PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

MaliN
16-12-2006, 20:29
یافتم کرک جدید کاسپر رو
دوستان روش زیر رو دنبال کنن
kaspersky 6.0.1.411
1 - تمام ورزن های قبلی رو پاک می کنید
2 - مطابق تصویر زیر عمل کنید (در هنگام ستاپ)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- لایسنس زیر رو تو برنامه وارد کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
4-فایل زیر رو توی سیستم اجرا کنید تا آپدیت برنامه به صورت کامل انجام شود و دیگه مشکل بلاک لیست وجود نداشته باشه

این فایل به صورت مستقل از برنامه فایل های آپدیت رو میگیره و توی درایو C با نامی که توی تصویر مشخصه میریزد

دوستان در مجموع حالشو ببرید

AK1
16-12-2006, 21:08
Kaspersky Lab Products Build 6.0.2.542 Vista Compatible Beta
Viruses and spyware are evolving faster than ever. New types of spam appear every day. Hackers are always searching for new machines to attack and control.Internet users worldwide choose Kaspersky Lab's antivirus, antihacker, antispam, and antispyware software products for their leading detection rates, timely virus analysis, and quality services.

Products details:

Kaspersky® Anti-Virus 6.0 (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.542_Vista/Beta/KAV/English/2006_12_15_12_19/kav6.en.msi)
combines reactive antivirus detection with the latest proactive technologies to provide your computer with solid and dependable protection against malicious programs.Beginners in particular will be pleasantly surprised to find a product that is simple to install and set up, while more advanced users will find a highly adaptable product that can be easily tailored to suit their individual requirements.
Activation Betacode : FHJ4S-R1XEX-5BW3T-JYEKB

Kaspersky® Anti-Virus For Windows File Server 6.0, (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.542_Vista/Beta/FS/English/2006_12_15_12_19/kav6fs.en.msi)
the effective protection for servers is the key to a complete information security solution for corporate networks. This product provides two-tier data protection: an antivirus monitor which scans all accessed, newly created and modified files in real-time, and an antivirus scanner which scans data storage locations. The scanner can be launched either on demand or automatically according to a defined schedule.
Activation Betacode : DDQY2-NAFMK-1Q8JY-1H8JH

Kaspersky® Anti-Virus for Windows Workstations 6.0 (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.542_Vista/Beta/WKS/English/2006_12_15_12_19/kav6ws.en.msi)
is a comprehensive solution designed to protect workstations against viruses and malicious programs.This solution provides real-time protection, whereby files are scanned when accessed, created or modified. Infected and suspicious objects can be quarantined, deleted or treated. Local and network disks can be scanned on demand. Scanning can be initiated manually or automatically in accordance with a pre-defined schedule.
Activation Betacode : W6MYU-MEHAZ-B61T9-2VVAM

Kaspersky® Internet Security 6.0 (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.542_Vista/Beta/KIS/English/2006_12_15_12_19/kis6.en.msi)
is a fully integrated solution that protects your computer from all of the most common Internet threats, including viruses, hacker attacks, adware, spam and spyware. Today, threats to PCs are appearing in ever-greater numbers and diversity. Cyber criminals on the Internet are well organized and tend to target PCs with combined threats. A standalone antivirus solution is no longer enough to fully protect your PC.
Activation Betacode : T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8

MaliN
17-12-2006, 10:00
آقا این که اصلا اجرا نمیشه؟؟!؟!؟!؟
راستی برای اینترنت سکیوریتی هم کار میکنه؟؟

در مورد تاپیک 1691 حق با آقا مهدی است. اون فایل اجرا نمیشه!!!:blink:

میشه یه لیسانس جدید برای کاسپر وژن 6.0.1.411 پیدا کنید. چون همه قبلیها جزو لیست سیاه شدند!!!:blink:

احتمالا به دلیل اینه که شما رو سیستمتون Visual Basic RunTime 6.0 ندارید والا نرم افزار کامله ودرست داره کار می کنه در ضمن بلاک لیست کاسپر فقط اجازه آپدیت نمیده و برنامه تا موقعی که لایسنس شما فعال باشه مشکلی نداره ولیست بلاکش مزاحمتی برای اجرا برنامه ایجاد نمی کنه

Visual Basic Run Time 6.0 SP6
Size: 1 Mb

ooje_asman
17-12-2006, 10:46
با سلام رفقا برنامه کار میکنه ولی من اون منوهایی که دوستمون گفت رو نتونستم پیداش کنم یعنی بایس موقع setup اونارو بیابم یا تو خود برنامه ام میشه ؟ در ضمن فایلهای آپدیت رو کجا بایس بریزم؟

jooya
17-12-2006, 22:55
سلام.
اینهم لینکهای دانلود کامل و 100% تست شده نسخه 2006 6.0.1.411 Final از Internet Security و Anti Virus کاسپرسکای. (کـ.ــرک نیز صددرصد تست شده است.)
[/color]

ممنون از لینکها ولی مثله اینکه ورژن آنتی ویروس با فایروال هماهنگی نداره موقع نصب خطا میده ، چی کارش کنم ؟

اینم عکسش : در صورتی که هر دوشونو از لینکهای که داده بودین دانلود کردم .

vtn54
18-12-2006, 12:29
ممنون از لینکها ولی مثله اینکه ورژن آنتی ویروس با فایروال هماهنگی نداره موقع نصب خطا میده ، چی کارش کنم ؟

اینم عکسش : در صورتی که هر دوشونو از لینکهای که داده بودین دانلود کردم .

دوست عزیز

شما نباید هر دوی آنها را نصب کنید اگر فقط آنتی ویروس آن را می خواهید نباید اینترنت سکوریتی را نصب کنید ولی

اگر همراه با آنتی ویروس دنبال فایروال و آنتی اسپم و ... هستید تنها نسخه اینترنت سکوریتی کافی است.پیام

مذکور به این معنی است که یک نسخه از محصولات کاسپرسکی قبلا روی کامپیوتر شما نصب یوده و برای نصب

نسخه فعلی باید نسخه قبلی را آنیستال کنید.

vtn54
18-12-2006, 12:33
من منتظر جوابم

دوست عزیز اکثر سریالهای موجود برای نسخه 5 کاسپرسکی از کار افتاده است ولی شما همین سریالهایی را که

دوستان برای نسخه 6 گذاشته اند امتحان کن به احتمال زیاد کارت راه می افتد اگر نشد نسخه 303 یا 411 ورژن 6 را

نصب کن.

hraa
18-12-2006, 17:47
احتمالا به دلیل اینه که شما رو سیستمتون Visual Basic RunTime 6.0 ندارید والا نرم افزار کامله ودرست داره کار می کنه در ضمن بلاک لیست کاسپر فقط اجازه آپدیت نمیده و برنامه تا موقعی که لایسنس شما فعال باشه مشکلی نداره ولیست بلاکش مزاحمتی برای اجرا برنامه ایجاد نمی کنه

Visual Basic Run Time 6.0 SP6
Size: 1 Mb

من visual basic runtime را نصب کردم ولی حالا موقع اجرای فایل این پغام را میده::blink:

component 'MSINET.OXT' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid

مشکل را چجوری حل کنم؟:blush:

masoud908
18-12-2006, 17:47
مسعود جان سلام:)
خب معلومه مي توني روش پسوورد بزاري تا كسي اسكن نكنه.
البته پيروي كردن از بقيه خيلي كار درستي نيست خيلي ها كار اشتباه مي كنن.
انشاالله كه خير است
چطوري ؟
اگر ميشد كه اين كار ميكردم
بيخيال شو...

*Batman*
19-12-2006, 02:14
این VB run time کجا باید نصب بشه؟

Adel.p30
19-12-2006, 08:43
سلام
جدیدترین ورژن کاسپرسکی موجود
Kaspersky® Anti-Virus 6.0
ftp://kav2006:*****@data.kaspersky.com/6.0.2.546%20Beta/KAV/English/2006_12_17_21_31/kav6.en.msi

FHJ4S-R1XEX-5BW3T-JYEKB

Kaspersky® Internet Security 6.0
ftp://kav2006:*****@data.kaspersky.com/6.0.2.546%20Beta/KIS/English/2006_12_17_21_31/kis6.en.msi

T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8

Kaspersky® Anti-Virus for Windows Workstations 6.0
ftp://kav2006:*****@data.kaspersky.com/6.0.2.546%20Beta/WKS/English/2006_12_17_21_31/kav6ws.en.msi

W6MYU-MEHAZ-B61T9-2VVAM
قربانتان
Adel.p30

r_a_z
19-12-2006, 18:51
سلام دوستان
بعد از اکتیو کردن با بعضی از کی ها این پیغام میاد . کسی می دونه چیکار باید کرد ؟؟؟ چون واقعاً مزاحمه .
you hav exceeded the maximum number of application copies that can be installed with this licence key
ممنون از لطف همتون

Adel.p30
20-12-2006, 08:15
R_a_zسلام
ببین دوست عزیز این پیغام به منظور این که کد شما در بلک لیست قرار گرفته
و حالا بعضی از دوستان میگن یک برا کی رو پاک کن دوباره وارد کن درست میشه اما من نتیجه ای نگرفتم
نتیجه گیری:
از ورژن های بتا کهدر بالا معرفی کردم استفاده کنید که جدیدترین ورژنهای بتا هستند
قربانت
Adel.p30

vtn54
20-12-2006, 11:52
سلام دوستان
بعد از اکتیو کردن با بعضی از کی ها این پیغام میاد . کسی می دونه چیکار باید کرد ؟؟؟ چون واقعاً مزاحمه .
you hav exceeded the maximum number of application copies that can be installed with this licence key
ممنون از لطف همتون

سلام دوست عزیز

آنتی ویروس کاسپرسکی را روی چند کامپیوتر نصب کرده ای؟

r_a_z
20-12-2006, 15:45
سلام دوست عزیز

آنتی ویروس کاسپرسکی را روی چند کامپیوتر نصب کرده ای؟
توی کافی روی 5 تا سیستم نصب کردم
قبلا هم همین کارو کرده بودم ولی هیچ مشکلی نداشتم الان اینطور شده(بعد از این مشکلات چند هفته گذشته کاسپر)
راستی اینم بگم که همیشه هم اینطور نیست بعضی وقتها هم این پیغام نمیاد و برنامه بدون هیچ مشکلی کار عادی خودشو انجام میده

nima_kiyaniyan
20-12-2006, 20:38
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم. روی سرور اونو نصب کردم مانند ساعت کار میکنه اما روی سیستم کناری نصب میکنم اون ارور رو میده یا اصلا میگه کی شما بلک لیسته...

vtn54
20-12-2006, 22:44
توی کافی روی 5 تا سیستم نصب کردم
قبلا هم همین کارو کرده بودم ولی هیچ مشکلی نداشتم الان اینطور شده(بعد از این مشکلات چند هفته گذشته کاسپر)
راستی اینم بگم که همیشه هم اینطور نیست بعضی وقتها هم این پیغام نمیاد و برنامه بدون هیچ مشکلی کار عادی خودشو انجام میده

سلام دوست عزیز

هر کدام از لیسانسهای نسخه های ارایه شده توسط دوستان فقط روی یک کامپیوتر در یک شبکه قابل نصب است اگر

می خواهید بر روی چند کامپیوتر نصب کنید باید از نسخه Workstation استفاده کنید .البته نسخه 303 را هم امتحانی بکن شاید

مشکلت حل بشه.

Aamoo
21-12-2006, 13:06
سلام
من فايل update كسپر رو از سايتش دانلود كردم كه بصورت rar بود ولي نميدونم بعد از خارج كردنش از حالت فشرده بايد چيكارش كنم و اونو كجا قرار بدم لطفا منو راهنمايي كنيد
ممنون

MaliN
21-12-2006, 13:14
من visual basic runtime را نصب کردم ولی حالا موقع اجرای فایل این پغام را میده::blink:

component 'MSINET.OXT' or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid

مشکل را چجوری حل کنم؟:blush:

آخ آخ آخ ...... ببخشید شرمنده یه فایلش رو آپلود نکردم
خدمت شما

روش جدید کرک کاسپر

دوستان برای توضیحات بیشتر به پست زیر مراجعه کنن

Ali-ss
21-12-2006, 15:57
آقا ما ورژن 6 رو نصب کردیم ولی هر بار که بالا می یاد همون سئوال همیشگی که تا 30 روز دیگه فعال باشه یا اینکه همین حالا کد می دی و 3-2 تا گزینه دیگه می یاد یکی کدهای فعال سازی رو بده آخه تعداد صفحات این تا÷یک خیلی زیاده نمی تونم به اینراحای پیداش کنم

*Batman*
22-12-2006, 23:19
ببینید دوستان این روش رو من خودم امتحان کردم و جواب داده که حالا به شما میگم:

موقع نصب یا بعد از نصب ابدا از اینترنت آپدیت نکنید.
پس تنظیمات آپدیت رو بذارید روی Manually .
لینک زیر هم فایلهای آپدیت رو داره و هم آموزش تنظیم آنتی ویروس برای آپدیت دستی:

بعد از تنظیمات شما نباید از آپدیتهای روزانه استفاده کنید.ابتدا باید فایلهای Base رو دانلود کنید.
وقتی به لینک بالا رفتید یه لینک دانلود به شکل av-i386&ids-cumul.zip میبینید که باید دانلود کنید و آپدیت دستی کنید.
حالا شما میتونید از آپدیتهای هفتگی و یا روزانه استفاده کنید.
به طور کلی باید از آپدیتهای حجیم به سمت آپدیتهای کم حجم برید.

این لینک آپدیت اولیه:

آپدیت هفتگی:

آپدیت روزانه :

سعی کنید آپدیت تکراری نداشته باشید چون موقع Replace کردن با پیغام خطا روبرو میشید.

موفق باشید.

*NashenaS*
24-12-2006, 17:50
سلام...

الان 2 هفته ای می شه که این کسپر گیر داده و دیگه داره ...!

هر چی Serial Number و Activation Key بود بهش دادم همش می گه Blacklisted!!:blink:

این در حالیه که در تنظیماتش Key رو Active زده و حتی backup ش هم تا 2008 کار می کنه! :

کسی روش جدیدی یا Key ی سراغ داره که از این دردسر در بیاد؟:rolleye:

ممنون می شم. :)

*NashenaS*
24-12-2006, 19:56
یک سری تحقیق کردم (دقیقا 7 ساعت هست که پای کامپیوترم!!! فقط برا این ...) که نتیجش به این لینک رسید:

برای من که کار نکرد گفتم شاید برای دوستان کار کنه.

موفق باشین. :)

*Batman*
24-12-2006, 21:16
بابا شما دیگه کی هستید؟
وقتی کسپر رو نصب کردید نباید اتوماتیک آپدیت کنید.
دستی آپدیت کنید از همون اول. چندتا پست بالاتر توضیح دادم که.
من الان بدون مشکل ازش استفاده میکنم و مشکل Black List هم ندارم.
آفلاین آپدیت کنید وگرنه کسپر بی کسپر.
حالا ازما گفتن.

piremard
24-12-2006, 22:12
سلام...

هر چی Serial Number و Activation Key بود بهش دادم همش می گه Blacklisted!!:blink:

این در حالیه که در تنظیماتش Key رو Active زده و حتی backup ش هم تا 2008 کار می کنه! :

با این کرک حتی بلک لیست را هم می توانید آپ دیت کنید اما توجه کنید که باید چک سرور را از کسپرسکی غیر فعال کنید و برای ورژن Kaspersky6.0.1.41 اجراش کنید
بنده امتحان کردم بدون مشکل دانلود و نصب کرد تمام آپ دیت ها رو
:)

موفق باشید و سال نو مبارک :)

vtn54
25-12-2006, 01:04
سلام...

سلام دوست عزیز

راه حل مشکل شما ساده است Key اول را که فعال است Delete کن مشکلت مثل آب خوردن حل می شود نیازی

به غیر فعال کردن آپدیت اتوماتیک هم نیست.:rolleye:

MaliN
25-12-2006, 10:01
چرا دوستان خودشون رو اذیت می کنن روش کرک جدید کاسپر رو گفتم که

4-فایل زیر رو توی سیستم اجرا کنید تا آپدیت برنامه به صورت کامل انجام شود و دیگه مشکل بلاک لیست وجود نداشته باشه

این فایل به صورت مستقل از برنامه فایل های آپدیت رو میگیره و توی درایو C با نامی که توی تصویر مشخصه میریزد
این روش 100% تست شده است و درست عمل می کنه در این روش آپدیت های رو زانه گرفته می شود وباقی ورژن ها نیز می توانند از این روش استفاده کنن ولی به نظر من دوستان اگه مشکلی ندارن از NOD32 استفاده کنن تا راحتتر باشن برای آپدیت کردن

cheetoz_motori
25-12-2006, 11:31
سلام من از ورژن 6.0.0.299 Internet Security‌استفاده مي كنم و از هيچ نظر هم مشكلي ندارم.مي خواستم بدانم ورژنهاي جديد Internet Security كه براي دانلود گذاشتين قابليتهاش بيشتر شده يا فقط از نظر Update ويروسها بروزتر از ورژن قديمي ها هست؟بنظر شما بهتر هست من از ورژن جديدتر استفاده كنم يا همين ورژن خودم خوبه و دانلود ورژن جديد تلاش بيهوده هست؟

ba_maram
25-12-2006, 22:46
با سلام
من موقع آپدیت اولیه کاسپر اسکای اشتباه کردم و اینترنت را قطع کردم.
بعد کاسپر غیر فعال شد نه آپدیت می شود نه کار می کند
از کنترل پنل(Add remove program) هم نتونستم پاکش کنم (یعنی پاک نمی شود پیغامی می دهد به این مضمون که چون نصب کامل نشده نمی شود پاک شود)
با نرم افزار add remove pluss هم پاک نشد دوباره هم که می خوام نصب کنم نمی شود.
چگونه پاکش کنم و از شرش راحت شوم تا دوباره نصبش کنم.
ممنون اگر راهنمایی کنید.
یا حق

Jalal
25-12-2006, 22:57
سلام
فكر كنم اونو بايى انو از system try خارج بشي تا بتوني uninstal كنيش

emp-ehsan
26-12-2006, 04:47
من چند روز هست که کاسپرم این پیغام ها رو میده
the threat singatures are obsolete.your computer is at risk.you are advised to update
the singatures immediately.

your license key is blacklisted.updates are disabled.please contact your dealer or local
support service.
ورژنش internet securrity 6.0 هست.
خواهش می کنم کمک کنید.

Adel.p30
26-12-2006, 08:16
سلام
این پیغام میگه که کد اکتیو سازی شما در بلک لیست قرار گرفته
شما از کد زیر استفاده کنید
به صورت فایل رج هست

نحوه ی دانلود کردن:
یک صحفه باز می شود که در پایین ان صحفه نوشته دانلود لینک روی ان کلیک کنید تا کادر مربوط به دانلود ظاهر شود
ضمنا من خودم با این کی اپ دیت نگه داشتم و هیچ مشکلی هم ندارم KIS 6.0.1.411
لینک تصحیح شد
قربانت
Adel.p30

p30time
26-12-2006, 16:28
سلام به همگي. من مي خواستم به وسيله يك سري فايل كه از اينترنت گرفتم آنتي ويروسم رو آپ ديت كنم ولي بلد نيستم. اسم اين پوشه كه من گرفتم av-i386-cumul البته توي اين پوشه كلي فايل وجود داره از قبيل adblock , aphish و ... . البته شايد توضيحات من كامل نباشه ولي اگه تونستيد كمكم كنيد ضمنا حجم اين فايل هم 8.65 مگابايت است. لطفا كمكم كنيد. ممنون

ba_maram
26-12-2006, 18:38
میشه بگید چه طوری ؟
تازه توی اد ریمو هم دیگه نیست
یا حق

p30time
27-12-2006, 14:36
سلام. آقا كسي جواب ما رو در باره آپ ديت كسپر اسكاي اينترنت سكيوريتي با فايلي كه از اينترنت دانلود كردم رو نداد. اصلا مي شه با گرفتن فايلها به صورت جداگانه آپديتش كرد؟؟؟
خيلي ممنون از كمك دوستان.

chista
27-12-2006, 15:21
دوستان من اینترنت سکریتی دارم ولی امروز با این که لایسنسش اکتیو هست و تو بلک لیست نیست بدون دادن هیچ پیغامی نمیتونه اپ دیت بگیره چرا؟:blink:

vtn54
27-12-2006, 15:52
دوستان من اینترنت سکریتی دارم ولی امروز با این که لایسنسش اکتیو هست و تو بلک لیست نیست بدون دادن هیچ پیغامی نمیتونه اپ دیت بگیره چرا؟:blink:

سلام دوست عزیز

مشکل از سرور کاسپرسکی است به زودی درست می شود.

sia0368
27-12-2006, 16:31
با سلام می خواستم بدونم اگر کاسپر اسکای در کامپیوتر دیگری به طور کامل آپدیت شده باشد آیا می توانم فایلها را روی cd بریزم و کامپیوتر خودم را آپدیت کنم برای مثال کامپیوترهای کافی نتها که همیشه آپدیت هستند لطفا هر کس اطلاعاتی در این زمینه دارد در اینجا در میان بگذارد چون سوال خیلیها است

rsh
27-12-2006, 17:54
شاید بتونی با tuneup utlity پاکش کنی و ابته بعد هم باید با بر نامه های رجستری خود رجستر را هم پاک کنی
البته اگر میتونی از ویروس کش avast یا avg استفاده کن
در ضمن avg روی ویستا خوب نصب میشه

sia0368
27-12-2006, 20:00
کسی نمیدونه یا نمیشه؟

شهرام11
27-12-2006, 23:29
کسی نمیدونه یا نمیشه؟

دوست عزيز فايلها را از حالت مخفي در بياور
1-Documents and Settings
2-All Users
3-Application Data
4-Kaspersky Anti-Virus Personal
از محتويات فولدر آخري كپي بگير وبعد از نصب ويروس ياب جديد
محتويات كپي گرفته شده را جايگزين كن

ba_maram
28-12-2006, 00:38
وی تی ان 54 لینکی که دادی چیه ؟کار نمی کنه
در ضمن این دو برنامه KisKav6 Remove Tool وtuneup utlity را ندارم میشه لینکی برام بذارین برای داون لود

یا حق

vtn54
28-12-2006, 01:28
وی تی ان 54 لینکی که دادی چیه ؟کار نمی کنه
در ضمن این دو برنامه KisKav6 Remove Tool وtuneup utlity را ندارم میشه لینکی برام بذارین برای داون لود

یا حق

شرمنده دوست عزیز

این هم لینک

ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/KisKav6Remove.zip

نیازی به tuneup utlity و یا برنامه دیگری نیست اگر همانطور که گفتم عمل کنی مشکلت حل می شود.

Master
28-12-2006, 09:23
دوستان اخرش نشد که نشد ..این لامصب لایسنسو که میدم هیچی ..اپدیتو دنلود کردم (8 مگی رو) بعد تو افلاین زدم اپدیت ...زرتی زد بلک لیست .... اون کرک کوفتی رو هم ردم نمیشه که نمیشه .... اون فایل رجیستری که دادن دوستان هرچی میزنم نمیشه میگه ازنوع باینری نیست .... خلاصه مغزم پکید ... چه کنم ؟

p30time
28-12-2006, 11:17
آقا كسي نيست به ما كمك كنه؟
فايلهاي آپديت كسپراسكاي اينترنت سكيوريتي رو كجا بريزم؟؟؟

ajjdesa
28-12-2006, 11:41
دوستان سرور این انتی ویروس فکر کنم خراب شده چون نمیشه ابدیت اش کردبعد مال من هر چند وقت یک بار ارور میده و باید دوباره بازش کنم مشکا از چی هست کسی میدونه؟

zendegi
28-12-2006, 12:09
ajjdesa جان چیز مهمی نیست مشکل از خود سرور کاسپر هستش برای من دیروز مشکل داشت درست شد خیالت راهت باشه.......خودش درست میشه...مرسی.........

MEMA
28-12-2006, 16:38
رفقا این آنتی ویروس کاسپر هم مثل نسخه امنیتیش فارسی داره؟اگه داره خواهشا یه لینک معرفی کنید.ممنون.

p30time
28-12-2006, 18:29
سلام. بچه من نا اميد شدم. يعني كسي توي اين انجمن نمي دونه چجوري با فايل و بدون اتصال به اينترنت آنتي ويروس رو آپديت كرد؟

*Batman*
28-12-2006, 19:20
سلام. بچه من نا اميد شدم. يعني كسي توي اين انجمن نمي دونه چجوري با فايل و بدون اتصال به اينترنت آنتي ويروس رو آپديت كرد؟

شما برو به لینک زیر و پایین صفحه رو نگاه کن.
گفته چطوری باید آفلاین آپدیت کنی.از همون صفحه هم آپدیتها رو بگیر.
اگه مشکلی بود بگو در خدمتم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_djd2
29-12-2006, 09:34
سلام
من یه فایل زیپ شده آپدیت رو گرفتم حالا چطوری اونو به انتی ویروس بدم؟؟؟

r_a_z
29-12-2006, 12:13
بابا شما دیگه کی هستید؟
وقتی کسپر رو نصب کردید نباید اتوماتیک آپدیت کنید.
دستی آپدیت کنید از همون اول. چندتا پست بالاتر توضیح دادم که.
من الان بدون مشکل ازش استفاده میکنم و مشکل Black List هم ندارم.
آفلاین آپدیت کنید وگرنه کسپر بی کسپر.
حالا ازما گفتن.

سلام
من همین کار رو انجام دادم یعنی آفلاین و دستی آپدیت کردم ولی باز پیغام بلک لیست رو بهم داد

کسی میدونه مشکل از چی بوده؟؟؟

chovalier
29-12-2006, 14:23
سلام
من همین کار رو انجام دادم یعنی آفلاین و دستی آپدیت کردم ولی باز پیغام بلک لیست رو بهم داد

سلام
آره عزیز مال منم همینطوری شد احتمالا اون کی ای که بابک داده بود تو بلاک لیسته الان اونی رو که zendegi داد رو هم نمی شه دانلود کرد.4shared خرابه.
حتی وقتی کی ها خراب باشه آپدیت هم نکنیم کاسپر می فهمه اگه تو نت باشیم
به هر حال منتظریم

Adel.p30
29-12-2006, 15:24
سلام
اقا با این کی هم میشه اینترنت سکیوریتی رو اپ دیت کرد هم انتی ویروسش رو کاملا تست شده
نحوه ی دانلود کردن:
یک صحفه باز می شود که در پایین ان صحفه نوشته دانلود لینک روی ان کلیک کنید تا کادر مربوط به دانلود ظاهر شود
ضمنا من خودم با این کی اپ دیت نگه داشتم و هیچ مشکلی هم ندارم KIS 6.0.1.411
قربانتان
Adel.p30

vtn54
29-12-2006, 16:22
سلام دوست من

من تعجب می کنم بعد از این همه مطالب کمکی که دوستان مختلف برای آموزش فعال کردن کاسپرسکی در این تاپیک

ارایه کرده اند هنوز خیلی از دوستان در فعال کردن کاسپرسکی مشکل دارند .این کار بسیار ساده بوده و تنها بی دقتی به

بعضی جزییات باعث می شود در این کار با مشکل روبرو شوید.نکاتی که باید حتما به آنها توجه کنید:

1. از یک لیسانس معتبر استفاده کنید .

2.کاسپرسکی نسخه 6 به دو شکل آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی عرضه می شود و لیسانسهای این دو با هم متفاوتند.

3.با یک لیسانس معتبر شما می توانید تمامی ورژن های مختلف کاسپرسکی 6 را فعال کنید مثلا ورژنهای 411 و 303 را

می توان با یک لیسانس یکسان فعال کرد ( البته نسخه های بتا مانند 546 از این امر مستثنا هستند.)

4.اگر در یک شبکه کار می کنید با یک لیسانس تنها می توانید آنتی ویروس موجود بر روی یک کامپیوتر را فعال کنید.

محصولات کاسپرسکی را می توان به دو طریق فعال کرد : با استفاده از یک License Key و یا با استفاده از Activation Code

من اینجا نحوه فعال کردن آنتی ویروس کاسپرسکی ( KAV ) را با استفاده از هر دو روش شرح می دهم .البته

این شکلها مربوط به آنتی ویروس کاسپرسکی می باشد ولی فعال کردن اینترنت سکوریتی آن نیز هیچ تفاوتی با

آن نداشته و کاملا شبیه آن است.برای فعال کردن کاسپرسکی به ترتیب مراحل زیر را طی کنید:

1.در صفحه اصلی برنامه به قسمت Service بروید:

2.در این قسمت بر روی قسمتی که مشخص کرده ام کلیک کنید :

3.در پنجره باز شده ابتدا تمامی Key های قبلی را Delete کنید ( این کار را باید حتما انجام دهید والا وارد کردن لیسانس

جدید موثر نخواهد بود ) سپس مطابق شکل بر روی گزینه Add کلیک کنید:

در پنجره باز شده شما سه گزینه برای فعال کردن کاسپرسکی در اختیار دارید.

4.برای فعال کردن آن از طریق Activation Code مطابق شکل گزینه مربوطه را انتخاب کنید و دکمه Next را فشار دهید:

5.در پنجره باز شده Activation Code را در محل مشخص شده وارد کنید و سپس به انترنت وصل شوید و پس از

اطمینان از بر قراری ارتباط اینترنتی بر روی گزینه Next کلیک کنید :

اگر تمامی مراحل گفته شده را درست انجام داده باشید و Activation Code شما معتبر باشد کاسپرسکی به سرور

مربوطه وصل شده و آنتی ویروس فعال خواهد شد ( اگر از فایروال استفاده می کنید باید اجازه دسترسی به اینترنت

را به کاسپرسکی بدهد) .

برای فعال کردن کاسپرسکی از طریق License Key مراحل بالا را تا شماره سه طی کنید وپس از انجام مرحله سوم

در پنجره باز شده گزینه مشخص شده را انتخاب کنید:

سپس در پنجره باز شده مطابق شکل محل License Key را مشخص کرده و Open را کلیک کنید :

باز اگر تمامی کارهای گفته شده را درست انجام داده باشید و لیسانس شما معتبر باشد کاسپرسکی فعال خواهد شد.

در آخر من تعدادی لیسانس فعال را برای آنتی ویروس کاسپرسکی ( نه اینترنت سکوریتی ) برایتان آپلود می کنم :

Key ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امیدوارم این توضیحات مفید بوده و دیگر کسی در مورد نحوه فعال کردن کاسپرسکی دچار مشکل نشود.

Master
29-12-2006, 21:56
توی اپدیتهای دستی فایل بلک لیست رو از ارشیو پاک کنید و بعد اپدیت کنید ...دیگه مشکلی نخواهید داشت ..(تجربه خودم در مورد اینترنت سکیوریتی)..

AK1
29-12-2006, 22:29
Kaspersky ALL Products Keys (2010!) & Key viewer & Removal Tools

دانلود از فايل پيوست شده با حجم351 KB

ميرور:

پسورد: p30world

mehdi_vsgh
29-12-2006, 23:11
سلام کسی میدونه مشکل من چیه ؟؟؟؟
اینم عکس از مشکلاتم

AK1
29-12-2006, 23:17
سلام کسی میدونه مشکل من چیه ؟؟؟؟
اینم عکس از مشکلاتم

از منوي استارت به كاسپر برو و Modify, Repair or Remove رو يك بار اجرا و ريپير كن ببن درست مي شه

*Batman*
30-12-2006, 01:41
سلام

سلام

سلام دوست خوبم. خيلي از شما متشكرم ولي ميشه حالا توضيح فارسي اش رو براي من و دوستاني كه مي خوان آفلاين آپديت كنند بذارين؟
با تشكر از شما.

راستي بتمن جان مال من اينترنت سكيوريتيه. لطفا لينك فايل زيپ رو قرار بده. از تو خيلي ممنونم.

همگی این آموزش را بخونید.

mehdi_vsgh
30-12-2006, 21:26
از منوي استارت به كاسپر برو و Modify, Repair or Remove رو يك بار اجرا و ريپير كن ببن درست مي شه

امیر جان ممنون دستت درد نکنه مشکلم برطرف شد!!!

حالا آقایون یه سوال برام پیش اومده:
همونطور که میدونید کاسپر فایلهای آپدیت خود را توی آدرس زیر قرار میده:
Documents and Settings\All Users\Application Data
اما مشکل اینه که بعد از نصب برنامه دیگه به هیچ وجه نمیشه فایلهای قبلی را در اینجا کپی کرد!!! و تنهاراه از طریق داس هستش که بتونیم فایلهارا کپی کنیم!!

اما یه مشکل وجود داره و اونم اینه که اگه فرمت درایو ما NTFS باشه دیگه از تو داس هم نمیتونیم فایلهارا کپی کنیم!!!
حالا چه راه حلی وجود داره؟؟

AK1
30-12-2006, 21:45
امیر جان ممنون دستت درد نکنه مشکلم برطرف شد!!!

حالا آقایون یه سوال برام پیش اومده:
همونطور که میدونید کاسپر فایلهای آپدیت خود را توی آدرس زیر قرار میده:
Documents and Settings\All Users\Application Data
اما مشکل اینه که بعد از نصب برنامه دیگه به هیچ وجه نمیشه فایلهای قبلی را در اینجا کپی کرد!!! و تنهاراه از طریق داس هستش که بتونیم فایلهارا کپی کنیم!!

اما یه مشکل وجود داره و اونم اینه که اگه فرمت درایو ما NTFS باشه دیگه از تو داس هم نمیتونیم فایلهارا کپی کنیم!!!
حالا چه راه حلی وجود داره؟؟

مهدي جون داس چرا سيف مد بيار بالا حله
موقعه بالا ادن ويندوز دگمه F8 رو بزن بعد گزينه safe modeرو انتخاب و راحت برو كپي كن
موفق باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
31-12-2006, 00:23
سلام به تمام دوستان و با تشكر. بتمن جان تو كه اين همه لطف كردي... يك لطف ديگه هم كن و فايل جديد زيپ براي آپديت برام بذار. با تشكر

آپدیت هفتگی Full:

آپدیت هفتگی عادی:

آپدیت روزانه:

S0R3N4
31-12-2006, 00:45
سلام دوستان
می خواستم بدونم دانلود کسپرسکی اینرنت سکوریتی اون رو پیشنهاد می کنید یا آنتی ویروس اون رو!!!!
چون نمی دونم در اینترنت سکوریتی این ضد ویروس فایروال اون از چه قدرتی برخوردار است!!!!!
اگه آنتی ویروس رو پیشنهاد میدید از چه فایروال جداگانه ای استفاده کنم؟!!!
ممنون!!!

chovalier
31-12-2006, 00:56
سلام دوستان
می خواستم بدونم دانلود کسپرسکی اینرنت سکوریتی اون رو پیشنهاد می کنید یا آنتی ویروس اون رو!!!!
چون نمی دونم در اینترنت سکوریتی این ضد ویروس فایروال اون از چه قدرتی برخوردار است!!!!!
ممنون!!!
سلام
خب عزیز نظرا مختلفن.
شما اگه وقت نداری اینتر نت سکیوریتی رو دان کن.
اگه وقت دانلود فایر وال داری یا مثلا به یه فایر والی اعتقاد داری فقط آنتی ویروس چون هر کی اینجا نظر خودشو داره:)
ممنون:rolleye:

S0R3N4
31-12-2006, 01:15
روی تست های انجام شده و نظرات بروبچ حرفه ای این فروم کدوم فایروال بهتره یا اصلا همین فایروال اینترنت سکوریتی شاید بتر باشه!!!!
اصلا برام وقت مهم نیست!!!!!!

chovalier
31-12-2006, 01:22
روی تست های انجام شده و نظرات بروبچ حرفه ای این فروم کدوم فایروال بهتره یا اصلا همین فایروال اینترنت سکوریتی شاید بتر باشه!!!!
اصلا برام وقت مهم نیست!!!!!!

خب عزیز اگه فایر وال محبوبی برات مد نظرت نیست.معلومه اینترنت سکیوریتی رو دانلود کن.
من فکر می کردم فایر والی توی ذهنته.
مطمئن باش دانلود کن:happy: :) ;)

Harry Potter
31-12-2006, 01:50
سلام دوستان
ممنون!!!
سلام
آنتی ویروس kaspersky + فایروال Outpost
;)

piremard
31-12-2006, 01:57
مهدي جون داس چرا سيف مد بيار بالا حله
موقعه بالا ادن ويندوز دگمه F8 رو بزن بعد گزينه safe modeرو انتخاب و راحت برو كپي كن
موفق باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای بابا سیف مود دیگه چیه !
برید تو ستینگ بعد روی آپ دیت کلیک کنید بعد configure... بعد tab با عنوان update source رو بزنید آدرس بدید والسلام :)

S0R3N4
31-12-2006, 07:19
.
من فکر می کردم فایر والی توی ذهنته.
:happy: :) ;)
آره فایروال Kerio چون دیدم روی تست های انجام شده اول شده!!!

rameshk
31-12-2006, 11:58
سلام من از ورژن 6.0.0.299 Internet Security‌استفاده مي كنم و از هيچ نظر هم مشكلي ندارم.مي خواستم بدانم ورژنهاي جديد Internet Security كه براي دانلود گذاشتين قابليتهاش بيشتر شده يا فقط از نظر Update ويروسها بروزتر از ورژن قديمي ها هست؟بنظر شما بهتر هست من از ورژن جديدتر استفاده كنم يا همين ورژن خودم خوبه و دانلود ورژن جديد تلاش بيهوده هست؟

کسی نیست لینو جواب بده.....

vtn54
31-12-2006, 13:40
کسی نیست لینو جواب بده.....

سلام دوست عزیز

ورژن 299 از نسخه های قدیمی است و مسلما نسخه های جدید بهترند البته از لحاظ امنیتی نسخه 303 با 299 آپدیت

شده تفاوتی ندارد ولی نسخه 411 از لحاظ امنیتی به ویژه مقابل Keylogger ها و Rootkit ها برتر است.

vtn54
31-12-2006, 13:51
آره فایروال Kerio چون دیدم روی تست های انجام شده اول شده!!!

سلام دوست من

منظورت کدام تستها است من تا حالا ندیده ام کایرو توی هیچ تستی اول شود:blink:

اگر می خواهی مقایسه فایروالهای موجود را با مبنای علمی ببینی به لینکهای زیر سر بزن :

در یک کلام بر اساس آخرین تستها ( لینک اول جدیدتر است ) فایروال کومدو از همه قوی تر است و در ضمن کار کردن با آن

هم ساده بوده و مثل Jetico سرگیجه آور نیست.:biggrin:

Adel.p30
31-12-2006, 13:52
سلام
این هم ورژنهای آخر
Kaspersky Anti-Virus 6.0

Kaspersky Internet Security 6.0

قربانت
Adel.p30

layenz
31-12-2006, 22:05
سلام...

من چند تا سوال داشتم اول این کاسپراسکای وقتی آپدیت میشه چه جوری میشه اونارو واسه دفعه بعدی که

خواستم ویندوز عوض کنم نگه دارم که وقتی آپدیت میکنم حجم کمتری باشه وهر سری یه عالمه فایل دانلود نکنم؟

کاسپراسکای من 6.0 هست ولی قسمت های آنتی هک و آنتی اسپای نداره؟یعنی ناقصه یا آپدیت باید بشه؟

nekooee
31-12-2006, 22:59
چرا دوستان خودشون رو اذیت می کنن روش کرک جدید کاسپر رو گفتم که

این روش 100% تست شده است و درست عمل می کنه در این روش آپدیت های رو زانه گرفته می شود وباقی ورژن ها نیز می توانند از این روش استفاده کنن ولی به نظر من دوستان اگه مشکلی ندارن از NOD32 استفاده کنن تا راحتتر باشن برای آپدیت کردن

دوست عزیز اولا این که گفتی اول تمام ورژنها را پاک کنید منظورت از ورژن چیه؟
ثانیا من اونها را دانلود کردم ولی روی کاسپرسکی 6.0 کار نکرد و توی سایت هم نوشته مخصوص کاسپرکسی MT یا یه چیزی شبیه اون!!

nekooee
31-12-2006, 23:03
سلام...

من چند تا سوال داشتم اول این کاسپراسکای وقتی آپدیت میشه چه جوری میشه اونارو واسه دفعه بعدی که

خواستم ویندوز عوض کنم نگه دارم که وقتی آپدیت میکنم حجم کمتری باشه وهر سری یه عالمه فایل دانلود نکنم؟

کاسپراسکای من 6.0 هست ولی قسمت های آنتی هک و آنتی اسپای نداره؟یعنی ناقصه یا آپدیت باید بشه؟

دوست عزیز قسمتهای دیگر مستقل از آنتی ویروس هستند و باید جدا نصب شوند و ممکن سی دی شما پک کامل نباشه و فقط آنتی ویروس داشته باشه.
در ضمن برای نگهداری آپدیت کافی از مسیر :
D:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab
یک کپی تهیه کنی و بعدا که دوباره ویندوز را نصب کردی ابتدا آنتی ویروس را نصب کن سپس در محیط safe mode این پوشه را جایگزین کن. در محیط normal اجازه کپی و تغییر در آن به شما داده نمیشود.
موفق باشی

S0R3N4
01-01-2007, 00:23
آقا دراین تست می بینید که چه فایروالی اول شده
آیا اون رو با آنتی ویروس کسپر نصب کنم بهتره یا اینترنت سکریتی کسپر بهتره؟!!!!

Aamoo
01-01-2007, 10:32
آقا كسي نيست به ما كمك كنه؟
فايلهاي آپديت كسپراسكاي اينترنت سكيوريتي رو كجا بريزم؟؟؟

سلام

سلام
اگه هنوز مشكلتون حل نشده بايد در جواب سئوالاتتون بگم كه بايد اول فايل آپديتي رو كه دانلود كردين بايد از حالت فشرده خارجش كنيد بعد محتوياتش رو در پوشه Bases كه تو مسير زير قرار داره كپي كنيد در اين حالت سيستم يه پيغام جايگزيني ميده كه شما بايد گزينه yes to all رو اتنخاب كنيد
بعد از اتمام كپي سيستم رو restart كنيد حالا اگه روي آيكن كسپر كه تو نوار كار قرار داره وايسيد ميبينيد كه تاريخ آخرين update تغيير كرده و به روز شده
اينم مسير پوشه bases

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Anti-Virus Personal Pro\

موفق باشيد

chovalier
01-01-2007, 16:56

سلام خب عزیز دل,
معلومه دیگه شما اگه می خواید از فایر وال استفاده کنی حتما آنتی ویروس دانلود کن ولی اگه فایر وال خوب تو ذهنت نیست مث من اونوقت اینترنت سکیوریتی رو دانلود کن.
موفق باشی...:)

Master
01-01-2007, 17:29
`من خودم عاشق پي سيسيلين بودم ... از سال 2002 به بعد ...2007 اونم دارم ... اما از وقتي كه گير سه پيچ داده كه اپديت بي اپديت ..انتخاب من كسپر بوده ..كه واقعا راضي ام ....

دوست من منظور مالين از انيستال كردن ور‍ن هاي قبلي بوده (اگه نصب باشه )

در ضمن نسخه فوله ..بتا اگه باشه وينويسه وقتي ميخواد نصب شه ...

ممنون از دوستان

S0R3N4
02-01-2007, 07:33
راستی اگه آنتی ویروس اون رو نسبت به اینترنت سکوریتی ترجیح بدم و یه فایروال (فیروال کومودو)رو نصب کنم از امکاناتی چون آنتی اسپم و ... محروم نمیشم؟!!!!
ممنون

va3ki2akonam
02-01-2007, 11:50
سلام . چند روزی می شه من با آپدیت کاسپر اسکای مشکل دارم. هر چی آپدیت میکنم باز پیام می ده که باید آپدیت بشه.کرکشم کردم ولی فایده نداره. همین نسخه ای رو که برا دانلود گذاشتید هم نصب کردم. حالا اگه می شه کمک کنید من آپدیتش کنم ممنون می شم.

Adel.p30
02-01-2007, 17:52
سلام

سلام . چند روزی می شه من با آپدیت کاسپر اسکای مشکل دارم. هر چی آپدیت میکنم باز پیام می ده که باید آپدیت بشه.کرکشم کردم ولی فایده نداره. همین نسخه ای رو که برا دانلود گذاشتید هم نصب کردم. حالا اگه می شه کمک کنید من آپدیتش کنم ممنون می شم.
اول اینکه ببین تاریخ سیستمت عقب و جلو نیست
تاریخ سیستمت باید روی 02/01/2007باشه
چون اپ دیت انتی ویروسها به سیستم خیلی حساس هستند
دوم اگر تاریخ سیستمت درسته و این پیغام رو میده از کی زیر استفاده کن

قربانت
Adel.p30

azazaz
03-01-2007, 02:10
با سلام راجع به اپدیت دستی یک توضیح بدید من فایل av-i386%26ids-cumul.zip
رو دانلود کردم ودقیقا طبق توضیحات دوستان تنظیمات رو انجام دادم ولی موقع آپدیت error میده update filed object not fond ایا کی لیسانسی هست که مشکل بلک لیست نداشته باشه وبشه مستقیم از سرور اپدیت کرد در ضمن میشه فایل زیپ اپدیت رو بدون طی مراحل اپدیت به آدرس C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab منتقل کرد دراین ادرس پوشه AVP6 قرار داره که داخل اون 7 تا پوشه است دقیقا فایل رو باید داخل کدوم پوشه بریزم ممنون

Adel.p30
03-01-2007, 09:17
سلام
از این کی استفاده کن مشکلت حل میشه

قربانت
Adel.p30

Ship Storm
03-01-2007, 14:43
کسی میتونه منوی آپدیت کاسپرسکی را توضیح بدهد

تیک کنار قسمت روبرو اگر فعال باشد هنگام آپدیت چه اتفاقی میافتد :Update Program Modules

تیک کنار قسمت روبرو اگر فعال باشد هنگام آپدیت چه اتفاقی میافتد :Update Networks Drivers

اگر تیک هر دو را برداریم چه میشود .

برای اینکه فقط فایل های مهمی که برای شناسایی ویروس ها هستند را آپلود کنیم که وقت زیادی نگیرد و زود آپلد

شود باید چکار کنیم

همچنین امروز صبح داشتم آپلودش میکردم که تقریبا 51% آپلود کرده بود که ناگهان پیغام داد که regkeyen شما فاقد اعتبار است

و ادامه آپلود قطع شد ولی من با همین regkeyen آنتی ویروس را کرک کردم برای مدت 8 ماه به نظر شما باید چه کار کنم .

shahedi
04-01-2007, 10:38
یک با معرفت پیدا می شه؟ ببینم چه قدر معرفت دارین

دوستان اگر کسی ورژن 6.0.0.299;کاسپر را داره پوشه ایمیج و enرا برایم آپلود کنه ممنون می شم منتظرم فوری است

mramin
04-01-2007, 11:44
سلام به همگی
از اساتید محترم یه سوال داشتم:
چطور میشه اپدیتهای کسپراسکای رو برگردوند؟؟؟من از نسخه Internet Security 6.0.1.411 استفاده میکنم...یکی از اساتید این روش رو گفته بود...ولی هر کاری میکنم نمیشه!!:
----------------------------------------------------------------------------
در مسیر زیر
X:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6
که منظور از ایکس درایوی که کاسپرسکی روش نصب شده
این محل ذخیرش
حالا نحو هی برگردوندن اپ دیتهای گذشته
کل پوشه ی avp6 رو برداشته
وحالا فرض کنید که دوباره میخواهید برگردونید
کاسپرسکی رو باز کرده
Setting>>
سربرگ service
Setting>>service>>Update
ودر سربرگ اپ دیت در قسمت اپ دیت ستینگ
configure...
زده ویک پنجره ی جدید باز میشه
ودر سربرگ
Update source
چکمارک سرور خود کاسپرسکی رو ورداشته
و بعدADDرا زده
واز پنجره ی باز شده چکمارک در اخر پنجره رو زده و بعد پوشه ی مخصوص کاسپرسکس Avp6 که هر جا ذخیره کردین رو بهش می دین وبعد در پنجر هی اصلی کاسپرسکی در سربرگ اخر یعنی سرویس اپ دیت رازده
و بعد از اپدیت مبگه که یک چندتایی فایلپ یدا نکردم اون مشکلی نداره
بعد از اپ دیت کاسپرسکی سیستم رو ریاستارت کنید
و در اخر هم
چکمارک سرور اپ دیت کاسپرسکی رو گذاشته و اون سرور دستی خود رو پاک کنید
----------------------------------------------------------------------------
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

chovalier
04-01-2007, 15:33
سلام دوست گلم
اول شرمنده
دوم نظر شما با این که این فایروال اول شده( با امتیاز9350) ولی اینترنت سکوریتی کسپرسکی هفتم شده ( با امتیاز 6350) باز هم اینترنت سکوریتی هستش (((((اختلاف امتیاز رو نگاه کن)))))
راستی در اون پست اول من نسخه فینال کسپر رو دیدم ولی اینترنت سکوریتی بود اما نسخه ی آنتی ویروس اون بتا بود.
شما می تونی به من نسخه ی آخرین ورژن و فینال کسپر رو بدی (من که پیدا نکردم)
فعلا خداحافظ

سلام عزيز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
نظره ديگه شما هم مي توني امتحان كني و نظرت چيز ديگه اي باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
دوست عزيز آنتي ويروس هم گزاشته شده قبلا ولي فرماييد:
irus 2007 v6.0.1.411 - Final
کد:

با تشكر از بابك عزيز
موفق باشي... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

S0R3N4
05-01-2007, 00:17
سلام عزيز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
نظره ديگه شما هم مي توني امتحان كني و نظرت چيز ديگه اي باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
دوست عزيز آنتي ويروس هم گزاشته شده قبلا ولي فرماييد:
irus 2007 v6.0.1.411 - Final
کد:

با تشكر از بابك عزيز
موفق باشي... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
ممنون دوست گلم
راستی با دانلود آنتی ویروس و نصب فایروال چیز دیگه نیاز نیست برای امنیت؟;)
این همه لینک کدوم رو دان کنم؟ (هیچ فرقی نداره):blink:

S0R3N4
05-01-2007, 00:52
سرمنده دو پست پشت سر هم زدم یه چیزی یادم رفته بود
فرق آنتی ویروس کسپرسکی از نوع Personal با بقیه چیه؟ کدوم کامل تر و بهتره؟لینک های بالا از کدوم نوع هستند؟
شرمنده

azazaz
05-01-2007, 02:20
با سلام راجع به اپدیت دستی یک توضیح بدید من فایل av-i386%26ids-cumul.zip
رو دانلود کردم ودقیقا طبق توضیحات دوستان تنظیمات رو انجام دادم ولی موقع آپدیت error میده update filed object not fond ایا کی لیسانسی هست که مشکل بلک لیست نداشته باشه وبشه مستقیم از سرور اپدیت کرد در ضمن میشه فایل زیپ اپدیت رو بدون طی مراحل اپدیت به آدرس C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab منتقل کرد دراین ادرس پوشه AVP6 قرار داره که داخل اون 7 تا پوشه است دقیقا فایل رو باید داخل کدوم پوشه بریزم ممنون

chovalier
05-01-2007, 08:00
ممنون دوست گلم
راستی با دانلود آنتی ویروس و نصب فایروال چیز دیگه نیاز نیست برای امنیت؟;)
این همه لینک کدوم رو دان کنم؟ (هیچ فرقی نداره):blink:
خواهش می کنم عزیز
اما سوال اول:
خب برای امنیت باید spyware doctor و یا Ad-aware SE رو روی کامی داشته باشی چون خیلی وارد کامی می شن این اسپای ور ها.(دوست عزیز خواهشا دیگه درباره ی این دو تا برنامه بحث نکنیم:) )
هر کدومو عزیز که خواستی دانلود بفرما سایت خودش هم که اینا رو از اونتو آوردیم:

سرمنده دو پست پشت سر هم زدم یه چیزی یادم رفته بود
فرق آنتی ویروس کسپرسکی از نوع Personal با بقیه چیه؟ کدوم کامل تر و بهتره؟لینک های بالا از کدوم نوع هستند؟
شرمنده

خواهش می کنم.
عزیز دلم شما می تونی با دکمه ی ویرایشی که در زیر پستتون قرار داره پستتون رو ویرایش کنید!:biggrin:
ضمنا لینک های بالا همه از نوع آنتی ویروس غیر پرسونالند!:happy:
از معنی personal مشخص هست (شخصی)
ممنونم:tongue:

sia0368
05-01-2007, 09:26
آخرش نتونستم دستی آپدیت کنم اگه میشه یه نفر که این کار رو کرده تمام فایلهای مورد نظر را آپ کند با توضیحات کامل و تمام ریزه کاریها
ممنون

Snip3r
06-01-2007, 23:48
چجوری این آپدیت ها رو نگه دارم که وقتی ویندوز و عوض کردم مجبور نباشم نباشم از اول آپدیت کم؟
اگه قبلا گفنه شده شماره صفحه شو بگین چون پیدا نکردم.

nestor
08-01-2007, 08:54

با سلام
من از zoon alarm چند سالیه که دارم استفاده میکنم و باهاش حال میکنم و ازش خیلی راضیم
پیشنهاد میدم واسه فایر والت از زون استفاده کنی باهاشم هر انتی ویروسی خواستی نصب کنی
انتی ویروس زوون رو دیزایبل کن
به نظر من فایر وال رو دست zoon alarm چیزی نیومده:)
توی تن تاپ ریویو هم اوله:)

خوش و خرم باشید

S0R3N4
09-01-2007, 08:20
سلام مجدد
مشکل قبلی حل شده یه کوله بار مشکل دوباره ریخت روم!!!
در کسپر جدید:
سرعت اسکن خیلی پایین اومده
سرعت سیستم رو خیلی بیشتر از نسخه های قبل می آره پایین
راستی بهترین تنظیمات رو هم می خوام

بعد دلیل این پیغام چیه؟:

*Batman*
09-01-2007, 14:24
سلام مجدد
مشکل قبلی حل شده یه کوله بار مشکل دوباره ریخت روم!!!
در کسپر جدید:
سرعت اسکن خیلی پایین اومده
سرعت سیستم رو خیلی بیشتر از نسخه های قبل می آره پایین
راستی بهترین تنظیمات رو هم می خوام

بعد دلیل این پیغام چیه؟:

احتمالا یه فایل فشرده دانلود کردی یا به هر طریقی کپی کردی رو هارد که برای باز شدن نیاز به پسورد داره.
کسپر هم نمیتونه بازش کنه و داخلشو چک کنه. به همین دلیل این پیغامو میده.

S0R3N4
10-01-2007, 07:40
سلام مجدد chovalier
ببخشید وقتتون رو گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم دیگه امروز جوابمو کامل بگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش یه جایی شما گفتید که اگه فایروال دیگه ای با آنتی ویروس اون نصب کنید از یه سری امکانات اینترنت سکوریتی اون بی بهره میشید
میتونم بپرسم اونها چی بود؟آیا میشه جداگانه اون هارو تهیه کرد.
راستی آخر نگفتید از چی آنتی اسپای وری استفاده کنم!!!
بعد از چه آنتی روت کیتی استفاده کنم.
راستی آنتی هکر کسپر منظور همون فایروال هست آیا من میتونم از اون استفاده کنم.قوی هست یا چیزه بهتری هم گیر میاد؟
ممنون میشم که اگه از هر کدوم فقط بهترین رو نام ببری

chovalier
10-01-2007, 17:20
سلام مجدد chovalier
ببخشید وقتتون رو گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم دیگه امروز جوابمو کامل بگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش یه جایی شما گفتید که اگه فایروال دیگه ای با آنتی ویروس اون نصب کنید از یه سری امکانات اینترنت سکوریتی اون بی بهره میشید
راستی آنتی هکر کسپر منظور همون فایروال هست آیا من میتونم از اون استفاده کنم.قوی هست یا چیزه بهتری هم گیر میاد؟
ممنون میشم که اگه از هر کدوم فقط بهترین رو نام ببری

خواهش مي كنم عزيز وظيفمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش من تا جايي كه يادمه همچين چيزي نگفتم فقط گفتم كه اگه آنتي ويروس رو دانلود كنيد اونوقت از كلي از امكانات اينترنت سكيوريتي محروم خواهيد شد (نه فقط فاير وال خيلي چيزا)

بله هم سن عزيز چرا نشه بپرسيد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آنتي اسپم
آنتي هكر
آنتي اسپاي
پروآكتيو ديفنس
وب آنتي ويروس
ميل آنتي ويروس
فايل آنتي ويروس
شما ببين كدوماشو نداره آنتي ويروس خب از همونا محروم مي شي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش من خودم خيلي برنامه ي زير رو دوست دارم البته همه به خاطر كارآيي هاش دوستش دارن منم اينو پيشنهاد مي كنم ولي اسپاي ور داكتر هم خيلي خوبه.
البته اينجا جاش نيست

آره همون فاير واله تو اون نظر سنجيتون هم اومده. نمي دونم همه چيز منحصر به فرده به خودش مربوطه شما هم هر چي كه دوست داشتي انتخاب كن.به نظر من الان كه آنتي ويروس ريختي همون فاير وال كومودو رو بزن رو سيستم من چون اينترنت سكيوريتي دارم فاير والا با هم گل آويز مي شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشي دوست عزيز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه مشكل نامربوطي به اينجا بود من در پيغام خصوصي در خدمتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

layenz
14-01-2007, 14:32
سلام....

کسی فایل های آپدیت کاسپر را به صورت زیپ شده داره ؟

ببخشید که اینقدر سوال می کنم از کجا و چه جوری این آنتی اسپای و آنتی هک کاسپر را گیر بیارم ونصب کنم؟

بازم ممنون.

Honradez
14-01-2007, 20:42
سلام دوستان.
من دوتا سوال دارم:

1. آیا سایتی هست که آپدیتهای کاسپر رو برای دانلود بذاره؟

2. آیا راهی برای خلاص شدن از دست مسئله رجیستر بعد از آپدیت هست؟

Persian.Boy
15-01-2007, 00:49
سلام.اين كسپر ايكاي من هي دم ساعت ميگه:
your license key is blacklist.
اين يعني اينكه فهميده license من قلابيه
و هر وقت هم كه ميخام آپديتش كنم در عرض 10 ثانيه آپديت ميشه كه به نظر خودم اصلاً چيزي رو آپديت نميكنه.

حالا كسي لايسنس جديدي سراغ نداره؟

من هیچ مشکلی با این کی که در پایین براتون آپلود کردم ندارم. میتونم بگم روزی 20 ساعت کامپیوترم روشنه و تمام
20 ساعتم به نت وصله هیچ مشکلی هم در مورد بلاک شدن کی نداشتم.

در ضمن من از کسپرسکای اینترنت سکیوریتی استفاده میکنم. امیدوارم که مشکلتون حل بشه.

Download Kaspersky IS & Kaspersky AV Working KEY
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Persian.Boy
15-01-2007, 00:59
سلام دوستان.
من دوتا سوال دارم:

1. آیا سایتی هست که آپدیتهای کاسپر رو برای دانلود بذاره؟

2. آیا راهی برای خلاص شدن از دست مسئله رجیستر بعد از آپدیت هست؟

این هم برای شما... سایتی که در آن میتوانید آپدیت های روزانه و یا همه آپدیت هاشو دانلود کنید.

ِدر سایت زیر آپدیت های آنتی ویروس کسپرسکای رو به صورت روزانه یا هفتگی و یا ماهانه قرار داده و هر کدوم رو که

خواستید میتونید دانلود کنید.

Download Kaspersky Database ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

JAVADY_MJM
15-01-2007, 01:03
من هم یکی از طرف داران این آنتی ویروس بودم !!!!
ولی متاسفانه جدیدا این انتی ویروس به روز نمیشود
و موقع اپدیت زود تموم میشه
لطف میکنید کمکم کنید !!!!

Persian.Boy
15-01-2007, 01:11
من هم یکی از طرف داران این آنتی ویروس بودم !!!!
ولی متاسفانه جدیدا این انتی ویروس به روز نمیشود
و موقع اپدیت زود تموم میشه
لطف میکنید کمکم کنید !!!!

دوست عزیز شما پست صفحه قبل رو که نوشتم خوندید و آزمایش کردید؟

رجیستر کی این آنتی ویروس رو آپلود کردم و لینکش رو هم در صفحه قبل گذاشتم برید و استفاده کنید.

S0R3N4
15-01-2007, 08:09
سلام دوستان عزیز
من یه موضوع واقعا عجیب رو درباره ی کسرپسکی و یه آنتی ویروس دیگه رو شروع کردم!!!!
گفتم شاید شما هم بتونید تو اون بحث کمکم کنید.

layenz
15-01-2007, 14:18
سلام....

ببخشید که اینقدر سوال می کنم از کجا و چه جوری این آنتی اسپای و آنتی هک کاسپر را گیر بیارم ونصب کنم؟

بازم ممنون.

بازم سلام...

یکی جواب منو بده دیگه

بازم ممنون

Persian.Boy
15-01-2007, 17:00
بازم سلام...

یکی جواب منو بده دیگه

بازم ممنون

دوست عزیز آنتی ویروس کسپرسکای چندین نسخه مختلف برای استفاده های مختلف داره. برای اون تعداد از کسانی که میخوان از قابلیت های آنتی سپم و یا آنتی هکرش استفاده کنند نسخه ای وجود داره به اسم Kaspersky Internet Security و این نسخه از آنتی ویروس دارای همه اون قابلیت هایی که شما می خواهید است.

قبل از هر کاری شما باید اون نسخه ای رو که الان روی سیستمتون دارید رو پاک کنید و بعد Kaspersky Internet Security رو دانلود کرده و نصب کنید. لینک دانلودش هم در پست اول همین تایپک وجود داره.

Persian.Boy
16-01-2007, 13:43
برای دانلود Kaspersky Internet Security 6.0.1.411 یکی از لینک های زیر را برای دانلود انتخاب کنید.

برای دانلود Kaspersky Antivirus 6.0.1.411 نیز یکی از لینک های زیر را برای دانلود کردن انتخاب کنید.

برای رجیستر کردن هر دو نسخه میتونید از رجیستر کی زیر استفاده کنید.

abdolreza
17-01-2007, 09:57
با سلام
برای نصب اینترنت سکوریتی در ویستا از کدام ورژن استفاده کنم .
ممنون

a.toraby
17-01-2007, 11:23
آقا من kaspersky رو با موفقیت active کردم ولی موقع update هی error میده.
دانلود می کنه ولی بیشتر update ها replace می شه به جای این که add کنه

chovalier
17-01-2007, 11:30
آقا من kaspersky رو با موفقیت active کردم ولی موقع update هی error میده.
دانلود می کنه ولی بیشتر update ها replace می شه به جای این که add کنه

سلام
دوست عزیز گاهی وقتا این مشکل طبیعیه ولی کلا یا مشکل از ISP شماست یا از خود سرور هست.(درصورتی که KEY معتبر باشه)
:)
شما اگه یه بار دیگه آپدیت بفرمایید احتمالا درست می شه:happy:
موفق باشید...:rolleye:

chovalier
17-01-2007, 11:37
دوستان شرمنده این دو تا پست خورد گفتم به یه سوال جواب بدم;)
===============================

با سلام
ممنون

سلام عزیز:)
دوست من شما از هر ورژنی خواستید می تونید استفاده کنید ولی توصیه می شه که نسخه ی آخریش بهتره.

a.toraby
17-01-2007, 11:43
اکتیو هست. لایسنس مشکل نداره و تمام آپدیت ها دانلود می شه لی بیشترشون replace میشه با فایل های update قبلی.
و چند تاشون add می شه.
می خام ببینم این مسئله عادیه؟

chovalier
17-01-2007, 12:05
اکتیو هست. لایسنس مشکل نداره و تمام آپدیت ها دانلود می شه لی بیشترشون replace میشه با فایل های update قبلی.
و چند تاشون add می شه.
می خام ببینم این مسئله عادیه؟

می شه گفت در مواقعی بله:)

abdolreza
17-01-2007, 14:08
شوالیه عزیز
با هر کدام که میخواهد نصب شود سکوریتی ویستا حتی با خاموش کردن اجازه نمی دهد و از طریق نت
اصطلاحا سولوشن میکند و اجازه نمی دهد
من فقط برای بیبی لون منظورم است چون ظرف 24ساعت اکسپور میشود .
با تشکر اگر دوستان در ویستا هر فایروال قابل نصب سراغ دارند به من معرفی کنند

atrin777
17-01-2007, 15:26
آقا من ديفينيشن جديد كاسپر را از كجا بايد بگيرم

chovalier
17-01-2007, 17:32
شوالیه عزیز
با هر کدام که میخواهد نصب شود سکوریتی ویستا حتی با خاموش کردن اجازه نمی دهد و از طریق نت

سلام مجدد
دوست عزیز من چند وقت پیش یه Mail به Kaspersky فرستادم و خواستم ببینم ورژنی برای ویستا دارند؟:rolleye:
متاسفانه هنوز به من جواب ندادن و من همچنان منتظرم:sad:
اگه ویستا واقعا اینجوری باشه که کسی با XP عوضش نمی کنه:ohno:

آقا من ديفينيشن جديد كاسپر را از كجا بايد بگيرم

دوست عزیز اگه منظورتون , Proactive Defense هست باید بگم که این قسمت از اینترنت سکیوریتی بهش چسبیده و برای اینکه داشته باشینش حتما باید Internet Security رو نصب کنید.

vtn54
17-01-2007, 22:09
با سلام
ممنون

سلام دوست من

نسخه مخصوص ویستا هنوز در مرحله بتا است و اشکالاتی دارد این نسخه که نسخه MP2 کاسپرسکی خواهد

بود اکنون در مرحله بتا است ولی نسخه نهایی آن احتمالا با فاصله کمی پس از عرضه ویندوز ویستا در پایان ماه

ژانویه عرضه خواهد شد. آخرین نسخه قابل نصب بر روی ویستا نسخه 6.0.2.573 است:

لینک:

Kaspersky Antivirus 6.0.2.573

ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.573%20nct/KAV/English/2007_01_11_22_18/kav6.en.msi

Kaspersky Internet Security 6.0.2.573

ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.573%20nct/KIS/English/2007_01_11_22_18/kis6.en.msi

Activation Codes:

KIS
T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8

KAV
FHJ4S-R1XEX-5BW3T-JYEKB

vtn54
17-01-2007, 22:13
سلام مجدد
دوست عزیز من چند وقت پیش یه Mail به Kaspersky فرستادم و خواستم ببینم ورژنی برای ویستا دارند؟:rolleye:
متاسفانه هنوز به من جواب ندادن و من همچنان منتظرم:sad:
اگه ویستا واقعا اینجوری باشه که کسی با XP عوضش نمی کنه:ohno:

سلام دوست من

نسخه مخصوص ویستا هنوز در مرحله بتا است و اشکالاتی دارد این نسخه که نسخه MP2 کاسپرسکی خواهد بود اکنون

در مرحله بتا است و آخرین نسخه آن 6.0.2.573 می باشد که البته قابل نصب بر روی ویندوز XP هم هست و توسط

بعضی دوستان به عنوان آخرین نسخه کاسپرسکی معرفی می شود ولی نسخه نهایی آن احتمالا با فاصله کمی پس از

عرضه ویندوز ویستا در پایان ماه ژانویه عرضه خواهد شد.

Honradez
18-01-2007, 10:37
مشکل با نصب آپدیتهای جدا دانلود شده!

سلام.
من یک سری آپدیت را جداگانه از سایت Softpedia.com دانلود کردم، اما حالا که میخام جایگزینش کنم با آپدیتهای خود کاسپرسکای، این ارور رو میده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا مرا راهنمایی کنید.
با تشکر!

abdolreza
18-01-2007, 11:39
vtn54 عزیز
ازتوجه و لطف شما متشکرم

و متاسفانه این ورژن راهم اجازه نصب نداد.

vtn54
18-01-2007, 16:15
vtn54 عزیز
ازتوجه و لطف شما متشکرم

و متاسفانه این ورژن راهم اجازه نصب نداد.

سلام دوست من

گفتم که اشکالات متعددی دارد ولی برای امتحان روی فایل نصب راست کلیک کن و در قسمت Compatibility گزینه

Run as adminstrator را انتخاب کن و موقع نصب اگر ویندوز در مورد نصب این نرم افزار هشدار داد گزینه OK را انتخاب کن

شاید مشکلت حل شود.

AK1
18-01-2007, 17:38
مشکل با نصب آپدیتهای جدا دانلود شده!

سلام.
من یک سری آپدیت را جداگانه از سایت Softpedia.com دانلود کردم، اما حالا که میخام جایگزینش کنم با آپدیتهای خود کاسپرسکای، این ارور رو میده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا مرا راهنمایی کنید.
با تشکر!

با سلام

قبلا هم چندين بار توضيح داده شده بود ولي بازم شا مي توني با استفاده از حالت سيف مد (safe mode) ويندوز رو بالا و كپي كيد و يا از روشي كه قبلا گفته شده از طريق خود برنامه آپ ديت كنيد (عكس زير))

abdolreza
19-01-2007, 07:58
سلام دوست من

گفتم که اشکالات متعددی دارد ولی برای امتحان روی فایل نصب راست کلیک کن و در قسمت Compatibility گزینه

Run as adminstrator را انتخاب کن و موقع نصب اگر ویندوز در مورد نصب این نرم افزار هشدار داد گزینه OK را انتخاب کن

شاید
مشکلت حل شود.

متاسفانه نشد باید بازهم صبر کرد البته زون الارم را هم نصب نمی کند.
باز هم ممنون

vtn54
19-01-2007, 11:18
متاسفانه نشد باید بازهم صبر کرد البته زون الارم را هم نصب نمی کند.
باز هم ممنون

زون آلارم هنوز نسخه سازگار با ویستا عرضه نکرده است تنها آنتی ویروس معروفی که تا حالا نسخه سازگار با ویستا

عرضه کرده است نود32 با نسخه 2.7 است.

abdolreza
19-01-2007, 12:08
زون آلارم هنوز نسخه سازگار با ویستا عرضه نکرده است تنها آنتی ویروس معروفی که تا حالا نسخه سازگار با ویستا

عرضه کرده است نود32 با نسخه 2.7 است.

با سلام مجدد
منظور اصلی من حفظ babylon از دسترسی به نت میباشد
نمی دانم nod32 قادر به این کار میباشد . باید قسمت nod را سری بزنم .
ممنون .

vtn54
19-01-2007, 16:50
با سلام مجدد
منظور اصلی من حفظ babylon از دسترسی به نت میباشد
نمی دانم nod32 قادر به این کار میباشد . باید قسمت nod را سری بزنم .
ممنون .

سلام دوست من

این را از اول بگو :rolleye:

نه نود 32 قادر به این کار نیست چون این کار یک فایروال است نه آنتی ویروس :cool:

برای این کار احتیاج به نصب هیچ نرم افزار اضافه ای نیست می توانی از فایروال خود ویستا برای این کار استفاده کنی.

abdolreza
19-01-2007, 17:40
شوالیه عزیز

باز هم سلام

Vtn54 عزیز
من در چند پیام پائینتر نوشته بودم .

در ویستا قبل از همه در فایروال babylon را add کردم وطبق دستور help تیک انرا برداشتم دوبار هم اینکار را
کردم حتی یک بار چون برایم مهم بود مجبور شدم از اول فرمت و نصب کنم ولی بعداز 24 ساعت babylon از کار میافتد احتمالا به خاطر کپی رایت جلوی انرا سد نمی کند و اجازه ارتباط با شرکت سازنده را میدهد .
اگر در ویستا راهی سراغ داری ممنون میشوم . الان مجبورم که زمانی که به نت وصلم انرا exit و از روی startup هم برداشته ام تا یک فکری بکنم .
از راهنمائیهای شما مجددا متشکرم.

AK1
19-01-2007, 18:05
دوستان از این فایل Key برای کرک کردن چه جوری باید استفاده کرد ؟
چون وقتی که اجرا می کنمش Error می ده .

فكر كنم مشكلت رو حل كنه !

amirpers
20-01-2007, 02:15
فكر كنم مشكلت رو حل كنه !

ممنون دوست عزیز .
اما من نتونستم از این کرکهایی که دوستان گذاشتند برای آنتی ویروسم استفاده کنم چون دانلود نمی شدن و یا پاک شده بودند . من خودم یه دونه پیدا کردم که تا ماه 7 امسال یعنی 2007 کار می کنه . من هم دارم از همون استفاده می کنم .
من قبلا از NOD32 استفاده می کردم اما الان Kaspersky رو دانلود کردم تا ببینم چه جوریه .

vtn54
20-01-2007, 03:43
باز هم سلام

Vtn54 عزیز
من در چند پیام پائینتر نوشته بودم .

در ویستا قبل از همه در فایروال babylon را add کردم وطبق دستور help تیک انرا برداشتم دوبار هم اینکار را
کردم حتی یک بار چون برایم مهم بود مجبور شدم از اول فرمت و نصب کنم ولی بعداز 24 ساعت babylon از کار میافتد احتمالا به خاطر کپی رایت جلوی انرا سد نمی کند و اجازه ارتباط با شرکت سازنده را میدهد .
اگر در ویستا راهی سراغ داری ممنون میشوم . الان مجبورم که زمانی که به نت وصلم انرا exit و از روی startup هم برداشته ام تا یک فکری بکنم .
از راهنمائیهای شما مجددا متشکرم.

سلام دوست من

کارهایی را که می گویم به ترتیب انجام بده :

1.به آدرس زیر برو:

Start/All Programs/Administrative Tools/Windows Firewall with advanced Security

2.در پنجره باز شده سه ستون می بینی , در اولین ستون گزینه Outbound Rules را انتخاب کن.

3.حالا در ستون آخر گزینه New Rule را انتخاب کن.

4.در پنجره باز شده گزینه Program را انتخاب کن و Next را بزن.

5.حالا گزینه This Program Path را انتخاب و دکمه Browse را فشار بده و فایل اجرایی بابیلون یا همان Babylon.exe

را انتخاب کن و Next را بزن.

6.حالا گزینه Block the Connection را در پایین انتخاب کن و Next را بزن.

7.در صفحه بعدی هر سه گزینه را علامت بزن و Next را بزن.

8.در صفحه بعدی در زیر Name نام بابیلون را تایپ کن و Finish را بزن.

حالا کار تمام شده است و بابیلون دیگر به اینترنت دسترسی نخواهد داشت.:cool:

اگر مشکلی بود ما باز هم در خدمتیم.

a.toraby
20-01-2007, 10:06
سلام
آقا من فکر کنم update آنتی ویروسم مشکل داره
معنی بعضی از خطهارو رو متوجه نمی شم.
الان عکسشو upload کردم. توی این آدرس صفحه upload آنتی ویروسمو گذاشتم. لطفاً اون قسمتایی که highlight شده توضیح بدین
این هم عکس صفحه اول kaspersky من اگه می خاین بفهمین دقیقاً چه ورژنی هست

zendegi
20-01-2007, 14:47
a.toraby دوست عزیز در مورد عکس اول اینکه اون قسمتهای هایلات رو که میبینی به خاطر اینه که وقتی آپدیت تموم میشه اونارو در مسیری که میبتی سیو میکنه همین یعنی مسیر آپدیت کاسپر همون :
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6\Bases
هستش ودر مورد اینکه میخوای ورژن انتی ویروستو بدونی باید بری به قسمت سرویس دست راست اون بالا اولین گزینه نوشته مثلا 6.0.1.411 ............

SANR
21-01-2007, 01:24
من ورژن 6 رو دارم.
به نظر شما این ورژن خوبه؟
در ضمن این انتی ویروسی که من نصب کردم بدون اینکه کراکش کنم اپدیت هم می شه که خیلی عالیه.
البته قبلآ از bitdefender استفاده می کردم که واقعآ معرکه بود.

emp-ehsan
21-01-2007, 05:58
6.0.1.411کرک از این ورژن ندارید قبلا یکی بود تا 2007 داشت اما الان توی بلک لیسته و نمیشه ‍آپدیتش کرد

amirpers
21-01-2007, 15:56
سلام
بله.شما ميتونيد آپديتهاي كسپر را تو يه پوشه نگه داريد و 1000 ساله ديگه دوباره اونا رو روي آنتي ويروس سواركنيد.
البته بايد آنتي ويروس رو طوري تنظيم كنيد كه فايلهاي آپديت رو از روي پوشه مربوطه نصب كنه.

من به تازگی دارم از این آنتی ویروس استفاده می کنم . یکی از دوستان زحمت کشیدند و با یک عکس نحوه آپدیت کردن دستی رو آموزش دادند . من همه این کارها رو انجام می دم اما تاریخ آپدیت آنتی ویروس تغییر نمی کنه . به عبارتی انگار آپدیت نمیشه .
میشه بگید چرا ؟

topoly77
23-01-2007, 00:41
با سلام خدمت همه دوستان

مشکلی در رابطه با Kaspersky Internet Secyrity 6 دارم که در شکل زیر می بینید اگر میشه کمکم کنید و بگید چرا هر موقع ویندوزم بالا میاد این پنجره باز میشه و اگر گزینه Allow را بزنم مودمم به اینترنت وصل نمی شه و میگه بوسیله اون شماره ای که دورش خط داره مشغوله و اگر گزینه deny را بزنم تنها اتفاقی که می افته جای اون شماره ای که دورش خط داره یه شماره دیگه میاد با همین پنجره.

در ضمن اون کانکشن رو هم که مربوط به این شماره هستش خودش درست شده و من درستش نکردم.

zendegi
23-01-2007, 16:49
دوست عزیز شما اون کانکشن رو دیلیت کن ببین دوباره ساخته میشه البته مطمئن نیستم ولی فکر کنم وارد یه سایت غیر مجاز شدی و اون کانکشن ایجاد شده و اگر هم که وصل بشید از کشور دیگه وصل میشید که هزینه تلفن شما سر به فلک میزنه یه بار هم سیستمت رو اسکن شاید ویروس داشته باشی البته اینم نوعی ویروسه ولی سعی کن با اون کانکشن وصل نشی .............

BERJIS
23-01-2007, 17:43
يک ديالر روي کامپيوترت نصب شده از يک انتي اسپاي واره استفاده کن يا برو توsafe mode واون فايل maxd641راپاک کن

*Batman*
23-01-2007, 18:55
من به تازگی دارم از این آنتی ویروس استفاده می کنم . یکی از دوستان زحمت کشیدند و با یک عکس نحوه آپدیت کردن دستی رو آموزش دادند . من همه این کارها رو انجام می دم اما تاریخ آپدیت آنتی ویروس تغییر نمی کنه . به عبارتی انگار آپدیت نمیشه .
میشه بگید چرا ؟

سلام.
ابتدا باید از لینک زیر فایلهای آپدیت را دانلود کنید:

Size=9 MB

Black List شدن ربطی به کلید شما نداره ولی متاسفانه اکثر دوستان فکر میکنن با یه کلید جدید همه مشکلات حل میشه. Black List شدن بستگی به عملکرد شما بعد از نصب آنتی ویروس داره.

به هر حال من خودم از این کلید استفاده میکنم:

اگه بلافاصله بعد از نصب بخواهید آنلاین آپدیت کنید Black List میشید.
پس ابتدا لینک بالا را دانلود کرده و دستی آپدیت کنید.
اگر بازم پیغام Database out of date داد لینک زیر (آپدیتهای روزانه ) را هم دانلود کرده و آپدیت دستی کنید.

