PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Mr.New
18-09-2013, 16:49
توپی سی درتس کار کرد اپدیت کردم ویروسم پیدا کرد چند تا که کرک بود
ولی تو لبتاپکه نصب کردم نصب شد ولی بالا نیومد
عیب یابی کردیم گفت نمیتونم برطرف کنم یه همچین چیزی
پاکش کردم از رو لبتاپ:|

Malware
18-09-2013, 19:30
ساخت کشور امریکا هست
من از اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خوندم که گفتم واسه کشور انگلیس هست مگه Founded به معنی به وجود امده از انگلیس نیست. الان مرکز اصلیش امریکا هست ولی از انگلیس به وجود اومد.
ممنون میشم اگه اشتباه میکنم بگید.:n16:

Parseh38
18-09-2013, 20:06
سلام علی آقا
کتاب کومودو حاضر نشده

a-squared = Austria
AhnLab = Korea-South
AntiVir = Germany
Antiy = China
Arcavir = Poland
Authentium = USA
AVAST = Czech
AVG = Czech
BitDefender = Romania
Comodo = USA
CP Secure = USA
Dr.Web = Russia
F-Prot = Iceland
F-Secure = Finland
Fortinet = USA
GData = Germany
Ikarus = Austria
JiangMin = China
Kaspersky = Russia
KingSoft = China
McAfee = USA
Microsoft = USA
NOD32 = Slovakia
Norman = Norway
nProtect = Korea-South
Panda = Spain
Quick Heal = India
Rising = China
Sophos = Britain
Sunbelt = USA
Symantec = USA
The Hacker = Peru
Trend Micro = USA
VBA32 = Belarus
ViRobot = Korea-South
VirusBuster = Hungary

mrmmnb
18-09-2013, 20:22
روی سیستم دوستم میخوام کریو نصب کنم وقتی نصب میشه پنجره ره باز میکنم بالاش نوشته The kerio VPN client service is not running قسمت about هم که میرم برا ورژن درایو به جای اینکه مثل سیستم خودم عددش رو بنویسه نوشته بودغیر قایل دسترس(یه همچین معنی میداد)
کومودو رو که غیر فعال کردم و نصب کردم مشکلش حل شد ولی وقتی فعال کنم تداخل ایجاد میکنه و دیگه کریو درست کار نمیکنه اینو باید چطوری حلش کرد؟
الان رو سیستم خودم هیچ مشکلی ندارم
قسمت لاگ های کومودو کجاست ؟ که مثلا به فلان فایل فلان قسمت گیر داده و بعد چیکارش کرد
با تشکر

Jadda
18-09-2013, 20:52
کومودو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دفتر مرکزی این کمپانی اکنون در شهر Clifton در ایالت نیوجرسی ایالات متحده امریکا قرار داره..... بنابراین این محصول امریکایی هست.

منتها علاوه بر امریکا دفاتری در انگلستان، چین، رومانی، اکراین، هند، ترکیه دارد. این دفاتر صرفاً معنی فروش نداره. بلکه کار تحقیق و توسعه را انجام میده. (مثلا در بخش ترجمه محصولات و هماهنگی این بخش را بیشتر در دفتری که در اوکراین واقع است به عهده داره) منتها کار نهایی در امریکا انجام میشه.

شرکت در سال 1998 در انگلستان تاسیس شد و خدماتی در حورزه گواهینامه های SSL را ارائه میداد.... اما در سال 2004 دفتر مرکزی به امریکا منتقل شد و بعد شروع به تولیدات محصولات خود کرد.... بارزترین اونها هم کومودو اینترنت سکیوریتی هست. که حدود 4 -5 سال عمر داره، اولین نسخه رسمی اینترت سکیوریتی هم حدود سال 2009 ارائه شد.... به نوعی الان دفتر محصولات کومودو واقع در امریکا هست. و اون بخش که مربوط به صدور گواهینامه ها میشه در انگلستان (که ربطی به ما نداره) هست.

مدیرعامل شرکت هم Melih هست.... یه فرد مهربون و باحال.... میگه تا من هستم کومودو رایگان هست.... (Jadda: کومودو همیشه رایگانه!)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دو نفر مهم...

و دلم نیومد از Egemen Tas صحبت کرده باشم و عکسشو نزارم...... ایشون 35 ساله و یک حکر کلاه سفید بود/هست.... و مدیر و همه کاره محصول CIS هست.... علاوه براین بخش فایروال و HIPS و حفاطت هم مستقیما زیر نشون ایشون هست..... CIS همه پیشرفتهای خودش را به نظر من مدیون ایشون هست.... یک استاد واقعی و یک فرد باهوش و منطقی.

در بخش انتی ویروس هم علاوه بر اینکه ایشون به عنوان مدیر کل گروه محسوب میشه حدود یک سالی میشه که اقای Igor سرپرستی بخش آنتی ویروس را به عهده گرفته و پیشرفتهای کومودو در بخش آنتی ویروس هم با حضور ایشون خیلی مثبت بوده.....

saeediranzad
19-09-2013, 05:36
بنیادگذارش «ملیح عبدالهای اوغلو» که معلومه ایشون ترک هستند.
در 18 سالگی به انگلستان رفت و لیسانس مهندسی الکترونیک از دانشگاه بردفورد گرفت.

K1lou
19-09-2013, 10:27
با سلام خدمت دوستان
راستش در سایت کومودو یک قسمت help برای نسخه 6 قرار داره که من دیدم خیلی جامع و کامل هست و به درد همه میخوره گفتم لینکش رو اینجا بزارم برای استفاده دوستان
ضمنا فایل کامل رو به صورت pdf در بالای صفحه قرار دادن که دریافت اون خیلی به درد میخوره

و یک بحثی که قبلا هم مطرح کرده بودم در مورد کیوسک مجازی

ایا کیوسک مجازی نباید ارتباط فعالیتها رو با سیستم عامل اصلی قطع کنه و همه چیز رو به صورت مجازی دربیاره تا به سیستم اصلی اسیبی نرسه . خوب اگه ما در محیط کیوسک روی لینک یک ویروس کلیک کنیم و قبلا دانلود منیجر رو در محیط کیوسک اجرا نکرده باشیم لینک دانلود به دانلود منیجر در سیستم اصلی راه پیدا میکنه و با سویچ از کیوسک این لینک قابل دریافت هست و در سیستم اصلی ماندگار
خوب این مورد به نظر شما درست هست یا نه

با تشکر

Mr.New
20-09-2013, 16:36
سلام
یه نرم افزار رو مسدود کردم حالا میخوام رفع مسدودیت کنم چه کنم؟

dvb595959
20-09-2013, 17:08
سلام
یه نرم افزار رو مسدود کردم حالا میخوام رفع مسدودیت کنم چه کنم؟

طبق عکس زیر عمل کن ...فقط بجای دراگون شما برنامه مورد نظر خودت رو انتخاب کن و دستور فقط خروجی یا مجار رو بجای مسدود اعمال کن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Jadda
20-09-2013, 18:04
با سلام خدمت دوستان
و یک بحثی که قبلا هم مطرح کرده بودم در مورد کیوسک مجازی

ایا کیوسک مجازی نباید ارتباط فعالیتها رو با سیستم عامل اصلی قطع کنه و همه چیز رو به صورت مجازی دربیاره تا به سیستم اصلی اسیبی نرسه . خوب اگه ما در محیط کیوسک روی لینک یک ویروس کلیک کنیم و قبلا دانلود منیجر رو در محیط کیوسک اجرا نکرده باشیم لینک دانلود به دانلود منیجر در سیستم اصلی راه پیدا میکنه و با سویچ از کیوسک این لینک قابل دریافت هست و در سیستم اصلی ماندگار
خوب این مورد به نظر شما درست هست یا نه

با تشکر

IDM در محیط مجازی شروع به دانلود میکنه..... شما وارد کیوسک بشو و IDM را بر فرض اجرا نکن ... وقتی روی لینک دانلود فایلی کلیک میکنی لینک توسط IDM شناسایی میشه و باید "رفتن به حالت ویندوز" را انتخاب کنید و وارد محیط ویندوز میشید ، اونوقت میبیند که IDM بصورت مجازی اجرا شده... (به نوار سبز رنگ اطراف پنجره IDM دقت کن)... بعد از اتمام دانلود هم فایل در مسیر درایو C و پوشه VTRoot ذخیره میشه...

که میتونید بعداً از این مسیر به سیستم اصلی انتقال بدهید... اگر هم پاکسازی سندباکس را بزنید کلا فایل پاک میشه.

هر کاری که در کیوسک بکنید به سیستم اصلی راه پیدا نمیکنه.... حتی دانلود ها ... حتی آپدیتهایی که دریافت میکنید... حتی افزونه هایی که در این محیط روی مروگرتون نصب میکنید... حتی....

Mr.New
21-09-2013, 12:15
یه کمک کتیدمن میخوا
م کومودو رو پاک کنم
اینتر نت سکوریتی دارم
میخوام فایروالش رو تنهای داشته باشم
درضمن صفحاتوب رو همونفایروال تنهاش کنترل میکنه؟
لینک دنلود فایروالش رو بدین از سایت خودش
فایروالش ور میخوام جدا همین
برای کنترل صفحات مرورگر ها چیکار کنم؟
میخوام یه انتی ویرسو بدون فایروال نصب کنم

jolan57
21-09-2013, 16:43
یه کمک کتیدمن میخوا
م کومودو رو پاک کنم
اینتر نت سکوریتی دارم
میخوام فایروالش رو تنهای داشته باشم
درضمن صفحاتوب رو همونفایروال تنهاش کنترل میکنه؟
لینک دنلود فایروالش رو بدین از سایت خودش
فایروالش ور میخوام جدا همین
برای کنترل صفحات مرورگر ها چیکار کنم؟
میخوام یه انتی ویرسو بدون فایروال نصب کنم
شما به این قسمت start-all program - comodo - add and remove components برید و change رو بزنید و بعدش تیک Install comodo Antivirus رو بردارین تا آنتی ویروس ریموو بشه و فایروال باقی بمونه
اگر لینک دانلود کمودو فایروال رو میخوایید اینم لینک دانلودش
دانلود کمودو فایروال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
صفحات وب رو فایروال کنترل نمیکنه ... من پیشنهاد میدم آوست رایگان رو دانلود کنید که وب پروتکشن خیلی خوبی داره
(البته اگر مشکلی با آپدیتش ندارین چون ایران تحریم است و باید از ابزار دور زدن تحریم استفاده کنید )

Malware
22-09-2013, 16:49
دوستان من بعد از اینکه از فایروال Comodo استفاده کردم اینبار پس از نصب ویندوز 8 تصمیم گرفتم که Comodo Internet Security رو نصب کنم ولی الان پس از هر بار ریاستارت ویندوز اروری دریافت میکنم به نام NSIS Error دوستان میدونین این ارور برای چی میاد؟
+
دوستان چجوری میتونم یک پوشه یا یک درایو رو در Comodo بزارم تا دیگه اونو اسکن نکنه؟

Captain
22-09-2013, 16:56
دوستان من بعد از اینکه از فایروال Comodo استفاده کردم اینبار پس از نصب ویندوز 8 تصمیم گرفتم که Comodo Internet Security رو نصب کنم ولی الان پس از هر بار ریاستارت ویندوز اروری دریافت میکنم به نام NSIS Error دوستان میدونین این ارور برای چی میاد؟
+
دوستان چجوری میتونم یک پوشه یا یک درایو رو در Comodo بزارم تا دیگه اونو اسکن نکنه؟

مطالب مهم و کاربردی تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Malware
22-09-2013, 17:27
مطالب مهم و کاربردی تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشکر جواب سوال دومم رو پیدا کردم ولی جواب سوال اولم رو پیدا نکردم.
یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه Comodo خودش تبلیغات رو بلاک میکنه یا باید نرم افزار جداگانه نصب کنم؟

rsh
22-09-2013, 18:03
با تشکر جواب سوال دومم رو پیدا کردم ولی جواب سوال اولم رو پیدا نکردم.
یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه Comodo خودش تبلیغات رو بلاک میکنه یا باید نرم افزار جداگانه نصب کنم؟
خیر تبلیغات رو بلوکه نمیکنه

K1lou
22-09-2013, 18:25
IDM در محیط مجازی شروع به دانلود میکنه..... شما وارد کیوسک بشو و IDM را بر فرض اجرا نکن ... وقتی روی لینک دانلود فایلی کلیک میکنی لینک توسط IDM شناسایی میشه و باید "رفتن به حالت ویندوز" را انتخاب کنید و وارد محیط ویندوز میشید ، اونوقت میبیند که IDM بصورت مجازی اجرا شده... (به نوار سبز رنگ اطراف پنجره IDM دقت کن)... بعد از اتمام دانلود هم فایل در مسیر درایو C و پوشه VTRoot ذخیره میشه...

که میتونید بعداً از این مسیر به سیستم اصلی انتقال بدهید... اگر هم پاکسازی سندباکس را بزنید کلا فایل پاک میشه.

هر کاری که در کیوسک بکنید به سیستم اصلی راه پیدا نمیکنه.... حتی دانلود ها ... حتی آپدیتهایی که دریافت میکنید... حتی افزونه هایی که در این محیط روی مروگرتون نصب میکنید... حتی....

سلام علی جان
آقا من کیوسک رو اجرا کردم و در محیط کیوسک اقدام به دانلود کردم و چون ای دی ام رو اجرا نرکده بودم به محیط ویندوز برگشتم و لینک ب ای دی ام اضافه شده بود بدون اینکه ای دی ام به صورت مجازی اجرا شود ( نوار سبز رنگ نداشت ) شروع به دانلود کردم و بعد از کیوسک خارج شدم و سند باکس رو پاکسازی کردم اما نرم افزاری که دانلود کرده بودم در محیط دانلودم وجود داره

اتمام دانلود و برنامه ها یی که در ویدجت به صورت مجازی هستن

فایل دانلود شده در مسیر

پاکسازی و وجود فایل بعد از اون

ضمنا من فایلهای ویندوز رو از حالت مخفی بیرون اوردم ولی در درایو c پوشه VTroot رو پیدا نکردم با اجرای دراگون در حالن مجازی این پوشه در وردایو c قابل رویت بود قبلا یادم هست این پوشه با بیرون اوردن فایلهای ویندوز از حالت مجازی قابل رویت بود

سیستم عامل ویندوز 8 64 بیتی و پیکر بندی کومودو در حالت internet security به خاطر مشکل حل نشده کومودو با وین 8 64 بیتی

با تشکر
با تشکر

Jadda
22-09-2013, 19:06
سلام علی جان
آقا من کیوسک رو اجرا کردم و در محیط کیوسک اقدام به دانلود کردم و چون ای دی ام رو اجرا نرکده بودم به محیط ویندوز برگشتم و لینک ب ای دی ام اضافه شده بود بدون اینکه ای دی ام به صورت مجازی اجرا شود ( نوار سبز رنگ نداشت ) شروع به دانلود کردم و بعد از کیوسک خارج شدم و سند باکس رو پاکسازی کردم اما نرم افزاری که دانلود کرده بودم در محیط دانلودم وجود داره

سایر دوستان هم این مورد براشون اتفاق میافته؟

pedram_01
22-09-2013, 19:16

من که کمودو داشتم اتفاق میافتاد تازه بعضی مواقع وقتی یک نرم افزار رو تو کیوسک نصب میکردم میامدم تو ویندوز اصلی اونجا هم نصب شده بود

Jadda
22-09-2013, 20:55
یه ویدئو تهیه کردم که میتونید ببینید..... صفحه بعد!!

Jadda
22-09-2013, 20:59
یه فیلم تهیه کردم که در رابطه با کیوسک و دانلود با IDM

به آقا جواد؛

در محیط کیوسک اقدام به دانلود فایلی میکنم ( برنامه Auslogics Disk Defrag ) و لینک دانلود توسط IDM دریافت میشه که در محیط اصلی ویندوز شروع به دانلود میکنه(با اون فرض که قبلش IDM را در کیوسک اجرا نکنیم تا پروسه اش فعال باشه؛ <- اگر اینجوری باشه که خیلی بهتره،... ما بدترین حالت را در نظر گرفتیم)... ولی همینطور که قبلا عرض کردم دانلود در محیط مجازی صورت میگیره. نوار سبز رنگ اطراف پنجره IDM هم این مورد را نشون میده.... که وقتی بعد از اتمام دانلود ؛ وقتی پوشه محل فایل دانلود شده را باز میکنم این مسیر را به من نشون میده:

Users > Ali> Downloads> Programs

اما توی فیلم نشون میدم که این مسیر فیک هست و اتفاقاً روی اطراف پنجره که با نوار سبز رنگ مشخص شده است و نشان از مجازی بودن مسیر هست را هم با موس تاکید میکنم. و بعد از بستن پنجره وقتی به این مسیر میرم از فایل دانلود شده خبری نیست.

و در نهایت میبینیم که فایل دانلود شده در این مسیر قرار گرفته:

C> VTRoot> HarddiskVolume2> Users> Ali> Downloads

از فایل یک کپی روی دسکتاپ میگیرم و بعد پاکسازی سندباکس را میزنم و سندباکس پاکسازی و پوشه VTRoot حذف میشه (به انضمام شاخه مورد نظر در رجیستری)

این از این؛

===

به آقا پدرام؛

بعد هم در ادامه وارد محیط سندباکس میشم و همین فایل را که روی دسکتاپ قرار داره را اجرا و نصب میکنم و برنامه فقط در محیط سندباکس نصب میشه و وقتی به محیط ویندوز برمیگردم از برنامه نصب شده خبری نیست. و باز نشون میدم که برنامه نصب شده در محیط کیوسک روی هارد در مسیر VTRoot نصب شده. (فرض بگیریم اگر مخرب باشه و بخواهد مثلا به پوشه ویندوز و System32 دسترسی داشته باشه و در این مسیر _یا هر مسیر دیگری_ بشینه و یا به فایلهایی آسیب بزنه یا سیستم را به هر نحوی آلوده بکنه؛؛ نمیتونه). برای رجیستری هم که کومودو شاخه مشخص شده دیگری را براش در نظر گرفته و مسیرهای مورد نیاز را برای فایل و برنامه ها و مخربها را به صورت مجازی در اختیارشون میزاره.

باز هم در پایان با پاکسازی سندباکس برنامه نصب شده در کیوسک حذف میشه...

====

این چیزیست که من میبینم و باید ببینیم.....> دانلود ویدئو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dvb595959
22-09-2013, 21:08
این اتفاق برای منم هم افتاده و هنوزم اتفاق میفته.... ولی یک نکته وجود داره...... اگه قبلش توی ویندوز اصلی دانلود منیجر رو اجرا کرده باشیم و بعد توی کیوسک روی لینک دانلود کلیک کنیم دانلود منیجر توی محیط اصلی ( بدون کادر سبز) شروع به دانلود میکنه.... ولی اگر دانلود منیجر رو از قبل توی ویندوز اصلی از حالت اجرا خارج کنیم و بعدش توی کیوسک اقدام به دانلود کنیم اینبار دانلود منیجر به صورت مجازی (با کادر سبز ) شروع به کار میکنه.

Jadda
22-09-2013, 23:21
این اتفاق برای منم هم افتاده و هنوزم اتفاق میفته.... ولی یک نکته وجود داره...... اگه قبلش توی ویندوز اصلی دانلود منیجر رو اجرا کرده باشیم و بعد توی کیوسک روی لینک دانلود کلیک کنیم دانلود منیجر توی محیط اصلی ( بدون کادر سبز) شروع به دانلود میکنه.... ولی اگر دانلود منیجر رو از قبل توی ویندوز اصلی از حالت اجرا خارج کنیم و بعدش توی کیوسک اقدام به دانلود کنیم اینبار دانلود منیجر به صورت مجازی (با کادر سبز ) شروع به کار میکنه.

ولله من که هر جوری تست میکنم همیشه مجازی سازی میشه.....

====

یه تست جالب: وارد کیوسک بشید و در محیط کیوسک دستی بزنید فایلهای روی هارد را پاک کنید:n02:.... نترسید پاک نمیشه:46:.... تست جالبی هست، انجامش بدهید.

الان توی عکس من در محیط کیوسک فایلهای روی درایو E خودم را پاک کردم.... اما روی سیستم اصلی چیزی پاک نشده... اوکی ، اقدامات و اعمال و تغییرات در پوشه VTRoot شبیه سازی میشه...

مثلا فایلها پاک شدن!!!.... اما روی هاردم آب از آب تکون نخورده.... اینو تست کنید تا بهتر با مفهوم کیوسک آشنا بشید.

rezaa2000
23-09-2013, 01:53
لطفا یک شماره سریال جدید بزارید ؟

dvb595959
23-09-2013, 06:35
علی جان حرف شما برای ما سند.... مفهوم کیوسک رو کاملا درک کردیم....ولی بحث روی اینه که آیا واقعا همونجوری که انتظارش میره هم کار میده...... حالا سر فرصت از این موضوع دانلود منیجر هم سعی میکنم ویدئو تهیه کنم . آخه به نظر میرسه در مورد دانلود منیجر یکم موضوع فرق میکنه.... حالا بزار ویدئو تهیه کنیم بهتر میشه در موردش حرف زد.

fb.atheist
23-09-2013, 12:21
علی جان حرف شما برای ما سند.... مفهوم کیوسک رو کاملا درک کردیم....ولی بحث روی اینه که آیا واقعا همونجوری که انتظارش میره هم کار میده...... حالا سر فرصت از این موضوع دانلود منیجر هم سعی میکنم ویدئو تهیه کنم . آخه به نظر میرسه در مورد دانلود منیجر یکم موضوع فرق میکنه.... حالا بزار ویدئو تهیه کنیم بهتر میشه در موردش حرف زد.

آقا منم تست کردم و در هر شرایطی ( چه IDM تو سیستم اصلی اجرا شده باشه و چه نشده باشه) هنگام دانلود تو محیط کیسوک یه نوار سبز رنگ دورش میاد و کاملاً مجازی سازی شده

Malware
23-09-2013, 12:55
یه عکس از ارور هم گرفتم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه؟

Jadda
23-09-2013, 18:26

سلام علیکم و بسیار ممنون

من میتونم از شرایط سیستم خودم مطلع باشم ....... و با توضیحاتی که دادم این مطلب را بیان کنم که مجازی سازی صورت میگره.

منتها اگر شاهد اتفاقی غیر از این باشیم ..... یا باید یه جوری برام اتفاق بیفته یا با توضیحات شما روی سیستم خودم شبیه سازی بکنم... با توضیحاتی که شما دادید من نتونستم روی سیستم خودم مورد شما را شبیه سازی کنم.

بنابراین میمونه تنها راه که این هست که شما اگر تونستید حداقل یک ویدئو تهیه کنید و به دست من برسونید تا به تیم کومودو ارسال کنم و بگم روی بعضی از سیستمها این اتفاق میافته و توپ را بندازیم توی زمین اونها.

ولی الان مسئله این هست که من در حالتهای مختلف مشکلی ندارم، بنابراین چی به اونها بگم!

یه عکس از ارور هم گرفتم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه؟

دراگون را دوباره از این لینک دانلود و نصب کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arashdn
24-09-2013, 16:36
سلام
چرا هر کاری که میکنم تو سایت کومودو نسخه
6.2.282
برام دانلود میشه در حالیکه آخرین نسخه
6.2.285
هست؟
راهی هست که بتونم آخرین نسخه رو دانلود کنم؟

Jadda
24-09-2013, 19:11
سلام
چرا هر کاری که میکنم تو سایت کومودو نسخه
6.2.282
برام دانلود میشه در حالیکه آخرین نسخه
6.2.285
هست؟
راهی هست که بتونم آخرین نسخه رو دانلود کنم؟

آخرین نسخه نهایی را از لینک زیر دانلود کنید

COMODO Internet Security 6.2.285401.2860 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] af)

Mr.New
24-09-2013, 20:05
سلام
پی اس 2014 رو. که نصب کردم اجرا که کردممیگه این فایل مخرب هست:|
چه کنم؟

jolan57
24-09-2013, 21:19
سلام
پی اس 2014 رو. که نصب کردم اجرا که کردممیگه این فایل مخرب هست:|
چه کنم؟
کمودو بازی رو مخرب نمیشناسه بلکه کرکش رو میشناسه
هر وقت پیغام داد شما ignore and add to Exclusions رو بزن

Mr.New
24-09-2013, 22:05

دقیقا همین رو زدم ولی بازی اجرا نیمشه
این ارور رو میده
مورد از انتی ویروسه
رو لپتاپ که نود نصبه تست کردم موردی نداشت:|

Jadda
24-09-2013, 22:14
دقیقا همین رو زدم ولی بازی اجرا نیمشه
این ارور رو میده

مورد از انتی ویروسه
رو لپتاپ که نود نصبه تست کردم موردی نداشت:|

ببرش توی لیست امن....

vxp
24-09-2013, 22:30
اقا برای من که همچین پیغامی نمیده!:n14:

Mr.New
24-09-2013, 23:05
ببرش توی لیست امن....

از کجا ببرمش به لیست امن؟ این حالیش نیمهش اضافه میکنمش به استثنا بازم جلوش رو میگیره و بدیش اینه که اینجا جلوش رو گرفت دیگه تو بکش خودتو اصلا اجرا نیمشه همون ارور رو میده تا جای نصب رو عوض کنی

Jadda
24-09-2013, 23:30
از کجا ببرمش به لیست امن؟ این حالیش نیمهش اضافه میکنمش به استثنا بازم جلوش رو میگیره و بدیش اینه که اینجا جلوش رو گرفت دیگه تو بکش خودتو اصلا اجرا نیمشه همون ارور رو میده تا جای نصب رو عوض کنی

شما الان فایل را به لیست استثتائات آنتی ویروس اضافه کردی... بهتره به لیست امن هم اضافه کنید. اعتبار سنجی> لیست امن> افزودن

kavehch
25-09-2013, 09:29
سلام

امروز انتی ویروس در خواست آپدیت به ورژن جدید رو داد بنده هم تایید کردم و بعد درخواست ریست سیستم رو داد اونم انجام دادم ولی بعد از بالا آمدن ویندوز آنتی ویروس بالا نمیا و میگه

Comodo Security Agent قادر به اجرا نیست و آیا می خواهید از سیستم عیب یاب استقفاده کنید

وقتی روی بله کلیک میکنم سیستم عیب یابی شروع به کار میکنه و می نویسه عیبی پیدا نشد ولی بازم آنتی ویروس بعد از کلیک این ارور رو میده به نظرتون مشکل از کجاست

ویندوز بنده 8 هستش

pcsoft
25-09-2013, 11:07
COMODO Internet Security 6.3.294583.2937
دانلود نسخه جدید CIS
دانلود نسخه کامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
32 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])|64 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تغییرات:

NEW: PrivDog - A browser plugin that enhances the browsing privacy, performance and security
IMPROVED: Full Windows 8.1 Support
FIXED: Chrome and Dragon v28 and later do not work in kiosk/sandbox
FIXED: Malware bypasses HIPS and Sandbox while creating autorun entries
FIXED: Crashes occur while quick scanning on some computers
FIXED: Explorer hangs after CIS installation
FIXED: Copy/Paste now works while entering licenses in the license management window

Mr.New
25-09-2013, 11:25
چه خشگل شده

Mr.New
25-09-2013, 12:05
COMODO Internet Security 6.3.294583.2937
دانلود نسخه جدید CIS
دانلود نسخه کامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
32 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])|64 بیتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان من نسخه کامل رودانلود کردم
اول ورژن قبلی رو پاک کنم و نصب کنم یا روی این نصب کنم؟
در ضمن اپدیت افلاین امروزش رو هم بدین برای یه کامی دیگه میخوام

pcsoft
25-09-2013, 12:11
الان من نسخه کامل رودانلود کردم
اول ورژن قبلی رو پاک کنم و نصب کنم یا روی این نصب کنم؟
در ضمن اپدیت افلاین امروزش رو هم بدین برای یه کامی دیگه میخوام

موقع اجرا گزینه Upgrade بزنید. نسخه جدید نصب و تنظیمات شما حفظ خواهد شد.
آموزش آپدیت آفلاین به دفعات زیاد توی این تاپیک بحث شده، سرچ کنید.
نمونه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr.New
25-09-2013, 12:24
موقع اجرا گزینه Upgrade بزنید. نسخه جدید نصب و تنظیمات شما حفظ خواهد شد.
آموزش آپدیت آفلاین به دفعات زیاد توی این تاپیک بحث شده، سرچ کنید.
نمونه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود اپدیت افلاین منظورم بود

pcsoft
25-09-2013, 12:27
دانلود اپدیت افلاین منظورم بود

دانلود کنید: لینک از سایت کومودو هست.
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

K1lou
25-09-2013, 12:36
با سلام
این نسخه 6.3 کی منتشر شده من الان روی نسخه 6.2 گزینه ابدیت رو هم که میزنم پیامی برای دریافت این نسخه ندارم و میگه ابدیت هست
با تشکر

Captain
25-09-2013, 12:55
با سلام این نسخه 6.3 کی منتشر شده من الان روی نسخه 6.2 گزینه ابدیت رو هم که میزنم پیامی برای دریافت این نسخه ندارم و میگه ابدیت هست با تشکر

برای من پیغام آپدیت برنامه نشان داده میشه

Mr.New
25-09-2013, 14:15
التن اپدیتش کردم ونصب شد و ریست کرد
ولی قایفش مثل عکس بالا نیست با ورژن قبلی فرقی نکرده:|چرا؟

pcsoft
25-09-2013, 14:58
التن اپدیتش کردم ونصب شد و ریست کرد
ولی قایفش مثل عکس بالا نیست با ورژن قبلی فرقی نکرده:|چرا؟

سلام
عکسی که من قرار دادم برای نسخه 2014 هست که احتمالا نسخه بعدی هستش. من چون عکسی پیدا نکردم و خودم هم نصب نداشتم حدس زدم شاید شبیه این عکس باشه.

Jadda
25-09-2013, 20:24
سلام

امروز انتی ویروس در خواست آپدیت به ورژن جدید رو داد بنده هم تایید کردم و بعد درخواست ریست سیستم رو داد اونم انجام دادم ولی بعد از بالا آمدن ویندوز آنتی ویروس بالا نمیا و میگه

Comodo Security Agent قادر به اجرا نیست و آیا می خواهید از سیستم عیب یاب استقفاده کنید

وقتی روی بله کلیک میکنم سیستم عیب یابی شروع به کار میکنه و می نویسه عیبی پیدا نشد ولی بازم آنتی ویروس بعد از کلیک این ارور رو میده به نظرتون مشکل از کجاست

ویندوز بنده 8 هستش

سلام

دریافت آپدیت از طریق برنامه شاید یه مقدار مشکل باشه..... یا دچار خطاهایی بشه.

بهتره کومودو را مجددا دانلود و نصب کنید.

بهترین روش نصب ورژن‌های جدید:

1- قبل از حذف کومودو از دیتابیس یک کپی بگیرید...

2- از تنظیمات هم میتونید یک بکاپ بگیرید (در صورت تمایل)

3- روی آیکون کومودو کنار ساعت کلیک راست کنید و "خروج" را بزنید.

4-و بعد کومودو را با برنامه رایگان Revo Uninstaller ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حذف کنید

5- سیستم را ریستارت کنید

6- با ابزاری که پیوست کردم بقایای باقی مانده از کومودو روی سیستم را حذف کنید و سیستم را ریستارت کنید

7- با ابزارهای مثل سی-کلنیر سیستم را پاکسازی کنید و ریستارت کنید

8- آخرین نسخه را نصب کنید

9- وقتی کومودو پیغام ریستارت داد تایید کنید و سیستم را ریستارت کنید

10- کومودو را آپدیت آفلاین کنید

11- در صورت تمایل تنظیمات قبلی را وارد کنید

برای نصب نسخه جدید من همیشه این کارها را انجام میدم و در واقع یک Clean Install واقعی را انجام میدم....... همیشه هم کومودوی من کمترین مشکل را داره.

نکته: لینک دانلود نسخه جدید هم توی امضام هست.

نکته: این هم فایلی که باید با آن مرحله 6 از توضیحات بالا را انجام بدهید

jolan57
26-09-2013, 01:16
سلام
نسخه ای که از سایتش دانلود میکنیم نزدیک 200 مگ حجم داره ولی من این نسخه رو که دانلود میکنم 92 مگ حجم داره و همون اینترنت سکوریتی هست
چه فرقی بین اینا هست ؟
دانلود نسخه 92 مگابایتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دارم الان دانلود میکنم ...نصب میکنم ببینم فرقی دارن یا نه

الان دیدم لینک رضا هم 92 مگابایت هست ..میخوام بدونم فرق اینا چیه,حدس میزنم کمودو دراگون و Geekbuddy ازش حذف شدن ولی آخه 110 مگ واسه اینا ؟:دی

بدون دوشواری نصب و آپدیت افلاین شد!

hamidrezaj
26-09-2013, 03:09
سلام چطور میشه از تنظیمات comdo برای مهاجرت به نسخه جدید بکاپ گرفت؟
انشاءالله سربلند باشید

jolan57
26-09-2013, 03:17
سلام چطور میشه از تنظیمات comdo برای مهاجرت به نسخه جدید بکاپ گرفت؟
انشاءالله سربلند باشید

K1lou
26-09-2013, 12:09
با سلام
دوستان مکافاتی کشیدم روی نصب این نسخه 6.3
من شاید 5 بار همه لینکهایی که اینجا دوستان قرار دادن رو دانلود کردم . نسخه قبلی رو طبق روشی که علی گفته بود حذف کردم . بعد از نصب هر نسخه می دیدم باز هم نسخه 6.2 هست چند بار مجبور به حذف و نصب دوباره شدم که سستم به هم ریخت و اصلا نصب نمی شد یکی از کارشناسای کومودو به سیستم وصل شد اما هر کاری کرد نتونست نسخه جدید رو نصب کنه ارور می داد که نسخه قدیمی تر توی سیستم نصب هست ولی توی لیست برنامه ها اثری از کومودو نبود
بالاخره خودم از سیف مود وارد شدم تا تونستم ابزار cis . cleanup رو انجا هم اجرا کنم بالاخره نصب شد ولی الان هم میزنه نسخه 6.2 و ابدیت جدیدی هم نداره
من در properties همه نسخه هایی که دانلود کردم نگاه می کنم توی قسمت detail میزنه
نسخه 6.2
مثلا نسخه امضای علی

حالا به نظر شما مشکل از کجاست
با تشکر

pcsoft
26-09-2013, 12:13
با سلام
دوستان مکافاتی کشیدم روی نصب این نسخه 6.3
من شاید 5 بار همه لینکهایی که اینجا دوستان قرار دادن رو دانلود کردم . نسخه قبلی رو طبق روشی که علی گفته بود حذف کردم . بعد از نصب هر نسخه می دیدم باز هم نسخه 6.2 هست چند بار مجبور به حذف و نصب دوباره شدم که سستم به هم ریخت و اصلا نصب نمی شد یکی از کارشناسای کومودو به سیستم وصل شد اما هر کاری کرد نتونست نسخه جدید رو نصب کنه ارور می داد که نسخه قدیمی تر توی سیستم نصب هست ولی توی لیست برنامه ها اثری از کومودو نبود
بالاخره خودم از سیف مود وارد شدم تا تونستم ابزار cis . cleanup رو انجا هم اجرا کنم بالاخره نصب شد ولی الان هم میزنه نسخه 6.2 و ابدیت جدیدی هم نداره
من در properties همه نسخه هایی که دانلود کردم نگاه می کنم توی قسمت detail میزنه
نسخه 6.2
مثلا نسخه امضای علی

حالا به نظر شما مشکل از کجاست
با تشکر

سلام
اول: برای حذف کومودو که البته لازم نیست حتما پاکش کنیم برای نصب نسخه جدید! از نرم افزارهای حذف پیشرفته استفاده کنین. مثل Your Uninstaller. هرگونه ردپایی توسط این نوع برنامه ها پاکسازی میشه.(هنگام پاکسازی گزینه Normal Mode رو انتخاب کنین)
دوم:
مشکل شما رو من در نسخه قبلی داشتم. که دقیقا مثل شما بود و نسخه قبل تر به جای نسخه جدید در اون زمان دانلود شده بود و دلیلش هم بعضی اوقات مشکلاتی توی سرور پیش میاد که بهش میگن عدم Sync شدن فایل جدید در سرور. که ممکنه پیش بیاد در ساعات اولیه آپلود فایل. پس وقتی نسخه جدید منتشر میشه. یه مدتی رو صبر کنید. بعد دانلود کنید. من همین کار رو کردم و به مشکل شما برنخوردم.:n06:

Jadda
26-09-2013, 16:21
سلام
نسخه ای که از سایتش دانلود میکنیم نزدیک 200 مگ حجم داره ولی من این نسخه رو که دانلود میکنم 92 مگ حجم داره و همون اینترنت سکوریتی هست

سلام

نسخه 92 مگی مربوط به سیستمهای 32 بیتی است و نسخه 64 بیتی هم 100 مگ هست.

اون نسخه 200 مگی هم روی ویندوز 32 و هم 64 بیتی نصب میشه.

بنابراین حجم نسخه اینترنت سکیوریت کومودو 100 مگ هست.... البته من نسخه 200 مگی را ترجیح میدم... دیگه یه دفعه با یک دانلود کارو یکسره میکنم:n02:

=====

از توضیحات اقا رضا هم ممنون..... متاسفانه تجربه ثابت کرده سرورهای کومودو در ساعات اولیه انتشار نسخه جدید دچار گرفتاری میشه....

gnulinux
26-09-2013, 17:12
سلام دو سه روزی هست که این مشکل پیدا شده که باعث میشه سیستم چند ثانیه بدون explorer میشه بعد بر میگرده کمودو 6.2 و ویندوز 8

Jadda
26-09-2013, 19:25
سلام دو سه روزی هست که این مشکل پیدا شده که باعث میشه سیستم چند ثانیه بدون explorer میشه بعد بر میگرده کمودو 6.2 و ویندوز 8

توی عکس دسترسی explorer به پروسه کومودو مسدود میشه....

در حالت نرمال خیی نباید این اتفاق بیافته..... در این چند روزه برنامه جدیدی نصب کردید؟... چیزی شبیه یه برنامه امنیتی یا یک ابزار پروسس منیجر/آنالیزر...؟

gnulinux
26-09-2013, 20:26
نه نصب نکردم همچین چیزی یه دفعه ای شد یه سوال دیگه من دسترسی kmplayer تو فایروال block کردم نمیشه کاری کرد جلوی ثبت لاگش گرفته شه همینطور ثبت میکنه :)

Jadda
26-09-2013, 21:52
نه نصب نکردم همچین چیزی یه دفعه ای شد یه سوال دیگه من دسترسی kmplayer تو فایروال block کردم نمیشه کاری کرد جلوی ثبت لاگش گرفته شه همینطور ثبت میکنه :)

سلام

در مورد اون تصویر بالایی احساس میکنم بهتره کمی صبر کنید.... البته همیشه آلودگی سیستم مد نظرم هم هست... ولی اینجا به اعتقاد بنده سیستم مشکلی از این لحاظ نداره.... به هر حال عوامل دیگری فرمان دسترسی پروسه explorer به حافظه و پروسه کومودو را صادر کرده...که به اعتقاد بنده منبع امن هست.... کومودو هم صرفاً به دلیل حفاظت از پروسه خودش این نوع دسترسی ها را مسدود میکنه و در واقع در دنیای کومودو عمل غیر طبیعی ای رخ نداده... منتها مگر اینکه منبع صدور فرمان برامون مهم باشه که البته من در پست قبلیم حدسیاتم را گفتم.

در نهایت سر این رشته را میتونی بگیری> سیستم را با مالواربایتس اسکن بکن.... لیست امن کومودو را چک بکن....آخرین برنامه های نصب شده را بررسی کن.... تنظیمات بخش HIPS را نگاهی بیانداز..... البته اگر برنامه خاصی بود میتونستم بگم چجوری اجازه دسترسی را بهش بدی... ولی در مورد explorer چون تیم کومودو به صورت پیشفرض اجازه این دسترسی را در CIS قرار نداده، منم میترسم بگم!

====

در مورد KM Player یا هر برنامه دیگری که در فایروال مسدودش میکنید.... اگر قانون "مسدود" را براش انتخاب کنید، به واسطه اینکه قانون "مسدود" یک قانون از پیش ساخته شده هست بصورت پیشرض ثبت موارد مسدودی برای این قاتون تعریف شده است. یعنی برای هر برنامه ای که این قانون را تعریف کنید، موارد مسدود شده مربوط به اون برنامه در قسمت گزارشات ثبت میشه.(البته این قانون پیشفرض قابل ویرایش هست ولی بهتره این مورد را دستکاری نکنید، چون باید و یا حداقل بهتره موارد مسدودی برنامه ی مسدود شده ثبت بشه)

اما اگر از یک برنامه ای به میزان زیاد استفاده می کنید و اون برنامه هم دائماً قصد برقراری با شبکه را داره و طبیعتاً ثبت موارد مسدود شده مربوط به اون برنامه باعث حس ناخوشایندی در شما و پر شدن بی دلیل بخش وقایع فایروال میشه.... بهتره خودتون برای اون برنامه قانون بسازید و مسدودش کنید ولی با این تفاوت که گزینه ثبت وقایع را فعال نکنید.

در عکس کاملاً توضیح دادم:

قانون را طبق عکس بسازید.... فقط تیک اون قسمت که نشون دادم را بـردارید.

pcsoft
26-09-2013, 22:43
سلام

.
.

در مورد KM Player یا هر برنامه دیگری که در فایروال مسدودش میکنید.... اگر قانون "مسدود" را براش انتخاب کنید، به واسطه اینکه قانون "مسدود" یک قانون از پیش ساخته شده هست بصورت پیشرض ثبت موارد مسدودی برای این قاتون تعریف شده است. یعنی برای هر برنامه ای که این قانون را تعریف کنید، موارد مسدود شده مربوط به اون برنامه در قسمت گزارشات ثبت میشه.(البته این قانون پیشفرض قابل ویرایش هست ولی بهتره این مورد را دستکاری نکنید، چون باید و یا حداقل بهتره موارد مسدودی برنامه ی مسدود شده ثبت بشه)

سلام
یک سوال!:n13:
بعضی برنامه ها "تا وقتی مطمئن به قطع یا وصل بودن اینترنت نشند از ادامه فعالیت خودشون جلوگیری میکنن و منتظر میمونن تا تکلیفشون با اینترنت معلوم بشه" حتی اگر شما با فایروال اون رو مسدود کنید باز هم گیر میکنن و منتظر میمونند. این "بعضی" برنامه ها خیلی کم هستن. نمونه VMWare Workstation من تست کردم اینطوری بود.
برای اینا راه حلی هست یا کومودو فکری کرده؟

Jadda
26-09-2013, 23:31
سلام
یک سوال!:n13:
بعضی برنامه ها "تا وقتی مطمئن به قطع یا وصل بودن اینترنت نشند از ادامه فعالیت خودشون جلوگیری میکنن و منتظر میمونن تا تکلیفشون با اینترنت معلوم بشه" حتی اگر شما با فایروال اون رو مسدود کنید باز هم گیر میکنن و منتظر میمونند. این "بعضی" برنامه ها خیلی کم هستن. نمونه VMWare Workstation من تست کردم اینطوری بود.
برای اینا راه حلی هست یا کومودو فکری کرده؟

سلام

نمیدونم دقیق منظور شما را متوجه شدم یا نه...به هر حال:

هیچ فایروالی نمیتونه در این زمینه کاری بکنه......

وقتی برنامه ای شروع یا ادامه فعالیت خودش را منوط به اتصال به اینترنت میکنه.... بنابراین تنها راه این هست که به اینترنت وصل بشه.

====

این طنز هم با اقا رضا که دوستش دارم و مثل همه بچه های اینجا سَرور ماست...(سِرور نیست البته)

ما یه چیزی داریم به نام کلاه شرعی ( البته کلاه من از این نوع نیست:n02:) فایروال باید یک کلاه شرعی بزاره روی سر اون برنامه!!!......

برنامه : من سِرورمو میخوام ....:37:

فایروال: برنامه جان تو الان به اینترنت وصل هستی....باور کن....:whistle:

برنامه: ...خودتی!!:12: .... حالا که اینجوری شد من اصلا کار نمیکنم :22:

فایروال-- وقتی کلاه شرعی جواب نمیده--->:34:

البته شکلکها مال همین انجمن هست که خلاف قوانین هم نباشه.

hamidrezaj
27-09-2013, 00:07
سلام اگه قسمت گزارشات رو پاک کنیم چی میشه؟ یعنی همه چی دوباره برمیگرده سر جای اولش؟ چون مثلا کومودو یه پیغام اخطار داد (یادم نیست مربوط به چی بود) و من اجازه دادم بعد که رفتم از حالت مجاز دربیارم نمیدونم چطور باید فایل یا پروسه ای رو از حالت مجاز درآورد , زدم کل گزارشات پاک شد

و فایل VirusTotal Uploader 2.0 هم که اجرا میکنم و میخوام یه فایل رو آپلود کنه یا پیدا کنه بدون هیچ کاری پیغام Hash search failed میده نمیدونم مشکل از چیه چون اینترنت هم برقراره و توی کومودو هم مشکلی نیست , قبلا مشکلی نبود
انشاءالله سربلند باشید

Jadda
27-09-2013, 09:41
سلام اگه قسمت گزارشات رو پاک کنیم چی میشه؟ یعنی همه چی دوباره برمیگرده سر جای اولش؟ چون مثلا کومودو یه پیغام اخطار داد (یادم نیست مربوط به چی بود) و من اجازه دادم بعد که رفتم از حالت مجاز دربیارم نمیدونم چطور باید فایل یا پروسه ای رو از حالت مجاز درآورد , زدم کل گزارشات پاک شد

و فایل VirusTotal Uploader 2.0 هم که اجرا میکنم و میخوام یه فایل رو آپلود کنه یا پیدا کنه بدون هیچ کاری پیغام Hash search failed میده نمیدونم مشکل از چیه چون اینترنت هم برقراره و توی کومودو هم مشکلی نیست , قبلا مشکلی نبود
انشاءالله سربلند باشید

سلام

اگر بخش گزارشات را پاک کنید اتفاق خاصی نمیافته، فقط گزارشها پاک میشه....
و از قسمت گزارشها نمیتونید چیزی را تغییر بدهید.

برای تغییر آنچه قبلاً دستور داد مثلا مجاز کردید یا مسدود کردید؛ این پاسخها (اگر تیک "به خاطر داشتن" حین پاسخ به سوالی را زده باشید) ... اگر مریوط به HIPS باشه در بخش قوانین برنامه ها در HIPS و اگر مربوط به فایروال باشه در بخش قوانین برنامه ها در فایروال ثبت میشه.... بنابراین از این دو قسمت میتونید تغییرش بدهید.

در مورد
VirusTotal Uploader اگر هش فایلی در VT را پیدا نکنه این پیغام ظاهر میشه .... و بعدش فایل اتوماتیک برای VT ارسال میشه اگر نشد میتونید گزینه ارسال را بزنید.

pcsoft
27-09-2013, 10:14
سلام

نمیدونم دقیق منظور شما را متوجه شدم یا نه...به هر حال:

هیچ فایروالی نمیتونه در این زمینه کاری بکنه......

وقتی برنامه ای شروع یا ادامه فعالیت خودش را منوط به اتصال به اینترنت میکنه.... بنابراین تنها راه این هست که به اینترنت وصل بشه.

====

این طنز هم با اقا رضا که دوستش دارم و مثل همه بچه های اینجا سَرور ماست...(سِرور نیست البته)

ما یه چیزی داریم به نام کلاه شرعی ( البته کلاه من از این نوع نیست:n02:) فایروال باید یک کلاه شرعی بزاره روی سر اون برنامه!!!......

برنامه : من سِرورمو میخوام ....:37:

فایروال: برنامه جان تو الان به اینترنت وصل هستی....باور کن....:whistle:

برنامه: ...خودتی!!:12: .... حالا که اینجوری شد من اصلا کار نمیکنم :22:

فایروال-- وقتی کلاه شرعی جواب نمیده--->:34:

البته شکلکها مال همین انجمن هست که خلاف قوانین هم نباشه.

:n02:
نه ببین برنامه اگر بفهمه که اینترنتی در کار نیست فعالیت خودش را ادامه میده. یعنی شما کابل شبکه رو در بیاری. اینطوری قبول میکنه
اما وقتی اینترنت وصل هست و با کومودو میگیم که وصل نشو قبول نمیکنه. این برنامه ها کم هستن فقط خواستم ببینم راهی وجود داره یا نه که ظاهرا وجود نداره. من هم همیشه کابل رو در میارم برای این نوع برنامه ها. سمج هستن:n02:

gnulinux
27-09-2013, 17:30
سلام

ای خدا بیچاره شدم رفتم ورژن 6.3 از سایت دانلود کردم سایت کمودو کمودوی قبلیو پاک کردم و با نرم افزار بهینه ساز پاکش کردم و اون فایل cis تو پست های بالاتر هم مرحله به مرحله اجرا کردم و وقتی دوباره اومدم 6.3

نصب کنم تا یه مرحله ای رفت گفت ریستارت عجیبه که بعد ریستارت هم باز میاد میگه ریستارت :D ......

البته comodo agent هم هی میاد بالا بعد هر ریستارت میگه دنبال اشکالات بگردم و بعدش میگه مشکل پیدا شد ولی نمیشه حلش کرد کلا اعصاب برام نذاشت تا اینکه system restore کردم و الان اون کمودوی قبلی

اجرا میشه ولی برای باز شدن میگه تم هاش نیست تو پوشه کمودو هم الان دیدم پوشه themes وجود نداره اگر ممکنه راه حلی برای این مشکل بهم بدید ممنون میشم :n16:

dvb595959
28-09-2013, 06:58
سلام

ای خدا بیچاره شدم رفتم ورژن 6.3 از سایت دانلود کردم سایت کمودو کمودوی قبلیو پاک کردم و با نرم افزار بهینه ساز پاکش کردم و اون فایل cis تو پست های بالاتر هم مرحله به مرحله اجرا کردم و وقتی دوباره اومدم 6.3

نصب کنم تا یه مرحله ای رفت گفت ریستارت عجیبه که بعد ریستارت هم باز میاد میگه ریستارت :D ......

البته comodo agent هم هی میاد بالا بعد هر ریستارت میگه دنبال اشکالات بگردم و بعدش میگه مشکل پیدا شد ولی نمیشه حلش کرد کلا اعصاب برام نذاشت تا اینکه system restore کردم و الان اون کمودوی قبلی

اجرا میشه ولی برای باز شدن میگه تم هاش نیست تو پوشه کمودو هم الان دیدم پوشه themes وجود نداره اگر ممکنه راه حلی برای این مشکل بهم بدید ممنون میشم :n16:
سلام
از ابدیت و تنظیمات بکاپ بگیر .... بعدش دوباره نسخه 6.2 رو نصب کن (اگه الان 6.2 رو داری)... قبلی رو پاک نکن بزار تعمیر بشه.

gnulinux
28-09-2013, 09:36
repair هم نمیشه گزینش تو add /remove غیر فعال هست از رو فایل اصلی هم وقتی نصب میکنم بازم همون هست که بود remove هم بکنم پیغام میده و کنسل میشه پیغامشم اینه

dvb595959
28-09-2013, 09:47
repair هم نمیشه گزینش تو add /remove غیر فعال هست از رو فایل اصلی هم وقتی نصب میکنم بازم همون هست که بود remove هم بکنم پیغام میده و کنسل میشه پیغامشم اینه

این روش رو تست کردی؟

gnulinux
28-09-2013, 10:21
cis تو لیست برنامه های نصب شده اون نرم افزار نیست با چند نرم افزار دیگه هم تست کردم که تو لیستشون بود ولی بازم پیغام بالا میده ...

Mr.New
28-09-2013, 14:18
اپدیت افلاین ماله امروز
یه لینک کاملا مستقیم بدین

naamre
28-09-2013, 15:56
سلام دوستان

شاید سوالم قبلا مطرح شده باشه پس اگر تکراری بود منو ببخشید چون جستجو توی این دویست خورده ای صفحه کار نسبتا مشکلیه.
اول اینکه تنظیمات CIS رو چطوری تغییر بدیم که وقتی فایلی رو می خواد قرنطینه کنه یا تو سندباکس ببره یا به هر نحوی بلاکش کنه یه اطلاعی هم به ما بده یا کسب تکلیف کنه البته این اطلاع رسانی خیلی هم آزار دهنده نشه. چند روز پیش IDM رو مجددا نصب کرده بودم یکی از فایلهاشو برده بود تو قرنطینه خلاصه جاتون خالی 200 مگ بیشتر دانلود کردم بی خبر از همه جا آخرش که IDM می خواست فایلو Rebuilt کنه نتونست و کلی از حجمو اینتر نت مصرف شده بود هیچی به هیچی که رفتم چک کردم دیدم یکی از فایلهاش بلاک شده.

دوم اینکه نمی دونم تو تنظیماتش چی دست کاری شده که وقتی با دراگون وارد yahoo می شم همه چیز به هم ریخته است. ولی با اکسپلورر نه درسته.

مرسی.

Jadda
28-09-2013, 20:19
cis تو لیست برنامه های نصب شده اون نرم افزار نیست با چند نرم افزار دیگه هم تست کردم که تو لیستشون بود ولی بازم پیغام بالا میده ...

شاید مجبور بشیم بصورت سنتی عمل کنیم...!!

با TeamViewer وصل شم؟

اپدیت افلاین ماله امروز
یه لینک کاملا مستقیم بدین

دانلود آخرین آپدیت آفلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این فایل فشرده است. پس ابتدا از حالت فشرده خارج کنید و بعد اسمش را به bases.cav تغییر بدهید.... حالا آماده استفاده است.

سلام دوستان

شاید سوالم قبلا مطرح شده باشه پس اگر تکراری بود منو ببخشید چون جستجو توی این دویست خورده ای صفحه کار نسبتا مشکلیه.
اول اینکه تنظیمات CIS رو چطوری تغییر بدیم که وقتی فایلی رو می خواد قرنطینه کنه یا تو سندباکس ببره یا به هر نحوی بلاکش کنه یه اطلاعی هم به ما بده یا کسب تکلیف کنه البته این اطلاع رسانی خیلی هم آزار دهنده نشه...

دوم اینکه نمی دونم تو تنظیماتش چی دست کاری شده که وقتی با دراگون وارد yahoo می شم همه چیز به هم ریخته است. ولی با اکسپلورر نه درسته.

مرسی.

واسه اون مورادی که مطرح کردید:

1- پیکربندی را روی پرواکتیو بگذارید. تنظیمات پیشرفته> پیکربندی> Proactive Security

با این کار آنتی ویروس حین شناسایی یک ویروس بهتون اطلاع میده و خیلی راحت میتونید تصمیم بگیرید.

2- وقتی سندباکس فعال باشه معمولا فایلهایی که میرن توی سندباکس را باید به لیست امن اضافه کنید( همون بار اول هم پیغام میده که شما باید گزینه" برای دفعه بعد آن را محدود نکن" را انتخاب کنید و برنامه را ببندید چون اینجا محدود شده و کاری نمیشه کرد.... و دوباره اجرا کنید....

======

اگر هم فایل یک فایل اینستالر و نصبی (نصب/اپدیت/ارتقا) برنامه باشه که این پیغام ظاهر میشه و میتوانید گزینه به لیست امن اضافه شود را انتخاب کنید . که دوگزینه اجرا بامحدودیت و مسدود غیر فعال میشه و گزینه اجرا بدون محدودیت باقی میمونه که میتونید انتخاب کنید و فایل خارج از سندباکس اجرا میشه.

البته برای دریافت پیغام بالا دقت کنید که این دو گزینه هم تیک داشته باشند:

ضمن اینکه فایلهایی که وارد سندباکس می شوند را از این قسمت میتونید ببینید..... روی این قسمت کلیک کنید.... وارد لیست فایلهای ناشناخته می شوید.. میتونید اونها را به لیست امن اضافه کنید:

نکته: میتونید اتوسندباکس را کلاً غیر فعال کنید و HIPS را فعال کنید و بزارید روی "حالت امن".... اینجوری دیگه آنی میتونید تصمیم بگیرید...(من خودم اینجوری کار میکنم).... "حالت پرگو" را میتوانید انتخاب نکنید

تمام این مواردی هم که میگم توی تنظیمات هست... بگیردید پیدا میکنید.... دیگه عکس نذاشتم.شرمنده.

در مورد یاهو به CIS خیلی مربوط نمیشه... علت در دراگون هست..... البته اگر همیشه این مشکلو داشته باشید...گاهی پیش میاد..

gnulinux
28-09-2013, 21:05
سلام مرسی از شما بابت پیام خصوصی برای حل مشکل کارهایی که گفتید انجام دادم و کلیه ورودی رجیستری ها و غیره رو پاک کردم الان سیستم عاری از کمودو شده حالا یعنی این ورژن جدیدو نصب کنم مشکل پیش نمیاد

؟ فایل 204 مگی از سایت خود کمودو گرفتم .

مشکلی چیزی تو این نسخه نیست خیالم راحت باشه ؟:D

Jadda
28-09-2013, 21:15
سلام مرسی از شما بابت پیام خصوصی برای حل مشکل کارهایی که گفتید انجام دادم و کلیه ورودی رجیستری ها و غیره رو پاک کردم الان سیستم عاری از کمودو شده حالا یعنی این ورژن جدیدو نصب کنم مشکل پیش نمیاد

؟ فایل 204 مگی از سایت خود کمودو گرفتم .

مشکلی چیزی تو این نسخه نیست خیالم راحت باشه ؟:D

سلام

خواهش میکنم...

اینترنت را قطع کن و همین نسخه 6.3 که جزییاتش را در عکس بالا قرار دادید را نصب کنید.....

نصب شاید سه الی چهار دقیقه ای طول بکشه.... حتی اگر بیشتر طول کشید اصلا عجله نکنید.... در حین نصب هم کاری انجام ندهید...وقتی نصب کامل شد.... و اینترفیس کومودو ظاهر شد و آیکون کومودو کنار ساعت ویندوز ظاهر شد.. خودش پیغام ریستارت میده که اونوقت سیستم را ریستارت کنید

fb.atheist
28-09-2013, 21:28
آقا این نرم افزار Roboform مدام قسمت log کومودو رو پر میکنه ( میخواد دسترسی پیدا کنه به cis.exe) ، حالا میخوام بدونم چجوری تو قوانین hips براش قانون تعیین کنم که دیگه مدام تو قسمت log برام گزارش نسازه

gnulinux
28-09-2013, 21:37
سلام

خواهش میکنم...

اینترنت را قطع کن و همین نسخه 6.3 که جزییاتش را در عکس بالا قرار دادید را نصب کنید.....

نصب شاید سه الی چهار دقیقه ای طول بکشه.... حتی اگر بیشتر طول کشید اصلا عجله نکنید.... در حین نصب هم کاری انجام ندهید...وقتی نصب کامل شد.... و اینترفیس کومودو ظاهر شد و آیکون کومودو کنار ساعت ویندوز ظاهر شد.. خودش پیغام ریستارت میده که اونوقت سیستم را ریستارت کنید

ممنون عزیز مشکلم کامل حل شد . :n16::n12:

Jadda
28-09-2013, 22:29
آقا این نرم افزار Roboform مدام قسمت log کومودو رو پر میکنه ( میخواد دسترسی پیدا کنه به cis.exe) ، حالا میخوام بدونم چجوری تو قوانین hips براش قانون تعیین کنم که دیگه مدام تو قسمت log برام گزارش نسازه

در اون قسمت که توی عکس نشون دادم، دسترسیش را به موارد استثنائات اضافه کن

hyorin
29-09-2013, 11:28
سلام:n18:

اقا میشه یکی برا من virtual kiosk رو توضیح بده؟ وظیفش چیه؟

یه سوال دیگه هم دارم در مورد DNS: به فرض اگه موقع نصب تیک نزده باشیم ، میشه تو تنظیمات بعدی کومودو فعالش کرد؟

پ.ن:یادم نیست تیک زدم یا نه :n02:

dvb595959
29-09-2013, 11:53
سلام:n18:

اقا میشه یکی برا من virtual kiosk رو توضیح بده؟ وظیفش چیه؟

یه سوال دیگه هم دارم در مورد DNS: به فرض اگه موقع نصب تیک نزده باشیم ، میشه تو تنظیمات بعدی کومودو فعالش کرد؟

پ.ن:یادم نیست تیک زدم یا نه :n02:

در مورد کیوسک برو به اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد سوال دوم هم باید بگم بله میشه بعدا هم تنظیمش کرد... برو به اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.New
29-09-2013, 18:02
یه برنامه ای میخوام کلا کومودو رو پاک کنه
لینکشم مستقیم بدین روش کلیک کنی دانلود بشه:|

mhimhdi
29-09-2013, 18:15
یه برنامه ای میخوام کلا کومودو رو پاک کنه
لینکشم مستقیم بدین روش کلیک کنی دانلود بشه:|

پاک کردن کومودو حرامه :n02:

Mr.New
29-09-2013, 18:32
پاک کردن کومودو حرامه :n02:

وا خب بدین دیگه الان مورد پیدا کردم شدید

jolan57
29-09-2013, 18:43
وا خب بدین دیگه الان مورد پیدا کردم شدید
کمودو به راحتی از Programs and Features پاک میشه و نیاز به ابزاز جانبی نیست
Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features

ولی اگر به غیر از این میخوایید این پست رو مطالعه کنید

Mr.New
29-09-2013, 18:56
کمودو به راحتی از Programs and Features پاک میشه و نیاز به ابزاز جانبی نیست
Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features

ولی اگر به غیر از این میخوایید این پست رو مطالعه کنید

مشکل اینجاست
داشت پاک میشد
یدفعه برق رفت حجالا اومده میخوام پاک کنم اصلا تو لیستش نیست ولی فایل هاش همه چیزش هست:|

Jadda
29-09-2013, 19:22
مشکل اینجاست
داشت پاک میشد
یدفعه برق رفت حجالا اومده میخوام پاک کنم اصلا تو لیستش نیست ولی فایل هاش همه چیزش هست:|

تعمیر (نصب) کن و دوباره پاک کن.....

dvb595959
29-09-2013, 20:18
علی آقا داستان این کیوسک و دانلود منیجر آخرش به کجا رسید؟

N@vi
29-09-2013, 20:23
سلام به کاربر Jadda متاسفانه جوابم را از پست قدیمی تر نتواستم پیدا کنم
سوال : من آنتی ویروس کومودو را دانلود و نصب کردم و بروز می باشد ولی جدیدن هر نرم افزاری را که میخوام نصب کنم مخصوصن دانلود منیجر و کرک آن را به عنوان مخرب شناسایی و قبل از اقدام خودم پاک میکند و در قرنطینه آن را جز اسثنا قرار دادم و اجازه اجرا را به نرم افزار و کرک دادم ولی باز هم این هشدار ها رو میده

Jadda
29-09-2013, 21:05
سلام به کاربر Jadda متاسفانه جوابم را از پست قدیمی تر نتواستم پیدا کنم
سوال :من آنتی ویروس کومودو را دانلود و نصب کردم و بروز می باشد ولی جدیدن هر نرم افزاری را که میخوام نصب کنم مخصوصن دانلود منیجر و کرک آن را به عنوان مخرب شناسایی و قبل از اقدام خودم پاک میکند و در قرنطینه آن را جز اسثنا قرار دادم و اجازه اجرا را به نرم افزار و کرک دادم ولی باز هم این هشدار ها رو میده

سلام

پیغام اول --> اجازه بدهید
پیغام دوم--> از گزینه سوم یعنی انتخاب قوانین > مجاز (تیک به خاطر داشتن را هم بزن)

===

اما بطور کلی بخش استثنائات آنتی ویروس با بخش "حفاظت" جداست.... شما باید برنامه IDM را به "لیست فایلهای امن" هم اضافه بکنید.... این لیست در بخش "اعتبار سنجی" قرار داره.

===

یک نکته کلی: چند روز با کومودو کار بکنی قلقش دستت میاد.... کما اینکه هر آنتی ویروس دیگری هم باید چند روزی باهش کار کنید... من الان برم AVG نصب بکنم یکی دو روز باید باهش ور برم تا آشنا بشم.

naamre
29-09-2013, 21:31
نکته: میتونید اتوسندباکس را کلاً غیر فعال کنید و HIPS را فعال کنید و بزارید روی "حالت امن".... اینجوری دیگه آنی میتونید تصمیم بگیرید...(من خودم اینجوری کار میکنم).... "حالت پرگو" را میتوانید انتخاب نکنید

تمام این مواردی هم که میگم توی تنظیمات هست... بگیردید پیدا میکنید.... دیگه عکس نذاشتم.شرمنده.

در مورد یاهو به CIS خیلی مربوط نمیشه... علت در دراگون هست..... البته اگر همیشه این مشکلو داشته باشید...گاهی پیش میاد..

!Thank you very much for your great answer

mhimhdi
30-09-2013, 07:58
آنتی ویوروس Comodo هروقت ویروسی را پیدا میکنه برای پاک کردنش میگه باید سیستم ریست بشه. چیکار کنم که که پیغام ریست نده ؟

Jadda
30-09-2013, 22:01
آنتی ویروس Comodo هروقت ویروسی را پیدا میکنه برای پاک کردنش میگه باید سیستم ریست بشه. چیکار کنم که که پیغام ریست نده ؟

سلام

مگر اینکه ویروس فعال باشه..... وگرنه پیغام ریستارت نمیده.

hyorin
01-10-2013, 11:01
مشکل اینجاست
داشت پاک میشد

سلام..این مشکل برا منم پیش اومده قبلا ...من سیستمم رو از طریق system restore ریسیت کردم،درست شد...فایلای پاک شده برگشت و تونستم از کنترل پانل پاکش کنم.

vista_vz
01-10-2013, 12:37
دوستان عزیز یه مورد برام پیش اومده گفتم مطرحش کنم شاید کسی دلیلشو بدونه.

توی قسمت Blocked Instrusion میگشتم چون کومودوم یه 50 تایی بلاک کرده بود رفتم توش دیدم اکثرا فایل های بلاک شده مربوط به خود کومودو هستند!!! یعنی فایل اصلی خودش cis.exe رو همش بلاک میکرد...خیلی تعجب کردم خواستم اسکزین شات بگیرم امروز اما متاسفانه ریپورتا پاک شده بود...کسی میدونه دلیلشو؟؟
همه تنظیماتم هم دیفالت بودش...

Jadda
01-10-2013, 21:37
دوستان عزیز یه مورد برام پیش اومده گفتم مطرحش کنم شاید کسی دلیلشو بدونه.

توی قسمت Blocked Instrusion میگشتم چون کومودوم یه 50 تایی بلاک کرده بود رفتم توش دیدم اکثرا فایل های بلاک شده مربوط به خود کومودو هستند!!! یعنی فایل اصلی خودش cis.exe رو همش بلاک میکرد...خیلی تعجب کردم خواستم اسکزین شات بگیرم امروز اما متاسفانه ریپورتا پاک شده بود...کسی میدونه دلیلشو؟؟
همه تنظیماتم هم دیفالت بودش...

سلام

تحلیلی که از مشاهده بخش گزارش‌ها داشتید فکر میکنم اشتباه بوده... کومودو پروسه های خودشو مسدود نمیکنه....چند صفحه اخیر را بخونید ، با دوستان در این باره در چند صفحه آخر صحبت کردیم....

vista_vz
01-10-2013, 22:54
سلام

تحلیلی که از مشاهده بخش گزارش‌ها داشتید فکر میکنم اشتباه بوده... کومودو پروسه های خودشو مسدود نمیکنه....چند صفحه اخیر را بخونید ، با دوستان در این باره در چند صفحه آخر صحبت کردیم....

اگه منظورتون پست اون دوستان عزیزیه که اکسپلورر و روبوفرم میخواست به کومودو دسترسی پیدا کنه و جلوگیری شده بود، کاملا لاگ من فرق میکرد چون در قسمت اپلیکیشن نام و آیکن کومودو اومده بود...یعنی یه جورایی میشه گفت که خودش میخواسته به خودش دسترسی پیدا کنه و بلاک کرده خودشو:n19::n19:

اگه دوباره این مساله پیش اومد حتما اسکرین شات میگیرم و قرار میدم...:n16::n16:

....................................

متوجه شدم هنگام کار با سندباکس همچین اتفاقی میوفته اینم اسکرین شات:

همچین چیزی عادیه آیا؟؟ ببخشید اگه سوالم ابتدایی هست...من تازه به جمع کاربرای این آنتی ویروس فوق العاده پیوستم به بزرگی خودتون ببخشین!

ممنون :n16:

gnulinux
02-10-2013, 19:49
سلام

سوالی پیش اومده برام که این چند فایل چرا تو سندباکس همش در حال اجرا هستند ؟ ایا ضروریات سند باکس کمودو برای اجرای سایر برنامه ها هستند ؟ با تشکر :n16:

K1lou
03-10-2013, 07:45
سلام

سوالی پیش اومده برام که این چند فایل چرا تو سندباکس همش در حال اجرا هستند ؟ ایا ضروریات سند باکس کمودو برای اجرای سایر برنامه ها هستند ؟ با تشکر :n16:

با سلام
دوست عزیز شما احتمالا کیوسک مجازی رو اجرا کردید ویا دراگون رو به صورت virtual comodo dragon اجرا کردید و در پایان reset sandbox رو نزدید تا پاکسازی انجام بشه به همین خاطر این فایلها رو در سند باکس میبینید
یکبار reset sandbox رو بزنید مشکل حل میشه

M.Hashemi
04-10-2013, 04:07
با سلام
دوستان یک سوال:
اقای جدا یک تنظیم برای کومودو (البته نگارش 5) گذاشته بودند،

می خواستم بدونم در نگارش جدید چگونه باید این قوانین را تعریف کنیم. من که هر چی چک کردم گزینه ای با نام Select From را ندیدم، فقط file و folder و run process و groups است و هیچ گزینه دیگری در زیر منو add نیست.
ممنون میشم توضیح دهید.
---
ضمنا اگر از دوستان کسی معنای \Device\KsecDD را متوجه شد باز ممنون میشم به من هم توضیح دهد.
با تشکر

Jadda
04-10-2013, 09:56
با سلام
دوستان یک سوال:
اقای جدا یک تنظیم برای کومودو (البته نگارش 5) گذاشته بودند،

سلام محمد جان؛

خوشحالم که دوباره در انجمن آنتی ویروس شما را زیارت میکنم ..... حضور شما خاطراتی را برای من زنده میکنه...... خاطراتی از دوران بعد از مهران! و مسائلی که بعد از اون پیش اومد.....معرفی این محصول کار سختی بود و نگهداشت این پرچم کار سختتر!.... دوستانی رفتند و دوستانی ماندند ... یه عده هم به واسطه تندروی هایی که داشتند شهید شدند! اما این وسط یکی بود که همون روزها با خودش عهدی بست... اون فرد هنوزم اینجاست! .... فقط به واسطه "وفای به عهد" ی که با خودش بست...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن *** منم که دیده نیالودم به بد دیدن

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم*** که در طریقت ما کافریست رنجیدن

کومودو به یه همچین فردی نیاز داشت.

----

اما شما از ارادت قلبی من نسبت خودتون خبر دارید. به دلیل اینکه فعالیتهای شما فارق از افراط و تفریط بود.... چیزی که من روش تکیه میکردم.... و همین عاملی بود تا دوستیها ادامه داشته باشه و بعضاً با هم از کانالهای مختلف در ارتباط باشیم...

هشت خط بالا فقط خوش آمد گویی بوده.... و اما در مورد مطلبی که فرمودید، بد نیست تجربه نسخه جدید را برای مدتی داشته باشی.... پیشرفتهایی حاصل شده و تغییرات زیادی نسبت به گذشته بوجود اومده...

در مورد تنظیمات مسائلی در ذهن داشتید که همانطور که عرض کردم کومودو بره روی پرواکتیو و سندباکس فعال روی محدودیت حداکثر یا کاملاً مجازی نیازی به کار اضافه ای نیست. و یا با اتوسندباکس غیر فعال و HIPS فعال و حالت "پرگو"، چندان نیاز به دستکاری اضافه ندارید.

M.Hashemi
04-10-2013, 14:01
با سلام
ممنون دوست عزیز.
کاملا با حرفتون موافقم، اما در آن زمان به جز مشکلات انجمن با مشکلات دیگری خارج از انجمن هم رو به رو شدم و متاسفانه نتونستم ادامه بدم و به اجبار با دوست عزیزم SantaMove از انجمن رفتیم.
ولی العان فرق میکنه، کمی از مشکلات خارج از انجمنم کم شده و خوشبختانه تونستم یک کار نیمه وقت پیدا کنم.(در نمایندگی کسپر :n02:، البته به عنوان مدیر برنامه نویس)
و حالا هم دارم روی یک پروژه به نام sana tools کار میکنم که تقریبا میشه گفت پروژه کاملی است از نظر مخرب های usb و تعمیر و بهینه سازی سیستم.
---
به هر حال بعد از مهران عزیز شما و santamove و jolan57 و کمی هم بنده برای این انجمن تلاش میکردیم که اگر خدا بخواهد سعی میکنم دوباره در این راه قدم بگذارم تا شاید کمی از زحمات شما و بقیه دوستان جبران شود و اگر در گذشته اشتباهی از من سر زده که دوستان را ناراحت کرده از همه عذرخواهی میکنم و سعی میکنم جبران کنم.
خلاصه حرفحاتون برام خیلی دلنشین است و از گفتارتون تشکر میکنم
---
در مورد سوالم :
حرفتون را کاملا قبول دارم اما دوست داشتم بدونم در نگارش جدید چگونه میتوان این قوانین را اضافه کرد.
چون هر کاری کردم خودم نتونستم این کار را انجام بدم.
ممنون میشم توضیح دهید.
با تشکر

Jadda
04-10-2013, 22:46
با سلام
ممنون دوست عزیز.
کاملا با حرفتون موافقم، اما در آن زمان به جز مشکلات انجمن با مشکلات دیگری خارج از انجمن هم رو به رو شدم و متاسفانه نتونستم ادامه بدم و به اجبار با دوست عزیزم SantaMove از انجمن رفتیم.
ولی العان فرق میکنه، کمی از مشکلات خارج از انجمنم کم شده و خوشبختانه تونستم یک کار نیمه وقت پیدا کنم.(در نمایندگی کسپر :n02:، البته به عنوان مدیر برنامه نویس)
و حالا هم دارم روی یک پروژه به نام sana tools کار میکنم که تقریبا میشه گفت پروژه کاملی است از نظر مخرب های usb و تعمیر و بهینه سازی سیستم.
---
به هر حال بعد از مهران عزیز شما و santamove و jolan57 و کمی هم بنده برای این انجمن تلاش میکردیم که اگر خدا بخواهد سعی میکنم دوباره در این راه قدم بگذارم تا شاید کمی از زحمات شما و بقیه دوستان جبران شود و اگر در گذشته اشتباهی از من سر زده که دوستان را ناراحت کرده از همه عذرخواهی میکنم و سعی میکنم جبران کنم.
خلاصه حرفحاتون برام خیلی دلنشین است و از گفتارتون تشکر میکنم
---
در مورد سوالم :
حرفتون را کاملا قبول دارم اما دوست داشتم بدونم در نگارش جدید چگونه میتوان این قوانین را اضافه کرد.
چون هر کاری کردم خودم نتونستم این کار را انجام بدم.
ممنون میشم توضیح دهید.
با تشکر

عرض سلام مجدد

حضور دوستانی مثل شما باعث خوشحالی کل انجمن میشه و علاوه بر بالا بردن سطح انجمن حتی میتونه فضاهای جدیدی را باز بکنه.... الان هم که از نزدیک دستی بر آتش دارید.
تمرکز روی نوع محصول مهم نیست (همش بازیه) مهم ارسال نظرات و رفع ایراد و اشکال و بهبود سازی محصول در کنار یادگیری از یکدیگر است.

===

اما در مورد مسئله ای که مطرح فرمودید، آخر این پست مختصر توضیح دادم..... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازم عرض میکنم که الان اتوسندباکس روی محدود و بالاتر ، به نسبت قویتر از گذشته شده. به انضمام اینکه حالت مجازی هم به اتوسندباکس اضافه شده.

اما چطور اضافه کنیم...... باهاتون تماس میگریم. چون فعلا واقعا نیازی نیست اینجا مطرح بشه.

vista_vz
05-10-2013, 12:24
اگه منظورتون پست اون دوستان عزیزیه که اکسپلورر و روبوفرم میخواست به کومودو دسترسی پیدا کنه و جلوگیری شده بود، کاملا لاگ من فرق میکرد چون در قسمت اپلیکیشن نام و آیکن کومودو اومده بود...یعنی یه جورایی میشه گفت که خودش میخواسته به خودش دسترسی پیدا کنه و بلاک کرده خودشو:n19::n19:

اگه دوباره این مساله پیش اومد حتما اسکرین شات میگیرم و قرار میدم...:n16::n16:

....................................

متوجه شدم هنگام کار با سندباکس همچین اتفاقی میوفته اینم اسکرین شات:

همچین چیزی عادیه آیا؟؟ ببخشید اگه سوالم ابتدایی هست...من تازه به جمع کاربرای این آنتی ویروس فوق العاده پیوستم به بزرگی خودتون ببخشین!

ممنون :n16:

دوستان با عرض معذرت ممنون میشم منو هم دریابید...

L O L
05-10-2013, 16:12
وقتی فایروال رو خاموش میکنم میتونم سیستم هارو در شبکه بهشون دسترسی داشته باشم
ولی وقتی فایروال روشنه نمیتونم
من در گذشته سیستم هارو توی network zone بدرستی اضافه کردم
همه چیز درست بود و مشکلی نداشت
ولی باز هم حتما باید فایروال رو خاموش کنم!
الان سیستم ها ادد هستند
ولی دسترسی بهشون ممکن نیست
آیا این درسته که کمودو هر چندوقت یبار قاط میزنه؟ :n02:

Jadda
05-10-2013, 19:29
دوستان با عرض معذرت ممنون میشم منو هم دریابید...

سلام

عادیه... در حال استفاده از محیط مجازی بودید که این وقایع ثبت شده.... مشکل خاصی نیست.

وقتی فایروال رو خاموش میکنم میتونم سیستم هارو در شبکه بهشون دسترسی داشته باشم
ولی وقتی فایروال روشنه نمیتونم
من در گذشته سیستم هارو توی network zone بدرستی اضافه کردم
همه چیز درست بود و مشکلی نداشت
ولی باز هم حتما باید فایروال رو خاموش کنم!
الان سیستم ها ادد هستند
ولی دسترسی بهشون ممکن نیست
آیا این درسته که کمودو هر چندوقت یبار قاط میزنه؟ :n02:

به بخش قوانین عمومی هم یه نگاهی بندازی بد نیست. شاید از اونجا بتونید مشکل را رفع کنید.

mohammad_77
07-10-2013, 22:08
سلام من نمی تونم از ریموت دسکتاپ استفاده کنم ممکنه راهنمایی کنید
اصلا پیغام نمیدهد.

M e i s a m
07-10-2013, 22:35
سلام
من میخوام برای اجرای فایل های pdf پیغام نمایش نده و بدون اجازه ی تک تک برای هر فایل همه رو اجرا کنه بدون محدودیت از کجا باید این کار رو انجام بدم؟
لیست پسوند ها رو پیدا نکردم...

Captain
08-10-2013, 18:18
سلام علی آقا
خسته نباشین
ببخشین یه پیشنهادی دارم
میشه تو نسخه ی بعدی که کومودو ارائه میکنه، قابلیت نمایش پیغام آپدیت برنامه رو بده؟
یعنی ناتیفیکیشن بده که بله برنامه به درستی آپدیت شد، تا ما دیگه مجبور نشیم برنامه رو هی باز و بسته کنیم

:n11:

Jadda
08-10-2013, 19:41
سلام

سلام من نمی تونم از ریموت دسکتاپ استفاده کنم ممکنه راهنمایی کنید
اصلا پیغام نمیدهد.

در رابطه با این مورد باید عرض کنم که ما نیاز به "اتصال/ارتباط ورودی" داریم. بعد اینکه فرمودید پیغام نمیدهد، احتمالا ارتباطات ورودی طبق تنظیمات شما اتوماتیک مسدود میشه.

خب، باید یکسری قوانین در فایروال بسازید.....

اول وارد تنظیمات فایروال بشوید و وارد قسمت "قوانین برنامه‌ها" و برای svchost یک قانون طبق عکس زیر بسازید.

در واقع اتصال ورودی روی پورت 3389 را برای svchost آزاد بزارید.

خب با فرض اینکه ارتباطات ورودی همه مسدود میشوند، بنابراین باید یک قانون در قسمت "قوانین عمومی" بسازید، طبق عکس:

البته برای اینکه قانونی دقیقتر داشته باشیم میتونید آدرس IP مبدا را هم وارد کنید تا مشخص باشه این اتصال قراره از چه سیستمی برقرار بشه. (IP مقصد خیلی نیازی نیست)

البته میتونید به جای آی-پی ، مک آدرس سیستم مبدأ را وارد کنید که دقیقتر هست.

نکته: این قانون ها را در بالای لیست قرار بدهید.

نکته: کامپیوتری که در حال ساخت این قانون هستید میشود مقصد. پس منظور از آدرس مبدأ، آدرس سیستم روبرو هست.

سلام
من میخوام برای اجرای فایل های pdf پیغام نمایش نده و بدون اجازه ی تک تک برای هر فایل همه رو اجرا کنه بدون محدودیت از کجا باید این کار رو انجام بدم؟
لیست پسوند ها رو پیدا نکردم...

یک عکس میتونید بزارید از اون پیغامها؟ تا ببینیم منظور چی هست؟ چون دقیقاً متوجه نشدم.

سلام علی آقا
خسته نباشین
ببخشین یه پیشنهادی دارم
میشه تو نسخه ی بعدی که کومودو ارائه میکنه، قابلیت نمایش پیغام آپدیت برنامه رو بده؟
یعنی ناتیفیکیشن بده که بله برنامه به درستی آپدیت شد، تا ما دیگه مجبور نشیم برنامه رو هی باز و بسته کنیم

:n11:

در نسخه 5 این قابلیت بود..... در نسخه 6 فکر کنم اوایل بود.... الان هم البته گزینه اش در تنظیمات هست... حالا نمیدونم فعلا/عمداً قسمت آپدیت را شامل نمیشه یا ایراد پیدا کرده....

و اینکه در نسخه 5 من خودم فعالش نمیکردم.... به علت اینکه وقتی به اینترنت وصل نبودید... دائماً پیغام خطای آپدیت ظاهر میشد و اینکه آپدیت با شکست مواجه شد و لطفاً اتصال خود به اینترنت را بررسی نمایید و از این حرفها.... کلا یه کم روی مخ بود....

من توصیه میکنم آپدیت را روی اتوماتیک بزارید و زمان اپدیت شدن را به یک ساعت تغییر بدهید... خیالتون هم راحت که همیشه آخرین آپدیتها را دریافت میکنید... دو-سه روز هم آپدیت نشه خودش پیغام میده که آپدیت نشده و الان باید آپدیت کنید.

البته نظر شما هم برای من محترم است ... البته فقط با این پیشفرض که زمانی که آپدیت به هر دلیلی موفقیت آمیز نبود (مثلا اصلا به اینترنت وصل نباشید/ یا وسط آپدیت اینترنت قظع بشه/ یا وسط آپدیت خطایی رخ بده) دیگه پیغام نده که اپدیت با شکست مواجه شد. در غیر این صورت پیغامها میره روی اعصاب.

mohammad_77
08-10-2013, 21:13
شرمنده ولی حیف بود فقط از دکمه تشکر استفاده کنم . خیلی خیلی ممنون . مشکل بزرگی حل شد .

alenkita
08-10-2013, 23:27
با سلام
دوستان من تازگی برنامه کومودو رو روی سیستمم نصب کردم ولی مثل اینکه با برنامه سایفون مشکل داره و اجرا نمیکنه. یعنی اجرا میشه ولی عمل نمیکنه. در ضمن در لیست استثناها هم وارد کردم ولی بازم جواب نمیده. باید چکار کنم؟

fb.atheist
09-10-2013, 04:00
با سلام
دوستان من تازگی برنامه کومودو رو روی سیستمم نصب کردم ولی مثل اینکه با برنامه سایفون مشکل داره و اجرا نمیکنه. یعنی اجرا میشه ولی عمل نمیکنه. در ضمن در لیست استثناها هم وارد کردم ولی بازم جواب نمیده. باید چکار کنم؟

به لیست امن انتقالش بدین مشکلتون حل میشه

K1lou
09-10-2013, 11:34
با سلام
دوستان در این مورد باید چکار کنم که اینقدر log نداشته باشم

اصلا معنی این که نرم افزار می خواد به کومودو دسترسی داشته باشه چیه ؟

البته چند صفحه قبل یکی از دوستان دقیقا همین مشکل من رودر مورد نرم افزار دیگه ای داشت که راه حل گفته شده رو رفتم نشد

pcsoft
09-10-2013, 18:38
با سلام
دوستان در این مورد باید چکار کنم که اینقدر log نداشته باشم

اصلا معنی این که نرم افزار می خواد به کومودو دسترسی داشته باشه چیه ؟

البته چند صفحه قبل یکی از دوستان دقیقا همین مشکل من رودر مورد نرم افزار دیگه ای داشت که راه حل گفته شده رو رفتم نشد
نرم افزار BoostSpeed تا اونجایی که من توی سایت سازنده دیدم ابزارهای مختلفی داخلش هست از جمله یک Task Manager! همین یک مورد کافیه تا این برنامه به تمام پروسه ها که کومودو هم جزوش هست دسترسی بخواد داشته باشه. البته این یه احتماله. من تست نکردم ولی میتونه از این باشه. که باید با پیغام HIPS یا از داخل تنظیمات برنامه رو امن بشناسونید.

Mr.New
09-10-2013, 19:31
لینک دانلود فایروال کومودو اخرین نسخه
مستقیم باشه روش کلیک کنی دانلود بشه
از سایت خودش بدین

Captain
09-10-2013, 20:00
لینک دانلود فایروال کومودو اخرین نسخه
مستقیم باشه روش کلیک کنی دانلود بشه
از سایت خودش بدین

دانلـــود از C|Net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr.New
09-10-2013, 20:32
یه فایل سیستمی توسط کومودو یا امی سافت بلوک شده
با پسوند cmd حالا هر کاری میکنم تو هیچکدوم بلوک نشده :| پس چرا ارور میده:|وقتی ویندوز بالا میاد ارورش رو میده حالا حال ندارم ریست کنم عکس بزارم فردا میزارم عکس میتونید بگید راه حل هاتون رو؟

mrmmnb
09-10-2013, 20:45
علی اقا اون مشکل اجرای pdf ها داخل فلش با برنامه اکروبات چی شد؟(که همیشه پیغام میداد)
امروز رفتم اجرا کنم دیدم هنوز مشکل وجود داره و اون پیغام ها رو میده
به تیم پشتیبانی گفتی چی جواب دادن؟
با تشکر

Captain
09-10-2013, 20:47
یه فایل سیستمی توسط کومودو یا امی سافت بلوک شده
با پسوند cmd حالا هر کاری میکنم تو هیچکدوم بلوک نشده :| پس چرا ارور میده:|وقتی ویندوز بالا میاد ارورش رو میده حالا حال ندارم ریست کنم عکس بزارم فردا میزارم عکس میتونید بگید راه حل هاتون رو؟

شما از پیغام خطا یک عکس تهیه کنید و قرار بدین
فایل مورد نظر رو هم فشرده سازی کنید، رمز دهید و آپلود کنید و بعد اینجا قرار بدین تا بررسی بشه

Jadda
09-10-2013, 21:01
علی اقا اون مشکل اجرای pdf ها داخل فلش با برنامه اکروبات چی شد؟(که همیشه پیغام میداد)
امروز رفتم اجرا کنم دیدم هنوز مشکل وجود داره و اون پیغام ها رو میده
به تیم پشتیبانی گفتی چی جواب دادن؟
با تشکر

سلام

همون موقع مستقیماً به Egemen گزارش دادم..... البته ایشون سرشون شلوغه.

فعلا منتظریم.......

من پیگیر هستم... مسائل زیاده و قدری به فراموشی سپرده میشه. خب شد یادآوری کردید.

امروز هم که در انجمن کومودو به Star Group پیوستم:n16:

و این یعنی مطالبات من که بازتاب مطالبات/خواسته ها/درخواستها/ اشکالات شماست با تمرکز بیشتر و صدایی رساتر گفته و از اون سمت شنیده میشه.... با کمک خدا همه با هم یک گام دیگر رفتیم جلو .... من کسی نیستم که از فرصتهام بد استفاده کنم....... ما باید مسائل را به گوش تیم کومودو برسونیم ( از امروز این مورد به نحوه احسن__ نسبت به گذشته انجام میشه) و بیشتر از این ( گزارش) از دست ما کاری ساخته نیست.

مرسی:n12:

Mr.New
09-10-2013, 21:08
شما از پیغام خطا یک عکس تهیه کنید و قرار بدین
فایل مورد نظر رو هم فشرده سازی کنید، رمز دهید و آپلود کنید و بعد اینجا قرار بدین تا بررسی بشه

ویندوز که بالا میاد این ارور رو میده این مربوط به چیست؟

نرم افزاری که دارم اسمش sXeInjected هست که برای انلاین بازی کردن هست وقتی بازش میکنم این ارور رو میده

راهنمایی کنید ترو خدا:|

Captain
09-10-2013, 21:24
شما وقتی آنتی ویروس کومودو رو غیرفعال میکنید برنامه اجرا میشه؟
شما برا حذف پیغام Install.cmd مراحل زیر رو دنبال کنید...
Start Task Manager - Startup
برنامه ی مورد نظر رو پیدا کنید و بر روی آن کلیک راست کرده و Disable رو انتخاب کنید.
پیغام دومی میگه برنامه ای با برنامه ی مورد نظر شما ناسازگاری داره!

Jadda
10-10-2013, 22:22
کومودو، احتمالا نسخه 7....

Viruscope

خب، این یکی از ویژگی های است که در نسخه 7 شاهد خواهیم بود...... اون چیه؟؟

واقعاً فعلا هیج توضیح خاصی در موردش ارائه نشده.... باید دست به شهود بزنیم!

فقط نمیدونم چرا این کلمه منو به یاد microscope میکروسکپ میندازه....

توی یک محصول امنیتی این جناب ویروسکپ قراره چی کار بکنه!؟:n13:

نمیدونم!....احتمالاً در دل "حفاظت پیشرفته" قرار میگیره.... کارکردش هم میشه زیر نظر گرفتن پروسه های فعال/ فایلها و برنامه های اجرا شده...... احتمالاً سه حالت را شامل می شود:
تشخیص + پیشگیری + درمان

تشخیص: احتمالا بر اساس دیتابیس عمل نمیکنه.... وگرنه همون آنتی ویروس میشه! پس باید یک Local Behavior Analyzer باشه .... اینجوری معقولتره:n13:

پیشگیری: دلایلش اول اینکه به دیتابیس تکیه نداره.... و بعد اینکه رفتارها را زیر نظر داره... و اینکه به بخش حفاظت اضافه میشه... و تقویت این بخش هست.(البته به نظر من نقش پررنگترش در تشخیس نمود پیدا میکنه)

درمان: شنیده بودم که قراره قابلیت" بازگردان هر آنچه این فایل روی سیستم انجام داده است/ عقبگرد/ بازگرداندن/ ..." را در کومودو شاهد باشیم... که احتمالاً همین ویروسکپ باعث و بانیش هست.

کلا برام جالب بود، گفتم اینجا هم بزارم..... هر چند همش احتمالاً بود.

hamidrezaj
11-10-2013, 15:36
سلام عزیزان
میخواستم بپرسم یه پروسه ای که پیش فرض توی سندباکس اجرا میشه رو چطور از سندباکس دربیارم؟ چون توی قسمت تنظیمات فایلهای سندباکس چیزی نشون نمیده و فقط توی صفحه اصلی توی قسمت فایلهای سندباکس شده هست

Jadda
11-10-2013, 16:10
سلام عزیزان
میخواستم بپرسم یه پروسه ای که پیش فرض توی سندباکس اجرا میشه رو چطور از سندباکس دربیارم؟ چون توی قسمت تنظیمات فایلهای سندباکس چیزی نشون نمیده و فقط توی صفحه اصلی توی قسمت فایلهای سندباکس شده هست

سلام

یک عکس میزارم که این عکسو باید قاب کنیم بزنیم به دیوار.... اینقدر مهمه!!

توضیحات:

در همان صفحه/پنجره اصلی :

فایل‌های ناشناخته: فایلهایی که در لیست ناشناخته هستند.... هر وقت هم اجرا بشوند میرن توی سندباکس ....

فایل‌های سندباکس شده: فایلهایی که هم اکنون در در سندباکس در حال اجرا هستند. یعنی پروسه های فعالی که محدود/سندباکس شدند.

( در ویجت کومودو هم این موارد نشون داده میشه)

یک نکته طلایی:

تمامی دوستانی که انواع و اقسام مشکلات را با برخی برنامه ها و فایلها و کرک های سالم و غیره دارند، فقط با دیدن این عکس و روشی که معرفی شده در عکس، مشکلاتشون حل میشه.

مشکلی که با IDM دارید...مشکلی که با Winrar دارید...مشکلی که با یک کرک سالم دارید.....(اگر اتوسندباکس فعال باشه)... اون فایلی که کومودو باهاش مشکل داره میاد در این لیست قرار میگره....

میتونید ببینید کومودو به چه فایلی گیر داده....و خیلی راحت میتونید به لیست امن انتقال بدهد.... فایلی که به لیست امن انتقال داده بشه... کومودو هیچ کاری دیگه باهاش نداره.

اگر کسی این عکسو متوجه نمیشه...بهتره کومودو نصب نکنه... چون دچار مشکل میشه....

اگر کسی این عکس را که خیلی هم سهل و آسون هست را متوجه بشه... من فکر میکنم دیگه مسئله مهمی نخواهد داشت. و کومودو براش خیلی آسون میشه.

hamidrezaj
11-10-2013, 23:39
خیلی ممنون فقط این برای ناشناخته بود ولی برای قسمت فایل‌های سندباکس شده که مثلا یه پروسه توی اون در حال اجرا هست که داخل ناشناخته ها هم نیست مثل پروسه iemonitor.exe که مربوط به IDM هست
ولی داخل تنظیمات توی قسمت سندباکس نیست و فقط داخل قسمت فایل‌های سندباکس شده هست و توی ویجت من اون سه تا قسمت که مربوط به تعداد فایلهای ناشناخته و... هست وجود نداره باید چیزی فعال کنم تا نشون بده؟
انشاءالله سربلند باشید

Jadda
11-10-2013, 23:51
خیلی ممنون فقط این برای ناشناخته بود ولی برای قسمت فایل‌های سندباکس شده که مثلا یه پروسه توی اون در حال اجرا هست که داخل ناشناخته ها هم نیست مثل پروسه iemonitor.exe که مربوط به IDM هست
ولی داخل تنظیمات توی قسمت سندباکس نیست و فقط داخل قسمت فایل‌های سندباکس شده هست و توی ویجت من اون سه تا قسمت که مربوط به تعداد فایلهای ناشناخته و... هست وجود نداره باید چیزی فعال کنم تا نشون بده؟
انشاءالله سربلند باشید

سلام

واقعیت اینکه من خودم IDM را کرک نکردم..... اورجینال هست. و نمیتونم تست کنم....
شما فایلهایی که در "لیست فایلهایی ناشناخته" قرار دارند را به لیست امن انتقال بدهید.... مابقی حل میشه.

درست نشد، اینجا فرمایید تا روی VM با یک IDM کرک شده تست کنم....

musa
12-10-2013, 12:10
سلام
دوستانی که از ورژن 6.3.294583.2937 استفاده میکنید همچنان مشکل کندی در برنامه به علت آپدیت نشدن روزانه هست یا برطرف شده؟
(البته این موضوع رو در مورد ورژن 6.1.276867.2813 مطرح کردم ولی مثل اینکه درست منظورم رو نرسوندم ،چون دوستان همیشه آنلاین هستن یا روزانه آپدیت میکنن این مشکل رو نداشتن (تاخیر چند دقیقه ای در اجرای سوییت و کار با قسمت های مختلف ))

متاسفانه با هیچ سوییت دیگه ای با اینکه در هفته دو روز بیشتر آنلاین نیستم احساس امنیت نمیکنم! (حتی اگر خطری هم نباشه جنبه روانی داره!)

Terova
12-10-2013, 15:20
سلاممن این نرمافزار و روی PC دارم وآپدیت هم هست حالا می خواستم اون رو به همراه آپدیت روی لبتابم هم نصب کنم چه طوری ممکن هست...یعنی میخوام دیگه اون آپدیت 149 مگی رو انجام ندم رو لبتاب

Jadda
12-10-2013, 19:36
سلام
دوستانی که از ورژن 6.3.294583.2937 استفاده میکنید همچنان مشکل کندی در برنامه به علت آپدیت نشدن روزانه هست یا برطرف شده؟
(البته این موضوع رو در مورد ورژن 6.1.276867.2813 مطرح کردم ولی مثل اینکه درست منظورم رو نرسوندم ،چون دوستان همیشه آنلاین هستن یا روزانه آپدیت میکنن این مشکل رو نداشتن (تاخیر چند دقیقه ای در اجرای سوییت و کار با قسمت های مختلف ))

متاسفانه با هیچ سوییت دیگه ای با اینکه در هفته دو روز بیشتر آنلاین نیستم احساس امنیت نمیکنم! (حتی اگر خطری هم نباشه جنبه روانی داره!)

این موارد خیلی کم پیش میاد تا دوستان تجربه اش را داشته باشند.....

ضمن اینکه الان در نسخه 6.3 یه مقدار اوضاع بهتر شده و مشکل کندی در استارتاپ و حرکت در منوها و پنجره های کومودو و اسکن و غیره خیلی بهتر شده.... تا اونجایی که من زیر نظر گرفتم توی همین تاپیک خودمون هم فعلا از نسخه 6.3 به بعد کاربر خاصی در این مورد شکایتی ندشته..... هر چند شاید برخی موارد ریز وجود داشته باشه.

حالا اون مورد خودتون را باید روی سیستم خودتون تست کنید... چیزی که الان به ذهنم میرسه این هست که در این شرایط بهتره گزینه "اپدیت خودکار " را غیر فعال کنید تا کومودو مجبور نباشه دائماً این مورد را چک کنه و تاثیر منفی روی سیستم شما کمتر میشه.....

سلام من این نرم افزار و روی PC دارم وآپدیت هم هست حالا می خواستم اون رو به همراه آپدیت روی لبتابم هم نصب کنم چه طوری ممکن هست...یعنی میخوام دیگه اون آپدیت 149 مگی رو انجام ندم رو لبتاب

وقتی کومودو را روی لبتاپ نصب کردید....اینترنت لبتاپ را قطع کن و بعد فایل آپدیت را از روی کامپیوتر بردارید و به لبتاپ انتقال بدهید و باقی کارها....

در این پست کامل توضیح داده شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Terova
13-10-2013, 00:54
ممنون....این نرمافزار IDM رو ویروس تشخیص میده و پاکش می کنه باید چی کار کنم بیخیال بشه..؟

jolan57
13-10-2013, 02:05
ممنون....این نرمافزار IDM رو ویروس تشخیص میده و پاکش می کنه باید چی کار کنم بیخیال بشه..؟
چندین بار این سوال پرسیده شده
شما اول در تنظیمات آنتی ویروس تیک Do Not Show Antivirus Alert رو بردارین و بعدش که پیغام داد نادیده و اضافه لیست استثنائات رو بزنید
کمودو رو هم فارسی کنید :دی
از همون قسمت تنظیمات میتونید قسمت استثنائات فایل رو اضافه کنید
به قسمت فایل های امن حفاظت پیشرفته هم منتقلش کنید
برای توضیحات بیشتر پست اول رو بخونید

fb.atheist
13-10-2013, 03:13
انشاءالله سربلند باشید

برای اینکه تو ویجت شما اون 3تا گزینه رو نشون بده طبق عکس زیر روی آیکون کومودو کلیک راست کنید و تو منوی Widget گزینه Show Status pane رو فعال کنید

برای اینکه بتونید فایل های سندباکس شده ای رو که تو قسمت فایل های ناشناخته نیستن از سندباکس در بیارید طبق عکس های زیر عمل کنید
ابتدا در ویجت کومودو رو اون قسمتی که علامت زدم کلیک کنید

و بعد در صفحه ای که باز شده روی فایل مورد نظرتون که سند باکس شده کلیک راست کنید و گزینه Add to trusted file رو بزنید

holyboy
14-10-2013, 23:17
یه سوال خیلی تخصصی که فقط فکر کنم jadda ی عزیز بتونه کمکم کنه.دوست من مدتها قبل ازت پرسیدم که چطور میشه به هیچ نوع فیلتر شکنی اجازه دسترسی نداد و شما یه روش خیلی خوب بهم گفتی که صفحات قبل موجوده صفحه 201.حالا میشه اون روش رو بوسیله ی فایروال ویندوز توضیح بدی؟ممنون *1000

SevenCity
15-10-2013, 10:58
چندین بار این سوال پرسیده شده
شما اول در تنظیمات آنتی ویروس تیک Do Not Show Antivirus Alert رو بردارین و بعدش که پیغام داد نادیده و اضافه لیست استثنائات رو بزنید
کمودو رو هم فارسی کنید :دی
از همون قسمت تنظیمات میتونید قسمت استثنائات فایل رو اضافه کنید
به قسمت فایل های امن حفاظت پیشرفته هم منتقلش کنید
برای توضیحات بیشتر پست اول رو بخونید

میخوام یک فولدر رو به صورت کامل به کومودو فایروال بدم قسمت فایلهای امن میگه این پوشه خالیه و نمیشه اضافه بشه
درحالیکه پوشه خالی نیست و فایل و فولدر توش داره
چجوری این فولدر رو از شر نظارت کمودو نجات بدم؟

jolan57
15-10-2013, 11:40
میخوام یک فولدر رو به صورت کامل به کومودو فایروال بدم قسمت فایلهای امن میگه این پوشه خالیه و نمیشه اضافه بشه
درحالیکه پوشه خالی نیست و فایل و فولدر توش داره
چجوری این فولدر رو از شر نظارت کمودو نجات بدم؟
شما نمیتونید یک فولدر رو به فایل های امن کمودو اضافه کنید و اگر به اسمش دقت کنید فقط میتونید "فایل"اضافه کنید
البته نیازی هم به این کار نیست مثلاً اگر بخواهید IDM رو به فایل های امن کمودو معرفی کنید نیازی نیست کل پوشه رو اضافه کنید و اضافه کردن خود فایل به تنهایی کفایت میکنه

amin_947
15-10-2013, 12:06
دوستان بالاخره ساپورت ویندوز 8.1 برای کمودو وجود داره یا نه ؟
میخوام 8.1 نصب کنم اما فقط به خاطر کمودو نمیخوام این کار رو بکنم

M e i s a m
15-10-2013, 12:33
دوستان بالاخره ساپورت ویندوز 8.1 برای کمودو وجود داره یا نه ؟
میخوام 8.1 نصب کنم اما فقط به خاطر کمودو نمیخوام این کار رو بکنم
بله بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه و از قبل هم بهتر :n01:

Mr.New
17-10-2013, 21:32
اپدیت افلاین امروز رو میزارین

Hitman-Group
17-10-2013, 22:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5609f8e6&key5sk2=&key5sk3=1382037682000&key5sk10=&key5sk11=1382037681000&key5sk12=&key5sk13=1382037691000&key6sk1=&key6sk2=CH290154757&key6sk3=40&key6sk4=en-us&key6sk5=RS&key6sk6=0&key6sk7=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] net-security%2Fupdates%2Fvdp%2Fdatabase.php&key6sk8=118800&key6sk9=1360768&key6sk10=true&key6sk11=c67ffe8cd74a2ce0439d62eff9192729b502f066&key6sk12=2034&key7sk1=20&key1sk1=dt&key1sk2=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] net-security%2Fupdates%2Fvdp%2Fdatabase.php ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5609f8e6&key5sk2=&key5sk3=1382037682000&key5sk10=&key5sk11=1382037681000&key5sk12=&key5sk13=1382037691000&key6sk1=&key6sk2=CH290154757&key6sk3=40&key6sk4=en-us&key6sk5=RS&key6sk6=0&key6sk7=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %252Finternet-security%252Fupdates%252Fvdp%252Fdatabase.php&key6sk8=118800&key6sk9=1360768&key6sk10=true&key6sk11=c67ffe8cd74a2ce0439d62eff9192729b502f066&key6sk12=2034&key7sk1=20&key1sk1=dt&key1sk2=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %252Finternet-security%252Fupdates%252Fvdp%252Fdatabase.php)

musa
19-10-2013, 13:18
سلام

نسخه CIS 6.3 رو نصب کردم و خوشبختانه اکثر مشکلاتی که در نسخه 6.1 باهاش داشتم برطرف شده

کارایی و سرعتش فوق العاده شده و از نظر من یکی از بهترین سوییت هاست

Only COMODO

direlap
19-10-2013, 17:17
با سلام
چطوری میتونم یه سرویس از سرویس های ویندوز رو تو نرم افزار comodo firewall 6.3 بلاک کنم ؟
این امکان رو فایروال خود ویندوز داره و من نتونستن تو خود کومودو پیدا کنم.
ممنون میشم راهنماییم کنین.

Jadda
19-10-2013, 20:27
با سلام
چطوری میتونم یه سرویس از سرویس های ویندوز رو تو نرم افزار comodo firewall 6.3 بلاک کنم ؟
این امکان رو فایروال خود ویندوز داره و من نتونستن تو خود کومودو پیدا کنم.
ممنون میشم راهنماییم کنین.

سلام

به اون معنی که شما در ذهن دارید من در CIS ندیدم.....

چه سرویسی از ویندوز و مهمتر اینکه برای چه منظوری (به چه علتی) را میخواهید مسدود کنید؟ اینو بدونیم شاید بشه کمک کرد. اکثر این سرویسها از طریق پروسه svchost ارتباط برقرار می کنند.

مهمترینشون سرویس آپدیت و ریموت اکسس و ویندوز دفندر و دی-ان-اس .....

برخی هم فکر کنم اصلا با شبکه کاری نداشته باشن.

direlap
19-10-2013, 21:22
سلام

به اون معنی که شما در ذهن دارید من در CIS ندیدم.....

چه سرویسی از ویندوز و مهمتر اینکه برای چه منظوری (به چه علتی) را میخواهید مسدود کنید؟ اینو بدونیم شاید بشه کمک کرد. اکثر این سرویسها از طریق پروسه svchost ارتباط برقرار می کنند.

مهمترینشون سرویس آپدیت و ریموت اکسس و ویندوز دفندر و دی-ان-اس .....

برخی هم فکر کنم اصلا با شبکه کاری نداشته باشن.

ممنون از جواب شما
من برای این سرویس میخوام :
BITS-Background Intelligent Transfer Service
هر کاری میکنم دوباره فعال میشه.
تسک ویندوز آپدیت رو هم همینطور.
فقط وقتی با سایفون کار می کنم شروع میکنه به مصرف ترافیک و در حالت معمولی طوری نیست و مشکلی نداره.(در ضمن اینم بگم که ویندوز م کاملا بروزه و خودم آپدیتش کردم حتی همه محصولات مایکروسافت اعم از آفیس رو ولی نمیدونم داره چی دانلود میکنه ؟!؟!)

اصلا نمیتونم باور کنم که فایروال به این قدرتمندی این ویژگی رو نداشته باشه.

Jadda
19-10-2013, 22:19
ممنون از جواب شما
من برای این سرویس میخوام :
BITS-Background Intelligent Transfer Service
هر کاری میکنم دوباره فعال میشه.
تسک ویندوز آپدیت رو هم همینطور.
فقط وقتی با سایفون کار می کنم شروع میکنه به مصرف ترافیک و در حالت معمولی طوری نیست و مشکلی نداره.(در ضمن اینم بگم که ویندوز م کاملا بروزه و خودم آپدیتش کردم حتی همه محصولات مایکروسافت اعم از آفیس رو ولی نمیدونم داره چی دانلود میکنه ؟!؟!)

اصلا نمیتونم باور کنم که فایروال به این قدرتمندی این ویژگی رو نداشته باشه.

سلام

از اینجا میتونید غیر فعال بکنید..... البته چیزیه که مرسوم نیست. غیر فعال کردنشو میگم!

اما در مورد این مسئله و فایروال کومودو، سرویسهای آپدیت ویندوز و همچنین فایلهای سیستمی ویندوز ، در دو گروه مجزا در فایروال قرار دارند که میتونید از طریق فایروال این دو "گروه" را مسدود کنید(تو وین 8 هم فکر کنم گروه مترو اپلیکیشن هم وجود داره).... البته من تا به حال این دو گروه را مسدود نکردم و نمیدونم تا چه میزان درست کار میکنه. ولی به هر حال این دو گزینه هست. ضمن اینکه در نهایت یک پروسه/هایی باید از این سرویس استفاده کنند... لزومی نداره خود سرویس مسدود بشه.

در مورد پروسه های ویندوز که عرض کردم گروهاش در لیست کومودو هست و احیاناً اگر سایر اپلیکشن ها هم بخواهند از این سرویس استفاده کنند.... مثل بقیه پروسه ها... هیچ فرقی نداره... مثلا آفیس را مسدود کن.... بنابراین مورد خاصی من نمیبینم.

M e i s a m
19-10-2013, 23:16
سلام یه چند تا مورد هست علی اقا اگه امکانش هست یه نگاهی به اینها بکن :n16:

عکس از کل قوانین برنامه هاست بعلاوه ی یه سری موارد عجیب. اونایی که فلش زدم ظاهرا فایل های ویندوزیه ولی معلوم نیست مربوط به چه قسمتی بعلاوه که هرکدام هم به آیپی های مختلف میخوان متصل بشن. یه چند تا دیگه هم بود ولی پاک کردم از لیست و فعلا دیگه خبری ازشون نیست
اون 2 تا مورد پایین صفحه هم ضربدر زدم حدودا چطوری هست بهتره مسدود کنیم یا لازم نیست؟ من ویندوز 8.1 دارم یادم نیست تو 7 چطور بود... حالا اپدیت ویندوز به کنار ولی فایل های سیستمی رو به نظرم باید مسدود کرد اگر باز اطلاعاتی بدست اوردین در مورد این بگید لطفا.
بعلاوه که چرا explorer میخواد به اینترنت وصل بشه؟! اینا نشانه ویروسی هست یا طبیعیه البته مشکلی ندارم و هیچ اتصال نامشخصی هم تو سیستمم نیست فقط این عکس پست بالا رو دیدم گفتم بهتره بپرسم

و یه سوال دیگه اینی که تو پست بالا نمایش دادید رو لازم هست من هم انجام بدم؟

با تشکر فراوان.

Jadda
20-10-2013, 00:23
سلام یه چند تا مورد هست علی اقا اگه امکانش هست یه نگاهی به اینها بکن :n16:

1-عکس از کل قوانین برنامه هاست بعلاوه ی یه سری موارد عجیب. اونایی که فلش زدم ظاهرا فایل های ویندوزیه ولی معلوم نیست مربوط به چه قسمتی بعلاوه که هرکدام هم به آیپی های مختلف میخوان متصل بشن. یه چند تا دیگه هم بود ولی پاک کردم از لیست و فعلا دیگه خبری ازشون نیست
اون 2 تا مورد پایین صفحه هم ضربدر زدم حدودا چطوری هست بهتره مسدود کنیم یا لازم نیست؟ من ویندوز 8.1 دارم یادم نیست تو 7 چطور بود... حالا اپدیت ویندوز به کنار ولی فایل های سیستمی رو به نظرم باید مسدود کرد اگر باز اطلاعاتی بدست اوردین در مورد این بگید لطفا.

2-بعلاوه که چرا explorer میخواد به اینترنت وصل بشه؟! اینا نشانه ویروسی هست یا طبیعیه البته مشکلی ندارم و هیچ اتصال نامشخصی هم تو سیستمم نیست فقط این عکس پست بالا رو دیدم گفتم بهتره بپرسم

3-و یه سوال دیگه اینی که تو پست بالا نمایش دادید رو لازم هست من هم انجام بدم؟

با تشکر فراوان.

سلام

1- مورد خاصی وجود نداره..... به قول خودتون یکسری فایلهای سیستمی هست.... حالا شما برخی را مسدود کردید.... به لحاظ امنیتی مشکلی نداره. اکثرشون هم با سرور مایکروسافت در ارتباطند. فعلا همه اونهایی که با فش نشون دادید را از لیست میتونید حذف کنید. اون دو موردی هم با ضربدر نشون دادید را هم دست نزنید. (البته ناگفته نماند کومودو در نسخه 6 که ارائه شد فایروال چند تا پروتکل بی اهمیت را پوشش میداد که الان فکرکنم اصلاح کردند.... یه دفعه میگفت مانیتور میخواد به اینترنت وصل بشه: د ی)

2- خب، explorer چرا وصل میشه؟... ارتباطش طبیعی است و صرف ارتباطش با اینترنت اصلا نشون دهنده مشکل یا آلودگی خاصی نمیتونه باشه.... یکی از بارزترین دلایل ارتباطش با اینترنت کنترل و بررسی امضای دیجیتالی نرم افزارهای امضا شده است. در واقع پروسه explorer مسول این کار هست.

( ولی بهتره برای explorer در فایروال قانون نسازید..... هر وقت خواست وصل بشه میتونید تصمیم بگیرید که اجازه بدهید یا نه، مال من اینجوریه)

3- خیر، نیازی نیست انجام بدهید، پست بالا را ندید فرض کنید. ویندوز با آپدیتش زنده است.

Jadda
21-10-2013, 20:16
دست نگهدارید!

Version 6.3.297838.2953

الان یک آپدیت جدید برای نسخه 6.3 ارائه شده که از طریق آپدیت برنامه قابل دریافته.

البته این خبر را بیشتر برای این قرار دادم که من خودم وقتی این آپدیت را دریافت کردم بعد از ریستارت سیستم گرفتار BSOD (صفحه ابی مرگ) شدم!!

پس بهتره برای دریافت آپدیت جدید کمی صبر کنید..... ببینیم چه اخباری از سوی کومودو منتشر میشه.

Captain
21-10-2013, 20:30
سلام علی آقا
من آپدیت کردم ولی خداروشکر مشکلی ندارم
ویندوز 8 64 بیت

Jadda
21-10-2013, 20:41
سلام علی آقا
من آپدیت کردم ولی خداروشکر مشکلی ندارم
ویندوز 8 64 بیت

سلام

مرسی بابت بازخورد.... پس موردی که برای من پیش اومد عمومی نیست.

من آپدیت جدید را دقایقی قبل دریافت کردم و بعد از ریستارت صفحه ابی جلوی چشمم ظاهر شد!(ویندوز 7 و 32 بیت)

البته الان اوضاع خوبه و مشکلی نیست.

به هر حال ترجیح دادم اطلاع رسانی بکنم........ بازم ممنون بابت توجه و بازخورد.

فعلا روی سیستمم اوضاع خوبه....

M.Hashemi
21-10-2013, 21:39
سلام

مرسی بابت بازخورد.... پس موردی که برای من پیش اومد عمومی نیست.

من آپدیت جدید را دقایقی قبل دریافت کردم و بعد از ریستارت صفحه ابی جلوی چشمم ظاهر شد!(ویندوز 7 و 32 بیت)

البته الان اوضاع خوبه و مشکلی نیست.

به هر حال ترجیح دادم اطلاع رسانی بکنم........ بازم ممنون بابت توجه و بازخورد.

فعلا روی سیستمم اوضاع خوبه....

سلام jadda جان
بنده هم اپگرید کردم (همون program update) و بعد از ان سیستم reboot کردم.
هیچ مشکلی هم وجود نداشت و ندارد.
مشخصات سیستم عامل :
microsoft windows seven 32bit sp1 build 7601 (full update)
با تشکر

mrmmnb
21-10-2013, 22:11
علی اقا توی فایروال میشه ای پی خاصی رو به یه ای پی دیگه redirect کرد؟
کلا این کار چطوری قایل انجام شدن هست؟ مثلا از طریق ویندوز یا هر جور دیگه ای
از طریق فایل host تست کردم نشد بعد که سرچ کردم دیدم این فایل قابلیت redirect ای پی رو نداره و فقط دامین رو میتونه redirect کنه
کلا اگه راهکاری بلدید بگید
مورد استفاده هم برا جلوگیری از یه بازی انلاین هست طوری که طرف فکر کنه ادرس فیــلتر شده حالا ای پی های برنامه رو دارم ای پی صفحه فیلترینگ رو هم دارم فقط توی قسمت redirect اون موندم
با تشکر

Jadda
22-10-2013, 00:08
علی اقا توی فایروال میشه ای پی خاصی رو به یه ای پی دیگه redirect کرد؟
کلا این کار چطوری قایل انجام شدن هست؟ مثلا از طریق ویندوز یا هر جور دیگه ای
از طریق فایل host تست کردم نشد بعد که سرچ کردم دیدم این فایل قابلیت redirect ای پی رو نداره و فقط دامین رو میتونه redirect کنه
کلا اگه راهکاری بلدید بگید
مورد استفاده هم برا جلوگیری از یه بازی انلاین هست طوری که طرف فکر کنه ادرس فیــلتر شده حالا ای پی های برنامه رو دارم ای پی صفحه فیلترینگ رو هم دارم فقط توی قسمت redirect اون موندم
با تشکر

سلام

توی فایروال نمیشه.... از طریق فایل host هم مورد شما شدنی نیست.

مسدود کردن را شاید بشه یه فکری کرد..... اما اینکه فکر کنه فیلتر شده چیکار باید کرد؟:n13: نمیدونم...... اونم با IP.

راه به درد بخوری پیدا کردم خبرت میکنم.

*REZ4*
22-10-2013, 18:25
CIS رو حذف کردم حالا میخوام دوباره نصبش کنم این ارور رو میده

Captain
22-10-2013, 18:33
CIS رو حذف کردم حالا میخوام دوباره نصبش کنم این ارور رو میده

پست مربوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeedhashemee
22-10-2013, 19:08
دوستانی که به کمودو اشنایی دارند کمک کنند
در کاسپرسکی به محض اینکه برنامه ایی رو اجرا میکنیم اتومات خودش همه همه شاخه های برنامه رو پیدا میکنه و ما کافیه که پوشه اصلی رو در فایروال دسترسی اینترنتش رو قطع کنیم و همه اجزای اون برنامه دسترسیشون قطع میشه
مثلا نرو که پوشه اصلیش رو بلاک کنیم همه زیر شاخه های نرو هم دسترسیشون قطع میشه
میخواستم بدونم در کمودو هم چنین چیزی ممکنه یا اینکه باید یکی یکی خودمون بهش معرفی کنیم؟

Jadda
22-10-2013, 20:10
دوستانی که به کمودو اشنایی دارند کمک کنند
در کاسپرسکی به محض اینکه برنامه ایی رو اجرا میکنیم اتومات خودش همه همه شاخه های برنامه رو پیدا میکنه و ما کافیه که پوشه اصلی رو در فایروال دسترسی اینترنتش رو قطع کنیم و همه اجزای اون برنامه دسترسیشون قطع میشه
مثلا نرو که پوشه اصلیش رو بلاک کنیم همه زیر شاخه های نرو هم دسترسیشون قطع میشه
1-میخواستم بدونم در کمودو هم چنین چیزی ممکنه یا اینکه باید یکی یکی خودمون بهش معرفی کنیم؟

سلام

من توضیحات شما را که میخونم باید عرض کنم در فایروال کومودو یه مقدار متفاوت هست......

1- اگر کومودو دشته باشید میتونید ببینید که زیر شاخه داره یا نه!

===

اما اگر میخواهید یک پوشه را به فایروال معرفی کنید ایــــنــــجـــــا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را ببینید.

Captain
22-10-2013, 23:16
Comodo Internet Security Premium 6.3.35694.2953 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Comodo Antivirus 6.3.35694.2953 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Comodo Firewall 6.3.35694.2953 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Comodo Antivirus for Mac ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M e i s a m
23-10-2013, 01:21
دوستان لینک نسخه اندروید رو هم میشه قرار بدید؟ :n16:

iWATCH
23-10-2013, 08:29
شرکت آمریکایی کومودو از وقتی که از سوی هکرهای ایرانی ضربه خورد (مسئله ی گواهینامه دیجیتال و هکر حرفه ای ایرانی که حتما قضیه رو میدونید) با سیستم اطلاعاتی آمریکا علیه ایران هماهنگ شده و با هزینه دولت آمریکا محصولاتش رو رایگان اراوه میده و نسخه های جدید اون به سیستم جاسوسی از کاربران ایرانی تبدیل شده(تقریبا از سال پیش)
پس دوستان مراقب باشند و در کارخانه ها و سیستم های مربوط به صنعت از این نرم افزار رایگان استفاده نکنند

pedram_01
23-10-2013, 09:06
شرکت آمریکایی کومودو از وقتی که از سوی هکرهای ایرانی ضربه خورد (مسئله ی گواهینامه دیجیتال و هکر حرفه ای ایرانی که حتما قضیه رو میدونید) با سیستم اطلاعاتی آمریکا علیه ایران هماهنگ شده و با هزینه دولت آمریکا محصولاتش رو رایگان اراوه میده و نسخه های جدید اون به سیستم جاسوسی از کاربران ایرانی تبدیل شده(تقریبا از سال پیش)
پس دوستان مراقب باشند و در کارخانه ها و سیستم های مربوط به صنعت از این نرم افزار رایگان استفاده نکنند

ممنون دوست عزیز بخاطر اخطار .

حالا میشه منبع یا مدرک رو بگید ؟ چون همینجوری که نمیشه حرف کسی رو قبول کرد

بعد یک سال نیست که کمودو رایگانه چندین سال هست که رایگانه کل دنیا هم دارن ازش استفاده میکنن نه فقط ایران

Public Enemy
23-10-2013, 09:15

داداش Comodo خیلی وقته رایگانه !

من از زمان ویندوز ویستا و ورژن 3 داشتمش .Internet Security ش رایگان بود .

فقط اون موقع مشکلی که داشت ، مشکل 2 بار آپدیت با ویندوز ویستا داشت ( یعنی باید 2 بار دیتابیس کامل دانلود می شد :n04: چون بار اول که دانلود می شد مشکل داشت . با بار دوم مشکل حل می شد . توی سایت خودش هم به این مشکل اشاره شده بود . ) False Alarm هم که ماشاالله اون موقع :n02: سرعت سیستم وبازی ها رو به خاطر Sandbox شدید پایین اورده بود . طوری که وقتی پاکش کردم و برگشتم به Kaspersky سیستمم موشک شد :n02:

ظاهرا حالا مشکلاتشو حل کرده بهتر شده . تو زمینه های دیگه مثل SSL Certificate هم که خوب عمل می کنه :n13:

امیدوارم سایت هایی مثل Virus bulletin و AV comparatives یه روزی یه جایی واسه Comodo پیدا کنن

در ضمن مطمئنا کسی از نرم افزار های رایگان واسه شرکت های مهم استفاده نمی کنه. حتی بنا به دلایل سیاسی شرکت های مهم سعی می کنن کلا آمریکایی استفاده نکنن .

ghasem13
23-10-2013, 09:52
برای بک آپ گرفتن از آپدیت های کومودو سکوریتی کجای سیستم باید دنبالش بگردم ؟

Captain
23-10-2013, 12:02
برای بک آپ گرفتن از آپدیت های کومودو سکوریتی کجای سیستم باید دنبالش بگردم ؟

C:\Program Files\COMODO\COMODO Internet Security\scanners
فایلی بنام b0017146.cav موجود هستش که جایی رو که با رنگ قرمز مشخص کردم، متغییر هستش، یعنی مشخص کننده ی آپدیت میباشد که تا چه تاریخی دیتابیس آپدیت شده

Jadda
23-10-2013, 21:14
دوستان لینک نسخه اندروید رو هم میشه قرار بدید؟ :n16:

Comodo Mobile Security (CMS) for Android ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jadda
23-10-2013, 22:14

سلام

توجه: به هر مطلبی در این باره که از سوی یک کاربر تازه وارد و ناشناخته مطرحبشه هیچ پاسخی نمیدم.....

به علت اینکه:

1- شاید این شبهه ایجاد بشه که سوال کننده و جواب دهنده یکی باشه: یعنی من! ؛؛ بنابراین من هیچ پاسخی نمیدم و وارد بحث نمیشم..... و البته سایر دوستان میتونند پاسخ بدهند که مشکلی نیست. (من فقط در یک صورت به این مورد اشاره شده که از جانب یک کاربر تازه وارد مطرح میشه پاسخ میدم که دلایلی ذکر کنه... اونوقت چون با دلیل و مدرک موضوعی را مطرح کرده من پاسخ میدم، اینجا دلیلی که این مورد را اثبات کنه ذکر نشده)

2- فعالیت کاربران در یک انجمن بعد از مدتی شناخته میشه و نحود جهت گیری و منافع و مصالح و نوع فعالیتها و غیره، بعد از فعالیت پیوسته یک کاربر در انجمن تا حدی مشخص میشه. از این رو، من با یک کاربر تازه وارد آشنایی ندارم و نمیدونم نیتش از بیان این موضوع چی هست.... (البته حدس میزنم.... حدسی که مو لای درزش نمیره!!!).... باز مگر اینکه کاربر این موضوع را با ارائه مدرک اثبات کنه... که اینجا دیگه به تازه بودن کاربر نگاه نمیکنم و وارد بحث میشوم.

و اما:

اگر این موضوع از سوی یک کاربری که در این انجمن فعالیت داره و کمی تا قسمتی و یا بیشتر از قسمتی، شناخته شده است، مطرح بشه... بنده با توجه به شناختهایی که از اون کاربر دارم و یا میتونم با مرور پستهاش بدست بیارم... حتی اگر دلیل محکمی اراده نده، وارد گفتگو میشم و با سایر دوستان این مورد را توی همین انجمن بررسی میکنیم.

در نهایت:

ورود من به این موضوع، شامل یکی از این دو مولفه است:

یا کاربر شناخته شده باشه.... یا ( اگر کاربر ناشناخته است ) دلایل این اتهام ذکر بشه.

اونوقت موضوع شأن این را پیدا میکنه که در این انجمن بحث بشه و منم پیگیر بشم.....

نکته آخر: البته یه وقت هم دیدید یک کاربر تازه وارد بدون ادله این موضوع را دائماً مطرح میکنه.... اونوقت احتمالا من ورود میکنم و جواب میدم... البته در این مورد بحث نمیکنم... یه چیزهای دیگه بهش میگم!

=====

این چند خط را باید مینوشتم تا مواضعم مشخص باشه (وگرنه فعلا اصلا نمیخواستم جواب این پست را بدم)

کومودو یا هر محصول دیگری هم دست به فضولی بزنه ما مثل آب خوردن پاکش میکنم.

موفق باشید
:n16:

Jadda
23-10-2013, 23:54
Happy birthday, CIS

*5*

M.Hashemi
24-10-2013, 00:42

با سلام
1- کومودو را ایرانی ها تنها -- نکردند بلکه طبق اطلاعات بنده یک ip در ایران و چند ip در روسیه هم زمان شروع به -- کردند.
2- این موضوع دلیل بر جاسوسی نرم افزار های کومودو نمی شود اگر دلیل مستندی دارید بیان کنید در غیر این صورت حرف شما بی معنی است.
3- اگر نرم افزار کومودو جاسوسی می کرد به احتمال زیاد دیگر شرکت ها مانند کسپر و بیت که نمایندگی در ایران دارند و بخشی از کاربرانشان ایرانی هستند به این موضوع اشاره می کردند.
با تشکر

kavehch
24-10-2013, 09:50
با سلام و احترام

بنده نمیتونم از قسمت ارسال فایل کو مودو هیچ فایلی براشون ارسال کنم این ارور رو میده

x8007002 - the system conot find the file Sepicified

این کارها رو انجام دادم و به نیتجه نرسید

- از ابزار عیب یابی کو مود استفاده کردم ولی عیبی پیدا نرکد

- فایل ها رو زیپ کردم و انواع فرمت ارسال کردم ولی بازم این ارور رو میده

- با ای پی غیر ایرانی هم تست کردم نتیجه ای نشداته

- ویندوز بنده 32 بیتی ویندوز 8 و آخرین ورژن کومود اینترنت سکوریتی نصب هستش

- قبلا مشلی نداشتم حدود دو هفته ای میشه اینجوری شده

پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما

Jadda
24-10-2013, 10:47
با سلام و احترام

بنده نمیتونم از قسمت ارسال فایل کو مودو هیچ فایلی براشون ارسال کنم این ارور رو میده

x8007002 - the system conot find the file Sepicified

این کارها رو انجام دادم و به نیتجه نرسید

- از ابزار عیب یابی کو مود استفاده کردم ولی عیبی پیدا نرکد

- فایل ها رو زیپ کردم و انواع فرمت ارسال کردم ولی بازم این ارور رو میده

- با ای پی غیر ایرانی هم تست کردم نتیجه ای نشداته

- ویندوز بنده 32 بیتی ویندوز 8 و آخرین ورژن کومود اینترنت سکوریتی نصب هستش

- قبلا مشلی نداشتم حدود دو هفته ای میشه اینجوری شده

پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما

سلام علیکم

بسیار ممنون بابت گزارش.

ارسال فایل فعلا دچار مشکل شده.

تیم کومودو هم در جریان هست.

=======

نکته:

دوستانی که با کومودو کار می کنند، هر مشکل و ایرادی دیدند اینجا بیان کنند.... مثل همین دوستمون.... فقط باید با جزییات باشه... سیستم عامل/32 یا 64/وضعیت یوزر ادمین یا خیر/وضعیت UAC/ برنامه های امنیتی نصب شده در حال حاضر و قبلی/نسخه کومودو/پیکربندی/تنظیمات/ حالت های مختلفی که ممکن است مشکل وجود نداشته باشه یا داشته باشه/..... و مطمئن باشید که مستقیم به تیم کومودو منتقل میشه(الان من به دیتابیس و بخش ایرادات کومودو دسترسی دارم+لیست درخواستها+رتبه بندی/امتیاز دهی).

مثلا مشکلی که چند روز پیش برای من پیش اومده بود , و تایید شده.

به انضمام اینکه حتی میشه در مورد ارزوها/درخواست ها و مواردی که فکر میکنیم کومودو میتونه اون قابلیتها را به محصولش اضافه کنه نیز بحث کنیم.

مثلا من دوست دارم وقتی روی فایلی کلیک راست میکنیم گزینه" ارسال به کومودو" وجود داشته باشه.

iWATCH
24-10-2013, 13:14
سلام

توجه: به هر مطلبی در این باره که از سوی یک کاربر تازه وارد و ناشناخته مطرحبشه هیچ پاسخی نمیدم.....

:n15:واقعا که

شاید یکم قدیمی باشه ولی حقیقته
نیازی به شناخت کاربر نیست تو دنیای مجازی هیچی شناخته شده به طور کامل نیس
بهتره زیاد در جواب دادن فلسفی برخورد نشه
چیزی گفتم که اهلش بفهمن وگرنه خلایق هر چه لایق

انگشت اشاره شرکت کومودو به سمت ایران برای سرقت گواهینامه SSL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jadda
24-10-2013, 17:15
سلام علیکم

خب من در توضیحات پست بالایی شرط گفتگو با شما را ارائه مدرک ذکر کردم و الان شما به زعم خودتون مدارک را رو کردید!!

:n15:واقعا که

شاید یکم قدیمی باشه ولی حقیقته
نیازی به شناخت کاربر نیست تو دنیای مجازی هیچی شناخته شده به طور کامل نیس
بهتره زیاد در جواب دادن فلسفی برخورد نشه
چیزی گفتم که اهلش بفهمن وگرنه خلایق هر چه لایق

انگشت اشاره شرکت کومودو به سمت ایران برای سرقت گواهینامه SSL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1- من همچنان شمای ناشناخته را با یک کاربر فعال در این انجمن جداسازی میکنم......... به علت اینکه نیت شما را نمیدونم. این کلمه "نیت" بار زیادی داره. بهش دقت کن.....اینکه یه کاربر تازه وارد این مسئله را مطرح میکنه ( و چند جای دیگه احتمالاً) هدفش چی هست..... دلسوزی؟/ اطلاع رسانی؟؟.... یا منافع؟؟.... نمیخوام وارد این بحث بشم... این نظر شخصی منه و نمیخواهم در وسط تاپیک و جلوی جمع شما را بی جهت متهم بکنم.... اما این مواردی که ذکر کردم یادتون باشه!!

2- من منتظر دلیل و مدرک بودم!!! الان شما با اون خبری که قرار دادید دلیل بیان کردید!!! ؟؟؟:n13:

یه بار دیگه بخونید..... انگشت اشاره شرکت کومودو به سمت ایران برای سرقت گواهینامه SSL ==> متنش را هم بخونید؛؛

ساده اینه: یه سرقتی از کومودو صورت گرفته و بعد شرکت اعلام کرده که نوع این حمله معمولا به درد دولتها میخوره... و یه فرد عادی بعد از سرقت خیلی نمیتونه ازش استفاده کنه... بعلاوه اینکه انها در بررسیشون به آی-پی هایی از ایران رسیدند

یعنی میگه دزدی کار ایرانیها بوده.... به علاوه اینکه به نظر من هدف از این دزی هم جاسوسی از خودی ها بوده!! (مسائل 29+1 یا سی ) نمیزاره این مسئله را بشکافم.

شما که با این خبرت "ما را دزد کردید" (دزدی که ته مایه هایی از جاسوسی از خودی هم درش هست) تا اونها را جاسوس!!!!!

====

یه سوال خصوصی: اسم آنتی ویروس مورد علاقتون چیه؟ خیلی دوست دارم بدونم!!!

===

مدیرها این چند پست را میتونند به تاپیک کومودو انتقال بدهند. تا این تاپیک مسیر خودشو طی کنه.

Captain
24-10-2013, 20:09
اضافه کردن گزینه آپدیت به هنگام کلیک راست کردن بر روی آیکن در تسکبار

direlap
24-10-2013, 20:31
سلام

از اینجا میتونید غیر فعال بکنید..... البته چیزیه که مرسوم نیست. غیر فعال کردنشو میگم!

اما در مورد این مسئله و فایروال کومودو، سرویسهای آپدیت ویندوز و همچنین فایلهای سیستمی ویندوز ، در دو گروه مجزا در فایروال قرار دارند که میتونید از طریق فایروال این دو "گروه" را مسدود کنید(تو وین 8 هم فکر کنم گروه مترو اپلیکیشن هم وجود داره).... البته من تا به حال این دو گروه را مسدود نکردم و نمیدونم تا چه میزان درست کار میکنه. ولی به هر حال این دو گزینه هست. ضمن اینکه در نهایت یک پروسه/هایی باید از این سرویس استفاده کنند... لزومی نداره خود سرویس مسدود بشه.

در مورد پروسه های ویندوز که عرض کردم گروهاش در لیست کومودو هست و احیاناً اگر سایر اپلیکشن ها هم بخواهند از این سرویس استفاده کنند.... مثل بقیه پروسه ها... هیچ فرقی نداره... مثلا آفیس را مسدود کن.... بنابراین مورد خاصی من نمیبینم.

مشکل اینجاس که این سرویس رو هرطور که میخوام غیرفعالش کنم دوباره start میشه. به خاطر همین خواستم تو فایروال بلاکش کنم.

Jadda
24-10-2013, 20:52
اضافه کردن گزینه آپدیت به هنگام کلیک راست کردن بر روی آیکن در تسکبار

جالب بود؛

مشکل اینجاس که این سرویس رو هرطور که میخوام غیرفعالش کنم دوباره start میشه. به خاطر همین خواستم تو فایروال بلاکش کنم.

از طریق فایروال پروسه های آپدیت و فایلهای سیستمی و مترو اپلیکیشن، را مسدود کنید.... شاید به اهدافتون برسید.

iWATCH
25-10-2013, 08:34
سلام علیکم

خب من در توضیحات پست بالایی شرط گفتگو با شما را ارائه مدرک ذکر کردم و الان شما به زعم خودتون مدارک را رو کردید!!

هکر ایرانی کومودو: طعم سکوت در برابر استاکس‌نت را بچشید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6%D8%AA-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%DA%86%D8%B4%DB%8C%D8%AF)

هکر ایرانی در انتقام از استاکس نت کومودو را ه ک کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هدفم اطلاع رسانی بود حالا هر فکری میخواین بکنین
بهتر بدونیم تو دنیا کیا دوستن و کدوم کشورها میخواین ریشه ملت رو بزنن
هکر ۲۱ ساله کومودو، آن‌طور که خودش در پیامی که در وب‌سایت PasteBin منتشر کرده می‌گوید، در ایران مشغول تحصیل در دانشگاه است، خودش تکنیک‌های ه ک را یاد گرفته و تنها کار می‌کند و به تیم یا گروه دیگری وابسته نیست. احساسات ناسیونالیستی و تلاش برای بهره‌گیری از توانایی‌های فنی در زمینه امنیت برای کسب شهرت در سطح جهان، مهم‌ترین انگیزه‌های او بوده است. او میگوید «باید بدانید هر کاری که انجام می‌دهید پیامدهایی دارد؛ هر کاری که کشورهای شما در گذشته انجام داده‌اند، باید هزینه‌اش را بپردازید.»

Public Enemy
25-10-2013, 08:48
دوستان عزیز بهتره این بحث قبل از دخالت مدیران خاتمه پیدا کنه :n16:

ه*ک شدن سایت های ضد بد افزار دلیل بر این نمی شه که این نرم افزار ها جاسوسی باشند . حتی خیلی از سایت های معتبر ایرانی نیز از گواهینامه های SSL این شرکت استفاده می کنند .

دوستان هم بهتره لحنشونو درست کنن و کلماتیو به کار ببرند که کمتر به دیگر کاربران بر بخوره . ( به خاطر پست های قبلی می گم )

jojojona
25-10-2013, 09:01
هکر ایرانی کومودو: طعم سکوت در برابر استاکس‌نت را بچشید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6%D8%AA-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%DA%86%D8%B4%DB%8C%D8%AF)

هکر ایرانی در انتقام از استاکس نت کومودو را ه ک کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هکر ۲۱ ساله کومودو، آن‌طور که خودش در پیامی که در وب‌سایت PasteBin منتشر کرده می‌گوید، در ایران مشغول تحصیل در دانشگاه است، خودش تکنیک‌های ه ک را یاد گرفته و تنها کار می‌کند و به تیم یا گروه دیگری وابسته نیست. احساسات ناسیونالیستی و تلاش برای بهره‌گیری از توانایی‌های فنی در زمینه امنیت برای کسب شهرت در سطح جهان، مهم‌ترین انگیزه‌های او بوده است. او میگوید «باید بدانید هر کاری که انجام می‌دهید پیامدهایی دارد؛ هر کاری که کشورهای شما در گذشته انجام داده‌اند، باید هزینه‌اش را بپردازید.»

لازم نیست شما برا کسی دلسوزی کنی اینجا همه حرفه ای هستن خیلی بهتر از شما میتونند دوست و دشمنشون رو بشناسند به علاوه اینجا جای این صحبت ها نیست شما دارید با اسپم هایی که میدید
نظم این تاپیک رو بهم میزنید بهتره دست از اسپم دادن بردارید و گر نه دوستان گزارش شما رو میدند و باهاتون برخورد می کنند:n24:

Jadda
25-10-2013, 09:23

دوست عزیز برای باز آخر خدمتتون عرض میکنم:

اینکه فرمودید کومودو جاسوس هست؛ برای این ادعا دلیل ارائه بدهید...... شما با این خبرهایی که میزارید مثل اینکه مخ ما را معیوب فرض کردید!

استاکس نت چه ربطی به شرکت کومودو داره؟ کودتای 28 مرداد هم نکنه کار شرکت کومودو بوده؟

ضمن اینکه قرار شده شما ثابت کنی کومودو داره از ما جاسوسی میکنه. خبرهایی که میزاری مربوط به دوسال پیش هست که توی همین انجمن هم کلی صحبت شده. که همه اش میشه سرقت از شرکت کومودو

من میگم دلیلی اینکه الان کومودو داره از از ما جاسوسی میکنه را به ما نشون بده. فارسیتون مگه ضعیفه؟ متوجه منظور من نمیشید؟

بار دیگه بخواهید بدون دلیل این اتهام را تکرار کنید براتون اخطار رد میکنم.

direlap
25-10-2013, 14:14
آیا کومودو قسمتی داره که نشون بده هر برنامه ای چقدر از اینترنت استفاده کرده ؟
تو طول یک روز یک هفته و در کل ؟

Jadda
25-10-2013, 18:27
آیا کومودو قسمتی داره که نشون بده هر برنامه ای چقدر از اینترنت استفاده کرده ؟
تو طول یک روز یک هفته و در کل ؟

سلام

میزان حجم ارسال شده و دریافت شده یک پروسه فعال را نشون میده. ولی مقدارش را به صورت حاصل جمع ثبت نمیکنه. بنابراین برای این مورد باید از ابراهای دیگری استفاده بکنید.

Captain
25-10-2013, 18:52
سلام

میزان حجم ارسال شده و دریافت شده یک پروسه فعال را نشون میده. ولی مقدارش را به صورت حاصل جمع ثبت نمیکنه. بنابراین برای این مورد باید از ابراهای دیگری استفاده بکنید.

اگه امکانش هست اینم در نسخه جدید اضافه بشه بهتره

Jadda
25-10-2013, 19:08
اگه امکانش هست اینم در نسخه جدید اضافه بشه بهتره

چه اید هایی! اینم جالبه...

البته فکر کنم قبلا یکبار در موردش صحبت شده..... به نظرم میاد کومودو گفته بوده این مورد فعلا ضروری نیست.

حالا یکبار دیگه هم این ایده را مطرح میکنیم ببینیم چی میگن.... البته ایده های اینچنینی در لیست آروزها/درخواستها نمرات زیر متوسط دریافت میکنند. امکانات ضروری تر و حیاتی تر در اولویت قرار میگرند.

مثلا قبل از نسخه 6 به دلیل اینکه امکان داشت برخی مخربها امضای دیجیتالی داشته باشند( خیلی اندک، که قبلا هم اینجا صحبت کردیم) کومودو طرحی پیاده کرد برای این موارد ( مثلا از کار انداختن شرکتهای امن در بخش اعتبار سنجی)..... یا مجازی سازی برای اتوسندباکس که قبلا هم اینجا بحثش شد و عملی هم شد.... یا اسکن اعتبار سنجی (که عملی شد و البته به نظرم باید تقویت بشه)..... و... و...

یکی از ایده هایی که من در سر دارم ایجاد جامعه مجازی کاربران هست..... در واقع طرحی هست که باعث میشه کاربران بهتر به سوالات HIPS پاسخ بدن.... در واقع پاسخها شیر میشه.

Malware
26-10-2013, 17:01
دوستان کمودو این قابلیت رو داره که بشه کسایی که دارن از wifi من استفاده میکنن رو شناسایی کنم و دسترسیشون قطع کنم؟

Jadda
26-10-2013, 21:09
دوستان کمودو این قابلیت رو داره که بشه کسایی که دارن از wifi من استفاده میکنن رو شناسایی کنم و دسترسیشون قطع کنم؟

کومودو برای ایمن نگاه داشتن کاربران خودش از خطرات به سرقت رفتن اطلاعات توسط حکرها در ارتباط بی‌سیم، میاد این ارتباط را رمز گذاری میکنه.

البته در نسخه رایگان این امکان وجود نداره....Thumb Down

M.Hashemi
26-10-2013, 22:49

با سلام
در تکمیل حرف های دوست عزیزم jadda جان باید بگم :

و قیمت این محصول تنها 4 دلار است یعنی تقریبا 12000 تومان.
که برای خرید می توانید به سایت زیر مراجعه کنید :

با تشکر

Public Enemy
27-10-2013, 10:55
دوست عزیزمون می خوان دسترسی دیگران به اینترنت هات اسپات خونشونو قطع کنند که معمولا فقط از طریق تنظیمات در روتر و یا Microtik ( در صورت نصب ) امکان پذیره .

برای این کار به انجمن شبکه مراجعه کنین

Captain
27-10-2013, 18:55
سلام آقا علی
باز با پیشنهاداتی اومدیم :دی
اگه میشه تو نسخه آینده این امکانات هم اضافه بشن بهتره
1- وب آنتی برای وبگردی با امنیت بیشتر
2- وقتی به سیستم فلش مموری وصل میکنیم ازمون درخواست اسکن کنه. (اسکن سریع - اسکن عمیق - نادیده گرفتن)
3- تو قسمت آنتی گزینه ای باشه برای غیرفعال کردن اتوران های مموری و درایو نوری - در کل میشه گفت یه بهینه ساز همراه آنتی ویروس
4- گزینه ای برای اسکن فایل ها توسط کلاد (یعنی اصلا به دیتابیس رجوع نکنه)
بازم فکر میکنم میگم :n06:

jolan57
28-10-2013, 00:33
اینم کیک 5 سالگی CIS :n02:

:n12:

xman681
28-10-2013, 01:02
سلام آقا علی
2- وقتی به سیستم فلش مموری وصل میکنیم ازمون درخواست اسکن کنه. (اسکن سریع - اسکن عمیق - نادیده گرفتن)
3- تو قسمت آنتی گزینه ای باشه برای غیرفعال کردن اتوران های مموری و درایو نوری - در کل میشه گفت یه بهینه ساز همراه آنتی ویروس

سلام و عرض خسته نباشید

یه نکته ای بود که گقتم خدمتت دوستان عرض کنم امیدوارم مفید واقع بشه

ما هر چند ماه یکبار پیشنهاداتی را برای نسخه های بعدی امسی مطرح میکنم که اتفاقا مواردی بوده که ایجاد شده در ضد مخرب ولی نکاتی وجود داره :

1- هر شرکتی، محصول خودش را مطابق با اکثریت کاربرانش تهیه و ارائه میکنه یعنی چی ؟؟ یعنی اگر نورتون بیشترین کاربر را در آمریکا داره، خواسته های اون کاربران در اولویت هست

2- عملکرد سریع و امنیت دو مقوله اصلی شرکت ها هست که به همین خاطر امکانات کاربردی فقط در محصولات قرار خواهد گرفت ( جلوگیری از سنگین شدن نرم افزار )

ولی چند مسئله :

اگر شما یک فلاش به سیستم بزنید و بخواهید اسکن کنید کلا چقدر هزینه داره ؟؟؟ یک کلیک راست و یک کلیک بر روی گزینه اسکن به همین راحتی
آیا شما همیشه فلاش هایی که به سیستم میزنید را میخواهید اسکن کنید ؟؟؟
آیا اسکن کردن فلاش جلوی آلوده شدن ویندوز شما را میگیره ؟؟؟ خیر اون ریل تایم قدرتمند آنتی ویروس هست که جلوی این کار را میگیره

در نتیجه پیغام برای اسکن داریو های خارجی هیچ ضرورتی نداره و فقط باعث اضافه شدن پاپ آپ های آنتی ویروس میشه

در کل منظورم این بود که پیشنهاداتی ارائه بدید که :

1- برای امنیت ضروری باشه
2- تاثیر مثبتی بر Performance محصول داشته باشه

به امید یه محصول خیلی خیلی خوب از شرکت کمودو در نسخه های آینده ( البته منظورم این هست که عالی تر بشه :n02: )

موفق باشید

Captain
28-10-2013, 11:34
سلام و عرض خسته نباشید

یه نکته ای بود که گقتم خدمتت دوستان عرض کنم امیدوارم مفید واقع بشه

ما هر چند ماه یکبار پیشنهاداتی را برای نسخه های بعدی امسی مطرح میکنم که اتفاقا مواردی بوده که ایجاد شده در ضد مخرب ولی نکاتی وجود داره :

1- هر شرکتی، محصول خودش را مطابق با اکثریت کاربرانش تهیه و ارائه میکنه یعنی چی ؟؟ یعنی اگر نورتون بیشترین کاربر را در آمریکا داره، خواسته های اون کاربران در اولویت هست

2- عملکرد سریع و امنیت دو مقوله اصلی شرکت ها هست که به همین خاطر امکانات کاربردی فقط در محصولات قرار خواهد گرفت ( جلوگیری از سنگین شدن نرم افزار )

ولی چند مسئله :

اگر شما یک فلاش به سیستم بزنید و بخواهید اسکن کنید کلا چقدر هزینه داره ؟؟؟ یک کلیک راست و یک کلیک بر روی گزینه اسکن به همین راحتی
آیا شما همیشه فلاش هایی که به سیستم میزنید را میخواهید اسکن کنید ؟؟؟
آیا اسکن کردن فلاش جلوی آلوده شدن ویندوز شما را میگیره ؟؟؟ خیر اون ریل تایم قدرتمند آنتی ویروس هست که جلوی این کار را میگیره

در نتیجه پیغام برای اسکن داریو های خارجی هیچ ضرورتی نداره و فقط باعث اضافه شدن پاپ آپ های آنتی ویروس میشه

در کل منظورم این بود که پیشنهاداتی ارائه بدید که :

1- برای امنیت ضروری باشه
2- تاثیر مثبتی بر Performance محصول داشته باشه

به امید یه محصول خیلی خیلی خوب از شرکت کمودو در نسخه های آینده ( البته منظورم این هست که عالی تر بشه :n02: )

موفق باشید

سلام محمدجان(امیدوارم اسمتون رو درست گفتم! فراموشی گرفتم)
خوشحالم که درمورد پیشنهاداتم نظراتتو میگی و تکمیل تر میکنی :n11:
راستش اسکن فلاش برای این هستش که وقتی سیستم روشنه و دوستان، آشنایان، بچه ها میخوان به سیستم فلاش یا مموری کارت وصل کنن، قبل اجرای فلاش گزینه هایی برای اسکن بطور اتوماتیک ظاهر بشه تا وقتی فلاش باز شد، فایل های مخرب نتونن اجرا بشن (پیشگیری بهتر از درمان است)
البته فعلا اینا پیشنهادات مقدماتی برای تکمیل شدن محصولی هستش که دوس داریم یکی از برترین ها تو برنامه های امنیتی باشه :n12:
درمورد Performance دقیقا باهات موافقم و مخصوصا امنیت
البته تشدید نمیکنیم که حتما این درخواست ها باید برآورده بشن، حتی میتونه این نوع درخواست ها در کنار یه برنامه امنیتی، یه برنامه بهینه سازی کامل توسط همون شرکت ارائه بشه و که درخواست های اکثر کاربران در آن قرار بگیره

موفق باشین

Public Enemy
28-10-2013, 16:37
سلام محمدجان(امیدوارم اسمتون رو درست گفتم! فراموشی گرفتم)
خوشحالم که درمورد پیشنهاداتم نظراتتو میگی و تکمیل تر میکنی :n11:
راستش اسکن فلاش برای این هستش که وقتی سیستم روشنه و دوستان، آشنایان، بچه ها میخوان به سیستم فلاش یا مموری کارت وصل کنن، قبل اجرای فلاش گزینه هایی برای اسکن بطور اتوماتیک ظاهر بشه تا وقتی فلاش باز شد، فایل های مخرب نتونن اجرا بشن (پیشگیری بهتر از درمان است)
البته فعلا اینا پیشنهادات مقدماتی برای تکمیل شدن محصولی هستش که دوس داریم یکی از برترین ها تو برنامه های امنیتی باشه :n12:
درمورد Performance دقیقا باهات موافقم و مخصوصا امنیت
البته تشدید نمیکنیم که حتما این درخواست ها باید برآورده بشن، حتی میتونه این نوع درخواست ها در کنار یه برنامه امنیتی، یه برنامه بهینه سازی کامل توسط همون شرکت ارائه بشه و که درخواست های اکثر کاربران در آن قرار بگیره

موفق باشین

در مورد Performance کاملا موافقم .

در مورد "پیشگیری بهتر از درمان است " هم همین طور . ولی راه داره . راهشم اینه که اتوران رو غیر فعال کنیم . از توی تنظیمات ویندوز می شه . البته Kaspersky خودش توی قسمت Microsoft diagnosing قرار داده چنین چیزی که اتوران رو غیر فعال کنیم.ولی به هر حال در هر صورت تنظیمات ویندوزه

Jadda
28-10-2013, 20:54
سلام آقا علی

سلام

مرسی مسعود جان بابت پیشنهادات...... از دل همین پیشنهادات حتی اگر یکی دو مورد عملی بشه در واقع ما هم وارد بازی شدیم.... یعنی ما هم کاربر هستیم... به ما هم گوش بدید...یه بازی برد-برد

انجمن ما کاربران با تجربه و خوبی داره که خوشبختانه در این فضای مساعد ایجاد شده (که همه با دوستی و کمک هم ایجادش کردیم.... پس از همه تشکر) میشه رشد کرد.... و آنتی هامون بهتر میشن.

اما از موارد ذکر شده من گزینه اول را بیشتر میپسندم..... یعنی فکر میکنم ضروری تر هست..... نمی خوام ازاونور بوم بیفتم و فعلا دست کومودو را در این حوزه خالی بدونم.... ولی فضای کار در این بخش یعنی امنیت بیشتر در فضای وب.... هنوز جای کار داره.... من به بهبود میشندیشم.

چند تا از اون پیشنهادات شما را مطرح کردم و البته به گزینه یک رای بالایی دادم..... (خلاصه باید قانع کرد اونها را!!)

مرسی،

M.Hashemi
30-10-2013, 16:00
با سلام
jadda جان من داشتم کمی در مورد پیشنهاد ها فکر میکردم :n13:
که یم ایده به نظرم رسید، ایا می توان تغییری در sandbox کومودو داد که زمانی مخربی را در ان اجرا می کنیم تا زمانی که ان مخرب را terminate می کنیم تمام کار های مخرب را برای ما log کند.
یعنی یه چیزی تو مایه های BSA در نرم افزار sandboxie.
اگر این حالت اضافه بشه هر فردی می تواند یک انالیزور خوب باشد و ...
با تشکر

Jadda
30-10-2013, 21:39
با سلام
jadda جان من داشتم کمی در مورد پیشنهاد ها فکر میکردم :n13:
که یم ایده به نظرم رسید، ایا می توان تغییری در sandbox کومودو داد که زمانی مخربی را در ان اجرا می کنیم تا زمانی که ان مخرب را terminate می کنیم تمام کار های مخرب را برای ما log کند.
یعنی یه چیزی تو مایه های BSA در نرم افزار sandboxie.
اگر این حالت اضافه بشه هر فردی می تواند یک انالیزور خوب باشد و ...
با تشکر

سلام

مرسی محمد جان بابت مطلبی که قرار دادید...... چند نکته را عرض میکنم، اول اینکه فی النفسه این ایده جالب هست و ضرری هم نداره.... اما یه لحظه روی کاربردی بودنش فکر کردم دیدم مثلا قشر عظیم کاربرانی که وقتی کومودو یک سوال میپرسه دادشون میره هوا و دچار سردرگمی میشن و براشون خوش ایند نیست. اونوقت این قابلیت به چه دردشون میخوره؟ یعنی واقعاً میتونن سر در بیارن ازش؟ اما البته که برای افراد واردتر میتونه خوب باشه....

نکته دوم اینکه من احساسم بر این هست که کومودو کلا دوست داره روی سیستم یه فایل مخرب/ناامن اصلا اجرا نشه.... یعنی سیستم کومودو این فلسفه را ترویج میکنه (البته من اینجوری فکر میکنم، شاید طبق تفکرات خودم ... این برداشت برام ایجاد شده یا نه را نمیدونم!) این فرق میکنه با sandboxie که خودش یعنی داره میگه بیا اجرا کن!..... کومودو تا به حال اینو نمیگفته، در واقع سندباکسش واژه پیشگیری را بیشتر به یدک میکشیده......حالا شاید در اینده بره به اون سمتی که شما اشاره داشتید.... یعنی بگه ما سندباکسمون واسه اینه که فایلهای مشکوک را اجرا کنیم واسه تحلیل فایل.... یعنی هرچی فایل مشکوک داری بیا بنداز توی سندباکس تا ببینی چیه......

نکته سوم اینکه من اطلاعاتی در مورد "ویروسکوپ" کومودو کسب کردم..... اول اینکه شامل یک دیتابیس (دیتابیس Local یعنی مستقر بر روی سیستم کاربر) از رفتارهای مخربهاست جهت بررسی و آنالیز پروسه ها و فایلها... این دیتابیس هم در بازه های زمانی به شکل مرتب آپدیت خواهد شد.... خب اینها را گفتم تا به اینجا برسم که اگر بخواهند مورد شما را عملی بکنند میتونند از همین ویروسکوپ استفاده کنند.... و یک گزاش هم از رفتار فایل تهیه بشه...... چون بخش دوم ویژگی ویروسکوپ عملیات عقبگرد تغییرات است.....

بنابراین اونها اگر مایل باشند (ما میتونیم مایلشون بکنیم) میتونند خیلی راحت رفتار فایل را در یک بخش دیگری در CIS ثبت کنند تا قابل مشاهد باشه...... بنابراین من مورد شما را در نسخه 7 یا بعدش، خیلی راحت و دستیافتنی میبینم در صورتیکه تیم کومودو مایل به افزدون این ویژگی باشه..... منم اگر حس کردم میتونه مفید باشه سعی میکنم از لابیم استفاده کنم!.... فعلا روی پیشنهاد I King I یعنی وب آنتی در حال مخ زنی هستیم:n02:

pedram_01
30-10-2013, 22:30
من وقتی کمودو داشتم . میخواستم یک برنامه رو پاک کنم کمودو گیر داد و اتوماتیک عملیات پاک کردن درون سند باکس قرار گرفت و برنامه خیلی بد پاک شد و ویندوز اسیب دید

میخواستم بدونم همچین چیزی ممکنه ؟ یا من فکر میکنم بخاطر سندباکس اینجوری شده ؟

امیدوارم خوب توضیح داده باشم .

Jadda
30-10-2013, 23:02
من وقتی کمودو داشتم . میخواستم یک برنامه رو پاک کنم کمودو گیر داد و اتوماتیک عملیات پاک کردن درون سند باکس قرار گرفت و برنامه خیلی بد پاک شد و ویندوز اسیب دید

میخواستم بدونم همچین چیزی ممکنه ؟ یا من فکر میکنم بخاطر سندباکس اینجوری شده ؟

امیدوارم خوب توضیح داده باشم .

سلام

خوب توضیح دادید.... متوجه هستم.

امکان داره.

leo.unique
31-10-2013, 13:28
سلام

خوب توضیح دادید.... متوجه هستم.

امکان داره.
چاره چیه ؟

Jadda
31-10-2013, 19:53
چاره چیه ؟

چاره همیشگی، افزدون برنامه به لیست امن.

اگر هم مثل من اتوسندباکس غیرفعال باشه و با HIPS کار کنید که اصلا مشکلی ندارید.

pedram_01
31-10-2013, 20:01
چاره همیشگی، افزدون برنامه به لیست امن.

اگر هم مثل من اتوسندباکس غیرفعال باشه و با HIPS کار کنید که اصلا مشکلی ندارید.

خود فایل تو لیست امن بود ولی عملیات پاکسازی تو سندباکس اجرا شد من حتی تیک دیگه تو سندباکس اجرا نشود هم زدم

راه حل خاموش بودن اتو سندباکس هست. اخه مشگل اینجاست hips هم کلی فالس و مشگل داره

Jadda
31-10-2013, 20:33
1-خود فایل تو لیست امن بود ولی عملیات پاکسازی تو سندباکس اجرا شد من حتی تیک دیگه تو سندباکس اجرا نشود هم زدم

2-راه حل خاموش بودن اتو سندباکس هست. اخه مشگل اینجاست hips هم کلی فالس و مشگل داره

1- منظور فایل مربوط به عزل برنامه مثلا uninstall.exe بود که ناچاراً باید امن شناخته بشه..... البته کومودو گزینه هایی ایجاد کرده که فایلهایی که از طرق یک اینستالر امن نصب میشن را امن در نظر بگیره.
تیک گزینه در سندباکس اجرا نشود اگر زده بشه، باید پروسه را قطع کنید و دوباره اجرا کنید، در اجرای دوباره وارد سندباکس نمیشه.

2- اگر اتوسندباکس غیر فعال باشه کلی مزیت داره...... یکیش اینه که "آنی" میتونید تصمیم بگیرید. اگر برنامه ای را کومودو امن ندونه همون لحظه ی پیغام میتونید قانون "مجاز" را بهش بدید و راحت و دوباره کاری نمیشه.
اگر هم فالسی باشه شما با پاسخ "اجازه دادن" این فالس را به راحتی دور میزنید و نظر خودتون را به CIS تحمیل میکنید.

بازم میگم کار با HIPS مزایایی داره که من چند ساله اتوسندباکسم غیرفعال است.....

اینو خوب بخونید:

اگر هم دوستانی بلد نیستند به سوالات جواب بدن (فرض بگیریم اصلا این کاره نیستند) به سوالاتی که سر در میارن پاسخ میدن (حالا یا مجاز یا مسدود) و به سوالاتی که براشون مبهم است پاسخ "مجاز یا اجازه دادن" میدن، اون لحظه انگار HIPS یی در کار نیست مثل خیلی از آنتی هایی دیگه.

من این فرمول را به یکی که اصلا هیچی بلد نبود (یعنی کسی که اصلا نمیدونه فرق آنتی ویروس و سیستم عامل و مرورگر چیه.... تا این حد مبتدی!) گفتم؛؛ باور کنید یکسال پیش تا الان داره بدون مشکل با کومودو کار میکنه. یعنی هر جا گیر میکنه پاسخش "مجاز" است

نکته: بهش گفتم برای جواب دادن به HIPS اصلا به متن توجه نکنه.... فقط به فایل و برنامه ای که HIPS در موردش پیغام داده توجه کنه..... هر جا هم گیر کرد> پاسخ=> مجاز. انگار اصلا کومودو HIPS نداره. مگه همه آنتی ها HIPS دارن؟

یه مثال دیگه: شما وقتی دارید برنامه ای که قبلا روی سیستم نصب بوده را از روی سیستم عزل میکنید.... خب معلومه باید پاسخهای HIPS مجاز باشه... حتی اگر بلد نباشید یا فالس باشه یا هرچی... حین عزل برنامه ای که قبلا روی سیستم نصب بوده و شما باهش کار هم کردید (ویروس که نبوده که!) چشم بسته همه را اجازه بدهید.

اما در صورت فعال بودن اتوسندباکس، بحث لیست امن پیش میاد که تنها راه افزدون فایل به لیست امن هست.... البته اگر این هم رعایت بشه مشکلی نیست.

حالا نمیخوام از مزایای دیگر HIPS بگم..... اینجوری همه چیز تحت کنترل شماست و نه تحت کنترل اتوسندباکس... برای اینکه کاربر همیشه از محصول میتونه زرنگتر/عاقلتر باشه.... مزیت دیگه این هست که خیلی راحت میتونید رفتار فایل را زیر نظر یگیرید.... و ... و... و....

Jadda
02-11-2013, 21:07

Online Storage

COMODO Cloud

The safe way to store your stuff in the cloud

Click here to get it now ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آخرین بار فکر کنم 5 گیگ رایگان بود، الان تا 10 گیگ رایگان هست که خوبه...

Mr.New
03-11-2013, 09:11

Online Storage

COMODO Cloud

The safe way to store your stuff in the cloud

Click here to get it now ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آخرین بار فکر کنم 5 گیگ رایگان بود، الان تا 10 گیگ رایگان هست که خوبه...

این چیست؟
یه توضیحی میدین

Jadda
03-11-2013, 20:05
این چیست؟
یه توضیحی میدین

سلام، مرسی بابت سوال.

یه فضای آنلاین هست که میتونید فایل هاتون را اونجا ذخیره کنید.

شاید شما روی هارد خودتون فایلهای مهمی داشته باشید که با ارزش باشند. اون فایلها میتونه شامل هر چیزی باشه..... خب از دست دادن اونها براتون دردناک است؟ کجا ازشون یک کپی/پشتیبان تهیه میکنید؟ اگر بخواهید روی هاردتون پشتیبان بگیرید هم خیلی نمیتونه یک بکاپ 100 درصد مطمئن باشه.... مشکلاتی که میتونه برای هارد ایجاد بشه و اطلاعات از بین بروند.....حتی مسائلی مثل زلزله... سرقت... و ...
فایلهایی/اطلاعاتی دارید که دوست دارید در هر جایی بتونید بهش دسترسی داشته باشید؟
البته به موراد ذکر شده بالا امنیت را هم اضافه کنید، بالاخره فایلها باید یک جای امن نگهداری بشوند..... خب اول اینکه سرورهای کومودو قاعدتا باید امنتر از خیلی از سرویسهای دیگه باشند (ناسلامتی یک شرکت امنتی هست) بعد اینکه اطلاعات رمزگذاری شده منتقل میشن.

Comodo Online Storage این امکان را برای شما فراهم میکنه.

مثلا من یک کپی از یکسری از فایلها و اطلاعاتی که دوست نداشتم به هیچ وجه از دستشون بدهم، روی Comodo Cloud قرار دادم، مثلا الان اگر حتی لپتاپم منفجر بشه بازم حداقل خیالم راحته که اون اطلاعاتم ایمن هستند + چون سرویس آنلاین هست از هر مکانی قابل دسترسی هستند (مثلا توی مسافرتها به کارم میاد...)+ حتی اگر قرار باشه یکسری از فایلهام را با کسی به اشتراک بزارم یه لینک دانلود به من میده که لینک دانلود را به فرد مورد نظر میدم....

کلا بستگی داره به کار شما بیاد یا نه.... برای اون دسته که به همچین سرویس و خدماتی نیاز دارند، سرویسِ خوبی هست.

البته برای پشتیبان گیری حرفه ای تر ، یک ابزار دیگه هم داره کومودو به اسم Comodo Backup که میتونه کمکتون کنه که Comodo Onlene Backup هست....
البته همین سرویس هم یک نرم افزار داره (cCloud) که روی سیستم شما نصب میشه ...و حتی میتونید این فضای 10 گیگی را بصورت یک درایو روی سیستم خودتون داشته باشید و ...
البته در پست بالایی خیلی نخواستم وارد این مباحث بشم... فقط خواستم یک لینک بزارم و فقط یک اشاره کرده باشم ، و دوستانی که نیاز دارند ازش استفاده کنند.

havzhini
04-11-2013, 09:36
cis روی ویندوز8.1 32Bit خوب جواب میده و مشکل و باگی نداره؟
من از کاسپر استفاده میکنم ولی روی نسخه 2014 باگهای زیادی داره و اصلا درست کار نمیکنه
ایا فایروال کومودو برای بلاک کردن دسترسی برنامه ها به نت خوب جواب میده؟
و کلا پیشنهاد میشه کومودو نصب کنم یا انتیویروس دیگه رو نصب کنم

Y@var
04-11-2013, 09:56
سلام دوستان

به یه مشکلی خوردم

با کومودو نمیتونم فایلی ارسال کنم و این error رو میده:

x80072ee3 the server returned extended information

کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟

Gallar2
04-11-2013, 10:11
با عرض سلام خدمت دوستان
من یک مشکل بزرگ با کومودو اینترنت سکیوریتی دارم و اون هم اینه که هر دو روز یکبار پیام میده که آپدیت نیست و از اول فایلهای آپدیت دانلود می شه، وقتی به پوشه اسکنر برنامه هم می رم آپدیتها اونجا هست، ولی دوباره از اول دانلود می کنه، بی زحمت راهنماییم کنید تا مشکل حل شه، چون خیلی سخته با این سرعت اینترنت دوباره از اول دانلود کنم، ضمناً ویندوزم XP SP3 هستف برای اداره هم می باشد

Y@var
04-11-2013, 14:01
سلام دوستان

به یه مشکلی خوردم

با کومودو نمیتونم فایلی ارسال کنم و این error رو میده:

x80072ee3 the server returned extended information

کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟

در فروم خود کومودو مطرج کردم و گفتن که خود شرکت از این مشکل اطلاع داره و در حال رفع این مشکل هستند:n06:

Jadda
04-11-2013, 19:35
cis 1-روی ویندوز8.1 32Bit خوب جواب میده و مشکل و باگی نداره؟
من از کاسپر استفاده میکنم ولی روی نسخه 2014 باگهای زیادی داره و اصلا درست کار نمیکنه
2-ایا فایروال کومودو برای بلاک کردن دسترسی برنامه ها به نت خوب جواب میده؟
3-و کلا پیشنهاد میشه کومودو نصب کنم یا انتیویروس دیگه رو نصب کنم

سلام

1-من ندیدم دوستانی که ویندوز 8.1 دارند، زیاد ابراز گلایه بکنند.....

2- خوبه.

3- اگر فایروالشو میخواهید نصب کنید بهتره با آنتی ویروس و کامل نصب بشه. یعنی نسخه اینترنت سکیوریتی را نصب کنید....

اما اگر سوال شما کلی بود؛ یعنی کومودو را نصب کنید یا کلاً یک محصول دیگه.... نظر خودتون مهمه.... چیز خاصی نمیشه گفت.... ولی در کل الان نسخه 6 کومودو وضعیت مطلوبی داره.... میتونه نسبتا کاربر را راضی نگه داره.

با عرض سلام خدمت دوستان
من یک مشکل بزرگ با کومودو اینترنت سکیوریتی دارم و اون هم اینه که هر دو روز یکبار پیام میده که آپدیت نیست و از اول فایلهای آپدیت دانلود می شه، وقتی به پوشه اسکنر برنامه هم می رم آپدیتها اونجا هست، ولی دوباره از اول دانلود می کنه، بی زحمت راهنماییم کنید تا مشکل حل شه، چون خیلی سخته با این سرعت اینترنت دوباره از اول دانلود کنم، ضمناً ویندوزم XP SP3 هستف برای اداره هم می باشد

سلام

تا جایی که من میدونم، الان کومودو تا 20 روز هم اپدیت نشه (حالا بگیم 15 روز)، برای انجام اپدیت از اول دیتابیس را دریافت نـمیکنه.

چرا برای شما این اتفاق میافته جالبه....!

اگر خیلی مشتاق بودید بعد از بررسی میتونیم این مورد را گزارش بدیم.....

1-اول اینکه مطمئن هستید بعد از 2 روز این اتفاق میافته؟؟
2- چند بار این اتفاق رخ داده؟
3-فاصله هر اپدیت تا آپدیت بعدی چند روز است؟ بیشتر از یک هفته؟ یا واقعا دو روز؟
4-ایا سیستمی که کومودو روش نصبه هر روز به اینترنت دسترسی داره؟ اپدیت خودکار CIS فعال است؟
5- چرا بعد از دور روز پیغام میده اپدیت نیست؟ مگه هر روز آپدیت نمیکنید؟ کلا CIS روی اون سیستم هر چند روز آپدیت میشه( برنامه تون چیه برای آپدیت... روزانه/هفتگی/ماهانه)؟

* از دوستان کسی این مشکلو داشته؟ اگر داشته روی چه ویندوزی؟

من میخوام مطمئن بشم که این مشکل بعد از دو روز اپدیت نشدن رخ میده (چون حس میکنم الان تا 20 روز مشکلی نیست)

====

و اما در نهایت چون سیستم اداره هست میتونید هفته ای یکبار کومودو را اپدیت آفلاین بکنید..... اپدیتهاشو هم از سیستم خونه بردارید.

Gallar2
04-11-2013, 19:59
سلام

2- خوبه.

3- اگر فایروالشو میخواهید نصب کنید بهتره با آنتی ویروس و کامل نصب بشه. یعنی نسخه اینترنت سکیوریتی را نصب کنید....

اما اگر سوال شما کلی بود؛ یعنی کومودو را نصب کنید یا کلاً یک محصول دیگه.... نظر خودتون مهمه.... چیز خاصی نمیشه گفت.... ولی در کل الان نسخه 6 کومودو وضعیت مطلوبی داره.... میتونه نسبتا کاربر را راضی نگه داره.

سلام

تا جایی که من میدونم، الان کومودو تا 20 روز هم اپدیت نشه (حالا بگیم 15 روز)، برای انجام اپدیت از اول دیتابیس را دریافت نـمیکنه.

چرا برای شما این اتفاق میافته جالبه....!

اگر خیلی مشتاق بودید بعد از بررسی میتونیم این مورد را گزارش بدیم.....

1-اول اینکه مطمئن هستید بعد از 2 روز این اتفاق میافته؟؟
2- چند بار این اتفاق رخ داده؟
3-فاصله هر اپدیت تا آپدیت بعدی چند روز است؟ بیشتر از یک هفته؟ یا واقعا دو روز؟
4-ایا سیستمی که کومودو روش نصبه هر روز به اینترنت دسترسی داره؟ اپدیت خودکار CIS فعال است؟
5- چرا بعد از دور روز پیغام میده اپدیت نیست؟ مگه هر روز آپدیت نمیکنید؟ کلا CIS روی اون سیستم هر چند روز آپدیت میشه( برنامه تون چیه برای آپدیت... روزانه/هفتگی/ماهانه)؟

* از دوستان کسی این مشکلو داشته؟ اگر داشته روی چه ویندوزی؟

من میخوام مطمئن بشم که این مشکل بعد از دو روز اپدیت نشدن رخ میده (چون حس میکنم الان تا 20 روز مشکلی نیست)

====

و اما در نهایت چون سیستم اداره هست میتونید هفته ای یکبار کومودو را اپدیت آفلاین بکنید..... اپدیتهاشو هم از سیستم خونه بردارید.

ممنون از توجهی که به موضوع کردید:
1- بله تا حالا چند بار شده مثلاً بعد از تغییر از یک حالت protection به حالت دیگه، یا فابل آپدیت رو دانلود می کنه موقع نصب ارور می ده که آپدیت نصب نمی شه
2- تا حالا چند بارشده طوری که من هر لحظه منتظرم این ارور رو ببینم
3و4-نه آقا، سیستم همیشه به اینترنت وصله، آپدیت خودکار رو هم فعال کردم
5-والا من هم نمی دونم چرا پیغام میده، خودم هم شاخ دارم در می یارم
و یک سوال دیگه آیا یک عامل غیر معمول (ویروس، تروجان و ....) می تونه این حالت رو ایجاد کنه، آخه این سیستم موقع فول اسکن فریز می شه یا ریستارت می شه (اصلاً به خاطر این اداها بود که کومودو نصب کردم)
با آنتی ویروس های دیگه که آپدیت هم بودند چیزی پیدا نشد، البته باز هم نه در محیط نرمال ویندوز و فقط در حالت Safe mode.
باز هم ممنون از توجه شما .:n12:

Jadda
04-11-2013, 20:29
سلام

یا فابل آپدیت رو دانلود می کنه موقع نصب ارور می ده که آپدیت نصب نمی شه

این مورد میتونه جالب باشه..... یعنی CIS آپدیت را دریافت میکنه و اعلام میکنه نمیتونه اپدیت های جدید را نصب کنه؟ اگر یک عکس بعداً بتونی از این پیغام بزاری خوبه، از ابزار عیب یابی کومودو هم استفاده کن. اگر عیبی پیدا کرد فایل گزارش را از طریق پیغام خصوصی به من بده.

سوال: ورژن CIS چنده؟

3و4-نه آقا، سیستم همیشه به اینترنت وصله، آپدیت خودکار رو هم فعال کردم

پس با این حساب باید هر روز آپدیت بشه.... من فکر میکردم به اینترنت دسترسی ندارید، که ظاهرا این مورد منتفی هست.
آپدیت خودکار را روی هر یکساعت قرار بدهید.

5-والا من هم نمی دونم چرا پیغام میده، خودم هم شاخ دارم در می یارم

پیغامش به خاطر این هست که اپدیت انجام نمیشه.... من به سرعت اینترنت محل کارتون مشکوک بودم که اگر فرض را بر این بزاریم که بعد از آخرین زمانیکه کومودو را اپدیت کردید، اگر هر روز (یا دو سه روز یکبار)به اینترنت وصل باشه چون آپدیتهای روزانه خیلی کم حجم هستن، بنابراین با زغالی ترین سرعتها هم اپدیتها دریافت میشن.... مگر اینکه نسخه دیتابیس خیلی قدیمی باشه و کومودو بخواهد کل دیتابیس را دریافت کنه و با سرعت پایین اینترنتِ محل کار شما موفق نمیشه.... بنابراین هر روز شکست و روز بعد تکرار این سناریو.

الان نسخه دیتابیس 17213 هست، فردا چک کن ببین نسخه دیتابیس کومودوی اداره چنده؟

اپدیت آفلاین را تست کردید؟ انجام میشه؟

=====

الان که داشتم لیست باگهای گزارش شده را چک میکردم، همچین ایرادی تا به حال گزراش نشده.

havzhini
04-11-2013, 20:30
سلام

2- خوبه.

دقیقا ممنون دوست دارم همیشه انتی ویروس و فایروال همراه هم به صورت اینترنت سکوریتی باشه تا اینکه 2برنامه جدا نصب بشه

این نسبتا راضی رو میشه توضیح بدید؟
برای یک کاربری خانگی ایا قدرت و کارایی و امنیت و سرعتش در مقایسه با محصولی مثل کاسپر در چه حد هست؟
از گزینه های خیلی بهتر، بهتر،کمی بهتر، مساوی،کمی ضعیفتر، ضعیفتر، خیلی ضعیفتر، کدومش؟

Jadda
04-11-2013, 20:58
دقیقا ممنون دوست دارم همیشه انتی ویروس و فایروال همراه هم به صورت اینترنت سکوریتی باشه تا اینکه 2برنامه جدا نصب بشه

1-این نسبتا راضی رو میشه توضیح بدید؟
برای یک کاربری خانگی ایا قدرت و کارایی و امنیت و سرعتش در مقایسه با محصولی مثل کاسپر در چه حد هست؟
از گزینه های خیلی بهتر، بهتر،کمی بهتر، مساوی،کمی ضعیفتر، ضعیفتر، خیلی ضعیفتر، کدومش؟

سلام

1- نسبتاً... ، این کلمه را قرار دادم چون با تفکرات شما آشنایی ندارم.... نمیدونم دنبال چی هستید.... نمیدونم چه سبکی از حفاظت را میپسندید... نمیدونم چه ویژگیهایی از یک محصول برای شما مهم است و غیره.
ضمن اینکه اصلا شاید یک "کامل" در ذهن شما باشه.... در این صورت که میشه بدترین حالت و شما سفت و سخت به محصول نگاه میکنید>اونوقت قطعا کومودو میتونه "نسبتا" کاربر (یعنی شما) را راضی نگه داره..... اون واژه نسبتا را قرار دادم تا دروغ نگفته باشم. در واقع نخواستم از جمله نادرست "کومودو میتونه کاملا کاربر را راضی نگه داره" استفاده کنم...... به هر حال سعی میکنم حواسم به نوشته هام باشه!... واژه ها مهمند... در واقع من اینجا باید بدترین حالت را در نظر بگیرم.... یک کاربر حرفه ای؛ حالا هر کی باشه.. شما یا شخص دیگری.... اگر CIS نصب کنه چه اتفاقی میافته==> بازم اگر بگم CIS میتونه نسبتاً کاربر را راضی نگه داره دروغی نگفتم. منظورم اون حرفه ایه بود.

برای یک کاربر خانگی ایا قدرت و کارایی و امنیت و سرعتش در مقایسه با محصولی مثل کاسپر در چه حد هست؟

مهم امنیت هست، شکاف زیادی وجود نداره.....

سطح بندی کردید و قصد به دام انداختن منو دارید!؟

اگر بخواهیم بین این دو محصول دوست داشتنی ( از دیگاه خودم البته) نظر بدم..... البته من نظر نمیدم: دی ؛ یه چیز دیگه خدمتتون عرض میکنم:

در یک رقابت/مسابقه/... اگر دست راست شما ضعیف است مشکلی نیست، شما با ضربات دست چپ میتوانید بر حریف غلبه کنید. (البته به شرطی که دست چی خوبی داشته باشید)

سه خط آخر شوخی بود.... یه خورده جدی بودن هم خستگی میاره....

از اشنایی با شما خوش وقتم
شاد باشید:n12:

havzhini
04-11-2013, 21:07
سلام

1- نسبتاً... ، این کلمه را قرار دادم چون با تفکرات شما آشنایی ندارم.... نمیدونم دنبال چی هستید.... نمیدونم چه سبکی از حفاظت را میپسندید... نمیدونم چه ویژگیهایی از یک محصول برای شما مهم است و غیره.
ضمن اینکه اصلا شاید یک "کامل" در ذهن شما باشه.... در این صورت که میشه بدترین حالت و شما سفت و سخت به محصول نگاه میکنید>اونوقت قطعا کومودو میتونه "نسبتا" کاربر (یعنی شما) را راضی نگه داره..... اون واژه نسبتا را قرار دادم تا دروغ نگفته باشم. در واقع نخواستم از جمله نادرست "کومودو میتونه کاملا کاربر را راضی نگه داره" استفاده کنم...... به هر حال سعی میکنم حواسم به نوشته هام باشه!... واژه ها مهمند... در واقع من اینجا باید بدترین حالت را در نظر بگیرم.... یک کاربر حرفه ای؛ حالا هر کی باشه.. شما یا شخص دیگری.... اگر CIS نصب کنه چه اتفاقی میافته==> بازم اگر بگم CIS میتونه نسبتاً کاربر را راضی نگه داره دروغی نگفتم. منظورم اون حرفه ایه بود.

مهم امنیت هست، شکاف زیادی وجود نداره.....

سطح بندی کردید و قصد به دام انداختن منو دارید!؟

اگر بخواهیم بین این دو محصول دوست داشتنی ( از دیگاه خودم البته) نظر بدم..... البته من نظر نمیدم: دی ؛ یه چیز دیگه خدمتتون عرض میکنم:

در یک رقابت/مسابقه/... اگر دست راست شما ضعیف است مشکلی نیست، شما با ضربات دست چپ میتوانید بر حریف غلبه کنید. (البته به شرطی که دست چی خوبی داشته باشید)

سه خط آخر شوخی بود.... یه خورده جدی بودن هم خستگی میاره....

از اشنایی با شما خوش وقتم
شاد باشید:n12:

ممنون از توضیحاتتون
پس با این اوصاف چون فعلا دست چپ(من چپی هستم و چپ دست اول:n01:) یه مقدار درد گرفته از رفتن سراغ دست راست ضرر نمیکنم
ولی میترسم کلا دیگه راستی بشم و دیگه سراغ دست چپ نیام

وضعیت نسخه لینوکس کومودو چطور هست؟
البته اینبار سطح بندی نمیکنم و فقط میخوام بدونم در حد نسخه ویندوز روش کار میشه

Gallar2
04-11-2013, 21:11
ممنون از زحمات شما
یک مورد رو یادم رفت بگم تو پوشه آپدیتها حتی آپدیت های جدید هم دانلود شده و وجود داره مثلاً اگر آپدیت شماره 1 رو دانلود کرده و علامت امن رویGadget کومودو باشه فردا صبح که سیستم رو روشن کردم و اگر این مشکل اتفاق افتاد شروع به دریافت آپدیت کامل می کنه و دیگه اینکه در مورد سوالم توی پست قبلی چه نظری دارید؟

Jadda
04-11-2013, 21:28
ممنون از توضیحاتتون
1-پس با این اوصاف چون فعلا دست چپ(من چپی هستم و چپ دست اول:n01:) یه مقدار درد گرفته از رفتن سراغ دست راست ضرر نمیکنم
ولی میترسم کلا دیگه راستی بشم و دیگه سراغ دست چپ نیام

2-وضعیت نسخه لینوکس کومودو چطور هست؟
3-البته اینبار سطح بندی نمیکنم و فقط میخوام بدونم در حد نسخه ویندوز روش کار میشه

عرض سلام مجدد

1- این تعویض میتونه حداقل یه تجربه جدید باشه..... (من حس میکنم یکسری تشابهات بین این دو محصول هست، بنابراین میتونن یار تعویضی هم باشن، البته به نظر من)

2- باهاش کار نکردم
3- اونچیزی که من الان دارم میبینم اینه که تمرکز روی نسخه ویندوز هست.

ممنون از زحمات شما
یک مورد رو یادم رفت بگم تو پوشه آپدیتها حتی آپدیت های جدید هم دانلود شده و وجود داره مثلاً اگر آپدیت شماره 1 رو دانلود کرده و علامت امن رویGadget کومودو باشه فردا صبح که سیستم رو روشن کردم و اگر این مشکل اتفاق افتاد شروع به دریافت آپدیت کامل می کنه و *دیگه اینکه در مورد سوالم توی پست قبلی چه نظری دارید؟

در مورد این مسئله قطعا من با شما بیشتر ارتباط برقرار میکنم(پیغام خصوصی)..... یکسری سوال و جواب.... و بعدش گزارش مشکل.

* خیلی ذهنم به اون سمت نمیره....

holyboy
05-11-2013, 00:52
دوستان نسخه جدید کومودو که شامل وب گارد باشه منتشر شده؟

saeediranzad
05-11-2013, 08:07
سلام 1-من ندیدم دوستانی که ویندوز 8.1 دارند، زیاد ابراز گلایه بکنند.....
سلام
برای من مشکل تداخل فایروال با فایروال ویندوز داره. یعنی همیشه AtRisk را نشون میده.
یک راه حل پیدا کردم که در رجیستری مقدار یک چیزی را از1 به 8 تغییر بدهیم و بعد کومودو را دوباره نصب کنیم.
من حوصله نصب دوباره ندارم که ببینم درست میشه یانه.
همینجوری کار میکنه. فایروال ویندوز هم فعاله.

havzhini
05-11-2013, 08:34
چند سوال بعد از نصب اینترنت سکوریتی روی ویندوز8.1
اول بگم که سرعتش که واقعا عالیه و بهیچ وجه اصلا احساس نمیشه برنامه ای مثل انتی ویروس فعال هست ولی کارکرد رو باید در گذر زمان نظر داد

1-با وجودی که فایروال فعال هست ولی فایروال ویندوز هم فعال هست و البته درست کار میکنه و وظیفه بلاک کردن رو انجام میده
ولی مگر نباید با نصب برنامه فایروال اتوماتیک فایروال ویندوز غیز فعال بشه؟ ایا این یه باگ هست یا قابلیت جدید؟

2-افزونه PrivDog که با نصب کومودو روی کروم نصب میشه دقیقا چه عملی انجام میده و ایا کارایی لازم رو داره؟

3-چطور میشه تنظیمات اپدیت رو طوری تایین کرد که در ساعت خاصی اپدیت انجام بشه؟

4-dns کومودو دقیقا چه کاربردی داره و چطور میشه ازش استفاده کرد؟

سلام
برای من مشکل تداخل فایروال با فایروال ویندوز داره. یعنی همیشه AtRisk را نشون میده.
یک راه حل پیدا کردم که در رجیستری مقدار یک چیزی را از1 به 8 تغییر بدهیم و بعد کومودو را دوباره نصب کنیم.
من حوصله نصب دوباره ندارم که ببینم درست میشه یانه.
همینجوری کار میکنه. فایروال ویندوز هم فعاله.

من هم این حالت وجود داره که هردوفایروال فعال هستن و هردو هم درست کار میکنن البته
ولی AtRisk نمیزنه secure هست
این راه حل رجیستری رو میشه توضیح بدید و بگین دقیقا چه عملی انجام میده؟فایروال ویندوز رو غیرفعال میکنه یا فقط AtRisk رو از بین میبره

M e i s a m
05-11-2013, 10:15
دقیقا برای چی فایروال ویندوز رو روشن بذارید؟ قوی ترین فایروال رو دارید نصب میکنید دیگه نیاز به ویندوز نیست

havzhini
05-11-2013, 11:04
دقیقا برای چی فایروال ویندوز رو روشن بذارید؟ قوی ترین فایروال رو دارید نصب میکنید دیگه نیاز به ویندوز نیست
وقتی فایروال یا انتی ویروس نصب میشه به صورت اتوماتیک باید انتی ویروس و فایروال ویندوز غیر فعال بشه
ولی الان مشکل اینه اتوماتیک فایروال غیرفعال نشده

هرچند این حالت هم برای منی که لیست بلاک توی فایروال ویندوز تعریف کردم بهتر هست و دیگه لازم نیست وقت زیادی بزارم دوباره توی فایروال کومودو برنامه ها رو تعریف کنم
البته اگر این حالت باگ و مشکلی ایجاد نکنه

Gallar2
05-11-2013, 12:46
سلام جناب Jadda ببخشید تو پیغام خصوصی نیومدم ، از مدیرا هم عذر می خوام که اینجا پست می زارم ولی دیوانه شدم ، این هم مشکلاتی که براتون شرح داده بودم:
1- امروز صبح سیستم یکباره هنگ کرد ، قبل از اون کومودو سبز بود وبعد از رستارت شدن سیستم دوباره کومودو پیغام داد که آپدیت نیست و از اول شروع به دانلود فایل آپدیت کرد
2- توی عکس دوم در حال گرفتن فایلهای آپدیت از اول هست
3- توی عکس سوم پوشه Program files و پوشه Scanners کومودو هست می بینید که فایلهای آپدیتی که دانلود کرده توش هست
4- و در عکس چهار خطا در نصب آپدیت رو می ده اینکار چند بار تکرار می شه تا یکبار که کل آپدیت رو می گیره

dvb595959
05-11-2013, 13:19
سلام جناب Jadda ببخشید تو پیغام خصوصی نیومدم ، از مدیرا هم عذر می خوام که اینجا پست می زارم ولی دیوانه شدم ، این هم مشکلاتی که براتون شرح داده بودم:
1- امروز صبح سیستم یکباره هنگ کرد ، قبل از اون کومودو سبز بود وبعد از رستارت شدن سیستم دوباره کومودو پیغام داد که آپدیت نیست و از اول شروع به دانلود فایل آپدیت کرد
2- توی عکس دوم در حال گرفتن فایلهای آپدیت از اول هست

3- توی عکس سوم پوشه Program files و پوشه Scanners کومودو هست می بینید که فایلهای آپدیتی که دانلود کرده توش هست

4- و در عکس چهار خطا در نصب آپدیت رو می ده اینکار چند بار تکرار می شه تا یکبار که کل آپدیت رو می گیره

درود
به نظر من یکبار از تنظیمات کومودو بکاپ بگیر و بعدش آخرین آبدیتت رو هم بکاپ بگیر و جایی ذخیره کن.... کومودو رو کامل پاک کن و بعدش دوباره اقدام به نصب کن... بعدش هم بصورت آفلاین آبدیتی رو که بکاپ گرفتی برگردون.

Captain
05-11-2013, 14:05
دقیقا منم با همین مشکل چند روز پیش مواجه شدم ولی با همون آپدیتی که تو پوشه ی خودش بود، بعد از ریستارت سیستم دوباره آپدیتش کردم!

saeediranzad
05-11-2013, 15:12
من هم این حالت وجود داره که هردوفایروال فعال هستن و هردو هم درست کار میکنن البته
ولی AtRisk نمیزنه secure هست
این راه حل رجیستری رو میشه توضیح بدید و بگین دقیقا چه عملی انجام میده؟فایروال ویندوز رو غیرفعال میکنه یا فقط AtRisk رو از بین میبره
سلام
این راه حل در فوروم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کومودو گفته شده. اون خظی که هایلایت قرمز شده مسیر رجیستری را نشون میده که مقدار را باید از 1 به 8 تغییر داد.
اینجا هم در سایت مایکروسافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بیشتر آن را با ویندوز 8.1 ناسازگار دانسته اند.

havzhini
05-11-2013, 15:43
سلام
این راه حل در فوروم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کومودو گفته شده. اون خظی که هایلایت قرمز شده مسیر رجیستری را نشون میده که مقدار را باید از 1 به 8 تغییر داد.
اینجا هم در سایت مایکروسافت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بیشتر آن را با ویندوز 8.1 ناسازگار دانسته اند.
ولی پستهای بعدی این تاپیک که دادین مدیران کومودو گفتن این تغییر رجیستری انجام نشه و گفتن مشکل شناخته نشدن کومودو توسط ویندوز هست
البته من مشکلی با این مورد ندارم چون هم فاروال کومدو فعال هست هم ویندوز و مشکلی وجود نداره و نمیشه همونطور که گفتن اسم این مورد رو باگ گذاشت
پس تغییر رجبستری به نظرم کار منطقی نباشه

saeediranzad
05-11-2013, 15:57
نه؛ نگفته این تغییر را انجام ندهید. بلکه گفته از طرف کومودو نیست. بلکه یک کاربر این راه حل را داده.
بعد میگن که اشکال از ویندوز 8.1 هست؛ چون نسخه نهایی و رسمی نیست.
از مایکروسافت هم نقل قول میکنند که این ویندوز 8.1 را بعنوان سیستم اصلی نصب نکنید و اینکه ممکنه نرم افزار امنیتی روش درست کار نکنه.
من یک نگاه سریع و سرسری کردم. نتیجه بحثشون این میشه که ویندوز 8.1 هنوز آزمایشیه و وقتی رسمی شد کومودو نسخه سازگار و بدون مشکل را براش منتشر میکنه.
یکیشون میگه من بکآپ گرفتم و برام مهم نیست: چون درعصر کلاد (ابر اینترنتی) زندگی میکنیم.
برای ما (ایرانیان) هم مهم نیست. ما که پول بابت ویندوز و هیچ نرم افزار دیگری نمیدیم.

Jadda
05-11-2013, 19:03
چند سوال بعد از نصب اینترنت سکوریتی روی ویندوز8.1
اول بگم که سرعتش که واقعا عالیه و بهیچ وجه اصلا احساس نمیشه برنامه ای مثل انتی ویروس فعال هست ولی کارکرد رو باید در گذر زمان نظر داد

1-با وجودی که فایروال فعال هست ولی فایروال ویندوز هم فعال هست و البته درست کار میکنه و وظیفه بلاک کردن رو انجام میده
ولی مگر نباید با نصب برنامه فایروال اتوماتیک فایروال ویندوز غیز فعال بشه؟ ایا این یه باگ هست یا قابلیت جدید؟

2-افزونه PrivDog که با نصب کومودو روی کروم نصب میشه دقیقا چه عملی انجام میده و ایا کارایی لازم رو داره؟

3-چطور میشه تنظیمات اپدیت رو طوری تایین کرد که در ساعت خاصی اپدیت انجام بشه؟

4-dns کومودو دقیقا چه کاربردی داره و چطور میشه ازش استفاده کرد؟

1- قاعدتاً حین نصب؛ کومودو باید فایروال ویندوز را غیرفعال بکنه.... روی ویندوز 8.1 این اتفاق نمیافته؟ البته این موردی هست که خوشبختانه خودم میتونم راحت تستش بکنم.
ولی در کل اگر این عمل انجام نشده، بهتره فایروال ویندور را خودتون غیر فعال بکنید.

2- PrivDog مربوط به تبلیغات وب سایتها میشه، البته نه اونجوری که همه را غیر فعال بکنه.... بیشتر هدفش تبلیغات مشکوک و ناامن هست.

3- زمانبندی اپدیت را به صورت ساعتی میشه تعیین کرد یعنی هر 1/2/3/4/... ساعت اپدیت بررسی بشه. ولی اینکه سر ساعت خاصی باشه ، این امکان وجود نداره... البته اگر خیلی به این مورد نیاز دارید من یک راه حل دارم.

4- اینکه DNS چیه یک سرچ بکنید متوجه میشید... ساده اش اینه: کارش تبدیل نام دامنه به یک IP است... منتها COMODO Secure DNS دارای یک لیست از سایتهای مخرب هست که اگر شما قصد بازید از اون سایت را داشته باشید به شما پیغام میده که سایت مورد نظر آلوده است.... استفاده ازش هم اختیاری هست، حین نصب گزینه استفاده از DNS کومودو وجود داره که میتونید فعال یا غیر فعال بکنید.

سلام

دوستان توجه داشته باشند که موضوع این هست که کاربری نسخه 6.2.282872.2847 کومودو را روی ویندوز 8.1 نصب کرده بود و دچار مشکل شده بود (گفته فایروال کار نمیکنه و....)
کاربر (در انجمن کومودو) به صراحت نسخه خودش را ذکر کرده:

Exact CIS version & configuration: 6.2.282872.2847

یکبار دیگه به مورد گزارش شده نگاه کنید.... گزارش مربوط به 4 ماه پیش است.

باید بدونید که نسخه 6.2.282872.2847 فقط از ویندوز 8 پیشتبانی میکرده و موقع گزارش این اشکال هنوز نسخه نهایی ویندوز 8.1 منتشر نشده بوده.... و آخرین نسخه کومودو هم اون موقع 6.2 بوده!

بعد اینکه بعد از نسخه 6.2.282872.2847 کومودو دو نسخه از 6.3 را منتشر کرد و از ویندوز 8.1 پشتیبانی میکنه.

بنابراین آخرین نسخه کومودو که الان Version 6.3.297838.2953 هست را نصب کنید و هیچ نیازی به دستکاری در رجیستری یا جای دیگه ندارید.

اینجا یک نگاه بندازید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

============
============

Gallar2 عزیز؛ از ابزار عیب یابی کومودو استفاده کن و اگر مشکلی شناسایی کرد فایل گزارش را از طریق پیغام خصوصی به من بده.

havzhini
05-11-2013, 19:23
1- قاعدتاً حین نصب؛ کومودو باید فایروال ویندوز را غیرفعال بکنه.... روی ویندوز 8.1 این اتفاق نمیافته؟ البته این موردی هست که خوشبختانه خودم میتونم راحت تستش بکنم.
ولی در کل اگر این عمل انجام نشده، بهتره فایروال ویندور را خودتون غیر فعال بکنید.

بله حین نصب فایروال ویندوز غیرفعال نشده(در کاسپر حتی اختیاری هم امکان فعال کردن فایروال نیست)
یعنی فعال بودن همزمان هر دو مشکلی ایجاد میکنه؟

3- زمانبندی اپدیت را به صورت ساعتی میشه تعیین کرد یعنی هر 1/2/3/4/... ساعت اپدیت بررسی بشه. ولی اینکه سر ساعت خاصی باشه ، این امکان وجود نداره... البته اگر خیلی به این مورد نیاز دارید من یک راه حل دارم.

بله برای استفاده کنندگان از اینترنت محدود که ساعات خاصی میتونن دانلود کنن این مورد خیلی ضروری هست به نظرم
اگر روش رو توضیح بدید ممنون میشم

Public Enemy
05-11-2013, 19:41
تا اونجا که من تست کردم ، توی ویندوز 8/8.1 بسته های امنیتی حاوی Firewall ، فایروال ویندوز رو غیر فعال می کنند ولی Off نمی کنند !!!!!

بسته به محصول ، تا حدودی کنترل رو از دست فایروال ویندوز می گیرند .

مثلا اگر درست یادم باشه ، Eset Smart Security کلا به فایروال ویندوز اجازه فعالیت نمی ده حتی بعد از غیر فعال سازی Eset . ( اگر درست یادم باشه )

Kaspersky تا زمانی که فایروال خودش فعاله ، نمی زاره تغییراتی توی فایروال ویندوز بدیم ، پس از غیر فعال ساری Kaspersky این امکان وجود داره که فایروال ویندوز رو On/Off کنیم .

Jadda
05-11-2013, 20:40
بسته به محصول ، تا حدودی کنترل رو از دست فایروال ویندوز می گیرند .

سلام

من به یاد ندارم فایروالی نصب شده داشته بودم (چی گفتم!) و فایروال ویندوز هم فعال بوده باشه.....

من 8.1 ندارم.... ولی بالاخره باید فیلتر ترافیک توسط یک فایروال انجام بشه.... اگر کسپر/کومودو/نود/... هست، توسط همان فایروال... مگر اینکه فایروال 8.1 کلا فرق کرده باشه!..... مگر اینکه مایکروسافت و سایر فایروالها با هم ساختن.... بهش میشه گفت تشریک مساعی فایروالی!!:n02:

Jadda
05-11-2013, 21:00
بله برای استفاده کنندگان از اینترنت محدود که ساعات خاصی میتونن دانلود کنن این مورد خیلی ضروری هست به نظرم
اگر روش رو توضیح بدید ممنون میشم

البته CIS آپدیتهای روزانه بسیار کم حجمی داره.... روزی یکی دو مگابایت.

ولی به هر حال اگر خواستید آپدیت را طوری زمانبنید بکنید که سر ساعت خاصی انجام بشه؛ باید ابتدا یک پروفایل اسکن بسازید و بعد تیک گزینه اپدیت قبل از اسکن را بزنید و بعد هم زمان شروع را مشخص کنید.

قبل از هر کاری ابتدا گزینه آپدیت خودکار را غیر فعال کنید. با فلش مشخص کردم.
البته یک گزینه برای آپدیت برنامه هم می بینید که خیلی برای این مورد مهم نیست، چون میانگین کومودو هر 3/4 ماه یک اپدیت برای برنام میده.

=====

شروع تنظیم:

وارد قسمت مشخص شده بشوید و یک پروفایل بسازید...

اسم اسکن را مشخص بکنید، مثلا اسکن برای دریافت آپدیت.
بعد برای اینکه هدفمون اسکن نیست میتونید یک فایل را برای اسکن مشخص کنید تا بعد از اپدیت عملیات اسکن سریع انجام بشه.

مهترین قسمت کار اینجاست:

گزینه " قبل از اسکن، آنتی ویروس آپدیت شود" را فعال کنید.

حالا زمان شروع را مشخص کنید، مثلا در عکسی که میبیند من زمان اجرا را ساعات 1:30 بامداد قرار دادم.

در پایان هم تایید/تایید؛

Public Enemy
05-11-2013, 21:07
سلام

من به یاد ندارم فایروالی نصب شده داشته بودم (چی گفتم!) و فایروال ویندوز هم فعال بوده باشه.....

من 8.1 ندارم.... ولی بالاخره باید فیلتر ترافیک توسط یک فایروال انجام بشه.... اگر کسپر/کومودو/نود/... هست، توسط همان فایروال... مگر اینکه فایروال 8.1 کلا فرق کرده باشه!..... مگر اینکه مایکروسافت و سایر فایروالها با هم ساختن.... بهش میشه گفت تشریک مساعی فایروالی!!:n02:

با عرض پوزش به دلیل جمله بندی غلط من :n02:

منظورم از تا حدودی ، این نبود که شریک بشن ( والا دقیقا یادم نیست می خواستم چی بنویسم ! :n13: )

منظورم رو پایین جمله با مثال گفتم :

مثلا اگر درست یادم باشه ، Eset Smart Security کلا به فایروال ویندوز اجازه فعالیت نمی ده حتی بعد از غیر فعال سازی Eset . ( اگر درست یادم باشه )

Kaspersky تا زمانی که فایروال خودش فعاله ، نمی زاره تغییراتی توی فایروال ویندوز بدیم ، پس از غیر فعال ساری Kaspersky این امکان وجود داره که فایروال ویندوز رو On/Off کنیم .

منظورم این بود که بعضی محصولات ، میان بالکل فایروال ویندوز رو غیر فعال می کنن ( مثل Eset . البته اگر اشتباه نکنم :n13:)، بعضی دیگه غیر فعال نمی کنن و فقط تا زمانی که فایروال خودشون فعاله ، نمی زارن فایروال ویندوز فعال بشه . ( مثل Kaspersky )

شما سه شو بگیر :n02:

حالا جدا از بحث ( منظورم از بحث ، سوتی بود ! ) ، comodo از کدوم نوعشه ؟

Jadda
05-11-2013, 21:22
comodo از کدوم نوعشه ؟

سلام

هنوز دو موردی که تقسیم بندی کردید برای من محرز نشده، بنابراین وارد قسمت دوم که کومودو جزو کدوم دسته هست نمیتونم بشم..... ضمن اینکه اصلا شاید این مورد ایراد باشه/ یا نباشه و واقعا همانجوری که شما فرمودید درست باشه.

البته بزودی میرم روی 8.1

holyboy
05-11-2013, 21:24

یکی جواب ما رو بده.

Jadda
05-11-2013, 21:36

آخرین نسخه همون 6.3 هست... نسخه جدید نیومده.

باید منتظر نسخه 7 باشیم..... دو روزه یک خبر به دستم رسیده....اما گفتن نگو ما هم نگفتیم...

فقط یک اشاره میکنم=> تصویب شد!:n11:

havzhini
05-11-2013, 21:50
سلام

من کاسپر نصب کردم مثل تمام نسخه های دیگه ویندوز از xp به بعد با فعال بودن فایروال کاسپر فایروال ویندوز off میشد و با با غیر بودن فایروال کاسپر اتوماتیک فایروال ویندوز فعال میشد(البته بگزیرم که هیکدوم از فایروالها در این دو حالت درست عمل نمیکردن و وظایف رو انجام نمیدادن)

ولی الان با نصب کومودو هم فایروال ویندوز فعال هست و هم فایروال کومودو و هر دو هم وظایف رو کاملا درست انجام میدن

dvb595959
05-11-2013, 22:09
البته CIS آپدیتهای روزانه بسیار کم حجمی داره.... روزی یکی دو مگابایت.

ولی به هر حال اگر خواستید آپدیت را طوری زمانبنید بکنید که سر ساعت خاصی انجام بشه؛ باید ابتدا یک پروفایل اسکن بسازید و بعد تیک گزینه اپدیت قبل از اسکن را بزنید و بعد هم زمان شروع را مشخص کنید.

قبل از هر کاری ابتدا گزینه آپدیت خودکار را غیر فعال کنید. با فلش مشخص کردم.
البته یک گزینه برای آپدیت برنامه هم می بینید که خیلی برای این مورد مهم نیست، چون میانگین کومودو هر 3/4 ماه یک اپدیت برای برنام میده.

=====

شروع تنظیم:

وارد قسمت مشخص شده بشوید و یک پروفایل بسازید...

اسم اسکن را مشخص بکنید، مثلا اسکن برای دریافت آپدیت.
بعد برای اینکه هدفمون اسکن نیست میتونید یک فایل را برای اسکن مشخص کنید تا بعد از اپدیت عملیات اسکن سریع انجام بشه.

مهترین قسمت کار اینجاست:

گزینه " قبل از اسکن، آنتی ویروس آپدیت شود" را فعال کنید.

حالا زمان شروع را مشخص کنید، مثلا در عکسی که میبیند من زمان اجرا را ساعات 1:30 بامداد قرار دادم.

در پایان هم تایید/تایید؛
خوشمان آمد... زیرکانه بود.....احسنت بر شما با این هوش و ذکاوت.:n06:

pedram_01
05-11-2013, 22:16
آخرین نسخه همون 6.3 هست... نسخه جدید نیومده.

باید منتظر نسخه 7 باشیم..... دو روزه یک خبر به دستم رسیده....اما گفتن نگو ما هم نگفتیم...

فقط یک اشاره میکنم=> تصویب شد!:n11:

کمودو نسخه 7 حدودا کی میاد خیلی دوست دارم تستش کنم .میخوام دوباره برگردم به کمودو ولی برای نسخه 7 صبر میکنم

zed2
05-11-2013, 22:53
من چند ساله دارم استفاده می کنم ( بجز یک دوره که انتی ویروس رو با فایروال با هم می داد و نمی شد مال شرکت های دیگر رو گرفت.)
ولی این نسخه 6 قاتل cpu و رم هست ... باسه سیستم قدیمم مجبور شدم یک چیز دیگر نصب کنم روش ( رم 1 گیگ وقتی نصب کردم روش فقط 117 مگ باسم ازاد گذاشت:n04: ... خودتون می دونید چه حالی بهم دست داد :n02:) و الان هم یک الترا بوک دارم با رم محدود که کلا موندم چی کار کنم:n23:

قضیه این نسخه 7 چیه؟ چون چیزی در این مورد پیدا نکردم:n01:

Jadda
05-11-2013, 23:20
کمودو نسخه 7 حدودا کی میاد خیلی دوست دارم تستش کنم .میخوام دوباره برگردم به کمودو ولی برای نسخه 7 صبر میکنم

دقیقا مشخص نیست...... همه چیز/زمانبندی، روی کاغذ هست.....به هر حال سعی میشه در ابتدای سال 2014 آماده بشه..... قبلش البته نسخه بتا خواهیم داشت... اما مسئله ای که وجود داره اینه که من خیلی دوست دارم یه بتای عمومی منشتر بشه ( نمیدونم چرا کومودو علاقه ای به این کار نداره)..... اگر این مورد عملی بشه احتمالا تا یک ماه دیگه شاهد نسخه 7 هستیم... اگر هم نشد که یه نسخه در اختیار من قرار میگره و سعی میکنم خبر هاشو بزارم.

قضیه این نسخه 7 چیه؟ چون چیزی در این مورد پیدا نکردم:n01:

نگردید، چیزی پیدا نمیکنید .... کل اینترنت را هم بگردید هیچی پیدا نمیکنید..... حتی کاربرهای انجمن کومودو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم هیچی نمیدونن... سایتها و فرومهای دیگه که جای خود داره. (البته بجر تاپیک خودمون)

نکته: فقط مسائلی که اینجا مطرح میشه را بچه نرن توی انجمن کومودو و نگن، اینجوری ما ضایع میشیم......

mhimhdi
06-11-2013, 20:15
لینک دانلود Comodo Internet Security از خود سایت کومودو میخوام.

Jadda
06-11-2013, 20:23
لینک دانلود Comodo Internet Security از خود سایت کومودو میخوام.

دانـــلــود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] af)

rimania
07-11-2013, 00:01
چند وقتی هست ایکن اکشن سنتر علامت ضربدر میاد روش و خیلی سریع برداشته میشه، و گزارشی هم دیده نمیشه.
امروز توی تنظیمات اکشن سنتر ویندوز تیک اینترنت سکیوریتی رو برداشتم و دیگه اون ضربدر قرمز نیومده!
مطمئنم اون آلرتی که سریع میاد و میره از internet security settings هست
این یعنی مشکل از فایرواله؟
همونطور که میدونید وقتی انتی ویروس یا فایروال خاموش شن هم این الرت پدیدار میشه
فایروال کمودو دارم روی ویندوز 8 که البته اوایل این مشکل نبود شایدم بود و من متوجه نبودم

Network firewall : comodo firewall is currently turned on
Virus Protection : Norton Antivirus is turned on
Spyware and unwandet... on
internet security settings : all internet security settings are set to their recommended levels OK

mhimhdi
07-11-2013, 00:07
حجم فایل آپدیت 176 مگ ؟؟؟؟ فاجعه است. تا الآن 10 بار اپدیت کردم بازم Fail شده.

A L I R E Z A E I
07-11-2013, 16:02
با سلام
یکی از دوستان اینجا رو معرفی کرد برای سئوالم
ببخشید آموزش فارسی ندارین برای کمودو
این دوتا رو پیدا کردم کارشناسا نظرشون رو بدن
تو پیکر بندی اینترنت سکروتری رو فعال کردم
پرو اکتیو بعضی چیزایی رو که میپرسه بلد نیستم
درسته؟

kasra12
07-11-2013, 20:43
دوستان comodo برای ویندوز 8.1 اومده من برای اولین در عمرم میخام از comodo استفاده کنم.
مال کدوم کشوره؟
ایا این انتی ویروس هم مارو تحریم کردن؟سرعتش خوبه؟ایا مثل اواست 2014 باعث کاهش سرعت ویندوز8.1 میشه؟
با تشکر
این اواست لعنتی کشت مارو.

dvb595959
07-11-2013, 21:16
دوستان comodo برای ویندوز 8.1 اومده من برای اولین در عمرم میخام از comodo استفاده کنم.
مال کدوم کشوره؟
ایا این انتی ویروس هم مارو تحریم کردن؟سرعتش خوبه؟ایا مثل اواست 2014 باعث کاهش سرعت ویندوز8.1 میشه؟
با تشکر
این اواست لعنتی کشت مارو.
بله برای ویندوز 8.1 هم هم جواب میده ....تحریم نیست خیالت راحت باشه.....من که از سرعتش راضی ام......اوست رو نصب نکردم و نمیتونم در موردش قضاوت کنم....من با کومودو زنده ام و زندگی میکنم.:n08:

Jadda
07-11-2013, 21:55
حجم فایل آپدیت 176 مگ ؟؟؟؟ فاجعه است. تا الآن 10 بار اپدیت کردم بازم Fail شده.

سلام

اپدیت اولیه یک مقدار زیاده.... ولی میتونید فایل آپدیت را با دانلود منیجر دانلود کنید و بعد CIS را آپدیت آفلاین کنید

آپدیت را از ایـنـجـا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 64f048bb&key5sk2=&key5sk3=1383847252000&key5sk4=&key5sk5=1383847261000&key6sk1=&key6sk2=CH29100&key6sk3=7&key6sk4=en-us&key6sk5=&key6sk6=0&key6sk7=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] net-security%2Fupdates%2Fvdp%2Fdatabase.php&key6sk8=119900&key6sk9=1366768&key6sk10=true&key6sk11=c5c360329b9b5b73c56918c6e2626fd0f7b613a4&key6sk12=2034&key7sk1=20&key1sk1=dt&key1sk2=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] net-security%2Fupdates%2Fvdp%2Fdatabase.php) بگیرید

با سلام
یکی از دوستان اینجا رو معرفی کرد برای سئوالم
ببخشید آموزش فارسی ندارین برای کمودو
این دوتا رو پیدا کردم کارشناسا نظرشون رو بدن
درسته؟

با سلام و عرض خوش آمد گویی به انجمن پی-سی ورلد:n16:

آموزش کومودو داریم...... اصلاً کل این تاپیک یعنی آموزش.... با دنبال کردن مباحث این تاپیک نیازی به چیز دیگری ندارید..... البته مباحث مهمتر در پست دوم جمع آوری میشوند: ایـنـجـا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه فایل PDF گذاشتی داغ منو تازه کردی : د ی

این دوتا رو پیدا کردم دوستان نظرشون رو بدن

برای شروع بد نبود..... البته اگر این تاپیک را بخونید و با ما همراه باشید، خودتون به جایی میرسید که میتونید هر آموزش مربوط به کومودو را نقد کنید.

درسته؟

یکی دو روز مطالب پست دوم را بخونید..... برای کاربرانی که تازه با کومودو آشنا شدن هم مطالبی هست.... بعد آروم آروم سوالات بهتری در ذهنتون شکل میگره.

فقط برای شروع هر جا در مورد هر سوالی گیر کردید، جواب شما "اجازه دادن" باشه

نکته: برای شروع (در مورد سوالات HIPS ) به خودتون سخت نگیرید.... مثل درخت سیب هست... شما برید بالای درخت سیب همه سیبها را که نمیتونید بخورید!... هر کس به اندازه وسع خودش( همون اول نیازی نیست جام را تا خط هفتم پر کنید).... منتها اروم آروم وسعتون بیشتر میشه... یعنی قلق کار (جواب دان به سوالات) میاد دستتون.... تا یک وقتی هم میفرمایید من همه سیبها را خوردم.... منم میگم زهی مرد!

saeediranzad
08-11-2013, 08:48
سلام
من رفتم نسخه کمودو در ویندوز8.1 رتا چک کردم؛ ورژنش 6.3 بود. ولی مشکل ناسازگاری فایروال داره.
دیگران چنین مشکلی ندارند؟

Jadda
08-11-2013, 10:00
سلام
من رفتم نسخه کمودو در ویندوز8.1 را چک کردم؛ ورژنش 6.3 بود. ولی مشکل ناسازگاری فایروال داره.
دیگران چنین مشکلی ندارند؟

سلام

دیروز روی ویندوز 8.1 کومودو را نصب کردم...... مشکلی وجود نداره.

تنها اتفاقی که رخ میده این هست که کومودو حین نصب فایروال ویندوز را خاموش نمیکنه، که میتونید خودتون بعد از نصب فایروال ویندوز را خاموش کنید.

=====

اما در مورد مورد شما که فرمودید "ناسازگاری فایروال داره" ، یک مقدار توضیح می فرمایید، یعنی فایروال کومودو با چی چیزی و چه قسمتی ناسازگاره؟