PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : COWON iAudio اا همه مباحث (فهرست در صفحه اول)

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

osmaan
11-09-2008, 11:55
سلام این تاپیک بصورت اختصاصی به مباحث مربوط به محصولات این کمپانی میپردازد که شامل:
اخبار
مشکلات و رفع آنها(البته با کمک همه)
مباحث مربوط به فیرم ویر
و آموزش هایی درمورد امکانات جانبی (بازی،تم، فونت و نقشه)
می باشد.

فهرست:

rockbox

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نحوه کار با LDB Manager 2.42

معرفي امرتات

A3 و Q5W برترين هاي سال شدند.

iAudio 7 firmware V1.18

jetaudio فقط يک نرم افزار مالتي مديا نيست

Cowon O2

آموزش نقشه

بررسي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدCOWON در سبد امرتات

آموزش آپگريد فيرم وير براي D2

آموزش تغيير لوگو

آخرين قيمت هاي کاوون در ايران

دیکشنری D2

بررسی i7

بررسی U5

osmaan
11-09-2008, 12:51
شرکت پارسوني تنها نمايندگي رسمي فروش و خدمات شرکت کره اي COWON در ايران مي باشد.
اين شرکت به منظور ايجاد رقابت با ساير نام آشناهاي صنعت توليد سيستم هاي ضبط و پخش قابل حمل در ايران و همچنين ارائه خدمات بهتر و نيز ارزش نهادن به سليقه هموطنان تمامي تلاش خود را بکار گرفته تا با حضوري مستمر در همايشها,سمينارها و همچنين نمايشگاهاي صنعت IT و الکترونيک در تمامي نقاط ايران,نام و آوازه محصول قابل ارائه خود (IAUDIO-COWON) را هرچه پررنگتر و جامع تر از قبل در بين هموطنان عزيز جلوه دهد.
شرکت پارسوني حدود سه سال است که فعاليت خود را در زمينه فروش و خدمات سيستمهاي ضبط و پخش صوتي و تصويري با نامهايي آشنا و قدرتمند و متخصص در اين امور شروع کرده و چه بسا در اين مدت نه چندان زياد به موفقيتهاي چشمگيري در بازار سيستمهاي قابل حمل (…(MP3,Video Player,Voice Recorder,PMP ,ايران نيز رسيده است.
اين شرکت بر اين باور است که تنها ارائه خدمات در زمينه فروش نمي تواند رضايت مشتريان عزيز را برآورده سازد, بلکه به منظور جلب رضايت نهايي, ارائه خدمات پس از فروش را مهمتر مي داند, از اين رو با بکارگيري نيروهاي جوان و کارآمد تمامي تلاش خود را بر آن داشته تا با خونسردي و سعه صدر به ارائه خدمات پردازد و شعار هميشه حق با مشتري است را تحقق بخشد.
اميد است با ياري خداوند منان و شما همکاران گرامي بتوانيم براي کسب هر چه بهتر و بيشتر رضايت هموطنان عزيزمان تلاش کنيم.

این لینک نمایندگی رسمی کاوون در ایران می باشد

البته بعلت تغییر مکان وب سایت در حال بروز رسانی می باشد که تا کنون قسمت هایی از سایت در حال طراحی میباشد و از مکان فیلی خود به شرکت امرتات نقل مکان کردند که البته آقای بیات که مدیر عامل امرتات می باشند شرکت پارسونی هم مال ایشان مب باشد که شما میتوانید برای تماس با پارسونی از شماره تلفن های نوشته شده در وب سایت امرتات استفاده کنید
این هم وب سایت امرتات

osmaan
13-09-2008, 13:04
این دو محصول جدیدترین محصولات کمپانی آی ادیو کاوون با امکانات بسیار بالا می باشد
cowon s9 curve
اصالت در دستان شما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Persian_Gun's
13-09-2008, 13:22
چی هست این؟!!

osmaan
13-09-2008, 13:27
cowon O2 breathe in joy
استنشاق شادی

osmaan
13-09-2008, 13:29
چی هست این؟!!
یه pmp دیکه از کاوون که در IFA 2008 قرار رونمایی بشه
یا همون ام پی فور پلیر!

osmaan
16-09-2008, 10:47
قابل توجه D2 دارا

هر کی خواست آموزش نصب نقشه رو یاد بگیره خبر بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

adel3532
21-09-2008, 00:15
اقا من می خوام یاد بگیرم اما اصلا منظورتون رو راجع به نقشه نمی فهمم.برای d2 ؟ اگه ربطی به d2 داره لطف کنین بگین ممنون

osmaan
21-09-2008, 16:20
اقا من می خوام یاد بگیرم اما اصلا منظورتون رو راجع به نقشه نمی فهمم.برای d2 ؟ اگه ربطی به d2 داره لطف کنین بگین ممنون

منظورم از نقشه مثلا نقشه شهری یا مترو یا هر نقشه دیگه که دوست داری رو می تونی به D2 اضافه کنی
چشم در اولین فرصت میزارم

osmaan
23-09-2008, 00:24
درمورد درخواست این دوستمون
من فکر می کنم که بهتر اول روش آپدیت فیرم ویر رو یاد بدم تا این شکلی برای استفاده از امکانات D2 راحت تر باشیم.
پس بزودی آموزش آپدیت فیرم ویر رو میزارم

osmaan
23-09-2008, 17:01
_ قبل از هر کاری لطفا از اطلاعات خود در D2 بک آپ تهیه کنید زیرا در هنگام تغییر فیرم ویر اطلاعات شما از دستگاه حذف خواهد شد.
_لطفا به مراحل آموزش دقت کنید.

1 لطفا فیرم ویر را بر روی کامپیوتر خود دانلود کنید
2 لطفا فایل دانلود شده را آنزیپ کنید تا سه پوشه 0،1 و 2 را در اختیار داشته باشید.

3. D2 را به وسیله کابل USB به کامپیوتر وصل کنید.

4. بعد از اینکه D2به کامپیوتر وصل شد فایل D2_bin را از پوشهای به نام 0 انتخاب و در پوشه D2 کپی کنید.

5. حالا D2 را از کامپیوتر جدا کرده ، دستگاه بطور خودکار خاموش می شود برای آپگرید دستگاه را روشن کنید در این حال بگذارید آپگرید به پایان برسد دوباره دستگاه خاموش میشود. دستگاه را دوباره به کامپیوتر وصل کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس از وصل شدن لطفا فایل D2,bin را از پوشه ای به نام 1 در دستگاه کپی کنید.

7. حالا D2 را از کامپیوتر جدا کرده ، دستگاه بطور خودکار خاموش می شود برای آپگرید دستگاه را روشن کنید در این حال بگذارید آپگرید به پایان برسد دوباره دستگاه خاموش میشود. دستگاه را دوباره به کامپیوتر وصل کنید تا به مرحله بعد برای اتمام اپگرید برود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس از وصل شدن لطفا فایلD2_rd.bin و D2_font.bin را از پوشه ای به نام 2 در دستگاه کپی کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا D2 را از کامپیوتر جدا کرده ، دستگاه بطور خودکار خاموش می شود برای آپگرید دستگاه را روشن کنید در این حال بگذارید آپگرید به پایان برسد. حالا آپگرید به پایان رسید.
دستگاه دوباره خاموش میشود
10. برای اینکه بدانید دستگاه آپگیرد شده است دستگاه را روشن کنید در هنگام بالا آمدن دستگاه زیر صفحه ورژن فیرم ویر را می نویسد یا می توانید از قسمت تنظیمات -› اطلاعات مشاهده کنید.

موفق باشید.

osmaan
23-09-2008, 17:02
تا یه مدت نچندان دور آموزش نصب نقشه و تغییر لوگو رو اینجا براتون میزارم

osmaan
23-09-2008, 23:23
راستی این هم لینک مستقیم اخرین فیرم ویر D2.

adel3532
26-09-2008, 01:57
خیلی خیلی ممنون
دستت درد نکنه

caruso
28-09-2008, 10:26
osmaan‌ جان میشه لطف کنی و بهترین قیمت دی دوی 8 و 16 گیگ رو گیر بیاری برام؟
بعد یه سوال:
یکی از دلایلی که من میخوام دی دو بگیرم اینه که بدون نیاز به آمپ مجزا هدفونهای فول سایز زیر ۱۰۰ اهم رو راحت درایو میکنه اما یه جا خوندم که این دی دو ها دو نسخه دارن که یکیش مربوط به اتحادیه اروپاست و به خاطر استاندارد های اونا صداش ضعیف تره!
ایران رو هم که قربونش برم هیچ کس به حساب نمیارتش میخوام ببینم اینا که تو ایران نسخه ی اروپایی نباشه؟!

osmaan
28-09-2008, 19:47
caruso جان من امروز با پارسونی تماس گرفتم و خواستم قیمتش رو بگیرم گفت که کلا D2 ندارن و دیگه کارخانه تولید D2 رو قطع کرده و گفت بهتر تا دیر نشده از نمایندگی ها یا فروشگاه ها بخرید
حالا تو هم یه پرسو جو کن ببین درسته یا نه.

osmaan
28-09-2008, 19:53
اول از همه برای تغییر لوگو به برنامه jetlogo 2.26 نیاز دارید
دوم فایلی که می خواهید لوگوی شما باشد که میتوانید از این فرمت ها استفاده کنید: gif.avi.bmp.ico.wmf

کار کردن با برنامه jetlogo خیلی راحت می باشد بطوری که کافیست فایل مورد نظر خود را در داخل برنامه وارد کنید (open) و از قسمت آپشن نوع دستگاه خود را انتخاب کنید تا مطابق با نوع دستگاه اندازه تصویر را تعیین کند و حتی میتوانید با انتخاب فریم مورد نظر خود از فایلتان لحظه شروع را تعیین کنید البته این را هم بگویم که فقط 48 فریم از فایل مورد نظرتون را نمایش می دهد که بعنوان یک لوگو مدت مناسبی است حال با ذخیره فایل در جت لوگو دو فایل ilb برای شما میسازد که یکی فایل اصلی است که تبدیل به ilb شده است و دیگری خوده فایل ilb دقت کنید که فایل اصلی ilb که یک فایل ناشناخته است را باید به نام logo تغییر دهید.
حالا برویم سراغ دستگاه ام پی تری پلیر خود: در این قسمت کافیست هر دو فایل را در پوشه سیستم در دستگاه خود کپی کنید هم اکنون می توانید از لوگوی خود استفاده کنید.
به همین راحتی به همین خوشمزگی:31:

لینک برنامه جت لوگو و یک لوگوی پیش ساخته:

seymour
29-09-2008, 15:48
caruso جان من امروز با پارسونی تماس گرفتم و خواستم قیمتش رو بگیرم گفت که کلا D2 ندارن و دیگه کارخانه تولید D2 رو قطع کرده و گفت بهتر تا دیر نشده از نمایندگی ها یا فروشگاه ها بخرید
حالا تو هم یه پرسو جو کن ببین درسته یا نه.
رسما توقف تولید D2 رو اعلام نکرده ان ... طبیعتا با معرفی مدلهای جدیدتر ، بحث جانشینی D2 هم مطرح میشه ... مثلا از S9 و O2 به عنوان جانشین های D2 اسم می برن .. و البته D3 ... اما من اعلام رسمی اش رو جایی ندیدم ...

cowon قرار بود توی نمایشگاه IFA برلین D3 رو معرفی کنه ... که از این قضیه منصرف شد ...

caruso
29-09-2008, 21:16
seymour جان در مورد موضوع px100 جوابت رو دادم ولی مثل اینکه کلا خرید و فروش مخالف قوانین بود و پاک شد.
ازت معذرت میخوام.

osmaan
29-09-2008, 21:28
رسما توقف تولید D2 رو اعلام نکرده ان ... طبیعتا با معرفی مدلهای جدیدتر ، بحث جانشینی D2 هم مطرح میشه ... مثلا از S9 و O2 به عنوان جانشین های D2 اسم می برن .. و البته D3 ... اما من اعلام رسمی اش رو جایی ندیدم ...

cowon قرار بود توی نمایشگاه IFA برلین D3 رو معرفی کنه ... که از این قضیه منصرف شد ...

ولی با آقای نخجوانی (از مسوولین پارسونی) صحبت کردم می گفت که دیگه نمیاریم و بهتر زود تر از فروشگاه هایی که موجود دارن بخرید
برای من هم خیلی عجیب بود گفته ایشون!

osmaan
30-09-2008, 10:33
مدل cowon S9 در ماه اکتبر روانه بازار می شود

psp2004
03-10-2008, 16:33
قیمت cowon q5 را کسی میدونه 40گیگشو .............

seymour
04-10-2008, 14:22
قیمت cowon q5 را کسی میدونه 40گیگشو .............
قیمت یکی دو ماه پیش : 550 تومن ..

60 گیگ 650 تومن به بالا ... قیمت دو هفته پیش

akbarferdosi
17-10-2008, 10:21
با سلام قیمت d2 الان چنده؟ کیفیت تصویر وصداش درچه حدیه؟ باتشکر

seymour
17-10-2008, 14:24
در مورد قیمتش قبلا بحث زیاد شده .. بصورت تقریبی ، 2 گیگش باید 185 باشه ... 4 گیگش هم حدود 220 ...

از نظر کیفیت صدا و تصویر جزو بهترین گزینه های موجوده ... حداقل از بین مدلهایی که در همون دامنه قیمت هستن ؛ احتمالا هیچ مدلی بهش نمی رسه ..

osmaan
18-10-2008, 20:44
البته در مورد خرید اگه تاپیک رو خونده باشی متوجه شدی که شایعاتی هست که مثل اینکه دیگه قرار D2 تولید نشه بخاطر مدلایی مثل O2 ، و انطور که من با پارسونی صحبت کردم قصد دارن که دیگه D2 وارد نکنن و به من پیشنهاد دادن که بهتر سریعتر از فروشگاه ها یا نمایندگی هایی که هنوز D2 دارن بخرم

seymour
21-10-2008, 13:29
در مورد تولید و فروش D2 من یه گشتی مجددا زدم ... اولا منابع اصلی خبری در مورد عدم تولید این مدل منتشر نکردن ... من الان فروش های آنلاین رو چک کردم مدل 2 گیگ رو ظاهرا کنار گذاشته ان ... (=سیاست خیلی از کمپانی ها همینه که وقتی یه مدل با حافظه بالاتر منتشر می کنن که در مورد D2 مدل 16 گیگ باشه ، مدل کم ظرفیت رو میذارن کنار )

اما در مورد O2 ، من الان بیشتر بررسی کردم ، اصلا نمی تونه به عنوان جانشین D2 مطرح بشه ... D2 یه mp3 playe ه در حالیکه O2 قراره بعنوان یه PMP مطرح بشه .. از نظر سایز و کارایی در دو سطح مختلف هستن ... اون چیزی که به نظر میاد این باشه که cowon انقدر به تولید و فروش D2 ادامه بده تا جایگزین مناسب که در پست زیر در موردش بحث کردم معرفی بشه :

osmaan
21-10-2008, 14:19
دقیقا با حرفات موافق
منم که گفتم این حرفای مسوول فروش پارسونی بود و من تعجب کردم چون همین اواخر بود که 16 گیگش اومد تو بازار و برای من خیلی عجیب بود که تولیدش متوقف بشه
که خوشبختانه هنوز داره تولید میشه و سایتی مثل جت مال همچنان داره D2 رو تو ظرفیت های متفاوت میفروشه

osmaan
21-10-2008, 17:06
راستی یه خبر خوشحال کنند برای کسایی می خوان باd2 شون متن فارسی بخونن
یکی از دوستام که به زبان انگلیسی خیلی مسلطه زحمت کشید و یه متن درخواست درمورد اضافه کردن زبان فارسی برای کاوون فرستاد حالا باید منتظر جوابشون بمونیم

akbarferdosi
24-10-2008, 18:03
آیا d2 اسپیکر داخلی داره؟ ساخت کدام کشوره؟ الان مدل 2 گیگش گیر میاد؟ باتشکر

seymour
25-10-2008, 13:29
آیا d2 اسپیکر داخلی داره؟ ساخت کدام کشوره؟ الان مدل 2 گیگش گیر میاد؟ باتشکر
نه - اسپیکر داخلی نداره ...

محصول کره محسوب میشه ... ولی بسته به دوره ی ساخت ، هم چینی اش هست و هم کره ای .. فرق زیادی با هم ندارن ... من توی فوروم ها کسانی رو دیدم که از کره ای اش انتقاد کردن و کسانی که از چینی اش تعریف ..

(کلا در نظر بگیر که با توجه به محدودیت بازار ایران ، شما خیلی جای انتخاب نداری) ... مثلا ببین این کره ایه (made in korea)

با سلام d2 مدل 2 گیگش الان گیر میاد؟ چه رنگیه و قیمت چنده؟ باتشکر
در مورد احتمال کمیابی 2 گیگ قبل بحث کردیم ... اینکه همین الان گیر میاد یا نه بستگی به این داره که خودت بری و پرس و جو کنی ... بازار رضا - پایتخت ... باید بگردی ...

قیمت باید حدود 180 باشه ... رنگ هم 2 گیگ ، سیاهه ...

akbarferdosi
25-10-2008, 13:39
باتشکر از جواب کامل جنابعالی

osmaan
29-10-2008, 13:29
کلا رنگ سیاه تو ایران پیدا میشه حتی پارسونی هم فقط سیاهشو میاره
درمورد کشور تولید کننده مال من هم کره ای هست

osmaan
29-10-2008, 14:26
اینم آخرین فیرم ویر D2 به همراه دیکشنری

فیرم ویر

دیکشنری
نسخه کامل

نسخه lite که حجم کمتری داره

seymour
16-11-2008, 21:27
من هفته پیش بازار رضا بودم ، رفتم نمایندگی cowon صحبت کردم ... گفتش که الان یه مقدار موجودی مون کمه ، اما اواخر آبان ، دوباره محصولات cowon رو تامین می کنیم ... از جمله D2 ... یه سری صحبت هم کرد در مورد اینکه اینا کارگاهشون رو عوض کردن و دارن made in روی بدنه دستگاه رو می زنن و تبلیغات و این حرفا ....

اگه اینطوری باشه خیلی خوبه ...

osmaan
17-11-2008, 17:26
من هفته پیش بازار رضا بودم ، رفتم نمایندگی cowon صحبت کردم ... گفتش که الان یه مقدار موجودی مون کمه ، اما اواخر آبان ، دوباره محصولات cowon رو تامین می کنیم ... از جمله D2 ... یه سری صحبت هم کرد در مورد اینکه اینا کارگاهشون رو عوض کردن و دارن made in روی بدنه دستگاه رو می زنن و تبلیغات و این حرفا ....

اگه اینطوری باشه خیلی خوبه ...
سلام سیمور جان
ممنون درباره این خبر
ولی درمورد کارگاه و made in و تبلیغات متوجه نمی شم، منظورت چیه؟

seymour
17-11-2008, 18:27
سلام سیمور جان
ممنون درباره این خبر
ولی درمورد کارگاه و made in و تبلیغات متوجه نمی شم، منظورت چیه؟
هیچی ... یه سری حرفا زد در مورد اینکه کارگاهشون رو از کره به چین بردن و اینکه الان دستگاه ها کار ساختشون تموم شده و در مرحله ای هستن که باید نوشته های روی بدنه حک بشه (مثل made in korea و اینا .. ) ... اینا همه شون گفته های اون آقا بود و نمی دونم تا چه حد صحت دارن ...

هرچند فرقی هم در اصل موضوع نمی کنه ... (یعنی تامین موجودی در ایران مهمه که ظاهرا قراره انجام بشه)

osmaan
18-11-2008, 22:10
خب خدا رو شکر
همین که موجودی رو تامین کنن کفایت میکنه
امیدوارم 16 گیگش رو هم بیارن

ramifigo
19-11-2008, 09:53
سلام
هیچ خبری از تغییر کارخونه های Cowon نیست. D2 16GB هم موجوده، شرکت امرتات شرکت پارسونی رو خریده و از این به بعد محصولات COWON فقط با گارانتی امرتات توزیع میشه.

osmaan
19-11-2008, 11:12
سلام
هیچ خبری از تغییر کارخونه های Cowon نیست. D2 16GB هم موجوده، شرکت امرتات شرکت پارسونی رو خریده و از این به بعد محصولات COWON فقط با گارانتی امرتات توزیع میشه.
بله
اگه صفحات قبل رو خونده بودی گفته بودم که امرتات نمایندگی شده
البته امرتات شرکت پارسونی رو نخریده بلکه آقای احسان بیات صاحب امتیاز هر دو شرکت هستند و در واقع این دو شرکت ادغام شدن.
درمورد 16 گیگ هم ممنون

osmaan
19-11-2008, 13:01
مديا پلير قابل حمل O2 رونمای شد
COWON در سبد امرتات

شرکت امرتات،يكي از شركت‌هاي گارانتي كننده نوت‌بوك در ايران، نمایندگی انحصاری محصولات COWON را بر عهده گرفت.
نشست خبري معرفي محصولات COWON و خدمات پس از فروش آن در ایران، چهارشنبه گذشته، با حضور مدیران شرکت امرتات و خبرنگاران برگزار شد.
این در حالی است که تاكنون پارسونی، شرکت مادر امرتات نمایندگی انحصاری این محصولات را در اختيار داشت،اما از اين پس محصولات COWON با خدمات و پشتيباني شرکت امرتات در ایران عرضه می شود و امرتات نیز بعد از نوت‌بوك رسما وارد بازار داغ و پرطرفدار پلير مي‌شود.

امرتات به جای پارسونی
احسان بيات مديرعامل شركت امرتات، در اين نشست خبري با بيان اينكه محصولات COWON از سال 2006 توسط شركت پارسوني وارد بازار ايران شده است، گفت: شركت امرتات از تابستان امسال نمايندگي انحصاري محصولات COWON را در ايران برعهده گرفته است و قصد دارد از همين هفته محصولات آن را رسما با گارانتي امرتات روانه بازار ايران كند.
وي با بيان اينكه تمركز امرتات در محصولات COWON صرفا MP3 پلير نيست افزود: از آنجايي كه بازار PMP (Portable Media Player) رو به گسترش است و PMP‌ها طرفداران زيادي دارند و مديا پلير‌هاي قابل حمل COWON نيز داراي كيفيت بالايي هستند، تمركز اصلي ما روي بازار اين محصولات است.
بيات با بيان اينكه COWON از سال 1995 با مديريت «نام كيو پارك» و 200 پرسنل فعاليت خود را در كره جنوبي آغاز كرده گفت: اين شركت فعاليت خود را از ابتدا با MP3 پلير‌ها شروع كرد و در حال حاضر در آمريكاي شمالي، اندونزي و ژاپن نيز به طور مستقيم، در سه زمينه Digital Device، Digital Content & Software و Solution Business فعاليت مي‌كند.

Jet Audio نرم افزار محبوب COWON
همچنين رامين صباغي، كارشناس فني COWON ، با بيان اينكه این شرکت در بدو تاسيس با توسعه نرم‌افزار صدا، اولين نرم‌افزار ذخيره كردن آهنگ را با نام Jet Album به بازار عرضه كرده گفت: این شرکت بعد از ارايه نرم‌افزار ذخيره كردن آهنگ، نرم‌افزار محبوب Jet Audio را طراحي كرد و از سال 2000 نيز اولين MP3 پلير خود را با نام CW100 به بازار عرضه كرد.

فروش 110 ميليون دلار در سال 2005
وي افزود: در آوريل سال 2005 اين شركت كره‌اي توانست اولين دستگاه MP4 خود را با نام iAudio X5 به بازار عرضه کند و اين نقطه جهشي براي COWON محسوب مي‌شد كه در همان سال نيز با عرضه دستگاه COWON A2 توانست به فروش چشمگيري دست پيدا كند و به گردش مالي 110 ميليون دلار برسد. COWON همچنين در آوريل سال 2007 دستگاه Q5 يكي از محصولات پرفروش خود را كه انقلابي در دستگاه‌هاي PMP بود به بازار عرضه كرد.
كارشناس فني محصولات COWON درباره اينكه چرا اين شركت بعضي از محصولات خود را با نام تجاري COWON و بعضي از محصولات خود را با نام iAudio عرضه كرده است گفت: دستگاه‌هاي MP3 پلير و MP4 پلير‌هاي شركت COWON كه تا 2 اينچ LCD دارند با نام تجاري iAudio و مديا پلير‌هاي قابل حمل (PMP) اين شركت نيز كه LCD بزرگ‌تر از 2 اينچ دارند با نام COWON به بازار عرضه شده‌اند.
همچنين صباغي در اين نشست به معرفي ويژگي‌هاي محصولات COWON از جمله I7، D2، U5، A3 پرداخت.
رونمايي از COWON O2
اما در ادامه اين نشست احسان بيات، مدير شركت امرتات محصول جديد شركت COWON يعني O2 را براي خبرنگاران رونمايي كرد و گفت: O2 محصول جديد COWON است كه از ابتداي آذر ماه سال جاري وارد بازار ايران مي‌شود. این محصول با پشتيباني از طيف وسيعي از فرمت هاي صوتي و تصويري عرضه شده و مي‌تواند تا 18 ساعت موسيقي و 8 ساعت فيلم را پلي‌بك كند.
وي افزود: صفحه نمايش 3/4 اينچي اين دستگاه لمسي است و 16 ميليون و 700 هزار رنگ را پوشش مي‌دهد.
همچنين بيات درباره خدمات پس از فروش و گارانتي محصولات COWON گفت: امرتات اكنون به عنوان يكي از پارتنر‌هاي COWON در خاورميانه محسوب مي‌‌شود و هر كاربري در هر جاي دنيا از محصولات COWON خريد كند مي‌تواند در ايران از امرتات خدمات دريافت كند.
وي افزود: محصولات COWON نيز همانند نوت‌بوك‌هايي كه توسط امرتات گارانتي مي‌شوند با كارت گارانتي PVC هوشمند امرتات عرضه مي‌شود.
به گفته مدير‌عامل شركت امرتات، مصرف‌كننده‌هاي قبلي COWON كه كارت گارانتي شركت پارسوني را دارند نيز از اين به بعد مي‌توانند از خدمات امرتات استفاده كنند.
وی همچنين درباره شرايط گارانتي محصولات COWON گفت: مصرف‌كننده‌هايي كه به مشكلات سخت‌افزاري در محصولات COWON كه بسيار نادر نيز است برخورد کنند و به بخش خدمات امرتات مراجعه كنند بدون استثنا، دستگا‌ه‌ آنها را تعويض می کنیم، اما مسايل نرم‌افزاري دستگاه‌ها، توسط بخش خدمات پس از فروش حل مي‌شود.
شهاب نخجواني، مدير فروش شركت امرتات نيز درباره این محصولات گفت: محصولات COWON در رده پخش و ضبط صوت و تصوير كيفيت بسيار بالايي دارند و از اين حيث مصرف‌كننده و بازار خاصی براي این صدا و تصوير حرفه‌اي وجود دارد.
وي افزود: COWON به طور تخصصي روي پلير‌ها فعاليت مي‌كند و در بازار ايران جايگاه خوبي در بين ورزشكاران، دانشجويان و خبرنگاران پیدا كرده است.

ثبات قيمت سياست‌ فروش امرتات
نخجواني درباره سياست‌هاي فروش امرتات براي محصولات COWON گفت: ثبات قيمت از سياست‌هاي فروش ما براي اين محصولات است و ما قيمت محصولات COWON را در كل كشور ثابت نگه مي‌داريم.
به گفته مدير فروش شركت امرتات، كاربران مي‌توانند طيف وسيعي از لوازم جانبي كه براي دستگاه‌هاي COWON طراحي شده است را نيز از شركت امرتات دريافت كنند.
گفتني است، در حال حاضر سهم بازار محصولات COWON در كره جنوبي 20 درصد است و شركت‌هاي SAMSUNG، IRIVER و APPLE نيز هر كدام به ترتيب 36، 23 و 10 درصد از سهم پلير‌ها را در بازار كره جنوبي در اختيار دارند.
منبع: محسن فیاضی خبرنگار روزنامه فناوران اطلاعات
تاریخ خبر: 23 آبان 1387

osmaan
19-11-2008, 13:43
فصل جدید
بررسی محصولات کاوون

Q5
محصولی که در ابتدا قرار بود یک ‏MP3 Player‎‏ ساده باشد ، حال با تلفیق چندین و ‏چند حوزه مختلف با یکدیگر به غولی تبدیل شده است که نمی توان نام آن را یک ‏PMP‏ ساده نهاد. ‏Cowon Q5‎‏ ‏بدون هیچ اغراقی بی نظیر ترین محصولی ست که وظیفه اصلی اش پخش موسیقی ست.

‏همانگونه که می دانید محصولات این رده از پخش کننده های موسیقی که دارای صفحه نمایش های عریض و ‏حافظه های بالا می باشند را اصطلاحا ‏PMP‏ (‏Portable Media Player‏) می نامند که شاید جستجو برای یافتن ‏اینگونه محصولات در میان برندهای معروف به تعداد بسیار کمی منجر گردد (البته در نظر داشته باشید که در این ‏بازار نیز مثل همیشه این چینی های قشنگ مهربان همچنان حضوری فعال دارند و تعداد ‏PMP‏ های چینی به ‏قدری زیاد است که بر شمردن آنها کار آسانی نیست). ‏
در میان این محصولات اندک گه گداری به محصولاتی بر می خوریم که با داشتن امکاناتی فراتر از وظیفه اصلی ‏خود توجه فراوانی را به خود جلب می کنند مثلا مدل جدید ‏iPod‏ با نام ‏Touch‏ به غیر از تغییرات بنیادی که در ‏ظاهر آن انجام شده است قابلیت صفحه حساس به تماس و ‏Wi-Fi‏ را نیز به لیست امکاناتش افزوده است که ‏بوسیله این دو و مدد از مرورگر پیش فرض شرکت اپل یعنی ‏Safari‏ به کاربر امکان دسترسی به اینترنت را از ‏طریق دستگاه خود و با شبکه ‏WLAN‏ را می دهد که امکان فوق العاده ایست .‏
ولیکن این امکانات در این نسل از ‏PMP‏ ها هیچگاه بطور کامل وجامع و مجتمع در یک دستگاه ظهور نمی کرد که ‏این نیز این نظریه معروف را تایید می کرد که شرکتها هیچگاه اقدام به تولید دستگاهی کامل نمی کنندچرا که ‏اگر این کار را بکنند دیگر چه توجیهی برای خرید دستگاهی غیر از آن برای کاربر وجود خواهد داشت؟ ‏
مطمئنا بزرگترین نقض کننده این قانون این بار در قالب یک دستگاه همه کاره به نام ‏Cowon Q5‎‏ ظهور کرده است ‏که یافتن کمبود و نقصان در آن شاید یکی از سخت ترین کارهای یک منتقد باشد.‏
در برخورد با ‏Q5‎‏ مطمئنا صفحه نمایش 5 اینچی بسیار بزرگ آن که رزولوشن استثنائی 480×800 پیکسل با ‏قابلیت نمایش 16میلیون رنگ را یدک می کشد ، توجه شما را بیش از پیش به خود جلب می کند و تازه وقتی ‏بفهمید که این صفحه نمایش یک نمونه حساس به تماس است بدون شک آدرنالین خون تان به بالاترین سطح ‏خود می رسد.‏
نکته جالب توجه دیگر در این زمینه این است که مطلقا هیچ دکمه ای بروی پلیر دیده نمی شود و کنترل های آن ‏بطور کامل در دورتادور پلیر تعبیه شده اند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]‏

از لحاظ ابعاد و اندازه ‏Q5‎‏ یک موجود بسیار بزرگ است چرا که با داشتن ابعادی معادل 2×8.8×13.8 سانتی متر ‏و وزنی معادل 379 گرم در مقام مقایسه با ‏A2‎‏ نیز کاملا بزرگتر است جائیکه طول آن 6 میلیمتر , عرضش 12 ‏میلیمتر و وزنش 80 گرم افزوده شده البته لازم به ذکر است که قطر دستگاه حدود 2 میلیمتر کوچکتر شده ‏است. ‏
A2‎‏ است لذا پرداختن به تمامی آن موارد کمی غیر ‏ضروری به نظر می رسد و پیشنهاد من برای بررسی خصوصیات پخش کنندگی و مشخصات فنی مشترک میان ‏این دو مراجعه به مطلب مربوط به ‏ از آنجائی که ‏Q5‎‏ دارای خصوصیات مشترک فراوانی با ‏A2‎‏ می باشد. از همین رو در اینجا سعی می کنیم بیشتر بر تفاوتهای میان ‏این دو محصول تکیه کنیم . ‏
شاید مهمترین تفاوتی که میان ‏A2‎‏ و ‏Q5‎‏ می توان سراغ گرفت تعبیه سیستم عامل ‏Microsoft Windows CE ‎‎5.0 Professional‎‏ در ساختار ‏Q5‎‏ باشد که بدون شک در این عرصه و در میان تمامی پلیر هایی که سراغ داریم ‏بی نظیر و بی رقیب است؛ امتیازی که با کمی اغماض می تواند ‏Q5‎‏ را در رده ‏PDA‏ ها قرار دهد. ‏
مطمئنا مهمترین مزیت تعبیه ویندوز در ‏Q5‎‏ امکان نصب برنامه های مختلف سازگار بااین سیستم عامل است که ‏شاید مهمترین شان برنامه های ‏Office Viewer‏ و مدیا پلیر معروف موجود در این ویندوز است. البته برای بالا ‏بردن سرعت سیستم و فرایند پردازش از پروسسور ‏AMD Au1200TM‏ با فرکانس 500 مگاهرتز در ساختار ‏Q5‎‏ ‏استفاده شده است که اگر آن را با پردازنده های موبایل در بالاترین نمونه های آن (همانند ‏Nokia E90‎‏) مقایسه ‏کنیم متوجه قدرت این پردازنده خواهیم شد.

از نکات دیگر قابل توجه در ساختار داخلی ‏Q5‎‏ استفاده از 128 مگابایت حافظه ‏SDRAM‏ و 64 مگابایت حافظه ‏Flash‏ می باشد که از لحاظ مقایسه با گوشی های موبایل این مقدار ‏RAM‏ را می توان در گوشی هایی مثل ‏SE ‎P1‎‏ و یا ‏SE W960‎‏ سراغ گرفت.‏
یکی از ایرادهای اساسی و همیشگی که از لحظه تولد پلیر ها بر آنها وارد بوده است قابلیت برقراری ارتباط و ‏روش های انتقال اطلاعات در آنها می باشد. در اینجا و در ساختار ‏Q5‎‏ به لیستی آنچنان کامل برخورد می کنید ‏که شاید به هیچ وجه انتظار آن را نداشته باشید. امکاناتی که تعبیه آنها در یک موبایل پیشرفته نیز جای تقدیر ‏دارد چه رسد به یک پلیر که اساسا برای یک چنین کارهای طراحی نگردیده است. ‏
مطمئنا مهمترین امکان ارتباطی که در یک پلیر می تواند تعبیه گردد بلوتوث است که در ‏Q5‎‏ نسخه دوم آن وجود ‏دارد. علاوه بر این امکانات ارتباطی دیگر نظیر : ‏HSPDA‏ ، ‏EDGE‏ ، ‏GPRS‏ و ‏Wi-Fi‏ نیز در ‏Q5‎‏ بطور پیشفرض وجود ‏دارد که البته چگونگی استفاده از تکنولوژی هایی نظیر ‏GPRS‏ بدون استفاده از شبکه های مخابراتی برای من ‏هم هنوز جای سوال دارد. از نکات جالبی که در هنگام اتصال با هریک از روش های فوق به اینترنت وجود دارد ‏این است که در آن امکان استفاده از ‏Interner Explorer‏ برای مرور صفحات وب وجود خواهد داشت چرا که ‏همانطور که می دانید این مرورگر آشنا بصورت پیشفرض در ویندوز تعبیه شده است و البته صفحه نمایش ‏لمسی نیز در آدرس دهی و استفاده از این مرورگر نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.‏
از امکاناتی که تعبیه آن در یک ‏PMP‏ کمی غریب به نظر می رسد ‏GPS‏ است که بصورت یک ماژول جداگانه در ‏Q5‎‏ وجود دارد و در آن نقشه کامل ایالات متحده به همراه یازده میلیون نقطه قابل دسترس (‏Point of Interest‏) ‏موجود می باشد که البته می توان نقشه های کشور های دیگر را نیز در ساختار آن وارد نمود. ‏

یک قابلیت فوق العاده در این ‏GPS‏ راهنمای صوتی آن است که بر خلاف نمونه موجود در ‏N95‎‏ که برای استفاده ‏از آن می بایست متحمل هزینه (البته نچندان زیاد) می شدیم در اینجا کاملا رایگان است . البته همانگونه که ‏اشاره شد برای استفاده از ‏GPS‏ می بایست از یک ‏Cradle‏ (پایه) جداگانه استفاده کنیم که در مورد وجود یا ‏عدم وجود آن در ایران فعلا نمی توان اظهار نظر کرد.‏
شرکت ‏Cowon‏ در معرفی این محصول به ویژگی های دیگری نیز اشاره کرده است که باید دید در نمونه ای که ‏بدست ما می رسد خبری از آنها هست یا خیر از جمله تعبیه چندین دیکشنری مختلف که البته بیشتر آنها به ‏زبان شیرین کره ای اختصاص دارد. مورد بعدی تعبیه دائره المعارف ‏Britannica‏ در ‏Q5‎‏ است که می تواند بسیار ‏سودمندباشد . گیرنده ‏DMB‏ نیز از دیگر امکانات ادعا شده در بسته پیش فرض ‏Q5‎‏ است. ریموت کنترل نیز از ‏دیگر امکانات این لیست است.‏
A2‎‏ می توان مشاهده کرد در خروجی ‏TV‏ آن است که در آن بجای ‏پورت ‏Composite‏ استفاده شده در ‏ از تغییرات دیگری که در ساختار ‏Q5‎‏ به نسبت ‏A2‎‏ این بار از پورت پیشرفته تر ‏Component‏ استفاده شده است.‏
دیگر خصوصیات مشترک میان این دو محصول بصورت خلاصه ‏Line-In‏ ‏، رادیو ‏FM‏ با قابلیت ضبط ، میکروفون داخلی ، اسپیکرهای استریو ، ارتباط مستقیم بوسیله ‏USB Host‏ با دیگر ‏وسایل سازگار (دوربین های دیجیتال و یا پلیر های دیگر) پشتیبانی از فرمتهای محبوب ‏DivX‏ و ‏XviD‏ و چندین و ‏چند خصوصیت دیگر می باشد.‏
ظرفیت هارد دیسک 1.8 اینچی ‏Q5‎‏ نیز به نسبت افزایش یافته است و در دو نوع 40 و 60 گیگابایتی تولید ‏گردیده است . همانگونه که از یک محصول ‏Cowon‏ همواره انتظار داریم ظرفیت باتری بکار رفته در ‏Q5‎‏ نیز بسیار ‏بیش از رقبا ست چرا که با وجود این صفحه نمایش غول پیکر این باتری با یک بار شارژ می تواند تا 7 ساعت ‏مداوم فایلهای تصویری را پخش کند که در مورد فایل های صوتی این عدد به 13 ساعت افزایش می یابد‏

Cowon Q5‎‏ مدتی ست توسط شرکت امرتات به ایران نیز راه یافته است که قیمت تعیین شده توسط ‏این شرکت برای مدل 40 گیگاباتی 540 هزار تومان و برای مدل 60 گیگابایتی 590 هزار تومان تعیین شده ‏است که با توجه به سابقه زیر فروشی که در مورد محصولات ‏Cowon‏ وجود دارد انتظار قیمتی حدود 500 هزار ‏تومان برای مدل 40 و قیمت 530 هزار تومانی برای مدل 60 آنچنان هم خارج از تصور نیست."

ramifigo
20-11-2008, 22:22
سلام جتاب osmaan
شما اطلاعاتتون واقعا درباره Cowon زیاده اینهمه چیزو از کجا می دونین؟
نکنه تو امرتات یا پارسونی کار میکنین؟

seymour
21-11-2008, 13:47
سلام جتاب osmaan
البته دوستمون منبع خبرها رو زیر پستش ذکر کرده ...

osmaan
22-11-2008, 08:03
سلام جتاب osmaan

سلام
همونطور که سیمور جان گفت این خبر رو از طریق همون منبع شنیدم
اما همیشه دنبال مباحث مربوط به cowon و امرتات هستم

osmaan
22-11-2008, 08:09
سلام

یه خبر خوشحال کننده برای طرفدارای cowon
شرکت امرتات که به تازگی فعالیت خودش رو در زمینه محصولات cowon شروع کرده پکیج اول از محصولات cowon رو با گارانتی امرتات دو هفته گذشته به فروش رسونده و هفته گذشته سفارش پکیج دوم رو که حجم معاملاتی بزرگی رو نسبت به پکیج اول داره رو داده و اینطور که پیداست امرتات با جدیت کامل خواستار فروش بیش از پیش cowon در ایران هست.

osmaan
22-11-2008, 08:12
راستی تا فردا پس فردا قیمت محصولات cowon رو میزارم

mohamad_sky
24-11-2008, 15:46
هدفون سمت چپ i7 من صداش هم ضعيف شده هم موقع زياد كردن صدا بيسش صدا قابلمه ميده !!1

به نظر شما اين مشكل رو نمايندگي قبول ميكنه ؟ منم اصلا كاري نداشتم حدود 3 ماه كه خريدم.

چه كار كنم؟:13:

mohamad_sky
24-11-2008, 15:53
هدفون سمت چپ i7 من ضعيف شده و موقع زياد كردن صدا بيسش انگار تو قابلمه هست!

به نظرتون نمايندگي قبول ميكنه كه تعويض يا تعمير كنه؟ حدود 3 ماهه كه گرفتم.

osmaan
24-11-2008, 17:57
هدفون سمت چپ i7 من ضعيف شده و موقع زياد كردن صدا بيسش انگار تو قابلمه هست!

به نظرتون نمايندگي قبول ميكنه كه تعويض يا تعمير كنه؟ حدود 3 ماهه كه گرفتم.

سلام متاسفانه accessory محصولات به طور کل جزو گارانتی محصوب نمی شه
البته شما بهتر اول تنظیمات پلیرتون رو چک کنید و اگه تنظیمات درست بود و مشکل حل نشد با یه هدفون دیگه امتحان کنید اگه مشکل از پلیر بود گارانتی میشه و اگه مشکل از هدفون بود باید یکی دیگه تهیه کنید

osmaan
24-11-2008, 19:04
تمام این قیمت ها با گارانتی امرتات می باشد
اول با D2 پر طرفدار شروع میکنم
D2 :
4 گیگ: 199 تومان
8 گیگ: 229 تومان
16 گیگ: 259 تومان
I7:
4 گیگ: 149 تومان
8 گیگ: 161 تومان
16 گیگ: 199 تومان
A3 :
60 گیگ: 470 تومان
80 گیگ: 520 تومان
Q5:
60 گیگ: 670 تومان
80 گیگ: 720 تومان
U5:
2 گیگ: 95 تومان
4 گیگ: 115 تومان
8 گیگ: 135 تومان

درمورد کسانی که تو شهرستان هستند و مشکل آمدن به تهران رو دارند من می تونم براشون تهیه و تست کنم و براشون بفرستم

osmaan
27-11-2008, 20:18
فروش cowon O2 هم در اروپا و هم در امریکا آغاز شده است
------------------
قیمت S9 نیز تعیین شد
8 گیگ: 300 یورو
16 گیگ: 350 یورو
32 گیگ: 400 یورو

DrAmir
02-12-2008, 02:29
ببخشيد Cowon O2 در ايران موجود هست ؟ قيمت رو ميشه بگيد ؟
----------
غير از اين مدل چی رو پيشنهاد ميکنيد تا 450 تومان ، يه چيزی ميخوام
برای ضبط صدا با کيفيت عالی ، پخش فيلم و زيرنويس

osmaan
02-12-2008, 13:56
ببخشيد cowon o2 در ايران موجود هست ؟ قيمت رو ميشه بگيد ؟
----------
غير از اين مدل چی رو پيشنهاد ميکنيد تا 450 تومان ، يه چيزی ميخوام
برای ضبط صدا با کيفيت عالی ، پخش فيلم و زيرنويس

سلام
o2 که هنوز ایران نیومده
درمورد پخش فیلم اگه وافعا می خواین با پلیرتون ساعت ها فیلم نگاه کنید چاره ای جز خرید pmp هایی مثل a3 و q5 رو ندارین که اگه 20 هزار تومن رو پولتون بزارین میتونین a3 بخرین که هم فرمت های زیادی رو پشتیبانی میکنه و هم مانیتور بزرگی داره
درمورد ضبط صدا هم باید ضبط صدای خوبی داشته باشه چون من با d2 خودم صدا های خوبی رو ضبط میکنم

DrAmir
02-12-2008, 14:35
سلام
o2 که هنوز ایران نیومده
درمورد پخش فیلم اگه وافعا می خواین با پلیرتون ساعت ها فیلم نگاه کنید چاره ای جز خرید pmp هایی مثل a3 و q5 رو ندارین که اگه 20 هزار تومن رو پولتون بزارین میتونین a3 بخرین که هم فرمت های زیادی رو پشتیبانی میکنه و هم مانیتور بزرگی داره
درمورد ضبط صدا هم باید ضبط صدای خوبی داشته باشه چون من با d2 خودم صدا های خوبی رو ضبط میکنم

اول تشکر بخاطر کمکت
از قيافه a3 خوشم نمياد ، قيمت q5 هم که انگار خيلی بالاس
اينطور که معلوم يا بايد کلاً يه برند ديگه بگيرم يا يه مدل واقعاً پايين بگيرم و فقط به ضبط صدا فکر کنم

DrAmir
02-12-2008, 15:11
osmaan جان من چون پست هام 10 تا نشده ، نميتونم پيام خصوصی برای شما بفرستم
لطفاً به آی دی ياهو من PM بديد ممنون

Yahoo! ID : DrAmir

osmaan
02-12-2008, 18:27
اول تشکر بخاطر کمکت
از قيافه a3 خوشم نمياد ، قيمت q5 هم که انگار خيلی بالاس
اينطور که معلوم يا بايد کلاً يه برند ديگه بگيرم يا يه مدل واقعاً پايين بگيرم و فقط به ضبط صدا فکر کنم

خواهش می کنم
خوب اگه اینطوره چاره ای جز این نمیمونه
ولییییی اگه میتونین بودجه تون رو تا حد q5 60 گیگ افزایش بدین گزینه عالیی رو به دست می آوردین.

koli
03-12-2008, 10:09
با سلام
آیا چیزی-چیزهایی- به عنوان لوازم جانبی برای d2 هست؟ رایج یا مرسوم. دیگر محصولات چطور؟
متشکرم

osmaan
03-12-2008, 16:30
با سلام
آیا چیزی-چیزهایی- به عنوان لوازم جانبی برای d2 هست؟ رایج یا مرسوم. دیگر محصولات چطور؟
متشکرم

سلام
بله وجود داره از قبیل
کیف
کاور سیلیکون ( البته نمیدونم ایران هست یا نه)
کاور پلاستیکی یا transparent
لایه طرح فلز یا sticker
محافظ نمایشگر LCD protective film
کابل AV-out
کابل کانورتور
USB mini jack

koli
03-12-2008, 19:52
متشکرم دوست من!!!

این لوازم در بازار هست؟
و d2 در حال حاضر به چه قیمت است؟
اصلاح میکنم: هنوز به همین قیمت 199هزار تومان است؟

osmaan
03-12-2008, 20:24
متشکرم دوست من!!!

این لوازم در بازار هست؟
و d2 در حال حاضر به چه قیمت است؟
اصلاح میکنم: هنوز به همین قیمت 199هزار تومان است؟

بله اکثر اون موارد وجود داره
این قیمت هایی که من گفتم قیمت های امرتات هست و به این قیمت ها خرید و گرونتر از این در واقع کلاه برداریه

koli
04-12-2008, 10:04
با سلام
یک آپدیت جدید برای D2 ارائه شده: COWON D2 DAB Firmware V.4.58
لطفاً درباره‌اش توضیح دهید. ضمناً طریقه آپدیت این نسخه با نسخه قبلی که آموزشش را در همین تاپیک نوشتید،یکی است؟
متشکرم

DrAmir
04-12-2008, 22:49
سلام من امروز برای خريد رفتم پايتخت ، ليست قيمت از فروشنده گرفتم فهميدم که o2 با قيمت 380 تومان بود فکر کنم
مدل 32 گيگ هست تو ليست سؤال کردم ، فروشنده زنگ زد امرتات و گفت که 1 ماه ديگه اين مدل مياد
تصميم گرفتم صبر کنم 1 ماه ، ميشه يه آمار دقيق واسه من بگيريد ؟

osmaan
05-12-2008, 12:40
سلام من امروز برای خريد رفتم پايتخت ، ليست قيمت از فروشنده گرفتم فهميدم که o2 با قيمت 380 تومان بود فکر کنم
مدل 32 گيگ هست تو ليست سؤال کردم ، فروشنده زنگ زد امرتات و گفت که 1 ماه ديگه اين مدل مياد

قیمت o2 تو ایران؟!
ولی o2 که وارد ایران نشده
با توجه به اینکه در اروپا و امریکا فروشش مدتیه که شروع شده تا یه ماه یا یه کم بیشتر وارد ایران بشه

muhamad_666
05-12-2008, 16:48
پس کی میاد این o2 ؟
ما که مردیم بس که صبر کردیم :41:
بالاخره cowon یه pmp زیبا(البته d2 هم بد نبود) و با همه امکاناتی که به درد بخور هستن (بدون wifi و این جور مزخرفا) داد بیرون , البته بازم یه جاشو نامردی کردو رزولوشنشو اورد پایینتر از A3 . که البته باعث شد که باتریش دوام بیشتری داشته باشه.:5:

کسی خبر نداره p5 کی میاد ؟
قشنگ ترین چیزیه که تو عمرم دیدم مخصوصا رنگ قرمزش:40: حاضرم 1 میلیون بابتش بدم.
اگه حالاها نمیاد ما این o2 رو بگیریم
راستی اون رنگ صورتی که تو تو تبلیغات o2 بود نمایشی بود؟ وجود نداره؟ من که تو هیچ سایت فروش خارجی ندیدم.
خداییش کولاک کرده cowon
:21:

osmaan
05-12-2008, 19:12
پس کی میاد این o2 ؟
ما که مردیم بس که صبر کردیم :41:
بالاخره cowon یه pmp زیبا(البته d2 هم بد نبود) و با همه امکاناتی که به درد بخور هستن (بدون wifi و این جور مزخرفا) داد بیرون , البته بازم یه جاشو نامردی کردو رزولوشنشو اورد پایینتر از A3 . که البته باعث شد که باتریش دوام بیشتری داشته باشه.:5:

کسی خبر نداره p5 کی میاد ؟
قشنگ ترین چیزیه که تو عمرم دیدم مخصوصا رنگ قرمزش:40: حاضرم 1 میلیون بابتش بدم.
اگه حالاها نمیاد ما این o2 رو بگیریم
راستی اون رنگ صورتی که تو تو تبلیغات o2 بود نمایشی بود؟ وجود نداره؟ من که تو هیچ سایت فروش خارجی ندیدم.
خداییش کولاک کرده cowon
:21:

فکر کنم تا یه ماه دیگه بیاد
فروشش مدت زیادی هم نیست که شروع شده
p5 رو نمی دونم که اصلا قرار بیاد ایران یا نه
من باهات موافقم هم قشنگه هم امکانات خوبیه رو داره
منم مثل تو رنگ pink O2 رو ندیدم که بفروشن فقط تو عکسا میشه دیدش نه پشت ویترین :دی

osmaan
05-12-2008, 19:24
با سلام
یک آپدیت جدید برای d2 ارائه شده: cowon d2 dab firmware v.4.58
لطفاً درباره‌اش توضیح دهید. ضمناً طریقه آپدیت این نسخه با نسخه قبلی که آموزشش را در همین تاپیک نوشتید،یکی است؟
متشکرم
سلام
فیرم ور های dab مخصوص d2 dab هست
d2 dabهم مخصوص کره و فکر کنم چین هست
درواقع این مدل امکان دریافت رادیو تصویری یا یه چیزی شبیه همین رو داره که به درد ما نمی خوره

koli
05-12-2008, 19:35

با این ظرفیت ارائه شده؟
ضمناً گویا امرتات قول داده بود آذرماه امسال o2 به بازار ایران عرضه بشه؛ نه؟

osmaan
06-12-2008, 09:18
با این ظرفیت ارائه شده؟
ضمناً گویا امرتات قول داده بود آذرماه امسال o2 به بازار ایران عرضه بشه؛ نه؟

توی ظرفیت های 8 ، 16 و 32 گیگ ارائه شده
بله تو نشست خبری که هم امرتات به عنوان نمایندگی و هم معرفی محصولات cowon بود آذر ماه رو اعلام کرده بودن ولی...!

muhamad_666
07-12-2008, 16:45
فکر کنم تا یه ماه دیگه بیاد
فروشش مدت زیادی هم نیست که شروع شده
p5 رو نمی دونم که اصلا قرار بیاد ایران یا نه
من باهات موافقم هم قشنگه هم امکانات خوبیه رو داره
منم مثل تو رنگ pink O2 رو ندیدم که بفروشن فقط تو عکسا میشه دیدش نه پشت ویترین :دی

سلام دوست عزیز
مرسی که جواب مارو دادی
خیلی تاپیک خوب و فعالیه
یه ماه دیگه؟
عیب نداره به منتظر موندنش می ارزه
شما که اینهمه قیمت زدی واسمون , به نظرت با چه قیمتی مدل 32gb ارائه میشه اینجا ؟ حدست چیه؟
فک نکنم بیشتر از 450 تومان باشه
خیلی جالبه که "archos 5 60gb" تقریبا هم قیمت اینه . هرچند باطری اون افتضاحه ولی امکاناتش بیشتره ,همچنین اندازه و وضوح تصویرش.
البته تو ایران که archos نیس پس بچسبیم به همین cowon

راستی در مورد o2 اگه مدل 16gb بگیرم یه رم 16 هم بزنم تنش قیمتش بیشتر از 32gb در میاد به نظرت؟؟ پیشنهادت چیه؟

اون به قول شما pink هم که واسه جذب مشتری بود.

در مورد p5 منم حس نمیکنم از کره خارج شه مثل اون L3 )که فک کنم مخصوص gps بود ) که اونم خیلی ناز بود. به جاش اون Q5 بدقواره نصیب ما شد(از حق نگذریم این A3 وQ5 خیلی بدریختن) , نامردا هرچی خوشگله مال خودشون نگه میدارن.
شاید اون o2 صورتی هم واسه خودشون نگه داشتن. بعید نیس از اینا. به هر حال شاید درست نباشه ولی به نظر من قشنگی بدنه مهمتر از چیزای داخل pmp هستش که فک کنم بهش interface میگن .

osmaan
07-12-2008, 18:24
سلام دوست عزیز
مرسی که جواب مارو دادی
خیلی تاپیک خوب و فعالیه
یه ماه دیگه؟
عیب نداره به منتظر موندنش می ارزه
شما که اینهمه قیمت زدی واسمون , به نظرت با چه قیمتی مدل 32gb ارائه میشه اینجا ؟ حدست چیه؟
فک نکنم بیشتر از 450 تومان باشه
خیلی جالبه که "archos 5 60gb" تقریبا هم قیمت اینه . هرچند باطری اون افتضاحه ولی امکاناتش بیشتره ,همچنین اندازه و وضوح تصویرش.

راستی در مورد o2 اگه مدل 16gb بگیرم یه رم 16 هم بزنم تنش قیمتش بیشتر از 32gb در میاد به نظرت؟؟ پیشنهادت چیه؟

اون به قول شما pink هم که واسه جذب مشتری بود.

در مورد p5 منم حس نمیکنم از کره خارج شه مثل اون l3 )که فک کنم مخصوص gps بود ) که اونم خیلی ناز بود. به جاش اون q5 بدقواره نصیب ما شد(از حق نگذریم این a3 وq5 خیلی بدریختن) , نامردا هرچی خوشگله مال خودشون نگه میدارن.
شاید اون o2 صورتی هم واسه خودشون نگه داشتن. بعید نیس از اینا. به هر حال شاید درست نباشه ولی به نظر من قشنگی بدنه مهمتر از چیزای داخل pmp هستش که فک کنم بهش interface میگن .
ممنون
درمورد قیمت 32 فکر نکنم به 450 تومن برسه شایدم ارزون تر باشه
و درمورد خرید یه 16 و اضافه کردن یه کارت 16 مطمعن باشید که اونقدر یه کارت براتون خرج نداره که به قیمت 32 گیگ برسه ولی شما تصور کنید یه 32 گیگ می خرید و یه 16 گیگ بهش اضافه می کنید حالا به نظرتون کدوم یکی بهتره؟

osmaan
07-12-2008, 18:58
زيباي بادوام

iAudio7 جديدترين پخش‌كننده MP3 با حافظه فلش از شركت Cowon است. اين مدل داراي طراحي شيك و زيبايي است به گونه‌اي كه در اولين نگاه صفحه هدايت‌كننده لمسي عجيب آن توجه شما را به خود جلب خواهد كرد. iAudio7 داراي ويژگي‌هاي مناسبي چون خروجي صداي قدرتمند و يك اكولايزر، با تنظيمات فوق‌العاده است ولي براي تماشاي عكس و فيلم اصلا مفيد نيست. اين دستگاه‌ها داراي عمر باتري طولاني هستند كه در كل تمام پخش‌كننده‌هاي Cowon از اين خصيصه پيروي مي‌كنند.
طراحي و ويژگي‌ها
اگر iAudio7 را از روبه‌رو نگاه كنيد يك صفحه نمايشگر LCD 3/1 اينچي و در سمت راست آن كنترل‌كننده‌هاي لمسي را ملاحظه خواهيد كرد. جلوي دستگاه يك دكمه چندكاره قرمز رنگ در بالا، وسط دكمه تغيير آهنگ‌ها و پايين اين دكمه كليد پخش‌كننده (Play) تعبيه شده است.
از نماي بالاي i7 كليدهاي كم و زياد كردن حجم صدا، منو (M) و خاموش و روشن كردن دستگاه ديده مي‌شوند كه در سمت چپ آنها روزنه كوچكي براي ضبط صدا وجود دارد.
خروجي هدفون و ورودي ميكروفون در سمت چپ اين پخش‌كننده موسيقي ديده مي‌شوند، همچنين جايگاه mini USB و كليد كوچك Reset دستگاه در سمت راست صفحه كليد در زير يك محافظ پلاستيكي قرار گرفته‌اند.
اگر چه صداي هدفون‌ها خيلي بلند نيستند ولي همچون iriver clix صداي خوب و خوش‌آيندي از iAudio7 خارج مي‌شود.
اين MP3 Player از فرمت‌هاي رايجي چون تمام bitrateهاي MP3، OGG و FlAC پشتيباني مي‌كند و تنها نقطه ضعفي كه در اين‌باره وجود دارد اين است كه i7 قابليت خواندن فايل‌هاي AAC را ندارد. در زمينه فايل‌هاي تصويري هم عكس‌هايي با فرمتJPEG و فيلم‌هاي ويدئويي و تا 15 فريم در ثانيه با رزولوشن 120×160 با صفحه نمايش خود سازگار مي‌كند.
هر چند مشاهده كردن فايل‌هاي تصويري در يك صفحه 3/1 اينچي واقعا عذاب‌آور است.
خيلي‌ها معتقدند كار كردن در منوي اين دستگاه بسيار سخت است. كليد M در بالاي دستگاه يكي از دكمه‌هاي كارآمد به حساب مي‌آيد و براي رفتن به صفحه اصلي پخش‌كننده كاربرد دارد.در منوي اين دستگاه 7 عنوان وجود دارد، در Setting عنوان Jet Effect را ملاحظه خواهيد كرد كه در آن گزينه‌هاي زيادي چون افزايش صدا، بيس، صداي 3 بعدي و يك advanced filter ديده مي‌شود كه همگي براي بهبود صدايي كه از دستگاه خارج مي‌شود موثر هستند.اگرچه توصيه مي‌شود به جاي استفاده از اين عناوين، بهتر است كه يك هدفون قوي‌تر تهيه كنيد.موتور جستجوگر راديوي FM بسيار عالي كار مي‌كند و تنها با فشردن دكمه چندكاره قرمز رنگ مي‌توان به راحتي ايستگاه موردنظر را ضبط كرد.
در ضمن در پايان كار مي‌توان فايل WMA ثبت شده را در قسمت Record منوي اصلي ملاحظه كرد.
همچنين يكي از نكات جالبي كه هنگام صداي محيط اطراف خود را همزمان از هدفون‌ها با وضوح بالا گوش دهد البته اين عمل بيشتر، ما را ياد سمعك مي‌اندازد!
مشكلات iAudio7
i7 علاوه بر ويژگي‌هاي مثبتي كه دارد داراي مشكلاتي هم است كه از ميان آنها مي‌توان به دكمه‌هاي هدايت‌كننده لمسي بسيار حساس اشاره كرد. براي مثال كوچكترين اشاره‌اي به صفحه لمسي درحد آن كه دستگاه را از دست راست خود به دست چپ انتقال دهيد باعث مي‌شود تا به طور ناگهاني آهنگ عوض شود يا با سرعت به جلو برود. ولي Cowon با قرار دادن كليد Hold بالاي دستگاه اين مشكل را حل كرده است.
مورد منفي ديگر كه در اين دستگاه به چشم مي‌خورد اين است كه پوشش پلاستيكي به كار رفته در اين پخش‌كننده پس از مدت زمان اندكي استفاده اثرات انگشت را روي خود نمايان مي‌كند.
در كل iAudio7 يك پخش‌كننده موسيقي با طراحي جالب است ولي در بعضي از كارآيي‌ها ضعيف به نظر مي‌رسد. اين دستگاه در دو رنگ مشكلي نقره‌اي و مشكي قرمز با دو حافظه 4 گيگابايتي و 8 گيگابايتي در بازار تهران موجود است و اگر دنبال يك پخش كننده با قدرت نگهداري شارژ بالا هستيد i7 با قابليت نگهداري شارژ تا 60 ساعت دستگاه فوق‌العاده ايده‌آلي است. گارانتي اين دستگاه نيز توسط شركت پارسوني نماينده محصولات Cowon در ايران ارائه مي‌شود.

osmaan
07-12-2008, 19:07
U5

یکی از اولویت ها انتخاب یک پلیر در حال حاضر، ظاهر زیبای آن است. عموما پلیرها از یک سری امکانات مشترک بهره میبرند. حال این اشتراکات بستگی به رده قرار گرفتن آن ها دارد ، در ادامه به نقد و بررسی مدیا پلیر COWON U5 یکی از زیباترین و پرکاربردترین مدیاپلیرها در گروه خود می پردازیم...