Size=1 MB

در طول انجام مراحل فوق آپدیت خودکار باید غیرفعال باشه.

بعد از انجام مراحل فوق یکبار آپدیت آنلاین به صورت Manual (غیر اتوماتیک) انجام بدید.{یعنی در Update Settings منبع آپدیت را به سرور Kaspersky تغییر بدید و آپدیت کنید}
به احتمال 95 درصد آنتی ویروس باید بدون مشکل آپدیت بشه.
از این به بعد میتونید آنلاین آپدیت کنید.

تمام گفته های بالا حاصل تجربه شخصی خودم بود که 100 درصد برای خودم جواب داده.
امیدوارم برای شما هم جواب بده.

vtn54
24-01-2007, 01:56
با سلام خدمت همه دوستان

مشکلی در رابطه با Kaspersky Internet Secyrity 6 دارم که در شکل زیر می بینید اگر میشه کمکم کنید و بگید چرا هر موقع ویندوزم بالا میاد این پنجره باز میشه و اگر گزینه Allow را بزنم مودمم به اینترنت وصل نمی شه و میگه بوسیله اون شماره ای که دورش خط داره مشغوله و اگر گزینه deny را بزنم تنها اتفاقی که می افته جای اون شماره ای که دورش خط داره یه شماره دیگه میاد با همین پنجره.

در ضمن اون کانکشن رو هم که مربوط به این شماره هستش خودش درست شده و من درستش نکردم.

سلام دوست من

این فایل را که در زیر می گذارم داونلود و اجرا کن مشکلت حل می شود.

yusef
27-01-2007, 13:56
سلام
من وقتی من دارم آپدیت میکنم یک دفعه آپدیت تموم میشه.ولی هیچ پیغامی مبنی بر اعتبار نداشتن لایسنس نشان نمیدهد.ایراد از کجاست؟

H A M A S
28-01-2007, 08:52
سلام
دوستان لینک دانلود آنتی هک کاسپر رو دارند؟

Persian.Boy
28-01-2007, 18:07
سلام
دوستان لینک دانلود آنتی هک کاسپر رو دارند؟

دوست عزیز آنتی ویروس کسپرسکای چندین نسخه مختلف برای استفاده های مختلف داره. برای اون تعداد از کسانی که میخوان از قابلیت های آنتی سپم و یا آنتی هکرش استفاده کنند نسخه ای وجود داره به اسم Kaspersky Internet Security و این نسخه از آنتی ویروس دارای همه اون قابلیت هایی که شما می خواهید است.

قبل از هر کاری شما باید اون نسخه ای رو که الان روی سیستمتون دارید رو پاک کنید و بعد Kaspersky Internet Security رو دانلود کرده و نصب کنید. لینک دانلودش هم در پست اول همین تایپک وجود داره.

BERJIS
28-01-2007, 20:16
من در حال حاضر از anti virus kasper استفاده ميکنم مي خواستمinternet securityرا نصب کنم ايا ميتوانم از base انتي ويروس استفاده کنم وديگه اينترنت سکيورتي را از اول اپديت نکنم

lone_man
29-01-2007, 09:13
--------------------------------------------------------------------------------

سلام به همه دوستان عزيز
بايد بگم كل key هاي كسپراسكاي غير معتبره
بهترين راه اينه كه يه 30 روزه بگيريد براي آپديت هم از فولدر استفاده كنيد تا وقتتون رو تو دفعه هاي بعد نگيرد
خواستيد درخواست كنيد تا من روشش رو توضيح بدم ! have a good time

Honradez
29-01-2007, 10:21
سلام دوستان.
امروز با نسخه های جدید کاسپرسکی اومدم تا برین حالشو ببرین!

-----------
Kaspersky® Anti-Virus 6.0.2.607 Beta

ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.607%20nct/KAV/English/2007_01_27_19_23/kav6.en.msi

-----------
Kaspersky® Anti-Virus For Windows File Server 6.0.2.607 Beta
ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.607%20nct/FS/English/2007_01_27_19_23/kav6fs.en.msi

-----------
Kaspersky® Anti-Virus for Windows Workstations 6.0.2.607 Beta
ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.607%20nct/KAV/English/2007_01_27_19_23/kav6.en.msi

-----------
Kaspersky® Internet Security 6.0.2.607 Beta

;)

chovalier
29-01-2007, 12:13
--------------------------------------------------------------------------------

سلام به همه دوستان عزيز
بهترين راه اينه كه يه 30 روزه بگيريد براي آپديت هم از فولدر استفاده كنيد تا وقتتون رو تو دفعه هاي بعد نگيرد

سلام
نه عزيز لينجوري ها هم كه فكر مي كني نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
من يه كي دارم هميشه باهاش آپديت معمولي مي كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Marichka
29-01-2007, 15:10
سلام

يه سوالي داشتم.

در مورد كسپر مي خواستم ببينم آيا روشي هست كه كمك كنه آنتي ويروس حافظه كمتري بگيره و سرعت سيستم رو پايين نياره؟

تشكر و موفق باشيد :)

a.toraby
29-01-2007, 16:45
خوب تنها راهش فکر کنم این باشه که بعضی از سیرویس هاشو غیرفعال کنی.
مثلاً srartup scan رو غیر فعال کن

THE AMIMAN
29-01-2007, 18:05
به جز غير فعال كردن Start up Scan شما ميتونيد از طريق رجيستري اجرا شدن خوددكار آنتي ويروس رو در هنگام بالا آمدن آنتي ويروس غير فعال كنيد ولي به نظر يكي از دوستانم اين بهتر است كه آدم هرگاه به آنتي ويروس احتياج پيدا كرد آن را نسب و پس از ويروس يابي آن را UNinstall كند!
البته ميدونم كه بي احتياطيه!

vtn54
30-01-2007, 00:56
سلام

يه سوالي داشتم.

در مورد كسپر مي خواستم ببينم آيا روشي هست كه كمك كنه آنتي ويروس حافظه كمتري بگيره و سرعت سيستم رو پايين نياره؟

سلام دوست من

آنتی ویروس کاسپرسکی در سیستم من کمتر از 20 مگابایت حافظه مصرف می کند که در حالت اسکن این مقدار

به حدود 30 مگابایت می رسد که به نظر من هیچ نیازی به کمتر کردن آن نیست مگر اینکه سیستم شما کمتر از 256

مگابایت حافظه داشته باشد که در این حالت بهتر است از آنتی ویروس دیگری استفاده کنید ( هر چند من فکر

نمی کنم آنتی ویروسهای دیگر کمتر از این مصرف کنند حتی نود32 در حالت معمولی روی سیستم من بیشتر از 20

مگابایت رم مصرف می کند) ولی کم شدن سرعت سیستم حکایت دیگری است چون بیشتر از آنکه به مصرف

حافظه مربوط باشد به عوامل دیگری چون نحوه عملکرد آنتی ویروس در حالت Realtime و میزان مصرف CPU

وابسته است .البته راههایی برای بهتر کردن سرعت سیستم در این حالات وجود دارد ولی همگی به قیمت

کاهش کارایی آنتی ویروس و کاهش امنیت سیستم تمام تمام می شود و من انجام آنها را توصیه نمی کنم.

Persian.Boy
30-01-2007, 01:50
سلام

يه سوالي داشتم.

این تنظیمات رو بر روی آنتی ویروس خود انجام دهید ...

بعد از تنظیمات بالایی هم این تنظیمات پایین رو برای همه قسمت سکن به این صورت که در پایین میبینید تنظیم

میکنید.

این تنظیمات هم نه تنها به بهتر کار کردن کسپر کمک ویژه ای میکنه بلکه امنیت سیستمتون رو هم در صورت آلوده

شدن به 100 ویروس به صورت همزمان بیشتر میکنه. چون نسخه 6 کسپر زمانی که ویروسها تعدادشون زیاد باشه

یخورده می هنگوله. :rolleye:

البته این رو هم بگم که بعد از انجام تنظیمات بالا یک دفعه باید سیستمتون رو فول اسکن بکنبد و بعد از تمام شدن اسکن رستارت کنید تا تغییرات

رو احساس کنید.

Marichka
30-01-2007, 03:38
سلام دوست من

آنتی ویروس کاسپرسکی در سیستم من کمتر از 20 مگابایت حافظه مصرف می کند که در حالت اسکن این مقدار

به حدود 30 مگابایت می رسد که به نظر من هیچ نیازی به کمتر کردن آن نیست مگر اینکه سیستم شما کمتر از 256

مگابایت حافظه داشته باشد که در این حالت بهتر است از آنتی ویروس دیگری استفاده کنید ( هر چند من فکر

نمی کنم آنتی ویروسهای دیگر کمتر از این مصرف کنند حتی نود32 در حالت معمولی روی سیستم من بیشتر از 20

مگابایت رم مصرف می کند) ولی کم شدن سرعت سیستم حکایت دیگری است چون بیشتر از آنکه به مصرف

حافظه مربوط باشد به عوامل دیگری چون نحوه عملکرد آنتی ویروس در حالت Realtime و میزان مصرف CPU

وابسته است .البته راههایی برای بهتر کردن سرعت سیستم در این حالات وجود دارد ولی همگی به قیمت

کاهش کارایی آنتی ویروس و کاهش امنیت سیستم تمام تمام می شود و من انجام آنها را توصیه نمی کنم.

سلام

از راهنمايي تون بي نهايت ممنونم. :)
بله كسپر روي سيستم من هم كمتر از 20 مگابايت حافظه ميگيره و از اين جهت تقريبا متعادل هست فقط در پي راهي بودم كه بشه ميزان مصرف حافظه و توان پروسس cpu باز هم كاهش پيدا كنه كه Persian.Boy عزيز راه حلش رو لطف كردند گذاشتند.

در ضمن از راهنمايي در مورد NOD هم خيلي تشكر چون من واقعا فكر مي كردم NOD كمتر فضا ميگيره و سريعتر هست و مي خواستم عوض كنم كسپر رو ...

این تنظیمات هم نه تنها به بهتر کار کردن کسپر کمک ویژه ای میکنه بلکه امنیت سیستمتون رو هم در صورت آلوده

شدن به 100 ویروس به صورت همزمان بیشتر میکنه. چون نسخه 6 کسپر زمانی که ویروسها تعدادشون زیاد باشه

یخورده می هنگوله. :rolleye:

البته این رو هم بگم که بعد از انجام تنظیمات بالا یک دفعه باید سیستمتون رو فول اسکن بکنبد و بعد از تمام شدن اسکن رستارت کنید تا تغییرات

رو احساس کنید.

دوست عزيز سپاس فراوان :happy: خيلي زحمت كشيدين :blush:

اميدوارم همگي موفق باشيد :)

Viren
30-01-2007, 08:24
ببخشید شرمنده.ولی الان این برنامه رده 6 یا 7 رو داره . استفاده از این اصلا درست نیست!

vtn54
30-01-2007, 17:09
ببخشید شرمنده.ولی الان این برنامه رده 6 یا 7 رو داره . استفاده از این اصلا درست نیست!

منبع لطفا ! :blink:

hamilton
30-01-2007, 17:49

سلام به همه دوستان عزيز

اين صحبت شما قابل قبول نيست زيرا همه Keyها در ليست سياه شركت كاسپر نيست.از طرف ديگه شما ميتوانيد با رفتن به آدرس زير يك نسخه رايگان با قابليت آپديت 1 ساله از آنتي ويروس كاسپر با يك كليد اختصاصي كه به آدرس ايميل شما ارسال ميشود را دانلود كنيد.

موفق باشيد.

vtn54
30-01-2007, 19:26
نوشته شده توسط Dianella
بله كسپر روي سيستم من هم كمتر از 20 مگابايت حافظه ميگيره و از اين جهت تقريبا متعادل هست فقط در پي راهي بودم كه بشه ميزان مصرف حافظه و توان پروسس cpu باز هم كاهش پيدا كنه كه Persian.Boy عزيز راه حلش رو لطف كردند گذاشتند.

سلام دوست من

تنظیماتی که دوست عزیزمان Persian.Boy گذاشته اند مربوط به زمان اسکن است و تاثیری در عملکرد کاسپرسکی در حالت Realtime

ندارد و در حالت اسکن نیز برای کاهش مصرف CPU و کند نکردن سیستم خود کاسپرسکی گزینه مناسبی دارد که در

شکل زیر می بینید و من برخلاف دوست عزیزم Persian.Boy توصیه می کنم دست به تنظیمات کاسپرسکی در مورد

اسکن فایلها نزنید چون اسکن هر چقدر عمیقتر و گسترده تر باشد بهتر است :

برای بهبود سرعت کاسپرسکی و کاهش مصرف CPU در حالت Realtime باید تنظیمات قسمت مربوط به Protection

را که در زیر می بینید تغییر داد که من اینکار را اصلا توصیه نمی کنم ولی اگر خیلی اصرار دارید بگویید تا تعدادی از تنظیماتی

را که با دستکاری آنها میزان مصرف منابع سیستم کم می شود ( البته به قیمت کم شدن سطح امنیت ) برایتان

بگذارم:

chovalier
30-01-2007, 20:16
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
اينو نگاه كنيد

Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 6.0.2.614 Final

Downloads:

Kaspersky® Anti-Virus 6.0.2.614 Technical Release (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.614%20TR/KAV/English/2007_01_29_22_36/kav6.en.msi)

Kaspersky® Anti-Virus For Windows File Server 6.0.2.614 Technical Release (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.614%20TR/FS/English/2007_01_29_22_36/kav6fs.en.msi)

Kaspersky® Anti-Virus for Windows Workstations 6.0.2.614 Technical Release (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.614%20TR/WKS/English/2007_01_29_22_36/kav6ws.en.msi)

Kaspersky® Internet Security 6.0.2.614 Technical Release (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.614%20TR/KIS/English/2007_01_29_22_36/kis6.en.msi)

Version 6.0.2.614 compatible with Windows Vista , too

Internet Security

Anti-Virus

موفق باشيد ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
30-01-2007, 20:32
با سلام آقا ما یه رفیقی داریم که این چندروزه مارو کچل کرد!! هرچی بهش میگیم برو جستجو کن فایده نداره!!! حتی بهش این انجمن هم معرفی کردم بازم حاضر نشد که بیاد و خودش درخواست بده!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با عرض پوزش یه لاینسنس برای این دو میخوام:
KIS6 (نسخه بتا)
KAV 6.0.1.411
پیشاپیش از همه دوستان تشکر میکنم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش اگه ورژن دقيق نسخه ي بتا رو بگه من در خدمتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
براي دومي هم اين 1000000% هست به چن نفر دادم كسي ازش عيب نگرفته : (ممنون از عادل عزيز)
البته مهدي جون فكر مي كنم روي آنتي ويروسش هم كار كنه من رو نت سكيوريتي تست كردم :

موفق باشي... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Marichka
31-01-2007, 00:51
سلام دوست من

تنظیماتی که دوست عزیزمان Persian.Boy گذاشته اند مربوط به زمان اسکن است و تاثیری در عملکرد کاسپرسکی در حالت Realtime

ندارد و در حالت اسکن نیز برای کاهش مصرف CPU و کند نکردن سیستم خود کاسپرسکی گزینه مناسبی دارد که در

شکل زیر می بینید و من برخلاف دوست عزیزم Persian.Boy توصیه می کنم دست به تنظیمات کاسپرسکی در مورد

اسکن فایلها نزنید چون اسکن هر چقدر عمیقتر و گسترده تر باشد بهتر است :

برای بهبود سرعت کاسپرسکی و کاهش مصرف CPU در حالت Realtime باید تنظیمات قسمت مربوط به Protection

را که در زیر می بینید تغییر داد که من اینکار را اصلا توصیه نمی کنم ولی اگر خیلی اصرار دارید بگویید تا تعدادی از تنظیماتی

را که با دستکاری آنها میزان مصرف منابع سیستم کم می شود ( البته به قیمت کم شدن سطح امنیت ) برایتان

بگذارم:

سلام دوست عزيز

درست هست و تنظيمات بالا (پست Persian.Boy عزيز) براي اسكن هست. منتها همونطور كه گفتم دنبال يه راهي هستم كه كسپر در همه ي حالات فضا و توان كمتري از سيستمم بگيره. به خاطر همين علاوه بر تنظيمات اشاره شده توسط ايشون اگر در مورد كاهش مصرف منابع سيستم در حالت realtime آنتي ويروس روشي در اختيار دارين (علاوه بر عكس دومي كه قرا ردادين) ممنون ميشم اگر اينجا قرار بديد. :)

باز هم ممنون
كامياب باشيد :happy:

پيوست: از بابت تنظيماتي كه گذاشتين تشكر.:happy:

husssein
31-01-2007, 07:43
سلام
من قبلا ورژن 5 کاسپر را داشتم وقتی ویندوز را عوض میکردم به راحتی
با فایل های قبل آپدیتش میکردم ولی از موقعی که 6.0.0.3 را نصب کردم این
کار انجام نمیشه و پیغام میده
a0607g.xml not found
updated with error
و اصلا آپدیت نمیشه
مثلا الان که میخوام روی لپ تاپم نصبش کنم بعد از انجام مرحله بالا
وقتی میرم روی اینترنت میگه 9مگ باید آپدیت کنم!!
چه باید بکنم؟ ترفندش چیه؟

JavadTabrizi
31-01-2007, 20:34
با سلام
روشي که بوسيله آن مي توانيد آپديت کاسپراسکاي را در هنگام تعويض ويندوز نگهداريد به شرح ذيل است :
1 – ابتدا به مسير زير رفته و دايرکتوري Bases ( که آپديت شده به تاريخ روز مي باشد ) را در يک پارتيشن ديگري از کامپيوترتان کپي کنيد :
C:\ Or D:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6
2 – ويندوزتان را عوض کنيد .
3 – کاسپراسکاي ورژن 6.0.1.411 را نصب کنيد . DataBase کاسپراسکاي به تاريخ 1/11/2006 مي باشد .
4 – کامپيوتر را ريستارت کنيد و با گزينه F8 ويندوز را به حالت Safe Mode راه اندازي کنيد .
5 – بعد از بالا آمدن ويندوز Bases ي ( که آپديت شده به تاريخ روز مي باشد ) را که در کامپيوترتان در پارتيشن ديگر ذخيره کرده ايد را دوباره در مسير زير کپي کنيد (OverWrite) سپس ويندوز را ريستارت کنيد .
6- بعد از بالا آمدن ويندوز کاسپراسکاي خطا هاي مبني بر گم شدن پرونده BlackList و همچنين کارنکردن آنتي ويروس و آنتي ميل و ... مي دهد . به خطا ها توجه نکنيد و از Taskbar کنار ساعت روي آيکون کاسپراسکاي راست کليک کرده و گزينه Exit را بزنيد .
7 – کاسپراسکاي را دوباره نصب کنيد و سيستم را ريستارت کنيد .
بعد از بالا آمدن ويندوز خواهيد ديد که کاسپراسکاي آپديت شده بتاريخ روزي خواهد بود که شما آنرا آپديت کرده ايد .
Javad1972@gmail.com
__________________________________________________ __________________________________
يادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند
طلب عشق ز هر بي سروپايي نکنيم

satttanism
31-01-2007, 23:19
با سلام
روشي که بوسيله آن مي توانيد آپديت کاسپراسکاي را در هنگام تعويض ويندوز نگهداريد به شرح ذيل است :
1 – ابتدا به مسير زير رفته و دايرکتوري Bases ( که آپديت شده به تاريخ روز مي باشد ) را در يک پارتيشن ديگري از کامپيوترتان کپي کنيد :
2 – ويندوزتان را عوض کنيد .
3 – کاسپراسکاي ورژن 6.0.1.411 را نصب کنيد . DataBase کاسپراسکاي به تاريخ 1/11/2006 مي باشد .
4 – کامپيوتر را ريستارت کنيد و با گزينه F8 ويندوز را به حالت Safe Mode راه اندازي کنيد .
5 – بعد از بالا آمدن ويندوز Bases ي ( که آپديت شده به تاريخ روز مي باشد ) را که در کامپيوترتان در پارتيشن ديگر ذخيره کرده ايد را دوباره در مسير زير کپي کنيد (OverWrite) سپس ويندوز را ريستارت کنيد .
6- بعد از بالا آمدن ويندوز کاسپراسکاي خطا هاي مبني بر گم شدن پرونده BlackList و همچنين کارنکردن آنتي ويروس و آنتي ميل و ... مي دهد . به خطا ها توجه نکنيد و از Taskbar کنار ساعت روي آيکون کاسپراسکاي راست کليک کرده و گزينه Exit را بزنيد .
7 – کاسپراسکاي را دوباره نصب کنيد و سيستم را ريستارت کنيد .
بعد از بالا آمدن ويندوز خواهيد ديد که کاسپراسکاي آپديت شده بتاريخ روزي خواهد بود که شما آنرا آپديت کرده ايد .
Javad1972@gmail.com
__________________________________________________ __________________________________
يادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند
طلب عشق ز هر بي سروپايي نکنيم

اصلا گزینه 6 و 7 لازم نیست و با یه بار آپدیت خطای مربوط به گم شدن بلک لیست خود به خود قطع میشه یا حتی می تونید این خطا رو غیر فعال کنید که دیگه نمایش نده

mahdi bg
01-02-2007, 05:43
سلام
من نمی خوام خود نرم افزار رو دانلود کنم فقط می خوام
پایگاه برناممو به روز کنم باید چکار کنم
با سرعت اینترنت من غیر ممکنه بتونم خود نرم افزار دانلود کنم
آخرین آپدیت من 2006/07/26
ممنون

shayan_p30
01-02-2007, 08:14
سلام
من Kaspersky Internet Security 6.0 نسخه ي 6.0.1.411 رو دارم.
يه license داشتم كه تا 2008 مجوز داشت اما يهو كسپراسكاي غير فعال شد گفت كه اين license دروغيه.
الان هم از ترس دو تا ويروس درپيت ZoneAlarm نصب كردم كه فايروال جلوشون رو بگيره.
اگه كسي License Keyه معتبر داره ممنون ميشم كه بذاره و منو از بدبختي در بياره.

چه درديه بي آنتيويروسي!!!

Elfin-D
01-02-2007, 10:54
پست اول آپدیت شد

satttanism
01-02-2007, 23:44
پست اول آپدیت شد

چرا بتا آپدیت کردی
Kaspersky AntiVirus 6.0.2.614 Final

Kaspersky Internet Security 6.0.2.614 Final

S0R3N4
02-02-2007, 10:18
Kaspersky Internet Security 6.0.2.614

Kaspersky Anti-Virus 6.0.2.614

سلام دوست عزیز
این ورژن بتا هست یا فینال اگه نه فینال اون کی میاد(چه ورژنی هست)
چه تغییری با ورژن قبلی کرده
ممنون;)

S0R3N4
03-02-2007, 14:39
آقا من نسخه ي 6.0.1.411 آنتي ويروس كسپرسكي رو با حجم 19.3 مگابايت دانلود كردم ولي نسخه ي جديد اون كه شما معرفي كرديد يعني ورژن 6.0.2.614 با حجم كمتر از ورژن قبلي يعني 18.3 مگابايت هست!!!!
جريان چيه؟

vtn54
05-02-2007, 06:28
سلام دوست عزيز

درست هست و تنظيمات بالا (پست Persian.Boy عزيز) براي اسكن هست. منتها همونطور كه گفتم دنبال يه راهي هستم كه كسپر در همه ي حالات فضا و توان كمتري از سيستمم بگيره. به خاطر همين علاوه بر تنظيمات اشاره شده توسط ايشون اگر در مورد كاهش مصرف منابع سيستم در حالت realtime آنتي ويروس روشي در اختيار دارين (علاوه بر عكس دومي كه قرا ردادين) ممنون ميشم اگر اينجا قرار بديد. :)

باز هم ممنون
كامياب باشيد :happy:

پيوست: از بابت تنظيماتي كه گذاشتين تشكر.:happy:

سلام دوست من

شرمنده که جواب دیر شد گرفتاریه دیگه :blush: در هر حالت حالا که شما تصمیم گرفته اید آتش به مالتان بزنید و امنیت را

فدای سرعت کنید ما هم حرفی نداریم ;) از شوخی گذشته حتی با انجام ترفندهای زیر شاید باز تغییر سرعت زیادی

احساس نکنید ولی باز امتحانش ضرری ندارد. شما می توانید به ترتیب گزینه های زیر را انجام دهید ولی هرچه

جلوتر بروید امنیت سیستم بیشتر به خطر خواهد افتاد :

1.اگر مثل من از سرویسهای ایمیل مبتنی بر وب مانند یاهو و جی- میل و هات میل استفاده می کنید می توانید با

خیال راحت سرویسهای AntiSpam و Mail Anti-Virus را خاموش کنید چون تقریبا به هیچ دردتان نخواهد خورد ولی

یادتان باشد فایلهای همراه با ایمیلهایتان را پس از داونلود قبل از هر کاری اسکن کنید چون در حال حاضر شایعترین

طریقه پخش کرمها و تروجانها از این ظریق است.

2.در مرحله بعد می توانید سرویس Web Anti-Virus را خاموش کنید البته به شرط آنکه هر فایلی را از اینترنت می گیرید

قبل از هر کاری اسکن کنید و سیستمتان را هم به طور منظم در فواصل کوتاه اسکن نکنید و البته باید در جریان

گردش در اینترنت مواظب خودتان باشید.

3.حالا نوبت به سرویس PDM می رسد اگرچه سرویس بسیار مفیدی است ولی بدون آن هم می توان سر کرد هر

چند با توجه به هوریستیک ضعیف کاسپرسکی با اینکار دفاع شما در مقابل ویروسهای ناشناخته تا حدود زیادی

کاهش می یابد.البته در خود PDM اجزای Application Activity Analyzer و Registry Guard مهمتر از دو تای دیگر هستند.

4.اگر می خواهید تفاوت قابل ملاحظه ای در سرعت ببینید باید File Anti-Virus را از کار بیندازید که البته با این کار در

ضمن یک کارت دعوت هم برای ویروسها می فرستید ولی شما می توانید با کمی دستکاری بدون از کار انداختن

این سرویس به طور کامل, از بار آن بر روی سیستم بکاهید. برای این کار مطابق شکل زیر گزینه On execution

را تیک بزنید:

minana
05-02-2007, 18:22
من نسخه 6.0.1.411 رو نصب كردم ولي به هيچ عنوان آنلاين آپديت نميشه از دوستان تقاضاي راهنمايي دارم .(تنها با فايل زيپ شده آپديت مي شود)

Persian.Boy
07-02-2007, 00:36
آقا من نسخه ي 6.0.1.411 آنتي ويروس كسپرسكي رو با حجم 19.3 مگابايت دانلود كردم ولي نسخه ي جديد اون كه شما معرفي كرديد يعني ورژن 6.0.2.614 با حجم كمتر از ورژن قبلي يعني 18.3 مگابايت هست!!!!
جريان چيه؟

نسخه جدید با نسخه 6.0.1.411 فرقی که کرده سازگاری اون با ویندوز ویستا هستش وگرنه تغییرات قابل توجهی

در نسخه جدید مشاهده نمیشه. اگر شما و یا هر کس دیگری از ویندوزی بغیر از ویندوز ویستا استفاده میکنید بهتره

برای از دست ندادن وقتتون جهت دانلود نسخه جدید از همون نسخه قدیمی یعنی 6.0.1.411 استفاده کنید.

Ahmad
07-02-2007, 09:59
آيا ميشه هم Kaspersky Internet Security و هم Kaspersky Anti-Virus رو با هم نصب كرد؟

يا وجود Kaspersky Internet Security به تنهايي كافيست.(يعني به همان اندازه Anti-virus براي ويروس يابي قدرت دارد؟)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

يا ميشه از آنتي ويروس كاسپرسكي و zonealarm security suite همزمان استفاده كرد؟

كدام بهتر است؟

S0R3N4
07-02-2007, 16:59
آيا ميشه هم Kaspersky Internet Security و هم Kaspersky Anti-Virus رو با هم نصب كرد؟

يا وجود Kaspersky Internet Security به تنهايي كافيست.(يعني به همان اندازه Anti-virus براي ويروس يابي قدرت دارد؟)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

يا ميشه از آنتي ويروس كاسپرسكي و zonealarm security suite همزمان استفاده كرد؟

كدام بهتر است؟
سلام دوست عزیز
شما فقط می تونید از یکی از محصول شرکت کسپرسکی استفاده کنید.
اینترنت سکوریتی اون هم قابلیت اسکن کردن رو داره .
فرق اینترنت سکوریتی اون با آنتی ویروس اون در این که اینترنت سکوریتی فایروال داره.((همون فایروال شرکت کسپر))
بازهم نمیتونی از دو اینترنت سکوریتی استفاده کنی چون فایروال ها با هم گلاویز می شن.
اگه اینترنت سکوریتی رو نصب کنی دیگه نمی تونی فایروال دیگه ای نصب کنی.
موفق باشی.

vtn54
07-02-2007, 20:05
آقا یک لاینس معتبر برای آنتی ویروس کسپرسکی ورژن 6.0.2.614 می خواستم.
تو رو خدا زود بدید.
ممنون

سلام

هم برای آنتی ویروس هم برای اینترنت سکوریتی :

rb97
09-02-2007, 15:23
من کسپر اسکای رو از روی کینگ نصب کردم ولی وقتی کی رو اَد میکنم این پیام برام میاد:

چه کنم؟

vtn54
09-02-2007, 19:07
من کسپر اسکای رو از روی کینگ نصب کردم ولی وقتی کی رو اَد میکنم این پیام برام میاد:

چه کنم؟

سلام دوست من

نگاهی به تاریخ سیستمت بنداز احتمالا اشتباه است:biggrin:

hajmohammad
09-02-2007, 19:47
باسلام خدمت دوستان گرامی من نسخه 6.0.299رو دارم ومیخوام اون رو فعال کنم لطفا کمکم کنید

rb97
09-02-2007, 22:08
سلام دوست من

نگاهی به تاریخ سیستمت بنداز احتمالا اشتباه است:biggrin:

میشه بگی باید چی کار کنم؟

vtn54
09-02-2007, 22:52
میشه بگی باید چی کار کنم؟

در کنترل پانل گزینه Date and Time را انتخاب کن ببین چه تاریخی را نشان می دهد امروز نهم فوریه 2007 است.اگر تاریخ

سیستمت اشتباه بود آن را اصلاح کن.

SraRobin
10-02-2007, 14:47
نسخه جدید آنتی ویروس Kaspersky نیز منتشر شد:

لینک دانلود با حجم 20 مگابایت:
ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.615%20nct/Release/KAV/English/2007_02_06_20_31/kav6.en.msi

کد فعال سازی:
FHJ4S-R1XEX-5BW3T-JYEKB

vtn54
10-02-2007, 20:38
نسخه جدید آنتی ویروس Kaspersky نیز منتشر شد:

لینک دانلود با حجم 20 مگابایت:
ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.615%20nct/Release/KAV/English/2007_02_06_20_31/kav6.en.msi

کد فعال سازی:
FHJ4S-R1XEX-5BW3T-JYEKB

سلام دوست عزیز

ممنون از بابت اطلاع رسانی شما ولی لطفا هنگام معرفی نسخه های بتا حتما کلمه بتا را نیز همراه آن بیاورید

نسخه ای که معرفی کرده اید نسخه بتا است و بعضی اشکالات نسخه 614 در آن برطرف شده است در ضمن آخرین

نسخه نیز نیست نسخه 616 هم دیروز منتشر شده است.

minana
11-02-2007, 21:02
با سلام خدمت دوستان بنده از نسخه 6.0.1.411 استفاده مي كنم علارقم سعي وتلاش زياد به هيچ عنوان آنلاين آپديت نمي شود (در حال حاضر با استفاده از فايل هاي اپديت موجود نيز بروز رساني صورت نمي گيرد)لطفا راهنمايي كنيد.

S0R3N4
12-02-2007, 16:08
سلام دوستان
من لینک دانلود آخرین ورژن آنتی ویروس کسپرسکی رو می خواستم. فکر کنم باید نسخه 6.2.616 باشه!!!
دوستان یه لاینس خوب هم بدید.
ممنون

vtn54
12-02-2007, 20:05
سلام دوستان
من لینک دانلود آخرین ورژن آنتی ویروس کسپرسکی رو می خواستم. فکر کنم باید نسخه 6.2.616 باشه!!!
دوستان یه لاینس خوب هم بدید.
ممنون

سلام

آخرین نسخه Official کاسپرسکی نسخه 614 است نسخه های پس از آن نسخه های بتا هستند.

Soda
13-02-2007, 16:20
نمیدونم شما هم همین نظرو دارید یا نه

اما نسخه 6.0.1.411 خیلی ترو تمییز بود و سبک

اما این نسخه جدید 6.0.2.614 سنگین شده
و زیاد ازش راضی نیستم
بعضی جاها سیستم میره به یه کمای کوتاه مدت و بر میگرده

hadi_en
13-02-2007, 16:25
اینجا آخرین ورژن ها و آخرین فایل های مربوط به این آنتی ویروس معرفی میشه و دوستان سوالات احتمالی در مورد این آنتی ویروس رو هم اینجا بپرسن

##آخرین نسخه اضافه شد/MaFia##

Kaspersky AntiVirus 6.0.2.614

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدKaspersky Internet Security 6.0.2.614

مي خواستم بدونم اين لينك هاي كه گذاشتيد تنها يه آنتي ويروس است يا Internet Security چون زماني كه من اين

نسخه رو نصب كردم تنها انتي ويروس داشت و فايروالي نديدم در ضمن كد فعال سازي اين آنتي ويروس چيه؟

مرسي

S0R3N4
13-02-2007, 18:05
سلام

آخرین نسخه Official کاسپرسکی نسخه 614 است نسخه های پس از آن نسخه های بتا هستند.

سلام دوست عزیز
شما چند پست بالا تر گفتی که ورژن فینال 6.0.2.616 هست که دیروز منتشر شده هست!!!!
پس کو؟

vtn54
13-02-2007, 21:02
سلام دوست عزیز
شما چند پست بالا تر گفتی که ورژن فینال 6.0.2.616 هست که دیروز منتشر شده هست!!!!
پس کو؟

سلام دوست عزیز

شما منظور مرا درست متوجه نشده ای من در آن پست گفته ام که نسخه 615 نسخه بتا است و در ضمن آخرین نسخه

بتا هم نیست یک نسخه تازه تر از آن هم منتشر شده است که هان 616 است در ضمن نیازی نیست شما هر روز دنبال

نسخه جدید بگردید تغییراتی که در نسخه های جدید ایجاد می شود به صورت آپدیت یا HotFix در نسخه های قبلی اعمال

می شود مثلا از دیروز تغییرات جدیدی که در نسخه های 615 و 616 داده شده است به صورت HotFix a روی نسخه 614

اعمال شده و بعضی از اشکالات آن را برطرف کرده است .

S0R3N4
14-02-2007, 19:59
سلام دوست عزیز

شما منظور مرا درست متوجه نشده ای من در آن پست گفته ام که نسخه 615 نسخه بتا است و در ضمن آخرین نسخه

بتا هم نیست یک نسخه تازه تر از آن هم منتشر شده است که هان 616 است در ضمن نیازی نیست شما هر روز دنبال

نسخه جدید بگردید تغییراتی که در نسخه های جدید ایجاد می شود به صورت آپدیت یا HotFix در نسخه های قبلی اعمال

می شود مثلا از دیروز تغییرات جدیدی که در نسخه های 615 و 616 داده شده است به صورت HotFix a روی نسخه 614

اعمال شده و بعضی از اشکالات آن را برطرف کرده است .

سلام دوست عزیز
آیا میشه این HotFix رو دانلود کرد؟

Persian.Boy
15-02-2007, 03:36
سلام دوست عزیز
آیا میشه این HotFix رو دانلود کرد؟

Hot در انگلیسی به معنی گرم‌، حاد، تند، است.

و Fix در کلمات کامپیوتری معنی ثابت کردن رو میده.

جمع این 2 تا کلمه با هم منظور درست کردن اشکالها و یا عیب های حاد رو میرسونه.

شما هم باید اول آنتی ویروس کسپرسکی رو داشته باشی و زمانی که این آنتی ویروس آپدیت بشه Hotfix هاش رو هم

همراه با آپدیت میگیره.

alirafaat
16-02-2007, 02:04
سلام
دوستان در اپدیت offline کاسپرسکی (معرفی بیس نگهداری شده برای اپدیت در نسخه تازه اینستال شده) در این ورژن مشکلی ندارند
من چند ماهه که از این روش استفاده می کنم و مشکلی نداشتم اما حالا میگه file or folder not finde
ایا راه حلی داره

با تشکر

sara**
16-02-2007, 04:50
سلام اين انتي ويروس دانلود نميشه ميشه كمكم كنيد --------------------------------------------------------------------------------

ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kas...31/kav6.en.msi

:

Persian.Boy
16-02-2007, 05:06
سلام اين انتي ويروس دانلود نميشه ميشه كمكم كنيد --------------------------------------------------------------------------------

ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kas...31/kav6.en.msi

:

اگر میخواهید که فقط آنتی ویروس کسپرسکی رو دانلود کنید از لینک زیر استفاده کنید. آخرین نسخه ارائه شده رسمی.

Kaspersky AntiVirus Version 6.0.2.614

اگر هم میخواهید که فایروال و آنتی سپم و آنتی سپای و آنتی ویروس را در یک پک داشته باشید در آنصورت میتونید

از Kaspersky Internet Security استفاده کنید.

آخریت نسخه ارائه شده رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

Kaspersky Internet Security Version 6.0.2.614

sara**
16-02-2007, 05:24
فایروال و آنتی سپم و آنتی سپای و آنتی ویروس
انها كارشون چيه ممنون ميشم يه توضيح كوچولو بدين

Persian.Boy
16-02-2007, 05:40
فایروال و آنتی سپم و آنتی سپای و آنتی ویروس
انها كارشون چيه ممنون ميشم يه توضيح كوچولو بدين

دیواره آتشین (Fire wall) سیستمى است بین کاربران یک شبکه محلى و یک شبکه بیرونى (مثل اینترنت) که ضمن نظارت بر دسترسى ها، در تمام سطوح، ورود و خروج اطلاعات را تحت نظر دارد. بر خلاف تصور عموم کاربرى این نرم افزارها صرفاً در جهت فیلترینگ سایت ها نیست. براى آشنایى بیشتر با نرم افزارهاى دیواره هاى آتشین، آشنایى با طرز کار آنها شاید مفیدترین راه باشد. در وهله اول و به طور مختصر مى توان گفت بسته هاى TCP/IP قبل و پس از ورود به شبکه وارد دیواره آتش مى شوند و منتظر مى مانند تا طبق معیارهاى امنیتى خاصى پردازش شوند. حاصل این پردازش احتمال وقوع سه حالت است: ۱- اجازه عبور بسته صادر مى شود. ۲- بسته حذف مى شود.۳- بسته حذف مى شود و پیام مناسبى به مبدا ارسال بسته فرستاده مى شود. • ساختار و عملکرد با این توضیح، دیواره آتش محلى است براى ایست بازرسى بسته هاى اطلاعاتى به گونه اى که بسته ها براساس تابعى از قواعد امنیتى و حفاظتى پردازش شده و براى آنها مجوز عبور یا عدم عبور صادر شود. همانطور که همه جا ایست بازرسى اعصاب خردکن و وقت گیر است دیواره آتش نیز مى تواند به عنوان یک گلوگاه باعث بالا رفتن ترافیک، تاخیر، ازدحام و بن بست شود. از آنجا که معمارى TCP/IP به صورت لایه لایه است (شامل ۴ لایه: فیزیکى، شبکه، انتقال و کاربردى) و هر بسته براى ارسال یا دریافت باید از هر ۴ لایه عبور کند بنابراین براى حفاظت باید فیلدهاى مربوطه در هر لایه مورد بررسى قرار گیرند. بیشترین اهمیت در لایه هاى شبکه، انتقال و کاربرد است چون فیلد مربوط به لایه فیزیکى منحصر به فرد نیست و در طول مسیر عوض مى شود. پس به یک دیواره آتش چند لایه نیاز داریم. سیاست امنیتى یک شبکه مجموعه اى از قواعد حفاظتى است که بنابر ماهیت شبکه در یکى از سه لایه دیواره آتش تعریف مى شوند. کارهایى که در هر لایه از دیواره آتش انجام مى شود عبارت است از: ۱- تعیین بسته هاى ممنوع (سیاه) و حذف آنها یا ارسال آنها به سیستم هاى مخصوص ردیابى (لایه اول دیواره آتش) ۲- بستن برخى از پورت ها متعلق به برخى سرویس ها مثلTelnet، FTP و (لایه دوم دیواره آتش) ۳- تحلیل برآیند متن یک صفحه وب یا نامه الکترونیکى یا (لایه سوم دیواره آتش) ••• در لایه اول فیلدهاى سرآیند بسته IP مورد تحلیل قرار مى گیرد: آدرس مبدأ: برخى از ماشین هاى داخل یا خارج شبکه حق ارسال بسته را ندارند.

Anti Spam هم برای مقابله با هرزنامه ها و تبلیغاتی که به آدرس ایمیل ها فرستاده میشوند بکار میرود و از ورود چنین
نامه هایی که در اکثر کشورها هم جرم بحساب می آید جلوگیری میکنید. البته این قسمت در صورتی قابل استفاده
است که از E-mail Client Outlook Express استفاده شود.

َAnti Spy هم در یک کلام یعنی ضد جاسوس.

Honradez
16-02-2007, 14:03

Kaspersky® Anti-Virus 6.0:
ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.663%20nct/KAV/English/2007_02_14_13_28/kav6.en.msi

Kaspersky® Anti-Virus For Windows File Server 6.0:
ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.663%20nct/FS/English/2007_02_14_13_28/kav6fs.en.msi

Kaspersky® Anti-Virus for Windows Workstations 6.0:
ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.663%20nct/WKS/English/2007_02_14_13_28/kav6ws.en.msi

Kaspersky® Internet Security 6.0:
ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.663%20nct/KIS/English/2007_02_14_13_28/kis6.en.msi

Activation Codes:

;)

S0R3N4
17-02-2007, 19:13
Hot در انگلیسی به معنی گرم‌، حاد، تند، است.

و Fix در کلمات کامپیوتری معنی ثابت کردن رو میده.

جمع این 2 تا کلمه با هم منظور درست کردن اشکالها و یا عیب های حاد رو میرسونه.

شما هم باید اول آنتی ویروس کسپرسکی رو داشته باشی و زمانی که این آنتی ویروس آپدیت بشه Hotfix هاش رو هم

همراه با آپدیت میگیره.

سلام دوست عزيز
با اين حساب براي چي نسخه ي جديد ميدن بازار؟
يعني نسحه 5 با يه آپديت ميشه نسخه ي 6؟
منظورتون رو واضع تر مي گيد؟

vtn54
18-02-2007, 04:09
سلام دوست عزيز
با اين حساب براي چي نسخه ي جديد ميدن بازار؟
يعني نسحه 5 با يه آپديت ميشه نسخه ي 6؟
منظورتون رو واضع تر مي گيد؟

سلام دوست عزیز

این دو تا با هم فرق دارند در مورد کاسپرسکی نسخه های اصلی مانند نسخه های 4 , 5 یا 6 تفاوتهای عمده ای با

هم دارند که شامل تغییرات اساسی مانند تغییر رابط کاربری , تغییر انجین , اضافه شدن سرویسهای تازه و ... است

مثلا نسخه 5 با نسخه 6 از نظر رابط کاربری تفاوت عمده ای دارد و سرویسهای جدیدی مانند PDM و Web-Antivirus

به نسخه 6 اضافه شده است .این تغییرات از طریق آپدیتهای معمولی قابل انتقال نیست و شما باید نسخه جدید را

نصب کنید. برای هر نسخه اصلی دو نوع آپدیت منتشر می شود تغییرات اساسی تر مانند بهینه سازی سرویسهای

موجود و اضافه شدن مودولهای جدید به صورت Maintenance Pack و یا همان MP ها منتشر می شود .مثلا نسخه MP1

نسبت به نسخه اولیه 6 تغییراتی مانند بهینه سازی سرویس PDM ( مثلا اضافه شدن Anti-Keylogger ) و رفع

بسیاری از اشکالات گزارش شده در نسخه اولیه داشت اگرچه بسیاری از تغییرات موجود در MP ها قبلا از طریق HotFix ها

منتشر می شود ولی نصب مجدد این نسخه ها هم به علت ایجاد تغییرات عمده توصیه می شود ( تغییرات ایجاد

شده در سرویسهای موجود معمولا از طریق آپدیتهای معولی قابل انتقال نیست ) .تغییرات کوچکتری که برای برطرف

کردن اشکالات عملکردی و یا ایرادات امنیتی منتشر می شوند ( و گاها ماهیت اورژانس دارد ) و از طریق آپدیتهای

معمولی قابل انتقال است HotFix نامیده می شوند. اگر به سیستم نامگذاری کاسپرسکی دقت کنید متوجه نوع

تغییرات داده شده می شوید مثلا اگر به نام نسخه 6.0.2.614 دقت کنید شماره اول یا همان 6 شماره نسخه اصلی

را مشخص می کند شماره سوم یا همان 2 شماره MP مربطه را نشان میدهد در حالی که HotFix ها

به صورت تغییر در سه شماره آخری مشخص می شوند .در ضمن آخرین نسخه Official یا رسمی کاسپرسکی نسخه

6.0.2.614 می باشد ولی آخرین نسخه بتای آن نسخه 6.0.2.666 می باشد که دو روز قبل منتشر شده است.

S0R3N4
18-02-2007, 13:31
سلام دوست عزیز

این دو تا با هم فرق دارند در مورد کاسپرسکی نسخه های اصلی مانند نسخه های 4 , 5 یا 6 تفاوتهای عمده ای با

هم دارند که شامل تغییرات اساسی مانند تغییر رابط کاربری , تغییر انجین , اضافه شدن سرویسهای تازه و ... است

مثلا نسخه 5 با نسخه 6 از نظر رابط کاربری تفاوت عمده ای دارد و سرویسهای جدیدی مانند PDM و Web-Antivirus

به نسخه 6 اضافه شده است .این تغییرات از طریق آپدیتهای معمولی قابل انتقال نیست و شما باید نسخه جدید را

نصب کنید. برای هر نسخه اصلی دو نوع آپدیت منتشر می شود تغییرات اساسی تر مانند بهینه سازی سرویسهای

موجود و اضافه شدن مودولهای جدید به صورت Maintenance Pack و یا همان MP ها منتشر می شود .مثلا نسخه MP1

نسبت به نسخه اولیه 6 تغییراتی مانند بهینه سازی سرویس PDM ( مثلا اضافه شدن Anti-Keylogger ) و رفع

بسیاری از اشکالات گزارش شده در نسخه اولیه داشت اگرچه بسیاری از تغییرات موجود در MP ها قبلا از طریق HotFix ها

منتشر می شود ولی نصب مجدد این نسخه ها هم به علت ایجاد تغییرات عمده توصیه می شود ( تغییرات ایجاد

شده در سرویسهای موجود معمولا از طریق آپدیتهای معولی قابل انتقال نیست ) .تغییرات کوچکتری که برای برطرف

کردن اشکالات عملکردی و یا ایرادات امنیتی منتشر می شوند ( و گاها ماهیت اورژانس دارد ) و از طریق آپدیتهای

معمولی قابل انتقال است HotFix نامیده می شوند. اگر به سیستم نامگذاری کاسپرسکی دقت کنید متوجه نوع

تغییرات داده شده می شوید مثلا اگر به نام نسخه 6.0.2.614 دقت کنید شماره اول یا همان 6 شماره نسخه اصلی

را مشخص می کند شماره سوم یا همان 2 شماره MP مربطه را نشان میدهد در حالی که HotFix ها

به صورت تغییر در سه شماره آخری مشخص می شوند .در ضمن آخرین نسخه Official یا رسمی کاسپرسکی نسخه

6.0.2.614 می باشد ولی آخرین نسخه بتای آن نسخه 6.0.2.666 می باشد که دو روز قبل منتشر شده است.
سلام دوست گلم
چشم نخوری خیلی با حوسله هستی!!!!
خوب,با این توضیحاتی که دادید پس من همین ورژن6.0.2.614 رو نگهدارم و آپدیت کنم میشه همون 6.0.2.666
ممنوم

vtn54
18-02-2007, 15:28
سلام دوست گلم
چشم نخوری خیلی با حوسله هستی!!!!
خوب,با این توضیحاتی که دادید پس من همین ورژن6.0.2.614 رو نگهدارم و آپدیت کنم میشه همون 6.0.2.666
ممنوم

در مورد نسخه 666 هنوز کسی نمی داند قرار است چی از کار در بیاید:blink: نسخه MP3 یا فقط آپدیتی برای نسخه MP2

یا همان 614 .در هر حالت تا زمانی که نسخه MP جدیدی منتشر نشده است آپدیت کردن همان 614 کفایت می کند.

mehdi_7070
18-02-2007, 18:27
سلام

من Kaspersky Internet Security را نصب کردم .
زمان آخرین آپدیت را 2006/07/26 نشون میده .
برای آپدیتم چی کار باید بکنم ؟
باید این فایل را دانلود کنم ؟

- آیا حجم آپدیت اتوماتیک با این فایل بالا یکی هست ؟
- آیا میشه توی چند مرحله آپدیت کرد ؟ یعنی اگه ییهو وسطش دیسی شدم ، نباید برم از اول بگیرم و میتونم از ادامه بگیرم ؟
- اگه بخوام آپدیت را روی یک کامپیوتر دیگه هم منتقل کنم ، میشه ؟

( البته این که برای آپدیتش حساس هستم ، به خاطر پایین بودن سرعت هست و اینکه باید دو تا کامپیوتر را آپدیت کنم )

با تشکر ـ مهدی :)

Persian.Boy
18-02-2007, 18:31
من هم پیشنهاد میکنم که همیشه سعی کنید از نسخه های نهایی و رسمی استفاده کنید. نسخه های بتا و آزمایشی

از اسمشون معلومه که این نسخه ها در حال کامل تر شدن و رفع عیب هایی که دارند هستند.

Anonymizer
19-02-2007, 02:54
سلام
دوستان در اپدیت offline کاسپرسکی (معرفی بیس نگهداری شده برای اپدیت در نسخه تازه اینستال شده) در این ورژن مشکلی ندارند
من چند ماهه که از این روش استفاده می کنم و مشکلی نداشتم اما حالا میگه file or folder not Found
ایا راه حلی داره

با تشکر
با درود من هم همین مشکل رو دارم.اعصابم رو خورد کرده بود برای همین بر گشتم به ورژن 6.0.1.411 و الان مشکلی ندارم! نمی دونم این چه ارور مسخره ایه. کسی راه حلی برای این مشکل داره؟

vtn54
19-02-2007, 06:37
سلام

من Kaspersky Internet Security را نصب کردم .
زمان آخرین آپدیت را 2006/07/26 نشون میده .
برای آپدیتم چی کار باید بکنم ؟
باید این فایل را دانلود کنم ؟

- آیا حجم آپدیت اتوماتیک با این فایل بالا یکی هست ؟
- آیا میشه توی چند مرحله آپدیت کرد ؟ یعنی اگه ییهو وسطش دیسی شدم ، نباید برم از اول بگیرم و میتونم از ادامه بگیرم ؟

( البته این که برای آپدیتش حساس هستم ، به خاطر پایین بودن سرعت هست و اینکه باید دو تا کامپیوتر را آپدیت کنم )

با تشکر ـ مهدی :)

سلام دوست عزیز

نسخه ای که نصب کرده اید از نسخه های قدیمی است من پیشنهاد می کنم نسخه آخر را که 614 است نصب کنید

حجم آپدیتان بسیار کمتر می شود در ضمن کاسپرسکی از سیستم آپدیت هوشمند اسنفاده می کند که حجم

دانلود را بسیار کم می کند شما و سایر دوستانی که دنبال آپدیتهای دستی هستند با اینکار فقط حجم داونلودشان را

زیاد کرده و وقتشان را تلف می کنند.در ضمن در صورت آپدیت اتوماتیک اگر تماس شما با اینترنت قطع شود دفعه بعد تقریبا

از همانجایی که آپدیت قطع شده است ادامه می یابد.

موفق باشید.

mehdi_7070
19-02-2007, 16:00
vtn54 جان !

از پاسخ هاي شما بسيار سپاسگزارم ...

اين قسمت :

با تشكر ـ مهدي :)

fathi67
20-02-2007, 12:59
یک سوال داشتم و آن این است که Kaspersky Internet Security 6.0 را آپدیت کرده ام چگونه به طور دقیق فقط فایل های مخصوص آپدیت آنرا را از برنامه جدا کنم ؟؟؟

sokote mordab
20-02-2007, 14:25
سلام
روی سیستم ضد ویروس Kaspersky Antivirus Personal Pro 5.0.390 را نصب کرده ام حالا بعد از دو ساعت که اپدیت شدو بعد از یک ماه که کار کرد تاریخ اعتبارش تمام شد حالا یک پنجره باز می شه که دکمه add key داره کی موجود که کنار ست اپ برنامه بود را add می کنم که ارور می ده چهکار کنم که برگرده؟
ممنون

vtn54
20-02-2007, 16:34
vtn54 جان !

اين قسمت :

سلام

قابل انجام است اگر هر دو کامپیوتر روی یک شبکه باشند می توانید از خاصیت Update Distribution استفاده کنید ولی

اگر در یک شبکه قرار ندارند مسیر نگهداری آپدیتهای کاسپرسکی در درایوی که ویندوز روی آن نصب است در آدرس زیر

نگهداری می شود:

Documents and Settings \All Users \Application Data \Kaspersky Lab \KIS6 \Bases

Harry Potter
20-02-2007, 16:37
vtn54 جان !

اين قسمت :

سلام
بله میشه ، اگر از این آدرس کپی بگیری:
X:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab

بعد به این صورت از آپدیت قبلی استفاده کنی:

coles
22-02-2007, 05:26
2/21/2007 10:40:53 PM Intrusion.Win.MSSQL.worm.Helkern 202.108.25.17 UDP 1434

با سلام و عرض ادب خدمت استادان کاسپرسکی... حضور انورتان عرض کنم بعضی وقتها از آیگون آنتی ویروس پایین گوشه دست راست مونیتور با صدای دود یک مستطیل با حاشیه قرمز رنگ میاد بالا و داخل مستطیل همانطور که در بالا رویت میفرمایید نوشته میشه بز ر گی بفرمایید من چکار کنم ... بی نهایت سپاسگزارم

Harry Potter
22-02-2007, 12:23
سلام
این پیغام به شما میگه که کرم Intrusion.Win.MSSQL.worm.Helkern از آی‌پی 202.108.25.17 و پورت UDP 1434 قصد نفوذ به سیستم شما رو داره...
احتمالا کاسپرسکی جلوی این کرم رو گرفته و لازم نیست شما کاری انجام بدید (پیغام داده شده فقط برای اطلاع رسانی است)

sia0368
23-02-2007, 19:35
با سلام
من ورژن جدید کاسپر رو نصب کردم(6.0.2.614) ولی نسبت به ورژن قبلی در هنگام بالا آمدن ویندوز باید زمان زیادی را برای بالا آمدن برنامه صبر کنم می خواستم بدونم ایراد از خود برنامه هست یا از تنظیماتش
ممنون

vtn54
23-02-2007, 20:22
با سلام
من ورژن جدید کاسپر رو نصب کردم(6.0.2.614) ولی نسبت به ورژن قبلی در هنگام بالا آمدن ویندوز باید زمان زیادی را برای بالا آمدن برنامه صبر کنم می خواستم بدونم ایراد از خود برنامه هست یا از تنظیماتش
ممنون
سلام دوست عزیز

این اشکال از خود برنامه بود که البته با ارایه یک HotFix حل شده است اگر کاسپرسکی را آپدیت کنی از تو می خواهد Restart

کنی و پس از Restart مشکل برطرف می شود.

sia0368
25-02-2007, 10:11
سلام دوست عزیز

این اشکال از خود برنامه بود که البته با ارایه یک HotFix حل شده است اگر کاسپرسکی را آپدیت کنی از تو می خواهد Restart

کنی و پس از Restart مشکل برطرف می شود.

با سلام دوباره
می خواستم بدونم راه دیگری برای حل مشکل وجود دارد
ممنون

wood56
25-02-2007, 11:33
با سلام
من از Kaspersky Internet Security 6 استفاده می کنم منتهی با یک مشکلی مواجه هستم. هنگامی که می خواهم با برنامه ای شروع بکار کنم و یا پنجره ای را باز کنم (مخصوصا صفحات ذخیره شده اینترنتی) دائماً پنجره ای مزاحمی به نام Defense Proactive Info باز می شود که باید دوبار پیاپی بر روی گزینه Allow کلیک کنم تا آن برنامه باز شود و یا آن پنجره قابل مشاهده شود. لطفاً بطور دقیق توضیح دهید که چگونه می توانم از شر این پنجره مزاحم خلاصی پیدا کنم؟
با تشکر فراوان

vtn54
25-02-2007, 12:50
با سلام دوباره
می خواستم بدونم راه دیگری برای حل مشکل وجود دارد
ممنون

سلام دوست عزیز

نمی دانم منظورتان چیست این راه حل ساده ترین راه است راه دیگر آن است که شما می توانید فایل زیر را در پوشه

کاسپرسکی جایگزین فایل اصلی کنید البته باید اول آن را از حالت فشرده خارج کنید و گزینه Self Protection کاسپرسکی

را نیز غیر فعال کنید.

vtn54
25-02-2007, 13:09
با سلام
من از Kaspersky Internet Security 6 استفاده می کنم منتهی با یک مشکلی مواجه هستم. هنگامی که می خواهم با برنامه ای شروع بکار کنم و یا پنجره ای را باز کنم (مخصوصا صفحات ذخیره شده اینترنتی) دائماً پنجره ای مزاحمی به نام Defense Proactive Info باز می شود که باید دوبار پیاپی بر روی گزینه Allow کلیک کنم تا آن برنامه باز شود و یا آن پنجره قابل مشاهده شود. لطفاً بطور دقیق توضیح دهید که چگونه می توانم از شر این پنجره مزاحم خلاصی پیدا کنم؟
با تشکر فراوان

دوست عزیز آن چیزی که شما به عنوان پنجره مزاحم از آن نام می برید یکی از سیستمهای دفاعی مهم کاسپرسکی است یعنی اگر آن را غیر فعال کنید کاسپرسکی نسخه 6 با نسخه 5 تفاوت زیادی نخواهد داشت در هرحالت اگر می خواهید به طور کامل آن را غیر فعال کنید باید در قسمت Setting گزینه Proactive Defence را غیر فعال کنید.

Persian.Boy
25-02-2007, 14:58
پنجره مزاحم ....:puke: اینم یکی از اونا بود.

بیچاره تیم کسپرسکی اگر بدونه به سیستم دفاعی کسپر اسم مزاحم گذاشته شده که ....

به شما توصیه میکنم که کسپرسکی رو از سیستمتون پاک کنید و برید دنبال عشق اصلیتون یعنی نورتون یا مک آفی.

چون این آنتی ویروس به درد شما نمیخوره به دلیل اینکه هنوز این آنتی ویروس رو نمیشناسد. پس وقتی که کسی یا

چیزی را نمیشناسید بهتره باهاش ارتباطی هم نداشته باشید.

S0R3N4
25-02-2007, 15:28
سلام دوستان
خبری از نسخه ی فینال کسپرسکی نشد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی یه سئوال فنی؟
شما میگید که SpyWare Doctor با کسپرسکی جور در نمیاد !!!!یعنی چی ؟
اگه با هم نصبشون کنم چی میشه!!!!
من الان از SpyWare Sweepr استفاده می کنم و بد نیست فقط سرعت سیستم خیلی پایین امده!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wood56
25-02-2007, 16:11
پنجره مزاحم ....:puke: اینم یکی از اونا بود.

بیچاره تیم کسپرسکی اگر بدونه به سیستم دفاعی کسپر اسم مزاحم گذاشته شده که ....

به شما توصیه میکنم که کسپرسکی رو از سیستمتون پاک کنید و برید دنبال عشق اصلیتون یعنی نورتون یا مک آفی.

چون این آنتی ویروس به درد شما نمیخوره به دلیل اینکه هنوز این آنتی ویروس رو نمیشناسد. پس وقتی که کسی یا

چیزی را نمیشناسید بهتره باهاش ارتباطی هم نداشته باشید.

شما لطف کن سنگ تیم کاسپراسکای رو به سینه نزن و اگه جواب سوالی رو نمیدونی به بیراه نزن.
من شاید از زیر و بم این نرم افزار آگاه نباشم اما اینو میدونم که از نورتون و مک افی بهتره.
عزت زیاد!

Persian.Boy
25-02-2007, 17:54
wood56 ... از یکی میپرسند گل مورد علاقه تو چی هست؟ میگه رز سرخ

از یکی دیگه میپرسند رنگ مورد علا قه ت چیه؟ میگه سفید یا سیاه و یا هر رنگ دیگه.

از یکی دیگه میپرسند ماشین مورد علاقه ت چیه؟ میگه Audi و یا هر ماشین دیگه ای...

همه کسانی که در بالا چه گل و چه رنگ و چه ماشین مورد علاقه شون رو گفتند خطا و اشتباهی مرتکب نشده اند. بلکه

فقط علاقه خودشون رو نسبت به اون چیزی که احساس میکنند گفتند. حالا اگر کسی بیاد بدون هیچ دلیل و منطقی

و فقط از روی اینگه آگاهی نداشته یک گل رز رو جلوی چشم نفری که اونو دوست داره خورد کنه چی میشه...

و یا اینکه یه نفر بیاد بی دلیل بگه ماشین Audi به گرد پای رنو نمیرسه خب معلومه که اون کسی که اطلاعاتی در

مورد Audi داره میدونه که تا زمانی که این ماشین باشه دیگه کسی دور و بر رنو نمیره... چه از لحاظ قدرت چه سرعت

چه راحتی و چه امنیت.

حالا من میام میگم کسپر رو دوست دارم و به قول شما سنگ تیم کسپر رو به سینه میزنم خطایی نکردم. و جلوی

همه هم میگم که یکی از تنها آنتی ویروسهایی هست که از نسخه 5 به این ور دارم ازش استفاده میکنم. اون وقتا

که من ازش استفاده میکردم خیلی ها اصلا به روسها اطمینان نداشتند. که الان هم ندارند و این بر میگرده به تبلیغات

دولت های بورژوایی و مذهبی که تنفر شدید خودشون رو به این کشور با براه انداختن شایعات پوچ بروز میدند. اما

همین دولت ها و چه بسا ملت ها نمیدانند که همه جهـــــــان یک تشکر به مردم روسیه بابت شکست هیتلر

بدهکارند.

اگر من به چیزی علاقه داشته باشم گناه نیست. این دولت تو است که دوست داشتن رو 27 ساله بر من و تو گناه کرده

و متاسفانه این قانون الان به صورت یک فرهنگ در بین بعضی ها رواج پیدا کرده.

کسپرسکی رو دوست دام و چون از اکثر رمز و رازش خبر دارم بهتون گفتم که این آنتی ویروس برای شما ساخته

نشده. شمایی که سیستم دفاعی این آنتی ویروس رو مزاحم خطاب کردید. در حالی که به گفته خودتان ...

من شاید از زیر و بم این نرم افزار آگاه نباشم

خب در این صورت بیاید و بگید که این پیغامها رو چرا دریافت میکنید؟ اصلا مربوط به چی میباشد؟ آیا این پیغامها مهم

هستند و باید جدی گرفت یا اینکه مثل اکثر افراد فقط Allow رو باید زد تا از شرش راحت شد؟

اما شما گفتید چطور میشه از شر این پیغامهای مزاحم راحت شد... شما هیچ قدمی رو برای اینکه چیزی در مورد

این آنتی ویروس بیاموزید بر نداشتید. اگر فقط 10 صفحه از این تایپک رو مرور میکردید حتما اونقدر اطلاعات دریافت

میکردید که دیگه اسم این پیغامها رو مزاحم نزارید. اگر فقط یک جستجوی کوتاه در مورد این سیستم کسپرسکی

چه در گوگل و چه در این انجمن انجام میدادید به جواب های زیادی میرسیدید...

اما ... شما تنها راهی که بلد بودید و به فکرتون رسید این بود که بیاید و در مورد کسپر به

دوست داران و کسانی که این آنتی ویروس رو کاملا میشناسند حرفی رو بزنید که باعث رنجش اونا بشه. آیا کسی

اگر به چیزی که دوست دارید حرف بی ربطی رو بزنه ناراحت نمیشید؟ حتما ناراحت میشید.

حالا بهتره در مورد کسپرسکی بیشتر مطالعه کنید. و اطلاعاتی رو در موردش کسب کنید. هم برای آشنایی خودتون

با این آنتی ویروس بهتره و از این به بعد میدونید که چه کار باید بکنید و هم اینکه دیگه حرفی رو نمیزنید که باعث رنجش

کسی بشه.

من هم به دلایلی که عرض کردم گفتم بریر از نورتون یا مک آفی استفاده کنید چون اونا پیغامهای مزاحم ندارند.

امیدوارم تا اندازه ای منظورم را متوجه شده باشید . لطفا حرفی رو هم به دل نگیرید. چون من خیلی

هم خوشحال میشم که کاربرای کسپر هر روز بیشتر و بیشتر بشن.

vtn54
26-02-2007, 01:29
سلام دوستان
خبری از نسخه ی فینال کسپرسکی نشد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نسخه نهایی کاسپرسکی تقریبا یکسال است که منتشر شده است :sad: :blink:

راستی یه سئوال فنی؟
شما میگید که SpyWare Doctor با کسپرسکی جور در نمیاد !!!!یعنی چی ؟
اگه با هم نصبشون کنم چی میشه!!!!

اخطارهای بیشماری از کاسپرسکی دریافت می کنی .

stariq
27-02-2007, 02:46
سلام. يه چيز ميگم فقط داد نزنين!!:worried: :worried: من تو اين تاپيكها از بس لينك و كرك ديدم قاطي كردم:wac: :wac: .يه جوون مرد بياد يه لينك اينترنت سكيوريتي از كسپر با كرك و سريالش به من عاجز مستحق بده:tongue: :tongue:

Persian.Boy
27-02-2007, 05:02
سلام. يه چيز ميگم فقط داد نزنين!!:worried: :worried: من تو اين تاپيكها از بس لينك و كرك ديدم قاطي كردم:wac: :wac: .يه جوون مرد بياد يه لينك اينترنت سكيوريتي از كسپر با كرك و سريالش به من عاجز مستحق بده:tongue: :tongue:

RegKey

راستی داد زدم ... داااااد:evil:

Vahid 00
27-02-2007, 12:20
چه جوری میشه با فایلهای zip شده خود سایت انتی ویروس رو آپدیت کرد؟

ashkan22
27-02-2007, 12:49
يه سوال
ميشه Kaspersky Internet Security 6.0.2.614

رو با ناد32 باهم نصب كرد مشكلي پيش نمياد؟

S0R3N4
27-02-2007, 14:32
يه سوال
ميشه Kaspersky Internet Security 6.0.2.614

رو با ناد32 باهم نصب كرد مشكلي پيش نمياد؟

سلام دوست عزیز
تجربه ی من این بوده که حتی 3 آنتی ویروس هم با هم نصی کنی مشکلی نیست فقط اینکه سرعت سیستم پایین میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما اگه 2 فایروال با هم نصب کنی مشکل خواهی داشت و فایروال ها با هم گلاویز میشن!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس در جواب شما نه مشکلی پیش نمی آد اما توصیه من اینکه :
فایروال: کومودو
آنتی ویروس:کسپرسکی همراه با Avira Antivir
آنتی اسپای ور:Spy Sweeper
عالی میشه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vtn54
27-02-2007, 17:30
دوست عزیز منظورم این ورژن آخری هست!!!!!!

اگر منظورتان نسخه 614 است خودش نسخه نهایی است ولی احتمالا به زودی نسخه 618 منتشر می شود که در آن چند

ایراد نسخه 614 برطرف شده است البته همانطور که قبلا خدمتتان عرض کرده ام نیازی به داونلود مجدد آن نیست و

تغییرات داده شده از طریق آپدیتهای معمولی نیز قابل دریافت است.

S0R3N4
27-02-2007, 19:05
یعنی VTN جان تو About برنامه اسم و ورژن جدید کسپر رو می نویسه!!!

vtn54
27-02-2007, 19:41
یعنی VTN جان تو About برنامه اسم و ورژن جدید کسپر رو می نویسه!!!

خیر دوست عزیز ولی نام HotFix مربوطه را می توانی زیر نام نسخه ببینی .

chovalier
27-02-2007, 19:55
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
اینم نسخه ی جدید (ولی بتا) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Kaspersky Lab Products Build 6.0.2.675

Products' details:
Kaspersky® Anti-Virus 6.0 (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.675/Beta/KAV/English/2007_02_26_15_35/kav6.en.msi)

Kaspersky® Anti-Virus For Windows File Server 6.0 (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.675/Beta/FS/English/2007_02_26_15_35/kav6fs.en.msi)

Kaspersky® Anti-Virus for Windows Workstations 6.0 (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.675/Beta/WKS/English/2007_02_26_15_35/kav6ws.en.msi)

Kaspersky® Internet Security 6.0 (ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/6.0.2.675/Beta/KIS/English/2007_02_26_15_35/kis6.en.msi)

موفق باشید... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

vmohsen
01-03-2007, 01:57

RegKey

راستی داد زدم ... داااااد:evil:

آقا این کاسپر که اکتیو کد میخواد؟ چه کار کنم؟

Persian.Boy
01-03-2007, 05:42
آقا این کاسپر که اکتیو کد میخواد؟ چه کار کنم؟

RegKey رو گذاشتم خب .اول رگ کی رو از رار در بیار. بعد وقتی رسید به اون جایی که نوشته Active using the avtivayion code اونو از تیک در بیار و روی َApply existing license key کلیک کن تا انتخاب بشه بعد next رو بزن و رگ کی رو که گذاشتم بهش بدید.

تمام.:)

Ship Storm
02-03-2007, 07:16
چجوریه من پاندا را نصب کردم تو درایو C خودم بالای 148 هزار فایل رو اسکن کرد ولی کاسپرسکی نصب کردم 60

هزار فایل رو اسکن کرد یعنی این میتونه یک نقطه ضعف باشد.

gholam14
02-03-2007, 09:45
باسلام
دوستان من يكدفعه متوجه شدم حجم زيادي از درايو دي اشغال شده ووقتي كنترل كردم متوجه شدم ازچندوقت پيش فايل Report كاسپراسكاي كه نسخه 411 است حجمش به حدود 5گيگابايت رسيده البته درsafe mode اين پوشه را تااندازه اي خالي كردم ولي دوباره كه به اينترنت وصل شدم درهمان روزاول حجمش به حدود100 مگابايت رسيد البته من ازچندوقت پيش ازجي باكس براي ريسيوراستفاده ميكنم وبخاطرهمين موقع استفاده ازجي باكس كاسپر را غيرفعال ميكنم ممكن است بخاطر باشد يادليل ديگري دارد لطفااگركسي اطلاعاتي دراينمورد دارد بنده راكمك كند.
متشكرم

vtn54
03-03-2007, 02:56
چجوریه من پاندا را نصب کردم تو درایو C خودم بالای 148 هزار فایل رو اسکن کرد ولی کاسپرسکی نصب کردم 60

هزار فایل رو اسکن کرد یعنی این میتونه یک نقطه ضعف باشد.

دوست عزیز آنتی ویروسهای مختلف روشهای متفاوتی برای شمارش فایلهای اسکن شده دارند البته تعداد فایلهای

اسکن شده بستگی به Setting اسکن نیز دارد شما در کاسپرسکی Setting اسکن را روی حداکثر بگذار و دوباره اسکن

کن مطمئن هستم تعداد فایلهای اسکن شده از پاندا هم بیشتر خواهد شد .

vtn54
03-03-2007, 03:25
باسلام
دوستان من يكدفعه متوجه شدم حجم زيادي از درايو دي اشغال شده ووقتي كنترل كردم متوجه شدم ازچندوقت پيش فايل Report كاسپراسكاي كه نسخه 411 است حجمش به حدود 5گيگابايت رسيده البته درsafe mode اين پوشه را تااندازه اي خالي كردم ولي دوباره كه به اينترنت وصل شدم درهمان روزاول حجمش به حدود100 مگابايت رسيد البته من ازچندوقت پيش ازجي باكس براي ريسيوراستفاده ميكنم وبخاطرهمين موقع استفاده ازجي باكس كاسپر را غيرفعال ميكنم ممكن است بخاطر باشد يادليل ديگري دارد لطفااگركسي اطلاعاتي دراينمورد دارد بنده راكمك كند.
متشكرم

سلام دوست عزیز

در قسمت Setting همانطور که در شکل زیر می بینی به قسمت Data Files برو و در سه گزینه ای که مشخص شده اند

تیک گزینه اول را بردار , گزینه دوم را تیک بزن و عدد مقابل گزینه سوم را به کمتر از 30 تغییر بده ( مثلا به 10 روز ).

Ship Storm
03-03-2007, 06:38
دوست عزیز آنتی ویروسهای مختلف روشهای متفاوتی برای شمارش فایلهای اسکن شده دارند البته تعداد فایلهای

اسکن شده بستگی به Setting اسکن نیز دارد شما در کاسپرسکی Setting اسکن را روی حداکثر بگذار و دوباره اسکن

کن مطمئن هستم تعداد فایلهای اسکن شده از پاندا هم بیشتر خواهد شد .

ممنون دوست عزیز میشه بگید این قسمت دقیقا کجا قرار دارد;)

vtn54
03-03-2007, 20:23
ممنون دوست عزیز میشه بگید این قسمت دقیقا کجا قرار دارد;)

مطابق شکل زیر در قسمت Setting به Scan My Computer برو و دستگیره نشان داده شده را تا حداکثر بالا بکش ودر

پنجره Custemize هر چهار گزینه نشان داده شده را تیک بزن.

yebordi
05-03-2007, 14:32
دوستان سلام ...
من از کسپراسکی اینترنت سکیورتی ورژن 6.0.2.614 استفاده می کنم .... دوستان من سوالی در رابطه انتی هکش دارم .. چجوری می شه 1 برنامه رو به عنوان برنامه سالم به انتی هکش معرفی کرد که اون رو بلوک نکنه ؟ تو قسمت Setting اون برنامه رو من Add کردم ولی متاسفانه باز هم بلوک می شه ....
ممنون می شوم در رابطه با تنظیمات انتی هک کسپراسکی توضیح مختصری بدید ...
با تشکر

Master
06-03-2007, 06:53
الان هنوز مشکل رجیستر کردن کاسپر وجو داره یا نه ؟ من هرچی دنلود افلاین میکنم (اپدیت ) بعدمیزنم رویه اپلای ... ارر میده ... یکی کدی که واقعا رجیستر میکنه ... یا حداقل لیست اپدیتاشو بدون دردسر بهم بده از 1/1/2007 چیزی اپدیت نتونستم بکنم ...

Noble
07-03-2007, 17:25
تا وقتی که bitdefender هست دیگه چرا از kaspersky استفاده مکنین!

اگه قبول ندارین به لینک زیر که ماله Top ten reviews هستش یه سر بزنین.

chovalier
07-03-2007, 18:38

سلام دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
اولا عرض شود به خدمت شما که اصلا مکان مناسبی رو برای دادن این پست انتخاب نکردی عزیز دل(چن دقیقه واستید می فهمید چرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
دوما که دلیلش رو از کسانی بپرسید که این نظرسنجی رو ساختن . این یه چیز طبیعی هست و همه باهاش کم و بیش کنار اومدن که بهترین نرم افزار امنیتی همین کاسپر هست(حالا ممکنه بعضیها بگن در رده ی دوم هست ولی دیگه نه دهم) . به نظرم یا می خوان تلقین کنن که کاسپرو ول کنین بچسبین به محصولات ما . می شه گفت به قول بچه ها گفتنی رو مخ تازه کارا راه می رن ! ولی خب برای دوستان مهندس این نظرسنجی خنده داره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوما شما برای این بحثتون بهتر بود که یه بحث جدا می زدید چون حتی یک حرف از این پستتون قانونی نیست و بعضی از دوستان گلم می تونن به شدت روی این موضوع حساس باشن که چرا اینجا زدید چرا تو تاپیک نورتون نزدید یه سری بحث هایی راه می یفته که نباید راه بیفته . تنها مشکلی که می تونه اینجا به وجود بیاد اینه که طرفداران آنتی ویروس ها به هم بیفتن واسه ی همین هم هستش که هر آنتی ویروسی تاپیک خاص خودش رو داره و طرفداری حق نداره به تاپیک مخالفش بیاد.
من از دوستان گلم که طرفدار کاسپراسکای هستن می خوام دیگه این بحث رو ادامه ندن و زیاد به این نظر سنجی اهمیتی ندن
ممنونم - علی

vtn54
08-03-2007, 01:55

سلام دوست عزیز

انتخاب یک آنتی ویروس توسط یک فرد بستگی به نوع نیاز وی ,سطح معلومات او , سلیقه آن فرد و البته توجه به کیفیت

محصول انتخاب شده دارد.بیت دفندر آنتی ویروس بسیار خوبی است و استفاده درست از آن امنیت سیستم شما را تامین

خواهد کرد ولی در شرایط فعلی و با توجه نتایج تستهای معتبری که منتشر شده است کاسپرسکی یک سر وگردن از نظر

تامین امنیت سیستم از بیت دفندر بالاتر است .متاسفانه سایتی که شما از آن به عنوان شاهد نام برده اید به طور کامل

فاقد اعتبار است چون به گرفتن پول برای تبلیغ یک محصول خاص شهرت دارد همانطور که در شکل زیر می بینید این

سایت توسط سایت معتبر Spywarewarrior در لیست سایتهای فریبکار قرار گرفته است :

ولی تاسف بیشتر در این است که شما حتی مطالب منبعی را که خودتان معرفی کرده اید نخوانده اید :blink:

میدانید تنها چیزی که باعث شده است بیت دفندر جلوتر از کاسپرسکی قرار گیرد قیمت بالاتر کاسپرسکی است :cool:

همانطور که قبلا گفتم انتخاب یک نرم افزار بستگی به سلیقه و نیازهای هر کسی دارد بنابراین توصیه یک آنتی ویروس به عنوان

بهترین برای همه به نظر من درست نیست.:biggrin:

yebordi
09-03-2007, 03:53
دوستان سلام ...
من از کسپراسکی اینترنت سکیورتی ورژن 6.0.2.614 استفاده می کنم .... دوستان من سوالی در رابطه انتی هکش دارم .. چجوری می شه 1 برنامه رو به عنوان برنامه سالم به انتی هکش معرفی کرد که اون رو بلوک نکنه ؟ تو قسمت Setting اون برنامه رو من Add کردم ولی متاسفانه باز هم بلوک می شه ....
ممنون می شوم در رابطه با تنظیمات انتی هک کسپراسکی توضیح مختصری بدید ...
با تشکر

دوستان عزیز سلام ....
یعنی تو این فروم به این بزرگی و با این همه پروفشنال کسی نیست من رو راهنمایی کنه ؟ :sad: