندوز گوشیمو نمیشناسه. وقتی وصلش میکنم هیچ اتفاقی نمیفته! ولی میتونم رو حالت مموری کارت بالا میاد:41:
من اوایل که گوشی رو گرفته بودم این مشکل واسم پیش اومد
در کامپیوتر , از منوی فایل برنامه اکتیو سینک گزینه Connection Setting رو بزنید و مطمئن شید گزینه Allow USB Connections تیکش فعال باشه
و میتونید گوشی که به این برنامه معرفی کردید رو یک بار حذف کنید (منوی File>Delete Mobile Device )
(نمیدونم ویندوزتون چی هست ولی این برنامه فقط توی محیط XP نصب هستش)

راه بعد که به نظرم میرسه که شما برنامه و درایور گوشی رو یک مرتبه حذف و دوباره نصب کنید

راه حل آخر (بعید میدونم به این مرحله برسه) نصب دوباره ویندوز کامپیوتر و یا هارد رسیت گوشی - یا هر دو (پاک کردن صورت مسئله)

- به نظرم حذف و نصب دوباره درایور و اکتیو سینک جواب بده

AryanLand
06-10-2010, 22:27
فوریه
سلام.

این فارسی ساز موبد دیو با فیکسرش.
سه تا فایله اول غربیک 2 رو نصب کن سپس عربیک 1 .یه ریست میخواد OK کن سپس تست کن اگه فارسی برعکس بود یا جدا جدا اونموقع فیکسر رو نصب کن.اگه مشکل نداشته باشه و نصب کنی گوشیت خیلی هنگ میکنه.پس اول تست کن در صورت مشکل فیکسر رو نصب کن.:11:

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

سلام.

مشکلی که پیش اومد و باعث هارد ریست شد چی بود؟منکه الان نزدیک 3 ساله رو هر گوشی دستم میگیرم استفاده میکنم.و به مشکل نخوردم.:11:

KAKHMAL
06-10-2010, 22:50
سلام.

این فارسی ساز موبد دیو با فیکسرش.
سه تا فایله اول غربیک 2 رو نصب کن سپس عربیک 1 .یه ریست میخواد OK کن سپس تست کن اگه فارسی برعکس بود یا جدا جدا اونموقع فیکسر رو نصب کن.اگه مشکل نداشته باشه و نصب کنی گوشیت خیلی هنگ میکنه.پس اول تست کن در صورت مشکل فیکسر رو نصب کن.:11:

سلام.

مشکلی که پیش اومد و باعث هارد ریست شد چی بود؟منکه الان نزدیک 3 ساله رو هر گوشی دستم میگیرم استفاده میکنم.و به مشکل نخوردم.:11:
مشکل این بود که بعد از آنبلاک میخواست بره تو لاک خود دستگاه و بعد دیگه آنبلاک نمیشد!!!!:18::19::13::41::2:

srh124
06-10-2010, 22:58
راستی اینم الان یادم اومد کسی نرم افزار جعبه لایتر داره!!!

برو توي فروم ؟آي ار تي سي آي توي بخش زبان داره
سرمنده اين اينترنت ذغالي همران اول اجازه نميده كه برات اپلود كنم.

mamsana
06-10-2010, 23:14

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

همن اس \ی بی که خوبه
یوزر فرندلی هست تازه آ\شناش هم خوبه
من p ندارم:19:

سلام
من اون قفل رو ريختم,عالي كار ميكنه,واقعا دمش داغ هركي اين طرح رو داده واسه قفل
من ورژن مرصاد يك ساخت صد رو ريختم هيج مشكلي نداره
خواستيد اپلودش كنم

AryanLand
06-10-2010, 23:36
مشکل این بود که بعد از آنبلاک میخواست بره تو لاک خود دستگاه و بعد دیگه آنبلاک نمیشد!!!!:18::19::13::41::2:

سلام.

بعد از اینکه آنلاک میکنی یک بار ریست کن با لاک جدید بالا میاد و دیگه مشکل برطرف میشه.:11:

aqaehsan
07-10-2010, 02:22
میشه بگید چطوری باید تم ویندوز سون رو دانلود و نصب کنم .:31:

mamsana
07-10-2010, 10:47
میشه بگید چطوری باید تم ویندوز سون رو دانلود و نصب کنم .:31:

من دانلود کردم اصلا جالب نیست!

وقتت رو میگیره فقط!

mamsana
07-10-2010, 11:11
نوشته شده توسط 9vin [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

چند تا سوال :

1.
برو تو فون بوك,بعد رو اسم شخص كليك كن,بعد اديت رو بزن,تو صفحه اي كه باز ميشه ستون اول رو عكس كليك كن,از عكس ها انتخاب كن,و سيو رو بزن
2.
شما احتمالا بابد اون فيكسري كه اريانرلند كذاشته رو دانلود كني و نصب كني,ولي بهتره فارسي سازا رو پاك كني و فارسي سازه مرصاد بريزي
3.ميشه ولي به احتمال زباد يا حروف فارسي مربع ميشه,يا حروف انگليسي
با برنامه ing font changer ميتوني
الان دارم با گوشي پست ميدم,هز وقت تونستم لينك برنامه ها و تم ها رو با اموزش ميزارم
شرمنده
راستي همه اولش مبتدين,بايد يه ذره از خصلت ايراني بودنت و بودنم (ور رفتن) استفاده كتي تا راه بيفتي!

برنامه تغییر فونت:

تم جالب سون هم تا حالا ندیدم!

KAKHMAL
07-10-2010, 18:03
بجه ها من مووبي ديو ريختم
خوبه
فقط جند تا مشكل دارم
تاريخ كوشيم و... عربي شده!!!
كمك شدىد

KAKHMAL
07-10-2010, 21:44
بجه ها من مووبي ديو ريختم
خوبه
فقط جند تا مشكل دارم
تاريخ كوشيم و... عربي شده!!!
كمك شدىد
همین که اینجها پست زدم بدون هیچ عملی درست شد!!!!:18:

AryanLand
07-10-2010, 23:30
همین که اینجها پست زدم بدون هیچ عملی درست شد!!!!:18:
سلام.

خوب مبارکه.اگه دوباره عربی شد بفرمایید تا خدمتتون عرض کنم راه درست کردنش رو.:11:

farshad9
08-10-2010, 05:41
سلام
قسمت مشخص شده در عکس با نرم افزار به این شکل در میاد یا مربوط به ورژن خاصی از ویندوز میشه ؟

sageet
08-10-2010, 10:36
سلام
قسمت مشخص شده در عکس با نرم افزار به این شکل در میاد یا مربوط به ورژن خاصی از ویندوز میشه ؟

وین‌فون ۶.۵.۵ئه این‌جوری می‌کنه

KAKHMAL
08-10-2010, 18:16
سلام.

خوب مبارکه.اگه دوباره عربی شد بفرمایید تا خدمتتون عرض کنم راه درست کردنش رو.:11:
شد!!!!
من میرم تو ریجنال ستینگ میکنمش us درست میشه

بعد از سافت ریست همون میشه که بود:19:
بجای پنج شنبه واسم خمس میاد :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19:

KAKHMAL
08-10-2010, 18:24
وین‌فون ۶.۵.۵ئه این‌جوری می‌کنه
میخوام....:19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19:

f_kusha
08-10-2010, 19:23
mamasana میشه لطفا یه عکس از این طرح قفلی که گفتی بزاری؟:11:

9vin
08-10-2010, 23:03
دوستان من وقتی s میاد میخوام replay بدم یه مقدار کند میاد بالا و موقعی هم که جوابو دادم میخوام با دکمه بالا بک بزنم یکم کنده !!!

عادیه یا میشه سریعترش کرد ؟؟؟

ممنونم

AryanLand
08-10-2010, 23:07
شد!!!!
من میرم تو ریجنال ستینگ میکنمش us درست میشه

بعد از سافت ریست همون میشه که بود:19:
بجای پنج شنبه واسم خمس میاد :19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19:

سلام.

برو تو رجیونال ستینگ و رجیون رو (همون تب اول) بزار روی Arabic(saudi Arabia) و سپس برو توی تب Date و اون قسمت Calendar type بزار روی تقویم المیلادی (انجلیزی ) با این تنظیمات دیگه بعد از ریست کردن هم تقویم عربی نمیشه و همون انگلیسی میمونه.اگر تو اون تب اول بزاری روی US دیگه اون قسمت آخر رو نمیتونی تنظیم کنی (غیر فعال میشه).

mamsana
08-10-2010, 23:48
mamasana میشه لطفا یه عکس از این طرح قفلی که گفتی بزاری؟:11:

سلام
اول از همه
mamasana
نه
mamsana

اينم عكس

قفلش طرح گرافيكي جالبي نداره,ولي خوبيش اينه كه براي بازكردن بايد روي دايره ها بر اساس يه طرجي كه قبلا بهش دادي بكشي,كه اين خيلي بهتره از عددي

KAKHMAL
09-10-2010, 00:10
سلام.

برو تو رجیونال ستینگ و رجیون رو (همون تب اول) بزار روی Arabic(saudi Arabia) و سپس برو توی تب Date و اون قسمت Calendar type بزار روی تقویم المیلادی (انجلیزی ) با این تنظیمات دیگه بعد از ریست کردن هم تقویم عربی نمیشه و همون انگلیسی میمونه.اگر تو اون تب اول بزاری روی US دیگه اون قسمت آخر رو نمیتونی تنظیم کنی (غیر فعال میشه).
این ددقیقا همون کااریه په من میکنم
وولی بعد سافت ریست بهم میخوره

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

ببخشید دسگام لکنت زبون دارهD:

AryanLand
09-10-2010, 00:12
این ددقیقا همون کااریه په من میکنم
وولی بعد سافت ریست بهم میخوره

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

ببخشید دسگام لکنت زبون دارهD:

سلام.

قربان شما فرمودید میزارید روی US اما من عرض کرد بزارید روی عربستان سعودی.:11:

vahid_lol
09-10-2010, 00:34
برای Uninstall برنامه ها به این آدرس برید
Start>Setting>Memory Setting>Main Storage

من اوایل که گوشی رو گرفته بودم این مشکل واسم پیش اومد
در کامپیوتر , از منوی فایل برنامه اکتیو سینک گزینه Connection Setting رو بزنید و مطمئن شید گزینه Allow USB Connections تیکش فعال باشه
و میتونید گوشی که به این برنامه معرفی کردید رو یک بار حذف کنید (منوی File>Delete Mobile Device )
(نمیدونم ویندوزتون چی هست ولی این برنامه فقط توی محیط XP نصب هستش)

راه بعد که به نظرم میرسه که شما برنامه و درایور گوشی رو یک مرتبه حذف و دوباره نصب کنید

راه حل آخر (بعید میدونم به این مرحله برسه) نصب دوباره ویندوز کامپیوتر و یا هارد رسیت گوشی - یا هر دو (پاک کردن صورت مسئله)

- به نظرم حذف و نصب دوباره درایور و اکتیو سینک جواب بده

ممنون دوست عزیز. متوجه شدم ایراد از ویندوز بوده. چون هارد ریست هم کردم درست نشد.
ایراده ویندوز نفهمیدم!!!!!
در نهایت بالاخره موفق شدم فیرم ویر جدید بریزم رو گوشی:thumbsup:
ایراد بزرگ اس ام اس ها برطرف شده که دلیل اصلیم برای آپدیت بود.
نسخه ای که ریختم B7300XXJC2 که جدیدترین ورژنیه که اومده.
اگه کسی سوالی داشت درخدمتم:46:

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:31 AM ----------

دوستان من وقتی s میاد میخوام replay بدم یه مقدار کند میاد بالا و موقعی هم که جوابو دادم میخوام با دکمه بالا بک بزنم یکم کنده !!!

عادیه یا میشه سریعترش کرد ؟؟؟

ممنونم

کلا کنده. هر چقدر اینباکس پرتر بشه کندتر هم میشه.
2 تا راه داره یکی استفاده از اس ام اس خود ویندوزه که تو پست های قبل روششو گفتن دوستان، یکی هم آپدیت فیرم ویر گوشی.

mamsana
09-10-2010, 00:37
ممنون دوست عزیز. متوجه شدم ایراد از ویندوز بوده. چون هارد ریست هم کردم درست نشد.
ایراده ویندوز نفهمیدم!!!!!
در نهایت بالاخره موفق شدم فیرم ویر جدید بریزم رو گوشی:thumbsup:
ایراد بزرگ اس ام اس ها برطرف شده که دلیل اصلیم برای آپدیت بود.
نسخه ای که ریختم B7300XXJC2 که جدیدترین ورژنیه که اومده.
اگه کسی سوالی داشت درخدمتم:46:

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:31 AM ----------

کلا کنده. هر چقدر اینباکس پرتر بشه کندتر هم میشه.
2 تا راه داره یکی استفاده از اس ام اس خود ویندوزه که تو پست های قبل روششو گفتن دوستان، یکی هم آپدیت فیرم ویر گوشی.

دوست عزيز يه توضيحي درباره فريمور گوشييت بده؟
چه فرقي با قبلش كرده؟
كلا فرقاش رو ميگي؟

panther99
09-10-2010, 01:04
آقا مدیا پلیر این گوشی تنظیمات اکولایزر نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

vahid_lol
09-10-2010, 01:24
دوست عزيز يه توضيحي درباره فريمور گوشييت بده؟
چه فرقي با قبلش كرده؟
كلا فرقاش رو ميگي؟
من زیاد تفاوتی ندیدم چون از همون اول spb shell نصب کرده بودم.
کلا بحث کند بودن اس ام اس منتفی شده. یه تفاوت ظاهری کوچیک اینه که 3تا صفحه پس زمینه تاچ ویز که قبلا با یک خط تیره بالای صفحه نشون داده میشدن حالا با شماره مشخص شدن!:23:
من که هرچی سرچ کردم نتونستم تفاوت های این نسخه رو پیدا کنم. ولی ریلیز مارس 2010 ه.
یه بنده خدایی تو یه فرومی نوشته بود چنتا بخشش تغییر کرده: FMRadio, ApplicationStore, MMSListener
باز اگر موردی مد نظرتونه بگین من چک کنم.

9vin
09-10-2010, 08:46
کلا بحث کند بودن اس ام اس منتفی شده. یه تفاوت ظاهری کوچیک اینه که 3تا صفحه پس زمینه تاچ ویز که قبلا با یک خط تیره بالای صفحه نشون داده میشدن حالا با شماره مشخص شدن!:23:
من که هرچی سرچ کردم نتونستم تفاوت های این نسخه رو پیدا کنم. ولی ریلیز مارس 2010 ه.
یه بنده خدایی تو یه فرومی نوشته بود چنتا بخشش تغییر کرده: FMRadio, ApplicationStore, MMSListener

سلام....

مال منم به جای اون سه تا خط 1 و 2 و3 اومد.... آخه دادم نمایندگی آپدیت کردن !

راستی اون تاریخ 2010 رو از کجا باید ببینم و چطور بفهمم چه نسخه ای هستش ؟؟؟:10:

تو همین تاپیک خونده بودم میشه ار طریق ویندوز s رو سریعتر کرد حالا پیداش نمیکنم..لطف میکنی بزاریش واسم ؟؟

ممنونم :11:

vahid_lol
09-10-2010, 10:23
سلام....

مال منم به جای اون سه تا خط 1 و 2 و3 اومد.... آخه دادم نمایندگی آپدیت کردن !

راستی اون تاریخ 2010 رو از کجا باید ببینم و چطور بفهمم چه نسخه ای هستش ؟؟؟:10:

تو همین تاپیک خونده بودم میشه ار طریق ویندوز s رو سریعتر کرد حالا پیداش نمیکنم..لطف میکنی بزاریش واسم ؟؟

ممنونم :11:
نمایندگی واسه آپدیت چقدر گرفت؟
ندیدم جایی تاریخ فریمویر بنویسه ولی میتونی ورژنشو از اینجا که میگم ببینی:
setting > advance setting > system > version > device
الان برای من اینارو نوشته:
PDA: B7300XXJC2
CSC: B7300THRJA1
PHONE: B7300XXJB2
تاریخ هاش هم به این صورته:

B7300XXIK2 : 2009 November

B7300XXIL5 : 2009 December

B7300XXJA9 : 2010 January

B7300XXJB3 : 2010 February

B7300XXJC2 : 2010 March

نقل قول: فعال کردن اس ام اس دیفالت ویندوز موبایل :

وارد SMS AVAIABLE بشید و مقدارش رو از یک به صفر تغییر بدید و OK کنید.بعد گوشی رو ریست کند.

9vin
09-10-2010, 11:25
نمایندگی واسه آپدیت چقدر گرفت؟
ندیدم جایی تاریخ فریمویر بنویسه ولی میتونی ورژنشو از اینجا که میگم ببینی:
setting > advance setting > system > version > device
الان برای من اینارو نوشته:
PDA: B7300XXJC2
CSC: B7300THRJA1
PHONE: B7300XXJB2
تاریخ هاش هم به این صورته:

B7300XXIK2 : 2009 November

B7300XXIL5 : 2009 December

B7300XXJA9 : 2010 January

B7300XXJB3 : 2010 February

B7300XXJC2 : 2010 March

نقل قول: فعال کردن اس ام اس دیفالت ویندوز موبایل :

گوشی من گارانتی داره. مجانی آبدیت کرد ! :10:

بابت جواباتم ممنونم :40::11:

---------- Post added at 12:24 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

واسه من:

pda:b7300xxja7
csc:b7300xsgja3
phone:b7300xxja2

اینا ماله منه .... خوبه ؟؟

9vin
09-10-2010, 13:50
من اون کارارو واسه s انجام دادم .بنظرم هیچ تاثیری تو سرعت s نداشت !!! :13:

srh124
09-10-2010, 13:56
سلام به همه
يه سوال. من موقعي كه از core player استفاده مي كنم و يه مدت گوشي رو رها مي كنم نور صفحه خاموش نميشه. اگه دكمه لاك رو هم بزنم كه پلير متوقف ميشه. چي كار ميشه كرد؟
توي تنظيمات پاورر كه چيزي در اين مورد نيست كه ادم عوض كنه.
يه سوال ديگه. كسي تا حالا تونسته از رپيدشر يا بقيه سايت هايي كه براي ذانلود شمارنده دارند استفاده كنه؟ با چه مرورگري؟

KAKHMAL
09-10-2010, 19:00
میشه ترجمه کنید

KAKHMAL
09-10-2010, 19:08
سلام.

قربان شما فرمودید میزارید روی US اما من عرض کرد بزارید روی عربستان سعودی.:11:
اره از فورشیر میشه دانلود کنی
ولی یه نکته داره
وارد که میشی خودش لینکو نشون میده اگه روش کلیک منی تو خود وببروزرت باز میکنه
ولی تو انکارو نکن مثلا اگه نوشته 10 ثانیه صبر کنی تا لینک بیاد
خودت ده ثانیه زمان بگیر بعد رو لینک کلییک کن دانلود میکنه
میگم حالا که بحث کورپلیر شد میشه بگید کورپلیر برای همه کنده و گیر میکنه یا فقط واسه من
البته واسه فیلمای mkv

ببخشید اشتباهی نقل زدم
در مورد تاریخم رو عربستان که باشه عربی مینویسه

sageet
09-10-2010, 19:29

مدیاپیر ویندوز نداره ولی تاچ‌پلیر خود سامسونگ داره

9vin
09-10-2010, 20:38
بابا یکی یه چنتا تم باحال بزاره !

دوستان مثلا واسه نصب دیکشنری یا همون برنامه change font که درونشون چند تا فایل زیپ هست باید بترتیب همرو بنصبیم ؟؟؟

9vin
09-10-2010, 22:31
دوستان موقع بلوتوث من وقتی میسرچم همرو پیدا میکنم و میتونم فایل انتقال بدم ولی کسی نمیتونه منو پیدا کنه !!! جریان چیه؟؟ خوب هم گشتم تو تنظیمات که گزینه hide داشته باشه نبود که ! چه کنم ؟؟

Moh3nB
09-10-2010, 22:36
سلام به همه
يه سوال. من موقعي كه از core player استفاده مي كنم و يه مدت گوشي رو رها مي كنم نور صفحه خاموش نميشه. اگه دكمه لاك رو هم بزنم كه پلير متوقف ميشه. چي كار ميشه كرد؟
توي تنظيمات پاورر كه چيزي در اين مورد نيست كه ادم عوض كنه.
يه سوال ديگه. كسي تا حالا تونسته از رپيدشر يا بقيه سايت هايي كه براي ذانلود شمارنده دارند استفاده كنه؟ با چه مرورگري؟

سلام

سوال اول :
منم خیلی تو تنظیماتش گشتم ولی آخرش از یه نرم افزار بهتر استفاده کردم که این مشکل رو نداره ، اونم نرم افزار PacketPlayer هستش .

سوال دوم :
برا استفاده از رپیدشر من اوپرا رو نصب کردم بدون اینکه دانلود منیجرو براش فعال کنم گذاشتم تا خود اوپرا فایلو دانلود کنه .

چرا رو در تو آرم من که خود را گم کنم در تو
به خود باز آمدم نقش تو در خود جستجو کردم

sageet
09-10-2010, 22:43
دوستان موقع بلوتوث من وقتی میسرچم همرو پیدا میکنم و میتونم فایل انتقال بدم ولی کسی نمیتونه منو پیدا کنه !!! جریان چیه؟؟ خوب هم گشتم تو تنظیمات که گزینه hide داشته باشه نبود که ! چه کنم ؟؟

تو ستینگزِ بلوتوث تو تب Mode تیکِ Make this device visible to other devices رو بزن حله

تو اینترفیس اس‌پی‌بی هم می‌تونی Discoverable رو بزنی

9vin
09-10-2010, 22:55
ممنونم...

من یه برنامه نصب کردم الان میخوام پاکش کنم میرم سیتینگ بعد main storage دلیت که میزنم میگه ریست کن.میکنم فایده نداره... چه کنم؟؟

AryanLand
09-10-2010, 23:31
ببخشید اشتباهی نقل زدم
در مورد تاریخم رو عربستان که باشه عربی مینویسه

سلام.

قربان شما اصلا" حرف گوش نمیکنیا:31:

شما صفحه اول رو بزار رو عربستان سعودی توی تب آخر هم (پایین صفحه تب آخر میشه Date) برو و Calendar رو بزار رو میلادی توی پرانتز هم نوشته انجلیزی (به عربی نوشته ) بعد ریست هم بکنی تاریخ رو انگلیسی نشون میده.:11::40:

mamsana
09-10-2010, 23:34

ممنون
نحوه اپديت كردن رو هم ميگيد؟

mohammad_77
10-10-2010, 00:21
ممنون
نحوه اپديت كردن رو هم ميگيد؟

اتفاقا من هم میخواهم اینکار رو انجام بدهم ولی اگر دوستان لینک از نسخه رام مطمئنی بدهند ممنون میشوم .

mamsana
10-10-2010, 00:53
اتفاقا من هم میخواهم اینکار رو انجام بدهم ولی اگر دوستان لینک از نسخه رام مطمئنی بدهند ممنون میشوم .

فريمور مگه فقط اپديت نميشه با اين كار؟
يا رامم دست ميخوره؟
مگه فريممور و رام فرق نداره يا من اشتباه ميكنم؟

farshad9
10-10-2010, 01:07

به صورت دستی خیر ولی 12 تا پروفایل از پیش تعریف شده (jazz,Rock,Live,Classic و ...) رو داره

vahid_lol
10-10-2010, 01:22
فريمور مگه فقط اپديت نميشه با اين كار؟
يا رامم دست ميخوره؟
مگه فريممور و رام فرق نداره يا من اشتباه ميكنم؟
رام با فریمویر فرق داره
این فریمویر رسمی سامسونگه.
لینکشو یکی از دوستان قبلا گذاشته بود که منم همونو گرفتم. درسته.

نحوه آپدیت فریمویر:
1-گوشیتونو خاموش کنین.
2-برنامه Buckingum Downloader اجرا کنید
3-Eboot و Pda و phone را لود کنید. فایلهاش داخل فریمویری که دانلود میکنین هست. (Csc لود نکنین. چون زبانش انگلیسی نیست)
4-تیک "Wait after download" بردارین.
5-گوشیو وصل کنین به کامپیوتر و کلید Detect بزنین.
6-کامپیوتر گوشیو میشناسه. کلید "Start downloading" را بزنید.
(منبع: modaco)
حدوده 15 دقیقه زمان میبره. فقط یادتون باشه از فایل هاتون و ... که تو مموری داخلی گوشی ریختین،بک آپ بگیرین.

BUCKINGHAM Downloader

firmware B7300XXJC2

mamsana
10-10-2010, 09:25
رام با فریمویر فرق داره
این فریمویر رسمی سامسونگه.
لینکشو یکی از دوستان قبلا گذاشته بود که منم همونو گرفتم. درسته.

نحوه آپدیت فریمویر:
1-گوشیتونو خاموش کنین.
2-برنامه Buckingum Downloader اجرا کنید
3-Eboot و Pda و phone را لود کنید. فایلهاش داخل فریمویری که دانلود میکنین هست. (Csc لود نکنین. چون زبانش انگلیسی نیست)
4-تیک "Wait after download" بردارین.
5-گوشیو وصل کنین به کامپیوتر و کلید Detect بزنین.
6-کامپیوتر گوشیو میشناسه. کلید "Start downloading" را بزنید.
(منبع: modaco)
حدوده 15 دقیقه زمان میبره. فقط یادتون باشه از فایل هاتون و ... که تو مموری داخلی گوشی ریختین،بک آپ بگیرین.

BUCKINGHAM Downloader

firmware B7300XXJC2

من لپ تاپم فقط ویندوز seven داره؛مشکلی پیش نمیاد وسط کار؟

9vin
10-10-2010, 09:29
ممنونم...

من یه برنامه نصب کردم الان میخوام پاکش کنم میرم سیتینگ بعد main storage دلیت که میزنم میگه ریست کن.میکنم فایده نداره... چه کنم؟؟

سلام....

راهی نیست؟