PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هـک Uiq3 و اعمال تغییرات در فایل های سیستمی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14

mohammad-p990i
31-07-2008, 04:07
سلام
میبخشید اینجا پست میدم ولی مجبور شدم. آخه من چه گناهی کردم که P800 خریدم شما هرچی تاپیک باز کردین و هر برنامه ای میگذارید Uiq 3 هست. سر ما Uiq ها بی کلاه مونده. میشه یه پاتوق واسه P800ای ها به من معرفی کنید؟ ممنون میشم!

عزیزم بدون که بزرگتردین اشتباه زندیک رو کردی P800 وای وای وای:24::9:

mohammad-p990i
31-07-2008, 04:08
سلام
آقا هک جدید چیزی نیومده :24::9:
:40:

senjin
31-07-2008, 09:08
سلام من ميخوام برنامه چراغ قوه رو روي p1 نصب كنم ولي نميشه من cda گوشيمو عوض كردم و از i به wg1 تغيير دادم قبلا نصب ميشد ولي الان نميشه. گوشيمو هك كردم ولي بازم نميشه ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

abanar
31-07-2008, 10:59
سلام دوستان با عرض معذرت که موضوع رو اینجا مطرح میکنم
من چند وقت پیش برسر مسائل هک مجبور شدم گوشیمو فلش کنم ولی الآن بعضی موقع ها که داره آهنگ اجرا میشه صداش یه خش خش های خطرناک میکنه
از دوستان کسی میدونه چه مشکلی داره ؟سخت افزاریه یا نرم افزاری؟
ضمنا آپدیت کردم خوب نشد.

oMID-END
31-07-2008, 15:36
اين هم از پك آيكنهاي ويستا.تقریبا 80% آیکنهای گوشی تغییر میکنه
منبع:IPmart
برداشته شده از : uiqarena
تست شده روي P1 ولي طبق معمول به همه گوشي هاي Uiq هم ميخوره.فقط ممكنه توي يكي 2 تا آيكن اختلاف داشته باشن.
ویرایش: روی P990 تست شد و کاملا بدون مشکل بود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسکرین شات گوشی خودم:

من روی W950 تست کردم خیلی خوب وکامل اجرا شد!
ممنون...

mentoos
31-07-2008, 16:02
عزیزم بدون که بزرگتردین اشتباه زندیک رو کردی P800 وای وای وای:24::9:
چیکار کنم. درد بی پولی. حال کاریه که شده:31: یه راه چاره پیش من بذارید. یعنی یه منبع واسه دانلود برنامه هاش اگه سراغ دارید ممنون میشم بهم معرفی کنید.
... راستی گوشیش اونقدرا هم بد نیستااااا !!! :31:

mohammad-p990i
31-07-2008, 19:24
چیکار کنم. درد بی پولی. حال کاریه که شده:31: یه راه چاره پیش من بذارید. یعنی یه منبع واسه دانلود برنامه هاش اگه سراغ دارید ممنون میشم بهم معرفی کنید.
... راستی گوشیش اونقدرا هم بد نیستااااا !!! :31:
ببخشید
برین اینجا همه چیز برای UIQ داره:8:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohamadx
31-07-2008, 22:26
دوستان عزیز من تونستم 4 تا منوی اصلی گوشیمو عوض کنم

amir_sa
31-07-2008, 23:34
اينم يه پك آيكن جديد

mohammad-p990i
01-08-2008, 01:07
سلام
این هم برنامه ای برای تغییر شکل آیکن بر نامه x-ploer
بعد از نصب برنامه گوشیتو رو خاموش روشن کنید تا تغییر صورت بگیرد:11:

H M R 0 0 7
01-08-2008, 01:31
سلام من ميخوام برنامه چراغ قوه رو روي p1 نصب كنم ولي نميشه من cda گوشيمو عوض كردم و از i به wg1 تغيير دادم قبلا نصب ميشد ولي الان نميشه. گوشيمو هك كردم ولي بازم نميشه ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

بفرمایی:

این نصبی نیست.کپی کردنیه.

mohammad-p990i
01-08-2008, 02:16
این هم سری جدبد شکلکها SMS
شما باید فایلهای (EMSAnimations.mbm ، Smilies.mbm) رو در مسیر с:\resource\apps کپی کنید

alenkita
01-08-2008, 06:12
اين شكلك ها بدرد نميخوره چونكه بايد طرفي هم كه بهش ميفرستيم اينا رو داشته باشه و اگر نداشته باشه حروف اجق وجق واسش فرستاده ميشه

vahid_jam2
01-08-2008, 10:06
و اين هم اسكين مديا پلير Media Player براي P1

با تشكر از دوست خوبمون saaji در فريز موبايل

سلام دوست عزيز

من اين اسكين رو كپي ميكنم ولي ديگه Music player گوشي اجرا نميشه و مينويسه Dump file created و خطا ميده و اجرا نميشه.

خواستم بدونم چي كار كنم كه درست اجرا شه؟؟؟؟؟؟؟اصلا فايلش امتحان شدست؟؟؟؟؟؟اسكين ديگه اي واسه موزيك پلير P1i ندارين؟؟؟

فكر كنم چون در P1 و W950 مثل P990 و M600 يك مديا پلير ندارند و موزيك و ويديو جداست اينجوري ميشه:13:

amir_sa
01-08-2008, 10:19
اينم يه پك آيكن ديگه

mohammad-p990i
01-08-2008, 11:00
این هم یه اسکین برای مدیا پلیر

amir_sa
01-08-2008, 11:21
این هم یه اسکین برای مدیا پلیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:40:
اينا مال موزيك پلير خود گوشيه يا به واكمن هم مي خوره ؟

mohammad-p990i
01-08-2008, 12:19
اينا مال موزيك پلير خود گوشيه يا به واكمن هم مي خوره ؟

بالاش نوشتم
برای خود گوشی هستش

amir_sa
01-08-2008, 16:37
بالاش نوشتم
برای خود گوشی هستش
براي واكمن 2 اسكين قشنگ و جديد اگه پيدا كردي بزار

vafa1353
02-08-2008, 00:04
با تشكر از shahravard عزيز و نقل از سايت شهراورد...
من خودم اين هك رو روي گوشي w950 انجام دادم و صدا بي نهايت افزايش پيدا كرد.

مژده ***********مژده
به همه افرادی که P990 دارن !

افزایش صدای اسپیکر P990 تا 10 برابر حالت عادی با همان کیفیت !

بلاخره بعد از سه روز تلاش شبانه روزی موفق شدم مرحله سوم هک صدا رو خودم انجام بدم و کلیه فرمانهای صوتی و کنترل اون ها رو هک کنم . شاید برای اینکار حدود 300 بار آزمون و خطا انجام دادم و بیش از 300 بار فایل ها رو ویرایش کردم و گوشی رو ریسیت کردم و در نهایت همه کنترل های صوتی گوشی p990 رو پیدا کردم .
این رو هم اضافه کنم که حتما باید مرحله دوم هک رو که قبلا در همین فروم آموزش داده شده بود رو انجام داده باشید و در اصل من اون هک رو که یک سایت خارجی انجام داده بود رو هم هک کردم ! و موفق شدم به کلیه فرمانهای صوتی دست پیدا کنم ! حالا اون ها برن سه ماه دیگه برای خودشون ورژن بعدی بیارن که مثلا 10 درصد بیشتر شده صدا!!! (ها ها ها )
با ویرایشی که من انجام دادم الان صدای زنگ گوشی ، اس ام اس ، ام پی تری پلیر ، کلیه آلارم ها ، بوق هنگام فیلمبرداری ، صدای کپچر هنگام عکس گرفتن ، بوق هنگام flight mode , phone mode قرار دادن ، تیک تیک روشن شدن گوشی و همچنین ملودی روشن و خاموش شدن گوشی و کلیه فعالیت های صوتی از قبیل آیفون و رادیو ، تا 10 برابر حالت عادی با همون کیفیت و بدون نویز و پارازیت تقویت کردم .
البته کلیه موارد بالا تک تک قابل تغییره و میشه بیشتر و کمتر بشه . من تا جایی که نویز نمی افتاد روی صدا ، اون ها رو تقویت کردم ولی این مژده رو هم بدم که باز هم قابل تقویت و یا قابل کمتر شدن است صدا و همه فرمان های صوتی تحت کنترل خودمه .

درباره هندزفری هم همینطور صدا زیاد شده ولی اگر خواهان افزایش چند برابری صدا در هندزفری هستید ، بعد از اتمام مرحله سوم هک که در لینک پایین صفحه نوشتم . برید و همون فایل 1020867a که در مرحله اول هک مشکل داشت و فقط مخصوص هندزفری بود رو دوباره نصب کنید . خواهید دید که تمامی مشکلاتش برطرف شده ، یعنی هم آیفون گوشی صحیح و سالمه و هم میکرفن .
فقط تاکید میکنم . هرنوع کپی برداری با ذکر منبع شهرآورد دات کام مجاز میباشد و اگر منبع را ذکر کنید ، کپی اموزش هیچ مانعی ندارد . حتی الامکان هم فایل ها رو خودتون آپلود نکنید و از لینک آپلود سایت خود من استفاده کنید .
یک نکته : درباره سایر گوشی های Uiq3 من هنوز نصب نکردم و اطلاعی ندارن ولی فکر کنم درباره همه اون ها این فایل ها درست کار کنه ، مخصوصا p1 که خیلی شبیه به p990 است . ولی باز هم من مسئولیتی قبول نمیکنم و فقط افراد حرفه ای باید روی اون ها امتحان کنند .
درباره p990 هم من فعلا روی 5 تا گوشی نصب کردم و الان سه روزه که هیچ کدوم هیچگونه مشکلی نداشتند و از صدای وحشتناک p990 همگی در تعجب هستند .
اینجا هم پیشنهاد میکنم اول دوستانی که حرفه ای هستند در هک و مراحل اول و دوم هک تقویت صدا رو صحیح انجام دادند ، این کار رو بکنند تا تجربیاتشون رو برای استفاده بقیه دوستان هم قرار بدهند .

فایل Z:\sys\bin\mmmgmtserver.exe را از روی rom گوشی بر روی درایو C در مسیر C:\sys\bin کپی نمایید

فایل Z:\sys\bin\M3SAudioPolicyMgr.dll را از روی گوشی بر روی PC انتقال و patch اش کنید و سپس به c:\sys\bin کپی نمایید .

فولدر AATFiles رو از 'Z:\private\10200B19 کپی کنید داخل 'C:\private\10200B19 .
بعد محتوی 'AATFiles.zip رو (همون 7 تا فایل داخل فولدر AATFiles ) رو درون 'C:\private\10200B19\AATFiles کپی کنید و اگه پیغام Overwrite داد ok کنید.
اگر دیدید موقع کپی 7 تا فایل .att از فولدر .attfiles همراه پک swmail اونجا که پیغام Overwrite میدهد و Yes رو میزنید ، آخر سر نوشت 0 files pasted ، فایلها حقیقتا Replace نشده این و از هک نتیجه نخواهید گرفت .

علت این مشکل اینست که چون فایلهایی که از درایو z اول کار آوردیم همه Read Only بودن ، پس نمیشه replace شون کرد. پس اول از طریق swiss manager برید و attribut این 7 تا فایلو از read only و archive در بیارید و بعد 7 تا فایل مودیفاید شدرو کپی کنید ، میبینید که ایندفه نوشت 7 files copied در این صورت شما همه مراحل رو صحیح انجام دادید

گوشیتون Restart کنید و از برتری صدا در قیاس با حالت استاندارد گوشی لذت ببرید.

و اما نکات مهم!
1- اگر هر هک و مدی در رابطه با صدا و درایو ها انجام دادید باید به صورت اولش برگرده! مثل درایو های g900 و افزایش صدا در هدفون!
برای همین درایو های اورجینال p990 رو هم براتون آپلود کردم
به همراه فایل 1020867a.cre برای تمام گوشی ها
توجه کنید که اگر اشتباهی کنید گوشی روشن نحواهد شد و تنها راه آپدیت هست پس کمی دقت کنید!

vafa1353
02-08-2008, 00:14
سلام
این هم نرم افزار Track ID گوشی G900 که نوعی نرم افزار تشخیص نام خواننده و آهنگ در حال پخش شما توسط گرفتن Sample و استفاده از استفاده از Internet برای این کار هستش.
برای نصبش باید گوشی رو هک کرده باشین...

vafa1353
02-08-2008, 00:20
این هم یه برنامه ی دیگه که از G900 پرت شده!
بعد از نصب حتمآ ری استارت کنید
برنامه همون طور که از اسمش معموله برای عکس گرفتن از صفحه نمایش هست
در ضمن عکس ها در مموری کارت ذخیره می شوند ( در درایو D نه در فلدر)

From G900 Files:
the open screen capture App

To Capture Anything in ur Mobile

vafa1353
02-08-2008, 00:24
این هم یکی دیگه از پروژه های SWmail که عملی شد
افزایش مدت Alarm به 2:30 دقیقه

از درون گوشی فایل AlarmServer.ini را از مسیر C:\Private\101F5027\AlarmServer.ini کپی کنید و در کامپیوتر پچش کنید و دوباره به گوشی انتقال بدید

Description
Mo Sony Ericsson UIQ3-smartphones alarm mod
Mod's author: SWmail (aka SW)
Mod's version: 1.0b (4 June 2008)

This mod increase the duration of the alarm from 30s to 2m30s on SE UIQ3 smartphones.

Tested on: P1i (R9K009/GW1)

Changelog
04 June 2008 - 1.0b Beta release

Installation
- Unlock access to system folders (see ])
- Download the archive from ]
- Copy the file 'C:\Private\101F5027\AlarmServer.ini' from your phone to computer.
- Run se_alarm_patcher.exe, select the file 'AlarmServer.ini' copied from the phone and press "Install".
- Copy the patched file 'AlarmServer.ini' back to your phone (to dir 'C:\Private\101F5027\').
- Immediately restart your smartphone.
- Enjoy

vafa1353
02-08-2008, 00:29
به دليل تكرار حذف شد

mohammad-p990i
02-08-2008, 00:51

mohammad-p990i
02-08-2008, 00:55
این هم اسکین مدیا پلیر ( پلیر خود گوشی) برای گوشی های m600 و p1

mohammad-p990i
02-08-2008, 01:06
این هم برنامه ای برای بزرگ کرده آیکن ها

دو فایل ALaunch.r31 و ALaunch.RSC رو در مسیر C:\Resource\Apps کپی کنید بعد گوشیتون رو خاموش و روشن کنید

zamyar
02-08-2008, 12:53
سلام. بالاخره UIQ3 هم هك شد.

از این به بعد شما به راحتی میتونین وارد فایل های سیستمی از جمله private و Sys و... بشین و به راحتی اونارو تغییر بدین.
با این کار شما خیلی کارا میتونین بکنین از جمله :
تغییر اسکین مدیاپلیر و همچنین تغییر اسم اون به Walkman
نصب واكمن 2و3
افزايش صداي گوشي در حد دوبرابر
تغيير تمام آيكنهاي گوشي
استفاده از فايلهاي گوشي هاي مشابه . مثلا استفاده از كيبور فارسيه P1
ساین برنامه ها بدون نیاز به سایت سیمبیان ساین و ...

گوشي هاي كه در حال حاظر از UIQ3 استفاده ميكنن:
>>> سوني اريكسون M600-P990-P1-W950-W960-G900-G700
>>> موتورولا MOTO Z10 - MOTORIZR Z8

ویرایش در تاریخ 21/04/1387 :
این روش جایگزین روش قبلی شده که کار رو بسیار راحت کرده.طوری که شما فقط با نصب یک فایل روی گوشیتون بدون انجام کارهای اضافی گوشیتون رو هم می کنید.

نحوه انجام هک:
فایل New CapsSwitch رو از فایل ضمیمه دانلود کنید و روی گوشیتون نصب کنید.
حالا Caps Switch از قسمت Tools گوشیتون اجرا کنید و توسط دکمه Switch حالت Caps are Switched رو در حالت OFF قرار بدید.به همین راحتی گوشیتون هک میشه و شما به پوشه ها و فایلهای سیستمی دسترسی دارید.

توضيحات اضافي: بهترين نرم افزار براي كپي كردن فايلها هک شده XPlore هست كه ميتونيد از اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلودش كنيد. بعد از نصب براي ديدن پوشه هاي سيستمي و دسترسي به انها بايد بريد از منوي Tools زير منوي Configuration رو انتخاب كنيد و از صفحه باز شده گزينه Show system files/folders رو فعال كنيد.

برای دیدن آخرین هکها و تغییرات به پست شماره 2 مراجعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حسین این روش هکت مشکل داره !!!!!!درایو c هک می شه ولی z نه؟ راه حل؟

ali_saeedi
02-08-2008, 13:04
فارسی ساز P990

همین اول بگم که تمام مسئولیت این هک به عهده خودتونه و من هیچ تضمینی بهش نمیکنم.فقط اینو میگم که من روی گوشی آپدیت شده تست کردم و مشکلی نداشت.به خاطر همین اینجا میزارمش.امیدوارم روی گوشی شما هم مشکلی نداشته باشه.

این فارسی ساز توسط saeid000 در سایت فریزموبایل قرار داه شده و توضیحات هم از اونجا برداشتم:

این ورژن فارسی ساز به راحتی نصب میشه و شما میتونید هم زبان فارسی انتخاب بکنید و هم زبان انگلیسی هر کدوم که خواستید من این برنامه را روی یه فایل زبان آمریکایی سوار کردن که شما در داخل گوشی با انتخاب زبان آمریکا اینگلیش زبان فارسی را در گوشی خود خواهید داشت

اینم اسکرین شاتها...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با انتخاب گزینه American English در قسمت انتخاب زبان میتونید گوشی خود را فارسی کنید و نیز میتوانید برای انگلیسی کردن هم UK English را زده ودوباره گوشی خود را انگلیسی کنید در ضمن میتونید قسمت Uninstall پاکش کنید.
همچنین باید فونت فارسی هم رو گوشی ریخته باشید.

اگه فایل اولی کار نکرد فایل دومی رو نصب کنید.
آقا ماله من هيچ كدوم از اين 2 نرم افزار رو جواب نميده تو 14 مينوسه ( اين نرم افزار قبلا نصب شده ) كه نشده و تويه 15 مينويسه رويه اين device نميشه نصب شه حالا چه كار كنم لطفا راهنمايي كنيد فونت فارسي هم رويه گوشيم هست

H M R 0 0 7
02-08-2008, 14:47
حسین این روش هکت مشکل داره !!!!!!درایو c هک می شه ولی z نه؟ راه حل؟

روی چه حسابی میگید هک نمیشه؟
اگه منظورتون اینه که درایو z رو نشون نمیده که باید برید از تنظیمات xplor گزینه Show ROM drive رو فعال کنی.
در ضمن درایو z درایو فیزیکی نیست و در حقیقت اطلاعات موقتی روی ROM گوشی هست(تقریبا یک کپی از درایو C)

m.s.f
02-08-2008, 14:47
با اینترنال فرمت تنظیمات هک برداشته میشه ؟؟؟؟
در ضمن کد اینترنال فرمت رو واسه p990 میخواستم و اینکه اگه فلیپ رو بردارم میتونم کد رو وارد کنم یا حتما باید فلیپ روی گوشی باشه ؟؟
گوشیم p990i هست
ممنون

tazehaa
02-08-2008, 15:00
[quote=H M R 0 0 7;2270142]سلام. بالاخره UIQ3 هم هك شد.

از این به بعد شما به راحتی میتونین وارد فایل های سیستمی از جمله private و Sys و... بشین و به راحتی اونارو تغییر بدین.
با این کار شما خیلی کارا میتونین بکنین از جمله :
تغییر اسکین مدیاپلیر و همچنین تغییر اسم اون به Walkman
نصب واكمن 2و3
افزايش صداي گوشي در حد دوبرابر
تغيير تمام آيكنهاي گوشي
استفاده از فايلهاي گوشي هاي مشابه . مثلا استفاده از كيبور فارسيه P1
ساین برنامه ها بدون نیاز به سایت سیمبیان ساین و ...

گوشي هاي كه در حال حاظر از UIQ3 استفاده ميكنن:
>>> سوني اريكسون M600-P990-P1-W950-W960-G900-G700
>>> موتورولا MOTO Z10 - MOTORIZR Z8

ویرایش در تاریخ 21/04/1387 :
این روش جایگزین روش قبلی شده که کار رو بسیار راحت کرده.طوری که شما فقط با نصب یک فایل روی گوشیتون بدون انجام کارهای اضافی گوشیتون رو هم می کنید.

نحوه انجام هک:
فایل New CapsSwitch رو از فایل ضمیمه دانلود کنید و روی گوشیتون نصب کنید.
حالا Caps Switch از قسمت Tools گوشیتون اجرا کنید و توسط دکمه Switch حالت Caps are Switched رو در حالت OFF قرار بدید.به همین راحتی گوشیتون هک میشه و شما به پوشه ها و فایلهای سیستمی دسترسی دارید.

توضيحات اضافي: بهترين نرم افزار براي كپي كردن فايلها هک شده XPlore هست كه ميتونيد از اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلودش كنيد. بعد از نصب براي ديدن پوشه هاي سيستمي و دسترسي به انها بايد بريد از منوي Tools زير منوي Configuration رو انتخاب كنيد و از صفحه باز شده گزينه Show system files/folders رو فعال كنيد.

سلام

من گوشیم(P990i) رو هک کرده بودم و تمام هکها رو روش انجام داده بودم و هیچ مشکلی نداشتم.
دیروز گوشیم رو Master Reset کردم.
متأسفانه برنامه Python هم از روی هارد کامپیوترم پاک کرده بودم.
حالا می خوام گوشیم رو دوباره هک کنم این برنامه New CapsSwitch رو نصب می کنم اما اجرا نمی شه:41:! و تا می خواد اجرا بشه Application Closed می ده!:19:
فکر کنم همون هک با کامپیوتر بهتر باشه نه؟!!!!
لطفا کمکم کنید!
با تشکر

mohammad-p990i
02-08-2008, 15:06
در ضمن کد اینترنال فرمت رو واسه p990 میخواستم و اینکه اگه فلیپ رو بردارم میتونم کد رو وارد کنم یا حتما باید فلیپ روی گوشی باشه ؟؟
گوشیم p990i هست
ممنون
آره دیگه باید فلیپ رو بندازی روش:10:

tazehaa
02-08-2008, 15:36
فارسی ساز P990

همین اول بگم که تمام مسئولیت این هک به عهده خودتونه و من هیچ تضمینی بهش نمیکنم.فقط اینو میگم که من روی گوشی آپدیت شده تست کردم و مشکلی نداشت.به خاطر همین اینجا میزارمش.امیدوارم روی گوشی شما هم مشکلی نداشته باشه.

این فارسی ساز توسط saeid000 در سایت فریزموبایل قرار داه شده و توضیحات هم از اونجا برداشتم:

این ورژن فارسی ساز به راحتی نصب میشه و شما میتونید هم زبان فارسی انتخاب بکنید و هم زبان انگلیسی هر کدوم که خواستید من این برنامه را روی یه فایل زبان آمریکایی سوار کردن که شما در داخل گوشی با انتخاب زبان آمریکا اینگلیش زبان فارسی را در گوشی خود خواهید داشت

اینم اسکرین شاتها...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با انتخاب گزینه American English در قسمت انتخاب زبان میتونید گوشی خود را فارسی کنید و نیز میتوانید برای انگلیسی کردن هم UK English را زده ودوباره گوشی خود را انگلیسی کنید در ضمن میتونید قسمت Uninstall پاکش کنید.

سلام
آقا هیچ کدوم از این دوتا برنامه روی گوشی من نصب نمیشه!
14 میگه این برنامه نصب هست!
15 میگه این برنامه نصب هست آپگرید نمیشه!
دیلیلش چی می تونه باشه؟!:37:

tazehaa
02-08-2008, 15:42
توجه:این هک روی گوشی های آپدیت نشده عمل نمیکنه و اگه نصب کنید هیچ برنامه ای رو نمیتونید نصب کنید تا موقعی که این هک رو برش دارید.

من روی گوشی آپدیت شده(M600i) امتحان کردم اما نشد

ولی در کل از زحمات شما متشکرم:40:H M R 0 0 7:40:

tazehaa
02-08-2008, 15:46
سلام
این هم برنامه چراق قوه که از فلاش گوشی به عنوان چراق قوه می شود استفاده کرد.اين برنامه توسط هك از گوشي G900 پورت شده
برنامه احتیاج به ساین دارد.پس باید قبلش از هک ساین استفاده کنید.

براي اين كه در حالت فليپ بسته روي گوشي P990 كار كنه بايد محتويات فايل Torch In Flip Closed.rar رو توسط هك روي گوشي بريزيد

این برنامه در واقع یک برنامه برای استفاده از فلاش گوشی به عنوان چراغ قوه هست که به صورت دیفالت بر روی گوشی G900 هست
وقتی که نصب کردین اگه خواستین از این برنامه در فلیپ بسته هم استفاده کنین فایلی رو که گذاشتم(Torch In Flip Closed) در مسیر مشخص شده کپی کنین و در غیر این صورت نیازی به این فایل ندارین.

آقا واقعاً متشکرم ما رو راحت کردی!:40:H M R 0 0 7:40:

zamyar
02-08-2008, 17:08
روی چه حسابی میگید هک نمیشه؟
اگه منظورتون اینه که درایو z رو نشون نمیده که باید برید از تنظیمات xplor گزینه Show ROM drive رو فعال کنی.
در ضمن درایو z درایو فیزیکی نیست و در حقیقت اطلاعات موقتی روی ROM گوشی هست(تقریبا یک کپی از درایو C)

حسین !!!!!منظورم اینه که نمیشه تو داریو z تغییراتی ایجاد کرد چیزی کپی کرد:13:

H M R 0 0 7
02-08-2008, 17:21

خوب گفتم كه درايو Z يه درايو مجازي هستش! به هيچ وجه نميشه روش تغييرات ايجاد كرد(فقط ميتوني اطلاعاتش رو كپي كني جاي ديگه).و هر بار كه گوشي خاموش ميشه اين درايو از بين ميره و با روشن شدن مجدد ، اين درايو دوباره ايجاد ميشه.

mohammad-p990i
02-08-2008, 17:23
عزیزم درایو Z درایو رم گوشی هستش و نمیشه دستکاریش کرد و اگه دستکاریش منی گوشیتون خراب میشه:13:

H M R 0 0 7
02-08-2008, 17:28
سلام

من گوشیم(P990i) رو هک کرده بودم و تمام هکها رو روش انجام داده بودم و هیچ مشکلی نداشتم.
دیروز گوشیم رو Master Reset کردم.
متأسفانه برنامه Python هم از روی هارد کامپیوترم پاک کرده بودم.
حالا می خوام گوشیم رو دوباره هک کنم این برنامه New CapsSwitch رو نصب می کنم اما اجرا نمی شه:41:! و تا می خواد اجرا بشه Application Closed می ده!:19:
فکر کنم همون هک با کامپیوتر بهتر باشه نه؟!!!!
لطفا کمکم کنید!
با تشکر

نه هيچ فرقي نميكنن.من خودمم دارم از اين جديده استفاده مينم.شما اينترتال فرمت كنيد گوشيتون رو.يا دوباره مستر ريست كنيد با انتخاب گزينه "حذف همه برنامه ها"

H M R 0 0 7
02-08-2008, 17:30
آقا ماله من هيچ كدوم از اين 2 نرم افزار رو جواب نميده تو 14 مينوسه ( اين نرم افزار قبلا نصب شده ) كه نشده و تويه 15 مينويسه رويه اين device نميشه نصب شه حالا چه كار كنم لطفا راهنمايي كنيد فونت فارسي هم رويه گوشيم هست

سلام
آقا هیچ کدوم از این دوتا برنامه روی گوشی من نصب نمیشه!
14 میگه این برنامه نصب هست!
15 میگه این برنامه نصب هست آپگرید نمیشه!
دیلیلش چی می تونه باشه؟!:37:

والا من نصب كردم و بدون هيچ مشكلي نصب شد(14).نميدونم مشكل شما از كجاست :41:

دوباره روي گوشي امتحان ميكنم و خبرش رو ميدم.

mohammad-p990i
02-08-2008, 22:13
سلام
این هم یه اسکین مشکی و زیبا با تمام وسایل( تم ، استاتوس ،واکمن):11:

m.s.f
02-08-2008, 22:19
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:40:

ای ول ... چه خوشگل
محمد جان فقط یه توضیح بده اینو چیکارش کنیم؟ ... گوشی باید هک بشه دیگه؟ ... و در ضمن به p990 میخوره دیگه ؟

mohammad-p990i
02-08-2008, 22:39
ای ول ... چه خوشگل
محمد جان فقط یه توضیح بده اینو چیکارش کنیم؟ ... گوشی باید هک بشه دیگه؟ ... و در ضمن به p990 میخوره دیگه ؟
آره عزیزم باید گوشت هک بشه و روی p990i همکار میکنه
و تمام چیزهای که گذاشتم رو از همون آدرسی که کپی میکنی در همین آدرس و در گوشی گرفتی:10:
برای مثال این آدرس توی این اسکین هست C\Resource\apps خوب به این آدرس توی درایو C کپی کن
همش رو همینتور با آدرسهای خودشون کپی کن:10:

tazehaa
03-08-2008, 00:14
سلام

آقا دستت در نکنه من امتحانش کردم!
خیلی باحاله!:11:

tazehaa
03-08-2008, 00:49

مژده ***********مژده

بلاخره بعد از سه روز تلاش شبانه روزی موفق شدم مرحله سوم هک صدا رو خودم انجام بدم و کلیه فرمانهای صوتی و کنترل اون ها رو هک کنم . شاید برای اینکار حدود 300 بار آزمون و خطا انجام دادم و بیش از 300 بار فایل ها رو ویرایش کردم و گوشی رو ریسیت کردم و در نهایت همه کنترل های صوتی گوشی p990 رو پیدا کردم .
این رو هم اضافه کنم که حتما باید مرحله دوم هک رو که قبلا در همین فروم آموزش داده شده بود رو انجام داده باشید و در اصل من اون هک رو که یک سایت خارجی انجام داده بود رو هم هک کردم ! و موفق شدم به کلیه فرمانهای صوتی دست پیدا کنم ! حالا اون ها برن سه ماه دیگه برای خودشون ورژن بعدی بیارن که مثلا 10 درصد بیشتر شده صدا!!! (ها ها ها )
با ویرایشی که من انجام دادم الان صدای زنگ گوشی ، اس ام اس ، ام پی تری پلیر ، کلیه آلارم ها ، بوق هنگام فیلمبرداری ، صدای کپچر هنگام عکس گرفتن ، بوق هنگام flight mode , phone mode قرار دادن ، تیک تیک روشن شدن گوشی و همچنین ملودی روشن و خاموش شدن گوشی و کلیه فعالیت های صوتی از قبیل آیفون و رادیو ، تا 10 برابر حالت عادی با همون کیفیت و بدون نویز و پارازیت تقویت کردم .
البته کلیه موارد بالا تک تک قابل تغییره و میشه بیشتر و کمتر بشه . من تا جایی که نویز نمی افتاد روی صدا ، اون ها رو تقویت کردم ولی این مژده رو هم بدم که باز هم قابل تقویت و یا قابل کمتر شدن است صدا و همه فرمان های صوتی تحت کنترل خودمه .

درباره هندزفری هم همینطور صدا زیاد شده ولی اگر خواهان افزایش چند برابری صدا در هندزفری هستید ، بعد از اتمام مرحله سوم هک که در لینک پایین صفحه نوشتم . برید و همون فایل 1020867a که در مرحله اول هک مشکل داشت و فقط مخصوص هندزفری بود رو دوباره نصب کنید . خواهید دید که تمامی مشکلاتش برطرف شده ، یعنی هم آیفون گوشی صحیح و سالمه و هم میکرفن .
فقط تاکید میکنم . هرنوع کپی برداری با ذکر منبع شهرآورد دات کام مجاز میباشد و اگر منبع را ذکر کنید ، کپی اموزش هیچ مانعی ندارد . حتی الامکان هم فایل ها رو خودتون آپلود نکنید و از لینک آپلود سایت خود من استفاده کنید .
یک نکته : درباره سایر گوشی های Uiq3 من هنوز نصب نکردم و اطلاعی ندارن ولی فکر کنم درباره همه اون ها این فایل ها درست کار کنه ، مخصوصا p1 که خیلی شبیه به p990 است . ولی باز هم من مسئولیتی قبول نمیکنم و فقط افراد حرفه ای باید روی اون ها امتحان کنند .
درباره p990 هم من فعلا روی 5 تا گوشی نصب کردم و الان سه روزه که هیچ کدوم هیچگونه مشکلی نداشتند و از صدای وحشتناک p990 همگی در تعجب هستند .
اینجا هم پیشنهاد میکنم اول دوستانی که حرفه ای هستند در هک و مراحل اول و دوم هک تقویت صدا رو صحیح انجام دادند ، این کار رو بکنند تا تجربیاتشون رو برای استفاده بقیه دوستان هم قرار بدهند .

فایل Z:\sys\bin\mmmgmtserver.exe را از روی rom گوشی بر روی درایو C در مسیر C:\sys\bin کپی نمایید

فایل Z:\sys\bin\M3SAudioPolicyMgr.dll را از روی گوشی بر روی PC انتقال و patch اش کنید و سپس به c:\sys\bin کپی نمایید .

بعد محتوی 'AATFiles.zip رو (همون 7 تا فایل داخل فولدر AATFiles ) رو درون 'C:\private\10200B19\AATFiles کپی کنید و اگه پیغام Overwrite داد ok کنید.
اگر دیدید موقع کپی 7 تا فایل .att از فولدر .attfiles همراه پک swmail اونجا که پیغام Overwrite میدهد و Yes رو میزنید ، آخر سر نوشت 0 files pasted ، فایلها حقیقتا Replace نشده این و از هک نتیجه نخواهید گرفت .

علت این مشکل اینست که چون فایلهایی که از درایو z اول کار آوردیم همه Read Only بودن ، پس نمیشه replace شون کرد. پس اول از طریق swiss manager برید و attribut این 7 تا فایلو از read only و archive در بیارید و بعد 7 تا فایل مودیفاید شدرو کپی کنید ، میبینید که ایندفه نوشت 7 files copied در این صورت شما همه مراحل رو صحیح انجام دادید

و اما نکات مهم!
1- اگر هر هک و مدی در رابطه با صدا و درایو ها انجام دادید باید به صورت اولش برگرده! مثل درایو های g900 و افزایش صدا در هدفون!
توجه کنید که اگر اشتباهی کنید گوشی روشن نحواهد شد و تنها راه آپدیت هست پس کمی دقت کنید!

ببخشید این هکی که نوشتی من قبلاً تو یه سایت خارجی دیده بودم!:5:
اینم آدرسش:

tazehaa
03-08-2008, 01:06
گوشیم p990i هست
ممنون
اگه می خوای بدون Flip سرویس منو را اجرا کنی اول برنامه ی Link boy را دانلود کن!
بعد وارد منوی Special شو و گزینه ی ServiceMenus را انتخاب کن!:20:
اینم کدش:

amir_sa
03-08-2008, 08:01
تا حالا اين هك رو گوشي انجام دادين

پيشنهاد ميكنم كسايي كه انجام ندادن انجام بدن چون خيلي مفيده و واقعا صدا رو زياد ميكنه - با تشكر از شهرآورد -
من ديشب انجام دادم 5 دقيقه بيشتر طول نكشيد

zamyar
03-08-2008, 09:09
هك افزايش صدا اسپيكر و هدفون

این هم Sound Mod کامل مراحل نصب هم مانند زیر دنبال کنید:
مانند همیشه گوشی را هک کنید...
فایل پیوست se_uiq3_sound_mod_full را دریافت کنید
کل پوشه AATFiles رو از مسیر 'Z:\private\10200B19\' کپی کرده و در 'C:\private\10200B19\' قرار دهید.دقت کنید کل پوشه نه فقط محتویاتش.
فایل 'Z:\sys\bin\mmmgmtserver.exe' در پوشه 'C:\sys\bin\' کپی کنید.
فایل 'Z:\sys\bin\M3SAudioPolicyMgr.dll' در کامپیتورتون(برای این کار ابتدا کپی کنید در درایو D که مموری کارتتون هست و بعد بریزید روی کامپیتور)
برنامه se_sound_patcher_full رو اجرا کنید و I Agree رو بزنید.سپس فایل M3SAudioPolicyMgr.dll که توی کامپیتورتون کپی کردید رو توی این برنامه اورده و سپس دکمه Install بزنید.
حالا فایل شما پتچ شده و شما این فایل رو به گوشیتون برگردونید و در پوشه 'c:\sys\bin\' کپی کنید.
سپس فایل AATFiles.zip رو از حالت فشرده در بیارید و محتویاتش رو در C:\private\10200B19\AATFiles\ کپی کنید.اگه پیام owerwrite داد owerwrite یا Yes رو بزنید تا فایلهای جدید جایگزین بشن و در آخر گوشی را restart کنید.

دوستان دقت کنند که اگر Sound Mod lite (هک افزایش صدای هدفون)را بر روی گوشی نصب کردید حتما فایل 1020867a.cre مربوط به را که در پیوست original اش قرار دارد را جایگزین کنید.

منبع لاتين: ipmart-forum.com

توضيحات اضافي:

حسین و mohammad-p990i:
خوب وقتی نباید درایو z دست کاریش کرد این چه هکیه؟:13:

vahid_jam2
03-08-2008, 11:05
سلام دوست عزيز

من اين اسكين رو كپي ميكنم ولي ديگه Music player گوشي اجرا نميشه و مينويسه Dump file created و خطا ميده و اجرا نميشه.

خواستم بدونم چي كار كنم كه درست اجرا شه؟؟؟؟؟؟؟اصلا فايلش امتحان شدست؟؟؟؟؟؟اسكين ديگه اي واسه موزيك پلير P1i ندارين؟؟؟

فكر كنم چون در P1 و W950 مثل P990 و M600 يك مديا پلير ندارند و موزيك و ويديو جداست اينجوري ميشه:13:

كسي نبود جواب بده واسم؟

mohsentanha
03-08-2008, 11:13
حسین و mohammad-p990i:
من این کار رو کردم مشکلی نداره خیالت راحت تازه یک صدایی داره تو هندزفری

e_mohsen83
03-08-2008, 11:39
اقا یه توضیح کامل در باره افزایش صدای اسپیکر و ایرفون بدید
من توضیحات هک رو که خوندم گیج شدام

e_mohsen83
03-08-2008, 11:41
دو تا پست شد

aseman e ghermez
03-08-2008, 11:51
چجوری این ها رو پیست کنم

amir_sa
03-08-2008, 12:00
حسین و mohammad-p990i:
درايو z كه سر جاي خودش هست و دست كاري نميشه . دو تا فايل ازش ور مي داري و يه تغيير كوچيك توش ميدي و ميريزي تو درايو c ( در اصل درايو C دستكاري ميشه )

aseman e ghermez
03-08-2008, 12:05
چجوری این ها رو پیست کنم
فهمیدم:11::26::16:

hamed1297
03-08-2008, 15:10

بدون هک فقط چند مورد ازآیکونهای منو عوض میشه.برای ریختن ایکونها هم محتویات فولدر apps رو داخلd:resource\apps بریزید.
اسکرین شات از گوشی خودم هست که هک نشده.

NimoOol.HD2
03-08-2008, 15:21
حسین جان میشه این هک صدا رو توضیح بدی ؟
خیلی مبهمه /
من هک صدا 2 رو گوشیم نریختم
باید بریزم ؟
مگه بچه ها باهاتش مشکل پیدا نکرده بودن ؟
یه توضیحی بدید و فایل های مورد نیاز رو هم ضمیمه کنید
ممنون از زحمات شما حسین جون گل

abanar
03-08-2008, 17:28
سلام دوستان با عرض معذرت که موضوع رو اینجا مطرح میکنم
من چند وقت پیش برسر مسائل هک مجبور شدم گوشیمو فلش کنم ولی الآن بعضی موقع ها که داره آهنگ اجرا میشه صداش یه خش خش های خطرناک میکنه
از دوستان کسی میدونه چه مشکلی داره ؟سخت افزاریه یا نرم افزاری؟
ضمنا آپدیت کردم خوب نشد.
ممنون که جوابمو دادین

H M R 0 0 7
03-08-2008, 17:36
از دوستاني كه در مورد افزايش صدا توضيحات خواسته بودن بايد بگم كه توضيحات كامله.و من فقط هك افزايش صداي هدفون رو تضمين ميكنم.افزايش صداي اسپيكر هم براي من مشكلي نداشت ولي با توجه به شواهد انگاري روي بعضي از گوشي ها مشكل داشته .خصوصا گوشي هاي آپديت نشده.

mohammad-p990i
03-08-2008, 17:44
سلام
این هم یه اسکین مشکی و زیبا با تمام وسایل( تم ، استاتوس ،واکمن)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

mohammad-p990i
03-08-2008, 17:59
این هم یه اسکین جدید دیگه همراه با (تم ، استاتوس)

mohammad-p990i
03-08-2008, 18:56
این هم اسکین مدیا پلیر ( پلیر خود گوشی) برای گوشی های m600 و p1

mohammad-p990i
03-08-2008, 18:58
این هم برنامه ای برای بزرگ کرده آیکن ها

m.s.f
03-08-2008, 20:02
سلام ... یه سوال ؟
گوشیم : p990
من گوشیمو هک کردم و آیکونهای آیفون رو ریختم ، اگه بخوام آیکونهای دیگه رو بریزم اول باید فایلهایی که واسه هک آیکونهای قبلی هست رو پاک کنم و بعدش فایلهای آیکونهای جدید رو کپی کنم ؟؟؟
مرسی

amir_sa
03-08-2008, 21:25
سلام ... یه سوال ؟
گوشیم : p990
من گوشیمو هک کردم و آیکونهای آیفون رو ریختم ، اگه بخوام آیکونهای دیگه رو بریزم اول باید فایلهایی که واسه هک آیکونهای قبلی هست رو پاک کنم و بعدش فایلهای آیکونهای جدید رو کپی کنم ؟؟؟
مرسی
نيازي به پاك كردن نيست . شما بدون پاك كردن چيزي پك آيكن هاي جديد رو ميريزي و اونا overwrite ميشن و بعد گوشيتو رستارت كردي درست ميشه .
:10:

vafa1353
03-08-2008, 21:33
از دوستاني كه در مورد افزايش صدا توضيحات خواسته بودن بايد بگم كه توضيحات كامله.و من فقط هك افزايش صداي هدفون رو تضمين ميكنم.افزايش صداي اسپيكر هم براي من مشكلي نداشت ولي با توجه به شواهد انگاري روي بعضي از گوشي ها مشكل داشته .خصوصا گوشي هاي آپديت نشده.

هك افزايش صدا 2 باعث رستارت شدن مكرر بعضي از گوشيها مخصوصا p1 مشيه ولي اين مشكل در شماره 3 تا حد زياد خل شده و افزايش صدا تغريبا دوبرابر شماره 2 شده من هر دو را هم روي p1 هم روي w950 تست كردم كه شماره 3 را به همگي توصيه ميكنم كه اين كار براي كساني كه قبلا هك افزايش صداي هدفون و اسپيكر را كرده اند بسيار ساده هست و فقط كافيه فايلهاي جديد پوشه AATFILes را جايگزين فايلهاي قبلي در c نمايند.

مرحله سوم هک p990 و UIQ3 تقویت صدای اسپیکر تا 10 برابر حالت معمول !

smq2458
03-08-2008, 23:28
سلام دوستان ضمن عرض خسته نباشيد و خدا قوت به همه دوستان ميخواستم بگم من تمام كارها را براي فارسي كردن فونت اس ام اس انجام دادم اما باز هم فارسي نميخونه اگه ممكنه شما فونتها را با مسيري كه خودتون در گوشي p990 قرار داديد برام بزاريد

H M R 0 0 7
03-08-2008, 23:30
دو پک آیکن جدید (Black Neon و Dead_Heart) که قبلا توسط دوستمون mohammad-p990i گزاشته شده و من ضمیمه سایت میکنمش:

Black Neon

Dead_Heart

m.s.f
04-08-2008, 07:25
سلام دوستان ضمن عرض خسته نباشيد و خدا قوت به همه دوستان ميخواستم بگم من تمام كارها را براي فارسي كردن فونت اس ام اس انجام دادم اما باز هم فارسي نميخونه اگه ممكنه شما فونتها را با مسيري كه خودتون در گوشي p990 قرار داديد برام بزاريد

دوست من اگه منظورت دریافت اس ام اس فارسی هست یه سر به پست اول این تاپیک بزن ، توو پست اول کامل آموزش داده شده .

Farbod_h
04-08-2008, 10:18
برای پک Dead_Heart فایل MediaPlayer.R01 را به MediaPlayer.Rsc تغییر بدین

mohammad-p990i
04-08-2008, 14:33
این هم اسکین ipod برای مدیاپلیر خود گوشی برای گوشی های p1 , m600

mohammad-p990i
04-08-2008, 14:37
این هم یه اسکین با گرافیک بالا :10:

alenkita
04-08-2008, 16:06
دو پک آیکن جدید (Black Neon و Dead_Heart) که قبلا توسط دوستمون mohammad-p990i گزاشته شده و من ضمیمه سایت میکنمش:

Black Neon

Dead_Heart

من پک black neun رو ریختم دو مشکل دارم:
1- آیکون control panel عوض نشده.
2- که خیلیهم مهمه اینه که آیکونهای پایین صفحه (مثل open و more ,...) که از قبل بوده و سفدی رنگ هسش رو منوی مشکی میمونه. چطور میتونم حذفش کنم؟

vahid_jam2
04-08-2008, 16:50
نقل قول:
نوشته شده توسط H M R 0 0 7 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و اين هم اسكين مديا پلير Media Player براي P1

با تشكر از دوست خوبمون saaji در فريز موبايل

سلام دوست عزيز

فكر كنم چون در P1 و W950 مثل P990 و M600 يك مديا پلير ندارند و موزيك و ويديو جداست اينجوري ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

يعني حتي يه نفرم نبود كه جواب بده ؟؟؟؟:41:

vahid_jam2
04-08-2008, 17:44
سلام دوستان

اينم مد جديد براي ساعت:20:

اين عكسش

اينم خودش

اميدوارم خوشتون بياد:46:

منبع : فريز موبايل

NimoOol.HD2
04-08-2008, 22:45
این هم یه اسکین با گرافیک بالا :10:

سلام
این که فکر کنم اصلا برای پی 990 طراحی نشده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه خیلی ضایع شده

از دوستان عزیز خواهشمندم یه پکی چیزی میزارن مشخص کنن مال چه گوشی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شب خوش

qwertyuiopqwertyui
04-08-2008, 23:40
اقا کسی نمی تونه اکولایزر p990 رو به صورت manual ( مثل k750 ) درست کنه که بریزیم رو گوشی و به صورت دلخواه اکولایزر رو تنظیم کنیم ؟

mohsentanha
05-08-2008, 01:08
يعني حتي يه نفرم نبود كه جواب بده ؟؟؟؟:41:
:41:برای من هم همین مشکل رو داشت بعد رفتم پاکش کردم درست شد(مثل روز اولش):41:

mohammad-p990i
05-08-2008, 01:10
سلام
این که فکر کنم اصلا برای پی 990 طراحی نشده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه خیلی ضایع شده

از دوستان عزیز خواهشمندم یه پکی چیزی میزارن مشخص کنن مال چه گوشی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شب خوش

نه عزیزم روی p990i هم کار میکنه
چیه مشکلی پیش اومده:18:

mohammad-p990i
05-08-2008, 01:15
اقا کسی نمی تونه اکولایزر p990 رو به صورت manual ( مثل k750 ) درست کنه که بریزیم رو گوشی و به صورت دلخواه اکولایزر رو تنظیم کنیم ؟

یا پلیر خود گوشی نمی شه من تاهالا تو نستم با برنامه LCG player دستکاریش کنم:10:

qwertyuiopqwertyui
05-08-2008, 12:53
بابا lcg مییاد مثلا mega bass رو تنظیم می کنه نه اکولایزر اصلی خود گوشی رو - خوب مثلا اگه یه نفر mega bass رو نخواد چیکار کنه ؟

amir_sa
05-08-2008, 17:59
نه پلير خود گوشي و نه برنامه هايي كه روش نصب ميكني اين قابليت رو دارند . فقط مي توني از اكولايزر هاي خود گوشي استفاده كني كه قادر به تغيير نيستند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_sa
05-08-2008, 18:05
اينم يه پك آيكن جديد از ويستا

m.s.f
05-08-2008, 18:18

امیر جان
قربون دستت ... اسکرین شات:46:

mohammad-p990i
05-08-2008, 18:30

بفرماید این هم اسکین شات

amir_sa
05-08-2008, 18:50
اين هم يه پك كامل همراه تم . استاتوس بار ، آیکن و main menu
زبانش رو هم فربد زحمت كشيده انگليسي كرده . با تشكر از فربد عزيز در ir-tci

shahshahani
05-08-2008, 19:45
بابا lcg مییاد مثلا mega bass رو تنظیم می کنه نه اکولایزر اصلی خود گوشی رو - خوب مثلا اگه یه نفر mega bass رو نخواد چیکار کنه ؟

برنامه core player اکولایزر دستی داره.
موفق باشید.

mohammad-p990i
05-08-2008, 21:28
اين هم يه پك كامل همراه تم . استاتوس بار ، آیکن و main menu
زبانش رو هم فربد زحمت كشيده انگليسي كرده . با تشكر از فربد عزيز در ir-tci

سلام من این پک رو ریختم ولی یه مشکلی داشت
آیکن مدیا پلیر یه جور دیگه شد:41:

mohammad-p990i
06-08-2008, 01:14

mohammad-p990i
06-08-2008, 01:20
این یه اسکین با تمام لوازم (تم، استاتوس،فونت)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hiva_59
06-08-2008, 03:05
تو رو خدا يكي كمك كنه
بعد از تعويض مموري كارت گوشيم (P990) مجبور شدم كه گوشي رو master reset كنم
حالا نه برنامه qobexlisten.sys رو مي تونم مجدداً نصب كنم (به خاطر اينكه بهيچوجه نميشه فايل qobexlistene.rsc رو پاك كرد) و نه برنامه كيبورد فارسي درست كار مي كنه!
لطفاً يه راه حل پيش پام بذاريد تا بتونم فايل qobexlistene.rsc و فولدر feps رو كه از قبل توي درايو C باقي موندن حذف كنم
ممنون

alenkita
06-08-2008, 06:26
این یه اسکین با تمام لوازم (تم، استاتوس،فونت)

دانلود نمیشه

shahshahani
06-08-2008, 08:06
تو رو خدا يكي كمك كنه
حالا نه برنامه qobexlisten.sys رو مي تونم مجدداً نصب كنم (به خاطر اينكه بهيچوجه نميشه فايل qobexlistene.rsc رو پاك كرد) و نه برنامه كيبورد فارسي درست كار مي كنه!
لطفاً يه راه حل پيش پام بذاريد تا بتونم فايل qobexlistene.rsc و فولدر feps رو كه از قبل توي درايو C باقي موندن حذف كنم
ممنون

سلام
مگه نمیگی مستر ریست کردی؟
پس دیگه نباید این فایل هایی که میگی باقی مونده باشه.اگه درست نشده برو و از سرویس منو فرمت اینترنال دیسک رو انتخاب کن.
موفق باشی.

alizali
06-08-2008, 10:10
این هم کیبورد مجازی P1 برای سایر گوشی های UIQ3 ؛ با امکان تایپ فارسی

پوشه feps که در فایل ضمیمه موجوده به صورت کامل در مسیر С:\resource کپی کنین

حالا برای انتخاب کیبورد فارسی به مسیر Control panel>Device>Text input>Virtual keyboard برین و پس از انتخاب
(On-screen keyboard (Standard بر روی Setup کلیک کنید و پس از انتخاب Layout از لیست باز شده Farsi رو انتخاب کنید

من اینکارو کردم ولی تو لیست کیبوردهای من چیزی اضافه نشد.
علتش بزرگ بودن حروف اسم فایل نیست؟

m.s.f
06-08-2008, 10:26
تو رو خدا يكي كمك كنه
ممنون

شاید بشه اول فایل یا فولدری که میخوای پاک کنی rename کنی و بعدش پاکش کنی ... امتحان کن ... احتمالا بشه .

shahshahani
06-08-2008, 12:22

نه عزیز ربطی به اون نداره مال منم حروفش بزرگه.
شما یه بار گوشیت رو خاموش و روشن کن ببین درست میشه یا نه؟
موفق باشی.

mohammad-p990i
06-08-2008, 14:24
دانلود نمیشه

بفرم این هم با لینک جدید

adrenalin
06-08-2008, 16:28
مشکلم حل شد ببخشید

hamed_f65
06-08-2008, 17:38

يه بار ديگه دقيق همه رو چك كن ببين هستش يا نه
چون اين ليست زبان ها به ترتيب الفباي لاتين نيست و قاطي پاتيه

hamed_f65
06-08-2008, 18:22
هك افزايش صدا اسپيكر و هدفون

این هم Sound Mod کامل مراحل نصب هم مانند زیر دنبال کنید:
مانند همیشه گوشی را هک کنید...
فایل پیوست se_uiq3_sound_mod_full را دریافت کنید
کل پوشه AATFiles رو از مسیر 'Z:\private\10200B19\' کپی کرده و در 'C:\private\10200B19\' قرار دهید.دقت کنید کل پوشه نه فقط محتویاتش.
فایل 'Z:\sys\bin\mmmgmtserver.exe' در پوشه 'C:\sys\bin\' کپی کنید.
فایل 'Z:\sys\bin\M3SAudioPolicyMgr.dll' در کامپیتورتون(برای این کار ابتدا کپی کنید در درایو D که مموری کارتتون هست و بعد بریزید روی کامپیتور)
برنامه se_sound_patcher_full رو اجرا کنید و I Agree رو بزنید.سپس فایل M3SAudioPolicyMgr.dll که توی کامپیتورتون کپی کردید رو توی این برنامه اورده و سپس دکمه Install بزنید.
حالا فایل شما پتچ شده و شما این فایل رو به گوشیتون برگردونید و در پوشه 'c:\sys\bin\' کپی کنید.
سپس فایل AATFiles.zip رو از حالت فشرده در بیارید و محتویاتش رو در C:\private\10200B19\AATFiles\ کپی کنید.اگه پیام owerwrite داد owerwrite یا Yes رو بزنید تا فایلهای جدید جایگزین بشن و در آخر گوشی را restart کنید.

دوستان دقت کنند که اگر Sound Mod lite (هک افزایش صدای هدفون)را بر روی گوشی نصب کردید حتما فایل 1020867a.cre مربوط به را که در پیوست original اش قرار دارد را جایگزین کنید.

منبع لاتين: ipmart-forum.com

توضيحات اضافي:

مو به مو انجام دادم ولي نشد

amir_sa
06-08-2008, 19:07
سلام

مگه این برنامه های که تو پست دوم هست برای p990 رو نمیشه صداش رو زیاد کرد اصلا من اون مسیر های که نوشتید رو پیدا نمی کنم ما کسی اینجا p990 داره به ما کمک کنه xplorer هم دارم

بگو مشكلت چيه تا خودم كمكت كنم . من هم هدفون رو تقويت كردم هم اسپيكرو ، با كيفيت و بدون هيچ مشكلي
قبل از هر چيز بايد گوشي آپديت شده باشه
بعدش كدوم مسير ها رو پيدا نمي كني ؟

tazehaa
06-08-2008, 19:36
والا من نصب كردم و بدون هيچ مشكلي نصب شد(14).نميدونم مشكل شما از كجاست :41:

دوباره روي گوشي امتحان ميكنم و خبرش رو ميدم.

آقا این دوتا برنامه فارسی ساز نصب نمی شه!
اینم عکسهاش که خودم گرفتم تا ثابت کنم!

برای برنامه 14:19:

اینم برای برنامه15

NimoOol.HD2
06-08-2008, 20:11
این هم کیبورد مجازی P1 برای سایر گوشی های UIQ3 ؛ با امکان تایپ فارسی

پوشه feps که در فایل ضمیمه موجوده به صورت کامل در مسیر С:\resource کپی کنین

حالا برای انتخاب کیبورد فارسی به مسیر Control panel>Device>Text input>Virtual keyboard برین و پس از انتخاب
(On-screen keyboard (Standard بر روی Setup کلیک کنید و پس از انتخاب Layout از لیست باز شده Farsi رو انتخاب کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/CENTER]

سلام
حسین جان من این رو بعد از آپدیت ریختم توی c:\resource ولی کار نمیکنه
چی کار کنم ؟
قبلا داشتمش و راحت رفتم و اجراش کردم
هم محتویات پوشه رو ریختم هم پوشه feps رو ( برای اطمینان)

adrenalin
06-08-2008, 21:16
بالاخره افزایش صدای گوشی های UIQ3 ممکن شد البته فقط با هندزفری
ساخته شده توسط SWmail

روش کار:

1-فایل منجر X-plore را باز کرده و مطابق با عکس زیر به مسیر C:\Private\10202be9\persists\1020867a.cre
برین و فایل مشخص شده رو روی مموری کارت کپی کنید.

2-گوشی را در حالت File Transfer به PC وصل کرده و توسط se_sound_patcher.exe که در لینک زیر قرار داره طبق تصویر زیر اونو Patch کنید و بعد بوسیله ی X-Plore در همان مسیر بالا Overwrite کنین.

در ضمن فایل Backup هم با پسوند bak ساخته میشه که از اون نگهداری کنین و در صورت لزوم پسوند را به cre تغییر داده و جایگزین کنین.

3-گوشی را Restart کنید.

برای اینکه تاثیرش رو ببینین بهتره قبل از اینکه فایل جدید رو جایگزین کنین هندزفری گوشیتون رو وصل کنین و به مدیاپلیر رفته و یک آهنگ رو در بالاترین صدا گوش کنین
بعد همون طور که هندزفری تو گوشتونه فایل جدید رو جایگزین کنین و بعد گوشی رو ریست کنین و دوباره همون آهنگ قبلی رو باز هم در بالاترین صدا گوش کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهتره مواظب گوش هاتون باشین چون اگه بی خبر صداش در بیاد تا چند لحظه ای تو شوک قرار میگیرین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آخر هم از کاربر ® AMIN از سایت سیمبیان به خاطر قرار دادن این توضیحات کامل به همراه عکس تشکر میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبع :
freezmobile.com

توجه : من خودم تست كردم خيلي كم تغيير كرده بود ولي با Coreplayer1.2 گوشام كر شد!!!! البته بايد Equalizer را كمي دستكاري كنيد

برادر من اون فایل رو کجا مموری کارد کپی کنم :13:

Coreplayer1.2
اینم میشه اموزشش رو بزارید :11:

بگو مشكلت چيه تا خودم كمكت كنم . من هم هدفون رو تقويت كردم هم اسپيكرو ، با كيفيت و بدون هيچ مشكلي
قبل از هر چيز بايد گوشي آپديت شده باشه
بعدش كدوم مسير ها رو پيدا نمي كني ؟

مرسی خودم یه کاریش کردم ولی صداش زیاد نشد اینم بگم گوشی دوست فکر نکنم اپدیت باشه

حالا نمیشه کاری کرد که صدا اسپیکرش بره بالا دوستم کچلم کرده میگه صداش رو زیاد کنم

amir_sa
06-08-2008, 21:45
مرسی خودم یه کاریش کردم ولی صداش زیاد نشد اینم بگم گوشی دوست فکر نکنم اپدیت باشه

حالا نمیشه کاری کرد که صدا اسپیکرش بره بالا دوستم کچلم کرده میگه صداش رو زیاد کنم
ريسكش بالاست و ممكن گوشي رو به فلش بكشونه
يه آپديت ساده كه كاري نداره... آپديتش كن بعد هك افزايش صداي اسپيكر رو بريز بعدش صداي اسپيكر 3 برابر ميشه

adrenalin
06-08-2008, 22:00
حالا چه طوری اپدیت کنم با این اینترنت زغالی

hiva_59
06-08-2008, 22:54
تو رو خدا يكي كمك كنه
بعد از تعويض مموري كارت گوشيم (P990) مجبور شدم كه گوشي رو master reset كنم...
-------------------------------------------

ممنون
مشكلم حل شد
فكر ميكنم با rename كردن فايلها مي شه اونها رد حذف كرد

tazehaa
06-08-2008, 23:19
آقا این دوتا برنامه فارسی ساز نصب نمی شه!
اینم عکسهاش که خودم گرفتم تا ثابت کنم!

برای برنامه 14:19:

اینم برای برنامه15

کسی نیست مشکل منو حل کنه؟
از خجالتش در میام:10:

farshidbist
07-08-2008, 00:00
سلام
دستتون طلا
من :8:Walkman 3 را روی p1ام نصبیدمش
خیلی توپه اما صداش کم و زیاد نمی شه:28:
راه داره یا نه برا کمو زیاد کردن صدا تو خود Walkman:8: یا نه
ممنون

4daneshjo
07-08-2008, 07:52
کسی نیست مشکل منو حل کنه؟
از خجالتش در میام:10:

دوست عزیز من هم تا قبل از اپدیت گوشی همین مشکل رو داشتم
ولی بعد از اپدیت وریختن فایل sis installer تو گوشی مشکلم حل شد و نصب شد

alizali
07-08-2008, 09:31
نه عزیز ربطی به اون نداره مال منم حروفش بزرگه.
شما یه بار گوشیت رو خاموش و روشن کن ببین درست میشه یا نه؟
موفق باشی.
عزیز جان خاموش و روشن هم کردم ولی بازم تو لیست کیبوردها اضافه نمیشه
در ضمن برنامه فارسی ساز هم همون مشکل دوستان رو دارم
میگه این پک قبلا نصب شده ( فکر کنم با پک زبانی که میخواد جایگزین بشه داری قاطیش میکنه)

hamed_f65
07-08-2008, 09:54
vafa1353[/b];2752967]

مژده ***********مژده

و اما نکات مهم!

کد:

:

كسي تست كرده؟
اگه اين هك واسه افزايش صداست پس اين "هك افزايش صدا اسپيكر و هدفون با هم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" چيه ؟

saeid127
07-08-2008, 10:13
سلام
دستتون طلا
ممنون

اونی که من نصب کردم با 2و8 کم و زیاد میشه!یه بار که هر کدوم رو بزنی ولوم میا و با همون جاگ دایال میتونی صدا رو کم و زیاد کنی!در ضمن اگر 2 رو بزنی صدا یه مرحله زیاد و اگر 8 رو بزنی یه مرحله کم میشه

vafa1353
07-08-2008, 10:46
كسي تست كرده؟
اگه اين هك واسه افزايش صداست پس اين "هك افزايش صدا اسپيكر و هدفون با هم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" چيه ؟

اين هك جديدتره و مشكل خاموش شدن مكرر گوشي در اين هك حل شده شما از هر كدوم خواستيد استفاده كنيد در ضمن پستهاي تاپيك رو بخونيد تا نظرات دوستاني رو كه استفاده كردند ببنيد...

vafa1353
07-08-2008, 10:50
سلام
دستتون طلا
ممنون

8 رو بزن منو صدا ظاهر ميشه با * و # كم و زياد مشه.

vafa1353
07-08-2008, 10:56
مو به مو انجام دادم ولي نشد

به مطلب زير كاملا دقت كنيد.

پيشنهاد ميكنم بعد از انجام كار بالا اول فايلهاي هم اسم رو در درايو c پاك كنيد بعد فايلها رو كپي و جايگزين كنيد اينطوري حتما نتيجه ميگيريد در ضمن بهتره از هك اسپيكر و هدفون استفاده كنيد كه جديدتره....

vahid_jam2
07-08-2008, 11:45
سلام
دستتون طلا
ممنون

شما با دكمه هاي 2 و 8 ميتوني كمو زياد كني

بعد كه اونا رو زدي ميتوني با * و # كمو زياد كني:27:

hamed_f65
07-08-2008, 11:45

کد:

كدوم 7 تا فايل؟
تو اين فايل زيپ بيشتر از 7 تا فايل هستش

hamed1297
07-08-2008, 11:55

دانلود پک کامل به حجم 4.5 مگابایت:

hamed1297
07-08-2008, 11:56

دانلود پک کامل باحجم 5.7 مگابایت:

H M R 0 0 7
07-08-2008, 12:52
سلام
چند تذکر در مورد این تاپیک:
1-از نقل قول پستها بلند جدا خود داری کنید
2-از فونت بزرگ برای ارسال مطلب استفاده نکنید.چون هیچ تاثیری برای زودتر به جواب رسیدن نداره!
3-به هیچ عنوان مشکلات گوشی که مربوط به هک نیست مثل تغییر اکولایزر،آپدیت، فرمت، مستر ریست و ... توی این تاپیک مطرح نکنید.

این تذکر ها رو بارها و بارها دادم ولی انگار کسی خیالش نیست.از این به بعد به خاطر نظم تاپیک با این جور پستها شخصا برخورد میکنم

امیدوارم از لحن سخنم کسی دلخور نشه
موفق باشید

H M R 0 0 7
07-08-2008, 13:24
3 پک آیکن جدید (Monaliza - Black Light - New Vista)

قبلا توسط دوستان در این تاپیک گزاشته شده بود.برای راحتی کاری دوستان من ضمیمه سایت کردمش و به لیست پست 2 اضافه کردم

Black Light Pack

--------------------------------------------

New Vista Icon

--------------------------------------------

Monaliza

farshidbist
07-08-2008, 13:44
از همه بکس به خصوص و
vahid_jam2
vafa1353
saeid127
دستون درد نکنه

Original Titan
07-08-2008, 15:12
بابا الان بنده خدا گفته پست فونت درشت نديد
لج ميبريد
ببخشيد حسين جان

shahshahani
07-08-2008, 15:24
عزیز جان خاموش و روشن هم کردم ولی بازم تو لیست کیبوردها اضافه نمیشه
در ضمن برنامه فارسی ساز هم همون مشکل دوستان رو دارم
میگه این پک قبلا نصب شده ( فکر کنم با پک زبانی که میخواد جایگزین بشه داری قاطیش میکنه)

شما زبان گوشیت رو UK English انتخاب کردی یا US English ؟
حتما اولی رو انتخاب کن.
موفق باشی.

farshidbist
07-08-2008, 15:32
sorry
متوجه نشدم کارم مخالف قوانین است
:41:

alizali
07-08-2008, 18:27
شما زبان گوشیت رو UK English انتخاب کردی یا US English ؟
حتما اولی رو انتخاب کن.
موفق باشی.

بسیار ممنون
این نکته قبلا اشاره نشده بود
واقعا کلی لیست زبانها تغییر کرد این رو مثلا عربیک هم اضافه شد
قضیه چی بود
به هر حال ممنون از لطفتون
اون مشکل دوم مربوط به فارسی ساز هم الان باید درست شده باشه هان؟
راستی میشه فارسی ساز رو نصب کرد و بعدش دوباره uninstall کردش؟

amir_sa
07-08-2008, 22:24
كدوم 7 تا فايل؟
تو اين فايل زيپ بيشتر از 7 تا فايل هستش
attfile رو كه از درايو z كپي مي كني 7 تا فايل داره

hamed_f65
07-08-2008, 22:34
attfile رو كه از درايو z كپي مي كني 7 تا فايل داره

نه عزیزم.بیشتر از 7 تا فایل تو درایو Z هستش
ضمنا این دوستمون گفتن از توی فایل زیپ ""بعد محتوی 'AATFiles.zip رو (همون 7 تا فایل داخل فولدر AATFiles ) رو درون 'C:\private\10200B19\AATFiles کپی کنید و اگه پیغام Overwrite داد ok کنید."" درایو Z که فایلش زیپ نیست

amir_sa
07-08-2008, 22:43
نه عزیزم.بیشتر از 7 تا فایل تو درایو Z هستش
ضمنا این دوستمون گفتن از توی فایل زیپ ""بعد محتوی 'AATFiles.zip رو (همون 7 تا فایل داخل فولدر AATFiles ) رو درون 'C:\private\10200B19\AATFiles کپی کنید و اگه پیغام Overwrite داد ok کنید."" درایو Z که فایلش زیپ نیست
درسته . شما اول AAtfiles رو از دايو z ببر تو همون مسيري كه خودت گفتي بعد محتواي AAtFiles.zip رو بريز تو همون فولدر اگه هم پيغام داد overwrite كن

tazehaa
08-08-2008, 01:20
درسته که جاش اینجا نیست ولی منو ببخشید!:45::42:
اگه می شه منو کمکم کنید!
من یه P990 دارم! می خوام آپدیتش کنم!
رفتم تو سایت سونی اریکسون یه برنامه دانلود کردم به اسم Update_Service_Setup-2.8.5.12.exe در حدود 30MB بعد از نصب برنامه رو اجرا کردم گقت: فلش پلیر11 می خواد رفتم تو سایت Adobe دانلودش کردم!
دوباره برنامش رو اجرا کردم می گه جاوا روی کامپیوتر شما نصب نیست!
منم دوباره رفتم تو سایت جاوا که دانلود کنم میگه اجازه دسترسی به دانلود ندارید! چون ایران تحریمه!!!
حالا من چه کار کنم لطفا راهنماییم کنید!!!:40:

H M R 0 0 7
08-08-2008, 01:28
اگه می شه منو کمکم کنید!
رفتم تو سایت سونی اریکسون یه برنامه دانلود کردم به اسم Update_Service_Setup-2.8.5.12.exe در حدود 30MB بعد از نصب برنامه رو اجرا کردم گقت: فلش پلیر11 می خواد رفتم تو سایت Adobe دانلودش کردم!
منم دوباره رفتم تو سایت جاوا که دانلود کنم میگه اجازه دسترسی به دانلود ندارید! چون ایران تحریمه!!!

سلام
چند تذکر در مورد این تاپیک:
1-از نقل قول پستها بلند جدا خود داری کنید
2-از فونت بزرگ برای ارسال مطلب استفاده نکنید.چون هیچ تاثیری برای زودتر به جواب رسیدن نداره!
3-به هیچ عنوان مشکلات گوشی که مربوط به هک نیست مثل تغییر اکولایزر،آپدیت، فرمت، مستر ریست و ... توی این تاپیک مطرح نکنید.

این تذکر ها رو بارها و بارها دادم ولی انگار کسی خیالش نیست.از این به بعد به خاطر نظم تاپیک با این جور پستها شخصا برخورد میکنم

امیدوارم از لحن سخنم کسی دلخور نشه
موفق باشید

آخه چی بگم؟؟؟؟
کلوپ P910i-P990 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shahshahani
08-08-2008, 02:24
بسیار ممنون
این نکته قبلا اشاره نشده بود
واقعا کلی لیست زبانها تغییر کرد این رو مثلا عربیک هم اضافه شد
قضیه چی بود
به هر حال ممنون از لطفتون
اون مشکل دوم مربوط به فارسی ساز هم الان باید درست شده باشه هان؟
راستی میشه فارسی ساز رو نصب کرد و بعدش دوباره uninstall کردش؟

اره ميتوني نصب كني ولي زبان رو از تو كنترل پنل عوض نكني
اگرم خواستي ميتوني انينستالش كني
موفق باشي

amir_sa
08-08-2008, 09:26
skin جديد براي واكمن 2.0
يادآور ميشم كه بايد تو مسير C:/private/200011FD كپي بشه

hamed_f65
08-08-2008, 11:27
اول از همه تشکر از دوستانی که اینجا زحمت می کشن
من بیشتر هک هایی که اینجا معرفی شده رو بدون مشکل انجام دادم و دارم از گوشیم بعد از 1 سال لذت می برم
هک افزایش صدا رو بعد از کلی مکافات انجام دادم ولی صدا اسپیکرش چندان چنگی به دل نمی زنه ( شبیه قابلمه شده ).الیته بی انصافیه اگه صدای بلند و با کیفیت هندزفری رو نادیده بگیریم
همگی موفق باشید

vitalli_shervo
08-08-2008, 19:17
سلام می خواستم بگم که این هک افزایش صدا که این آخریا معرفی شده و میگن که 3 برابر صداش زیاد میشه بدرد نمی خوره من روی P1 امتحان کردم صداش زیاد میشه ولی کیفیتش میاد پایین به حدی بد میشه که میخواستم گوشیمو بکوبونم به دیوار انگار باندش پاره شده و جز جز میکنه رفتم آپدیت کردم درست شد شما هم اگه p1 دارید هک 3 رو نریزید همون هک 2 عالیه

m.s.f
08-08-2008, 19:26
بچه ها کسی هک ساین رو p990 آپدیت نشده انجام نداده ؟
حتمن حتمن (نمیدونم تنوین کیبوردم کجاست!) باید آپدیت شده باشه تا این هک روش اعمال بشه ؟
مرسی از حالا

amir_sa
08-08-2008, 19:45
سلام می خواستم بگم که این هک افزایش صدا که این آخریا معرفی شده و میگن که 3 برابر صداش زیاد میشه بدرد نمی خوره من روی P1 امتحان کردم صداش زیاد میشه ولی کیفیتش میاد پایین به حدی بد میشه که میخواستم گوشیمو بکوبونم به دیوار انگار باندش پاره شده و جز جز میکنه رفتم آپدیت کردم درست شد شما هم اگه p1 دارید هک 3 رو نریزید همون هک 2 عالیه
خوب دوست من لازم نيست كه هميشه صدا رو آخر باشه ، مي توني كمش كني
من رو p990 انجام دادم الان هر كي از دوستام صداشو ميشنوه كف ميكنه :27:

mohammad-p990i
08-08-2008, 20:14
بچه ها کسی هک ساین رو p990 آپدیت نشده انجام نداده ؟
حتمن حتمن (نمیدونم تنوین کیبوردم کجاست!) باید آپدیت شده باشه تا این هک روش اعمال بشه ؟
مرسی از حالا

نه نیازی به آپدیت نیست
چون من قبل از اینکه گوشیم رو آپدیت کنم
این رو ریختم کار کرد هیچ مشکلی نداشت:46:

mohammad-p990i
08-08-2008, 20:23
skin جديد براي واكمن 2.0
يادآور ميشم كه بايد تو مسير C:/private/200011FD كپي بشه

سلام با اجازه
من دیدم که لینک اسکین شات خرابه گفتم براتون بزارم

amir_sa
08-08-2008, 21:19
سلام با اجازه
من دیدم که لینک اسکین شات خرابه گفتم براتون بزارم

نمي دونم چرا اينجوريه . بعضي موقع ها مياد و بعضي موقع ها نمياد
حسش نيست تو tinypic آپ كنم . شما چي كار مي كني ؟

qwertyuiopqwertyui
09-08-2008, 01:07
دوستان یه فکری بکنید این p990 رادیو رو بدون هندسفری بگیره . . اگه این هک انجام بشه خیلی عالی می شه

H M R 0 0 7
09-08-2008, 01:35
دوستان یه فکری بکنید این p990 رادیو رو بدون هندسفری بگیره . . اگه این هک انجام بشه خیلی عالی می شه

امکان نداره.هندزری به عنوان انتن به گوشی وصل میشه و رادیو بدون انتن هم نمیشه

shahshahani
09-08-2008, 08:33
گوشی های جاوای سونی اریکسون با پچ کردن این قابیت رو پیدا میکنن.
یعنی بدون هندزفری میشه رادیو باهاشون گوش داد.ولی کفیتش پایینه و خرخر میکنه.

salom
09-08-2008, 11:01
سلام دوستان ميشه چند تا اسكين واسه والكمن 3 براي 990 بزاريد

javad_solivan
09-08-2008, 12:35
سلام دوستان خواهش مي كنم من راهنمايي كنيد .من گوشيم و هك كردم بدون هيچ مشكلي بعد پك افزايش صدارو ريختم تو گوشي (درست مثل توضيحات)اما بجاي اينكه از فايل سيستميM3SAudioPolicyMgr.dll' خود گوشي كه بايد پتچش كرد استفاده كنم از فايل ضميمه شدهM3SAudioPolicyMgr.dll' كه از قبل پتچ شده استفاده كردم وقتي گوشي خاموش و روشن كردم گوشيم روشن مي شه آرم سني اريكسن هم مي ياد ولي دوباره گوشي ريست ميشه .چي كار كنم.ضمنا گوشيم p1i هست

jojo_tala98
09-08-2008, 12:43
خیلی مفید بودن

mohammad-p990i
09-08-2008, 12:55
سلام دوستان خواهش مي كنم من راهنمايي كنيد .من گوشيم و هك كردم بدون هيچ مشكلي بعد پك افزايش صدارو ريختم تو گوشي (درست مثل توضيحات)اما بجاي اينكه از فايل سيستميM3SAudioPolicyMgr.dll' خود گوشي كه بايد پتچش كرد استفاده كنم از فايل ضميمه شدهM3SAudioPolicyMgr.dll' كه از قبل پتچ شده استفاده كردم وقتي گوشي خاموش و روشن كردم گوشيم روشن مي شه آرم سني اريكسن هم مي ياد ولي دوباره گوشي ريست ميشه .چي كار كنم.ضمنا گوشيم p1i هست
ایه راه هست این رو امتهان کن اگه نشد باید حتما" گوشیت رو فلش کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول قبل از اینکه گوشیت رو روشن کنی دکمه back رو نگهدار و همونتور که دکه رو نگاه داشتی گوشیت رو روشن کن اکه شد و درست گوشیت بالا اومد سری برو اون فایل backup رو جایگزین کن که توی اون پست توضیح داده

و اگه دیدی نشد یه امتحان دیگه ای بکن مموری رو از روی گوشیت بردار ببین چی میشه (خبر بده)

و اگه نشد باید فلش بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abanar
09-08-2008, 23:14
اگه می شه منو کمکم کنید!
دوست عزیز شما میتونین اونو از لینک های زیر دانلود کنی

abanar
09-08-2008, 23:18
ایه راه هست این رو امتهان کن اگه نشد باید حتما" گوشیت رو فلش کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول قبل از اینکه گوشیت رو روشن کنی دکمه back رو نگهدار و همونتور که دکه رو نگاه داشتی گوشیت رو روشن کن اکه شد و درست گوشیت بالا اومد سری برو اون فایل backup رو جایگزین کن که توی اون پست توضیح داده

و اگه دیدی نشد یه امتحان دیگه ای بکن مموری رو از روی گوشیت بردار ببین چی میشه (خبر بده)

و اگه نشد باید فلش بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه دوست عزیز هیچ وقت تا مجبور نشدی گوشیتو فلش نکن چون من کردم پشیمون شدم
آپدیت کن حتما خوب میشه

saeednoori
10-08-2008, 08:01
باسلام وخسته نباشید.
میخواستم بپرسم آیا بااین هکها میشه کیفیت عکاسی وفیلم برداری گوشیهای uiq3 رو افزایش داد؟

amir_sa
10-08-2008, 12:01
باسلام وخسته نباشید.
میخواستم بپرسم آیا بااین هکها میشه کیفیت عکاسی وفیلم برداری گوشیهای uiq3 رو افزایش داد؟
خير - بابا ديگه چه انتظاري از دوربين 2 مگا پيكسل داري ؟ از اين با كيفيت تر ؟
اون كار سخت افزاريه و فكر نكنم عملي بشه

jojo_tala98
10-08-2008, 12:13
اقایون خسته نباشین من میخوام گوشیمو update کنم .می دونم سرعت dial up پایینه ولی راهشو لطفا بگین.....کامل و باطن

jojo_tala98
10-08-2008, 12:22
[quote=H M R 0 0 7;2455736]دوستان این هم نسخه جدید Walkman 3.0 که از روی آخرین نسخه Firmware گوشی W960 برداشته شده است.

Mod: Walkman Player v3 (from W960i/R6G04)
Mod's author: SWmail (aka SW)
Mod's version: 1.3

Tested on: P1i (R9K009/GW1)
HPM-82 works properly
This mod does not work on M600i, P990 and badly works on the W950

سلام بر دوسست عزیزم hmr007
من یه مشکل دارم ....من ان مورد رو که نقل کردم دانلود کردم کلی فایل توش بود نمی دونم کجا باید کپیشون کنم....لطفا راهنماییم کن:20::40::40:

mohammad-p990i
10-08-2008, 12:31
نه دوست عزیز هیچ وقت تا مجبور نشدی گوشیتو فلش نکن چون من کردم پشیمون شدم
آپدیت کن حتما خوب میشه

آره میدونم که بهتره ولی وقتی گوشی بالا نمیاد چجوری میشه آپدیت کرد آخه باید گوشی روشن بشه تا آپدت کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahshahani
10-08-2008, 12:36
اقایون خسته نباشین من میخوام گوشیمو update کنم .می دونم سرعت dial up پایینه ولی راهشو لطفا بگین.....کامل و باطن

تو کلوپ P990 بیست بار توضیح داده شده.سرچ کنی پیدا میشه.
موفق باشی.

shahshahani
10-08-2008, 12:40
آره میدونم که بهتره ولی وقتی گوشی بالا نمیاد چجوری میشه آپدیت کرد آخه باید گوشی روشن بشه تا آپدت کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه محمد خان لازم نیست گوشی روشن باشه.اتفاقا باید خاموش باشه.
موفق باشی.

mohammad-p990i
10-08-2008, 12:51
دوست عزیز اینجا چند بار گفته شده که مسایل آپدیت رو اینجا مترح نکنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_sa
10-08-2008, 12:54
]

سلام بر دوسست عزیزم hmr007
من یه مشکل دارم ....من ان مورد رو که نقل کردم دانلود کردم کلی فایل توش بود نمی دونم کجا باید کپیشون کنم....لطفا راهنماییم کن:20::40::40:
اولا اين واكمن 3 فقط براي p1 نصب ميشه
دوما همه چيزايي كه تو اين تاپيك براي دانلود شدن گذاشته ميشه بعد از extrac كردن با برنامه winrar خودش مسير فولدر ها رو زده كه كجا بايد كپي بشه

LARAMAHDICRAFT
10-08-2008, 13:56
آقا من با برنامه x-ploreمشکل پیدا کردم هر وقت اجراش میکنم یه صفحه آبی میاد وerrorمیده بعد هم گوشیم قاط میزنه.البته همین امروز این طوری شده و با نصب دوباره و ریستارت گوشی هم درست نمیشه.اگه راه حلی دارین بگین اکه نه یه برنامه که کار اونو بکنه معرفی کنین .بعد برای ساین کردن برنامه ها حتما آپدیت ضروریه

mohammad-p990i
10-08-2008, 14:19
آقا من با برنامه x-ploreمشکل پیدا کردم هر وقت اجراش میکنم یه صفحه آبی میاد وerrorمیده بعد هم گوشیم قاط میزنه.البته همین امروز این طوری شده و با نصب دوباره و ریستارت گوشی هم درست نمیشه.اگه راه حلی دارین بگین اکه نه یه برنامه که کار اونو بکنه معرفی کنین .بعد برای ساین کردن برنامه ها حتما آپدیت ضروریه
دوست عزیز من هم خیلی این مشکل برام پیش اومده ولی یه راه هل دارم که شاید به نظر بقیه خیلی الکی باشه و قبول نداشته باشن ولی کار میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون من خیلی این کار رو انجام دادم رو گوشیهای که این مشکل رو داشتن

شما گوشیتون را در حالت فون به کامپیوتر وصل میکنید
بعدبا برنامه پی سی سوایت میرون وارد حافظه گوشی میشین
چو بهد که همینتور که گوشیتون به کامپیوتر وصل هستش
برین و برنامه x-ploer رو نصب کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad-p990i
10-08-2008, 14:59
این هم یه اسکین جدید برای واکمن ورژن2

LARAMAHDICRAFT
10-08-2008, 15:21
دوست عزیز من هم خیلی این مشکل برام پیش اومده ولی یه راه هل دارم که شاید به نظر بقیه خیلی الکی باشه و قبول نداشته باشن ولی کار میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون من خیلی این کار رو انجام دادم رو گوشیهای که این مشکل رو داشتن

شما گوشیتون را در حالت فون به کامپیوتر وصل میکنید
برین و برنامه x-ploer رو نصب کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه منظورت این بود که با کامپیوتر نرم افزار رو نصب کنم جواب نداد و باز هم error میده البته من از ورژن قبلی این برنامه استفاده میکنم اگه زحمتی نیست میشه ورژن جدیدش رو یه جای دیگه آپ کنین اون رو هم امتحان کنم..ممنون

mohammad-p990i
10-08-2008, 15:35
اگه منظورت این بود که با کامپیوتر نرم افزار رو نصب کنم جواب نداد و باز هم error میده البته من از ورژن قبلی این برنامه استفاده میکنم اگه زحمتی نیست میشه ورژن جدیدش رو یه جای دیگه آپ کنین اون رو هم امتحان کنم..ممنون
با کامپیوتر که نمیگم نصب کنید
میگم همینتور که گوشیتون به کامپیوتر نصب هستش برنامه رو با گوشی نصب کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

LARAMAHDICRAFT
10-08-2008, 16:28
آقا بازم نشد میشه این قسمتشو یکم بیشتر توضیح بدی:27:
مستر ریسیت هم کردم ولی بازم درست نشد فکر کنم این دفعه آخری که هک کردم مشکلش از اونجا باشه.

موقعی که error میده اینها رو مینویسه:

Fatal system exception occured.
Reason:
damaged executable.please reinstall the application or contact software vendor
error code: 554551638

mbm2
10-08-2008, 16:34
آقایون سلام من توی این صفحه "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" توی پست 10 آیکونهاشو ندارم تم شو گرفتم میشه کمکم کنید اگه کسی داره لطفاً بده، لینکش فایل نداره میخوامش با همون رنگ باشه سفیدشو دارم ولی جالب نیست

mbm2
10-08-2008, 16:38
اینم هدیه من به دوستان ولی خواهشاً برام اون آیکونها رو بزارید این پک کامل هک همراه با توضیح و نرم افزار های مورد نیاز برای همه بچه هاای که P990 دارن پک Program پر حجم هستش منم براتون یک پک دیگه به اسم program for ---- که بدرد کسائی میخوره که فقط میخوان از پک هک استفاده کنن میخوره در ضمن هک jetaudio کار خودمه برنامه Nemesis Poice هم یه دزد گیره یه توضیح دیگه هم بدم اون برنامه های که سریال دارن معمولاً با سریال گوشی خودمه شما لطف کنید دوباره کیجین بزنید و هک صدا هم مال گوشی خودمه این یدونه رو خودتون با توجه به توضیح انجام بدین اینم لینکهاش:

m.s.f
10-08-2008, 17:16
mbm2 جان 3 تا از 4 پستت هیچکدوم هیچ ربطی به اینجا نداشت ... دوستان قبلا هم تذکر داده بودن ...
اگه میخوای زودتر به جواب برسی سوالاتت رو توو جای درستش مطرح کن ...
هر کس توو تاپیک هک میاد فقط واسه هک میاد و هرکس توو تاپیک آیکون میاد فقط واسه آیکون میاد
مثله این میمونه که شما بری قصابی بگی نون میخوام ... هرچقدر هم که بگی ، قصاب که بهت نون نمیده ... میده ؟

mbm2
10-08-2008, 17:42
خدایش دیگه فول هک که ربط داشت در ضمن من اینو دارم همه جا میگم شاید کسی داشته باشه شرمنده اصلاً خود شما نداریش اینی که گفتم اگه داری واقعاً نیاز دارم

mohammad-p990i
10-08-2008, 22:03
اینم هدیه من به دوستان ولی خواهشاً برام اون آیکونها رو بزارید این پک کامل هک همراه با توضیح و نرم افزار های مورد نیاز برای همه بچه هاای که P990 دارن پک Program پر حجم هستش منم براتون یک پک دیگه به اسم program for ---- که بدرد کسائی میخوره که فقط میخوان از پک هک استفاده کنن میخوره در ضمن هک jetaudio کار خودمه برنامه Nemesis Poice هم یه دزد گیره یه توضیح دیگه هم بدم اون برنامه های که سریال دارن معمولاً با سریال گوشی خودمه شما لطف کنید دوباره کیجین بزنید و هک صدا هم مال گوشی خودمه این یدونه رو خودتون با توجه به توضیح انجام بدین اینم لینکهاش:

ما آخرش نفهمیدیم این چیه میشه بیشتر توضیح بدی:18:

آقایون سلام من توی این صفحه "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" توی پست 10 آیکونهاشو ندارم تم شو گرفتم میشه کمکم کنید اگه کسی داره لطفاً بده، لینکش فایل نداره میخوامش با همون رنگ باشه سفیدشو دارم ولی جالب نیست
دوست عزیز این آیکنها برای p990 نیست بلکه برای w960 , w950 .. هستش:11:

abanar
10-08-2008, 23:54
این هم یه اسکین جدید برای واکمن ورژن2

آقا من اسکینو نصب کردم ولی واکمنم تغییر نکرد مشکل از کجاست؟

qwertyuiopqwertyui
11-08-2008, 00:52
دوستان در سایت شهراورد این رو نوشتن . کسی می تونه نظری بده ؟ تعویض اسپیکر p990
من خودم اسپیکر یکی از مدل های سامسونگ انداختم که نمونش توی بازار نیست . ولی کیفیت اسپیکر اروجینال ۶۰۲۰ و یا ۶۶۰۰ هم بد نیست (نوکیا) و سایزش هم دقیقا هم اتدازست و اهمش هم زیاد تفاوتی نداره . این ها صداهای ریز رو خیلی بهتر و قوی تر پخش میکنند . ولی اورجینالش گیر نمیاد و به اسم اورجینال میفروشن که زود گز گز می افته . قیمت اورجینالش اگه از این تعمیرکارها گیر بیای 7 . 8 تومن بیشتر نیست .

shahshahani
11-08-2008, 09:29

ورژن آخرش تو همین انجمن معرفی شده.
بروید و دانلود کنید.
موفق باشید.

amir_sa
11-08-2008, 09:45
كار خاصي نداره نصب يه اسكين ، فقط جايگزيني 2 تا فايله كه مسير هاش هم مشخصه كه بعد از ريختن پيغام overwrite ميده . اگه اين پيغام رو داد يعني اسكينش عوض شده و با يه رستارت كردن مياد . اگه پيغام رو نداد يعني مسير رو اشتباه ريختي

mbm2
11-08-2008, 10:07
اگه کسی داره میخوام من خودم تغییرش میدم ولی آیکوناشو کسی داره بده

shahshahani
11-08-2008, 10:30
سلام دوباره....
یه بنده خدایی یه جایی از من سوال کرده من چون P1 نداشتم جوابشو نمیدونستم.اگه ممکنه راهنمایی کنید.
ممنون.
اینم سوالش:

سلام
من واكمن 3 رو روي گوشيم ريختم اما قبل ريختن فايل زبان يادم رفت راهنما رو بخونم .
الان زبانش فرانسه است اگه ميشه فايل زبان انگليسي رو بذاريد
يه مشكل ديگه هم دارم: گوشي من(p1) از اول فارسي بود اما وقتي زبانشو انگليسي ميكنم صفحه كليد فارسيش الماني ميشه
خيلي ممنون

h-r-s
11-08-2008, 11:57
سلام
فریمور جدید برای p990 نیومده؟

vafa1353
11-08-2008, 12:59

vafa1353
11-08-2008, 13:04
این هم مد اضافه کردن دکمه Exit برای ماشین حساب گوشیبرای گوشی های غیر از P990
برای M600,P1,W950,W960,...

بازم میگم... خاصیت این دکمه اینه که دیگه نیازی نیست یعد از Back کردن برنامه رو از TaskManager هم ببندید!

حالت قبل و بعد رو ملاحظه کنید:

vafa1353
11-08-2008, 13:10
اين هم مدي براي تغيير آيكون هاي مديا پلير ( ipod )

vafa1353
11-08-2008, 13:30
مد جالب!
همون طور که در عکس ها می بینید به منوی Messaging آیکن اضافه میشه در این مد همین طور دکمه ی Exit و Task

در C کپی کنید . مسیرش مشخصه
ری استارت فراموش نشه

vafa1353
11-08-2008, 13:42
چطور میشه این منوی کشویی برای آیکون برنامه ها روی w950 ایجاد کرد؟؟

mohammad-p990i
11-08-2008, 17:53

دوست عزیز این اسکین نصبی هستش و کاری هم نداره شمما توجه کنید که درست برای مدل گوشی خودتون نصب کنید

كار خاصي نداره نصب يه اسكين ، فقط جايگزيني 2 تا فايله كه مسير هاش هم مشخصه كه بعد از ريختن پيغام overwrite ميده . اگه اين پيغام رو داد يعني اسكينش عوض شده و با يه رستارت كردن مياد . اگه پيغام رو نداد يعني مسير رو اشتباه ريختي
دوست عزیز این اسکین کپی کردنی نیست:11:

mohammad-p990i
11-08-2008, 18:26
اين هم يك مد براي Main Menu !

با استفاده از اين مد مي تونيد تغييراتي رو تو قسمت Main Menu ايجاد كنيد .
از جمله ساخت يك پوشه جديد تو اين قسمت ...
روی p990i کار نمیکنه.

amir_sa
11-08-2008, 18:26
دوست عزیز این اسکین نصبی هستش و کاری هم نداره شمما توجه کنید که درست برای مدل گوشی خودتون نصب کنید

محمد جان اين نصبي ها يه سري مورد دارن كه تو پك آيكن ها خيلي ديده ميشدن ، بهتره با قابليت كپي كردن رو بزاري

amir_sa
11-08-2008, 18:43
اسكين جديد براي پلير گوشي

H M R 0 0 7
11-08-2008, 20:16
سلام دوستان
از بحثهای متفرقه و جنگ و دعوا توی این تاپیک خودداری کنید.
پستهای انحرافی و خارج از بحث تاپیک پاک شد.

ممنون

H M R 0 0 7
11-08-2008, 20:26
اسکین Ipod Player برای واکمن 2

H M R 0 0 7
11-08-2008, 20:28
تغییر محیط یکنواخت ماشین حساب

H M R 0 0 7
11-08-2008, 20:32
تغيير آيكون هاي مديا پلير

H M R 0 0 7
11-08-2008, 20:35
مد ساخت پوشه جدید در منوی اصلی

روی P990 کار نمی کنه

H M R 0 0 7
11-08-2008, 20:36
این هم مد اضافه کردن دکمه Exit برای ماشین حساب گوشیبرای گوشی های غیر از P990
برای M600,P1,W950,W960,...

بازم میگم... خاصیت این دکمه اینه که دیگه نیازی نیست یعد از Back کردن برنامه رو از TaskManager هم ببندید!

حالت قبل و بعد رو ملاحظه کنید:

ممنون ولی قبلا معرفی شده بود:
هك دكمه خروج Close Button براي اكثر برنامه هاي گوشي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست شماره 2 اپدیت شد.ممنون از دوستانی که مدهای جدید رو اینجا قرار دادن

aseman e ghermez
11-08-2008, 23:38
منظور از فایل z چیه

H M R 0 0 7
12-08-2008, 00:43
منظور از فایل z چیه

فایل z ???
متوجه نشدم

aseman e ghermez
12-08-2008, 00:54
مثلا z:apss

mohammad-p990i
12-08-2008, 02:26
مد ساخت پوشه حدید در منوی اصلی

آقا حسین یادتون رفت که بگین رو p990i کار نمیکبه:46:

WhiteCrow
12-08-2008, 07:57
سلام دوستان کسانی که با نصب فارسی ساز مشکل دارن ابتدا هک ساین رو انجام بدن بعد میتونن براحتی فارسی ساز رو نصب کنن :31:

abanar
12-08-2008, 08:15
با تشکر از راهنماییتون
فایل واکمن نصبی هست موقع نصب هم ارور نمیده ولی واکمنم تغییر نمیکنه ضمنا گوشیم 950هست

mbm2
12-08-2008, 08:40
کسی آیکون این تم رو داره خود تم رو دارم ولی لینک آیکونش خالی هستش

vahid_jam2
12-08-2008, 11:07
مد ساخت پوشه حدید در منوی اصلی

سلام
دوست عزیز اینو که از اول روی همه ی گوشی ها تا جایی کث من میدونم داره

رو M600 قبلیه من که میشد
الان روی P1 هم میشه
روی W950 و P990 دوستامم میشه!!!

پس این چیه ؟؟؟ فرق داره؟

iviartin
12-08-2008, 11:23
[quote=H M R 0 0 7;2377565]اين هم از پك آيكنهاي ويستا.تقریبا 80% آیکنهای گوشی تغییر میکنه
منبع:IPmart
برداشته شده از : uiqarena
تست شده روي P1 ولي طبق معمول به همه گوشي هاي Uiq هم ميخوره.فقط ممكنه توي يكي 2 تا آيكن اختلاف داشته باشن.
ویرایش: روی P990 تست شد و کاملا بدون مشکل بود

ممنون
اگه لطف کنی در مورد نصب یا ریختن فایلها رو گوشی یه کم بیشتر توضیح بدی ممنون میشم .
این فایلها مسیرشون کجاست
چه جوری بریزم رو گوشی.
من x plor رو نصب کردم فایلهای سیستمی هم می بینم ولی مثلا واسه ساین . تو فلدر بین دیگه نمیشه هیچ فلدری ساخت ....
هیچ تغییری نمیشه داد. ممنونم اگه کمک کنید

mbm2
12-08-2008, 12:54
آقایون کسی میتونه فایل منیجر خود P990 رو توحالت فلیپ بسته فعال کنه اگه بشه خیلی عالی میشه ها تازه شنیدم G900 فلش پلیر دلره نمیشه ورش داشت گذاشت توی P990:10::11:

amir_sa
12-08-2008, 17:51
آقایون کسی میتونه فایل منیجر خود P990 رو توحالت فلیپ بسته فعال کنه اگه بشه خیلی عالی میشه ها تازه شنیدم G900 فلش پلیر دلره نمیشه ورش داشت گذاشت توی P990:10::11:
همه اينا مستلزم گذشت زمانه ...
فلش پلير رو كه مي تونن پورت كنن ولي تا حالا نيومده
فايل منيجر خود گوشي زياد با حال نيست از x-plore استفاده كن كه كامل تره

r.nosoohi
12-08-2008, 19:20
منم روی p990 انجام دادم درست کار می کنه .خیلی ممنونم

mohammad-p990i
12-08-2008, 19:20

به وسیله این مود برنامه های CapsSwitch و MCleaner و QScreenSnap که فقط در حال فلیپ باز قابل اجرا بود در حالت فلیپ بسته نیز اجرا خواهد شد
محتویات فایل ضمیمه رو در آدرس X:/resource/apps کپی کنید.
منظور از X درایوی است که برنامه مورد نظر در آن نصب شده

r.nosoohi
12-08-2008, 19:26
آقا این اسکین walkman روی p990هم کار میکنه؟نحوه هکشو اگه میشه بزارین... ممنون

r.nosoohi
12-08-2008, 19:31

این هم یه اسکین جدید برای مدیا پلیرتون
پوشه default قبلی رو پاک کنین و این رو جایگزین کنین
اینم مسیرش:
پوشه default باید به طور کامل در مسیر C:\private\102030CD کپی بشه

نحوه کامل ایجاد این اسکین روی p990رو می خواستم .مرسی :31::40::27:

r.nosoohi
12-08-2008, 19:32
میشه نحوه کامل ایجادشو روی p990برام بزارین .مرسی

amir_sa
12-08-2008, 20:22
منم روی p990 انجام دادم درست کار می کنه .خیلی ممنونم

آقا این اسکین walkman روی p990هم کار میکنه؟نحوه هکشو اگه میشه بزارین... ممنون

نحوه کامل ایجاد این اسکین روی p990رو می خواستم .مرسی :31::40::27:

میشه نحوه کامل ایجادشو روی p990برام بزارین .مرسی
دوست عزيز ضمن تبريك عضويتت در فروم لطف كن اول قوانين رو بخون
اين چيز هايي رو كه شما نوشتي يه بار و تو يه پست بنويس ، قبل از هر در خواستي هم اول جستجو كن اگه پيدا نكردي بعدش در خواست كن
براي در خواستت هم بعد از اينكه گوشي رو هك كردي نرم افزار x-plore رو نصب كن و اون اسكين رو بعد از دانلود تو مسيري كه خودش داره برو تو همون مسير تو گوشيت بريز و بعدش گوشي رو رستارت كن

amir_sa
12-08-2008, 20:35
مد جديد contact همراه با آيكن

لينك دانلود :

hiva_59
12-08-2008, 22:06
سلام به همه دوستان فعال اين تاپيك
ميخواستم بگم متاسفانه چند وقته كه هيچ هك مفيد و فوق العاده اي تو اين تاپيك مطرح نشده و دوستان فقط به ارائه چند تا آيكون و اسكين جديد بسنده ميشه و اگه وضع به همين منوال باشه تاپيك جذابيت خودشو از دست ميده
براي همين ميخوام از دوستاني توي كار هك UIQ دستي دارن (بخصوص براي P990) درخواست كنم كه دست به كار بشن و دنبال موضوعات كاربردي تر بگردن و يا حتي اونايي كه برنامه نويسي pyton رو بلدن خودشون آستين بالا بزنن
براي شروع كار هم ميشه كلي پيشنهاد ارائه كرد مثلاً اگه بشه مشابه بلايي كه سر core player اومد خيلي از برنامه هايي كه با UIQ3 مشكل دارن رو هك كرد (مثلا برنامه Repligo Viewre و ديكشنري merriam) محشر ميشه ...
اميدوارم كه اين پيشنهاد جدي گرفته بشه چون به نفع همه است
هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم

iviartin
13-08-2008, 08:08
ممنون از همه مدیر های سایت منم سوال داشتم ..
ممنون که پاسخ ندادید .
خدا کریمه خودم می گردم جوابشو خودم پیدا می کنم . ولی از این انجمن انتظار نداشتم .

vafa1353
13-08-2008, 09:26
اسکین Ipod Player برای واکمن 2

اخطار این فایل روی w950i کار نمیکنه و باعث میشه گوشی پس از رستارت بالا نیاد خوشبختانه گوشی من پس از درآوردن باتریبه زور بالا اومد.

shahshahani
13-08-2008, 09:45
آقا کسی نبود جواب سوال من یعنی اون بنده خدا رو بده.......؟

سلام دوباره....
یه بنده خدایی یه جایی از من سوال کرده من چون P1 نداشتم جوابشو نمیدونستم.اگه ممکنه راهنمایی کنید.
ممنون.
اینم سوالش:

نقل قول:
سلام
من واكمن 3 رو روي گوشيم ريختم اما قبل ريختن فايل زبان يادم رفت راهنما رو بخونم .
الان زبانش فرانسه است اگه ميشه فايل زبان انگليسي رو بذاريد
يه مشكل ديگه هم دارم: گوشي من(p1) از اول فارسي بود اما وقتي زبانشو انگليسي ميكنم صفحه كليد فارسيش الماني ميشه
خيلي ممنون

vafa1353
13-08-2008, 09:58
اسکین رایو برای P990i پورت شده از G900

Copy 102030D7 to C:\Private
Copy Apps to C:\Resource

vafa1353
13-08-2008, 10:18
TaskMan with icons and close All button in Recent page. test for p990

مود جدید تسکمن با آیکون و کلید بستن همه برنامه های استندبای.

vafa1353
13-08-2008, 10:29
wmp11w2skin

H M R 0 0 7
13-08-2008, 17:43
ممنون از همه مدیر های سایت منم سوال داشتم ..
ممنون که پاسخ ندادید .
خدا کریمه خودم می گردم جوابشو خودم پیدا می کنم . ولی از این انجمن انتظار نداشتم .

شما پست اول رو دوباره با دقت بخونید.اگه هر جاش مشکل داشتید بگید تا توضیح بدیم:

نحوه ریختن هکها و مدها روی گوشی:
شما اینکارو خیلی راحت میتونید انجام بدید.بع عنوان مثلا شما یک هک رو دانلود میکنید که شامل دو تا پوشه به نامهای Resource و private هست.شما کافیه با Xplor این دو پوشه رو علامت دار کنید و سپس دکمه کپی رو بزنید.روی خود درایو C رفته و اونجا OK کنید.عمل کپی انجام میشه.اگه حین کپی از شما سوال پرسی شما overwrite رو بزنید.توجه داشته باشید که حتما روی ریشه درایو C باید کپی کنید تا فایلها و پوشه ها در مسیر همنام خود توی درایو C گوشی کپی بشن.

r.nosoohi
14-08-2008, 10:26
فارسی ساز P990

اینم اسکرین شاتها...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hmr عزیز این فارسی سازو روی p990نصب کردم هیچ کدوم از دو فایل جواب نداد .راهنمایی کنید

sepehr-kaviani
14-08-2008, 17:37
با سلام شما میدونید چطوری می شه یک برنامه ای که پسوند .jar داره را چطوری می شه با برنامه MIDlet permission کنترل کرد. برنامه مورد نظر من opera mini هست اما وقتی از برنامه midlet permission وضعیتشا تغییر میدم ذخسره نمیشه و روی گزینه ask every session باقی میمونه.

hellish_falcon
14-08-2008, 18:48
سلام به همه اساتید مهترمم .... من گوشیم 990 بود و تا امروز هیچ مشکلی از بابت هک و ... نداشتم امروز بعد از مدتها خواستم که پچ صدا رو روی گوشیم بریزم ( جدید ) که بعد از انجام کارها گوشیم رو خاموش کردم ولی وقتی روشنش می کنم هی ریست می شه ( رو همون لوگوی اول هی ریست می شه ) به نظرتون چی کارش باید بکنم ....

shahshahani
14-08-2008, 19:49
سلام به همه اساتید مهترمم .... من گوشیم 990 بود و تا امروز هیچ مشکلی از بابت هک و ... نداشتم امروز بعد از مدتها خواستم که پچ صدا رو روی گوشیم بریزم ( جدید ) که بعد از انجام کارها گوشیم رو خاموش کردم ولی وقتی روشنش می کنم هی ریست می شه ( رو همون لوگوی اول هی ریست می شه ) به نظرتون چی کارش باید بکنم ....

آپدیت باید بکنی دوست عزیز.
موفق باشی.

shahshahani
14-08-2008, 19:52
سلام
من اون هک تغییر ذخیره بلوتوث که نصبی بود رو خیلی وقت پیش انجام دادم و الان هر کار میکنم آنینستال نمیشه.باید چه کار کنم؟
قبلا هم پرسیده بودم ولی کسی جوابم رو نداد.
ممنون.

amir_sa
14-08-2008, 23:05
سلام
من اون هک تغییر ذخیره بلوتوث که نصبی بود رو خیلی وقت پیش انجام دادم و الان هر کار میکنم آنینستال نمیشه.باید چه کار کنم؟
قبلا هم پرسیده بودم ولی کسی جوابم رو نداد.
ممنون.
من استفاده نكردم از اين هك حاج مجيد . مسيري كه ريختي رو بگو تا اگه شد من همون فولدرمو برات آپ كنم كه شما overwrite كني

hiva_59
15-08-2008, 00:37
سلام به همه دوستان فعال اين تاپيك
ميخواستم بگم متاسفانه چند وقته كه هيچ هك مفيد و فوق العاده اي تو اين تاپيك مطرح نشده و دوستان فقط به ارائه چند تا آيكون و اسكين جديد بسنده ميشه و اگه وضع به همين منوال باشه تاپيك جذابيت خودشو از دست ميده
براي همين ميخوام از دوستاني توي كار هك UIQ دستي دارن (بخصوص براي P990) درخواست كنم كه دست به كار بشن و دنبال موضوعات كاربردي تر بگردن و يا حتي اونايي كه برنامه نويسي pyton رو بلدن خودشون آستين بالا بزنن
براي شروع كار هم ميشه كلي پيشنهاد ارائه كرد مثلاً اگه بشه مشابه بلايي كه سر core player اومد خيلي از برنامه هايي كه با UIQ3 مشكل دارن رو هك كرد (مثلا برنامه Repligo Viewre و ديكشنري merriam) محشر ميشه ...
اميدوارم كه اين پيشنهاد جدي گرفته بشه چون به نفع همه است
هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم

shahshahani
15-08-2008, 00:52
دوست عزیز کجا هک مفید کم شده؟
هر روز تقریبا داره یکی دو تا هک معرفی میشه.
دیگه چه انتظاری از سیمبین داری؟محدودیت های سخت افزاری هم هست.
شما مشکلاتی که گفتی رو تو قسمت برنامه های کاربردی مطرح کن تا جواب بگیری.
موفق باشی

shahshahani
15-08-2008, 00:54
من استفاده نكردم از اين هك حاج مجيد . مسيري كه ريختي رو بگو تا اگه شد من همون فولدرمو برات آپ كنم كه شما overwrite كني

سامان جون اون هک نصبی بود.نه کپی پیستی.حالا هر کاری میکنم از قسمت آنینستال پاک نمیشه.
چی کار کنم؟
ممنون.

<M>
15-08-2008, 02:00
مدی نیمده که بشه تقویمو شمسی کرد چون این طوری کار با قسمت یاداوری ها دردسر ساز میشه چون باید روزهای میلادی هم حفظ باشیم.:18:

mohammad-p990i
15-08-2008, 02:07

دوست عزیز این فایل خرابه درست چک کن هم لینک دانلود و هم پوشه زیپ رو چون باز نمیشه ارور میده

amir_sa
15-08-2008, 10:58

amir_sa
15-08-2008, 11:01
يه پك آيكن جديد و خيلي قشنگ از iphone
همراه با يه استاتوس فوق العاده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواقعا زيباست
ويرايش : يه توضيح اين كه با فولدر __MACOSX و فايل DS_Store كاري نداشته باشين و اونو جايي نريزين
فولدر هاي LSCCONLIB & MPSAUDIOLIB & ZSBLIB & ZSBMSGLIB رو هم تو درايو D تو فولدر Resourse بريزين

Vahid67
15-08-2008, 11:54
این پک iphone روی p1 جواب میده؟

amir_sa
15-08-2008, 12:06
این پک iphone روی p1 جواب میده؟
بله دوسته من روي p990 و p1 صد در صد جواب ميده . بقيه گوشي ها هم حتما جواب ميده . اگه مشكلي بود همين جا مطرح كنين تا پاسخ بديم

mohsentanha
15-08-2008, 12:09
اقا من نصبش کردم ولی control panelتغییری نکرد چی کار کنم اکثر این هک ها همش ایکن control panelتغییر نمی کنه چی کار کنم ؟؟؟؟؟

hossein1990
15-08-2008, 13:19
سلام
من اين واكمن پلير 3 رو روي P1 نصب كردم . يعني فايل هاشو ريختم رو گوشي . فقط عكسش تو قسمت برنامه ها اومده ولي مينويسه aplication couldnot start .
لطفا راهنمايي كنيد .
باي

Vahid67
15-08-2008, 14:21
من پکو دانلود کردم وقتی می خوام اون فولدر Resource رو تو c با استفاده از x-plore کپی کنم ارور میده

hossein1990
15-08-2008, 15:13
من پکو دانلود کردم وقتی می خوام اون فولدر Resource رو تو c با استفاده از x-plore کپی کنم ارور میده

به قول دوستمون caps switch رو offقرار بده :20:

amir_sa
15-08-2008, 17:11
فولدر resource رو بريز تو درايو D . اينجوري خيلي بهتره

V_T2010
15-08-2008, 20:48
واكمن و مديا پلير گوشي من پي 990 چرا عكس البوم را نمايش نميده

mohsentanha
15-08-2008, 21:23
اقا من نصبش کردم ولی control panelتغییری نکرد چی کار کنم اکثر این هک ها همش ایکن control panelتغییر نمی کنه چی کار کنم ؟؟؟؟؟
جواب نداره؟؟؟؟؟:19:
فایلی که کنترل پنل رو تغییر میده اصلا توی فایل های دانلودی وجود نداره:41::41::41:

hiva_59
15-08-2008, 21:31
دوست عزیز کجا هک مفید کم شده؟
هر روز تقریبا داره یکی دو تا هک معرفی میشه.
دیگه چه انتظاری از سیمبین داری؟محدودیت های سخت افزاری هم هست.
شما مشکلاتی که گفتی رو تو قسمت برنامه های کاربردی مطرح کن تا جواب بگیری.
موفق باشی

منظورم ناديده گرفتن زحمات بقيه نبود،ولي...خودتونم مي دونيد كه الان هر روز فقط 2-3 تا پك آيكون جديد اينجا معرفي ميشه نه چيز ديگه اي
بنظر شما اگه بشه بعضي از برنامه هاي s60 رو براي UIQ3 هك كرد(مثل همون كاري كه با core player انجام دادن) خيلي مفيدتر و كاربردي تر نيست؟

amir_sa
15-08-2008, 23:05
منظورم ناديده گرفتن زحمات بقيه نبود،ولي...خودتونم مي دونيد كه الان هر روز فقط 2-3 تا پك آيكون جديد اينجا معرفي ميشه نه چيز ديگه اي
بنظر شما اگه بشه بعضي از برنامه هاي s60 رو براي UIQ3 هك كرد(مثل همون كاري كه با core player انجام دادن) خيلي مفيدتر و كاربردي تر نيست؟
ببين دوستاي ما نه اونقدر وقتشو دارند نه زياد برنامه نويسي بلدند . كسي هم كه بلد هست وقتشو نميزاره صرفه انجام كاري كه نتيجه اش رو رايگان در اختيار ديگران بزاره . ما هم مثل بقيه كپي كردن رو خوب بلديم و چشم بستيم به كاراي هكرها و برنامه نويس هاي خارجي ...
ادامه اين بحث ديگه ربطي به اين تاپيك نداره :11:

hellmayor
15-08-2008, 23:11
واكمن و مديا پلير گوشي من پي 990 چرا عكس البوم را نمايش نميده

شما برای نمایش دادن باید یه عکس به پوشه آهنگ ها انتقال بدید تا هنگام پخش آهنگ های اون پوشه اون عکس رو نشون بده برای اینکه برای آهنگ های هر خواننده یا هر سبک یک عکس نشون بده باید آهنگ ها رو پوشه بندی کنید و در هر پوشه یک عکس مربوط به اون رو قرار بدید .:11:

Vahid67
16-08-2008, 09:31
من اون پک iphone رو ریختم حالا میخوام برگردونم به همون قبلی (پک ویستا) ولی اون آنتن و شارژ کلاً قسمت بالا برنمی گرده

amir_sa
16-08-2008, 10:12
من اون پک iphone رو ریختم حالا میخوام برگردونم به همون قبلی (پک ویستا) ولی اون آنتن و شارژ کلاً قسمت بالا برنمی گرده
اون 4 تا فولدر رو ( فولدر هاي LSCCONLIB & MPSAUDIOLIB & ZSBLIB & ZSBMSGLIB ) كجا ريختي ؟ درايو d يا c ؟
اون نوار هم اسمش استاتوسه . يه تاپيك به همون نام داريم كه استاتوس هاي قشنگي معرفي كردن

h-r-s
16-08-2008, 14:44
سلام شنیدم یه برنامه ای هست که سرعت گوشی p990 را زیاد می کنه
کسی می دونه چه برنامه ای؟

zamyar
16-08-2008, 17:08

خب دانلود کردم ! کجای گوشی باید بریزمشون

Vahid67
16-08-2008, 17:39
اون 4 تا فولدر رو ( فولدر هاي LSCCONLIB & MPSAUDIOLIB & ZSBLIB & ZSBMSGLIB ) كجا ريختي ؟ درايو d يا c ؟
اون نوار هم اسمش استاتوسه . يه تاپيك به همون نام داريم كه استاتوس هاي قشنگي معرفي كردن

تو درایو C ریختم راستی اصلاً پلیر خوده گوشی هم کار نمی کنه:18::18: زنگ نمیزنه:18::41::41: وقتی میخوام بازش کنم میگه Folder not found چی کار کنممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟ ؟؟:19:

amir_sa
16-08-2008, 17:43
تو درایو C ریختم راستی اصلاً پلیر خوده گوشی هم کار نمی کنه:18::18: زنگ نمیزنه:18::41::41: وقتی میخوام بازش کنم میگه Folder not found چی کار کنممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟ ؟؟:19:
اينا كه ربطي به اون چند تا فولدر و پك آيكن نداره چون اونا تست شده بود و الان رو گوشي من هم نصبه پس مشكل از يه جاي ديگه ست .
اون 4 تا فولدري كه گفتم از درايو C پاك كن