PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هـک Uiq3 و اعمال تغییرات در فایل های سیستمی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14

amir_sa
31-10-2008, 23:21
دوتا آیکن call و call log تو حالت استند بای پرید ! یعنی نیست آیکونش

يعني جاي اونا خاليه ؟ هيچ چيز نيست ؟
يه پك آيكن پيدا كن كه فايل هاي rsc.* رو هم داشته باشه ( جديد باشه ) اونا رو بريز فكر كنم مشكلت حل بشه .
گوشيت چيه ؟

benyamin_pc
31-10-2008, 23:39
صدا عالی شد !

من فقط اون exe و dll را توی C:\sys\bin و AATFILES را توی 10200b19 کپی و ری استارت کردم

چیز دیگه ای لازم نیست ؟ مثلا" اون .cre یا هک هد فون یا monster ؟

benyamin_pc
31-10-2008, 23:42
بالاخره بهترین هک دوربین برای P1 کدوم هست؟

Vahid67
31-10-2008, 23:46
من فکر کنم از وقتی که هک صدا رو انجام دادم هر وقت میرم تو ساعت و میخوام ساعت شهرها و کشورهای دیگه رو بیارم گوشی ریست میشه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

p6tr
31-10-2008, 23:51
سلام دوست من
من هم مشکل خراب شدن عکسها و نصفه نیمه شدن اونها رو داشتم. این که شما گذاشتین بهتره؟ مشکلی نداره؟
راستی من فرقی بجز فریم ریت بین mp4 و3gp ندیدم به نظر شما mp4 شدن فیلمها چه حسنی میتونه داشته باشه؟
ممنون میشم جواب بفرمایید
یه نفر جواب بده لطفا...

amir_sa
31-10-2008, 23:57
صدا عالی شد !

من فقط اون exe و dll را توی C:\sys\bin و AATFILES را توی 10200b19 کپی و ری استارت کردم

چیز دیگه ای لازم نیست ؟ مثلا" اون .cre یا هک هد فون یا monster ؟
كدوم پك صدا رو ريختي ؟ اگه اين جديدا رو ريخته باشي كه مشكل نداره ، كاملا

من فکر کنم از وقتی که هک صدا رو انجام دادم هر وقت میرم تو ساعت و میخوام ساعت شهرها و کشورهای دیگه رو بیارم گوشی ریست میشه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
فكر نميكنم به هك صدا ربط داشته باشه اين .
از هك صداي قديمي استفاده ميكني ؟

benyamin_pc
31-10-2008, 23:59
راهی نیست که بشه یک فایل installer ساخت که فرمت sis باشه ؟ مثل اون installe عدم نیاز به ساین که اون فایل را خودش کپی می کنه

benyamin_pc
01-11-2008, 02:42
هک های دوربین های P1 را همه را تست کردم هیچ تاثیری تو کیفیت نمی ذارن فقط یکیشون frame rate را زیاد می کنه که خودش خیلی خوبه همونی که mp4 می کنه

amir_sa
01-11-2008, 10:44
راهی نیست که بشه یک فایل installer ساخت که فرمت sis باشه ؟ مثل اون installe عدم نیاز به ساین که اون فایل را خودش کپی می کنه

با برنامه sis installer ميشه درست كرد ولي بايد يه ذره بلد باشي .
من خودم ترجيح ميدم از كپي كردن بيشتر استفاده كنم چون اگر يه كم دقت كنيم تو كپي كردن درصد خطاي اين روش به مراتب كمتره

Vahid67
01-11-2008, 11:53
كدوم پك صدا رو ريختي ؟ اگه اين جديدا رو ريخته باشي كه مشكل نداره ، كاملا

فكر نميكنم به هك صدا ربط داشته باشه اين .
از هك صداي قديمي استفاده ميكني ؟

همین جدید رو که چند پست قبل معرفی شده

benyamin_pc
01-11-2008, 12:07
sis installer تو google سرچیدم اما منو به ---- unsigned راهنمایی کرد همون installer server میشه برنامشو یه لینک ازش بدین؟

amir_sa
01-11-2008, 15:50
sis installer تو google سرچیدم اما منو به ---- unsigned راهنمایی کرد همون installer server میشه برنامشو یه لینک ازش بدین؟
شرمنده ، اسم برنامه رو اشتباه گفتم . آره حق با شماست
اوني كه ميخواي پيدا كردم ولي شرمنده فرصت ندارم جاي ديگه آپ كنم لينك رو از ip mart ميدم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sekke2008
02-11-2008, 08:51
سلام

حسین این هک این مشکلات رو داشت برای من . اولش این بود که با mShell سازگاری نداشت نصب نمیشد مجبور شدم mShell رو پاک کنم :13: بعدشم وقتی مراحل رو انجام دادم بازم دوتا آیکن call و call log تو حالت استند بای پرید ! یعنی نیست آیکونش !! مثل دفعه قبل که آیکونها رو عوض کرده بودم ! :13:خیلی اعصاب خورد کنی شده دفعه قبل که یادته مجبور شدم اینترنال فرمت کنم با هیچ راهی برنگشت نگو که بدون فرمت درست نمیشه :31: .
من چه کنم ؟! دوستان هیچ کدوم نمیدونین چطوری برگردونم دوتا آیکون رو ؟

:40:سلام دوست من:40:
من هم براي اولين بار كه خواستم اسم اپراتور رو عوض كنم به همين مشكل بر خوردم ولي راه حلش خيلي ساده هستش:
اول برو داخل يكي از هكهاي آيكوني كه قبلاً داشتي بعد فايل Alaunch_loc رو با اكسپلورر داخل درايو c توي پوشه apps كپي يعني replaceكن بعد ري استارت كن همه چيز درست ميشه يعني دوباره لوگو ميشه main menu اگه نخواستي هم هك رو انجام بدي توي برنامه اي كه نصب كردي از حالت orginalاستفاده كن. در ضمن عوض كردن اسم اپراتور يه كم ريزه كاري داره كه با چند بار عوض كردن خودت متوجه ميشي از قبيل تعداد كاراكترها و فاصله رعايت شده بين اونها حتي اگه يك فاصله كوچيك اشتباه بشه هك درست از آب در نمياد.
اميدوارم به دردشما و بقيه كه مشكل داشتن بخوره.
با تشكر:10:

p6tr
03-11-2008, 11:27
افزایش صدای باور نکردنی P990 , P1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم از اخرین نسخه هک افزایش صدای SuperSound با صدای باور نکردنی! (بیشتر روی P990)
صدای اسپیکر گوشی تا حداکثر ممکن زیاد همراه با حفظ کیفیت صدای خروجی

1- کسانی که قبلا هک افزایش صدا انجام دادن کافیه پوشه AATFiles که ضمیمه پست هست رو
جایگزین قبلی کنن و تمام فایلها با پسوند dat رو از مسیر C:\Private\10200b19 پاک کنند.همچنین اگه
هک افزایش هدفون انجام دادن باید پاکش کنن و فایل ارجینال رو جایگزین کنند

2-کسانی که تاحالا هک افزایش صدا انجام ندادن اول این هک رو انجام بدن ولی به جای پوشه AATFiles اون
پست ،AATFiles این پست رو قرار بدن: هك افزايش صدا اسپيكر و هدفون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته: ورژن 3 هک SuperSound در حال حاظر فقط روی P990 اومده و دوستانی که P1 دارن باید
نسخه 2 رو که ضمیمه همین پست هست بگیرن
سلام ببخشيد دو تا سئوال داشتم .لطف ميكنين اگه جواب بدين
1- اين هك از [MonSTer Bass (TM) V2.] بهتره؟ (براي P1 )
2- تا جايي كه متوجه شدم فرق اين هكها توي محتويات AATFiles است . درسته؟ يعني اون قسمتي كه فايل DLL رو پچ ميكنه تو همشون يكيه؟

p6tr
03-11-2008, 11:56
با سلام
كليه مراحل آپديت و هك رو با موفقيت انجام دادم ،
ولي بعد از آپدست گوشيم رو حالت فيلم برداري فوكوس نداره

كسي مي دونه علت چيه ؟
مگه دوربين شما در حالت فيلمبرداري auto focus داشت؟ گوشيتون P1 هستش؟:18:
مال من از همون اولش فقط موقع عكس گرفتن فوكوس داره. نكنه منظورتون zoom هست؟

waveblue
03-11-2008, 12:31
سلام
من یه هک ریختم تو گوشی فک کنم پینت بوده گوشی هیچ کدوم از ترانه ها مو تا آخر نمی خونه !!
تیکه تیکه از هر ترانه میخونه !
شما ها هم به همچین مشکلی بر نخردید ؟
لطف کنید کمک کنید داره یواش یواش عصبانیم مکنه

mohsentanha
03-11-2008, 12:50
سلام ببخشيد دو تا سئوال داشتم .لطف ميكنين اگه جواب بدين
1- اين هك از [MonSTer Bass (TM) V2.] بهتره؟ (براي P1 )
2- تا جايي كه متوجه شدم فرق اين هكها توي محتويات AATFiles است . درسته؟ يعني اون قسمتي كه فايل DLL رو پچ ميكنه تو همشون يكيه؟
اره فقط aatها رو تغییر میدی بقیش هم همون قبلیاس

amir_sa
03-11-2008, 15:09
سلام
من یه هک ریختم تو گوشی فک کنم پینت بوده گوشی هیچ کدوم از ترانه ها مو تا آخر نمی خونه !!
تیکه تیکه از هر ترانه میخونه !
شما ها هم به همچین مشکلی بر نخردید ؟
لطف کنید کمک کنید داره یواش یواش عصبانیم مکنه
تو فيلم برداري هم مشكل داري ؟
به نظر من 30 % مشكل از هك هستش
70 % مشكل از مموريته ( البته به نظر من و با اين اطلاعات كمي كه دادي )

يه كم بيشتر توضيح بده و در صورت امكان با يه مموري ديگه تست كن ببين همين مشكل رو داري يا نه ؟

waveblue
03-11-2008, 21:48

يه كم بيشتر توضيح بده و در صورت امكان با يه مموري ديگه تست كن ببين همين مشكل رو داري يا نه ؟

با سلام
اره فکر کنم از مموری باشه/آخه یکی از دوستامم میگفت همچین مشکلی داشته ام پی تری هاشو پاک کرده دوباره رخته رو مموری خوب شده.فیلم گرفتن که یه مدت خیلی زیاده که خرابه ولی این فکر کنم از هک باشه.:20:.وقتی که گوشی رو روشن میکنم گاهی اوقات ارور مموری میده.ولی تازه گرفتمش(2گیگ).گاهی اوقاتم وقتی که تو منو هستم ایکونا به شکل اول میشن و ارور مموری میده !
گیج شدم:13:

waveblue
03-11-2008, 22:04

سلام
با پی سی اسکن کردم با دفرگ نتیجشو بهت میدم !
منتظرم تا تموم شه.قبل از اسکن ذفرگ نمی شد حالا که اسکنش تموم شده دفرگ شد:31:

hamidreza_4u
03-11-2008, 22:29
سلام
اگه در حالت فیلیپ اپن این مشکل واست پیدا شده بگو تا راهنماییت کنم
Y ID:hamidreza_4u

mehrdad_zero
03-11-2008, 23:46
من این پچ G900_Notes_Application_V2 را نصب کردم. آیکونش هم میاد توی تولز گوشی ولی وقتی بازش میکنم دو باره همون note اصلی گوشی باز میشه!
ورژن 1 را نصب کنم؟ اگه خوشم نیومد دوباره قابل بازگشت هست به note فابریک پی وان؟

p6tr
04-11-2008, 02:21
سلام حسین آقا
آخرش نگفتی این چیه و از کجا میشه گرفت و چه امکاناتی داره فقط تمه یا چیز دیگه

p6tr
04-11-2008, 02:46
سلام دوستان P1 دار
واسه افزایش صدا کدومش ر وتوصیه میکنین؟ بیشتر کیفیت مد نظرمه
هک MonSTer Sound (TM از لحاظ هدفون خیلی عالیه ولی توی اسپیکر اصلا تاثیری نداشته
ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید

Ultimator
04-11-2008, 08:46
:40:سلام دوست من:40:
من هم براي اولين بار كه خواستم اسم اپراتور رو عوض كنم به همين مشكل بر خوردم ولي راه حلش خيلي ساده هستش:
اول برو داخل يكي از هكهاي آيكوني كه قبلاً داشتي بعد فايل Alaunch_loc رو با اكسپلورر داخل درايو c توي پوشه apps كپي يعني replaceكن بعد ري استارت كن همه چيز درست ميشه يعني دوباره لوگو ميشه main menu اگه نخواستي هم هك رو انجام بدي توي برنامه اي كه نصب كردي از حالت orginalاستفاده كن. در ضمن عوض كردن اسم اپراتور يه كم ريزه كاري داره كه با چند بار عوض كردن خودت متوجه ميشي از قبيل تعداد كاراكترها و فاصله رعايت شده بين اونها حتي اگه يك فاصله كوچيك اشتباه بشه هك درست از آب در نمياد.
اميدوارم به دردشما و بقيه كه مشكل داشتن بخوره.
با تشكر:10:

نشد 

آیکون Main menu که شکل الماس شده بود درست شد اما اون دوتا آیکون هیچ .. 

يعني جاي اونا خاليه ؟ هيچ چيز نيست ؟ 
يه پك آيكن پيدا كن كه فايل هاي rsc.* رو هم داشته باشه ( جديد باشه ) اونا رو بريز فكر كنم مشكلت حل بشه . 
گوشيت چيه ؟
P990i
خالی تر از خالی روش tap میکنم هایلایت میشه اما چیزی نمیاد 
قبلا هم اینطور شده بود به خاطر پک ایکون ریختن 
چندتا پک ریختم تاثیری نداشت
جالب اینه که آیکون کال و کال تو منوی اصلی تغییر کردن اما اینجا تو استند بای نیستند . 

دفه آخر که با فرمت درست شد ایندفه تصمیم گرفتیم آپدیت کنم آخه CDA م رو به حسین گفتم گفت زیر خاکیه !!

rmb_ali
04-11-2008, 09:57
w960 ایا هند رایت فارسی یا عربی داره و اگر داره چه جوری میشه فعالش کرد؟

amir_sa
04-11-2008, 10:22
دفه آخر که با فرمت درست شد ایندفه تصمیم گرفتیم آپدیت کنم آخه CDA م رو به حسین گفتم گفت زیر خاکیه !!
@ ultimator مشكل اصلي پس همينه !!!
تقريبا همه مشكلاتي كه اين هك ها روي گوشي هاي دوستان ايجاد مي كنه مربوط ميشه با آپديت نبودن گوشيشون . چون همه ي اين هك ها و مود هايي كه اينجا قرار ميديم تست شده است

amir_sa
04-11-2008, 10:38
سلام حسین آقا
آخرش نگفتی این چیه و از کجا میشه گرفت و چه امکاناتی داره فقط تمه یا چیز دیگه

اين يكي از design هاي برنامه Gdesk هستش . اول بايد برنامه gedesk رو از تاپيك مربوطش بگيري و بعد اين طرح رو با استفاده از اين نرم افزار load كني . توضيحات بيشتر تو تاپيك خود نرم افزار هستش

red_swallow
05-11-2008, 01:55
سلام دوستان
ورژ جدید برنامه oplogomodder رو که باهاش میتونین لوگوی گوشی رو عوض کنین هم رسید که لینک دانلود اون رو بهمراه سه عکس که تغییرات ورژن جدید رو نشون میده براتون میزارم ،
فقط یادتون نره که اگه ورژن قبلی رو نصب کردین ، ابتدا اون رو UnInstall نمایید سپس این ورژن رو روی مموری داخلی گوشیتون نصب نمایید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم لینک مستقیم دانلود با حجم حدود 1.20MB :

farshidbist
05-11-2008, 02:14
سلام
من iphon lock را نصبش کردم اما وقتی گوشیرو قفلش میکنم ممولی قفل می شه
می شه کاری کر در حالت عادی با iphone lock قفل شه؟

red_swallow
05-11-2008, 02:32
سلام

تا جایی که من تست کردم و میدونم ، چنین کاری رو نمیشه کرد و از طریق اجرای برنامه iphon lock فقط قفل برنامه اجرا میشه و ربطی به قفل ارجینال گوشی نداره

farshidbist
05-11-2008, 02:44
دوستان این مد کسی انجام داده ؟ لطف کنید بگین نتیجش چطور بوده

و ممنونم از H M R 0 0 7 عزیز:11:

سلام
من این هک رو انجام دادم
از من همون 3gp فیلم میگیره :41:

Spak
05-11-2008, 07:45
سلام

برو توی قسمت shared-iphone lock . قسمت iphonelock.ini (با کامپوتر ) بعد قسمت اول یعنی startonbackground=0 رو بکنش 1 یعنی بشه startonbackground=1 بعد برنامه خود به خود اجرا میشه .:31:

p6tr
05-11-2008, 11:24
سلام دوستان
ورژ جدید برنامه oplogomodder رو که باهاش میتونین لوگوی گوشی رو عوض کنین هم رسید که لینک دانلود اون رو بهمراه سه عکس که تغییرات ورژن جدید رو نشون میده براتون میزارم ،
فقط یادتون نره که اگه ورژن قبلی رو نصب کردین ، ابتدا اون رو UnInstall نمایید سپس این ورژن رو روی مموری داخلی گوشیتون نصب نمایید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم لینک مستقیم دانلود با حجم حدود 1.20MB :

چه فرقي با قبلي داره؟

p6tr
05-11-2008, 11:25
اين يكي از design هاي برنامه Gdesk هستش . اول بايد برنامه gedesk رو از تاپيك مربوطش بگيري و بعد اين طرح رو با استفاده از اين نرم افزار load كني . توضيحات بيشتر تو تاپيك خود نرم افزار هستش
از بذل توجه شما ممنونم
من تا حالا از Gdesk استفاده نكردم گوشي هم p1 است مشكل خاصي نداره ؟

amir_sa
05-11-2008, 11:49
از بذل توجه شما ممنونم
من تا حالا از Gdesk استفاده نكردم گوشي هم p1 است مشكل خاصي نداره ؟
خواهش ميكنم ...
نه ، مشكل خاصي نداره فقط بايد بلد باشي كه چه جوري ازش استفاده كني . كليه مطالب راجع بهش تو تاپيك زير هستش :

farshidbist
05-11-2008, 17:48
برو توی قسمت shared-iphone lock . قسمت iphonelock.ini (با کامپوتر ) بعد قسمت اول یعنی startonbackground=0 رو بکنش 1 یعنی بشه startonbackground=1 بعد برنامه خود به خود اجرا میشه .:31:

من نگرفتم چی شد
از من توی iphone lock فقط SKIN داره
بعد با کامپوتر چه جوری برم؟
بیشتر توضیح بده لطفا:31:

H M R 0 0 7
05-11-2008, 18:09
سلام
شما دکمه Power گوشی همون دکمه ای که گوشیتون رو خاموش روشن میکنه یک بار فشار بدید قفل آیفن فعال میشه.

من نگرفتم چی شد

با استفاده از Xplor به پوشه shared و سپس iphone lock از درایوی که برنامه رو روش نصب کردید برید فایل iphonelock.ini رو طبق چیزی که دوستمون گفت ویرایش کنید.تنظیمات دیگش هم توی همین فایل هست.
صفر برای غیر فعال کردن و1 برای فعال کردن

در ضمن جای این سوال اینجا نبود
موفق باشید

farshidbist
05-11-2008, 20:05
شما دکمه Power گوشی همون دکمه ای که گوشیتون رو خاموش روشن میکنه یک بار فشار بدید قفل آیفن فعال میشه.

با استفاده از Xplor به پوشه shared و سپس iphone lock از درایوی که برنامه رو روش نصب کردید برید فایل iphonelock.ini رو طبق چیزی که دوستمون گفت ویرایش کنید.تنظیمات دیگش هم توی همین فایل هست.
صفر برای غیر فعال کردن و1 برای فعال کردن

در ضمن جای این سوال اینجا نبود
موفق باشید

ببخشید می دونم اینجا جاش نیست اما هر کاری کردم نشد:41::41:
من iphonelock.ini را با استفاده از fine تو xplorer پیداش کردم
بعد با کامپوتر اجراش کردم اما startonbackground توش نبود
غیر قابل خوندن بود اگه راهنمایی کنید مشکلم حل شه ممنون میشم:11:

amir_sa
05-11-2008, 21:31
ببخشید می دونم اینجا جاش نیست اما هر کاری کردم نشد:41::41:
من iphonelock.ini را با استفاده از fine تو xplorer پیداش کردم
بعد با کامپوتر اجراش کردم اما startonbackground توش نبود
غیر قابل خوندن بود اگه راهنمایی کنید مشکلم حل شه ممنون میشم:11:
بابا چرا انقدر اين بنده خدا رو ميپيچونيد ؟؟:31:

بفرما عزيز ، اين فايل رو دانلود كن و با xplore جايگزين فايلiphonelock.ini تو مسير d/shared/iphonelock كن . بعدش طبق گفته حسين با دكمه پاور گوشيت اين برنامه فعال ميشه .

موفق باشي :11:

amir_sa
05-11-2008, 21:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست من اين اسكرين شات مال گوشي خودته ؟
اگه لطف كني استاتوس بار رو تو تاپيك استاتوس بزاري ممنون ميشم

farshidbist
05-11-2008, 22:29
بابا چرا انقدر اين بنده خدا رو ميپيچونيد ؟؟:31:

بفرما عزيز ، اين فايل رو دانلود كن و با xplore جايگزين فايلiphonelock.ini تو مسير d/shared/iphonelock كن . بعدش طبق گفته حسين با دكمه پاور گوشيت اين برنامه فعال ميشه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشي :11:

روم به دیوار همه ی این کارارو کردم اما نشد
نمیدونم مشکل چیه و کجاست

amir_sa
05-11-2008, 22:36
روم به دیوار همه ی این کارارو کردم اما نشد
نمیدونم مشکل چیه و کجاست
يعني چي نشد ؟ ما كه آخرش نفهميديم منظورت چيه ؟
در قسمت Lock گوشيت فقط automatic keylock باس تيك داشته باشه

red_swallow
06-11-2008, 00:11
دوست من اين اسكرين شات مال گوشي خودته ؟
اگه لطف كني استاتوس بار رو تو تاپيك استاتوس بزاري ممنون ميشم

آره دوست عزیز مال گوشیه خودمه
که قبلأ توی تاپیک استاتوس بار آپ کردم ، توی همون پک 11تایی هستش که البته خودت هم ازش تشکر کردی

Spak
06-11-2008, 08:06
من نگرفتم چی شد
از من توی iphone lock فقط SKIN داره
بعد با کامپوتر چه جوری برم؟
غیر ممکنه شما به جز SKIN باید iphonelock.ini رو داشته باشید . اگر هم نیست برنامه رو دوباره نصب کن .:10:

mehrdad_zero
06-11-2008, 12:51
من گوشيم را هك كردم و فايلهاي مورد نياز براي نصب واكمن 3 و همين طور نوت بوك جي 900 را روي گوشيم نصب كردم.
واكمن كه از همون اول نصب نشد ،‌نوت بوك هم كه يه روز هست يه روز نيست.
ديشب گوشي را خامون روشن كردم نوت بوكش عوض شد صبح كه پا شدم دوباره همون نوت بوك خود گوشي ظاهر شد!
تازه من نوت بوك ورژن 2 را هم نصب كردم كه يكي غير از نوت بوك خود گوشي نصب ميشد!
حالا ميخواستم بدونم چطور ميتونم اون نوت بوك جي 900 را حذف كنم؟ چون يوقت كه به نوشته هاي خودم نياز مبرم دارم اون يكي مياد و نميتونم نوشته هاي خودم را ببينم.
واكمن چي اون چرا نصب نميشه؟
راستي گوشيم پي وان هستش.

H M R 0 0 7
06-11-2008, 14:59
من گوشيم را هك كردم و فايلهاي مورد نياز براي نصب واكمن 3 و همين طور نوت بوك جي 900 را روي گوشيم نصب كردم.
واكمن كه از همون اول نصب نشد ،‌نوت بوك هم كه يه روز هست يه روز نيست.
ديشب گوشي را خامون روشن كردم نوت بوكش عوض شد صبح كه پا شدم دوباره همون نوت بوك خود گوشي ظاهر شد!
تازه من نوت بوك ورژن 2 را هم نصب كردم كه يكي غير از نوت بوك خود گوشي نصب ميشد!
حالا ميخواستم بدونم چطور ميتونم اون نوت بوك جي 900 را حذف كنم؟ چون يوقت كه به نوشته هاي خودم نياز مبرم دارم اون يكي مياد و نميتونم نوشته هاي خودم را ببينم.
واكمن چي اون چرا نصب نميشه؟
راستي گوشيم پي وان هستش.

اینجوری که شما گفتید دو حالت داره:
1- گوشیتون اپدیت نیست و فریم ور قدیم روشه
2- اصلا از ریشه با کپی کردن هکها روی گوشی مشکل دارید که من پیشنهاد میکنم پست اول رو مو به مو انجام بدید و به سر سری خوندن دوباره بسنده نکنید.
سوالی بود در موردش من در خدمتم

hamidreza_4u
06-11-2008, 17:33
يعني چي نشد ؟ ما كه آخرش نفهميديم منظورت چيه ؟
در قسمت Lock گوشيت فقط automatic keylock باس تيك داشته باشه

من هم تو درایو Dنصب کردم و لی اصلا پوشه shared موجود نیست که بخواهیم این تغییرات رو اعمال کنیم:41:

amir_sa
06-11-2008, 17:43
من هم تو درایو Dنصب کردم و لی اصلا پوشه shared موجود نیست که بخواهیم این تغییرات رو اعمال کنیم:41:
مشكل اون دوستمون كه اون سوال رو پرسيد حل شد ، ورژن نرم افزارش خيلي قديمي بود .
من ورژن جديد كه روي گوشي خودم نصبه و هيچ مشكلي نداره رو تو تاپيك قرار ميدم لطف كن دانلود كن

hamidreza_4u
06-11-2008, 18:42
مشكل اون دوستمون كه اون سوال رو پرسيد حل شد ، ورژن نرم افزارش خيلي قديمي بود .
من ورژن جديد كه روي گوشي خودم نصبه و هيچ مشكلي نداره رو تو تاپيك قرار ميدم لطف كن دانلود كن

تشکر.........تشکر...............تشکر.. ..........
راستی میدونم جاش اینجا نیست ولی با Bootman میخوام یه برنامه رو startup لود کنم مثل Gdesk یا linkboy میگه برنامه رو رجیستر کنید .........موندم بلاتکلیف.........
یه مورد دیگه اینکه گوشی من 990 هست فریمور گوشی هم طبق آپدیت یک هفته پیش R6E28
روی یه 990 دیگه البته چینی دیدم در حالت فیلیپ بسته ایکونهای دسکتاپ 5 تا بود و سمت چپ از بالا به پایین بودن
در حالت فیلیپ باز هم همون شکلس ولی بیشتر که تاریخ و ساعت هم سمت راست بالا بود و کار با منوهای دسکتاپ خیلی راحت تر از این حالت عادی990 بود !!!!!!!!!!!!!!!! میشه یه بررسی کنی ببینی چی بوده ؟ از کجا میشه گیرش اورد و نصب کرد؟ چطوری اصلا؟
جدای از همه این صحبتا ساعت 990 رو میشه همه جا مشاهده کرد یا نه؟؟؟؟؟ بدون نصب برنامه
ببینم میتونی ما رو اساسی شرمنده و خجالت زده بکنی با این همه زحمت:11:

مجددا:40:
تشکر..........تشکر*n^100000000000000000000 00000000000000000000000000
حاجی التماس کمک دارم:41:

mehrdad_zero
06-11-2008, 18:49
اینجوری که شما گفتید دو حالت داره:
1- گوشیتون اپدیت نیست و فریم ور قدیم روشه
2- اصلا از ریشه با کپی کردن هکها روی گوشی مشکل دارید که من پیشنهاد میکنم پست اول رو مو به مو انجام بدید و به سر سری خوندن دوباره بسنده نکنید.
سوالی بود در موردش من در خدمتم
نه اتفاقا اون طوری که توی کلوب پی وان دیدم آخرین ورژن روی گوشیم نصبه.
نه اتفاقا یکی دو تا از هک ها را انجام دادم و مشکلی نداشتم.
اتفاقا اصل کار را هم از توی همون صفحه اول یاد گرفتم.
به نظر شما باید چکار کنم؟

تازه هک عوض کردن آیکونها را هم انجام دادم ولی هیچ آیکونی عوض نشد!

به نظر شما یه بار گوشیم را ریستارت کنم و دوباره از اول هک ها را انجام بدم؟

برای پاک کردن فایلهای اضافی باید چکار کنم؟ چون یکی دوتا نیست که بتونم دنبالش بگردم.

ویرایش شد:
اون مشکلی بود که گفتم با نوت بوک جی 900 دارم! حالا فهمیدم من هر کدوم از این نوت بوکها را که زودتر اجرا میکنم توی تسک منیجر فعال میمونه و وقتی نوت بوک بعدی را میخوام اجرا کنم اون یکی اجرا میشه و وقتی از تسک منیجر غیر فعالش میکنم و اون یکی را اجرا میکنم درست میشه.
حالا میخوام بدونم برنامه ای برای مدیریت تسک منیجر هست؟ که مشخص کنیم چه برنامه هائی حق دارند فعال بمونند و چه برنامه هائی نمیتونند فعال بمونند؟

H M R 0 0 7
06-11-2008, 22:57
تشکر.........تشکر...............تشکر.. ..........
راستی میدونم جاش اینجا نیست ولی با Bootman میخوام یه برنامه رو startup لود کنم مثل Gdesk یا linkboy میگه برنامه رو رجیستر کنید .........موندم بلاتکلیف.........
یه مورد دیگه اینکه گوشی من 990 هست فریمور گوشی هم طبق آپدیت یک هفته پیش R6E28
روی یه 990 دیگه البته چینی دیدم در حالت فیلیپ بسته ایکونهای دسکتاپ 5 تا بود و سمت چپ از بالا به پایین بودن
در حالت فیلیپ باز هم همون شکلس ولی بیشتر که تاریخ و ساعت هم سمت راست بالا بود و کار با منوهای دسکتاپ خیلی راحت تر از این حالت عادی990 بود !!!!!!!!!!!!!!!! میشه یه بررسی کنی ببینی چی بوده ؟ از کجا میشه گیرش اورد و نصب کرد؟ چطوری اصلا؟
جدای از همه این صحبتا ساعت 990 رو میشه همه جا مشاهده کرد یا نه؟؟؟؟؟ بدون نصب برنامه
ببینم میتونی ما رو اساسی شرمنده و خجالت زده بکنی با این همه زحمت:11:

مجددا:40:
تشکر..........تشکر*n^100000000000000000000 00000000000000000000000000
حاجی التماس کمک دارم:41:

مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای برنامه های Uiq + بحث های نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نه اتفاقا اون طوری که توی کلوب پی وان دیدم آخرین ورژن روی گوشیم نصبه.
نه اتفاقا یکی دو تا از هک ها را انجام دادم و مشکلی نداشتم.
اتفاقا اصل کار را هم از توی همون صفحه اول یاد گرفتم.
به نظر شما باید چکار کنم؟

تازه هک عوض کردن آیکونها را هم انجام دادم ولی هیچ آیکونی عوض نشد!

به نظر شما یه بار گوشیم را ریستارت کنم و دوباره از اول هک ها را انجام بدم؟

برای پاک کردن فایلهای اضافی باید چکار کنم؟ چون یکی دوتا نیست که بتونم دنبالش بگردم.

ویرایش شد:
اون مشکلی بود که گفتم با نوت بوک جی 900 دارم! حالا فهمیدم من هر کدوم از این نوت بوکها را که زودتر اجرا میکنم توی تسک منیجر فعال میمونه و وقتی نوت بوک بعدی را میخوام اجرا کنم اون یکی اجرا میشه و وقتی از تسک منیجر غیر فعالش میکنم و اون یکی را اجرا میکنم درست میشه.
حالا میخوام بدونم برنامه ای برای مدیریت تسک منیجر هست؟ که مشخص کنیم چه برنامه هائی حق دارند فعال بمونند و چه برنامه هائی نمیتونند فعال بمونند؟

آیا زبان گوشی شما Uk-English هستش؟

mehrdad_zero
06-11-2008, 23:46
نه زبان گوشیم فارسیه ولی انگلیسی هم داره و من با انگلیسی هم که امتحان کردم نشد.

یه سوال دارم:
فرق واکمن 2 و 3 با واکمن پی وان چیه ؟ فقط از لحاظ ظاهری فرق دارند یا چیز دیگه ای هم هست؟چون من گوشی قبلیم w810 بود و با هد ست اون موزیک گوش میکنم و با پی وان هم که موزیک گوش میکنم فرقی ما بین واکمن این دو تا حس نمیکنم. اگه فرق زیادی ندارند بی خیال اون هم میشم ولی از آیکونهای جی 900 دیگه نمیتونم بگذرم!!!

hamidreza_4u
07-11-2008, 11:26
مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای برنامه های Uiq + بحث های نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دیگه این مورد که به اینجا مربوط میشه.....:10:
1)گوشی من 990 هست فریمور گوشی هم طبق آپدیت یک هفته پیش R6E28
در حالت فیلیپ باز هم همون شکلس ولی بیشتر که تاریخ و ساعت هم سمت راست بالا بود و کار با منوهای دسکتاپ خیلی راحت تر از این حالت عادی990 بود !!!!!!!!!!!!!!!! میشه یه بررسی کنی ببینی چی بوده ؟ از کجا میشه گیرش اورد و نصب کرد؟ چطوری اصلا؟.....عرض کنم اون تغییرات با برنامه یا تم نبود ها :43:
:3:
2)ساعت 990 رو میشه همه جا مشاهده کرد یا نه؟؟؟؟؟ بدون نصب برنامه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:15:
ممنون

amir_sa
07-11-2008, 12:23
در حالت فیلیپ باز هم همون شکلس ولی بیشتر که تاریخ و ساعت هم سمت راست بالا بود و کار با منوهای دسکتاپ خیلی راحت تر از این حالت عادی990 بود !!!!!!!!!!!!!!!! میشه یه بررسی کنی ببینی چی بوده ؟ از کجا میشه گیرش اورد و نصب کرد؟ چطوری اصلا؟.....عرض کنم اون تغییرات با برنامه یا تم نبود ها

2)ساعت 990 رو میشه همه جا مشاهده کرد یا نه؟؟؟؟؟ بدون نصب برنامه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون
خير - اين بحث خيلي وقت پيش در كلوپ p990 بود ، نميشه كاري كارد كه اونجوري بشه

ساعت p990 هم بدون نصب برنامه نميشه همه جا مشاهده كرد ، فقط با برنامه timeblob ميشه كه توي انجمن هستش

H M R 0 0 7
07-11-2008, 12:28
نه زبان گوشیم فارسیه ولی انگلیسی هم داره و من با انگلیسی هم که امتحان کردم نشد.

یه سوال دارم:
فرق واکمن 2 و 3 با واکمن پی وان چیه ؟ فقط از لحاظ ظاهری فرق دارند یا چیز دیگه ای هم هست؟چون من گوشی قبلیم w810 بود و با هد ست اون موزیک گوش میکنم و با پی وان هم که موزیک گوش میکنم فرقی ما بین واکمن این دو تا حس نمیکنم. اگه فرق زیادی ندارند بی خیال اون هم میشم ولی از آیکونهای جی 900 دیگه نمیتونم بگذرم!!!

والا من 10 بار واکمن 3 رو با یک کپی پیست ساده توی درایو C نصب کردم (Uk-English)
اگه وقت و حوصله داشتید مراحلی که شما انجام میدید رو به ترتیب و مو به مو بگید تا ببینم کجاش مشکل دارید.

فرق واکمن2 و 3 هم توی قیافشون و یه سری تغیرات جزئی هستش.
در کل من 3 رو روی P1 پیشنهاد میکنم

saladi
07-11-2008, 13:51
سلام دوستان.من تا حالا گوشیمو آپدیت نکردم.یکی می تونه بگه چجوری باید آپدیتش کنم؟گوشیم p990i هست.می خوام برنامه ی عدم نیاز به ساین رو نصب کنم ولی نمی شه چون گوشیم آپدیت نیست

H M R 0 0 7
07-11-2008, 14:13
سلام دوستان.من تا حالا گوشیمو آپدیت نکردم.یکی می تونه بگه چجوری باید آپدیتش کنم؟گوشیم p990i هست.می خوام برنامه ی عدم نیاز به ساین رو نصب کنم ولی نمی شه چون گوشیم آپدیت نیست

همه چیز در مورد آپدیت Uiq3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehrdad_zero
07-11-2008, 15:30
من فعلا نیازی نمیبینم به اینکه واکمن 3 را نصب کنم ، بعدا که واکمن گوشیم برام تکراری شد نصب میکنم.
از طرف دیگه توی موبایلستان اون کسی که آموزشش را گذاشته بود خودش بعدا دوباره واکمن 2 را نصب کرده بود چون سرعت گوشیش اومده بود پائین.

ولی خواهشا کمکم کن آیکونهای g700 را نصب کنم.

من توی صفحه اول تایپیک دیدم دو تا پک آیکون هست که یکیش نوشته مختص p1 من اون را نصب میکنم ولی کار نمیده.

ja_ghaedi
07-11-2008, 16:33
پک ها گرافیکی

Vahid67
08-11-2008, 10:32
سلام پنجشنبه گوشیمو دزدین (p1) میخوام ببینم میشه با هک و از اینجور حرفا IMEI & S/N گوشی رو عوض کرد؟؟؟؟؟

shahshahani
08-11-2008, 12:01
سلام پنجشنبه گوشیمو دزدین (p1) میخوام ببینم میشه با هک و از اینجور حرفا IMEI & S/N گوشی رو عوض کرد؟؟؟؟؟

فکر کنم با برنامه XS++ بشه.

mohsentanha
08-11-2008, 12:40
گوشیت اگه ثبت شده هم باشه باز هم هیچ کاری نمی تونی بکنی؟؟؟؟:41::41:
الان گوشی ها رو می دزدن هیچ راهی وجود نداره که پیدا بشه؟؟؟:41:

Ultimator
08-11-2008, 14:43
سلام 

آیکونهایی که پرید با آپدیت درست شد ! 

سرعت گوشی هم چند برابر شد واقعا به زحمتش و سه دفعه دانلودش می ارزید ! :46:

دوباره دارم هک میکنم ... 

یه چیزی دیدم این وسط ! :31: : 

توجه:این هک روی گوشی های آپدیت نشده (p990)عمل نمیکنه و اگه نصب کنید هیچ برنامه ای رو نمیتونید نصب کنید تا موقعی که این هک رو برش دارید.
پس چطور من تا حالا با قدیمی ترین فریمویر P990 با همین هک بدون احتیاج ساین برنامه نصب میکردم ؟! ! :31:

mehrdad_zero
08-11-2008, 15:53
حسین جان پست 2559 را هم یه نگاهی بکن ، مار ا هم دریاب.

راستی برای هک نوت بوک راهی وجود نداره که بشه نوت بوک را بست و وقتی دوباره میخوایم بازش کنید پیغام نده که هنوز در حال استفادست؟

Zhangooler
08-11-2008, 17:34
پیشکسوتان من می خوام از این روش p1 امو هک کنم!میخواستم ببینم که اگه بخوام گوشیم به حالت اول برگرده چی کار باید بکنم؟
بعدش اینکه یه وقت مشکلی برای گوشی پیش نیاد؟(چون من یه w700 داشتم که با farmanager هکش کردم بعد دیگه فایل های جاوا رو نخوند و به حالت اولش برنگشت).ریسکه دیگه ... نه؟؟؟؟

siavash2death
08-11-2008, 18:59
پیشکسوتان من می خوام از این روش p1 امو هک کنم!میخواستم ببینم که اگه بخوام گوشیم به حالت اول برگرده چی کار باید بکنم؟
بعدش اینکه یه وقت مشکلی برای گوشی پیش نیاد؟(چون من یه w700 داشتم که با farmanager هکش کردم بعد دیگه فایل های جاوا رو نخوند و به حالت اولش برنگشت).ریسکه دیگه ... نه؟؟؟؟

بله.ریسک بالایی داره.ولی با مقداری عاقبت اندیشی می تونی جلوی صدمه به گوشیت رو بگیری.
یه ذره فکر کردن برای یه هک یا به قول مد گوشی از مشکلات بعدی گوشی پیشگیری می کنه.

H M R 0 0 7
08-11-2008, 19:04
من فعلا نیازی نمیبینم به اینکه واکمن 3 را نصب کنم ، بعدا که واکمن گوشیم برام تکراری شد نصب میکنم.
از طرف دیگه توی موبایلستان اون کسی که آموزشش را گذاشته بود خودش بعدا دوباره واکمن 2 را نصب کرده بود چون سرعت گوشیش اومده بود پائین.

ولی خواهشا کمکم کن آیکونهای g700 را نصب کنم.

من توی صفحه اول تایپیک دیدم دو تا پک آیکون هست که یکیش نوشته مختص p1 من اون را نصب میکنم ولی کار نمیده.
میل خودتونه.

در مورد آیکنها اگه زبان گوشی شما Uk-English باشه (زبان پیش فرض) هیچ مکشلی نداره.
نکته: احتمال داره شما اشتباها پوشه G700 Full Icons P1 رو کپی میکنید توی c:\resource . نه خیر! شما باید محتویاتش رو کپی کنید توی resource . منظورم همون فایلهای Agenda_loc ، ALaunchIcon ، AuiMenuApp و .... هستش نه خود پوشش.
حتما در مورد وامن هم همین اشتباه رو کردید.

سلام 

آیکونهایی که پرید با آپدیت درست شد ! 

سرعت گوشی هم چند برابر شد واقعا به زحمتش و سه دفعه دانلودش می ارزید ! :46:

دوباره دارم هک میکنم ... 

یه چیزی دیدم این وسط ! :31: : 

پس چطور من تا حالا با قدیمی ترین فریمویر P990 با همین هک بدون احتیاج ساین برنامه نصب میکردم ؟! ! :31:

خوب من که گلومو پاره کردم گوشیتو اپدیت کنی ولی نمیکردی :31:

در مورد هک ساین حتما گوشی شما از فضا اومده یا یک نسخه منحصر به فرده :دی

نه هیچ مشکل و ریسکی وجود نداره.
همه هکها تست شده و اینجا قرار داده شده.
اونایی هم که یکمی سختن و امکان خطا از طرف کاربر یکمی بیشتره تذکر داده شده که مواظب باشن(مثل هک افزایش صدای اسپیکر)

amir_sa
08-11-2008, 21:05
در اولين فرصت برو كلانتري و پرونده تشكيل بده ، اونا يه نامه اي ميدن كه از طريق مخابرات گوشيت رو رديابي كنند . انشالله كه پيدا ميشه

پس چطور من تا حالا با قدیمی ترین فریمویر P990 با همین هک بدون احتیاج ساین برنامه نصب میکردم ؟! ! :31:
مطمئني برنامه هايي رو نصب مي كردي كه احتياج به ساين داشته باشه ؟

mj77
09-11-2008, 08:41
این هم از نسخه 3 واکمن که روی گوشی W960 هستش.
لطفا قبل از نصب به این نکات کاملا توجه کنید:
1-این نسخه فقط و فقط روی P1 کار میکنه و روی گوشی های دیگه به هیچ وجه توصیه نمییشه حتی W950
2-اگه قبلا نسخه 2 واکمن رو نصب کردید باید پاکش کنید و دوباره این نسخه 3 رو نصب کنید.
برای پاک کردن هم این فایلهای رو باید از روی گوشی حذف کنید:

private\10003a3f\import\Apps :WalkmanPlayer_reg.rsc
private\10202be9 :200011FD.txt
private\200011FD :all_aa.png & backup_registration.xml & default_aa.png & unknown_aa.png
private\200011FD\default :images_skt.png & playview_skt.xml
resource\Apps :MetaDatabase.RSC & MRAnimation.mbm & WalkmanPlayer.mbm & WalkmanPlayer.RSC & WalkmanPlayer_loc.RSC & WalkmanPlayerAppIcon.mbm
resource\Plugins : WPSPlaybackIconsLIB.RSC
resource\WPSPlaybackIconsLIB : WPSPlaybackIconsLIB.mbm & WPSPlaybackIconsLIBres.RSC
shared\kastor delete the whole folder
sys\bin : AlbumArtMgr.dll & kastoranim.dll & KastorServer.exe & MetaDatabase.dll & WalkmanPlayer.exe & WPSPlaybackIconsLIB.DLL
sys\hash : AlbumArtMgr.dll & kastoranim.dll & KastorServer.exe & MetaDatabase.dll & WalkmanPlayer.exe & WPSPlaybackIconsLIB.DLL

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باز هم میگم به دلیل اینکه این واکمن نیاز زیادی به رم گوشی داره فقط روی P1 اجرا میشه.
میشه یه توضیح بدین اخه ما تازه خریدیم.
این کدارو از کجا پاک کنم؟
فایلهای دانلود شده رو کجا بریزم؟
چه جوری نصب میشه؟
اگه رم خود گوشی 512 باشه جواب میده؟
ممنون میشم....

amir_sa
09-11-2008, 09:57
چه جوری نصب میشه؟
ممنون میشم....
هيچ مورد خاصي نداره دوست من ، همون توضيحات رو بادقت بخوني همه چيز حله .
شما چون تازه خريدي اول برو تو كلوپ p1 ببين گوشيت آخرين فريمور هست يا نه ( اونجا بهت ميگن آخرين فريمور يعني چي ) اگه اين هك ها رو روي آخرين فريمور نصب كنب بهتره و هيچ مشكلي برات پيش نمياد
رم گوشي هم هر چي باشه فرقي نداره

Ultimator
09-11-2008, 11:29
در مورد هک ساین حتما گوشی شما از فضا اومده یا یک نسخه منحصر به فرده
شاید 

مطمئني برنامه هايي رو نصب مي كردي كه احتياج به ساين داشته باشه ؟
دکی !! حسین گفت با سرور هیچی نصب نمیشه ! اما واسه من همه چی نصب میشد ! 
آره مطمئنم یکیش همین Iphone Lock 
من همه چی اصولا نصب میکردم تا حالا نشد چیزی به خاطر ساین مشکل داشته باشه  
-----

حسین دوباره آیکون ها رو عوض کردم !! اما مثل دفه ی قبل آیکون ها نپرید پس حتما زیر اون پک آیکون ها بنویس آپدیت لازمه ! 

H M R 0 0 7
09-11-2008, 14:04
چه جوری نصب میشه؟
ممنون میشم....
شما کار خاصی نمیخواد انجام بدی
به رم گوشی شما هم ربطی نداره
فقط پست اول رو بادقت بخونید تا بتونید گوشیتون رو هک کنید
بعد فایلهای واکمن رو دانلود و سپس روی گوشیتون کپی کنید.

شاید 

دکی !! حسین گفت با سرور هیچی نصب نمیشه ! اما واسه من همه چی نصب میشد ! 
آره مطمئنم یکیش همین Iphone Lock 
من همه چی اصولا نصب میکردم تا حالا نشد چیزی به خاطر ساین مشکل داشته باشه  
-----

حسین دوباره آیکون ها رو عوض کردم !! اما مثل دفه ی قبل آیکون ها نپرید پس حتما زیر اون پک آیکون ها بنویس آپدیت لازمه ! 
خوب گوشی تو قدیمی ترین فریم ور موجود واسه P990 رو داشت و من کسی رو ندیدم گوشیش این فریم ور رو داشته باشه :31:

mehrdad_zero
09-11-2008, 23:37
میل خودتونه.

در مورد آیکنها اگه زبان گوشی شما Uk-English باشه (زبان پیش فرض) هیچ مکشلی نداره.
نکته: احتمال داره شما اشتباها پوشه G700 Full Icons P1 رو کپی میکنید توی c:\resource . نه خیر! شما باید محتویاتش رو کپی کنید توی resource . منظورم همون فایلهای Agenda_loc ، ALaunchIcon ، AuiMenuApp و .... هستش نه خود پوشش.
حتما در مورد وامن هم همین اشتباه رو کردید.

دست شما درد نکنه حسین جان.

یعنی من اینقدر شوتم؟!
من اون فولدر c را میساختم و توش هم فولدر resource و فایلها هم که داخل اون بود. کلا فولدر c را با این محتویاتش کپی کردم و روی فولدر c گوشیم ریختم. اون نوشته over wright هم اومد منم اوکی زدم.
زبان گوشیم هم انگلیسی بود.
حالا این هک آیکونها در چه حدی آیکونها را تغییر میده؟
همشون را تغییر میده یا چند تا اصلی هاشون را؟

nily68
10-11-2008, 17:00
بهترین هک صدا واسه p1کدومه؟من بعضیاشونو امتحان کردم.صدا بلند می شد اما خیلی نویز داشتن

g.reza23
11-11-2008, 13:10
کمک کمک من به مشکل بزرگی خوردم داستان از اینجا شروع شد که من مد تغییر انیمیشن استارت آپ و شات دانو ریختم ولی حالا گوشی خاموش روشن میشه تو همون قسمت استارت آب و بالا نمیادحالا باید چیکار کنم حتما باید فلش بشه یا خودم می تونم کاری کنم ؟راستی با برنامه ی xs++ میشه کاری کرد یا نه .
خواهش میکنم کمک کنید مدل گوشی p990i

afshin110
11-11-2008, 14:13
کمک کمک من به مشکل بزرگی خوردم داستان از اینجا شروع شد که من مد تغییر انیمیشن استارت آپ و شات دانو ریختم ولی حالا گوشی خاموش روشن میشه تو همون قسمت استارت آب و بالا نمیادحالا باید چیکار کنم حتما باید فلش بشه یا خودم می تونم کاری کنم ؟راستی با برنامه ی xs++ میشه کاری کرد یا نه .
خواهش میکنم کمک کنید مدل گوشی p990i

آپديت كن حل ميشه

H M R 0 0 7
12-11-2008, 14:13
BigArt - P1i's Media Player Skin By

یک اسکین جالب برای مدیا پلیر گوشی P1

hamed1297
13-11-2008, 22:50
سلام.ببخشید برای افزایش صدای earphone گوشی w950 از کدوم هک و مد استفاده کنم.
ممنون.

H M R 0 0 7
14-11-2008, 03:08
سلام.ببخشید برای افزایش صدای earphone گوشی w950 از کدوم هک و مد استفاده کنم.
ممنون.

افزایش صدای گوشی های UIQ3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فايل ضميمه شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

navidsos2003
14-11-2008, 12:27
دست درد نكنه بابت زحماتي كه كشيدي []

hamed_f65
14-11-2008, 20:56
راجع به آخرین هک صدا خواستم نظر خودم رو بگم
البته این نظر منه و دلیل نمیشه بقیه هم همین نظرو داشته باشن
وقتی این هک رو انجام دادم صدای گوشی مثل قابلمه شد و خیلی بی کیفیت شد
البته از این نکته که صدای هندزفری بینهایت عالی شد نباید گذشت
صدای بلندگو تقریبا با صدای تی وی موبایل ها یکی شده

Zhangooler
14-11-2008, 23:41
یکی یه لطفی بکنه و یه عکس از درایو c که توی xplore نشان میده رو واسه من بزاره!پوشه ی bin گوشیم جابجا شد!
اشکالی داره یا نه؟

Captain_Nemo
15-11-2008, 08:47
با سلام
فرمویر گوشی P990i من R6D23 هست... می خواستم ببینم اگه هک کیبورد مجازی P1 رو روش بریزم ممکنه مشکل پیدا کنه؟

ehsannet9003
15-11-2008, 14:04
WALKMAN 2.0 mod for p1,m600,p990 by dark Skeleton

خوب بالاخره آمد! اما هنوز جا هست که Walkman 3 را هم بر روی گوشی های دیگر ببینیم. اما این Walkman 2 که برای W950 بود روی p1 , p990 , m600 جواب داد و در حال حاضر در اختیار شما قرار گرفت.
این دیگه تنها یک اسکین نیست، خود نرمافزار Walkman 2 هست.با همون ظاهر و کارایی و حتی انیمیشن بک گراندش.
دوستان کاری که میکنید فایل dark_skeleton-walkman2.0_mod_for_m600i-p1i-p990i_EN.rar را دریافت و همه را پس از هک گوشی در درایو C خودتان کپی میکنید

با تشكر از دوست خوبم شهرام در سايت uiqarena

اگه از نارنجي خوشتون نمياد ، تم مشكي هم در فايل BlackWALKMAN.rar هست.

ويرايش:
اين واكمن روي P990 چند تا مشكل ريز و داره كه شما با جايگزين كردن فايل Skin For P990 Without Problem ديگه اون مشكلات رو نخواهيد داشت.فيال ضميمه شده.

با سلام آقا حسین
من این واکمن را بک سری نصب کردم وبا اینکه محتویات p990 را که برای مشکلش کذاشته بودی را هم ریختم ولی بارم دکمه نکت وبک و پلی را نداره می تونید به من کمک کنید با که یک اسکاین به من بدید که دکمه هم داشته باشه یا همون قالبش باشه
با تشکر

afshin110
15-11-2008, 14:07
راجع به آخرین هک صدا خواستم نظر خودم رو بگم
البته این نظر منه و دلیل نمیشه بقیه هم همین نظرو داشته باشن
وقتی این هک رو انجام دادم صدای گوشی مثل قابلمه شد و خیلی بی کیفیت شد
البته از این نکته که صدای هندزفری بینهایت عالی شد نباید گذشت
صدای بلندگو تقریبا با صدای تی وی موبایل ها یکی شده

مشكل از هك كردن شماست صداي گوشي من خيلي توپ شده

ehsannet9003
15-11-2008, 14:08
با سلام آقا حسین
من این واکمن2 را بک سری نصب کردم وبا اینکه محتویات p990 را که برای مشکلش کذاشته بودی را هم ریختم ولی بارم دکمه نکت وبک و پلی را نداره می تونید به من کمک کنید با که یک اسکاین به من بدید که دکمه هم داشته باشه یا همون قالبش باشه
زیرا بک سری گیرم اومد ریختم دروست شود ولی هرجه می گردم بیداش نمی کونم دوباره بریزمش رو گوشیم
با تشکر کمک کنید:::::::::

H M R 0 0 7
15-11-2008, 14:11
یکی یه لطفی بکنه و یه عکس از درایو c که توی xplore نشان میده رو واسه من بزاره!پوشه ی bin گوشیم جابجا شد!
اشکالی داره یا نه؟

این پوشه چیزی نیست که بشه واستون فرستاد یه جایگزین کردش
این یک پوشه سیستمی هست که به هیچ وجه پاک نمیشه.
مال شما هم پاک نشده و فقط
طبق دستور عمل پست اول اونو از حالت مخفی در بیارید

H M R 0 0 7
15-11-2008, 14:17
با سلام آقا حسین
من این واکمن2 را بک سری نصب کردم وبا اینکه محتویات p990 را که برای مشکلش کذاشته بودی را هم ریختم ولی بارم دکمه نکت وبک و پلی را نداره می تونید به من کمک کنید با که یک اسکاین به من بدید که دکمه هم داشته باشه یا همون قالبش باشه
زیرا بک سری گیرم اومد ریختم دروست شود ولی هرجه می گردم بیداش نمی کونم دوباره بریزمش رو گوشیم
با تشکر کمک کنید:::::::::

اینو امتحان کنید:

hamed_f65
15-11-2008, 14:34
مشكل از هك كردن شماست صداي گوشي من خيلي توپ شده
نه عزیزم . مشکل از هک نیست
احتمال داره مشکل از بلندگوی گوشیم باشه که اونم بعید می دونم.چون توی هک های قبلی اینطوری نبود و هیچ موردی نداشت
ضمنا اونقدرم .... نیستم که نتونم 4 تا فایل رو کپی کنم
به هر حال ممنون که نظر دادی

hrs1974
15-11-2008, 15:30
سلام دوستان هكر! لطفا بگيد چطوري ميشه P990روبا هدست HPM-80 سازگار كرد؟ قربون دستتون

Zhangooler
16-11-2008, 00:48
HMR عزیز من به مشکل برخوردم.بعد از اینکه هک نو ساین رو نصب کردم یه دفعه پوشه ی bin رفت توی مموری(کپی شد)بعد دوباره من گذاشتمش توی درایو c.یه بار گوشیمو خاموش و روشن کردم که دیدم وقتی می خوام گزینه ی Send as رو بزنم پیغام میده که:Not Found. و بعد از این برداشتم گوشی رو master reset کردم که اون send as درست شد ولی توی uninstall که میرم گوشی هنگ میکنه!!!!!
کمک کنید که بدجوری نگرانم!اگه بدادم برسی که ممنونت می شم...البته از یکی پرسیدم گفت باید گوشیتو فلش کنی تا دوباره فایل های سیستمی از اول نصب شه!ولی به نظر من خوب نیست که فلشش کنم.اگر بدادم برسی که خیلی مردی!گیر کردم...

Zhangooler
16-11-2008, 00:49
راستی هک ها هم دیگه عمل نمی کنه!بعد از نصب نو ساین.

Zhangooler
16-11-2008, 00:58
سلام دوستان هكر! لطفا بگيد چطوري ميشه P990روبا هدست HPM-80 سازگار كرد؟ قربون دستتون
دوست عزیز فکر نمی کنم یه همچین مدی داشته باشیم!:13:

majidrabiei
16-11-2008, 15:01
کسی نمی دونه چه جوری می شه نرم افزار های که uiq3 را پشتیبانی نمی کنند هک کرد تا بشه اونا رو p1 نصب کرد ؟

amir_sa
16-11-2008, 21:19
HMR عزیز من به مشکل برخوردم.بعد از اینکه هک نو ساین رو نصب کردم یه دفعه پوشه ی bin رفت توی مموری(کپی شد)بعد دوباره من گذاشتمش توی درایو c.یه بار گوشیمو خاموش و روشن کردم که دیدم وقتی می خوام گزینه ی Send as رو بزنم پیغام میده که:Not Found. و بعد از این برداشتم گوشی رو master reset کردم که اون send as درست شد ولی توی uninstall که میرم گوشی هنگ میکنه!!!!!
کمک کنید که بدجوری نگرانم!اگه بدادم برسی که ممنونت می شم...البته از یکی پرسیدم گفت باید گوشیتو فلش کنی تا دوباره فایل های سیستمی از اول نصب شه!ولی به نظر من خوب نیست که فلشش کنم.اگر بدادم برسی که خیلی مردی!گیر کردم...
بجاي فلش برو آپديت كن ، مطمئن باش همه مشكلاتت حل ميشه

کسی نمی دونه چه جوری می شه نرم افزار های که uiq3 را پشتیبانی نمی کنند هک کرد تا بشه اونا رو p1 نصب کرد ؟

اونا رو بايد به اصطلاح " پورت " كنند ، كه پورت كردن هم كار سختي هستش ، فعلا همه چشم اميدشون به جناب swmail هستش كه اون اين كار ها رو بكنه

09178734189
17-11-2008, 07:53
عزیزان هکر من ساعت با ثانیه می خوام مال خود کوشی همدر حالت قفل هم باز کمک کنین

09178734189
17-11-2008, 07:56
عزیزان وقتی دکمه فاصله رو می گیری مه بره تو شماره ها و زنگ بزنه سریع می یاد ومیره با فلش هم درست نشد قبل از اینکه هک کنم اینجوری شد چطور نمی دونم

shahshahani
17-11-2008, 09:36
اونا رو بايد به اصطلاح " پورت " كنند ، كه پورت كردن هم كار سختي هستش ، فعلا همه چشم اميدشون به جناب swmail هستش كه اون اين كار ها رو بكنه

قديما همه چشم اميدشون به جناب wl بود.حالا جانشين خلف ايشون جناب swmail هستند يا اينا يه نفرن؟

amir_sa
17-11-2008, 13:13
قديما همه چشم اميدشون به جناب wl بود.حالا جانشين خلف ايشون جناب swmail هستند يا اينا يه نفرن؟
فعلا كه همه ي هك ها و نرم افزار هاي پورت شده مهم داره به دست ايشون ساخته ميشه و از اقدامات در حال انجام ايشون هم ميشه به Call recorder اشاره كرد ! من زياد اطلاعي درباره wl ندارم

shahshahani
17-11-2008, 14:03
عزیزان وقتی دکمه فاصله رو می گیری مه بره تو شماره ها و زنگ بزنه سریع می یاد ومیره با فلش هم درست نشد قبل از اینکه هک کنم اینجوری شد چطور نمی دونم

آپدیت نیستی به احتمال زیاد....
گوشیت چیه؟
در کلوپ خودش ادامه بده...
موفق باشی.

Bakhtvar
17-11-2008, 21:11
سلام مهندس...از این همه زحمتت ممنونم.باشه جبران کنیم.درمورد هک دوربین p990 من دستورات شما را انجام دادم.ولی نتیجه نگرفتم.چرا؟...مشکل کجاست؟

amir_sa
17-11-2008, 21:17
سلام مهندس...از این همه زحمتت ممنونم.باشه جبران کنیم.درمورد هک دوربین p990 من دستورات شما را انجام دادم.ولی نتیجه نگرفتم.چرا؟...مشکل کجاست؟
من كه نفهميدم منظورت با كي بود ! اينجا همه واسه خودشون مهندسن
از من ميشنوي زياد تو مايه هاي هك دوربين نداره ، چون فايده ي چنداني نداره برات بنظر هم مياد كه يه ذره تازه كاري پس تا به مشكل نخوردي هك دوربين رو به حالت اول برگردون چون من تجربه كردم اينو

arseshystaspes
18-11-2008, 01:51
سلام
من در مورد هک صدا اصلا نفهمیدم'Z:\private\10200B19\' چیه؟ وآیا Sound Full V4.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و M3SAudioPolicyMgr.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو باید بریزم رو گوشی؟؟

shahshahani
18-11-2008, 09:15
من كه نفهميدم منظورت با كي بود ! اينجا همه واسه خودشون مهندسن
از من ميشنوي زياد تو مايه هاي هك دوربين نداره ، چون فايده ي چنداني نداره برات بنظر هم مياد كه يه ذره تازه كاري پس تا به مشكل نخوردي هك دوربين رو به حالت اول برگردون چون من تجربه كردم اينو

بي خود چرا مايوس ميكني بچه مردم رو....؟؟:13:
كجاي هك دوربين مشكل داره؟
تازه اگه مشكل داشته باشه مثل هك صدا نيست كه بزنه بتركونه گوشي ديگه روشن نشه....:2:
من ريختم خيلي هم باحاله.
موفق باشي.

amir_sa
18-11-2008, 10:25
بي خود چرا مايوس ميكني بچه مردم رو....؟؟:13:
كجاي هك دوربين مشكل داره؟
تازه اگه مشكل داشته باشه مثل هك صدا نيست كه بزنه بتركونه گوشي ديگه روشن نشه....:2:
من ريختم خيلي هم باحاله.
موفق باشي.
ميشه بگي چيش باحاله ؟
حالا خوبه اولين نفر من اونو اينجا معرفي كردم و اول هم خودم رو گوشيم نصب كردم ، ولي 1 ماه دوربين گوشيم از كار افتاده بود ، زياد تاثيري در عكس نداره . كيفيتش فكر كنم 1 يا 2 % بهتر شده

farziniknam
18-11-2008, 15:10
آقایون مهندس سلام
من وقتی مدیاپلیر گوشیم )p1) هک کردم دیگه مدیا پلیرش باز نشد چیکار کنم؟

ndelkhak
18-11-2008, 17:14
سلام
دوستان من یه مشکل داشتم گفتم بپرسم که لال از دنیا نرم

بعد از این هک بازی ها و نصب هک صدا و غیره

مشکلی تو صدای گوشی پیش اومده و اونم اینکه موقع مکالمه صدا خیلی ضعیفه و تقریبا نمیشه شنید اونور خط چی میگه

حالا مشکل من کجاس ؟

Bakhtvar
18-11-2008, 17:43
سلام مهندس ... من تازه کار نیستم.بعدش هم من حرفتون گوش کردم واین کارونکردم.درمورد نرم افزارSlick_v0.21 بایدبگم که خیلی خوب داشت کارمیکرد.ولی وقتی گوشیم آپدیت کردم نصب شد ولی از اینترنت دیگه نمیتونه خودش ورجیستر بکنه.منم کارم لنگ...اگه نرم افزاربهتری سراغ داری به ماعنایت کن.قربان شمامتین...

amir_sa
19-11-2008, 00:14
بعد از این هک بازی ها و نصب هک صدا و غیره

مشکلی تو صدای گوشی پیش اومده و اونم اینکه موقع مکالمه صدا خیلی ضعیفه و تقریبا نمیشه شنید اونور خط چی میگه

حالا مشکل من کجاس ؟
سعي كن زياد هر چي به دستت رسيد از هك ها نريزي تو گوشيت ، يه هك صداي ديگه بريز ببين مشكلت حل ميشه يا نه ؟ در ضمن با يه سيم كارت ديگه امتحان كن مثلا اگه ايرانسلي با داءمي امتحان كن

درمورد نرم افزارSlick_v0.21 بایدبگم که خیلی خوب داشت کارمیکرد.ولی وقتی گوشیم آپدیت کردم نصب شد ولی از اینترنت دیگه نمیتونه خودش ورجیستر بکنه.منم کارم لنگ...اگه نرم افزاربهتری سراغ داری به ماعنایت کن.قربان شمامتین...
منظورت چيه كه نميتونه خودش رو رجيستر كنه ، يه كم واضح تر بگو

amir_sa
19-11-2008, 00:16
آقایون مهندس سلام
من وقتی مدیاپلیر گوشیم )p1) هک کردم دیگه مدیا پلیرش باز نشد چیکار کنم؟

برو تو كلوپ p1 ببين گوشيت آخرين فريمور هستش يا نه ؛
چون اگه آپديت نباشه تو خيلي از هك ها ميتونه برات مشكل ساز باشه

arseshystaspes
19-11-2008, 19:30
سلام
دوستان یکی حال بده جواب منو بده!!
Z:\sys\bin\mmmgmtserver.exe' رو گوشی من ظاهر نمیشه و این 'Z:\sys\bin\M3SAudioPolicyMgr.dll'
حالا چه باید بکنم.
ممنون از کمکتون لطفا 1 توضیح کامل واسه ما مبتدیها بگذارید

Shahin_SOURNA
19-11-2008, 19:55
با سلام
من هک افزایش صدا رو داشتم می ریختم که Xplore یه Fatal Error داد و از الان هم وقتی اون رو باز می کنم همون error رو میده و گوشی فقط با ریستارت کردن بالا میاد(هنگ میکنه)
لطفا بهم کمک کنید.

Bakhtvar
19-11-2008, 20:24
منظورم اینه که وقتی برنامه میخواد اجرابشه بهت میگه که برنامه قدیمیه وباید به روزبشه.قبلا وقتی okمیکردم برنامه جدیدش ازاینترنت نصب میکرد ولی الان نمیشه وerror میده.

amir_sa
19-11-2008, 20:56
با سلام
من هک افزایش صدا رو داشتم می ریختم که Xplore یه Fatal Error داد و از الان هم وقتی اون رو باز می کنم همون error رو میده و گوشی فقط با ریستارت کردن بالا میاد(هنگ میکنه)
لطفا بهم کمک کنید.
الان وارد x-plor ميشي هنگ ميكنه ؟ مشكل از برنامه ست يا مشكل از گوشيست به نظرت ؟
اگه برنامه مشكل داره دوباره نصب كن ، اگه گوشي مشكل داره ميتوني فرمت اينترنال كني

amir_sa
19-11-2008, 21:00
منظورم اینه که وقتی برنامه میخواد اجرابشه بهت میگه که برنامه قدیمیه وباید به روزبشه.قبلا وقتی okمیکردم برنامه جدیدش ازاینترنت نصب میکرد ولی الان نمیشه وerror میده.
اميدوارم فهميده باشم كه چي ميگي !!!!
ورژن قديمي اين نرم افزار رو نصب كن و توي منوي tools قسمت update برو و automatic update رو غير فعال كن . فكر كنم نسخه جديدش مشكل نرم افزارهاي مثل juck box و profimail رو داره

genesis_85
20-11-2008, 23:37
سلام به همگی دوستان. یه مشکل واسم پیش اومده می خواستم ببینم کسی می تونه راهنماییم کنه؟
هک انیمیشن start/shutdown رو روی گوشی w950 اجرا کردم، اما وقتی خاموشش کردم دیگه بالا نیومد.
هر چی روشن، خاموششم می کنم فقط یه ویبره کوچیک میده، همین.!!!!!
کسی از دوستان هست که بتونه بگه باید چی کار کنم؟؟؟؟؟

alireza99.99
20-11-2008, 23:43
بچه ها اینکه برنامه ای نصب نمیشه یا پیغام سیکورتی میده مشکل از ساین هست

باید گوشی مو هک کنم

ehsannet9003
21-11-2008, 00:09
بابا چند تا هک جدبد برارید ما حال می کونیم با هکهای شما

mohammad_0624
21-11-2008, 09:27

باید گوشی مو هک کنم

نه دوست عزیز شما باید تاریخ گوشی رو باتاریخ نصب برنامه هماهنگ کنید.Detailes

amir_sa
21-11-2008, 09:54
سلام به همگی دوستان. یه مشکل واسم پیش اومده می خواستم ببینم کسی می تونه راهنماییم کنه؟
هک انیمیشن start/shutdown رو روی گوشی w950 اجرا کردم، اما وقتی خاموشش کردم دیگه بالا نیومد.
هر چی روشن، خاموششم می کنم فقط یه ویبره کوچیک میده، همین.!!!!!
کسی از دوستان هست که بتونه بگه باید چی کار کنم؟؟؟؟؟
تا كجا بالا مياد گوشيت ؟ تا صفحه انتخاب phone mode و fight mode مياد ؟ اگه اون رو نياره بايد آپديت يا فلش كني گوشيتو

باید گوشی مو هک کنم
sis installer رو از پست دوم بگير هم مشكل ساين حل ميشه هم اين مشكلي كه ميگي

بابا چند تا هک جدبد برارید ما حال می کونیم با هکهای شما
اگه بياد دوستان ميزارند

farshidbist
21-11-2008, 12:32
سلام
من font g700 رو روی گوشیم ریختم ولی هر کاری می کنم دیگه نمی تونم عوضش کنم
مشکل از کجاست؟
ممنون

H M R 0 0 7
21-11-2008, 16:47
سلام
من font g700 رو روی گوشیم ریختم ولی هر کاری می کنم دیگه نمی تونم عوضش کنم
مشکل از کجاست؟
ممنون

نام پوشه Fonts رو تغییر بدید و یه چیز دیگه بزارید
حالا میتونید پاکش کنید وجدید جایگزین کنید

CaptainReza
21-11-2008, 19:33
سلام
من یه مشکل بزرگ برای LCD گوشیم پیش اومده و چون فقط اینجا رو میشنختم اینجا مطرح میکنم
ببخشید دیگه شرمنده

من هر قسمتی از lcd رو که لمس میکنم دو سه سانت پایین تر انتخاب میشه!!
همه کار هم کردم از فرمت گرفته تا آپدیت
خواهش میکنم راهنماییم کنید که کجا برم برای تعمیر و آیا LCD گوشیم باید کامل عوض بشه

باز هم به خاطر اینکه اینجا مطرح کردم عذرخواهی می کنم

feryshad
21-11-2008, 19:51
سلام
من یه مشکل بزرگ برای LCD گوشیم پیش اومده و چون فقط اینجا رو میشنختم اینجا مطرح میکنم
ببخشید دیگه شرمنده

من هر قسمتی از lcd رو که لمس میکنم دو سه سانت پایین تر انتخاب میشه!!
همه کار هم کردم از فرمت گرفته تا آپدیت
خواهش میکنم راهنماییم کنید که کجا برم برای تعمیر و آیا LCD گوشیم باید کامل عوض بشه

باز هم به خاطر اینکه اینجا مطرح کردم عذرخواهی می کنم
menu -> control panel -> other -> setup wizard
قسمتی که باید رو اعداد 1 2 3 4 بزنی رو دقیق انجام بده درست میشه

arseshystaspes
22-11-2008, 12:46
با سپاس از بزرگان این بخش
که 1 نفر هم جواب من رو نداد

amirtopolo18
22-11-2008, 18:02
وقتی من میزنم رو فایل swf از برنامه میاد بیرون

Shahin_SOURNA
22-11-2008, 18:32
اگه برنامه مشكل داره دوباره نصب كن ، اگه گوشي مشكل داره ميتوني فرمت اينترنال كني
توی همون صفحه که گفتم Xplore رو باز میکنم هنگ میکنه, نوشته برنامه رو دوباره install کنم ,من هم کردم ولی باز هم همون جوریه.

godsmak
22-11-2008, 19:13
وقتی من میزنم رو فایل swf از برنامه میاد بیرون
این مشکل من هم هست، وقتی روی فیل فلش کلیک می کنم Error میده(Dump File Created)!

ehsannet9003
22-11-2008, 20:16
با سلام می خواستم بپرسم راهی هم هست که بشه تمام هک ها را برداریم یا پون مموری صفر بشه مصل روز اول که فایلهای اضافی پاک بشن و فقط فابلهای اصلی بمونند

amir_sa
22-11-2008, 20:23
سلام
z:\sys\bin\mmmgmtserver.exe' رو گوشی من ظاهر نمیشه و این 'z:\sys\bin\m3saudiopolicymgr.dll'
حالا چه باید بکنم.

با سپاس از بزرگان این بخش
که 1 نفر هم جواب من رو نداد
دقيقا نفهميدم مشكلت چيه ؟ براي چه هكي مي خواي اون فايل رو ؟ براي تقويت صدا ؟
يكم بشتر توضيح بده مي خواي چي كار كني !

amir_sa
22-11-2008, 20:29
با سلام می خواستم بپرسم راهی هم هست که بشه تمام هک ها را برداریم یا پون مموری صفر بشه مصل روز اول که فایلهای اضافی پاک بشن و فقط فابلهای اصلی بمونند

:31::31::31: چه قدر غلط املاييت زياده :دي
آره عزيز راه براي اون كار زياده ، فرمت اينترنال ديسك ، آپديت و در آخر هم فلش

با فرمت اينترنال در كمتر از 1 دقيقه گوشيت مثل روز اول ميشه

p6tr
22-11-2008, 23:53
سلام امیر جان من قبلا هم به شما زحمت دادم
ببخشید من خطای security رو مو قع نصب بازی assasins creed دریافت میکنم معمولا با تغییر تاریخ گوشی این مشکل برطرف میشد ولی در این مورد خاص جواب نمیده توی detailes که نگاه میکنم تا 2028 ساپورت میکنه ولی من موندم چرا نصب نمیشه
در ضمن من sis installer رو نصب کرده ام اگه میتونین راهنمایی کنین
قبلا متشکرم

LARAMAHDICRAFT
23-11-2008, 01:42
سلام
Z:\sys\bin\mmmgmtserver.exe' رو گوشی من ظاهر نمیشه و این 'Z:\sys\bin\M3SAudioPolicyMgr.dll'
حالا چه باید بکنم.
باید توی برنامه x-ploreتوی بخش tools تیک show rom driversرو بذاری تا درایوz رو نمایش بده

amir_sa
23-11-2008, 07:00
سلام امیر جان من قبلا هم به شما زحمت دادم
ببخشید من خطای security رو مو قع نصب بازی assasins creed دریافت میکنم معمولا با تغییر تاریخ گوشی این مشکل برطرف میشد ولی در این مورد خاص جواب نمیده توی detailes که نگاه میکنم تا 2028 ساپورت میکنه ولی من موندم چرا نصب نمیشه
در ضمن من sis installer رو نصب کرده ام اگه میتونین راهنمایی کنین
قبلا متشکرم
سلام دوست عزيز
اگه sis installer رو نصب كرده باشي كه ديگه نيازي به عوض كردن تاريخ نيست ، اگه مي توني متن كامل ارور رو بزار تا ببينم چيه ؟
:10:

Shahin_SOURNA
23-11-2008, 13:55
توی همون صفحه که گفتم Xplore رو باز میکنم هنگ میکنه, نوشته برنامه رو دوباره install کنم ,من هم کردم ولی باز هم همون جوریه.
HELP PLEASE

saeed_yas62
23-11-2008, 15:42
با سلام و تشکر از دوستان خوبی که این مطالب مفید رو گذاشتن. ولی یک گلایه از مسئولین سایت داشتم که امیدوارم سانسور نکنند و کامل نمایش بدهند.
من امروز می خواستم فایل هایی روکه گذاشته بودین دانلود کنم و رو گوشیم اجرا کنم. ولی با قانون 3 دانلود دیدم باید یک روز وقت بذارم که اینجانب وقت اضافی برای تلف کردن ندارم. تازه بعد از کلی منتظر موندن باز هم اجازه دانلود نداشتم به خاطر همین عطای دانلود از سایت شما را به لقایش بخشیدم و از سایت های دیگر که حتی ثبت نام هم نیاز ندارند دانلود کردم.(البته نه سایت های ایرانی)
من نمی دونم چرا وقتی که یکم معرف می شیم شروع به کلاس گذاشتن می کنیم و به قول معروف نوبت تاختن ما فرا می رسد.از این خوشحالم که تفکرات مسئولین گوگل با شما بسیار تفاوت داره چون اگه مثل شما فکر می کردن، هر کاربر باید یک سال صبر می کرد تا نوبت جستجو کردنش برسه.
مطمئن باشید اگر این قوانین رو که برای دانلود گذاشتید بردارید تعداد بازدید ها و ثبت نام ها بسیار بیشتر خواهد بود.
در آخر برای شما و باقی دوستان آرزوی سلامت و بهروزی را دارم.
سعید نظری.

p6tr
23-11-2008, 18:33
سلام دوست عزيز
اگه sis installer رو نصب كرده باشي كه ديگه نيازي به عوض كردن تاريخ نيست ، اگه مي توني متن كامل ارور رو بزار تا ببينم چيه ؟
:10:
سلام
والله من حتی با نصب sis installer باز هم باید تاریخ رو توی برنامه هاتنظیم کنم البته ساین نمیخواد ولی تاریخ رو باید درست کنم
اما پیام
component failed security check
cannot install.
اما توی detail هم certificate information could not be understood
و بقیه مسائل
در ضمن فقط این یه برنامه اینجوریه من همه هکها مثل واکمن و نوت و ... را هم نصب کردم.

amir_sa
23-11-2008, 18:43
با سلام و تشکر از دوستان خوبی که این مطالب مفید رو گذاشتن. ولی یک گلایه از مسئولین سایت داشتم که امیدوارم سانسور نکنند و کامل نمایش بدهند.
من امروز می خواستم فایل هایی روکه گذاشته بودین دانلود کنم و رو گوشیم اجرا کنم. ولی با قانون 3 دانلود دیدم باید یک روز وقت بذارم که اینجانب وقت اضافی برای تلف کردن ندارم. تازه بعد از کلی منتظر موندن باز هم اجازه دانلود نداشتم به خاطر همین عطای دانلود از سایت شما را به لقایش بخشیدم و از سایت های دیگر که حتی ثبت نام هم نیاز ندارند دانلود کردم.(البته نه سایت های ایرانی)
من نمی دونم چرا وقتی که یکم معرف می شیم شروع به کلاس گذاشتن می کنیم و به قول معروف نوبت تاختن ما فرا می رسد.از این خوشحالم که تفکرات مسئولین گوگل با شما بسیار تفاوت داره چون اگه مثل شما فکر می کردن، هر کاربر باید یک سال صبر می کرد تا نوبت جستجو کردنش برسه.
مطمئن باشید اگر این قوانین رو که برای دانلود گذاشتید بردارید تعداد بازدید ها و ثبت نام ها بسیار بیشتر خواهد بود.
در آخر برای شما و باقی دوستان آرزوی سلامت و بهروزی را دارم.
سعید نظری.
سلام ، اول عضويتت رو تبريك ميگم ، بعدش هم بهت حق ميدم
اين از طرف مديران سايت هستش و اونا هم حتما يه دليلي براي كارشون دارند . به اميد اين كه بيشتر تو اين انجمن ببينيمت

سلام
والله من حتی با نصب sis installer باز هم باید تاریخ رو توی برنامه هاتنظیم کنم البته ساین نمیخواد ولی تاریخ رو باید درست کنم
اما پیام
component failed security check
cannot install.
اما توی detail هم certificate information could not be understood
و بقیه مسائل
در ضمن فقط این یه برنامه اینجوریه من همه هکها مثل واکمن و نوت و ... را هم نصب کردم.
من با همون هك ساين كه روي گوشيم انجام دادم نيازي هم به تغيير تاريخ ندارم .
ولي براي مشكل شما فكر كنم بايد هك certificate توسط swmail رو بريزي ، يه سرچ گوگل بزن اگه پيدا نكردي خودم برات مي زارم.

amir_sa
23-11-2008, 18:48
توی همون صفحه که گفتم xplore رو باز میکنم هنگ میکنه, نوشته برنامه رو دوباره install کنم ,من هم کردم ولی باز هم همون جوریه.
Help please
فكر كنم يه هك رو اشتباه ريختي ، با فرمت اينترنال اميدوارم درست بشه . اگه نشد آپديت:20:

arseshystaspes
23-11-2008, 22:52
با سپاس از laramahdicraft عزیز که با 1 جمله همه ی مشکلات من رو حل کرد

ممنون دوست عزیز.

LARAMAHDICRAFT
23-11-2008, 23:48
توی همون صفحه که گفتم xplore رو باز میکنم هنگ میکنه, نوشته برنامه رو دوباره install کنم ,من هم کردم ولی باز هم همون جوریه.
واسه من هم اینجوری شده بود ولی با عوض کردن ورژن برنامه درست شد.

ehsannet9003
24-11-2008, 01:04
:31::31::31: چه قدر غلط املاييت زياده :دي
آره عزيز راه براي اون كار زياده ، فرمت اينترنال ديسك ، آپديت و در آخر هم فلش

با فرمت اينترنال در كمتر از 1 دقيقه گوشيت مثل روز اول ميشه

رفیق غلط املای به خاطر کیبرد لپ تابم حروف فارسی نداره:27::27:
میشه لوطف کونی و روش فرمت اینترنال را به ما نشون بدی یا اگه داخل انجمن است لینکش را به ما هم لطف کونی
ممنون می شم:40:

farzin07
24-11-2008, 10:37
سلام.امروز براتون یه پک هک صدای گوشی مخصوص مدل های (P1-W950-W960-G900-G700-P990) رو میزارم که فکر نکنم دوستان دیگه گذاشته باشند!
این پک شامل 2 ورژن هست یکی 4.1 و دیگری 4.2 .:8:
یک ورژن برای کسانی که می خوان گوشیشون صدای بلندی داشته باشه (4.1) و ورژن دیگه برای کسانی که میخوان بیس گوشیشون زیاد باشه(4.2).
من خودم روی P1 تست کردم و از صداش راضیم.
نحوه استفاده از این هک رو هم صد بار دوستان تا حالا لطف کردن و گفتن و نیازی نمی بینم دوباره عنوان کنم و دوستان اگه کسی مشکلی داره در ریختن هک از گفته های قبلی HMR007 جان استفاده کنه روش همونه.

در زیر تغییرات صورت گرفته در این ورژن را از زبان dongxanh گذاشتم(انگلیسیه)
- Normal ended call sound
- Better sound clarity
- No distortion
- Laggy increasing at the last steps on volume bar bug fixed
- Improved sound quality for Ringtone, SMS, Alarm tone
- Improved Call sound for font and rear speaker
- Extra options for headset volume due to various types of headset
- Extra instructions for manually changing general volume, screen tap,...

موفق باشید.:40:

shahshahani
24-11-2008, 11:40
سلام.امروز براتون یه پک هک صدای گوشی مخصوص مدل های (P1-W950-W960-G900-G700-P990) رو میزارم که فکر نکنم دوستان دیگه گذاشته باشند!
این پک شامل 2 ورژن هست یکی 4.1 و دیگری 4.2 .:8:
یک ورژن برای کسانی که می خوان گوشیشون صدای بلندی داشته باشه (4.1) و ورژن دیگه برای کسانی که میخوان بیس گوشیشون زیاد باشه(4.2).
من خودم روی P1 تست کردم و از صداش راضیم.
نحوه استفاده از این هک رو هم صد بار دوستان تا حالا لطف کردن و گفتن و نیازی نمی بینم دوباره عنوان کنم و دوستان اگه کسی مشکلی داره در ریختن هک از گفته های قبلی HMR007 جان استفاده کنه روش همونه.

در زیر تغییرات صورت گرفته در این ورژن را از زبان dongxanh گذاشتم(انگلیسیه)
- Normal ended call sound
- Better sound clarity
- No distortion
- Laggy increasing at the last steps on volume bar bug fixed
- Improved sound quality for Ringtone, SMS, Alarm tone
- Improved Call sound for font and rear speaker
- Extra options for headset volume due to various types of headset
- Extra instructions for manually changing general volume, screen tap,...

موفق باشید.:40:

قبلا حسين خان گذاشتن فكر كنم:
موفق باشي.

farzin07
24-11-2008, 12:00
قبلا حسين خان گذاشتن فكر كنم:
موفق باشي.

این ورژن جدیدشه از اون بهتره یه نیگا به ورژنش بندازی بد نیست
موفق باشی.

Shahin_SOURNA
24-11-2008, 17:05
میشه لوطف کونی و روش فرمت اینترنال را به ما نشون بدی یا اگه داخل انجمن است لینکش را به ما هم لطف کونی
از طریق منوی مخفی گوشی یعنی Right>*>Left>*>Left>Left>*>Format Internal disk باید فرمت کنی اگر هم گوشیت jog dialداره به جای راست بالا و به جای چپ پایین رو بزن.
موفق باشی

amir_sa
24-11-2008, 21:13

از طریق منوی مخفی گوشی یعنی Right>*>Left>*>Left>Left>*>Format Internal disk باید فرمت کنی اگر هم گوشیت jog dialداره به جای راست بالا و به جای چپ پایین رو بزن.
موفق باشی
در تكميل جواب دوستم هم ميگم اگه از اين هك استارت من استفاده ميكني كه كارت راحت تره

فقط كافيه بري control panel/servise menu

p6tr
25-11-2008, 12:03
سلام ، اول عضويتت رو تبريك ميگم ، بعدش هم بهت حق ميدم
اين از طرف مديران سايت هستش و اونا هم حتما يه دليلي براي كارشون دارند . به اميد اين كه بيشتر تو اين انجمن ببينيمت

من با همون هك ساين كه روي گوشيم انجام دادم نيازي هم به تغيير تاريخ ندارم .
ولي براي مشكل شما فكر كنم بايد هك certificate توسط swmail رو بريزي ، يه سرچ گوگل بزن اگه پيدا نكردي خودم برات مي زارم.
سلام امیر جان
ببخشید خیلی زحمت میدم
با این اینترنت زغالی ما تا بگردم شب شده
اگه براتون مقدوره محبت کنین بذارین ممنونم
پ.ن : اگه یه توضیح کوچولو هم واسه نصبش بدین، مدیون خودتون کردین ما رو

amir2891
25-11-2008, 18:23
با عرض سلام و خسته نباشی
گوشیم 990 و تمام هکها رو روش انجام دادم ولی چند وقته که دوربینش با فیلم مشکل داره و این ارورو میده There have been problems with the capture
در ضمن گوشیم اخرین فریمورو داره
وقتی master reset میکنم درست میشه باز که هکارو میریزم روش خراب میشه
اگه لطف کنید راهنماییم کنید .مرسی.

amir_sa
25-11-2008, 20:19
سلام امیر جان
اگه وقت كردم چشم ، حالا نميشه قيد اون برنامه رو بزني ؟
هك ساين رو از اينجا ريختي ؟

با عرض سلام و خسته نباشی
گوشیم 990 و تمام هکها رو روش انجام دادم ولی چند وقته که دوربینش با فیلم مشکل داره و این ارورو میده There have been problems with the capture
در ضمن گوشیم اخرین فریمورو داره
وقتی master reset میکنم درست میشه باز که هکارو میریزم روش خراب میشه
اگه لطف کنید راهنماییم کنید .مرسی.
در مسير z/resourse/app دو تا فايل pvcamera.RSC و pvcamera_loc.RSC رو بريز تو مسير c/resourse/app . ب مسير هاي گفته شده دقت كن كه اشتباه نريزي

p6tr
25-11-2008, 23:59
اگه وقت كردم چشم ، حالا نميشه قيد اون برنامه رو بزني ؟
هك ساين رو از اينجا ريختي ؟

بله کلا هک ها رو از اینجا برمیدارم به جاهای دیگه خیلی اعتماد ندارم
راستش بخاطر سه بعدی بودنش خیلی دوست داشتم نصبش کنم . فعلا هم نشده:41: اگه زحمتتون میشه بیخال شین تا همینجاش هم خیلی لطف کردین:11:

LARAMAHDICRAFT
26-11-2008, 00:21
سلام امیر جان
ببخشید خیلی زحمت میدم
این سایتswmail هستش من که چیزی که amirsaگفته بود رو پیدا نکردم حالا شما هم یه نگاهی بنداز.
بازیprince of persiaهم که جدید اومده بازی سه بعدی قشنگیه اگه بازی نکردی پیشنهاد میکنم اون رو هم نصب کنی

H M R 0 0 7
26-11-2008, 20:19
آیکن و منوی جدید و زیبا برای واکمن 3

طبق معمول کل پوشه ها رو با Xplor علامت دار کنید و کپی رو بزنید
حالا برید روی درایو C و اونجا Ok یا Paste بزنید
فایلها در مکانها خودشون کپی میشن :46:

p6tr
26-11-2008, 23:09
این سایتswmail هستش من که چیزی که amirsaگفته بود رو پیدا نکردم حالا شما هم یه نگاهی بنداز.
بازیprince of persiaهم که جدید اومده بازی سه بعدی قشنگیه اگه بازی نکردی پیشنهاد میکنم اون رو هم نصب کنی

سلام ممنون لطف کردین
اگه منظورتون همون hd هستش، نصبش کردم عالیه :31:

Rohallah_tavakoli
27-11-2008, 21:30
دوستان من این سوال رو هر جا پرسیدم جوابم رو ندادند لطفا یکی جواب بده.....

تو p990i موقع اجراي asphalt3 وAssassins Creed 3D v1.0.8 By WL از بازي مياد بيرون و application closed ميده!!!!

البته قبلا اجرا میکرد تا اینکه فایل های درایو c گوشیم رو دستکاری کردم و مجبور شدم دوبار update کنم....

amir_sa
27-11-2008, 22:38
دوستان من این سوال رو هر جا پرسیدم جوابم رو ندادند لطفا یکی جواب بده.....

تو p990i موقع اجراي asphalt3 وassassins creed 3d v1.0.8 by wl از بازي مياد بيرون و application closed ميده!!!!

البته قبلا اجرا میکرد تا اینکه فایل های درایو c گوشیم رو دستکاری کردم و مجبور شدم دوبار update کنم....
بعد از آپديت گوشي رو هك كردي دوباره ؟
يه چيزي ريختي كه مورد داشته ...

orc1990
28-11-2008, 18:02
سلام خسته نباشید
میخواستم بدونم اگه گوشیم master reset کنم زبان فارسی گوشی و کیبورد فارسی و( آخرین update ) از بین میره ؟
گوشی من p1 هست
ممنون

Rohallah_tavakoli
28-11-2008, 18:59
بعد از آپديت گوشي رو هك كردي دوباره ؟
يه چيزي ريختي كه مورد داشته ...

بله دوباره هک کردم...... چیزی هم بجز این دوتا بازی نصب نکردم همین اررور میده!!!!

لطفا راهنمایی کنید من داره حالم از این گوشی به هم میخوره..........:2:

فقط عشق من همین دوتا بازی بود که اجرا نمیشه!!

amir2891
29-11-2008, 16:51
با سلام و خسته نباشی
گوشیم 990. گوشیمو هک کردم و بعد از زمانی که هک کردم lock code گوشیمو فراموش کردم. تا حالا 1 بار فلش کردم و 2بار اپدیت ولی کد گوشیم نمیدونم چنده
مگه بعد از فلش یا اپدیت کد اولیه گوشی 0000 نیست؟اگه لطف کنید راهنماییم کنید.

amir_sa
29-11-2008, 17:05
با سلام و خسته نباشی
گوشیم 990. گوشیمو هک کردم و بعد از زمانی که هک کردم lock code گوشیمو فراموش کردم. تا حالا 1 بار فلش کردم و 2بار اپدیت ولی کد گوشیم نمیدونم چنده
مگه بعد از فلش یا اپدیت کد اولیه گوشی 0000 نیست؟اگه لطف کنید راهنماییم کنید.
جاي سوالت اينجا نبود ، تو كلوپ p990 بايد ميپرسيدي
اونجا يكي از دوستان جواب داده :

با برنامه فون ایکس اس میشه. همون اول که گوشی رو وصل میکنی و میشناستش کدشو هو بهت میگه

orc1990
29-11-2008, 21:20
سلام خسته نباشید
میخواستم بدونم اگه گوشیم master reset کنم زبان فارسی گوشی و کیبورد فارسی و( آخرین update ) از بین میره ؟
گوشی من p1 هست
ممنون

یعنی تو این فروم با عزمت کسی نیست جواب ما را بده؟:41:

sarekari
29-11-2008, 23:51
سلام دوستان عزيز . من mod جديد براي تغيير محل ذخيره سازي را انجام دادم كه فايلها را توي d:\inbox ميريزه . از ديشب تا حالا هرچي فايل ميگيرم بصورت ناقص و خرابه . كسي ميتونه منو راهنمايي كنه ؟ ممنون

vitalli_shervo
30-11-2008, 00:45
سلام خسته نباشید
گوشی من p1 هست
ممنون

سلام
دوست عزیز من خودم p1 دارم بعد از مستر ریست زبان فارسی و کیبورد فارسی از بین میره ولی گوشیت همچنان آخرین آپدیت هست من خودم اینو تجربه کردم

amir_sa
30-11-2008, 07:10
سلام دوستان عزيز . من mod جديد براي تغيير محل ذخيره سازي را انجام دادم كه فايلها را توي d:\inbox ميريزه . از ديشب تا حالا هرچي فايل ميگيرم بصورت ناقص و خرابه . كسي ميتونه منو راهنمايي كنه ؟ ممنون
وقتي كه فايل رو با بلوتوث ميريزن و تو beam مياد روش علامت سوال هستش ، براي ديدن اون فايل بايد بري تو همون مسيري كه گفتي . از اونجا فايل ها رو باز كن ، بازم خرابه ؟
اگه بازم خراب بود بگو تو من نسخه خودم رو بزارم :11:

sarekari
30-11-2008, 12:28
سلام امير جان .ممنون از توجهت ولي من مشكلم بدتر شده و گمان كنم ربطي به mod بلوتوث نداره . گوشيم فايلهاي قبلي رو اجرا ميكنه ولي هر فايلي كه از طريق بلوتوث و كامپيوتر وارد ميشه رو اجرا نميكنه فقط نمايش ميده و error ميده . البته بعضي از فايلهاي بلوتوث رو ميشناسه و اجرا ميكنه . البته زماني كه با برنامه MyPhoneExplorer دو تا آهنگ ريختم تو حافظه گوشي و مموري شناخت و اجرا كرد ولي زماني كه فايل را از حافظه گوشي به مموري منتقل كردم ديگه اجرا نشد . جالب اينجاست كه فايلها كلا خراب ميشن و اگه بخوام همون فايلهايي رو كه با كامپيوتر تو گوشي ريختم را دوباره با كامپيوتر اجرا كنم ديگه اجرا نميشه. اين مشكل در مورد آهنگ و برنامه ها صادقه . اگه بتوني كمكم كني ممنون ميشم چون گوشيم كلا فلج شده .

godsmak
30-11-2008, 20:47
از دوستان کسی تا حالا با Flash Plugin مشکلی داشته؟
چون من باهاش مشکل دارم و مشکلم هم اینه که وقتی یه فایل Flash رو اجرا میکنم Dump File Created میده!!!؟؟؟

benyamin_pc
01-12-2008, 06:53
این نرم افزار coreplayer که تو چندتا لینک قبلی گذاشته شده وقتی لینکشو می زنم میگه باید عضو شی !

aminirani
01-12-2008, 09:52
دوست عزيز سلام .من شماره 14 رو نصب كردم پيغام ميده اين برنامه روي گوشي نصب وآماده استفاده مي باشد.شماره 15 هم كه اصلا نصب نمي شه.تو زبان برنامه هم هيچ خبري از زباني كه گفتيد نيست.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

shahshahani
01-12-2008, 10:21
دوست عزيز سلام .من شماره 14 رو نصب كردم پيغام ميده اين برنامه روي گوشي نصب وآماده استفاده مي باشد.شماره 15 هم كه اصلا نصب نمي شه.تو زبان برنامه هم هيچ خبري از زباني كه گفتيد نيست.ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

فکر کنم منظور شما فارسی ساز P990 باشه.
یعنی تو کنترل پنل قسمت language چیزی به اسم american english نداری؟

amir_sa
01-12-2008, 14:40
سلام امير جان .ممنون از توجهت ولي من مشكلم بدتر شده و گمان كنم ربطي به mod بلوتوث نداره . گوشيم فايلهاي قبلي رو اجرا ميكنه ولي هر فايلي كه از طريق بلوتوث و كامپيوتر وارد ميشه رو اجرا نميكنه فقط نمايش ميده و error ميده . البته بعضي از فايلهاي بلوتوث رو ميشناسه و اجرا ميكنه . البته زماني كه با برنامه myphoneexplorer دو تا آهنگ ريختم تو حافظه گوشي و مموري شناخت و اجرا كرد ولي زماني كه فايل را از حافظه گوشي به مموري منتقل كردم ديگه اجرا نشد . جالب اينجاست كه فايلها كلا خراب ميشن و اگه بخوام همون فايلهايي رو كه با كامپيوتر تو گوشي ريختم را دوباره با كامپيوتر اجرا كنم ديگه اجرا نميشه. اين مشكل در مورد آهنگ و برنامه ها صادقه . اگه بتوني كمكم كني ممنون ميشم چون گوشيم كلا فلج شده .

دوست من شما با يه مموري ديگه امتحان كن اگه درست شد پس مشكل از مموريته
اگه درست نشد مشكل از گوشيته و با يه فرمت اينترنال و نهايتا يه آپديت درست ميشه :27:

mehrdad_zero
01-12-2008, 15:28
سلام
چند وقتیه که وقتی برنامه جاوای دارو همونی که اطلاعات داروهای مختلف را داره را اجرا میکنم گوشیم ریستارت میشه. قبلا همچین مشکلی نداشت.
یعنی چرا این مشکل پیش اومده؟

sarekari
01-12-2008, 16:17
مرسي امير جان . احتمالا مشكل از مموريه . البته هنوز درست نشده ولي با اين حال ازت ممنونم كه كمك كردي .:10:

H M R 0 0 7
01-12-2008, 17:51
دوستان عزیز همونطور که بارها و بارها گفتم:
این تاپیک فقط هک و مد!
راستش نمیخوام پستهای اضافی که مربوط به تاپیک نیست رو پاک کنم.چون به نظرم یه جور بی احترامیه ولی خودتون رعایت کنید.

ممنون

Sorosh MAX
01-12-2008, 18:08
سلام دوستان ،

ببخشید من گوشیمو هک کردم یک سری تغییرات توش ایجاد شد که باعث شد یکسری چیز ها خرای شن مثل موزیک پلیر ، در همگام اجرا ارور میده .2 - system information رو باز نمیکنه میگه آینکونش نیست ...
اگه امکان داره یک پک از فایل های اصلی P1 رو به من بدین بسیار ممنون میشم ، چون الان واقعآ حالم گرفته است .

amir_sa
01-12-2008, 19:34
سلام دوستان ،

ببخشید من گوشیمو هک کردم یک سری تغییرات توش ایجاد شد که باعث شد یکسری چیز ها خرای شن مثل موزیک پلیر ، در همگام اجرا ارور میده .2 - system information رو باز نمیکنه میگه آینکونش نیست ...
اگه امکان داره یک پک از فایل های اصلی p1 رو به من بدین بسیار ممنون میشم ، چون الان واقعآ حالم گرفته است .
براي بهتر جواب گرفتن از هك گوشيت بايد آخرين فريمور باشه در غير اين صورت يه سري مشكلاتي پيش مياد . شما الان ميتوني فرمت اينترنال كني يا اگه امكانش رو داري آپديت كن.
اگر هم يه كم وقت بزاري فايل هاي اورجينال گوشي تو درايو z هستند ، از اونجا كپي كن و بريز تو مسير هاي خودش

vahidsport
02-12-2008, 00:12
سلام به همه

اقا راهي هست كه دكمه هاي 990 بشه مثل P1 يعني با زدن يكبار دكمه(Play , Internet) اون عملي كه تو كنترل پنل براش تعيين ميكنيم اجرا شه اخه الان بايد دكمه رو نگه داريم تا اون عمل اجراشه

pedit-x
02-12-2008, 09:30
آقا !!!! یعنی واقعا هیچ مد جدیدی نیومده که از صفحه 216 تا این صفحه شده چت روم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir_sa
02-12-2008, 15:54
سلام به همه

اقا راهي هست كه دكمه هاي 990 بشه مثل p1 يعني با زدن يكبار دكمه(play , internet) اون عملي كه تو كنترل پنل براش تعيين ميكنيم اجرا شه اخه الان بايد دكمه رو نگه داريم تا اون عمل اجراشه
خير - مگه چقدر هست كلا ؟ بين 1 تا 2 ثانيه كه زياد نيست

آقا !!!! یعنی واقعا هیچ مد جدیدی نیومده که از صفحه 216 تا این صفحه شده چت روم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه جديد بياد كه دوستان ميزارند ، اين پست بيشتر به رفع اشكال و پرسش و پاسخ تبديل شده

p6tr
03-12-2008, 23:07
وقتي كه فايل رو با بلوتوث ميريزن و تو beam مياد روش علامت سوال هستش ، براي ديدن اون فايل بايد بري تو همون مسيري كه گفتي . از اونجا فايل ها رو باز كن ، بازم خرابه ؟
اگه بازم خراب بود بگو تو من نسخه خودم رو بزارم :11:
سلام
من خیلی دلم میخواد بلوتوثها برن توی مموری. ولی بچه ها میگن خطر داره. میخواستم بپرسم شما که اینو استفاده میکنین مشکلی ندارین؟ در ضمن گوشی من p1 هستش گوشی شما چیه؟ اگه شما هم روی p1 استفاده میکنین ممنون میشم نسخه خودتون رو بذارین برام

amir_sa
03-12-2008, 23:37
سلام
من خیلی دلم میخواد بلوتوثها برن توی مموری. ولی بچه ها میگن خطر داره. میخواستم بپرسم شما که اینو استفاده میکنین مشکلی ندارین؟ در ضمن گوشی من p1 هستش گوشی شما چیه؟ اگه شما هم روی p1 استفاده میکنین ممنون میشم نسخه خودتون رو بذارین برام
سلام ...
من گوشيم 990 هستش تقريبا يكي دو ماهي ميشه دارم ازش استفاده مي كنم و هيچ مشكلي ندارم
لينكشو ميزارم برات اگه مفيد بود كه ما رو دعا كن ، اگه مشكل برات درست كرد همين فايل رو از درايو z جايگزين كن .
اي فايل رو هم بريز تو c/resourse/app
گوشيت آخرين فريموره ديگه ؟

mahboob000001
04-12-2008, 11:03
سلام من عضو جدیدم دانشجوی ict هستم امیدوارم بتونم از اطلاعات همه دوستان استفاده کنم و اگه کمکی بر اومد .....

amir_sa
04-12-2008, 12:59
سلام من عضو جدیدم دانشجوی ict هستم امیدوارم بتونم از اطلاعات همه دوستان استفاده کنم و اگه کمکی بر اومد .....
عضويتت رو تبريك ميگم ... انشالله بتونيم مشكلات دوستان رو با كمك هم حل كنيم .
البته فعلا كه مگس ميپرونيم چون خيلي خلوت شده .

p6tr
04-12-2008, 17:55
سلام ...
من گوشيم 990 هستش تقريبا يكي دو ماهي ميشه دارم ازش استفاده مي كنم و هيچ مشكلي ندارم
لينكشو ميزارم برات اگه مفيد بود كه ما رو دعا كن ، اگه مشكل برات درست كرد همين فايل رو از درايو z جايگزين كن .
اي فايل رو هم بريز تو c/resourse/app
گوشيت آخرين فريموره ديگه ؟

امیرجان ممنون
آقا آواتار تو عوض کردی نشناختمت
قبلی جالبتر بود:46:

amir_sa
04-12-2008, 18:28
امیرجان ممنون
آقا آواتار تو عوض کردی نشناختمت
قبلی جالبتر بود:46:
خواهش ميكنم عزيز ( اسمت رو نمي دونم )
به دردت خورد ؟ مشكلي نداشتي باهاش

Shahin_SOURNA
04-12-2008, 20:00
آقایون لطفا یه patcher جدید معرفی و بی زحمت لینک اش رو میذارید.
برای افزایش صدای p1 میخام.
Thanx
:42:

amir_sa
04-12-2008, 21:14
ميبينم كه مسير تاپيك عوض شده !!!
من كه اين تغيير مسير رو نمي پسندم ، جديدا يه شرت كات براي تاپيك تم تو قسمت uiq زده شد كه دسترسي راحت تر باشه
براي چي ديگه اين تاپيك رو آوردين اينجا ؟ حسين جان شما خبر داري يا دستور از طرف مقامات عالي رتبه بوده ؟

Mojtaba N87
05-12-2008, 00:10
من كه اين تغيير مسير رو نمي پسندم ، جديدا يه شرت كات براي تاپيك تم تو قسمت uiq زده شد كه دسترسي راحت تر باشه
براي چي ديگه اين تاپيك رو آوردين اينجا ؟ حسين جان شما خبر داري يا دستور از طرف مقامات عالي رتبه بوده ؟

سلام.

دوست عزیز مگه این تاپیک مربوط به هک نیست؟

اینجا هم بخش اختصاصی هکه...

یه شرتکات ازش درست می کنیم اگه شد تو بخش اولیه

p6tr
05-12-2008, 13:00
خواهش ميكنم عزيز ( اسمت رو نمي دونم )
به دردت خورد ؟ مشكلي نداشتي باهاش
پویا هستم
ممنون بله دارم استفاده میکنم البته نسخه جدید رو که نصبی هست نصب کردم عالیه
ممنون که روحیه دادین

H M R 0 0 7
06-12-2008, 01:56

خودمم الان دیدم :31:
گفتم همینکارو کنن.

abanar
06-12-2008, 07:02
سلام یه سایت میخوام که با زدن imei تمام اطلاعات گوشی رو بهم بده
ضمنا ببخشید که اینجا پست دادم

afshin110
06-12-2008, 17:27
سلام یه سایت میخوام که با زدن imei تمام اطلاعات گوشی رو بهم بده
ضمنا ببخشید که اینجا پست دادم

بفرما

Re Z a
06-12-2008, 23:15
سلام دوستان:11: من قبلا یک پک ریختم روی گوشیم که SMiley های قسمت SmS عوض کرد الان یه پک جدید ریختم روی گوشی ولی نمی خوام این Smiley ها باشن که عکسش گذاشتم پایین .دوستان اگه کمک کنن بگن باید چیکار کنم که به حالت اولش برگرده ممنون میشم

استبداد
08-12-2008, 13:27
سلام
تازه میخوام گوشی رو هک کنم قبلا" از این کار ها نکردم برنامه کپس سوئیچ رو دانلود کردم و نصب کردم و گزینه رو در حالت off قرار دادم

برنامهx -plore رو اما نمیتونم نصب کنم دانلود میکنم و وقتی میخوام نصبش کنم با پیغام خطای زیر مواجه میشم و نمیتونم نصب کنم برنامه رو :

component failed security check cannotinstall

H M R 0 0 7
08-12-2008, 13:37
سلام
تازه میخوام گوشی رو هک کنم قبلا" از این کار ها نکردم برنامه کپس سوئیچ رو دانلود کردم و نصب کردم و گزینه رو در حالت off قرار دادم

برنامهx -plore رو اما نمیتونم نصب کنم دانلود میکنم و وقتی میخوام نصبش کنم با پیغام خطای زیر مواجه میشم و نمیتونم نصب کنم برنامه رو :

Component failed security check cannotinstall

این پیغام مربوط میشه به تاریخ گوشیتون
تاریخش رو بزاری تاریخ همین الان به صورت میلادی

استبداد
08-12-2008, 15:04
ممنون
درست شد
یه مشکل دیگه هم داشتم

میخوام هک مربوط به اجرای فایل های فلش رو انجام بدم
کار هایی رو که گفتین رو انجام دادم
توی مولتی مدیا هم هم گزینه جدید به نام فلش پلیر درست شد
وقتی روی گزینه فلش پلیر کلیک میکنم یه صفحه وب باز میشه که فایل های توی

D:\Document

رو نشون میده ولی روی فایل های فلشک که پسوند swf دارن کلیک میکنم

پیغام میده که مرورگری برای اجرای فایل مورد نظر وجود نداره
در واقع همون پیغامی رو میده که قبلا" وقتی هک فلش رو روش نریخته بودم هم میداد

و بعد میگه فایل ها رو یه جا ذخیره کن
وقتی هم ذخیره میکنم ( هر جایی ) هیچ فرقی نمیکنه

باید چی کار کنم؟

cg.animator
08-12-2008, 17:46
من واقعا نمی تونستم تشکر نکنم ، ممنونم که این گنجینه ارزشمند را تهیه کردید ،:19:

H M R 0 0 7
08-12-2008, 21:29
ممنون
درست شد
یه مشکل دیگه هم داشتم

میخوام هک مربوط به اجرای فایل های فلش رو انجام بدم
کار هایی رو که گفتین رو انجام دادم
توی مولتی مدیا هم هم گزینه جدید به نام فلش پلیر درست شد
وقتی روی گزینه فلش پلیر کلیک میکنم یه صفحه وب باز میشه که فایل های توی

D:\Document

رو نشون میده ولی روی فایل های فلشک که پسوند swf دارن کلیک میکنم

پیغام میده که مرورگری برای اجرای فایل مورد نظر وجود نداره
در واقع همون پیغامی رو میده که قبلا" وقتی هک فلش رو روش نریخته بودم هم میداد

و بعد میگه فایل ها رو یه جا ذخیره کن
وقتی هم ذخیره میکنم ( هر جایی ) هیچ فرقی نمیکنه

باید چی کار کنم؟

شما آخرین نسخه رو از این پست نصب کردید؟ :

استبداد
08-12-2008, 21:44
شما آخرین نسخه رو از این پست نصب کردید؟ :
بله

از همین استفاده کردم

p30worldtizhosh
10-12-2008, 09:09
بچه ها از هک جدید خبری نیست ؟؟؟!!

amir_sa
10-12-2008, 10:09
سلام دوستان:11: من قبلا یک پک ریختم روی گوشیم که SMiley های قسمت SmS عوض کرد الان یه پک جدید ریختم روی گوشی ولی نمی خوام این Smiley ها باشن که عکسش گذاشتم پایین .دوستان اگه کمک کنن بگن باید چیکار کنم که به حالت اولش برگرده ممنون میشم

سلام رضا جان ، شرمنده يكم دير شد
شما فايل Smilies.mbm رو از مسير z/resourse/app بريز تو همين مسير در درايو c اميدوارم درست بشه :11:

Re Z a
10-12-2008, 15:53
سلام رضا جان ، شرمنده يكم دير شد
شما فايل smilies.mbm رو از مسير z/resourse/app بريز تو همين مسير در درايو c اميدوارم درست بشه :11:

من دیدم کلید تشکر کار ساز نیست , امیر جان دست گلت درد نکنه و مرسی از توجه هتون :11: درست شد خیلی ممنون

vahidsport
11-12-2008, 16:55
سلام به همه

آيا راهي براي بالا بردن كيفيت Ringtone P990 هست منظورم ولوم صدا نيست در حد كيفيت پخش Media Player خود گوشي

Zhangooler
11-12-2008, 18:40
سلام به همه

آيا راهي براي بالا بردن كيفيت ringtone p990 هست منظورم ولوم صدا نيست در حد كيفيت پخش media player خود گوشي
با همون هک صدا میشه اینکارو کرد.

mohsentanha
12-12-2008, 12:09
سلام
اقا من یه پیشنهاد دارم که به پست اول اگه اضافه بشه خیلی خوبه
من گوشیم رو هک کردم بعد هم مستر ریست وگوشی دیگه روشن نشد من هم اپدیت کردم که با دیال اپ 6 ساعت با دانلود نرم افزار واینا طول کشید من اگه میدونستم وقتی گوشیم هک شده، نباید مستر ریست کنم اگه این یه خط به پست اول اضافه بشه خیلی خوبه یا حالا با ویرایش خودتون :
نکته: در صورتی که گوشیتان را هک کردید از مستر ریست استفاده نکنید
ویا از فرمت داخلی استفاده کنید
یا حالا هرچیزه دیگه که منظور رو برسونه
این کار رو هم فقط حسین میتونه انجام بده
البته من فقط پیشنهاد کردم که این نکته باشه
وگرنه من دستور نمیدم که حتما این 1خط به پست اول اضافه شه

استبداد
12-12-2008, 12:32
واقعا" وقتی هک کردی نباید مستر ریست کرد؟

اگه اینجوری من هم پیشنهاد میکنم به پست اول اضافه بشه که خیلی موضوع مهمی هست

amir_sa
12-12-2008, 16:03
سلام
من گوشیم رو هک کردم بعد هم مستر ریست وگوشی دیگه روشن نشد من هم اپدیت کردم که با دیال اپ 6 ساعت با دانلود نرم افزار واینا طول کشید من اگه میدونستم وقتی گوشیم هک شده، نباید مستر ریست کنم اگه این یه خط به پست اول اضافه بشه خیلی خوبه یا حالا با ویرایش خودتون :

اين رو تقريبا همه مي دونند ، فكر كنم حسين يادش رفته بنويسه . ممنون از تذكرت :10:

Shahin_SOURNA
12-12-2008, 16:24
سلام

واقعا پیشنهاد خوبیه من هم تا الان این رو نمی دونستم و تصمیم داشتم این کار رو انجام بدم در هر صورت ممنوم.

p6tr
12-12-2008, 20:33
سلام

سلام
گوشیتون چیه مگه؟
من p1 دارم هم مستر ریست کردم هم فورمت داخلی فوقش دوباره هک میکنی مگه چقدر طول میکشه ولی اینکه روشن نشه نمیدونم برا من که پیش نیومده دو سه بار اینکار و کردم

pelinoos
12-12-2008, 22:00
آقا کممممک!
من گوشیمو آپدیت کردم بعد الان هک ساین رو گوشیم جواب نمیده!
چی کار کنم!(قبلا جواب میداد)
در ضمن آیکن control panel هم عوض نمیشه!!!!!!!

mohsentanha
13-12-2008, 00:32
سلام
گوشیتون چیه مگه؟
من p1 دارم هم مستر ریست کردم هم فورمت داخلی فوقش دوباره هک میکنی مگه چقدر طول میکشه ولی اینکه روشن نشه نمیدونم برا من که پیش نیومده دو سه بار اینکار و کردم
منم p1دارم اولین بار بعد مستر ریست بالا اومد ولی یه بار خاموش روشن کردم دیگه نیومد
منم فقط پیشنهاد کردم.

Ultimator
13-12-2008, 00:44
من همچین مشکلی نداشتم هم بعد هک مستر ریست کردم هم فرمت داخلی هم آپدیت با هیچکدوم مشکلی که میگید رو نداشتم :20:

البته من P990 دارم و p1 ندارم ممکنه فقط رو p1 اینطور باشه .

H M R 0 0 7
13-12-2008, 01:03
سلام

اضافه شد.
ممنون :10:

mohsentanha
13-12-2008, 12:36
من همچین مشکلی نداشتم هم بعد هک مستر ریست کردم هم فرمت داخلی هم آپدیت با هیچکدوم مشکلی که میگید رو نداشتم :20:

البته من p990 دارم و p1 ندارم ممکنه فقط رو p1 اینطور باشه .

ولی به ریسکش نمی ارزه
لااقل مطمئن هستی که گوشیت روشن میشه ومی تونی کار کنی

abanar
13-12-2008, 20:27
ببخشید
میخواستم بدونم کسی از دوستان میدونه قیمت w950 نو چنده؟

mohsentanha
14-12-2008, 00:04
ببخشید
میخواستم بدونم کسی از دوستان میدونه قیمت w950 نو چنده؟

اینجا در خواست بده::::::::::::::::::::::::::::

ehsannet9003
14-12-2008, 00:57
با سلام
من این هک را واستون گذاشتم که مال دوربینp990 است که کارش درسته کیفیت عکسش خیلی خوبه مخصوصا تو شب با فلش و فیلم برداریش هم mp4 است که خیلی خیلی کیفیت خوبه 30 فریم هم فیلم می گیره
روی گوشی خودم هم تست کردم موشکل نداره 1 ماه هست که رو مبایلم است و هیچ موشکلی نداشته

ehsannet9003
14-12-2008, 01:07
با سلام
این هک دوربین p990هست که خیلی با حال است کیفیت عکسش خیلی خوبه مخصوصا در شب با فلش وبه صورت mp4 فیلم می گیره اونم 30 فریم که خیلی خوبه 1ماهی است رو گوشیم است و هیچ موشکلی نداشته

Zhangooler
14-12-2008, 18:42
با سلام
این هک دوربین p990هست که خیلی با حال است کیفیت عکسش خیلی خوبه مخصوصا در شب با فلش وبه صورت mp4 فیلم می گیره اونم 30 فریم که خیلی خوبه 1ماهی است رو گوشیم است و هیچ موشکلی نداشته

فکر نمیکنم هک دوربین تاثیری داشته باشه...
همه رو امتحان کردم.ولی باز از پست مفیدت ممنون.:11:

amir_sa
14-12-2008, 22:31
با سلام
من این هک را واستون گذاشتم که مال دوربینp990 است که کارش درسته کیفیت عکسش خیلی خوبه مخصوصا تو شب با فلش و فیلم برداریش هم mp4 است که خیلی خیلی کیفیت خوبه 30 فریم هم فیلم می گیره
روی گوشی خودم هم تست کردم موشکل نداره 1 ماه هست که رو مبایلم است و هیچ موشکلی نداشته

تنها تاثيرش اينه كه فرمت فيلم برداري رو به mp4 تغيير ميده ، بقيه تاثير هايي كه ميگذاره در كيفيت عكس اثري نداره

ehsannet9003
15-12-2008, 00:46
تنها تاثيرش اينه كه فرمت فيلم برداري رو به mp4 تغيير ميده ، بقيه تاثير هايي كه ميگذاره در كيفيت عكس اثري نداره
از نظر من همین mp4 تنها خودش خیلی میرزه کیفیتش هم که خیلی خوبه

eamiri
15-12-2008, 01:37
سلام من رو g900 هك فلش پلاگين نصب كردم ، جواب نداد بدون هك با خودش چه جوري ميشه فلش اجرا كرد يا يه هك براي اجراي مستقيم فلش براي g900 معرفي كنيد ..

tanx

mohammad_0624
15-12-2008, 08:05
منم p1دارم اولین بار بعد مستر ریست بالا اومد ولی یه بار خاموش روشن کردم دیگه نیومد
منم فقط پیشنهاد کردم.

منم توصیه میکنم بعداز هک به هیچ عنوان Master Resset نکنید!!!!!!!!!!!!!
فقط فرمت اینترنال کنید که مشکلی پیش نیاد:41:

Zhangooler
16-12-2008, 00:15
سلام من رو g900 هك فلش پلاگين نصب كردم ، جواب نداد بدون هك با خودش چه جوري ميشه فلش اجرا كرد يا يه هك براي اجراي مستقيم فلش براي g900 معرفي كنيد ..

tanx
صد در صد روی تمام uiq ها جواب میده...!!
شما تمام مراحلو یه بار دیگه مو به مو انجام بده حتما میشه.:46:
در ضمن capsswitch همیشه باید off باشه.

Zhangooler
16-12-2008, 00:17
راستی،amir-sa جان دستت واقعا طلا...دکمه ی تشکر کمت بود یه پست دادم.
توی تاپیک پک گرافیکی جوابه مارو دادی و مارو نجات دادی....!!!!1

amir_sa
16-12-2008, 10:01
راستی،amir-sa جان دستت واقعا طلا...دکمه ی تشکر کمت بود یه پست دادم.
توی تاپیک پک گرافیکی جوابه مارو دادی و مارو نجات دادی....!!!!1

خواهش ميكنم ، من كه كاري نكردم :46:
همه مشكلت حل شد ؟ از اين به بعد در پك آيكن ها ترجيحا فايل هاي RSC رو نريز و از من ميشنوي پك هاي نصبي sis رو هم بيخيال شو ...
موفق باشيد :11:

c30tehran
16-12-2008, 17:07
من یک مقدار ترس دارم گوشی رو هک کنم
ممکنه که گوشی هم ناک اوت بشه؟!؟!؟!

می خواستم امکان داره که بدون هک گوشی تو ویندوز و کامپیوتر (و یا تو لینوکس) به تمام پوشه ها
دسترسی داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون از توجه شما

amir_sa
16-12-2008, 18:22
من یک مقدار ترس دارم گوشی رو هک کنم
ممکنه که گوشی هم ناک اوت بشه؟!؟!؟!

می خواستم امکان داره که بدون هک گوشی تو ویندوز و کامپیوتر (و یا تو لینوکس) به تمام پوشه ها
دسترسی داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون از توجه شما
مگه قراره گوشي رو چي كار بكنن كه ترس داره ؟
شما فقط يه برنامه رو ميريزي رو گوشي و كار تموم ( گوشيت هك شد )
تا وقتي اشتباهي نداشته باشه گوشيت هيچي نمي شه ، و اگر به فرض اشتباه هم داشته باشي با يه فرمت اينترنال درست ميشه .

mohammad_0624
17-12-2008, 23:26
سلام دوستان یه استارت اپ از ویندوز 7 براتون میزارم.شرمنده کم میام اینجا:11:

Windows7 BY MOHAMMAD_0624

فایلهای sys رو هم داخل فلدر زیپ گذاشتم فراموش نشه.:41:

eamiri
17-12-2008, 23:44
ببخشيد براي سيمبيان سري 60 مثلا n82 تاپيكي مثل اين تاپيك وجود داره كه در صفحه اول همه هك ها ليست باشه
اصالا هك هاي سري 60 كجاست تاپيكش ؟

hamidreza_4u
18-12-2008, 12:13
با سلام و عرض تبریک
گوشی من P990i میباشد اخیرا Speed Contact گوشی را تنظیم کردم و از ان استفاده میکردم تا مجبور شدم به دلایلی گوشی را ریستارت و اینترنال فرمت کنم و حال میخاهم مجددا speed contact گوشی را تنظیم کنم ولی شماره های جدید جایگزین شماره های قبلی کنم و کانتکت جدید اضافه کنم ولی امکان پذیر نیست
هر روشی را امتحان میکنم روی مثلا شماره 1 که قبلا فلان کانتکت بوده و حال بعد از ریستارت و فرمت خالی است اولا هیچ تغییری ایجاد نمیشود ثانیا وقتی 1 را شماره گیری میکنم شماره کانتکت قبلی که قبل ار ریست تنظیم کرده بودم شماره گیری میشود
ممنون میشم راهنمایی کنید
ممنون

hamidreza_4u
18-12-2008, 12:25
اين رو تقريبا همه مي دونند ، فكر كنم حسين يادش رفته بنويسه . ممنون از تذكرت :10:

پس بعد از هک گوشی اصلا نمیشه از مستر ریست استفاده کرد
اگه مچبور بشی چی؟:18:
اگه استفاده بکنی چی میشه؟
من رو 990 هم مستر ریست کردم هم فورمت اتفاق خاصی نیوفتاد
ممکنه مشکی پیش اومده باشه؟

majidrabiei
18-12-2008, 17:14
ظاهرا فایل واکمن 3 پاک شده و قابل دانلود نیست

aban366
18-12-2008, 17:15
آیکون و تم رو چطور در گوشی p990 بریزیم که اجرا بشه اموزشش رو می خوام

amir_sa
18-12-2008, 19:21
آیکون و تم رو چطور در گوشی p990 بریزیم که اجرا بشه اموزشش رو می خوام
فايل تم پسوندش utz هستش ، براي ريختن تم تو گوشي بايد وقتي گوشيتو به كامپيوتر وصل كردي اون فايل رو ميريزي تو پوشه other . بعد توسط گوشيت ميري روش كليك ميكني و بعدش نصب و تمام
براي ريخت آيكن هاي كامل بايد گوشي رو هك كني

بهت پيشنهاد مي كنم يه سر به كلوپ p990 بزني ، چون همه سوالاتي كه تو ذهنت هست جوابش تو اونجا هست .
:11:

amir_sa
18-12-2008, 19:24
بستگي به شانست داره

ميشه استفاده كرد ولي ممكنه ديگه گوشيت بالا نياد و مجبور بشي فلش كني.

اگه مچبور بشی چی؟
وقتي فرمت اينترنال در دسترس هست چرا بايد مجبور بشي ؟

amir_sa
18-12-2008, 19:35
دوستان سلام
چند روز پيش يه پك آيكن ريختم ( فقط فايل هاي MBM شو ) تو گوشيم
بعد از اون وقتي اس ام اس مياد به گوشيم نه ويبره ميزنه نه آلارم ميزنه و نه علامت مسيج تو استاتوس بار مياد . فقط iphonelock نشون ميده و ميرم تو inbox از اونجا ميتونم بخونم . :41:
كسي ميدونه مشكل از كجاست ؟:13:

majidrabiei
18-12-2008, 20:33

کسی جواب ما رو نمی ده ؟

amir_sa
18-12-2008, 20:48

کسی جواب ما رو نمی ده ؟
همين الان تست كردم ، هيچ مشكلي نداره ... از اينجا ميگيري ؟

اين روي سرور خود انجمن ريخته شده و مشكل نداره . اگه برنامه مديريت دانلود داري اون رو غير فعال كن و با خود مرورگرت دانلود كن

Re Z a
18-12-2008, 20:48
دوستان سلام
چند روز پيش يه پك آيكن ريختم ( فقط فايل هاي MBM شو ) تو گوشيم
بعد از اون وقتي اس ام اس مياد به گوشيم نه ويبره ميزنه نه آلارم ميزنه و نه علامت مسيج تو استاتوس بار مياد . فقط iphonelock نشون ميده و ميرم تو inbox از اونجا ميتونم بخونم . :41:
كسي ميدونه مشكل از كجاست ؟:13:

امیر جان سلام. شما خودت استاد ما هستی اما کافیه از این قسمت Z:\Resource\Apps یه بک آپ بگیری یا همون کپی بعد بریزین قسمت درایو سی C:\Resource\Apps

mohammad_1ta
18-12-2008, 20:56
اگه مچبور بشی چی؟:18:

در یک صورت میشه مستر ریست کرد...

فقط باید هرچی فایل مربوط به هک که کپی کردین رو پاک کنین (منظورم همون فایل هایی که توی فولدرهای سیستمی ریختینه) :46:

amir_sa
18-12-2008, 21:05
امیر جان سلام. شما خودت استاد ما هستی اما کافیه از این قسمت Z:\Resource\Apps یه بک آپ بگیری یا همون کپی بعد بریزین قسمت درایو سی C:\Resource\Apps
تا اونجايي كه من ميدونم فايل هاي mbm تاثيري روي اين قسمت ها نداره ، با اين وجود اين كار رو هم كردم و يه پك كامل با فايل هاي RSC ريختم ولي بازم درست نشد

majidrabiei
18-12-2008, 21:52
فایلهای واکمن 3 رو دانلود کردم و ریختم تو گوشی ولی هیچ اثری از واکمن نیست چکار باید بکنم ؟

amir_sa
18-12-2008, 22:36
فایلهای واکمن 3 رو دانلود کردم و ریختم تو گوشی ولی هیچ اثری از واکمن نیست چکار باید بکنم ؟
اين كار ها رو انجام بده :
از مسير ريختن فايل ها تو گوشيت اطمينان حاصل كن كه درست ريختي .
گوشيت رو بعد از اتمام كار رستارت كن .

اين روي گوشي هاي زيادي تست شده پس طبيعتا مشكلي نداره ، يكم دقت كني حل ميشه :11:

shahriar_669
18-12-2008, 22:51
سلام
منw960دارم ، ولی برنامه xplore نصب نمیشه این ارور رومیده component failed security check cannot install و sis installer هم باید چطور نصب کنم؟ راستی منظور از درایو c چیه ؟ ببخشید که این همه سوال کردم

amir_sa
18-12-2008, 23:07
سلام
منw960دارم ، ولی برنامه xplore نصب نمیشه این ارور رومیده component failed security check cannot install و sis installer هم باید چطور نصب کنم؟ راستی منظور از درایو c چیه ؟ ببخشید که این همه سوال کردم
موقعي كه همون ارور ظاهر ميشه روي detial كليك كن و تاريخ گوشيتو بين اون دو تاريخي كه اونجا نوشته تنظيم كن و دوباره برنامه رو نصب كن .
وقتي xplor رو نصب كردي از پست دوم هك sis installer رو بگير و طبق دستورالعمل تو پوشه هاي ذكر شده كپي كن .
درايو c مربوط ميشه حافظه گوشيت كه به وسيله هك مي توني تغييراتي در اون ايجاد كني
درايو d مربوط به مموري كارتت ميشه

سوال ديگه اي بود در خدمتم :11:

majidrabiei
18-12-2008, 23:37
اين كار ها رو انجام بده :
از مسير ريختن فايل ها تو گوشيت اطمينان حاصل كن كه درست ريختي .
گوشيت رو بعد از اتمام كار رستارت كن .

اين روي گوشي هاي زيادي تست شده پس طبيعتا مشكلي نداره ، يكم دقت كني حل ميشه :11:
میشه بیشتر توضیح بدید ؟
فایلی که دانلود کردم شامل 2 تا پوشه به نامهای c و languages است من این فایلها رو تو درایو c کپی کردم جواب نداد 2 تا فایل رو باز کردم و محتویاتش رو تو درایو c کپی کردم بازم جواب نداد محتویاتش رو تو فایلهای هم نام خودش کپی کردم بازم هیچ اثری از واکمن نبود

aban366
19-12-2008, 12:45
فايل تم پسوندش utz هستش ، براي ريختن تم تو گوشي بايد وقتي گوشيتو به كامپيوتر وصل كردي اون فايل رو ميريزي تو پوشه other . بعد توسط گوشيت ميري روش كليك ميكني و بعدش نصب و تمام
براي ريخت آيكن هاي كامل بايد گوشي رو هك كني

بهت پيشنهاد مي كنم يه سر به كلوپ p990 بزني ، چون همه سوالاتي كه تو ذهنت هست جوابش تو اونجا هست .
:11:
برادر عزز من یه جای محروم و مرزی طرحمو میگذرونم سرعت اینجا خیلی پائینه اونم با شهر اطراف
اون تایپیک p990 کلی صفحه داره سرچم جواب نمیده مموی من فرمت شده بعد از اتصال به pcپوشه other وجود نداره
لطفا راهنمائیم کنین کلافه ام ،4روزه میام هنوز نتونستم

hadishi
19-12-2008, 12:50
دوستان سلام گوشیه من و دوستم w880هستش اما دوستم گوشیشو هک کرده ولی من بلد نیبستم منوهاش تغییر کرده
می خواستم بپرسم چجوری میتونم
: W880 هک کنم

shahshahani
20-12-2008, 09:44
برادر عزز من یه جای محروم و مرزی طرحمو میگذرونم سرعت اینجا خیلی پائینه اونم با شهر اطراف
اون تایپیک p990 کلی صفحه داره سرچم جواب نمیده مموی من فرمت شده بعد از اتصال به pcپوشه other وجود نداره
لطفا راهنمائیم کنین کلافه ام ،4روزه میام هنوز نتونستم

بابا اصلا مهم نیست که نداره.
شما فایل تم رو از هر طریقی که دوست داری(بلوتوث یا با کابل یا ...) میریزی رو یه جای مموری یا گوشی.
بعد میری با خود گوشی پیداش میکنی و روش کلیک میکنی.
همین.
فقط باید پسوند فایل تم utz باشه.

برای آیکن هم شما دو راه داری:
1- آیکن های کامل: یه مجموعه از فایل های mbm هست که باید تو c/resource کپی بشه
2-: آیکن های ناقص : یه فایل mbm هست که باید تو c/resource/apps کپی بشه

برای اینکه بتونی تو آدرس بالا کپی کنی باید گوشیت رو هک کنی.وگر نه نمیشه.
برای هک کردن پست اول همین تاپیک رو بخون همه چی دستت میاد.
اگه لینک آیکن ها رو داری که هیچ اگه نداری بگو تا بهت بدم.
موفق باشی.