PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ Hp ProBook 4540s

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

griefcottage
07-09-2012, 11:21
سلام به همه دوستان و اساتید گرامی
منم بلاخره بعد سردرگمی فراوووون رفتم این مدل رو خریدم با کانفینگ زیر

مشخصات کلی:

لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.33 کیلوگرم
پردازنده:Intel 3210M 2.5GHz Core i5 3.10 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
حافظه:4 GB DDR3
هارد دیسک:750 GB SATA II (5400RPM)
کارت گرافیک:AMD Radeon HD 7650M DDR3 2048 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش:15.6" LED
امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - Finger Print - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port

آنلاین خرید کردم حدود 1480 پام دراومد !!!
خب بگذریم
من الان یه روزه دستمه ،ویندوز 7 روش نصب کردم
از لحاظ ظاهری بسیار زیباست و باب میلم بود ،بدنه آلومینیومی راضی کنندس
سی پی یو قویی داری،خیلی خیلی کمتر داغ میکنه واقعا راست میگفته اینتل
از نظر گرافیک هم تستش نکردم هنوز ،سرعت انتقال اطلاعاتشم بالاست

اگه سوالی باشه در خدمتم ،اینم چندتا عکس ببخشید دیگه بی کیفیته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

griefcottage
07-09-2012, 11:27
اینم یه ریت از ویندوز سون 64 بیتی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

griefcottage
07-09-2012, 11:44
فینگرش بخوبی کار میکنه،وبکم اچ دی فوق العاده ای داره ،صفحه کلید خیلی زیبا و روان
صداش یه کم ضعیفه که خیلی چیز خاصی نیست کلا همینجورین مثل اینکه!!!!!
صفحه نمایشش هم خوبه
تا حالا بدی ازش ندیدم یه شب کامله دست انداختم توش

hldvpsdk
07-09-2012, 23:14
سلام
خیلی ممنون که اطلاعاتی رو که دارید در اختیار ما قرار میدید.یه سوال:زمان بوت ویندوز چقدره؟از لحظه ای که مینویسه STARTING WINDOWS تا باز شدن صفحه دکستاپ؟
ممنون

Zeitgeist
11-09-2012, 11:13
این مدل یکی از محاسنش ارائه هارد دیسک با دور موتور 7200 دور در دقیقه هستش.

همونطور که در لینک سازنده میبینید، تنوع کانفیگش در محدوده های زیر هست:

هاردهای 320 تا 750 گیگابایتی با دور موتور 7200 دور در دقیقه

من در سایت های فروشنده های فارسی حتی دیدم که هارد 1TB هم دارن میدن روی این محصول که مشخصاً کانفیگ خود کارخونه نیست.

اگر چیزی که به شما فروخته شده، هاردش 5400 دور در دقیقه کار میکنه، یعنی فروشنده هارد رو تعویض کرده.

با یه برنامه ساده مثل cpu-z میتونید مدل هارد رو دیده و در گوگل چک کنید مشخصاتش چیه.

griefcottage
11-09-2012, 16:23
سلام
خیلی ممنون که اطلاعاتی رو که دارید در اختیار ما قرار میدید.یه سوال:زمان بوت ویندوز چقدره؟از لحظه ای که مینویسه STARTING WINDOWS تا باز شدن صفحه دکستاپ؟
ممنون

چیزی حدود 29 ثانیه!!!

amirw7
14-09-2012, 01:16
سلام کسی میدونه چرا این لپ تاپ با این که از آلمینیوم توش استفاده شده اما 30 گرم از مدلای مشابهش مثل acer v3 سبک تره؟؟؟

Zeitgeist
14-09-2012, 16:51
سلام کسی میدونه چرا این لپ تاپ با این که از آلمینیوم توش استفاده شده اما 30 گرم از مدلای مشابهش مثل acer v3 سبک تره؟؟؟

آلومینیم علاوه بر سبکی، قدرت تحمل بالایی داره؛ همچنین گرما رو هم به خوبی منتقل میکنه.

در نحوه دیزاین hp هیچ شکی نمیتونید وارد بیارید چون به واقع که دیزاین هاش زیبا و عالی هستن.

شما دیزاین های hp رو با کارهای شرکت های ابله چینی مقایسه کنید تا تفاوت رو ببینید؛ شرکتی که روی فکر کار میکنه با شرکتی که فقط تو فکر قشنگ کردن برای گرفتن چشم خریداره (خریدار هم به فکر بعداً نیست و مث بز میخره)...!

griefcottage
15-09-2012, 16:05
دوست عزیزمون هم که خواستن بدونن مدل هاردش چیه
hitachi hts547575A9E384 ATA
5400 هست

griefcottage
15-09-2012, 16:10
تا الان با مشکلی روبرو نشدم باهاش
فقط همین یه مشکلو داره که دور هاردش 5400 هست ،سرعت انتقال اطلاعات پایینه،کلا تو این قیمت همه همینجورین تا اونجا که من اطلاع دارم
اما از تمامی امکاناتش راضی راضیم،از نظر گرافیکم من فیفا 12 و نیدفوراسپید (آندرکاور) روی HIgH بدون هیچگونه افت سرعت بازی کردم
کیفیت صفحه نمایشش دقیقا توی آفتاب نشسته بودم،وضوح کامل رو داره
در کل میشه گفت بهترین انتخاب توی این رنج قیمته البته از نظر بنده،دیگران خود دانند

griefcottage
15-09-2012, 16:20
آلومینیم علاوه بر سبکی، قدرت تحمل بالایی داره؛ همچنین گرما رو هم به خوبی منتقل میکنه.

در نحوه دیزاین hp هیچ شکی نمیتونید وارد بیارید چون به واقع که دیزاین هاش زیبا و عالی هستن.

شما دیزاین های hp رو با کارهای شرکت های ابله چینی مقایسه کنید تا تفاوت رو ببینید؛ شرکتی که روی فکر کار میکنه با شرکتی که فقط تو فکر قشنگ کردن برای گرفتن چشم خریداره (خریدار هم به فکر بعداً نیست و مث بز میخره)...!

دقیقا با حرف دوستمون موافقم !واقعا دیزاین زیبایی داره!!!خیلی خیلی زیاد
هم از نظر قدرت و هم از نظر زیبایی

Zeitgeist
15-09-2012, 18:58
5400 هست

من خیلی بررسی کردم و مثل اینکه تنها ایران هم نیست بلکه در بسیاری کشورهای دیگه هم این لپ تاپ با هارد 5400 دور در دقیقه فروخته میشه و به نظر میاد سیاست خود hp هست و احتمالاً در سری های بعدی تجدید نظر کردن.

به طور بالقوه هم تفاوت چندانی ایجاد نمیکنه این دور موتور. در کپی و این کارای عادی زیاد تفاوتی وجود نداره؛ بلکه تفاوت وقتیه که شما بخواید از هارد توی یه سرور که میزبان سایتی با بیش از 1000 بازدید در کمتر از هر 5 دقیقه ـس استفاده کنید...!

در کل عوض کردن هاردم چندان سخت نیست البته اگه بتونید هارد 2.5 اینچی 7200 دور رو با قیمت مناسب تو ایران پیدا کنید البته...!

مثلاً توی newegg.com نگاه کنید، تعداد هاردای از شرکتای مختلف که توی بازار هستن (2.5 اینچی) که 7200 دور در دقیقه کار بکنن خیلی کمه و 750 گیگشون 100 دلاره؛ در نتیجه توی ایران بخواید بخریدشون اگر گیر بیان باید بالای 250 هزار تومن الان براشون پول بدید که مسلماً نمیصرفه و با همین قیمت میشه 2 ترابایت ساتا3 7200.14 و 64 مگ بافر از سیگیت به صورت 3.5 اینچی دسکتاپ خرید (توی ایران)...!

همچنین با تعویض هارد، مصرف برقش یکم شاید بالاتر بره و شاهد کاهش ساعات نگهداری شارژ باتری خواهید بود احتمالاً.

چیزی که مسلمه، برای لپ تاپ ها علاوه بر محدودیت حجمی (هم حجم سه بعدی واقعیت و هم حجم اطلاعاتی)، با محدودیت سرعتی مواجهیم که به همین دلیل لپ تاپ های چندانی رو نمیبینید که کارخونه ها روشون هاردای با دور بیش از 5400 دور در دقیقه بزارن.

همچنین گفته میشه هاردای 7200rpm در سایز 2.5 اینچی و حجمای بالا، از مشکلات گرمایی یکم رنج میبرن...

amirw7
15-09-2012, 22:00
خیلی ممنون....فقط کسایی که این لپ تاپو دارن از نظر کارایی ازش راضین....؟؟؟چون من نمیدونم قطعات لپ تاپ کاراییشون با دکستاپا چه فرقی داره؟؟؟؟

چون من رشتم کامپیوتره و یک کامپیوتر دسکتاپ motherboard asus p4p53td pro grafic geforce 220 1gb cpu intel 7500 core2 duo 2.93 ram4g دارم. و ازش راضیم و

کارامو با با این انجام میدم..........

میخوام بدونم این لپ تاپ به این سیستم میرسه......؟؟؟؟تفاوتش چه قدره؟؟؟؟

و آلمینیوم در طولانی مدت زنگ نمیزنه...:13:و راستی هارد این لپ تاپو میشه بگیم برامون 500بزارن که

گارانتیش نپره؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر:40:

griefcottage
17-09-2012, 11:48
خیلی ممنون....فقط کسایی که این لپ تاپو دارن از نظر کارایی ازش راضین....؟؟؟چون من نمیدونم قطعات لپ تاپ کاراییشون با دکستاپا چه فرقی داره؟؟؟؟

چون من رشتم کامپیوتره و یک کامپیوتر دسکتاپ motherboard asus p4p53td pro grafic geforce 220 1gb cpu intel 7500 core2 duo 2.93 ram4g دارم. و ازش راضیم و

کارامو با با این انجام میدم..........

میخوام بدونم این لپ تاپ به این سیستم میرسه......؟؟؟؟تفاوتش چه قدره؟؟؟؟

و آلمینیوم در طولانی مدت زنگ نمیزنه...:13:و راستی هارد این لپ تاپو میشه بگیم برامون 500بزارن که

گارانتیش نپره؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر:40:

من که دارم وقعا دارم میگم ازش راضی ام خیلی عالیه !!!سوال دومتم نمیدونم
نه بابا چیه که زنگ بزنه؟مگه میخوای باهاش شنا کنی؟>>؟

strong98
17-09-2012, 12:55
درود
من این لپ تاپ رو به قیمت 1.500 خریدم تقریبا راضیم ازش ولی تنها مشکلی که داره بلوتوثش کار نمی کنه واسه من نه فابل ارسال مبکته نه دریافت میکنه اگر کسی آموزشی چیزی داره اینجا قرار بده
یک مشکلی هم که داره کیبوردش حروف فارسی نداره و واسه افرادی مبتدی هستند این نوت بوک به درد نمی خوره

amin666
17-09-2012, 18:17
درود
من این لپ تاپ رو به قیمت 1.500 خریدم تقریبا راضیم ازش ولی تنها مشکلی که داره بلوتوثش کار نمی کنه واسه من نه فابل ارسال مبکته نه دریافت میکنه اگر کسی آموزشی چیزی داره اینجا قرار بده
یک مشکلی هم که داره کیبوردش حروف فارسی نداره و واسه افرادی مبتدی هستند این نوت بوک به درد نمی خوره
من سری dv6 دارم.ولی بلوتوث رو اول مطمئن بشید درایورش رو درست نصب کردید.(از device manager ببینید مشکلی نداشته باشه).بعد مال من دکمه f12 مال wireless هست که با بلوتوث مشترکه.یعنی برای اینستال باید وایرلس و بلوتوث On باشند

griefcottage
17-09-2012, 22:30
درود

ببین دوست من اون بالا دوتا دکمه هست!واسه وایرلس رو بزن ،وقتی سفید شد،بعد بلوتوثت رو باز میکنی بعدش نوشته SEnd file یا Add device اینجوری کار میکنه !!!
در ضمن نوت بوک ها فقط ایسوس دارای حروف پارسی هست بقیه ندارن یا اگرم باشه من اطلاع ندارم!!!

zoru
19-09-2012, 17:32
سلام چطوری من میتونم گرافیک رو سوییچ کنم؟

shahinskai
20-09-2012, 14:20
سلام
بچه ها منم این 4530رو دارم و یک مشکل.
درایور بلوتوثش نصب نمیشه هم درایور همراهش هم درایوری که از سایت اچ پی دان کردم
زنگ میزنم گارانتی میگه اقا چون بلوتوث این دستگاه نسخه 3 هست نباید ازش استفاده کرد!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که باور نکردم

حالا ممنون میشم اگه کمکم کنید چون به بلوتوثش بد نیاز دارم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Zeitgeist
21-09-2012, 15:39
سلام چطوری من میتونم گرافیک رو سوییچ کنم؟

داخل amd catalyst mobility (اگر درست نصبش کرده باشید) یه پنلی هست به اسم switchable graphics که توش میتونید تعیین کنید کدوم برنامه در چه حالتی اجرا بشه...

Zeitgeist
21-09-2012, 15:45
سلام
بچه ها منم این 4530رو دارم و یک مشکل.
درایور بلوتوثش نصب نمیشه هم درایور همراهش هم درایوری که از سایت اچ پی دان کردم
زنگ میزنم گارانتی میگه اقا چون بلوتوث این دستگاه نسخه 3 هست نباید ازش استفاده کرد!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که باور نکردم

حالا ممنون میشم اگه کمکم کنید چون به بلوتوثش بد نیاز دارم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اینجا تاپیک 4540s هست ولی، شما اول باید ببینی سیستم عاملت اگر ویندوز 7 هست، برو ببین 32-بیتیه یا 64-بیتی

32-بیتی:

64-بیتی:

این دو تا رو دانلود کن:

Atheros Bluetooth Driver

Intel Bluetooth 3.0 HS enabler

سپس به windows device manager برو و bluetooth ها رو uninstall کن (تیک delete driver اگر موجود بود بزنش که ویندوز دوباره نصبش نکنه).

سپس ویندوز رو ریستارت کن تا ویندوز این دیوایس های بلوتوث رو با درایورا مایکروسافت نصب کنه.

بعد Atheros رو نصب کن و بعدشم دومی رو.

نباید مشکلی داشته باشی.

shahinskai
21-09-2012, 15:51
ممنونم
امشب باید عملیش کنم ببینم چجوری میشه
اخه خیلی بده دستگاه بلو داشته باشه بعد بری بخری بذاری روش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بازم مرسی:40:

Zelgadis
26-09-2012, 22:18
دوستان سلام. میشه لطفا قیمت امروز 4540 با کانفیگ h.d.d 640 gb - ram 4gb - ati 7650 2gb - core i5 با گارانتی رو بگید. خیلی ممنون.

Zeitgeist
26-09-2012, 22:55
دوستان سلام. میشه لطفا قیمت امروز 4540 با کانفیگ h.d.d 640 gb - ram 4gb - ati 7650 2gb - core i5 با گارانتی رو بگید. خیلی ممنون.

1.6 تا 1.7 میلیون.

با iranhp.ir تماس بگیرید بهتون قیمت رو میگن: 8363 (با کد تهران قبلش اگه از جای دیگه تماس میگیرید)

iman1990
30-09-2012, 14:51
سلام به همگی
میخواستم ببینم این لب تاپ صفحه نمایشش چطوره؟ صفحش ماته یا براق؟

griefcottage
01-10-2012, 16:15
سلام به همگی
میخواستم ببینم این لب تاپ صفحه نمایشش چطوره؟ صفحش ماته یا براق؟

سلام

براق هست به همراه روکش ضدبازتاب نور آفتاب

mohsen_1363
01-10-2012, 17:20
..........................................

hellbrain666
01-10-2012, 20:43
سلام
آیا با کانفیگ i7-3612QM تو ایران موجود هست؟

amirw7
02-10-2012, 22:30
وااااااااای 4540 از 1400 رسید به 2100....الهم عجل ولییکل فرج :42:......... :37::37::37:

griefcottage
03-10-2012, 14:19
سلام
آیا با کانفیگ i7-3612QM تو ایران موجود هست؟

سلام فعلا i5 هست بنظرم !!جایی ندیدم من i7 داشته باشه

ezioo
03-10-2012, 23:39
سلام به همه !
من این لپ تاپ رو تازه گرفتم میخام ویندوز سون 32 بیت روش نصب کنم ایا بعد از نصب درایورها توسط خود ویندوز شناسایی میشود یا نه اگر نه از کجا میتونم پیدا کنم ؟
نکته و توصیه ای هم اگر بنظرتون میرسه ممنون میشم مطلعم کنید

amin666
03-10-2012, 23:54
خب درایورها روباید نصب کنی دیگه باز.ویندوز از کجا باید بفهمه!از پوشه sw setup که تو c هست یه بک اپ بگیر که همیشه داشته باشی.درایورها تو اونه

griefcottage
04-10-2012, 13:52
سلام به همه !
من این لپ تاپ رو تازه گرفتم میخام ویندوز سون 32 بیت روش نصب کنم ایا بعد از نصب درایورها توسط خود ویندوز شناسایی میشود یا نه اگر نه از کجا میتونم پیدا کنم ؟
نکته و توصیه ای هم اگر بنظرتون میرسه ممنون میشم مطلعم کنید

سلام،اول که مبارک باشه چند خریدی؟
دوم من نظرم اینه که 64بیت نصب کن بهتره
سوم درایور ها رو باید نصب کنی

ezioo
05-10-2012, 00:11
سلام،اول که مبارک باشه چند خریدی؟
دوم من نظرم اینه که 64بیت نصب کن بهتره
سوم درایور ها رو باید نصب کنی

سه شنبه دستم رسید .
تقریبا 1900000تموم شد
الان یه ویندوز سون 64 بیت روش نصب هست ولی پوشه های MY Document , my pictures , و خیلی پوشه های دیگه رو باز نمیکنه
راجع به بک اپ گرفتن هم اگه میشه توضیح بدید ؟

ezioo
07-10-2012, 01:42
سلام !
چند وقتی نور LCD لپ تاپم خدو به خود هر چند وقت یه بار (هر 5 دیقه ) یا موقع رفرش زدنن کم و زیاد میشه اشکال کار از کجاست ؟

Greedy
07-10-2012, 10:00
سلام
من هم دیروز خریدم بعد یه سال که قرار بود 4530 گرفتم اینقدر به تاخیر افتاد تا 4540 اومد و با این قیمت بالای دلار بخریم
داداشم دیروز واسم خرید اورد قیمتش هم هر چی گفتیم نگفت ولی فکر کنم بالای دو میلیون باشه دیگه الان
فقط چند تا سوال :
تو سایت ها زده بودن :
بسته به سخت افزار داخلی، سری 4540s با دو نوع باتری لیتیوم-یونی 6 و 9 سلولی ارائه می‌شوند. در حالت آماده به کار باتری 6 سلولی می‌تواند تا حداکثر 7 ساعت و باتری 9 سلولی تا حداکثر 15 ساعت شارژدهی کند. مسلما این میزان شارژدهی با مصارف روزانه بسیار کمتر خواهد بود.
من الان شارژم 94 درصد هست زده 2ساعت و 45 دقیقه این چجوریه ؟ پس 7 ساعت شارژ چی بود میگفتن؟
این رم زده 4 گیگ ولی تو پرانتز زده ( 3.80 usable ) البته نوشته و عددش رو همین حدودا بود دقیق ننوشتم مشکل چیه که از 4 گیگ کامل استفاده نمیکنه ؟
تو فلدر sw setup کلی فایل ستاپ درایورها هست و زیادم مشخص نیست هر کدوم واسه چه درایوری هست این همه درایور واسه چیه ؟
من میخوام واسش ماوس و دسته بازی دو نفره و فن لپتاپ بگیرم پیشنهادتون چیه ؟ زیاد نمیخوام گرون باشه هر کدوم نهایت تو رنج 20-30 تومن باشه
و اما مهم ترین سوال در مورد باطری :

من زیاد با لپتاپم کار دارم شاید روزی 23-24 ساعت هم بخوام روشن باشه و باهاش کار کنم میخوام هم به شارژر بزنم حالا باید باطری رو در بیارم یا نه ؟ چون هر جا و هر کس یه چیزی میگه یکی میگه باطری رو دربیارید یکی دیگه میگه بذارید باشه خودش 100 درصد بشه قطع میشه از ادامه شارژ
اخر کدوم بهتره ؟

amin666
07-10-2012, 13:37
سلام !
چند وقتی نور LCD لپ تاپم خدو به خود هر چند وقت یه بار (هر 5 دیقه ) یا موقع رفرش زدنن کم و زیاد میشه اشکال کار از کجاست ؟
وقتی کاری نمی کنی اینجوری می شه یا وقتی داری کار می کنی هم می شه؟تنظیمات Powr option رو نگاه کن قسمت change plan setting ببین dim the display روی never باشه

Greedy
09-10-2012, 15:05
دوستانی که 4540 دارند باتریشون در حالت فول شارژ چقدر زمان نگه میداره ؟ این که میگفتن 7 ساعت نگه میداره الکیه ؟
بعدش لپتاپتون ناگهانی خاموش نمیشه ؟ به خصوص وقتی شارژر وصله بهش؟

ezioo
09-10-2012, 23:24
سلام !
من ویندوز سون 32 بیت نصب کردم ولی مقدار رم قابل استفاده رو نوشته 2.64 چرا ؟
قبلا که 64 بیتی بود نوشته بود 3.6 . میشه یکی از بچه ها توضیح بده ؟

Greedy
10-10-2012, 00:21
سلام !
من ویندوز سون 32 بیت نصب کردم ولی مقدار رم قابل استفاده رو نوشته 2.64 چرا ؟
قبلا که 64 بیتی بود نوشته بود 3.6 . میشه یکی از بچه ها توضیح بده ؟

سلام
ویندوز 32 بیتی نمیتونه 4 گیگ رم شناسایی کنه حتی اکثر مواقع کمتر از 2 گیگ رم شناسایی میکنه فقط ... دیگه سیستمی که رم 4 گیگ داره به ندرت ویندوز 32 بیتی نصب میکنن
برای من هم الان 64 بیتی هست رم زده 4 گیگ ولی 3.88 گیگ قابل استفاده هست مثه اینکه شیر شده برای کارت گرافیک

ezioo
10-10-2012, 00:31
راهی هست که بشه نرم افزارهای 32 بیت رو روی ویندوز 64 بیتی اجرا کرد ؟
چون خیلی از نرم افزارهایی که استفاده میکنم فقط نسخه 32 بیتیشو دارم ؟

Greedy
10-10-2012, 00:41
راهی هست که بشه نرم افزارهای 32 بیت رو روی ویندوز 64 بیتی اجرا کرد ؟
چون خیلی از نرم افزارهایی که استفاده میکنم فقط نسخه 32 بیتیشو دارم ؟
استفاده از نرم افزارهایی مثه : VirtualBox که میشه سیستم مجازی راه اندازی کرد توش ویندوز 32 بیتی بریزی
در ضمن اکثر نرم افزارهای 32 بیتی تو 64 بیتی هم نصب میشن
حالا یه سوال : لپتاپ شما با 100 درصد فول چند ساعت شارژ نگه میداره؟

ezioo
10-10-2012, 01:10
استفاده از نرم افزارهایی مثه : VirtualBox که میشه سیستم مجازی راه اندازی کرد توش ویندوز 32 بیتی بریزی
در ضمن اکثر نرم افزارهای 32 بیتی تو 64 بیتی هم نصب میشن
حالا یه سوال : لپتاپ شما با 100 درصد فول چند ساعت شارژ نگه میداره؟

بیشتر نرم افزار کار میکنم منظورم اینه که کار خیلی سنگین انجام نمیدم (مثل بازی کردن) و اسپیکر هم استفاده نمیکنم 4 ساعت اینا ! راستشو بخای خیلی دقت نکردم ولی همین حدوداست بعدا دقیقا زمان میگیرم میگم بهتون !

Greedy
10-10-2012, 19:54
دوستانی که 4540 دارید یه عکس از وضعیت دمای لپتاپ بذارید ممنون میشم با نرم افزار CPUID HWMonitorPro یا SpeedFan
به نظرم دمای لپتاپ من خیلی بالاس دادم برادرم برد گارانتی گفته باید ویندوزش عوض کنم شاید مشکل حل شد !!! چه ربطی داره اخه
4 روزه تازه خریدم این همه مشکل داره

griefcottage
10-10-2012, 23:38
سلام
من هم دیروز خریدم بعد یه سال که قرار بود 4530 گرفتم اینقدر به تاخیر افتاد تا 4540 اومد و با این قیمت بالای دلار بخریم
داداشم دیروز واسم خرید اورد قیمتش هم هر چی گفتیم نگفت ولی فکر کنم بالای دو میلیون باشه دیگه الان
فقط چند تا سوال :
تو سایت ها زده بودن :
بسته به سخت افزار داخلی، سری 4540s با دو نوع باتری لیتیوم-یونی 6 و 9 سلولی ارائه می‌شوند. در حالت آماده به کار باتری 6 سلولی می‌تواند تا حداکثر 7 ساعت و باتری 9 سلولی تا حداکثر 15 ساعت شارژدهی کند. مسلما این میزان شارژدهی با مصارف روزانه بسیار کمتر خواهد بود.
من الان شارژم 94 درصد هست زده 2ساعت و 45 دقیقه این چجوریه ؟ پس 7 ساعت شارژ چی بود میگفتن؟
این رم زده 4 گیگ ولی تو پرانتز زده ( 3.80 usable ) البته نوشته و عددش رو همین حدودا بود دقیق ننوشتم مشکل چیه که از 4 گیگ کامل استفاده نمیکنه ؟
تو فلدر sw setup کلی فایل ستاپ درایورها هست و زیادم مشخص نیست هر کدوم واسه چه درایوری هست این همه درایور واسه چیه ؟
من میخوام واسش ماوس و دسته بازی دو نفره و فن لپتاپ بگیرم پیشنهادتون چیه ؟ زیاد نمیخوام گرون باشه هر کدوم نهایت تو رنج 20-30 تومن باشه
و اما مهم ترین سوال در مورد باطری :

من زیاد با لپتاپم کار دارم شاید روزی 23-24 ساعت هم بخوام روشن باشه و باهاش کار کنم میخوام هم به شارژر بزنم حالا باید باطری رو در بیارم یا نه ؟ چون هر جا و هر کس یه چیزی میگه یکی میگه باطری رو دربیارید یکی دیگه میگه بذارید باشه خودش 100 درصد بشه قطع میشه از ادامه شارژ
اخر کدوم بهتره ؟

سلام
باتریش 6 سلولیه،توی ایران
بعد دوست من اولندش که 7 ساعت نمیشه حدودا 4 ساعته،دوم این تست روی نور 50 % و وای فای
ویندوزت باید 64 بیت باشه
اون بکاپ درایورهاست،ترجیحا باطری رو دربیار،یه محافظ براش بخر که خیالت راحت باشه

griefcottage
10-10-2012, 23:42
دوستانی که 4540 دارید یه عکس از وضعیت دمای لپتاپ بذارید ممنون میشم با نرم افزار CPUID HWMonitorPro یا SpeedFan
به نظرم دمای لپتاپ من خیلی بالاس دادم برادرم برد گارانتی گفته باید ویندوزش عوض کنم شاید مشکل حل شد !!! چه ربطی داره اخه

من همچین مشکلی ندارم
ویندوز 64 بیت نصب کنی درست میشه داداش

amin666
10-10-2012, 23:43
خب دماهای دستگاهتون رو می گفتید بهتر بود!4540 نرم افزار coolsense داره؟اگه داره به اون دست نزدید؟فن دستگاه صداش کم . زیاد می شه؟

griefcottage
10-10-2012, 23:44
دوستانی که 4540 دارند باتریشون در حالت فول شارژ چقدر زمان نگه میداره ؟ این که میگفتن 7 ساعت نگه میداره الکیه ؟
بعدش لپتاپتون ناگهانی خاموش نمیشه ؟ به خصوص وقتی شارژر وصله بهش؟

برای من حدود 3 تا 4 ساعت
خاموش شدن ناگهانی رو نمیدونم شاید نوت بوک شما مشکل داره از کل.
من هیچ مشکلی ندارم باهاش

Greedy
10-10-2012, 23:55
خب دماهای دستگاهتون رو می گفتید بهتر بود!4540 نرم افزار coolsense داره؟اگه داره به اون دست نزدید؟فن دستگاه صداش کم . زیاد می شه؟

این عکسا رو ببینید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نظرتون چیه ؟ اون 127 درجه دما چیه؟

payma
11-10-2012, 00:54
platform control hub یا همون PCH یه چیپست روی مادربورد هستش که نقش هاب بین CPU و برخی قطعات رو داره
برای من نهایتا تا 82 بالا میره اما مال شما مطمئناً این دما اشتباه هست والا اون چیپست تا حالا ذوب شده بود!!!
با برنامه AIDA64 Extreme Edition دماش رو تست کن ببین چند نشون میده
توی تب Computer گزینه Sensor دماها رو نشون میده

griefcottage
11-10-2012, 23:25

برای من که مشکلی نداره!

griefcottage
11-10-2012, 23:34
این عکسا رو ببینید :
نظرتون چیه ؟ اون 127 درجه دما چیه؟

نمیدونم!اما من یه عکس از دمای لپ تاپم گذاشتم
گمون کنم برنامه مورد داره

amin666
11-10-2012, 23:43
شما چرا speedfan تون اینجوریه؟!من dv6 6070 دارم اصلا همچین مشخصاتی نداره!مال شما 6 تا temp نوشته.مال من یکی.فقط cpu , hard معلومه.دمای cpu این اخریه چه جوری 19-18 ه!این اسکرین شات من.اصلا همچین سنسوری رو نشون نمی ده.جالبه!شاید هم همون temp1 باشه.نمی دونم.اگه اون چیپ هاب cpu باشه باید تو نت بگردید ببینید حد اکثر دمای قابل تحملش چقدره.به نظر دما زیاده.ولی نمی دونم مشکلی پیش بیاره بعدا یا نه.اگه مال همینجوریه بالاخره با این دما تو این مدت باید یه چیزی می شده.شاید هم دماش طبیعی باشه.ور÷ن اخر speedfan رو هم دانلود کنید بد نیست

griefcottage
12-10-2012, 00:20
مثل اینکه برای منم این مشکلو داره!!!!
Temp 6:127

griefcottage
12-10-2012, 00:33
دوستان یعنی لپ تاپمون مشکل داره یا عادیه؟

Greedy
12-10-2012, 12:00
دوستان یعنی لپ تاپمون مشکل داره یا عادیه؟

شما چند وقته 4540 دارید ؟ تا حالا ناگهانی خاموش نشده ؟

griefcottage
12-10-2012, 12:55
شما چند وقته 4540 دارید ؟ تا حالا ناگهانی خاموش نشده ؟

حدودا یک ماهه،نه مشکل خاموشی نداشتم!!!چون دوستمون گفتن دماش بالاس منم یه نگاه کردم دیدم درست میگن

Greedy
12-10-2012, 13:03
حدودا یک ماهه،نه مشکل خاموشی نداشتم!!!چون دوستمون گفتن دماش بالاس منم یه نگاه کردم دیدم درست میگن

من گفتم دیگه واسه من دماش بالا بود :دی
حالا خوبه باز خاموش نمیشه واست من که یه هفته گرفتم چند بار خاموش شده از دیروز که دیگه روشن هم نمیشه فقط صفحه کلید روشن میشه تصویر نمیده

griefcottage
12-10-2012, 13:47
من گفتم دیگه واسه من دماش بالا بود :دی
حالا خوبه باز خاموش نمیشه واست من که یه هفته گرفتم چند بار خاموش شده از دیروز که دیگه روشن هم نمیشه فقط صفحه کلید روشن میشه تصویر نمیده

ببرش گارانتی !
یه سوالم بپرس واسه دماش ببین چی میگن

strong98
14-10-2012, 11:44
واسه من که تا الان هیچ مشکلی نداشته فقط این بلوتوثش کار نمی کنه .
فقط واسه من اینجوریه یا برا دوستان هم کار نمیکنه؟؟؟؟؟
:37::42:

amin666
14-10-2012, 12:46
pch دماش معمولا بالاست.ولی حول و حوش 70 و زمان full load تا 80-90.ولی 127 بالاست.راستی چرا دمای همه رو 127 قفله!تغییر می کنه اصلا؟برید تو سایت hp سوالتون رو مطرح کنید ببینید چی می گن.ان خاموشی هم شاید به خاطر همین گرما باشه.چون وقتی سیستم بیش از حد گرم شه سیستم خاموش می شه که اسیبی نخوره.البته اگه این دما واقعی باشه!
strong8@
بلوتوث سالمه.شما اول دکمه ای که مربوط به وایرلس هست رو On کن.چون بلوتوث و وایرلس با هم روشن می شن.بعد درایورش رو نصب کن و مطمئن شو که درست نصب شده و ارور نمی ده.از device manager هم چک کن ببیندرایورش نصب می شه یا نه

strong98
14-10-2012, 13:02
دوستان تو مشخصات فنی این لپ تاپ نوشته دارای

امکانات امنیتی
تشخیص چهره و اثر انگشت

هست!اینو از کجا باید فعال کنیم ؟؟؟

strong98
14-10-2012, 13:04
pch دماش معمولا بالاست.ولی حول و حوش 70 و زمان full load تا 80-90.ولی 127 بالاست.راستی چرا دمای همه رو 127 قفله!تغییر می کنه اصلا؟برید تو سایت hp سوالتون رو مطرح کنید ببینید چی می گن.ان خاموشی هم شاید به خاطر همین گرما باشه.چون وقتی سیستم بیش از حد گرم شه سیستم خاموش می شه که اسیبی نخوره.البته اگه این دما واقعی باشه!
strong8@
بلوتوث سالمه.شما اول دکمه ای که مربوط به وایرلس هست رو On کن.چون بلوتوث و وایرلس با هم روشن می شن.بعد درایورش رو نصب کن و مطمئن شو که درست نصب شده و ارور نمی ده.از device manager هم چک کن ببیندرایورش نصب می شه یا نه
داداش دکمه ی وایرلس روشنه فدات شم اینقدرها هم بی سواد نیستم.درایورش هم درست نصب شده!
بعد یه سوال شما خودت 4540 داری ؟؟ یعنی برای شما بلوتوثسش کار میکنه؟؟

amin666
14-10-2012, 23:03
نه من dv6 دارم.منم یه بار بلوتوثم اینجوری شده بود.درایور رو پاک کردم دوباره نصب کردم درست شد.فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه.دقیقا منظورت چیه که کار نمی کنه؟یعنی ایکونش تو taskbar میاد و فایل نمی تونی رد و بدل کنی یا چی؟

Greedy
15-10-2012, 23:41
ببرش گارانتی !
یه سوالم بپرس واسه دماش ببین چی میگن

داداشم برد گارانتی گفت مشکل ازcpu ش بوده کلا همه قطعات به جز هارد عوض کرد بعد اورد خونه لپتاپو برادرم ،دیدم فینگر پرینت نیست!! گفتم این فینگرش چی شده پس؟!:دی زنگ زد بهشون گفت گفت بیاره دوباره!
اون دمای 127 درجه هم الکیه نرم افزار از خودش زده
ولی شانسی داریم ما بعد قرنی لپتاپ گرفتیم همین اولش که این بلاها سرمون اومد خدا بخیر کنه بعدشو ...

Alireza.M1731
17-10-2012, 16:57
سلام یه سوال:
کیفیت نمایشگر این مدل در مقایسه با مدلهای مشابه توی سری پاویلیون چطوریاس؟
ممنون.

Greedy
17-10-2012, 18:40
فینگر پرینت یه لپتاپ خودش به تنهایی چند می ارزه ؟ الان این لپتاپ 4540 ما رو بردن گارانتی بعدش دیدم فینگر پرینت نداره میگن دو مدل داره به برادرم گفتن
اولا که تو سایت خود hp سه کانفیگ زده بود واسه 4540 هر سه هم فینگر پرینت داشت
این کلاه برداری محسوب نمیشه ؟

Alireza.M1731
17-10-2012, 20:17
سلام یه سوال:
ممنون.

کسی جواب مارو نمیده؟؟

Greedy
17-10-2012, 20:40
کسی جواب مارو نمیده؟؟

کلا این تاپیک به ندرت جواب میدن :دی
منم چون سری پاویلیون ندیدم نمیتونم اظهار نظر کنم ولی 4540 که دارم صفحه که ماته یعنی تو افتاب انعکاس نداره و عالی عمل میکنه

Alireza.M1731
18-10-2012, 10:29
در مورد خاصیت ضد انعکاس نور صحبت نمیکنم. در مورد کیفیت تصویر توی نمایشگر میگمحالا به نسبت سایر لپتاپهای 15 اینچی غیر فول اچ دی که شما دیدی چجوریاس؟

راستی Cool sense داره؟

ezioo
18-10-2012, 23:24
سلام به همه !
من ویندوز لپ تاپو عوض کردم بعد تمام درایورهارو از سایت hp گرفتم و نصب کردم الان توی Device Manager فقط کنار یکی از ایکنها بنام Network Controller
علامت تعجب هست میشه لینک این درایور رو برام بزارید ممنون

ezioo
18-10-2012, 23:29
در مورد خاصیت ضد انعکاس نور صحبت نمیکنم. در مورد کیفیت تصویر توی نمایشگر میگمحالا به نسبت سایر لپتاپهای 15 اینچی غیر فول اچ دی که شما دیدی چجوریاس؟

راستی Cool sense داره؟

سلام دوست عزیز !
من این لپ تاپو کنار msi cx61 بود فکر کنم گذاشتم تو فضای باز که این مدل (4540)محشره نوی خونه هم بازم بنظر من بهتر بود
کلا لپ تاپ خوبیه اگه میخای بخری بخر پشیمون نمیشی !

amin666
18-10-2012, 23:40
سلام به همه !
من ویندوز لپ تاپو عوض کردم بعد تمام درایورهارو از سایت hp گرفتم و نصب کردم الان توی Device Manager فقط کنار یکی از ایکنها بنام Network Controller
علامت تعجب هست میشه لینک این درایور رو برام بزارید ممنون
تو همون device manager روش کلیک راست کن اپدیت رو بزن ویندوز انلاین می گرده درایورش رو پیدا می کنه و دانلود می کنه.باید بشه اینجوری

griefcottage
20-10-2012, 18:20
فینگر پرینت یه لپتاپ خودش به تنهایی چند می ارزه ؟ الان این لپتاپ 4540 ما رو بردن گارانتی بعدش دیدم فینگر پرینت نداره میگن دو مدل داره به برادرم گفتن
اولا که تو سایت خود hp سه کانفیگ زده بود واسه 4540 هر سه هم فینگر پرینت داشت
این کلاه برداری محسوب نمیشه ؟
دو مدل داره ،که یکیش داره و یکیش نداره (توی ایران )
ببین اگه جای فینگر مشکی باشه یعنی داره اگه هم رنگ بدنه باشه خیر نداره

griefcottage
20-10-2012, 18:23
سلام یه سوال:
ممنون.
سلام من با سری پاویلیون کار نکردم
کیفیتش عالیه نسبت به بقیه نوت بوک ها !بقول دوستمون بخر پشیمون نمیشی

Greedy
20-10-2012, 18:30
دو مدل داره ،که یکیش داره و یکیش نداره (توی ایران )
ببین اگه جای فینگر مشکی باشه یعنی داره اگه هم رنگ بدنه باشه خیر نداره

اینطوریه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg

اصلا بر فرض هم نداشته باشه یه مدلش واسه من اولش داشت رفته عوض کرده باید همون مدلش بذاره نه اینکه اونی که نداره رو بذاره

griefcottage
20-10-2012, 19:25
این مدلی که عکسشو گذاشتی نداره!!پس اگه میگی داشته حتما داشته خب برو شرکتش و بگو

rezabargh
21-10-2012, 17:33
داداشم برد گارانتی گفت مشکل ازcpu ش بوده کلا همه قطعات به جز هارد عوض کرد بعد اورد خونه لپتاپو برادرم ،دیدم فینگر پرینت نیست!! گفتم این فینگرش چی شده پس؟!:دی زنگ زد بهشون گفت گفت بیاره دوباره!
اون دمای 127 درجه هم الکیه نرم افزار از خودش زده
ولی شانسی داریم ما بعد قرنی لپتاپ گرفتیم همین اولش که این بلاها سرمون اومد خدا بخیر کنه بعدشو ...

گارانتيه شما ماله كدوم شركت هست ؟

آخه من بين 4540 و ايسر v3 با همين مشخصات ولي با گرافيك قويتر جيفورس 630 موندم

ايسر گارانتيش دو سال ساز گار ارقامه با كيف و موس هم قيمت 4540 در مياد ولي از گارانتي هاي hp خبر ندارم به خاطر همين پرسيدم

Greedy
21-10-2012, 17:38
گارانتيه شما ماله كدوم شركت هست ؟

ایران کامپیوتر

rezabargh
21-10-2012, 17:55
كيف و موس هم داشت روش

Greedy
21-10-2012, 18:18
كيف و موس هم داشت روش

نه .....................

ezioo
25-10-2012, 20:19
اینطوریه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg

اصلا بر فرض هم نداشته باشه یه مدلش واسه من اولش داشت رفته عوض کرده باید همون مدلش بذاره نه اینکه اونی که نداره رو بذاره

سلام به همه لپ تاپ من هم مثل عکس بالاست اگه فینگر نداره پس چرا درایورش رو نصب میکنه ؟ حتی یه ایکن تو کنترل پنل هم میاد که به فینگر اختصاص داره ؟
یه سوال دیگه چطوری وای فای رو روشن کنم برای اتصال به گوشی ؟

Greedy
25-10-2012, 20:26
سلام به همه لپ تاپ من هم مثل عکس بالاست اگه فینگر نداره پس چرا درایورش رو نصب میکنه ؟ حتی یه ایکن تو کنترل پنل هم میاد که به فینگر اختصاص داره ؟
یه سوال دیگه چطوری وای فای رو روشن کنم برای اتصال به گوشی ؟

این که فینگر نداره نصب که میشه مشکلی نداره ولی خوب نداره مگر نه تو نرم افزار protect tools میومد
برای اتصال به گوشی که بلوتوث باید روشن کنی نه وای فا که باید درایور بلوتوث نصب کنی

Greedy
28-10-2012, 18:54
بروبکس کسی تونسته بازی مکس پین 3 رو ، رو 4540 بازی کنه ؟

griefcottage
28-10-2012, 21:07
من جات خالی 3 تا مکس پین 3 خریدم هیچکدوم نصب نشدن
البته بگما دی وی دی ها مشکل داشتن
دیگه نرفتم سراغش!!اوریجینالش رو میخوام!!!:sq_19:

Greedy
28-10-2012, 22:09
من جات خالی 3 تا مکس پین 3 خریدم هیچکدوم نصب نشدن
البته بگما دی وی دی ها مشکل داشتن
دیگه نرفتم سراغش!!اوریجینالش رو میخوام!!!:sq_19:

یعنی چی 3 تا مکس پین 3 خریدی ؟ یعنی مکس پین 3 خریدی که 3 تا dvd بود یا اینکه 3 بار مختلف مکس پین 3 رو خریدی ؟ :دی
اخه اگه اصلش بخری که 5 تا dvd هست
من که نسخه black box دانلود کردم که 10 گیگ بود فشرده شده بود فقط مشکلش واسه من همینه که گرافیک amd رو نمیشناسه و به جاش گرافیک اینتل میاره که سرعت بازی زیاد بالا نیست اینطوری
حالا جالب اینجاس که سایت hp سریع با اومدن نسخه نهایی ویندوز 8 درایورها رو اپدیت کرد منتظرم ویندوز 8 نسخه نهایی بیاد رو نت دانلود کنم با درایورهای جدید ببینم مشکل حل میشه یا نه

ezioo
28-10-2012, 23:04
سلام به همه !
من به یه مشکلی (مشکل که نمیشه بگی) برخورد کردم به هر کسی که میگم میگه تا حالا همچین چیزی ندیدم و نمیدونم چه جوری درست میشه .
مشکلم اینه که وقتی روی دسکتاپ راست کلیک میزنم نور صفحه کم میشه و دوباره با رفرش زدن به حالت عادی برمیگرده البته اگه کسی دقت نکنه متوجه این موضوع نمیشه خیلی ریز اتفاق می افته !
حتی یه بار ویندوز هم عوض کردم ولی فایده ای نداشت میترسم در دراز مدت باعث خرابی بشه اینم بگم لپ تاپم الان هیچ مشکلی از لحاظ سرعت و نمایش نداره ممنون میشم راهنماییم کنید .

$even boy
29-10-2012, 10:44
سلام میخواستم بدونم این لپ تاپ کانفینگی داره که گرافیکش 630 باشه؟دیروز دیدم خواستم ببینم چنین چیزی هست؟

Greedy
29-10-2012, 10:48
سلام به همه !
من به یه مشکلی (مشکل که نمیشه بگی) برخورد کردم به هر کسی که میگم میگه تا حالا همچین چیزی ندیدم و نمیدونم چه جوری درست میشه .
مشکلم اینه که وقتی روی دسکتاپ راست کلیک میزنم نور صفحه کم میشه و دوباره با رفرش زدن به حالت عادی برمیگرده البته اگه کسی دقت نکنه متوجه این موضوع نمیشه خیلی ریز اتفاق می افته !
حتی یه بار ویندوز هم عوض کردم ولی فایده ای نداشت میترسم در دراز مدت باعث خرابی بشه اینم بگم لپ تاپم الان هیچ مشکلی از لحاظ سرعت و نمایش نداره ممنون میشم راهنماییم کنید .

سلام مشکل عجیبیه شما تو تنظیمات بایوس چک کن تنظیمات به حالت اولیه برگردون ببین درست میشه البته تو تنظیمات بایوس هم فکر نکنم در مورد این مشکل چیزی داشته باشه
چند روز دیگه هم ویندوز8 میاد نصب کن ببین تو ویندوز 8 هم این مشکل هست یا نه

سلام میخواستم بدونم این لپ تاپ کانفینگی داره که گرافیکش 630 باشه؟دیروز دیدم خواستم ببینم چنین چیزی هست؟
سلام
نه گرافیکای hp مخصوصا probook همشون ati هست گرافیک

$even boy
29-10-2012, 11:00
من قصدم اینه که بخرمش با این حساب یعنی مشکل داره؟ قیمتش هم 2120000 بود. حالا چیکار کنم؟

Greedy
29-10-2012, 11:16
من قصدم اینه که بخرمش با این حساب یعنی مشکل داره؟ قیمتش هم 2120000 بود. حالا چیکار کنم؟

نه گرافیک 4540 ، ati 7650 2gbهست که گرافیک خیلی خوبی و قوی ای هست و برای بازی های سطح بالا هم جواب میده ولی حالا شما اگه خیلی بازی میکنی یه مشاوره دیگه بگیر از بقیه در کل لپتاپ خوبیه من دو سه هفته ای هست دارم

$even boy
29-10-2012, 11:28
یکی از بچه ها نوشته مکس پین 3 باز نمیکنه مال شما هم همینجوریه؟ راستی دماش تو بازیا چطوره؟

Greedy
29-10-2012, 11:38
یکی از بچه ها نوشته مکس پین 3 باز نمیکنه مال شما هم همینجوریه؟ راستی دماش تو بازیا چطوره؟

خود من نوشتم :دی
مکس پین 3 رو در حالتی که رو گرافیک اینتل هست اجرا میکنه ولی زیاد روون نیست میدونی که لپتاپ های جدید دو گرافیک دارن 4540 هم یه اینتل داره برای کارهای معمولی و یکی ati برای کارهای گرافیکی بالا
حالا من هر کاری میکنم سوییچ نمیشه رو گرافیک ati تو بازی مکس پین حالا مشکل از نسخه ای هست که من دارم یا چیزی دیگه نمیدونم ولی سوییچ شه رو ati میترکونه و خیلی راحت میتونی بازی کنی
دماشم در حالت عادی مثه وبگردی و فیلم دیدن 39 تا 44 موقع بازی و اینا 65-70

$even boy
29-10-2012, 12:41
إ ببخشید متوجه نشدم خودتون بودین. اگه اینطور باشه که دماش عالیه. راستی فیفا 13 هم بازی کردی؟ روزی چند ساعت کار میکنی باهاش؟ فینگرش چطوره؟

Greedy
29-10-2012, 13:24
إ ببخشید متوجه نشدم خودتون بودین. اگه اینطور باشه که دماش عالیه. راستی فیفا 13 هم بازی کردی؟ روزی چند ساعت کار میکنی باهاش؟ فینگرش چطوره؟

فیفا 13 رو دانلود کردم ولی هنوز نصب نکردم ولی pes 2013 رو نصب کردم با همون گرافیک اینتل هم خیلی خوب بازی رو اجرا میکنی من شاید 24 ساعتم روشن باشه لپتاپ از ساعت یک تا 9 هم دانلود رایگانه روشنه
فینگرش هم اگر سه چهار صفحه قبل بخونی من اول که گرفتم لپتاپو مشکل خاموش روشن شدن داشت که مشکل cpu داشت و بردیم گارانتی عوض کرد اولش فینگر پرینت داشت ولی بعد که عوض کردن نداشت! دیگه برادرم هم که خریده بود واسم زیاد پیگیرش نشد و منم بیخیال شدم

$even boy
29-10-2012, 13:29
یعنی کلا با اینتل بازی میکنی؟ سوییچ نمیشه یعنی؟

Greedy
29-10-2012, 13:41
یعنی کلا با اینتل بازی میکنی؟ سوییچ نمیشه یعنی؟
نمیدونم راستیش تو تنظیمات ستینگ pes 2013 هم که میبینم زده اینتل حالا نمیدونم دیگه
حالا hp واسه ویندوز 8 درایورهای گرافیک و ... رو اپدیت کرده گذاشته منتظرم نسخه نهایی ویندوز 8 بیاد رو نت دانلود کنم با درایورهای جدید ببینم چطوره

$even boy
29-10-2012, 17:10
چقد بد . یعنی همه این مشکل رو دارن؟

Agame.Arash
29-10-2012, 17:49
ببخشید این لپتاپ کانفیگ i3 هم داره؟
قیمتش چنده ؟

Greedy
29-10-2012, 17:52

فکر نکنم 4530 یه مدل پایین تر 4540 که اونم راحت سوییچ میشد برای بقیه اگه مشکل همگانی بود که تو سایت های خارجی و خود hp همه میگفتن

ببخشید این لپتاپ کانفیگ i3 هم داره؟
قیمتش چنده ؟
نه ... 4530 یه مدل پایین تر از اینه ولی فکر کنم به جز گرافیکش که 6490 یک گیگ هست و 4540 7650 دو گیگ فرق داره هیچ فرقی ندارن حتی ظاهرشون هم شبیه هم هست کانفیگ cor i3 ش فکر کنم در حال حاضر یک میلیون و سیصد ، چهارصد باشه

griefcottage
29-10-2012, 21:34

سلام
من فیفا بازی کردم خیلی حال میده!برای من ماکزیمم دما 55 -60 بوده
فینگرش خیلی عالیه،صفحه کلیدش خیلی خوبه
من با دو سه مدل های دیگه کار کردم اما صفحه کلید های اچ پی جور دیگس

griefcottage
29-10-2012, 21:38
نه داداش من مشکلی ندارم باهاش

griefcottage
29-10-2012, 21:45
یعنی چی 3 تا مکس پین 3 خریدی ؟ یعنی مکس پین 3 خریدی که 3 تا dvd بود یا اینکه 3 بار مختلف مکس پین 3 رو خریدی ؟ :دی
اخه اگه اصلش بخری که 5 تا dvd هست
من که نسخه black box دانلود کردم که 10 گیگ بود فشرده شده بود فقط مشکلش واسه من همینه که گرافیک amd رو نمیشناسه و به جاش گرافیک اینتل میاره که سرعت بازی زیاد بالا نیست اینطوری
حالا جالب اینجاس که سایت hp سریع با اومدن نسخه نهایی ویندوز 8 درایورها رو اپدیت کرد منتظرم ویندوز 8 نسخه نهایی بیاد رو نت دانلود کنم با درایورهای جدید ببینم مشکل حل میشه یا نه

سه بار مختلف !!
گیرم نمیاد اصلش
من که اینقدر از دست ویندوز 7 عصبیم که میخوام بزنم ایکس پی نصب کنم والا
ویندوزم ویندوزهای قدیم

Greedy
29-10-2012, 22:03
سه بار مختلف !!
گیرم نمیاد اصلش
من که اینقدر از دست ویندوز 7 عصبیم که میخوام بزنم ایکس پی نصب کنم والا
ویندوزم ویندوزهای قدیم
همین نسخه بلک باکس اگه اینترنت پرسرعت داری دانلود کن 10 گیگ بازی کامل هست اگه میبینی حجمش کمتره چون حجم فیلم های نسخه اصلی بالاس و فول hd هست ولی نسخه بلک باکس فیلما رو کردن 720p که اونم کیفیتش خیلی خوبه و کافیه
ویندوز 8 میاد چند روز دیگه وایسا نصب کن ببین اون چطوره درایورهاش هم hp گذاشته جدید

amin666
30-10-2012, 12:06
همین نسخه بلک باکس اگه اینترنت پرسرعت داری دانلود کن 10 گیگ بازی کامل هست اگه میبینی حجمش کمتره چون حجم فیلم های نسخه اصلی بالاس و فول hd هست ولی نسخه بلک باکس فیلما رو کردن 720p که اونم کیفیتش خیلی خوبه و کافیه
ویندوز 8 میاد چند روز دیگه وایسا نصب کن ببین اون چطوره درایورهاش هم hp گذاشته جدید
منم blackbox رو بازی کردم.مشکلی نداشت اصلا.البته من استئناءا این بازی رو خریدم.چون حال نداشتم دانلود کنم.حجم black box ش هم به نسبت زیاد بود خیلی طول می کشید.از بیرون خریدم 3 dvd بود.اگه دانلود نمی کنی می تونی بری از یه جا بگیری به شرط اینکه بلک باکس باشه و نسخه های reloaded , ...نباشه(البته اونها هم معتبرند و نباید مشکلی داشته باشن.ولی چون من و اون دوستمون راحت بازی کردیم بلک باکس رو شما هم همینو بگیری مطمئن تره)حیف نیست این بازی رو بازی نکنی!من دوبار تمومش کردم!
greedy@
من می گم شما اگه می تونی گرافیک ایتنل رو کلا disable کن یا درایورش رو پاک کن ببین مشکلت حل می شه یا نه.من نکردم.ولی شاید بشه این کار رو کرد

Greedy
30-10-2012, 12:17
منم blackbox رو بازی کردم.مشکلی نداشت اصلا.البته من استئناءا این بازی رو خریدم.چون حال نداشتم دانلود کنم.حجم black box ش هم به نسبت زیاد بود خیلی طول می کشید.از بیرون خریدم 3 dvd بود.اگه دانلود نمی کنی می تونی بری از یه جا بگیری به شرط اینکه بلک باکس باشه و نسخه های reloaded , ...نباشه(البته اونها هم معتبرند و نباید مشکلی داشته باشن.ولی چون من و اون دوستمون راحت بازی کردیم بلک باکس رو شما هم همینو بگیری مطمئن تره)حیف نیست این بازی رو بازی نکنی!من دوبار تمومش کردم!
greedy@
من می گم شما اگه می تونی گرافیک ایتنل رو کلا disable کن یا درایورش رو پاک کن ببین مشکلت حل می شه یا نه.من نکردم.ولی شاید بشه این کار رو کرد
نمیشه اینتل disable کنم کلا میگه گرافیک نداری منتظرم نسخه نهایی ویندوز 8 بیاد درایور جدید هم hp گذاشته ببینم مشکل حل میشه یا نه

griefcottage
30-10-2012, 14:52
نه بابا سرعت کجا بود!!!باید بخرم !!
نصب کردی خبر کن ببینم چجوریاس
اگه فایده داره ماهم نصب کنیم

$even boy
30-10-2012, 15:38
بالاخره این لپ تاپ با گرافیک 630 کانفینگش طبیعیه بخرمش یا نه؟

griefcottage
02-11-2012, 12:50
بالاخره این لپ تاپ با گرافیک 630 کانفینگش طبیعیه بخرمش یا نه؟

دوست من
AMD Radeon HD 7650M این مدل کارت گرافیکشه
بقیه هر چی میگن یا زدن چرت میگن

M A S 0 U D
02-11-2012, 15:34
دوستان میشه بفرمائید شما چطور بین کارت گرافیک تون سوئیچ میکنید من که هرچی داخل catalyst میگردم چیزی پیدا نمیکنم
خواهشا جوابکی بدین

Greedy
02-11-2012, 16:28
دوستان میشه بفرمائید شما چطور بین کارت گرافیک تون سوئیچ میکنید من که هرچی داخل catalyst میگردم چیزی پیدا نمیکنم
خواهشا جوابکی بدین

این سوییچ کردن گرافیک دردسر شده منم نمیتونم هر چند راهشو میرم ولی جواب نمیده

M A S 0 U D
02-11-2012, 18:05
این سوییچ کردن گرافیک دردسر شده منم نمیتونم هر چند راهشو میرم ولی جواب نمیده

پچی ، درایوری ، ترفندی .... هیچ!؟
نهایت فکر کنم برنامه هایی رو که بخوای high performance باشه تعریف کنی و اتوماتیک موقع اجراشون سیستم سوئیچ میکنه
ولی تو انویدیا دستی میتونی سوئیچ کنی ، شاید تو آگدیت بعدی درست بشه
از طریق بایوس هم هرچی سعی کردم نشد:sq_3:

Greedy
02-11-2012, 18:39
پچی ، درایوری ، ترفندی .... هیچ!؟
نهایت فکر کنم برنامه هایی رو که بخوای high performance باشه تعریف کنی و اتوماتیک موقع اجراشون سیستم سوئیچ میکنه
ولی تو انویدیا دستی میتونی سوئیچ کنی ، شاید تو آگدیت بعدی درست بشه
از طریق بایوس هم هرچی سعی کردم نشد:sq_3:
هیچ
صفحات قبل هم ببینی میبینی این مشکل منم دارم یه درایور جدید گذاشته hp که ماله ویندوز هشته شاید مشکل رفع شده باشه تو اون منتظر نسخه نهایی ویندوز 8 هستم دانلود کنم ببینم چطور میشه

ezioo
02-11-2012, 19:23
هیچ
صفحات قبل هم ببینی میبینی این مشکل منم دارم یه درایور جدید گذاشته hp که ماله ویندوز هشته شاید مشکل رفع شده باشه تو اون منتظر نسخه نهایی ویندوز 8 هستم دانلود کنم ببینم چطور میشه

سلام !
اتفاقا منم همچین سوالی دارم سوییچ کردن کارت گرافیک رو میگم دوستان کسی به جواب رسید به ما هم اطلاع بدید .
حالا یه سوال دیگه بصورت پیش فرض با کدوم کارت گرافیک کار میکنه ؟ و اینکه زمان بوت شدن لپ تاپ شما چقدره برای من فقط یه 20 ثانیه ای توی صفحه wellcome طول میده تازه بعد اینکه دستکتاپم پدیدار شد دوباره یه 20 ثانیه طول میکشه تا سیستم راه بیفته ویندوزم سون 64 بیت هست و تازه عوض کردم انتی ویروس eScan هم نصب کردم بنظر شما مشکل کجاست که انقدر دیر بالا میاد یا همینجوری هم نرماله ؟

amin666
02-11-2012, 19:24
فکر می کنم dynamic switch اینجوریه.یعنی اونطور که از اسمش هم معلومه خودش تشخیص می ده و یا خودتون باید نرم افزارهایی که می خواید با هر گرافیک اجرا بشه رو توش وارد کنید.تو نسخه های قبلی دستی سویچ می شد مثل nvidia و وقتی رو high performance بود دیگه کلا همه چی رو با ATI باز می کرد.ولی اینجوری همزمان می تونه بعضیها رو با intel و بعضیها رو با ATI باز کنه.البته گویا بعضی وقتها تو بعضی بازیها هم مشکل داره.درایور هم اگه جدید بده فقط واسه win 8 نمی ده.باید همون رو نسخه 7 , vista ش رو هم بده.فکر نکنم به ویندوز ربط داشته باشه.گرافیک باید تشخیص بده.AMD هم مرض داره ها.این dynamic چه صیغه ایه.همون نسخه قبلی راحت کار می کرد دیگه بدون مشکل!

M A S 0 U D
02-11-2012, 20:40
فکر می کنم dynamic switch اینجوریه.یعنی اونطور که از اسمش هم معلومه خودش تشخیص می ده و یا خودتون باید نرم افزارهایی که می خواید با هر گرافیک اجرا بشه رو توش وارد کنید.تو نسخه های قبلی دستی سویچ می شد مثل nvidia و وقتی رو high performance بود دیگه کلا همه چی رو با ATI باز می کرد.ولی اینجوری همزمان می تونه بعضیها رو با intel و بعضیها رو با ATI باز کنه.البته گویا بعضی وقتها تو بعضی بازیها هم مشکل داره.درایور هم اگه جدید بده فقط واسه win 8 نمی ده.باید همون رو نسخه 7 , vista ش رو هم بده.فکر نکنم به ویندوز ربط داشته باشه.گرافیک باید تشخیص بده.AMD هم مرض داره ها.این dynamic چه صیغه ایه.همون نسخه قبلی راحت کار می کرد دیگه بدون مشکل!

خب از نسخه قبلی استفاده کنیم چی میشه؟بد نیست که
ورزنش چند بود دانلود کنیم
این ورژن و ولش ناچارا

amin666
03-11-2012, 01:23
نه.فکر نمی کنم.گرافیک شما سری 7000 ه.درایورهاش با سری 6000 اکثرا فرق داره

sAeEd_kHaAn
04-11-2012, 12:49
بچه ها اخرین قیمت این 4540 چنده شماها با کدوم گارانتی گرفتین ? ایران اچ پی 2180 زده چطوره ?

griefcottage
04-11-2012, 14:11
من از دیجی کالا خریدم،1480 با گارانتی خود شرکت!!! الان که قیمتا بالاست نمیدونم

Greedy
04-11-2012, 17:32
بچه ها اخرین قیمت این 4540 چنده شماها با کدوم گارانتی گرفتین ? ایران اچ پی 2180 زده چطوره ?

همین حدودا باید باشه الان

ezioo
05-11-2012, 00:22
سلام !
یه مشکلی برام پیش اومده اگه ممکنه راهنماییم کنید از همون اول که لپ تاپ رو گرفتم مشکل سرعت و دیر بوت شدن ویندوز رو داشتم که الان بعد از حدود یک ماه سرعت لپ تاپ افتضاح شده و تقریبا حدود 2 دقیقه طول میکشه تا ویندوز بالا بیاد حالا بالا اومدن هیچی سرعت اجرای نرم افزارها هم خیلی پایینه با تعویض ویندوز هم حل نشد حتی تو موقع فرمت و نصب ویندوز (7) هم خیلی طول میکشه (بیشتر از حالت عادی) امکان داره مشکل از هاردش باشه خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید .

Greedy
05-11-2012, 00:32
سلام !
یه مشکلی برام پیش اومده اگه ممکنه راهنماییم کنید از همون اول که لپ تاپ رو گرفتم مشکل سرعت و دیر بوت شدن ویندوز رو داشتم که الان بعد از حدود یک ماه سرعت لپ تاپ افتضاح شده و تقریبا حدود 2 دقیقه طول میکشه تا ویندوز بالا بیاد حالا بالا اومدن هیچی سرعت اجرای نرم افزارها هم خیلی پایینه با تعویض ویندوز هم حل نشد حتی تو موقع فرمت و نصب ویندوز (7) هم خیلی طول میکشه (بیشتر از حالت عادی) امکان داره مشکل از هاردش باشه خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید .
سلام
کلا فکر کنم هارد های 4540 که هیتاچی هست سرعتش همینه و میشه گفت پایینه منم خودم احساس پایین بود سرعت هارد دارم

ezzat5700
05-11-2012, 00:47
من 4530s دارم کارت گرافیک به راحتی سوئیچ میشه
داخل Catalyst یه بخش به اسم Power هست،بگردید پیدا میکنید

Greedy
05-11-2012, 01:18
من 4530s دارم کارت گرافیک به راحتی سوئیچ میشه
داخل Catalyst یه بخش به اسم Power هست،بگردید پیدا میکنید
4530 داری شما 4540 که مشکل دارن

sAeEd_kHaAn
05-11-2012, 09:17
ظاهرا قیمتا دارن یه تکونی میخورن ، دیجی کالا قیمت جدید زده با هارد 750 قیمت 1999 تومن و با هارد 640 زده 1899 تومن صبر میکنیم شاید پایینترم بیاد تا چند روز اینده

griefcottage
05-11-2012, 10:03
احتمال ارزون شدن زیاده ،داره افت میکنه!!تا آخر هفته صبر کن
پیشنهاد من اینه که از سایت بخری بهتره

griefcottage
05-11-2012, 10:04
4530 داری شما 4540 که مشکل دارن
واس من که درست شد
اصلا مشکلی نداشت ،بازی هایی که گرافیک سنگین بخواد خودش سوئیچ میکنه نیازی به اینکارها نیست

griefcottage
05-11-2012, 10:05
سلام !

چند تا درایو ساختی؟؟؟ویندوزت ادیت شده که نیست؟؟

Greedy
05-11-2012, 10:43
واس من که درست شد
اصلا مشکلی نداشت ،بازی هایی که گرافیک سنگین بخواد خودش سوئیچ میکنه نیازی به اینکارها نیست

یهو درست شد ؟ :دی
مکس پین هر وقت نصب کردی اجرا کردی گرافیک دو گیگ زد اون وقت درست شده

griefcottage
05-11-2012, 11:02
یهو درست شد ؟ :دی
مکس پین هر وقت نصب کردی اجرا کردی گرافیک دو گیگ زد اون وقت درست شده

میگم که اصلا مشکلی نداشت !!شما اندختیمون توی شک!!!
یه بازی هم تا شب نصب میکنم ببینم چی میشه

ezioo
05-11-2012, 14:30
چند تا درایو ساختی؟؟؟ویندوزت ادیت شده که نیست؟؟

سلام . 3 تا درایو ساختم نه ویندوزم بدون دستکاری هست ویندوز های مختلف هم امتحان کردم نشد 32بیت و 64 بیت هم نصب کردم ولی روی هردو سرعت پایینه (افتضاحه).
با تعویض هارد مشکل حل میشه و یه مورد دیگه اینکه ویندوز xp هم روش نصب نشد اصلا روی این مدل ویندوز xp نصب میشه ؟

griefcottage
05-11-2012, 15:09
سلام من میگم یه پارتیشن بزن ببین شاید جواب بده!
باید نصب بشه که!dos هست
شاید ویندوزت مشکل داشته نمیدونم والا

ezioo
05-11-2012, 22:46
سلام من میگم یه پارتیشن بزن ببین شاید جواب بده!
باید نصب بشه که!dos هست
شاید ویندوزت مشکل داشته نمیدونم والا

پارتیشن هم زدم ولی فایده ای نداره سرعت افتضاحه ! اصلا موقع نصب ویندوز 7 وقتی میزنم با دی وی دی ویندوز بوت بشه خیلی طول میکشه تا قسمت نصب ویندوز بیاد وقتی هم انتخاب میکنم کدوم درایو رو برای نصب فرمت کنه بازم خیلی طول میکشه (2تا3دقیقه در حالی که سیستم خونم 20 ثانیه ای فرمت میشه) به خاطر همین فکر میکنم از هاردش باشه نظر شما چیه ؟

griefcottage
07-11-2012, 16:10
اگه اینجوریاس که میگی ،پس هاردش خرابه!ببرش گارانتی

griefcottage
07-11-2012, 16:11
سلام دوستان یه سوال
من میخوام کلا نت و لپ تاپ و اینا رو بزارم کنار برم پای درس (پشت کنکوریم)
فقط میخوام بدونم باطریش رو چیکار کنم خراب نشه؟

Greedy
07-11-2012, 17:53
سلام دوستان یه سوال
من میخوام کلا نت و لپ تاپ و اینا رو بزارم کنار برم پای درس (پشت کنکوریم)
فقط میخوام بدونم باطریش رو چیکار کنم خراب نشه؟

سلام
بابا درسخون :دی والا ما هم کنکور میدادیم اتفاقا اون موقع بیشتر پای کامپیوتر و نت بودیم باعث تقویت حافظه میشد :دی
اینو یه سایت دیدم نوشته :
باتری ها را خارج کنید!
اگر برای مدتی نسبتا طولانی قصد ندارید از لپ تاپ خود به کمک باتری آن استفاده کنید، ابتدا مطمئن شوید که شارژ دستگاه حدود 40% است و سپس باتریها را خارج کرده و آنها را در یک مکان خنک نگه دارید.

griefcottage
07-11-2012, 23:31
سلام
بابا درسخون :دی والا ما هم کنکور میدادیم اتفاقا اون موقع بیشتر پای کامپیوتر و نت بودیم باعث تقویت حافظه میشد :دی
اینو یه سایت دیدم نوشته :
باتری ها را خارج کنید!
اگر برای مدتی نسبتا طولانی قصد ندارید از لپ تاپ خود به کمک باتری آن استفاده کنید، ابتدا مطمئن شوید که شارژ دستگاه حدود 40% است و سپس باتریها را خارج کرده و آنها را در یک مکان خنک نگه دارید.

چه کنیم دیگه!!!محل خنک منظورش دقیقا کجاس؟

Greedy
08-11-2012, 00:10
چه کنیم دیگه!!!محل خنک منظورش دقیقا کجاس؟

یه جایی که گرم نباشه :دی نزدیک یخچال ، دم پنجره و ...

Alireza.M1731
08-11-2012, 21:29
سلام بچه ها.
من دیگه واقعا طاقتم تموم شده
میخوام این مدلو با هارد 640 و 4گیگ رم بگیرم دوتومن با گارانتی مادیران.
گارانتی مادیران خوبه؟

Greedy
08-11-2012, 21:43
سلام بچه ها.
من دیگه واقعا طاقتم تموم شده
میخوام این مدلو با هارد 640 و 4گیگ رم بگیرم دوتومن با گارانتی مادیران.
گارانتی مادیران خوبه؟

سلام
اره گارانتی مادیران که خیلی خوبه

ezioo
09-11-2012, 00:13
بازم سلام ! دوستان کسی بازی کرایسیس 2 رو روی این لپ تاپ نصب و بازی کرده ؟ روی اخرین تنظیمات گرافیکی (بالاترین کیفیت) تیک میزنه منظورم اینه قدرت پردازشش رو نداره میخاستم بپرسم قدرت گرافیکی این مدل همینقدره یا مشکل از سیستم منه . البته با یه پله کم کردن رزولیشن مشکل حل میشه .
یه چند تا بازی با گرافیک که خودتون نصب کردید هم معرفی بکنید بعد بگید به راحتی اجرا شده یا مجبور شدید کیفیت گرافیکی بازی رو کم کنید ؟!
ممنون .

Greedy
09-11-2012, 01:03
بازم سلام ! دوستان کسی بازی کرایسیس 2 رو روی این لپ تاپ نصب و بازی کرده ؟ روی اخرین تنظیمات گرافیکی (بالاترین کیفیت) تیک میزنه منظورم اینه قدرت پردازشش رو نداره میخاستم بپرسم قدرت گرافیکی این مدل همینقدره یا مشکل از سیستم منه . البته با یه پله کم کردن رزولیشن مشکل حل میشه .
یه چند تا بازی با گرافیک که خودتون نصب کردید هم معرفی بکنید بعد بگید به راحتی اجرا شده یا مجبور شدید کیفیت گرافیکی بازی رو کم کنید ؟!
ممنون .
سلام
من این بازی رو هم دانلود نکردم ولی هنوز نصب نکردم به علت همون مشکل سوییچ گرافیک
اگر با گرافیک amd بیاد بالا بدون هیچ مشکلی با بالاترین کیفیت بازی رو میاره همین پنج شنبه رو سیستم یکی نصب کردم که گرافیکش خیلی پایینتر بود و راحت اجرا شد

amin666
09-11-2012, 11:36
سلام
من این بازی رو هم دانلود نکردم ولی هنوز نصب نکردم به علت همون مشکل سوییچ گرافیک
اگر با گرافیک amd بیاد بالا بدون هیچ مشکلی با بالاترین کیفیت بازی رو میاره همین پنج شنبه رو سیستم یکی نصب کردم که گرافیکش خیلی پایینتر بود و راحت اجرا شد

خبر.نمی تونید با تنظیمات اخر بتونید بازی کنید.یه پله باید بیارید پایین/من با 6770m هم نتونستم رو اخرین تنظیمات بازی کنم.مگه الکیه کرایسیس!

Greedy
09-11-2012, 12:57
خبر.نمی تونید با تنظیمات اخر بتونید بازی کنید.یه پله باید بیارید پایین/من با 6770m هم نتونستم رو اخرین تنظیمات بازی کنم.مگه الکیه کرایسیس!

من رو اون سیستم که نصب کردم گرافیک و روون بودن بازی که خیلی خوب بود دیگه تنظیمات ندیدم

ezioo
09-11-2012, 19:20

سلام . ممنون از پاسختون ولی اگه میشه بگید روی PC تست کردید یا لپ تاپ (4540s) ؟ چون فکر کنم گرافیک این مدل 7650m هست در ضمن من اجرای بازی کرایسیس رو با گرافیک amd انجام دادم و تو قسمت تنظیمات کارت گرافیک گزینه High Performance رو برای این بازی فعال کردم که لپ تاپ اخرین زورشو بزنه ! ولی بازم روی بالاترین کیفیت گرافیکی بازی تیک میزنه . اگه ممکنه چندتا بازی با گرافیک که خودتون نصب کردید و خوب اجرا شده هم معرفی کنید .

amin666
10-11-2012, 02:11
گفتم که.من با گرافیک ati 6770m بازی کردم.(لپتاپم hp dv6 6070).گرافیک شما یه کم ضعیفتره.فکر کنم 15-20 درصد.تو notebookcheck می تونید مقایسه کنید گرافیکها رو.کرایسیس2 زمان خودش جزو رفرنسهای مقایسه کارتهای گرافیک بود.نسخه سومش هم که احتمالا عید میاد تقریبا همینجوری می شه.کلا گرافیکش بالاست.برای تنظیمات اخر اون هم روی لپتاپ باید برید سراغ لپتاپهای گیم یا نهاین ممکنه این لپتاپهای جدید با گرافیک gt650 بتونند یه جوری روون اجراش کنند.کلا اینکه رو بالاترین کیفیت گیر بده کاملا طبیعیه با توجه به قدرت Gpu لپتاپ شما.درضمن کلا گرافیک لپتاپ از نوع مشابه دسکتاپ حد اقل 15-20 درصد ضعیفتره
من بازیهای جدید رو نمی تونم با گرافیکم رو بالاترین تنظیمات بازی کنم.حتی Nfs mostwanted 2012 حد اقل باید یکی از reflection ها رو medium کنم و بقیه High.کلا بازی های زایدی رو تموم کردم.ولی برای مقایسه چندتاشو می گم.من batman arkham city رو با اخرین تنظیمات بازی کردم.همینطور Mass effect 3-cod mwf3.بتلفیلد هم رو high.دیگه sleepingdogs هم تقریبا بین medium ,high.ولی گرافیک شما کمی ضعیفتره و نباید همچین انتظاری داشته باشید.کلا بازیهای جدید رو نمی تونم همه تنظیمات رو بالا بیارم.در ضمن تنظیمات بازیها هم فرق داره.اینکه می گم High یا medium ,... منظورم این اصطلاحات در تنظیمات خود بازی هست.ولی یه بازی می بینید اخرین تنظیماتش High هست مثل بتمن و یکی مثل crysis , sleeping dogs , ... اولترا هم داره.هر بازی ای متفاوته.دیگه الان بازیها سخت افزار قوی ای می خوانولی فکر کنم اکثرشون رو بتونی رو medium بازی کنی

Alireza.M1731
10-11-2012, 13:28
سلام میشه نکات هنگام خریدو یه بار مختصر بهم بگید؟

SHAHAB-P30
28-11-2012, 19:44
سلام من تازه این لپتاپ رو خریدم
درایور فینگر پرینتش چی هست؟ من فقط یک validity sensor بود که نصب کردم ولی هیچی نمیاره.

Greedy
28-11-2012, 20:08
درایور فینگر پرینتش چی هست؟ من فقط یک validity sensor بود که نصب کردم ولی هیچی نمیاره.

سلام
HP ProtectTools Security Manager

ezioo
28-11-2012, 21:03

سلام برای شما فینگر پرینت داره ؟ چند گرفتی ؟

SHAHAB-P30
29-11-2012, 14:13
سلام برای شما فینگر پرینت داره ؟ چند گرفتی ؟

بله 1900...

mosi_alfa
29-11-2012, 14:47
سلام دوستان
دیروز این مدل رو با هارد 750 و رم 8 با بیمه و گارانتی خریدم 1890:31:

mosi_alfa
29-11-2012, 20:59
من برای نمره دهی به کارت گرافیک، فایل control.exe از مسیر C:\Windows\System32 وارد لیست high perfomance کردم تا موقع تست سخت افزاری ویندوز رتبه درست رو نشون بده ولی بازم همون رتبه قبلی که 5.7 بود به گرافیک داد
راهنمایی؟؟

ipo
30-11-2012, 15:48
من حدود یه هفته هست یه 4540 از دیجی کالا خریدم
ویندوز Xp که یه دو ساعت نصبش طول کشید و خیلی عملکردش افتضاس و حتی نتونستم درایورها را نصب کنم از بس گیر کرد
با خود ویندوز(7و8) که بنچمارک گرفتم بنچمارکها همه خوب بودند
در کارهای عادی هم داغ نمیکنه
اما به محض این که یه بازی سنگین مثل فرضا بتلفیلد را اجرا میکنم خیلی زود داغ میشه
میخواستم ببینم عادیه؟
چون تو نظرات دیجی کالا که میخونم یه نفر گفته بود حتی با اجرای بازیهای سنگین هم لپ تاپش اصلا داغ نمیکنه.نمیدونم حالا لاف زده یا واقعا باید همین طور باشه
میخواستم اگر واقعا وضعیتش نرمال نیست زنگ بزنم دیجی کالا و درخواست تعویض بدم
چکار کنم به نظرتون؟

amin666
30-11-2012, 23:19
الان ویندوز 8 هم اومد شما نصب می کنید!معلومه این لپتاپهای جدید با xp مشکل دارند.بعضی مدلای دل دو سال پبش هم مشکل داشتند.هم درایور هم چیزای دیگه.اصلا شما تو سایت Hp ببین این درایورها به xp می خورند یا نه.چون نخورند مسلما نصب هم نمی شند
در مورد بازی هم شک نکن تو بازی های سنگین همه لپتاپها داغ می کنند.منظور از داغ نکردن این نیست که دما مثل فیلم دیدنه!اصلا با عقل جور در نمیاد.یعنی بیش از حد دما بالا نمی ره که ادم بترسه.وگرنه مسلما تا 75-80 درجه تو یه بازی مثل بتلفیلد عادیه

ipo
01-12-2012, 23:48
ممنون
حالا خیالم راحت شد

بین دوستان عزیز کسی هست که درایورهای ویندوز 8 ویرایش 64 بیتی را دانلود کرده باشه و لطف کنه برای بنده بفرسته و هزینه اش را بنده پرداخت کنم؟
چون حجم درایور ها حدود دو سه گیگ هست که دانلودش برای من مشکله

ezioo
03-12-2012, 22:57
سلام دوستان
دیروز این مدل رو با هارد 750 و رم 8 با بیمه و گارانتی خریدم 1890:31:

سلام دوست عزیز .
ممکنه بگید از کجا خریدید ؟ اگه شماره تلفن و ادرس هم برام بفرستید ممنون میشم .
اگه کسی هم جایی رو میشناسه با این مشخصات و این قیمت لطفا به من اطلاع بده .

javad1361839
06-12-2012, 22:21
برای من با اینکه بلوتوس نصبه و آیکونش هم تو تسکباره ........................... ولی اصلا کار نمی کنـــــــــــه هیچ رقمه!!! .................... ویندوز 7 ............ 32 بیتی

کسی از دوستان راه حلی نـداره ؟؟؟

s.khafan
06-12-2012, 22:43
من قصد خرید داشتم و بد جوری بین 4540s, acer v3 موندم. از طرفی کیفیت بدنه 4540 بد جوری به دل آدم میشینه و از طرفی هم همه چی کیفیت بدنه نیست و اون چیزی برای من

خیلی مهمه کولینگ و دمای قطعات اون و داغ نشدن با استفاده عادی که البته این استفاده برای من ممکنه در طول روز تا12-13 ساعتم باشه و یه چیزی که منو مردد میکنه همین تابیک

هست که بعضی از دوستان بالا بودن خیلی زیاد قطعاتشو اینجا عنوان کردند یا یه نفر اگه اشتباه نکنم تو همون هفته اول سی بی یوش سوخته بود یا خاموش شدن ناگهانی حین کار !

حال تورو خدا از بین این همه کاربر این مدل یکی بیاد بدون تعصب همه عیب ها و مزیت این مدلو بگه وثواب داره منم دعاش میکنم.

آخه کلی جون کندم تا این 2تومن جور کردم .میخوام چیزی باشه که یه 5-6سال جواب بده واسم

خیلی ممنون

Greedy
06-12-2012, 23:28
من قصد خرید داشتم و بد جوری بین 4540s, acer v3 موندم. از طرفی کیفیت بدنه 4540 بد جوری به دل آدم میشینه و از طرفی هم همه چی کیفیت بدنه نیست و اون چیزی برای من

خیلی مهمه کولینگ و دمای قطعات اون و داغ نشدن با استفاده عادی که البته این استفاده برای من ممکنه در طول روز تا12-13 ساعتم باشه و یه چیزی که منو مردد میکنه همین تابیک

هست که بعضی از دوستان بالا بودن خیلی زیاد قطعاتشو اینجا عنوان کردند یا یه نفر اگه اشتباه نکنم تو همون هفته اول سی بی یوش سوخته بود یا خاموش شدن ناگهانی حین کار !

حال تورو خدا از بین این همه کاربر این مدل یکی بیاد بدون تعصب همه عیب ها و مزیت این مدلو بگه وثواب داره منم دعاش میکنم.
ظ
آخه کلی جون کندم تا این 2تومن جور کردم .میخوام چیزی باشه که یه 5-6سال جواب بده واسم

خیلی ممنون

اون یه نفر من بودم cpu نسوخته بود ! cpu که بسوزه که کلا تعطیل میشه ( خود گارانتی میگفت مشکل cpu بوده که بعید نیست یه چیز الکی پرونده باشن )ولی مشکل اون یه دونه لپتاپ بود که احتمال 90 درصد خود گارانتی چون قبلا برای نصب نرم افزار و اینا باز کرده بود لپتاپ رو احتمال داره دستکاری کرده باشن که اون یه دونه مشکل و گارانتی هم بردم گفته بودن که مشکل cpu بوده و عوض کردن و این یکی اصلا مشکلی نداشت و الان دو ماه دارم باهاش کار میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم باهاش به جز سوییچ گرافیکش که اونم انگار حل شده که من وقت نکردم تست کنم
تو هر 1000 تا تولیدی هر محصول شرکتی احتمال خرابی یک محصولش چیز عادی ای هست ...
یک پست هم زده بودم که دماش تا 127 درجه رفته که بعدش متوجه شدم همچین سنسوری رو لپتاپ نیست و نرم افزار الکی همچین چیزی از خودش میزنه در حالت عادی 40-45 متغیره که دمای عادی همه لپتاپ ها و pc هاست
من که اکثر روزا حتی تا 20 ساعت و بیشتر هم روشن هست
من خودم هم مثه شما به جرات بگم مدت هشت نه ماه مشغول سرچ کردن و تحقیق برای انتخاب بودم از ابان 90 تا مرداد 91 اون موقع اوایلش بودجم تا یک میلیون بود که اون زمان 4530 بهترین مدل زیر یک میلیون بود که تا خواستم بخرم اخرای سال شد و دلار رفت بالا و شد یک میلیون و سیصد و بیخیال شدم صبر کردیم تا تیر 91 تا شاید ارزونتر شه که بدتر گرون ترم شد و رفت تا یک و چهارصد و دیگه این قدر معطل کردم که مدل جدید 4530 یعنی 4540 اومد و دیگه چاره ای نبود که بودجه رو تا 1500 ببریم بالا و باز هم کلی تاپیک و سایت های مختلف دیدم بیشترین نظرات روی همین مدل بود و دیگه رفتم بخرم که دیگه باز قسمت نبود و رفت تو مهر که اخر با دو میلیون خریدم
اتفاقا دو هفته پیش کاربر دیگه ای بهم پیغام خصوصی داده بود که در مورد 4540 سوالاتی پرسیده بود که جوابشو دادم که میتونه در انتخابت بهتر کمک کنه
متاسفانه مثل اینکه p30world جواب پیغام خصوصی ها رو ذخیره نمیکنه و من جوابا رو ندارم الان
پروفایل اون کاربر اینه :
بهش پیغام بزنی میتونی اون سوالا و جواب ها رو بگیری ازش

s.khafan
06-12-2012, 23:46
اون یه نفر من بودم cpu نسوخته بود ! cpu که بسوزه که کلا تعطیل میشه ( خود گارانتی میگفت مشکل cpu بوده که بعید نیست یه چیز الکی پرونده باشن )ولی مشکل اون یه دونه لپتاپ بود که احتمال 90 درصد خود گارانتی چون قبلا برای نصب نرم افزار و اینا باز کرده بود لپتاپ رو احتمال داره دستکاری کرده باشن که اون یه دونه مشکل و گارانتی هم بردم گفته بودن که مشکل cpu بوده و عوض کردن و این یکی اصلا مشکلی نداشت و الان دو ماه دارم باهاش کار میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم باهاش به جز سوییچ گرافیکش که اونم انگار حل شده که من وقت نکردم تست کنم
یک پست هم زده بودم که دماش تا 127 درجه رفته که بعدش متوجه شدم همچین سنسوری رو لپتاپ نیست و نرم افزار الکی همچین چیزی از خودش میزنه در حالت عادی 40-45 متغیره که دمای عادی همه لپتاپ ها و pc هاست
من خودم هم مثه شما به جرات بگم مدت هشت نه ماه مشغول سرچ کردن و تحقیق برای انتخاب بودم از ابان 90 تا مرداد 91 اون موقع اوایلش بودجم تا یک میلیون بود که اون زمان 4530 بهترین مدل زیر یک میلیون بود که تا خواستم بخرم اخرای سال شد و دلار رفت بالا و شد یک میلیون و سیصد و بیخیال شدم صبر کردیم تا تیر 91 تا شاید ارزونتر شه که بدتر گرون ترم شد و رفت تا یک و چهارصد و دیگه این قدر معطل کردم که مدل جدید 4530 یعنی 4540 اومد و دیگه چاره ای نبود که بودجه رو تا 1500 ببریم بالا و باز هم کلی تاپیک و سایت های مختلف دیدم بیشترین نظرات روی همین مدل بود و دیگه رفتم بخرم که دیگه باز قسمت نبود و رفت تو مهر که اخر با دو میلیون خریدم
اتفاقا دو هفته پیش کاربر دیگه ای بهم پیغام خصوصی داده بود که در مورد 4540 سوالاتی پرسیده بود که جوابشو دادم که میتونه در انتخابت بهتر کمک کنه
متاسفانه مثل اینکه p30world جواب پیغام خصوصی ها رو ذخیره نمیکنه و من جوابا رو ندارم الان
پروفایل اون کاربر اینه :
با این تفاسیر یه کم نسبت به این موضوع شککم برطرف شد.فقط متوجه نشدم که کل دستگاهو گارانتی براتون عوض کردن؟کدوم گارانتی بود خریدین؟
بابا منم سر این موضوع کلافه شدم .الان یه 10 روزی هست که هر بار میخوام بخرم حالا v3 یا 4540 یه مشکلی در میاد ونمیشه .راستش من این 2تومنو با بدبختی جور کردم حالا سر این میخوام چیز مطمئنی بگیرم و یه چیزی هم که دستگیرم شد تو بخش مشکلات سخت افزاری همینجا دیدم با اینکه این مدل 4-5 ماه بیشتر نیست اومده اما 3-4 نفر مشکل سوختن فن داشتن و بازم همون قضیه کولینک.
حالا شما اگه خودتون برگردین عقب بازم بدون تعصب همینو برمیدارین؟

yoosef_st
06-12-2012, 23:50
برای من با اینکه بلوتوس نصبه و آیکونش هم تو تسکباره ........................... ولی اصلا کار نمی کنـــــــــــه هیچ رقمه!!! .................... ویندوز 7 ............ 32 بیتی

کسی از دوستان راه حلی نـداره ؟؟؟

من هم همین مشکل رو دارم
روی سون 64 بیتی

بعد یه سوالی:
این لپتاپ توی سایت اچ پی فکر کنم 3 مدل درایور داره برای وای فای و بلوتوث
خب ما از کجا بدونیم کدومش مال لپ تاپ ماست؟

Greedy
06-12-2012, 23:59
با این تفاسیر یه کم نسبت به این موضوع شککم برطرف شد.فقط متوجه نشدم که کل دستگاهو گارانتی براتون عوض کردن؟کدوم گارانتی بود خریدین؟
بابا منم سر این موضوع کلافه شدم .الان یه 10 روزی هست که هر بار میخوام بخرم حالا v3 یا 4540 یه مشکلی در میاد ونمیشه .راستش من این 2تومنو با بدبختی جور کردم حالا سر این میخوام چیز مطمئنی بگیرم و یه چیزی هم که دستگیرم شد تو بخش مشکلات سخت افزاری همینجا دیدم با اینکه این مدل 4-5 ماه بیشتر نیست اومده اما 3-4 نفر مشکل سوختن فن داشتن و بازم همون قضیه کولینک.
حالا شما اگه خودتون برگردین عقب بازم بدون تعصب همینو برمیدارین؟
اره کل دستگاه عوض کردن فقط هاردم چون اطلاعات داشت هارد قبلی رو فقط گذاشتن تو لپتاپ جدید / گارانتی ایران بیزینس کامپیوتر
سوختن فن که من نه دیدم نه نشنیدم حداقل تو این تاپیک
به عقب برگردم هم باز همینو میگیرم بدون تعصب

s.khafan
07-12-2012, 00:01
من هم همین مشکل رو دارمروی سون 64 بیتیبعد یه سوالی:این لپتاپ توی سایت اچ پی فکر کنم 3 مدل درایور داره برای وای فای و بلوتوثخب ما از کجا بدونیم کدومش مال لپ تاپ ماست؟دوست عزیز شمام فک کنم بین v3 ,4540s مونده بودی و بالاخره 4540 رو خریدی.اگه زحمت نباشه شماهم ی توضیح کوچکی که تو این مدت در مورد عملکرد این مدل داشتین بگین و تا بهتر بتونم تصمیم بگیرم

s.khafan
07-12-2012, 00:08
اره کل دستگاه عوض کردن فقط هاردم چون اطلاعات داشت هارد قبلی رو فقط گذاشتن تو لپتاپ جدید / گارانتی ایران بیزینس کامپیوتر
سوختن فن که من نه دیدم نه نشنیدم حداقل تو این تاپیک
به عقب برگردم هم باز همینو میگیرم بدون تعصب
حتما گارانتی تعویض داشتین .باز خدارو شکر عوض کردن براتون.جالبه اسم همچین گارانتی رو تا حالا ندیده بودم.

Greedy
07-12-2012, 00:15
من هم همین مشکل رو دارم
روی سون 64 بیتی

بعد یه سوالی:

نرم افزاره HP Support Assistant نصب کنی خیلی کارت راحت تر میشه خودش میگه چیو نصب کنی

حتما گارانتی تعویض داشتین .باز خدارو شکر عوض کردن براتون.جالبه اسم همچین گارانتی رو تا حالا ندیده بودم.

hp چون شرکت امریکایی هست و ایران هم تحریمه برای همین گارانتی های hp اغلب شرکت های خصوصی و متفرقه هستند البته جدیدا مثه اینکه مادیران گارانتی کرده لپتاپ های hp رو

yoosef_st
07-12-2012, 00:24
دوست عزیز شمام فک کنم بین v3 ,4540s مونده بودی و بالاخره 4540 رو خریدی.اگه زحمت نباشه شماهم ی توضیح کوچکی که تو این مدت در مورد عملکرد این مدل داشتین بگین و تا بهتر بتونم تصمیم بگیرم

والا منکه توی این مدت خیلی راضی بودم ازش
یه چیزی که روی مدل های قبلی ایسر من دیده بودم این بود که تاچ پدشون کیفیت خوبی نداشت
در مورد V3 هم توی Review هم خوندم که همینطوره
اما این لپتاپ خصوصا بعد از آپدیت بایوس و نصب آخرین درایور تاچش عالی شده
کم مصرف، آروم، خوب
با یه باتری بیشتر از 4 ساعت کار عادی توی اینترنت و وب گردی رو جواب میده
مانیتورش هم که ماته و خیلی کیفیت خوبی داره
دیگه از چیش بگم برات؟

s.khafan
07-12-2012, 00:45
والا منکه توی این مدت خیلی راضی بودم ازش
یه چیزی که روی مدل های قبلی ایسر من دیده بودم این بود که تاچ پدشون کیفیت خوبی نداشت
در مورد V3 هم توی Review هم خوندم که همینطوره
اما این لپتاپ خصوصا بعد از آپدیت بایوس و نصب آخرین درایور تاچش عالی شده
کم مصرف، آروم، خوب
با یه باتری بیشتر از 4 ساعت کار عادی توی اینترنت و وب گردی رو جواب میده
مانیتورش هم که ماته و خیلی کیفیت خوبی داره
دیگه از چیش بگم برات؟

خیلی ممنون .همین رضایتت کافیه ولو تو همین مدت کم.ببینم هارد مال دستگاه شمام هیتاچیه ؟و اینکه دمای دستگاه حین بازی وکاری عادی راضی کننده ست.یعنی میخوام بگم که دما حین کارای سنگین زیر دست اذیت کننده اس یانه؟

javad1361839
07-12-2012, 10:59
Hitachi HTS547575A9E384 ATA
5400 هست

هارد منم دقیقا همینه.

پروفایل اون کاربر اینه :

اینم جواب پ.م شما که به من داده بودی :) :)

"شانس ما یه 4540 خورد به پستمون که خراب بود که فکر کنم تو هزار تا یکی اینطور بوده که اونم نصیب ما شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که البته خوب تعویض شد
تو این یه ماه و نیم که گرفتم واقعا ازش راضیم به جرات بگم در روز بین 20-24 ساعت روشن هست و تا الان که خیلی خوب بوده
تنها مشکلی که باهاش داشتم تو این یه ماه سوییچ نکردن گرافیک بود که گویا اونم تو ورژن جدید درایورش و اپدیت بایوس مشکل حل شده من بایوس اپدیت کردم ولی درایور جدید و اینا رو نگرفتم که تست کنم ولی بقیه بچه ها مشکلشون حل شده میگفتن
مزایا که زیاد داره سبکی ، صدای خوب اسپیکر ،دمای متعادل ، فن بی صدا و ...
گارانتیش ایران بیزینس کامپیوتر بود
تو این رنج قیمت هم بهتر از این گیر نمیاری من کلی سرچ و تحقیق کردم با اختلاف این مدل hp توصیه میشد البته یه مدل acer هم بود مدلش دقیق یادم نیست ولی توش v3 داشت فکر کنم که اونم رقیب این مدل میدونستن بعضی ها ولی من که خوشم نیومد"

--------------------------------------
پ.ن
برای اینکه پیام خصوصی ذخیره شه باید قبل از اینکه سند کنی ............ تیکشو بذاری.

javad1361839
07-12-2012, 11:10
5400 هست

من هم همین مشکل رو دارم
روی سون 64 بیتی

بعد یه سوالی:

نرم افزاره HP Support Assistant نصب کنی خیلی کارت راحت تر میشه خودش میگه چیو نصب کنی

hp چون شرکت امریکایی هست و ایران هم تحریمه برای همین گارانتی های hp اغلب شرکت های خصوصی و متفرقه هستند البته جدیدا مثه اینکه مادیران گارانتی کرده لپتاپ های hp رو

من با نرم افزار driver genius professional لیست درایورها رو سرچ (اسکن) کردم ، که به این صورت شـد ::

mosi_alfa
07-12-2012, 11:26
دوستان این چی هست؟
از طریق اپدیت اتومات از اینترنت هم نصب نشد

javad1361839
07-12-2012, 12:09
خواهشا هر کی بلوتوسش کار میکنه ، اسم دقیق درایورش رو بگه ؟؟؟ ...............

یه مسئله مهم دیگه ::

من یه فیلمو همزمان رو HP 4540s و MacBook Pro MC700 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اجرا کردم، کیفیت رنگ و تصویر تو مک واقعا بهتر بود !! .................... مک "13.3 و اچ پی "15.6 ................... گرافیک مک Intel HD Graphics 3000 .............. گرافیک اچ پی هم Intel HD Graphics 4000 و AMD 7650m
من از نرم افزار pot player برای اچ پی استفاده کردم. تنظیمات pot رو طبق یه سایت برای کیفیت بهتر انجام داده بودم ............................. وقتی pot رو تو برنامه AMD catalyst رو High performance گذاشتم کیفیت تصویر هم بهتر شد ولی باز به پای مک نرسید ......................... نمیدونم شاید به این خاطر باشه که مانیتور اچ پی ماته!! ولی وقتی گرافیک اچ پی بهتر از مک هست چــــــــــــــــــــرا باید اینجوری باشه!!!

دوستانی که 4540 دارن و از کیفیت تصویرش راضی اند! لطفا بگن چه تنظیمات دیگه ای رو باید تو برنامه AMD catalyst انجام داد؟؟

javad1361839
07-12-2012, 12:37
اون قسمت برای منم همینطور و نصب هم نشــد!! .............. ولی یه خورده با عکسی که شما گذاشتین فرق داره!! .............. برای من اینجوریه ::

Greedy
07-12-2012, 12:39
دوستان این چی هست؟
از طریق اپدیت اتومات از اینترنت هم نصب نشد

واسه منم هست فکر نمیکنم چیز مهمی باشه

خواهشا هر کی بلوتوسش کار میکنه ، اسم دقیق درایورش رو بگه ؟؟؟ ...............

یه مسئله مهم دیگه ::

من یه فیلمو همزمان رو HP 4540s و MacBook Pro MC700 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اجرا کردم، کیفیت رنگ و تصویر تو مک واقعا بهتر بود !! .................... مک "13.3 و اچ پی "15.6 ................... گرافیک مک Intel HD Graphics 3000 .............. گرافیک اچ پی هم Intel HD Graphics 4000 و AMD 7650m
من از نرم افزار pot player برای اچ پی استفاده کردم. تنظیمات pot رو طبق یه سایت برای کیفیت بهتر انجام داده بودم ............................. وقتی pot رو تو برنامه AMD catalyst رو High performance گذاشتم کیفیت تصویر هم بهتر شد ولی باز به پای مک نرسید ......................... نمیدونم شاید به این خاطر باشه که مانیتور اچ پی ماته!! ولی وقتی گرافیک اچ پی بهتر از مک هست چــــــــــــــــــــرا باید اینجوری باشه!!!

دوستانی که 4540 دارن و از کیفیت تصویرش راضی اند! لطفا بگن چه تنظیمات دیگه ای رو باید تو برنامه AMD catalyst انجام داد؟؟
ربطی به گرافیک نداره
صفحه 4540 ماته برای همین کمی از شدت رنگ ها کم میشه

s.khafan
07-12-2012, 12:58
دوستان بالاخره صفحه نمایش این مدل با توجه به مات بودنش نسبت به هم رده هاش مث v3یا z580بهتره یا نه؟؟؟؟البته شما که این مدل رو با apple مقایسش کردی فک کنم قیاس مع الفارغی باشه !

javad1361839
07-12-2012, 13:24
آره خوب ............. به هر حال با چیزی که دم دستم بود (و الان دیگه نیست) یه مقایسه ای کردم!

javad1361839
09-12-2012, 13:32
از کجا میشه فهمید گرافیک AMD 7650M واقعا 2 گیگ هست و نه 1 گیگ !؟؟ ................. تو سایت HP ، با کانفیگ 1 گیگ هست و هم 2 گیگ

تو properties گرافیک هم چیزی ننوشته! ......................... با نرم افزار CPU-Z و Hwinfo هم فقط گرافیک اینتل رو نشون میده! نرم افزار GPU-Z هم نصب شد ولی اصلا اجرا نشد!!

دوستان راه دیگه ای بلدن که بفهمیم گرافیکش 1 گیگه یه 2 گیگ ؟؟

yoosef_st
11-12-2012, 21:38
دوستان من Support Assistant نصب کردم
بعد امروز بهم پیغام داده بدین مضمون:
خب اولا اینکه 3 تا درایور بلوتوث به من میگه نصب کنم که 2تاش دقیقا عین همه!
بعدم دوباره 2 تا درایور وایرلس میگه نصب کنم که اونام دوباره عین همه!
خب دیوونست آیا؟
من اینو ریختم که از شر شک و شبهه موقع انتخاب درایور راحت بشم...

راستی به سوال این دوستمون (بالایی) هم یکی جواب بده منم ممنون میشم

griefcottage
13-12-2012, 16:11
سلام به همه
اونایی که مشکل کار با بلوتوث رو دارین
کل دریوار هایی که از بلوتوث و وای فای رو نصب کردین رو پاک کنید(پیشنهادم اینه که ویندوز رو عوض کنید ،درایو ویندوز هم فرمت بشه!!!)
بعدش این درایور هایی که نوشتم رو به ترتیب نصب کنید...فقط دقت کنید حتماااااااا به ترتیب باشه وگرنه ...
اول پوشه \athros wifi رو باز کنید
بعد یه فولدر به اسم win7 هست اونو باز کنید
نوشته install_cd برین توی این پوشه و یه فایل نصبی هست نصبش کنید
بعد از نصب سیستم رو ریستارت کنید

حالا دوباره بیاید توی فولدر athros wifi اونجا یه setupهست اونو نصب کنید و بازهم سیستم رو ریستارت کنید
وقتی سیستم اومد بالا دکمه ی وایرلس رو بزنید روشن بشه!!
بعدش athros blutooth رو باز کنید باز یه فولدر win 7 هست اول اونو باز کنید و نصب کنید و بعدش ریستارت و اوکی میشه ..
اگه نشد توی فولدر athros blutooth یه فایل نصبی دیگه هم هست اونم نصب کنید دیگه باید اوکی بشه!!!

سوالی بود در خدمتم !فقط من دیر میام نت!!!

griefcottage
13-12-2012, 16:15
درایور ناشناسی که دوستان میخواستن بدونن چیه.....

griefcottage
13-12-2012, 16:25
از کجا میشه فهمید گرافیک AMD 7650M واقعا 2 گیگ هست و نه 1 گیگ !؟؟ ................. تو سایت HP ، با کانفیگ 1 گیگ هست و هم 2 گیگ

تو properties گرافیک هم چیزی ننوشته! ......................... با نرم افزار CPU-Z و Hwinfo هم فقط گرافیک اینتل رو نشون میده! نرم افزار GPU-Z هم نصب شد ولی اصلا اجرا نشد!!

دوستان راه دیگه ای بلدن که بفهمیم گرافیکش 1 گیگه یه 2 گیگ ؟؟

اعتماد به فروشنده!!!!

mosi_alfa
13-12-2012, 19:19
سلام به همه
کل دریوار هایی که از بلوتوث و وای فای رو نصب کردین رو پاک کنید(پیشنهادم اینه که ویندوز رو عوض کنید ،درایو ویندوز هم فرمت بشه!!!)
بعدش این درایور هایی که نوشتم رو به ترتیب نصب کنید...فقط دقت کنید حتماااااااا به ترتیب باشه وگرنه ...

حالا دوباره بیاید توی فولدر athros wifi اونجا یه setupهست اونو نصب کنید و بازهم سیستم رو ریستارت کنید
بعدش athros blutooth رو باز کنید باز یه فولدر win 7 هست اول اونو باز کنید و نصب کنید و بعدش ریستارت و اوکی میشه ..
اگه نشد توی فولدر athros blutooth یه فایل نصبی دیگه هم هست اونم نصب کنید دیگه باید اوکی بشه!!!

دست مریزاد داداش، حقاً تشکر کمه :n12::n20:

mosi_alfa
13-12-2012, 19:23
دوستان، ایا روش یا نرم افزاری برای تغییر کنتراست و شدت رنگ ها و کلا تنظیمات پیشرفته صفحه نمایش 4540S وجود داره؟؟
منظورم جز روشنایی هست

javad1361839
13-12-2012, 21:27
برای درایورهای 4540 (ویندوز ultimate 7) من 7 Professional ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو انتخاب کردم ......... درسته دیگه ؟؟

برای نصب درایور بلوتوث ، از این 3 تا درایور کدومشو باید نصب کنــم ؟؟

griefcottage
13-12-2012, 21:53
برای درایورهای 4540 (ویندوز ultimate 7) من 7 Professional ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو انتخاب کردم ......... درسته دیگه ؟؟

برای نصب درایور بلوتوث ، از این 3 تا درایور کدومشو باید نصب کنــم ؟؟

قبلا آلتیمیت هم بود!!!بنظرم همین پروفشنال
من از دیجی کالا خریدم یه دی وی دی گذاشته بود روش نمیدونم کدومشه! اما حجمش 180 مگ هست !بین
Broadcom Bluetooth 4.0 Driver and Software ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Atheros Bluetooth 4.0 + HS Driver for Microsoft Windows ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این شک دارم!شاید راه بیوفته اما دقیق دقیق نمیدونم!شایدم راه نیوفته!!!!!!!!!یه جور ریسکه !یا برو درایورهاشو کامل دانلود کن یا از یکی از بروبچ پی سی بگیر

griefcottage
13-12-2012, 22:03
دست مریزاد داداش، حقاً تشکر کمه :n12::n20:
قربانت داداش!

javad1361839
14-12-2012, 18:54
سلام به همه

من این فایل 438 مگ (Qualcomm Atheros Bluetooth 4.0+HS Driver for Microsoft Windows) رو قبلا دانلود کردم ............. که بلوتوثش کار نکرد!! فایلش به صورت .exe. هست و اصلا پوشه ای نداره ، بعد از نصبش هم کل درایو C رو سرچ کردم 3 تا فولدر واسش پیدا کرد که جزء چهار پنج تا فایل معمولی چیز خاص دیگه ای تو فولدرش نبود!!

دوستانی که بلوتوس لپ تاپشون کار میکنه اگه میتونن بی زحمت یه همچین عکسی بذارن تو تاپیک .................. تا ببینیـم چه کـار بایـد کــرد ::

Greedy
14-12-2012, 20:50
من این فایل 438 مگ (Qualcomm Atheros Bluetooth 4.0+HS Driver for Microsoft Windows) رو قبلا دانلود کردم ............. که بلوتوثش کار نکرد!! فایلش به صورت .exe. هست و اصلا پوشه ای نداره ، بعد از نصبش هم کل درایو C رو سرچ کردم 3 تا فولدر واسش پیدا کرد که جزء چهار پنج تا فایل معمولی چیز خاص دیگه ای تو فولدرش نبود!!

دوستانی که بلوتوس لپ تاپشون کار میکنه اگه میتونن بی زحمت یه همچین عکسی بذارن تو تاپیک .................. تا ببینیـم چه کـار بایـد کــرد ::

griefcottage
14-12-2012, 23:00

naim697
15-12-2012, 14:18
سلام دوستان وقتی نوت بوک را روشن میکنم بوق میزنه موقع روشن شدن . خیلی بده ؟ چیکار کنیم قطع بشه ؟

فرضا یکی تو اتاق خوابیده نمیشه ریستات کردش از ارس صدای بوق بایوس ؟

خواهشا بگید چطور صداش قطع میشه ؟

naim697
15-12-2012, 14:19
سلام من یه 4540 مشکل دارم دارم پسورد داره از توی ویندوز راحت پسوردم میتونم عوض کنم مشکلی نداره ؟

حالا میخوام کلا پسوردم را حذف کنم وقتی سیستم روشن میکنم دیگه پسورد ازم نخوادش بیادش بالا ولی نمیشه این ارور را میده ؟ وقتی ریمو پسورد را میزنم ؟

Greedy
15-12-2012, 15:36
سلام من یه 4540 مشکل دارم دارم پسورد داره از توی ویندوز راحت پسوردم میتونم عوض کنم مشکلی نداره ؟

حالا میخوام کلا پسوردم را حذف کنم وقتی سیستم روشن میکنم دیگه پسورد ازم نخوادش بیادش بالا ولی نمیشه این ارور را میده ؟ وقتی ریمو پسورد را میزنم ؟

سلام
شما با یکی از نرم افزارهای امنیتی hp پسورد گذاشتید رو ویندوز برای همین خود ویندوز اجازه نمیده باید از طریق اون نرم افزار پاک کنید

mosi_alfa
16-12-2012, 02:22
دوستان من بعد هر بار ریست باید تنظیمات پیشرفته موس رو دوباره فعال کنم، مثه اسکرولینک یا تنظیمات درگ اند دراپ یا زوم دو انگشتی
مشکل از کجاس؟؟

naim697
16-12-2012, 02:23
دوستان وقتی نوت بوک را روشن میکنم بوق میزنه موقع روشن شدن . خیلی بده ؟ چیکار کنیم قطع بشه ؟

griefcottage
16-12-2012, 14:41
دوستان وقتی نوت بوک را روشن میکنم بوق میزنه موقع روشن شدن . خیلی بده ؟ چیکار کنیم قطع بشه ؟

ببین وقتی روشنش میکنی یه سه ثانیه ای صبر کن بعدش f5 رو بزن

javad1361839
16-12-2012, 15:34
دوستانی که رو لپ تاپ HP ProBook 4540s ویندوز 8 نصب کردن لطفا نظرتون رو اعلام کنیـــــد ::

خود اچ پی که گفته :: بهینه شده برای ویندوز 8

یکی از دوستان هم تو تاپیک ویندوز 8 گفته :: برای اینکه بتونین به قدرت 8 پی ببرین حتما باید BIOS شما داری قابلیت UEFI باشه که هم در بوت و هم در قفل تصویری و دوربینی و کارکرد روان ویندوز تاثیر داره . بعبارتی باید مادربرد شما با 8 سازگار باشه . البته این به معنای عدم کارکرد روان در سایر سیستم ها نیست ولی شرایط گفته شده بیشترین راندمان رو خواهد داد .

griefcottage
16-12-2012, 20:28
دوستانی که رو لپ تاپ HP ProBook 4540s ویندوز 8 نصب کردن لطفا نظرتون رو اعلام کنیـــــد ::

خود اچ پی که گفته :: بهینه شده برای ویندوز 8

یکی از دوستان هم تو تاپیک ویندوز 8 گفته :: برای اینکه بتونین به قدرت 8 پی ببرین حتما باید BIOS شما داری قابلیت UEFI باشه که هم در بوت و هم در قفل تصویری و دوربینی و کارکرد روان ویندوز تاثیر داره . بعبارتی باید مادربرد شما با 8 سازگار باشه . البته این به معنای عدم کارکرد روان در سایر سیستم ها نیست ولی شرایط گفته شده بیشترین راندمان رو خواهد داد .

بنظر من ویندوز 8 به سون زیاد فرقی نداره،برای صفحه لمسی ها بهترینه اما واسه ماها همین وین 7 ،از نظر من،بهتره تا وین 8

Greedy
17-12-2012, 20:08
بنظر من ویندوز 8 به سون زیاد فرقی نداره،برای صفحه لمسی ها بهترینه اما واسه ماها همین وین 7 ،از نظر من،بهتره تا وین 8

مگه میشه فرق نداشته باشه ؟ اتفاقا کلی فرق داره
ولی فعلا تازه ویندوز 8 اومده و یه سری مشکلات داره بهتره چند ماه بگذره بعدش کوچ کنیم به ویندوز 8
سون هم همینطور بود

============

یه سوال :
همه از تاچ پد لپتاپ استفاده میکنن یا موس هم وصل میکنن ؟
کسایی که موس وصل میکنن مشکل خاموش نشدن صفحه مانیتور لپتاپ ندارند ؟ من تنظیم کردم که اگه دو دقیقه کاری با لپتاپ نکردم صفحه مانیتور خاموش شه در حالت عادی مشکلی نیست ولی موس که وصل میکنم خاموش نمیشه اصلا ... این بیشتر برای شب ها دردسر میشه که موس که وصله و میذارم واسه دانلود و خودم میخوابم از صبح تا شب صفحه مانیتور روشن هست و اذیت میکنه مجبورم موس بکشم حالا بعضی موقع ها یادت میره و خوابت میره
کسی این مشکل داره ؟
راستی میشه تاچ پد غیرفعال کرد ؟ موقع تایپ اذیت میکنه کافیه یه اشاره کوچیک هم شه به تاپ پد میبینی موقع تایپ کردن میپره یه جای دیگه

mosi_alfa
17-12-2012, 20:39
راستی میشه تاچ پد غیرفعال کرد ؟ موقع تایپ اذیت میکنه کافیه یه اشاره کوچیک هم شه به تاپ پد میبینی موقع تایپ کردن میپره یه جای دیگه

با این تنظیمات،تاچ پد برخوردهای نا خواسته رو تشخیص میده
در ضمن با دو بار زدن نقطه بالا سمت چپ تاچ پد،می تونید خاموشش کنید.

naim697
18-12-2012, 13:37
دادا f5 بزنم بعدش چیکار کنم ! ؟؟؟؟

ببین وقتی روشنش میکنی یه سه ثانیه ای صبر کن بعدش f5 رو بزن

griefcottage
18-12-2012, 22:17
[QUOTE=Greedy;7375809]مگه میشه فرق نداشته باشه ؟ اتفاقا کلی فرق داره
ولی فعلا تازه ویندوز 8 اومده و یه سری مشکلات داره بهتره چند ماه بگذره بعدش کوچ کنیم به ویندوز 8
سون هم همینطور بود

============
خب منم ته حرفم همین بود داداش!
-----

یه سوال :
همه از تاچ پد لپتاپ استفاده میکنن یا موس هم وصل میکنن ؟
---
تاچ پد یه نقطه سمت چپ بالا هست،دو سه بار بزن روش خاموش میشه(اگه درایورش نصب باشه!)
من موس وصل میکنم ولی همچین مشکلی ندارم ،شوما برو تو قسمت Control Panel\All Control Panel Items\Power Options\change when the computer sleep اینجا بنظرم بتونی دست بندازی اوکی بشه
خب چرا از این قسمت کاری نمیکنی که وقتی درب لپ تاپو بستی کارشو ادامه بده؟Control Panel\All Control Panel Items\Power Options\choose what closing the lid does

griefcottage
18-12-2012, 22:18
دادا f5 بزنم بعدش چیکار کنم ! ؟؟؟؟
دقیقا یه سوال!شما فینگر پرینتت فعاله؟آیا؟

griefcottage
18-12-2012, 22:22
دوستان من بعد هر بار ریست باید تنظیمات پیشرفته موس رو دوباره فعال کنم، مثه اسکرولینک یا تنظیمات درگ اند دراپ یا زوم دو انگشتی
مشکل از کجاس؟؟

والا باهاش کار نکردم،ما یه موس داریم میزنیم بهش و کارم که تموم شد درش میارم!:n02::n08:

Greedy
18-12-2012, 22:37
تاچ پد یه نقطه سمت چپ بالا هست،دو سه بار بزن روش خاموش میشه(اگه درایورش نصب باشه!)
من موس وصل میکنم ولی همچین مشکلی ندارم ،شوما برو تو قسمت Control Panel\All Control Panel Items\Power Options\Edit Plan Settings اینجا بنظرم بتونی دست بندازی اوکی بشه
خب چرا از این قسمت کاری نمیکنی که وقتی درب لپ تاپو بستی کارشو ادامه بده؟Control Panel\All Control Panel Items\Power Options\System Settings]

درایورش نصب نیست
رفتم ولی تنظیمی واسه این نداره
لپتاپ هم ببندی sleep نشه خوب باز نورش هست و حالا به غیر اذیت کردن نور ماینتور هم باعث داغ شدن لپتاپ میشه اگر زیاد روشن باشه

griefcottage
18-12-2012, 22:45
درایورش نصب نیست
لپتاپ هم ببندی sleep نشه خوب باز نورش هست و حالا به غیر اذیت کردن نور ماینتور هم باعث داغ شدن لپتاپ میشه اگر زیاد روشن باشه

آره میدونم اشتباه نوشتم کجا بری !این درستشه

Control Panel\All Control Panel Items\Power Options\change when the computer sleep
؟Control Panel\All Control Panel Items\Power Options\choose what closing the lid does

درایورش رو نصب کن اوکی میشه

mosi_alfa
19-12-2012, 01:14
درایورش نصب نیست

دوست عزیز،بهتره وقتی لپتاپ روشنه درش باز باشه، چون از محل دکمه های Q ،W ،E ،A ،S، D ،هوا مکیده میشه و از فن خارج میشه.
این موضوع رو میشه وقتی دور فن بالا رفت با قرار دادن دست در محلی که گفتم به وضوح حس کرد.
بنده خودم تجربه کردم، وقتی در رو برای مدت طولانی بسته گذاشتم و داشت دانلود می‌کرد، بد جوری گرم شده بود

naim697
19-12-2012, 01:49
فعال بودش برای خودش دیگه نیستش فقط اول ویندوز رمز میزنم میادش بالا

دقیقا یه سوال!شما فینگر پرینتت فعاله؟آیا؟

griefcottage
19-12-2012, 15:33
والا این مشکلی شما میگی واسه من اینجوری حل شد!وقتی روشن میشد،f5رو میزدم صداش میومد و میرفت
اگه بتونی فینگرتو فعال کنی ،اونجا که میخواد اثر انگشتتو،اگه f5رو بزنی صداش میره

naim697
19-12-2012, 18:35
یه عکس میدی دقیق بگی چطوری قعال کنم فینگرشو

mosi_alfa
20-12-2012, 03:23
[B]یه مسئله مهم دیگه ::

به نظرم شما هم مثل من روی کیفیت تصویر خیلی حساس هستید
با این حال من فقط موقع تماشای فیلم احساس می کنم که به کیفیت بیشتری نیاز هست
اگر شما هم مثل من فکر میکنید این راه حل میتونه مفید باشه:
با نرم افزاVLC Medida player فیلم رو باز کنید با فشردن Ctrl+E یک پنجره باز میشه،وارد تب Video Effect بشید و به راحتی کنتراست،روشنایی و saturation(برای رنگ) رو برای فیلم مورد نظرتون وارد کنید.

javad1361839
20-12-2012, 16:17
من همه تنظیمات برنامه AMD catalyst رو روی high گذاشتم ولی فرق خاصی نکرد .............. مشکل من اینکه درحالت عادی یا موقع تماشای فیلم (صرف نظر از شدت رنگ و ..) چه تصویر کوچیک باشه چه فول اسکرین ، پیکسل های مانیتور مشخصه ........ کلا تصویر مانیتور یه جوریـه، نمیدونم چه جوری بگم ........... من ویندوز 7 _ 32 بیت نصب کرده بودم ............... باید یه 64 بیت نصب کنم ببینم بهتر میشه یا نه (هر چند که شاید ربطی نداشته باشه) .......... :n13:

griefcottage
20-12-2012, 22:12
من همه تنظیمات برنامه AMD catalyst رو روی high گذاشتم ولی فرق خاصی نکرد .............. مشکل من اینکه درحالت عادی یا موقع تماشای فیلم (صرف نظر از شدت رنگ و ..) چه تصویر کوچیک باشه چه فول اسکرین ، پیکسل های مانیتور مشخصه ........ کلا تصویر مانیتور یه جوریـه، نمیدونم چه جوری بگم ........... من ویندوز 7 _ 32 بیت نصب کرده بودم ............... باید یه 64 بیت نصب کنم ببینم بهتر میشه یا نه (هر چند که شاید ربطی نداشته باشه) .......... :n13:

والا من همچین چیزی ندیدم!شوما kmplayer نصب کن شاید واسه برنامه باشه!اما من خودم دارم سریال میبینم هیچ پیکسلی مشخص نیس

mosi_alfa
21-12-2012, 01:33

اگر از KmPlayer استفاده می‌ کنید، به محل نصب آن برید، فایل KMPSetup اجرا کنید،User define setting رو انتخاب کنید و در مراحل بعدی، Quality سپس High رو انتخاب کنید
یا که از VLC و یا 123Classic Player استفاده کنید.

Greedy
21-12-2012, 11:27
در ضمن با دو بار زدن نقطه بالا سمت چپ تاچ پد،می تونید خاموشش کنید.

---

ه؟Control Panel\All Control Panel Items\Power Options\choose what closing the lid does

ما رو باش 3 ماهه فکر میکنیم این نقطه کوچیکه لکه رنگ هست و تو این 3 ماه کلی تلاش کردم پاکش کنم با دستمال کشیدن ولی پاک نمیشد هر کی هم ازم میپرسید چیه میگفتم لکه هست از اولش بوده الان نصب کردم روشن شد خندم گرفت :n08:

FZZ
23-12-2012, 17:32
من یه هفته است این لپ تاپو خریدم
فعلا که خووب بوده

FZZ
23-12-2012, 17:33
بت بلوتسش نمیتونم کار کنم
کسی میتونه کمکم کنه
؟

griefcottage
23-12-2012, 19:46
بت بلوتسش نمیتونم کار کنم
کسی میتونه کمکم کنه
؟

مبارک باشه،ببین توی صفحات قبلی بگرد،توی نصب درایور بلوتوث باید راهای خاصی رو بری که درست کار کنه!

FZZ
25-12-2012, 01:13
مبارک باشه،ببین توی صفحات قبلی بگرد،توی نصب درایور بلوتوث باید راهای خاصی رو بری که درست کار کنه!

مرسی . اما هرچی گشتم چیزه خیلی خاصی نفهمیدم
من بلوتوسم نصبه ایکونش هم هست
اما کار نمیکنه
ممنون میشم کمکم کنید....

mosi_alfa
25-12-2012, 01:17
با تشکر از دوست عزیز
griefcottage

سلام به همه

ipo
25-12-2012, 21:57
دوستان تا لپ تاپ به برق وصله و من دست که میذارم روی لپ تاپ اگر روی زمین استاده باشم کاملا حس میکنم بدنه برق داره
از شما هم همین طوره؟
فقط لطفا زود جواب بدید آخرین روز گارانتی تعویضمه
ممنون

yoosef_st
25-12-2012, 22:07
آره واسه منم موقعی که به برق وصل باشه همینطوره
البته برقش زیاد نیست که ناراحت کنه
اما وقتی روی بدنه آلومینیومی دست میکشی کاملا مشخصه

حالا نمیدونم این ایراده یا نرماله...

Greedy
25-12-2012, 22:08
دوستان تا لپ تاپ به برق وصله و من دست که میذارم روی لپ تاپ اگر روی زمین استاده باشم کاملا حس میکنم بدنه برق داره
از شما هم همین طوره؟
ممنون

من قبلا اینو واسه 4530 شنیده بودم که چند نفر گفتن و دلیلشم المینیومی بودن جنس لپتاپ 4530 و همچنین 4540 گفتن
ولی من که تا حالا همچنین احساسی نداشتم که شاید دلیلش بی احساسیم باشه :دی

ipo
26-12-2012, 01:04
کاش بچه های دیگه هم میگفتند تا بفهمیم این برق تو بدنه بودن همه گیر هست یا نه

در مورد سوییچ کارت گرافیک ها هم من الآن ویندوز 8 ویرایش 64 بیتی نصب کردم و همه درایورها را به روز ریختم و بایوس را هم آپدیت کردم مطمئنم که سوییچ میکنه

naim697
26-12-2012, 12:56
گراف ati آپدیتی براش نیومده ؟

amin666
26-12-2012, 15:23
در مورد برق بدنه کاملا طبیعیه.برندهای دیگه هم همینطورین.فرقی نداره.بالاخره هادی برقه دیگه.پلاستیک که نیست.مشکلی پبش نمیاد.نگران نباشیدفقط قسمت خارجی بدنه است که بار الکتریکی جمع می شه روش

griefcottage
26-12-2012, 21:16
از شما هم همین طوره؟
ممنون

نه داداش چون بدنه آلومینیومی هست اینجوریه!!کلا نگران نباش خیلی هم تو فکرش نرو!

griefcottage
27-12-2012, 00:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بچه ها کسی میدونه این مشکل واسه چیه؟
بازی کانتر رو نصبیدم نمیاد!

tiktak20
27-12-2012, 16:32
سلام ببخشید شما مشکلی در بازی ها ندارید الان یعنی تیک نمیزنه بازی ها؟

mosi_alfa
03-01-2013, 19:23
سلام ببخشید شما مشکلی در بازی ها ندارید الان یعنی تیک نمیزنه بازی ها؟

بستگی زیادی به بازی مورد نظر داره، بازی های امروزی تعداد زیادیشون به خاطر کرک، لگ دارن
با این حال شما مطمئن بشید بازیتون با نرم افزار Catalyst Control Center شناخته شده.

wiy2011
04-01-2013, 07:13
[<iframe src="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="360" width="640" ></iframe>

tiktak20
05-01-2013, 23:53
سلام من چند وقته لب تاپ 4540s hp خریدم .اما هرکار میکنم گرافیک AMD Radeon HD 7650M رو تو بازی ها نمیشناسه و اصلا جواب نمیده و با گرافیک intel میاره بالا بازی رو و از قسمت سوئچ هم high pormance کردم اما بازم نرفت رو گرافیک amd دوستان شما با همچین مشکلی روبه رو شدید لطفا کمکم کنید.این عکس بازی pes2012 قسمت setting هست که گرافیک رو intel که همون آنبورد هست شناخته و ضعیف جواب میده کمکم کنید

mohammadx6
06-01-2013, 16:17
کاش بچه های دیگه هم میگفتند تا بفهمیم این برق تو بدنه بودن همه گیر هست یا نهدر مورد سوییچ کارت گرافیک ها هم من الآن ویندوز 8 ویرایش 64 بیتی نصب کردم و همه درایورها را به روز ریختم و بایوس را هم آپدیت کردم مطمئنم که سوییچ میکنهلپ تاپ منم asus n43چون بدنه اش آلمینیومی حالت برق گرفتگی ضعیف رو داره.و اصلا توی لپ تاپ های آلمینیومی چیز طبیعیه .راستی گرافیک این لپ تاپ در چه حدیه؟ میشه بازی های روز با نرخ 30 فریم گرفت؟

mosi_alfa
06-01-2013, 18:39
سلام من چند وقته لب تاپ 4540s hp خریدم .اما هرکار میکنم گرافیک AMD Radeon HD 7650M رو تو بازی ها نمیشناسه و اصلا جواب نمیده و با گرافیک intel میاره بالا بازی رو و از قسمت سوئچ هم high pormance کردم اما بازم نرفت رو گرافیک amd دوستان شما با همچین مشکلی روبه رو شدید لطفا کمکم کنید.این عکس بازی pes2012 قسمت setting هست که گرافیک رو intel که همون آنبورد هست شناخته و ضعیف جواب میده کمکم کنید

سلام دوست عزیز، این اصلا مشکل خاصی نیست، برای همه همینطوره و شما هیچ بازی و نرم افزاری رو پیدا نمی‌کنید که تو ستینگ یا هر جای دیگش بگه دارم از گرافیک amd استفاده می‌کنم، اینتل رو نشون میده ولی اگه این تنظیمات رو اعمال کنید میره رو amd و فقط با توجه به کیفیت اجرا میتونید بفهمید رفته روی amd یا نه:

لازم به ذکره در مورد لپتاپ خودم، هر از چند گاهی بر میگرده به حالت battry life که باز باید درستش کنم!

Greedy
06-01-2013, 18:41
سلام دوست عزیز، این اصلا مشکل خاصی نیست، برای همه همینطوره و شما هیچ بازی و نرم افزاری رو پیدا نمی‌کنید که تو ستینگ یا هر جای دیگش بگه دارم از گرافیک amd استفاده می‌کنم، اینتل رو نشون میده ولی اگه این تنظیمات رو اعمال کنید میره رو amd و فقط با توجه به کیفیت اجرا میتونید بفهمید رفته روی amd یا نه:

اگه اینطوری بود که مثلا چرا برای بازی مکس پین 3 اینطور نیست ؟ حالا میگیم تو pes2013 مشخص نمیشه تو بازی از کدوم گرافیک استفاده میکنه ولی تو خود بازی مکس پین 3 مشخص میشه که من تنظیم هم کردم واسه amd باز تو بازی فقط 512 مگ از گرافیک میشناسه و بازی هم کمتر از 20 فریم تصویر میده

tiktak20
06-01-2013, 21:07
من مشکلم با pes فقط نیست بازی assasin cread 3 رو نصب می کنم اما بازم بازی رو در حالت high نمیشه بازی کرد خیلی کم میاره و در حالت normal هم همینطوره باید در حالت ضعیفش بازی رو اجرا کنم فکر میکنم سوییچ نمیکنه در بازی های حجم بالا اخه 2تا گرافیک داره این لب تاپ .به نظرتون نمیشه اصلا intel رو disabel کرد؟و با گرافیک amd کار کرد ؟

amin666
07-01-2013, 16:04
من مشکلم با pes فقط نیست بازی assasin cread 3 رو نصب می کنم اما بازم بازی رو در حالت high نمیشه بازی کرد خیلی کم میاره و در حالت normal هم همینطوره باید در حالت ضعیفش بازی رو اجرا کنم فکر میکنم سوییچ نمیکنه در بازی های حجم بالا اخه 2تا گرافیک داره این لب تاپ .به نظرتون نمیشه اصلا intel رو disabel کرد؟و با گرافیک amd کار کرد ؟
خب این گرافیک همچین قوی هم نیست که همچین انتظاراتی داشته باشی ازش!می خوای مطمئن شی می تونی یه بار تنظیمات رو بذاری رو amd , فریم بگیری و دفعه بعد تنظیمات گرافیک ر. رو همون battery life یا Power saver یا هر چی هست بذاری و مقایسه کنی.اگه در حالت دوم کمتر بود یعنی گرافیک سویچ شده.با گرافیک اینتل که فکر نکنم اساسین رو 10 فریم هم بگیری!
این بازیهای جدید رو شاید رو نرمال هم نتونی خوب بازی کنی.همینطور Hitmanو medal و ,,, .باز تست کن ببین سویچ می شه اصلا یا نه.حد اقل دو تا بازی قدیمی هم اجرا کن ببین اونا چند فریم می گیرن.من با گرافیک 6770m که از مال شما به طور محسوسی باید قویتر باشه نتونستم farcry 3 رو رو های بازی کنم!یه چی بین مدیوم . های بازی کردم!

sss2145
10-01-2013, 18:46
بین asusk55 , و4540 و ام6 شکم
برا فیلم و خیلی کم بازی میخام

دل یه دل کنم از اچ پی بخرم....خودمونی هستیم از ظاهر 55 توسایت خوشم نیومد

amin666
11-01-2013, 01:50
به نظر M6 بگیری بهتره.التبه خودت کانفیگش رو مقایسه کن با بقیه.ولی از نظر کیفیت و طراحی فکر می کنم M6 بهتر باشه از بقیه.قیافش فکر می کنم همون dv6 7000 باشه

AAHB
11-01-2013, 11:52
سلام
من کل مطالب این کلوپ رو خوندم ولی نتونستم مشکلشا حل کنم
بلوتوث رو نمیشناسه حتی تو دیوایس منیجر هم نیست و درایور نصب نشده نمونده
باید ببرم گارانتی یعنی بولوتوثش سوخته (آخه ب گارانتی گفتم رمشا 8 کنه فکر کنم موقع زیاد کردن رم ضربه خورده باشه)
یا اینکه راه حل نرم افزاری هست
یه سوال دیگه تو دیوایس منیجر SENSORS چی هست؟GPS؟ آخه تو کنترل پنل ک میری همین آیکون هست ولی با نام LOCATION؟!
اگه GPS هس چیجوری باهاش کار کنم؟

yoosef_st
11-01-2013, 12:08
من نمیدونم چه سنسوریه، اما مطمئنم این لپتاپ یه سنسور حرکتی داره
چون وقتی که لپتاپ روی Screen Saver هست و من حتی خیلی کم و آروم جا به جاش میکنم،
بدون اینکه دستم به دکمه ای یا چیزی بخوره یهو از خواب بیدار میشه

حالا چرا؟ نکنه GPS داره؟

AAHB
11-01-2013, 12:24
حالا اوند هیچی بولوتوثشا چه کار کنم
بخاطر این میگم gps داره چون یه لبتاب دیگه داشتم دزدیدن
اگه gps داشت میشد ردیابیش کرد:n14:

griefcottage
11-01-2013, 13:39
HP Mobile Data Protection Sensor
چه کوفتیه منم نمیدونم!!!
بلوتوث اصلا نیست توی لیست ،چونکه وایرلس روشن نیست !وایرلس رو روشن کن بعد میاد!
درایور هاش 4 تاس ببین:

AAHB
11-01-2013, 17:53
وای فای روشنه
مدل وتی فای من Atherosبلکه ralink هست
وایرلس نصب شده ولی بولوتوثا اصلا سخت افزارشا نمیشناسه(موقع نصب هم میگه بولوتوثا وصل کنید!!!!!!!!) اول فکر کردم اشکال ویندوزه بخاطر همین سه جور ویندوز نصب کردم فایده ای نداشت
حالا به نظر شما اشکال چیه؟
اصلا یه وقت اشکال سخت افزاری باشه
:n29::n13:
ما ک دیگه عقلمون به جایی نمیرسه حتی تمام درایورای این مدلا از سایت hpدانلود کردم فایده نداشت:41:

Greedy
11-01-2013, 18:14
وای فای روشنه
مدل وتی فای من Atherosبلکه ralink هست
وایرلس نصب شده ولی بولوتوثا اصلا سخت افزارشا نمیشناسه(موقع نصب هم میگه بولوتوثا وصل کنید!!!!!!!!) اول فکر کردم اشکال ویندوزه بخاطر همین سه جور ویندوز نصب کردم فایده ای نداشت
حالا به نظر شما اشکال چیه؟
اصلا یه وقت اشکال سخت افزاری باشه
:n29::n13:
ما ک دیگه عقلمون به جایی نمیرسه حتی تمام درایورای این مدلا از سایت hpدانلود کردم فایده نداشت:41:

کلا این بلوتوث 4540 هم مثه گرافیکش دردسر ها داره
واسه منم موقع نصبش کلی عذاب کشیدم مثه تو تو دیوایس منیجر هم نبود موقع نصب هم میگفت بلوتوث نیست یکی از درایورها رو شانسی زدم نصب شد بعد شناخت بعد همون درایور اصلی نصب کردم این دفعه نصب شد البته با اینکه بازم شناخته شده ولی کارایی نداره بازم و هنگ میکنه موقع ارسال بلوتوث که کلا قیدشو زدم تا شاید درایور جدید بدن واسش و مشکل حل شه

AAHB
11-01-2013, 18:20
از شما یه سوال داشتم
مال شما که نصب نمیشده تو دیوایس منیجر درایو نصب نشده هم بوده یا نه؟

AAHB
11-01-2013, 18:21
کلا این بلوتوث 4540 هم مثه گرافیکش دردسر ها داره
واسه منم موقع نصبش کلی عذاب کشیدم مثه تو تو دیوایس منیجر هم نبود موقع نصب هم میگفت بلوتوث نیست یکی از درایورها رو شانسی زدم نصب شد بعد شناخت بعد همون درایور اصلی نصب کردم این دفعه نصب شد البته با اینکه بازم شناخته شده ولی کارایی نداره بازم و هنگ میکنه موقع ارسال بلوتوث که کلا قیدشو زدم تا شاید درایور جدید بدن واسش و مشکل حل شه

از شما یه سوال داشتم

Greedy
11-01-2013, 20:59
از شما یه سوال داشتم
نه دیگه نبوده که موقع نصب میگفت درایور بلوتوث موجود نیست نصب کنید

AAHB
11-01-2013, 22:04
نه دیگه نبوده که موقع نصب میگفت درایور بلوتوث موجود نیست نصب کنید

خوب میتونی یه توضیحی راجع به نصب کردن بولوتوث بدی که چجوری نصبش کردی چون دقیقا همین مشکلو منم دارم
یه سوال دیگه مدل وایرلست چیه ؟کدش چیه مثل توی عکسه؟

Greedy
11-01-2013, 22:59
خوب میتونی یه توضیحی راجع به نصب کردن بولوتوث بدی که چجوری نصبش کردی چون دقیقا همین مشکلو منم دارم
یه سوال دیگه مدل وایرلست چیه ؟کدش چیه مثل توی عکسه؟

باور میکنی خودم هم نمیدونم چیکار کردم نصب شد :دی اعصابم خرد کرد نصبش کلی فلدر درایورها بود 4-5 تا برای بلوتوث بود دو سه تاشون اونم به ترتیب خاصی نصب کردم نصب شد ولی چه فایده بازم خوب کار نمیکنه الان بخوام دوباره نصب کنم باز باید کلی دردسر بکشم
برای من اینه :Atheros AR9485 802.11b/g/n WiFi Adapter

کلا قطعاتت انگار فرق داره تو عکس درایور dvd ت هم معلومه که با من فرق داره

AAHB
11-01-2013, 23:10
باور میکنی خودم هم نمیدونم چیکار کردم نصب شد :دی اعصابم خرد کرد نصبش کلی فلدر درایورها بود 4-5 تا برای بلوتوث بود دو سه تاشون اونم به ترتیب خاصی نصب کردم نصب شد ولی چه فایده بازم خوب کار نمیکنه الان بخوام دوباره نصب کنم باز باید کلی دردسر بکشم
برای من اینه :Atheros AR9485 802.11b/g/n WiFi Adapter

کلا قطعاتت انگار فرق داره تو عکس درایور dvd ت هم معلومه که با من فرق داره
چی بگم والا:n27::n15:
من 20 روزه که لبتابو خریدم بلکه هم بریم گارانتی عوضش کنن:n02:
همه چیزش عالیه اثرانگشت عالی-امنیت توپ-خیلی امنیتش بالاست با نرم افزارای امنیتیش خیلی حال کردم اما بولوتوثش دلما زد
حالا اگه چیزی فهمیدی به ما هم خبر بده من هم به جایی رسیدم پست میزارم