PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : EDGE Irancell / شرکت ایرانسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15

XDbit68
23-05-2011, 08:18
اپراتور سوم چن روز پیش سیمکارتای آزمایشیشو عرضه کرد
خبرای خوشی در راه هستش
خواهشن نگین اینم بدتر اوناست که رده.
چون این اومده واسه اینترنت!!!!
آره شاید اوایل آنتنش ضعیف باشه و ... ولی رقابت همشونو میسازه هم ایرانسلو هم همراه اولو هم تامین تلکامو
قرار بود خرداد ماه وارد بازار بشه اما فعلا که خبری نیستش.آخرین خبر رسمی مربوط به اپراتور سوم هم تو سایتش ماله 26/4/89 هستش.:9:
اینم سایت رسمیش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خبر جدیدی از جای دیگه پیدا کردین بذارین تو تاپیک.:11:

tik2tak
23-05-2011, 08:50
من مشکل سرعت ندارم دانلود هم مهم نیست با اپرا پیج خوب باز میشه فقط یه 2 روزیه dc زیاد میشم مخصوصا دیروز:10:

khoshshaans
23-05-2011, 20:12
یکی از دوستان واسه اپراتور سوم که دیگه تقریبا آمدنش قطعی شده تاپیک بزنه کامل بررسیش کنیم
ولی در واقع قانون محدودیت 128 کیلوبیت را ایرانسل که سرعت 25 کیلوبایت یعنی 256 کیلووبیت را می ده نقض کرده و میشه امید داشت که اپراتور سوم 512 را بده وگرنه ادج ایرانسل همین حالا معادل سرعت 256 هست

arashlolos
23-05-2011, 20:51
یکی از دوستان واسه اپراتور سوم که دیگه تقریبا آمدنش قطعی شده تاپیک بزنه کامل بررسیش کنیم
ولی در واقع قانون محدودیت 128 کیلوبیت را ایرانسل که سرعت 25 کیلوبایت یعنی 256 کیلووبیت را می ده نقض کرده و میشه امید داشت که اپراتور سوم 512 را بده وگرنه ادج ایرانسل همین حالا معادل سرعت 256 هست
فعلا زوده
محدودیت سرعت الکیه adsl ها که دارن با سرعت 1 مگابیت میدن به ملت

Sae!d
23-05-2011, 21:18
اگه اپراتور سوم فعال بشه سرعتش حدودا چند کیلو بیت میتونه باشه؟

tik2tak
23-05-2011, 23:35
محدودیت برای 128 غیر اشتراکی است یعنی چی ؟:46: اره بابا arashlolos راست میگه الان پارس ان لاین 128 سرعت دانلودش تو روز 120 میره یعنی 1مگ 256 که میدن (سخت نمیگیرن) 150تا 190 تا سرهت دانلودشه یعنی 1.5 مگ الان هر ISP سرعت بالا نده مشتری میپره:40:
dc شدن من واسه موبالمه bluetooth خرابه ایرانسل سالمه
:31:

Mahdi.p30
23-05-2011, 23:58
محدودیت برای 128 غیر اشتراکی است یعنی چی ؟:46: اره بابا arashlolos راست میگه الان پارس ان لاین 128 سرعت دانلودش تو روز 120 میره یعنی 1مگ 256 که میدن (سخت نمیگیرن) 150تا 190 تا سرهت دانلودشه یعنی 1.5 مگ الان هر ISP سرعت بالا نده مشتری میپره:40:
غیراشتراکی که نه ، احتمالا منظور نامحدود هست
سرویس اختصاصی و غیراشتراکی فکر کنم بسیار گران می باشد
اینو کی گفته؟

maziarb
27-05-2011, 11:57
کاش زودتر بیاد منم یه مودم سیمکارت 3g دارم!

arashlolos
27-05-2011, 12:19
کاش زودتر بیاد منم یه مودم سیمکارت 3g دارم!
مودمو که همه دارن الان واسه ایرانسل دارن استفاده میکنن
اپراتور سوم هم سیمکارتای آزمایشیشو ارائه داده ولی به افراد خاص
به زودی میاد

nikaien
28-05-2011, 11:39
خبر خوب: تامين تلكام سرعت 512 ميده رو سيم كارتهاي نسل سوم كه تا سرعت 8 مگ رو قابليت داره بده
خبر بد: اين سرعت 512 براي شبكه ملي يا همون اينترانت هستش و اصلاً اينترنتي نيست كه بتونيد سايتهاي خارج از كشور رو بازديد كنيد.

tik2tak
28-05-2011, 12:03
این اینترنت ملی ربطی به تامين تلكام نداره من تو یه سایت خوندم شرکت هایی که الان دارن adsl باید شبکه ملی ارائه بدن. یعنی شما از هر تکنولژِی به اینترنت وصل بشی اینترنت ملی جلوته :21:
ولی مگه میشه اینترنت یه چیزه جهانیه اگه اینا محدودش کنن قانون جهانیو نقض کردن . خودشونم گفتا لینک هایی به خارج میزارن .اینکه استفاده از هاست ایران زیاد شه اونم با سرعت بالا خیلی خوبه ولی اجبارش خوب نیست فکر کنم سرعت 8 مگ برایه دسترسی به هاست ایران بشه و سرعت کمتر مثلا 128k برایه هاست خارجی .

arashlolos
28-05-2011, 13:50
خبر خوب: تامين تلكام سرعت 512 ميده رو سيم كارتهاي نسل سوم كه تا سرعت 8 مگ رو قابليت داره بده
خبر بد: اين سرعت 512 براي شبكه ملي يا همون اينترانت هستش و اصلاً اينترنتي نيست كه بتونيد سايتهاي خارج از كشور رو بازديد كنيد.
منبع خبرتونم بزارین لطفا
من شنیدم اینا همش دروغه یعنی اینترنت ملی درست هستش که سرعتش خیلی بالاست ولی ارتباط با خارج رو صریحا گفتند که قطع نمیکنن
من شخصا کارشونو تایید میکنم همینو سرعتشو ببرن بالا کلی سایتای مفید هستش تو ایران ضمنا دولت الکترونیکم زیربناش همینه
خوب اینترنت جهانی هم که گفتند قط نمیکنن ولی بازم همه چی مبهمه

XDbit68
29-05-2011, 18:30
من شخصا کارشونو تایید میکنم همینو سرعتشو ببرن بالا کلی سایتای مفید هستش تو ایران ضمنا دولت الکترونیکم زیربناش همینه
خوب اینترنت جهانی هم که گفتند قط نمیکنن ولی بازم همه چی مبهمهکارشونو تایید میکنی؟:18:
بله اینترنت (جهانی) قطع نمیشه اما اگه خبر صحت داشته باشه دیگه همه میدونن که چه سایتایی باز میشن.همون سایتایی که خودت اشاره کردی.
حالا شما از کجا میدونی که دروغه؟
در کل اگه بنا باشه نسل سوم ما این باشه همون ایرانسل و همراه آخر خیلی بهتره.همونا 512 بدن بهتره.
سرعت نسل سوم 512 اصولا تعریف نشده برای این تکنولوژی که خدا رو شکر ظاهرا داره تعریف جدیدی ازش میشه(بومی سازی میشه).:27:
به نقل از ویکیپدیا:
در شبکه همراه ۳G سرعت تقریبا ۱۰ برابر یک خط ای‌دی‌اس‌ال ۱۲۸ کیلوبیتی است.
میانگین سرعت حدود ۴۰۰ کیلوبیت بر ثانیه ‌است.
منبع انگلیسی این مطلب جدول کاملی راجع به تمام سرعتها و ورژنهای 3g و HSDPA داره.میتونی ببینی.

nimahandsomboy
01-06-2011, 20:49
با سلام

من یه بسته 1 ماهه گرفتم

فردا تموم میشه

ولی نصفه حجممو استفاده کردم

ایا میتونم این نصفه حجم و همراه با ماه دیگه استفاده کنم؟؟

چطوری حجم باقی مونده را به ماه بعد انتقال بدم

خئاهشا فوری جواب بدید

R O O T
01-06-2011, 21:48
با سلام

من یه بسته 1 ماهه گرفتم

فردا تموم میشه

ولی نصفه حجممو استفاده کردم

ایا میتونم این نصفه حجم و همراه با ماه دیگه استفاده کنم؟؟

چطوری حجم باقی مونده را به ماه بعد انتقال بدم

خئاهشا فوری جواب بدید

باید یه بسته 1 ماهه دیگه سفارش بدید تا نصفه حجم این ماه بره برا ماه بعدی . در غیر این صورت فکر نکنم راهی باشه

ghasem2020
02-06-2011, 11:27
من كه سرعتم خوبه. يعني هر بار كه وصل ميكنم چند دقيقه اولش يه كم گير داره ولي بعدش عالي ميشه سرعت.
بعضي وقتا به 30 تا 35 هم ميرسه سرعت دانلودم. ولي اكثراً روي 25 هستش.
بسته ي يه ماهه رو خيلي زود ميتونم تموم كنم.
كاشكي نامحدود بود مثل ِ قبلنا. :(

hermione
02-06-2011, 22:00
من كه سرعتم خوبه. يعني هر بار كه وصل ميكنم چند دقيقه اولش يه كم گير داره ولي بعدش عالي ميشه سرعت.
بعضي وقتا به 30 تا 35 هم ميرسه سرعت دانلودم. ولي اكثراً روي 25 هستش.
بسته ي يه ماهه رو خيلي زود ميتونم تموم كنم.
كاشكي نامحدود بود مثل ِ قبلنا. :(

دقیقاَ تأیید میشه سرعت خداروشکر بهتر شد نسبت به اون هفته که همش قطع میشد سرعت دانلود برای من به طور متوسط 20-30 کیلوبایت هست ...
چند تا مشکل دارم که کم کم داره نظر منو بر می گردونه از ایرانسل به سمت وصل adsl
یکی این حجمی بودنشه قبلاَ خیلی لذتش بیشتر بود
حالا اگه حجمی هم میزارن لا اقل برای تشویق ساعاتی رایگان اختصاص بدن مثل چند ساعت آخر هفته های و نیمه شبا تا بتونیم یه چیزی دانلود کنیم..
دیگه اینکه نمی دونم چرا یاهو مسنجرم با ایرانسل کلاَ مشکل داره نمی دونم با این که port [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایرانسل درست شد و سایت هایی مثل gmail و همچنین یاهو میل که یه مدت نمی رفت حالا میره ولی با این وجود مشکل یاهو مسنجر همچنان برقراره و خیلی از اوقات نمیره .
به علاوه اینکه مشکلاتی با دانلود منیجر که جدیدا خیلی ارور میده و گوگل کروم که با باز کردن بعضی صفحات شروع به دانلود یه فایل عجیب غریب می کنه و کرش می کنه و مطمئنم از اینترنته

IRAN_KING
03-06-2011, 11:27
دوستان کسی از این خریده ؟!

میـــکروسیم‌های ایرانسل
نسل جدید سیم کارت.

اینترنت الان داره ؟

Leon-117
03-06-2011, 12:09
فکرنکنم با این سیم کارت معمولی ها فرقی داشته باشه.
فقط کوچیکتر شده برا ساتفاده تو گوشی هایی مثل iphone و اینا!

nikaien
03-06-2011, 12:13
من براي خودم و يه نفر ديگه اكانت يك ماهه فعال كردم ولي وقتي چك ميكنم براي دوماه فعال شده.
يعني ماهي 5 هزار تومان. حالا ميخوام ببينم براي بقيه هم همچين موردي پيش اومده يا اينكه ارزون كردن ولي بطور نامحسوس!؟

gamebazi.blogfa
03-06-2011, 14:05
دقیقاَ تأیید میشه سرعت خداروشکر بهتر شد نسبت به اون هفته که همش قطع میشد سرعت دانلود برای من به طور متوسط 20-30 کیلوبایت هست ...
چند تا مشکل دارم که کم کم داره نظر منو بر می گردونه از ایرانسل به سمت وصل adsl
یکی این حجمی بودنشه قبلاَ خیلی لذتش بیشتر بود
حالا اگه حجمی هم میزارن لا اقل برای تشویق ساعاتی رایگان اختصاص بدن مثل چند ساعت آخر هفته های و نیمه شبا تا بتونیم یه چیزی دانلود کنیم..
دیگه اینکه نمی دونم چرا یاهو مسنجرم با ایرانسل کلاَ مشکل داره نمی دونم با این که port [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایرانسل درست شد و سایت هایی مثل gmail و همچنین یاهو میل که یه مدت نمی رفت حالا میره ولی با این وجود مشکل یاهو مسنجر همچنان برقراره و خیلی از اوقات نمیره .
به علاوه اینکه مشکلاتی با دانلود منیجر که جدیدا خیلی ارور میده و گوگل کروم که با باز کردن بعضی صفحات شروع به دانلود یه فایل عجیب غریب می کنه و کرش می کنه و مطمئنم از اینترنته
سرعت چند روزه خیلی بهتر شده ولی من همیشه میتونم با یاهو مسنجر برم و مشکلی باهاش ندارم. فقط مشکلم توی voice هست که اررو میده.

arashlolos
03-06-2011, 14:23
فکرنکنم با این سیم کارت معمولی ها فرقی داشته باشه.
فقط کوچیکتر شده برا ساتفاده تو گوشی هایی مثل iphone و اینا!
دقیقا همینطوره
اینم از تو سایتش:

با توجه به اینکه استفاده از نسل جدید گوشی‌های تلفن همراه مستلزم دارا بودن سیم کارت‌های مناسب این دستگاه‌ها در سایز کوچکتر است، شرکت ایرانسل افتخار دارد این بار نیز با ارائه خدماتی برتر و متناسب با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، شما مشترکین عزیز را همراهی نماید.
در همین راستا، «میکروسیم»های ویژه ایرانسل، در اندازه کوچک و سازگار با گوشی‌ها و ابزارهای نسل جدیدی همچون iPhone، iPad و ... به روش‌های زیر در دسترس شما کاربران عزیز و علاقه‌مندان فناوری‌های جدید قرار گرفته است...

amir_naser
04-06-2011, 00:52
به نظر من اینترنت ایرانسل به درد نمی خوره پینگش بسیاربالاست تو چت روم یاهو pm اصلا نمیره voic فعال نیست سایت بانک هارو به زور باز مینکه میخوای یه خرید اینترنتی یا کار بانکی کنی وسطش یا قطع میشه یا نمیره دیل آپ خیلی با عرضه تر از این edge با وجود سرعت 56kbps کارتو راه میندازه بعدشم پیشنهاد منم adsl که خیلی بهتر این اشغال هاست ماهی 7 الی 8 تومن بده شاتل،پارس انلاین ،لایزر و ..... بگیر سرعتمش خیلی خوبه شباهم رایگانه

nikaien
04-06-2011, 17:06
به نظر من اینترنت ایرانسل به درد نمی خوره پینگش بسیاربالاست تو چت روم یاهو pm اصلا نمیره voic فعال نیست سایت بانک هارو به زور باز مینکه میخوای یه خرید اینترنتی یا کار بانکی کنی وسطش یا قطع میشه یا نمیره دیل آپ خیلی با عرضه تر از این edge با وجود سرعت 56kbps کارتو راه میندازه بعدشم پیشنهاد منم adsl که خیلی بهتر این اشغال هاست ماهی 7 الی 8 تومن بده شاتل،پارس انلاین ،لایزر و ..... بگیر سرعتمش خیلی خوبه شباهم رایگانه

حرف شما براي تهران و كرج رو 100 درصد تاييد ميكنم. اصلاً به درد نميخوره.
ولي انصافاً از حق نبايد بگذريم براي شهرستانها خيلي خوبه. من خودم تو شمال (نمك‌آبرود) وقتي وسط هفته و مواقع خلوتي كار ميكنم معادل 256 اي دي اس ال ديديكيت سرعت داره. ولي متاسفانه اين چند روزه تعطيلي سرعت خيلي اومده پايين.
مشكل ويس و ... با يه چيز پي ان هم حل ميشه
در مورد اي دي اس ال كه ميگيد براي خيلي ها مثل من كه مدام در حال رفت و آمد هستند اين نوع اينترنت به درد ميخوره

ghasem2020
04-06-2011, 21:41
آقا من ميخوام گوشي سامسونگ wave 533 رو وصل كنم به پي سي و بعد به عنوان مودم ازش استفاده كنم. برنامه ي خاصي هست كه بايد نصب داشته باشم تا گوشي به پي سي وصل بشه؟

Hamid.dzh
09-06-2011, 11:44
برای وصل شدن به نت با پی سی گوشیها سامسونگ باید از برنامه Studio Sony که تو پاکت گوشی ها بیشترشون هست نهایتا نبود تو همین انجمن یه درخواست بده بهت میدن :40:

italia88
10-06-2011, 08:50
حرف شما براي تهران و كرج رو 100 درصد تاييد ميكنم. اصلاً به درد نميخوره.
ولي انصافاً از حق نبايد بگذريم براي شهرستانها خيلي خوبه. من خودم تو شمال (نمك‌آبرود) وقتي وسط هفته و مواقع خلوتي كار ميكنم معادل 256 اي دي اس ال ديديكيت سرعت داره. ولي متاسفانه اين چند روزه تعطيلي سرعت خيلي اومده پايين.
مشكل ويس و ... با يه چيز پي ان هم حل ميشه
در مورد اي دي اس ال كه ميگيد براي خيلي ها مثل من كه مدام در حال رفت و آمد هستند اين نوع اينترنت به درد ميخوره

البته الان بدلیل زیاد شدن تعداد کاربرا سرعت در اکثرمناطق کم شده
ولی نکته اینجاست که تنها مزیت این سرویس (همونطور که دوستمونم کفت) درحال حاضرهمینه که در مسیر ازش استفاده میشه کرد وگرنه برای کسی که توخونه میخاد استفاده کنه و دانلود زیاد داره حتما باید بره سراغ ADSL

ali_nnn13
10-06-2011, 18:41
سلام به همگی دوستان...

اگه بخوام طرح 1 ماه رو فعال کنم میشه شارژ شگفت انگیز باشه ؟ یعنی 10000 تومن به صورت شارژ شگفت انگیز باشه که برای این کار استفادش کنم...

یا شارژ رو به صورت همین 141 وارد کنم ؟

موفق باشین...:11:

---------------------------

ویرایش:

با شارژ معمولی باید میزدم...

دوستان من الان طرح 1 ماهه رو فعال کردم، سرعت به شدت پایینه ! یعنی حتی گوگل هم با بدبختی باز میشه...

خونمون پونکه، اینجا تمام پورتهای شرکت های ADSL پر شده و مجبور شدم که از اینترنت سیم کارت استفاده کنم، به نظرتون این شلوغی برای کاربرای زیاد این منطقست ؟ یا اینکه مشکل از جای دیگست ؟

موفق باشین...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milan-tifusi
11-06-2011, 14:49
كسي ميدونه چرا وقتي با ايرانسل ميخوام چيز پي ان رو كانكت كنم ارورر 619 ميده ولي با ديال آپ چيز پي ان بدون مشكل كانكت ميشه ؟

arashlolos
11-06-2011, 15:47
سلام به همگی دوستان...

اگه بخوام طرح 1 ماه رو فعال کنم میشه شارژ شگفت انگیز باشه ؟ یعنی 10000 تومن به صورت شارژ شگفت انگیز باشه که برای این کار استفادش کنم...

یا شارژ رو به صورت همین 141 وارد کنم ؟

موفق باشین...:11:

---------------------------

ویرایش:

با شارژ معمولی باید میزدم...

دوستان من الان طرح 1 ماهه رو فعال کردم، سرعت به شدت پایینه ! یعنی حتی گوگل هم با بدبختی باز میشه...

خونمون پونکه، اینجا تمام پورتهای شرکت های ADSL پر شده و مجبور شدم که از اینترنت سیم کارت استفاده کنم، به نظرتون این شلوغی برای کاربرای زیاد این منطقست ؟ یا اینکه مشکل از جای دیگست ؟

موفق باشین...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس متوجه شدین که با شارژمعمولی باید طرح بزنین...ایرانسل زرنگ تر از این حرفاست

شلوغی منطقتون که از اینترنت ایرانسل استفاده میکنن هم رو سرعت تاثیر داره ضمن اینکه بچه ها میگن این اواخر وضع سرعت داغونه کلا اگه تونستین از gprs استفاده کنیدن بهتره تا edge دلیلشم میدونید دیگه

MrDevil
11-06-2011, 19:25
كسي ميدونه چرا وقتي با ايرانسل ميخوام چيز پي ان رو كانكت كنم ارورر 619 ميده ولي با ديال آپ چيز پي ان بدون مشكل كانكت ميشه ؟
از L2TP استفاد کنید.

amir_dre
11-06-2011, 21:08
بنا به دلایلی مجبور شدم یه بسته 1 ماه بگیرم کرج که میرم خونه مادربزرگم سرعتش بین 16 تا 30 متغییر هست ولی تهران که هستم خونمون یکم بالاتر از دایال آپه سرعتش البته با پینگ افضاح که بعضی اوقات به 2000 هم میرسه (بلوار فردوس )
در مورد سرعت هم تو گوشی های سونی اریکسون که اون نشانگر آنتن واقعی نیست یعنی اگه تمام خونه های آنتن پر باشه حدود 40 45 درصد سیگنال واقعی داریم ((من با برنامه my phone explorer چک کردم ))

arashlolos
11-06-2011, 22:40
بنا به دلایلی مجبور شدم یه بسته 1 ماه بگیرم کرج که میرم خونه مادربزرگم سرعتش بین 16 تا 30 متغییر هست ولی تهران که هستم خونمون یکم بالاتر از دایال آپه سرعتش البته با پینگ افضاح که بعضی اوقات به 2000 هم میرسه (بلوار فردوس )
در مورد سرعت هم تو گوشی های سونی اریکسون که اون نشانگر آنتن واقعی نیست یعنی اگه تمام خونه های آنتن پر باشه حدود 40 45 درصد سیگنال واقعی داریم ((من با برنامه my phone explorer چک کردم ))
آنتن تاثیر زیادی داره منم مث شما خونه مادربزرگامو و ... چک کردم با همون نرم افزار که گفتین و آنتن واقعی رو نشون میده
نهایتا یه خونه جدید که رفتم دکل پیشمون بود و اونجا بود که آنتنم از 100 درصدم بیشتر میشد و از اون نرم افزار قابل دیدن نبود نمودار میرفت بالای بالا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اما درست همون زمان بود که سرعت ایرانسل افتضاح شده بود و حالمو گرفت
الان که دیگه خبر ندارم adsl رو عشقه سرعت 120 کیلوبایت فقط با 23 تومن در ماه و حجم 8 گیگ و شبا رایگان دانلود رایگان شبا گاهی از 1 گیگ بیشتره:27:

hoomi_gta
12-06-2011, 09:33
من اوایل اردیبهشت طرح 1 ماهه 2.5 گیگ فعال کردم ولی برای من 2 ماهه فعال شد! :دی . تا اوایل تیر! نمیدونم شانسیه یا جایزه! کسی خبری داره؟

ghasem2020
12-06-2011, 10:54
دوست عزيز چه فايده. من همين 2/5 گيگ رو تو 10 روز و حتي پايين تر هم ميتونم مصرف كنم. كاش نا محدود بود مث قبل.

آقا يكي يه توضيح كاملي ميده چجوري وي پي ان رو راه بندازيم تو نت ايرانسل.
براي من يا وصل نميشه و يه ارور ميده و يا كلاً دي سي ميكنه نتمو.

aligsm
12-06-2011, 10:56
از L2TP استفاد کنید.

شما تونستی با l2tp که میگی وصل شی؟
من یکی دو تا تست کردم نشد

J 0 k e r
12-06-2011, 16:55
من اوایل اردیبهشت طرح 1 ماهه 2.5 گیگ فعال کردم ولی برای من 2 ماهه فعال شد! :دی . تا اوایل تیر! نمیدونم شانسیه یا جایزه! کسی خبری داره؟

نه همینطوری هست برا من از بس فعال کردم الان تا 3 4 ماه بعد مهلت داره : دی

شما تونستی با l2tp که میگی وصل شی؟
من یکی دو تا تست کردم نشد

من یه بار تونستم شانسی وصل شم بعد دیگه نشد ریسیو میاد پایین و اصلا وصل نمیشه:13:

ghasem2020
13-06-2011, 09:48
يكي توضيح نميده چجوري با l2tp وصل بشيم؟

amir_dre
13-06-2011, 20:20
کسی میتونی چرا چیز پی ان ما وصل نمیشه ؟؟؟ کانکت میشه ولی بعد از چک یوزر پسورد اررور میده
روی PPTP هست تنظیمات 1 بار دیشب وصل شد بد نبود دیگه وصل نشد روی L2TP که اصلا وصل نمیشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majidbbc
16-06-2011, 16:31
الان که دیگه خبر ندارم adsl رو عشقه سرعت 120 کیلوبایت فقط با 23 تومن در ماه و حجم 8 گیگ و شبا رایگان دانلود رایگان شبا گاهی از 1 گیگ بیشتره:27:

شما تهران هستی؟ از چه شرکتی اینترنت می گیری که اینقدر تعریفش رو می کنی؟ نا محدوده یا محدودیت حجمی داره؟ ماهونه چقدر خرج برمیداره؟ ممنون می شم جواب بدی

tik2tak
16-06-2011, 18:18
شما تهران هستی؟ از چه شرکتی اینترنت می گیری که اینقدر تعریفش رو می کنی؟ نا محدوده یا محدودیت حجمی داره؟ ماهونه چقدر خرج برمیداره؟ ممنون می شم جواب بدی
سلام معلومه دیگه پارس ان لاین سرعت سرویس 128 پارس انلاین موقع دانلود تا 120 میره و سرویس 256 تا 190 کیلو میره :46: البته طرح ها چند ماهه اش سرعت شب(رایگان خیلی کم میشه مثلا 30کیلو) ولی یه ماهه اش تو سرویس 128 شبا 80 کیلو رو داره اگه پارس انلاین نزدیک ما قروفر نداشت منم میگرفتم (مشکل مخابراتی هست)

دوستان یه سوال نظرتون راجع به تقویت کنند موبایل چیه تقویت انتن واسه داشتن یه سرعت نسبتا ثابت
البته من هرجا رفتا میگن ندارن ولی یه مغازه قدیمه گفت قبلا بوده الن نیست (البته دستگاه های زرگ و گرون هست که به درد کارخونه ها میخوره)

اینا تو ایران پیدا میشه؟

2 دلار 5 دلار اگه :5: اگه پیدا بشه خیلی خوبه

arashlolos
17-06-2011, 00:01
نه شمال رشت هستم اینجا هم شاتل هست هم پارس آنلاین و چنتای دیگه اما این شرکتا کل ایرانو پوشش میدن
ولی یه شرکت دیگه هم هستش مخصوص شمال و متولد همینجاست اسمشو نمیگم الان میگن تبلیغ میکنی
قیمتاش فوق العاده اند میشه گفت تنها مشکلش پینگ بالا و گاهی فقط گاهی قطع شدن هستش!
*نامحدود سرعت دائم 30 کیلوبایت فقط 15500 تومن که اینطوری (کامپیوترم دائم روشنه) روزی 2.5 گیگ و ماهی 70 گیگ دانلود میکنم(دقت کنید ایرانسل با 10000 تومن ماهی 2.5 گیگ هستش تفاوت رو نگاه کنید!!!!)
*نامحدود سرعت دائما 50 قیمتش 35500 تومن روزی 4.2 گیگ و ماهی 125 گیگ دانلود!!!!!!!!
اما محدود
*حجم ماهی 8 گیگ 23500 تومن سرعت روزا 120 کیلوبایت(ایرانسل حداکثر 30 کیلوبایت) و شبا دانلود رایگان سرعت 50 کیلوبایت!!!!!!!!!! و در ساعتای خاصی از شب سرعت همچنان 120 هستش این دست شرکت هستش گاهی تغییر میده
*و الی آخر(یعنی 8 گیگ بالاترین حجم هستش بقیه ارزون ترند!!!!)

خوب ایرانسل الان دس به کار نمیشه تا رقیبایی واسش پیدا بشن مث اپراتور سوم ما که تا 3 یا 4 سال دیگه سیمکارتاش به دستتون میرسه!!!!!!

majidbbc
17-06-2011, 20:48
تنها مشکلش پینگ بالا و گاهی فقط گاهی قطع شدن هستش!

پینگ یعنی چی؟ من نمی دونم یه جوری توضیح بدین که زیر دیپلم باشه

arashlolos
17-06-2011, 22:31
پینگ یعنی چی؟ من نمی دونم یه جوری توضیح بدین که زیر دیپلم باشه
اونجوری که تو نت خوندم یعنی ارتباط بین کامپیوتر شما و سروری که داری ازش اطلاعات میگیری یعنی مثلا شما و گوگل.
اگه یجور دیگه بگم یعنی اینکه وقتی یه آدرسی رو وارد میکنی تو مرورگرت چقد طول میکشه تا دریافت اطلاعات از اون سایت طول بکشه
مثلا واسه من که پینکش بالاست(یعنی بالاتر از 200 یا 300) یه آدرس وارد میکنم یخورده طول میکشه تا سایته بالا بیاد (به محض اینکه اون زمان تمام شد سریع سایته میاد)
ولی گاهی که پینک خوب میشه آدرسو وارد کردم سه سوته میاد

amir_naser
17-06-2011, 23:56
سلام یکی بگه این بسته های یک ماهه ایرانسل چند روز اعتبار داره؟؟ 2 ماهه هستش؟

M0hsen3D
18-06-2011, 08:39
خوبه خودتم داری میگی 1 ماهه , خب 1 ماهه , 1ماه اعتبار داره دیگه.:27:

arashlolos
18-06-2011, 11:00

نه همینطوری هست برا من از بس فعال کردم الان تا 3 4 ماه بعد مهلت داره : دی

:13:

سلام یکی بگه این بسته های یک ماهه ایرانسل چند روز اعتبار داره؟؟ 2 ماهه هستش؟
اون بالا نظر بچه هارو واست آوردم
دیگه با خودته
خودم ندارم

amir_naser
18-06-2011, 16:20
چون بسته 1 روزه 3 روز اعتبار داره گفتم شاید یک ماهه هم 60 روز اعتبار داشته باشه

David Jones
19-06-2011, 16:53
نه شمال رشت هستم اینجا هم شاتل هست هم پارس آنلاین و چنتای دیگه اما این شرکتا کل ایرانو پوشش میدن
ولی یه شرکت دیگه هم هستش مخصوص شمال و متولد همینجاست اسمشو نمیگم الان میگن تبلیغ میکنی
قیمتاش فوق العاده اند میشه گفت تنها مشکلش پینگ بالا و گاهی فقط گاهی قطع شدن هستش!
*نامحدود سرعت دائم 30 کیلوبایت فقط 15500 تومن که اینطوری (کامپیوترم دائم روشنه) روزی 2.5 گیگ و ماهی 70 گیگ دانلود میکنم(دقت کنید ایرانسل با 10000 تومن ماهی 2.5 گیگ هستش تفاوت رو نگاه کنید!!!!)
*نامحدود سرعت دائما 50 قیمتش 35500 تومن روزی 4.2 گیگ و ماهی 125 گیگ دانلود!!!!!!!!
اما محدود
*حجم ماهی 8 گیگ 23500 تومن سرعت روزا 120 کیلوبایت(ایرانسل حداکثر 30 کیلوبایت) و شبا دانلود رایگان سرعت 50 کیلوبایت!!!!!!!!!! و در ساعتای خاصی از شب سرعت همچنان 120 هستش این دست شرکت هستش گاهی تغییر میده
*و الی آخر(یعنی 8 گیگ بالاترین حجم هستش بقیه ارزون ترند!!!!)

خوب ایرانسل الان دس به کار نمیشه تا رقیبایی واسش پیدا بشن مث اپراتور سوم ما که تا 3 یا 4 سال دیگه سیمکارتاش به دستتون میرسه!!!!!!

سلام. این کامپیوتر شما چند وقته خاموش نشده ؟ مشکلی واسش پیش نیومده؟ چقدر هزینه برق درمیاد؟
چی دانلود میکنی میشه 70گیگ ؟!!!

pcsoft
22-06-2011, 13:56
سلام
طرفای ما(قم-شهرک قدس) که یکی دوماهی سرعت افتضاح بود! به 5 هم نمی رسید!
اما دیروز زدم یه چیزی دانلود کنم دیدم رفت رو 28! به 30 هم رسید و برگشت توی رنج 29-27 ...
نمی دونم چیزی اومدن نصب کردن توی شهرک(دکلی چیزی...)
خلاصه دیروز ذوغ کردیم زدیم ویندوز رو کامل آپدیت کردیم(168 مگابایت):31: خیلی سریع آپدیت شد.
البته شاید خنده دار باشه که با این سرعت ها ذوق کنم ولی خب سرویس دهنده خوب و درست و حسابی که توی قم نداریم(یه شاتل و پارس آنلاین و صبانت که قیمتاشون سر به فلک می کشه) فعلا با همین که مثل یه ADSL 256 اسمی سرعت داره حال می کنیم تا ببینیم خدا چی می خواد.

GHAGHALEELEE
23-06-2011, 11:05
سلام.از دوستان عزیز خواهش میکنم به تاپیک زیر برید و در انتخاب مناسب ترین اینترنت شبانه تاپیک رو یاری کنید

قوانین:
1.فقط افرادی که از سرویسهای محدود استفاده میکنند پست دهند
2.سرویسهای خود رابه صورت زیر معرفی کنید:
نام شرکت ارایه دهنده اینترنت شهر و نوع سرویس انتخابی(مثلا 2 گیگ 512)
سرعت روزانه
سرعت شبانه
مدت زمان شبانه رایگان(مثلا 5 ساعت)
با تشک

tiger1980
24-06-2011, 18:48
من امروز یک بسته 2.5 گیگ خریدم 550 مگا بایت هم از قبل داشتم ولی ایرانشل 550 مگا بایت مرا به بسته ای که خریدم اضافه نکرد و همان 2.5 گیگ شارز کرد

amir_naser
25-06-2011, 00:11
سلام
خدمت دوستان عزیز بگویم که
بسته های gprs ایرانسل حجمشون کم شده
بسته 1 روزه 125MB با 2روز اعتبار
بسته یک هفته 600MB
بسته یک ماهه 2GB

amir_naser
25-06-2011, 00:18
ایرانسل به جای اینکه سرویسا شو نامحدود کنه و کیفیتشو ارتقا بده هر فصل بدتر میکنه
هر روز بدتر از دیروز

majidbbc
25-06-2011, 12:24
خدایا از دست ایرانسل نمی شه به جایی شکایت کرد؟ هر ماه با همون هزینه های قبلی انواع و اقسام طرح هاش رو کوچیک تر و به دردنخورتر می کنه. آب هم از آب تکون نمی خوره. ای تو روحت ایرانسل!!

jack426
25-06-2011, 23:40
حیف ای تو روحت که نثار ایرانسل شه. به جای اینکه بیاد ترافیکشو بیشتر کنه کمتر میکنه تا کاربرها سراغ وایمکسش برن

خوبه مودم نگرفتم !!!

arashlolos
26-06-2011, 03:36
من که از دستش راحت شدم یه 2 ماهی میشه(adsl)
اگه همینطوری با ایرانسل ادامه میدادم الان تیمارستان بودم
شما چجوری دوام آوردین نمیدونم

jack426
26-06-2011, 11:34
من که از دستش راحت شدم یه 2 ماهی میشه(adsl)
اگه همینطوری با ایرانسل ادامه میدادم الان تیمارستان بودم
شما چجوری دوام آوردین نمیدونم
خوش به حالتون:46:
منم تا الان ازش جای adsl استفاده میکردم اما دیگه به فکر استفاده از adsl افتادم.دیگه ارزشش رو نداره.:13::2::2::2:
خیلی ترافیکشو پایین اورده.قبلا بسته نامحدود داشت بعد 2.5 گیگ در ماه شد و الان 2 گیگ در ماه.حتما بعدا میشه 1.8 گیگ در ماه و ...:18:
رقیب درست و حسابی که نیست همین میشه

arashlolos
26-06-2011, 11:45
خوش به حالتون:46:
منم تا الان ازش جای adsl استفاده میکردم اما دیگه به فکر استفاده از adsl افتادم.دیگه ارزشش رو نداره.:13::2::2::2:
خیلی ترافیکشو پایین اورده.قبلا بسته نامحدود داشت بعد 2.5 گیگ در ماه شد و الان 2 گیگ در ماه.حتما بعدا میشه 1.8 گیگ در ماه و ...:18:
رقیب درست و حسابی که نیست همین میشه
مشکل همین رقیبست دیگه
اونم که کلی مشکل داره(تامین تلکام)
پس adsl تو منطقتون هستو نمیگیرین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی عجیبه!!!!!!!!!
چون بچه هایی که ایرانسل استفاده میکنن یا adsl تو منطقشون نیست یا زیاد مسافرت میرن و بیرونن.
قیمتی هم نداره من نامحدود واقعا نامحدود با سرعت دائم 30 کیلوبایت دارم فقط 15500 تومان

h!tman
26-06-2011, 11:48
ایرانسل دیوونه کنندس
سرعت وحشتناک اومده پایین
خواستیم ISP عوض کنیم گفتیم این چند روزه کسری نت رو میشه با ایرانسل جبران کرد
ولی نچ! تعطیل تر از این حرفاس
Adsl نوش جونت اون پولا(کوفتت بشه:دی)
ایرانسل دیگه چیه!

Captain_Nemo
26-06-2011, 18:40
اين ایرانسل بازم دزدی کرد؟!!!!!

اين طور که حجم رو داره کاهش ميده تا 1 سال ديگه يه ماهش به 500 مگ می رسه ... کيفيتش هم روز به روز داره بدتر ميشه ...

XDbit68
27-06-2011, 13:02
یعنی شما واقعا نمیدونین چرا داره حجم رو کاهش میده؟:44:
فکر .................

arashlolos
27-06-2011, 13:04
وایمکس دیگه!!!
خوب چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

XDbit68
27-06-2011, 13:15
نخیر برای وایمکس نیست!!!
ساده ست.
اگه دقت کنین اول دیماه همزمان با طرح هدفمندی طرح نامحدود رو ورداشت و 2.5 گیگ رو گذاشت جاش . الان هم که اول تابستونه و بخش دیگه ای از آزاد سازی قیمتا تو این مملکت داره اجرایی میشه، بازهم ایرانسل به فکر کاهش ترافیک طرحاش افتاده. کاملا واضحه که علت همین هست.

اپراتور سوم هم که نیومده هیئت مدیره اش عوض شده و ظاهرا کلا از پس این کار بر نمیاد و به گفته ی خودشون هنوز تجهیزات کامل و درست درمونی برای راه اندازی 3g با سرعت 512 !!!!!!!!!!!Kbps ندارن.(اما عجب سرعتیه این 512 برای 3g بسی خندیدیم.:27:)

h!tman
27-06-2011, 13:17
512که نیست میخوان بیارنش روی 256
کلا چرت و پرت زیاد میگن
خوشبختانه نت من 3روز دیگه وصل میشه:دی

arashlolos
27-06-2011, 13:21
نخیر برای وایمکس نیست!!!
ساده ست.
اگه دقت کنین اول دیماه همزمان با طرح هدفمندی طرح نامحدود رو ورداشت و 2.5 گیگ رو گذاشت جاش . الان هم که اول تابستونه و بخش دیگه ای از آزاد سازی قیمتا تو این مملکت داره اجرایی میشه، بازهم ایرانسل به فکر کاهش ترافیک طرحاش افتاده. کاملا واضحه که علت همین هست.

اپراتور سوم هم که نیومده هیئت مدیره اش عوض شده و ظاهرا کلا از پس این کار بر نمیاد و به گفته ی خودشون هنوز تجهیزات کامل و درست درمونی برای راه اندازی 3g با سرعت 512 !!!!!!!!!!!Kbps ندارن.(اما عجب سرعتیه این 512 برای 3g بسی خندیدیم.:27:)
من که مطمئن نیستم البته دلیل خوبیه
پس اون همراه اول بی... چرا نامحدود داره و کم نمیکنه.

512 هم که 512 نیست!به نظرم اونم مث adsl اگه درست راه بیفته به اسم 512 سرعتو میبرن تا 1 یا 2 مگ.البته نه الان.زمانی که بحث پول و رقابت باشه و تجهیزاتم باشه
البته یچیزم هست و اون اینه که مسئولان میفرمایند همین 512 هم واسه راه افتادن تمام کارهای اینترنتی از طریق موبایل(بجز دانلود فیلم) کافیه و راست هم میگن ولی اینترنت بیشترش فایلای چند رسانه ایه

XDbit68
27-06-2011, 13:41
من که مطمئن نیستم البته دلیل خوبیه
پس اون همراه اول بی... چرا نامحدود داره و کم نمیکنه.

512 هم که 512 نیست!به نظرم اونم مث adsl اگه درست راه بیفته به اسم 512 سرعتو میبرن تا 1 یا 2 مگ.البته نه الان.زمانی که بحث پول و رقابت باشه و تجهیزاتم باشه
البته یچیزم هست و اون اینه که مسئولان میفرمایند همین 512 هم واسه راه افتادن تمام کارهای اینترنتی از طریق موبایل(بجز دانلود فیلم) کافیه و راست هم میگن ولی اینترنت بیشترش فایلای چند رسانه ایه
مطمئن میشی به زودی.:21:همراه اول به خاطر اینه که از خوده دولته ( سهامش که همه میدونن ماله کجاست)
پس ماله دولته، گرچه بگیم که خصوصیه!!!و خب من فکر میکنم که همراه اول میخواد خودش رو به عنوان سرویس دهنده ی برتر gprs مطرح کنه که البته به نظرم هست ،چون از اون موقعی که این ایرانسل رو انداختم کنار و همراه اول رو استفاده کردم دارم می بینم که واقعا سرعتش قابل قبول (بین 13 تا 15 ) و قطعیش کمه و ماهانه 12 گیگی رو دانلود کردم(ایرانسل دارا هم شک نکنن ایرانسل رو بایکوت کنن به نظرم.)
بله اگه به گفته ی مسئولان باشه که فکر کنم وزیر ارتباطات قبلی (آقای سلیمانی بود فکر کنم )اومدن رسما گفتن پهنای باند ما برای کاربران کافیه.(128 کیلوبیت در ثانیه در سال 86):27:
فکر کنم اشتباه میکنی در مورد سرعت 3g ....
چون وقتی اینا میگن 512 طبق معمول باید منتظر یه سرویس256 با پینگ افتضاح باشیم چون بالاخره اوایل راه اندازی اپراتورها تو ایران مشکلاتی به وجود میاد(ایرانسل رو باید یادتون باشه) .:41:
نمیخوام بدبین باشم اما بعد از این همه مدت سرکار رفتن مردم برای اینکه 3g داره میاد و اون جنجال پروانه دادن و مزایده ها اومدن میگن : "هنوز تجهیزات کافی برای راه اندازی 3g نداریم."
مسخره نیست؟

XDbit68
27-06-2011, 13:46
ادیت شد چون تکراری بود.

tayere2ghodsi
27-06-2011, 14:23
همراه اول تو تهران شاید جواب بده ولی تو شهرستانا اصلا خوب کار نکرده. من تهرات که میام که اصلا ping نداره شهرستان ping که نداره که هیچ! دانلودش هم به درد نمیخوره. باز خدا پدر ایرانسلو بیامرزه 2 تا صفحه بالا میاره شهرستان.

amirkhan_0o0
27-06-2011, 15:58
اليته من فكر نمي كنم قيمت ها و بسته هاخيلي به طرح هدفمندي ربط داشته باشه
چون اين خدمات يه جورايي ارزش افزوده است و خيلي قيمتاش متناسب با هزينه هاش نيست
هرچند كه البته هدفمندي هم بي تاثير نيست
به نظر من مهم تر از هدفمندي ماجراي تامين تله كامه با اون گند زدنش كه باعث شد خيلي خوش به حال ارائه دهنده هاي اينترنت در ايران بشه و بحث وايمكس هم بي تاثير نيست
به هر حال تو قسمت خدمات ارزش افزوده اگه ايرانسل يه رقيب درست و حسابي داشت اينقدر مشتركاش رو اذيت نمي كرد!!!

XDbit68
27-06-2011, 17:36
اليته من فكر نمي كنم قيمت ها و بسته هاخيلي به طرح هدفمندي ربط داشته باشه
چون اين خدمات يه جورايي ارزش افزوده است و خيلي قيمتاش متناسب با هزينه هاش نيست
هرچند كه البته هدفمندي هم بي تاثير نيست
به نظر من مهم تر از هدفمندي ماجراي تامين تله كامه با اون گند زدنش كه باعث شد خيلي خوش به حال ارائه دهنده هاي اينترنت در ايران بشه و بحث وايمكس هم بي تاثير نيست
به هر حال تو قسمت خدمات ارزش افزوده اگه ايرانسل يه رقيب درست و حسابي داشت اينقدر مشتركاش رو اذيت نمي كرد!!!بالاخره نفهمیدیم بی تاثیره یا موثره؟!!:31:
دوست عزیز ... وقتی میاد دقیقا از همون روزی که قراره یه خبرایی بشه تعرفه هاش رو تغییر میده تابلوئه که به چی ربط داره و به چی نداره!
ببین دلیلی که من برای اثبات حرفام دارم خارج از حوصله و بحث این تاپیکه اما شما مطمئن باش که با کمی تحقیق و بررسی به حرف من میرسی چون فقط ایرانسل نیست که داره همچین کاری میکنه.
وایمکس که فقط تو چنتا شهر داده میشه پس اصلا دلیل خوبی نیس که بگیم ایرانسل برای فروش وایمکس اومده همچین کاری کرده پس اینجوری تمام مشتریا رو تو شهرایی که وایمکس نداره از دست میده آیا ایرانسل انقدر ساده لوحه؟
البته من تاخیرهای الکی و عملکرد ضعیف تامین تله کام رو تو تصمیمات ایرانسل موثر میدونم.

arashlolos
28-06-2011, 20:35
مطمئن میشی به زودی.:21:همراه اول به خاطر اینه که از خوده دولته ( سهامش که همه میدونن ماله کجاست)
پس ماله دولته، گرچه بگیم که خصوصیه!!!و خب من فکر میکنم که همراه اول میخواد خودش رو به عنوان سرویس دهنده ی برتر gprs مطرح کنه که البته به نظرم هست ،چون از اون موقعی که این ایرانسل رو انداختم کنار و همراه اول رو استفاده کردم دارم می بینم که واقعا سرعتش قابل قبول (بین 13 تا 15 ) و قطعیش کمه و ماهانه 12 گیگی رو دانلود کردم(ایرانسل دارا هم شک نکنن ایرانسل رو بایکوت کنن به نظرم.)
بله اگه به گفته ی مسئولان باشه که فکر کنم وزیر ارتباطات قبلی (آقای سلیمانی بود فکر کنم )اومدن رسما گفتن پهنای باند ما برای کاربران کافیه.(128 کیلوبیت در ثانیه در سال 86):27:
فکر کنم اشتباه میکنی در مورد سرعت 3g ....
چون وقتی اینا میگن 512 طبق معمول باید منتظر یه سرویس256 با پینگ افتضاح باشیم چون بالاخره اوایل راه اندازی اپراتورها تو ایران مشکلاتی به وجود میاد(ایرانسل رو باید یادتون باشه) .:41:
نمیخوام بدبین باشم اما بعد از این همه مدت سرکار رفتن مردم برای اینکه 3g داره میاد و اون جنجال پروانه دادن و مزایده ها اومدن میگن : "هنوز تجهیزات کافی برای راه اندازی 3g نداریم."
مسخره نیست؟
همراه اول سودآورترین شرکت فک کنم شناخته شده بود.این یعنی پول داره!تازه با اون سرعتش کسی نمیتونه زیاد دان کنه.تازه کسایی مث من و شما که مثلا زرنگند و حداکثر حجمو دانلود میکنن کنار ما از اونور کسایی هستن که اصلا نمیدونن دانلود چیه!!!!!!!! فقط وبگردی میکنن.سرجمع شاید 1 گیگم استفاده نکنن 1 ماه.باور کنید هستند اینجور افراد.خیلی هم زیاد
همراه اول و ایرانسل و ... هم حساباشون کلی هستش آمارایی که میگیرن سراسریه.در مجموع بررسی میکنند.پس همراه اول مطمئنا هیچ ضرری نمیکنه بلکه با نامحدود کردن مشتری بیشتری جذب میکنه و سود بیشتر.
ولی ایرانسل هم فقیرتره:31: و یه فرق اساسیش اینه که اکثر مشترکینش مخصوصا اینترنتیاش جوونن:27: و اهل دانلود!!!:21:منظور از فقیر بودن ایرانسلم میتونه چندین برابر کل سرمایه بنده تا آخر عمر باشه:19:

ضمن اینکه حرفای شماهم تایید میکنم
ایرانسل پینگش بالاست ولی همراه اول بهتره.
همراه اول تو خونه ما رشت از 7.4 کیلو بالاتر نمیره سرعتش!!!!!!!!!

در مورد تجهیزات 3g من تو خبرا اون موقع شنیدم که مجبور کردن تامین تلکامو که تجهیزاتشو از داخل ایران تهیه کنه.یعنی متخصصای خودمون بسازن.(جو اونارو گرفته بود)
بعد که نمیدونم نتونستند خواستن از چین یا ... وارد کنن .خوب تا اینجاش خوب بود.
ولی تحریم مث اینکه نذاشت وارد کنن.که این همه معادلاتو بهم زد.و الان موندن چیکار کنن.اون یذره هم که نصب کردن احتمالا از اون تجهیزاتیه که اول وارد کردن و بقیشو نتونستند به خاطر تحریم وارد کنن.
ضمن اینکه تامین تلکام میخواد از دکل های اپراتورهای دیگه هم استفاده کنه واسه پوشش.
به نظرم این خیلی خوبه.هم چهره شهرا بد نمیشه.هم با یه دکل چنتا اپراتور سرویس میدن بهتره.
این آخریارو فقط تو خبرا شنیدم.حرف خودم نیست.درست غلطش بستگی به خبرا داره

worldm
30-06-2011, 01:17
سرعت ایرانسل افتضاح شده با این کم کردم حجم دیگه باید بیخیالش بشیم حیف مودم اصلی واسش گرفتم هیچی رو بالا نمیاره.اشغالهای دزد

tanha.2011
02-07-2011, 09:43
چندوقتیه سرعت ایرانسل خییییییییلی پایینه و اصلا هیچی نمیاره. چطوری میتونم پیگیری کنم؟ اصلا روشی برای پیگیری این مشکل وجود داره؟

worldm
02-07-2011, 15:18
من فکر میکردم فقط برای منه نگو برای همه است .
شرکت دزد ایرانسل بعد از کم کردن حجم از 2.5 به 2 گیگ در طرح تابستان امسال و همون قیمت 10000 تومن اینبار سرعتشو به افتضاح ترین حد خودش رسونده و از دایال اپ هم بدتره.این همه پول مودم دادیم و امیدو ارزو خوشحالی الانم که یا وصل نمیشه یا اینکه دیروصل و قطع میشه و کلا هیچی بالا نمیاد.در ضمن ایرانسلصاحاب نداره که بشه شکایت کرد هیچ کسی هم جوابتو نمیده.
من شاید رفتم سمت همراه اول هنوز هیچی شو تغییر نداده.فقط امیدوارم سرعتش خوب باشه

arashlolos
02-07-2011, 16:11
من فکر میکردم فقط برای منه نگو برای همه است .
شرکت دزد ایرانسل بعد از کم کردن حجم از 2.5 به 2 گیگ در طرح تابستان امسال و همون قیمت 10000 تومن اینبار سرعتشو به افتضاح ترین حد خودش رسونده و از دایال اپ هم بدتره.این همه پول مودم دادیم و امیدو ارزو خوشحالی الانم که یا وصل نمیشه یا اینکه دیروصل و قطع میشه و کلا هیچی بالا نمیاد.در ضمن ایرانسلصاحاب نداره که بشه شکایت کرد هیچ کسی هم جوابتو نمیده.
من شاید رفتم سمت همراه اول هنوز هیچی شو تغییر نداده.فقط امیدوارم سرعتش خوب باشه
سلام
خوب شد گفتین مرسی
من تازه adsl ام تموم شد باید چنروزی از همراه یا دیال استفاده کنم تا شرکتمو عوض کنم
همراه اولو یه تستس بکنید با اون طرح هزاریشم میشه.اگه خوب بود منم بیام یه یه هفته ای بزنم

nikaien
03-07-2011, 11:18
بايد براي يك ماه هم شده از اينترنت ايرانسل استفاده نكنيم تا سرعت رو زياد كنند.
با توجه به درآمد سرشاري كه از اينترنت نصيب ايرانسل ميشه خيلي خام طمع بايد باشن كه كيفيت رو ارتقاء ندن كه هيچ برعكس از پهناي باند هم كم كنند.

google chrome
03-07-2011, 12:20
ایرانسل سال پیش سرعت خیلی خوبی داشت اما الان !!!!!

arashlolos
03-07-2011, 13:56
بايد براي يك ماه هم شده از اينترنت ايرانسل استفاده نكنيم تا سرعت رو زياد كنند.
با توجه به درآمد سرشاري كه از اينترنت نصيب ايرانسل ميشه خيلي خام طمع بايد باشن كه كيفيت رو ارتقاء ندن كه هيچ برعكس از پهناي باند هم كم كنند.
کیه که استفاده نکنه؟حاضری خودت شروع کنی؟
اگه تهران هستین همون همراه اول بهتره پینگش پایینه

nikaien
03-07-2011, 19:05
اشكال ما اينه كه فقط غر غر ميكينم و كاري جدي انجام نميديم
ناراضي هستيم از كيفيت اينترنت استفاده نكنيم. بعد مسئولين ايرانسل فكري براي ارتقاء كيفي ميكنند.

XDbit68
04-07-2011, 10:09
اشكال ما اينه كه فقط غر غر ميكينم و كاري جدي انجام نميديم
ناراضي هستيم از كيفيت اينترنت استفاده نكنيم. بعد مسئولين ايرانسل فكري براي ارتقاء كيفي ميكنند.
موافقم .من خودم دوماهه که دیگه از ایرانسل استفاده نمیکنم.به بقیه هم توصیه میکنم استفاده نکنن اگه امکانشو دارن اصلا adsl بگیرن و گرنه برن سراغ همراه اول .دوستانی که نوکیا دارن ورژن 5 و 3 حتما از نرم افزار field test استفاده کنن تا سرعت اینترنت همراه اول رو تا دو برابر افزایش بدن.
برا منم اوایل سرعت روی 6و7 کیلو بایت بود اما با این نرم افزار bts رو عوض کردم و همیشه سرعتم رو 13 تا 15 هست.

arashlolos
04-07-2011, 10:14
موافقم .من خودم دوماهه که دیگه از ایرانسل استفاده نمیکنم.به بقیه هم توصیه میکنم استفاده نکنن اگه امکانشو دارن اصلا adsl بگیرن و گرنه برن سراغ همراه اول .دوستانی که نوکیا دارن ورژن 5 و 3 حتما از نرم افزار field test استفاده کنن تا سرعت اینترنت همراه اول رو تا دو برابر افزایش بدن.
برا منم اوایل سرعت روی 6و7 کیلو بایت بود اما با این نرم افزار bts رو عوض کردم و همیشه سرعتم رو 13 تا 15 هست.
اینترنت که هست همه باهم ارتباط داریم چی میشه دسته جمعی تابستونو بیخیال ایرانسل بشیم ببینیم چیکار میکنه
با اینترنت میشه هزاران نفر رو از ایرانسل جدا کرد.

اون نرم افزار در صورتی خوبه که دکل های بی تی اس دیگه سرعت بالا داشته باشن دیگه.شما از شانستون یه دکل خوب اونورتر بود:31:

Captain_Nemo
05-07-2011, 00:37
سرعت ايرانسل تهوع آور شده ... برای من دقیقاً 5 دقیقه طول کشيد تا فروم p30world بدون عکس بالا بياد ... دانلود کردن که ديگه رويا شده ... بعد از کم کردن حجم ديگه اين ایرانشل چه مرگش شده؟!!!

vegas
05-07-2011, 15:54
همراه اول هم همینطوره حداقل برای من ...
هیچ کدوم اصلا پیج باز نمیکنن !
معلوم نیست چه مرگشونه ...

tiger1980
05-07-2011, 18:14
ایرانسل حجم ترافیک رو که کم کرده به کنار کیلو بایتی 1 ریال رو هم کرده کیلو بایتی 5 ریال وقتی دیروز دانلود میکردم اینو فهمیدم

fanoostalaei
05-07-2011, 18:33
تو خونه ما سرعت ایرانسل 35 کیلو هست
خونه ما با دکل ایرانسل 100 متر هم فاصله نداره
:20:

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:32 PM ----------

پینگشم تو خونه ما بین
350 تا 550 متغیره

اما امان از این همراه اول
پینگ بین 1800 تا 2000
سرعت دانلود در حداکثر سرعت 4 کیلو:2:

Ezio142
05-07-2011, 19:20
پارسال که بسته های نامحدود ایرانسل اومده بود ، وقتی استفاده میکردم سرعت دانلود همیشه بین 20 تا 25 کیلوبایت بود.
الان از بعد از عید سرعت دانلود خیلی پاییت اومده.از 11 صبح تا 8 شب خیلی باشه 15 کیلوبایت.ساعت 10 تا 2 پایین ترین سرعت رو داره.به زور به 5 کیلوبایت میرسه.فقط از 4 تا 10 صبح سرعتش 20 تا 25 کیلوبایته.

arashlolos
05-07-2011, 19:41
پارسال که بسته های نامحدود ایرانسل اومده بود ، وقتی استفاده میکردم سرعت دانلود همیشه بین 20 تا 25 کیلوبایت بود.
الان از بعد از عید سرعت دانلود خیلی پاییت اومده.از 11 صبح تا 8 شب خیلی باشه 15 کیلوبایت.ساعت 10 تا 2 پایین ترین سرعت رو داره.به زور به 5 کیلوبایت میرسه.فقط از 4 تا 10 صبح سرعتش 20 تا 25 کیلوبایته.
سرعت من اون روزا 30 بود تازه دکل خیلی خیلی فاصله داشت ازمون.

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:40 PM ----------

تو خونه ما سرعت ایرانسل 35 کیلو هست
خونه ما با دکل ایرانسل 100 متر هم فاصله نداره
:20:

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:32 PM ----------

پینگشم تو خونه ما بین
350 تا 550 متغیره

اما امان از این همراه اول
پینگ بین 1800 تا 2000
سرعت دانلود در حداکثر سرعت 4 کیلو:2:
اون از شانس شماست که اونجا زیاد استفاده نمیکنن و دکلش اسلات دانلود زیاد داره.
و اینکه نزدیک دکل هستین

Pessimist
05-07-2011, 19:46
کیفیت اینترنت ایرانسل افتضاح شده.
تا چند روز پیش همش قطع میشد ولی الان مشکل قطع شدن تا حدودی برطرف شده اما مشکل پایین بودن سرعت همچنان پابرجاست.
ان شاء الله تا چند وقت دیگه ADSL میگیرم و از دست ایرانسل راحت میشم به شما هم پیشنهاد میکنم همین کار رو کنید.

arashlolos
05-07-2011, 19:52
کیفیت اینترنت ایرانسل افتضاح شده.
تا چند روز پیش همش قطع میشد ولی الان مشکل قطع شدن تا حدودی برطرف شده اما مشکل پایین بودن سرعت همچنان پابرجاست.
ان شاء الله تا چند وقت دیگه ADSL میگیرم و از دست ایرانسل راحت میشم به شما هم پیشنهاد میکنم همین کار رو کنید.
داداش شما آخر فروم بازیو با ایرانسل شدی؟؟:18:
بابا چرا چنوقت دیگه.الان برو بگیر...بخدا اعصابتو یه آرامش میدی.بگیر راحت شو.
حیف نیست پولتو میدی واسه ایرانسل...:13:
آخه حسلب کن 10000 تومن 2 گیگ.پینگ بالا سرعت پایین
ولی adsl من: 16000 تومن 70 گیگ در ماه پینگ بهتر از ایرانسل سرعت دائم 30 کیلو شب و روز

fanoostalaei
05-07-2011, 20:29
ولی adsl من: 16000 تومن 70 گیگ در ماه پینگ بهتر از ایرانسل سرعت دائم 30 کیلو شب و روز

اگه اینجوری باشه من الان 2 تا ای دی اس ال دارم
یکی 128 شاتل با سرعت دانلود 70<<<<<یک ماهه با 3 گیگ ترافیک 14 تومن>>>>>
و یکی 128 صبانت با سرعت دانلود میانگین 230(با پینگ کمتر از 190)<<<<<سه ماهه 128 با 5 گیگ ترافیک 28 تومن>>>>

arashlolos
05-07-2011, 20:36
اگه اینجوری باشه من الان 2 تا ای دی اس ال دارم
یکی 128 شاتل با سرعت دانلود 70<<<<<یک ماهه با 3 گیگ ترافیک 14 تومن>>>>>
و یکی 128 صبانت با سرعت دانلود میانگین 230(با پینگ کمتر از 190)<<<<<سه ماهه 128 با 5 گیگ ترافیک 28 تومن>>>>
خوب منظورت اینه که دائم تو مسافرت و دور از خونه ای آره؟
بعدش ماهی 70 گیگ میتونی دان کنی؟
این صبانت میگن خیلی خوبه کاش رشت میومد.ولی فکر کنم حرص بعضیارو درآورده صبانت
تازه شبا سرعت میاد پایین پس سرعت بالای دانلود تو روز بی فایدست

fanoostalaei
05-07-2011, 20:46
در ضمن من از هر 3 تا استفاده میکنم
موقعی هم که بیرون میرم گردش
یه بسته یه روزه از ایرانسل میگیرم وبا بلوتوث تو 2 ثانیه کانکت میشم(یه بار رفته بودیم یه جایی که خیلی سرسبز بود بالای تپه هم انتن ایرانسل فول شد من هم فوری وصل کردم و تو اون سرسبزی حال کردم تا دلت بخواد)
در ضمن ایرانسل برای بسته یه روزه به من 3 روز مهلت استفاده میده
و اون کنترل حساب اینترنتی هم فوق العاده است
ولی تو خونه هم از ای دی اس ال استفاده میکنم

Pessimist
05-07-2011, 21:54
دوست عزیز من تا حالا مجبور بودم از ایرانسل استفاده کنم وگرنه هیچوقت طرفش نمیرفتم.
به خاطر همینه که میخوام ای دی اس ال بگیرم.

M.O.hsen
05-07-2011, 23:22
ایرانسل نمیخواد این طرح های مزخرفش رو نامحدود کنه؟
الان با این وضع همراه اول که خیلی به صرفه تر هست.

XDbit68
06-07-2011, 09:13
دوستان در جریان باشن که تو 48 ساعت اخیر اینترنت همراه اول کلا قطع بوده.امروز تازه وصل شده.

mezweb
06-07-2011, 13:22
سلام يك سوال لب تاب من سيمكارت ميخوره ولي چطوري درايو برنامه براي كار كردنبا اون پيدا كنم

hoomi_gta
06-07-2011, 13:27
برای من که چند روزی میشه ایرانسل کلا قطعه!

mehdiyas2008
06-07-2011, 17:47
سلام يك سوال لب تاب من سيمكارت ميخوره ولي چطوري درايو برنامه براي كار كردنبا اون پيدا كنم
نت بوک من هم سیم کارت می خوره ولی سیم کارت های فعلی ایران رو ساپورت نمی کنن مگه اینکه اپراتور سوم ساپورت کنه. واسه همین مجبور شدم 80 تومن بدم واسه مودم سیم کارت:41:

tiger1980
06-07-2011, 20:07
سایت ایرانسل باز نمیشه دلیلش چیه ؟

fanoostalaei
06-07-2011, 22:09
چرا لود نمیشه
برا من مشکلی نداره

tayere3ghodsi
06-07-2011, 22:21
منم میتونم بازش کنم مشکلی نیست

tiger1980
06-07-2011, 22:32
من این آدرس رو وارد میکنم

fanoostalaei
06-07-2011, 22:53
خوب همینه دیگه

---------- Post added at 11:53 PM ---------- Previous post was at 11:51 PM ----------

البته مال من ای دی اس اله:31:

jack426
06-07-2011, 23:24
جالبه سایت ایرانسل با اینترنتی که خودشون بهمون دادند باز نمیشه:31:
و البته این بار سومه که این پست رو دارم سعی میکنم بفرستم:2:

fanoostalaei
06-07-2011, 23:29
میشه یه تست بگیری بذاری
از speedtest.net

jack426
07-07-2011, 00:15
میشه یه تست بگیری بذاری
از speedtest.net

اگه می بینید طول کشید به خاطر این بود دو بار ارور داد ،یه خورده صبر کردم شد این نتیجه:

fanoostalaei
07-07-2011, 09:01
سرعت شما که نصف ایرانسل من نمیشه
چجوری با این کار میکنی؟

تست سرعت من
دانلود :0.23
اپلود:0.16
پینگ بین 350 تا 550

jack426
07-07-2011, 11:07
سرعت شما که نصف ایرانسل من نمیشه
چجوری با این کار میکنی؟

تست سرعت من
دانلود :0.23
اپلود:0.16
پینگ بین 350 تا 550
از قبل خریده بودم برای همین هم باید ازش استفاده کرد
خوش به حالتون تست من که اینطوریه:41:

fanoostalaei
07-07-2011, 16:48

نه بابا
من از ایرانسل بیرون و روی لب تاپ استفاده میکنم
تو خونه 2 تا ای دی اس ال دارم که سرعت یکیش چندین برابر ایرانسله
سرعت 230-260

fanoostalaei
07-07-2011, 16:55
این سرعت اکو 128

ایرانسل الان دیگه به درد خونه نمیخوره
ولی زمانی که نامحدود بود عالی بود
الان نه

mezweb
09-07-2011, 06:29
نت بوک من هم سیم کارت می خوره ولی سیم کارت های فعلی ایران رو ساپورت نمی کنن مگه اینکه اپراتور سوم ساپورت کنه. واسه همین مجبور شدم 80 تومن بدم واسه مودم سیم کارت:41:

سيمكارت عذاق ممكن جواب بده؟

fanoostalaei
09-07-2011, 16:59

این سرعت ای دی اس ال اولمه (128 صبانت):

jack426
09-07-2011, 17:32
این پینگ مربوط به آلان هست

fanoostalaei
09-07-2011, 18:01
نه بابا من به این اینترنت نمیگم
این هم همون پینگها با 128 شاتل:

f.ka
10-07-2011, 18:43
سلام دوستان

من gprs ایرانسل گرفتم میخوام با وی #- پی# -ان## وصل شم میگن ایرانسل پورت pptp بسته و باید با پورت l2tp وصل شم میشه راهنماییم کنید در مورد تنظی ماتش تو ویندوز xp

iCe m@n
10-07-2011, 21:08
سلام دوستان

من gprs ایرانسل گرفتم میخوام با وی #- پی# -ان## وصل شم میگن ایرانسل پورت pptp بسته و باید با پورت l2tp وصل شم میشه راهنماییم کنید در مورد تنظی ماتش تو ویندوز xp

سلام دوست عزیز

این وی پی ان برای جی پی ار اس مشکل داره همینطور هم یاهو مسنجرش بگیر نگیر داره در کل زیاد روی این موارد نباید حساب کنی

برای استفاده از L2tp اگه این راه رو نرفتی یه امتحان بکن شاید جواب بده:46:

nikaien
12-07-2011, 10:19
سلام دوستان

ايرانسل پورتهاي مربوط به وي-ان رو بسته و شما بايد از اوپن ويپي ان استفاده كنيد

mhd1990
13-07-2011, 22:50
سلام من بچه یکی از شهرستانای خوزستانم تو شهر ما (رامهرمز) ادی اس ال بود ولی اینطور که فروشنده میگه پورت خالی ندارن و همه فروش رفته پورت جدید کی میارن خدا میدونه؟!!!:41:
گوشی دارم ولی ادج نداره.حالا میخوام یه مودم یو اس بی ادج بگیرم
آیا ممکنه بدردنخوره لطفا راهنماییم کنید:11:

MrGee
14-07-2011, 12:25
شما 75 تومن مي خواي بدي مودم؟؟؟؟؟؟؟

گوشيت رو بفروش بزار رو اين 75 تومن يه گوشي جديد بخر كه هم بهتر باشه و هم EDGE داشته باشه
اگه مي توني منتظر همون adsl بمون اگر هم نمي توني تنها در صورتي اين كار ارزشش رو داره كه با گوشي وصل شي و نه با مودم

mhd1990
14-07-2011, 14:22
44تومن
چه گوشي هايي EDGE دارن

MrGee
14-07-2011, 15:18
تو mobile.ir مشخصات گوشي ها رو نوشته

برو اونجا و به مشخصات گوشي كه مي خواي بخري نگاه كن ببين EDGE داره يا نه
اصولا گوشي هاي نوكيا تو اينترنت از همه بهتر هستند(نظر شخصي)

نيما7
15-07-2011, 11:14
سلام بچه ها من چند صفحه اولو خوندم فکر کنم اساسی گاف دادم آخه دیروز رفتم یه خط همراه اول خریدم و تعرفه 11شب تا 8 صیحش رو فعال کردم و وصل کردم به سیستم اول از همه که دیدم با G کانکت شده بعدشم سرعت دانلود در حد افتضاح 4 یا 5 کیلو بود پیج هم رو لپ تاپ باز نمیکرد خلاصه ضد حال حالا سوالات:
1. همراه اول EDGE نداره؟ اگه داره چکار کنم که با E کانکت بشه
2. چطوری سرعت دانلود و... رو بالا ببرم :(

در ضمن گوشی من LG km900 arena هست و EDGE رو ساپورت میکنه رفته بودم adsl گرفته بودم بهتر بود :( :( :(

MrGee
15-07-2011, 12:07
اگر هم داشته باشه تو شهر شما وجود نداره

حداكثر سرعت gprs هم همون در حد ديال آپ هستش و امكان افزايش سرعت وجود نداره

نيما7
15-07-2011, 12:28
ای تو روح اونی که گفت سرعتش در حد 256 adsl هست _ یکی از بچه های فامیلمون گفته بود _من خرم رفتم تحقیق نکرده خریدم من فعلآ یزدم نمیدونم اینجا EDGE داره یا نه اما توصیه میکنم کسی طرفش نره که اصلآ نمیارزه حتی یاهو مسنجرم باز نمیکنه :(

mhd1990
15-07-2011, 14:03
سلام من يه edge modem سفارش داده بود پست كه اومد يه 4 تومن گذاشتم كف دستش بسته رو برگردوند به همون جايي كه اوردش 64 تومن قيمتش بود شاخ در اوردم :18: با همين پول ميتونم يه ADSL 256 بخرم ما پورت خالي ADSL نداريم ولي ارزش اينو داره كه منتظر بمونم تا پورت جديد بياد:31:
پيشنهاد ميكنم سمت اين مودما نريد چون سرعتش تضميني نداره و بسته دو گيگ تو يه هفته هم تمام ميشه

پس به اميدي روزي كه پورت خالي بياد

mhd1990
15-07-2011, 14:17
كليد تشكر كجاست؟

نيما7
15-07-2011, 23:06
کار خوبی کردی کلآ اینترنتش کاملآ بیخوده مگه اینکه وسط صحرای آفریقا باشین و مجبور باشین

نيما7
15-07-2011, 23:32
حالا یه چیز جالب من که سیم کارتم همراه اوله وقتی اوالش کانکت میشه با edge کانکت میشه اما بعد 15 دقیقه میره رو gprs من سیستم گوشیم جاوا هست میخوام ببینم برنامه یا تنظیماتی هست که بتونم باهاش تعیین کنم که حتمآ رو edge بمونه و رو gprs نره؟

italia88
16-07-2011, 00:18
44تومن
چه گوشي هايي EDGE دارن

الان دیگه همه گوشی ها EDGE رو ساپورت میکنن ولی مزیت مودم usb به گوشی اینه که در کانکت شدن های طولانی باتری گوشی و خود گوشی سالم میمونه و ...
اما نکته اصلی اینجاست که با این سرعت افتضاح و قطعی های زیاد و نیز با کاهش حجم بسته ها ارزش نداره که این همه پول خرج مودم جدا کرد :41:

"ehsan"
16-07-2011, 08:48
یه چیز شما فکر سرطان گرفتنشو نمیکنید گوشی یا این usb مودم ها هنگام اتصال امواج خیلی مضری دارن همون امواجیه که هنگام صحبت یا پیام دادن تولید میشه من چند ماه استفاده میکردم ولی دیگه نگرفتم.

fanoostalaei
16-07-2011, 18:22

ایرانسل من

نيما7
16-07-2011, 19:32
بابا خوشبحالت مال من که به سختی میره رو E اولش کانکت میشه با edge کانکت میشه اما بعد چند دقیقه میره رو gprs نهایت سرعتشم 20 کیلو هست :( کاملآ مزخرف تازه فکر کنم گوشیمم کم کم داغون بشه اگه بخوام زیاد ازش استفاده کنم :(

fanoostalaei
16-07-2011, 19:51
جالبه
پینگ شاتل با فروم از ایرانسل زیاده
شاتل با فروم پینگ حدود 800 میده
در حالیکه ایرانسل 550 داده
ولی صبانتم با فروم پینگ 200 میده
و مکس نت هم با فروم پینگ 180

italia88
16-07-2011, 20:24
fanoostalaei جان یه دستی به سر مام بکش عزیز!!! شاید ایرانشل مام درس بشه :31::31:

یه چند وقتیه به غیر از سرعت افتضاحش قطعی هم زیاد داره !!!:41:

fanoostalaei
16-07-2011, 22:47
این سرعت ای دی اس ال اولمه (128 صبانت):

اخه اینترنت اصلیه من اینه
من از ایرانسل برای مواقعی که میرم بیرون استفاده میکنم

---------- Post added at 11:47 PM ---------- Previous post was at 11:45 PM ----------

نه بابا من به این اینترنت نمیگم
این هم همون پینگها با 128 شاتل:

اینم مال شاتلمه

Alireza-Khan
17-07-2011, 12:40

MrGee
17-07-2011, 12:59
تو سايت ايرانسل هست

mhd1990
17-07-2011, 13:02

همراه اول من:21:

fanoostalaei
17-07-2011, 16:42

همراه اول من:21:

من یه بار تست کردم واسه هفت پشتم بس بود
پینگ همش تایم اوت
سرعت دانلود تو حالت حداکثر 4 کیلو

hermione
17-07-2011, 20:36
جــــالبه این ایرانسل فصل به فصل حجمشو کم می کنه و جــــــالبتر اینکه همه بازم تمدید می کنن و از همه حیرت آور تر اینه بعضیا میرن واسش مودم هم میخرن
فصل دیگه یا اینکه 1 ماهشو می کنه 1/5 گیگ یا قیمتشو میبره بالاتر به همین ترتیب تا 3فصل دیگه نابود میشه :)))))
حالا باز تمدید کنید.

tik2tak
17-07-2011, 22:26
حالا یه چیز جالب من که سیم کارتم همراه اوله وقتی اوالش کانکت میشه با edge کانکت میشه اما بعد 15 دقیقه میره رو gprs من سیستم گوشیم جاوا هست میخوام ببینم برنامه یا تنظیماتی هست که بتونم باهاش تعیین کنم که حتمآ رو edge بمونه و رو gprs نره؟

شاید فاصله شما زیاده! یا شاید انتن بی تی اسی که به شما سرویس میده تو مواقعی که تماس زیاد داره ( و اولویت با تماسه نه اینترنت ) شما رو میندازه رو gprs تا سلات هاشو خلوت کنه.

دوستان ایرانسل نمیخواد سرویس خوب بده چون خودش وایمکس داره درضمن استفاده از بی تی اس برای تماس خیلی پر سوده ولی برای اینترنت خیلی کم سوده و اگه سرویس نده خیلی ها همراه اولی میشن

لطفا اونایی که میتونن از ایرانسل استفاده نکنند تا تحریمش کنیم
همرا اول خیلی جاها EDGE میده پس تو این شرایط بهتره این اواخر من با gprs همراه اول سرعتم بیشتر از EDGE ایرانسل بود

دوستانی که محل زندگیشون ای اس پی adsl نداره یا پورت خالی ندارن حتما برن مخابراط سیریش شن شاید خود مخابرات سرویس بده

Hamid.dzh
17-07-2011, 22:51
سلام این سرعت حقیقی منه و بیشتر هم میشه

fanoostalaei
17-07-2011, 23:53

سرعت میانگین شما حدود 70 تاس
در ضمن این سرعت رو ایرانسل داره میده(با وایمکس یا..........؟؟؟؟؟؟)

spiky
18-07-2011, 00:50

عزیز کم تر توهم بزن
تکنولوژی اج در بهترین حالت 45 46 کیلوبایت هست اونم در شرایط آزمایشگاهی اون وقت جنابعالی داری با 90 کیلوبایت دانلود میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان لطف کنن این جا واقعیت ها رو بنویسن نه توهمات و ساخته های ذهنشون رو

jack426
18-07-2011, 02:31
عزیز کم تر توهم بزن
تکنولوژی اج در بهترین حالت 45 46 کیلوبایت هست اونم در شرایط آزمایشگاهی اون وقت جنابعالی داری با 90 کیلوبایت دانلود میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان لطف کنن این جا واقعیت ها رو بنویسن نه توهمات و ساخته های ذهنشون رو

جدیدا این پینگ هر چقدر بیشتر باشه اتفاقا بهتره:34::31:

omid.7128
18-07-2011, 05:51
سرعت میانگین شما حدود 70 تاس
در ضمن این سرعت رو ایرانسل داره میده(با وایمکس یا..........؟؟؟؟؟؟)

خسته نباشی! شما دو برابر قدرت بهترین گوشی تو این زمینه داری از گوشیت کار میکشی!!!!!!:27:

fanoostalaei
18-07-2011, 14:46
خسته نباشی! شما دو برابر قدرت بهترین گوشی تو این زمینه داری از گوشیت کار میکشی!!!!!!:27:

متوجه نشدم:31::31::31::31::10::10:

Hamid.dzh
18-07-2011, 19:15
باورش برای هر کی که نت کار میکنه سخته این سرعت سیم کارت ایرانسل هست:27: ولی به قول یکی از دوستام بیا علمی بیندیش میشه کی گفته نمیشه توهم نزدم شما توهم زدی باور نمیکنی:13: نکنه میخوای بگی فتوشاپه :31:

fanoostalaei
18-07-2011, 19:46
باورش برای هر کی که نت کار میکنه سخته این سرعت سیم کارت ایرانسل هست:27: ولی به قول یکی از دوستام بیا علمی بیندیش میشه کی گفته نمیشه توهم نزدم شما توهم زدی باور نمیکنی:13: نکنه میخوای بگی فتوشاپه :31:

دوست عزیز میشه یه فیلم یه دقیقه ای از دانلودتون بذارید؟؟؟؟؟:10::10:

MrGee
18-07-2011, 19:50
تو اينجاها هم نوشته كه سرعت EDGE از همون ٤٠ ٤٥ نمي تونه بالاتر باشه

MrGee
18-07-2011, 19:59
از كجا معلوم ايشون با همون EDGE ايرانسل دارن دانلود مي كنن؟

fanoostalaei
18-07-2011, 22:26
اره اشتباه از من بود
باید میگفتم که از اسم ISP و سرعت دانلودشون با همون ISP فیلم بگیرن
که من ناقص اشاره کردم

mhd1990
18-07-2011, 22:29
سلام من يه ADSL خريدم بعضي وقتا چراغ مودمLINK روشن نميشه بعد كانكت هم نميشه ارور 691 ميده يعني يوزر نيم و پسورد اشتباست درصورتي كه درست هست چيكار كنم تورو خدا كمك؟

fanoostalaei
18-07-2011, 22:33
سلام من يه ADSL خريدم بعضي وقتا چراغ مودمLINK روشن نميشه بعد كانكت هم نميشه ارور 691 ميده يعني يوزر نيم و پسورد اشتباست درصورتي كه درست هست چيكار كنم تورو خدا كمك؟

بهتره که زنگ بزنی به پشتیانی همون شرکتی که ازش اشتراک گرفتی

Hamid.dzh
21-07-2011, 18:24
بزودی فیلمشو هم میزارم میخوام بهون اثبات بشه حالا اصلا من دروغ میگم چه بهم میرسه مگه پولی میاد تو جیبم :27::27::27::27::27:

بهنازی
22-07-2011, 19:07
با سلام
یه سوال داشت از دوستان آیا با تعرفه های جدید ایا ارزششو داره باز اشتراک بگیریم ؟ گزینه مناسب وجود نداره ؟

MrGee
22-07-2011, 19:26
تعرفه جدید رو بیخال

سرعت جدید رو بچسب ......
بعد از ظهرها گوگل هم باز نمی شه:2:

گزینه مناسب هم adsl هست

بهنازی
22-07-2011, 20:04
دوست عزیز من یه جا نیستم تا از خط تلفن استفاده کنم و adsl بگیرم

V.Valizadeh9
22-07-2011, 20:20
سلام
چند مدته سرویس EDGE ایرانسل و همراه اول خیلی افت کرده
و گاها به قول دوستمون حتی گوگل رو هم باز نمیکنه
ADSL هم چندان کیفیت مناسبی نداره!
داداشم تو مخابرات کار میکنه (بخش موبایل و BTS)
فردا ازش در مورد وضعیت اینترنت اپراتور ها سوال میکنم و خبرش رو بهتون میدم

aligsm
23-07-2011, 04:15
با سلام
یه سوال داشت از دوستان آیا با تعرفه های جدید ایا ارزششو داره باز اشتراک بگیریم ؟ گزینه مناسب وجود نداره ؟
با وضعیتت (ثابت نبودن) این خوبه وایمکس هم هست که از نظر پوشش و قیمت به خوبی این نیست
کلن انتخاب بد و بدتره و مجبوریه منم ای دی اس ال نمیتونم بگیرم و الان با همین وصلم
سرعت تو روزا هم تعصیله خیلی کمه ولی در حد کارای سبک راه میندازه ایمیل و چت و سایتای سبک
من الانم یعنی 5 صب سرعتم 10 تاست پریشب 25 تا بود کلن نوسان زیاد داره

fanoostalaei
23-07-2011, 17:06
دوست عزیز من یه جا نیستم تا از خط تلفن استفاده کنم و adsl بگیرم

به نظرم بهترین گزینه برای شما اینه که از وایمکس مبین نت استفاده کنی
مبین نت از ایرانسل بهتره و تعرفه هاش هم خوبه
ولی تعرفه های ایرانسل گرونه:10::10:

tik2tak
23-07-2011, 21:17
با سلام

اگه adsl نداره تنها راههه همرا اول رو یه تست کن شاید بهتر باشه

Highbury
24-07-2011, 03:49
با سلام
من جایی هستم که نه میتونم از دایال آپ استفاده کنم و یا از ADSL
قصد خرید یک موردم edge( مودم usb) را دارم تا بتوانم از اینترنت ایرانسل و یا همراه اول استفاده کنم
اما قبل از آن میخواهم تحقیق کنم که آیا
1- سرعتش در چه حد هست مخصوصا در روز ؟(همراه اول و یارانسل)
2- آیا در شهر گرگان edge هم هست؟(ایرانسل-همراه اول. متاسفانه سایت ایرانسل را نمیتونم باز کنم همش ارور میده)
3- پیشنهاد میکنید از اج استفاده کنم یا وایمکس؟سرعت وایمکس چطوره و از ایرانسل استفاده کنم یا مبین؟
هزینش چقدر میشه؟ممنون

worldm
24-07-2011, 05:51
دوستانی که میگن همراه اول تست کنید همراه اول فقط در مراکز برخی استانها سرعتش خوبه واگرنه در شهرهای دیگه دقیقا همون دایال اپه و هیچ فرقی هم باهاش نداره درسته که همراه اول قیمت و حجمو دست نزده ولی برای افرادی مثل من که تا قبل از این ماهی 20-30 تومن فقط هزینه تلفن-اشغال کردن و سرعت پایین بود همین ایرانسل با این شرایط هم نعمتیه پس اینقدر نگین تحریم کنیم.اونهایی که ای دی اس ال دارن راحتن ولی ماهایی که هنوز نداریم مجبور به استفاده از این سرویس هستیم.
وایمکس مبین نت هم همچین اش دهن سوزی نیست که به همه دارین توصیه میکنید برید تو فروم مبین نت وضع بچه هایی که سرویس گرفتنو ببینید بعد به بقیه توصیه کنید.
اما جواب دوست عزیز zimka:
1-ایرانسل جدیدا قطعی هاش خیلی زیاده و وصل هم که میشه به زور سایتی رو بالا میاره مخصوصا اخر هفته ها اصلا نمیشه روش حساب باز کرد.همراه اولم که شما باید با یک گوشی تست کنید بعد در صورتیکه به صرفه بود ازش استفاده کنید.
2-در مورد ایرانسلم قبل تهیه مودم حتما یه تست با گوشی بکنید در صورتیکه با لای انتن E نوشته شد پشتیبانی میکنه.اگه توی شهر باشید معمولا پشتیبانی میکنه
3-هزینه ادج کمتر-پایدارتر-به صرفه تر هست مبین نت نگیر که اصلا پشتیبانی نداره جوابتم نمیدن کلا یه مشت بی سوادن که سرویس میدن
هزینه ادج در هر ماه 10000 تومنه که با حجم 2 گیگ(قبلا 2.5 گیگ بود)
هزینه وایمکس ایرانسل و مبین نت در کمترین پلانش فکر کنم 20000 تومن بود(قیمت جدید ندارم)
مودم هم اگه میخوای بگیری مارک خوب بگیر چینی نگیر-اگه مارک معتبر میخوای دی لینک رو که میشناسی؟جدیدا مودم داده بیرون خودم دارم استفاده میکنم کارش خیلی خوبه

Ebhaam
24-07-2011, 07:40
جنابworldm من که نمی تونم ای دی اس ال داشته باشم ایا وامکس برایم مناسب نیست؟ الان از جی پی ار اس ایرانسل استفاده می کنم که بعضی موقع ها اعصاب خورد می کنه!!!!!!:41:

reza_p
24-07-2011, 08:34
دوستانی که میگن همراه اول تست کنید همراه اول فقط در مراکز برخی استانها سرعتش خوبه واگرنه در شهرهای دیگه دقیقا همون دایال اپه و هیچ فرقی هم باهاش نداره درسته که همراه اول قیمت و حجمو دست نزده ولی برای افرادی مثل من که تا قبل از این ماهی 20-30 تومن فقط هزینه تلفن-اشغال کردن و سرعت پایین بود همین ایرانسل با این شرایط هم نعمتیه پس اینقدر نگین تحریم کنیم.اونهایی که ای دی اس ال دارن راحتن ولی ماهایی که هنوز نداریم مجبور به استفاده از این سرویس هستیم.
وایمکس مبین نت هم همچین اش دهن سوزی نیست که به همه دارین توصیه میکنید برید تو فروم مبین نت وضع بچه هایی که سرویس گرفتنو ببینید بعد به بقیه توصیه کنید.

اگر همون موقع که ایرانسل سرویس نامحدودش رو برداشت فقط 1 ماه ازش سرویس جدید نمیگرفتیم اونوقت حساب کار دستش میومد نه اینکه 2.5 گیگ رو بکنه 2 گیگ . حالا هی شما بگو تحریم نکنیم . من نمیدونم به چی این سرویس دل خوش کردید در کل پیشنهاد میکنم اول دوستان تنهای اول رو امتحان کنن اگه سرعت دانلودش در حد 14 باشه به این ایرانسل دزد می ارزه .
حداقل سرویس مبین نت این بازیهایی که ایرانسل در اورده تا به حال در نیاورده و در مورد کیفیت سرویس هم من ازش راضیم . کیفیت سرویس DSL در اینجا بستگی مستقیم به ترافیک منطقه داره جتما قبل از تهیه هر سرویسی تحقیق کامل باید صورت بگیره.

worldm
24-07-2011, 12:54
دوست عزیزم مطمئن باشید منم هیچ دلخوشی از ایرانسل ندارم دزدتر از ایرانسل باز خودشون هستن :21:برای منی که در عرض دوماه استفاده از اینترنت هوشمند قبض تلفنم میاد 200 هزارتومن باید به من و خیلی از کاربران دیگه حق بدین که به محض اومدن سرویس جدید به سمتش بریم و ازش استفاده کنیم (قضیه اون قبض 200 تومنی مربوط به 4 سال پیشه:46:!)
من قضیه مبین نت رو از تایپیکش دنیال میکنم و بیشتر کاربران باهاشون مشکل دارن و خیلی هم خوشحالم که شما لااقل هیچ مشکلی باهاش نداشتید راستشو بخواید منم میخواستم مبین نت بگیرم ولی مثل همیشه از منطقه ما پشتیبانی نمی کرد.:19:
خدا رو شکر فکرکنم از دست ایرانسل همین روزها خلاص بشم چونکه امروز شنیدم که مخابرات محلمون بالاخره بعد 7 سال خودش ای دی اس ال میده منم امروز یه مودم ای دی اس ال گرفتم تا سه شنبه برای ثبت نام برم و بگیرم و از دست همه این سرویس دهنده ها خلاص بشم و گرفتار مخابرات بدتر از همه شون بشم!:31::41:

---------- Post added at 01:54 PM ---------- Previous post was at 01:52 PM ----------

جنابworldm من که نمی تونم ای دی اس ال داشته باشم ایا وامکس برایم مناسب نیست؟ الان از جی پی ار اس ایرانسل استفاده می کنم که بعضی موقع ها اعصاب خورد می کنه!!!!!!:41:
کاملا درکتون میکنم :31: وایمکس ایرانسل یا مبین نت میخواین بگیرین؟
اگه ایرانسل داره چونکه پوشش شبکه بهتری داره و قدرت و مودم ارزان تر و بهینه تر و جدیدتری داره پیشنهادم باز ایرانسله:31:

Highbury
25-07-2011, 11:54
اما جواب دوست عزیز zimka:
1-ایرانسل جدیدا قطعی هاش خیلی زیاده و وصل هم که میشه به زور سایتی رو بالا میاره مخصوصا اخر هفته ها اصلا نمیشه روش حساب باز کرد.همراه اولم که شما باید با یک گوشی تست کنید بعد در صورتیکه به صرفه بود ازش استفاده کنید.
2-در مورد ایرانسلم قبل تهیه مودم حتما یه تست با گوشی بکنید در صورتیکه با لای انتن E نوشته شد پشتیبانی میکنه.اگه توی شهر باشید معمولا پشتیبانی میکنه
3-هزینه ادج کمتر-پایدارتر-به صرفه تر هست مبین نت نگیر که اصلا پشتیبانی نداره جوابتم نمیدن کلا یه مشت بی سوادن که سرویس میدن
هزینه ادج در هر ماه 10000 تومنه که با حجم 2 گیگ(قبلا 2.5 گیگ بود)
هزینه وایمکس ایرانسل و مبین نت در کمترین پلانش فکر کنم 20000 تومن بود(قیمت جدید ندارم)
مودم هم اگه میخوای بگیری مارک خوب بگیر چینی نگیر-اگه مارک معتبر میخوای دی لینک رو که میشناسی؟جدیدا مودم داده بیرون خودم دارم استفاده میکنم کارش خیلی خوبه

خیلی ممنون دوست عزیز
مثل اینکه اج ایرانسل در گرگن ساپورت نمیشه
شاید برم سراغ وایمکس

worldm
25-07-2011, 14:25
از هر شرکتی میخواین سرویس بگیرید تحقیق یادتون نره.به خصوص در مورد ایرانسل اگه در اعیاد خاصی سرویس بگیرید تخفیف خوبی هم میگیرید.
موفق باشید

amir_dre
27-07-2011, 13:48
الان من 1 روزه که جدیدا یه مشکلی پیدا کردم خود به خود از شبکه دیسکانکت میشم !!!!!!!!!
یاز هم کیفیت شبکه اومده پایین همین الان با سیگنال 80 درصد پینگ گوگلم رو 2000 هست ! دایل آپ حداقل سرعتش پایینه پینگش دیگه اینجوری نیست .
کسی این مشکله دیسکانکت شدن رو داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فرشاد $
29-07-2011, 16:45
برای من دو سوالی پیش اومده. میخام یدونه از این سیمکارت دانگل استفاده کنم سیمکارت ایرانسل هم دارم. هنوز سرویس نامحدود اینترنت ایرانسل هست یا نه؟ چجوری میشه فهمید یه منطقه تحت پوشش edge هست؟(غیر از اون روشی که از روی انتن گوشی میشه فهمید چون من فعلا از اون منطقه دورم)
این دوتا سوالارو جواب بدین دست همتون درد نکنه:46:

Pessimist
29-07-2011, 20:30
برای من دو سوالی پیش اومده. میخام یدونه از این سیمکارت دانگل استفاده کنم سیمکارت ایرانسل هم دارم. هنوز سرویس نامحدود اینترنت ایرانسل هست یا نه؟ چجوری میشه فهمید یه منطقه تحت پوشش edge هست؟(غیر از اون روشی که از روی انتن گوشی میشه فهمید چون من فعلا از اون منطقه دورم)
این دوتا سوالارو جواب بدین دست همتون درد نکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
ایرانسل دیگه اون سرویس های نامحدود رو نداره و برای بسته های ماهانه محدودیت 2 گیگ رو در نظر گرفته در مورد منطقه تحت پوشش edge هم من دقیقا اطلاع ندارم شاید دوستان دیگه اطلاع داشته باشن.

در ضمن الان چند ماهی میشه که کیفیت اینترنت ایرانسل خیلی اومده پایین از من میشنوی اگه به adsl دسترسی داری بیخیال این شو چون به ضررت تموم میشه
موفق باشی

fanoostalaei
29-07-2011, 20:59
این دوتا سوالارو جواب بدین دست همتون درد نکنه:46:
خاک بر سر ایران با این اینترنت اشغالی که داره به مردم قالب میکنه
دوست من اگه از من میشنوی برو دنبال ADSL ای که اگه سرعتشم 30 باشه فقط پینگ درست وحسابی داشته باشه
من یکی قبل داشتم هم پینگش عالی بود (با سرور های ایرانی کمتر از 20 و با سرور های خارجی حدود 150)
سرعتشم 120 بود
و همچنین 128 صبانت داشتم پینگش هم مثل اون یکی بود و سرعتشم 230 بود

ولی الان از مخابرات دارم پینگش با سرورهای ایرانی حدود 50 هست ولی با سرور های خارجی اشغالترین پینگ رو میده حدود 400
ایرانسل هم که وضعیتش بدتر از همه ایناست
حداقل پینگی که میده 350 تاس تازه اونم با سرور های ایرانی

از من میشنوی اگه به صبانت دسترسی داری برو از اون بگیر
هم پینگ درست وحسابی میده هم سرعتش خوبه

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

البته تو تبریز در کل وضعیت همه ISP ها به جز شاتل و مخابرات عالیه
سرعت و پینگ همشون عالیه(تو تبریز بهترین پینگ مال همون مکس نته که قبلا داشتم)

فرشاد $
30-07-2011, 00:30
من adsl دارم. همون طور که fanoostalaei گفت صبانت خیلی خوبه منم صبانت دارم. فقط برای بیرون از خونه مثل پارک و توی ماشین و مترو و دانشگاه و ... گفتم. حالا به نظر شما اگه خواسم بخرم از این 19000 تومنی بخرم یا 100000 تومنی؟ میدونم هرچی پول بدی اش میخری به نظرتون با این کارایی که من دارم کدومو بخرم بهتره چون اگه دانلود باشه که راحت توی خونه انجام میدم فقط برای چند دقیقه وب گردی میخام. ببخشید زیاد شد . حالا با این اوضاع کدومو بخرم بهتره و به کار من بیشتر میاد؟
دم همتون گرم.:31::31::31:

mehdi_gh27
30-07-2011, 20:02
سلام دوستان

میخواستم بپرسم الان ایرانسل سرویس حجمی GPRS داره ؟؟

ممنونم

MrGee
30-07-2011, 20:21
بله داره

یه ماه 2 گیگ 10 تومن
یه هفته 400 مگ 4 تومن
یه روز 125 مگ 1 تومن

mehdi_gh27
30-07-2011, 20:53
سلام دوستان

میخواستم بپرسم الان ایرانسل سرویس حجمی GPRS داره ؟؟

ممنونم

بله داره

یه ماه 2 گیگ 10 تومن
یه هفته 400 مگ 4 تومن
یه روز 125 مگ 1 تومن

ممنونم دوست من

فکر کنم منظورم رو بد رسوندم

من اکانت روزانه/حجمی منظورم نبود . فقط حجمی ، بدون تاریخ استفاده .

یک مدت حجمی سرویس داشت مثل 200Mb بدون تاریخ مصرف . در حال حاضر چنین سرویس هایی داره ؟؟

ممنون

MrGee
30-07-2011, 21:07
نه فعلا همچین چیزی نداره

با این وضع امید چندانی هم ندارم که همچین سرویسی ارائه بده

saeid127
30-07-2011, 21:38
تاپیک همراه اول رو نمیتونم پیدا کنم.کسی خبر داره الان اوضاعش چجوریه؟

در حال تعویض ISP ای دی اس ال هستم.به یک هفته اینترنت نیاز دارم.ایرانسل که محدودیت گذاشته.سرعتشون خیلی فرق میکنه.

گوشی من P1 هست.EDGE نداره.این مدل GPRS ش:

Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps

کدوم واسم به صرفه تره؟

MrGee
30-07-2011, 21:51
شما مطمئن هستی که گوشیت EDGE نداره؟؟؟؟؟

اگه این طوره فکر نکنم زیاد فرقی بکنه که از کدوم استفاده بکنی

البته من فقط از همراه اول کندی سرعت رو شنیدم و اونها هم به خاطر این سرعت کمشون دارن این جوری نامحدود می دن مگر نه می شدن مثل ایرانسل

شما هم چون که نمی تونی از EDGE استفاده کنی پس فکر نمی کنم بشه تو یه هفته با دیال آپ 400 مگ رو تموم کرد
البته بستگی به خود شما هم داره که اگه زیاد اهل دانلود هستی همراه اول بگیر ولی اگه زیاد وب گردی می کنی و سرعت هم کمابیش برات مهمه ایرانسل بگیر

فرشاد $
31-07-2011, 01:45
من adsl دارم. همون طور که fanoostalaei گفت صبانت خیلی خوبه منم صبانت دارم. فقط برای بیرون از خونه مثل پارک و توی ماشین و مترو و دانشگاه و ... گفتم. حالا به نظر شما اگه خواسم بخرم از این 19000 تومنی بخرم یا 100000 تومنی؟ میدونم هرچی پول بدی اش میخری به نظرتون با این کارایی که من دارم کدومو بخرم بهتره چون اگه دانلود باشه که راحت توی خونه انجام میدم فقط برای چند دقیقه وب گردی میخام. ببخشید زیاد شد . حالا با این اوضاع کدومو بخرم بهتره و به کار من بیشتر میاد؟
یکی جواب سوالهای منو بده:19::19:

fanoostalaei
01-08-2011, 14:15
اون 19 تومنی که ارزش نداره بخری (اگه بری تحقیق کنی میفهی چی میگم )

برای اون یکی هم مگه چه خبره 80 تومن بدی
به نظر من بهترین راه برای شما اینه که چون کم میخواید استفاده کنید از گوشیتون استفاده کنید و با بلوتوث وصلش کنید به لب تاپ(من خودم از این راه استفاده میکنم) که نیازی هم نیست که پی سی سوییت روی سیستم نصب باشه با بلوتوث میشه مدمم گوشی رو به سیستم وصل کرد واز اینترنت استفاده کرد

mehrdad_goleyakh
02-08-2011, 20:30
سلام دوستان
من این مودم رو از کسی گرفتم منتهی cd نداره چطور میتونم درایورشو پیدا کنم؟

ge 600u

shamsoddin
04-08-2011, 04:08
بچه ها پینگ سحر امروز ایرانسل

tiger1980
11-08-2011, 20:57
ایرانسل چند روزی هست که دیگه صفحه هم باز نمیکنه

Captain_Nemo
11-08-2011, 22:40
صد رحمت به دال آپ ديگه p30world رو هم با سلام و صلوات باز ميکنه ...

Pessimist
12-08-2011, 14:08
ایرانسل چند روزی هست که دیگه صفحه هم باز نمیکنه

این وضعیت خیلی وقته که وجود داره.
تابستان پارسال سرعت ایرانسل خیلی خوب بود اما یه دفعه ای افت کرد و الان هم که به زور صفحه رو باز میکنه.
دیگه اصلا نمی صرفه آدم از ایرانسل اینترنت بگیره اونم بعد از کم کردن حجم بسته های افزایشی.
کسی که به ADSL دسترسی داره اصلا و ابدا نباید بیاد طرف ایرانسل باور کنید اگه ADSL رو گرون تر بگیرید ارزشش از این بیشتره.

fanoostalaei
12-08-2011, 17:31
این وضعیت خیلی وقته که وجود داره.
تابستان پارسال سرعت ایرانسل خیلی خوب بود اما یه دفعه ای افت کرد و الان هم که به زور صفحه رو باز میکنه.
دیگه اصلا نمی صرفه آدم از ایرانسل اینترنت بگیره اونم بعد از کم کردن حجم بسته های افزایشی.
کسی که به ADSL دسترسی داره اصلا و ابدا نباید بیاد طرف ایرانسل باور کنید اگه ADSL رو گرون تر بگیرید ارزشش از این بیشتره.

نه بابا چون اکثرا از اي دي اس ال استفاده نکرديد فکر ميکنيد داره به همه خوش ميگذره همه اينا مفت خورن ارزش نداره بهشون پول بدي

dvlsh
12-08-2011, 21:30

اگر میخوای یه چیز به دردبخور بگیرید بهتون مودم های dlink رو پیشنهاد می کنم وقتی من خریدم 100 بود ولی آن دورور 60 تومن باید باشه . همه جا هم امتحان کردم .. شمال ... تهران هر دوجا خوب جواب داد . تهران رو من تا 25 kb هم با همراه اول سرعت داشتم با ایرانسل هم 15-16 کیلوبایت . کیفیت مودم خیلی مهمه !! مخصوصا که اپراتور سوم هم راه بی افته سیم کارت های 3g هم میاد که این dlink ساپورت میکنه در ضمن رم خور هم هست ..میتونی که رم sd هم بزاری توش بعنوان گول دیسک هم استفاده کنی .

mohsen_hot20
12-08-2011, 22:06
دو سه هفته ای میشه که سرعت ایرانسل افتضاحه

emaz
13-08-2011, 10:42
سرعت افتضاح شده:13:

jack426
13-08-2011, 13:23
حاضرند میلیاردی خرج کنند تا اسمشون کنار جام خلیج فارس باشه اما کیفیتشون:2::2::2:

Pessimist
13-08-2011, 13:45
نه بابا چون اکثرا از اي دي اس ال استفاده نکرديد فکر ميکنيد داره به همه خوش ميگذره همه اينا مفت خورن ارزش نداره بهشون پول بدي

دوست عزیز با نظرت موافق نیستم.
من خودم هم از ADSL استفاده کردم و هم از این.باور کنید ای دی اس ال خیلی بهتر از اینه حداقل خوبیش این بود که افت سرعت نداشتم و سرعت دانلود در تمام طول روز ثابت بود اما این اصلا به درد نمیخوره و مشکل نوسان سرعت همچنان پابرجاست.به عنوان مثال اگه دقت کرده باشید روزهای جمعه سرعتش افتضاح میشه.

الان مجبورم وگرنه هیچوقت بسته های ایرانسل رو نمیخریدم.
فکرشون بکن بابت 2 گیگ 10 هزار تومن بدی خیلیه به خدا.

fanoostalaei
13-08-2011, 16:46
دوست عزیز با نظرت موافق نیستم.
من خودم هم از ADSL استفاده کردم و هم از این.باور کنید ای دی اس ال خیلی بهتر از اینه حداقل خوبیش این بود که افت سرعت نداشتم و سرعت دانلود در تمام طول روز ثابت بود اما این اصلا به درد نمیخوره و مشکل نوسان سرعت همچنان پابرجاست.به عنوان مثال اگه دقت کرده باشید روزهای جمعه سرعتش افتضاح میشه.

الان مجبورم وگرنه هیچوقت بسته های ایرانسل رو نمیخریدم.
فکرشون بکن بابت 2 گیگ 10 هزار تومن بدی خیلیه به خدا.

الان 1 ماه ميشه که وضعيت اي دي اس ال بدجور به هم ريخته
اونم تو اکثر شهرهاي ايران

با اينکه سرعتش زياده(230) و پينگشم بد نيس(بين 100 تا 200) ولي اکثرا ايرانسل به درد من ميخوره چون مواقعي که بيرونم با اون ميتونم وصل شم اينترنت و هميشه پينگش براي من بين 500 تا 300 بوده وسرعتش بين 25 تا 35

Captain_Nemo
13-08-2011, 23:44
با اين وضعيت افتضاحی که اينترنت همراه ایرانسل داره بايد از بخش اينترنت پرسرعت حذف بشه... ديگه حتی ميل رو هم نمیشه باهاش باز کرد ...

caepunel
14-08-2011, 02:13
کسی طرفهای سعادت اباد خط یک مگ داره سرعت شبانه اش رو بگه ؟

tik2tak
14-08-2011, 23:32
کسی طرفهای سعادت اباد خط یک مگ داره سرعت شبانه اش رو بگه ؟

شما باید سوالتون رو تو تاپیک اصلی اینترنت پرسرعت بپرسید نه اینجا.

iCe m@n
14-08-2011, 23:39
با اين وضعيت افتضاحی که اينترنت همراه ایرانسل داره بايد از بخش اينترنت پرسرعت حذف بشه... ديگه حتی ميل رو هم نمیشه باهاش باز کرد ...

خب چون جزو دسته اینترنت محسوب میشه باید توی انجمن باشه و چون بخش اینترنت کم سرعت نداریم جبوره همینجا بمونه:31:
البته اگه بخش اینترنت کم سرعت زده بشه همه باید برن اونجا بحث کنن چون ما توی ایران اصلا چیزی به نام اینترنت پر سرعت نداریم:31::27:

TimeWarp
16-08-2011, 11:07
بنده الان یک سالی هست که از gprs ایرانسل استفاده می کنم . قبل عید سرعتش خوب بود ( بین 20 تا 30 ) از عید به این ور ، به ندرت بالای 15 میره . تو این یه هفته هم که اینقدر نوسان داره و سرعتش پایینه ، که باید بگم خدا پدر دیال -آپ رو بیامرزه .

بنده مجبورم از این استفاده کنم .:2:شاید هیچ کس باورش نشه . 6 کیلومتر با مرکز استان فاصله دارم ولی هیچ کدوم از شرکت های adsl تو منطقه ی ما خدمات نمیدن .:19:

iCe m@n
16-08-2011, 14:34
بنده الان یک سالی هست که از gprs ایرانسل استفاده می کنم . قبل عید سرعتش خوب بود ( بین 20 تا 30 ) از عید به این ور ، به ندرت بالای 15 میره . تو این یه هفته هم که اینقدر نوسان داره و سرعتش پایینه ، که باید بگم خدا پدر دیال -آپ رو بیامرزه .

بنده مجبورم از این استفاده کنم .:2:شاید هیچ کس باورش نشه . 6 کیلومتر با مرکز استان فاصله دارم ولی هیچ کدوم از شرکت های adsl تو منطقه ی ما خدمات نمیدن .:19:

خب شما ببین اگه میتونی وایمکس بگیر خیلی هم خوبه دوست عزیز من خودم دارم فقط نگاه کن ببین منطقه شما رو ساپورت میکنه یا نه

TimeWarp
16-08-2011, 14:57
خب شما ببین اگه میتونی وایمکس بگیر خیلی هم خوبه دوست عزیز من خودم دارم فقط نگاه کن ببین منطقه شما رو ساپورت میکنه یا نه

وایمکس ایرانسل استان گیلان رو تحت پوشش نداره . :21:مبین نت هم هنوز ساپورت داخل خود رشت رو تکمیل نکرده چه برسه به خارج از اون .:41:
تنها یه راه برام مونده که اونم جرم سیاسی داره و غیر قانونیه .

ali_80
16-08-2011, 22:51
چند روزی هست صبح ها سرعتش خیلی بهتر شده :5:

iCe m@n
16-08-2011, 23:39
وایمکس ایرانسل استان گیلان رو تحت پوشش نداره . :21:مبین نت هم هنوز ساپورت داخل خود رشت رو تکمیل نکرده چه برسه به خارج از اون .:41:

خب پس مجبوری با همین GPRS و دایل آپ بسازی:31:

MrGee
16-08-2011, 23:47
وایمکس ایرانسل استان گیلان رو تحت پوشش نداره . مبین نت هم هنوز ساپورت داخل خود رشت رو تکمیل نکرده چه برسه به خارج از اون .

نه شما تو اون راه فقط نبايد سند داشته باشي مگر نه براي ريسيو مشكلي نيست
براي سند هم فكر كنم همين ايرانسل جواب بده
من اگه امكانات اون كار رو داشتم حتما انجامش مي دادم چون سرعتش واقع خوبه

ursamajor
17-08-2011, 15:20
واقعا این کار جرمش خیلی سنگینه؟ آخه برای چی؟ مگه داره چیکار می کنه؟
یکی بهم می گفت که اومده از همین استفاده کرده بعد دو سه روز اومدن دم خونه، باباش که درو باز کرده زدن کنار و خودشو از پشت کامپیوتر گرفتن بردن!:18:

MrGee
17-08-2011, 21:05
نه دوستم مي گفت اگه سند داشته باشي تو 10 دقيقه مياد دم در خونه و وسايل رو جمع مي كنن

و فكر كنم 3 يا 6 ماه هم زندان داره + جريمه

TimeWarp
17-08-2011, 23:14
واقعا این کار جرمش خیلی سنگینه؟ آخه برای چی؟ مگه داره چیکار می کنه؟
یکی بهم می گفت که اومده از همین استفاده کرده بعد دو سه روز اومدن دم خونه، باباش که درو باز کرده زدن کنار و خودشو از پشت کامپیوتر گرفتن بردن!:18:

جرم سیاسی ، همش کشکه . :2:شما اصل مطلب رو بچسب . 2 تا علتم بیشتر نداره .:46:

1- دیگه نمی تونن شیلترینگ رو اجرا بکنن و سایتا رو شیلتر کنن . ( در نتیجه فروش چیز پی ان هم بی معنی میشه )

2- بعد این همه پولی که مخابرات و خودتون بهترین میدونین کیا !!! :21:از گرون فروشی و عدم ارایه ی سرویس در میارن ، دود میشه میره هوا .

:27:

ursamajor
18-08-2011, 13:09
خب حالا چجوری می شه دوتا کانکشن رو با هم داشت؟ مثلا با دایل آپ سند کنی و با ادج رسیو؟
من یه بار اومدن با دوتا کانکشن کانکت شدن سیستم هنگ کرد!

fanoostalaei
18-08-2011, 14:02
خب حالا چجوری می شه دوتا کانکشن رو با هم داشت؟ مثلا با دایل آپ سند کنی و با ادج رسیو؟
من یه بار اومدن با دوتا کانکشن کانکت شدن سیستم هنگ کرد!

نمیشه
تو اینجور مواقع کانکشنی که دست اخر وصل میشه اون مورد استفاده قرار میگیره

tiyam 01
19-08-2011, 21:20
اینجا که مثل gprs میمونه
فقط اسمش اج ـه

---------- Post added at 10:20 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

ماپاره یعنی؟

jack426
19-08-2011, 22:41
اونهایی که استفاده میکنن یه تست سرعت بزارن ببینیم چطوره ؟وضع خوبه یا نه؟:13:

TimeWarp
20-08-2011, 23:44
اونهایی که استفاده میکنن یه تست سرعت بزارن ببینیم چطوره ؟وضع خوبه یا نه؟:13:

تست سرعت که دیکه نمی خواد . شده دیال - آپ . :2:هر روزم که حجمش داره آب میره :13: .2 گیگ ، 10000 تومن . ظلمه به خدا . :41:دزدی تو روز روشن .:19:

:10:

fanoostalaei
21-08-2011, 01:14
تست سرعت که دیکه نمی خواد . شده دیال - آپ . :2:هر روزم که حجمش داره آب میره :13: .2 گیگ ، 10000 تومن . ظلمه به خدا . :41:دزدی تو روز روشن .:19:

اگه بیاین ADSL بگیرین میبینین دزدی به چی میگن

TimeWarp
21-08-2011, 10:42
اگه بیاین ADSL بگیرین میبینین دزدی به چی میگن

بنده adsl مخابراتم دارم . البته در شرکت خودم . :31: دزدی این از دزدی adsl بالاتره . اینم یه تست که در بهترین زمان از نظر سرعت و پینگ گرفته شده . ( امروز )

fanoostalaei
21-08-2011, 11:23
بنده adsl مخابراتم دارم . البته در شرکت خودم . :31: دزدی این از دزدی adsl بالاتره . اینم یه تست که در بهترین زمان از نظر سرعت و پینگ گرفته شده . ( امروز )

منظور من اون دسته از افرادی بودن که ADSLشون محدود هست و تو ساعات شبانه نمیتونن چیزی بگیرن برای مثال این پست رو بخونید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TimeWarp
21-08-2011, 13:40
منظور من اون دسته از افرادی بودن که ADSLشون محدود هست و تو ساعات شبانه نمیتونن چیزی بگیرن برای مثال این پست رو بخونید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله ، گفته شما درست . آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است .

اما بهتره یه نمونه از دزدی های ایرانسل رو اینا بیان کنم ، البته نمی دونم اونایی که ADSL محدود دارن هم ، براشون اینجوری حساب میشه یا نه .

شما تو سایت یو*تیو*ب نمی تونی هیچ فیلم یا کلیپی نگاه کنی ، فقط دانلود باید بکنی . چرا !!! چون به اندازه ی حجم فیلمی که داره فقط لود میشه از حجم شما کم میکنه . مثلا اگه یه فیلم 10 مگی رو قبل از دانلودش ، فقط بذاری کامل لود بشه تا ببینی اصلا چی هست ، به اندازه ی حجم اون فیلم و فقط به خاطر لود شدن فیلم نه دانلود از حجمتون کم میکنه . :18:

من این رو از خودم در نمیارم و این موضوع رو تست کردم . اونوقت بابت دانلود اون دوباره از حجمتون کم میشه .:2:

fanoostalaei
21-08-2011, 14:10
بله ، گفته شما درست . آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است .

اما بهتره یه نمونه از دزدی های ایرانسل رو اینا بیان کنم ، البته نمی دونم اونایی که ADSL محدود دارن هم ، براشون اینجوری حساب میشه یا نه .

شما تو سایت یو*تیو*ب نمی تونی هیچ فیلم یا کلیپی نگاه کنی ، فقط دانلود باید بکنی . چرا !!! چون به اندازه ی حجم فیلمی که داره فقط لود میشه از حجم شما کم میکنه . مثلا اگه یه فیلم 10 مگی رو قبل از دانلودش ، فقط بذاری کامل لود بشه تا ببینی اصلا چی هست ، به اندازه ی حجم اون فیلم و فقط به خاطر لود شدن فیلم نه دانلود از حجمتون کم میکنه . :18:

من این رو از خودم در نمیارم و این موضوع رو تست کردم . اونوقت بابت دانلود اون دوباره از حجمتون کم میشه .:2:

خوب اينکه ديگه تقصير ايرانسل نيست
شما اگه بخواي تو هر سايتي مطلبي يا فيلمي و يا اهنگي رو ببينيد به همون اندازه که فيلم لود ميشه از حجمتون کم ميشه
مثلا من TV انلاين ميبينم و هر اندازه که بشينم ببينم همونقدر از حجمم کم ميشه
يا مثلا تو فيس بوک بيام فيلم ببينم(يا حتي ديدن عکس تو سايتها از حجم کم ميکنه)
و همه اينها يه مسئله عادي هستن و ربطي به ايرانسل يا چيز ديگه اي نداره

IRAN_KING
21-08-2011, 19:33
چرا دوستان این هفته ها اپلود این طوری شده دیگه بزور باز میشه....

ایرانسل چیکار داره می کنه...چقدر احمقه..!

italia88
22-08-2011, 15:06
چرا دوستان این هفته ها اپلود این طوری شده دیگه بزور باز میشه....

ایرانسل چیکار داره می کنه...چقدر احمقه..!

احمق چرا؟!!
فعلا که ما کاربرا هی از خدماتش ناله میکنیم و بازم میریم میخریم!!

naim697
22-08-2011, 17:40
کسی مودم دسته دوم تمیز نداره ؟ من خریدارم

hoomi_gta
22-08-2011, 17:56
من که خسته شدن از ایرانسل همون پول میدیم میرم روی adsl

fanoostalaei
22-08-2011, 18:00
کار خوبي ميکني ازش دل ميکني

Captain_Nemo
25-08-2011, 04:33
کيفيت ايرانسل افتضاح شده ... امروز حدود 1.5 ساعته که دارم سعی می کنم یه فایل 1 مگ رو از سایت آسان دانلود بگيرم ... وضعيت همراه اول هم همينطوريه؟

majidbbc
25-08-2011, 16:15
سلام
من سرانجام بعد از 11 ماه از ایرانسل دل کندم و ای دی اس ال خریدم. چه احساس خوبی داره داشتن ای دی اس ال و دل کندن از ایرانسل کوفتی

italia88
25-08-2011, 23:03
کيفيت ايرانسل افتضاح شده ... امروز حدود 1.5 ساعته که دارم سعی می کنم یه فایل 1 مگ رو از سایت آسان دانلود بگيرم ... وضعيت همراه اول هم همينطوريه؟

نه همراه آخر بدتره!
امروز واسه من ریسیو نداشت و فقط سندش میرفت بالا!
به قول مادربزرگا:"به حق چیزای ندیده!!"

and-roid2
27-08-2011, 14:49
اين هم تست سرعت دانلود و اپلود ايرانسل:

در ايفون....

TimeWarp
27-08-2011, 15:14
الان ( حدودا از سه شنبه ی هفته ی قبل ) وضعیت پینگ فجیع شده ، 3000 یا 4000 یا تایم اوت . صفحه رو به زور باز میکنه .جالبه برای اینکه حجم رو بخورن سرعت دانلود عین قبل روی 10 تا 15 میچرخه اما دیگه وب گردی نمیشه کرد .

فکر کنم این کار عمدی باشه .مال شما ( دوستانی که از gprs ایرانسل استفاده می کنن ) همین جوریه ؟

amir_dre
28-08-2011, 09:21
اینجارو :

برنامه fildtest رو که مخصوص سیمبیانه ریختم و رو قوی ترین دکل فیکس کردم گوشی رو
نتیجه : پینگم که عمرا زیر 600 نمیومد در بهترین حالت الان برا گوگل به 350 رسیده سرعت باز کردن صفحات واقعت در حد ADSL شده امیدوارم تو کل روز اینطوری بمونه

fanoostalaei
28-08-2011, 17:32
اینجارو :

برنامه fildtest رو که مخصوص سیمبیانه ریختم و رو قوی ترین دکل فیکس کردم گوشی رو
نتیجه : پینگم که عمرا زیر 600 نمیومد در بهترین حالت الان برا گوگل به 350 رسیده سرعت باز کردن صفحات واقعت در حد ADSL شده امیدوارم تو کل روز اینطوری بمونه

عزيز لينک دانلودشو بده من هم دانلود کنم

worldm
29-08-2011, 08:57
وضعیت افتضاح شده هیچی بالا نمیاره از دایال اپ هم بدتر شده دوستانی که میخوان مودم بگیرن لطفا کمی صبر کنن من برای ای دی اس ال مخابرات ثبت نام کردم ولی دو هفته ای میشه نیومدن هیچ کی جواب گو نیست
من ترسم از اینه که الان هنوزراه اندازی نشده کسی جوابگو نیست وای به حال اون روزی که راه اندازی بشه و مشکل داشته باشه:41:
در کل مجبوری دارم از ادج استفاده میکنم فعلا:19:

---------- Post added at 09:57 AM ---------- Previous post was at 09:55 AM ----------

یه جورایی بودار به نظر میرسه ایرانسل تا یکماه پیش عالی بود بعد اینکه حجمو کم کرد سرعتم کم کرد از کجا معلوم که کار خود دزدشون نباشه؟

fanoostalaei
30-08-2011, 04:37
همين امشب سرعت و پينگ من درست شد

پينگ با همين فروم440
با 4.2.2.4 حدود 400
پينگم از شاتل کمتره:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:
سرعت دانلود 28 تا 35:31:

kamran987456
30-08-2011, 13:34
خواهشا همه لطف کنن در این نظر سنجی شرکت کنن تا امار دقیقی به دست بیاد

omid.pari
31-08-2011, 11:50
سرعت بالایه ایرانسل با این محدودیت حجمی که دارند به چه دردی میخوره که بعضیا ذوق می کنند سرعتمون اینه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

h2so4_online
31-08-2011, 17:19
با سلام خدمت دوستان عزیز...می خواستم مطالبی را در مورد سرویس Edge ایرانسل که اخیرا راه اندازی شده است رو در اختیارتون قرار بدم.من مدت 6 سالی بود که از ADSL شرکت سپنتا استفاده می کردم.شاید در مورد این شرکت هیچکس نباشه که مثل من اینا رو خوب بشناسه.در مورد کیفیتش بگم خوب بد و واقعا من ازش راضی بودم.البته نه به تمام معنا.بعضی موقع ها می رفت رو اعصاب.تا اینکه فهمیدیم چه آدمهای دزدی هستند.و سریعا خطم رو جمع کردم.نمی خوام سرتونو درد بیارم.خلاصه یه مدتی هست که بی اینترنت شدیم.و خواستم به ISP های دیگر مراجعه کنم.هر کدومشون به یه نحوی دزدی می کردند.الان ممکنه همتون بگید که همه دزدند.ولی ایدئولوژی من برای زندگی در ایران اینه که هر کی کمتر بدزده آدم با انصاف و با ایمان و با خدایی هست.مثلا یه ISP دیگری بود فلان فلان شده می گفت باید سرویس مورد نطر رو حتما رو مودمی که ما میگیم فعال بشه. حالا من خودم مودم دارم می گفت نه 85000 تومان + 15000 تومان پول نصب,در کل 100000 تومان بسلف بیا بالا.حالا از همه اینا بگذری , نصب شدن با اون مدارک لازم بازیاشون چقدر زمان می بره که نگو.البته من در مغازه از وایمکس ایرانسل استفاده می کنم و تا یکی دو هفته ی دیگه اینم تو خونه راه اندازی می کنم.البته فکر نکنید این ایرانسل از بقیه کمتر می دزده.شاه دزده اصل همین ایرانسله.حالا اگر شد در بخشی دیگر می گم چرا کوچ کردم به وایمکس ایرانسل... ولی برسیم به اصل مطلب EDGE

در واقع اگر دکلی که گوشی موبایل شما به آن وصل شده و از آن آنتن می گیرد Edge را ساپورت کند.شما می توانید از اینترنت با سرعت بالا استفاده کنید.البته همچنان دکل هایی وجود دارند که Edge را ساپورت نمی کند که در این صورت اگر شما از این دکل آنتن بگیرید ارتباط شما با اینترنت از نوع GPRS خواهد بود که سرعتی در حد دایال آپ یعنی 5 کیلو بایت در ثانیه خواهد بود.البته این را نیز فراموش نکنید قبل از هر چیز باید مطمئن شوید که موبایل شما EDGE را ساپورت می کند..البته می تونید از این مودم هایی که مخصوص این کار هست در بازار نیز تهیه کنید.ولی من چون در منزل با موبایل وصل میشم.دیگه پول مودم های چینی درجه دهم و بنجلی که یه نوعش رو قیمت کردم گفتند 85000 تومان رو نمی دم.
مزایای EDGE ایرانسل نسبت به ADLS
1.راه اندازی بسیار سریع فقط در چند لحظه و گرفتن سرعتی از حداقل 20 کیلو بایت در ثانیه تا 40 کیلو بایت در ثانیه( البته در بعضی از موارد بسته به شرایط سرعت شما به بالاتر از 40 کیلو بایت نیز خواهد رسید.)
2.همراه داشتن این سرویس در هر کجا (البته بسته یه اینکه دکلی که موبایل شما از آن آنتن می گیرد, EDGE را ساپورت کند.که بیشترشون از این سرویس پشتیبانی می کنند. )

معایب EDGE ایرانسل نسبت به ADLS
1.پایین بودن سرعت آپلود edge که سرعتی معادل 4 تا 5 کیلوبایت در ثاینه است.که در سرویس های ADSL سرعت تقریبا در حدود سرعت دانلودشون هست.
2.حجمی بودن سرویس EDGE که البته برای کسانی که صبح تا شب مودمشون روشن هست و دانلود می کنند موزیک و فیلم و ... بدرد نمی خوره ولی همونطوری که میدونید ایرانسل طرحهای تشویقی زیادی می ذاره که در این طرح ها نیز Edge نامحدود ارائه میدهد.
دیگه خسته شدم بنویسم. اگر کسی اطلاعات بیشتری در رابطه با این سرویس و نحوه ی راه اندازی یا مشکلی چیزی داشتید بگید تا اونجایی که سوادمون راه بده دربست در اختیاریم.

amh1365
01-09-2011, 17:14
سلام. من وقتی با edge ایرانسل دانلود می کنم،‌ IDM‌سرعت رو 20 نشون میده ولی networx سرعت 40 رو نشون می ده. (مثل حالت استفاده از VPN) دلیلش چیه؟ (سرعت ها کیلو بایت هستند)

h2so4_online
01-09-2011, 22:03
دوست عزیز اجازه دهید در رابطه با سرعت سرویس Edge ایرانسل و سرعت سنجی شما توضیحات مختصری بدهم.
کلا سرعت Edge ایرانسل به شرایطی بستگی دارد که مهمترین عامل اون عبارتست از نزدیک بودن شما به دکلی که موبایل شما داره از اون دیتا میگیره.حالا این نزدیک بودن یعنی چی؟
ممکنه شما اسم نرم افزار Filedtest را (که مخصوص اطلاعات دیتایی که موبایل شما از دکل آنتن میگیرد) شنیده باشید.متاسفانه من در کل اینترنت فقط نسخه مخصوص گوشیهای نوکیا سیمبین ورژن 3 و 5 را پیدا کردم.شاید نرم افزارهای مشابه دیگری تحت عتوان دیگری نیز برای نسخه های دیگر موبایل ها موجود باشد ولی من که چند ماه گشتم,چیزی نیافتم.توسط این نرم افراز می تونید ببینید که فاصله شما تا دکلی که ازش آنتن میگیره چقدر هست.اگر بخوام ساده تر توضیح بدم از 1 تا 100 رو در نظر بگیرید.هر چه فاصله شما نزدیکتر باشد در محیط برنامه عدد پایین تری را مشاهده می کنید.مثلا اگر در برنامه عدد 40 تا 45 را به صورت متغیر دیدید یعنی فاصله سیم کارت شما به دکلی که از اون آنتن می گیرد خیلی نزدیک است در غیر این صورت عدد بالاتری را می بینید.و هر چقدر فاصله نزدیکتر باشه ,سرعت هم بالاتر میره.دومین عامل ترافیک شبکه در آن دکلی که شما از طریق آن به اینترنت وصل شدید است.و سومین عامل کلاس Edge سیستم شما است که به اینترنت وصل شدید.
ولی مهمترین عامل در گرفتن بالاترین سرعت Edge ایرانسل که در بالا به ترتیب نوشتم.همون عامل اول هست.من در خونه که از Edge ایرانسل استفاده می کنم.فاصله من تا دکلی که Edge راساپورت می کند بین 72 تا 74 است و سرعتم با internet download manager از 24KB بالاتر نمیره.ولی در مغازه که فاصله من تا دکل بین 52 تا 55 متغیره (یعنی چیزی حدود 20 واحد کمتر) سرعت دانلودم به 50KB در ثانیه با دانلود منیجر هم میرسه.اما در رابطه با سوالتون باید بگم که این ابزار های سرعت سنجی عموما ابزارهای مطمئنی برای سنجش سرعت واقعی شما نیستند.شما اگر می خواهید سرعت واقعیتون رو بدونید از یک سایت با سرورهای قوی و همیشه up مثل download.com یک فایل را با همون اینترنت دانلود منیجرتون دانلود کنید.که در این صورت سرعت واقعی نت خود را می توانید ببینید.

به نظر من اینترنت Edge جایگزین خوبی برای اینترنت مزخرف dial -up از نوع هوشمندش هست.اما در رابطه با ADSL هنوز نمی تونم بگم جایگزین خوبی هست.چون از بحث سرعت و حجمی بودنش بگذریم.به نظر من زیر ساختارهای مناسبی را برای این سیستم تعربف نکردند.اگر بخوام ساده تر بگم اگر این قضیه رو مثل یک دکمه on و off در نظر بگیرید.اینا فقط گذاشتن رو on.منظورم اینه که ظرفیتهای تعریف شده برای این سیستم رو در ایران بالا نبردند.چه اپراتور ایرانسل باشه چه همراه اول...

vahid_vh2
05-09-2011, 14:48
دوستان یه برنامه واسه اندروید به همین منظور

برنامهpc وفایل apk تو یه folder هست .

usb debuging mode هم تیک بزنید

aminrafael3
07-09-2011, 08:39
سلام ببخشید این edge با gprs فرق داره؟

من تازهx10 گرفتم یه بسته 10 تومنی gprs ایرانسل هم گرفتم وقتی data گوشی رو فعال میکنم یه علامت e میاد بالای صفحه گوشی

موقعی که این بسته gprs رو نگرفته بودم از شارز پولیم کم میکرد خیلی هم کم میکرد حالا میخوام ببینم این بسته رو گرفتم چه جوریه همچنان از شارزی که واسه زنگ زدن و sms دادن میکنم کم میشه؟

ببخشید دیگه اگه سوالم بچه گانه بود تازه کاریم

and-roid2
07-09-2011, 11:17

من تازهx10 گرفتم یه بسته 10 تومنی gprs ایرانسل هم گرفتم وقتی data گوشی رو فعال میکنم یه علامت e میاد بالای صفحه گوشی

موقعی که این بسته gprs رو نگرفته بودم از شارز پولیم کم میکرد خیلی هم کم میکرد حالا میخوام ببینم این بسته رو گرفتم چه جوریه همچنان از شارزی که واسه زنگ زدن و sms دادن میکنم کم میشه؟

سلام
در مورد بستتون باید بگم اگه خریده باشید با وارد کردن کد زیر:
*140*3*7*3*1#
اگه گفت شما اعتباری در gprs ندارید هنوز بسته برای شما فعال نشده یا زمانش تموم شده و از شارزتون کم میکند
و اگر گفت اعتبار شما مثلا 200000 هست یعنی بسته برای شما فعال شده و مقدار باقی مانده هست.....:46:

amh1365
07-09-2011, 12:47

بله. edge سرعتش از gprs بیشتره. ولی باید همون gprs رو بگیری. گوشی خودش اگه edge رو پشتیبانی کنه و تو اون منطقه ایرانسل نیز edge ارائه بده خود گوشی با edge وصل می شه. و یه علامت e بالای گوشی میاد.

IRAN_KING
09-09-2011, 19:05
دوستان شما هم امروز و دیروز افت سرعت زیادی دارین بزور صفحه ها باز می شن خواستم بدونم سراسری هست یا منطقه ما اینطوری شده ؟!

TimeWarp
09-09-2011, 23:42
دوستان شما هم امروز و دیروز افت سرعت زیادی دارین بزور صفحه ها باز می شن خواستم بدونم سراسری هست یا منطقه ما اینطوری شده ؟!

پنج شنبه شب سرعت خیلی داغون بود و لی امروز ( جمعه ) تا الان که دارم این پست رو میدم سرعت دانلود و باز کردن صفحات خوبه ولی مشکل عدم آپلود همچنان باقی هستش .:2:

ghasem2020
11-09-2011, 16:14
سرعت دو روز قبل خيلي بد بود.
ولي امروز كمي بهتر شده.
قبل از اين من با وي پي ان ميرفتم پينگ رو خيلي خوب ميكرد.
قبل از استفاده از وي پي ان پينگ بالا بود و صفحه بد باز ميكرد ولي با وي پي ان عالي شده.

hoomi_gta
13-09-2011, 08:16
دوستان ظاهرا دیگه نمیشه vpn زد. من هر کاری کردم نتونستم vpn بزنم دیروز. برای شما هم همینطوره؟

TimeWarp
13-09-2011, 08:58
دوستان ظاهرا دیگه نمیشه vpn زد. من هر کاری کردم نتونستم vpn بزنم دیروز. برای شما هم همینطوره؟

L2TP رو بی .... قطع کردن . معلوم نیست چطور میشه .:2:

hoomi_gta
13-09-2011, 12:16
دقیقا ، pp2p که قبلا نمیشد حالا l2tp هم قطع شد!! :41:

fanoostalaei
13-09-2011, 12:57
هر 2 تا پورت رو بستن اصلا نمیشه کانکت شد

naim697
13-09-2011, 13:10
تکلیف پس چی میشه تا کی ؟ ما روی گوشیمون موبایل ایفون L2tp میزدیم .

TimeWarp
13-09-2011, 13:33
یه چیز عجیب امروز من شنیدم ولی هنوز خودم امتحان نکردم . شنیدم اگه گوشی رو رو حالت ( fly ) پرواز قرار بدیم ، حالت فیلتر شکن پیدا میکنه . تاکید می کنم که شنیدم و نمی دونم که درسته یا نه و اصلا چنین چیزی عملی هستش یا نه .