PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

osmaan
19-04-2010, 09:32
بازی که صحه اول گذاشتم رو ریختید ؟ گرافیکش خوبه .. دوستان با g-sensor ]م تونستن بازی کنند.phalt 4 نسخه اصلی
سلام
آقا لینک این بازیو میشه بزاری؟

farzin_silver
19-04-2010, 11:16
تنها مشکلی که هنوز در رابطه با B7300 برای من مجهول باقی مانده است مسئله استفاده از شتاب سنج دستگاه در درون باری های مختلف نوشته شده برای این منظور همچون Resco Bubble است جائیکه با نصب درایور i900 هم که در چند صفحه قبل به آن اشاره کردم این مشکل همچنان حل نشده و جالب اینجاست که هیچ راهی هم ظاهرا برای پاک کردن این برنامه بدون هارد ریست وجود ندارد دوستانی که با فایل فوق یا با هر روش دیگری توانسته اند از این ویژگی استفاده کنند لطفا تجربه خود را در اختیار دیگران هم قرار دهند.
با تشکر

آرش جان با همون روشی که قبلا گفتم مشکلم حل شد.

الان این بازی ها رو با gsensor دارم.فقط با asphalt مشکل دارم.

resco bubbles

shoot me

marble world 2

be mario

farzin_silver
19-04-2010, 13:23
دوستان اگر بازی دیگری برای gsensor دارید که مشکل رزولیشن نداره و اجرا میشه فقط gsensor داخلش عمل نمیکنه اینجا بذارن یا اسمش رو بگن من تست کنم.

farzin_silver
19-04-2010, 14:03
فیرم ویر رسمی جدید که در فوریه 2010 معرفی شده: (خودم هنوز تستش نکردم)

B7300XXJB3 2010 February

با حجم 225.3 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 03:00 PM ----------

اینم به قولی یاد دادن ماهیگیری: :5: :10:

سایت معرفی فیرم ویر های سامسونگ

hirondelle
19-04-2010, 14:42
سلام.
.
.
.
.

شما خود برنامه رو نصب کردید.حالا سمت راست پایین گزینه منو رو بزنید و برید تو قسمت Registartion و برنامه رو با سریال موجود در برنامه دانلودیتون رجیستر کنید صفحه رو ببندید و از کیبوردتون که دارای دو زبان انگلیسی و فارسی هست استفاده کنید.

آخیشششششششششش کف کردم بسکه حرف زدم.:31::46::11:
عزیز دلی ،دمت گرم!ممنون:11::11::11::11:

zyxel90
19-04-2010, 14:58
با سلام خدمت عزیزان این تاپیک من با مطالعه این تاپیک تصمیم گرفتم b7300 بخرم و 3سوال داشتم
1 - آیا کسی تا حالا روی این گوشی فیلم divx ریخته و با زیر نویس به ر راحتی می شود دید ؟
2 - د.ربین عکاسی این پاکت پی سی در حد معمولی هست یا کمتره ؟
3- آیا برنامه های جاوا روش اجرا میشه و کسی اجرا کرده یا نه ؟
باتشکر از همه شما .

farzin_silver
19-04-2010, 15:30
با سلام خدمت عزیزان این تاپیک من با مطالعه این تاپیک تصمیم گرفتم b7300 بخرم و 3سوال داشتم
1 - آیا کسی تا حالا روی این گوشی فیلم divx ریخته و با زیر نویس به ر راحتی می شود دید ؟
باتشکر از همه شما .

1-تو پخش فیلم مشکلی نداره. من avi که 800 مگ بود رزولیشنش هم بالا بود با پلیر خودش و بدون نرم افزار جانبی به راحتی اجرا کردم.

واسه زیرنویس srt هم از tcpmp میشه استفاده کرد.اگر هم رو خود فیلم با convertor میکس بشه دیگه با همون پلیر خودش هم میاد.

2-در حد همون 3 هست.معمولی به قول شما.

3-بله اجرا میشه جاوا

farzin_silver
19-04-2010, 15:47
دوستان عزيزي که ميخوان رو گوشيشون بازي نصب کنن و چيزي پيدا نمي کنن من ليست بازي هايي که خودم دارم رو اينجا ميزارم که همشون توسط خودم تست شده:

این لیست بعدا کاملتر میشه.

بازی های با G-sensor :

1-Resco Bubbles

2-Shoot me

3-Marble worlds 2

4-Bemario

بازيهاي بدون G-sensor:

5-The sims 3

6-Prince of persia HD

7-Astraware board games

8-Spider man-toxic city

9-CSI-MIAMI

10-Sonic unleashed

11-Bony boy

12-Avatar

13-Virtual pool mobile

14-Assasins creed mobile HD

15-Moor Huhn

16-platinum solitaire

17-Mini-jet fight

18-Real Football 2009

19-Nfl 2010

20-PDA poker art

21-Super collapse

22-Snow rally canada

23-Cops and robbers

24-soccer touch

25-touch break

26-jiga sawrus

27-Bejeweled 2

28-Zuma

29-BBD 2

30-Zenonia

31-UNO

hirondelle
19-04-2010, 17:29
باتشکر از همه شما .

چند روز پیش با n95 مقایسه می کردم دوربینشو،resolation بهتر نباشه ،بدتر نیس.(عکس خصوصی نبود لینک میدادم)
من فقط با رنگ عکس ها مشکل دارم ، میشه یه کاری کرد؟ یه ذره مایل به سیاه سفیده.اصلا قابل تنظیم هس این قضیه؟عکس ها در فضای باز ،سایه و زیر آسمان صاف گرفته شده بود.

ssasan
19-04-2010, 19:14
آرش جان با همون روشی که قبلا گفتم مشکلم حل شد.

الان این بازی ها رو با gsensor دارم.فقط با asphalt مشکل دارم.

resco bubbles

shoot me

marble world 2

be mario

بلاخره مشکل کار را پیدا کردم و به راحتی سنسور را فعال نمودم با تشکر از شما فرزین عزیز. اشتباه من در نصب فایل بروی حافظه کارت و مشکل در کپی کردن فایل دوم در پوشه ویندوز بود. باز هم ممنونم

mh.attari
19-04-2010, 20:20
دوستان گوشی ازدست یکی افتاد بعد ورش داشتم سالم بود منتها نمیدونم اون کاری کرده خودم کاری کردم فقط وقتی رو باتری میزنم کار نمیکنه هم راست باتری ضرب در هم چپش هم پایینش کار میکنه ولی خود باتری نه چش شده؟

---------- Post added at 09:20 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

راستی مشکل این شتاب سنج رو کسی حل کرد تو اسفات که کار نمی کنه؟
گیم باحال چی، کسی داره؟لینک بده
همین طور نرم افزار خوب

ssasan
19-04-2010, 20:31
تقدیم به عاشقان پازل همچون خودم بازی زیبای SPB Puzzle:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p30worldtizhosh
19-04-2010, 22:10
امروز علائدین قیمت گرفتم با گارانتی 300 تومن
گرون شده ؟

m9780d
19-04-2010, 22:17
سلام
دوستام کسی برنامه ای نمیشناسه بتونه فایل های دی وی دی رو اجرا کنه؟

Vamp!r3
19-04-2010, 22:18
امروز علائدین قیمت گرفتم با گارانتی 300 تومن
گرون شده ؟

نه..........با گارانتیش همین حدوداست............

بی گارانتی حدود 250 هزار تومن.............

Royce
19-04-2010, 23:18
سلام
دوستان بالاخره فارسی ساز درست حسابی برا این گوشی پیدا شد که همه رقمه مشکل زبان این گوشی و حل کنه یا نه؟

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

سلام
دوستان بالاخره فارسی ساز درست حسابی برا این گوشی پیدا شد که همه رقمه مشکل زبان این گوشی و حل کنه یا نه؟

mmasha
20-04-2010, 08:29
دوستان گوشی ازدست یکی افتاد بعد ورش داشتم سالم بود منتها نمیدونم اون کاری کرده خودم کاری کردم فقط وقتی رو باتری میزنم کار نمیکنه هم راست باتری ضرب در هم چپش هم پایینش کار میکنه ولی خود باتری نه چش شده؟

---------- Post added at 09:20 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

راستی مشکل این شتاب سنج رو کسی حل کرد تو اسفات که کار نمی کنه؟
گیم باحال چی، کسی داره؟لینک بده
همین طور نرم افزار خوب

توي منوي تنظيم ساعت ازmenu/option , گزينه display the clock on the title bar... را يك بار فعال كنيد و دوباره غير فعال كنيد فكر كنم حل بشه.
-----------
عجب شل حقيه!! SBP Mobile shell 3.5 خوشگل وكار را بندازه!
اين( Slide to unlock (S2U2. v.2.4 هم خيلي خشگله مثل آيفونه.

اين بازي هم عالي بود ولي gsensor در اين بازي هم مثل آسفالت دور خودش ميچرخونه ماشينو!

zyxel90
20-04-2010, 10:55
از farzin و hirondelle بابت پاسخشان متشکرم

AryanLand
20-04-2010, 11:34

سلام.

یه سنس هم واسش اومده نصب کردی؟
اگر نصب نکردی بهت پیشنهاد میکنم اینکارو بکنی چون امکانات خوب و زیبایی خاصی داره.:11:

mmasha
20-04-2010, 20:36
بلاخره مشکل کار را پیدا کردم و به راحتی سنسور را فعال نمودم با تشکر از شما فرزین عزیز. اشتباه من در نصب فایل بروی حافظه کارت و مشکل در کپی کردن فایل دوم در پوشه ویندوز بود. باز هم ممنونم

آقا آرش دم شما گرم مشکل من هم همین بود حل شد! resco bubble را بازی کردم:8:
از فرزین جان هم متشکریم!

tehranboys
20-04-2010, 22:18
سلام من دنبال فبله نما میگردم که هم رجیستر بشه و هم کار کنه ممنونم

vahid_lol
20-04-2010, 23:31
دوستان عزيزي که ميخوان رو گوشيشون بازي نصب کنن و چيزي پيدا نمي کنن من ليست بازي هايي که خودم دارم رو اينجا ميزارم که همشون توسط خودم تست شده:

این لیست بعدا کاملتر میشه.

بازی های با G-sensor :

1-Resco Bubbles

2-Shoot me

3-Marble worlds 2

4-Bemario

بازيهاي بدون G-sensor:

5-The sims 3

6-Prince of persia HD

7-Astraware board games

8-Spider man-toxic city

9-CSI-MIAMI

10-Sonic unleashed

11-Bony boy

12-Avatar

13-Virtual pool mobile

14-Assasins creed mobile HD

15-Moor Huhn

16-platinum solitaire

17-Mini-jet fight

18-Real Football 2009

19-Nfl 2010

20-PDA poker art

21-Super collapse

22-Snow rally canada

23-Cops and robbers

24-soccer touch

25-touch break

26-jiga sawrus

27-Bejeweled 2

28-Zuma

29-BBD 2

30-Zenonia

31-UNO

سلام. میشه شما لینک بازیهارو هم هم بزارین؟ من shoot me دارم ولی اجرا نمیشه! شاید نسخه شما فرق داشته باشه.

vahid_lol
21-04-2010, 01:04
یه خرابکاری کردم نمیتونم حالا درستش کنم! :41: کیبوردم تغییر کرده و حالا هرچی می خوام input method عوض کنم و به حالت کیبورد سامسونگ برگردونم نمیشه. لطفا یکی کمکم کنه.

osmaan
21-04-2010, 13:00
سلام
دوستانی که دنبال غیر فعال کردن چرخش برنامه ها بودن بلاخره یه روش پیدا شد که میشه غیر فعال کرد

برای چرخش اتوماتیک در موداکو نوشته به آدرس زیر برید:
\windows\startup
و autorotation.ink را به یک جایی بعنوان بکاپ منتقل کنید (cut).
سافت ریست همفراموش نشه.

حذف این شرتکات از startup باعث فعال نشدن چرخش صفحه برای نرمافزارهایی که توسط تنظیمات گوشی میچرخیدن میشود.

Vamp!r3
21-04-2010, 17:46
سلام دوستان...........

یک سوال دیگه........:31:

کیفیت صفحه نمایش این گوشی چطوره؟.......با توجه به TFT و 65 هزار رنگ بودن......کیفیتش در حد کدوم گوشیه؟.........

ssasan
21-04-2010, 19:48
بلاخره بعد از مدتها یک صفحه کلید بهتر از صفحه کلید اصلی سامسونگ پیدا کردم که چیزی که مدتها بود دنبالش می گشتم یعنی کلیدهای چهار جهتی را بدون آنکه از ابعاد سایر کلیدها کم کنه هم توی حالت افقی داره و هم تو حالت عمودی. در ضمن چندین و چند زبان رو هم پشتیبانی می کنه و فارسی و عربی هم بطور جداگانه و بسیار کامل در آن پشتیبانی می شود. این شما و این هم Finger Keyboard 2.1 برای صفحه نمایش WQVGA:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ssasan
21-04-2010, 20:05
WebCamera Plus v2.1 تبدیل دوربین B7300 به وب کم به راحتی هر چه تمام تر تست شده و در اسکایپ استفاده نیز گردید.

البته متاسفانه رجیستر نشده است ومحدودیت زمانی دارد

ssasan
21-04-2010, 20:19
یافتم......... نسخه جدید Webcamera plus 2.1.1 همراه با فایل کرک . (به حجم 1.3 مگابایت)

osmaan
21-04-2010, 22:48
بلاخره بعد از مدتها یک صفحه کلید بهتر از صفحه کلید اصلی سامسونگ پیدا کردم که چیزی که مدتها بود دنبالش می گشتم یعنی کلیدهای چهار جهتی را بدون آنکه از ابعاد سایر کلیدها کم کنه هم توی حالت افقی داره و هم تو حالت عمودی. در ضمن چندین و چند زبان رو هم پشتیبانی می کنه و فارسی و عربی هم بطور جداگانه و بسیار کامل در آن پشتیبانی می شود. این شما و این هم Finger Keyboard 2.1 برای صفحه نمایش WQVGA:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته فینگر کیبورد هم یه ایرادی داره البته به نظر من و اون اینه که برای حروف گچ پژ نمیتونی در حالت عادی استفاده کنی و باید قبلش دکمه کپس لاک رو فشار بدی تا بتونی این حروف رو ببینی

به نظر من از همه بهتره spbKeyboard هست تو این کیبورد دیگه این مشکل نیست ولی در عوض دکمه چهار جهته نداره

راستی آرش جان چهار جهته رو کجا استفاده میکنی اخه برام تا حالا پیش نیومده بود که نیازی بهش داشته باشم و برام جالبه که بدونم کجا نیازت شده

mehdixp
22-04-2010, 06:58
البته فینگر کیبورد هم یه ایرادی داره البته به نظر من و اون اینه که برای حروف گچ پژ نمیتونی در حالت عادی استفاده کنی و باید قبلش دکمه کپس لاک رو فشار بدی تا بتونی این حروف رو ببینی

به نظر من از همه بهتره spbKeyboard هست تو این کیبورد دیگه این مشکل نیست ولی در عوض دکمه چهار جهته نداره

راستی آرش جان چهار جهته رو کجا استفاده میکنی اخه برام تا حالا پیش نیومده بود که نیازی بهش داشته باشم و برام جالبه که بدونم کجا نیازت شده

کلیدچهار جهته البته چپ و راست توی مسیج برای من که خیلی کاربرد داره.وقتی مثلا می خوای غلط املایی را تصحیح کنی اگر نداشته باشی ه باید بزنی تا بتونی بری یه حرف قبلش و بعد پاکش کنی.

ssasan
22-04-2010, 09:41

سلام به دوستان
عثمان جان برای نوشتن حروف گژپچ لزوما نیازی به گرفتن Caps Lock در این صفحه کلید نیست و برای نوشتن این حروف باید اندکی بیشتر دست را بروی آنها نگه داشت که این کار به راحتی انجام می شود. در رابطه با دکمه چهار جهته هم همانطور که دوستمان گفتند بسیار در جهت غلط گیری کاربرد دارد چرا که در یک صفحه کلید QWERTY که سرعت تایپ بسیار بالا می رود و معمولا اول تایپ می کنیم و بعد غلط گیری می نمائیم وجود یک کلید چهار جهتی برای حرکت در میان متن بسیار ضروری ست (حداقل برای من)
در کل من بسیار از Finger Keyboard راضی هستم و فکر می کنم از هر لحاظ بر تمامی کیبوردهای دیگری که دیده ام برتری کامل دارد.

tehranboys
22-04-2010, 15:37
سلام دوستان لنگه قبله نما هستم .....................

manizheh.ir
22-04-2010, 16:45
سلام می خواستم تو قرعه کشی سامسونگ شزکت کنم ولی کد شعبه ندارم مغازه داره هم گفت کد نداره حالا به نظر شما چه کار کنم؟؟؟؟

vahid_lol
22-04-2010, 23:15
دوستان کسی نتونسته هنوز g sensor این گوشیو راه بندازه؟ من درایور سنسوره i900 نصب کردم جواب نداد همینطور ماله htc رو هم امتحان کردم ولی هنوزم تو بازیا کار نمیکنه. نمیدونم این دیگه چه جور گوشی درست کردنه!:13:

ssasan
23-04-2010, 09:27
دوستان کسی نتونسته هنوز g sensor این گوشیو راه بندازه؟ من درایور سنسوره i900 نصب کردم جواب نداد همینطور ماله htc رو هم امتحان کردم ولی هنوزم تو بازیا کار نمیکنه. نمیدونم این دیگه چه جور گوشی درست کردنه!:13:

سلام
این کارهائی که الان خدمتتان عرض میکنم را پله به پله انجام دهید مشکل تان کاملا حل می شود.
ابتدا به پست شماره 239 همین مطلب بروید و دو فایل حاضر در آن را دانلود کنید سپس فایل اولی که cab است را منحصرا در "حافظه داخلی" (و نه بروی حافظه کارت) نصب کنید. سپس فایل دوم که یک فایل چند کیلوبایتی کوچک است را در فولدر ویندوز در حافظه داخلی کپی کنید. که این کار آخری برای من اندکی با مشکل همراه بود و در نهایت تنها چاره ای که برای آن دیدم و کاملا هم جواب داد کپی کردن فایل به همان صورت زیپ شده با فرمت rar به داخل گوشی بود که سپس با یک برنامه rar که قبلا آن را نصب کرده بودم و به راحتی و با یک جستجوی ساده می توانید آن را پیدا کنید این فایل را بدرون فولدر ویندوز Extract کردم. البته دقت کنید که G Sensor در همه بازی ها جواب نمی دهد و برای تست آن از یکی دو بازی تست شده مثل Resco Bubble باید استفاده کنید.
موفق باشید

Vamp!r3
23-04-2010, 10:10
سلام دوستان...........

یک سوال دیگه........:31:

کیفیت صفحه نمایش این گوشی چطوره؟.......با توجه به TFT و 65 هزار رنگ بودن......کیفیتش در حد کدوم گوشیه؟.........

کسی نبود جواب بده؟؟؟

BehzadKiNG
23-04-2010, 10:30
سلام دوستان من يك سوال داشتم اينه كه آيا رابطي هست كه يك طرفش به گوشي وصل بشه و يك طرفش هم بشه بهش فلش وصل كرد و فايلهاي فلش رو تو گوشي ديد ؟

farzin_silver
23-04-2010, 10:44
کسی نبود جواب بده؟؟؟

کیفیتش بد نیست در همون حدی هست که باید باشه.زیر آفتاب خیلی پایین میاد.اما در نور عادی خوبه کیفیتش.

---------- Post added at 10:44 AM ---------- Previous post was at 10:40 AM ----------

سلام دوستان من يك سوال داشتم اينه كه آيا رابطي هست كه يك طرفش به گوشي وصل بشه و يك طرفش هم بشه بهش فلش وصل كرد و فايلهاي فلش رو تو گوشي ديد ؟

یه بابایی چند وقت پیش یه رابط که amazon واسه فروش گذاشته بود معرفی کرد ولی معلوم نشد جواب میده یا نه. usb host رو فقط 2 3 تا پاکت پیسی رو خودشون دارن یکیش flame o2 بود یکیش توشیبا سامورایی

godaze
23-04-2010, 13:04
سلام به همگی
راستش من می خواستم یه اسمارت فون بگیرم حدود 500 تا 600تومن.ولی تا حالا اسمارت فون شخصا خودم نداشتم البته با برخی مدل ها تا حدی کار کردم ولی می خواستم ببینم بهتر نیست اول یه پاکت پی سی ارزون قیمت مثل همین اومنیا لایت بگیرم تا اینکه یسره 600 تومنو خرج مدل های بالاتر بکنم؟نظر شما که این گوشی رو دارید چیه؟به نظر من که نسبت به قیمتش فوق العادس با این امکاناتی که داره.البته کیفیت صفحه نمایش و دوربینش تا حدی ناامید کنندس ولی بالاخره باید یه توازن مهندسی بین قیمت و امکانات برقرار کرد!خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم.

farzin_silver
23-04-2010, 16:15
سلام به همگی
راستش من می خواستم یه اسمارت فون بگیرم حدود 500 تا 600تومن.ولی تا حالا اسمارت فون شخصا خودم نداشتم البته با برخی مدل ها تا حدی کار کردم ولی می خواستم ببینم بهتر نیست اول یه پاکت پی سی ارزون قیمت مثل همین اومنیا لایت بگیرم تا اینکه یسره 600 تومنو خرج مدل های بالاتر بکنم؟نظر شما که این گوشی رو دارید چیه؟به نظر من که نسبت به قیمتش فوق العادس با این امکاناتی که داره.البته کیفیت صفحه نمایش و دوربینش تا حدی ناامید کنندس ولی بالاخره باید یه توازن مهندسی بین قیمت و امکانات برقرار کرد!خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم.

به نظر من با این پول omnia 2 یا diamond 2 بخر که omnia 2 بهتره. اگرم می تونی صبر کنی لایت بگیر باهاش ور برو تا win mob 7 بیاد رو یه گوشی بگیری.

mh.attari
23-04-2010, 21:56
توي منوي تنظيم ساعت ازmenu/option , گزينه display the clock on the title bar... را يك بار فعال كنيد و دوباره غير فعال كنيد فكر كنم حل بشه.
-----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اين بازي هم عالي بود ولي gsensor در اين بازي هم مثل آسفالت دور خودش ميچرخونه ماشينو!

داداشی این کار رو کردم ولی ساعت اومد به جای باتری
من مشکلم این هست رو باتری که میزنم صفحه کار نمیکنه
ولی بغلش کار میکنن
فقط باتری کار نمیکنه

osmaan
24-04-2010, 06:56
ولی بغلش کار میکنن
فقط باتری کار نمیکنه
شما باید لارج ایندیکیتور رو فعال کنی

mmasha
24-04-2010, 11:35
ولی بغلش کار میکنن
فقط باتری کار نمیکنه

شما باید لارج ایندیکیتور رو فعال کنی

... و دوباره نمايش ساعت رو غير فعال كني.

mh.attari
24-04-2010, 12:55
کجاس حالا؟
ممنونم از راهنماییتون

Royce
25-04-2010, 16:57
2-3 تا سوال دارم لطفا دوستای اهل فن جواب بدن

1-آیا اگر یه کم دیگه صبر کنیم مایکروتل یا هرجای دیگه ای خودشون فارسی ساز نصب میکنن روی این گوشی که وقتی میخریم روش نصب باشه؟

2-آیا اپرای این گوشی با فونت فارسی مشکلی نداره؟

3-مسیج فارسی چطور؟میشه فرستاد یا دریافت کرد؟

قیمت بدون گارانتیش هم اگه بگید ممنون میشم چون اگه اشتب نکنم یکم رفته بالا.

قربان همه

osmaan
25-04-2010, 20:16
2-3 تا سوال دارم لطفا دوستای اهل فن جواب بدن

1-آیا اگر یه کم دیگه صبر کنیم مایکروتل یا هرجای دیگه ای خودشون فارسی ساز نصب میکنن روی این گوشی که وقتی میخریم روش نصب باشه؟

2-آیا اپرای این گوشی با فونت فارسی مشکلی نداره؟

3-مسیج فارسی چطور؟میشه فرستاد یا دریافت کرد؟

قیمت بدون گارانتیش هم اگه بگید ممنون میشم چون اگه اشتب نکنم یکم رفته بالا.

قربان همه
1 نه فکر نمیکنم همچین کاری بکنن چون تا الان سابقه نداشته بعدشم اصلا مشکلی نیست که بگیم ما نتونیم و باید خوده گارانتی کننده فارسی ساز نصب کنه

2 میشه مشکلش رو حل کرد خیلی راحت

3 اگه یه فارسی ساز نصب کنی بله وگرنه نمیشه

البته منظورم من از فارسی ساز قابلیت خوندن و نوشتن فارسی هست و اگه منظورت اینه که کل منو ها فارسی بشه به هیچ وجه نمیشه این کارو کرد و باید خوده مایکروسافت این کارو انجام بده

قیمت هم اگه بالا رفته که نمیدونم ولی قبلا 260 تا 280 بود

Royce
25-04-2010, 20:39
1 نه فکر نمیکنم همچین کاری بکنن چون تا الان سابقه نداشته بعدشم اصلا مشکلی نیست که بگیم ما نتونیم و باید خوده گارانتی کننده فارسی ساز نصب کنه

2 میشه مشکلش رو حل کرد خیلی راحت

3 اگه یه فارسی ساز نصب کنی بله وگرنه نمیشه

البته منظورم من از فارسی ساز قابلیت خوندن و نوشتن فارسی هست و اگه منظورت اینه که کل منو ها فارسی بشه به هیچ وجه نمیشه این کارو کرد و باید خوده مایکروسافت این کارو انجام بده

قیمت هم اگه بالا رفته که نمیدونم ولی قبلا 260 تا 280 بود

ضمن تشکر از شما باید بگم منم منظورم فقط همون خوندن و نوشتن بود نه اینکه عین این پیرمردا کل گوشی فارسی بشه :دی
راستی میشه بفرمایید اپرا رو چجوری میشه مشکل فونتش و حل کرد؟چون من یه جورایی همین چند روز دارم میرم این گوشی و بخرم

ssasan
25-04-2010, 22:26
ضمن تشکر از شما باید بگم منم منظورم فقط همون خوندن و نوشتن بود نه اینکه عین این پیرمردا کل گوشی فارسی بشه :دی
راستی میشه بفرمایید اپرا رو چجوری میشه مشکل فونتش و حل کرد؟چون من یه جورایی همین چند روز دارم میرم این گوشی و بخرم

خود اپرا 10 هیچ مشکلی نداره و مشکل در اپرای مینی ست که فقط در هیلتر شکن داشتن به نسخه اصلی برتری دارد.

tonio_m2000
26-04-2010, 08:18
سلام
مدتهاست دارم اين تاپيك رو و تاپيك 5800 رو دنبال مي كنم. عصر بلاخره ميخوام برم بعد از 7 سال گوشي جديد بخرم. هنوز بين نوكيا 5800 و لايت مرددم، همونطور كه از خط اول نوشته ام معلومه من دير به دير گوشي عوض مي كنم و گوشيه عمري مي خوام، مي دونم جاي اين تاپيك اينجا نيست اما اگر ممكنه دوستان در همين تاپيك يا پيام خصوصي يكي رو پيشنهاد بدن. ممنون مي شم.:11:
البته بگم در انتخاب لايت چند مورد هست كه هنوز به يك نتيجه كلي نرسيدم:
1 آيا ويندوز موبايل واقعا سنگينه؟
2- كيفيت تصوير لايت هست، البته از نزديك نديدم اما روي كاغذ گويا كيفيتش چندان دلچسب نيست، دوستان كيفيت تصوير در چه حده؟
3- براي فارسي نوشتن برنامه متعددي هست، آيا اين برنامه ها كار راه بيانداز هستند؟ براي ارسال پيام و تايپ و اديت متن؟

NINTENDO_DS
26-04-2010, 12:07
سلام
مدتهاست دارم اين تاپيك رو و تاپيك 5800 رو دنبال مي كنم. عصر بلاخره ميخوام برم بعد از 7 سال گوشي جديد بخرم. هنوز بين نوكيا 5800 و لايت مرددم، همونطور كه از خط اول نوشته ام معلومه من دير به دير گوشي عوض مي كنم و گوشيه عمري مي خوام، مي دونم جاي اين تاپيك اينجا نيست اما اگر ممكنه دوستان در همين تاپيك يا پيام خصوصي يكي رو پيشنهاد بدن. ممنون مي شم.:11:
البته بگم در انتخاب لايت چند مورد هست كه هنوز به يك نتيجه كلي نرسيدم:
1 آيا ويندوز موبايل واقعا سنگينه؟
2- كيفيت تصوير لايت هست، البته از نزديك نديدم اما روي كاغذ گويا كيفيتش چندان دلچسب نيست، دوستان كيفيت تصوير در چه حده؟
3- براي فارسي نوشتن برنامه متعددي هست، آيا اين برنامه ها كار راه بيانداز هستند؟ براي ارسال پيام و تايپ و اديت متن؟

1: والا گوشیهاش که سبکه وزنشون ولی کلا برنامه زیاد نصب کنی هر سیستم عاملی باشه سنگین میشه
2: کیفیت لایت 65000 رنگه و 5800 16 میلیون رنگ
3: بله فارسی ساز داره که عالی هم کار می کنه
از اونجایی که 5800 داشتم پیشنهاد می کنم هیچوقت سراغ 5800 نرین مطمئنا لایت خیلی بهتر و کاملتره

tonio_m2000
26-04-2010, 12:29
1: والا گوشیهاش که سبکه وزنشون ولی کلا برنامه زیاد نصب کنی هر سیستم عاملی باشه سنگین میشه
2: کیفیت لایت 65000 رنگه و 5800 16 میلیون رنگ
3: بله فارسی ساز داره که عالی هم کار می کنه
از اونجایی که 5800 داشتم پیشنهاد می کنم هیچوقت سراغ 5800 نرین مطمئنا لایت خیلی بهتر و کاملتره
ممنون از جوابتون
فقط مي شه لطفا بگيد لايت چه برتري نسبت به 5800 داشته كه به اين نتيجه رسيديد كه 5800 رو انتخاب نكنم؟

farzin_silver
26-04-2010, 14:46
ممنون از جوابتون
فقط مي شه لطفا بگيد لايت چه برتري نسبت به 5800 داشته كه به اين نتيجه رسيديد كه 5800 رو انتخاب نكنم؟

همين كه ويندوز موبايل هست يك مزيت خيلي بزرگه.

5800 هم تو رده ي سيمبين ها گوشي قوي نيست و بازي هاي خفني كه الان واسه سيمبين مياد روش جواب نميده.

ولي اگه دير به دير گوشي عوض ميكني به نظر من بيشتر هزينه كن omnia 2 بگير

tehranboys
26-04-2010, 16:13
سلام پست سوم است کسی قبله نما سراغ داره ؟؟؟؟؟؟؟

Royce
26-04-2010, 17:40
نگفتین opera mini چجوری مشکل فونت فارسیش حل میشه؟

ALIRABBIAR
26-04-2010, 21:43
سلام . یه حرفه ای پیدا میشه که لطف کنه مشکل سنسور رو به طور کامل و مفصل و واضح بیان کنه . با تشکر ....

Poopoori
26-04-2010, 22:58
دوستان من بازیه nfs undercover رو نصب کردم . منوی بازی هم اجرا شد ولی وقتی میخوام وارد مسابقه بشم ، یه اروری میده بنام T-Page . کسی راه حل این مشکلو میدونه ؟

m9780d
27-04-2010, 10:46
دوستان من بازیه nfs undercover رو نصب کردم . منوی بازی هم اجرا شد ولی وقتی میخوام وارد مسابقه بشم ، یه اروری میده بنام T-Page . کسی راه حل این مشکلو میدونه ؟

منم دقیقا مثل شما هستم این ارور رو میده و میاد بیرون

کلا فروم b7300 خیلی ساکت شده و همین طور غیرفعال نه برنامه ای برای این گوشی معرفی میشه نه بازی و..:41:

NINTENDO_DS
27-04-2010, 12:30
ممنون از جوابتون

اگر 5800 خریدی می فهمی که چقدر علاقه داری که زود عوضش کنی
ولی وقتی از خانواده امنیا میخری اصلا دلت نمیاد گوشی رو بفروشی کلا سری امنیا نسبت به سری اکسپرس موزیک نوکیا یک چیز دیگن

---------- Post added at 12:29 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

اگر سنسور چرخش صفحه نمایشتون فعاله غیر فعالش کنین بعد برین توی بازی ببینین بازم ارور میده یا نه

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:29 PM ----------

سلام پست سوم است کسی قبله نما سراغ داره ؟؟؟؟؟؟؟

دوست خوبم توی این سایت سرچ کن اگر تو پی سی ورد پیدا نمی کنی:

getjar.com

osmaan
27-04-2010, 15:26
سلام
درمورد دوستی که دنبال قبله نما هستن فکر نمیکنم که قابل اجرا باشه چون باید سنسور های مخصوصی برای این کار گوشی داشته باشه

درمورد دوستانی که میگن چرا اینجا ساکته به خاطر اینه که کلا پی سی ورد قسمت پاک پی سیش فعال نیست

saeedfweb
27-04-2010, 17:28
کلا پی سی ورد قسمت پاک پی سیش فعال نیست
سلام
کجا فعاله؟
یه سری هم اونجاها بزنیم!

vahid_lol
27-04-2010, 22:08
سلام
این کارهائی که الان خدمتتان عرض میکنم را پله به پله انجام دهید مشکل تان کاملا حل می شود.
ابتدا به پست شماره 239 همین مطلب بروید و دو فایل حاضر در آن را دانلود کنید سپس فایل اولی که cab است را منحصرا در "حافظه داخلی" (و نه بروی حافظه کارت) نصب کنید. سپس فایل دوم که یک فایل چند کیلوبایتی کوچک است را در فولدر ویندوز در حافظه داخلی کپی کنید. که این کار آخری برای من اندکی با مشکل همراه بود و در نهایت تنها چاره ای که برای آن دیدم و کاملا هم جواب داد کپی کردن فایل به همان صورت زیپ شده با فرمت rar به داخل گوشی بود که سپس با یک برنامه rar که قبلا آن را نصب کرده بودم و به راحتی و با یک جستجوی ساده می توانید آن را پیدا کنید این فایل را بدرون فولدر ویندوز Extract کردم. البته دقت کنید که G Sensor در همه بازی ها جواب نمی دهد و برای تست آن از یکی دو بازی تست شده مثل Resco Bubble باید استفاده کنید.
موفق باشید

آقا آرش این کارو کردم ولی بازم درست نشد.:41: اتفاقا با همین resco bubble هم امتحانش کردم ولی همش به طرف راست صفحه متمایله سنسورش. بقیه درایورهارو unistall کردم ، سافت ریست کردم ولی نشد که نشد. شما چیزه دیگه ای به ذهنتون نمیرسه؟

osmaan
27-04-2010, 22:21
آقا آرش این کارو کردم ولی بازم درست نشد.:41: اتفاقا با همین resco bubble هم امتحانش کردم ولی همش به طرف راست صفحه متمایله سنسورش. بقیه درایورهارو unistall کردم ، سافت ریست کردم ولی نشد که نشد. شما چیزه دیگه ای به ذهنتون نمیرسه؟
اون فایل dll که کپی میکنی هم باید پاک کنی ها برای هر بار آنیستال کردن!

pulp_152
27-04-2010, 22:24
درایور G-sensor Omnia رو یه امتحان بکنید

NINTENDO_DS
28-04-2010, 11:28
سلام
کجا فعاله؟
یه سری هم اونجاها بزنیم!

من تو موبایلستان هم عضوم باز صد رحمت به اینجا در عوض اونجا بخش آیفون روزانه آپدیت میشه

mh.attari
28-04-2010, 19:49
اقا چه بلوتوث بدی داره این گوشی دو ساعت سرچ میکنی نه تو رو میشناسن نه اصلا چیزی پیدا می کنه بعد دوساعت تازه با زور مشکل کجاس؟

Royce
28-04-2010, 20:59
چرا این تاپیک اینقدر سوت و کور شده؟
یکی از دوستان یه لطفی بکنه لینک بهترین فارسی ساز و کیبورد فارسی برای این گوشی و بذاره یا حد اقل اسمشو بگه.(خیلی واجبه)

vahid_lol
29-04-2010, 01:27
اون فایل dll که کپی میکنی هم باید پاک کنی ها برای هر بار آنیستال کردن!

ممنون با پاک کردن و دوباره ریختن فایل dll مشکلم برطرف شد:46:

osmaan
29-04-2010, 08:56
اقا چه بلوتوث بدی داره این گوشی دو ساعت سرچ میکنی نه تو رو میشناسن نه اصلا چیزی پیدا می کنه بعد دوساعت تازه با زور مشکل کجاس؟
نه اصلا بد نیست تازه مشکلی که همه داشتن هم تو این رام برطرف شده و اونم اینه که میشه تعیین کرد که فابل رو مستقیم بریزه تو کارت حافظه
اما مشکل شما برای شناسوندن گوشیت به دیگرون باید تو تنظیمات بلوتوث تیک گزینه نمایش رو بزنی تا دیگرون بشناسنت درمورد دیر شناختن دیگران به وسیله گوشیت رو هم نمیدونم من که تا حالا همچین مشکلی نداشتم

mh.attari
29-04-2010, 10:55
نه اصلا بد نیست تازه مشکلی که همه داشتن هم تو این رام برطرف شده و اونم اینه که میشه تعیین کرد که فابل رو مستقیم بریزه تو کارت حافظه
اما مشکل شما برای شناسوندن گوشیت به دیگرون باید تو تنظیمات بلوتوث تیک گزینه نمایش رو بزنی تا دیگرون بشناسنت درمورد دیر شناختن دیگران به وسیله گوشیت رو هم نمیدونم من که تا حالا همچین مشکلی نداشتم
1 کدوم رام؟
2 چطوری میشه نصبش کرد؟
3 با وایرلس خود گوشی نمیشه از اینترنت مستقیم ریختش و نصبش کرد مثلا با ویندوز اپدیت؟
تیک رو زدم ولی 2 ساعت باید رفرش کنی تا شاید بشناسه اونم شاید ایم دو طرفه هست یعنی نه میشناسنت نه میشناسی:41:

Royce
29-04-2010, 11:21
چرا این تاپیک اینقدر سوت و کور شده؟
یکی از دوستان یه لطفی بکنه لینک بهترین فارسی ساز و کیبورد فارسی برای این گوشی و بذاره یا حد اقل اسمشو بگه.(خیلی واجبه)

بابا احتیاج دارم چرا کسی جواب نمیده؟ :13:

osmaan
29-04-2010, 11:50
1 کدوم رام؟
2 چطوری میشه نصبش کرد؟
3 با وایرلس خود گوشی نمیشه از اینترنت مستقیم ریختش و نصبش کرد مثلا با ویندوز اپدیت؟
تیک رو زدم ولی 2 ساعت باید رفرش کنی تا شاید بشناسه اونم شاید ایم دو طرفه هست یعنی نه میشناسنت نه میشناسی:41:
ببخشید اشتباه نوشتم منظورم خوده وینفون بود

بابا احتیاج دارم چرا کسی جواب نمیده؟ :13:
به خاطر اینکه بار ها تو همین تاپیک گفته شد
mobidiv 454 و spb keyboar یا fingerkeyboard

p30worldtizhosh
29-04-2010, 17:12
درود

نتونستم تو gsmarena چیزی پیدا کنم

جنتا سوال داشتم ،

1. گوشیه اصل چه مشخصاتی داره ؟
2. وسائل همراه گوشی چه چیزائی هستن ؟
3. باتری اصل رو از کجا بشناسم ؟

ضمناً می تونم ازش به عنوان Mp3Player استفاده کنم؟

vatan2009
29-04-2010, 17:45
سلام شنبه منم به جمع دوستان در این تاپیک میپیوندم و بلاخره بعد از 4 سال گوشیمو عوض میکنم :دی
چند سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید و یه ملتو را از نگرانی در بیارید
1.من شنیدم در ویندوز موبایل وقتی مشکل حادی پیش بیاد باید هارد ریسیت کرد در این هارد ریسیت همه چیز پاک میشه؟؟
2.میشه از تمام تنظیمات گوشی و هاردش بک آپ گرفت (با کامپیوتر) و بعد از هارد ریسیت کردن برگردوند؟؟؟
3.میشه رویه قسمت مسیج هاش قفل گذاشت؟؟(خواهشا یکی اینو امتحان کنه و بگه )
4.بعدها که ویندوز 7 بیاد میشه مال این گوشی را از 6.5 به 7 آپگرید کرد؟؟
5.وقتی اس ام اس فرستاده شده به دست صاحبش برسه چجوری گوشی اطلاع میده که اس ام اس رسید به مقصد؟؟(مثلا تو سونی اریکسون ها یه تیک میزنه کنار پیغام و در بعضی سامسونگ ها یه اس ام اس میاد که میگه
اس ام استون به مقصد رسید)
6.ویندوز موبایل 7 حدودا چند ماهه دیگه عرضه میشه؟؟

خواهشا اگه حتی 1 سوالش هم بلدید دریغ نکنید
ممنون

sysrq
29-04-2010, 19:14
سلام شنبه منم به جمع دوستان در این تاپیک میپیوندم و بلاخره بعد از 4 سال گوشیمو عوض میکنم :دی
چند سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید و یه ملتو را از نگرانی در بیارید
1.من شنیدم در ویندوز موبایل وقتی مشکل حادی پیش بیاد باید هارد ریسیت کرد در این هارد ریسیت همه چیز پاک میشه؟؟
2.میشه از تمام تنظیمات گوشی و هاردش بک آپ گرفت (با کامپیوتر) و بعد از هارد ریسیت کردن برگردوند؟؟؟
4.بعدها که ویندوز 7 بیاد میشه مال این گوشی را از 6.5 به 7 آپگرید کرد؟؟
5.وقتی اس ام اس فرستاده شده به دست صاحبش برسه چجوری گوشی اطلاع میده که اس ام اس رسید به مقصد؟؟(مثلا تو سونی اریکسون ها یه تیک میزنه کنار پیغام و در بعضی سامسونگ ها یه اس ام اس میاد که میگه
اس ام استون به مقصد رسید)
6.ویندوز موبایل 7 حدودا چند ماهه دیگه عرضه میشه؟؟

خواهشا اگه حتی 1 سوالش هم بلدید دریغ نکنید
ممنون

1. بله. در هارد ریست تمام اطلاعات گوشی پاک می شود
2. بله
3.اینو من ندیدم تاحالا. اگه کسی میدونه به منم بگه
4.فکر نکنم. چون گفته می شه که وین فون 7 روی HD2 هم جواب نخواهد داد چه برسه به این!
6.در تعطیلات پایان سال 2010

po_2009
29-04-2010, 19:20
من تازه گوشی رو گرفنم چندتا سوال داشتم:
1)چطور میشه برنامه های نصب شده رو پاک کرد؟
2)یه رم 4Gداخلش انداختم منجر گوشی رو میشناسه ولی وقتی به کامپیوتر نصبش مینم
فقط حافظه داخلی گوشی رو میشناسه،البته نرم افزار سامسونگ رو از رو cdنصب کردم
3)g sensor رو چطوری میشه فعال کرد؟
4)وقتی یه miss call میاد صفحه گوشی روشن میمونه تا دستی خاموشش کنم ؟
یه فارسی ساز نصب کردم با نام Mobidivکه وقتی Sms فارسی مییاد تماما درهم ریخته نشون میده چطور میتونم این برنامه روپاک کنم و چطور مشکل فارسی سازی رو حل کنم تا درست نشون بده(البته فارسی سازرو تو حافظه داخلی نصب کردم)
ممنون

vatan2009
29-04-2010, 22:13
1. بله. در هارد ریست تمام اطلاعات گوشی پاک می شود
2. بله
3.اینو من ندیدم تاحالا. اگه کسی میدونه به منم بگه
4.فکر نکنم. چون گفته می شه که وین فون 7 روی HD2 هم جواب نخواهد داد چه برسه به این!
6.در تعطیلات پایان سال 2010
دستت درد نکنه

AryanLand
29-04-2010, 23:03
4

سلام.

بله یک برنامه هست که میتونه این کارو واسه شما بکنه.حتی یتونه بعضی هارو که انتخاب میکنید براتون Hide کنه..براتون پیدا میکنم لینک میدم. اس ام اس گروپ یا گروپ اس ام اس .(فکر میکنم یکی از این 2 اسم بود چون یه 2 سالی میشه که باهاش کار نکردم فراموش کردم اسمش رو):11:

po_2009
30-04-2010, 10:29
دوستان یه بار قدم به قدم فارسی کردن امنیا لایت رو لطف کنن بنویسن اینقدر مطالب پراکنده هست تو این صفحات که آدم سر درگم میشهاز چه راهی اقدام کنه
در ضمن نرم افزارهای لازم رو هم قرار بدین
من قبلا یه بار گوشی رو فارسی کردم تمام حروف در هم وبره هستش

Royce
30-04-2010, 20:43
با اجازه ی پیشکسوت ها منم امروز رسما به خوانواده ی امنیا لایت پیوستم.:دی
دوستان میشه بفرمایید چجوری میتونم بفهمم ورژن ویندوزم 6.5 هست یا 6.1 ؟
مرسی

saeedfweb
01-05-2010, 10:34
دوستان میشه بفرمایید چجوری میتونم بفهمم ورژن ویندوزم 6.5 هست یا 6.1 ؟
اگه آرم استارت ویندوز سفید باشد 6.5
اگه آرم استارت ویندوز رنگی باشد 6.1

po_2009
01-05-2010, 21:09
گوشی سامسونگ امنیالایت دارم
صدای زنگ sms اون قطع شده ودر نمیاد تمام تنظیمات گوشی رو زیر و رو کردم فایده ای نداشته
البته صدای ringهست ولی sms کاملا قطع شده
چیکار میشه کرد؟؟

pulp_152
01-05-2010, 23:47
گوشی سامسونگ امنیالایت دارم
صدای زنگ sms اون قطع شده ودر نمیاد تمام تنظیمات گوشی رو زیر و رو کردم فایده ای نداشته
البته صدای ringهست ولی sms کاملا قطع شده
چیکار میشه کرد؟؟

امتحان کن ببین میشه ...

تاچ ویز رو فعال کن ... صفحه اول یا همون دستکتاپ .. برو تو قسمت ویدجت ها ... و ایکون setting رو کلیک کن ... همون ایکنی که میتونی ویدجت هارو کم و زیاد کنی ... بعد یه ایکون اونجا هست که شبیه ملودی یا موزیکه ... اون رو فعال کن که بیاد تو ویدجت هات ... فعال که کردی روش کلیک کن ... از اونجا میتونی همه صداها و حتی نوع ویبره چه در sms چه در تماس تغییر بدی

Royce
02-05-2010, 01:17
جون خودتون اولین کسی که این پست و دید اگه بلده راهنمایی کنه:
touchWiz چیه و از کجا فعال و غیر فعال میشه؟همچنین سنسور شتابسنج ازکجا فعال میشه؟

pulp_152
02-05-2010, 01:22
جون خودتون اولین کسی که این پست و دید اگه بلده راهنمایی کنه:
touchWiz چیه و از کجا فعال و غیر فعال میشه؟همچنین سنسور شتابسنج ازکجا فعال میشه؟

والا من این گوشی رو ندارم ولی میدونم که تاچ ویز فعال و غیر فعال میشه ! .. اگه اشتباه میکنم تصحیح کن ...

تاچ ویز به اینترفیس سامسونگ میگن که در قسمت تنظیمات یه گزینه هست که میتونی فعالش کنی و با اینترفیس سامسونگ کار کنی و غیر فعال کنی و با اینترفیس اورجینال وین 6.5 یا 6.1 کار کنی ...

سنسور شتاب سنج فعال باید باشه .. مال شما فعال نیست مگه ؟ اگه فعال نباشه باید درایور رو نصب کنید

Royce
02-05-2010, 11:37
والا شتاب سنج فعال بود حالا غیر فعال شده کل گوشی هم از دیشب تاحالا زیر و رو کردم پیداش نکردم.
تاچ ویز هم خیلی برام مهمه باید حتما بدونم چطوری فعال میشه.
لطفا دوستان کمک کنن

pulp_152
02-05-2010, 11:46
والا شتاب سنج فعال بود حالا غیر فعال شده کل گوشی هم از دیشب تاحالا زیر و رو کردم پیداش نکردم.
تاچ ویز هم خیلی برام مهمه باید حتما بدونم چطوری فعال میشه.
لطفا دوستان کمک کنن

تا جایی که بدونم میتونم کمکت کنم .. نمیدونم گوشی شما میشه یا نه ولی امتحان کن .. تو قسمت setting >phone>g-sensor enable

فعال کردن تاچ ویز هم تو صفحات قبلی یه مروری بکنی در موردش صحبت شده شاید پیدا کردی

پی نوشت:

اگه براي g-sensor نشد ... اینو امتحان کن ببین میشه ...start>setting>system اگه اشتباه نکنم ...retore screen باید باشه تیک اوتوماتیک رو فعال کن

برای تاچ ویز هم این کارو بکن

start>setting>today

حالا از تب items تیک مربوط به تاچ ویز Samsung Widget Plus رو ok بزن

Royce
02-05-2010, 14:20
تا جایی که بدونم میتونم کمکت کنم .. نمیدونم گوشی شما میشه یا نه ولی امتحان کن .. تو قسمت setting >phone>g-sensor enable

فعال کردن تاچ ویز هم تو صفحات قبلی یه مروری بکنی در موردش صحبت شده شاید پیدا کردی

پی نوشت:

اگه براي g-sensor نشد ... اینو امتحان کن ببین میشه ...start>setting>system اگه اشتباه نکنم ...retore screen باید باشه تیک اوتوماتیک رو فعال کن

برای تاچ ویز هم این کارو بکن

start>setting>today

حالا از تب items تیک مربوط به تاچ ویز Samsung Widget Plus رو ok بزن

دوست عزیز مرسی از لطفی که دارید ولی متاسفانه هیچ کدوم از مسیر هایی که فرمودین وجود نداشت.
لطفا یکی از دوستان کمک کنه.

hosseingrami
02-05-2010, 16:36
سلام دوستان شما از اين گوشي راضيد از همه نظر نسبت به 5800 چه جوري هستش؟!

sysrq
02-05-2010, 21:13
دوست عزیز مرسی از لطفی که دارید ولی متاسفانه هیچ کدوم از مسیر هایی که فرمودین وجود نداشت.
لطفا یکی از دوستان کمک کنه.

Samsung Widget:
Start>Settings>Display and Light>Item on Today و برداشتن تیک Samsung WidgetPlus و انتخاب Windows Default وبعد Done
جی سنسور هم من جایی جز Start>Settings>Motion Settings ندیدم

p30worldtizhosh
02-05-2010, 22:09

کسی نیست ؟؟

Royce
02-05-2010, 22:23
Samsung Widget:
Start>Settings>Display and Light>Item on Today و برداشتن تیک Samsung WidgetPlus و انتخاب Windows Default وبعد Done
جی سنسور هم من جایی جز Start>Settings>Motion Settings ندیدم

مرسی برادر :11:
فقط یه چیزی.توی قسمت Start>Settings>Motion Settings هیچ گزینه ای در مورد فعال کردن یا غیرفعال کردن جی سنسور وجود نداره.

osmaan
03-05-2010, 07:58
به صفحه 53 پست 524 رجوع کن

hosseingrami
03-05-2010, 15:02

سلام دوستان پس چي شد؟!:10::40:

saeedfweb
03-05-2010, 15:29
سلام دوستان پس چي شد؟!:10::40:
سلام
ببخشید که اینو می گم اما:!!!

دوست عزیز توی صفحات قبلی این سئوال شما توسط دیگران پرسیده شده
و توسط دیگر دوستان پاسخ داده شده
بنده متوجه هستم با dial-up مرور همه این صفحات سخت هستش
اما مطمئن باشید ارزش داره
چون چیزهایی رو می خونید که می تونه مطمئن تر جوابتون رو بده

اما در کل
مقایسه این دو گوشی تنها به دلیل داشتن lcd لمسی اشتباه هستش (به نظر من)
یکی ویندوز هست و دیگری سیمبین
یکی 65هزار است و دیگری 16 میلیون
یکی سامسونگ و دیگری نوکیا
تحت شرایط بالا چون من وین موب دوست دارم برندش رو توجه نمی کنم و lcd ایش و خیلی چیزای دیگه و lite می گیرم

هر کسی دنبال نیازهای خودش می گرده
شما هم اگه صحبت های بچه ها رو بخونی می تونی بهتر نتیجه بگیری

mohammad_77
03-05-2010, 16:55
من هم از گارمين و ozi explo استفاده کرده ام ولی جواب نمیده .
فقط یک دفعه اتفاقی ماهواره ها رو پیدا کرد ولی قرمز بودند .
GPS on هم به رنگ قرمزه .
ممنون میشوم کمک مکنید .

vahidjj
03-05-2010, 18:06
با سلام و خسته نباشيد من يك مشكل بزرگ دارم
گوشي تازه خريدم b7300
بعد key pad گوشي كار نميكنه يعني چه چپ ميزنم چه راست ميزنم چه بالا چه پايين همش مياد پايين
به تنضيمات هم رفتم تو قسمت button ولي بازم نشد تويه button دو تا بود كه يكي مربوط به menuبغل گوشي يكي هم مربوط keypad يعني همه يكي كار ميكنند يا بالا ميرن يا پايين .......
حالا چه كنم
يكي كمك كنه يك دونيا ازش ممنونم جواب بدين با توضيح كامل

mohammad_77
03-05-2010, 18:09
سلام.
من نصف این فروم رو خوندم و خسته شدم .
من وقتی برنامه جاوا رو نصب میکنم ، نصب میشه ولی نمیدونم کجا میره .
( فقط رهیاب 85 رو که نصب کردم ؛ رفت توی اون آیکن جاوا )
البته بعدش که نصب میکنی همون موقع داخلش میشه . سرچ هم که میکنم پیدا نمیشه .

vahidjj
03-05-2010, 18:14
key pad من كار نميكنه كمك كنيد
همش ميره بالا چه چپ ميزنم چخ راست ميزنم ميره بالا كمك
كمك

vahidjj
03-05-2010, 18:43
من key pad گوشيم فقط يك دكمه كار ميكنه همش يا بالا يا پايين كمك كنيد چه كمنم

p30worldtizhosh
03-05-2010, 19:22
درود

بنده هم از امروز رسما به خوانواده ی امنیا لایت پیوستم.

mohammad_77
03-05-2010, 19:23
سلام.
من نه میتونم وارد اینترنت بشوم و نه ام ام اس بفرستم .
تنظیماتی که جاهای دیگه هم گذاشته اند هم جواب نمیدهد .
( البته خودم تنظیم کرده ام ولی فقط opera mini وصل میشه و سایر برنامه ها کار نمیکنند )
کسی میتونه تنظیمات روی همین گوشی بگه - همراه اول .

vahidjj
03-05-2010, 19:53
يكي به من كمك كنه تورو خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا

AryanLand
03-05-2010, 22:51
با سلام و خسته نباشيد من يك مشكل بزرگ دارم
گوشي تازه خريدم b7300
بعد key pad گوشي كار نميكنه يعني چه چپ ميزنم چه راست ميزنم چه بالا چه پايين همش مياد پايين
به تنضيمات هم رفتم تو قسمت button ولي بازم نشد تويه button دو تا بود كه يكي مربوط به menuبغل گوشي يكي هم مربوط keypad يعني همه يكي كار ميكنند يا بالا ميرن يا پايين .......
حالا چه كنم
يكي كمك كنه يك دونيا ازش ممنونم جواب بدين با توضيح كامل

key pad من كار نميكنه كمك كنيد
همش ميره بالا چه چپ ميزنم چخ راست ميزنم ميره بالا كمك
كمك

من key pad گوشيم فقط يك دكمه كار ميكنه همش يا بالا يا پايين كمك كنيد چه كمنم

يكي به من كمك كنه تورو خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا

سلام.

شما زحمت بکشید یک پست رو یکبار بدید .نیازی هم به بزرگ کردن فونت نیست.من فکر نمیکنم که اینجا روبات وجود داشته باشه که تا شما پست دادید جواب بده.شما به زمانهای پستاتون نگاه کنید 6:06 اولی به فاصله 8 دقیقه 6:14 دومی29 دقیقه بعد 6:43 سومی !!!!!یعنی تو فاصله 37 دقیقه سه تا پست دادید واسه یک موضوع!!! جالا چهارمی هم که یکساعت بعد بوده به کنار.یکم حوصله تون رو بالا ببرید ضمن اینکه اگر دوستان بلد باشن حتما" جواب میدن شما از پست اول خودت تا پست من نگاه کن ببین چه اتفاقی افتاده حتی یک پست هم جواب داده نشده یعنی اینک دوستانی که وارد تر هست اصلا" تو این قسمت نیومدن یا اگر اومدن جواب رو نمیدونستن.به هر حال این روش شا جز شلوغ و بی ارزش کردن این کلوپ فایده دیگه ای نداره.
یکبار هارد ریست کن درست میشه.:11:

ssasan
04-05-2010, 09:30
یک Theme زیبا برای SPb Mobile Shell 3.5.1 با ظاهری مشابه با اینترفیس Sense. بسیار زیباست و کارآمد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود برای وضوح WQVGA:

توجه داشته باشید که اگر قبلا Theme دیگری بروی Spb نصب کرده اید باید کل عملیات نصب را از اول انجام دهید.
با تشکر

ssasan
04-05-2010, 09:38
این هم برنامه کوچکی که صفحه بوت اسکرین ویندوز را به بوت اسکرین ویندوز هفت تغییر می دهد.

لینک دانلود برای وضوح WQVGA

با تشکر

vahidjj
04-05-2010, 11:05
باشه
هارد ريست هم كردم درست نشد
كلا تو تنظيمات گوشي من كليد بالا پايين و چپ و راست يك دونه فعاله
بقيه تعريف نشد
يعني تو تنظيمات براي چپ راست بالا پايين يك كليد تعريف شده يا همه ميرن بالا يا ميرن پايين
اگه ميشه يكي كمك بكنه با تشكر

mohammad_77
04-05-2010, 11:21
سلام.
من قبلا چند تا سئوال پرسیده بودم که کسی جواب نداد ولی مشکل حل شد :
1- اینترنت کار نمیکرد که خودم تنظیم کردم و باز کمی مورد داشت و از تنظیمات omnia 2 در مخابرات استفاده کردم و درست شد .
2- برنامه های جی پی اس کار نمیکرد که در تنظیمات خود GPS گزینه XTRA اطلاعات جی پی اس رو که آپدیت کردم درست شد ( دوستانی که مشکل دارند توجه کنند ) .

3- برنامه های جاوا که نصب میکنم معلوم نیست کجاست ( داخل خود آیکن جاوا نبود و با سرچ هم پیدا نشد ) = این مورد رو نتوانستم حل کنم ، کسی نظری داره ؟

hosseingrami
04-05-2010, 11:35
سلام
ببخشید که اینو می گم اما:!!!

دوست عزیز توی صفحات قبلی این سئوال شما توسط دیگران پرسیده شده
و توسط دیگر دوستان پاسخ داده شده
بنده متوجه هستم با dial-up مرور همه این صفحات سخت هستش
اما مطمئن باشید ارزش داره
چون چیزهایی رو می خونید که می تونه مطمئن تر جوابتون رو بده

اما در کل
مقایسه این دو گوشی تنها به دلیل داشتن lcd لمسی اشتباه هستش (به نظر من)
یکی ویندوز هست و دیگری سیمبین
یکی 65هزار است و دیگری 16 میلیون
یکی سامسونگ و دیگری نوکیا
تحت شرایط بالا چون من وین موب دوست دارم برندش رو توجه نمی کنم و lcd ایش و خیلی چیزای دیگه و lite می گیرم

هر کسی دنبال نیازهای خودش می گرده
شما هم اگه صحبت های بچه ها رو بخونی می تونی بهتر نتیجه بگیری

سلام داش مشکا اينترنت نيست مشگل نبود وقت هست!
خواهش ميکنم در چند خط حالا نيمخواد يک صفحه برام يه توضيحي بدين چون من اطلاعات زيادي ازا ين گوشي ندارم!
يک بار براي هميشه!
من فقط يک بار سوال ميکنم و يک بار جواب ميخوام!
:11::40:

Royce
04-05-2010, 13:07
درود
من 3 روزه این گوشی و دارم به نتایج زیر رسیدم
اول هم بگم که ازش کاملا راضیم
1-gps قوی طوری که گوشی من زیر سقف هم به راحتی کانکت میشه
2-تاچ خوب
3-کیفیت سفحه نمایش در حالت عادی خوبه ولی زیر نور به طرز افتضاحی بد میشه.
4-اینترفیس خوب سامسونگ که باعث شده محیط گوشی نسبت به بقیه ppc ها خوشکلتر بشه و از یک نواختی در بیاد
5-دوربین خیلی خوب که در مقایسه با 3.2 نوکیا کاملا برتریش محسوسه.

اینم یه والپیپر که با تم مشکی به خوبی ست میشه

Royce
04-05-2010, 13:18
راستی دوستان کسی اپرا مینی 5 پچ شده داره که مشکل فونت فارسیش حل شده باشه و با این گوشی سازگار باشه؟

mohammad_77
04-05-2010, 13:53
درود
من 3 روزه این گوشی و دارم به نتایج زیر رسیدم
اول هم بگم که ازش کاملا راضیم
1-gps قوی طوری که گوشی من زیر سقف هم به راحتی کانکت میشه
2-تاچ خوب
3-کیفیت سفحه نمایش در حالت عادی خوبه ولی زیر نور به طرز افتضاحی بد میشه.
4-اینترفیس خوب سامسونگ که باعث شده محیط گوشی نسبت به بقیه ppc ها خوشکلتر بشه و از یک نواختی در بیاد
5-دوربین خیلی خوب که در مقایسه با 3.2 نوکیا کاملا برتریش محسوسه.

اینم یه والپیپر که با تم مشکی به خوبی ست میشه

البته من از gps اش خیلی راضی نیستم ولی ممکنه مربوط به موقعیت مکانی باشه . البته نرم افزار google map که روش هست خیلی عالیه ( البته پول اینترنتش عالی نیست ) اگر کسی تا به حال امتحان نکرده حداقل یکبار نگاه بیندازه .

mohammad_77
04-05-2010, 14:00
در مورد جاوا کسی به نتیجه ای نرسیده ؟

Royce
04-05-2010, 15:36
باشه
هارد ريست هم كردم درست نشد
كلا تو تنظيمات گوشي من كليد بالا پايين و چپ و راست يك دونه فعاله
بقيه تعريف نشد
يعني تو تنظيمات براي چپ راست بالا پايين يك كليد تعريف شده يا همه ميرن بالا يا ميرن پايين
اگه ميشه يكي كمك بكنه با تشكر

دوست عزیز یعنی شما واقعا متوجه نشدید key pad (جوی استیک)این گوشی هیچ جهتی نداره و فقط تک کلیکه؟:18:

vahidjj
04-05-2010, 21:12
دوست عزیز یعنی شما واقعا متوجه نشدید key pad (جوی استیک)این گوشی هیچ جهتی نداره و فقط قابل فشار دادنه؟:18:
پس تو بازيها بسكتبال و فوتبال چطور بازي كنم نميشه كه؟
يعني بخيال اين بازيها بايد بشم!!!!

Royce
04-05-2010, 22:38
راستی دوستان کسی اپرا مینی 5 پچ شده داره که مشکل فونت فارسیش حل شده باشه و با این گوشی سازگار باشه؟
کسی نداشت؟

البته من از gps اش خیلی راضی نیستم ولی ممکنه مربوط به موقعیت مکانی باشه . البته نرم افزار google map که روش هست خیلی عالیه ( البته پول اینترنتش عالی نیست ) اگر کسی تا به حال امتحان نکرده حداقل یکبار نگاه بیندازه .
آره گوگل مپش خیلی خوبه.حتی قابلیتهایی داره که گوگل مپ 4 هم نداره.فکر کنم اختصاصی برای سامسونگ درست کرده باشه.

در مورد جاوا کسی به نتیجه ای نرسیده ؟

والا برادر ما هرچی جاوا نصبیدیم میره تو همون قسمت java
راستی دوستان این گوشی روش مموری نداره دیگه درست میگم یا یارو انداخته بهمون ؟:13:

Royce
04-05-2010, 23:57
پس تو بازيها بسكتبال و فوتبال چطور بازي كنم نميشه كه؟
يعني بخيال اين بازيها بايد بشم!!!!

توی بازیهای جاوا اگه اشتب نکنم خودش چهار جهت و مجازی روی صفحه میاره

p30worldtizhosh
05-05-2010, 06:44
یک Theme زیبا برای SPb Mobile Shell 3.5.1 با ظاهری مشابه با اینترفیس Sense. بسیار زیباست و کارآمد:

لینک دانلود برای وضوح WQVGA:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوجه داشته باشید که اگر قبلا Theme دیگری بروی Spb نصب کرده اید باید کل عملیات نصب را از اول انجام دهید.
با تشکر

درود

دوست عزیز هنگام نصب اخطار می ده .

vahidjj
05-05-2010, 07:11
دوستان من هر چي نرم افزار بود با بازي نصب كردم همش امد
با همين روشهايي كه دوستان گفتند
بازم ممنونم:40:

osmaan
05-05-2010, 09:59
درود

احتمالا شما spb shell 3.5.3 نصب نکردید

mh.attari
05-05-2010, 10:14
اقا من گوشی هارد رسیتم کردم ولی بازم رو باتری میزنم باز نمیشه ولی هم طرف راست باتری هم چپش کار میکنه صفحه ی من مشکل دارهههههههههه؟
از چیهههههههه؟

ali62f
05-05-2010, 11:34
سلام.من می خوام یه گوشی windows mobile بگیرم.ولی بین htc touch 2و b7300 omnia lite موندم.کسی میتونه یه نظر کارشناسی بده.کسایی که استفاده کردن نظرشون در مورد این گوشی چیه.:20:

Royce
05-05-2010, 12:55
اقا من گوشی هارد رسیتم کردم ولی بازم رو باتری میزنم باز نمیشه ولی هم طرف راست باتری هم چپش کار میکنه صفحه ی من مشکل دارهههههههههه؟
از چیهههههههه؟

نه دوست عزیز از ما هم همینطوریه.
بهتر بود قبل از هارد ریست همینجا میپرسیدین تا بچه ها راهنماییتون کنن

یه نفر جواب ما رو بده خواهشا.روی گوشی مموری باید باشه یا نه؟

ali62f
05-05-2010, 13:35
من مخوام یه گوشی windows mibile بگیرم و بین htc touch 2 و b7300 omnia lite موندم.کسی می تونه یه نظر کارشناسی بده.دوستانی که این گوشی رو دارند نظرشون در مورد این گوشی چیه؟:20:

p30worldtizhosh
05-05-2010, 14:44
یه نفر جواب ما رو بده خواهشا.روی گوشی مموری باید باشه یا نه؟

نه دوست عزیز
مموری رو گوشی نیست .

Arashdn
05-05-2010, 14:56
من مخوام یه گوشی windows mibile بگیرم و بین htc touch 2 و b7300 omnia lite موندم.کسی می تونه یه نظر کارشناسی بده.دوستانی که این گوشی رو دارند نظرشون در مورد این گوشی چیه؟:20:
بدون شک امنیا لایت بهتره

Royce
05-05-2010, 15:54
2 تا باگ بزرگ از Mobidiv و کیبورد های spb و finger
اگه مسیج فارسی که برات میاد بیشتر از یکی دو خط باشه کادر تصویر شماره 1 نمیتونه همش و نمایش بده مجبوری باز روش کلیک کنی که توی پنجره جدید هم اینطوری نشون میده(تصویر شماره 2)

باگ بعدی
وقتی میخوای یه مسیج (چه انگلیسی باشه چه فارسی) و جواب بدی و روی قسمت Tap here to reply (تصویر شماره 3)فشار میدی و شروع به تایپ میکنی کلید space یا همون فاصله توی هیچ کدوم از کیبورد ها کار نمیکنه الا samsung keyboard

شما هم این مشکلات و دارین؟

ali62f
05-05-2010, 16:44
1. چرا omnia lite بهتره.نگید چون صفحش بزرگتره و g-sensor داره و....
2. تو omnia 1 یه مشکل بود که تمتم برنامه ها رو تو حاففظه گوشی می ریخت و حافظه گوشی زود پر می شد و سرعت به شدت افت می کرد ولی ظاهرا تو htc ها این مشکل وجود ندارد.می خواستم بدونم تو omnia lite هم این مشکل هست یا برطرف شده.:20:

ssasan
05-05-2010, 16:58
درود

برای من مشکلی نداشت و تصویری هم که مشاهده می کنید برنامه نصب شده بروی گوشی خودم است شما یا قبلا SPb Shell 3.5.3 را نصب نکرده اید یا اینکه قبلا تم دیگری را نصب کرده بودید.
با تشکر

ssasan
05-05-2010, 17:15
2 تا باگ بزرگ از Mobidiv و کیبورد های spb و finger
اگه مسیج فارسی که برات میاد بیشتر از یکی دو خط باشه کادر تصویر شماره 1 نمیتونه همش و نمایش بده مجبوری باز روش کلیک کنی که توی پنجره جدید هم اینطوری نشون میده(تصویر شماره 2)

باگ بعدی
وقتی میخوای یه مسیج (چه انگلیسی باشه چه فارسی) و جواب بدی و روی قسمت Tap here to reply (تصویر شماره 3)فشار میدی و شروع به تایپ میکنی کلید space یا همون فاصله توی هیچ کدوم از کیبورد ها کار نمیکنه الا samsung keyboard

شما هم این مشکلات و دارین؟

دوستان لطفا مطالب قبلی را مطالعه کنید و سوال تکراری نپرسید.
دوست عزیز مشکل در هم ریختگی SMS بصورت کامل در پست 416 همین مطلب توضیح داده شده است شما کافی ست در همان صفحه به هم ریخته انگشت خود را بروی صفحه نگه دارید تا منوئی ظاهر شود و از منو گزینه Select All را انتخاب کنید SMS درست می شود.
در مورد مشکل کار نکردن Space هم این مشکل زمانی اتفاق می افتد که درهمان حالت نمایش حبابی گزینه tap to reply را انتخاب کنید اما اگر وارد SMS بشوید یعنی همان صفحه سفید که الان با فارسی در هم ریخته اش مشکل دارید و گزینه reply از سمت چپ را انتخاب کنید هیچ موردی وجود ندارد و Space کاملا جواب می دهد. تا آنجا که من می دانم هم این مشکل تنها در Finger Keyboard وجود دارد و در کیبورد خود سامسونگ همانطور که خودتان گفتید در هر حالت Space کار می کند
نکته آخر هم اینکه وقتی یک برنامه اصولا برای یک گوشی خاص طراحی نشده و این امکان برای تمامی گوشی های بطور مشترک ارائه می شود مشکل آن در یک گوشی خاص اصولا یک "باگ" محسوب نمی شود امری که در مورد کیبوردی که لزوما برای این گوشی هم ارائه نشده یعنی (Finger Keyboard) هم کاملا صادق است

p30worldtizhosh
05-05-2010, 22:06
برای من مشکلی نداشت و تصویری هم که مشاهده می کنید برنامه نصب شده بروی گوشی خودم است شما یا قبلا SPb Shell 3.5.3 را نصب نکرده اید یا اینکه قبلا تم دیگری را نصب کرده بودید.
با تشکر

درود

دوست عزیز همونطور که گفته بودید
مشکل از SPb Shell 3.5.3 بود.

سپاس

mohammad_77
07-05-2010, 13:43
با سلام به دوستان .

بالاخره از توی help گوشی فهمیدم چه جوری باید زنگ گوشی رو عوض کنم :31: ( نباید این طوری طراحی میکردند :2: ) .

خود زنگ مسیج ها رو چه جوری میشه عوض کرد ؟

mohammad_77
07-05-2010, 20:21
سلام.

در ادامه فضولی هایم در داخل گوشی به این دستاورد :31: رسیده ام :

فایل پیوست را پس از دانلود به گوشی منتقل میکنید ، سپس توسط برنامه ای ( مثل Resco Explorer یا هر چیز دیگر )
آن را در پوشه زیر میریزید :

My Device\Windows

یعنی پوشه ویندوز داخل حافظه خود گوشی .

اگر خوشتان آمد ، لطف میکنید و از دکمه تشکر استفاده میکنید .
اگر هم خوشتان نیامد ، فونتهای اصلی خود گوشی هم داخل فایل هست و همین طوری جایگزین میکنید .

" احتمال داره که این روش روی سایر ویندوز موبایلها هم جواب بده - نرم افزاری (Font Changer ) هم هست که فونت قسمتهای مختلف رو عوض میکنه - این روش مختص همین تایپینگ بوده و اگر در جای دیگری ذکر شد باید همراه با منبع باشد "

عکس :

فایل :

Royce
07-05-2010, 22:18
بچه های این تاپیک 1 درصد هم پایه نیستن.برید ببینید کلوپهای دیگه چجوری دارن برنامه و ترفند و جنگولک بازی هایی و که بلدن میذارن تو تاپیک گوشیشون.اخیرا هم که تاپیکمون رفته پایین داره خاک میخوره.
قطعا هر کدوممون چیزهایی میدونیم که خیلی به درد بقیه میخوره ولی صدامون در نمیاد.
خلاصه بگذریم

این تم وین 7 موبایله که اخیرا ورژن جدیدش ریلیز شده.خودم هنوز روی گوشیم تستش نکردم چون فعلا ADSL ام قطعه

WM 7 Titanium Project is a custom theme for your titanium.
A goal of making this theme was to imitate the look of Windows Phone 7 as closer as possible.
With this theme you get:
- TitaniumWeather by showaco, modified a bit
- custom Programs panel.
- CHome Editor by showaco
- new notifications panel - all in one.
- Favorite People Plug-in by AppStar
- wm 7 look and feel
windows mobile 6.5 Only!!

All resolutions:
- QVGA - 240x320 - done
- QVGA Square - 320x320 -done
- WQVGA -240x400 - done
- VGA - 480x640 - done
- WVGA - 480x800 - done
I think we're almost done bur test it anyway!

Thanks to: ahmedfikry, lesscro, leppie, webguy05, giorgosm and everyone who helped with qvga

Instalation:
- Disable Titanium: start> settings> today> items and uncheck "Windows Default"
- Download and install cab
- Enable Titanium
به توضیحات دقت کنید

mary83
07-05-2010, 22:47
کسی قیمت فعلی این امنیا لایت رو داره؟ کیفیت عکسش خوبه؟

p30worldtizhosh
08-05-2010, 06:46

درود

من هفته پیش با گارانتی اصل گرفتم 290 تومن

کیفیت دوربینش هم 3.2 هستش

mohammad_77
08-05-2010, 16:03

داخل اتاق و با نور مهتابی ، در کامپیوتر عکس و فیلمش دل انگیز نبود .

mohammad_77
08-05-2010, 16:38
سلام.

من از هر روشی استفاده میکنم ، نه میتونم mms رو راه بندازم و نه میتونم به سرویس ایمیلم ( شخصی com. ) وصل بشوم . لطفا اگر کسی خودش توانسته انجام بده راهنمایی کنه .

mohammad_77
09-05-2010, 09:54
سلام.

من از هر روشی استفاده میکنم ، نه میتونم mms رو راه بندازم و نه میتونم به سرویس ایمیلم ( شخصی com. ) وصل بشوم . لطفا اگر کسی خودش توانسته انجام بده راهنمایی کنه .

این که میگن هر روز بهتر از دیروز منظورشون منم :31:
مشکل ایمیلم حل شد ( پسوردم اشتباه بود ).

از دوستان یعنی کسی هنوز از ام ام اس این گوشی استفاده نکرده ؟ من قبلا K750 داشتم و رفتم دفتر خدماتی و فعال کردم و استفاده میکردم . ولی الان که mms میفرستم پس از چند ثانیه که علامتش از اون بالا میره میگه نمیتونم بفرستم ، نمیدونم مشکل از تنظیماته یا اینکه باید دوباره بروم و فعالش کنم .

ظاهرا برنامه ای نیست که بتوان از اتصال خودکار به اینترنت جلوگیری کرد و متوجه هم شده ام که هر بار که گوشی رو ریستارت میکنی یک اتصال خیلی کوچک با اینترنت هم داره ( شاید از برنامه ها باشه ) . در هر صورت اگر یک تعریف صوری از اتصالی که وجود نداره در قسمت تنظیمات مودم انجام دهید این مشکل حل میشه ( البته برای اتصال واقعی و دلخوا کمی اذیت میشید ).
اگر دوستان برنامه ای میشناسند که برای اتصال به اینترنت رمز بخواد یا کنترل کنه معرفی کنند .

hirondelle
09-05-2010, 14:56
دوستان لطف می کنین یه توضیح مختصر و مبتدی راجع به نحوه آپدیت و آپگرید گوشی بدین؟راستی دردسر خاصی نداره؟! من زیاد وارد نیستم ها.

alliniran
09-05-2010, 15:07
دوستان لطف می کنین یه توضیح مختصر و مبتدی راجع به نحوه آپدیت و آپگرید گوشی بدین؟راستی دردسر خاصی نداره؟! من زیاد وارد نیستم ها.
اپگرید فیریمور؟؟؟

hirondelle
10-05-2010, 10:15
کلا ، اصلا مقوله آپدیت و آپگرید!مثلا فرقشون و نحوه انجامشون رو امنیا.منظورم دقیقا اینه که به غیر از دانلود فایل های آپدیت و نصب روی گوشی بوسیله کامپیوتر ،کار دیگه ای باید انجام بدم؟و اینکه تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من هرچی برا ورژن می زنم ،قبول نمی کنه؛دقیقا چی باید بزنم ؟(device گوشی رو نگاه کردم ها)

lexuses
10-05-2010, 18:05
دوستان سلام
من برنامه هایی که نصب می کنم توی rom گوشی نصب می شن.موقع نصب میزنم روی storage card ولی بعدا میبینم که روی rom نصب شده.rom گوشیم همینجور داره پر میشه.می خواستم ببینم مال شما هم همینجوریه؟
رراستی جای دکمه تشکر کجاست؟ نمی بینمش!!

saeedfweb
11-05-2010, 10:37
جواب سئوال اولتو نمی دونم ولی دومی

انتهای پست بعد از نقل قول که رد شدی دو تا آیکون دیگه هست اونم رد کنی دست چپ نرسیده به دیوار

AryanLand
11-05-2010, 23:51
دوستان سلام
من برنامه هایی که نصب می کنم توی rom گوشی نصب می شن.موقع نصب میزنم روی storage card ولی بعدا میبینم که روی rom نصب شده.rom گوشیم همینجور داره پر میشه.می خواستم ببینم مال شما هم همینجوریه؟

سلام.

جواب سوال اولتون:

شما زمانی که برنامه رو نصب میکنی به هر حال یک مقداری از فایلهای اصلی برنامه بصورت خودکار رو مموری داخلی گوشیتون نصب میشه همچنین یک تغییراتی توی رجیستری گوشیتون داده میشه(مقادیر مورد نیاز به اون اضافه میشه) تا برنامه بتونه رو گوشیتون اجرا بشه.پس طبیعتا" مقداری از حافظه داخلی گوشیتون هم گرفته میشه منتها نه به اندازه زمانی که برنامه رو مستقیما" رو مموری داخلی نصب میکنید.مثلا" شما یک برنامه 3 مگ رو رو مموری کارت نصب میکنی و 200 کیلو بایت حافظه داخلی رو میگیره در صورتی که اگر همون برنامه مستقیما" رو مموری داخلی نصب بشه 3 مگ (یا گاهی بخاطر اینکه یکسری فایلهاش اکسترکت شده بیشتر از 3 مگ ) از حافظه داخلی رو اشغال میکنه.این مسئله مشکلی نیست و طبیعیه.
اما جواب سوال دوم رو هم دوستان دادن.:11:

cddvd
12-05-2010, 13:42
سلام به همه ی دوستان
تو تایپیک 230 نرم افزاری برای تغییر رزولوشن گذاشته شده
کسی ازش استفاده کرده ؟ کار میکنه یا نه ؟ به چه رزولوشن هایی تغییر میده (800*400) یا نه ؟

manizheh.ir
12-05-2010, 21:32
سلام
من با نشکلی روبرو شده ام ، تازگی ها گوشی هنگ می کنه و وقتی می خواهم جواب کسی را بدهم قفل می کنه و دکمه ها اصلا کار نمی کند !!!! :41:ولی وقتی ریستارت می کنم درست می شود ، گوشی ویروسیه یعنی؟؟؟؟!!!! یا اینکه باید ببرم گارانتی و تا آنجا که می دانم ضربه هم نخورده:13:

AryanLand
12-05-2010, 22:03
سلام
من با نشکلی روبرو شده ام ، تازگی ها گوشی هنگ می کنه و وقتی می خواهم جواب کسی را بدهم قفل می کنه و دکمه ها اصلا کار نمی کند !!!! :41:ولی وقتی ریستارت می کنم درست می شود ، گوشی ویروسیه یعنی؟؟؟؟!!!! یا اینکه باید ببرم گارانتی و تا آنجا که می دانم ضربه هم نخورده:13:
سلام.

اول اینکه گوشیتون چیه؟ بعد این مشکل کاها" بخاطر برنامه هایی که نصب میکنید و تداخلشون با هم یا با برنامه های استاندارد بوجود میاد که با پاک کردن برنامه هایی که باعث تداخل میشن درست میشه اما اگر نتونید بفهمید که از چه برنامه ای هست با هارد ریست میتونید درستش کنید.
ولی خوب اگر بدونیم گوشیتون چیه شید بشه بهتر راهنمایی کرد مثلا" برنامه های مخلشون شناسایی شده باشن و ....:11:

manizheh.ir
12-05-2010, 22:16
گوشی همین امنیا لایت b7300 می باشد.

osmaan
12-05-2010, 22:36
سلام
منم اون اویل که گرفته بودم همین مشکل رو داشتم ولی بعد از این که قلقش دستم اومد دیگه هنگ نکرد شما هم بعد اینکه عادت کردی مشکلت حل میشه

manizheh.ir
12-05-2010, 22:46
می شود بگویید چه قلقی داره اینطوری که شما می گویید یک قرن بعد تازه بفهمم که گوشی از رده خارج می شود که:46::11:
راهنمایی بیشتر PLZ:20:

AryanLand
12-05-2010, 23:12
می شود بگویید چه قلقی داره اینطوری که شما می گویید یک قرن بعد تازه بفهمم که گوشی از رده خارج می شود که:46::11:

سلام.

برنامه ای رو گوشی نصب کردید یا نه؟

hirondelle
13-05-2010, 02:04
کلا ، اصلا مقوله آپدیت و آپگرید!مثلا فرقشون و نحوه انجامشون رو امنیا.منظورم دقیقا اینه که به غیر از دانلود فایل های آپدیت و نصب روی گوشی بوسیله کامپیوتر ،کار دیگه ای باید انجام بدم؟و اینکه تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من هرچی برا ورژن می زنم ،قبول نمی کنه؛دقیقا چی باید بزنم ؟(device گوشی رو نگاه کردم ها)
فراموش شد این پست ما مثل اینکه!

sageet
13-05-2010, 17:58
آقا این سنسور رو نمیشه تو جاهای دیگه مثلا برنامه‌های دیگه‌ای به کار برد ؟ تنظیماتِ خاصی داره ؟ من این GSen و Graytor و چنتا مشابه‌و نصب کردم کار نکرد شما رو این گوشی چی نصب کردین ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین :)

manizheh.ir
13-05-2010, 19:32
برنامه 2 ماه پیش نصب کردم یک یا 2 تا بازی با مفاتیح یا دیکشنری ، البته تازگی ها هم یک مموری 2 گیگ گرفتم ممکن مال آن باشد
حال اگر بخواهم آن را به کل ریستارت کنم چه کار کنم :11:

sageet
13-05-2010, 20:05
آقا یافتم :دی خیلی هم خوب کار میکنه الان ، از این لینک میتونین بگیرین ، دو تا فایل‌رو باید نصب کنین : OrientationDetection_v1.0.3584.9343.cab و smi_wm_pro_sdk_redist_2_0_0.cab

Royce
13-05-2010, 20:14
یه مشکل عجیب و در عین حال مسخره پیش اومده
من از امروز وقتی روی لوگوی ویندوز که همون استارت منو باشه کلیک میکنم به جای اینکه مثل قبل لیست برنامه ها باز بشه دقیقا همون منویی باز میشه که با فشار دادن کلید منو باز میشه :18:
کسی میدونه گوشی ما چه مرگش شده که اینطوری شنگول میزنه؟راستی با سافت ریست هم درست نشد

osmaan
13-05-2010, 20:20
یه مشکل عجیب و در عین حال مسخره پیش اومده
من از امروز وقتی روی لوگوی ویندوز که همون استارت منو باشه کلیک میکنم به جای اینکه مثل قبل لیست برنامه ها باز بشه دقیقا همون منویی باز میشه که با فشار دادن کلید منو باز میشه :18:
کسی میدونه گوشی ما چه مرگش شده که اینطوری شنگول میزنه؟راستی با سافت ریست هم درست نشد
احتمالا شما از طریق برنامه spb mobile shell رفتی samsung tuchwiz رو فعال کردی در این حالت هست که دیگه منوی قبلی فعال نیست و منوی اصلی وینفون میاد بالا

osmaan
13-05-2010, 20:26
آقا این سنسور رو نمیشه تو جاهای دیگه مثلا برنامه‌های دیگه‌ای به کار برد ؟ تنظیماتِ خاصی داره ؟ من این GSen و Graytor و چنتا مشابه‌و نصب کردم کار نکرد شما رو این گوشی چی نصب کردین ؟

برنامه oriantation setting رو از همین تاپیک جستجو کن

Royce
13-05-2010, 20:48

من این برنامه ای که پایین لینکشو برات گذاشتم و نصبیدم ولی نتیجه نگرفتم.یعنی یه برنامه ی عتیقه بود که باید اسم نرم افزاری و که میخوای تحت پوشش شتاب سنج قرار بگیره رو تایپ کنی و نمیشه به طور دستی برنامه رو انتخاب کنی منم اسم یکی دوتا برنامه رو تایپیدم دیدم کار نکرد زدم پاکش کردم.البته برنامه ی Adobe Acrobat و خودش پیش فرز انتخاب کرده بود و کار هم میکرد ولی اونهایی که مد نطرم بود و نتونستم بهش معرفی کنم.
البته ظاهرا بچه های modaco نتیجه گرفته بودن.من خیلی دوست داشتم برنامه resco photo manager و چرخش صفحه رو توش فعال کنم که نشد.
شما اگه نتیجه گرفتی به ما هم خبر بده

برو به لینک پست دوم

احتمالا شما از طریق برنامه spb mobile shell رفتی samsung tuchwiz رو فعال کردی در این حالت هست که دیگه منوی قبلی فعال نیست و منوی اصلی وینفون میاد بالا

ایول داداش خود جنس بود :11:

Royce
13-05-2010, 20:59
من خیلی اسلو هستم یا بچه ها بنز شدن؟ :دی

snow_white
14-05-2010, 01:05
سلام خسته نباشید
من میخوام این گوشیو بخرم ولی چندتا سوال برام پیش اومده
اول اینکه کلید وسط این گوشی پد لمسیه یا یه جور جوی استیک یا یه کلید تک حالته برگشت به عقب مثل خیلی گوشیهای سامسونگ؟
دوم اینکه آیا کیفیت ال سی دی این گوشی خیلی خیلی پایینه؟ و نسبت به امنیا معمولی چطوره؟
بعد کابل تی وی این گوشی در بازار چه قیمتی داره؟
با تشکر

ssasan
14-05-2010, 14:23
همرمان با معرفی نسخه بیزینسی آفیس 2010 نسخه موبایلی اون بصورت رایگان برای ویندوز موبایل 6.5 ارائه شد. برای نصب از طریق گوشی به فروشگاه Marketplace بروید.

mohammad_77
14-05-2010, 17:26

سلام.

من هم با این مشکل دست و پنجه نرم کرده ام . مشکل من کانفیگ S2U2-2.04 با گوشی بود که وقتی روی اسپیکر میرفت و با میخواستم صداش رو کم و زیاد کنم بوجود میامد . توس تنظیمات این نرم افزار اگر کنترل برنامه رو روی صدا ازش بگیری درست میشه ( البته اگر نصبش کرده باشی :31: ).

mohammad_77
14-05-2010, 17:33
سلام خسته نباشید
اول اینکه کلید وسط این گوشی پد لمسیه یا یه جور جوی استیک یا یه کلید تک حالته برگشت به عقب مثل خیلی گوشیهای سامسونگ؟
دوم اینکه آیا کیفیت ال سی دی این گوشی خیلی خیلی پایینه؟ و نسبت به امنیا معمولی چطوره؟
با تشکر

کلید وسط اش با یک بار زدن یا کمی نگه داشتن برنامه ریزی شده است و کلا میتونی شورتکات به هرچیزی باشه . پیش فرضش به مفهوم ( OK-CLOSE ) هست - ای کاش مثل جوی استیک بود ( کجایی K750 ؟ :31:)

کیفیت اون گوشی رو ندیده ام ولی بعید میدونم قابل قبول نباشه . من که موردی ندیده ام .

کابل تی وی هم این جا بحث شده ولی بدون نتیجه مانده - یعنی دقیق معلوم نیست واقعیت داره یا نه . من که جدی دنبالش نرفته ام - بهتره یکی از دوستان که شخصا تجربه داشته نظر بده .

vahid_lol
15-05-2010, 00:05
خب باز به یه ایراده عجیب و اعصاب خورد کن دیگه برخوردم تو این گوشی. ببینین دوستان شما هم این مشکلو دارین یا نه؟ زمانی که برای من sms میاد اگر توی inbox مربوط به همون فرد فرستنده sms باشم به طرز معجزه آسایی sms گم میشه و بهتر بگم اصلا اضافه نمیشه به مجموعه sms ها. جالب اینجاست که صدای زنگ sms میاد ولی از خودش خبری نیست. این مشکل بیشتر موقع sms بازی پیش میاد که معمولا تو فولدر sms طرف هستی.
مطمئنم که سیو نمیشه چون خیلی گشتم و پیدا نمیشه.

zyxel90
15-05-2010, 09:32
با سلام به اساتید
لطفا راهنمایی بفرمائید تا کنون با این گوشی( b7300 )کسی فیلم هم دیده و کیفیت پخش فیلم چطوره آیا میشه برای فیلم دیدن ازش استفاده کرد خصوصا فیلمهای یک ساعته و بیشتر
باتشکر از پاسختان:20:

m9780d
15-05-2010, 12:59
با سلام به اساتید
لطفا راهنمایی بفرمائید تا کنون با این گوشی( b7300 )کسی فیلم هم دیده و کیفیت پخش فیلم چطوره آیا میشه برای فیلم دیدن ازش استفاده کرد خصوصا فیلمهای یک ساعته و بیشتر
باتشکر از پاسختان:20:

من توش فیلم زیاد ریختم و تماشا کردم باید بگم کیفیتش عالیه !

خب باز به یه ایراده عجیب و اعصاب خورد کن دیگه برخوردم تو این گوشی. ببینین دوستان شما هم این مشکلو دارین یا نه؟ زمانی که برای من sms میاد اگر توی inbox مربوط به همون فرد فرستنده sms باشم به طرز معجزه آسایی sms گم میشه و بهتر بگم اصلا اضافه نمیشه به مجموعه sms ها. جالب اینجاست که صدای زنگ sms میاد ولی از خودش خبری نیست. این مشکل بیشتر موقع sms بازی پیش میاد که معمولا تو فولدر sms طرف هستی.
مطمئنم که سیو نمیشه چون خیلی گشتم و پیدا نمیشه.

یه هارد ریست بکن ببین درست میشه!
من هم برام پیش اومده توی پروفایل اون شخص باشم و اس بیاد و اضافه نشه ولی بعد از اینکه خارج شدم و دوباره وارد شدم اضافه شده

mohammad_77
15-05-2010, 13:58
یکی از دوستان درباره فیلم پرسیده بود که در ادامه جوابشون باید بگم ( کور پلیر ) تمام فرمت ها به جز DAT رو پخش میکنه که اگه از TCMP استفاده کنی و کدک هاش رو نصب کنی مشکل حل . بعضی از فیلمها هر چند دقیقه یک مکس یک ثانیه ای داره که مهم نیست .

میخواستم این نکته رو بگم که گوشی من ریخته بود به هم و گفتم علتش رو به بقیه هم بگم شاید بدردشون بخوره و اون هم اینه که این برنامه ها همزمان با هم مشکل ساز میشوند :

S2U2-2.04- Lock Screen Keyboard
InesoftPhone.4.54
profile_1.1

و خدا هارد ریست را بیامرزد ... .

کسانی که زیاد تمایل دارند که برنامه نصب کنند ، از برنامه زیر استفاده کنند که یک شبیه ساز گوشی های ویندوز موبایل هست و باعث میشه که الکی برنامه روی گوشی نریزید :

Windows Mobile 6.1.4 Professional Images (USA)

از سایت ماکروسافت فکر کنم که این لینک جدیدترینش باشه ( یادم نمیاد از کدوم لینک گرفتم ) :

vahid_lol
15-05-2010, 18:21
من توش فیلم زیاد ریختم و تماشا کردم باید بگم کیفیتش عالیه !

یه هارد ریست بکن ببین درست میشه!
من هم برام پیش اومده توی پروفایل اون شخص باشم و اس بیاد و اضافه نشه ولی بعد از اینکه خارج شدم و دوباره وارد شدم اضافه شده

یعنی هارد ریست کنم؟! یکمی زود نیست واسه استفاده از این روش! ولی من فکر میکنم این یک باگه و کلا این مشکل وجود داره.
کسی نرم افزار samsung kies گرفته از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گرفته؟ گویا قراره که اسمارت فون های سامسونگو ساپورت کنه. و بشه باهاش application گرفت واسه گوشی. یه نگاه بندازین اگه تونستین بگیرینش. من که نتونستم با برنامش درست حسابی کار کنم.

papillon11
16-05-2010, 15:04
سلام دوستان . من کورپلیر رو ریختم ولی هیچی اد نمی کنه انگار نه انگار . همه ی نسخه هاشو هم تست کردم . ایراد از کجا می تونه باشه ؟
ممنون میشم کمک کنید

mohammad_77
16-05-2010, 16:47
سلام دوستان . من کورپلیر رو ریختم ولی هیچی اد نمی کنه انگار نه انگار . همه ی نسخه هاشو هم تست کردم . ایراد از کجا می تونه باشه ؟
ممنون میشم کمک کنید

سلام.

من به دو روش باهاش فیلم میبینم :
1- از طریق فایل منیجر رسکو فیلم رو توسط این نرم افزار پخش میکنم .
2- از قسمت open نرم افزار دنبال فایل میگردم .

در هر دو صورت هر جای فیلم که بیایی بیرون دوباره از همون جا آمده پخشه . زیادی خوبه :31:

ولی در مورد این قضیه " اد " کردن ، چیزی حالیم نشد .امیدوارم به جواب برسی .

ali kaka
16-05-2010, 20:29
سلام دوستان.من هم چند روزي است اين گوشي رو خريدم.و از انتخابم راضي ام.
كسي نيست پست هاي اضافه رو پاك كنه؟
67 صفحه مطلب هست كه يكي در ميون يا با 5800 و htc مقايسه كردن يا مشخصات گوشي رو گفتن يا قيمت گوشي رو پرسيدن يا باز پرسيدن اين گوشي خوبه ما بخريم؟
من كه كم آوردم نتونستم همه ي صفحه هارو بخونم.:2:
فارسي ساز رو نصب كردم درست شد.:27:فارسي سازي هاي ديگه رو امتحان كردم كه سازگار نبود و بعد از ريست مجبور به هاردريست شدم.
آيا قاب گوشي اومده؟يه بار از دستم افتاد از فاصله نيم متري قسمت قرمزش ضايع شد.فكر نميكردم انقدر بدنه ي ضعيفي داشته باشه.:41:
قلمش هم يه بار تو جيبم بود شكست .5 تومن دادم يكي ديگه گرفتم گذاشتم تو جعبش.
و درخواست ديگه اينكه برنامه ها و بازي هاي اين گوشي رو هم بزاريد.
سوال ديگه اينكه آيا بازي هاي جاوا رو نميشه انجام داد.؟!!!من چند مورد امتحان كردم كه به علت نبود دكمه روي منوي اوليه متوقف ميشدم.

vahid_lol
16-05-2010, 23:11
سلام دوستان.من هم چند روزي است اين گوشي رو خريدم.و از انتخابم راضي ام.
كسي نيست پست هاي اضافه رو پاك كنه؟
67 صفحه مطلب هست كه يكي در ميون يا با 5800 و htc مقايسه كردن يا مشخصات گوشي رو گفتن يا قيمت گوشي رو پرسيدن يا باز پرسيدن اين گوشي خوبه ما بخريم؟
من كه كم آوردم نتونستم همه ي صفحه هارو بخونم.:2:
فارسي ساز رو نصب كردم درست شد.:27:فارسي سازي هاي ديگه رو امتحان كردم كه سازگار نبود و بعد از ريست مجبور به هاردريست شدم.
آيا قاب گوشي اومده؟يه بار از دستم افتاد از فاصله نيم متري قسمت قرمزش ضايع شد.فكر نميكردم انقدر بدنه ي ضعيفي داشته باشه.:41:
قلمش هم يه بار تو جيبم بود شكست .5 تومن دادم يكي ديگه گرفتم گذاشتم تو جعبش.
و درخواست ديگه اينكه برنامه ها و بازي هاي اين گوشي رو هم بزاريد.
سوال ديگه اينكه آيا بازي هاي جاوا رو نميشه انجام داد.؟!!!من چند مورد امتحان كردم كه به علت نبود دكمه روي منوي اوليه متوقف ميشدم.

مبارکت باشه امیدوارم راضی بمونی. من که یواش یواش دارم ازش زده میشم:41:
موافقم که یک جوونمردی پیدا بشه این تاپیکو منظم کنه.
برنامه های جاوارو به راحتی جواب میده و بعد از نصب تو قسمته جاوای گوشی میتونی پیداشون کنی:46:
به زودی میام و چنتا بازی میزارم واسش.

ali kaka
16-05-2010, 23:14
برنامه های جاوارو به راحتی جواب میده و بعد از نصب تو قسمته جاوای گوشی میتونی پیداشون کنی:46:
سلامت باشي.با برنامه هاي جاوا مشكلي ندارم.با بازي مشكل دارم

m9780d
16-05-2010, 23:35

مثل خودمی اون قسمت بولد رو میگم
این قاب 7300 خیلی ظریف هست واسه من هیچی نشده خش افتاده رو درب باطریش
برچسب برای ال سی دیش که پیدا نمیشه دیگه چه برسه به قاب
کلا گوشی هست که تو بازار جا نیوفتاد و خیلی کمه بخاطر همین توی پیدا کردن قطعات جانبی به مشکل میخوریم

mortezaon
16-05-2010, 23:40
مي تونم بدونم يمت امروزش تو بازار حدودا چنده؟

vahid_lol
17-05-2010, 00:08
ورژن جدید spb mobile shell که ریلیزه 3 روز پیشه.

hirondelle
17-05-2010, 02:35
سلام خسته نباشید
با تشکر
راجع به کیفیت ال سی دی ، مشکل اساسی اینه که زیر نور آفتاب تقریبا هیچی دیده نمیشه،ولی تو سایه قابل قبوله.
کابل تی وی هم فعلا به نتیجه ای نرسیدن اساتید !

ممنون میشم کمک کنید
من هم با ورژن جدیدش مشکل داشتم،ولی با یه ورژن دیگه الان کار می کنم،عالیه.متاسفانه فایلشو پاک کردم(فکر کنم از سایت موبایلستان دانلود کردم)تقریبا هر فرمتی رو می خونه:flv,mpeg و ... اگه منظورت از اد کردن هم ایجاد پلی لیسته، از آیکونهای گوشه سمت راست هر کاری می تونی بکنی.

کلا گوشی هست که تو بازار جا نیوفتاد و خیلی کمه بخاطر همین توی پیدا کردن قطعات جانبی به مشکل میخوریم

برا ال سی دی اش می تونی از ضدخش یه گوشی مشابه (مشابه در سایز)استفاده کنی (دقیقا یادم نیس چه گوشی ای بود،پیدا نکردی بگو پیگیر میشم بهت میگم)
راجع به قاب هم اندکی صبر !

aftab_azad20
17-05-2010, 09:14
سلام اگه میشه لینک دانلود فارسی ساز omnia liteرو همراه با آموزش نصب بزارید خیلی ضروریه

mohammad_77
17-05-2010, 09:27
سلام.

دوستان چقدر به مشکل برخورده اند .

صفحه ضد خش براش نیومده باید از گوشی های دیگه استفاده کنید . اگر از جاواش هم راضی نیستید از Jbed استفاده کنید .
در باره ال سی دی هم وقتی نور صفحه رو در بالاترین حد گذاشتم خیلی هم فاجعه نبود ولی خوب وقتی میخواستم بخرم میدونستم چنین موردی پیدا میکنه چون Amoled نیست .
به نظر من این گوشی مثل یک بچه شیرخواره هست که باید مراقبش باشی و اگر ازش مراقبت کنی بزرگ که بشه برای خودش مردی میشه :31: . فکر میکنم ارزش 300 هزار تومان رو داره و اگر 500 تا 600 براش میدادی راضی کننده نبود .

mohammad_77
17-05-2010, 09:35
سلام اگه میشه لینک دانلود فارسی ساز omnia liteرو همراه با آموزش نصب بزارید خیلی ضروریه

این جا همه عادت کرده اند که بگویند : درخواست در اینجا :

برای فارسی ساز MOBiDIV_Arabware_454_EN_TSD_2010_Jan_28 روی گوشی من جواب داده .
کیبورد هم Spb Keyboard خوبه و باید حروف فارسی رو بهش اضافه کنی ولی نوشته هاش کمی ریزه . Finger Keybord نوشته هاش درشت تره و نمیخواد بری دنبال حروف گچپژ ( البته برای من وقتی صفحه میچرخه اولش کیبرد کار نمیکنه ) .

همه شون هم توی اینترنت به وفور پیدا میشه . اگه واقعا پیدا نکردی پیغام خصوصی بده برات لینک بدهم .

ali kaka
17-05-2010, 11:46
من براي ال سي دي از n97 استفاده كردم و اضافيشو بريدم.از هيچ چي بهتره.درب باتري هم خيلي زود خش افتاد خيلي ظريفه.
اين فارسي ساز هم خيلي خوبه ولي وقتي sms رو كامل باز ميكني به هم ميريزه.

sageet
17-05-2010, 12:28
کسی میدونه چی‌کار میشه کرد گوشی موقعی که قفل میشه (یعنی ال‌سی‌دی خاموش میشه) وایرلس قطع نشه ؟
مثلا دانلود قطع نشه یا که مسنجر لاگ‌اوت نشه و یا ...

ali kaka
17-05-2010, 13:19
و يا فرستادن بلوتوث قطع نشه؟

mohammad_77
17-05-2010, 15:19
من براي ال سي دي از n97 استفاده كردم و اضافيشو بريدم.از هيچ چي بهتره.درب باتري هم خيلي زود خش افتاد خيلي ظريفه.
اين فارسي ساز هم خيلي خوبه ولي وقتي sms رو كامل باز ميكني به هم ميريزه.

توی همین جا یک بنده خدایی گفته بود وقتی اس ام اس ها بهم ریخت قلم رو نگه دارید و select all رو انتخاب کنید. دستش درد نکنه :11:

راستی من کمی دقت کردم و احساس کردم که گوشی خودش خش گیر داره . بعید میدونم اشتباه بگم .

البته اینجا جایش نیست ولی فارسی ساز گوشی :

m9780d
17-05-2010, 18:15
توی همین جا یک بنده خدایی گفته بود وقتی اس ام اس ها بهم ریخت قلم رو نگه دارید و select all رو انتخاب کنید. دستش درد نکنه :11:

راستی من کمی دقت کردم و احساس کردم که گوشی خودش خش گیر داره . بعید میدونم اشتباه بگم .

البته اینجا جایش نیست ولی فارسی ساز گوشی :

درسته گوشی رو وقتی میخرید روی خودش یه لیبل ال سی دی داره ولی جنسش زیاد خوب نیست و بعد از یک ماه پر از خط و خش میشه و مجبور به تعویضش میشید برای من که اینطوری شه 3000 تومن دادم یکی خریدم بعد خودم بریدم و چسبوندم

این فارسی سازی که ارائه کردید میشه بیشتر توضیح بدید چی کار میکنه منظورم اینه با قبلی ها تمایزی داره در ضمن اسمش رو هم ذکر کنید و بگید مخصوص لایت هست؟

mohammad_77
17-05-2010, 21:14
درسته گوشی رو وقتی میخرید روی خودش یه لیبل ال سی دی داره ولی جنسش زیاد خوب نیست و بعد از یک ماه پر از خط و خش میشه و مجبور به تعویضش میشید برای من که اینطوری شه 3000 تومن دادم یکی خریدم بعد خودم بریدم و چسبوندم

این فارسی سازی که ارائه کردید میشه بیشتر توضیح بدید چی کار میکنه منظورم اینه با قبلی ها تمایزی داره در ضمن اسمش رو هم ذکر کنید و بگید مخصوص لایت هست؟

داخلش این سه تا هست :

MOBiDIV_Arabware_454_EN_TSD_2010_Jan_28
Finger Keybord
Spb Keyboard

اولی برای اینکه فارسی رو گوشیتون نشون بده و اون دو تای دیگه هم کیبورد هست که هر دو یا یکی شون رو نصب میکنید . همه شون معروف اند البته باید این لینک رو توی قسمت نرم افزار میذاشتم ، فقط چون کسانی که جدید گوشی میخرند لازمشون میشه و مرتب سئوال میکنند گذاشتم . لینکهاش هم عمرا مرگ نداره :31:

hirondelle
18-05-2010, 00:17

3000 ؟! چه خبره؟1000 تومن!در ضمن اگه بگردی با سایز مشابه گوشی چینی هس که نیاز به بریدن و احیانا کج و کوله شدن نیس

aftab_azad20
18-05-2010, 09:05
سلام نمیدونم چرا ایکن باتری از بالای صفحه غیبش زده،هر وقت هم گوشی رو ری استارت یا خاموش میکنم ساعت و تاریخ بهم میخوره،راهنمایی کنید ممنون میشم

osmaan
18-05-2010, 09:51
سلام نمیدونم چرا ایکن باتری از بالای صفحه غیبش زده،هر وقت هم گوشی رو ری استارت یا خاموش میکنم ساعت و تاریخ بهم میخوره،راهنمایی کنید ممنون میشم
سلام
شما تیک گزینه نمایش ساعت در بالای منو رو زدید که از قسمت تنظیمات ساعت بعد آپشن میشه دست کاری کرد درضمن برای مشکل دومتون تو همون صفحه اتو اپدیت رو خاموش کنید

mh.attari
18-05-2010, 12:22
داخلش این سه تا هست :

Finger Keybord
Spb Keyboard

اولی برای اینکه فارسی رو گوشیتون نشون بده و اون دو تای دیگه هم کیبورد هست که هر دو یا یکی شون رو نصب میکنید . همه شون معروف اند البته باید این لینک رو توی قسمت نرم افزار میذاشتم ، فقط چون کسانی که جدید گوشی میخرند لازمشون میشه و مرتب سئوال میکنند گذاشتم . لینکهاش هم عمرا مرگ نداره :31:
دست من وقتی sms رو کامل باز میکنی نیازی به سلکت اوول نداره؟

m9780d
18-05-2010, 14:28
داخلش این سه تا هست :

Finger Keybord
Spb Keyboard

ممنون فکر کردمنرم افزار جدید هست بابت همین سوال کردم بازم ممنون زحمت کشیدی لینک دادی:11:

3000 ؟! چه خبره؟1000 تومن!در ضمن اگه بگردی با سایز مشابه گوشی چینی هس که نیاز به بریدن و احیانا کج و کوله شدن نیس
فکر کنم این روزها با هزارتومن به آدم فحش هم نمیدن چه برسه به لیبل اونم سایز اچ دی 2
کج و کوله هم نشد لیبل قدیمی رو کندم چسبوندم رو اینی که خریدم بعد با دقت بریدم و در آخر هم لیبل قدیمی رفت تو سطل زباله:27: و جدید رفت تو بهشت:40:
ولی جدا از کجا 1000 خریدی امار بده من 3-4 تا واسه روز مبادا میخوام
در ضمن واسه من سه لایه بودا!
یه جا رفتم گفت کربن میزنیم بعد پی دی اف بعد کوفت و زهرمار خلاصه 5 لایه 25 هزار ضد رطوبت-ظربه خلاصه 5 کاره:18:
سه لایه و سه کاره 15
دو لایه هم 8 تومن!!!!!!
طرف ما رو گلابی فرض کرده بود !
دوستان گول این چرت و پرت ها رو نخورید

mohammad_77
18-05-2010, 14:42
دست من وقتی sms رو کامل باز میکنی نیازی به سلکت اوول نداره؟

این چیزی که گذاشته ام به هیچ عنوان جدید نیست . برای همین اون مشکل هنوز باقی هست .

mohammad_77
18-05-2010, 16:28
با سلام و خسته نباشید .

در پست 84 همین تایپینگ مطلبی در باره افزایش صدای میکروفن گوشی آمده بود که همین جا دوباره و با تشکر از farzin_silver دوباره قرارش میدهم و این توضیح رو هم اضافه خواهم کرد که این تنظیم را برای تمام منوها انجام دهید ( اگر هم خواستید ، مثل من عددهای پیش فرض رو یادداشت کنید شاید بدردتون خورد ) .

Put this code *#0002*28346#
روی تک تک منوها بروید و Gain رو بزنید و سپس دنبال نوشته زیر بگردید :
Go to Mic Amp Gain

و حالا اون رو با عددهای زیر تنظیم کنید :

MGNR7 0110
MGNL3 1001

در اینجا هم بهش اشاره شده است :

vahid_lol
18-05-2010, 18:31
با سلام و خسته نباشید .

در پست 84 همین تایپینگ مطلبی در باره افزایش صدای میکروفن گوشی آمده بود که همین جا دوباره و با تشکر از farzin_silver دوباره قرارش میدهم و این توضیح رو هم اضافه خواهم کرد که این تنظیم را برای تمام منوها انجام دهید ( اگر هم خواستید ، مثل من عددهای پیش فرض رو یادداشت کنید شاید بدردتون خورد ) .

Put this code *#0002*28346#
روی تک تک منوها بروید و Gain رو بزنید و سپس دنبال نوشته زیر بگردید :
Go to Mic Amp Gain

و حالا اون رو با عددهای زیر تنظیم کنید :

MGNR7 0110
MGNL3 1001

در اینجا هم بهش اشاره شده است :

با تشکر از شما که اینو دوباره گذاشتی. ولی دوستان اینو هم بدونن این کار صدارو بیشتر میکنه ولی متاسفانه کیفیتو میاره پایین، برای من کاملا نویز شنیده میشه. شما راه حلی واسه این مشکل پیدا نکردی؟

mh.attari
18-05-2010, 21:13
دوستان تورو خدا کمک
اقا من یه هندیسفری خوب کرریتیو خریدم کل بازارم ریختم یه تبدیل واسش پیدا کردم ولی فکر کنم تبدیل جور در نمی اد 1000 تومن به تبدیل دادم
دوستا یکی لطف کنه واسه من بخره بفرسته هرچی قیمتشم بشه بهش میدم واقعا هم ازش ممنون میشم
کمککککککککککککککککککککککک کککککک

ali kaka
19-05-2010, 12:54
ولی جدا از کجا 1000 خریدی امار بده من 3-4 تا واسه روز مبادا میخوام
همه جا هزار تومنه.منم يه n97 خريدم چسبوندم رو فابريكيش با تيغ بريدم.بد نشد.از هيچي بهتره.:8:
دوستان يه راهنمايي هم براي خريد هندسفري بكنيد.چه ماركي خوبه؟با چه قيمتي؟

morty0111
20-05-2010, 17:47
سلام
منم امنیا لایت خریدم (:

ali kaka
20-05-2010, 20:32
سلام
منم امنیا لایت خریدم (:
مباركه.ايشالله چرخش برات بچرخه.
چي جوري ميشه چندتا فايل رو با هم بلوتوث كرد يا به عبارتي mark كرد.؟؟؟؟
برنامه اي هست كه بشه فايل هلي با پسوند vnt رو باز كرد؟؟؟؟(نوت در سوني اريكسون)

farzin_silver
20-05-2010, 21:59
دوستان تورو خدا کمک
اقا من یه هندیسفری خوب کرریتیو خریدم کل بازارم ریختم یه تبدیل واسش پیدا کردم ولی فکر کنم تبدیل جور در نمی اد 1000 تومن به تبدیل دادم
دوستا یکی لطف کنه واسه من بخره بفرسته هرچی قیمتشم بشه بهش میدم واقعا هم ازش ممنون میشم

اگه تهرانی برو زیر زمین علائدین بگیر.من یکی دو ماه پیش گرفتم 12 تومن

mh.attari
21-05-2010, 09:58
اگه تهرانی برو زیر زمین علائدین بگیر.من یکی دو ماه پیش گرفتم 12 تومن
داداشی امکانش هست یکی هم واسه من بگیرید بفرستید؟
هزینشم هرچقدر باشه میدم متاسفانه تهران نیستم
تبریزم:11::11::11::11::11::11::11:

mohammad_77
21-05-2010, 13:02
مباركه.ايشالله چرخش برات بچرخه.
چي جوري ميشه چندتا فايل رو با هم بلوتوث كرد يا به عبارتي mark كرد.؟؟؟؟
برنامه اي هست كه بشه فايل هلي با پسوند vnt رو باز كرد؟؟؟؟(نوت در سوني اريكسون)

برنامه "پرشین بلو " که نویسنده اش هم ایرانیه .

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 01:59 PM ----------

از دوستان کسی میدونه که میخواهی شارژر ماشینی برای این گوشی بگیری باید بگی فیشش چه نوعیه ؟
من چند جا رفتم ، کسی معمولیش رو هم نداشت . فکر نکنم از نوع مینی یو اس پی باشه .

pulp_152
21-05-2010, 17:16
دوستان تورو خدا کمک

تبدیل s8300 رو بگیر ... سهروردی نمایندگی سامسونگ داره ... اگه تهرانی البته ..من علائدین یکی تونستم گیر بیارم ...

farzin_silver
21-05-2010, 18:10
برنامه "پرشین بلو " که نویسنده اش هم ایرانیه .

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 01:59 PM ----------

از دوستان کسی میدونه که میخواهی شارژر ماشینی برای این گوشی بگیری باید بگی فیشش چه نوعیه ؟
من چند جا رفتم ، کسی معمولیش رو هم نداشت . فکر نکنم از نوع مینی یو اس پی باشه .

مدلش MICRO USB

lexuses
21-05-2010, 21:18
فایلهای .vob را چه جوری میشه با گوشی باز کرد؟باتشکر!

cd3
22-05-2010, 10:24
سلام دوستان.
من می خوام گوشی Samsung B7300 Omnia LITE بخرم . آیا امکان فارسی کردنش وجود داره یا نه؟؟؟؟

mh.attari
22-05-2010, 10:36
تبدیل s8300 رو بگیر ... سهروردی نمایندگی سامسونگ داره ... اگه تهرانی البته ..من علائدین یکی تونستم گیر بیارم ...
خوب تهران نیستم:41::41:
از دوستان کسی نیست سر راهش باشه بتونه بخره واسم پست کنه؟
ممنون میشم

زهراخوشحال
22-05-2010, 11:29
سلام
می شه بگید واقعا b7300 سرعت پردازندش در عمل 800 هست؟من بین b7300 و diamond 2 موندم.می ترسم پول الکی بارای دایموند 2 بدم!

osmaan
22-05-2010, 13:53
بله 800 مگاهرتز هست تازه تو بنچ ماركي كه من گرفتم بيشتر از 800 نشون ميداد

ali kaka
22-05-2010, 21:07
سلام دوستان.
من می خوام گوشی Samsung B7300 Omnia LITE بخرم . آیا امکان فارسی کردنش وجود داره یا نه؟؟؟؟
بله.ميشه با نصب برنامه فارسي رو خوند و نوشت.

cd3
23-05-2010, 10:04
بله.ميشه با نصب برنامه فارسي رو خوند و نوشت.

سلام.
میشه فایل برنامه رو بذارید برای دانلود .....:10:

ali kaka
23-05-2010, 12:38
سلام.
میشه فایل برنامه رو بذارید برای دانلود .....:10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدداخلش این سه تا هست :

Finger Keybord
Spb Keyboard

اولی برای اینکه فارسی رو گوشیتون نشون بده و اون دو تای دیگه هم کیبورد هست که هر دو یا یکی شون رو نصب میکنید .
با تشكر از mohammad_77چون از پست ايشون كپي كردم.

cd3
24-05-2010, 09:02
سلام .
یک سوال کوچک دیگه....
اگر من بخوام برنامه های این گوشی را دانلود کنم باید داخل بخش پاکت PC این کار انجام بدم.. شرمنده که این سوال خنده دار رو پرسیدم.. دیگگگگگگگگگگه:11:

ali kaka
24-05-2010, 12:32
سلام .
یک سوال کوچک دیگه....
اگر من بخوام برنامه های این گوشی را دانلود کنم باید داخل بخش پاکت PC این کار انجام بدم.. شرمنده که این سوال خنده دار رو پرسیدم.. دیگگگگگگگگگگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله.چرا شرمنده؟ندونستن عيب نيست...

mh.attari
24-05-2010, 13:06
خوب تهران نیستم:41::41:
از دوستان کسی نیست سر راهش باشه بتونه بخره واسم پست کنه؟
ممنون میشم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان میشه شماره تلفن فروشگاه رو اگر دارید بدید؟

pulp_152
24-05-2010, 13:13
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان میشه شماره تلفن فروشگاه رو اگر دارید بدید؟

شرمنده منم تهران نیستم ! میخواستم همونجا 2 تا بگیرم ولی خوب نگرفتم :41:

فکر کنم نمایندگی اصلی پارس مایکروتل .. خیابان سهروردی داشته باشه .. تبدیل s8300 رو ..

88412974-021

ادرس دفتر خدمات: تهران- خیابان شهید استاد مطهری - بین خیابان سلیمان خاطر و سهروردی- پلاک 120- طبقه سوم - واحد شماره 5

mh.attari
25-05-2010, 14:21
واقعا ممنونم داداشی زنگ بزنم ببینم میتونن پست کنن

sageet
25-05-2010, 17:24
آقا کسی ندونست که چه جوری میشه جلویِ قطع شدنِ وایرلس‌رو گرفت وقتی گوشی میره رو قفل ؟

ali kaka
25-05-2010, 19:50
آقا کسی ندونست که چه جوری میشه جلویِ قطع شدنِ وایرلس‌رو گرفت وقتی گوشی میره رو قفل ؟
ميشه قفل رو غير فعال كرد.

osmaan
26-05-2010, 10:51
میتونی از برنامه s2u2 به جای قفل اصلی استفاده کنی که این مشکل رو هم نداره

ali kaka
27-05-2010, 12:28
دوستان وقتي بلوتوث مياد اجازه نميخواد.برنامه ي پرشين بلو رو هم نصب كردم ولي قبلا يه سيو ميخواست ديگه اونم نميخواد .اتوماتيك ميگيره سيو ميكنه.حالا چيكار كنم وقتي بلوتوث مياد OK بخواد؟

aftab_azad20
27-05-2010, 18:16
سلام،نمیدونم چرا هر چی برنامه نصب میکنم اخر نصب مینویسه فضای زیادی نمونده لطفا چند برنامه رو حذف کنید،محل نصب رو هم همیشه کارت حافظه رو انتخاب میکنم(8 گیگابایت ترنسنت)،تو قسمت مموری گوشی رو هم بعد از نصب برنامه (البته تو کارت حافظه) نگاه میکنم چند مگابایت فضا کم شده،اگه اینجوری بخواد پیش بره که حافظه ای واسه گوشی نمیمونه تازه اگه بخوای ویندوزشو اپدیت کنی دیگه بدتر،اونو که نمیشه بریزی رو کارت(تا حالا 3-4تا برنامه بیشتر نصب نکردم)،راستی اگه میشه یه دیکشنری توپ معرفی کنید،
و به عنوان اخرین سوال میشه یه کیبورد نصب کنی که فقط فلشها رو داشته باشه واسه بازی،و ایا نرم افزاری هست واسه ویندوز موبایل که کار دیسک کلین آپ و دیفرگ و انجام بده
با تشکر

mohammad_77
27-05-2010, 18:30
سلام،نمیدونم چرا هر چی برنامه نصب میکنم اخر نصب مینویسه فضای زیادی نمونده لطفا چند برنامه رو حذف کنید،محل نصب رو هم همیشه کارت حافظه رو انتخاب میکنم(8 گیگابایت ترنسنت)،تو قسمت مموری گوشی رو هم بعد از نصب برنامه (البته تو کارت حافظه) نگاه میکنم چند مگابایت فضا کم شده،اگه اینجوری بخواد پیش بره که حافظه ای واسه گوشی نمیمونه تازه اگه بخوای ویندوزشو اپدیت کنی دیگه بدتر،اونو که نمیشه بریزی رو کارت(تا حالا 3-4تا برنامه بیشتر نصب نکردم)،راستی اگه میشه یه دیکشنری توپ معرفی کنید،
و به عنوان اخرین سوال میشه یه کیبورد نصب کنی که فقط فلشها رو داشته باشه واسه بازی،و ایا نرم افزاری هست واسه ویندوز موبایل که کار دیسک کلین آپ و دیفرگ و انجام بده
با تشکر

فکر میکنم آخرش مینوشت اگر خواستید میتونید چند تاش رو پاک کنید . لازم نیست توجهی کنید .
اتفاقا دیکشنری فارسی به انگلیس و بلعکس با قابلیت تلفظ براش هست Persian_Suite_2008 - کیبورد فینگر کیبورد فلش هم داره ولی نه تنها - pocketmechanic هم اون کار آخری رو میکنه . در قسمت برنامه ها درخواست بدی کمکت میکنند .

راستی کسی تا به حال گوشی اش رو آپدیت کرده ؟ چه از لحاظ ویندوز و چه از لحاظ فریمور ؟

hirondelle
28-05-2010, 00:54
راجع به آپدیت منم یه بار پرسیدم ،تا حالا کسی جواب نداده.:19:چند وقته دوستان با تجربه تر زیاد به این تاپیک سر نمی زنن.
یه سوال دیگه هم داشتم: احیانا کسی برنامه منشی تلفنی خوب نمی شناسه؟ isecretary رو نصب کردم ، کار نمی کنه.

po_2009
28-05-2010, 09:51
وقتی گوشی omnia B7300رو از طریق کابل USBبه کامپیوتر وصل می کنم تا داخل مموری برنامه بریزم،باتری موبایل شروع به شارژ میکنه،چطور میشه این امکان رو غیر فعال کرد؟؟
ویه سوال دیگه این که تو دفترچه تلفن این گوشی یه گزینه وجود داره که نوشته ADD REJECT CALLچطور میشه از این امکان استفاده کرد من یه لیست ساختم که عمل نمیکته و پاک هم نمیشه چطور میشه پاکش کرد؟؟؟

farzin_silver
28-05-2010, 10:24
فکر میکنم آخرش مینوشت اگر خواستید میتونید چند تاش رو پاک کنید . لازم نیست توجهی کنید .
اتفاقا دیکشنری فارسی به انگلیس و بلعکس با قابلیت تلفظ براش هست Persian_Suite_2008 - کیبورد فینگر کیبورد فلش هم داره ولی نه تنها - pocketmechanic هم اون کار آخری رو میکنه . در قسمت برنامه ها درخواست بدی کمکت میکنند .

راستی کسی تا به حال گوشی اش رو آپدیت کرده ؟ چه از لحاظ ویندوز و چه از لحاظ فریمور ؟

من اپدیت کردم.فریم ویر این گوشی باگ خاصی نداره واسه همین لازم نیست آپدیت کنید

mohammad_77
28-05-2010, 10:43
وقتی گوشی omnia B7300رو از طریق کابل USBبه کامپیوتر وصل می کنم تا داخل مموری برنامه بریزم،باتری موبایل شروع به شارژ میکنه،چطور میشه این امکان رو غیر فعال کرد؟؟
ویه سوال دیگه این که تو دفترچه تلفن این گوشی یه گزینه وجود داره که نوشته ADD REJECT CALLچطور میشه از این امکان استفاده کرد من یه لیست ساختم که عمل نمیکته و پاک هم نمیشه چطور میشه پاکش کرد؟؟؟

کافی است در جنرال-یو اس پی - تنظیمش کنی روی mass storage . خوبی اش هم اینه که حافظه رو مثل فلش میشناسه .

po_2009
28-05-2010, 10:55
کافی است در جنرال-یو اس پی - تنظیمش کنی روی mass storage . خوبی اش هم اینه که حافظه رو مثل فلش میشناسه .

دقیقا همین کار رو کردم ولی باز وقتی وصل میشه باتری شروع به شارژ میکنه
جواب سوال دوم رو کسی نداره

vahid_lol
29-05-2010, 17:57
کسی sms manager خوب سراغ نداره؟ sms روش خییییلی کنده واسه من:41:
توصیه میکنم حتما resco explorer 2010 بریزین رو گوشی که خیلی بهتر از یکیه سامسونگه.

reza021120
29-05-2010, 23:14
سلام دوستان به نظرتون من htc touch 2 رو بخرم یا این گوشی؟؟؟لطفا راهنمایی کنید.
مزایا ومعایبشم کسایی که استفاده کردن بگن ممنون می شم با تشکر.

alex winson
29-05-2010, 23:59
جاش اینجا نیست ولی لایت هم از لحاظ امکانات و هم نمایشگر و طراحی بهتره

reza021120
30-05-2010, 11:59
سلام ببخشید چنتا سوال دیگه...
1.حساسیت تاچ این گوشی بهتره یا touch 2؟؟؟
2.وضوح صفحه نمایش این گوشی wqvga هست یعنی در چه حد؟؟؟و میتونه برنامه ها و بازی های جدید رو اجرا کنه یا نه؟؟؟
وبا qvga تفاوتی هم داره ؟؟؟

alex winson
30-05-2010, 13:11
رزولیشن لایت 400*280 هست ولی تاچ2 از رزولیشن پایین 240*320 استفاده میکنه
بخاطر پردازنده فوق العاده 800 مگاهرتزی و رم 256 مگابایت توی بازی ها و نرم افزارها از تاچ2 خیلی بهتره

یه سری به اینجا بزینید:

vatan2009
30-05-2010, 14:08
دوستان چطوری رویه اس ام اس ها رمز بزارم که کسی نتونه اس ام اس هام را بخونه؟؟

vatan2009
30-05-2010, 16:30
دوستان چطوری رویه اس ام اس ها رمز بزارم که کسی نتونه اس ام اس هام را بخونه؟؟
کسی نمیدونه؟؟

reza021120
30-05-2010, 22:22
رزولیشن لایت 400*280 هست ولی تاچ2 از رزولیشن پایین 240*320 استفاده میکنه
بخاطر پردازنده فوق العاده 800 مگاهرتزی و رم 256 مگابایت توی بازی ها و نرم افزارها از تاچ2 خیلی بهتره

یه سری به اینجا بزینید:

ولی دوست عزیز طبق نتیجه ای که در آخر اون تایپک گرفته شد مشکلات b7300 یکم بیشتره...
درسته؟

gezyoldash
31-05-2010, 01:33
سلام دوستان من همه ی تایپیک رو خوندم و به جواب چند تا از سوالام رسیدم از همه تشکر میکنم ولی چند تا سوال دیگه دارم :

1.من گوشیم همین b7300 هستش یه 10 روزی میشه گرفتم خواستم بدونم این طبیعیه که 3.5 ساعت فیکس باید تو شارژ باشه تا فول بشه؟بدون اینکه با گوشی کار کنم 3.5 ساعت باید بذارم تا کامل شه.و اینکه اگه باهاش مدام کار کنم هر روز و در حالت عادی هر2 روز شارژ میکنم.

2.گاهی وقتی دارم اس ام اس میدم بدون اینکه جهت گوشیو عوض کنم صفحه عمودی یا برعکس افقی میشه و هرکار میکنم به حالت قبل بر نمیگرده مگر اینکه خاموش روشن کنم.ایراد از کجاست؟

3. نمیشه از دوربین جلوی گوشی استفاده کرد؟(اونو الکی گذاشتن؟)دوستان اشاره هایی کرده بودن ولی توضیح ندادن چه طور فعال میشه؟؟

ممنون میشم جواب بدین.

gezyoldash
31-05-2010, 01:45
سلام دوستان من همه ی این تایپیک رو خوندم و به جواب چند تا از سوالام رسیدم از همه ممنون ولی هنوز چندتا سوال دارم:

1.این موضوع طبیعیه گوشیم برای فول شدن باطریش باید 3.5 ساعت تو شارژ باشه؟بدون اینکه باهاش کار کنم.
2.این طبیعیه که در حالتی که زیاد با گوشی کار کنم 1 روز و در حالت عادی 2 روز شارژ نگه میداره؟
3.از دوربین جلوی گوشی چه طور میشه استفاده کرد؟(اونو الکی که نذاشتن!!!)دوستان یه اشاره هایی کرده بودن ولی توضیح ندادن.
4.گاهی در حالتی که دارم اس ام اس میدم بدون اینکه گوشی رو تغییر جهت بدم صفخه به حالت عمودی با برعکس افقی در میاد و هرکار میکنم درست نمیشه مگر با خاموش روشنوایرا از کجاست؟

ممنون میشم جواب بدید.:11:

ali kaka
31-05-2010, 12:13
سلام دوستان من همه ی تایپیک رو خوندم و به جواب چند تا از سوالام رسیدم از همه تشکر میکنم ولی چند تا سوال دیگه دارم :

1.من گوشیم همین b7300 هستش یه 10 روزی میشه گرفتم خواستم بدونم این طبیعیه که 3.5 ساعت فیکس باید تو شارژ باشه تا فول بشه؟بدون اینکه با گوشی کار کنم 3.5 ساعت باید بذارم تا کامل شه.و اینکه اگه باهاش مدام کار کنم هر روز و در حالت عادی هر2 روز شارژ میکنم.

2.گاهی وقتی دارم اس ام اس میدم بدون اینکه جهت گوشیو عوض کنم صفحه عمودی یا برعکس افقی میشه و هرکار میکنم به حالت قبل بر نمیگرده مگر اینکه خاموش روشن کنم.ایراد از کجاست؟

3. نمیشه از دوربین جلوی گوشی استفاده کرد؟(اونو الکی گذاشتن؟)دوستان اشاره هایی کرده بودن ولی توضیح ندادن چه طور فعال میشه؟؟

ممنون میشم جواب بدین.
اگه اشتباه ميكنم تصحيح كنيد.
1.تو 2 ساعت و نيم شار‍ژ ميشه براي من.
2.اگه گوشي كامل روي سطح باشه صفحه افقي ميشه و اگه به صورت عمودي گوشي رو بگيريد بعد از 2 ثانيه صفحه هم هم راستا ميشه.براي من احتياج به ريست نداره.
3.دوربين دوم هم براي مكالمه تصويري قرار داده شده و هنوز راه حلي به غير از كد امتحان كردن گوشي به دست ما نرسيده.

morty0111
31-05-2010, 21:33
سلام دوستان من همه ی این تایپیک رو خوندم و به جواب چند تا از سوالام رسیدم از همه ممنون ولی هنوز چندتا سوال دارم:

1.این موضوع طبیعیه گوشیم برای فول شدن باطریش باید 3.5 ساعت تو شارژ باشه؟بدون اینکه باهاش کار کنم.
2.این طبیعیه که در حالتی که زیاد با گوشی کار کنم 1 روز و در حالت عادی 2 روز شارژ نگه میداره؟
3.از دوربین جلوی گوشی چه طور میشه استفاده کرد؟(اونو الکی که نذاشتن!!!)دوستان یه اشاره هایی کرده بودن ولی توضیح ندادن.
4.گاهی در حالتی که دارم اس ام اس میدم بدون اینکه گوشی رو تغییر جهت بدم صفخه به حالت عمودی با برعکس افقی در میاد و هرکار میکنم درست نمیشه مگر با خاموش روشنوایرا از کجاست؟

ممنون میشم جواب بدید.:11:

برای استفاده از دوربین جلوی گوشی کد زیر رو بزنید و بعدگزینه CIFcam رو انتخاب کنید :
#*O#* ( ستاره - مربع - صفر - ستاره - مربع ):31:

AryanLand
31-05-2010, 21:56
اگه اشتباه ميكنم تصحيح كنيد.
1.تو 2 ساعت و نيم شار‍ژ ميشه براي من.
2.اگه گوشي كامل روي سطح باشه صفحه افقي ميشه و اگه به صورت عمودي گوشي رو بگيريد بعد از 2 ثانيه صفحه هم هم راستا ميشه.براي من احتياج به ريست نداره.
3.دوربين سوم هم براي مكالمه تصويري قرار داده شده و هنوز راه حلي به غير از كد امتحان كردن گوشي به دست ما نرسيده.

سلام تصحیح میکنم :

دوربین دوم .:46::31::11:

alex winson
31-05-2010, 22:25
ولی دوست عزیز طبق نتیجه ای که در آخر اون تایپک گرفته شد مشکلات b7300 یکم بیشتره...
درسته؟
نسبت به قیمت، امکانات و قدرت سخت افزاری لایت عالیه
از لحاظ نرم افزاری مورد بررسی قرار گرفت
نتیجه اینکه اگه اهل کار با موبایل و نرم افزار و بروز بودن نیستید و فقط تلفن جواب میدید ویندوز موبایل گزینه ی مناسبی نخواهد بود و همون گوشیهای بدون سیستم عامل بسه
اما اهل نرم افزار و بازی و وبگردی و درکل زندگی با موبایلید ویندوز تجربه ی فوق العاده ایه
لایت گزینه ی بهتریه همونطور که در نظرسنجی معلومه
راستی امروز دقیقا بررسی کردم تمام مشخصات لایت از تاچ 2 بهتره

reza021120
31-05-2010, 23:01
نسبت به قیمت، امکانات و قدرت سخت افزاری لایت عالیه
از لحاظ نرم افزاری مورد بررسی قرار گرفت
نتیجه اینکه اگه اهل کار با موبایل و نرم افزار و بروز بودن نیستید و فقط تلفن جواب میدید ویندوز موبایل گزینه ی مناسبی نخواهد بود و همون گوشیهای بدون سیستم عامل بسه
اما اهل نرم افزار و بازی و وبگردی و درکل زندگی با موبایلید ویندوز تجربه ی فوق العاده ایه
لایت گزینه ی بهتریه همونطور که در نظرسنجی معلومه
راستی امروز دقیقا بررسی کردم تمام مشخصات لایت از تاچ 2 بهتره

بله کاملا حق با شماست.
راستشو بخاید به این خاطر برام تازگی داره که چند ساله با نوکیا کار کردم و اینجور مشکل ها خیلی کمتر بود.و یه مورد دیگه در ولایت ما با گارانتی 290 هستش.به نظر شما با گارانتی و بدون گارانتی تفاوتی داره؟؟:5:

human_magestic
01-06-2010, 17:39
سلام آقایون و دوستان و اساتید محترم....

من این گوشی رو سه رو پیش خریدم....

حالا میخوام باهاش به ADSL خونه وصل شم....با USB باید چیکار کنم ؟

یه سوال دیگه....بالاخره مشکل G-sensor حل نشد ؟؟؟؟؟؟؟

human_magestic
01-06-2010, 17:40
سلام به دوستان و اساتید محترم.....

من اولین بارمه که با PPC کار میکنم....

میشه به من کمک کنین بگین چجوری میشه به ADSL از طریق کابل وصل شد ؟

بگین مرسی میشم.

m9780d
01-06-2010, 18:24
سلام
دوستان کسی میدونه چطوری میشه وایرلس رو با لایت ست کرد و کلا اینترنت رو با لایت شیر کرد؟؟

AryanLand
01-06-2010, 23:25
سلام به دوستان و اساتید محترم.....

من اولین بارمه که با PPC کار میکنم....

میشه به من کمک کنین بگین چجوری میشه به ADSL از طریق کابل وصل شد ؟

بگین مرسی میشم.

سلام.

شما گوشی رو از طریق برنامه مایکروسافت اکتیو سینک به کامپیوتر وصل کنید خود بخود رو پاکت پی سی Share میشه.:11:

sageet
02-06-2010, 22:13
آفا اگه کسی خواست وایرلس‌رو با گوشی یا هرچی شیر کنه ، نرم‌افزار Connectify بهترین روشه

alliniran
03-06-2010, 08:57
دوستان حدودا چند درصد نرم افزار های ویندوز موبایل که مختص این گوشی نیست روی این گوشی جواب میده؟؟
و این گوشی ساخت کجاست؟؟
و یه کمکی هم این جا بکنید من بین این گوشی و 5800 موندم!!

farzin_silver
03-06-2010, 17:27
دوستانی که مثل خودم از سرعت پایین برنامه ی sms سامسونگ شاکی هستند با این کار می تونن sms دیفالت ویندوز موبایل رو روی گوشی خودشون داشته باشن.

با یک registery editor مسیر زیر رو دنبال کنید :

HKEY-CURRENT-USER \ SOFTWARE \ MICROSOFT \ INBOX \ SETTINGS

وارد SMSAVAIABLE بشید و مقدارش رو از یک به صفر تغییر بدید و OK کنید.بعد گوشی رو ریست کند.

از این به بعد داخل بخش EMAIL که بشید TEXT MESSAGES رو میبینید .

البته با این کار SMS خود سامسونگ هم سر جاش میمونه.

مطلب از MODACO نقل شد .