PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

farbod_k
24-03-2010, 00:02
با سلام من این گوشی رو یه هفته ست خریدم
دوستان کسی تا حالا تونسته ویدیو های فلش رو در این گوشی اجرا کنه؟
بیشترین استفاده ی من اینترنت (wi fi ) هستش و متاسفانه این گوشی ویدیو های
فلش رو تو اینترنت اجرا نمیکنه . البته من flash player از اینترنت دانلود کردم ولی هنوز
جرات نکردم نصبش کنم

BehzadKiNG
24-03-2010, 21:46
سلام ، من دو سه تا سوال دارم شاید خیلی مبتدیانه باشد . . .
1. نرم افزارها و بازیهای WVGA تو این گوشی اجرا می شوند یا نه ؟
2. برای پخش MKV نرم افزار خاصی نیاز است ؟
3. چطور این مدت رفتن به stand bye رو افزایش بدهیم ؟ یه بار پیدا کردم ولی دیگه پیدا نکردم !
4. آنتی ویروس واسه این گوشی ها واجبه؟ خودتون نصب کردید ؟
5. Opera Mobile 10 رو نصب کردید ؟ ارزش داره نصب کنیم ؟

ممنون /

ali_disslove
25-03-2010, 09:56
با سلام آقا من شنبه میرم واسه خرید این گوشی گفتم بیامو قبل از خرید یه چند تا سوال حرفه ای و فوق تخصصی بپرسم که بعد یهو پشیمون نشم

1-آیا بازی ها و نرم افزار هایی که تو این سایت و دیگر سایت ها هستند مخصوص رزولشن خاصی هستند یا یه نرم افزار هم رو 240 در 400 و هم در 480 در 800 اجرا میشه و کاری به رزولشن نداره ؟

2-آیا کسی هندفری کرتیو ep630 رو تست کرده روی گوشی ؟واقعا توپ شده یا نه فقط قابل تحمل شده ؟

3-آیا فیش تبدیل به 3.5 میلیمتری این گوشی هست؟اگه بله چنده قیمتش ؟اگه نیست آیا هندفری 2 تیکه به راحتی گیر میاد یا ما تهران نیستیم باید تو کفش بمونیم؟

4-آیا صدای میکروفون خیلیی کمه ؟اعصاب خورد کنه ؟با روش کد که چند صفحه پیش دادند آیا حل شد ؟نرمال شد ؟تا چه حد ؟

5-کلا با توجه به سامسونگ بودنش و این رزولشن چند درصد برنامه ها روی این گوشی نصب میشند ؟چند درصد فول اسکرین اجرا میشند ؟(حدودا بگید میدونم دقیقا نمیشه گفت)

6-در سیمبین هیچ برنامه ای وجود نداره که باعث بشه گوشی دیگه بالا نیاد ؟آیا برنامه های ویندوز این جوریند و هی باید هارد ریست کرد و دنگو فنگ نصب کلی برنامه از اول ؟

7- آیا این گوشی برنامه پی سی سوییت داره واسه بکاپ از شمارا و مسیج ها ؟؟به همون راحتیه نوکیا ؟

8-کیفیت lcd آیا در حد 5800 یا i900 یا کوکی یا استار یا n97 یا f480 ؟من lcd این گوشی ها رو دیدم میشه بگید از کدوم اینا بهتر با بدتر؟از لحاظ رنگ آمیزی و خوش آبو رنگیش میگم یا همون کیفیت lcd

9- از کجا بفهمم گوشی که دارم میگیرم ویندوزش 6.1 هست یا 6.5؟آیا کدی داره یا از منویی جایی ؟اگه کده کدش رو بدید اگه منو هست از منوش بگید آدرسش رو --آیا 6.1 اصلا روش هست یا همش 6.5 ؟

10- و در پایان آیا کلا از گوشی راضی هستید ؟اگه الانم میخواستید بگیرید با این تجربه ای که با این گوشی داشتید آیا بازم همینو میگیرید؟

خیلیییی خیلییی ممنون میشم اگه تمام این جوابا رو بدید که بعد پشیمون نشمو یه عمر دعاتون کنم پیشاپیش معذرت اگه سوالات زیاد شد

یه دنیا ممنون

ssasan
25-03-2010, 12:49
با سلام به دوستان

با سلام من این گوشی رو یه هفته ست خریدم
دوستان کسی تا حالا تونسته ویدیو های فلش رو در این گوشی اجرا کنه؟
بیشترین استفاده ی من اینترنت (wi fi ) هستش و متاسفانه این گوشی ویدیو های
فلش رو تو اینترنت اجرا نمیکنه . البته من flash player از اینترنت دانلود کردم ولی هنوز
جرات نکردم نصبش کنم

تا آنجا که من می دانم نه مرورگرهای اپرا (چه مینی و چه معمولی) و چه اینترنت اکسپلورر گوشی قادر به اجرای فرمت های فلش نیستند اما نصب فلش پلیر نیز نکته خاصی نباید داشته باشد که نگران نصب آن باشید.

golmohammadi
25-03-2010, 12:50
3. چطور این مدت رفتن به stand bye رو افزایش بدهیم ؟ یه بار پیدا کردم ولی دیگه پیدا نکردم !

ممنون /
1- خیر
2- اینو نمیدونم ولی شاید کور پلیر
3- این باید تو تنظیمات پاور باشه
4- نیازی به نصب آنتی ویروس نیست
5- 1.5 را نمیدونم ولی اپرا ارزششو همیشه داره

با سلام آقا من شنبه میرم واسه خرید این گوشی گفتم بیامو قبل از خرید یه چند تا سوال حرفه ای و فوق تخصصی بپرسم که بعد یهو پشیمون نشم

1-آیا بازی ها و نرم افزار هایی که تو این سایت و دیگر سایت ها هستند مخصوص رزولشن خاصی هستند یا یه نرم افزار هم رو 240 در 400 و هم در 480 در 800 اجرا میشه و کاری به رزولشن نداره ؟

2-آیا کسی هندفری کرتیو ep630 رو تست کرده روی گوشی ؟واقعا توپ شده یا نه فقط قابل تحمل شده ؟

3-آیا فیش تبدیل به 3.5 میلیمتری این گوشی هست؟اگه بله چنده قیمتش ؟اگه نیست آیا هندفری 2 تیکه به راحتی گیر میاد یا ما تهران نیستیم باید تو کفش بمونیم؟

4-آیا صدای میکروفون خیلیی کمه ؟اعصاب خورد کنه ؟با روش کد که چند صفحه پیش دادند آیا حل شد ؟نرمال شد ؟تا چه حد ؟

5-کلا با توجه به سامسونگ بودنش و این رزولشن چند درصد برنامه ها روی این گوشی نصب میشند ؟چند درصد فول اسکرین اجرا میشند ؟(حدودا بگید میدونم دقیقا نمیشه گفت)

6-در سیمبین هیچ برنامه ای وجود نداره که باعث بشه گوشی دیگه بالا نیاد ؟آیا برنامه های ویندوز این جوریند و هی باید هارد ریست کرد و دنگو فنگ نصب کلی برنامه از اول ؟

7- آیا این گوشی برنامه پی سی سوییت داره واسه بکاپ از شمارا و مسیج ها ؟؟به همون راحتیه نوکیا ؟

8-کیفیت lcd آیا در حد 5800 یا i900 یا کوکی یا استار یا n97 یا f480 ؟من lcd این گوشی ها رو دیدم میشه بگید از کدوم اینا بهتر با بدتر؟از لحاظ رنگ آمیزی و خوش آبو رنگیش میگم یا همون کیفیت lcd

9- از کجا بفهمم گوشی که دارم میگیرم ویندوزش 6.1 هست یا 6.5؟آیا کدی داره یا از منویی جایی ؟اگه کده کدش رو بدید اگه منو هست از منوش بگید آدرسش رو --آیا 6.1 اصلا روش هست یا همش 6.5 ؟

10- و در پایان آیا کلا از گوشی راضی هستید ؟اگه الانم میخواستید بگیرید با این تجربه ای که با این گوشی داشتید آیا بازم همینو میگیرید؟

خیلیییی خیلییی ممنون میشم اگه تمام این جوابا رو بدید که بعد پشیمون نشمو یه عمر دعاتون کنم پیشاپیش معذرت اگه سوالات زیاد شد

یه دنیا ممنون

من چند تایی را جواب میدم :

1- رولیشن باید یکی باشه اگه نباشه بیخیال
3- احتمالا پیدا بشه باید بچه ها جوابتو بدند
5- کمترین برنامه ها و بازیها برای این رزولیشن هست
برنامه شاید در حد قابل قبول باشه چون اکثرا رزولیشن مولتی دارند ولی بازیها نه
6- ویندوز موبایل مثل ویندوز کامپوتر هست هر لحظه ممکنه خراب بشه ولی اگه بتونی مدیریت کنی برنامه ها را احتمال بوجود امدن مشکل کمتر میشه
7- بله برنامه ای مشابه پی سی سویت داره و میشه همه کار کرد بعدا اگه خریدی متوجه میشی
9- میتونی بری به تنظیمات گوشی مسیرش یادم نیست از اونجا ببینی

ssasan
25-03-2010, 12:54

ممنون /

در پاسخ به شوال های شما به ترتیب باید بگویم
- معمولا خیر
- نرم افزار Core Player به راحتی MKV را پخش می کند ولی پخش این فایل ها بستگی کاملی به وضوح فایل نیز دارد اطلاعات بیشتر از اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

- Setting>General Setting> Power> External Power البته اگر درست متوجه شده باشم
- چندان لزومی نیست و من هم نصب نکردم چون عملا فضای زیادی از رم را معمولا اشغال می کند و ویروس چندانی هم برای این سیستم عامل نوشته نشده
- این یکی را کاملا توصیه می کنم چون بلاخره اپرا هم توانست به خوبی از پس نمایش فارسی بر آید و بر خلاف نسخه های بتا نمایش فارسی در نسخه نهائی کامل شده است البته هنوز نسخه مینی مشکل در نمایش فارسی دارد اما همانطور که خودتان می دانید نسخه مینی هیلتر شکن دارد و نسخه معمولی ندارد

ssasan
25-03-2010, 13:12

یه دنیا ممنون

در پاسخ به شما نیز می توانم اینگونه اظهار نظر کنم
- این کاملا به نوع بازی و ساپورت وضوح خاص باز می گردد و نمی توان حکم کلی داد
- هندز فری را من تست نکردم ولی دیگرانی که تست کردند نتیجه خوبی گرفتند
- این تبدیل موجوده و هندز فری جت بعنوان مثال میتواند مورد استفاده قرار بگیرد قیمت هم زیر 20 یا 15 تومان است
- صدای میکروفون قبل از دادن آن کد هم خوب بود اما با آن کد کاملا فوق العاده شده است
- منظورتان را از "سامسونگ بودنش" را نمی فهمم و این سوال مشابه سوال اول است
- در ویندوز هم اگر برنامه های درست را نصب کنید این اتفاق هیچگاه نمی افتد که البته در صورت وقوع این اتفاق نیز با یک هارد ریست اوضاع به حالت بعدی باز می گردد
- برنامه اختصاصی سامسونگ برای این گوشی Samsung New PC Studio نام دارد اما استفاده اصلی از نرم افزار ویندوز یعنی ActiveSync برای ویندوز XP و Windows Mobile Device Center برای ویستا و سون می باشد.
- کیفیت صفحه نمایش را به نظر من می توان با i900 و تا حدودی بالاتر ارزیابی کرد
- در یک نگاه برای ورژن ویندوز به آیکون Start نگاه کنید اگر سفید بود نسخه 6.5 و اگر چهار رنگ بود 6.1 است. فشردن منوی استارت نیز به راحتی این موضوع را مشخص می کند جائیکه منوی اصلی در 6.5 به فرم لانه زنبوری و در 6.1 مثل منوی استارت ویندوز است. اما ویندوز روی این گوشی 6.5 است و نیازی به این تست ها نیست.
- من بسیار از این گوشی راضی هستم و فکر نمی کنم در این حدود رقیبی داشته باشد.
با تشکر

farzin_silver
25-03-2010, 13:27
دوستانی که قصد خرید دارند نظر بنده در یک جمله اینه که یا این گوشی رو بخرید و یا اگه قیمت و اندازه ی بزرگ براتون مسئله ای نیست باید از 500 به بالا هزینه کنید تا از این گوشی بهتر پیدا کنید

---------- Post added at 02:27 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

راستی هندسفری دو تیکشو من قبلا هم گفتم خریدم 12 هزار تومان

BehzadKiNG
25-03-2010, 13:42
خیلی ممنون از جواب هاتون . . .
من سه چهار تا گیم پیدا کردم که نوشته بودند WQVGA رو ساپورت می کنند گذاشتم شب دانلود بشوند !

بازی آواتور :

Gameloft.Avatar.v2.5.0- CAB FORMAT

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Play Geography!

Milo.Metallboy
25-03-2010, 20:40
دوستان لطفا بگید که آیا خروجی تلویزین داره یا نه ؟؟؟؟
ممنمون

ssasan
25-03-2010, 21:53
دوستان لطفا بگید که آیا خروجی تلویزین داره یا نه ؟؟؟؟
ممنمون

پلتفرمی که در ساختار پردازشی و بورد این گوشی بکار گرفته شده است یعنی ARM1176 S3C6410 دارای خروجی TV ست و این موضوع در یکی از منوهای داخلی و مخفی گوشی هم وجود دارد اما تا بحال بصورت رسمی به این موضوع اشاره ای نشده است و چون هنوز تست نشده نمی توان با قطعیت در مورد وجود یا عدم وجود آن صحبت کرد.

BehzadKiNG
26-03-2010, 17:32
سلام ،
الفـــــــ
1. این گوشی که تقویم شمسی که نداره ؟ شما ها نصب کردید ؟
2. وقتی sms می فرستیم یدونه تو sent می رود یدونه هم تو inbox ! چیکار کنیم که فقط تو sent برود و در inbox ذخیره نشود اس ام اس های ارسالی ؟
3. من دیکشنری فارسی به انگلیسی هم نتوسنتم پیدا کنم ! اصلا" چنین دیکشنری موجود هست ؟ اگه نه دیکشنری انگیسی به انگلیسی چی ؟
4. می شه قاب این گوشی رو عوض کرد؟ تو بازار هست ؟

بـــــــــ
دو تا گیم هم ریختم تو گوشی ، گفتم اینجا هم بذارم !
1. Crazy Penguin Party - JAVA format
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

ssasan
26-03-2010, 19:23
سلام ،
الفـــــــ
1. این گوشی که تقویم شمسی که نداره ؟ شما ها نصب کردید ؟
2. وقتی sms می فرستیم یدونه تو sent می رود یدونه هم تو inbox ! چیکار کنیم که فقط تو sent برود و در inbox ذخیره نشود اس ام اس های ارسالی ؟
3. من دیکشنری فارسی به انگلیسی هم نتوسنتم پیدا کنم ! اصلا" چنین دیکشنری موجود هست ؟ اگه نه دیکشنری انگیسی به انگلیسی چی ؟
4. می شه قاب این گوشی رو عوض کرد؟ تو بازار هست ؟

باسلام
1- مطمئنا تقویم شمسی بصورت یش فرض روی هیچ گوشی نیست اما به راحتی می توان آن را نصب کرد بهتر است یک جستجو در بخش نرم افزار انجام دهید مطمئنا آن را پیدا می کنید
2- Inbox گوشی در حقیقت محلی ست برای دنبال کردن یک رابطه و پیام با شخصی خاص به بیان دیگر در این قسمت با باز کردن هر پیام، تمامی ارتباط رد و بدل شده با شخص مورد نظر به فرم گرافیکی زیبا به نمایش در می آید و به همین علت یعنی دنبال کردن پیغام های رد و بدل شده گزینه Sent نیز در این قسمت غیر قابل حذف است.
3- انواع و اقسام دیکشنری ها برای ویندوز موبایل وجود دارند و احتمال اینکه فارسی به انگلیسی نیز پیدا کنید اصلا غیر ممکن نیست از آدرس زیر می توانید چندین و چند نمونه مختلف را پیدا کنید: (بجای خط چین ها ir-tci نقطه org قرار دهید)

اما در مورد دیکشتری انگلیسی به انگلیسی یکی از بهترین گزینه ها به نظر من Lexisgoo است که علاوه بر بانک اطلاعاتی بسیار غنی امکان تلفظ و گرامر را نیز در اختیار شما قرار می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد این دیکشنری در آدرس زیر:(بجای خط چین ها ir-tci نقطه org قرار دهید)

4- در مورد قاب نظری ندارم اما فکر نمی کنم این کار به راحتی صورت بگیرد و همینطور به نظر من این کار اصلا معقول نیست. در حال حاضر خود گوشی هم به زحمت گیر می آید چه برسد به قاب آن. اما اگر دوست دارید بدون آنکه گوشی خود را در کیف قرار دهید یک پوشش استثنائی برای آن تهیه کنید می توانید از سایت زیر یک پوشش فوق العاده با قیمتی معادل 30 هزار تومان (با هزینه پست و همه موارد) تهیه کنید:

با تشکر

osmaan
26-03-2010, 21:26
سلام بچه ها
میگم بحث دیکشنری شد، کسی دیکشنری babylon نسخه وینفون پیدا کرده؟

Amin.M.1986
26-03-2010, 21:45
در مورد دیکشنری بیبیلون همین الان هم میتونید از سایتش برید و رایگان دانلود کنید اما دیکشنری دیتا بیس نداره و باید به صورت آنلاین باهاش کار بشه

ssasan
26-03-2010, 21:46
سلام بچه ها
میگم بحث دیکشنری شد، کسی دیکشنری babylon نسخه وینفون پیدا کرده؟

سلام
اینجا رو ببین: (بجای خط چین ها ir-tci نقطه org قرار دهید)

Amin.M.1986
26-03-2010, 21:51

ممنون /
2-کورپلیر
3-تو قسمت بک لایت اگه اشتباه نکنم
4-نه بابا نمیخواد
5-قسمت ادونسش خیلی ناقصه و تو ورژن های قبلی بهتر بود... فقط خوشگل شده .. در کل تجربه ی خوبیه

BehzadKiNG
27-03-2010, 16:01
1. من یدونه نرم افزار پخش فایلهای تصویری بنام TCPMP نصب کردم تو گوشی ، که می تونه زیرنویس فارسی رو هم پخش کنه !
2 3 تا فایل کم کیفیت و کم حجم رو امتحان کردن دیدم خیلی خوب اجرا شد ولی وقتی یک فیلم بلند و با کیفیت رو با فرمت mkv باز کردم روان اجرا نشد !
cpu رو هم تو high گذاشتم و همه برنامه های دیگر رو هم بستم ولی فرقی نکرد !
مشکل از کجاست ؟
البته تو coreplayer خیلی روانتر اجرا می شود و خیلی خیلی کم گیر می کنه !

2. من می خوام یدونه مموری 8 گیگ بخرم ، اولا" قیمتهاش چنده حدودا؟ ثانیا" کلاس 4 و کلاس 6 خیلی با هم فرق دارند؟ یا تفت سرعتشون محسوسه ؟

خیلی ممنون/

osmaan
27-03-2010, 19:51
1. من یدونه نرم افزار پخش فایلهای تصویری بنام TCPMP نصب کردم تو گوشی ، که می تونه زیرنویس فارسی رو هم پخش کنه !
2 3 تا فایل کم کیفیت و کم حجم رو امتحان کردن دیدم خیلی خوب اجرا شد ولی وقتی یک فیلم بلند و با کیفیت رو با فرمت mkv باز کردم روان اجرا نشد !
مشکل از کجاست ؟

2. من می خوام یدونه مموری 8 گیگ بخرم ، اولا" قیمتهاش چنده حدودا؟ ثانیا" کلاس 4 و کلاس 6 خیلی با هم فرق دارند؟ یا تفت سرعتشون محسوسه ؟

خیلی ممنون/

سلام همین حالت رو هم من تجربه کردم البته تو امنیا هم همچین حالتی رو دیدم مشکل از گوشی نیست درواقع مثل کامپیوتر که ممکنه یه برنامه یه فیلم رو خوب نشون بده و دیگری خوب نشون نده هست که مثلا من با کور پلیر مشکلم رو حل کردم

من یه 8 گیگsilicon power micro sd HC class 4 گرفتم 27 تومن سرعت هم تو گوشی خیلی خوبه بدونه مشکل من که خیلی راضیم

Amin.M.1986
28-03-2010, 00:05
سلام همین حالت رو هم من تجربه کردم البته تو امنیا هم همچین حالتی رو دیدم مشکل از گوشی نیست درواقع مثل کامپیوتر که ممکنه یه برنامه یه فیلم رو خوب نشون بده و دیگری خوب نشون نده هست که مثلا من با کور پلیر مشکلم رو حل کردم

من یه 8 گیگsilicon power micro sd HC class 4 گرفتم 27 تومن سرعت هم تو گوشی خیلی خوبه بدونه مشکل من که خیلی راضیم
یا رم گرون شده یا شما گرون خریدی.. از کجا خریدید؟؟؟؟

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 01:03 AM ----------

مشکل از کجاست ؟

خیلی ممنون/
کلاس 4 و 6 توی گوشی خودشو نشون نمیده .. قیمت هم از 16 تومن تا حدود 32 تومن باید باشه بسته به مارکش و کلاسش... من که نظرم اینه توشیبا بگیر .. تجربه میگه کلاس 4 توشیبا بهتر از کلاس 6 ترنسد هست.. البته تجربه ی منه :46:

surpriser
28-03-2010, 22:45
سلام رفقا. چند تا سوال داشتم:

1. آیا WM 6.5.3 یا 6.5.5 برای این گوشی اومده؟
2.این همه رام برای گوشیهای دیگه(امنیا و انواع و اقسام htc و اکسپریا و....) هست ولی فقط 1 رام کوک شده پیدا کردم.دلیلش چیه؟
3.دوربین جلویی این گوشی چطوری فعال میشه؟ یه key از تو رجیستری بود که رو امنیا 2 جواب میداد اما رو این جواب نداد.(منظورم همون supportfront camera =1 هست) اگر کسی راه حل دیگه ای داره لطف کنه بگه.
4. کسی تا حالا روی این گوشی Manila نصب کرده؟

با تشکر

Amir_Niknam
29-03-2010, 01:35
كسي از دوستان تونست اطلاعات دقيقي مبني بر وجود يا عدم وجود امكان اتصال به TV رو به دست بياره در بسياري از سايت هاي خارجي جزو قابليت هاي اين گوشي ذكر شده حتي در ebay براي اين دستگاه كابل هم ميفروشند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن فكر ميكنم اگر خروجي TV هم نداشته باشه عاقلانه نيست كه يك گوشي اين چنيني خريده بشه تنها به جهت داشتن ويندوز موبايل
چون در مقايسه با 5800 فقط همين حسن رو داره در عوض فلاش نداره كه باعث افت شديد كيفيت دوربين ميشه (احتمالا خروجي TV نداره) كيفيت و رزلوشن صفحه نمايش پائين هست جك 3.5 ميليمتري نداره محل دائمي براي قلم وجود ندارد كارت حافظه در داخل جعبه نيست و حدود 30 هزار تومان هم گرونتره ....
البته اين نظر شخصي منه دوستان يه وقت ناراحت نشند فقط چون در يكي از پست ها يكي از دوستان با سابقه اين گوشي رو رقيبي براي 5800 مطرح كردنداين مطلب رو عرض ميكنم

osmaan
29-03-2010, 10:41
سلام رفقا. چند تا سوال داشتم:

1. آیا WM 6.5.3 یا 6.5.5 برای این گوشی اومده؟
2.این همه رام برای گوشیهای دیگه(امنیا و انواع و اقسام htc و اکسپریا و....) هست ولی فقط 1 رام کوک شده پیدا کردم.دلیلش چیه؟
3.دوربین جلویی این گوشی چطوری فعال میشه؟ یه key از تو رجیستری بود که رو امنیا 2 جواب میداد اما رو این جواب نداد.(منظورم همون supportfront camera =1 هست) اگر کسی راه حل دیگه ای داره لطف کنه بگه.
4. کسی تا حالا روی این گوشی Manila نصب کرده؟

با تشکر
سلام
من فقط به سوال 3 پاسخ میدم چون برای اونا پاسخ قاطعی ندارم
منم اون روش رو امتحان کردم کار نکرد ولی میتونی با این کد که برای تست سخت افزار گوشی هست دوربین جلویی رو فعال کنی ستاره مربع صفر ستاره مربع

ssasan
29-03-2010, 10:48
كسي از دوستان تونست اطلاعات دقيقي مبني بر وجود يا عدم وجود امكان اتصال به TV رو به دست بياره در بسياري از سايت هاي خارجي جزو قابليت هاي اين گوشي ذكر شده حتي در ebay براي اين دستگاه كابل هم ميفروشند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن فكر ميكنم اگر خروجي TV هم نداشته باشه عاقلانه نيست كه يك گوشي اين چنيني خريده بشه تنها به جهت داشتن ويندوز موبايل
چون در مقايسه با 5800 فقط همين حسن رو داره در عوض فلاش نداره كه باعث افت شديد كيفيت دوربين ميشه (احتمالا خروجي TV نداره) كيفيت و رزلوشن صفحه نمايش پائين هست جك 3.5 ميليمتري نداره محل دائمي براي قلم وجود ندارد كارت حافظه در داخل جعبه نيست و حدود 30 هزار تومان هم گرونتره ....
البته اين نظر شخصي منه دوستان يه وقت ناراحت نشند فقط چون در يكي از پست ها يكي از دوستان با سابقه اين گوشي رو رقيبي براي 5800 مطرح كردنداين مطلب رو عرض ميكنم

با سلام
کابل h156 که در لینک شما بعنوان کابل TV برای این گوشی معرفی شده است یک ایراد عمده برای بکار گیری در B7300 دارد که باعث می شود این لینک و تبلیغ قرار گرفته در eBay را کار یک سودجو بنامیم مشکل اینجاست که این کابل دارای فیش 3.5 میلیمتری ست که در B7300 اصولا وجود خارجی ندارد و اگر عبارت h156 TV Out AV Cable را در گوگل جستجو کنیم تنها گوشی های به نمایش در می آیند که به خروجی 3.5 میلیمتری مجهزند (مثل سری N نوکیا، XPERIA X1، HD2 و ...) پس مطمئنا این کابل فارغ از وجود یا عدم وجود این قابلیت در این گوشی برای B7300 طراحی نشده است. در این مورد که فکر نمی کنم دیگر بحثی باقی مانده باشد.
در مورد مقایسه ای که بین این گوشی با 5800 کردید همانطور که قبلا هم بارها گفته ام این مقایسه اصولا از بن اشتباه است و تنها به این علت صورت گرفته است که کاربری که تا بحال از یک PPC استفاده نکرده است تنها به صرف اینکه این هر دو گوشی دارای صفحه نمایش لمسی هستند و یا اینکه هر دو دارای دوربین 3.15 مگاپیکسلی هستند پیش خود چنین محاسبه می کند که خب 5800 تا حدودی ارزان تر است، فیلمبرداری آن بهتر است، صفحه نمایش آن بزرگتر و با کیفیت تر است و مطمئنا از همه مهمتر اینکه 5800 یک نوکیاست پس به همین ترتیب پیش خود نتیجه می گیرد که بدون هیچ شک و شبهه ای 5800 از یک PDA آنهم از نوع سامسونگی بهتر است. در اینجاست که یک نکته مهم فراموش می شود و آنهم همانا سیستم عامل این گوشی ست که شما با گفتن یک جمله آن را به دست فراموشی سپرده اید. دوست عزیز قطعات سخت افزاری یک اسمارت فون مثل 5800 تا هر اندازه که بهتر باشند در دایره محدودیت های سیستم عامل گوشی (در اینجا Symbian سری 5) کاملا اسیرند به بیان دیگر یک اسمارت فون در لحظه خرید و دو سال بعد هیچ تغییری عمده ای را تجربه نمی کند در حالیکه یک PPC امکان آپدیت سیستم عامل (که البته با آپدیت های سیمبینی قابل مقایسه نیست و درست مثل نصب کردن یک ویندوز جدید است) و یا حتی نصب یک سیستم عامل دیگر (مثل آندروید یا حتی Mac آیفون) را در اختیار شما قرار می دهد که نگفته پیداست که چه برتری فوق العاده ای به حساب می آید. لطفا این سنخ مقایسه ها را بدلیل آماتوری بودن آن کنار بگذارید و یک PPC را تنها با یک PPC دیگر مقایسه کنید.
در ضمن چون دوربین در یک پاکت پی سی اهمیت آنچنانی ندارد ایراد نداشتن فلش چندان وارد نیست. با ایراد پورت 3.5 میلیمتری هدست موافقم و نبود محلی برای اتصال قلم را چندان نکته مهمی نمی دانم چون اصولا تا این لحظه که در خدمت شما هستم هیچ گاه به قلم احتیاج پبدا نکردم و نیازی به همراه داشتن این وسیله (که به راحتی امکان گم شدن آن و ناقص شدن ظاهر گوشی وجود دارد) نمی بینم. نبود کارت حافظه هم ایراد چندان بزرگی نیست جائیکه می شود یک نمونه 8 گیگ را زیر 30 هزار تومان و یک نمونه 4 گیگ را زیر 17 هزار تومان پیدا کرد.
موفق باشید:11:

farzin_silver
29-03-2010, 11:29
در مورد سوالات دوستان:
در مورد نصب Manilla من نصب کردم کامل و جواب داد.باید مانیلا برای خود Omnia رو سرچ کنید. :5:

در مورد مقایسه ی با 5800 هم آقا آرش قشنگ توضیح دادن.نکنید این مقایسه رو. :20:

در مورد کمبود رام کوک شده به خاطر 2 مورد هست:1-جدید بودن گوشی و این که هنوز زیاد نشده تو دست حرفه ایها. 2-این گوشی خودش جدیدترین WM 6.5 رو داره.چی براش کوک کنن؟ (البته خودم چند تا مورد رو مد نظر دارم که میشه تو رام های کوک شده واسه این گوشی انجام داد) :13:

برای دوربین جلویی این گوشی تو این رامی که MODACO کوک کرده اون فعال شده.

در مورد کابل TV از آقا آرش سوال دلرم که الان که من تبدیل 3.5 دارم میتونم از این کابلی که گفتید استفاده کنم یا خیر؟(البته بازم میگم زمان خرید طرف اصرار داشت یه کابل TV بهم بفروشه من عجله داشتم سریع پیچیدم رفتم نگاه نکردم چیه کابله) :31:

Amir_Niknam
29-03-2010, 11:47
با سلام
کابل h156 که در لینک شما بعنوان کابل TV برای این گوشی معرفی شده است یک ایراد عمده برای بکار گیری در B7300 دارد که باعث می شود این لینک و تبلیغ قرار گرفته در eBay را کار یک سودجو بنامیم مشکل اینجاست که این کابل دارای فیش 3.5 میلیمتری ست که در B7300 اصولا وجود خارجی ندارد و اگر عبارت h156 TV Out AV Cable را در گوگل جستجو کنیم تنها گوشی های به نمایش در می آیند که به خروجی 3.5 میلیمتری مجهزند (مثل سری N نوکیا، XPERIA X1، HD2 و ...) پس مطمئنا این کابل فارغ از وجود یا عدم وجود این قابلیت در این گوشی برای B7300 طراحی نشده است. در این مورد که فکر نمی کنم دیگر بحثی باقی مانده باشد.
در مورد مقایسه ای که بین این گوشی با 5800 کردید همانطور که قبلا هم بارها گفته ام این مقایسه اصولا از بن اشتباه است و تنها به این علت صورت گرفته است که کاربری که تا بحال از یک PPC استفاده نکرده است تنها به صرف اینکه این هر دو گوشی دارای صفحه نمایش لمسی هستند و یا اینکه هر دو دارای دوربین 3.15 مگاپیکسلی هستند پیش خود چنین محاسبه می کند که خب 5800 تا حدودی ارزان تر است، فیلمبرداری آن بهتر است، صفحه نمایش آن بزرگتر و با کیفیت تر است و مطمئنا از همه مهمتر اینکه 5800 یک نوکیاست پس به همین ترتیب پیش خود نتیجه می گیرد که بدون هیچ شک و شبهه ای 5800 از یک PDA آنهم از نوع سامسونگی بهتر است. در اینجاست که یک نکته مهم فراموش می شود و آنهم همانا سیستم عامل این گوشی ست که شما با گفتن یک جمله آن را به دست فراموشی سپرده اید. دوست عزیز قطعات سخت افزاری یک اسمارت فون مثل 5800 تا هر اندازه که بهتر باشند در دایره محدودیت های سیستم عامل گوشی (در اینجا Symbian سری 5) کاملا اسیرند به بیان دیگر یک اسمارت فون در لحظه خرید و دو سال بعد هیچ تغییری عمده ای را تجربه نمی کند در حالیکه یک PPC امکان آپدیت سیستم عامل (که البته با آپدیت های سیمبینی قابل مقایسه نیست و درست مثل نصب کردن یک ویندوز جدید است) و یا حتی نصب یک سیستم عامل دیگر (مثل آندروید یا حتی Mac آیفون) را در اختیار شما قرار می دهد که نگفته پیداست که چه برتری فوق العاده ای به حساب می آید. لطفا این سنخ مقایسه ها را بدلیل آماتوری بودن آن کنار بگذارید و یک PPC را تنها با یک PPC دیگر مقایسه کنید.
در ضمن چون دوربین در یک پاکت پی سی اهمیت آنچنانی ندارد ایراد نداشتن فلش چندان وارد نیست. با ایراد پورت 3.5 میلیمتری هدست موافقم و نبود محلی برای اتصال قلم را چندان نکته مهمی نمی دانم چون اصولا تا این لحظه که در خدمت شما هستم هیچ گاه به قلم احتیاج پبدا نکردم و نیازی به همراه داشتن این وسیله (که به راحتی امکان گم شدن آن و ناقص شدن ظاهر گوشی وجود دارد) نمی بینم. نبود کارت حافظه هم ایراد چندان بزرگی نیست جائیکه می شود یک نمونه 8 گیگ را زیر 30 هزار تومان و یک نمونه 4 گیگ را زیر 17 هزار تومان پیدا کرد
موفق باشید:11:
در مورد لينك ebay و كابلي كه شما ميگيد اگر به توضيحات پائين صفحه دقت كرده باشيد ميگه عكس item با خود پكيج متفاوت هست علاوه بر اون اين يكي از بهترين فروشندگان ebay هست و تقريبا با 50 هزار فروش فيدبك نزديك به 100 داره و بعيد ميدونم به خاطر 4 پوند اعتبار بالاي خودش رو خراب كنه به هر حال من اميدوارم خروجي TV در اين گوشي وجود داشته باشه
در مورد بقيه توضيحات شما ضمن تشكر به خاطر وقتي كه گذاشتين ميخواستم عرض كنم كه در مورد تفاوت هاي اسمارت فون ها با پاكت پي سي ها جاي هيچ بحثي وجود نداره اما به هر حال قابليت هاي پاكت پي سي با داشتن اينترفيس هاي مناسب تكميل ميشه كه البته اين گوشي توي اين زمينه نسبتا ضعيفه ولي به هر حال هر كسي تعريف متفاوتي از نيازهاش داره

surpriser
29-03-2010, 13:36
سلام دوستان.من میخوام رامم رو آپدیت کنم فقط یه مشکلی هست که میترسم دردسر ساز بشه.ویندوزم Seven هست و چند جا خوندم گفته شده بود بهتره از این ویندوز استفاده نشه.آیا این حرف صحت داره؟ به نظرتون دست نگه داره؟

osmaan
29-03-2010, 14:00
سلام
بچه ها چند صفحه قبل فرزین یه مطلبی درمورد مشکل جی سنسور تو امنیا لایت و روش حل این مشکل نوشته بود می خواستم بدونم که شما ها امتحان کردین؟ مشکلی نداشته؟

farzin_silver
29-03-2010, 14:11
سلام دوستان.من میخوام رامم رو آپدیت کنم فقط یه مشکلی هست که میترسم دردسر ساز بشه.ویندوزم Seven هست و چند جا خوندم گفته شده بود بهتره از این ویندوز استفاده نشه.آیا این حرف صحت داره؟ به نظرتون دست نگه داره؟

اقا با 7 اپدیت نکن که اگه مثه من دل شیر نداشته باشی سکته رو شاخته.من اول با سون این کار رو کردم بوت لودرم به فنا رفت. یعنی به قول بچه های خفن گوشیم DEAD شد. :27:

بعد با اکس پی زندش کردم زبون بسته رو. :8:

روش کار همونی هست که قبلا گفته شده.

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

سلام
بچه ها چند صفحه قبل فرزین یه مطلبی درمورد مشکل جی سنسور تو امنیا لایت و روش حل این مشکل نوشته بود می خواستم بدونم که شما ها امتحان کردین؟ مشکلی نداشته؟

والا بیشتر بازیها که با جی سنسور کار میکنن بر اساس سنسورهای HTC نوشته میشن.

من به شخصه دو تا بازی SHOT ME و RESCO BUBBLES رو تست کردم و جواب داد.قبل نصب اون فایلها جی سنسور توشون کار نمی کرد.

osmaan
29-03-2010, 16:28
والا بیشتر بازیها که با جی سنسور کار میکنن بر اساس سنسورهای HTC نوشته میشن.

من به شخصه دو تا بازی SHOT ME و RESCO BUBBLES رو تست کردم و جواب داد.قبل نصب اون فایلها جی سنسور توشون کار نمی کرد.

مرسی راستی شما هم مشکل روتیت تو بازی رو دارین؟

ssasan
29-03-2010, 16:40
در مورد سوالات دوستان:
در مورد نصب Manilla من نصب کردم کامل و جواب داد.باید مانیلا برای خود Omnia رو سرچ کنید. :5:

در مورد مقایسه ی با 5800 هم آقا آرش قشنگ توضیح دادن.نکنید این مقایسه رو. :20:

در مورد کمبود رام کوک شده به خاطر 2 مورد هست:1-جدید بودن گوشی و این که هنوز زیاد نشده تو دست حرفه ایها. 2-این گوشی خودش جدیدترین WM 6.5 رو داره.چی براش کوک کنن؟ (البته خودم چند تا مورد رو مد نظر دارم که میشه تو رام های کوک شده واسه این گوشی انجام داد) :13:

برای دوربین جلویی این گوشی تو این رامی که MODACO کوک کرده اون فعال شده.

در مورد کابل TV از آقا آرش سوال دلرم که الان که من تبدیل 3.5 دارم میتونم از این کابلی که گفتید استفاده کنم یا خیر؟(البته بازم میگم زمان خرید طرف اصرار داشت یه کابل TV بهم بفروشه من عجله داشتم سریع پیچیدم رفتم نگاه نکردم چیه کابله) :31:

با سلام
فرزین جان والا من اطلاعی از کارکرد یا عدم کارکرد این کابل ندارم و هنوز هم امیدوارم B7300 خروجی TV داشته باشد درکل اگر گوشی امکان ارسال تصویر از طریق پورت خروجی خود داشته باشد نوع کابل احتمالا تفاوتی نخواهد کرد و ظاهرا راهی برای مطمئن شدن برای آن جز تست کردن وجود ندارد. اگر شما امکان آن را دارید با یک خروجی TV همچون نمونه های استفاده شده برای 5800 یا N82 این موضوع را چک کنید.:11:

---------- Post added at 05:40 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

در مورد لينك ebay و كابلي كه شما ميگيد اگر به توضيحات پائين صفحه دقت كرده باشيد ميگه عكس item با خود پكيج متفاوت هست علاوه بر اون اين يكي از بهترين فروشندگان ebay هست و تقريبا با 50 هزار فروش فيدبك نزديك به 100 داره و بعيد ميدونم به خاطر 4 پوند اعتبار بالاي خودش رو خراب كنه به هر حال من اميدوارم خروجي TV در اين گوشي وجود داشته باشه
در مورد بقيه توضيحات شما ضمن تشكر به خاطر وقتي كه گذاشتين ميخواستم عرض كنم كه در مورد تفاوت هاي اسمارت فون ها با پاكت پي سي ها جاي هيچ بحثي وجود نداره اما به هر حال قابليت هاي پاكت پي سي با داشتن اينترفيس هاي مناسب تكميل ميشه كه البته اين گوشي توي اين زمينه نسبتا ضعيفه ولي به هر حال هر كسي تعريف متفاوتي از نيازهاش داره

امیر جان البته من هر چه جستجوکردم تصویر دیگری از این پورت با خروجی جز پورت 3.5 میلیمتری هدست ندیدم و خیلی خوشحال می شوم تصویر دیگری از این کابل با خروجی دیگر ببینم. در ضمن کد این کابل یعنی h156 یک کابل است و گمان نمی کنم با همین نام چند کابل متفاوت موجود باشد. در کل همانطور که در بالا گفتم اگر گوشی خروجی TV داشته باشد احتمالا می توان از هر کابلی حتی همین h156 باتبدیل 3.5 میلیمتری استفاده کرد و در این مورد مناقشه ای نیست.
در مورد پاکت پی سی و اینترفیس هم فکر می کنم اشتباهی صورت گرفته چون اگر B7300 یک نقطه قوت داشته باشد آن هم همانا اینترفیس و ساختار پردازشی آن است که در سطح محصول قدرتمندی مثل i8000 قرار می گیرد و این ضعف که شما به آن اشاره کردید می تواند درمورد سخت افزارهای ظاهری آن مثل پورت 3.5 میلیمتری هدست و دوربین مطرح شود:11:

farzin_silver
29-03-2010, 16:57
مرسی راستی شما هم مشکل روتیت تو بازی رو دارین؟

تو چه بازیی؟

من کلا تو گوشیم چند تا بازی نصب کردم که باهاشون مشکلی ندارم:

Sims3

Perince of persia HD

Spider man Toxic city

Board games

Resco bubbles

Shoot me

osmaan
29-03-2010, 17:13
تو چه بازیی؟

من کلا تو گوشیم چند تا بازی نصب کردم که باهاشون مشکلی ندارم:

Sims3

Perince of persia HD

Spider man Toxic city

Board games

Resco bubbles

Shoot me
یعنی تو این بازی ها رو تو حالت روتیت بازی میکنی؟!!!
پس چرا من نمیتونم پرنس رو روتیت کنم؟!
قبل از نصب اون برنامه جی سنسور اچ تی سی هم مستونستی روتیت بازی کنی؟

farzin_silver
29-03-2010, 17:27
یعنی تو این بازی ها رو تو حالت روتیت بازی میکنی؟!!!
پس چرا من نمیتونم پرنس رو روتیت کنم؟!
قبل از نصب اون برنامه جی سنسور اچ تی سی هم مستونستی روتیت بازی کنی؟

من پرنس مخصوص Omnia رو نصب کردم و خودش از اول رو حالت land scape اجرا میشد.همینطور spider man و sims3 .

البته بگم اینا هیچ کدوم نیاز به جی سنسور ندارن ها. :13:

Amir_Niknam
29-03-2010, 18:25
فرزیین جان والا من اطلاعی از کارکرد یا عدم کارکرد این کابل ندارم و هنوز هم امیدوارم B7300 خروجی TV داشته باشد درکل اگر گوشی امکان ارسال تصویر از طریق پورت خروجی خود داشته باشد نوع کابل احتمالا تفاوتی نخواهد کرد و ظاهرا راهی برای مطمئن شدن برای آن جز تست کردن وجود ندارد. اگر شما امکان آن را دارید با یک خروجی TV همچون نمونه های استفاده شده برای 5800 یا N82 این موضوع را چک کنید

من هم موافقم
دوست عزيز اگر شما تبديل جك 3.5 رو داريد لطفا با يك كابل TV امتحان كنيد و ببينيد خروجي TV ميده
چون براي برادرم خيلي اين موضوع مهمه
در صورت امكان چند تا عكس از منوهاي مربوط به خروجي TV هم بزاريد
با تشكر

ssasan
29-03-2010, 18:56
الان یک تم جالب نصب کردم گفتم این جا هم به اشتراک بذارم. این تم مربوط به ویندوز موبایل 7 است و بروی SPB Shell 3.5.3 نصب می شود وضوح برای B7300 یعنی WQVGA ست شده است و باید همانجائی که SPB نصب شده که غالبا حافظه داخلی ست نصب شود. بعد از نصب هم یک سافت ریست یا ریست خود دستگاه که پس از نصب می خواهد توصیه می شود. شات های برنامه در ادامه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود خود برنامه: (در حدود 3 مگابایت)

برای اطلاعات بیشتر و یافتن رزولوشن های دیگر به آدرس صفحه مربوطه در XDA بروید:

farzin_silver
29-03-2010, 19:39
من هم موافقم
دوست عزيز اگر شما تبديل جك 3.5 رو داريد لطفا با يك كابل TV امتحان كنيد و ببينيد خروجي TV ميده
چون براي برادرم خيلي اين موضوع مهمه
در صورت امكان چند تا عكس از منوهاي مربوط به خروجي TV هم بزاريد
با تشكر

الان کابل tv در دسترسم نیست امتحان کنم.بعدا چشم.

در مورد منو هم منوی خاصی نداره واسه tv out فقط تو یکی از منو مخفی هاش هست. :13: :20:

Michael Ropy
29-03-2010, 20:43
سلام دوستان......

من این گوشی رو برای کسی خریدم، بدون گارانتی با قیمت 260......به همین خاطر هم فارسی خب نداره دیگه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته شنیدم که با گارانتیش هم فارسی نداره!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا این مهم نیست، من فقط چه جوری فارسی روش بذارم (واسه اس ام اس و اینا میخواد طرف)....

surpriser
31-03-2010, 00:52
سلام دوستان.دو تا سوال داشتم.اول اينكه بدترين حالتي كه ممكنه موقع فلش بشه چيه؟ و دوم اينكه موقع فلش كدوم گزينه ها بايد فعال باشه earase boor ...

p30worldtizhosh
31-03-2010, 07:50
درود
کلا ازاین گوشی راضی هستید ؟
اگه الانم میخواستید بگیرید با این تجربه ای که با این گوشی داشتید آیا بازم همینو میگیرید؟؟؟

saeedfweb
31-03-2010, 11:01
سلام
راهنمایی کنن حضرات
کدوم رو انتخاب کنم
htc touch 2
sony x1
omnia lite
این اولین ppc من خواهد بود کدوم یکی بهتره؟
هزینه هم مهم هستش اما کیفیت مهمتره؟

راستی اون مشکل صدای میکروفون با کد حل می شه دیگه؟
ممنون از همه

saeedfweb
31-03-2010, 12:36
بازم سلام
آقا این گوشی آنتن دهیش چطوره؟
قابل قبوله ؟ قابل تحمل و یا مزخرف؟
راهنمایی بفرمایید

farzin_silver
31-03-2010, 14:20
سلام دوستان.دو تا سوال داشتم.اول اينكه بدترين حالتي كه ممكنه موقع فلش بشه چيه؟ و دوم اينكه موقع فلش كدوم گزينه ها بايد فعال باشه earase boor ...

بدترین حالت اینه که گوشیتون منفجر شه. :31: :20:

مزاح کردم دور هم خوش باشیم.والا من نمیدونم بدترینش چی میتونه باشه ولی من که بار اول با 7 اپدیت کردم بوت لودر گوشیم رو پاک کرد.گوشی دیگه بالا نمیومد و روشن که می کردی میگفت اتصال به کامپیوتر قطع است. که وصل کردم به اکس پی و خدا خواست درس آپدیت شد.

در مورد تیک های اضافی هم نمی خواد چیزی رو بزنی.فقط زبان گوشیت رو english انتخاب کن. بقیه همونی هست که تو پستهای قبلی گفته شده.

نقل قول از حسن آقا : :10:

• Buckingham_LPFlash.nb0
• Buckingham_Bootloader.nb0
• CSC_GT-B7300XXIH2.csc
• Phone_B7300XXIH2.bin

بعد برنامه دانلودر رو باز کنید
EBOOT رو بزنید و "Buckingham_Bootloader.nb0" رو بهش بدید

PDA رو بزنید و "Buckingham_LPFlash.nb0" رو بهش بدید

CSC رو بزنید و "CSC_GT-B7300XXIH2.csc" رو بهش بدید

PHONE رو یزنید و "Phone_B7300XXIH2.bin" رو بهش بدید

حالا گوشیو خاموش کنید ... دکمه detect رو بزنید و گوشیو به pc وصل کنید
بعدش گوشو روشن کنید

اگه گوشیو بشناسه دکمه start downloding فعال میشه ... روش کلیک کنید

---------- Post added at 03:12 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

درود
اگه الانم میخواستید بگیرید با این تجربه ای که با این گوشی داشتید آیا بازم همینو میگیرید؟؟؟

بله :8: :20: :27: ( به دلیل کوتاه بودن متن ارسالی بود این شکلک ها)

---------- Post added at 03:16 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

بازم سلام
آقا این گوشی آنتن دهیش چطوره؟
قابل قبوله ؟ قابل تحمل و یا مزخرف؟
راهنمایی بفرمایید

انتن دهیش مشکلی نداره.من که تا حالا مشکلی نداشتم.خودم زیاد تو سفرم مثل نوکیا 1200 :27: و sony ericson s302 که همراهم هست انتن میده

---------- Post added at 03:20 PM ---------- Previous post was at 03:16 PM ----------

سلام
راهنمایی کنن حضرات
کدوم رو انتخاب کنم
htc touch 2
sony x1
omnia lite

ممنون از همه

مشکل میکروفون حل شده است.

touch 2 به نظر من مزیتی نداره نسبت به بقیه.

امنیا لایت سی پی یوش از همه قویتره.

x1 هم رزولوشن صفحه اش wvga هست و کیبرد داره.اما جی سنسور نداره.

ssasan
31-03-2010, 16:43
سلام
راهنمایی کنن حضرات
کدوم رو انتخاب کنم
htc touch 2
sony x1
omnia lite

ممنون از همه

باسلام
Touch 2 را به دلائلی که در مقاله زیر توضیح داده ام توصیه نمی کنم:

این دلائل بطور خلاصه به صفحه نمایش کوچک و بی کیفیت، عدم حضور TouchFLO 3D، دوربین بدون فوکوس و پردازنده 528 مگاهرتزی نچندان پر قدرت باز می گردد. البته این گوشی نقاط قوتی همچون پورت 3.5 میلیمتری هدست، 256 مگابایت RAM و 512 مگابایت ROM، سیستم عامل ویندوز موبایل6.5 در کنار ظاهری زیبا و کمپکت نیز دارد اما در کل در مقابل دو حریف دیگر حرف چندانی برای گفتن ندارد.
در مورد X1 می توان به نقاط قوتی همچون ضفحه نمایش با وضوح بالا، دوربین نسبتابا کیفیت، صفحه کلید QWERTY جانبی، 256 مگابایت RAM، پورت 3.5 میلیمتری هدست، سرعت بالای اتصال 3G و شاید از همه مهتر به بدنه تقریبا فلزی آن اشاره کرد. در سوی مقابل نقاط ضعف X1 در مرحله اول بازهم به همان وضوح بالای صفحه نمایش باز می گردد چرا که بعلت صفحه نمایش نسبتا کوچک 3.0 اینچی این گوشی این وضوح باعث شده است تا همه چیز بیش از اندازه کوچک شود و احتیاج به قلم بیشتر حس گردد. نکته منفی دیگر در رابطه با این مدل عدم ارائه رام رسمی برای ارتقا به ویندوز 6.5 است که این موضوع سبب شده تا رام های بسیار زیاد و متعددی برای این گوشی کوک شود و کاربران کاملا در انتخاب یک رام مناسب سردرگم شده اند و روزی نیست که یک رام جدید با مزیت ها و معایب جدید برای آن ارائه نشود. از دیگر نکات منفی این گوشی همانطور که فرزین عزیز هم فرمودند عدم وجود شتاب سنج داخلی ست که البته زیاد نباید بعنوان نکته مهمی به آن نگاه شود. اگر قصد خرید X1 را داشتید دو سه نکته را بعنوان تجربه من در یاد داشته باشید اول اینکه تا می توانید این گوشی را آک و کاملا بسته شده تحویل بگیرید چرا که در این صورت نکاتی پیش می آید که در ادامه به آنها می پردازم اگر گوشی را آک نتوانستید تهیه کنید در اولین قدم به باتری گوشی دقت کنید و حتما حتما دنبال عبارت 1500mAh روی آن بگردید دقت کنید که این عبارت که ظرفیت باتری ست باید تک باشد و باتری های دیگری که 1400/1500 یا چیزی مشابه این روی آنهاست تقلبی بوده و توسط فروشنده تعویض شده اند. دومین نکته به شارژر گوشی باز می گردد که این یکی نیز کاملا توسط فروشنده های نسبتا محترم تعویض می شود و سعی کنید تصویر این شارژر را در فوروم های مختلف یا سایت اصلی سونی اریکسون پیدا کرده و در هنگام خرید کاملا به اصل بودن آن توجه کنید یک نمونه از تصویر شارژر اصلی را در این آدرس می توانید ببینید:

سومین نکته که اهمیتش از دیگران کمتر هم نیست به این واقعیت بر می گردد که بسیاری از X1 های تولید شده ترک بر می دارند پس برای اینکه از این نکته هم مطمئن شوید قسمت زیر قلم دستگاه را بدقت بدنبال ترک احتمالی جستجو کنید.
در مورد B7300 البته هر آنچه باید گفته می شد در این فوروم گفته شد و نقد گوشی نیز در آدرس زیر نوشته شده است:

به نظر من نقاط قوت این گوشی به مشخصات پردازشی بسیار بالا، ظاهر و وزن مناسب و از همه مهمتر قیمت فوق العاده آن باز می گردد که رقابت را برای سایرین به امر مشکلی بدل کرده است البته این مدل نقاط ضعفی نیز دارد که مهمترین آنها به کیفیت نچندان بالای صفحه نمایش و دوربین باز می گردد.
در کل انتخاب با شماست اما به نظرمن اگر در حدود قیمت X1 قصد خرید داشتید با اندکی هزینه بیشتر یک پله بالاتر رفته و Diamond 2 را تهیه کنید. اما اگر قصد پائین آوردن هرچه بیشتر هزینه ها برای یک خرید ایده آل را دارید مطمئن باشید که از خرید B7300 ضرر نخواهید کرد.
در ضمن تا فراموش نکرده ام مشکل میکروفون بطور کامل رفع شده است.
باتشکر

saeedfweb
01-04-2010, 18:15
سلام
حضرات راهنمایی فرمودند
سپاس گذاریم
آقا دیروز 11.01.89 علا الدین (املا ش درسته؟) بودم
گارانتی دار پارس مایکروتل 320 و 315
بدون گارانتی فقط یکی از مغازه ها داشت 265 تومان
رفتم موبایل ایرانه چیه؟ (یه خورده پاینتر هستش اسمش دقیقا یادم نیست)
اولین فروشگاه دست راست فقط هم سامسونگ پارس مایکروتل داشت
نفهمیدم نمایندگی اصلی اش بود شاید چون خیلی بزرگ بود
قیمت داد 302 تومان
پنج شنبه دیگه به امید خدا
احساسم میگه انتخاب خوبیه
راستی کسی یه نمایش ویدیویی که درباره این گوشی باشه و ف.ی.ل.ت.ر هم نباشه نداره
ممنون از همه حضرات

surpriser
02-04-2010, 19:28
سلام دوستان.کسی Rom Kitchen میشناسه که این گوشی رو ساپورت کنه؟

Vamp!r3
02-04-2010, 21:16
سلام به تمامی دوستان...........چند تا سوال داشتم........

1.صدای این گوشی توی اسپیکر در حد کدوم گوشیه؟..........کیفیت و بلندیش........
2.برای اجرای فایل های دایویکس....روزولوشن فایل مورد نظر باید حتما 240 در 400 باشد یا بیشتر هم باشد اجرا میشود؟
3.زیرنویس فارسی براحتی و روون اجرا میشه؟

ممنون میشم پاسخ بدید.......:11:

osmaan
03-04-2010, 07:34

1.صدای این گوشی توی اسپیکر در حد کدوم گوشیه؟..........کیفیت و بلندیش........
2.برای اجرای فایل های دایویکس....روزولوشن فایل مورد نظر باید حتما 240 در 400 باشد یا بیشتر هم باشد اجرا میشود؟

سلام
1 صداش تو اسپیکر بلند هست ولی نمیدونم شبیه چه گوشی ای کیفیتش هم خوبه
2 مدیا پلیر خودش 480*720 پخش میکنه که با tcpmp یا core میشه تا 1008*1008 پخش کرد
3 تا حالا زیرنویس امتحان نکردم

---------- Post added at 08:34 AM ---------- Previous post was at 08:32 AM ----------

سلام
حضرات راهنمایی فرمودند
سپاس گذاریم
آقا دیروز 11.01.89 علا الدین (املا ش درسته؟) بودم
گارانتی دار پارس مایکروتل 320 و 315
بدون گارانتی فقط یکی از مغازه ها داشت 265 تومان
رفتم موبایل ایرانه چیه؟ (یه خورده پاینتر هستش اسمش دقیقا یادم نیست)
اولین فروشگاه دست راست فقط هم سامسونگ پارس مایکروتل داشت
نفهمیدم نمایندگی اصلی اش بود شاید چون خیلی بزرگ بود
قیمت داد 302 تومان
پنج شنبه دیگه به امید خدا
احساسم میگه انتخاب خوبیه
راستی کسی یه نمایش ویدیویی که درباره این گوشی باشه و ف.ی.ل.ت.ر هم نباشه نداره
ممنون از همه حضرات
قیمت با گارانتیش همون 302 تومن هست
پیشاپیش مبارک

BehzadKiNG
03-04-2010, 12:09

تو نرم افزار tcmp با یک تنظیمات ساده می توانسید زیرنویس فارسی را مشاهده کنید!
من که الان دارم با زیرنویس فارسی فیلم می بینم !

farzin_silver
03-04-2010, 12:47
سلام دوستان.کسی Rom Kitchen میشناسه که این گوشی رو ساپورت کنه؟

بايد ببينيم با مال omnia ميشه واسه اين پورت كرد يا نه.من متاسفانه الان وقت ندارم ولي اگه شما ميتوني اينجاها دنبالش بگرد بپرس :

يا

درسته رام اين گوشي خيلي زيباست و با بيشتر ويندوز موبايل ها از نظر ظاهر فرق داره.اما اگه يه رام ساده و بدون نرم افزار هاي سامسونگ روش نصب بشه سرعت كار باهاش 3 4 برابر ميشه

saeedfweb
03-04-2010, 14:56
سلام
من تجربه زیادی در رابطه با گوشی ندارم
راهنمایی می فرمایید "رام" چی هست؟
و کار کردش چگونه است؟
با تشکر
راستی سرچیدم اما گزینه ها خیلی زیاد بودند

Vamp!r3
03-04-2010, 14:58
ممنون از دوستان بابت پاسخ..........:11:

مشکل فارسی ساز این گوشی حل شده یا نه؟..........

farzin_silver
03-04-2010, 15:53
سلام
من تجربه زیادی در رابطه با گوشی ندارم
راهنمایی می فرمایید "رام" چی هست؟
و کار کردش چگونه است؟
با تشکر
راستی سرچیدم اما گزینه ها خیلی زیاد بودند

در اينجا منظور از رام همون ويندوز نصب شده روي گوشي هست.

رامهاي رسمي كه خود شركتهاي سازنده ارائه ميدن آفيشيال ميگن بهش.رامهايي رو كه بعضي از كاربران دستكاري مي كنند و قسمتهايي رو حذف و يا اضافه مي كنند رام كوك شده ميگن.

m9780d
03-04-2010, 16:24
دوستان من گشتم و گشتم تا به این گوشی رسیدم نهایت 300 دارم دوربین و صدا واسم مهمه ولی نه در حد زیاد معمولی راضیم میکنه فقط دو به شک موندم که برم واسه خریدش یا نه
دوستان به عنوان حرف آخر لطف کنن یکی از دوستانی که خریده
1-معایب و مزایاش رو از دیدگاه خودش بگه در ضمن فارسی ساز چی شد؟؟
2-همین طور یکی لطف کنه یه عکس از پک و متعلقاتش بزاره واسه فردا میخوام
3-همین طور یکی از بچه ها با دوربین این گوشی یه عکس بگیره بزاره !
قیمت هم لطف کنین ممنون میشم من قیمت گرفتم از 320 مایکروتل بود تا 290 کمتر ندیدم
به نظرتون اصلی بخرم یا متفرقه؟

منون ان شالله جبران کنم:20:

ssasan
03-04-2010, 18:53
دوستان من گشتم و گشتم تا به این گوشی رسیدم نهایت 300 دارم دوربین و صدا واسم مهمه ولی نه در حد زیاد معمولی راضیم میکنه فقط دو به شک موندم که برم واسه خریدش یا نه
دوستان به عنوان حرف آخر لطف کنن یکی از دوستانی که خریده
1-معایب و مزایاش رو از دیدگاه خودش بگه در ضمن فارسی ساز چی شد؟؟
2-همین طور یکی لطف کنه یه عکس از پک و متعلقاتش بزاره واسه فردا میخوام
3-همین طور یکی از بچه ها با دوربین این گوشی یه عکس بگیره بزاره !
قیمت هم لطف کنین ممنون میشم من قیمت گرفتم از 320 مایکروتل بود تا 290 کمتر ندیدم
به نظرتون اصلی بخرم یا متفرقه؟

منون ان شالله جبران کنم:20:

با سلام
دوستان عزیز لطفا قبل از آنکه کامنت جدیدی بگذارید پست های قبلی این قسمت را مطالعه کنید مطمئن باشید جواب بسیاری از سوالات خود را خواهید گرفت. بعنوان مثال برخی از سوالاتی را که شما مطرح کردید در بخش های قبلی بارها پاسخ داده شده است. اما سعی می کنم بطور خلاصه سوالات شما را پاسخ بدهم
1- در رابطه با مزایا و معایب بابد به این نکات اشاره کرد:
الف- مزایا به نرتیب اهمیت (البته برای من) : پردازنده و حافظه رم بسیار مناسب و بالا، قیمت کاملا مناسب، کیفیت مناسب صفحه نمایش لمسی، دوربین قابل قبول با فوکوس اتوماتیک، Wi-Fi مجهز به DLNA و گیرنده GPS کاملا حساس با Cold Start سریع، پشتیبانی از 32 گیگابایت حافظه جانبی
ب- معایب به ترتیب اهمیت: کیفیت نچندان مناسب صفحه در نور مستقیم خورشید (البته همچنان سیاه نمی شود)، وضوح پائین صفحه نمایش (که برای صفحه نمایش 3 اینچی چندان نکته منفی هم نیست)، نبود پورت 3.5 میلیمتری هدست، دو حالته نبودن شاتر دوربین و نبود فلش و محافظ لنز
فارسی ساز برای من با همان Mobi div که در پست 79 همین قسمت به آن اشاره شده بخوبی کار می کند و مشکل روی هم افتادن حروف نیز با نصب برنامه Rosco Contact manager کاملا حل شده می شود.
2- یک نقد کامل از این گوشی را در آدرس زیر نوشته ام به آنجا مراجعه کنید عکس متعلقات گوشی که با دوربین خود دستگاه هم گرفته شده در این نقد موجود است:

3- نمونه عکس و فیلم های گرفته شده با دوربین این گوشی در نقد GSMArena در این لینک آمده است:

قیمت ها هم متفاوتند از 260 تومان بدون گارانتی تا 290 تومن با خدمات پارسه (که البته زیاد چیز خاصی نیست) و تا بالای 310 تومان با گارانتی اصلی متغیر است. به نظر من اگر بتوانید کاملا پک و آک (آنگونه که من خریدم و خودم پلاستیک فشرده روی جعبه و دو برچسب سامسونگ را با کاتر بریدم) نیاز چندانی به هزینه بیشتر برای گارانتی ندارید اما در غیز اینصورت حداقل یک راه فرار در صورت بروز مشکل احتمالی برای خودتان باز بگذارید.
با تشکر

m9780d
03-04-2010, 19:56
با سلام
دوستان عزیز لطفا قبل از آنکه کامنت جدیدی بگذارید پست های قبلی این قسمت را مطالعه کنید مطمئن باشید جواب بسیاری از سوالات خود را خواهید گرفت. بعنوان مثال برخی از سوالاتی را که شما مطرح کردید در بخش های قبلی بارها پاسخ داده شده است. اما سعی می کنم بطور خلاصه سوالات شما را پاسخ بدهم
1- در رابطه با مزایا و معایب بابد به این نکات اشاره کرد:
الف- مزایا به نرتیب اهمیت (البته برای من) : پردازنده و حافظه رم بسیار مناسب و بالا، قیمت کاملا مناسب، کیفیت مناسب صفحه نمایش لمسی، دوربین قابل قبول با فوکوس اتوماتیک، Wi-Fi مجهز به DLNA و گیرنده GPS کاملا حساس با Cold Start سریع، پشتیبانی از 32 گیگابایت حافظه جانبی
ب- معایب به ترتیب اهمیت: کیفیت نچندان مناسب صفحه در نور مستقیم خورشید (البته همچنان سیاه نمی شود)، وضوح پائین صفحه نمایش (که برای صفحه نمایش 3 اینچی چندان نکته منفی هم نیست)، نبود پورت 3.5 میلیمتری هدست، دو حالته نبودن شاتر دوربین و نبود فلش و محافظ لنز
فارسی ساز برای من با همان Mobi div که در پست 79 همین قسمت به آن اشاره شده بخوبی کار می کند و مشکل روی هم افتادن حروف نیز با نصب برنامه Rosco Contact manager کاملا حل شده می شود.
2- یک نقد کامل از این گوشی را در آدرس زیر نوشته ام به آنجا مراجعه کنید عکس متعلقات گوشی که با دوربین خود دستگاه هم گرفته شده در این نقد موجود است:

3- نمونه عکس و فیلم های گرفته شده با دوربین این گوشی در نقد GSMArena در این لینک آمده است:

قیمت ها هم متفاوتند از 260 تومان بدون گارانتی تا 290 تومن با خدمات پارسه (که البته زیاد چیز خاصی نیست) و تا بالای 310 تومان با گارانتی اصلی متغیر است. به نظر من اگر بتوانید کاملا پک و آک (آنگونه که من خریدم و خودم پلاستیک فشرده روی جعبه و دو برچسب سامسونگ را با کاتر بریدم) نیاز چندانی به هزینه بیشتر برای گارانتی ندارید اما در غیز اینصورت حداقل یک راه فرار در صورت بروز مشکل احتمالی برای خودتان باز بگذارید.
با تشکر
ممنون من هم قبل از اینکه پست بدم کل این 31 صفحه رو خوندم ولی اگه توجه کرده باشید خواستم یکی از دوستان از دیدگاه خودش نقد کنه اون نقدی که در عصر نوشتن هست یکمی زیادی تعریف میکنه به نظرم و یه سایتی مثل جی اس ام دات آی آر هم فقط معایب رو دیده این بود که من پست زدم
بابته عکس ها ممنون
اگه از علاالدین خریدید میشه آدرس جایی که خریدی رو از رو فاکتورش برام پی ام کنید؟:5:
در ضمن بازم از پاسخ هاتون ممنون:10:

Evil dance
03-04-2010, 22:31
سلام ببخشید میشه قیمت امنیا لایت و مشخصاتشو و بدی ها و خوبیاشو کامل برام توضیح بدین؟؟؟؟
ببخشید اگه وقتتون رو گرفتم

AryanLand
03-04-2010, 23:09
سلام ببخشید میشه قیمت امنیا لایت و مشخصاتشو و بدی ها و خوبیاشو کامل برام توضیح بدین؟؟؟؟
ببخشید اگه وقتتون رو گرفتم

سلام.

:18::18::18:

شما پست بالایی رو خوندید؟!!!! لااقل یک پست رو میخوندید بد نبود.:46::11:

osmaan
04-04-2010, 07:00

آرش جان یعنی الان تو اگه یه اس ام اس فارسی رو کامل باز کنی با نصب Resco Contact manager دیگه کلمات به هم نمیریزه؟

خیلی برام مهمه آخه اگه بخوام نصب کنم باید هارد ریست کنم

راستی از چه ورژنی استفاده میکنی؟

ssasan
04-04-2010, 09:39
ممنون من هم قبل از اینکه پست بدم کل این 31 صفحه رو خوندم ولی اگه توجه کرده باشید خواستم یکی از دوستان از دیدگاه خودش نقد کنه اون نقدی که در عصر نوشتن هست یکمی زیادی تعریف میکنه به نظرم و یه سایتی مثل جی اس ام دات آی آر هم فقط معایب رو دیده این بود که من پست زدم
بابته عکس ها ممنون
اگه از علاالدین خریدید میشه آدرس جایی که خریدی رو از رو فاکتورش برام پی ام کنید؟:5:
در ضمن بازم از پاسخ هاتون ممنون:10:

با سلام
من نمی دانم دقیقا به دنبال چه چیزی بودید اما محتوای موجود در 31 صفحه گذشته هم نقدهائی بود که دوستان از دیگاه خودشان کرده بودند. در رابطه با مطلب مرتبط با عصر نوشتن هم نویسنده مطلب خود من هستم و خیلی دوست دارم بدانم چه قسمتی از نقد بوده است که حس "تعریف زیاد" و البته غیر صحیح را در شما ایجاد کرده است؟
در ضمن من از اینترنت خرید کردم.

ssasan
04-04-2010, 09:53
آرش جان یعنی الان تو اگه یه اس ام اس فارسی رو کامل باز کنی با نصب Resco Contact manager دیگه کلمات به هم نمیریزه؟

خیلی برام مهمه آخه اگه بخوام نصب کنم باید هارد ریست کنم

راستی از چه ورژنی استفاده میکنی؟

بله عثمان جان مشکل کاملا حل شده است. قضیه از این قرار است که در Resco کل SMS هر اندازه هم که بلند و طولانی باشد در یک باکس مثل حباب حالت اصلی نشان داده می شود و هیچ موردی وجود ندارد. ورژن Resco هم 2.02 است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن نفهمیدم به چه علت برای نصب یک برنامه ساده مثل Resco Contact Manager باید هارد ریست کنید؟
با تشکر

l30l30y
04-04-2010, 10:06
اقتصادی ترین گوشی پاکت فقط B7320 سامسونگ این هم مشخصات گوشی

قیمت تا به امروز 265 تومن با گارانتی اصلی

saeedfweb
04-04-2010, 10:24
بابا دم بچه های p30world گرم
قیمتهایی که دارن از خود شرکت هم پایین تره
11 فروردین گارانتی اصلی 302 تومن بود
توی سامسونگ استار هم دو سه ماه پیش همین جوری قیمت داشتن 145 گارانتی اصلی (قیمت روز 11 فروردین استار بدون گارانتی 148بود)

می بخشید گارانتی اصلی پارس مایکروتل منظورتون هست
لطفا شماره تلفن فروشگاه رو ارسال کنید تا ماهم خوش قیمت بخریم

ms_ganbari
04-04-2010, 10:38
سلام دوستان
من بین دو گوشی شک دارم. گوشی htc touch diamond و samsung omnia lite ...
آیا کسی هست اینجا که بتونه به من بگه کدوم بهتره؟ البته من خودم نظرم بیشتر این سامسونگ هست چون که دایاموند اچ تی سی مموری ساوررت نمیکنه و فقط 4 گیگ خودش رو میشه استفاده کرد که البته دوستم میگه که 4 گیگ کافیه و خیلی اسرار داره که من اچ تی سی بگیرم و میگه که سامسونگ از نظر آنت دهی خیلی مشکل داره.

راستی در مورد قیمت سامسونگ هم که دوستمون میگه 265 با گارانتی اصلی، من این گوشی رو 290 قیمت دارم با گارانتی اصلی.

hirondelle
04-04-2010, 14:07
دوستان من HTC 3g رو از لحاظ ظاهر دوست دارم،ولی خوب omnia 7300 رمش بیشتره ؛ولی فکر کنم بشه با رم کمش کنار اومد ، نه؟(من دفعه اولمه پاکت پی سی می خرم،راهنمایی کنید لطفا)
اینم مشخصات 3g::46:

pulp_152
04-04-2010, 14:18
از روی مشخصات نقاط قوت b7300 فقط مربوط به رم نمیشه ..

پردازنده 800 در مقابل 528

صفحه نمایش بزرگتر 3 در مقابل 2.8

وین 6.5 در مقابل 6.1 بصورت اورجینال

باتری 1500 در مقابل 1100

dlna ...

و ..

ms_ganbari
04-04-2010, 14:38
قیافه سامسونگ Jet S8000 خیلی بهتره. کاش قیافه Omnia Lite هم این شکلی بود یا اینکه روی Jet هم میشد Windows Mobile نصب کرد. راستی این دوستی که میگه قیمت با گارانتی اصلی 265 تومان هست میشه به ما هم بگی که از کجا میشه این قیمت خرید؟

pulp_152
04-04-2010, 14:51
قیافه سامسونگ Jet S8000 خیلی بهتره. کاش قیافه Omnia Lite هم این شکلی بود یا اینکه روی Jet هم میشد Windows Mobile نصب کرد. راستی این دوستی که میگه قیمت با گارانتی اصلی 265 تومان هست میشه به ما هم بگی که از کجا میشه این قیمت خرید؟

ایشون گفتن b7320 265 با گارانتی اصلی .. یه گوشی دیگه هستش b7320 تاپیکش بگردید در قسمت پاکت پیسی پیدا میکنید

Razel
04-04-2010, 16:02
دوستان ،من بین Diamond2 و این گوشی مردد هستم، چند تا سوال راجع به این گوشی داشتم :

1- آیا این گوشی پردازنده مستقل گرافیکی داره یا مثل Omnia از قدرت سی پی یو استفاده می کنه.

2- اینکه مزیت diamond2 نسبت به این گوشی اگر اشتباه نکنم فقط در رزولیشین و دوربین هست ، پس چرا خیلیا diamond2 رو بهتر از این گوشی معرفی می کنند ، درحالی که پردازنده قویتر ،باطری قویتر و قیمت کمتر مزیت B7300 هست.

3- آیا قیمت HD Mini در این حدود خواهد بود و ارزش صبر کردن داره یا نه؟

خیلی ممنون.

hirondelle
04-04-2010, 16:41
اگه یکی از دوستان فرق تاچ فلو و تاچ ویز رو توضیح بده ممنون میشم و همچنین در مورد DLNA ( که ظاهرا مربوط به WLAN میشه)

pulp_152
04-04-2010, 16:50
دوستان ،من بین Diamond2 و این گوشی مردد هستم، چند تا سوال راجع به این گوشی داشتم :

1- آیا این گوشی پردازنده مستقل گرافیکی داره یا مثل Omnia از قدرت سی پی یو استفاده می کنه.

2- اینکه مزیت diamond2 نسبت به این گوشی اگر اشتباه نکنم فقط در رزولیشین و دوربین هست ، پس چرا خیلیا diamond2 رو بهتر از این گوشی معرفی می کنند ، درحالی که پردازنده قویتر ،باطری قویتر و قیمت کمتر مزیت B7300 هست.

3- آیا قیمت HD Mini در این حدود خواهد بود و ارزش صبر کردن داره یا نه؟

خیلی ممنون.

1- مطمئن نیستم ولی وین 6.5 پردازنده مستقل گرافیکی نیازی نداره با این پردازنده ... یعنی بازی وجود نداره که این پردازنده نتونه اجرا کنه .. از لحاظ گرافیکی هم خوبه حالا شما پردازنده گرافیکی هم که داشته باشه فکر نمیکنم کاربرد زیادی داشته باشه که بخوایم روش مانور بدیم

2-خوب دایموند 2 رو باید باهاش مقایسه درست کرد ... و علمی به یه نتیجه رسید ... که با حرف زدن بقیه نه این گوشی نه دایموند بد میشه و نه ضعیف یا قوی

3-بالای 400 تا 450 خواهد بود

اگه یکی از دوستان فرق تاچ فلو و تاچ ویز رو توضیح بده ممنون میشم و همچنین در مورد DLNA ( که ظاهرا مربوط به WLAN میشه)

تاچ فلو به پوسته HTC میگن که محیط ویندوز رو عوض میکنه و شما با اینترفیس TOUCH FLO در گوشیهای hTC کار میکنید

تاچ ویز هم به پوسته سامسونگ میگن که به همین منوال هستش .. حالا یه عده از تاچ فلو خوششون میاد یه عده از تاچ ویز که البته باید به نسخه بندیها هم دقت کرد ...

دوستان دیگه باز شاید بهتر بتونن توضیح بدن از همکاریشون سپاسگذارم:11:

Razel
04-04-2010, 17:38
1- مطمئن نیستم ولی وین 6.5 پردازنده مستقل گرافیکی نیازی نداره با این پردازنده ... یعنی بازی وجود نداره که این پردازنده نتونه اجرا کنه .. از لحاظ گرافیکی هم خوبه حالا شما پردازنده گرافیکی هم که داشته باشه فکر نمیکنم کاربرد زیادی داشته باشه که بخوایم روش مانور بدیم

2-خوب دایموند 2 رو باید باهاش مقایسه درست کرد ... و علمی به یه نتیجه رسید ... که با حرف زدن بقیه نه این گوشی نه دایموند بد میشه و نه ضعیف یا قوی

3-بالای 400 تا 450 خواهد بود

1- دوست عزیز ممنون از جوابتون ، ولی این گوشی ، پردازنده گرافیکی یا داره یا نداره، من نپرسیدم که به درد می خوره یا نمی خوره. شما یه جورایی صورت مساله رو پاک می کنید.

2- خوب منم می خوام به نتیجه علمی برسم که اگه نرسم مجبورم به حرف بقیه گوش بدم.

3- پس ارزش صبر کردن داره.

pulp_152
04-04-2010, 17:43
1- دوست عزیز ممنون از جوابتون ، ولی این گوشی ، پردازنده گرافیکی یا داره یا نداره، من نپرسیدم که به درد می خوره یا نمی خوره. شما یه جورایی صورت مساله رو پاک می کنید.

2- خوب منم می خوام به نتیجه علمی برسم که اگه نرسم مجبورم به حرف بقیه گوش بدم.

3- پس ارزش صبر کردن داره.

مگه میشه پردازنده گرافیکی نداشته باشه ؟! اما مستقل خیر فکر نمیکنم داشته باشه حداقل تا حالا چنین چیزی رو ندیدم ...
پردازنده ای که در B7300 بکار گرفته شده از OpenGL 1.1/2.0 پشتيبانی میکنه و توانايی پردازش 4M Triangle/Second را داره که البته i8000 هم از این پردازنده استفاده میکنه منتها از یک شتاب دهنده گرافیکی مستقل هم بهره میبره

2- بابت این مساله یه تاپیک جدا بزنید یا تو بخش مشاوره مطرح کنید .. که دوستانی که دایموند 2 هم دارن باشند تا خدایی نکرده در غیاب اونها حرفی زده نشده باشه ..

3- شما پرسیدید به این قیمت هست ! بنده حداقل قیمت رو ملاک گرفتم با توجه به قیمت گوشیهای دیگه .. شاید بیشتر باشه نمیدونم ولی زیر 400 تا 450 نخواهد بود

ms_ganbari
04-04-2010, 18:50
دوستان من یک سوالی که برام پیش آمده این هست که آیا تما برنامه هایی که در ویندوز موبایل 6.5 می یاد یکی هست یا اینکه برنامه هایی که روی مثلا htc touch2 نصب میشه در samsung omnia lite نمی یاد؟ در ضمن آیا کسی دیکشنری انگلیسی به انگلیسی کرک شده برای این گوشی سراغ داره؟

osmaan
04-04-2010, 19:49
بله عثمان جان مشکل کاملا حل شده است. قضیه از این قرار است که در Resco کل SMS هر اندازه هم که بلند و طولانی باشد در یک باکس مثل حباب حالت اصلی نشان داده می شود و هیچ موردی وجود ندارد. ورژن Resco هم 2.02 است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن نفهمیدم به چه علت برای نصب یک برنامه ساده مثل Resco Contact Manager باید هارد ریست کنید؟
با تشکر
ئه
آرش جان دستت درد نکنه واقعا حال دادی

هارد ریست رو برای این گفتم که از همون فارسی سازی که گذاشتی استفاده کنم
البته یه راهی هم به نظرم رسید اینکه بیام قبل از هارد ریست رسکو رو نصب کنم اگه مشکل حل شد که هیچ اگه نشد مجبورم هارد ریست کنم

osmaan
04-04-2010, 20:02
سلام
خوب درمورد تاچ فلو و تاچ ویز که دوستان توضیح دادن ولی درمورد DLNA باید بگم که مربوط میشه به تلویزیون های lcd و led نسل 6 و 7 به بالا که از این سیستم برای انتقال اطلاعات با tv استفاده میشه درواقع شما هر دستگاهی که از این سیستم استفاده میکنه رو میتونید اطلاعاتش رو بر روی مانیتورتون ببینید مثلا میتونید با دوربینتون بدون اتصال کابل فیلم ها و عکس هاتونو ببینید و ...

Vamp!r3
04-04-2010, 21:46
در رابطه با پست 320 یه سوال برام پیش اومد...........

آیا Today Screen تاچ فلو برای امنیا لایت هست؟...........یا مثلا در برنامه SPB?...........

papillon11
05-04-2010, 00:42
سلام دوستان . من بار اولم که از ویندوز موبایل استفاده می کنم میشه بگید چطور یه نرم افزار روی باید روی این گوشی نصب کرد دیگه ببخشید اگه سوال مبتدیانه ای کردم ؟

golmohammadi
05-04-2010, 01:28
سلام دوستان . من بار اولم که از ویندوز موبایل استفاده می کنم میشه بگید چطور یه نرم افزار روی باید روی این گوشی نصب کرد دیگه ببخشید اگه سوال مبتدیانه ای کردم ؟

با سلام
اگه فرمت برنامه cab بود کپی کن به گوشی و برو روش و نصبش کن
اگه exe بود باید توسط کامپیوتر نصب کنی

pulp_152
05-04-2010, 02:29
پی نوشت:

htc hd mini رو با cpu 1 گیگا هرتز snap dragon به یاد داشتم که باعث شد قیمت بالاتری رو ملاک قرار بدم ...

شرمنده دوست عزیز این گوشی نهایت 400 تا 450 خواهد بود

pulp_152
05-04-2010, 02:29
پی نوشت:

htc hd mini رو با cpu 1 گیگا هرتز snap dragon به یاد داشتم که باعث شد قیمت بالاتری رو ملاک قرار بدم ...

شرمنده دوست عزیز این گوشی نهایت 400 تا 450 خواهد بود

MicroTech
05-04-2010, 14:25
سلام به همگی

چند تا سوال داشتم اگه جواب بدین ممنونم

این گوشی ساخت کدوم کشوره؟

مقدار نگهداری باتری اون در حالت استفاده معمولی و استفاده سنگین چطوره؟ (لطفا اگه خودتون تست کردین بگین واز مطالب سایت gsmarena و غیره استفاده نکنید)

جهتی گوشی از نوع چهار جهتی یا مثل i900 هستش؟

ضبط صدا، برام خیلی مهمه به نظرتون، میکروفن گوشی صدا رو خوب ضبط میکنه؟

از نظر خوش دستی چطوره؟

بالاخره ما نفهمیدیم گارانتی اصلی سامسونگ اسمش چیه، آیا با گارانتی یا بدون گارانتی فرقی داره؟ به طور مثال اگر بوت لودرگوشی دچار مشکل بشه جزو گارانتی محسوب میشه

بنظرتون از علائدین بخرم یا بازار موبایل ایران؟

اگه دوستان مشکل خاصی ازش دیدن لطف کنن بگن؟

در آخر اگر به هنگام خرید نکته ای بنظرتون میرسه بگین؟

ببخشید اینقدر طولانی شد پیشاپیش از جوابتون ممنونم.

NINTENDO_DS
05-04-2010, 15:19
ساخت کره هست کلا گوشی های لمسی و سری امنیا ساخت کره جنوبی هستن
من برادر بزرگترشو دارم باطریشون محشره در حالت استفاده زیاد خوب جواب میده باطری
مثل اس 8000 هست
کلا میکروفون و اسپیکر گوشی های سامسونگ کیفیتی باورنکردنی دارن
خوش دستی بستگی به بزرگی یا کوچیکی دست خودتون داره
گارانتی اصلی پارس مایکروتل هست
با گارانتی بگیر بهتره
دقت کن لیبل قرعه کشی هم حالا که میخری تو جعبش حتما باشه
مبارکت باشه

papillon11
05-04-2010, 15:26
با سلام
اگه فرمت برنامه cab بود کپی کن به گوشی و برو روش و نصبش کن
اگه exe بود باید توسط کامپیوتر نصب کنی

coreplayer را که از سایت گرفتم نه cab داره نه exe این چطور باید نصب کنم تو فولدرش که می رم هیچ فایل اجرایی نداره ٔ .

saeedfweb
05-04-2010, 16:38
کسی نرم افزار گارمین رو داره یا لینکی می شناسه؟ و یا
نرم افزاری برای تماس تقلبی برای وین 6.5 هست fake call هستش اسمش درسته؟
راستی نرم افزاری به عنوان منشی تلفنی هم داریم برای وین 6.5؟

اصلا ماهیگیری یاد بدین!
کجا می تونم نرم افزارهای وین 6.5 پیدا کنم ؟
همه نرم افزارهای روی این گوشی نصب می شن؟

ms_ganbari
05-04-2010, 19:00
من میخوام این گوشی رو با گارانتی پارسه بخرم. آیا کسی میداند که این گارانتی خارج از ایران نیز سرویس میدهد یا فقط داخل ایران است؟ دلیلش هم اینه که من به زودی برای تحصیل به استرالیا میخوام برم.

m9780d
05-04-2010, 19:04
مثل اس 8000 هست
با گارانتی بگیر بهتره
مبارکت باشه

منم امروز این گوشی رو خریداری کرد به قیمت 290 تومن با گارانتی پارس مایکروتل + یه رم کلاس4 8گیگ توشیبا به قیمت 20 تومن
منظورت از لیبل همون هلوگرامی که روی کارت گارانتی خورده هست؟

AryanLand
05-04-2010, 19:55
من میخوام این گوشی رو با گارانتی پارسه بخرم. آیا کسی میداند که این گارانتی خارج از ایران نیز سرویس میدهد یا فقط داخل ایران است؟ دلیلش هم اینه که من به زودی برای تحصیل به استرالیا میخوام برم.

سلام.

این گارانتی داخل ایران هم خدمات نمیدهد چه برسه به خارج از ایران.:46:
کلا" شرکتهای ایرانی نمایندگی برای خدمات خارج از ایران ندارن.(البته تا جایی که من اطلاع دارم.)پارسه که دیگه کلا" فقط یک کارته که تو بازار به قیمت 5 تومن به فروشنده ها فروخته میشه.اگر رو کارتش رو بخونی متوجه عرض بنده میشید که چرا میگم تو ایران هم خدمات نمیده.:31::11:

کسی نرم افزار گارمین رو داره یا لینکی می شناسه؟ و یا
نرم افزاری برای تماس تقلبی برای وین 6.5 هست fake call هستش اسمش درسته؟
راستی نرم افزاری به عنوان منشی تلفنی هم داریم برای وین 6.5؟

اصلا ماهیگیری یاد بدین!
کجا می تونم نرم افزارهای وین 6.5 پیدا کنم ؟
همه نرم افزارهای روی این گوشی نصب می شن؟

سلام.

نرم افزار گارمین صفحه 8 یا 9 تاپیک جی پی اس هست میتونید دانلود کنید.برای Fake Call و منشی تلفنی هم همون ورژنی که هست باید رو 6,5 جواب بده.تست کنید اگر نشد بفرمایید تا دوستان کمک کنن.:11:

ms_ganbari
05-04-2010, 22:19
[QUOTE=AryanLand;4816022]سلام.

این گارانتی داخل ایران هم خدمات نمیدهد چه برسه به خارج از ایران.:46:
کلا" شرکتهای ایرانی نمایندگی برای خدمات خارج از ایران ندارن.(البته تا جایی که من اطلاع دارم.)پارسه که دیگه کلا" فقط یک کارته که تو بازار به قیمت 5 تومن به فروشنده ها فروخته میشه.اگر رو کارتش رو بخونی متوجه عرض بنده میشید که چرا میگم تو ایران هم خدمات نمیده.:31::11:

خوب اگه گارانتی پار مایکرتل رو بگیرم چه طور؟ نکنه شما میخواین بگید گوشی های سامسونگ گارانتی بین الملل ندارند اصلا؟

papillon11
05-04-2010, 22:51
دوستان ببخشید اگه بی ربط سوال می کنم من برنامه هایی که از طریق pc نصب می شن مشکلی ندارم اما برنامه هایی که باید روی گوشی بریزی تا نصب شن توی گوشی نمی شناسه یه فایل html و چند تا فایل دیگه هست که هیچ کدومشون exe نیستن خواهش می کنم یکی به من کمک کنه من توی نصب فارسی ساز و core player به این مشکل برخوردم . ایراد از فایل ها نیست چون بقیه راحت نصب کردن

eman_releeh
06-04-2010, 00:25
بچه ها ببخشید اگه من یه سوال مبتدی میپرسم اخه تا حالا پاکت پی سی نداشتم بازی هایی که فایل exe دارند را چطوری باید از کامپیوتر نصب کنم

pulp_152
06-04-2010, 00:45
خوب اگه گارانتی پارس مایکرتل رو بگیرم چه طور؟ نکنه شما میخواین بگید گوشی های سامسونگ گارانتی بین الملل ندارند اصلا؟

نه دوست عزیز ! .. منظور ایشون این نیست .. سامسونگ تقریبا در اکثر نقاط گارانتی ارائه میده اما گارانتی که در ایران ارائه میشه چه پارس مایکروتل چه پارسه و غیره خارج ا زایران رو تحت پوشش خودشون قرار نمیدن ! حتی بعضی از شهرهای کور ایران که نمایندگی مرکزی هم نداره باید گوشی رو بفرستن تهران یا شهرهای استانشون تا خدمات بگیرن ...

همینجا خیلی ها بدون گارانتی این گوشی رو تهیه میکنن شما اگه میخوای از ایران خارج بشید پیشنهاد میشه گوشی رو بدون گارانتی تهیه کنید

دوستان ببخشید اگه بی ربط سوال می کنم من برنامه هایی که از طریق pc نصب می شن مشکلی ندارم اما برنامه هایی که باید روی گوشی بریزی تا نصب شن توی گوشی نمی شناسه یه فایل html و چند تا فایل دیگه هست که هیچ کدومشون exe نیستن خواهش می کنم یکی به من کمک کنه من توی نصب فارسی ساز و core player به این مشکل برخوردم . ایراد از فایل ها نیست چون بقیه راحت نصب کردن
دوست عزیز شما احتمالا برنامه هات پسوند cab ندارن ... ممکنه برنامه سیستم عامل های دیگرو دانلود کرده باشی ! ... وگرنه اگر رو cab کلیک کنی خودش نصب میکنه ...

NINTENDO_DS
06-04-2010, 11:26

شما احتمالا وین رار دارین و با اون برنامه رو اکسترکت می کنین
کلا برنامه های پاکت پی سی پسوند cab دارن
و فایل های exe فقط برای نصب روی کامپیوتر هستند نه پاکت پی سی

---------- Post added at 11:24 AM ---------- Previous post was at 11:23 AM ----------

شما اگر میخوای بری استرالیا اصلا با گارانتی های ایران نخر بدون گارانتی بخری بهتره

---------- Post added at 11:26 AM ---------- Previous post was at 11:24 AM ----------

منم امروز این گوشی رو خریداری کرد به قیمت 290 تومن با گارانتی پارس مایکروتل + یه رم کلاس4 8گیگ توشیبا به قیمت 20 تومن
منظورت از لیبل همون هلوگرامی که روی کارت گارانتی خورده هست؟

آره منظورم همونه
حتما توی قرعه کشی های سامسونگ شرکت کن جایزه های خوب میدن
این سایت رو هم ببین:

saeedfweb
06-04-2010, 12:45
یه سئوال
(من این گوشی رو نخریدم ولی انتخاب اولم هست)
یکی از همکارانم این گوشی رو خریده
دو تا ضد حال خورده کسی راهکاری داره براش
سوال1: ویبره و زنگ با هم نداره مثل بعضی آهنگهای نوکیا که هم ویبره می زنه هم زنگ
سوال2: کنتاکت لیست رو چطوری می شه واردش کرد. ایشون گوشی اش سونی اریکسون و یه فایل csv (فکر کنم فرمتی از اکسل) داره که می خواد منتقل کنه به سامسونگ
روشی چیزی داره
سوال3: این نرم افزاری که توی سی دی هست چه کارایی می شه باهاش کرد به طور مثال می شه با کامپیوتر اsms فرستاد یا با کامپیوتر contact ها رو ادیت کرد؟

NINTENDO_DS
06-04-2010, 12:57
نه دو تا رو با هم نداره
پسوند کانتکت های ویندوز موبایل با گوشی های جاوای سونی اریکسون فرق داره

farzin_silver
06-04-2010, 13:22
نه دو تا رو با هم نداره

اين گوشي زنگ و ويبره رو با هم ميزنه.

hirondelle
06-04-2010, 13:28
دوستانی که هفت هشت ماهی هست گوشی رو دارن ، یه توضیح جزئی بدن:

1 - گوشی برا کار با اینترنت (مخصوصا ایمیل)و آفیس به حد کافی جواب میده؟هنگ نمی کنه؟
2- دوربینش در حد3 مگِ نوکیا هست؟
3- باطری چند روز نگه می داره؟
4-LCD قابل قبول داره؟زیر نور و ....؟ و این که بادست به خوبی قلم کار می کنه؟
5 - مموری هشت رو کامل ساپورت می کنه؟
خیلی خیلی ممنون که زود جواب میدین:46:

saeedfweb
06-04-2010, 13:42
نه دو تا رو با هم نداره

اين گوشي زنگ و ويبره رو با هم ميزنه.

بچه ها بچه ها؛ تفاوت سلیقه خوبه ولی توی یه سخت افزار یه خورده سخته
البته فکر کنم
راهنمایی بفرمایین حضرات چطوری می شه که با هم کار کنه

پس چطوری می شه توی ویندوز موبایل تعداد زیادی کنتاکت لیست رو وارد کرد
دستی؟؟؟!!!! my fiviuort

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

سوال3: این نرم افزاری که توی سی دی هست چه کارایی می شه باهاش کرد به طور مثال می شه با کامپیوتر اsms فرستاد یا با کامپیوتر contact ها رو ادیت کرد؟
این سئوال هم مورد لطف قرار بدین!

BehzadKiNG
06-04-2010, 13:49
یه سئوال
سوال2: کنتاکت لیست رو چطوری می شه واردش کرد. ایشون گوشی اش سونی اریکسون و یه فایل csv (فکر کنم فرمتی از اکسل) داره که می خواد منتقل کنه به سامسونگ
روشی چیزی داره

1. Settings > Sound Settings > Ring > Call Alert Type
از اونجا م یتوانید روی Vibrate and ring تنظیم کنید تا هم ویبره بزنه و هم زنگ !
در ضمن م یتوانید نوع ویبره رو از میان پنج مدل انتخاب کنید !

2. نمی دونم !

3.هم می شود sms فرستاد ، هم contact رو ادیت کرد ، هم می شه از گوشی backup گرفت ، تصاویر و ویدئو اضافه و حذف کرد و ...

1 - گوشی برا کار با اینترنت (مخصوصا ایمیل)و آفیس به حد کافی جواب میده؟هنگ نمی کنه؟

1. من از اینترنت گوشی راضیم !
خیلی راحت و در عرض 15 ثانیه تمام ایمیل های جدید رو م یتوانم ببینم ، آفیسش هم خوبه ولی تو فایلهای خیلی سنگین یکم وقت می بره تا کامل باز کنه !
3. من روز 13 بدریدونه عکس پانوراما گرفتم ، ببنید :

4.زیر نور مستقیم خورشید کیفیت نمایش صفحه خیلی پایینه ! اصلا" هم به قلم احتیاج ندارید ! یعنی من که خودم قلم رو گذاشتم توی قوطی و فقط دو سه روز اول باهاش کار کردم !
5.تا 32 گیگ نوشتن که ساپورت میکنه ، من یدونه 8 گیگ رفتم هیچ ایرادی ندیدم !

BehzadKiNG
06-04-2010, 14:31
واسه استفاده از wi fi تنظیمات خاصی لازمه ؟
یعنی وقتی که connect شدیم ، همه چی حله ؟ یا نه باید یک تنظیماتی رو اعمال کنیم ؟

ms_ganbari
06-04-2010, 14:36
من این گوشی رو با گارانتی اصلی پار مایکروتل خریدم 300 تومان. یک محافظ صفحه نمایش و کیف هم به من دادند 10 تومان. دو تا سوال دارم. یکی اینکه چرا با اینکه تمام برنامه ها رو می بندم باز هم نزدیک 180 مگابایت از حافظه RAM مشغول هست؟ سوال دوم هم این که آیا میشه این لرزه و یا همون ویبره رو که وقتی منوها به انتها میرسه میزنه رو حذف کرد؟ اگه میشه لظفا بگید چه جوری.

m9780d
06-04-2010, 14:45
آره منظورم همونه
حتما توی قرعه کشی های سامسونگ شرکت کن جایزه های خوب میدن
این سایت رو هم ببین:

ممنون از پاسختون ولی توی این سایت نمیره !!!!
میکه can not find server !!!!!!!

عثمان جام من یه مشکل دیگه دارم مسیج ها فارسی شدن منتهی وقتی بازش میکنی روی هم میوفتن دنبال eosco هم گشتم ولی :41: پیدا نکردم میشه لینک بدی؟

و همین طور یه چیزی میگم بهم نخندید من نرم افزار نصب کردم حالا میخوام از اوی لایت پاک کنم ولی بلد نیستم یکی کمک میکنه؟؟؟ خوب اولین وین موبم هست

BehzadKiNG
06-04-2010, 15:22
با این برو :

ms_ganbari
06-04-2010, 18:14
آیا میشه به بنده بگین که چه نرم افزاری برای GPS و از کجا برای این گوشی دانلود کنم؟

MicroTech
06-04-2010, 19:24
سلام به همگی

مقدار نگهداری باتری اون در حالت استفاده معمولی و استفاده سنگین چطوره؟ (لطفا اگه خودتون تست کردین بگین واز مطالب سایت gsmarena و غیره استفاده نکنید)

از نظر خوش دستی چطوره؟

بالاخره ما نفهمیدیم گارانتی اصلی سامسونگ اسمش چیه، آیا با گارانتی یا بدون گارانتی فرقی داره؟ به طور مثال اگر بوت لودرگوشی دچار مشکل بشه جزو گارانتی محسوب میشه

از بچه های دیگه هم که این گوشی دارن نظر بدن ممنون میشم

ssasan
06-04-2010, 22:41
با سلام سوالات زیاد شده گفتم یه جا جواب بدم:

به احتمال قوی فایل هائکه نصب نمی شوند را شما اکستراکت نمی کنید و چون در گوشی هم بطور پیش فرض نرم افزاری برای اکستراکت کردن وجود ندارد با این مشکل روبرو می شوید و فایلی هم که شما به فرم یک فایل Html یعنی چهار رنگ ویندوز می بینید در حقیقت یک فایل ناشناخته برای ویندوز است (ویندوزهای قدیمی را به یاد دارید که فایل های ناشناخته را چگونه نشان می دادند؟) ابتدا فایل را در کامپیوتر اکستراکت کنید و برای آنکه مطمئن شوید پسوند فایل cab است یا rar ویندوز را بگونه ای تنظیم کنید که پسوند فایل را نشان دهد.

فایل های exe فقط برای نصب روی کامپیوتر هستند نه پاکت پی سی

این از اون اظهار نظرهای جالبی بود که تا بحال ندیده بودم دوست عزیز پسوند exe یکی از پسوندهای اصلی نصب برنامه در ویندوز است که باید از طریق ActiveSync در گوشی نصب شوند اما آنچه شما در این مورد شنیده اید به تفاوت exe های ویندوز موبایل و دسک تاپ بر می گردد.

بچه ها ببخشید اگه من یه سوال مبتدی میپرسم آخه تا حالا پاکت پی سی نداشتم بازی هایی که فایل exe دارند را چطوری باید از کامپیوتر نصب کنم

ابتدا برنامه ActiveSync را برای ویندوز XP و برنامه Windows Mobile Device Center را برای ویستا یا سون نصب کنید گوشی را با این نرم افزارها به PC وصل کنید و بروی فایل exe مورد نظر دبل کلیک کنید و در صورت لزوم محل نصب را از منوی ظاهر شده از روی صفحه گوشی تعیین کنید همین و تمام.

یه سئوال
روشی چیزی داره

ویبره و زنگ که به راحتی هرچه تمام تر و به روشنی هرچه بیشتر در منوها به چشم می خورد که روش آن را بهزاد عزیز فرمودند.
ساده ترین راه برای ورود کنتاکت لیست کپی آنها بروی سیمکارت و انتقال ساده آنها بروی گوشی ست. هر چند که فرمت csv نیز به راحتی توسط Outlook به گوشی وارد می شود.
نرم افزار روی گوشی حاوی Windows Mobile Media Center و ActiveSync است که برای نصب فایل های exe و Uninstall کردن برنامه ها همراه با Sync کلیه اطلاعات با گوشی و همچنین استفاده از اینترنت PC در هنگام اتصال USB بکار می رود.

این هفت هشت ماه را من نفهمیدم این دوستمان از کجا آورده است احتمالا به تاریخ نمایش آن در سپتامبر 2009 نگاه کردند و حساب کردند که تا حالا هفت هشت ماه شده است نخیر دوست عزیز این گوشی حداکثر تنها یکی دو ماه است که به بازار ایران راه یافته است. اما پاسخ به سوال های شما:
1- اگر یک کار باشد که ویندوز موبایل بتواند انجام دهد همین کار با اینترنت و آفیس است که این گوشی به لطف سیستم عامل خود بخوبی از پس آن بر می آید و من هنوز موردی از هنگ کلی در آن ندیده ام.
2- این 3 مگ نوکیا را لطفا تعریف کنید چون معلوم نیست منظورتان کدام گوشی و کدام کیفیت است و تا آنجا که من می دانم برای مثال زدن یک 3 مگاپیکسلی نمونه و با کیفیت معمولا از مدل های موفقی مثل K800 از سونی اریکسون یاد می کنند و نمونه ای خاصی از نوکیا را سراغ ندارم که در کلاس 3.15 مگاپیکسلی نمونه باشد. در کل اما عکس گوشی برای یک پاکت پی سی مناسب است و فیلمبرداری آن نیز به همین ترتیب راضی کننده به نظر می رسد اما اگر قصد شما از خرید گوشی آنهم از نوع پاکت پی سی دوربین است که کاملا به بیراهه رفته اید و بهتر است به سراغ یک Feature Phone بروید نه یک PDA.
3- باتری گوشی بسیار قدرتمند است تا جائیکه شاید باورتان نشود اما در این پنج هفته ای که از خرید این گوشی می گذرد تنها و تنها 4 بار آن را شارژ کردم که یکی از این چهار بار شارژ اولیه بوده البته علت دیگری هم این موضوع دارد که همانا شارژ شدن گوشی در حین اتصال آن به کامپیوتر است که تا حدود زیادی شارژ را به باتری باز می گرداند نکته ای که به شدت در رجیستری به دنبال کنسل کردن آن هستم و البته هنوز راهی پیدا نکرده ام.
4- صفحه نمایش گوشی در نور مستقیم خورشید از کیفیت چندانی برخوردار نیست که این با توجه به کلاس قیمتی چندان تعجب بر انگیز نیز نیست اما در نور معمولی کیفیت صفحه نمایش راضی کننده است و می توان آن را با I900 مقایسه کرد. در مورد استفاده از قلم هم باید خدمتتان عرض کنم که بجز چند دقیقه اول خرید این گوشی هیچگاه دیگر از قلم استفاده نکردم و حتی نیاز به آن را نیز هیچگاه احساس ننموده ام.
5- اسلات کارت حافقظه دستگاه تا 32 گیگابایت را پشتیبانی می کند که البته هنوز این حجم حافظه بصورت انبوه تولید نشده اما پشتیبانی از حجم 16 گیگ کاملا ثابت شده است.

واسه استفاده از wi fi تنظیمات خاصی لازمه ؟
یعنی وقتی که connect شدیم ، همه چی حله ؟ یا نه باید یک تنظیماتی رو اعمال کنیم ؟

اگر به چیزی دست نزده اید احتیاج به هیچ تنظیم اضافه ای نیست و خودبخود گوشی از اینترنت وای فای استفاده می کند.

من این گوشی رو با گارانتی اصلی پار مایکروتل خریدم 300 تومان. یک محافظ صفحه نمایش و کیف هم به من دادند 10 تومان. دو تا سوال دارم. یکی اینکه چرا با اینکه تمام برنامه ها رو می بندم باز هم نزدیک 180 مگابایت از حافظه RAM مشغول هست؟ سوال دوم هم این که آیا میشه این لرزه و یا همون ویبره رو که وقتی منوها به انتها میرسه میزنه رو حذف کرد؟ اگه میشه لظفا بگید چه جوری.

اول اینکه لطفا اگر می توانید یک تصویر از محافظ صفحه نمایشی که به همراه گوشی دریافت کردید بگذارید که بدجور دنبال آن هستم. نکته دوم به سوال شما در مورد اشغال حافظه حتی وقتی که برنامه ها بسته اند باز می گردند که پاسخ آن کاملا ساده است این مقدار حافظه اشغال شده در RAM توسط خود سیستم عامل برای اجرا شدن و لود گردیدن سرویس های ویندوز رزرو شده است و امکان کم کردن آن نیست و حافظه ای نیز که در ROM بصورت پیش فرض اشغال شده به برنامه های پیش فرض گوشی مثل اپرا یا اینترنت اکسپلورر باز می گردد که راهی برای uninstall کردن آنها به فرم عادی نیست و تنها راه خالی کردن این حافظه استفاده از ROM های کوک شده ایست که این برنامه ها از آنها حذف شده است. برای حذف آن ویبره مذکور هم به Setting>Sound Setting>Touch Alert بروید.

من نرم افزار نصب کردم حالا میخوام از اوی لایت پاک کنم ولی بلد نیستم یکی کمک میکنه؟

برای حذف برنامه ها از برنامه ActiveSync برای ویندوز XP و برنامه Windows Mobile Device Center برای ویستا یا سون استفاده کنید.

آیا میشه به بنده بگین که چه نرم افزاری برای GPS و از کجا برای این گوشی دانلود کنم؟

من از گارمین استفاده می کنم که خود برنامه و راهنمای فارسی آن را از اینجا:

و آخرین نقشه آن را از این پست بگیرید.

با تشکر از دوستان

saeedfweb
06-04-2010, 22:56
می شه گوشی رو وصل کرد به کامپیوتر و از کامپیوتر sms فرستاد؟
سئوال دیگه!

osmaan
06-04-2010, 23:56
سلام به همگی

از نظر خوش دستی چطوره؟

مثل اس 8000 هست
با گارانتی بگیر بهتره
مبارکت باشه
کل گوشی های سامسونگ کره ای هست و اگه دیدید چیزه دیگه ای نوشته بدونید که تقلبی هست اصلی هاش نوشته made by samsung نه فقط لمسی ها!:18:
باطریش خیلی خوبه تو حالت کار شدید دو روز جواب میده و اگه استفاده خاصی نکنی 4 روز دوام میاره

میکروفنش برای ضبط صدا خوب نیست و ضعیفه مثل یه رکوردر نیست

osmaan
07-04-2010, 00:10
می شه گوشی رو وصل کرد به کامپیوتر و از کامپیوتر sms فرستاد؟
سئوال دیگه!
بله میشه
تو xp با برنامه ActiveSync و برنامه Windows Mobile Device Center برای ویستا یا سون

و یا میتونید با برنامه my mobile میتونید از کامپیوتر کل گوشی رو کنترل کنید و همچنین از محیط گوشی اسکرین شات بگیرید

osmaan
07-04-2010, 00:16
عثمان جام من یه مشکل دیگه دارم مسیج ها فارسی شدن منتهی وقتی بازش میکنی روی هم میوفتن دنبال eosco هم گشتم ولی :41: پیدا نکردم میشه لینک بدی؟

سلام
دوست عزیزم آرش جان تو همین تاپیک تو پست 79 یه فارسی ساز قرار داده که از این استفاده کنید و همچنین از برنامه resco Contact manager که اینم لینکش هست
(بجای خط تیره ها ir-tci نقطه org بذار)

farredsky
07-04-2010, 07:56
آیااین گوشی handwriting فارسی یا انگلیسی دارد ؟ اگر دارد بدون قلم هم قابل استفاده است ؟ وقتی فارسی نصب می شود صفحه کلید مجازی فارسی می اید یا عربی است ؟( از نظر محل حروف در کیبورد )
رزولیشن صفحه 240* 400برای خواندن متون یا نمایش فیلم مشکلی ندارد ؟

saeedfweb
07-04-2010, 09:33
من گوشی همکارم یک ساعتی دستم بود تا اونجایی که بدونم جواب می دم

آیااین گوشی handwriting فارسی یا انگلیسی دارد ؟
فارسی ندارد
اما انگلیسی هم دارد
دو روش هم هست
یک نوشتن بر روی کل lcd
یکی نوشتن در قسمتی که مشخص شده است

اگر دارد بدون قلم هم قابل استفاده است
هان! تست نکردم یعنی به ذهنم نرسید

NINTENDO_DS
07-04-2010, 10:50
آیااین گوشی handwriting فارسی یا انگلیسی دارد ؟ اگر دارد بدون قلم هم قابل استفاده است ؟ وقتی فارسی نصب می شود صفحه کلید مجازی فارسی می اید یا عربی است ؟( از نظر محل حروف در کیبورد )
رزولیشن صفحه 240* 400برای خواندن متون یا نمایش فیلم مشکلی ندارد ؟

بله با ناخن قابل استفادست

---------- Post added at 10:50 AM ---------- Previous post was at 10:46 AM ----------

با سلام سوالات زیاد شده گفتم یه جا جواب بدم:

به احتمال قوی فایل هائکه نصب نمی شوند را شما اکستراکت نمی کنید و چون در گوشی هم بطور پیش فرض نرم افزاری برای اکستراکت کردن وجود ندارد با این مشکل روبرو می شوید و فایلی هم که شما به فرم یک فایل Html یعنی چهار رنگ ویندوز می بینید در حقیقت یک فایل ناشناخته برای ویندوز است (ویندوزهای قدیمی را به یاد دارید که فایل های ناشناخته را چگونه نشان می دادند؟) ابتدا فایل را در کامپیوتر اکستراکت کنید و برای آنکه مطمئن شوید پسوند فایل cab است یا rar ویندوز را بگونه ای تنظیم کنید که پسوند فایل را نشان دهد.

این از اون اظهار نظرهای جالبی بود که تا بحال ندیده بودم دوست عزیز پسوند exe یکی از پسوندهای اصلی نصب برنامه در ویندوز است که باید از طریق ActiveSync در گوشی نصب شوند اما آنچه شما در این مورد شنیده اید به تفاوت exe های ویندوز موبایل و دسک تاپ بر می گردد.

ابتدا برنامه ActiveSync را برای ویندوز XP و برنامه Windows Mobile Device Center را برای ویستا یا سون نصب کنید گوشی را با این نرم افزارها به PC وصل کنید و بروی فایل exe مورد نظر دبل کلیک کنید و در صورت لزوم محل نصب را از منوی ظاهر شده از روی صفحه گوشی تعیین کنید همین و تمام.

ویبره و زنگ که به راحتی هرچه تمام تر و به روشنی هرچه بیشتر در منوها به چشم می خورد که روش آن را بهزاد عزیز فرمودند.
ساده ترین راه برای ورود کنتاکت لیست کپی آنها بروی سیمکارت و انتقال ساده آنها بروی گوشی ست. هر چند که فرمت csv نیز به راحتی توسط Outlook به گوشی وارد می شود.
نرم افزار روی گوشی حاوی Windows Mobile Media Center و ActiveSync است که برای نصب فایل های exe و Uninstall کردن برنامه ها همراه با Sync کلیه اطلاعات با گوشی و همچنین استفاده از اینترنت PC در هنگام اتصال USB بکار می رود.

این هفت هشت ماه را من نفهمیدم این دوستمان از کجا آورده است احتمالا به تاریخ نمایش آن در سپتامبر 2009 نگاه کردند و حساب کردند که تا حالا هفت هشت ماه شده است نخیر دوست عزیز این گوشی حداکثر تنها یکی دو ماه است که به بازار ایران راه یافته است. اما پاسخ به سوال های شما:
1- اگر یک کار باشد که ویندوز موبایل بتواند انجام دهد همین کار با اینترنت و آفیس است که این گوشی به لطف سیستم عامل خود بخوبی از پس آن بر می آید و من هنوز موردی از هنگ کلی در آن ندیده ام.
2- این 3 مگ نوکیا را لطفا تعریف کنید چون معلوم نیست منظورتان کدام گوشی و کدام کیفیت است و تا آنجا که من می دانم برای مثال زدن یک 3 مگاپیکسلی نمونه و با کیفیت معمولا از مدل های موفقی مثل K800 از سونی اریکسون یاد می کنند و نمونه ای خاصی از نوکیا را سراغ ندارم که در کلاس 3.15 مگاپیکسلی نمونه باشد. در کل اما عکس گوشی برای یک پاکت پی سی مناسب است و فیلمبرداری آن نیز به همین ترتیب راضی کننده به نظر می رسد اما اگر قصد شما از خرید گوشی آنهم از نوع پاکت پی سی دوربین است که کاملا به بیراهه رفته اید و بهتر است به سراغ یک Feature Phone بروید نه یک PDA.
3- باتری گوشی بسیار قدرتمند است تا جائیکه شاید باورتان نشود اما در این پنج هفته ای که از خرید این گوشی می گذرد تنها و تنها 4 بار آن را شارژ کردم که یکی از این چهار بار شارژ اولیه بوده البته علت دیگری هم این موضوع دارد که همانا شارژ شدن گوشی در حین اتصال آن به کامپیوتر است که تا حدود زیادی شارژ را به باتری باز می گرداند نکته ای که به شدت در رجیستری به دنبال کنسل کردن آن هستم و البته هنوز راهی پیدا نکرده ام.
4- صفحه نمایش گوشی در نور مستقیم خورشید از کیفیت چندانی برخوردار نیست که این با توجه به کلاس قیمتی چندان تعجب بر انگیز نیز نیست اما در نور معمولی کیفیت صفحه نمایش راضی کننده است و می توان آن را با I900 مقایسه کرد. در مورد استفاده از قلم هم باید خدمتتان عرض کنم که بجز چند دقیقه اول خرید این گوشی هیچگاه دیگر از قلم استفاده نکردم و حتی نیاز به آن را نیز هیچگاه احساس ننموده ام.
5- اسلات کارت حافقظه دستگاه تا 32 گیگابایت را پشتیبانی می کند که البته هنوز این حجم حافظه بصورت انبوه تولید نشده اما پشتیبانی از حجم 16 گیگ کاملا ثابت شده است.

اگر به چیزی دست نزده اید احتیاج به هیچ تنظیم اضافه ای نیست و خودبخود گوشی از اینترنت وای فای استفاده می کند.

اول اینکه لطفا اگر می توانید یک تصویر از محافظ صفحه نمایشی که به همراه گوشی دریافت کردید بگذارید که بدجور دنبال آن هستم. نکته دوم به سوال شما در مورد اشغال حافظه حتی وقتی که برنامه ها بسته اند باز می گردند که پاسخ آن کاملا ساده است این مقدار حافظه اشغال شده در RAM توسط خود سیستم عامل برای اجرا شدن و لود گردیدن سرویس های ویندوز رزرو شده است و امکان کم کردن آن نیست و حافظه ای نیز که در ROM بصورت پیش فرض اشغال شده به برنامه های پیش فرض گوشی مثل اپرا یا اینترنت اکسپلورر باز می گردد که راهی برای uninstall کردن آنها به فرم عادی نیست و تنها راه خالی کردن این حافظه استفاده از ROM های کوک شده ایست که این برنامه ها از آنها حذف شده است. برای حذف آن ویبره مذکور هم به Setting>Sound Setting>Touch Alert بروید.

برای حذف برنامه ها از برنامه ActiveSync برای ویندوز XP و برنامه Windows Mobile Device Center برای ویستا یا سون استفاده کنید.

من از گارمین استفاده می کنم که خود برنامه و راهنمای فارسی آن را از اینجا:

و آخرین نقشه آن را از این پست بگیرید.

با تشکر از دوستان

اون پست که گفته هفت هشت ماه مال کلوپ تاچ ویواست نه اینجا

ms_ganbari
07-04-2010, 19:40
دوستان من چند تا مشکل دارم با این گوشی. کسی میتونه کمک کنه؟

1.هندزفری این گوشی واقعا تعطیله. آیا هندزفری دیگری هست که هم رادیو کار کنه و هم میکروفن و صدای قوی داشته باشه و به این گوشی بخوره؟

2.وقتی منوی اصلی ویندوز موبایل رو باز میکنم و مثلا میرم توی قسمت Settings و بر میگردم منوی اصلی خود به خود بسته شده و دیگه نیست و من دوباره باید منو رو باز کنم. آیا این رو میشه درست کرد که خود به خود بسته نشه؟

3.قسمت بالا و سمت راست، مقدار باتری رو نشون میداد اوایل. اما الان نمیدونم چرا دیگه نشون نمیده. یادم نیست که چیکار کردم ولی فکر میکنم از وقتی اینجوری شد که Theme رو عوض کردم.

4.در قسمت Settings-<Basic Setting->Display and Light-<Brightness هر چقدر مقدار نور رو کم و زیاد میکنم هیچ تاثیری نداره!!!

AryanLand
07-04-2010, 20:43
و همین طور یه چیزی میگم بهم نخندید من نرم افزار نصب کردم حالا میخوام از اوی لایت پاک کنم ولی بلد نیستم یکی کمک میکنه؟؟؟ خوب اولین وین موبم هست

سلام.

برای پاک کردن برنامه میتونید برید تو قسمت ستینگ بعد سیستم(از تب های پایین صفحه) سپس Remove Program رو انتخاب و برنامه مورد نظرتون رو پاک کنید.

سلام.
شما برای دریافت برنامه های GPS میتونی به تاپیک GPS همین فروم مراجعه کنید.

Vamp!r3
07-04-2010, 20:44
1.هندزفری این گوشی واقعا تعطیله. آیا هندزفری دیگری هست که هم رادیو کار کنه و هم میکروفن و صدای قوی داشته باشه و به این گوشی بخوره؟

رادیو که با هر هندزفری کار میکنه.............بهترین کار اینه که یه هندزفری 2 تیکه گیر بیارید.........(3.5 MM) بعد یه هندزفری با کیفیت براش بگیرید و حال کنید...........

papillon11
08-04-2010, 11:46
سلام دوستان . من وقتی توی اکسپلور یه فایل می خوام بدونم چیه حجمش چقدره محل نصبش کجاست باید چه کار کنم چون تا انتخابش می کنی اجراش می کنه فایلی رو هم که سرچ می کنم بازم همین طوره

hirondelle
08-04-2010, 12:09
این که میگن گوشی های سامسونگ مشکل آنتن دهی دارن ،درسته؟
یه سوال دیگه ، مموری هشت برا این گوشی چه مارکی خوبه وقیمتش چنده؟(این 2 تا سوالم جواب بدین ، دیگه 100 در 100 می خرمش،خیال خودم و همه رو راحت می کنم!)

saeidsmxo
08-04-2010, 12:52
این که میگن گوشی های سامسونگ مشکل آنتن دهی دارن ،درسته؟

:16:
خیلی عقبی دوست عزیز
هر کی گفته غلط گفته(درواقع غلط کرده)

hirondelle
08-04-2010, 13:15
درمورد غلط و درستش نمی تونم نظر بدم،چون تمام گوشی های سامسونگ رو امتحان نکردم.اما اینکه کی می گفت،طرف نماینده رسمی مایکروتل (اسمش تو سایت مایکروتل هست) و HTC بود.

---------- Post added at 02:15 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

یکی از دوستان یه مموری 8 خوب هم معرفی کنه ممنون میشم،با قیمتش لطفا.(برا همین 7300)

surpriser
08-04-2010, 13:16
سلام رفقا.کسی Manila یا Tochflo 3D روش نصب کرده؟ اگر بله و کار کرده لطفا لینکشو بده.
با تشکر

vatan2009
08-04-2010, 15:37
چند سوال 1. این گوشی فارسی را راست به چپ پشتیبانی میکنه(چه ارسال و چه دریافت اس ام اس ) 2.میشه قفل رویه قسمت مسیج هاش قفل گذاشت؟؟ 3.قضیه این میکروفونش چی بوده که الان حل شده و از کجا بفهمیم حل شده؟؟ 4.جی پی اس اش خوب هست یا نه و میشه باهاش سرعت حرکت وسیله نقلیه را بدست اورد یا خیر؟؟؟ ممنون از همه دوستان

hirondelle
08-04-2010, 17:43
آقا ما هم بالاخره بین 3g و omnia دومی رو انتخاب کردیم.اگه این دو سه روز کمک کنید تا راه بیفتم،ممنون میشم(اولین باره ppc گرفتم)
مشکل اول تو فارسی سازه . همه اس ام اس ها و اسم های contacts رو مربع مربع میندازه.از ir-tci دانلود کردم.حالا با این فایل rar چکار کنم؟! سی دی گوشی رو که نمی تونم نصب کنم،(آخرین ورژن فلش پلیر می خواد که اونم دانلودش ارور میده(forbidden ...).برنامه رو بلوتوث کردم،نمی دونم کجا رفته !!!
خلاصه الان موندم.کمک کنید تو رو خدا !!!:19:

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

راستی این بالا یه G داخل مربع همیشه هست،هر کاری هم کردم ،نرفت! این یعنی کانکته؟(یه بار کانکت شدم یه علامت G بزرگ تر هم اومد،سوال اینه که اون چی بود،این چیه ...!!!)

Vamp!r3
08-04-2010, 18:56
راستی این بالا یه G داخل مربع همیشه هست،هر کاری هم کردم ،نرفت! این یعنی کانکته؟(یه بار کانکت شدم یه علامت G بزرگ تر هم اومد،سوال اینه که اون چی بود،این چیه ...!!!)

ایرانسل دارید؟...............این به GPRS مربوط میشه.........

ms_ganbari
08-04-2010, 19:10
دو تا سوال دیگه:

1.چرا با اینکه فولدر بلوتوث رو عوض کردم باز هم فایل های بلوتوث میرن توی My Documents ??
2.کسی میدونه چه طوری میشه آیکون های برنامه هایی رو که نصب میکنیم رو عوض کنیم؟ من چند تا برنامه نصب کردم اما آیکون هاش رو دوست ندارم و میخوام عوض کنم.

osmaan
08-04-2010, 19:25
سلام دوستان . من وقتی توی اکسپلور یه فایل می خوام بدونم چیه حجمش چقدره محل نصبش کجاست باید چه کار کنم چون تا انتخابش می کنی اجراش می کنه فایلی رو هم که سرچ می کنم بازم همین طوره
از چه اکسپلوری استفاده میکنی؟ اگه رسکو باشه تو تنظیماتش میشه تعیین کرد که دلبل کلیک باشه

vatan2009
08-04-2010, 19:28
چند سوال 1. این گوشی فارسی را راست به چپ پشتیبانی میکنه(چه ارسال و چه دریافت اس ام اس ) 2.میشه قفل رویه قسمت مسیج هاش قفل گذاشت؟؟ 3.قضیه این میکروفونش چی بوده که الان حل شده و از کجا بفهمیم حل شده؟؟ 4.جی پی اس اش خوب هست یا نه و میشه باهاش سرعت حرکت وسیله نقلیه را بدست اورد یا خیر؟؟؟ ممنون از همه دوستان

کمک حداقل اونهاییش را که میدونید جواب بدید خواهشا

osmaan
08-04-2010, 19:31

بله میشه با فارسی ساز درستش کرد وگرنه تمام وینفون ها فارسی نشون نمیدن

امتحان نکردم

بله با همون روش درست میشه برای امتحان به یکی زنگ بزن ببین صدات چطوره

چی پی اسش هم خوبه البته به برنامه ای هم که استفاده میکنی ربط داره

---------- Post added at 08:31 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

آقا ما هم بالاخره بین 3g و omnia دومی رو انتخاب کردیم.اگه این دو سه روز کمک کنید تا راه بیفتم،ممنون میشم(اولین باره ppc گرفتم)
مشکل اول تو فارسی سازه . همه اس ام اس ها و اسم های contacts رو مربع مربع میندازه.از ir-tci دانلود کردم.حالا با این فایل rar چکار کنم؟! سی دی گوشی رو که نمی تونم نصب کنم،(آخرین ورژن فلش پلیر می خواد که اونم دانلودش ارور میده(forbidden ...).برنامه رو بلوتوث کردم،نمی دونم کجا رفته !!!
خلاصه الان موندم.کمک کنید تو رو خدا !!!:19:

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

باید اکسترکتش کنی و فایل cab رو به گوشی انتقال بدی و بعد نصبش کنی فایل هایی هم که بلوتوث میگیری رو توی my document هست
سی دی رو حتما نصب کن چون برای نصب بعضی برنامه ها نیاز داری

اون علامت g هم برای اینه که نشون میده الان gprs فعال هست البته نه به این معنی که داره استفاده میکنه اما اگه روی نشانگر آنتن علامت g یا e اومد اون وقت یعنی داری از اینترنت استفاده میکنی که با کلیک روش میتونی دیسکانکت بشی

semorena
08-04-2010, 20:25
سلام دوستان، من اول قصد خرید HD2 رو داشتم اما در نهایت به همین B7300 رسیدم! چون دیدم حداقل نیازهام رو جواب میده.
فقط چند تا سوال داشتم:

1- گوشی مدل omniaII همه چیزش خوب بود اما چندنفر نوشته بودن که باهاش به مشکل پریدن کارت حافظه و فرمتش روبرو شدن، آیا کسی تابحال با این گوشی هم به چنین مشکلی برخورد کرده؟

2- برای رفتن از محیط touchviz به محیط معمولی ویندوز موبایل باید اول touchviz رو غیرفعال کرد و بالعکس؟ یعنی نمیشه از این محیط به اون محیط و بالعکس سوییچ کرد؟

3- هربرنامه ای که برای صفحه today screen ویندوز موبایل هست رو اگه روی این نصب کنیم بخاطر محیط touchviz غیرقابل نمایش میشه یا اینکه به ویجت تبدیل میشه؟
لینکی برای دانلود ویجت ها هست؟

4- الآن مدل های این گوشی توی بازار روشون ویندوزموبایل 6.1 هست یا 6.5pro ؟

5- به صدای اسپیکرش در مقایسه با مدل های بالای 500 تومن، از 0تا20 چه نمره ای میدید؟ صداش استریو هست؟

6- فاروم مخصوصی برای گوشی های سامسونگ (مثل فاروم xda برای htc) هست؟

7- چرخش گوشی (در حالت معمولی و در حالت نمایش فیلم) فقط به سمت پایین و چپ هست (مثل omniaII) یا اینکه به چهارطرف هست؟

8- چرخش گوشی به سمت راست اتوماتیک هست؟(بخاطر داشتن شتابسنج) و میشه غیرفعالش کرد؟

9- منشی تلفنی داره؟ فارسی؟

10- تفاوت قیمت گارانتی هاش چیه؟ گارانتی سخت افزاریش شامل باتری و صفحه اسکرینش هم میشه؟

ممنونم.

farzin_silver
08-04-2010, 21:01
سلام دوستان، من اول قصد خرید HD2 رو داشتم اما در نهایت به همین B7300 رسیدم! چون دیدم حداقل نیازهام رو جواب میده.
فقط چند تا سوال داشتم:

1- گوشی مدل omniaII همه چیزش خوب بود اما چندنفر نوشته بودن که باهاش به مشکل پریدن کارت حافظه و فرمتش روبرو شدن، آیا کسی تابحال با این گوشی هم به چنین مشکلی برخورد کرده؟

2- برای رفتن از محیط touchviz به محیط معمولی ویندوز موبایل باید اول touchviz رو غیرفعال کرد و بالعکس؟ یعنی نمیشه از این محیط به اون محیط و بالعکس سوییچ کرد؟

3- هربرنامه ای که برای صفحه today screen ویندوز موبایل هست رو اگه روی این نصب کنیم بخاطر محیط touchviz غیرقابل نمایش میشه یا اینکه به ویجت تبدیل میشه؟
لینکی برای دانلود ویجت ها هست؟

4- الآن مدل های این گوشی توی بازار روشون ویندوزموبایل 6.1 هست یا 6.5pro ؟

5- به صدای اسپیکرش در مقایسه با مدل های بالای 500 تومن، از 0تا20 چه نمره ای میدید؟ صداش استریو هست؟

6- فاروم مخصوصی برای گوشی های سامسونگ (مثل فاروم xda برای htc) هست؟

7- چرخش گوشی (در حالت معمولی و در حالت نمایش فیلم) فقط به سمت پایین و چپ هست (مثل omniaII) یا اینکه به چهارطرف هست؟

8- چرخش گوشی به سمت راست اتوماتیک هست؟(بخاطر داشتن شتابسنج) و میشه غیرفعالش کرد؟

9- منشی تلفنی داره؟ فارسی؟

10- تفاوت قیمت گارانتی هاش چیه؟ گارانتی سخت افزاریش شامل باتری و صفحه اسکرینش هم میشه؟

ممنونم.

آقا اگه مشکل بزرگ بودن گوشی یا قیمت بالا رو نداری همون HD2--OMNIA2--MOTOROLLA MILESTONE انتخابای خیلی خوبی هستند.

1-من دوستم OMNIA 2 داره هیچ مشکلی نداره و خیلی گوشیه خوب و خوش دستی هست.

(من اول می خواستم OMNIA 2 بگیرم ولی گفتم حیف میشه تا چند ماه دیگه WIN MOBILE 7 ریلیز میشه اونوقت غصه می خورم واسه همین OMNIA LITE گرفتم و واقعا راضیم تا حالا 7 بیاد و خدا بخواد بگیریم ما)

2-هر دو در کنار هم کار میکنند اما میتونی SAMSUNG TODAY و WIDGET ها رو از SETTING غیر فعال کنی.

3-اگه مخصوص ویدجت نباشه تبدیل نمیشه.برای گرفتن ویدجت های جدید خودش گزینه ی سرچ و دانلود داره.

اگر هم برنامه ای TODAY PLUGIN داشته باشه باید SAMSUNG TODAY رو غیر فعال کنید تا قابل نمایش باشه.البته بگم تو HTC ها هم باید این کار رو با MANILA انجام داد.

4-همگی 6.5 هستن.

5-من با oMNIA 2 و NOKIA N97 مقایسه کردم اصلا کم نمیاره.(مقایسه ی درست حسابی ها) با هندسفری هم یه کریتیو بگیری براش واقعا میترکونه.(هندسفری 2 تیکه 12 تومان گرفتم براش.)

6-فعلا ساپورت این گوشی کم هست.البته به رام که نیازی نداره و خوشبختانه برانامه های OMNIA رو OMNIA LITE جواب میده. برای OMNIA تا دلتون بخواد فروم هست:

و..... فقط کافیه یه سرچ کنید. من الان نزدیک 15 16 تا بازی قشنگ دارم.

7-تو مسیج فقط به یک طرف میچرخه ولی تو فیلم و عکس همه طرف میچرخه.

8-چرخش گوشی همیشه کار نمیکنه.تو برنامه هایی کار میکنه مثل مسیج . مدیا پلیر و عکس و اینا.مشکلی پیش نمیاد که بخواید غیر فعالش کنید.

9-ویندوز موبایل کلا منشی درست حسابی نداره.یکی هست ولی درست کار نمیکنه.(مثل UIQ3 به خاطر یک سری مسائل نامعلوم بخش CALL این گوشی ها رو نمیشه انگولک کرد.)

10-مایکروتل گارانتیش درست حسابیه و اینا رو شامل میشه.

راستی این گوشی دیگه مشکل میکروفون نداره.واسه کسایی که میپرسن واسه بار 100 ام.

:19:

چپقم چاق شد انقدر نوشتم.

hirondelle
09-04-2010, 03:32
باید اکسترکتش کنی و فایل cab رو به گوشی انتقال بدی و بعد نصبش کنی فایل هایی هم که بلوتوث میگیری رو توی my document هست

اون علامت g هم برای اینه که نشون میده الان gprs فعال هست البته نه به این معنی که داره استفاده میکنه اما اگه روی نشانگر آنتن علامت g یا e اومد اون وقت یعنی داری از اینترنت استفاده میکنی که با کلیک روش میتونی دیسکانکت بشی[/QUOTE]

خیلی ممنون از کمکت
فقط وقتی مسیج رو باز می کنم ، در هم و برهمه.علت؟:46:

hirondelle
09-04-2010, 03:45
ایرانسل دارید؟...............این به GPRS مربوط میشه.........
نه ،912 .یعنی برا GPRS برنامه خاصی نباید نصب کنیم؟(این گارمین رو من نتونستم دانلود کنم،سایت خودشم نشد)

hirondelle
09-04-2010, 04:26
راجع به خروجی TV هم لطفا یه توضیح بده و آنتی ویروس.:10:

osmaan
09-04-2010, 11:24

اون علامت g هم برای اینه که نشون میده الان gprs فعال هست البته نه به این معنی که داره استفاده میکنه اما اگه روی نشانگر آنتن علامت g یا e اومد اون وقت یعنی داری از اینترنت استفاده میکنی که با کلیک روش میتونی دیسکانکت بشی

خیلی ممنون از کمکت
فقط وقتی مسیج رو باز می کنم ، در هم و برهمه.علت؟:46:[/QUOTE]
میتونی از برنامه resco contact manager استفاده کنی که مشکلت حل میشه

درمورد آنتی ویروس دوستان با تجربه تر از من گفتن که نیازی به انتی ویروس نیست
البته بهتره نصب نکنی چون گوشی رو سنگین میکنه
درمورد تی وی هم که گبلا بحث شده بود و تا الان من ندیدم کسی کابل براش پیدا کرده باشه

semorena
09-04-2010, 11:48
آقا اگه مشکل بزرگ بودن گوشی یا قیمت بالا رو نداری همون HD2--OMNIA2--MOTOROLLA MILESTONE انتخابای خیلی خوبی هستند.

1-من دوستم OMNIA 2 داره هیچ مشکلی نداره و خیلی گوشیه خوب و خوش دستی هست.

(من اول می خواستم OMNIA 2 بگیرم ولی گفتم حیف میشه تا چند ماه دیگه WIN MOBILE 7 ریلیز میشه اونوقت غصه می خورم واسه همین OMNIA LITE گرفتم و واقعا راضیم تا حالا 7 بیاد و خدا بخواد بگیریم ما)
خیلی ممنونم. به احتمال 99% همین Omnia lite رو میگیرم.
منم دیدم با این قیمت حیفه آدم بره گوشی بالاتر بگیره که پس فردا ویندوز 7 رو نشه روش ریخت.

فقط یه چند تا سوال دیگه:

1- این گوشی برای حالت SAMSUNG TODAY، اسکین و تم برای دانلود داره یا فقط همین حالت هست؟ مثل ویندوز موبایل که هم والپیپر داره هم تم.

2- تقریبا همه ی برنامه های ویندوز موبایل 6.5 (بجز برنامه های مخصوص htc) روی این گوشی هم کار میکنه، فقط برنامه های مخصوص این سری گوشی هست که مثلا خود سامسونگ ساخته باشه و فقط روی سری Omnia اجرا بشه؟

3- توی فاروم ها(مثل همونایی که لینکش رو دادید) معمولا دو سه تا برنامه برای این مدل گوشی گذاشتن ولی کلی برنامه برای مدل های بالاتر مثل OmniaII گذاشتن، برنامه های OmniaII روی این مدل هم اجرا میشن؟

4- جنس بدنه اش از چیه؟ راحت خش میفته روش یا ضدخش هست؟

5- نرم افزار مناسبی برای منشی تلفنی سراغ دارین؟

6- وقتی روش پوسته های wisbar و spb رو میریزین، در حالتی که Samsung today فعال هست، اون ها رو نشون نمیده؟

7- برای حالت زنگش فقط حالت "زنگ افزایشی" رو داره یا همه ی حالت ها (زنگ، ویبره، زنگ افزایشی،...) رو داره؟

8- چقدر طول میکشه گوشی ریستارت و روشن بشه و ویندوزش قابل استفاده بشه؟

9- حافظه رامش اش کم نیست؟

vatan2009
09-04-2010, 11:52
ظرفیت اس ام اس در این گوشی چقدره و تا چند تا اس ام اس میتونه تو حافظه نگه داره؟؟

saze
09-04-2010, 12:11
سلام
تفاوت b7300 گارنتی دار و بدون گارانتی چیست؟
قیمت بدون گارانتی گوشی؟

farzin_silver
09-04-2010, 12:44

این مدل کابل باید بهش بخوره.یه سرچ بکنید: AATCX10CBEC

hirondelle
09-04-2010, 12:47
دوستان اگه میشه به این دو سه تا سوال منم جواب بدین :
1- مموری 8 ،یه مارک خوب ؟
2- گارمین رو برا GPS از کجا دانلود کنم؟
3- فایل flv رو می تونم باز کنم؟چه جوری؟
4- کابل TV هم پس کلاً منتفی دیگه ، آره؟
5-بعد.... یادم رفت! ... آهان کیبورد فارسی؟

ممنون از حوصلتون:46:

farzin_silver
09-04-2010, 12:58
خیلی ممنونم. به احتمال 99% همین Omnia lite رو میگیرم.
منم دیدم با این قیمت حیفه آدم بره گوشی بالاتر بگیره که پس فردا ویندوز 7 رو نشه روش ریخت.

فقط یه چند تا سوال دیگه:

1- این گوشی برای حالت SAMSUNG TODAY، اسکین و تم برای دانلود داره یا فقط همین حالت هست؟ مثل ویندوز موبایل که هم والپیپر داره هم تم.

2- تقریبا همه ی برنامه های ویندوز موبایل 6.5 (بجز برنامه های مخصوص htc) روی این گوشی هم کار میکنه، فقط برنامه های مخصوص این سری گوشی هست که مثلا خود سامسونگ ساخته باشه و فقط روی سری Omnia اجرا بشه؟

3- توی فاروم ها(مثل همونایی که لینکش رو دادید) معمولا دو سه تا برنامه برای این مدل گوشی گذاشتن ولی کلی برنامه برای مدل های بالاتر مثل OmniaII گذاشتن، برنامه های OmniaII روی این مدل هم اجرا میشن؟

4- جنس بدنه اش از چیه؟ راحت خش میفته روش یا ضدخش هست؟

5- نرم افزار مناسبی برای منشی تلفنی سراغ دارین؟

6- وقتی روش پوسته های wisbar و spb رو میریزین، در حالتی که Samsung today فعال هست، اون ها رو نشون نمیده؟

7- برای حالت زنگش فقط حالت "زنگ افزایشی" رو داره یا همه ی حالت ها (زنگ، ویبره، زنگ افزایشی،...) رو داره؟

8- چقدر طول میکشه گوشی ریستارت و روشن بشه و ویندوزش قابل استفاده بشه؟

9- حافظه رامش اش کم نیست؟

ببین دوست من این گوشی قبل از اینکه سامسونگ باشه یک پاکت پی سی هست و اصلا ربطی نداره به خاطر سامسونگ بودنش برنامه ای روش نصب نشه.

در مورد این samsung today هم اینقدر نگران نباشید. من خودم چند وقته غیر فعالش کردم.تم خاصی نداره.همون تمهای win 6.5 روش کار میکنه.والپیپر های پشتش هم میتونی عوض کنی.

جنس بدنش خوبه.

منشی تلفنی که درست کار کنه اصلا کلا برای هیچ پاکت پی سی نیست نه فقط واسه این گوشی. :19:

برای حالت زنگ هر مدلی که دلتون بخواد داره.(نمیدونم رو چه حساب میگید فقط حالت افزایشی داره :13: )

رامش هم 512 هست که کم نیست و کلا بیشتر گوشی های خوب همین قدر دارن.اونایی که میبینید 16 گیگ حافظه دارن اون رام نیست.حافظه ی جانبی داخلی هست.

برنامه هم اگه براش می خواید لازم نیست حتما نوشته باشه برای omnia lite. همه برنامه های ویندوز موبایل بهش میخوره.(با رعایت رزولوشن و ورژن ویندوز)

farzin_silver
09-04-2010, 13:05
دوستان اگه میشه به این دو سه تا سوال منم جواب بدین :
1
4- کابل TV هم پس کلاً منتفی دیگه ، آره؟

ممنون از حوصلتون:46:

AATCX10CBEC سرچ کنید تو ebay و amazon هست.

Samsung Micro USB TV Out Cable AATCX10CBEC

mmasha
10-04-2010, 23:41
من گوشی لایت رو خریدم ولی صادقانه بگم وقتی با toch2 htc یکی از رفقا کار کردم(که در همین رنج قیمت هست) کمی از خریدنش پشیمان شدم در گوشی htc ویندوز موبایل بسیار کاربرپسندتر و دارای انعطاف پذیری بیشتری جهت تنظیمات بود که در گوشی سامسونگ اصلا امکان این تنظیمات وجود نداره(به عنوان مثال شارژ نشدن باطری هنگام اتصال گوشی به pc دارای یک گزینه در تنظیمات مربوط به باتری بود و مثال هایی از این قبیل که در لایت وجود نداره ) با اینکه ظاهر اینترفیس در سامسونگ قشنگ تره ولی به نظر خیلی خشک میاد وامکانات کمی از نظر تسلط بر قسمت های مختلف در اختیار میذاره.همچنین تاچ اسکرین toch2 بهتر وحساس تر بود و اصلا هنگام بالا پایین کردن منوها به صورت ناخواسته روی گزینه ها کلیک نمیشد.
حالا می خوام بدونم آیا میشه به نحوی اینترفیس سامسونگ کنار بره و مستقیما با خود ویندوز موبایل کار کرد؟ یا اصلا میشه (با توجه به ppc بودنش کلا اینترفیس یه گوشی htc یا اینترفیسی قوی تر از این را روش ریخت؟
البته این گوشی نقاط قوت سخت افزاری نیز دارد که منکر انها نمی شوم.ولی از نظر نرم افزاری و UI ضعیف است.
اگر آرش خان هم راهنمایی بفرمایند ممنون می شوم چرا که دلیل اصلی خرید این گوشی 2نقد ایشان راجب لایت وtoch2 بود که اشاره ای به قویتر بودن نرم افزاری toch2 نکرده بودند..

m9780d
11-04-2010, 10:30
من گوشی لایت رو خریدم ولی صادقانه بگم وقتی با toch2 htc یکی از رفقا کار کردم(که در همین رنج قیمت هست) کمی از خریدنش پشیمان شدم در گوشی htc ویندوز موبایل بسیار کاربرپسندتر و دارای انعطاف پذیری بیشتری جهت تنظیمات بود که در گوشی سامسونگ اصلا امکان این تنظیمات وجود نداره(به عنوان مثال شارژ نشدن باطری هنگام اتصال گوشی به pc دارای یک گزینه در تنظیمات مربوط به باتری بود و مثال هایی از این قبیل که در لایت وجود نداره ) با اینکه ظاهر اینترفیس در سامسونگ قشنگ تره ولی به نظر خیلی خشک میاد وامکانات کمی از نظر تسلط بر قسمت های مختلف در اختیار میذاره.همچنین تاچ اسکرین toch2 بهتر وحساس تر بود و اصلا هنگام بالا پایین کردن منوها به صورت ناخواسته روی گزینه ها کلیک نمیشد.
حالا می خوام بدونم آیا میشه به نحوی اینترفیس سامسونگ کنار بره و مستقیما با خود ویندوز موبایل کار کرد؟ یا اصلا میشه (با توجه به ppc بودنش کلا اینترفیس یه گوشی htc یا اینترفیسی قوی تر از این را روش ریخت؟
البته این گوشی نقاط قوت سخت افزاری نیز دارد که منکر انها نمی شوم.ولی از نظر نرم افزاری و UI ضعیف است.
اگر آرش خان هم راهنمایی بفرمایند ممنون می شوم چرا که دلیل اصلی خرید این گوشی 2نقد ایشان راجب لایت وtoch2 بود که اشاره ای به قویتر بودن نرم افزاری toch2 نکرده بودند..

دوست عزیز منم اگ بخوام صادقانه صحبت کنم دقیقا با صحبت های شما موافقم
من چندتا مشکل دارم درباره این گوشی و واقعا اذیتم میکنه
1-نور این صفحه نمایش هست دوستان میدونن چجوری نور رو زیاد کنم ؟؟ من از توی setting و گزینه display و گزینه brightness روی حداکثر میزارم ولی انگار نه انگار هیچ تفاوتی نداره!!!!!!! دوستان کدی چیزی سراغ ندارن؟؟
2-کلیک و تاچ ناخواسته هست و همین طور کیفیت تاچش از نظر پاسخگویی به لمس یکم ضعیفه مثلا من وقتی با یه گوشی کیوتک دوستم که 4 سال پیش خریده بود کار میکردم کیفیت و پاسخگویی سیع و بی حد و حسابش رو در برابر لایت احساس کردم اونم به وضوح!!!!
3-کیفیت بد صفحه نمایش در نمایش متون
4- نمیتونم فارسی تایپ کنم
----
منم کمی پشیمان شدم ولی وقتی فکر میکنم میبینم با 300 تومن وین موب با این مشخصات سخت افزاری پیدا نمیشه البته هر گوشی معایب و مزایای خواص خودش رو داره ولی ویندوز این گوشی مثل گوشی های جاوا هست !!!!! من بیشتر دوست دارم اون ویندوز کلاسیک رو داشته باشم تا این اعجوبه رو کسی میتونه راهنمای کنه؟؟

راستی کسی میدونه دوربین دوم چه جوری فعال میشه؟؟؟
#*0#* رو شمار گیری کنید بعد از منو CIFCAM رو بزنید

farzin_silver
11-04-2010, 12:13

در مورد كاربر پسند بودن ويندوز سليقه اي هست.

اين تنظيمات خواص كه ميگيد به جز شارژ ديگه چي هست؟

اون مانيلا كه رو اچ تي سي هست رو اين گوشي نصب ميشه.

از نظر نرم افزاري چه چيزي تو اين گوشي ضعيف هست؟

توي اچ تي سي هم همه ي منو هاي ويندوز عوض شده و از اون حالت خشك و مداد لازمي در اومده؟

كليك ناخواسته به خاطر اون محافظ ال سي دي هست كه فابريك روش هست.حساسيت ال سي دي رو پايين مياره و مشكل ايجاد ميكنه.

با رام كوك شده هم ميشه تمام قسمتهايي كه سامسونگ رو اين گوشي گذاشته برداشت.الان رامي كه ستينگ سامسونگ رو به حالت اصلي ويندوز در مياره موجوده.

بازم مي پرسم چه چيزي تو نرم افزار تاچ 2 قويتره؟

farzin_silver
11-04-2010, 12:21
دوست عزیز منم اگ بخوام صادقانه صحبت کنم دقیقا با صحبت های شما موافقم
من چندتا مشکل دارم درباره این گوشی و واقعا اذیتم میکنه
1-نور این صفحه نمایش هست دوستان میدونن چجوری نور رو زیاد کنم ؟؟ من از توی setting و گزینه display و گزینه brightness روی حداکثر میزارم ولی انگار نه انگار هیچ تفاوتی نداره!!!!!!! دوستان کدی چیزی سراغ ندارن؟؟
2-کلیک و تاچ ناخواسته هست و همین طور کیفیت تاچش از نظر پاسخگویی به لمس یکم ضعیفه مثلا من وقتی با یه گوشی کیوتک دوستم که 4 سال پیش خریده بود کار میکردم کیفیت و پاسخگویی سیع و بی حد و حسابش رو در برابر لایت احساس کردم اونم به وضوح!!!!
3-کیفیت بد صفحه نمایش در نمایش متون
4- نمیتونم فارسی تایپ کنم
----
منم کمی پشیمان شدم ولی وقتی فکر میکنم میبینم با 300 تومن وین موب با این مشخصات سخت افزاری پیدا نمیشه البته هر گوشی معایب و مزایای خواص خودش رو داره ولی ویندوز این گوشی مثل گوشی های جاوا هست !!!!! من بیشتر دوست دارم اون ویندوز کلاسیک رو داشته باشم تا این اعجوبه رو کسی میتونه راهنمای کنه؟؟

راستی کسی میدونه دوربین دوم چه جوری فعال میشه؟؟؟
#*0#* رو شمار گیری کنید بعد از منو CIFCAM رو بزنید

اين گوشي ويندوزش شبيه جاواست؟ :41: سامسونگ بنده خدا زحمت كشيده از حالت خشك درش بياره.

با رام كوك شده اگه براش بياد ميشه به حالت كلاسيك در بياد.البته بگم ويندوز 6.5 خيلي اينترفيسش با 5 كلاسيك فرق داره كلا.

اگه كم و زياد كردن نور صفحه براتون تغييري ايجاد نميكنه يه هارد ريست بكنيد.ماله من عين آدم كار ميكنه.

حساسيت تاچ گوشي هم گفتم واسه برچسبي هست كه روشه كه مشكل ايجاد ميكنه.

اينم كه نميتونيد فارسي تايپ كنيد مشكل از خودتونه(البته ببخشيدا) يك كم وقت بذاريد مشكلتون حل ميشه.(در حد 5 دقيقه يك كيبرد فارسي نصب كنيد)

اينم بگم من دوستم امنيا 2 داره.كيفيت صفحه ي لايت شايد خيلي كم از اون كمتره.با اينكه امنيا 2 واسه خودش هيولايي هست.

اين كيفيت بد تو نمايش متون رو من نفهميدم يعني چي. :13:

pulp_152
11-04-2010, 12:40
فرزین یه سوال تو b7300 هم میشه فرکانس رو تنظیم کرد ؟ یعنی رو 800 و 667 و 533 گذاشت به دلخواه ؟

....

در مود تاچ هم دوستمون اشتباه میکنند b7300 طبیعتا باید بهتر از touch 2 باشه البته بنده کار نکردم به نقل از دوستان همینجا و چند تا ریویو که خوندم همینطور ریویو ارش ...

اما از لحاظ برتری کلا سامسونگ در این مسئله به htc برتر هستش ... و سازنده صفحات نمایش هستش و خودش برترین تاچ هارو تولید میکنه ... که در اون رنج قیمتی که بازار میده شما هیچ گوشی قابل رقابتی رو نمیتونید در محدوده و کلاسش از نظر تاچ پیدا کنید ... اگه مقاومتی بده برترین مقاومتی رو داره اگر هم خازنی داده باشه باز تو کلاس و قیمتش به بقیه برندها برتری داره و در این مسئله بنده حداقل شک ندارم ... از استار جاوا بگیرید ... تا امنیا 2 و i8910 در کلاس خود ...

semorena
11-04-2010, 12:51

با رام كوك شده هم ميشه تمام قسمتهايي كه سامسونگ رو اين گوشي گذاشته برداشت.الان رامي كه ستينگ سامسونگ رو به حالت اصلي ويندوز در مياره موجوده.

ببخشید لینک دانلود مانیلیا و رام کوک شده مورد اشاره رو قرار میدید؟

این امکان عدم شارژشدن موقع اتصال به رایانه روی همه ی مدل های htc هست؟ فایده اش چیه؟ چون اگه برفرض به باطری براثر شارژ مداوم صدمه بزنه بعد از حداقل یکسال این مشکل پیش میاد و باطری هم حداکثر 50تومن هست، با احتساب این 50تومن بازهم قیمت این مدل نسبت به htc پایین تره.

m9780d
11-04-2010, 12:52
اين گوشي ويندوزش شبيه جاواست؟ :41: سامسونگ بنده خدا زحمت كشيده از حالت خشك درش بياره.

با رام كوك شده اگه براش بياد ميشه به حالت كلاسيك در بياد.البته بگم ويندوز 6.5 خيلي اينترفيسش با 5 كلاسيك فرق داره كلا.

اگه كم و زياد كردن نور صفحه براتون تغييري ايجاد نميكنه يه هارد ريست بكنيد.ماله من عين آدم كار ميكنه.

حساسيت تاچ گوشي هم گفتم واسه برچسبي هست كه روشه كه مشكل ايجاد ميكنه.

اينم كه نميتونيد فارسي تايپ كنيد مشكل از خودتونه(البته ببخشيدا) يك كم وقت بذاريد مشكلتون حل ميشه.(در حد 5 دقيقه يك كيبرد فارسي نصب كنيد)

اينم بگم من دوستم امنيا 2 داره.كيفيت صفحه ي لايت شايد خيلي كم از اون كمتره.با اينكه امنيا 2 واسه خودش هيولايي هست.

اين كيفيت بد تو نمايش متون رو من نفهميدم يعني چي. :13:

من عذر خواهی میکنم فرزین جان بیایم یکم واقع گرا تر صحبت کنیم
منم به خدا الان لایت دارم و گوشیم رو دوست دارم چون تا 3/4 سال آینده نمیتونم عوضش کنم و مجبورم باهاش بسازم!!!!!!!
اگه اون قسمت از نوشته من رو میخوندی گفتم که در رنج 300 بهتر از این نمیشه گیر آورد ولی خوب این قیمت باعث میشه یک سری از امکانات رو بر میدارن و نقطه ضعف های گوشی بیشتر میشه!
مثل صفحه نمایش / تاچ/و..... ولی خوب اینا دلیل بر بد بودن نیست یه معادله هست که دو طرف با هم برابره هرچه قدر پول بدی همون قدر آش میخوری
من گفتم معایبش این ها هست نگفتم که کلا گوشی بدی هست در ضمن این گوشی رو با امنیا دو اصلا نمیشه قیاس کرد!!!!!!!
درباره نمایش فونت ها شما یه مقدار به طرز نمایش فونت ها دقت کن!!
*شما رچسب رو برداشتید؟؟؟ من با برچسب کار میکنم روی برچسب خط افتاده دیگه چه برسه به بدون اون !!!
*فارسی ساز رو عثمان جان توی تاپیک من رو ترسوند(هی گفت باید هارد ریست بشه و .... منم ترسیدم خوب)شما یه دونه که امتحان کردی لطف میکنی؟
*اگه هارد ریست کنم گارمین و.... پاک میشن دیگه درسته؟
برنامه های فابرک خودش چی؟؟ مثل اوپرا و ...... آها راستی طریقه هارد ریست کردن رو هم میگی؟ میدونم وظیفه ام هست که خودم بگردم ولی خوب دیگه..........
مرسی از پاسختون:10:

saeidsmxo
11-04-2010, 13:39
گارمین رو از حافظه داخلی منتقل کن به storage card و بعد از هارد ریست یه شورتکات ازش بگیر...
برنامه های فابریک پاک نمیشن.
برای هارد ریست گوشی رو خاموش کنین و دو کلید سبز و قرمز و سپس کلید پاور رو بفشارید!

m9780d
11-04-2010, 14:02
فرزین یه سوال تو b7300 هم میشه فرکانس رو تنظیم کرد ؟ یعنی رو 800 و 667 و 533 گذاشت به دلخواه ؟

....

در مود تاچ هم دوستمون اشتباه میکنند b7300 طبیعتا باید بهتر از touch 2 باشه البته بنده کار نکردم به نقل از دوستان همینجا و چند تا ریویو که خوندم همینطور ریویو ارش ...

اما از لحاظ برتری کلا سامسونگ در این مسئله به htc برتر هستش ... و سازنده صفحات نمایش هستش و خودش برترین تاچ هارو تولید میکنه ... که در اون رنج قیمتی که بازار میده شما هیچ گوشی قابل رقابتی رو نمیتونید در محدوده و کلاسش از نظر تاچ پیدا کنید ... اگه مقاومتی بده برترین مقاومتی رو داره اگر هم خازنی داده باشه باز تو کلاس و قیمتش به بقیه برندها برتری داره و در این مسئله بنده حداقل شک ندارم ... از استار جاوا بگیرید ... تا امنیا 2 و i8910 در کلاس خود ...
بله دوست عزیز میشه تنظیم کرد در سه محدوده که low-normal-high نامیده شده تنظیم میشه

گارمین رو از حافظه داخلی منتقل کن به storage card و بعد از هارد ریست یه شورتکات ازش بگیر...
برنامه های فابریک پاک نمیشن.
برای هارد ریست گوشی رو خاموش کنین و دو کلید سبز و قرمز و سپس کلید پاور رو بفشارید!

ممنون از داخل ویندوز گزینه clean ram رو دم هارد ریست شد گارمین هم قبلا توی حافظه خارجی نصب کرده بودم پاک نشد

hirondelle
11-04-2010, 14:09
آقا مموری خوب میخوام برا این گوشی، لطفا مارک و قیمت برا 8 ،16 و32 بفرمایید.(قیمت ها متفاوتن.من برا 8 از 20 تومن شنیدم تا 35 تومن.)
ممنون
در ضمن می خواستم بدونم این گوشی فایل تصویری flv باز می کنه؟چطوری؟

farzin_silver
11-04-2010, 15:38

....

ال سيدي نكسوز مال خود سامسونگه. :10:

فركانس سي پي يو هم دوستمون گفتن كه روي low--normal--high--auto قابل تنظيم هست.

farzin_silver
11-04-2010, 15:49
ببخشید لینک دانلود مانیلیا و رام کوک شده مورد اشاره رو قرار میدید؟

من وسط كلاسام ميام اينجا پست ميدم :41: بگرديد ديگه چندبار گفتم جاشونو. :10: :40: :40:

توي فروم MODACO.COM وارد ميشيد.ميايد پايين تا به بخش گوشيهاي سامسونگ برسيد.

از زيرمجموعه هاي بخش سامسونگ يكي مال خود OMNIALITE B7300 رو واردش بشيد و اونجا نوشته

OMNIALITE COSTUM ROM V2

اين رام كوك شده هستش و مشخصاتش رو هم نوشته.(من خودم نصب نكردما) چيزايي رو كه توش تغيير دادن بخونيد.

براي مانيلا هم از زير مجموعه هاي سامسونگ وارد بخش OMNIA I900 بشيد يكي از تاپيكهاي همون اولا واسه نصب مانيلا روي I900 هست كه روي OMNIALITE هم جواب ميده.منخودم قبلا نصب كردم بعد پاك كردم.

farzin_silver
11-04-2010, 16:26
من عذر خواهی میکنم فرزین جان بیایم یکم واقع گرا تر صحبت کنیم

برادر من خودم آخر واقع گرام :31:

اگه اون قسمت از نوشته من رو میخوندی

مطمئن باشيد خوندم كه جواب دادم. :10:

مثل صفحه نمایش / تاچ/و.....

اين (و ..... با ٥ تا نقطه) رو چند تا ديگشو بگيد واضح. :21:

اين گوشي دو تا چيزش در حد عالي نيست.

١-ال سي دي:اونم فقط به دليل وايد وي جي اي نبودن نه كيفيت پايين.كيفيت به مسائلي به جز رزوليشن هم مربوط هست.البته همين ٣ اينچ بودنش و 240*400 بودنش بهتر از كيو وي جي اي بودن هست.

٢-دوربين:به خاطر نداشتن فلاش

در ضمن این گوشی رو با امنیا دو اصلا نمیشه قیاس کرد!!!!!!!

شما چند وقت با امنيا ٢ كار كرديد؟

من كه با جفتشون هرروز دارم كار ميكنم ميگم امنيا ٢ فقط ال سي دي بزگتر و البته رزليشن بالا تري داره.اما كيفيت ال سي ديهاشون بهمقدار كم با هم فرق داره.

يكيم خوب دوربين ٥ هست با فلاش.

بقيه ي چيزهاشون از برد داخلي تا ويندوز و برنامه هاي ازقبل نصب شده دقيقا عين هم هست.

البته و صد البته امنيا ٢ گوشي بهتري هست.اما امتيازاتش همين دو تاس.سرعتشون هم عين همه.بازم ميگم من از هر دوي اينها استفاده ميكنم.

درباره نمایش فونت ها شما یه مقدار به طرز نمایش فونت ها دقت کن!!

الان دقت كردم.چيزي معلوم نيست. :31: خوب داره عين آدمنشون ميده ديگه چيكار كنه ميخوايد قليون هم بچوغه براتون؟؟ :31: :27: :10:

*شما رچسب رو برداشتید؟؟؟ من با برچسب کار میکنم روی برچسب خط افتاده دیگه چه برسه به بدون اون !!!

ميتونيدعوضش كنيد برچسب رو .مدل هاي حساس تري تو بازار هست.

*فارسی ساز رو عثمان جان توی تاپیک من رو ترسوند(هی گفت باید هارد ریست بشه و .... منم ترسیدم خوب)شما یه دونه که امتحان کردی لطف میکنی؟
*اگه هارد ریست کنم گارمین و.... پاک میشن دیگه درسته؟
برنامه های فابرک خودش چی؟؟ مثل اوپرا و ...... آها راستی طریقه هارد ریست کردن رو هم میگی؟ میدونم وظیفه ام هست که خودم بگردم ولی خوب دیگه..........
مرسی از پاسختون:10:

دوستان توهم هاردريست دارن.(مخلصشونم هستيما :40: )

هيچي نميشه نترسيد من اينجام. :10:

MOBIDIV 4.54 رو نصب كنيد.واسه نوشتن هم رسكو يا اس پي بي با پچ فارسيشون.

با هارد ريست نرم افزارهاي فابريك چيزيشون نميشه.

براي هارد ريست :

(اين به علاوه ها يعني اولي رو ميزني نگهش ميداري بعد دومي رو بعد سومي رو)

PRESS LOCK KEY
+
CALL KEY
+
HOLD END CALL KEY

قربون شما

m9780d
11-04-2010, 17:14
برادر من خودم آخر واقع گرام :31:

مطمئن باشيد خوندم كه جواب دادم. :10:

اين (و ..... با ٥ تا نقطه) رو چند تا ديگشو بگيد واضح. :21:

١-ال سي دي:اونم فقط به دليل وايد وي جي اي نبودن نه كيفيت پايين.كيفيت به مسائلي به جز رزوليشن هم مربوط هست.البته همين ٣ اينچ بودنش و 240*400 بودنش بهتر از كيو وي جي اي بودن هست.

شما چند وقت با امنيا ٢ كار كرديد؟

من كه با جفتشون هرروز دارم كار ميكنم ميگم امنيا ٢ فقط ال سي دي بزگتر و البته رزليشن بالا تري داره.اما كيفيت ال سي ديهاشون بهمقدار كم با هم فرق داره.

يكيم خوب دوربين ٥ هست با فلاش.

بقيه ي چيزهاشون از برد داخلي تا ويندوز و برنامه هاي ازقبل نصب شده دقيقا عين هم هست.

البته و صد البته امنيا ٢ گوشي بهتري هست.اما امتيازاتش همين دو تاس.سرعتشون هم عين همه.بازم ميگم من از هر دوي اينها استفاده ميكنم.

الان دقت كردم.چيزي معلوم نيست. :31: خوب داره عين آدمنشون ميده ديگه چيكار كنه ميخوايد قليون هم بچوغه براتون؟؟ :31: :27: :10:

ميتونيدعوضش كنيد برچسب رو .مدل هاي حساس تري تو بازار هست.

دوستان توهم هاردريست دارن.(مخلصشونم هستيما :40: )

هيچي نميشه نترسيد من اينجام. :10:

MOBIDIV 4.54 رو نصب كنيد.واسه نوشتن هم رسكو يا اس پي بي با پچ فارسيشون.

با هارد ريست نرم افزارهاي فابريك چيزيشون نميشه.

براي هارد ريست :

(اين به علاوه ها يعني اولي رو ميزني نگهش ميداري بعد دومي رو بعد سومي رو)

PRESS LOCK KEY
+
CALL KEY
+
HOLD END CALL KEY

قربون شما

فرزین داداش من نوکرتم زدی لت و پارمون کردی که
درباره اومنیا 2 هم اگه اجازه بدی داداشم اومنیا 2 داره پس منم هر روز باهاش کم ور نمیرم:5:
درباره هارد ریست ممنون
من الان یه مشکلی دارم روی باطری گوشی شک کردم سایتی هست که بشه از اصالتش مطمئن شد؟؟؟
فرزین جان یه عکس با کیفیت از باطریت میگیری ؟؟ از دو طرف لطفا

pulp_152
11-04-2010, 17:18
منبع قابل اتکا برای باتری gsm arena هستش ..

mmasha
11-04-2010, 17:43
در مورد كاربر پسند بودن ويندوز سليقه اي هست.

کاربرپسند بودن یا user friendly بودن سلیقه ای نیست و یک فاکتور ارزیابی در نرم افزارهای بزرگ مثل سیستم عامل ها و غیره است. وقتی شما می خواهید شماره ی مربوط یک sms را در دفتر تلفن ذخیره کنی وگزینها ی برای ان وجود ندارد د و باید آن را حفظ کنید و بعد از منوی smsخارج شوید وبعد آن را وارد کنید و ذخیره کنید این یعنی user friendly نبودن!

اين تنظيمات خواص كه ميگيد به جز شارژ ديگه چي هست؟

از نظر نرم افزاري چه چيزي تو اين گوشي ضعيف هست؟

چون من یک هفته هست که لایت رو خریدم هنوز موارد زیادی پیدا نکردم ولی به عنوان مثال دیگر اصلا گزینه ای مبنی بر remove program در setting/system/ وجود ندارد که در toch2 وجود داشت و نمی دونم چطور یک برنامه حذف میشه یا مثال دیگر gps با نرم افزارهایی که نصب کردم ( garmin و navitel) شناخته نمیشه و مکانیابی نمیکنه البته میدونم که دیر یا زود راهش پیدا میشه (دوستان کمک!!! نرم افزارها، gps داخلی رو پیدا نمیکنن) ولی وقتی همین نرم افزارها رو روی toch2 ریختم بدون نیاز به تنظیمات اضافه و بی معطلی کار کرد. منظور من از این مثال ها رسوندن منظورم از ضعف نرم افزاری یا بهتر بگم ارتباط برقرار کردن سخت افزار با نرم افزار "قوی "لایت هتش! این موارد را فقط با نیم ساعت کار کردن و "تجربه کردن" دو گوشی در یک سانتی متری هم و در دست خودم فهمیدم !

توي اچ تي سي هم همه ي منو هاي ويندوز عوض شده و از اون حالت خشك و مداد لازمي در اومده؟

بله ولی اصولی و با حساب کتاب نه با حذف کردن بسیاری از امکانات ویندوز موبایل

كليك ناخواسته به خاطر اون محافظ ال سي دي هست كه فابريك روش هست.حساسيت ال سي دي رو پايين مياره و مشكل ايجاد ميكنه.

....

دوستان خواهش میکنم موضع نگیرید مگه شما سازنده ی گوشی های سامسونگ هستید من این حرفارو نه به نقل از کسی میگم نه حدس میزنم و نه از روی نقدهای راست و دروغ میگم (اینا مال قبل از خریدنش بود)، من با پسر خاله ام رفتیم بازار موبایل ایران اون toch2 خرید و من لایت، به جرات هرچه تمام تر میگم حساسیت تاچ روی اون حرف نداشت (یه محافظ 4 تومنی هم انداخ روش اگه میخاید محافظ رو بهونه کنید!:13:) این موارد را هم فقط با نیم ساعت کار کردن و "تجربه کردن" دو گوشی در یک سانتی متری هم و در دست خودم فهمیدم !

(انگار کم کم دارم تبدیل به ضد گوشی خوشگل خودم میشم!:45:)

ما داریم راجب کاربری و اینترفیس صحبت میکنیم شما که رفتی تو حال و هوای ماقبل ppc و دوربینش چند مگا پیکسله و ... به نظر من اینا اصلا مشکل محسوب نمیشن کسی دوربین می خواد نباید موبایل بخره اندازه وکیفیت صفحش هم خیلی عالیه ولی تاچش عالی نیست و خوبه نسبت به مثلا toch2.

الان دقت كردم.چيزي معلوم نيست. خوب داره عين آدمنشون ميده ديگه چيكار كنه ميخوايد قليون هم بچوغه براتون؟؟

البته این موردو منم ندیدم!

این امکان عدم شارژشدن موقع اتصال به رایانه روی همه ی مدل های htc هست؟ فایده اش چیه؟ چون اگه برفرض به باطری براثر شارژ مداوم صدمه بزنه بعد از حداقل یکسال این مشکل پیش میاد و باطری هم حداکثر 50تومن هست، با احتساب این 50تومن بازهم قیمت این مدل نسبت به htc پایین تره.

یک مثال بود از درجه های آزادی بیشتر رابط کاربری toch2 نست به لایت .

در مجموع نمیدونم چرا احساس میکم کار کردن با رابط کاربری لایت مثل برنامه نویسی با پاسکاله که یه زبان سطح بالاست و نمیشه خیلی تو جزییات وارد شد اما ساده تره، برعکس زبان برنامه نویسی c که هم دستوراتش بیشتره وهم کنترل بیشتری روی کامپیوتر داره(اینجوری احساس میکنم دیگه!)

mh.attari
11-04-2010, 18:48
ال سيدي نكسوز مال خود سامسونگه. :10:

فركانس سي پي يو هم دوستمون گفتن كه روي low--normal--high--auto قابل تنظيم هست.
1 ببخشید دوستان cpu رو از کجا باید تنظیم کرد
2 کدوم بر نامه ها رو باید از pc نصب کرد ویندوز من 7 هست چه بر نامه ای برای این کار نیاز دارم؟چطوری این کار انجام میشه؟
3 میشه یه جا معرفی کنید فقط نرم افزار های اینو داشته باشه اخه هیچ نرم افزار به درد بخوری واسش پیدا نکردم
4 نرم افزار هایی که از pc نصب میشه رو نمیشه کپی کرد از رو مموری اجرا کرد؟اگه نه چرا نمیشه؟

m9780d
11-04-2010, 18:52
منبع قابل اتکا برای باتری gsm arena هستش ..

ممنون از بابت عکس ولی منظورم سایتی هست مثل اون سایتی که اصالت گوشی یا باطری نوکیا رو تست میکنی !
بعد اون نوشته برای دوستان حک شده یا چاپ شده برای من حک شده و برجسته هست طوری که با دست لمس میشه

mmasha جـــــــــــــــون اسمتون رو نمیدونم!:31:
بزارید کمی کمکتون کنم:10:

چون من یک هفته هست که لایت رو خریدم هنوز موارد زیادی پیدا نکردم ولی به عنوان مثال دیگر اصلا گزینه ای مبنی بر remove program در setting/system/ وجود ندارد که در toch2 وجود داشت و نمی دونم چطور یک برنامه حذف میشه یا مثال دیگر gps با نرم افزارهایی که نصب کردم ( garmin و navitel) شناخته نمیشه و مکانیابی نمیکنه البته میدونم که دیر یا زود راهش پیدا میشه (دوستان کمک!!! نرم افزارها، gps داخلی رو پیدا نمیکنن) ولی وقتی همین نرم افزارها رو روی toch2 ریختم بدون نیاز به تنظیمات اضافه و بی معطلی کار کرد. منظور من از این مثال ها رسوندن منظورم از ضعف نرم افزاری یا بهتر بگم ارتباط برقرار کردن سخت افزار با نرم افزار "قوی "لایت هتش! این موارد را فقط با نیم ساعت کار کردن و "تجربه کردن" دو گوشی در یک سانتی متری هم و در دست خودم فهمیدم !
درباره نصب و حذف برنامه ها باید به این آدرس برید
setting=>memory setting=>main stotrage=>حالا از اینجا میتونید برنامه ها رو پاک کنید نصب هم که برنامه رو داخل گوشی میریزید بعد با اکسپلورر نصب میکنید
در باره جی پی اس هم باید عرض کنم من گارمین رو نصب کردم توی تاپیک جی پی اس واقع در مین فروم پاکت پیسی فکر میکنم ص20-25 بود اون رو بگیر و طبق راهنما پیش برو 100% جوا میده برای من که داد البته یکمی سخت بود دفعه اول.

دوستان خواهش میکنم موضع نگیرید مگه شما سازنده ی گوشی های سامسونگ هستید من این حرفارو نه به نقل از کسی میگم نه حدس میزنم و نه از روی نقدهای راست و دروغ میگم (اینا مال قبل از خریدنش بود)، من با پسر خاله ام رفتیم بازار موبایل ایران اون toch2 خرید و من لایت، به جرات هرچه تمام تر میگم حساسیت تاچ روی اون حرف نداشت (یه محافظ 4 تومنی هم انداخ روش اگه میخاید محافظ رو بهونه کنید!:13:) این موارد را هم فقط با نیم ساعت کار کردن و "تجربه کردن" دو گوشی در یک سانتی متری هم و در دست خودم فهمیدم !

با این جمله ات موافقم
من از تاچش زیاد راضی نیستم البته شاید من توقعم بالا هست این موضوع رو شخصی که یک دست لایت رو بگیره و با دست دیگه یه کیوتک 4-5 سال پیش ساخت رو به این موضوع پی میبره البته من بگم تاچش رو نمیخوام با امنیا 2 مقایسه کنم ولی تاچش از اچ تی سی 2 ضعیف تره
کلا تاچش زیاد تو دست روون نیست باید فشار بدی نه اینکه لمس کنید.

در مجموع نمیدونم چرا احساس میکم کار کردن با رابط کاربری لایت مثل برنامه نویسی با پاسکاله که یه زبان سطح بالاست و نمیشه خیلی تو جزییات وارد شد اما ساده تره، برعکس زبان برنامه نویسی c که هم دستوراتش بیشتره وهم کنترل بیشتری روی کامپیوتر داره(اینجوری احساس میکنم دیگه!
به نظر من اینترفیس سامسونگ یه جور محدودیت رو واسه اون سخت افزار قویش ایجاد کرده و الکی رابط کاربریش رو پیچیده کرده من از اون منوی ویجیت هاش خوشم میاد ولی نمیدونم چرا کلا از این اسکین و لباس جدیدی که سامسونگ بر تن وین 6.5 کرده زیاد راضی نیستم

2 کدوم بر نامه ها رو باید از pc نصب کرد ویندوز من 7 هست چه بر نامه ای برای این کار نیاز دارم؟چطوری این کار انجام میشه؟
3 میشه یه جا معرفی کنید فقط نرم افزار های اینو داشته باشه اخه هیچ نرم افزار به درد بخوری واسش پیدا نکردم
4 نرم افزار هایی که از pc نصب میشه رو نمیشه کپی کرد از رو مموری اجرا کرد؟اگه نه چرا نمیشه؟

شما روی صفحه today اون بالا روی علامت باطری و انتن و ... کلیک کن برو روی عکس باطری کلیک کن بعدperformance رو بزن بعد میتونی سرعت رو تنظیم کنی

hirondelle
11-04-2010, 19:06
آقا مموری خوب میخوام برا این گوشی، لطفا مارک و قیمت برا 8 ،16 و32 بفرمایید.(قیمت ها متفاوتن.من برا 8 از 20 تومن شنیدم تا 35 تومن.)
ممنون
در ضمن می خواستم بدونم این گوشی فایل تصویری flv باز می کنه؟چطوری؟
آقا جون هر کی دوس دارین جواب بدین!!!:19:خیلی وقته من منتظرما!

m9780d
11-04-2010, 19:26
آقا جون هر کی دوس دارین جواب بدین!!!:19:خیلی وقته من منتظرما!

والا عارضم به خدمتتون که من خودم یه 8 گیگ توشیبا کلاس 4 به قیمت 22 خریدم سرعتش که خیلی خوبه کلاس 6 خیلی گرون بود 16 هم فکر کنم حدود 40 بود
الان بهترین مارک توشیبا هست سن دیسک هم بد نیست:27:

در باره flv هم باید بگم من با نرم افزار coreplayer اجرا میکنم و باز میشه

mmasha
11-04-2010, 19:40
mmasha جـــــــــــــــون اسمتون رو نمیدونم!:31:
بزارید کمی کمکتون کنم:10:

درباره نصب و حذف برنامه ها باید به این آدرس برید
setting=>memory setting=>main stotrage=>حالا از اینجا میتونید برنامه ها رو پاک کنید نصب هم که برنامه رو داخل گوشی میریزید بعد با اکسپلورر نصب میکنید
در باره جی پی اس هم باید عرض کنم من گارمین رو نصب کردم توی تاپیک جی پی اس واقع در مین فروم پاکت پیسی فکر میکنم ص20-25 بود اون رو بگیر و طبق راهنما پیش برو 100% جوا میده برای من که داد البته یکمی سخت بود دفعه اول.

محمد
از کمکتون بسیار ممنون مشکل اول حل شد کلا یه کمی از دست این اینترفیس زیبا شاکی شده ام البته حالا هرکی ندونه خیال می کنه چی شده ولی خوب یه ریزه کاری هایی توش نداره دیگه! وگرنه کی میره آیفون بخره 600 تومن که بلوتوسشم زوری کار میکنه!

البته من گارمین را قبلا روی گوشی داداشم نصب کردم(n82) و کمی آشنایی داشتم ولی بازهم از آدرسی که دادید مطالعه می کنم حل نشد زحمتتون میدم!:10:
راستی یه مشکل جزیی دیگه چطور میشه شماره ی کسی که sms زده رو توی دفتر تلفن ذخیره کرد؟
بازم ممنون، منم خوشحال میشم اسمتون رو بدونم.

mh.attari
11-04-2010, 22:52
دوستان ممنون میشم من رو هم به جمع خودتون راه بدید و جواب سوالاتم رو بدید:11:

osmaan
12-04-2010, 07:08
برای هارد دیست کردن گوشی رو خاموش کنید و بعد دکمه لاک رو نگه دارید و بعد دو دکمه تماس و قطع تماس رو با هم فشار بدید (هنوز دستتون روی لاک باشه) صبر کنید تا گوشی پیغام فرمت بده

هارد ریست کردن هم کاره سختی نیست

farzin_silver
12-04-2010, 08:52
کاربرپسند بودن یا user friendly بودن سلیقه ای نیست و یک فاکتور ارزیابی در نرم افزارهای بزرگ مثل سیستم عامل ها و غیره است. وقتی شما می خواهید شماره ی مربوط یک sms را در دفتر تلفن ذخیره کنی وگزینها ی برای ان وجود ندارد د و باید آن را حفظ کنید و بعد از منوی smsخارج شوید وبعد آن را وارد کنید و ذخیره کنید این یعنی user friendly نبودن!

ما داریم راجب کاربری و اینترفیس صحبت میکنیم شما که رفتی تو حال و هوای ماقبل ppc و دوربینش چند مگا پیکسله و ... به نظر من اینا اصلا مشکل محسوب نمیشن کسی دوربین می خواد نباید موبایل بخره اندازه وکیفیت صفحش هم خیلی عالیه ولی تاچش عالی نیست و خوبه نسبت به مثلا toch2.

البته این موردو منم ندیدم!

یک مثال بود از درجه های آزادی بیشتر رابط کاربری toch2 نست به لایت .

در مجموع نمیدونم چرا احساس میکم کار کردن با رابط کاربری لایت مثل برنامه نویسی با پاسکاله که یه زبان سطح بالاست و نمیشه خیلی تو جزییات وارد شد اما ساده تره، برعکس زبان برنامه نویسی c که هم دستوراتش بیشتره وهم کنترل بیشتری روی کامپیوتر داره(اینجوری احساس میکنم دیگه!)

شما بلد نيستي كار كني از گوشي ايراد نگير. :10:

هر وقت sms از شماره ناشناس برات اومد واردش شو سئت راست menu رو بزن بعد گزينه ي
make voice dial . :27:

در مورد حساسيت تاچ اين ١٠ بار.مال خودش رو برداريد يكي ديگه بخريد بندازيد.اون مال خودش خيلي زخيمه. :13:

اون remove كردن برنامه ها هم ٥ دقيقه ميدادي دست بقال سر كوچتون برات پيدا ميكرد. :21:

من مزيتهاي omnia2 رو گفتم كاري ندارم شما راجع به چي صحبت ميكردي. :31:

چه امكاني حذف شده از ويندوز ؟ :31: از اون حرفا بودا

شما كه كار برنامه نويسي ميكني بايد با خلاقيت و صبر و وقت گذاشتن رو مسئله ميونت خوب باشه.

جاي اينكه گوشي رو بذاريد جلوتون غصه بخوريد يكم باهاش كار كنيد تا رادستتون بشه.

راستي اين smart reader چقدر باهاله.كار ميكنيد باهاش؟

m9780d
12-04-2010, 10:02
محمد
از کمکتون بسیار ممنون مشکل اول حل شد کلا یه کمی از دست این اینترفیس زیبا شاکی شده ام البته حالا هرکی ندونه خیال می کنه چی شده ولی خوب یه ریزه کاری هایی توش نداره دیگه! وگرنه کی میره آیفون بخره 600 تومن که بلوتوسشم زوری کار میکنه!

البته من گارمین را قبلا روی گوشی داداشم نصب کردم(n82) و کمی آشنایی داشتم ولی بازهم از آدرسی که دادید مطالعه می کنم حل نشد زحمتتون میدم!:10:
راستی یه مشکل جزیی دیگه چطور میشه شماره ی کسی که sms زده رو توی دفتر تلفن ذخیره کرد؟
بازم ممنون، منم خوشحال میشم اسمتون رو بدونم.

خوب عرضم به خدمتت برای سیو کردن توی کانتکت اول برو داخل پیامک :31:!
بعدش با انگشت یا قلم میری بالاترین قسمت صفحه که شماره رو نوشته (دقیقا میشه بالاترین قسمت صفحه سمت چپ بالای ساعتی که ورود اس ام اس رو نمایش میده)بعد روی اون قسمت کلیک میکنی وارد یه صفحه جدید میشه که شماره رو نوشته از سمت راست وارد منو میشید و گزینه add to contact رو میزنید بعد یه سوال میکنه که میگه این شماره قبلا سیو نشده سیو کنم شما yes رو میزنید به همین سادگی.
تموم شد. راستی فرزین جان این دوستمون میخواست سیو کنه make a vioice call به چه دردی میخوره منظورت این بود شماره تو لیست تماس ها بیوفته بعد از اونجا سیو کنی؟؟:18:

در ضمن یه چیز جدید اونایی که فارسی ساز نصب کردن و حروف فارسی رو در هم ور هم و روی هم افتاده نشان میده علاوه بر نرم افزار resco contact maneger که قبلا دوستان معرفی کرده بودن اگه روی اس ام اس تاچ رو نگه دارید و select all رو بزنید میتونید اس ام اس رو سالم بخونید
===============================================
والا فرزین جون دوست عزیزم ببین هرکی از یه دیدگاه به گوشی نگاه میکنه
یکی برای سرگرمی
یکی کار
یکی تماس و....
و هرکی نیاز های خودش رو داره و توقع داره این گوشی اون ها رو برآورده کنه اگه میاد و از طرف خودش یه نقدی مینویسه این دلیل نمیشه که بقیه بگن شما بلد نیستی باهاش کار کنی یا ..... هرکی میتونه از نظر خودش این گوشی رو نقد کنه و معایب و محاسنش رو بگه یکی ممکنه با 7300 خیلی حال کنه و بره سریع بخره و بگه به به چه چه و یکی بخره و بگه پشیمون شدم ما باید این رو هم در نظر بگیریم اینجا مکانی هست برای نقد گوشی و پی بردن به تمامی زوایای اون من جسارت نمیکنم ولی یه ذره حساسیتتون رو از این گوشی کم کنید.
میرسیم به همون حرف قبلیم
شاید این گوشی شما رو راضی کنه و لبخند رضایت روی لبهاتون بشینه ولی یکی مثل x که قبلا یه وین موب قوی تر از یه برند دیگه داشته این جور نباشه پس اگه من میگم این گوشی اینترفیسش جالب نیست یا سخته یا خشک و کسالت آوره دلیل بر این نیست برای شما هم کسالت آور باشه این دیدگاه من درباره این گوشیه که دارم بیان میکنم و دلیل نمیشه کسی بیاد بگه شما با گوشی بلد نیستی کار کنی یا .....
من منظور بدی نداشتم از این حرفها خواستم یکم موضوع روشن تر بشه تا یه دفعه دیگر بچه ها خیال بد نکن:20:
یا علی

m9780d
12-04-2010, 10:22
دوستان ممنون میشم من رو هم به جمع خودتون راه بدید و جواب سوالاتم رو بدید:11:

خدمتتون یه بار عرض کردم
روی صفحه today همون صفحه اصلی که ساعت و ویجت و... هست
اون بالا روی اون آیکون های باطری و ارتباطات و.... کلیک که بکنید یه حباب کوچولو باز میشه
از بین اون ها روی آیکون باطری کلیک کنید
perfermance رو بزنید
وارد تنظیمات cpu شدید
---------------------------------
شما باید برنامه activesync رو نصب کنی تا pc به ppc شما وصل بشه
برای پیدا کردن نرم افزار نیاز نیست مخصوص این گوشی باشه هر نرم افزاری که به پاکت پی سی بخوره و به این رزولیشن به امنیا لایت هم میخوره-توی همین سایت چندتاپیک بالا تر نرم افزار هستir-tci.org-mobilestan.net-و چندتا سایت دیگه که توی گوگولی سرچ کنید پیدا میکنید
--------------------------------
نرم افزار به دو صورت نصب میشه
1-این نرم افزار ها با پسوند cab. هست و باید توی گوشی بریزی و نصب کنی
2-دو قسمت داره یه فایل exe. که باید از کامپوتر نصب کنی بعد خودکار روی پاکت پی سی نمایش میده و ادامه نصب رو از اون میری و گاهی اوقات فایل cab. هم همراهشه که اون رو هم باید توی پاکت پی سی نصب کنی مثل گارمین

شما تو جمع ما هستی نیازی نیست کسی راهت بده:10:

mehdixp
12-04-2010, 12:13
سلام به همگی.
2 تا سوال:
1-این شتاب سنج چطوری غیرفعال میشه؟چون من وقتی که دراز میکشم و می خوام مسیج بدم هی صفحه تغییر جهت میده.
2-من این فارسی ساز + spb keyboard را نصب کردم.الان وقتی میخوام جواب مسیج را به فارسی بدم و ریپلای میکنم کلید اسپیس کیبرد کار نمیکند.حتی وقتی کیبرد را میذارم روی سامسونگ هم کار نمی کند.ولی وقتی یک مسیج جدید بخوام بنویسم مشکلی ندارد.

farzin_silver
12-04-2010, 12:44
بعدش با انگشت یا قلم میری بالاترین قسمت صفحه که شماره رو نوشته (دقیقا میشه بالاترین قسمت صفحه سمت چپ بالای ساعتی که ورود اس ام اس رو نمایش میده)بعد روی اون قسمت کلیک میکنی وارد یه صفحه جدید میشه که شماره رو نوشته از سمت راست وارد منو میشید و گزینه add to contact رو میزنید بعد یه سوال میکنه که میگه این شماره قبلا سیو نشده سیو کنم شما yes رو میزنید به همین سادگی.
تموم شد. راستی فرزین جان این دوستمون میخواست سیو کنه make a vioice call به چه دردی میخوره منظورت این بود شماره تو لیست تماس ها بیوفته بعد از اونجا سیو کنی؟؟:18:

در ضمن یه چیز جدید اونایی که فارسی ساز نصب کردن و حروف فارسی رو در هم ور هم و روی هم افتاده نشان میده علاوه بر نرم افزار resco contact maneger که قبلا دوستان معرفی کرده بودن اگه روی اس ام اس تاچ رو نگه دارید و select all رو بزنید میتونید اس ام اس رو سالم بخونید
والا فرزین جون دوست عزیزم ببین هرکی از یه دیدگاه به گوشی نگاه میکنه
یکی برای سرگرمی
یکی کار
یکی تماس و....
و هرکی نیاز های خودش رو داره و توقع داره این گوشی اون ها رو برآورده کنه اگه میاد و از طرف خودش یه نقدی مینویسه این دلیل نمیشه که بقیه بگن شما بلد نیستی باهاش کار کنی یا ..... هرکی میتونه از نظر خودش این گوشی رو نقد کنه و معایب و محاسنش رو بگه یکی ممکنه با 7300 خیلی حال کنه و بره سریع بخره و بگه به به چه چه و یکی بخره و بگه پشیمون شدم ما باید این رو هم در نظر بگیریم اینجا مکانی هست برای نقد گوشی و پی بردن به تمامی زوایای اون من جسارت نمیکنم ولی یه ذره حساسیتتون رو از این گوشی کم کنید.
میرسیم به همون حرف قبلیم
شاید این گوشی شما رو راضی کنه و لبخند رضایت روی لبهاتون بشینه ولی یکی مثل x که قبلا یه وین موب قوی تر از یه برند دیگه داشته این جور نباشه پس اگه من میگم این گوشی اینترفیسش جالب نیست یا سخته یا خشک و کسالت آوره دلیل بر این نیست برای شما هم کسالت آور باشه این دیدگاه من درباره این گوشیه که دارم بیان میکنم و دلیل نمیشه کسی بیاد بگه شما با گوشی بلد نیستی کار کنی یا .....
من منظور بدی نداشتم از این حرفها خواستم یکم موضوع روشن تر بشه تا یه دفعه دیگر بچه ها خیال بد نکن:20:
یا علی

من فكر كردم ميگن چجوري تماس بگيريم با طرف. :13:

والا منم اين اولين پاكت پي سيم نيست و ٥ ساله پاكت پي سي دارم.

از اين بحثا بگذريم بهتره.هركي هر چيز جالبي پيدا كرد اينجا عنوان كنه.اگه مشكلي بود رفع كنه.

من الان خودم يه سري بازيه خوب نصب كردم.بعدا ليست ميكنم اينجا ميذارم.

خبر كابل تي وي هم تا چند وقت ديگه ميدم.

اميدوارم كسي از من نرنجيده باشه.شرمنده قاطي كرديم. :10: :40:

مخلص همه بر و بچ اهل حال هم هستيم.
:40: :10:

hirondelle
12-04-2010, 15:37
میخوام یه برنامه رو remove کنم،میرم setting و systeme ، ولی گزینه remove نیس؛راهنمایی می کنید؟

semorena
12-04-2010, 16:58
راستي اين smart reader چقدر باهاله.كار ميكنيد باهاش؟
smart reader چی هست؟ pdf میخونه یا document یا هردو رو؟

از اين بحثا بگذريم بهتره.هركي هر چيز جالبي پيدا كرد اينجا عنوان كنه.اگه مشكلي بود رفع كنه.

لطفا اگه ویجت جالبی دانلود و پیدا کردید اینجا بزارید دوستان بیشتر به امنیا علاقه مند بشن.

یه سوال: چرا برای فارسی سازی از عربایزر استفاده نمیکنید؟ با win 6.5 سازگار نیست؟

mmasha
12-04-2010, 21:27

خوب فکر کنم نرم افزار گوشی من با شما فرق دارده چون من این مورد رو ندارم!!!!
چون وقتی وارد sms میشم و اون صفحه ی چت گونه میاد و روی شماره ی اون بالا فشار میدم اتفاقی نمیفته! انگار فقط شماره رو نمایش میده!؟؟؟
توی فروشگاه خودش یه عربایزر روش ریخت نکنه از اونه که اینجور شده؟
صفحه ی اول شما شماره ی 1 2 3 داره (مثل من) یا 3 تا خط؟
من چطور میتونم از صفحه ی گوشی عکس بگیرم که اساتید خودشون ملاحظه کنن؟ اگه نرم افزارش را بزارید ممنون میشم.

آقا ما هیچ ادعایی نداریم ما مخلص همه منجمله بقال سر کوچه که نداریم سر خیابونمون هم هستیم(خودش n97 داره!) اصلا ما نمیدونیم پاکت پی سی رو با کدوم c مینویسن:27: خواستیم اون چیزی که با چشمای خودمون میبینیم منتقل کنیم ولی موافقم که از این بحث بگذریم.

m9780d
12-04-2010, 21:59
میخوام یه برنامه رو remove کنم،میرم setting و systeme ، ولی گزینه remove نیس؛راهنمایی می کنید؟
چندتا پست بالا تر رو نگاه میکردید توضیح دادم
setting-memory setting-main stroge

من نوکرتم فرزین جون رنجش کجا بود اینجا ما همه دوستیم و داریم به هم کمک میکنیم منم چندتا برنامه پیدا کردم اگه وقت کردم لیست میکنم راستی اگه شما هم از من دلگیر شدی یا جایی بد صحبت کردم شرمنده اخلاق ورزشیتم:46:

خوب فکر کنم نرم افزار گوشی من با شما فرق دارده چون من این مورد رو ندارم!!!!
چون وقتی وارد sms میشم و اون صفحه ی چت گونه میاد و روی شماره ی اون بالا فشار میدم اتفاقی نمیفته! انگار فقط شماره رو نمایش میده!؟؟؟
توی فروشگاه خودش یه عربایزر روش ریخت نکنه از اونه که اینجور شده؟
صفحه ی اول شما شماره ی 1 2 3 داره (مثل من) یا 3 تا خط؟
من چطور میتونم از صفحه ی گوشی عکس بگیرم که اساتید خودشون ملاحظه کنن؟ اگه نرم افزارش را بزارید ممنون میشم.
ای بابا دوباره اسمت یادم رفت راستی من محمد حسینم:31:
نه برو تو اون منوی چت بهد روی یکی از اون حباب ها کلیک کن بعد اون کاری که گفتم رو بکن یعنی اون کار رو باید بری توی یکی از اون حباب ها انجام بدید
خبرش رو بده ببینم موفق شدی یا نه:10:

من از mobdiv و resco contact manager و resco keyboard استفاده میکنم اگه برنامه خوبی دارید معرفی کنید خوب

راستی دوستان کسی برنامه نگار 89 رو کرک شدش رو نداره؟

mmasha
12-04-2010, 22:25
ای بابا دوباره اسمت یادم رفت راستی من محمد حسینم:31:
نه برو تو اون منوی چت بهد روی یکی از اون حباب ها کلیک کن بعد اون کاری که گفتم رو بکن یعنی اون کار رو باید بری توی یکی از اون حباب ها انجام بدید
خبرش رو بده ببینم موفق شدی یا نه:10:
[/B]

محمد حسین جان ممنون شماره را دیدم همینجوری پیدا نبود باید صفحه را بالا میدادم و به خوبی و خوشی ذخیره شد.

گارمین را هم دوباره نصب کردم و کرک هم شده و نرم افزار گارمین مشکلی نداره ولی بازهم ده دقیقه توی فضای باز منتظر موندم ولی به ماهواره ها وصل نمیشه آیا در قسمت تنظیمات gps خود گوشی ، شما چیزی رو تغییر دادی الان اونجا gps program port و gps hardwar port و baud rate چند هست؟

ارادتمند شما محمد.

hirondelle
12-04-2010, 23:34
یا علی
ایول تاکتیک!:46:

mehdixp
13-04-2010, 10:26
یه مشکل دیگه ای که دارم اینه که صدای میکروفن ضعیفه.هر کی با من صحبت می کنه میگه بلندتر صحبت کن.راهی هست که صدای میکروفن بلندتر بشه؟

farzin_silver
13-04-2010, 11:29
smart reader چی هست؟ pdf میخونه یا document یا هردو رو؟

لطفا اگه ویجت جالبی دانلود و پیدا کردید اینجا بزارید دوستان بیشتر به امنیا علاقه مند بشن.

یه سوال: چرا برای فارسی سازی از عربایزر استفاده نمیکنید؟ با win 6.5 سازگار نیست؟

smart reader يه برنامه ي خيلي باحاله كه من اول فكر كردم توهم هست. :31:

دو تا كار امجام ميده:

1-شما يه متن داري كه به زبان انگليسي هست و وقت نيست كپيش كني.يا ميخواي تو گوشيت اون متن رو داشته باشي.
البته منظورم از متن يه ورق كاغذ هست نه فايل داخل كامپيوتر.با اين برنامه وارد قسمت document ميشيد و از اون متنتون توسط برنامه عكس ميگيريد.
اينجا اين برنامه جادو ميكنه و اون متن رو كاغذ رو براتون تبديل به فايل text ميكنه.بي كم و كاستي. :8:

متن بايد english يا french باشه البته.

2-شما بيزينس كارت دوستتون رو كه البته بايد حرفه اي باشه و به زبون انگليسي ازش ميگيريد و با برنامه از قسمت bus card ازش عكس ميگيريد .
اينجا هست كه باز برنامه جادو ميكنه و از اون بيزينس كارت براتون يه contact درست مي كنه با همه مشخصات روي كارت از جمله اسم و ايميل و ادرس و هر اطلاعاتي تو بيزينس كارت به زبون انگليسي هست. :31:

موبيديو هم از همون دار و دسته ي arabrizer هست ولي جديد تره. با عربرايزر هم همينطوريه.

---------- Post added at 12:29 PM ---------- Previous post was at 12:26 PM ----------

یه مشکل دیگه ای که دارم اینه که صدای میکروفن ضعیفه.هر کی با من صحبت می کنه میگه بلندتر صحبت کن.راهی هست که صدای میکروفن بلندتر بشه؟

راه حلش رو تو صفحات قبل گذاشتم.الان دم دستم نيست بنويسم برات.بگرد پيدا ميكني.كامل حل ميشه مشكل.

p30worldtizhosh
13-04-2010, 11:46
درود

آقا فردا می خواستم برم علائدین بخرم گوشی رو ،
چی چیزائی تو جعبه هستن ؟
گوشیه اصل چه مشخصاتی داره ؟

farzin_silver
13-04-2010, 11:57
درود

چی چیزائی تو جعبه هستن ؟

تشكرم كردم اشتباهي :31: اسپانسر سامسونگم. :20:

والا اصل و غير اصل نداره.لوازم جانبي غير اصل داره مثل باطري.

عكس باطري رو بچه ها صفحه قبل گذاشتن.توي ريويوي gsmarena تمام لوازم داخل جعبش رو عكسش رو كامل انداخته.

cd-مداد--هندسفري-كابل usb

m9780d
13-04-2010, 18:24

عزیزم تاپیک رو از اول بخون پیداش میکنی من خودم نمیدونم دقیقا تو کدون صفحه هست ولی فرزین جان زحمت آموزشش رو کشیدن

محمد حسین جان ممنون شماره را دیدم همینجوری پیدا نبود باید صفحه را بالا میدادم و به خوبی و خوشی ذخیره شد.

گارمین را هم دوباره نصب کردم و کرک هم شده و نرم افزار گارمین مشکلی نداره ولی بازهم ده دقیقه توی فضای باز منتظر موندم ولی به ماهواره ها وصل نمیشه آیا در قسمت تنظیمات gps خود گوشی ، شما چیزی رو تغییر دادی الان اونجا gps program port و gps hardwar port و baud rate چند هست؟

ارادتمند شما محمد.
محمد جان به تنظیمات گوشی دست نزن بزار مون دیفالت باشه !!!!
شاید نقشه ها رو درست با فرمت مخصوص نزاشتی سر جاشون!!
برو تو tools
browse map
اون بالا روی علامت تعجب کلیک کن
روی مختصاتی که خط چینه کلیک کن
go رو بزن
منتظر بمون تا پر بشه و بهت مختصات بده
گاهی اوقات وقتی من وصل نمیشم روی آنتن کلیک میکنم gps info رو میزنم ماهواره ها رو نشون میده و سریع وصل میشه نمیدونم این تاثیر داره یا نه ولی واسه من که میشه

یه بار دیگه میگم نقشه هات رو چک کن

یاعل
قربانت محمد حسین:31:

ایول تاکتیک!:46:
منو مسخره میکنه:21: اگه دیگه ترفند گفتم بهت !!:31:

درود

چی چیزائی تو جعبه هستن ؟
ببین دوست من
اولین کاری که میکنی جعبه پلمپ و با روکش پلاستیک فشرده میخری این یک
دوم طرف جلو خودت بازش میکنه هر چی گفت فلان برنامه رو باید بریزی و..... اگه نریزی ال میشه بل میشه کوتاه نیا
سه
گوشی رو از جلو چشت دور نمیکنی نزار یه دفعه گوشی رو به بهانه نرم افزار و ..... ببره اون پشت مشتا ..!!!
همه لوازم رو هم بچه ها گفتن

فرزین جان یه سوا ازت دارم

من یه اشتباه کردم گوشیم رو برد اون پشت مشتا بعد الان به باطری مشکوکم چه مشخصه هایی داره باطریت؟؟
مثلا واسه من سریالش برجسته هست و چاپ نشده مال تو چه جوری هست؟

mehdixp
13-04-2010, 22:20
ممنون.
راه حل میکروفن توی پست 84 هست اگه کسی دنبالش می گرده.
فقط دو تا سوال دیگه :
1-این شتاب سنج چطوری غیرفعال میشه؟چون من وقتی که دراز میکشم و می خوام مسیج بدم هی صفحه تغییر جهت میده.
2
-GPRS رو چطوری غیر فعال کنم که هی خودش وصل نشه به اینترنت.
برای غیر فعال کردن GPRS هم از این برنامه استفاده کنید که لیست شبکه ها رو نشون می ده و هرکدومو خواستید Disable می کنید.

ممنون بازم از همگی.

MicroTech
13-04-2010, 23:57
سلام به همگی
من دو روزی میشه این گوشی رو خریدم، تا الان مشکلی باهاش نداشتم فقط یه چیزی، وقتی برنامه ای رو میخوام ببندم، دقیقا رو گزینه ضربدر میزنم برنامه بسته نمیشه حالا یکم سمت چپ ترشو میزنم(یعنی بین ضربدر و گزینه میزان شارژ باتری) عمل میکنه آیا شما هم این مشکلو باهاش دارین اگه میشه یه راه حل بدین. یه چیز دیگه چرا رو دکمه هاش( بک و کلید قطع و وصل مکالمه) بکلایت نداره!

farzin_silver
14-04-2010, 08:42
من یه اشتباه کردم گوشیم رو برد اون پشت مشتا بعد الان به باطری مشکوکم چه مشخصه هایی داره باطریت؟؟
مثلا واسه من سریالش برجسته هست و چاپ نشده مال تو چه جوری هست؟

مال من همينه كه تو GSMARENA انداخته عكسش رو.برجسته نيست سريالم. :10:

m9780d
14-04-2010, 09:53
مال من همينه كه تو GSMARENA انداخته عكسش رو.برجسته نيست سريالم. :10:

ممنون
واسه منم دقیقا همون شکلیه مو نمیزنه
فقط پشتش اون قسمت که سریال نامبر و سال تولید و... زده با ناخن که بکشی یه کوچولو احساس میشه نشون دادم گفتن اصله اصله
واسه تو چند روز کار میکنه؟ در چه حد کار میکنی باهاش در شب تا صبح باهاش بازی میکنم و ام پی تری یه روز جواب میده
دیروز 4 ساعت آهنگ 10 دقیقه تماس و یکم بازی و نرم افزار و گارمین تا الان 60 درصد هست
به نظرت چطوریه؟

mehdixp
14-04-2010, 10:17
کسی واسه غیرفعال کردن شتاب سنج یا کم کردن حساسیتش راه حلی نداره؟

farzin_silver
14-04-2010, 10:23
ممنون
فقط پشتش اون قسمت که سریال نامبر و سال تولید و... زده با ناخن که بکشی یه کوچولو احساس میشه نشون دادم گفتن اصله اصله
واسه تو چند روز کار میکنه؟ در چه حد کار میکنی باهاش در شب تا صبح باهاش بازی میکنم و ام پی تری یه روز جواب میده
دیروز 4 ساعت آهنگ 10 دقیقه تماس و یکم بازی و نرم افزار و گارمین تا الان 60 درصد هست
به نظرت چطوریه؟

ببين نور صفحه و سرعت سي پي يو خيلي تاثير داره.

من يه بنچمارك گرفتم از گوشي در حالتهاي مختلف سرعت سي پي يو.
جالب بود وقتي رو low هم گذاشتمش از o2 xda atom كه سي پي يوش خيلي قوي هست امتياز بهتري گرفت.

از اونجا بود كه فهميدم واسه اهنگ و بازيهاي سبك و حتي تماشاي ويدئو رو low هم باشه مشكلي پيش نمياد.

اگه سي پي يو رو روي low بذاري خيلي كمتر باطري مصرف ميشه.

يه چيز ديگه اينكه باطري اين گوشي از ١٠٠ تا ٧٠ اش خيلي طول ميكشه خالي شه و بر عكس از ٣٠ تا صفرش زود خالي ميشه.

نحوه ي شارژ هم خيلي مهمه.بذار به ٥ درصد برسه.بعد بزن به شارژ و تا نيم ساعت تا يه ساعت بعد از اينكه به ١٠٠ درصد رسيد بذار به شار‌ژ بمونه.اينو خودم تست كردم جواب ميده.

اين حالتي هم كه گفتي تا ٦٠ رسيده خوبه به نظر من.مال منم تو همين حدود كار ميكنه.كلا ٢ روز يه بار هر شب شارژش ميكنم.

---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

والا واسه اينكه تو برنامه ي عمل نكنه من چيزي بلد نيستم. :13: :10:

ولي بر عكسشو واسه اينكه تو برنامه اي اضافه بر اونايي كه به صورت ديفالت كار ميكننن كار كنه بلدم.مثل adobe reader و كلا هر برنامه اي . :31: :27:

با برنامه ي orientation setting :5:

mmasha
14-04-2010, 10:51
محمد جان به تنظیمات گوشی دست نزن بزار مون دیفالت باشه !!!!
شاید نقشه ها رو درست با فرمت مخصوص نزاشتی سر جاشون!!
برو تو tools
browse map
اون بالا روی علامت تعجب کلیک کن
روی مختصاتی که خط چینه کلیک کن
go رو بزن
منتظر بمون تا پر بشه و بهت مختصات بده
گاهی اوقات وقتی من وصل نمیشم روی آنتن کلیک میکنم gps info رو میزنم ماهواره ها رو نشون میده و سریع وصل میشه نمیدونم این تاثیر داره یا نه ولی واسه من که میشه

یه بار دیگه میگم نقشه هات رو چک کن

یاعل
قربانت محمد حسین:31:

great!:8:
نقشه ها درست بود فقط ازروش آخري چند بار رفتم و كلي هم منتظر موندم تا يه دفعه صفحه سفيد شد و وصل شد از اون به بعد هم سريع وصل ميشه. البته تنظيمات رو قبل از اينكه شما بگي دستكاري كرده بودم :9: و الان روي com3و com9و4800 هستش. بسيار تشكر ميكنم!

ممنون
به نظرت چطوریه؟

مال من كه تو اين يك هفته به طور متوسط دو روز بوده خوب البته همش در حال كار كردن بودم ولي موسيقي و تماس كم بوده. cpu هم كه روي auto بوده

ب

اگه سي پي يو رو روي low بذاري خيلي كمتر باطري مصرف ميشه.

ولي بر عكسشو واسه اينكه تو برنامه اي اضافه بر اونايي كه به صورت ديفالت كار ميكننن كار كنه بلدم.مثل adobe reader و كلا هر برنامه اي . :31: :27:

پس يعني ميگي cpu را روي auto نزاريم؟
آقا جسارته ولي اين مورد دومي برميگرده به اون بحث كذاييه! خيلي از گوشي ها رو ديدم كه با يك گزينه gsensor كلا غير فعال ميشه ولي اينجا يادشون رفته بذارن!
اما اگه لطف كنيد برعكسشو ممنون ميشم توي بازي آسفالت!(كه دور خورش مي چرخه) و دو تا بازي ديگه كه ريختم جواب نميده.

m9780d
14-04-2010, 10:59
دوستان راهی نیست که این دکمه صدا رو تبدیل کنیم به دکمه اسکرول منو؟؟
یعنی منو رو با اون بالا پایین کنیم دقیقا مثل p910
برنامه ای چیزی
----------------------
یه مطلبی رو هم عرض کنم نوع سیم کارتتون توی میزان مصرف باطری خیلی موثر هست همراه اول چون آنتن دهیش بهتره و شبکه تحت پوشش اش بیشتره گوشی شما کمتر در حال searching آنتن هست و به خاطر همین کمتر باطری مصرف میشه

saeedfweb
14-04-2010, 11:16
مثل adobe reader و كلا هر برنامه اي

این فعال کردن سنسور رو راهنمایی می کنی حضرت برادر؟

hirondelle
14-04-2010, 11:23
من کیبورد نصب کردم،sum. kayboard،نمی تونم ازش استفاده کنم.اصلا نمی دونم کجاس؟!شما می دونین کجاس؟!
راجع به باطری هم بیشتر از دو روز دوام نمیاره.دوستانی که می گفتن 3-4 روز احتمالا دو روز اول گوشی شون خاموش بوده ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در ضمن دو طرف باطری یه شکله دیگه نه؟

NINTENDO_DS
14-04-2010, 11:23
دوستان راهی نیست که این دکمه صدا رو تبدیل کنیم به دکمه اسکرول منو؟؟
یعنی منو رو با اون بالا پایین کنیم دقیقا مثل p910
برنامه ای چیزی
----------------------
یه مطلبی رو هم عرض کنم نوع سیم کارتتون توی میزان مصرف باطری خیلی موثر هست همراه اول چون آنتن دهیش بهتره و شبکه تحت پوشش اش بیشتره گوشی شما کمتر در حال searching آنتن هست و به خاطر همین کمتر باطری مصرف میشه

در مورد اول که نه نمی شه

در مورد دوم هم من باهاتون هم عقیده نیستم چون مال من که نسبت به ایرانسلم هی قطع می شه و من مجبورم وصلش کنم

m9780d
14-04-2010, 11:30
من کیبورد نصب کردم،sum. kayboard،نمی تونم ازش استفاده کنم.اصلا نمی دونم کجاس؟!شما می دونین کجاس؟!
راجع به باطری هم بیشتر از دو روز دوام نمیاره.دوستانی که می گفتن 3-4 روز احتمالا دو روز اول گوشی شون خاموش بوده ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در ضمن دو طرف باطری یه شکله دیگه نه؟

نه دو طرف شبیه نیست یه طرف فقط آرم سامسونگ و یه سری نوشته هست طرف دیگه علاوخه بر آرم سامسونگ پایینش مشخصات و سریال نامبر باطری هست
-------------
وقتی میخوای اس ام اس بدی اون پایین،وسط صفحه یه علامته دایره هست کنارش یه فلش هست روش کلیک کن از توی لیست کیبردت رو انتخاب کن

---------- Post added at 11:30 AM ---------- Previous post was at 11:26 AM ----------

نه دو طرف شبیه نیست یه طرف فقط آرم سامسونگ و یه سری نوشته هست طرف دیگه علاوخه بر آرم سامسونگ پایینش مشخصات و سریال نامبر باطری هست
-------------
وقتی میخوای اس ام اس بدی اون پایین،وسط صفحه یه علامته دایره هست کنارش یه فلش هست روش کلیک کن از توی لیست کیبردت رو انتخاب کن

برای من که 100% مطمئن هستم ایرانسل بیشتر باطری میخوره هو روی این هم روی اون 6630 قبلیم
بقیه دوستانم نظر بدن

osmaan
14-04-2010, 11:35
سلام دوستان کسی بازی ماشین مثل اسفالت و nfs یا هر چیزه دیگه ای رو سراغ داره که با جی سنسور این گوشی کار کنه؟

NINTENDO_DS
14-04-2010, 11:35
-------------

---------- Post added at 11:30 AM ---------- Previous post was at 11:26 AM ----------

-------------

برای من که 100% مطمئن هستم ایرانسل بیشتر باطری میخوره هو روی این هم روی اون 6630 قبلیم
بقیه دوستانم نظر بدن

دلیلش اینه که چون ایرانسل سیم کارتهاش نسل 2.5 هستن و سرعت اینترنتشون بیشتره نسبت به سیم کارتهای نسل 1 همراه اول واسه همین شارژ بیشتر مصرف می کنن

hirondelle
14-04-2010, 11:51
یه سوال دیگه ، این علامت G که همیشه رو صفحه اس،یعنی هزینه داره میاد رو قبض؟:18:

hirondelle
14-04-2010, 11:59
-------------

بقیه دوستانم نظر بدن[/QUOTE]

اونجا رو نگاه کرده بودم، نیس.میرم main storag ، اونجا هست.شما یه لطفی کن لینک کیبورد یا اسمشو بده.ممنون

m9780d
14-04-2010, 12:09
-------------

بقیه دوستانم نظر بدن

اونجا رو نگاه کرده بودم، نیس.میرم main storag ، اونجا هست.شما یه لطفی کن لینک کیبورد یا اسمشو بده.ممنون[/QUOTE]

شما چه نوع کیبردی میخوای؟ فارسی؟

hirondelle
14-04-2010, 16:15
آره خوب،فارسی

mmasha
14-04-2010, 17:15
سلام دوستان کسی بازی ماشین مثل اسفالت و nfs یا هر چیزه دیگه ای رو سراغ داره که با جی سنسور این گوشی کار کنه؟

آقا ما هم با این g-sensor خیلی مشکل داریم هر نرم افزار یا بازی جی سنسوری که تا حالا روش ریختیم جواب نداده!!!
اینم یه لینک پر از برنامه های جی سنسوری که تا حالا که 2 ،3 صفحه اش رو امتحان کردم هیچ کدوم جواب نداده شما هم بقیه اش رو امتحان کنید ببینید جواب میده هیچ کدوم!؟ البته بیشترش ماله htc هستش ولی خوب برا سامسونگ سایت اینجوری پیدا نکردم!

mmasha
14-04-2010, 18:04
دوستان کسی قضیه ی این NET compact framework. رو میدونه/ بعضی از نرم افزارها رو که می خوام اجرا کنم میگه ورژنش قدیمیه و باید جدید بشه! چطوری میشه جدیدش کرد

راجب کار کردن نرم افزارهای gensor مربوط به htc روی سامسونگ کسی میتونه راه حلی بده؟

lexuses
14-04-2010, 18:20
سلام
من چند روزی هست این گوشی رو خریدم واز خریدش بسیار راضیم
فقط یه مشکل اساسی باهاش دارم.لبه های صفحه به سختی به تاچ جواب می دهد توی تستش هم که رفتم (*#0*#)دیدم وقتی روی یه مربع کنار صفحه کلیک می کنم مربع اونطرفیش (به سمت وسط صفحه)رنگی میشه.به نظر شما با کالیبره کردن تاچ این مشکل حل میشود؟ از کجا میشه کالیبره اش کرد؟
راستی من توی منو های گوشی gps ندیدم اکه برنامه داره کجای گوشی هست؟
یه سوال دیگه هم داشتم برنا مه های این گوشی رو از کجا پیدا کنم اگه میشه لینک بدید
با تشکر فراوان

ssasan
14-04-2010, 19:08
سلام به همگی
من دو روزی میشه این گوشی رو خریدم، تا الان مشکلی باهاش نداشتم فقط یه چیزی، وقتی برنامه ای رو میخوام ببندم، دقیقا رو گزینه ضربدر میزنم برنامه بسته نمیشه حالا یکم سمت چپ ترشو میزنم(یعنی بین ضربدر و گزینه میزان شارژ باتری) عمل میکنه آیا شما هم این مشکلو باهاش دارین اگه میشه یه راه حل بدین. یه چیز دیگه چرا رو دکمه هاش( بک و کلید قطع و وصل مکالمه) بکلایت نداره!

برای اینکه با زدن ضربدر برنامه مورد نظر بسته شود به این آدرس بروید:
setting>General Setting<Button>"X" button
سپس گزینه Enable to end running program by tapping "X" i را فعال کنید.

دوستان کسی قضیه ی این NET compact framework. رو میدونه/ بعضی از نرم افزارها رو که می خوام اجرا کنم میگه ورژنش قدیمیه و باید جدید بشه! چطوری میشه جدیدش کرد

این برنامه نیز برنامه ای اجباری برای فعال کردن برخی قابلیت های ویندوز است که در نسخه دسک تاپ ویندوز نیز حضور دارد برای دریافت آخرین نسخه که نسخه 7 است به آدرس زیر بروید و بجای خط تیره ها ir-tci نقطه org بگذارید.

mmasha
14-04-2010, 19:52
برای اینکه با زدن ضربدر برنامه مورد نظر بسته شود به این آدرس بروید:
setting>General Setting<Button>"X" button
سپس گزینه Enable to end running program by tapping "X" i را فعال کنید.

این برنامه نیز برنامه ای اجباری برای فعال کردن برخی قابلیت های ویندوز است که در نسخه دسک تاپ ویندوز نیز حضور دارد برای دریافت آخرین نسخه که نسخه 7 است به آدرس زیر بروید و بجای خط تیره ها ir-tci نقطه org بگذارید.

اقا دستت درد نکنه! NET 3.7 . رو نصب کردم برنامه هایی که اجرا نمی شد اجرا شد.

اقا ارش شما برای مشکل gsensor راه حلی نداری که نرم افزار های htc رو هم ساپورت کنه اگه بشه که عالی میشه!

mh.attari
14-04-2010, 21:12
درود
دوست عزیز اگر بین نوکیا و این گوشی موندی همین رو بخر
نه پول بیشتری داری hd2 بخر پشیمون نمیشی
نه دوست داری با گوشیت زندگی کنی یه گوشی داشته باشی که کاری کنه به کامپیوتر نزدیک نشی ایفون بخر
نوکیا به درد نمیخوره جلو این به نظر من:11:

ssasan
14-04-2010, 22:02
اقا دستت درد نکنه! NET 3.7 . رو نصب کردم برنامه هایی که اجرا نمی شد اجرا شد.

اقا ارش شما برای مشکل gsensor راه حلی نداری که نرم افزار های htc رو هم ساپورت کنه اگه بشه که عالی میشه!

با سلام من یک بار یک برنامه ای برای این موضوع نصب کردم که فرزین عزیز در پست های همین مطلب معرفی کردند که البته برای من در بازی آسفالت جواب نداد. حالا این یکی را تست کنید که برای i900 نوشته شده و ممکن است برای شما هم کار کند:

AryanLand
14-04-2010, 23:57
یه سوال دیگه ، این علامت G که همیشه رو صفحه اس،یعنی هزینه داره میاد رو قبض؟:18:

سلام.

اگر ففط یک G بزرگ هست خیر هزینه ای نداره.

آره خوب،فارسی

سلام.

کیبرد فارسی با توضیحات نحوه نصب و فعال سازی:

osmaan
15-04-2010, 09:01
با سلام من یک بار یک برنامه ای برای این موضوع نصب کردم که فرزین عزیز در پست های همین مطلب معرفی کردند که البته برای من در بازی آسفالت جواب نداد. حالا این یکی را تست کنید که برای i900 نوشته شده و ممکن است برای شما هم کار کند:

سلام آرش جان ولی خودتت تو پست 436 یه برنامه ای رو اسمشو بردی ولی اطلاعاتی ندادی منظورمون این بود

اینم اون پستت

نقل قول:
نوشته شده توسط mehdixp [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farzin_silver
15-04-2010, 11:26
سلام آرش جان ولی خودتت تو پست 436 یه برنامه ای رو اسمشو بردی ولی اطلاعاتی ندادی منظورمون این بود

اینم اون پستت

نقل قول:
نوشته شده توسط mehdixp [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست من بود. :31: :27: :10: :40:

اطلاعات نمیخواد که.اسم برنامه همینه.یه سرچ بکنید.کار باهاشم راحته.تنظیمش میکنید رو برنامه هایی که در حالت دیفالت جی سنسور روشون کار نمیکنه حالا کار کنه.

اسم هر برنامه ی گوشی رو خواستید توش add میکنید ردیف میشه.

manizheh.ir
15-04-2010, 12:35
سلام
یک یا 2 سوال ؟
وقتی به اینترنت موبایل وصل شدم و میل را در شبکه موبایل راه اندازی کردم حال هروقت میل می اید در موبایل مشخص می شود ایا برای نشان دادن آن وصل می شود به نت به قولی پول می اندازد ؟!!! و یا برنامه ایی هست که PM ها هم مثل میل مشخص شود:46:

بعد یک مشکل وقتی یک SMS طولانی می آید گوشی برای باز کردن آن 1 دقیقه هنگ می کند به خاطر نداشتن حافظه است یا کلا کنده؟:11:

hirondelle
15-04-2010, 13:52
سلام.

اگر ففط یک G بزرگ هست خیر هزینه ای نداره.

سلام.

کیبرد فارسی با توضیحات نحوه نصب و فعال سازی:

این عالیه کیبوردش!ممنون.
فقط یه مشکل : skin فارسی رو هر جا کپی کردم،جواب نداد.یعنی اصلا تو لیست language نیس.فعلا با عربی کار میکنم. راهنمایی می کنی؟

I arrived !
15-04-2010, 14:07
سلام به همگی
این گوشی چقدر باطری نگه میداره؟و آیا یه کاری میشه کرد تا دقتی به کامپیوتر وصله،شارژ نشه؟

hirondelle
15-04-2010, 14:12
دوستان یه سوال دیگه:می خوام رم 4 بگیرم ،پست ها رو خوندم،مث اینکه دور و بر 10 تومنه(micro sd)پیشنهاد بهتری دارین؟ممنون(تو تاپیک مموری کسی جواب نداد!)

mosa1365
15-04-2010, 15:09
سلام به همه دوستان

من می خواستم این گوشی رو بخرم فقط مث اینکه فارسی ساز براش نیومده آیا این صحت داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

tehranboys
15-04-2010, 16:06
سلام هرکی بهترین فارسی ساز برای این گوشی میدونه معرفی کنه با لینک دانلود گیج شدم؟؟؟؟

lexuses
15-04-2010, 17:06
آقا کسی نمی خواد جواب ما روبده(پست 451)

osmaan
15-04-2010, 20:20
سلام
من چند روزی هست این گوشی رو خریدم واز خریدش بسیار راضیم
فقط یه مشکل اساسی باهاش دارم.لبه های صفحه به سختی به تاچ جواب می دهد توی تستش هم که رفتم (*#0*#)دیدم وقتی روی یه مربع کنار صفحه کلیک می کنم مربع اونطرفیش (به سمت وسط صفحه)رنگی میشه.به نظر شما با کالیبره کردن تاچ این مشکل حل میشود؟ از کجا میشه کالیبره اش کرد؟
راستی من توی منو های گوشی gps ندیدم اکه برنامه داره کجای گوشی هست؟
یه سوال دیگه هم داشتم برنا مه های این گوشی رو از کجا پیدا کنم اگه میشه لینک بدید
با تشکر فراوان

سلام
سوال اول نه من انتحان کردم مشکلی نداشت احتمالا با align screen مشکلت حل میشه از این مسیر start-settings-general setting-align screen
منظورت برنامه جی پی اس هست؟ اگه اینه نه خودش به صورت پیشفرض نداره باید گارمین یا هر برنامه ای که خوشت میاد نصب کنی
از هر فرومی که برنامه های ویندوز موبایل رو داره میتونی پیدا کنی لازم نیست مخصوص این گوشی باشه فقط سایز برنامه مهمه

osmaan
15-04-2010, 20:26
سلام به همه دوستان

من می خواستم این گوشی رو بخرم فقط مث اینکه فارسی ساز براش نیومده آیا این صحت داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام هرکی بهترین فارسی ساز برای این گوشی میدونه معرفی کنه با لینک دانلود گیج شدم؟؟؟؟
فارسی ساز که معرفی شده تو همین تاپیک میتونید از پست 79 استفاده کنید

osmaan
15-04-2010, 20:43
سلام
یک یا 2 سوال ؟
وقتی به اینترنت موبایل وصل شدم و میل را در شبکه موبایل راه اندازی کردم حال هروقت میل می اید در موبایل مشخص می شود ایا برای نشان دادن آن وصل می شود به نت به قولی پول می اندازد ؟!!! و یا برنامه ایی هست که PM ها هم مثل میل مشخص شود:46:

بعد یک مشکل وقتی یک SMS طولانی می آید گوشی برای باز کردن آن 1 دقیقه هنگ می کند به خاطر نداشتن حافظه است یا کلا کنده؟:11:
بله از اینترنت استفاده میکنه و هزینه داره میتونی تو تنظیمات میل مشخص کنی که به چه صورت اپدیت کنه

من که همچین مشکلی ندارم

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

پست من بود. :31: :27: :10: :40:

اطلاعات نمیخواد که.اسم برنامه همینه.یه سرچ بکنید.کار باهاشم راحته.تنظیمش میکنید رو برنامه هایی که در حالت دیفالت جی سنسور روشون کار نمیکنه حالا کار کنه.

اسم هر برنامه ی گوشی رو خواستید توش add میکنید ردیف میشه.
ئه :31:
یه مشکلی من همچین برنامه ای پیدا نکردم میشه لینک دانلودش رو بزاری اینجا؟

hirondelle
15-04-2010, 22:29
این عالیه کیبوردش!ممنون.
فقط یه مشکل : skin فارسی رو هر جا کپی کردم،جواب نداد.یعنی اصلا تو لیست language فارسی نیس.فعلا با عربی کار میکنم. راهنمایی می کنی؟

کمک!!!!!!!!!!!!!!:19:

manizheh.ir
15-04-2010, 23:37
خیلی ممنون اقا osmaan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بابت جواب. توی تنظیمات رفتم ولی نفهمیدم چه مدلی غیر فعال کنم ، البته این سیستم خوبه ولی در سفر یا کار های ضروری:20:

mmasha
16-04-2010, 12:53
یه مشکلی من همچین برنامه ای پیدا نکردم میشه لینک دانلودش رو بزاری اینجا؟
توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ب " motion detection"را سرچ کنید پیدا می کنید البته باید اول عضو بشید

اما این برنامه هم مشکل بازی ها و برنامه ها رو اکثرا حل نمیکنه ولی برای adobe reader .و چنتا برنامه ی محدود خوب جواب میده
آقا یکی یه فکری به حال این gsensoresh بکنه که اوضاش خرابه ! حداقل یه بازی معرفی میشد که با این gsensor کار می کرد خوب بود ما کار کردنش رو میدیدیم!!! :46:

farzin_silver
16-04-2010, 13:06
خیلی ممنون اقا osmaan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بابت جواب. توی تنظیمات رفتم ولی نفهمیدم چه مدلی غیر فعال کنم ، البته این سیستم خوبه ولی در سفر یا کار های ضروری:20:

شما با گزینه ی send/Receive کار کن.

در حالت عادی gprs رو دیسکانکت کن.هر موقع خواستی ببینی ایمیلی اومده یا نه وارد ایمیلت شو از menu گزینه ی send/receive رو بزن برات میاره میل ها رو.بعد دوباره disconnect شو.

به قولی به صورت manual اپدیت کن میلت رو. :10:

farzin_silver
16-04-2010, 13:15
توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ب " motion detection"را سرچ کنید پیدا می کنید البته باید اول عضو بشید

اما این برنامه هم مشکل بازی ها و برنامه ها رو اکثرا حل نمیکنه ولی برای adobe reader .و چنتا برنامه ی محدود خوب جواب میده
آقا یکی یه فکری به حال این gsensoresh بکنه که اوضاش خرابه ! حداقل یه بازی معرفی میشد که با این gsensor کار می کرد خوب بود ما کار کردنش رو میدیدیم!!! :46:

این برنامه که گفتم اگه اسم دقیق برنامه رو بهش بدید دقیق کار میکنه.اگه خود اون برنامه حالت لند اسکیپ رو ساپورت کنه.دقیقا همون اسمی رو باید بدید که تو منوی start میبینید.

واسه بازیم چند وقت پیش یه پستی اینجا زدم گفتم چی کار کنید.البته اون کار مال پورت کردن سنسورهای htc بود. :19:

بدون اون کار آسفالت درست اجرا میشه.

با نصب اون dll ها میتونید مثلا resco bubles یا shoot me رو کار کنید باهاش.بقیه رو تست نکردم.ولی بازی آسفالت خراب میشه. :13:

فقط نمیدونم این پستم شمارش چند بود. :20: :20: :10:

hirondelle
16-04-2010, 14:32
آقا یکی اساتید به سوالای ما هم جواب بده لطفا ً! :19: من گوشی رو تازه خریدم ،زیاد وارد نیستم.
1-کیبورد spb_keyboard نصب کردم ، فارسی رو نمیاره؛اصلا تو لیست language نیس.با عربی سر میکنم.اون skin فارسی رو تو کدوم مسیر باید کپی کنم؟
2-مموری 4 از مرز گذشته سراغ ندارین؟قیمت؟
3-کاری میشه کرد که گوشی موقع اتصال به کامپیوتر شارژ نشه؟:46:

farzin_silver
16-04-2010, 17:15
آقا یکی اساتید به سوالای ما هم جواب بده لطفا ً! :19: من گوشی رو تازه خریدم ،زیاد وارد نیستم.
1-کیبورد spb_keyboard نصب کردم ، فارسی رو نمیاره؛اصلا تو لیست language نیس.با عربی سر میکنم.اون skin فارسی رو تو کدوم مسیر باید کپی کنم؟
2-مموری 4 از مرز گذشته سراغ ندارین؟قیمت؟
3-کاری میشه کرد که گوشی موقع اتصال به کامپیوتر شارژ نشه؟:46:

1-من با spb کار نکردم ولی اگه resco بریزی پچ فارسیش خودش یک فایل cab هست که راحت نصب میشه. (resco keyboard) واسه شارژم فعلا راهی نیست.

AryanLand
16-04-2010, 21:07

سلام.

توی پوشه پروگرام که رفتید پوشه SPB KeyBoard رو پیدا کنید داخلش یک فولدر هست بنام Skin اون فایل رو تو اون پوشه اور رایت کن بعدش فارسی به لیست اضافه میشه.:11:

ali_disslove
16-04-2010, 23:22
این راسته که میگند کلا بعضی از نرم افزارها رو ویندوز موبایل های سامسونگ نصب نمیشند؟(جدایی از رزولشن و ورژن ویندوز)

مثلا میگند همون نرم افزاری که روی دایاموند 2 با ویندوز 6.5 نصب میشه روی i8000 نمیشه و همین طور واسه امنیا لایت؟آیا تعداد این نرم افزار ها زیادند؟اون قدری هست که آدم حسرت بخوره؟

hirondelle
17-04-2010, 14:00
سلام.

توی پوشه پروگرام که رفتید پوشه SPB KeyBoard رو پیدا کنید داخلش یک فولدر هست بنام Skin اون فایل رو تو اون پوشه اور رایت کن بعدش فارسی به لیست اضافه میشه.:11:
شرمنده من دقیقا متوجه نشدم ، اگه میشه ساده تر و مرحله به مرحله بگو:من یه فایل rar دانلود کردم، خوب بعد چکار باید بکنم؟

hirondelle
17-04-2010, 14:45
دوستان بازی گرافیک بالا برا این گوشی چی سراغ د ارین؟خسته شدم از بس بازی دانلود کرد،نصب نشد.:41:

farzin_silver
17-04-2010, 16:08
دوستان بازی گرافیک بالا برا این گوشی چی سراغ د ارین؟خسته شدم از بس بازی دانلود کرد،نصب نشد.:41:

farzin_silver
17-04-2010, 16:30
این راسته که میگند کلا بعضی از نرم افزارها رو ویندوز موبایل های سامسونگ نصب نمیشند؟(جدایی از رزولشن و ورژن ویندوز)

مثلا میگند همون نرم افزاری که روی دایاموند 2 با ویندوز 6.5 نصب میشه روی i8000 نمیشه و همین طور واسه امنیا لایت؟آیا تعداد این نرم افزار ها زیادند؟اون قدری هست که آدم حسرت بخوره؟

چه برنامه اي مثلا؟

بعضي بازيا شايد.به خاطر فرق درايور gsensor.اما برنامه من تا حالا با چيزي برخورد نداشتم. :10:

Amin_0913
17-04-2010, 17:12
با سلام

من میحواستم این گوشی رو بخرم
نظرتون چیه؟؟؟؟
من کلا با سیستم عامل رابطه خوبی دارم
دوربینش هم زیاد مهم نیست
از نظر هنگ و برنامه و ... چطوری؟؟؟
ظاهرش چطوره؟؟؟
تم و از قبیل چیزا براش وجود دره واسش؟؟؟؟
هندزفریش چه شکلیه؟؟؟3.5 میلیمتری؟؟؟
هندزفری های دیگه رو میشه بهش وصل کرد؟؟؟

ببخشید سوالات زیاد بود

farzin_silver
17-04-2010, 17:33
با سلام

من میحواستم این گوشی رو بخرم
نظرتون چیه؟؟؟؟
من کلا با سیستم عامل رابطه خوبی دارم
دوربینش هم زیاد مهم نیست
از نظر هنگ و برنامه و ... چطوری؟؟؟
ظاهرش چطوره؟؟؟
تم و از قبیل چیزا براش وجود دره واسش؟؟؟؟
هندزفریش چه شکلیه؟؟؟3.5 میلیمتری؟؟؟
هندزفری های دیگه رو میشه بهش وصل کرد؟؟؟

ببخشید سوالات زیاد بود

هنگ تو كارش نيست.

برنامه براش زياده.كلا ويندوز موبايل برنامه زياد داره.

بازي هم براش 50 60 تا هست اما بازيها ي جديد اكثرا براي wvga مياد.

ظاهرش به نظر من قشنگه.

واسه تم برنامه هاي زيادي با skin هاي متنوع براش موجوده.

خودش جك 3.5 نداره اما هندسفري دو تيكه با تبديل 3.5 براش ميتوني بگيري 12 تومن اين طورا و هر هدفوني بخواي بهش وصل كني.

:10:

osmaan
17-04-2010, 18:06
سلام فرزین جان
میگم این برنامه اورینتیشن ستینگ رو نصب کردم و یه سری از برنامه ها رو هم ادد کردم حالا میخوام بعضی هارو حذف کنم چی کار باید بکنم من که راهی پیدا نکردم

mosa1365
17-04-2010, 19:21
سلام
از دوستانی که این گوشی رو چه با گارانتی و چه بی گارانتی خریدن می خواستم بپرسم که توی جعبه گوشی قلم هم همراه این گوشی هست یا نیست آخه من تو یکی از سایت های تحلیل و بررسی مقاله تحلیل و بررسی این گوشی رو می خوندم نوشته بود که تو محتویات جعبه خریداری شده به جز گوشی و سایر متعلقات یه قلم جدا هم وجود داره این درسته؟!

mmasha
17-04-2010, 21:03
سلام
از دوستانی که این گوشی رو چه با گارانتی و چه بی گارانتی خریدن می خواستم بپرسم که توی جعبه گوشی قلم هم همراه این گوشی هست یا نیست آخه من تو یکی از سایت های تحلیل و بررسی مقاله تحلیل و بررسی این گوشی رو می خوندم نوشته بود که تو محتویات جعبه خریداری شده به جز گوشی و سایر متعلقات یه قلم جدا هم وجود داره این درسته؟!

بله قلم داره!

من که بی خیال بازی های gsensor شدم یا کار نمیکنه یا برعکس کار میکنه!!!
اون فایل هایی که تو پست 239 صفحه 24 بود رو هم ریختم و نصب کردم ولی همچنان مشکل داره!

mmasha
18-04-2010, 00:04
من گوشی رو هاردریست کردم حالا توی larg indicator اون بالا گرینه ی باطری ظاهر نمیشه!!
کسی میتونه کمک کنه؟ اصلا هرچی روی باطری اون بالا کلیک میکنم منوی power نمیاد!

hirondelle
18-04-2010, 04:06
دوستان تو نصب گارمین به مشکل بر خوردم.
پسوردی رو که genrate کردم،قبول نمی کنه ،یعنی بعد از این که فایل sw.unl رو تو پوشه گارمین کپی می کنم و دوباره برنامه را باز می کنم،4 تا گزینه میاد:
1-Purchase & Go
2-Begin Free trial
3-Enter Product Kay
4-Connect to Garmin GPS

کمک می کنید؟:46:

osmaan
18-04-2010, 06:45
سلام فرزین جان
میگم این برنامه اورینتیشن ستینگ رو نصب کردم و یه سری از برنامه ها رو هم ادد کردم حالا میخوام بعضی هارو حذف کنم چی کار باید بکنم من که راهی پیدا نکردم
فرزین جان فهمیدم چطوری پاک کنم

برنامه خیلی باحالی بوده

راستی کسی تا حالا تونسته با این برنامه صفحه تودی را روتیت کنه؟

osmaan
18-04-2010, 07:01
من گوشی رو هاردریست کردم حالا توی larg indicator اون بالا گرینه ی باطری ظاهر نمیشه!!
کسی میتونه کمک کنه؟ اصلا هرچی روی باطری اون بالا کلیک میکنم منوی power نمیاد!
برو تو تنظیمات و larg indicator رو فعال کن یا اینکه وقتی داشتی ساعت رو تنظیم میکردی تیک گزینه نمایش ساعت تو همه منو ها رو زدی که تو این حالت دیگه باطری رو نشون نمیده

mmasha
18-04-2010, 08:30
برو تو تنظیمات و larg indicator رو فعال کن یا اینکه وقتی داشتی ساعت رو تنظیم میکردی تیک گزینه نمایش ساعت تو همه منو ها رو زدی که تو این حالت دیگه باطری رو نشون نمیده

osman جان (اگر اسمتون را درست گفته باشم) ممنون مشكل حل شد:10:
البته اون گزينه كه غير فعال بود و ساعت رو هم اون بالا نمايش نمي داد ولي يك بار فعال و دوباره غير فعال كردم درست شد.

دوستان تو نصب گارمین به مشکل بر خوردم.
پسوردی رو که genrate کردم،قبول نمی کنه ،یعنی بعد از این که فایل sw.unl رو تو پوشه گارمین کپی می کنم و دوباره برنامه را باز می کنم،4 تا گزینه میاد:
1-Purchase & Go
2-Begin Free trial
3-Enter Product Kay
4-Connect to Garmin GPS

کمک می کنید؟:46:
يك بار ديگه امتحان كنيد حتما درست ميشه ، در منوي about كه ميريد بايد عدد آخري كه فكر كنم اسمش device id بود رو توي كيجن وارد كنيد مطمئن نيستم اسمشو ولي آخريه بود.

آقا كسي اين سايت رو رفته بازي هاش رو نصب كنه سايت خوبي بود ولي نميدونم چرا چندتا از بازي ها رو كه نصب كردم اجرا نميشه مثلا resco bubles وresco snake باز ميشن و سريع بسته ميشن و اون dream catcher هم اصلا ارور ميده و باز نميشه!

hirondelle
18-04-2010, 13:48
osman جان (اگر اسمتون را درست گفته باشم) ممنون مشكل حل شد:10:
البته اون گزينه كه غير فعال بود و ساعت رو هم اون بالا نمايش نمي داد ولي يك بار فعال و دوباره غير فعال كردم درست شد.

يك بار ديگه امتحان كنيد حتما درست ميشه ، در منوي about كه ميريد بايد عدد آخري كه فكر كنم اسمش device id بود رو توي كيجن وارد كنيد مطمئن نيستم اسمشو ولي آخريه بود.

آقا كسي اين سايت رو رفته بازي هاش رو نصب كنه سايت خوبي بود ولي نميدونم چرا چندتا از بازي ها رو كه نصب كردم اجرا نميشه مثلا resco bubles وresco snake باز ميشن و سريع بسته ميشن و اون dream catcher هم اصلا ارور ميده و باز نميشه!
1-در مورد سایت بازی من فقط با بعضی لینکاش مشکل دارم،بازی ها راحت نصب میشه،مثل همین bubles.
2-اما در مورد گارمین،سه بار امتحان کردم ، نمیشه:41:

pulp_152
18-04-2010, 13:50
بازی که صحه اول گذاشتم رو ریختید ؟ گرافیکش خوبه .. دوستان با g-sensor ]م تونستن بازی کنند.phalt 4 نسخه اصلی

hirondelle
18-04-2010, 13:53
شرمنده من دقیقا متوجه نشدم ، اگه میشه ساده تر و مرحله به مرحله بگو:من یه فایل rar دانلود کردم، خوب بعد چکار باید بکنم؟
با کیبورد spb هنوز مشکل دارم:41:

Amin.M.1986
18-04-2010, 15:58
با کیبورد spb هنوز مشکل دارم:41:
فایل کب داخل اون رو کپی کن روگوشی و سپس نصبش کن:10:

ssasan
18-04-2010, 16:37
تنها مشکلی که هنوز در رابطه با B7300 برای من مجهول باقی مانده است مسئله استفاده از شتاب سنج دستگاه در درون باری های مختلف نوشته شده برای این منظور همچون Resco Bubble است جائیکه با نصب درایور i900 هم که در چند صفحه قبل به آن اشاره کردم این مشکل همچنان حل نشده و جالب اینجاست که هیچ راهی هم ظاهرا برای پاک کردن این برنامه بدون هارد ریست وجود ندارد دوستانی که با فایل فوق یا با هر روش دیگری توانسته اند از این ویژگی استفاده کنند لطفا تجربه خود را در اختیار دیگران هم قرار دهند.
با تشکر

mmasha
18-04-2010, 19:01
بازی که صحه اول گذاشتم رو ریختید ؟ گرافیکش خوبه .. دوستان با g-sensor ]م تونستن بازی کنند.phalt 4 نسخه اصلی

تنها مشکلی که هنوز در رابطه با B7300 برای من مجهول باقی مانده است مسئله استفاده از شتاب سنج دستگاه در درون باری های مختلف نوشته شده برای این منظور همچون Resco Bubble است جائیکه با نصب درایور i900 هم که در چند صفحه قبل به آن اشاره کردم این مشکل همچنان حل نشده و جالب اینجاست که هیچ راهی هم ظاهرا برای پاک کردن این برنامه بدون هارد ریست وجود ندارد دوستانی که با فایل فوق یا با هر روش دیگری توانسته اند از این ویژگی استفاده کنند لطفا تجربه خود را در اختیار دیگران هم قرار دهند.
با تشکر
اون بازی را هم نصب کردم ولی دور خودش می چرخید. دوستان موقع کالیبره کردن gsensor وقتی گوشی را مثلا به چپ می چرخونم اون توپه به راست میره می خواستم بدونم گوشی های دوستان هم همینطوره؟ چون یه بازی که نصفه و نیمه با gsensor کار کرد جهت رو برعکس میرفت!
من که تا به حال موفق نشدم یه بازی رو با gsensor جواب بگیرم یا اصلا عکس العملی نشون نمیده یا اشتباه و جا به جا عمل می کنه!

mmasha
18-04-2010, 19:47
1-در مورد سایت بازی من فقط با بعضی لینکاش مشکل دارم،بازی ها راحت نصب میشه،مثل همین bubles.
2-اما در مورد گارمین،سه بار امتحان کردم ، نمیشه:41:

ببخشید اشتباه گفتم باید unit id (که همون آخریه) را وارد کنید و بعد generate بزنید
روی فایل sw.unl راست کلیک کنید و properties بزنید و مطمئن شوید نوع فایل UNL باشد نه txt ! چیز خاص قابل ذکری توی نصبش نبود من چندبار هم نصب کردم و مشکلی برنخوردم.
شما bubles رو نصب کردید اجرا شد؟(البته gsensor که فکر نکنم جواب داده باشه ؟) چطوری نصب کردی؟د فابل cab رو توی گوشی کپی کردید و از روی گوشی اجرا و نصب کردید؟!!(به بدیهیات هم شک کردم!)
مال من بعد از نصب وقتی اجراش میکنم دوباره بسته میشه و هیچ اروری هم نمیگیره! کسی میدونه مشکل از کجاست؟

hirondelle
18-04-2010, 21:34
فایل کب داخل اون رو کپی کن روگوشی و سپس نصبش کن:10:
خسته نباشی ! تو پستای قبل عرض کردم،مشکل من اینه که فارسی اش رو نمی تونم بیارم،خود برنامه رو نصب کردم که عشقی! یه پوشه ای توش هس (skin) گفته باید تو گوشی کپی کنم ، اون جواب نمیده.:46:

AryanLand
18-04-2010, 23:53
خسته نباشی ! تو پستای قبل عرض کردم،مشکل من اینه که فارسی اش رو نمی تونم بیارم،خود برنامه رو نصب کردم که عشقی! یه پوشه ای توش هس (skin) گفته باید تو گوشی کپی کنم ، اون جواب نمیده.:46:

سلام.

شما خود برنامه رو نصب کردید.اگر توی مموری کارت نصب کردید (اگر تو مموری خود گوشی نصب کردید مراحل رو توی مموری گوشی دنبال کنید) با برنامه اکتیو سینک گوشی رو با اکسپلورر باز کنید.برید تو مموری کارت بازش کنید توی مموری کارتتون یک پوشه هست بنام Program بازش کنید توی اون یک فولدر هست بنام Spb Keyboard اونم باز کنید داخل اون یک فولدر هست بنام Skin اونم باز کنید داخلش یک فایل زیپ هست بنام KBD_Skin .حالا اون فایل فایل زیپ که بنام Kbd_Skin هست و توی فولدر برنامه ای هست که دانلود کردید رو کپی کنید و توی پوشه آخر که تو گوشی بود و فایل Kbd_Skin توش بود Paste کنید به شما پیغام میده یک فایل به همین نام اونجا هست آیا این فایل رو روی اون یکی اور رایت کنم ؟ شما هم Yes (یا OK) رو بزنید . بعد از اینکار حالا از تو گوشی برید توی قسمت Settings و قسمت Input (تو گوشی شما نمیدونم اسمش چیه به هر حال محل تنظیمات کیبورد هست) بازش کنید و شما اونجا باید تو باکس موجود SPB Keyboard رو ببینید و زیرش هم یک گزینه بنام Option .روی Option کلیک کنید حالا اونجا اگر گزینه عربی تیک خورده بود تیکش رو بردارید انگلیسی هم تیک خورده که با اون کاری نداشته باشید و فارسی رو تیک بزنید(فارسی توی زبانهای موجودش هست) .حالا سمت راست پایین گزینه منو رو بزنید و برید تو قسمت Registartion و برنامه رو با سریال موجود در برنامه دانلودیتون رجیستر کنید صفحه رو ببندید و از کیبوردتون که دارای دو زبان انگلیسی و فارسی هست استفاده کنید.

آخیشششششششششش کف کردم بسکه حرف زدم.:31::46::11: