PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11

ashkanliver
17-08-2010, 23:45
---------- Post added at 12:45 AM ---------- Previous post was at 12:45 AM ----------

[/COLOR]حل کامل مشگل جی سنسور گوشی امنیا لایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فایل راهنماشو می نویسم بعد براتون آپلود می کنم
100 در 100 هم کار می کنه

hirondelle
18-08-2010, 10:46
سلام
یکی از دوستان قرار بود یه سایت واسه نرم افزار و بازی های این گوشی ایجاد کنه
اگه این کارو انجام بده ممنون می شیم و ما هم کمک می کنیم

صفحات اولِ این تاپیک کمکت می کنه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

p30worldtizhosh
18-08-2010, 13:17
---------- Post added at 12:45 AM ---------- Previous post was at 12:45 AM ----------

[/COLOR]حل کامل مشگل جی سنسور گوشی امنیا لایت
فایل راهنماشو می نویسم بعد براتون آپلود می کنم
100 در 100 هم کار می کنه

درود

جی شد پس دوست عزیز؟؟؟؟؟

saeedfweb
18-08-2010, 16:43
درود

جی شد پس دوست عزیز؟؟؟؟؟

ما هم منتظریم

GLORFINDEL
18-08-2010, 20:47
سلام به همه .راستش يه سري سوالات پيرامون اين مقوله داشتم :3: حقيقتش اگه يه راهنمايي بكنيد كه بينjet , lite يكي رو انتخاب كنم . ممنون ميشم . چيزايي كه ميخوام ايناست
1- سرعت بالا در هنگام اجراي برنامه ( گير نداشته باشه :9:)به خصوص هنگام اجراي office و pdf
2- خوندن pdf حجم بالا ( 17mb 18mb ) البت بدون گير و روون
3- راحت ريختن برنامه هاي تكميلي و برنامه ها و app و game و theme ,... . بدون درد سر
4- به قول معرف بعد 1 سال به روغن سوزي نيفته و ...:31:
5- سوييچ راحت بين برنامه ها ...
6- به نظر شما با گارانتي ماكروتل بگيرم يا فرقي نداره :23:
7- مرسي كه اين موارد و خوندين و thanks 4 your guidance :7:

ashkanliver
19-08-2010, 12:00
حل کامل مشگل جی سنسور گوشی امنیا لایت
100% امتحان شده و درست است روی همه برنامه ها جواب می ده
فایل راهنمای نصب و برنامه های مورد نیاز در یک فایل قرار دادم دانلود کنید
لطفا در سایت های دیگه هم اگر می تونید اطلاع رسانی کنید . چون من کلی توی اینترنت گشتم توی سایت های خارجی هم کمی گشتم و چیز کاملی که همه برنامه ها رو ساپورت کنه را ندیدم و تصمیم گرفتم راهنمای کاملشو بزارم براتون تا حالشو ببرید
راستی حجمشم 1.5 مگا بایت است

morty0111
19-08-2010, 14:14
ROM جدید کوک شده برای این گوشی(first English firmware WM 6.5.5 21665 light) :

در این روم برنامه های زیر حذف شده وحجمش خیلی کمتر شده :
1. Samsung widgets
2. Gettinf Started
3. Memo
4. Video Editor
5. Midomi
6. Streamnig Player
7. QIK
8. RSS
9. Smart Search
10. Adobe Raader
11. Uconverter
12. Digital frame
13. Messenger
14. Markerplace
15. MS MyPhone
16. Windows Live
17. Communities
18. Search Phone
19. Search Windgets
20. Facebook
21. Help
22. MSN Weather
23. MSN Money
24. YouTube
25. Opera
26. Standard Screen Blocking
27. Ringtones

متاسفانه لینکی که گذاشته باز هم هیلتره :19: .... اگه کسی لینک بهتری برای دانلود پیدا کرد بزاره که بقیه هم استفاده کنن ....
برای اطلاعات بیشتر و دانلود این روم به لینک زیر برین :

surpriser
19-08-2010, 23:23
ROM جدید کوک شده برای این گوشی(first English firmware WM 6.5.5 21665 light) :

در این روم برنامه های زیر حذف شده وحجمش خیلی کمتر شده :
1. Samsung widgets
2. Gettinf Started
3. Memo
4. Video Editor
5. Midomi
6. Streamnig Player
7. QIK
8. RSS
9. Smart Search
10. Adobe Raader
11. Uconverter
12. Digital frame
13. Messenger
14. Markerplace
15. MS MyPhone
16. Windows Live
17. Communities
18. Search Phone
19. Search Windgets
20. Facebook
21. Help
22. MSN Weather
23. MSN Money
24. YouTube
25. Opera
26. Standard Screen Blocking
27. Ringtones

متاسفانه لینکی که گذاشته باز هم هیلتره :19: .... اگه کسی لینک بهتری برای دانلود پیدا کرد بزاره که بقیه هم استفاده کنن ....
برای اطلاعات بیشتر و دانلود این روم به لینک زیر برین :

سلام.من این رام رو چند روز پیش تست کردم و دیروز هم برگشتم به همون jc2 خودم.خیلی مشکل داست.اول اینکه اگر تم رو عوض میکردید و دوباره میزاشتید رو تم قبلی یه سری سوتی های جالبی داشت.دوم اینکه بعد از چند بار کار کردن wifi از کار افتاد و هرچی هارد ریست هم کردم فایده نداشت یهنی وایرلس رو پیدا میکرد و کانکت هم میشد ولی تبادل نداشت.خیلی هم با تنظیمات ور رفتم اما فایده نداشت.به نظرم ارزش تست نداره.

ramin005
19-08-2010, 23:54
با سلام خدمت اساتید و دوستان
منم قصد خرید امنیا لایت رو دارم
- در مورد بخش اس ام اس تو یکی از پست ها خوندم کلی زمان میبره تا یه اسمس چندتایی رو باز کنه, آیا واقعا این جوری است یا گوشی مورد نظر مشکل داشت؟ ( بدون تغییر رجیستری این مشکل برا همه است؟ )

- در مورد کابل تبدیل فیش 3.5 میلیمتری هم لطفا اگر مارک معتبری رو صلاح میدونید با ذکر نام و کد کالا و حدود قیمت بفرمایید که موقع خرید تهیه کنم

- در مورد تقلبی بودن باطری آیا باطری مشابه تقلبی تو بازار هست که از نظر ظاهر و نوشته های روش شبیه باطری اصلی باشه و تشخیصش از باطری اصل سخت شه؟ یا نه فقط شکل ظاهری و نوشته های باطری رو با همین تصویر باطری اصل گوشی تطبیق بدیم کافیه؟

- از دوستان کسی آخرین قیمت بازار این گوشی رو داره؟

KAKHMAL
20-08-2010, 10:47
تو این گوشی وقتی توسط خود گوشی یه بک آپ از شماره تلفن ها میگیریم،این بک آپ دقیقا کجا ذخیره میشه؟؟
age ba pc begiri to khod barname pc studio
age ba goshit va az barname microsoft my phone begiri mire to e-mailet

KAKHMAL
20-08-2010, 10:58
سلام
به نظر شما بین این و 5800 کدوم بهتره؟
ایا تو این گوشی محدودیت نصب برنامه های جاوا است؟
مشکل هنگش در چه حده؟
تمام برنامه های ویندوز روی گوشی جواب میده؟
کلا مشکلات این گوشی رو در چی می بینید؟
از خریدتون پشیمان نشده اید؟
1.mosalamaa in gooshi(az nazar karbordi behtare chon interface khafantari dare ,windows mobile hast,cpu 2 barabar dare(400 vs 800),hafeze 4 barabar(80 vs 250) va ...
vali khob moshkelatiam dareh masalaa har ke 5800 ro to dastet bebine mifahme ke gooshii ke dari chie gheimatesh chande va...
vali darmorede in goshi hame migan:in az hamoon samsung ashghaliast!!!
va koli mikhore to zooget
va baiad nim saat toozih bedi na in emkanatesh ine va...
2.vagti wm hast dige aksar barname haye karbordit java nistan vase hamin java ziad karbord nadare vali man khodam bejoz yek mored ba java moshkeli nadashtam
3.har barname sazegar ba resolation va net fream(net ro mitoni ertaga bedu)
3........
4.nah

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:58 AM ----------

با سلام خدمت اساتید و دوستان
منم قصد خرید امنیا لایت رو دارم
- در مورد بخش اس ام اس تو یکی از پست ها خوندم کلی زمان میبره تا یه اسمس چندتایی رو باز کنه, آیا واقعا این جوری است یا گوشی مورد نظر مشکل داشت؟ ( بدون تغییر رجیستری این مشکل برا همه است؟ )

- در مورد کابل تبدیل فیش 3.5 میلیمتری هم لطفا اگر مارک معتبری رو صلاح میدونید با ذکر نام و کد کالا و حدود قیمت بفرمایید که موقع خرید تهیه کنم

- در مورد تقلبی بودن باطری آیا باطری مشابه تقلبی تو بازار هست که از نظر ظاهر و نوشته های روش شبیه باطری اصلی باشه و تشخیصش از باطری اصل سخت شه؟ یا نه فقط شکل ظاهری و نوشته های باطری رو با همین تصویر باطری اصل گوشی تطبیق بدیم کافیه؟

- از دوستان کسی آخرین قیمت بازار این گوشی رو داره؟
1.ma ke nadidim
2........
3.......

ramin005
20-08-2010, 11:22
و یک سوال دیگه!
تا حدودای 350 تومن به نظرتون این گوشی بهترین است یا انتخاب بهتری هم میشه کرد؟
( منظورم بین گوشی هایی هست که ویندوز موبایل دارن )

morty0111
20-08-2010, 18:16
سلام.من این رام رو چند روز پیش تست کردم و دیروز هم برگشتم به همون jc2 خودم.خیلی مشکل داست.اول اینکه اگر تم رو عوض میکردید و دوباره میزاشتید رو تم قبلی یه سری سوتی های جالبی داشت.دوم اینکه بعد از چند بار کار کردن wifi از کار افتاد و هرچی هارد ریست هم کردم فایده نداشت یهنی وایرلس رو پیدا میکرد و کانکت هم میشد ولی تبادل نداشت.خیلی هم با تنظیمات ور رفتم اما فایده نداشت.به نظرم ارزش تست نداره.
firmware گوشی من هم JC2 هست ... اما مشکلی که هست اینه که این فرم ویر ها خیلی نرم افزارهای اضافه ای دارند که اصلا به درد نمیخوره البته برای من ....
گفتین که خیلی مشکل داشت ؟ منظورتون از خیلی مشکل چیه؟ منظورتون همین دو مورد هست؟
تم گوشی من که همین الانشم مشکل داره ، یعنی کلا قاطی داره :19:
اما در مورد وای فای هم شاید مشکل از این ROM نباشه .... مطمئنی مشکل از این رومه؟
غیر از این دو تا مشکل مشکل دیگه ای هم برخورد کردی؟
لطفا لینک دانلود رو هم اگه داری بزار .... ممنون :11:

po_2009
21-08-2010, 06:07
سلام
دوستان نرم افزاری رو برای سامسونگ امنیا لایت میخوام برای اینکه هر شماره تلفنی رو که از لیست دفترچه تلفن میخوام،بتونم مخفی بکنمش

ramin005
21-08-2010, 10:35
الان سه روزه دارم صفحه به صفحه مطالب رو میخونم پیر شدم!
مدیریت چرا اینقدر ضعیف است؟!
لطفا مطالب مشابه ( درخواست نظر در مورد گوشی - مقایسه گوشی - درخواست های میلیونی فارسی ساز و ... ) را حذف کنید.
Honradez
21-08-2010, 10:59
سلام.

راسته که ميگن اين گوشي خروجي‌اي براي هدفون نداره؟!

ramin005
21-08-2010, 11:25
سلام.

راسته که ميگن اين گوشي خروجي‌اي براي هدفون نداره؟!

مگه میشه بدون هدفون باشه!
خروجی 3.5 mm نداره که میتونید تبدیلشو از بازار تهیه کنید و هدفون حرفه ای تری رو بهش وصل کنید البته اگه از صدای هدفون روی گوشی راضی نبودید

mansooreh_64
21-08-2010, 17:42
[QUOTE=ashkanliver;5295145]حل کامل مشگل جی سنسور گوشی امنیا لایت

QUOTE]

کاش من میفهمیدم، فارسی سازی که توی این عکس داره صفحه کلید رو به این قشنگییییییییییی نشون میده، چیه :41: :31:

AryanLand
21-08-2010, 18:18
[QUOTE=ashkanliver;5295145]حل کامل مشگل جی سنسور گوشی امنیا لایت

QUOTE]

کاش من میفهمیدم، فارسی سازی که توی این عکس داره صفحه کلید رو به این قشنگییییییییییی نشون میده، چیه :41: :31:

سلام.

شما یک فینگر کیبورد بگیر نصب کن میشه این.(نیازی نیست فارسی سازت رو عوض کنی).این کیبورد اسمش فینگر کیبورد هست.:11:

srh124
22-08-2010, 10:41
ُسلام به همه
من قصد دارم این گوشی رو بگیرم (چون همینطور که عنوان تاپیکه و من همخ فهمیدم اقتصادی ترین پاکت پی سی هست)
ولی چند تا سوال:
1- ابعااد صفحه نمایش و رزولوشن اون در اجرای برنامه ها مشکلی ایجاد نمی کنه؟ یعنی اجرا میشه؟ چون رزولوشنش کمه میگم؟
2- برای سرعت اجرا شدن برنامه ها پردازنده و حافظه خوب لازمه. پردازنده این گوشی که عالیه. در مورد حافظه (RAM, ROM وضعیت چی جوره؟
3- خروجی هدفون که با تبدیل حل میشه؟ هان؟
4- این فینگرکیبورد که پست قبلی نوشته دیگه چیه؟

ممنون که راهنمایی می کنید

(خداییش نگین توی پست های قبلی پاسخ داده شده. کی میتونه صد صفحه رو مرور کنه. من بعد از 20 صفحه دیگه خسته شدم.
حداقل یه خلاصه ای از بحث ها و موارد مفید رو هم توی پست اول نمیذارن که عزراییل نیاد جلو چشم آدم )

KAKHMAL
22-08-2010, 12:53
ُسلام به همه
من قصد دارم این گوشی رو بگیرم (چون همینطور که عنوان تاپیکه و من همخ فهمیدم اقتصادی ترین پاکت پی سی هست)
ولی چند تا سوال:
1- ابعااد صفحه نمایش و رزولوشن اون در اجرای برنامه ها مشکلی ایجاد نمی کنه؟ یعنی اجرا میشه؟ چون رزولوشنش کمه میگم؟
2- برای سرعت اجرا شدن برنامه ها پردازنده و حافظه خوب لازمه. پردازنده این گوشی که عالیه. در مورد حافظه (RAM, ROM وضعیت چی جوره؟
3- خروجی هدفون که با تبدیل حل میشه؟ هان؟
4- این فینگرکیبورد که پست قبلی نوشته دیگه چیه؟

ممنون که راهنمایی می کنید

(خداییش نگین توی پست های قبلی پاسخ داده شده. کی میتونه صد صفحه رو مرور کنه. من بعد از 20 صفحه دیگه خسته شدم.
حداقل یه خلاصه ای از بحث ها و موارد مفید رو هم توی پست اول نمیذارن که عزراییل نیاد جلو چشم آدم )
1.na kheiley
2.khobe va dar morede ram ,rom to safhe avval neveshte shode
3.bale
4.ye narmaafzare age khasti search koni ino search kone:FingerKeyb-2.1-WQVGA

ramin005
22-08-2010, 16:16
دوستان آشنایان آقایونو خانوما
منم بلاخره امنیا لایتی شدم
:31:
244 تومن گارانتی مایکروتل گرفتم رنگ قرمز

یک سوال!
نمیشه کاری کرد که تصویر شکلک ها رو تو اسمس ها نشون بده و کد نشون نده؟

waltz
22-08-2010, 18:28
این گوشی چه جوریاس ؟ ارزش خرید داره ؟ اینو میگم چون قبلا htc داشتم و دارم
والا میترسم سامسونگ بگیرم ! مثله بقیه پاکت پی سی ها هست یا نه !

Amin.M.1986
22-08-2010, 18:50
دوستان آشنایان آقایونو خانوما
منم بلاخره امنیا لایتی شدم
:31:
244 تومن گارانتی مایکروتل گرفتم رنگ قرمز

یک سوال!
نمیشه کاری کرد که تصویر شکلک ها رو تو اسمس ها نشون بده و کد نشون نده؟
مبارکتون باشه.. انشالله به دلخوشی..
از برنامه ی زیر استفاده کنید مشکلتون حل میشه

BehzadKiNG
22-08-2010, 19:07
من الان یک 5 ماهیه که این گوشی رو دارم ، باید بگم اصلا" از گوشی راضی نیستم و فوقش تا 2 3 ماه ردش می کنم بره !

1. یک مشکل که سیستم عاملش که کلا" ضعیفه ! بازی و نرم افزار درست و حسابی نمی تونی براش پیدا کنی !
2.صفحه ی کوچک و فوق العاده بی کیفیت در مقابل نور خورشید ، هر چقدر هم دستتون رو این طرف و آن طرف بگیری ، باز هم نمی تونی محتویات گ.شی رو ببینی !
3.هنگ های متعدد! اعصابم از این هنگ ها بهم ریخته و از این تلفن فقط برای تماس گرفتن استفاده می کنم !

اگه با تجربه ی الان برگردم به 5 ماه پیش! اصلا" این گوشی رو نمی خریدم !

ramin005
22-08-2010, 20:47
دوستان یه راهنمایی دیگه هم کنید واسه منه تازه کار

من بازی resco bubbles رو نصب کردم منتها بعد از اجرا یه پنجره ی کوچیک سفید رنگ ظاهر میشه که گوشش یدونه ok داره اونو میزنم خارج میشه از بازی!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

گرافيكار
22-08-2010, 20:52
1. یک مشکل که سیستم عاملش که کلا" ضعیفه ! بازی و نرم افزار درست و حسابی نمی تونی براش پیدا کنی !

یعنی واقعا برای ویندوز موبایل برنامه درست و حسابی پیدا نمیشه
میشه بگید منظورتون از نرم افزار درست و حسابی چیه؟

Amin.M.1986
22-08-2010, 21:02
من الان یک 5 ماهیه که این گوشی رو دارم ، باید بگم اصلا" از گوشی راضی نیستم و فوقش تا 2 3 ماه ردش می کنم بره !

2.صفحه ی کوچک و فوق العاده بی کیفیت در مقابل نور خورشید ، هر چقدر هم دستتون رو این طرف و آن طرف بگیری ، باز هم نمی تونی محتویات گ.شی رو ببینی !
3.هنگ های متعدد! اعصابم از این هنگ ها بهم ریخته و از این تلفن فقط برای تماس گرفتن استفاده می کنم !

اگه با تجربه ی الان برگردم به 5 ماه پیش! اصلا" این گوشی رو نمی خریدم !
1-برای برنامه اصلا ضعیف نیست و اتفاقا قوی هم هست
2-درست میگید
3-مشکل با نصب رام بهتر یا بررسی دلیل هنگ قابل حله

morty0111
22-08-2010, 22:19
2-درست میگید

بله ... دوستمون درست میگن . با نصب رام های دیگه مشکلتون حل میشه .
جدید ترین رامی که برای این گوشی کوک شده رام زیر هست که هم سبکه و هم برنامه های غیر کاربردی درش حذف شده .

من این رام رو نصب کردم وخیلی زیباتر و جالب تر از رام اصلیه !!

ROM جدید کوک شده برای این گوشی(first English firmware WM 6.5.5 21665 light):

برای دیدن تغییرات این رام نسبت به رام اصلی به ای لینک مراجعه کنید :

البته این لینکی که برای دانلود این رام داده هلیتر شده
برای دانلود میتونین از این لینک استفاده کنید :

البته دقت کنید که اگه از رام JC2 استفاده میکنین نیازی به فلش کردن B7300_EN.csc ندارین و فقط PDA_21665 eng .nb0 رو روی گوشیتون فلش کنید . از چیزی هم نترسید چون اتفاقی برای گوشیتون نمیافته .
اگه فلش کردن رو بلد نیستید بگین تا بیشتر توضیح بدم . :11:

srh124
22-08-2010, 22:34
ببخشید. یه سوال ساده : (چون من تازه میخوام پاکت پی سی بگیرم تا الان هم بهترین گزینه رو همین گوشی دیدم)
موقعی که پاکت پی سی هنگ میکنه یعنی روز از نو روزی از نو؟ نصب تمام برنامه ها و ... از اول؟ یا با روشن خاموش کردن حل میشه؟

چون اگه قرار باشه هر چند روز یه بار یا واسه نصب یه برنامه جدید آدم همه چیز رو از اول انجام بده که واویلاست.

morty0111
22-08-2010, 22:39
فارسی ساز Mersad سریع ترین و هماهنگ ترین فارسی ساز پاکت پی سی نسخه نهایی

بالاخره نسخه نهایی از این فارسی ساز خوب هم آماده شد
بعد از حدود یک ماه از ریلیس اولین ورژن ( بتا ) که بیشتر از 3000+ کاربر پاکت پی سی را در این مدت کوتاه جذب کرد اکنون ورژن نهایی برنامه آماده شده و درسترس همگان می باشد
نسخه ی نهایی سریع تر ، هماهنگ تر و با کمترین احتمال وجود باگ ارایه شده
این نسخه سرعت را اصلا کاهش نمی دهد و درصد سی پی یو اشغال کننده 0.00% است ( در اسکرین شات مشخص شده )
همچنین تنها 88 کیلو بایت یعنی 0.02% از رم گوشی های معمول بازار ( رم 288 مگ ) را اشغال می کند ( در اسکرین شات مشخص شده )
و از تمام ورژن های ویندوز موبایل ( 6.5 ، 6.1 ، 6.0 ، 5 ) پشتیبانی می کند ( در 5 کلمات پیوسته نیست مانند تمام فارسی ساز های خانواده ویندوز 6 )
از تمام رزلوشن ها WVGA , VGA , HVGA , QVGA , WQVGA پشتیبانی می شود

برای دانلود به لینک های زیر مراجعه کنین :

به جای نقطه چین i r - t c i . o r g رو بدون فاصله بینشون قرار بدین !

یا :

---------- Post added at 12:39 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

ببخشید. یه سوال ساده : (چون من تازه میخوام پاکت پی سی بگیرم تا الان هم بهترین گزینه رو همین گوشی دیدم)
موقعی که پاکت پی سی هنگ میکنه یعنی روز از نو روزی از نو؟ نصب تمام برنامه ها و ... از اول؟ یا با روشن خاموش کردن حل میشه؟

چون اگه قرار باشه هر چند روز یه بار یا واسه نصب یه برنامه جدید آدم همه چیز رو از اول انجام بده که واویلاست.
سلام دوست من
نه عزیز دلم نیاز نیست برنامه ها رو از اول نصب کنی ... فقط کافیه گوشی رو سافت ریست بدی ( یعنی یه بار خاموش و روشن کنی )
البته گاهی وقتی که گوشیتو زیادی دست کاری میکنی که کلا قاطی میکنه مثلا اصلا روشن نشه یا همه چیزش به هم میریزه اون زمان باید گوشیتو هارد ریست کنی که با این کار همه ی برنامه ها پاک میشن و گوشی میشه عین روز اولش اما این حالت زیاد اتفاق نمیافته :11:

ramin005
22-08-2010, 23:37
من بازی resco bubbles رو نصب کردم منتها بعد از اجرا یه پنجره ی کوچیک سفید رنگ ظاهر میشه که گوشش یدونه ok داره اونو میزنم خارج میشه از بازی!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نیازمند یاری ....تان هستیم :20:

lonelinesspains
23-08-2010, 07:54
سلام، من این گوشی رو تازه گرفتم منتها مرور گرش صفحات وب فارسی رو نمایش نمیده یعنی مربع مربع نشون میده و همین طور gps اش نمیدونم چه طور باید باهاش کار کنم نرم افزار مسیر یابی روش نصب نیست ممنون میشم راهنماییم کنید.

KAKHMAL
23-08-2010, 11:05
نیازمند یاری ....تان هستیم :20:
کافیه این فایل ها رو دانلود کنید.اولی که یه فایل cab و نصبش می کنین،دومی رو هم با mobile rar تو پوشه ویندوز extract می کنین و مشکل حل شده!!!
فایل ها:

______

KAKHMAL
23-08-2010, 11:11
فارسی ساز Mersad سریع ترین و هماهنگ ترین فارسی ساز پاکت پی سی نسخه نهایی

بالاخره نسخه نهایی از این فارسی ساز خوب هم آماده شد
بعد از حدود یک ماه از ریلیس اولین ورژن ( بتا ) که بیشتر از 3000+ کاربر پاکت پی سی را در این مدت کوتاه جذب کرد اکنون ورژن نهایی برنامه آماده شده و درسترس همگان می باشد
نسخه ی نهایی سریع تر ، هماهنگ تر و با کمترین احتمال وجود باگ ارایه شده
این نسخه سرعت را اصلا کاهش نمی دهد و درصد سی پی یو اشغال کننده 0.00% است ( در اسکرین شات مشخص شده )
همچنین تنها 88 کیلو بایت یعنی 0.02% از رم گوشی های معمول بازار ( رم 288 مگ ) را اشغال می کند ( در اسکرین شات مشخص شده )
و از تمام ورژن های ویندوز موبایل ( 6.5 ، 6.1 ، 6.0 ، 5 ) پشتیبانی می کند ( در 5 کلمات پیوسته نیست مانند تمام فارسی ساز های خانواده ویندوز 6 )
از تمام رزلوشن ها WVGA , VGA , HVGA , QVGA , WQVGA پشتیبانی می شود

برای دانلود به لینک های زیر مراجعه کنین :

به جای نقطه چین i r - t c i . o r g رو بدون فاصله بینشون قرار بدین !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا :

---------- Post added at 12:39 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

سلام دوست من
نه عزیز دلم نیاز نیست برنامه ها رو از اول نصب کنی ... فقط کافیه گوشی رو سافت ریست بدی ( یعنی یه بار خاموش و روشن کنی )
البته گاهی وقتی که گوشیتو زیادی دست کاری میکنی که کلا قاطی میکنه مثلا اصلا روشن نشه یا همه چیزش به هم میریزه اون زمان باید گوشیتو هارد ریست کنی که با این کار همه ی برنامه ها پاک میشن و گوشی میشه عین روز اولش اما این حالت زیاد اتفاق نمیافته :11:
اگه فارسی ساز قبلی را حذف کنمو اینو بریزم نیازه که هارد ریست کنم؟؟!!!

BehzadKiNG
23-08-2010, 11:46
یعنی واقعا برای ویندوز موبایل برنامه درست و حسابی پیدا نمیشه
میشه بگید منظورتون از نرم افزار درست و حسابی چیه؟

2-درست میگید

من قبل از خرید این گوشی زیاد به سیستم عامل فکر نمی کردم ! و تو خیلی از تاپیک ها هم مثل دوست عزیزمون ، امین خان می گفتند که نرم افزار و بازی واسه ویندوز موبایل خیلی خیلی زیاده !
منم گفتم آره دیگه هر چی باشه ویندوز موبایه ! آفیس هم که داره ! یه عامله بازی و نرم افزار هم که داره !
بریم بخریم !
اما الان با تجربه ی خودم فهمیدم که ویندوز موبایل یک سیستم عامل فوق ضعیفه !
شاید ویندوز موبایل هزاران نوع نرم افزار داشته باشه ، ولی برنامه های درست حسابیش خیلی خیلی محدوده !
آدم وقتی اینم سیستم عامل رو با اندروید مقایسه می منه ، میفهمه که چقدر این ویندوز موبایل از قافله عقبه !
سایت گیزمودو که خیلی هاتون باهاش آشنا هستن هر هفته یه پستی می زنه با عنوان "بهترین نرم افزارهای هفته" که فقط نرم افزار های ایفون ، آیپد و اندروید رو می ذاره! یه نرم افزارهای معرفی می کنه که مطمئنم 2 درصدشون هم برای ویندوز نیست حتی مشابهشون ! من که از خوندن اون پست ها دیونه می شم !
و در رابطه با این هنگ ها ، یکی از نقاط قوت اندروید و آیفون همین هنگ نکردنشون هست ! وقتی یک برنامه ای رو بازی م یکنی دیگه یک ساعت استخاره نمی کنه که باز کنم یا نکنم ! کاری که ویندوز موبایل به کرات انجام می ده !

نتیجه این که ویندوز موبایل در مقایسه با اندروید و ایفون مثل مقایسه دریاچه اورمیه است با اقیانوس آرام !
ویندوز موبایل داره فقط نون اسمش رو می خوره والسلام !

Amin.M.1986
23-08-2010, 13:10
و تو خیلی از تاپیک ها هم مثل دوست عزیزمون ، امین خان می گفتند که نرم افزار و بازی واسه ویندوز موبایل خیلی خیلی زیاده !
منم گفتم آره دیگه هر چی باشه ویندوز موبایه ! آفیس هم که داره ! یه عامله بازی و نرم افزار هم که داره !

من در مورد بازی حرف نزدم چون اصلا بازی نمیکنم که بخوام نظر بدم اما نرم افزار واقعا عالی هست .. اون که شما میگی بهترین نرم افزار هفته رو میذاره و همش مال آیفون هست یک توضیحی من راجع بهش بدم.. اولا معلومه که بین آیفون و پاکت پی سی وین مو حتما آیفون بهتره . من ندیدم کسی بگه آیفون نخر و ویندوز موبایل بگیر کما اینکه اردر قیمت ایفون هم بالاتره .. و دوم اینکه سایت هایی که بهترین برنامه رو انتخاب میکنند اغلبشون کارشون فقط جنبه درآمد داره و بی طرف نیستند
در مورد برنامه هم شما چی میخواستی از گوشیتون که برآوردن نشده؟
نرم افزار تغییر اینترفیس که ماشاالله زیاده .. دیکشنری که دیگه واقعا اگه کار منو تونسته راه بندازه تو ایران یعنی کار بقیه رو هم راه میندازه .. من هم زبان تدریس میکنم هم خودم دارم دوره CAE مگذرونم و هم واسه امتحانات زبان دانشگاه کمبریج میخوام آماده کنم خودمو و اصلا دلیل پاکت پی سی خریدنم زبان بود چون یک اطلس سخنگو میخواستم بخرم باید 280 تومن میدادم و گوشی هم میخواستم بخرم باز باید حدود 200 تومن میدادم در نتیجه حدود 500 تومن دادم و پاکت گرفتم...واسه مدیریت اس ام اس هم برنامه زیاده SAH و vito sms chatو sms report eraser و
واسه دیدن فیلم هم که مشکلی نیست و واسه اکسپلورر گوشی و اینترنت هم برنامه زیاده واسه جی پی اس مشکلی نیست واسه پخش اهنگ مشکلی نیست واسه زنگ آلارم مشکلی نیست واسه باز کردن آفیس مشکلی نیست و واسه ویرایش عکس هم برنامه موجوده نرم افزار واسه برنامه نویسی موجوده واسه تسک منیجر برنامه هست واسه مدیریت تماس ها برنامه هست ... برنامه های دیگه.. واقعا انتظارتون از یک گوشی و برنامه هاش بیشتر از اینه؟؟؟!!! توقعتون در مورد برنامه چیه که برآورده نشده؟؟
در ضمن هم نظر من اینه که کسانی که دنبال وین مو میان دسته خاصی هستند با انتظارات خاص و وین مو به هیچ وجه انتظارات کسی که یک گوشی میخواد واسه زنگ زدن و بازی کردن یا تو خیابون بخواد صدای آهنگ بلند کنه و با دوستانشون کیف کنند رو براورده نمیکنه .. وین مو انتظار گیم لاور ها رو هم بر اورده نمیکنه اما مطمئنم انتظارات افرادی که قصد استفاده از برنامه های کاربردی و تخصصی شون رو دارند برآورده میکنه..
شما هم اگه بین ایفون و ویندوز موبایل شک داشتید و مشکل مالی هم نداشتید و ویندوز موبایل رو انتخاب کردید معلومه که انتخابتون اشتباه بوده:11:

BehzadKiNG
23-08-2010, 14:30
اولا" تاکید من بیشتر روی اندورید بود که قیمت گوشیهاش در مقایسه با آیفون خیلی خیلی مناسبه !
در مورد این سایت ها هم گیزمودو ، انگجت و ... سایتهای معتبری هستند ، حالا شاید به صورت سطحی طرفداری هم بکنند از یک برند خاصی ،ولی کلا" بحث من روی سایتهای مشخصی نبود!
مطمئنا" اگه ویندوز موبایل هم نرم افزار و بازی قابل توجهی داشت ، حتما" اینا معرفی میکردند ! همه سایتها که دشمن خونی ویندوز نیستند که !
ببینید برای مثال یک ماه قبل جام جهان یبود ده ها نرم افزار زیبا و کاربردی مختص جام جهانی برای اندروید و آیفون منتشر شد ولی برای ویندوز موبایل فقط فکر کنم 2 یا 3 تا منتشر شد که اصلا" زیبا هم نبودند و اطلاعات زیادی هم نمی دادند !

در رابطه با همین دیکشنری که شما گفتی ! به نظرم من دیکشنری هم برای این ویندوز موبایل خیلی ضعفیه !
قویترین دیکشنری که من برای ویندوز دیدم که مثل اینکه چندین سال هم برنده بهترین دیکشنری ویندوز شده ، lexisgoo بوده که 180 هزار تا لغت داره با این گرافیک و تلفظش هم از این برنامه های talk it هست !

اما برای اندروید که من هنوز به نرم افزارهاش آشنا نیستم ، نرم افزار Dictionary.com با بیش از 330 هزار تا لغت و تلفظ درست و اصلی لغات و با این گرافیک!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tp://climax.persiangig.com/Top%20Android%20App%20Dictionary%20Word%20of%20the %20Day.png

تو زمینه ی اینترفیس هم که دیگه آندروید یک چیز دیگست مخصوصا" با این لانچر های واقعا" زیبای خودش! و live wallpaper هاش !
نمونه از live wallpaers :

نرم افزار وردپرس برای ویندوز موبایل :

نرم افزار وردپرس برای اندروید :

در رابطه با پلیر ها هم همین core و tcomp خوبن ولی فقط همین دو تا هستن در حالی که برای اندروید همین الان من بالا ی100 برنامه دیدم ! در ضمن من وقتی یک فیلمی رو کپی میکنم به گوشی نمی دونم که آیا پخش خواهد کرد یا نه و تکه تکه نشون خواهد داد !

فیسبوک برای اندروید :

فیسبوک برای ویندوز موبایل :

حالا اینا فقط چند تا مثال خیلی کوچیک بود که توی ویندوز موبایل هم نرم افزار داشت ! خیلی از نرم افزارهای اندروید اصلا" مشابه ای در ویندوز موبایل ندارند !
من این عقیده رو که ویندوز موبایل در مقابل اندروید (ویا آیفون) مثل دریاچه اورمیه (یاشاید دریای خزر)است در مقابل اقیانوس آرام رو خودم بهش رسیدم و واقعا" هم بدون هیچ تعصبی می گم .

ramin005
23-08-2010, 15:03
کافیه این فایل ها رو دانلود کنید.اولی که یه فایل cab و نصبش می کنین،دومی رو هم با mobile rar تو پوشه ویندوز extract می کنین و مشکل حل شده!!!
قربون مرامت عزیز:11:

من متاسفانه با نرم افزاری که تو چند پست پیش واسه ارسال دریافت اسمس معرفی کردند بازم نتونستم شکلک ها رو ببینم
اگر برنامه ی خاصی است که میشه شکلک های اسمس هم نشون بده معرفی کنید

یک سوال دیگه!
چطوری میتونم از نرم افزارهای منوی گوشی یه میانبر بزارم تو صفحه ی اول گوشی؟

pirsoner
23-08-2010, 15:41
من دیروز از علادین 220 هزار تومن خریدم با گارنتی ماکروتل با یک رم 8 گیگی توشیبا که 30 هزار تومن شد رویهم رفته 250 هزار تومن شد.

ramin005
23-08-2010, 15:56
دوستانی که در مورد امنیا لایت میگن که راضی کننده نیست توجه داشته باشند که
هیچ کس نگفته امنیا لایت بهترین است!
همه میگن امنیا لایت با توجه به قیمت در حد یک گوشی برتر است چرا که تا حدودای صد تومن بیشتر از این مبلغ هم نمیشه پاکت پی سی خوبی مثل امنیا لایت پیدا کرد

pirsoner
23-08-2010, 16:08
چه جوری می تونم برنامه های که تمام برنامه های که روی گوشی نصب کردم پاک کنم بدون اینکه برنامه های که روی خود گوش از اول بود پاک نشود ؟

mamsana
23-08-2010, 17:25
من دیروز از علادین 220 هزار تومن خریدم با گارنتی ماکروتل با یک رم 8 گیگی توشیبا که 30 هزار تومن شد رویهم رفته 250 هزار تومن شد.

مبارک باشه!
من میخوام این گوشی رو بخرم،میخواستم بپرسم که مشکلی نداشتی تا الان باهاش،خصوصا حساسیت تاچ گوشی!؟
کیفیت صدا چطوره؟

ممنون

mamsana
23-08-2010, 17:38
اولا" تاکید من بیشتر روی اندورید بود که قیمت گوشیهاش در مقایسه با آیفون خیلی خیلی مناسبه !
در مورد این سایت ها هم گیزمودو ، انگجت و ... سایتهای معتبری هستند ، حالا شاید به صورت سطحی طرفداری هم بکنند از یک برند خاصی ،ولی کلا" بحث من روی سایتهای مشخصی نبود!
مطمئنا" اگه ویندوز موبایل هم نرم افزار و بازی قابل توجهی داشت ، حتما" اینا معرفی میکردند ! همه سایتها که دشمن خونی ویندوز نیستند که !
ببینید برای مثال یک ماه قبل جام جهان یبود ده ها نرم افزار زیبا و کاربردی مختص جام جهانی برای اندروید و آیفون منتشر شد ولی برای ویندوز موبایل فقط فکر کنم 2 یا 3 تا منتشر شد که اصلا" زیبا هم نبودند و اطلاعات زیادی هم نمی دادند !

در رابطه با همین دیکشنری که شما گفتی ! به نظرم من دیکشنری هم برای این ویندوز موبایل خیلی ضعفیه !
قویترین دیکشنری که من برای ویندوز دیدم که مثل اینکه چندین سال هم برنده بهترین دیکشنری ویندوز شده ، lexisgoo بوده که 180 هزار تا لغت داره با این گرافیک و تلفظش هم از این برنامه های talk it هست !

اما برای اندروید که من هنوز به نرم افزارهاش آشنا نیستم ، نرم افزار Dictionary.com با بیش از 330 هزار تا لغت و تلفظ درست و اصلی لغات و با این گرافیک!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tp://climax.persiangig.com/Top%20Android%20App%20Dictionary%20Word%20of%20the %20Day.png

تو زمینه ی اینترفیس هم که دیگه آندروید یک چیز دیگست مخصوصا" با این لانچر های واقعا" زیبای خودش! و live wallpaper هاش !

نرم افزار وردپرس برای ویندوز موبایل :

نرم افزار وردپرس برای اندروید :

در رابطه با پلیر ها هم همین core و tcomp خوبن ولی فقط همین دو تا هستن در حالی که برای اندروید همین الان من بالا ی100 برنامه دیدم ! در ضمن من وقتی یک فیلمی رو کپی میکنم به گوشی نمی دونم که آیا پخش خواهد کرد یا نه و تکه تکه نشون خواهد داد !

فیسبوک برای اندروید :

فیسبوک برای ویندوز موبایل :

حالا اینا فقط چند تا مثال خیلی کوچیک بود که توی ویندوز موبایل هم نرم افزار داشت ! خیلی از نرم افزارهای اندروید اصلا" مشابه ای در ویندوز موبایل ندارند !
من این عقیده رو که ویندوز موبایل در مقابل اندروید (ویا آیفون) مثل دریاچه اورمیه (یاشاید دریای خزر)است در مقابل اقیانوس آرام رو خودم بهش رسیدم و واقعا" هم بدون هیچ تعصبی می گم .

سلام دوست عزیز!
خواستم یه دیکشنرری وین مو بگم اگه ندیدی بری نگاش کنی:
Solovoed

تقریبا مثله بابیلونه ،من تا حالا نشده کلمه ای رو توش پیدا نکنم،اگه گلاسوری هایی مثله بریتانیکا یا آکسفورد رو توش بریزید که دیگه واویلاست!

اون دیکشنری وین مو هم که شما گفته بودید،عکسش ماله وین مو5 هستش،فکر کنم 5 سال پیش بهترین دیکشنری بوده!

در رابطه با اینترفیس هم ،علاوه بر این که هر گوشی مختص به خودش رو داره،یه اینترفیس هم ماله وین مو هست،می تونید اینترفیس هایی هم مثله SPBرو دانلود کنید

pirsoner
23-08-2010, 17:52
مبارک باشه!
من میخوام این گوشی رو بخرم،میخواستم بپرسم که مشکلی نداشتی تا الان باهاش،خصوصا حساسیت تاچ گوشی!؟
کیفیت صدا چطوره؟

ممنون

تا الان که مشکل خاصی نداشتم ، تاچ گوشی هم خیلی خوب کار می کنه ، خوبی این که گوشی این که قابلیت پخش دایوکس داره که خیلی خوب پخش می کنه ولی باید بگم صداش معمولی خیلی بالا نمی ره ولی راضی کننده است ، سی پی یو 800 مگا هر تزی که داره خیلی بهتر از گوشی دیگه تو رنج قیمت 200تا 300 تومن مخصوصا بهتر از 5800 که سی پی یو 430 مگاهرتزی داره و من خودم شخصا با ویندوز موبایل حال می کنم که روی مدل ورژن 6.5 است.
فقط حواست باشه که خواستی بخری بگو نرم افزار های گوشی نریزن چون 35 هزار تومن پول می گیرن ، در صورتی که همه نرم افزارهای از فارسی ساز تا آنتی ویروس توی اینترنت پر است .

kaktoos.sa
23-08-2010, 19:33
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
اول واقعیت صفحات زیاد بود من دیدم اگه بخوام همه رو بخونم عمرمون تموم شده ماشا... بخاطر همین تصمیم گرفتم بپرسم و بخاطر همین پیش پیش معذرت میخوام تگه سوالا تکراریه
منم میخواستم اگه قسمت بشه این گوشی رو بگیرم
فقط چند تا سوال داشتم
یک اینکه دوربین این گوشی چجوریه اینجور که سایت جی اس ام(اون فارسه) میگفت من جوری خیال کردم که دوربین گوشی در حد افتضاحه ایا این حقیقت داره و همینجوریه لطفا در این مورد کمی توضیح بدبد و اگر عکسی و فیلمی گرفته شده توسط گوشی بزارید ممنون میشم خواهشا منو حواله ندید جای دیگه اگه خودتون یه عکس و فیلم گرفته شده توسط گوشیتون بذارید واقعا ممنون میشم من انتظار زیادی از دوربین ندارم ولی حداقل جوری بشه باهاش تو جمع بشه ابرو داری کرد
دوم دوستان این گوشی رو پیشنهاد میکنند یا تی فون 2 رو
نظر کلی شما در مورد گوشی چیه
ایا از خرید گوشی پشیمون نمشویم به نظر شما(ایا شما پشیمونید یا نه)

دوستان میبخشید سوالا زیاد شد ولی خواهش دارم همه رو کامل جواب بدید
بازم ممنون و میبخشید

srh124
23-08-2010, 20:24
سلام
بحث این دو تا رفیق در پست های قبلی بین ویندوز موبایل و اندروید بحث خیلی خوبیه. نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی درهر صورت باید یه همچین بحثی توی فروم وجود داشته باشه.

درهرصورت باید روشن بشه نقاط ضعف و قوت این دو تا سیستم عامل از جهت برنامه هاشون چیه.

بازم ممنون

morty0111
23-08-2010, 21:30
اگه فارسی ساز قبلی را حذف کنمو اینو بریزم نیازه که هارد ریست کنم؟؟!!!

شما باید بگی از کدوم فارسی ساز استفاده میکنی؟
اگه از نسخه بتای همین فارسی ساز استفاده میکردی ، چون گزینه uninstall نداره مجبوری هارد ریست کنی .
البته توی نسخه فینال این فارسی ساز این مشکل حل شده .

اگه از همون فارسی ساز MOBiDIV_Arabware_454_EN_TSD_2010_Jan_28 استفاه میکنی نیازی به هارد ریست نیست ، اول غیر فعالش کن ، بعد uninstall وبعد سافت ریست کن ، بعدش میتونی اینو نصب کنی.

یا علی

morty0111
23-08-2010, 21:37
چه جوری می تونم برنامه های که تمام برنامه های که روی گوشی نصب کردم پاک کنم بدون اینکه برنامه های که روی خود گوش از اول بود پاک نشود ؟

دوست عزیز با هارد ریست کردن تمام برنامه های شما پاک میشه و فقط برنامه هایی که روی خود گوشی از اول بود باقی میمونه.
برای هارد ریست کردن برو تو قسمت setting بعد Memory settings بعد clear memory بعد با زدن دکمه clear memory گوشیت هارد ریست میشه . :11:

lonelinesspains
23-08-2010, 21:51
دوستان کسی میدونه ای کون های داخل استارت رو چه جوری میشه کم و زیاد کرد؟ کسی این فارسی ساز مرصاد رو تست کرده مشکلی نداره با گوشی ما؟ دیکشنری انگلیسی به فارسی خوب ممکنه معرفی کنید؟

sageet
23-08-2010, 22:45
تو این ویدئو یدونه اَپ‌استور (App Store) هستش اگه نگاه کنین، خواستم بگم کسی این‌و رو گوشیش داره آیا ؟ یا لینکی برا دانلود این دارین ؟

KAKHMAL
23-08-2010, 22:54
من در مورد بازی حرف نزدم چون اصلا بازی نمیکنم که بخوام نظر بدم اما نرم افزار واقعا عالی هست .. اون که شما میگی بهترین نرم افزار هفته رو میذاره و همش مال آیفون هست یک توضیحی من راجع بهش بدم.. اولا معلومه که بین آیفون و پاکت پی سی وین مو حتما آیفون بهتره . من ندیدم کسی بگه آیفون نخر و ویندوز موبایل بگیر کما اینکه اردر قیمت ایفون هم بالاتره .. و دوم اینکه سایت هایی که بهترین برنامه رو انتخاب میکنند اغلبشون کارشون فقط جنبه درآمد داره و بی طرف نیستند
در مورد برنامه هم شما چی میخواستی از گوشیتون که برآوردن نشده؟
نرم افزار تغییر اینترفیس که ماشاالله زیاده .. دیکشنری که دیگه واقعا اگه کار منو تونسته راه بندازه تو ایران یعنی کار بقیه رو هم راه میندازه .. من هم زبان تدریس میکنم هم خودم دارم دوره CAE مگذرونم و هم واسه امتحانات زبان دانشگاه کمبریج میخوام آماده کنم خودمو و اصلا دلیل پاکت پی سی خریدنم زبان بود چون یک اطلس سخنگو میخواستم بخرم باید 280 تومن میدادم و گوشی هم میخواستم بخرم باز باید حدود 200 تومن میدادم در نتیجه حدود 500 تومن دادم و پاکت گرفتم...واسه مدیریت اس ام اس هم برنامه زیاده SAH و vito sms chatو sms report eraser و
واسه دیدن فیلم هم که مشکلی نیست و واسه اکسپلورر گوشی و اینترنت هم برنامه زیاده واسه جی پی اس مشکلی نیست واسه پخش اهنگ مشکلی نیست واسه زنگ آلارم مشکلی نیست واسه باز کردن آفیس مشکلی نیست و واسه ویرایش عکس هم برنامه موجوده نرم افزار واسه برنامه نویسی موجوده واسه تسک منیجر برنامه هست واسه مدیریت تماس ها برنامه هست ... برنامه های دیگه.. واقعا انتظارتون از یک گوشی و برنامه هاش بیشتر از اینه؟؟؟!!! توقعتون در مورد برنامه چیه که برآورده نشده؟؟
در ضمن هم نظر من اینه که کسانی که دنبال وین مو میان دسته خاصی هستند با انتظارات خاص و وین مو به هیچ وجه انتظارات کسی که یک گوشی میخواد واسه زنگ زدن و بازی کردن یا تو خیابون بخواد صدای آهنگ بلند کنه و با دوستانشون کیف کنند رو براورده نمیکنه .. وین مو انتظار گیم لاور ها رو هم بر اورده نمیکنه اما مطمئنم انتظارات افرادی که قصد استفاده از برنامه های کاربردی و تخصصی شون رو دارند برآورده میکنه..
شما هم اگه بین ایفون و ویندوز موبایل شک داشتید و مشکل مالی هم نداشتید و ویندوز موبایل رو انتخاب کردید معلومه که انتخابتون اشتباه بوده:11:
در مورد دیکشنری کاملا موافقم
چون من یه کتاب 500 صفحه ای درمورد الگوریتم میخونم(انگلیسی)
هیچ مشکلی نداشتم
دیکشنریهایی که دارم:
oxford
lexigoo
m&m
راستی من هیچ گوشیی اندرویدی رو 250 تومن ندیدم
اگه دیدی بگو ما هم بخریم

KAKHMAL
23-08-2010, 22:59
تا الان که مشکل خاصی نداشتم ، تاچ گوشی هم خیلی خوب کار می کنه ، خوبی این که گوشی این که قابلیت پخش دایوکس داره که خیلی خوب پخش می کنه ولی باید بگم صداش معمولی خیلی بالا نمی ره ولی راضی کننده است ، سی پی یو 800 مگا هر تزی که داره خیلی بهتر از گوشی دیگه تو رنج قیمت 200تا 300 تومن مخصوصا بهتر از 5800 که سی پی یو 430 مگاهرتزی داره و من خودم شخصا با ویندوز موبایل حال می کنم که روی مدل ورژن 6.5 است.
فقط حواست باشه که خواستی بخری بگو نرم افزار های گوشی نریزن چون 35 هزار تومن پول می گیرن ، در صورتی که همه نرم افزارهای از فارسی ساز تا آنتی ویروس توی اینترنت پر است .
درمورد صدا کافیه تو media player در آپشنز کیفیت صدا رو رو wow-hd بزاری و تفاوتو احساس کنی(توجه کن که این تنضیم توی wmp ممکن نیست)

AryanLand
23-08-2010, 23:48
.
.
.

سلام.

من یکی 2 تا مورد بود که عرض کنم بد نیست .اول اینکه شما پول یک پنجم آیفون رو دادید و توقع آیفون دارید که خیلی جالبه!!!!مثل اینه که شما پراید بخری بعد بخوای با پرادو مقایسه اش کنی.(فقط از لحاظ قیمتی عرض میکنم نه نوع سیستم عامل و....).
دوم اینکه در مورد برنامه ها احتمالا" زیاد پیگیر نیستید وگرنه در مورد نرم افزارها اینطور نمیگفتید مخصوصا" برای مقایسه با آیفون !!!!شما 5 تا دونه نرم افزار کاربردی رو تو آیفون اسم ببر .مثلا" اینکه گوشی رو تکون بدی فندک روشن کنی شد برنامه؟!!!!شما برو تو فروشگاه آنلاین و رسمی اپل ببین چند تا نرم افزار بدرد بخور میتونی پیدا کنی.البته این دلیلی بر نظر مخالف من با آیفون یا آندروید برداشت نشه.دوستان میدونن من همیشه نظرم این بوده که انتخاب با توجه به نیاز باید صورت بگیره.
در مورد اندروید شما نرم افزارهایی که داره و تو وین مو نیست رو یه چند تایی اسم ببر.البته اینم بگم اندروید پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهد داشت.اما زمان میبره تا این اتفاق بیفته.
در مورد این که گفتید بدون تعصب فرمایشاتتون رو میفرمایید هم کاملا" از امضاتون مشخصه.:46::10::40::11:

AryanLand
23-08-2010, 23:55

دوست عزیز با هارد ریست کردن تمام برنامه های شما پاک میشه و فقط برنامه هایی که روی خود گوشی از اول بود باقی میمونه.
برای هارد ریست کردن برو تو قسمت setting بعد Memory settings بعد clear memory بعد با زدن دکمه clear memory گوشیت هارد ریست میشه . :11:
سلام.

برای اینکار نیازی به هارد ریست نیست شما اگر هارد ریست کنید درسته که نرم افزارهای اصلی ویندوز پاک نمیشه اما تنظیمات و تمام اطلاعاتتون پاک میشه.
برای اینکار کافیه برید تو قسمت ستینگ , سیستم, سپس Remove Program رو انتخاب و اونجا برنامه هایی که نیاز ندارید رو پاک کنید.:11:

BehzadKiNG
24-08-2010, 01:11
سلام.

من یکی 2 تا مورد بود که عرض کنم بد نیست .اول اینکه شما پول یک پنجم آیفون رو دادید و توقع آیفون دارید که خیلی جالبه!!!!مثل اینه که شما پراید بخری بعد بخوای با پرادو مقایسه اش کنی.(فقط از لحاظ قیمتی عرض میکنم نه نوع سیستم عامل و....).
دوم اینکه در مورد برنامه ها احتمالا" زیاد پیگیر نیستید وگرنه در مورد نرم افزارها اینطور نمیگفتید مخصوصا" برای مقایسه با آیفون !!!!شما 5 تا دونه نرم افزار کاربردی رو تو آیفون اسم ببر .مثلا" اینکه گوشی رو تکون بدی فندک روشن کنی شد برنامه؟!!!!شما برو تو فروشگاه آنلاین و رسمی اپل ببین چند تا نرم افزار بدرد بخور میتونی پیدا کنی.البته این دلیلی بر نظر مخالف من با آیفون یا آندروید برداشت نشه.دوستان میدونن من همیشه نظرم این بوده که انتخاب با توجه به نیاز باید صورت بگیره.
در مورد اندروید شما نرم افزارهایی که داره و تو وین مو نیست رو یه چند تایی اسم ببر.البته اینم بگم اندروید پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهد داشت.اما زمان میبره تا این اتفاق بیفته.
در مورد این که گفتید بدون تعصب فرمایشاتتون رو میفرمایید هم کاملا" از امضاتون مشخصه.:46::10::40::11:

دوست عزیزم ، اول پستم گفتم تاکید من بر روی اندرویدی هست که از 400 تا 800 تومن گوشی هست براش !
و هیچ مثالی هم از آیفون بالای یک میلیونی نزدم ! فقط 2 بار اسم آیفون رو آوردم !
بحث من بیشتر روی برتری و یا نواقص اندروید و ویندوز موبایل بود و هست !

جالب بود الان پدرم داشت صدای آمریکا رو نگاه می کرد ، یه تبلیغ کرد با این مضمون : "اپلکیشن مخصوص گوشیهای ایفون و اندروید برای صدای آمریکا همکنون قابل دسترس است"

در رابطه با برتری برنامه های اندروید بزارید با آمار پیش بریم !

نمودار بالا نشان دهنده ی برنامه و بازیهای اضافه شده به مارکت اندروید به تفکیک ماه به ماه
ماه قبل 18 هزار تا برنامه ثبت شده! بیایید فرض کنیم 17000 هزار برنامه و بازی ثبت شده کلا" از دور خارج و اصلا" کاربردی نیست !
بازم با این احتساب 1000 تا نرم افزار و بازی درست حسابی برای اندروید معرفی شده ! این عدد برای ویندوز چقدر می تونه باشه ؟

یه آماری هم موسسه ی Nielsen منتشر کرده که دیدم ، جالب بود ، در رابطه با میانگین برنامه نصب شده روی سیستم عامل های مختلف .
هر کابر ایفون به صورت میانگین 37 تا برنامه روی گوشیش نصب کرده!
این آمار برای اندروید 22 و برای ویندوز موبایل 13 تا است !

این آمار یجورایی هم میزان کاربردی بودن برنامه ها رو نشون میده!
حالا شما رشد برنامه ها رو که تو بالا اشاره کردم رو بزار کنار این . یعنی الان اندروید از ویندوز خیلی جلوتره و به قول خیلی ها از جمله خود شما "اندروید پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهد داشت" .
یعنی ببینید دوماه بعد این آمار چه تغییری پیدا خواهدکرد .

شرکتی مثل موتورلا با استفاده از اندروید داره جون دوباره ای می گیره ، شرکن htc اکثر گوشی های جدید و پرفروشش اندرویدی هستند ، سامسونگ غول جدیدش galaxy s رو که داره با آیفون مبارزه ی نسبتا" هم سطحی کند رو با اندروید زده !

با توجه به این آمار خیلی واضح ، مطمئنا" تو امضام هم علارغم داشتم یک ویندوز موبایل از اندروید حمایت کنم !

:40:

AryanLand
24-08-2010, 02:56
دوست عزیزم ، اول پستم گفتم تاکید من بر روی اندرویدی هست که از 400 تا 800 تومن گوشی هست براش !

:40:

سلام.

بله با این مورد پیشرفت که فرمودید منم موافقم همونطور که تو عرایض قبلیم هم گفتم.منتها منظور بنده اینه که هنوز برای این مقایسه زوده .منم الان اگر مورد مشورت برای خرید گوشی قرار بگیرم(که زیاد این اتفاق میفته)به دوستان و آشنایان توصیه میکنم که اگر صبر و حوصله دارن که زمان رو پشت سر بزارن و با نقایص فعلی آندروید بسازن تا برطرف بشه یکی از گزینه های خوب برای خرید سیستم عامل آندروید هست.(نباید واقعیت رو کتمان کنیم که الان ضعف زیاد داره مخصوصا" برای ما که تو ایران زندگی میکنیم و به یکسری از امکانات مثل همین فروشگاههای آنلاین آندروید و اپل دسترسی نداریم).ضمنا" اون قضیه امضا رو برای شوخی خدمتتون عرض کردم.:46::11:

lonelinesspains
24-08-2010, 07:43
بچه های این تاپیک مگه مقایسه آندرویید با ویندوز موبایل هست آخه؟ تاپیک رو شلوغ می کنید اگر کسی ام سوالی یا صحبتی راجع به b7300 داره لا به لای پست های شما گم میشه یا با مراجعه به این تاپیک اگر بخواد اطلاعاتی به دست بیاره از این همه شلوغی و پست های بی ربط سردرگم میشه خب!

ramin005
24-08-2010, 08:19
لطفا راهنمایی بفرمایید
- چطوری میتونم از نرم افزارهای مختلف یه میانبر بیارم تو صفحه ی اول؟
- یه برنامه معرفی کنید بتونه تصویر شکلک های اسمس رو هنگام ارسال یا دریافت نشون بده
- نرم افزاری شبیه به برنامه ی MyPhoneExplorer که برای سونی اریکسون است برای ویندوز موبایل هست که بشه اسمس ها - تماس ها - دفترچه تلفن و ... رو تو کامپیوتر مدیریت کرد؟

سپاس

kaktoos.sa
24-08-2010, 09:46
اول واقعیت صفحات زیاد بود من دیدم اگه بخوام همه رو بخونم عمرمون تموم شده ماشا... بخاطر همین تصمیم گرفتم بپرسم و بخاطر همین پیش پیش معذرت میخوام تگه سوالا تکراریه
فقط چند تا سوال داشتم
یک اینکه دوربین این گوشی چجوریه اینجور که سایت جی اس ام(اون فارسه) میگفت من جوری خیال کردم که دوربین گوشی در حد افتضاحه ایا این حقیقت داره و همینجوریه لطفا در این مورد کمی توضیح بدبد و اگر عکسی و فیلمی گرفته شده توسط گوشی بزارید ممنون میشم خواهشا منو حواله ندید جای دیگه اگه خودتون یه عکس و فیلم گرفته شده توسط گوشیتون بذارید واقعا ممنون میشم من انتظار زیادی از دوربین ندارم ولی حداقل جوری بشه باهاش تو جمع بشه ابرو داری کرد

بازم ممنون و میبخشید
من از دوستا ن مجددا خواهش دارم جواب من رو بدن:11::11::11::11:
اصلا مسیر تاپیک نمیدونم چرا عوض شده :18::18::18:
شما که گوشی رو دارید لطفا دریغ نفرمایید:31::31:

BehzadKiNG
24-08-2010, 09:52
سلام.

بله با این مورد پیشرفت که فرمودید منم موافقم همونطور که تو عرایض قبلیم هم گفتم.منتها منظور بنده اینه که هنوز برای این مقایسه زوده .منم الان اگر مورد مشورت برای خرید گوشی قرار بگیرم(که زیاد این اتفاق میفته)به دوستان و آشنایان توصیه میکنم که اگر صبر و حوصله دارن که زمان رو پشت سر بزارن و با نقایص فعلی آندروید بسازن تا برطرف بشه یکی از گزینه های خوب برای خرید سیستم عامل آندروید هست.(نباید واقعیت رو کتمان کنیم که الان ضعف زیاد داره مخصوصا" برای ما که تو ایران زندگی میکنیم و به یکسری از امکانات مثل همین فروشگاههای آنلاین آندروید و اپل دسترسی نداریم).ضمنا" اون قضیه امضا رو برای شوخی خدمتتون عرض کردم.:46::11:

خب تقریبا" هم نظر هستیم که اندروید سیستم عامل خیلی خفنیه ، فقط تو این امر تفاوت داریم که شما می گید هنوز راه داره تا بشه سیستم عامل خوب، ولی من می گم الان هم سیستم عامل خوبیه و تنها جای پیشرفتش گرفتن جای ios هست !
ممنون بابت گفتگوی دوستانتون /

pirsoner
24-08-2010, 11:19
چطور باید گوشی را safe remove و Eject کرد ( در ویندوز 7 ) ، من هر چی گشتم پیدا نکردم لطفا من را راهنمایی کنید ؟

ramin005
24-08-2010, 12:39
لطفا راهنمایی بفرمایید
- یه برنامه معرفی کنید بتونه تصویر شکلک های اسمس رو هنگام ارسال یا دریافت نشون بده
- نرم افزاری شبیه به برنامه ی MyPhoneExplorer که برای سونی اریکسون است برای ویندوز موبایل هست که بشه اسمس ها - تماس ها - دفترچه تلفن و ... رو تو کامپیوتر مدیریت کرد؟
گویا امنیا لایتی ها دیگه به این تاپیک سر نمیزنن و از موضوع هم خارج شده تاپیک!

lonelinesspains
24-08-2010, 13:37
مدیر این انجمن باید رسیدگی کنه به همچیم موضوعاتی پشت های بی ربط رو حذف و یا منتقل کنه و تذکر بده به کاربر ها

pirsoner
24-08-2010, 16:29
gps خوب برای این گوشی چی هست لطفا gps را معرفی کنید که راحت بتوان را پیدا کرد و دانلود کرد یا اگر لینک دانلود را دارید لطفا آن را بگذارید .

---------- Post added at 05:29 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

در مورد دیکشنری کاملا موافقم
چون من یه کتاب 500 صفحه ای درمورد الگوریتم میخونم(انگلیسی)
هیچ مشکلی نداشتم
دیکشنریهایی که دارم:
oxford
lexigoo
m&m
راستی من هیچ گوشیی اندرویدی رو 250 تومن ندیدم
اگه دیدی بگو ما هم بخریم
لطفا لینک دیکشنری ها را که دارید را بگذارید نیاز فوری دارم . ممنون

KAKHMAL
24-08-2010, 21:47
gps خوب برای این گوشی چی هست لطفا gps را معرفی کنید که راحت بتوان را پیدا کرد و دانلود کرد یا اگر لینک دانلود را دارید لطفا آن را بگذارید .

---------- Post added at 05:29 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

لطفا لینک دیکشنری ها را که دارید را بگذارید نیاز فوری دارم . ممنون

شرمندتم
ادنرم لینکاشو
یه سرچ بکنی پیدا میکنی
راستی واسه توضیح:
آکسفرد و لکسیگو انگلیسی به انگلیسیند
و تنها m&m انگلیسی به فارسی هست

KAKHMAL
24-08-2010, 21:55
سلام دوست عزیز!
خواستم یه دیکشنرری وین مو بگم اگه ندیدی بری نگاش کنی:
Solovoed

تقریبا مثله بابیلونه ،من تا حالا نشده کلمه ای رو توش پیدا نکنم،اگه گلاسوری هایی مثله بریتانیکا یا آکسفورد رو توش بریزید که دیگه واویلاست!

اون دیکشنری وین مو هم که شما گفته بودید،عکسش ماله وین مو5 هستش،فکر کنم 5 سال پیش بهترین دیکشنری بوده!

در رابطه با اینترفیس هم ،علاوه بر این که هر گوشی مختص به خودش رو داره،یه اینترفیس هم ماله وین مو هست،می تونید اینترفیس هایی هم مثله SPBرو دانلود کنید

راستی لینک اینترفیس آخریه رو داری؟؟
مال کدوم ورژن spb هست؟؟
برای ویندوز 6.5 هست یا 7

ramin005
24-08-2010, 22:29
نام اپراتور رو چجوری بیارم رو صفحه که نشون بده؟
و همین طور:

همچنان نیازمند یاری ....تان هستیم
:20:

pirsoner
24-08-2010, 22:32
سلام دوستان
من برنامه GARMIN را را نصب و اکتیو کردم ولی نمی دونم چرا ماشینی که در VIEW MAP است روی آفریقا جنوبی گیر کرده ، همچنین نقشه ایران را نصب کردم ولی روی نمی دونم چرا GPS نمی تون موقعیت درست را بده لطفا اگر کسی راه حلی می دونه کمک کنه . ممنون

morty0111
24-08-2010, 22:34
دوستان کسی میدونه ای کون های داخل استارت رو چه جوری میشه کم و زیاد کرد؟ کسی این فارسی ساز مرصاد رو تست کرده مشکلی نداره با گوشی ما؟ دیکشنری انگلیسی به فارسی خوب ممکنه معرفی کنید؟

بله ، من از این فارسی ساز استفاده میکنم.
در حال حاضر فارسی ساز مرصاد بهترین فارسی سازی هست که برای این گوشی اومده .
دقت کنید که فقط از ورژن Mersad Persian Language pack V1 b100 Final non customized استفاده کنین نه ورژن های دیگه . :11:

morty0111
24-08-2010, 22:59
لطفا راهنمایی بفرمایید

سپاس

دوست عزیز شما میتونین از نرم افزار Jeyo Mobile Companion 2.1 استفاده کنین .
این نرم افزار کاملا مثل MyPhoneExplorer هست که برای گوشی های پاکت پی سی هست
من خودم از این نرم افزار به جای PC suit استفاده میکنم
شما یه سرچ بکنی میتونی این نرم افزار رو پیدا کنی . :11:

mamsana
24-08-2010, 23:02
راستی لینک اینترفیس آخریه رو داری؟؟
مال کدوم ورژن spb هست؟؟
برای ویندوز 6.5 هست یا 7

ماله 7 هست
هنوز کرک شدش رو تو سایتها ندیدم!

mamsana
24-08-2010, 23:08

سلام
اقا این قیمت که گفتید من امشب رفته بودم علاعدین ،البته بعد از افطار،پاساژ بسته بود،مغازه ها فقط باز بودن،بعد کمتر از 250تومن تازه بدون گارانتی پیدا نکردم!
حالا شما از کجا خریدی؟
میشه مغازه رو پ خ بدید؟
ممنون

morty0111
24-08-2010, 23:13
من یه سوال برام پیش اومده !!
اصلا اینجا چیزی به نام مدیر وجود داره؟
چرا کسی به این تاپیک سر و سامون نمیده؟
خیلی از پست ها اضافه و قدیمی هست که باید پاک بشه .
اگه بخواد همینطوری پیش بره که سنگ رو سنگ بند نمیشه ... از من گفتن !

AryanLand
24-08-2010, 23:42
سلام دوستان
من برنامه GARMIN را را نصب و اکتیو کردم ولی نمی دونم چرا ماشینی که در VIEW MAP است روی آفریقا جنوبی گیر کرده ، همچنین نقشه ایران را نصب کردم ولی روی نمی دونم چرا GPS نمی تون موقعیت درست را بده لطفا اگر کسی راه حلی می دونه کمک کنه . ممنون

سلام.

یک جا سوالتون رو مطرح بفرمایید تا تاپیک بی جهت شلوغ نشه به تاپیک GPS برید جواب دادم.:11:

AryanLand
25-08-2010, 00:48
ماله 7 هست

سلام.

اگر منظورتون اینه :

بالای همین عکس رو که نگاه کنیدزده XDA پس باید تو سایت XDA باشه.پستهای این کاربر (LUIGGI) رو سرچ کنید فکر کنم بتونید پیدا کنید.:11:

KAKHMAL
25-08-2010, 01:13
ماله 7 هست

شما اومنیا لیت داری؟؟
ویندوزشو آپدیت کردی؟؟

Amin.M.1986
25-08-2010, 08:22
1-در رابطه با همين ديکشنري که شما گفتي ! به نظرم من ديکشنري هم براي اين ويندوز موبايل خيلي ضعفيه !
قويترين ديکشنري که من براي ويندوز ديدم که مثل اينکه چندين سال هم برنده بهترين ديکشنري ويندوز شده ، lexisgoo بوده که 180 هزار تا لغت داره با اين گرافيک و تلفظش هم از اين برنامه هاي talk it هست !

اما براي اندرويد که من هنوز به نرم افزارهاش آشنا نيستم ، نرم افزار Dictionary.com با بيش از 330 هزار تا لغت و تلفظ درست و اصلي لغات و با اين گرافيک!

2-تو زمينه ي اينترفيس هم که ديگه آندرويد يک چيز ديگست مخصوصا" با اين لانچر هاي واقعا" زيباي خودش! و live wallpaper هاش !

3-در رابطه با پلير ها هم همين core و tcomp خوبن ولي فقط همين دو تا هستن در حالي که براي اندرويد همين الان من بالا ي100 برنامه ديدم ! در ضمن من وقتي يک فيلمي رو کپي ميکنم به گوشي نمي دونم که آيا پخش خواهد کرد يا نه و تکه تکه نشون خواهد داد !

دليل معروف يودم اون ديکشنري وين مو که گفتيد استفاده از پروژه word net توي اون ديکشنري هست که قبلا هم تو يک پستي اشاره کرده بودم که اين پروژه توسط دانشگاه پرينستون تعريف شد و اولين ديکشنري هم که از اين پروژه استفاده کرد واسه موبايل ديکشنري jdictionary بود که برنامه به صورت جاوا بود و بعد ها همين ديکشنري که گفتيد و کمپاني mobi-system ازش استفاده کردند که همشون هم فوق العاده هستند اما اگه نظرتون رو دايره لغات هست ديکشنري هاي mobile reader رو بايد استفاده ميکرديد(اين اسمي که گفتم اسم برنامه اي هست که ديکشنري ها رو باز ميکنه و چيزي تو مايه هاي اکروبوت ريدر هست و غير ديکشنري براي باز کردن کتاب هايي با فرمت معلوم استفاده ميشه) .. در مورد تلفظ هم SLOVOED تلفظ هاي انساني داره که کيفيت خيلي خوبي هم داره..البته خيلي از کمپاني هايي که اسم ميبرم دارند الان شروع ميکنند واسه آندرونيد هم برنامه ريليز ميکنند اما اين دليل بهتر بودن آندرونيد نميشه چون دارند برنامه ي وين مو رو ريليز ميکنند واسه آندرونيد يعني برنامه واسه وين مو بوده.
2-واسه اينتر فيس از لحاظ کاربردي بودن واسه وين مو برنامه به قدر کفايت هست و از نظر زيبايي هم بحث سليقه اي ميشه و ممکنه شما نظرتون با بقيه فرق کنه
3-واسه پلير همين 2 تا نيستند خيلي زياد هستند و محبوبيت اين 2 پلير به خاطر اينه که همه فايلي رو باز ميکنند و قابليت پخش زير نويس رو هم دارند و تمام نياز هاي کاربر رو برطرف ميکنند و واسه همين کمتر از پلير هاي ديگه اسمي به ميان مياد ,واسه نمونه SmartMovie و ULTRAMP3 که جفتشون از کمپاني LONELY CAT GAME هستند و فقط واسه نمونه نام بردم ولي تا دلت بخواد هست.
در مورد اينکه مطمئن نيستيد چي پخش ميشه و چي نميشه هم خيالتون راحت که مهمه چيز غير دي وي دي پخش ميشه و اگه تيکه تيکه پخش ميشه به خاطر سخت افزار گوشي هست نه سيستم عامل.
در پايان هم بگم که همون اول که تاپيک زده بودند و بحث راجع به آندرونيد بود من گفتم که به احتمال خيلي زياد تا چند سال آينده آندرونيد از وين مو جلو ميوفته ولي در حال حاضر وين مو تو برنامه هايي که کاربردي باشند(نه تفريحي و واسه فان) کاملا از آندرونيد سر هستش.

saze
25-08-2010, 09:36
سلام
همراه بانک ملت رو کسی نصب کرده؟

mamsana
25-08-2010, 10:31
شما اومنیا لیت داری؟؟
ویندوزشو آپدیت کردی؟؟

نه من باباش رو دارم
Qtek S200
5 سال پیش خریدم

pirsoner
25-08-2010, 10:58
سلام
اقا این قیمت که گفتید من امشب رفته بودم علاعدین ،البته بعد از افطار،پاساژ بسته بود،مغازه ها فقط باز بودن،بعد کمتر از 250تومن تازه بدون گارانتی پیدا نکردم!
حالا شما از کجا خریدی؟
میشه مغازه رو پ خ بدید؟
ممنون
سلام برو اینجا ، شاید بخواد 230 تومن بده ولی بگو یکی از دوستام چند روز پیش 220 تومن خریده

موبایل اورنج

تلفن: 66720841

آدرس : پاساژ علاءالدین ، طبقه همکف، پلاک 56

saze
25-08-2010, 11:21
سلام
لطفا جواب بدید.

sageet
25-08-2010, 17:24
تو این ویدئو یدونه اَپ‌استور (App Store) هستش اگه نگاه کنین، خواستم بگم کسی این‌و رو گوشیش داره آیا ؟ یا لینکی برا دانلود این دارین ؟

یافتم، ولی مثکه سرویسش برا این گوشی غیرفعال شده :

mamsana
26-08-2010, 08:16
سلام
ما هم omniaLite خریدیم
210 با گارانتی مایکروتل

aqaehsan
26-08-2010, 08:47
سلام به همه دوستان
من تا 16 شهریور حتماً این Ppc رو میخرم :26:، از دوستان تهرانی میخوام بپرسم قیمتش با گارانتی اصلی تو تهران چنده ؟:15:
تاپیک بسیار خوبیه اطلاعاتم بیشتر شد.:thumbsup:
ممنون:wub:

osmaan
26-08-2010, 08:57
سلام

نه نمیشه درست کار نمیکنه کلا همراه بانک ملت با گوشی های تاچ مشکل داره

saeedfweb
26-08-2010, 10:04
سلام
ما هم omniaLite خریدیم
210 با گارانتی مایکروتل
از کجا خریدی
آدرس و تلفنش رو هم بده

mamsana
26-08-2010, 11:06
از کجا خریدی
آدرس و تلفنش رو هم بده

پاساژ علاعدین
طبقه زیر همکف پ 56
البته 15 تومن زورکی ازم پول واسه ریختن نرم افزار های مضخرف گرفت

قیمتش 210 تا 230 پیدا میشه بگردی

moslem47
26-08-2010, 12:00
معایب این گوشی رو میشه بگید. من شنیدم سیستم عامل WM روی این گوشی خوب ساپورت نمیشه و بیشتر نرم افزار ها برای نصب و استفاده مشکل دارند.

KAKHMAL
26-08-2010, 12:30
معایب این گوشی رو میشه بگید. من شنیدم سیستم عامل WM روی این گوشی خوب ساپورت نمیشه و بیشتر نرم افزار ها برای نصب و استفاده مشکل دارند.
اشتباهه
تنها مشکلش با نرم افزارها
g-sensor (که با نصب نرم افزار حل میشه) و net fream (که مربوط به همه موبایلهای ویندوزه که اونم با ارتقا حل میشه)هست
و مشکل دیگه ای از این نظر نداره

kaktoos.sa
26-08-2010, 12:46
فقط چند تا سوال داشتم

بازم ممنون و میبخشید
برای بار سوم لطفا جواب بدید
خواهش میکنم

saze
26-08-2010, 12:55
سلام
رام جدید برای گوشی اومده؟رام رو چه جوری نصب کنم؟

lonelinesspains
26-08-2010, 20:52
دوستان تفاوت ROM و Firmware چی هست؟! و ما وقتی گوشی رو فلش می کنیم در وقاع کدوم یکی از این ها رو تغییر می دیم؟

po_2009
27-08-2010, 09:07
من تازگی یه گوشی امنیالایت سامسونگ B7300گرفتم ،ولی کلا در مورد کار با بلوتوثش مشکل دارم،
1)وقتی کسی بلوتوث منو سرچ میکنه اصلا نمیتونه منو پیدا نمیکنه .
2)گاهی هم که گوشی من پیدا میشه ،اگه میخوام مثلا یه آهنگ بفرستم اصلا نمیدونم اینو از کجا باید بفرستم گزینه send via bloutothرو نداره تو گوشی روبروی آهنگ تا این کار رو بکنم؟
3)وقتی کسی چیزی میفرسته با بلوتوثش نمیدونم کحا ذخیره میشه؟
4)برای راحتی نرم افزار Persian bloutoth رو نصب کردم،دوستم چند تا عکس برام فرستاد با این نرم افزار دریافتشون کردم کل گوشی رو زیر ورو کردم ،تا عکس ها رو پیدا کنم،پیداشون نکردم ،این عکسها کجا رفتن؟این عکسها رو شدیدا نیاز دارم،لطفا کمک کنید
5)یه راهنمایی کلی در مورد بلوتوث این گوشی بکنید ممنون میشم.

ramin005
27-08-2010, 09:28
من این گوشی رو چند روزی میشه خریدم
- از دوربینش راضیم تو روشنایی طبیعی ( روز ) عملکرد خوبی داره اما تو روشنایی لامپ کیفیت پایینتر است
- مموری 8 گیگ بدون هنگ و مشکل روی گوشی ساپورت میشه
- تا این لحظه چندینو چند نرم افزار روش نصب کردم به جز چند مورد که کلا برای ویندوزهای پایین تر نوشته شده بودند بقیه بدون مشکل جواب داد
- مشکل جی - سنسور رو براحتی میشه حل کرد. ( من فقط همون بازی معروف رو تست کردم به خوبی جواب داد.هنوز وقت نکردم بیشتر و دقیقتر تست کنم ببینم مشکل به صورت کامل حل شده یا نه )
- بخش اسمس ها فعلا که کندی دیده نشده و اگر هم پیش اومد با تغییر رجیستری حل خواهد شد

چند نکته:
- حتما پشت گوشی هم یه خشگیر ظریف نصب کنید چون بدنه ی خیلی حساسی داره و با کوچکترین تماس جسم تیز (حتی فشار ناخن ) خش میوفته
- کاش بخش تنظیم صدای خروجی حالات بیشتری داشت ( تنظیم میزان صدا دارای پنج حالت است که کمترین میزان صدا برای یک محیط آرام و شب برای گوش دادن به آهنگ بدون هدفون زیاد مناسب به نظر نمیاد ) البته فکر کنم نرم افزارهایی برای افزایش انعطاف پذیری این بخش نوشته شده باشه
- صدای خود گوشی و صدای هدفون کیفیت قابل قبولی داره و نیازی نیست یه تبدیل 3.5 میلیمتری و هدفون دیگری تهیه کنید البته اگر خواستار صدای بسیار با کیفیت تر نباشید. در کل لزومی واسه خرید هدفون و تبدیل نمیبینم
- مشکل صدای میکروفن گوشی حل شده و نیازی نیست که به محض خرید گوشی کد تقویت صدا را وارد کنید!

تا این لحظه من از گوشیم راضیم و به نظرم حداقل دو سه سالی قصد عوض کردن گوشی رو نداشته باشم

گویا قیمت این گوشی بیست تومنی هم پایین خواهد آمد اگر قصد خرید دارید پیشنهاد میکنم چند روزی صبر کنید تا با قیمت پایینتر تهیه کنید

mamsana
27-08-2010, 10:19
من تازگی یه گوشی امنیالایت سامسونگ B7300گرفتم ،ولی کلا در مورد کار با بلوتوثش مشکل دارم،
2)گاهی هم که گوشی من پیدا میشه ،اگه میخوام مثلا یه آهنگ بفرستم اصلا نمیدونم اینو از کجا باید بفرستم گزینه send via bloutothرو نداره تو گوشی روبروی آهنگ تا این کار رو بکنم؟
4)برای راحتی نرم افزار Persian bloutoth رو نصب کردم،دوستم چند تا عکس برام فرستاد با این نرم افزار دریافتشون کردم کل گوشی رو زیر ورو کردم ،تا عکس ها رو پیدا کنم،پیداشون نکردم ،این عکسها کجا رفتن؟این عکسها رو شدیدا نیاز دارم،لطفا کمک کنید

سلام دوست عزیز
اگه از خوده ویندوز استفاده کنی،قبل اینکه بخوای از کسی چیزی بگیری باید خودت اون شخص رو پیدا کنی و به لیست اضافه کنی،بعد اون شخص شما رو پیدا کنه و ارسال کنه
با اون نرم افزار هم مشکل حل میشه،من هنوز رو این نریختم،رو وین مو 5 که گوشی قبلیم بود ریخته بوم،بعضی وقتها کار میکرد،بعضی وقتها نه
فایل های دریافتی هم بیشتر تو خوده پوشه مای داکیومنت میره

---------- Post added at 11:15 AM ---------- Previous post was at 11:13 AM ----------

دوستان تفاوت ROM و Firmware چی هست؟! و ما وقتی گوشی رو فلش می کنیم در وقاع کدوم یکی از این ها رو تغییر می دیم؟

اگه منظور از فلش هارد ریست هست،هیچ کدوم،تقریبا مثله Master resetگوشی های دیگه

---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

برای بار سوم لطفا جواب بدید
خواهش میکنم

دوربین گوشی در حد خوبه رو به بالاست

تی فون هم که معلوم نیست بالاخره ایرانیه،چینیه،افغانیه .. .
شما ساسونگ رو با تیفون یکی میکنی

KAKHMAL
27-08-2010, 10:48
1.این قسمت رو باید تنظیم کنی گوشی بطور پیشفرض invisible هست
اگه spb shell روش نصب نکردی برو توی تنظیمات بلوتوثر توی قسمت menu>ms setting>mode
و گزینه make the devise visible to other devises رو چک بزن
یا اینکه خودت طرفو پیدا کن و باهاشpair شو
یا اگه spb shell نصب کردی وقتی فعال میکنهخودش ازت میپرسه میخوای پیدات بکنند یا نه
2.نباید روی فایل راست کلیک(نگه داشتن انگشت)بکنی برای اینکار برو :menu>send>send via bloutoth

3.توی my document ولی میتونی توی تنظیمات بلوتوث مسیرشو عوض کنی

4.من از این نرم افزار استفاده نکردم!!!

5.برو حالشو ببر دیگه چه مشکلی داری
در خدمتیم دربست:10:

morty0111
27-08-2010, 11:33
سلام

تا وقتی این تاپیک مرتب نشه من دیگه پست نمیدم ..... :41:
خداحافظ

moslem47
27-08-2010, 12:37
یکی لطف کنه معایب این گوشی رو بگه؟
در ضمن نصب برنامه روی گوشی مشکل داره ؟
هنگش چجوریلست؟
قیمت با و بدون گارانتیش چقدره؟

pirsoner
27-08-2010, 13:26
سلام
لطفا چند تا بازی مخصوص برای این گوشی معرفی کنید
همچنین اگر کسی دیکشنری ( انگلیسی به انگلیسی )خوب با سریال نامبر یا کرکش را دارد لینک آن را قرار دهد ( خیلی لازم دارم)

AryanLand
27-08-2010, 18:03

سلام.

دوستان قسمتهای دیگه رو جواب دادن اما برای فرستان فایل با بلوتوث میتونید روش کلیک راست کنید.(تپ کنید و نگه دارید) سپس گزینه Beam File رو انتخاب کنید بعد از سرچ کردن و پیدا کردن گوشی مورد نظرکلیک کنید رو گزینه تا بفرسته.
در مورد فایلهای دریافتی اگر با برنامه ها جای دریافت رو عوض نکرده باشید فایلهای دریافتی همگی میره تو پوشه My Documents .:11:

best_ir
28-08-2010, 05:47
یه گوشی سامسونگ امنیا لایت B7300دارم،قصدفروشش رو دارم،منتهی میخوام کارت حافظه داخلی و مموری کارتش رو طوری فرمت کنم،که تمام اطلاعاتش کاملا پاک بشه،وقابل بازیابی هم نباشه،چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟

bino_2010
28-08-2010, 05:54
یه گوشی سامسونگ امنیا لایت B7300دارم،قصدفروشش رو دارم،منتهی میخوام کارت حافظه داخلی و مموری کارتش رو طوری فرمت کنم،که تمام اطلاعاتش کاملا پاک بشه،وقابل بازیابی هم نباشه،چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟

p30worldtizhosh
28-08-2010, 08:27

درود

باید هارد ریست کنید

best_ir
28-08-2010, 08:33
درود

باید هارد ریست کنید
اگه هارد رسیت کنم هم مموری داخلی خود گوشی و هم مموری خارجی گوشی پاک میشه؟بعد اطلاعات قابل بازیابی هست بعدا؟هارد رسیت دقیقا چطوره؟

kaktoos.sa
28-08-2010, 08:48
گوشی تو میخوای بفروشی چند میدی قیمت خوب باشه خریداریم

po_2009
28-08-2010, 09:21
گوشی تو میخوای بفروشی چند میدی قیمت خوب باشه خریداریم

گوشی رو حدود 3ماه خریدم،ولی کلا چون تاچ رو دوست ندارم ،میخوام بفروشمش،گوشی کاملا نو هستش و یه خط هم روش پیدا نمیکنی،خودم حدود300گرفتمش.شما قیمتت چنده؟

lonelinesspains
28-08-2010, 14:00
گوشی رو حدود 3ماه خریدم،ولی کلا چون تاچ رو دوست ندارم ،میخوام بفروشمش،گوشی کاملا نو هستش و یه خط هم روش پیدا نمیکنی،خودم حدود300گرفتمش.شما قیمتت چنده؟

هارد ریست اطلاعات مموری رو پاک نمی کنه، و احتمالا هم با اون فرمت اطلاعات کامل پاک نمیشه، ترجیحا اگه گوشی جدیدی که می خری همین نوع کارت حافظه رو ساپورت میکنه اصلا نفروش مموری رو گوشی رم هارد ریست کن.
تو حالتی که وشی خاموشه اول کلید قفل + کلید جواب دادن به تماس و بعد کلید رد تماس رو با هم نگه می داری یه پیغام میاد برای هارد ریست اگه تایید کنی هارد ریست میشه.

po_2009
28-08-2010, 19:20
هارد ریست اطلاعات مموری رو پاک نمی کنه، و احتمالا هم با اون فرمت اطلاعات کامل پاک نمیشه، ترجیحا اگه گوشی جدیدی که می خری همین نوع کارت حافظه رو ساپورت میکنه اصلا نفروش مموری رو گوشی رم هارد ریست کن.
تو حالتی که وشی خاموشه اول کلید قفل + کلید جواب دادن به تماس و بعد کلید رد تماس رو با هم نگه می داری یه پیغام میاد برای هارد ریست اگه تایید کنی هارد ریست میشه.

اگه هارد رسیت کنم گوشی رو مطمئن باشم دیگه هیچ جوری نمیشه اطلاعات رو برشون گردوند،چون یه سری چیزها خیلی مهم رو حافظه داخلی خود گوشی دارم که نمیخوام بازیابی بشه

kaktoos.sa
28-08-2010, 19:55
خوب الان که دوستان نوش رو خریدند بین 230 تا 210 تومن با این وضعیت فکر نکنم واسه شما صرف کنه ولی اگه باز میخواید بفروشید خودتون یه قیمت بدید و چند تا عکس از پشت و روی گوشیتون لطف کنید بزارید شاید همینجا بتونید به قیمت خوبی بفروشینش
############################
در ضمن من یه سوالی از دوستان داشتم میخواستم بپرسم که گوشی رو از کجا بگیرم بهتره و به صرفه تره و اینکه اخرین اپدیت ها روشه از خود نمایندگی یا علاالدین و یا .....(فقط لطف کنین اگه هر جا رو گفتین ادرس هم بدین من یکم نابلدم )
و اینکه موقع خرید گوشی باید به چه چیزهایی توجه کنیم( تا سرمون کلاه نره) و قیمتش چقدره (ما بودجمون اونقدر نیست که بخوایم ضرر بدیم) و ایا الان بگیریم یا کمی صبر کنیم احتمالش هست ارزون بشه و کلا توضیحاتی که خودتون لازم میدانید دریغ نفرمایید
میبخشید سوالا زیاد شد و
ممنون از دوستان فقط اگه سریع لطف کنید کامل جواب بدید( چون ما یه کم عجله داریم) بیشتر ممنونتون میشیم

Amin.M.1986
28-08-2010, 20:03
اگه هارد رسیت کنم گوشی رو مطمئن باشم دیگه هیچ جوری نمیشه اطلاعات رو برشون گردوند،چون یه سری چیزها خیلی مهم رو حافظه داخلی خود گوشی دارم که نمیخوام بازیابی بشه
دوست عزیز با هارد ریست و فرمت کردن همه چیز قابل بازیابی هست .. اگه اطلاعات محرمانه دارید اول همه چیز رو پاک کنید و گوشی رو هم هارد ریست کن .. اطلاعات حافظه جانبی رو هم پاک کنید .. سپس یک بار تو گوشیتون یک سری فایل جدید که ارزشی هم ندارند کپی کنید . مثلا هرچی آهنگ MP3 داری بریز رو حافظه داخلی و جانبیت تا فول بشه حافظه ی گوشیت .. دیگه خیالت راحت باشه..
موفق باشید
یا علی:11:

kaktoos.sa
28-08-2010, 20:59
اقا با عرض معذرت یه سوال ایا مشکل خروجی TV گوشی حل شد ایا بالاخره دارد یا ندارد
دوم ایا از گرفتن گوشی پشیمون نمیشیم (یعنی نظر شما چطوره)
ممنون

lonelinesspains
28-08-2010, 21:57
بلی متاسفانه حتی با فرمت کردن هم خیلی فایل ها رو میشه بازیابی کرد مخصوصا فایل های کم حجم مثل تصاویر و نوشته های یا کلیپ های با حجم کم رو. اگر اطلاعات براتون خیلی مهم هست حتما بیشتر تحقیق و سوال کنید که چه طور میشه اطلاعات رو به شکل دایمی پاک کرد. روشی که دوستمون پیشنهاد دادند هم به نظر منطقی میاد. چندین بار فایل های ریز و کم حجم داخل حافظه گوشب منتقل کنید و پاک کنید. نهایاتا هم مموری رو با خود گوشی و هم با کامپیوتر فرمت کنید و امیدوار باشید که اطلاعات قابل بازیابی نباشه.

Amin.M.1986
28-08-2010, 23:05
بلی متاسفانه حتی با فرمت کردن هم خیلی فایل ها رو میشه بازیابی کرد مخصوصا فایل های کم حجم مثل تصاویر و نوشته های یا کلیپ های با حجم کم رو. اگر اطلاعات براتون خیلی مهم هست حتما بیشتر تحقیق و سوال کنید که چه طور میشه اطلاعات رو به شکل دایمی پاک کرد. روشی که دوستمون پیشنهاد دادند هم به نظر منطقی میاد. چندین بار فایل های ریز و کم حجم داخل حافظه گوشب منتقل کنید و پاک کنید. نهایاتا هم مموری رو با خود گوشی و هم با کامپیوتر فرمت کنید و امیدوار باشید که اطلاعات قابل بازیابی نباشه.
دوست عزیز همون روشی که گفتم کفایت میکنه .. البته من چند تا نرم افزار واسه پاک کردن دارم که دیگه نشه ریکاوری کرد اما همین روشی که گفتم از همه راحت تره:11:

AryanLand
28-08-2010, 23:36
سلام.

بهترین,مطمئن ترین راحتترین راه همونه که امین جان فرمودند.یعنی میتونم بگم تنها راه مطمئن همینه که شما فایلهای جایگزین برای بازیابی بریزی رو حافظه.(چه گوشی باشه یا هر حافظه قابل بازیافت دیگه.):11:

Badform
29-08-2010, 06:33
اندازه صفحه نمایش برای برنامه ها مشکل ساز نیست؟ لیستی از نرم افزارهایی که روی این گوشی امتحان شدن را کسی نداره؟ بیشتر نرم افزارهای عمومی مثل ادیت عکس و بلک لیست و منشی و.... هست
( با تشکر قبلی...)

ramin005
29-08-2010, 07:45
اندازه صفحه نمایش برای برنامه ها مشکل ساز نیست؟ لیستی از نرم افزارهایی که روی این گوشی امتحان شدن را کسی نداره؟ بیشتر نرم افزارهای عمومی مثل ادیت عکس و بلک لیست و منشی و.... هست
( با تشکر قبلی...)
هر نرم افزاری که برای ویندوز موبایل 6.5 باشه این گوشی ساپورت میکنه
من تا حالا با نصب و استفاده از نرم افزاری به مشکل بر نخوردم

mamsana
29-08-2010, 09:55
سلام
لطفا چند تا بازی مخصوص برای این گوشی معرفی کنید
همچنین اگر کسی دیکشنری ( انگلیسی به انگلیسی )خوب با سریال نامبر یا کرکش را دارد لینک آن را قرار دهد ( خیلی لازم دارم)

سلام عزیز

دیکشنری
جای نقطه چین ها i r - t c i بگذار بدون فاصله

AryanLand
29-08-2010, 12:09
هر نرم افزاری که برای ویندوز موبایل 6.5 باشه این گوشی ساپورت میکنه
من تا حالا با نصب و استفاده از نرم افزاری به مشکل بر نخوردم

سلام.

لزوما" اینطور که میفرمایید نیست و تمام برنامه هایی که برای وین مو 6,5 باشه رو ساپورت نمیکنه.نه این گوشی هیچ گوشی دیگه ای هم ایمطوری نیست و همه موارد رو ساپورت نمیکنه.تو خیلی از برنامه ها رزولوشن صفحه نمایش هم مهمه.:11:

aqaehsan
29-08-2010, 12:09
نه نمیشه درست کار نمیکنه کلا همراه بانک ملت با گوشی های تاچ مشکل داره
دوست من فک کنم اشتباه می کنی همراه بانک با تاچ مشکل نداره من خودم روی kp500 و kc910 نصب کردم هیچ مشکلی نداشته .
ولی چون هنوز این گوشی رو ندارم نمیتونم جواب قطعی بدم .
انصافا همراه بانک یکی از نرم افزارهای کاربردیه اگه نداشته باشی خیلی بده .:41:

mamsana
29-08-2010, 13:10
آقا من هر چی گشتم تو این تاپیک نتونستم راه حل کند بودن باز کردن پیامک ها رو پیدا کنم

کسی راه حلش رو میدونه!؟
نمی شه پیام ها رو مثل سبک قدیمی ویندوز 6 نشون بده؟
ممنون

AryanLand
29-08-2010, 14:53
آقا من هر چی گشتم تو این تاپیک نتونستم راه حل کند بودن باز کردن پیامک ها رو پیدا کنم

کسی راه حلش رو میدونه!؟
ممنون

سلام.

میشه باید برنامه نصب کنی.الان خیلی عجله دارم شب برات لینکش رو میزارم.یه پیغام خصوصی بده که فراموش نکنم.:11:

KAKHMAL
29-08-2010, 18:15
سلام.

لزوما" اینطور که میفرمایید نیست و تمام برنامه هایی که برای وین مو 6,5 باشه رو ساپورت نمیکنه.نه این گوشی هیچ گوشی دیگه ای هم ایمطوری نیست و همه موارد رو ساپورت نمیکنه.تو خیلی از برنامه ها رزولوشن صفحه نمایش هم مهمه.:11:
ولی در اکثر نرم افزارها رزولوشن اهمیتی ندارد
و در بقیه هم اکثرا شرکنها اگر نرم افزاری بدهند برای همه رزولوشنها میدهند

sageet
29-08-2010, 18:53
من یه مشکلی دارم که بعد از یه مدت باز شدن این لیست کیبوردها کند میشه، دلیلش چیه ؟ چه‌جوری می‌شه حلش کرد ؟

AryanLand
29-08-2010, 22:12
من یه مشکلی دارم که بعد از یه مدت باز شدن این لیست کیبوردها کند میشه، دلیلش چیه ؟ چه‌جوری می‌شه حلش کرد ؟

سلام.

احتمالا" برنامه های باز رو گوشیت زیاد میشه و باعث کندی میشه هر چند وقت یکبار (بسته به مقدار استفاده ات از برنامه ها یا هر وقت دیدی گوشی کند شده) از تسک منیجر استفاده کن و برنامه های باز رو ببند.:11:

AryanLand
29-08-2010, 22:34

کسی راه حلش رو میدونه!؟
ممنون

سلام.

میشه باید برنامه نصب کنی.الان خیلی عجله دارم شب برات لینکش رو میزارم.یه پیغام خصوصی بده که فراموش نکنم.:11:

سلام.

با نصب این برنامه میتونی برگردی به حالت استاندارد SMS ها.

sageet
29-08-2010, 23:06
سلام.

احتمالا" برنامه های باز رو گوشیت زیاد میشه و باعث کندی میشه هر چند وقت یکبار (بسته به مقدار استفاده ات از برنامه ها یا هر وقت دیدی گوشی کند شده) از تسک منیجر استفاده کن و برنامه های باز رو ببند.:11:

نه، نگاه کردم چیزی نیست که بخوام ببندمش تا درست شه ! می‌تونه به تعداد کیبوردها ربط داشته باشه ؟

sageet
29-08-2010, 23:16
سلام.

می‌تونه به تعداد کیبوردها ربط داشته باشه ؟

snow_white
29-08-2010, 23:32
سلام
خسته نباشید
به نظر من این گوشی یه نرم افزار مبدل جاوا تاچ کم داره
آیا چنین نرم افزاری پیدا میشه؟

Royce
30-08-2010, 10:13

شک نکن به خاطر فارسی سازته
فارسی ساز مرساد و از سایت ir-tci دان کن و بنصب

sam_75
30-08-2010, 13:40
سلام من بازي resco.bubbles رو روي گوشيم از طريق بلوتوس لپ تاپ انتقال ميدم ولي وقتي كه روش كليك ميكنم كه نصب شه ميره توش ولي وقتي ميخوام نصب شه ميگه there is no application و.............. ميشه بگيد بايد چه كار كنم ؟

sam_75
30-08-2010, 13:46
resco.bubbles رو روي گوشيم از طريق بلوتوس لپ تاپ انتقال ميدم ولي وقتي كه روش كليك ميكنم كه نصب شه ميره توش ولي وقتي ميخوام نصب شه ميگه there is no application و.............. ميشه بگيد بايد چه كار كنم ؟

sageet
30-08-2010, 16:05
شک نکن به خاطر فارسی سازته
فارسی ساز مرساد و از سایت ir-tci دان کن و بنصب

من یه بار اون‌و نصب کردم کلا فونت مونتِ گوشی بهم ریخت !

الان نسخه‌ی فاینال داره مرصاد ؟

Royce
30-08-2010, 20:56
من یه بار اون‌و نصب کردم کلا فونت مونتِ گوشی بهم ریخت !

الان نسخه‌ی فاینال داره مرصاد ؟

ورژن فاینالش که اومده ولی من خودم بتاشو نصب کردم مشکلیم ندارم(یعنی موقعی که نصبیدم فاینالش هنوز نیومده بود الانم حوصله هارد ریست ندارم)
کدوم قسمت فونت گوشیت بهم ریخت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی من شاید تا 3-4 روز دیگه نتونم سر بزنم

aqaehsan
30-08-2010, 22:09
پایتخت نشینان عزیز قیمت این گوشی با گارانتی اصلی تو پایتخت چنده؟
از اون ده میلیون جمعیت تهران کسی نیست جواب بده .
لطفاً جواب بدیییییییییییییییییید .

sageet
30-08-2010, 22:14
ورژن فاینالش که اومده ولی من خودم بتاشو نصب کردم مشکلیم ندارم(یعنی موقعی که نصبیدم فاینالش هنوز نیومده بود الانم حوصله هارد ریست ندارم)
کدوم قسمت فونت گوشیت بهم ریخت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی من شاید تا 3-4 روز دیگه نتونم سر بزنم
Opera و اینترنت اکسپلورر(حتی منوهاشون)، ممنون، این‌دفعه که هارد ریست کردم یه امتحانی می‌کنم ...

ramin005
31-08-2010, 08:06
resco.bubbles رو روي گوشيم از طريق بلوتوس لپ تاپ انتقال ميدم ولي وقتي كه روش كليك ميكنم كه نصب شه ميره توش ولي وقتي ميخوام نصب شه ميگه there is no application و.............. ميشه بگيد بايد چه كار كنم ؟

یک بار هم از طریق کابل ارسال کنید اگر باز هم مشکلی پیش اومد ایراد از فایل دانلود شده است

mamsana
31-08-2010, 09:51
پایتخت نشینان عزیز قیمت این گوشی با گارانتی اصلی تو پایتخت چنده؟
از اون ده میلیون جمعیت تهران کسی نیست جواب بده .
لطفاً جواب بدیییییییییییییییییید .

نزدیک 230 تومان

---------- Post added at 10:51 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

سلام.

سلام

من این برنامه رو نصب کردم ولی تغییری ندیدم

soroosh_mono
31-08-2010, 12:58
سلام
آقا تهران رنگ آبی این گوشی هم گیر میاد؟
اینجا(اهواز) که نیست. فقط سیاه و قرمز هست:41::41:

aftab_azad20
31-08-2010, 13:22
سلام بعد از یه عمر دوباره اومدم،میخوام گوشیم رو هارد ریست کنم،فارسی ساز جدید به همراه یه نرم افزار gpsتوپ به جز گارمین به نصبم اگه زحمتی نیست لینک این برنامه ها رو بزارید یه صفحه کلید خوبم میخوام

aqaehsan
31-08-2010, 23:57
نزدیک 230 تومان

---------- Post added at 10:51 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

سلام

من این برنامه رو نصب کردم ولی تغییری ندیدم
دستت درد نگیره .:thumbsup:
تو مشهد 247 کمتر پیدا نکردم .:13:
مطمئنی با گارانتی اصلی پارس مایکروتله ؟:43:

adidas_nike
01-09-2010, 01:21
سلام دوستان من تازه عضو شدم چندتا سوال داشتم کسی در مورد opengl es در مورد این گوشی اطلاعاتی داره ؟ وقتی spb shell رو نصب می کنم خاصیت 3D carousel اجرا نمی شه ( با زدن دکمه switch در گوشه پایین سمت چپ منو ها سه بعدی نیستن ) تا اونجایی که من فهمیدم سی پی یو امنیا قلبلیت 3d رو با نصب درایور داره ولی من opengl es v1 رو نصب کردم جواب نداد در ضمن من ویدیویی تو اینترنت دیدم که 3D carousel روی این گوشی اجرا می شه . سوال دیگه اینکه کسی تونسته manila 3d رو روی این گوشی نصب کنه ؟ رو امنیا 2 نصب شده .ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن.

sageet
01-09-2010, 10:17
سلام دوستان من تازه عضو شدم چندتا سوال داشتم کسی در مورد opengl es در مورد این گوشی اطلاعاتی داره ؟ وقتی spb shell رو نصب می کنم خاصیت 3D carousel اجرا نمی شه ( با زدن دکمه switch در گوشه پایین سمت چپ منو ها سه بعدی نیستن ) تا اونجایی که من فهمیدم سی پی یو امنیا قلبلیت 3d رو با نصب درایور داره ولی من opengl es v1 رو نصب کردم جواب نداد در ضمن من ویدیویی تو اینترنت دیدم که 3D carousel روی این گوشی اجرا می شه . سوال دیگه اینکه کسی تونسته manila 3d رو روی این گوشی نصب کنه ؟ رو امنیا 2 نصب شده .ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن.

منم از وقتی این ویدئو رو دیدم دنبالشم ولی به نتیجه‌ای نرسیدم هنوز

lonelinesspains
01-09-2010, 22:13
سلام، دوستان گوشی من داخل فولدر Temp یه فایل متنی TXT ایجاد می کنه به اسم Log و شماره هایی که تماس گرفته شده رو اونجا ثبت میکنه. برای شما هم همین طور هست؟ همچین چیزی طبیعی است یا نرم افزار جاسوسی روی OminaLite من نصب شده؟ لطفا بررسی کنید و بهم جواب بدید. این موضوع نگرانم کرده. نگران اینم که فایل متنی به جایی میل بشه به شکل خودکار یا همچین چیزی لطفا سریع تر جواب بدید ممنون.

AryanLand
01-09-2010, 23:30
سلام، دوستان گوشی من داخل فولدر Temp یه فایل متنی TXT ایجاد می کنه به اسم Log و شماره هایی که تماس گرفته شده رو اونجا ثبت میکنه. برای شما هم همین طور هست؟ همچین چیزی طبیعی است یا نرم افزار جاسوسی روی OminaLite من نصب شده؟ لطفا بررسی کنید و بهم جواب بدید. این موضوع نگرانم کرده. نگران اینم که فایل متنی به جایی میل بشه به شکل خودکار یا همچین چیزی لطفا سریع تر جواب بدید ممنون.

سلام.

هر نرم افزاری باشه با هارد ریست درست میشه مگر اینکه بصورت دیفالت رو سیستم عامل بارگزاری شده باشه که اونجوری باید تمام رامهای هم مدل با شما اینو داشته باشن.در اینصورت هم با تعویض رام درست میشه.:11:

mamsana
02-09-2010, 08:01
دستت درد نگیره .:thumbsup:
تو مشهد 247 کمتر پیدا نکردم .:13:
مطمئنی با گارانتی اصلی پارس مایکروتله ؟:43:

فروشنده ها که اینطور میگن!

lonelinesspains
02-09-2010, 09:51
سلام.

هر نرم افزاری باشه با هارد ریست درست میشه مگر اینکه بصورت دیفالت رو سیستم عامل بارگزاری شده باشه که اونجوری باید تمام رامهای هم مدل با شما اینو داشته باشن.در اینصورت هم با تعویض رام درست میشه.:11:

ممنون دوست من اما من نیخوام هارد ریست کنم، اخه تازه کلی برنامه نصب کردم. گوشی شما همچین چیزی اتفاق نمیفته؟

mamsana
02-09-2010, 11:57
سلام
آقا تهران رنگ آبی این گوشی هم گیر میاد؟
اینجا(اهواز) که نیست. فقط سیاه و قرمز هست:41::41:

کم گیر میاد
سخته

soroosh_mono
02-09-2010, 12:18
کم گیر میاد
سخته

بالاخره یکی هم جواب مارو داد:20:
میگم آقایmamsana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آبی با رنگای دیگش اختلاف قیمت داره ؟
قیمتش تو چه حدوده؟
مرسی:11:

rawen.west69
02-09-2010, 12:52
آبی هم شد رنگ؟؟؟:31::31::31: مشکیشو بگیر شیک تر هم هست :5:
قیمت بمروز این گوشی چنده؟ ممنون :11:

lonelinesspains
02-09-2010, 12:57
من چند هفته پیش که رفته بودم علائدین برای خرید مشکی-قرمز اش هم کم بود چه برسه به آبی! خیلی سخت نگیرید رنگ چه اهمیتی داره اخه.

KAKHMAL
02-09-2010, 19:42
یه سوال شاید کاملا ابتدایی:
درایور سامسونگ اونیا لیت یعنی چی؟؟!!!

KAKHMAL
02-09-2010, 20:21
بچه ها هیچکی میدونه این عکسها مربوط به کدوک قسمت گوشیه!!!

adidas_nike
02-09-2010, 21:43
بچه ها هیچکی میدونه این عکسها مربوط به کدوک قسمت گوشیه!!!

setting --> display and light--> item on today --> windows

971971
02-09-2010, 21:48
با سلام آیا محافظ صفحه امنیا لایت در بازار موجود است؟ اگر نه محافظ کدام گوشی برای آن مناسب است؟ من نتوانستم پیدا کنم و مال LG GD900 را گرفتم و بریدم، مارک آن SCREEN GUARD است و قیمت آن 1000 تومان ولی روی آن زود خط می افتد، آیا کیفیت این مارک پایین است یا همه مثل هم هستند؟ آیا میتوان این محافظ را بصورت بریده نشده و در ابعادی در حدود ابعاد کاغذ A4 پیدا کرد و برید؟ من با چند برنامه توانستم کامپیوتر را از پاکت پی سی کنترل کنم ولی نتوانستم صدا و تصویر فایلهای صوتی تصویری را در پاکت پی سی دریافت کنم ، آیا ممکن است با استفاده از بلوتوث و کارت تی وی بتوانم در پاکت پی سی تلویزیون تماشا کنم؟ کدام بلوتوث یو اس بی را برای این کار پیشنهاد میکنید؟ با تشکر

Amin.M.1986
03-09-2010, 12:37
مارک آن SCREEN GUARD است و قیمت آن 1000 تومان ولی روی آن زود خط می افتد، آیا کیفیت این مارک پایین است یا همه مثل هم هستند؟ آیا میتوان این محافظ را بصورت بریده نشده و در ابعادی در حدود ابعاد کاغذ A4 پیدا کرد و برید؟

سلام .. همه ی مارک ها زود خط میوفتند و اصلا توجه نکنید .. مهم نیست
محافظ بریده نشده وجود نداره ولی میتونید مال آیفون رو تهیه کنید و اونو ببرید و بچسبونید رو گوشیتون .. یا محافظ psp بخرید که سایزش بزرگه:11:

ramin005
03-09-2010, 13:37
محافظ بریده نشده وجود نداره ولی میتونید مال آیفون رو تهیه کنید و اونو ببرید و بچسبونید رو گوشیتون
دوست عزیز محافظ هایی در بازار هست که به صورت اینج بندی شده و شطرنجی و بریده نشده هستن میتونید از اونا تهیه کنید هزار تومن

ramin005
03-09-2010, 13:43

PHP کد:

سلام

من این برنامه رو نصب کردم ولی تغییری ندیدم __________________

منم همینطور! :41:

ali kaka
03-09-2010, 16:45
دوستان چطور ميشه از طريق كابل با گوشي به اينترنت كامپيوتر وصل شد؟

Amin.M.1986
03-09-2010, 17:08
دوست عزیز محافظ هایی در بازار هست که به صورت اینج بندی شده و شطرنجی و بریده نشده هستن میتونید از اونا تهیه کنید هزار تومن
ممنون بابت اطلاع رسانیتون.. من ندیده بودم همچین چیزی رو .. البته نیازی هم ندارم بهش .. ولی خوب شد که اطلاعاتم افزایش پیدا کرد:11:

---------- Post added at 06:08 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

برنامه Microsoft ActiveSync یه تیک داره که بزنی میتونی فعالش کنی:11:

AryanLand
03-09-2010, 23:01
منم همینطور! :41:

تنظیماتش رو هم انجام دادید؟ اگه دادید و نشده بگید تا از ظریق رجیستریش رو خدمتتون عرض کنم.:11:

mamsana
04-09-2010, 10:16
تنظیماتش رو هم انجام دادید؟ اگه دادید و نشده بگید تا از ظریق رجیستریش رو خدمتتون عرض کنم.:11:
ممنون

تنظيمات كه نداشت،فقط يه تيك بود كه اونو امتحان كردم

از ريجستر رو پيدا كردم

فزایش سرعت و حل مشکل بهم ریختی sms

فعال کردن sms دیفالت ویندوز موبایل :

با یک registery editor مسیر زیر رو دنبال کنید :

HKEY-CURRENT-USER \ SOFTWARE \ MICROSOFT \ INBOX \ SETTINGS

وارد SMS AVAIABLE بشید و مقدارش رو از یک به صفر تغییر بدید و OK کنید.بعد گوشی رو ریست کند.

از این به بعد داخل بخش EMAIL که بشید TEXT MESSAGES رو میبینید .

البته با این کار SMS خود سامسونگ هم سر جاش میمونه.

KAKHMAL
04-09-2010, 12:39
ممنون

تنظيمات كه نداشت،فقط يه تيك بود كه اونو امتحان كردم

از ريجستر رو پيدا كردم

فزایش سرعت و حل مشکل بهم ریختی sms

فعال کردن sms دیفالت ویندوز موبایل :

با یک registery editor مسیر زیر رو دنبال کنید :

HKEY-CURRENT-USER \ SOFTWARE \ MICROSOFT \ INBOX \ SETTINGS

وارد SMS AVAIABLE بشید و مقدارش رو از یک به صفر تغییر بدید و OK کنید.بعد گوشی رو ریست کند.

از این به بعد داخل بخش EMAIL که بشید TEXT MESSAGES رو میبینید .

البته با این کار SMS خود سامسونگ هم سر جاش میمونه.
میشه لطفا یه رجیستری ادیتور بجز رسکو معرفی کنید:10:
چون رسکو واسه من کار نمیکنه!!!:18:

Amin.M.1986
04-09-2010, 21:46
میشه لطفا یه رجیستری ادیتور بجز رسکو معرفی کنید:10:
چون رسکو واسه من کار نمیکنه!!!:18:
یعنی چی کار نمیکنه ؟؟ مشکلتون چیه؟؟

971971
05-09-2010, 05:48
با تشکر، ابعاد این محافظها چقدر است و آیا در فروشگاههای لوازم جانبی موبایل فروخته میشود یا در جاهای دیگر؟
ممنون

mamsana
05-09-2010, 09:35
سلام
دیدم چون هرکس این گوشی رو خریداری میکنه،دنبال برنامه براش می گرده و تقریبا پستها تکرار می شه در این تاپیک؛گفتم چندتا برنامه که به درده این گوشی میخوره رو جمع کنم یه جا تا یه منبع خوبی باشه برای اشخاصی که تازه با این گوشی و کلا با یه گوشی ویندوز موبایل برای اولین بار می خواهن کار کنن

این برنامه ها تست شده و راحت بر روی گوشی اجرا می شوند

لیست برنامه ها:
1-NaviTel_v3.2.6.3594
2-Resco Explorer 2008 v7.05 Inc AddIn Registery Editor Inc Keygen
3-Resco Photo Manager v.7.01
4-RescoContactManager2ndEditionBeta
5-SPB.Mobile.Shell
6-Spb_Keyboard_v4.0.1
7-Advanced Configuration Tool v3.3
8-Forutan Persian date
9-Net
10-Panoramic_Calc_Pro_v.2.8.0
11-persian Lan
12-S2U2-1.61

Navitel
برنامه GPS با قابلیت مسیریابی داری گرافیک زیبا و سازگار بودن بسیار بالا با Samsung GT-B7300 OmniaLite به طوری که حداکثر کمتر از 2 دقیقه به ماهواره متصل میشود

Resco Explorer 2008
برنامه ای برای مدیریت فایلها با قابلیت های زیاد به عنوان مثال ارسال چندین فایل از طریق بلوتوث که توسط خود ویندوز امکان پذیر نیست.همراه با Registery Editor

]

Resco Photo Manager
برنامه ای عالی برای مدیریت عکس ها و ویرایش آنها

RescoContactManager
برنامه ای برای مدیریت دفترچه تلفن،اهمیت اصلی این برنامه در نشان دادن پیامک های طولانی بدون بهم خوردگی است,البته از طریق ریجستری رو هم که گفته شده دیگه

SPB.Mobile.Shell
یک رابط کاربری بسیار عالی

SpbKeyboard
کیبورد با قابلیت اضافه کردن زبان عربی با سازگاری بالا

Advanced Configuration Tool
برنامه ای برای انجام تغییرات حرفه ای در سیستم.کوچک کردن سایز منوهای popup که در حالت عادی تو حلق آدم هست یکی از قابلیت های این برنامه هست

Persian date
برنامه ای برای نمایش تاریخ خورشیدی در Today

Net
مایکروسافت دات نت فریم ورک رو که میدونید چیه؟ این موبایلیشونه

PanoramicCalcPro
ماشین حساب مهندسی،ساده،مبدل کمیتها و ارز با قابلیت آپدیت نرخ ارزها

persianLan
فارسی ساز

S2U2
قفل آیفون همراه با رمزگذاری و امکانات زیاد

دانلود|: تصیح شد

saeedfweb
05-09-2010, 11:15
سلام
خوبی
mamsana دستت درد نکنه
فقط من نتونستم لینکت رو باز کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] The file link that you requested is not valid.
این پیغام رو می ده

mamsana
05-09-2010, 11:24
سلام
خوبی
mamsana دستت درد نکنه
فقط من نتونستم لینکت رو باز کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] The file link that you requested is not valid.
این پیغام رو می ده

اره

میگه فایل ویروسیه،کرک ها رو ویروس شناخته!

درست شد میذارم!

KAKHMAL
05-09-2010, 12:47
یعنی چی کار نمیکنه ؟؟ مشکلتون چیه؟؟
حل شد
ممنون

mamsana
05-09-2010, 13:01
اره

درست شد میذارم!

تصیح کردمش

از کرک SPB ایراد گرفته بود

اگه این دفعه از چیزه دیگه ایراد بگیره،یه جا دیگه آپ میکنم

KAKHMAL
05-09-2010, 13:13
سلام
دیدم چون هرکس این گوشی رو خریداری میکنه،دنبال برنامه براش می گرده و تقریبا پستها تکرار می شه در این تاپیک؛گفتم چندتا برنامه که به درده این گوشی میخوره رو جمع کنم یه جا تا یه منبع خوبی باشه برای اشخاصی که تازه با این گوشی و کلا با یه گوشی ویندوز موبایل برای اولین بار می خواهن کار کنن

لیست برنامه ها:
1-NaviTel_v3.2.6.3594
5-SPB.Mobile.Shell
6-Spb_Keyboard_v4.0.1
8-Forutan Persian date
9-Net
11-persian Lan
12-S2U2-1.61

Navitel
برنامه GPS با قابلیت مسیریابی داری گرافیک زیبا و سازگار بودن بسیار بالا با Samsung GT-B7300 OmniaLite به طوری که حداکثر کمتر از 2 دقیقه به ماهواره متصل میشود

Resco Explorer 2008
برنامه ای برای مدیریت فایلها با قابلیت های زیاد به عنوان مثال ارسال چندین فایل از طریق بلوتوث که توسط خود ویندوز امکان پذیر نیست.همراه با Registery Editor

]

Resco Photo Manager

RescoContactManager
برنامه ای برای مدیریت دفترچه تلفن،اهمیت اصلی این برنامه در نشان دادن پیامک های طولانی بدون بهم خوردگی است,البته از طریق ریجستری رو هم که گفته شده دیگه

SPB.Mobile.Shell

SpbKeyboard

برنامه ای برای انجام تغییرات حرفه ای در سیستم.کوچک کردن سایز منوهای popup که در حالت عادی تو حلق آدم هست یکی از قابلیت های این برنامه هست

Persian date

Net

PanoramicCalcPro

persianLan
فارسی ساز

S2U2

دانلود|:

در مورد spb shell میتونید اینتر فیس sense رو روش نصب کنید که جذابتر و گسترده تره

بر روي تصاوير كليك كنيد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رمز فايل: 4pda.ir

درمورد کیبورد فکر میکنم جای fingerkeyboard خالیه:

درمورد قفل هم بهتون pocket shield رو پیشنهاد میکنم پیدا کردن خودش آسونه ولی برای رجیستر کردنش هیچ کرک کیجن یا سریالی نیست
برای اینکار کافیه با رجیستری ادیتور برید:
HKEY-CURRENT-USER \ SOFTWARE \ pocket shield \
و مقدار اکتیویشن رو به 1 تغییر بدید اینم چند تا عکس:
file:///J:/DOCUME%7E1/PhoeniX/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-4.pngfile:///J:/DOCUME%7E1/PhoeniX/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-5.png[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mamsana
05-09-2010, 13:22
در مورد spb shell میتونید اینتر فیس sense رو روش نصب کنید که جذابتر و گسترده تره

بر روي تصاوير كليك كنيد!

[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]

درمورد کیبورد فکر میکنم جای fingerkeyboard خالیه:

درمورد قفل هم بهتون pocket shield رو پیشنهاد میکنم پیدا کردن خودش آسونه ولی برای رجیستر کردنش هیچ کرک کیجن یا سریالی نیست
برای اینکار کافیه با رجیستری ادیتور برید:
HKEY-CURRENT-USER \ SOFTWARE \ pocket shield \
و مقدار اکتیویشن رو به 1 تغییر بدید اینم چند تا عکس:
file:///J:/DOCUME%7E1/PhoeniX/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-4.pngfile:///J:/DOCUME%7E1/PhoeniX/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-5.png[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون
همین جوری کامل شه خوبه

راستی اینترفیس HTC رو ریختم جواب نداد رو ماله من،وگرنه میذاشتمش

a_ostad
05-09-2010, 23:00
دوستان چطور ميشه از طريق كابل با گوشي به اينترنت كامپيوتر وصل شد؟

قبلا یکی این سوالو پرسید کسی جواب نداد اگه میشه جواب بدید سوال منم هست؟

KAKHMAL
05-09-2010, 23:39
ممنون
همین جوری کامل شه خوبه

راستی اینترفیس HTC رو ریختم جواب نداد رو ماله من،وگرنه میذاشتمش
کدوم اینتر فیس ؟ چه شکلیه؟:18:
میتونی لینکشو بذاری منم امتحان کم بعد خبرت کنم.:10:
یا اینکه اسم کاملشو بذاری:11:
D-:

Royce
06-09-2010, 00:29
میتونید با برنامه ی internet sharing که داخل خود گوشی هست به راحتی از اینترنت کامپیوتر استفاده کنید.البته باید ActiveSync روی سیستمتون نصب شده باشه.
کیبورد هم Resco Keyboard توصیه میشه

a_ostad
06-09-2010, 04:50
میتونید با برنامه ی internet sharing که داخل خود گوشی هست به راحتی از اینترنت کامپیوتر استفاده کنید.البته باید ActiveSync روی سیستمتون نصب شده باشه.

با تشکر از royce عزیز!:40:
یه سوال دیگه هم دارم !
چطور میشه از اینترنت سیمکارت با کامپیوتر استفاده کرد! با همین b7300!

KAKHMAL
06-09-2010, 10:01
قبلا یکی این سوالو پرسید کسی جواب نداد اگه میشه جواب بدید سوال منم هست؟
منظورت استفاده از اینترنت کامپیوتر یا استفاده از اینترنت موبایل؟!
اگه منظورت اینترنت کامپیوتره که اگه نرم افزارهای گوشی رو نصب کرده باشی خود بهخود وصل میشه

KAKHMAL
06-09-2010, 10:10
و برای برعکسش

elvin_1987
06-09-2010, 12:46
سلام دوستان منم میخوام این گوشی رو بگیرم .
چند تا سوال داشتم که اگه اینا اوکی نشه منصرف میشم اینا برام خیلی مهمه.
ایا نرم افزار پیغام گیر و منشی تلفن و ضبط مکالمه داره.من یه دونشو دیدم برا این که میگن کار نمیکنه نمیدونم حالا برنامهای دیگهای داره یا نه.
و در مورد اس ام اس ایا امکانات اینو دیلورد کاممله مثلا کی دیلورد شد از اینا مثل نوکیا و سونی ارکسون که اینفو کامل میده.و اینکه طرف اس میده راحت میشه فوروارد زد یا ادیت کرد فورواردو یکم میشه در این مورد توضیع بدین.
دوستان در مورد امکانات اس ام اس توضیع بدن خوب میشه.
اگه اینا اوکی شه من میخرم

a_ostad
06-09-2010, 18:15
و برای برعکسش

ممنون دوست عزیز
آره برا این یکی میخوام یعنی میخوام از اینترنت سیمکارت ( ایرانسل ) توی کامپیوتر اسنفاده کنم!

این صفحه برا کامپیوترهایی بود که وایرلس دارن مثه لبتاپ!

ولی من میخوام از طریق usb موبایلو وصل کنم به کامپیوتر و از اینترنت موبایل استفاده کنم!

پ.ن: آقا ، جان تو گشتم هیچ کلید تشکری ندیدم! هرکی پیداش کرد جا ما برا پست KAKHMAL و Royce عزیز بزنه:38:

Royce
06-09-2010, 18:53
با تشکر از royce عزیز!:40:
یه سوال دیگه هم دارم !
چطور میشه از اینترنت سیمکارت با کامپیوتر استفاده کرد! با همین b7300!

با همون برنامه ی اینترنت شیرینگ میتونی که خودش دو حالت برای شیر کردن داره با کابل و از طریق بلوتوث
یه راه خفن دیگه هم البته وجود داره که شیر کردن اینترنت گوشی با وایرلس هست که البته این کار با نصب یه نرم افزار امکان پذیره(گوشی و تبدیل به روتر وایرلس میکنه)

برای استفاده از اینترنت کامپیوتر هم روی گوشی میتونی به راحتی با اتصال کابل به کامپیوتر استفاده کنی

ایا نرم افزار پیغام گیر و منشی تلفن و ضبط مکالمه داره.من یه دونشو دیدم برا این که میگن کار نمیکنه نمیدونم حالا برنامهای دیگهای داره یا نه.
و در مورد اس ام اس ایا امکانات اینو دیلورد کاممله مثلا کی دیلورد شد از اینا مثل نوکیا و سونی ارکسون که اینفو کامل میده.و اینکه طرف اس میده راحت میشه فوروارد زد یا ادیت کرد فورواردو یکم میشه در این مورد توضیع بدین.
قابلیت ضبط صدا با کیفیت خیلی بالا رو به صورت پیش فرض خود گوشی داره ولی کلا تو زمینه منشی تلفنی شاید ویندوز موبایل نتونه آنچنان خواسته هاتو برآورده کنه هر چند برای این کار نرم افزار هم وجود داره.با مسیج دادن هم هیچ مشکلی نداری البته به شرط اینکه مسیجینگ پیش فرض ویندوز و فعال کنی که اونم توی شونصد تا پست این تاپیک بچه ها گفتن
لپ کلام
این گوشی از بین پاکت پی سیها نسبت به قیمتش مفته فقط تحقیق کن ببین ویندوز موبایل به دردت میخوره یا نه خصوصا اگه قبلا تجربه ویندوز موبایل نداشتی

KAKHMAL
06-09-2010, 19:00

آره نرم افزار منشی تلفنی میتونی نصب کنی من خودم نرم افزار isecretary نصب کردم
ضبط مکالمه هم که مال خودشه
این یعنی چه؟!:18::امکانات اینو دیلورد / کی دیلورد

a_ostad
06-09-2010, 21:18
برا دوستی که میخواد این گوشی رو بگیره بگم همه اون امکاناتی که گفتی رو مطمئنم داره به جز منشی که دوستان گفتن داره و این:

ایا امکانات اینو دیلورد کاممله مثلا کی دیلورد شد از اینا مثل نوکیا و سونی ارکسون که اینفو کامل میده
که این آخری رو متوجه نشدم.

برای هدفت از خرید گوشی بگم اگر حوصله ی پیچ پیچی بودن ویندوز موبایلو داری شک نکن با خریدش از نظر اطلاعات پیشرفت میکنی ولی اگر حوصله یا وقت کار باهاشو نداری همون چیزی که Royce گفت بهتره خودتو درگیرش نکنی.

از نظر صدا و کیفیت تصویر و ضبط فیلم و عکس و سایر نیازای مولتی مدیایی مطمئن باش ساپورتی!

حتی من صداشو گذاشتم کنار x6 که از نظر صدا میگن عالیه هردورو با یه آهنگ چک کردم صداش از x6 بلندتر بود!

برا کیفیت تصویر که بهش ایراد میگیرن بگم که من فیلم توش نگاه میکنم و هیچ وهیچ و هیچ افت کیفیتی توش نمیبینم!

ممکنه بشنوی که صفحش تو آفتاب معلوم نیست به اونی که اینو میگه ، بگو نور صفحشو زیاد کنه مطمئنم دیگه حرفشو تکرار نمیکنه!

ازین بگذریم که پاکت پیسی با این قیمت مفته!

خلاصه بگم من 6-7 ماهه دارمش هیچ موردی که بزنه تو ذوقم ازش ندیدم .

a_ostad
06-09-2010, 21:24
با همون برنامه ی اینترنت شیرینگ میتونی که خودش دو حالت برای شیر کردن داره با کابل و از طریق بلوتوث
یه راه خفن دیگه هم البته وجود داره که شیر کردن اینترنت گوشی با وایرلس هست که البته این کار با نصب یه نرم افزار امکان پذیره(گوشی و تبدیل به روتر وایرلس میکنه)

برای استفاده از اینترنت کامپیوتر هم روی گوشی میتونی به راحتی با اتصال کابل به کامپیوتر استفاده کنی

یک اینکه به برنامه ی pc studio نیاز هست یا نه؟
دو اینکه اینترنت شیرینگ رو باز میکنم کانکت رو که میزنم ارتباطش با کامپیوتر قطع میشه و دیگه برنامه ی pc studio شناساییش نمیکنه که بتونم از اینترنت سیم کارت تو کامپیوتر استفاده کنم؟

elvin_1987
06-09-2010, 21:31
قابلیت ضبط صدا با کیفیت خیلی بالا رو به صورت پیش فرض خود گوشی داره ولی کلا تو زمینه منشی تلفنی شاید ویندوز موبایل نتونه آنچنان خواسته هاتو برآورده کنه هر چند برای این کار نرم افزار هم وجود داره.با مسیج دادن هم هیچ مشکلی نداری البته به شرط اینکه مسیجینگ پیش فرض ویندوز و فعال کنی که اونم توی شونصد تا پست این تاپیک بچه ها گفتن
لپ کلام
این گوشی از بین پاکت پی سیها نسبت به قیمتش مفته فقط تحقیق کن ببین ویندوز موبایل به دردت میخوره یا نه خصوصا اگه قبلا تجربه ویندوز موبایل نداشتی

پس با ین حساب یعنی منشی پیغام گیر نداره من فقط یه دونه پیغام گیر برا این دیدم که یکی در این فروم می گفت اون کار نمی کنه همون که تو سایت جی سی ام گذاشتن.
در مورد اس ام اس دوستان که اینطور می گن سیمبین بهتره از ویندوزه پس.
از دوستان می تونم خواهش کنم از قسمت اس ام اس کوشیشون و امکاناتش مثلا از اینفو دیلورت اس ام اس که دادن یا یه اس که براشون اومده در انجا قسمت اپشنس رو ایجا قرار بدن من ببینم چون میخوام فردا سفاارش این گوشیو بدم ممنون میشم این کارو بکنین.چون این گوشی نیازم بر طرف میکنه:10::11:

elvin_1987
06-09-2010, 21:40
آره نرم افزار منشی تلفنی میتونی نصب کنی من خودم نرم افزار isecretary نصب کردم
ضبط مکالمه هم که مال خودشه
این یعنی چه؟!:18::امکانات اینو دیلورد / کی دیلورد
عزیز این برنامه که معرفی کردین یکی در اینجا گفته بود که کار نمی کنه و از دوستان خواسته بود برنامه دیگهای معرفی کنن که.....
اها معذرت گزارش تحویل منظورم بود.
اخه در گزارش تحویل کامل اینفو میده طرف کی سند کرده کی به دست ما رسیده با چه قد تاخیر در سیمبین و جاوای سونی اریکسون کامله .حالا از دستان میخوام ممکنه از گزارش تحویل اس ام اس که دادن یه عکس بزارن ببینم کامل هست. و قسمت اپشنس اس ام اس که میاد میخوام ببینم چهقد امکانات داره مثل سیمبین هیت اگه ممکنه چون برام مهمه من کارم با اس هست هر روز بالا 100 تا اس میدم ممنون میشم یه عکس از اونجاها که گفتم بزارین.
و ایا به غیر این برنامه منشی برنامه دیگهای برا پیغام گیر هست؟:11:

a_ostad
06-09-2010, 21:54
عجیبه!!!!!
کی بهت گفته این برنامه ی منشی کار نمیکنه؟ منشی مال خودش خواب بوده!
من استفاده کردم خیلی هم راحت میشه باهاش کار کرد!
برا اسمسها هم اونطور که میگی details (یه چیز تو همین مایه ها) نداره! ولی گزارش رسیدن پیام رو داره!

mamsana
07-09-2010, 07:58
کدوم اینتر فیس ؟ چه شکلیه؟:18:
میتونی لینکشو بذاری منم امتحان کم بعد خبرت کنم.:10:
یا اینکه اسم کاملشو بذاری:11:
D-:

همون Sense منظورمه دیگه!

saeedfweb
07-09-2010, 13:37
اره

درست شد میذارم!

پدر جان چی شد

مشعوفمون کن
با تشکر

royalfalcon
07-09-2010, 13:40
سلام

برای هارد ریست این گوشی باید به صورت زیر عمل کرد : :20:

1) گوشی را خاموش کنید.
2) دکمه قفل (سمت راست گوشی) را به داخل فشار داده و نگه دارید.
3) در حالیکه دکمه قفل را نگه می دارید، دکمه سمت چپ زیر LCD (جواب دادن به تلفن) را به داخل فشار داده و نگه دارید.
4) در حالیکه دو دکمه فوق را نگه می دارید، دکمه سمت راست زیر LCD (قطع کردن تلفن) را به داخل فشار داده و نگه دارید.
5) این سه دکمه را تا وقتی که پیغام فرمت در صفحه ظاهر می شود، فشار دهید.
6) سپس همه دکمه ها را رها کنید.
7) برای فرمت دکمه سمت چپ زیر LCD (جواب دادن به تلفن) را بزنید.

موفق باشید :5:

Royce
07-09-2010, 19:09
یک اینکه به برنامه ی pc studio نیاز هست یا نه؟
دو اینکه اینترنت شیرینگ رو باز میکنم کانکت رو که میزنم ارتباطش با کامپیوتر قطع میشه و دیگه برنامه ی pc studio شناساییش نمیکنه که بتونم از اینترنت سیم کارت تو کامپیوتر استفاده کنم؟

اول اینکه گزینه usb connection توی ستینگس گوشیت باید روی حالت ActiveSync باشه.
بعدش هم شما اوی دی وی دی که همراه گوشیت بود و نصب کن چیکار به pc studio داری؟با windows mobile divice center باید کار داشته باشی هر چند کار خاصی هم نیاز نیست انجام بدی اگه همه چیز درسست باشه وقتی گوشیتو وصل کردی خودش میشناسدش

a_ostad
07-09-2010, 19:28
بعدش هم شما اوی دی وی دی که همراه گوشیت بود و نصب کن چیکار به pc studio داری؟

اگه منظورت دی وی دی هست جان خودم فقط یه سی دی توش بود.

windows mobile divice center باید کار داشته باشی هر چند کار خاصی هم نیاز نیست انجام بدی اگه همه چیز درسست باشه وقتی گوشیتو وصل کردی خودش میشناسدش

Windows Mobile Device Handbook منظورته یا Windows Mobile Device center .

میشه به ترتیب بگید باید چه مراحلی رو انجام بدم از نصب برنامه تا زدن دکمه ی کانکت ؟
ممنون از راهنماییت:40:

KAKHMAL
07-09-2010, 21:56
همون Sense منظورمه دیگه!
Ok
I got it
حالا مشکلت چی بود؟؟

mamsana
07-09-2010, 23:54
salam

bebakhsid daram ba hamin goshim post midam,IE khodeh gooshie ke mesleh lak posht mimooneh va sorat nadareh,vaseh hamin ba opera mini omadam ke farsi nadareh,vaseh hamin fingilishdadam
yeki gofteh bood chi shod linke narm afzara,khastam behesh begam ke dorost kardamesh kheily vaghteh!

saeedfweb
08-09-2010, 10:44
salam

bebakhsid daram ba hamin goshim post midam,IE khodeh gooshie ke mesleh lak posht mimooneh va sorat nadareh,vaseh hamin ba opera mini omadam ke farsi nadareh,vaseh hamin fingilishdadam
yeki gofteh bood chi shod linke narm afzara,khastam behesh begam ke dorost kardamesh kheily vaghteh!
ترجمه :
ببخشید دارم با همین گوشی پست میدم ie خود گوشی که مثل لاک پشت می مونه و سرعت نداره واسته همین با اپرا مینی اومدم که فارسی نداره واسه همین فینگیلیشیدم
یکی گفته بود چی شد لینک نرم افزار خواستم بهش بگم که درست کردمش خیلی وقته

saeedfweb

پدر جان چی شد

مشعوفمون کن
با تشکر

سلام
من خواسته بودم
خوب چون به صفحه قبلی سر نزده بودم نمی دونستم
ممنون
زحمت کشیدی

---------- Post added at 10:44 AM ---------- Previous post was at 10:44 AM ----------

سلام

لیست برنامه ها:
1-NaviTel_v3.2.6.3594
5-SPB.Mobile.Shell
6-Spb_Keyboard_v4.0.1
8-Forutan Persian date
9-Net
11-persian Lan
12-S2U2-1.61

Navitel

Resco Explorer 2008

]

Resco Photo Manager

RescoContactManager

SPB.Mobile.Shell

SpbKeyboard

Persian date

Net

PanoramicCalcPro

persianLan
فارسی ساز

S2U2

دانلود|: تصیح شد

دستت درد نکنه

nazaninsha
08-09-2010, 11:34
آقا من وقتی برنامه ی samsung caxixi رو اجرا میکنم ارور میده و میگه فایل dll رو پیدا نمیکنه
کمک کنید

KAKHMAL
08-09-2010, 13:55
salam

برو uc نصب کن هم فارسی داره هم یوزر فرندلی تره هم سرعتش بهتره
هم راحت میتونی باهاش فیلم دانلود کنی(من تا حالا 5-6 تا فیلم با گوشیم دانلود کردم):10:
بابا تازه تو میتونستی با کیبوردت فارسی بنویسی هرجوریکه نشون بده تو گوشیت توی سایت درست مینویسه:46:

AryanLand
08-09-2010, 14:19
دستت درد نکنه

سلام.

برای تشکر نیازی نیست یک همچین پست طولانی رو نقل قول کنید که تشکر کنید.همون دکمه تشکر کافیه.چون با این کارتون صفحه سنگین میشه و برای دوستانی که اینترنت کم سرعت دارن لود کردن صفحه سخت میشه.:11:

saeedfweb
08-09-2010, 16:05
سلام.

برای تشکر نیازی نیست یک همچین پست طولانی رو نقل قول کنید که تشکر کنید.

ضمن تشکر قصدم بیشتر یادآوری بود
چون منی که هر روز و روزی چند بار اینجا رو چک می کنم نمی دونستم آدرس اصلاح شده

a_ostad
08-09-2010, 17:25
اگه منظورت دی وی دی هست جان خودم فقط یه سی دی توش بود.

Windows Mobile Device Handbook منظورته یا Windows Mobile Device center .

میشه به ترتیب بگید باید چه مراحلی رو انجام بدم از نصب برنامه تا زدن دکمه ی کانکت ؟
ممنون از راهنماییت:40:

اگه با تشکر میشه یاداوری کرد پس منم تشکر میکنم!

lonelinesspains
08-09-2010, 19:54
سلام اگه ممکنه برید تو فولدر start up گوشیتون و لیست فایل هایی که اونجا هست رو بگذارید این جا.

a_ostad
08-09-2010, 20:16
سلام اگه ممکنه برید تو فولدر start up گوشیتون و لیست فایل هایی که اونجا هست رو بگذارید این جا.
1-alarmwatcher
2-autorotation
3-chomemanager
4-playerautoupdate
5-poutlook
6-runjinbox
7-screencapture
8-sendmtmsg
ولی ماله همه که یطور نیست ، کمو زیاد داره ، بستگی داره به برنامه هایی که نصب میکنی!
البته من چون تازه ویندوز عوض کردم و فکر کنم بیشتر نزدیک به حالت اصلیه ویندوز باشه گذاشتم !

KAKHMAL
08-09-2010, 23:55
سلام
اول اینکه من دارم با گوشیم و با استفاده از uc پست میدم
دوما میخواستم ببینم نظرتون راجع به زدن یه تاپیک جامع نرم افزار ویندوز با رزولیشن wqvga چیه
اینجوری هم دیگران به ما کمک میکنند هم ما به دیگران

f_kusha
09-09-2010, 08:43
سلام به همه،
من هم یه چند ماهی هست که این گوشیو خریدم :27: ازش هم راضیم، مشکل چرخیدن صفحه اش تو اسفالت حل شده ولی با جی سنسور نمیشه ماشینو هدایت کرد. در ضمن یه سوال:من وقتی چند بار با تم و والپیپر گوشی بازی کنم می تونم شانسی والپیپر صفحه ی lock رو هم عوض کنم! خیلی قشنگ میشه. دوستان تجربه ای دارن؟کل این 121 صفحه رو خوندم بعد اومدم تو بحث! تقریبا یک سوم تاپیک ها در مورد فارسی ساز یا مشاوره ی خرید یا قیمت اند، خوبه یکی همت کنه یه سر و سامانی بده.
با حرف این دوستمون هم خیلی موافقم، یه تاپیک دانلود برای این موبایل (همه چیز، تم،نرم افزار،بازی) باید ایجاد بشه بی زحمت :D در ضمن live wallpaper برای این گوشی پیدا نمیشه؟ مثل والپیپر اندروید. یه چند جا دیدم ملت رو omnia2 اندروید ریختن، این گوشی هم سخت افزارش مثل همونه فک کنم تا حدودی! رو این نمیشه؟ البته به خوبی windows با گوشی ست نمیشه ولی جالبه که دو تا سیستم عامل باشه.

f_kusha
09-09-2010, 08:53
سلام من یه جواب اینجا پایین صفحه زدم بعد هم ارسال سریع جواب رو زدم، غیب شد کسی میدونه کجا رفته؟ اگه میشه منتقل کنید همینجا.

f_kusha
09-09-2010, 09:07
اهان یه سوال دیگه: این جریان بfirmware upgrade که تو سایت سامسونگ apps هست چیه؟

mamsana
09-09-2010, 09:14
به احتمال زياد مشكل از كارتتون هست!

رم يكي از گوشيهاي من هم همينطوري بود؛رم جديد گرفتم درست شد

mamsana
09-09-2010, 09:34
نوشته شده توسط: saeedfweb

ترجمه :
ببخشید دارم با همین گوشی پست میدم ie خود گوشی که مثل لاک پشت می مونه و سرعت نداره واسته همین با اپرا مینی اومدم که فارسی نداره واسه همین فینگیلیشیدم
یکی گفته بود چی شد لینک نرم افزار خواستم بهش بگم که درست کردمش خیلی وقته

ممنون از ترجمه خوبتون

---------- Post added at 10:34 AM ---------- Previous post was at 10:31 AM ----------

برو uc نصب کن هم فارسی داره هم یوزر فرندلی تره هم سرعتش بهتره
هم راحت میتونی باهاش فیلم دانلود کنی(من تا حالا 5-6 تا فیلم با گوشیم دانلود کردم):10:
بابا تازه تو میتونستی با کیبوردت فارسی بنویسی هرجوریکه نشون بده تو گوشیت توی سایت درست مینویسه:46:

ممنون

ولي تو اپرا ميني اصلا نميتوني تايپ فارسي داشته باشي،هنگ ميكنه!

f_kusha
09-09-2010, 10:36
این پست من تایید نشد؟!!:19:

mamsana
09-09-2010, 10:41
چرا تاپیک این گوشی تو صفحه پاکت پی سی نسیت؟

من از favorite میام اینجا

f_kusha
09-09-2010, 12:14
سلام live wallpaper برای ویندوز موبایل هست؟ مثل اندروید.

KAKHMAL
09-09-2010, 12:48
سلام به همه،
من هم یه چند ماهی هست که این گوشیو خریدم :27: ازش هم راضیم، مشکل چرخیدن صفحه اش تو اسفالت حل شده ولی با جی سنسور نمیشه ماشینو هدایت کرد. در ضمن یه سوال:من وقتی چند بار با تم و والپیپر گوشی بازی کنم می تونم شانسی والپیپر صفحه ی lock رو هم عوض کنم! خیلی قشنگ میشه. دوستان تجربه ای دارن؟کل این 121 صفحه رو خوندم بعد اومدم تو بحث! تقریبا یک سوم تاپیک ها در مورد فارسی ساز یا مشاوره ی خرید یا قیمت اند، خوبه یکی همت کنه یه سر و سامانی بده.
با حرف این دوستمون هم خیلی موافقم، یه تاپیک دانلود برای این موبایل (همه چیز، تم،نرم افزار،بازی) باید ایجاد بشه بی زحمت :D در ضمن live wallpaper برای این گوشی پیدا نمیشه؟ مثل والپیپر اندروید. یه چند جا دیدم ملت رو omnia2 اندروید ریختن، این گوشی هم سخت افزارش مثل همونه فک کنم تا حدودی! رو این نمیشه؟ البته به خوبی windows با گوشی ست نمیشه ولی جالبه که دو تا سیستم عامل باشه.
تو گوشی من که هر بار پس زمینه رو عوض کنی
مال قفل هم عوض میشه:10:

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

live wallpaper چیه دیگه!!!:18:

mamsana
09-09-2010, 12:50

برنامه های شبیهش هست

من یه جا دیده بودم،الان هرچی فکر میکنم یادم نمی یاد،احتمالا از برنامه Resco picture manager میشه این کار رو کرد!

mamsana
09-09-2010, 12:56
سلام به همه،

در مورد ایجاد تاپیک من پایه هستم!

برای ریختن آندوریید هم من دیدم رو ایکس وان کرده بود یکی!

رو رم ریخته میشه و مثله کامپیوتر قبل از بوت شدنه می پرسه که کدوم سیستم عامل رو میخواید تا بوت شه!

اگه کسی واسه این گوشی هم پیدا کرد به ما بگه!

لایو والپیپر رو هم اسمش رو نگاه میکنم میگم!

f_kusha
09-09-2010, 14:42
سلام من هم یه چند وقتی هست این گوشی را دارم:5:، خوبه پیشنهاد این دوستمون که گفتن یه تاپیک نرم افزار راه بیفته عملی بشه:27:. در ضمن من بعد از کلی ور رفتن به تم و والپیپر گوشیم والپیپر صفحه ی lock رو هم مثل صفحه ی اصلی کردم ، البته شانسی:22:. مال دوستان وقتی دکمه ی قفل رو می زنید که صفحه روشن میشه پس زمینه آبیه؟ در ضمن یه چند جا خوندم که رو امنیا2 اندروید ریخته بودن، البته خیلی با گوشی هماهنگ نبوده، گفتم چون امنیا ایت هم سخت افزارش یکیه با اون شاید رو امنیا لایت هم جواب بده. یعنی دو تا سیستم عامل رو گوشی هست!:7: در ضمن کسی با samsung kies فریمور اپگرید کرده؟
من بازی اسفالت رو فول اسکرین می تونم اجرا کنم ولی جی سنسور کار نمی کنه و با دست باید فرمون داد، چاره ای پیدا نشده؟
مورد اخر: این تاپیک رو کامل خوندم برا همینم تازه سر و کله ام پیدا شده، یک سوم تاپیک گفنت قیمت چنده یا فارسی ساز خواستن خوبه اینا حذف بشه که حجم مطالب کمتر و مفید تر بشه.

f_kusha
09-09-2010, 14:49
ببخشید من کلی صبر کردم این پیغام ها نیمده بود دوباره نوشتم شرمنده تکراری شد:11:
live wallpaper خیلی جالب بود مثلا تو صفحه حباب میاد و میره و می تونی حباب ها رو بتر...ونی یا مثل یه رودخونه بود که جریان داشت! این اندروید برای امنیا 2 فایل هاش هست.
پیشنهادتون برای اینکه هر بار نخوام کلی به والپیپر و تم ور برم تا صفحه ی قفل هم عوض شه چیه plz؟

f_kusha
09-09-2010, 15:17
today screen دوستان روی حالت windows default چه میانبر هایی داره؟ نمیشه جابجا یا عوضشون کر، ماله من با عکسی که gsmarena یا gsm.ir توی بررسی هاشون گذاشتن فرق داره!

KAKHMAL
09-09-2010, 19:40
1یه سوال کی اینجا مسئوله و باید پستها رو پاک کنه:41:
همه میگن باید پستها پاک بشه خوب بابا یکی بر.و صاحابشو بیاره دیگه:19:
2من تاپیکو زدم لطفا هرکی هرچی نرم افزار داره اونجا معرفی کنه:27:
مطلب اولشم رو با پک mamsana شروع کردم:11:

a_ostad
09-09-2010, 21:48
برا ایجاد تاپیک از وبرایش:kakhmalتشکر میکنم فقط امیدوارم یه تاپیک منظم و اگر شد دسته بندی شده باشه! و لیست همه نرم افزارایی که گذاشته میشه به پست اول اضاف بشه!

e_parshang
09-09-2010, 22:39
درود
پس از خواندن 122 صفحه:20: ، لازم دیدم از تمامی دوستانی که بی دریغ اطلاعاتشون را به اشتراک میزارن:7:، سپاسگزاری کنم.
و اینکه اگه بخوام یک سنجش نسبی از کیفیت محتوای صفحات داشته باشیم ، 50 صفحه اول بسیار کاربردی تر بودند و مشارکت دوستان با تجربه بیشتر ، دیگر در این فروم از بسیاری دوستان با تجربه خبری نیست ، نکنه گوشیشون را عوض کردن؟

mamsana
09-09-2010, 23:39
1یه سوال کی اینجا مسئوله و باید پستها رو پاک کنه:41:
همه میگن باید پستها پاک بشه خوب بابا یکی بر.و صاحابشو بیاره دیگه:19:
2من تاپیکو زدم لطفا هرکی هرچی نرم افزار داره اونجا معرفی کنه:27:
مطلب اولشم رو با پک mamsana شروع کردم:11:

سلام عزيز
ممنون از كاري كردي,نياز بود,جون تابيك اين كوشي از شكل در اومده بود و تو ليست تابيك ها هم نبود ديكه
منم الان مسافرتم,بركرديم شروع ميكنم به بست دادن تو تابيك جديد
الانم با كوشيم دارم بست ميدم,با ايترنت اكسبلورر خوده كوشي با هزار بدبختي تونستم واسه همين عربي هست كيبوردم
يو سي رو هم ريختم,اونم مشكل داشت با فارسي,كسي لينك امتحان شده ميتونه بذاره!?
عيدتون هم مبارك!

KAKHMAL
09-09-2010, 23:59
سلام عزيز
ممنون از كاري كردي,نياز بود,جون تابيك اين كوشي از شكل در اومده بود و تو ليست تابيك ها هم نبود ديكه
الانم با كوشيم دارم بست ميدم,با ايترنت اكسبلورر خوده كوشي با هزار بدبختي تونستم واسه همين عربي هست كيبوردم
عيدتون هم مبارك!

1. سلام چطوری؟ خوبی؟من خوبم ممنون.....:5:
2. تاپیک فقط جاش عوض شده و تو لیست هست:19:
3. لطفا همهرلطفا یه کاری واسه تاپیک جدید بکنید قبل از اینکه درشو تخته کنن
4. من توی اینترنت اکسپلورر و یوسی با فارسی مشکل ندارم شاید بخاطر فارسی سازته
5. منظورت از لینک امتحان شده چیه؟؟
مگه نمیگی نصبیدی؟؟
5.عیدتم مبارک

---------- Post added at 12:59 AM ---------- Previous post was at 12:57 AM ----------

راستی من یه فوروم انگلیسی پیدا کردم مخصوص اومنیا هنوز نگرفتهکارش ولیی فک کنم بزودی بگیره
اگه عضو شدید بهم pm بدید
اسم من PhoeniX

a_ostad
10-09-2010, 03:16
سلام عزيز
عيدتون هم مبارك!
چرا از opera mobile استفاده نمیکنی؟
من که استفاده میکنم خیلی راضیم ، از هر نظر که بگی کامله.

971971
11-09-2010, 02:26
با سلام و تبریک عید فطر،

من احساس میکنم بلوتوث موبایلم ضعیف است، چند تست سرعت با دستگاههای مختلف انجام داده‌ام که نتایج آن بصورت زیر است:

سرعت ارسال به بلوتوث کامپیوتر 48 کیلوبایت در ثانیه و سرعت دریافت 55 کیلوبایت در ثانیه

سرعت ارسال به Nokia 7610 supernova 40 کیلوبایت در ثانیه و سرعت دریافت 96 کیلوبایت در ثانیه

سرعت ارسال به سونی اریکسون دبیلیو700، 20 کیلوبایت در ثانیه و سرعت دریافت 30 کیلوبایت در ثانیه

سرعت ارسال از Nokia 7610 supernova به بلوتوث کامپیوتر 77 کیلوبایت در ثانیه و سرعت دریافت 55 کیلوبایت در ثانیه

نام بلوتوث یواس بی من BT-688 Class 1 است و قیمت آن 4000 تومان است، برد آن هم کمتر از 10 متر است و اگر بیش از یک دیوار در مسیر مستفیم موبایل و کامپیوتر وجود داشته باشد ارتباط قطع میشود.

با توجه به اینکه سرعت بلوتوث ورژن 2 به بعد 3Mbps اعلام شده‌است، آیا به نظر شما نتایج این تستها نرمال است یا نه و آیا مشکل از پاکت پی سی است یا بلوتوث یو اس بی و آیا بلوتوث یو اس بی دیگری را پیشنهاد میکنید یا نه؟

با تشکر

KAKHMAL
11-09-2010, 09:16
خیلی ممنون بابا شرمنده کردین ما رو :11:
آخه چرا اینفدر تو این تاپیک جدید پست دادین؟:11:
الان دیگه تاپیک بالا نمیاد!!!:2:
ما رو واقعا شرمنده کردین!:11:
قرارمون این بود که من تاپیکو بزنم همه توش پست بدن یه نفر پایه بود(:11:mamsana)اونم که سفره
ولی معرفتو ازش یاد بگیرین تو سفر رفته یه کافی نتیچه میدونم یه جایی گیر اورده پست داده:10:
من امروز میخواستم 10-20 تا نرم افزار بدم دیدم این تاپیک از دیروز صبح تا حالا هیچ فرقی نکرده:18: بیخیال شدم

saeedfweb
11-09-2010, 12:11
خیلی ممنون بابا شرمنده کردین ما رو :11:
آخه چرا اینفدر تو این تاپیک جدید پست دادین؟:11:
الان دیگه تاپیک بالا نمیاد!!!:2:
ما رو واقعا شرمنده کردین!:11:
قرارمون این بود که من تاپیکو بزنم همه توش پست بدن یه نفر پایه بود(:11:mamsana)اونم که سفره
ولی معرفتو ازش یاد بگیرین تو سفر رفته یه کافی نتیچه میدونم یه جایی گیر اورده پست داده:10:
من امروز میخواستم 10-20 تا نرم افزار بدم دیدم این تاپیک از دیروز صبح تا حالا هیچ فرقی نکرده:18: بیخیال شدم

حاج آقا
ما بی پست و مقام ها رو اجازه نمی ده
و گرنه ما هم دوست داشتیم بیایم

KAKHMAL
11-09-2010, 21:20
حاج آقا
ما بی پست و مقام ها رو اجازه نمی ده
و گرنه ما هم دوست داشتیم بیایم
میشه ترجمه کنی؟
در هر صورت تاپیک منتقل شد به تراش:2:
نمیخواد دوستان زحمت بکشن :41:

f_kusha
11-09-2010, 22:12
آقا منم فقط دیشب تونستم ببینم، کسایی که فعالیتشون کم بوده رو راه نمیده!
شما هم نباید انتظار می دااشتی تاپیکو نزده پاشنه اش رو بکنن، یه کم صبر می کردی

میشه ترجمه کنی؟
در هر صورت تاپیک منتقل شد به تراش:2:
نمیخواد دوستان زحمت بکشن :41:

mamsana
11-09-2010, 22:23
kakhmal عزيز ,ناراحت نباش درست ميشه!
الان كلا ملت تو حالو هواي عيد و تعطلين!
من رفتم خونه شروع ميكنم به بست دادن!
راستي بستها رو هم با كوشيم ميدم!

IRZAA
12-09-2010, 05:32
سلام

فارسي ساز نصب كردم. اما الان گوشيم يه جورايي هنگ كرده! صفحه اصلي عربي شده و هيچ جوري امكان دسترسي به گزينه هاي استارت و ستينگ ندارم تا پاكش كنم ! اگه بتونم به فايل منيجر هم برسم خوبه كه از ويندوز گوشيم بشه اين سرطانو پاك كنم! لطفا كمك كنيد !
هر كاري مي كنم به منوهاي خود سامسونگ هم راه پيدا نمي كنم!
كمكم كنيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aftab_azad20
12-09-2010, 08:14
سلام کسی تا حالا روی این گوشی آندروید نصب کرده

aqaehsan
12-09-2010, 08:57
همه دوستان خسته نباشند
آقا شما هم او تاپیک نرم افزاری و راه بنداز ، این قدر هم نازک نارنجی نباش .
مگه مشکل سنسور حرکتی گوشی حل نشده بود ؟
من گوشی رو تازه خریدم، تا حالا این قدر مجذوب یک گوشی نشده بودم ، چه چیزی ساخته این بشر:18:

sageet
12-09-2010, 10:15
اینم یک اَپ استور دیگه که مثل Omarket همه‌چی توش فری هستش (فروشگاه نرم افزار xda)

sageet
12-09-2010, 10:26
مرورگر Zetakey با قابلیت پشتیبانی از HTML5 , آقا این خیلی باحاله، مثلا یه چیز خوبش اینه که گوگل ریدر ورژن موبایل‌رو عین ورژن پی‌سی باز می‌کنه مثلا کسایی که شِیر کردن یا کسایی که لایک زدن رو نشون میده بعد پایینتر هم که میری خودش لود می‌کنه، ولی سرعتش به نظر من از اُوپرا پایینتره، اما نسخه بتاست اگه مشکلاش برطرف شه چیز جالبیه.

KAKHMAL
12-09-2010, 10:57
آقا منم فقط دیشب تونستم ببینم، کسایی که فعالیتشون کم بوده رو راه نمیده!
شما هم نباید انتظار می دااشتی تاپیکو نزده پاشنه اش رو بکنن، یه کم صبر می کردی
دوستان همگی ببخشین
دیشب یه خورده ناراحت بودم اینو دیدم یه پست زدم
منظورتونو از این جمله آخر نفهمیدم؟!!(شما هم نباید انتظار می دااشتی تاپیکو نزده پاشنه اش رو بکنن، یه کم صبر می کردی)

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 11:54 AM ----------

سلام

فارسي ساز نصب كردم. اما الان گوشيم يه جورايي هنگ كرده! صفحه اصلي عربي شده و هيچ جوري امكان دسترسي به گزينه هاي استارت و ستينگ ندارم تا پاكش كنم ! اگه بتونم به فايل منيجر هم برسم خوبه كه از ويندوز گوشيم بشه اين سرطانو پاك كنم! لطفا كمك كنيد !
هر كاري مي كنم به منوهاي خود سامسونگ هم راه پيدا نمي كنم!
كمكم كنيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم یه بار یه چیزی تو همین مایه ها شد گوشیتو هارد ریست کن(تو صفحه های قبل توضیح داده شده)

---------- Post added at 11:56 AM ---------- Previous post was at 11:55 AM ----------

همه دوستان خسته نباشند
آقا شما هم او تاپیک نرم افزاری و راه بنداز ، این قدر هم نازک نارنجی نباش .
مگه مشکل سنسور حرکتی گوشی حل نشده بود ؟
من گوشی رو تازه خریدم، تا حالا این قدر مجذوب یک گوشی نشده بودم ، چه چیزی ساخته این بشر:18:
مثل اینکه متوجه نشدین من راه انداختم چون دیدن رونقی نداره پاک کردن

آره حل شده حالا فرمایش:20:

---------- Post added at 11:57 AM ---------- Previous post was at 11:56 AM ----------

اینم یک اَپ استور دیگه که مثل Omarket همه‌چی توش فری هستش (فروشگاه نرم افزار xda)

اگه همچی توش فریه
چرا اسمش مارکته؟؟!!:18:

ali kaka
12-09-2010, 13:02

ميتونيد نرم افزار و بازي هاتون رو تو اين تايپيك معرفي كنيد.

f_kusha
12-09-2010, 13:59
kakhmal جان منظورم این بود که یه کم مهلت بده ملت تاپیکو ببینن بعد بگو استقبال نشد. من خودم فقط یه بار تونستم بازش کنم بعدا دیگه اجازه نمیداد...بگذریم حالا این قضیه اندروید هم خوبه ها بیاین یه اندروید رو اینگوشی بریزیم!:10:

KAKHMAL
12-09-2010, 18:36
kakhmal جان منظورم این بود که یه کم مهلت بده ملت تاپیکو ببینن بعد بگو استقبال نشد. من خودم فقط یه بار تونستم بازش کنم بعدا دیگه اجازه نمیداد...بگذریم حالا این قضیه اندروید هم خوبه ها بیاین یه اندروید رو اینگوشی بریزیم!:10:
اون که درش تخته شد:41:
مشکل اینجاست که چجوری بریزیم :19:
نظری داری؟!:27:

---------- Post added at 07:36 PM ---------- Previous post was at 07:31 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدميتونيد نرم افزار و بازي هاتون رو تو اين تايپيك معرفي كنيد.
بچه ها لطفا تا میتونید تو همین یکی دو روز اول هرچی میتونید نرم افزار تو این تاپیک پیشنهاد بدید تا پاکش نکردن

f_kusha
12-09-2010, 22:12
من یه چند جا دیدم روی امنیا ریختن ولی خیلی سازگار نبوده ولی بالا اومده بود و منوهاش کار می کرد حتی تو یه فروم ایرانی هم اموزشش هست، سرچ کنید. روی امنیا 2 هم تو خارج مثل اینکه شده بود،در کل یکی که بلده باید کاملش کنه. خیلی سخت نبود.

f_kusha
12-09-2010, 22:57

971971
13-09-2010, 06:28
با سلام و تبریک عید فطر،

من احساس میکنم بلوتوث موبایلم ضعیف است، چند تست سرعت با دستگاههای مختلف انجام داده‌ام که نتایج آن بصورت زیر است:

سرعت ارسال به بلوتوث کامپیوتر 48 کیلوبایت در ثانیه و سرعت دریافت 55 کیلوبایت در ثانیه

سرعت ارسال به Nokia 7610 supernova 40 کیلوبایت در ثانیه و سرعت دریافت 96 کیلوبایت در ثانیه

سرعت ارسال به سونی اریکسون دبیلیو700، 20 کیلوبایت در ثانیه و سرعت دریافت 30 کیلوبایت در ثانیه

سرعت ارسال از Nokia 7610 supernova به بلوتوث کامپیوتر 77 کیلوبایت در ثانیه و سرعت دریافت 55 کیلوبایت در ثانیه

نام بلوتوث یواس بی من BT-688 Class 1 است و قیمت آن 4000 تومان است، برد آن هم کمتر از 10 متر است و اگر بیش از یک دیوار در مسیر مستفیم موبایل و کامپیوتر وجود داشته باشد ارتباط قطع میشود.

با توجه به اینکه سرعت بلوتوث ورژن 2 به بعد 3Mbps اعلام شده‌است، آیا به نظر شما نتایج این تستها نرمال است یا نه و آیا مشکل از پاکت پی سی است یا بلوتوث یو اس بی و آیا بلوتوث یو اس بی دیگری را پیشنهاد میکنید یا نه؟

با تشکر

UPDATED بروز

mani206
13-09-2010, 12:07
سلام دوستان
من این گوشی رو تازه گرفتم
می خواستم بدونم شارژر شما هم سه شاخس؟

KAKHMAL
13-09-2010, 12:45
سلام دوستان
من این گوشی رو تازه گرفتم
می خواستم بدونم شارژر شما هم سه شاخس؟

نه معمولیه(دو شاخه)
وقتی گوشیتو میگرفتی دقت کردی که درش پلمب باشه؟!!
چون ممکنه دستکاری کرده باشن وسایلشو:13:
باتریشو حتما چک کن
ببین 1500 هست
و ببین شماره سریالش با سریل دستگاهت میخونه یا نه
اگه دیدی باتریشو عوض کردن برو از یارو شکایت کن:5:(البته اولش برو با یارو دعوا کن اگه درستش نکرد اونوقت:41:)

f_kusha
13-09-2010, 13:14
مگه شماره سریال باتری و دستگاه یکیه؟ چجوری باید باشه

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

اینکه پشت گوشی نوشته ویندوز فون با ویندوز موبایل فرقی داره؟:31:

mani206
13-09-2010, 14:03
نه معمولیه(دو شاخه)
وقتی گوشیتو میگرفتی دقت کردی که درش پلمب باشه؟!!
چون ممکنه دستکاری کرده باشن وسایلشو:13:
باتریشو حتما چک کن
ببین 1500 هست
و ببین شماره سریالش با سریل دستگاهت میخونه یا نه
اگه دیدی باتریشو عوض کردن برو از یارو شکایت کن:5:(البته اولش برو با یارو دعوا کن اگه درستش نکرد اونوقت:41:)

مال من سه شاخس
درش باز بود از شهرستان گرفتم ولی باتریش 1500 هست همینم به زور گیر آوردم
220 بدون گارانتی گرفتم
حالا به نظرتون شارژر خیلی مهمه
فکر کنم مال شما هم شارژر چینی باشه؟
شارژرت چند ولته؟
آیا میشه از شارژر گوشی استار برای این گوشی استفاده کرد؟
راستی دوستان میشه مموری کارتشو وقتی روشنه بیرون بیارم؟

KAKHMAL
13-09-2010, 19:23
مال من سه شاخس
درش باز بود از شهرستان گرفتم ولی باتریش 1500 هست همینم به زور گیر آوردم
220 بدون گارانتی گرفتم
حالا به نظرتون شارژر خیلی مهمه
فکر کنم مال شما هم شارژر چینی باشه؟
شارژرت چند ولته؟
آیا میشه از شارژر گوشی استار برای این گوشی استفاده کرد؟
راستی دوستان میشه مموری کارتشو وقتی روشنه بیرون بیارم؟
حتما شماره سریالشو با شماره سریال باطریش چک کن چون ممکنه باطریشو عوض کرده باشن!!:21:
بابا خب میتونستی با اینترنت بگیری یا اینکه صبر کنی تا وقتی که رفتی تهران بگیری:13:
ببین اصلا شارژر مهم نیست که چجوری باشه مهم اینه که عوضش کردن(احتمالا)و ممکنه بقیه قسمتهای قابل تعویض گوشی رو عوض کرده باشن و تقلبیشو گذاشته باشن:41:
آره چینیه:13:
الان در دسترس نیست بزودی نگاه میکنمD:
نمیدونم بابا اگه تا حالا ازش استفاده کردی و گوشیت نسوخته خب احتمالا مشکلی نداره:10:
و اگه میخوای یکی دیگه بگیری خب چرا مال اومنیا لیت رو نمیگیری؟!!:18:
آره من بارها اینکارو کردم فقط اگه برنامه ای که رو کارت نصبه درحال اجرا باشه یه ارور میده که مشکلی نداره:10:

mani206
13-09-2010, 19:31
حتما شماره سریالشو با شماره سریال باطریش چک کن چون ممکنه باطریشو عوض کرده باشن!!:21:
بابا خب میتونستی با اینترنت بگیری یا اینکه صبر کنی تا وقتی که رفتی تهران بگیری:13:
ببین اصلا شارژر مهم نیست که چجوری باشه مهم اینه که عوضش کردن(احتمالا)و ممکنه بقیه قسمتهای قابل تعویض گوشی رو عوض کرده باشن و تقلبیشو گذاشته باشن:41:
آره چینیه:13:
الان در دسترس نیست بزودی نگاه میکنمD:
نمیدونم بابا اگه تا حالا ازش استفاده کردی و گوشیت نسوخته خب احتمالا مشکلی نداره:10:
و اگه میخوای یکی دیگه بگیری خب چرا مال اومنیا لیت رو نمیگیری؟!!:18:
آره من بارها اینکارو کردم فقط اگه برنامه ای که رو کارت نصبه درحال اجرا باشه یه ارور میده که مشکلی نداره:10:
ممنون دوست عزیز
شماره سریال باطری رو با کدوم سریال چک کنم؟
اگه تونستی فقط output شارژر تو برام بزار.

hojjatinho
14-09-2010, 03:12
سلام دوستان
من به یک مشکل برخوردم . تا همین چند روزه پیش این گوشی در حالت استفاده معمولی برام 1 هفته شارژ نگه می داشت
. کلا تو این چند ماهی که داشتم از شارژ نگه داشتنش واقعا راضی بودم تا اینکه یکی دو روزه فول شارژش می کنم و هیچ استفاده ای ازش نمی کنم بعد از 5-6 ساعت می رسه به 60درصد !!
. مشکل ازچیه ؟ فکر کنم باتری شو چشم زدم :31: باتریش خراب شده؟
ممنون

KAKHMAL
14-09-2010, 08:10
ممنون دوست عزیز
شماره سریال باطری رو با کدوم سریال چک کنم؟
اگه تونستی فقط output شارژر تو برام بزار.
با سریال دستگاهت دیگه روی جعبه نوشته
یه کد هم هست که سریالو نشون میده که الان یادم نیست

mamsana
14-09-2010, 08:28
سلام دوستان
من به یک مشکل برخوردم . تا همین چند روزه پیش این گوشی در حالت استفاده معمولی برام 1 هفته شارژ نگه می داشت
. کلا تو این چند ماهی که داشتم از شارژ نگه داشتنش واقعا راضی بودم تا اینکه یکی دو روزه فول شارژش می کنم و هیچ استفاده ای ازش نمی کنم بعد از 5-6 ساعت می رسه به 60درصد !!
. مشکل ازچیه ؟ فکر کنم باتری شو چشم زدم :31: باتریش خراب شده؟
ممنون

منم این مشکل رو دارم تقریبا

ماله من موقع شارژ شدن از صفر درصد تا 60 درصد رو تو 5 دقیقه پر میکنه بعد از 60 درصد تا 100 درصد رو تو 2 ساعت طول میده!

موقع کار کردن هم از 100 درصد تا 60 درصد رو تو 4 روز خالی میکنه,بقیه اش رو تو یه روز تموم میکنه!

نمیدونم سیستم درصد رو انگار اشتباه نشون میده!

والا!:8::8: