PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

alliniran
03-06-2010, 22:54
دوستانی که این گوشیو دارند گوشیشون ساخت کجاست؟؟

sageet
04-06-2010, 01:15
آقا کسی ندونست که چه جوری میشه جلویِ قطع شدنِ وایرلس‌رو گرفت وقتی گوشی میره رو قفل ؟

ای‌بابا چرا به اینجا نگاه نکرده بودم :
Configuration تیکِ Power Save mode رو برداشتم حل شد

gezyoldash
04-06-2010, 10:02
دوستانی که مثل خودم از سرعت پایین برنامه ی sms سامسونگ شاکی هستند با این کار می تونن sms دیفالت ویندوز موبایل رو روی گوشی خودشون داشته باشن.

با یک registery editor مسیر زیر رو دنبال کنید :

HKEY-CURRENT-USER \ SOFTWARE \ MICROSOFT \ INBOX \ SETTINGS

وارد SMSAVAIABLE بشید و مقدارش رو از یک به صفر تغییر بدید و OK کنید.بعد گوشی رو ریست کند.

از این به بعد داخل بخش EMAIL که بشید TEXT MESSAGES رو میبینید .

البته با این کار SMS خود سامسونگ هم سر جاش میمونه.

مطلب از MODACO نقل شد .

ببخشید اینregistery editor از کجا باز میشه؟در واقع تو کدوم قسمته؟

AryanLand
04-06-2010, 11:29
ببخشید اینregistery editor از کجا باز میشه؟در واقع تو کدوم قسمته؟

سلام.

این برنامه رو باید نصب کنی.شما میتونی رسکو رجیستری نصب کنی.یا اینکه رسکو اکسپلورر رو نصب کنی که رسکو رجیستری هم بصورت اتومات نصب میشه.:11:

alliniran
04-06-2010, 11:32
دوستانی که این گوشیو دارند گوشیشون ساخت کجاست؟؟
چه سوال سختی!!

osmaan
04-06-2010, 12:16
کره ای هست و می نویسهmade by samsung
و درضمن میشه با توجه به کیفیت ساخت و کیفیت مانیتور تشخیص داد

alex winson
04-06-2010, 21:21
سلام به دوستان و اساتید محترم.....

من اولین بارمه که با PPC کار میکنم....

میشه به من کمک کنین بگین چجوری میشه به ADSL از طریق کابل وصل شد ؟

بگین مرسی میشم.
در این مورد لطفا از منوال گوشی استفاده کنید!!!

راستشو بخاید به این خاطر برام تازگی داره که چند ساله با نوکیا کار کردم و اینجور مشکل ها خیلی کمتر بود.و یه مورد دیگه در ولایت ما با گارانتی 290 هستش.به نظر شما با گارانتی و بدون گارانتی تفاوتی داره؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همیشه هر قطعه الکترونیکی که می خرید با گارانتی باشه
الان با گارانتی 260 هست

morty0111
04-06-2010, 22:05
کسی میتونه کلید های جهتی که توی بازی platinum solitaire 2 وجود داره رو یه جوری برای این گوشی استخراج کنه که برای اجرای برنامه های جاوا این همه مشکل وجود نداشته باشه ؟؟؟؟
البته Finger keyboard خودش کلید های جهتی داره اما Right soft key و left soft key نداره ...............................

morty0111
05-06-2010, 09:04
دوستانی که مثل خودم از سرعت پایین برنامه ی sms سامسونگ شاکی هستند با این کار می تونن sms دیفالت ویندوز موبایل رو روی گوشی خودشون داشته باشن.

وارد SMSAVAIABLE بشید و مقدارش رو از یک به صفر تغییر بدید و OK کنید.بعد گوشی رو ریست کند.

مطلب از MODACO نقل شد .

عــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــالیه ......................:31:
با این کار دیگه مشکل به هم ریختگی اس ام اس ها هم از بین میره .... !!!!!!!!!!!!!!!
با نصب رسکو اکسپلورر ، رسکو رجیستری هم نصب میشه که میتونین این تغییرات رو اعمال کنین.

razi22
05-06-2010, 20:24
سلام
آندروید برای این گوشی اومده یا نه
چون تو یک سایتی خوندم با بوت دوگانه آندروید رو رو بعضی از ویندوز فون ها نصب کردن

alex winson
06-06-2010, 21:16
بهترین سیستم عامل همون سیستم پیشفرضه، ممکنه با امکانات سخت افزاریش همخوانی نداشته باشه

Royce
06-06-2010, 21:29

مطلب از MODACO نقل شد .
دست گلت درد نکنه خیلی بدرد خورد.messaging سامسونگ جدا از سرعت پایین سراسر باگ بود

ای‌بابا چرا به اینجا نگاه نکرده بودم :
Configuration تیکِ Power Save mode رو برداشتم حل شد

موقعی که سوال کردی من فک کردم این گزینه رو قبلا امتحان کرده باشی چون خدایی خیلی تابلو بود :دی

دوستان یه فکری به حال فونت اپرا مینی نمیشه کرد؟البته ورژن 5 ویندوز موبایلش هنوز بتاست و به احتمال زیاد توی ورژن تکمیلیش حل بشه

AryanLand
06-06-2010, 21:56
دوستان یه فکری به حال فونت اپرا مینی نمیشه کرد؟البته ورژن 5 ویندوز موبایلش هنوز بتاست و به احتمال زیاد توی ورژن تکمیلیش حل بشه

سلام.

اگر فونت فارسی سوا سواست یا برعکسه شما اینو تست کن ببین جواب میده یا نه رو اپرا تو گوشیهای دیگه جواب میده.برو به فولدر Application سپس فولدر اپرا رو انتخاب کن وقتی بازش کردی یه فایل هست بنام encoding اونو Rename کن مثلا" بزار Encoding1 اگر جواب داد همینجا اعلام کن که دوستای دیگه هم بتونن رو گوشیشون استفاده کنن.:11:

alex winson
07-06-2010, 11:09
لاست سنسور شتتابسنجی و حرکتی داره؟

mh.attari
07-06-2010, 12:23
دوستان امکانش هست ادرس جایی که تبدیل usb به فیش هندس فری رو میفروشه بدین؟
قیمتش چند بود؟
فقط یه نوع هست؟

Royce
07-06-2010, 21:40
سلام.

اگر فونت فارسی سوا سواست یا برعکسه شما اینو تست کن ببین جواب میده یا نه رو اپرا تو گوشیهای دیگه جواب میده.برو به فولدر Application سپس فولدر اپرا رو انتخاب کن وقتی بازش کردی یه فایل هست بنام encoding اونو Rename کن مثلا" بزار Encoding1 اگر جواب داد همینجا اعلام کن که دوستای دیگه هم بتونن رو گوشیشون استفاده کنن.:11:

سلام
چطوری؟
متاسفانه توی اپرا مینی همچین فایلی من ندیدم.شاید توی ورژن غیر مینی وجود داشته باشه.
به هر حال هر کدوم از دوستان راه حلی فهمید به بقیه هم خبر بده

farzin_silver
08-06-2010, 10:42
دوستان امکانش هست ادرس جایی که تبدیل usb به فیش هندس فری رو میفروشه بدین؟
قیمتش چند بود؟
فقط یه نوع هست؟

زیر زمین علائدین. من یه نوع دیدم.12 تومن

mohammad_77
08-06-2010, 17:13
زیر زمین علائدین. من یه نوع دیدم.12 تومن

من از این دست فروشها یک فیش که به گوشی میخورد خریدم 1000 تومان و یک شارژر فندکی ولی مشکل اینه که نمیدونم برای هندفری هست یا رابطه شارژر .
فعلا امکانات کمه ولی دارم سعی میکنم ببینم چی میشه .( با شارژر که جواب نداد ، یعنی اول 0.5 ثانیه شارژ کرد ولی بعدش چراغ قرمزش روشن ماند و با ریست خاموش شد ) .

12 هزار تومان خیلی زیاده :41:

morty0111
09-06-2010, 11:02
سلام
چطوری؟
متاسفانه توی اپرا مینی همچین فایلی من ندیدم.شاید توی ورژن غیر مینی وجود داشته باشه.
به هر حال هر کدوم از دوستان راه حلی فهمید به بقیه هم خبر بده

اپرا مینی با اپرا موبایل فرق میکنه ، اپرا مینی که به صورت جاوا هست با ورژن 4.2 روی این گوشی جواب میده و مشکلی از نظر فونت نداره ، اما اپرا موبایل که پیش فرضه گوشی هست فونتش مشکل داره که اون دوستمون منظورش اپرا موبایل خود گوشی بود .
پیشنهاد من اینه که از اپرا مینی ورژن 4.2 استفاده کنی که بصورت جاواست ، بصورت لمسی هم هست ، از بقیه هم بهتره ، هیچ مشکلی هم نداره .... بگردی پیدا میکنی ... پیدا نکردی بگو همینجا بزارم :20:

Royce
09-06-2010, 13:57
اپرا مینی با اپرا موبایل فرق میکنه ، اپرا مینی که به صورت جاوا هست با ورژن 4.2 روی این گوشی جواب میده و مشکلی از نظر فونت نداره ، اما اپرا موبایل که پیش فرضه گوشی هست فونتش مشکل داره که اون دوستمون منظورش اپرا موبایل خود گوشی بود .
پیشنهاد من اینه که از اپرا مینی ورژن 4.2 استفاده کنی که بصورت جاواست ، بصورت لمسی هم هست ، از بقیه هم بهتره ، هیچ مشکلی هم نداره .... بگردی پیدا میکنی ... پیدا نکردی بگو همینجا بزارم :20:

نه داداشم اشتب نکن
اپرا مینی ویندوز موبایل جاوا نیست بلکه فرمتش cab هست.اپرای خود این گوشی هم مالی نیست.البته میتونید اپرا موبایل 10 و از خود سایت اپرا دانلود کنید و بریزید روی گوشیتون هیچ مشکلی هم با فونت فارسی نداره مرورگر خوبی هم هست.من همون روزهای اول روی گوشیم نصبش کردم.
ولی مینی یه چیز دیگست.اگر بخوام جاواشو بنصبم که همون ورژن پنجشو نصب میکنم چرا 4.2 رو نصب کنم؟البته دروغ بهت نگفته باشم ورژن 5 جاواشو چند روزیه نصب کردم.تاچش با این گوشی مشکل داره.صفحه رو هم که نمیتونه فول اسکرین کنه در کل مالی نیست و نمیشه باهاش وبگردی کرد

به امید روزی که اپرا مینی ورژن مخصوص وین موبایلش مشکلش با فونت فارسی حل بشه :20:

morty0111
10-06-2010, 09:54
نه داداشم اشتب نکن
اپرا مینی ویندوز موبایل جاوا نیست بلکه فرمتش cab هست.اپرای خود این گوشی هم مالی نیست.البته میتونید اپرا موبایل 10 و از خود سایت اپرا دانلود کنید و بریزید روی گوشیتون هیچ مشکلی هم با فونت فارسی نداره مرورگر خوبی هم هست.من همون روزهای اول روی گوشیم نصبش کردم.
ولی مینی یه چیز دیگست.اگر بخوام جاواشو بنصبم که همون ورژن پنجشو نصب میکنم چرا 4.2 رو نصب کنم؟البته دروغ بهت نگفته باشم ورژن 5 جاواشو چند روزیه نصب کردم.تاچش با این گوشی مشکل داره.صفحه رو هم که نمیتونه فول اسکرین کنه در کل مالی نیست و نمیشه باهاش وبگردی کرد

به امید روزی که اپرا مینی ورژن مخصوص وین موبایلش مشکلش با فونت فارسی حل بشه :20:

آمین ....

آره راست میگی انگار من قاطی کردم .... :34:
در هر صورت ممنون تذکردادی . :15:

vatan2009
10-06-2010, 11:43
بهترین فارسی ساز برای این گوشی چیه و اس ام اس های فارسی را درست و از راست به چپ نشون میده ؟؟؟
و اگه ممکنه بهترین سایت خارجی و بهترین سایت ایرانی را برای نرم افزارهای این گوشی بگید
ممنون از همگی

Royce
10-06-2010, 22:57
بهترین فارسی ساز Mobidiv 454
کسی میدونه چطوری میشه کاری کرد که قبل از دریافت فایل از طریق بلوتوث ازمون تایید بخواد که حد اقل بفهمیم کی داره برامون فایل میفرسته؟

hirondelle
13-06-2010, 14:44
یه مشکل جالب ، من تو تنظیمات بلوتوث Shared folder رو عوض می کنم و رو Storage card میذارم،ولی باز بلوتوث که می گیرم توی My dacument ذخیره میشه؟!(البته فکر کنم از جای دیگه ای باید عوض بشه و Shared folder ربطی به محل ذخیره بلوتوث نداشته باشه،نه؟)
راهنمایی می کنین؟

saadati2000
13-06-2010, 18:14
سلام
کسی می تونه به من جواب بده که آیا این گوشی فایل های تصویری با پسوند .3gp رو پخش می کنه یا نه؟
اگه جواب منو سریع بدید ممنون می شم آخه شاید تا چند روز دیگه بخرم اگه کسی نظری یا پیشنهادی در این مورد داره بده ممنون میشم
با تشکر

saadati2000
13-06-2010, 21:39
سلام
همین امشب (89/4/24) رفتم نمایندگی مایکروتل ساری قیمت کردن قیمت 300000 تومان رو داد یه ذره گرون نمی گه؟
تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قیمتش 285000 تومنه؟
به نظر دوستان بیام تهران بگیرم؟
لطفا نظر بدید
با تشکر

mohammad_77
13-06-2010, 21:52
سلام.

دوستانی که مشکل در دریافت - محل ذخیره - تایید جهت دریافت ، آن دارند از برنامه Unique Bluetooth استفاده کنند که هم فارسی هست و هم روی اومنیا لایت کاملا جواب داده .
من خودم با چند تای دیگه کار کرده ام ولی باگ داشتند .

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

سلام
کسی می تونه به من جواب بده که آیا این گوشی فایل های تصویری با پسوند .3gp رو پخش می کنه یا نه؟
اگه جواب منو سریع بدید ممنون می شم آخه شاید تا چند روز دیگه بخرم اگه کسی نظری یا پیشنهادی در این مورد داره بده ممنون میشم
با تشکر

مگه گوشی ای هم هست که پخش نکنه ؟

تازه برنامه نصب کنی جز دی وی دی تمام فرمتها رو هم پخش میکنه .
خودش به همین فرمت فیلم ذخیره میکنه .

به عنوان تذکر هم بگم که روی دوربینش (توی نور مهتابی اتاق ) زیاد حساب نکن .شاید برای همین هم قیمتش پایینه .
ولی از جهت برنامه های متنوع و کاربردی ، زیادی هم خوبه ( حداقل برای من که این طوری بوده ) .

AryanLand
14-06-2010, 00:05
یه مشکل جالب ، من تو تنظیمات بلوتوث Shared folder رو عوض می کنم و رو Storage card میذارم،ولی باز بلوتوث که می گیرم توی My dacument ذخیره میشه؟!(البته فکر کنم از جای دیگه ای باید عوض بشه و Shared folder ربطی به محل ذخیره بلوتوث نداشته باشه،نه؟)
راهنمایی می کنین؟

سلام.

درست متوجه شدید اون Share Folder ربطی به محل ذخیره فایلها نداره و واسه به اشتراک گذاشتن اطلاعاته.به اینصورت که شما یک دیوایس رو Add میکنی و یک Share Folder براش تعریف میکنی طرف مقابل میتونه و اجازه داره تمام فایلهای موجود تو اون فولدر رو از گوشی شما بدون اجازه خواستن از شما دریافت کنه.(حواست رو تو این مورد خیلی جمع کن با هر کسی گوشیت رو Share نکنی:31:).
اما واسه تغییر مکان ذخیره فایلهای دریافتی بلوتوث میتونی از برنامه OBEX Inbox استفاده کنی یا اون برنامه ای که دوستمون معرفی کردن(البته من اون برنامه رو نمیشناسم و باهاش کار نکردم.):11:

ehsan_ah
14-06-2010, 01:25
با سلام خدمت دوستان
من این گوشی رو یک هفته نشده خریدم ولی باطریش از حدود 60درصد به آخر سریعتر خالی میشه و تا همین مقدار سریع شارژ میشه یعنی کلاً 30 - 40 درصد بیشتر کار نمیکنه و بقیش یک روزه خالی میشه.
من با گارانتی اصلی پارس مایکروتل خریدم که حرفی توش نباشه مثل اینکه بدتره کسی به این مشکل بر نخورده؟

hirondelle
14-06-2010, 02:58
سلام.

درست متوجه شدید اون Share Folder ربطی...
اما واسه تغییر مکان ذخیره فایلهای دریافتی بلوتوث میتونی از برنامه OBEX Inbox استفاده کنی یا اون برنامه ای که دوستمون معرفی کردن(البته من اون برنامه رو نمیشناسم و باهاش کار نکردم.):11:
من این برنامه رو نصب کردم،رو سایت ir-tci.ir خوندم باید این مراحل رو برم:

1-ابتدا گوشی را از طریق Active Sync به سیستم متصل نماييد.
2-سپس به قسمت My Windows Mobile-Based Device برويد.
3-بر روی Windows کلیک کنید.
4-بر روی کیبورد کامپیوتر عبارت O را فشار دهید این را چندبار ادامه دهید تا به عبارت (فایل) obexinbxex.cpl برسید سپس بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Create ShortCut را بزنید.
5-حال این به آخر این صفحه بروید تا ShortCut obexinbxex.cpl را مشاهده کنید.
6-آنرا به ObexInBox (دقیقا به همین شکل) تغییر دهید و سپس آن را Cut کرده و به Windows\StartMenu\Program\ Paste کنید .
7-کار تمام شد برید توی برنامه و مسیر را به My Storage تغییر بدهید.

البته براي دوستان در ضميمه فايل تغيير داده شده آماده موجود هست فقط به Windows\StartMenu\Program\ انتقال دهيد

ولی از قسمت 1 (!) به بعد اصلا نفهمیدم منظورش چیه!و اینکه بعد این مراحل چکار باید بکنم؟!

mohammad_77
14-06-2010, 12:10
با سلام خدمت دوستان
من این گوشی رو یک هفته نشده خریدم ولی باطریش از حدود 60درصد به آخر سریعتر خالی میشه و تا همین مقدار سریع شارژ میشه یعنی کلاً 30 - 40 درصد بیشتر کار نمیکنه و بقیش یک روزه خالی میشه.
من با گارانتی اصلی پارس مایکروتل خریدم که حرفی توش نباشه مثل اینکه بدتره کسی به این مشکل بر نخورده؟

این مشکله همه هست . یادمه وقتی k750 داشتم یک ساعت نمیگذشت که شارژ اش از 100 میرسید به 70 ولی 4 روز طول میکشید تا شارژ اش برسه به 10 .
این گوشی برعکسه ، سه ساعت فیلم میبینی میره روی 70 و تا 60 دوام میاره ولی از 50 به بعد دیگه باید دنبال شارژر بدویی .

mh.attari
14-06-2010, 12:53
اقا این مشکل واقعا اعصاب من رو خراب کرده
اصلا هیچ بلوتوثی رو بعضی وقتا نمیشناسه کاملا عشقی کار میکنه
40 بار سرچ کردم n73 رو شناخت تازه بعد اد کردنم وقتی خواستم فایل بفرستم دوباره سرچ کردم نشناخت

saadati2000
14-06-2010, 17:55
بهترین فارسی ساز برای این گوشی چیه و اس ام اس های فارسی را درست و از راست به چپ نشون میده ؟؟؟
و اگه ممکنه بهترین سایت خارجی و بهترین سایت ایرانی را برای نرم افزارهای این گوشی بگید
ممنون از همگی

سلام من امروز یه سرچ کوچیک کردم این دو تا سایت رو دیدم که به نظرم دومیش بهتره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:10:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saadati2000
14-06-2010, 17:58
سلام امروز داشتم به این فکر می کردم که بعد از اینکه این گوشی رو گرفتم یه مودم وایرلس هم بگیرم با wifi گوشی برم تو اینترنت از دست هزینه های اینترنت سیم کارتم راهت بشم
تا حالا کسی این کارو انجام داده؟
نظر دوستان چیه؟

AryanLand
14-06-2010, 22:44
من این برنامه رو نصب کردم،رو سایت ir-tci.ir خوندم باید این مراحل رو برم:

1-ابتدا گوشی را از طریق Active Sync به سیستم متصل نماييد.
2-سپس به قسمت My Windows Mobile-Based Device برويد.
3-بر روی Windows کلیک کنید.
4-بر روی کیبورد کامپیوتر عبارت O را فشار دهید این را چندبار ادامه دهید تا به عبارت (فایل) obexinbxex.cpl برسید سپس بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Create ShortCut را بزنید.
5-حال این به آخر این صفحه بروید تا ShortCut obexinbxex.cpl را مشاهده کنید.
6-آنرا به ObexInBox (دقیقا به همین شکل) تغییر دهید و سپس آن را Cut کرده و به Windows\StartMenu\Program\ Paste کنید .
7-کار تمام شد برید توی برنامه و مسیر را به My Storage تغییر بدهید.

البته براي دوستان در ضميمه فايل تغيير داده شده آماده موجود هست فقط به Windows\StartMenu\Program\ انتقال دهيد

ولی از قسمت 1 (!) به بعد اصلا نفهمیدم منظورش چیه!و اینکه بعد این مراحل چکار باید بکنم؟!

سلام.

نه اقا این همه کار نیاز نداره شما این فایل Cab رو دانلود کن و نصب کن رو گوشی شورتکات برنامه میره تو قسمت ستینگ قسمت کانکشن از اونجا تنظیم کن.:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ahmad230
15-06-2010, 14:37
سلام دوستان
عذر مي خوام من تقريبا همه اين تاپيك رو خوندم ولي جايي جواب مشكلم رو پيدا نكردم :
من براي اتصال به كامپيوتر از طريق USB و با ActiveSync مشكل دارم. Connect نمي شه و خيلي باهاش سر و كله زدم ولي نشد. بعد از كلي كلنجار تونستم رم داخل گوشي رو بشناسونم به كامپيوتر و روش آهنگ و نرم افزار بريزم ولي باز هم ActiveSync متصل نيست و نمي شه با PC Studio‌خود سامسونگ كار كرد . لطفا راهنمايي نماييد يا لينكي جهت توضيح بگذاريد. ممنون

Royce
16-06-2010, 14:07
این هم برنامه unique bluetooth که دوست خوبمون mohammad_77 معرفی کرد

از نقاط ضعفش هم اینه که نمیتونه از پاکت پی سی فایل دریافت کنه

mohammad_77
16-06-2010, 19:37
سلام.
من به یک مشکلی برخورد کرده ام که ظاهرا داره جدی میشه .
من چندین بار تنظیمات ایمیل انجام داده ام ولی پس از مدتی تنظیمات میره و وقتی وارد قسمت ایمیل میشوم اکانتم وجود نداره .
جالب هم اینه که وقتی میخواهم با همان نام قبلی بسازم . میگه که شما دارید از این نام استفاده میکنید و باید از نام دیگری استفاده کنید . کسی تا به حال به چنین مشکلی برخورده است یا نه ؟

morty0111
16-06-2010, 21:04
با سلام خدمت دوستان

منم همین مشکلو دارم :41:

vahid_lol
17-06-2010, 01:11
سلام دوستان
عذر مي خوام من تقريبا همه اين تاپيك رو خوندم ولي جايي جواب مشكلم رو پيدا نكردم :
من براي اتصال به كامپيوتر از طريق USB و با ActiveSync مشكل دارم. Connect نمي شه و خيلي باهاش سر و كله زدم ولي نشد. بعد از كلي كلنجار تونستم رم داخل گوشي رو بشناسونم به كامپيوتر و روش آهنگ و نرم افزار بريزم ولي باز هم ActiveSync متصل نيست و نمي شه با PC Studio‌خود سامسونگ كار كرد . لطفا راهنمايي نماييد يا لينكي جهت توضيح بگذاريد. ممنون

منم این مشکل جدیدن پیدا کردم. واسه همین 2 هفتس که گوشیمو وصل نکردم:13: میشه مموری شناسوند ولی activesync کار نمیکنه. هنوزم وقت نکردم باهاش سر و کله بزنم ببینم گیرش از کجاست که الکی خودش خراب شد!

Alamate Soal
17-06-2010, 10:40
من ميخواتم اين گوشي ور بخرم لطفا ؛ لطفا همه ناقط ضعف و قوتش رو در يك پست جاي بدين :31:

با تشكر و با آرزوي موفقيت براي تيم مورد علاقتون :11:

saadati2000
17-06-2010, 11:02
با سلام
همین دیشب یکیشو خریدم 290000 تومان تا حالا که کار کردم عالیه
اما باید به چند نکته توجه کنید
1 چون سوکت شارژ و هندزفری یکیه موقع شارژ نمی تونی با هندزفری آهنگ گوش کنی
2 هنوز روش نرم افزار فونت فارسی نریختم یعنی خودش نداره باید از فروشنده بخوای برات نصب کنه به من گفت شنبه بیا
3 گوشی عالیه
البته با این قیمت
اگه خریدی حتما بذار 12 ساعت تو شارژ باشه
همه امکاناتش رو چک کن
دقت کن گارانتی گوشی از زمان وارد شدن به ایران 1 ساله
پس اگه گوشی 5 ماه تو مغازه فروشنده باشه فقط 7 ماه به شما گارانتی تعلق می گیره
موفق یاشید
بای

Amin.M.1986
18-06-2010, 00:43
2 هنوز روش نرم افزار فونت فارسی نریختم یعنی خودش نداره باید از فروشنده بخوای برات نصب کنه به من گفت شنبه بیا

خودت میتونی نصب کنی.. اون 12 ساعت تو شارژگذاشتن هم هیچ لزومی نداره.. کلا هرچی بیشتر از نیاز گوشیت تو شارژ باشه واسه گوشی مضره
:11:

saadati2000
18-06-2010, 11:53
سلام دوست عزیز
من بعد از 48 ساعت کار کردن مداوم با این گوشی به این نتایج رسیدم:
به هیچ عنوان این گوشی به درد نمی خوره چون::5:
1باتریش با 10 ساعت کار مداوم هم تموم نمیشه!
آخه چه معنی داره که باتری گوشی این همه شارژ نگه داره
2با تمام آیکن های صفحه اش می تونی بدون نیاز به قلم کار کنی البته قلق داره که اونم دستت می آد
3صدای موسیقی در هندز فریش عالیه آخه معنی نداره که پاکت پی سی همچین صدایی داشته باشه
4سرعت باز کردن صفحه زیاده (برای باز کردن یه فایل word تو کامپیوتر باید دوبرابر این گوشی وقت صرف کنی)
5شما با خرید این گوشی باعث بی کار شدن کارگران شرکت های رقیب می شید:41:
6قابلیت پیدا کردن گوشی های دیگه برای بلوتوثش زیاده
7در مکالمات کیفیت صدای خوبی داره
8کیفیت صدای بلندگوش در حد n70 که برادرم داره (البته این قابلیت بیشتر به درد افراد جوادی می خوره می خوان تو خیابون به همه نشون بدن ما هم گوشی داریم)
و ...........................

اما یفیت دوربینش نه قویه نه ضعیف
همون طور که قبلا هم دوستان گفتن کیفیت صفحه نمایشش تو نور مستقیم خورشید کم می شه و فقط خودت میتونی با ور رفتن باهاش اونو بخونی

از ما گفتن خواستی بخر نخواستی نخر
موفق باشید

saadati2000
18-06-2010, 11:57
سلام
می خواستم بپرسم که من وقتی بلوتوث گوشی رو روشن می کنم هنگام دریافت فایل از دیگران هیچ تاییدیه ای از من نمی خواد و فقط یه پیغام میده که یه فایل در حال دریافته و اگه بخوام اونو لغو کنم
حالا چجوری می تونم تنظیماتش رو عوض کنم تا قبل از دریافت فتییل از من تاییده بخواد و در صورت عدم تایید من اقدام به دریافت فایل نکنه
با تشکر

aftab_azad20
18-06-2010, 17:50
سلام دوست عزیز
من بعد از 48 ساعت کار کردن مداوم با این گوشی به این نتایج رسیدم:
به هیچ عنوان این گوشی به درد نمی خوره چون::5:
1باتریش با 10 ساعت کار مداوم هم تموم نمیشه!
آخه چه معنی داره که باتری گوشی این همه شارژ نگه داره
2با تمام آیکن های صفحه اش می تونی بدون نیاز به قلم کار کنی البته قلق داره که اونم دستت می آد
3صدای موسیقی در هندز فریش عالیه آخه معنی نداره که پاکت پی سی همچین صدایی داشته باشه
4سرعت باز کردن صفحه زیاده (برای باز کردن یه فایل word تو کامپیوتر باید دوبرابر این گوشی وقت صرف کنی)
5شما با خرید این گوشی باعث بی کار شدن کارگران شرکت های رقیب می شید:41:
6قابلیت پیدا کردن گوشی های دیگه برای بلوتوثش زیاده
7در مکالمات کیفیت صدای خوبی داره
8کیفیت صدای بلندگوش در حد n70 که برادرم داره (البته این قابلیت بیشتر به درد افراد جوادی می خوره می خوان تو خیابون به همه نشون بدن ما هم گوشی داریم)
و ...........................

اما یفیت دوربینش نه قویه نه ضعیف
همون طور که قبلا هم دوستان گفتن کیفیت صفحه نمایشش تو نور مستقیم خورشید کم می شه و فقط خودت میتونی با ور رفتن باهاش اونو بخونی

از ما گفتن خواستی بخر نخواستی نخر
موفق باشید
با حال بود
راستی من framework3.7روش نصب کردم به نقل از آسان دانلود واسه اجرای بهتر بازی ها و برنامه هاست واسه دیکشنری هم persian suite2008رو نصب کردم واقعا دیکشنریش عالیه و برای جی پی اس هم oziexplorer رو نصب کردم اونم سرعت وصل شدنش عالیه فقط یه مشکل هست من وقتی میخوام عکس بزارم واسه پس زمینه بعد از انتخاب set as wallpaperرو عکس زوم میکنه اگه نخوام زوم کنه کی رو باید ببینم اخه وقتی هم زوم میکنه یکم کیفیت عکس میاد پایین

hirondelle
18-06-2010, 20:39
من تا حالا مورد پیش نیومده بود MMS رو امتحان کنم،دیروز دو سه تا فرستادم،ولی مث اینکه send نشد.پیغام delivered هم نداد.اونور هم رفیقم چیزی نگرفته بود.تنظیمات خاصی باید انجام بدم؟

Royce
18-06-2010, 23:07
دوستان کسی راهی بلده که بشه عکس و به صورت فول اسکرین روی صفحه ی این گوشی گذاشت؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HE_6717
19-06-2010, 00:29
من با شتاب سنج گوشیم مشکل دارم.کار نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
teeter نصب کردم کار نکرد!! یه بازی شتاب سنج بهم بگید نصب کنم ببینم چه جوریه؟؟؟؟؟
کمممممممممککککککککککک

mh.attari
19-06-2010, 09:47
با حال بود
راستی من framework3.7روش نصب کردم به نقل از آسان دانلود واسه اجرای بهتر بازی ها و برنامه هاست واسه دیکشنری هم persian suite2008رو نصب کردم واقعا دیکشنریش عالیه و برای جی پی اس هم oziexplorer رو نصب کردم اونم سرعت وصل شدنش عالیه فقط یه مشکل هست من وقتی میخوام عکس بزارم واسه پس زمینه بعد از انتخاب set as wallpaperرو عکس زوم میکنه اگه نخوام زوم کنه کی رو باید ببینم اخه وقتی هم زوم میکنه یکم کیفیت عکس میاد پایین
دوست گلم میشه برنامه های خوب رو همگی واسم اپ کنی؟اگر زحمتی ناشه:46::11:

aftab_azad20
19-06-2010, 11:06
دوست گلم میشه برنامه های خوب رو همگی واسم اپ کنی؟اگر زحمتی ناشه:46::11:
واسه framework از این لینک میتونید دانلود کنید

برای gpsهم میتونی تو سایت ir-tciعضو بشی هم برنامه رو دریافت کنی هم نقشه شهر ها رو
واسه دیکشنری هم تو اینترنت serechکنی پیدا میکنی من مجموعه برنامه های پاکت پی سی رو که خریدم توش بود

Alamate Soal
19-06-2010, 17:01
بچه ها اين پاكت پي سي كه روش ويندوز موبايل 6.5 داره ميشه همه نرم افزار ها و بازي هاي ويندوز موبايل 6.5 رو نصب كرد ديگه ؟

رام چيه بچه ها ؟‌

فارسي ساز برا اين گوشي هست ؟ به گوشي آسيب نميرسونه ؟

خروجي هندسفريش چطورياس ؟‌

aftab_azad20
19-06-2010, 17:47
واسه چی فارسی ساز باید اسیب برسونه مگه ویروسه،خروجی هندسفریش هم خوبه
راستی کسی تا حالا روی این گوشی انتی ویروسی نصب کرده که قابلیت اپدیت داشته باشه اگه گوشی های ویندوز موبایل بعد از یه مدت سرعتشون کند شد(مثل pc) چی کار باید کرد

Alamate Soal
19-06-2010, 19:28
رام چيه بچه ها ؟‌ :31:

aftab_azad20
19-06-2010, 20:15
تو صفحه اول این تاپیک یه بازی 24 مگی (asfalt 4)همراه با یه نرم افزار کمکی واسه اجرای بهتر بازیها معرفی شده کسی از دوستان استفاده کرده از این نرم افزار اخه ضاهرا این گوشی با نصف بازیها مشکل داره من خودم بازی140مگی رو نصب کردم اجرا هم شده ولی واسه بازی کردن مشکل داره مثل اینکه خوراکه این گوشی نرم افزاره

saadati2000
21-06-2010, 18:55
با سلام
من فونت عربي روي كوشي نصب كردم
اما كل منوهاش عربي شده لطفا راهنماييم كنيد كه دوباره اونو english كنم
فقط خواهشا طوري راهنمايي كنيد كه منم متوجه بشم
با تشكر

p30worldtizhosh
22-06-2010, 13:10
تو صفحه اول این تاپیک یه بازی 24 مگی (asfalt 4)همراه با یه نرم افزار کمکی واسه اجرای بهتر بازیها معرفی شده کسی از دوستان استفاده کرده از این نرم افزار اخه ضاهرا این گوشی با نصف بازیها مشکل داره من خودم بازی140مگی رو نصب کردم اجرا هم شده ولی واسه بازی کردن مشکل داره مثل اینکه خوراکه این گوشی نرم افزاره

درود

بنده بازی رو بدون نرم افزاری کمکی نصب و اجرا کردم.
ولی همونطور که گفنید انگار زیاد با بازیها مچ نیستش.

sJaguar
22-06-2010, 21:16
البته htc touch 2 هم با این گوشی در یک رده قیمتی هستن تقریبا.

HE_6717
22-06-2010, 21:53
من انتی ویروس داشتم اولا اصلا کاربرد نداره دوما سرعت رو خیلی می گیره مخصوصا موقع خاموش روشن کردن.یه بار هنگ کرد گوشیم روشن می شد هنگ می کرد هیچ کاری انجام نمی داد مجبور شدم هارد ریست کنم در عوض شد مثل روز اول ولی اطلاعاتم پرید

roxh58
23-06-2010, 02:47
سلام دوستان
من یک هفته یی هست امنیا لایت خریدم به
صورت اینترنتی از سایت گوشی شاپ با گارانتی پارسه هزار 250
تو جعبه هم شارژر و هندزفری و قلم و سی دی و بند گردن و از طرف فروشگاه اینترنتی گوشی شاپ یک کیف ادیداس فکر کنم ده هزار تومانی هدیه فرستاده بودن
رنگش قرمز و مشکیه
تجربه کار کردن باهاش لذت بخشه
فارسی ریختم روش با کیبرد فینگر کی
با اپرای گوشی مشکل داره فونت فرسی رو جدا جدا و فاصله دار نشون میده اما با اینترنت اکسپلور مشکلی نداره هر چند سرعتش پایینه . من با ucweb کانکت میشم سرعتش عالیه و قابلیت عبور از هیلتر رو داره .مسنجر هم پلرینگو ریختم . کیفیت عکسش رضایت بخشه کمی شفافیت عکسها بالاست که البته نمیتونه نکته ضعف باشه فیلم برداریش اما راضیم نکرد. صداش هم با هندزفری خود گوشی جالب نبود که یه جک سه و نیم میلیمتری و یه هندزفری کراتیو گرفتم صداش عالی شده. سرعت گوشی بالاست مخصوصا اگر چندین برنامه همزمان در حال اجرا باشه .سرعت جی پی اس قابل قبول بود من با ozi explore کانکت شدم برای بار اول کمی طول کشید البته . اما عمر باطریش من ماراتن وار ازش کار کشیدم و با شارژکامل تقریبا دو روز رو جواب داد
فقط در حین کار گوشیم به شدت داغ میشه . حتی وقتی به شارژ میزنم هم این حالت پیش میاد دوستان این حالت براتون پیش اومده آیا؟
صدای میکروفون کمی پایینه رو گوشی من اون کدی که دوستان داده بودن ارور میده

مرسی از راهنمایی همه دوستان

aftab_azad20
23-06-2010, 09:12
صداش هم با هندزفری خود گوشی جالب نبود که یه جک سه و نیم میلیمتری و یه هندزفری کراتیو گرفتم صداش عالی شده.

ببخشید میشه بگید هندزفری کریتیو رو با چه رابطی به گوشی وصل میکنید اگه رفتم پیش مغازه دار باید بگم جک 3.5mm:41:

Royce
23-06-2010, 10:55
اتفاقا به نظر من صدای این گوشی با هندزفری فابریکش فوق العادست.فقط باید از قسمت Audio Effects گزینه ی Wow HD رو فعال کرد.

aftab_azad20
23-06-2010, 11:22
مال من هم رو wow hdهست کیفیتش هم خویه ولی این دوستمون نظرش یه چیز دیگه است

ssasan
23-06-2010, 12:21
بعنوان یک توصیه دوستانه هیچگاه گوشی را از رو یعنی طوری که صفحه نمایش رو به بیرون باشد در جیبتان نگذارید چون به راحتی آب خوردن روکش پلاستیکی روی صفحه نمایش که ظاهرا بسیار محکم و خوب چسبیده مثل آب خوردن از روی صفحه نمایش بلند می شود. اتفاقی که متاسفانه برای من هم افتاد و حالا باید یک روکش دیگر برایش تهیه کنم

roxh58
23-06-2010, 14:38
دوستان چرا این کد افزایش صدای میکرفون روی گوشی من ارور میده ؟ برای شما هم این مشکل پیش اومده آیا؟ کد دیگه یی وجود نداره ؟

mh.attari
23-06-2010, 17:53
ببخشید میشه بگید هندزفری کریتیو رو با چه رابطی به گوشی وصل میکنید اگه رفتم پیش مغازه دار باید بگم جک 3.5mm:41:
دوست گلم میشه یدونه هم واسه من تبدیلش رو بخری؟ در صورت امکان
ممنون میشم

roxh58
23-06-2010, 18:13

دوست من به فروشنده بگید جک سه و نیم میلیمتری سامسونگ برای امنیا میخوام. تو علاالدین زیر زمین میتونید پیدا کنید .هندفری که من دارم کریتیو و توصیه میکنم رو بهش وصل کن و از صدای واقعی خروجی امنیالایت لذت ببر

KAKHMAL
23-06-2010, 18:31
راستی کسایی که این گوشیو دارن بگن آیا میتونن برنامه و بازی رو کارت حافظشون نصب کنن یا نه:5:
چون من خودم قبلا یه سامسونگ بر اساس جاوا داشتم که نمیشد:41:

aftab_azad20
23-06-2010, 19:48
آره مشه رو کارت حافظه به نصبید

KAKHMAL
23-06-2010, 19:54
منو از یه معضل بزرگ نجات دادی :5:

KAKHMAL
23-06-2010, 20:19
آقا فقط یه چیز دیگه مونده قیمت بی گارانتیش تو تهران(ترجیحا علاالدین یا بازار موبایل ایران):10:
لطفا از سایتها ندید:41:
ممنون:11:

p30worldtizhosh
24-06-2010, 10:16
آقا فقط یه چیز دیگه مونده قیمت بی گارانتیش تو تهران(ترجیحا علاالدین یا بازار موبایل ایران):10:
لطفا از سایتها ندید:41:

درود

دوست عزیز شما که می خوائید هزینه کنید بهتره
با گارانتی معتبر بگیری که خیالت راحت تر باشه

021 - 84030
اینم شماره نمایندگی اصلی سام

KAKHMAL
24-06-2010, 10:55
درود

دوست عزیز شما که می خوائید هزینه کنید بهتره
با گارانتی معتبر بگیری که خیالت راحت تر باشه
اینم شماره نمایندگی اصلی سام

1.نه اون که صحیحه ولی من تو شهرستانم و گارانتی تهران بدردم نمیخوره:41:
2.من تو یه سایت دیدم :5:
با گارانتی اصل:280
با گارانتی پارسه:248
برام سوال شده بود که پس بدون گارانتی دیگه چنده؟؟!!!:46:

راستی دوستان من تاحالا فقط تونستم 50 صفحه از این تاپیکو بخونم:19:
کسی تا حالا تم درست و حسابیی معرفی کرده؟؟!!:10:

KAKHMAL
24-06-2010, 11:09
راستی بچه ها اگه میشه یه لیست از بازی و نم افزارهایی که هرکسی نصب کرده بزارید:8:
تا بفهمیم نرم افزار تنوع نرم افزاریش چجوریه:10:

roxh58
24-06-2010, 13:27
راستی بچه ها اگه میشه یه لیست از بازی و نم افزارهایی که هرکسی نصب کرده بزارید:8:
تا بفهمیم نرم افزار تنوع نرم افزاریش چجوریه:10:

عزیزم تمام نرم افزارهای پاکت پی سی روی این گوشی نصب میشه [البته با در نظر گرفتن رزلوشن و ورژن ویندوزی که نرم افزار براش نوشته شده
[
نرم افزارهای بسیار زیادی براش هست

KAKHMAL
24-06-2010, 15:17
عزیزم تمام نرم افزارهای پاکت پی سی روی این گوشی نصب میشه [البته با در نظر گرفتن رزلوشن و ورژن ویندوزی که نرم افزار براش نوشته شده
[
نرم افزارهای بسیار زیادی براش هست
مثلا میشه چند تا سایت برای منبع بگید:10:
ممنون میشم
:11:

Royce
24-06-2010, 15:20
بچه هایی که امنیا لایت دارن تا حالا کسی این بسته های gprs همراه اول از آخر یا ایرانول و فعال کرده؟
یعنی میخوام بدونم این گوشی میتونه gprs و باسیم یا بیسیم شیر کنه روی کامپیوتر یا نه؟
اگه فعال کردین سرعتش هم بگید

molaali
24-06-2010, 15:36
از اين تاپيك چيز هاي زيادي ميشه بدست آورد از همه ي دوستان ممنون.

arminkhodaei
24-06-2010, 20:23
سلام دوستان

من میخوام این گوشی را بخرم . خیلی هم تحقیق کردم و فهمیدم بهترین گزینه با این قیمت است .
محل زندگی اصفهان .

سوال :

به نظر شما این گوشی را با گارانتی پارسه ( 248000 ) بخرم یا با گارانتی مایکروتل ( 275000 ) ؟
لطف کنید بگید ببینم گارانتی سامسونگ واقعاً مشکل را حل میکنه یا مثل اکثر گارانتی ها در ایران بود و نبودش فرقی نداره ؟ :20:

KAKHMAL
24-06-2010, 20:38
سلام دوستان

من میخوام این گوشی را بخرم . خیلی هم تحقیق کردم و فهمیدم بهترین گزینه با این قیمت است .
محل زندگی اصفهان .

سوال :

به نظر شما این گوشی را با گارانتی پارسه ( 248000 ) بخرم یا با گارانتی مایکروتل ( 275000 ) ؟
لطف کنید بگید ببینم گارانتی سامسونگ واقعاً مشکل را حل میکنه یا مثل اکثر گارانتی ها در ایران بود و نبودش فرقی نداره ؟ :20:
از من میشنوی که فرقی نداره:41: ولی بازم دوستان بیشتر میدونن:11:
ولی پسر خاله من که یه k700سونی داره گوشیشو فرستاد تهران برای تعمیر(گارانتی):20:
تنها مشکل این گوشی اینبود که صفحه لمسش دقیق نبود(یکم این ور اون ور میزد):13:
فک کنم 2-3 ماه پیش فرستاده بود:5:
تا حالا من خبری از پس گرفتش نشنیدم(ما باهم خیلی رفیقیم تو هفته 4-5 بار میبینمش):18:
حالا خود دانی:40:
فقط تنها سوا من اینه اگه گارانتی سام مثل سونی هست:2:
چرا 30-40 تومن با و بی گارانتیش فرق داره؟؟!!!:18:
ممنون اگه جواب بدید:11::40::10:

KAKHMAL
24-06-2010, 20:43
راستی دوستان میتونید یه عکس از هدفون دوتکه ای که خریدید + محل خرید بذارید:10:
ممنون:40:

arminkhodaei
24-06-2010, 21:01
از من میشنوی که فرقی نداره:41: ولی بازم دوستان بیشتر میدونن:11:
ولی پسر خاله من که یه k700سونی داره گوشیشو فرستاد تهران برای تعمیر(گارانتی):20:
تنها مشکل این گوشی اینبود که صفحه لمسش دقیق نبود(یکم این ور اون ور میزد):13:
فک کنم 2-3 ماه پیش فرستاده بود:5:
تا حالا من خبری از پس گرفتش نشنیدم(ما باهم خیلی رفیقیم تو هفته 4-5 بار میبینمش):18:
حالا خود دانی:40:
فقط تنها سوا من اینه اگه گارانتی سام مثل سونی هست:2:
چرا 30-40 تومن با و بی گارانتیش فرق داره؟؟!!!:18:
ممنون اگه جواب بدید:11::40::10:

والا من هم فکر همینش را میکنم !
حتماً این پول خدماتی هست که قراره بدن نه این که قراره ندن !

ببینید من یک مثال میزنم :

من یک سال پیش یه دوربین عکاسی Canon گرفتم و با گارانتی معتبر . حدود 2 ماه پیش لنز دوربین عیب پیدا کرد من هم بردم و برام فرستادند تهران برای گارانتی در عرض 1 هفته دوربین را سالم تحویل گرفتم .

پس واضحه که اگر چننین خدماتی بدن صرف میکنه که 25 تومن اضافه بدم ولی 1 سال خیالم راحت باشه ! :27:
حالا کسی خبر داره مایکروتل واقعاً همچین گارانتی میده ؟؟ :23:

ali_disslove
25-06-2010, 16:10
دوستان تاحالا كسي با اين گوشي به وايرلس وصل شده؟/سرعتش خوبه؟؟راحت كانكت شد؟سايت باز كرد؟سرعت دانلودش فرقي با كامپيوتر ميكرد يا كمتر بود؟خيلي كمتر؟

tintiryol
25-06-2010, 17:00
سلام
قاب برای این گوشی تو بازار هست؟ (خصوصا رنگ سفیدش) موبایل های Anycall تو ایران هست؟

KAKHMAL
25-06-2010, 18:32
راستی دوستان میتونید یه عکس از هدفون دوتکه ای که خریدید + محل خرید بذارید:10:
ممنون:40:
بابا جواب بدید من میخوام برم بخرم:19:
الان فقط منتظر جوابم:5:

BehzadKiNG
25-06-2010, 19:00
اني كال گوشي نيست, يك اپراتور تلفن همراه هست تو كره

aftab_azad20
25-06-2010, 19:51
اینم همیشه واسه من یه سوال بود

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:48 PM ----------

راستی کسی از دوستان اطلاع داره tvهای سامسونگ هم مثل lcdهای گوشیش کیفیت خوبی دارن یا برند های دیگه تو این زمینه موفق تر عمل کردند خواهشا بدون تعصب به برند یه جواب کوتاه بدید

ali_disslove
25-06-2010, 20:47
جواب پست 833 ما رو كسي نميدونه؟؟

دوستان تاحالا كسي با اين گوشي به وايرلس وصل شده؟/سرعتش خوبه؟؟راحت كانكت شد؟سايت باز كرد؟سرعت دانلودش فرقي با كامپيوتر ميكرد يا كمتر بود؟خيلي كمتر؟

AryanLand
25-06-2010, 20:50
حالا کسی خبر داره مایکروتل واقعاً همچین گارانتی میده ؟؟ :23:

سلام.

گارانتی اصلی سامسونگ پارس مایکروتل هست و بله خدمات خوبی میده.(طبق گفته دوستانی که از گارانتیش استفاده کردن من استفاده نکردم.) من کلا" یک گوشی از سامسونگ داشتم Omnia و اونم بدون گارانتی خریده بودم آخه اونموقع گارانتی دارش نبود.:11:

ssasan
26-06-2010, 10:40
دو کد جدید برای این گوشی پیدا کردم که در اختیار دوستان هم قرار می دهم:
1- کد اتصال سریع GPS به ماهواره: #1472365#*
2- کد مستر ریست گوشی (دقت کنید که این کد از شما هیچ تائیدی نمی خواهد و به محض وارد کردن آن کل حافظه داخلی گوشی و همه برنامه ها از بین رفته و گوشی ریست می گردد البته با هارد ریست تفاوت دارد): #3855*2767*
با تشکر

AryanLand
26-06-2010, 15:08
2- کد مستر ریست گوشی (دقت کنید که این کد از شما هیچ تائیدی نمی خواهد و به محض وارد کردن آن کل حافظه داخلی گوشی و همه برنامه ها از بین رفته و گوشی ریست می گردد البته با هارد ریست تفاوت دارد): #3855*2767*
با تشکر

سلام.

با توضیحاتی که فرمودید همون حالت هارد ریست هست .ممکنه بفرمایید فرقشون چیه؟:11:

ssasan
26-06-2010, 19:52
سلام.

با توضیحاتی که فرمودید همون حالت هارد ریست هست .ممکنه بفرمایید فرقشون چیه؟:11:

با سلام فکر می کنم حق با شما باشد چون با وارد کردن این کد همه برنامه ها حذف شد و تنها محتویات کارت حافظه باقی ماند و البته اینجا بود که ارزش برنامه Microsoft Myphone را فهمیدم.

hirondelle
26-06-2010, 20:08
من نمی تونم MMS بفرستم،فایل Attach میشه،اما send ناقص می مونه.تنظیمات خاصی داره؟

sharokh12
27-06-2010, 09:50
با عرض سلام به همه بچه هاي گل سايت من هم چند روزي است كه b7300 را خريدم و چند برنامه روش نصب كردم و دو تا مشكل برام پيش اومده
1- يك برنامه در سايتي بود كه مال دوربين htc بود و من نصب كردم حالا وقتي ميخوام حتي دوربين خودش را اجرا كنم ويندوز ميگه نميتونه camera.exe را اجرا كنه
2- يك بازي ماشين هم به نام need for speed نصب كردم كه در هنگام اجرا ارور out of page ميده و ميگه تعداد page ها را زياد كن
حالا در مورد مشكل اول من نمي دونم از كجا روي گوشي بايد يك برنامه نصب شده را پاك كرد و در مورد مشكل دوم هم تعداد page را در كجا بايد زياد كرد
از همه شما تشكر ميكنم

Royce
27-06-2010, 12:21
با تشکر

حال دادی اساسی
فقط میشه بفرمایید وقتی کد gps و زدیم اون منویی که میاد بعدش باید چیکار کنیم؟آیا فقط وارد کردن کد کفایت میکنه؟

Royce
27-06-2010, 19:25

aftab_azad20
27-06-2010, 20:01
من تا حالا موفق به نصب تم رواین گوشی نشدم میشه جندتا معرفی کنید واسه دانلود از جمله همین تم که عکسشو گذاشتید

Vamp!r3
27-06-2010, 20:06
من تا حالا موفق به نصب تم رواین گوشی نشدم میشه جندتا معرفی کنید واسه دانلود از جمله همین تم که عکسشو گذاشتید

عکس بالا باید SPB Mobile Shell باشه.......اگه سرچ کنید توی نت حتما پیدا میکنید.......:46:

همینطور این برنامه تم های زیادی داره....از جمله HTC Sense........

darkdream2012
27-06-2010, 20:37
سلام میشه لینک یه فارسی ساز خوب رو بزارید به همراه آموزش نصب امروز رفتم یه گوشی فروشی گفت فارسی سازش 15 روز دیگه میاد:18:

AryanLand
28-06-2010, 00:25

سلام.

طبق فرموده دوستمون این همون SPB Mobile Shell هست من لینک آخرینش همینطور HTCُ Sense رو براتون میزارم اول بای Spb Mobile Shell رو نصب کنید سپس Sense رو نصب کنید.:11:
SPB Mobile Shell

Mobile Sense

arminkhodaei
28-06-2010, 08:19
ای دوستان عزیز من دیروز این گوشی راا با گارانتی پارس مایکروتل به قیمت 275000 تومان خریداری نمودم ! :33::26:

فقط میخوام بدونم برای استفاده از GPS باید چیکار کنم ؟ نرم افزار خاصی داره ؟ لطفاً کامل توضیح بدید . :40:

AryanLand
28-06-2010, 15:38
ای دوستان عزیز من دیروز این گوشی راا با گارانتی پارس مایکروتل به قیمت 275000 تومان خریداری نمودم ! :33::26:

فقط میخوام بدونم برای استفاده از GPS باید چیکار کنم ؟ نرم افزار خاصی داره ؟ لطفاً کامل توضیح بدید . :40:

سلام.

به تاپیک مباحث GPS برید و یک برنامه مثل گارمین یا OZI رو دانلود و نصب کنید .(واسه گارمین با راهنمای نصب و مراحلش هست).:11:

Royce
28-06-2010, 18:36
htc sense اگه اشتباه نکنم به این رزولیشن نمیخوره

darkdream2012
28-06-2010, 22:06
آقا لطفا یکی جواب منو بده لطفا راهنمای نصب فارسی ساز + لینک دانلود بدید

Royce
29-06-2010, 10:02
بهترین فارسی ساز این گوشی mobidiv 454 هست.
نصبش هم راهنمایی نمیخواد مثل نصب یه نرم افزار معمولیه
توی همین تاپیک هم شونصد تا لینک ازش هست.سرچ کن

hirondelle
29-06-2010, 14:03
من نمی تونم MMS بفرستم،فایل Attach میشه،اما send ناقص می مونه.تنظیمات خاصی داره؟
ای بابا ،یعنی کسی تا حالا MMS نفرستاده؟!

aftab_azad20
29-06-2010, 15:36
ای بابا ،یعنی کسی تا حالا MMS نفرستاده؟!
mms چیه نکنه منظورت همونsms:13::13::13:

p30worldtizhosh
29-06-2010, 20:43
درورد

پاکت پیسیم دیروز افتاد تو آب !!
بعد 24 ساعت روشنش کردم زیر ال سی دیش پره آب بود،
یه نیم ساعتی کار کرد، بعدش خود به خود روشن خاموش می شه ؟؟؟؟

گارانتی کاری برام می تونه بکنه ؟؟؟

darkdream2012
29-06-2010, 21:35
بهترین فارسی ساز این گوشی mobidiv 454 هست.
نصبش هم راهنمایی نمیخواد مثل نصب یه نرم افزار معمولیه
توی همین تاپیک هم شونصد تا لینک ازش هست.سرچ کن
خوب عزیزه من قربونت برم شما که لطف کردی جواب مارو دادی یه لطفی می کردی لینکم می دادی دیگه راستی من اگه طریقه نصب نرم افزار رو بلد بودم که دیگه اینجا پست نمیدادم:20:

AryanLand
30-06-2010, 00:09

:18::18::18::18:

سلام.

حتما" شوخی میکنی:46::11:

hirondelle
30-06-2010, 01:54
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18( اگه کسی باز هم از این شکلک ها داره بذاره اینجا!!! )

aftab_azad20
30-06-2010, 06:58
سلام.

طبق فرموده دوستمون این همون SPB Mobile Shell هست من لینک آخرینش همینطور HTCُ Sense رو براتون میزارم اول بای Spb Mobile Shell رو نصب کنید سپس Sense رو نصب کنید.:11:
SPB Mobile Shell

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMobile Sense

من sense رو دانلود کنم مال همین رزولیشنه

---------- Post added at 07:58 AM ---------- Previous post was at 07:57 AM ----------

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18( اگه کسی باز هم از این شکلک ها داره بذاره اینجا!!! )
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: :18::18:
mms چیه

aftab_azad20
30-06-2010, 07:52
درورد

پاکت پیسیم دیروز افتاد تو آب !!
بعد 24 ساعت روشنش کردم زیر ال سی دیش پره آب بود،
یه نیم ساعتی کار کرد، بعدش خود به خود روشن خاموش می شه ؟؟؟؟

گارانتی کاری برام می تونه بکنه ؟؟؟
گارانتی جز گفتن کلمه متاسفم کاره دیگه ای نمیکنه:41::41::41:

sharokh12
30-06-2010, 07:55
با عرض سلام به همه بچه هاي گل سايت من هم چند روزي است كه b7300 را خريدم و چند برنامه روش نصب كردم و دو تا مشكل برام پيش اومده
1- يك برنامه در سايتي بود كه مال دوربين htc بود و من نصب كردم حالا وقتي ميخوام حتي دوربين خودش را اجرا كنم ويندوز ميگه نميتونه camera.exe را اجرا كنه
2- يك بازي ماشين هم به نام need for speed نصب كردم كه در هنگام اجرا ارور out of page ميده و ميگه تعداد page ها را زياد كن
حالا در مورد مشكل اول من نمي دونم از كجا روي گوشي بايد يك برنامه نصب شده را پاك كرد و در مورد مشكل دوم هم تعداد page را در كجا بايد زياد كرد
از همه شما تشكر ميكنم

aftab_azad20
30-06-2010, 09:55
از همه شما تشكر ميكنم
واسه چی برنامه گوشی htcرو نصب کردی رو سامسونگ حالا منم برنامه گوشی پیشرفته glxرو نصب کنم رو htcبه نظرت خوبه،برو برنامه رو remove کن ببین چی میشه یه ریست هم کن
start-setting-memory setting-main storage

AryanLand
30-06-2010, 11:31
من sense رو دانلود کنم مال همین رزولیشنه

سلام.

اون Sense برای رزولوشن Vga و Wvga هست و فکر نمیکنم به گوشی B7300 با رزولوشن WQVGA بخوره.(شاید هم بخوره چون گهگاه پیش اومده که من برنامه هایی رو رو رزولوشنهای غیر تخصصی شون هم نصب کردم خورده ولی خوب مثل رزولوشن مخصوص خودش جواب نمیده.):11:

_ermia
30-06-2010, 15:37
خوب عزیزه من قربونت برم شما که لطف کردی جواب مارو دادی یه لطفی می کردی لینکم می دادی دیگه راستی من اگه طریقه نصب نرم افزار رو بلد بودم که دیگه اینجا پست نمیدادم:20:

سلام
این 3 تا فارسی ساز مختلف که تو این تاپیک دوستان لطف کرده بودند معرفی کردن با لینک، جداشون کردم گذاشتم: (لینکهای اول که معرفی برنامه هست با آدرس دانلود، لینک های دوم هم توضیحی یا سوالی هست راجع به اون فارسی ساز که دوستان پرسیده بودند و جواب گرفتند)
فارسی ساز 1:
MOBiDIV

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید===============

فارسی ساز 2:
spb_keyboard

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید===============

فارسی ساز 1:
Finger Keyboard

hirondelle
30-06-2010, 16:04
آقا جواب ما رو هم بدین جای دوری نمیره ها ! (تنظیمات MMS)

AryanLand
30-06-2010, 22:32
آقا جواب ما رو هم بدین جای دوری نمیره ها ! (تنظیمات MMS)

سلام.

برای کدوم اپراتور؟ ایرانسل یا همراه اول؟:11:

hirondelle
01-07-2010, 00:53
همراه اول.سایت مخابرات رفتم، این مدل گوشی اصلا تو لیست نبود.

arminkhodaei
01-07-2010, 10:55
سلام دوستان .
یه مشکل حاد برام پیش اومده !
من نمیخوام به هیچ وجه گوشیم به GPRS وصل بشه تا وقتی که خودم بخوام ولی چه جوری غیر فعالش کنم ؟
هر کاری میکنم آخرش Opera را که باز میکنم وصل میشه به GPRS ! در صورتی که به WireLess هم وصل هستم ! :19:

saze
01-07-2010, 12:30
سلام
لطفا نرم افزار گارمین و دیکشنری سازگار با گوشی معرفی کنید

Amin.M.1986
01-07-2010, 12:50
سلام دوستان .
یه مشکل حاد برام پیش اومده !
من نمیخوام به هیچ وجه گوشیم به GPRS وصل بشه تا وقتی که خودم بخوام ولی چه جوری غیر فعالش کنم ؟
هر کاری میکنم آخرش Opera را که باز میکنم وصل میشه به GPRS ! در صورتی که به WireLess هم وصل هستم ! :19:
شما بعد از هارد ریست اصلا اکانت GPRS نساز و با وایرلس وصل شو و ببین که اسم اکانتی که وایرلس به اون مربوطه چیه .. بعد یه اکانت واسه جی پی ار اس بساز ولی دقت کن اسم پروفایلی که واسه جی پی ار اس تعریف میکنی اون اول همون پروفایل وایرلست نباشه.. یکم بد گفتم به نظر خودم .. اگه متوجه نشدید و سوالی بود دوباره سوالتونو بپرسید:11::10:

saze
01-07-2010, 21:47
سلام
1-گوشی samsung b7300 omnia lite از موقعی زبان فارسی توسط نماینگی پارس مایکروتل به گوشی اضافه شده،حروف فارسی رو در نرم افزار های فارسی چپ به راست نشون میده؟
2-چطوری گوشی رو سافت ریست و هارد ریست کنم؟
3-نرم افزار های همراه بانک ملت روی گوشی نصب نمیشه؟
4-امکان فارسی شدن منوها هست؟
5-امکان حذف فارسی ساز قبلی هست؟
لطفا راهنمایی بفرمایید.

saze
01-07-2010, 23:36
سلام
لطفا یکی جواب بده

Royce
02-07-2010, 14:36
والا فارسی ساز پارس مایکروتل و من نمیدونم چیه ولی میدونم اینجا همه از mobidiv 4.5.4 استفاده میکنن هیچ مشکلی هم نداره.
سافت ریست که به همون خاموش و روشن کردن معمولی میگن سافت ریست.
برای هارد ریست هم از قسمت memory settings گزینه ی Clear Memory و بزن
کلیه ی نرم افزار های جاوا نصب میشه و به قسمت java میره
منو ها فارسی نمیشه
فارسی ساز با هارد ریست پاک میشه

AryanLand
02-07-2010, 15:21
همراه اول.سایت مخابرات رفتم، این مدل گوشی اصلا تو لیست نبود.

سلام.

شما به این صفحه برو پایین صفحه تنظیمات GPRS و MMS رو برای ویندوز موبایل میتونید ببینید و انجام بدید.:11:

saze
02-07-2010, 20:53
والا فارسی ساز پارس مایکروتل و من نمیدونم چیه ولی میدونم اینجا همه از mobidiv 4.5.4 استفاده میکنن هیچ مشکلی هم نداره.
منو ها فارسی نمیشه
سلام
به گوشی چه جوری زبان فارسی اضافه کنم؟

Amin.M.1986
02-07-2010, 22:06
سلام
به گوشی چه جوری زبان فارسی اضافه کنم؟

جوابتون همین بالا بود

saze
03-07-2010, 12:15
منو ها فارسی نمیشه
سلام
برای هارد ریست از قسمت memory setting گزینه clear memory رو می زنم ولی فارسی ساز قبلی پاک نمی شه؟
روش دیگه ای برای هارد ریست هست؟

_ermia
03-07-2010, 13:28
سلام
برای هارد ریست از قسمت memory setting گزینه clear memory رو می زنم ولی فارسی ساز قبلی پاک نمی شه؟

ssasan
03-07-2010, 16:44

دومین روش هم این است به پست زیر مراجعه کنید و کد دوم را وارد کنید:

m_azadeh
03-07-2010, 20:30
سلام ببخشید میخواستم بپرسم ببینم چطور میشه برنامه های نصب شده رو آنایستال کرد؟ نصب برنامه ها روی رجیستری ویندوز 6.5 چه تاثیری داره ؟ من یه اینا لایت دارم میخوام برنامه های نصب شده روش رو پاک کنم .
AryanLand
03-07-2010, 22:50
سلام

سلام.

شما گوشیتون هارد ریست نمیشه.اگر هارد ریست بشه فارسی ساز پاک میشه.مگر اینکه فارسی ساز مال خود رام گوشی باشه(رام گوشی عربی باشه )(اگر خودتون نصب کرده باشید پاک میشه).:11:

سلام ببخشید میخواستم بپرسم ببینم چطور میشه برنامه های نصب شده رو آنایستال کرد؟ نصب برنامه ها روی رجیستری ویندوز 6.5 چه تاثیری داره ؟ من یه اینا لایت دارم میخوام برنامه های نصب شده روش رو پاک کنم .
شما باید برید تو قسمت ستینگ و سپس Remove Program رو انتخاب کنید سپس تو صفحه ای که باز میشه برنامه مورد نظر رو نتخاب و سپس Remove رو بزنید.در مورد تاثیر در رجیستری مثل ویندوز که با نصب برنامه های جدید مقادیری به رجیستری اضافه میشه اینجا هم یکسری تغییرات در رجیستری اعمال میشه.:11:

saeedfweb
04-07-2010, 18:08
هدست بلوتوث چی هست برای این گوشی
کسی استفاده کرده؟

saze
05-07-2010, 22:34
سلام
گوشیم رو با نرم افزار mobidiv arabware فارسی کردم،
اس ام اس فارسیش درست می شه بعضی از کلمات رو به صورت مربع نشون میده، حروف نرم افزارهای فارسی درهم نشون میده،از چپ به راست نشون میده؟لطفا راهنمایی بفرمایید؟

AryanLand
05-07-2010, 23:01
سلام
اس ام اس فارسیش درست می شه بعضی از کلمات رو به صورت مربع نشون میده، حروف نرم افزارهای فارسی درهم نشون میده،از چپ به راست نشون میده؟لطفا راهنمایی بفرمایید؟

سلام.

این فایل 2 کیلو بایتی فیکسر موبی دیو هست نصب کن ببین در هم بودن حروف درست میشه یا نه(تا حالا که میشده انشاا... اینبار هم میشه:31:).:11:

saze
05-07-2010, 23:28
سلام.

این فایل 2 کیلو بایتی فیکسر موبی دیو هست نصب کن ببین در هم بودن حروف درست میشه یا نه(تا حالا که میشده انشاا... اینبار هم میشه:31:).:11:
سلام
فایل رو از کجا دانلود کنم؟

AryanLand
05-07-2010, 23:58
سلام
فایل رو از کجا دانلود کنم؟

سلام.

آقا شرمنده یادم رفته بود لینک رو بزارم.:31:
لینک رو اضافه کردم.:11:

saze
06-07-2010, 09:26
سلام.

آقا شرمنده یادم رفته بود لینک رو بزارم.:31:
لینک رو اضافه کردم.:11:
سلام
فایل setup داخلش نبود،چه جوری نصبش کنم؟

saadati2000
07-07-2010, 08:18
سلام دوستان
من می خوام با gprs این گوشی و با استفاده از کامپیوتر به اینترنت متصل شم
اما پی سی استدیو گزینه اتصال به اینترنتش غیر فعاله لطفا راهنمایی کنید
ممنون

saadati2000
07-07-2010, 08:25
سلام

سلام
من هم همین مشکل رو داشتم
برو تو قسمت setting
بعدش general setting
پایین صفحه گزینه language change رو انتخاب کنید
تو صفحه باز شده تیک english+arabic input رو فعال کنید
امیدوارم بعد از یه restart خودکار توسط گوشی تون این مشکل حل بشه
بای

saadati2000
07-07-2010, 08:41
سلام
لطفا اگه کسی لینک دانلود نرم افزار گارمین رو داره در اختیار ما هم قرار بده
با تشکر

aftab_azad20
08-07-2010, 10:20
من آخرش نفهمیدم برنامهdigital frameچه کاربردی داره:41::41:اصلا به چه دردی میخوره

AryanLand
08-07-2010, 22:45
سلام
لطفا اگه کسی لینک دانلود نرم افزار گارمین رو داره در اختیار ما هم قرار بده
با تشکر

سلام.

اگه به تاپیک GPS مراجعه کنید میتونید لینکهاش رو داشته باشید.:11:

morty0111
09-07-2010, 11:21
سلام دوستان
من می خوام با gprs این گوشی و با استفاده از کامپیوتر به اینترنت متصل شم
اما پی سی استدیو گزینه اتصال به اینترنتش غیر فعاله لطفا راهنمایی کنید
ممنون

سلام دوست عزیز
برای اینکه بتونی از gprs گوشی در کامپیوتر استفاده کنی ، برو تو قسمت start گوشی -- بین برنامه ها یه برنامه میبینی به اسم internet sharing وقتی داخل برنامه بری یه قسمت نوشته PC Connectiion اگه با کابل به کامپیوتر وصل میشی USB رو انتخاب کن . تو قسمت پایین که نوشته Network connection باید اکانت رو انتخاب کنی .
آگه از ایرانسل استفاده میکنی اکانت رو Irancell-WEB قرار بده . تو این قسمت نیازی نیست چیز دیگه ای رو دست بزنی . حالا تو قسمت پایین connect رو بزن تا وصل بشی .

نکته 1 - زمانی که وصل بشی از Active sync قطع میشی ، یعنی دیگه آیکن Activesync سبز نیست .

نکته 2 -اگه نتونستی وصل بشی تو کامپیوترت روی My computer کلیک راست کن و روی Manage کلیک کن ، تو قسمت Divice manager در سمت راست یه قسمت نوشته Network Adapters که توی زیر شاخه اش یه قسمتی هست به نام Windows mobile- based internet sharing Divice که اگه علامت ضربدر قرمزرنگ روش بود روش کلیک راست کن و بزن Enable تا علامت ضربدر از بین بره .

نکته 3- اگه آیکون connection رو نمیبینید ، برای دیدن آیکون connection برین تو قسمت connection
و روی connection مربوطه کلیک کرده و تو قسمت properties و تب general گزینه show icon in notification area when connected رو تیک بزنید .

hirondelle
09-07-2010, 13:53
سلام.

شما به این صفحه برو پایین صفحه تنظیمات GPRS و MMS رو برای ویندوز موبایل میتونید ببینید و انجام بدید.:11:

تو این صفحه برای تنظیماتMMS گفته باید ( تو گوشی )برم قسمت MMS Configuration .کجا میشه دقیقا؟!

AryanLand
09-07-2010, 18:19
تو این صفحه برای تنظیماتMMS گفته باید ( تو گوشی )برم قسمت MMS Configuration .کجا میشه دقیقا؟!

سلام.

شما به قسمت اس ام اس برو از گزینه منو MMS Option رو انتخاب کن.سپس از تب های پایین صفحه تب Servers رو انتخاب کن .تو صفحه جدید New رو انتخاب کن و اونجا تنظیمات گفته شده را انجام بده.:11: (MMS Configuration رو ولش کن نیازی نیست:31:)

hirondelle
09-07-2010, 19:24
سلام.

شما به قسمت اس ام اس برو از گزینه منو MMS Option رو انتخاب کن.سپس از تب های پایین صفحه تب Servers رو انتخاب کن .تو صفحه جدید New رو انتخاب کن و اونجا تنظیمات گفته شده را انجام بده.:11: (MMS Configuration رو ولش کن نیازی نیست:31:)
ای بابا ، کو آخه؟! MMS Option ؟

aftab_azad20
09-07-2010, 20:03
واسه چی سایتp30world.net,comف-ی-ل-ت-ر شده من باف-ی-ل-ت-ر شکن اومدم بالا

ali kaka
09-07-2010, 20:23
فعلا با .ir بيا تو تا ببينيم هدفشون چيه.اگه شيلتره پس چرا اينجوري نوشتي؟ترسيدي شيلتر شه؟:31:

ali kaka
09-07-2010, 20:29
دوستان اگه موافقيد يه تايپيك بزنيم تا نرم افزار و گيم هاي مخصوص اين گوشي رو بزاريم توش.چون هم تقاضا زياده هم عرضه كم.

hirondelle
09-07-2010, 21:27
با forum.p30world.IR بیا .در ضمن جای این سوال هم اینجا نبود:13:

aftab_azad20
09-07-2010, 22:15
من آخرش نفهمیدم برنامهdigital frameچه کاربردی داره:41::41:اصلا به چه دردی میخوره
به چه دردی میخوره:42::42:

KAKHMAL
10-07-2010, 19:40
دوستان اگه موافقيد يه تايپيك بزنيم تا نرم افزار و گيم هاي مخصوص اين گوشي رو بزاريم توش.چون هم تقاضا زياده هم عرضه كم.
ایول من پایتم

aftab_azad20
10-07-2010, 21:22
منم موافقم به شرطی که بگید کاربرد برنامهdigital frameچیه

hirondelle
10-07-2010, 22:29
:31::31::31:

omid.7128
11-07-2010, 05:21
خیلی وقت بود دیگه سراغ گوشی نرفته بودم. تا اینکه امروز اینو دیدم خیلی وسوسه م کرد . دوتا سوال دارم که اگه جواب بدید خیلی خوب میشه:
1- جای هندز فری من ندیدم روش اصلا هندز فری می خوره!؟ ( یه سایت یه جمله تو این مضمون نوشته بود که درست نفهمیدم چی گفته )
2- قیمتش چنده؟

aftab_azad20
11-07-2010, 07:10
هندز فری هم میخوره:5::5::5:

saadati2000
11-07-2010, 10:21
سلام دوست عزیز
برای اینکه بتونی از gprs گوشی در کامپیوتر استفاده کنی ، برو تو قسمت start گوشی -- بین برنامه ها یه برنامه میبینی به اسم internet sharing وقتی داخل برنامه بری یه قسمت نوشته PC Connectiion اگه با کابل به کامپیوتر وصل میشی USB رو انتخاب کن . تو قسمت پایین که نوشته Network connection باید اکانت رو انتخاب کنی .
آگه از ایرانسل استفاده میکنی اکانت رو Irancell-WEB قرار بده . تو این قسمت نیازی نیست چیز دیگه ای رو دست بزنی . حالا تو قسمت پایین connect رو بزن تا وصل بشی .

نکته 1 - زمانی که وصل بشی از Active sync قطع میشی ، یعنی دیگه آیکن Activesync سبز نیست .

نکته 2 -اگه نتونستی وصل بشی تو کامپیوترت روی My computer کلیک راست کن و روی Manage کلیک کن ، تو قسمت Divice manager در سمت راست یه قسمت نوشته Network Adapters که توی زیر شاخه اش یه قسمتی هست به نام Windows mobile- based internet sharing Divice که اگه علامت ضربدر قرمزرنگ روش بود روش کلیک راست کن و بزن Enable تا علامت ضربدر از بین بره .

نکته 3- اگه آیکون connection رو نمیبینید ، برای دیدن آیکون connection برین تو قسمت connection
و روی connection مربوطه کلیک کرده و تو قسمت properties و تب general گزینه show icon in notification area when connected رو تیک بزنید .

سلام
از جوابت ممنون اما من هنوز مشکل دارم
1تنظیمات اینترنت رو گوشی من بهم ریخته و اصلا به اینترنت وصل نی شد که من اونو هارد ریست کردم
الان با اپرا به ابنترنت وصل می شه اما تو انتخاب Network connection گزینه Irancell-WEB روندارم
گزینه هایی که روی گوشی منه
data package
etisalat mms
etisalat mobile tv
weyak
هست
با تشکر

davood_salehi
11-07-2010, 10:44
سلام به همه دوستان
این گوشی فقط یه نقص داره، صفحش wqvga هست.
اگه امکان داره دوستانی که گوشیو دارن یا اطلاعات دارن میشه بگن از نظر نصب برنامه و بازیهای wqvga به مشکل برخوردن یا برنامه هاش هست و داره میاد؟ یکی دیگه هم اینکه برنامه های با رزولوشن 240*320 که لمسی و ویندوز موبایلی باشن تو بازار هست؟

ali kaka
11-07-2010, 10:50
از اسمش اينجوري برداشت ميشه كه مثل قاب عكس ديجيتال ميكنه گوشي رو.

ali kaka
11-07-2010, 11:02

MOHAMMAD2010
11-07-2010, 11:19
بچه ها سه تا سوال :

1 - میشه با عوض کردن تم کاری کرد قسمت inbox دفترچه تلفن یا sms زدن مشکی بشه ؟ ( ببخشید این سوالو بچه گانه رو پرسیدم چون تا حالا گوشی ویندوز نداشتم میخواستم ببینم میشه رنگ این قسمت ها رو عوض کرد یا نه ؟ چون از رنگ سفید خیلی بدم میاد )
2 - کیفیت صداش تو هندزفری چطوره ؟ ( فرض کنین اگه با تبدیل یه هندزفری کریتیو خوب بهش وصل کنیم کیفیتش به گوشی مثل 5800 میرسه یا کلا خروجیش کیفیتش پایینه ؟
3 - با توجه به باتری قویش چند ساعت باتریش تو موزیک میره ؟ ( تو هندزفری )

ali kaka
11-07-2010, 13:14
با چه كدي ميشه فهميد تا حالا چقدر با گوشي صحبت كرديم؟

morty0111
11-07-2010, 22:36
سلام
از جوابت ممنون اما من هنوز مشکل دارم
1تنظیمات اینترنت رو گوشی من بهم ریخته و اصلا به اینترنت وصل نی شد که من اونو هارد ریست کردم
الان با اپرا به ابنترنت وصل می شه اما تو انتخاب Network connection گزینه Irancell-WEB روندارم
گزینه هایی که روی گوشی منه
data package
etisalat mms
etisalat mobile tv
weyak
هست
با تشکر

سلام
1- اول اینکه مطمئنین که سیم کارتتون ایرانسله؟ irancell-WEB مربوط به سیم کارت های ایرانسله ، در مورد همراه اول اطلاعی ندارم .
2 - اگه سیم کارتتون ایرانسله نیاز به تنظیم خاصی نیست ! با هارد ریست کردن همون بار اولی که گوشی بالا اومد پیغام میده و تنظیمات و اکانت ها رو خودش میسازه .
3- این مواردی رو که گفتم مربوط به برنامه internet sharing که توی start گوشی هست میشه .

hirondelle
11-07-2010, 23:03
سلام.

آقا این MMS option رو ما نیافتیم،کجاس؟(باور کنید خوب گشتم)

AryanLand
12-07-2010, 00:07
آقا این MMS option رو ما نیافتیم،کجاس؟(باور کنید خوب گشتم)

سلام.

شما برو تو قسمت اس ام اس ها (اما اس ام اس باز نکن و همونجور که بسته هستن و فقط به ردیف تیترشون رو میبینی) سمت راست صفحه پایین گزینه منو رو انتخاب کن و از اونجا MMS Option رو انتخاب کن.:11:

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

بچه ها سه تا سوال :

1 - میشه با عوض کردن تم کاری کرد قسمت inbox دفترچه تلفن یا sms زدن مشکی بشه ؟ ( ببخشید این سوالو بچه گانه رو پرسیدم چون تا حالا گوشی ویندوز نداشتم میخواستم ببینم میشه رنگ این قسمت ها رو عوض کرد یا نه ؟ چون از رنگ سفید خیلی بدم میاد )
2 - کیفیت صداش تو هندزفری چطوره ؟ ( فرض کنین اگه با تبدیل یه هندزفری کریتیو خوب بهش وصل کنیم کیفیتش به گوشی مثل 5800 میرسه یا کلا خروجیش کیفیتش پایینه ؟
3 - با توجه به باتری قویش چند ساعت باتریش تو موزیک میره ؟ ( تو هندزفری )

سلام.

شما برنامه ای به نام RC Mod رو نصب کنید تمام صفحات و خطوط و .... رو میتونید به رنگ دلخواهتون تغییر بدید.:11:

hirondelle
12-07-2010, 07:16
سلام.

شما برو تو قسمت اس ام اس ها (اما اس ام اس باز نکن و همونجور که بسته هستن و فقط به ردیف تیترشون رو میبینی) سمت راست صفحه پایین گزینه منو رو انتخاب کن و از اونجا MMS Option رو انتخاب کن.:11:

آریان جان شرمنده دوباره مزاحم میشم،من این مراحل رو رفتم ولی باز وقتی MMS رو می فرستم ، آخرش پیغام میده که :could not send ...

رفتم تو profile :

تنظیماتی که سایت مخابرات گفته :

Server name: MCI-MMS

Server address: 192.168.193.134

Port: 38090

Connect via: MCI-GPRS

Send limit: 100K

WAP version: WAP 2.0

؟؟؟؟:41:

ali kaka
12-07-2010, 11:05

يه مشكل داشتم.براي تو اين عكس همه ي گزينه ها حذف شده.فقط اون بالا نوشته اكانت.چيجوري برميگرده؟

hirondelle
12-07-2010, 14:12

يه مشكل داشتم.براي تو اين عكس همه ي گزينه ها حذف شده.فقط اون بالا نوشته اكانت.چيجوري برميگرده؟
ای بابا ، پس هی دوستان میگن برو MMS option ، من هم دنبالش می گردم پیدا نمی کنم ،علتش اینه؟!
حالا جالب تر از اون ، بالای صفحه رو نگاه کن : علامت E به جای G . در صورتی که اپراتور همراه اوله.

AryanLand
12-07-2010, 16:42
ای بابا ، پس هی دوستان میگن برو MMS option ، من هم دنبالش می گردم پیدا نمی کنم ،علتش اینه؟!
حالا جالب تر از اون ، بالای صفحه رو نگاه کن : علامت E به جای G . در صورتی که اپراتور همراه اوله.

سلام.

اول در مورد MMSOption ,شما همین عکس رو داشته باش حالا شما Inbox رو انتخاب کن وقتی وارد قسمت SMS ها شدی گزینه منو رو انتخاب کن اون ام ام اس آپشن اونجاست.
در مورد اون حرف E هم معنیش EDGE هست و به نوع سیم کارت شما ربطی نداره EDGE نسل پیشرفته تر و پر سرعت تر از GPRS هست که تو بعضی مناطق همراه اول و ایرانسل ساپورت میکنن .شما وقتی وارد منطقه ای بشید که EDGE اون منطقه رو ساپورت کنه بجای حرف G که نشانه GPRS هست حرف E نمایش داده میشه که یعنی اگر در این منطقه به اینترنت کانکت بشید با EDGE وصل میشید و دارای سرعت بیشتری هستید.:11:

پ ن :

آقا شما که تنظیمات رو انجام دادید من الان دیدم و قبلش این پست رو نوشته بودم و ارسال کرده بودم.:11:

AryanLand
12-07-2010, 16:54

سلام.

نگاه کن ببین تو قسمت اکانت برای ایمیل نرفتید؟ اگر رفتید باید برگردید به قسمت اس ام اس.:11:

saadati2000
13-07-2010, 11:23
سلام
1- اول اینکه مطمئنین که سیم کارتتون ایرانسله؟ irancell-WEB مربوط به سیم کارت های ایرانسله ، در مورد همراه اول اطلاعی ندارم .
2 - اگه سیم کارتتون ایرانسله نیاز به تنظیم خاصی نیست ! با هارد ریست کردن همون بار اولی که گوشی بالا اومد پیغام میده و تنظیمات و اکانت ها رو خودش میسازه .
3- این مواردی رو که گفتم مربوط به برنامه internet sharing که توی start گوشی هست میشه .

سلام
بله سیم کارت من ایرانسله
اما کد دریافت تنظیمات gprs رو زدم اول گفت تنظیماتش در شبکه موجود نیست
بعد از تعویض سیمکارت با یه سیمکارت دیگه تنظیمات رو برام ارسال کرد
اما بعضی وقت ها برای اتصال به اینترنت مشکل داره
مخصوصا موقع اتصال به یاهو مسنجر که من تا حالا نتونستم به سرور یاهو متصل بشم
همش پیغام خطای اتصال به اینترنت میده
در حالی که اپرا به راحتی به اینترنت متصل میشه

ali kaka
13-07-2010, 11:59
سلام.

نگاه کن ببین تو قسمت اکانت برای ایمیل نرفتید؟ اگر رفتید باید برگردید به قسمت اس ام اس.:11:
معلومه كه تو ايميل نرفتم.دو روزه اينجوري شده كه وقتي وارد قسمت مسيج ميرم هيچ كدوم از گزينه ها نيست.
مثل اس هاي پاك شده.كلا هر چي تو اون عكس هست.

manizheh.ir
13-07-2010, 18:05
سلام
من هم همین مشکل رو داشتم
برو تو قسمت setting
بعدش general setting
پایین صفحه گزینه language change رو انتخاب کنید
تو صفحه باز شده تیک english+arabic input رو فعال کنید
امیدوارم بعد از یه restart خودکار توسط گوشی تون این مشکل حل بشه
بای

سلام
بنده هم با این مشکل مواجه شده ام ولی چنین گزینه ایی در گوشی بنده نیست:41:
"بعدش general setting
پایین صفحه گزینه language change رو انتخاب کنید"

فکر می کنم چون ویندوز 7 دارم گوشی این نرم افزار را قبول نکرده یا مشکل چیز دیگری است:13:
اگر می شود راهنمایی کنید :11:

m_azadeh
15-07-2010, 09:04
سلام
من از دوربین جلو امینا لایت نمیتونم استفاده کنم در هیچ تنظیماتی اسمی از اون نیومده . ایا اصلا امکان استفاده ار اون هست و واقعا وجود داره یا دکوره؟
morty0111
15-07-2010, 09:44
سلام
من از دوربین جلو امینا لایت نمیتونم استفاده کنم در هیچ تنظیماتی اسمی از اون نیومده . ایا اصلا امکان استفاده ار اون هست و واقعا وجود داره یا دکوره؟
سلام عزیز
دکوری هست یعنی چی؟
میشه ازش استفاده کرد اما به طور پیش فرض نرم افزاری داخل گوشی نیست که از دوربین دوم استفاده کنه.
برای استفاده از دوربین جلوی گوشی کد زیر رو بزنید و بعدگزینه CIFcam رو انتخاب کنید :
#*O#* ( ستاره - مربع - صفر - ستاره - مربع )

aftab_azad20
15-07-2010, 12:17
سلام
به نظر نمی یاد دکوری باشه و احتمالا سامسونگ یادش رفته دکمه خاموش روشن واسش بزاره شاید تا چند وقته دیگه یه فراخوانی بزاره واسه omnialiteبرای حل مشکل دوربین جلو یه فرضیه دیگه هم این میتونه باشه که گوشی های omnia liteکه میان ایران دوربینشون دکوری باشه مثلا پیش خودشون گفتند اینا که تازه smsواسشون راه افتاده و دسته کم تو 100سال آینده نهایتا smsبشه واسشون mmsآخه اینا رو چه به تماس تصویری:31:

KAKHMAL
15-07-2010, 13:05
سلام
azizam shoma kod *#0*# ro bezan mitoni kol goshi az jomle dorbine jolo ro check koni
ge mikhai ba dorbin jelo aks begiri bayad donbal narmafzar bashi
to iranam chon hanoz mokaleme tasviri momken nist nemitoni to mokaleme ha estefade koni
Bye

gochi30
15-07-2010, 13:11
الان قیمتش چنده ؟

hirondelle
15-07-2010, 13:51
سلام.

اول در مورد MMSOption ,شما همین عکس رو داشته باش حالا شما Inbox رو انتخاب کن وقتی وارد قسمت SMS ها شدی گزینه منو رو انتخاب کن اون ام ام اس آپشن اونجاست.

پ ن :

آقا شما که تنظیمات رو انجام دادید من الان دیدم و قبلش این پست رو نوشته بودم و ارسال کرده بودم.:11:
باز عین عکسه همه چی(MMS هم نمی تونم بفرستم،بعد مثلا ارسال ، پیغام میده که could not ...)

KAKHMAL
16-07-2010, 11:35
الان قیمتش چنده ؟
man khodam 2 hafte pish ba garanti asl(microtel)245 kharidam(taajob nakonid yaro masool aslish nabod dorost gheimato nemidonest manam kharidam)
vali alan age etefaghi mesle man baraton pish nayad mitonid ba 260-250 bekharid

aftab_azad20
16-07-2010, 13:00
man khodam 2 hafte pish ba garanti asl(microtel)245 kharidam(taajob nakonid yaro masool aslish nabod dorost gheimato nemidonest manam kharidam)
vali alan age etefaghi mesle man baraton pish nayad mitonid ba 260-250 bekharid
lotfan فارسی benevisid:5:

aliani
16-07-2010, 15:55
240 دیروز از علائدین

saadati2000
17-07-2010, 10:25
سلام
من هنوز dvix گوشی رو فعال نکردم نمی دونم چکار باید بکنم
اگه کمکم کنید ممنون می شم

KAKHMAL
18-07-2010, 11:53
lotfan فارسی benevisid:5:
sharmandatam keyboardam kharabe vagarne khodamam az fingilish neveshtan o khondan badam miad!!:2:
baraye masal inaii ke neveshtam be farsi in mishe:
شرمنىتم كيبورىم خرابه وطرنه خوىمم اؤ فينطيليش نوشتن و خونىن بىم مياى:2:
براي مثال ايني كه نوشتم فارسيش اين ميشه:18:
hala khodet gezavat kon

sageet
19-07-2010, 08:40
دوستان شما چه نرم‌افزاری برا جی‌پی‌اس استفاده می‌کنید، یعنی کدوم بهتره ؟

morty0111
19-07-2010, 18:50
دوستان شما چه نرم‌افزاری برا جی‌پی‌اس استفاده می‌کنید، یعنی کدوم بهتره ؟

من از OziExplorerCE_v2.31 استفاده میکنم
این نرم افزار قابلیت نشون دادن مسیری که طی شده ، سرعت حرکت ، جهت ، ... رو داره.
به نظرم نرم افزار خوبیه :20:

morty0111
19-07-2010, 18:57
سلام
اگع کلید کم کردن صدا ( volume - ) رو برای چند ثانیه نگه دارین ، گوشی به حالت silent میره و اگه silent بود به حالت نرمال در میاد ، به عبارت دیگه همون تغییر پروفایل خودمونه :5:
من تا حالا اینو نمیدونستم ، جدیدا کشف کردم :21:

یه سوال دارم
اینجا میشه فایل هم attach کرد؟
اگه میشه چطوری؟ :11:

m_azadeh
19-07-2010, 20:01
من از OziExplorerCE_v2.31 استفاده میکنم
این نرم افزار قابلیت نشون دادن مسیری که طی شده ، سرعت حرکت ، جهت ، ... رو داره.
به نظرم نرم افزار خوبیه :20:

من سه نرم افزار جی پی اس نصب کردم اول همون که شما گفتید بد نبود ولی نقشه خوبی نداشت. یه نقشه ایران هست که برای این نرن افزار تنظیم شده و تا اونجا که من دیدم درست و دقیق بود.
دوم کارمین رو نصب کردم . یک صبح جمعه اجرای دستورالعمل های نصب و کرکش طول کشید. خیلی پردردسر و سنگین بود . نقشه مشهد هم رو داشت و بد نیست.
سوم ناوتل رو نصب کردم. خیلی ساده و راحت نصب شد. نقشه مشهد تهران و اصفهان هم بود و خیلی عالی و راحت کار میکنه. مسیر یابی میکنه و دقیقه .
من سومی یعنب ناوی تل رو بشدت توصیه میکنم.

_ermia
20-07-2010, 09:57
یه سوال دارم
اینجا میشه فایل هم attach کرد؟
اگه میشه چطوری؟ :11:

سلام، نه امکان اتچ نیست، باید خودتون جای دیگه آپلود کنید و لینکشو بذارید اینجا

zyxel90
20-07-2010, 12:13
با سلام
مشکل شتاب سنج این گوشی B7300 چطوری حل میشه تا بشه باهاش بازی کرد

morty0111
20-07-2010, 20:42
با سلام
مشکل شتاب سنج این گوشی B7300 چطوری حل میشه تا بشه باهاش بازی کرد

فایل زیر رو دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید .
راهنمایی بیشتر داخل خود فایل هست . :20:

shlboy
21-07-2010, 11:56
جدیدترین فریمور این گوشی B7300XXJC2 هستش..
خودم الان دارم دانلود میکنم تو چنتا سایت خارجی هم گشتم گفتن خیلی خوبه ...

لینک دانلود

m9780d
21-07-2010, 16:03

لینک دانلود

سلام دوستان
من دو - سه ماه پیش این گوشیمرو خریدم میخواستم بدونم فریمور رسمی برای این گوشی از طرف سازنده معرفی شده؟

mansooreh_64
21-07-2010, 16:24
سلام.

من حدودا 2 ماهی هست که این گوشی رو دارم و این اولین تجربه من از گوشی های ویندوز موبیله.

چند تا سوال دارم :

1. چطوری میتونم به این گوشی بگم که لطفااااااا فارسی رو ساپورت کن؟! :31: نیاز من در این حده که بتونم اس ام اس های فارسی رو بخونم، در حال حاضر اس ام اس فارسی رو به شکل مربع نشون میده.
البته تا حالا چند تا برنامه که توی فروم های مختلف معرفی شدن رو دانلود کردم ولی راستش اصلا بلد نیستم که چطوری میتونم اینا رو روی گوشیم نصب کنم.
مثلا این یکی از برنامه هاییه که دانلود کردم :

2. گوشی من به تازگی کند شده. به خصوص توی قسمت Messages : مثلا یه sms رو باز میکنم و میخوام Reply کنم، یکدفعه گوشی Don’t Send میده :18: یا وقتی یه sms رو باز میکنم و بهش میگم Deleteeeeee، اونم انگار که sms رو حذف کرده اما تا برمیگردم به Inbox ام، می بینم که هنوز سرجاشه و پاک نشده :41:

3. یه چراغی چراغی زیر اسپیکره گوشی هست که وقتی missed call یا new message داریم، چشمک میزنه : مال من تا چند روز پیش کار میکرد و همش اعصابم رو خورد میکرد که چرا حتی بعد از دیدن missed call و message ام بازم چشمک میزنه :46: اما الان چند روزه که دیگه چشمک نمیزنه! منم کاری نکردم!!!

ممنون میشم اگه راهنماییم کنین :20:

shlboy
21-07-2010, 17:21
سلام دوستان
من دو - سه ماه پیش این گوشیمرو خریدم میخواستم بدونم فریمور رسمی برای این گوشی از طرف سازنده معرفی شده؟

من خودم 1 هفتس خریدم و ورژن فریمور دستگاه B7300XXJA1 بود که بنظر خودم قدیمی بود
فکر میکنم رسمی باشه من که نصب کردم و خیلیم راضی ام :10:

واسه نصب هم اینجارو یه نگاهی بکن..

morty0111
22-07-2010, 09:52

لینک دانلود

دوست عزیز لینکت هیلتر شده !!!! :13:

ali kaka
22-07-2010, 12:48
سلام.

من حدودا 2 ماهی هست که این گوشی رو دارم و این اولین تجربه من از گوشی های ویندوز موبیله.

چند تا سوال دارم :

1. چطوری میتونم به این گوشی بگم که لطفااااااا فارسی رو ساپورت کن؟! :31: نیاز من در این حده که بتونم اس ام اس های فارسی رو بخونم، در حال حاضر اس ام اس فارسی رو به شکل مربع نشون میده.
البته تا حالا چند تا برنامه که توی فروم های مختلف معرفی شدن رو دانلود کردم ولی راستش اصلا بلد نیستم که چطوری میتونم اینا رو روی گوشیم نصب کنم.
مثلا این یکی از برنامه هاییه که دانلود کردم :
[HTML]
[:20:
براي مشكل اول بارها تو اين قسمت گفته شده ولي اين كارو بكنيد.
اين لينك رو دانلود كن.

فايل رو بريز تو گوشي با كابل يا بلوتوث. نصبش كن.
گوشي ريست ميشه.بعد كه گوشي روشن شد برو تو استارت آيكون برنامه رو پيدا كن .بازش كن.برو تو عكس كره.
4تا تب هست تنضیمان رو ب ایا تغییر میدیم:
تب اول/کشور = Iran & و زیرشcontext
تب سوم/english with arabic enabld & سطر زرش contxt
ok میزنید...
ok دوباره...
ری استارت میکنید...

p30worldtizhosh
22-07-2010, 15:15
درود

گوشیرو هارد ریست کردم ولی همه منوهام عربی شده !!!
زبان گوشی رو چطوری به انگلیسی برگردونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

morty0111
22-07-2010, 18:46
لینک B7300XXJC2 Firmware با قابلیت resume :

البته من که متوجه تغییر محسوسی با نصب این فرم ور نشدم!!! l

roxh58
23-07-2010, 00:02
با تشکر

دوست من
تو امنيالايت من هيچ كدوم از كدهايي كه گفتي جواب نميده.
دليلش رو ميدونيد؟ من از سايت گوشي شاپ امنيالايتم رو خريدم و كارانتي پارسه هم داره. وين 6,5 هم روش نصبه

ali kaka
23-07-2010, 00:20
اين دقيقا چيكار ميكنه؟

morty0111
23-07-2010, 09:52
اين دقيقا چيكار ميكنه؟

سلام
خیلی از جاها firmware رو با Rom یکی میدونن اما اینطور نیست .
firmware در واقع مربوط به عملکرد خود گوشیه و با آپدیت اون باعث بهبود عملکرد سخت افزاری و اجرای بهتر نرم افزارهای گوشی میشه .
اما اون چیزی که تحت عنوان ROM میشناسیم یه چیزی مثل خود ویندوزه که شامل ویندوز موبایل و نرم افزارهای اون هست . امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم . :11:

morty0111
23-07-2010, 11:03
دوستانی که گوشی رو به هر علتی هارد ریست میکننن باید به این نکته توجه داشته باشن که مشکلی که در رابطه با ضعیف بودن میکروفون بود رو باید دوباره انجام بدن ، یعنی تنظیمات مربوط به میکروفون که قبلا گفته شده بود رو دویاره انجام بدن . اما اگه مثل من زیاد هارد ریست میکنن !! شاید این کار خسته کننده به نظر برسه ، بنابراین بهتره فایل زیر رو دانلود کنن و در پوشه اول گوشی یعنی mobile Device قرار بدن و گوشی رو سافت ریست کنن . با این کار تنظیمات اعمال میشه و نیازی به این همه دوباره کاری نیست .
راهنمایی بیشتر داخل فایل هست :11:

حجم فایل 33 کیلوبایت

morty0111
23-07-2010, 11:27
یکی که از مشکلاتی که بهش برخورد کردم در مورد صدای دوربین این گوشی بود ، یعنی در زمانی که داری عکس میگیری نمیتونی بی صدا عکس بگیری ، خیلی دنبال گزینه ای بودم که بتونم این صدا رو غیر فعال کنم اما پیدا نکردم ، داخل رجیستری هم گشتم اما پیدا نکردم . :41:

بالاخره خودم یه جوری حلش کردم ، اگه کسی راه بهتری داره بگه .
برای غیر فعال کردن صدای دوربین گوشی فایل زیر رو دانلود کنین و طبق راهنمای داخلش عمل کنید . :11:

حجم فایل 27 کیلوبایت

ali kaka
24-07-2010, 12:42
سلام
خیلی از جاها firmware رو با Rom یکی میدونن اما اینطور نیست .
firmware در واقع مربوط به عملکرد خود گوشیه و با آپدیت اون باعث بهبود عملکرد سخت افزاری و اجرای بهتر نرم افزارهای گوشی میشه .
اما اون چیزی که تحت عنوان ROM میشناسیم یه چیزی مثل خود ویندوزه که شامل ویندوز موبایل و نرم افزارهای اون هست . امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم . :11:
پس چرا فريمور ها رو خود شركت قرار نميده؟
در مورد صدا هم من هندزفري ميزارم قطع ميشه.

morty0111
24-07-2010, 20:59
پس چرا فريمور ها رو خود شركت قرار نميده؟
در مورد صدا هم من هندزفري ميزارم قطع ميشه.

منظورم ROMهای غیر رسمی یا کوک شده بود .
این چیزی که اینجا لینک داده شده رسمی هست .
اگه کسی کوک کردن ROM رو بلده آموزشش رو اینجا بزاره تا بقیه هم استفاده کنن .....

971971
25-07-2010, 01:43
با سلام

1- حداقل قیمت بدون گارانتی این موبایل چقدر است؟

2- کدام رنگها در ایران موجود است و به نظر شما کدام بهتر است؟
3- چند درصد از برنامه هایی که برای wvga وجود دارد برای wqvga نیر نوشته شده است؟

4- آیا ماکروتل در تمام مراکز استانها سرویس میدهد و آیا تعویض رام دستگاه را از گارانتی خازج میکند یا نه و آیا ین گارانتی ارزش هزینه بیشتر را دارد یا نه و احتمال اینکه در طول مدت گارانتی نیاز به استفاده از آن را داشته باشم چقدر است؟

5- در شهر ما فقط بصورت با گارانتی وجود دارد و حداقل قیمت آن 245 هزار تومان است، لطفا راهی را معرفی کنید که بتوانم نوع بدون گارانتی آن را با حداقل قیمت ممکن بخرم.(اگر سایت و یا فروشگاه مطمئنی هست که قیمتهایش مناسب باشد و بعد از واریز کردن پول دستگاه را پست کند، لطفا معرفی کنید.)

6- امکان آن وجود دارد که سفارش دهم از تهران، بانه و یا تورونتو این دستگاه را برایم بخرند، بنظر شما قیمت کدامیک مناسبتر است؟ اگر فروشگاه یا سایتی برای خرید در این شهرها سراغ دارید لطفا معرفی کنید.

با تشکر

po_2009
25-07-2010, 13:36
با سلام

1- حداقل قیمت بدون گارانتی این موبایل چقدر است؟

2- کدام رنگها در ایران موجود است و به نظر شما کدام بهتر است؟
3- چند درصد از برنامه هایی که برای wvga وجود دارد برای wqvga نیر نوشته شده است؟

4- آیا ماکروتل در تمام مراکز استانها سرویس میدهد و آیا تعویض رام دستگاه را از گارانتی خازج میکند یا نه و آیا ین گارانتی ارزش هزینه بیشتر را دارد یا نه و احتمال اینکه در طول مدت گارانتی نیاز به استفاده از آن را داشته باشم چقدر است؟

5- در شهر ما فقط بصورت با گارانتی وجود دارد و حداقل قیمت آن 245 هزار تومان است، لطفا راهی را معرفی کنید که بتوانم نوع بدون گارانتی آن را با حداقل قیمت ممکن بخرم.(اگر سایت و یا فروشگاه مطمئنی هست که قیمتهایش مناسب باشد و بعد از واریز کردن پول دستگاه را پست کند، لطفا معرفی کنید.)

6- امکان آن وجود دارد که سفارش دهم از تهران، بانه و یا تورونتو این دستگاه را برایم بخرند، بنظر شما قیمت کدامیک مناسبتر است؟ اگر فروشگاه یا سایتی برای خرید در این شهرها سراغ دارید لطفا معرفی کنید.

با تشکر

1-حدود 235تومن
2-من مشکی وقرمز رو پیدا کردم آبی هم بگردی پیدا میشه-به سلیقه خودت مونده
3-مشکل سایز صفحه بیشتر تو برنامه ها اذیتت میکنه-تو برنامه ها کمتر مشکلی پیش میاد
4-تو همه استانها نه
5-دو تا سایت هست اما تلییغ میشه -ولی باکمتر از 245 باگارانتی میتونی از این سایت بخری
6-همین تهران خودمون از همه جا بهتره

moeinset
28-07-2010, 14:29
با سلام خدمت امنیا دوستان عزیز
خوبین
آقا به نظرتون این گوشی بهتره یا touch2?
من مدتیه دو دلم
تنها برتری این گوشی هم جی سنسورش بود که این رو هم همه میگن خرابه و با نصب درایور باز هم مشکل داره؟
کلا تو این تاپیک که اومدم دیدم اوووووووووووووووووه چقدر این امنیا مشکل داره!!!!
خلاصه کلی نا امید شدم
اگه میشه دوستانی که ایم گوشی رو خیلی وقته دارن لطفا راهنمایی کنن:
1-سنسور !!؟
2-رزولیشن ضعیف صفحه نمایشش ضد حال نیست!!؟؟

ممنون
و تشکر:40::11:

BehzadKiNG
28-07-2010, 16:53
من یه مشکلی با گوشیم داشتم !
از wi-fi این مودم رو پیدا می کنم و connect هم می شم ولی انگار نه انگار که وصله ! در حالی که تو بخش wi-fi می گه وصل شدی !
از تو گوشی باید connection بسازیم ؟

farshad9
29-07-2010, 12:33
خوبین
من مدتیه دو دلم
تنها برتری این گوشی هم جی سنسورش بود که این رو هم همه میگن خرابه و با نصب درایور باز هم مشکل داره؟
خلاصه کلی نا امید شدم
1-سنسور !!؟

ممنون
سلام خدمت شما
در مورد سنسور مشکل کار نکردنش فقط توی برخی بازیها بود که با کپی یک فایل کاملا برطرف میشه
در مورد رزولیشن به نظر من نسبت به سایز صفحش مناسبه و اگه بالاتر از این بود به سختی میشد با دست کار کرد

p30worldtizhosh
29-07-2010, 16:39
خوبین
من مدتیه دو دلم
خلاصه کلی نا امید شدم
1-سنسور !!؟

ممنون

درود

در کل نسبت به پولی که می دید گوشیه خوبیه،
اگر چه فکر می کنم هنوز هم سنسورش مشکل داره .

سوالی بود در خدمتم.

moeinset
29-07-2010, 16:57
بهp30worldtizhosh:8: و :8:farshad9عزیز:
مرسی:11::40:

ali kaka
30-07-2010, 00:38
پس cpu چي؟

saadati2000
01-08-2010, 14:20
سلام
کسی تا حالا divx این گوشی رو فعال کرده اگه اره به من هم کمک کنه ممنون می شم
بای

0armin0
02-08-2010, 12:43
چگونه مشکل opera mini که حروف فارسی رو قاطی و برعکس نشون میده برای امنیا لایت میشه حل کرد. در ضمن opera mobile wm 10 رو نمیگم چون مشکل فیل رو فقط mini حل میکنه!!:31:

Royce
03-08-2010, 00:45
خوبین
من مدتیه دو دلم
خلاصه کلی نا امید شدم
1-سنسور !!؟

ممنون
از بین پاکت پی سی ها نسبت به قیمتش خوبه ولی شما اول تحقیق کن ببین پاکت پیسی به دردت میخوره یا نه(این خیلی مهمه)

چگونه مشکل opera mini که حروف فارسی رو قاطی و برعکس نشون میده برای امنیا لایت میشه حل کرد. در ضمن opera mobile wm 10 رو نمیگم چون مشکل فیل رو فقط mini حل میکنه!!:31:
این مشکل فقط انحصارا مال این گوشی نیست بلکه دامنگیر تمام پاکت پی سی هاست.فعلا هم هیچ راهی نداره
الان میتونی از مرورگر uc browser استفاده کنی

p30worldtizhosh
03-08-2010, 16:50
درود

الان میتونی از مرورگر uc browser استفاده کنی

اینم لینک دانلود :

ho33einf
03-08-2010, 19:06
سلام
کسی تا حالا divx این گوشی رو فعال کرده اگه اره به من هم کمک کنه ممنون می شم
بای
divx اسن گوشی روشنه یعنی روشنکردنداره. کلاپسوند divx رو میخونه ولی تا 1 سایز خواستی یعنی بزرگی تصویر باید تا 320*240

sageet
03-08-2010, 22:19
دوستان اگه از اینترفیسِ اس‌پی‌بی استفاده میکنین این تمِ Sense هستش، مثکه یه سری چیزم اضافه می‌کنه، خلاصه من نصب کردم قشنگه، راسی تو چند سایز هم هستش ...

971971
04-08-2010, 15:15
سلام

حدود 10 روز است که samsung b7300 خریده‌ام، در این مدت دوبار storage card را نشان نداد و بار اول با هارد ریست و فرمت دست شد ولی بار دوم هر کاری میکنم درست نمیشود حتی در کامپیوتر هم فرمت نمیشود.

کارت مموری من sandisk micro sd class 4 است، از اساتید محترم خواهش میکنم به من در یافتن علت این مشکل و رفع آن کمک کنند.

با تشکر

971971
04-08-2010, 15:47
با سلام

من هفته پیش به قیمت 248000 تومان این دستگاه را خریدم، چند سوال برایم پیش آمده کخ خواهش میکنم جواب دهید:

1- آیا نصب تمام romها گارانتی دستگاه را از بین می برد یا فقط romهای غیر اورجینال و آیا مایکروتل rom جدید را بدون هزینه نصب میکند یا نه؟

2- کارت گارانتی موجود در کارتن من فقط 10 ماه از اعتبارش باقیمانده است، آیا ملاک در گارانتی تاریخ کارت گارانتی است یا تاریخ فاکتور؟

3- حساسیت تاچ اسکرین من در چند میلیمتر کنارهای صفحه از وسطهای صفحه کمتر است، آیا این موضوع طبیعی است یا فقط مشکل من است؟

4- هنگامیکه عکسهای گرفته شده توسط دوربین را نشان میدهد بعد از یک لحظه شدت نور صفحه کم میشود و رنگها خوب نشان داده نمیشود.

5- مموری کارت من سان دیسک 8 گیگ کلاس 4 است،در طول این چند روز 2 بار شناخته نشد، بار اول با هارد ریست و فرمت درست شد ولی با دوم هر کاری کردم درست نشد و حتی با کامپیوتر هم فرمت نمیشود، آیا علت این مشکل از مموری کارت است یا دستگاه و یا نرم افزارها؟ و این مشکل را چطور میتوان حل کرد؟

با تشکر

ho33einf
04-08-2010, 17:08
سلام من 1 سوال دارم میخوام صدای دلیورد این گوشی و صدای تائید ارسال این گوشی رو قطع کنم چی کار کنم خیلی تو موخمه:21:

farshad9
05-08-2010, 02:31
با سلام

من هفته پیش به قیمت 248000 تومان این دستگاه را خریدم، چند سوال برایم پیش آمده کخ خواهش میکنم جواب دهید:

1- آیا نصب تمام romها گارانتی دستگاه را از بین می برد یا فقط romهای غیر اورجینال و آیا مایکروتل rom جدید را بدون هزینه نصب میکند یا نه؟

2- کارت گارانتی موجود در کارتن من فقط 10 ماه از اعتبارش باقیمانده است، آیا ملاک در گارانتی تاریخ کارت گارانتی است یا تاریخ فاکتور؟

3- حساسیت تاچ اسکرین من در چند میلیمتر کنارهای صفحه از وسطهای صفحه کمتر است، آیا این موضوع طبیعی است یا فقط مشکل من است؟

4- هنگامیکه عکسهای گرفته شده توسط دوربین را نشان میدهد بعد از یک لحظه شدت نور صفحه کم میشود و رنگها خوب نشان داده نمیشود.

5- مموری کارت من سان دیسک 8 گیگ کلاس 4 است،در طول این چند روز 2 بار شناخته نشد، بار اول با هارد ریست و فرمت درست شد ولی با دوم هر کاری کردم درست نشد و حتی با کامپیوتر هم فرمت نمیشود، آیا علت این مشکل از مموری کارت است یا دستگاه و یا نرم افزارها؟ و این مشکل را چطور میتوان حل کرد؟

با تشکر

سلام
1 رام کوک شده که نمیدونم اصلا واسه این مدل ارایه شده یا خیر ؟من که تا حالا ندیدم (دنبالشم نبودم)
2 ملاک اعتبار ذکر شده در کارت گارانتی
3 احتمالا خوب کالیبره نشده برید به قسمت setting=>>General Settings=>>Align Screen دکمه Align رو بزنید اونجا میتونید با دقت کالیبرش کنید
4 ---- (فقط یک بار از دوربین استفاده کردم)
5 توی کامپیوتر شناخته میشه ولی فرمت نمیشه ؟ ایرادیم داشته باشه معمولا ببرین گارانتی بدون دردسر تعویض میکنن

mansooreh_64
07-08-2010, 17:56
من کلا توی قسمت Messages با این گوشی خیلی مشکل دارم :41: :

1) سرعت باز کردن قسمت Messages گوشی من خیلی پایینه، از زمانی که یه sms میرسه تا زمانیکه میتونم sms رو باز کنم و بخونم، یک سالی طول میکشه :37:
2) وقتی sms ای رو باز میکنم و از همون صفحه مشاهده پیام، روی Delete میزنم، sms پاک نمیشه !!! :18:

گوشیم حالش خرابه؟؟؟

haerinejad
08-08-2010, 10:13
کمک

لطفا راهنمایی نمایید چکار کنم هارد ریست کردم مشکل حل نشد یک رام B7300XXJA9 نصب کردم افاده نکرد بردم پیش تعمیر کار می گه احتمالا تاچ گوشی تحت فشار بوده یا زمین خورده و مشکل سخت افزاری داره
لطفا راهنمایی بفرمایید

farzin_silver
08-08-2010, 11:06
من کلا توی قسمت Messages با این گوشی خیلی مشکل دارم :41: :

1) سرعت باز کردن قسمت Messages گوشی من خیلی پایینه، از زمانی که یه sms میرسه تا زمانیکه میتونم sms رو باز کنم و بخونم، یک سالی طول میکشه :37:
2) وقتی sms ای رو باز میکنم و از همون صفحه مشاهده پیام، روی Delete میزنم، sms پاک نمیشه !!! :18:

گوشیم حالش خرابه؟؟؟

با تغییر تو رجیستری گوشی sms فابریک ویندوز موبایل رو فعال کن.سرعتش جند برابر ه.

روشش رو قبلا گفتم یه سرچ بکن

morty0111
08-08-2010, 19:02
با تغییر تو رجیستری گوشی sms فابریک ویندوز موبایل رو فعال کن.سرعتش جند برابر ه.

روشش رو قبلا گفتم یه سرچ بکن

افزایش سرعت و حل مشکل بهم ریختی sms

فعال کردن sms دیفالت ویندوز موبایل :

وارد SMS AVAIABLE بشید و مقدارش رو از یک به صفر تغییر بدید و OK کنید.بعد گوشی رو ریست کند.

morty0111
08-08-2010, 19:16
جدید ترین فارسی ساز برای این گوشی :

فارسی ساز مرصاد جدیدترین فارسی ساز و اولین فارسی ساز غیر عربیه که برای گوشی های ویندوز موبایله اومده .
البته این فارسی ساز هنوز در مرحله آزمایشی و بتا هست .
من این فارسی ساز رو نصب کردم ومزایاش نسبت به فارسی ساز قبلی اینه که سرعت رو یه مقداری کمتر کاهش میده و اینکه دیگه نیازی به تنظیمات اولیه که باید انجام میدادین نیست و فقط اونو نصب کنین و گوشی رو سافت ریست کنین .
البته این فارسی ساز نتونسته مشکل بهم ریختگی sms و راست چین کردن نوشته ها رو حل کنه !
دقت کنین که این فارسی ساز uninstall نداره و برای پاک کردنش باید گوشی رو هارد ریست کنین !!!!
من که راضیم :20:

برای دانلود به لینک های زیر مراجعه کنین :

به جای نقطه چین i r - t c i . o r g رو بدون فاصله بینشون قرار بدین !

Ultimator
08-08-2010, 19:31
سلام

امروز از یه فروشگاهی پرسیدم گفت امروز تموم کردیم فردا بیا ولی سری قبلی رو 300 میفروختیم ! :دی :18: ( تهران نیستم )
الان 250 هم باشه بازم خوبه !
( مگه پاکت پی سی مرغه که میگن امروز تموم کردیم فردا بیا !؟ یا محل ما مصرفش بالاست ! )

hirondelle
08-08-2010, 19:45
من اینباکس و اوتباکس و ... همه رو پاک کردم،ولی باز رو صفحه پیفام SMS جدید مونده.سافت ریست هم کردم ،فایده ای نداشت.چند روزه اینجوریه،فکر می کردl از SPB ،ولی اونم Uninstali کردم،فایده ای نداشت.

پایین عکس رو بنگرید:1 new messeges

p30worldtizhosh
08-08-2010, 20:11
درود

رجیستری ادیتور خوب چی پیشنهاد می دید ؟؟؟

البته بغیر از Resco Explorer

KAKHMAL
09-08-2010, 09:53
من اینباکس و اوتباکس و ... همه رو پاک کردم،ولی باز رو صفحه پیفام SMS جدید مونده.سافت ریست هم کردم ،فایده ای نداشت.چند روزه اینجوریه،فکر می کردl از SPB ،ولی اونم Uninstali کردم،فایده ای نداشت.

پایین عکس رو بنگرید:1 new messeges
doost aziz gesmat massage haye delet shode ro ham pak kardi??
ya inke narm afzar makhfisazi sms dashte bashi!!
age hich kodom nist ke ziad sakht nagir:10:

hirondelle
09-08-2010, 10:37
doost aziz gesmat massage haye delet shode ro ham pak kardi??
ya inke narm afzar makhfisazi sms dashte bashi!!
age hich kodom nist ke ziad sakht nagir:10:
می ترسم ویروس باشه!

saba8261362
09-08-2010, 12:57
سلام
بابت معرفی برنامه های خوبتون ممنون
خیلی کمکم کرد

یه مشکلی داشتم

کد #*0#* که مربوط به lcdtest.exe (windows/lcdtest.exe میشه روی گوشیم omnia lite کار نمیکنه
از خود پوشه windows هم که میرم اجرا کنم اجرا نمیشه
فایل GrandPrixFrontCameraTest.exe هم تو windows وجود نداره

یه سری کد دیگه هم که اینجا گفته شده همینطوره

ظاهرا بعضی از دوستان همین مشکل رو داشتن

ممنون میشم راهنماییم کنید

surpriser
09-08-2010, 13:24
سلام.نه رفیق این مشکل خیلی از پاکت پی سی دار هاست و کلا یه باگ ویندوز موبایل حساب میشه و با یه برنامه به اسم fixunread حل میشه.ببخشید الان نزاشتم چون فکر کنم کمتر از 1 مگ مونده که ترافیک این ماهم تموم بشه!

saadati2000
09-08-2010, 13:35
سلام
یکی از دوستان قرار بود یه سایت واسه نرم افزار و بازی های این گوشی ایجاد کنه
اگه این کارو انجام بده ممنون می شیم و ما هم کمک می کنیم

ho33einf
09-08-2010, 14:32
درود

از xplore استفاده کنیید خوبه امکانات بدی نداره

Amin.M.1986
10-08-2010, 01:31
سلام

امروز از یه فروشگاهی پرسیدم گفت امروز تموم کردیم فردا بیا ولی سری قبلی رو 300 میفروختیم ! :دی :18: ( تهران نیستم )
الان 250 هم باشه بازم خوبه !
( مگه پاکت پی سی مرغه که میگن امروز تموم کردیم فردا بیا !؟ یا محل ما مصرفش بالاست ! )
میره میخره از عمده فروش و میفروشه به شما

درود

مگه رسکو چه ایرادی داره؟؟ ندیدم کسی مشکلی داشته باشه باهاش

ashkanliver
12-08-2010, 20:41
سلام چطوری میشه از اینترنت کامپیوترم به وصیله کابل بر روی گوشیم استفاده کنم ... Windows Mobile Device Center ریختم ارتباط بر قرار می کنه ولی از اینترنت pc استفاده نمی کنه .قبلا htc hd داشتم هر وقت وصل می شد به کامپیوتر بلا فاصله می تونستی بری اینترنت

saeedmogadamy
13-08-2010, 11:33
کسی رنگ ابی این کوشی رو خریده من هیچ جا پیدا نکردم

saze
13-08-2010, 15:59
سلام
همراه بانک ملت رو گوشی نصب نمیشه؟راهنمایی بفرمایید.

saba8261362
14-08-2010, 18:11
سلام
بابت معرفی برنامه های خوبتون ممنون
خیلی کمکم کرد

یه مشکلی داشتم

کد #*0#* که مربوط به lcdtest.exe (windows/lcdtest.exe میشه روی پاکت پی سیم omnia lite کار نمیکنه
از خود پوشه windows هم که میرم اجرا کنم اجرا نمیشه
فایل GrandPrixFrontCameraTest.exe هم تو windows وجود نداره

یه سری کد دیگه هم که اینجا گفته شده همینطوره

ظاهرا بعضی از دوستان همین مشکل رو داشتن

ممنون میشم راهنماییم کنید

با hard reset مشکل پاکت پی سیم حل شد

قابل توجه دوستانی که این مشکل رو داشتن

po_2009
15-08-2010, 09:31
تو این گوشی وقتی توسط خود گوشی یه بک آپ از شماره تلفن ها میگیریم،این بک آپ دقیقا کجا ذخیره میشه؟؟

Amin_0913
15-08-2010, 22:31
سلام
من میخوام این گوشی رو بخرم
لطفا دوستانی که دارند در موردش صحبت کنند
خوبی ها و بدی ها

moslem47
16-08-2010, 10:50
سلام
به نظر شما بین این و 5800 کدوم بهتره؟
ایا تو این گوشی محدودیت نصب برنامه های جاوا است؟
مشکل هنگش در چه حده؟
تمام برنامه های ویندوز روی گوشی جواب میده؟
کلا مشکلات این گوشی رو در چی می بینید؟
از خریدتون پشیمان نشده اید؟
saze
16-08-2010, 15:56
سلام
همراه بانک ملت رو گوشی نصب نمیشه؟راهنمایی بفرمایید.
سلام
لطفا جواب بدید.