PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : COWON iAudio اا همه مباحث (فهرست در صفحه اول)

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

pooria.rio
07-12-2009, 19:54
نه هنوز نیومده
بنابراین نمیتونی بخری

کدوم سوال آقا پوریا

'گفتم که سایز رو اشتباه گذاشتم !!
160*128
این سایز u5 هستش
قبلا به اشتباه گفتم 128*160
اگه لوگو ها رو به این سایز بذاری ممنون میشم :11:

osmaan
07-12-2009, 20:54
'گفتم که سایز رو اشتباه گذاشتم !!
160*128
این سایز u5 هستش
قبلا به اشتباه گفتم 128*160
اگه لوگو ها رو به این سایز بذاری ممنون میشم :11:
آها
والا من تنها لوگو های کوچیکی که داشتم همونا بود
البته من برات آموزش تغییر و ساخت لوگو رو گذاشته بودم میتونی با اون برنامه ریسایز کنی

akhoond
08-12-2009, 19:06
بله - یه note pad داره که کی بردش هم روی صفحه میاد .. کاربرها هم بطور مشابه از این چیزها براش ساخته ان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d.com%2Fforum%2Fshowthread.php%3Ft%3D42762).

استاد ، این رو هم دیدم ، بخش Event داره ، ارگانایزر بدی نباید باشه ( اینترفیس خوبی هم داره )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

جسارت نشه ، جهت اطلاع عرض شد :10:

*** سیمور جان ، نمی دونم چرا تو این فروم کذایی ، از برنامه ها و بازی ها و ... عکسی نمی ذارن ، آدم بفهمه که چی کاره حسنه ؟ :13:

تنکس

saba_879
10-12-2009, 00:31
بستگی داره به بیت ضبط کردنتون
و حجم دستگاه
مثلا با 128 کیلوبایت بر ثانیه که کیفیتش خیلی خیلی عالی میشه ،هر دقیقه تقریبا 960 کیلوبایت حجمش میشه

نه منظور من از حجمش این نبود
بهتر این طوری بپرسم با یه بار شارژ کردن u5 چند ساعت متوالی میشه رکورد کرد با همون کیفیت 128؟
آیا بیش از 9 ساعت دوام میاره؟

t_tanhayam
10-12-2009, 01:18
سلام به دوستان ببخشيد بخوايم از بازار به بهترين قيمت cowon بگيريم مغازه يا فروشگاه خاصي سراغ داريد؟
اگه ميشه راهنمايي كنيد واسه دوستام مي خوام o2 بگيريم

osmaan
10-12-2009, 07:52
نه منظور من از حجمش این نبود
بهتر این طوری بپرسم با یه بار شارژ کردن u5 چند ساعت متوالی میشه رکورد کرد با همون کیفیت 128؟
آیا بیش از 9 ساعت دوام میاره؟
به این شکل نیست که بتونه به صورت طولانی ظبط بکنه بسته به کیفیتی که انتخاب می کنید یه زمان خودش اعلام میکنه که بیشتر از اون نمیتونین با یک بار رکورد ظبط کنید این مدت هم با کیفیت 128 چیزی در حدود 4 ساعت هست اگه کیفیت پایین تر انتخاب کنید مدت زمان بیشتری رو برای رکورد دارین

seymour
10-12-2009, 17:42
سلام به دوستان ببخشيد بخوايم از بازار به بهترين قيمت cowon بگيريم مغازه يا فروشگاه خاصي سراغ داريد؟
اگه ميشه راهنمايي كنيد واسه دوستام مي خوام o2 بگيريم
من نمایندگی اش توی بازار رضا رو منصف دیدم... کلاً انقدرها گزینه نداری که مثلاً 36 تا مغازه هست و این دوتا بهترن! ...

عثمان جان هم در جریانه (و اصلاً شاید تا همین الان از طریق پیام خصوصی باهات صحبت کرده باشه)

t_tanhayam
10-12-2009, 20:38
سلام اقا عثمان من با شركت نگاره تماس گرفتم گفتن s9 32 اوردن با گارانتي امرتات
چون شما ويزيتور اين شركت هستين اطلاعي در اين مورد ندارين؟

akhoond
10-12-2009, 20:40
سلام

اول یه تشکر ...
تو اون یکی تاپیک داشتم پست محمد عزیز رو می خوندم ( برای یه پلیر 13 تومانی ) داشتم با خودم فکر می کردم که چقدر پست های ایشون کامل و جامع و مانع هستش ، به معنای واقعی کلمه ، زحمت می کشن ایشون ، پی سی ، پی تی و و و ....

آقا محمد ، بی نهایت از زحماتی که می کشید ممنونم :11: :10:
زحمات شما رو به هیچ وجه نمی شه جبران کرد ....

یه وقت جسارت نشه ، بقیه دوستان هم زحمت می کشن ، عثمان عزیز و همین طور بقیه دوستان ، اما ایشون خیلی وقت دارن تایم می زارن (3 _ 4 ساله که دارن واقعا زحمت می کشن )

باز هم من از ایشون ممنونم :11:

منتظر موقعیت بودم تا فقط یه پست برای تشکر نزده باشم ، بنابر این سوالم رو هم می پرسم ...

محمد جان ، می خواستم در 2 مورد نظر شخصی و تجربیات شما و دوستان رو بدونم :

1_ اول این که برای s9 چی توصیه می کنید ؟ کیف چرمی ؟ هارد کیس ؟ یا سیلیکونی ؟
ممنون می شم تجربیات و نظراتتون رو بفرمایید .

چرمی :

هادر کیس :

سیلیکونی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2_ دوم این که در مورد یه اسپیکر کوچولو و همراه ، پست هاتون رو بی زحمت لینک بدین .

" جواب نمی ده ، نرو طرفش " یا " باتری خوردنش خیلی بیشتره ، صرف نداره " یا " باهاش رادیو نمی تونی گوش بدی " ( سیم هدفون ، آنتن رادیو هستش ) یا " ..... "
مارک خاصی هست ؟ چه رنج قیمتی هست و و و و و و ....

ممنون از لطف تون و با هم تشکر می کنم :10: :11:

osmaan
10-12-2009, 21:22
سلام اقا عثمان من با شركت نگاره تماس گرفتم گفتن s9 32 اوردن با گارانتي امرتات
چون شما ويزيتور اين شركت هستين اطلاعي در اين مورد ندارين؟
سلام
بله 32 گیگ هم اومده با گارانتی امرتات هم هست
تازه منتظر مدل جدید هم باشید
درمورد اینکه اینجا نگفتم شرمنده خیلی گرفتار بودم اصلا نمیدونستم دارم چی کار میکنم.... (بعضی اوقات زندگی سخت میشه!)

t_tanhayam
10-12-2009, 22:31
سلام پس لطف كنيد و در مورد قيمتش صحبت كنيد
در ضمن مي خواستم از دوستان بپرسم صفحه تاچ محصولات كاوون مخصوصا s9 ايا مقاومتيه يا خازني ؟
خيلي ممنون ميشم توضيح بديد

akhoond
10-12-2009, 23:13
سلام پس لطف كنيد و در مورد قيمتش صحبت كنيد
در ضمن مي خواستم از دوستان بپرسم صفحه تاچ محصولات كاوون مخصوصا s9 ايا مقاومتيه يا خازني ؟
خيلي ممنون ميشم توضيح بديد
بله عثمان جان ، قیمت رو هم بفرمایید ، ممنون می شم .
بله دوست من ، اس 9 خازنی هست تاچش ، اما اگه می خوای با آی تاچ مقایسه کنی ، بدون که به پای اون نمی رسه ، ولی بدک نیست :8::10::11:

t_tanhayam
10-12-2009, 23:19
ممنون دوست عزيز مي شه به صورت علمي تفاوت اين دو مدل تاچ و توضيح بدين

akhoond
11-12-2009, 09:44
ممنون دوست عزيز مي شه به صورت علمي تفاوت اين دو مدل تاچ و توضيح بدين
تفاوت تاچ مقاومتی و خازنی رو ؟

یه چیز هایی یادمه ، اما نمی دونم درسته یا نه ، عرض می کنم ، سیمور عزیز فکر می کنم کامل بدونه ، نیاز به تایید اون داره ...
تاچ معمولی ، 2 تا صفحه است با فاصله ای که کم ، وقتی شما لمس می کنید صفحه رو ، این 2 صفحه به هم برخورد می کنن و جریانی رد می شه وتوسط این جریان می فهمه که کجا لمس شده و ...

در تاچ خازنی ، یک صفحه بیشتر نیست ، که یک میدانی رو با میزان معینی ایجاد می کنه ، وقتی یه جسم رسانا با بار الکتریکی ( مثل دست انسان ) این میدان رو تغییر بده ( در واقع میزان ظرفیت خازن تغییر کرده ) حسگر ها با احتساب تغییرات میدان مادر ، می فهمن کجا لمس شده
*** فقط نفهمیدم اگه با میادین کار می کنه چرا حتما باید لمس بشه ، اگه این طوری باشه باید با فاصله هم عمل کنه .

مزیت کاپاسیتیو اینه که عملکرد بهتری داره ، اما فقط با انگشت یا یه جسم باردار کار می کنه ، اما مقاومتی با هر چیزی ....

محمد جان ، تایید / تصحیح بفرمایید :10: :11:

t_tanhayam
11-12-2009, 13:35
ممنون از لطفتون و مطلبتون
نه بيشتر مي خواستم تفاوت تاچ خازني اپل و s9 رو مي گم

akhoond
11-12-2009, 15:34
ممنون از لطفتون و مطلبتون
نه بيشتر مي خواستم تفاوت تاچ خازني اپل و s9 رو مي گم
راستش تفاوت این دو مدل رو نمی دونم دقیقا تو چی هست ( از نظر تکنولوژی ) فقط می دونم که انگار اپل حساس تر هست و عمل کرد بهتری داره ، و نیز این که اون مولتی تاچ هستش ( عقلش می رسه 2 تا نقطه رو هم زمان Sense کنه ) اما اس 9 نیست ...

در همین حد می دونستم ، امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم

یا حق :10: :46: :11:

a.z.p.z
11-12-2009, 15:45
درسته مولتی تاچ دارای سنسور های خازنی میباشد .
این سنسور ها میتونن بار الکترواستاتیک پوست بدن رو حس کنن یا هر جسم دیگه ای که بار الکترواستاتیک داشته باشه !
نکته جالبش همونطور که دوستمون گفت اینه که در عین حال میتونه دونقطه رو هم زمان sense کنه ...
از این کاربرد در زوم کردن عکس ها و بازی ها و ... استفاده میشه .

seymour
11-12-2009, 18:21
سلام

اول یه تشکر ...
تو اون یکی تاپیک داشتم پست محمد عزیز رو می خوندم ( برای یه پلیر 13 تومانی ) داشتم با خودم فکر می کردم که چقدر پست های ایشون کامل و جامع و مانع هستش ، به معنای واقعی کلمه ، زحمت می کشن ایشون ، پی سی ، پی تی و و و ....

آقا محمد ، بی نهایت از زحماتی که می کشید ممنونم :11: :10:
زحمات شما رو به هیچ وجه نمی شه جبران کرد ....

یه وقت جسارت نشه ، بقیه دوستان هم زحمت می کشن ، عثمان عزیز و همین طور بقیه دوستان ، اما ایشون خیلی وقت دارن تایم می زارن (3 _ 4 ساله که دارن واقعا زحمت می کشن )

باز هم من از ایشون ممنونم :11:

منتظر موقعیت بودم تا فقط یه پست برای تشکر نزده باشم ، بنابر این سوالم رو هم می پرسم ...

محمد جان ، می خواستم در 2 مورد نظر شخصی و تجربیات شما و دوستان رو بدونم :

1_ اول این که برای s9 چی توصیه می کنید ؟ کیف چرمی ؟ هارد کیس ؟ یا سیلیکونی ؟
ممنون می شم تجربیات و نظراتتون رو بفرمایید .
2_ دوم این که در مورد یه اسپیکر کوچولو و همراه ، پست هاتون رو بی زحمت لینک بدین .

" جواب نمی ده ، نرو طرفش " یا " باتری خوردنش خیلی بیشتره ، صرف نداره " یا " باهاش رادیو نمی تونی گوش بدی " ( سیم هدفون ، آنتن رادیو هستش ) یا " ..... "
مارک خاصی هست ؟ چه رنج قیمتی هست و و و و و و ....

ممنون از لطف تون و با هم تشکر می کنم :10: :11:
اولاً که شما همیشه به ما لطف داری .. داشتم اتفاقاً دیروز در بخش زبان این رو می گفتم که آدم اگه چیزی رو بلده خوبه که در اختیار بقیه هم بذاره (در حد وقتش) و اگه این وسط از کارش لذت هم می بره چه بهتر! .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

//

در مورد سوالات:

1. من به نظرم واسه استفاده طولانی (یعنی شخصی که عرض و طول استفاده اش زیاده : هم در طول یک روز، هم اینکه میخواد پلیرش رو 2-3 سال استفاده کنه) محافظ صفحه و کیف چرمی خوب و کافیه.

2. اسپیکر کوچولو (قبلاً هم توی تالار زیاد صحبت شده) میتونی حتی برای تست هم که شده یدونه 3-4 تومنی مدل متفرقه اش رو بخری .. بعد از اونجا بعنوان یک آدم باتجربه (!) تصمیم بگیری که حرکت بعدی ات چی باشه. باتری قلمی میخوان که چیز خاصی نیست و مصرف شون چندان زیاد نیست... رادیو هم میشه باهاش گوش داد... کلاً توصیه میشه و چیز خوبیه .. یادمه تابستون سال پیش (یا سال قبلش بود یادم نیست!) ، وقتی باتری لپ تاپ تموم میشد، کلی از این اسپیکرهای قابل حمل کار کشیدیم ..

اگه هم یه ضرب میخوای بری سراغ مدلهای بالاتر، کریتیو و لاجیتک چیزای خوبی دارن (بین 15 تا 30 تومن)... برو پاساژ ایران همون نمایندگی روبروی پله برقی که تنوع جنس و انصاف خوبی داره... حتی یادمه یدونه اسپیکر رومیزی جمع و جور داشت (اسپیکر لپ تاپی!) 16 تومن Edifier ؛ آدم میخواست فقط بخاطر بانمکی اش بخردش!!!!

shahab_f
11-12-2009, 18:50
سلام ، ببخشید می خواستم بدونم این مدل iAudio 9 تو ایران هست ؟ و قیمتش چنده؟

akhoond
11-12-2009, 18:52
ممنونم سیمور جان ، باز هم لطف کردی ...

راستی من این پست رو خیلی وقت پیش خوندم ، اما نفهمیدم راستش ، شما یه نگاهی بنداز ، منظورش چی بوده ؟ خوبه یا بده بالاخره ؟
در باره amoled بودن ال سی دی اس 9 گفته :

تنکس

saba_879
11-12-2009, 19:15
به این شکل نیست که بتونه به صورت طولانی ظبط بکنه بسته به کیفیتی که انتخاب می کنید یه زمان خودش اعلام میکنه که بیشتر از اون نمیتونین با یک بار رکورد ظبط کنید این مدت هم با کیفیت 128 چیزی در حدود 4 ساعت هست اگه کیفیت پایین تر انتخاب کنید مدت زمان بیشتری رو برای رکورد دارین

1.خب مثلا اگه 64 انتخاب بشه چه قدر به این زمان اضافه میشه؟
2.آیا مدلی میتونید به من معرفی کنید که قابلیت ضبط 8 الی 9 ساعت را با یه بار شارژ داشته باشه؟مثلا i7 میتونه؟

t_tanhayam
12-12-2009, 01:18
با سلام
دوستان من تو بعضي سايتا يك وسيله ديدم كه بيشتر به s9 وصل مي كنن
به اسم fiio 5 مثل رابط واسه اينكه بخواي به مثلا ضبط بخواي وصل كني
كسي اطلاعاتي در مورد اين وسيله داره؟ ايران گير مياد؟

osmaan
12-12-2009, 11:33
دو مدل جدید داره وارد بازار ایران میشه I9 و E2

seymour
12-12-2009, 18:19
ممنونم سیمور جان ، باز هم لطف کردی ...

راستی من این پست رو خیلی وقت پیش خوندم ، اما نفهمیدم راستش ، شما یه نگاهی بنداز ، منظورش چی بوده ؟ خوبه یا بده بالاخره ؟
در باره amoled بودن ال سی دی اس 9 گفته :

تنکس
صرفاً در مورد amoled و oled و فن آوری اش چند خطی صحبت کرده بود، چیز جدیدی نداشت ..ظاهراً میخواسته به مزایای amoled از جمله مصرف انرژی کمتر و جمع و جور تر بودنش اشاره کنه.

سلام ، ببخشید می خواستم بدونم این مدل iAudio 9 تو ایران هست ؟ و قیمتش چنده؟
هنوز نیومده .. قراره بیاد .. میتونی تبادل پست خصوصی بکنی با عثمان جان یا اینکه مستقیماً از نمایندگی های cowon بپرسی.

seymour
12-12-2009, 18:28
1.خب مثلا اگه 64 انتخاب بشه چه قدر به این زمان اضافه میشه؟
2.آیا مدلی میتونید به من معرفی کنید که قابلیت ضبط 8 الی 9 ساعت را با یه بار شارژ داشته باشه؟مثلا i7 میتونه؟
به نظر میاد که باید دو برابر بشه .. وانگهی یعنی شما میخوای 10 ساعت متوالی (بدون خاموش کردن دستگاه) ضبط کنی؟! .. واقعاً چنین نیازی پیش میاد؟ ...

بهرحال اساساً مدت زمان ضبط باید صرفاً تحت تاثیر فضای باقی مونده روی دستگاه باشه، اما اگه اونطور که دوستمون میگه شما یه محدودیتی دارید که خود کمپانی برای پلیر تعیین کرده، می تونی اصلاً بری سراغ voice recorder ها که مخصوص ضبط صدا هستند ...

با سلام
دوستان من تو بعضي سايتا يك وسيله ديدم كه بيشتر به s9 وصل مي كنن
به اسم fiio 5 مثل رابط واسه اينكه بخواي به مثلا ضبط بخواي وصل كني
كسي اطلاعاتي در مورد اين وسيله داره؟ ايران گير مياد؟
احتمالاً منظورت FiiO E5 هستش که یه مدل آمپلی فایر پرتابل (قابل حمل) هستش .. هدفونهای حرفه ای تر (گرونتر - باکیفیت تر!) اغلب برای اینکه بهترین صدا رو بدست بدن نیاز به آمپلی فایر دارن (یعنی خود پلیر به تنهایی از پس کار با اونها برنمیاد و نیاز به کمک داره - آمپلی فایر این کار رو انجام میده)

saba_879
12-12-2009, 20:20
به نظر میاد که باید دو برابر بشه .. وانگهی یعنی شما میخوای 10 ساعت متوالی (بدون خاموش کردن دستگاه) ضبط کنی؟! .. واقعاً چنین نیازی پیش میاد؟ ...

بله من یه همچین نیازی دارم
روی mp3 samsung این کار رو کردم 2 برابر نشد شاید 1 ساعت اضافه تر شد حالا نمیدونم به مدل دستگاه بستگی داره یا نه؟

بهرحال اساساً مدت زمان ضبط باید صرفاً تحت تاثیر فضای باقی مونده روی دستگاه باشه، اما اگه اونطور که دوستمون میگه شما یه محدودیتی دارید که خود کمپانی برای پلیر تعیین کرده، می تونی اصلاً بری سراغ voice recorder ها که مخصوص ضبط صدا هستند ...

به نظر من هم با توجه به تجربه شخصیم این طور که آقای osman گفتن نیست.و فقط مربوط به فضای باقی مانده است

این طور نیست که همیشه بخوام همچین زمانی ضبط کنم برای همین نمیتونم فقط دنبال recorder برم ولی خب بعضی اوقات نیاز دارم و ترجیح میدم حالا که میخوام یه جدید بخرم این امکان رو داشته باشه

آیا کسی هست i7 داشته باشه و همچین زمانی (8_9) یک سره تونسته باشه ضبط کنه؟

t_tanhayam
13-12-2009, 13:00
سلام دوستان مجددا
s9 32 g وارد ايرن شده بوده گويا
الان با امرتات تماس گرفتم مي كن نداريم
جايي سراغ دارين الان موجود داشته باشن ؟
ممنونم

seymour
13-12-2009, 19:17
روی mp3 samsung این کار رو کردم 2 برابر نشد شاید 1 ساعت اضافه تر شد حالا نمیدونم به مدل دستگاه بستگی داره یا نه؟

//

به نظر من هم با توجه به تجربه شخصیم این طور که آقای osman گفتن نیست.و فقط مربوط به فضای باقی مانده است

این طور نیست که همیشه بخوام همچین زمانی ضبط کنم برای همین نمیتونم فقط دنبال recorder برم ولی خب بعضی اوقات نیاز دارم و ترجیح میدم حالا که میخوام یه جدید بخرم این امکان رو داشته باشه

من گشتی در وب زدم و این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])صفحه رو دیدم که درباره یه مدل قدیمی cowon گفته که 9 ساعت ضبط روی حافظه 128 مگ ... که با عقل هم جور در میاد(اگه 32 کیلو ضبط کرده باشه که یه کیفیت زیر متوسط بحساب میاد؛ میشه حدود همون حافظه دستگاه) ...

بهرحال کاش عثمان جان منبع اون صحبت رو ذکر کنن که بشه قضاوت کرد... من باز هم گشتم و مثلاً واسه مدل دیگه ای از همین کمپانی (A2) هم نوشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بود که "محدودیتی در ضبط نیست و تا دستگاه جا داره ضبط می کنه" ..حالا یا این محدودیت رو جدید گذاشته ان یا باید یکی از دوستان که cowon در اختیار داره تست کنه و خبر بده.

سلام دوستان مجددا
ممنونم
قبلاً هم بحث شده که cowon از اون مارکهایی هست که صرفاً (حداقل تا الان) از طریق نمایندگی وارد ایران شده .. اینطور مارک های معتبرتر (که نسبت به قطعات متفرقه تر، قیمت بیشتر و فروش کمتر دارن) رو به ندرت واردکننده های شخصی تمایل نشون میدن .. بنابراین اگه نتونستی از همون جاهایی که اصولاً cowon می فروشن گیر بیاری، باید صبر کنی. (اون بازار رضا رو سر زدی که گفتم؟-- آخرش نفهمیدم اون هم نمایندگی امرتاته یا نه! - هست؟)

mamad gonzo
13-12-2009, 20:51
ببخشید.
من تو یکی از review های یکی از سایتای خارجی که یادم نیست کجا ولی اگه خواستین پیداش میکنم
خوندم که تو review دی2 پلاس تو معایب این پلیر نوشته بود بدنه کاملا پلاستیک!
یعنی جنس بدنش بده؟
یعنی زود با 2 تا برخورد فرو میره و خش و خلاصه خراب میشه؟
چطور میتونه بدنه پلاستیکی به پلیر عیب محسوب بشه؟ ( یعنی اینقدر بدنش بده؟)

osmaan
13-12-2009, 21:04

من گشتی در وب زدم و این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ard%2Fbbs_press_view.php%3Fnumber%3D32%26pageSort% 3D%26boardID%3DE03%26keyWord%3D)صفحه رو دیدم که درباره یه مدل قدیمی cowon گفته که 9 ساعت ضبط روی حافظه 128 مگ ... که با عقل هم جور در میاد(اگه 32 کیلو ضبط کرده باشه که یه کیفیت زیر متوسط بحساب میاد؛ میشه حدود همون حافظه دستگاه) ...

بهرحال کاش عثمان جان منبع اون صحبت رو ذکر کنن که بشه قضاوت کرد... من باز هم گشتم و مثلاً واسه مدل دیگه ای از همین کمپانی (A2) هم نوشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Fdisplay%2FCH%2FCowon%2BA2%2BFAQ)بود که "محدودیتی در ضبط نیست و تا دستگاه جا داره ضبط می کنه" ..حالا یا این محدودیت رو جدید گذاشته ان یا باید یکی از دوستان که cowon در اختیار داره تست کنه و خبر بده.

قبلاً هم بحث شده که cowon از اون مارکهایی هست که صرفاً (حداقل تا الان) از طریق نمایندگی وارد ایران شده .. اینطور مارک های معتبرتر (که نسبت به قطعات متفرقه تر، قیمت بیشتر و فروش کمتر دارن) رو به ندرت واردکننده های شخصی تمایل نشون میدن .. بنابراین اگه نتونستی از همون جاهایی که اصولاً cowon می فروشن گیر بیاری، باید صبر کنی. (اون بازار رضا رو سر زدی که گفتم؟-- آخرش نفهمیدم اون هم نمایندگی امرتاته یا نه! - هست؟)

سلام
من اون حرفی که زدم رو چون تجربه کار باهاش رو داشتم گفتم بله به فضای باقی مونده هم ربط داره و با توجه به کیفیت انتخاب شده یه زمانی رو برای یک رکورد میده و ربطش به فضای باقی مونده چطوره؟ به این شکله که اگه برای اون رکورد فضایی نباشه اخطار میده نه اینکه تا هر جایی که فضا داره با یکبار رکورد، رکورد کنه.
اتفاقا اوایل که این تاپیک بوجود اومده بود همین بحث درمورد D2 بود که اونجا کاملا شبیه همین وظعیت بود.

osmaan
13-12-2009, 21:05
سلام دوستان مجددا
ممنونم
بله یه بار تو دو هفته گذشته وارد شد که الان تموم شده اما سفارش دادن که دوباره بیاد
منتظر باشین

osmaan
13-12-2009, 21:11
ببخشید.
من تو یکی از review های یکی از سایتای خارجی که یادم نیست کجا ولی اگه خواستین پیداش میکنم
خوندم که تو review دی2 پلاس تو معایب این پلیر نوشته بود بدنه کاملا پلاستیک!
یعنی جنس بدنش بده؟
یعنی زود با 2 تا برخورد فرو میره و خش و خلاصه خراب میشه؟
چطور میتونه بدنه پلاستیکی به پلیر عیب محسوب بشه؟ ( یعنی اینقدر بدنش بده؟)

یکی از عیب های که برای این مدل گفتن این بود که کیفیتش مثل مدل قبلی نیست و ضعیف تر هست البته من یکی از دوستام داره و الان فکر کنم 6 ماهی هست که از خریدش میگذره و تا الان مشکل خاصی نداشت که فقط یه چیزی که هست اگه مراقبش نباشی پشتش خش میافته.

t_tanhayam
13-12-2009, 22:51
ممنون اقا عثمان
چاره اي نيست صبر مي كنيم ولي ازتون خواهش مي كنم كه شما ديگه اپديت باشين زود بياين اينجا خبر بدين
ما بچه هايي كه شهرستانيم يا فرصت نداريم بازار بريم چشممون به شما و بقيه بچه هاي فعتل اين فرومه
راستي كدوم رنگ s9 بهتر و قشنگ تره تو دست و اينكه ماكسيمم چه رزولوشنيو پخش مي كنه؟

saba_879
14-12-2009, 01:46
سلام
من اون حرفی که زدم رو چون تجربه کار باهاش رو داشتم گفتم بله به فضای باقی مونده هم ربط داره و با توجه به کیفیت انتخاب شده یه زمانی رو برای یک رکورد میده و ربطش به فضای باقی مونده چطوره؟ به این شکله که اگه برای اون رکورد فضایی نباشه اخطار میده نه اینکه تا هر جایی که فضا داره با یکبار رکورد، رکورد کنه.
اتفاقا اوایل که این تاپیک بوجود اومده بود همین بحث درمورد D2 بود که اونجا کاملا شبیه همین وظعیت بود.

1.این حرف شما برای تمام مدل های iaudio صادقه ؟
2.با توجه به حرف شما اگه فضای کافی رو داشته باشیم و مثلا برای کیفیت 128 ,4 ساعت زمان گذاشتن, بخوایم بعد از این زمان به رکوردمون ادامه بدیم باید فایل قبلی رو save کرد ویکی دیگه شروع کنیم مورد نداره,درسته؟ (ببخشید اگه این قدر ابتدایی سوال میکنم)

osmaan
14-12-2009, 07:35
ممنون اقا عثمان
چاره اي نيست صبر مي كنيم ولي ازتون خواهش مي كنم كه شما ديگه اپديت باشين زود بياين اينجا خبر بدين
ما بچه هايي كه شهرستانيم يا فرصت نداريم بازار بريم چشممون به شما و بقيه بچه هاي فعتل اين فرومه
راستي كدوم رنگ s9 بهتر و قشنگ تره تو دست و اينكه ماكسيمم چه رزولوشنيو پخش مي كنه؟

چشم سعی خودم رو همیشه می کنم که آپدیت باشم، به خاطر شما و بقیه دوستان سعی ام رو بیشتر جزم میکنم.

بیشتر رنگ تیتانیوم بلک رو می خرن ولی کروم بلک هم قشنگه، این برمیگرده به سلیقه شما.

272*480 برای نمایش ویدئو

osmaan
14-12-2009, 07:39
1.این حرف شما برای تمام مدل های iaudio صادقه ؟
2.با توجه به حرف شما اگه فضای کافی رو داشته باشیم و مثلا برای کیفیت 128 ,4 ساعت زمان گذاشتن, بخوایم بعد از این زمان به رکوردمون ادامه بدیم باید فایل قبلی رو save کرد ویکی دیگه شروع کنیم مورد نداره,درسته؟ (ببخشید اگه این قدر ابتدایی سوال میکنم)

1 همه مدل ها رو نمیدونم ولی تو مدل های D2 U5 و i7 به این شکل بود بقیه مدل ها رو هم نمیدونم
2 بله درواقع هر بار که stop رو میزنید ذخیره میشه و میتونید دوباره با کلیک/فشار کردن دکمه رکورد شروع به ضبط کنید

mamad gonzo
14-12-2009, 13:15
یکی از عیب های که برای این مدل گفتن این بود که کیفیتش مثل مدل قبلی نیست و ضعیف تر هست البته من یکی از دوستام داره و الان فکر کنم 6 ماهی هست که از خریدش میگذره و تا الان مشکل خاصی نداشت که فقط یه چیزی که هست اگه مراقبش نباشی پشتش خش میافته.

میشه بگی منظورت از کیفیتش ضعیفتر از قبلیه چیه اخه من قبلی رو که ندیدم.
یه چند تا مثال یه توضیح یا معیاری بگی که ن متوجه بشم کیفیت بدنش در چه سطحه؟
مثلا اگه از فاصله 2 متری از دست ول بشه بیفته رو اسفالت چش میشه؟
عثمان جون این مثال یا ملاک یا توضیحی بدی ممنون میشم
چون من ادمی هستم که کلا هرچی میخرم بعد بعد از گذشت 2 ماه اول دیگه از دستم خیلی میفته از فاصله 2 متری روی سطح نرم پرت میکنم و کلا اینجور نیستم که خیلی مواظبش باشم در سطح عادی یکم هم کمتر مواظب چیز هام هستم برای مثال این w890 بیچاره رو الان 5/1 ساله دارمش که پکوندمش :31:

///////////////////////////////////////////////////////////

2 چیز دیگه:
اگه قرار باشه به 3 مدل s9 و d2 و d2+ از 10 در مورد کیفیت و ساخت بدنه(زیبایی نه فقط جنس و کیفیت بدنه و راحتی و طراحی بدنه) نمره داده بشه هر کدوم چند میشن؟

برای s9 و d2+ بازوبند هست که موقع ورزش بتونم به بازوم ببندم؟

prowler88
14-12-2009, 13:33
چون من ادمی هستم که کلا هرچی میخرم بعد بعد از گذشت 2 ماه اول دیگه از دستم خیلی میفته از فاصله 2 متری روی سطح نرم پرت میکنم و کلا اینجور نیستم که خیلی مواظبش باشم در سطح عادی یکم هم کمتر مواظب چیز هام هستم برای مثال این w890 بیچاره رو الان 5/1 ساله دارمش که پکوندمش :31:

2 چیز دیگه:
اگه قرار باشه به 3 مدل s9 و d2 و d2+ از 10 در مورد کیفیت و ساخت بدنه(زیبایی نه فقط جنس و کیفیت بدنه و راحتی و طراحی بدنه) نمره داده بشه هر کدوم چند میشن؟

من خودم D2 داشتم دو سه بار از فاصله ی 1.5 متری از دستم افتاد رو موزاییک خش هم برنداشت. ریویوها گفته بودند که جنس بدنه ی D2+ یه مقدار افت کرده. خود من هم این طور فکر میکنم. البته فکر نکنم اونقدرام فرق کنه که خیلی حساس باشه. مثلا یه موردش این که دورش یه حالت فلزی داشت که تو D2+ تبدیل به پلاستیک شد.
در مورد مقایسه ی اون 3 تا هم فکر نکنم قابل مقایسه باشند اصلا. S9 صفحه ش بزرگتره و بیشتر روی زیبایی مانور داده تا استحکام. قاعدتا از دو تای دیگه از این نظر ضعیفتره.

saba_879
14-12-2009, 16:25
این زمانی که کارخانه برای کارکرد دستگاه با یک بار شارژ کردن اعلام میکنه برای حالت پخش آهنگ در حالت نرمال دیگه,درسته؟
حالا اگه فعالیتمون رکورد کردن باشه این زمان کم میشه,درسته؟آیا قانون خاصی داره که چقدر کم میشه؟

1 بله درواقع هر بار که stop رو میزنید ذخیره میشه و میتونید دوباره با کلیک/فشار کردن دکمه رکورد شروع به ضبط کنید

خب حالا با انجام کار گفته شده و اینکه فضای کافی داشته باشیم , شما میدونید یه i7 حدودا چند ساعت با یک بار شارژش برای رکورد دوام میاره؟

seymour
14-12-2009, 18:32

2 چیز دیگه:

البته ریویوها هم دیگه چیزی نداشتن بذارن تو بخش نقایص گیر دادن به کیفیت بدنه! ... یه ضعف نیست ، صرفاً حرف اینه که "همه چیزت که خوبه، کاشکی بدنت هم خفن می بود که نورعلی نور بشه" ... من فکر می کنم D2 بدنه بسیار خوبی داشت و بعدش D2+ و با اختلاف اندک S9 ... باز هم اینا کیفیت بدنه شون بالاتر از متوسط هستند به نظرم و یه ضعف جدی نیست.

فکر نمی کنم تفاوت کیفیت بدنه (از اون لحاظ که اینجا داریم بحثش رو می کنیم) تفاوتی در طول عمرش برای این مواردی که شما گفتی (پرتاب روی سطوح نرم از ارتفاع مطمئنه!!) ایجاد کنه.

اون لوازم جانبی که میگی رو من ندیدم ... اما بازوبند رو اغلب میشه یه کاری اش کرد .. مثلاً بازوبندهای ipod اغلب می تونن بالاخره یه جورایی برای مدلهای غیر ipod استفاده بشن ..

osmaan
14-12-2009, 21:18

2 چیز دیگه:

دوستان محبت کردن و جوابت رو دادن
به نظر من هم یه ضعف نیست فقط همون حرفه سیمور رو میشه تکرار کرد و اونقدر ها هم ظعیف نیست درضمن یکی از دوستان گفته بود که D2 یه نواری مثل فلز داشت که باید بگم اصلا فلز نیست و پلاستیک هست و فرقی تو +D2 به جز اینکه رنگش فرق کرده نداره
درمورد مقایسه D2 و +D2 و S9
فکر کنم باشه چون یه مدت تو jetmall برای فروش داشت

akhoond
14-12-2009, 22:48
ممنون اقا عثمان

راستش به شخصه به نظرم تیانیوم قشنگ تره ، اما اگه اشتباه نکنم ( نمی دونم راستش ، من توی سایت های خرید دیدم و همین طور تو فرو های خارجی ، از صحت اش خبر ندارم ، عثمان یا سیمور باید اوکی بدن ) برای 32 گیگ اش ، تیتانیوم نداره انگار ... :13:
اگه شما هم 32 گیگی رو می خوای ، فکر کنم تنها انتخاب کروم رنگ باشه ..:8:

مبارکت هم باشه ، جلو جلو .... :10: :11:

عثمان خان ، قیمت 31 رو نگفتی حاجی ؟ چند ؟ :5:

یا حق :46:

t_tanhayam
15-12-2009, 10:36
ممنون دوست عزيز
منم فكر مي كنم تيتانيوم قشنگه
ولي اگه اينطوره كه مي گين خيلي حيف مي شه
منظورم از رزولوشن مربوط به صفحه نبود مربوط به نهايت كيفيت فيلمي كه پخش مي كنه هستش مثلا 720.480.1280p
من از اين كارايي كه با منوهاش مي كنن خيلي خوشم مياد واقعا قشنگ

mamad gonzo
15-12-2009, 12:00
ممنون از شما seymour / prowler / osman
ایا واقعا s9 استحکام کمتری نسبت به d2+ داره چون اصلا فکرش رو نمیکردم.
منظور من از پرت کردن دستگاه با دو تا مثال میگم

مثلا سیمور جان شما فصله 3 متری من نشستی میگی یه لحظه d2+ رو بده ببینم من از همون 3 متری واست پرت میکنم حالا شما اگه نتونستی بگیری میخوره رو فرش یا سرامیک وا موکت ( این اتفاق مطمئنن بعد از 4 ماه خواهد افتاد قبل از اون عمرا:13:)

مثلا در حال ورزش کردن از دستم ول میشه و چون در حال دویدن هستم میخوره زمین و رو زمین کشیده میشه

حالا سوال من اینه استحکام این دستگاه در حدی هست که با 5 /6 بار خوردن زمین از فاصله 1 / 2 متری مشکل نرم افزاری و مشکل داخلی پیدا نکنه؟

چون اون خش برداشتن بدنه رو میتونم مراقبت ازش بکنم ولی این اعصاب خوردیه که چند بار از دستمم بیفته از فاصله 1/2 متر بعد سر همین افتادن یه مشکل داخلی پیدا کنه.:19:
انتظار من اینه که چون از یه شرکت معتبر خرید میکنم و هزینه کمی هم بالاش ندادم اینجوری که گفتم نباشه.

osmaan
15-12-2009, 12:31
ممنون دوست عزيز
منم فكر مي كنم تيتانيوم قشنگه
ولي اگه اينطوره كه مي گين خيلي حيف مي شه
منظورم از رزولوشن مربوط به صفحه نبود مربوط به نهايت كيفيت فيلمي كه پخش مي كنه هستش مثلا 720.480.1280p
من از اين كارايي كه با منوهاش مي كنن خيلي خوشم مياد واقعا قشنگ
سلام
منم حد اکثر رزولیشنی که میتونه پخش کنه رو گفتم نه مانیتور.

seymour
15-12-2009, 18:06
ممنون از شما seymour / prowler / osman
ایا واقعا s9 استحکام کمتری نسبت به d2+ داره چون اصلا فکرش رو نمیکردم.
منظور من از پرت کردن دستگاه با دو تا مثال میگم

مثلا سیمور جان شما فصله 3 متری من نشستی میگی یه لحظه d2+ رو بده ببینم من از همون 3 متری واست پرت میکنم حالا شما اگه نتونستی بگیری میخوره رو فرش یا سرامیک وا موکت ( این اتفاق مطمئنن بعد از 4 ماه خواهد افتاد قبل از اون عمرا:13:)

مثلا در حال ورزش کردن از دستم ول میشه و چون در حال دویدن هستم میخوره زمین و رو زمین کشیده میشه

حالا سوال من اینه استحکام این دستگاه در حدی هست که با 5 /6 بار خوردن زمین از فاصله 1 / 2 متری مشکل نرم افزاری و مشکل داخلی پیدا نکنه؟

چون اون خش برداشتن بدنه رو میتونم مراقبت ازش بکنم ولی این اعصاب خوردیه که چند بار از دستمم بیفته از فاصله 1/2 متر بعد سر همین افتادن یه مشکل داخلی پیدا کنه.:19:
انتظار من اینه که چون از یه شرکت معتبر خرید میکنم و هزینه کمی هم بالاش ندادم اینجوری که گفتم نباشه.
جالبه .. من دیشب چند خطی دقیقاً در همین مورد نوشتم، اما بعد احساس کردم منظورت چیز دیگه اس و مقداری اش رو حذف کردم .. اما الان می بینم دقیقاً منظورت همون برداشتی بود که من کرده بودم!!!!

خلاصه حرفم این بود که شرایطی که مطرح می کنی (افتاده از فاصله 1-2 متری روی موکت) ، اصلاً از نظر فنی برای یه همچین دستگاهی تعریف شده نیست .. من هارد دیسکی دیدم که دوبار روی موزائیک افتاده و هنوزم کار می کنه (همین لحظه دارم باهاش کار می کنم - بزنم به تخته!) و در مقابل، یادمه شمال بودم که هارد دیسک یکی از دوستان از ارتفاع 60 سانتی افتاد روی موکت و مرخص شد!!! .. پلیری رو دیدم که بالای 5-6 بار پرت شده اینور و اونور و ضربات نفس گیر دریافت کرده (یکی از رفقا - آیپاد) و پلیری رو دیدم که یه بار خورد به لبه میز و دچار مشکل سخت افزاری شد (کریتیو بود)... اینا نه نشانه بهتر بودن یا بدتر بودن یه دستگاهه و نه اصلاً درسته که نتیجه بگیریم براساسشون.

کوتاه اینکه هیچ قانون-معیار-روالی در مورد این مواردی که مطرح کردی وجود نداره .. پارامترهایی مثل استحکام-کیفیت-بدنه-و غیره، در مقابل چنین تغییرات وارده به سیستم یه قطعه الکترونیک، رفتار قابل پیش بینی ندارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باز اگه بخوایم از بدبینی همیشگی من فاصله بگیریم، cowon ، کریتیو و مارک های معتبر دیگه مطمئناً اونقدر حواسشون به این قضیه هست که بدنه های قابل قبولی برای دستگاهاشون بسازن... نگران نباش ... اگه از دستگاههای قبلی ات بهتر نباشه، عین اوناس. بدنه اش ضدتانک نیست، ولی به امید خدا دووم میاره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

t_tanhayam
15-12-2009, 20:45
ممنون از پاسختون اقا عثمان و بقيه دوستان
شما هم حرف دوستمون و تاييد مي كنيد كه s9 32g رنگ تيتانيوم بلك و نداره؟

akhoond
16-12-2009, 09:50
ممنون از پاسختون اقا عثمان و بقيه دوستان
شما هم حرف دوستمون و تاييد مي كنيد كه s9 32g رنگ تيتانيوم بلك و نداره؟

من الآن باز چک کردم ، دیدم که خیر ، بنده اشتباه کرده بودم ، هم تو اون سایت که گفته بود و بنده اشتباه برداشت کرده بودم ، هم تو سایت های خرید که گشتی زدم ، دیدم هم تیتانیوم موجود هست ، هم کروم رنگ ....

اما بازار ایران دیگه دست امرتاته ....

من عذر می خوام بابت اطلاع رسانی غلط :13:

یا حق

t_tanhayam
16-12-2009, 12:48
ممنون ازتون .خواهش مي كنم پيش مياد
دستتون درد نكنه عده اي و از نگراني در اوردين :11:

akhoond
16-12-2009, 15:09
شرمنده بابت به انحراف کشوندن و آف تاپیک :13:
اما الآن باز هم شک کردم ، و یه گشتی زدم ، دیدم اون فرومی که من دیده بودم ، طرف گفته بود که برای 32 گیگی ، فقط تیتان هست ( باز گمش کردم ، پیداش کردم ، می ذارم لینک اش رو ) حالا نمی دونم ، طرف مملکت خودشو گفته ، یا کلی ...
توی گوگل هم با عبارت "cowon s9 32gb chrome" رو سرچ کردم ( اون گیومه ها یعنی عین عبارت ) فقط 9 تا ریزالت داشت ، اما وقتی "cowon s9 32gb titanium" رو زدم ، 43 هزار ریزالت آورد . ( خودتون حتما چک کنید )
فروشگاه های خارجکی هم 32 گیگ کروم ندیدم ، هر چی بود ، تیتان بود ( یا اشاره ای نکرده بود )

اگه از سوتی 2 تا پست قبل من نظر بشه ، این جوری می شه برداشت کرد که 32 گیگ ، فقط تیتان داره ، از طرف هم هر چی سایت کاوون رو زیر رو رو کردم ، چیزی برای این که تو 32 گیگی محدودیت رنگ هست ندیدم ،( رنگ سفیدش رو هم ریلیز کرده ، خیلی مامانه :40: )

سیمور عزیز ، عثمان جان راهنمایی کنند .

ادیت : ایناهاش ، پیداش کردم بالاخره ( اولین پست این صفحه )

تنکس
یا حق

t_tanhayam
16-12-2009, 15:50
سلام مرسي اره فكر كنم همينطور بايد باشه
البته خوب مثله هميشه تو مملكت ما يك سري رنگهها يا نمياد يا نمييارن
تو همه وسائل از لپ تاپ و گوشي و دوربين بگير تا همه چيز
امرتات خودش وسائل جانيبي داره واسه دستگاههاي كاوون
مثلا مي خوام بدونم واسه s9 كيف داره و چه شكليه ؟قيمت؟ چطوري مي شه ديدش؟لينك عكس داره؟
من a2 داشتم خدايي همه چي توش بود با اون كيف قشنگش
a3 خريدم كيفشو خصيص بازي در اوردن :13:

seymour
16-12-2009, 18:23
سلام مرسي اره فكر كنم همينطور بايد باشه
البته خوب مثله هميشه تو مملكت ما يك سري رنگهها يا نمياد يا نمييارن
تو همه وسائل از لپ تاپ و گوشي و دوربين بگير تا همه چيز
امرتات خودش وسائل جانيبي داره واسه دستگاههاي كاوون
مثلا مي خوام بدونم واسه s9 كيف داره و چه شكليه ؟قيمت؟ چطوري مي شه ديدش؟لينك عكس داره؟
من a2 داشتم خدايي همه چي توش بود با اون كيف قشنگش
a3 خريدم كيفشو خصيص بازي در اوردن :13:
در مورد بحث رنگ: خودتون هم گفتید..تا مشخص نشه بازار ایران چه رنگهایی رو داره فرقی نمی کنه که معادل جعبه مداد رنگی 12 رنگ تنوع داشته باشه یا نه! .. گو اینکه اخرش هم اکثر کاربرها دنبال رنگهای کلاسیک میرن و بخصوص سیاه ... که شیک تره... یه موقعی یادمه مثلاً کارای کریتیو دقیقاً با همون تنوع رنگ خارج وارد ایران میشد ... سبز و سفید و آبی و ... الان دیگه دستشون اومده که خلق الله مجبورن و خیال خودشون رو با واردات تک رنگ محصول راحت کرده ان!

//

در مورد لوازم جانبی: عیناً پاراگراف بالا رو دوباره بخون!! ... البته این یکی سیاست کمپانی ها هم بوده که به تدریج دیده ان که بازار لواز جانبی سود خوبی توش داره .. در نتیجه از محتویات جعبه کم کرده ان تا همون رو به مشتری بفروشن ... بطور مشابه، مثلاً شارژر رو از تولید جدید بعضی PMP ها حذف کردند ..

لیست کامل لوازم جانبی s9 رو می تونی اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ببینی ... مثلاً این case اشه (عکس ضمیمه) -- گیر اومدنش در ایران رو دیگه باید بپرسی.

t_tanhayam
16-12-2009, 20:23
ممنون از راهنماييتون
منم مي خواستم اين سوال و مجددا از اقا عثمان بپرسم با توجه به اينكه ايشون ويزيتور امرتات هستند
ايا تائيد مي كنن كه اين كيف تو ايران هم هست؟ايا امرتات مي فروشه و به چه قيمتي؟

osmaan
17-12-2009, 17:40
ممنون از راهنماييتون
منم مي خواستم اين سوال و مجددا از اقا عثمان بپرسم با توجه به اينكه ايشون ويزيتور امرتات هستند
ايا تائيد مي كنن كه اين كيف تو ايران هم هست؟ايا امرتات مي فروشه و به چه قيمتي؟

بله این مدل کیف وجود داره و امرتات هم می فروشه ولی الان قیمت دقیقش یادم نیست

akhoond
17-12-2009, 19:40
بله این مدل کیف وجود داره و امرتات هم می فروشه ولی الان قیمت دقیقش یادم نیست
عثمان جان ، اگه زحمت قیمت رو بکشید ، ممنون می شم
و هم چنین ، قیمت 32 گیگ
آیا انتخاب هر 3 رنگ در 32 گیگ امکان پذیر هست ؟

مرسی :11:

t_tanhayam
17-12-2009, 19:46
اره منم همينطور بي صبرانه منتظر قيمت و ورود مجددش هستيم
بي خبر نمونيم باز دوستم پوستم و مي كنه ببينيم خوب بود يكيم من بخرم:8:

osmaan
19-12-2009, 10:00
سلام
تا 10 روز دیگه سه مدل جدید کوون وارد بازار ایران میشه.
S9 32GB , E2 , I9
قیمت ها هم هنوز مشخص نیست

یواش یواش منم باید امضام رو عوض کنم!

t_tanhayam
19-12-2009, 16:08
ممنون از لطفتون بابت اطلاع رساني
منتظر ورودشون مي مي مونيم:40:

t_tanhayam
20-12-2009, 21:24
سلام بچه ها چقدر روم بي حال شده :2:
من توي كليپاي زيادي در مورد صفحه s9 ديدم كه با چاقو تيغ ميوفتن به جونش ايا اين حقيقت داره؟
فكر مي كنم دقيقا مثل htc hd2

mamad gonzo
21-12-2009, 01:02
من توي كليپاي زيادي در مورد صفحه s9 ديدم كه با چاقو تيغ ميوفتن به جونش ايا اين حقيقت داره؟

اره منم دانلودیدمش جالب بود مخصوصا اون جایی که تیغ رو رو صفحه فشار میده من شوکه شدم چون هیچیش نشد!!!!!!!

seymour
21-12-2009, 18:27

اره منم دانلودیدمش جالب بود مخصوصا اون جایی که تیغ رو رو صفحه فشار میده من شوکه شدم چون هیچیش نشد!!!!!!!
شیشه صفحه جلویی S9 رو یه کمپانی معروف به نام Corning ساخته که جزو پیشروهای صنعت شیشه و اپتیک محسوب میشه .. یعنی برای مصارف هسته ای و فضایی هم شیشه تولید می کنه (مثلاً پنجره های شاتل های فضایی!) ...

یکی از انواع شیشه هایی که برای تجهیزات الکترونیکی مصرفی می سازه اسمش Gorilla ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هستش.. مثلاً این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یه صفحه از سایت خود اون کمپانی هست که در مورد s9 توضیح داده.

البته Corning برای رقبای cowon هم کار می کنه و میشه گفت مقاومت اکثر مدلهای این تیپی کم و بیش یکسانه (P3 سامسونگ یا Xfi کریتیو مثلاً) ... ضمن اینکه حتی با این حال باز هم خش روی صفحه از سوی بعضی کاربرها گزارش شده و بهرحال به نظر نمیاد استفاده از محافظ صفحه نمایش خیلی کار بیهوده ای باشه.

خیلی وقت پیش هم بحث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مشابهی در این مورد داشتیم. (پست 45 به بعد)

t_tanhayam
22-12-2009, 12:52
واقعا ممنون از اطلاعات مفيدي كه مي دين
به نوبه خودم ازتون تشكر مي كنم

shahab_f
24-12-2009, 11:53
ببخشید دوستان شاید تاحالا زیاد پرسیده شده باشه اما میشه بگین قیمت S9 چنده ؟ و از کی ریلیس شده ؟
اگه میشه یه سایت هم معرفی کنین که اطلاعات کامل MP3 پلیر ها رو داشته باشه (مثل GSMArena در زمینه موبایل) و سایت ایرانی ای که قیمت ها رو داشته باشه (مثل Gooshishop در زمینه موبایل)

akhoond
24-12-2009, 12:21
ببخشید دوستان شاید تاحالا زیاد پرسیده شده باشه اما میشه بگین قیمت S9 چنده ؟ و از کی ریلیس شده ؟
اگه میشه یه سایت هم معرفی کنین که اطلاعات کامل MP3 پلیر ها رو داشته باشه (مثل GSMArena در زمینه موبایل) و سایت ایرانی ای که قیمت ها رو داشته باشه (مثل Gooshishop در زمینه موبایل)

سلام

تا اون جایی که یادمه ( الآن باز می بینم ) برای 8 گیگ حدود 255 تومان ، و برای 16 گیگ هم چیزی حدود 285 تومان هست در ایران .
تقریبا از اول سال 09 ریلیز شده ، اگه اشتباه نکنم .

در مورد سایت که اطلاعات بده ، من تا جایی که می دونم ، چنین سایت جامعی وجود نداره ( نقل به مضمون از سیمور عزیز : چون یوزر های M P ها ، به کثرت یوزر های موب نمی رسه ، و نیز این که به نظرم جای جی اس ام آرنا تو بخش موب خالی بوده ، خود سایت شرکت ها ، کامل اطلاعات ریلیز نمی کنن ، اما خود شرکت های M P ها تقریبا کاملا .)
اگه اطلاعات می خوای باید از سایت خود شرکت ها استفاده کنید ، اطلاعات خوبd رو می ذارن رو سایت ها شون .
در مورد قیمت ( امیدوارم تبلیغ نشه ) دیجی کالا هست ، ارادو هست ( البته سایت ارادو به نظرم چندان آپدیت نباید باشه )
اما کاوون چون با نمایندگی امرتات هست ، خیلی من تو اینترنت قیمت ندیدم ازش ( جز عثمان خان )
متاسفانه سایت خود امرتات هم اصلا آپ نیست ، من هیچ قیمتی توش ندیدم
( عثمان جان ، این رو منتقل کن به بالا حتما ، حیفه ، تنها نمایندگی کاوون تو سایت اش قیمت نزدن ، اگه یه دستی به سر و روی سات شون بکشن ، خیلی عالی می شه ، انتظار می ره حرفه ای تر برخورد کنن ، تنکس :10: :11: :46: )

osmaan
24-12-2009, 22:05
سلام

متاسفانه سایت خود امرتات هم اصلا آپ نیست ، من هیچ قیمتی توش ندیدم
( عثمان جان ، این رو منتقل کن به بالا حتما ، حیفه ، تنها نمایندگی کاوون تو سایت اش قیمت نزدن ، اگه یه دستی به سر و روی سات شون بکشن ، خیلی عالی می شه ، انتظار می ره حرفه ای تر برخورد کنن ، تنکس :10: :11: :46: )
سلام
چشم حتما اینو میگم البته من خودم درمورد فروم سایت امرتات هم قبلا بهشون گفته بودم و دوباره بهشون میگم اما از یه طرفی باید یه کوچولو بهشون حق داد

4870x2
25-12-2009, 13:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sogol6561
25-12-2009, 14:39
سلام دوستان.
چند تا سوال در مورد q5 داشتم؟
اول اینکه فیلمهایی که کامپیوتر باز میکنه آیا q5 هم میتونه بدون کانورت کردن باز کنه؟؟؟؟؟منظورم اینه که بدون کانورت فیلم رو کپی کنیم به دستگاه و باز کنه؟
دوم هم اینکه درسته فلش رو باز میکنه؟؟؟؟؟منظورم همون کول دیسک است.
سوم هم اینکه صداش تو هدفون چطوره؟؟و اینکه اسپیکر هم داره یا نه؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنین.:11:

osmaan
25-12-2009, 17:52
سلام دوستان.
چند تا سوال در مورد q5 داشتم؟
اول اینکه فیلمهایی که کامپیوتر باز میکنه آیا q5 هم میتونه بدون کانورت کردن باز کنه؟؟؟؟؟منظورم اینه که بدون کانورت فیلم رو کپی کنیم به دستگاه و باز کنه؟
دوم هم اینکه درسته فلش رو باز میکنه؟؟؟؟؟منظورم همون کول دیسک است.
سوم هم اینکه صداش تو هدفون چطوره؟؟و اینکه اسپیکر هم داره یا نه؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنین.:11:
سلام
هر فرمتی رو نمیتونه بخونه ولی فرمت های زیادی داره که میتونه بدون کانورت کردن بخونه
کول دیسک رو نمیدونم ولی قابلیت هاب رو داره که مثلا میتونی حافظه دوربینت رو انتقال بدی بهش که احتمالا کول دیسک رو هم میخونه
برای اکثر کاربر ها خوبه ولی اگه بخوای کمی حرفه ای تر گوش میتونی یه ارفون خوب بخری
بله اسپیکر هم داره استریو هست

t_tanhayam
28-12-2009, 10:27
سلام سلام
از s9 خبري نشددددددد؟؟؟؟؟؟؟

hamed_wise
28-12-2009, 21:12
سلام
IAUDIO U2 من هنگام آپدیت خاموش شد. به هیچ وجه روشن نمیشه. ریست کردم. روشن نشد.
کمک
لطفا !!!

ninja3000sh
28-12-2009, 23:39
قیمت cowon o2 رو میخواستم.
در چه ظرفیتهایی موجود هستش؟
صدا تو هدفون در چه حدیه؟بیس خوبی داره؟
تو هدفون عملکرد o2 خوبه یا عملکرد Q5؟
کلا O2 رو پیشنهاد میکنید یا Q5 رو؟

seymour
29-12-2009, 19:52
تا اونجا که من میدونم 8 گیگ 290 .. 16 گیگ 320 .. و 32 گیگ 350 ... شاید 5-6 تومن بالا و پایین.

//

صدای بسیار باکیفیتی داره.. هدفون همراهش قابل قبوله .. هرچند اگه یه نفر بخواد صدای باکیفیت تری بشنوه، ضرر نداره اگه هدفون بهتری بخره.

//

منظورتون کیفیت هدفون این دوتاس؟ .. کیفیت هدفون هاشون تفاوت خاصی نباید داشته باشه..

//

O2 یا Q5 : جدا از اینکه یه 200-300 تومن با هم اختلاف قیمت دارن،امکانات Q5 متنوع تره .. مثلاً ضبط ویدئو داره .. اما به نظر من برای کسی که دنبال صدا و تصویره، همون O2 هم کفایت می کنه و میتونه با تفاوت قیمتش بره دنبال یه هدفون خوب .. باز البته میتونی لیست مشخصات اینا که خیلی ساده هم روی وب پیدا میشه رو با هم مقایسه کنی.. شاید یه گزینه واسه ات خیلی مهم بود..

seymour
29-12-2009, 19:53
سلام
کمک
لطفا !!!
به PC متصل میشه ؟ .. یعنی وقت وصلش می کنی بعنوان یه درایو میتونی محتویاتش رو ببینی؟ ...

//

شارژ کافی داره؟ ... 3-4 ساعت وصلش کن به PC ، بعد ببین تفاوتی ایجاد شده یا نه.

//

توی حالت ریکاوری میتونی بری؟ ... دستورات این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])صفحه رو پی بگیر .. (بخصوص قسمتی که عکس داره.)

osmaan
30-12-2009, 16:14
سلام سلام
از s9 خبري نشددددددد؟؟؟؟؟؟؟
سلام
تا اواخر هفته بعد میاد

سلام
کمک
لطفا !!!
مواردی که سیمور جان گفت رو ببین میتونی انجام بدی یا نه اگه نتونستی ببر امرتات مشکلت حل میشه

8 گیگ: 295
16 گیگ: 332
32 گیگ: 368 تومن هست
صدای خیلی خوبی داره به نظر من که بیس خوبی داره
فکر نکنم فرقی داشته باشه
Q5 امکانات بیشتری داره ولی خوب قیمتش هم بالاست
60 گیگ: 579 تومن و 80 گیگ: 625 تومن هست

osmaan
30-12-2009, 16:16
دوستانی که مشقاق دونستن زمان ورود سه مدل جدید کوون هستن به عرضشون برسونم که تا آخر هفته دیگه بین نمایندگی ها توضیع میشه و قیمت هم هنوز اعلام نشده

hamed_wise
30-12-2009, 21:44
به PC متصل میشه ؟ .. یعنی وقت وصلش می کنی بعنوان یه درایو میتونی محتویاتش رو ببینی؟ ...

//

شارژ کافی داره؟ ... 3-4 ساعت وصلش کن به PC ، بعد ببین تفاوتی ایجاد شده یا نه.

//

توی حالت ریکاوری میتونی بری؟ ... دستورات این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ca.com%2Fsupportcentral%2Findex.php%3F_m%3Dknowled gebase%26_a%3Dviewarticle%26kbarticleid%3D8)صفح ه رو پی بگیر .. (بخصوص قسمتی که عکس داره.)

سلام
برنامه آپدیت رو پاک کردم و ورژن 1.61 رو ریختم حل شد.
ممنون رفیق

peaceful1
03-01-2010, 11:47
دوستان rockbox برای همه زبان ها رو داره بجز فارسی یکی بیاد درست کنه (خیلی ضایع هست حتی بعضی از زبان های محلی رو هم داره)

زبان برنامه نویسی برای قسمت زبان rockbox

peaceful1
03-01-2010, 12:53
همه چیز کوون در یک جا

akhoond
06-01-2010, 09:14
سلام

دوستان ، من یه سوال برام پیش اومده ، مگه سیم یو اس بی ، جزو متعلقات خود مجصول نیست ، پس چرا اینجا :

تو قسمت Frequently Bought Together سیم یو اس بی هم با اس 9 خریداری شده ؟
یارو مرض داشته یه یو اس بی اضافه بگیره ؟

تنکس

t_tanhayam
06-01-2010, 10:34
بازم كاوون غوغا كرده با اين مدل v5
واقعا از اين شركت هر چي بگي كمه
اين s9 بالاخره نرسيد؟مرديم از انتظار

osmaan
06-01-2010, 18:19
بازم كاوون غوغا كرده با اين مدل v5
واقعا از اين شركت هر چي بگي كمه
اين s9 بالاخره نرسيد؟مرديم از انتظار

v5 هم یه مدل دیگه که با ویندوز ارایه شده البته ویندوز ce 6.0
S9 E2 I9 وارد ایران شده ولی هنوز به خاطر کار های اداریش بین نماینده ها توزیع نشده
انشا اله شنبه فروشش شروع میشه

seymour
06-01-2010, 18:21
سلام

دوستان ، من یه سوال برام پیش اومده ، مگه سیم یو اس بی ، جزو متعلقات خود مجصول نیست ، پس چرا اینجا :

تو قسمت Frequently Bought Together سیم یو اس بی هم با اس 9 خریداری شده ؟
یارو مرض داشته یه یو اس بی اضافه بگیره ؟

تنکس

خب طرف یه دونه اضافه خواسته داشته باشه (از این نظر کابل usb اش استاندارد نیست و شاید دیگه گیر نیاره) ... یا مال خودش گم شده بوده... وگرنه توی جعبه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یدونه هست. گیر دادی ها!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

akhoond
06-01-2010, 18:56

خب طرف یه دونه اضافه خواسته داشته باشه (از این نظر کابل usb اش استاندارد نیست و شاید دیگه گیر نیاره) ... یا مال خودش گم شده بوده... وگرنه توی جعبه یدونه هست. گیر دادی ها!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه ، خدایی راست نمی گم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یارو گم هم کرده باشه ، بعدا باید بیاد یه سیم بگیره ، نه این که پشت بند این که کاوون رو گرفت یه سیم هم اضافه بگیره ....
*** خدایی یه لحظه شک کردم آخه ، ترسیدم ، گفتم نکنه نداشته باشه ، بد بخت شم .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنکس دوباره از شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rappix
06-01-2010, 23:07
دوستان خبری از i9 نشد من خیلی منتظرش هستم ایا به ایران اومده اگه اره قیمتش چند هست ؟ ..
خیلی ممنون ..

mohammadld
07-01-2010, 03:11
مثل اینکه i9 تا یکی، دو هفته دیگه توی بازار ایران پخش میشه ولی هنوز از قیمت ها خبری در دسترس نیست !

rappix
07-01-2010, 09:35
خیلی ممنون میشم اگه اومد منو مطلع کنید ..

Mahbod91
07-01-2010, 18:14
S9
که من 2 هفته پیش تقریبا تو پایتخت دیدم! ، با گارانتی امرتات 260 تومن 8 گیگ ، 300 تومن 16 گیگ.

peaceful1
07-01-2010, 18:21
متوجه نمی شم s9 که نزدیک 1.5 سالی از عمرش تو بازار ایران میگذره, چرا می پرسید که امده یا نه
راستی کسی نقشه ایران درست کرده به فرمت swf
یا تقویم شمسی هر چیز جالبی به فرمت فلش

rappix
07-01-2010, 18:26
دوست من چه رنگی بود رنگ سفیدش گرون تر هست ؟ ...

peaceful1
07-01-2010, 18:50
منظور شما دو رنگ جدیده هست
هتتما اگه s9 گرفتی آپ گرید کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتا بتونی از jet effect 3.0 استفاده کنی

seymour
07-01-2010, 18:51
دوستان خبری از i9 نشد من خیلی منتظرش هستم ایا به ایران اومده اگه اره قیمتش چند هست ؟ ..
خیلی ممنون ..

S9
که من 2 هفته پیش تقریبا تو پایتخت دیدم! ، با گارانتی امرتات 260 تومن 8 گیگ ، 300 تومن 16 گیگ.

متوجه نمی شم s9 که نزدیک 1.5 سالی از عمرش تو بازار ایران میگذره, چرا می پرسید که امده یا نه
راستی کسی نقشه ایران درست کرده به فرمت swf
یا تقویم شمسی هر چیز جالبی به فرمت فلش
دوستمون گفت i9 -- نه S9... وگرنه S9 که خیلی وقته تو بازاره همونطور که گفتید ...

peaceful1
07-01-2010, 19:07
کسی نقشه تهران swf سراق نداره

t_tanhayam
07-01-2010, 20:52
فكر مي كنم سوء تفاهم شده
منظور s9 32gb هستش نه 8و 16 گيگا بايتش

mohammadld
07-01-2010, 21:09
فكر مي كنم سوء تفاهم شده
منظور s9 32gb هستش نه 8و 16 گيگا بايتش

این مدل هم گویا با محصولات جدید دیگه قراره وارد بشه که طبق اعلام شرکت امرتات گویا یکی، دو هفته آینده هست

peaceful1
08-01-2010, 16:22
محصول جدید کوون

peaceful1
08-01-2010, 18:22
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید محصول 2007 بود و حالا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای 2010

osmaan
09-01-2010, 13:57
دوستانی که درمورد سه مدل جدید s9 32 و E2 و I9 میپرسن باید بگم که انشااله تا سه شنبه همین هفته فروشش آغاز میشه

peaceful1
10-01-2010, 18:10
کوون خود رو تبدیل به یک recorder حرفه ایی کنید

بعلاوه
شرمنده ام که نه ریکوردر استریو و نه کابل لاین این در ایران موجود نیست

Mahbod91
11-01-2010, 01:22
سلام.
تو عکس هایی که تو نقد ها دیدم ، S9 ، سطحش کاملا مشکی نیست و میشه صفحه رو از بقیه جاها تشخیص داد ، مثله آیفون مثلا
ولی من چند تا دیدم از نزدیک که نمیدونم مدل بودن یا واقعی ، سطحشون کاملا مشکی بود و صفحه غیر قابل تشخیص ، انگار جلوش ، همش صفحه ست ! ، عکسهای تبلیغاتیش هم اینجوریه
جریان چیه!؟

mohammadld
11-01-2010, 08:32
سلام.
تو عکس هایی که تو نقد ها دیدم ، S9 ، سطحش کاملا مشکی نیست و میشه صفحه رو از بقیه جاها تشخیص داد ، مثله آیفون مثلا
ولی من چند تا دیدم از نزدیک که نمیدونم مدل بودن یا واقعی ، سطحشون کاملا مشکی بود و صفحه غیر قابل تشخیص ، انگار جلوش ، همش صفحه ست ! ، عکسهای تبلیغاتیش هم اینجوریه
جریان چیه!؟

تا جایی که من دیدم دو تا رنگ قابل سفارش هست

یکی همونTitanum/Black که مشکی یه دست به نظر میرسه و یکی هم chrome/Black که بیشتر شبیهه آیپاده !

osmaan
11-01-2010, 09:32
سلام.
جریان چیه!؟
سلام
مدلی که تیتانیوم بلک هست زیاد مشخص نمیشه ولی کروم بلک کاملا مشخصه

osmaan
11-01-2010, 09:36
111 صفحه گی مبارک!

akhoond
11-01-2010, 10:16
عثمان جان
این 32 گیگی چی شد بابا : دی :دی
1 _ قیمت هاش در اومده ؟
2 _ کروم هست اش یا نیست ؟ ( حدس من اینه که فقط تیتان باید باشه تو مدل 32 گیگی )

مرسی
یا حق

t_tanhayam
11-01-2010, 10:17
با سلام مجدد
من شنيدم s9 قراره 64 گيگش هم بياد بازار همينطوره
بازم از اقا عثمان و بقيه دوستان كه اينجا بچه ها رو راهنمايي مي كنن ممنونم

osmaan
11-01-2010, 10:27
عثمان جان
این 32 گیگی چی شد بابا : دی :دی
1 _ قیمت هاش در اومده ؟
2 _ کروم هست اش یا نیست ؟ ( حدس من اینه که فقط تیتان باید باشه تو مدل 32 گیگی )

مرسی
یا حق

با سلام مجدد
سلام
من که صفحه قبل گفتم که سه شنبه همین هفته میاد هنوز هم قیمت ها رو اعلام نکردن
تا فردا صبر کنید

64 گیگ رو اطلاعی ندارم!

t_tanhayam
12-01-2010, 10:27
اقا عثمان منتظر خبراي جديد شما هستيم امروز

mamad gonzo
12-01-2010, 14:06
عثمان جان این قیمتا رو برسون قوربونت دستت!:5:

t_tanhayam
12-01-2010, 15:15
اينطور كه بنظر مي رسه امرتات شورش و در اورده
اخه چرا فقط اين شركت وارد مي كنه حيف اين مار ك كه دست همچين شركتايي هست
چندين ماهه s9 32 هومده و اينا بخاطر سياستاشون مردم و مچل كردن
متاسفم واقعا

peaceful1
12-01-2010, 20:00
با سلام مجدد

احتمل داره که یا آخر 2010 یا 2011 تولید بشه توشیبا اولین شرکتی هست که این مقدار حافظه رو چند ماه پیش تولید کرده.

آقا من نمی فهمم چرا هیچ ایرانی عضو iaudiophile.net نمیشیه باورکنید ضرر نمیکنید خیلی کارا می تونید با پلیرتون انجام بدین
تا عضو فروم اصلی cowon نشید نمی فهمید من چی میگم .

t_tanhayam
12-01-2010, 22:18
اخه مي دونين ipod touch 64 گيگيبايت خيلي وقت اومده بازار
گفتم اصلا ايا توليد شده يا قراره توليد بشه مدل 64
اره سايت خيلي خوبيه 4.5 ساله از وقتي a2 داشتم اشنا بودم باهاش

mohammadld
13-01-2010, 12:37
چی شد کسی خبر داره بالاخره این i9 اومد به بازار یا نه ؟! چهارشنبه شد !

t_tanhayam
13-01-2010, 12:54
والا هممون منتظر خبراي اقا عثمان هستيم
البته ايشون هم فكر مي منم منتظر ترخيص كالاي امرتات هست
من خودم تماس گرفتم امرتات گفتن قرار بوده امروز تا عصر بيارن
يا هم كه فردا يا شنبه.....

peaceful1
13-01-2010, 19:17
اخه مي دونين ipod touch 64 گيگيبايت خيلي وقت اومده بازار
گفتم اصلا ايا توليد شده يا قراره توليد بشه مدل 64
اره سايت خيلي خوبيه 4.5 ساله از وقتي a2 داشتم اشنا بودم باهاش

آقا جون اون که شما میگی مینی هارد این که من میگم حافضه فلش هست

وحالا سامسونگ دومین شرکی شد که درست کرد

s9 مینی هارد نداه فلش مموری داره

akhoond
13-01-2010, 19:25
آقا جون اون که شما میگی می نی هارد این که من میگم حافضه فلش هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدs9 مینی هارد نداه فلش مموری داره
تا اون جایی من می دونم ، آی تاچ 64 گیگی ، فلش هست ، نه هارد ، نه مینی هارد .

عثمان جان ، اگه این طرف ها اومدید ، حتما خبر بدید ، حتی اگه خبری نشده ، تاخیر و دیر کرد و این ها ، نمی گم منطقی هست ، اما نه تقصیر شماست ، نه در کنترل شما ...

امیدوارم شرکت امرتات هم سریع تر به اوضاع نا به سامان وبسایت و فروشش ، رسیدگه کنه ...

مرسی
یا حق

t_tanhayam
13-01-2010, 20:44
بچه ها در مورد كيفيت صدا و تصوير منظورم screen
هستش بين محصولات كاوون ايا جدول مقايسه اي هست
مثلا a3 نسبت به s9 صداش بهتره ؟كمتره؟
يك چيزايي شبيه اين

seymour
13-01-2010, 22:55
آقا جون اون که شما میگی مینی هارد این که من میگم حافضه فلش هست

s9 مینی هارد نداه فلش مموری داره

تا اون جایی من می دونم ، آی تاچ 64 گیگی ، فلش هست ، نه هارد ، نه مینی هارد .
همونطور که دوستان گفتند هم s9 و هم تاچ حافظه شون از نوع فلش هستش ...

اون چیزی که سامسونگ و توشیبا بهش جدیداً دست پیدا کرده اند ، صرفاً تهیه یه ماجول واحد 64 گیگی هستش ... در حال حاضر خیلی از پلیرها، از چند قطعه حافظه برای افزایش حافظه استفاده می کننک مثلاً آیفون یه ماجول واحد 16 گیگی یا 32 گیگی توشیبا داره ... اما آیپاد تاچ دوتا ماجول 16 گیگ یا دوتا 32 گیگ رو میذاره کنار هم تا برسه به ظرفیت 32 و 64 گیگ.

بنابراین بخشی از حرف دوستان درسته، و بخشی از حرف شما.

* در مورد نسخه 64 گیگی s9 هم باید گفت که هنوز در حد شایعه مونده .. اما از یه طرف میشه با قطعیت گفت که cowon به این زودیها حاضر نیست از محصول موفق و پرفروشش دست بکشه و برای یکسال دیگه هم که شده بعنوان محصول اصلی اش حفظ اش می کنه .. بنابراین با توجه به این پیشرفت اخیر که دوستمون هم اشاره کرد، محتمله اگه به فکر ارتقای حافظه بیفته ... شایع شده بود که نزدیک کریسمس cowon یه کارایی می کنه، تا الان که خبری نشده ..

t_tanhayam
13-01-2010, 23:02
ممنون از راهنماييهاي به موقتون
در مورد جدولهاي مقايسه كه گفتم توي يك برند ايا سايتي يا منبع موثقي هست؟

seymour
13-01-2010, 23:10
يك چيزايي شبيه اين
من جدول خاصی ندیدم ... باید خودت بری spec (مشخصات) شون رو چک کنی ...

a3 وضوح بالاتر و صفحه بزرگتر داره .. 480*272 در مقابل 800*480 ... و 3.3 اینچ در مقابل 4 اینچ.

در مقابل میشه بحث کرد که تکنولوژی s9 پیشرفته تر هستش (AMOLED ) که به معنای واکنش (response) سریعتر صفحه نمایشه .. یعنی توی ویدئوهایی که تحرک زیاد روی صفحه داریم شاید قدری بهتر عمل کنن و ضمناً رنگها رو هم قدری بهتر نمایش بده.

بنابراین میشه گفت یه انتخاب براساس سلیقه هستش...

//

کیفیت صداشون نباید تفاوت خاصی داشته باشه .. تفاوت محسوسی نداره.

peaceful1
14-01-2010, 12:22
يك چيزايي شبيه اين

پخش کننده های کوون از لحاظ سخت افزار فرق زیادی ندارند (wolfsonmicro=dac) دی ای سی که واحد پردازش صدا هست بالاترین مدل های این برند در همه مدلهای کوون هست که کینیت خروجی انها نزدیکه برای همین چیزی که کیفیت صدا رو تعیین میکنه افکت ها هست
در صفحه دوم لینک سوم تاثیر افکت vivaرو میبینید.
d2/d2+صدای کمی [بم تر ] از بقیه هست و هر کانال خروجی 37میلی وات هست
mw بیست و نه S9میلی وات هست ولی خبjeteffect3.0 داره  که خروجی رو خیلی بهتر میکنه.

باید برمo2, a3رو بعدا توضیح میدم .

t_tanhayam بخواتر بد صحبت کردنم معذرت میخواهم

t_tanhayam
14-01-2010, 20:13
خواهش مي كنم خيلي ممنون از كمكتون لطف كردين دوست عزيز

peaceful1
14-01-2010, 21:48
a3هر کانال پنجاه میلی وات هست اکولایزر 10 بانده داره ready hd تصویر رو پخش میکنه
o2 خروجی هر کانال سی دو میلی وات هست و jet effect 1.0 داره

من باشم میرم سراغ d2+ S9 یکی دلایلی که کوونv5HD داد بیرون فوق الاده نبودن o2 هست.
اولی چون بهترین ماندگاری باطری باکیفیت ترین صفحه (خیلی بهتر از آی تاچ ) نرم افزار های بسیار زیاد به نسبت بقیه محصولات کوون طراحی فوق الاده
و بهد دومی یکی بخواتر پشتیبانی از rockbox و دارا بودن memory slot و دارا بودن بهترین واحد dac

پس اول:
1) s9
2)d2/d2+
3)I9
4)I7
5)A3
6)O2
7)Q5W
8).............
البته اول وآخرش نظر خود شما هست.

t_tanhayam
15-01-2010, 18:02
ممنون دوست عزيز
اخه جالب بيشتر فرومها از صداي s9 بيشتر مي گن كه توي همه mp3 player ها سرتره

seymour
15-01-2010, 23:42
ممنون دوست عزيز
تفاوت صدای مدلهای یک کمپانی، بخصوص اگه خود کمپانی برنامه ای برای اینکه یکی از محصولاتش رو در مقابل دیگر محصولاتش برتر جلوه نده نداشته باشه، محسوس نیست ... مثلاً محصولات Cowon از این دست هستند و اصولاً کیفیت صدای همه محصولاتش بسیار نزدیک به همه ... در مقابل کریتیو قدری تفاوت ایجاد می کنه و روی بعضی محصولاتش مانور بیشتری میده.. سونی هم در سطح بالاتر، سیاست مشابه کریتیو داره..

//

در مورد اینکه S9 پلیر بسیار خوبیه و جزو بهترین های این چند وقته محسوب میشه اتفاق نظر وجود داره، اما در مورد اینکه (از نظر کیفیت صدا) "از همه Mp3 player ها" سرتر باشه ، خیر ... رسیدن به اتفاق نظر در مورد کیفیت صدا به این سادگی ها نیست و ظرف 5-6 سال اخیر تعداد محصولاتی که به چنین درجه ای رسیدن حتی به تعداد انگشتان یکدست هم نیست، میشه گفت آخرینش سری X سونی هستش (اگه دوست داشتی این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])من رو ببین).

peaceful1
16-01-2010, 12:28
ممنون دوست عزيز

من نگفتم کهd2 ازs9 بهتره گفتم کهd2 بهترینdac رو داره در عوضش ;jeteffect 3.0 s9 داره وd2 ; jeteffect 1.0 داره

صدایd2 کمی بم تر هست ولی باید بخواتر داشته باشیم که نصف کیفیت صدا به نرم افزار هست که تو این ضمینه s9 بخواتر jet efeect 3.0 سر تر هست ( البته اگرrockbox رو در نظر نگیریم )
صدا یک چیز کاملا سلیقه ایی هست مثل غذا
افرادی زیادی هستند که 30$ sansa clip می خرند و با هدفون300$ مچ میکنند
پس نمیشه نسخه کلی پیچید.

t_tanhayam
16-01-2010, 13:39
يك سوال داشتم
توي o2 ايا theme ها قابل تغييرهۀ يا ثابت و كاريش نمي شه كرد؟
منظورم رنگ منوهاست

peaceful1
16-01-2010, 16:42
يك سوال داشتم
توي o2 ايا theme ها قابل تغييرهۀ يا ثابت و كاريش نمي شه كرد؟
منظورم رنگ منوهاست
theme for O2:

O2 Theme Image Extractor

O2 UI: Taking matters in our own hands

Theme for O2

osmaan
17-01-2010, 14:03
سلام
اول از همه از دوست عزیز peaceful1 تشکر میکنم که به سوالات دوستان جواب میده و هم اینکه تاپیک رو زنده نگه میداره
دوم اینکه به خاطر امتحانات سرم خیلی شلوغه کمتر وقت میکنم بیام اینجا شرمنده
سوم اینکه دوستانی که درمورد مدل ها می پرسن باید بگم که هنوز وارد بازار نشده دلیلش هم بخاطر کارای گمرکیش هست و هنوز هم از گمرک ترخیص نشده

t_tanhayam
19-01-2010, 11:54
اساتيد هنوزم خبري نيست از اين محصولات تازه وارد كاوون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:2:

t_tanhayam
20-01-2010, 14:54
فكر مي كنم بالاخره امرتات شروع به فروش مدلهاي جديش كرد :8:

mohammadld
21-01-2010, 17:30
فكر مي كنم بالاخره امرتات شروع به فروش مدلهاي جديش كرد :8:
شما کجا دیدی ؟!
کسی قیمتی چیزی داره از i9 ؟

pkr_legend
21-01-2010, 18:59
دوستان می شه بهم یاد بدین چجوری با LDB میشه لیریک گذاشت؟! بعد از اینکه مارک کردم باید چیکار کنم،بعدشم اکثر آهنگ ها رو مارک نمی کنه!(برای O2)

با تشکر

seymour
21-01-2010, 20:43
دوستان می شه بهم یاد بدین چجوری با LDB میشه لیریک گذاشت؟! بعد از اینکه مارک کردم باید چیکار کنم،بعدشم اکثر آهنگ ها رو مارک نمی کنه!(برای O2)
با تشکر
در پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اول این تاپیک اشاره شده به این پست ها بعنوان راهنمایی برای کار با LDB Manager .. اونا رو چک کردی؟

t_tanhayam
21-01-2010, 22:39
سلام اون دوستمون كه پرسيدن كجا ديدم

ميتونين برين و ليست قيمت i9 رو ببينين
فروشگاه نگاره هم موجود دارن

hamed_66
22-01-2010, 11:05
salam cowon d2+ ba apdate 4.02 anjam dadam motasefane safhe screen siah mande va aslan reset nemishavad chekar konam?

peaceful1
22-01-2010, 14:56
salam cowon d2+ ba apdate 4.02 anjam dadam motasefane safhe screen siah mande va aslan reset nemishavad chekar konam?
آخه عزیز من شما 4.02 رو از کجا آوردی مگه d2+ dmb شما داری آخرین ورژن که شما میتونی بریزی 3.11 هست

برای من همم اتفاقی مشابه این افتاد برو امرتات طبقه 9 برجA پایتخت سریع برات درست می کنند ایشالا اگه تو ضمانت نامه باشه چیزی نمیگیرند.

mhek
23-01-2010, 11:45
سلام به همه دوستان...
من s9 دارم...
میخواستم بدونم تنظیمات پیشنهادی شما برای جت افکت 2 چیه؟؟..

peaceful1
23-01-2010, 13:19
سلام به همه دوستان
من s9 دارم....
تنظیمات پیشنهادی شما برای جت افکت 2 چیه؟؟......
شما اول جت افکت 3 رو دانلود کن از لینک زیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدZERO v.2.0 is the cleanest:

6/-3/4/-2/3
80/220/1.4/4.1/13
w/w/w/n/na
10/1/6/1/6/0
HiFlight Adaptation v.2.0

ZERO
8/1/7/2/6
80/220/1.4/4.1/13
w/w/n/n/na
10/6/4/1/6/0
HiFlight iriver rockbox adaptation v.1.0

ONE
2/4/9/6/12
80/220/1.4/4.1/13
w/w/w/n/na
10/3/4/1/6/0
hothead12 treble weighted gift v.1.0

# 1
8/0/-6/-10/4
80/220/780/3.0/13
w/w/n/na/na
10/4/4/1/4/1
Victor HP-FX500

# 2
4/7/1/-2/8
80/220/650/1.8/13
w/w/n/na/na
10/6/4/1/6/1
Altec-Lansing MHP136
3
2/7/1/-2/8
80/220/1.1/4.1/13
w/w/n/w/w
10/6/6/1/6/1
Phonak Audeo PFE

#32x
2/7/9/8/5
175/330/780/2.4/6.8
w/w/w/w/na
8/2/6/1/4/2
lane32x Crap Vocals

# l1
12/5/0/5/12
80/220/650/3.0/13
w/w/w/w/w
10/10/0/1/6/0
Cowon S9 + BBE+ for Sennheiser CX500

# 2
10/5/0/5/10
80/220/650/3.0/13
w/w/w/n/na
10/10/0/1/6/0

# l3
10/5/0/5/10
80/220/1.4/4.1/13
w/w/n/na/na
10/10/0/1/6/0

# i 4
6/3/0/5/8
80/300/780/4.1/11.7
w/w/n/na/na
10/6/2/1/4/1

#li 5
7/10/4/1/12
80/220/650/1.8/11.7
na/w/w/n/na
10/8/8/1/6/2
Cowon S9 BBE+ The Perfect BASShead EQ

;Commented-Out-Options: FORMATTING:
;[-12 thru 12]
;[80,105,135,175]/[220,300,385,500]/[650,780,1.1,1.4]/[1.8,2.4,3.0,4.1]/[6.9,9,11.7,13]
;[w,na,n]/X/X/X/X
;[BBE 0-10 / Mach3Bass 0-10/ 3D Surround: 0-10 /MPEnhance 0,1 / Stereo Enhance 0-6 / Reverb 0-10]

mhek
23-01-2010, 23:35
سپاسگزارم...
این جت افکت 3 شبیه فرمور نصب میشه؟؟؟

osmaan
24-01-2010, 07:56
سلام بچه
واقعا شرمنده خودتون که میدونید الان فصل امتحانات هستو منم خیلی سرم شلوغ بود به خاطر همین دیر اومدم اینجا
ولی یه خبر خوب دارم مدل های جدید وارد بازار شد قیمت ها رو هم پایین مینویسم
i9
4 گیگ:159000
8 گیگ:178000
16 گیگ:209000

E2
2 گیگ:65000
4 گیگ:72000

S9
32 گیگ: 379000

همه قیمت ها به تومن هست

بازام شرمنده که دیر اعلام کردم

H a m e e d
24-01-2010, 19:16
S9
32 گیگ: 379000چقدر بین 16 و 32 گیگش اختلاف قیمت هست؛ بیش از 80 تومن.
راستی برای Edit کردن Lyrics و گذاشتن لیریکهای مورد نظر خودمون دیگه واقعا نمیدونم باید به چه راهی متوسل شد چون تمام مراحل گفته شده برای این کار توی LDB Manager رو انجام میدم آخرش فقط یه خط از متن ترانه رو تو پلیر نشون میده یا فوقش اینه که هر دقیقه شاید یه خط جلوتر نره.
خود نرم افزار هم که ماشا ا... هیچ لیریکی رو نمیتونه پیدا کنه.
البته احتمال میدم نیاز باشه تو اون نرم افزار بعد از اینکه لیریک مورد نظر رو وارد کردیم و موسیقی رو Play زدیم آهنگ باید بطور کامل پخش بشه و بعد گزینه Sync Lyrics رو بزنیم که در این صورت واقعا پخش کامل اون همه آهنگ بصورت تک تک و قرار دادن متن ترانه شون کاملا طاقت فرساست.
نرم افزار LDB هم کلا نرم افزار کندی هست.
ضمنا تو این یازده ماهی که S9 دارم فقط یه بار در حدی هنگ کرد که نیاز به Reset Hole پیدا کردم؛ فقط هم با نوک سنجاق قفلی یا ته گرد قابل لمس هست اون حفره.:46:
حدودا یک ماه و نیم دیگه گارانتی یکساله ش تموم میشه.:46:

peaceful1
24-01-2010, 21:08
سپاسگزارم...
این جت افکت 3 شبیه فرمور نصب میشه؟؟؟
ببخشید ناقص توضیح دادم.
این آخرین فرم ویر s9 هست که جت افکت 3 داره

hamed_66
25-01-2010, 10:52
salam cowon d2+ ba update 4.02 anjam dadam motasefane safhe screen siah mande va aslan reset nemishavad chekar konam الان نرم افزاري نيست كه خودم اين مشكل را برطرف كنم ؟؟؟

hamed_66
25-01-2010, 10:55
salam cowon d2+ ba update 4.02 anjam dadam motasefane safhe screen siah mande va aslan reset nemishavad chekar konam الان نرم افزاري نيست كه خودم اين مشكل را برطرف كنم ؟؟؟ لطفا اگر ميتوانيد توضيحات كاملتري راجع به اين نرم افزار براي من پيدا كنيد... با تشكر از همه شما دوستان

akhoond
25-01-2010, 11:13
سلام خدمت همه دوستان عزیز

دیوایس من دیشب رسید دستم ، و در نگاه اول راضی کننده بود ، متاسفانه چون سیستم ام رو ویروس کشی نکردم ، جزات ندارم فعلا چیزی روش بریزم ، اما این کار رو حتما خواهم کرد ...

تا اخر هفته یه ریویوی مشتی هم می ذارم

محمد جان ، تشکر از شما ، و همین طور بقیه دوستان ، پیشنهاد می کنم یه تاپیکی استیکی برای ریویوها ایجاد کنید

فعلا
مخلصیم
یا حق

osmaan
25-01-2010, 11:18
سلام خدمت همه دوستان عزیز

دیوایس من دیشب رسید دستم ، و در نگاه اول راضی کننده بود ، متاسفانه چون سیستم ام رو ویروس کشی نکردم ، جزات ندارم فعلا چیزی روش بریزم ، اما این کار رو حتما خواهم کرد ...

تا اخر هفته یه ریویوی مشتی هم می ذارم

محمد جان ، تشکر از شما ، و همین طور بقیه دوستان ، پیشنهاد می کنم یه تاپیکی استیکی برای ریویوها ایجاد کنید

فعلا
مخلصیم
یا حق
سلام
مبارکه
آخوند جان دیوایست چیه؟ من که یادم نمیاد قبلا گفته باشی که چه مدل و مارکی می خوای بخری

akhoond
25-01-2010, 12:21
سلام
مبارکه
آخوند جان دیوایست چیه؟ من که یادم نمیاد قبلا گفته باشی که چه مدل و مارکی می خوای بخری

اس 9 گرفتم عثمان جان ...
به واسطه لطف یکی از دوستان ، از ایالات متحده کفر گرفتم :31: خود دیوایس 259 تا ، کیف چرمی اش هم 30 تا ، جمعا 290 دلار ...

یا حق

t_tanhayam
25-01-2010, 14:13
با سلام و تبريك به اقاي akhond
اميدواريم واست بخونه هميشه :31:

mamad gonzo
25-01-2010, 14:42
ایشالا خیرشو ببینی معیین جان
ایشالا یه عمر چرخش واست بچرخه:31:

osmaan
26-01-2010, 09:49
اس 9 گرفتم عثمان جان ...
به واسطه لطف یکی از دوستان ، از ایالات متحده کفر گرفتم :31: خود دیوایس 259 تا ، کیف چرمی اش هم 30 تا ، جمعا 290 دلار ...

یا حق
مبارکه
ظرفیتش چقدره؟

akhoond
26-01-2010, 12:16
سلام به همه دوستان

با سلام و تبريك به اقاي akhond
اميدواريم واست بخونه هميشه :31:
سلامت باشید
بهش دادم ، و بهش گفتم ، گفت اوکی ، تا آخر هفته خبر می ده :10:

ایشالا خیرشو ببینی معیین جان
ایشالا یه عمر چرخش واست بچرخه:31:
سلامت باشی محمد جان ، کریتیو تو هم همین طور :10: :46:

مبارکه
ظرفیتش چقدره؟
مرسی
32 گیگی هستش ...

امروز صبح هول هولکی آپدیت فرم ویر کردم ، بدک نیست ، یه بار هم دیشب مجبور به ریست شدم ...
آخر هفته یه ریویو می نوستم ، ولی دست به نقد داشته باشید ، که فیلم های بالاتر از 480*272 رو هم می تونه بخونه ، یه فیلم hd rip که دانلود کرده بودم ، به حجم 1.8 گیگ رو به راحتی پخش کرد ، اگه درست خاطرم باشه 700 در 500 و خورده ای بود ، مثل مرد پخشش کرد ....

فعلا این رو داشته باشید
مرسی
یا حق

peaceful1
26-01-2010, 14:00
CoolReader3 for Cowon O2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدD2+ new firmware 3.13:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدor

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی جناب آقای آخوند تبریک میگم انشاالاه s9 دروازه ای برای رسیدن به برکات بیشتری باشد. راستی, این تم های فوقالعاده s9 رو حتما استفاده کن.

t_tanhayam
26-01-2010, 20:59
با سلام به دوستان عزيز
كسي ميدونه o2 ميتونه فايلايي كه از روي ماهواره با كارت --- ضبط ميشه رو بخونه يا نه؟

mamad gonzo
26-01-2010, 21:41
با سلام به دوستان عزيز
كسي ميدونه o2 ميتونه فايلايي كه از روي ماهواره با كارت --- ضبط ميشه رو بخونه يا نه؟

این فایلها فکر میکنم فرمت ts باشن...
ببین میتونه بخونه

t_tanhayam
27-01-2010, 00:02
نه منظورم كارت --- هستش كه فرمتش يك نوعي از mpeg2 هست

hamed_66
27-01-2010, 19:59
salam cowon d2+ ba update 4.02 anjam dadam motasefane safhe screen siah mande va aslan reset nemishavad chekar konam الان نرم افزاري نيست كه خودم اين مشكل را برطرف كنم ؟؟؟ لطفا اگر ميتوانيد توضيحات كاملتري راجع به اين نرم افزار براي من پيدا كنيد... با تشكر از همه شما دوستان

seymour
27-01-2010, 20:15
با سلام به دوستان عزيز

نه منظورم كارت --- هستش كه فرمتش يك نوعي از mpeg2 هست
منظورت فایل هایی هستش که توسط ----S ها ضبط میشه .. همونطور که گفتی فرمت شون Mpeg2 هستش که مشابه vob (فرمت dvd های ویدئو) هستش ... ظاهراً توانایی پخش اینها رو نداره ..

t_tanhayam
27-01-2010, 23:36
اره منظورم هميين فايلهاست
فكر ميكنم حق با شما باشه mpeg2 رو نمي تونه بخونه تست كرديم

akhoond
29-01-2010, 15:14
باز هم سلام خدمت همه دوستان گلم ...
من هم چنان در حال نوشتن ریویو هستم ، با توجه به این که تو طول هفته ، سرم شلوغه ، بیتشر آخر روز و جمعه ها وقت می کنم ، به هر حال اگه کسی منتظر ریویوی منه ، ببخشید بابت تاخیر ...
فعلا یه خبر دیگه رو هم بدم ، و اون این که تونستم تم عوض کنم و بسیار بسیار زیبا تر شده ، و مورد مهم تر این که می تونه srt هم بخونه ، هم چنان مرد ... :دی
بدیش اینه که فارسی رو ساپورت نمی کنه ، و چرت و پرت نشون می ده ، مشکل همینه فعلا ...
راستی ، تا اینجا ، متاسفانه 2 _ 3 بار مجبور شدم ریست کنم از پشت ، البته من بد رفتار می کنم با دیوایسها معمولا ، با گوشی ، همین طور با پی سی ، پی سی که هیچ کس نتونسته هنگ اش کنه ، من کرده ام :31: به هرحال ، به نظرم می تونست او اس قوی تری داشته باشه .

فعلا
یا حق

akhoond
29-01-2010, 17:41
سلام خدمت هم دوستان گرامی . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الآن تقریبا یه 5 _ 6 روزی می شه که این اس 9 ما رسیده دستمون ،در طول هفته درگیرم ، برای همین وقت نشد که چیزی بنویسم ، جمعه وقت خوبیه برای کارهای عقب افتاده . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب ، بریم سراغ Review By Moin [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاخیر

به عنوان مقدمه می تونم بگم که قرار بود این دیوایس تا 15 ژانویه برسه دستم (11 حرکت اش به سمت ایران بوده ) اما اون بابایی که می آد ایران ، اهل ساری بوده ، می ره ساری ، و می بینه که جواز کسب اش کنسل شده (از بس که این آمریکایی ها ظالمند و از خدا بی خبر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این جوری شد که این بابا درگیر کارش بوده تا این که یکشنبه (24 ژانویه) دیوایس رو به دست من رسونده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (دقیقا بعد از آخرین امتحانم ) ( امیدوارم من رو ببخشه ، چقدر صاف اش کردم این بنده خدا رو ... )
برای دوستانی که اطلاع ندارن ، عرض کنم که 32 گیگ ، 259 دلار ، کیف چرمی کاوون هم 30 دلار ، در مدل 32 گیگی ، فقط تیتان هست ، و کروم نیست اش .

آن باکسینگ

اول بریم سراغ آن باکسینگ ، درسته که قبل از من یک بار باز شده جعبه ( برای رد کردن گمرک ، و نیز این که کیف چرمی رو گذاشتن کنار دیوایس ، تا راحت تر بشه آوردش ) اما باز هم آن باکسینگ لذت خودش رو داره .
جعبه اس 9 ، یه جعبه مستطیلی دراز سفید رنگ هست اش ، روش عکس اس 9 هست ، به همراه لوگوی کوون و همین طور یه رَدی از Amoled گذاشته بالای جعبه . پشتش هم به هر زبونی که بخواهید ، براتون نوشته ، حتی گینه بی صاحاب ، ولی فارسی بی فارسی . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جعبه داخلی ، به صورت کشویی خارج می شه ، و حالا خود جعبه اصلی در اختیار شماست ، بازش که می کنید ، اول از همه مینی "سی دی" که توی در جعبه قرار گرفته ، خود نمایی می کنه ، بعدش خرت و پرت و "یوزر منوآل" هست اش که خودشو نشون شما می ده ، این ها رو که برمی دارید و کنار می ذارید ، دوست دارید دیوایس رو ببینید ، اما باز نمی تونید، چون دیوایس رو لای پر قو می پیچیدنش که آخ نگه ... :دی
برای رسیدن به دیوایس ، یه لایه پلاستیکی هست که برش می دارید ، و اون وقت می تونید دیوایس رو بر دارید ، از لای زرورق درش بیارید و دیگه اطرافیان رو نشناسید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خونه کناری، محل قرار گرفتن سیم "یو اس بی" و هدفون هستش ، هدفون سر جاشه ، حتی "سی دی" اش رو هم هنوز دست نزدم، اگه سیم "یو اس بی" استاندارد داشت، اون رو هم بر نمی داشتم .

شرمنده ، حس عکسینگ نداشتم :31:

ظاهر دیوایس

ظاهر بدی نداره ، می شه گفت که خیلی روش مانور نکرده ، ولی ااااای ی ی ، بدک نیست ، می شه باهاش ساخت ، ولی باید اعتراف کرد که به زیبایی و دل فریبی عکس های اینترنتی اش نیست ( منطقی هم هست ).
به نظرم جای دکمه ها، خوب قرار گرفته، اما می تونست برای دکمه پلی، فکر بهتری بکنه، یه جوریه، من که سختمه ازش استفاده کنم. ضمناً ، در "یو اس بی" اش هم عذاب آورده ، واقعا صافم کرده ، از شیطون اصرار که جداش کنم ، از من انکار ، شاید هم چون نو هست این جوریه ، هر چی که خیلی بد دسته ...
درباره وزن دیوایس باید بگم واقعا واقعا واقعا سبک هست ، با 70 گرم وزن ، اصلا وجودش رو احساس نمی کنید ، اندازه های خود دیوایس هم منطقی هست ، راحت توی جیب جا میشه ، اما جرات نمی کنم بدون کیف استفاده کنم ، با این که وزنش بیشتر می شه ، حجم اش رو هم بیشتر می کنه ، اما اگه تو این 5 روز ، دو باری که از دستم افتاد توی کیف نبود ، خدا می دونه چه بلای سرش می اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با این حال (حجیم تر شدن ، سنگین تر شدن ) باز هم می شه راحت توی جیب گذاشت و استفاده کرد . اصلا تو ذوق نمی زنه ...

فرست لود

دیوایس رو که روشن می کنید ، با گرافیک نه چندان دلچسبی روشن می شه ، و اعلام می کنه که لودینگ داره انجام می شه .
اولین سوالاتی که پرسید ، زبان بود و Region که برای رادیو استفاده می کنه ، ولی فرقی نمی کنه اصلا و ابدا ...
من "پی سی" ام پاک نبود ، برای همین هم تا دو روز به سیستم وصلش نکرده بودم، خود دیوایس هم چیز چندانی نداره، یه آهنگ داره و 4 تا فیلم ، که تبلیغ Q5 و I7 هست و 2 تای دیگه که به راحتی برتری دیوایس در "ال سی دی" و تصویر و رنگ ها رو به رخ می کشه ، از زاویه دید هم که نگم، بهتره ، مثل مرد، به اندازه یه اپسیلون هم تغییر نمی کنه تو زاویه های مختلف ... :دی

فعلا قسمت اول رو تقدیم می کنم ، تا بریم سراغ بقیه چیز ها .

فعلاً
یا حق

seymour
29-01-2010, 19:52
راستی ، تا اینجا ، متاسفانه 2 _ 3 بار مجبور شدم ریست کنم از پشت ، البته من بد رفتار می کنم با دیوایسها معمولا ، با گوشی ، همین طور با پی سی ، پی سی که هیچ کس نتونسته هنگ اش کنه ، من کرده ام :31: به هرحال ، به نظرم می تونست او اس قوی تری داشته باشه .
اینکه اون اوایل بیش از حد عادی هنگ کنه و مجبور بشی reset کنی خیلی چیز عجیبی نیست و یه تجربه مشترک واسه همه کسانیه که تازه یه پلیر خریده ان (فرقی نمی کنه پلیر اول باشه یا دهم) .. از این لحاظ که بیش از حد عادی باهاش ور میری و خب دستگاه هم بنده خدا غریبی می کنه دیگه! ... یه مدت که بگذره، 80-90 درصد فعالیت های تو تبدیل میشه به یه سری فعالیت های روتین و در نتیجه فشار پردازشی سیستم هم معقول میشه و اون اتفاق کمتر میفته .. جای نگرانی نیست و خیلی هم به معنای ضعیف بودن دستگاه نیست..

mamad gonzo
29-01-2010, 21:00
اقا این جریان زاویه دید چیه؟
مثلا ال سی دی از حالت مستقیم رو به چشم کج و این ور و اونورش میکنی و تصویر خوبه ! اینه؟
این چه میکنه؟
جریانش چیه؟

akhoond
30-01-2010, 10:08
اقا این جریان زاویه دید چیه؟
مثلا ال سی دی از حالت مستقیم رو به چشم کج و این ور و اونورش میکنی و تصویر خوبه ! اینه؟
این چه میکنه؟
جریانش چیه؟
آره ، زاویه دیدش خیلی باز هست ، اصلا این جوری نیست که یه کم زاویه عوض بشه رنگ ها عوض بشه و تغییر کنه ، کلا مرده :31:

peaceful1
30-01-2010, 17:27
salam cowon d2+ ba update 4.02 anjam dadam motasefane safhe screen siah mande va aslan reset nemishavad chekar konam الان نرم افزاري نيست كه خودم اين مشكل را برطرف كنم ؟؟؟

شاید کمک کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدrockbox boot loader for d2+ firmware 2.13 and 3.13

akhoond
31-01-2010, 23:17
دوستان این کاره ، من با گوگل کردن هم به جایی نرسیدم ( یعنی آخرین تیر خلاصی رو هم زدم ، اما هیچ ... )
راهی برای نمایش ساب تایتل به زبان فارسی هست یا خیر ؟

مرسی

saba_879
01-02-2010, 09:11
من یه i7 گرفتم با vol 20 و بدون EQU فقط 41 ساعت کار کرد.به نظرتون مشکل نداره؟ با توجه به اینکه کارخانه 60 ساعت اعلام کرده.

osmaan
01-02-2010, 18:01

I decided to check out Cowon's site tonight and guess what I saw? Well, besides the barrage of pop-ups (seriously Cowon?), they've put up a teaser page for the Cowon W2. A few months back, DAPreview.net reported ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) on the W2, which was outed by some Bluetooth certification documents. It's a MID device, which is what everyone seems to be making these days. The W2 has a really clean brushed metal design, and is being powered by an Intel Atom processor. They haven't provided the full specs yet, but here's what we have so far:

W2 Features

Display4.8" Touchscreen LCD (1024 x 600 resolution)ProcessorIntel Atom 1.33GHZ CPUOSWindows 7OtherWi-Fi, Bluetooth, SpeakersConnectionsUSB/USB-mini, Ethernet Port/Monitor Out (via cable) Component/Composite Out (via cable)Display4.8" Touchscreen LCD (1024 x 600 resolution)ProcessorIntel Atom 1.33GHZ CPUOSWindows 7OtherWi-Fi, Bluetooth, SpeakersConnectionsUSB/USB-mini, Ethernet Port/Monitor Out (via cable) Component/Composite Out (via cable)
Yeah, like I said, not much to really go on so far. We'll update you as soon as we find out more.

Cowon Global ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Via DAPreview.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Article written by ssjmichael

---------- Post added at 06:01 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

من یه i7 گرفتم با vol 20 و بدون EQU فقط 41 ساعت کار کرد.به نظرتون مشکل نداره؟ با توجه به اینکه کارخانه 60 ساعت اعلام کرده.

ولومت بالا نیست؟
ال سی دی رو روشن میزاشتی؟
زیاد هم مهم نیست 41 ساعت هم خوبه مگه ما چند بار میتونیم یه سره 41 ساعت موسیقی گوش کنیم؟

jesse james
01-02-2010, 18:50
سلام دوستان
من یک i9 گرفتم.ولی همراهش شارژر نداشت.به نظر شما عجیب نیست؟

saba_879
01-02-2010, 19:03
ولومت بالا نیست؟ال سی دی رو روشن میزاشتی؟
زیاد هم مهم نیست 41 ساعت هم خوبه مگه ما چند بار میتونیم یه سره 41 ساعت موسیقی گوش کنیم؟

نه 20 بالا است؟!:13:
نه خاموش میکنم
یکی از دلایلی که I7 خریدم به خاطر همین شارژ بالاش بود,حالا کلا به نظرتون 41 ساعت کم نیست ؟!

---------- Post added at 07:03 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

سلام دوستان

نه عجیب نیست,دیگه تقریبا هیچ کدوم رو بسته اشون نیست,دلیلی ام که میارن اینه که بهتره با PC ,شارژ کنید

osmaan
01-02-2010, 19:11
سلام دوستان
نه اصلا عجیب نیست چون اصلا تو بسته بندی نیست و شما اگه بخواهین باید جداگانه بخرین

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:08 PM ----------

نه 20 بالا است؟!:13:
نه خاموش میکنم
یکی از دلایلی که I7 خریدم به خاطر همین شارژ بالاش بود,حالا کلا به نظرتون 41 ساعت کم نیست ؟!

نمی دونم والا باید دوستانی که 7 دارن نظر بدن

seymour
01-02-2010, 22:05
دوستان این کاره ، من با گوگل کردن هم به جایی نرسیدم ( یعنی آخرین تیر خلاصی رو هم زدم ، اما هیچ ... )

مرسی
تا اونجا که من می دونم خیر ... اضافه کردن زبان، نیاز به دستکاری firmware معمولاً و این چیزیه که اصولاً فقط در اختیار خود کمپانیه و از اونها برمیاد ..

اگه قرار به اضافه شدن زبان فارسی بود، طبیعتاً در سطح بالاتر زبان عربی اضافه می شد که هم از نظر تجاری بیشتر با عقل جور در میاد و هم عمومیت اش بیشتره

اعدادی که خود کمپانی اعلام میکنه اغلب در خوش بینانه ترین حالت اعلام میشن .. که طبیعی هم هست و نمیشه به کمپانی گفت "نه - دقیقاً راستش رو بگو .. بی خیال مقاصد تبلیغاتی" .. (اغلب با Mp3 بیت ریت 128 --- صفحه نمایش خاموش --- صدای متوسط -- بدون EQ - بدون هیچ فعالیت موازی تست میشه) .. بنابراین به نظر من بالای 40 ساعت خیلی هم خوبه و هیچ جای نگرانی نیست..

H a m e e d
02-02-2010, 02:12
اگه قرار به اضافه شدن زبان فارسی بود، طبیعتاً در سطح بالاتر زبان عربی اضافه می شد که هم از نظر تجاری بیشتر با عقل جور در میاد و هم عمومیت اش بیشترهالبته وقتی نام امرتات بعنوان reseller در سایت رسمی کوون قرار میگیره طبیعتا انتظار ما هم باید بالا باشه:46:
ضمنا الآن کمتر جایی mp3 با bitrate صد و بیست و هشت عرضه میشه و خیلیها هم اون سطح از کیفیتو قبول ندارن، اون همه امکانات تنظیم Equalizer صدا هم چیزی نیست که بشه بهش بی توجه بود و ازش بهره نبرد،...فکر کنم بهتره در پیش فرضهاشون کمی تجدیدنظر کنن.

مگه ما چند بار میتونیم یه سره 41 ساعت موسیقی گوش کنیم؟من که در بیشترین حالت تابحال تو عمرم نتونستم بیشتر از 4 ساعت مداوم با هدفون به موسیقی گوش بدم، تازه احساس میکنم همون هم برای سلامتیم ضرر داشته:46:

mamad gonzo
02-02-2010, 03:23
اقا i9 فایل تکست هم میخونه؟

osmaan
02-02-2010, 11:00
اقا i9 فایل تکست هم میخونه؟
بله میتونه بخونه
چطور مگه؟

mamad gonzo
02-02-2010, 19:33
بله میتونه بخونه
چطور مگه؟

دادشم خوشش اومده حالا ببينيم ميخواد يا نه ...

كيفيت صداش در حد دي 2 هست؟
در چه حديه؟

peaceful1
02-02-2010, 19:49

مرسی
اگه شما d2 داشتی میشد به rockbox اضافه کرد چون منبع باز هست خیلی از افرد چیزهای جالبی اضافه کرده اند( منهای ایرانی ها)

seymour
02-02-2010, 22:40
ضمنا الآن کمتر جایی mp3 با bitrate صد و بیست و هشت عرضه میشه و خیلیها هم اون سطح از کیفیتو قبول ندارن، اون همه امکانات تنظیم Equalizer صدا هم چیزی نیست که بشه بهش بی توجه بود و ازش بهره نبرد،...فکر کنم بهتره در پیش فرضهاشون کمی تجدیدنظر کنن.

من که در بیشترین حالت تابحال تو عمرم نتونستم بیشتر از 4 ساعت مداوم با هدفون به موسیقی گوش بدم، تازه احساس میکنم همون هم برای سلامتیم ضرر داشته:46:
همونطور که گفتم کمپانی ها سعی می کنن خوش بینانه ترین حالت (=اون حالتی که عدد رو گنده تر می کنه -- واسه شون بیشتر از نظر تبلیغاتی ارزش ایجاد می کنه) رو بعنوان "استاندارد" مطرح کنن .. وگرنه مسلماً حق با شماست و حتی اگه قرار باشه حالت نرمال کاربری رو هم ملاک قرار بدیم، نسبت به این شرایط باتری کمتر عمر می کنه ..

peaceful1
03-02-2010, 15:41
البته وقتی نام امرتات بعنوان reseller در سایت رسمی کوون قرار میگیره طبیعتا انتظار ما هم باید بالا باشه:46:

من که در بیشترین حالت تابحال تو عمرم نتونستم بیشتر از 4 ساعت مداوم با هدفون به موسیقی گوش بدم، تازه احساس میکنم همون هم برای سلامتیم ضرر داشته:46:
این ها زمانی که اعلام میکنند درست هست تحت استاندارد fcc وce تایید میشه ولی ملزم بر این هست که شما ممتد آهنگ گوش بدی بدون اینکه حتی یکباردسگاه رو خاموش روشن کنی (شک روشن شدن برق زیادی مصرف میکنه) و صفحه نمایش هم لحظه ایی هم روشن نشه

مرسی

تقریبا زبان برنامه نویسی همه پخش کننده ها فلش هست, و اگه شما برنامه نویسی فلش بلد باشی میتونی همه فرم ویر ها رو customize کنی و اگه سخت باشه حد اقل patch درست کنی.( منظورم فرم وییر خود کوون هست.)
*
*
*
خدا وکیلی rockbox تو بین userهای ایرانی خیلی مظلومه 43 زبان support میکنه ولی فارسی نداره( هیچ ایرانی نشسته درست کنه و به database اون اضافه کنه) ولی چون عربی داره برای همین متن فارسی هم میتونه بخونه.البته rockbox تحت برنامه نویسی C هست.

اگه فرم وییر کوون کلا 3 بار ورژن عوض میکنه rockbox روزی 3 تا4 بار ورژن می اندازه لیست آخرین تغیرات rockbox در 4 هفته اخیر.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه D2+ دارید حتما از ورژن های 2 ماه اخیر روی D2+ استفاده کنید ورژن های قدیمی تر سازگاری کامل با d2+ نداره ولی روی d2 بدون مشکل کار میکنه.(بشرط این که بخواهید خودتون رو از این همه اپدیت محروم کنید)
من اگه jeteffect 6.0 هم کوون بده بیرون باز قابلیت crossfade "راک باکس" رو ترجیح میدم و به نظرم صداش خیلی بهتر هست و این افکت ها بعضی هاش همچین کم جنبه تبلیغاتی نداره.

مگه پخش کننده های ,

sumsung P3,sansa fuze,clip,....sandisk افکت دارند با این خروجی صدای فوقالعاده.

t_tanhayam
04-02-2010, 00:11
با سلام خدمت دوستان عزيز
كسي اينجا يا جايي توي بازار o2 دست دوم سراغ نداره ؟يا جايي نديده ؟خريداريم
مرسي

osmaan
04-02-2010, 18:59
دادشم خوشش اومده حالا ببينيم ميخواد يا نه ...

كيفيت صداش در حد دي 2 هست؟
در چه حديه؟
سلام
والا من تا حالا امتحانش نکردم

peaceful1
06-02-2010, 17:56
دوستان من لازم می دونم یک مطلبی که غلط گفتم رو با عرض شرمندگی تمام اصلاح کنم
بنا بر این آزمایش dftk یکی از Administrator های anything but ipod هست فهمیدم بلندی صدای پخش کننده های کوون کاملا با اونی که تو سایت کوون نوشته فرق میکنه و غلط هست. اون یکی از اولین و فعالترین و عضو VIP فروم cowon هم هست .

در این پست هم که باز dftk آزمایش کرده بیان شده که صدای هدفوهای impedance بالا بهتر از هدفون های impedance پایین در همه پخش کننده های کوون هست

seymour
06-02-2010, 22:13
دوستان من لازم می دونم یک مطلبی که غلط گفتم رو با عرض شرمندگی تمام اصلاح کنم
بنا بر این آزمایش dftk یکی از Administrator های anything but ipod هست فهمیدم بلندی صدای پخش کننده های کوون کاملا با اونی که تو سایت کوون نوشته فرق میکنه و غلط هست. اون یکی از اولین و فعالترین و عضو VIP فروم cowon هم هست .

در این پست هم که باز dftk آزمایش کرده بیان شده که صدای هدفوهای impedance بالا بهتر از هدفون های impedance پایین در همه پخش کننده های کوون هست

ممنون .. حدود 7-6 ماه پیش هم من اشاره ای به این قضیه داشتم در بحث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خوبی که با دوستان داشتیم؛ اصولاً اعدادی که کمپانی ها اعلام می کنن تا موقعی که بصورت مستقل تست نشه قابل اعتماد نیست و تازه بعدش هم دستیابی به اونها شاید در 90 درصد موارد صورت نگیره .. (مثل بحث باتری که قبلاً هم گفته بودم این رو: فرضاً 40 ساعت باتری، از 50 ساعت کمتره-- اما خیلی از دوستان توجه نمی کنن که شاید در طول عمر یه پلیر، به تعداد انگشتان دست هم پیش نیاد که 40 ساعت بدون دسترسی به شارژ بخوان با پلیر کار کنن)

mehrdad_ati
09-02-2010, 19:59
سلام

من بندرعباسم و دنبال خرید اینترنتی i9 هستم . میخواستم اگر امکانش هست فرد یا سایتی که بتونم ازش i9 بخرم رو بهم معرفی کنید چون این مدل به سختی پیدا میشه .

ممنون .

راستی اگر پلیری jeteffect 3 داشته باشه و یکی jetefffect 1 داشته باشه بین کیفیت صداشون خیلی فرق وجود داره ؟

مثلا من فقط و فقط کیفیت صدا برام مهم هست و قیمت :

اول میخواستم یک u5 بگیرم ولی مثل اینکه jeteffect 1 داره ولی این i9 ظاهرا jeteffect 3 داره ! از طرفی قدرت خروجی u5 کمی بیشتره !

حالا میخواستم ببینم ارزش داره من برای i9 حدود 70 تومن اضافه بدم ؟ بین صداهاشون چقدر فرق وجود داره ؟ من تا حالا اصلا mp3 player نداشتم و همش با گوشی آهنگ گوش میکنم . حالا اگر یک mp3 player بگیرم تفاوتش با گوشی محسوسه ؟

ممنون .

peaceful1
09-02-2010, 21:36
سلام

من بندرعباسم و دنبال خرید اینترنتی i9 هستم . میخواستم اگر امکانش هست فرد یا سایتی که بتونم ازش i9 بخرم رو بهم معرفی کنید چون این مدل به سختی پیدا میشه .

ممنون .

راستی اگر پلیری jeteffect 3 داشته باشه و یکی jetefffect 1 داشته باشه بین کیفیت صداشون خیلی فرق وجود داره ؟

اول میخواستم یک u5 بگیرم ولی مثل اینکه jeteffect 1 داره ولی این i9 ظاهرا jeteffect 3 داره ! از طرفی قدرت خروجی u5 کمی بیشتره !

حالا میخواستم ببینم ارزش داره من برای i9 حدود 70 تومن اضافه بدم ؟ بین صداهاشون چقدر فرق وجود داره ؟ من تا حالا اصلا mp3 player نداشتم و همش با گوشی آهنگ گوش میکنم . حالا اگر یک mp3 player بگیرم تفاوتش با گوشی محسوسه ؟

ممنون .
من باشم X5منسوخ شده و i7 رو به U5 ترجیح می دم
البته این نظر شخصی من هست

prowler88
10-02-2010, 00:11
سلام

ممنون .

ممنون .
مطمئن باش تفاوت کیفیت با گوشی کاملا محسوسه. خصوصا اگه پلیرت کووان باشه. به نظر من صدای U5 و i9 قاعدتا نباید برای کاربر عادی تفاوتی داشته باشه. اون jeteffect هم مربوط به تنظیمات صدا هست. کیفیت صدا چندان تفاوتی نداره (هر چند از کیفیت صدای i7 که مدل قبلیش بود خیلی تعریف شده و احتمالا این هم کیفیتش بالاتر نباشه در همون حده)
این که فقط برای کیفیت صدا این همه پول اضافه بدی به نظر من ارزش نداره. یه U5 ظرفیت 8 گیگ بگیر تموم.

mehrdad_ati
10-02-2010, 15:26
طبق لینکهایی که شما گزاشتید این 4 مدل کووان عملا هیچ تفاوتی در کیفیت صدا ندارند !

peaceful1
10-02-2010, 17:06
این نتایج با تنظیمات مشابه گرفته شده یعنی همه تنظیمات مربوط به jet effect 3 یا خاموش یا صفر هست.
این نتایج رو هم نمیشه مطلق گرفت هر چند صدای همه پخش کننده های کوون قدیمی و جدید تقرییبا یکی هست ولی تجربه نشون داده نتیجه این نمودار ها با واقعیت کمی متفاوت هست
مثال: صدای d2 با دو نرم افزار مختلف کاملا فرق میکنه (rb,of) ولی نمودار وآزمایش های سخت افزار خیلی نزدیک به هم هست خودتون نگاه کنید:

پس از این چیز ها نمیشه کاملا به جواب مورد نظر رسید

mehrdad_ati
10-02-2010, 17:56
جالبه ! حالا این کوون کلا کیفیت صداش چه جوریاست ؟ مثل این که خیلی شاخه ! ؟ آقا حالا من آخرین دستگاهی که باهاش آهنگ گوش میدادم یک nokia n86 بوده ! البته یک هدست creative ep830 هم دارم . صدای u5 تفاوتش محسوس میشه با n86 ?

osmaan
10-02-2010, 18:37
جالبه ! حالا این کوون کلا کیفیت صداش چه جوریاست ؟ مثل این که خیلی شاخه ! ؟ آقا حالا من آخرین دستگاهی که باهاش آهنگ گوش میدادم یک nokia n86 بوده ! البته یک هدست creative ep830 هم دارم . صدای u5 تفاوتش محسوس میشه با n86 ?
سلام
کیفیت کوون خیلی خوبه و جزو چند مدل اول هست
اصلا با یه گوشی قابل مقایسه نیست کیفیتش خیلی بهتره و کاملا محسوس هست

peaceful1
10-02-2010, 19:08

از لحاظ نرم افزاری لینک زیر فرق کوون و همه دستگاه ها رو نشون میده

BBE: همان طور که میدانید در فرمت های دیجیتالی جزئیات حذف شده هست که این برمیگردانه.
MP: صداهای زیر رو برمیگردونه
MACH3BASS: که صدا رو بشدت بم میکنه
فیلتر اکولایزر: میشه پهنای فرکانس هر کدام رو تغییر داد و چند کار دیگه
و کلی افکت دیگه.................
اگه یک موبایل این کار ها رو میکنه بگو من هم بخرم
از لحاظ سخت افزاری خروجی حجم صدای خیلی بیشتر چیپ صدای فوق العاده بهتر و هیس و نویز بسیار کمتر
باطری 8 ساعت موبایل کجا 55 ساعت کوون کجا و هزار چیز دیگه .......................
اگه یک هدفون خوب بگیری تفاوت بهتر میفهمی

mehrdad_ati
10-02-2010, 22:23
خوب حالا دوستان i7 بگیرم یا i9 یا u5 ? فقط کیفیت صدا برام مهمه . هدست همین ep830 که دارم خوبه دیگه ؟ اگه نه یک هدست خوب هم معرفی کنید ؟

راستی کسی نمیدونه از کجا میتونم فرد یا سایتی رو پیدا کنم که بتونم ازش i9 بگیرم (خیلی خوشگله)

seymour
10-02-2010, 23:05
در راستای پست های دوستان، داستان وقتی پیچیده تر میشه که خیلی از کاربرها که مثل شما اکثر تجربه های موسیقی گوش کردنشون با موبایل بوده، چون به لحن (و اصطلاحاً امضای) صدایی که گوشی ها تولید می کنن عادت کرده ان، مکرر پیش میاد که صدای پلیرهایی که اینجا روشون بحث می کنیم رو صرفاً متفاوت می دونن و لزوماً نمیگن "وای! چقدر بهتره! اصلاً اینجا یه دنیای دیگه اس!" ... بحث عادت کردن گوش خیلی مهمه که به خیلی موارد از جمله سبک های مورد علاقه کاربر و شرایطی که کاربر توش صدا رو می شنوه و اینکه مفهوم "خوشایند به گوش رسیدن" موسیقی چه معنایی واسه اش داره برمی گیرده.

خوب حالا دوستان i7 بگیرم یا i9 یا u5 ? فقط کیفیت صدا برام مهمه . هدست همین ep830 که دارم خوبه دیگه ؟ اگه نه یک هدست خوب هم معرفی کنید ؟

راستی کسی نمیدونه از کجا میتونم فرد یا سایتی رو پیدا کنم که بتونم ازش i9 بگیرم (خیلی خوشگله)
i7 رو بگیر از نظر من .. حداقلش اینه که مدل تحسین شده تریه.

همین دوستمون osman ظاهراً در این زمینه فعاله ، اما چون خرید و فروش در صحن فوروم با قوانین جور نیست، لطف کن در پیام خصوص این کار رو بکن.

من باشم X5منسوخ شده و i7 رو به U5 ترجیح می دم
البته این نظر شخصی من هست

تایید میشه و من هم x5 رو بهترین مدل cowon از نظر صدا می دونم (توی این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم قبلاً گفته بودم).. ضمن اینکه تنها مدل پلیری هستش که بخاطر نخریدنش احتمالاً احساس کمی ضرر می کنم ..

* اگه میتونید از فیل*تر رد بشید این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پست سال 2007 من درباره اش رو بخونید..

mehrdad_ati
11-02-2010, 00:48
خوب یعنی شما میگید که i9 که jeteffect 3 داره تفاوت آنچنانی با i7 نداره ؟ و من با خیال راحت برم i7 بگیرم ؟

بابت راهنمایی ممنون . :D حالا اینو که گرفتم مدل گوشم رو بهتون اعلام میکنم ! :D

peaceful1
11-02-2010, 01:49
خوب یعنی شما میگید که i9 که jeteffect 3 داره تفاوت آنچنانی با i7 نداره ؟ و من با خیال راحت برم i7 بگیرم ؟

اگه تونستی قبل از خرید تست کن که بعدا پشیمونی بار نیاد
فرق داره بشرط این که هدفون بالای 150000 تومن بگیری اون هم باز نه خیلی عجیب وغریب
من شخصا یک چیز ی خیلی برخورد کردم : نمیدونم چه حکمتی هست هندی و آمریکایی و آنگولایی و همه دنیا تو صدا یک استاندارد دارند ولی ما ایرانی ها n97 تقلبی $170000 صداش رو به فلان پخش کننده برتر دنیا ترجیح میدیم در شرایطی که قیمت هر دو یکی هست و یا پخش کننده به مراتب ارزان تر هست

saba_879
12-02-2010, 15:58

با خیال راحت بگیر
من جدیدا گرفتم راضی ام هستم
شارژ باطریش که واقعا عالی,حمل راحت, صداشم خوبه

mehrdad_ati
13-02-2010, 21:21
بازم سلام .

طبق تخقیقاتی که داشتم تصمیم گرفتم همون i9 رو بگیرم ضمن اینکه از قیافش هم خیلی بیشتر خوشم میاد .

و اما 1 سوال از دوستانی که با کوون کار کردند : آیا این bbe سواقعا چیز بدرد بخوریه ؟ یا مثل این widestrio نوکیا فقط صدا رو غیر طبیعی میکنه ؟ چون تعریفش تو abi زیاد بود !

از دوستانی هم که راهنمایی کردند ممنونم .

peaceful1
13-02-2010, 21:37
بازم سلام .

طبق تخقیقاتی که داشتم تصمیم گرفتم همون i9 رو بگیرم ضمن اینکه از قیافش هم خیلی بیشتر خوشم میاد .

و اما 1 سوال از دوستانی که با کوون کار کردند : آیا این bbe سواقعا چیز بدرد بخوریه ؟ یا مثل این widestrio نوکیا فقط صدا رو غیر طبیعی میکنه ؟ چون تعریفش تو abi زیاد بود !

از دوستانی هم که راهنمایی کردند ممنونم .
این THREAD جدید خیلی میتونه دید بده

خواهش میکنم پست آخری که گذاشتم رو بخون مخصوصا لینک سایت کوون که در پست زیر هست
اینجا

mehrdad_ati
13-02-2010, 23:35
آره خوندم

مثل اینکه چیز شاخیه ! الان توی jet audio رفتم همین bbe رو فعال کردم خیلی جالب بود . توی پلیر های cowon هم همینه دیگه ؟

peaceful1
14-02-2010, 00:10
به نظر من تو پلیر خیلی بهتره
آخرین ورژن jetaudio

افکت های پخش کننده ها خیلی بیشتره از jetaudio
مخصوصا i9 ,S9,
حالت صدا هم قشنگتر هست با اونی که تو JETAUDIO هست من فرق می بینم بعد تو JET EFFECT 3 نزدیک 35 افکت داره ولی JETAUDIOفقط 4 افکت داره 

mehrdad_ati
15-02-2010, 12:16
نخندینا ! ولی نظرم عوض شد ! الان رفتم به فکر d2+ س
از اونجایی که کارت حافظه میخوره خیلی بدردم میخوره .

حالا یکی بیاد بگه کیفیت صدای d2+ مثل سار محصولات cowon خوب هست یا نه ؟

از خر شیطون اومدم پایین : همون i9

osmaan
16-02-2010, 08:34
نخندینا ! ولی نظرم عوض شد ! الان رفتم به فکر d2+ س
از اونجایی که کارت حافظه میخوره خیلی بدردم میخوره .

حالا یکی بیاد بگه کیفیت صدای d2+ مثل سار محصولات cowon خوب هست یا نه ؟

از خر شیطون اومدم پایین : همون i9
سلام
اکثر محصولات یا میشه گفت تمام محصولات کوون از نظر صدا در یک حد هستن و تفاوت محسوسی ندارن

راستی با توجه به اخر پستت بلاخره i9 شد یا +D2 ؟

mehrdad_ati
16-02-2010, 16:57
نمیدونم والله دیگه حد اکثر تا 1اسفند باید یکیشو بگیرم . هنوز درست حسابی مطمعن نیستم ولی از قیافیهی i9 خیلی بیشتر خوشم میاد و مثل اینکه صداشم کمی از d2 بهتره .

peaceful1
16-02-2010, 19:42
من فقط یکی از این دو رو گوش دادم بحث بهتر و بدتری نیست حالت صداشون کمی فرق میکنه و نوع استفاده
D2 تا 32 گیگابایت رم رو جواب میده .rockbox روش نسب میشه صفحه اش بزرگتر هست ........
I9 jeteffect 3.0 داره شکیل تر هست و خوش دست تر
کوون چون مشتری خاص داره محصولاتش بیشتر از این که سیر تکاملی داشته باشند حالتی دارند که هر پخش کننده خوبی خودش رو داره و بدی خودش رو برای همین بعضی از افراد رو مجبور میکنه که چند مدل مختلف رو بگیرند هیچ کدوم به دیگری ترجیه ندارند
هر کدوم به یک دردی میخورند.

AOM
18-02-2010, 17:06
اصفهان نمایندگی کاون داره؟کجا میفروشن؟

mamad gonzo
18-02-2010, 18:35
اصفهان نمایندگی کاون داره؟کجا میفروشن؟

برادر نمایندگی کووان تو ایران یکیه که اونم امرتاته که ویزیتورش هم تو همین فرومه ... اقای عثمان
تو تهران هم شاید مغازه هایی پیدا بشه که محصولات کووان رو گسترده بفرشن ولی نمایندگی نیستن...

اصفهان هم من 1 بار یه مغازه دیدم که پلیر داشت و یکی از پلیراشم s9 بود ... طرف دمش خیلی گرم بود با اینکه نمیخواستم بخرم واسم باز شده شو اورد یه 5 دقه باش کار کردم ...
تنها 2 جا میتونی گیر بیاری
مجتمع پار یه سر برو طبقه همکف ( من اونجا دیدم)
شیخ بهایی هم یکی از بچه ها میگفت یه یارو هست کوان داره ...

AOM
18-02-2010, 18:55
من رفتم شیخ بهایی اصلا نمیدونن چیه!!اگه ادرس شیخ بهایی رو داری بیزحمت بده

mamad gonzo
18-02-2010, 19:55
من رفتم شیخ بهایی اصلا نمیدونن چیه!!اگه ادرس شیخ بهایی رو داری بیزحمت بده

ببین برادرنمیدونم کدوم مغازه دقیقا ولی رفیقم ممیگفت اونجا دیده صرفا یه مغازه بوده که داشته!!!
شما شیخ رو تا اخرش رفتی و همه مغازه ها رو پرسیدی یا به چندتا اولی اکتفا کردی؟
معتبر تربن و انوایی که از ظاهر مغازشون معلومه چیزای کم یاب دارن رو یه سر بزن....
پارک هم برو طبقه همکف

milad_smsi
19-02-2010, 15:45
سلام بچه ها. من یه o2 خریدم یه هفتس یا شایدم کمتر. صدا و تصویر فوق العاده داره. اکولایزرشم که عالی و سه تا jeteffect داره با تنظیمات واسه روشن شدن و خاموش شدن خودکار. یه رکوردر فوق العادس و میکروفنش خیلی خوب رکورد می کنه. زاویه دید بسیار بالا داره و کیفیت و سرعتش عالیه. خلاصه راضی کنندس دیگه. من میخوام ماشین بخرم و به شدت دارم بر وسایلمو میفروشم. اینم میخوام بفروشم. دستگاه نو و عالی. یه کیف چرم خود شرکت کوون هم خریدم براش که 25.000 پولشه. قیمت خودشم که 295.00 ت.من . 8 گیگه و کارت حافظه هم میخوره. هنوز برچسب ال سی دیش روشه و از هدفونشم استاده نکردم چون هدفون دارم. واقعاً عالیه. صداش معرکس
در خدمتیم. قیمت از شما. 09359528442
تماس بگیرید

peaceful1
20-02-2010, 13:10
دوستان اگه خواستید نرم افزار دستگاه خودتون رو ارتقا بدید حتما به عدد اول از سمت چپ توجه کنید لزوما این نیست که هر چی شماره firmware بیشتر باشه ورژن اون بالا تر باشه.
دو سه یا گاهی چهار سری firmware هر دستگاه داره که فرق های جزئی با هم دارند
اگه به فرض S9 ارید ورژن توش به صورت2xx هستش ولی من چند وقت چیش لینک یک 1xx رو به عنوان آخرین fw گذاشتم پس اشتباه نشه
بسته به نوع نیازتون fw رو انتخاب کنید l
مثال برای S9:
شماره سمت چت 1-2-3 منظور شماره اول از سمت چپ fw هست

مثال برای D2/d2+

t_tanhayam
21-02-2010, 12:18
با سلام به بچه هاي گل
يكي از دوستان يك دستگاه A2 فروشي داره اگه كسي خواست
پي ام بده

mhek
21-02-2010, 12:34
برای خرید محصولات کوون تو اصفهان فکر کنم الان فقط همون هم کف مجتمع پارک باشه که جناب گونزو گفتند.....بنده از ایشون خرید کردم و قیمتاشون هم معقوله...ولی یه چیزی که هست این هستش که معمولا مغازه های اصفهانی که کوون میارن یه چند ماهی تو مغازه میمونه و از روی گارانتیش میگذره...مثلا خود من که s9 خریدم حدود 4 ماه از روی گارانتیش گذشته بود البته مغازه دار گفت مشکلی نیست و اگه مشکلی پیدا کرد بیا پیش خودمون ولی .......
به نظر من به این نکته توجه کن و حتما تاریخ شروع گارانتیش رو چک کن...یه فروشگاهی در شیخ بهایی بود که سابقا کوون میاورد....البته اول بیعانه میگرفت و بعد چند روز براتون میاورد که همین سه هفته پیش که من برای خرید هدفون به اونجا سر زدم فهمیدم که دیگه کوون نمیارند و فقط زدند تو کار کریتیو و ایریور....
در کل به نظر من بهتره از تهران خرید کنید..........

peaceful1
21-02-2010, 15:08
با سلام به بچه هاي گل
يكي از دوستان يك دستگاه A2 فروشي داره اگه كسي خواست
پي ام بده

اخ گفتی!
من هم یکی از دوستام گیر داده که این D2+ هشت گیگم رو آب کن درست بعد من رفت گرفت رنگش هم خاکستری هست
با کاور چرمی وشارزر
یکی بیاد من از دست این نجات بده!
کلی هم از زمان ضمانتش مونده

mehrdad_ati
21-02-2010, 16:10
راستی صلح جو ! جون عزیز شما که خودت d2+ داری کلا کیفیت صدای موون رو چه جوری میبینی ؟ به قول اون بنده خدا تو abi واقعا top of the class هست یا نه ؟

peaceful1
21-02-2010, 16:55
والا , عزیز من اگه شما مثل اون 3*amp بالای 270 دلار داشتی و کلی هدفون که حتی عموم ما حتی اسمش رو نشنیدیم اگه پخش کاست هم بوذ صداش بی نظیر میشد
شما فقط یک پخش کننده میخری این خیلی مهم هست که با چی گوش بدی
به قول همون بنده خدا دستگاه های کوون با هدفون های با آمپدانس 108 تا64 سازگاری داره من اصلا همچین چیزی تو ایران که ندیدم ندیدم هیچی تو اینترنت تقرییبا ندیدم
تازه یک دونه از این آمپلیفایر های خرکی تازه باید به اون زد تا صداش در بیاد. کی داره جانم
راستی من این اسم رو از سال 2003 تو سایت های مختلف دارم استفاده میکنم (گفتم که سوء برداشت نشه)
بعد ضمانت دستگاه این دوست ما 6 ماهش گذشته کلی ازش مونده

mamad gonzo
21-02-2010, 20:13
i7 صداش با كيفيت تره يا i9 ؟

seymour
21-02-2010, 20:31
i7 صداش با كيفيت تره يا i9 ؟
ممد جان صفحه 120 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یه سری بحث شد سر این قضیه؛ اون رو دیدی؟

mehrdad_ati
21-02-2010, 21:49
طبق گفته abi صدای بسیار نزدیکی دارند ولی i9 بدلیل داشتن jeteffect3 کمی برتری داره در حالی که مصرف باتری i7 بهتره و همچنین صفحه ی i9 کمی بزرگتره .

peaceful1
21-02-2010, 23:25
راستی صلح جو ! جون عزیز شما که خودت d2+ داری کلا کیفیت صدای موون رو چه جوری میبینی ؟ به قول اون بنده خدا تو abi واقعا top of the class هست یا نه ؟

شرمنده عزیز جان باید میرفتم جواب شما رو ناقص دادم همانطور که قبلا گفتم کیفیت صدای پخش کننده های کوون خیلی فرقی نداره
ولی خب D2/D2+ یک چیزهایی داره که افسانه ایش کرده
تا 32 گیگابایت بعضی مدل های خاص رم روش جواب میده
بهترین چیپ DAC روی پلیر های کوون مال این هست
کاربران فعال خیلی تم و چیز های گوناگون براش ساختن
rockbox روش نصب میشه که خیلی مهم هست چون کم پخش کننده هایی هستند که تولید میشند و این رو اینه ریخته میشه (به زودی یک سر تیتر مربوط به این سیستم و همه کاهایی که میکنه و پخش کننده هایی که میشه روش ریخت رو توضیح میدم) این سیستم مثل اکسیر جاودانه هست هر پخش کننده که اون رو پشتیبانی کنه تا سالیان سال پس از اتمام تولید انبوه ازش یاد میشه
در یک سر تیتر در حرفه ای ترین سایت صدا همه به این موضوع واقف بودن که D2 جزو 10 پخش کننده برتر همه ادوار هست و تعداد زیاد جزو 3-5 تای اول می دونند
ولی خب هم علف باید به دهن بزی شیرین بیاد هم این که بسته به نیاز آدم انتخاب میکنه دیگه
شما i9 رو بیشتر مورد پسند دیدی؟!

mehrdad_ati
22-02-2010, 15:21
سلام . ممنون ولی شرمنده این rockbox چیه ؟

peaceful1
22-02-2010, 19:12
یک سیستم هست که در کنار firmware اصلی نصب میشه

shakhehnabat
23-02-2010, 23:27
من پارسال i7 خريدم.خيلي ازش راضيم،حالا امسال ميخوام براي خواهرم i9 بخرم .ميخوام ببينم كيفيتش چطوريه؟البته از نظر صدا و باطري .يعني به خوبي i7 هست؟

osmaan
24-02-2010, 11:30
من پارسال i7 خريدم.خيلي ازش راضيم،حالا امسال ميخوام براي خواهرم i9 بخرم .ميخوام ببينم كيفيتش چطوريه؟البته از نظر صدا و باطري .يعني به خوبي i7 هست؟
از 7 هم بهتره چون تغییرات نرم افزاری خوبی در زمینه صدا داده شد مثل bbe نسخه جدیدتر و همچنین jetefect 3 که خیلی خوبه

shakhehnabat
24-02-2010, 13:22
از 7 هم بهتره چون تغییرات نرم افزاری خوبی در زمینه صدا داده شد مثل bbe نسخه جدیدتر و همچنین jetefect 3 که خیلی خوبه

ممنون.خيالم راحت شد.همينو ميگيرم.:46:

peaceful1
16-03-2010, 15:37
محصول جدید کوون J3معتبر ترین جایزه طراحی را در ماه های آغازین سال جدید میلادی بدست آورد
همین دلیلی شد که بلاخره بشه این محصول بسیار جذاب رو از دیروز بعد از درز مطالبی مبهم درباره ساخت آن پس از 6 ماه بلاخره بشه طراحی نهایی اون رو دید.
البته امسال E2
وi9
و V5 هم موفق به دریافت این جایزه شدند.

پس از جند روز وقفه سایت مرجع کره ایی کوون این خبر رو تایید کرد برای همین منبع خبر رو تغییر دادم.
منبع خبر:

t_tanhayam
21-03-2010, 22:36
با سلام و تبريك سال نو به همه دوستان
بجه ها كسي كاوون فروشي داره ؟قيمت مناسب
اگه دارين پ.خ كنيد با تشكر

siakhan
22-03-2010, 21:49
سلام به همگی/سال نو همه مبارک.
دیروز COWON S9 32Gb به دستم رسید.باید بگم که عالیه.کیفیت صدا و ...
قبلا Creative ZEn داشتم قبل از اون هم باز Creative Zen PLus صداهاشون خوب بود.اما این یک چیز دیگست.
البته یه هدفوین Shure Se530 بهش وصل کردم که باهم میشن اخرش.

peaceful1
22-03-2010, 22:16
تبریک میگم
خیلی از سلیقت خوشم اومد
میشه بدونم Shure Se530 رو چند گرفتی

siakhan
23-03-2010, 07:30
تبریک میگم
خیلی از سلیقت خوشم اومد
میشه بدونم Shure Se530 رو چند گرفتی

ممنون.
هدفون برام 300 دلار تموم شد. (قیمت اصلی تو خود سایت Shure حدود 500-550 دلار هست)
قبل از این Creative Aurvana داشتم.ولی تفاوت این و اون ، زمین تا آسمونه.

مهدی بی ترمز
23-03-2010, 11:55
ممنون.
هدفون برام 300 دلار تموم شد. (قیمت اصلی تو خود سایت Shure حدود 500-550 دلار هست)
قبل از این Creative Aurvana داشتم.ولی تفاوت این و اون ، زمین تا آسمونه.
دوست عزیز میشه یه مقایسه بین این دو هدفون انجام بدی

siakhan
23-03-2010, 13:35
دوست عزیز میشه یه مقایسه بین این دو هدفون انجام بدی

خوب.البته من اون هدفون رو همراه با همون پلیر Zune گم کردم و امکان مقایسه آنچنانی رو ندارم.
(خوش بحال کسی که پیداشون کرد:13:)

کلا تکنولوژی این دوتا باهم فرق میکنه.Noise cancelnig & noise Isolating

تو همین قدم اول میتونم بگم که وقتی هدفونهای کریتیو رو توی گوشم میذاشتم، بدون گوش کردن به موزیک یه حالت خاصی بود ، چطور بگم انگاری توی گوشم باد بود.ولی با این Shure همچی مشکلی رو ندارم.
در مورد فایلهای Flac...من تو کامپیتورم وقتی به فایلهای Flac گوش میدم با وجود داشتم اسپیکر Logitech Z-2300
صدا یکجورایی بم هست( شاید تنظیمات من مناسب نیست) اما با این ایرفون و پلیر گوش کردن به اون فرمت یک دنیای دیگه ای داره.

برادرم یک ایرفون Creative مدل Ep-630 داره که باز هم اصلا اینها قابل مقایسه نیستن.شما با Shure جزئی ترین صداهای بکار رفته توی موزیک رو میشنوید.

اگر بتونم یک مقایسه کامل انجام بدم خوشحال میشم با شما قسمت کنم.

راستی من میخواستم Zune HD بگیرم..کلی تو این فرومها بالا پایین کردم.نتیجه این بود:
اگر به کیفیت و برتری صدا اهمیت میدی COWON S9

پاینده باشید

peaceful1
23-03-2010, 14:27
من خودم اگه بخوام از خارج از ایران هدفون بگیرم یا ULTIMATE EAR-TF10 میگیرم یا SE530 هر چند هر دو اونها سازگاری کامل با D2 ندارند ولی از هیچ کدوم نمیتونم بگذرم و از بین این دو نمیتونم دیگری رو انتخاب کنم
اونهایی که داشتند گفتند تو ولوم بالا هیث داره البته این مربوط به D2 هست موضوع کلی نیست

seymour
23-03-2010, 20:24
لطف کنید، بحث هدفون یا پلیرهای دیگه در تاپیک های مربوط به خودش دنبال بشه .. ممنون دوستان.

peaceful1
29-03-2010, 16:16

منبع:

osmaan
29-03-2010, 16:53

akhoond
31-03-2010, 11:37
سلام عرض می کنم خدمت همه دوستان پی سی .
سال نو همه مبارک باشه امیدوارم سالی پر برکت داشته باشید ...

مورد اول این که بالاخره تونستم ای اکس 35 از سونی رو ابتیاع کنم ، یه مطلب کوچیک نوشتم تو تاپیک هدفون .
دوم این که وقتی داشتم قیلم جولی اند جولیا رو می دیدم ، متوجه شدم که زیرنویس فارسی اش رو انداختم توی اس 9 و در کمال ناباوری دیدم که داره نشون می ده ، کاراکتر ها درست بود ، تنها مشکل اش این بود که راست چین نبود ، چپ چین کرده بودش ...

به نظر باید راهی باشه که فونت فارسی رو درست نشون بده ، خواستم برم روی سابتایتل ورکشاپ کار کنم ، اما گفتم قبلش اینجا مطرح کنم ، تجربه های دوستان رو هم بگیرم ، بعد برم سر وقتش

مورد بعدی این که من با آلارم این اس 9 مشکل دارم ، می خوام ست کنم که مثلا 5:30 صبح روشن بشه ، رادیو پخش کنه ، اما نمی تونم ، هر کاری می کنم نمی شه ...
یه راهنمایی کوچیک بفرمایید بد نیست

مرسی
یا حق

H a m e e d
01-04-2010, 18:55
سلام، چند تا سوال: چرا قابلیت کپچر ویدئویی از طریق کابل TV-In که در A2 و A3 و Q5 گذاشته شده بود، توی دوتا PMP اخیری که کوون تولید کرده وجود نداره؟
یه نکته دیگه هم که دقت کردم برای PMP ها از صفحه نمایشای TFT بجای amoled استفاده میکنه. چرا؟
یکی هم اینکه آیا J3 ایران هم میاد؟

peaceful1
01-04-2010, 19:59
سلام عرض می کنم خدمت همه دوستان پی سی .
سال نو همه مبارک باشه امیدوارم سالی پر برکت داشته باشید ...

مورد اول این که بالاخره تونستم ای اکس 35 از سونی رو ابتیاع کنم ، یه مطلب کوچیک نوشتم تو تاپیک هدفون .
دوم این که وقتی داشتم قیلم جولی اند جولیا رو می دیدم ، متوجه شدم که زیرنویس فارسی اش رو انداختم توی اس 9 و در کمال ناباوری دیدم که داره نشون می ده ، کاراکتر ها درست بود ، تنها مشکل اش این بود که راست چین نبود ، چپ چین کرده بودش ...

به نظر باید راهی باشه که فونت فارسی رو درست نشون بده ، خواستم برم روی سابتایتل ورکشاپ کار کنم ، اما گفتم قبلش اینجا مطرح کنم ، تجربه های دوستان رو هم بگیرم ، بعد برم سر وقتش
افراد زیادی هستند که با برنامه نویسی چیز های مختلف برای S9 درست کردن بهترینشون dnw هست.
جوون مستعد 17 ساله آلمانی که به تازگی moderator فررم کوون هم شده وبهترین چیزها رو برای S9 طراحی کرده.
من چون مثل شما اطلاعات زیادی تو این ضمینه که شما گفتید ندارم شاید اصلا راهنمایی که دارم میکنم خیلی مناسب نباشه ولی اگه راهنمایی برنامه نویسی خواستید حتما dnw کمک میکنه.
یا اگه به صورت کلی تر در لینک زیر مطرح کنید احتملا زحمات ارزشمند شما سریع تر به نتیجه خواهد رسید.

مورد بعدی این که من با آلارم این اس 9 مشکل دارم ، می خوام ست کنم که مثلا 5:30 صبح روشن بشه ، رادیو پخش کنه ، اما نمی تونم ، هر کاری می کنم نمی شه ...
یه راهنمایی کوچیک بفرمایید بد نیست
فکر کنم اگه در لینک زیر مطرح کنید به نتیجه بهتری برسید.

سلام، چند تا سوال: چرا قابلیت کپچر ویدئویی از طریق کابل TV-In که در A2 و A3 و Q5 گذاشته شده بود، توی دوتا PMP اخیری که کوون تولید کرده وجود نداره؟
یه نکته دیگه هم که دقت کردم برای PMP ها از صفحه نمایشای TFT بجای amoled استفاده میکنه. چرا؟
میزان نور پس ضمینه و کنتراست بیشتر هست با وجود این که برق کمتری مصرف میکنه
لینک زیر میتونه مفید باشه

seymour
01-04-2010, 20:49
اغلب بحث کاهش هزینه اس.. و در مرحله بعد بحث کوچک کردن سایز و کاهش وزن (که هم در زمینه هزینه منعکس میشه و هم گرایش کاربرها که متمایل به سایزهای جیبی هستند)

//

j3 هم ایشالا بیاد .. مدلهای cowon تقریباً همگی تا حالا به ایران هم اومده ان .. این هم ایشالا میاد...

peaceful1
01-04-2010, 21:31
به جز اون هایی که برای بازار کشور کره درست شدند مثل N3,P5,L3
این پخش کننده ها در کشور های دیگه برای فروش عرضه نشدند
بجز این ها بقیه مدل ها همه در ایران (مدل هایی که در همه دنیا عرضه شدند) همیشه در بازارپیدا میشد.
حتی قبل از امرتات یادم هست که شرکت های بودندی که کوون وارد میکردند

akhoond
02-04-2010, 17:52
از راهنمایی دوستان بسیار ممنونم ...
سر نزدم هنوز به اون فروم ، ولی چیزی متوجه شدم ، این بود که اشتباه نشون دادن کاراکتر ها ، به خاطر کدک نوشته هاست ، یعنی اگه سابتایتل رو یا Ansi سیو بگیرید ( که معمولا این طوریه ) کارکتر ها رو چرت و پرت نشون می ده ، اما اگه uft 8 یا unicode سیو بگیرید ، کاراکتر ها درست نشون داده می شه ، لی حروف جدا ، از چپ چین می شه .

متاسفانه هنوز راهی برای این یه مورد پیدا نکردم .
جالبی اش اینه که وقتی با کدک درست سیو میگیرم ، دیگه ساب تایتل ورک شاپ بازش نمی کنه و ارور می ده ...

اگه کسی چیزی به ذهنش خطور می کنه ، بگه

تنکس
یا حق

ardalan_zapata
03-04-2010, 00:33
سلام
کسی از دوستان میدونه چطور میشه با U5 لیریک رو نگاه کرد ؟
من با LDB لیریک رو به آهنگ مارک کردم و تو پلیر ریختم
تو عکس زیر گفته دکمه منو رو نگه داره و لیریک رو بزن تا نشون بده ولی ما من گزینه لیریک رو نداره هر دوتا فریم ور رو هم ریختم

ممنون میشم کمک کنید.

ardalan_zapata
03-04-2010, 00:49
سلام
کسی از دوستان میدونه چطور میشه با U5 لیریک رو نگاه کرد ؟
من با LDB لیریک رو به آهنگ مارک کردم و تو پلیر ریختم
تو عکس زیر گفته دکمه منو رو نگه داره و لیریک رو بزن تا نشون بده ولی ما من گزینه لیریک رو نداره هر دوتا فریم ور رو هم ریختم

ممنون میشم کمک کنید.

مشکل با نصب فریم ور ورژن 2.17 حل شد :8:

t_tanhayam
03-04-2010, 09:23
با سلام و تبريك مجدد سال جديد
در مورد تاچ o2 ‌ميخواستم بدونم كسي كار كرده ؟راضي ازش يا اينكه اذيت ميكنه؟
منظورم حساسيت لمسش هست
با تشكر

seymour
03-04-2010, 18:14
با سلام و تبريك مجدد سال جديد
در مورد تاچ o2 ‌ميخواستم بدونم كسي كار كرده ؟راضي ازش يا اينكه اذيت ميكنه؟
منظورم حساسيت لمسش هست
با تشكر
من یادم نمیاد دوستی باشه که O2 رو تهیه کرده باشه .. شاید فراموش کرده ام .. بهرحال اگه مشخصاً در زمینه حساسیت و کیفیت صفحه لمسی اش میخوای بدونی، در حد آیپاد تاچ نیست، اما نخونده ام جایی که شکایت خاصی ازش وجود داشته باشه و در اکثر ریویوها هم از عملکردش با واژگان مثبتی یاد شده...

* الان این دوستمون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو یادم اومد .. اگه دوست داشتی باهاش تبادل پیام کن.

peaceful1
03-04-2010, 21:15
J3 چطوری هست؟
از عکس ها نشون میده که multi-touch هست.
برخلاف عموم پلیر ها بجای فلش از shockwave بهره میبره
حافظه میکرو اس دی تا 16 گیگابایت
jeteffect3.0
گرافیک و طراحی زیبای نرم افزار
bluetooth
صفحه نمایش amoled

.........................

amir_olympia
03-04-2010, 21:22
با سلام
اگه میشه یکی بگه متنوع ترین جایی که محصولات cowon رو میشه پیدا کرد کجاست.تهران
جمهوری که اسلا s9 پیدا نکردم

peaceful1
03-04-2010, 21:25
ساختمان پایتخت در تقاطع میرداماد و ولیعصر

t_tanhayam
03-04-2010, 23:29
در مورد صفحه amoled s9 ميخواستم بدونم ايا رنگها رو مصنوعي و به قولي خيلي سير نشون نميده
چون يكي از دوستان samsung i8000 ‌كه صفحه اونم amoled ‌هست ميديدم
احساس ميكنم بيش از حد رنگها غليظ هستند
نظر شما چيه دوستان؟

osmaan
04-04-2010, 06:39
در مورد صفحه amoled s9 ميخواستم بدونم ايا رنگها رو مصنوعي و به قولي خيلي سير نشون نميده
چون يكي از دوستان samsung i8000 ‌كه صفحه اونم amoled ‌هست ميديدم
احساس ميكنم بيش از حد رنگها غليظ هستند
نظر شما چيه دوستان؟
سلام
این حالت که شما میگید بخاطر این هست که ما به مانیتور های قبلی عادت کردیم نه اینکه پر رنگتر نشون میده بله واضح تر و درخشان نشون میده که این حالت برای اول بار همین وطری که شما گفتید به نظر میرسه

t_tanhayam
04-04-2010, 09:59
دوستان در مورد j3 ‌ ايا تاچش مولتي شده و قابليتهايي مثل پانچ كردن رو داريم يا نه؟
و اينكه اقا عثمان ايا امرتات وارد خواهد كرد؟ فكر ميكنين چقدر طول بكشه؟

peaceful1
04-04-2010, 12:02
دوستان در مورد j3 ‌ ايا تاچش مولتي شده و قابليتهايي مثل پانچ كردن رو داريم يا نه؟
و اينكه اقا عثمان ايا امرتات وارد خواهد كرد؟ فكر ميكنين چقدر طول بكشه؟

ولی خب مطمئن باش به این زودی ها نمی یاد هنوز حتی وارد بازار جهانی نشده.
مشخصاتی هم که من گفتم حدس از روی عکس ها بود
مثلا از روی این عکس مشخص هست که مثل S9 از g-sensor بهره میبره و مثل این که multi-touch هست.
خود کوون هیچ review رسمی نداده حتی JunglePimp که moderator فررم رسمی کوون هست مقاله صفحه اول این فروم رو از مشاهدات همین عکس ها نوشته. باید ببینیم کی کوون یک مقاله انگلیسی رسمی میده بیرون