مثلا مولتی مدیا پلیرهای غول پیکر یک سری اشتراکات خاص دارند و آنچه آن ها را متمایز می کند، طراحی ظاهری آن است در کنار برند آن که به مشتری ضمانت می دهد.

در کنار پلیرهای کوچک که حمل و نقل آن ها نیز راحت تر انجام می گیرد، ظاهر اهمیت بیش تری پیدا می کند چرا که انتظار از داخل یک مجموعه کوچک کم است. همین که با بهترین کیفیت ممکن نوار موسیقی و صدا را ظبط و پخش کند کافی است و اگر منوی راحتی هم داشته باشد که چه بهتر، اما در این زمانه که هر روز محصول جدیدی بازار را تسخیر می کند و مد در این عرضه لحظه به لحظه تغییر می کند بهتر است سطح توقع خودتان را پایین بیاورید و محصولی را برای خود انتخاب کنید که وجهه شبه کلاسیک داشته باشد؛ یعنی نشانی از دنیای قدیم و تکنو لوژی روز داشته باشد.

شایدشما هم آن دسته از پلیرهای جدید را دیده باشیدکه درمدل های عجیب ساخته می شوند. مدل هایی که به عینک آفتابی هستند یا شبیه یک فنجان. البته این محصولات نیز طرفداران خاص خود را دارند. پیشنهاد من به شما یک دستگاه شیک وباوقار است که با امکانات کافی و به قولی کار راه انداز این شما واین COWON U5 .

U5 در دو رنگ سفید و مشکی تولید شده که به تناسب حجم و رنگ کارایی آن تغییر کرده این دستگاه در سه مدل 2 و4 و 8 گیگا بایتی موجود است.تو ضیحات ما در باره دستگاه 2 گیگا بایتی است. در نگاه اول U5 ظاهری شبیه بهiPod nano دارد که با کمی دقت تفاوت آشکار می شود. تفاوت در اندازه دستگاه است. U5 کمی کوچکتر است. اندازه صفحه نمایش کمی بزرگتر و وضعیت چیدمان کلیدهای دستگاه مانند سری های پیشین COWON البته با کمی تغییرات تعبیه شده است.

منوی اصلی دستگاه شامل 4 آیکون موسیقی،رادیوFM،ضبط صدا و تنضیمات می شود.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید دکمه های اصلی برای کاربری دستگاه یک دایره از جنس بدنه دستگاه که با 4 فلش به طرفین کامل شده است. یک خط پهن با رنگ استیل از این بدنه خارج شده است که با حرف M مشخص است. این M همان دکمه ای است که شما را مستقیما به منو هدایت می کند.

سبک انتخاب فایل در این دستگاه درست همانند مدل های قبلی COWON است. اگر شما یک نمونه از این دستگاه را دیده باشید، قطعا می دانید که چه کار راحتی را در پیش دارید. ورودی و خروجی دستگاه در لبه پایین دستگاه تعبیه شده که شامل خروجی هدفون و ورودی USB و میکروفون است.

در کنار USB یک سوراخ برای فرمت کردن اجباری قرار گرفته است. این کار درست همانند ترمز خط قطار است که نباید بیهوده و نابه جا استفاده شود. پیگرد قانونی ندارد اما تاوانش را خودتان با از دست دادن آرشیوتان خواهید داد. سوراخ فرمت کردن و ورودی USB توسط یک در پوش پنهان شده است. در لبه سمت چپ دستگاه نیز دو کلید برای روشن و خاموش کردن وقفل کردن دستگاه است؛ دیگری هم چند کار برد دارد؛ اول این که شما می توانید در هنگامی که دستگاه مشغول پخش موسیقی است با یک بار فشار دادن آن در لحظه ای که می خواهید و با فشار دادن دوم یک قطعه را انتخاب کرده و هر چندبار که می خواهید آن لحظه انتخابی را گوش کنید. کاربرد دیگر هم هنگامی است که شما در حال گوش دادن موسیقس هوس میکنید سری هم به منو بزنید. با یک بار فشار دادن این دکمه شما مستقیما به صفحه اصلی پخش موسیقی باز خواهید گشت.

این ها تمام آن چیز هاتیی است که شما در ظاهر این دستگاه خواهید دید.

COWON U5

فایل های قابل پخش

MP3,WMA,WMV

ظرفیت

2 گیگابات

ارتباط با کامپیوتر

USB 2.0

باتری

لیتیوم پلیم، V7/3

مدت استفاده

24 ساعت پخش موسیقی

مدت شارژ

2 ساعت

صفحه نمایش

LCD 1/8 اینچ TFTو65 هزار رنگ

اندازه

4/11*8/50*0/96 سانتی متر

وزن

38گرم

DrAmir
07-12-2008, 20:48

من تو پايتخت archos ديدم ، قيمت نکردم فکر کنم مدل 5 و 7 اينچ رو داشتن
ميخواستم ببينم مدل مثلاً 5 اينچ بهتره archos يا Cowon O2 ؟

seymour
08-12-2008, 12:33
ميخواستم ببينم مدل مثلاً 5 اينچ بهتره archos يا cowon o2 ؟
ایول .. دقیقا کدوم مغازه بود ، یادته ؟ ... (و اینکه چه مدلی بود)

DrAmir
08-12-2008, 19:05
ایول .. دقیقا کدوم مغازه بود ، یادته ؟ ... (و اینکه چه مدلی بود)

راستش سؤال نکردم فکر نميکردم مارک خوبی باشه
ببين از در که ميری تو ، روبروت دقيقاً (يعنی پشت اون کافی شاپ که جلوت) يه مغازه هست ، کارش Logitech ، Creative و MP4 Player (iRiver , iPod) هست ، Archos هم داشت
که گفت تازه اوردم

مارک خوبيه ؟ واسه ضبط صدا چی ؟
ميشه با O2 مقايسه کنيد ؟

muhamad_666
08-12-2008, 22:53
ممنون
درمورد قیمت 32 فکر نکنم به 450 تومن برسه شایدم ارزون تر باشه
و درمورد خرید یه 16 و اضافه کردن یه کارت 16 مطمعن باشید که اونقدر یه کارت براتون خرج نداره که به قیمت 32 گیگ برسه ولی شما تصور کنید یه 32 گیگ می خرید و یه 16 گیگ بهش اضافه می کنید حالا به نظرتون کدوم یکی بهتره؟

اول از همه تشکر فراوان از شما بابت بررسی ها:46:
I7 که با اون 60 ساعت باتری بیرقیب هستش
راستم میگیا , اصلا به فکرم نرسیده بود
همش میگفتم که اینهمه پول بدم اینو بخرم آخرشم حافظش زیاد نباشه ضد حاله , ولی اینجوری حافظش تقریبا میشه 50 ,واسه حافظه فلش خیلی زیاده . مرسی :31:

ميخواستم ببينم مدل مثلاً 5 اينچ بهتره archos يا Cowon O2 ؟

حتما شوخی میکنین , archos ? تو ایران ؟

خوب پس کمکم پای اونم داره باز میشه به ایران:12:
مدل 5 اینچش که بهش میگن archos 5 تقریبا با o2 یه قیمته , البته باز بسته به ظرفیتشون فرق میکنه که هر دوشون با 3 اندازه حافظه مختلف تولید میشن , از نظر امکانات archos خیلی سرتره ولی عمر باتریش کمه ,از نظر ظاهر و منو و زیبایی از هر جهت o2 بهتره(به نظر من یکی از زیباترینهایی که خلق شده)
از نظر وزن هم فک کنم o2 خیلی سبکتره
از نظر قیمت cowon گرونتره و معروفتر
تازه اگه شما واسه ضبط صدا می خواین چرا دنبال یه چیزی هستین که نزدیک 500 تومان باشه ؟
خیلی چیزای ارزونتر و شاید بهتر هست
اینا در اصل واسه کسایی هست که مثل بنده عاشق فیلم و ویدئو دیدن هستن اونم با صفحه بزرگ
اگه از من میشنوی اون archos هفت اینچو بگیرو خیال مارو راحت کن بعدش بیا واسه ما تعریف کن, ما که پولمون نمیرسه , چون حداقل 700 تومان هستش این هفت اینچ , اگه مدل 320 گیگ باشه که فک کنم خیلی زیاد بشه.
یه نکته دیگه اینکه archos 5 و archos 7 از نظر ظاهر برنامه های داخلش و منو هاش کاملا یکی هستن هیچ فرق از این نظر نرارن
کلا o2 یه چیز دیگست.

البته seymor جان و osmaan عزیز خیلی بیشتر بلد هستن میتونن کمکتون کنن
من چیز زیادی نمیدونم.

muhamad_666
08-12-2008, 23:42
ببخشید من یه چیزی رو فراموش کرده بودم:41:
archos دو تا محصول دیگه هم داره که داداش هستن مثل همین archos 5 & archos 7
البته اونا کرم رنگ هستن اصلا قشنگ نیستن , وزنشونم بیشتره , 5 اینچش 605 اسمشه و 7 اینچش 705 :5:
این دو تا یعنی archos 5 & archos 7 که در موردشون توضیح دادم سیاه و زیبا هستن
به نظر من که اگه اونی که شما دیدی 605 باشه اصلا حرفی در مقابل o2 نداره . تازه با اینکه لمسیه کلی دکمه الکی داره , صفحشم جالب نیست اصلا

muhamad_666
09-12-2008, 00:01
اینم عکسی از ایندو
یعنی archos 5 و o2

DrAmir
09-12-2008, 01:48
حتما شوخی میکنین , archos ? تو ایران ؟

خوب پس کمکم پای اونم داره باز میشه به ایران:12:
مدل 5 اینچش که بهش میگن archos 5 تقریبا با o2 یه قیمته , البته باز بسته به ظرفیتشون فرق میکنه که هر دوشون با 3 اندازه حافظه مختلف تولید میشن , از نظر امکانات archos خیلی سرتره ولی عمر باتریش کمه ,از نظر ظاهر و منو و زیبایی از هر جهت o2 بهتره(به نظر من یکی از زیباترینهایی که خلق شده)
از نظر وزن هم فک کنم o2 خیلی سبکتره
از نظر قیمت cowon گرونتره و معروفتر
تازه اگه شما واسه ضبط صدا می خواین چرا دنبال یه چیزی هستین که نزدیک 500 تومان باشه ؟
خیلی چیزای ارزونتر و شاید بهتر هست
اینا در اصل واسه کسایی هست که مثل بنده عاشق فیلم و ویدئو دیدن هستن اونم با صفحه بزرگ
اگه از من میشنوی اون archos هفت اینچو بگیرو خیال مارو راحت کن بعدش بیا واسه ما تعریف کن, ما که پولمون نمیرسه , چون حداقل 700 تومان هستش این هفت اینچ , اگه مدل 320 گیگ باشه که فک کنم خیلی زیاد بشه.
یه نکته دیگه اینکه archos 5 و archos 7 از نظر ظاهر برنامه های داخلش و منو هاش کاملا یکی هستن هیچ فرق از این نظر نرارن
کلا o2 یه چیز دیگست.

البته seymor جان و osmaan عزیز خیلی بیشتر بلد هستن میتونن کمکتون کنن
من چیز زیادی نمیدونم.

مرسی از جوابت
من راستش هم واسه ضبط صدا ميخوام ، هم دوست دارم يه پلير کامل داشته باشم
که پخش فيلم و صدای خوبی داشته باشه , ضمن اينکه O2 زيرنويس هم پخش ميکنه
خب البته اينجوری که تو سايت ديدم ، انگار Web Browsing , Archos هم داره ، WiFi هم داره
فکر کنم به هر حال بايد وايسم تا O2 وارد ايران بشه

ويرايش :
واسه اون 7 اينچ هم راستش هم پولش رو ندارم ، هم اينکه يکم گنده ميشه ديگه
بازم ممنون

muhamad_666
09-12-2008, 12:59
مرسی از جوابت
من راستش هم واسه ضبط صدا ميخوام ، هم دوست دارم يه پلير کامل داشته باشم
که پخش فيلم و صدای خوبی داشته باشه , ضمن اينکه O2 زيرنويس هم پخش ميکنه
خب البته اينجوری که تو سايت ديدم ، انگار Web Browsing , Archos هم داره ، WiFi هم داره
فکر کنم به هر حال بايد وايسم تا O2 وارد ايران بشه

ويرايش :
واسه اون 7 اينچ هم راستش هم پولش رو ندارم ، هم اينکه يکم گنده ميشه ديگه
بازم ممنون

خواهش میکنم
از نظر کیفیت صدا که این سطح پلیرها تقریبا یکی هستن,منو شما نمیتونیم تشخیص بدیم فرقشو
از نضر ضبط صدا هم فک کنم منتظر همون o2 میخواین بمونین کار خوبیه , چون با سابقه ای که cowon داره مخصوصا تو A3 , D2 فک نکنم o2 کم داشته باشه از این نظر.
البته Q5 هم اینترنت داره مثل اونا
ولی هنوز آنچنان wifi تو ایران قابل استفاده نیست
من که وقتی p990 سونی داشتم هیچجا نتونستنم از wifi استفاده کنم.
الکی به خاطر wifi کلی قیمتو بالا میبرن , آخه من اگه اینترنت بخوام خوب میرم کامپیوتر جیبی میگیرم نه دستگاه پخش موزیک و ویدئو
خدا رو شکر که o2 اینترنت نداره که الکی قیمتش بالا باشه.
تازه این نکته خیلی مهمه, این archos که شما میگین مثل q5 , A3 حافظشون هارد هستش نه فلش مثل o2
هارد خیلی حساس هستش ولی میتونین o2 خودتونو راحت هرجا پرت کنین , حافظش هیچطور نمیشه.
اره 7 اینچ دیگه خیلی غول میشه , نیم کیلو وزنشه , پدرت در میاد , همون بهتر که مثل ما پولشو نداری
حالا حالاها بهتر از o2 نمیاد
پس همینو بچسبیم که میره از دستمون:31::31:
فک کنم خیلی خوب فروش کنه o2
هیچی کم نداره:21:

Bahar-65
09-12-2008, 14:13
این مدل با چه حافظه هایی تو بازار هست و قیمتش چنده؟

koli
09-12-2008, 18:09
o2 رادیو نداره! شاید این موضوع برای بعضی‌ها چندان اهمیت نداشته باشه اما برای من مهمه!!

DrAmir
09-12-2008, 20:12
خواهش میکنم
از نظر کیفیت صدا که این سطح پلیرها تقریبا یکی هستن,منو شما نمیتونیم تشخیص بدیم فرقشو
از نضر ضبط صدا هم فک کنم منتظر همون o2 میخواین بمونین کار خوبیه , چون با سابقه ای که cowon داره مخصوصا تو A3 , D2 فک نکنم o2 کم داشته باشه از این نظر.
البته Q5 هم اینترنت داره مثل اونا
ولی هنوز آنچنان wifi تو ایران قابل استفاده نیست
من که وقتی p990 سونی داشتم هیچجا نتونستنم از wifi استفاده کنم.
الکی به خاطر wifi کلی قیمتو بالا میبرن , آخه من اگه اینترنت بخوام خوب میرم کامپیوتر جیبی میگیرم نه دستگاه پخش موزیک و ویدئو
خدا رو شکر که o2 اینترنت نداره که الکی قیمتش بالا باشه.
تازه این نکته خیلی مهمه, این archos که شما میگین مثل q5 , A3 حافظشون هارد هستش نه فلش مثل o2
هارد خیلی حساس هستش ولی میتونین o2 خودتونو راحت هرجا پرت کنین , حافظش هیچطور نمیشه.
اره 7 اینچ دیگه خیلی غول میشه , نیم کیلو وزنشه , پدرت در میاد , همون بهتر که مثل ما پولشو نداری
حالا حالاها بهتر از o2 نمیاد
پس همینو بچسبیم که میره از دستمون:31::31:
فک کنم خیلی خوب فروش کنه o2
هیچی کم نداره:21:

خب شما نبايد دنبال WiFi باشيد ، يا اينترنت مجانی
شما ميتونيد با يه Access Point ساده ، ADSL (Internet) خودتون رو به صورت Wireless به بقيه وسايلتون که WiFi دارن بديد
من خودم همين کارو ميکنم ، الان Laptop ، PS3 , PC , حتی موبايل من با همين روش اينتترنت ميگيره

o2 رادیو نداره! شاید این موضوع برای بعضی‌ها چندان اهمیت نداشته باشه اما برای من مهمه!!

بله متأسفانه همينطوره ، منم واسم مهمه ، ولی خب اولويت نداره

osmaan
11-12-2008, 20:52
سلام
ببخشید که چند روزی نبودم به خاطر این بود که pc م مشکل پبدا کرده بود
از دوستای muhamad_666 و DrAmir خودم که تاپیک رو جلو بردن تشکر ویژه می کنم

osmaan
11-12-2008, 20:59
این مدل با چه حافظه هایی تو بازار هست و قیمتش چنده؟
سلام
با ظرفیت های
8 گیگ
16 گیگ
32 گیگ

zaza
11-12-2008, 22:47
من چند تا سوال داشتم

1)قيمت دقيق o2 و q5‌چند هست

2) ايا o2 هم مثل q5 هست و gps داره

3) ايا q5 تمام كارهاي pda را انجام مي ده و جايگزين مناسبي براي اون هست ؟

4)ايا q5 با توجه به اين امكانات ارزش قيمت بالا را داره ؟

5) ايا gps كه در q5 هست در ايران قابل استفاده هست ؟ مثلا براي gps موبايلها نرم افزار گارمين مي ريزند كه به خوبي كار مي كنه و محلها را نشان مي ده . ايا بر اي q5‌هم مي توان از اين نرم افزار استفاده كرد ؟

osmaan
12-12-2008, 17:40
من چند تا سوال داشتم

5) ايا gps كه در q5 هست در ايران قابل استفاده هست ؟ مثلا براي gps موبايلها نرم افزار گارمين مي ريزند كه به خوبي كار مي كنه و محلها را نشان مي ده . ايا بر اي q5‌هم مي توان از اين نرم افزار استفاده كرد ؟

سلام
1)o2
8 'گیگ 299 تومن
16 گیگ 339 تومن
32 گیگ 389 تومن
البته هنوز فقط قیمت ها تعیین شده و تو بازار نیست ولی به زودی میاد
اما Q5
60 گیگ 670 تومن
80 گیگ 720 تومن

2) فکر نکنم GPS داشته باشه
3) اطلاعات زیادی درمورد PDA نمی دونم ولی Q5 واقعا مشخصات عالیی داره
4) با توجه به این امکانات و کیفیت بله ارزش این قیمت رو داره

zaza
12-12-2008, 19:06
سلام
1)o2
8 'گیگ 299 تومن
16 گیگ 339 تومن
32 گیگ 389 تومن
اما Q5
60 گیگ 670 تومن
80 گیگ 720 تومن

ممنون از جوابهاتون

فقط جواب سوال آخرم كه در مورد gps مدل q5 بود را ندادي ؟ چون اگرم من اين مدل را بخواهم بگيرم يكي از دلايلش gps هست

DrAmir
12-12-2008, 23:24
سلام
1)o2
8 'گیگ 299 تومن
16 گیگ 339 تومن
32 گیگ 389 تومن
اما Q5
60 گیگ 670 تومن
80 گیگ 720 تومن

ممنون از جوابهاتون

فقط جواب سوال آخرم كه در مورد gps مدل q5 بود را ندادي ؟ چون اگرم من اين مدل را بخواهم بگيرم يكي از دلايلش gps هست

همونطور که osmaan جان گفتند GPS ، Q5 نداره

muhamad_666
13-12-2008, 12:36
خب شما نبايد دنبال WiFi باشيد ، يا اينترنت مجانی
شما ميتونيد با يه Access Point ساده ، ADSL (Internet) خودتون رو به صورت Wireless به بقيه وسايلتون که WiFi دارن بديد
من خودم همين کارو ميکنم ، الان Laptop ، PS3 , PC , حتی موبايل من با همين روش اينتترنت ميگيره

ببخشيد كه چند روزي نتونستم بيام

خوب حق با شماست ولي مشكل اينجاست كه شما وقتي ميتوني تو خونتون با pc به اينترنت وصل شي ديگه چه نيازي به دستگاه ديگه داري؟؟؟
اگه بتوني هرجا كه هستي به اينترنت وصل شي اونموقع به درد ميخوره مثل gprs موبايل. كه البته سرعت پايين و هزينه زياد داره اون .

من نميدونستم كه o2 راديو نداره , بهتر كه نداره , آخه موج FM كه فقط 2 تا كانال ايراني ميگيره بدرد نميخوره , باز اگه مثل R300 سوني اريكسون AM داشته باشه بد نيست.

سلام
ببخشید که چند روزی نبودم به خاطر این بود که pc م مشکل پبدا کرده بود
از دوستای muhamad_666 و DrAmir خودم که تاپیک رو جلو بردن تشکر ویژه می کنم

خواهش ميكنم دوست عزيز
ولي بدون شما اين تاپيك لطفي نداره.

سلام
1)o2
8 'گیگ 299 تومن
16 گیگ 339 تومن
32 گیگ 389 تومن
اما Q5
60 گیگ 670 تومن
80 گیگ 720 تومن

اووووه
چقدر O2 خوبه اين قيمت, مفته
زيادي ارزونه,. قيمت 32 گيگش با 16 گيگ P2 SAMSUNG يكيه. تازه كلي سرتر از اونه
خدا كنه با همين قيمتم بياد تو بازار
ولي Q5 خيلي گرونه. به نظر من نمي ارزه.

من چند تا سوال داشتم

همونطور كه osmaan جان فرمودن , GPS نداره . من كه هيچجا نشنيدم
كجا چنين چيزي گفتن كه , Q5 GPS داره ؟
نكنه GPRS رو اشتباهي GPS تصور كردين
تو بررسي هاي Q5 گفتن كه GPRS داره ولي منم توش موندم كه چطور چنين چيزي بدون استفاده از سيستم مخابراتي ممكنه
شايد منظورشون اينه كه اگه سيمكارت ميخورد ميشد از GPRS استفاده كرد:27:

-----------

راستي دوستان , اين جور كه تو سايت CNET من ديدم O2 , TV-OUT نداره.
يعني كابلي كه بتونين به تلويزيون وصلش كنين نداره تو جعبش
يه كابل بايد بخرين باهاش.
البته اگه صاحاب مغازه داشته باشدش.

zaza
13-12-2008, 13:40
همونطور که osmaan جان گفتند gps ، q5 نداره

فكركنم منظور ايشون o2 بود كه gps نداره تا اونجا كه من در تصاويرش ديدم و در رويو ها خوندم q5 مجهز به gps هست

DrAmir
13-12-2008, 16:27
ببخشيد كه چند روزي نتونستم بيام

خوب حق با شماست ولي مشكل اينجاست كه شما وقتي ميتوني تو خونتون با pc به اينترنت وصل شي ديگه چه نيازي به دستگاه ديگه داري؟؟؟
اگه بتوني هرجا كه هستي به اينترنت وصل شي اونموقع به درد ميخوره مثل gprs موبايل. كه البته سرعت پايين و هزينه زياد داره اون .

من نميدونستم كه o2 راديو نداره , بهتر كه نداره , آخه موج FM كه فقط 2 تا كانال ايراني ميگيره بدرد نميخوره , باز اگه مثل R300 سوني اريكسون AM داشته باشه بد نيست.

-----------

راستي دوستان , اين جور كه تو سايت CNET من ديدم O2 , TV-OUT نداره.
يعني كابلي كه بتونين به تلويزيون وصلش كنين نداره تو جعبش
يه كابل بايد بخرين باهاش.
البته اگه صاحاب مغازه داشته باشدش.

بله متأسفانه هنوز جا نيوفتاده تو ايران ، البته قبلاً پايتخت Free Internet Service (WiFi) داشت که اون هم برداشتن
توی کيش هم پاساژ پرديس 2 داره هنوز
اميدوارم روزی بيشتر شاهد اين موضوع باشيم ، که در پارک ها و کتابخانه ها حداقل اين سرويس باشه

اون اوايل من يه ريويو ديدم از O2 که راديو که داشت هيچ ، تماشای TV هم داشت ، ولی تو سايت خودش تائيد نشده
و هيچ کدوم از اين امکانات نيست

----------------------------------
آره ، ولی اينطور که من فهميدم ، خروجی TV داره ، تازه با کابل Component و خروجی HD . 720p ، که فکر کنم واقعاً معرکه باشه

فكركنم منظور ايشون o2 بود كه gps نداره تا اونجا كه من در تصاويرش ديدم و در رويو ها خوندم q5 مجهز به gps هست

ميشه يه لينک بديد و تاييد کنيد حرفتون رو ؟
راستش به يه نفر اطلاعات غلط دادم ، ميخوام مطمئن بشم شايد بره Q5 بخره

ممنون zaza جان

zaza
13-12-2008, 17:53
بله متأسفانه هنوز جا نيوفتاده تو ايران ، البته قبلاً پايتخت Free Internet Service (WiFi) داشت که اون هم برداشتن
اميدوارم روزی بيشتر شاهد اين موضوع باشيم ، که در پارک ها و کتابخانه ها حداقل اين سرويس باشه

اون اوايل من يه ريويو ديدم از O2 که راديو که داشت هيچ ، تماشای TV هم داشت ، ولی تو سايت خودش تائيد نشده

آره ، ولی اينطور که من فهميدم ، خروجی TV داره ، تازه با کابل Component و خروجی HD . 720p ، که فکر کنم واقعاً معرکه باشه

ميشه يه لينک بديد و تاييد کنيد حرفتون رو ؟
راستش به يه نفر اطلاعات غلط دادم ، ميخوام مطمئن بشم شايد بره Q5 بخره

ممنون zaza جان

يعني حالا من فرق gps با gprs را نمي دونم:4:

اين لينكreview فارسي

اينم يك لينك خارجي

اينم لينك فروشگاهي كه با گارانتي امرتات و در مشخصاتش زده gps داره

Mehrab1131
13-12-2008, 18:25
دو تا سوال:
امرتات مدل ۲ گیگ d2 رو هم داره؟ با چه قیمتی؟
دیگه اینکه رنگ سفیدشم داره یا نه؟
۱ سوال اضافه: مصرف باتریش وقتی از روی محتویات کارت می‌خونه بیشتره؟

DrAmir
13-12-2008, 18:34
يعني حالا من فرق gps با gprs را نمي دونم:4:

اين لينكreview فارسي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينم يك لينك خارجي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداينم لينك فروشگاهي كه با گارانتي امرتات و در مشخصاتش زده gps داره

مرسی zaza جان ممنون ، راستی اون قسمت بالايی صحبت هام هم با جناب muhamad_666 بودم ، منظورم اصلاً اين نبود که کسی ميدونه يا نميدونه
فقط يه ارزو بود به قولی

دستتم درد نکنه :40:

osmaan
13-12-2008, 19:51
سلام به دوستای خوبم
بزارید یه ابهام رو در مورد gps q5 رو روشن کنم
اول اینکه q5 قابلیت gps رو داره ولی خودش به تنهایی نمی تونه بهش وصل بشه و داخل پکیجش هم نیست
دوم اینکه اگه بخواهین بخرین باید با کردیت کارت از سایت های خارجی بخرین
سوم اینکه نرم افزار هایی که براش هست به زبون کره ای هست و فارسی نداره

osmaan
13-12-2008, 19:52
دو تا سوال:
امرتات مدل ۲ گیگ d2 رو هم داره؟ با چه قیمتی؟
دیگه اینکه رنگ سفیدشم داره یا نه؟
۱ سوال اضافه: مصرف باتریش وقتی از روی محتویات کارت می‌خونه بیشتره؟
سلام
مدل 2 گیگ دیگه تولید نمیشه
رنگ سفید تو ایران نیست
نه خیر مصرف باتری فرقی نمی کنه

DrAmir
14-12-2008, 23:06
osamaan جان ميشه زمان دقيق عرضه O2 رو در ايران بگی ؟ من خيلی سريعتر ميخوام تهيه کنم

muhamad_666
15-12-2008, 14:21

حق با شماست , مثلا تو بعضي از دانشگاها هم بجاي شبكه معمولي از شبكه بيسيم استفاده ميكنن . ولي خوب خيلي كمه . تو انگليس بري پيش ديوار هر خونه اي وايسي ميتوني وصل شي . فك كنم اونا ديگه كلن اينترنتشون تقريبا مجاني در مياد, نه مثل ما با اينهمه هزينه بالا.

---------

تماشاي tv ؟؟ يعني مثل D2 كه يه چيز ي تو اين مايه ها داشت ؟ كه فكر كنم فقط تو كره قابل استفاده بود .
شايدم يه چيزي مثل ARCHOS 5 كه كارت DVR بهش وصل ميشد
تا حالا كه فكر كنم COWON چنين چيزي نداشته . البته خيلي هم ضروري نيست ديدن TV

----------

خروجی TV دارهو خروجی HD . 720p ؟؟ چه جالب .
تنها چيزايي كه كه فهميدم نداره
فعلا تا نرسيد دستمون حرف و حديث زياده
بايد صبر كنيم تا بياد
من كه فكر نكنم بتونم فعلا بگيرم , اوضاع مالي بدجور بيريخت شده
شما اگه گرفتين بگو چطورياست

quote=DrAmir;3270085]مرسی zaza جان ممنون ، راستی اون قسمت بالايی صحبت هام هم با جناب muhamad_666 بودم ، منظورم اصلاً اين نبود که کسی ميدونه يا نميدونه
فقط يه ارزو بود به قولی

[/quote]

دكتر جان , ايشون با شما نبودن با بنده بودن . چون گفته بودم ممكنه GPS رو با GPRS اشتباه كرده باشين
بايد عذر خواهي كنم چون همونطور كهosmaanجان فرمودن GPS داره ولي بايد جدا دستگاشو بخرين بهش وصل كنين . ولي فكر كنم يه 50/ 60 دلاري باشه قيمتش .
يه دستگاه مخصوص GPS خودش 200 تومن بيشتر نيست . صرف نميكنه كه
تازه سايتهايي مثل amazon كه به ما چيزي نميفروشن

osmaan
15-12-2008, 15:37
osamaan جان ميشه زمان دقيق عرضه o2 رو در ايران بگی ؟ من خيلی سريعتر ميخوام تهيه کنم

سلام دکتر!
اینکه زمان دقیقشو به روز به تونم بگم رو نمیدونم
ولی مطمئن باش که اولین جایی که خبر دار میشه این تاپیکه

osmaan
15-12-2008, 15:53
سلام به تمام بچه های گل پی سی ورلد و مخصوصا دوستای گلم

یه خبر توپی دارم که شاید خیلی ها مشکلشون حل بشه و اون اینه که من حدود دو سه هفته هست که با بخش فروش امرتات همکاری می کنم و تا حدی که در توانم هست و وقتش رو دارم افرادی که قصد خرید دارن رو راهنمایی و براشون تهیه می کنم در واقع یه جور ویزیتوری هستش حالا گفتم اینجا هم بگم تا اونایی که تو خرید مشکل دارن یا اونایی که تو شهرستان هستن با من تماس بگیرن تا براشون تهیه کنم.
برای اینکه این افراد با من در تماس باشن لطفا پیام خصوصی بدن.

Mehrab1131
18-12-2008, 15:54
من بالاخره تصمیم گرفتم d2 بگیرم. امروز به نمایندگی امرتات تو رشت سفارش دادم و تا شنبه احتمالا می‌رسه.
چیز خاصی رو نیاز هست چک کنم موقع تحویل گرفتنش؟

osmaan
18-12-2008, 19:02
من بالاخره تصمیم گرفتم d2 بگیرم. امروز به نمایندگی امرتات تو رشت سفارش دادم و تا شنبه احتمالا می‌رسه.

سلام
اولا مبارکت باشه
دوما چند گیگش رو خریدی؟
نه چیزه خاصی برای چک کردن نداره فقط تو جعبه باید خود دستگاه،شارژر،ارفون،دفترچه راهنما،کابل usb ،مبدل دوشاخ شارژر،سی دی دستگاه، کارت گارانتی امرتات و یکی دو برگه گارانتی خود شرکت که نیازی نیست

Mehrab1131
18-12-2008, 19:19
سلام
اولا مبارکت باشه
دوما چند گیگش رو خریدی؟
نه چیزه خاصی برای چک کردن نداره فقط تو جعبه باید خود دستگاه،شارژر،ارفون،دفترچه راهنما،کابل usb ،مبدل دوشاخ شارژر،سی دی دستگاه، کارت گارانتی امرتات و یکی دو برگه گارانتی خود شرکت که نیازی نیست

ممنون
۴ گیگ سفارش دادم. ۱۹۹ تومن

muhamad_666
20-12-2008, 12:46

سلام دوست عزيز
مباركت باشه
هروقت گرفتي بگو چجورياست ؟
سنگين كه نيست زياد ؟ ميشه باهاش خوب فايل تصويري ديد ؟ كلا حال ميكني باهاش يا نه؟
مرسي:10:

osmaan
20-12-2008, 20:11
سلام دوست عزيز
مباركت باشه
سنگين كه نيست زياد ؟ ميشه باهاش خوب فايل تصويري ديد ؟ كلا حال ميكني باهاش يا نه؟
مرسي:10:
سلام
با اجازه مهراب خان
من یه جواب کوتاهی به سوالاتت میدم البته مهراب خودش کامل میکنه
وزنش: اگه بخوای از گردنت اویزون کنی یه کم سنگینه ولی اگه بخوای به کمرت ببندی یا بزاری تو جیبت وزنی احساس نمیکنی
فایلای تصویری رو واقعا عالی نشون میده:46:
من یکی که حالی میکنم!:31:

muhamad_666
21-12-2008, 10:09
سلام
با اجازه مهراب خان
من یه جواب کوتاهی به سوالاتت میدم البته مهراب خودش کامل میکنه
وزنش: اگه بخوای از گردنت اویزون کنی یه کم سنگینه ولی اگه بخوای به کمرت ببندی یا بزاری تو جیبت وزنی احساس نمیکنی
فایلای تصویری رو واقعا عالی نشون میده:46:
من یکی که حالی میکنم!:31:

سلام
ممنون از شما osmaan جان كه هميشه به ما لطف دارين:10:
خوب وزنش پس خيلي زياد نيست
يعني ميشه يك ساعت دست گرفت و يه فيلم ديد ؟ اصلا شماها چيجوري فيلم ميبينين ؟ كل مدت فيلم تو دستتون ميگيرين ؟
اگه مثل archos 5 پايه داشت يا مثل Q5 يه مدل كيف براش بود كه ميشد وايسه خيلي خوب بود , البته اينجوري هم ميشه تكيه به ديواري چيزي داد

-----
راستي دوستان يادتون نره كه اين دستگاهارو حتما با گارانتي بخرين
محصولات COWON هم با گارانتي امرتات چون گاهي پيش مياد كه دستگاهها همون روزاي اول مشكل پيدا ميكنن . هواستون باشه يه وقت واسه قيمت ارزونتر نرين بدون گارانتي بخرين . اين موبايل نيست كه بدون گارانتي بصرفه تر باشه
وظيفه ما بود كه بگيم
ديگه خود دانيد:40:

zodiyak
21-12-2008, 13:47
سلام osmaan جان...
خسته نباشی...
cowon A3 30 GB چرا دیگه نیست؟
من در به در دنبالش هستم...
ممنون میشم کمکم کنی...

Mehrab1131
21-12-2008, 14:05
سلام دوست عزيز
مباركت باشه
مرسي

من هنوز تحویل نگرفتمش. امروز بعدازظهر می‌رم می‌گیرم. ۲-۳ روز حداقل کار می‌کنم و بعد نظرمو می‌گم.

يعني ميشه يك ساعت دست گرفت و يه فيلم ديد ؟ اصلا شماها چيجوري فيلم ميبينين ؟ كل مدت فيلم تو دستتون ميگيرين ؟
اگه مثل archos 5 پايه داشت يا مثل Q5 يه مدل كيف براش بود كه ميشد وايسه خيلي خوب بود , البته اينجوري هم ميشه تكيه به ديواري چيزي داد
D2 هم یه چیزی مثل پایه داره. از همون stylus می‌شه برای این کار استفاده کرد.

osmaan
21-12-2008, 17:48
من هنوز تحویل نگرفتمش. امروز بعدازظهر می‌رم می‌گیرم. ۲-۳ روز حداقل کار می‌کنم و بعد نظرمو می‌گم.

مهراب جان
ممنون بابت جواب سوالات دوستان

اصلا شماها چيجوري فيلم ميبينين ؟ كل مدت فيلم تو دستتون ميگيرين ؟
نه من برای فیلم دیدن از همون stylus خودش استفاده می کنم یه خوبی که داره اینه که میتونی تو دو زاویه تنظیمش کنی، با عوض کردن نحوه قرار گیری stylus .

osmaan
21-12-2008, 17:52
سلام osmaan جان...
خسته نباشی...
Cowon a3 30 gb چرا دیگه نیست؟
من در به در دنبالش هستم...
ممنون میشم کمکم کنی...

خوب مشخصه چون بعد از یه مدت دیگه برای کمپانی ارزش تولید نداره مثل d2 که دیگه 4 گیگش وجود نداره
راستی 60 گیگ که بهتر از 30 گیگه

osmaan
21-12-2008, 18:11
سری جدید PMP های شرکت Cowon
By Marzieh Moosazadeh

Sunday, 12 October 2008

در طول روز با چه گجتی به موسیقی مورد علاقه خود گوش میدهید؟ موبایل , mp3 player , کامیپوتر رومیزی و یا شاید هم با PMP ؟
اگر از نسل PMP ها استفاده میکنید نشان می دهید که بسیار خوش سلیقه و به روز هستید و به کیفیت موسیقی در زمان پخش اهمیت میدهید. PMP های نیز مجال رشد یافته و امروز شاهد بودیم که شرکت Cowon مشخصات محصول جدید خود را با مدل O2 PMP اینگونه معرفی کرد:
قابلیت پخش فایل های صوتی در فرمت هایMP3, OGG FLAC, AAC, WMA, DivX, MPEG4
نمایشگر 4.3 اینچی از نوع لمسی
ورودی لازم جهت استفاده از کارت حافظه SDHC
اسپیکر داخلی
خروجی لازم جهت استفاده از پورت های TV
18 ساعت پشتیبانی باتری جهت پخش فایل صوتی و 8 ساعت جهت پخش فایل تصویری

این محصول در حجم های حافظه 8, 16,32 گیگا بایت ساخته شده و از 13 اکتبر فروش خود را از کره شمالی آغاز خواهد کرد.بر چسب قیمت ها بسته به حجم حافظه از 224$ تا 305$ متغیر خواهد بود. پس تعجب نکنید!

منبع: narenji.ir

DrAmir
21-12-2008, 21:47
osmaan جان نکنه ميخوای بگی اومد ايران ؟ آره ؟
من ميخوااااااااااااااااااااا اااااااااام

O2

osmaan
21-12-2008, 21:57
osmaan جان نکنه ميخوای بگی اومد ايران ؟ آره ؟
من ميخوااااااااااااااااااااا اااااااااام

o2

سلام

نه بابا شایعه درست نکنی ها!
درواقع داشتم تو اینترنت می چرخیدم که این مطلب رو دیدم و پیش خودم گفتم گذاشتنش تو تاپیک بد نباشه
ولی دیگه به زمان اومدنش داریم نزدیک میشیم

muhamad_666
22-12-2008, 12:51

سلام
مرسي از جوابت
منتظرم
اگه حوصله داشتي يه review كوتاه ازش بنويس , يعني چيزايي كه خودت دستگيرت شد , مثلا اينكه واقعا 52 ساعت موزيك پخش ميكنه؟ و از اين چيزا:20: مرسي

من اخه ميخوام هم o2 بگيرم هم d2
يكي واسه audio يكي واسه video
:11:

چه جالب كه با sylus ميشه اين كارو كرد
خيلي ايده جالبي بوده
حالا ايشالا o2 هم يه چيز تو اين مايه ها داشته باشه:8:

-----

آقا من o2 صورتيشو ميخوام
يعني چي كه نداره
ميخوامممممممممم:19:

DrAmir
23-12-2008, 17:40
سلاااااااااااااام
خوشحالم
o2
32گيگ خريدم با گارانتی امرتات 389 هزار تومان

از پايتخت مغازه اسمارت :40::40::40::40::40::40::40::40::40:

osmaan
23-12-2008, 17:51
سلاااااااااااااام
خوشحالم
o2

مبارکه
چطوره؟
یه ریویو ازش بزار باشه؟

osmaan
23-12-2008, 17:55
راستش این چند روزه بد جوری سرم شلوغ بود آخر ترمیه دیگه!

و راستیتش نتونستم بیام و خبرشو بدم ولی همونطور که دکتر گفت o2 وارد ایران شده
هورررااااااااااااااا !!!

muhamad_666
23-12-2008, 18:55
سلاااااااااااااام
خوشحالم
o2

:5:
آقا خيلي خيلي مباركه
چه رنگي گرفتي؟
مدلاي 8 و 16 چند بود؟
امكان داره كه پايين هم بياد؟
منتظر يه ريويو توپ هستيمااااا
يه چند روزي باهاش ور بورو بعدش
:10:

DrAmir
23-12-2008, 23:30
مبارکه
چطوره؟
یه ریویو ازش بزار باشه؟

مرسی osmaan جان
حرف نداره دوسش دارم :40:

آقا خيلي خيلي مباركه
چه رنگي گرفتي؟
مدلاي 8 و 16 چند بود؟

مرسی محمد جان
من مشکی گرفتم ، البته سفيدش هم خوشگل بود ترسيدم کثيف بشه
والا قيمت اون يکی هارو يادم نيست ، چون من رفتم سراغ اين فقط ، قيمت هم چون فقط با گارانتی امرتات عرضه ميشه
فعلاً فکر نکنم بياد پايين

osmaan
24-12-2008, 08:30
آقا خيلي خيلي مباركه
چه رنگي گرفتي؟
مدلاي 8 و 16 چند بود؟

8 گیگ : 299 تومن
16 گیگ : 339 تومن
32 گیگ : 389 تومن

zodiyak
24-12-2008, 15:18
سلام...
داستان ldb چیه؟
که تو a2 هستش...
D2 دارش یا نه؟
ممنون میشم کمکم کنید...

osmaan
24-12-2008, 17:42
سلام...
داستان ldb چیه؟
که تو a2 هستش...
D2 دارش یا نه؟
ممنون میشم کمکم کنید...

سلام
LDB درواقع قابلیت خواندن lyric هست که در D2 هم وجود داره ولی در فیرم ور های قبلی این قابلیت وجود نداشت ولی در فیرم ور های جدید این قابلیت نیز اضافه شده.

osmaan
25-12-2008, 16:06
مرسی osmaan جان
حرف نداره دوسش دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

دکتر ریویو یادت نره ها!

DrAmir
25-12-2008, 21:06
دکتر ریویو یادت نره ها!

بابا شما که استاد مايی من چه ريويو بنويسم ؟ راستش بلد هم نيستم بنويسم :31:
يه سؤال : من راستش امروز سر کلاس داشتم صدا ضبط ميکردم و اينا ، ضبط صداش به نظر من خوب هست
با رکوردهای قبلی که دوستام کرده بودن من ازشون گرفتم مقايسه کردم بهتر بود
ولی يه مشکلی هست ، احساس ميکنم يکم جا ميندازه تو ضبط کردن
نميدونم چجوری بگم منظورم رو ، احساس ميکنم وقتی کلاس ساکت ميشه يا حالا هرچی ، دقيق نميدونم چجوری بگم
يکم جا ميندازه يعنی گوش که ميکردم ، يهو انگار ميپره جلوتر
نميدونم مشکل از چی هست

راستی osmaan جان برنامه واسه اين سراغ نداری بدی ما ؟ ازين برنامه های جانبی (مثلاً خودش نقاشی داره و ماشين حساب)

seymour
26-12-2008, 09:31
يه سؤال : من راستش امروز سر کلاس داشتم صدا ضبط ميکردم و اينا ، ضبط صداش به نظر من خوب هست
با رکوردهای قبلی که دوستام کرده بودن من ازشون گرفتم مقايسه کردم بهتر بود
ولی يه مشکلی هست ، احساس ميکنم يکم جا ميندازه تو ضبط کردن
نميدونم چجوری بگم منظورم رو ، احساس ميکنم وقتی کلاس ساکت ميشه يا حالا هرچی ، دقيق نميدونم چجوری بگم
يکم جا ميندازه يعنی گوش که ميکردم ، يهو انگار ميپره جلوتر
نميدونم مشکل از چی هست
این به نظر میاد قابلیت silence detection باشه و اصلا یه مشکل نیست ... به این ترتیب که وقتی سکوت برقرار بشه ، ضبط رو متوقف می کنه و وقتی صدایی به گوش برسه ، دوباره راه میفته ... اکثر پلیرهای cowon این قابلیت رو دارن ... (امکان فعال/غیرفعال کردنش باید وجود داشته باشه)

osmaan
26-12-2008, 10:56
این به نظر میاد قابلیت silence detection باشه و اصلا یه مشکل نیست ... به این ترتیب که وقتی سکوت برقرار بشه ، ضبط رو متوقف می کنه و وقتی صدایی به گوش برسه ، دوباره راه میفته ... اکثر پلیرهای cowon این قابلیت رو دارن ... (امکان فعال/غیرفعال کردنش باید وجود داشته باشه)

دقیقا!
به نظر منم silence detection باشه و اگه این باشه هیچ مشکلی نیست که هیچ تازه خیلی هم خوبه و جاهایی که صدایی نیست رو ضبط نمی کنه و این خیلی خوبه.
سیمور جان بابت جواب ممنون

szr
27-12-2008, 16:36
قابل توجه d2 دارا

هر کی خواست آموزش نصب نقشه رو یاد بگیره خبر بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
دوست عزیز میشه بگی جریان نقشه چیه؟
ایا با فریم ویر جدید این قابلیت بهش افزوده میشه؟

این s9 کی مییاد تو ایران و امکاناتش چیه؟

با تشکر

osmaan
27-12-2008, 21:53
با سلام
دوست عزیز میشه بگی جریان نقشه چیه؟
ایا با فریم ویر جدید این قابلیت بهش افزوده میشه؟

این s9 کی مییاد تو ایران و امکاناتش چیه؟

با تشکر
سلام
به ورژن فیرم ور ربطی نداره در واقع مربوط به فلش میشه راحتتر بگم یه برنامه نقشه خوان هست که بر پایه فلش طراحی شده البته برای اینکه بتونیین یه نقشه جدید برای پلیر درست کنید باید از برنامه دیگه ای هم استفاده کنید که کار با اون هم راحته.
درمورد S9 هم فکر کنم یه مدتی هست که فروش جهانیش شروع شده البته مطمئن نیستم
امیدوارم به ایران هم بیاد البته با وجود امرتات احتمالش خیلی میره بالا، چون هرچی باشه تو همین مدت که نماینده cowon شده خیلی خوب عمل کرده

szr
28-12-2008, 07:21
سلام
به ورژن فیرم ور ربطی نداره در واقع مربوط به فلش میشه راحتتر بگم یه برنامه نقشه خوان هست که بر پایه فلش طراحی شده البته برای اینکه بتونیین یه نقشه جدید برای پلیر درست کنید باید از برنامه دیگه ای هم استفاده کنید که کار با اون هم راحته.

با سلام و تشکر
خوب این برنامه یا فلش را از کجا میشه گرفت؟

با تشکر

osmaan
28-12-2008, 11:15
قبل از اینکه آموزش رو شروع کنیم لازم بگم برنامه flash maps یه برنامه تحت فلش هست که ما برای اینکه بتونیم نقشه ها رو تو دستگاهمون ببینیم به این چنین برنامه ها نیاز داریم و هم اینکه به فیرم ویر هایی که با این برنامه ها مطابقت دارن نیاز داریم و دیگه اینکه من آموزش ساخت نقشه رو هم در اینجا میگذارم. حالا بریم سر وقت آموزش

چگونگی استفاده از flash maps
قبل از هر چیزی شما احتیاج به یک فیرم ویر صحیح نیاز دارید. مطابق تستهای fishfutters نسخه های 3.52 و 2.53 (که شمال نسخه های بتا هم می شود) درست کار می کنند.
قبل از استفاده از برنامه flash maps باید تمام فایلهای لازم را به روش زیر در D2 مرتب کنید:
_ در داخل فولدری به اسم flash برای هر نقشه ای که می خواهید استفاده منید یک زیر فولدر ایجاد نمایید. نامی که برای این زیر فولدر ها انتخاب می کنید مهم نیست. شما می توانید از نام نقشه مورد نظر استفاده منید. حال در داخل هر کدام از این زیر فولدر به 2 چیز احتیاج دارید
1 برنامه اصلی flash maps_2.0.swf . شما می توانید این فایل را نیز تغییر نام به دهید تا با نام نقشه مورد نظر مرتبط شود.
2 یک فولدر دیگر به اسم map . (این فولدر را نباید تغییر دهید)

در داخل این زیر فولدر (map) هم باید فایلهای زیر قرار داده شوند:
الف) فایلهای تصویر jpeg که نقشه از آنها تشکیل شده است. اسامی آنها باید بصورت پشت صر هم باشد مثل
Map1.jpg , map2.jpg , map3.jpg , …
ب) فایل mapconfig.txt . این فایل حاوی تنظیمات خاص مرتبط با نقشه می باشد (از قبیل پهنا ، ارتفاع و محل آغاز شمارش)
اگر شما تمام فایلها را به روش گفته شده در بالا آماده کرده باشید می توانید نقشه مورد نظرتان را با استفاده از utilitiesè flash player در D2 باز کنید و ببینید.

چگونه یک نقشه تهیه کنیم.

ساخت یک نقشه برای استفاده در برنامه flash maps بسیار ساده می باشد و احتیاج به دانش خاص با برنامه تجاری ای ندارد.
در ابتدا شما باید یک تصویر از نقشه ای که می خواهید پیدا کنید. این تصویر می تواند به هر اندازه ای که می خواهید باشد که فقط جای بیشتر از پلیر شما را اشغال می کند ولی کارایی همیشه ثابت خواهد بود. این نقطه قوت این برناه می باشد.
اگر شما تصویر مورد نظرتان را پیدا کردید لازم است که آنرا به قطعات با ابعاد 160 پیکسل پهنا و 120 پیکسل ارتفاع تفکیک نمایید (قطعه قطعه کنید)
آخرین قطعه که قطعه گوشه پایین سمت راست می باشد احتمالا دارای این ابعاد نخواهد بود که مهم هم نیست. فایلهای ایجاد شده باید در فرمت .jpg بوده و اسامی آنها شامل عبارت map و عددی که ترتیبی اضافه می شود باشد. عدد دهی به اسامی فایلها مهم نیست مه از چه رقمی شروع می شود ولی شما باید عدد آغازین را مشخص کنید (بعدا خواهم گفت کجا باید مشخص شود ). برنامه قطعات تصویر را بر اساس اسم آنها و با ترتیب زیر مرتب می کند (عدد آغازین 1 در نظر گرفته شده) 3 2 1
6 5 4
9 8 7

چندین روش مختلف برای قطعه قطعه کردن تصویر وجود دارد. یکی از روشهای ممکن استفاده از ابزار Slice در فتو شاب میباشد. من این روش را توضیح نمی دهم زیرا فکر نمی کنم این آسان ترین روش ممکن باشد. در عوض یک برنامه رایگان پیدا کرده ام که بهترین وسیله برای انجام این کار است. واقعا روشی آسانتر از این وجود ندارد.
این برناهم معمولا splitimage نام دارد و آنرا می توانید از لینکی که در زیر قرار می دهم دریافت کنید.
بعد از نصب شما می توانید با استفاده از فرمان Fileè new… تصویر مورد نظرتان را باز کنید. برای مشخص کردن الگوی برش از دستورeditè edit using dialog… استفاده کنید. در پنجره ای که باز می شود برگه Processor را باز کنید و عبارت Create columns and rows of specific size را انتخاب کنید. برای column width عدد 160 و برای row height عدد 120 را وارد کنید و سپس ok را بزنید.
قبل از save کردن تصامیر تنظیمات زیر را چک کنید. بروید به منوی fileè preferences و مطمئن شوید که فیلد file name and number separator خالی بوده و فیلد های use numbers (1.2.3…) و jpeg file (jpg) انتخاب شده باشند. سپس ok را بزنید.
حال میتوانیم فایلها را ایجاد کنیم. بروید به fileè generate images… ، عبارت map را بعنوان نام فایل وارد کرده ودکمه save را بزنیدو همه اش همین بود.
حالا شما فقط باید فایل mapconfig.txt را ایجاد کنید. این فایل شامل برخی جزییات در مورد نقشه تان می باشد، که برنامه به آنها نیاز دارد تا نفشه را بدرستی نمایش دهد. شما می توانید از نمونه ای که همراه برنامه دانلود کرده اید استفاده کنید و فقط مقادیر را عوض نمایید.
محتویات فایل چیزی شبیه به زیر است : &rows=12&cols=8&startat=1
این خط 3 پارامتر را تعریف می کند rows , cols , startat و به هر یک عددی اطلاق می کند. عدد مربوط به rows را با عدد تعداد سطر های نقشه خودتان جایگزین کنید و عدد مربوط به cols را با عدد ستونهای نقشه خودتان. پارامتر startat عدد آغازین نام گذاری فابلها را معین می کند. اگر شما از برنامه splitimage استفاده کرده باشید قطعا بلوک اول نقشه شما نام map1.jpg را خواهد داشت که بدین معناست که عدد startat یک میباشد.
وقتی همه کار ها را انجام دادید فقط کافیست که فایلها را به روشی که قبلا گفتیم در داخل D2 قرار دهید.
و فراموش نکنید که نقشه خود را در اینجا به اشتراک بگذارید.
موفق باشید!
--------------------------------------------------------
splitimage

flash maps_2.0.swf

config.txt

osmaan
28-12-2008, 11:23
Iran road map

hossein1111
29-12-2008, 22:07
دوستان به نظرتون قیمت o2 افت میکنه؟
قیمت جهانیش چنده؟
تو آمازون دیدم 32 گیگشو زده $289.99 در صورتی که اینجا 389 هزار تومنه!

muhamad_666
30-12-2008, 05:46
قیمت جهانیش چنده؟

من که فکر نکنم اصلا کم شه , آخه مثل موبایل که نیست همش کم شه, بدون گارانتی هم که نمیتونی بخری
ممکنه ببری خونه 2 روز بعد یهو دیگه روشن نشه. :5:
الان حتی مدلایی که تو معروف ترین سایتای فروش خارجی هم دیگه کمیاب شدن به علت قدیمی بودن , آدم از قیمتشون مخش سوت می کشه.
برای مثال اگه یه سری به سایت c-net بزنید و بعضی محصولات قدیمی archos رو ببینید خیلی بعضی هاشون گرونن .
معمولا تو سایتای خارجی هم خیلی پایین نمیان , بیشتر سعی می کنن یه سری چیزا رو بعد یه مدت مجانی همراه دستگاه بدن مثل کیف و محافظ صفحه و اینا
ولی در کل O2 تو سایت خود شرکتش (JETMALL منظورمه ) از روز اول تا الان پایین اومده ولی تو ایران زیاد عوض نمیشه

خوب اونجا ارزش پولشون با ما فرق داره
شما میتونی بری خارج بخری بیاری ولی اگه تو جعبش بذاری بیاری پول گمرکش رو باید لطف بفرمایید بدین به معمورین گمرک که شاید از 389 هزار تومن شما بیشتر هم بشه
مگر اینکه بذاری تو جیبت به عنوان اینکه از قبل داشتی اینو

TOYOTA CAMERY هم که اینجا بیش از 40 میلیون تومانه اونجا حدود 20000 دلاره یعنی همون 20 میلیون تومان
حیف که نمیشه بذاری تو جیبت:13:

muhamad_666
30-12-2008, 05:57
مرسی osmaan جان
حرف نداره دوسش دارم :40:

مرسی محمد جان
من مشکی گرفتم ، البته سفيدش هم خوشگل بود ترسيدم کثيف بشه
والا قيمت اون يکی هارو يادم نيست ، چون من رفتم سراغ اين فقط ، قيمت هم چون فقط با گارانتی امرتات عرضه ميشه
فعلاً فکر نکنم بياد پايين

به به , دکتر جان , مث اینکه کوونه بدجوری روتون تاثیر گذاشته , اکستونم که o2 گذاشتین
مبارکه :10:
ولی فک کنم سفیدش چشمگیرتر باشه, من اگه بگیرم سفیدشو میگیرم (تا من o2 بگیرم 100 تا مدل جدیدتر اومده:27: )

راستی وسایل جانبیش بود چیزی تو بازار؟ مثل محافظ صفحه یا کابل اتصال به tv
آقا ما منتظر ریویو هستیما , اگه تونستی ازش عکسم بگیر بذار
مثلا بدونیم تم یا همون اسکینشو میشه عوض کرد یا مدل منو یا چیزای شبیه این
اصلا اینهمه چیزی که رو منوش دیده میشه چیه؟ فکر کنم هر چی داشته و نداشته آورده تو منو , درسته؟
یه چیزایی توضیح بده دیگه مردیم:2:

szr
30-12-2008, 09:18
چگونگی استفاده از flash maps
قبل از هر چیزی شما احتیاج به یک فیرم ویر صحیح نیاز دارید. مطابق تستهای fishfutters نسخه های 3.52 و 2.53 (که شمال نسخه های بتا هم می شود) درست کار می کنند.

با سلام

ایا حتما فریم ویر باید یکی از این ورژنها که فرمودید باشد؟برای بنده 3.57 است فایلهای فلش را هم اجرا میکند،اما موفق به اجرای نقشه نشدم.

با تشکر

osmaan
30-12-2008, 09:33
با سلام

ایا حتما فریم ویر باید یکی از این ورژنها که فرمودید باشد؟برای بنده 3.57 است فایلهای فلش را هم اجرا میکند،اما موفق به اجرای نقشه نشدم.

با تشکر
سلام
مال منم 3.57 هست و کار هم می کنه درواقع منظورم این بود که باید از اون ورژن ها باشه یا بالاتر
اگه شما تو D2 برنامه flash map رو فعال میکنید و فقط یه صفحه سفید میاد به احتمال زیاد شما مقادیری که در فایل txt وارد کردین اشتباه شده، یا کم و زیاد نوشتین یا جای مقادیر رو اشتباه وارد کردین
اگه اون نمونه ای که من گذاشتم رو ببینین مشکلتون حل میشه

hossein1111
30-12-2008, 10:23
قیمت جهانیش چنده؟

خوب یکی هم به این بنده ی حقیر جواب میداد:45:
من هم قصد خریید این موجود دلربا رو دارم ولی به نظرم یکم گرونه الان!
واقعا دستگاه دوست داشتنییه:31:
همچنان منتظر ریویوی دوست عزیزی که به تازگی o2 خریدن هستیم:8:

osmaan
30-12-2008, 11:01
خوب یکی هم به این بنده ی حقیر جواب میداد:45:
من هم قصد خریید این موجود دلربا رو دارم ولی به نظرم یکم گرونه الان!
واقعا دستگاه دوست داشتنییه:31:
همچنان منتظر ریویوی دوست عزیزی که به تازگی o2 خریدن هستیم:8:
درمورد افت قیمت که مسلم یه مدت دیگه افت می کنه ولی انقدری نیست که با خریدنش در این موقع فرق زیادی داشته باشه، مگر اینکه بخوای چند ساله دیگه بخری که تا اون موقع ان تا مدل اومده :31:
به نظر من الان بخری بهتره چون حداقل یه مدل با امکانات روز خریدی نه اینکه وقتی ازرون شد با امکانات چند نسل پیش بگیری.
بله وافعا دستگاه دوست داشتنی و با امکانات عالی و قیمت مناسبی هست
ما هم مثل شما منتظر ریویو هستیم

szr
30-12-2008, 11:38
سلام
مال منم 3.57 هست و کار هم می کنه درواقع منظورم این بود که باید از اون ورژن ها باشه یا بالاتر
اگه شما تو D2 برنامه flash map رو فعال میکنید و فقط یه صفحه سفید میاد به احتمال زیاد شما مقادیری که در فایل txt وارد کردین اشتباه شده، یا کم و زیاد نوشتین یا جای مقادیر رو اشتباه وارد کردین
اگه اون نمونه ای که من گذاشتم رو ببینین مشکلتون حل میشه

با سلام
عرض کنم که صفحه سیاه مییاد.
دقیقآ طبق نمونه که شما زحمتشو کشیدی درست کردم از مقادیرم مطمئنم چون 5 در 5 بود و شماره شروع هم طبق عکسهای ایجاد شده(کوچک شده) map0.jpg گذاشتم.

با تشکر

osmaan
30-12-2008, 11:59
با سلام
عرض کنم که صفحه سیاه مییاد.
دقیقآ طبق نمونه که شما زحمتشو کشیدی درست کردم از مقادیرم مطمئنم چون 5 در 5 بود و شماره شروع هم طبق عکسهای ایجاد شده(کوچک شده) map0.jpg گذاشتم.

با تشکر
شما نقطه شروع رو فقط باید شماره عکس رو بنویسید نه اسم کاملشو
شایدم ممکنه در مورد ارتفاع و پهنا اشتباه وارد کرده باشین
یه بار دیگه جاهاشونو عوض کنید احتمالا درست میشه

muhamad_666
30-12-2008, 18:58
درمورد S9 هم فکر کنم یه مدتی هست که فروش جهانیش شروع شده البته مطمئن نیستم
امیدوارم به ایران هم بیاد البته با وجود امرتات احتمالش خیلی میره بالا، چون هرچی باشه تو همین مدت که نماینده cowon شده خیلی خوب عمل کرده

بله فکر کنم شروع شده:5:
هنوز کاملا پخش نشده کلی ریویو ازش همه جا هست حتی بیشتر از o2 که 2 ماه بیشتره که اومده
من یه ریویو ازش تو youtube دیدم خیلی حال کردم
خداییش توپه
کلا چیز قشنگیه
فکر می کنم فقط زیبایی براشون مهم بوده تو طراحی این
قیمتشم هم سطح o2 هستش , 16 گیگشون تقریبا یه قیمته )البته s9 32 گیگ نداره )
منو هاش و خیلی بخشای دیگش زیباست
مثل ipod touch وقتی دستگاه رو افقی و عمودی بگردونین اتوماتیک میگرده صفحش
به شخصه زیاد نمیپسندمش چون صفحش کوچیکتره از o2 . واسه ویدئو دیدن فکر کنم o2 از همه چیز بهتر باشه:40:

osmaan
30-12-2008, 19:21
بله فکر کنم شروع شده:5:
هنوز کاملا پخش نشده کلی ریویو ازش همه جا هست حتی بیشتر از o2 که 2 ماه بیشتره که اومده
من یه ریویو ازش تو youtube دیدم خیلی حال کردم
خداییش توپه
کلا چیز قشنگیه
فکر می کنم فقط زیبایی براشون مهم بوده تو طراحی این
قیمتشم هم سطح o2 هستش , 16 گیگشون تقریبا یه قیمته )البته s9 32 گیگ نداره )
منو هاش و خیلی بخشای دیگش زیباست
مثل ipod touch وقتی دستگاه رو افقی و عمودی بگردونین اتوماتیک میگرده صفحش
به شخصه زیاد نمیپسندمش چون صفحش کوچیکتره از o2 . واسه ویدئو دیدن فکر کنم o2 از همه چیز بهتر باشه:40:
از نظر زیبایی خیلی فریبندس
واقعا قشنگ طراحی شده هم بدنه و هم منو ها
البته استفاده از بلوتوث هم قابلیتی هست که خیلی ها رو می تونه به خودش جذب کنه

muhamad_666
31-12-2008, 15:55
همچنان منتظر ریویوی دوست عزیزی که به تازگی o2 خریدن هستیم

ظاهرا دوست عزیز قصد انجام اینکارو ندارند:10:
o2شو خریده خیالش راحت شده دیگه به اینجا سر نمیزنه
داره حال میکنه با o2ش . اینجوری : :8:

بابا دکتر جون بیا یه سری بزن خوب با مرام
یه چیز کوتاه هم بنویسی بسمونه:21:

hossein1111
31-12-2008, 19:10
o2 که با زیرنویس فارسی و کلا با فونت فارسی مشکل نداره؟؟
بابا دکتر بیا مارو از خماری در بیار...

hossein1111
01-01-2009, 13:28
من که هر کاری کردم نتونستم با این drAmir عزیز ارتباط برقرار کنم:31:
آقا یه سوال دیگه o2 محدودیتی در مورد حافظه sd نداره؟ یعنی اگه 32 هم بندازیم روش کار میکنه؟؟(اگه بشه که حرف تداره 64 گیگ !! :8:)(البته هنوز که فکر نکنم 32 گیر بیاد دارم آینده نگری میکنم:biggrin:)

یه جا خوندم مثل اینکه D2 با فارسی مشکل داشته به خاطره همین شک کردم نکنه o2 زیرنویس فارسی نتونه بخونه!!! این برام خیلی مهمه خیلیییییی(دوستان اگه اطلاعی در اینباره دارن دریغ نکنن، این دکتر نیومد بگه تا خیال مارو از خرید راحت کنه:9:)

muhamad_666
01-01-2009, 13:55
[quote=hossein1111;3334814]من که هر کاری کردم نتونستم با این drAmir عزیز ارتباط برقرار کنم:31:
آقا یه سوال دیگه o2 محدودیتی در مورد حافظه sd نداره؟ یعنی اگه 32 هم بندازیم روش کار میکنه؟؟(اگه بشه که حرف تداره 64 گیگ !! :8:)(البته هنوز که فکر نکنم 32 گیر بیاد دارم آینده نگری میکنم:biggrin:)

[quote]

ظاهرا بیشتر از 16 نمیخوره, اگرم بیشترش وجود داشته باشه:10:
البته اینو تو ریویو سایت amp3 گفته بود
فکرم نکنم بیشتر بشه

راستی تو انجمن iaudiophile.net میگفتن نمیشه همزمان هم از حافظه داخلی استفاده کرد هم از مموری که بهش اضافه کردین
باید یکیشو انتخاب کنین
نمیدونم دقیقا چطوریه
شاید منظورش این بود موقع اتصال به pc باید یکیشو انتخواب کنین:2:
به هر حال 32 گیگ بسته دیگه , مگه میخای چی بریزی توش:27:
40 تا فیلمم بریزی توش باز جا داره

seymour
01-01-2009, 14:05
بچه ها در مورد حمایت از متن فارسی این مدلها هم صحبت کنید ... مرسی ...

hossein1111
01-01-2009, 16:18
ظاهرا بیشتر از 16 نمیخوره, اگرم بیشترش وجود داشته باشه:10:
البته اینو تو ریویو سایت amp3 گفته بود
فکرم نکنم بیشتر بشه

راستی تو انجمن iaudiophile.net میگفتن نمیشه همزمان هم از حافظه داخلی استفاده کرد هم از مموری که بهش اضافه کردین
باید یکیشو انتخاب کنین
نمیدونم دقیقا چطوریه
شاید منظورش این بود موقع اتصال به pc باید یکیشو انتخواب کنین:2:
به هر حال 32 گیگ بسته دیگه , مگه میخای چی بریزی توش:27:
40 تا فیلمم بریزی توش باز جا داره[/QUOTE]

چرا 32 برای من کمه آخه من فقط قصد فیلم دیدن ندارم ، کلی میخوام موزیک گوش کنم.(اگه 40gb جا داشت gb30 موزیک10gb فیلم:8:---- آخه فیلمو آدم 10-15 تام بریزه خیلیه، یه بار فیلم رو میبینی بعد پاک و فیلم جدید ولی موزیک آدم همه جا میخواد گوش کنه و حالت آرشیوی داره )

32 گیگ هم مثل اینکه تازه اومده و هنوز فراگیر نشده! اینم لینکش تو آمازون:

اتفاقا تو ریویوش هم نوشته به درد دوربین نمیخوره که سرعت بالا میخواد ولی بدرد pmp میخوره و تازه d2 رو هم مثال زده! :18:

ایناهاش :
Another great application would be as added storage to a personal media player or MP3 player equipped with a SDHC slot such as the Cowon D2.

تو خود سایتشم حرفی از محدودیت کارت حافظه نزده(من فکر میکردم موبایل ها فقط از این نوع محدودیت ها دارن)

EDIT:

تو همون فروم iaudiophile.net گشتم، جواب سوالمو گرفتم . از قرار معلوم o2 مشکلی با مموری 32 گیگ نداره،میگفتن انداختیم و به خوبی کار کرده;)

muhamad_666
02-01-2009, 12:41
چرا 32 برای من کمه آخه من فقط قصد فیلم دیدن ندارم ، کلی میخوام موزیک گوش کنم.(اگه 40gb جا داشت gb30 موزیک10gb فیلم:8:---- آخه فیلمو آدم 10-15 تام بریزه خیلیه، یه بار فیلم رو میبینی بعد پاک و فیلم جدید ولی موزیک آدم همه جا میخواد گوش کنه و حالت آرشیوی داره )

32 گیگ هم مثل اینکه تازه اومده و هنوز فراگیر نشده! اینم لینکش تو آمازون:

اتفاقا تو ریویوش هم نوشته به درد دوربین نمیخوره که سرعت بالا میخواد ولی بدرد pmp میخوره و تازه d2 رو هم مثال زده! :18:

ایناهاش :
Another great application would be as added storage to a personal media player or MP3 player equipped with a SDHC slot such as the Cowon D2.

تو خود سایتشم حرفی از محدودیت کارت حافظه نزده(من فکر میکردم موبایل ها فقط از این نوع محدودیت ها دارن)

EDIT:

تو همون فروم iaudiophile.net گشتم، جواب سوالمو گرفتم . از قرار معلوم o2 مشکلی با مموری 32 گیگ نداره،میگفتن انداختیم و به خوبی کار کرده;)

خوب خدا رو شکر که می خوره 32
گلچین کن فایلای موسیقیتو , نمیشه؟ :31:
راستی اگه فایلات mp3 هستش چرا به ogg تبدبل نمیکنی که حجمش نصف بشه؟
اگه اینجوریه بورو archos 5 بگیر که هارد 60 داره , جدیدا هم که تو ایران اومده
قیمتش با o2 یکیه فقط ایرادش همینه که هارد داره و خطرناکه , ادم خیالش راحت نیست
صفحشم بزرگتره از o2

بابا اینکه خیلی گرونه, آدم مگه دیوانست اینو بخره
8 گیگو زده 14 دلار این 32 گیگو زده 150 دلار
ماشالا

خوب تو یه کار دیگه بکن , تو حافظه o2ت آهنگ بریز , یه رم 8 بگیر توش فیلماتو بریز:8:
البته 8 گیگ نمیدونم تو ایران چنده , شما میدونین؟
به هر حال 8 یا 16 خیلی بهتره از اون 32 چون اصلا نمیصرفه
فک کنم با پول اون 32 گیگ بتونی یه d2 بخری:27:

راستی در مورد زیرنویس فارسی هم اونی که خریده باید بیاد بگه:19:

hossein1111
02-01-2009, 13:54
خوب خدا رو شکر که می خوره 32
گلچین کن فایلای موسیقیتو , نمیشه؟ :31:
راستی اگه فایلات mp3 هستش چرا به ogg تبدبل نمیکنی که حجمش نصف بشه؟
اگه اینجوریه بورو archos 5 بگیر که هارد 60 داره , جدیدا هم که تو ایران اومده
قیمتش با o2 یکیه فقط ایرادش همینه که هارد داره و خطرناکه , ادم خیالش راحت نیست
صفحشم بزرگتره از o2

بابا اینکه خیلی گرونه, آدم مگه دیوانست اینو بخره
8 گیگو زده 14 دلار این 32 گیگو زده 150 دلار
ماشالا

خوب تو یه کار دیگه بکن , تو حافظه o2ت آهنگ بریز , یه رم 8 بگیر توش فیلماتو بریز:8:
البته 8 گیگ نمیدونم تو ایران چنده , شما میدونین؟
به هر حال 8 یا 16 خیلی بهتره از اون 32 چون اصلا نمیصرفه
فک کنم با پول اون 32 گیگ بتونی یه d2 بخری:27:

راستی در مورد زیرنویس فارسی هم اونی که خریده باید بیاد بگه:19:

راس میگی شما خیلی گرونه:31: ولی حالا من میتونم با 32 بسازم تا وقتی ارزون شه!(8گیگم برا فیلم فکر خوبیه:46:)
در مورد archos هم یکم تحقیق کردم ، هم گنده تره ، هم کیفیت صداش پایین تره ، هم زیرنویس پخش نمیکنه، هم ساپورت فرمت ها و کدک هاش کمتره ، هم باتریش خیلی بده!! در کل غیر از حافظه و صفحه نمایش فکر نمیکنم برتری خاصی داشته باشه ، درسته؟

راستی باتری o2 چطوریه؟(اونی که تو سایتش زده که فکر کنم چرت باشه! در عمل چطوره؟)
این زیرنویس هم خیلی مهمه برام چون دیدن فیلم بدونه زیرنویس (فارسی باشه چه بهتر) برا ما بی سواتا لطفی نداره:blush:
اگر بخواد سر زیرنویس نشون دادن مشکل داشته یاشه و بحث کانورت کردن همراه با زیرنویس وسط بیاد(که واقغا عذاب آوره!!) کلا انتخاب من میتونه تغییر کنه(یه آی پاد 120 میگیرم فیلمامم متناسب باهاش کانورت میکنم [tv-out] محدودیت حجمی هم ندارم کوچولو موچولو هم هست)

خلاصه که هر روز گیج تر از دیروز:24:

muhamad_666
02-01-2009, 20:05
راس میگی شما خیلی گرونه:31: ولی حالا من میتونم با 32 بسازم تا وقتی ارزون شه!(8گیگم برا فیلم فکر خوبیه:46:)
در مورد archos هم یکم تحقیق کردم ، هم گنده تره ، هم کیفیت صداش پایین تره ، هم زیرنویس پخش نمیکنه، هم ساپورت فرمت ها و کدک هاش کمتره ، هم باتریش خیلی بده!! در کل غیر از حافظه و صفحه نمایش فکر نمیکنم برتری خاصی داشته باشه ، درسته؟

راستی باتری o2 چطوریه؟(اونی که تو سایتش زده که فکر کنم چرت باشه! در عمل چطوره؟)
این زیرنویس هم خیلی مهمه برام چون دیدن فیلم بدونه زیرنویس (فارسی باشه چه بهتر) برا ما بی سواتا لطفی نداره:blush:
اگر بخواد سر زیرنویس نشون دادن مشکل داشته یاشه و بحث کانورت کردن همراه با زیرنویس وسط بیاد(که واقغا عذاب آوره!!) کلا انتخاب من میتونه تغییر کنه(یه آی پاد 120 میگیرم فیلمامم متناسب باهاش کانورت میکنم [tv-out] محدودیت حجمی هم ندارم کوچولو موچولو هم هست)

خلاصه که هر روز گیج تر از دیروز:24:

همه حرفات در مورد archos درسته
o2 خیلی سرتره
نازتر هم هست مخصوصا سفیدش:40:
البته خیلی گنده تر نیست , نیم اینچ
آره باتریشم چون از هارد استفاده میکنه این دستگاه, زیاد جالب نیست
مثل Q5 همین شرکت cowon
یه نفر میگفت من یه دونه فیلم که میبینم تموم میشه باتریش:18:
البته احتمالا مشکل پیدا کرده بوده باتری این
علاوه بر این ایرادات گارانتی هم فکر نکنم تو ایران داشته باشه archos
cowon که بخری با گارانتی امرتات دیگه خیالت راحته:27:

اتفاقا در مورد این که واقعا باتری o2 همین هست که میگن تو انجمن iaudiophile.net یه تاپیک بود
ظاهرا که همینی که شرکت ادعا کرده هست ,شاید یه هوایی کمتر
البته یه نفرم تو اون انجمن گفته بود بیشترم کار میکنه تازه:8:
شانسی بوده حتما

خوب تبدیل فیلم که زیاد طول نمیکشه
از چی استفاده میکنی؟
من که از این استفاده میکنم خیلی عالیه Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter

تو 20 تا 30 دقیقه تبدیل میکنه.

حالا ایشالا یه نفر که o2 داره میاد به دادت میرسه , یه کم دیگه صبر کن
جون من ipod نخر:2:
آخه تو اون صفحه کوچولو چیجوری میخای فیلم ببینی

یه چیز صفحه بزرگ لمسی بخر حالشو ببر

همه میگن cowon محصولاتش گرونه
ولی به نظر من خیلی هم مناسبه مخصوصا o2
اون ipod هستش که گرونه هیچی هم نداره:13:

hossein1111
02-01-2009, 20:54
اتفاقا در مورد این که واقعا باتری o2 همین هست که میگن تو انجمن iaudiophile.net یه تاپیک بود
ظاهرا که همینی که شرکت ادعا کرده هست ,شاید یه هوایی کمتر
البته یه نفرم تو اون انجمن گفته بود بیشترم کار میکنه تازه:8:
شانسی بوده حتما

خوب تبدیل فیلم که زیاد طول نمیکشه
از چی استفاده میکنی؟
من که از این استفاده میکنم خیلی عالیه Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter

تو 20 تا 30 دقیقه تبدیل میکنه.

حالا ایشالا یه نفر که o2 داره میاد به دادت میرسه , یه کم دیگه صبر کن
جون من ipod نخر:2:
آخه تو اون صفحه کوچولو چیجوری میخای فیلم ببینی

یه چیز صفحه بزرگ لمسی بخر حالشو ببر

مرسی از اینکه جوابمو میدی(کاش همه مثل شما بودن خصوصا اونایی که o2 دارن:31:)
بابا سیستم ما ذغالیه از هرچی استفاده کنم، کانورت کامل فیلم 1:30-2 ساعت زمان میبره(البته من همیشه رزولوشن بالا کانورت میکنم که بشه تو tv به خوبی دید:20: )

یه مشکل دیگم که به نظرم اومد اینه که پلی لیست نداره این o2 جان ! البته من زیاد اهله گلچین کردن نیستم معمولا آلبومی گوش میدم،
اگه آهنگام همه tag کامل داشته باشن o2 خودش بخوبی دسته بندی میکنه و مشکلی از این لحاظ نخواهم داشت:question:

muhamad_666
03-01-2009, 00:58
مرسی از اینکه جوابمو میدی(کاش همه مثل شما بودن خصوصا اونایی که o2 دارن:31:)
بابا سیستم ما ذغالیه از هرچی استفاده کنم، کانورت کامل فیلم 1:30-2 ساعت زمان میبره(البته من همیشه رزولوشن بالا کانورت میکنم که بشه تو tv به خوبی دید:20: )

یه مشکل دیگم که به نظرم اومد اینه که پلی لیست نداره این o2 جان ! البته من زیاد اهله گلچین کردن نیستم معمولا آلبومی گوش میدم،
اگه آهنگام همه tag کامل داشته باشن o2 خودش بخوبی دسته بندی میکنه و مشکلی از این لحاظ نخواهم داشت:question:

خواهش میکنم دوست عزیز
کاری نمیکنم
با این که خودم فعلا واسه خرید این دستگاه بودجه ندارم خیلی علاقه مند هستم کلا به pmp
البته من تو کل این انجمن فقط تو این تاپیک پست میدم
از بقیه دستگاها مثل ipod و samsung و creative زیاد خوشم نمیاد (البته در مقابل cowon طفلیا حرفی هم ندارن واسه گفتن )
اونایی هم که o2 خریدن باید دعا کنی یه مشکلی با دستگاشون پیدا کنن بیان سوال کنن تو این تاپیک
واگر نه خبری از کسی نمیشه :5:

راستی اگه بتونی از سایت youtube چند تا ویدئو ببینی یا دانلود کنی خیلی چیزا دستگیرت میشه ها:21:
فقط از s9 ویدیئو نبین که بیخیال o2 میشی کلا
دنیاییه واسه خودش اون:40:
تازه s9 از ظاهرش گذشته 11 ساعت و 55 ساعت پخش ویدئو و موزیک داره (ماشالا)

والا سیستم منم آنچنان جالب نیست . ولی allok سریعترین برنامه ای هست که تا حالا دیدم
با jet audio به اندازه کل فیلم طول میکشه تبدیلش
تو که با کیفیت بالا تبدبل میکنی واسه چی اصلا تیبدیل میکنی؟ واسه زیرنویس فقط؟
فکر کنم برنامه هایی باشن که زیرنویسو به فیلم بچسبونن , البته زیاد اطلاعی ندارم ازشون

از این نظر ظاهرا خیلی وضعش خرابه
با tagو این چیزا حل نمیشه
این جور که من تو ریویو ها دیدم اصلا چنین سیستمی نداره مدیا پلیرش
باید مثل file browser تو فولدرها بگردی آهنگی که می خای پیدا کنی:18:
دیگه حداکثر لطفی که در حقت میکنه این که میتونی همه آهنگای توی این فولدر رو با هم اجرا کنی

(البته فکر کنم میتونی خودت پلی لیست درست کنی
ولی جستجو بر اساس سبک و اسم خواننده و آلبوم و این چیزا نداره )

خوب دیگه به خاطر همین چیزاشه که خیلی ارزونتر از محصولات دیگه cowon هستش به نسبت سایز و حافظه خوبی که داره:27:
وقتی اون A3 بیریخت نزدیک 500 تومانه این مفته به خدا

بخر بابا
همین توپه:20:
توصیه من به شما بود

هیچوقتم چیزی که هارد داره مثل همون ipod که گفتی نخر
اگه مثل ما باشی که روزی ده بار موبایلمون می افته از دستمون یه هفته هم دووم نمیاره:41:

اگرم هارددار میخری archos 5 بخر که قشنگم باشه حداقل . ipod نخر
(خداییش کار جالبی کردن اونا که اسم سایتشونو گذاشتن anythingbutipod.com ) :27:

osmaan
03-01-2009, 12:07
سلام به همگی
ببخشید یه چند روزی نبودم هم اینترنت مشکل داشت هم برای امتحانا وقت نشد بیام الانم که اومدم یه زنگ تفریحه
اول از دوستای خودم ممنون که تاپیک و سر حال نگه داشتین
دوم درمورد سوالاتون
درمورد ساپرت فارسی که هیچ مشکلی نداره و احتمالا نباید با زیر نویس هم مشکلی داشته باشه
درمورد فارسیd2 مشکلش اینه که از یونی کد فارسی نمیتونه استفاده کنه ولی متن فارسی رو از چپ به راست نشون میده حداقل!
درمورد باطری o2 منم تا اونجایی که متوجه شدم میزان مصرف با میزانی که خوده کمپانی اعلام کرده تقریبا برابره
درمورد تگ آهنگ ها میتونه از طریق تگ دسته بندی کنه
درمورد پلی لیست مثل اینکه در فیرم ویر جدید این مشکل حل شده

اینم لیست امکانات و مشکلاتی بر طرف شده
Videos - Improved analysis algorism of information of MP4 files which are big size. - Improved to play some movie files which contain faulty frames. - fixed the error of not working video clips which wide pixel size is not multiple of 16. - added to show pop up when you try to play files which are damaged index. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - Reduced gap between music files while playing music. - Fixed the error which some FLAC files weren’t playing in resent files. - Fixed the error which FLAC files weren’t able to set playing repeat mode. - Fixed the error of changing stereo mode when it is changed speaker to earphone mode even though it was
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] MONO mode. - Fixed the displaying error of play list in sub folder of music which was played in recent files. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] improvements - Improved accuracy of touch screen. - Improved compatibility of using SD card. - Improved supported resolution of wallpaper. It is able to change wallpaper while listening to music.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] GIF files. - Fixed the error of displaying abnormal in Meta information if an image file is decodable or not. - Added playback control using volume button on hold. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Setup > System > General > Volume button in Hold > select playback control) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Applicable mode: Videos, music, image viewer, Text viewer and CSD viewer) - Fixed the error which LCD screen turns off when volume key was pushed while it is on hold. - Fixed the error which device was not booted when there is little bit of power left in the battery. - Language: Added Italian. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] program - Support user program SDK: it is available to run programs which were made by user program SDK. - Notepad: Added sliding effect while move image to next or previous, and added undo function. - Added coma for monetary unit in calculator.

hossein1111
03-01-2009, 13:01
درمورد ساپرت فارسی که هیچ مشکلی نداره و احتمالا نباید با زیر نویس هم مشکلی داشته باشه
.

در اینباره از drAmir سوال کردم، متاسفانه زیرنویس فارسی نشون نمیده!!!:41: (ایشون srt امتحان کرده بودند، قرلر شد sub هم امتحان کنن، خدا کنه sub رو فارسی نشون بده:42: )

osmaan
03-01-2009, 13:45
در اینباره از dramir سوال کردم، متاسفانه زیرنویس فارسی نشون نمیده!!!:41: (ایشون srt امتحان کرده بودند، قرلر شد sub هم امتحان کنن، خدا کنه sub رو فارسی نشون بده:42: )
دستشون درد نکنه
ولی بهشون بگو لطف کنن بیان تاپیک که یه ملت منتظرشونه
حالا نمی خواد یه ریویو کامل بده ما به مختصرش قناعت میکنمیم ببین تورو خدا ما رو به چه روزی انداخته این دکتر جون که به یه ریویو مختصر قناعت می کنیم بابا نا سلامتی اینجا یکی از بهترین فروم های ایرانی باید توش از هر محصولی یه ریویوی کامل و کاملا ایرونی باشه.

osmaan
03-01-2009, 13:46
راستی محمود جان میتونی از اون برنامه allok یه لینکی چیزی برام پیدا کنی؟

hossein1111
03-01-2009, 14:08
دستشون درد نکنه
حالا نمی خواد یه ریویو کامل بده ما به مختصرش قناعت میکنمیم ببین تورو خدا ما رو به چه روزی انداخته این دکتر جون که به یه ریویو مختصر قناعت می کنیم بابا نا سلامتی اینجا یکی از بهترین فروم های ایرانی باید توش از هر محصولی یه ریویوی کامل و کاملا ایرونی باشه.

اتفاقا به این موضوع اشاره کردم و گفتم یه ملتی چشم انتظار شمان:31:
ایشالا که هرچه زودتر تشریف فرما بشن اینجا :20:

seymour
03-01-2009, 16:28
حالا من دورادور پست های دوستان رو می خونم و استفاده می کنیم ... ولی موارد اینطوری هم کم پیش نمیاد :(البته می دونم که دوستان هم نیت خیر دارن ... اما بهرحال ضرر نداره)

هیچوقتم چیزی که هارد داره مثل همون ipod که گفتی نخر
اگه مثل ما باشی که روزی ده بار موبایلمون می افته از دستمون یه هفته هم دووم نمیاره:41:

اگرم هارددار میخری archos 5 بخر که قشنگم باشه حداقل . ipod نخر
اصلا اینطور نیست که بخوایم حکم کلی صادر کنیم واسه شون... مدلهای هارد دار هر کمپانی ، معمولا جزو افتخارات اون کمپانی هستن و اصلا داشتن/نداشتن مدل هارد داره که تمایز بین خیلی از مارک های متفرقه و غیرمتفرقه اس ...

بله - توصیه میشه که اونایی که حواسشون جمع تره و اهل نگهداری مناسب هستن ، هارددار بخرن ... اما معنی اش این نیست که "هارد نخرید - بدبخت میشید اگه بخرید"..مدلهای هاردار بادوام هستن ... و با چارتا تکون مشکلی واسه شون پیش نمیاد ... من دوستی دارم دست و پا چلفتی که الان داره با مدل هارددارش 4 سال کار می کنه و حداقل خودم چندین بار شاهد رفتار وحشیانه اش با دستگاه بودم (zen micro داره)

در مورد ipod هم در پاسخ به نقل قول پایین توضیح دادم ..

اصولا محصولات cowon جزو دامنه محصولات گرونه ... و البته درسته که کمتر قدر دیده ، اما مطمئنا خودشون هم کمکی به افزایش محبوبیتشون نکردن ... (بخصوص از نظر کیفیت بدنه - طراحی - و اینترفیس که توی دوتای اول با creative شریکه ؛ در حالیکه کریتیو بخاطر قیمت مناسب ترش ، تونسته این نقاط ضعف رو پوشش بده)

این حرف کاملا اشتباهه که Ipod گرونه و هیچی نداره ...آیپاد از نظر ظرافت/سایز و کنترل کاربری ، تقریبا بی رقیبه ... و البته از نظر تنوع لوازم جانبی (حتی توی ایران هم داره این قضیه خودش رو نشون میده) ... و مدیریت فایل ... یادتون باشه که "کیفیت صدا ، همه چیز نیست"(و این جمله برای مصرف کننده های عادی که نمی خوان مثل من و شما ، روزی چند ساعت موسیقی گوش کنن معنای بیشتری پیدا می کنه) ... بله - من خودم هم شاید creative و cowon رو ترجیح بدم ، اما اینکه "ipod هیچی نداره" هم دیگه کمال بی انصافیه ...

muhamad_666
03-01-2009, 18:05
دستشون درد نکنه

حالا زیادم اصرار نکنید شاید دوست نداره دوستمون بیاد
حتما چیزی بهش گفتیم دلخور شد:11:

دکتر جون عیب نداره
بیا یه سلامی بده , ریویو نخواستیم بابا

نکنه از دستگات راضی نیستی که نمیای:18:

muhamad_666
03-01-2009, 18:18
راستی محمود جان میتونی از اون برنامه allok یه لینکی چیزی برام پیدا کنی؟

البته من محمد بودما osmaan جان:10:

این بهترین چیزی بود که تونستم پیدا کنم
البته اونی که من دارم نیست ولی فکر نکنم زیاد فرق داشته باشه
اونی که من دارم از تو مجموعه نرم افزارای LORD نصب کردم
ولی قبلنا از همین استفاده میکردم
اینم خوبه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر کار میکنم این لینکه اینجوری مییاد
ولی تا اون اولین 1156 لینکشه

osmaan
03-01-2009, 18:22
از دوست بسیار عزیزم سیمور جان کمال تشکر رو دارم
واقعا ممنون که خیلی چیز هارو روشن کردین
خوشحال میشم که شما همیشه به این تاپیک سر بزنید و ما رو راهنمایی کنید
راستی منم حرف سیمور رو درمورد هارد تایید میکنم اونقدر ها هم آسیب پذیر نیست که بعضی ها میگن البته منظورم محمد نیست منظورم اونایی که مثلا اسم خودشونو فروشنده گذاشتنه

muhamad_666
03-01-2009, 23:18
راستی منم حرف سیمور رو درمورد هارد تایید میکنم اونقدر ها هم آسیب پذیر نیست که بعضی ها میگن البته منظورم محمد نیست منظورم اونایی که مثلا اسم خودشونو فروشنده گذاشتنه

مرسی osmaan جان
البته ببخشید که به کمپانی بزرگ ipod جسارت شد:2:
ولی قبول کنین گرونه
آخه مگه ipod touch چی داره که انقدر گرونتر از رقیب خودش samsung p2 هستش
(البته رقیب که چه عرز کنم , ipod تقریبا دو برابر اون قیمت داره :5:البته با یه کم اغراق)
اگه برنامه درست و حسابی داره که اصلا pmp برنامه میخواد چی کار
اگه ظاهر زیبا و صفحه نمایش توپ داره s9 از cowon هم داره , 100 درجه هم زیباتره ولی قیمتش با اینکه تازه اومده پایینتره
شاید نظر شخصی بنده اینجوریه , نمیدونم . پس مهم نیست . هر چی شما میگی حتما درسته قربان:11:

راستی osmaan جان , تا حالا دقت نکرده بودم
با اینکه تاپیک ما (یعنی تاپیک شما:31: )جزء تاپیکای مهم(مثل p2 و غیره ) نیست بیشتر مواقع جزء تاپیکای اول هستش
ایول به به بروبچه ها:46:

osmaan
04-01-2009, 08:14
راستی osmaan جان , تا حالا دقت نکرده بودم
با اینکه تاپیک ما (یعنی تاپیک شما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif )جزء تاپیکای مهم(مثل p2 و غیره ) نیست بیشتر مواقع جزء تاپیکای اول هستش
ایول به به بروبچه ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
این چه حرفیه تاپیک منو شما نداره تاپیک تاپیکه دیگه
تاپیک اول بودنم حاصل زحمات شما بچه هاست

hossein1111
05-01-2009, 00:23
قضیه این P5 چیه؟ یعنی فقط تو کره پخش میشه و برای کشور های دیگه تولید نمیشه؟؟
به نظر pmp واقعا کاملی میاد و دیگه مشکل باطری q5 رو هم نداره :40:

muhamad_666
05-01-2009, 12:12
قضیه این P5 چیه؟ یعنی فقط تو کره پخش میشه و برای کشور های دیگه تولید نمیشه؟؟
به نظر pmp واقعا کاملی میاد و دیگه مشکل باطری q5 رو هم نداره :40:

آخ قربونش بشم:40:
اگه دقت کرده باشی آواتار منم p5 هستش:46:

بله ظاهرا فقط تو کره هستش

البته تو همون انجمن iaudiophile.net بچه هاش گفتن که تو آمریکا هم قراره بیاد (یعنی کل جهان دیگه )
چون اون انجمن ظاهرا آمریکاییه

ولی هنوز که خبری نشده , بعید میدونم خارج شه از کره

آره قیمتش از q5 کمتره چون wifi نداره , یعتی optional هستش .
البته فکر کنم q5 هم مدل بدون wifi داره که البته تو کره فقط هست

ببین الکی چقدر wifi و gps و این مزخرفات رو گندش میکنن . الان یه موبایل 200 تومانی هم میشه پیدا کرد که wifi یا gps داشته باشه:41:

همون o2 بگیر که هیچکدوم ازین چیزارو نداره:27:

hossein1111
06-01-2009, 01:42
آخ قربونش بشم:40:
اگه دقت کرده باشی آواتار منم p5 هستش:46:

بله ظاهرا فقط تو کره هستش

البته تو همون انجمن iaudiophile.net بچه هاش گفتن که تو آمریکا هم قراره بیاد (یعنی کل جهان دیگه )
چون اون انجمن ظاهرا آمریکاییه

ولی هنوز که خبری نشده , بعید میدونم خارج شه از کره

آره قیمتش از q5 کمتره چون wifi نداره , یعتی optional هستش .
البته فکر کنم q5 هم مدل بدون wifi داره که البته تو کره فقط هست

ببین الکی چقدر wifi و gps و این مزخرفات رو گندش میکنن . الان یه موبایل 200 تومانی هم میشه پیدا کرد که wifi یا gps داشته باشه:41:

همون o2 بگیر که هیچکدوم ازین چیزارو نداره:27:

خیلی خدااااس :40: لا مذهب هیچی کم نداره!! :31:
ولی حیف که فقط تو کره ست، به قول خودت نامردا همه خوبارو برا خودشون نگه میدارن :grrr:
کره و ایران نداره که یه 2تاشم بفرستن اینجا:whistle:ا... یکیش برا من یکیشم ماله شما:biggrin:

DoOIViD
06-01-2009, 01:47
قیمت D2 با 4gig حافظه الان 199 تومنه.
قیمت S9 4gig چقدره ؟
--------------------------------------------
کسی اطلاع داره که DAPهای Sandisk Sansa و Toshiba تو پایتخت وجود داره یا نه ؟

osmaan
06-01-2009, 10:11
قیمت S9 4gig چقدره ؟
--------------------------------------------
کسی اطلاع داره که DAPهای Sandisk Sansa و Toshiba تو پایتخت وجود داره یا نه ؟

سلام
4 گیگ d2 با قیمت 199 تومن وجود داره.
درمورد s9 هم که تا اونجایی که میدونم هنوز وارد ایران نشده.
اما اگر d2 مد نظر شما باشه پیشنهاد من به شما 8 گیگشه چون با هم اختلاف زیادی ندارن و 29 تومن ارزش از دست دادن 4 گیگ فضا رو نداره، کافیه شما تصور کنید که با خرید یه D2 8 و اضافه کردن یه کارت حافظه 8 گیگ 16 گیگ فضا دارین (که البته D2 هایی رو من دیدم که کارت 16 هم داشتن) حالا شما فرض کن اگه یه D2 4 داشتی و یه 8 گیگ اضافه میکردی فقط به 12 گیگ فضا می رسیدی و یا یه کارت 16 گیگ رو فرض کنید. وای چه شود!

muhamad_666
06-01-2009, 11:29
خیلی خدااااس :40: لا مذهب هیچی کم نداره!! :31:
ولی حیف که فقط تو کره ست، به قول خودت نامردا همه خوبارو برا خودشون نگه میدارن :grrr:
کره و ایران نداره که یه 2تاشم بفرستن اینجا:whistle:ا... یکیش برا من یکیشم ماله شما:biggrin:

بله هم منوهاش قشنگه هم برعکس Q5 بدنش قشنگه. :40:
بله کاش می شد
حیف
حالا شایدم اومد بیرون از کره:27:
قم مخور

شما چیکار میکنی , میخای o2 بگیری یا مثل ما اوضاع مالی خرابه؟ :31:

muhamad_666
06-01-2009, 11:45
قیمت S9 4gig چقدره ؟

البته با اجازه osmaan جان:20:
من فقط میدونم که تو خارج از ایران o2 با s9 قیمتش تقریبا یکی هستش (مخصوصا مدل 16g )
حالا تو ایران بیاد نمیدونم به چه قیمتی میفروشن
وقتی مدل 8 گیگ o2 هست نزدیک 300 تومان , s9 4g باید یه چیزی دورو ور 260 باشه اگه اشتباه نکنم:46:

راستی osmaan جان , یه سوال داشتم
کات حافظه ای که o2 و d2 میخورن دقیقا یکی هستن؟
اگه نیستن میتونی قیمت کارت حافظه o2 مدل 8 و 16 رو بهم بگی؟
ممنون میشم ازت
تو خارج که فکر کنم 11 و 16 دلار باشن

hossein1111
06-01-2009, 14:21
بله هم منوهاش قشنگه هم برعکس Q5 بدنش قشنگه. :40:
بله کاش می شد
حیف
حالا شایدم اومد بیرون از کره:27:
قم مخور

شما چیکار میکنی , میخای o2 بگیری یا مثل ما اوضاع مالی خرابه؟ :31:

ما همچنان منتظر drAmir هستیم!! ببینم چی شد؟ بلاخره زیرنویس فارسی نشون میده یا نه؟ :20:

کلا الان وضعیت بدی دارم! :31: o2 رو خیلی دوست دارم ولی حافظش یکم برام کمه! (حالا اگه این o2 زیرنویس بخونه اوضاع فرق میکنه، ولی اگه قرار باشه فیلمامو کانورت کنم ... ترجیح میدم zune! یا آیپاد بگیرم با توجه به اینکه بیش از 100 هزار تومن صرفه جویی کردم!!........ البته این حرف ها جاش اینجا نبود معذرت میخوام :blush: )

این p5 هم که انگار عاشقش شدم:biggrin: حاظرم براش صبر کنم ولی مثل اینکه قصد خروج از کره رو نداره!
البته این q5 هم خوبه ولی با وجود این باطری افتضاحش اصلا نمیشه بهش فکر کرد(قیمتش که اینجا خیلی بالاس! تو این فکر بودم به یه مسافری بگم بکنه تو جیبش بیاره برا ما :happy: اما حیف که از قرار معلوم مفتش هم گرونه! )

خوب مدل دیگه ای نبود ...؟ (تقریبا همه مدل هارو مورد عنایت قرار دادم):31:

osmaan
06-01-2009, 21:20
البته با اجازه osmaan جان:20:
من فقط میدونم که تو خارج از ایران o2 با s9 قیمتش تقریبا یکی هستش (مخصوصا مدل 16g )
حالا تو ایران بیاد نمیدونم به چه قیمتی میفروشن
وقتی مدل 8 گیگ o2 هست نزدیک 300 تومان , s9 4g باید یه چیزی دورو ور 260 باشه اگه اشتباه نکنم:46:

راستی osmaan جان , یه سوال داشتم
کات حافظه ای که o2 و d2 میخورن دقیقا یکی هستن؟
اگه نیستن میتونی قیمت کارت حافظه o2 مدل 8 و 16 رو بهم بگی؟
ممنون میشم ازت
تو خارج که فکر کنم 11 و 16 دلار باشن
نه کارت حافظه که همون sd هستش و هم اینکه میتونی SDHC استفاده کنی که البته گرونه و هنوز نمی صرفه قیمتشون رو هم متاسفانه نمی دونم ولی مطمئنم که ارزونه

DoOIViD
07-01-2009, 00:21
قیمت S9 الان 200$ هست. (4GIG)
برای سوال دومم کسی جوابی نداشت ؟! ;)

ipod کیفیت صداش تعطیله. از Nano تا Touch 2nd gen همشونو تست کردم.
اونایی که فصد خرید دارن سمت ipod نرن.
من یه D2 داشتم که 6 ماه پیش ازم دزدیدنش؛ الان قصد دارم که یکی دیگه بخرم برای همین خواستم ببینم اگه S9 اومده، S9 بخرم !

muhamad_666
07-01-2009, 11:10
ما همچنان منتظر drAmir هستیم!! ببینم چی شد؟ بلاخره زیرنویس فارسی نشون میده یا نه؟ :20:

کلا الان وضعیت بدی دارم! :31: o2 رو خیلی دوست دارم ولی حافظش یکم برام کمه! (حالا اگه این o2 زیرنویس بخونه اوضاع فرق میکنه، ولی اگه قرار باشه فیلمامو کانورت کنم ... ترجیح میدم zune! یا آیپاد بگیرم با توجه به اینکه بیش از 100 هزار تومن صرفه جویی کردم!!........ البته این حرف ها جاش اینجا نبود معذرت میخوام :blush: )

این p5 هم که انگار عاشقش شدم:biggrin: حاظرم براش صبر کنم ولی مثل اینکه قصد خروج از کره رو نداره!
البته این q5 هم خوبه ولی با وجود این باطری افتضاحش اصلا نمیشه بهش فکر کرد(قیمتش که اینجا خیلی بالاس! تو این فکر بودم به یه مسافری بگم بکنه تو جیبش بیاره برا ما :happy: اما حیف که از قرار معلوم مفتش هم گرونه! )

خوب مدل دیگه ای نبود ...؟ (تقریبا همه مدل هارو مورد عنایت قرار دادم):31:

من که بعید میدونم دیگه بیاد
شما تصمیمتو بگیر , منتظر ایشون نشو:27:
یه کم صبر کن s9 بیاد
بالاخره یکی از این دو تا که زیرنویس فارسی میخونن ایشالا:20:
من تازه به این نتیجه رسیدم که اگه 8 گیگش مگیرم کافیه شما میگی 32 کمته؟ :18:
من که میگم اگه o2 کمته حافظش همون archos 5 بگیر . البته نمیدونم زیرنویس فارسی اجرا میکنه یا نه
باتریشم اگه خوب نیست خوب هر شب که میخوابی بزن به شارژ:31: چه اشکالی داره

تازه zune مگه هارد داره؟ حافظش چنده؟ اونی که خیلی گنده هستش رو میگی ؟ یا مدل کوچیکش؟
آخه برادر من حالا zune یه چیزی , تو صفحه کوچیک ipod اصلا زیرنویس رو با زره بین هم میتونی ببینی؟ :31:
یعنی ipod 120 قیمتش زیر 300 تومان هستش ؟ چه جالب:5:
حالا این دو تا که گفتی یعنی زیرنویس فارسی میخونن؟ یا باید تبدیل کنی؟

جای این حرفا هم همینجا بود :21:

اصلا مگه دستگاهی هست که زیرنویس فارسی نشون بده ؟
چرا باید نشون بده ؟ مگه تو زبانهایی که تو سیسیتم دستگاشون میزارن فارسی هم هست که بخاد فارسی نشون بده؟ اصلا مگه ایران جزء کشورهای دنیا حساب میشه؟ :41: اصلا مارو آدم حساب نمیکنن
اگه دستگاهی فارسی هم نشون بده خیلی جالبه

p5 رو که بیخیال
فراموش کن چنین چیزی هست
q5 هم که منم مثل شما زیاد خوشم نیومد ازش
هم منوهاش هم خودش شدید زشته:13:
من دستگاه دیگه ای به ذهنم نمیرسه
غیر از cowon فقط بهت محصولات archos رو پیشنهاد میکنم
اگه تو ایران پیدا کردی
archos 5 , archos 7 , archos 605 , archos 705
که 7 و 705 خیلی گنده هستن چون صفحه 7 اینچ دارن
از هاد هم که ماشالا چیزی کم ندارن
مدل 7 که بیشترین هارد رو تو دنیا داره (البته با هارد کمترشم هست ) یعنی 320 گیگ (ماشالا ) :8:

حالا دیگه خودت میدونی:20:
موفق باشی تو انتخابت

muhamad_666
07-01-2009, 11:26
قیمت S9 الان 200$ هست. (4GIG)

من یه D2 داشتم که 6 ماه پیش ازم دزدیدنش؛ الان قصد دارم که یکی دیگه بخرم برای همین خواستم ببینم اگه S9 اومده، S9 بخرم !

کجا دیدی که 200 دلاره؟
من که تو هیچ سایت خارجی ندیدم داشته باشه
مثل o2 که صورتیش نیست اینم ظاهرا 4 گیگش نیست
مطمعنی که این قیمته ؟ فکر نکنم
تو سایت jetmall.net که مدل 8 گیگ رو زده 199 دلار
قیمتاشم با o2 کاملا یکی هستش
یک سنت هم فرق نداره
خوب اگه صبر کنی s9 بگیری هم فکر خوبیه

چرا o2 نمیگیری
معمولا اونایی که d2 داشتن میرن o2 میگیرن , o2 رو جانشین d2 میدونن.

دیدین دوستان من تنها کسی نیستم که از ipod بد میگم:27:
آخه قیافه درست و حسابی داره ؟ چی داره که اینهمه طرفدار داره:2:

DoOIViD
07-01-2009, 15:53
دوام باطری O2 درحد D2 نیست. قیمتشم زیاده. بلا نسبت شما دوستان بعضیا برای پز دادن می گیرن. هر عوامی که O2 رو ببینه میگه آَاَاَاَاَاَ اینووو!!! عجب مانیتور بزرگ لمسی اییییی!!! و صاحبش حسابی حال می کنه !
کلا من زیاد اهل فیلم دیدن با مانیتورای کوچیک نیستم. اما خریدنش بعیدم نیست.

کسی نگفت، تو پایتخت DAPهای Sandisk Sansa و Toshiba موجود هست یا نه ؟!

DoOIViD
07-01-2009, 15:55
(از پستم 2تا اومد پس اینو ویرایش می کنم)

فکر می کنم تو سایت Anythingbutipod.com بخش Compare دیدم این قیمت رو (S9).

یا شایدم Cnet بود.

muhamad_666
07-01-2009, 16:30
دوام باطری O2 درحد D2 نیست. قیمتشم زیاده. بلا نسبت شما دوستان بعضیا برای پز دادن می گیرن. هر عوامی که O2 رو ببینه میگه آَاَاَاَاَاَ اینووو!!! عجب مانیتور بزرگ لمسی اییییی!!! و صاحبش حسابی حال می کنه !
کلا من زیاد اهل فیلم دیدن با مانیتورای کوچیک نیستم. اما خریدنش بعیدم نیست.

کسی نگفت، تو پایتخت DAPهای Sandisk Sansa و Toshiba موجود هست یا نه ؟!

از لحاظ باطری درست میگی , پس همون s9 بگیر که از d2 هم سرتره تو باطری
حالا o2 خیلی هم صفحش بزرگ نیست
به نظر من که صفحه باید بزرگ باشه تا فیلم دیدن حال بده:8:
حالا شما اگه زیاد باهاش فیلم نمیبینی همون s9 فکر کنم بهترین گزینه باشه

مثلا اگه من بخوام اینو بگیرم ایرادی داره ؟؟؟؟؟

اینم یه عکس دیگش در کنار ipod touch که البته جناب touch به جای نوهء اون هستش:27:

باور کن من که اولین بار این عکسو دیدم فکر کردم اون پایینی iriver clix هستش . بعدش یادم اومد clix اینترنت نداره که.
مطلبشو که نگاه کردم دیدم نوشته ipod touch . :18:
ولی این seven هم دیگه زیادی غوله.

شاید یکی با صفحه بزرگ حال میکنه , ربطی به کلاس گذاشتن نداره که عزیز من
مطمئن باش s9 با اون تیپ خفنش 100 تا o2 رو میزاره تو جیبش از لحاظ کلاس گذاشتن :20:

هر وقت داری با s9 فیلم میبینی وقتی دستگاهتو که افقی کردی صفحش خودش افقی شد بغل دستیت کف کرد میگم بهت کلاس یعنی چی:31:

o2 که چیزی نداره از این لحاظ با اون اینترفیس خشکش

muhamad_666
07-01-2009, 16:36
(از پستم 2تا اومد پس اینو ویرایش می کنم)

فکر می کنم تو سایت Anythingbutipod.com بخش Compare دیدم این قیمت رو (S9).

یا شایدم Cnet بود.

Anythingbutipod.com که معمولا قیمتاش دقیق نیست
تو cnet هم که هنوز قیمت نزده واسه s9 :13:
مطمعن باش معتبر تر از jetmall.net سایتی نیست
چون مال خود cowon هستش. :5:
به هر حال 250/260 تومان کمتر نیست اینجا.

جالب میشه اینهمه بحث میکنیم آخرش s9 نیاد تو ایران:27:

DoOIViD
07-01-2009, 18:16
Archos5 هم خوبه. بله برای من بهترین گزینه S9 ِ ولی باید تا اومدنش صبر کرد. درسته، به غیر از منوی اصلی تو بعضی از شرایط تصویر رو می شه با چرخوندن دستگاه افقی کرد.
اینطور که من از سایتهای مختلف خوندم S9 ظاهر نچندان خاص و پلاستیکیی داره. P3 گرونقیمت تر به نظر می رسه. همچنین O2.
این که کسی مانیتور بزرگ برای فیلم دیدن می خواد که بحثش سواس. منظور من بعضیا بودن ... .
در حال حاضر هم O2 فیرم ویر ضعیفی داره.
D2 با اینکه قدیمی شده اما بازم یه برتری هایی نسبت به دو تا مدل جدید داره. O2 رادیو نداره و دوام باطریش کمه و S9 کارت حافظه اضافی رو ساپورت نمیکنه... .
نگران نباش حتما تو ایرانم میاد. امرتات باید یه سری مراحلو بگذرونه !

شما در مورد سوال دوم من اطلاعی نداری ؟!!! :)

osmaan
07-01-2009, 20:39
کجا دیدی که 200 دلاره؟
من که تو هیچ سایت خارجی ندیدم داشته باشه
مثل o2 که صورتیش نیست اینم ظاهرا 4 گیگش نیست
مطمعنی که این قیمته ؟ فکر نکنم
تو سایت jetmall.net که مدل 8 گیگ رو زده 199 دلار
قیمتاشم با o2 کاملا یکی هستش
یک سنت هم فرق نداره
خوب اگه صبر کنی s9 بگیری هم فکر خوبیه

چرا o2 نمیگیری
معمولا اونایی که d2 داشتن میرن o2 میگیرن , o2 رو جانشین d2 میدونن.

درمورد صورتی o2 باید بگم که نبود صورتی درواقع سیاست کمپانی هست درواقع هیچ شرکتی وقتی یه محصول تازه رو وارد بازار میکنه با تمام امکانات اون محصول رو وارد نمی کنه و منتظر عکس العمل بازار میمونه که چطور از اون استقبال میشه
درمورد 4 گیگ S9 هم تو cnet هست ولی قیمت نزاشته
به احتمال خیلی زیاد درمورد 4 گیگ هم باید جزو سیاست های کمپانی باشه که هنوز وجود نداره

مطمعن باش معتبر تر از jetmall.net سایتی نیست
چون مال خود cowon هستش. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
به هر حال 250/260 تومان کمتر نیست اینجا.

این سایت برای بخش امریکا هست و درمورد قیمت هایی که نشون میده باید بگم که مسلما با ایران فرق داره چون که سیاست کمپانی درمورد فروش، سیاست خاصی داره که نمونش قیمت هایی که به امریکا میده با قیمت هایی که به بخش middle east فرق میکنه.

جالب میشه اینهمه بحث میکنیم آخرش s9 نیاد تو ایران[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
به نظر من این حرف درست نیست من اطمینان دارم که وارد ایران میشه اگه دقت کنین متوجه میشین که تو همین مدت کمی که امرتات نماینده cowon شده فروش واقعا خوبی رو داشته و محصولات بروزی رو اورده مثل همین o2 پس اومدن S9 هم چیز عجیبی نیست!

osmaan
07-01-2009, 20:41
ولی خودمونیم این مدل Archos هم بچه قولی بوده ها!

muhamad_666
07-01-2009, 22:26
هم خوبه. بله برای من بهترین گزینه S9 ِ ولی باید تا اومدنش صبر کرد. درسته، به غیر از منوی اصلی تو بعضی از شرایط تصویر رو می شه با چرخوندن دستگاه افقی کرد.
اینطور که من از سایتهای مختلف خوندم S9 ظاهر نچندان خاص و پلاستیکیی داره. P3 گرونقیمت تر به نظر می رسه. همچنین O2.
این که کسی مانیتور بزرگ برای فیلم دیدن می خواد که بحثش سواس. منظور من بعضیا بودن ... .
در حال حاضر هم O2 فیرم ویر ضعیفی داره.
D2 با اینکه قدیمی شده اما بازم یه برتری هایی نسبت به دو تا مدل جدید داره. O2 رادیو نداره و دوام باطریش کمه و S9 کارت حافظه اضافی رو ساپورت نمیکنه... .
نگران نباش حتما تو ایرانم میاد. امرتات باید یه سری مراحلو بگذرونه !

شما در مورد سوال دوم من اطلاعی نداری ؟!!! :)

archos هم بدک نیست ولی بدیش اینه اگرم پیدا شه اینجا خدمات زیاد خوبی نداره مثل cowon که گارانتی معتبر داره

فقط تو فیلم و موزیک میشه :41:
البته اولین دستگاهی نیست که اینکارو میکنه
ولی چیز جالبیه

فکر نکنم ظاهرش اونقدرا که میگن بد باشه
تو این ویدئو هایی که ما دیدیم چیز بدی به نظر نمیرسید
ولی کلا میگن cowon زیاد تو بدنه خوب کار نمیکنه (فکر کنم از مواد بازیافت شده استفاده میکنه :31: )

p3 از samsung ? مگه اومده؟ تازه این اواخر یه چیزایی ازش میگفتن که؟
راستی p2 چرا نمیگیری
اونم گزینه بدی نیست.

بله هم o2 هم s9 ظاهرا فرم ور جالبی هنوز ندارن.
d2 خوب خیلی بهتر بوده اینجور که میگن نسبت به o2
مثلا اون واسه ویدئو jeteffect داره ولی این نداره
(بالاخره آدم وقتی میخواد آهنگ تصویری ببینه به یه کم تنظیمات صوتی نیاز داره)
یا همون رادیو که شما گفتی.

نه عزیز ما نگران نیستیم چون فعلا پولشم نداریم بخریم
اگرم داشتم o2 میگرفتم نه s9
نگران شما دوستان هستیم که یه وقت نرین یه چیز بیخود بخرین مثل ipod (فقط seymour جان این قسمتو نبینه عصبی میشه:11: میگه چرا به شرکتی توهین کردی )

راستی ipod گفتم یه چیزی یادم اومد

اون عکسی که گذاشتم از archos 7 Vs. ipod touch

جالبه بدونین قیمت اون غول مدل 160 گیگش از قیمت اون کوفچولو مدل 32 گیگش فقط 50 دلار بیشتره:18:
البته این مطالب و عکس رو از وبلاگ شرکت بزرگ AMD اقتباس فرمودم . یارو قبلش ipod touch داشته میگه touch در مقابل archos سوسکه .
حالا نمیدونم این یارو چیکارست. صاحاب وبلاگه یا صاحاب AMD .
تازه اولشم کلی شکایت میکنه که همه ipod و creative و ... رو میشناسن ولی archos که محصولات به این توپی داره کسی آشنایی نداره باهاش (قابل توجه اونایی که چسبیدن به ipod :21: )

در مورد سوال دومتم شرمنده , اصلا نمیدونم اینایی که گفتی خوردنیه یا پوشیدنی
:9:

DoOIViD
07-01-2009, 23:40
Toshiba T400
Toshiba GB MES30VW
به ترتیب از چپ به راست : Sansa View, Sansa Fuze, Sansa Clip

Toshiba حرف نداره. ادمین سایت ABI ازش به عنوان یکی از بهترینایی که داره یاد می کنه! فقط کافیه با یه هدفون خوب مثل Ultra Ear, Shure, Sennheiser ترکیب بشه!
مدل اول یعنی T400 قیمت کمی داره، اما فقط با ظرفیت 4 گیگ ارائه شده.
مدل دوم مدل گرونتر و بهترِ که Microsoft هم پشتیبانشون هست و بیل گیتس تو یه کنفرانسی اینارو معرفی کرده بود.
Sansa ها هم محصول شرکت ُSandisk که سازنده حافظه های فلشه. کافیه یکم دربارشون تحقیق کنین. عالین!
البته Clip کوچیکه و مانیتور رنگی نداره و View هم یکمی قناصه. اما Fuze گزینه ی خوبیه و اون Wheel وسط حالت چرخشی داره.

اینم PMPیه کنوود که خیلیا ادعا می کنن از PMPهای Cowon کیفیت بهتری رو ارائه می ده.
HD30GB9 که از اسمشم پیداس، 30 گیگ حافظه و 500$ قیمت.

راستی قیمت iriver Clix2 الان چنده ؟ (قیمت هر مدل حافظش)

hossein1111
08-01-2009, 00:07
تازه zune مگه هارد داره؟ حافظش چنده؟ اونی که خیلی گنده هستش رو میگی ؟ یا مدل کوچیکش؟
آخه برادر من حالا zune یه چیزی , تو صفحه کوچیک ipod اصلا زیرنویس رو با زره بین هم میتونی ببینی؟ :31:
یعنی ipod 120 قیمتش زیر 300 تومان هستش ؟ چه جالب:5:
حالا این دو تا که گفتی یعنی زیرنویس فارسی میخونن؟ یا باید تبدیل کنی؟

جای این حرفا هم همینجا بود :21:

بله zune چند مدل هارد دار داره، اینی که من میگم حافظش 120 گیگه
خیلی گنده که نیست هم قواره آیپاده تقریبا،صفحه نمایش 3.2 اینچی داره
بله قیمت آیپاد 120، 270 هزار تومانه! (و در همه جای دنیا قیمت زون و آیپاد یکیه ، اینجارو نمیدونم...:23:)
نه این مدل ها اصلا زیرنویس نمی خونن و باید تبدیل کرد.
من با حرف اون دوستمون که گفت تو این صفحه های کوچیک فیلم دیدن حال نمیده موافقم. حالا چه 4 اینچ چه 5 اینچ چه 7اینچ :13:، اگه خونه باشی که مانیتور و تلویزیون هست! مگر اینکه مسافرتی یا جایی باشی که من بازم ترجیح میدم فیلم رو با tv out تو تلویزیون ببینم.:20:
ولی برای موزیک ویدیو دیدن بسیار جذابه به نظرم . که منم اهل موزیک ویدیو نیستم زیاد

چرا باید نشون بده ؟ مگه تو زبانهایی که تو سیسیتم دستگاشون میزارن فارسی هم هست که بخاد فارسی نشون بده؟ اصلا مگه ایران جزء کشورهای دنیا حساب میشه؟ :41: اصلا مارو آدم حساب نمیکنن

حالا شایدم نشون داد، خدارو چه دیدی:31:
فرمت srt که نشون نمیده، ولی اگه دستگاه فرمت sub/idx رو نشون بده احتمالا فارسی هم نشون بده(چون دیگه مستقیم به فونت ربطی نداره، تقریبا میشه گفت زیرنویس یه عکس شده و زیر فیلم نمایش داده میشه)

DoOIViD
08-01-2009, 00:20
اینجا رو ببینید :

درباره Samsung P3 :
تو کره پخش شده اما می شه از طریق سایت های کره ای یا خود سامسونگ که بخش P3ش هنوز زبان انگلیسی نداره سفارش بدین.
تفاوت چندانی با P2 نداره ;)

راستی اینجا کی تا حالا با P2 کار کرده ؟
اگه کسی هست خواهشا یکم با D2 مقایسش کنه :)
مخصوصا از نظر کیفیت صدا.

osmaan
08-01-2009, 09:10
فکر نکنم ظاهرش اونقدرا که میگن بد باشه
تو این ویدئو هایی که ما دیدیم چیز بدی به نظر نمیرسید
ولی کلا میگن cowon زیاد تو بدنه خوب کار نمیکنه (فکر کنم از مواد بازیافت شده استفاده میکنه :31: )

بله هم o2 هم s9 ظاهرا فرم ور جالبی هنوز ندارن.
d2 خوب خیلی بهتر بوده اینجور که میگن نسبت به o2
مثلا اون واسه ویدئو jeteffect داره ولی این نداره
(بالاخره آدم وقتی میخواد آهنگ تصویری ببینه به یه کم تنظیمات صوتی نیاز داره)

منم با حرف محمد موافقم
با توجه به عکسا و فیلم هایی که دیدم بدنش نباید جنس بدی داشته باشه ظاهرا که اینشکلیه البته باید صبر کنیم ایران بیاد بعدش ببینیم

والا من D2م چند بار از دستم افتاده ولی چیزیش نشده نه بدنه و نه خود دستگاه منظورم اینه که مشکلی هم بوجود نیومده. درسته در ظاهر ظعیف به نظر میاد ولی بدنه محکمی داره

درمورد فیرم ور
خیلی از مواردی که شما میگین با آپدیت فیرم ور حل میشه مثلا همین D2 اون اولی که اومده بود مشکل پلی لیست داشت ولی الان دیگه این مشکل وجود نداره یا قبلا نمیتونستی موقعی که موزیک گوش میکنی همزمان عکس هم نگاه کنی ولی الان میشه. jeteffect هم مطمئن باشین مشکلش حل میشه

osmaan
08-01-2009, 09:23
toshiba t400

toshiba gb mes30vw

به ترتیب از چپ به راست : Sansa view, sansa fuze, sansa clip

toshiba حرف نداره. ادمین سایت abi ازش به عنوان یکی از بهترینایی که داره یاد می کنه! فقط کافیه با یه هدفون خوب مثل ultra ear, shure, sennheiser ترکیب بشه!
مدل اول یعنی t400 قیمت کمی داره، اما فقط با ظرفیت 4 گیگ ارائه شده.
مدل دوم مدل گرونتر و بهترِ که microsoft هم پشتیبانشون هست و بیل گیتس تو یه کنفرانسی اینارو معرفی کرده بود.
Sansa ها هم محصول شرکت ُsandisk که سازنده حافظه های فلشه. کافیه یکم دربارشون تحقیق کنین. عالین!
البته clip کوچیکه و مانیتور رنگی نداره و view هم یکمی قناصه. اما fuze گزینه ی خوبیه و اون wheel وسط حالت چرخشی داره.

اینم pmpیه کنوود که خیلیا ادعا می کنن از pmpهای cowon کیفیت بهتری رو ارائه می ده.
Hd30gb9 که از اسمشم پیداس، 30 گیگ حافظه و 500$ قیمت.

راستی قیمت iriver clix2 الان چنده ؟ (قیمت هر مدل حافظش)

والا به نظر من از همه این مدلایی که شما و محمد گفتین بهترین s9هست هم جموجوره هم امکانات خیلی خوبی رو داره در واقع همه چی رو دور خودش جمع کرده نظر شما ها چیه؟

muhamad_666
08-01-2009, 12:37
درمورد صورتی o2 باید بگم که نبود صورتی درواقع سیاست کمپانی هست درواقع هیچ شرکتی وقتی یه محصول تازه رو وارد بازار میکنه با تمام امکانات اون محصول رو وارد نمی کنه و منتظر عکس العمل بازار میمونه که چطور از اون استقبال میشه
درمورد 4 گیگ S9 هم تو cnet هست ولی قیمت نزاشته
به احتمال خیلی زیاد درمورد 4 گیگ هم باید جزو سیاست های کمپانی باشه که هنوز وجود نداره

من که چشم آب نمیخوره صورتی در کار باشه
(البته صورتیشم بیاد ما که نمیتونیم بخریم
چون پسریم دستمون ببینن میخندن ملت
باید واسه خانوم بچه هامون بخریم :46:)
مثل d2 سفید که که اگه اشتباه نکنم فقط تو ایران نبود

تا 4 گیگش بیاد هر کی میخواست s9 بخره دیگه خریده :31:
این کمپانیها هم با اون سیاستاشون مارو کشتن :2:

این سایت برای بخش امریکا هست و درمورد قیمت هایی که نشون میده باید بگم که مسلما با ایران فرق داره چون که سیاست کمپانی درمورد فروش، سیاست خاصی داره که نمونش قیمت هایی که به امریکا میده با قیمت هایی که به بخش middle east فرق میکنه.

بله منم از سایت cowonamerica رفتم توش . ولی قیمتاش که با amazon زیاد فرق نداره:20:

اوه
آمازونم آمریکایی هستش نه؟ :31:
ولی تو amp3 که انگلیسیه هم زیاد فرق نداره , یه کم گرونتره فکر کنم

آقا اصلا چرا بحس میکنی , ایرانی هستی باید گرونتر بخری:31:

به نظر من این حرف درست نیست من اطمینان دارم که وارد ایران میشه اگه دقت کنین متوجه میشین که تو همین مدت کمی که امرتات نماینده cowon شده فروش واقعا خوبی رو داشته و محصولات بروزی رو اورده مثل همین o2 پس اومدن S9 هم چیز عجیبی نیست

بله ایشالا که وارد میشه
امرتات هم بد عمل نکرده تا حالا:31:

muhamad_666
08-01-2009, 13:02
Toshiba T400

Toshiba GB MES30VW

به ترتیب از چپ به راست : Sansa View, Sansa Fuze, Sansa Clip

Toshiba حرف نداره. ادمین سایت ABI ازش به عنوان یکی از بهترینایی که داره یاد می کنه! فقط کافیه با یه هدفون خوب مثل Ultra Ear, Shure, Sennheiser ترکیب بشه!
مدل اول یعنی T400 قیمت کمی داره، اما فقط با ظرفیت 4 گیگ ارائه شده.
مدل دوم مدل گرونتر و بهترِ که Microsoft هم پشتیبانشون هست و بیل گیتس تو یه کنفرانسی اینارو معرفی کرده بود.
Sansa ها هم محصول شرکت ُSandisk که سازنده حافظه های فلشه. کافیه یکم دربارشون تحقیق کنین. عالین!
البته Clip کوچیکه و مانیتور رنگی نداره و View هم یکمی قناصه. اما Fuze گزینه ی خوبیه و اون Wheel وسط حالت چرخشی داره.

اینم PMPیه کنوود که خیلیا ادعا می کنن از PMPهای Cowon کیفیت بهتری رو ارائه می ده.
HD30GB9 که از اسمشم پیداس، 30 گیگ حافظه و 500$ قیمت.

راستی قیمت iriver Clix2 الان چنده ؟ (قیمت هر مدل حافظش)

آها اینارو میگی؟
یادم اومد
اینا مگه pmp حساب میشن؟ :31:
من چون خودم بیشتر از archos و cowon خوشم میاد زیاد در مورد اونا چیز زیادی نمیدونم

هدفون خوب حالا از کجا پیدا کنیم ما , اون shure ماشالا بیش از 100 دلاره

آخریه عکسش نیومد
میشه دوباره بذاری
جالبه برام
که چنین ادعایی کرده
قیمتشم خیلی زیاده:18:

osmaan
08-01-2009, 13:10
DoOIViD جان درمورد اون کنوود که گفتی میشه منبع رو بگی تا ما هم بریم ببینیم چطور چیزیه؟

muhamad_666
08-01-2009, 13:19
بله zune چند مدل هارد دار داره، اینی که من میگم حافظش 120 گیگه
خیلی گنده که نیست هم قواره آیپاده تقریبا،صفحه نمایش 3.2 اینچی داره
بله قیمت آیپاد 120، 270 هزار تومانه! (و در همه جای دنیا قیمت زون و آیپاد یکیه ، اینجارو نمیدونم...:23:)
نه این مدل ها اصلا زیرنویس نمی خونن و باید تبدیل کرد.
من با حرف اون دوستمون که گفت تو این صفحه های کوچیک فیلم دیدن حال نمیده موافقم. حالا چه 4 اینچ چه 5 اینچ چه 7اینچ :13:، اگه خونه باشی که مانیتور و تلویزیون هست! مگر اینکه مسافرتی یا جایی باشی که من بازم ترجیح میدم فیلم رو با tv out تو تلویزیون ببینم.:20:
ولی برای موزیک ویدیو دیدن بسیار جذابه به نظرم . که منم اهل موزیک ویدیو نیستم زیاد

حالا شایدم نشون داد، خدارو چه دیدی:31:
فرمت srt که نشون نمیده، ولی اگه دستگاه فرمت sub/idx رو نشون بده احتمالا فارسی هم نشون بده(چون دیگه مستقیم به فونت ربطی نداره، تقریبا میشه گفت زیرنویس یه عکس شده و زیر فیلم نمایش داده میشه)

چرا , گندست دیگه
تو یه ویدئو یارو creative zen رو کنار اون گذاشته بود خیلی غول بود
ipod که خیلی نازکه
چقدر ارزونه , قیمتش بدک نیست
البته در عوض مثل archos یا cowon صفحه بزرگ و لمسی نداره دیگه

به نظر من که خیلی لذت بخشه وقتی تو دستت بگیری فیلم ببینی
به هر حال 5 یا 7 اینچ که کوچیک نیست
شما تلویزیون 20 یا 30 اینچ رو از فاصله 10 متری تماشا میکنی ولی اینو از فاصله چند سانتی
پس زیاد فرق نمیکنه

یه چیز دیگه هم هست , شما چجوری با صفحه بزرگ tv فیلم زیرنویسدار میبینی؟
یا باید فیلمو ببینی یا زیرنویسشو دیگه
ولی صفحه هرچی کوچیکتر باشه راحتتر میتونی هم فیلمو ببینی هم زیرنویس:8:

من فکر کردم با دستگاه دیگه ای زیرنویس فارسی اجرا کرده بودی که میگی:20:
نه بعید میدونم من حیچ دستگاهی چه srt چه اونیکی فارسیشو اجرا کنه
همون o2 بگیر حداقل بدون تبدیل با زیرنویس انگلیسی ببین:46:
راستی archos 5 تو فیرم ور جدیدش زبان عربی رو جزء زبونهای دستگاه اظافه کرده
شاید زیرنویس فارسی رو بتونه اجرا کنه
البته فقط یه حدسه.

muhamad_666
08-01-2009, 13:26
تو کره پخش شده اما می شه از طریق سایت های کره ای یا خود سامسونگ که بخش P3ش هنوز زبان انگلیسی نداره سفارش بدین.
تفاوت چندانی با P2 نداره ;)

راستی اینجا کی تا حالا با P2 کار کرده ؟
اگه کسی هست خواهشا یکم با D2 مقایسش کنه :)
مخصوصا از نظر کیفیت صدا.

اوه سونی همینچوریش چیزاش گرون هست
چه برسه به مدل لمسیش:31:
خدا به خیر کنه

خیلی زحمت کشیدن که p3 رو ساختن
خسته نباشه samsung واقعا
بره همون کولرو یخچالشو بسازه بهتره
این که همون p2 هستش
فکر کنم فقط جنس بدنش فرق داره

از نظر صدا که همه تو تاپیکش ازش تعریف میکنن
ولی فکر نمیکنم به d2 برسه

muhamad_666
08-01-2009, 13:36
منم با حرف محمد موافقم
با توجه به عکسا و فیلم هایی که دیدم بدنش نباید جنس بدی داشته باشه ظاهرا که اینشکلیه البته باید صبر کنیم ایران بیاد بعدش ببینیم

والا من D2م چند بار از دستم افتاده ولی چیزیش نشده نه بدنه و نه خود دستگاه منظورم اینه که مشکلی هم بوجود نیومده. درسته در ظاهر ظعیف به نظر میاد ولی بدنه محکمی داره

درمورد فیرم ور
خیلی از مواردی که شما میگین با آپدیت فیرم ور حل میشه مثلا همین D2 اون اولی که اومده بود مشکل پلی لیست داشت ولی الان دیگه این مشکل وجود نداره یا قبلا نمیتونستی موقعی که موزیک گوش میکنی همزمان عکس هم نگاه کنی ولی الان میشه. jeteffect هم مطمئن باشین مشکلش حل میشه

مرسی osmaan جان که همیشه هوای مارو داری:10:
به نظر من که اصلا جنس بدی نداره
ولی شاید منظورشون اینه که وفتی از نزدیک دست میزنی اونی که تو عکسای تبلیغاتی دیدیم نیست
که معمولا همیشه همینجوری هستش.

من d2 رو از نزدیک ندیدم ولی به نظر خیلی محکم و جنس خوبی میاد بدنش
تازه با این صفحه کوچیکش بدنه به این گندگی داره.
ولی q5 تو ویدئوهاشم معلومه زیاد جنس بدنش جالب نیست

در مورد فیرم ور هم خوب اینا میخوان ملتو بچزونن , همه این شرکتا
از همون اول نمیان چیز توپ بدن تحویل ملت
البته همین update کردن فیرم ور خودش کلی جذابیت داره واسه آدم:5:

muhamad_666
08-01-2009, 13:42
والا به نظر من از همه این مدلایی که شما و محمد گفتین بهترین s9هست هم جموجوره هم امکانات خیلی خوبی رو داره در واقع همه چی رو دور خودش جمع کرده نظر شما ها چیه؟

منم موافقم
از نظر زیبایی که رقیب نداره
حد اقل من ندیدم
منظورم بدنش نیست
وقتی تو قسمتای مختلفش میری کیف میکنی

امکاناتشم عالیه
نمونش اجرای فلش هستش

فکر کنم تنها ایرادش حافظه باشه
که واسه یکی مثل من عالیه
ولی خوب بعضیا دوست دارن هارد داشته باشه , اونم هارد بالا:20:

DoOIViD
08-01-2009, 13:46

بررسی Kenwood MediaKeg :

البته من اشتباه گفتم که PMPیه؛
DAP هست !

DoOIViD
08-01-2009, 14:08
از چند نفر شنیدم که توشیبا T400 با لوازم تو جعبش کیفیت صدای بهتری از D2 (با لوازم توی جعبه) داره.
سونی هم بیشتر به این خاطر گرونه که هدفون مرغوبی تو جعبه می ذاره که بالا 60 دلار قیمت داره که من خوشم نمیاد؛ ترجیح می دم خودم هدفون خوب براش انتخاب کنم. سونی مثلا مدل A720 با هدفون شاخی مثل Shure SE530 کم میاره و قادر به پاسخگویی نیست.

دو مدل خوب دیگه از Toshiba که واقعا کارش درسته :

هدفون ارزون قیمت Ultra Ear با کیفیت بسیار خوب :

جایی پیدا کردین قکر نکنین !!

hossein1111
08-01-2009, 14:50
به نظر من که خیلی لذت بخشه وقتی تو دستت بگیری فیلم ببینی
به هر حال 5 یا 7 اینچ که کوچیک نیست
شما تلویزیون 20 یا 30 اینچ رو از فاصله 10 متری تماشا میکنی ولی اینو از فاصله چند سانتی
پس زیاد فرق نمیکنه

اینم حرفیه، منم نظر شخصیم رو گفتم:46:

تلویزیون رو از 10 متری تماشا میکنیم!! :18: :31: بابا دمت گرم از 10 متری که ببینیم اندازش میشه همون 5 اینچ:31:

یه چیز دیگه هم هست , شما چجوری با صفحه بزرگ tv فیلم زیرنویسدار میبینی؟
یا باید فیلمو ببینی یا زیرنویسشو دیگه
ولی صفحه هرچی کوچیکتر باشه راحتتر میتونی هم فیلمو ببینی هم زیرنویس:8:

درست منظورتو نفهمیدم! یعنی چی باید یا فیلم رو دید یا زیرنویس؟ من که مشکلی ندارم و خیلی راحت جفتشون رو با هم میبینم:20:

hossein1111
08-01-2009, 14:54
ولی خوب بعضیا دوست دارن هارد داشته باشه , اونم هارد بالا:20:

اون بعضیا منظورت منم دیگه
:31:

hossein1111
08-01-2009, 14:57
از چند نفر شنیدم که توشیبا t400 با لوازم تو جعبش کیفیت صدای بهتری از d2 (با لوازم توی جعبه) داره.
سونی هم بیشتر به این خاطر گرونه که هدفون مرغوبی تو جعبه می ذاره که بالا 60 دلار قیمت داره که من خوشم نمیاد؛ ترجیح می دم خودم هدفون خوب براش انتخاب کنم. سونی مثلا مدل a720 با هدفون شاخی مثل shure se530 کم میاره و قادر به پاسخگویی نیست.

دو مدل خوب دیگه از toshiba که واقعا کارش درسته :

جایی پیدا کردین قکر نکنین !!

این مدل ها که گفتی خیلی قدیمین! تو همین سایت که گفتی سال 2006 ریویو شدن!!
این توشیبا پی ام پی جدید نداده؟

DoOIViD
08-01-2009, 15:06
آخرین و بهترین مدلهای توشیبا همینا هستن ولی تا چند ماه دیگه سری جدید t میاد ;)

روکش بدنه برای D2 ، ظاهرشو گرون قیمت تر می کنه و به عنوان محافظم عمل می کنه :

عثمان جان همچین چیزی به عنوان لوازم جانبی تو ایران هست ؟؟؟

1000_alkapone
08-01-2009, 19:29
سلام
الان قیمتش چقدر هست ؟
ممنون

muhamad_666
08-01-2009, 19:40
بررسی Kenwood MediaKeg :

البته من اشتباه گفتم که PMPیه؛
DAP هست !

dap دیگه چیه ؟
به ظاهر که همون pmp خودمونه:31:
چیز بیخودیه
از archos 7 هم گرونتره
این که هیچی نداره
تنها چیزی که داره کلفتیه
وزنشم ماشالا کم نیست
100 دلارم نمی ارزه چه برسه به 500 تا:2:

آخه مثلا اینا بدنه درست و حسابی دارن؟ که از s9 ایراد میگیرین
بابا برو همون s9 بگیر خیال مارو راحت کن:31:

اینم حرفیه، منم نظر شخصیم رو گفتم:46:

تلویزیون رو از 10 متری تماشا میکنیم!! :18: :31: بابا دمت گرم از 10 متری که ببینیم اندازش میشه همون 5 اینچ:31:

درست منظورتو نفهمیدم! یعنی چی باید یا فیلم رو دید یا زیرنویس؟ من که مشکلی ندارم و خیلی راحت جفتشون رو با هم میبینم:20:

حالا همینجوری گفتم 10 متر :46:
به هر حال هرکی نظری داره
پس اینقدر داری میگردی حواست باشه یه وقت چیزی نگیری که tvout نداشته باشه
یعنی انقدر که حواست به هارد بالا هستش اونو یادت نره یه وقت:31:

خوب در اونکه شما با استعدادی که شکی نیست:46:
درسته .بعد یه مدت چشم عادت میکنه که هردو رو ببینه
ولی باز عذاب آوره به نظر من
ولی به شخصه وقتی فیلمی که میخوام ببینم زیرنویس نداره خوشحال میشم
اگه زیرنویس داشته باشه حذفش نمیکنم زیرنویس رو ولی کلا بدون زیرنویس راحتتر میشه رو فیلم تمرکز کرد
صفحه هم اگه خیلی بزرگ باشه مثلا 40 اینچ خوب دیدن زیرنویس سختتر میشه دیگه

اون بعضیا منظورت منم دیگه
:31:

بعله حسین جان عزیز
خوب فهمیدی:46:
دقیقا منظورم شما بود

آخرین و بهترین مدلهای توشیبا همینا هستن ولی تا چند ماه دیگه سری جدید t میاد ;)

روکش بدنه برای D2 ، ظاهرشو گرون قیمت تر می کنه و به عنوان محافظم عمل می کنه :

بهتریناش اینا هستن پس اون بداش دیگه چی هستن:18:

اوف عجب چیزیه این
اگه باشه تو ایران این چیز , من d2 میخرم حتما:31:

muhamad_666
08-01-2009, 19:42
سلام
الان قیمتش چقدر هست ؟
ممنون

قیمت چی عزیزم:13:

seymour
08-01-2009, 20:39
باز حرف های غیر تخصصی ... این چندتا نمونه :

خب فرض کن 100 نفر دیگه هم یه حرفی رو تکرار کنن ، آیا اصولا اون حرف رو تبدیل به حقیقت می کنه؟ .. بخصوص که مطمئنم 80 تاشون تا حالا ipod نداشته ان تا بدونن که اصولا کیفیت صدا همه چیز نیست و حتی هم اگه به فرض محال هم اینطور اینطور باشه ، همگان حاضر نیستن اولویتشون رو مثل اولویت بندی شما بچینن ...

چرا نباید نشون بده ؟ ... مایه اش ساپورت یونیکده ... و تازه مگه فقط ما هستیم که از این الفبا استفاده می کنیم ... عرب ها مگه خط شون هندیه؟ ...

بحث اینه که اصولا ایجاد اون ساپورت سخته (حالا فرقی نمی کنه - اصلا شما بگو یهودی ها یا مثلا چینی ها - اونا هم مشکل دارند) ... و ضمنا همونطور که گفته شد : " کی می خواد توی اون صفحات ریز ، زیرنویس رو بخونه ؟ " ...

آخه یعنی چی ؟ ... کیفیت صدای ipod تعطیله؟ ... خب پس این همه مردم که می خرن ، نمی فهمن و این همه review که کیفیت صداش رو خوب و معقول ارزیابی کرده ان رو پسرخاله ی دو ساله ی من نوشته ؟ ... بله - هزار سال ipod به cowon نمی رسه از نظر کیفیت صدا ... اما در نظر بگیرید که ما داریم در مورد چه میزان اختلاف کیفیت صحبت می کنیم : بحث ipod = 0 و cowon=100 نیست ، بحث 10 نمره اختلافه که من حاضرم قسم بخورم براساس تجربه ام که 80 درصد کاربرها اصلا متوجه نمیشن ... من خودم رو آدیوفیل می دونم و هیچ مشکلی با کیفیت صدای ipod ندارم (تازه در نظر بگیریم که هدفون خوب هم به اندازه زغال خوب موثره!) ...

archos ولی کلا میگن cowon زیاد تو بدنه خوب کار نمیکنه (فکر کنم از مواد بازیافت شده استفاده میکنه :31: )
کی اینو "گفته" ؟... شاید کیفیت ظاهری کارای cowon خیلی top نباشه ، اما هیچوقت در زمینه جنس بدنه کم نذاشته ... همین S9 و O2 که دارید بحثش رو می کنید ، کیفیت بدنه خوبی دارن ...

DoOIViD
08-01-2009, 21:39
DAP = Digital Audio Player

ممنون به خاطر حرفای بسیار تخصصی جنابعالی؛
بله عزیز، کیفیت ipod در مقابل Cowon، Zune، Sansa, Toshiba, تعطیله. کدوم Review ها ؟؟؟ او Reviewerهایی که پول می گیرین نقد می کنن ؟ یا اون تعصبیا ؟ پولو تعصب که بیاد وسط عقل میره کنار.این همه مردم اکثرا از شنیده ها و به خاطر معروف و بزرگ بودن کمپانی سازنده و بدون تحقیق میرن سراغ ipod. دستگاهی که خیلیا بد از خرید به کیفیتش پی بردن. هنگم که زیاد می کنه.
دلیل دیگه اینکه تا همین یکی دو سال پیش Cowon یا Sansa مارکای زیرزمینی محسوب می شدن. حتی همین الانشم خیلی از عوام مردم خبری ازشون ندارن. نمونه ی دیگه iriver. خیلی کم تبلیغ میکنه برای همین یجورایی واسه خیلیا نا شناختس. در صورتیکه ipod زیاد براش تبلیغ می شه.
حتی تو خیلیا ویدئو کلیپ ها ی مسخره ی تجاری من دیدم که خواننده دستش آیپاده.
با ipod پدر کشتگی ندارم، خودمم یه Audiophile می دونم.
حتی مشکل چندانی با Philips HDD05 صد سال پیشم هم ندارم (در نبود D2ی از دست رفته) ، اما کیفیت اینم در برابر Cowon تعطیله.
این حرفا رو در مقام مقایسه می گم. وگرنه اگه مارکای دیگه نباشن آره، ipod از بقیه بهتره. نمره دادنم نیار وسط خواهشا.

هدفون ipod خنده داره. اینکه Apple همچین هدفونی رو برای همه غیر از Audiophileیی مثل شما گذاشته جالبه.
حتی یه سایت (که صد در صد میشناسیش) به اسم هر چی به جز ipod هست که به شخصه بهترین سایت این رقم دستگاها می دونمش. دوست داری دلیل اینکه چرا اسم سایتشو این گذاشته pm بزن از صاحبش بپرس.

تو سایتی کسی از ipodش خیلی شاکی بود. مخصوصا به خاطر هنگ کردن زیاد.
من جواب کسی که در زمینه اطلاعات زیادی داشتو مخصوصا برداشتم :

It is your fault for buying an iPod, they are notoriously shitty and have been known to ---- up all the time

اقا کی گفت کیفیت بدنه S9 بده ؟ من فقط گقته ی کسی رو که هم P3 خریده هم S9 نقل قول کردم که گفته بود P3 کیفیت ساخت بهتری داره.
Kenwood فقط کیفیت صدای خیلی خفنی داره. باس خیلی بالایی داره ، نویز گیر قوی و به درد تکنو و رپ گوش کنا می خوره نه منی که متال گوش
می دم. صد سال پول بابت همچین چیزی نمی دم.

muhamad_666
09-01-2009, 01:34
خب فرض کن 100 نفر دیگه هم یه حرفی رو تکرار کنن ، آیا اصولا اون حرف رو تبدیل به حقیقت می کنه؟ .. بخصوص که مطمئنم 80 تاشون تا حالا ipod نداشته ان تا بدونن که اصولا کیفیت صدا همه چیز نیست و حتی هم اگه به فرض محال هم اینطور اینطور باشه ، همگان حاضر نیستن اولویتشون رو مثل اولویت بندی شما بچینن ...

شما هم که همش به حرفای ما یکی گیر بده:31:دمت گرم

نه که حرف 100 نفر تبدیل به حقیقت کنه ولی تبدیل به رای اکثریت میکنه
یعنی میخواین بگین کیفیت صدا تو اولویتهای اصلی نیست؟
فکر نکنم کسی چنین چیزی بخره و کیفیت صدا جزء اولویت های آخرش باشه:13: کمتر کسی اینجوریه

البته حق با شماست یه کسی مثل بنده که تاحالا ipod نداشتم نمیتونم کیفیت صداشو نقد کنم
ولی ندیدم هیچجا کسی بگه مثلا کیفیت صدای یکی از محصولات archos یا cowon خوب نیست
ولی ipod رو زیاد شنیدم که کسایی حالا به دلایل مختلف ازش ناراضی بودن
نمیدونم والا
شما به هر حال 4 تا pmp بیشتر از ما خورد کردی:31:
استاد مایی

کی اینو "گفته" ؟... شاید کیفیت ظاهری کارای cowon خیلی top نباشه ، اما هیچوقت در زمینه جنس بدنه کم نذاشته ... همین S9 و O2 که دارید بحثش رو می کنید ، کیفیت بدنه خوبی دارن ...

ببخشید
ولی اینو خودتون فرموده بودین:31: (البته نه با این شدت )
گفتین که cowon مثل creative و چند تا چیز دیگه زیاد تو بدنه خوب نیست
و اگر نه ما که چیزی نگفته بودیم. تازه d2 هم فکر میکنم به نصبت هم رده های خودش تو مارکای دیگه یکی از بهترین جنسها رو داشته باشه.

آخه یعنی چی ؟ ... کیفیت صدای ipod تعطیله؟ ... خب پس این همه مردم که می خرن ، نمی فهمن و این همه review که کیفیت صداش رو خوب و معقول ارزیابی کرده ان رو پسرخاله ی دو ساله ی من نوشته ؟ ... بله - هزار سال ipod به cowon نمی رسه از نظر کیفیت صدا ... اما در نظر بگیرید که ما داریم در مورد چه میزان اختلاف کیفیت صحبت می کنیم : بحث ipod = 0 و cowon=100 نیست ، بحث 10 نمره اختلافه که من حاضرم قسم بخورم براساس تجربه ام که 80 درصد کاربرها اصلا متوجه نمیشن ... من خودم رو آدیوفیل می دونم و هیچ مشکلی با کیفیت صدای ipod ندارم (تازه در نظر بگیریم که هدفون خوب هم به اندازه زغال خوب موثره!) ...

من با این یکی حرف شما موافقم که دستگاه هایی تو این سطح اصلا کیفیت صدا فرق نمیکنه واسه شنونده
اصلا بحث در مورد کیفیت صدا بیمورده.
حالا بلندی صدا شاید:20:

muhamad_666
09-01-2009, 01:34
بله عزیز، کیفیت ipod در مقابل Cowon، Zune، Sansa, Toshiba, تعطیله. کدوم Review ها ؟؟؟ او Reviewerهایی که پول می گیرین نقد می کنن ؟ یا اون تعصبیا ؟ پولو تعصب که بیاد وسط عقل میره کنار.این همه مردم اکثرا از شنیده ها و به خاطر معروف و بزرگ بودن کمپانی سازنده و بدون تحقیق میرن سراغ ipod. دستگاهی که خیلیا بد از خرید به کیفیتش پی بردن. هنگم که زیاد می کنه.
دلیل دیگه اینکه تا همین یکی دو سال پیش Cowon یا Sansa مارکای زیرزمینی محسوب می شدن. حتی همین الانشم خیلی از عوام مردم خبری ازشون ندارن. نمونه ی دیگه iriver. خیلی کم تبلیغ میکنه برای همین یجورایی واسه خیلیا نا شناختس. در صورتیکه ipod زیاد براش تبلیغ می شه.
حتی مشکل چندانی با Philips HDD05 صد سال پیشم هم ندارم (در نبود D2ی از دست رفته) ، اما کیفیت اینم در برابر Cowon تعطیله.
این حرفا رو در مقام مقایسه می گم. وگرنه اگه مارکای دیگه نباشن آره، ipod از بقیه بهتره. نمره دادنم نیار وسط خواهشا.

هدفون ipod خنده داره. اینکه Apple همچین هدفونی رو برای همه غیر از Audiophileیی مثل شما گذاشته جالبه.
حتی یه سایت (که صد در صد میشناسیش) به اسم هر چی به جز ipod هست که به شخصه بهترین سایت این رقم دستگاها می دونمش. دوست داری دلیل اینکه چرا اسم سایتشو این گذاشته pm بزن از صاحبش بپرس.

تو سایتی کسی از ipodش خیلی شاکی بود. مخصوصا به خاطر هنگ کردن زیاد.
من جواب کسی که در زمینه اطلاعات زیادی داشتو مخصوصا برداشتم :

It is your fault for buying an iPod, they are notoriously shitty and have been known to ---- up all the time

اقا کی گفت کیفیت بدنه S9 بده ؟ من فقط گقته ی کسی رو که هم P3 خریده هم S9 نقل قول کردم که گفته بود P3 کیفیت ساخت بهتری داره.
Kenwood فقط کیفیت صدای خیلی خفنی داره. باس خیلی بالایی داره ، نویز گیر قوی و به درد تکنو و رپ گوش کنا می خوره نه منی که متال گوش
می دم. صد سال پول بابت همچین چیزی نمی دم.

آها
پس یعنی همون mp3player خودمون
صد تا اسم روشون میزارن:31:
آدم گیج میشه

آقا همه مارکها رو گفتی جز archos . اونم بیچاره خیلی گمنام مونده:41:

اوه مای گاد
خدارو شکر اون جمله رو ترجمه نکردی:31:
چه بی ادب بوده:21:

در مورد تبلیغ ipod گفتی یاد فیلم scary movie 4 افتادم
یه جای فیلم که داره فیلم war of the worldsرو مسخره میکنه از تو زمین به جای دستگاه تخریب فضایی ها یه ipod میاد بیرون . یه اسمی شبیه ipod هم روش نوشته بود
حالا نفهمیدم که ipod تبلیغ کرده بود اینجوری تو این فیلم یا داشتن مسخرش میکردن.
تازه تو یکی دو جا دیگه تو بعضی فیلما به جای pmp یا همون dap که شما گفتی یا هر چیز دیگه میگفتن ipod که خیلی جالب بود برام

راستی منم همیشه سوال بوده برام که بین اینهمه مارک چرا ipod رو از سایتون بیرون کردن
به نظر منم بهترین سایته
یعنی میشه گفت تنها سایته:20:
سایتی که مثلا واسه موبایل باشه و همه چیز از جمله مقایسه دستگاه ها داشته باشه پره , ولی واسه pmp همین یه سایت هستش
DoOIViD جان برو من پشتتم:5:

راستی osmaan جان چرا اسم این تاپیک رو nothingbutcowon نذاشتین :31: به تقلید از anythingbutipod

بله بایدم کیفیت ساخت p3 عالی باشه , اصلا تو دنیا بهترین باشه
واسه اینکه یه سال وقت گذاشتن که فقط بدنه p2 رو عوض کنن:27:
واقعا خسته نباشه samsung

خوب خیالم راحت شد
فکر کردم واقعا میخوای واسه این Kenwood غراضه پول بدی:40:
تو که تجربه cowon داری بعید میدونم بتونی سراغ چیز دیگه ای بری, اگرم بری پشیمون میشی
چون اونا حرفی برا گفتن ندارن:10:
عشق است S9

DoOIViD
09-01-2009, 01:53
فعلا با فیلیپس اعصاب خورد کنم و ipod Nano ی برادرم می سازم تا S9 بیاد. فقط امید وارم زود بیاد.
کاملترین و بهترین PMP الان همین S9ًٌٍَُِ هست و حداقل تا 2 سال دیگه قدیمی نمیشه.
اینجارو :
خیلی وسوسه انگیزه !!!

سامسونگ از P4 در سال 2010 خبر داده با دارا بودن مانیتوری که همه فکر می کردن در آینده ی خیلی دور ازش اسفاده بشه.

muhamad_666
09-01-2009, 02:00
راستی DoOIViD جان اگه وقت کردی (و اگه هنوز این کارو نکردی)
تو youtube یه ویدئو از s9 ببین اونوقت میفهمی من چی میگم

:10:you will fall in love,mate

واقعا کار خوبی کردن که هم قیمت o2 فروختن
با این تیپ خفنش انتظار داشتم خیلی گرونتر از این حرفا باشه:5:

فکر میکنم s9 به سبک موسیقی ای هم که گوش میدی میاد تیپش:46:
واسه ما که کلاسیک بیشتر گوش میدیم هر دستگاهی با هر کیفیت صدا و هر تیپی بگیریم زیاد فرق نداره:31:

muhamad_666
09-01-2009, 02:06
فعلا با فیلیپس اعصاب خورد کنم و ipod Nano ی برادرم می سازم تا S9 بیاد. فقط امید وارم زود بیاد.
کاملترین و بهترین PMP الان همین S9ًٌٍَُِ هست و حداقل تا 2 سال دیگه قدیمی نمیشه.
اینجارو :
خیلی وسوسه انگیزه !!!

سامسونگ از P4 در سال 2010 خبر داده با دارا بودن مانیتوری که همه فکر می کردن در آینده ی خیلی دور ازش اسفاده بشه.

آره کیفشم قشنگه اگه تو ایران بیاد

فکر میکنم p4 همونه که anythingbutipod گفته شکل عجیبی داره
آره؟
یه ویدئو هم ازش گذاشته بود که وقت نکردم ببینم:19:

DoOIViD
09-01-2009, 02:19
آره کیفشم قشنگه اگه تو ایران بیاد

فکر میکنم p4 همونه که anythingbutipod گفته شکل عجیبی داره
آره؟
یه ویدئو هم ازش گذاشته بود که وقت نکردم ببینم:19:
والا یادم نیست کجا دیدم.

کلیپ Youtube رو آره دیدم. پلیر کاملیه. اینترفیس خیلی مناسبیم داره.
ما ام کلاسیک می گوشیم 30% مواقع ! همچنین Rock ;)

seymour
09-01-2009, 13:23
من اول ، خدمت آقای محمد (همنام خودم) عرض کنم که شما باشخصیت و مودب هستید و قصد من صرفا روشن کردن بعضی نکاته که همیشه توی اینطور بحث ها که یه سری دوست بشینن و از یه دستگاهی تعریف کنن و یه سری دستگاه دیگه رو بکوبن پیش میاد ... (قصد جسارت ندارم ؛ اما شاید اون جمله رو شنیده باشید که میگه "وقتی همه مثل هم فکر می کنن ، هیچکس درست فکر نمی کنه" - دقیقا مثل بحث های سیاسی توی مهمونی ها: اولی یه فحش میده به فلانی ، دومی هم یه شایعه اضافه می کنه ، سومی هم میگه آره و ... ) ... بنابراین هیچ مساله شخصی ای در بین نیست ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](آخرین پاراگراف این پست رو بخونید)

فکر نکنم کسی چنین چیزی بخره و کیفیت صدا جزء اولویت های آخرش باشه:13: کمتر کسی اینجوریه

//
البته حق با شماست یه کسی مثل بنده که تاحالا ipod نداشتم نمیتونم کیفیت صداشو نقد کنم

//
بخشید
ولی اینو خودتون فرموده بودین:31: (البته نه با این شدت )
گفتین که cowon مثل creative و چند تا چیز دیگه زیاد تو بدنه خوب نیست
و اگر نه ما که چیزی نگفته بودیم. تازه d2 هم فکر میکنم به نصبت هم رده های خودش تو مارکای دیگه یکی از بهترین جنسها رو داشته باشه.
قطعا کیفیت صدا جزو اولویت های اصلیه (واسه خود من که اول بوده و هست) ... من صرفا می خوام بگم تاکید روی اون (در شرایطی که اختلاف کمه و توانایی همه ما در درک این اختلاف اندکه) و بالابردن یکی و کوبیدن زمین دیگری ، در این حد درست نیست ...

//
قطعا ipod مخالف داره ... هر محصول موفقی، مخالف داره ... من الان دارم طرف ipod رو می گیرم ، ولی خودم جزو مخالفان کیفیت صدا و تصویرش هستم ... اگه باور نمی کنید ، می تونم لینک بدم به بحث هایی که توی فورومهای دیگه با دوستان طرفدار ipod داشته ام ... مساله اینجاس که به نظرم وقتی یه جایی داره بی انصافی میشه ، آدم دیگه باید بی طرف باشه ... دیگه اونجا (اینجا!) اگه منم اضافه بشم به جمع و آش رو هم بزنم چه فایده ای داره ؟!

//

من عمراً نگفتم کیفیت بدنه اش خوب نیست ... (اگه می بینی با حرف فعلی ام در تضاده ، نقل پست کن) ... گفته ام که وقت نمیذارن روی طراحی بدنه یا انتخاب جنسی تا مشتری پسند باشه ... این ربطی به کیفیت نداره ... کامیون هم بدنه اش خیلی محکمه و البته خیلی هم زشته !! ... پس اینا شد دو بحث مجزا ...

شما داری منطق سه هزار ساله افلاطونی رو زیر سوال می بری ؛ متاسفانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](شناخت در مقابل نظر شخصی) ... اگه قرار باشه هر ریویویی را ساخته دست استعمار بدونیم و همه چی رو در بازه تئوری توطئه برآورد کنیم دیگه درست و غلط یعنی چی ؟ ... مبنای سوبژکتیو بودن/نبودن چیه ؟ ... اینکه هرکسی یه نظری داشته باشه ، اون رو درست بدونه؟ ... و بعدش بیایم و از محاوره دوتا کاربر ناشناس(من توانایی شما رو بیشتر از اون دوتا قبول دارم!) توی یه سایت متال نقل قول کنیم و بهش استناد کنیم : (این آدرس نقل قول دوستمونه - چک کنید تا سطح بحث دستتون بیاد!)

//
دلیل اینکه سانسا (که برعکس حرف شما معمولا هیچ ادعایی در زمینه کیفیت صدا نداره) و cowon و اصلا خیلی مارک های دیگه (حتی سونی) نمی تونن توی بازار راه باز کنن اینه که مردم فقط و فقط نمیان سراغ مثلا کیفیت صدا ... اونا انتظار دیگه ای از دستگاه دارن که cowon شما و creative من براورده اش نمی کنه ... اونا محتوای آنلاین می خوان ، اتصال بیسیم می خوان ... لوازم جانبی متنوع می خوان ، و اینا چیزاییه که کسی بهشون تحمیل نکرده ولی Apple معمولا بهتر و زودتر از بقیه در اختیارشون میذاره ... و مسلمه که بازاریابی بسیار قوی ipod هم بی تاثیر نیست ...

//

در مورد هدفون هم که من خودم گفتم ، هدفون خوب بحثش جداس و شما خیلی ساده می تونی پست های قبلی من توی همین فوروم رو ببینی که گفتم ipod هدفون بی کیفیتی داره و خودشون هم معترفن ... بنابراین با مطالعه در مورد نظرات من پست بزن ، دوست خوبم ، وگرنه چه فایده ..

//

سایت anythingbutipod سایت خیلی خوبیه ، هرچند برحسب تجربه چندین ساله ام میگم که معتبرترین نیست و خیلی وقتا هم پیش میاد که مخالف خونی می کنه ... (معتبرین احتمالا Cnet هستش که اتفاقا متمایل به کارای آسیاییه) ... و در مورد علت نامگذاری اش هم لازم نیست از کسی بپرسیم ، کافیه سرچ کنیم ... می بینی که علتش ، یه علت کاملا درست و قابل تقدیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینکه ipod در همه جا حاضره و خیلی ها فکر می کنن تنها انتخابه ... اینا می خواستن هرکسی واسه خودش تصمیم بگیره ... بنابراین اصلا دلیل انتقامی یا فنی نداشته

muhamad_666
09-01-2009, 15:52
من اول ، خدمت آقای محمد (همنام خودم) عرض کنم که شما باشخصیت و مودب هستید و قصد من صرفا روشن کردن بعضی نکاته که همیشه توی اینطور بحث ها که یه سری دوست بشینن و از یه دستگاهی تعریف کنن و یه سری دستگاه دیگه رو بکوبن پیش میاد ... (قصد جسارت ندارم ؛ اما شاید اون جمله رو شنیده باشید که میگه "وقتی همه مثل هم فکر می کنن ، هیچکس درست فکر نمی کنه" - دقیقا مثل بحث های سیاسی توی مهمونی ها: اولی یه فحش میده به فلانی ، دومی هم یه شایعه اضافه می کنه ، سومی هم میگه آره و ... ) ... بنابراین هیچ مساله شخصی ای در بین نیست ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](آخرین پاراگراف این پست رو بخونید)

ممنون seymour جان (یا خوشبختانه محمد جان :31: )
کاملا جوابت دندونشکن و قانع کننده بود (حد اقل برای من یکی:46: )
متنبه شدم:41:

مثالتم در مورد مسائل سیاسی خیلی جالب و بجا بود
ممنون

سعی هم میکنم از این به بعد حرفی نزنم که از روی تعصب باشه
که مثلا چون cowon رو دوست دارم و آسیایی هستش بیام یه شرکت دیگه رو بکوبم

فکر میکنم خیلی این تاپیک رو منحرف کردیم
به جای اینکه از cowon بگیم همش از کمپانی های دیگه گفتیم
سعی کنیم یه کم به طرف محصولات cowon خصوصا s9 و o2 بریم بهتره

این دوستمون osmaan عزیز هم که این تاپیک رو راه انداخت خودش رفت مارو انداخت به جون هم
بابا بیا یه سری بزن:10:

osmaan جان نمیخوای یه ریویو از s9 بنویسی؟
از محصولات دیگه cowon نوشته بودی
میخوای خودم از چند تا سایت خارجی بگیرم ترکیبشون کنم بعد ترجمش کنم؟
خودش میشه یه ریویو دیگه:31:

osmaan
09-01-2009, 21:54
سلام
اولا ببخشید که یکی دو روزی نیومدم
دوم اینکه با توجه به مطلب هایی که تو این مدت نوشته شده یه سری چیزایی رو باید بگم
هدف من از ایجاد این تاپیک این نبود که جایی برای کبوندن محصولات و کمپانی های دیگه باشه
خواهشا برای مطالبی که می گین دلیل منطقی و قابل قبول ارائه بدین تا کسی که تازه میخواد بوسیله شما اطلاعات کسب کنه بخود و بی جهت گمراه نشه.
ببخشید که شاید لحن تندی داشتم ولی باید گفته میشد چون یه جورایی تاپیک داره از مسیرش منحرف میشه البته بحث درمورد محصولات کمپانی های دیگه خیلی خوبه من به شخصه استقبال میکنم ولی لطفا جنگ و دعوا نکنید!

osmaan
09-01-2009, 22:02
روکش بدنه برای d2 ، ظاهرشو گرون قیمت تر می کنه و به عنوان محافظم عمل می کنه :

کد:
سلام
به این لایه استیگر میگن که واقعا دستگاه رو زیبا میکنه
درمورد اینکه تو ایران باشه به احتمال زیاد باید امرتات داشته باشه ولی برای اطمینان بزار من شنبه با امرتات در این مورد تماس بگیر تا جواب قطعی رو بهت بدم البته باید بگم که یه کم گرونه همو ن طور که خودت تو جت مال دیدی قیمتش چیزی دورو بر 20 تومن هست ولی من پیگیری میکنم

نه که حرف 100 نفر تبدیل به حقیقت کنه ولی تبدیل به رای اکثریت میکنه
فکر نکنم کسی چنین چیزی بخره و کیفیت صدا جزء اولویت های آخرش باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif کمتر کسی اینجوریه

نمیدونم والا

بحث این نیست که کی بهتره بحث اینه که ما نباید بخاطر نظرات خودمون کمپانی های دیگه رو بکو بیم فقط کافیه که نقاط ظعف و قوتشون رو با دلیل بگیم و یه مقایسه عادلانه داشته باشیم

dap = digital audio player

آها
پس یعنی همون mp3player خودمون
صد تا اسم روشون میزارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
آدم گیج میشه

البته فکر کنم بهتره بگم مطمئنم که اختلافی بین dap وpmp وجود داره ولی اطلاعات زیادی ندارم .

راستی osmaan جان چرا اسم این تاپیک رو nothingbutcowon نذاشتین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif به تقلید از anythingbutipod
شایدم این کارو کردیم :دی

سامسونگ از p4 در سال 2010 خبر داده با دارا بودن مانیتوری که همه فکر می کردن در آینده ی خیلی دور ازش اسفاده بشه.
منظورت مانیتور تاشو سامسونگه؟

osmaan
09-01-2009, 22:26
سلام به دوست و همراه خوبم سیمور عزیز
واقعا ازت متشکرم اگه تو نبودی من چی کار باید می کردم
این پست رو دادم چون کلیک کردن رو دکمه تشکر برای تو کمه
بازم ممنون
امیدوارم همیشه بیای و ما بچه های کاوونی رو کمک کنی

muhamad_666
09-01-2009, 22:50
سلام
اولا ببخشید که یکی دو روزی نیومدم
دوم اینکه با توجه به مطلب هایی که تو این مدت نوشته شده یه سری چیزایی رو باید بگم
هدف من از ایجاد این تاپیک این نبود که جایی برای کبوندن محصولات و کمپانی های دیگه باشه
خواهشا برای مطالبی که می گین دلیل منطقی و قابل قبول ارائه بدین تا کسی که تازه میخواد بوسیله شما اطلاعات کسب کنه بخود و بی جهت گمراه نشه.
ببخشید که شاید لحن تندی داشتم ولی باید گفته میشد چون یه جورایی تاپیک داره از مسیرش منحرف میشه البته بحث درمورد محصولات کمپانی های دیگه خیلی خوبه من به شخصه استقبال میکنم ولی لطفا جنگ و دعوا نکنید!

بله منم گفتم که تاپیک رو بدجور منحرف کردیم, معظرت بابت این جریان
لحنت تند نبود osmaan جان خیلی هم خوب گفتی
چشم
سعی میکنیم زیاد به کمپانیهای دیگه کاری نداشته باشیم:31:

منظورت مانیتور تاشو سامسونگه؟

آره همون رو میگه
تو anythingbutipod ویدئوش هست
ولی مانیتور نیست که:13:
pmp هستش
منظور DoOIViD جان از مانیتور همون صفحه نمایش دستگاه هستش فکر کنم

osmaan
10-01-2009, 08:35
بله منم گفتم که تاپیک رو بدجور منحرف کردیم, معظرت بابت این جریان
لحنت تند نبود osmaan جان خیلی هم خوب گفتی
چشم
سعی میکنیم زیاد به کمپانیهای دیگه کاری نداشته باشیم:31:

آره همون رو میگه
تو anythingbutipod ویدئوش هست
ولی مانیتور نیست که:13:
Pmp هستش
منظور dooivid جان از مانیتور همون صفحه نمایش دستگاه هستش فکر کنم

ممنون که دیگه نمی کوبی:31:

منم منظورم همون مانیتورشه دیگه آخه این ا.اخر سامسونگ یه مانیتور ارایه کرده بود که تا می شد.
گفتم نکنه از این مانیتورش استفاده کرده البته خودم امروز ویدیو رو می بینم

osmaan
10-01-2009, 13:17

کد:
سلام
پرسیدم گفتن که یه سری لوازم جانبی سفارش دادن که هر وقت اومد قیمت نهاییش تعیین میشه

راستی استیگر چقدر گرون شده!
فکر کنم قبلا 10 دلار بود ولی الان شده 15 دلار!

muhamad_666
10-01-2009, 14:50
ممنون که دیگه نمی کوبی:31:

منم منظورم همون مانیتورشه دیگه آخه این ا.اخر سامسونگ یه مانیتور ارایه کرده بود که تا می شد.
گفتم نکنه از این مانیتورش استفاده کرده البته خودم امروز ویدیو رو می بینم

خواهش میکنم:31:

آره همونیه که میگی
هروقت دیدی بگو چطور بود
فکر نکنم چیز جالبی باشه:13:

seymour
10-01-2009, 16:25
سلام به دوست و همراه خوبم سیمور عزیز
واقعا ازت متشکرم اگه تو نبودی من چی کار باید می کردم
این پست رو دادم چون کلیک کردن رو دکمه تشکر برای تو کمه
بازم ممنون
امیدوارم همیشه بیای و ما بچه های کاوونی رو کمک کنی
اختیار داری ... در مورد آف-تاپیک بودن هم حق با شماست و بحث منحرف شد ... ایشالا دیگه پیش نیاد ..

البته فکر کنم بهتره بگم مطمئنم که اختلافی بین dap وpmp وجود داره ولی اطلاعات زیادی ندارم .
dap واژه ای هستش که دیگه این سالها کاربرد و اقتدارش رو از دست داده ... dap ها در واقع همون mp3 player ها بودن (=فقط audio)... در مقابل pmp که تصویر هم پخش می کرد ... اما امروز دیگه اکثر mp3 player ها ، تصویر و ویدئو رو هم حمایت می کنن و دیگه مرزهای اصلی dap رو کمرنگ کرده ان ... با اینحال باز هم سعی می کنیم اونایی که اساسا برای audio هدفگیری شدن رو dap یا mp3 player بنامیم و در مقابل، پلیرهایی رو PMP بنامیم که واقعا یه سری ویژگی مشخص داشته باشن (مثلا بطور سنتی TV out خیلی مهمه برای PMP شدن - و ساپورت فرمت های مختلف ویدئویی: یعنی تک فرمته نباشن)

یه روش دیگه اینه که کلا طبقه بندی رو یه Level بالاتر بیاریم و مثلا D2 و zen و اینا رو PMP حساب نکین (و Ipod nano) ... با اون حساب حتی zune و ipod classic رو با ارفاق میشه PMP حساب کرد و صرفا رده ی بالای کارای cowon رو میشه PMP دونست ... (مثل سری A و Q)

szr
11-01-2009, 12:22

کد:

سلام
پرسیدم گفتن که یه سری لوازم جانبی سفارش دادن که هر وقت اومد قیمت نهاییش تعیین میشه

راستی استیگر چقدر گرون شده!
فکر کنم قبلا 10 دلار بود ولی الان شده 15 دلار!

با سلام
یادش بخیر یه مدت زده بود سرم که بخرم،یه زمانی نمایندگی پارسونی تو پایتخت داشت به قیمت 14000 تومان.
هرچی فکر کردم دیدم اصلا ارزش خرید نداره ،اخرشم که میخواد بر تو کیف دیگه فایده نداره.

محافظ صفحه اش را کسی نگرفته؟

با تشکر

osmaan
11-01-2009, 12:54
با سلام
یادش بخیر یه مدت زده بود سرم که بخرم،یه زمانی نمایندگی پارسونی تو پایتخت داشت به قیمت 14000 تومان.
هرچی فکر کردم دیدم اصلا ارزش خرید نداره ،اخرشم که میخواد بر تو کیف دیگه فایده نداره.

محافظ صفحه اش را کسی نگرفته؟

با تشکر

سلام
آره اون موقع ارزون بود ولی الان گرونتر شده ولی کیف کجا و استیگر کجا!
خداییش خیلی خوشگلش میکنه
خصوصا این مدلش:
D/ silver, not gray
انگار یه تیکه استیله!

osmaan
11-01-2009, 13:29
سلام
بزارید یه چی بهتون نشون بدم فقط دهنتون آب بیوفده!

اینم واسه اقا محمد با archos 7 هی میکوبه تو سره اینو اون:31:

GPS شو عشق است!

TVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

البته فقط تو کره تولید میشه!!! خخخخخخخخ!

muhamad_666
11-01-2009, 16:56
سلام
بزارید یه چی بهتون نشون بدم فقط دهنتون آب بیوفده!

اینم واسه اقا محمد با archos 7 هی میکوبه تو سره اینو اون:31:

البته فقط تو کره تولید میشه!!! خخخخخخخخ!

:18:
همون L3 هستش دیگه درسته ؟
خیلی نازه
خیلی هم نازک به نظر میرسه, عجیبه

حیف که اینجا نیست
البته اگرم بیاریم چه فایده , gpsش که کار نمیکنه اینجا:2:
ایشالا کوون یه 7 اینچ بزنه در آینده واسه کشورهای دیگه:21:
حالا archos7 هم من زیاد نگفتم چیز توپیه , فقط به خاطر صفحه بزرگش و یه مقدار هارد زیادش گفتم
واگرنه بدنش اصلا جالب نیست , بدجوری اثر انگشت رو به خودش میگیره . وقتی تو ویدئوش دیدم اینجوری بود
چه برسه به از نزدیک:41: .
ولی این دستگاه cowon یه چیز دیگست:46:

فکر نکنم cowon امسال دستگاه جدیدی بده بیرون , میده به نظرت؟
آخه واسه s9 تقریبا یه سال قبلش یه حرفایی شده بود که چنین دستگاهی میده بیرون
ولی تازه چون 2 دستگاه رو تقریبا همزمان منتشر کرد حالا حالاها فکر نکنم خبری باشه , نظرت چیه osmaan جان؟

muhamad_666
11-01-2009, 16:58
سلام
آره اون موقع ارزون بود ولی الان گرونتر شده ولی کیف کجا و استیگر کجا!
خداییش خیلی خوشگلش میکنه
خصوصا این مدلش:
D/ silver, not gray
انگار یه تیکه استیله!

هر دو مدلش خوشگله
20 تومانم می ارزه

یعنی چنین چیزی فقط واسه d2 هست؟
قصد ندارن واسه بقیه دستگاهاشون بذارن؟
عجیبه:18:

osmaan
12-01-2009, 07:53
همون l3 هستش دیگه درسته ؟

نه خیر این l2 هست و اونجوری که من شنیدم و خوندم مثل اینکه هنوز l3 به تولید انبوه نرسیده

فکر نکنم cowon امسال دستگاه جدیدی بده بیرون , میده به نظرت؟
آخه واسه s9 تقریبا یه سال قبلش یه حرفایی شده بود که چنین دستگاهی میده بیرون
ولی تازه چون 2 دستگاه رو تقریبا همزمان منتشر کرد حالا حالاها فکر نکنم خبری باشه , نظرت چیه osmaan جان؟

نمیدونم باید دید چی پیش میاد ولی بعید هم نیست مدلای دیگه برای 2009 بده البته اگه این کارو کنه فکر کنم برای نیمه دوم به بعد 2009 این کارو میکنه البته یه حدسه!

هر دو مدلش خوشگله
20 تومانم می ارزه

اره به نظر منم بیشتر از 20 هم میارزه
آخه نمیدونی که چقدر خوشگل میشه!!!

یعنی چنین چیزی فقط واسه d2 هست؟
قصد ندارن واسه بقیه دستگاهاشون بذارن؟

نمی دونم
شایدم باشه

راستی بچه ها من از امروز به بعد تا 9 بهمن ماه کمتر میام شاید یکی دو بار آخه امتحانام از فردا شروع میشه.

kdlh64
12-01-2009, 12:06
سلام عثمان جان. خوبي؟
يه سؤال داشتم. من تصميمم عوض شد. مي‌خوام يه d2 16 گيگ بگيرم. بهترين firmware واسه اين چيه؟
يكي ديگه اينكه اين firmware كه فلش رو ساپورت مي‌كنه كدومه؟ همون firmware هست كه ديكشنري كره‌اي داره؟
firmwar هست كه فلش رو هم ساپورت كنه ولي ديكشنري كره‌اي نداشته باشه؟ آخ به درد ما كه نموخوره فقط يه آيكون زيادي اضافه مي‌كنه!

osmaan
12-01-2009, 14:13
سلام عثمان جان. خوبي؟
يه سؤال داشتم. من تصميمم عوض شد. مي‌خوام يه d2 16 گيگ بگيرم. بهترين firmware واسه اين چيه؟
يكي ديگه اينكه اين firmware كه فلش رو ساپورت مي‌كنه كدومه؟ همون firmware هست كه ديكشنري كره‌اي داره؟
firmwar هست كه فلش رو هم ساپورت كنه ولي ديكشنري كره‌اي نداشته باشه؟ آخ به درد ما كه نموخوره فقط يه آيكون زيادي اضافه مي‌كنه!

سلام
فرقی نمی کنه که دستگاه شما چه ظرفیتی داره
وقتی دستگاه رو می خرین اکثر آخرین ورژن رو روشون میزارن و همه فیرم ور هاش فلش رو ساپورت می کنه
آخرین ورژن هم 2.57 هست البته 3.57 هم وجود داره که دیکشنری داره
بله مثل 2.50 تا 2.57 که دیکشنری ندارن

mahan.87
12-01-2009, 15:51
سلام
ببخشید هیچکدوم از پایرهای کوون امکان بلوتوث رو نداره ؟

seymour
12-01-2009, 18:48
سلام
ببخشید هیچکدوم از پایرهای کوون امکان بلوتوث رو نداره ؟
سطح بالاهاش یه چیزایی دارن ؛ هرچند cowon تازه وارد این وادی شده (کلا هم بقیه کمپانی ها در یه سطحن - شاید سامسونگ یه نسل جلوتره) ... مثلا Q5 (ظاهرا فقط استریم صدا)... آپدیت fw ی s9 هم صرفا از اسپیکر/هدست بلوتوث حمایت می کنه (و نه انتقال فایل)

مدل معرفی شده ی P5 هم بلوتوث داره ...

kdlh64
13-01-2009, 07:54
سلام. مي‌خواستم بپرسم فرق بين firmware هاي نسخه 2.57 و 3.57 d2 فقط همون داشتن ديكشنريه؟

Mehrab1131
13-01-2009, 14:18
سلام. مي‌خواستم بپرسم فرق بين firmware هاي نسخه 2.57 و 3.57 d2 فقط همون داشتن ديكشنريه؟

نسخه‌های ××۲٫ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌ نسخه جهانیه که MTP و پلی‌لیست‌های pla. رو پشتیبانی می‌کنه ولی پوسته‌های فلش رو نه.
نسخه‌های ××۳٫ نسخه کره‌ایه. البته زبان‌های دیگه رو هم پشتیبانی می‌کنه. پلی‌لیست و MTP رو پشتیبانی نمی‌کنه. ولی می‌شه پوسته فلش روش نصب کرد (پوسته فلش برای تغییر ظاهر صفحه now playing) دیکشنری هم داره این نسخه‌ها
من خودم فیرم‌ورمو به 3.57 تغییر دادم، به خاطر همون فلش اسکین

kdlh64
14-01-2009, 09:55
ممنون مهراب جانبخاطر راهنمايي،‌پس از نظر كارايي بغير از اين چند مورد تفاوتي ندارن ديگه؟ مثلاً از نظر سرعت و گرافيك و يا كيفيت پخش يا bug هاي رفع شده؟

Mehrab1131
14-01-2009, 13:44
ممنون مهراب جانبخاطر راهنمايي،‌پس از نظر كارايي بغير از اين چند مورد تفاوتي ندارن ديگه؟ مثلاً از نظر سرعت و گرافيك و يا كيفيت پخش يا bug هاي رفع شده؟

نه فکر نمی‌کنم. خودم چنین تفاوتی احساس نکردم، جایی هم برنخوردم که چنین چیزی نوشته باشه.

hossein1111
17-01-2009, 22:35
ریویوی O2 در abi هم جالبه!!

حسابی زد تو حاله ما و از o2 بد گفت!!

DrAmir
17-01-2009, 23:41
سلام ، من پشيمونم ، بچه ها يه مشکلی پيش اومده بود من نتونستم بيام شرمنده :40::10:

hossein1111
17-01-2009, 23:54
سلام ، من پشيمونم ، بچه ها يه مشکلی پيش اومده بود من نتونستم بيام شرمنده :40::10:

ورود دکتر رو به تمام دوستداران o2 تبریک میگم....:31: :27:

DrAmir
18-01-2009, 00:15

نکات مثبت دستگاه :

طراحی ساده و در عين حال زيبا
گارانتی معتبر در ايران
پخش بيشتر فورمت های صوتی
پخش بيشتر فورمت های تصويری
پخش صدا و تصوير مناسب
ضبط صدای مناسب
استفاده بهينه از باطری دستگاه
داشتن File Browser و دسترسی راحت به فايل ها
مجهز به تايمر حرفه اي برای زمان بندی روشن شدن خودکار دستگاه ، در حالت تصوير ، موزيک و ضبط صدا
تايمر برای خاموش شدن دستگاه روی حالت خواب
اکولايزر بسيار مناسب
نمايش زيرنويس با تنظيمات مناسب
سرعت پلی بک شدن تصوير و موزيک
خروجی برای تلويزيون
استفاده از Stylus به عنوان پايه اي برای دستگاه در 3 زاويه
مجهز بهRecent Files ، برای دنبال کردن آخرين فايلهای که اجرا کرده ايد

نکات منفی :

دستگاه کمی بزرگ است (البته با توجه به 4.3" بودن LCD اين طبيعی است ، اين مشکل برای کسانی هست که به عنوان موزيک پلير اين دستگاه را انتخاب ميکنند)
عدم تجهيز به راديو
برنامه های جانبی (Home Brew) بسيار کم
عدم نمايش فايل های PDF
Possessor دستگاه در موقع نمايش فايلهای HD کمی ضعف عمل ميکند
نداشتن Theme
درست نشان ندادن زيرنويس فارسی (البته با کمی تنظيم زير نويس به صورت صحيح نشان داده ميشود ولی باز هم سايز فونت آن کوچک است)

دوستان سعی ميکنم به اين متن اضافه کنم و در مورد بخش ها توضيح بدم ، اگر سؤالی داريد بفرماييد خوشحال ميشم جواب بدم

osmaan
18-01-2009, 08:01

به به به به!:18:
دکترخوش آومدی
آفتاب از کدوم طرف در اومده؟!
راستی بابت "معایب و مزایا" ممنون البته ما اینو ریویو حساب نمی کنیما! باید از سر تا پای عزیز دلتو آنالیز کنیا!:31:

:11:

szr
18-01-2009, 14:30
با سلام
دیروز پایتخت بودم رفتم همان مغازه که یه زمانی نمایندگی پارسونی بود و چشممان به جمال s9 روشن شد.
متاسفانه داخل جعبه بود و قابل رویت نبود.
فعلا مدل 8 گیگ امده به قیمت 290 تومان.
من زده بود به سرم که d2 را بفروشم و اینو بخرم اما زمانی که شنیدم بلوتوسش امکان انتقال فایل را نداره فعلا بیخیال شدم،البته هدفون بی سیم هم بد نیستا.

کسی نمیدونه این d2 4 گیگ را چند می شه فروخت البته دارای (کیف چرمی،کیف شیشه ای،کابل tv out،تبدیل میکروفون)می باشد،رنگ مشکی بدون خوردگی کاملا سالم.(چه شود،شد مثل اگهی فروش ماشین!):27::27:

با تشکر

zaza
22-01-2009, 17:51
با سلام
دیروز پایتخت بودم رفتم همان مغازه که یه زمانی نمایندگی پارسونی بود و چشممان به جمال s9 روشن شد.
متاسفانه داخل جعبه بود و قابل رویت نبود.
فعلا مدل 8 گیگ امده به قیمت 290 تومان.
من زده بود به سرم که d2 را بفروشم و اینو بخرم اما زمانی که شنیدم بلوتوسش امکان انتقال فایل را نداره فعلا بیخیال شدم،البته هدفون بی سیم هم بد نیستا.

کسی نمیدونه این d2 4 گیگ را چند می شه فروخت البته دارای (کیف چرمی،کیف شیشه ای،کابل tv out،تبدیل میکروفون)می باشد،رنگ مشکی بدون خوردگی کاملا سالم.(چه شود،شد مثل اگهی فروش ماشین!):27::27:

با تشکر

با گارانتي امرتات بود يا بدون گارانتي ؟

مزاياي s9 چيه ؟ تفاوتهاي شاخصش يا o2 چيه ؟

cummins
23-01-2009, 15:04
سلام خسته نباشید.
کسی میدونه s9 با گارانتی امرتات کی به بازار میاد؟جناب ossman که خودش از امرتات با خبره لطفا کمک کنه.
ممنون.
یا حق

DrAmir
23-01-2009, 23:18
مزاياي s9 چيه ؟ تفاوتهاي شاخصش يا o2 چيه ؟

-طراحی زيبا
-Sensitive
-استفاده از Theme

ولی خب فورمت های خيلی کمی رو ساپورت ميکنه
LCD کوچيکتر داره
حافظه کمتری داره
رم هم نميخوره

szr
25-01-2009, 10:17
با گارانتي امرتات بود يا بدون گارانتي ؟

بله با گارانتی امرتات بود

سلام خسته نباشید.
کسی میدونه s9 با گارانتی امرتات کی به بازار میاد؟
یا حق

امده دوست عزیز

hossein1111
25-01-2009, 13:29
شرمنده گفتم بحث archos اینجا شده ، اینجا بپرسم...
archos 5 کجا گیر میاد؟:31: گشتم نبود !! پایتخت فقط یه جا داشت اونم 7 بود که میداد 620!!:20: